0

مسیر لاغری من – مقدمه

مسیر لاغری من
اندازه متن

مسیر لاغری من ۱۰۰ گام برای یادگیری لاغری با ذهن است.

همه افرادی که اضافه وزن دارند می توانند از آن برای یادگیری لاغری با ذهن و شروع حرکت خود به سمت تحقق رؤیای لاغر شدن استفاده کنند.

مسیر لاغری با ذهن

 من و بسیاری از شرکت کنندگان در دوره های لاغری با ذهن در پایان این مسیر در جنبه های مختلف زندگی انسان نقطه شروع حرکت خود نبودیم و تغییرات عالی را تجربه کردیم. 

اطمینان دارم شما دوست عزیزی که این نوشته را می خوانی و تصمم قاطع گرفته ای که برای لاغر شدن از مسیر لاغری من استفاده کنید در پایان این مسیر تفاوت های زیادی با نقطه شروع خواهید داشت، اگر به همان شکل که من و دیگران با اشتیاق و احساس خوب در این مسیر حرکت کرده و استمرار داشته ایم شما هم با اشتیاق و تصمیم قاطع تمام مراحل آموزشی مسیر لاغری من را انجام داده و سعی کنید به آنچه در فایل های آموزشی گفته می شود عمل کنید. 

چگونه لاغر شدم
نتیجه آموزش های لاغری با ذهن

چاقی و لاغری چیست؟

چاق شدن تغییر وضعیت شما از حالت متناسب به چاق بوده است.

این تغییر وضعیت به دلیل استمرار شما در مرور افکار چاق کننده و تکرار عادت های و واکنش های رفتاری چاق کننده بوده است. 

لاغر شدن تغییر وضعیت شما از حالت چاق به متناسب است.

این تغییر وضعیت با استمرار در مرور افکار لاغر کننده و تکرار عادت ها و واکنش های لاغر کننده در شما ایجاد می شود.

 توجه به این نکته بسیار اهمیت دارد که نه چاق شدن شما به صورت جهشی و در مدت زمان کوتاه بوده است و نه لاغر شدن شما در مدت زمان کوتاه و به صورت جهشی میسر خواهد بود. بنابراین در همین شروع حرکت در مسیر لاغری من متعهد باشید به دنبال لاغر شدن در مدت زمان چند روز یا یک هفته نباشید. باید در هر شرایطی مسیر لاغری من را طی کنید.

تغییر ذهن چاق به لاغر در مسیر لاغری من

تغییر ذهن چاق به لاغر در مسیر لاغری من

شما در مسیر لاغری من در حال یادگیری اصول لاغری با ذهن هستید بنابراین در مراحل یادگیری و بالابردن مهارت خود در عمل به آموزش های لاغری با ذهن نباید انتظار لاغر شدن و رسیدن به شرایط ایده آل را داشته باشید.

همانطور که شما اگر برای یادگیری نواختن گیتار در کلاس آموزشی ثبت نام کنید در هفته اول، ماه اول و حتی یک یا چند سال اول انتظار حضور در کنسرت و نوازندگی برای خوانندگان مطرح را از خود ندارید. 

چرا که می دانید در حال یادگیری نواختن گیتار هستید و این موضوع برای شما کاملا منطقی است و غیر از این از خود انتظار ندارید و اگر کسی به شما بگوید که زودتر گیتار زدن را یاد بگیر که سریعتر بعنوان نوازنده در کنسرت ها حضور داشته باشید پاسخ شما قطعا این خواهد بود که نوازنده شدن نیاز به تمرین، تکرار و استمرار دارد. 

طی کردن مراحل یادگیری نواختن گیتار را نمی توان با عجله کردن یا تعیین کردن زمان حضور در فلان کنسرت تغییر داد.

در بهترین حالت اگر شما هر بار که برای یادگیری نواختن گیتار در کلاس درس حاظر می شوید با احساس خوب و اشتیاق حضور پیدا کنید و تمام مراحل تمرینی را به شکل عالی انجام دهید و تکرار و استمرار داشته باشید، شما در یادگیری و نواختن گیتار پیشرفت خوبی خواهید داشت اما به معنای رسیدن به درجه استادی یا رسیدن به شرایطی که در کنسرت ها مشغول نوازندگی شوید نیست. 

اطمینان دارم با توضیحات من درباره یادگیری و نواختن گیتار موافق هستید.

 لاغر شدن باید در ذهن شما مانند یادگیری و نواختن گیتار باشد. عجله کردن برای لاغر شدن نتیجه ای جز شکست و چاق تر شدن برای شما به ارمغان نخواهد داشت.

به این موضوع فکر کنید و سعی کنید به شکل کاملا منطقی در ذهن خود بپذیرید که شما قصد یادگیری لاغر شدن با قدرت ذهن را دارید. این طریق لاغر شدن با تمام روش هایی که قبلا برای لاغر شدن استفاده کرده اید تفاوت دارد و البته نتیجه این روش نیز با سایر روش ها متفاوت است.

در مسیر لاغری من شما بجای تحت فشار قرار دادن جسم خود برای لاغر شدن،‌ ذهنتان را تحت آموزش قرار می دهید.

وقتی در ذهن شما فرمول ها و تصاویر ذهنی جدید همسو با لاغر شدن ایجاد شود، لاغر شدن بعنوان یک آرزو یا خواسته در ذهن ناخودآگاه شما شکل می گیرد. مغز که مرکز فرماندهی جسم است دستورات لازم برای تحقق رؤیای لاغری را به بخش های مختلف بدن ارسال می کند و روند لاغر شدن به آرامی انجام می شود.

می خوام لاغر شدن رو یاد بگیرم
یادگیری لاغری با ذهن

یادگیری به منزله لاغر شدن نیست

لاغر شدن با قدرت ذهن نیاز به تغییر نگرش ذهن از چاقی به لاغری دارد و این مهم از طریق آموزش ذهن انجام می شود.

ذهن برای یادگیری نیاز به شنیدن، دیدن، نوشتن، انجام تمرینات و سعی در عمل کردن به آنچه یاد گرفته اید دارد.

محققان طی چندین مطالعه درباره روند یادگیری انسان به حقایق زیر دست پیدا کرده اند.

 • ۱۰ درصد از آنچه می خواند را به راحتی ذخیره می کند.
 • ۲۰ درصد از آنچه می شنود را به راحتی ذخیره می کند.
 • ۳۰ درصد از آنچه می بیند را به راحتی ذخیره می کند.
 • ۵۰ درصد از آنچه می بیند و می شنود را به راحتی ذخیره می کند.
 • ۷۰ درصد از آنچه می گوید و می نویسد را به راحتی ذخیره می کند.
 • ۹۰ درصد از کاری که انجام می دهد را به راحتی ذخیره می کند.

بنابراین گوش دادن و تکرار کردن تنها یک بخش از سه بخش لازم برای لاغر شدن است. بخش های بعدی شامل: “تمرین کردن” و سعی در “عمل کردن به آموزش ها” است که با عجله کردن به دست نمی آید. 

اگر شما تمام محتوای  سایت تناسب فکری را در یک هفته با دقت تماشا کنید و به خوبی تمرینات آن را انجام دهید تضمین می کنم در پایان هفته لاغر نخواهید شد. 

تفاوت لاغر شدن ذهنی با لاغر شدن جسمی

 لاغر شدن فرایندی جسمی است امــــــا یادگیری فرایندی ذهنی است.

 شاید بتوان با دقت و تمرکز داشتن و انجام تمرینات و استمرار، فرایند ذهنی در یادگیری را سرعت بخشید اما به هیچ وجه نمی توانید به هیچ شکلی فرایند جسمی را سریع تر کنید. پس قید سریع لاغر شدن را بزنید اگر می خواهید به شکل صحیح، عالی و برای همیشه لاغر شوید. 

از خود سوال کنید:

 1- می خواهم خیلی سریع و تا فلان تاریخ لاغر شوم و پس از مدتی کوتاه دوباره چاق شوم؟ 

2- دوست دارم با روشی صحیح و اصولی بدون تعیین زمان و عجله داشتن، مراحل لاغری با ذهن را بیاموزم و برای همیشه متناسب بمانم؟ 

پاسخ شما، از همین ابتدا تکلیف شما را برای لاغر شدن مشخص می کند. 

مسیر لاغری من فرصتی است برای بازیابی تمام آنچه بخاطر چاقی از دست داده ایم. اعتماد به نفس، شادی، احساس خوب، سلامتی، شادابی، با لذت غذا خوردن، بدون استرس و نگرانی غذا خوردن، آرامش ذهنی و هر آنچه به واسطه چاقی از ما گرفته شده است.

 هرآنچه برای چاق شدن بعنوان بهای چاقی پرداخت کرده ایم را در مسیر لاغری من بعنوان پاداش دریافت می کنیم. 

احساس خوب قرار گرفتن در مسیر صحیح لاغر شدن، رهایی از دردها و تجربه دوباره سلامتی، رسیدن به آرامش ذهنی، تجربه شاد بودن، تجربه طعم لذیذ غذاها و بسیاری موارد دیگر پاداش افرادی است که با اشتیاق و احساس خوب در مسیر لاغری من قدم گذاشته و با اطمینان به توانایی ذهن خود در لاغر شدن در این مسیر استمرار دارند.

✍️ تمرین آموزشی 📖

ترس از چاقی یا ترس از لاغر نشدن مهمترین مانع کسب نتیجه عالی در مسیر لاغری من است. بنابراین لازم است در قدم اول شجاعت روبرو شدن با ترس های خود را داشته باشیم.

اگر از چاق تر شدن ترس دارید، اگر از لاغر نشدن می ترسید باید شجاعت روبرو شدن با ترس های ذهن خود را داشته باشید.

۳۵ سال چاق بودن باعث شده بود که به شدت از چاق تر شدن ترس داشته باشم چون هر سال چاق تر می شدم.

۳۵ سال چاق بودن سبب شده بود به شدت از لاغر نشدن ترس داشته باشم چون بارها برای لاغر شدن تلاش کرده بودم اما نتیجه نگرفته بودم.

اما با همه ترس هایی که در من وجود داشت تصمیم گرفتم برای موفق شدن در مسیر لاغری با ذهن بر ترس هایم غلبه کنم. با خودم گفتم حتی اگر در این مسیر بخاطر چاق تر شدن یا هرگز لاغر نشدن بمیرم ارزشش را دارد چون بر ترس های سی و چند ساله ام غلبه کرده ام.

اگر اینجا هستی باید شجاعت داشته باشی. مسیر لاغری من جای افراد ترسو نیست. ترسوها همیشه چاق خواهند ماند اما شجاع ها فرصت تجربه رویای لاغری خود را خواهند داشت.

برای روبرو شدن و گذر از ترس ها نیازه که اول ترس ها را بشناسیم. با دقت و شرح انشایی به سوالات مطرح شده پاسخ دهید.

 • از چاق تر شدن ترس دارید؟ چرا؟
 • از لاغر نشدن ترس دارید؟ چرا؟

حالا وقت مواجه شدن با حقیقته.

 • ترس از چاق تر شدن مانع چاق شما شده است؟ شرح دهید.
 • ترس از لاغر نشدن مانع اقدام شما برای لاغر شدن شده است؟ شرح دهید.

همیشه از چاق تر شدن می ترسیدم اما هر سال چاق تر می شدم و جالب اینکه با تمام ترس از لاغر نشدن اما همیش به دنبال روش جدید برای لاغر شدن بودم.

پس ترس های من هیچ نتیجه ای برای من نداشته اند. بنابراین وقتشه که ترس ها رو رها کنی و با اطمینان برای لاغر شدن حرکت کنید.

 • تعهد خود را بنویسید که از این لحظه تمام کارهایی که برای لاغر شدن انجام می دهم را متوقف کرده و با تمام تمرکز و توانم بر مسیر لاغری با ذهن متمرکز شوم.
 • تعهد خود را بنویسید که از این لحظه ترس از لاغر نشدن را رها می کنم و با اطمینان از لاغر شدن در مسیر لاغری با ذهن به حرکت خود تا کسب نتیجه عالی ادامه خواهم داد.

برای شعله ور کردن اشتیاق و انگیزه درونی لاغر شدن باید از هر طریق ممکن به خودتان انرژی و انگیزه بدهید. از این طریق به قدرت لاغری نهفته در وجودتان انرژی و قدرت بیدار شدن و غلبه بر چاقی را وارد می کنید.

برای این منظور در پاسخ به سوالات زیر با شرح انشایی جواب دهید.

 • چقدر اطمینان داری که توانایی لاغر شدن دارید؟ به صورت کامل شرح دهید.

اگر اطمینان دارید با شرح دادن درباره دلایل خود اطمینان و انگیزه خود را بیشتر کنید و اگر اطمینان ندارید با نوشتن درباره طریقه آشنایی و احساسی که از بودن در سایت تناسب فکری دارید در خودتان اطمینان و انگیزه لاغر شدن بوجود بیاورید.

برای باور کردن انتخاب شدنتان برای لاغر شدن داستان هدایت دوستان خود را بخوانید و داستان خودتان را به این مجموعه اضافه کنید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.51 از 254 رای

https://tanasobefekri.net/?p=24254
برچسب ها:
308 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار Susan behrad
   1402/06/20 14:38
   مدت عضویت: 909 روز
   امتیاز کاربر: 2635 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,871 کلمه

   مسیر لاغری من (قسمت مقدمه)

   بنام خالق یکتا و بی همتا 

   سلام به استادگرامی ومهربانم وهمراهان وهم مسیرهای گرامی آموزش لاغری باذهن 

   مسیر لاغری من ۱۰۰گام برای یادگیری لاغری باذهن است 

   تمام عده‌ای که چاق هستند می‌توانند از آن برای آموزش لاغری باذهن واغاز کردن حرکتشان به سوی برآورده شدن آرزوی لاغریشان استفاده کنند

   مسیرلاغری باذهن 

   تمام کسانی که در این دوره شرکت میکنند قطعن در اتمام این مسیر در جنبه‌های گوناگون زندگی آدم نقطه آغاز حرکتشان نخواهند بود و تغییرات خوبی را تجربه خواهند کرد البته بگم اون‌هایی که استمرارداشته و ادامه و تکرار کنند تجربه‌های خوبی بدست خواهند آورد 

   مااگه تصمیم قطعی برای لاغریمان از مسیر لاغری من استفاده کنیم در اتمام این مسیر فرق خواهیم کرد با نقطه شروع مااگه با اشتیاق و انگیزه و حس عالی در این مسیر حرکت کنیم و استمرار داشته باشیم و با شوقواشتیاق همه مراحل آموزشی مسیر لاغری من را انجام دهیم و تلاش کنیم به اون چیزهای که در فایل های آموزشی گفته می‌شود عمل کنیم. 

   چاقی و لاغری چیست؟؟

   چاق شدن عوض شدن وضعیت جسممان از تناسب به چاقی بودن است 

   این عوض شدن وضعیت به خاطر استمرارداشتن در مرور فکرهای چاق کننده و تکرار کردن عادتها و واکنشهای رفتاری چاق کننده بوده است. 

   لاغر شدن عوض شدن وضعیت جسممان از حالت چاقی به متناسب شدنمان است این تغییر وضعیت با استمرار در مرور فکرهای لاغر کننده و تکرار عادتها و واکنشهای لاغر کننده در ماصورت می‌پذیرد 

   توجه داشتن به این نکته خیلی پر اهمیت است که نه چاقیمان بطور جهشی و در طی زمان کوتاهی اتفاق می‌افتد و نه لاغر شدنمان در طی زمان کوتاهی جهشی مسیر خواهدبود پس در حین آغاز حرکتمان در مسیر لاغری من باید تعهد داشته باشیم به دنبال لاغری در مدت زمان چند روز یا چند هفته و ماه نباشیم. بايد در هر شرایطی این مسیر زیبا را که مسیر لاغری من هستش راسپری کنیم. 

   تغییر ذهن چاق به‌ لاغری در مسیر لاغری من.

   ما در این مسیر لاغری من در حال آموزش دیدن اصول لاغری باذهن هستیم پس در مراحل آموزش و بالا بردن مهارت خود در عمل یادگیری لاغری باذهن نباید انتظار لاغری و رسیدن به شرایط ايده ال در زمان کوتاهی داشته باشیم .ما در مدت زمان کوتاهی چاق نشده ایم که بخواهیم در مدت زمان کوتاهی لاغر شویم. 

   همانطور که ما اگر بخواهیم برای نواختن گیتار و آموزش دیدن باید در کلاس آموزشی ثبت نام کنیم در هفته اول ماه اول و حتی در یک ویا چند سال اولش انتظار حاضر شدن در کنسرت نواختن برای خوانندگان مطرح  را از خودمان را نداريم. چون ما هنوز در حال آموزش دیدن نواختن گیتار هستیم و این موضوع برایمان کاملآ منطقی هستش و غیراز این از خودمان انتظار نداريم و اگه یکی به ما بگه که زودتر گیتار زدن را ياد بگیر که خیلی زود به عنوان نوازنده در کنسرتها حاضر شوی پاسخمان حتما این خواهد بود که نواختن گیتار و نوازنده شدن احتیاج به تمرین تکرار و استمرار دارد. 

   سپری کردن مرحله‌ های آموزشی نواختن گیتار را نمی توانیم با عجله کردن یا معین کردن زمان حاضر شدن در یک کنسرت تغییر داد.ما باید هر بار برای آموزش دیدن نواختن گیتار در کلاس حاضر باشیم و با حس خوب وذوق و اشتیاق حضور داشته باشیم و همه مراحل تمرینی را به شکل خیلی خوب انجام دهیم وتکرار و استمرار داشته باشیم اون موقع است که ما در نواختن و آموزش دیدن گیتار پیشرفت خوبی خواهیم داشت اما به این معنا که به درجه استادی و یا به رسیدن شرایطی که در کنسرتها مشغول شویم نیستش. 

   لاغر شدنمان هم باید در ذهن‌مان مثل آموزش دیدن و نواختن گیتار باشد.عجله کردن برای لاغر شدنمان نتیجه ای جز شکست و چاق تر شدنمان را برایمان را نخواهد داشت. 

   ما باید تلاش کنیم بطور کامل و منطقی در ذهن‌مان بپذیریم که قصد یادگیری لاغری با قدرت ذهن‌مان را داریم 

   این روش لاغرشدن با همه روش‌هایی که قبلا برای لاغریمان استفاده می کردیم فرق دارد و نتیجه اش با سایر روش ها فرق اساسی دارد.

   در مسیر لاغری من ما بجای این که جسممان را تحت فشار قرار دهیم برای لاغریمان. ذهن‌مان را تحت یادگیری و آموزش قرار می دهیم. 

   زمانی که در ذهن‌مان فرمولهاو تصویر های ذهنی جدید همسو با لاغریمان بوجود آید لاغر شدن به شکل یک آرزو یا خواسته در ذهن ناخوداگاهمان صورت می‌گیرد مغزمان که مرکز فرماندهی جسممان است دستورات لازم برای تحقق رویای لاغریمان را در بخش‌های مختلف بدنمان ارسال می کند و روند لاغریمان به‌ آرامی و آهستگی انجام می شود 

   آموزش دیدن و یادگیری به منزله لاغر شدن نیست 

   لاغری با قدرت ذهن احتیاج به عوض شدن نگرش ذهن‌مان از چاقی به لاغری است. و این تغییر مهم از روش آموزش و یادگیری ذهن انجام می شود .ذهن‌مان برای آموزش دیدن به شنیدن. دیدن. نوشتن انجام دادن تمرینات و تلاش وکوشش در عمل کردن به اون چیزهای ياد می گیریم دارد. محققان در مدت زمان مطالعاتشان در مورد روند آموزشی و یادگیری انسان به حقایق زیر دست پیدا کردند 

   ۱. انسان هرچیزی را که می خواند می تواند ۱۰٪از اون را خیلی راحت ذخیره کند.

   ۲. چیزی را که می شنود ۲۰٪از اون را به آسانی ذخیره کند 

   ۳. وقتی چیزی را می بینید می تواند ۳۰٪را به راحتی ذخیره کند.

   ۴. وهر چیزی را که هم ببینید و هم بشنود را می تواند ۵۰٪را خیلی راحت ذخیره کند. و ۷۰٪از اون چیزی که بگویدوبنویسد را راحت ذخیره کند و ۹۰٪ازکاری که انجام بده می تواند راحت ذخیره کند. 

   پس گوش دادنمان و تکرار کردنمان فقط یک بخش از سه بخش لازم برای لاغرشدمان است. بخش‌های بعدی شامل تمرین کردن و تلاش در عمل کردن به یادگیری و آموزش ها است که با عجله کردن بدست نمی آید. اگه ما بخواهیم همه محتوای سایت تناسب فکری را در یک هفته با دقت بیشتری تماشا کنیم. وبه خوبی تمرینات اون را انجام دهیم اصلآ در اتمام هفته لاغر نخواهیم شد. 

   تفاوت لاغر شدن ذهنی و لاغر شدن جسمی 

   لاغر شدن فرآیند جسمی است و یادگیری و آموزش دیدن فرآیند ذهنی است. 

   شاید بتوانیم با دقت و تمرکز داشتن و انجام دادن تمرینات و استمرار فرآیند ذهنی در یادگیری را سرعت ببخشیم ولی اصلا نمی توانیم به هیچ صورت جسممان را سرعت ببخشیم. پس باید قید زودتر و سریع تر لاغر شدن را بزنیم اگر بخواهیم به صورت درست و صحیح و عالی و برای همیشگی لاغر شویم 

   باید از خودمان سؤال کنیم که آیا می خواهم زود و سریع تافلان تاریخ لاغر شوم و بعد از مدت زمان کوتاهی دوباره چاق شوم؟

   آیا دوست دارم با یک روش اصولی و درست بدون معین کردن زمان و عجله داشتن مراحل لاغری باذهن را آموزش ببینیم و برای همیشگی متناسب بمانم؟

   پاسخمان از همین حالا تکلیفمون رو برای لاغرشدنمان را مشخص می کند. 

   مسیر لاغری من یک فرصت عالی برای بازیابی همه اون چيزهايی که بخاطر چاقی از دست داده ایم. مثل اعتماد به نفسمان. شادی. حس خوب. سلامتی. آرامش. شادابی. خوردن موادغذای با لذت. استرس واضطراب ونگرانی برای غذاخوردن. آرامش داشتن ذهنی و هر چیزی که بخاطر چاقی ازماگرفته شده است هرچیزی که برای چاق شدنمان به صورت بهای چاقی پرداخت کرده بودیم را در مسیر لاغری من به شکل پاداش دریافت خواهیم کرد. 

   حس خوب قرار گرفتنمان در مسیر درست لاغری؛رهاشدن از دردها و تجربه دوباره داشتن سلامتی. رسیدن به آرامش ذهنی تجربه کردن شادی. تجربه کردن طعم لذت بخش غذاها وخیلی موارد دیگه پاداش عده‌ای که با ذوق وحس خوب در مسیر لاغری من قدم می گذارند و با اطمینان وتوانایی ذهن خودش در لاغری در این مسیر استمرار دارند 

   مثل خودم که نزدیک به ۳سال است که در این مسیرزیباقرارگرفتم و دارم این مسیر زیبا را طی می کنم نه خسته شده ام و نه اصلآ احساس یأس و ناامیدی کردم و دارم خیلی‌ عالی پیش میروم.واین چندمین مرتبه است که مسیر لاغری من روشروع میکنم 

   و هر بار حس می کنم اولين روزم است با اینکه که‌ خیلی از زمان اولی که شروع کردم فاصله گرفتم ولی وقتی دوباره شروع می کنم حسم عالی تر می شود و مصمم تر می شوم و هر بار از دفعه قبل دقتم و اشتیاقم بیشتر وزیادتر میشودو مطالب آموزشی رابهتر و دقیق تر می فهمم ودرکم از این مسیر هر روز بالاتر می رود 

   ترس داشتن از چاقی یا ترس داشتن از لاغر نشدن مهمترین مانع کسب‌ نتیجه عالی در مسیر لاغری من هستش پس لازمه که در ابتدا شجاعت روبرو شدن با ترسهای خودمان را داشته باشیم. 

   ماباید با ترسهای ذهنی خودمان که (ترس از چاق تر شدن و ترس از لاغر نشدن است)راداشته باشیم و این شجاعت می خواهد. 

   من تقریبا  ۵۶سال چاق بودنم سبب شده بود که از چاق تر شدنم ترس داشته باشم ۵۴سال چاقی باعث شده بود که خیلی از لاغر شدنم ترس داشته باشم

   چون خیلی زیاد برای لاغریم تلاش کرده بودم ولی هیچ نتیجه ای را کسب نکرده بودم 

   مااگر امروز اینجا هستیم باید شجاعانه پیش برویم چون این مسیر جای کسانی که ترسو هستند نیستش. کسانی که‌ ترسو هستند برای همیشه چاق خواهند ماند. ولی ماها که شجاعانه قدم دراين مسیر زیبا گذاشتیم فرصت خواهیم کرد که تجربه رویای لاغری خودمان را داشته باشیم. 

   برای رودر رو شدن و گذشتن از ترس‌ها یمان نياز داریم اول ترسهایمان را شناسایی کنیم من با تمام ترسی که از لاغر نشدنم داشتم و روش‌های زیادی را استفاده کرده بودم و می دانستم که بعد از اتمام روش دوباره چاق خواهم شد اما همیشه دنبال روش‌های جدید برای لاغرشدنم بودم

   پس ترس داشتن اصلآ نتیجه ای برایم نداشت حالا وقتشه که ترس‌هایم را رها کنم و با اطمینان برای لاغرشدن حرکت کنم. 

   من تعهد می دهم که این لحظه همه کارهایی برای لاغرشدن انجام دادم و ترس از لاغر نشدن را متوقف و رها کنم.وبا تمام تمرکز وتوانم و با اطمینان از لاغر شدن در مسیر لاغری باذهن متمرکز شده و در مسیر لاغری باذهن به حرکت خودم تا بدست آوردن نتیجه عالی ادامه می دهم و خواهم داد واز تلاش خود سرباز نخواهم زد. البته این تعهد برای چندمین بار ثبت میشه و همیشه از تعهد دادن دوباره‌ خوشحال میشوم چون اعتمادم را چند برابر می کند. 

   مابا این تعهد شور و اشتیاق و انگیزه درونی لاغر شدنمان را شعله ور می کنیم. 

   و به خودمان انرژی وانگیزه می دهیم و از این روش به توانایی لاغری نهفته در وجودمان انرژی و توانایی بیدار شدن و غلبه کردن بر چاقی را وارد می کنیم ما هرچه‌قدر زیادتر در این مسیر زیبا قرار بگیریم و سراغ روش‌های دیگر نرویم و در این مسیر بمانیم بهتر وبیشتر نتیجه عالی کسب‌ می کنیم 

   وبه قول استاد بودنمان در این مسیر از طرف خالق یکتا هستش

   وبا هدایت شدنم به این مسیر که استارتدش از سال ۱۳۹۹/۱۱/۲۷خورده شده و من قدم به این مسیر گذاشتم و تابه امروز در این مسیرزیبا  هستم و خواهم بود حتی یک لحظه هم لیز نخوردم و ادامه دادم و به قول استاد در ابتدا مسیر به وزنم اضافه شد اما ادامه دادم حتی از قبل ام هم اضافه تر شد اما ادامه دادم حالم بد شد اما ادامه دادم یعنی توی هر شرایطی که قرار گرفتم ادامه دادم. 

   من همیشه با فایلهای استاد عزیزمان با حرفهایشان با صدایشان حالم خوب میشه وامید و انگیزه ام چند برابر می شه 

   استاد عزیزم شما خدای روی زمین ما هستین همانطور که به یاد خدا بودن برایمان آرامش بخش است شنیدن صدایتان و گوش دادن به فایلهاوخواندن مطالب آموزشی برایمان آرام بخش است 

   من چند سال است که در اینجا هستم وکلی فرق کردم و به قول شما من اون آدم چند سال گذشته ام نیستم و این رامدیون شما وخداوند مهربانم می دانم واز شما نهایت تشکررادارم و سپاسگزار خداوندمهربان هستم خدایا شکرت

   همه رو به خدای مهربان می‌سپارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ندا
   1402/06/02 10:36
   مدت عضویت: 375 روز
   امتیاز کاربر: 3115 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 362 کلمه

   از چاق تر شدن ترس دارید چرا؟

   چون که همیشه از سن خیلی کم حدودا شاید از 6 ماهگی عکس های که از خودم دیدم همه چاق و تپل بودن و هیچ عکس متناسب از خودم نداشتم و همیشه در حال کم خوردن و تلاش بی فایده برای لاغر شدن کردم و هیچ نتیجه ثابت و ماندگاری نگرفته ام و هر سال از قبل چاق تر و گرد تر شدم و نصف بیشتر استرس و عصبانیت درونی من بخاطر نداشتن اندام زیبایی هست که حق منه و من ازش محروم هستم لباس های قشنگی که اندامی هستن و به عنوان یک خانم هیچوقت نتونستم حتی بخرم و امتحان کنم چون مطمئن بودم حتی اگه این لباس الان اندازه ام باشه صد درصد سال دیگه همین لباس برایم تنگ شده و غیر قابل استفاده و اینکه من باور کرده بودم که ژن چاقی رو از خانواده مادریم گرفته ام و ارثی هست و هر سال چاق تر از قبل میشم هر چیزی که چرب یا شیرین بود برایم جذاب تر اما خوردن آن وحشتناک بود چون میدونستم قراره با خوردنشون هر دفه چند کالری زیاد به بدنم اضافه بشه و خودم رو ناامید ترین آدم روی زمین میدونستم.

   از لاغر نشدن ترس دارید چرا؟

   چون هر زمان که لاغر شدم بلافاصله در عرض یکی دوماه چاق شدم شاید هم چاق تر از قبل ترس دارم چون از روش های لاغرشدنم لذت نمیبردم همش رژیم های سخت همش محدودیت همش نخوردن همش ورزش های که دوست ندارم و مهم تر از همه اینا حرف ها و نگاه های بقیه بعد از اینکه لاغرشدم و باز چاق شدم منو ناامید میکرد که چطور لاغر میشی که بعدش به حالت قبل برمیگردی و اطرافیان بهت میگن تلاش الکی نکن تو ژن چاقی داری چون هیچوقت لاغری پایدار نداشتم و ترس داشتم چون با زحمت خیلی زیاد لاغر میشدم خیلی سریع برمیگشت 

   درسته که من برج 6 پارسال شروع کردم به دوره های لاغری با ذهن اما خیلی سریع نتیجه گرفتم بدون هیچ زحمتی و از فروردین امسال تا الان که شهریور هست همه اون وزنم برنگشته یه مقداریش برگشته اما امیدم رو از دست ندادم و این یعنی ترسی که از همه روش های لاغر شدنم داشتم از بین رفته.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ندا
   1402/06/02 09:49
   مدت عضویت: 375 روز
   امتیاز کاربر: 3115 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 372 کلمه

   سلام خدمت استاد عطار روشن عزیز.

   من شهریور ماه 1401 با این سایت و شما و دوستان تناسب فکری آشنا شدم و برام اتفاقات خوبی توی زندگی افتاد در همه جوانب و مهم‌ترینش کاهش سایز و وزن بسیار خوبی داشتم که هرکسی منو میدید متوجه میشد تا حدی که من از وزن 80 به 70 و از سایز 50 به 42 رسیدم فقط و فقط با همین صد گام و باور کردن لاغر شدن با ذهن اما متاسفانه از فروردین امسال دوباره کشیده شدم سمت همون مسیر چاق سابق خودم و کم کم در عرض 6 ماه خیلی راحت اون مقداری که کاهش داشتم برگشت و دیشب توی آینه متوجه شدم که ای داد و بیداد که خیلی اوضاعم‌ خراب شده باید برگردم سمت همون مسیر زیبا و همیشگی و با اراده قوی تر و مصمم تر برگشتم فقططططططططط استاد چیزی که بابت خیلی خوشحالم و از شما و فایل های عالیتون سپاسگزارم این هست که من در این مدت که از سایت فاصله گرفتم به هیچ وجه سمت هیچ نوع رژیمی دمنوشی ورزش طاقت فرسایی یا هر کاری که قبلا انجام میدادم نرفتم راستش اصلا نتونستم برم چون دیگه باور ندارم که من ژن چاقی دارم باور ندارم که خود به خودی یه چیزی تو بدنم تولید میشه و من چاق میشم دیگه باور ندارم که باید ورزش های سنگین کنم یا گرسنگی بکشم تا لاغر بشم اگر یک درصد باور میکردم محال بود به این سایت برگردم و یه چیز دیگه که برام خیلی جالبه این هست که وزن من برگشته اما تمام سایز من برنگشته به حالت یکسال پیش و از این بابت خیلی خوشحال نهایت نصفش برگشته و تماما مثل قبل گرد و قلمبه نیستم اما مقدار قابل توجهیش به حالت قبل برگشته از پر اشتهایی زیاده روی در خوردن هررررر چیزی فکر کردن به چاقی و ترس دوباره که خود اینا باعث شده لباس های خوشگلی که خیلی راحت اندازه ام شده بودن دوباره تنگ شدن اما امیدم از مجدد لاغری و این بار مصمم تر و مطمئن‌تر کم نشده برای همین هست که با اشتیاق شروع کردم و شک ندارم این بار موفق تر از سال قبل میشم و از شما سپاسگزارم مثل همیشه بابت بروز رسانی مطالب سایت و رایگان قرار دادن آنها در اختیار ما.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ربابه
   1402/05/31 17:52
   مدت عضویت: 41 روز
   امتیاز کاربر: 480 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 4 کلمه

   سلام استاد 

   بسیار عالی وپرانرژی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملیکا
   1402/05/08 13:09
   مدت عضویت: 58 روز
   امتیاز کاربر: 525 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 200 کلمه

   سلام من ملیکام از تهران، مینویسم تا بتونم اول به خودم و بعد به بقیه کمک کنم فکر کنم بار ۵ ام باشه که به این دوره برمیگردم، هیچوقت بیشتر از ۲ هفته نتونستم ادامه بدم شاید ذهنم اماده نبود،ولی مهم تر از همه این حرفا، میخوام براتوم بگم که چرا الان اینجام چون تو این مدت ۱۲ کیلو با رژیم و باشگاه رفتن کم کردم و فکر میکردم دیگه تمومه، ولی برگشت، اولین باری نبود که وزنی رو کم میکردم و دوباره برمیگشت ولی اینبار مغزمو یکم به کار انداختم تا یادم بیاد چاقی من ربطی به رژیم و باشگاه نداره ذهن منه که فرمول چاقی داره ، وقتی هر روز میگم از فردا رژیم میگیرم پس بزار حداقل امروزو کامل بخورم، خلاصه بگم که میخوام به مهم ترین ادم زندگیم که خودم باشم کمک کنم و در یه جمله میخوام بگم بعد هزاران بار رژیمی که گرفتم و شکست خوردم و سال ها اذیت شدم لحظه لحظه شو، میخوام بگم که الان خسته ترین ادم امیدوار جهانم، و از خدا میخوام در کنار استاد عطارروشن و همه شما عزیزان در کنار هم به روز صدم برسم، جایی که با ملیکای امروز خیلی فرق دارم، روز خوبی داشته باشید❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا
   1402/05/02 13:31
   مدت عضویت: 64 روز
   امتیاز کاربر: 700 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 476 کلمه

   سلام.بابت تمام حس های خوبی که از این مجموعه گرفتم خودم رو مدیون میبینم که بنویسم.

   دیروز برای بار سوم بود که برمیگشتم.☺️.در ابتدا مطالب رایگان ۱۲ قدم رو میخوندم.اما اینبار ۱۰۰ قدم رو شروع کردم.

   از اینکه به این سرعت تمرکزم از مسیر تناسب ذهنی برداشته میشه و سریع وارد چرخه ی روتین زندگی میشم ،به معنای واقعی حییییرانم!و البته دلخور.انگار قدمهای استواری بر میدارم با میل و انگیزه ای قوی ولی ناگهان خودمو جای دیگه ای پیدا میکنم.

   استاد تاکید بر نوشتن دارن،ونوشتن منو تو متقاعد کردم ذهنم کمک میکنه تصمیم گرفتم این بار دقیقتر به نکاتی که استاد میگن عمل کنم.شاید تمرکزم پایدارتر باشه.اولین باره که مینویسم.

   استاد گفتن داستان چاقیتونو بنویسید.من خیلی فکر کردم و به موضوع مهمی پی بردم.زمانی من۴۸ کیلو بودم و این حس رو از دیگران میگرفتم که چاقم ،زمانی ۶۹ کیلو بودم بازم همینطور،و الانم که چاقم ۸۵ و ارزو دارم ۶۹ بشم.با خودم فکر کردم من تو تمام این سالها تصورم از خودم چاقی بوده وچاقی بیشتری رو جذب کردم.و همیشه لباس سایز بزرگتر گرفتم که همه شاکی میشدن.این عامل رو من مهمترین میدونم اما به نتایج دیگه ای هم رسیدم.

