0

داستان لاغری من

داستان لاغری من می تواند داستان لاغری همه افرادی باشد که اضافه وزن دارند.

من رضا عطارروشن هستم، مدرس لاغری با ذهن

خدا را سپاس گزارم که در این جهان مجازی پذیرای حضور شما دوست عزیز هستم.

احساس غرور می کنم.

تا همین چند سال قبل، فکر اینکه لاغر شوم و از آن مهمتر لاغر شدن را به دیگران آموزش بدهم، حتی در ذهنم نمی گنجید.

خانواده ام هیچ گاه انتظار نداشتند من لاغر شوم و هرگز فکر نمی کردند روزی برسد که فرزند چاق آنها مدرس لاغری با ذهن شود.

این تنها به خاطر انتخاب من است که در این مقطع از زندگی، در جایگاه متفاوت از چند سال گذشته ام ایستاده ام.

ذوق و شوق لاغر شدن پس از ۳۵ سال تلاش بی نتیجه و تغییرات شگرفی که لاغر شدن در زندگی ام ایجاد کرد سبب شد که سایت تناسب فکری را به نیت ترویج لاغری با ذهن و کمک به افرادی که رویای لاغر شدن دارند راه اندازی کنم.

این وب سایت با هدف آموزش زبان لاغری (کاهش وزن و تناسب اندام) از طریق مدیریت ذهن (لاغری با ذهن)  ایجاد شد و هدف من از ایجاد این وب سایت ترویج راهکارهایی ساده و شگفت انگیز جهت دست یابی به تناسب اندام همیشگی می باشد.

روشی که با بکارگیری آن در ابتدا خودم به تناسب اندام ایده آل رسیدیم و سپس بسیاری از دوستانی که از طریق تلگرام با من در ارتباط بودند، با استفاده از آن به نتیجه دلخواه رسیدند و از نتایج به دست آمده شگفت زده شدند.

نتایج عالی که دوستان کسب کردند (آلبوم شگفتی سازان) سبب شد تا برای گسترش این روش شگفت انگیز اقدام به ایجاد راه مناسب تری برای ارتباط با افرادی کنم که مشتاق متناسب شدن و مهمتر از آن متناسب ماندن هستند.

عدم اطلاع و آگاهی من درباره عملکرد و تاثیر قدرت ذهن در وضیت چاقی سبب شد تا سال ها تلاش من برای لاغر شدن از طریق روش های لاغری بی نتیجه باشد و من هر سال چاق تر و ناامیدتر از سال قبل می شدم.

به لطف خدا با قرار گرفتن در مسیر لاغری با ذهن و کسب نتایج عالی متوجه شدم که مشکل همه چاق های دنیا این است که هیچ اطلاع و آگاهی از عملکرد ذهن خود ندارند. از این رو تصمیم گرفتم پیش نیازهای لازم جهت استفاده از قدرت ذهن برای لاغر شدن را در دوره آموزشی مبانی لاغری با ذهن با دوستانم به اشتراک بگذارم.

من عقیده دارم چاقی زبان مشترک همه افرادی است که اضافه وزن دارند. ما زبان چاقی را یک شبه یاد نگرفته ایم بلکه آرام آرام با تاثیر گرفتن از گفته ها و عقاید اطرافیان خود به زبان چاقی مسلط شده ایم.

بنابراین برای لاغر شدن نیز باید به همان شیوه عمل کنیم و زبان لاغری را بیاموزیم. به همین دلیل دوره آموزشی ورود به سرزمین لاغرها به منظور یادگیری گام به گام زبان لاغری تهیه و ارائه شد. دوره ای که ابتدا در سال ۹۵ از طریق تلگرام در اختیار علاقمندان قرار گرفت و در مدت کوتاهی باعث شگفتی استفاده کنندگان شد.

در چند سال اخیر بارها این دوره بروزرسانی شد و نکات مهم و تاثیرگذاری که در چند سال اخیر با استفاده و آموزش این روش منحصربفرد درک کردم به محتوای آموزشی اضافه شد.

هرچه بیشتر در مسیر لاغری با ذهن پیش رفتم به این درک رسیدم که برای ثبات فرمول های ذهنی لاغری نیاز دارم تا شخصیت یک فرد متناسب را در خودم ایجاد کنم. به این ترتیب می توانم قدرت زبان چاقی که از سالها قبل در ذهن من ایجاد شده است را کم اثر کنم.

تحقیق و تمرین چند ساله من برای ایجاد شخصیت یک فرد متناسب سبب شد تا دوره آموزشی پاکسازی چاقی ذهن تهیه و ارائه شود. دوره ای که به علاقمندان به لاغری کمک می کند تا آثار مخرب و خاطرات آزاد دهنده دوران چاقی را از ذهن خود پاک کنند.

به این ترتیب تصاویر ذهنی چاق که از قبل در ذهن ناخودآگاه ما شکل گرفته و باعث بروز واکنش های رفتاری می شوند از طریق تمرینات ذهنی و عملی با تصاویر ذهنی متناسب کننده جایگزین می شوند. به این شکل شخصیت یک فرد متناسب را در خود ایجاد می کنیم و برای همیشه از بودن در وضعیت تناسب اندام لذت می بریم.

ترس از غذاها و نگرانی از چاق شدن بعد از غذا خوردن، مهم ترین مانع ذهنی افراد چاق برای لاغر شدن است.

۳۵ سال تصور می کردم که چاقی من بخاطر پرخوری کردن است و از آنجا که اراده رژیم گرفتن و کمتر غذا خوردن را ندارم پس تا ابد چاق خواهم بود اما لاغری با ذهن به من کمک کرد تا موانع ذهنی خود درباره غذاها و واکنش های رفتاری خودم را اصلاح کنم و در عین حالی که از هر غذایی به هر اندازه ای که دوست دارم می خورم اما همچنان جسم من در مسیر متناسب تر شدن و رسیدن به حالت ایده آل خود حرکت می کنید.

این رویای همه افراد چاق است که بدون ترس و نگرانی غذا بخورند و اطمینان داشته باشند که غذا خوردن نه تنها باعث چاقی آنها نمی شود. این رویای همه افراد چاق است که در انتخاب و مقدار غذاهای مورد علاقه خود احساس آزادی و امنیت داشته باشند.

در تمام سال هایی که چاق بودم دوست داشتم بدون ترس و نگرانی غذا بخورم. دوست داشتم به هر اندازه که میل دارم غذا بخورم و از خوردن هیچ غذایی ترس و نگرانی چاق شدن نداشته باشم.

پس از چند سال عمل کردن به تمرینات لاغری با ذهن باعث افزایش مهارت من در درک عملکرد مغز و تاثیر آن بر واکنش های رفتار و از آن مهمتر افکارم شد. من به این درک رسیدم که اگر اطلاعاتی که درباره وضعیت جسمی و رفتاری که در مغزم ثبت شده است را اصلاح کنم بدون نیاز به اراده و تصمیم قاطع می توانم در هر شرایط واکنش رفتاری مناسب داشته باشم.

وقتی واکنش رفتاری صحیح داشته باشم به صورت خودبخودی آرامش و احساس اطمینان از عملکرد خودم خواهم داشت و این پروسه به مرور می تواند باعث بهبود وضعیت جسمی و تجربه تناسب اندام ایده آل برای من شود.

روشی که همه افراد متناسب از آن برای متناسب بودن استفاده می کنند البته بدون اینکه بدانند به چه شکل این برنامه در مغز آنها ایجاد شده است.

دستاورهای چند ساله برای تغییر فرمول های مغزی موثر در اشتها و کنترل افکار چاق کننده در دوره آموزشی اصلاح پرخوری و اشتها در مغز ارائه شده است و دوستانی که علاقمند به درک عملکرد مغز و یادگیری چگونه تغییر دادن فرمول های چاقی مغز دارند می توانند با استفاده از این دوره فوق العاده تجربه متفاوتی از افکار و رفتار همسو با تناسب اندام داشته باشند.

آنچه در داستان لاغری من ارائه شد شرح حال مختصر و فشرده ای از مسیری است که از سال ۱۳۹۴ آغاز شد و همچنان با قدرت و انگیزه در حال ادامه دادن آن هستم.

به شما دوست عزیزم اطمینان می دهم هر صفحه یا مطلب از سایت تناسب فکری را باز کنید با دریچه ای از آگاهی روبرو خواهید شد که درک و به کارگیری آن می تواند تغییر موثری در افکار و عملکرد شما در زندگی داشته باشد.

با اشتیاق و انگیزه تغییر کردن در سرزمین لاغرها جستجو کنید. به شما اطمینان می دهم در مدت کوتاهی به این نتیجه می رسید که شما حتی شبیه چند روز قبل خود نیستید و تغییرات عمیق و تاثیرگذاری در افکار و نگرش شما نسبت به خود، زندگی و حتی خداوند ایجاد شده است.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

29 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار هستی خلیلی
   1403/03/05 10:30
   مدت عضویت: 50 روز
   امتیاز کاربر: 140 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 144 کلمه

   با سلام و دورد خدمت استاد گرامی و دوستان

   امروز۵ خرداد۱۴۰۳من وارد سایت استاد شدم

   منم مثه بسیاری از شما درگیر معضل چاقی هستم بارها با روشهای مختلف وزن کم کردم ولی متاسفانه موقت بوده وسریع وزنم برگشته تمام راهها و روشهای لاغرشدن رو امتحان کردم هر کی هرقرصی پیشنهاد داد خوردم خطرناکترین روشها رو امتحان کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم بقول استاد ما باید علت چاق شدنمونو پیدا کنیم 

   در هر صورت در اوج نا امیدی با روش لاغری با ذهن آشنا شدم خیلی برام جالبه تا حالا انقد حسه خوب و عالی بهم دست نداده بود ،ایمان دارم که میتونم یعنی میتونم نه من باااید موفق بشم من یه انسان قوی هستم من میتونم

   خدارو شکر میکنم که در اوج نا امیدیم دری به رویم باز کرد نوری تابید تا بتونم مسیر روشن تناسب اندام رو طی طریق کنم

   سپاس از خداوند بزرگ و استاد گرامی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 2110 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 209 کلمه

   درود بر شما استاد عزیز ، من از پانزدهم اردیبهشت امسال (۱۴۰۳) و برای چندهمین بار بعد از وزن کردن خودم و مشاهده عدد ۷۹٫۹۰۰ کیلوگرم در نهایت ناباوری (چون تقریبا یک ماه قبلش من ۷۶ کیلوگرم بودم) و استیصال وارد سایت شما شدم . اینکه در طی یک ماه چه اتفاقی افتاد واقعا نمی دونم اما وزن ۷۹٫۹۰۰ برام اصلا خوشایند نبود و اولین آموزشی که دیدم مراقبه لاغری با ذهن بود . بعدش احساس آرامشی عجیب در من شکل گرفت . پذیرش آموزش های شما از اونجایی که قبلاً هم با شیوه لاغری با ذهن آشنایی داشتم خیلی راحت بود اما ماندگاری من و ادامه دادن مطالعه مطالب و دیدن فایل های آموزشی به دلیل شیوایی و قابل لمس بودن کلام شماست . هر مثالی که از دهان شما خارج میشه دقیقاً نمونه ای از اون در مورد رفتارهای خودم در ذهنم نقش می بنده . لازم می دونم به نوبه خودم از شما نهایت تشکر رو داشته باشم که آموزش های رایگان رو در اختیار امثال من قرار می دهید . زمانی که شما صرف تهیه این آموزش ها کرده اید و مطالب ارزشمندی که در این آموزش ها بیان می کنید بسیار بسیار ارزشمند هست . در پناه خدا ، پاینده و مانا باشید .🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 989185470408
   1403/01/28 12:02
   مدت عضویت: 89 روز
   امتیاز کاربر: 3413 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 72 کلمه

   با سلام . من در گذشته راههای زیادی برای لاغر شدن طی کردم که همه بی نتیجه بوده ولی از وقتی با نیروی ذهن آشنا شدم به این نتیجه رسیدم که لاغری کار سختی اون جور که در گذشته فکر میکردم نیست‌ . و فقط باید تمرین زیاد انجام داد. هر چی تمرین بیشتر داشته باشم بیشتر توی ذهنم نهادینه میشه و راحتتر میتونم انجامش بدم. ممنون از شما استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 9912398375
   1402/09/16 12:44
   مدت عضویت: 325 روز
   امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 58 کلمه

   سلام خسته نباشید خوب هستید ببخشید من یه سوال داشتم بارها هفتته اول این فایل رو گوش دادم و هنوز نتونستم وارد هفته دوم بشم هنوز جرعت اینکه بتونم فایل بعدی رو گوش بدم رو ندارم نمیدونم چی کار کنم فکر میکنم نمیدونم که چه طور تمرکز کنم رو گفته هاتون لطفا اگه ممکنه کمکم کنید ممنون میشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 24 کلمه

    سلام و درود
    اصلا نیاز به تمرکز یا توانایی خاصی نداره
    فقط باید ادامه بدی
    گوش کنید و تمریناتی که گفته می شه رو انجام بدید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 28 کلمه

   سلام صبح بخیر من قبلاً صحبتهای شما را گوش میدادم وتودیدگاه هم نظراتم می‌نوشتم ولی هیچگاه پاسخی نگرفتم وارد شدن به سایت شماخیلی دشواره همین الانم نمی‌دونم چیکارکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 32 کلمه

    سلام و درود
    وقت عالی بخیر
    شما الان وارد سایت شدید که تونستید دیدگاه بنویسید
    چه مشکلی در ورود به سایت دارید؟
    در آیکون پشتیبانی مساله رو مطرح کنید تا راهنمایی لازم انجام بشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نرگس
   1402/04/17 12:07
   مدت عضویت: 375 روز
   امتیاز کاربر: 4350 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 366 کلمه

   به نام خدای مهربان که منو به این مسیرو آگاهی های ناب هدایت کرد.باسلام خدا قوت به استاد وهم مسیران تناسب فکری .داستان آشنایی من با این سایت، من که همیشه دنبال یه روشی برای لاغری بودم ولی یه جورایی دیگه از این روش ها هم خسته شده بودم ولی دنبال رژیم ورزش خاص بودم که منو لاغر کنه دنبال یه چیز جدید بودم که جلوی چاقیمو بگیره ومنو از این وضع نجات بده یه روزی با خواهر زاده ام حرف می زدیم که چه روشی بهتره برای لاغری اون به من گفت که میشه با قانون جذب هم لاغر شد ،من که تا به حال چنین اسمی رو نشنیده بودم و اطلاع نداشتم قانون جذب یعنی چی؟؟؟رفتم گوگل وسرچ کردم لاغری با قانون جذب که لاغری با ذهن آورد که سایت شما استاد گرامی بود که واقعا راهنمایی از طرف خدایین برای ما با آگاهی هایی که هیچ جای دنیا نیست،و برای اولین بار احساس کردم کسی که حرف دل منو میزنه خیلی حرف هاتون به دلم نشست انگار یه کوه حس بد از من ریزش کرد وسبک شدم حالم خوب شد و خدارو شکرررر کردم و گفتم آره همینه روش صحیح، با گوش کردن اولین فایل نمی دونم چرا چراغی تو دلم روشن شد از جنس امیدکه آره تو هم میتونی لاغر بشی شورواشتیاقم روز به روز بیشتر میشد از فایل های رایگان بی نظیرتون استفاده میکردم  وتمرینامو انجام میدادم تو دفتر و دیدگاه هارو می‌خوندم ولی همون اول باور کردم که به خواست خدا اینجام اون منو به این مسیر شگفت انگیز هدایت کرده وایمانم قوی تر میشد ویه حسی در من شعله ور میشداین تنهاترین راه درسته البته گاهی هم نجوای منفی باف منو خسته میکرد ولی به کمک خدا بازم ادامه میدادم با راهنمایی های شما استاد هر روز یک دری از آگاهی به رویم باز میشد وقفل های ذهن من باز میشد.وگاهی متعجب میشدم خدا یا واقعا تو چقدر مهربانی که منو به این مسیر هدایت کردی  خدا یا شکررررررت که آگاهم کردی به این مسیر وروش درست هدایتم کردی وهم چنین تشکر می کنم از استاد گرانقدر امیدوارم روز به روز قدم در راهی که گذاشتین که خیره موفق و پیروز باشید و بدرخشید. .وبه امیدموفقیت همه‌ی هم مسیران.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 2110 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 116 کلمه

    درود بر شما بانو . کلمه کلمه ای که در مورد احساس تون قبل از آشنایی با این آموزش ها و بعد از این آموزش ها رو بیان کردید رو من هم عیناً تجربه کردم . وقتی متن شما رو می خوندم انگار خود من بود که نوشته بود . این حس مشترک رو تقریبا همه ما که به دنبال تناسب اندام هستیم تجربه کردیم و اشتراک این دیدگاه های قبل و بعد از آشنایی با تناسب اندام با ذهن انرژی مثبت دو صد چندانی رو برای شخص من ایجاد می کنه که با شور و اشتیاق بیشتر ادامه بدم . سپاس که خیلی روان و صحیح آنچه رو که احساس کردید به اشتراک گذاشتید. 🙏🥰

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 163 کلمه

   سلام وقت شما به خیر:از اونجایی که من باور دارم هر چیزی رو که‌در مسیر زندگی لازم دارم خداوند به موقع وبه جا در اختیارم قرار میده.و با توجه به این که مدتهاست باشگاه میرم وهنوز هم ورزشم رو ادامه میدم واعتقاد به رژیم ودارو ندارم.از خداوند خواستم( از ته دلم خواستم ) یه راه درست پیش پای من بگذاره واین سوال به ذهنم رسید که چطور میشه با ذهن لاغر والبته متناسب شد.( در حالی که هنوز هیچ اطلاعی از نیت خیر شما آقای مهربان نداشتم) و شروع به جستجو در اینترنت کردم و باشما آشنا شدم. اول راهم ولی از همین یکی دو روزی که تازه شروع به دنبال کردن مطالب شما کردم حس بسیار امید بخشی دارم و قول میدم تا آخر ادامه بدم  به امید خدایی که هیچ وقت منو تنها نمیگذاره.از شما هم خیلی سپاسگذارم که مهربانی و انسانیت رو با همنوعانتون به اشتراک گذاشتین وآرزو میکنم خیر وسلامتی از هر طرف به عمر وزندگیتون همواره سرازیر باشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 259 کلمه

   بنام خداوند دلهای پاک

   با سلام خدمت استاد ودوستان عزیزم 

   من دو سال پیش خیلی اتفاقی با سایت آشنا شدم یادمه روز تولد دخترم بود واینو به یمن خیر گرفتم وگفتم مثل دخترم هدیه خداونده 

   از برج یازده که به سایت ورود کردم تا عید خیلی تغییر کزدم چه از لحاظ روحی چه جسمی همه چیز عالی بود فقط دوره شرکت نکرده بودم هر فایل جدیدی که به سایت وارد می سد می خوندم ودیدگاه می گذاشتم تا خردادماه در سایت بودم وخیلی حالم خوب بود تا اینکه یه جابجایی برامون پیش اومداین جابجایی ومحیط جدید باعث شد دیگه سراغ سایت نیام همه چیز خراب شد من شدم همون آدم قبل اصلا انگار گوشم از شنیدن فایل ها بسته شده بود هیچ میل ورغبتی به شنیدن نداشتم 

