0

نتایج برخی از خریداران “ورود به سرزمین لاغرها”

نتایج شرکت کنندگان
اندازه متن

این صفحه همیشه به روزرسانی می شود

✳️ تجربیات محسن عزیز (۳۷ ساله)

من سال ها تلاش فیزیکی وحشتناک می کردم. فکر نمی کنم در کیهان کسی اندازه من تلاش فیزیکی کرده باشه.

من بخاطر لاغر شدن دونده شدم. هفته ای 4 بار هر سری یک ساعت و 20 دقیقه به طور یکسره دو میزدم حتی یکبار 85 دور، دور زمین فوتبال یکسره دویدم.

از  کوهنوردی، پیاه روی طولانی، رژیم های وحشتناک، دو ماه روزه گرفتن، رژیم گیاه خواری، رژیم گوشت خواری و ….

وزن کم می کردم دوباره بر می گشتم سر جای اول. غافل از این بودم که ذهن من برنامه ریزی شده بود برای چاقی. پر بود از باورهای غلط باورهای چاق کننده و من می خواستم با تلاش فیزیکی جلوی ذهن به ایستم یک جنگ بین جسمم و ذهنم راه افتاده بود و در نهایت همیشه ذهنم برنده می شد.

ولی الان به لطف خدا و راهنمایی های استاد در مسیر درست قرار گرفتم و ذهن و جسمم را در یک راستا قرار دادم و به قول قران وقتی جسم و ذهن در یک راستا باشنو ما ترمزی نداشته باشیم انا یقول لهو کن فیکون میشه و من الان دوره دوم هستم و در این مدت 4 یا 5 ماه نتیجه عالی گرفته ام و تا تناسب اندام راه چندانی ندارم.

خدا را شکر می کنم بخاطر این اگاهی ها و وجود نازنین استاد که من را در مسیر درست مسیر ارامش و احساس خوب و تناسب اندام قرار داد

✳️ تجربیات زهرا عزیز (۴۶ ساله)

من درسال قبل با اضافه وزن بالا وارد سایت تناسب ذهن شدم  و بسیار عصبانی از دیگران و محیط کاری که چرا این اتفاق برای من افتاد.

صحبتهای استاد دقیقا مثل کسی بود که من را از خواب زمستانی بیدار کرد. درتمام عمرم کسی درمورد چاقی اینجور با من صحبت نکرده بودم.

دقیقا مثل فردی که تشنه است و الان به آب رسیده روزی حداقل 3تا فایل گوش میدادم ووقتی 10روز گذشت با خود گفتم من به یک کتابخانه بزرگ علمی و آگاهی دست پیدا کردم پس با برنامه ریزی باید دقیقا درست ازاین فایل ها استفاده کنم و طبق صحبتهای استاد کار کنم تا نتیجه را ببینم.

الان بعد از یکسال متوجه شدم که باید این اتفاقها می افتاد تا من درمسیر تناسب ذهن بمانم و خدارا شکر من خیلی خوب وزن کم کردم و بسیار از خودم راضی هستم و تغییرات زیادی کردم و انشاالله تا سال آینده من به وزن ایده الم میرسم و درهمه جنبه های زندگی موفق میشوم.

چون درمسیر درست زندگی قرار گرفتم چون اگر خوب کار نکنم از تنیجه کارم راضی نخواهم بود من الان نشان میدهد در مرحله کاشت بسیار خوب عمل کردم و باید درمرحله داشت و برداشت هم با عجله نکردن و استمرار مسیر موفقیت خودم را کامل کنم تا نتیجه عالی داشته باشم.

✳️ تجربیات سحر عزیز (۳۴ ساله)

بحث لاغری برای من خیلی پررنگه چون مساله ای بود که من باور شدید ژنتیکی بودن و کلییییی دلایل بزرگ دیگه براش داشتم که لاغرشدنم رو برام محال میکرد.

اما خدا هدایتم کرد به مسیری که از راه آسون با حال خوب دارم لاغری رو هر روز تجربه میکنم هر کسی که منو یک ماه یا چند هفته نمی بینه و بعدش منو ببینه بهم میگ بازم لاغرتر از قبل شدی دختر و من قند تو دلم آب میشه استاد میخندم و میگم ممنونم که اینو بهم میگی.

من بزرگی خدا رو با اجابت این خواسته ام دیدم استاد تااازه نه فقط لاغری رو بهم داره میده بلکه جمعی از خواسته هایی که همیشه در تضاد های زندگیم در قلبم شکل گرفت رو همزمان داره برام اجابت میکنه لاغر شدن من قرین شده با تغییر شخصیت من، تغییر نگرش هام و تغییر تجربه من از زندگی من هر چند روز متوجه تغییرات شخصیتم میشم و خدارو شکر میکنم بابت اینکه داره برام کن فیکون میکنه 🙏🏻

✳️ تجربیات الهه عزیز

من فکر میکردم که بخاطر چاقیمه که زندگی م انقدر سخت و بد و ناراحت کننده س و چون از بچگی چاق بودم،اصلا مسئولیت شو نمی‌پذیرفتم و مدام گردن ژن و ارث و پدر و مادر و حتی خداوند مینداختم .

بعد از شروع دوره تازه متوجه شدم که من چه ذهن چاقی دارم و خودم بودم که این زندگی رو برای خودم ساختم.

برای اولین بار یاد گرفتم زندگی کنم و از زندگی م لذت ببرم.خودم باشم بی هیچ شرم و حس گناهی.از جسمم لذت ببرم و دوستش داشته باشم.با خداوند آشتی کنم و ازش متشکر باشم که منو هدایت کرد.

ولی پاشنه آشیل من این بود که عجله داشتم. عجله داشتم که زودتر لاغر بشم تا بتونم باردار بشم. چون معتقد بودم که آدم چاق نمیتونه بارداری طبیعی داشته باشه و اگه هم باردار بشه، دوران بسیار سختی رو خواهد گذروند. چون معتقد بودم که قراره تو بارداری سی کیلو اضافه کنم و می‌دیدم که دیگه چقدر شرایط م وحشتناکتر خواهد شد. چون معتقد بودم که تو دو سال شیردهی آدمها لاغر نمیشن یا بخاطر بچه نباید بشن .و کلی باور اشتباه دیگه…

من تمرینات رو هر روز انجام میدادم،نظرات رو می‌خوندم و نظر می‌نوشتم.هدف دومم باردار شدن بود و هر تمرینی رو جدا گانه برای اون هدفم هم انجام میدادم.

بعد از سه چهار ماه،متوجه شدم که باردارم.واقعا باورم نمیشد.میترسیدم که آینده چطور خواهد بود.پس دوره رو کنار گذاشتم و به روشهای قدیمی م پناه بردم.بعد از یه مدت دیدم اصلا دیگه ذهنم اون روشها رو نمیپذیره.پس دوره آرامش دوران بارداری استاد رو تهیه کردم و واقعا به آرامش رسیدم.

من در دوران بارداری م کلا 12 کیلو وزن اضافه کردم و بارداری وزایمان خیلی خوبی داشتم. بلافاصله هم به وزن قبل از بارداری م برگشتم.

امروز اینجام که این مسیر الهی ای که شروع کرده بودم رو ادامه بدم.با جدیت بیشتر.با امید بیشتر.با پشتکار بیشتر.

من دیگه از خودم متنفر نیستم.همین جسم چاق م رو هم بسیار دوست دارم و هر روز ازش تشکر میکنم.

من دیگه هیچ عجله ای ندارم.من آرام م و میخوام از مسیر لذت ببرم.

من قویا معتقدم که هیچ هیچ هیچ راه دیگه ای جز لاغری با ذهن برای رسیدن به تناسب اندام دایمی وجود نداره.

من خیالم راحته که استادم فکر همه چیز رو کردن و من قرار نیست دخل و تصرفی توی مراحل انجام بدم.

من بچشم دیدم که هم دوره ای های من،براحتی تغییر کردن و متناسب شدن.پس این روش به همین راحتی جواب میده.

✳️ تجربیات فروغ عزیز

الان که چند ماه از دوره ی ورود به سرزمین لاغرها  گذشته باشه من  متوجه میشم چقدر تمرکزم از روی چاقی برداشته شده و چقدر امیدم به لاغری  بیشتر شده  و اشتیاقم بیشتر شده.

دوره داره به من امید و اشتیاق برای لاغری میده و چون ترمیم کردن قدرتش بینهایت بیشتر از تخریب کردن هست پس لاغری با سرعت بیشتری از چاقی در بدن ما اتفاق میفته.

من یادم هست در گذشته واقعا خودم رو در لاغری ناتوان می دیدم و در یه جایی و یه زمانی کاملا تسلیم شدم و گفتم کاری از دست من برنمیاد و دیگه نمیدونم چه باید انجام بدم و همونجا بود که با این دوره اشنا شدم.

از اون موقع  به خاطر آموزشهای استاد هر روز امیدوارتر و مشناق تر برای لاغری شدم و با سرعت جت به سمت تناسب حرکت کردم واقعا بدون هیچ کار اضافه ای فقط با آموزشهای استاد و حرفهای ایشون انگار مانع ها از جلوی راه من برداشته شد و لاغری به سمت من روانه شد.

در حالی که قبل از این آموزشها برای یک کیلو لاغری خودکشی میکردم ولی نه تنها لاغر تر نمی شدم بلکه هر ماه یک کیلو چاق تر میشدم.

✳️ تجربیات زهرا عزیز (۳۲ ساله)

من وقتی این دوره رو خریدم و شروع به انجامش کردم خب برام روش جدیدی بود و برای همین هیچ پیش زمینه ای از روش انجامش تو ذهنم نبود.

بنابراین به دوره اعتماد کردم و هر روز تو هر شرایطی وقت خالی میکردم و بدون عجله و چک کردن سایز و وزنم دوره و تکرارش رو انجام دادم.

زمانی که تو دوره تکرار بودم اصلا حواسم نبود چقدر لاغر شدم و انقدر خوهرام بهم گفتن یه بار خودتو وزن کن ببین چقدر کم کردی تو خیلی لاغر شدی من برای تعهدی که داشتم خودمو وزن نکردم ولی سایز گرفتم و در کمال تعجب دیدم ۱۲ سانت از دور شکم و بعضی قسمتای دیگه ۱۰ سانت و ۱۴ سانت کم شده.

خودم از تعجب دهنم باز موند که واااای چقد من لاغر شدم و تا پایان دوره تکرار و بعدش که همینطور عمل کردن و گوش کردن به فایلهارو ادامه دادم کاملا متناسب شده بودم.

✳️ تجربیات سحر عزیز (۳۴ ساله)

جسمم خیلی تغییر کرد و تغییر سایز داشتم و اون قسمت هایی که با هیچ ورزش و رژیمی سایز کم نمیکردن، سایز کم کردن و خدارو بسیار شکر میکنم ولی کلا من دوست دارم لاغر اسکینی بشم😇

هر کسی منو میبینه اولین حرفی که میزنه بعد از سلام چه خبره اینقد لاغر شدی چیکار میکنی بسه دیگه رژیم….

اما من تو دلم میگم من عاشق لاغریم اتفاقا میخوام لاغر اسکینی بشم 😊

من واقعا خوشحالم و سپاسگذار خداوند هستم که مساله اضافه وزنم منجر به هدایت من به این مسیر شد.

خیلی حس هدفمند بودن دارم. از بودن با خودم لذت میبرم. از تنهایی خودم لذت میبرم. میزان آرامشم واقعا تفاوت پیدا کرده و سرو صدای ذهنم کمتر شده.

هر چی که پیش میره با ادامه دوره و مرور و تکرارش و در کنارش دوره پاکسازی؛ باعث شده با خودم مهربون تر رفتار کنم میزان سرزنش کردن خودم و سطح استرسم در واکنش با مسائل کمتر شده و حس میکنم از این جهت در حال بهبود هستم.

تنفر از جسمم به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده میتونم بگم دیگه بهش فکر نمیکنم و این نشون میده من دارم مسئولیت اضافه وزن خودم رو بعهده میگیرم و میدونم هر چی شد حاصل افکار و باورهای خودمه حاصل وضعیت ذهنی خودمه و الان بیشتر به وضعیت ذهنی خودم مشغولم و سعی میکنم افکار و باورهامو بررسی و اصلاح کنم تا اینکه مدام جسمم رو چک کنم.

حتی استاد گاهی وقتا تحریک میشم جسمم رو چک کنم ولی حس میکنم بر خلاف شان منه و یه جور بی احترامی به خودمه میگم که چی بشه اینکارو بکنی که جسمتو سرزنش کنی بد نگاهش کنی؟ نه اینکارو نباید بکنیم و چک نمیکنم

برعکس قبل که در روز بارها و بارها به انحای مختلف چک‌میکردم متر میکردم وزن میکردم ….اصلا اوضاعی داشتم خدارو شکر از اون تشویش ذهنی فاصله گرفتم. خواب شب بسیاار راحتی دارم به لطف خدا و آموزش ها، گفت و گوی ذهنیم خیلی رو به مثبت شده حال و هوام خوبه و لذت میبرم از این بهبودها.

✳️ تجربیات بهنوش عزیز

چندروز بود که در سفر بودم و متاسفانه از دوره فاصله گرفتم البته منظورم گوش دادن به فایلها و گفته های استاد بود 

 امروز که خدارو شکر توفیق نصیبم شد و به ادامه دوره پرداختم اینگار روح و روانم دوباره صیقل داده شده 

با خودم از شگفتیهای این دوره فکر میکردم اینکه من سالها در دوره های رژیم لاغری شرکت کرده بودم و هرگاه در همچین موقعیتی قرار میگرفتم که  رژیم غذاییم بهم میخورد چقدر از ادامه راه بی انگیزه و ناامید میشدم و همین موارد باعث میشد که نمیفهمیدم چطور رژیم از دستم رها میشد و به جایگاه قبلی بر میگشتم 

امروز به نتیجه شگفت انگیز این دوره پی بردم اینکه هر زمان و مکان گوش دادن به فایلها برایم پراز انگیزه و امیده

 برای ساختن جسم و روحم هربار که به فایلهای استاد گوش میدم بیشتراز قبل اطمینان به موفقیت پیدا میکنم و جالبه بر خلاف دوره های رژیم لاغری در این دوره هرچقدر زمان بیشتر میگذره بیشتر احساس رضایت و توانمندی در من شکل میگیره و انگیزه قویتری برای رسیدن به هدفم پیدا میکنم 

امروز که به چالش کمتر خوردن فکر میکردم متوجه شدم چقدر ناخودآگاه رفتارهای غذایی من تغییر کرده 

دیشب شام دعوت شده بودم وقتی به خونه برگشتم و رفتارهای غذایی خودم رو مرور میکردم لذت بردم 

لذت بردم از اینکه علی رغم تنوع میز غذا فقط از یک نوع غذا اونم به مقدار نیازم خورده بودم و تحت تعارفات اطرافیانم قادر به نه گفتن  شده بودم و اضافه به بدنم وارد نکردم 

لذت بردم که چای رو با یه تکه شیرینی کوچیک خورده بودم و لذت بردم از اینکه بعداز خوردن شام میل به خوردن تنقلات و میوه نداشتم و تمام اینا تو بشقابم باقی مونده بود بدون اینکه فشار نخوردن به من تحمیل شده باشه واینا همه برام شد موفقیت و سربلند شدن از راهی که انتخاب کردم و اون چیزی نیست جز دوره تناسب ذهنی 

بله ذهن من دیگه ذهن سابق نیست چقدر زیبا و برنامه ریزی ریزی شده جسمم رو هدایت میکنه شک ندارم در زمانی نه چندان دور شاهد اندامی زیباتر خواهم شد بدون دردورنج بدون ریاضت کشیدن و در تنگنا قرار دادن بدنم برای نخوردن 

✳️ تجربیات مریم عزیز

سلام امیدوارم حالتون عالی باشه استاد جان….من دوره اول لاغری با ذهن رو دوسال پیش خرید کردم….تاثیرات این دوره برای من از چند جهت بود…‌هم کاهش وزن بسیار خوبی داشتم در حدی که هر کسی منو میبینه حتما بهم میگه که چقدر لاغر شدم و بعد از جهت ذهنی و روحی تاثیراتی روم داشت که میتونم چند ساعت راجع بهش صحبت کنم….

مثلا من همیشه فکر میکردم دوره رژیمم باید زود تموم بشه و من دوباره به آزادی پرخوری کردن برسم یعنی همیشه ذهن چاق من دنبال خوراکی ها دونبال عجله کردن برای نتیجه گرفتن، دنبال پیدا شدن راه حلی خارج از خودم بود، همیشه دلم میخواست یه شبه یه کسی بیاد یه وردی بهم بگه که من از پایه تغییر کنم، ولی تو این دوره یاد گرفتم من هر اتفاقی رو تجربه کردم قبلش در یک پروسه قرار گرفتم، همین نکاتی که دارم میگم خودش تو تمام جنبه های زندگیم به من کمک می‌کنه ،

من شادتر شدم، با خودم مهربون شدم، اعتماد به نفسم بالاتر رفت یعنی دیگه کمتر دنبال نکات منفی خودم و دیگران بودم ( البته همیشه این روند ادامه داره) ولی خب خیلی خوشحالم که بالای ۱۰ کیلو رو در کمتر از یکسال بدون هیییییچ محدودیتی کاهش وزن داشتم…خدارو شکر….فعالیتم بیشتر شد، انرژی خیلی خوبی هر روز صبح دارم، لذت بردنم از زندگی شده برام یه اصل خیلی مهم….

بازم میگم اصلا تاثیرات این دوره و سایت تناسب فکری تو چند خط نوشته نمیگنجه…مثلا من تقریبا هر شب نوشته های باورساز رو طی چند شب خوندم و نکته بسیار عالی این نوشته ها این بود که تونستم بعد از خوندن از این آگاهی ها تو زندگیم به شکل عملی استفاده کنم….میدونم از شما زیاد تشکر شده ولی بازم می‌خوام از خدا و از شما به خاطر این دوره که مسیله ی بزرگ زندگیمو داره هر بار بهتر حل می‌کنه تشکر کنم….

✳️ تجربیات ندا عزیز

واقعا از خرید دوره های آموزشی راضی هستم

این دوره ها علاوه بر نشان دادن مسیر لاغری با ذهن دوره های زندگی ساز هستند که میتونن همه جانبه زندگی ما رو متحول کنند.

تغییر بنیاد فکری ما فقط منحصر به خوردن نیست ترک بسیاری از عادتهای بدی که قبلا آزار دهنده بود هم با این دوره ها میسر هست همچنین دوره ای ازرنده رسیدن به قدرت ارزوها که دروه اولش رو تازه تموم کردم یکی از شگفتی های این سایت هست

بسیار دوره اموزنده و با ارزشی هست که حتی با یکبار گوش کردن به اون دچار تحولات عمیقی در زندگی ام شدم.

یکی از مزایای بسیار ارزشمند این سایت فایل های هدیه هستند که استاد خالصانه و بی دریغ اونا رو به ما هدیه میکنند و واقعا این حجم از تلاش و پشتکار و علاقه در جهت بهبود کیفیت زندگی همنوعان سزاوار ستایش و قدردانی است و دسترسی مستقیم به صاحب این اثر که متواضعانه همیشه و همه جا با همراه بودن و پشتیبانی کردن هم در خور تشکر و قدردانی است

به جرات میتونم بگم با ثبت نام در اینجا موفقیت خودم رو گارانتی کردم و هر روز مشتاقانه دوره ها و اموزشها رو پیگیری میکنم و اگه یه روزی به هر دلیلی سری به سایت نزنم ولی کاملا آگاهانه به سنجش افکارم میپردازم تا ببینم چقدر به اموزشهایی که دریافت کروم نزدیکم و همیشه و همه جا سعی میکنم حالم رو خوب نگه دارم روی هدفم متمرکز باشم و اموزشها رو به صورت عملی در زندگی ام پیاده کنم.

✳️ تجربیات الهام عزیز

با قاطعیت میگم‌ک کاملا از دوره ها راضیم اصلا دید و‌جهان منو تغییر دادن ،رسیدن ب آرزوها ک برای من فوق العاده بود یعنی میگم‌فوق العاااااده ،

من در شرایط خیلی بدی بودم حالا من این دوره رو خریداری کرده بودم ک ب رابطه ای ک کامل بهم ریخته بود و‌هیچ‌امیدی‌بهش نبود برسم و فقط حال روز من در اون زمان فقط برا راه نجات واسه اون مسئله ام بود در حالی ک با وارد شدن ب این دوره کل زندگی من تحت تاثیر قرار گرف

شاید بگم وضعیت مالی ک من اصلا در اون زمان بهش فک‌نمیکردم واونقد از نظر روحی بد بودم ک اخرین اولویتم بگم بهتر شدن شرایط وضعیت مالی بود هم خود ب خود با ادامه و استمرار در دوره هم تحت تاثیر قرار گرف

الان میتونم بگم‌ار نظر رابطه عاطفی خدارو شکر در بهترین حالت هستم و با ارامش در کنار عشقم و اون همه مشکلات ک بود ک کامل مارو از هم جدا کرده بود در این مسیر ک فقط من قرار گرفتم و بدون اینکه کار خاصی انجام بدم فقط ی سری باورهامو شناسایی و‌تا اونجایی ک‌میتونستم‌تغییر میدم

شرایطم هر روز بهتر داره میشه و ی رابطه عاطفی میتونم بگم‌‌خوب و با درک و احترام متقابل رو‌دارم تجربه میکنم و در کنارش ب طور شگفت انگیز وضعیت مالی منم تغییر کرذه و الان خیلی خیلی میتونم بگم ک عالی هست،و ی چیز دیگه ک این روزا فک‌میکنم ب من خیلی کمک کرد و‌میکنه نوشته های باور سازیه همون زندگی با اراده خدا ،ی جایی در مورد تحلیل انرژی و خود بزرگ بینی نوشته ان استاد گرامی ،

یکی از مواردش این بود ک از رفتار دیگران نرنجید یعنی میتونم بگم فوق العاده ب من کمک کرد انگاری این قسمتش برای من بود،رنجیدن از دیگران ک میتونم بگم کل نیرو و انرژی منو میگرف و ضعیف میکرد و‌گاهی متوقف میشدم اونم برای چی برا رنجیدن از حرف یا حرکت شخصی ک اون شخص در اون زمان راحت زندگیشو میکرد و من برای عمل قبلش در رنج بودم ،

هر چند ک در این مدتی ک توی دوره ها و سایت هستم یاد گرفتم‌ک در حالت و‌حس بد نمونم ولی باز این مورد گاهی منو ساعاتی در گیر میکرد ولی اون نوشته های خیلی خیلی بهم کمک کرد ، فایل پیاده روی رو هم ک دارم عاالی ،یعنی فقط میرم پیاده روی ک از فایلا ارامش بگیرم اصلا اون ی ساعت نمیدونم چطوری میگذره اونقد ک لذت بخشه مخصوصا اون قسمت های ک تصویر سازی میکنم کلی ذوق میکنم.

✳️ تجربیات فریده عزیز

سلام استاد گرامی ،خدارو شکر میکنم برای هدایتم به این مسیر عالی و بینظیر

منم جزء هنرجوهایی هستم‌ که تقریبا نود درصد دوره هارو تهیه کردم و نود درصد دوره های هدیه سایتم خوندم و گوش کردم ،اینکه بخوام بگم چه تغییراتی داشتم و برای من چقدر نتیجه بخش بوده بیشتر در نوع نگرشم ،ساختن شخصیت‌ جدیدم ،نگاهم به خودم، حال و احساسم ،نوع رابطم به خودم ،بدنم،خوردنم ،رفتارهام و عادت هام ،ترس هام که یکی از سخترین دوران زندگی من در ترس هام‌ گذشته و میتونم بگم انقدر تغییرات داشتم که الان خودمو نمیتونم حتی با دیروزم مقایسه کنم

،دو ساله دارم قطره قطره آموزه هارو نوش جان میکنم و هر روز با قسمتی از وجود قبلی خودم آشنا میشم‌ و خداحافظی میکنم و با جنبه ای از خود جدیدم آشنا میشم ،الان متوجه شدم که من اینی نبودم که تعریف شدم ، منو یک شخصیت ناتوان چاق معرفی کرده بودند و من تصور میکردم من فقط محکوم به شکست و چاقی هستم و قسمت های توانمند ،

سلامت و متناسب وجودم دست نخورده و بدون استفاده بودند و تازه در این آموزش ها ،متوجه شدم ،قرار نیست من چاق زندگی کنم ،طبیعیش اینه که من لاغر و متناسب باشم ، با دلایل مختلف منو قانع کرده بودن که شایسته لاغر شدن نیستم و اصلا آپشن لاغری در من نیست ،آخه چیزی که در من نبود ،چجوری میتونستم باورش کنم؟

اینجا یاد گرفتم که منهم یک بدن و جسم سالم و نرمال دارم که میتونه مثل میلیون ها انسان ،متناسب زندگی کنه ،من پر بودم از کدهای مخرب و باورهای قدرتمند چاقی ،پر بودم از ترس ها ،نگرانی ها، کمبودها،غم ها و یک شخصیت بلا تکلیف که نمیدونه واسه ی چی به این دنیا اومده و چرا خداوند در خلقتش انقدر فرق گذاشته ؟ خدا ،پدر مادرم ،ژنتیکم و غذاهارو عامل تمام بدبیاری هام‌ و چاقی هام میدونستم و سالها با همشون در درونم جنگیده بودم و پر بودم از رنجش هایی که بصورت نشخوارهای منفی مدام‌ سرزنش و تحقیرم میکرد،

امیدی به خوب زندگی کردن خودم نداشتم ،اعتمادبنفسم پایین بود ،خودارزشمندی نداشتم و تصور میکردم به درد هیچ کاری نمیخورم ،شکست های مداومم ،کل مسیرهای زندگیمو تخریب کرده بود ،اگر بخوام از گذشتم بگم که میتونم دفترها پر کنم‌ ولی بیشتر دوست دارم از ترمیم‌ ها بگم که چطور درونم متلاطمم ،آرام شد

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.42 از 12 رای

https://tanasobefekri.net/?p=34395
0 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.