   جایی استاد میگن گاهی انسانها تو شرایط بدی زندگی میکنن و به اون شرایط عادت میکنن.عادت یکی از سیستم های دفاعی ذهنه.به گمونم منم به چاقی عادت کردم.اما لحظاتی حسرتهاوکمبودهایی که این موقعیت منو دچارش کرده سرباز میکنه و به همراهش موجی از احساس ناتوانی و درموندگی،….باخودش همراه میکنه.نا امیدی هم اضافه میشه و همگی با هم یه بدحالی روحی میدن.همین بدحالی منو به سمت خوردن شیرینی جات هدایت میکنه که حال ذهنم رو لحظه ای خوب کنم.و بعد حس گناه خوردن و بقیه رو هم که بلدید.

   یه روزی تو همین حس و حالهای درماندگی تو اینترنت دنبال موثرترین و سریع تربن روش لاغری بودم سایت تناسب فکری بالا اومد استاد با لبخند و صدای با انرژی که سازگاری با روحیه ی من نداشت صحبت رو شروع کرد،خوشم نیومد رد کردم .چند وقت این اتفاق میافتاد من سایت رو رد میکردم یکبار توجه کردم اونجا که استاد از بدبختیهای چاقی میگفتن ،و بعد خوندم و خوندم و خوندم.۱۲ قدم تموم شد من سبکتر و جم تر میشدم  و البته حالمم بهتر.ارامش پیدا کردم.درمونده نبودم.کنار این مسیر کمی نشستم،فکر کردم احساس قدرت کردم.راه رو پیدا کردم.عالی بود.

   اما اتفاقی که افتاد ذهن من مثل برق و بادخودش رو از موقعیت چالش برانگیز جدید به حاشیه ی امن قبلی برد.به اموخته های قبلی،به فورمولهای ذهنی قبلی.اما به اندازه ی قبل حس ناتوانی و درموندگی نمیکنم.وارد نبردی شدم اما راه رو دیدم و یقین دارم غیر از این راه درستی نیست و مشکل من متمرکز بودن تو راه درست است.

   یه چیز دیگه ای که حالمو بهتر میکنه حرف استاده .اینکه تو مسیر چاقی خیلی چیزها از دست دادیم تو مسیر لاغری بدستش میاریم و اون اشنایی با کارکرد ذهن و ذهن ناخوداگاهه که حودش مثل چراغ جادو میمونه .قراره رمز و رازش رو یاد بگیریم.❣️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادی
   1402/04/27 10:08
   مدت عضویت: 207 روز
   امتیاز کاربر: 425 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 297 کلمه

   به نام خدای که مرا در این مسیریابی لاغری قرار داد

    من از فایل که شنیدم خواندم تصمیم گرفتم که رویای لاغری به واقیعت تبدیل کنم وقبول کنم با ذهن وجسمم 

   محتوای تصویر برای من سخت بود ولی سعی کردم که از حواس بینایی هم در این راه استفاده کنم  که باعث بشه حواس من دقیقا اینجا باشه 

   من هم مثل خیلی ها مسیر های اشتباه زیادی رفتم  مثل رژیم های سخت نخوردن یه قسمتی از غذا و حذف کردن بعضی از غذا ها مثل نون وبرنج 

   البته باعث لاغر شدنم هم می‌شد ولی لاغری من ماندگار نبود 

   من نمیدونستم یکی از راه های چاق شدن ،،(چشم .گوش،نوشتن،) من اولین بار بود که می‌شنیدم چون فکر نمیکردم کسی از طریق دیدن آدم های چاق ،چاق تر میشه

   من این میدونستم که از طریق نوشتن یه جوری خودم بازسازی میکنم ولی فکر نمیکردم برای چاقی هم تاثیر داشته باشه وبتوته باعث بازسازی من وخالی کردن خودم ودر مسیر فرار گرفتن بشه

   من فهمیدم به چیزهایی که گوش میدم باید عمل کنم یعنی قوانین مسیر لاغری به درستی بفهمم واجراش کنم .اول از طریق ذهن  وبد از طریق جسم این کار انجام بدم.

   شما گفتین برای لاغری باید بهای زمان داد 

   ولی من به خودم میگم  اگر این بها ندم باید بهای چاقی بیشتر وبیماری هایی که با خودش میاره بدم  پس باید سعی کنم تو این مسیر اراده داشته باشم  ودست نکشم 

   به خودم قول میدم در طول این دوره سعی کنم نه رژیم  ونه ورزش انجام بدم تا این بشه ملکه ذهنم که دیگه این کار برای لاغری انجام ندم

   من وقتی مسیر درست برم ناراحتی های اعصابم همبستر میشه  وشاید کلا از بین بره و دیگه نیازی به قرص ها سنگین اعصاب نداشته باشم

   به خودم میگم تمام بهانه باید کنار بزارم  واین باید باورم بشه باید قبول کنم باید سعی کنم که بشه واین کار انجام میدم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار صالحه
    1402/04/27 16:14
    مدت عضویت: 244 روز
    امتیاز کاربر: 29865 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 134 کلمه

    سلام عزیزم مادر فربونت بشم که اقدام.کردی خیلی دوست دارم‌برات ارزوی  همین‌احساسی که مادرت داره دارم دلم میخواد که همون شادی وهمون احساس خوب هرانجه من  توش لذت بردم وبهش عشق پیدا کردن  به من شور شوق انکیره اعتماد  که به من رسیده به تو شادی زندگی من هم بر سه بهت عشق میوزم تو بهترهدیه زندگی من با دوتا خواهروبرادت هستی تومادر بهترمیوه زندگی من پراهام هستی دلم میخواد متناسب سلامت شادخو شحال تا صدبیست ساله بشی به امید خدا 

    خیلی خوشحال هستم که  خداوند من رو به این سمت هدایت وپس ازاون حمایت کرد ودرحال حاضر نتیجه ابن بودن رو دارم دریافت مبکنم شروع کننده این مسیر تو  توخانواده بودم وتو وبرادرت به دنبال حرکت من ادامه مسیر رو شروع کردی بر ای همه فزندان همه خانوادهای سلامت 

    جسم تناسب جسم‌رو اروز دارم 

    مادرت صالحه 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار شادی
     1402/04/28 14:25
     مدت عضویت: 207 روز
     امتیاز کاربر: 425 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 25 کلمه

     ممنونم مامان جان لطف کردی از محبتت 

     انشالا هم من وهم شما در مسیر لاغری بتونیم به اهدافمون به درستی برسیم منم دوست دارم مامان قشنگم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1402/04/01 17:09
   مدت عضویت: 319 روز
   امتیاز کاربر: 4290 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,122 کلمه

    “ به نام خداوندی که یاری دهنده است و مهربان ”

   درود به هم مسیران عزیز و استاد گرامی ؛

   مقدمه : مسیری لاغری من (۱۰۰ گام ) ؛

   پروردگار مهربانم ، سپاس می گویم تو را که امروز ۱ تیر ۱۴۰۲ توانستم بار دیگر دوره ی مسیر لاغری من (۱۰۰ گام ) را شروع کنم و با تکرار آن همچنان در این مسیر زیبا باقی بمانم ، خدایا شکرت .

   مسیر لاغری من ۱۰۰ گام برای یاد گیری لاغری با ذهن است .

   چاقی و لاغری چیست ؟! 

   چاق شدن تغییر وضعیت ما از حالت متناسب به چاق بوده است .

   این تغییر وضعیت به دلیل استمرار ما در مرور افکار چاق کننده و تکرار عادت ها و واکنش های رفتاری چاق کننده بوده است.

   لاغر شدن تغییر وضعیت ما از حالت چاق به متناسب است.

   این تغییر وضعیت با استمرار در مرور افکار لاغر کننده و تکرار عادت ها و واکنش های لاغر کننده در ما ایجاد می شود .

   توجه : ما باید به این نکته توجه داشته باشیم که نه چاق شدن ما به صورت جهشی و در مدت زمان کوتاه بوده است و نه لاغر شدن ما در مدت زمان کوتاه و به صورت جهشی میسر خواهد بود .

   تغییر ذهن چاق به لاغر در مسیر لاغری من :

   ما در مسیر لاغری من ، در حال یادگیری اصول لاغری با ذهن هستیم بنابراین در مراحل یادگیری و بالا بردن مهارت خود در عمل به آموزش های لاغری با ذهن ، نباید انتظار لاغر شدن و رسیدن به شرایط ایده آل را داشته باشیم . در مسیر لاغری من ، ما به جای تحت فشار قرار دادن جسم خود برای لاغر شدن ، ذهنمان را تحت آموزش قرار می دهیم .

   نکته : یادگیری به منزله ی لاغر شدن نیست .

   لاغر شدن با قدرت ذهن نیاز به تغییر نگرش ذهن از چاقی به لاغری دارد و این مهم از طریق آموزش ذهن انجام می شود.

   نکته : ذهن برای یاد گیری نیاز به شنیدن ، دیدن ، نوشتن ، انجام تمرینات و سعی در عمل کردن به آنچه یاد گرفته ایم دارد .

   گوش دادن و تکرار کردن تنها یک بخش از سه بخش لازم برای لاغر شدن است .بخش های بعدی شامل : تمرین کردن و سعی در عمل کردن به آموزش ها است که با عجله کردن به دست نمی آید .

   تفاوت لاغر شدن ذهنی با لاغر شدن جسمی :

   لاغر شدن فرآیندی جسمی است اما یادگیری فرآیندی ذهنی است .

   از خود سوال کنید :

   ۱) می خواهم خیلی سریع و تا فلان تاریخ لاغر شوم و پس از مدتی کوتاه دوباره چاق شوم ؟!

   ۲) دوست دارم با روشی صحیح و اصولی بدون تعیین زمان و عجله داشتن ، مراحل لاغری با ذهن را بیاموزم و برای همیشه متناسب بمانم ؟! 

   پاسخ ما از همین ابتدا تکلیف ما را برای لاغر شدن مشخص می کند .

   مسیر لاغری من فرصتی است برای بازیابی تمام آنچه به خاطر چاقی از دست داده ایم .اعتماد به نفس ، شادی ، احساس خوب ، سلامتی ، شادابی ، با لذت غذا خوردن ، بدون استرس و نگرانی غذا خوردن ، آرامش ذهنی و هر آنچه به واسطه ی چاقی از ما گرفته شده است .

   هر آنچه برای چاق شدن به عنوان بهای چاقی پرداخت کرده ایم را در مسیر لاغری من به عنوان پاداش دریافت می کنیم .

   در این قسمت می خواهم پاسخ سوال هایی که استاد در قسمت نوشتاری پرسیده اند را بدهم .

   از چاق تر شدن ترس دارید ؟! چرا ؟! 

   بله .با وجود اینکه من دوبار دوره ی رایگان لاغری با ذهن دوازده گام و یک بار به طور کامل دوره ی رایگان مسیر لاغری من صد گام را گذرانده ام اما الان که توجه می کنم تا حدودی از چاق تر شدن می ترسم هر چند این روند در جسم من متوقف شده است اما این ترس وجود دارد چون چاق تر شدن همانا و حسرت های بیشتر و رنج های زیادتر و بار سنگین چاقی بر ذهن و فکرم فزون تر ، همانا . در نتیجه حال و احساسم رو به بد شدن پیش خواهد رفت .

   از لاغر نشدن ترس دارید ؟! چرا ؟! 

   بله ، اگر لاغر نشوم احساس بد چاق بودن باز هم با من خواهد بود هر چند با بودن در مسیر لاغری با ذهن تا حد زیادی این احساس رفع شده است و با چاقی خود در صلح قرار دارم و از آن برای رسیدن به وزن ایده آلم استفاده می کنم ولی باز دوست دارم لاغر تر شوم .

   ترس از چاق تر شدن مانع چاق شدن شما شده است ؟! چرا ؟

   خیر ،چون من با ترس از چاق تر شدن احساس درونی خود را بد می کنم و توجه و تمرکز من بیشتر و بیشتر بر چاقی می باشد تا لاغری و به همین علت ترس از چاق تر شدن مانع چاق شدن من نمی شود بلکه بیشتر مرا به سمت چاقی سوق می دهد .

   ترس از لاغر نشدن مانع اقدام شما برای لاغر شدن شده است؟! چرا ؟!

   هم بله و هم خیر .چون با ترس از لاغر نشدن من نا امید می شدم و قید هر روشی را میزدم ولی باز به دلیل اینکه امیدوار می شدم که بالاخره لاغر می شوم از روش های مختلفی برای لاغر شدن استفاده می کردم البته این موضوع به قبل از آشنایی من با روش لاغری با ذهن بر می گردد .من از زمانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شده ام یعنی تقریبا یک سال و چهار ماه است که از هیچ راه و روشی برای لاغر شدن استفاده نکرده ام و اصلا توجهی به هیچ روشی نداشته ام به جزء روش لاغری با ذهن و امروز ۱ تیر ماه ۱۴۰۲ باز هم متعهد می شوم که برای لاغر شدن از هیچ راه و روش دیگری به جزء لاغری با ذهن استفاده نکنم و تمام تمرکز خود را بر این روش می گذارم .

   من امروز ۱ تیر ماه ۱۴۰۲ با خودم عهد می بندم که دیگر از لاغر نشدن نترسم و آن را رها کنم و با اطمینان از لاغر شدن در مسیر لاغری با ذهن به حرکت خود تا کسب نتیجه ی عالی ادامه دهم .

   چقدر اطمینان دارید که توانایی لاغر شدن را دارید ؟ به صورت کامل شرح دهید .

   من از زمانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شده ام مطمئنم که توانایی لاغر شدن را دارم چون قبلا از روش های دیگر نتیجه ی خاص و ماندگار نگرفته ام ولی به هر حال باز هم با روش های نادرست و غلط هم وزن کم می کردم و چون به شدت اطمینان دارم که این روش درست و صحیح است یقین دارم از این طریق می توانم برای همیشه لاغر و متناسب شوم و تنها شرط موفقیت در این راه استمرار ، اعتماد و ادامه دادن مسیر است .وقتی خود استاد عطار روشن و افراد شگفتی ساز با همین روش توانسته اند لاغر و متناسب شوند پس حتما من هم می توانم .

   “ یا حق ” 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مصی
   1402/03/24 06:31
   مدت عضویت: 112 روز
   امتیاز کاربر: 2720 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 516 کلمه

   سلام به استاد عطار روشن عزیز و همه دوستان همگام 

   من میخوام داستان خودم و بگم یه هفته است تو سایتم و دارم از فایلهای رایگان استاد استفاده میکنم آنچنان تغییری در خودم احساس کردم که شکه هستم من از بعد زایمان انواع و اقسام رژیم‌ها داروها و انواع وسایل ورزشی و خریدم هی لاغر شدم دوباره چاق شدم و مثل یو یو مدام وزنم در حال تغییر بود از وقتی خودم و شناختم از بعد زایمان مدام در حسرت و رژیم بودم و همیشه گلایه به خداوند که چرا بقیه هر چی میخوان میخورن خیلی هم بیشتر از من ولی متناسب هستن اما من کافیه یه چند ماه رژیم نباشم به شدت چاق میشدم وزنم می‌رسید به ۷۵ یهو میشد ۹۷دوباره میشد ۸۰دفعه بعد میشد ۹۸و این وضع ادامه داشت اینم بگم وزنم قبل زایمان ۶۸کیلو بود و سه قلو زایمان کردم و عدد وزنیم یهو تبدیل شد به یه عدد وحشتناک برای من ،حتی بارها خواستم جراحی کنم ترسیدم .من مجبور بودم مدام رژیم باشم تا حداقل تو همین ۹۸کیلو بمونه و بیشتر نشه چون مدام اگه رها میکردم بالا میرفت وزنم تا اینکه یه مدت هر چی هم رژیم میگرفتم حتی صد گرم هم وزنم پایین نمیومد کالری زیر ۱۵۰۰با روزی دو ساعت ورزش سنگین اما دریغ از صد گرم کاهش وزن رفتم دکتر غدد آمپول ملیتاید داد که من لاغر شم هعی بعد شش ماه مصرف آمپول به شدت قند خونم دیوونه شد دکترها آزمایش میدادم میگفتن دیابت داری خلاصه خوراکم اشک و ناله بود و آمپول و ذره ذره قطع کردم نگم براتون که این آمپول نایاب و بسیار گران قیمت هم بود و با بدبختی تو بازار آزاد باید پیدا میکردم تمام بازوهام و شکمم کبود بود از وزن ۹۸ شدم ۸۸توی شش ماه با رژیم و ورزش و این آمپول و یه قرص لاغری و الکارنتین ۲۰۰۰که همه اینا تجویز دکتر غدد بود بدنم رو به نابودی رفته بود ناخنهام و موهام خود به خود خرد میشد با قطع داروها در کمتر از چند هفته به طرز وحشتناکی وزنم شد همون ۹۸ انگار فقط پول الکی و درد الکی کشیده بودم تصمیم گرفتم دیگه برای لاغری هیچ کاری نکنم و به شدت افسرده شدم خسته شده بودم از این همه تلاش بی ثمر به طور تصادفی با این سایت آشنا شدم توی یه وب گردی ساده کنجکاو شدم اومدم نگاه کردم دیدم چقدر جالبه گفتم امتحان میکنم من که همه بلایی سرخودم آوردم اینم روش ،روز اول فایل و گوش دادم دیدم نه امروز انگار آدم دیگه ای شدم روز دوم همینجور ادامه پیدا کرد و من هر روز بهتر از روز قبلم به لطف خدا به طرز شگفت انگیزی دارم آگاهانه با مواد خوراکی برخورد میکنم و معجزه آسا کلی جمع و جور شدم طوری که همسرم میگفت رژیم نداری ولی چقدر تراشیده شدی تا همینجا که هستم کلی مدیونم به شما استاد عطار روشن عزیز امیدوارم بدون توقف صد گام را ادامه بدهم و بعد دوره های مختلف را یکی یکی بخرم و این آگاهی ها را هر روز ادامه بدهم تا ذهنم درست زندگی کردن را یاد بگیرد واقعا همه چیز از ذهن می‌آید ممنونم استاد خوبیها

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/03/07 07:43
   مدت عضویت: 162 روز
   امتیاز کاربر: 6755 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 310 کلمه

   سلام استاد صبح شمابخیر و شادی

   من الان به مدت یکماه است که از طریق خداوند به این سایت هدایت شدم و بعد از اینکه 12 گام را گوش کردم متوجه شدم که چاقی من ارثی نیست و این برای من شگفت انگیز بود چون تا الان که 46 سال دارم همه به من گفتند شما خانوادگی چاق هستید و لاغر نمیشوید و الان که استاد گفتند ایا در خانواده شما کسی متناسب هست دقت کردم 7 تا خواهرو برادر هستیم سه نفر متناسب و 4 نفر چاق هستیم و من واقعا درک میکنم که وقتی استاد گفتند این بهترین روش است چون من انواع رژیمها را گرفتم و بعد از مدتی دوباره چاقی من برگشت من از دیروز شروع کردم به دیدن فایل تصویری 100گام و امروز در تاریخ 1402/03/7 تعهد می دهم که تا پایان 100گام را هرروز یک گام پیش بروم تا انشااله با انجام تمرینها ذهن خود را ازچاقی به سمت متناسب شدن ببرم و بدون هیچ گونه استرسی برای چاق شدن از خوردن غذاها لذت ببرم . واقعا از استاد ممنونم که طول مسیر هرکجا که ذهن منفی باف به سراغ ذهن ما می آید ویسی را تهیه میکنند که بتوانیم جواب خیلی قاطع به ذهن بدهیم تا دیگر منفی بافی نکند و انرژی مثبت کار خودش را انجام دهد . استاد یک سوال ایا می توانیم هم زمان چند تا مبحث را جلو برویم یا نه فقط باید ابتدا نوشته های قبل فایل را بخوانیم و بعد فیلم تصویری را ببینیم و نکات داخل فیلم را یادداشت کنیم چون من در این یکماه تمام دوره های چالش چیزی را نخوریم را گوش دادم و نت برداری کردم و از زندگی با طعم خدا هم 6 تا گام را گوش کردم چون در مواقع بیکاری میخواهم فقط به ویسها گوش کنم که ذهن من فقط به سمت متناسب شدن برود . ممنون از شما استاد عزیز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 41 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری😊 و با انگیزه ادامه میدی
    از محتوایی سایت تناسب فکری به هر شکل میتونی استفاده کنی چون همخوانی دارند
    اما پیشنهاد میکنم موضوعات دیگری در زمینه های ذهنی را همزمان استفاده نکنید
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نغمه
   1402/02/31 17:46
   مدت عضویت: 128 روز
   امتیاز کاربر: 60
   محتوای دیدگاه: 22 کلمه

   سلام خواهرم فایلهای آموزشی شما را برایم توی تلگرام ارسال کرد و ایشون هم توی سایت استاد عباسمنش با شما آشنا شده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آرام
   1402/02/28 13:49
   مدت عضویت: 233 روز
   امتیاز کاربر: 595 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 426 کلمه

   سلام خدمت اقای عطار روشن و همه دوستان،میخوام داستان هدایتمو بگم،من از دوران کودکی چاق بودم و همیشه برام سوال بود چرا بیشتر ادمها لاغرن و من چاقم مثل بقیه ادم های چاق مسائل آزاردهنده ی زیادی رو تحمل میکردم،شروع کردم به رژیم گرفتن از دکترهای تغذیه مختلف تا مربی باشگاه و طب سنتی و اینترنت همه رو امتحان کردم اوایل انرژی زیادی برای رژیم گرفتن داشتم و وزن کم میکردم اما بعدش اصلا نمیدونستم چطور باید این وزنو حفظ کنم و میدیدم که ادم های لاغرم دقیقا مثل من غذا میخورن یا حتی بیشتر از من به راحتی شیرینی و حله و حوله میخورن،اما من همیشه جلوی خودمو میگرفتم همیشه همیشه بعد غذا خوردن عذاب وجدان داشتم همیشه هر روز زجر میکشیدم نمیخولم وارد جزئیات بشم خودتون بهتر میدونید ک ما چاق ها چقدر در اجتماع زجر میکشیم و تحقیر میشیم و تحت فشار هستیم ،خلاصه گذشت و من کتاب شفای زندگی و خوندم اونجا نوشته بود دلایل بیماری ها کلا ذهنیه بعد از اون کتاب هایی در مورد قانون جذب خوندم این مسائل منو ب فکر فرو برد ،،همینطوری تو اینترنت سرچ کردم دلایل ذهنی  چاقی که نمیدونم چطور یکی غز ویدیو های اقای روشن رو دانلود کردم حتی گوش ندادم ولی تو گالریم بود،بعدش یه رژیم دیگه گرفتم ک مثلا از رژیم های دیگ راحت تر بود ولی اصلا نتونستم خودمو قانع کنم یه چیزی درونم میگفت این نباید درست باشه ،بعد خوندن اون همه کتاب و خودشناسی حس کردم مشگل جای دیگست ،خیلی حالم بد بود خیلی ،همینطوری گفتم این ویدیوی اقای عطار روشن رو ببینم ،نگاش کردم با اینکه ته دلم خیلی منفی شده بودم وبی حس کردم این فرق داره وارد سایت شدم ،و 12 کام لاغری،گام اول و دوم رو دیدم ،متوجه شدم اینجا با بقیه جاها خیلی فرق داره و واقعاا تاثیر گذاره ،،یادم نمیاد تو عمرم میل ب چیزی غذا نداشته باشم یا شیرینی جلوم باشه نخورم یا فقط ب اندازه ای بخورم همش باید تا ته میخوردم یا حتی یواشکی حتی نصف شب حالت خواب الود بطوری ک حواسمم سرجاش نبود ،اما بعد دیدن ویدیو ها متوجه شدم این راه درسته الانم دارم از این مسیر 100 گام استفاده میکنم ،و میدونم که تاثیر داره چون 12 گام که تاثیر عالی روی من داشت ،ارامش زیادی به من داد ،حتی من الان این مدت ک تو این سایتم دو ماهو خورده ای هست و رژیم ندارم اصلا حس نمیکنم وزنم بالا رفته باشه اگه قبلا بود یادمه امکان نداشت من یک ماه رژیم نباشمو چاقتر نشم ،،خیلی ممنونم ازتون اقای روشن هر چی تشکر کنم کمه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Labkhande zemestan
   1402/02/17 09:11
   مدت عضویت: 1024 روز
   امتیاز کاربر: 9457 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,568 کلمه

   سلام و‌عرض ادب 

   اول میخوام ی کوتاه بگم ک من چند بار از این فایل ها استفاده کردم وکلی هم سایز کم‌کرذم و همینطور وزن ، فک‌کنم وقتی ک من وارد این سایت شدم حدود ۸۰ کیلو وزنم بود و سایز ۴۶ ، و الان وزن رو اصلا اطلاعی ندارم چون از وقتی ک با استاد بودم چ از طریق تلگرام و اینستا و سایت متوجه شدم ک باید دور اندازه گیری و وزن گیری رو ی خط قرمز پر رنگ بکشم ، و تا ب امروز من پایبند این تعهد ب خودم بودم در حالی ک قبلا من شب و‌روز‌خودمو چک‌میکردم ، من ب خوبی در این مسیر بودم با اینکه فک کنم هیچوق دیدگاهی ثبت نکردم الانم تقریبابعد ی مدت لیز خوردن از مسیر، از اواسط فروردین ب مسیر برگشتم ولی مدام ذهنم میگف ک الان وقتشه ک اینبار دوره تکرارتو با نوشتن دیدگاه ادامه بدی اینبار وقتشه ک ب قول استاد بهاشو پرداخت کنی تا مدیون نباشی ، با اینکه دیگه خیلی جلوتر بودم ولی از دیروز ک شنبه بود ترجیح دادم‌ک برگردم و از اول شروع کنم و دیدگاه ثبت کنم هر چند ک من چندین بار ک این فایلا رو‌گوش دادم همیشه برای خودم مینوشتم ولی از دیروز تعهد دادم ک اینکارو توی سایت انجام بدم ک همونطور ک من‌این همه مدت از دیدگاه های دوستان کلی نکات یادگرفتم و برای خودم کاربردی بود شاید ی جایی ک جمله ای از دیدگاه منم برای عزیزی ک توی این مسیر میاد راه گشا باشه ، من بعد نزدیک سه سال بودن در مسیر اموزش ذهنی و تناسب فکری و کلی تغییرات در همه ی جنبه های زندگیم ، چن ماهی میشد ک لیز خورده بودم ، هیچوق ارتباطمو کامل با سایت قطع نکرده بودم ولی مستمر و با شوقم نبودم ،شاید اغازش از وقتی شروع شد ک من عجله برای گام اخرم کردم ، من ب خوبی داشتم ب وزن و سایز ایده الم‌میرسیدم ، لباس های سایز ۳۸ و حتی ۳۶ رو میپوشیدم و‌خیلی سبک و زیبا ولی میخواسم در حد دو سه کیلو و ی ذره از بالاتنه کم بشم و لباس های سایز ۳۶ برام ازاد بشه و همین شد سر اغاز عجله کردن من و‌ بعدش توجه ب آفت ها  و لیز خوردن، اینارو اول دیدگاه نوشتم تا دوستانی ک میخونن از حرفام فک نکنن ک من الان ده بیست کیلو اضافه دارم چون اضافه در جسم‌نیست اضافه و‌حس چاقی در ذهنه ک‌من با لیز خورذنم شاید از نظر بقیه تغییری نداشتم و ی ذره تازه اب اومده زیر پوستم و بهتر شدم ولی از نظر خودم حس سنگینی ، اصافه شدن ، بیشتر از نیاز بدنم خورذن، حس ترس از چاقی و تنگ شدن لباس هام برام اومده و اینهاس ک در مغز و ذهن سنگینی و‌اندازه چاقی و سنگینی وزن رو نشون میده ب همون اندازه ک من افکار چاقی و ترس از چاقی رو ب خودم بدم چاقم ، هرچند ک فقط سه چهار کیلو باشه . 

   من برای چندمین بار میخوام مسیر لاغری رو شروع کنم ماه هاست ک در اواخر مسیر ایستادم و بعدش عقب گرد کردم و توی این عقب گرد پامم لیز خورد و سر خوردم توی  گل و لای و ترس و استرس باعث شد ک کمی  هم فرو برم تو این باتلاق گل ( افکار چاقی ، ترس از چاقی، استرس و نگرانی از لاغر نشدن و …….) ولی با تعهد و اشتیاق میخوام امروز از ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ مسیر رو از همین جایی ک هستم شروع کنم ب ادامه دادن و متعهدانه در مسیر استمرار داشته باشم ، ب راه باقی مانده توجه نکنم چون قرار نیست اموزش ب ذهنم انتهایی داشته باشه من تازنده ام در مسیر اموزش ذهنم و مسیر تناسبم خواهم‌موند بس توجهمو از سایزم‌بردارم و از حال خوبم و احساس سبکیم لذت ببرم ، وقت بزارم ، فایلاهارو گوش کنم ، دیدگاه دوستانو مثل قبل بخونم ، خودم علاوه بر نوشتن برای خودم توی سایت هم بنویسم ، عمل کنم تا مثل همیشه فراتر از انتظارم نتیجه بگیرم ، خب من الان حس چاق شدن و برگشت ب قبل ازارم میده ومیترسوندم ، افکار چاقی، و گه گداری حس اضافه خوری و توهم چاقی و تنگ شدن لباس ها با اینکه الانم لباس های سایز ۳۸ رو میپوشم ولی حس خوب ندارم و احساس سنگینی و دور شدن از خودم رو‌دارم و همینطور حس میکنم اعتماد بنفسم پایین اومده و‌مدام خودمو و جسممو چک میکنم دوس ندارم زساد جلوی اینه برم و‌مثل قبل برای خودم ابراز عشق کنم و گاهی مسئولیت رو‌میندازم ب دوش مریضی ک این اواخر داشتم و ویتامین هایی ک دکتر تجویز کرده و گاهی حتی مچ خودمو گرفتم ک گفتم بخاطر دریافت واحد خون و ویتامینایی ک الان دارم صورتم و بدنم داره ورم میکنه اینها همون باتلاقیه ک من با ادامه ندادم توش لیز خوردم و تنها خودم مقصرم و مسئول ، ولی چن وقتیه ک باز ب مسیر برگشتم من دوره زیبای اصلاح پرخوری و اشتها رو هم‌خریداری کردم و الان چن‌وقتیه ک از اول اون  دوره رو شروع کردم و هر روز گوش میدم و بعدش در کنار این مسیرم صد گام رو هم میخوام باز تکرار کنم ، من اروم اروم هر چند با پاهای گلی و‌سنگین (افکار چاقی و ناامیدی و ترس و ….) خودمو از باتلاق میکشم توی مسیر زیبای تناسب ، هرچقدم پاهام گلی و سنگین باشن ب مسیرم ادامه میدم چون ایمان دارم یه جایی اون گل و لای اروم اروم خشک‌ میشن و بعدش میریزن و نگران رد گل و لایک نیستم چون قدرتی نخواهد داشت ، من سالها کلی راه و روش برای لاغر شدن رو اجرا کردم ، بارها رژیم‌های مختلف رو‌امتحان کردم سالها ب قول گفتنی کف باشگاها بودم ، سالها پیاده روی کردم ، داروهای محتلف ، دمنوش های مختلف ، دکترهای مختلف تغذیه، خریدن وسیله های لاغری  و هر راهی ک میدیدم  و میشنیدم رو میرفتم ولی نتیجه ماندگار نداشتم ، من از وقتی ک با این سایت اشنا شدم هرگز اون مسیرها رو دیگه  نرفتم ، و ب مرور هر چی لوازم لاغری مثل گن و وسیله های ورزشی موضعی و برگه های رژیم و برنامه های ورزشی و حرکت های ورزشی رو دور ریختم چون از همون اوایل شروع ب این مسیر ایمان اوردم ، ی روزی در بدترین شرایط زندگیم وارد این مسیر شده بودم روزی ک از همه چیز و همه کس و همه ی راه ها ناامید بودم و فقط از خدا درخواست کمک میکردم و یادم هست ک ب خدا میگفتم ک دیگه کاری از دست من برای این زندگی ‌بر نمیاد من هر چی بلد بودمو انجام دادم ولی دیگه ب اخر خط رسیدم دیگه هیچی بلد نیستم و هیچکاری ازم برنمیادیا خودت کاری برام بکن و یا  اگه تو هم نمیتونی کاری برام بکنی بزار خلاص شم ، همه چی اشفته رابطه ، جسم، وضعیت مالی همه اخر خط ، و هیچکس جز خدا نمیتونست منو ب این مسیر هدایت کنه ، چن ماه قبل ترش یکی از دوستام گفته بود ک دوره ی لاغری از یه سایت تهیه کرده و کلی هم فایل خوب داره، و من اونوق حتی نرفتم ببینم چی ب چیه ولی اونروز بعد کلی گریه و ناامیدی و‌چرخیدن تو گوشی اصلا برا چیز دیگه من وارد این سایت شدم و با فایل خیمه ها شروع کردم و مثل ی تشنه ک‌تازه ب اب رسیده هی ادامه دادم فایلای تغییر زندگی و ……… خیلی  بعدها ک از دوستم پرسیدم ک چیکار میکنه و توی سایت چ‌دوره هایی داره چقد وقت میزاره ،خیلی متعجب گف کدوم سایت ؟؟ گفتم همونی ک ب منم گفتی و ازش دوره تناسب دهنی گرفته بودی ، تازه یادش اومد و گف نه اونو همون موقع رها کردم و ادامه ندادم ، و حتی فراموش هم‌کرذه بود همچین سایتی رو، من اونجا بود ک ایمان اوردم ک اون دوستم فقط رابط بود از طرف خدا ک‌منو ب این سایت برسونه ، کن برای هدایت و راهنمایی انتخاب شدم ، اگه این هدایت خدایی نیست بس چیه ؟؟؟ من همه ی راه هایی ک بلد بودمو برای درست شدن رابطه ی عاطفیم برای بهتر شدن اوضاع مالی و تمام راه هایی ک هر جا ب گوشم میرسید برای لاغری رو انجام داده بودم ، خیلی خوبم انجام میدادم توی رژیم ها و یا ورزش توی باشگاه زبان زد و الگوی بقیه بودم و مربی همیشه منو مثال میزد ولی چ فایده ک ذهن چاق همیشه با من بود، من حتی دو سال پیش فایلای مربوط ب ورزش و‌پیاده روی رو هم ک‌توی این سایت هست رو‌خریداری کردم ولی فهمیدم ک من هنوز از لحاظ افکار و ذهن  اماده شروع ورزش نیستم ، هر چن ک گهگداری برای گرفتن ارامش و تصویر سازی و شکرگذاری و اون حالت مدیتیشنی ک در فایلای پیاده روی هست منو وادار میکنه ک پاشم و برای گوش دادنش را بیوفتم اونم کم بوده ولی خب همون چن بارشم خیلی بهم ارامش داده و تمرکزمو بیشتر کرده ، امیدوارم بتونم ک با ادامه مسیر اونم انجام بدم ولی هیچ فشاری ب خودم نمیارم تا وقتی ک خودم حس خوب میگیرم اینکارو انجام بدم ، من با ایمان و اطمینانی بیشتر از قبل باز ب مسیرم با استمرار ادامه میدم و‌تا وقتی ک زنده ام تنها این مسیر ذهنی رو برای رسیدن ب تناسب و حال خوب و زندگی خوب و خوشبختی میدونم ، بهانه ها رو‌کنار میزارم و با اعتماد و اطمینان و ایمان قوی تر مسیر رو از همین جایی ک هستم شروع میکنم ب ادامه دادن و مطمئنم ک خیلی زیبایی ها رو در مسیر خواهم دید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شهربانو باقری
    1402/02/18 18:03
    مدت عضویت: 1172 روز
    امتیاز کاربر: 21746 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 127 کلمه

    سلام عزیزم  لبخند زمستان ،

    امیدوارم عالی باشی. ممنون از دیدگاه خوبی که ثبت کردی …برام سوال شد که مگه قبل از ورود به دوره های سایت چند کیلو بودی  ؟؟   الان که میگی  سایز ۳۸ می پوشی و باهاش راحتی ….  ولی باز هم راضی نیستی و یه جوری حرف  دلتو نوشتی که انگار یه بیست سی کیلویی  اضافه داری …   والااین سایزی که شما  الان  داری  آرزوی منه  تازه به سایز ۴۲ هم  خیلی راضی ام  کلاهمو  آسمون  میندازم ….  شما دنبال چه سایزی هستی عزیز ؟  از این سایز  باریکتر خوب نیست … چرا اینطوری فکر می کنی  .به عکست  نگاه  می کنم دختر کم سن و سالی به نظر می آی  …  ممنون میشم یه کم توضیح  بدی  ….  با تشکر …

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Labkhande zemestan
     1402/02/21 16:57
     مدت عضویت: 1024 روز
     امتیاز کاربر: 9457 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 1,299 کلمه

     سلام شهربانوی عزیزم 

     ممنون ک‌وقت گذاشتین و دیدگاه منو خوندین ، بله من الان سایز ۳۸ هستم ، سایزی ک یه روزی رویای دست نیافتنی  خودم هم‌بود ، من وقتی که با سایت اشنا شدم اوج حال خراب و افسردگی  من بود همون حالی ک همه ما ک دارای اضافه وزن هستیم یکی از دلیل هامون برای اضافه وزن و چاقی رو افسردگی ، استرس و پرخوری اعصاب و‌این چیزا میدونیم ، منم اونموق میتونم بگم اوج چاقیم بود با قد ۱۶۷ وزنی تقریبا ۸۰ اینا داشتم و تقریبا اخرین لباس هایی ک خریداری کرذه بودم یادمه ک مانتوی سایز ۴۶ بود ، ک واقعا با خریدنش خیلی خیلی حس بدی داشتم ، خیلی هدایت وار وارد سایت شدم هرچند ک اوایل اصلا دنبال فایلای لاغری نبودم و‌دنبال راهی بودم ک شرایط روابط عاطفی و‌عشق از دست رفتم درست شه ، از اونجا ک هدایت من الهی بود وقتی در مسیر رسیدن ب خواسته ها ، اون‌دوره های شگفت انگیزو‌تهیه کردم ، ب مرور از فایلای لاغری هم استفاده میکردم ، و اینو بگم ک خیلی وقت ها دیدگاه دوستانی رو میخونم ک مدام بهونه میارن و نوشتن و‌خوندن و این‌چیزا ، من تا حالا شاید کمتر از یک‌درصد دیدگاه برای فایلای لاغری ثبت کرده بودم ولی اینبار ب خودم گفتم این نتیجه عالی داشتی باید بهای این مسیرو‌حتی ناچیز ب اندازه وقت گذاشتن برای دیدگاه پرداخت‌کنی ، 

     من فقط و فقط از فایلاها استفاده کرذم ، گوش دادم ، برای خودم تمام مدت توی دفترهایی ک داشتم مینوشتم و خیلی وقتا تا اخرین دیدگاه ثبت شده برای یک فایل رو‌میخوندم مخصوصا از وقتی ک استاد برای دیدگاه ها مدال تعیین کرد من تمام دیدگاه هایی ک مدال داشتن رو میخوندم و در ادامه اصلا هیچوقت خودمم متوجه نشدم از کی و چطوری رفتار من تغییر کرد ، ولی از ی جایی من هیچ ولعی برای خوردن نداشتم ،و اصلا یادم نمی افتاد وعده ها ، چون تمرکزم روی دوره های رسیدن ب خواسته ها با قدرت ذهن بود و اونجا هر چی استاد میگفت من اون رو برمیگردم ب خواسته روابطم و‌چیزایی ک‌میخوام و‌تقریبا توجهم‌میتونم بگم از جسمم کامل برداشته شده بود ک اطرافیان مدام اشاره میکردم ک چقد لاغر شدی و من مدام سایز کم میکردم حتی تا سایز کمتر از ۳۸ ، یعنی لباس های ۳۸ برای من ازاد شد ، اونجا بود ک به قول استاد نهال لاغری من که جوان بود دچار حمله ی افت ها شد ، و این رو‌میدونم ک خودم مسئولش بودم ، اول اینکه من ایده المو گذاشتم برای سایز ۳۶ و خیلی برای این سایز حریص شدم و همین باعث عجله من شد ، در حالی ک من چندین سایز و شاید وزنی بیشتر از ۲۵ کیلو رو‌کم کرذه بودم ولی تقریبا  نیم سایز مونده بودم ک‌کامل لباس های سایز ۳۶ رو راحت بپوشم ، میپوشیدم چند ماه قبلم ولی برام کیپ میشد و‌دوست داشتم برام ازاد باشن و این شد زیر نظر گرفتن جسمم ، بعد از اون حرف های اطرافیان ک خیلی لاغر شدی ، بدتر میشی ، مریض میشی ، تو استخونت درشته بیشتر از این نمیتونی لاغر شی و حرفای مامانم ک ۲۴. ساعته دم گوشم میگف اینجوری لاغر شی کسی نگات نمیکنه اگه نتونی سایزت رو روی ۳۶ نگه داری چی ؟ اگه همچنان لاغر شی ؟ ندیدی فلانی چطوری لاغره و‌مدام دنبال دوا دکتر ک ی ذره زیر اون پوست گوشت بیاد، شاید نتونی رو‌سایز ۳۶ ذهنتو نگه داری و‌ و‌خلاصه بخوام بگم ک خییییلی حرف و اینجا هم جا نمیشه  و خب منم ناخوداگاه قبلا هم‌اون فرمولها رو‌داشتم و همه ی اینها باعث‌ شد ک ترس اومد برام ، با تمام‌وجودم ایمان داشتم ک وقتی من در ذهنم ایده الی هست ذهنم هم‌همون جسمو برام میسازه ولی خب لغزیدم ،با خودم درگیر شدم فایلها رو دست و‌پاشکسته انجام میدادم ، حس های بد و ناارامی بهم برگشته بود ، از یه طرف به ایده الم فکر میکردم از یه طرف میترسیدم ، در همون حین استاد دوره ی بی نظیر  اصلاح و  کنترل اشتها از طریق ذهن رو شروع کردن و منم خب دوست داشتم ببینم چطوریه و‌تهیه اش کزدم ،  چند فایل هم گوش دادم ک باز هم حس کردم خیلی  تاثیر روی خوردنو رفتارهای غذاییم گذاشته و از سویی هم اطرافیان کامل میترسوندم و‌من نتونستم ادامه بدم ، و‌تا عید همین روال ادامه داشت نمیتونستم‌دست از سایت بردارم ولی میترسیدمم ، بخاطر ترس از لاغری زیاد رفتار غذاییم هم‌حس میکردم تغییر کرذه کامل پیغام سیری رو درک‌ میکردم ولی با حال خراب چن‌لقمه بیشتر میخوردم ، چون‌مدان بهم میگفتن ک مقدار غذات کمه، تا جایی ک‌ من تمام حس های چاقیم برگشته بود من همون لباس های سایز ۳۸ رو با حس بد میپوشیدم میگفتم‌تنگ‌شده برام ، با یه لقمه یا ی دونه بیسکوییت حس فشار و‌اضافه خوری بهم‌میومد ، با اینکه از دید بقیه هیچ اضافه ای ندارم و از دید خودم شاید حدود سه چهار کیلو و‌ی سایز تا ۳۶ شدنم باشه ولی فشاری ک به مغز و‌ذهنم‌میاد در حد همون بیست سی کیلوی قبل بود ،

     و من اصلا از خودم راضی نبودم ، حالم بد بود کم‌کم داشتم از خودم‌دور میشدم و باز هم‌دغدغه ذهنم شده بود لاغری ، مثل همون وقتی ک سایز ۴۶ و وزن ۸۰ رو‌داشتم ، و عید ب خودم قول دادم ک مثل قبل مستمر و متعهدانه شروع کنم و ایمان داشته باشم ب خودم ، مگه ممکنه ک وقتی من تصویر لاغری از خودم رو‌مدام دارم مرور میکنم ، سرچ‌میکنم ، نگاه میکنم ، بعد ، نتونم بهش برسم ، من بارها از روش های مختلف لاغر شدم ولی هر بار ی حا اشکال داشت، ب خدا قسم ک اینبار ک از طریق ذهنی لاغر شدم انگار تمام اندام منو ب یکسان و متناسب با هم تراش دادن ،همیشه استاد عزیز در فایلا میگن ذهن چااااق ، اصلا ربطی ب وزن و سایز نداره ، من دو سه ماه قبل با سایز ۳۸ ذهنم چاااق شد و رنج کشید وزنمو نمینویسم چون‌من الان هیچ ‌اطلاعی از وزنم‌ندارم دو‌سه سال پیش ک اشنا شدم با این سایت از طریق گفته های استاد توی لایواشون یا فایلاشون و‌همینطور دوستان عزیز در دیگاهاشون متوجه شدم ک گام اول رهایی از ترازوعه و من  با اینکه بارها داداشام کشون‌کشون بردن تا دم دستگاه ترازو و‌گفتن ببینیم چقد ازت مونده 😅 ولی  باز نرفتم رو وزنه ؛ 

     قبلا از استاد شنیدم ک وقتی دارین دوره تکرار رو شروع میکنین جوری شروع کنین ک انگاری دفه اوله ، اون‌حس هایی ک‌دارین ، اون افکار و‌باورها، خب منم همونجوری شروع کردم درسته ک توی دوسه سال باورها و نگرش هام فرق کرده و‌خیلی هاش هم شناسایی شده ولی توی این سه چهار ماه متوجه شدم ک بعضیاشون هنوز خودشونو اون‌پشت مشتا قایم ‌کردن منم اومدم و از اول شروع کردم انگاری ک اولین باره دارم شروع میکنم برای لاغری، مثل همون وقتی ک سایز ۴۶ داشتم ، سایز و اندازه و‌وزن ک ‌مهم‌نیست ، احساس ارامش و‌تناسب و لاغری در مغز بوجود میاد من میخوام ب اون‌حس رضایت و ارامشی ک یه جایی تقریبا تابستون پاییز پارسال تجربش کردم و‌چقد لذت میبردم برگردم و همونو زندگی کنم و‌اینبار قوی تر ، چون‌الان فهمیدم ک حس‌خوب نسبت ب خودمه‌ک مهمه ، من خودم مسئول لغزشم‌هستم‌چون الان توی این ی ماهه ک مرور کردم توی دفترچه هام ، بارها نوشتم‌ک‌افرادی منو دیدن و‌چقدر تحسینم کردم و‌چقد تعریف کردن از زیبایی ک تناسب بهم‌داده و چقدر شگفت زده شدن ک چقدر خوب و‌بی نقص متناسب شدم و‌ی‌جایی من فراموش کردم اون‌جوانه ها رو فقط ب افت ها توجه کردم ، و الان ک‌مسیر برگشتم میگم اشکال نداره و‌خودمو دارم هر روز میبخشم و‌میگم شاید نیاز بوده ، تا اون لغرش رو‌داشته باشم و‌پی به یک‌سری از نگرش ها و‌فرمول ها هم‌ببرم و‌خدارو شکر میکنم ک‌الان که یک ماه رو‌گذروندم هر روز در سایت بودم و ارامش و‌سبکیم برگشته و حالم‌عالیه و ب دوستان عزیزم‌میگم ک تنها راه و‌مسیر برامون همینجاست شک‌نکنین و‌ایمان داشته باشین 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا پوراشرف
   1402/02/14 11:04
   مدت عضویت: 231 روز
   امتیاز کاربر: 895 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 885 کلمه

    بسم الله الرحمن الرحیم 

   شروع مسیر لاغری من 

   من یه مدت پیش شروع کرده بودم ولی رها کردم

   امروز کا شروع کردم به خوندن مقدمه و گوش دادن فایل حس عجیبی بود انگار بعد یه مدتی دوباره اومدم سرکلاس یادگیری و تاثیر  مثبت توی زندگیم 

   نمیدونم این حس مثبت دقیقا از کجا نشات میگیره ولی خیلی خوشحالم 

   یه مدتی تو فکر یه سری عادت‌های رفتاری جدای تناسب اندام توی خودم بودم اما یه چیزی بهم میگفت تو چجوری بعد یه عمر ی جور دیگه زندگی کردن میخای اینقدر عوض بشی؟ 

   ولی جواب توی متن مقدمه بود که من سالها با پیش‌فرض ذهنیم مبارزه کردم و اونقدر توی جاقی استمرار پیدا کردم که از حالت تناسب در اومدم   همین نکته بهم میگه سارا یادبگیر و زندگی کن 

   درست همونجوری که گفتین ۹۰ درصد یه کار رو زمانی یادمیگیری ک بهش عمل کنی با خودم میگم یاد بگیر و انجام بده   شاید اونقدر پرفکت و کامل انجام ندی ولی رها نکن سر کلاست بشین و شاگرد گوش به زنگی باش 

   من با مدت زمان کوتاهی که با آموزش های شما همراه بودم نتیجه اش رو هم دیدم  حس میکنم یه چیزایی قابل توضیح نیست  ما اون لحظه خوب رو زندگی کردیم ولی وقتی ازش فاصله میگیریم انگار یادمون میره دقیقا تو چه فضایی بودیم الان نمیتونم خیلی چیزها رو توصیف کنم ولی فهمیدم که اون لحظات رو خیلی بیشتر از شرایط قبلی دوست دارم و احساس خوشبختی میکنم اینکه میگین با نوشتن ذهن رو متقاعد به تغییر میکنیم رو یه جورایی درک میکنم چون وقتی مینویسی تازه میفهمی که اصلا قبلش تمرکز نداشتی و وقتی قبل از اینکه بخوای بنویسی ذهنت رو آماده تمرکز روی اون موضوع کرده باشی خیلی بیشتر جواب میده البته این از تجربه و حس منه 

   من خیلی موارد مثل اعتماد به نفس عزت نفس کمال‌گرایی احساس خوب روابط بی وابستگی و … رو اسمشونو شنیدم اما خیلی تفاوته بین شنیدن و زندگی کردن یه جاهایی بدون اینکه بدونی داری اونجوری عمل میکنی و این به نظرم خیلی ارزشمندتر و کاربردی تر توی زندگی میتونه باشه چون ما خیلی از درسها رو یادمیگیریم ولی دلیل نمیشه ک بهشون عمل کنیم 

   دوست دارم وقتی یادمیگیرم فقط نشنوم باهاش زندگی کنم و زندگی من با اون روش ها جدای از هم نباشه 

   استاد واقعا دوره شما رایگان نیست من تاحالا چندباری تلاش برای تولید محتوا انجام دادم درک میکنم چقدر زمان‌بر و نیاز به تلاش داره واقعا هر فایل که آماده میشه کلی ارزشمنده و عالیه واقعا دستتون درد نکنه اینهمه زکات علم رو میدین 

   جایی باشیم که حالمون رو درک کنن 

   نمیدونم کجاها میشه حال هم رو درک کنیم ولی این لحظه اینجا مثل خونه امن میمونه 🙂

   وقتی میگین عجول نباش با خودم میگم منکه عجول نیستم آهسته و پیوسته حرکت میکنم ولی وقتی بیشتر میگین که واسه کم شدن وزنت واسه تغییر سبک غذاییت واسه تغییرات پایدار  تازه میبینم توی این موارد عجله کردم  شاید اولش گفتم عجله نمیکنم ولی انگار عملم با رفتارم متناقض شده نمی‌خوام خودمو سرزنش کنم به جاش دوست دارم  بهتر عمل کنم شاید اینا الان برام ملموس‌تر شده چون قبلا انجامش دادم و نتیجه اش رو دیدم و اگه انجامش نمی‌دادم همینم نمیفهمیدم 

   یه موضوعی هست که من گاهی ترس برم میداره  ترس از چاقتر شدن ترس از نشدن ترس از عقب موندن چه میدونم کلی افکار پسرفت دهنده 

   اما یه چیزی ته دلم همیشه هست اونم اینکه اینا ک بهشون فکر میکنی فقط توهمن تو وقتی داری قدم برمیداری ن نگران گذشته و نه آینده نباش 

   به قول شما کسی سر کلاس گیتار نگران این نیست که دقیقا چه زمانی حرفه ای بشه  ادامه میده با عشق و علاقه و اشتیاق  ااز این راه خوشش میاد دوست داره حرکت کنه و خب انجامش میده   

   واقعا وقتی به جای نگران نتیحه بودن روند یادگیری رو ادامه بدیم خیلی بهتر و حتی سریعتر به نتیجه می‌رسیم و شاید یادمون نیاد جوری تونستیم اون زمان رو بگذرونیم ولی وقتی چشم باز میکنیم می‌بینیم اونجایی هستیم ک یه روزی آرزوش رو داشتیم 

   استاد دو دلی و تردید گاهی خیلی مخفی تر از اونی هست که بفهمیم یا حتی واضح هست ولی نمیتونیم واقعا باورش کنیم من تازه دارم حس میکنم که ی تردیدی توی دلم بوده و واسه همون گیج شده بودم  نمیخوام بگم یکی خوبه کی بد ولی خیلی مهمه وقتی سر  ی کلاس میشینی دیگه نری سراغ کلاس دیگه یا حداقل یه کلاس و دوره رو کامل کنی بعد  بری سراغ بعدی    چچون اینجوری بهتر میتونی تمرکز کنی و یاد بگیری  ب خودم قول میدم که دنبال دوتا خرگوش نرم حداقل یکی رو تموم کنم بعد برم سراغ بعدی اینجوری میتونم درست بسنجم عملکردم و آموزشی ک دیدم    

   چه زمانی این روش لاغری جواب میده؟؟؟

   هرچقدر بیشتر سراع روش های دیگه نری و توی این مسیربمونی همونقدر بیشتر نتیجه اش رو میبینی 

   خدای من شاید کاملا نتونم با منطقم درک کنم که چجوری انتخاب شدم که اینجا باشم ولی میدونم تو انتخاب کردی تو به اصل وجود  ممن جواب دادی ن به حرفام وقتی ته ته ته قلبم چیزی خواستم اون لحظه تو این جواب رو به من دادی امیدوارم روزی بتونم درک کنم که چجوری اینجوری جواب قلبم رو دادی  خدای من خیلی دوستت دارم و مایه آرامشمی 

   خدا به قلب ما تسلط داره 

   ما با قلبمون با خدا ارتباط میگیریم 🙂

   استاد یه پی نوشتم بگم که من الان ۵ کیلو وزن کم کردم و این برام خیلی ارزشمنده و دارم ادامه می‌دم که به وزن ایده الالم برسم و مطمئنم که میرسم بهش 😍😍😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/01/25 23:08
   مدت عضویت: 244 روز
   امتیاز کاربر: 29865 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 649 کلمه

   سلام براقای عطارروشن ودوستانی که اول روز ورد به سایت تناسب فکری رو واین دیگاه نظشون جلب کرده اول خدا شما ومن رو بسیار دوست داشت کمکمون  کرده ومارو هدابت کرده به این مسیر حق خودم میدونستم تا بخاطر این هدایت یی کمک کوچک به افرادی  که  مثل  روز اول من ورد داشتم تازه کارد بودن نکران نا امید خسته ازهر چی رژیم از هر چی ورزش ازهر جی دمنوش وازهر چیزی که شما هم بخاطرش امدیدبه این مسیر 

            ()  اول به شما تبرک میگم  خوش امدید ()

   که تواین مسیر هستید چون بودن تواین مسیر تناسب فکری یی انتخاب هست که خدا به شما و من هدبه داد بارها بخاطرش از خدا سپاسگزارم شماادمهای شجاعی هستید چون خداوند درمن وشماتوانایی طی کردن این میسر رو دیده وازتوان ماخبر داره 

   ما امدیم که کاری رو انجام بدیم که کلی توش لذت وکلی انگیزه هست وتمام احساسهای خراب که  خودمون توبودن درمسیر تناسب فکری ازاحساسهای بد به احساسهای خوب تبدیل کنیم 

   من وشما همه زخم خورده این روشهای اشتباه که درما واحساسمون ودرافکارمون این باور اشتباه رو بوجود اورد که ما ناتوان هستیم

    یی باور اشتباه که‌کل برنامه های رژیم وروشهای مخرب که خودشون نابلد بودن کار بلد نبودن همه زندگی ما رو دچار مشکلات فراون کردن جون بلد کار نبودن وفتی ماازهرروشی شکست خودیم بجای شک کردن  به روشهای اشتباه  خودمون مقصر میدونستیم 

    واین قسمت سخترین قسمت شکستهای خودمن بود من با۵۷ سال امدم به تاز ه واردهاب این مسیر  بگم من وشما مقصر اشتباهات همه روشهایوعلط نبودیم اون روشها اادمهای که خودشون نابلد  بودن واز احساسهای ما افرا چاقی حتی زره ای خبرنداشتن نسخه برای  ما می پیچیدن 

   وفتی به نتیجه نمیرسیدم کاری میکرنن که خودمون مقصر بدونبم که ما درست انجام ندادیم 

   من شما خوب جای لنکر انداختیم خوب جای هدایت شدیم جای که تمام احساس وافکار وحتی رفتار همه افرادچاق رو هم به خوبی شناخه وهم لمس کردهاند  

     اقای رضا عطا  روشن استاد خوب مهربان دلسور ابن مسیر 

    چرا چون خود ایشون هم زخم خورده هستن تلاش کردن خوشون نجات دادن به هم رضایت ندادن وشروع به یاددادن این مسیر به افرادی مثل من وشما شدن تا چراغی باشن برای روشنایی دل افراد چاقی که خسته وناامید این مسیر رو پیدا کردن 

   چون روزاول من همجبن مطلبی  که من تشوی کنه برای پیدا کردن این مسیر  یادم نمیاددیده باشم یا شاید دیدم چون از لحاظ روحی  اشفته بودم متوجه نشدم 

    این من هستم که بعداز  حدود ۳ ماه ونیم  کلی تو احساسش کلی توتو انش بر ای انجام کارتحولی ایجا د شده ازنامبدی به امید کامل از اشتیاق کم به اشتیاق انگیزه فراوان تبدیل شدم 

    که من تو اخر این  صدگام نوشتم من از چاه چاقی بیرون امدم ودارم زندگی رو دوباره تجربه میکنم ودورباره متولد شدم

    چون اقای عطار روشن در حق من بقدری اقای کردبرای خودم وظیفه دونستم باید حای ازشون تشکر کنم توقسمت رایگان چنان به من انگیزه ودل گرمی  داد چنان به من روحیه بخشید که من  تونستم تا اخر صد گام بدون نگرانی به اخربرسونم من هزینه به ایشون پرداخت نکردم تاکام ۷۰ ولی این اقا چنان من تشویق میکردنن که ا تگارمن کلی هزیمه پرداخت کردم تو فایل ۷۰ این صد گام من خودم اقدام به خرید دوره کردم ولی تا اخر  وصد گام محبت ایشون شمال حال من وکل کسانی بود که توقسمت رایگان  تلاش میکردنن

   انسانت  همه جا پول نست انسانبت دیدن ادمها به چشم یاری رسوندن ونجات دادن هست  که ایشون به این شکل رفتار میکنن اگه کسی خودش بخواد که تغییر گن فقط خودش 

    امروز  با با طی کر دن ۱۲قدم وصد گام وبعد بودن توسرزمبن لاغری به شما دوست عزیزخوش امد بگم خوب حای امدی زمان بزار وفت به خودت بده نتیجه بودن ت این مسبر رو خودت اره خودت بچشی من به بودن توابن مسیر به خودم می بالم  شما هم اینطو خواهید شد

    اگه برای خودت رویای لاغری داشته باشی به رویات حتما میرسی  شک نکن اره حتما میرسی اگه واقعا بخوای اره واقعا به من ثابت شد 

   خداوند پشت وپناهتون یاحق حق نگه دارتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار moradisomaih20@gmail.com
   1402/01/21 18:56
   مدت عضویت: 508 روز
   امتیاز کاربر: 868 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 263 کلمه

   سلام 

   خیلی وقته از لاغری باذهن ناامید شد واونو کنارگذاشتم واین افکار به ذهنم می ومد که اگه قبلا هم به این طریق لاغر شدم شاید بخاطر شیردادنم به بچه ام بوده یا کم میخوردم وبه خودم اجازه میدادم گرسنه بشه و کالری کم مصرف کنم یعنی یه جورایی افکارم کامل منفی شده بود ، اما از چاقیم ناراحت بودم هر روز ناراحت تر شدم که چرا خوش اندام نشدم ولاغر شدنم متوقف شد اما ته دلم یه ندای میگفت از اول شروع کنم دوره صد گام استادو ، و به این روش ایمان بیارم چون واقعا میخوام نتیجه بگیرم از چاقی خسته شدم همین امروز خودمو وزن کردم از قبل عید تا حالا ۳ کیلو اضافه وزن داشتم از خودم ناراحت شدم ، که چرا به روش لاغری باذهن ادامه ندادم چرا اجازه دادم نزدیکانم بگن اون زمانی که لاغر شدی بخاطر شیر دهی بوده نه این روش چرا اصلا بازگو کردم دارم چکار میکنم ، 

   اما خدا روشکر الان به خودم اومدم و با دقت فایل شما استادعزیزو گوش دادم و به خودم قول دادم نتیجه بگیرم و دیگه در مورداینکه چکار میکنم برای لاغریم با هیشکی حرفی نزنم چون خیلی که توی این مسیر نیستن نمیتونن درکش کنن و ذهن هم تحت تاثیر منفیاشون قرار میگیره و دوباره عذاب چاقیو نداشتن نتیجه و لذت لاغریو میکشه ، 

   من انتخاب شدم بله استاد من ایمان دارم انتخاب شدم برای لاغری با ذهن به خودم افتخار میکنم از اینکه انتخاب شدم توسط خداوندم تا تغییر کنم با قدرت ذهن قدرتی خدا بهمون داده خوش اندام بشم و به خواسته قلبم که لایقش بودم برسم .

   خدایاشکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohsenzadehyazdi@gmail.com
   1402/01/21 18:10
   مدت عضویت: 797 روز
   امتیاز کاربر: 1034 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 115 کلمه

   سلام و درود خدمت استاد گرامی و دوستان هم مسیرم

   من هم از سن ۱۲ سالگی تا همین الان سعی داشتم تا لاغر بشم یا لاغر بمونم…

   هربار هم خیلی تلاش کردم هزینه کردم و وقت و انرژی گذاشتم….

   دوسال پیش وارد همین سایت شدم اما متاسفانه نتونستم کامل ادامه بدم و تو همون دوره ۱۲قدم متوقف شدم

   الان که دوباره به سایت برگشتم حدودا دوماه از زایمانم میگذره خیلی احساس سنگینی میکنم و دوست دارم بدن عزیزم رو در شکل زیباتری ببینم 

   از خودم و بدنم ناراحت نیستم دوست دارم خودم رو بهتر کنم 

   جسمم رو امانت خدا میدونم دوستش دارم و میخوام با علم و آگاهی حقیقی که همون علوم ذهنی هست دوباره و تا ابد ان شالله بسازمش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/01/05 13:06
   مدت عضویت: 196 روز
   امتیاز کاربر: 1081 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 220 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و همه ی کسانی که تواین جمع هستن….

   من هم یکی از کسانی هستم ک سالهاست دنبال انواع روش های لاغریم انواع رژیم ها انواع ورزش ها….

   برای همین کلمه ب کلمه ی حرفهای استاد ب دلم میشینه چون حس میکنم خوده منه….

   اره درسته منم واقعا خسته شدم از تمام مسیرهایی ک رفتمو زجر کشیدمو بازهم برگشت وهمیشه ترس چاق شدن داشتم ….هم از دیدن غذا و خوراکی لذت می‌بردم و هم وحشت میکردم ک ای خدا حالا باز زیاد میخورم باز چاق میشم….

   من ب نیروی ذهن ایمان قوی دارم ب خدای خوب و مهربونم ایمان قوی دارم دلم میخاد لذت ببرم از ثانیه ثانیه های این دنیای زیبایی ک خدا برام ساخته دلم میخاد همونی باشم ک خدام میخاد خدا اینارو برای من آفریده ک فقط لذتشو ببرم ….دلم میخاد زیبا باشم عاشق زیباییم وباقدرت میخام شروع کنم و مطمعنم نتیجه میگیرم چون خداخودش منو گذاشت توی این مسیرزیبا…

   واقعااااا از ته دلم از استاد عزیز بابت قرار دادن این دوره ی رایگان ممنونم واقعاااا دستتونو می‌بوسم ک برای ما اشرف مخلوقات انقد وقت گذاشتید و مهربانانه تمام اطلاعاتتان واحساستونو در اختیار ما گذاشتید ….شما اجرتون ب اندازه ی انسان های ست ک مدرسه و سرپناه میسازن برای بقیه بی مزدو بی منت….منتها شما قلب‌ها و اندام های آدم هارو می‌سازید بی مزدو بی منت….

   اجرتون با خدا …..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیرین
   1401/12/12 14:04
   مدت عضویت: 380 روز
   امتیاز کاربر: 302 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 346 کلمه

    20 ساله که دارم تلاش میکنم که لاغر بشم ولی هیچ وقت موفق نبودم هر روشی از هر راهی همه دکترهای شهر رو میشناسم پیش خودم میگفتم این دیگه بهتره نه اون یکی بهتره نه این که کلی تعریفشو میکنن الان که یادم میوفته میگم چه پولایی خرج کردم چه زمانهایی که میتونست بهتر صرف شه تو صف دکترهای تغذیه تلف شد 20 سال کم نیست نهایتا یه اپلیکیشن نصب کردم و 6 ماه 10 کیلو کم میکردم دوباره همون ده کیلو در عرض 2 ماه برمیگشت پیش خودم گفتم یه جای کار مشکل داره لاغری این نیست چرا دختر خالم همه چی میخوره لاغره انگار خدا اندامشو تراش کرده ولی من اینطور شدم افسردگی گرفتم اعتماد به نفسم از بین رفت شادیم رفت آرامش نداشتم مطمئن بودم این راهها هیچ کدومشون منو به نتیجه نمیرسونه پس همه رو رها کردم ورزش هم آخرین تیرم بود اون هم اشتباه بود چون دختر خاله من اصلا ورزش نمیکرد و مثل مانکن ها بود همه چیز رو گذاشتم کنار و دیگه هیچ راهی رو امتحان نکردم فقط از خدا خواستم کمکم کنه گفتم یا همیشه وضعم این میمونه یا خدا کمکم میکنه یک روز توی یک سایت مثبت اندیشی کسی پرسیده بود چطوری میشه لاغر شم …با ذهن که میشه ثروتمند شد …میشه لاغر یا چاق هم شد ؟کلی نظر بود من همه رو خوندم یکی از اون نظرها در آخر متنش نوشته بود رضا عطار روشن سایتی داره که خودش با ذهن لاغر شده و آموزش هم میده اسمش رو تو گوگل بزنید پیدا میکنید و من الان اینجام من اطمینان دارم که این بهترین راهه و آخرین راه من هیچ عجله ای ندارم چون میخوام که لاغر شم و لاغر بمونم از همه گروههای لاغری اومدم بیرون اپلیکیشن که نصب کرده بودم و عضویت یکساله داشتم حذف کردم ورزش هم نمیکنم چون دوست ندارم من شجاعتش هم دارم این میسر برای من آخرین مسیره… من انتخاب خدا هستم از خودش کمک خواستم و او هم جواب درخواستم رو داد امیدوارم یک روز نتیجه خودمو همین جا بذارم و برای دیگران امید باشم به امید اون روز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1401/12/12 00:03
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 6105 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 338 کلمه

   سلام به استاد عطار روشن عزيز

   جونم براتون بگه من توي داستان هدايتم گفتم كه چرا محصولات رو تهيه نكردم و از اينجا دارم شروع ميكنم

   من به جريان هدايت ايمان دارم و ميدونم اين جايي كه هدايت شدم ارزش بسيار بسيار زيادي براي من داره و زندگي من رو قراره تحت تاثير قرار بده

   شروعي بسيار قوي خواهد بود به اميد الله مهربان

   و اين براي من كه فك ميكنم بايد پول پرداخت كنم براي همه چيز تا نتيجه بگيرم ، يك درسي هست كه تا بفهمم ارزش همه چيز به پول نيست و همونطور كه استاد عطار روشن در يكي از فايل هايي نمونه از محصولات كه در تلگرام قرار دادن گفتن كه اين مبلغي كه براي دوره لاغري دريافت ميكنند واقعا فقط ميشه به عنوان هديه بهش نگاه كرد و ارزش اون بي نهايت بالاست چون هم اعتماد به نفس براي فرد به همراه مياره هم خدا رو بيشتر ميشناسن هم باعث ميشه افراد شكر گذار تر و شادمان تر باشن. 

   از خداوند ميخوام كه در اين مسير كه من رو قرار داده هدايتم كنه به جاهايي كه الان در تصورم هم نمي گنجه 

   اين نكته كه استاد عطار روشن درباره ديدن فايل هاي تصويري براي بار اول عنوان كردن رو من كاملا قبول دارم .. محصولاتي رو كه اولين بار تصويري مي بينم كاملا متفاوت از محصولاتي هستن كه فقط صوتيش رو گوش ميدم

   اين نكته اي هست كه بسيار ظريفه و من قبلا بهش دقت نمي كردم و فقط فايل صوتي محصولات رو گوش مي كردم اما بعدا هدايت شدم به اينكه اول فايل تصويري رو با دقت ببينم 

   نكته بعدي اينكه نظرات بقيه بچه ها رو هم بخونيم رو هم بسيار قبول دارم كه در جاگذاري باور ها كمك كننده هستش …و مسير رو ميتونه كوتاه تر كنه برامون

   ممنونم از استاد عطار روشن عزيز كه انقدر مطلب رو واضح و شفاف توضيح دادن كه براي هر كسي قابل درك هست.

   سخن آخر را چقدر جالب گفتيد در متن همين فايل : 

   هرآنچه برای چاق شدن بعنوان بهای چاقی پرداخت کرده ایم را در مسیر لاغری من بعنوان پاداش دریافت می کنیم. ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب
   1401/12/03 05:54
   مدت عضویت: 238 روز
   امتیاز کاربر: 2940 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 269 کلمه

   سلام ب همه دوستان عزیزم 

   ج سوال اول 

   من نمیخواهم ب سرعت لاغر شوم و برگشت دوباره چ باشم 

   من میخواهم ب مرور لاغر شوم و در این روند هیچ عجله ای ندارم چون روند تکاملی این جهان اینگونه است 

   و همه چیز یک دفعه ب وجود نیامده  از طرفی باید ب این نکته توجه کرد که 

   وقتی روند لاغری ب مرور اتفاق بیوفته پوست بدن من به هیچ وجه شل نمیشه و ظاهر معمولیش دقیقا مثل یه فرد لاغر میشه 

   پس توجه به اعتماد من به بدنم و ذهنم میدونم ک بدن من و ذهن من خوب میدونن ک لاغری ب مرور با باورهای مثبت و صحیح اتفاق میوفته و با تکرار و مدوام این باورها 

   بدن من برای همیشه یاد میگیرد ک همیشه متناسب و خوش فرم باقی بماند چون لاغری یک واقعیت است 

   سوال دوم:

   بله دوست دارم تمام مراحل لاغری با ذهن رو اموزش ببینم ‌‌‌‌‌‌‌‌و هیچ عجله ای نمیکنم و خوب میدانم ک عجله فقط کار نجوای ذهنی ک منو دوستانی ک مثل من تازه وارد سایت شدن رو  به ناامیدی بکشونه 

   من هر وقت سرحال بودم میام و از مطالب بسیار ارزشمند سایت استفاده میکنم 

   واقعیت هم دوس دارم سرحال باشم تا بهتر درک کنم هم 

   سایت دیگه ای ک قبلا بودم باید سر بزنم مربوط ب ثروتو ایناست 

   از همون سایتم با استاد اشنا شدم و چون عاشق لاغری بودم اسمشون رو سریع سرچ کردم و سایتو راحت پیدا کردم 

   از خدا میخوام انقد روز و شب هارو کش بیاره تا بتونم ب همه تمرینام برسم و حسابی رو خودم کار کنم 

   بدن من خوب بلده چجوری سرحال باشه همیشه 😍

   هورا لاغری 

   اخ جون لاغری 

   سبکی بهترین حس دنیاست 

   لاغری راحت ترین و اسان ترین کار دنیاست

   الهی ب امید تو

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا
   1401/12/02 20:36
   مدت عضویت: 231 روز
   امتیاز کاربر: 895 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 282 کلمه

   سلام به استاد عزیز و عاشقان لاغری 

   من بعد از گذروندن دوره ۱۲ قدم لاغری با ذهن هدایت شدم به این دوره مهیج

   \"😄\"/

   با دوره ۱۲ قدم تغییرات زیادی کردم هر کار بکنم نمیتونم یه لقمه بیشتر بخورم  انقدررررررررر واضح تغییرات رو میبینم که حد نداره  احساس میکنم همین الان ۵۰ کیلوم و میتونم برم مانتو خوشگل عروسکی بخرم بپوشم کیف کنم 

   قبلا دوست داشتم وقتی دارم فایل صوتی گوش میدم دستم مدادی چیزی باشه گل و بلبل بکشم تا تمرکزم بره بالا الان همون قلم و دفترو برمیدارم و یه عالمه نوشتم لاغری آسانترین کار دنیاست 

   استاد اولش مقاومت داشتم ولی وقتی به حرفاتون گوش میدم انقدرررررر راحت و روون مینویسم که حد نداره  حسم میگه اگه استاد تونسته توام میتونی 

   و چقدرررررر چقدرررررررر سپاسگزارم واقعا سپاسگزارم که دوره ای با این کیفیت عالی رو به رایگان در اختیار عاشقان لاغری قرار دادین خیلی خیلی خوشحالم و دعاتون میکنم چون من نمیدونستم صد گام لاغری با ذهن رایگان هست و همش با خودم میگفتم خدایا منم دلم میخواد تو این مسیر باشم و مبلغ تهیه دوره رو ندارم   و به لطف خدا و تلاش ارزشمند شما که این دوره زیبا  رو ایجاد کردید منم این مسیر رو یافتم

   \"😍\"/
   \"😍\"/
   \"😍\"/
   \"😍\"/

   یه موضوع دیگه که درمورد این گفتین اگه یه جعبه شیرینی تو یخچال بود شب خوابتون نمی‌برد بگم که منم یک کیلو شکرت رو دو روزه تموم میکردم و تا تمومش نمیکردم بیخیال نمی‌شدم ولی الان صد کیلو ام بیارن اگه دلم بخواد فوقش یکی یا دوتا برمیدارم هررررررر وقت که حس کردم واسم لازمه میخورم 

   استاد میتونم بپرسم ازتون که ما از کجا میتونیم بفهمیم به حرفتون اعتماد کردیم و با اطمینان مسیر رو ادامه میدیم؟؟ دلم میخواد از خودم مطمئن بشم که اونجور که میگید عمل میکنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 22 کلمه

    سلام و درود
    وقتی داری ادامه میدی یعنی اطمینان داری
    مخصوصا اگه هر روز با اشتیاق میای سمت سایت و ادامه دادن

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا
   1401/12/01 22:19
   مدت عضویت: 231 روز
   امتیاز کاربر: 895 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 95 کلمه

   سلام به همه عزیزان من این مدتی که سایتتون رو پیدا کردم هی دنبال مقاله های دیگه و فایلهای دیگه  ددر سایتتون به غیر از ۱۲ گام لاغری با ذهن بودم امروز به لطف خدا هدایت شدم به لاغری با صد گام خدایا شکرت خدایا شکرت این یعنی سارا تو مطمئن تر شدی که میخوای با این روش برای همیشه خوش اندام و جذاب باشی خداروشکر 

   بسیار بسیار بسیار از شما استاد عزیز سپاسگزارم که اینقدر سابت باکیفیت دارید و فضای عالی ای رو برای رشد ذهنمون و حرکت در مسیر لاغری رو برامون ایجاد کردید

   \"😍\"/
   \"😍\"/
   \"😍\"/
   \"😍\"/
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار somi13700
   1401/11/23 22:37
   مدت عضویت: 1195 روز
   امتیاز کاربر: 8368 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 417 کلمه

   سلام و عرض ادب 

   این فرصت خیلی خوبی که اعتماد به نفس از دست رفته م رو برگردونم برای خودم ارزش قائل بشم و من برای رسیدن به هدفم خوشحالم حتی اگه تهش ببازم

   بازم از خودم راضی هستم و همین یکی از قدرتمندترین توانایی های من محسوب میشه وقتی ازخودم راضی باشم از وضعیت الانم خوشم بیاد و تصاویری از زیبایی هایی 

   که میخام به ذهنم نشون بدم قطعاً ذهنم دراین مسیر منو تشویق هم میکنه 

   وابزار من در برابر ذهن منفی باف و شیطان درونم چیزی جز نگاهم ، گوشم ، وقدرتمندترینشون نوشتن نیست چون باعث میشه من بیشتر تمرکز کنم 

   واین یک خبر خیلی خوب عالیه 😍 

   یکی از تغییرات خیلی عالی که بعداز شرکت دراین دوره کسب کردم آرامش ذهنی خیلی خوب میتونم جنس حرفاش رو بشناسم یا وقتی چیزی ناراحتم میکنه فوری به اینجا میام ومن توانایی خوب کردن حالم رو دارم فقط کافی تا انتخاب کنم وچه انتخابی بالاتر از اینجا بودن حرفهای ارزشمند استاد که همش بوی خداست 

   فضای خیلی عالی هست این سایت تا دلنوشته هامو براحتی بنویسم جایی که میدونم برای حرفهام ارزش قائل میشه و خونده میشه و این اشتیاق من رو بیشتر میکنه تا اینجا بیشتر حضور داشته باشم 

   نکته طلایی پیاده کردن باورهای درست در زندگیم

   خیلی از کارهای شخصی و کارای خونه رو خودم انجام میدم ولی یک چیزی خیلی درمن تغییر کرده استاد 

   انجام کارای خونه به اجبار واز روی اینکه اگه یکی بیاد خونه م واین همه بهم ریختگی رو ببینه چی؟ 

   نیست حالا لذتی در انجام کارهام دارم که قبلاً نداشتم 

   شما خیلی بزرگوار هستین استاد 🌼

   شما همینی هستین که نشون میدین زندگی میکنین

   شما خیلی صادق هستین بی نهایت سپاسگزارم استاد خیلی خوشحالم وممنونم که اینقدر دلسوز و مهربان و فداکار هستین وخداوندی که من رو به این سمت هدایت کرد وباشما آشنا کرد  

   دقیقاً درست میگین استاد صدای ذهن من وقتی تازه کامپیوتر خریدیم بود به عشق بازی با کامپیوتر صبح ها زود بلند میشدم

   تازه اون موقع ها که کارت اینترنت بود و به تلفن ثابت خونمون وصلش میکردم و کلی کیس صدا میداد من و داداشم پتو مینداختیم روش تا صدا نره اون اتاق واااای یادش بخیر عجب خاطره‌ای یادم اومد 

   استاد وقتی میگین این دوره دروغ بردار نیست کلاهبرداری نمیشه کرد همش اشکام سرازیر میشن انگار قلبمم داره تصدیق میکنه و هرچی ازدل برآید بر دل نشیند 

   الان به نوار ویدئویی تصویری حتی نگاهم عوض شده و میگم یعنی الان تموم میشه قبلاً اینجوری بود که اووووهههه چخبر این همه تایم ولی الان میگم نکنه فایل تموم شه من هیچی متوجه نشم نکنه از لذتش غافل بشم 

   خیلی لذت بردم بی نهایت سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 149 کلمه

    سلام و درود
    از اینکه احساس خوبی دارید خوشحالمو خدا رو شکر میکنم که سایت تناسب فکری دنیایی مجازی است که باعث ایجاد تغییر در دنیای واقعی دوستانم شده.
    خدا رو شکر
    یکی از ویژگی های خاص خداوند گسترش دادنه
    وعده داده کار نیک شما رو ده برابر می کنیم
    چرا آخه؟ رو چه حسابی؟
    دلش می خواد
    چون خودش ما رو خلق کرده و می دونه که خیلی راحت گرفتار احساس بد و منفی می شیم بخاطر همین وعده داده که کار نیک شما رو ده برابر می کنم
    وقتی برای خودت ارزش قائل باشی و هر روز محتوا خوب به ذهنت بدی خدا هم دست به کار میشه و احساس خوبت رو چند برابر می کنه
    خیلی بیشتر از ده برابره ولی فکر کنم بخاطر اینکه بازم میدونه انسان عجوله نگفته که صد برابر و هزار برابر می کنیم که از هول حلیم تو دیگ نیوفتیم
    خوشحالم احساس بهتری داری😊 و منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار somi13700
     1401/11/24 23:37
     مدت عضویت: 1195 روز
     امتیاز کاربر: 8368 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 111 کلمه

     سلام استاد عزیز ممنونم که این همه به من لطف دارید منم بی نهایت منتظرم تا خبرای خوبی بهتون بدم درباره همه ی اتفاق های خوبی که در زندگیم بیوفته و برای من بی نهایت لذت بخش تا در رکاب شما باشم و خداوند رو سپاسگزارم بخاطر همه چیز ممنونم که گفته هاتون بازم ازمن دریغ نکردین و گفته خدا درباره پاداش کارهای نیک گفتین و عجول بودن 

      باعث شد تا یک آگاهی دیگه به اطلاعات ذهنم اضافه کنم و چقدر عالی و لذت‌بخش تشویق از استادی که این همه تخصص در زمینه خوب کردن احساس آدمها داره من هم از شما بسیار سپاسگزارم وهمه ی گفته هاتون رو قبول دارم 🤍🕊️🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب
   1401/11/23 00:10
   مدت عضویت: 238 روز
   امتیاز کاربر: 2940 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 30 کلمه

   سلام ب همه عزیزان 

   نمیخواهم به سرعت لاغر شوم ک دوباره برگردم به این وضع 

   میخواهم لاغری با ذهن را یاد بگیرم و برای تمام عمرم لاغر بمانم 

   به امید یه اندام عالی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سپیده طارمی
   1401/11/19 21:24
   مدت عضویت: 855 روز
   امتیاز کاربر: 401 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 27 کلمه

   سلام استاد چرا مثل قبل یه لیست از صد گام وجود نداره که راحت بتونیم به گام مورد نظر بریم این جوری پیدا کردن سخته  با تشکر 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سپیده طارمی
    1401/11/19 23:01
    مدت عضویت: 855 روز
    امتیاز کاربر: 401 سطح ۱: کاربر مبتدی
    مدال طلایی
    محتوای دیدگاه: 395 کلمه

    سلام به همه عزیزان حقیقتا نوشتن برام خیلی سخته ولی میخوام سعیمو بکنم 

    داستان هدایت من از حایی شروع شد که همه راه  ها رو رفتم و نتیجه نگرفتم در تسلیم ترین  حالت خودم تو اینترنت سرچ کردم « ارتباط چاقی و ذهن » فکر نمی‌کردم چیز خاصی پیدا کنم چون فکر میکردم من اولین نفری هستم که متوجه شدم با رژیم نمیشه لاغر شد چون ریشه پرخوری های من در ذهنمه و من نمیتونم ذهنمو کنترل کنم در واقع میخواستم اون چیزی که تو ذهنم هست رو پرورش بدم تا به نتیجه برسم اما در کمال تعجب به این سایت هدایت شدم و تمام کلمات و ویس ها زو بلعیدم این جا تمام اون چیزی که من میخواستم بود غرق لذت شدم اما….. الان که دارم این مطلب رو مینویسم حدود ششصد روز از عضویت من در سایت گذشته و من هنوز چاقم دلیلیش بی اعتباری سایت و مطالبش  نیست  دایلش اینه که هنوز جا داشت که من به یقین برسم باز هم رژیم و ورزش و فستینگ و ….امتخان کنم و نتیجه نگیرم 

    اتفاقا الان به یقین رسیدم که این راه برای کسانی خوب جواب میده که حتما قبلا رژیم گرفته باشن و چند کیلیویی وزن کم کرده باشن رورزش کرده باشن و یا روش های عجیب دیگه رو تست کرده باشن چون فقط در این صورت هست که از عمق وجود درک میکنیم این روش چقد عملی هست همونقدر که ایمان دارم فردا دوباره خورشید طلوع خواهد کرد ایمان دارم که این روش تنها روش لاغری ماندگار هست 

    به ما غذا خوردن رو اشتباه یاد دادن کی گفته حتما باید روزی سه وعده غذا بخوریم کی کفته باید قبل ورزش حتما غذا بخوریم  کی گفته میان وعده قانونه ؟ واقعا ا از وقتی این قوانین غلط وارد ذهنمون شد چاق شدیم چون دیگه مجوز داشتیم که حتی اگر گرسنه نیستیم چون وقتشه باید بخوریم چون تعارف کردن زشته دستشونو رد کنیم و باید بخوریم چون حیفه باید بخوریم و هزار تا دلیل مسخره دیگه اما حالا میدونم فقط وقتی گرسنه هستم باید غذا بخورم قبل از این که غذا با عطر و بو رنگ و لعابش عقلمو زایل کنه از خودم میپرسم واقعا گرسنه ای؟؟؟ یا از روی وظیفه ، عادت ، اجبار میخوای بخوری ؟  

     اما حالا اینجام بعد ششصد روز یا اگاهترین ورژن خودم  متناسبترین نسخه خودم رو بسازم برای خودم نه برای حرف دیگران من مییخوام و میتونم  یا مرگ یا ازادی 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 20 کلمه

    سلام و درود
    اتفاقا الان خیلی راحت و حرفه ای شده
    ویپدیوی آموزشی استفاده از دوره های رایگان رو تماشا کنید
    https://tanasobefekri.net/site_performance_06-2/

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 6 کلمه

   سلام و درود

   بسیار امیدوارکننده است عالی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/10/17 00:50
   مدت عضویت: 263 روز
   امتیاز کاربر: 9040 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 688 کلمه

   سلام به شما استاد عزیز . 

   بار سومی هست که دارم فایل امروز رو گوش میدم . 

   یعنی بار سوم هم باز به مطالبی رسیدم که دو دفعه ی قبل به گوشم نرسیده بود . مثلا  این که گفتید با گوش جان بشنوید این حرفارو . با گوش جان یعنی چی ؟ 

   یعنی از دل و جون ؟ یعنی با دقت  ؟ یه مطلب دیگه اینکه گفتید نتیجه ما تغییر شخصیته . همه ی این مطالب رو گوش دادیم ولی وقتی شخصیت ما تغییر نکرده باشه ما بازم همون انسان چاق هستیم . تغییر شخصیت چه معنایی داره ؟ یعنی من راه و روش دیگری غیر از چاقی در پیش بگیرم . یعنی لایف استایلم و تغییر بدم . الان لایف استایل من زندگی کردن  به شیوه ی چاقی هست . مرتب یکی تو گوشم میگه گشنمه بخور . خب من امروز تا بعد از ظهر این صدا رو نمیشنیدم . کسی نبود که بگه گشنمه بخور . اما از بعد از ظهر به بعد من بازم این صدا رو شنیدم . بعد که دوباره برای بار سوم اومدم این فایل رو گوش دادم دوباره صدا خاموش شد . من حس می کنم وقتی فایل شما رو گوش میدم این صدا تو گوش من کمتر تکرار میشه . دیگه صدایی نمیاد که بگه گشنمه بخور . من حس می کنم این صدا در گوش انسانهای چاق زیاد شنیده میشه  و اونها رو وادار به خوردن می کنه . 

   من احساس می کنم با شنیدن فایل این صدا کمتر میشه . امروز حداقل این صدا کمتر بود گرچه بعد از ظهر بازم بود . من تا بعد از ظهر چیزی نخوردم چون صدایی نداشتم . از حدودای ساعت ۲ اومد ولی کنترل شده بود . برای شام هم یه بشقاب خوردم ولی صداهه بود . تا ساعت ۱۱ که رفتم باز چند قاشقی برنج خوردم و مقداری آجیل و یدونه میوه . بعد اومدم فایل رو برای سومین بار گوش دادم . احساس می کنم در پایان این دوره شخصیت من تغییر می کنه . یعنی شخصیت من به نسبت الان بیشتر لاغر میشه و این صدا کمتر تو گوشم طنین انداز میشه .اما چه چیز باعث میشه این صدا تحریک بشه ؟ چرا گاهی هست ؟ گاهی نیست ؟ من  با ایمان و امید و اعتماد حرکت می کنم . اما هنوز اطمینان ندارم . دوست دارم این صدا به طور کامل قطع بشه و لاغری با ذهن به نظرم قادره این کارو برای من انجام بده . دوست دارم هوس خوردن مواد گوناگون از سرم برداشته بشه . اون اشتهایی که وقتی بر من غلبه می کنه نمیتونم جلوشو بگیرم . اصلا چرا فرد چاق اینجوریه ؟ چرا صدا تو گوشش برای خوردن داره ؟ چرا اشتهای زیادی برای خوردن داره ؟ 

   امیدوارم تا پایان این دوره به این سوالام پاسخ داده بشه . زنعموم میگفت . سوال نپرس . همه سوالاتت پاسخ داده میشه و من به این حرف اعتماد می کنم . اما ذهن من پر از سواله . این صدا از کجا میاد ؟  چرا وقتی فایل گوش میدم در طول اون مدت و همینطور مدتی بعد از اون صدا قطع میشه ؟ اشتهام میره ؟ دوست دارم تکرارمو بیشتر کنم . هر بار که گوش میدم قسمتهای جدیدی از فایل رو میشنوم که دفعه ی قبل بهش دقت نکرده بودم . مثلا اعتماد به نفس . از دیشب به خودم اعتماد بیشتری پیدا کردم . میتونم به خودم اعتماد کنم که من هم میتونم تبدیل به یک انسان لاغر بشم . به شخصیت یک انسان لاغر 

    ولی واقعا انسانهای لاغر چه شخصیتی دارن ؟ اونا شخصیت متفاوت دارن . ولی ما چاقها اغلب شبیه به همیم . البته اونا هم ویژگیهای مشترک دارن . اما تا حالا بهشون دقت نکرده بودم . حتی دقت نکرده بودم آدمای چاق هم اکثرا یه مدلن . من چجور میتونم شخصیتمو تبدیل کنم به شخصیت یک انسان لاغر ؟ من کلی سوال تو ذهنمه . امیدوارم به همش برسم . 

   فردا روز دوم این دوره شگفت انگیزه . لاغری با ذهن واقعا شگفت انگیزه و من نمیدونم قراره چی بشه . انگار که وارد داستانی شدم که تهش معلوم نیست . فقط میخوام مسیر رو طی کنم تا ببینم به کجا میرسم . 

   شبتون بخیر 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار منیره.ف
    1401/11/16 20:40
    مدت عضویت: 1465 روز
    امتیاز کاربر: 4926 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    سلام اقا عطا میتونم بپرسم چه طوری با سایت اشنا شدید موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار عطا
     1401/11/16 23:36
     مدت عضویت: 263 روز
     امتیاز کاربر: 9040 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 24 کلمه

     سلام و درود و عرض احترام .

     زن عموم سایت رو به من معرفی کردن .‌ در قسمت ( داستان هدایت من ) نوشتم . 

     https://tanasobefekri.net/the-story-of-my-guidance/#comment-59543

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار منیره.ف
      1401/11/17 15:18
      مدت عضویت: 1465 روز
      امتیاز کاربر: 4926 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 7 کلمه

      ممنون از پاسخگوییتون امیدوارم بهترین خودتون باشید

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/10/16 12:56
   مدت عضویت: 263 روز
   امتیاز کاربر: 9040 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 789 کلمه

   به نام خداوند هستی آفرین . من فایل تصویری رو صبح دیدم و فایل شنیداری رو بعد از ظهر گوش کردم . چقدر تفاوت داشت با فایل صبح . نمیدونم چند بار دیگه برسم تا شب گوش کنم . اما فکر می کنم طبق گفته های شما چندین بار باید گوش کنم . به زنعموم هم زنگ زدم بازم پرسیدم گفتن اگه یه فایل رو چند بار گوش کنی بهتر روت اثر میزاره . برام جالبه چرا من بار اول که گوش دادم به اندازه بار دوم یاد نگرفتم ؟ خب من برای تکرار مطالب درسیم چندین بار یک مطلب رو تکرار می کنم تا خوب یاد بگیرم رشته من سخت بوده اما ظاهر عبارات شما خیلی راحته اما جالبش برای من اینه نیاز دارم چندین بار یک محتوا رو گوش کنم فکرم یه جوری شده . هنوز از دیشب تا حالا چیزی نخوردم نه اینکه نخوام میلی نداشتم و فکر می کنم گفته های شما داره روی مغز من اثر میزاره . حس میکنم دارم شستشوی مغزی میشم . البته یه شستشوی مغزی مثبت . بابام از کلمه شستشوی مغزی خیلی استفادهمیکنهو میگه قدیما وقتی یه عده میخواستند سبک تفکر و بینششون رو به اشخاص دیگه انتقال بدن اونها رو شستشوی مغزی میدادن حتی الانم در گروههای مثل داعش یا حتی همین اغتشاشات اخیر به نوعیدشستشوی مغزی رو میشه دید  . البته به نظر من هر انسانی با توجه به عقاید خودش وارد حزب یا گروهی میشه که بهش علاقه داره و خودش اجازه میده که مغزشو شستشو بدن و من حس می کنم خودم دوست دارم که مغزم از چاقی شستشو داده بشه و لاغری رو واردش کنم . حس میکنم وقتی چشمامو میبندم و به فایل شما گوش میدم اجازه میدم تک تک کلمات وارد ذهن من بشن و گوشه ای از چاقی مغز منو شستشو بدن و جالبه من زیاد اهل نوشتن نیستم اما میبینم چقدر علاقه پیدا کردم بیام و بنویسم . امیدوارم این تغییرات دائمی باشه . البته از زنعموم که پرسیدم گفت اگه ادامه بدی دائمی میشه ولی اگه رها کنی کم کم دوباره حرفای دیگران توی سرت تکرار میشه و دوباره چاقی بر تو حاکم میشه . ولی من تعجبم از اینه چطور با گوش دادن فایل یا نوشتن و مهمتر از اون تکرار بارها گوش دادن یک سری عباراتی که خب برای ادم تکراری میشن اما میتونه بر جسم من اثر بزاره ؟ این سوالهای من زیاده . میدونید هنوز به این چینش پی نبردم ولی میدونم میشه . بار دوم که به حرفاتون گوش کردم ایمان پیدا کردم که میشه از این طریق لاغر بشم . بار اول فقط امید پیدا کردم اما بار دوم که فایل امروز رو گوش کردم ایمان پیدا کردم . راستش خیلی وسوسه میشم برم قسمتهای مختلف سایتتون رو نگاه کنم و بخونم ولی زنعموم گفته یه محتوا رو چند بار تکرار کن که گیج نشی چون هر قسمت سایت مربوط به یه مطلبه و شاید یهو که چند تا فایل رو باهم گوش کنی تاثیرش تغییر کنه . بهتره دقیقا همونطور که آقای عطار می گن عمل کنی خب شما هم گفتین که اجازه ندارم برم قسمتهای بعدی رو گوش کنم ولی خودم میبینم که چطور وقتی همین یه فایل رو بار دوم گوش کردم درکم نسبت به بار اول متفاوت بود . هی میخوام بهانه بیارم که وقت ندارم بازم گوش بدم ولی آخر فایل گفتین بهانه نیار . این جمله تو گوشم طنین میندازه واقعا من چطور میتونم این همه بنویسم در حالیکه علاقه ای به نوشتن ندارم . من هنوزم نمیتونم حدس بزنم که گوش دادن فایل یا نوشتن چطور منو لاغر می کنه اما گفتین ما از طریق شنیدن و دیدن چاق شدیم . پس خوردن نقشی در چاقی ما نداشته ؟ نمیدونم ولی شما در این فایل اسمی از خوردن و نخوردن نیاوردید . در حالیکه تمام روشهای لاغری پایه و اساسش بر خوردن و تغییرات خوردن اتفاق میفته ولی اینجا شما میگید ما هیچ رژیم و ورزشی نداریم و تغییرات بر بدن شما از طریق تغییر تمایلتون صورت میگیره . پس کار ما اینه که اول فایل تصویری رو ببینیم بعد فایل شنیداری رو چند بار در طی روز گوش کنیم بعد برداشتمون رو بنویسیم و بعد دیدگاه دیگران رو بخونیم و استفاده کنیم . راستش من الان از صبح خیلی ذهنم داره زیر و رو میشه . حسم خیلی خوبه . اشتیاق پیدا کردم به این روش متفاوت . خیلی مشتاق شدم و البته در همین مدت کم حداقل دارم میبینم یه چیزی از وجودم تقاضای غذا نمی کنه . آخه چطور یه فایل میتونه اشتهای منو بگیره . من اعتماد می کنم گرچه هنوز اعتمادم زیاد نیست . در بار اول امید به دست اوردم در فایل دوم ایمان و حالا میخوام اعتماد کنم و ادامه بدم تا نتایج رو در خودم ببینم .  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار زیبای خوش اندام
    1401/11/14 17:02
    مدت عضویت: 775 روز
    امتیاز کاربر: 2824 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 74 کلمه

    سلام دوست عزیز آقای عطا 

    چ قلم زیبایی دارید ؛ گرم و صمیمی

    خیلیییییی زود ب اصل کار رسیدید ک از دیشب آنروز نوشتن کامنت میل ب خوردن ناخودآگاه درشما کم شده

    همین یعنی عملکرد و رفتار متفاوت خداروشکر برای این همه عملگرا بودن شما

    ذوق خوندن کامنت هاتون رو دارم. مرسی ک می‌نویسید و حتی استاد عطارروشن هم آنقدر ذوق کرده بود ک قسمت گنج پنهان رو راه اندازی کرد.. احسنت و درود برشما 

    نیومده شاگرد ممتاز شدید👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار عطا
     1401/11/15 00:22
     مدت عضویت: 263 روز
     امتیاز کاربر: 9040 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 28 کلمه

     سلام بانو ممنون از شما و کامنت پر از لطف شما . درس پس میدم خدمت همه ی شما بزرگواران علی الخصوص استاد عزیز . 

     برقرار باشید بانو . 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار منیره.ف
    1401/11/17 17:49
    مدت عضویت: 1465 روز
    امتیاز کاربر: 4926 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 65 کلمه

    اقا عطا اگر ادامه بدی دیگه هیچ وقت اون ادم قبلی نمیشی حتی اگر بخوای ببین یک ادم لاغر نمیتونه چاق شه در اطراف ما انسانهای لاغری هستن (که به دلایلی که البته از نظر من احمقانه است چون ما تا ته چاقی رفتیم و تهش جز درد و تحقیر وفلاکت هیجی نبود ) میخوان چاق شن ولی نمیتونن

    همونطور که ما دیگه نمیتونستیم لاغر شیم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار عطا
     1401/11/18 12:14
     مدت عضویت: 263 روز
     امتیاز کاربر: 9040 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 9 کلمه

     ممنون . بله چون شخصیتش تغییر می کنه . 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/10/16 10:44
   مدت عضویت: 263 روز
   امتیاز کاربر: 9040 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 924 کلمه

   به نام خداوند روشنی بخش قلبها . به نام خداوند هدایتگر .سلام من عطاعلی بزرگی هستم . متولد سال ۱۳۷۷ . لیسانس برق .   دیشب که در مهمانی بودم و حرف از چاقتر شدن من به میون اومد زن عمویم به من گفت سایتی در اینترنت هست که ذهنیت چاقی رو تغییر میده و تو با نوشتن و خوندن و شنیدن و دیدن در اون سایت  می تونی مسیر چاقی رو از مبداء تولیدش تغییر بدی .راستشو بخواین خیلی درک درستی نکردم . اومدم  وخوندم و گوش دادم اما هنوزم یکم گنگم آخه مگه میشه ؟ یه ایمانی ته قلبم می گه من میتونم . ایشون خودشونم از همین طریق لاغر شدن و به نظر من تفاوتی که از حرفهای زن عموم و بقیه گرفتم اینه که بقیه با ناراحتی و یا به خاطر ترس از بیماریشون مثل دیابت یا ترس از چاق تر شدن یا ترس از حرفای دیگران شروع کردن و لاغر شدن اما زن عموم میگفت این راه روی ناخوداگاه تو تاثیر داره و میتونه از درون تو رو متحول کنه . فکرتو تغییر میده و بعد تو تصمیمهای مختلف میگیری برای عملکردت . میگفت خوردن به خودی خود دلیل چاق شدن نیست و بار ذهنی که تو از طریق مغزت بارها و بارها به این غذا دادی چاقت کرد . اینو متوجه شدم چون رشته ام برق هست تونستم درک کنم که فرایند القاء بار الکتریکی به اجسام چگونه صورت میگیره و من با نیروی حرکتی در مغزم که بیشتر در مسیر چاقی هست بار الکتریکی چاقی قبل از خوردن  به هنگام خوردن و بعد از خوردن  القا کردم و چه بسا در طول روز این فرایند القا رو بارها و بارها انجامش دادم . در نتیجه کل بار ذهنی من تغییر پیدا کرده و تمام عملکرد من بار چاقی رو گرفتن و من با نوشتن در سایت و گوش دادن به فایلها دارم مغناطیس این فرایند  رو تغییر میدم . خب من حرفهای شما رو درک کردم و با منطقم جور دراومد . دیشب زنعموم کلی توضیح داد و من تا حدودی تونستم درک کنم که البته می گفت این درک مهمه و تا درک لاغری با ذهن اتفاق نیفته شما به این مسیر ایمان نمیاری . تصمیم گرفتم وارد سایت بشم و گوش بدم تا به اون درک برسم .شما از اطمینان به لاغر شدن صحبت کردید . خب مسلما من که از این طریق تا بحال عمل نکردم هیچ پیش زمینه ای از این مسیر ندارم ولی خب شما رو دیدم که لاغر هستید و زنعموم  هم که دیدم لاغر شده و راحت لاغر مونده و نه با زجر و عذاب ‌خب پس منم میتونم با عمل کردن به حرفای شما بار الکتریکی ذهنم رو تغییر بدم . نکته خوبی که در فایل گوش دادم این بود که عجله نکنیم و این منو آروم میکنه که آرام و آهسته از این مسیر عبور کنم . زنعموم گفت یادت باشه هیچ سوالی در طی مسیر نپرسی . چون سوالات خودبه خود پاسخ داده میشه . راستش من نفهمیدم . خب باید سوال بپرسم که پاسخ داده بشه . فعلا که بزرگترین سوالم اینه چطور میشه از طریق ذهن به لاغری رسید که خب پاسخشم در فایلتون توضیح دادید . از طریق بینایی و شنوایی و نوشتن ما تغییراتی رو در ذهنمون ایجاد می کنیم که تمایلات مارو تغییر میده . من مثل هر فرد چاق واقعا نمیتونم جلوی خوردنمو بگیرم . با رژیم و ورزش میونه ی خوبی ندارم . هم تو مهمونی ها و هم خونه و هم با دوستام علاقه ی زیادی به خوردن دارم و کلا خوردن خیلی در زندگی من نقش داره ولی دیشب و امروز که دارم به حرفهای شما و زنعموم فکر می کنم احساس میکنم حرفای جدید  میل  منو به خوردن داره کم می کنه . همون دیشب که زنعموم داشت صحبت میکرد متوجه تغییرات شدم همین که خودتونم گفتید تمایل تغییر می کنه و این نکته برام جالب بود . من دیشب وقتی بهم گفتن چاقتر شدی خب خیلی ناراحت شدم ولی وقتی اومدم و مطالب سایت و نوشته ها رو خوندم اون رنج از وجودم رفت و اتفاقا خدا رو شکر کردم که بهم گفتن چاق شدی که من به خودم بیام برای تغییر خودم . همین که اینجا رژیم و ورزش نداره برای من جای بسیار امیده . همین که خودبه خود تمایلم تغییر می کنه برای من امید بخشه .پا توی مسیری گذاشتم که فعلا درک روشنی ازش ندارم ولی خب با مطالعه و دیدن و گوش دادن تونستم فعلا به درک جزئی برسم . دیشب موقعی که روی مبل نشسته بودم کسی بهم نگفت چاق شدی ولی وقتی اومدم روی زمین نشستم یهو عمو گفت عطا داری چاق میشی . این چه وضعه برای خودت درست کردی . یه کاری کن پاشو برو بدو رژیم بگیر که زنعموم گفت به رژیم نیست اینطوری هم باهاش صحبت نکن ‌. اینطور صحبت کردن بیشتر چاقش می کنه و بعد از لاغری با ذهن گفت .حالا دیگه توکل به خدا من امیدوارم که بتونم از این مسیر لاغر بشم . اول راهم ولی دوست دارم ۱۰۰ روز به جای کنترل غذام فکرمو کنترل کنم و در طی روز کمتر به چاقی فکر کنم بیشتر به صحبتهای شما فکر کنم که هم تمایلم به خوردن کم بشه هم دیدگاهم نسبت به چاقی و لاغری تغییر کنه و من در پایان مسیر عطای امروزی نباشم . نمیتونم بگم ایمان دارم که از این طریق لاغر میشم ولی میتونم با اطمینان بگم به لاغرشدنم امید پیدا کردم و حداقل از دیشب تا الان حالم خوبه و امیدوار شدم که میتونم مثل شما و بقیه منم از این طریق لاغر بشم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 92 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    نکته مهم اینکه با اولین نشانه و سرنخ که خدا از طریق فرد دیگری به شما داده الان شما اینجا هستی
    این یعنی انتخاب شدی
    همه افرادی که عضو این سایت هستند از همین طریق شگفت انگیز دور هم جمع شدند چون هیچگونه تبلیغی برای دعوت از افراد صورت نمی گیره
    پس خوشحال باش که به انتخاب خداوند الان در سرزمین لاغرها هستی
    به انتخاب خداوند اعتماد کن چون حتما توانایی لاغر شدن و تحقق رویای خودت رو داشتی که الان اینجا هستی
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار عطا
     1401/10/22 23:42
     مدت عضویت: 263 روز
     امتیاز کاربر: 9040 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 86 کلمه

     سلام آقای عطار روشن . من الان پاسخ شما رو دیدم . ممنونم از استقبال گرم شما به خاطر حضورم در سایت تناسب فکری . بله خداوند منو انتخاب کرد تا با کمک و استفاده از راهنمایی های شما بتونم به رویای خودم که لاغر شدنه برسم . ممنون بابت اینکه به نوشته هام مدال دادید باعث افتخاره که تا اینجا ده تا مدال از شما گرفتم و این منو دلگرم می کنه که بهتر بتونم به آموزشهای شما عمل کنم . متشکرم بابت پاسختون . 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار moradisomaih20@gmail.com
   1401/09/28 18:42
   مدت عضویت: 508 روز
   امتیاز کاربر: 868 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 179 کلمه

   سلام آستاد و دوستان همراه ، 

   منم برای تک تکمون بهترینا رو آرزومندم 

   این سومین باره که از اول شروع میکنم بار اول که خیلی خوب پیش رفتم البته به وقفه خوردم تا نصفه فایلها پیش رفتیم منو دوستانم ، 

   دومین بار که کلا اومدم شروع کنم دلسرد بودم 

   و رهاش کردم ، 

   اما الان واسه بار سوم هست که با دوستانم تصمیم جدی گرفتیم که این صد روز و وقت بزاریم و با عشق و انگیزه پیش بریم و خوشحالم ، 

   چون قبلا نحو ای اشنایمو اینجا نوشتم دیگه دوباره نویسی نکردم

   ولی خوشحالم که تصمیم قاطع گرفتم ادامه بدم ، چون حق طبیعی من هست خوش اندام بودن ، 

   اونم نه برای مقطع کوتاه بلکه برای همیشه 

   میگن باید به تضاد بخوری تا انگیزه بگیری و بلند بشی بله 

   من به تضاد خوردم ۵ کیلو اضافه کردم بعد اینکه کلا این مسیرو رها کرده بودم چون ذهنیتم همه اش میرفت روی چاقی ، ترازو وزن کردن ، دیدن چربی های اضافی بدنم ، و بی توجهی به پیام سیری بدنم و یه حس افسردگی 

   اما شکر الهه یکتا آگاهی بخش ، دوباره اومدم توی مسیر 

   اینم اولین روز شروع 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/09/25 14:34
   مدت عضویت: 319 روز
   امتیاز کاربر: 4290 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 506 کلمه

            ” به نام خداوند زیبایی ها  و خواستن ها ”                سلام به استاد گرامی و هم مسیران عزیز؛

   امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳ روز جمعه است.من بعد از مدت ها دوباره تصمیم گرفتم که در مسیر لاغری قرار بگیرم.مسیری که بسیار به آن اطمینان دارم و اعتقاد دارم که  بهترین روش برای لاغری ماندگار، روش لاغری با ذهن است،چون من به توانایی فوق العاده ی ذهن آگاهی دارم.من از دوران نوجوانی با خواندن کتاب های آنتونی رابینز و دیگر نویسندگان موفقیت فردی و کتاب راز یا قانون جذب به توانایی و قدرت ذهن پی بردم اما آنها را به درستی در زندگی به اجرا در نیاوردم.البته در بعضی موارد توانستم از قانون جذب استفاده ی خوبی ببرم.زمانی که در اواخر سال ۱۴۰۰ با سایت تناسب فکری به طور خیلی اتفاقی در اینستا گرام آشنا شدم به این اطمینان رسیدم که تنها ترین روش لاغری ماندگار ،روش لاغری با ذهن است.در اوایل سال ۱۴۰۱ در دوره ی رایگان ۱۲ گام شرکت کردم اما نتیجه ی خاصی نگرفتم ولی باز همچنان به این روش امیدوار بودم تا که در ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ در دوره ی رایگان مسیر لاغری من (صد گام) شرکت کردم و به طور مرتب هر روز یک گام را کامل اجرا میکردم و تمرینات نوشتاری آن را در یک دفتر یادداشت میکردم و تمرینات ذهنی را انجام میدادم تا گام بیست و سوم و البته در جسمم و ذهن ونگرشم شاهد تغییراتی بودم.اما در اواسط شهریور به دلیل خانه تکانی طولانی و مسافرت، تمرینات عملی را نتوانستم انجام بدهم.زمانی که تصمیم گرفتم که دوباره در مسیر قرار بگیرم، وطنم ایران دچار تلاطم های پیاپی شد و هر روز خبرهای ناگواری از گوشه گوشه ی ایرانم الخصوص استانم کردستان به گوش می رسید که بسیار ناراحت کننده بود و هست.اوضاع و احوال کشورم کاملا بر روی من و مطمئنا تمام شما دوستان عزیز تاثیرات بدی گذاشته است اما ما انسانیم و انسان زنده است به امید.من مطمئنم که حال و اوضاع کشورم خوب می شود و زندگی شیرین.پس باز تصمیم گرفتم که دوباره در مسیر لاغری من (صد گام ) قرار بگیرم و از ابتدای این مسیر دوباره شروع کنم و در خود سایت بنویسم.در این مدت که از مسیر خارج شده بودم از هیچ روش و کاری برای  لاغر شدن استفاده نکردم چون به هیچ روشی اطمینان  و اعتقاد ندارم جز لاغری با ذهن.من اطمینان دارم که از طریق این روش به تناسب اندام میرسم البته با صبر و استمرار در تغییر فرمول های ذهنی چاق کننده به فرمول های ذهنی لاغر کننده.من در  این راه هیچ گونه عجله ای ندارم چون به قول استاد لاغر شدن فرآیندی جسمی است اما یادگیری فرآیندی ذهنی است و برای یادگیری نیاز به شنیدن،دیدن،نوشتن و انجام تمرینات و سعی در عمل کردن به آنچه یاد گرفته ایم،داریم.در آخر ما هر آنچه برای چاق شدن به عنوان بهای چاقی پرداخت کرده ایم را،در مسیر لاغری من،به عنوان پاداش دریافت می کنیم.من مطمئنم که همین طور می شود و شما هم مطمئن باشید هموطنان و دوستان هم مسیر عزیز.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار moradisomaih20@gmail.com
    1401/09/28 18:49
    مدت عضویت: 508 روز
    امتیاز کاربر: 868 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام عزیز و همراه منم تازه ار اول سروع کردم به همراه دوستان ، 

    خیلی عالیه ،

    موفقیت و خوش اندام شدن و ماندن حق طبیعی همه ای ما هست

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار مریم
     1401/09/30 08:19
     مدت عضویت: 319 روز
     امتیاز کاربر: 4290 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 35 کلمه

     سلام دوست عزیز.انشاالله که همچنان در مسیر باشید و با قدرت ادامه دهید و به لطف و اراده ی خدا به هدف برسید.ما می توانیم پس ادامه میدهیم.ممنون بابت توجه شما دوست هم مسیر عزیز.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/09/08 02:01
   مدت عضویت: 303 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 530 کلمه

   به نام رب هدایتگر سلام . 

   پارسال دقیق تر بخواهم بگم ماه های آخر سال بود که از طریق یه سایت دیگه از خواندن کامنت های بچه ها با این سایت آشنا شدم اون موقع به دنبال راهی بودم که جواب بده تا چند جلسه هم گوش کردم دوره دوازده قدم بود شایدم نه یادم نمیاد درست کامنت هم میزاشتم اما بعد چند جلسه گفتم خودم هم میتوانم و رها کردم این دوره رو در واقع هنوز فوت کوزه گیری یادنگرفته فکر میکردم همه چی فهمیدم اون موقع خیلی احساسم خوب بود به حرف بدنم گوش می‌کردم خودم تحسین میکردم در کنارش کم کم پیاده روی و ورزش شروع کردم از ۷۸به ۶۱ رسیدم این باور در ذهنم درست شده بود که لاغری راحت تر از چاقی هست لاغری لذت بخش چاقی یعنی مریضی وقتی کسی میپرسید چه جوری لاغر شدی خودم هیچ جوابی نداشتم چون خودمم نمی دونستم پس شروع کردم به گشتن راه های مختلف ورزش بیشتر پیاده روی بیشتر خوردن پروتئن نخوردن قند و شکر و….. گشتن در سایت های مختلف و خواندم راجب چربی ها و نحوه سوخت ان ها و ….. حتی ورزش موثر تر هر روز ترسم بیشنر و بیشتر شده   و تازه روی این وزن موندم شکر خدا بهتر از قبلم هستم خیلی بهتر اما هنوز با اندام متناسب و البته سالمم فاصله دارم و ترس هایی که از دوباره برگشتن و بیشتر از نکنه عملکرد بدنم افت کرده باشه و مریض بشم و….. همراهم الان دور کمرم ۹۲ هست متعهد میشم به دور کمر ۶۲ برسم با عمل به این دوره حداقل اش این که ارامش دارم و میدونم دارم از چه مسیری میرم و نتایجم از چه مسیری داره اب میخوره ورزش دو سه هفته هست کنار گذاشتم و دیروز به سمت این سایت دوباره هدایت شدم و از رب خواستم کل روز کارهام هدایتی جلو ببرم . از دیروز که فایل گوش کردم روی ترس هام پا گذاشتم چایی شیرین خوردم و پشمک . من پیاده روی و دیدن خونه ها و ماشین ها و طبیعت دوست دارم اما احساس میکنم با یه باور مخرب که اگه پیاده روی نرم دوباره چاق میشم همراه یعنی یه ترس مخفی در وجودم هست برای همین تا وقتی که این ترس از بین بره قید پیاده روی های طولانی صبح گاهی رو میزنم . من هنوز چاقم هنوز باید روی خودم و باورهام کار کنم تا قبل از نوشتن این کامنت سخت بود برای خودم بپذیرم با ایم که به وزنی که میخواستم رسیدم اما هنوز چاقم شاید به خاطر همین که توقف کردم چون از طرفی میخواهم لاغر بشم و از طرفی دیگه فکر میکنم لاغرم و بیشتر از این خوب نیست در صورتی که من چاقم  خدا جونم شکرت شکر که توانستم بپذیرم و متشکرم برای نوشتن این کامنت و قدم گذاشتن در این مسیر من قول میدم این مسیر تا انتها برم به خودم و ربم این تعهد میدم چرا که او من به این سمت هدایت کرد در پاسخ به خواسته من خدایا متشکرم متشکرم برای برداشتن اولین قدم خودت در این مسیر مرا یاری کن تا با لذت تمام و دیدن زیبایی ها و آرامش در این مسیر باقی بمانم . در پناه رب العالمین تندرست و متناسب تر از اکنون باشید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/08/20 15:31
   مدت عضویت: 319 روز
   امتیاز کاربر: 4290 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 275 کلمه

                        “به نام خداوند زیبایی ها”

   با سلام به همه ی عزیزان؛

   من مریم الماسی هستم.امروز یعنی ۲۰آبان ۱۴۰۱در سایت ثبت نام کردم اما از اواخر سال ۱۴۰۰ به صورت خیلی اتفاقی با سایت تناسب فکری آشنا شدم.ابتدای سال ۱۴۰۱ از دوره ی رایگان ۱۲ گام استفاده کردم اما نتیجه ی خاصی نگرفتم اما از تاریخ ۱۳مرداد ماه ۱۴۰۱ از دوره ی رایگان مسیر لاغری من ۱۰۰ گام استفاده کردم و هر روز نوشته ها و فایل های هر گام را به خوبی می خواندم و گوش میدادم والبته در یک دفتر تمرینات مربوط به هر گام را می نوشتم و انجام میدادم.کم کم در جسم خودم تغییرات را احساس کردم و هر چه بیشتر مشتاق ادامه ی مسیر لاغری خودم می شدم.بعد از یک وقفه ی طولانی به دلیل خانه تکانی،مسافرت و همچنین اوضاع و احوال ناخوش وطنم و هم وطنانم شور و شوقم برای ادامه ی راه کم شد،البته هر از گاهی گام های برداشته شده را مرور میکردم و در ذهنم تکرار میکردم.تا به الان بیست و سه گام از دوره ی مسیر لاغری من صد گام را بر داشته ام و می خواهم دوباره به امید خدا شروع به ادامه ی راه کنم تا به هدف خودم یعنی لاغری ماندگار برسم.من بسیار زیاد به لاغری با ذهن اعتقاد دارم و مطمئن هستم که بهترین،مناسب ترین و راحت ترین روش لاغری می باشد و حتما به لاغری ماندگار و دائمی دست پیدا می کنم.در آخر از خدای خوب و مهربانم تشکر می کنم که من را با سایت تناسب فکری و آقای عطار روشن آشنا کرد.لاغری با ذهن راحت ترین و آسان ترین کار دنیاست.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار abdolahporyas@gmail.com
   1401/08/16 15:44
   مدت عضویت: 582 روز
   امتیاز کاربر: 338 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 26 کلمه

   ممنون از جوابگویی شما استاد.من کش مرورگر هم حذف کردم متاسفانه باز موفق نشدم.در هر صورت ممنونم از بزرگواریتون باز تلاش میکنم که رفع مشکل شه.بزرگوارید🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 10 کلمه

    از این لینک استفاده کنید و نتیجه را اطلاع بدید
    https://tanasobefekri.net/category/one-hundred-steps/

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار abdolahporyas@gmail.com
   1401/08/16 08:29
   مدت عضویت: 582 روز
   امتیاز کاربر: 338 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 28 کلمه

   سلام استاد بزرگوار.  

   روزتون بخیر.ممنون بابت سایت عالی و تاثیر گذارتون.

   ببخشید از دیشب صد گام لاغری رو سایت نمیاره.خواستم بدونم مشکل چیه.من گام ۶۷ هستم .ممنون از راهنماییتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 32 کلمه

    سلام و درود
    در دوره صد گام تغییراتی ایجاد کردیم و احتمالا مرورگر گوشی شما همچنان داره صفحه قبلی رو نمایش میده
    کش مرورگر گوشی رو پاک کنید درست میشه
    لینک دوره صد گام جدید:
    https://tanasobefekri.net/category/one-hundred-steps/

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهه
   1401/07/30 12:43
   مدت عضویت: 343 روز
   امتیاز کاربر: 9930 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 919 کلمه

    سلاااااام به همه دوستای هم تپل !

   رفقا … من همین الان اولین قدم برای لاغری  رو برداشتم . به خودم تبریک میگم . قبل ترا هر کی حتی به شوخی بهم میگفت تپل !!! شاید تو روش چیزی نمیگفتم ، ولی بعدش اینقدر ناراحت میشدم که خیلی اوقات حتی به طریقی خیلی نامحسوس و سوسکی ،  ارتباطم رو با اون آدم قطع میکردم ! یا اگر کسی بود که نمیتونستم ارتباطم رو باهاش قطع کنم منتظر یه بهانه خیلی ظریف و دم دستی میشدم . بعد آنچنان  سونامی اون خشم سرخورده از توهین چاق بودن به من !!! رو روش هوار میکردم ، آره دیگه من چاق نبودم به دید خودم . یا اگه هم بودم اونقدری نبود به چشم بیاد یا یکی بکوبونه تش به صورتم !!!  که نه تنها در مورد اضافه وزنم بلکه در مورد تمامی مسائل مربوط به من ، دیگه به خودش اجازه ی اظهارنظر نمیداد . میدونم که این چیزی جز نشانه ی عزت نفس پایین من و  دست کم گرفتن خودم و احساس نقص از چاقی نبود که هنوز هم همراهم هست .

   ولی من امروز خودم دارم  میگم :” آقا، خانم ، آی ایهاالناس …من چاقم ! من تپل ام ! من اضافه وزن دارم ! خیلی هم دارم !  واسه همین هم هست  که الان اینجام ! واسه همینه که انتخاب شدم !

    منِ چاقِ ، با شکم چین خورده از چاقی و  لایه لایه گوشت و چربی اضافه در پهلو و پشت و بالای کمرم ، که مدام با لباس های گل و  گشاد و چین دار و پف دار سعی در مخفی کردن شون داشتم و تازه چاقتر و بزرگتر از سایر اصلیم به نظر میومدم ، الان اینجام . پیش شماهام . پیش کسایی که باهاشون درد مشترک دارم . کسانی که همه مون با  هم چاقیم و اتفاقا همه مون با هم اومدیم به سرزمین  لاغری . همه مون فراخوانده شدیم  ، همه مون گلچین و انتخاب شدیم  . همه مون قراره با هم تغییرات دوست داشتنی  و هیجان انگیزی رو کنار هم ببینیم و تجربه کنیم  .

   چه غصه هایی خوردیم . چه تحقیرهایی که شدیم . چه نگاه های سرزنش آمیز رستوران دار و گارسون که یه نگاه به سفارش غذامون مون و یه نگاه به هیکلمون انداختند .  چه بوتیک دار و لباس فروش که با نگاه به بدن بزرگ و بی گناه مون باعث شدن از خجالت آب بشیم . چه دلسوزی های کشنده ای از طرف خانواده که شنیدیم . چه محرومیت  هایی که تو هر جشن و مهمونی از میز غذای هوس انگیز و کیک و شیرینی های تازه و خوشمزه به خودمون دادیم . چه رنج هایی که از ناتوانی در بازی با دوستانمون کشیدیم . چه مقایسه های بی ربطی که بدون  توجه به هوش و سایر توانایی های خدادادی مون فقط بخاطر جثه بزرگ و بدن  چاق  مون با سایر هم سن و سال هامون شدیم  . چه فریادهایی که مربی تو باشگاه سرمون  نکشید که چرا با کم کاری و پرخوری زحماتش رو  به باد دادیم  . و خیلی چه و چه و چه…های دیگه که خودتون میدونین و از نزدیک لمس  شون کردید و باهاشون مواجه شدید .

   ولی دیگه تموم  شد . من چاقی رو  می پذیرم و  از اینکه من چاق قراره لاغر و متناسب بشم نمیدونین ، چرا حتما میدونین ، چه ولوله و ذوق و شوقی تو دلم برپاست .

   با این فکر که من چه بخوام  چه نخوام دیگه لاغر میشم ، بدن من عاااااشق لاغریه . اصلا لاغری آسونترین کار دنیاست . بدن من مشتاق  کم کردن  سایز و وزن هست تا به اون ساختار اندام اصلی من که درون خودش داره برسه .  هیچ چیز دیگه قدرت چاق کردن منو نداره  . دیگه از هیچ غذایی نمی‌ترسم که وقتی میخورمش مثل یه تیکه موکت سفت از داخل بچسبه به  بدنم و سایز و اندازه ام رو بزرگتر کنه  . 

   امروز صبح لذت خوردن نون بربری تازه با پنیر لیقوان رو که اصلا یادم نیست آخرین باری که خوردم کی بوده رو چشیدم . با این فکر که دیگه امکان نداره چاق بشم  . تصور کردم از این به بعد هر غذایی که میخورم هرچقدر انرژی وارد بدنم بکنه چند برابرش رو بدنم صرف میکنه تا چشیده بشه ، جویده بشه ، بلع بشه ، خورد بشه ، هضم بشه ، جذب بشه و … به این شکل کلی انرژی ذخیره شده از قبل توی سلول‌های آزاد میشن و سلول هام هم حجمشون کم میشه و کوچیک میشن و بقول معروف بدنم یه پرده جمع و جورتر میشه .هر زمان هم که بدنم حس کنه کافیه فرمان سیری میده و میگه بسه !

   تازه مازاد انرژی و پسماند غذا هم از بدنم خارج میشه تا دوباره به طبیعت برگرده و مورد استفاده سایر موجودات و  جانداران و گیاهان دیگه قرار بگیره .

    ضمن اینکه اون انرژی هایی هم که غذا با خودش آورده مثل تیم اسکورت ، با ویتامین و املاح و پروتئین و …بقیه چیزهای حیاتی که با غذا وارد بدنم شدن همراه میشن و اونا رو به سلول ها و بافت هاو استخوان ها و پوست و مو و قلب و مغز و … هزار جای دیگه بدنم میرسونه و دیگه وقتی هم رسیدن انرژی ها هم تموم شدن و دیگه چیزی برای ذخیره و انبار کردن و چربی سازی باقی نمیمونه . اینجوری میشه که هررررر چی بخورم تازه منو لاغرتر هم میکنه . پس بخور و لذت ببر و حال کن .

   خیلی چیزای دیگه تو ذهنم هست که تو قدم  های بعدی و دیدگاه های بعدی می نویسم .ماچ به کله ی همه رفیقای گلم ،  لاغرای بعد از این ! 

   برقرار باشید . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1401/07/28 10:49
   مدت عضویت: 1479 روز
   امتیاز کاربر: 1861 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 621 کلمه

   سلام . 

   چقدر واقعا مطالب سایت عالیه . 

   واقعا لذت میبرم از این آگاهی که در سایت موج میزنه .این همه شور و نشاط .

   من اینجا از صمیم قلبم دوست دارم . 

   نگرشم خیلی تغییر کرده و میدونم بازم بهتر و بهتر میسه . 

   من نوید روزهای بهتر و بهتر و دارم در آینده میبینم .

   چراغ سبز من همیشه در این سایت روشنه و وقتی مانعی هم پدید میاد یا خودم با آگاهیهای موجود در سایت به پاسخش میرسم یا  به راحتی مطرح میکنم  و استاد و دوستان پاسخش رو میدن  . 

   فعلاکه خدارو شکر مانعی در خودم نمیبینم . 

   اونقدر آموزشها عالی هستند که سوالی در ذهن پدید نمیاد و من اکنون خیلی راحت در مسیر لاغری در حرکت هستم . 

   تمرکزم رو روی یادگیری میزارم . هرچقدر بهتر یاد بگیرم حرکت برام راحتتر میشه و در عملکردم میل و اشتیاق رفتار متناسب بیشتر ظاهر میشه . 

   نیاز جسممو و بهتر تشخیص میدم وذهنم به رفتار متناسب عادت می کنه . 

     مسیر لاغری من : مسیری است لذتبخش و آگاه کننده و اطلاعاتی که به من از طریق این مسیر وارد میشود در جهت لاغری ذهنم و بعد ان آگاهیها در جهت لاغری جسمم است . 

   چگونه ذهن چاق به لاغر تبدیل می شود : ذهن چاق همان ذهن لاغر است . به مرور با تغییر آگاهیها اطلاعات لاغر کننده را راحتتر و بهتر از اطلاعات چاق کننده میبیند و به مرور از اطلاعات لاغر کننده  استفاده می کند و استفاده از اطلاعات چاقی را کنار می گذارد . 

   اطلاعات  مجموعه ای از آگاهیها هستند که به ترتیب در طی مسیر خود را به ما نشان میدهند و ذهن ما هرکدام که راحتتر باشه و مطابق قوانین خودش باشد را میپذیرد . 

   قوانین ذهن 

   ۱- مسیر دارای آزادی و امنیت باشد . 

   ۲- مسیر دارای عشق و اشتیاق باشد .

   ۳- مسیر برای بقا و تندرستی مفید باشد . 

   ۴- مسیر حس قدرت و توانایی انسان را بالا ببرد . 

   ۵- مسیر لذتبخش و مفرح باشد . 

   ذهن در مسیر چاقی همه ی این ویژگیها را یافته بود و برای لاغر شدن نیز دقیقا باید مطابق همان الگوها ، الگوی متناسب کننده پیدا کند . و البته ما در مسیر لاغری با دهن نه تنها همین الگوها را پیدا کردیم بلکه کیفیت ان نیز خیلی بهتر از اطلاعات چاق کننده است . 

   مثلا آزادی و اشتیاقی که در مسیر لاغری من وجود دارد هرگز در مسیر چاقی من نیست . 

   ما اینجا به زور خود را لاغر نمی کنیم . 

   اینجا لاغری را انتخاب می کنیم . چرا که لاغر شدن به این سبک بسیار شیرین و دلچسب است و هیچ فشاری به جسم وارد نمی کند . 

   یادگیری به منزله لاغر شدن نیست اما باید بدانیم یادگیری  لاغری به منزله لاغر شدن نیست . به میزانی که  این آموزشها را تکرار کنیم و حس راحتتری از آن بگیریم ذهن کم کم اطلاعات چاقی را رها کرده و از این اطلاعات در جهت فرمان به جسم استفاده می کند . 

   پس فکر نکنیم الان که اینها را یاد گرفتیم همین الان لاغری در جسم اتفاق می افتد گرچه سرعت لاغر شدن ما چون در جهت آفرینش اصلی بدن است بسیار سریعتر از سرعت چاق شدن است .

   تفاوت لاغر شدن ذهنی و جسمی لاغر شدن جسمی یک پروسه زمانبر و فیزیکیست و یادگیری لاغری یک پروسه متافیزیکیست . چون تاثیری که اطلاعات لاغر کننده بر جسم می گذارد به مرور است . این اطلاعات ابتدا در ذهن پردازش میشوند و هر کدام که به نفع بدن باشد از طریق مغز و سیستم اعصاب به سلولهای بدن انتقال پیدا می کند . 

   پس خیلی مهم است که برداشت و درک  ما ازاین اطلاعات نیز صحیح باشد تا اطلاعات لاغری راحتتر در جسم جاری شود . 

   اولین تاثیر این اطلاعات روی گفتگوهای ذهنی سپس روی احساس و بدن روی رفتار ماست و با تکرار رفتار لاغر کننده ی خودبخودی و نه تحمیلی ما به راحتی لاغر میشویم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 393 کلمه

   سلام  و عرض ادب  خدمت دوستان  و استاد فرهیخته

     بیتا هستم 

   من ماه ها  قبل  با استاد آشنا شدم  ولی  فایل هارو  دست و پا شکسته و بدون توجه  فقط گوش میدادم   ولی از دیروز به خودم اومدم  و  گفتم تا کی  میخوام  اینطوری ادامه بدم یهو  به خودم میام  عمرم  تموم شده و با چاقی زندگی کردم من از  نوجوانی زجری  نبود که از چاقی نکشم به اندازه  موهای  سرم رژیم گرفتم و رها کردم هر نتیجه ایی هم میگرفتم  فقط با ترس  بود  و موقتی همیشه ترس داشتم از چاقی همیشه  هم چاق  بودم   یه جای کار مشکل داشت  و اون  ذهنم  بود پس راهی که استاد  میگفتن  شاه راهی بود که باید برم

   از دیروز دست  به قلم  شدم از دیروز وقتم  رو هر جور شده  خالی کردم  کردم اولین کاری که کردم  فایل تصویری رو با دقت دیدم و نت برداری کردم  برداشتم رو نوشتم  کار اصلی  ما چاقا نوشتنه تا ننویسی هیچی تو ذهن  عوض نمیشه نوشتن خیلی قدرتمنده که حتی  توی قرآن اومده قسم  به قلم  کار بعدی که انجام دادم نوشته ایی که جدا از فایل تصویری هست رو خوندم  وبرداشت رو نوشتم  فایل صوتی رو هم  گوش دادم  همراه با کارهای روزانه ام، این درحالی که یه دختر  ۲ ساله دارم که  اجازه نمیده هیچ کاری  با تمرکز انجام بدم ولی  آدمی که بخواد کاری کنه راهش پیدا میکنه اگر هم نخواد بهانشو 

    دیدگاه نوشتم  تو  سایت و دیدگاه دوستان که گنج  بود رو خوندم  الان هم  دارم گام اول رو مرور میکنم  میخوام هر روز  اینجا دیدگاه بنویسم هم به خاطر خودم هم  به خاطر دوستان  قصد دارم  نوشته هام  رو  هم  پاک نویس کنم توی  یه دفتر دیگه ،  قبل هر جلسه  جلسه قبلو مرور کنم .

   تمام کارهایی که برای لاغری  انجام میدادم رو کنار گزاشتم و این باعث شد تمرکزم رو از اون همه  نگرانی  بردارم و به جای اینکا فکر کنم امروز چی بخورن و چقدر بخورم رو این بزارم که چقدر بنویسم و چی گوش بدم و چی  بخونم ،نوشتن درک از  فایلا،گوش دادن و دیدن فایل صوتی و تصویری و خواندن متن فایل و دیدگاه دوستان اینها مهم ترین کارهایی که باید انجام بدیم که ذهنمون برای لاغری برنامه ریزی بشه.

   اصل کار همین نوشتن و نوشتن  ونوشتنه من تازه به این درک رسیدم  اگر میخوام نتیجه متفاوت بگیرم باید راه متفاوتی  پیش بگیرم و این نوشتن همون راه متفاوته 

   یا حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 145 کلمه

   به نام  خدای رزاق

   بیتا قاسمی هستم  امروز در تاریخ ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۵ صبح اولین  جلسه از دوره صد گام  رو شروع کردم  و متعهد  می‌شود که از هیچ روش دیگری برای  لاغری استفاده نکنم تا  در نتیجه یک لاغری دائمی داشته باشم

    متعهد میشوم  که  هر روز فقط یک فایل تصویری را ببینم ,متن مربوط به فایل را بخوانم  و برداشتم را در قسمت دیدگاه  و در دفترم بنویسم و برای مرور فایل صوتی را گوش بدهم.

     بخش دیدگاه هر بخش  را مطالعه کرده و از دیدگاه و تجربه دیگر دوستان استفاده کنم 

    تمرینات مربوط به هر بخش  را  در قسمت دیدگاه  و در دفترم  بنویسم   تا از ۳ بخش دیدن ،شنیدن، نوشتم  و انجام تمرین  استفاده کنم و به لطف و یاری خدا در این مسیر استمرار و اشتیاق داشته باشم  و با حس  و حال  خوب  این مسیر زیبا را طی کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   استاد دکتر بهم گفت‌در کنار رژیم و لاغری وباید ورزش هم کنم چیکار کنم چون چاقی باعث خیلی مریضی شده در من شده؟؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 91 کلمه

    سلام و درود
    مهمترین موضوع در کسب نتیجه عالی از هر مسیر و روشی اینه که مسئولیت تصمیم و اقدامات خودمون رو به عهده بگیریم.
    بهترین براه برای تصمیم گیری صحیح توجه به احساس خود از انجام هر کار یا اقدامی است.
    اگه ورزش کردن در کنار رژیم و … بهت احساس خوبی میده انجامش بده اگه نمی ده مهم نیست کی گفته باشه، چون نتیجه نخواهد داد.
    ار محتوای آموزشی استفاده کنید درک و آگاهی شما بالاتر میره و تصمیمات متفاوت خواهید گرفت.
    از نوشتن برای ایجاد تمرکز استفاده کنید.
    منتظر خواندن نوشته های شما هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 39 کلمه

   سلام استاد من ریحانه در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۶ متعهد میشوم خود را تا وزن ۴۰ برسونم و این مسیر را ادامه بدم چون بدن من لاغر شدن را میخواد و میپذیره و چاقی خیلی باعث ضرر شده خیلی ممنون استاد🤩🤩🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1401/07/07 16:21
   مدت عضویت: 962 روز
   امتیاز کاربر: 6553 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 272 کلمه

   بنام خدا 

   گام ۸۲ 

   من قبلا هم برا این فایل کامنت نوشتم اما دوست دارم دوباره بنویسم چون همان سوالی که یکی از دوستان مطرح کرده و استاد اول فایل فرمودند الان من اون فکرو دارم که یه چند روز رفتم مسافرت نتونستم تمرین انجام بدم اما حواسم کاملا به هدفم و مسیرم بود در این بین تو مسافرتم دوستی که بیش از ۲ سال بود ندیده بودمش یه ملاقاتی باهاش داشتم که بلافاصله تا منو دید گفت خیلی لاغر کردی خودتو چرا این کارو کردی و من فوری خواستم براش توضیح بدم اما نتونستم چون واقعا سخت بود کسی که هیچ اطلاعی از مسائل ذهنی نداره را بخواهی برا توضیح منم فقط گفتم من رژیم نمی گیرم و دیگه حرفی نزدم و من به تازگی تصمیم گرفتم برم باشگاه نه برای لاغری برای زیبایی اندام میرم و دوباره همان دوستم گفت حتما میخوای بری باشگاه که لاغر کتی گفتم نه برا زیبایی اندام میرم .

   من بعد شنیدن حرف دوستم یخ طورایی بهش فکر میکردم اما پایدار نبود و سریع خارج میشدم از اون فکر و وقتی برگشتم احساس کردم ولعم بر گشته بیشتر غذا میخورم اما باز هم هر روز استمرار و تمرین کردم و با گوش دادن فایلها و از جمله این فایل قوی‌تر شدم که میشه اشتباه کرد گاهی و دوباره با استمرار و تمرین درست میشه کاری که خودم انجام دادم و با وجود این چند موانع نا امید نشدم به مویی رسیده بود اما نزاشتم اون مو قطع بشه .

   ممنون استاد عزیز که برای هر فکری که از،ذهن ما میگذره یه فایل هست که ما گوش کنیم و مثل چراغی مسیر ما را روشن میکنه برامون .بی نهایت سپاس 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ندا
   1401/06/28 20:46
   مدت عضویت: 375 روز
   امتیاز کاربر: 3115 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 39 کلمه

   سلام من ندا در تاریخ 1401/06/26 متعهد میشوم که از وزن 80 کیلوگرم خودم را به وزن 56 کیلو برسانم و در این مسیر از هر تلاش و کوششی سر باز نخواهم کرد.

   سپاسگزارم از تلاش های شما استاد گرانقدر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghanbarimahbobe92
   1401/06/20 15:58
   مدت عضویت: 1151 روز
   امتیاز کاربر: 1624 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 59 کلمه

   باسلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

   من امروز در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۲۰متعهد میشوم که مسیر صد گام را با اشتیاق و با نگاهی متفاوت تر را با عشق و شادی طی کنم تا به هدف خود که ۵۵ و با سایز ۳۸ هست انشالله برسم و غیر از این دوره هیچ روشی را اجرا نکنم انشالله 

   ممنون از استاد عطار روشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 144 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی

    ممنون بابت  وقت و انرژی  که میزارید

   من متعهد میشوم که مسیر ۱۰۰گام رو تا آخر با اشتیاق ادامه بدم و تمرین و تکرار داشته باشم تا مدیون شما نباشم 🌺🌺

   و غیر از این دوره به هیچ چیز دیگری و هیچ روش دیگه ای نه اجرا کنم و نه بهش فکر کنم 😍

   من ۲۸ سالمه و ۱۰ ساله که چاقی رو تجربه کردم و راه های زیادی رفتم برای لاغری که نشده و از خدا ممنونم که منو به این روش هدایت کرد زمانی که از هر روشی زده شده بودم و ناامید  بودم و فکر میکردم که دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم و باید باهمین وضعیتم کنار بیام و تا اخر چاق بمونم اما الان به لطف استاد مهربانم و خدای متعال تونستم در این مسیر قرار بگیرم  و احساس خوبی داشته باشم🌺

   در پناه خدا باشید 

   سپاس از استاد رضا عطار روشن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 44 کلمه
   • امروز متعهد میشم ک بار دیگر این مسیر برم با دید متفاوتتر با نگاهی عمیقتر 

   من اومدم ک بار دیگر برای هدف خلق بهترین خودم

   الان من عاشق ام عاشق خودم 

   با بودن در این مسیر بیشتر و بیشتر خودمو میشناسم 

   من زنده ام من یک متناسب هستم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/05/18 20:42
   مدت عضویت: 1221 روز
   امتیاز کاربر: 5422 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 191 کلمه

   سلام بر استاد عزیز و دوستان همراه

   گاها که خواهرزادم خونه ما میاد براش تلویزیون روشن میکنم میزنم شبکه پویا که برنامه کودک میده ‌ و برای اینکه یکم باهاش همراهی کنم منم یه کم پیشش میشینم .

   یه برنامه ای بود مرد ساده دل و مرد رند که مرده ساده دل لاغر هست و مرد رند چاق. که مرد رند همش اهل کلک وحقه بود وهمش  مرد ساده دل بهش اعتماد میکرد ومرد رند به عناوین مختلف سرش کلاه میگذاشت .

   حالا که زوم میکنم میبینم عمق این نگرش به افراد چاق رو از کودکی حتی از طریق رسانه وارد ذهنمون کردن . 

   چرا بایستی شخصیت یک فرد رند رو به یک فرد چاق نسبت بدهند . 

   ونمونه هایی از این قبیل که بیشمار هستند و ناخودآگاه وارد ذهنمان میشه و ذهنمون رو برنامه ریزی میکنه بدون اینکه حواسمون باشه .

   الان که اهمیت کنترل ورودی های ذهن رو متوجه شدم خیلی باید مراقب باشم که چقدر نامحسوس وطبیعی داره اطلاعات وباورهای غلط وارد ذهنمون میشه .

   باوری که میسازم اینه که شخصیت ورفتار انسانها و وضعیت جسمانی و مالی و مذهب و… هیچ ارتباطی به چاقی ولاغری نداره بلکه به نوع تربیت فرد بستگی داره . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1401/05/08 14:21
   مدت عضویت: 1319 روز
   امتیاز کاربر: 7613 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 360 کلمه

   سلام به همه ی دوستان و استاد عزیزم

   همیشه برداشتن اولین گام سخت است اما وقتی اقدام کردی ادامه ی راه فقط تکرار آموزش هایی هست که هرروز دریافت میکنی.درست مثل اینکه صبح بلند شدن از تخت خیلی سخت به نظر می‌رسد اما وقتی اراده میکنی که حتما باید بیدار بشم بعد از چند دقیقه ديگه حتی دوست نداری که بخوابی.

   یادگیری لاغری با ذهن یعنی عِلمت رو همیشه همراه داشته باشی و وابسته ی کتاب و دفتر نباشی.‌.

   مثل این همه سال که چاقی رو در فکر و جسم خودمان حمل کردیم و هیچ وقت فکر نکردیم که ممکنه یک روز دیگه مهمان ما نباشه، لاغری هم میاد میشینه در وجود ما و صاحب این خانه میشه…

   من چند روز مسافرت بودم و دیدم که محبتی که به بدنم میکنم ،چ قدر سریع جوابش رو میبینم.

   مثلا مریض شدم ولی فرداش خوب خوب شدم با اینکه بقیه فامیل بعد از  دو هفته هنوز خوب نشدند.

   و بدنم به من می‌گفت که چه کار انجام بدم و چی بخورم و چی نخورم و همون یک باری که گوش ندادم باعث شد بیمار بشم.

   من دوره ی لاغری با ذهن رو دارم ولی دوست دارم دوره ی صد گام رو شروع کنم چون یکبار که انجام دادم خیلی احساس خوبی داشتم که شیرینی اش هنوز به یادم هست.

   تعهد من برای این‌مسیر ، ادامه دادن با انگیزه و احساس خوب هستش…

   استفاده از آموزش های این دوره برای زندگی بهتر و ترکيب آن با روزمره ام تا باعث بشه با لحظاتم درهم آمیخته شوند.

   از امروز خودم را در صد روز آینده با آرامش بیشتر ، شادی بیشتر و نتایج عالی میبینم.

   متاسفانه چاقی مثل ریاضی نیست که زود از یادمون بره و البته جای شکر هم داره چون جایگزینش لاغری هم قراره در وجود ما ماندگار و همیشگی باشه.

   این مسیر باید طی بشه تا تغییر شرایط صورت بگیره با عجله نه مسیر کوتاه تر می‌شه نه مقصد نزدیک‌تر..

   باید آنقدر رفت تا رسید به جایی که باید…

   این مسیر مثل هر جاده ای بالا و پایین داره ، هوای آفتابی و بارونی داره.  جاده صاف و لغزنده داره..

   باید این راه رو طی کرد ..

   کلی راه که در واقع بی راهه بودند طی کردم اما اینجا شاهراه هستش و رسیدن به نتیجه حتمی …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 62 کلمه

    سلام عزیزم‌نوشتت پر از عشق بود 

    ی چیزی ک در نوشتت دیدم 

    اینک گفتب لاغری میاد ی حس اینک لاغری جدا از خودت میبینی در یافت کر م درحالی ک لاغری باید تو خودت ببینی ن جدا از خودت لاغری نمیادلاغری هس فقط باید بهش برسی انگار در اعماقمون با افکارمون دفن شده باید اونقدر بریم جلو ک ب لاعری وجودمون برسیم

    موفق باشی عزیزم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1401/04/10 21:06
   مدت عضویت: 1491 روز
   امتیاز کاربر: 14678 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 484 کلمه

   سلام استاد عزیزم 

   امیدوارم حالتون خوب باشه چند روزه تو سایت فعالیتتون کم شده خیلی دلم میخواد بدونم دارید چه کار میکنید ایمیل کامنت دوستان هم کمتر میاد منم چند روزه کمی سست شدم ولی امروز گفتم چه استاد بیان نیان فایلها هستن دیدگاهها ی بچه ها هست لزومی نداره تو کارتو تعویق بیندازی یا شور و شوق نداشته باشی نمیخواد منتظرتایید دیدگاههای دوستانت باشی که فالو کردی 

   اومدم گوش دادم گفتم بنویسم واقعا فایل انگیزشی فوق العاده بود .من تازه دوازده گام رو تموم کردم واقعا فایلها عالی بود کم از دوره ها نداشت استاد تو رایگان ها واقعا سنگ تمام گذاشتند دیدگاهها هم که یکی اراز یکی عالی تز واقعا سطحش خیلی بالا بود حتی از دوره ورود به سرزمین لاغر ها هم سطح کامنت ها بالاتر بود فکرشو نمی‌کردم واقعا

   این فایل هم به جرات میگم از فایل مقدمه و ورود به دوره لاغری بهترو تاثیرگذارتر انگیزشی تر بود واقعا لذت بردم .

   نکات عالی مطرح شد اینکه خوندن نوشتن دیدن شنیدن چقدر در گرفتن نتیجه تاثیر گذار هست واینکه چطور باید گوش کنیم وبنویسیم و تحلیل کنیم واینکه خوب دوره رو انجام دادن دلیل نمیشه تو زود یا سریع یا خوب نتیجه بگیری این باید یادمون نره نباید خوب.نوشتن خوب گوش دادن مدال گرفتن رو نباید ربط بدی به لاغر شدن سریع جسمی مهارت یادگیری ذهنی با تغییر جسمی ارتباط چندانی نداره  این آگاهی باید رسوب کنه تو ذهنت باید ته نشین بشه بچسبه به طبقات زیرین ذهن یه روزه میتونی تمام فایلها رو گوش بدی و یاد بگیری چی به چیه ولی برای تغییر جسم باید تغییرات ذهنی و رفتاری داشته باشی به اندازه ای که عمل کنی شخصیت تغییر میکنه نه به اندازه ای که گوش بدی بنویسی این خیلی خیلی مهم هست نتیجه وابسته به این نکته عمل گرایی 

   کار به عمل براید 

   مثلا استاد گفتن موقع گرسنگی بخوری سیر شدی دست بکشی اینو سعی کنی انجام بدی دوره چربی سوز نیست اینو یادت نره تو با عملت افکارت چربی میسوزونی سختی نمیکشی ولی باید سعی کنی عمل گرا باشی 

   واینکه نری تحریک نشی دوره دیکه یا رژیم دیگه یا روشهای دیگه رو امتحان کنی باید خط بزنی نترسی ازینکه ورزش رو رها کنی یا رژیمت یه دفعه پا رو ترسهات بزار چیزی نمیشه نمیمیری فوقش چند کیلو چاق میشی بشو اشکال نداره عوضش شخصیت عوض میشه به لاغری پایدارو تکاملی میرسی 

   نکته مهم واخر اینکه 

   تو به اندازه ای که خودتو این روشو واون خدایی که تورو گذاشته تو این مسیر نتیجه می گیری به اندازه ای که به خودت بها بدی به دوره بها بدی به خدا بها بدی نتیجه می گیری 

   این ایمان و باور خیلی مهم تر از عملگرایی که گفتم هست عمل گرایی خوبه اگر با ایمان باشه اول ایمان بعد عمل صالح وبعد نتایج خودبخود سرازیر میشه ممنونم استاد به خاطر این فایل عالی

   استاد یه سؤال شما چرا خودتون دوباره از تردمیل استفاده می کنید چرا دوباره شروع کردین به راه رفتن رو تردمیل قبل عید گفتین دیگه استفاده نخواهید کرد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 46 کلمه

    سلام و درود
    استفاده از تردمیل به منظور داشتن تحرکت روزانه است
    شرایط شغلی و البته هوای منطقه سبب شده که فرصت بیرون رفتن و فعالیت داشتن کم باشه و به این شکل سعی می کنم فعالیت داشته باشم
    البته برنامه اجباری و منظم نیست برخی روزها استفاده میکنم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zhrardamyyn6@gmail.co
   1401/03/29 11:05
   مدت عضویت: 499 روز
   امتیاز کاربر: 45
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 246 کلمه

   به نام خدای مهربان. به نام خدایی که منو در این مسیر قرار داد 

   من زهرا هستم 17 ساله از خرم آباد 

   من اول مهر 1400 خسته تر از همیشه طبق معمول اینترنت رو زیر و رو میکردم برای روش جدید و آسانی برای لاغر شدن اما همه اون روش ها یا سخت بودن یا تکراری تا اینکه یادم نیست دقیقا چه سرچ کردم اما گوگل یک مطلب و فیلمی برای من بالا آورد با عنوان لاغری با ذهن و خب مثل خیلیا باورش نکردم و رهاش کردم و اصلا سمتش نرفتم ولی بعدش ذهنم درگیر شد و دوباره رفتم سراغش و اول از دوره 12 گام شروع کردم دیدم ی شور اشتیاقی در من شکل گرفته و داره منو تشویق به ادامه دادن میکنه و من تا به امروز فقط از دوره 12 گام استفاده کردم چون استاد گفته بود که حتما چند بار از این فایل های 12 گام استفاده کنید و نتیجه چند بار استفاده از این دوره کاهش وزنی بود که همرو شگفت زده کرد از جمله خودم. همه اون افرادی که چاقی منو به رخم می‌کشیدند و مسخرم می‌کردند جوری شگفت زده شدن که حتی میگفتن اگه یکم دیگه ادامه بدی از ماهم لاغر تر میشی و من چهار ماه اول هیچ تغیری حس نکردم و تغیرات جسمم از بعد 4 ماه آغاز شد و من از وزن 60 به 51 کیلو گرم رسیدم و الان قصد جدی دارم که دوره 100 گام رو با انرژی زیاد آغاز کنم 

   به امید روز های بهتر 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 240 کلمه

   به نام خدای که من رو انتخاب کرد
   شیلا هستم ۵۰ ساله از بندر انزلی
   سلام به دوستان من ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ به توسط خواهرم با استاد آشنا شدم در اون زمان به غیر از چاقی افسردگی شدیدی هم داشتم ولی به کمک خواهر م تو دوره تناسب فکری شرکت کردم و شروع کردم به انجام دوره روز به روز حالم بهتر بهتر میشد دیگه افسردگی که داشتم بر طرف شده بود و خیلی باانگیزه دوره رو ادامه دادم بعد از چند ماه حتی فامیل ها یا دوستام من نو میدیدن میگفتن چقدر لاغر شد چکار کردی.
   بعد از حدود یک سال که گذشت دوباره افکار منفی به سراغم امد که تو تیرویید داری تو مادرت چاقه تو نمی تونی لاغر بمونی از این حرفها که این شد من دوباره چاق شدم تو دوره کرونا که دیگه بد تر شد تا این که یک دفعه انگار خدا به هم ندا داد استاد عطار روشن شروع کن رفت تو سایت پیدا کردم و دیدم لاغری فکری در صد روز استاد دیدم من چون قبلا نتیجه گرفته بودم و به استاد هم ایمان داشتم والان که ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ هست تعهد میدم که تو این صد روز تمام تلاش خودم رو برای رسیدن به تناسب مورد نظرم تلاشم رو انجام بدم و اول مدیون استاد نباشم و دوم پیش خودم و خدای خودم سر بلند باشم انشالا
   به امید خدا ی مهربان و بزرگ
   سپاس فراوان از استاد عطار روشن عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار darijanihabibeh@yahoo.com
   1401/03/08 11:10
   مدت عضویت: 580 روز
   امتیاز کاربر: 9
   محتوای دیدگاه: 328 کلمه

   سلام من حبیبه هستم 38 سال سن دارم و عاشق شیرینی و خوردن😅😍

   در دوماه گذشته 7 کیلو وزن کم کردم نمیگم با سختی چون سه فایل آموزشی این دوره رو گوش دادم و برای دو تاش تمرین انجام دادم و اصلا نمیدونم طوری هدایت شدم که 7 کیلو وزنم کم شده ولیکن چون من همیشه دنبال روش‌های سخت هستم به مسیری که هنوز آمادگی ذهنی اش را ندارم هدایت شدم و این مرا عصبی می کند

   من استاد عطار روشن رو از سایت استاد عباسمنش می شناسم ولی کلا فراموشش کرده بودم تا اینکه یکی از دوستان جدیدم که دوره های استاد رو داره اسگیشون رو بهم معرفی کردن و قطعا خداوند مرا با اینجا آورده است ایمان دارم

   من امروز هشتم خرداد 1401 تعهد میدهم به مدت 100 روز کاملا متعهد به اجرای تک‌تک تمرین ها این دوره باشم و غیر از این دوره به هیچ چیز دیگری و هیچ روش دیگه ای نه اجرا کنم و نه بهش فکر کنم 😍😍😍😍

   من ایمان دارم که ذهن فرمانروای زندگی در هر زمینه ای است

   نهایتا در انتهای این 100 روز دوباره همین 7 کیلو یا اصلا 10 کیلو چاقتر میشم که با همین روشی که بلدم سریع لاغر میشم همین😅

   در واقع من می‌خواهم اندامم متناسب شود خودبخود در عین اینکه من از خوردن هیچ ترس و واهمه ای ن اشته باشم و سایزم برسه به 40 (الآن 44 هستم) 

   من الآن 64 کیلو هستم ولی میخواهم به 57 کیلو برسم با اندام متناسب عالی

   به شدت از خوردن شیرینی میترسم به دو دلیل اول اینکه چاق بشم و دوم اینکه دیابت بگیرم و شیرینی خوردن بسیار حال منو خوب میکنه یعنی عاشقشم

   خدایا شکرت برای هدایتم به این مسیر زیبا به نظرم اینکه افسار زندگی در دست من باشد و هر چه که می‌خواهم بتونم خلق کنم زیباترین بخش زندگیه🌹🌹🌹

   استاد عطار روشن عزیز اگر این دیدگاه رو میخونی میخواستم در رابطه با سلامتی هم با این روش توضیح بدید ممنون میشم🙏🌹🌹🌹

   من می‌خواهم هر روز متناسب تر، زیباتر جوانتر شاداب‌تر و پرانرژی تر باشم، 🌹🌹🌹🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار yosfileila@gmail.com
   1401/03/08 10:17
   مدت عضویت: 932 روز
   امتیاز کاربر: 12
   محتوای دیدگاه: 160 کلمه

   به نام خدایی که من را انتخاب کرد

   باعرض سلام خدمت همه دوستان و استاد عزیز

   راستش من از طریق یکی از شگفتی سازهای این سایت که با خواهر شوهرم همکار بود بااین دوره آشنا شدم اولش خیلی زوق داشتم وخیلی خوب هم پیش میرفتم وشروع به وزن کم کردن هم کرده بودم ولی متاسفانه یک مشکلی برایم پیش آمد ویک وقفه طولانی مدت بین من و این سایت افتاد هی تصمیم می گرفتم شروع میکردم و دوباره کوتاهی میکردم با بهانه های مختلف   ولی این رابگویم که ازوقتی با این روش واستاد عزیزآشنا شدم حالم خیلی خوبه وبه باورهاوتفکرهای غلتی که درباره چاقی داشتم پی بردم  وباتمام وجود به این روش ایمان دارم وعهد   می بندم که تمام سعی خودرا تاآخرین نفس برای ماندن دراین مسیرورسیدن به آرزویم انجام دهم 

   واز شما استاد عزیز هم ممنونم که این دوره های رایگان را برای ما میگذاریدمطمئن باشید دعای خیر ماهمیشه همراه شما است و  خداوند پاداش این کار شما رو میدهد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار pariya6163@gmail.com
   1400/12/19 12:37
   مدت عضویت: 565 روز
   امتیاز کاربر: 3
   محتوای دیدگاه: 382 کلمه

   سلام من امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ برای اولین بار فایل توضیحات دوره صد گام را شروع کردم، من متولد و ساکن تهرانم،۲۱ سالمه و حدود ۷ ساله که اضافه وزن دارم، بزارید از اولشو براتون بگم من وقتی به دنیا آمدم ۲ کیلو و ۶۰۰ گرم بودم و از بچگی همیشه متناسب بودم حتی تمام معلمام میگفتن تو انقدر خوش اندام و خوش لباسی باید مدل بشی و من انقدرم میخوردم حد نداشت هر روز سیب زمینی سرخ کرده با قارچ و پنیر پیتزا و کلی سس میخوردم، شکلات داغ میخوردم و…. ولی اصلا چاق نمیشدم، مامان من همیشه از وقتی یادمه درگیر چاقی و اضافه وزن بود و هی بهم میگفت نخور انقدر چاق میشیا چاق میشیا، منو ببین چاق شی کم کردنش مصیبته و این حرفا البته من میدونم که مقصر همه اتفاقات تو زندگی هر آدمی فقط و فقط خودشه ولی خب اینا بهم تلقین شد و هی میخواستم چاق نشم و از ترس اینکه چشم نخورم میگم نه بابا من کجا خوش هیکلم خیلی دارم چاق میشم و حتی از یه طرف تو دلم میگفتم بدم نیست یه مدت چاق بشم دوباره بعدش لاغر میشم و یه تغییری میکنم ( واقعا نمیدونم چرا انقدر بچگانه فکر میکردم) تا اینکه یه روز دوم دبیرستان که بودم یکی از همون معلمایی که همیشه از هیکلم تعریف میکرد گفت پریا داری پهلو میاریا اونجا بود که به خودم آمدم و دیدم بله دارم پهلو و شکم میارم و شروع کردم به تردمیل رفتن و ورزش ولی فایده نداشت روز به روز جاقتر شدم و همه هم بهم میگفتن( چون لاغر بودم همیشه اینکه یهو چاق شدم خیلی به چشم میومد) خلاصه گذشت تا رسیدم به سال کنکور که شدم ۷۵ کیلو و دیگه اونجا برام اوجش بود بعد اونم همش سالهاست درگیر رژیم و ورزشم و هر سال توی اهدافم مینویسم بشم ۵۰ کیلو ولی مدام بهش نمیرسم و این میره جزو اهداف سال بعدم و این منو خیلی کلافه کرده، من الان ۶۵ و خرده ایم و امیدوارم این سال آخری باشه که این ۱۵ کیلو اضافه وزنو دارم تحمل میکنم و سال دیگه ۵۰ کیلو باشم و بیام نتایجمو بهتون بگم دوستان گلم و امیدوارم تک تک شما عزیزای دلی که تا اینجا ماجرای چاقی منو خواندید، سال جدید ۱۴۰۱ به اندام دلخواهتون دست پیدا کنید و لذت ببرید🌷🌷🌷🌷🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/12/15 19:43
   مدت عضویت: 1011 روز
   امتیاز کاربر: 10153 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,124 کلمه

   به نام خداوندی که انتخابم کرد 

   به زمانبندی خداوند اعتماد دارم🦋

   مسیر لاغری من ….تکرار (۲)

   سلام و درود دوستان گام اولی😍

   یاد روز اول مدرسه افتادم کلاس اول ابتدایی چه ذوقی داشتم می دونستم آخر سال تحصیلی میتونم بخونم و بنویسم یه کم هم عجیب بود مگه میشه !؟اما ظاهرا شده بود هر فردی را می دیدم برای رفتن به کلاس دوم خواندن و نوشتن بلد بود و همین اطمینان می داد بهم که یه روند عادی و طبیعی هست که پس از آموزش حدود ۹ماه قراره منم بخوانم و بنویسم .

   امروز به دلم افتاد از نو شروع کنم و نقشه ذهنیمو واضح تر کنم ولی به دیده تکرار نیست امروز از همین فایل نکات مهمی دریافت کردم که در دوسری قبل متوجه آن نبودم …بیخیال من شاگرد کلاس اولی لاغری ام که قراره به اراده خداوند،در هر قدم و در نهایت تا ۱۰۰روز دیگه یک ویترین جدید از شخصیتم رونمایی کنم 🥰

   چاق بودن من از وضعیتی شدت گرفت که اندام متناسبی داشتم و به خاطر مرور بر افکار و خاطرات چاق کننده و تکرار عادت و رفتارهای چاقی !…

   الآن هم لاغری من از وضعیت چاقی قراره با مرور افکار لاغر کننده صحبت کردن در مورد لاغری و تکرار و تمرین در رفتار و عادتهای لاغری شکل بگیره !..

   من قراره یادبگیرم مثل خواندن و نوشتن بنابراین عجله کردن هیچ معنایی نداره مگه دوماه بعد از کلاس اولم من مثنوی معنوی می خوندم نه یک آب یا بابا همین !…بنابراین باید بدونم یادگیری لاغری به منزله لاغری نیست بلکه استمرار و تکرار و تمرین و ….سعی در عمل کردن به آموزه ها باعث لاغری می شود.

   یادگیری یک فرایند ذهنی است ولی لاغر شدن یک فرایند جسمی است شاید با اشتیاق و تمرین بیشتر بتونیم یادگیری را افزایش بدهیم اما سرعت تغییر در جسم زمانبر هست و ما داریم از روشی صحیح و اصولی و آسون استفاده می کنیم و باید به لاغری ماندگار برسیم پس عجله معنایی نداره .

   هر آنچه به عنوان بهای چاقی طی سالهایی که اضافه وزن داشتیم پرداخت کردیم در این مسیر به عنوان پاداش لاغری دریافت می کنیم اعتماد به نفس و شادی و سلامتی زیبایی و جوانی و تعادل و میانه روی 

   این دوره هدیه ای است ارزشمند درسته که پرداخت هزینه مالی نداره ولی افرادی نتیجه می گیرند که بهای دوره را با اشتیاق و استقامت و صرف زمان پرداخت می کنند .

   افرادی که وارد دوره مسیر لاغری من می شوند ۴گروهند 

   گروه اول …نرسیده دور می زنند و بر می گردند یعنی باورشون نمیشه و اصلا در مدار شنیدن این آگاهی ها نیستند 

   گروه دوم افرادی هستند که دوره را شروع می کنند ولی به روش شخصی خودشون عمل می کنند مثلا پراکنده گوش می کنند یا تمرین انجام نمی دهند یا روزانه چند فایل گوش می کنند 

   گروه سوم افرادی هستند که با شور و اشتیاق مسیر را شروع می کنند ولی به پایان نمی رسونند و 

   گروه چهارم افراد اندکی هستند که با اشتیاق و تعهد و استمرار دوره را شروع کرده و به پایان می رسونند و شخصیت متناسب تری از خود نمایان می کنند 

   نکات ضروری 

   برای استفاده از محتوا عجله نکنید هرروز فقط یک گام 

   ترتیب یادگیری 

   ۱/خواندن نوشته های قبل از فایل آموزشی 

   ۲/دیدن فایل تصویری 

   ۳/خواندن دیدگاه دوستان 

   ۴/نوشتن تمرین (تجزیه تحلیل فکری یعنی برداشت خود و نتیجه گیری از فایل )

   تمام مراحل آموزشی ذهن ما را در فضای لاغری قرار می ده یعنی با نوشتن تجارب چاقی خود فضای ذهن خود را از چاقی تخلیه کرده و محتوای لاغری را دریافت می کنیم و با خواندن دیدگاه و تجربیات دوستان برای ذهنمون ثابت میشه که دقیقا این مسیر و راه منه و دیدن فایل تصویری از جهت اینکه ما از طریق ورودی چشم و گوش یادمیگیرم بسیار ضروری و پراهمیته چون همزمان از چشم و گوش استفاده می کنیم و اگر دست به قلم هم باشیم که تمرکز حواسمون در یادگیری بیشتر میشه .

   هیچ برنامه بیرونی مثل رژیم غذایی و محدودیت یا دردو رنج ورزش کردن در این دوره قابل به اجرا نیست و اگر فردی اطمینان به مسیرش داشته باشه در تلاش راههای در رو نیست !😄یاد فیلم مارمولک افتادم …

   انگار ما برای کلاس اول دبستان بریم چندتا مؤسسه خصوصی هم ثبت نام کنیم بیشتر اختلال در روند آموزش ایجاد میشه …اگر برای تست و تجربه هم هست فقط یک روش باید باشه که بتونیم یک نتیجه بگیریم و در شک و تردید نمونیم !…

   همه افراد چاق مشکل پرخوری دارند یا ریزه خواری و رفتارهای عادتی دیگر که مثل خوره مغزشون را می خوره حتی وقتی شیرینی و چربی نمی خورند …و اینجا کاملا آگاه میشیم به دلایل رفتاری خود و آروم میشیم اینکه هیچ کس مارا درک نمی کرد مسخره می شدیم و سرزنش و بارها تحقیر و متوجه میشیم داستان از چه قرار بوده یعنی خودمون و رفتارمون را درک می کنیم و می پذیریم .

   هیچ فرد چاقی ورزش را برای علاقه انجام نمیده حتی اول صبح تمام اون افرادی که در پارکها ورزش می کنند !افراد چاقی که برای لاغر شدن ورزش می کنند و افراد متناسبی که از ترس چاق شدن ورزش می کنند و همه این افراد توجهشون روی چاقی بیشتر هست 

   تعداد محدودی هم هستند که برای سلامتی و طول عمر ورزش می کنند و در کل هر فردی نسبت به باورهاش و افکارش داره ورزشی انجام می ده پس خودمون را گول نزنیم و گول منفی باف(شیطان)را هم نخوریم نمیشه چاقی و دور زد یکباااار برای همیشه نترسیم بسه دیگه !..از چاقتر شدن هم نترسیم از خوردن موادغذایی از نگاه دیگران و ….بسه هرچی تنمون لرزید بزار هر چی می خواد بشه بشه ….من اومدم به تناسب فکر برسم به آرامش و مرحله ای که عاااشق خودم باشم و برای خودم زندگی کنم .

   مُسَکِنِ این راه یه چیزه 

   👌ایمان به خدایی که انتخابم کرد و ایمان به حق انتخاب خودم ایمان به قدرت درونم و فقط باید به زمانبندی خداوند اعتماد کنم .

   همه آدمها از طریق آموزش ذهن میتونند متناسب بشند همه اونها که در افکار و رفتار خود افراط و تفریط می کنند و همه اون افراد چاقی که میخوان متناسب بشند فرقی نمیکنه مجرد باشی یا متأهل یا پیر یا جوان یا مرد یا زن یا شاغل یا خانه دار حتی سواد و بیسواد …سند هم هست آلبوم شگفتی سازان و البته خود استاد عطار عزیز که زنجیره نسل چاقیشون را منقطع کردند.درود بر استاد عزیز و تمام آموخته هاشون و البته آموزه هاشون .

   من ملکه عشق امروز مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ متعهد می شوم اینبار با اشتیاق بیشتر و البته دریافت آگاهی ها به صورت عمیقتر ،این مسیر شگفت انگیز را هر روز با یک گام طی کنم .

   به عشق و احترام یکدانه ام که انتخابم کرد از نو شروع می کنم برای تناسب فکری بیشتر و البته جلوه رخ طبیعی ام در نهایت سلامتی و تناسب ،زیبایی و جوانی در اووج رهایی عشق و آزادی ❤️

   و توکل علی الله و کفی بالله وکیلا 

   خدایا سپااااسگزارتم 

   خدایا عااااشقتم❤️

   درود بر استاد و دوستان مشتاق یادگیری 

   همواره مانا و پاینده باشید🍃🌸

        

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار darijanihabibeh@yahoo.com
    1401/03/08 11:14
    مدت عضویت: 580 روز
    امتیاز کاربر: 9
    محتوای دیدگاه: 24 کلمه

    سلام عزیزم عاشقتونم که اینقدر با جزئیات حرفه‌ای استاد رو نوشتید و ایمان دارم که این تعهد شما نتیجه ی دلخواهتون رو رقم میزنه🌹

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار ملکه عشق
     1401/03/08 14:30
     مدت عضویت: 1011 روز
     امتیاز کاربر: 10153 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 69 کلمه

     سلام و درود بر شما دوست عزیز 

     سپاسگزارم از حسن توجهتون به دیدگاه و اظهار لطف و مهربونیتون به بنده ..پیام شما باعث شد به دیدگاهم رجوع کنم و از اینکه تا امروز در مسیر هستم و متعهد به انجام تمرینات از خداوند و هدایت و حمایتش سپاسگزارم …

     برای شما دوست خوبم آرزوی موفقیت در تمام جنبه های زندگیتون را از خداوند می طلبم 

     همواره دل آرام و شادمان باشید  

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار rashin.hassas@gmail.com
   1400/12/02 12:28
   مدت عضویت: 640 روز
   امتیاز کاربر: 136 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 89 کلمه

   با یاد و نام خدا 

   من مدتی ۱۲ گام و مبانی لاغری رو گوش دادم و لذت بردم یه فاصله کوتاهی ایجاد شد و از امروز دوم اسفند ماه ۱۴۰۰ متعهد میشم که ۱۰۰ گامو شروع کنم ودر مسیر رسیدن به تناسب اندام از هیچ تلاشی دزیغ نکنم و به توصیه های استاد گوش کنم،

   🎀بنویسم بخوانم و ببینمم🎀

   من میخوام با قدرت ذهن بشم یه فرد متناسب که از همچی زندگی لذت میبره  تو این مسیر بدون وقفه پیش میرم تا انشااله شرایط شرکت در دوره ها هم برام فراهم بشه♥️🧡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهراجلالی
   1400/12/02 11:02
   مدت عضویت: 722 روز
   امتیاز کاربر: 155 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 27 کلمه

   سلام من اولین قدم وباخودم قول میدم ادامه بدم قدم قدم ورزش لاغری داروهاهمه دور بریزم ادامه باحرف های قشنگ استادهروزروزی یک فایل ان شالله آروزلاغری برسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghaderianashmill@gmail.com
   1400/11/23 19:24
   مدت عضویت: 601 روز
   امتیاز کاربر: 31525 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 38 کلمه

   سلام استاد گرامی
   خسته نباشید
   ممنونم از لطفتون که این دوره های باارزش رو برای ما که فعلا نمیتونیم هزینه ی دوره ی سرزمین لاغری رو پرداخت کنیم، آماده کردید.
   قطعا خداوند متعال براتون جبران میکنه…
   روز شگفت انگیزی داشته باشید:)

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zza.124123@gmail.com
   1400/11/19 01:22
   مدت عضویت: 629 روز
   امتیاز کاربر: 828 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 136 کلمه

   سلام استاد و دوستان اول از همه میخام بگم چه چقدر خوشحالم که اینجا هستم وچقدر حالم خوب شده از وقتی که با لاغری با ذهن آشنا شدم واقعا اولین و بهترین نتیجه ای که من از فایلها ی رایگان گرفتم آرامش هستش من اینجام تا با تمام توانم متعهد بشم که مسیر لاغری من رو شروع کنم وبا تمام وجودم به این مسیر ایمان دارم و مطمئن هستم که منو به رویای تناسب اندامم میرسونه  لاغری با ذهن تنها ترین راه رهایی از رنج چاقی هستش من تا موقعی شرایط خرید می‌کنم ها رو پیدا کنم‌از این دوره های رایگان که واقعا مانند گنجی هستن استفاده می‌کنم ومطمینم که خداوند به زودی منوبه خواستم‌میرسونه  و بسیار ممنون‌هستم از استاد گرانقدر که با عشق و علاقه این دورهای باارزش رو آماده‌کردن لاغر شدن آسانترین کار دنیاست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار asmagazban
   1400/11/18 08:42
   مدت عضویت: 1088 روز
   امتیاز کاربر: 8179 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 156 کلمه

   بنام خدا 

   مسیرلاغری باذهن تنها مسیری هست که هرچقدر درش بافی میمونم بهتر خودمو میشناسم و بهتر میتونم درک کنم که چطور  درواقع تواین مسیر خیلی از مشکلات فکری و احساسی رو میشناسم  ودرک میکنم که چطور باید عمل کنم   این مسیرهرچقدر که  توش باقی می مونم یه سری نکاتوبیشتر درک  میکنم نمی‌دونم تاحالاچندبار برگشتم سرجای اولم ویا برگشتم  دوباره ادامه دادم امابه این درک رسیدم تنها راه احساس خوب رسیدن عمل کردن به آموزش هاست  راستش باخودم میگفتم چی بیام بنویسم اما همینکه  شروع کردم کلمات اومد حالا من وارد شدم ازنو این بار نه برای لاغری تنها بلکه برای دریافت  وبرای یادگیری  عمل کردن به یافته ها .من متعهدشدم که تازمانی که زنده هستم دراین مسیرباقی بمونم ونتایج عالی در تمام زمینه‌ها نه فقط لاغری کسب کنم و لذت ببرم فرقی نیست که ازچه دوره ای دراین سایت استفاده کنم پولی یاهدیه مهم اینه که آموزش هارو به صورت گام به گام عمل کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار atefeh.reyhani1989@gmail.com
   1400/11/01 23:01
   مدت عضویت: 617 روز
   امتیاز کاربر: 127 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 324 کلمه

   درود بر استاد ارجمند و دوستان همراه مسیر لاغری با ذهن

   ی شعری بود ک من خیلی دوسش داشتم این بد

   فراوان خزینه فروان غم است کم است اندوه آنرا ک دنیا کم است،من اون خزینه رو فقط به پول تعمیم نمیدم بلکه کاربردش تو چاقیم هستش،بزرگترین دزد وجودی ما همین چاقی که مهمترین بخش ما ک همون ذهن ماست رو از ما دزدیده و تاراج برده،وجـود ما رو زندانی کرده در هر شرایطی چاقی مثل ی سیلی رو صورتمون میخوره وقتی با ی مسئله روبرو میشیم،ولی به لطف خدا و استاد بسیار رئوف امشب من با شنیدن این فایل ارشمیدست خودم شدم و یافتم، از تمامی فایل های استاد این نتیجه رو گرفتم ک ما در ذهن خودمون چاقی رو حق خودمون میدونیم با ی مثال بهتر توضیح میدم،وقتی ما در مهمونی قرار میگیریم به خودمون از قبل اجازه ی پرخوری و هرطور خوردنو دادیم،خب آدم میره مهمونی لذتش به خوردنه دیگه باید بخوریم،ذهن ما در مهمانی بطور ناخوداگاه میره سمت پرخوری زمانیکه سفره ی غذا رو میچینن میرم سمت جایی که بشترین چیدمان غذا رو داشته باشه چرا؟ چون تو از قبل هم اجازشو داده بودی و هم فرمان پرخوری و در نهایت چاقی،درصورتیکه نباید برای ما فرقی کنه که الان خونه ی خودمونیم یا در مهمونی،در مورد ارثی بودن یا پشت میز نشستن یا هر کد اشتباه دیگه بهمین صورته،اطمینان داشته باشیم که مسیر لاغری با ذهن بهترین میر لاغری هستش چون ما رو به پویایی وا میداره،اگه اشتیاق نباشه نمیشه حرکت کرد لازمه ادامه مسیر شوقه، گوش دادن با لذت فایل ها و خوندن نظرات بچه ها ست، باید کدهای اشتباه شناسایی بشن و بعد کدهای صحیح جایگزین بشن و بعد از شناسایی و جایگزین کردن باید استمرار داشته باشیم به کدهای صحیح جامع عمل بپوشونیم

   به لطف هوشمندی مطلق و استاد گرانقدر و مهربان در مسیر متناسب شدم گامهای بسیار قدرتمندی ب میدارم و به زودی به جمع شگفتی سازان میپیوندیم

   سرافراز باشید

   خدواندا هزاران سپاس که من رو در این مسیر قرار دادی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fsalahy@59.com
   1400/10/11 15:03
   مدت عضویت: 633 روز
   امتیاز کاربر: 121 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 227 کلمه

   سلام روزتون بخیر 

   راستش من اولین روز شروع دوره رایگانمه 

   اما احساس می کنم از خیلی وقت پیش که با استاد و  این دوره آشنا شدم، و گذشتم ازش ،این دوره تو ذهنم داشت مثل قورمه سبزی جا میافتاد تا امروز ،

   امروز بخودم گفتم باید تو صد روز این دوره ای که استاد با زحمت تدارک دیده برم جلو ،قبلش هم  رژیم و ورزش رو شروع کردم ،اما احساس کردم رژیمم داره استپ می کنه وبانتهای خط رسیده 

   امروز بخودم گفتم تا ذهنم رو قوی نکنم ،نمی تونم به هدف ۳۰ سالم برسم ،با توکل بخدا شروع کردم .

   من خیلی تو خونه مشکلی تو قوی عمل کردن ذهنی ندارم .اما بمحض اینکه  با کسی غیر از خانواده ۴ نفرم روبرو بشم ،تمام و کمال ،تمرکز ذهنم رو از دست می دم ،اصلا قادر به دفاع کردن از ذهنیات جدیدم ندارم ،شما هم اینطوری می شید ؟ 

   مثلا ،تو خور دن سر وقت ،تو خوابیدن بموقع ،غیبت نکردن ،صحبت کردن درمورد همین دوره ….خلاصه هرچی که منو بهدفم نزدیک می کنه ،بی سلاح می شم و فقط وقت می گذرونم ،تا تایم مهمونی تموم بشه و بیام خونه 

   اونوقت ،تو خونه خودمو دایم سرزنش می کنم که تو باور نداری  ایمان نداری ،همش الکی بود باورات 

   امید وارم که این مشکلم حل بشه ؟ شما تو جمع چطوری برخورد می کنید ؟طبق ارزشهاتون زندگی می کنین یا مثل من موقتا می ذارینشون کنار ؟ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
    1400/10/18 06:47
    مدت عضویت: 884 روز
    امتیاز کاربر: 168 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 61 کلمه

    سلام دوستم

    همین که به موضوع آگاه شدی و مشکل خودت رو تشخیص دادی خیلی مهمه اولین و مهمترین قدم درمان تشخیص صحیحه . بله تقریبا همه ما با تردید به این مسیر اومدیم خطا کردیم ولی روز به روز بهتر و بهتر شدیم شما هم آرام باش و ادامه بده بسیار به هدف 30 ساله ات نزدیکی به یاری خدای مهربون

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار mitra.zakeri1349@gmail.com
    1400/10/18 11:34
    مدت عضویت: 807 روز
    امتیاز کاربر: 27
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 81 کلمه

    عزیزم خوش اومدی به جمعمون.شما نباید خودتون سرزنش کنید وقتی این افکار میاد سراغتون اول به خدا توکل کنید و بعد به خودتون تذکر بدید من باهوشم من توانا هستم من قدرتمند هستم من یک پشتیبان بزرگ توانا دارم پس به توکل می کنم.

    شما مجبور نیستید از خودتون دفاع کنید ویا توضیح بدهید.فقط لبخند بزنید و بگذارید هرجور دوست دارند فکر کنند.کم کم نظرشون در مورد شما عوض می شود وقتی عمل کرد شما را در جسمتون می بینند موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار darijanihabibeh@yahoo.com
    1401/03/08 11:19
    مدت عضویت: 580 روز
    امتیاز کاربر: 9
    محتوای دیدگاه: 74 کلمه

    سلام عزیزم، شما باید برای خودتون دلیل نا خواسته هاتونو بنویسید و بنویسید اگر عمل کنید چه نتیجه ای می گیرید و اگر عمل نکنید چه نتیجه ای میگیرید و این فقط با تمرین و تکرار بدست میاد و به هیچ عنوان نباید خودتون رو سرزنش کنید و خودتون رو ببخشید چون خدای ما غفور و رحیم است و همان لحظه ما را بخشیده پس از خودتون راضی باشید و به ذهنتون منطق بدهید😍😍

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار msh
   1400/10/04 07:15
   مدت عضویت: 773 روز
   امتیاز کاربر: 237 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 396 کلمه

   سلام استاد عزیزم و همراهان گرامی 

   من در به در مث هر فرد چاقی دانبال روش ها لاغری بودم و امروز رژیم می‌گرفتم فردا دمنوش می‌خوردم خلاصه واسه رسیدن به آرزو خودم هرچیز تلخ بی مزه تند تلخی میخورم و ورزش ها سخت میکردم تا بسا لاغر بشم یکم که احساس لاغری میکردم فوری ذهنم فشار می‌آورد ای بابا ول کن رژیم حالا یکم بخور فلان و باز می آمدم نقطه اول 

   ودیگه خسته افسرده شکست خورده و کلی افکار منفی داشتم راجب خودم که من تبدیل کرده بود به یک انسان عصبی ناراحت گوشه نشین و خودم لایق هیچ چیزی نمی‌دونستم و با خدا بنده ها میجنگیدم که تقصیر شماست من اینجوری شدم 

   و همیشه به خدا گله میکردم خدایا چرا هرچی بدبختی واسه من گذاشتی مگه لاغری هم ویلا ماشین ثروت بود که بهم ندادی اصلا نمی‌خوام زندگیت راحتم کن خسته شدم از بس خجالت کشیدم و خلاصه این لاغری شده بود برام یک آرزو محال که خودمم دیگه ناامید شده بودم و دیگه هیچ روشی به دلم نمی نشست و در واقع اعتمادی هم به خودم نداشتم که بتونم لاغر بشم و زندگیم مثل یک برنامه از پیش تعیین شده میدونستم میگفتم دیگه اینم شد سرنوشت من 

   تا اینکه یکی از دوستام یک روز بهم گفت هنوزم میخواه لاغر بشی و منم با پوز خند گفتم بابا بیخیال

   دیگه من نه حوصله رژیم دارم نه ورزش دمنوش نه قرص همینی که هستم دیگه رها کردم یهو بهم 

   گفت یک روش وجود داره که نه ورزش میخواد نه رژیم نه دمنوش قرص همچی به خودتت ذهنت برمیگرده و خیلی ساده با ذهنت میتونی لاغر بشی 

   و اینجوری شد که من هدایت شدم به این مسیر زیبا 

   کلی لیز خوردن تو این مسیر به دو دلیل که استادم گفتن تو فایل یکی اینکه عجله میکردم منتظر لاغری یکماهه بودم منتظر بودم از زبان بقیه بشنوم ای فلانی چه لاغر شدی 

   دوم اینکه ذهنم درگیر چیزها بیخودی میکردم و 

   انرژی وقتم هدر میدادم و احساسم بد میشد واسه همین بین مسیر خسته ناامید میشدم رها میکردم 

   من این بار امدم تا آخر مسیر برم و دیگه عجله نمیکنم واسه دیگران لاغری نمیخوام و به خودم تذکر میدم که من در حال یادگیری لاغری هستم و دارم آموزش میبینم و توقع لاغری نداشته باشم اول یادگیری بعد عمل بعد لاغرشدن و وقتم صرف کارها بیخودی آدم ها منفی نمیکنم 

   و با تعهد کامل و انرژی و حس خوب مسیرم شروع میکنم و مطمعنم این بار من یک شگفتی سازم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار malakotisomayeh5@gmil.com
   1400/09/24 10:31
   مدت عضویت: 710 روز
   امتیاز کاربر: 12
   محتوای دیدگاه: 213 کلمه

   سلام استاد فکر کنم من از همه دوستان جالب‌تر با سایت شما آشنا شدم 

   موضوع از این قراره که من روز عاشورا تو عزاداری ها خیلی گریه میکردم با توجه به اینکه پسرم اتیسم هست همه فکرمیکردند برای سلامتی اون دعا میکنم که البته اونم بود ولی خیلی از چاقی خسته شده بودم واقعا دلم میخواست لاغر بشم یادمه فرداش یه دوستی رو دیدم خیلی لاغر شده بودگفتم خوشبحالت لاغر شدی اخه من پارسال تو دوره لاغری باذهن یکی از شاگردای شما شرکت کرده بودم کمی لاغر شدم ولی بعد دوباره بیشتر چاق شدم این دوستم هم تو همون دوره بود گفت بیا دوره صد گام خود استاد عطار روشن رو شرکت کن رایگانه ولی خیلی عالی توضیح ميدند استاد با نا امیدی گفتم باشه یادمه دو جلسه اول برای ورود به سایت اذیت میشدم چند بار ایمیلمو عوض کردم ولی از اونجایی که من خیلی پیگیری بالاخره وارد شدم و از جلسه اول محو آموزش‌ها شدم با اینکه کمی جریان لاغری باذان را میدونستم ولی اینبار همه چیز را کامل درک میکردم تا الان که به لطف خدا به گام سی و یکم رسیدم ایمان دارم این‌بار یک شگفتی در راه است من به سایز ۴۰ میرسم و با صبر به راهم ادامه میدم بازهم استاد تشکر میکنم بابت فایلهای بی‌نظیرترین خدا قوت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متعهد بمان
   1400/08/29 16:51
   مدت عضویت: 1486 روز
   امتیاز کاربر: 4128 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 654 کلمه

   سلام

   اصلا نمیدونم از کجا بگم، من یه سال و نیم هر روز به فایل آموزشی گوش میدادم، نصفه نیمه عمل میکردم، از سایز 48 به 40 رسیده بودم، با اینکه لاغر شده بودم ولی از عملکردم خیلی راضی نبودم، از فایل های آموزشی هدایت شدم به فایل های رایگان 100 گام و اینجا شروع کردم و گفتم باید با همین فایلهای رایگان اصلاح بشم و در ادامه دوباره فایل آموزشی رو انجام میدم، تو یک دوره که همون ماه مهر بود و پر از افکار منفی شده بودم و این فکر های منفی یکی بعد از اون یکی میومد تو سرم و آرامشم رو به کل ازم گرفته بود دیگه حال و حوصله گوش دادن به فایلهای لاغری و نداشتم و با خودم گفتم دیگه با همین چیزایی ک میدونم نهایت اینه تو این مدتی که نمیخوام گوش بدم همین سایز میمونم دیگه، ولی اصلا نفهمیدم که چی شد من 7،8 کیلو چاق شدم و دوباره همون پر خوری ها، همون واس رفع بی حوصلگی دنبال خوراکی بودن ها، از شنبه های الکی شروع میکنم ها و… شروع شد، وقتی دیدم در کمال تعجب وقتی برای مهمونی مانتوی سایز 40 خودمو که کامل ازاد و اندازم بود رو پوشیدم و دیدم اندازم نیست و برام تنگ شده جوری که نمیتونم توش راحت بشینم تازه فهمیدم دارم چاق میشم و حواسم نیست، دوباره چاق شدم، منی که سایز 38 هم اندازم شده بود الان شدم 42 و دیدم که وقتی نباشم تو این فضا حتی اگه جسته گریخته انجامشون بدم چه فاجعه ای قراره رخ بده، خدایا رفتم وزنمو گرفتم دیدم شدم 74، منی که تو یه تایمی مطمئنم 64،5 شده بودم چون خیلی لاغر شده بودم، دیدم ذهنم خیلی آروم و بی سر و صدا من و با افکار دیگه مشغول کرده و از طرفی داره این سمت کارای مربوط به چاقیمو انجام میده و مثل همیشه موفق، گفتم خدایا تو بگو من چیکار کنم، جوابی که گرفتم این بود برای رهایی از افکار منفی خودمو تو این سایت و سایت دیگه ای که تو زمینه موفقیت هست مشغول کنم و خودمو غرق فایل و کامنت و اینها کنم و فرصت رو از ذهن بگیرم و به خودم کمک کنم تا دوباره آرامش بهم برگرده، این شد که نادم و پشیمان برگشتم اینجا، عجله ندارم برای همین مستقیم نرفتم سراغ سرزمین لاغرها، گفتم اول با این فایل های رایگان تغییر میکنم و بعد بقیه فایل ها چون منی که دوره رو خریدم و فایل هارو گوش دادم میفهمم این فایل ها رایگان نیستند و اگر کسی بخواد عوض بشه همین فایلها براش کافی هستند، کلی ازین تعهد آبکی ها هم دادم، از خودم معذرت میخوام خودمو میبخشم و فرصت دوباره به خودم میدم که تا وقتی زندم به بزرگترین ارزوی خودم یعنی تناسب کامل هم تو ذهن هم تو جسمم برسم و تیک سبز بزنم جلوش

   استاد نمیدونم اگه با شما آشنا نمیشدم الان تو چه وضعیت غم انگیزی بعد از این وزن و سایزی که اضافه کردم بودم، مطمئنا سرخورده از اینکه من نمیتونم لاغر بمونم دوباره به وزن 90 و بلکه بیشتر میرسیدم، خداروشکر میکنم همینجا نگه داشتم و از جاده خاکی اومدم تو مسیر اصلی، استاد عزیزم خودت نمیدونی چه امیدی رو تو دل من زنده میکنی وقتی برمیگردم تو سایت و فایل هاتونو گوش میدم و اصلا خیالم راحته همچین جایی هست تا من بهش پناه ببرم، از خدا میخوام هرچیزی که آرزوتون هست براتون بشه جزیی از زندگیتون و سایه تون بالا سر همسر و فرزندانتون باشه و در کنار هم در کمال شادی و سلامتی و ثروت زندگی کنید

   اسم پروفایلمو عوض کردم، چند ثانیه سکوت کردم و این اسم تو گوشم گفته شد

   تعهد زمانی تعهد واقعیه که با جون و دل درک کنی راه دیگه ای وجود نداره اونوقت دیگه مجبوری متعد بمونی وگرنه زندگی قبلیتو دوباره تجربه میکنی

   میخوام عوض بشم از شما استاد و فایل هاتون از کامنت بچه ها از دیدگاههای طلایی و فنی بچه ها کمک میگیرم تا از خودم یه آدم دیگه بسازم، قول میدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار ماهر
    1400/09/22 22:31
    مدت عضویت: 683 روز
    امتیاز کاربر: 4811 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 32 کلمه

    دوست عزیزم

    سلام کامنت شما برای من که اول راهم و بسیار سردر گم و حیران…پر از سوال…پر از تردید…

    بسیار امید بخش و دلگرم کننده بود❤

    به امید تناسب دائمی شما و همه دوستان

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار متعهد بمان
     1400/10/02 09:25
     مدت عضویت: 1486 روز
     امتیاز کاربر: 4128 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 27 کلمه

     سلام ماهر عزیز

     با اطمینان کامل تو این مسیر قدم بردار و حرف های استاد رو وحی منزل بدون بیشتر از چیزی که فکرشو بکنی گیرت میاد

     موفق باشی

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار زیبای خوش اندام
    1400/09/24 01:58
    مدت عضویت: 775 روز
    امتیاز کاربر: 2824 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 120 کلمه

    سلام دوست متعهد و عزیزم ک باورقلبی زیبایی داری ممنونم برای کامنت فوق العاده آکاهی دهنده و عالی شما چقدررررر لذت برذم ک از سایز ۴۸ ب سایز ۴۰ رسیدید چ قدرتی چ کنترل ذهن و چ اشتیاقی داشتین چقدر عالی رفتار کردین و افسار این ذهن لجام گسیخته رو در دست گرفتین صد هزاربار احسنت دارید و مطمعنم الان با چه اعتماد بنفس عللی تری میتونید باز هم مهارش کنید  و شگفتی ساز  بشید خداروشکر برای دوستانی ک در دوره هستن و میان و از تجاربشون میگن و مثل یک پیشکسوت باتجربه از سرمنزل مقصودما میگن😍😍😍😍😍 دوست عزیز پایدار باشید و متعهد یودن برازنده شماست 💐♥️♥️♥️ب امید دیدن کامنت رسیدن ب وزن دلخواهتون همراه با شادی و آرامش قلبی🙏🏻🙏🏻🙏🏻😌🌈💐

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار متعهد بمان
     1400/10/02 09:29
     مدت عضویت: 1486 روز
     امتیاز کاربر: 4128 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 36 کلمه

     زیبای عزیز ممنونم از تعریفتون و چقدر اعتماد بنفس بیشتری گرفتم برای عالی بودن تو این مسیر، حتما از نتایجم براتون مینویسم و امیدوارم همه تو سرزمین لاغرها با تناسب کامل همدیگه رو ملاقات کنیم

     موفق باشید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لیلا متناسب
   1400/08/19 09:21
   مدت عضویت: 685 روز
   امتیاز کاربر: 100 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 152 کلمه

   به نام خدای مهربان

   سلام و درود خدمت استاد گرامی و همه همراهان مسیر لاغری

   من هم به لطف خدا امروز قدم اولم رو برداشتم. از اونجایی که به قدرت ذهن ایمان دارم شک ندارم این مسیر تنها راه رسیدن به تناسب اندام که قطعا پایدار تر لذت بخشتر و ساده تر هست.

   اما متاسفانه انقد ورودیهای نامناسب داشته ذهنمون که مقاومت داشتیم وارد این مسیر بشیم. همینطور فکر میکنم مهمترین مانع عجله است این عجله کار رو خیلی خراب میکنه و نمیذاره از مسیر لذت ببریم و به نتیجه برسیم . امیدوارم که بتونم خوب روی خودم و ذهنم کار کنم و نتایج عالی رقم بزنم 

   حتما قدم به قدم پیش میرم

   و از همین امروز رژیم و ورزش و … رو دور ریختم

   با احساس عالی شروع میکنم این کامنتم گذاشتم که عمل کرده باشم به اموخته هام و با اشتیاق میرم که کامنتها رو بخونم 

   خدایا شکرت که ما رو به بهترین مسیرها هدایت میکنی

   متشکرم 🙏⚘

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زیبای خوش اندام
   1400/08/17 15:57
   مدت عضویت: 775 روز
   امتیاز کاربر: 2824 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 179 کلمه

   سلام استاد عطارروشن گرامی 

   من بعد از دیدن کل ۱۲گام اومدم ک تعهد بدم و مسیر لاغری من ۱۰۰ گام رو شروع کنم ان شالله

    من پانزده کیلو اضافه وزن دارم دوست دارم ب ۵۹ کیلو برسم. البته  مطمعنم من ک‌کار کنم روی باورهای خودم و بعد عمل ب این باورهارو دلشته باشم لاجرم وزن عالی هم اتفاق میوفته وفقط من بابد لذت ببرم از مسیر و عشق ب خودم جانم بدم ک اینهمه همیشه همراه من بوده و جایزه ش هم اندام عالی و سبک بالی و عشق کردن هست. ممنونم از شما ک دستی از خدا شدین در زندگی من تا بهتر بتونم ب جسم عزیز خودم هم عشق بدم و مثل دوران قبل ازدواج و بارداری باربی و خوش اندام بشم.
   خدارو شکر میکنم برای این سایت و این فایل های عالی سپاسگزارم ک مطالب عالی و ارزشمند گذاشتین و دسته بندی کردین و اینهمه مسیر رو‌زیبا و کوتاه برای کسانی ک بهای این دوره رو با تعهدشون و با قلبشون میدن. و البته عمل کردن. ممنونم ان شالله بیام و از نتایج عالی خودم زیر این کامنتم بنویسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Reyhane24390@gmail.com
   1400/08/05 21:24
   مدت عضویت: 700 روز
   امتیاز کاربر: 6
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 542 کلمه

   بِسمِ الله رَحمنِ رَحیم

   در جهانم همه چیز نیکوست

   سلام من ریحانه هستم و ۱۰ سالمه و کلاس پنجم ابتدایی هستم خیلی خیلی خوشحالم که توی این مسیر زیبا و جالب قرار گرفتم راستشو بخواید من از اونایی بودم که میگفتم غیر ممکنه که همچین چیزی وجود داشته باشه اگه اینجوری بود الان من میخوام پولدار بشم چرا نشد؟ و کلی از این افکار منفی می گفتم چاقی از خوردنه چون وقتی که من قانون کائنات رو فهمیدم ۶ سالم بود و مادرم و خالم توی این مسیر بودن هی مسخرشون میکردم چون خودم لاغر بودم و وقتی یکم بیشتر با مسیر پیش رفتم دیدم که نمیشه از خوردن باشه چون من یه خواهر دارم که خیلی لاغره و خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی میخوره و چرا دروغ بگم من خیلی کم خوراکم اگه اینجوری بود به قول معروف الان خواهرم باید تانک بود و منم چوب کبریت پس نتیجه میگیریم که لاغری از خوردن نیست بعضی ها معتقدن که لاغری و چاقی ارثیه مثلا یکی از فامیل ما میگه لاغری ارثیه چونکه مامانم لاغره منم لاغرم هر وقت مامانم چاق بشه منم چاق میشم ولی چون مامانم چاق نیست منم چاق نیستم و بعضی ها به تحرک چاقی لاغری رو ربط میدن که اصلا منطقی نیست اگه بدویی لاغر میشی یه سئوال دارم تاحالا کدوماتون با ورزش و تحرک لاغر شدید؟ و بعضی هاهم معتقدن که اگر مثلا یه غذایی بخورن میرن گلاب به روتون میرن دستشویی تخلیه میکنن و یه دسته هستن که میگن اگر رژیم بگیریم لاغر میشیم دیگه از حق نگذریم یکم لاغر میشدیم بعد دوباره بر می گشتیم سر مصیبت های قبل 

   مثل این میمونه که میخوای ۳۰تا پله رو بالا بری میری میری بعد یادت میفته که یه چیزی جا گذاشتی دوباره میری سر پله اول  ولی کسی که لاغری با ذهن رو شروع کنه با آسانسور میره بالا خیلی راحت و سریع میرن بالا اما آخرین دسته ‌کسایی هستن که با ذهن لاغر میشن و یه دسته هم هستن که لاغری با ذهن رو میدوننا ولی دوباره میرن با رژیمو اینا

   و حالا بریم ببینیم داستانی که من اصلا دوره استاد رو شناختم و قانون کائنات و اینارو فهمیدم چی بود. 

   خب داستان از اونجایی شروع شد که: 

    ساعت ۱۲ شب بود قشنگ یادمه روز خیلی خوبی بود

   مامانم گفت بیاید این فایل آرامش بخش رو گوش کنیم ببینیم چیه! بعد گفتیم باشه و فایل رو پلی کردیم و گوش دادیم و بعد فایل یک دفعه فایل تبلیغی استاد پلی شد ماهم گوش دادیم و کنجکاو شدیم و رفتیم تحقیق کردیم راجب فایل های استاد فایل های شکرگذاری برای پولدار شدن و فایل های استاد برای لاغری بعد که توی سایت رفتیم دیدیم که استاد خیلی زحمت کشیدن که فایل های پولدار شدن رسیدن به رویاهامون و تغییر زندگی و….. داره و شروع کردیم به انجام مسیر و انجام دادن تمرین ها و من یک مشکل داشتم مسخره کردن دیگران میگن اگه (مسخره کنی به سرت میاد) اینجا صدق میکنه (ولی اینم یه باور ذهنیه ) من همه رو مسخره میکردم و میگفتم گامبو چاقالو تپلی تریلی و….

   من همیشه معتقدم اگه یکاری رو شروع میکنی باید تمومش کنی و اگه یه کاری رو انجام میدی و زوق و شوق نداری مطمئن باش کار هیچ تاثیری نداره و شرتی پرتیه خب امیدوارم که از دیدگاه من خوشتون اومده باشه تا درود بعدی بدرود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parham.63@yahoo.com
   1400/08/04 17:23
   مدت عضویت: 1011 روز
   امتیاز کاربر: 10153 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 641 کلمه

   سلام بر استادعشق و امید 😍

   می خوام باز همسفرتون بشم میشه؟!🙈

   خب من به محض شروع این دوره همراهش بودم نتیجه ۱۰کیلو از اضافه وزنم در دوماه کم شد و بسیار تغییرات احساسی بعد هم دوره چالش من اینو نخوردم و سرک کشیدن تو سایت ….استاد همیشه یک جمله ای دارند ادامه بده و همیشه باید بذرها آبیاری بشوند کاملا درست می فرمایید اما با توجه به اینکه من همزمان داشتم با سه استاد در مسیر قوانین جذب کار میکردم و هر سه شما عزیز هستید دچار اختلال ذهنی شده بودم هرروز می گفتم این تمرین موند و در کل تمام فضای ذهن من و ورودی ام شده بود مثبت اما اینم انگار یه طور قفس بود خودم رو اینبار اینطوری زندانی و مجبور کرده بودم هیچ گزینه منفی برای رشد نبود 😂اما هدف شده بود دانش به جای مقصد که خداست ….خلاصه چندماه رها کردم و رفتم …البته در مسیر الهی بودم به لطف خداوند ولی با یکی از اساتید و باید یک بعد هایی از وجودم متحول می شد از نتایجی که آموزه هاتون حتی وقتی 

    نبودم برام داشت ترس از چاقی نداشتم خیلی به ندرت که وقتی یادم میومد سریع احساسم را خوب می کردم تا به امروز خودم را وزن نکردم و لباس سایز نکردم ورزش نکردم و کمی بیشتر خودم را پذیرفتم و دوست دارم خیلی از فرمولها در طی یادگیری در ذهنم هستند به طوریکه امروز که تصمیم گرفتم برگردم و بسم الله رو بگم موقع دیدن فایل تصویری برداشتها و احساس متفاوتی داشتم نسبت به پارسال که عالی بود منم فردی هستم که اتفاقا باور دارم و نتیجه هم گرفتم و می دونم انتخاب شده هستم و تنها راه همینه 😊🙏🏻

   و از همین دوره های رایگان استاد جان ولی بها از وقتم و شوقم گذاشتم خیلی چالش و لیزخوردن هم داشتم سری قبل ولی (فقط حرف گوش دادم )

   ۱وزنه و سایز کردن ⛔️

   ۲/اول خواندن -دیدن فایل تصویری-خواندن دیدگاه بچه ها -نوشتن تمرین  

   تمرین با فکرکردن به آموزه ها و عملکرد خوب

   و ادامه دادم …

   تناسب اندام خیلی برام مهمه به خاطر همسویی با طبیعت و جریان سلامتی و شادی و زیبای (جریان حضور خداوند در کالبدهام)اما درخواست تناسب فکری و تعادل داشتن در رفتارم یعنی میانه روی منو هدایت کرد با این سایت پارسال .

   حدود ۱۰روز هست که یهویی پرخور شدم اصلا عجیب بود فشار و درد روی شکمم جالب اینبار آگاه بودم دارم خسارت می زنم ولی میزدم …انگار همشون علامت می دادند بر گرد رجوع کن …

   منم تولدم یکم آبان هست و ۳۷سالم شدچقدر خوشحال شدم که با اختلاف چند سال روز تولدم با استاد یک روزه کلی ذوق کردم 😍از یکم در سایت هستم ولی مسائلی پیش میومد که نمی شد خیلی برون ریزی داشتم ولی باید می شد چون هدایتگرم خداست خلاصه اومدم خوشحالم همراهتون هستم مطمئن هستم نتایج فوق فوق عالی می گیرم در تمام جنبه های زندگی اونم مثل آب خوردن مثل پلک زدن به آسونی و به راحتی و به سادگی …

   فصل آخر کتاب نیمه تاریک وجودم ….

   برای رسیدن به اهدافت نقشه داری ؟برنامه روزانه و هفتگی (با حلوا حلوا کردن دهان شیرین نمیشه تکونم داد دوست دارم لاغر بشم متناسب باشم )شروع کنم دیگه !…شروعی دوباره از فرصت طلایی ام اگر برای خودم در جهت اهدافم استفاده کنم حتما احساسم بهتر میشه و احساس ارزشمندی می کنم و این باعث میشه دیگران هم منو محترم بشمارند زندگی را باید ساخت اونجوری که دلت می خواد 😊 

   خب قول می دهم عجله نکنم هرروز یک فایل فقط استفاده کنم  

   و قول می دهم آموزه ها را در رفتارم عملی کنم 

   قول می دهم در هر شرایطی لاغری با ذهن را ادامه بدهم 

   قول می دهم به عشق جهانم خودم را در مسیر طبیعی شدن حمایت کنم و دوست بدارم 

   قول می دهم بهای دوره را باتغییراتم در جهت راه مستقیم و پرنعمت پرداخت کنم.

   خدایا هزاران بار شکر 

   خیلی عااشقتم 

   استاد عزیزم شکر وجودتون در انجام رسالتم برام الگوی خوبی بودید سادگی و صداقت بهترینش بود سپاس🌹 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Armita Sediqi
   1400/07/24 14:05
   مدت عضویت: 741 روز
   امتیاز کاربر: 1313 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 594 کلمه

   سلام..

   من دوباره اومدم

   با خودم گفتم الان حتما استاد منو از سایت میندازه بیرون از بس قول های الکی دادم و سرش نموندم 

   از بس هی با اکانت های مختلف وارد سایت شدم اخرم هیچی به هیچی 

   ولی من موانع ذهنیم رو پیدا کردم،فهمیدم چرا ادامه نمیدادم و چرا بیشتر از ۱۲ روز استمرار نداشتم.

   چون رنج چاقی برای من اونقدر نشده بود که راه و چاره ای جز این سایت نداشته باشم.

   برای همون نشستم و اهرم رنج و لذت لاغری برای خودم نوشتم.کِی؟! 

   دقیقا نیم ساعت پیش که استوری استاد رو داخل پیج اینستاگرامشون دیدم که یکی از دوستان که تا گام چهلم رفته بودند و حسابی سایز کم کرده بودن و با خوشحالی از نتایجشون میگفتن.

   خیلی بهم برخورد.خیلی از خودم نا امید شدم و خودم رو سرزنش کردم که ارمیتا چرا رها میکنی؟ مگه تو از طریق خدا هدایت نشدی؟ مگه نمیگی دینت اسلامه؟ اسلام یعنی تسلیم بودن در برابر خداوند! پس نشون بده تسلیمی دربرابر امری که خدا بهت کرد.

   خدا همون شبی بهت امر کرد که از همه جا قطع امید کرده بودی و فقط اشک میریختی:)

   خلاصه این سرزنش ها و کمی حسادت کردن ها کلا ۱۰ دقیقه طول کشید.

   با نیرویی که نمیدونم از کجا اومده بود بلند شدم اتاقم رو مرتب کردم و نوشتم پشت میزم.برگه A4 آوردم و اهرم رنج و لذت برای خودم رسم کردم.

   و نوشتم: 

   _اگر به اموزه های لاغری با ذهن عمل نکنم….؟

   تا اخر عمر با چاقی خوردن نخوردن  درگیرم و هرچقدر هم رژیم بگیرم به نتیجه پایدار نمیرسم.

   همیشه باید گرسنگی بکشم رژیم بگیرم و پول باشگاه و…بدم.

   نه تنها در برابر چاقی بلکه در برابر خیلی مسائل زندگیم نمیتونم بایستم.

   مثل بسیاری از کسانی که رژیم میگیرن در اخر خسته میشم و دو برابر چاق میشم.

   به هدایت و الهام خدا پشت پا میزنم و بی ایمانی خودم رو نشون میدم.

   ساعات زیادی در روز صرف تماشای فیلم تفریح و فضای مجازی میکنم که نتیجه ای جز پسرفت من نداره.

   نیاز هست که رژیم بگیرم محروم بشم ناراحت بشم گریه کنم و لاغر بشم.

   دوباره غبغب،شکم گرد و چند لایه،رون های بزرگ،دستان و بازوهای تپل به دست میارم.

   شاهد تنگ شدن لباس ها و شلوارهام میشم.

   تا اخر عمر در آرزوی لاغری آسان میمونم.

   ترس از مواد غذاییم بیشتر میشه و روز به روز پرخور تر میشم.

   در آیینه آرمیتایی چاق،غیرطبیعی رو میبینم که بدن بسیار پُر و درشتی داره.

   از چاقی و سنگینی نمیتونم به راحتی بالا پایین بپرم و گریه میکنم..

   _اگر به اموزه های لاغری با ذهن عمل کنم….؟

   یک عمر با لذت و آرامش هرچیزی دوست داشتم میخورم و لاغر میشم و لاغر میمونم.

   نیازی به رژیم غذایی ورزش خاص و گرسنگی کشیدن ندارم.

   لاغری از طریق قوانین هستی یکی دیگه از موفقیت هام میشه.

   مثل بسیاری از دوستان شگفتی سازم لاغر میشم و لاغر میمونم

   به هدایت و الهام خداوندعمل میکنم و ایمانم رو نشون میدم.

   ساعاتی رو که صرف تماشای فیلم فضای مجازی و تفریح میکنم رو صرف تناسب اندامم میکنم.

   نیازی نیست مثل رژیم زجر بکشم ناراحت بشم و لاغر بشم.

   دوباره صورت زاویه دار،شکم تخت ،ران های ظریف و دستان و بازوهای ظریفم رو به دست میارم.

   شاهد آزاد شدن لباس ها وشلوار هام میشم.

   آرزوی لاغری آسان خودم رو محقق میکنم.

   ترس از مواد غذاییم کم کم از بین میره و خود به خود پرخوری نمیکنم.

   در آیینه آرمیتای حقیقی،طبیعی رو میبینم که اندام ظریف و باریکی داره.

   از لاغری و سبکی بالا پایین میپرم و خوشحال و شادم..

   نمیدونید این اهرم چقدر به من کمک کرد،چقدر هولم داد سمت سایت ..

   حالا یک هدف ۷ روزه ریختم.به مدت ۷ روز هرچقدر که دوست داشتم در سایت زمان میزارم و تا قدم هفتم میرم..(درکنار اهداف دیگه‌ام)

   و…من و این همه خوشبختی محاله

   از خودم عذرخواهی میکنم که تا امروز کم کاری کردم..هنوزم شرمندم ولی نمیتونم ساعت و روزهارو برگردونم که..

   پس یک،دو،سه..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 27 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
    1400/08/04 01:14
    مدت عضویت: 884 روز
    امتیاز کاربر: 168 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 4 کلمه

    موفق باشی دوست من

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Jazab
   1400/07/18 07:07
   مدت عضویت: 773 روز
   امتیاز کاربر: 237 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 913 کلمه

   سلام به استاد جان عزیزم و دوستان هم مسیرم 

   اول از همه چیز میخوام صادقانه از استاد عزیزم تشکر کنم خیلی ممنونم استاد بابت این دوره بینظیر شما بابت فایل ها اموزنده ای که هر روز در اختیار ما میزارید و همه میتونن استفاده کنن و با به کارگیری مطالب در زندگی شان تغییرات عظیمی رخ بدهند 

   من از دیروز که فایل مقصر زندگی شما کیست گوش دادم دریافتم کلا من خودم مقصر جز به جز زندگی خودم هستم از همه نظر مالی روابط جسمی احساسی بیماری زیبایی زشتی کسب کار کلا چاقی که در اینجا مبحث اصلی چاقی است 

   فهمیدم من خودم مقصر صدرصد شرایط زندگی خودم هستم همیشه مقصر مینداختم گردن خانوادم ،شغل پدرم ،شهرم ،بقیه افراد شرایط مالی ،و در اخر خداوند مقصر همه این مشکلات میدونستم چون میگفتم چرا این همه شب روز گریه میکنم تلاش میکنم زندگیم تغییر نمیکنه و این سرنوشت منه و رو به دعا نویس ها میاوردم برای تغییر شرایطم و در طول زندگیم همین جوری بودم و الان فهمیدم من مقصرم و هیچ کس حتی خداوند تا خودم نخوام نمیتونه من شرایطم تغییر بده این یک قانون الهی است اول باید خودت بخواه خودت از درون تغییر کنی تا شرایط بیرونت تغییر کنه

   و اینجا به یکی از پر خطرترین مشکلم که با روح روان جسم من تاثیر خیلی بدی گذاشته و باعث مختل و مانع رسیدن به ارامش شادی تفریح لذت خوردن و ازادی من شده و من مث یک برده به دانبال خودش کشیده و من افسرده ضعیف بی اعصاب و کلی شرایط بد دیگه برام به وجود اورده میخوام حرف بزنم و اونم چیزی نیست جز چاقی 

   افراد چاق که این مطالب میخونن خیلی راحت میتونن من درک کنن و بفهمن که واقعا چه مشکلاتی مخصوصا روحی و فشار سنگین روی روح ذهن ما گذاشته و مانع خوشبختی ما شده 

   من فهمیدم من مقصر چاقیم هستم قبل اینکه چاق بشم ترسیدم از چاق شدن تشویق شدم برای اینکه دختری فردا مادر خواهی شد باید بدنت قوی باشه باید زیاد بخوری پدرت چاق هست مادرت هیکلی تو در اخر چاق میشی و پهلوهات شبیه مادرت هست بخور تا صورتت تپل بشه زیبا بشی و در بقیه جا باز کنی بیخیال دنیا دو روزه تا میتونی بخور و کلی حرفها دیگه که من تشویق کرد به چاقی و چاقی برام ارزشمند کردن با اینکه خودم از افراد چاق اصلا خوشم نمیومد ولی خب ذهن که کار نداره خوشت میاد یا بدت میاد کانون توجهت احساست در نظر میگیره  و هر چیزی که بهش توجه کنی چه از روی عشق چه نفرت چه از روی ترس چه شجاعت برای تو به وجود میاره 

   من چاقی به وجود اوردم و بعد برای رهایی از چاقی کارهایی که همه میگفتن انجام میدادم کارها فیزیکی رژیم زور باشگاه پیاده روی عرق کردن برنج نخوردن شیرینی فست فود  نخوردن شبها چیزی نخوردن و همه اینها انجام دادم جز چاقی بیشتر سرزنش شکست و ضعیف دونستن خودم چیزی به همراه نداشت 

   حتی وقتی هدایت شدم به این مسیر باز دچار اشتباهات زیادی شدم عجله کردم فک میکردم همین که گوش بدم بنویسم دیگه تمومه منتظر لاغری بودم هر روز که میگذشت منتظر این بودم یکی بگه فلانی لاغر شدی ها و دیدم اگه نمیپرسن ازم دیگه خودم میگفتم من چطورم تغییر کردم و وقتی بهم میگفتن نهه همونی خیلی عصبی میشدم و رجوع میاوردم به ترازو و حالم بد بدتر میکردم 

   خیلی عجله میکردم و اصلا یادم رفته بود من اینجا اومدم یاد بگیرم لاغری رو بعد استمرار کنم تمرین کنم به کار بگیرم عمل کنم در زندگیم نگرشم رفتارم تغییر کنه بعد جسمم تغییر میکنه 

   ولی برعکس همش نگران بودم عجله داشتم لاغریم واسه توجهه دیگران میخواستم و واسه رفع تکلیف فوری فایل گوش میدادم مینوشتم میگفتم اخیش دیگه امروزم تموم شد دیگه لاغر شدم دیگه هرکه ببینه میگه لاغر شدی 

   و یکی دیگه که بنظر من خیلی تاثیر داره و باعث لیز خوردنم شد در همین مسیر توجه کردنم به مشکلات وضعف هام کمبودی هام سرزنش خودم در بقیه جنبه ها زندگیم بود گوش دادن به اخبار حوادث غیبت کردن و احساسی برخورد کردن با مسائل زندگیم و متکی بودن به بقیه که همگی این موارد روی احساسم تاثیر خیلی بدی گذاشته بود که نمیتونستم هر روز با ذوق شوق ادامه بدم و با حال بد ادامه میدادم 

   که همین باعث این میشد ادامه بدم یک هفته یکماه و دیگه نتونم ادامه بدم چون ذهنم درگیر موجی از افکار منفی ناتوانایی ها خودم و مشکلاتم کرده بودم و ارامشی و جایی فضایی برای تمرکز برای یادگیریم نذاشته بودم و این امر که بنظر خود من بیشترین  تاثیر داره و باعث همیشه لیز خوردن من میشه همین بوده 

   و دیگه تصمیم گرفتم این مسیر از اول شروع کنم و هر روز اگاهانه ادامه بدم ذهنم درگیر مشکلات اخبار حوادث بد نکنم خودم سرزنش نکنم حسرت هیچ چیزی نخورم که احساسم بد بشه  و خیلی منطقی به مسائلم نگاه کنم و برای حلش از طریق ذهن عمل کنم از طریق منطق نه احساس و از امروز اخبار کلیپ ها قتل خودکشی اهنگ ها غمگین پست غمگین تعطیل 

   عجله کردن حسرت خوردن انتظار بی جا جلب توجه واسه دیگران تعطیل

    و فقط به خودم یاداوری میکنم من در حال اموزش یادگیری لاغری هستم و این یادگیری نیاز به زمان تمرین استمرار و عمل دارد تا به نتیجه برسد همین پس به الان خودم توجه نکنم ادامه بدم و به احساسم خودم در،طول مسیر توجه کنم 

   و امروز ۱۸مهرماه تعهد میدهم این مسیر طلایی ادامه بدم و دیگه اشتباهات قبلا خودم تکرار نکنم با شور اشتیاق سر کلاس ها انلاین استاد حضور پیدا کنم هر روز 

   شاد شاد شاد باشید هیچ چیز مهمتر از شادی خود شما نیست 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Armita Sediqi
    1400/07/24 19:37
    مدت عضویت: 741 روز
    امتیاز کاربر: 1313 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 134 کلمه

    سلام دوستم

    .من همیشه نوشته های شمارو میخوندم و لذت میبردم.وقتی دوباره اسم شمارو در سطر اول این بخش دیدم فهمیدم مثل من لیز خوردی و دوباره برگشتی! فهمیدم خاصیت این راه همینه.هرچقدر بری باز ممکنه لیز بخوری..

    ولی از همه بیشتر از این بخش تغییرت خوشحال شدم که تصمیم گرفتی اهنگ و فیلم غمگین رو از زندگیت حذف کنی .

    من دو سال پیش این تصمیم رو گرفتم و تا حد زیادی در این تصمیم موفق بودم و نتایج بسیار بزرگی در زندگیم داشت

    مطمئنم برای تو هم همینطور خواهد بود.به شرطی که جا نزنی و با اولین اشتباه و اتفاق بد دوباره به مدار قبلت برنگردی

    با تمام وجود میگم،حس میکنم تو هم جزئی از خانواده مجازی من در این سایت هستی 

    باعث افتخارمه در کنارت و درکنار رفقای دیگه در حال حرکت هستم

    همیشه موفق و سلامت باشی💜

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار kiananaseh2008@gmail.com
   1400/07/15 19:31
   مدت عضویت: 764 روز
   امتیاز کاربر: 5605 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 546 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز.من ۲ماهه که تقریبا با سایت شما از طریق مادرم آشنا شدم .البته اوایل خیلی مقاومت میکردم و گوش نمیدادم و میگفتم اینم یه راه بیخوده دیگه مثل هزار تا راه دیگه که رفتی و فایده نداشت ولی چند بار مامانم گفت برو گوش بده اگه دوست نداشتی خوب دیگه گوش نده.

   نمیدونم چرا تا اومدم گوش دادم خیلی به دلم نشست و تصمیم گرفتم ادامه بدم اما اینو بگم اوایل ناامید هم شدم و هی میگفتم پس من که لاغر نشدم ولی اصلا روی وزنه نمیرفتم و ورزش کردن هم گذاشتم کنار چون واقعا سیاتیکم درد میکرد.

   هر بار که ناامید شدم و چند روز نتونستم گوش بدم به فایلها بعدش یه نیرویی منو به سمت سایت میکشید و میگفت حالا یه فایل گوش بده حداقل حال دلت خوب میشه.حداقل ۱ ساعت تو روز واسه آرامش خودت وقت گذاشتی .

   راستی نمیدونم چرا مغز من در مورد نوشتن اینقدر مقاومت میکرد .همش زورکی و از روی اجبار دوتا جمله برای رفع وظیفه مینوشتم و فایده هم نداشت .البته کما بیش تعدادی از نظرات را میخواندم تا امروز نمیدونم با گوش کردن این فایل چی شد تصمیم گرفتم از صمیم قلبم بنویسم و خیلی خوشحالم.

   میدونین انگار ذهنم دست از مقاومت برداشت.

   من تو این راه که اومدم مثلا برادر شوهرم مسخره کرد که داری با ذهن لاغر میشی و میخوری یا بهم گفتن انگار چاقتر شدی و حال من را خراب کردن یا خواهرم میگفت جواب نمیده ولی نمیدونم چرا من هیچ وقت ناامید نشدم و دوباره رجوع میکنم و نیگم میشه ،بالاخره میشه و باور دارم چون من به اندازه موهای سرم از راههای لاغری استفاده کردم از بچگی و همیشه زجر کشیدم.از خوردن پودرهای حال بهم رن برای شام و ناهار گرفته تا رژین دو هفته ایی خوردن ماست تو یه روز و خوردن هویج تو یه روز و ….تا رژیم کتوژنیک تا رژیم فستینگ تا رژیم کالری شماری و استرسی که میکشیدم سر هفته ایی که میخواستم برم واسه وزن کشی تا رژبم گیاه خواری و تا روزی ۶ ساعت ورزش کردن وآهان یادم اومد و طب سوزنیو هر چی که فکرش را بکنین تا ۷ سال پیش جراحی لاغری و الان که اینجام با اضافه نشستم حدود ۱۷ کیلو.

   فکر کنم هیچ راه حلی نیست که من نرفته باشم .

   اما تغییرات من؛ من تند خوری دارم شدید .الان هنوز پسش برنیومدم ولی میبینمش .آهان ریزه خواری و الکی خوردن و پرخوری عصبی که از عادتهای چاق شدنه منه.

   دیابت دارم و کم کاری تیروید برای همین میگفتم مدام میل بدن من به شیرینیه.لاغرا چون دیابت ندارن شیرینی هم نمیخوان.

   من خیلی تنهام و همیشه شوهرم نیست برای رفع تنهاییم پر خوری عصبی میکنم.برای رفع خستگی پرخوری میکنم برای هنه ناکامیام به غدا و هله هوله پناه میبرم.

   انگار میخوام حقمو از دنیا با پناه بردن به خوراکیا بگیرم ولی نکته مثبتش اینه از وقتی با این دوره آشنا شدم خیلی شجاعتر شدم.تصمیمات عجیبتری میگیرم و جسورتر شدم.

   برای رفع تنهاییم سعی میکنم خودمو مشغول کنم به یه کاری.

   اصلا من عاشق قنادیو کیکم و رفتم شحاعانه دوره شو ثبت نام کردم و انصافم پیشرفتم خیلی خوب بوده💪💪

   البته تقریبا نمیخورم.در کل با این سایت لاغری حالم بهتر شده و تصمیم دارم تا تهش برم مثل اتفاقی که الان افتاد و من تونستم بنویسم.

   مطمئنم خدا منو انتخاب کرده و کمکم میکنه.

   خداراشاکرم که استاد عطار روشن در مسیر زندگی من قرار گرفت🤲🤲

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 23 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Armita Sediqi
    1400/07/24 19:52
    مدت عضویت: 741 روز
    امتیاز کاربر: 1313 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 174 کلمه

    سلام کیانا جان.امیدوارم اسمت رو درست  گفته باشم 

    با یک جمله ات خیلی موافق بودم

    “ انگار میخوام حقمو از دنیا با پناه بردن به خوراکی ها بگیرم” 

    رفتاری که این روزها بسیار گریبان گیر من شد و خیلی مشتاقم تا به مرور بتونم این رفتارم رو آسان کنار بزارم.

    واقعا حق ما از این دنیا چیه؟ 

    حق ما مگر سلامتی تناسب اندام و آرامش ذهنی نیست؟ 

    مگر لذت بردن از جسممون و پوشیدن هر لباسی ‌که آرزوش رو داریم نیست؟

    معلومه که هست.پس با پناه بردن به خوراکیا ،برعکس حقوق طبیعیمون رو از خودمون میگیریم.

    نمیدونیم و کنترلی بر خوردنمون نداریم،درک میکنم.اما همه مون اینجاییم که بدونیم و کنترلی بر خوردنمون داشته باشیم.

    میخوام و دوست دارم جمله ات رو به نفع هردومون عوض کنم

    “باید حقمو از دنیا با پناه بردن به لاغری با ذهن بگیرم”

    این زیباتر و آرامش دهنده تر از جمله اوله.

    جملهِ تو،پر از استرس و حرص نسبت به غذا و خوراکیه.

    اما جمله من رو دوباره بخون..حرصی میبینی؟ نه! 

    رد پای رویای آسان لاغر شدن رو میبینی..

    رد پای راهی رو میبینی که همیشگیه!

    یکبار

    و برای همیشه♡

    مشتاقم بدونم هنوزم ادامه میدی یا نه..

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیوا کمانگرپور
   1400/07/14 13:19
   مدت عضویت: 1491 روز
   امتیاز کاربر: 994 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 127 کلمه

   من امروز این فایل رو دیدم واقعا عالی بود البته من ثبت نام هم کردم و از دوره لاغری با ذهن هم استفاده میکنم ولی از شما ممنونم که این شانس رو به همه حتی افرادی که ثبت نام نکردن هم دادین و و این روش ارزشمند رو به همه آموزش میدین من روز اولی که بااین سایت آشنا شدم در یوتیوب در حالیکه واقعا ناامید بودم و دیگه همه راهی رو رفته بودم بطور خیلی اتفاق دیدم و تمام برنامه هارو نگاه کردم انگار که شما خود من بودین تمام حرف های دل من رو میزدین اصلا مات و مبهوت بودم و خیلی زود در دوره شرکت کردم واقعا ممنون از  شما و خدارو هزار مرتبه شاکرم که من رو با این مسیر اشنا کرد  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار majidyfard.m.77.5.11@gmail.com
   1400/07/13 23:08
   مدت عضویت: 721 روز
   امتیاز کاربر: 115 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 83 کلمه

   سلام خدمت استاد و اعضای محترم سایت

   من توسط یکی از اقوام نزدیکم آشنا شدم با این سایت و از چاقی و خستگی همیشگی و تنگ بودن لباس ها در اتاق پرو و همین طور عرق کردن زیاد بعدازکمی فعالیت واقعن خسته شدم البته سابقه دو یا سه رژیم غذایی رو هم داشتم حتی یکبار ۲۰ کیلو وزن کم کردم ولی دریک مدت کوتاه همه برگشت وروش های بعدی هم بی ثمربود اما فکرمیکنم بااین روش بتونم برای همیشه تغییر کنم و لاغر بمونم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/07/08 17:56
   مدت عضویت: 1465 روز
   امتیاز کاربر: 4926 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 167 کلمه

   سلام استاد در مورد مدرک تحصیلی گفتید 

   استاد من تو یک دوره لاغری بودم و یادم استادی بود که بهش گفتم استاد مدرکتون چی؟و اون فرد که ۳۰ تا ۴۰ کیلو لاغر کرده بود گفت دکترای تغییر دارم و من هم باور کردم که همچین رشته ای وجود داره ولی استاد الان که فرمودین بعضی ها گفتن مدرک شما چی ؟با خودم گفتم چرا من هیچ وقت این سوال به ذهنم نرسید و این نشون میده که چه قدر تغییر کردم و دیگه تحصیلات و مدرک برام ملاک نیست بلکه نتیجه برام مهم

   دیگه وزنم برام مهم نیست احساسم برام مهم استاد من ۷۳ کیلو بودم ولی رضایتی نداشتم 

   اما الان خودم دوست دارم حتی قبل دوره میخواستم بینی ام عمل کنم ولی الان عاشق بینی ام هستم و بیشتر مورد تعریف و تمجید دبگران قرار میگیرم و میدونم دلیلش احساس درونی خودم هست ما باید اول به تناسب ذهنی برسیم و بعد به تناسب جسمی خواهیم رسید

   ممنون که فایل های رهایی از افکار منفی رو به دوره اضافه کردید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار tahere.norani
   1400/07/08 11:58
   مدت عضویت: 1071 روز
   امتیاز کاربر: 555 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,692 کلمه

   به نام خدا
   سلام به استاد عزیزم و همه ی دوستان
   من هم وقتی وارد سایت تناسب فکری شدم به خودم و قدرت خودم در لاغری اصلا اصلاً اطمینان نداشتم، و من نمیتونستم اون کلافگی که بین ذهن خوداگاهم و ناخوداگاهم سر خوردن پیش میاد رو حل و فصل کنم، با اطلاعات تغذیه ای فراوانم چه از کانال یوتیوپ و دنبال کردن ورزشکاران بدنساز و فوق العاده خارجی(اخه من تا حدودی به زبان انگلیسی مسلط هستم) و چه در اینستاگرام و دنبال کردن مربی های ایرانی و اشنا شدن با مفهوم کالری ورودی و خروجی و محاسبه مقدار پروتین و کرب و چربی متوجه شدم که من چطور باید بخورم و چقدر، ولی همیشه نمیتونستم نکاتی که انها میگن رو رعایت کنم، همیشه با خودم میگفتم مگه ما رباتیم که باید طبق مثلا این اطلاعات بخوریم و همیشه میگفتم بابا بدن ما خودش بهتر از همه میدونه الان با این حجم از ورزش و عضله چی نیاز داره و چی باید بهش داده بشه اخه بدن ما رو خدا هوشمند افریده اگه نیاز به پروتین داشته باشه خودش تو دل ما هوس غذاهای گوشتی ایجاد میکنه اگه کربوهیدرات بخواد تو دل ما هوس برنج و جو دوسر و نان و ….ایجاد میکنه، و اینهمه وقت برای توجه به مواد غذایی نیاز نیست، ولی حقیقتا مشکل من که اینا نبود من با خوردن پروتئین و کربوهیدرات و چربی به اون مقدار مشکلی نداشتم مشکل من کیک و شیرینی و نسکافه و بیسکویت و چای و شکلات و خلاصه تمام خوراکی های شیرین بود، من دلم غش میرفت برای خوردن این خوراکی ها، اصلا همش با خودم میگفتم این مربی واقعا نمیفهمه که من الان مثلا عصر باااااااید یه چیز شیرین با چای و قهوه بخورم ؟ اصلا مگه اون تو دل منه که بفهمه الان من چقدر نیاااااز به خوردن این چیزهای شیرین دارم، و مینشستم میخوردم اصلا من مثل یه موجود کاملا بی اختیار مینشستم مثلا حدود یه کیک دوقلو سوپر مارکتی رو با نسکافه یا چای یا قهوه میخوردم یا نصف یه بسته بیسکویت ساقه طلایی کرمدار رو میخوردم (حالا بماند که بعدش عذاب وجدان میگرفتم و میگفتم حالا که خراب کردم بزار فلان چیزو و فلان چیزم بخورم که این خوردن بیشتر از روی حرص و ناراحتی بود نه نیاز، یعنی دیگه اون حالت باااااید بخوری که اولش میخوردم رو نداشتم ولی از ناراحتی و از اینکه به نظر خوشمزه میاد یا بسته بندیش قشنگه یا اصلا دلم میخواد، لج بازی با ذهن سرزنشگرم میخوردم) و همیشه فکر میکردم که بقیه که میتونن لاغر بشوند مثل خواهرم که همیشه متناسبه به این دلیله که انها مثل من نیستند یعنی انها توی بدنشون چیزی وادارشون نمیکنه که حتما باید یه چیز شیرین در روز بخورند به مقداری که قشنگ ارضا بشوند اخه من همون بیسکویت رو نمیتونستم یکی دو دونه بخورم اصلا اگه یکی دو دونه میخوردم با اینکه هیچی نخورم برام هیچ فرقی نمیکرد تازه زجرش بیشتر بود چون طعمش هم در دهانم رفته بود 😋😋 خلاصه من همیشه بین ذهن خوداگاه یا همون اطلاعاتم و ذهن ناخوداگاهم درگیری و کشمکش داشتم، ذهن خوداگاه و اطلاعاتم میگفت نباید بخوری ذهن ناخوداگاهم اصلا نمیپرسید هجوم میبرد به سمت خوردن خوراکی های شیرین. و بعد از خوردن و ارضا شدن از طعم شیرینی حالا نوبت سرزنش ها بود که وارد عمل شود🙍‍♀️🙍‍♀️ و خلاصه که من هیچوقت به این منوال لاغر نشدم و این مشکل باهام بود تا هدایت شدم به سایت تناسب فکری، البته که اویل جسته و گریخته فایل ها رو گوش میدادم در مورد باورها اینکه چاقی ارثیه و من روی فلان فرد چاق خانواده ام رفتم و …. من این باورها رو نداشتم من میگفتم من به خاطره پرخوری و اینکه از خوردن برای استراحت و ارامش و لذت استفاده میکنم چاق هستم یعنی من از خوراکی های شیرین و خوشمزه برای رفع بی حوصلگی برای استراحت کردن برای خستگی درکردن برای ارامش داشتن برای تمرکز کردن استفاده میکنم و به همین دلیل چاق هستم و البته الانم همین رو میگم من به خاطره استفاده از مواد غذایی شیرین برای رفع دیگر نیازها و نه نیاز خوردن استفاده میکنم( خداروشکر که متوجه اشتباهم شدم چون دارم روش کار میکنم). خلاصه که من وارد سایت شدم با مشکل مصرف بالای شیرینیجات، حالا با خودم میگفتم خوب لاغری با ذهن که درسته اصلا قلبم گواه میداد و از قبل هم با مفاهیم قانون جذب اشنا بودم و همچنین متوجه بودم که یک نیرویی فراتر از اراده ی من در تصمیماتم برای لاغری دخالت میکنه و به من دستور خوردن میده حالا شروع کردم فایلها رو گوش دادم و چون منظم گوش نمیدادم و فایل ها رو به ترتیب گوش نمیدادم درست درک نمیکردم . اولا منم فکر میکردم این فایلها باید من رو لاغر کنه این فایلها باید یه کاری کنه، من اگه خودم میتونستم که تا حالا لاغر شده بودم، من اگه خودم میتونستم چیزهای شیرین نخورم که تا حالا انجام داده بودم و اینقدر رژیم هام شکست نمیخورد چون من در مقدار غذا مشکلی ندارم به اندازه میخوردم ولی امان از کیک و بیسکویت😋😋 پس من که اصلا به خودم هیچ اطمینانی نداشتم یعنی روی خودم که حسابی باز نکرده بودم چون من نمیتونستم شیرینی نخورم، اصلا این رو ازم نخواه🤣🤣 و حالا اومده بودم تو سایت تا با گوش دادن فایلها به صورت خود به خود من ببینم که اااااه من دیگه اشتها ندارم اصلا از شیرینی بدم اومده و خود به خود لاغر بشم اصلا شاید انها رو هم مثل قبل بخورم ولی چون تناسب فکری ذهنی با کار کردن روی باورهام با رفتار قبل نتایجم متفاوت شود من همون ادم قبلی باشم با رفتار قبلی ولی با نتایج متفاوت🙄🙄🙄
   حالا با این دیدگاه وارد سایت شدم چی میشنیدم ؟که مواد غذایی باعث چاقی نمیشود، ترس از خوردن باعث چاقی میشود. با خودم چی فکر میکردم؟ فکر میکردم خوب پس من چون از کیک میترسیدم چاقم میکرد پس حالا میامدم کیکم رو با خیال راحت از قبل هم بیشتر میخوردم( قبلش چون میترسیدم یکم رعایت میکردم بعدش هم برای کم کردن کالری مصرفی کلی روی تردمیل میرفتم تا بیشترش رو بسوزونم) حالا چی رو نمیشنیدم؟ بله این رو نمیشنیدم که این رفتار ما در رابطه با مواد غذایی که باعث چاق شدن ما میشود🤔
   نتیجه چی میشد؟ چاقی بیشتر، اندام نامتناسب تر. بعد با خودم میگفتم ای بابا من که الان بدون ترس میخورم با لذت میخورم ، به اندازه ای که باعث ارضا شدن حالت شیرینیم بشه میخورم پس چرا چاق شدم!!!!! حالا نگو من اونموقع داشتم فرمانهای غلط چاقیم رو با فقط باخیال راحت اجرا میکردم نه اینکه رفعشون میکردم یا اینکه در حال یادگیری فرمول های لاغری باشم نه من داشتم چیزی که واقعا بودم رو بدون احساس ترس به نمایش میزاشتم. البته الان فکر میکنم این روند برای من نیاز بود تا اول چیزی که واقعا هستم تمام فرمول های چاقیم رو ببینم و به نمایش بزارم چون همیشه مقداریش رو با ورزش و تردمیل و نخوردن پنهان میکردم و خودم هم نمیدونستم تا چه حد فرمول های چاقی دارم و الان قشنگ قادر شدم خود واقعیم رو ببینم. داشتم میگفتم که من میشنیدم که نباید ترس از خوردن داشته باشید نباید به چاقیتون توجه کنید کسانی بودند که هیچ چیزم نمیخوردند ولی چاقند پس چاقی به خاطره باوره به خاطره انتظار چاقی از خودتونه به خاطره توجه به چاقیتونه به خاطره اینکه فکر میکنید ارثیه و این جور چیزها. میخوام بگم استاد خیلی از ما دچار کج فهمی میشیم فکر میکنیم ما که هیچکار نباید بکنیم همینکه بفهمیم و اگاه بشیم که مثلا چاقی ارثی نیست خود به خود لاغر میشیم و درست متوجه چیزی که شما دارید سعی میکنید به ما بگید نمیشیم. متوجه نمیشیم وقتی شما میگید چاقی ارثی نیست به این دلیله که باباااااا تو به خاطره ارث چاق نشدی ارث بهونست تو به خاطره یک سری رفتار اشتباه چاق شدی که توی ذهن ناخوداگاهته، متوجه نمیشیم وقتی میگید مواد غذایی چاق نمیکنه به این معنی نیست که هرچی بخوری چاق نمیشی چون از خوردن نمیترسی بلکه منظور شما اینکه تا وقتی که به اندازه نیاز بدنت بخوری هیچ مواد غذایی قدرت چاق کردن شما رو نداره چون بدن انقدر هوشمند هست که فرق مواد پرکاری و کم کالری رو که مصرف میکنید تشخیص بده و با توجه به موادی که واردش میشه دستور ادامه ی مصرف و متوقف شدن رو صادر کنه، پس تو بیا تمرکزت رو از فرع که چی بخورم چی نخورم بردار بزار روی اصل که شنیدن و متوجه شدن پیغام سیری است، متوجه نمیشیم وقتی میگید در روز سعی کنید احساستون رو خوب نگه دارید ورودی های خوب به خودتون بدید به چاقیتون توجه نکنید به خاطره اینکه که تمرکزتون از روی خودتون برداشته نشه بره به سمت فرع و حاشیه و بتونید با قدرت و تمرکز بیشتر روی خودتون و جوانه ی لاغریتون کار کنید، بابااااا من اگه هر روز برم خودم رو تو اینه چک کنم به جاهایی از بدنم که نامتناسبه و دوسش ندارم توجه کنم دیگه تمرکز از اصل که شناسایی فرمول های چاقی و جایگزینیش با فرمول های لاغری برداشته میشه میره روی فرع که عجله برای تغییر جسم و رو کم کنی بقیه و غیره است‌. پسر من امسال کلاس اول هست و داره با گرفتن مداد در دستش و نوشتن با مداد اشنا میشه من در حال یاد دادن بهش و کارکردن باهاش سعی میکنم یه محیط شاد و ارام بوجود بیارم مثلا تلویزیون رو خاموش میکنم ازش میخوام پشت میز بشینه قبلش به صورتش اب بزنه تا شاداب باشه و تمرکزش بواسطه ی تلویزیون یا شلوغی بهم نخوره و از طرفی هم سعی میکنم که خودم بیشتر صبور باشم اگه خطایی کرد توی نوشتن خدایی نکرده کم طاقت نشوم و سرش داد نکشم بلکه غلطش رو با خونسردی و خوشحالی پاک کنم و ازش بخوام دوباره مثلا اون خط صاف رو از بالا به سمت خط زمینه بکشه، و البته با هر خط درستی که میکشه تشویقش کنم تا شوق یادگیری درش زیاد بشه و احساس کنه که کار راحتی و حتما از پسش برمیاد و به اسانی خواندن و نوشتن رو یاد بگیره، ما خودمون اینجوری خواندن و نوشتن رو یاد گرفتین تمرین کردیم تمرین، حالا هم برای یادگیری لاغری باید تمرین کنیم برای تمرین هم به حال خوب، تمرکز، تشویق و پاک کردن خطاهامون و جایگزینیشون با فرمول های درست احتیاج داریم به جای اینکه دور خطاهامون خط بکشیم انها رو پاک کنیم و با هر رفتار درستی خودمون رو تشویق کنیم پروسه ی یادگیری از زمان تولد تا مرگ همینجوریه، نیاز به تکرار تمرین تمرکز تشویق و ببخشش و صبر داره همون کاری که با بچه هامون موقع راه رفتن، حرف زدن و یادگیری خواندن و نوشتن میکنیم با خودمون هم باید موقع یادگیری لاغری بکنیم، برای همین استاد میگن حال خوب مهمه، دوری از ورودی بد مهمه چون تمرکزتون و توجهتون رو از اصل برمیداره مثل تلویزیون که خاموشش میکنید وقتی میخواین با بچتون درس کار کنید باید برای خودتون هم موقع یادگیری ورودی های متفی رو خاموش کنید، حالا چی میخوایم یاد بگیریم لاغری، کی میخواد یاد بگیره؟ ما از کی؟ از استاد. کی باید روی خودش کار کنه؟ ما. ما کی میتونیم روی خودمون کار کنیم؟ وقتی باور داشته باشیم میتونیم به خواستمون که لاغری برسیم، میتونیم به خودمون لاغری رو یاد بدیم میتونیم درست رفتار کنیم.
   من یاد گرفتم که من یک سری رفتارها و عادات اشتباه دارم که باعث چاقی من شده و این عادات و رفتار اشتباه من در ذهن ناخوداگاه من حک شده و من چه بخوام و چه نخوام طبق اون فرمول ها و عادات و رفتار اشتباه عمل میکنم، حالا نتایجی که من از اون رفتارها و عاداتی که توی ذهن ناخوداگاهم حک شده نتایجی نیست که من دوست دارم در زندگیم تجربه کنم من نتیجه ی چاق بودن جسمم رو دوست ندارم و میخواهم تغییرش بدهم، چطوری باید اینکارو بکنم؟ باید یک سری فرمولها و رفتارها و عادات جدید رو به ذهن ناخوداگاهم اموزش بدم من باید اموزش بدهم چگونه؟ من یاد گرفتم که ذهن ناخوداگاهم حرف زور حالیش نمیشه اون عاشق خوشی لحظه ایه چون خوردن یه تیکه کیک یا بیسکویت رو که الان میتونه داشته باشه و لذتش رو ببره به لاغری که معلوم نیست کی قراره اتفاق بیوفته یا اصلا میوفته یا نه رو ترجیح میده و در مبارزه با اون قطعا من شکست میخورم بالاخره، پس در ابتدا من اصلا کاری به کار اون ندارم و میام تنها روی یادگیری لاغری کار میکنم یعنی میام اول به ذهنم یاد میدم که مثلا تو داری به خاطره رفع خستگی یا به خاطره لذت یا رفع بی حوصلگی و … میخوری نه نیاز بدنت یعنی اول متوجهش میکنم کاری که داره انجام میده اشتباه در بعضی موارد ذهن ناخوداگاه بلافاصله تا متوجه میشه ان کار اشتباهه قبول میکنه و تکرارش نمیکنه مثلا وقتی بهش میگم ببین ورزش برای لاغری اشتباهه ورزش نمیتونه تو رو لاغر کنه یا از همه مهمتر لاغر نگه داره به این دلیل و این دلیل مثلا فلانی رو ببین چقدر لاغره اصلا ورزش نمیکنه یا خود تو اینقدرم ورزش کردی همیشه هم چاق بودی پس ورزش و پیاده روی تو رو لاغر نمیکنه ذهن ناخوداگاه من با این منطق و دلیل بلافاصله بعد از اگاه شدن قبول میکنه و به همین اسانی یه فرمول اشتباه چاقی با یک فرمول درست لاغری جایگزین میشه و این اگاهی رو ذهن ناخوداگاهم میپذیره و هماهنگ میشه با خواسته ی من در مورد خیلی از باورهای دیگه مثل ارثی بودن چاقی، تیروئید و چاقی و خواب و چاقی هم ذهن با دلایل کاملا منطقی میپذیره و قانع میشه و این فرمول های چاقی به راحتی با اگاهی های درست با فرمول های لاغری جایگزین میشه، ولی حالا مثلا برای من در مورد رفتار و عادات نادرست شیرینی خوردن موضوع برای ذهن ناخوداگاه به همین راحتی نیست و نیاز به کمی تلاش بیشتر دارد البته معما چو حل شود اسان شود، اول زمان نیاز بود که من اگاه به رفتار نادرستم بشوم من بدونم که رفتار غذایی من درست نیست و باید روش کار شود من بیش از نیاز بدنم میخورم من از شیرینیجات برای رفع خستگی، بی حوصلگی و تمرکز و غیره استفاده میکنم یعنی من اول بیام بپذیرم که مشکل دارم و باید حلش کنم و بعد این اطمینان رو داشته باشم که میتونم حلش کنم بالاخره حلش میکنم هرچقدر هم که زمان نیاز داشته باشه میزارم و حلش میکنم ، من فکر میکنم مرحله ی پذیرش و قبول مشکل خیلی مهمه وقتی من تشخیص میدم بابااااا اصلا من تو این مورد مشکل دارم( من قبلن اصلا قبول نمیکردم مشکل دارم چون از حلش میترسیدم فکر میکردم نمیتونم حلش کنم فکر میکردم اینجوریم دیگه این رو اصلا نمیشه کاریش کرد اصلا نباید به این دست بزنید، این خوشی زندگیمه🤣🤣)، خوب پس من قبول کردم که من از مواد شیرین برای رفع نیازهای دیگرم به علاوه ی نیاز خوردنم استفاده میکنم و دیگه نباید اینکار رو بکنم این رو ذهن ناخوداگاهم هم با اگاهی و دلایل منطقی قبول کرد ولی خوب خوردن مواد شیرین برای ذهن ناخوداگاه من یعنی لذت، یعنی ارامش یعنی طعم خوب یعنی شادی یعنی داشتن کاری برای انجام دادن و لذت بردن یعنی تو حال خودت بودن یعنی داشتن تفریح، حالا بهش بگم اینا رو بده و تسلیم کن تا لاغر بشی تا خوش اندام بشی تا هرچی دلت بخواد بپوشی تا اعتماد به نفس داشته باشی تا از دیدن خودت تو ایینه لذت ببری تا عضلاتت رو ببینی، تا جوانتر و زیباتر باشی براش راحتتر میشه ولی بازم براش سخته چون انها لذت فوری و در دسترس در حال حاضر هست پس من میام با صبر با دلخوشی با احساس خوب با بخشش با امید یواش یواش باهاش کار میکنم مثل همون پسرم که الان دارم باهاش نوشتن رو کار میکنم همون فضا رو هم برای خودم بوجود میارم در پایان سال پسرم خواندن و نوشتن رو یاد میگیره براحتی به امید خدا و من هم لاغری با ذهن رو یاد میگیرم و از نتیجه اش لذت میبرم، همین که ذهن ناخوداگاهم پذیرفت که مشکل رفتاری داره نصف راه رو رفته و حالا خودش هم باهام همکاری میکنه تا بواسطه ی اگاهی های درست لاغری رو هم یاد بگیره و انجام بده و نتیجه اش احساس خوب و زیبای تناسب است به امید خدا، ممنونم استاد نازنینم برای این فایل عالی خیلی بهش نیاز داشتم و البته فایل پرخوری عصبی و عادت شیرینی خوردن، ممنون از زحماتتون که رایگان و سخاوتمندانه در اختیار ما گذاشتید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 30 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Armita Sediqi
    1400/07/24 20:23
    مدت عضویت: 741 روز
    امتیاز کاربر: 1313 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 186 کلمه

    سلااام عزیزم.

    دو جمله و نکته‌ات خیلی خیلی قشنگ بود و به صورت عملی انجامش دادم.

    یک: گفتی با ناخودآگاهت صحبت کن و بهش بفهمون که رفتارت اشتباهه بعد مطمئن باش که میتونی حلش کنی 

    واقعا من آروم آروم باهاش صحبت کردم خیلی آروم شدم.منم مثل شما نمیخواستم بپذیرم رفتارم اشتباهه.همش میگفتم این وعده رو اشتباه کردی ولش کن وعده بعدی جبران کن 

    ولی وعده بعدی در کار نبود و همه وعده هام به همین شکل شده بود.

    لاغری با ذهن انجام میدادم اما به قول شما دچار کج فهمی شدم.پرخوری رو با تمریناتم اشتباه میگرفتم 

    و حالا که با ناخوداگاهم حرف زدم اروم شد

    بهش گفتم:

    عزیزم؟ جدا از نیاز بدنت خوردن،اشتباهه

    اینکه خوردن رو برای خودت یک لذت بدونی،اشتباهه

    وقتی هنوز احساس گرسنگیت به واکنش در بدنت تبدیل نشده فکر کنی گرسنه‌ای، اشتباهه

    و…

    این کامنت شما حکمِ کشفِ یک تمرین عالی بود

    من اسمش رو میزارم(حرف زدن با ناخوداگاه )

    کاری که وقتی ذهن ناآروم میشه باید انجام بدیم.متقاعدش کنیم که دستوری که میده اشتباهه 

    و این لذت بخش ترین کار دنیاست که نوشته ای رو بخونم که خط به خطش با ارزشه

    ممنونم.دست هات رو میبوسم که وقت گذاشتی و این کامنت اگاهی دهنده رو نوشتی دوست خوبم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohammadmahdiebrahimi@gmail.com
   1400/07/02 19:33
   مدت عضویت: 735 روز
   امتیاز کاربر: 193 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 79 کلمه

   به نام خدای مهربان . سلام خدمت استاد بزرگوار و تما دوستان لاغری با ذهن . من فقط یک چیز را در اینجا میگوم گه فقط و  فقط و فقط خواست خدا بوده که با این سایت اشنا شوم و از فایل آموزشی استاد عطار روشن لذت ببرم و با کمک خداوند و انگیزه ای که استاد با سخنان زیبای خود در من به وجود می آورد این مسیر را ادامه داده و منتظر نتایج عالی در آینده هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آزیتا
   1400/07/02 10:19
   مدت عضویت: 1475 روز
   امتیاز کاربر: 5123 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 579 کلمه

   سلام به دوستان هم مسیر

   دو سال پیش مهرماه بود که من مسیرم را انتخاب کردم و دوره لاغری ذهنی رو تهیه کردم و از اون موقع تا الان خدا رو شکر در مسیرم و به صورت مستمر ادامه میدم. نتایج بسیار خوبی گرفتم دوره آموزشی را دو بار گذروندم. یک بارهمراه استاد هم تونستم مرور کنم و بسیار نکته های خوبی از نوشته های استاد یاد گرفتم.

   متن هر قسمت را به خوبی می خونم و همیشه دیدگاه دوستان را مطالعه می کنم چون در هر دیدگاه نکته هایی برای استفاده هست که می تونه واقعا به ما کمک کنه برای بهتر آموختن و یاد گرفتن.

   چون دوست داشتم همچنان در مسیر بمونم قصد داشتم دوباره دوره را مرور کنم که این قسمت را دیدم و با خودم گفتم چه بهتر که این دفعه این صدگام را طی کنم و اینطوری خودم را موظف می دونم که هر روز به این قسمت سر بزنم و نظرم را بنویسم.

   دوست دارم به گفته های این فایل ها عمل کنم نه این که فقط گوش بدم و رد بشم. شاید خیلیا میگن این مسیر رایگانه و ادامه ندن اما به قول خود استاد این دوره اصلا رایگان نیست وقتی زمانی را به گوش دادن این فایل ها میدی همون هزینه است زمان برای ما قیمت بالایی داره وقتی زمان خودمون را میذاریم پس بهتره قدرش رو بدونیم و به خوبی ازش استفاده کنیم.

   من در طی این سال ها روش های مختلفی را برای لاغری گذروندم. از رژیم های متنوع اینترنتی، رژیم های دکتر تغذیه،ورزش، پیاده روی،استفاده از وسایل ورزشی تردمیل، دستگاه دراز ونشست،قرص چربی سوز، دمنوش و چای لاغری و خلاصه هر روشی که بود امتحانش می کردم شاید نتیجه ای بگیرم.

    نتایج هم گاهی خوب بود و چند بار حتی به وزن ایده آلم رسیدم اما فقط چند مدت در اون حالت بودم و باز وقتی به زندگی عادی بر می گشتم تموم وزن هایی که از دست می دادم سریع برمی گشت و هر بار از بار قبل نا امیدتر می شدم که خوب حتما قسمت من همینه که چاق بمونم.

    با این که تا سن ۲۶ سالگی کاملا متناسب بودم ولی بعد از ازدواج و دوران بارداری چاقی من شروع شد و ادامه داشت و از اون به بعد چاقی خودم را به همه چی ربط می دادم. به چاقی بعد از ازدواج، به چاقی به خاطر بارداری، به بالا رفتن سن، به کم کاری تیروئید، به کم تحرکی و شانس و اقبال و….

   اوایل که دوره را تهیه کردم خیلی عجله داشتم، یه جورایی دلم می خواست زودتر نتیجه بگیرم نمی دونم شاید پس ذهنم هدفم از نتیجه خودم نبودم شاید می خواستم خودمو به دیگران نشون بدم برای همین هرچه می گذشت احساس می کردم کمتر دارم به هدفم نزدیک میشم از یه جایی به بعد وبا گوش دادن فایل ها نتیجه رو رها کردم و فقط از مسیرم لذت بردم دیگه خودمو وزن نمی کردم و روی ترازو نمی رفتم کم کم از روی لباسام متوجه شدم که دارم وزن کم می کنم و ادامه دادم و سعی کردم همیشه تو مسیر بمونم در این مدت گاهی از مسیر هم خارج می شدم ولی باز هم برمی گشتم و ادامه می دادم.

   من به این مسیر اطمینان قلبی و باور دارم ،مطمئن هستم که نتایج دلخواهمو به خوبی به دست میارم. در این مسیر عجله ای ندارم و گام به گام پیش میرم تا نتایجم برای همیشه ثابت بمونه و دیگه ترس از چاق شدن دوباره نداشته باشم.من واقعا توسط خدا به این مسیر هدایت شدم و به خوبی میخوام استفاده کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Armita Sediqi
    1400/07/24 20:29
    مدت عضویت: 741 روز
    امتیاز کاربر: 1313 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 52 کلمه

    سلام عزیزم.

    من همیشه فکر میکردم اگر دوره بخرم اصلا سمت رایگان ها نمیام

    اما وقتی دیدم شما هم دارین دوره رو انجام میدین خیلی امیدوار شدم‌

    عاشقِ استمرارتون شدم که در این مورد داشتین.خیلی بهم امید او انرژی داد که اگر ایشون تونستن صبر و استمرار به خرج بدن پس منم میتونم …

    بازم تشکررر

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohammadmehdiebrahimi@gmail.com
   1400/06/29 20:41
   مدت عضویت: 736 روز
   امتیاز کاربر: 106 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 371 کلمه

   بسم اله الرحمن الرحیم . به نام خدایی که فقط وفقط وفقط او بود که من را با این سایت اشنا کرد .از استاد عطار روشن بسیاربسبارممنون و سپاسگزارم که با سخنان زیبا و دلنشنین خود روح و روان یک نفر مثل من را آرانم و شاد می کند که این را نعمت گرانبهایی از طرف خداوند مهربان می بینم. استاد عزیز و بزرگوار من مدت کمتر از یک ماه است با این سایت آشنا شدم اصلا نمیدانم چطور و چی شد فقط با نا امیدی بسیار در گوگل دنبال روش جدیدی هم برای لاغری و هم برای آرامش روح و روانم بودم و بیشتر هدفم آرامش روح وروان و نجات زندگی ام بود چون تمام راه ها را برای لاغری رفته بودم به آخر خط رسیده بودم  و البته شاید لاغری بهانه ای بود من به جایی رسیده بودم که از هیچ چیز در زندگی ام لذت نمی بردم نه از فرزندانم نه همسرم نه شغلم و نه فامیل و…….واقعا  اخر خط بودم . مدت کمتر از یک ماه است که با این سایت اشنا شدم  دوباره تا حدودی آرامش و احساس خوب  در درونم ایجاد شده است . فکر میکردم فقط شامل  آن یازده جلسه رایگان گه در گوگل سرچ می کردم هستند بسیار ناراحت بودم که دیگه جلسات تمام شدند و هر روز تکرار آنها را گوش میدادم چون به لحاظ مالی  نمیتوانم هیچ کدام از دوره ها را نهیه کنم. همین امروز با خواندن نظرات دوستان  متوجه شدم دوره ۱۰۰ گام رایگان را دارند اسنفاده می کنند  بسیار خوشحال شدم و توضیحات شما را با اشتیاق گوش دادم . باز هم متوجه نکته ای دیگر شدم  که امشب شب تولد من است یعنی مورخ سی ام شهریور ماه ۱۴۰۰ و خداوند مهربان این ۱۰۰ گام را برای نجات زندگی ام بهم هدیه داد.با توکل بر خدا امشب به قول شما استاد بزرگوار تولدی دیگر راآغاز میکنم و دوره رایگان ۱۰۰ گام را شروع کرده انشا اله همان خدایی که من را به این راه هدایت کرد همان هم توفیق خرید می‌کنم ها را به من می دهد . در پناه حق و خداوند یار و نگهدار خود و خانواده محترمان باشد .التماس دعای فراوان از شما دارم نا قدم به قدم با شما  پیش بروم .  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آرمیتاِ متعهد
   1400/06/28 23:31
   مدت عضویت: 741 روز
   امتیاز کاربر: 1313 سطح ۳: کاربر پیشرفته