0

گام ۳: برای لاغری انتخاب شده‌اید

روشی برای لاغر شدن
اندازه متن

لاغر شدن مهمترین آرزوی من بود. یادم میاد از سنین راهنمایی تلاش می کردم که لاغر بشم ولی همواره از تلاشی که انجام می دادم نتیجه نمی گرفتم و هر وقت هم با تلاش زیاد مقداری از وزنم کم می شد طولی نمی کشید که دوباره به وزن قبلی بر می گشنم.

این مطلب در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ بروزرسانی شده است.

دسترسی سریع به قسمت های مختلف:

۱- توضیحات نوشتاری آموزشی

۲- دیدگاه تاثیرگذار هنرجوی لاغری با ذهن

۳- محتوای رسانه ای آموزشی


توضیحات نوشتاری آموزشی

لاغر شدن یک هنر است، باید آن را یاد بگیرید

لاغر شدن مهمترین آرزوی من بود. یادم میاد از سنین راهنمایی تلاش می کردم که لاغر بشم ولی همواره از تلاشی که انجام می دادم نتیجه نمی گرفتم و هر وقت هم با تلاش زیاد مقداری از وزنم کم می شد طولی نمی کشید که دوباره به وزن قبلی بر می گشنم.

با خودم فکر کردم که در تمام سال هایی که من دوست داشتم لاغر بشم، روش های مختلفی رو امتحان کردم و درسته که از همه روش ها نتیجه خوبی نگرفتم ولی یک نکنه در تمام انتخاب های من مشترک بود که ربط داشت به نتیجه نگرفتن من و اون “انتخاب من” بود.

یعنی این من بودم که به دنبال روشی برای لاغر شدن بودم و در نهایت من تصمیم می گرفتم که از فلان روش برای لاغر شدن باید استفاده کنم.

و هر روشی رو که انجام می دادم خودم با تحقیق و جستجو بهش می رسیدم و واسه رهایی از چاقی تصمیم می گرفتم که انجامش بدم و در نهایت نتیجه مطلوبی هم نداشت.

و حتما این اتفاق بارها برای شما دوستی که داری این نوشته رو میخونی پیش اومده و تجربیات زیادی از جستجوی روشی برای لاغر شدن داری و از همه اون روش ها نتیجه مطلوبی نگرفتی که الان اینجا هستی.

اما نکته ای که باید درباره خودت بهش توجه کنی، اینه که آشنایی شما با روش لاغری با ذهن و یا سایت تناسب فکری به خاطر جستجوی شما نبوده است.

شما به دنبال این روش نبودی و احتمالا اصلا از این روش اطلاعی نداشتی که بخوای دنبالش باشی.

شما به طریقی به این مسیر هدایت شدی و الان عضو سایت تناسب فکری هستی و داری این نوشته رو میخونی.

به این نکته دقت کنید که برخلاف تمام دفعات قبلی که شما دنبال روشی برای لاغری بودی و روش هایی رو پیدا می کردی، از تمام اون روش ها آگاهی قبلی داشتی و از همون ابتدا می دونستی که قراره یه برنامه رژیمی یا ورزشی را به منظور لاغر شدن برای مدت مشخصی باید انجام بدی.

مثلا در جستجوی روشی برای لاغر شدن، به فلان نوع رژیم می رسیدی که قبلا دربارش شنیده بودی و الان باهاش مواجه شده بودی و تصمیم می گرفتی که انجامش بدی.

یا به نوعی دارو، دمنوش، ورزش یا نرمش برمی خوردی که باز درباره اش یه چیزهایی شنیده بودی و تصمیم می گرفتی شما هم امتحانش کنی.

ولی شما زمانی با این روش آشنا شدی که هیچ اطلاع قبلی از اون نداشتی، هیچ تجربه ای نداشتی، و اصلا دنبال این روش نبودی.!

تمام روشهایی که برای لاغر شدن در ذهن شما هست شامل محدودیت غذایی، مصرف دارو یا جراحی، فعالیت های ورزشی و … است و اصلا با روش ذهنی آشنایی نداشتید.

شاید 99 درصد افرادی که در دوره های من شرکت کردند به طریقی که خودشون دنبالش نبودند با این روش آشنا شدند و تقریبا صد در صد اونها وقتی که دیگه از همه روش ها و تلاش های خودشون برای لاغری ناامید شده بودند با من و روش لاغری با ذهن آشنا شدند.

حتی دوستانی بودند که یک روز قبل از نوبت عمل جراحی برای لاغر شدن با این سایت آشنا شدند یا وارد گروه ما شدند و تصمیم گرفتند قبل از عمل جراحی از این روش استفاده کنند و به لطف خدا نتایج عالی گرفتند.

پس اگه به طریقه آشنایی خودت با این روش فکر کنی شما به طریقی که دنبالش نبودی با این روش آشنا شدی و این خیلی تفاوت داره با تلاش های قبلی شما برای لاغر شدن.

خیلی ها اصلا از این روش اطلاعی نداشتند و از طریق فردی که در این دوره شرکت کرده با این روش آشنا شده اند.

عده ای از طریقی فردی که اصلا نمی شناختنش از این روش اطلاع پیدا کردند.

یه عده هم دنبال یه موضوعی در اینترنت بودند و با سایت من مواجه شدن و براشون جالب توجه بوده.

و عده ای هم در گروه های دیگه درباره چاق و لاغر شدن صحبت میشده و فردی که نمی شناختنش بهشون گفته که همچین گروهی و همچین روشی هست و وارد شدند.

خلاصه هر فردی به طریقی که دنبالش نبوده با این روش آشنا شده و این ثابت می کنه که به انتخاب خودتون الان اینجا نیستید.

حالا این موضوع چه اهمیتی داره؟

برای اطلاع از اهمیت این موضوع بسیار مهم و تاثیرگذار محتوای آموزشی این بخش را تماشا کنید و درباره تمرین مطرح شده در فایل تصویری در بخش نظرات این صفحه دیدگاه خود را ثبت کنید.


دیدگاه تاثیرگذار ملکه عشق عزیز

به نام خدایی که انتخابم کرد

به زمانبندی خداوند اعتماد دارم…

سلام بر عالم و آدم 

عشق به تمام ذرات هوشمند جهان هستی 

برای لاغر شدن انتخاب شده اید…(تکرار ۲)

نوشته های قبل از فایل خیلی مفید هستند و من از خواندن آنها لذت می برم چقدر جالب در تمام روشهای قبلی که برای لاغرشدن انتخاب می کردم همیشه من تصمیم می گرفتم و این نقطه مشترک تمام اون راهها بود و نتیجه هم یکسان بود ناکامی!

 ظاهرا من روشها را تغییر می دادم ولی همه راهها یکسان بود چون نتیجه کار یکسان بود!

من در طی ۲۵سال از زندگیم یعنی بعد از ده سالگی که کاملا متناسب بودم شروع کردم به چاق شدن یعنی هرچی تو اون ۱۰سال عمرم یادگرفته بودم و از والدین و بستگان آموزش دیده بودم وقتش بود اجرایی بشه اوایل که خیلی هم تشویق می شدم چون در ۱۰سال قبل بارها به خاطر لاغری سرزنش می شدم بهم می گفتند استخونی لاغری بارها می شنیدم این بچه ضعیفه و همیشه مچ دستم را ملاک می کردند و می گفتند داره میشکنه از بس هیچی نمی خوره !

واما دوسه سال پس از چاق شدن که تحقیروسرزنش ها شروع شد و البته نگاه دوستان هم کلاسی در مدرسه  و …رژیم من شروع شد زیر نظر چند پزشک تغذیه خوردن افشرده زیره و لیموی تلخ نوعی از عرقیجات و البته پیاده روی روزانه داشتم که چندماهی ادامه می دادم کمی لاغر می شدم و خیالم راحت می شد و بر می گشتم به حالت سبک زندگی چاق خودم! بعد مدتی که می گذشت و منتظر بودم یک فرد متناسبی ببینم و بپرسم چیکار کرده ؟! چون از نظر من تمام متناسبها یا رژیم بودند یا سوخت و ساز بدنشون بالا بود!

خلاصه انواع رژیمهای زیر نظر کارشناس تغذیه و یا آنچه از گوگل سرچ می کردم یا طب سنتی و گیاهخواری و قهوه تلخ و ..را انجام دادم اما هرگز به وزن دلخواهم نرسیدم و ماندگار نشدم برای یکبار که ۵۸کیلو شده بودم دقیقا بیست سال پیش و خیلی شوق داشتم شاید کمتر از دوماه دوام داشت و به سرعت حدود ۶کیلو وزن اضافه کردم اما ورزشم این اواخر روی تردمیل بود چون بیرون رفتن برام سخت بود اول اینکه بچه کوچیک داشتم و از همه مهمتر نگران نگاه دیگران بودم یعنی فکر می کردم موقع راه رفتن که می بایست پیاده روی تند داشته باشم اعضای بدنم تکان می خورد و باعث نگاههای بدی به من می شود!

 به هرحال بیشترین رنج تجویز پیاده روی تند با شیب روزی دوساعت به انتخاب خودم بودم که باعث شده بوداز  تاولهای پاهام درد زیادی تحمل کنم یکبار هم باشگاه رفتم حدود یکی دوماه و اما انقدر شنیدم که رها کنی بدتر چاق میشی یه جوری شد که ادامه ندادم هیچ وزنی هم کم نکردم . 

بالاخره روز موعود فرا رسید من به مسیر آموزش ذهنی هدایت شده بودم که متوجه شدم رفتار افراطی و تفریطی بسیاری دارم یعنی یهو شادشاد یهو ناامید یهووو با افراد خیلی خودمونی میشم و یهو سنگین یک تلنگری به من خورد که چاقی ناشی از این نبودن تعادل و توازن در من هست همون روزها کتاب ملت عشق را به صورت صوتی گوش می کردم و یکی از قاعده های  شمس تبریزی بود صوفی باید میانه رو باشد نه افراطی و نه تفریطی… 

گفتم حتما راهی هست به صورت ذهنی لاغر بشم و البته پس از تسلیم شدن و گریه های از ته دل و فریاد درونی خدا کمکم کن و پذیرش رفتار ناهماهنگ خودم یک شب در اینستا سرچ کردم لاغری با قانون جذب !!!و بعد لاغری با قوانین جهان !!!و در نهایت لاغری با ذهن و من تشنه با آب رسیدم و اون شب تا صبح پلک روی هم نگذاشتم و فایلهای اینستا را پشت سر هم می دیدم محو صحبتهای استاد شده بودم و به آرامشی رسیدم که یک عمر به دنبالش بودم.

خب یکدانه ام منو انتخاب کرد و بیشتر از توانم منو تکلیف نمی کنه!

 خداباورم داره پس لازمه خودم هم باور کنم که می توانم و من خالق زندگی خودم هستم یعنی داستان سر این خودباوری هست !

از کودکی بارها سرزنش شدم تحقیر شدم و مقایسه شدم همیشه فکر کردم باید کار بزرگی انجام بدم که منو دوست داشته باشند ولی الآن هدایت شدم به این مسیر که تمام باورهای محدودکننده را رها کنم خودمو باور کنم وقتی خداوند باورم داره از روح خودش در من دمید هدایتگرم هست و هرروز معجزاتش را می بینم وقتشه تمام دیواره های باورهای محدودکننده به اراده الله مهربانم فرو بریزند و وارد سرزمین تعادل و توازن خرد الهی بشم .

لاغری برام خیلی لذت بخشه چون حالت طبیعی ام هست تو خونم هست نمیتونم انکارش کنم زیبایی راحتی سبکی انتخاب آزادانه جوانی و بیشتر از همه حس دوست داشتن خودمو برام داره اما 

نکته اینه که باید این احساسات را داشته باشم یعنی خودمو لایق بدونم تا لاغری اتفاق بیفته و اینجا هستم که این موضوعات را که همون خود باوری و عزت نفس هست را یادبگیرم !

در مدتی که در این مسیر هستم دارم متوجه میشم چقدر از بخشهای وجودیم نیاز به ترمیم داره در اصل من خراب کردم و دارم از نو میسازم البته نجواهای منفی باف در مورد زمان آزاردهنده هستندو این جسم هرروز جلوی چشم من! ولی دارم یاد میگیرم صبور باشم به زمانبندی خداوند اعتماد کنم استمرار در مسیر داشته باشم متعهد به آموزشهام و خلق رویام باشم و در نهایت لاغری ماندگار اونم آسون در نهایت آزادی نصیبم میشه .

اطمینان دارم این راه تنها راه آسان و ماندگار و اصولی روش ذهنی برای لاغری هست اما باید خودمو باور کنم .

در مدت دوسالی که با آموزشهای ذهنی آشنا شدم تغییرات چشمگیری در تمام جنبه های زندگیم ایجاد شده هرروز معجزات بیشتر زندگی را میبینم و باور دارم که این راه درسته همین که هروقت میام مینویسم حالم خوب میشه همین که یک کار خوب و رضایت بخش برای خودم انجام میدم و هزاران شگفتی دیگر باعث شده به لطف هدایت خداوند در این مسیر استمرار داشته باشم البته من با شروع دوره پارسال ۱۰ کیلو از اضافه وزنم رها شد و این اطمینان برای من مملوستر شد.

 هر چند که چندماهی بعد مسیر را رها کردم ولی در نهایت برگشتم و اینجا هستم خوشحالم که از بیماری وسواس وزن کردن خود هرروز رها شدم و البته نتایج چکاپ خونم که سالهای گذشته گاهی قند و چربی و تیروئید داشت الآن سلامته اونم بدون محدودیت رژیمی پوستم خیلی بهتر شده و تفکیک غذایی ام کمتر !

انتخاب هام آزادانه تر و خوابم عمیق تر سالها حتی فکرش هم نمی کردم یه روزی این تجربیات عالی را رقم بزنم ولی الان دارمشون منفی باف که همیشه حرف کمبود میزنه میگه این که چیزی نیست فلانی رو ببین چرا لاغر نشدی !

دارم یاد میگیرم خودمو مقایسه نکنم و حتما چون طالب یادگیری هستم مهارتشو فرا میگیرم انقدر آرام و روان نتیجه رقم می خوره که خودمم متوجه نمیشم چقدر متناسب شدم در فکر و اندامم .

وقتی لاغری را بهتر یاد بگیرم فرزندانم هم آموزش میبینند و به اراده خداوند نسل چند ساله چاقی از وجود من منقطع میشه جهانی هماهنگ و در صلح و همسو شدن باذات الهی یعنی ایمان به نیروی غیب و حال خوب بودن 

خدایا سپاسگزارم 

خدایا عاااشقتم 

درود بر استاد و هدیه های نوری ایشون

هم مسیری های تناسب فکری عالی باشید و در مسیر متعالی شدن 


برای نوشتن تمرین این قسمت سعی کنید موارد زیر را نوشته خود شرح دهید:

1- درباره روش هایی که برای لاغری استفاده کرده اید و نتایجی که کسب کردید بنویسید.

2- طریق آشنایی خود با روش لاغری با ذهن را بنویسید و اینکه چه شد که الان اینجا هستید.

3- چرا دوست دارید لاغر شوید؟

4- چرا تصور می کنید روش لاغری با ذهن می تواند مسیر صحیح برای رسیدن به لاغری باشد؟

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

محتوای رسانه ای

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.18 از 17 رای

پادکست صوتی

باکس دانلود

https://tanasobefekri.net/?p=10866
برچسب ها:
295 نظر در مورد گام ۳: برای لاغری انتخاب شده‌اید

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   1401/09/02 22:22
   مدت عضویت: 37 روز
   امتیاز کاربر: 400 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 238 کلمه

   سلام به همه انسان های خوب این سایت

   من مریمم یک دختر 20 ساله ام قبلا یه چیزایی شنیده بودم راجب این موضوع ولی به سمتش کشیده نشده بودم به طور جدی من سه ماه دیگه عروسیمه و واقعا از بس رژیم گرفته بودم و رها شده بود وزنمو روز ب روز بیشتر کرده بود دیگه خسته شده بودم از این رژیم گرفتنا همین جور چن روز پیش باز دنبال یه رژیمی ک سریع جواب بده بودم تا این ک متن لاغری با ذهنو دیدم و وارد سایت شدم

   واقعا خوشحالم و حس بهتری دارم و از خدا میخوام تا قبل از عروسی بتونم ذهنمو اگاه کنم و تناسب اندام داشته باشم نمیخوام خیلی عجله کنم اما از خدا میخوام همین طور ک منو هدایت کرد همین طور منو به اندام ایده عالم برسونه من میخوام لاغر بشم من میتونم ک لاغر بشم و واقعا احساس خوبی دارم نسبت ب خودم من عااااشق خودم و خدای خودمم

   من مطمنم یه روزی به جایی میرسم ک ثانیه ای وزن کم میکنم مطمنم از این بابت ـ من تا چن هفته پیش تو دفتر خودم حس خودمو مینوشتم اما الان ک برای اولین بار دارم اینجا در حضور خیلی از دوستان مشابه خودم این حرفا رو میزنم واقعا خوشحالم واقعا به خودم میبالم چون از مسخره شدن نمیترسم من گام سومو دارم انجام میدم و مطمنم خدا منوووووو هدایت کرده که موفق ترین باشم در همه جوانب

   یه خدا قوت عااالی به استاد عزیز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/07/25 23:50
   مدت عضویت: 56 روز
   امتیاز کاربر: 4540 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 476 کلمه

   وقتی اولین فایل استاد رو گوش کردم احساس کردم استاد حضوری نشسته جلوی من و داره بامن صحبت می‌کنه. چون دقیقا حرف دل من رو میزد. برای اولین بار احساس کردم یه نفر واقعا منو می‌فهمه. چون خیلیا به آدم کمک که نمیکنن هیچی با حرفا و نگاه هاشون حال آدم رو هم خراب میکنن.من حدودا هشت سال پیش یه روز به طور ناگهانی سرم گیج رفت و از اون روز بدنم به شدت ضعیف شد و افت انرژی و خستگی مداوم و سرگیجه و سردرد و بی حسی بدن و خلاصه کلی مریضی در من پیدا شد . من که جز داروهای سرماخوردگی چیزی بلد نبودم بعد اون روز تا امروز ده ها بار دکتر مختلف رفتم انواع دکتر متخصص و طب سنتی و روانشناس و  … ولی انگار من طلسم شده بودم هیچ چیزی رومن تاثیر نمی‌داشت. جوری که دیگه انگشت نمای خانواده و فامیل شده بودم . همه میگفتن بازم مریض و بی حالی… خیلی طعنه و مسخره شنیدم …افسردگی و اضطراب شدیدی گرفتم …جوری که زندگیم در شرف از هم پاشیدن بود … بارها فکر خودکشی به سرم میزد و از خدا مرگ میخواستم … سر بارداری هم که دوسال پیش اضافه وزن پیدا کردم دیگه بدتر از قبل مشکلاتم چند برابر شد… احساس میکردم داخل یه باتلاق گیر افتادم که هرچی دست و پا میزنم نمیتونم بیرون بیام و هرروز اوضاع بدتر میشه …‌‌‌‌‌‌واقعا با حالت درماندگی شدید از خدا کمک میخواستم  وو اوضاع روحیه اصلا خوب نبود. 

   یه روز یکی از آشناهامون اومده بود خونمون و دیدم خیلی لاغر شده …پرسیدم چیکار کردی….گفت یه دکتر رفتم روشش ذهنیه و رژیم نمیده…جالب بود برام …کمی باهاش حرف زدم دیدم خوشم میاد ولی چون هزینه دکتر زیاد بود نتونستم برم … چند روز فکرم درگیرش بود…گفتم بزار تو اینترنت سرچ کنم شاید چیزی پیدا کنم… و با این سایت آشنا شدم …فایل های رایگان رو که دیدم خیلی خوشحال شدم و شروع کردم به نوشتن و گوش دادن . هر کلمه ای که استاد میگفت احساس میکردم داره در مورد من حرف میزنند و در مورد بیماری من و اضافه وزن من صحبت می‌کنه… یه حسی بهم میگفت شاید اون همه دکتر و دارو و روش مقدمه ای بوده تامن به اینجا هدایت بشم و زندگی رو یه جور دیگه بفهمم…

   چون من رشته ام روانشناسیه ولی چون خودم حالم خوب نبوده به خودم اجازه ندادم به کسی مشاوره الکی بدم… ولی چیزایی که اینجا فهمیدم و یاد گرفتم از کلی از استاد های دانشگاه هم بهتر بود . من دارم دنبال میکنم و امیدوارم تو این راه هم به تناسب اندام برسم وهم بیماریم برطرف بشه که اگه به این آرزوم برسم همیشه استاد رو دعا میکنم…

   اگه در مورد بیماریم با این روش استاد راهنمایی هم بکنن خوشحال میشم. چون من دارم همزمان تمرین هارو هم برای لاغری انجام میدم و هم برای سلامتیم و رهایی از بیماری های جسمی و روانی….

   واقعا ممنون…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1401/07/26 07:40
    امتیاز کاربر: 533 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 62 کلمه

    سلام و درود
    از اینکه در سرزمین لاغرها احساس بهتری داری خوشحالم
    با اشتیاق و تمرکز محتوای آموزشی رو دنبال کن
    نیاز نیست برای رفع بیماری کار خاصی انجام بدی
    خودبخود خوب میشه
    فقط سعی کن تا جایی که برات امکان داره تمرکزت از موضوعات بی هوده رو برداری و صرف استفاده از محتوای سایت تناسب فکری کنی
    همه چی خودبخود بهبود پیدا میکنه
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/07/23 10:48
   مدت عضویت: 59 روز
   امتیاز کاربر: 425 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 206 کلمه

   سلام  خدمت  استاد عزیز  و دوستان هم مسیرم

    

   من گام  سوم هستم  و میخواستم  بگم  که اینکه  استاد میگن  نتیجه  بعد از دوره اتفاق میفته  یکم  منصفانه نیست چون  برای من  بعد ۳ روز  پیگیری و خوندن و نوشتن‌مداوم داره جواب میده من همین الانم  میلم  به غذاها و احساسم  به  خوراکی ها عوض شده

    

    من ۳ روزه  فقط  غذا  میخورم  با ِلذت  و نه  عذاب  وجدان  داشتم  نه  ترس 

   ۳ روزه که پر  خوری نکردم  اینکه میگن  ما انتخاب خداییم  قطعا درسته

      من هیچوقت تو زندگیم ۵ صبح  بیدار نشدم  اونم  سر حال ولی  ۱۹ مهر  خدا  یه پشه فرستاد  که منو  از  خواب بیدار کنه  و  ناخود آگاه  تصمیم گرفتم که  دوره رو  جدی  شروع کنم   انگار  زمان تغییر من از همون موقع باید رقم می‌خورد نه زودتر خدا  خیلی به موقع  همیشه به دادم  رسیده چون من خیلی ازش خواستم  همین ماه پیش بود دقیقا   که من نوبت عمل زدم که اسلیو کنم  ولی  پشیمون شدم  و خواستم  یه فرصت دیگه به خودم بدم  فکر نمی‌کنم کسی ت این دنبا  به اندازه من  برای لاغر  شدن اقدام کرده باشه پس من خیلی خیلی انسان  با اراده و  شکست ناپذیری بودم و گول خوردم  فقط خدایا خیلی عاشقتم  که  تنها نمیزاری  بنده هات  رو

    

   یا حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/06/29 13:05
   مدت عضویت: 84 روز
   امتیاز کاربر: 1780 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   با سلام تمرین چهارم.

   به نظر من بهترین روش برای لاغر شدن و لاغر ماندن تا ابد لاغری با ذهن هست زیرا من همه روش هایی که برای لاغر شدن بوده رو امتحان کردم به جز عمل جراحی کلا بین خانواده فامیل دوست آشنا هرکسی که منو میشناسه معروفم به رژیم گرفتن و لاغر نشدن هیچکدوم هیچ نتیجه ای برام نداشته و نتیجه اون شده روز به روز چاق تر شدن و ضعیف تر شدن اعتماد به نفسم اگه اون روش ها درست بودن من الان لاغر بودم و نیازی به این سایت نداشتم و این که این نوع لاغری که به لاغری با ذهن معروفه من رو از هیچ چیزی محدود نمیکنه در عوضش یادم میده از خودم متنفر نباشم خودم بپذیرم که چاقیم کار خودم بوده و خودمم میتونم لاغرش کنم با تغییر افکارم من اینو باور دارم بهترین مسیر برای لاغری برای من فقط و فقط و فقط لاغری با ذهن است

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/06/29 12:58
   مدت عضویت: 84 روز
   امتیاز کاربر: 1780 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 148 کلمه

    سلام به همه تمرین سوم.

   دوست دارم لاغر بشم اول بخاطر آرامش درونم عصبی نبودن و استرس نداشتن های بی مورد به دلیل داشتن اعتماد به نفس بالا و زندگی شاد پوشیدن لباس هایی که هیچوقت حتی نتونستم یکبار هم امتحانشان کنم و عذاب وجدان نگرفتن برای اینکه فلان غذا رو خوردم نه تنها لذت نبردم بلکه عذاب وجدان شدیدی گرفتم از چاق شدن بیشتر و بد ریخت شدن جسمم و اینکه تصمیم گرفتم با درون خودم با قلبم با ذهنم آشتی کنم و به غذا به چشم یه چیز وحشتناک نگاه نکنم بلکه فقط به این دلیل که من نیاز دارم غذا بخورم و سالم و سلامت باشم استفاده کنم کلا این بگم بزرگترییییییییییییییییییییییین دغدغه من در زندگیم همیشه اضافه وزنم بوده و همیشه با خودم جنگیدم میخوام خودمو رها کنم از همه این افکار منفی و پوچ و آزار دهنده و یک زندگی عادی رو تجربه کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/06/29 12:51
   مدت عضویت: 84 روز
   امتیاز کاربر: 1780 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 377 کلمه

   سلام مجدد خدمت همه دوست داران تناسب فکری و اندام.

   من سال 99 نامزدی بودم و زمستان 99 داشتم آماده میشدم برای مراسم ازدواج و تا اون سن هر نوع رژیمی رو تجربه کرده بودم هر ورزشی رو امتحان کرده بودم و خسته و ناامید که الان چطوری لاغر بشم و بتونم توی لباس عروسیم خوش هیکل بیفتم توی گوگل سرچ کردم لاغر شدن بدون رژیم و ورزش خودم خندم گرفته بود از این سرچ کردنم ولی اولین چیزی که توی گوگل بالا اومد سایت تناسب فکری استاد رضا عطار روشن بود که سریع بازش کردم داخل سایت رفتم و مطالب رو به طور جزئی خوندم و کلیپی که استاد ضبط کزده بودن را دیدم و دانلود کردم و نشستم به تماشا اونم برای اینکه از روی کنجکاوی بفهمم جریان چیه و چطور ممکنه و با دیدن اولین کلیپ به طور کلی احساس جدیدی پیدا کردم و 10 ویدیو رو به اتمام رسوندم تمرینات ذو حل میکردم حدودا یک ماه گذشت و من هم یک سایز کم کرده بودم که دلیلش هم نمیدونستم چون رژیم نداشتم ولی اعتمادی به این برنامه تناسب فکری هم نداشتم نمیدونم چرا ولی حرفای اطرافیان و مسخره کردنشون نسبت به این که این حرفا الکیه و دروغه بیخیالش شدم و دلیل دیگه این که محصولات داخل سایت پولی بود و نمیتونستم هزینشو پرداخت کنم و گفتم این رایگان ها به چه دردم میخورن اصل اون محصولات پولی هست و بیخیال شدم تا امسال بعد از یکسال و نیم خسته تر و درمانده تر از همیشه با این تصور که من نمیتونم باردار بشم چون فرزند من هم به چاقی من دچار میشه تصمیم گرفتم باز هم رژیم بگیرم ولی بی انگیزه قبل از شروع به روی وزنه رفتم و دیدم که 10 کیلو که هیچ 20 کیلو اضافه وزن دارم باورم نمیشد چطور ممکنه من به 80 کیلو رسیده باشم و خودمم هنووووووووز نمیدونم چطور هفته قبل بدون ذره ای تردید دوباره به پیج اینستاگرام استاد مراجعه کردم و دوباره 12 گام رو با اشتیاق تماشا کردم و همراه استاد شدم و از فردای اون روز در سایت ثبت نام کردم و تصمیم گرفتم با 100 گام پیش برم و اولین دیدگاهم رو همون روز به ثبت رساندم و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی سر باز نخوااااااااااهم کرد تا ابد….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/06/29 12:33
   مدت عضویت: 84 روز
   امتیاز کاربر: 1780 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 742 کلمه

   به نام خدای یکتا سلام به استاد عطار روشن گرامی و دوستان عزیزم در مسیر تناسب اندام.

   1_من  در 14 سالگی با رژیم دکتر کرمانی شروع کردم اولین باری بود که متوجه چاقی بیش از حدم نسبت به سنم شده بودم و سمینار دکتر رفتم در کلینیک تخصصی سایز کل بدنم را گرفتن و مشاوره شدم و به من سی دی کتاب و لیست رژیم لاغری دادن و گفتن که تو این سن 10 کیلو اضافه وزن داری باید در 5 ماه لاغر بشی من دو هفته انجام دادم و 2 کیلو و نیم هم کم کردم ولی ریزش موی شدیدی گرفتم و بی اختیار گریه میکردم که مادر پدرم ترجیح دادن بیخیال این رژیم بشم و بذارم سنم بالاتر بره و من هم بیخیال شدم و بعد از مدتی تو یه جمعی مورد اذیت و تمسخر یکی از افراد آن جمع شدم که خودش لاغری مفرط داشت ولی اعتماد به نفس زیادی داشت به مادرم اصرار کردم میخوام لاغر بشم و به عطاری رفتیم و به ما عصاره لیمو ترش داد و گفت صبح ناشتا 10 قطره بریز روی آب ولرم و بخور تا یک ساعت هم چیزی نخور من چند روز اولی میخوردم با اینکه خیلی هم تلخ بود و عصبی میشدم اما بعد از چند روز مادرم از کسی شنیده بود که این عصاره باعث فراموشی در بلند مدت استفاده ازش میشه و از ترس و نگرانی مادرانه گفت نمیخواد بخوری قطعش کردم و اینم نتیجه نداد تا به دبیرستان رسیدم وقتی پا به دبیرستان گذاشتم افسردگی من نسبت به چاقی بیشتر شد چون مورد تمسخر هم کلاسی هایم قرار گرفته بودم و تصمیم گرفتم دوباره رژیم بگیرم این بار دیگه از خانواده کمک نخواستم خودم سرخود من درآوری رژیمی کرفتم که شبها مثلا ماست بخورم روزی 10 تا قاشق برنج و هزارتا محدودیت دیگه و باشگاه هم ثبت نام کردم و مسیر زیادی هم پیاده راه میرفتم و به هر صورتی بود حدود 7 کیلو کم کردم و هرکسی منو میدید تعجب میکرد من تونستم این لاغری رو تا چند ماه حفظ کنم تا رسیدم به کنکور و استرس های دانشگاه قبول شدن نمی‌دونم چطور دوباره برگشتم سر خونه اول تازه یک کیلو هم اضافه کردم و دانشگاه قبول شدم رفتم سال اول گذشت سال دوم توی خیابون و خوابگاه بین هم رشته ای ها همش معذب بودم خصوصا چون یه دختر 20 ساله بودم از مواجه شدن با هم رشته ای های پسر خیلی خجالت می‌کشیدم مهر ماه سال 91 بود تصمیم گرفتم تا عید سال 1392 خودم لاغر و خوش هیکل کنم بازم شروع کردم به همون روال قبل رژیم گرفتن و ورزش های سخت و باشگاه و و و… لاغر شدم اونم خیلی زیاد حدودا 12 کیلو تا حدی که همه لباس هام گشاد بودن و نمیتونستم بپوشم رفتم بازار چون ایام عید هم بود چند دست جدید خریدم ولی انگار ترس تو وجودم بود که اون قبلی ها رو داخل کمدم مرتب کردم و نگه داشتم و به دانشگاه برگشتم و مثل قبل همه شگفت زده شده بودن که چقدرررررررر لاغر شدی چیکار کردی و فلان و اینقدر اعتماد به نفس بالایی گرفته بودم که تا اسفند 93 وزنم همچنان کم بود ولی از وزن 55 کیلو به 59 رسیده بودم بعد از اون سال بعدش یک مقدار چاق تر شدم ولی هنوز به حدی نبود که به فکر رژیم گرفتن مجدد بیفتم سال 94 فارق تحصیل شدم و در محلی موقت مشغول کار شدم و کنار من مغازه فست فودی بود و من هر روز خرید میکردم ازش و بعد از مدتی یکی از دوستانم که در موقع لاغری در دانشگاه منو دیده بود گفت که باز داری چاق میشیا رعایت کن من اون استرس و ترسم درباره شروع شد ولی نمیتونستم مقاومت کنم تا یک سال بعدش چاق تر شدم و تصمیم گرفتم رژیم گیاهخواری رو تجربه کنم و خیلی جدی شروع کردم و در نهایت ناباوری بعد از دوره چهل روزه این رژیم علاوه بر کم نشدن وزنم نیم کیلو هم اضاف کرده بودم و به شدت عصبی بودم تصمیم گرفتم کلا بیخیال رژیم گرفتنم بشم اما یک ماه بعد دوباره چند نفر از آشنایان دیدم بهم گفتن چقدر دوباره چاق شدی چرا خودتو کنترل نمیکنی و من جوابی نداشتم و دوباره رژیم بسیار سختی گرفتم و دو سه کیلو کم کردم و سال بعدش نامزدی شدم دیگه به کلی با رژیم و ورزش خدافظی کردم و بعد از ازدواج مدام شروع کردم به پیاده‌روی و رژیم گرفتن و بی نتیجه تا همین یک هفته قبل که ثبت نام در سایت کردم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/06/05 21:13
   مدت عضویت: 108 روز
   امتیاز کاربر: 168 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 317 کلمه

   سلام استاد عزیز

   واقعااز دیدن ویدیوهاتون لذت میبرم و با اشتیاق و عشق نگاهشون میکنم ممنونم بابت اینهمه حس خوبی که بهمون میدین🙏🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹

    

   منو واقعا خدا هدایت کرد به این مسیر وقتی ازهمه ی راهها خسته بودم حس بدی داشتم با تنفر به خودم نگاه میکردم کلی باشگاه و رژیم و قرص های گیاهی که هیچ کدوم نتیجه ندادوقتی میخواستم قرص متفورمین بخورم و کلی تعلل داشتم که بخورم نخورم از عوارضش به شدت میترسیدم چون من به خاطر قرص دیگه که خورده بودم مشکل پوستی جدی برام به وجود اومده بود که اونموقع از بدن خودم‌متنفر بودم از خلقتم از همه چی نخوردم اونو بعد از ۱۰ روز کلا ردش کردم رفت و ناامید از همه ففط خدا میدونه که چه بر من گذشت چه جاهایی به من متلک انداختن که ناراحت شدم و دم نزدم فردای روزی که قرص رو نخوردم گفتم خدایا خودت کمک کن من نمیخام به اضافه ی چاقی مریض هم بشم خودت یه راهی بزار جلوی پام و مثل عادت همیشگیم رفت تو قسمت سرچ گوشیم و چیزی رو که تا به اون روز بالا نیاورده بود برای من دقیقا۲۰/۴/۱۴۰۱ اورد زدم لاغری اورد لاغری با ذهن که من پیج اینستا رو پیدا کردم و ویدیو اول رو که دیدم هر کلمه ایی رو که استاد میگفت میگفتم اره خودشه همینه و چقدر ارامش گرفتم و اشتیاق پیدا کردم وتوی  ۲ روز جلسات لاغری رایگان رو گوش دادم تو دفتر مینوشتم و امیدوار تر میشدم که من به مسیر درست هدایت شدم و خداروشکرمیکردم

   و هیج جا هیج جای دنیا حرفایی رو که استاد میزنه درمورد لاغری نشنیدم و اعتماد دارم به این مسیر

   🙏خدایا سپاس برای هدایتم به این مسیر 🙏

   من خودم تازه شروع کردم ب گذاشتن دیدگاه ولی واقعا دیدگاه های دوستان رو میخونم انرژی میگیرم با بعضیاشون یاد خودم میافتم و گریه میکنم و میخونم به امید متناسب شدن همه ی افراد چاق 

    

           💟لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست💟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/05/30 13:49
   مدت عضویت: 115 روز
   امتیاز کاربر: 269 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 181 کلمه

   سلام بر استاد ی ک هر کلمش مارو انرزی باران میکنه چقدر از این حرفتون کوخدا ما رو انتخاب کرده من ارزشمندم لذت بردم اره من زمانی ک بریدم از خودم خدا منو ب این سایت هدایت کرد من فهمیدم زندگی چیه همش هدایت خداوند بوده همش خودش هرچی لازم دارم رو داره منو ب اونجاها میبره بهترین معلمم و دوستم من با لاعری با دهن فهمیدم ک هستم من خدامو پیدا کردم خودمو زندگیو رو 

   فهمیدم چ طلمها کردم ب خودم 

   ببخشش رو یاد گرفتم رها شدن 

   فقط چن تا عادته باید تغییر بدی دوست من من شما باید انتخاب کنیم خودمون میدونیم چی درسته چی ن الان هممون میدونیم با عدا خوردن نباید توی روشن باشه پس خودمون خودمون نجات میدیم با چی با رهایی با برده نبودن 

   انتخاب کنیم دوست خودمون باشیم ن دشمن شاید گاهی ما با خودمون ی کارهایی میکنیم ک دشمنون نکنه گاهی ما خودمون ی جوری گل بخودی میزنیم ک‌کسی حتی فکرشو نمیکنه فقط خودمون میدونیم دست از سرزنش اه حسرت برداریم بریم جلو دوست خودمون باشیم اشتباهی نبوده و نیس همش تجربس از تجربه هومون درس بگیریم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/05/10 16:03
   مدت عضویت: 1141 روز
   امتیاز کاربر: 8861 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,081 کلمه

   سلام و درود خدمت استاد گرامی و دوستان نابم 

   من هم اگر بخوام  از خودم بگم دقیقا من  هم در حالت ناامیدی  با  بی تفاوتی به چاقی و جسمم که هر چی بادا باد من دیگه  کاری از دستم بر نمیاد و … با این راه آشنا شدم و خیلی تصادفی یه شب که  همه خواب بودن و من تنها داخل هال روی مبل نشسته بودم و  در اینستا می‌چرخیدم با پیج ایشون و اونم به خاطر اینکه استاد  آشنای ما  هستن  برخورد کردم و خواستم ببینم که ایشون دارن چیکار میکنن و چه چیزی برای گفتن دارن و خیلی همینطوری به حرفهای استاد گوش دادم و دیدم چقدر حرفهای استاد  عالین و من چقدر خوشم اومد و  همینطور اون شب من تمام اون صحبتهای استاد در پیج اینساتشون رو از روی کنجکاوی و اینکه چقدر خوب حرف میزدن  گوش دادم و انگار نور امید در  دلم زنده شد و انگار گمشده ی خودم  رو پیدا کرده بودم و من چون پیج ایشون  رو فالو کرده بودم  اگر استاد استوری یا لایو میزاشتن من با جون و دل گوش می دآدم  و چقدر لذت می‌بردم وبه بقیه هم میگفتم اما اونها همچون نظری مثل من نداشتن و میگفتن ایشون که حرف خاصی نمیزنه  اون زمان اصلا نمی‌دونستم ذهن و مسایل ذهنی و قانون جذب چی هست فقط برای لاغری من وارد این مسیر شدم چون خوشم میومد حرفهای استاد رو بشنوم و حالم خوب شده بود بدون اینکه من تغییری در جسمم ببینم همچنان گوش مبدادم  ولی عاشق و علاقمند این راه شده بودم و من خبر نداشتم که استاد سایت داره و اصلا  سبک کاری ایشون رو خبر نداشتم و من همش منتظر می‌ماندم تا استاد بیاد داخل اینستا لایو و یا چیزی بزاره و من ببینم و به حرفهاشون عمل کنم  تا نتیجه بگیرم تا یه مدت گذشت  و یه روز استاد در فایلی که با لباس قرمز روی تردمیل بودن و هنوزم در سایت هست فایلی ظبط کردن که به صورت لایو در اینستا بود و اونجا استاد اشاره کردن که بچه ها همش  منتظر من  نباشین تا من بیام اینجا و یه فایلی بزارم و گفتن شما باید برین داخل سایت و خودتون پیگیری کنید و هر روز فایل گوش بدین و قدم بردارین و یادم میاد  استاد  همونجا  گفت شاید هفته ای یک بار  من بتونم  بیام اینستا و اما بقیه ی اوقات شما چیکار میکنین ؟؟منتظرین تا من بیام ؟؟نه اینکار غلطه و من اونجا بود که متوجه شدم اصلا جریان چیه سبک کاری استاد چیه و من از کجا باید آموزشها رو دنبال کنم و همون روز من خیلی راحت وارد سایت شدم و تک تک حرفهای استاد رو با عشق گوش میدادم و حالم عالی شده بود آزادی در خوردن داشتم و ….. و من تمام حرفهای استاد رو مو به مو حاضرم قسم بخورم که مو به مو  در دفترم می‌نوشتم و یادداشت میکردم و تمرینات رو انجام میدادم اما جرات نوشتن در سایت نداشتم و  اما کم کم متوجه تغییراتی در جسمم شدم که همه میگفتن و من بعد از مدتی به سمت دوره ی کوتاهی از ایشون هدایت شدم و خلاصه خیلی عالی وزن کم کردم نمی‌دونم چقدر چون اصلا هنوز که هنوز من جرات وزن کردن و سایز کردن رو ندارم و اصلا از این کار خوشم نمیاد و برام مهم نیست فقط  میدونم کلی جمع و جور تر و زیباتر شدم و دیگه خبری از اون حال بد و نگرانی و استرس و  محدودیت و ..نیست و من دیگه با فایلهای رایگان استاد کلی نتیجه گرفته بودم اونم بدون اینکه من هیچ کار خاصی بکنم واین خیلی برای من جالب و عالی بود .

   و اما استاد جا داره که تحسین کنم شما رو چقدر شما عالی به سمت رسالتتون هدایت شدین چقدر من هم دوست دارم مثل شما انسان تأثیرگذاری باشم  چقدر جالبه شما ازطریق همون تضادی که همیشه در زندگیتون بوده شما دارین ثروت می‌سازین واقعا جای تحسین داره شما به الهام و شهود خودتون و هدایت خدا اعتماد کردین و عمل کردین و این چنین موفق شدین.بدون اینکه شما برنامه ی خاصی داشته باشین ‌‌‌‌‌‌‌چقدر حضور خداوند در زندگی شما و ایجاد این کسب و کار شما پر رنگ  بوده و هست .من هم این چنین هدایتی از طرف خدا برای خودم آرزومندم که میدانم برای همه این هدایتها  هست اما شاید من هنوز آماده نیستم و اونها رو دریافت نمیکنم شاید هنوز باید روی خودم کار کنم .اما من به خودم همین الآنم میبالم و خوشحالم چون انتخاب شده ی خدا هستم که الان در این مسیر هستم و همین همین خیلی برای من لذت بخش هست و من سالها در کلاسهای مختلف شرکت کردم اما هیچ کدوم اندازه ی این کلاسهای کنترل ذهن و قانون جذب  برای من لذت بخش نیست و من سالها با عشق دنبال نکردم اما من الان همین امروز داشتم حساب میکردم و باورم نمیشد من  ابان امسال سه سالم پر میشه که در این مسیر هستم و هنوز من مثل روز اول مشتاق و عاشق گوش دادن به این آگاهی ها هستم و تازه هر چقدر جلو میرم برام جذابتر میشن پس من به  انتخاب خدا اعتماد دارم و به پاس قدر دانی از این انتخاب من هر روز در مسیر هستم و قدم برمیدارم و سعی دارم  به حرفهای استاد عطار روشن عمل کنم چون من توانایی رسیدن به اندام دلخواهم رو دارم چون من به خود باوری رسیدم که  میتونم جسم دلخواهم و زندگی دلخواهم رو خلق کنم من پر قدرت به راهم ادامه میدم و انتظار دارم در تمام جنبه ها تغییر رو احساس کنم 

   .و این رو هم بگم من زمانی که با این راه آشنا شدم کسی بودم که در رژیم سخت و ورزش وحشتناک سنگینی بودم که هیچ کس نمیتونست حتی برای یک روز من رو از این دو جدا کنه ولی من به هدایت االهی اعتماد کردم و خیلی راحت هر دو رو یک شبه رها کردم بدون اینکه کسی از اطرافیانم با این مسیر لاغر شده باشه اما من اعتماد کردم و وارد این راه شدم و کلی نتایج ارزنده گرفتم که واقعا نمیدانم چی بگم من به قصد لاغری اومدم اما الان آرامش و شادی و حال خوب و آزادی و اعتماد به نفسم ایمان و توکل بهتر شده و اندام زیباتر و سلامتی بیشتر دارم   و کلی نتایج دیگه دارم من اصلا شبیه گذشته ی خودم نیستم واقعا تغییر کردم و اما شاید تغییرات من برای خیلی‌ها تغییر به حساب نمیاد اما من می‌دونم که برای من قبلا این چیزها رویا بود اما الان دارمشون من عاشق این سبک و این راه هستم و تا زندم در مسیر میمانم .

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/05/04 20:54
   مدت عضویت: 1174 روز
   امتیاز کاربر: 5691 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 37 کلمه

   صد گام فوقالعادست کولاک میکنه با اطمینان صد درصد برو صد گام و بدون که تغییر خواهی کرد چه خوب یاداوری کردی میخوام در کنار دوره اصلی صدگام هم بردارم دوست دارم اینبار تراشیده تراشیده شم انشاالله

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/05/01 20:10
   مدت عضویت: 1174 روز
   امتیاز کاربر: 5691 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 465 کلمه

   یک شب که نمیدونم کدوم شب بود بهار بود یا پاییز ولی یادم تو اتاق بچه ها خوابیده بودم اون روزها دیگه لاغری برام مهم نبود نه حسرت لاغری میخوردم نه اندوه چاقی اما خوشحال نبودم افسرده هم نبودم بیشتر تو حالت نا امیدی و بی تفاوتی بودم که من فکر میکنم بد ترین حالت انسان

   همه چیز اتفاقی بود یادم بارها از خدا با اشک لاغری خواسته بودم حتی چله زیارت عاشورا براش گرفته بودم

   هر رژیمی ناکارامد درامده بود

   شرمنده همسرم بودم 

   از نگاه های تحقیر امیز دیگران خسته بودم

   برادرم که خیلی ازش رودبایسی دارم اروم بهم گفت ماه منیر یکم خودت لاغر کن اب شدم اون لحظه

   یادم به مامانم قول دادم لاغر میشم 

   ولی تو دلم میدونستم نمیتونم

   اما اون شب یهو ورق برگشت

   تا صبح دوازده فایل رایگان گوش کردم انگار استاد حرفهایی میزد که از یک دنیای دیگه اومده بود

   شاید باورتون نشه من حتی برای لاغری هیپنوتیزم هم کرده بودم

   طول کشید برام تا نتیجه بگیرم وقتی دورم تموم میشد خیلی بینش وقفه میافتاد و همین وقفه ها کار خراب میکرد

   درست وقتی که خیلی حس خوبی داشتم مامانم میگفت چاق شدی

   همسرم رو گوش کردن فایلها حساس شده بود و میخواست بیشتر برای بچه ها وقت بزارم

   مادرم میگفت چه قدر تو گوشی

   ولی من به کارم ایمان داشتم

   الان بهم میگن بالون گزاشتی

   و خواهرم میگه من میبینم که تو کم میخوری چرا میگی با ذهن لاغر شدی در صورتیکه خودش هر روز تصمیم به کم خوردن میگیره و اون روز از همیشه بیشتر میخوره

   امروز ارایشگرم گفت باربی شدی رفت

   هنوز باید ادامه بدم شاید دوره پیشرفته رو بخرم ولی تو این گروه کم کم دارم جزو پیشکسوتان میشم اینجا رو دوست دارم به زندگیم معنا میده بدون اون نمیتونم

   حتی اگر هفته ها نیام باز من به سمت خودش میکشونه 

   اوایل ۴ صبح بیدار میشدم تا فایل گوش بدم تو تمام زندگیم تاثیر گزاشت لاغری کمترین دستاوردش برام بود

   دوستان خوب و مهربان و استاد گرامی گویی همه در یک مدار هستیم و سیارمون با شتاب به سمت خوشبختی در حرکت است

   از همون هفته اول یعنی از فردای اون شب سرنوشت ساز تغییرات من دیده شد

   خیلی سریع دوره را تهیه کردم خیلی راحت همسرم قبول کرد هزینش بده خیلی تعجب کردم

   انگار همه چیز از پیش تهیه شده بود

   مادرم با افتخار خواهرم میگفت که منیره غذاش کامل میخوره و این مسخره بازیهای تو رو هم در نمیاره لاغر هم هست

   تمام لباسهام اندازم شده شکمم تخت شده سبک شده اسیر غذا نیستم

   امروز نهار ساعت ۶ خوردم عالی بود چون در تایم نهار سیر بودم

   باور بازدارندم بعد مدتها پیدا کردم و چاقی موضعی بود چون باور نداشتم که اون قسمتها لاغر میشه ذهنم مانع لاغری بقیه قسمتها میشد چون فکر می کردم هارمونیم به هم میخوره 

   گاهی به اشپزخانه لاغری سر میزنم

   نظرات دوستان را میخوانم و البته هر روز فایلهای  روزم را گوش میدهم

   برای لاغری زمان ندارم

   محدودیت ندارم

   ایا این خود بهشت نیست

   جوری لاغر میشوم که در خواب نیز نمیدیدم

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1401/05/02 22:56
    مدت عضویت: 1200 روز
    امتیاز کاربر: 12023 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 36 کلمه

    سلام منیره جان آفرین بهت تبریک میگم 

     

    آفرین که موندی ونتیجه گرفتی و لاغری رو در آغوش گرفتی 

    درسته گفتی طول کشید ولی شدی لاغر شدی شدنه مهمه 

     

    چرا عکسی از خودتون نمیزارید اندام زیبایی که ساختین ببینیم ؟

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1401/05/03 12:59
     مدت عضویت: 1174 روز
     امتیاز کاربر: 5691 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 120 کلمه

     سلام الهام جان برای فرستادن عکس متاسفانه نمیتونم

     ولی فقط همین بگم که به قدری اندامم خوب شده که خواهرم میگه تو یک کاری کردی با هیکلت و هر کی من میبینه میگه نوجوان شدی از تخریب خبری نیست از اویزان شدن بدن همه چیز خیلی عالی داره پیش میره هفته اخر دوره مقدماتی بودم وقتی دیدم فاطمه سادات عزیز با اون همه انرژی از اول شروع کرده من هم امروز از هفته اول شروع کردم از دوشنبه کاش شما و بقیه دوستان هم میامدید تا از نو شروع کنیم برای ساختن اندامی بهتر

     یک بار برای همیشه

     دوست دارم پوتین های ساق بلند بپوشم

     با شلوارهای لی

     و شکمم بیشتر به کمرم بچسبه

     و هیچ چربی وجود نداشته باشه

     جز انکه خدا خود مقرر کرده است

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      1401/05/03 19:40
      مدت عضویت: 1200 روز
      امتیاز کاربر: 12023 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
      محتوای دیدگاه: 134 کلمه

      تبریک میگم عزیزم لاغری نوش جانت گوارای وجودت 

       

      خدا رو شکر میکنم با دوستان موفق وعالی همراه هستم .

      راستش کمی دو دل هستم من حسم گفته بود بیام صد گام رو شروع کنم چون اصلا اینجا نیومده بودم درسته هر فایلی استاد گذاشتن رایگان دوساله دارم میبینم همون روز که میاد 

       

      امروز با خودم می گفتم کاش برم دوره اصلی اینجا تعلل میکنم وقت تلف میکنم حسم بد میشه همش مشغول خوندن دیدگاه دوستان فالو کرده هستم و دوره رو منظم نمیرم جلو حسم بد میشه 

       

      نمیدونم شاید پیشنهاد شما از سوی خدا برای من باشه بیام دوره اصلی 

      ببینم چه کار میکنم شاید منم از شنبه بیام دوره اصلی 

       

       صدگام رو هم هرچند وقت یه فایل گوش بدم اگر وقت کنم.

       

       

      ممنونم منیره جان که پاسخ پیامم رو دادی وبه من انگیزه دادی وایمانم رو بیشتر کردی 

       

      شاد باشی عزیزم

       

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1401/05/05 14:49
    مدت عضویت: 881 روز
    امتیاز کاربر: 6331 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 62 کلمه

    منیره  جان   ضمن تبریک موفقیتت  ، می خوام  بدونم الان  سایزت  چنده  …نمیگم  چند کیلو بودی  الان چندی ؟  چون ما هیچکدوم  خودمونو  وزن نمی کنیم   می دونیم با چه وزنی  دوره ارو شروع کردیم  ولی  الان نمی دونیم در چه وضعی هستیم ….اما  لباس که می پوشیم   از سایز لباسمون میشه حدس زد  که  چقدر تغییر کردیم …..

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1401/05/06 00:13
     مدت عضویت: 1174 روز
     امتیاز کاربر: 5691 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 100 کلمه

     عزیزم من اصلا خودم وزن نمیکنم و در مورد سایز هم توجه زیادی کلا به سایز هیچ وقت نداشتم قبل از این دوره یادم برای شلوار سایز ۵۴ میپوشیدم الان این شلواری که امروز پام و خواهرم بهم داد چون گفت ازش تنگ شده خیلی تصادفی دیدم ۴۶ بود دیگه نمیدونم

     اخه من خیلی هم حقیقتا لباس نمیخرم تو فروشگاه بیشتر برای بچه ها خرید میکنم و خودم هم اون تمرین انجام میدم یعنی لباسهای سایز کوچیک قیمت میکنم دست میگیرم و جلوی اینه برانداز میکنم

     و چون خیلی از لباسهای قبلم اندازم شده و حتی گشاد حالا حالا ها لباس دارم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      1401/05/06 01:39
      مدت عضویت: 881 روز
      امتیاز کاربر: 6331 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
      محتوای دیدگاه: 69 کلمه

      منیره جان    طبق تحقیقی که توی نت انجام دادم   با کاهش هر یک سایز ۲ کیلو از وزن کم میشه  شکر خدا شماتا حالا ۹ سایز کم کردی میشه  ۱۸ کیلو   این واقعا  خیلی عالیه   …حتما  تصویرت در قسمت شگفتی سازان هم ثبت شده  اما خوب من   به عکس نمی شناسمت فقط می دونم  اسمت  منیره  خانومه …  ببخش وقتتو گرفتم  بانو جان  ….

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       1401/05/07 00:10
       مدت عضویت: 1174 روز
       امتیاز کاربر: 5691 سطح ۳: کاربر پیشرفته
       محتوای دیدگاه: 100 کلمه

       ممنون عزیزم این خیلی عالی و حتما اینطوره و شاید حتی بیشتر چون من سایز شلوارم گفتم و سایز بلیزم نگفتم بالاتنه ام خیلی بیشتر سایز کم کرده هفته قبل لباس دختر خواهرم که اول راهنمایی و خیلی لاغره تنم کردم جالب که اصلا هم بلیزش  کش نمیومد و خواهرم خیلی تعجب کرد پایین تنم خیلی با بالاتنم تفاوت سایز داره دلیلش هم توجه بیش از اندازه من به اون قسمتهاست

       شهربانو جان به هیچ وجه تحریک نمیشم که برم روی ترازو

       چون خاطرات خیلی بدی دارم اگر تنها دستاورد این دوره این بوده باشه که من نرم روی ترازو برام کافی

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 5 از 1 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        1401/05/07 14:00
        مدت عضویت: 881 روز
        امتیاز کاربر: 6331 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
        محتوای دیدگاه: 119 کلمه

        خیلی عالیه  منیره جان ،  بهت تبریک میگم که حدود سه ساله که در این‌مسیر هستی و اینقدر نتایجت عالی بوده ….

         

        چقدر ما باید خوشحال و خوشبخت باشیم که  در اینجا  ،با هم   تحت تعلیم استادی بی نظیر  قرار داریم  که نه تنها لاغر میشیم بلکه  کلی از  جنبه های مختلف  زندگی هامون متحول میشه  ….خدارا خیلی سپاسگزارم …..  چقدر خوب گفتی که  اگر تنها دستاوردت از این دوره ها ،،کنارگذاشتن ترازو بوده باشه برات کافیه ….احسنت به شما …الحمدلله  اینقدری لاغر شدی که حالا داری با دستاوردهای دیگه ای ، احساس خودتو عالی نگه می داری  …ولی  آخرش نگفتی  عکس زیباتو به گروه  شگفتی سازان فرستادی یا نه ؟   

         

          دوستدار شما   :   شهربانو  

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 0 از 0 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
         1401/05/07 23:30
         مدت عضویت: 1174 روز
         امتیاز کاربر: 5691 سطح ۳: کاربر پیشرفته
         همیار لاغری
         محتوای دیدگاه: 405 کلمه

         نه عزیزم من عکس نزاشتم برام معذوریت داره

         ولی واقعا اگر عکس قبل و بعد میدیدی شگفت زده میشدی اما این ایده ال من نیست و هنوز راه داره تا به قله برسم من هم گاهی از مسیر خارج میشم و گاهی با سرعت حرکت میکنم مهم حسم حس لاغری وقتی شما گفتید که ۱۸ کیلو وزن کم کردم اصلا برام مهم نبود منی که یک کیلو وزن کم کردن من به عرش میرسوند یک روز خودم میکشتم از ملین و ورزش و رژیم و صبح ناشتا اول میرفتم خیلی عذر میخوام سرویس بعد خودم وزن میکردم و با دیدن ۷۰۰ گرم یا نیم کیلو وزن کم کردن انگار دنیا رو به من دادن 

         الان چه اهمیتی داره که من ۱۰۰ کیلو باشم ولی اندامم دوست داشته باشم تا اینکه ۶۰ کیلو باشم ولی برای ۵۷ اه بکشم

         من اوایل عروسیم ۷۰ بود و قدم هم ۱۶۸ واقعا متناسب بودم ولی چون دکتر تغذیه ای گفته بود که باید ۵۷ باشم برای داشتن وزن مایکن وای اینر۱۳ کیلو برای من اندازه یک قرن بود و ارزوی من به قدری خودم چاق تصور میکردم یادم تو باشگاه خانمی بود که خیلی لاغر بود و بغلهای پاش محکم به دیوار میزد و میگفت که میخواد ابشون کنه و من که اون زمان از ریشه چاقی و لاغری در ذهن خبر نداشتم خیلی تعجب میکردم 

         امروز همسرم رفته بود فروشگاه و من تو ماشین نشسته بودم و مرد چاقی دیدم که تو فروشگاه کنار صندوق بستنیش باز کرد خورد برام تعجب اور بود و گفتم واقعا که نمیتونست تا ماشینش صبر کنه بعد یادم افتاد که خودم هم همین کار میکردم قبلا و خوراکیها رو تو فروشگاهدباز میکردم

         شهربانو جان دستاورد خیلی خیلی بزرگ این دوره برای من رهایی از رژیم گرفتن بود من در به در مطبهای دکتر تغذیه بودم یادم تو ترافیک تجریش شب زمستون و تابستون میرفتم دکتر تغذیه 

         و رژیمهای مختلف امتحان میکردم فکر کنید رژیم دوازده روزه کانادایی فقط سه روزش ژامبون مرغ بود بعد من اصلا کالباس و سوسیس نمیخورم چه برسه به ژامبون و اون سه روز یک عالمه خوردم هر چی از سختی های رژیم هام بگم کم گفتم و دستم برای یک شلیل میلرزید از بس که به خودم محدودیت داده بودم شش روز فقط اب خوردم و اگر برادرم نمیفهمید و مجبورم نمیکرد غذا بخورم معلوم نمیشد چه بلایی سرم میومد .ما رژیم نیستیم

         ما رو ترازو نمیریم

         ایا همین خود بهشت نیست

         خوب حالا با تمام این امتیازات هر روز هم لاغر میشیم

         موفق باشید شهربانو جان

          

         برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
         امتیاز: 0 از 0 رأی
         افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
          1401/05/08 12:35
          مدت عضویت: 881 روز
          امتیاز کاربر: 6331 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
          محتوای دیدگاه: 268 کلمه

          عزیزم منیره  خانم  سلام .

           

          ممنون وقت گذاشتی  نظر و انرژی خوبتو برام فرستادی  

           

          یه عرضی  دارم :

           

          تعجب کردم  که نوشتی  قبلا توی اون رژیمای کذایی  حتی نیم کیلو وزن کم می کردی  انگار دنیارو بهت  می دادن  ولی حالا که بیش از ۱۸ کیلو  کم کردی برات اهمیت نداره  و دنبال  ایده آل خودت هستی  …

           

          اجازه می خوام نظرمو در این مورد بگم ….

           

          من از استاد یاد گرفتم که ما باید  سپاسگزار داشته های فعلی باشیم  و از بابتشون احساس خوب و خوشحالی  داشته باشیم  تا  استحقاق  دریافت  بیشتر و بهتر رو داشته باشیم …..  الان شما با بیش از ۱۸ کیلو  کاهش  باید واقعا از خوشحالی  پر در بیاری  و  از ذوقت هر جا میری  اینو به رخ بکشی  و شادی و انرژی خوبتو به دیگران منتقل کنی …چرا میگی برات چه اهمیتی داره ….میگم  شاید چون خیییلی آسون این همه کاهش وزن داشتی  برات بی اهمیت شده ولی قبلا چون با سختی وزن کم می کردی  کاهش نیم کیلو برات اون همه شادی به همراه داشته …

           

           

          ولی من برعکس فکر می کنم  خدا شاهده من فقط ۵ کیلو  کم کنم  از شادی میرم روو ابرا  اصلا شاید از ذوق و شادی پس بیفتم چون  از نظر من اگر به چیزی آسون و راحت برسم  جای بسی شادی و شکرگذاری داره ……

           

          عزیزم یه وقت سوء برداشت نشه از چیزی که بهت گفتم من فقط خواستم نظرمو بگم  برام عجیب اومد که نوشتی کم کردن این مقدار کاهش وزن اهمیتی برات نداره اونم وقتی هر چی میلت بوده خوردی و اصلا نگران نبودی که بخوای بری روی ترازو و عصبی بشی ….

           

           

          موفق باشیم در مسیر تغییر کردن ….

          برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
          امتیاز: 0 از 0 رأی
          افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
           1401/05/08 15:47
           مدت عضویت: 1174 روز
           امتیاز کاربر: 5691 سطح ۳: کاربر پیشرفته
           همیار لاغری
           محتوای دیدگاه: 186 کلمه

           شهربانوی عزیز چه خوب که نظرتون گفتید 

           ببینید چرا من خوش حال نیستم معلومه که هستم اصلا دنیا جور دیگه به من نگاه میکنه من از تناسب و لاغری خوشحالم ولی مثل قبل خودم درگیر وزن و سایز نمیکنم از شکم تخت از احساس سبکی خیلی خوشحالم ولی با ارزش تر از همه اینها تسلط من روی خوردنمه من قبلا اگر هم لاغر میشدم خوشحال نبودم چون پر از محرومیت و محدودیت بود و میدونستم پایدار نیست اما خود کم کردن وزن برام خیلی خوشحال کننده بود

           گفای اگر پنج کیلو وزن کم کنی خیلی خوشحال میشی ناراحت نشو دلیلش این که خودتون لایق این کاهش نمیدونی تا وقتی پر از هیجانات برای لاغری هستی درست مثل گذشته من به دست نمیاد

           بلین من الان که تشنم یک لیوان اب بهم بدن چه حسی بهم دست میده خوب لذت میبرم شاکر خدا هستم ولی خیلی هیجان زده نمیشم چون اب برای من همیشه در دسترس من از وقتی تو این دوره هستم لاغری در دسترس دیدم برای همین خیلی مثل قبل براش بی تابی نمیکنم چون به راحتی دارمش از روزی که تو دوره ثبت نام کردم موفق باشید

           برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
           امتیاز: 0 از 0 رأی
           افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
            1401/05/08 21:10
            مدت عضویت: 881 روز
            امتیاز کاربر: 6331 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
            محتوای دیدگاه: 114 کلمه

            سلام  منیره  دوست خوبم  .

             

            خدارو شکر که شما به حس لیاقت برای لاغری  دست پیدا کردی  و لاغر شدی و اونو اینقدر در دسترس می بینی که لاغرتر شدن برات عادی شده  تبریک میگم … منم دارم  روی خودم و افکارم کار می کنم که  لایق  لاغر شدن  باشم …از نظر خدایی  لیاقتشو دارم  اگر نه  اینجا نبودم  ولی  افکاری که منفی باف  القاء می کنه  تاثیر فکریشو می ذاره  و اجازه نمی ده رفتاری که  متناسب کننده باشه  بروز  کنه  و دائم منو هول میده به سمت  چاق موندن  ….  با توکل به هدایت و حمایت الهی  ، به حس عالی لیاقت  خواهم رسید …   ممنون از نظرت … موفق باشی ….

            برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
            امتیاز: 5 از 1 رأی
            افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/05/01 16:58
   مدت عضویت: 1174 روز
   امتیاز کاربر: 5691 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 143 کلمه

   سلام 

   یکسال رژیم و ورزش بودم و کاهش وزن خوبی داشتم ولی دیگه نتونستم ادامه بدم

   رژیم خاصی که ۸ ماه طول کشید ده کیلو کم کردم و ادامش برام خیلی سخت بود چون غذاهای خاص و انتخاب شده ای بود شامل اب میوه و مرغ اب پز

   رژیم کتو که فقط سه کیلو کم کردم و اصلا نمیتونستم ادامه بدم

   خیلی ناگهانی تو اینترنت میگشتم که یک دفعه با این روش اشنا شدم در کمال نا امیدی و انگار همه چیز کاملا اتفاقی بود و من انتخاب شدم

   خیلی دوست دارم لاغر شم چون فکر میکنم خداوند یک شی با ارزش که همون اندامم به من داده و من خرابش کردم دوست دارم تعمیرش کنم

   دوست دارم تمام لذتهای دنیا که با جسم چاق درک می کردم الان با جسم لاغر درک کنم

   چون اکثر روشها رو امتحان کردم بی فایدست محدودیت جواب نمیده و نتیجش فقط حریص شدنه

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/03/14 10:37
   مدت عضویت: 208 روز
   امتیاز کاربر: 45
   محتوای دیدگاه: 328 کلمه

   به نام خدای مهربان
   سلام و خسته نباشید دارم خدمت استاد عزیز و دوستانی که با این سایت آشنا شدن
   همهٔ ما که الان اینجا هستیم بزرگترین حسرت و آرزومون متناسب شدن هست آرزو داریم که بدون هیچ عذاب وجدان و محدودیتی خوراکی و غذای مورد علاقمونو بخوریم بدون اینکه نگران چاق شدن خودمون باشیم پیتزا، ساندویچ، لازانیا بخوریم. هیچ کس دوست نداره چاق باشه. هیچکدوم ما خاطره خوبی از چاقی نداریم. ما هر روز برای چاق‌تر شدن رنج می‌کشیم در حالی که بدون زحمت چاق شدیم حتی نمیدونم از کجا و از چه تاریخی شروع شد. همهٔ ما از دویدن، انجام ورزش های سخت، رژیم و دارو خسته شدیم چون به چیزی که می‌خواستیم نرسیدیم. شمایی که دارید این نظر رو مطالعه می‌کنید خیلی خوشبختید چون به زودی به رویای خودتون می‌رسید اگر واقعا بخواهید.
   به یاد می‌آورم اول مهر ماه سال 1400 بود که دیگه واقعا خسته شده بودم که خسته تر از همیشه داشتم در گوگل به دنبال روشی برای لاغر شدن میگشتم و با این سایت آشنا شدم. یادم می‌آید که فکر کنم سرچ کردم هر کاری میکنم لاغر نمی‌شوم و معجزه کرد و من الان اینجا هستم. با خودم گفتم چه بهتر و راحت تر از اینکه با فکر کردن و نوشتن و گوش دادن لاغر شد اصلا وقتی خیال پردازی می کردم نور امیدی در دلم روشن شد و همین باعث شد بدون درنگ کردن همان روز شروع کنم به استفاده از دوره 12 گام و فقط با سه بار استفاده از این دوره از 15 کیلو اضافه وزنم 5 کیلو باقی مانده. به شما اطمینان میدم که اگه چیزی ازین دنیا بخواهید هیچ چیزی نمی‌تواند مانع پیروزی شما شود. من فقط از دوره رایگان استفاده کرده ام و توانسته ام حدود ده کیلو از خودم رها کنم پس شما هم می‌توانید. من وقتی با این دوره آشنا شدم 17 سالم بود و داشتم به وزن 61 می‌رسدم اما الان 51 کیلو هستم و خیلی حالم خوب است. امیدوارم هر جا که هستید موفق باشید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/03/09 09:32
   مدت عضویت: 733 روز
   امتیاز کاربر: 5787 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,210 کلمه

   ای ک مرا خوانده ای راه نشانم بده 

   سلام ب عزیزان هم مسیرم 

   من انتخاب شدم برای این مسیر ذهنی و من به این انتخاب ایمان دارم ،سال ۹۹ سالی ک من در اوج ناامیدی از تمام زندگیم ی شکست خورده چ در زمینه رابطه عاطفی چ در زمینه تناسب یاکار وتحصیل وهمه چی ،یکی ک شب وروزش بااشک واه ب هم پیوند میخورد و با هر نفسش گلایش از خداش این بود ک چرا رهاش کرده ب حال خودش، من خودمو در انتهای خط زندگی میدیدم واون لحظه ب خودم میگفتم وقتی هیچکاری ازم برنمیاد وقتی این همه زجر کشیدم برای همه ی خواسته هام التماس کردم راه های دشوار وسختی هاروتحمل کردم ونشد بس برا چی زنده ام ،خداییم ک نیس صدامو نمیشنوه و منو اینجا رها کرده حتی دقیق یادمه ک با حال زارم میگفتم وقتی اینقد اینجا زجر میکشم خب خودمو خلاص میکنم تااگه عذابیم هس همون دنیا بکشم،دنبال ی چیزای دیگه توگوشی بودم برا خلاصی نمیدونم چطوشد یاد یکی از دوستام افتادم ک ماه ها قبل تر  یه اسم سایتی روگفته بود ومیگف ک خیلی خوبه وقتی واردش بشی کل زندگیت تغییر میکنه و حرفایی راجش زده بود ومن کاملا ناخودآگاه شروع ب سرچ سایت کردم و باز هم الان یادم اصلا نمیاد چطوری اسم ی فایلیو دیذم بنام خیمه ها ،و خیمه های خود را جا ب جاکنید،یادم میاد اونروز ک دانلود کردم و اون روگوش دادم انگار مخاطبش من بودم واونقدر اونروز تاشب گریه کرده بودم ک از حال میرفتم ولی همون شد اغاز جا ب جایی خیمه های تمام زندگی من ،و امروز ک با گوش دادن ب این فایل باز ایمانم هزاران برابر شد ک من برای این مسیر انتخاب شده ام ،نمیدونم کی وکجا از خدا خواستم ک راه رونشونم بده وخدای رئوفم در ناباورانه ترین لحظه زندگیم راهی نشانم داده ک الان حالم وصف نشدنیه ،من ی شکست خورده درعشق،ی نابود شده در مسائل مالی ،هر چیوگرون خریده بود ومجبور شده بود مفت وارزون از دست بده ،ی زخم خورده روح و روان و جسمش روبا کلی روش. های  گوناگون داغون کرده بود ک بلکه بتونه ی ذره از بار وزنش روکم کنه ولی افسوس ک هر چه بود در ذهن بوده و من بی سواد ترررررین در مسائل ذهن، در حالی ک همه چی از ذهن من نشأت میگرفته ودر جهان مادی ب نمایش گذاشته میشده ، من شروع کردم ب اغاز زندگی جدید ،خیلی جاها لیز خوردم ناامید شدم باز هم گریه کردم باز هم حالم بد شد ولی در تمام اون مدت زمان ایمان داشتم ک تنها راهم مسیر ذهنیه ،هر روز قدم برداشتم استمرار داشتم شاید ب ندرت روزی رو گذروندم بدون فایل بدون جستجو توی سایت ،خوندن نوشته عزیزانم یا حتی سایت هم نیومده باشم صد در صد توی پیج و تلگرام ی سری زدم و پست و نوشته ای روخوندم و نتیجشو الان در تمام ذره ذره زندگیم ب عینه میتونم ببینم نمیگم من الان همه چیم گل و بلبله ولی من الان میتونم حتی اگه مشکل و ناراحتی برا بوجود بیاد خیلی زود حال ودرونمو گل و بلبل کنم و همین باعث میشه اوضاع بیرونم عالی بشه، من شروع کردم ب متولد شدن دوباره و متفاوت آرامش آرامش و آرامش ،ارامشی از جنس خدا درونمو فرا گرف  زندگی و رابطه عاطفی ناباورانه عالی شد،خواسته ها و ارزوهام ک رویایی دست نیافتنی بودن اروم اروم در زندگیم نمایان شدن از لحاظ مالی در این شرایط و اوضاع کشور ک همه گلایه دارن و فک میکنن هیچی درست نمیشه ولی برای من شد ،و این وسط منی ک از خودم و جسمم هم مدتی بود ب لحاظ شرایط روحی غافل شده بودم از اطرافیان میشنیدم ک تغییر کردم و وقتی این حرفا رو شنیدم متوجه شدم من ک‌تمام مدت توی سایتم دارم لایوهای استاد رو پیگیری میکنم استوری نوشته .‌‌‌‌‌‌‌‌مطالب لاغری رو میخونم و گوش میدم  بدون اینکه سختی بکشم زجری رو متحمل بشم اونم چی در دوران کرونا و قرنطینه های پی در پی وتوی خونه بدون فعالیتی دارم لاغر و متناسب میشم ،اخه من سالها روش هایی رواستفاده کرده بودم وفک میکرذم ک حتما باید اون روش ها باشن تا من ب لاغری برسم اون هارومپ انتخاب میکردم ومی رفتم. نبالش ولی الان انتخاب شده بودم و هدایت شده بودم و حتی نمیدونسم چطوری و از کی بدنم انگار داشت فرو میریخت تراش میخورد ،من سالها پیاده روی میکردم باشگاه میرفتم توی باشگاه مدام بهک میگفتن ک مربی خصوصی ک بگیری تضمینیه لاغریت وچه هرینه های سنگینی میدادم ب مربی ومربی در قبالش همون رژیم هایی ک سالها خودم از دکترهای تغذیه یا اینترنت ودوست اشنا داشتم رو بهم میداد و مجبور میکرذ وزنه های شدید بزنم داغون و له میکردم جسممو و در اخر ماه با وزنه کشی تحقیر میشدم ک اون اندازه ک میخواستم نیومدم پایین،یا قرص های بد مزه و‌ناشتا،و یا سرکه سیب ک ناشتا باید میخوردم دل ورودمو میاود بالا ومن نالان حتی گاهی صبا اشک از چشمم جاری میشد ک چرا منو لاغر نیافریدی چرا جسمم منو اینجوری افریدی ک همیشه ترس داشته باشم از چاقیم همیشه منع بشم از استفاده لذتهای دنیات نتونم غذایی ک دوس دارم بخورم یا اگع بخورم باید کوفت خودم بکنم نتونم صبا راحت بخوابم و باید توی گرما و سرما برم راه برم چرا شبا باید از درد استخونام ک زیر وزنه های باشگاه داغون کردنم نتونم راحت بخوابم ،من حتی با روش هایی غیر علمی کلی ب معدم و کلیه ام اسیب زده بودم ،اونم شاید از نظر بقیه من فقط زیادی حساس بودم چون از نظر اطرافیان من همش ۶_۷کیلو اضافه وزن دارم ولی اونا نمیدونستن من در ذهنم چ ترسایی دارم نمیدونستن ک اون ۶-۷کیلو در ذهن من اندازه ۶۰_۷۰ کیلو بار و سنگینی داره برا من وهر لحظه ترس و ترس از چاقتر شدن ،من همیشه دنبال ی روش لاغری بودم و دیگه همه میدونستن ومن هر لحظه تشنه مسیریم ک منو ب لاغری برسونه ومن همه ی راه هایی رو ک بهم میگفتن روانجاب میدادم نتیجه موقت میگرفتم و باز ی راه جدید،

   من عاشق لاغری وتناسب بودم و ذوق لاغری داشتم فقط مسیرهام اشتباه بود و در بیرون خودم دنیال تناسب بودم و همیشه حسرت رو داشتم در حالی ک طبیعت جسم منم متناسب شدن بوده و من ناآگاه از این موضوع بودم ،

   من دوست داشتم لاغر بشم تا بتونم راحت خرید کنم لباس های رنگ شاد نیم تنه های زیبا سبک شدن رودوست دارم زیبایی وظرافت رو دوست دارم اینکه لاغری سلامتی و زرنگی و فرز بودن ب همراه داره رودوست دارم وبرای همین ها میخواستم لاغر بشم ،اعتماد بنفس رودر لاغری وتناسب میدیدم ،داشتن و پوشیدن لباس های سایز ۳۶رو دوست دارم . عاشقشم ، اینکه ادم های متناسب حرص ولع خوردن روندارن وبی تفاوت ب مواد غذایین و یا ب اندازه نیازشون خوردن رودوست دارم ومیخوام منم مثل اونا بشم .ایمان کامل دارم ک مسیر ذهنی تنهاترین راهه، من اومدم این مسیروبا قدرت شروع کنم و هر روز قدمی بردارم درسته ک قبلا هم بودم و تغییرات زیادی داشتم ولی ایمان دارم وقتی نظم بدم وقتی هر چی تو ذهنم هست روبنویسم این یعنی من عاشقانه مسیرمو دوست دارم وهمسو هستم بس ایمان دارم ک خدا هم فراتر از انتظارم بهم پاسخ میده ومن خودمو از همین الان در جسم ایده ال خودم میبینم وچقد لذت بخشه،

   خدایا برا تناسب و زیباییو شادابی  وجوااانیم ک در این مسیر زیبایی ذهنی بهش دست یافتم بی نهایت سپاااااسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/12/19 21:38
   مدت عضویت: 720 روز
   امتیاز کاربر: 8233 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,182 کلمه

   به نام خدایی که انتخابم کرد

   به زمانبندی خداوند اعتماد دارم…

   سلام بر عالم و آدم 

   عشق به تمام ذرات هوشمند جهان هستی 

   برای لاغر شدن انتخاب شده اید…(تکرار ۲)

   نوشته های قبل از فایل خیلی مفید هستند و من از خواندن آنها لذت می برم چقدر جالب در تمام روشهای قبلی که برای لاغرشدن انتخاب می کردم همیشه من تصمیم می گرفتم و این نقطه مشترک تمام اون راهها بود و نتیجه هم یکسان بود ناکامی!

    ظاهرا من روشها را تغییر می دادم ولی همه راهها یکسان بود چون نتیجه کار یکسان بود!

   من در طی ۲۵سال از زندگیم یعنی بعد از ده سالگی که کاملا متناسب بودم شروع کردم به چاق شدن یعنی هرچی تو اون ۱۰سال عمرم یادگرفته بودم و از والدین و بستگان آموزش دیده بودم وقتش بود اجرایی بشه اوایل که خیلی هم تشویق می شدم چون در ۱۰سال قبل بارها به خاطر لاغری سرزنش می شدم بهم می گفتند استخونی لاغری بارها می شنیدم این بچه ضعیفه و همیشه مچ دستم را ملاک می کردند و می گفتند داره میشکنه از بس هیچی نمی خوره !

   واما دوسه سال پس از چاق شدن که تحقیروسرزنش ها شروع شد و البته نگاه دوستان هم کلاسی در مدرسه  و …رژیم من شروع شد زیر نظر چند پزشک تغذیه خوردن افشرده زیره و لیموی تلخ نوعی از عرقیجات و البته پیاده روی روزانه داشتم که چندماهی ادامه می دادم کمی لاغر می شدم و خیالم راحت می شد و بر می گشتم به حالت سبک زندگی چاق خودم! بعد مدتی که می گذشت و منتظر بودم یک فرد متناسبی ببینم و بپرسم چیکار کرده ؟! چون از نظر من تمام متناسبها یا رژیم بودند یا سوخت و ساز بدنشون بالا بود!

   خلاصه انواع رژیمهای زیر نظر کارشناس تغذیه و یا آنچه از گوگل سرچ می کردم یا طب سنتی و گیاهخواری و قهوه تلخ و ..را انجام دادم اما هرگز به وزن دلخواهم نرسیدم و ماندگار نشدم برای یکبار که ۵۸کیلو شده بودم دقیقا بیست سال پیش و خیلی شوق داشتم شاید کمتر از دوماه دوام داشت و به سرعت حدود ۶کیلو وزن اضافه کردم اما ورزشم این اواخر روی تردمیل بود چون بیرون رفتن برام سخت بود اول اینکه بچه کوچیک داشتم و از همه مهمتر نگران نگاه دیگران بودم یعنی فکر می کردم موقع راه رفتن که می بایست پیاده روی تند داشته باشم اعضای بدنم تکان می خورد و باعث نگاههای بدی به من می شود!

    به هرحال بیشترین رنج تجویز پیاده روی تند با شیب روزی دوساعت به انتخاب خودم بودم که باعث شده بوداز  تاولهای پاهام درد زیادی تحمل کنم یکبار هم باشگاه رفتم حدود یکی دوماه و اما انقدر شنیدم که رها کنی بدتر چاق میشی یه جوری شد که ادامه ندادم هیچ وزنی هم کم نکردم . 

   بالاخره روز موعود فرا رسید من به مسیر آموزش ذهنی هدایت شده بودم که متوجه شدم رفتار افراطی و تفریطی بسیاری دارم یعنی یهو شادشاد یهو ناامید یهووو با افراد خیلی خودمونی میشم و یهو سنگین یک تلنگری به من خورد که چاقی ناشی از این نبودن تعادل و توازن در من هست همون روزها کتاب ملت عشق را به صورت صوتی گوش می کردم و یکی از قاعده های  شمس تبریزی بود صوفی باید میانه رو باشد نه افراطی و نه تفریطی… 

   گفتم حتما راهی هست به صورت ذهنی لاغر بشم و البته پس از تسلیم شدن و گریه های از ته دل و فریاد درونی خدا کمکم کن و پذیرش رفتار ناهماهنگ خودم یک شب در اینستا سرچ کردم لاغری با قانون جذب !!!و بعد لاغری با قوانین جهان !!!و در نهایت لاغری با ذهن و من تشنه با آب رسیدم و اون شب تا صبح پلک روی هم نگذاشتم و فایلهای اینستا را پشت سر هم می دیدم محو صحبتهای استاد شده بودم و به آرامشی رسیدم که یک عمر به دنبالش بودم.

   خب یکدانه ام منو انتخاب کرد و بیشتر از توانم منو تکلیف نمی کنه!

    خداباورم داره پس لازمه خودم هم باور کنم که می توانم و من خالق زندگی خودم هستم یعنی داستان سر این خودباوری هست !

   از کودکی بارها سرزنش شدم تحقیر شدم و مقایسه شدم همیشه فکر کردم باید کار بزرگی انجام بدم که منو دوست داشته باشند ولی الآن هدایت شدم به این مسیر که تمام باورهای محدودکننده را رها کنم خودمو باور کنم وقتی خداوند باورم داره از روح خودش در من دمید هدایتگرم هست و هرروز معجزاتش را می بینم وقتشه تمام دیواره های باورهای محدودکننده به اراده الله مهربانم فرو بریزند و وارد سرزمین تعادل و توازن خرد الهی بشم .

   لاغری برام خیلی لذت بخشه چون حالت طبیعی ام هست تو خونم هست نمیتونم انکارش کنم زیبایی راحتی سبکی انتخاب آزادانه جوانی و بیشتر از همه حس دوست داشتن خودمو برام داره اما 

   نکته اینه که باید این احساسات را داشته باشم یعنی خودمو لایق بدونم تا لاغری اتفاق بیفته و اینجا هستم که این موضوعات را که همون خود باوری و عزت نفس هست را یادبگیرم !

   در مدتی که در این مسیر هستم دارم متوجه میشم چقدر از بخشهای وجودیم نیاز به ترمیم داره در اصل من خراب کردم و دارم از نو میسازم البته نجواهای منفی باف در مورد زمان آزاردهنده هستندو این جسم هرروز جلوی چشم من! ولی دارم یاد میگیرم صبور باشم به زمانبندی خداوند اعتماد کنم استمرار در مسیر داشته باشم متعهد به آموزشهام و خلق رویام باشم و در نهایت لاغری ماندگار اونم آسون در نهایت آزادی نصیبم میشه .

   اطمینان دارم این راه تنها راه آسان و ماندگار و اصولی روش ذهنی برای لاغری هست اما باید خودمو باور کنم .

   در مدت دوسالی که با آموزشهای ذهنی آشنا شدم تغییرات چشمگیری در تمام جنبه های زندگیم ایجاد شده هرروز معجزات بیشتر زندگی را میبینم و باور دارم که این راه درسته همین که هروقت میام مینویسم حالم خوب میشه همین که یک کار خوب و رضایت بخش برای خودم انجام میدم و هزاران شگفتی دیگر باعث شده به لطف هدایت خداوند در این مسیر استمرار داشته باشم البته من با شروع دوره پارسال ۱۰ کیلو از اضافه وزنم رها شد و این اطمینان برای من مملوستر شد.

    هر چند که چندماهی بعد مسیر را رها کردم ولی در نهایت برگشتم و اینجا هستم خوشحالم که از بیماری وسواس وزن کردن خود هرروز رها شدم و البته نتایج چکاپ خونم که سالهای گذشته گاهی قند و چربی و تیروئید داشت الآن سلامته اونم بدون محدودیت رژیمی پوستم خیلی بهتر شده و تفکیک غذایی ام کمتر !

   انتخاب هام آزادانه تر و خوابم عمیق تر سالها حتی فکرش هم نمی کردم یه روزی این تجربیات عالی را رقم بزنم ولی الان دارمشون منفی باف که همیشه حرف کمبود میزنه میگه این که چیزی نیست فلانی رو ببین چرا لاغر نشدی !

   دارم یاد میگیرم خودمو مقایسه نکنم و حتما چون طالب یادگیری هستم مهارتشو فرا میگیرم انقدر آرام و روان نتیجه رقم می خوره که خودمم متوجه نمیشم چقدر متناسب شدم در فکر و اندامم .

   وقتی لاغری را بهتر یاد بگیرم فرزندانم هم آموزش میبینند و به اراده خداوند نسل چند ساله چاقی از وجود من منقطع میشه جهانی هماهنگ و در صلح و همسو شدن باذات الهی یعنی ایمان به نیروی غیب و حال خوب بودن 

   خدایا سپاسگزارم 

   خدایا عاااشقتم 

   درود بر استاد و هدیه های نوری ایشون

   هم مسیری های تناسب فکری عالی باشید و در مسیر متعالی شدن 

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mahboobehqanei.1400@gmail.com
   1400/12/10 10:14
   مدت عضویت: 285 روز
   امتیاز کاربر: 48
   محتوای دیدگاه: 119 کلمه

   سلام استاد

   من هم مثل اکثر دوستان بارها وبارها از روشهای مختلف لاغری استفاده کردم تازمانیکه رعایت میکردم خوب بود ولی وقتی رها میکردم وزنم برمی گشت 

   من مدت شش ماه هرروز پیاده روی میکردم چند کیلویی هم لاغر شدم ولی با کلی محدودیت غذایی

   من سالهاست که با قانون جذب اشنا هستم ولی تا چند وقت پیش از این روش اطلاعی نداشتم

   تا اینکه یک روز اتفاقی به خواست خدا برای این مسیر انتخاب شدم و در بین جستوجوها با این روش آشنا شدم

   خیلی خوشحالم که در این مسیر هستم و خدارو هزاران مرتبه شکر میکنم که مرا با این آشنا کرد

   من در همین مدت کوتاه خیلی نتیجه گرفتم از شما دوستان هم میخوام که ادامه بدین تا به نتایج عاااالی برسین.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/12/07 18:49
   مدت عضویت: 930 روز
   امتیاز کاربر: 2787 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 693 کلمه

   سلام

   من روشی که برای لاغری خودم انجامش دادم پیاده روی بود اونم یک ساعت در۶ ماه اول سال درگرمای تابستان ساعت دونیم تا سه ونیم چهار . یه باطری آب به دست که تا چنددقیقه اول آب تموم میشد .بعدش میومدم خونه نیم ساعت میرقصیدم .

   وهفته ای دوبار باشگاه هم میرفتم .

   انرژیم تحلیل میرفت و حسابی خسته میشدم بعدش دوش که میگرفتم میافتادم وحوصله کاری رونداشتم و خوابم میگرفت .

   نزدیک به ۵ کیلو کم کردم اما صورتم بهم ریخت وزیرچشمانم گودافتاد وتیره شد .

   باخودم گفتم خوبه . بقیشم کمتر غذا میخورم ودرست میشه . بعد چندماه دیدم دوباره اطرافیان بهم میگن دیگه باشگاه نرو . باشگاه میری خوبه بعدش که رها میکنی خیلی بد چاق میشی .

   حرف وحدیث دیگران وسرزنش اطرافیان منو برآن داشت که بعد ماه رمضان دوباره برم تمرینات مرگبار پیاده روی رو شروع کنم . بماند که ماه رمضان هم فقط چند روز تونستم روزه بگیرم مرتب استغفار میکردم و تو ذهنم بود یه مسیری برای پیاده رویم انتخاب کنم که لااقل سایه باشه وکمتر اذیت بشم و دوست وآشناهم منو نبینن .

   البته تو همین وادی ها دیدم یه خانومی تو اینستا پیج لاغری گذاشت وفروش بسته های لاغری . بهش پیام دادم وزن وشرایطم رو پرسید گفت یه نوع قهوه هست عربیکا . که دستورخوردنش رو بهت میدیم برای دوماهت خوبه . که نزدیک به ۶الی ۷ کیلو کم میکنی . وبرای این دو ماه میشه پانصد تومان .

   گفتم بعد دوماه چی . گفتش دوباره باید ازش پکیج قهوه بخرم و ادامه بدم .

   هیچی خودم رفتم عطاری قهوه بخرم یک آقایی هم داخل مغازه بود وقتی دید من مدلهای قهوه ترک وعربیکا و… رو میپرسم و به فروشنده گفتم واسه لاغری میخام .

   دیدم اون آقاهه بهم گفت من خودم باشگاه بدنسازی دارم اینکه میگن فقط قهوه کار اشتباهی هست وبرام تشریح کرد برای داشتن بدن متناسب بایستی سه گوش مثلث که یکیش میشه تغذیه یکی ورزش ویکی استراحت رو رعایت کنی متناسب میشی . 

   بهش گفتم باشگاه میرم . استراحت بدنیست ومیخام باقهوه لاغربشم . کلی منو راهنماییم کرد که این کار رانکن .

   منم یه کم قهوه خریدم و اومدم خونه . چندروزی قهوه خوردم اصلاقهوه دوست ندارم ولی بالاجبار میخوردم .

   شب بود وچند روز مونده بود ماه رمضان تموم بشه خیلی ناراحت بودم و رفتم اینترنت سرچ کردم لاغری با قهوه .

   تا کم کم هدایت شدم به نی نی سایت . اونجا کلی خانم هستن و تبادل نظر میکنن .

   کامنتهای لاغری باقهوه رو خوندم هرکس یع چیزی میگفت مرتب خوندم وخوندم تا اومدم پایین صفحه .

   وسط یک کامنت یک آقا نوشته بود لاغری با ذهن آقای عطار روشن هم خوبه .

   نمیدونم چی شد من سریع اومدم این اسم رو سرچ کردم ودیدم سایت لاغری با ذهن بالا اومد . یه کمی توش گشتم دیدم مطلب آنچنانی نیست فقط افراد دارن خاطرات چاقیشون رومیگن . اعصابم بهم ریخت . چون از هرچی کلمه چاق وچاقی بدم میومد .اومدم ازسایت بیرون .

   یه سالی بود ودرگیر کرونا و تواین مدت من کم وبیش پیاده روی میکردم اما فایده ای نداشت . تا اینکه امسال یه حسی بهم گفت برو تو این سایت . با بیحالی رفتم و ببینم چیه؟

   کلی دوره آموزشی دیدم . کلی مطلب . مرتب خوندم و ادامه دادم هنوز رایگان تموم نشد که اطرافیان از لاغرشدن من میگفتن . خواهرم که همش از من ایراد میگرفت وچاقی منو به رخم میکشید درکمال ناباوری بهم گفت انگار تو آب شدی چی کار کردی؟

   آنقدر خوشحال شدم فقط میخاستم پرواز کنم و خدا روشکر کردم .

   همینطور ادامه دادم وادامه دادم دیدم خیلی لاغرشدم وتمام لباسهام گشاد شد ومرتب تنگ میکردم باز گشاد میشد بیشتر شو دور انداختم .

   اینقدرعالی وبا لذت لاغرشدم دیگه وقت نکردم تو دوره شرکت کنم  چون به هدف لاغریم خیلی نزدیک شدم .

   همین مادرم که همیشه چاقیم رو به رخم میکشید گفتش دختر بچه یع کم گوشت باید تو بدنش باشه . لاغری زیاد هم خوب نیست .

   یعنی من ازخوشحالی نمیدونستم چی کارکنم . خدا روشکر میکردم .

   بااین وجود همچنان دارم ادامه میدم تا بشم کاملا شبیه خیار قلمی .

   دوستان ادامه بدین اولش فشار روحی وفشار جسمی بیشتر هست  .اما اگه قوی باشین و تحت تاثیر حرفهای اطرافیان قرارنگیرین و بااشتیاق و با اطمینان ادامه بدین این فشارها هر سری کمتر میشه و به رویای لاغری تون میرسین .

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/12/19 20:09
    مدت عضویت: 720 روز
    امتیاز کاربر: 8233 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 112 کلمه

    سلام و درود بر شما 

    خواندن دیدگاه شما بسیار برام لذت بخش بود و چقدر خوب گفتین که کلمه چاق و چاقی واسه افراد چاق یک بار منفی نفرت و ترس داره دقیقا یاد خودم افتادم پارسال که با این سایت آشنا شدم نسبت به کلمه چاق آلرژی داشتم با ترس و دلهره می خوندم و ردش می کردم یعنی می خواستم بهش توجه نکنم ولی بیشتر تمرکزم می رفت روی چاقی الآن متوجه شدم که چقدر تغییر نگرش داشتم و چقدر پذیرشم بهتر شده و این یک نشونه خوبه برام.خدایا سپاسگزارم 

    در رابطه با نتایج عالیتون هم تبریک عرض می کنم و بسیار براتون خوشحال هستم  

    در پناه عشق الهی شادمانه زندگی کنید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Tahereforughy@gmail.com
   1400/12/05 18:23
   مدت عضویت: 503 روز
   امتیاز کاربر: 7234 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 322 کلمه

   بایاد خدای مهربونم که منو تو این مسیر گذاشت تا بیشتر با الطافش اشنا بشم

   با سلام به استاد عزیز این دوره های هدیه رو به من هدیه کرد هدیه ای به ارزش کل دنیا

   سلام به دوستان گروه 

   من دومین باره که این دوره ها رو گوش میکنم و دنبال میکنم در دوره اول 20 کیلو کم کردم و حالا باز دوباره دوست داشتم دوباره یاداوری کنم

   من از راههای زیادی برای لاغر شدن استفاده کردم از دستگاه دراز نشست  که بعد از مدتی خسته شدم و از کمربند ویبره لاغری ولی هر چی درجه لرزشو بیشتر میکردم به خیال لاغر شدن زودتر ولی اثری که باید داشته باشد نداشت بعدش کرم های لاغری بود حتی میگفتن اگه فلفلی بزنی بهتره که پوستم سوخت نشد که نشد بعد دمنوشها به خاطر این که کارمند بودم و اینها رو باید نیم ساعت قبل از غذا و بعد غذا و ناشتا و اخر شب و.. میخوردم سخت بود خلاصه این که باید همیشه حواسم بود که کم بخورم و حواسم به خوردنم بود ولی بازم بعضی وقتا یکدفعه میفهمیدم که این فکر باعث حریص تر شدنم شده بیشتر خوردم  وای خدا 

   تا این که یه روز که رفته بودم جایی شوهرم دم در منتظر بود وقتی اومدم گفت یک خانم خیلی التماس کرده و این کتابو به من فروخته کتابو از شوهرم گرفتم و دیدم نوشته (راز) نا خوداگاه چند صفحه ازشو خوندم علاقه مند شدم در این کتاب فصلی در مورد لاغری بود که خیلی به صورت جزیی توضیح نداده بود منم داخل اینترنت لاغری با ذهن رو جستجو کردم که از برج 5 با این سایت هستم  

   من عاشق لاغریم و دوست دارم لاغر بشم چونوقتی میشینم شکمم میزنه بیرون وقتی خم میشم جوراب بپوشم یا کفش بپوشم احساس خفگی بدی میکنم و زود دارم بلند شم من دوست دارم لاغر شم تا شاد و فرز و خوش اندام بشم  هر چی بخوام بپوشم  موقع از پله رفتن بال نفسم نگیره خلاصه سالم باشم ممنون استاد 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1401/05/05 15:52
    مدت عضویت: 881 روز
    امتیاز کاربر: 6331 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 106 کلمه

    بابا    ایول   شما  بیست کیلو  کم کردی هنوز می خوای بیشتر لاغر بشی  من آرزوی ۱۵ کیلوشو  دارم  …. تخت شدن شکمم برام  بی نهایت مهمه  اگر از هر جای دیگه  لاغر شده باشم  اصلا متوجهش  نشدم  من چشمم  به لاغری شکمم هست  البته الان چند ماهه  که  بهش توجهی نکردم  و دارم عادت می کنم روی شکل و اندازه اش اصلا زوم نکنم  چون به قول  خانم سادات  بزرگی و زشتی شکم  چند عامل بیشتر نداره   یکی توجه منفی  یکی  افکار نامتناسب و زشت که به دنبالش  رفتارای زشت  و نادرست  اومده   ،  یکی دوست نداشتن خود  و عشق نورزیدن  ….

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rashin.hassas@gmail.com
   1400/12/05 10:31
   مدت عضویت: 349 روز
   امتیاز کاربر: 36
   محتوای دیدگاه: 326 کلمه

   من هم برای لاغر شدن انتخاب شدم

   مدتهاست که بصورت جدی از چاقی در رنجم بخصوص جدیدا با مشکلاتی که مامانم با توجه به چاقی برای عملشون مواجه بودن اونقدر تو اون دوماه رنجش چاقی و مشکلاتش منو آزار داد که دوباره بفکر افتادم که چرا من هنوز نرسبدم به آنچه میخوام

   بی نهایت روش برای لاغری استفاده کردم 

   از بعضی روش ها نتایج چشمگیری هم داشتم ولی بعد از مدتی برگشت داشت 

   رژیم پروتین  کتو کانادایی کرمانی جوادیه طب سنتی طب سوزنی و …. دمنوش  و ورزش  لیپوو آخرشم روی عمل اسلیو زوم کردم و قرار بود برم چکاپ برای عمل 

   این چاق و لاغر شدن ها اعتماد بنفس منو به زیر صفر آورد انگار باید همیشه تو رژیم باشم خسته میشدم از حرف های دیگران از خودم و از بخور نخورها خلاصه که همش درد و رنجه

   من از سال ۹۹ آشنایی پیدا کردم با روش لاغری با ذهن شروع خیلی خوبی داشتم تو مدت کوتاه ۱۰ کیلو کم کردم روی ابرها بودم و راضی از خودم 

   ولی یکمرتبه بخودم اومدم و دیدم دارم چلق میشم 

   تو جایی اسم استادو شنیدم ولی فقط شنیدم تا اینکه مدتی پیش مطالب تو اینستاشونو دنبال کردم و بعد هم تو سایت با بدبختی ثبت نام کردم 

   الانم مدتیه دارم تو مطالب سایت میچرخم و تمرین میکنم ۱۲ گامو تموم کردم و مبانی لاغری رو الانم گام سوم صد گامم 

   دوست دارم لاغر بشم تا اول از همه از خودم راضی باشم اعتماد بنفسم بره بالا از درد پا خلاص بشم سبک و فرز باشم خریدهای خوب داشته باشم و هر لباسی که دوست دارم با رنگهای دلخواهم بپوشم

   همیشه حسرت پوشیدن لباسهای رنگ روشنو دارم از ترس چاقتر نشون دادن

   از آنجایی که همه روشها جز جراحی رو امتحان کردم و نتایج پایداری نداشتم اثبات شده که همچی از ذهنمون شروع میشه پس منم با جدیت و با ایمان به اینکه

    لاغری با ذهن تنها ترین راه لاغریه

    قدم تو این مسیر گذاشتم 

   با توکل بخدا که منو هدایت کرد قدمهای محکم برمیدارم

   خدایا به امید تو و اعتماد به توانایی ذهنی خودم

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   من میتونم تغییر کنم
   1400/12/04 15:46
   مدت عضویت: 530 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 377 کلمه

   سلام
   وقتی از همه دنیا بریدم و گفتم خدا خستم خدا منو ب اینجا هدایت کرد و هر روز منو راهنمایی میکنه برای ادامه مسیر برای موفق شدن در مسیرم
   اگه من توانشو نداشتم خدا هیچ وقت منو ب این سایت ب این مسیر هدایت نمیکرد حتما من توانشو دارم
   من تا حالا کارهای زیادی انجام دادم آشپزی خونه داری بچه داری خوندن نوشتن و ریاضی راه رفتن نشستن کنترل ذهنم همه و همه اینها کارهای سختی بودن و لی من انجامشان ددم با تکرار با تمرین با امیدواری
   من هیج وقت نشد ک بخورم زمین دیگه پانشم والا الان اینجا نبودم
   من استمرار داشتم
   پس درمورد لاغری هم باید استمرار داشته باشی فریبا هیج بچه ای ی روزه بدنیا نیومده هیچ درختی ی روزه رشد نکرده
   زمان مهم نیس بالاخره میدونی میشه اون نتیجه هس
   من لاغر میشم با ذهنم
   من باور دارم این همه سال با رژیم و ورزشهای مختلف فقط و فقط ب خودم ظلم کردم و از خودم معذرت میخوام
   والان ایمان دارم ک من با قدرت دهنم برنده این بازیم
   این مسیر بالاخره میرسه حالا شاید گاهی طوفانی گاهی ابری گاهی آفتابی باشه ولی هس اون نتیجه هس مونده ب اندازه تلاش تو درک تو تکرار تو امید تو
   تو میتونی همینطوری ک اینهمه کارها رو یاد گرفتی انجام بدی روز اولی ک اومدی سایت نمیدونستی ذهن چیه
   اما الان ببین چقدر اطلاعات داری پس بدون ادامه بوی چن سال اینده تو نمود تلاشها فکر وباورهای الان تو هس
   اینو بدون تو لاغر میشی مثل پرنده ای ک طبیعتش لاغریه راحت پرواز میکنه راحت میره خونش میشینه راحته سبکه
   منم سبک میشم این اضافات از من خارج میشن من سبک میشم مثل پرنده راحت میشینم راحت پامیشم سلامتتر میشم زندگیم تغییر میکنه طرز پوشش من رنگهای من فرق میکنه چیزهایی ک دوس دارم میخرم میپوشم رنگهایی ک دوس دارم شلوارهایی ک دوس دارم محدودیتی برای من نخواهد بود عزیزم من شادتر میشم چن سایز کوچک با انتخابهای گسترده رو پیش روم دارم
   من ازادتر و رهاتر میشم اعتماد بنفسم بالا میره من یک فرزند متناسب رو تربیت میکنم فرزندم پر از فرمولهای زیبا میشه
   فرزندم سالم تر میشه
   طبیعت من لاغریه طبیعت تموم انسانها لاغریه
   من عاشق طبیعت خودمم
   من اسون چاق شدم اسونم لاغر میشم
   لاغری اسونه من یاد میگیرم با بودن در مسیر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/11/29 10:01
   مدت عضویت: 798 روز
   امتیاز کاربر: 409 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 254 کلمه

   بنام خدا

   درهر مرحله‌ای که گذرمیکنم  ومی بینم متوجه میشم که لاغرشدن فقط ازطریق ذهن امکان پذیره من زمانیکه از اراده ی شخصی و افکار منطبق بر آموزش ها ی گذشته دست کشیدم به این مسیر هدایت شدم  وبه مسیرلاغری وارد شدم   وهرچقدر که در میانه ی مسیریا اوایل مسیر عجله میکردم درنهایت دوباره به مسیرلاغری قدم برمیداشتم  درتمام روشهای قبلی لاغری که از ورزش گرفته  بود تا رژیم همگی بر زمان ونوع غذاو مقدار  وزنی که قراربود کم بشه تمرکز کرده بودن و حتی خودم وهیچ اطلاع از این که خودم چی می‌خوام  و در نهایت  بازهم خودمو سرزنش میکردم  درصورتیکه اشکال ازمن نبود از روشی بود که برای لاغری انتخاب کرده بودم رسیدن به نتیجه با رسیدن به خود ودرک اینکه من چی می‌خوام صورت میگیره  نه با تعیین کردن مقدار زمان کاهش وزن ویا مقدار .

   لاغرشدن تجربه ی زندگی جدیدو دوباره امابه شکل کاملا آگاهانه  یعنی خلق کردن زندگی جدید وزندگی کردن براساس خلق  جدیدی در ذهن صورت گرفته و  من وهمه ی کسانیکه ازطریق ذهن می‌خوایم که لاغربشیم به این نتیجه رسیدیم که میتونیم افکار و رفتار خودمون رو انجام بدیم و زندگیمونو پس میتونیم لاغری خودمون رو به صورت آگاهانه انجام بدیم زمانی ناآگاهانه ازاین قدرتی که در  وجود مون  نهادینه بود برای تجربه های دیگه ویا برای  خلق چاقی بیشتر استفاده می‌کردیم و حالا آگاهانه برای لاغری و جنبه های مختلف ازش استفاده میکنیم..

   4.چون مسیری هست که ازطریق اون چاق شدیم پس میشه ازطریق اون درمسیرلاغری حرکت کرد و به لاغری وتجربه ایده آل رسید. باتشکر فراوان 🙏🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ghaderianashmill@gmail.com
   1400/11/28 14:07
   مدت عضویت: 310 روز
   امتیاز کاربر: 7435 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 149 کلمه

   سلام استاد گرامی
   من از وقتی لاغری با ذهن رو شروع کردم یه دفتر خریدم که بیشتر تمریناتم رو تو اون مینویسم،
   خیلی عالیه.
   من به ذهنم یاد دادم چاقی باعث پیری میشه ،باعث زشتی میشه،احاس مریضی میکنی وقتی سبک نیستی ،احساس تنبلی،
   دیگران احساس میکنند بی اراده ای،همش نگاهت میکنند وقتی چیزی میخوری،مدام میخوان بهت یادآوری کنند مواظب باش زیاد نخور چاقتر میشی،
   دیگه آدم کوفتش میشه با این نگاهها،
   از نظر شریک زندگی هم که جذاب نمیشی.
   اما مزایای لاغری،
   جوونتر به نظر میرسیم ،احساس آذادی میکنیم،رهایی از دست این همه اضافه باری که باید مدام برای رفتن به هر جا با خودون حمل کنیم،
   آذادی به معنای واقعی،
   سبک و سریع کارامون رو انجام میدیم ،
   سریع آماده میشیم برای رفتن به هر جایی،
   با بچه مون بازی میکنیم بدون اینکه سریع خسته بشیم ،
   جذابیم،خوش تیپیم،خوش لباسیم،همه جا سایزمون هست در هر رنگی:))
   خلاصه هر چی بگم کم گفتم از مزایاش،
   خدایا شکرت تو این مسیرم،
   کمکمون کن 🙂
   ممنونم استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1400/11/22 03:40
   مدت عضویت: 1201 روز
   امتیاز کاربر: 4690 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 384 کلمه

   به نام خدای مهربان

   وقت بخیر عزیزان

    

   من هم خدا رو شکر می کنم برای این مسیر عالی و الان داشتم به خالم می گفتم هی می گفت نمی دونم اصلا لاغر نمی شم هیچی هم نمی خورم گفت به من من خیلی لاغرتر شدم خوب موندم گفتم خوب خاله جون اگر از اون موقع که گفتم شما دست دست نمی کردین الان شما هم یاد گرفته بودین این روش و دیگه منم که هی و حاضر خودم و می بینین  که باورتون بشه . حالا گفتن دوباره تو بهم بگو چیکار کنم سایت و چه جوری استفاده کنم اون موقع که من با سایت آشنا شدم اصلا با موضوعات ذهنی آگاهی نداشتم و زد و هدایت شدم چون از همه رژیم‌ها و روش‌ها ناامید شده بودم و اون فایلهای رایگان هم همش دوازده تا بود ولی الان مسیر لاغری من صد گام هست که خیلی مفصل تره یعنی کسایی که هی بی خودی دس دس می کنن و شک دارن اگه این روش و انجام بدن و نتیجه و ببینن بجای اینکه هر روز بگذره و هی بگن وای نمی دونم نمی خورم این کار و می کنم پس چرا لاغر نمی شم .

   امروز من صبح رفته بودم کلاس یوگا بعدش رفتم خونه مامانم که دیگه خالم اینها از صبح اومده بودن از راه دور ساعت ۱۲ ناهار و اوردن ولی من گرسنه نبودم ولی خوردم خیلی اروم . یه موقع ها که دست خودم نیست یا مهمونی می رم یا کسی میاد ولی یه خورده می خورم ولی خونه باشم وقتی گرسنم بشه صبر می کنم تا احساس گرسنگی کنم .

   و الان اومدم خونه کارام و بکنم که شب خالم اینها میان منم دارم تمرینام و انجام می دم بعدش شام درست کنم ایشالله .

   منم اون موقع ها رژیم‌هایی که توش پیتزا و دسر و اینها داشت دوست داشتم یه مدت غذاهاشو سفارش می دادم ولی دیگه نتونستم غذا ها میامد برای یک هفته ولی اصلا اون شکل و کیفیت عکساشون نداشت دیگه منم ادامه ندادم ..

   الانم دادم به خالم می گفتم این رژیم‌ها حالا یه ماه دوماه آدم بتونه رعایت کنه بعدا چی می شه .و حتما همینطوره که خداوند توانایی این کار رو در ما دیده . چون خداوند هیچکی را جز به قدر تواناییش تکلیف نمی کند .ما به انتخاب خودمون اینجا نیستیم انتخاب شدیم برای این مسیر . خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/11/19 11:12
   مدت عضویت: 919 روز
   امتیاز کاربر: 315 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 881 کلمه

   سلام به تمامی عزیزان سایت تناسب فکری 

   گام سوم 

   من بجز جراحی و قرص فکر کنم هر رژیم و ورزشی که بقیه پیشنهاد میدادن یا خودم پیدا میکردم و امتحان کردم . جوری شده بود که زندگی با رژیم بااینکه برام خیلی عذاب اور بود اما انگار عادت شده بود .

    بین رژیما یه تایمی که استراحت بخودم میدادم فکر میکردم حالت طبیعی زندگیم این نیست باید همیشه تورژیم باشم وورزش کنم یعنی تااین حد عجین شده بود با زندگیم .اصلا برام به یقین تبدیل شده بود که یه هفته ورزش نکنم غذامو رعایت نکنم صدرصد چاق میشم لباسام تنگ میشه و واقعا هم میشد .

   حالا رژیما و روشای مختلفی که امتحان کردم به طور خلاصه : رژیم ساقه طلایی و خرما اون هم به تعداد محدود ،رژیم کتو ، اینکه فقط تا ناهار غذا میخوردم از ظهر به بعد هیچی نمیخوردم شام فقط سالاد میخوردم قبل ساعت 8 که خیلی هم معدم آسیب دید ، شیر و خرما ، حذف کامل برنج تا یک ماه که اون هم خیلی آسیب زد بهم ، یکبار هم کلا قند و شیرینی جات و حذف کردم که فشارم انقدر اومده بود پایین که بلند میشدم از جام چشمام سیاهی میرفت از ترسم زود قطعش کردم 

    

   و خلاصش کنم ده ها رژیم دیگه عین همینا رو من گرفتم که هیچ نتیجه ای هم نگرفتم بجز دو سه باری که لاغر شدم تاحدودی که سر یه ماه دوبرابرش شاید برگشت . با ایمان میگم رژیم فقط صدمه زدن به جسمه و هیچ فایده ای نداره . فقط باید صحیح و به اندازه خوردن و غذای سالم و خوب خوردن رو یاد گرفت .

   بیشتر ساعتای بیکاریم هم ورزش های سبک و سنگین میکردم . چه تو باشگاه چه تو خونه . ایروبیک ،چندبار بدنسازی رفتم درحد چندکیلو ناقابل فقط کم کردم درحالیکه لباسام خیس عرق میشد انگار شسته شدن مربی تعجب میکرد میگفت تواینجوری ادامه بدی 3ماه نشده لاغر شدی !!!!! والیبال بسکتبال ورزش رزمی حتی ثبت نام کردم که عرق بیشتری  کنم شاید  و بدنم ساخته شه ،و توی خونه هر سی دی ورزش که فکر کنید داشتم اول پیاده روی میکرد عرق کنم بعد بااونا ورزش میکردم . پیاده روی هم به تعداد موی سرم انجام دادم در حد جمع و جور شدن که اونم بقیه میگفتن خوب شدی اما وزن و سایز چشمگیری نبوده که بگم نتیجه گرفتم . .

   یمدت سرکه سیب میخوردم ناشتا!!!!!!که بدجور معدمو اذیت میکرد ولی بخاطر خلاص شدن انجامش میدادم شما بگو یک گرم کردم بعد یکماه ، تازه بارژیمو ورزش همراه بوده !و یسری دیگه  مثل  آب و نعنا و لیمو ترش هرروز یه پارچ درست میکردم و بین ورزش و قبل غذا میخوردم . اینا تازه همه کارایی که کردم نیست ولی نتیجه برای من در حد فقط دوسه کیلو کم کردن و یکم جمع شدن بوده و بعضیاش کاملا بی نتیجه و فقط بهم آسیب زده .

    

   من واقعا تسلیم شده بودم سال آخر ی که بااینجا آشنا شدم واقعا همه چیو رهاکردم و قیدشو زدم .و بطور کاملا اتفاقی که روحمم خبر نداشت اول باسایت دیگه ای آشنا شدم و بعد از داخل کامت ها اسم استاد و دیدم و هدایت شدم به اینجا . یعنی واقعا من هیچ کار بودم همش هدایت خدا بوده .

    

   لذت های لاغری و هر چی بگیم ازش انتها نداره .چون کلا لذت و زیباییه . ولی مهمتریناش برای من لذت خرید دلخواه و داره از هر جایی که دوست دارم و هر رنگ و مدلی دوست دارم براحتی لباس میخرم .درسلامتی کامل جسمی هستم خیالم از بابت سلامتیم راحته راحته .

    

    آزادی نامحدود بدست میارم تو انتخابام حالا میخواد خوردن غذا باشه لباس فعالیت یا تفریح.یجورایی تمام چیزایی که امتحانشون نکردم و خودمو محروم کردمو تست میکنم و کیفشو میبرم .سبک و تر و فرز میشم  تمام فعالیتام برام لذت  بخش میشه . جوونتر و کوچولو تر از سنم نشون میدم و نیازی به آرایش و ….. نیست اصلا همیشه صورتم شاداب و سرحاله

    

    توی هر مجلسی مثل ستاره میدرخشم و الگوی بقیه هم میشم دیگران هم بادیدن من و رفتن به این مسیر حس قشنگ تناسب رو میچشن اگه در مدارش باشن.انقدر زیاده که نمیشه همه رو اینجا😍😍😍😍

    

   چرا فکر میکنم لاغری باذهن صحیحه ؟چون که با چشم دارم نتایج و میبینم . مخصوصا تغییرات احساسی و رفتاری من خیلی خیلی عالی بوده . 

    

   تو هیچ روش دیگه ای من ارامش نداشتم اما الان دارم .یک درصد ترس از خوردن یا چاق تر شدن ندارم چون اصبا دیگه چاق نشدم تو اینمدت برعکس کلی جمع و جور شدم . منو باخودم آشتی داده یادم داه بخودم محبت کنم مسوولیت کارامو بپدیرم و همین باعث شده کلی ذهنم سبکتر و آرومتر شه و بخودم عشق و محبت بدم به جای ایراد گرفتن ازش .

    

   از هیچ حرفی درباره چاقی ناراحت نمیشم فقط دنبال یادگیری و کشف فرمولای چاقی و لاغریم و لذت میبرم ازینکار . با جسم و ذهنم دوست شدم و به حرف بدنم فقط گوش میدم اونم باهام خیلی راه میاد قبلا علیه من بود الان شده بهترین کمک برای رسیدن به هدفم. البته اونموقعم خودم اونجوری برنامه ریزیش کرده بودم خبر نداشتم . 

    

   تمام روشای دیگم باشکستم  مواجه شد و یجایی رهاشون کردم اما این روشو از بهار سال 99 دارم ادامه میدم و خسته نشدم هیچ روزبروز آگاهتر و مصمم تر میشم و رهاش نکردم  به لطف خدا .

    بااطمینان میگم برای من یکی تنها راه ممکن برای لاعر شدن فقط همین راهه .

   ممنون استاد عزیز 🌹

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   sareh.taherii123@gmail.com
   1400/10/27 13:58
   مدت عضویت: 329 روز
   امتیاز کاربر: 92
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 426 کلمه

                      به نام خدای مهربانم

   سلام استاد عزیز! 

   امروز به لطف خدای مهربانم و لطف شما سومین قدم رو محکمتر از روزهای قبل شروع کردم !  هرروز که جلوتر میرم شاهد تغییراتی در خودم هستم ! من از این احساس و تغییرم مقدا ری مینویسم تا با توجه به تجربهایی که شما و دوستان دارین به من  بگویید که آیا این تغییرات تلنگر شروع این راهی که آغاز کردم؟! آیا این همون تغییری هستش که من باید در شروع این راه  در خودم  احساس میکردم؟! میخوام از همین الان در همین ووضعیتی که هستم مثال بزنم ، مثلا تا همین یه هفته پیش ساعت یازده که می‌شد من از شب قبل فست میگرفتم تا ساعت. دوازده. ظهر فردا ، من از ساعت یازده تو فکر این بودم چی تو صبحانه باشه. که فقط منو سیر کنه!! که بعد ارز ساعت دوازده چیت باید بخورم ؟! ولی الان که يازده صبحه مغزم چندین بار یاداوری کرده وقته صبحانه است نمیخواست چیزی بخوری ؟.! در ذهنم فکر کردم  تو که میتونی همه چیز بخوری اگه گشنه هستی چیزی بخور ! ذهنم به مغزم گفت اصلا اشتها ندارم ، دلم بیشتر یه چایی گرم می‌خواد ، من دارم به ذهنم اموزش میدم که همه چیز آزاده بخوره اما اولش فقط فکر کنه ببینه گشته هست یا نه؟! اگر نیست به خودش یاد بده که دله نیست الکی چیزی بخوره! همه چیز هست تو قحطی و فشار دیگه نیست! هروقت گشته بودم  در یخچال رو باز میکنم به اندازه نیاز بدنم میخورم!! امیدوارم این همون تغییری باشه که باید در شروع کار میکردم ! 

   در مورد استفاده  از دوره‌های لاغری منم هم مثل خیلی از افراد چاق  دورهای سختی رو امتحان کردم فقط به آنید پایان چاقی ولی زهی خیال باطل …

   نمونه ای از این دوره ها استفاده مکرر از قرص های لاغری در عرض دوسال بوده!! باور کنید اینقدر اراده قوی دارم با هرکدام از آن دوره‌ها بیست کیلو به بالا کم میکردم ولی با کنار گذاشتنشون دوباره سر خط بودم!!!

   من خدا به اینجا هدایت کرد چون میدونم چقدر حواسش بهمه چقدر منو دوست داره و میدونه چه اراده قوی !!! ازش خواستم که اونقدر خوش هیکل باشم که دیگه چاق نشم !! تا حالا هرچی خواستم بهم داده ❤️ این مسیر رو سر راهم قرار داد تا رویای دیرینم به واقعیت تبدیل بشم!

   لاغری با ذهن ! با هر آنچه که دوست دارم بخورم و لذت ببرم ! به هیکل مناسبم برسم با شخصیت جدیدی که از خوردنم در ذهنم میسازم….! 

   چه چیزی زیباتر از این؟! 

   الهی به امید تو❤️

   با سپاس فراوان از شما استاد عزیز🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   somayehassanzade@gmail.com
   1400/10/24 12:19
   مدت عضویت: 335 روز
   امتیاز کاربر: 4089 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 29 کلمه

   با قانون جذب بهترین روش برای من مشخص شد و به موفقیت آن ایمان دارم .در این روش انتخاب شده خداوند هستم ،پس ما توانایی انجام ان را دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/10/13 18:35
   مدت عضویت: 342 روز
   امتیاز کاربر: 21
   محتوای دیدگاه: 439 کلمه

   سلام 

   من از روشهای معمول ،از زمانی که نوجوون شدم ،استفاده کردم ،باشگاه ،رژیم های مختلف مثل رژیم بدون شکر استفاده کردم ،دوران نوجوونی و جوونی ،عروسیم ،با حسرت لاغری 

   گذشت ،بعدشم که بچه دار شدم وبا اضافه وزن ۹۵ کیلو شدم 

   با رژیم ۱۰ کیلو کم کردم اما خسته شدم ،با زایمان دوم هم بازم اضافه وزن پیدا کردم 

   با ۲ تا بچه کوچولو و پر انرژی خیلی سخت بود ،همیشه حالت خستگی پ بی حالی داشتم و اونجور که می خواستم نتونستم با بچه ها بازی و جنب و جوش داشته باشم 

   تو روابطم با همسرم هم تاثیر گذاشته بود ،چاقی همیشه یه عینک بدبینی سیاه رو چشم گذاشته بود که نمی تونستم قشنگیای زندگیم رو ببینم ،

   یه روز بصورت کاملا اتفاقی ،حالا دقیق یادم نمیاد چی سرچ کردم که سایت استاد عطار روشن برام اومد .خیلی نظرم رو جلب کرد ،چون من کلا عاشق کار بر روی ذهن هستم 

   احساس کردم این گمشده منه  اما بخاطر هزینه کلا منصرف شدم و حتی از سایت رایگانش هم استفاده نکردم ،و بصورت عجیبی همینطور وزنم بالا می رفت ،اینم بگم من بخاطر بیماریم کورتون مصرف می کنم ،همین ذهنیت که کورتون چاق می کنه  باعث شد من تو ۶ ماه ۷ کیلو اضافه کنم 

   خلاصه 

   تا اینکه دخترم شروع کرد به رژیم گرفتن ،منم که باهاش می رفتم ترغیب شدم که برم کم کنم ،رفتم و ۴ کیلو که کم کردم ،وزنم استپ کرد و ذهنم خسته شد ،باشگاه هم مز رفتم ،مربی بهم می گلت رژیمت غلطه ،از مربی هم رژیم گرفتم ،خلاصه سرتون رو درد نیارم ،دوباره یه نیرویی من رو کشوند به سمت تناسب فکری ،رفتم تو پیج استاد و با خودم عهد کردم که صد گام استاد رو تا ۲۱ فروردین برم ،بعدش که آمادگی ذهنی پیدا کردم  ،بیام تو سایت ثبت نام کنم ،

   دوست دارم لاغر باشم ،عاشق تناسب و زیبایی طبیعی هستم ،اعتماد بنفس بهم می ده لاغری ،چون اولین چیزی که از دوست داشتن آدمها نسبت بخودشون معلوم می شه ،تناسب اندامه ،اجترام برانگیزه ،و خلاصه هزاران جوایز نقدی و غیر نقدی دیگر

   p>من باین روش اعتقاد دارم ،چون تازه با قدرت ذهن آشنا شدم  که چطور زندگی انسان رو بدست می گیره ،فرق انسانها به ذهنیتشون هست 

   من یه اعتقادی دارم می گم فقر مالی وحشتناکه ،اما فقر فرهنگی و ذهنی ازون وحشتناک تره ،خانواده هایی رو دیدم که از لحاظ مالی سطح پایینی بودن اما چون از نظر ذهنی در سطح بالایی بودن تونستن بچه هاسون رو به مدارج عالی برسونن ،چون غنای فرهنگی و ذهنی داشتن ،

   مشکلات مهم نیستن ،برداشتی که ما ازشون می کنیم مهم هستن و …

   خلاصه خدا وشکر می کنم که من رو تو این مسیر قرار داد .ممنونم استاد و ممنونم از  اعضای محترم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   leilamozafari1367@gmail.com
   1400/10/09 15:39
   مدت عضویت: 516 روز
   امتیاز کاربر: 3
   محتوای دیدگاه: 197 کلمه

   سلام من لیلا هستم 33 ساله

   که وزنم 120 کیلو هست. 

   از سن کودکی اضافه وزن داشتم اما چون همیشه با خواهرم همه منو مقایسه می کردن می گفتن به من که خیلی چاقم و کل دوران  بچگیم ذهنم درگیر این موضوع بود. مامانم هم به من می گفت تو استخوان بندیت درشته که از خواهرت چاق تری 

   به هر حال اون دوران گذشت تا من به سن 17سالگی رسیدم اون موقع فکر می کردم دیگه باید حتما رژیم بگیرم وزنم شده بود 75 کیلو 

   رژیم را شروع کردم. خوب بود ورزش هم می رفتم تا یه مشکل پزشکی پیدا کردم دکترها یه  عمل جراحی روم انجام دادن و بعد اون گفتن دیگه ورزش هیچ موقع نباید انجام بدم . و فعلا هم رژیم نگیرم . 

   بعد چند ماه شدم 89کیلو 

   دوباره رژیم گرفتم .بعد ازدواجم هم همین طور بود تا اینکه روش های دیگه لاغری هم امتحان کردم مثل دمنوش – طب سوزنی-کرم – قرص و … 

   همیشه نا امید تر از قبل می شدم وهمچنین چاق تر 

   من تو یو تویوب دنبال موزیک برای یوگا ذهن بودم که با این سایت آشنا شدم.

   الآن گام سوم هستم و تمریناتم را انجام می دهم امید وارم خدا کمکم کنه تا تو این مسیر موفق بشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/10/08 09:49
   مدت عضویت: 482 روز
   امتیاز کاربر: 237 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 547 کلمه

   سلام و درود 

   گام سوم در مسیر لاغری من 

   من از دوران دانشگاه که نظرات دیگران روم تاثیر می‌گذاشت دانیال روش های لاغری بودم شاید در حد دو سه کیلو اضافه وزن داشتم ولی جوری از خودم بدم میومد و خودم چاق می دیدم که هرکس نمیدونست تلاش من میدید فک میکرد ۱۰ کیلو اضه وزن دارم و یادمه هرکسی هرچیزی می‌گفت انجام میدادم 

   صبح ها پیاده روی میرفتم بعضی وقت ظهر ها که گرما باشه عرق کنم لاغر بشم و به میزانی عرق میکردم خودم موفق می دیدم و میگفتم اره دیگه لاغر شدم بعد یه مدتی که انجام میدادم میرفتم وزن میکردم می دیدم هیچی کم نکردم و حتی بیشترم شدم در بعضی مواقع هم در حد نیم کیلو لاغر شده بودم و این باعث میشد دلسرد بشم و برم دانبال یک روش دیگه که سریع تر جواب بده 

    

   رژیم شروع کردم خودم واسه خودم رژیم مینوشتم که مثلا ۱۵روز برنج نخورم شیرینی اصلا نوشابه فست فود اینها اصلا نخورم و تا سه چهار روز و یک بار تا دوهفته تحمل کردم سه کیلو کم کردم ولی چون دیگه تحمل نداشتم مقاومت کنم میگفتم دیگه میخورم ولی کم که چاق نشم ولی همین که شروع میکردم دیگه نمی‌تونستم خودم کنترل کنم تازه بیشتر قبلا حرص میزدم بیشتر می‌خوردم تا اینکه باز چاق تر از قبلا میشدم 

    

   دمنوش ها مختلف امتحان کردم سرکه سیب امتحان کردم دارچین شیر امتحان کردم کو کو ها محلی تلخ امتحان کردم لیمو عسل سیر دمنوش میخک خوردم و کلی روش ها دیگه که الان یادم نیست و من نتیجه کمی می‌گرفتم ولی موقت بود و به مرور باز وزنم برمیگشت چاق تر میشدم 

   باشگاه رفتم برنامه ها ورزشی شروع کردم و نتیجه دائم نمی‌داد 

   و دیگه خسته ناامید شده بودم از همه روش ها حتی دیگه با خدا هم قهر کرده بودم که چرا این شد سرنوشت من و با والدین بحث میکردم که تقصیر شماست 

   و همیشه میگفتم خدایا من لاغر کن من خسته شدم یه راه بهم نشون بده جز رویاهام بود لاغری 

   تا اینکه از طریق دوستم هدایت شدم به این مسیر زیبا 

   همیشه من دانبال روش ها مختلف بودم ولی این بار خداوند برام انتخاب کرده بود از کدوم مسیر شروع کنم و خداوند این توانایی در من دیده که من به این مسیر زیبا هدایت کرده و من مطمعنم میتونم لاغر بشم چون من از طریق ذهن آموزش دیدم چاق شدم و از طریق ذهنم آموزش میبینم لاغر میشم 

    

    

   لاغر شدن آزادی به همراه خود دارد آزادی در همه چ آزادی در خوردن در لباس خریدن آزادی در تفریح اعتماد بنفس بالا عزت نفس زیبایی اندام زیبا صورت جوان تر انرژی بالا لیاقت حال خوب تفریح سلامتی با احساس عالی عکس گرفتن از خودت لاغری همه اینها به دانبال دارد و من واسه رسیدن خودم به لیاقت هام می‌خوام لاغر بشم و لاغر شدن دوست دارم 

    

   ما از طریق ذهن چاق شدیم از طریق ذهن هم با یادگیری لاغری و تغییر فرمول ها و عمل کردن به آموزش ها خیلی ساده راحت آسان لاغر خواهیم شد و تا ابد لاغر خواهیم ماند همه چی از طریق ذهن ممکن است فقط باید متعهد باشیم استمرار داشته باشیم و عمل کنیم به آنچه یاد میگیریم همین 

    

   لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست چون انتخاب شده خداوندی و خداوند این توانایی در ما دیده که اینجا هستیم متعهد و با حس خوب و استمرار پیش به سوی تناسب اندام ایده آلمان 

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/09/03 11:44
   مدت عضویت: 1195 روز
   امتیاز کاربر: 658 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 521 کلمه

   سلام 

   من از 15 سالگی اولین روش لاغریمو انتخاب کردم و از رژیمی که خواهرم از دکتر گرفته بود استفاده کردم و لاغرم شدم 

   دفعه بعدی یه رژیم آب پز خوری از اینترنت گرفتم و حدودا دو هفته انحامش دادم و لاغرم شدم 

   از رژیم سر خود که اندازه یه بچه هم غذا نمیخوردم به همراه ورزش سخت هم استفاده کردم و اینبار واقعا متناسب شده بودم هنوز یادم میاد از اندامم لذت میبرم ولی باز چاق شدم و از دمنوش از قرص لاغری از رژیم شیر و موز از رژیم سوپ فقط از رژیم کانادایی از رژیم 90 روزه از چای سبز از هر چیزی استفاده کردم واسه لاغری و هیچ کدوم نتونست من و لاغر نگه داره چقدرم سختی میکشیدم و پر از ولع میشدم و فقط منتظر بودم به اون حد از لاغری برسم و بعدش هرچی میخوام بخورم، و همه زحمت ها و گرسنگی کشیدنمو 2 ماهه به باد میدادم جوری که هرکی منو میدید تعجب میکرد من دو ماه پیش انقد لاغر بودم الان چه جوری انقد چاق شدم، ولی همیییییشه حسرت بعضی لباس هارو داشتم همیشه حسرت با خیال راحت خوردن و چاق نشدن و داشتم، همیشه حسرت یه زندگی عادی رو داشتم بعضی وقتا از دست خوردن هم خسته میشدم ولی باز میخوردم مثل معتاد بودم میخوردم عذاب وجدان میگزفتم پشیمون میشدم ولی باز تکرار میکردم خلاصه خسته و درمانده از همه جا هدایتی سرچ کردم تو یه سایت موفقیت دیگه ای که داشتم نوشتم آیا با ذهن میشه لاغر شد؟؟؟ تو کامنت بچه ها اسم استاد عطار روشن و دیدم اومدم دیدم اینم که دورشو با مبلغ بالا میفروشه اگه اینم بخرم و مثل روشهای دیگه نتیجه نگیرم چی یه چند روز تو سایت بودم و ولش کردم تا اینکه وقتی واقعا از دست خودم و پرخوری هام خسته شده بودم دوباره یاد این سایت افتادم رفتم تو پیج نتایج بچه ها رو خوندم و همزمان شد با به دنیا اومد آیدا و من دوره رو خریدم، من واقعا انتخاب شدم واسه لاغر شدن وگرنه چرا از بین این همه آدم چاق من الان اینجام؟؟؟ خدا میخواد من و با اندام جدیدم تجربه کنه من لایقش بودم که الان اینجام خدا با اون همه عظمتش مگه براش کاری داره من دوباره متناسب بشم، این شد که من الان اینجام

   همه این جهان انرژیه انرژی نه به وجود میاد نه از بین میره، فقط از شکلی به شکل دیگه تغییر پیدا میکنه، پس کل بدنم و تک تک سلول هاشم انرژی هستن که میتونن تغییر شکل پیدا کنن از چیزی که هستن به شکلی که من میخوام و این کار به هیچ وجه با کار فیزیکی انجام نمیشه با تغییر باورهامون و تغییر رفتار و تغییر فرکانسی که ارسال میکنیم انجام میشه بنابراین تنها روش میتونه روش ذهنی باشه 

   تو این روش استاد باورهایی که قدرت رو از ما میگیرن مثل چاقی ارثیه غذاها چاق میکنن و…  رو میشکونه و اختیار رو میده به خودت و باورهای جدید جاش میسازه و ما با تکرار این چیزهای جدیدی که میشنویم و افرادی که میبینیم تو این روش نتیجه گرفتن رو نشون ذهنمون میدیم و در کنارش هم درست رفتار میکنیم نتیجه مجبوره حاصل بشه راهی نداره، خدایا شکرت که اینجام

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/09/01 22:33
   مدت عضویت: 579 روز
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 171 کلمه

   درود بر استاد عزیز

   من الهه هستم و ۳۸ سال سن دارم و از دوران بچگی کمکم دچار اضافه وزن شدم و همیشه در این چند سال از اضافه وزن رنج بردم 

   چندین بار از رژیم و قرص و پودر لاغری و …. استفاده کردم و حتی یکبار ۲۴ کیلو و بار دیگه ۲۰ کیلو کم کردم اما متاسفانه دوباره به مرور زمان وزنم برگشت و حتی بیشتر از قبل.

    

   مدتی بود که هی به خودم میگفتم باید دوباره رژیم بگیری اما چیزی در درونم میگفت دیگه توان نداری و اراده هم نداری 

   تا اینکه سال ۹۹ با مباحث موفقیت و قوانین جذب آشنا شدم و بعضی اوقات فکر میکردم یعنی میشه من به ذهنم القا  کنم که شیرینی دوست نداشته باشه

   خلاصه اینکه یه شب که داشتم توی یوتیوب مباحث انگیزشی رو سرچ میکردم با این سایت آشنا شدم و حتی دو جلسه هم گوش کردم اما متاسفانه فاصله افتاد اما الان تا گام سوم رو به صورت مرتب گوش دادم و عالی بود امیدوارم من هم بتونم به تناسب اندام برسم.

    

   در پناه خدای مهربان 

    

   متشکرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/23 17:22
   مدت عضویت: 940 روز
   امتیاز کاربر: 3014 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 304 کلمه

   سلام به استاد عزیزم و دوستان خوبم 

   تمامی روش هایی که من استفاده کردم از نحوه عملکردشون اطلاع داشتم مثلا ورزش کردن شربت خوردن قبل وعده های غذایی خوردن قهوه رژیم های مختلف همه و همه میدونستم که یه مکانیزمی داره که باعث میشه چربی سوزی کنن و ..‌

    

   نحوه اشنایی من دقیقا همونطوری که استاد گفتن من چهارم دبیرستان بودم و فکر میکنم شب قبل امتحانات خرداد بود داشتم تو نت میگشتم که به سایت استاد و کلمه لاغری با ذهن برخوردم واسم جالب بود و همون موقع خیلی مصمم شدم که ادامه بدم چون اون فایل اولی که گوش دادم اون موقع در من غوغا کرد درسته تو این چند سال خیلی کم کاری کردم اما هیچوقت به حق بودن این مسیر شک نکردم چون درون منو عوض کرد بعد اونم خواهرم باهام همراه شد وخیلی خوشحالم که باهم در مسیریم 

    

    

   من دوستدارم لاغر شم به خاطر حق انتخاب و اختیارم چون وقتی چاقی قطعا محدودیت داری برای لباس و …

   و اینکه دوس دارم زیباتر دیده بشم هم صورتم هم اندامم حتی انگشتام  ترقوه و …هم از نظر خودم زیباتر دیده شم هم دیگران 

   مورد دیگه درمورد احساس ارامشه من وقتی در مسیر تناسب هستم حس ارامش میکنم و البته سلامتی 

    

   یه مورد دیگه درمورد خرید شلوار من واقعا خیلی مشکل دارم وشلوارا تو تنم بد وایمیسه میخوام متناسب شم که شلوارا تو تنم زیبا بایسته 

   دوست دارم لاغر شم چون اعتماد به نفسم بالا میره من ۲۱ سالمه و قطعا اگه ۵ سال دیگه برگردم و رزومه زندگیمو ببینم بابت اینکه از طریق ذهن خودم لاغر شوم به خودم افتخار میکنم و قدرت میده بهم

    

   من مطمئنم این مسیر حق یعنی هدفمنده نمیدونم چطوری باید اینو باور کنیم ولی هست چون همون شبی که من اولین فایل رایگانو گوش دادم دیوانه شدم و هیچوقت یادم نمیره 

    

   امیدوارم همه ما هر روز یک قدم مثبت در مسیر تناسب ذهنی برداریم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/15 21:02
   مدت عضویت: 881 روز
   امتیاز کاربر: 6331 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 767 کلمه

   سلام و درود 

    

   افتخار بر من که در سن ۵۳ سالگی برای لاغر شدن از طرف خداوند انتخاب شدم .

    

   سحرگاه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ از یاد من نخواهد رفت .

   خدایا تو را سپاسگزارم که به زیباترین شکل ممکن هدایتم کردی  و به این مسیر آوردی .

    

   باور کنید یا نکنید ۵ صبح از خواب پریدم .با عجله خوابالود دنبال گوشیم گشتم  پیداش کردم در قسمت سرچ گوگل نوشتم  لاغری با قوانین متافیزیک .

   چندین سایت  بالا اومد .یکیش سایت تناسب فکری بود .

   مثل ماهی که در خشکی میفته و در حال کشیدن نفسهای آخره بعد یهو یه دستی می آد و به سمت آبی زلال پرتابش می کنه و ماهی جون می گیره و رقص کنان در آب شناور میشه و به حیات ادامه میده .

    

   من دقیقا خودم رو شبیه این ماهی ،تصور می کنم .

   من نا امیدانه به دنبال راه نجات بودم .

   آخرین بار که بعد از چند سال بی خیال شدن نسبت به اضافه وزنم تصمیم به لاغری گرفتم دوتا کار انجام دادم .

    

   ۱-  سفارش قرصای گیاهی کاهش اشتها دادم از یک عطاری از مشهد فرستادن .کپسولای بزرگ سبز رنگی بودن که باید قبل ناهار و شام با یک لیوان آب می خوردم .دو ماه مصرف کردم هیییییچ فایده ای نداشت.تاکید می کنم هیچ فایده نداشت تازه دل درد هم می شدم .

   ۴۰۰ هزار تومن هزینه اش شده بود ریختم دور .

    

   ۲_  رژیم کالری شماری از طریق تلکرام دریافت کردم،  طی دو ماه با اصرار خودم پنج نوع رژیم با کالری های متفاوت خریدم همزمان باشگاه هم ثبت نام کردم . به خیال اینکه دیگه ایندفعه کارو تموم می کنم .

    

   ولی بعد از دو ماه فقط ۲ و نیم کیلو کم کردم 

   دوره کرونا  اینم رها کردم .

   دیگه تا ۱۷ تیر   مث آدمای مات زده فقط فکر می کردم و از خدا راه حل می خواستم .

    

   گله گذاری نمی کردم .کسی رو مقصر نمی دونستم فقط از خدا می خواستم عیب کارو بهم نشون بده .

   گفتم خدایا نمی خوام شکل یه آدم چاق بمیرم و به دیدارت بیام .می خوام اول لاغر بشم بعد از این دنیا برم .و این آرزوی منه .

   خدایا گفتی دعایم کنید تا اجابت کنم .

   و خدا اجابت کرد .و به شکلی شگفت انگیز به شاگردی استاد عزیز و بی نظیری هدایت شدم .

    

   و حالا با کلی امید و آرزو در این مسیرم ،   مسیر لاغری با قدرت ذهن .

   می دونم بالاخره به این هدف می رسم .

   می دونم که باید با این روش زندگی کنم وبرای تموم شدنش عجله نکنم .

    

   اخیرا دوره روان شناسی لاغری رو  خریدم سه جلسه اشو با جان و دل گوش دادم و چقدر لذت بردم از آگاهی های جدیدی که تا حالا هیچی راجع بهشون نشنیده بودم .ولی حیف آمادگی نوشتن دیدکاههارو هنوز به دست نیاوردم . در هفته ششم دوره ورود به سرزمین لاغرها متوقف شدم .

   بی صبرانه منتظرم این بحران اخیر ،به ساحل آرامش برسه و من به تمریناتم برگردم .

   چقدر دلم می خواد دوره گام اول به مرحله تکرار برسه و من دوباره  جزوه تهیه کنم و مثل دانشجوهای مشروط شده برگردم به اول دوره و با اشتیاق ، مجدد به تمریناتم بپردازم چه لاغر شده باشم و‌چه هنوز وقتش نرسیده باشه .

    

   استاد خودش می دونه که اخیرا از ۲۸ شهریور به این طرف  زندگیم دچار چه بحرانی شده که باعث توقف انجام تمریناتم شده .

    

   الهی که خدای مهربان ،پاداش بهای تهیه دوره ها و زمان و انرژی که تا بحال در این مسیر صرف کردم را با شروع لاغر شدن و خصوصا کوچیک شدن شکم پهلوهام بهم بده .

    

   البته نشانه ها رو می بینم  و متوجهم و توجه به اونا منو مشتاق ادامه دادن می کنه .

   یکی از این نشانه ها احساس سبک شدنمه 

   دومین نشانه  حالت نشستن و راه رفتنم بیشتر مواقع شبیه متناسبهاشده .غذام به شکل محسوسی کمتر شده .راه که میرم و حالت ایستاده  خودمو خیلی لاغر احساس می کنم .یه جور خاص ، احساس سبکی می کنم جوری که شک می کنم که آیا هنوز چاقم یا لاغر شدم میرم جلو آینه ..می بینم نه هنوز خبر آنچنانی نیست .

    

   کم و بیش احساس می کنم یه اتفاقاتی برام افتاده .ولی نه اونقدر .

   از غذا خوردن  نمی ترسم .به غذا به عنوان منبعی از انرژی برای ادامه حیات نگاه می کنم نه عاملی برای چاق تر شدن .

   نقطه سیری رو درک می کنم و بهش اهمیت می دم  و خوردن رو متوقف می کنم حتی اگر خوشمزه ترین غذای دنیا باشه .

    

   به قدرت ذهنم برای لاغر شدن ایمانم و باورم بیشتر شده 

   اینا نشون میده که در مسیرم .و حتی اگه  سرعت پیشرفتم در این مسیر مث لاکپشت باشه بالاخره می رسم .چون مسیر درسته .هیچ جای شک و نگرانی وجود نداره .

    

   پیش به سوی تناسب اندام با تغییر فکر و رفتار ….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/08 22:05
   مدت عضویت: 720 روز
   امتیاز کاربر: 8233 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 834 کلمه

   سلام و درود بر عالم و آدم 

   عشق بر هدایتگرم که مرا در مسیر مستقیم و پرنعمت قرار داد  خدایا شکرت عاشقتم ♥️

   از حدود سیزده سالگی که به کارشناس تغذیه مراجعه کردم و با واحدغذایی و کالری و قوطی کبریت آشنا شدم و بعد از مختصر نتیجه ای که می گرفتم و هیچوقت هم ماندگار نبود همیشه در تلاش بودم تا روشهای جدیدتری را امتحان کنم که در زمان مدت کوتاهی به نتیجه برسم و کمی آزادی بیشتری در مصرف مواد غذایی و تنوع آنها و حجم آنها برخوردار باشم اگر رژیم بستنی و پیتزا و کیک خامه ای داشت دیگه انگار بهشت بود برام خلاصه از سرچ …گوگل گرفته و خوردن قرص چربی سوز و دمنوش و افشرده تلخ زیره و عرقیجات و محروم کردن خود تا ابتکار و عصبانی شدن از خود و سرزنش کردن خود گرفته تا بیخیالی و پیاده روی های چند ساعته …تاولهای پا و پوست ترک خورده حرص و ولع خوردن افسردگی  و احساس شکست و ناتوانی تنها نتایج تمام روشهای لاغری من بود .

    

   مغز عزیزم یادته چقدر عذاب کشیدم ؟یادت رفته چقدر مسخره می شدم ؟یادته فقط آرزوی مرگ می کردم ؟یادته به زور لباسهایی رو انتخاب می کردم که سلیقه من نبود همه گشاد بلند سیاه یادته؟😭حتی نمی خواستم تو آینه خودمو ببینم ..یه خواب راحت نداشتم یادته ؟!کمردرد و زانو درد هم بود …احساس اسارت بدترینش بود شنیدن حرف دیگران و احساس بدی که هرروز از این سنگینی و نفس نفس زدنها تجربه می کردم😭بدترین و متعفن ترینش (متنفر بودن از خود و قهر با خدا بود ..یادته ؟!تا ابد یادت باشه چاقی چیزی جز رنج و عذاب و بی ارزشی برای من نداشته )رنجی که مرا هدایت کرد برای به دست آوردن گنج لاغری با ذهن 

   آرزو اون شب که از درون فریاد زدی من خسته شدم دیگه نمی تونم مگه تو خدا نیستی منو لاغر کن اگر هستی خودتو نشون بده اون شب که سر به سجده گذاشتی و های های گریه می کردی و به تاولهای پات نگاه می کردی رو  هرگز هرگز فراموش نکن 😭

   حدود دوهفته گذشت و من گفتم هرگز نه ورزش می کنم و نه رژیم می گیرم ؟!…بعد از مدتی حس کردم من دارم چاقتر میشم رفتم برگه رژیم را آوردم شروع کنم ولی نمی خواستم زیر حرفم بزنم یعنی اصلا نمی شد اصلا دیگه وجودم نمی خواست چون در مسیر آشنایی با قوانین جذب قرار گرفته بودم از درون می گفتم حتما میشه خب خیلی هم صحبتی نشده بود در مورد لاغری چند مورد کلی بود ….شب یلدا پارسال در اینستا سرچ کردم لاغری با قانون جذب 😳گوگل تعجب کرد 😄یهو سرچ کردم لاغری با ذهن و با پیج آشنا شدم دیگه محو صحبتهای استاد عزیز  شدم تا صبح فقط در پیج دور می زدم و در ذهنم کد باز می شد و بعد از مدتی آشنایی در سایت ثبت نام کردم و خیلی زود استاد با دوره صدگام تا لاغری سوپرایزمون کردند و من با تعهد و شوق شرکت کردم و در دوماه حدود ۱۰کیلو از اضافه وزنم کم شد و در نهایت زیبایی و جوانی و احساس خوب😊 فوق العاده بود به طور ناخودگاه تمایل به پرخوری و ریزه خواری نداشتم و تحریک پذیری ام خیلی کم شده بود 🥰😍پر از آرامش لذت و احساس ارزشمندی و لیاقت شده بودم 

   🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃

   من باید باید باید لاغر بشوم …طبیعی مثل درختها و گلها 🥰

   همسو شدن و هماهنگی با جهانم آرزوست  

   میانه روی که اصل و تعادل زندگیست را آرزوست  

   مأموریتی که خداوند به من داده عالی انجام بدهم را آرزوست  

   رسیدن به رویاهام و آزاد شدنم از بند حصار و پوچی ها 

   آرزوست و احساس فوق العاده عالی ارزشمندی لیاقت و شایستگی و قدرتمندی و دوست داشتن خود و شناخت خود را عمیقتر آرزوست  

   لذت بردن از زندگی …شادی و شورو شعف را آرزوست  

   تصمیم و انتخاب پوشش به سلیقه خودم را آرزوست 😇😍

   و آرامش و شادی درونی از آن من است باز مالکش می شوم 🍃🌸  

    

   اینجا پرواز🦋 از ته کوچه بن بست ذهنه :ته خط🕊

    

   من سری قبل نتیجه گرفتم و باور دارم دنیای فیزیکی من انعکاس دنیای درونی من است باید شخصیت من تغییر کنه باید آموزش ببینم چند هفته پیش در مرتب کردن منزل به چند دسته رژیم قدیمی  برخوردم حتی نخواستم نگاهشون کنم مستقیم ریختم توی سطل زباله 🥰👏دیگه نمی خوام هیچ نام و نشونی از روشهای دیگر لاغری بدونم هر چه بیراهه رفتم بسه !هرچی سختی کشیدم و محدود کردم خودم را بسه !

   به انتخاب شدنم و توانمندی ام احترام می گزارم به زنده بودنم و زندگی کردنم به فرصتی و عمری که به من هدیه داده شده به ردپایی که از تغییر ارزشمند خود در جهان به جای می گزارم افتخار می کنم ….

   استاد عزیزم با عشق مسیر رسالتشون را دارند انجام می دهند و من در طی این مدت کاملا تغییرات گسترده و زمانی که برای سایت گذاشتند را متوجه شدم خداقوت دعای خیرم نصیب خودتون و خانواده محترمتون .

   من از قانون پرداخت بها استاد به نفع خودم استفاده می کنم و یک شگفتی ساز میشوم و باز و برای بار دوم در کادر زیبایی شگفتی سازان جای می گیرم 

   به لطف و امید خدا 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/08/14 22:59
    مدت عضویت: 881 روز
    امتیاز کاربر: 6331 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 69 کلمه

    با سلام و درود به شما دوست عزیز و توانمندم .

     

    تبریک به شما که اینقدر به باور لیاقت  و توانمندی خودت رسیدی که در عرض ۲ ماه تونستی ۱۰ کیلو کم کنی .

     

    این واقعا عالی و بی نظیره .

    تصورش چقدر شیرین و لذت بخشه .

     

    اطمینان دارم یه روز جایگاهی که الان شما هستی را  درک و تجربه می کنم .

    مرحبا و صد آفرین به شما .

     

    دوستدارت :   شهربانو 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/01 20:00
   مدت عضویت: 1107 روز
   امتیاز کاربر: 7968 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,149 کلمه

   ‌روز ۳۱ تکرار 

   سلام وقت بخیر 

   امروز با میثاق نامه و فایل صبحگاهی شروع شد ، کارهایی برام پیش اومد که نتونستم فایل امروزو گوش کنم و الان که شب شده میخوام برم واسه تمرینات و نوشتن

   خدارو شکر میکنم که باز هم در مسیر رشد و آکاهی هستم ،شاید تا وقتیکه یه مسئله ای برامون پیش نیاد اونقدرها هم حواسمون به لحظات زندگیمون نباشه و وقتیکه یکمی درگیر میشیم تازه متوجه میشیم که زندگیمون چقدر نرمال بوده و ما داشتیم‌ غر میزدیم 

   برای لاغر شدن انتخاب شده اید

   لاغر شدن یک هنر است باید آن را یاد بگیریم‌، چقدر این جمله به جاست و صحیحه ،اینو وقتیکه وارد جمع آدم ها میشم کاملا برام مشخص میشه که من افکارم خیلی متفاوت شده 

   دیشب که رفته بودم تولد یکی از اقوام دلم میخواست رفتار خودمو محک بزنم ،اولا که ظهر نتونسته بودم درست نهار بخورم و با گرسنگی وارد تولد شدم ،بنابراین یه دونه خیار و نارنگی خوردم ولی گرسنگیم رفع نشد و میدونستم تو مهمونی ها شام دیر سرو میشه ،دلمم نمیخواست با تنقلات خودمو سیر کنم که نتونم شام بخورم ،خلاصه با رقصیدن و شادی کردن‌ خودمو سرگرم کردم

   نزدیک ساعت ۱۱ شب کیک بردین و با چای آوردن ،منم خیلی گرسنه تر شده بودم و یه مقداری از کیکمو که خوردم گفتن میخوان شام بیارن منم ترجیح دادم خودمو با کیک سیرتر از اون نکنم و مقدار کمی از شاممو خوردم و سیر شدم ، فقط تونستم یک قاشق ماست و خیار و یک قاشق ژله بخورم و تمام

   رفتار کاملا اندازه و راضی کننده ای بود که نه گرسنه موندم نه حس خفگی داشتم ،اتفاقا مابین اینکه داشتم کیکمو میخوردم ،یکی از خانم های اقوام داشت به پسر ۴ سالش اصرار میکرد که غذا بخوره و ناراحت بود که چرا پسرش کم غذاست

   در تمام طول مدت تولد این خانم داشت از چاق شدنش میگفت و میترسید ،مثلا میگفت فلان خوراکیو نمیخورم چونکه میترسم چاق بشم‌، یکمی برقصم که فعالیتم زیاد بشه، وای فردا باید برم باشگاه و تاوان خوردنه امشبمو پس بدم  ووو

   باهاش شروع کردم به صحبت کردن در مورد چاقی و لاغری ،گفت من کیک نمیخورم چونکه عمل ابدوپلاست شکم کردم میترسم چاق بشم ، انقدر شناخت  درون این خانم برام شفاف بود که میتونستم سلول به سلولشو براش تعریف کنم که چقدر پر از بار افکار چاقیه 

   خلاصه در عرض ۱۵ دقیقه چنان ذهنشو جابجا کردم که گفت تو از کجا اینارو بلدی ؟ و براش پروسه خودمو توضیح دادم سریع گوشیشو آورد گفت من بلد نیستم ،براش ثبت نام کردم و یکمی بهش یاد دادم که بره تو دوره صد گام البته گفت بهم آموزش استفاده از سایتو یاد بده ،منم بهش قول دادم وقتم آزاد بشه براش اسکرین رکورد میفرستم‌

   خیلی خوشحال شدم براش ،اینکه یه آدم بتونه زندگی خودش و حداقل بچه هاشو تغییر بده مخصوصا بچه هاییکه هنوز سنشون کمه و الگو پذیری دارن از خانواده هاشون ،خودمم حالم خوب شد وقتیکه دیدم میتونم یه ارزش آفرینی کنم ،میدونم این انرژی های مثبتم‌ میره تو چرخه جهان و به خودم و زندگیم برمیگرده پس چه بهتره که کارهای مفید انجام بدم 

    

   من  ۸ سال پیش با موضوعات ذهنی آشنا شدم و دوره های زیادی شرکت کردم ،کتاب های زیادی مطالعه کردم ، سمینارهای بیشماری گذروندم اونم پیش بهترین اساتید ایران و از همون موقع متوجه شدم که ذهن من مشکلات زیادی داره 

   ۶ سال پیش   در گوگل سرچ کرده بودم چطور با ذهن‌ لاغر شویم و هدایت شدم به دوره ای که فقط ۲ تا فایل هیپنو تراپی داشت و ازش راضی نبودم و نیمه کاره رهاش کردم 

   من از سایت استاد عباسمنش به این سایت هدایت شدم ،تقریبا ۲ سال پیش که وارد یک رژیم سخت شده بودم و حالم بشدت ناراحت بود و ۹۴ کیلو شده بودم و از اونجاییکه هر وقت به مشکلی برخورد میکردم میرفتم در قسمت عقل کل سایت استاد عباسمنش سرچ میکردم ،اینبار هم هدایت شدم که برو به اون سایت 

   نوشتم آیا میشود با ذهن لاغر شد ؟ دیدم چقدر هنرجوهای  اون سایت در رابطه با لاغر شدن کامنت نوشتن ،دونه دونه کامنتهارو میخوندم و اسم کتاب هاییکه معرفی میکردنو مینوشتم ،یدفعه به اسم استاد عطارروشن برخورد کردم 

   انگار یکی ترمز منو کشید ،چند دقیقه ای گذشت بدو بدو رفتم تو گوگل سرچ کردم و با این سایت آشنا شدم و جالبه اصلا دنبال کتاب ها و راهکارهای دیگه نرفتم و چسبیدم به مطالب سایت 

   و همیشه از این هدایتم به نیکی یاد میکنم انگار خداوند دست منو گرفته بود و قدم به قدم بهم میگفت چکار کن و من انگار چیز دیگه ایو نمیدیدم و نمیشنیدم 

    

   راه های بیشماری برای لاغر شدن رفتم که اتفاقا لاغر هم شدم ولی برای مدتی که در رژیم و ورزش بودم جواب داده ،قرص های لاغری به تکرار خوردم ، طب سوزنی ، ورزش های سخت و طولانی و دم نوش 

   چرا دوست دارم لاغر بشم ؟ چونکه با لاغر شدنم به اصل خودم نزدیکتر میشم ،شبیه ذات حقیقی خودم میشم، از خودم بیشتر لذت میبرم ، اعتمادبنفسم بیشتر میشه ،از خودم راضی تر میشم ، رها تر میشم ،آزادتر خواهم شد ،حالم عالیتر میشه ،شادتر و سرحالتر خواهم بود،مثل دیشب که انقدر تو تولد ورجو ورجه کردم 

   یکی از شغل های پسر عموم دیجی مهمونی هاست ،دیشب کل مهمونیو با پسر عموم دیجی بازی کردیم و رقصیدیم و ترکوندیم در انتها گفت فریده خیلی پر انرژی تو بخدا 

   زمان هاییکه‌ چاق بودم خجالت میکشیدم حتی برقصم و دیشب میفهمیدم که بدنم سبک شده بود و دیگه از جمع فرار نمیکنم هر چند تمریناتی که دارم روی عزت نفس و اعتمادبنفسم هم انجام میدن بسیار تاثیر گذار هستن 

   و از ۳ روز پیش که تصمیم گرفتم خودمو با همین سایز بپذیرم و انقدر خودمو چک نکنم و قبول کنم که سایز الانم عالی و استاندارد جهانیه ،آرامش زیادی در خودم احساس میکنم و حس میکنم بدنم جمع و جور تر شده ،در واقع سالهاست که در حال کوبیدن بدنم بودم و الان که رهاش کردم حالش خوبه و میفهمه همینجوری دوسش دارم

   دوست دارم لاغر بشم که تو مهمونی ها لذت بیشتری از خودم ببرم بجای اینکه یجایی کز کنم از خجالت، یاد ۳ سال پیش نامزدیه خواهرم افتادم که خیلی چاق شده بودم و حالم انقدر بد بود که‌ حتی ۱ دقیقه هم نرقصیدم و دوست داشتم فرار کنم 

   دوست دارم لاغر بشم که در مسافرت هام هر لباسی دوست داشتم بپوشم و لذت ببرم ،بدنم سالمتره ،فرزتره ،جوانتره ،زیباتره 

   لاغری با ذهن مسیر صحیحیه چونکه همه چیز از ذهنه ،از محتویات ذهنیه ، ذهن اطلاعاتو جمع میکنه ،مغز دستور میده و بدن اجرا میکنه ، قبلنا اول گیر میدادیم به جسم بدون اینکه دستور مغز تغییر کنه الان دستور مغزو تغییر میدیدم جسم خودبخود لاغر میشه 

   حالا که قانون آفرینش رو یاد گرفتیم میدونیم که با توجهاتمون میتونیم خواسته هامونو خلق کنیم ،قبلا چاقیو براحتی خلق کردیم الان لاغریو خلق میکنیم ،فرقی نمیکنه ،فرمول یکیه ، چه در چاقی چه در لاغری 

   و با دانستن این آگاهی ها دیگه باید آستین بزنیم بالا و دانسته های خودمونو به عمل تبدیل و زندگیشون کنیم ، پس مسیر لاغری با ذهن درسترین مسیر لاغریه ریشه ایست

   خدارو سپاسگذارم برای این لحظات ناب 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/30 18:03
   مدت عضویت: 834 روز
   امتیاز کاربر: 3960 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 658 کلمه

   سلام به استاد نازنینم

   سلام به دوستان جسور و توانمندم

   مثل متن اولی که روی گذوه شگفتی سازان گذاشتین منم باهاتون موافقم..به نظر من تموم کسایی که دنبال تغییر کردن هستن توانمندن.دنبال خلق رویای لاغری خودشونن….استاد من مثل شما از بچگی چاق بودم .غیر اجز یه دوره کوتاه دو سه ساله که فقط متناسب شدم و لاغر نشدم اصلا عکسی از لاغری طبیعی خودم ندارم.خوب بالتبع از همون بچگی با حرفا و نصیحت اطرافیان روبرو بودم که مواظب باش کمتر بخور.پیاده روی کن. تا جایی که بزرگتر شدم و قدرت فهم و تصمیم گیری داشتم .خواستم رژیم بگیرم.‌من حتی قبل دانشگاه پرستاری که تربیت معلم هم قبول شدم و برای مصاحبه رفته بودم نگاه های مسخره اون مصاحبه گر آقا و تحقیرهاشو یادمه. استاد میگفت تو با این وزن فکر میکنی بدرد معلمی میخوری؟؟؟؟ به یه نوجوون ۱۸ ساله میگفت.‌استاد چرا بعضیا اینقد بی انصافن.من ضربه ای خوردم که مدت ها قدرت حرکت نداشتم.میخواستم کاری کنم و فکرم بجایی نمیرسید.تا اینکه دانشگاه تموم شد و من پشت شروع طرح بودم. یکی از دوستان رفت دکتر تغذیه و من از رو نوشت رژیم اون عمل کردم و نه کبلو تو یه ماه کم کردم و اینقد خوشگل شده بودم .تو آسمونا بودم.حیف که نمیدونم چند ماهی بیشتر طول نکشید.بار دوم چند سال بعدش بود.رژیم حذف نون و برنج و قند  گرفتم.‌از خودم..بعدها فهمیدم رژیم کتو بهش میگن.‌۱۳ کیلو در سه ماه کم شدم.اونم دو سال با ادامه کم و بیش رژبم نگهش داشتم و باز برگشت. مورد بعدی بعد زایمان پسرم بود.روش شیر و‌خرما که تو دو هفته شش کیلو کم شدم.‌ورزشم میکردم.‌بعد ادامه دادم و تو شش ماه ۱۳ کیلو کم شدم و رسیدم به وزن قبل زایمانم. چقد عالی بود.‌یک سال و نیم هم نگهش داشتم ولی دوبتره آروم آروم برگشت. دیگه به بعدش انگاری من دا،م رژیم بودم.طوری که همه همکارا فهمیده بودن من برنج نمیخورم.فلان چیز نمیخورم .ولی نمیدونستم چرا لاغر نمیشم.دکترم میگفت قد بچه ۱۴ ساله غذا میخوری تعجب میکنم چرا کم نمیکنی. حتی گفت مجبوری یک ماه هر چی میخوری برام طبق دستور بنویسی.نوشتم و بردم پیشش.تعجب کرده بود ولی…..دیگه فهمیده بودم مشکل من از غذا خوردن نیست.ولی اصلا آشنایی با لاغری با ذهن نداشتم.تا اینکه یه روز که شش ماهی میشد غذای گرم و خوب نخورده بودم وقتی قرمه سبزی رو گذاشتم جلوی شوهرم و طبق معمول شیر خرما رو با بی میلی میخوردم گریه م گرفت.رفتم داخل اتاق و به خدا گله کردم که مامانم اگه رژیمه و چیزیبه علت بیماری های همراه نمیتونه بخوره لااقل ۷۰ سالشه .من فقط ۳۵ سالمه. چرا نمیتونم چیری بخورم. میترسم از همه غذاها ولی باز لاغرم نمیشم….که تنها امیدم گوشیم بود و رژیم های لاغری اینترنتی که چهارتا خریده بودم و عمل نکرده بودم. تا زدم رژیم لاغری پیج شما استاد بالا اومد. حرفاتونو گوش کردم. چی میکفتین. چقد فرق داشت.‌سایت و دیدم. رفتم و عضو شدم و رایگان ها رو شروع کردم.عالی بود. از همون روز اول من روی ابرا بودم.چقد آرامش عمیقی داشتم. انگار گمشده مو پیدا کرده بودم. فرشته نجات من بودین.تا دوره رو هم تهیه کردم و همونی بود که فکر میکنم.‌اصلا همه عمرم یه طرف این یه سالی که با شمام یه طرف.خوشحالم اینجام. از خدا ممنونم که روی منو گرفت و دعاهامو برآورده کرد و الان من اینجام.و تا ابد اینجا میمونم..تا یه متناسب واقعی همیشگی بشم.‌اصلا از چاقی نمیترسم. اصلا دیگه تصویری از چاقی در ذهن من نیست. تو این فیلما خانمای لاغر رو که میبینم بخدا بدون اغراق میگم راحت خودمو جای اونا میبینم و این اون تصویر ذهن لاغر منه که استاد تلاش کرد بسازه و ساخته شده. من الان بدون زحر بدون شمردن چیز خاصی بدون آکاهی میخورم و میدونم بزودی لاغر لاغر میشم.شروع شده. دارم میبینم.و چه حس خوشبختی ای دارم من…

   لاغر شدن آسونترین کار دنیاست

   اره …لاغری با ذهن آسونترین کار دنیاست

   استاد چقد سخت بود بفهمم کی سیرم الان وقتی سیر میشم لقمه از دستم میفته و همون غذای لذیذ برام بدمزه میشه.این تجربه غریبیه برام.استاد ممنونم ازتون .متشکرم

   دوست دارم داد بزنم ممنونم ازتون استاد

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/30 16:55
   مدت عضویت: 450 روز
   امتیاز کاربر: 1313 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 690 کلمه

                       ♡  به نام خداوند هدایتگر  ♡

   ای امر تو را نفاذ مطلق 

                                 وز امر تو کائنات مشتق

    

   فرق زیادیست بین انتخاب کردن لاغری و انتخاب شدن برای لاغری

   حتی این تیتر هم نیاز به سال ها تعلل دارد.

   خدا را شکر میکنم در دورانی زندگی میکنم که از طرف خدا برای لاغری انتخاب شدم.

   چه بسیار بودند کسانی که،چاق بودند و خواستند لاغر باشند؛تلاش کردند و در انتها چاق از دنیا رفتند و رویای لاغری خود را برطرف نکردند.

   اگر این نعمت نیست که در دوره ای از تاریخ زندگی میکنم که میتوانم برای لاغری انتخاب شوم پس دیگر چه چیزی نعمت به شمار می آید؟

   انتخابی پاک از طرف خداوند! 

   این گام باید به من بیاموزد که لاغر شدن هم مانند ثروتمند شدن،کسب سلامتی و..معنوی ترین کار دنیاست.

   زیرا که در این مسیر از جسم محافظت میشود،مواد اضافی به بدن اضافه نمیکند و ساعاتی به آن توجه میشود..

    

   هدایت و انتخاب توسط خداوند فقط در برهه ثروت و موفقیت فردی نیست،چه بسا که لاغری هم کسب موفقیت است.

   شاید پاشنه آشیل بسیاری از ما این باشد که لاغری آنچنان هم مهم نیست،اما مهم است.

   احترام به بدن و واکنش هایش مهم است.

   وقتی صبر میکنیم تا بدن واکنش نشان دهد و سپس نیازش را برطرف کنیم،متوجه میشود لایق لاغری‌ست و مارا کم کم متناسب میکند.

    

   بحث انتخاب شدن در میان بود..

    

   حالا که عید نزدیک است ،یاد انتخاب پیامبر توسط خدا برای هدایت میلیون ها نفر می‌افتم.

   خداوند او را انتخاب کرد تا در آن زمان یکتاپرستی را ترویج دهد 

   و حالا…در این زمانه دستانی از خداوند هستند که می آیند تا مارا ثروتمند کنند،متناسب کنند..

   این روزها از دوران پیامبران هم معنوی تر است

   زیرا که خداوند را به طور درست و اصولی می‌یابیم..

   نه آنطور که خدا را به ما شناساندند.

    

   چه خوشحالم که انتخاب خداوند برای لاغری و متناسب شدن در این سن و سال بودم.

   من بیش از دیگران باید شکرگزار باشم که ۱۶ سال اشتباه فکر و زندگی کردم،ساختمان وجودی ام را ساختم؛ولی سال های زیادی پیش رو دارم که ساختمان جدید بنا کنم .

   خدا را صد هزار مرتبه شکر..

    

   میتوانستم برای لاغری انتخاب نشوم و جزء تمام کسانی  که با ارزوی لاغری به سمت خدا بازگشتند باشم.

   اما خداوندم مرا شایسته دانست.

    

   معنوی ترین گام تا به امروز بود.

   هیچ وقت اینطور فایل را درک نکرده بودم. دلیلِ هر بار لیز خوردنم را نیز فهمیدم.

   این که دیگر گوش ندهم،بلکه درک کنم.

    

   به پاس ایمان و احترام به هدایت خداوند به یاد شبی که اشک ها ریختم و به من الهاماتی کرد،تمامِ این آگاهی هارا وحی منزل میدانم و ادامه میدهم.

   تمرین:

    

   ۱.درباره روش هایی که برای لاغری استفاده کرده ام و نتایجی که گرفتم بگویم:

   اپلیکیشن ورزش در خانه که شنیدم لاغر میکند امتحان کردم ولی حتی ۱ گرم هم کم نکردم.

   رژیم کتوزیست را از همسایه شنیدم که دخترش لاغر شده امتحان کردم و ۸ کیلو کم کردم که برگشت.

   ورزش با یکی از مربی های ورزش اینستاگرام امتحان کردم که باز هم گرمی کم نکردم.

   آب درمانی را امتحان کردم که گرمی لاغر نشدم که هیچ پرخور تر هم شدم.

    

   ۲.طریق آشنایی خود با لاغری با ذهن را بنویسم:

   افسردگی بعد از رژیم داشتم و صدای اذان مغرب را که شنیدم اشک ریختم و عاجزانه از خدا خواستم مرا بیمار کند تا لاغر شوم و یا راهی جلوی پایم بگذارد که من را لاغر نگه دارد

   بعد از دو ساعت الهاماتی از طرف خداوند به من شد و در سایت استاد عباسمنش سرچ کردم ‌کاهش وزن  و دستی از دستان خداوند سایت تناسب فکری را معرفی کرده بود.

   و این بهانه ای شد که در سایت ثبت نام کنم و زندگی من متحول شود.

    

   ۳.چرا دوست دارم لاغر شوم؟

   چون میخواهم با آرامش زندگی کنم،غذا بخورم و لباس بپوشم خداوند منِ حقیقی و متناسب را بسیار دوست دارد.

   عاشق پوشیدن لباس های رنگی،نیم تنه و تنگ هستم.

   تماشای صورت لاغر و استخوانیم به من حس خیلی خوب و آرامشبخشی میدهد.

   دیدن جسم لاغر در آیینه ام من را خوشحال میکند

   دوست دارم کوچیک ترین سایز لباس ها را بپوشم

   چون من لایق لاغر شدن و لاغر ماندن هستم

   چون زیبایی جسم و صورت من در هنگام متناسب بودن صد برابر میشود

   چون این ماموریت من و حق طبیعی من در این جهان است.

    

   سپاسگزارم استاد عزیز،بابت آگاهی فوق العاده این گام.

   از صمیم قلب دوستتان دارم

    

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/08/15 00:01
    مدت عضویت: 881 روز
    امتیاز کاربر: 6331 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 692 کلمه

    آرمیتای عزیز سلام .

     

    چقدر متنی که نوشتی زیبا بود و به دلم نشست .

    آفرین به تو دختر با اراده ی آگاه .

     

    درود بر استاد عطار روشن که‌چنین شاگردانی داره .

    افتخار بر من که در سن ۵۳ سالگی برای لاغر شدن از طرف خداوند انتخاب شدم .

     

    سحرگاه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ از یاد من نخواهد رفت .

    خدایا تو را سپاسگزارم که به زیباترین شکل ممکن هدایتم کردی  و به این مسیر آوردی .

     

    باور کنید یا نکنید ۵ صبح از خواب پریدم .با عجله خوابالود دنبال گوشیم گشتم  پیداش کردم در قسمت سرچ گوگل نوشتم  لاغری با قوانین متافیزیک .

    چندین سایت  بالا اومد .یکیش سایت تناسب فکری بود .

    مثل ماهی که در خشکی میفته و در حال کشیدن نفسهای آخره بعد یهو یه دستی می آد و به سمت آبی زلال پرتابش می کنه و ماهی جون می گیره و رقص کنان در آب شناور میشه و به حیات ادامه میده .

     

    من دقیقا خودم رو شبیه این ماهی ،تصور می کنم .

    من نا امیدانه به دنبال راه نجات بودم .

    آخرین بار که بعد از چند سال بی خیال شدن نسبت به اضافه وزنم تصمیم به لاغری گرفتم دوتا کار انجام دادم .

     

    ۱-  سفارش قرصای گیاهی کاهش اشتها دادم از یک عطاری از مشهد فرستادن .کپسولای بزرگ سبز رنگی بودن که باید قبل ناهار و شام با یک لیوان آب می خوردم .دو ماه مصرف کردم هیییییچ فایده ای نداشت.تاکید می کنم هیچ فایده نداشت تازه دل درد هم می شدم .

    ۴۰۰ هزار تومن هزینه اش شده بود ریختم دور .

     

    ۲_  رژیم کالری شماری از طریق تلکرام دریافت کردم،  طی دو ماه با اصرار خودم پنج نوع رژیم با کالری های متفاوت خریدم همزمان باشگاه هم ثبت نام کردم . به خیال اینکه دیگه ایندفعه کارو تموم می کنم .

     

    ولی بعد از دو ماه فقط ۲ و نیم کیلو کم کردم  خوردیم به شروع دوره کرونا  اینم رها کردم .

    دیگه تا ۱۷ تیر   مث آدمای مات زده فقط فکر می کردم و از خدا راه حل می خواستم .

     

    گله گذاری نمی کردم .کسی رو مقصر نمی دونستم فقط از خدا می خواستم عیب کارو بهم نشون بده .

    گفتم خدایا نمی خوام شکل یه آدم چاق بمیرم و به دیدارت بیام .می خوام اول لاغر بشم بعد از این دنیا برم .و این آرزوی منه .

    خدایا گفتی دعایم کنید تا اجابت کنم .

    و خدا اجابت کرد .و به شکلی شگفت انگیز به شاگردی استاد عزیز و بی نظیری هدایت شدم .

     

    و حالا با کلی امید و آرزو در این مسیرم ،   مسیر لاغری با قدرت ذهن .

    می دونم بالاخره به این هدف می رسم .

    می دونم که باید با این روش زندگی کنم وبرای تموم شدنش عجله نکنم .

     

    اخیرا دوره روان شناسی لاغری رو  خریدم سه جلسه اشو با جان و دل گوش دادم و چقدر لذت بردم از آگاهی های جدیدی که تا حالا هیچی راجع بهشون نشنیده بودم .ولی حیف آمادگی نوشتن دیدکاههارو هنوز به دست نیاوردم .  هفته ششم دوره ورود به سرزمین لاغرها متوقف شدم .

    بی صبرانه منتظرم این بحران اخیر ،به ساحل آرامش برسه و من به تمریناتم برگردم .

    چقدر دلم می خواد دوره گام اول به مرحله تکرار برسه و من دوباره  جزوه تهیه کنم و مثل دانشجوهای مشروط شده برگردم به اول دوره و با اشتیاق ، مجدد به تمریناتم بپردازم 

     

    استاد خودش می دونه که اخیرا از ۲۸ شهریور به این طرف  زندگیم دچار چه بحرانی شده که باعث توقف انجام تمریناتم شده .

     

    الهی که خدای مهربان ،پاداش بهای تهیه دوره ها و زمان و انرژی که تا بحال در این مسیر صرف کردم را با شروع لاغر شدن و خصوصا کوچیک شدن شکم پهلوهام بهم بده .

     

    البته نشانه ها رو می بینم  و متوجهم و توجه به اونا منو مشتاق ادامه دادن می کنه .

    یکی از این نشانه ها احساس سبک شدنمه 

    دومین نشانه  حالت نشستن و راه رفتنم بیشتر مواقع شبیه متناسبهاشده .غذام به شکل محسوسی کمتر شده .

    از غذا خوردن  نمی ترسم .به غذا به عنوان منبعی از انرژی برای ادامه حیات نگاه می کنم نه عاملی برای چاق تر شدن .

    نقطه سیری رو درک می کنم و بهش اهمیت می دم  و خوردن رو متوقف می کنم حتی اگر خوشمزه ترین غذای دنیا باشه .

     

    پیش به سوی تناسب اندام با تغییر فکر و رفتار ….

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/28 21:07
   مدت عضویت: 600 روز
   امتیاز کاربر: 1835 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 711 کلمه

   بنام رب تنها یگانه هستی بخش

   سلام به استاد و دوستان زیبانگرشم

   من برای لاغر شدن انتخاب شدم این جمله چقدر حس قشنگ و اعتمادبنفس بهم میده من تکاملمو طی کردم و تو مداری قرار گرفتم که خدا منو هدایت کرد در مسیر تناسب فکری یادمه از سن ده سالگی شروع به چاق شدن کردم و از اونجا بود ک از جسمم بدم میومد همش جلوی دوستام میگفتم من چاقم من زشتم و این حرفای خودم باعث میشد دوستانم توجه بیشتری به چاقیم کنند و بیشتر بهم بگن و دبیرستان از اینکه مجبور بودم همش مانتو گشاد بپوشم که اندامم زیاد تو دیدنباشه از خودم بدم میومد و همش میگفتم ای کاش سرطان بگیرم تابلکه لاغر بشم و از همون موقع کم کم با زخم و عفونت معده شدید روبرو شدم الان که فکرمیکنم اون بیماری معده ام بخاطر فرکانسهای خودم بود ک فرستاده بودم و واقعا قانون خدا بدون برگشت جواب میده چندین سال با این بیماری سروکله میزدم و همش بخاطر این چاقیم گله داشتم و باخودم میگم چرا من اون موقع باقانون خدا ولاغری باذهن اشنا نشدم فقط میتونم بگم چون تو مدار خیلی پایینی بودم و بعد از دانشگاه کم کم داشتم مثبت میشدم و یه رژیم سخت و ورزشهای سنگین انجام دادم که تونستم لاغر بشم خیلی روحیه گرفته بودم وشادبودم به خودم میبالیدم که تونستم بلاخره به آرزوبچگیم برسم و اعتمادبنفسم زیاد شدهمونجا که مدار مثبت ها بودم با قانون جذب اشناشدم و خداروشکر تونستم رو اعتمادبنفسم کار کنم و مدارهام کم کم بالامیرفت هرچند بعده مدتی دوباره چاق شدم اما این دفعه چاقیمو با دیدگاه جدید پذیرفتم و همین راه باعث شد خداوندم فضل و رحمت و لطفشو مثه همیشه شامل حالم کنه و منو دعوت کرد به مسیر تناسب فکری و وقتی چاقیمو پذیرفتم و دیگه حرص نخوردم تو مدار استاد قرار گرفتم خیلی اشتیاق زیاد تو وجودم قرار گرفت که صدگام  و بدون عجله کردن شروع کنم و ادامه بدم و از خدا خواستم یاریم کنه دوست داشتم دوره خدا هرگز دیر نمیکند رو شرکت کنم چون یادمه استاد تو یکی از فایلهاشون گفتند دوره خدا هرگز دیرنمیکند خیلی رو اعتمادبنفس و دوست داشتن خودمون تاثیر داره از همونجا قلبم گفت باید تو این دوره اول شرکت کنم من توخودم مستقل نیستم و درامد نداشتم و خانواده ام بهم این مقدار پولو نمیدادن تصمیم گرفتم اقدام کنم و حرکت کنم تا خدا برکتشو بهم نشون بده دنبال کار گشتم تا با پول خودم دوره رو بخرم خیلی جا رفتم اما کار پیدا نشد و باخدا حرف زدم و سپردم بخودش و رها کردم مطمئن بودم خدا هدایتم میکنه همونجوری ک منو هدایت کرده به سایت تناسب فکری تااینکه یک هفته قبل دوستم زنگ زد بهم گفتم یک کارگاه شیرینی پزی نیرو میخواد و من رفتم باید ۹ ساعت کار میکردم و حقوقم یک میلیون و پانصد بود خانواده ام اول قبول نکردن که کارسختیه و این چیزهت گفتم باشه من مطمئنم منو خدا تو این مسیر هدایت کرده الان یک هفته هست تو کارگاه کار میکنم هرچند منی که نازنازی بودم کارنکرده بودم و اولین بارم بود اینهمه ساعت کارمیکردم وهمش باید وایستم رو پام و شب با بدن درد شدید وگرفتگی رگها میخوابم اما باخودم همش میگم من باید تکاملمو طی کنم تویه این ۹ ساعت که سرکارم همش هنذفرین توگوشمه و فایلهای استادو مرتب گوش میدم وخیلی تغییرات توخودم میبینم آروم ومهربون و صبور و باآرامش تر شدم و اشتهام خیلی کم شده و انرژی جسمانیم زیاد شده و امروز که دیدم استاد گذاشتن بخاطر روز تولدشون همه دوره هارو تخفیف گذاشتن خیلی زیاد خوشحال شدم گفتم ببین خدا چقدر خوب داره جواب احساس خوب و کارکردن رو خودمو میده من قرار بود پول دو ماه حقوقمو جمع کنم و دوره رو شرکت کنم الان میتونم چندروز دیگه دوره رو بخرم یعنی عاشق خدام که چقدر رشد و تکاملمو جلو برد و بیشتر رو خودم کارکنم و تصاعدی تکاملمو طی کنم و امشب قرار شد پول قرض کنم و سر برج حقوق گرفتم بدم و چقدر بهم میچسبه که با تلاش خودم تونستم دوره رو شرکت کنم و مشتاقانه منتظرم که بتونم با هدایت و توکل بخدا دوره خدا هرگز دیرنمیکند رو بخرم و کنارش دوره صدگام رو برم فقط میتونم بگم خدا بیشتر از تلاشمون جوابمونا میده واقعا این حقیقته یک قدم از ما صدقدم از خدا 

   خداجونم عاشقانه عاشقتم رب من

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/07/28 12:58
   مدت عضویت: 530 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 362 کلمه

   سلام
   من از دوره دبیرستان رژیم گرفتم رژیمهای سخت ک همش در من ولع و حریص بودنو تقویت کرد من رژیم گرفتم ب امید لاغری لاغر شدم ولی نتونستم دووم بیارم از بس ک منی ک اینهمه اراده داشتم ولعم زیاد شد ناتوان
   طوری شده بود حتی نسبت ب چیزهایی ک دوس نداشتم ولع پیدا کرده بود باورتون نمیشه یجوری شده بودم ک ک مثلا ی شیرینی دلم میخواست میرفتم میگرفتم اونقدر میخوردم تا معدم درد میگرف حالت تهوع قرص معده میخوردم تا ۳روز مریض میشدم همش اینکار تکرار میشد
   خسته شده بودم از خودم ازکارهای خودم خودم حقیر میدیم ک چرا اینطوریم
   همشون منو ناامید ناتوان و حقیر و پست و حریص و ولع کردن
   تا یه شب با عجز ناتوانی بعد این کالری شماری کرده بودم و وزن کردم و دیدم اصلا کم نشد گفتم خدا بسه من دیگه خستم خودت کمکم کن من دیگه نمیتونم
   نمیدونم چ چیزی زدم تو اینستا ک پیج استاد بالا اومد و من استوری هاشو خوندم
   یجوری شدم انگار حال منو میگف بعد دیدم نشونی سایتو
   زدم ورفتم عضو شدم دوره رایگان استفاده کردم
   دوس دارم لاغر شم چن از جوونی ارزوم بود لاغر بشم لباسی ک دوس دارم بپوشم با رنگی ک دلم میخواد ساعتها بازار نگردم اخرم لباس ک دوس ندارمو بگیرم
   سلامتر بشم کمرم و پاهام سلامتیشو بدست بیاره
   این روش میتونه منو ب ارزوم برسونه مسیرش درسته چن من باهاش راحتم حسم خوبه من ادمهای اطرافم میبینم ک متناسبن بدون اینک عذابی بکشن و خودمم اونقدر رژیم گرفتم ودیدم ک از خودن نیس درنتیجه ب این باور ذهنی رسیدم ک ی چیزی تو ذهن من هس
   و تو این مسیر کسایی هستن ک شگفتی ساز شدن تونستن چرا نتوننن ذهنی ک خدا خلق کرده مگه میتونه ب چیزی ک میخواد نرسه
   فقط ما اونقدر علف هرز توش کاشتیم ک مجال هدایت ما ب مسیر درست رو نداره من با بودنم در این مسیر طعم احساس خوب حال خوب وخوشبختی و لاغری و جوونی و خواهم داد من با بودنم تو مسیر بهترین هدیه رو بخودم میدم واز خداوند عزیزم ممنون ک بهترین هدیه رو ب من داد
   همینجا ارزو میکنم دفعه بعد ک اومدم این دیدگاه بخونم قویتر بشم در لاغری در زندگی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   majidyfard.m.77.5.11@gmail.com
   1400/07/21 00:18
   مدت عضویت: 430 روز
   امتیاز کاربر: 115 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 241 کلمه

   سلام 

   وقت استاد و اعضا محترم بخیر

   من قبل از اینکه باروش لاغری با ذهن آشنا بشم شایدچندین بار رژیم گرفتم بار اول که رفتم دکتروباقرص تونستم چند کیلویی کم کنم بعد وزنم برگشت بعد دوباره دردوران دبیرستان رفتم و تونستم با برنامه چند کیلویی کم کنم اما خب در زمان کوتاهی برگشت بعد از کنکور رفتم باشگاه و خیلی تلاش کردم و ۲۰ کیلو کم کردم و خیلی هم خوب بود ولی به محض قطع شدن باشگاه و رفتن به دانشگاه دوباره برگشت از اون موقع تاالآن روش های دیگه ای مثل رژیم کتوژنیک و سالاد خوردن و روش های دیگه رو امتحان کردم ولی اصن به کاهش وزن نرسیدم و ولش کردم چون سرسام آور بوده و خسته کننده من توسط خواهرم با این رژیم آشنا شدم و میخوام لاغر بشم چون خیلی عرق میکنم با کمی حرکت کردن و لباس خیلی بد برام گیر میاد و داغون میشم توی اتاق پرو و چون من چهارشانه هستم اگر لاغر بشم خوش تیپ تر هستم و لباس هام اندازه میشه و از دست نصیحت های دیگران هم راحت میشم.

   دلیل اطمینان به این روش هم این هست که توی این روش حالا آدما خوبه و حس خوب به آدم میده امید میده و من خیلی امیدوارم که لاغر بشم و دلیل دیگه هم اینه که روش های رژیم دیگه هیچ کدوم خود اون دکتر با روش خودش لاغر نشده ولی تو این روش اولین شخص خود آقای عطارروشن از این روش استفاده کردن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   kiananaseh2008@gmail.com
   1400/07/18 09:13
   مدت عضویت: 473 روز
   امتیاز کاربر: 5565 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 644 کلمه

   با عرض سلام خدمت استاد عزیز و همراهان گرامی.

   من از طریق مادرم باسایت تناسب فکری آشنا شدم.اصلا دنبال هیچ راهی واسه لاغر شدن نبودم چون کلا بیخیالش شده بودم و میگفتم امکان نداره من بتونم گرمی وزن کم کنم با هر نوع رژیم و ورزش و …میدونین چرا؟

   برای اینکه به اندازه موهای سرم از رژیمهای لاغری از نوجوونی استفاده کرده بودم تا الان.

   یه چند بار مامان گفت برو و ببین .گوش کردنیه و رژیم …نداره.یه ۱ماهی هم نرفتم ولی یه بار که مامانم بهم گفت مامان ما اصلا تا حالا اشتباه زندگی میکردیم و برو بالاخره یخش شکسته شو و رفتم و بسیار علاقه مند شدم و خداوند هدایتگر را از این بابت بسیار شاکرم.

   اما رژیمهایی که گرفتم از نوجوونی و اینکه همیشه حسرت خوردم.آخه خواهرام لاغرن و من با اینکه ۳ سال با هر کدومشون فرق دارم چاق بودم و اونا آتلیه میرفتن و من فقط حسرت میکشیدم.

   اصلا دلم میخواد یه بار از زجرهایی که کشیدم واستون بگم.

   دوستام که همیشه لاغر لاغ  هم بودن زنگ ناهار ۲تا همبرگر میخوردن ولی من یه کوچیک .خلاصه هیچ وقت لباس مورد علاقه ام را تو نوجوونی نتونستم بپوشم و فکر میکردم من زشتم واقعا.اعتماد به نفس صفر.

   یه دختر عمو داشتم که همسن بودیم و من همبازی او بودم اون همیشه لاغر و خوش هیکل بود و بهترین لباسا را میپوشید و من همیشه افسوس و حسرت.

   دوست که خیلی نداشتم هم کم رو بودم هم اعتماد به نفس نداشتم. تو کلاس به خودشون  جرئت میدادن منو اذییت کنن ولی من هیچ وقت کاری نکردم و واقعا از یکی از شیرینترین دوران زندگی من خاطرات بسیار تلخی دارم و بزرگترین حسرت من در زندگی نپوشیدن لباس عروس سفید پفی هست 

   میدونین چون چاق بودم حتی یه مزون هم نرفتم که امتحلن کنم در صورتیکه بعد من خیلی چاقترها هم لباسرعروس پوشیدن و من یه لباس نباتی دادن برام دوختن که ازش متنفرم.

   یه کلام هیچ وقت احستس خوبی نسبت به خودم نداشتم با اینکه صورت زیبایی دارم.

   اینو خودش اومد و بهتون گفتم و اما رژیما

   از رژیم خانم پویا کاشانی که بر پایه پروتیینه و ببخشین تو راهنمایی رفتم تهران خونه عمه ام اونجا یه رژیم ۱۰ روزه مسخره گرفتم و زجرآور. یه روز ماست بود کامل !ویه روز سیب و یه روز ….یادم نمیاد دیگه که وقتی برگشتم مامانم جایزه برام یه ساعت خریده بود.😂😂

   با همشون یه ۶الی ۷ کیلو کم میشدم و بعد دوباره روز از نو روزی از تو.

   رژیم فستینگ یا روزه داری گرفتم و خلاصه طب سوزنی رفتم و بعد هم رژیم کالری شماری و وزن کشی هفتگی و در پایان عمل جراحی که بیشترین کاهش وزن را داشتم حدود ۳۲ کیلو و دوباره چاق شدم و الان ۱۷ کیلو اضاف وزن دارم.چون فورمولهای چاقی تو مغز منه و باید اصلاح بشه.

   اینجا جاییه که آدم میتونه خودش باشه و حرفاش را بزنه از ته دل.

   اولین دلیل لاغری من پوشیدن لباسای مورد علاقمه .بعدش سلامتیه.

   نمیخوام دروغ بگم.لذتی داره تو هر مغازه ای که خواستی با صلابت قدم بزاری و بگی اینو میخوام و این رنگ و فروشنده بگه بفرمایین به شما میبرازه و بعدش هم سلامتیم .چون دیابت دارم و از زانو درد و کمردرد در رنجم.

   آهان در ضمن دوست دارم عادات غذاییم عوض بشه که کل خاانواده و مخصوصا بچه هام هیچ وقت دغدغه لاغری نداشته باشن و خودکار برای همیشه لاغر باشن.

   چرا فکر میکنم این روش کار میده چون حرفای استاد با تک تک لحظات زندگی من تطابق داره من هم از بچگی چاق بودم و عذاب کشیدم و اینکه خدا این روشو جلو چشم من گذاشت و اینکه خسته شدم از بس روشهای دیگه لاغری را امتحان کردم و من تا تهش رفتم دیگه.دیگه بالاتر از عمل نیست که ولی چون لامسب این ذهن خراب بود بازم چاق شدم.این فورمولای چاقی ثبت شده تو این مغز من و باید عوضشون کنم تا نتیجه همیشگی بگیرم

   از خداوند هدایتگر ممنون و سپاسگذارم که منو در این مسیر قرار داد و همچینین از شما استاد گرامی هم سپاسگذارم🙏🙏🙏❤❤❤

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/07/30 17:02
    مدت عضویت: 450 روز
    امتیاز کاربر: 1313 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 6 کلمه

    لذت فراوون بردم دوست عزیزم

    موفق باشی..🌈

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   samanemalakoutikhah@gmail.com
   1400/07/13 21:46
   مدت عضویت: 435 روز
   امتیاز کاربر: 103 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 117 کلمه

   سلام 

   من ۲ سال پیش با استاد آشنا شدم، البته در کلاسی غیرمرتبط با لاغری الحمدلله خوب هم نتیجه گرفتم،(یعنی به اندازه باورم) حالا درست روزی که میخواستم دوباره از اول برای خودم به دفترم و فیلم وویس های ذخیره شده از اول مهر ۴۰۰ مراجعه کنم،خیلی اتفاقی  به لطف خدا وبه کمک خواهرم با صد گام آشنا شدم

   من تقریبا معتقد و مذهبی میدونم خودم رو ،(شاید در پیشگاه خداوند ادعایی بیشتر نباشه )اما صحبت های استاد و استفاده بجا و مفید ایشون از آیات قرآن کریم و مثال های ایشون، برام خیلی دلچسب و آرامش بخش هست 

   از خدای متعال و مهربونم برای هدایتش سپاس گذارم وبرای استاد گرانقدر آرزوی موفقیت و رشد و تعالی بیشتر رو خواستارم،،

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/13 12:54
   مدت عضویت: 813 روز
   امتیاز کاربر: 8361 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,393 کلمه

   سلام

   من روشای خیلی زیادی برای لاغر کردن خودم امتحان کردم . اما هیچ کدوم از کسایی که من پیششون میرفتم برای لاغر شدن نمیدونستن که ما واقعا چرا چاق میشیم؟ من از هیچ دکتر تغذیه ای تا حالا نشنیدم که بهم بگه چاقیم ارثیه چون اونقدرا چاق نبودم . من هیچ وقت نمیدونستم که چرا من چاق شدم؟ فکر میکردم پرخوریه ولی همه ی کسایی که با من ناهار میخوردن توی مدرسه مثل من بودن هممون مجبور بودیم تا ته اون ظرفی که برامون غذا توش میریزنو بخوریم ولی من چاق شدم ولی بقیه همون طوری موندن یکی از دوستایی که توی اون مدرسه باهاش بودم رو بعد از چند سال دیدم ولی اصلا اصلا چاق نبود . من فکر میکردم خیلی ورزش کرده که لاغر مونده ولی خب مگه من کم ورزش میکردم چرا پس من لاغر نشده بودم . خیلی برام سخت بود که بپذیرم من الان چاقم و با بقیه فرق دارم. چون نمیخواستم چاقیو بپذیرم ولی الان که اینجام همین دیشب داشتم به خودم میگفتم خداروشکر که چاق شدم. چاقی خیلی کارا تا حالا برای من کرده جدایه از همه ی بدی هاش که هممون میدونیم چقدر چاق بودن بد و زجر آوره ولی خوبی هایی هم داشته. توی کلاس ژیمناستیکمون یه دختر خیلی لاغر و خوش هیکلی هست که استخونیه و همون جوریه که من دوست دارم ولی همیشه سر ورزش بدنش کم میاره و اونروز حالش بد شده بود و یهو ضعف کرد. ولی من دیدم که هیچ وقت اینطوری نشدم یعنی همیشه من اون دختر پر زوره و قویه بودم و این به خاطر اضافه وزنم هم بوده . با اینکه من ورزش خاصی نکرده بودم که مثلا همیشه ادامش بدم ولی هیچ وقت هم بدنم کم نیورده . درسته خیلی آدم های لاغر و ورزشکاری هستن که زور دارن ولی من به خاطر چاقیم بود که بدنم بنیه پیدا کرد و من میتونم به راحتی خودمو متناسب کنم و پر زور بمونم اما اون دختر حتی ورزشکار هم بود ولی با اینکه ورزش میکرد و لاغر بود اما اصلا بدنش جون نداشت.

   این یکی از خوبیای چاقی بوده که من هیچ وقت با هیچ بیماری خاصی مبنی بر جون نداشتن بدنم سر و کار نداشتم. 

   اما من الان اینو درک کردم و چاقیمو سعی میکنم بپذیرم ، قبلا اوضاعم داغون بود . هر روز از خودم بیشتر بدم میومد و به چاقیم لعنت میفرستادم؛ رژیم گرفتم ، دمنوش خوردم، ورزش کردم، جمله تاکیدی گفتم ، روزه گرفتم ولی هیچ فایده ای نداشت اگه فایده ای داشت که الان اینجا نبودنم.

   خلاصه که من خیلی تا حالا برای لاغری خودم تلاش کردم اما همش بی نتیجه بوده

   و حالا اینکه چطور با این روش آشنا شدم، خب من بار ها گفتم ، توی لایومون با استاد هم کاملا توضیح دادم که سرچ کردم لاغری با مدیتیشن و بعد یه فایل هواپونوپونو گوش دادم و جلسه اول لاغری با ذهن رایگان رو توی فیلمایی که برام اورد دیدم ولی به خودم گفتم بعدا میام میبینمش ولی جالبیش به اینجاست که من خیلی تا حالا شده که یه چیزی سرچ کنم و بعد به خودم بگم که: میام بعدا میبینمش و به نظر جالب میاد. اما هیچ وقت نمیرفتم دنبالش اما اینبار رفتم دنبالش . چرا باید این دفعه خلاف دفعه های دیگه میرفتم دنبال لاغری با ذهن و ویدیوهارو توی یوتیوب میدیدم و بعد میدیدم که کنار ویدیو ها یه آدرس سایتی هست و بعد برم اون سایتو سرچ کنم و بعد ثبت نام کنم و ویدیو هارو ببینم و دیگه هیچ وقت ازون سایت نیام بیرون تا الان که دوره ی لاغری با ذهن رو خریدم + چند تا دوره ی دیگه و توی این مسیرم.

   خلاصه به نظر من اینا اتفاقی نیست. 

   من مال این سایتم این سایتم ماله منه. من همیشه به خودم میگم این سایت برای من ساخته شده ولی من تنبلی میکنم و نمیام توش دیدگاه بنویسم .

   داستان هدایت من به این سایت دقیقا چیزیه که منو توی این مسیر نگه داشته چون اون نیروی عظیم منو انتخاب کرده تا به این مسیر بیام و زندگیمو اونطور که دوست دارم بسازم.

   حالا چرا دوست دارم لاغر شم؟

   چون خسته شدم ازین صبای قدیمی احساس میکنم بدنم نیاز به یه معجزه داره و اون معجزه لاغر شدنه. من این چربی های اضافه رو نمیخوام چون مهمون نا خونده هستن و منو اذیت میکنن هر بار باید کلی انرژی صرفشون کنم چه برای جابه جا کردنشون ، چه دیدنشون ، چه لباس پوشوندن بهشون. 

   اینا انرژی منو میگیرن من باید انرژیمو توی راه های دیگه صرف کنم نه برای چاقیم.

   و اینکه لاغر شدن خیلی احساس خوبیه . خوشحالم ، لباسا توی تنم قشنگن ، خبری از سرزنش نیست ، صدام قشنگ تر میشه ، خودمو بیشتر دوست دارم ، تعریف دیگران رو میشنوم چون من عاشق اینم که یه نفر ازم تعریف کنه و بگه خوش هیکل و زیبام. آدما دو تا حس رو بیشتر تو این دنیا تجربه نمیکنن و بقیه ی حس ها دیگه زیرشاخه های این دوتا حسه یه حس رنج و یه حس لذت . ما آدما عاشق لذت بردنیم . 

   نمیدونم چرا آدما وجود دارن و خدا چرا اونا رو آفریده ولی میدونم الان که وجود داریم باید لذت ببریم و راه هایی هم برای لذت بردن وجود داره لاغری هم خیلی خوبه خیلی خیلی خوبه من عاشق لاغر شدنم و میخوام خیلی زود لاغر بشم تا لذت بیشتری از این دنیا و نعمت هاش ببرم ولی میدونم که نباید عجله کنم پس همینطوری پیش میرم.

   چاقی یه بیماریه . درسته که جدیدا خیلی سعی میکنن بگن که نه همه زیبان چاق ها زیبان لاغر ها زیبا ولی چاق ها واقعا زیبا نیستن مثه اینه که یه کپک روی نون ببینیم و بگیم وای چه کپک خشگلی . نه! این کپک کارآمدی نون رو از بین برده و اگرم از نظر یه نفر زیبا باشه ولی نمیشه اضافه بودنش رو انکار کرد . من همیشه خندم میگیره از کسایی که چاقن ولی میگن ما خودمونو دوست داریم چون همچین چیزی امکان نداره . ما اگه خودمونو دوست داشته باشم امکان نداره که چاق باشیم. این دوتا قطب مخالفه و امکان نداره کنار هم قرار بگیرن. این چاقی به خاطر این وجود داره که ما خود واقعیمونو دوست نداریم و از خودمون فراری هستیم و چاقی روی خود واقعیمون یه پوشش گذاشته . وقتی اون اصل وجودمونو دوست بداریم و درکش کنیم ، خب دیگه نیازی به این پوشش نداریم که همون چاقیه و با خود واقعیمون که متناسبه به خوبی و خوشی زندگی میکنیم.

   همه چیز بر میگرده به دوست داشتن خودمون هر چی فکر میکنم میرسم به اینکه باید خودمو دوست داشته باشم و این کار سختیه . خود واقعی بودن سخته برای همینه که آدما نقاب میزنن ولی در واقع نقاب زدنم سخته و از ذهن انرژی میگیره برای همینه که همه ی معلمای معنوی میگن که آدم باید خودش باشه و نقاب زدن و خود واقعیمون نبودن مثله اینه که هر بار که میخوایم راه بریم یک کیلو سیب زمینی با خودمون حمل کنیم . این بار اضافی تموم اون نقاب هاست و ما رو خسته و فرسوده میکنه پس خود واقعی نبودن در واقع سخت تر از خود واقعی بودنه پس اگه دوتاش سخته چرا ما آدما انتخاب میکنیم که نقاب بزنیم در صورتی که اینم سخته ؟ مگه برای ذهن فرقی میکنه که کدوم سختی رو انتخاب کنه ؟ تازه سختی اینکه آدم خود واقعیش باشه ارزش داره و مارو به کمال میرسونه ولی ما راهی رو انتخاب میکنیم که در نظر آسون تر یاد ولی واقعا سخت تره که آدم خودش نباشه و خودشو دوست نداشته باشه . چرا پایه ی جهان هستی بر عشق و راستی و درستیه ولی همیشه چیزای منفی راحت تر برنده میشن و زیاد ترن؟ 

   من واقعا نمیدونم

   سوال آخر اینه که چرا فکر میکنم لاغری با ذهن درسته؟

   چون امتحانش کردم و دیدم که درسته بعضی وقتا هر چقدر به آدما بگیم یه چیزی درسته قبول نمیکنن اما همین که خودشون یه بار این راهو انتخاب کنن متوجه میشن که درسته. 

   لاغری با ذهن تا حالا نسبت به بقیه روش ها آسون تر بوده برای من ، سختی های خودشو داره به هر حال همینکه آدم بیاد و تو سایت تایپ کنه و فایل گوش بده خودش یه کاره و انرژی میبره ولی این کجا و اون همههههه زجر و سختی رژیم و ورزش و فکرای بی خودی کجا.

   من این روشو دوست دارم امیدوارم هر چه زود تر برگردم به حالت زرنگ خودم و هر روز تمرینامو انجام بدم و دیدگاهمو بنویسم .

   من دارم روی خودم کار میکنم و موفق میشم

   دوست دارم

   …..

   ممنونم استاد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/07/29 10:43
    مدت عضویت: 450 روز
    امتیاز کاربر: 1313 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 43 کلمه

    سلاااااام صبای عزیز

    عاشق کامنتت شدم وافعا فوق العاده بود.

    واقعا وقتی از خود واقعیت دور میشی و چاق میشی چطور میتونی خودت رو دوست داشته باشی وقتی گمش کردی

    این جمله ات خیلی بهم درس خوبی داد مرسی عزیزممممم

     

    در تمام جنبه های زندگیت موفق باشی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/08/08 00:37
     مدت عضویت: 813 روز
     امتیاز کاربر: 8361 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 33 کلمه

     سلام به تو زیبا

     ممنون از تو که دیدگاهمو خوندی

     جای درستی هستی، به خودت باور داشته باش و جلو برو.

     کتاب ۷ قانون معنوی موفقیت _ دیباک چوپرا

     و

     نیمه تاریک وجود_ دبی فورد 

     رو حتما بخون .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/11 08:51
   مدت عضویت: 591 روز
   امتیاز کاربر: 51
   محتوای دیدگاه: 301 کلمه

   سلام خدمت استاد و همچنین همراهان سایت تناسب فکری.سومین گام رو امروز برداشتم و میخام به سوالات استاد جواب بدم.

   ۱_من روشهای زیادی برای لاغری استفاده کردم که از هیچکدومشون نتیجه نگرفتم.از رژیم های پانزده روزه تا تردمیل و ایروبیک سخت و فشرده ی هرروزه تا خوردن قرص های گیاهی که منجر به عوارضی از جمله سرگیجه شدید در من شد.کالری شمردن و محدود کردن غذا و نخوردن غذاهای مورد علاقه که واقعن همگی عذاب آور بود.بعضا شد که با ورزش تونستم پانزده کیلو هم کم کنم اما بعد از بارداری و نداشتن شرایط رفتن به باشگاه با بیست کیلو اضافه وزن برگشتم به حالت قبل.نتیجه ی دائمی برام نداشت.

   ۲_چند وقت پیش که  تو اینترنت در مورد توانایی ذهن برای جذب خواسته ها میخوندم توی سرچی که کردم سایت تناسب فکری رو به طور اتفاقی دیدم و ناخودآگاه روش کلیک کردم و مطالبش رو نگاه کردم.برام جالب بود.با داشتن اضافه وزن توی یه مسیر افتادم .از خوندن نتایج خوشحال شدم.یه کلیپ از استاد دیدم و یه احساس خوب بهم دست داد.گفتم شاید منم بتونم.چون قدرت ذهن زیاده.چند ماه بهانه آووردم و باخودم کلنجار رفتم.تا اینکه امروز سومین روزیه که قدم توی این راه گذاشتم.

   ۳_بحث دوست داشتن نیست.من آرزومه که خوش اندام باشم.چون احساس میکنم توی کار و انجام دادن خواسته هام موفقترم و اعتماد به نفس از دست رفتمو دو باره به دست میارم.تلاش میکنم تا به خواسته م برسم.احساس میکنم نصف مشکلاتی که درگیرش هستم از چاقی و اضافه وزنمه.

   ۴_برای بنده که جز عمل هر روشی را برای لاغری امتحان کرده ام این روش بهترین راه میتونه باشه.و شاید هم آسون ترین راه.و اینکه همه چی با ذهن ارتباط داره.میخام واقعن ذهنم رو از فرمولهای چاقی  پاک کنم و اینجا هستم تا آموزش ببینم.یه نیروی درونی بهم میگه این روش بهترین و تنهاترین راه واسه منه.

   به امید موفقیت همه ی دوستان. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/10 10:17
   مدت عضویت: 798 روز
   امتیاز کاربر: 409 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 661 کلمه

   بنام خدا

   باسلام خدمت دوستان عزیز سایت واستاد.

   .روشهای لاغری مثل  ورزش و پیکر تراشی با دستگاه بدون درد عمل جراحی و کلی روش جدیدو قدیمی  مثل رژیم  که  فقط جسم روتحت فشارقرار میدن  هیچ کمکی به لاغری ولاغر موندن نمیکنن  فقط برای مقطع کوتاهی  نتیجه میدن برای فقط تجربه کردن لذت کوتاه .اما لاغرشدن یعنی با لذت  غذاخوردن وزندگی کردن.من همیشه بعد ازاینکه لاغرنمیشدم  با روشهای  مختلف  وبعداز مدتی  تموم میشدیا خودم  بر شمیگشتم ورها میکردم یانمیتونستم ادامه بدم فکر میکردم حالا میتونم  مثل قبل باشم و لاغر اما وقتی که این موضوع برام تکرارشد انگار عادت  کردم به تکرار کردن اینکه بعداز چاق شدن دوباره برگردم  ومن فقط جسمم رو  تغییر میدادم  من  خودمو به عنوان یک جسم فقط می‌دیدم به عنوان یک غ بیرونی وهیچ اطلاعی از درون واقعی خود م نداشتم بااینکه درمورد جسم چیزهایی توی کتاب های مدرسه. خونده بودم اما واقعیت درونی من چی دیگه ای بودهربارکن من غصه می‌خوردم و ناراحت  بودم واشک میر یختم چیزی روتغییر نمیداد امامن نمی‌دونستم و فقط  میخواستم صورت مسئله روپاک کنم  میخواستم فرارکنم . من برای لاغرشدن کارهای مختلفی کردم برای اثبات خودم به آدمها ی بیرون از خودم که اطلاعی از درونشون  ندارم .وبادید سطحی  به زندگی نگاه کردم  وبه خاطر همین هم بود که هربار که عجله میکردم باشکست بیشتری روبه رو می شدم حتی زمانیکه باقدرت ذهن آشنا شدم و میخواستم لاغربشم اما تمام تلاشم این بود که خودمو به  دیگران ثابت کنم لاغرشدن رومیخواستم اما چیزی درموردلاغر موندن  نمی‌دونستم وقتی این نوشته روخوندم که ما برای لاغری انتخاب شدیم چندبار بهش فک کردم وبعدبه این نتیجه رسیدم که باید مسولیت لاغرشدن ولاغر  موندنمو.به عهده بگیرم و این کاملامتفاوته باروشهای دیگه که منومجبورمیکردن ازاونها دستوربگیرم  اینبارمسول خودم  هستم و کاملاممتفاوته  وچیزی فراترازفیزیک وجسم بلکه به درون    وتوجه به خودم هست چیزی که هیچ وقت نداشتم و.

   .2.من ازطریق کلیپهای انگیزشی که یکی اونها خدای لاغری بود وارد این دوره شدم بااینکه ازنظرمن فقط یه کلیپ بودو میکفتم که من توسط پیداکردن این کلیپ واردمسیر شدم اماهنوز به دید من   اون فقط یه کلیپ بوداماحالا که  بهش توجه میکنم که چطوردارم به درون خودم توجه میکنم باورمیکنم که خدامنو دعوت کرد ه تاوارد این مسیربشم .درسته نه چاق شدن من جهشی بوده و نه لاغرشدن ولاغر موندن من جهشی خواهدبود پس بابد تمرین کنم و تکرار کنم در رابطه با درون خودم بیشتروبیشتر.

   3.اوایل فقط برای جذابیت لاغری بود به  خاطر این احساس نیاز برای تأییدشدن برای تغییردادن ظاهر خودم که از نظر من فقط جسمم بود برای رضایت همسرم و دیگران .اما یک دانشمند آمریکایی بود که حرفهای انگیزشی میزدمبگفت شما همیشه فکر میکنید آدمها به شما فکر میکنن اما وقتی  متوجه بشید می بینید که اونها اصلا به شمافکرهم نمیکنن اونها درگیر خودشونن ومن بعدازمدتها تازه  درک کردم و تجربه کردم این موضوع  رو والان  تنها کسی که می‌خوام  به خاطر ش لاغربشم  خودمم برای رسیدن به سلامتی و احساس خوب و اول  ازهمه سلامت درون .نه فقط پوشیدن لباس های متنوع بلکه چیزی خیلی فراترازاون واین فقط ازطریق لاغری باذهن امکان پذیر ه.

   دوست دارم  لاغربشم تا بتونم خواسته ی خودم ودرون خودم بیشترتوجه کنم و بیشتر خودم روبشناسم چون با اینکه بیست و چهار سالمه  هنوزخودمواونطور که بایدنمیشنا سم  وهمیشه  خودم رواز نگاه  سطحی دیگران  مید یدم بنابراین لاغری باذهن فرصت خوبیه برای شناخت خودم و زندگی کردن به شکل جدید وقتی بعدازمدتی که دوباره برگشتم به این سایت وشروع کردم تمرین نوشتن وخوندن نظرات دوستان عزیز فهمیدم که من تنها نیستم و آدمهایی هستند مثل من که دوست دارن  خوب زندگی کنن بدون توجه به اطرافیان و باورهایی که دارن و نه فقط لاغری بلکه چیزهای فراترازاون روهم به دست آوردن وبهشون تبریک میگم وبچه های کن سن و سالی که وارداین مسیرشدن وخیلی  عالی خودشون وزندگی شونوخواهند شناخت  برای همینه که هربار رفتم دوباره برگشتم به این سایت چون  میدونستم راه دیگه ای وجود نداره والان بااطمینان و بدون ذره ای شک وتردیدمیگم  این تنها راه درسته که دارم میرم چون خداپاشو امضاکرده ومن بادعوت خداواردش شدم . باتشکر از شما دوستان وازاستاد.🌹🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/07/29 10:53
    مدت عضویت: 450 روز
    امتیاز کاربر: 1313 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 95 کلمه

    سلام دوست عزیزم 

    واقعا همینطوره انسان ها به جز خودشون به چیزی فکر نمیکنن

    الان خودِ ما یک نفری که چاقه رو میبینیم یکی دو دقیقه توی ذهنمون درگیرشیم بعدش کلا یادمون میره و درگیرِ وجود خودمون میشیم

    پس دیگران هم دقیقا همینطور هستن

    من همیشه فکر میکنم مامانم داره به اضافه وزنم نگاه میکنه و میگه وای وای چقد چاق شده

    در صورتی که اصلا اینطور نیست و اون بیشتر توجهش نسبت به شرایط خودش،جسمش و افکارشه

    ما الکی دیگران رو برای خودمون بزرگ میکنیم وگرنه اونها اصلا به ما فکر هم نمیکنن

    فقط لحظه ای میخوان حالِ مارو خراب کنن

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/08 22:46
   مدت عضویت: 1184 روز
   امتیاز کاربر: 3458 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 698 کلمه

   با سلام 

   1- درباره روش هایی که برای لاغری استفاده کرده اید و نتایجی که کسب کردید بنویسید

    

   من در طول سال هایی که چاق بودم برای لاغری از روش های مختلفی استفاده کردم روش هایی که هیچگاه منو به نتیجه دلخواهم نرسوندن و اگه موفقیتی به دست میومد خیلی زود از بین می رفت.

   هر کس هر روشی رو به کار می برد منم مشتاق میشدم حتما امتحانش کنم شاید بتونه کمکم کنه.

   انواع دمنوش ها، چای لاغری،دکتر تغذیه، رژیم اینترنتی،رژیم کانادایی، رژیم ۲۱ روزه ، رژیم شیر، رژیم تک خوری و…

    

   نتایجی که به دست می آوردم پایدار نبودن حتی گاهی تا نزدیکی وزن دلخواهم می رسیدم ولی هیچوقت نتونستم اونو ثابت نگه دارم و فقط با برگشتن اون وزنی که کم کردم اعصابم بهم می ریخت و کلی غصه می خوردم و از خودم بدم میومد و کلی به خودم بد وبیراه می گفتم که نمی تونستم وزنمو ثابت نگه دارم.

    

   2- طریق آشنایی خود با روش لاغری با ذهن را بنویسید و اینکه چه شد که الان اینجا هستید.

   یادمه دو سال پیش از همه چی خسته شده بودم زانو درد شدیدی گرفتم و دکتر بهم گفته بود باید وزنتو کم کنی و رژیم بگیری اما من دیگه به هیچ رژیمی اعتماد نداشتم یادمه همیشه آغاز سال نو خواسته هامو تو دفتری می نوشتم از خدا خواستم که بتونم اون شرایط وزنی که دلم میخواد رو به دست بیارم چند ماه بعد فکر کنم حدودا تیرماه بود که توی یوتیوپ می گشتم یکی از فایل های استاد را دیدم کنجکاو شدم نگاه کنم ولی بعدش پشیمون شدم و گفتم چی میخواد بگه یه کت وشلوار شیک پوشیده اومده وعده الکی بده و بره(ببخشید این فکر اونموقع من بود) اصلا نمی دونستم که خودشونم شرایط ما رو دارند.و اونروز اصلا اهمیتی ندادم.

    

   شهریور ماه دوباره فایل استاد رو دیدم نمی دونم چرا این دفعه فایل رو گوش دادم وای چه حرف هایی چقدر اون صحبت ها به دلم نشست نمی دونم چه حالی شدم همون شب احساس کردم یه تحولی در وجودم شکل گرفت وارد کانال تلگرام شدم و همینطور هی کانال رو بالا و پایین می کردم و مطلب می خوندم و از فردا صبح شروع کردم دوره رایگان رو گوش می دادم خیلی عالی بود احساسم خیلی تغییر کردفکر کنم تا فایل ۸ رایگان رو گوش دادم و بعد دوره را تهیه کردم و اصولی تر پیش رفتم و خدا رو شکر نتایج خوبی هم گرفتم و الان هم اینجا هستم و همچنان می خواهم در مسیر باشم و ادامه میدم.

    

   3- چرا دوست دارید لاغر شوید؟

   دوست دارم لاغر بشم تا از سلامت کامل جسمی و روحی روانی برخوردار بشم، دلم میخواد وضعیت بدنی نرمال و میزونی داشته باشم، دلم میخواد برای انجام کارام وابسته به هیچ کس نباشم و غبراق و سرحال بتونم کارها وفعالیت های خودمو انجام بدم. دلم میخواد با اعتماد به نفس کامل زندگی کنم و در همه جا با اعتماد به نفس حضور پیدا کنم.

   دلم میخواد وقتی میرم خرید دغدغه ای برای انتخاب لباسم نداشته باشم به راحتی بتونم از بهترین مدل ها لباس خودمو انتخاب کنم.دلم میخواد کنار فرزندانم با شادمانی زندگی کنم و براشون یه مادر شاد وسالم و سلامت باشم.

    

   4- چرا تصور می کنید روش لاغری با ذهن می تواند مسیر صحیح برای رسیدن به لاغری باشد؟

    

   از وقتی این روش را شروع کردم ته دلم یه ایمان قلبی خوبی بهش داشتم روشی که هر روز مشتاقانه منتظر یادگرفتن بودم و اصلا خسته نمی شدم برعکس رژیم های مختلف که هر روز که می گذشت خسته کننده تر و سخت تر بود با این روش هر چه جلوتر می رفتم احساس می کردم کارم بهتر داره پیش میره، اعتمادبنفس خوبی پیدا کرده بودم 

   زانو دردم کمتر شده بود و داروهامو کنار گذاشتم.

   احساس لیاقت بیشتری بهم دست می داد وقتی تصاویر شگفتی سازان رو می دیدم امیدوارتر پیش می رفتم و به صورت مستمر ادامه می دادم.

   وقتی نتایج کم کم توی پوشیدن لباسام مشخص میشد احساس قدرت بیشتری می کردم. 

   توی این روش دیگه اعصابم بهم نمی ریخت، لازم نبود خودمو مرتب چک کنم، ترس و استرسی نداشتم هر خوراکی که دلم می خواست می خوردم و خلاصه دیگه از رژیم و کالری شماری و ترازو خبری نبود و این بهترین حس و حال آزادی برای من بود.

   پس  روش لاغری ذهنی بهترین و آسانترین روش برای لاغری است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mohammadmahdiebrahimi@gmail.com
   1400/07/04 12:23
   مدت عضویت: 444 روز
   امتیاز کاربر: 193 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 441 کلمه

   به نام خدای مهربان و با عرض سلام خدمت استاد عزیز و  همه دوستان سایت.. من از زمانی که یادم میاد از دوران ابتدایی مورو تمسخر بچه ها ی مدرسه بخصوص در زنگ ورزش میشدمو الان که ۴۲ سال دارم با اطمینان میگویم در تمام طول عمرم عذاب چاقی را به دوس کشیدم و رنج می بردم تمام‌ روش ها و قرص ها ی لاغری و… رو استفاده کردم . هر چه می شنیدم و می دیدم که برالاغری خوب است استفاده کردم مثل کم خورون ۴ قاشق غذا و یک کف دست نان و….بارها و بارها پیش پزشک تغذیه می رفتم و برنامه های غذایی متفاوت این اواخر هم رژیم کتو و ۲۱ روز و ۲۱ راه روش  متابوهلث استفاده کردم که همه روش ها بی برو برگرد تماما برگشت پذیر بوده . بسیار ناراحت بودم و  چند ماهی بود که اصلا بیخیال روش لاغری بودم و باورم شده بود که من لاغر نمی شوم ..و الان که در این سایت هدایت شده ام فقط کار خدا بوده من واقعا نمیدونم چطور به این مسبر هدایت شدم من با نا امیدی سرچ کردم خدایا راهی جلو من بگذار که بتونم حالم رو خوب کنم و  زندگی ام رو نجات بدم حالم خیلی بد بود  و از هیچ چیزی در زندگی ام لذت نمی بردم و به لحاظ روحی روانی تو شرایطی بودم که اصلا به چاقی فکر نمی کردم  حالم بسیار بد بود و در اینترنت سرچ کردم به  خدایا کمک نیاز دارم من کاقعاد نمیدنم چطور این سایت رو دیدم اصلا یادم نمیاد . باز هم میگم فقط و فقط وفقط خدا. استاد عزیز شما مامور شده ای که کمک زندگی من باشی . اما الان واقعا هزینه رو ندارم . اما بقین دارم همان خدای مهربان مرا ثبت نام خواهد کرد همانطور که باعث شد من ۱۰۰ گام را فعلا استفاده کنم و  حال   درونی ام مقدار زیادی تغییر کرده و بهتر شود..چون لطف خدا بوده  به این مسیر هدایت بشم پس اطمینان دارم لاغری بت ذهن  بهترین راه برا لاغری و کلا زندگی خوب و آرام و موفقی  در آینده خواهد شد به این روش نه تنها یقین دارم بلکه ایمان آوردم. . من دوست دارم لاغر شوم تا سالم بمانم لباسی که دوست دارم بپوشم از تیپ خودم لذت ببرم و در کل حق انتخاب داشته باشم در نشت و برخاست هایم سریع عمل کنم راحت بدوم از همه مهمتر اعتماد به نفسم بالا برود و بتوانم در تمام مراحل زندگی ام موفق  بشم . از خدا میخواهم با این مسیر به من سلامتی و ثروت و خانه و از همه مهمتر آرامش دهد. به امید موفقیت و سلامتی برای استاد بزرگوار و تمام دوستان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/31 23:00
   مدت عضویت: 450 روز
   امتیاز کاربر: 1313 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 703 کلمه

   سلااااااام به استاد و دوستای عزیزم

   من برگشتم با یک دیدگاه جدید و فایل صوتی اموزشیِ فوق العاده جذاب  و یک نکته ظریف…

   برداشت از متن اولیه:

   در گام اول یاد گرفتم گول روش های دیگه لاغری رو نخورم و با لذت همون غذایی که هر روز میخوردم رو بخورم 

   در گام دوم یاد گرفتم که  به جای اینکه دنبالِ چگونه لاغر شدن باشم ،دنبال چرا چاق شدم و خیلی ها لاغر هستند باشم و به علاوه من دلایل چاقی خودم رو چه چیزهایی میدونم..؟

   امروز هم یکی دیگه از دلایل چاقی خودم رو پیدا کردم! 

   اینکه من با هر بار رژیم گرفتن به حساب خودم به جسم و روحم میرسیدم اما نمیدونستم که در حال تخریب شخصیت و ایجاد حس ناتوانی در برابر چاقی هستم..

   و به همین دلیل طی مدت زمانی فکر کردم من توانایی لاغر شدن ندارم و همیشه باید معمولی باشم…نه لاغر!

    

   اما حالا نکته اصلی رو فهمیدم که….

    

   فرق زیادیست بین زمانی که”انتخاب میکنم لاغر باشم” تا الان که “برای لاغر شدن انتخاب شدم” 

   انتخاب شدم،هدایت شدم و بهم الهام شد چون خدا توانایی اینجور لاغر شدن رو در وجودِ من دید..

    

   برداشت از متن آموزشی: 

   همونطور که در گام های پیش هم تاکید شد،لاغری یک هنره که باید اون رو یاد بگیریم.

   من همیشه دوست داستم خیلی لاغر باشم،نمیخواستگ معمولی باشم و بعضی لباس ها اندازم بشه بعضی ها نشه 

   عاشق اینم که نیم تنه بپوشم بدون اینکه ذره ای شکمم رو بدم توو و نفس نکشم! 

   یک بار رژیم گرفتم و یکی دو هفته به همین منوال خوشحال و شنگول بودم اما بعدش استرس ها و اضطراب ها شروع شد و همه اون حس شیرین لاغری رو از من گرفت! 

    

   یکی دیگه از دلایلی که هیچوقت نتونستم در رژیم موفق باشم این بود که 

   من انتخاب میکردم که لاغر بشم و درنهایت تصمیم میگرفتم که دقیقا از چه روشی برای لاغری استفاده 

   کنم

    

   تمام روش های لاغری که در ذهن من هست درگیر محدودیت غذایی و ورزش های سنگینه! 

   چون تا به حال کسی نبوده که بگه لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست و تنها جایی که این شعار بسیار گفته میشه همینجاست…..همین سایته!! 

   و اما! من زمانی با این سایت اشنا شدم که هییچ اشناییتی نداشتم بلکه یک شب دلم شکست و خدا جواب رو به صورت دو دست ادب بهم سایت تناسب فکری رو تحویل داد ..^^

    

   ■ حالا که  انقدر تاکید داریم خب انتخاب شدن برای لاغری  چه اهمینی دارد؟

    

   برداشت از فایل صوتی اموزشی :

    

   من از طریق خداوند به این سایت هدایت شرگ و داستان هدایتم هنوز که هنوزه داغ و تازه‌س و یادِ روزی  اولی که باهاتون اشنا شدم افتادم..

    

   استاد بارها گفتم.عاشق این قراردادی هستم که با خدا بستزن

   میدونم که من هم دوست دارم پای  حرفم مسمم بمونم ..

   دوست دارم از این کار شما الگو  برداری کنم تا فرهنگ سازی بشه!

   چون یک تعهد توحیدی‌ست که با خدا میشه میشه میشه رسید..

   حالا من هم یک قرارداد برای خودم ایجاد میکنم 

   سلام خدا جونم! از  امروز من میخوام تمامِ تلاش ذهنی خودم رو انجام بدم ومامان هم برام دعا کنه تا بتونم هم در فابل های رایگان و هم دوره ها موفق و شاد باشم..

   همونطور که در فایل های قبلی گفته شد

   تمام چیزهایی که در مسیر چاقی به عنوان بها پرداختم 

   در مسیر لاغری با ذهن به عنوان پاداش دریافت میکنم! 

   همه چیز یعنی اعتماد به نفس،شادی،خوشحالی،سبکی و..

    

   حالا من با گوش دادن به این فایل فهمیدم..

   من برای لاغری انتخاب شدم .

   من در مسیر لاغری با ذهن هر روز پاداش دریافت میکنم .

   من قرارداد مهم و خوشی با خدا دارم 

    

   تمرین این گام:

   جواب سوال یک و  دو تخصصص من نیست!

   کاملا مثل منهههه…^^

    

    

   ارمیتا؟ چرا دوست داری لاغرشم؟ میخوام

   حساس سبکی و حال خوب داشته باشم

   لباس های رنگی و تنگ و کوتاه توی خونه بپوشم 

   اعتماد با نفس از دست رفته ام برگرده

   از دیدنِ خودم در ایینه لذت ببرم

   شکمِ تخت واقعا احساس فوق العاده خوبی بهم میده 

   بازوهای لاغرم خیلی من رو ذوق زده میکنه 

   دوستدارم همیشه اخرین سایز هر لباسی رو بپوشم 

   چون میخوام با خیال راحت غذامو بخورم و لاغر بشم 

   و..

    

   و جواب به سوال اخر:

   چون میدونم که دیگه هیچ روشی نمیتونه من رو لاغر کنه

   من برای این نوع لاغری انتخاب شد

   و اینکه وقتی البوم شگفتی سازان رو میبینم میفهمم که این داه درسته و میشه به راحتی باهاش وزن کم کرد

   و خلاصه هر جیزی که شما فکرش رو بکنید…

   دوباره دارم با جشای بسوه و خسته مینویسم

   اما  

   مینویسم 

   چون تعهد دارم..!!!

    

   استاد سپاس گزارم بابت این فایل قشنگ و پر 

   پر از اگاهی 

   امید

   و احساس لیاقت و انتخاب شدن توسط خدا 

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/07/08 16:01
    مدت عضویت: 798 روز
    امتیاز کاربر: 409 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 56 کلمه

    دوست عزیز وهم مسیرم از خواندن نوشته های شما واقعا نهایت لذت رو میبرم که در سن به این جوانی اینقدرزیبا و شیوا مینویسی  ومتعهدانه  عمل میکنی هرروز مشتاقانه منتظر خواندن نوشته های شما هستم و از نوشته های شما دوست عزیز چیزهای خوبی رومتوجه میشم. یقیناً در آینده نه چندان دور شگفتی ساز خواهید شد.👌❤️

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/07/09 22:01
     مدت عضویت: 450 روز
     امتیاز کاربر: 1313 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 4 کلمه

     سلام دوست گلم.ممنونم ازت

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/22 22:25
   مدت عضویت: 714 روز
   امتیاز کاربر: 66
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 400 کلمه

   ❤️نکات فایل:
   عاشق متناسب شدن باشم
   تمام روش هایی که توجامعه رایجه همش یاباید یه چیزی بخوری یا تحرکه
   رژیم،کم خوردن،قرص،ورزش

   شباهت لاغری با ذهن با روش های دیگه:

   هردوتاشو باید مداوم انجام بدم و به محض اینکه انجام ندم دوباره برمیگرده.

   تفاوت روش لاغری باذهن با روش های دیگه :
   اسونه
   اولین روشیه که خوردن تحرک و…نداره
   همونطور که بدون هیچ کاری چاق شدیم بدون هیچ کارفیزیکی لاغرمیشیم.

   ارامش داره.یه علت بزرگ که روشای دیگه رو نتونستم ادامه بدم سختی که داشت.هم ذهنی به میریخت هم جسمی

   منم چون همش توجامعه شنیده بودم ازطریقی میشه لاغرشدکه مربوط به خوردن و تحرکه واسه همین راه هایی که میخواستم پیداکنم مربوط به همینا بود.
   اما زمانی که از ته دل گفتم خدایا من واقعا میخوام لاغرشم خودت یکاری کن و تسلیم شدم دیگه دنبال روش نبودم این روشو پیداکردم.
   جواب دادنشم صددرصدیه.حتما بهش اعتماد میکنم هرروز سعی میکنم الگو هارو بخونم تا فراموش نکنم شیطان ذهنمو منفی نکنه همه چیو از یادببرم.چون من هرخواسته ای توهر زمینه ای داشتم از همین روش بهش رسیدم.(تسلیم شدن)و عین آب خوردن بدون تقلا راه درستی پیش پام گذاشته شده.واسه همین اینم ازجنس هموناست خیلی راحت تراعتمادمیکنم.
   تازه خودمم قبلا از روش ذهنی لاغرشدم طوری که قشنگ مانتوم بصورت محسوس و زیاد گشادشده بود دیگه نیازی نبود زیادی دقت کنم و نتیجه رو گنده کنم.یابه بقیه بگم من لاغرشدم یانه مشخصه؟نه! حجم زیادی کم شده بود.
   پس روش درستیه.بازم میتونم.فقط همین مسیرو دوباره باید تکرارکنم.قانونه.

   یه چیزی که خیلی توجه کردم بهش اینه که تماممممم کسایی که چاقن همین چندتا دلیل رایج رو دارن .هیچ دلیل دیگه ای برای چاقیشون توذهنشون نیست.همه شونم چاقن!
   باخودم میگم اگه راه حل واقعا رژیم و تحرکه پس چرا وقتی میدونن چاقن؟قطعا دلیل دیگه ای داره که راه حلو بکارنمیبندن.دلیلشم اینه وقتی طرز فکره اشتباه داشته باشم نمیتونم خودمو نجات بدم نمیتونم مسئله رو حل کنم…
   حتی اگه ایمان داشه باشم راه درست همونه.به هردلیلی نمیتونم خودمو نجات بدم مثلا سختی برام به همراه داره و سختی رو نمیتونم تحمل کنم.یا فکرمیکنم من نمیتونم لاغرشم یا ارثیه واسه همین اصلا روشو(رژیم و تحرک) بکارنمیبندم امیدی ندارم.
   لاغری با ذهن تنها و درست ترین و اسون ترین روشه لاغریه…تنها تنها تنها روشه هیچ روش دیگه ای برای لاغری نیست.
   همه چیز راحت بدست میاد پس باید روش بدست اوردنشم راحت باشه لاغری باذهن بسیار راحته
   من به خودم اطمینان دارم که میتونم لاغرشم خداوند هم به من اطمینان داره و من لایق بهترین ها هستم خداوند بهترین و تنها روشو پیش پام گذاشته.
   انجام تمرینات لاغری باذهن قطعا لاغری همیشگیه.
   ممنون استاد❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/22 11:55
   مدت عضویت: 1200 روز
   امتیاز کاربر: 8462 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 505 کلمه

   با سلام به استاد گرامی و دوستان همراهم

   من حدود ۳۷ سال بود که با روشهای مختلف از جمله رژیم، ورزشهای طولانی، طب سوزنی و راههای دیگر که به خاطر نمی آورم اقدام به لاغر شدن میکردم و هر بار از ۵ تا ۱۰ کیلو هم کم میکردم اما ماندگار نبود و زمانیکه به وزن قبلی و بعضی اوقات حتی بیشتر از قبل برمی گشتم خودم را سرزنش میکردم که حتما من دچار اشتباهی شده ام که باز دوباره چاق شده ام

   این به من احساس خیلی بدی میداد

   بعد از آن دیگر تصمیم گرفتم دست از لاغر شدن بردارم و قبول کنم که این وزن و سایز من برای همیشه با من خواهد بود و من شانس اینکه بتوانم مثل قبل از باردار شدنم متناسب شوم را ندارم

   دیگر در اینترنت دنبال روشهای جدید برای لاغر شدن نبودم

   یکروز که در اینترنت بودم و اصلا در جستجوی روشهایی برای لاغری نبودم بطور تصادفی به پست لاغری با ذهن برخوردم و از روی کنجکاوی وارد پست شده و ویدیوی کوتاهی از استاد را نگاه کردم

   خیلی حرفهای ایشان به دلم نشست و بعد وارد سایت شدم و از دوره رایگان لاغری با ذهن استفاده کردم 

   قبل از تمام شدن آن دوره رایگان با اطمینان خاطر دوره ورود به سرزمین لاغرها را خریداری کردم چون مطمئن بودم که این همان روش گمشده من بود که به لطف خدای مهربانم بدون اینکه دنبالش باشم بطرفش هدایت شده بودم

   من با همان چند جلسه دوره رایگان تغییراتی در برخوردم با مواد غذایی را تجربه کردم

   برای همین به این دوره ایمان آوردم و اینکه من اصلا خبر نداشتم که همچین دوره ای هست و در جستجو هم نبودم ولی به این سایت هدایت شدم این خواسته خداوند مهربانم بود

   خداوندم نمی خواست که من تسلیم چاقی بمانم و آرزوی متناسب شدن را به گور ببرم خدا جونم ازت ممنونم که هوای منو داشتی و هنوزم داری که با شور و شوق هنوزم بعد از دو سال و نیم در این مسیر زیبا هستم و از بودن در آن نهایت لذت را میبرم

   من میخواهم لاغر شوم تا به سلامتی کامل برسم تا دیگر نیاز به مصرف داروهای متعدد برای بیماری های متعدد نداشته باشم

   من میخواهم متناسب شوم تا بدون خستگی و به نفس نفس افتادن با نوه هایم بازی کنم و از وقتی که با آنها می گذرانم نهایت لذت را ببرم

   من میخواهم متناسب شوم تا لباسهای شیک و اندامی با سایز کوچک بپوشم و از دیدن خودم در اندام زیبا لذت ببرم و به خودم افتخار کنم

   من اطمینان دارم که این روش صحیح هست چون آموزشهایی که داده میشود تمام آنها منطقی هست و با عقل جور در میاید 

   در تمام مدتی که از روشهای مختلف لاغر میشدم اما باز چاق میشدم اینرا برای من ثابت کرد که مشکلی در کار هست و آن روشها کارگشا نیستند

   چقدر در آن زمان دچار سختی و عذاب میشدم ولی با روش لاغری با ذهن نه تنها هیچ سختی نمی کشم بلکه با شادی و نشاط و هیجان اینکه چه چیزهای جدید دیگری قرار است یاد بگیرم منتظر شروع روز بعد میشدم

   بودن در این مسیر زیبا روند زندگی من برای همیشه خواهد بود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/18 23:23
   مدت عضویت: 465 روز
   امتیاز کاربر: 331 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,457 کلمه

   به نام خداوند مهربان 

   گام سوم (تکرار 1)

   لاغری یک هنره آموزش دیدنی ست.

   من هم خودم چون از بچگی شنیده بودم یا دیده بودم که افراد معمولا برای لاغر شدن و وزن کم کردن رژیم میگیرن و غذاشون و کنترل میکنن و ورزش میکنن و …، این باور در من شکل گرفت که باید برای لاغر شدن این روش هارو انجام بدم .

   درواقع از کودکی بهمون به صورت نادرست اموزش دادن و یاد دادن که کسی که چاق میشه ، چجوری چاق میشه و چه کارهایی باید برای لاغر شدن انجام بده.

   و الان هم که تو این وضعیت هستیم و نصمیم برای لاغرشدن میگیرفتیم ، روش هایی و که به کار میبستیم ، خودمون انتخاب میکردیم!

   چون شنیده بودیم قبلا که فلان روش میتونه مارو لااغر کنه و ازش یچیزی میدونستیم ، همونو بر ای لاغر شدن انجام میدادیم . و نتیجه ای هم نمیگرفتیم ویا میگرفتیم و زود از بین میرفت !

   و این مسیری که ما الان دراون هستیم یکی از تفاوت هاش اینه که ما خودمون انتخابش نکردیم از این طریق لاغر بشیم و دلیلی که ما الان اینجا هستیم اینه که به نحوی که اصلا فکرشو نمیکردیم به این مسیر هدایت شدیم ! 
   ینی اصلا منتظر همچین روشی نبودیم و فکرش رو هم نمیکردیم که وجود داشته باشه .

   خودمن وقتی که دیگه خیلی خسته شده بودم ، با خدا دردودل کردم گفتم خدای مهربونم خودت خیلی خوب میدونی که من چقدر دوست دارم لاغر بشم ،و لاغر بمونم . ولی دیگه خسته شدم ، نمیتونم ، توان ندارم دوباره رژیم بگیرم ، توان ندارم دوباره ورزشش کنم ، ولی نمیخوام که از خیر لاغری هم بگذرم ! (چون تو 4 ماه 17 کیلو کم کرده بودم و تو 3 هفته همش و حتی یزره بیشتر هم اضافه کرده بودم و واقعا داغون بودم) یکاری بکن برام خدا جون و بازم کمکم کن .

   و حتی یک دقیقه هم نشده بود که مرورگر گوشیمو باز کردم و ی که صفحه از چند دقیقه قبلش باز بود و من اومدم که برم بیرون و ی لحظه ی چشمم به یک باکس چشمک زن خورد که نوشته بود لاغری داِیمی، بدون رژیم ، بدون ورزش و نمیدونم چی نوشته بود کنارش NLP? MLP? ویسری از این چیزا ، ولی سایت تناسسب فکری نبود 

    اول رفتم دیدم چند تا ویدیو گذاشته .

    اونارو که باز کردم ببینم ، هرچیزی که میگفت ، چشمای من درشت تر و موهای تنم بیشتر سیخ میشد ، انگارکاملا داشت درباره من میگفت ، بعد که اومدم بقیه ویدیوهاشو ببینم ، دیدم که نوشته شرکت در دوره و ی هزینه ای هم داشت و ازونجا که من توان پرداختشو نداشتم و میدونستم که خانوادمم همچین پولی رو به من نمیدن وچه برسه بخوان دوباره برای  لاغری  من مثلا همچین هزینه ای رو هم پرداخت کنن ، چون قبلا کارهای دیگه رو برام انجام داده بودن و منم نتیجه ای نگرفته بودم ، اونا هم خسته شده بودن .🤦🏻‍♀️

   بخاطر همین رفتم یوتیوب درباره روش ذهنی سرچ کنم ( چون بیشتر اوقات ، آموزش ها و چیزها دریوتیوب رایگان هست .) و من وقتی جستجو کردم با استاد عطار روشن آشنا شدم و ازاونجا داستان من شروع شد!

   و من کاملا ایمان دارم که توسط خداوند به این مسیر هدایت شدم .

   اولین باری که لاغر شدم ، در واقع ناخواسته بود ، داشتم برای رفع یک مشکل دیگه یسری چیزهارو مصرف میکردم و یسری کارهارو انجام میدام( مثلا عسل و سیاه دانه و 7 عدد زیتون ، 5 تا انجیر خشک و 14 تا بادام درختی و به و انار و دمنوش و قرص های گیاهی ، هومیوپاتی و طب سوزنی و … ) و ناخوداگاه 30 کیلو کم کردم و مشکلم هم برای مدتی برطرف شده بود .

   و دوباره بعد از یکسال برگشتم و حتی بیشتر!

   دفعه دوم ، چون اولین بار ناخواسته اونطوری ( دفعه اول)لاغر شده بودم و خودم رو برای اولین بار در عمرم لاغر دیده بودم که چقدر  زیباتر😻جذاب ، خوش اندام  و دوست داشتنی شده بودم و واقعا از اون جلوه ی خودم خوشم میومد .😻

   پس بار دوم تصمیم گرفتم که  اگاهانه دوباره از روش اول لاغر بشم و یک فرمول ذهنی هم در من در بار اول ایجاد شده بود که چون تو مدت زمان خیلیییی کوتاهی اونمقدار وزن کرده بودم که مادرم هم ترسیده بود و دیگه درمانمو با اون روش متوقف کرده بود. ) بنابراین ادم خیلی سریع لاغر میشه ! که خیلییی بهم اسیب زد این فرمول !

   طوری که توقع داشتم روزی 1 کیلو گرم لاغر کنم !!

   و مطمعنم که الان هم هنوز این فرموله هست و یزره روند منو مختل کرده ! 

   خیلیی عجله داشتم در لاغری و اون روش ها رو دوباره امتحان کردم و تغییری هم در من ایجاد نشد و یسری کارهای دیگه رو انجان دادم ، باشگاه بدنسازی میرفتم ، رژیم هایی میگرفتم که نگوووو ، ینی چون دفعه اول من اونطوری با همون غذاهاای که فقط میخوردم و  درکنارش شاید هم گاهی اوقات ناهار میخوردم و مقدارشون خیلی کم بود ، ی فرمول دیگه هم تو ذهنم ایجاد شده بود که تقریباا نباید چیزی بخوری اگه هم میخوری باید خیلی کممم باشه و این رژیم های معمولی که توش مثلا روزانه برنج و اینا داشت و نمیگرفتم ، چون فکر میکرد غذاهای توبرنامه خیلی زیاد بود! و و اینکه هروقت هم اومدم بگیرم چون فکر میکردم غداهاش زیادن  و نتیجه نمیگریم تا 5 روز میگرفتم و بعد رها میکردم ، و نظر من این بود که رژیمایی مثل رژیم های کانادایی و امثال اونا که تقریبا باید توش هیچی نخوری واقعیه !🤦🏻‍♀️

   و فرمول خوردن رو در ذهنم برابر کردم با چاقی خودم!:)🙂

   رژیم های خیلیی سخت میگرفتم ، باشگاه میرفتم و دوباره بازم توخونه اضافه ورزش میکردم تا سریع تر لاغر بشم 🤦🏻‍♀️تردمیل و ..

   هایدروتراپی کردم خودمو، ی روز فقط  اب خوردم 🤦🏻‍♀️و هیچ چیز دیگه ای نخوردم ، میوه خوردم ، علف خوردم😂 ، قرص چربی سوز خوردم ورژیم تخم مرغ ابپز گرفتم (صبحانه 1 تخم مرغ ابپز ، میان وعده 1 قاشق کشمش ، ناهار دوتا تخم مرغ ابپز، میان وعده، 1 لیوان اب گوچه فرنگی  و عصرانه دوباره یک تخم مرغ ایپز و دیگه هیچی و تا صبح از گرسنگی میمردم ،تو اینترنت اینو پیدا کرده بودم و رژیمش 5روزه بود  و به ظاهر قرار بود روزی 1کیلو از وزنم و کم کنه، که نکرد و من تا 15روز ادامش دادم! و تمام سیستم  بدنم بهم ریخته بود و یک صبح که اومدمم بیدار شم دیدم نمیتونم نفس بکشم و دارم میمیرم🤦🏻‍♀️ و دیگه ولش کردم .

   یک عالمههههه روش و امتحان کرده بودم که بقول شما فقط همین عمل نکرده بودم بزور و بلا خودمو تا ی وزنی رسوندم که یک کیلو دیگه مونده بود و منم واقعا خسته شده بودم و گفتم که دیگه کافیه تا همینجا، ینییی تقریبا نزدیک 1 سال من فقط داشتم  از انواع روش مختلف خودمو لاغر میکردم و دیگه واقعا حالم از هرچی لاغری بهم خورده بود و زده شده بودم ازش  🤦🏻‍♀️و بعد از اون ی مدت فقط افراد لاغر و تو دلم فحش میدادم واصلا چشم دیدنشونو نداشتم ، انگار که ارث بابام و خورده بودن😂 

   واقعااا از خداوند ممنونم که منو از جهل و نادانی نجات داد و بهم کمک کرد .

   بار اخر هم که از روش ورزش و همین نخوردن و یا خیلیییی کم خوردن لاغرشده بودم که دوباره همه و حتی یمقداری بیشتر هم برگشت!

   دوست دارم لاغر بشم چون عاشق اینم که لباس هایی که میپوشم برام گشاد باشن یا اندازم باشن .😻

   تا با آ؛رامش و  لذت غذا بخورم ، برقصم ، بیرون برم و زندگی کنم .

   دوست دارم لاغر بشم تا هرکاریو بتونم به راحتی انجام بدم 😻.

   دوست دارم لاغر بشم چون زیباترو جذاب تر و ظریف تر و کوچولوتر میشم.😻😻😻

   چون اعتماد بنفسم بیشتر میشه😌. 

   چون سبک تر و توبقلی تر میشم.😻

   چون ……………

   وووو هزاران هزارر دلیل دیگه که اگه بخوام بنویسم باید 7000 یا 10000تا کلمه بشه وشاید کسی دوست نداشته باشه و یا حوصلش نکشه همه ی اینارو بخونه.

   روش لاغری با ذهن صحیحه ، 

   چون مسیریه که خداوند مارو به سمتش هدایت کرده و بالاتر ازخدا که دیگه چیزی نیست! خدا همیشه خیر و صلاح مارو میخواد و هیچوقت اشتباه نمیکنه.

   هیچ سختی توش نیست، نه رژیم داره ، نه ورزش داره ،و نه چیزی که مارو خسته و زده کنه 

    فرمول ها، باورها ، عادت ها و افکار  نادرست واز ریشه شناسایی میکنه و کاملا از اول تغییرش میده و ما د یگه هیچوقت چاق نمیشیم .

   در صورتی که روش های قبلی فقط جسممون رو تحت تاثیر قرار میداد، اون هم برای مدت کوتاهی!

   اجازه ی خوردن هر نوع ماده غذایی رو در اون داریم و خودمون رو محدود و اذیت نمیکنیم.

   آرامش داریم.

   لاغریمون دائمیه  و دیگه هیچوقت برنمیگردیم..

   و………….

   خدایا شکرت 

   هزاران مرتبه شکرت ، برای این مسیر که منو به ارزوم میرسونه .😻🙏🏻به خاطر حالم که همیشه خوب و عالیه، 🙏🏻بخاطر زندگیم که فوقالعادس ✨و بخاطررررر همه چیزززز ازت ممنونم خدای بزرگ و مهربون من .❤️

   من هم تمام تلاشم رو برای رسیدن به ارزوم در این روش میکنم ، گرچه میدونم هیچ تلاشی نداره :/

   ممنونم 

   شاد و پیروز و متناسب باشید.🙏🏻❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/17 15:07
   مدت عضویت: 510 روز
   امتیاز کاربر: 5827 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 344 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! پاسخ به تمرین‌های گام سوم، تمرین اول:من هم مانند سایر دوستان از همه روش‌های لاغری موجود به جز جراحی و طب سوزنی استفاده کرده ام. رژیم‌های متفاوت، ورزش‌های مختلف، رژیم کالری شماری، مراجعه به مشاور تغذیه، خوابیدن زیر دستگاه برق، خوردن دمنوش، صابون و کرم‌های لاغری، ماساژ لاغری و… 

   و در بهترین رژیمی که داشتم و خودم کالری مواد غذایی ام را شمارش میکردم حدود 23 کیلو از وزنم کم شد، ظرف مدت 3 سال که البته با هر روز ورزش کردن هم همراه بود، ولی بعد از کرونا که رژیم و ورزش را رها کردم حدود 10 کیلو از اضافه وزنم برگشت و متاسفانه هنوز سیر صعودی دارد. 

   پاسخ به تمرین شماره 2: نحوه آشنایی ام از طریق جستجو در اینترنت بود که دنبال آشنایی با روش A. J بودم که فایلهای رایگان استاد را دیدم و شروع به آموزش کردم. 

   پاسخ به تمرین 3: من دوست دارم لاغر بشوم چون وقتی لاغر و متناسب باشم اعتماد به نفس بالاتر، چهره زیباتر و جوان تر، بدن سالم تر و حق انتخاب‌های بیشتری دارم و فرصت‌های بهتری در هر زمینه ای در زندگی برایم پیش می آید و خودم را خیلی بیشتر از الان دوست خواهم داشت. 

   پاسخ به تمرین 4: من روش لاغری با ذهن را انتخاب کرده ام چون میدانم از سایر روش‌هایی که امتحان کرده ام نتیجه پایدار نگرفته ام و روش‌هایی که من امتحان نکردم ولی بقیه انجام داده اند هم باز بی اثر بوده است و از آنجایی که کل بدن و کل فرمان‌های که برایش صادر می‌شود، تحت فرمان مغز هست و مغز هم تحت کنترل ذهن است و خودم هم کاملا احساس کرده ام که گاهی بدنم اصلا نیازی به غذا خوردن ندارد، ولی به طور ذهنی برای رفع بی حوصلگی، افسردگی و…غذا میخورم، بنابراین وقتی ذهن هست که فرمان به خوردن می‌دهد باید ذهن را اصلاح کرد تا در حد نیاز بدن فرمان به خوردن بدهد و روش لاغری با ذهن می‌تواند آن را آموزش بدهد و اصلاح کند. 

   با تشکر از استاد عزیز و همه دوستان که وقت گذاشتن و این مطلب را مطالعه نمودن☺️🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/16 00:47
   مدت عضویت: 482 روز
   امتیاز کاربر: 237 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 505 کلمه

   سلام به استاد عزیزم دوستان هم مسیرم 

   گام سوم در مسیر لاغری من 

    

   من از زمانی که خودم شناختم حرفها دیگران برام اهمیت داشت نظر دیگران دانبال لاغر شدن بودم هرکسی هر راهی روشی میگفت من میرفتم بی چون چرا 

    

   هرکسی میومد میگفت پیشم فلانی این کار کرده خیلی لاغر شده من دیگه خودم به در دیوار میزدم که بفهمم چیکار کرده که وزن کم کرده تا منم همون کار کنم یا تبلیغات تلویزیون سایت اینها پیگیری میکردم خلاصه پیاده روی میرفتم تابستان ها واسه اینکه شنیده بودم عرق کردن باعث لاغری میشه باشگاه رفتم دمنوش ها تلخ تند بی مزه ترش زیاد خوردم داروها محلی تلخ زیاد خوردم رژیم میگرفتم ده روز بیس روز برنج نمیخوردم سرخ کردنی نمیخوردم نوشابه شیرینی فست فود ممنون کدو ابپز زیاد خوردم صبح ها ناشتا اب لیمو دارچین خوردم قرص لاغری خوردم  

    

   خلاصه من هرکه میگفت فلان روش فوری میرفتم و تمام زندگیم شده بود لاغر شدن و چندکیلویی هم کم میکردم ولی چون نمیتونستم تا ابد طبق برنامه رژیم زندگی کنم در اخر خسته میشدم رها میکردم و باز وزنم بیشتر میشد و ناامید و دانبال یک روش بهتر همین جوری ادامه داشت تا هدایت شدم به مسیر لاغری من از طریق دوستم و از روزی اشنا شدم هدایت شدم دیگه دانبال هیچ روشی نبودم چون فهمیدم لاغر شدن زوری فشار محدودیت نیست لاغر شدن یک مهارت است یادگرفتنی است و از،ذهن شروع میشه به جسم میرسه یعنی مرحله اخر جسم است 

   دوست دارم لاغر بشم چون حق طبیعی من متناسب شدن است چون ازادی قدرت انتخاب به همراه دارد چون شادی تفریح احساس خوب اتفاقات خوب به همراه داره 

   چون اعتماد بنفس عزت نفس دارد چون لذت به همراه دارد لذت پوشیدن لباس ها دلخواه با رنگ طرح ها متنوع دلخواه انتخاب نوع غذا پیاده روی با حال خوب واسه تفریح نه به زور اجبار عکس گرفتن از خودت صلح با خودت همه اینها به همراه دارد و همه اینها حق طبیعی من است که بهم داده شده فقط خودم بصورت ناخواسته این نعمت ها از خودم گرفتم و الانم خودم با اموزش صحیح روش صحیح به تناسب اندامم همیشگیم میرسم و در همه جنبه هام تغییرات مثبتی خواهم داشت 

    

   من مطمعنم که مسیر لاغری با ذهن بهترین مسیر است چون خداوند برام انتخاب کرده من هدایت کرده به این مسیر مث این همه دوستان که هدایت شده اند و متناسب شدن مث استاد که باهمین روش متناسب شده اند و زندگی شان رو کلا تغییر دادند پیشرفت کرده اند در همه جنبه ها و همه افراد چاق که هدایت شده اند به اموزش ها استاد عمل کرده اند به ارزو خودشان رسیده اند متناسب،شدند پس خداوند اشتباه نمیکنه و من مطمعنم منم مث سایر دوستان متناسب میشم و تا ابد متناسب خواهم ماند 

    

   این همه من سالها انتخاب کردم چه روشی پیش برم تا متناسب بشم وجز،شکست چبزی نبود چون مسیر اشتباه بود ولی الان من انتخاب نکردم بلکه خداوند که به همچی اگاه دانا است برای من انتخاب کرده است و من هدایت کرده به بهترین مسیر و من مطمعنم متناسب میشم و تمام زندگیم تغییر خواهم داد 

    

   شاد شاد شاد باشید

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/10 03:40
   مدت عضویت: 624 روز
   امتیاز کاربر: 24
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 611 کلمه

   سلام 

   وقت همگی بخیر

   درباره روش هایی که برای لاغری استفاده کرده اید و نتایجی که کسب کردید بنویسید:

   15 سالم بود و 90 کیلو وزن داشتم و حدود 20 کیلو اضافه وزن یک بار به طور جدی عزمم را جزم کردم و سرخود رژیم کاهش وزن گرفتم و در کنار آن در باشگاه بدنسازی شرکت کردم و به طرز عجیبی هم وزن کم کردم اکثر اطرافیان میگفتند چون بار اولت بوده بدنت شوک شده و خوب جواب داده راستش از شما چه پنهون من خودم هم شوک شده بودم چه برسه به بدنم اخه علاقه عجیبی بین من و غذا و خوراکی بود حتی اگر اون ها هم به من کم محلی می کردن من حتما سر یه فرصت مناسب غافلگیرشون میکردم و از خجالتشون در میومدم خلاصه قصه علاقه من به خوراکی ها تمامی نداشت اما عجیب بود که اراده کردم و خودسرانه غذای کمی میخوردم و اینبار من به خوراکی ها کم محلی میکردم بگذریم……

   پس کاهش وزن نسبتا خوبی که داشتم طی 6 ماه به 76 کیلو رسیدم 

   اما داستان از اینجا به بعد شروع میشه ، به قول اسکاول شین گویی ضمیرناخودآگاه من منتظر بود ، او منتظر بود تا مرا به جایی که هم اکنون هستم برساند و شاید هم جاهایی دور تر نمیدانم….. اما در گفتار و رقتار و کلام من مفاهیمی وجود داشت که نشان می داد من آماده این هستم که دوباره چاق شوم اما براستی چرا؟

   گویی من درگیر بازی ترسناکی با خودم یا بهتر بگویم با ذهن ناخودآگاه خودم شدم بازی که هنوز هم ادامه دارد 

   انگار من میخواستم به خودم ثابت کنم که ارده ای قوی دارم ، که میتوانم ، که فقط همان یک بار نبوده ، که………

   پس وارد این راه شدم و در گوشه از ذهن داشتم که من اگر دوباره چاق شوم میتوانم باز هم لاغر شوم و همانطور که گفتم این در کلام من هم پیداست

   برای مثال به خاطر دارم که چون اولین بار بود که اینقدر لاغر میشدم هر بار که افراد جدیدی از فامیل را میدیدم نیم ساعت اول ملاقات به بحث لاغری من پرداخته میشد و من به شوخی میگفتم بله دیگه اگر یک بار دیگر چاق شوم نمودار توده بدنی من شبیه رشته کوه میشود 

   نمیدانم چرا ولی در گفتارم هم منتظر چاق شدن دوباره ام بودم

   اما از این بازی خطرناک دو مرحله ای که مرحله اولش چاقی و دومش لاغری مجدد بود من فقط تونستم مرحله اول را پشت سر بگذارم که اصلا هم مرحله ساده ای نیست شاید اکنون که این مطلب را میخوانید پوزخندی بر لب داشته و میگویید چاق شدن هم مگر سخت است؟

   بله

   به شما میگویم که سخت است هر چند افرادی که این مطلب را میخوانند می دانند که تا یک جایی همه چیز بر وفق مراد اما پس از آن……

   پس از آن که همه چیز از کنترل شما خارج شد و دیگر لباس به سختی برایتان پیدا شد و دیگر معاشرتتان کم شد و دیگر های دیگری برایتان پیش آمد متوجه میشوید که این مرحله از بازی برای من سخت و چه بسا به قیمتی گزاف تمام شد به قیمت از دست دادن چند سال از مهم ترین سال های زندگیم به هر ترتیبی که بود این مرحله سخت دارد طی میشود اما هر دفعه که آمدم که این مرحله را تمام نشد ……

   چند باری سعی کردم که همان رژیم کاهش غذای خودسرانه خودم را بگیرم اما  شنیده بودم که بدن انسان هوشمند رفتار میکند و نمی توان با یک روش دوبار نتیجه گرفت.

   راستش من فقط نشنیده بودم بلکه با تمام وجودم آن را درک کردم و به عمق جانم نشاندم به قولی فرمول ذهنیم شد 

   با وجود تلاش های بعدیم ام نشد که نشد 

   اما همگی میدانیم آدمی به امید زنده است

   امیدواردم ایندفعه پایانی برای این بازی باشد

   اما باید دید که چه می شود……………

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/05 11:36
   مدت عضویت: 1195 روز
   امتیاز کاربر: 658 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 586 کلمه

   سلام

   من از 16 سالگی اولین رژیمم و شروع کردم، یه رژیمی خواهرم از یه دکتر گرفت و منم همونو انجام میدادم و لاغر شدم تابستون بود و با شروع سال جدید همه دوستام و معلمام بهم گفتن چقد لاغر شدی بعدش که دوباره چاق شدم رژیم آب پز گرفتم با اونم لاغر شدم و شکمم تخت شده بود، بعدش رژیمی و گرفتم ک پیش یه دکتر تغذیه رفتم و اون موقع زیاد اضافه وزن نداشتم همونقدم کم کردم بعدش رژیم و به همراه باشگاه شروع کردم و ورزشای سنگین و خیلی هم لاغر شده بودم متناسب متناسب شده بودم به سایز اسمال رسیده بودم بعدش قرص لاغری رو امتحان کردم که یکم خوردم و دیگه ادامه ندادم، بعدش بازم رژیم کم خوری و باشگاه که بازم لاغر شدم و متناسب، بعدش از دمنوش استفاده کردم و بخاطر اینکه سر وقت باید میخوردیم و در روز چندیدن تا باید دمنوش میخوردیم ادامه ندادم ولی یکم تاثیر داشت بعد از اون از رژیم 3 ماهه ای استفاده کردم که از اینترنت گرفته بودم با اونم لاغر شدم ولی ادامه ندادم، اخریشم یه رژیمی بود که آنلاین خریدم از مربی تغذیه دو ماه انجامم دادم چند کیلو هم کم کردم ولی ادامه ندادم و باز چاق شدم و دقیقا به وزن قبل برگشتم من بعد از هر روشی که لاغر میشدم دوباره چاق میشدم و حتی چند کیلو چاقتر از قبل

   از این قسمت هدایتم رو میخوام بگم به این سایت من درمانده و خسته از همه جا، دیگه نمیدونستم چیکار کنم قشنگ بهم ثابت شده بود من نمیتونم جلوی خوردنمو بگیرم داغون بودم از درون یبار تو سایت یه استاد موفقیتم سرچ کردم لاغری با ذهن، چون با مباحث ذهنی آشنایی داشتم، تو کامنت دوستان اسم آقای عطار روشن و دیدم که گفتن ایشونم شاگرد همین استاد بودن و از طریق ذهنی تونستن خودشونو لاغر کنن و الانم آموزش میدن، من رفتم تو سایت دیدم دورشون پولیه، اولش گفتم ولش کن الان باید یک و خورده ای پول بدم بازم اگه نشه چی، دوره رو نخریدم و کم کم اصلا یادم رفت همچین سایتی رو، چند ماه گذشت و من در نهایت حال بدم و اینکه گفتم خدایا من چیکار کنم دیگه خسته شدم دوباره یاد این سایت افتادم رفتم تو پیج هم عضو شدم و نتایج و میخوندم یا اگه ویسی بود گوش میکردم دیگه کم کم امیدوار شده بودم نتیجه میده، از خدا هدایت خواستم که بخرم دوره رو یا نه و همزمان آیدا جان به دنیا اومدن و استاد تخفیف گذاشت، من این و نشونه دیدم و دوره رو خریدم و شروع زندگی دوباره من شد اون تاریخ، و من یه معتاد هستم، معتاد به این سایت که هر روز باید زمانی رو در این سایت وقت بگذرونم و در اون زندگی کنم، ممنون خدام هستم که بهترین راه و نشونم داد و من الان خوشبختم که اینجام

   من میخوام لاغر بشم تا یک ورژن دیگه از خودمو تجربه کنم، دنیا رو با بدن جدیدم هم تجربه کنم، میخوام لاغر بشم تا سالم باشم جوانتر و شادابتر باشم لذتهای دنیایی رو به بهترین شکلش و بدون محدودیت تجربه کنم و لذت ببرم، میخوام توانایی های خودم و کشف کنم، میخوام به خدا ایمان بیارم که میگه تو هرچی بخوای میشه و اتفاق میفته چجوریه، میخوام ذهنم و آزاد کنم از بند غذا و خوردن، نظم فکری داشته باشم، رها باشم رها، زنذگی رو به معنای واقعی زندگی کنم، ذهنم و از خوردن و نخوردن آزاد کنم تا بتونم به مسایل مهم دیگه زندگیم بپردازم، لاغری مساوی خوشبختی است و این روش تنها راه رسیدن من به خوشبختیه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/03 20:12
   مدت عضویت: 624 روز
   امتیاز کاربر: 24
   محتوای دیدگاه: 140 کلمه

   سلام وقت همگی بخیر

   1- ابتدا یک رژیم خودسرانه برای کاهش غذا گرفتم به همراه ورزش سنگین که خب خوب جواب داد تقریبا در 6 ماه 25 کیلو کم کردم ولی ماندگار نبود بعد از اون هم خیلی سعی کردم تا مجدد با همین رژیم خودسرانه و یا حتی با رژِیم های دیگه لاغر شم اما یک هفته بیشتر دووم نمی اوردم.

   2-در اینترنت سرچ کردم لاغری با ذهن و به معنای واقعی به اینجا هدایت شدم نه اینکه به اینجا آمدم.

   3- چاقی مشکلاتی از قبیل پیدا نشدن لباس مناسب / نداشتن فعالیت در اجتماع و …. را به ارمغان داره برای همین میخواهم لاغر شوم.

   4- وقتی با ذهن انسان می توان اشیا خارجی را کنترل کرد که تعلق به ما ندارند ، ایا نمی توان جسم خود را که تعلق به خودمان دارد کنترل کرد؟

   منتظر پاسخ شما هستم ایا میشه ؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/01 12:40
   مدت عضویت: 477 روز
   امتیاز کاربر: 51
   محتوای دیدگاه: 96 کلمه

   سلام به استاد عزیزم 

   قدم سوم 

   روش های لاغری و نتایج اون: من تقریبا سه ساله اقدام به لاغری کردم وهر بار به وزن ایده آل رسیدم ولی دوباره شدم همون فرد چاق

   ۲طریق آشنایی:واقعا هدایت شده ام چون خداوند میدونه من به قدرت ذهن ایمان دارم 

   چرا دوست دارید لاغر شوید :چون لذت میبرم لباس دوست دارم بپوشم میخوام در حال پیشرفت و تجربه جدید باشم 

   چرا تصور می کنید روش لاغری با ذهن می تواند مسیر صحیح برای رسیدن به لاغری است :چون به این آگاهی و درجه شناخت از هماهنگی ذهن و روح رسیدم 

   تشکر بخاطر این فایل ارزشمند 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   marjanchavoshi96@gmail.com
   1400/06/01 01:35
   مدت عضویت: 615 روز
   امتیاز کاربر: 27
   محتوای دیدگاه: 137 کلمه

   سلام دوستان عزیز من طریق آشنایی با سایت تناسب فکری این طور بود که دنبال کتابی می گشتم که ذهنم بر پرخوری غالب بشه و این همه پرخوری نکنم که از castbox که اپلیکیشن کتاب هست دوره لاغری ذهنی استاد عطار روشن رو گذاشته بودند ولی نمی دونم چرا پاک کردند و من اینقدر خوشم اومده بود از تلگرام و اینستاگرام و گوگل خلاصه اینقدر جستجو کردم تا سایت تناسب فکری رو پیدا کردم و الان چند ماه هست که با این سایت پیش می رم البته چون خیلی تنبل هستم یک هفته و دو هفته تاخیر می کنم و دوباره شروع می کنم اما خیلی حالم خوبه وزنم کم نشده ولی حس خوبی می گیرم به خودم قول دادم اول استمرار داشته باشم و بعد به امید خدا پول که بدستم اومد حتما ثبت نام کنم.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/31 19:09
   مدت عضویت: 881 روز
   امتیاز کاربر: 6331 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,277 کلمه

    سلام دوستای بی نظیر ،

   سلام استاد گرامی ،

        ____________________

   موضوع این جلسه :

          انتخاب شدن برای لاغری 

   _____________________________

   دوستان عزیز ،من تا قبل از نوروز ۱۴۰۰ در دوره های رایگان بودم .در دوره ی تکرار سمینار لاغری با ذهن بودم که تصمیم گرفتم هر جور شده  وارد دوره ی حرفه ای ورود به سرزمین لاغرها بشم .

    

   اما برای هزینه اش مشگل داشتم .به شدت دلم‌می خواس وارد دوره گام اول بشم دیدم کاری ازم ساخته نیست تهیه هزینه ارو به خدا واگذار کردم و فقط دعا می کردم .تا اینکه اواخر بهمن سال گذشته ،مثل آب خوردن پول دوره  به دستم رسید .جوری که اصلا نیازی نشد که بخوام به کسی حساب و کتاب پس بدم . 

    

      یا خدا گفتیم و عشق آغاز شد .

    

   از خودم‌پرسیدم  چه کسی ۵ صبح ،۱۷ تیرماه ۱۳۹۹ از خواب بیدارت کرد؟ اونم نه یک بیدار شدن معمولی ،بلکه از خواب پریدی، ضربان قلبت رو به وضوح می شنیدی با عجله همینجور خوابالو و هیجان زده دنبال گوشیت گشتی برش داشتی و توی سایت گوگل سرچ کردی :     لاغری با قوانین متافیزیک . که نتیجه اش ثبت نام در سایت تناسب فکری بود .

   آیا شکی هست که کار خدا بود؟

    

    یعنی تو از همه جا و همه کس نا امید در حالی که هر کاری از دستت اومده بود برای متناسب شدنت انجام داده بودی ،یهو سر از این سایت درآوردی و الان حدود یکسال و دوماه از آشناییت با این سایت الهی میگذره .ولی پشیمون نشدی ،خسته نشدی ،شک نکردی ،همینجور آهسته و پیوسته جلو اومدی .با اینکه تا همین یکماه قبل هیچ آثاری از کاهش فیزیکی را در خودت نمی دیدی  .جدیدن از چند نفر شنیدی که گفتن جمع و جورتر شدی .همین برام کافیه  همین یک‌جمله موتور محرکه و بابتش خدا رو شکر می کنم .علاوه بر اینها ،تغییرات دیگری رو در رفتارهای غذاییم می بینم که عالیه و قبلا نظیرش را در خودم ندیدم.

   یکی از آثار بسیار جالب و آرام بخش در این دوره اینه که  احساس سبکی فوق العاده  در جسمم دارم  .

   جوری که گاهی وسوسه میشم خودمو وزن کنم .

   ولی تعهد دادم هرگز خودمو وزن نکنم چون  استاد با دلایل متعدد به ما تفهیم کردن چقدر وزن کشی ،آسیب زننده اس .

     پرخوری و ولع رفته پی کارش .وقتی سیرم اضافه تر نمی خورم .الا چای بعد از غذا  هنوز نتونستم به میلم به خوردن چای سر سیری غلبه کنم .اونم بخاطر اینه در دوره چالش من اینو نخوردم شرکت نکردم وگرنه حتما این مسیله تا حالا درست شده بود .به خودم‌میگم‌:

   حتما یادت هست کل مدتی که از روشهای متداول استفاده می کردی بین دو هفته تا دو ماه بود و بی نتیجه  رها می کردی .

   اما در این روش شگفت انگیز ثابت قدم چندین ماهه داری جلو می ری .و هر روزت با روز قبل تفاوت داره .چون آگاهتر میشی .و این آگاهی ها ،حکم آبیاری بذر یست که بتازگی در حال جوانه زدنه .و باید با افزایش آگاهی و سنگینتر کردن کفه ترازوی ذهنی لاغری قوی تر و محکمترش کنی …..

    

   مقاله ای تنظیم کردم درباره دلایل توانمندیم برای لاغر شدن ، این مقاله با یک سوال شروع میشه .

    

    

   من توان لاغر شدن را دارم چه دلایلی دارم برای اثبات این‌توانمندی ؟

   دلیل اول :

   خدا منو انتخاب کرده و به اینجا آورده .داستانشم عرض کردم خدمتتون .اگر ذهن منفی باف بذاره ،همین یک‌دلیل کافیه برای نتیجه گرفتن در این مسیر و لیاقتم برای متناسب شدن .

   امابه لطف خدا دلایل متعددی به ثبت رسوندم که به لطف الهی در زمانی که اطلاعی از اون ندارم صد درصد  به فرم عالی اندام دلخواهم دست پیدا خواهم کرد .

   دلیل دوم :

   من تا سی سالگی لاغر بودم .و کاملا متناسب .

   پس بدن‌من ،سیستم‌مغزی و ذهن ناخودآگاه من‌ کاملا قوانین  و دستورات لاغر کننده  رو بلده  ولی چون مدتهاست از اونا استفاده نکردم  فراموش شدن  و حالا با استمرار در آموزشها ،دوباره، برای اجرا شدن  فعال خواهندشد و من  صد در صد متناسب میشم .

   دلیل سوم :

   کسی لاغر میشه که روح و جسم و ذهنش برای تحقق این خواسته در یک راستا قرار گرفته باشه .

   و من اینو بخوبی متوجه شدم که این اتفاق برام افتاده .به چه دلیل ؟

   چون از انجام تمریناتم لذت می برم .سختی های راه برام آسون و آسونتر میشن ،و برای انجام‌تمرینات به شکل عملی با مقاومت کمتری از طرف ذهن منفی بافم‌مواجه میشم .گاهی برای انجام بهتر تمرینات ،فکرای جالبی به ذهنم می رسه .و وقتی بهشون عمل می کنم از صمیم قلبم شادی و رضایت رو احساس می کنم و همچنین جسمم هم تغییر سایز داشته و من اخیرن هر شلواری می پوشم مجبور میشم ازش درز بگیرم  که اگر نگیرم‌ ممکنه شلوارم از پام‌  بیفته چون گشادتر شدن نه خیلی، ولی همین مقدار برام بسیار امیدوار کننده اس .پس با  جسم و روح و ذهنی که  هم  جهت  شدن پیروزی و موفقیتم حتمیست .و من صد در صد متناسب میشم‌.

   دلیل  چهارم :

   از روی عشق و علاقه به این روش ،تصمیم قاطع گرفتم‌ که متناسب بشم . که دو فاکتور عشق و تصمیم قاطع منو به هدفم می رسونه .چرا که در گذشته هر گاه با سلاح عشق و تصمیم قاطع به دنبال خواسته ای رفتم بهش رسیدم . هدف متناسب شدنم هم‌ مث اونا  صد درصد بهش می رسم .

   دلیل پنجم‌:

   وقتی برای رسیدن  هر هدفی موافقت ذهن ناخودآگاه  که شهردار جسم ماست گرفته میشه خیلی سریعتر و راحت تر بهش می رسیم و من موافقتشو با آموزشهای استاد گرامی جلب کردم .از علایم این موافقت :  شاد بودن ،احساس خوب ،آرامش ،و آسان شدن  دست اندازهای مسیره .  همچنین آزمایش با انگشتان دستم  نشون داد ذهنم موافقه که من از این مسیر وزنمو کاهش بدم  پس من صد درصد متناسب میشم .

   دلیل ششم :

   در جهان هستی قانونی داریم به نام  “ قانون پرداخت بها  ”  که میگه وقتی بهای چیزی رو بپردازی  پس به دست می آری ….

   بها دادن همیشه پول دادن نیست .توجه ،تمرکز ،اقدام عملی ،صرف انرژی جسمانی ،صبر بر سختی ها ،امید و انتظار ،عشق و علاقه ،همه انواع دیگری از پرداخت بها برای لاغر شدنه . و من علاوه بر پرداخت بهای مادی انواع دیگری از بها دادن رو پرداختم و‌می پردازم . پس صد در صد لاغرتر و سپس متناسب میشم .

   دلیل هفتم :

   طبق توصیه میثاق نامه ،سعی می کنم هر روز به انسانهای متناسب ،چه زن ،چه مرد ،چه کودک چه نوجوان چه پیر چه جوان ،توجه کنم  و براشون خوشحال میشم و سعی می کنم خودمو  در اندامی مثل اونا تجسم کنم و لذت ببرم . پس صد درصد لاغرتر و سپس متناسب میشم

    

   دلیل هشتم‌:

   رفتار غذاییم خیلی تغییر کرده تا گرسنه نشم نمی خورم و تا سیر میشم کات می کنم . سعی می کنم به مواد غذایی توجه کمتری داشته باشم و به کالری و مقدار غذاهام کاری ندارم و فقط به چرایی خوردنم دقت می کنم و روی این مسیله حساسم و دقت می کنم که از غذا خوردن استفاده ابزاری نکنم‌.

   پس من صد در صد ابتدا لاغرتر و سپس متناسب میشم .

   دلیل نهم :

   من می تونم لاغر بشم چون به خودم و فرشته درونم  تعهد دارم که روی سیری خوراکی دیگری نخورم .

   دلیل دهم :

   من می تونم لاغر بشم چون گاهی موفق میشم خودمو در یک‌جسم لاغر با لباس قالب تن و کمر دار با شکمی صاف تصور کنم .

   دلیل یازدهم :

   من لاغر میشم‌چون مسیرم این بار درسته  و وقتی مسیر درست باشه  با هر سرعتی که بریم به مقصد می رسیم .چرا میگم مسیر درسته .جی پی اس دارم ؟ 

   بله جی پی اس من احساسمه که خوبه و مشتاقم برای ادامه دادن  . همینطور با چشمان خودم دارم استادراهنما و دوستان شگفتی سازمو می بینم و لذت می برم .

   دلیل دوازدهم :

   من لاغر میشم      چون :    پذیرفتم‌که چاقیم غیر طبیعیه و جهان هستی همیشه در حال ترمیم‌ موارد غیر طبیعیه .حالا که با عشق و علاقه تصمیم قاطع گرفتم متناسب بشم یعنی می خوام به حالت طبیعی خودم برگردم و نه تنها جهان هستی با من هم گام و همراه شده بلکه لشگری از فرشته درونم ،روح الهی ام ،ذهن ناخودآگاهم و خودم که آگاهانه در این راه قدم گذاشتم‌ تشکیل دادم که صد در صد بر ذهن منفی باف چاق ،غلبه خواهیم کرد .

   دلیل سیزدهم :

   من لاغر میشم چون قصد کردم به آنچه می آموزم عمل کنم .

   دلیل چهاردهم :

   من لاغر میشم       چون     منتظرو چشم به راهشم .هر وقت بیاد قدمش مبارک .

   دلیل پانزدهم :

   من‌لاغر میشم چون در حال آموزشم که عادتهای چاق کننده ارو به لاغر کننده تبدیل کنم .

   دلیل شانزدهم :

   من لاغر میشم چون یکی از فاکتورهای مهم در پیشرفت و موفقیت در این مسیر ،اهتمام به نوشتن هست .

   من عاشق نوشتنم و شکر خدا خوب می نویسم .

   دلیل هفدهم :

   من می تونم لاغر بشم ،چون لاغر شدن تغییر از چاقی به تناسب اندامه.و من عاشق تغییر کردنم .و تبعات اونو می پذیرم .اینو بارها در جنبه های دیگر زندگیم ثابت کردم و نشون دادم از تغییر کردن خوشم می آد و از اون لذت بردم اگر چه برای ایجاد تغییر سختی هایی هم متحمل شدم .

   مثلا تغییر دکوراسیون منزل که بارها انجام دادم .تغییر در نحوه آشپزی ،لباس پوشیدن ، آرایش کردن ،تغییر مکان زندگی ،تغییر در ایجاد روابط انسانی ،و هر تجربه جدیدی که نیاز به تغییر داشته .

   لاغری ایجاد تغییر در سبک رفتار و افکار ماست و نیاز داره ماهها در این زمینه تلاش کنم‌ با امید به نتیجه و احساس خوب صد در صد نتیجه می گیرم .

   دلیل هیجدهم :

   من لاغر میشم .    چون    ترازوی لاغریمو در این جهت تنظیم کردم .

   دلیل نوزدهم :

   من لاغر میشم .   چون    ترموستات ذهنیمو برای عدد ۶۵ تنظیم کردم .ذهن من چاره ای نداره  که  انرژی مصرفیمو به اندازه یک انسان ۶۵ کیلویی تنظیم کنه .

   دلیل بیستم : 

   من لاغر میشم ،چون باور کردم که لاغر شدن ،متناسب شدن و کاهش وزن از طریق ذهنی امکانپذیره .

   دلیل بیست و یکم :

   هر روز با علاقه و لبخند و عشق رو بروی آینه می ایستم و میثاق نامه می خونم و از فرشته درونم برای تعهداتم  کمک می طلبم .

    

   دلیل بیست و دوم :

   من لاغر میشم ،چون تنوع طلبم ،دوست دارم لاغری و زندگی با یک‌جسم لاغر را آگاهانه تجربه کنم و لذتشو ببرم  همانطوری که چاقی را نا آگاهانه تجربه کردم اما رنج بردم  .

   دلیل بیست و سوم :

   من می تونم لاغر بشم      چون به اندازه غذا می خورم از چاقتر شدن نمی ترسم و غذامو موقع خوردن با انرژی منفی شارژ نمی کنم .بلکه غذارو عاملی برای تناسب و سوخت و ساز چربی های اضافی به ذهنم معرفی می کنم .انتظارم از غذایی که می خورم چاقتر شدن نیست و عقیده دارم اصولا هیچ غذایی قدرت چاق کردنمو نداره  الا اینکه خودم باانرژی  افکارم یکچنین خاصیتی بهش منتقل کرده باشم .

   دلیل بیست و‌چهار م :

   یک رفتار کاملا اشتباه  در مسیر لاغری با ذهن‌استفاده از ترازوی وزن کشی است و من متعهدم تا آخر عمر از این وسیله استفاده نکنم .پس صد در صد متناسب میشم .

   دلیل بیست و پنجم‌ :

   من لاغرتر و سپس صد درصد متناسب میشم چون بین وعده های غذاییم فاصله معقولی ایجاد کردم و از روو هم خوری دوری می کنم ، گرسنگی های کاذب رو شناسایی کردم  بهشون بها نمی دم …. و کمتر به تعارفات دیگران پاسخ مثبت می دم .

   دلیل بیست و ششم  :

   من لاغرتر و سپس صد در صد متناسب میشم چون میل به خوردنهای ترکیبی رو در خودم کاهش دادم و بزودی به طور کامل از رفتارهای غذاییم حذف خواهم کرد .

   مثلا اصراری ندارم حتما با برنج نون مصرف کنم‌ و اگر تمایل به اینکار داشتم مقدار برنج را کم می کنم .حالا چرا خیلی از ماها عادت به همراه کردن  نان با هر غذایی داریم چون باور داریم که با مصرف نون هم زودتر سیر میشیم هم  بخوبی احساس سیری می کنیم .من متناسب میشم چون در حال کوشش برای تغییر دادن این باور چاق کننده ام .

   دلیل بیست و هفتم‌:

   من وزنم رو به کاهشه چون به اندامهای چاق در خودم و دیگران بی توجهی می کنم و تا دلتون بخواد به متناسبها و لاغرها توجه می کنم اما حسرت نمی خورم  بلکه خدارو شکر می کنم که بزودی مثل اونا  طبیعی و زیبا میشم .

   دلیل بیست و هشتم :

   من لاغر و لاغرتر و سپس صد در صد متناسب میشم چون باور دارم  تغییرات جسمی از چاق به لاغر،مثل تکامل جنین در بطن مادر ، تدریجی انجام میشه و ناگهان اتفاق نمیفته  پس در نتیجه عجله نمی کنم  تا این تغییر ،پروسه طبیعی خودشو بگذرونه و به سرانجام برسه .

   دلیل بیست و نهم :

   من صد در صد متناسب خواهم شد چون هر روز با برداشتن یک‌گام کوچک اما متوالی با آرامش و بدون ایجاد فشار جسمی و روحی در دوره  ورود به سرزمین لاغرها ،به اندازه کافی به موضوع لاغری توجه می کنم  و هر روز خودمو  در حال  و هوای لاغر شدن به شب می رسونم در صورتی که هنوز تغییرات خیلی واضح در جسمم نمی بینم اما به نشانه ها توجه دارم و بابت درک این نشانه ها خیلی خدارو شکر می کنم   مثلا نشانه  احساس سبکی برام خیلی لذت بخشه .

   دلیل سی ام :

   قانون مهم دیگری در جهان هستی حکمفرماست به نام  “  قانون اهرم رنج و لذت ”

   طبق این قانون جسم ما تمایل داره ما همیشه در راحتی و لذت باشیم و هر کاری هر رفتاری هر فکری لذتی برای ما داشته باشه اونو تقویت می کنه و مارو از حالت و اعمال رنج آور دور می کنه .

   من به یمن آموزشهای این دوره  به ذهنم  یاد دادم که بودنم در حالت چاقی و اضافه وزن  یک رنج دایمی به سمت و سوی بدتر شدنه اما لاغری و تناسب  عین  خوشی و لذت و سلامتی و شادیست .

   پس طبیعیه که ذهنم با افزایش فرمانهای لاغر کننده  منو به سمت تناسب اندام هدایت کنه و من صد در صد به این هدف لذت بخش خواهم رسید .

    

   ببخشید دوستان ،ببخشید استاد گرامی که متنم طولانی شد و شاید حوصله اتونو  سر برد .

     

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/06/10 23:58
    مدت عضویت: 919 روز
    امتیاز کاربر: 315 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 52 کلمه

    سلام دوست عزیز .لذت بردم از خوندن دیدگاهتون و ذخیره کردم تا بارها بخونمش . چقدر احتیاج داشتم به این حرف ها انگار مهر تایید خورد پای تمریناتی که اینمدت برای خودم درنظر گرفتم و فهمیدم چقدر رفتارهای خوب و درستی در من ایجاد شده و دارم راهو درست میرم . سپاسگزارم🌷🌷🌷👏👏👏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   asrakhadmy307@gmail.com
   1400/05/27 21:10
   مدت عضویت: 481 روز
   امتیاز کاربر: 6
   محتوای دیدگاه: 365 کلمه

   بنام خدا

   سلام خدمت همه دوستان سرزمین لاغر ها و استاد عزیز و گرامی 

    

   ۱_ درباره روش هایی که برای لاغری استفاده کرده اید و نتایجی که کسب کردید بنویسید : 

   من از سن ۱۱ سالگی با اینکه مناسب بودم و اضافه وزن آنچنانی نداشتم دوست داشتم لاغر باشم و از ابتدا با ورزش و رژیم های سخت شروع کردم . 

   همیشه خیلی زود لاغر میشدم ولاغر شدنم را دوست داشتم . 

   خانواده و فامیل خیلی تشویقم میکردن و میگفتن که چقدر خوب میشم وقتی لاغر میشم ، وقتی اونموقع ۲ کیلو لاغر میکردن خیلی فرق میکردم و بدنم لاغری را خیلی نشون میداد .

   ولی متاسفانه من خوردن را دوست داشتم و از تحرک بیزاز بودم و بخاطر همین دوباره خیلی زود به حالت قبلی برمیگشتم .

   تا اینکه پارسال خیلی چاقتر شدم و تصمیم جدی گرفتم که خودم و متناسب کنم . انواع رژیم ها مثل رژیم ۷ روز ۷ کیلو ، ۳ روز آب ۳ روز غذا و ….. ، انواع ورزش های سخت و هوازی ، پیاده روی و دویدن ، برنامه های ۳۰ تناسب اندام و کالری شمار کرفس 🥴😣

    

    

    

   تا اینکه هفته پیش مدت گرفتن یکی دیگه از رژیم هام هم به پایان رسید و من خسته از نخوردن و ورزش های سخت امیدم را از دست دادم و گفتم شاید خیلی زوده که من از الان لاغر بشم ، شاید بتونم بعد ها به کمک عمل و قرص ها لاغر بشم . 

   تا اینکه توی یک کانال تلگرامی با لاغری با متد a j آشنا شدم یک مقدار تحقیق کردم و متوجه شدم که با استفاده از ذهن میشه لاغر شد و خیلی ها به نتیجه رسیدن ، توی سرچ گوگل زدم لاغری با ذهن و تعدادی از فیلم های استاد عزیز بالا اومد و من یکی از فیلم ها را نگاه کردم و همونجا شماره پشتیبانی پیدا کردم و تونستم پیام بدم و لینک ورود به سایت و ثبت نام را بهم یاد دادن . 

   الان سه روزه که عضوی از خانواده سرزمین لاغر ها هستم و امیدوارم بتونم به آرزوی همیشگیم که لاغر شدن هست برسم و بتونم در سن نوجوانی هر آنچه که می‌خوام و بپوشم و بخورم . 

    

   تشکر ویژه از استاد عزیز که در تا امیدی نوری امید در دل ما ایجاد میکنن 😘

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryam.mehri1975@gmail.com
   1400/05/26 03:11
   مدت عضویت: 526 روز
   امتیاز کاربر: 21
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 662 کلمه

   سلام استاد عزیزم و شروع نوشتن خدای مهربانم را شاکرم که به سایت تناسب فکری هدایت شدم حدود ۶ سال پیش از طریق همکاران برای کم کردن وزن به مطب دکتری در میدان ونک تهران رفتم ورودی مطب بعد از پرداخت ویزیت سالنی بود که همه نشسته بودن و منشی ۵ نفری صدا میزد میرفتیم داخل مطب خانوما تند تند وسایل و لباسهایی که فکر میکردن خارج میکردن و سبک نوبتی میرفتن روی ترازو دکتر یاداشت میکرد و بعضیها رو هم دعوا میکرد که کم نکردن مرحله بعدی وارد یه اتقی میشدیم که یه خانوم با پروب دستگاهی منتظر بود و روی معده نوک انگشتان و بازوها برق میزد که به اصطلاح خودشون اشتها کم بشه یادم رفت این رو هم بگم که روی میز دکتر یه نوع نون و دو نوع قرص بود نون برای چایی خوردن یه قرص کم اشتها میکرد یه قرص دیگه جدب روده رو کم میکرد از مطب هم بیرون میومدی یه سوپر مارکت بود که سبوس برنج تهیه میکردی خلاصه اینکه اون موقع ۲۰۰ هزار تومن هزینه میکردی وقتی به همسرم تعریف کردم گفت نمیدونم چرا شما خانوما این همه پول خرج میکنید که نخورین خب خودتون تصمیم بگیرین نخورین البته این رو هم بگم که همسرم تو مدت ۱۵ سال ازدواج وزنش همون ۶۷ کیلو هست ماه رمضان به ۶۴ هم میرسه نون و برنج کم ورزش میکنه راستش الان که فکر میکنم من که پرستار اتاق عمل بودم و با کلی جراخ فوق تخصص کار میکردم چطور این تصمیم احمقانه رو گرفتم و نتیجه ای هم نگرفتم و کلی هم هزینه کردم جالبه بدونین که خانومهایی هم اونجا بودن که قبلا اومده بودن نتیجه گرفته بودن بعد وزنشون برگشته بود و دوباره میخواستن از اول شروع کنن
   استاد عزیزم اینها رو تعریف کردم برسم به اون روزی که از طریق همسرم با سایت شما آشنا شدم همسرم شاگرد استاد عباس منش هستن و همیشه توی دیدگاهها کامنت های شما رو دنبال میکنه وقتی وارد سایت شدم اولین قدم خودم رو همون طوری که هستم دوست داشته باشم این به من آرامش درونی داد و انگیزه مرحله بعدی باورهای اشتباه ذهنی استاد عزیزم من تا اون روز فکر میکزدم طبق صحبتهای اطرافیان اینکه خوردن یکی از بهترین لذتهای دنیاست در حالی که از شما میشنیدم غذا رو میخوریم که انرژی بگیریم که بتونیم زندگی کنیم این یعنی همون سیر شدن نه خفهکردن از غذای زیاد باور کنید استاد دقیقا از چند روز بعد عادات غذایی من تغییر کرد من روزی دو بار چایی دم میکردم صبح و بعد از ظهر بچه ها هم چون چایی نمیخورن کل قوری رو میخوردم و البته اینکه چایی یا انواع کیک و کلوچه و شکلات باور کنید به یکباره همه این تنقلات تموم شد چایی فقط صبح و کمتر دم میکنم کم رنگ وقتی سرد شد خالی میخورم و با لذت دیگه صبر میکنم گرسنگی رو تجربه و احساس کنم بعد دنبال خوردن برم دیگه یه جا نمیشینم با گوشی اینترنت گشتی بلکه یه اسپیکر کوچیک بلوتوثی دارم فایلهای استاد رو که دانلود کردم با صدای بلند هر جا که میرم با خودم میبرم و کاهای خونه انجام میدم و لذت میبرم در حال ظرف شستن آشپزی مرتب کردن خونه و کلی کار دیگه که هر جا هم میرم بلوتوث رو با خودم میبرم در ضمن کلی از نتایج و حرفهای استاد برای همسرم تعریف میکنم و استقبال کردن و ایشون هم با وجود متناسب بودن استفاده میکنه مثلا خیلی رو ترازو میرفت این عادت رو ترک گرده و این که به ذهنش داره یاد میده اینقدر به چاقی فکر نکنه که از خوردن بترسه بلکه به همون لاغری و تناسبی که داره فکر کنه خلاصه اینکه استاد کلی انرژی و آرامش به من هدیه کردی در ضمن استاد عزیزم پیاده روی رو من با لذت میرم روحیه خوبی دارم برای اینکه باز نشست هم شدم پیاده روی حس خوبی به من میده یه زمانی به لاغری من کمک کرد ولی الان برای لذت خودم هست ممنون از شما استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/25 16:04
   مدت عضویت: 1041 روز
   امتیاز کاربر: 335 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,365 کلمه

   سلام به همگی قدم سوم لاغری هنر است و باید آن را اموخت من از خیلی روش ها استفاده کردم و فقط جراحی رو انجام ندادم و از هر روش هم نتیجه گرفتم ولی طولی نمیکشید که به وزن قبلی بر میگشتم و یا حتی بیشتر از قبل و عاجز تر و خسته تر راه جدیدی رو انتخاب میکردم من همیشه خودم و خود خواسته راهم رو انتخاب میکردم ولی من به این روش هدایت شدم و خداوند حتما عجز و ناراحتی من رو دیده و از اون مهمتر تر اینکه توان و لیاقت من رو هم دیده که این موهبت رو نصیب من کرده تمرین شماره ۱ : چه راههایی برای لاغری انجام داده و چه نتایجی گرفته اید : من از رژیم های زیادی مثل شمارش کالری شام نخوردن گیاه خواری خام خواری و طب سنتی و طب سوزنی و تغییر مزاج و کاهش آب بدن و خوردن قرص که خیلی زجر آور بود و خوردن دمنوش و قطره زیره و لیمو و غیره استفاده کردم و الان متوجه میشم که چقدررررررررررر به خودم ظلم کردم و کارهای سختی انجام دادم از ورزش ها شنا ایروبیک و یوگا و رقص و ورزش گروهی وباشگاه و وزنه و در همگی حتی تا وزن ۱۵ کیلو هم کم کردم ولی همش تا به زندگی عادی برگشتم برگشت و حتی بیشتر از قبل برگشتم ۲: طریقه آشنایی با لاغری با ذهن : من داستان جالب دارم که نشونه میده که من کاملا هدایت شدم به این مسیر . من از کودکی چاق بودم و از ۶-۷ سالگی زمزمه های سرزنش خانوادم رو شنیدم که همراه با محدودیت و محرومیت من از هر چی شادی هست تو دنیا بود و همیشه زمزمه بود که من توانایی کنترل کردن خودم و خوردنم رو ندارم و درنتیجه باید اونها من رو کنترل کنند و من رو از فتنه به جایی یا وعده ای و یا هرچی محروم کنند و همیشه این ذهنیت بود که من اگه از خانواده و از خونه جدا بشم من ناتوانم و غیر قابل کنترل و بینهایت چاق میشم و بدبخت و دیگه جبران نمیشه کرد حالا جالبه که همه سالها با وجود همه این فشارها من بازهم روند چاقی و افزایش وزن رو داشتم و اینهمه تحقیر میشدم و هر روز بدتر از قبل و همیشه برای خودم و همه سوال بود که مگه تو غرور نداری ؟؟؟ چرا اینقدر حقیقت میکنیم تو به خودت نمیای و هیچ کاری نمیکنی و مشکلات تو حل نشدنی هست و همیشه هست خب یکبار لاغر شو دهن همه رو ببند بزار تموم شه دیگه . نتیجه اش فقط گریه بود و گریه و اینکه من خودم رو عاجز میدیدم و نمیدونستم چیزی که تقصیر من نیست و چرا باید اینهمه حس دوست نداشتن به من بده و عذاب بکشم و تا اینکه من ازدواج کردم و همزمان با اون مهاجرت خودتان میتونید حدس بزنید با این ذهنیت یکهو کسی رها بشه چی میشه من ۲۰ کیلو در عرض چند ماه اضافه کردم و یکهو به خودم اومدم و دیدم همه چی که به من می‌گفتند درسته و حرف ها هم ادامه داشت و تا جاییکه به من پیشنهاد جراحی دادند که دیگه تو راهی جز این نداری و من چون با این کانال آشنا شده بودم دیگه زیر بار نرفتم و مطمئن بودم میشه خودم رو جمع و جور کنم در طی این مدت من دیگه یک روز هم محدودیت بدنم قبول نمیکرد و حتی یک شب حاضر نبودم شام نخورم با همه سیری  ولی در کنارش خیلی عاجز بودم و اینقدر ذهنم رو درگیر کرده بود که تا این حل نمیشد نمیتونستم سراغ هیچ کاری برم و از طرفی  حاضر نبودم چاقی برام عادی باشه و دست بکشم همیشه میدونستم روزی میتونم خودم رو در وزن رویایی خودم ببینم تا اینکه در یک رور تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ من در حال درست کردن افطاری و دعا کردن و پختن شله زرد بودم و همینجور که برای خودم و همسرم دعا میکردم دیدم دارم فقط برای رهایی از چاقی شده ده کیلو و اینکه خدا بهم یه اراده بده که بتونم مثل قبل انگیزه داشته باشم و رژیم بگیرم دعا میکنم و گریه میکنم و عجز دارم و اون شب گذشت فردا صبح توی تخت برای اولین بار توی یوتیوب سرچ کردم لاغری اسان و با فایل های این سایت آشنا شدم و غرق شادی و هر روز عالی گوش میدادم و نتیجه عالی هم گرفتم تا با مانع دیگری برخورد کردم که من الان فهمیدم خودمون از خودمون توی این دنیا شکست میخورم نه از هیچ شرایط دیگه ای . من دچار این موضوع شدم که اینها رایگانه و اونجوری تاثیر نمیزاره و نیازه فایل های آموزشی تهیه بشه و من هم شرایط پرداختیم شد و اون موقع دچار ناتوانی از خودم شدم که اینها ممکنه نن ادامه ندم و باز ول کنم مثل قبلا و پول هم دادم و از طرفی من دارم وابسته میشم به سایت و من خودکار نیستم و این دوره ها تموم شه چی نکنه بازی شبکه های مجازی هست و ازطرفی من نیازبه برنامه مرتب دارم نه اینجوری فایل ها پخش و پلا و غیره و از اون بدتر خیالم راحت شده بود که این روشی هیت که میشه صد در صد جواب گرفت و خیلی راحت هم بود و شیرین پس من چه عجله ای هست به زندگیم بدون ترس از خوردن و بدون ترس از اینده و اینکه خدا خودش روزش باشه جور میکنه فایل ها و پولش رو پس بدون ناراحتی شروع به خوردن کردم و تازه ۱۵ کیلو دیگه هم اضافه شدم و وحشت سراغم اومد و در کنارش دیگه حس بدم داشتم که من این راه هم توی ذهنم خراب کردم و ترس دارم و شور و شوق قبل نیست تا اینکه با این دوره آشنا شدم که صد قدم بود همون برنامه ای که میخواستم از طرفی فهمیدم که من هستم که دارم با توانایی درک کردنم این راه رو میدم نه فایل ها در نتیجه تموم هم بشه خدا برای راه بعدی رو نشون میده و وابستگی در کار نیست و در کنارش من انه چیزی رو میخوام باید خلق کنم زمان بزارم شروع کنم نه بگم خواستم توانستنه پس هر موقع خواستم انجام میدم و اون روز مثل شنبه های رژیم و ورزش شاید هیچ وقت نرسه ۳: چرا دوست دارید لاغر شوید ؟من تا ته ماجرای چاقی رو دیدم و در صورتیکه در غصه و حال بد و حسرت ته نداره و هر چیزی که توی اون راه بود من در عرض۳۴ سال تجربه کردم ولی الان با اینهمه نشونه که خدا من رو انتخاب کرده و این توانایی و شایستگی رو در من دیده و اشتیاق و این دوره رو برام فراهم کرده راغب شدم که زندگی جدیدی رو تجربه کنم و حالا ببینم این طرف ماجرا چه خبره و من سری قبل با وزن کردن میخواستم بسنجم که فایل ها درست میگن و آیا اینکه حسم نسبت به خودم بهتر شده آیا من لایق این حس خوب و دوست داشتن هستن یا نه ؟ چون من تنها و تنها و تنها میارم از کودکی جلوی خودم و خانوادم برای اینکه لایق دوست داشتن لایق محبت لایق توجه و لایق امکانات و … باشم یا نه عدد وزنه بوده و هیچ چیزه دیگه ای ولی حالا دارم سنجش رو روی حال و حس خوب خودم تنظیم میکنمو ذهنم اینقدر خالی شده که خیلی عالی به جوانب دیگه ی زندگیم هم میتونم فکر کنم ولی قبلا برای بستن دهن دیگران و یا دوست داشته شدن این میل به لاغری داشتم یا ترس از بیماری و زود مردن و سرطان و … ۴. چرا تصور می‌کنید لاغری با ذهن روش صحیحی باشه ؟ من از کودکیم تا به امروز با وجود سختی های بسیار ولی خدا برام خیلی بزرگی خواسته همیشه و من به جمله اینکه کار خوبه که خدا برات درست کنه خیلی اعتقاد دارم و این راه راهی هست که خدبرام‌مهیا کرده و میدونم که توانایی و لیاقت اون رو دارم و من دارم میبینم که در این راه شادی استقلال حال خوب و رهایی از موانع ذهنی که سالها مارو زنجیر کردن و خیلی چیزهای خوب همراهمون هست و دارم خود جدیدم رو خلق میکنم و لذت میبرم مثل یه مجسمه ساز خودم و روحم رو می‌تراشم و خدا من رو هدایت کرده و این بهترین خواهد بود . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1400/05/23 23:50
   مدت عضویت: 1201 روز
   امتیاز کاربر: 4690 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 325 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

    

   من هم الان دو سال هست که در این مسیر هستم و واقعا هدایت خداونده که منو به این مسیر راهنمایی کرد .

   همیشه به دنبال رژیم بودم از اول که بچه بودم می دیدم همیشه مامانم رژیم می گیره ،طب سوزنی و پارافین انواع و اقسام چیزها . و بعدشم می گفت من آب بخورم چاق می شم من که چیزی نمی خورم هر روز هم پیاده روی می کردن پینگ پنگ بازی می کرد البته اون موقع ها چاق نبودن ولی هی این چیزها و می شنیدم من شام نمی خوردن ….دکتر تغذیه دیگه این اخریها رفته بودن که من هم می گرفتم باهاشون من هم که خیلی لاغر بودم اون موقع ولی این کارها و می کردم.

   همه این رژیم و ورزش و اینها همه کاره غیر از خوردن قرص و عمل جراحی من همه و انجام دادم خوب هم میامدم پایین ولی نمی تونستم همیشه اونجوری ادامه بدم بیشتر این رژیم‌ها هم زمان داشتن .

   خلاصه از معلم یوگا شنیده بودم چند سال پیش که یه روش ذهنی هست که خیلی ها از اون استفاده می کنن فقط در همین حد. ولی انقدر من چند سال گذشته دیگه بی خیال شده بودم دیگه خیلی چاق شده بودم دیگه حوصله هیچ رژیم و برنامه ای نداشتم که یه روزی توی یوتوپ با این فایل رایگان آشنا شدم تند تند همه رو گذاشتم گوش دادم و خیلی خوشم اومد تمریناتشون انجام دادم خوشم اومد و به دلم نشست. و ادامه دادم . و واقعا به این حرف شما ایمان دارم که انتخاب شدیم و خداوند تواناییه و در ما دیده و ما رو راهنمایی کرده به این مسیر پس باید اطمینان کنیم .

   من هم دوست دارم لاغر شم فقط برای خودم که خودم و نگاه کنم و لذت ببرم از خودم در پوشیدن لباسهای دلخواهم.

   از همون اول که با این روش آشنا شدم اطمینان داشتم به این روش والا چه جوریشو و نمی دونم فقط می دونم به دلم نشست خیلی .

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   kouroshzamany95@gmail.com
   1400/05/23 23:09
   مدت عضویت: 484 روز
   امتیاز کاربر: 3845 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 310 کلمه

   سلام و درود 

   بنده سی و دوساله هستم و از سن چهارده سالگی دنبال رژیم و ورزش و راههایی برای لاغری بودم و در ابتدا یکی دو کیلو وزن به ظاهر اضافه داشتم 

   ورزش میرفتم دوسال مداوم و گاهی حتی دو سانس پشت هم در روز که باعث شد بدنم آسیب ببینه 

   داروهای ملین عطاری استفاده کردم 

   آب فروان رو امتحان کردم 

   شام نخوردن رو امتحان کردم 

   غذای سبک خوردن به طوری چندین روز فقط کمی نان جو و دوغ میخوردم 

   رژیمهای دو هفته ای که پزشکها میدادن 

   رژیم های شوک که با یکیشون چهار کیلو تو یه هفته کم کردم 

   روزه میگرفتم سحری آب کرفس میخوردم و افطار یک تکه کوچیک سینه مرغ همین و بعد وهار روز سه کیلو اضاف کردم 

   دوهفته رژیم کتوژنیک گرفتم در آخر 

   ودیگه بدنم کم نمیکرد بارژیم و ورزش و باید قرصهای قوی میخوردم و با قرص هم هیچی نمیخوردم و ورزش میکردم و فوقش دوسه کیلو کم میکردم ولی با کلی سردرد و افت فشار و تپش قلب اعصاب خوردی 

   دیگه داشتم به جراحی فکر میکردم که دیدم کسی رو که جراحی کرده بود و بعد مدتی برگشته بود 

    

    

    

   من تو جست و جوهای اخیرم با قانون جذب و هیپنوتراپی و لاغری آشنا شده بودم و داشتم تحقیق میکردم و توی یوتیوب دنبال سابلیمینال لاغری بودم که آموزش لاغری با ذهن رو دیدم چندین بار اومد تا اینکه بازش کردم دیدم و لذت بردم و عمیقا توجه کردم و دوازده جلسه رو چند بار مرور کردم و نکته برداری کردم 

    

   دوست دارم لاغر بشم تا بتونم لباسهای زیبا بخرم و بپوشم وعزت نفسم روز به روز بالتر بره احساس سبکی داشته باشم و جوانتر باشم و زیبا دیده بشم و همیشه در جنگ با خودم نباشم و خودم رو سرزنش نکنم که چرا خوردی 

   ترس این و نداشته باشم که یه وقت کسی بم بگه تپل شدی یا چاق شدی که این همیشه بزرگترین ترس و ناراحتی من بوده و همیشه هم همه درمورد من نظر میدن

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ALi9137080083@jmail.com
   1400/05/21 19:53
   مدت عضویت: 518 روز
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   سلام این سایت بسیار عالی وخوب است ودر واقع در تمام مراحل زندگی انسان را تحت تاثیر قرار میدهد وخیلی ممنون از اقای عطاری روشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/17 10:00
   مدت عضویت: 1015 روز
   امتیاز کاربر: 6314 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,111 کلمه

                                به نام خدا 

   با سلام خدمت دوستان متناسب و استاد عزیز و گرامی 

   گام سوم :

   درباره ی روش های که برای لاغری استفاده کردید ونتایجی که کسب کردید بنویسید؟

   من در طی مدتی که چاق بودم فقط از باشگاه رفتن و همزمان با اون ورزش ها رزیم غذایی هم داشتم و خیلی چیزا رو رعایت میکردم و بعضی مواقع هم پیاده روی رو در برنامه های روزانه ام قرار میدادم  و باشگاه رفتنم هم بیشتر از یکی دو ماهه تداوم نداشت به هر دلیلی رهاش میکردم یا خسته میشدم دیگه اون شوقی که روزهای اولش داشتم رو دیگه نداشتم 

   یا بهونه می اوردم میگفتم من که متاهلم نمیتونم ادامه بدم و مادر همسرم مرا سرزنش میکرد که دیگه باشگاه مال کسی که متاهله نیس به بچه هات برس کارهای خونت انجام بده خودش یه نوع ورزشه و همیشه از باشگاه رفتن من مخالف بود 

   و باهام بخاطر این موضوع بحث میکرد و همینا باعث شد که دیکه رها کنم هم خودم خسته میشدم و هم از طرفی مادر همسرم با رفتنم مخالفت میکرد خلاصه همه جی در دست هم میدادن تا از رفتن من جلوگیری کنند 

   اصلا در طی این مدتی که ورزش میکردم و پیاده روی هم میکردم اصلا وزنی کم نمیکردم شاید فقط یه کم سایزم تغییر میکرد 

   و تمام اون کسانی که می اومدن باشگاه هیچ کدومشون هیچ تغییری نداشتن برام سوال بود اخه چرا هیج کس وزن کم نمیکنه و همه همون جوری بودن که از قبل بودند  

   تازه یکی از بچه های باشگاه رزیم سخت هم داشت وهمیشه هم جاق بود 

   زمانی نوجوانیم اون موقع ها من متناسب یودم و افرادی میدیدم که بخاطر چاقیشون رزیم های خیلی سخت میگرفتند مثلا یکی از دوستای خواهرم خیلی چاق بود و شنیدم که خیلی لاغر شده 

   بعضی مدتی دیدمش خواهرم ازش پرسید چیکار کردی وزن زیادی کم کردی میگفت باورت نمیشه فقط سالاد میخوردم نکو نگو که جه سختی ها کشیدم شبها از کرسنگی گریه ام میگرفته و با گریه خوابم میگرفته خیلی سختی کشیدم 

   و تا اینکه بعد مدتی میکفتن وای باز رفته سرجای اولش حتی چاقتر هم شده طرف طاقت نداشته بیشتر از اینا در این محدودیت ها قرار بگیره همه چی رو ول کرده و رفته 

   همین ها ها که در ذهن من ثبت شده بود دیگه میدونستم که هیچ رزیم و‌داروی و جراحی و دمنوشی  فایده نداره 

   چون اطرافیان ما زیاد هستند که از همه ی این مراحل ها استفاده کرده بودند دمنوش بوده جراحی بوده قرص میدیدم رزیم داشتیم و هیچ کدام در تناسب اندام باقی نمونده بودند فقط در اون مدتی که رزیم ی حالا هر برنامه ای که داشتن وزنشون کم شده بود و همه چاقتر از اول برگشته بودند 

   و من  می دیدم اینا رو 

   هیچ وقت دوست نداشتم از این رزیم ها استفاده کنم چون نتیجه اش جز رنج و سختی و بدبختی نبود و اخرش هیجی به هیچی 

   تنها راه لاغر شدن من ورزش و باشکاه و پیاده روی و بعضی مواقع هم رزیم نه به اون صورت سخت که شب بخام گریه کنم😁

   و من یعد از یه دوره ی به بعد چاق شدم و برای رهایی از این چاقی همیشه از خداوند کمک میخاستم که یه راهی بزاره جلوی روم که بتونم برای همیشه متناسب بشم 

   ۲-طریق اشنایی خود با روش لاغری با ذهن رو بنویسید ؟و اینکه چی شد الان اینجا هستین ؟

   استاد خوبم من جز اون ۹۹درصد از افرادی هستم که اصلا نه به دنبال این روش بودم نه از کسی چیزی پرسیدم که ببینم راهی نیس بهم نشون بدن

   هیچ و هیچ من فقط از خداوند کمک خواسته بودم که خداوند مرا هدایت کرده بود در این دوره های با ارزش و عالی 

   روزی از یکی روزها نشسته بودم (سال۹۵)مهمون برامون اومد 

   یکی از اقوام های همسر بود 

   بعد از کلی حرف زدن و اینا بهم گفت مریم یه روشی هس خودم هم شرکت کردم خیلی روش خوبیه این روش رو برادرم که اونم یکی از دوستاش بهش گفته معرفی کرده 

   گفت بدون ورزش بدون دارو فقط از طریق ذهنه 

   گفت میدونم تو همیشه به دنبال متناسب شدنن هستی و دوستت دارم دلم میخاد اینو بهت بکم و تو هم اگه دوست داشته باشی شرکت کنی گفت به هیچ کس نگو تا کسی هم نفهمه 

   من بدون اینکه بهش فکر بکنم یا بخام در موردش تحقیق کنم خیلی خوشحال شدم اخه این هدایت خداوند یود دیگه 

   یه جوری بود برام دلم قرص بود با خودم گفتم مریم همون راهیه که دنبالش بودی خودشه 

   و من سریع با استاد تماس گرفتم و با کلی صحبت کردن با استاد عزیزم که بعد از اون هم حالم خیلی حوب بود و اون روز من تا شب  سیر بودم چون شنیده بودم از طریق ذهنه 

   ذهنم از خواب بیدار شده بود 😀

   ۳-چرا دوست دارید لاغر شوید ؟

   چون دوست دارم لباس مورد علاقه ام رو بپوشم اعتماد به نفسم بالا بره بتونم در جمع ها و مجلس های عروسی و تولد با اعتماد به نفس وارد بشم و از بودن در اون جمع ها لذت ببرم 

   از سبک بودنم لذت ببرم به راحتی بالا و پایین بپرم 

   از خرید کردن لذت ببرم و بتونم سایزهای کوچیک و لباس شیک و‌مجلسی زیبا برای خودم بخرم 

   شلوارهای جین بپوشم جون بخاطر چاقیم هیچ وقت از شلوارهای جین البته خیلی کم اونم دوستش ندارم وقتی می پوشمش 

   همش از شلوارهای کشی و پارجه ای استفاده میکردم چون راحت بودم از پوشیدنشون 

   دوست دارم متناسب شم که زیباتر باشم و سنم کمتر نشون بده احه. من چون قبلا از خواهرم که لاغرتره سنم بالاتر میگفتن 

   بهم میگفتن تو اصلا بهت نمیاد کوچک تر باشی 

   بخاطر اضافه وزنم بود 

   دوست دارم متناسب شم و از زندکی کردن لذت ببرم 😍

   ۴-چرا فکر میکنید مسیر لاغری با ذهن میتونه مسیر صحیح برای لاغری باشه؟

   چون میدونم در تمام اون روش ها حالت خوب نیس و هر روشی که امتحان کردیم به صررمون بوده و حالمون خوب نبوده و همش در جنگ و نزاع بودیم همش محدودیت همش رنج سختی 

   خستگی افسردگی پریشانی وجود داشته 

   خیلی سریع خسته میشدی و رها میکردیم روشها رو 

   و از همه مهم تر اون وزنی که بعد از این همه حال خراب به دست اوردی به وزن قبل و شاید هم چاقتر برمیکشتیم 

    ولی در  دوره ی لاغری با ذهن  حالت خوبه احساس خوب داری با خودت اشتی میکنی عاشق خودت میشی روابطت با دیکران همسر فرزندانت عالی میشه و به مرور و مرور لاغر و لاغر تر میشی 

   و لاغری موندگار 

   بدون استرس غذا میخوری و همه ی اون رفتارهای زیبای که یک فرد متناسب داره در ما به وجود میاد 

   هر چه که دوست داری ک میپوشی محدودیت در هیچ چیزی نیس ازادی ازاد 

   و بعد از ۴/۵سال بودن در ان  دوره باز روز به روز استمرار داری برای ادامه دادنش و شاد و خوشحالی 

   درود و هزاران دورد بر خدای مهربانم و استاد عزیزم که دستانی از طرف خداوند هستن 

   من به باور ۱۰۰٪رسیدم که فقط از طریق ذهن میشه لاغر شد 😍

   و لاغر موند و حالت خوبه خوبه 

   🌷🌷🌷🌷🌷😍😍😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/13 18:30
   مدت عضویت: 1174 روز
   امتیاز کاربر: 5691 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 392 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   روشهایی که برای لاغری استفاده کردم و نتایج ان

   یک رژیم کم ‌کالری با ورزش های سه گانه در طول روز یعنی یک سری ورزش مانند دراز نشست و …که قبل نهار و صبحانه و شام باید انجام میدادیم

   نتیجه ؛من خیلی لاغر شدم و خوش اندام اما بعد یک سال که ورزش ها رو کنار گزاشتم دوباره اضافه وزن ارام ارام برگشت و هر وقت خواستم دوباره شروع کنم نمیشد و اون نتیجه اولیه رو نمیگرفتم

   رفتن پیش دکتر تغذیه و گرفتن یک رژیم که صبحانه شیر هویج داشت ک جوانه گندم و اب پرتقال اب کرفس اب خیار مرغ و جعفری و سیب زمینی اب پز شاید الان خیلی از دوست ها بفهمن منظورم کدوم دکتر بوده چون خیلی معروف بود و مراجعه کنندگان زیادی داشت ده کیلوکم کردم و خیلی زود با اولین بارداریم برگشت البته نه ده کیلو ۴۰ کیلو

   فرص لاغری 

   خیلی پر خور شده بودم

   رژیم کانادایی که وحشتناک بود

   یک رژیم خاص ‌که فقط نون و ماست و سبزی میخوردم و یک پودر گیاهی تو دو هفته ۸ کیلو کم کردم و خود دکترش گفت ادامه نده چون موهات میریزه

   و رژیمهای مختلفی که از دکترهای تغذیه میگرتم و شامل غذای سفره بود 

   رژیم کتو

   سوال ۲ من یک شب کاملا ناگهانی با دوره تو اینترنت اشنا شدم و خودم توجه میکنم که خریدم دوره رو چون من شخصی هستم که هیچ وقت از اینترنت خرید نمیکنم

   جواب سوال ۳

   خوب اگر قبل دوره این سوال جواب میدیدم میگفتم چون دوست دارم به همه ثابت کنم چه قدر خوش تیپم ولی الان باید بگم به خاطر سلامتیم به خاطر خدا به خاطر اینکه فرشته درونم دوست داره من خوش تیپ‌باشم و به خاطر اینکه دیگران با دیدن من راه درست تناسب را پیدا کنند کسانی که من دوسشون دارم

   جواب سوال ۴

   من قبل شرکت این دوره با اینکه اصلا در مورد راه های ذهنی و این جور چیزها خیلی اطلاعاتی نداشتم حتی اون موقع ها که خیلی تابلوی کاءنات مد بود اصلا باور نداشتم ولی میدونستم چاقی من ذهنی میدونستم چاقی من نیاز جسم نیست نیاز ذهن  افسرده و سرکوب شده است که متاسفانه به جتی اینکه با تفریح و ورزش و کسب مهارت خودش التیام ببخشه به خوردن روی اورده چون یک روزی یک جا یکی بهش گفته بود خوردن لذت بخش و اون هم باور کرده بود ولی الان میدونم بدترین حس دنیا خوردن از روی سیری و در حد انفجار 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/05/13 17:06
   مدت عضویت: 915 روز
   امتیاز کاربر: 135 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 389 کلمه

   سلام دوستان

    فکر می کنم اولین بار وقتی ۱۶ سالم بود با اینکه فقط ۵۵ کیلو بودم تحت تاثیر حرفهای بقیه تصمیم گرفتم شام نخورم و بعد از یک ماه ۴ کیلو کم کردم بعدها میرفتم پیاده روی و باشگاه

    بعد از ازدواج پیش دکترهای تغذیه رفتم باشگاه ،ورزش ،دمنوش گیاهی و تو همه اینها خیلی وزن کم نمی کردم نهایتاً سه تا پنج کیلو و بعد از رژیم بای حرص و ولع  بیشتر وزنم بیشتر از قبل برمیگشت تا اینکه وقتی از همه چی و همه جا خسته شده بودم به وسیله خواهرم و زن داداشم که توی این دوره ها بودند به این مسیر هدایت شدم .

   تو این مسیر سرمایه گذاری می کنیم ،برای همیشه متناسب هستیم و از شر و داروها و بیماری هایی مثل قند و چربی و کمردرد و زانو درد رها میشیم و به سلامتی می رسیم بقیه خانواده مون هم متناسب میشن افکار و نگرش هامون برای همیشه تغییر پیدا میکنه در روابط و ادامه زندگیمون و سرنوشتمون تغییر ایجاد میشه .با متناسب شدنمون الگوی بقیه میشیم و باعث میشیم خیلی از افراد دیگه با دیدن ما متناسب بشند و زندگی اونها هم متحول بشه و آنها هم متناسب بشن پس  وارد شدن در این مسیر سرمایه گذاری ماست برای آینده

    

   من دوست دارم لاغر بشم چون لباس ها توی تنم جذاب باشه سریع و چابک باشم در صحت و سلامتی کامل باشم بتونم هر رنگ با هر مدل لباسی رو که دوست دارم خیلی راحت بپوشم برای همیشه هر غذایی رو که دوست دارم بدون ترس و راحت بخورم.

    چرا  لاغری با ذهن مسیر صحیحی است ؟ چون دیدم هر کسی از هر روشی استفاده کرده لاغر نموده و دوباره چاق شده خودم خیلی ها رو امتحان کردم و موفق نشدم روش‌های دیگه رنج و سختی داره ولی تو این روش سختی نداره.  برای هر کاری ذهنم بهم دستورمیده چیکار کنم من اگه پرخوری می کنم اگه تند غذا میخورم ذهنم بهم فرمان می دهد و من دستور و اجرا می کنم پس اگه ذهنم دیگه دستور به پرخوری نده و من به اندازه نیاز هم غذا بخورم لاغر میشم توی همه روش‌ها ذهنم دستور به خوردن می داد فقط به اجبار انجام نمی‌دادم ذهن و کنترل نکردیم ولی تو این روش اول ذهن رو درست میکنیم تا دیگه دستور به خوردن نده و بعد جسم ما کم‌کم لاغر میشه پس این روش بهترین روش 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/12 15:43
   مدت عضویت: 1141 روز
   امتیاز کاربر: 8861 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,153 کلمه

   به نام خداوند مهربان 

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان همراهم 

   من  چون از یه مقطعی  به بعد چاق شدم ا و اونم  بعد از ازدواجم  بود برای همین همیشه بعد از ازدواج  در حال تلاش کردن برای لاغری بودم و اما  همیشه من نتیجه میگرفتم اما هیچ وقت ماندگار نبودن  و دیگه من از این همه سعی و تلاش و رفت و آمد بین چاقی و لاغری  خسته و ناراحت بودم .  اما یک نکته در تمام اون انتخابها ی من برای نتیجه نگرفتنها مشترک  بود اونم این بود که من همیشه به دنبال راهی برای رهایی از لاغر شدن بودم  و  من همیشه رژیم گرفتن و ورزش کردن رو برای لاغری  انتخاب میکردم  چون واقعا با شروع هر دو کار  لاغری در من اتفاق میفتاد و برای همین همیشه من به دنبال باشگاه های خوب و ببشتر کردن محدودیتها بودم تااینکه این اواخر به به کارشناس تغدیه مراجعه کردم و خیلی لاغر شدم  حدودا ۳۰ کیلو کم کردم تا اینکه این اواخر  رژیمم به خاطر یه سری باورهای غلط نتیجه ی مطلوب نمی گرفتم و میخواستم از دمنوش های لاغری استفاده کنیم و خلاصه در هر راهی که وارد میشدم خودم داشتم جستجو میکردم و تحقیق میکردم  و در نهایت تصمیم میگرفتم که انجام بدم و در نهایت هم نتیجه ی مطلوب نمیگرفتم و اما من با این روش آشنایی نداشتم   اما خیلی جالبه به این راه ذهنی  و  به این مسیر و   این روش  من هدایت شدم  بدون تحقیق و تصمیم من به این روش  هدایت شدم  در حالی که اصلا با این روش اشنایی نداشتم و خودم به دنبالش نبودم ولی چون از روشهای قبلیم ناامید بودم به این روش هدایت شدم  و این خیلی تفاوت داره با روشهای قبلی من و الان  که در این راه هستم و این نشون میده  من توانایی لاغر شدن دارم که در این راه هستم  و من وقتی متناسب بشم به خیلی چیزها میرسم مثل بهبود در روابطم و اعتماد به نفسم در سلامتی و در  تناسب همسر و فرزندانم نقشی پیدا میکنم .و من وقتی متناسب بشم الگوی خیلیها میشم .

   هزینه ی این دوره خیلی راحت به شما برگداننده میشه چون شما  داری روی خودت سرمایه گذاری میکنی 

   من خودم وارد این راه نشدم و خداوند من رو هدایت کرده چون من بدون اطلاع از این راه وارد اون شدم .

   در قران خداوند گفته هیچ کس رو حز به قدر توانش تکلیف نمیکنیم  پس  اگر الان من اینجا  هستم  خداوند به من ایمان داشته که من میتونم به هدفم برسم  پس با ایمان صد در صدی به راهت ادامه بده تا روزهای جدیدی رو خلق کنی . به پاس قدردارنی از خدای مهربان هررروز در این مسیر قدم برمیدارم تا شگفتی ساز بشم هرچند کلی کار و فعالیت داشته باشم و اما حتما فرصت برای بودن دررسایت برای خودم فراهم میکنم چون من عاشق متناسب شدن هستم و من هر روز نتایج بهتری از این مسیر میگیریم که اینم فقط به خاطر لطف خداوند به من  هست .

   نحوه ی آشنایی من با این سایت رو بارها نوشتم اما بازم  مینوسم تا دوباره به خودم  و بقیه دوستان یاداوری بشه من هدایت شدم و من از طرف خدا انتخاب شدم .

   من بعد از ازدواحم چاق شدم و بارها خودم شروع به کم خوردن کردم مثل حذف شام و یا هله هوله خوردن  و موفق هم بودم و بسیار عالی  خودم رو لاغر کردم  تا اینکه بعد از  بارداری اولم بسیار چاق شدم تا حد ۱۰۰ کیلو و سریع بعد از سه ماه از زایمانم  باشگاه اسم نوشتم و فعالیت شدید کردم و کم خوری کردم تا عالی دوباره لاعر شدم و به وزن ۶۷ کیلو رسیدم و   بعد از اونم دوبار ردیگه من عالی لاغر کردم  و وزنهای عالی در خد ۲۰ کیلو و ۱۵ کیلو کم کردم فقط از طریق ورزش،و رژیم تا سال ۹۲ بود بعد از زایمان و بارداری دومم  بازم بسیار چاق شدم بالای ۱۰۰ کیلو شدم و بسیار ناراحت و افسرده بودم تا این بار تصمیم گرفتم اصولی رژیم بگیرم و به یک باشگاه درجه یک برم و لاغر بشم و واقعا تونستم خودم رو به ۵۹ کیلو برسونم و اما درراواخر رژیمم متوجه دو مشکل شدم که مانع لاغری بیشتر و لاغر ماندن من شدن و بارها از زبان دکترهای مختلف و اطرافیان شنیدم کم کاری تیرویید آدم رو چاق میکنه و این قرص هورمونی ادم رو چاق میکنه و من بدون اینکه هیچ کار خاصی کنم خیلی راحت دوباره شروع به چاق شدن کردم و خیلی ناراحت بودم و همیشه میگفتم چرا چطور یک قرص من رو اینطور چاق کنه ؟؟؟؟ خدایا من که نمیخورم و ورزش هم میکنم چرا هر ماه کلی اضافه وزن دارم دیگه باید چیکار کنم ؟؟؟و مرتب به پیش کارشناس تغذیه میرفتم و در خواست رژیم سخت تر و محدودیت بیشتر میکردم و تا مدتی خوب بودم اما دوباره برگشت وزن خیلی بیشتر داشتم و من تنها کاری که بلد بودم این بود بعد از چند وقت  که وزنم زیاد میشد درخواست رژیم شدیدمی کردم  و مراقبتهای اون پزشک   رو میخواستم تا با اون سختگیرها شاید لاعر بشم و میشدم اما دوباره برمیگشت خلاصه با چنگ و دندون و هر سختی بود  من خودم رو لاغر میکردم ولی دوباره برمیگشت  و خیلی خسته و ناامید بودم و خیلی وقتها با رفتن برروی ترازو  و وزن بالای خودم فقط گریه میکردم اخه چرا من که به نسبت بقیه نه عدا میخورم نه  ورزش رو رها کردم پس چرا همش اضافه میکنم و دیگه بهم میریختم تا اینکه دیگه گفتم بابا تو که هر کاری لازم باشه انجام میدی هم رژیم داری هم ورزش داری پس دیگه خودت رو ناراحت کن هر چی شد شد بزار ببینم میخواد چی بشه و یه جورایی هم ته دلم به دنبال راهی بودم که از این فشار رژیم و ورزش رها بشم چون این اواخر کمر درد شدید و زانو درد شدید گرفته بودم به خاطر ورزشهای سنگین و میخواستم دمنوش لاعری بخرم ولی به خاطر اینکه دارو مصرف میکردم دوست نداشتم و خودم میگفتم تا کی یعنی اگر نخورم دوباره چاق میشم پس این هم راهش نیست و یه شب که در اینستا میچرخیدم با پیج استاد اشنا شدم و از اونجایی که استاد عطار روشن  آشنایی نزدیکی با ما دارن و فامیل هستیم گفتم بزار ببیم ایشون چی میگن و همونجا  بدون هیچ آشنایی قبلی با این روش و این مسایل ذهنی واقعا خوشم اومد و گفتم چقدر جالب حرف میزنه و به هر کس میگفتم انگار اصلا متوجه نمیشد چی میگن و میگفتن این که چیزی نمیگه خوب که چی  ولی من خیلی به دلم نشست و دنبال کردم تا وارد سایت شدم و در اونجا بسیار با تعهد و انگیزه و اشتیاق و استمرار شروع کزدم و تونستم نتایج عالی بگیرم و به زودی به تناسب دلخواهم خواهم رسید و حالا هم هیچ فاصله ای  با تناسبم ندارم خودم رو وزن نمیکنم ولی حدسی میگم  خیلی کم مونده تا وزن دلخواهم .و من بسیار موفق بودم و هستم  چون این راه رو باور کردم و تعهد و اشتیاق زیادی دارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   m.taghiloo14917@gmail.com
   1400/05/09 18:46
   مدت عضویت: 592 روز
   امتیاز کاربر: 6
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,050 کلمه

                      به نام خالق زیبایی ها 

   گام سوم:

   من هم در طول زندگیم که الان ۳۸ سالمه از روشهای بسیار زیادی برای لاغری استفاده کردم و هر بار این خودم بودم که انتخاب میکردم که از چه روشی استفاده کنم و لاغر بشم ! یادمه اولین باری که تصمیم گرفتم که لاغر بشم کلاس پنجم ابتدایی بودم(۲۷ سال پیش) و اونموقع ها رژیم و این چیزا باب نشده بود و من تصمیم گرفته بودم که شام نخورم تا لاغر بشم و یادمه مادربزرگم که خیلی چاق بود و در همدان زندگی میکرد و ما هم تهران بودیم از طریق دخترعمویم که خونه ی ما اومده بود به گوشش رسونده بود که ملیحه برای اینکه لاغر بشه شبا شام نمیخوره و کلی تو فامیل این خبر پیچیده بود و براشون عجیب بود که مگه با شام نخوردن میشه لاغر شد؟

   وقتی که تابستون به همدان رفتم خونه ی هر کسی که میرفتم ازم می‌پرسیدن که شنیدیم که شام نمیخوری و اینطوری میگن لاغر میشی؟ و این اولین تجربه ی من از رژیم گرفتن بود و دیگه نگم براتون که از اونموقع تا الان که ۳۸ سالمه چه کارهایی که من نکردم برای لاغری از رژیم‌های سفت و سخت و گیاهخواری تا ورزش و باشگاه و پیاده روی و تردمیل و قرص لاغری و دمنوش و طب سنتی و کمربند لاغری و….. و تازه این اواخر که دو بار به فاصله ی چند ماه رژیم سخت کتوژنیک گرفتم که به مدت ۹۸ روز خودمو و جسممو شدیداً تحت فشار گزاشتم و چه هزینه ای واسه مواد مورد نیاز رژیم کردم و اتفاقا نتیجه ی خیلی عالی هم گرفتم تونستم حدود ۳۰ کیلو کاهش وزن داشته باشم در کمتر از سه ماه ولی به محض رها کردن رژیم کمتر از دوماه ۲۰ کیلو از وزنم برگشت و دیگه واقعا خیلی ناامید و افسرده شدم و به خودم قول دادم دیگه هیچ رژیمی نگیرم تا آخر عمرم از بس که طعنه و سرزنش شنیدم و دیگه پذیرفتم که من توانایی لاغر شدن رو ندارم و سیستم بدنم دیگه همینه و کلا ذاتم چاقه و راهی نداره باید بسوزم و بسازم و فقط فکر میکردم یه راه بیشتر نمونده و اونم عمل جراحیه واسه لاغری و وقتی با همسرم این موضوع رو مطرح کردم انگاری اونم پذیرفت چون گفت تو تمام رژیم‌های دنیا رو گرفتی و بدنت دیگه جواب نمیده و قبول کرد فقط شاید با عمل کردن جواب بگیری!

   تو همون موقع ها بود که من با قدرت ذهن تا حدودی تازه آشنا شده بودم و تو یه دوره ای یه آقایی می‌گفت که اگه میخواین به خواسته هاتون برسین میتونین از دوش ثروت کمک بگیرین که خیلی خوب جواب میده و اونم به این شکله که میرین زیر دوش آب حمام و یه سطل برمی‌دارین و توش آب میریزین و هر خواسته ای که دارین به آب میگین و اینجوری به آب برنامه میدین و میریزین رو سرتون چون آب حامله انرژیه و آب شعور داره و صد در صد جواب میگیرین منم یه مدت سفت و سخت چسبیدم به این روش ولی دیدم اثری نداره چون هر بار که به حموم میرفتم خواستمو که فقط لاغری بود به آب میگفتم و تو سرم خالی میکردم ولی اصلا لاغر نمی‌شدم و دیگه واقعا رسیدم به نقطه‌ی تسلیم شدن و شروع کردم به گریه و التماس از خدا که چرا تلاشهای من جواب نمیده و دیگه خسته و درمونده از همه جا به خودم گفتم دیگه هیچ وقت هیچ رژیمی نمی‌گیرم و انگار پذیرفتم که باید تا آخر عمر همینجوری بمونم و دیگه لاغری رو رها کردم و حتی بهش فکرم نمی‌کردم کاملا بیخیال شده بودم .

   یه روزی دختر عموم بهم زنگ زد و گفت برو به پیج یه آقایی تو اینستاگرام یه رژیم میده که خیلی آسونه و قدم به قدم لاغر میشی و اصلا توش سختی نداره و همه چی میخوری ولی دیر لاغر میشی یکسال طول می‌کشه وقتی رفتم تو پیچشون اون آقاهه گفت این فلش پایین صفحه  رو بکشین بالا تا موارد بیشتر رو تو سایتم ببینین ولی من اصلا خوشم نیومد چون دوباره باید ها و نبایدهای خوردن بود همش ولی وقتی وارد سایت شدم تصویر آقای عطار روشن رو زیر اون صفحه دیدم که نوشته بود جلسه ی پنجم لاغری با ذهن بدون هیچ تأملی وارد ویدیوی ایشون شدم و به کوب تا جلسه ی دوازدهم رو گوش دادم حس عجیبی داشتم انگار خدا منو آورده بود توی این سایت و انگار راه رو پیدا کرده بودم خیلی ذوق داشتم گفتم خود خودشه و همینطوری که به صحبتهاشون گوش میکردم اشکام میومد و میگفتم خدایا شکرت هدایت شدم و تا صبح بیدار بودم و فایلها رو گوش میکردم و اینجوری بود طریق آشنایی من با سایت ایشون و واقعا دیگه ایمان داشتم که من انتخاب شده ی خداوند هستم و با تمام وجودم باور کردم و یقین داشتم که راه همینه و غیر از این نیست و من به اینجا هدایت شدم و حسم و قلبم گواهی میداد که این راه درسته و فقط ادامه بده ….

   چرا دوست دارم لاغر شم؟ چون دیگه الان می‌دونم که طرح الهی و ذات الهی من و اون چیزی که باید از اول خلقتم تا آخرش باشم اینه که باید متناسب باشم و متناسب شدن حق الهی منه و کاملا طبیعیه که اینطور باشم و این بهترین حالت ممکن برای مخلوق خداست و هماهنگ شدن با ذات درونی ام _ و من لایق این هستم که لباسهای بسیار شیک و اندامی بپوشم و از سبکی و چابکی خودم لذت ببرم و عشق کنم 

   چرا تصور میکنم که روش لاغری با ذهن جواب میده؟ الان دیگه تصور نمیکنم بلکه صد در صد مطمئنم که جواب میده چون من این روش رو انتخاب نکردم بلکه من خودمو به جریان الهی سپردم و خودمو رها کردم و خودمو بی نیاز کردم از لاغری و وابستگی بهش و اون خدای من بود که منو به این مسیر زیبا هدایت کرد و من به این انتخاب ایمان دارم و می‌دونم که خداوند کار بیهوده و پوچ انجام نمیده و حتما این نشونه ایست از اون چیزی که من با تمام وجودم ازش خواستم و به انتخاب خدای خودم احترام میزارم و با تمام وجودم میپذیرمش و بهش اطمینان میکنم و می‌دونم که استاد عطارروشن یکی از هزاران دستی است که خداوند برای هدایت من تو مسیرم قرار داده تا از این طریق به رویای زیبای تناسب اندامم برسم و خداوند رو بینهایت سپاسگزارم …. 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/08 11:28
   مدت عضویت: 1192 روز
   امتیاز کاربر: 123 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 179 کلمه

   درود و خداقوت 

   خداوند را شاکرم با که روش درست لاغر شدن اشنا شدم 

   خداروشکر که در مسیر درست اموزش لاغر شدن قرار گرفتم 

   من قبل از اشنایی با این روش از رژیم های با محدودیت غذا استفاده کردم  که نتیجه کوتاه مدت برای من داشته 

   کانال تلگرامی تناسب فکری رو یک دوست به من معرفی کرد 

   ومن دوسال اطلاع ییدا کرده بود با این روش ولی استفاده نکردم 

   شاید اغتماد نداشتم یا قبولش نداشتم  که با وجود داشتن این سایت  یا کانال باز سراغ روشهای دیگری رفتم 

   و اگه امروز اقدام به انجام گام به گام اموزش لاغر شدن برداشتم قطعا که خواست خدا بوده 

   و امروز من انتخاب شده ام نه دوسال قبل 

   من لاغری را دوست دارم چون قبل از چند سالی که دچار اضافه وزن شدم  لاغر بودم 

   از بچگی لاغر بودم 

   اون سبکی و اعتماد به نفس وسلامتی فرد لاغر رو میخوام 

    

   فکر نمیکنم من مطمعنم که تنها این روش من رو به خواستم میرسونه 

    

   خداستن توانستن است و همه چیز از من شروع میشه 

   کافی ذهن باور پذیر داشته باشم 

   اگه ذهن من با جسمم همراه بشه خیلی راحت و اسان من به مدال لاغری دست پیدا میکنم 

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/04 11:39
   مدت عضویت: 1174 روز
   امتیاز کاربر: 5691 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 355 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان متعهد

   من هم همیشه خودم انتخاب کردم که چه رژیمی بگیرم و جالب اینجاست مثل دوست استاد مرتب به دنبال رژیمهایی بودم که غذای سفره داشته باشه یعنی میخواستم با نخوردن لاغر شم ولی باز هم به دنبال خوردن بودم

   خوب اول اینکه خواهرم با رژیم و ورزشهای سه گانه در روز لاغر کرده بود که من هم یک سال ادامه دادم و نتیجه عالی ای گرفتم ولی همه چیز برگشت

   و پیش یک دکتر تغذیه و رژیم کتو میداد که خوب باز خم لاغر شدم ولی نتایجش خیلی بد بود

   قرص لاغری 

   دمنوش

   لاغری با دستگاه

   وقتی با روش لاغری با ذهن اشنا شدم اصلا نمیدونستم همچین روشی تو دنیاست و طی یک نت گردی شبانه خیلی تصادفی سرچ کردم لاغری با ذهن که همون شب فایلهای رایگان استاد گوش کردم و نتایج فوقالعاده بود و تو یک هفته هر کس من میدید میگفت که چه قدر لاغر شدی و سریع دوره رو تهیه کردم و موضوع جالب اینکه واقعا خدا من انتخاب کرده بود استاد الان که مینویسم تو چشمام اشک حلقه زده چون واقعا دستهای خدا رو دیدم خدا من انتخاب کردچون دید دارم خیلی تلاش بیهوده میکنم و بهم یک فرصت دوباره تو زندگی داده امیدوارم بتونم از این فرصت به خوبی استفاده کنم

   دوست دارم لاغر شم

   برای اینکه یک انسانم و شان انسان بودنم در این نیست که دیگران من از روی هیکلم قضاوت کنند

   دوست دارم خدا رو با تناسب عبادت کنم

   دوست دارم مادری رویایی باشم نه مادری که شکمش جلوتر از خودش باشه

   برای سلامتی

   برای اعتماد به نفس

   برای شادی

   فکر نمیکنم که تناسب ذهنی من لاغر میکنه مطمینم چون امتحان کردم هر بار که فایل گوش کردم برخوردم با مواد غذایی اصلاح شده و تناسب رو در بدنم دیدم من عاشق متناسب شدنم من تمام راه ها رو رفتم و بی فایده بود ولی لاغری ذهنی روشی الهی چون حتی خدا هم این همه مواد غذایی متنوع نیافریده که تو برای خوردنش محدود باشی یا اینکه تنوع مواد غذایی دلیلی بر این نیست که بخوری تا منفجر شی حتی خدا هم دوست داره که ما برخورد درستی با مواد غذایی داشته باشیم و خودش در قران میفرماید بخورید و بیاشامید اما زیاده روی نکنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Tahereforughy@gmail.com
   1400/05/03 17:00
   مدت عضویت: 503 روز
   امتیاز کاربر: 7234 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 204 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی و دوستان گروه تناسب فکری  

   طاهره هستم و راههای زیادی رو برای لاغری از قبیل دمنوشها کمربند لاغری و قرص های لاغری  و رژیمهایی که نشاسته رو نخوریم. ولی هزینه این رژیمها خیلی زیاده نتونستم ادامه بدم

   من یک روز به اصرار یک فروشنده جلوی بانک که کار داشتم کتابی به نام راز  رو خریدم که در اون کتاب با استفاده از ذهن به ارزوهات میرسی مثلا پولدار شدن یا غلبه بر مریضی و موارد دیگر یک بخش ابن کتاب در مورد تناسب اندام با قدرت ذهن بود من هم کنجکاو شدم و متن لاغری با ذهن را جستجو کردم که چند کلیپ از استاد رو دیدم وامیدوار شدم الان گام سوم رو دارم گوش میکنم و دوست دارم و امیدوارم واعتماد دارم که بااین روش میتونم تغییر کنم  من بعد از خوندن کتاب چند کار رو امتحان کردم و با قدرت ذهن به ان رسیدم و ابمان دارم که با این روش میتونم به تناسب خودم کمک کنم. من و ذهنم با هم تصمیم گرفتیم که همونطوری که این بدن رو باهم ساختیم حالا با هم یک بدن متناسب رو بسازیم حتی اگه زمان طولانی تر از همیشه باشم ممنون استاد که تجربیات خود را در اختیار ما گذاشتین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرمیتا صدیقی
   1400/05/02 10:36
   مدت عضویت: 506 روز
   امتیاز کاربر: 192 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 732 کلمه

   به نام خدای زیبام

   سلام به همگی:]

    

   گام سوم: 

   شاید اگر سال ها می نشستم و فکر میکردم که دیگه چه دلیلی میتونه باعث شکست من در رژیم هام بشه هیچ وقت به این نتیجه ای نمیرسیدم که شما در این فایل اموزشی درباره‌اش گفتید..این صحبت ها کاملا منطقی و قابل لمسه

    

   در طول زندگی‌ام دو بار رژیم جدی گرفتم و هربار من انتخاب کردم که لاغر بشم ولی نمیدونستم که همین مورد باعث نتیجه نگرفتن من میشه! 

   ☆اینکه من روش لاغری را انتخاب میکردم به حای اینکه ☆من برای لاغری انتخاب شوم.

    

   من چه روش هایی رو انتخاب کردم؟! 

   ۱_کم خوردن ۲_دویدن ۳_باشگاه  ۴_پیاده روی های طولانی  ۵_ورزش با اپلیکیشن در خانه ۶_رژیم کتوژنیک  ۷_رژیم فستینگ

    

   آیا من روش لاغری با ذهن را انتخاب کردم؟

   ۱_خیر  ۲_ خیر  ۳_خیر و….خیرررر

    

   من انتخاب نکردم بلکه شبی از همه جا خسته و رانده شدم به اینجا هدایت شدم و الان اینجا هستم…(جایی که خداوند برای من انتخاب کرد) 

    

   تمام روش های لاغری که استفاده میکردم اگاهی قبلی از اونها داشتم و میدونستم قراره با محدودیت غذایی،ورزش سنگین و برنامه غذایی جدید آشنا بشم!

   ولی وقتی وارد سایت شدم هیچ آگاهی و پیش زمینه‌ای راجع به لاغری با ذهن نداشتم و فقط چون خیلی خسته و درمانده شدم به این جا هدایت شدم.:)

   پس

   ■من به طریقی که دنبال این روش نبودم با اینجا آشنا شدم■

   و هیچ تلاش یا اگاهی قبلی از این روش نداشتم،فقط حسی درون من میگفت این راه درسته..

   داستان هدایت من رو نوشتم و دوستان میتونن برن و بخونن ولی خلاصه میگم،زمانی که تازه از رژیم سختم بیرون اومدم کلی خسته شده بودم و به خدا شکایت کردم که چرا باید توی سن کم به فکر چاقی و لاغری باشم و حتی ازش خواستم به من بیماری بده تا لاغر بشم و لاغر بمونم..تا اینکه همون شب خدا پاسخم رو داد و دستم رو گرفت و گذاشت وسط این سایت..گفت این هم راه و چاه_بقیه‌اش با خودت.

    

   استاد شما خیلی قرارداد قشنگی با خدا بستین،وقتی بار اول گوش کردم مو به تنم سیخ شد.اینکه خداوند چقدر قشنگ هدایت میکنه رو نمیشه با کلام توضیح داد..

   ولی من هم قراردادی با خدا بستم_ادامه و استمرار و ایمان از من و نتیجه از خدا 

   من به انتخاب خودم توسط خدا ایمان دارم و به خاطر قدردانی از این هدایت زیباش این راه رو ادامه میدم و مطمئنم نتیجه میگیرم

   اگه من نتیجه نگیرم کی میخواد نتیجه بگیره؟! 

   بهای مالی برای دوره صدگام پرداخت نکردم اما بهای زمانی و روحی‌اش رو هر روز میپردازم….. و فقط یک ایمان ته دلم میگه ادامه بده…شاید خیلی وقتا انگیزه ندارم ولی نمیخوام مثل دفعه قبلی بزارم لیز بخورم و این راهو ول کنم.

   چون اگر دفعه قبل لیز نمیخوردم الان حتما نتیجه خیلی بهتری گرفته بودم.ولی عیبی نداره به قول استادم با همون فرمونی که رفتم توی جاده خاکی،با همون فرمون میام توی جاده آسفالت…

   تمارین این گام 

   ۱_روش هایی که استفاده کردم و نتایجی که کسب کردم.

   از طریق ورزش که هیچ وقت به نتیجه نرسیدم 

   از طریق کم خوردن تونستم در یکسال به مرور لاغر بشم 

   از طریق رژیم کتوژنیک هم تونستم ۸ کیلو لاغر بشم ولی چون سریع با سایت آشنا شدم جلوی اینکه بخواد برگرده گرفته شد و نمیدونم که وزن اضافه کردم یا نه چون روی ترازو نمیرم

    

   ۲_طریقه آشنایی من در قسمت داستان هدایت من هست،میخوام دوستان برن و اونجا بخونن تا بقیه هدایت هارو هم مطالعه کنن.

    

   ۳_چرا دوست دارم لاغر بشم؟ چون وقتی لاغر میشم خیلی کوچولو و خوشتیپ میشم و ارمیتا میشم که خودم خیلی دوستش دارم. چون احساس سبکی میکنم و میتونم هر لباسی رو بدون نگرانی بپوشم 

   چون دوست دارم غبغبم و شکمم رو دیگه داخل ندم و به صورت طبیعی شکم و غبغب نداشته باشم.

   ۴_چرا تصور میکنم روش لاغری با ذهن جواب میدهد؟ چون بارها روش هایی برای لاغری انتخاب کردم و دیدم که چه چک و لقد هایی با عوارضی که داشت از دنیا میخوردم تا بهم ثابت بشه این راه ها جاده خاکیه و به نتیجه نمیرسه…

   و حالا چون این راه به قدری آسان و راحته که تا حالا دنیا هیچ چک و لقدی نزده که بگه اشتباهه میخوام به انتخاب خداوند احترام بزارم و برای یک بار هم که شده  ایمان و توکل داشته باشم،من مطمئنم نتیجه میگیرم.ولی اینکه کِی نتیجه میگیرم بستگی به خودم داره.

   مثل این میمونه مقابل آیینه بایستم،هرچقدر من دستم رو ببرم بالا تصویر در ایینه هم دستش رو بالا میبره.

   پس اگر هنوز تغییری نکردم و نتیجه‌ای نگرفتم به قدری (من) تغییر نکردم که حالا جهان اطرافم هم تغییر کنه.

   پس انقدر روی خودم کار میکنم تا نتیجه بیاد..‌

   خدا با ماست…

   استاد سپاس بابت این فایل صوتی،فوق العاده بود.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرمیتا صدیقی
   1400/04/28 11:47
   مدت عضویت: 536 روز
   امتیاز کاربر: 77
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 773 کلمه

   به نام خدای هادی

   سلام به دوستان عزیز و استادم.

   تمرین گام سوم: ۱_روش هایی که برای لاغری استفاده کردم و نتایجی که کسب کردم.

   من ۱۶ سال دارم.به همین دلیل در طی این سال ها فقط دو بار رژیم جدی گرفتم.یکبار زمانی بود که بخاطر باورهای اشتباهم درباره بلوغ دختران از وزن ۵۷ به ۷۴ رسیدم،بعد از کلی افسردگی شروع کردم به کم خوردن و گاهی نخوردن تا بعد از گذشت یک سال ۶۷ کیلو شدم.و بار دوم وقتی ۱۵ سال داشتم یعنی پارسال با رژیم کتوژنیک آشنا شدم و همراه با ورزش شروعش کردم،نتیجه خوبی هم ازش کسب کردم یعنی دوباره به وزن ۵۷ رسیدم و خدا میدونه نه چقد خوشحال بودم و روی ابرها پرواز میکردم.تا اینکه…….

   ۲_داستان هدایت من به وب سایت تناسب فکری (قسمت داستان هدایت من هم نوشته‌ام)

   من ارمیتا صدیقی هستم ۱۶ سال دارم و در شهر مشهد زندگی میکنم.دو سه ماه پیش تصمیم گرفتم ۷ تا ۸ کیلو کم کنم_این در صورتی بود که اصلا اضافه وزن نداشتم ولی از وزن دلخواهم دور بودم.خلاصه رفتم سراغ رژیم کتوژنیک و در ۲ ماه ۸ کیلو کم کردم.در هفته دوم تثبیت به سر میبردم که  دو یا سه روز خونه خاله ام دعوت شدیم و اونجا اصلا رژیمم رو رعایت نکردم و پرخوری عصبی شدید گرفته بودم.دلیلش هم این بود که سخت ترین رژیم رو در پیش گرفته بودم که من رو از هر نظر محدود میکرد.امروز وقتی رسیدم خونه مطمئن بودم که وزنم اضافه شده و عذاب وجدان شدید داشتم.بعد از کلی حس بد رفتم روی وزنه و دیدم  دقیقا ۲ کیلو اضافه کردم،حال خیلی بدی داشتم و دوباره پرخوری عصبی اومد سراغم و تا جایی که تونستم غذا خوردم‌.انقدر خوردم که معده ام در حال پاره شدن بود(چون معدم کوچیک شده بود و ظرفیت نداشت)از عذاب وجدان رفتم سمت پتو و فقط سعی کردم بخوابم و تا ساعت ۵ و نیم بعداز ظهر خوابیدم و زمانی که بیدار شدم پر از بغض ناراحتی بودم که چرا ژنتیک من اینجوریه و در دو روز انقدر چاق شدم و کلی گریه کردم بخاطر زحماتی که کشیده بودم و …تا اینکه سر نماز شب دلم شکست و خیلی گریه کردم و از ته دلم از خدا خواستم که دیگه هیچ وقت چاق نشم.چند ساعتی از گریه و حرفم با خدا گذشت که خیلی هدایتی سمت سایت استادم عباسمنش رفتم و انگار یکی بهم میگفت لبرو قسمت سوالات کلمه وزن رو سرچ کن شاید عبارت تاکیدی یا راهی برای ثابت موندن وزن باشه! رفتم و اینکارو کردم.یکی دوتا کامنت رو خوندم و یکی از دوستان سایت عطارروشن رو معرفی کرده بودن.سریع سرچ کردم و وارد وب سایت شدم و دیدم بله……….. خداوند به طرز عجیبی من رو به سمت این خواسته ام هدایت کرد و الان که دارم مینویسم خودم از تعجب نمیدونم باید چیکار کنم….دوباره تصمیم داشتم رژیم سختم رو پیش بگیرم ولی توی فایل اولی که دانلود کردم اقای عطار گقت باید شجاعت به خرج بدین و دیگه هر رژیمی که داشتین رو رها کنین!!!! کار خیلی عجیب و سختی بود ولی باید ریسک کنم تا نتیجه همیشگی بگیرم….راه های فراوونی برای لاغری موضعی هست! در زمان کم..اما برمیگرده و افسردگی بعد از برگشت وزن از هررررررچیزی در این دنیا بدتره..!!و این بود داستان قشنگ هدایتم به سمت سایت تناسب فکری …و به قدری خوشحالم که من برگزیده خداوندم که حد ندارههه

   ۳_چرا دوست دارم لاغر بشم؟ چون میدونم آرمیتای لاغر رو خیلی بیشتر دوست دارم،دنیا یک ارمیتای متناسب و رویایی به من بدهکاره،چون دلیلی داشته که به اینجا هدایت شدم،چون من لیاقت راحت و اسون لاغر شدن رو دارم،چون وقتی لاغر بشم اعتماد به نفس از دست رفتم بالا میره و…۴_چرا تصور میکنم روش لاغری با ذهن روش صحیح برای لاغری است؟اول از همه چون خداوند من رو به این سمت هدایت کرده قطع به یقین روش صحیحه،چون اینبار من به دنبال لاغری با ذهن نبودم و خدا من رو به این سمت هدایت کرد.به نحوی من لاغری رو انتخاب نکردم بلکه برای لاغری انتخاب شدم..از یک جا به بعد عاشق کار های آسون شدم.و حالا میدونم اگر این راه آسونه باید برام طبیعی باشه چون روال جهان هستی همینه،آسون و راحت باید به همه چی رسید نه با رنج و سختی…پس لاغری من باید به صورت خود به خود باشه که فقط با این روش میتونم بهش برسم.

   پ.ن: رابطه ای که بین من و خدام هست خیلی خاصه،خدا همیشه هوای منو داشته.همین که از سن کم به سایت های عالی هدایت شدم و مسیر زندگیم عوض شد و بلافاصله بعد از رژیمم تونستم به این سمت هدایت بشم تا دوباره چاق نشم…اینا همه نشونه اینه که خدا چقدر من رو دوست داره و چقدر همیشه حواسش به من نیست..خدارو میلیاردها بار شکر میکنم که به سمت این سایت هدایت شدم..خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   nasrinmazi1364@gmail.com
   1400/04/27 14:42
   مدت عضویت: 516 روز
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 52 کلمه

   من سال ۹۶با این روش وزن زیادی کم کردم و جزو شگفتی سازها شدم ولی آموزش ها و فایل ها رو دنبال نکردم و فکر کردم دیگه تمومه در صورتی که باید هر روز ادامه میدادم الان به وزنی بیشتر از شروع کار ۴سال پیش رسیدم و تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آرمیتا صدیقی
    1400/04/28 11:51
    مدت عضویت: 536 روز
    امتیاز کاربر: 77
    محتوای دیدگاه: 21 کلمه

    سلام دوست گلم.خوش اومدی^^

    مطمئنم اگر یک بار نتیجه عالی گرفتی باز هم میتونی.خوشحالم که اسمت رو توی سایت میبینم.موفق ترین باشی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryammansoori20@gmail.com
   1400/04/24 21:03
   مدت عضویت: 516 روز
   امتیاز کاربر: 51
   محتوای دیدگاه: 232 کلمه

   به نام خداي مهربان و سلام به همه دوستان با انگيزه و استاد گرامي

   من تقريبا حدود ١٥ سال دائما به دنبال تناسب اندام ازطريق رژيم ، نخوردن ،ورزش، قرص لاغري بودم و تو اين راه نتائجي هم ميگرفتم اما بسيار كوتاه مدت وموقت و هميشه بين خوردن و نخوردن با خودم جنگ داشتم و هيچوقت از نعمتي كه خدا به من عطا كرده بود لذت نميبردم ،، اگر ميخوريم عصبي ميشدم كه چرا خوردم و اگر هم نميخوردم كه باز عصبي ميشدم

   اما خدارو هزاران بار شكر ميكنم كه من رو انتخاب كرد براي قرار گرفتن در اين مسير .. من توي يك گروه شكرگزاري عضو هستم از طريق يكي از دوستان كه در اين گروه هست كاملا اتفاقي اين مسير رو شناختم ايشون داشت از نتايج شكرگزاري و جذب اتفاقات خوبي كه به واسط شاكر بودن داشت، صحبت ميكرد كه گفت يكي از جذب هاي من اشنايي مسير لاغري با ذهن بوده و من چقدر خوشحالم و انرژي گرفتم چون ايشون هم دچار اضافه وزن هستن.. خيلي به نظرم جالب اومد و همون لحظه ازش خواستم كه من رو هم با اين سايت اشنا كنه و اين شد هديه خداوند به من تا بلاخره به ارامش فكري و جسمي در اين زمينه برسم. بايد بگم اول از خداي مهربانم ممنونم وبعد از اقاي عطا روشن گرامي كه تجربياتشون رو در اختيار ما قرار ميدهند و ما رو توي اين مسير تنها نميگذارند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آرمیتا صدیقی
    1400/05/02 10:54
    مدت عضویت: 506 روز
    امتیاز کاربر: 192 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 46 کلمه

    سلام دوست عزیزم.

    هربار داستان هدایت یکی رو میشنوم بیشتر باورم میشه که این سیستم داره کار میکنه،کسانی که لایق هستن و در مدار هستن به این سایت میرسن و چه از این بهتر..

    امیدوارم الان که من دارم دیدگاهت رو میخونم در بهترین شرایط جسمی بوده باشی^^ 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   moradiisomaih@gmail.com
   1400/04/24 04:43
   مدت عضویت: 651 روز
   امتیاز کاربر: 60
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   جواب من به سوالات گام سوم:   1-من دوبار در زندگیم تا قبل از آشنایی با این دوره لاغرشده بودم، بار اول با نخورد ن در تابستون از 70به59رسیدموباردوم  با ورزش تردمیل .دو وکم خوری حدود یک ماه شایدم کمی بیشتر از 75به69رسیدم.،      2-من توی یوتیوب بافایلی از شما آشنا شدم  قبلنا خیلی درمورد روشی ساده واسه لاغر شدن گشتم چون با قانون جذب آشنا  بودم ود  دنبال یه نفر میگشم که از این راه متناسب شده باشه با فایلای امیر همتی اشنا شدم نمیدونم چجوری شد که از اونطریق رفتم یوتیوب وبعد فایلی از درسای شما در مورد لاغری باذهن بالا اورده بود یه فایل از دوازده جلسه همه رو دانلود کردم فایل اول تاپنجم وششم توی همون روزا گوش دادم تمرینم خلاصه نوشتم تو دفترم اما درک نکردمو رهاش کردم رفتم یک ماه تمرین ای اف تی نتیجه خاصی از اونم نگرفتم اما دوباره برگشتم این سایت واین بار باقدرت وتعهد برگشتم واز انتخابم راضیم ممنون استاد. 3-   چون از چاقی خسته شدم، چون بعد زیمانم خیلی چاق وزشت شده بودم، چون از حسرت لاغر ی دیگران خسته شدم، چون دنبال یه راه اسون میگشتم لاغر بشم، چون دوست داشتم ثابت کنم که میشه واسه همیشه لاغر شد ،چون اعتماد به نفسم بخاطر چاقیم پایین اومده بود، 4-تصور نمیکنم. ولی دوست دارم بهش اعتماد کنم چون حالم خوبه ، سختی نداره و هراندازه بخوام میخورم و باورای ذهنیمو که ایمان دارم خیلی اشتباه بوده دارم با این دوره تغییر میدم و. شادترم ، روحیه ام عالی میشه چون وقتی قانون جذب میگه همه چی ارتعاشات ماست پس منم اومدم ارتعاشاتمو درست کنم مثبتشون کنم که واسه همیشه لاغربشم و لاغر بمونمو باورم به قدرت ذهنم بالاتر بره و اعتماد به نفسمو به دست بیارم

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/20 00:32
   مدت عضویت: 534 روز
   امتیاز کاربر: 816 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,060 کلمه

   به نام خداوند مهربان