   یک سالی گذشت وما باز برج سه به شهر خودمون برگشتیم همه چیز برام تداعی اون چندماه زندگی زیبا بود دلم باز هوای سایت رو کرد ولی باز این چندماه تا الان که دارم این دیدگاه رو می نویسم اون جور که باید راغب نبودم فقط گه گاهی سری می زدم 

   اما چند روزه عحیب باز تشنه ی شنیدم عجیب دلم هوای شنیدن اون حرفه‌ای ملکوتی رو کرده این بار تصمیم گرفتم یه دوره خریداری کنم هنوز است ات نزدم ولی دیگه به هیچ قیمتی از این خانه بیرون نمی رم واقعا بهترین وامن ترین جا برای منه حالم خوشه با شنیدن امید دارم به فردا وهمه چیزم عالیه وقتی رو که برای دیدن سریال های بی خودی تلف می کنم دیگه می خوام فقط توی سایت باشم 

   ممنونم از استادعزیز م برای ساختن این خانه ی امن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1401/04/22 01:13
   مدت عضویت: 1597 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 540 کلمه

    سلام و خدا قوت به دوستان متناسبم و استاد عزیز و بزرگوار

   داستان لاغری من :

   همه افراد چاق میدونن چه راهای رفتیم چه ضربه های خوردیم صحبت های همدیگه رو درک میکنیم 

   توی این دوره ها حالت خوبه دیگه خجالت نمیکشی 

   بدون خجالت صحبت هامون میکنیم همه حرف همو می‌فهمیم 

   چون هممون از یک راه رفتیم جلو 

   راههای زیادی برای برگشتمون انجام دادیم 

   ولی جون راههامون اشتباه بوده به هدف نرسیدیم 

   سالهای سال از خودم بدم می‌اومده خجالت می‌کشیدم برم جلوی اینه 

   خودم و نفرین میکردم خدا رو مقصر میدونستم شرک میگفتم دوست نداشتم تو جمع ها حاضر بشم 

   اعتماد به نفس نداشتم 

   از زندکی لذت نمی‌بردم خرید و دوست نداشتم 

   همیشه به همسرم میگفتم هر جه برام خریدی پسندمه 

   چون برام مهم نبود آخه سایز بزرگ که بود بدم می اومد 

   و سایزهای بزرگ هم که دیکه خیلی تنوع نداشت 

   وقتی مثلا میگفتم رنگ سبز برام بخر میگفت اون سایز رنگ سبز ندارن 

   دیگه میگفتم خب همین مدل هر رنگیش داشتن بردار 

   مجبوری 

   گاهی مورد علاقه ی خودم نپوشیدم 

   لباس های قشنگ نمی پوشیدم همیشه حسرت این و اون میخوردم 

   قبل غدا اشتهای خوردن غذا بعد از غذا هم عذاب وجدان و حال بد 

   میدونید حس میکنید چی میگم که 

   فشار شکمی بعد از غذا 

   چقدر برامون سخت میگذشت هر روزمون برامون ۱۰۰روز میگذشت وقتی توی جمعی بودیم خودم و میکشیدم کنار روم نمیشد برم صحبت کنم بیشتر شنونده بودم 

   چون خجالت میکشیم از خودم

    دوست نداشتم حرف بزنم و میگفتم نگام می‌کنند زشته با این اندام 

   میرفتم جلوی آینه به خودم میگفتم آخه این چه اندامیه که داری باورم شده بود که کار خداس 

   کاریش نمیشه کرد 

   همه چی رو به جون خریده بودم 

   اینکه من چاقم و چاقی برای منه خدا میخاسته من چاق باشم ارثیه

    کاری به هیچی نداره به مامانم کشیدم 

   باردار شدم ازدواج کردم 

   تو خانواده ی هستم که پرخور هستن 

   همیشه حالم از خودم به هم می‌خورد 

   خودم و دوست نداشتم 

   اصلا اشتیاقی برای جشن ها نداشتم بخاطر اندامم 

   دیگه خدا رو شکر 

   که استاد عزیزمون با این راه آشنا شدن 

   و خدا خیرشون بده 

   ما رو از گودال سیاهی به بالا کشیده 

   اینا همش از لطف خدای مهربانم هستش که ما رو به سوی هدایت کرد که بتونیم به خودمون بیایم و بدونیم کی هستیم چی هستیم از کجا اومدیم به کجا برمیگردیم و اینکه کار خدا نبوده 

   خدا نمیخاسته من بنده اش اینجور باشم خدا هم ناراحت من بوده که در زجر بودم خدا میگه اگه بگم منم نمیخاستم تو اینجور باشی منم نگرانت بودم چه میگی و از اونجایی که دیگه به خدا گفتم ادامه نده خدای مهربونم شرمنده ام پیش رویت من همش ناراحت بودم تو رو مقصر میدونستم ناشکری کردم 

   از خداوند طلب بخشش کردم و خداوند بهم گقت تو بنده ی عزیز منی من عاشق بنده هامم من بنده هامو زیبا و متناسب خلق کردم این بنده هام خودشون بودن که با افکار اشتباه به جسمشون ضربه زدن 

   من برای همه خیر و نیکی میخام دوست دارم بنده هام به بهترین شیوه زندگی کنن در بهترین حالت ممکن 

   از خداوند سپاسگزاری کردم بابت این هدایتی که به من کرد و مرا با سایت استاد عزیزم آشنا کرد 

   که بتونم رو باورها و موانع ذهنیم کار کنم وبه هدفم برسم 

   این روش اولین و آخرین روشی هستش که در جهان وجود داره و دیگه هیچ راهی نیس که بتونیم از اون طریق لاغر بشیم 

   ما همه چیمون به ذهن برمیگرده 

   پس تنها راه لاغر شدن و لاغر موندن فقط و فقط از طریق ذهن هستش 

   پس بمونیم در این دوره ها و نهایت لذتش رو ببریم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار حمیده
    1401/11/10 21:35
    مدت عضویت: 668 روز
    امتیاز کاربر: 7838 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 17 کلمه

    سلام مریم عزیزم وقتی داشتم نوشته تو می‌خوندم انگار خودم بودم خداروشکر ک این هدایت صورت گرفته

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار z.mohammadi7835
   1401/02/02 14:45
   مدت عضویت: 1619 روز
   امتیاز کاربر: 926 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 212 کلمه

   من هر راهی رفتم که به تناسب اندام برسم باشگاه رفتم رژیم گرفتم ،دکتر تغذیه رفتم ،گشنگی کشیدم ،دمنوش خوردم ،دویدم همش می گفتم ای جرات داشتم عمل کنم از دست چربیها خلاص شوم 

   تااینکه یک روز در اینترت سرچ میکردم روشهای لاغری رو سرچ میکردم که ناگهانی چشمم به لاغری با ذهن افتاد من که خسته شده بودم از همه ی روشها گفتم دیگه این روش راحتی هست فایلای رایگان استاد رو دانلود کردم وگوش دادم دیدم مث قبل دیگه به خوراکی ها حمله نمیکنم شیرینی داخل یخچال میمونه تعجب کردم ومتوجه شدم راه را اشتباه میرفتم ومشکل من جسم من نبود مشکل من ذهن وافکار من بود دوره رو در۲۷ بهمن سال۹۷ خریدم وبا تمام وجودم تمرینها راانجام دادم و متوجه شدم من همه چی میخورم  اندازه ی نیاز بدنم من لاغر هم میشم ولی من رژیم میگرفتم ولی لاغر هم نمیشدم  فقط من حریص تر میشدم برای خوردن 

   من همیشه تولد بچه هام یه ناراحتی ته دلم بود که از کیک شون لذت نمیبردم ولی الان با تمام احساسم شادی میکنم وکیک میخورم فقط لاغری باقدرت ذهن ودیگر هیچ چون خداوند تمام نعمتها را برای لذت بندگان افریده

   وطبق ایه ی صریح قران

   کلوا واشربو ولاتسرفوا : بخورید وبیاشامید اما اسراف نکنید

   وخدا روشکر میکنم راه بهم نشون داد وتشکر میکنم از استاد عزیزعطارروشن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatemehamini22101340@gmail.com
   1400/10/22 14:36
   مدت عضویت: 916 روز
   امتیاز کاربر: 254 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 731 کلمه

   داستان هدایت من

   ترس از آیینه های قدی ، ترس از پوشیدن لباس رنگ روشن ،ترس از لباسهای جذب و خلاصه ، ،،،ترس از چاقی ، همیشه با من بوده و هستسالیان سال همراه همیشگی ام بودههیچ وقت هیچ جا تنها نبودم کم کم با این ترس همراه و همگام شدمتا جایی که کم تحرکی و خانه نشینی نه نتها ناراحت کننده نبود بلکه خیلی وقت ها هم بی تفاوت بودم نسبت به این موضوعگاهی ناامیدی و ترس از ویلچری شدن،،و ترس محتاج شدن به اطرافیانم آزارم می داد ،در این سالهای پر از کابوس ،  به فکر کم کردن وزنم بر می آمدم ،به جز جراحی و ساکشن ، تمام راه هایی که دیگران رفته بودند امتحان  کردم  ، اگر هم تن به جراحی ندادم تنها دلیلش ترس از دست دادن سلامتی ام بود فروردین گذشته چنان چاق شده بودم که راه رفتن برایم زجر آور بود ،وزنم از سال هشتاد ،  بعد از بیماری سرطان و درمان ، از ۶۳ کم کم به ۱۲۸ رسیده بود ، ناتوانی در راه رفتن نه تنها خودم ، بلکله اطرافیانم را خیلی نگران و ناراحت کرده بود ، تا اینکه ، یکی از روزهای عید دخترم که برای تعطیلات عید آمده بود، خیلی جدی رو به من و پدرش گفت،  باید فکری به حال چاقی و ناتوانی مامان  کنیم، من که خودم بیشتر از دیگران از وضعیتم ناراحت بودم اشکم سرازیر شد ، دخترم گفت مادر من ، ببین چقدر در رنج هستی که با گفتن یک کلام، بغضت ترکید ،،،مادر من ،،،،از وزن کم کردن نترس ،،،،انسان موجودی ست که در هر سنی در هرجایی با هر شرایطی اراده کند می تواند به رویاهایش دست پیدا کند ، خلاصه با همفکری پدرش ، بعد از تعطیلات در گروه دکتر کرمانی ثبت نامم کردند ، چون من و دخترم دور بودیم از هم و هر کدوم در شهری زندگی میکردیم از طریق تلفن ، واتساپ ، تلگرام ،،مدام کنترلم می کرد ،،،خلاصه تا پایان آبان دو ماه پیش وزنم به ۱۰۳ رسید ، راه رفتنم روز به روز بهتر می شد ، ولی مشکل اینجا بود،که از کالری شماری و رژیم کم کم خسته شده بودم ،از طرفی من موهای پر پشتی داشتم ولی با این رژیم با اینکه روزی یک کپسول مینرال می خوردم ریزش موی شدید گرفته بودم ،تا جایی که هم خودم و هم همسرم و دخترم ، نگران شده بودیم ،با پیشنهاد دخترم و همسرم،کمی مصرف برنجم و اضافه کردم ولی به محض اضافه کردن چند قاشق برنج ،  وزنم به ۱۰۸ رسید ،۵ کیلو در عرض یکی دو هفته ، خیلی نگران شدم ، در همین فکر بودم که ، دو سه روز پیش به یاد سالهای گذشته افتادم که ،،توسط خواهرم با روش لاغری ذهن آشنا شده بودم ،ولی چون اون لحظه باورش نکرده بودم ،خیلی زود رهایش کرده بودم ،در اصل،  چون خواهرم هم این روش و ادامه نداده بود تا من ببینم و باور کنم ،برای همین خیلی زود از کنارش رد شدم ولی این دفعه جدی تصمیم گرفتم که این روش را امتحان کنمچون از رژیم و شمردن کالری خسته شده بودم ،،در اینترنت سرج کردم و از طریق واتساپ به جناب استاد رضا عطار روشن پیام دادم و جریان را برای ایشون شرح دادم، با راهنمایی ایشون ،الان روز سوم هست که قدم به راه گذاشته ام ،  فایل مقدمه ی رایگان را گوش کردم ،باجزییات کامل در دفتر نوشتم ،نظر و دیدگاه عزیزان را خواندم ، همینطور ، فایل صدگام تا لاغری را صوتی گوش کردم،متن و خوندم ،در دفترم نوشتم ، چند تا از دیدگاه و نوشته های این بخش راخواندم ، الان  روز سوم هست ،،احساس خوبی دارم ،احساس می کنم ،،،،ترس از چاقی ،،،در  درونم کمی ،،کم رنگ شده ،در فایل صوتی صد گام ،بخشی از صحبت های استاد،من را به این باور رساند ،که من هم میتوانم موفق شوم، چون استاد در این بخش ،تاکید داشتند که خداوند ،شما را به این مسیر هدایت کرده ،و شما در جایی از زندگی خداوند را صدا زده و کمک خواسته اید ،و امروز که این جا هستید ،و در حال گوش دادن به این فایل ، بدانید که جز اراده ی خداوند متعال و اجابت دعایتان ،هیچ موضوع دیگری شما را در این لحظه قرار نداده است ،شما خواستید ،و خداوند اجابت فرمود،خدایا دوستت دارم ،،برای خلقت تمام هستی ،،و دوستت دارم ،،به خاطر ،،انسانهای خوبی ،،که در دستیابی به هر آگاهی مثبت و موفقیت ،،ناجی دیگر بنده های وامانده اند،،،از خداوند بهترین ها را،،برای استادم جناب رضا عطار روشن آرزو دارم ..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatemehamini22101340@gmail.com
   1400/10/20 15:46
   مدت عضویت: 916 روز
   امتیاز کاربر: 254 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 62 کلمه

   سلام ، اول ممنونم از جناب آقای رضا عطار روشن برای به اشتراک گذاشتن این اتفاق خوب و راه اندازی این سایت .

    من فاطمه هستم امروز در تاریخ ۲۰، ۱۰، ۱۴۰۰وارد این سایت شدم امیدوارم من هم بتونم مثل همگی شما وزن اضافه ام و که سالیان سال با من هست ، از دست بدم و در این راه بتونم موفق بشم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار 989152004803
    1403/02/02 21:39
    مدت عضویت: 83 روز
    امتیاز کاربر: 190 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 10 کلمه

    سلام وقت بخیر. شما با این روش کاهش وزن داشتید؟

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار pooldarjazzab@yahoo.com
   1400/09/15 14:41
   مدت عضویت: 951 روز
   امتیاز کاربر: 549 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 221 کلمه

   امروزم دارم خودمو تحسین میکنم همینجوری که هستم .من خودمو همه جوره قبول دارم . بد و خوب نمیکنم . نمیخوام عادات خودمو تغییر بدم نمیخوام دوگانگی در خودم ایجاد کنم . میخوام فقط از خودم راضی باشم . من هم بُعد مثبت دارم هم بًعد منفی . ولی منفی هم به نظر من زیباست . مثبت که زیبا هست . ولی من خشمم رو هم دوست دارم . استرسم رو هم دوست دارم . اصلا نمیخوام از میان برشون دارم اونا باشن کارخودشون رو می کنند ازشونم ممنونم . 

   من همین شخصیتی که دارم رو هم بسیار دوست دارم . اصلا نمیخوام تغییر شخصیت بدم . همینجوری که هستم عالی هستم . شاید دیگران خوششون نیان . گور بابای دیگران . مهم خودمم که خودمو دوست داشته باشم . 

   آخه من مهربونم هستم . یه دل دارم به وسعت اسمونها . عشق دارم محبت دارم . حس مسئولیت دارم . آدم خوبی هستم . راستگو هستم . جوان هستم . زیبا هستم . خوش اخلاقم . همه دوسم دارن . دست و پای سالم دارم . یه سقف دارم بالا سرم . وسایل گرمایشی دارم . تخت دارم پتو دارم . قاشق دارم چنگال دارم برنج دارم یخچال دارم و ….. من خیلی چیزها دارم . من واقعا ثروتمندم . 

   خدایا شکرت . 

   من حالم خوبه . چون خودمو همه جوره قبول دارم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار pooldarjazzab@yahoo.com
   1400/09/14 20:42
   مدت عضویت: 951 روز
   امتیاز کاربر: 549 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 150 کلمه

   چی بنویسم ؟ 

   نمیدونم .

   راستی یه سرمایه دیگه هم هست . 

   حال خوب .

   چطور  این سرمایه رو همیشه داشته باشم ؟ 

   نمیدونم .

   خب خیلی وقتها دلم میگیره . 

   حالم خوب نیست . 

   چجوری بخندم . 

   چجوری انرژی داشته باشم .

   چجوری فکر کنم .

   چکار کنم 

   همه ی اینا رو میدونم ولی انجامشون نمیدونم .

   چون من یک تنبل هستم . 

   باور تنبلی تا عمق وجود من رفته . 

   نیومدم که تغییرش بدم . 

   اومدم  فقط بنویسم . 

   نمیدونم این نوشتن فایده داره یا نه .

   اینا واقعیات منه . 

   همیشه با منه ‌ 

   من یه آدم تنبل پرخور هستم . 

   ایا اگه بگم من زرنگ و اندازه خور هستم درست میشه ؟ 

   نه درست نمیشه . 

   راستی چرا برای همه یه نسخه میپیچید .

   چاقی هرکس با کسی دیگه فرق داره . پس نسخه های مختلف باید بدید دست مردم بد بخت . 

   راستی چرا نسخه میدید 

   چرا میخواین لاغرشون کنید 

   من نیومدم لاغر بشم .

   من فقط اومدم وقتایی که حوصله دارم فقط بنویسم .

   کجا نمیدونم فقط میخوام رها و آزاد بنویسم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مرضیه سعیدی
    1400/09/16 00:00
    مدت عضویت: 1090 روز
    امتیاز کاربر: 8514 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    دوست عزیز خوب جایی قدم گذاشتی حتما خداوند شما را به به این سایت هدایت کرده در اینجا اینقدر سرگرم خوبیها میشی که وقت برای تلخی و رنج نمیمونه. خوش آمدی 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار pooldarjazzab@yahoo.com
   1400/09/14 20:07
   مدت عضویت: 951 روز
   امتیاز کاربر: 549 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 648 کلمه

   من یه آدم چاق خسته و ناتوان و فقیر و بدبخت هستم . 

   هیچ بهایی ندارم بدم .

   فقط میتونم بنویسم . 

   سرمایه ی من فقط قدرت نوشتن هست . 

   اما گاهی اوقات حوصله ی نوشتن هم ندارم . 

   پس هیچ سرمایه ای ندارم . 

   من با دست خالی وارد این سایت شدم . البته خالی از چیزهای مثبت . 

   اما تا دلت بخواد پرم از حس دلتنگی برای کسی که دوسش داشتم و اون کسی دیگه رو انتخاب کرد و رفت . 

   پس تنها هستم . 

   بله به زندگی من تنهایی هم اضافه شد . البته اون منو ترک نکرد خودم ترکش کردم چون فهمیدم به جز من کسی دیگه رو هم دوست داره .

   من اومدم اینجا بنویسم تا زندگیمو از نو بسازم .

   تا گذشته ی خودمو فراموش کنم و دوباره زندگیم رو از نو بسازم . 

   من چه معایبی دارم ؟ 

   من چه محاسنی دارم ؟ 

   عیب من اینه که تنهام بی پولم بیمارم چاقم 

   و حسن من اینه که تنهام بی پولم بیمارم چاقم . 

   اینا حسنه اما من بیشتر عیب میبینمشون چون ازشون رنج میکشم ‌ 

   تنهایی میتونه دردناک باشه وقتی خودتو دوست نداشته باشی و منتظر باشی دیگران حال تو رو خوب کنند . 

   تنهایی می تونه لذتبخش باشه وقتی تو خودتو دوست داشته باشی و خودت حال خودت رو با انرژی درونت خوب کنی . 

   پس  یه اتفاق میتونه هم دردناک باشه هم لذتبخش .

   بستگی داره چطور نگاهش کنیم . 

   و بستگی داره از کجا نگاهش کنیم . 

   وقتی من عاشق خودم باشم و مهر خودمو و انرژی خودمو برای خودم بزارم تنهایی لذتبخش ترین رویداد هستی میشه . 

   پس من تنهایی رو دوست دارم . 

   اما مورد بعدی بی پولیه . 

   بی پولی میتونه هم دردناک باشه هم لذتبخش .

   من هیچ کاری نمیکنم . از صبح تا شب میخورم و میخوابم . شیرین ترین کاری که دوست دارم خوردن و خوابیدن هست . 

   آیا میشه خورد و خوابید و پول درآورد ؟

   آیا میشه خورد و خوابید و لاغر شد ؟

   خواسته ی من اینه . اگه جوابش منفی باشه پس خواسته ی محاله . اما چرا شکل گرفته . پس چیزی که در ذهن شکل گرفته قابل به ظهور رسیدنه وگرنه در اندیشه نمی اومد . 

   دو ماه پیش به خاطر بیماریم خوردم و خوابیدم ولی ۵ کیلو وزنم بالا رفت . الان فکر کنم داره بالاتر میره . چون حس چاقی دارم . 

   اومدم اینجا حسم خوب بشه . اما میدونم با این نیت حسم خوب نمیشه . بلکه من باید حداقل  با یه ارزن حس خوب بیام تا خروار خروار حس خوب درو کنم . 

   قانون بها میگه هرچی پول بدی آش میبری . اما من پول کاغذی ندارم که بدم اما سرمایه های دیگه دارم .

   چشم سالم . عقل سالم که میتونه تشخیص بده . روان سالم که میتونه انتخاب کنه و دنیای نور رو انتخاب کنه . 

   دست سالم که میتونه بنویسه . یه گوشی قدیمی . اینترنت از همسایه . البته خودش راضیه . تازگیها فهمیدم هرچی بیشتر دلم میخواد تغییر کنم بیشتر در وضعیت قبلی باقی می مونم . ۷ ساله زندگیم رکوده . کلا یه آدم بلاتکلیف و ناامید . 

   پس از همین اول تکلیفم رو روشن می کنم . 

   من نیومدم لاغر بشم . 

   نیومدم تغییر کنم .

   نیومدم پولدار بشم .

   نیومدم که دوباره عشقمو برگردونم . 

   نیومدم که پیشرفت کنم .

   نیومدم که سالم بشم . 

   نیومدم که فعال بشم . 

   نیومدم که نخورم . 

   نیومدم که حرکتم و زیاد کنم . 

   نیومدم که شاد بشم 

   من فقط اومدم بنویسم .

   نمیدونم چی . 

   فقط میخوام بنویسم . 

   نمیدونم از چی . 

   از خودم . 

   از عشقم .

   از زندگیم . 

   از امیدها یا ناامیدیها . 

   نمیدونم میخوام کاملا آزاد بنویسم . وقتی آزاد و رها بنویسم نظم درونی من راه خودشو پیدا می کنه و بر نوشته جاری میشه . 

   من فقط چشم دارم که میبینم و گوشی و دست و سواد و اینترنت و وقت . اینا سرمایه های من هستن . دارم وقت میزارم و می نویسم .  اینا بهاییه که من میتونم بدم . حالا چی دریافت می کنم . نمیدونم . 

   در قبال چیزی که مینویسم چی دریافت می کنم ؟ 

   فعلا که بها رو میدم نمیدونم چی داره میاد به طرفم  . 

   این شروع زندگی منه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 67 کلمه

    سلام و درود
    از اینکه همراه ما در سرزمین لاغرها هستید خوشحالم
    برای اینکه به صورت منظم و گام به گام موضوع لاغری با ذهن را دنبال کنید پیشنهاد می کنم از منوی سایت و بخش برای لاغر شدن یکی از دوره های آموزشی رایگان را شروع کنید
    به این ترتیب به صورت منظم مطالب آموزشی را دریافت میکنید و تمرینات مشخص انجام خواهید داد.
    منتظر خواندن نوشته های شما هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Homa1341
   1400/07/22 18:34
   مدت عضویت: 1005 روز
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 88 کلمه

    درود بر شما مدت ها ست که کانال شما ولایوها را دنبال میکردم هم باور داشتم وهم نداشتم با دیدن دیدگاهها وانرژی ساطع از لایو های شما مشتاق بر این شدم که بطور جدی وارد سایت شده وبه لطف خداوند به مرحله ی پیش فرص خودم که لاغری وتناسب اندام با ذهن هست برسم واومیدم روزی جزء شگفتی سازان باشم با تشکر از شما وسپاسگزاری از خداوند که چنین اگاهی را به شما ورسالت انتشار این آگاهی را به شما داده اومیدوارم دریافت کننده ی آگاهی ها باشم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مرضیه سعیدی
   1400/06/13 13:55
   مدت عضویت: 1090 روز
   امتیاز کاربر: 8514 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   هرکجای این سایت قدم میزاریم انرژی مضاعف هست توسط استاد عزیز. از بارز ترین تقییر  تقییر کردن ذهن است   استاد موفق باشید و سلامت. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار elahe.a.5129@gmail.com
   1400/02/04 15:33
   مدت عضویت: 1178 روز
   امتیاز کاربر: 100 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 27 کلمه

   احساس خوب مساویست با اتفاقات خوب.هر چه که ذهن پذیرای اون باشه جسم هم براحتی قبول میکنه ومیپذره ،این یه قانون ثابته ودر مورد همه صدق میکنه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سیده آمنه یاقوتی
   1400/01/15 00:29
   مدت عضویت: 1219 روز
   امتیاز کاربر: 921 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 586 کلمه

   دوباره سلام14،1،1400

   دلم خواست از اول بنویسم

   خب اول بگم چطوراومدم تو این سایت

   من از بچگی خیییلی لاغربودم وهمیشه مسخره میشدم،ولی باوراینکه دختر پریود شه چاق میشه منو هم درگیر کرد ورون هام تمام بار اضافه وزنمو به دوش کشیدن(چون قبل هاوزنم از60یکم بالا میرفت حالت تهوع میگرفتم ونمیتونستم بخورم حتی بوی غذاحالمو بدمیکرد)

   تادیدم وزن آوردم باکم خوردن کنترلش کردم ولی همیشه سایزشلوارم درحدیه ادم توپر روبه چاق بود و اذیت بودم وهمه میگفتن شماها مثل پدرتون ارثیتونه وتو از همه بیشتر بردی ومنم باورکردم،برای دامن پوشیدن حالم از خودم بهم میخورد که اخه چراانقد ازپایین تنه چاقم و ازبالاتنه لاغر وحتی کسی میدید فکرمیکرد خیلی لاغرم ولی بلوزشلوارمیپوشیدم قشنگ معلوم بود

   وکلا اذیت بودم و این نگرانی اضافه وزن از16سالگی باهامه حتی باوجود اینکه لاغربودم وفقط رون هام چاق بود

   یادمه یه مدت فقط ترشی و نون میخوردم،شام نمیخوردم،کلا کم میخوردم چون تا یذره اضافه میخوردم وزنم اضافه میشد و باید تاوانشو با تمسخرو خجالت و نپوشیدن لباس دلخواه و کلی حسرت دیگه میدادم

   تا22سالگی بااین کنترل ها60تا63بودم عقد که کردم در عرض 7ما16کیلو اضافه کردم بدون اینکه کارخاصی بکنم

   وچقد روحیه ام ضعیف شد(چون قبلترش که لاغربودم همه مدام میگفتن خوبی هااولی رون هات زیادی چاقه هیکلت باهم نمیخونه چرااینجوری هستی)وحالا که حتی از بالا تنه هم ثپل شده بودم همه بهم میگفتن حاج خانوم

   خیلی بهم برمیخورد همیشه استرس اعصاب خراب و بدترازهمه جاریم لاغر و باریک بود وهی کوبیده میشد تو سرم و چقد من عصبی میشدم

   رفت وحامله شدم وشدم 89کیلو و14کیلو اضاف کردم وبعد زایمان برگشتم76 وشیردهی روی85ثابت موندم

   لاغری و اندام خوب برام شد رویا،حسرت واین باورهاشدت گرفت که

   زن ازدواج کنه هیکلش خراب میشه

   زایمان کنه پهن میشه و دیگه اون هیکل خوب دخترونگیش و نداره

   چربی ها دیگه اب نمیشن لامصبا و ازاین دست باورها که بشدت تشدید شد

   دیگه باورم شد نمیتونم نمیشه وتا2سال با85کیلو بودم،کلی روش امتحان کردم پلاستیک پوشیدم و ورزش کردم،کم خوردم رژیم و هرچی که در حد مبتدی هابود،حتی خواستم ویبره و چربی سوز گرمایشی برم که جورنشد

   تا گذشت و هر روز بدتر ازدیروز رسیدم به سال94 که بخاطر اینکه باجاریم مقایسه ام کردن درعرض یک سال20کیلو کم کردم باکالری بندی

   پیاده روی و رقص

   البته که اونموقعه تا گرسنه نمیشدم نمیخوردم واین عالی بود

   ولی ترس از چاقی برای یه لقمه اضافه ترشدن وزن و داشتم

   مدام نگاه میکردم

   سایز میگرفتم وزن میگرفتم وبرای 4سال وزنمو داشتم تا کرونا اومد وباور کم تحرکی و حتی اگه کم بخورم وتحرکم کم باشه اضافه میشه کم کم شد و هی استرس بیشتر

   خب حالابریم سال97و اشنایی بادوست قشنگم وحید و صحبت و حرف و هدایت شدم به کتاب نیمه تاریک وجود

   بعد کتاب های دیگه

   وقانون جذب وآموزش های 12قدم و بلاخره سایت ارزشمند استاد عباسمنش

   دقیقا اسفندماه دنبال جملات تاکیدی برای لاغری بودم تو سایت(البته بگم که من یه دوره ذهن لاغر رفتم 1ماهه که چندتا فایل آلفا وپیاده روی بود وبقیه اش مثل قبل رژیم و کالری بندی که جالب نبود ولی باعشق به لاغری 6کیلو کم کردمازبهمن تااسفند)وتوسایت استاد عباسمنش عزیزی اقای عطار روشن و معرفی کرده بودن منم که دنبال یه راه راحت و بدون استرس و نخور وبخور وذهنی بودم بلاخره وارد سایت شدم و چقد برام دلنشینه

   تو1هفته اول2کیلو کم کردم ولی

   باورهای محدود برو جلو اینه و واااااای دباره که برگشت هی میومد و حالمو بد میکرد

   تا اومدم تو قسمت لاغری گام به گام ونظرات ارزشمند دوستان و چقد جنس حرف ها اشنا و شبیه خودم وخیلی امیدوارتر شدم وازشوق خودم معرفی کردم به دوستانی که دنبالش بودن واونهاهم راضی هستن که بلاخره راهشو پیداکردن

   ممنونم که هستین و اینهمه آموزش های عالی دارین

   منم تعهدمیدم که بنویسم بخونم و نگاه کنم
   .بقول استاد یابمیرم یابه عشقم برسم

   ممنونم که هستین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار 989152004803
    1403/02/02 21:49
    مدت عضویت: 83 روز
    امتیاز کاربر: 190 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    خوشحالم براتون عزیزم. میشه بفرمایید که به وزن ایده آلتون رسیدید یا نه؟

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Majid
   1399/11/25 07:46
   مدت عضویت: 1262 روز
   امتیاز کاربر: 203 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 32 کلمه

   سلام استاد عزیز
   سپاسگزارم از خداوند بزرگ و مهربان وهمچنین
   از استاد عطار روشن ممنون و سپاسگزارم بخاطر این اگاهی هایی که در اختیار ما قرار داده.
   با ارزو موفقیت و شادی برای همه دوستان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار aynaradakbari94@gmail.com
   1399/08/05 22:55
   مدت عضویت: 1356 روز
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 27 کلمه

   سلام
   عالی و منحصر به فرد بود
   از خلاقیت و تلاش ارزنده شما سپاسگزارم که ان در جای جای این سایت محسوس است
   در پناه خدای یکتا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم