0

اخبار فنی سایت

بخش فنی سایت
اندازه متن

در این قسمت آخرین تغییرات در بخش های مختلف سایت جهت اطلاع و استفاده کاربران منتشر می شود.


اصلاح خطای بخش دیدگاه

در برخی مواقع بعد از نوشتن دیدگاه و ارسال آن با خطای (برای ثبت دیدگاه باید وارد سایت شوید) مواجه می شدید و بعد از اقدام به ورود نوشته شما از بین می رفت. به لطف خدا این مساله برطرف شده است و انشاالله با این مشکل مواجه نخواهید شد. (مشاهده فیلم آموزشی)

افزودن به لیست علاقمندی‌ها در جلسات دوره

دکمه (افزودن به لیست علاقمندی‌ها) به انتهای جلسات دوره‌های آموزشی اضافه شده است. با استفاده از این امکان می توانید جلسات آموزشی مورد علاقه خود را به لیست (🤍مطالب مورد علاقه) در ناحیه کاربری اضافه کنید.

افزودن به لیست علاقمندی

در انتهای مطالب سایت دکمه (افزودن به لیست علاقمندی‌ها) اضافه شده است که با زدن این دکمه مطلیی که در حال مشاهده آن هستید به لیست مطالب مورد علاقه شما اضافه خواهد شد. لیست مطالب را می توانید در ناحیه کاربری و بخش (🤍مطالب مورد علاقه) مشاهده کنید. به این ترتیب دسترسی شما به مطالب مورد علاقه تان ساده تر خواهد شد.

حالمو بهتر کن

در صفحه اصلی سایت زیر بنر اصلی دکمه (حالمو بهتر کن) اضافه شده است که با زدن آن به یکی از مطالب سایت هدایت می شوید. اگر به دنبال حال بهتر هستی این دکمه را کلیک کن. سپس به صفحه‌ای از سایت هدایت خواهی شد که با استفاده از محتوای آموزشی یا دیدگاه های دیگران حالت بهتر خواهد شد. صفحه‌ای که برای تو باز می‌شود‌، تا ۲۴ ساعت تغییری نمی‌کند و جالب اینکه آن صفحه‌، با صفحاتی که برای دیگران نمایش داده می‌شود‌، تفاوت دارد.

سن کاربران

چنانچه علاقمند هستید سن شما در کنار نام کاربری در سایت نمایش داده شود به بخش تنظیمات ناحیه کاربری مراجعه کنید و تاریخ تولد خود را وارد کنید. به این ترتیب سن شما در کنار نام کاربری و پروفایل عمومی نمایش داده می شود.

استوری

اضافه شدن بخش استوری به سایت جهت اطلاع رسانی بروزرسانی ها، دیدگاه های منتخب، اخبار مربوط به سایت و هر اتفاقی که در سایت رخ می دهد. هر استوری حاوی مطلبی است که از طریق لینک پایین آن قابل مشاهده می باشد.

صفحه بندی دیدگاه

در پروفایل عمومی کاربران به صفحات مربوط به دیدگاه های کاربر امکان صفحه بندی اضافه شد. به این ترتیب خواندن دیدگاه های بیشتر کاربران ساده تر شده است و به راحتی می توانید دیدگاه های بیشتری از کاربر مورد علاقه خود را بررسی کنید.

گنجینه آموزشی رایگان

قسمت جدیدی در منوی سایت تحت عنوان (گنجیه رایگان) اضافه شده که شامل لیست تمام محتوای رایگان سایت در دسته بندی های مختلف است. در این قسمت محتوای رایگان به ترتیب تاریخ قرارگیری روی سایت نمایش داده می شود.

اطلاع از پاسخ دوستان در همفکری

چنانچه تمایل دارید از پاسخ های دوستان به سوال مورد علاقه خود در بخش همفکری مطلع شوید می توانید دکمه (به من اطلاع بده) در پایین سوال مطرح شده را فعال کنید.

آلبوم شگفتی سازان (موبایل)

با توجه به استقبال اعضای سایت در استفاده از آلبوم شگفتی سازان، جهت سهولت در دسترسی به این صفحه دکمه (تصاویر شگفتی سازان) در صفحه اصلی در کنار دکمه داستان لاغری من در نمایشگرهای موبایل اضافه شد.

👥 مدال‌های همفکری

اضافه شدن مدال به پاسخ های ثبت شده در بخش همفکری. بدین ترتیب نوشته های دوستانی که در بخش همفکری مشارکت میکنند با دریافت مدال طلایی یا فنی متمایز خواهند شد.

👥 همفکری

آخرین تحول سایت تناسب فکری در سال (۱۴۰۱) اضافه شدن بخش همفکری به منوی سایت می باشد. در همفکری می توانید سوالات خود را مطرح کرده و به سوالات دیگران پاسخ دهید و به رشد و گسترش آگاهی در ذهن خود و دیگران کمک کنید.

اطلاع رسانی مطلب جدید

هر زمان مطلب جدید روی سایت قرار داده شود پس از اولین مراجعه کاربر به سایت (فقط یک بار) پیام مطلب جدید به شکل پاپ آپ به شما نمایش داده می شود. با استفاده از دکمه های عملیاتی انتهای پیام می توانید انتخاب کنید که همان لحظه مطلب جدید را مشاهده کنید یا بعدا این کار را انجام دهید. می توانید از بخش تنظیمات ناحیه کاربری امکان نمایش اطلاع رسانی مطلب جدید را غیرفعال کنید.

پروفایل کاربری عمومی

از این پس می توانید با کلیک کردن بر روی نام هر کاربر به اطلاعاتی درباره او دسترسی داشته باشید. توضیحات شخصی، دوره های خریداری شده،‌دیدگاه های ثبت شده و همچنین نشانه های موفقیت او در مسیر تغییر کردن. برای کسب اطلاع بیشتر توضیحات متنی و ویدیوی آموزشی را تماشا کنید.

پروفایل کاربری

دریافت موقعیت مکانی

ممکن است به هنگام وارد شدن به سایت تناسب فکری با پیامی از سوی مرورگر مواجه شدید که از شما اجازه می گیرد تا امکان تشخیص موقعیت مکانی شما را برای سایت تناسب فکری فعال کند. این پیغام برای تشخیص زمان محل زندگی شما برای نمایش سایت در حالت شب یا روز می باشد.

آیکون حالت شب در منوی سایت (موبایل)

با استفاده از دکمه حالت شب می توانید به دلخواه خود زمینه سفید سایت را به رنگ تیره تغییر دهید تا مطالعه در شب آسان تر و لذتبخش تر شود. ضمنا بر اساس ساعت طلوع و غروب خورشید حالت شب و روز در سایت فعال می شود اما می توانید با دکمه حالت شب به دلخواه آن را فعال یا غیرفعال کنید.

آیکون حالت شب در منوی سایت (ویندوز)

با استفاده از دکمه حالت شب می توانید به دلخواه خود زمینه سفید سایت را به رنگ تیره تغییر دهید تا مطالعه در شب آسان تر و لذتبخش تر شود. ضمنا بر اساس ساعت طلوع و غروب خورشید حالت شب و روز در سایت فعال می شود اما می توانید با دکمه حالت شب به دلخواه آن را فعال یا غیرفعال کنید.

ذخیره دیدگاه بعد از ارسال

این امکان برای رفع مشکل دوستان در حذف ناگهانی دیدگاه قبل از ارسال کردن ایجاد شده است. از این پس حتی در صورت ارسال موفق دیدگاه در صورتی که دوباره به همان صفحه برگردید پیغام (متن ذخیره شده دارید) نمایش داده میشود. چنانچه از ارسال دیدگاه خود اطمینان دارید با زدن دکمه (نه) می توانید بخش دیدگاه را از نوشته قبلی خود خالی کنید.

اضافه شدن آیکون لامپ به منوی دسکتاپ

این آیکون مربوط به تغییراتی است که در سایت ایجاد می شود. هربار که مشاهده کردید این آیکون چشمک می زند به این معنی است که تغییری جدید در سایت ایجاد شده است.

پیدا کردن آخرین دیدگاهی که خوانده ام

با استفاده از دکمه قرمز رنگی که در بخش دیدگاه قرار داده شده است می توانید به آخرین دیدگاهی که خوانده اید منتقل شوید. برای استفاده از این امکان باید بعد از خواندن دیدگاه ها دکمه (این دیدگاه را خواندم) را زده باشید.

شماره دار کردن قسمت امتیازدهی مطالب

این تغییر به دلیل اشتباه در ثبت ۱ ستاره به جای ۵ ستاره اعمال شده است. از این پس بدون اشتباه می توانید امتیاز مورد نظر را ثبت کنید.

تنظیم دریافت ایمیل های ارسالی از طرف سایت

با مراجعه به پیشخوان کاربری و قسمت تغییر مشخصات و ارسال ایمیل می توانید دریافت ایمیل های اطلاع رسانی از طرف سایت را مدیریت کنید.

اضافه شدن امکان جستجو نویسندگان

جستجو در نویسندگان دیدگاه امکان جذابی است که به وسیله آن می‌توانید دیدگاه‌های دوستان خود را جستجو کنید. همچنین می‌توانید دیدگاه‌های قبلی خود را به سادگی پیدا کرده و مطالعه کنید.

تغییر اندازه فونت دیدگاه‌ها

این امکان به منظور سهولت در خواندن دیدگاه ها می باشد. با استفاده از دکمه های (+ ، -) در بخش دیدگاه می توانید سایز نوشته‌ها را به اندازه دلخواه تغییر دهید. این تغییر برای همه دیدگاه ها اعمال می شود.

مشاهده آخرین مطلب

از این پس با هر بار مراجعه به دوره‌های آموزشی رایگان پیامی نمایش داده می‌شود که از شما سوال می‌کند: آیا می‌خواهید به آخرین مطلبی که از این دسته‌بندی مشاهده کرده‌اید بروید؟ چنانچه تایید کنید به آخرین مطلب مشاهده شده منتقل خواهید شد و با فشار دادن دکمه (خیر) همه جلسات نمایش داده خواهد شد.

رفتن به گام قبل و بعد

در دوره های آموزشی رایگان و محتواهایی که به صورت سریالی هستند دکمه های رفتن به گام قبلی و رفتن به گام بعدی اضافه شده است. بدین ترتیب بعد از مشاهده هر جلسه به راحتی می توانید با استفاده از این دکمه ها به جلسه بعد یا قبل بروید.

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.33 از 49 رای

https://tanasobefekri.net/?p=36199
14 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار مهلا
   1402/11/15 10:56
   مدت عضویت: 297 روز
   امتیاز کاربر: 7195 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 11 کلمه

   باسلام و خسته نباشید 

   گنجینه رایگان برای من باز نمیشه،مشکل از کجاست؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 18 کلمه

    سلام و درود
    گنجینه رایگان لیست محتوای‌ رایگان سایت می باشد و مشکلی برای باز شدن مشاهده نشد.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شمیم
   1402/09/19 17:08
   مدت عضویت: 282 روز
   امتیاز کاربر: 3570 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 12 کلمه

   چقدر عالی که برای کار وهدفتون این میزان ارزش قائل هستید.موفق وسربلندباشید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 40660 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 98 کلمه

   به نام خالق بی همتا

   سلام استاد گرامیم 

   خسته نباشید 

   واقعا لذتبخشه این عشق و علاقه‌ی شما در مسیر تناسب فکری و قطعا انگیزه و  عشق همه ی ما رو چندین برابر میکنه ،

   اتفاقا خیلی پیش میاد برام که دوست دارم شناخت بیشتری از کسی که دیدگاهش رو می خونم داشته باشم ، مثلا محل زندگی بعضی از دوستان رو که خودشون اشاره میکردند که در خارج از کشور هستند به نظر من ایجاد اطمینان بیشتری میکنه و حس خوبی به آدم میده .

   بسیار سپاسگذارم از زحماتتون 

    و آرزوی بهترین ها رو برای خودتون و خانواده ی محترمتون دارم .

   خدا نگهدارتون .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 11 کلمه

    سلام و درود
    از لطف و محبت شما دوست عزیز سپاسگزارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شهربانو باقری
   1402/06/12 12:03
   مدت عضویت: 1445 روز
   امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 181 کلمه

   سلام   استاد جان  امیدوارم حالتون عالی باشه در سلامتی کامل  در کنار خانواده  محترم  

   یه مدته  که  از مطالب آموزشی  سایت  فاصله گرفتم  ولی گاهی چندتا دیدگاه  خوندم  ولی چیزی ننوشتم   احساس کردم  ذهنم و جسمم  ، هر دو   خسته  هستن   احتیاج به تنوع   از نظر توجه به  مسائل دیگه  زندگیم دارم   ..من بزودی برمی گردم سر تمریناتم 

      چقدر عالین  تغییراتی که در سایت اعمال کردید..مثلا  امکان  اضافه کردن  سن  به مشخصات کاربری  هنرجویانتون  .اتفاقا من همیشه دوست داشتم بدونم   دیدگاه کاربری  که می خونم   چند سالشه     …خوشبختانه  سایت تناسب فکری  با تلاش و عشق بی وقفه شما  روز بروز کاملتر و جذابتر میشه  …

   ایمان دارم سایتی که خداوند   پشتیبانشه  باید که از همه سایتهای آموزشی دیگه جلو بزنه ، ممتاز بشه  .سایتی که قراره جهانی بشه  طوری که به زبانهای  بین المللی ترجمه و در اختیار علاقمندان قرار بگیره ..

   استاد عزیزم ، من به شما  صمیمانه  بابت پیشرفت  روزافزون   سایت ،تبریک  عرض می کنم  و از خداوند  موفقیتهای بیشتری را برای شما و سایت  محبوبمان   آرزومندم ….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 43 کلمه

    سلام و درود
    از لطف و محبت شما دوست عزیزم سپاسگزارم و خوشحالم افراد عالی در سرزمین لاغرها همراه من هستند
    انشاالله هرجا که هستید در بهترین احساس باشید و منتظر خواندن نوشته های عالی و نتایج شگفت انگیز شما هستم.
    در پناه خداوند متعال

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار شهربانو باقری
     1402/06/14 16:25
     مدت عضویت: 1445 روز
     امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 187 کلمه

     سلام  استاد عزیزم     امروز  با  به تن کردن دامن  سایز  ۴۸ که براحتی  پوشیدم  خیلی خوشحال شدم  کاملا به یاد دارم  که هنگام ورود به سایت محبوبم  تناسب فکری  سایزم  ۵۴ بود   درنتیجه  مشخصه که  سه سایز کم کردم  و این  برای خودم اسباب خوشحالی و شگفتی است …

     با وجود اینکه هنوز  مونده که به سایز  ۴۲ و اندام ایده آلم‌ برسم  خیلی تمایل دارم  عکسای قبل و بعد  خودمو  براتون بفرستم  ..با دیدن  عکسم در آلبوم  ،ذوق و شوقم برای  ادامه راه و انجام  بهتر تمرینات و تصحیح هر چه بیشتر  رفتارم  با سرعت بیشتری  به سمت  متناسب شدن حرکت  می کنم  دو سایز دیگه کم کنم  عکس  سوم  با سایز ۴۴رو هم می فرستم‌ و عکس آخر  سایز  ۴۲  خواهد بود … و این‌پایان  مسیر اول  که کاهش وزن با قدرت ذهن خواهد بود  بدون  اعمال  هیچگونه رژیمی  و انجام  هیچ مدل فعالیت ورزشی  و سپس  مسیر  دوم  که ادامه همین مسیر خواهد بود تا روزی که زنده هستم و هدفم تثبیت وزن  و  ماندگار شدن  تناسب اندامم خواهد بو د  …خصوصی هم پیام فرستادم در این جهت …ممنون میشم ببینید …

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 2 کلمه

   مبارک است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شهربانو باقری
   1401/12/28 00:27
   مدت عضویت: 1445 روز
   امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 93 کلمه

   سلام   استاد گرامی ،

   چقدر عالین  تغییراتی که در سایت اعمال کردید …خوشبختانه  سایت تناسب فکری  با تلاش و عشق بی وقفه شما  روز بروز کاملتر و جذابتر میشه  …

   سایتی که خداوند   پشتیبانشه  باید که از همه سایتهای آموزشی دیگه جلو بزنه ، ممتاز بشه  .سایتی که قراره جهانی بشه  طوری که به زبانهای  بین المللی ترجمه و در اختیار علاقمندان قرار بگیره ..

   استاد عزیزم ، من به شما  صمیمانه  بابت پیشرفت  روزافزون   سایت ،تبریک  عرض می کنم  و از خداوند  موفقیتهای بیشتری را برای شما و سایت  محبوبمان   آرزومندم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 30 کلمه

    سلام و درود
    از لطف و محبت شما دوست عزیز سپاسگزارم
    به لطف خدا در سال ۱۴۰۱ تغییرات زیادی اعمال شد و انشاالله در سال جدید این روند ادامه خواهد داشت.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار somi13700
   1401/11/26 12:12
   مدت عضویت: 1468 روز
   امتیاز کاربر: 8493 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 290 کلمه

   سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی

   نمیدونم چطور توصیف کنم و تشکر کنم ولی این همه تغییر محشر در سایتی که مدیرش شما هستین میزان عشق و علاقه تون نسبت به کارتون نسبت به هدفتون و ازهمه مهمتر نسبت به شرکت کننده هایی مثل من ولع بی نهایتی رو ایجاد میکنه

   اینجا مثل هزارتوی جالب و شگفت‌انگیز که هرچقدر بیشتر کنکاش کنم بیشتر کنجکاو میشم و با پیدا کردن جواب و شنیدن موضوعاتی که هرگز به ذهنم خطور نکرده بیشتر شگفت زده و متعجب میشم بهترین لذت احساس  سلامتی آرامش و خلق رویا از طریق ذهن ناخودآگاه

   دوستی با تناسب و شروع یک مسیر زیبا و کسب موفقیت هایی که در خواب هم نمی‌دیدم

    بی نهایت خرسند و راضی هستم 

    هیچ باشگاهی وجود نداره که با توجه به احساس و اهمیت روحیه و آرامش برای کسب موفقیت اقدام کنه

   یا هیچ دکتر قسم خورده ای وجود نداره با این میزان از پشتیبانی و ایجاد انگیزه و پاسخ به سوالات و پیگیری اونم به شرط پرداخت فقط در اولین ورود و استفاده رایگان در مرحله های بعدی رو ایجاد کنه چون برای هربار ویزیت دکتر درخواست هزینه پرداخت میشه 

   یا کدوم عطاری هست که اول به احساست توجه کنه این همه وقت بذاره و توضیح بده که چه شرایطی از سپاسگزاری خدا رو اول باید ایجاد کنه و چه احساسی از مصرف دمنوش های تلخ و بدمزه اول صبح رو ازت بپرسه

   بدون هیچ رنج وسختی یا پیاده روی و رژیم های سخت و طاقت فرسا اول به احساسم توجه میکنه میگه اولویت خودم هستم هر وقت حالم خوب بود هر وقت اشتیاق داشتم ایجاد فرصت برای خودم ارزش قائل شدن برای خودم و خیلی چیزهای دیگه

   بی نهایت سپاسگزارم استاد عزیز

   خدایا تو پروردگار عالم و همه چیز هستی من را در ادامه تهیه فایل های ارزشمند یاری بفرما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 11 کلمه

    سلام و درود
    از توضیحات زیبا و خوش احساس شما سپاسگزارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شهربانو باقری
   1401/10/08 22:48
   مدت عضویت: 1445 روز
   امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

   سلام استاد عزیزم  وقت بخیر ،

   از ایجاد این همه امکان در سایت به شما  تبریک و خدا قوت میگم ….

   این امکانات ایجاد شده  ،یک به یک ارزشمند و بسیار مفید فایده  بوده و به سهولت کار و تمرین در سایت  خیلی کمک خواهد کرد   …‌  خصوصا امکان مربوط به جستجوی نویسنده مورد نظر  ..‌…  و همچنین آیکون لامپ در گوشه پایین سایت که هر لحظه می تونیم راحت پیام خصوصی  در رابطه با مسایل آموزشی و یا مشکلاتی که برامون پیش می آد  براتون  ارسال کنیم ….

    وجود  امکانات ایجاد شده  ذوق و شوق  موندن  در سایت رو بالا می بره ..

   صمیمانه  از زحمات شبانه روزی شما  تشکر  می کنم …   زنده و پاینده باشید…‌

   شاگرد همیشگی شما  :  شهربانو باقری

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم