0

چطور لاغر میشم؟! مانع لاغری است

اندازه متن

یکی از مهمترین افکاری که در ذهن افراد چاق مرور می شود چطور لاغر میشم؟ است. فکر کردن به چطور لاغر شدن شاید به ظاهر مفید و راهگشا برای لاغر شدن باشد اما در حقیقت مانعی برای آن است.

فکر کردن به چطور لاغر میشم؟ باعث تقویت افکاری در ذهن فرد می شود که لاغر نشدن را برای او منطقی تر می کند.

انتخاب روش لاغری

همه افراد چاق دوست دارند لاغر شوند و به همین دلیل سال هاست از طریق روش های مختلف برای لاغر شدن اقدام می کنند. نکته جالب توجه اینکه هیچ فردی نحوه چاق شدن خود را انتخاب نکرده اند اما برای لاغر شدن باید انتخاب کند از چه طریقی قصد لاغر شدن دارند.

ترس از لاغری

زمانی که شما تصمیم می گیرید از طریق رژیم گرفتن لاغر شوید در واقع روش لاغر شدن خود را انتخاب می کنید و این انتخاب بر اساس افکار و نگرش هایی در ذهن شما صورت گرفته است که به شما تاکید می کند اگر می خواهید لاغر شوید باید حتما رژیم بگیرید.

اگر تصمیم می گیرد از طریق ورزش کردن لاغر شوید این تصمیم بر اساس افکار و نگرشی در ذهن شما اتخاذ شده است که برای شما منطقی کرده است اگر می خواهید لاغر شوید باید ورزش کنید.

هر منطقی درباره چگونه لاغر شدن در ذهن ایجاد شود تصمیم شما بر اساس منطق شکل گرفته برای لاغر شدن تغییر خواهد کرد.

دریافت آگاهی درباره چگونه لاغر شدن، شنیدن شرح حال دیگران درباره چگونه لاغر شدن شان و حتی صحبت کردن درباره لاغر نشدن خود با دیگران و هرگونه اطلاعاتی که درباره چگونه لاغر شدن یا چرا لاغر نشدن در ذهن شما مرور شود منجر به شکل گیری منطق جدید درباره چگونه لاغر شدن می شود.

از آنجا که در ذهن فردی که اضافه وزن دارد همیشه این فکر که چطور لاغر میشم؟ مرور می شود راهکارهایی که برای لاغر شدن پیدا می کنید بر اساس منطق هایی است که در ذهن شما درباره لاغر شدن ایجاد شده است.

زمانی که شما تصمیم می گیرید از چه روشی برای لاغر شدن اقدام کنید به این معنی است که عقیده دارید خودتان به شکل عادی و طی زندگی روزمره نمی توانید لاغر شوید.

زمانی که من تصمیم می گرفتم برای لاغر شدن باید هر طور که شده فلان برنامه رژیمی را اجرا کنم به این دلیل بود که یقین داشتم امکان ندارد بدون رژیم گرفتن لاغر شوم. و زمانی که برای لاغر شدن مصافت های طولانی را پیاده روی می کردم یا در پارک اطراف شهر می دویدم عقیده و نگرش من این بود که امکان ندارد بدون ورزش کردن و عرق کردن زیاد لاغر شوم.

تصمیم ما برای لاغر شدن و اقدامی که انجام می دهیم نمایانگر نگرش و عقیده ما برای لاغر شدن است. آنچه مسلم است نتیجه نهایی بر اساس نگرش و عقیده ما رقم می خورد نه تلاش فیزیکی و تصمیم قاطع برای اجرای برنامه رژیمی.

چطور لاغر میشم

چطور لاغر میشم؟ مانع لاغری است

فکر کردن به اینکه چطور لاغر میشم؟ شما را در معرض انتخاب روش ها و اقداماتی برای لاغری می کند که بر خلاف عقیده و نظر شما درباره منطق چاق بودنتان است.

فردی که عقیده دارد به دلیل پایین بودن سوخت و ساز بدن چاق است زمانی که به چطور لاغر میشم؟‌ فکر می کند روش هایی در ذهن او مرور می شود که شامل تحرک و فعالیت بالا می باشد. پاسخی که در ذهن فرد ایجاد می شود به منظور مقابه کردن با منطق چاقی ذهن فرد می باشد.

فردی که عقیده دارد به دلیل پرخوری کردن چاق است با فکر کردن به چطور لاغر میشم؟‌ راهکارهایی در ذهن او مرور می شود که شامل رژیم و محدودیت های غذایی می باشد چون نقطه مقابل پرخوری کردن، رژیم گرفتن می باشد.

فکر کردن به چطور لاغر میشم؟ سبب می شود که به راهکارهایی برای لاغر شدن هدایت شوید که نقطه مقابل یا در تضاد با نگرش شما درباره منطق چاق بودنتان است و از آنجا که هرچه بیشتر بر اجرای راهکارهای ذهن خود برای لاغر شدن پافشاری کنید منطق چاقی ذهن خود را تقویت می کنید بنابراین لاغر شدن را برای خود سخت تر و دست نیافتنی تر می کنید.

در تقابل بین منطق چاق بودن و پیدا کردن راهکارهایی برای لاغر شدن همیشه منطق چاق بودن قوی تر است و پیروز خواهد شد.

بنابراین برای لاغر شدن نباید اقدامی انجام دهید که منطق چاق بودن را تقویت کند.

درک این موضوع و عمل کردن به آن تاثیر شگفت انگیزی در کسب نتیجه عالی در مسیر لاغری با ذهن خواهد داشت.

برخی از افکاری که مرور کردن آنها در ذهن باعث تقویت منطق چاق شدن می شود به شرح زیر است:

 • هر نوع فکر یا نگرشی که منتهی به عجله کردن کردن برای لاغر شدن شود.
 • فکر کردن به اینکه چطور به لاغر شدنم سرعت بیشتری بدهم.
 • فکر کردن به اینکه کاش حداقل یه کم لاغر بشم که جواب فلانی رو بدم.
 • مرور کردن افکار درباره اینکه پس چرا لاغر نمیشم.
 • فکر کردن به اینکه چرا فلانی لاغر شده ولی من نمیشم.
 • فکر کردن به اینکه چطور قراره این همه چربی آب بشه و من لاغر بشم.
 • نگران بودن برای عواقب پس از لاغر شدن مثل شل شدن پوست و لاغر شدن صورت و ….

اینها نمونه هایی از افکاری هستند که مرور کردن آنها در ذهن منجر به شکل گیری افکار در رابطه با چطور لاغر میشم؟! خواهد شد و سپس سبب ایجاد تمایل در شما برای اقدام کردن جهت استفاده از هر روش یا راهکاری برای بهبود روند لاغر شدن می شود.

اینکه افراد تصمیم می گیرند برای لاغرتر شدن باید حتما رژیم بگیرند یا همان رژیمی که انجام می دهند را شدیدتر کنند به این دلیل است که منطق ذهن آنها چاق تر شده است بنابراین ترغیب می شوند تا اقدام و تصمیم جدی تری برای لاغر شدن باید اتخاذ کنند.

فکر کردن به چطور لاغر میشم؟‌ باعث ایجاد شک و تردید در مسیر لاغر شدن خواهد شد و شما را مجبور به اقدام کردن برای اتخاذ تصمیم دیگری برای لاغری می کند.

لاغری آسان با قدرت ذهن

راه صحیح لاغر شدن

بهترین روشی که برای لاغری می توانید انتخاب کنید روشی است که کاملا منطبق با مسیری باشد که برای چاق شدن طی کرده اید.

شما برای چاق شدن تصمیم نگرفته اید که از کدام برنامه رژیمی یا روش های مختلف برای چاق شدن استفاده کنید بلکه عقیده دارید به شکل خودبخودی چاق شده اید.

برای چاق شدن تصمیم نگرفته اید که هر روز ورزش کنید یا مسیرهای طولانی را پیاده طی کنید تا چاق شوید.

تصمیم نگرفته اید هر روز و روزی چند مرتبه دمنوش یا دارو برای چاق شدن بخورید.

بنابراین مسیری می تواند منجر به لاغری شما شود که هیچ کدام از روش هایی که تا کنون برای لاغر شدن استفاده کرده اید را شامل نشود.

به این معنی که نه برنامه غذایی داشته باشد،‌ نه برنامه روزانه ورزشی ارائه دهد و نه شما را مجبور به خوردن دارو و دمنوش برای لاغر شدن کند.

پس از ۳۵ سال چاق بودن و سالها از روش های مختلف برای لاغر شدن تلاش کردن به این نتیجه رسیدم که روش لاغری با ذهن تنها روشی است که کاملا منطبق بر مسیری است که من برای چاق شدن طی کرده ام.

در مسیر چاق شدن من هر روز افکار زیادی درباره چاق شدن را در ذهنم مرور می کردم و در روش لاغری با ذهن هر روز افکار مختلف درباره لاغر شدن را در ذهنم مرور می کنم.

در مسیر چاق شدن من هر روز ترس از غذا خوردن داشتم و هربار که می خواستم غذا بخورم افکار مختلف درباره چاق شدن در ذهنم مرور می شد اما در روش لاغری با ذهن من ترسی از خوردن مواد غذایی ندارم و افکار بسیار کمتری درباره ارتباط بین خوردن و چاق شدن در ذهن من مرور می شود.

در مسیر چاق شدن من همیشه ترس از چاق شدن داشتم،‌ ترس از رفتن به مسافرت و ترس از مواجه شدن با ایام مختلف در سال مانند نوروز و ماه رمضان را داشتم اما در مسیر لاغری با ذهن من نه تنها ترس از چاق تر شدن ندارم بلکه ذوق و شوف و امید زیادی برای لاغر شدن دارم و نه تنها ترس از رفتن به مسافرت و مواجه شدن با ایام خاص ندارم بلکه مشتاق سفر کردن و تجربه شرایط جدید و متنوع در زندگی را دارم.

در مسیر چاق شدن من همیشه به چطور لاغر میشم فکر می کردم و به دنبال راهکاری برای لاغر شدن بودم اما در مسیر لاغری با ذهن به جای فکر کردن به چطور لاغر میشم به این فکر میکنم که چطور از محتوایی آموزشی بهتر استفاده کنم.

در مسیر لاغری با ذهن به جای اینکه هر روز زمان زیادی را صرف فکر کردن به چرا لاغر نشدن ها و ترس از چاق شدن ها کنم زمان خود را صرف خواندن نوشته های آگاه کننده درباره لاغر شدن و دیدن ویدیوهای آموزشی می کنم.

در مسیر چاق شدن همیشه درباره چرا چاق بودنم و لاغر نشدن با دیگران صحبت می کردم ولی در مسیر لاغری با ذهن همیشه درباره چگونه لاغر شدن و رویاهای لاغری و احساس خوب لاغر شدن صحبت می کنم.

در مسیر چاق شدن همیشه به درد و دل دیگران درباره چاق بودن و لاغر نشدن شان گوش می دادم و کلی احساس منفی و ناامید کننده را در خودم ایجاد می کردم اما در مسیر لاغری با ذهن هیمشه نوشته های افرادی که مثل خودم رویای لاغر شدن دارند را می خوانم و احساس خوب و امیدبخش برای لاغر شدن را در وجودم پرورش می دهم.

مسیر لاغری با ذهن دقیقا مشابه مسیر چاق شدن است با این تفاوت که در جهت مخالف چاق شدن امتداد یافته است.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

از میان نوشته های دوستانی که طی روزهای اول انتشار این جلسه دیدگاه خود را در بخش نظرات منتشر می کنند بعنوان تجربه هنرجوی لاغری با ذهن به توضیحات نوشتاری این جلسه اضافه خواهد شد.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.09 از 57 رای

https://tanasobefekri.net/?p=41095
14 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار زهرا
   1403/03/24 17:35
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,100 کلمه

   سلام استاد 

   سوال چطور من لاغر میشوم را بارها در ذهن و مغز خود تکرار کردم که چطور من لاغر میشوم آن هم بدون رژیم وورزش و تحرک زیاد ، وبا این روش لاغری با ذهن و ابتدای کار فایلها را گوش می دادم ولی باز هم گوشه ای از ذهن من می گفت آیا این کارها نتیجه میده ؟ منی که تا ۴۶ سال زندگی بارها از روش‌های متعدد مقداری لاغر شدم ولی دوباره چاق شدم و با این فکر گاهی مغز خودم را دیوانه می کردم و با شک و تردید مغز را بین دو راهی و بلا تکلیفی قرار می دادم و هر موقع که می خواستم چیزی بخورم هی از خود می پرسیدم من با خوردن این غذا لاغر میشوم یا چاقتر و اصلا به احساس خوب خودم توجهی نداشتم تا اینکه در یکی از فایلها که آرزوی خود را رها کن رسیدم و با خود گفتم که آرزوی من لاغری است و من آن را رها می کنم و به جای وقت گذراندن در وب برگردی در اینترنت و یا غیبت دوستان در دورهمی من مدتی فایلها را گوش بدهم به قول استاد گفتند ۳ ماه این عمل را انجام دادم و از نتیجه آن شگفت زده شدم . من اصلا بدون فشار و سختی و فقط متعهد به گوش دادن یک گام در هرروز کم کم دیدم مقداری از لباسها ی من گشاد شده و جالبه بدون اینکه خودم را وزن کنم احساس سبکی و رها شدن از وزن سنگین خودم را داشتم و بدون توجه به حرفهای استاد و برای اینکه به خودم اثبات بشه لاغر شدم خودم را وزن کردم ذره ای از وزن من کم نشده بود بسیار ناراحت و دپرس شدم چطور ممکن بود  نشانه های لاغری را می دیدم ولی وزن من کم نشده بود در فایل بعدی خود را وزن نکنید را گوش دادم و بعد از فهمیدم اولین مانع لاغری من شک و تردید به خودم و احساسم است و دومین مانع شک و تردید به روش لاغری با ذهن است که این دو با همدیگر باعث لیز خوردن می شود بنابراین با تعهد و قسم به خودم که تا ۳ ماه خودم را وزن نکنم و فقط ادامه بدهم . من که چاق هستم چیزی را از دست نمی دهم بنابراین ادامه دادم و با تعهد هرروز یک فایل را گوش می دادم و نکات مهم را نت برداری می کردم و چقدر احساس من خوب و عالی بود دیگه از خودم و ظاهرم بدم نمی آمد دیگر احساس یاس و ناامیدی نداشتم . دیگه با فشار شکم دست از خوردن نمی کشیدم در حالی که من هنوز پیغام سیری را دریافت نمی کردم و بعد از ۳ ماه من برای رفتن به مطب دکتر مجبور به وزن شدن شدم قبل از وزن شدن استرس داشتم که وزن من یا کم نشده و یا زیاد شده ولی گوشه ای از ذهنم هم می گفت نترس تولاغرتر شدی ، به هر حال من وزن شدم ووقتی منشی دکتر گفت شما ۵ کیلو لاغر شدی واقعا شگفت زده شدم و خوشحال از اینکه تعهد داشتم و این مسیر را ادامه دادم و جزء افراد شجاع هستم . همانطور ادامه دادم با اشتیاق ‌و جالبه بعد از ۶ ماه من وزن شدم ذره ای کم نشده بودم افکار منفی که بله تو در وزن ۱۰۰ کیلو استپ شدی و دیگر کم نمی شوی مغز و فکر را دیوانه کرده بودم خداراشکر به فایل که وزن شما استپ نشده هدایت شدم و در برابر این مقاومت ذهنی خداراشکر آموزش دیدم و قول دادم فقط ادامه بدهم و دیگه خودم را وزن نکنم تا موقع دکتر رفتن چون احساسم بسیار خوب و عالی شده بود و بعد از مدتی مجبور شدم دوباره برای دکتر وزن بشوم و چون به وزن خودم دیگه توجهی نداشتم وقتی وزن شدم ۱۰ کیلو کم شده بودم  و این شگفت انگیز بود در حالی که همه می گفتند باز هم گوشه ای از ذهنم میگفت فکر نکنم چون چند ماه است وزن تو تغییری نکرده حالا چیکار کردی که می خواهی لاغر شده باشی و تمام این نشخوار های ذهنی مربوط به خانم منفی باف بود که من را از مسیر منحرف کنه ولی خداراشکر بموقع متوجه جنس حرفاش می شدم و خداراشکر چون هرروز فایلها را گوش می دادم دقیقا وقتی می خواست حرفی را بزنه فایلی در مورد همان موضوع و راهکارهای آن را همان روز گوش می دادم و خدارا شکر الان بعد از یکسال من حدود ۲۰ کیلو لاغر شدم ولی نباید به این کاهش وزن عادت کنم و احساسم را خوب کنم که من خیلی خوب کم کردم باید بگم من به این روش اعتماد دارم و با ایمان و اطمینان تا وزن ایده الم که ۶۰ کیلو است ادامه دهم . استاد چقدر این فایلها به موقع و آموزنده است چون دقیقا شک و تردید که مثل خوره به مغز می افتد را درمان می‌کند که فقط ادامه بده و کاری به چطور و چگونه لاغر شدن خودت نداشته باش چون با فکر کردن مانعی برای لاغری در ذهن ایجاد می کنیم که استرس و نگرانی را در ما زیاد می کند و باعث می شود احساس ما بد شود و احساس بد یعنی آبیاری نهال لاغری با غم و غصه و در نتیجه چاقی بیشتر را بدنبال دارد . 

   خدا را شکر که در این مسیر هستیم و هرروز با گوش دادن با این فایلها و جلو گیری از ورود افکار منفی به مخزن ذهن خود با انصراف از کلیه گروهای مجازی ، ندیدن فیلمهای بیخود و ناراحت کننده ، بی خبر از سیاست و اتفاقات افتاده در کشور که هیچکدام از آنها برای من سودی ندارد و من نمی توانم هیچ کدام از شرایط را تغییر بدهم فقط با خواندن اخبار احساس و حال خودم را پریشان می کنم و احساس یاس و ناامیدی برای بودن دراین دنیا را دارم در حالی که با گوش دادن به فایلها چقدر به خودشناسی و خداشناسی می رسیم و چقدر سپاسگزار خداوند هستیم برای تمام نعمتهایی که داریم و از آن غافلیم .و خدارا شکر اتفاقات بسیار خوبی در ذهن و جسم و اطراف من می افتد و این تغییرات را مدیون تغییر ذهن و افکار خودم هستم و چقدر خوشحالم که توانستم این مسیر را ادامه بدهم و خواهم داد تا انشاالله به وزن ایده آل خودم برسم 

   لاغر شدن آسان‌ترین کار دنیاست اگر از شر افکار منفی خود را رها کنیم تا با فشار بر ذهن و جسم احساس ما را بد نکند در اینصورت ما می توانیم مثل استاد روز به روز لاغر شویم چون استاد هم استمرار و تکرار دارند با احساس خوب که ملاک سنجش در این دوره است .

   استاد ممنون از شما بابت این فایلهای آگاهی دهنده 🙏🏿🙏🏿🙏🏿💖💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار rastegar.moradzadah
   1402/12/07 23:41
   مدت عضویت: 1260 روز
   امتیاز کاربر: 6752 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 897 کلمه

   بنام خداوند بخشنده ومهربان 

   سلام خدمت استاد عزیزم ودوستان هم مسیرم 

   خدا می دونه من چقدر به شنیدن این فایل احتیاج داشتم وخودش منو هدایت کرد

   استاد من 1117 روزه عضو سایت هستم یادمه اولین روزی که با شما آشنا شدم همون روز توی سایت ثبت نام کردم وعضو شدم دوره 12 قدم رو توی دو روز کامل گوش دادم به حدی تشنه شنیدن بودم که دلم نمی خواست هیچ صدای دبگه ای بشنوم همون روز یادمه من اصلا یادم رفت نهار بخورم وشام هم بدون هیچ مقاومتی برعکس همیشه فقط یه بشقاب کشبدم وتمام همسرم تعجب کرده بود من نمی دونستم نباید برای کسی تعریف کنم نشستم کل داستان رو براش گفتم اونم گفت به نظرم همین یه بشقاب هم زیاده تو اگه بخوای لاغر بشی باید کمتر بخوری انگار اصلا متوجه قضیه نشد اولش کمی توی ذوقم خورد ولی من انگار به یه کشف تازه هیجان انگیز پی برده بودم وبرام زیاد اهمیت نداشت من 13 بهمن وارد سایت شدم تا عید نوروز مسمم وبا اراده همخ فایل ها و گوش می دادم دیدگاه می نوشتم وبا جان ودل حرف های شمارو قبول داشتم دیگه هیجان زده وشتاب زده غذا نمی خوردم حالم خیلی خوب بود می نزاشتم گرسنه بشم بعد تا حد رصایت خودم غذا می خوردم به ساعت نگاه نمی کردم نوع غذا برام مهم نبود هیچ ترسی نداشتم یه روز همسرم بهم گفت لاغر شدی واقعا لباست خیلی برات گشاد. شده من باورم نمی شد تو این مدت کوتاه لاغر شده باشم با اینکه شما توی چندتا از فایل ها گفته بودین وزن نکنید ولی هنوز آگاهیم اونقد بالا نرفته بود که درک کنم چرا 

   برای همین رفتم خودمو وزن کردم ببینم همسرم راست می گه در کمال ناباوری 3کیاو کم کرده بودم اونم من منی که باورم این بود فقط با رژیم سخت محدود کردن خیلی زیاد مقدار غذام می تونم وزن کم کنم حالا تونسته بودم با آرامش بدون احساس گرسنگی بدون هیچ ورزشی هر غذایی خورده بودم وسه کیلو کم کرده بودم در پوست خودم نمی گنجیدم اما یهو از بعد عید نمی دونم واقعا چی شد میلم به گوش دادن کم شد دیگه کمتر می اومدم تو سایت کمتر گوش میدادم اگرم فایلی باز می کردم میزاشتم تو دور تند تا زودتر تمام بشه مثل قبل نبودم قبلا واقعا دعا می کردم اصلا تمام نشه فایل ها تا اینکه یه جابجایی برامون پیش اومد رفتن به شهر دیگه وآشنا شدن با یه عده دوست تازه همسایه دوباره منو به گذشته برد ومن دیگه فقط هرازچندگاهی سر میزدم به سایت اونم به اجبار چون گاهی پیش می اومد که ذهنم شماتتم می کزد

   ومی گفت چرا ول کردی چرا اون همه آگاهی ناب رو ومن با بی میلی می اومدم وباز می رفتم اینطوری سه سال گذشت گاهی پیش می اومد خودمو مجبور کنم تعهد بدم که حتما بیام ودوباره فایل گوش بدم اما نمی شد از طرفی من دیگه چون با لاغری با ذهن آشنا شده بودم نمی تونستم رژیم های قبل رو ادامه بدم هیچ اعتقادی به رزیم نداشتم وواقعا مغزم رو دیوانه کرده بودم از یه سمت آگاهی های که توی ذهنم بود ونمی شد فراموش کنم واز سمت دیگه مقاومت ذهنم برای ادامه ندادن واز طرف دیگه اعتماد نکردن به هیچ رژیمی وهیچ ورزشی همگی باعث شد من خیلی چاقتر بشم جوری که برای اولین بار سایز من از مرز چهل گذشت وبه پنجاه رسید وقتی رفتم شلوار بخرم برای عید پارسال فروشنده گفت سایز 54 آن ازته خواستم بزنم زیر گریه باورم نمی شد من در چاقترین حالت خودم 48 بودم حالا بالای 50 واقعا یه لحظه حالم بهم خورد وبا حالی وحشتناکی از ته گلوم گفتم حالا بده امتحان کنم ودر کمال ناباوری اندازم بود همون مسعله باعث شد دوباره ذهنم بهم فشار بیاره کاری برای این همه اصافه وزن بکنم ومن جز لاغری با ذهن به هیچ چیزی اعتقاد واعتماد نداشتم اومدم واز همسرم خواستم دوره اصلاح اشتها وپر خوری رو برام بخره چون نگرش من یعنی قویترین نگرشم برای چاقی خوردن زیاد بود وباهاش هیچ جوره کنار نمی اومدم دوره روخریدم با شوق و وق شروع کزدم وتعهد دادم ادامه بدم اما فقط تا گام 5 یا 6 بود خوب رفتم دوباره همون بلای قبلی سرم اومد اشتیاقم از بین رفت باز با اجبار وبی میل گوش می دادم این دفعه فشار ها زیاد تر شد خودمو بی لیاقت ترین می دونستم ومی گفتم خدا دیگه چکار کنه برات دیگه چی می خوای واقعا دلم می خواست خودمو بکشم همسرم هم دیگه بهم بی اعتماد شد گفت تو نمی تونی هیچی رو تا آخر ادامه بدی از پارسال تا همین الان که دارم این نوشته رو می نویسم بارها خواستم دباره شروع کنم ولی فقط فایل اول رو گوش دادم اونم نه درست وحسابی باز ول کزدم تا همین چند روز پیش برای اومدن به سایت هیچ انگیزه ای نداشتم تا اینکه خداوند منو به دوره زندگی با کمک خداوند هدایت کرد الان خیلی خیلی باز مشتاق شنیدم مثل روزهای گذشته شدم حالم خوبه به آینده امیدوار شدم اما باز نمی تونم دوره ام رو سفت وسخت شروع کنم خواستم گام اول سرزمین لاغرها رو بخرم اما خودم لایقش ندونستم چون گفتم منکه این دوره رو هنوز دست نخورده گذاشتم مطمعن اونم همین طور می شه 

   استاد اگه این دیدگاه منو تا اینجا لطف کردین خوندین یه راهنمایی بهم بدین واقعا مغزم رو دیوانه کردم کلافم بهم بگین الان چکار کنم شاید آگاهی الهامی که به شما داده می شه برای این حال من کارساز باشه ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 191 کلمه

    سلام و درود
    مساله اصلی اینه که مشکل با مشکل حل نمیشه بلکه با راه حل حل میشه
    مشکل چاقی با بهانه هایی که بعنوان مشکل مطرح میکنی هرگز حل نخواهد شد
    مشکل چاقی با راه حل های ساده و آسون ولی ادامه دار به راحتی حل میشه
    بلاتکیفی بدترین مانع در ذهن انسانهاست
    اینکه ندونی بری یا بمونی
    بخوری یا نخوری
    بگی یا نگی
    بنابراین شما خودت رو در بلاتکلیفی قرار دادی
    حتی درمورد اینکه من دیدگاه ها رو می خونم یا نه یه جورایی بلاتکلیفی
    شما محبوری در یک مسیر به زندگی ادامه بدی
    یا مسیر چاقی و تلاش برای لاغری از طریق رژیم و ورزش و …
    یا مسیر لاغری و تلاش برای یادگیری مهارت لاغری با ذهن
    اینکه الان بلاتکلیفی کاملا واضح و قابل درکه ولی مساله اینه که چاقی هیچوقت بلاتکلیف نیست و همیشه برای گسترش پیدا کردن تلاش میکنه
    حالا دیگه تصمیم با خودته که بخوای بلاتکلیف به زندگی ادامه بدی و شاهد گسترش چاقی باشی یا به خودت بیای و حرکت به سمت لاغری رو شروع کنی
    دوره ورود به سرزمین لاغرها چون از زیر صفر موضوع آموزش رو شروع می کنیم میتونه ریشه های قوی تری برای ادامه دادن در شما ایجاد کنه
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار rastegar.moradzadah
     1402/12/08 22:16
     مدت عضویت: 1260 روز
     امتیاز کاربر: 6752 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 49 کلمه

     سلام خدمت شما استاد عزبزم 

     ممنونم که پاسخ دادین من در اینکه شما دیدگاه ها رو با دقت بررسی می کنید هیچ شکی ندارم 

     بله درست می فرمایید من در یه بلاتکلیفی افتادم حتما به زودی حالم روبه راه می شه چون از خدا خواستم واون به عهد خودش وفادار 

     ممنونم ازتون 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا گرشاسبی
   1402/10/13 12:55
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 165 کلمه

   به نام خداوند یکتا 

   استاد سلام وقتتون بخیر نور و برکت به زندگیتون جاری باش انشاالله 

   استاد نتایج من از این فایل 

   رها کردن مغز فکر کردن به اینکه بدن و مغز من خودش آفریده شده برای متناسب خوردن و اندام  متناسب خودش کارشون بلد بی نقص بهتر از من هم بلده می‌دونه 

   چون من بهش نمیگم بیا اینطوری ترمیم زخم کن پس از دانای کلی که دقیق و میزان و کامل خودش کاردان و کارشو بلده،

   و من تنها کاری  که باید کنم آرامش شادی اعتماد رها کردن و صبوری و بهبودی و یادگیری تا آخرین نفس عمرم و تعهد و پیوسته و آهسته و رها و با باور مثبت و باور به خداوندم که کارشو بلده دقییق ، اعتماد و باور و اطمینان به خداوند و بدنم و منم هماهنگ با تکرار تعهد و باور مثبت و واقعا صادقانه و تکرار و تمرین و متعهدانه افکار خوبم رو با اعمال خوبم هماهنگ کنم منتهی با آرامش و باور از ته قلبم و اطمینان و آسوده و رها .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saraafshari2104
   1402/06/13 11:30
   مدت عضویت: 1670 روز
   امتیاز کاربر: 5719 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 349 کلمه

   به نام خدا

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیزم. 

   لاغری با ذهن مقوله ای است که برای کسانی که با آن آشنایی ندارند غیرقابل باور و یا حتی محال باشه،  ووقتی در این مورد با اطرافیان صحبت می کنی با تعجب می گن مگه میشه بدون رژیم و ورزش و فقط با ذهن لاغر شد. 

   کلا متقاعد  کردن بعضی ها خیلی سخته،  حتی خود ما هم شاید ته ذهنمون به این فکر بیفتیم که چطوری میشه لاغر بشیم،  من همیشه به قدرت ذهن اعتقاد داشتم ولی ماه پیش کاملا این مسئله رو به عینه دیدم و درک کردم. 

   رشته من زیست شناسی بود و کلا مباحث زیست خیلی فراره و اگر مجددا دوره نکنی فراموش میشه من هم خیلی وقته از  رشته ام دور افتادم و فکر می کردم همه چیز رو فراموش کردم،  ااما دو هفته  پیش به طور اتفاقی مجبور به دادن آزمونی مرتبط با رشته ام شدم و با اینکه اصلا هیچی نخونده بودم تونستم ازمون خوبی بدم و اونجا بود که دوباره به قدرت ذهنم پی بردم و ایمان آوردم. 

   بله به راحتی میشه با قدرت بالای ذهن لاغر شد فقط لازمه که به اون فشار نیاریم تا خودش کارش رو به طور صحیح انجام بده. 

   مگه من هر  رروز که بیدار میشم به خودم گیر می دم که چرا بیشتر نفس کشیدی،  چرا امروز رشد ناخنت زیاد بود و… 

   بدن انسان یک مجموعه بسیار هوشمند است که به رهبری ذهن به فعالیت خودش ادامه میده،  اگه ما با افکار بی خودی او رو مشوش نکنیم به راحتی می تونه تمام مشکلاتش رو حل کنه. 

   حتی اگر کسانی را که تخریب مغزی ( بیماری آلزایمر)  دارند هم ببینید،  ععملکرد مغزشان در جنبه های دیگر کاملا طبیعی است. 

   و این است قدرت ذهن،  من باور و ایمان قلبی دارم که با قدرت ذهنم به نتیجه عالی می رسم و سعی می کنم با تمرینات منظم و دقیق به آرامش ذهنی برسم و بگذارم ذهنم کار خودش را انجام دهد. 

   به امید رسیدن همه به رویای زیبایی لاغری. 

   از شما استاد عزیز هم بسیار سپاسگزارم که برای این دوره ها وقت می زارین و هر بار فایلی عالی با مطالبی به روز شده ضبط می کنید. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طاهره فروغی
   1402/06/11 20:54
   مدت عضویت: 1089 روز
   امتیاز کاربر: 34482 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 717 کلمه

   سلام خدای مهربونم 

   خدایا برای گامهایم برای تغییر کردن همراه با حس خوب بینهایت شکر 

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر

   برطرف کردن موانع ذهنی باعث خودبه خود لاغر شدن من میشه 

   یکی از این موانع اینه که من مدام فکر میکنم خب حالا که در دوره هستم چکار کنم بهتر و زودتر نتیجه بگیرم 

   باخودم بگم چطوره برم ورزش کنم 

   نه یه رژیم در کنار دوره بگیرم 

   نه برم باشگاه که ماهیچه هام شل نشه 

   یا کلا نشاسته ها رو نخورم 

   و کلا خودمو سر درگم و مغزمون رو دیوانه کنم

   شک و تردیدی که به جونمون میوفته مانع مسیرمه

   مغز من خیلی هوشمند و قدرتمنده 

   تمام تواناییها و اموزشها و حرفها و چیزهایی که به خاطر سپردم در طول این عمرم و تازه هنوز خیلی ها هستن که کارهابی رو انجام میدن که من حتی فکرشم نکرده بودم ولی اونا با تکرار و تمرین و اهمیت دادن به اون موضوع تونستن در این کار مهارت داشته باشه 

   یادمه که در یک فیلم مستند دیدم که میگفت انیشتن تازه از قسمت محدودی از مغزش استفاده کرده و این مغز تواناییی خیلی بیشتری از اون چیزی داره که ما در طول عمرمون ازش استفاده میکنیم 

   مغز ساخته دست خداست و همه مغزها به یک شکل و یک توانایی  است 

   همونطور که مغزم بدنم رو زنده نگه میداره 

   پلک میزنم 

   موهام و ناخن هام رشد میکنه 

   قدم بلند میشه 

   پس این بدن منو میتونه لاغر کنم 

   این بدن منو سالم میکنه 

   من قبل دوره 

   شک و تردید در خوردنم بود 

   شک و تردید در حتی خوردن اب بود 

   شک و تردیدم در خریدن لباس بود که نکنه چاقتر بشم برام تنگ بشه 

   شک و تردیداینکه من برم مسافرت یا نه 

   من برم مهمونی یا نه چاقتر میشم  چون اونجا نمیتونم خودم رو کنترل کنم 

   ایا غذا منو چاق میکنه 

   ایا خوابیدن منو چاق میکنه 

   چی بخورم و چی نخورم 

   خلاصه با این شک و تردید هاهم خودم و هم مغزم رو دیوانه کرده بودم 

   من یک انسان عصبی و سردر گمی بودم که خودم هم نمیدونستم کدوم راه درسته و یا کدوم تبلیغ روم جواب میده 

   یعنی من چاقتر میشم یا نه 

   فکر کردن که من چطور لاغر بشم میتونه در کار مغز اختلال ایجاد کنه 

   چاقی مثل زخم روی بدنمه که بدنم مدام در تلاش برای برطرف کردن اونه 

   و فکر کردن به این که من چجوری میتونم لاغر میشم مثل کلنجار رفتن من با زخمم هست و نمیزارم بدنم کارشو انجام بده 

   بودن در دوره و مسیر چون ارامش و حال خوب رو بهم میده و با این حال فایلهامو گوش کنم بیشترین اثر رو داره و لاغر میشم 

   من برای خودم باید ارزش قاعل باشم 

   من برای خودم اهمیت قاعلم 

   من مهمترین انسان زندگی خودم 

   من اگر انسان ارام و متناسب و شاد باشم 

   هم میتونم همسر خوب و هم مادر خوب و هم فرزند خوبی هستم چون وقتی من ارام باشم دیگران در کنارم ارامش میگیرن 

   تناسب برای من اهمیت داره 

   اولویت اول زندگی من تناسب همراه با ارامش و شادی درونیست 

   من این سایت رو به خیلی ها معرفی کردم ولی اهمیت برای تناسب قاعل نبودن و حتی به خودشون باز کردن یک فایل رو ندادن 

   حتی میگن درسته ولی من زمان ندارم و من میگم من فقط وظیفم اینه که بگم ولی بودن و ادامه دادنش با شما 

   من مسیر درست رو پیدا کردم و تمام تمرکزم رو میزارم روی سایت تا مغزم هم کارشو انجام بده و من خود به خود لاغر میشم 

   شک و تردید در هر مسیری میتونه مانعی بدای  رسیدن به هدفمون باشه 

   وقتی من یک روش رو شروع میکردم برای لاغری و تحت تاثیر حرف دیگران شک میکردم به راهی که میرفتم باعث میشد اون روش رو رها میکردم و باز راهی دیگه با تحت تاثیر قرار گرفتن از حرف دیگری 

    از زمانی که در مسیر شروع به گام برداشتن  کردم یک ایمان قلبی برای درست بودن مسیر داشتم و بدون فکر کردن که چطور میخوام لاغر بشم فقط برای کسب اگاهی بیشتر ادامه دادم البته گاهی اوقات وقتی میشینم منفی باف میگه خب چطور میخوای به شکم تخت که ارزوته و خواستته برسی که سریع بهش میگم همونطور که از سایز ۵ شدم ۲ پس خیلی راحت میتونم این سایز رو هم از دست بدم و بهش میگم تو چکار داری من میرسم و تازه وقتی هم رسیدم این سایت جز کارهای روزانه منه مثل سر کار رفتن و مسواک زدن و اونوقته که ساکت میشه 

   پس من ایمان دارم مسیرم درسته و سرعت تخریبمو میارم پایین و دیگه بقیشو میسپارم به بدنم و سرعت ترمیمش 

   خداوندا میدانم فقط به لطف تو در این مسیرم و از تو فقط حمایت میخواهم در گامهایم 

   در پناه خدا باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1402/06/11 18:42
   مدت عضویت: 615 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,192 کلمه

                “ به نام تنها خالق و ربم ” الله “ ”

   درود به استاد عزیز و همراهان هم مسیر ؛

   چطور لاغر میشم ؟!!

   معبودا ، از تو سپاسگزارم که امروز شنبه ۱۱ شهریور مرا یاری دادی تا بتوانم این فایل را ببینم و درک کنم، خدایا شکرت.

   خیلی خوشحالم که بعد از مدت ها دوباره امروز توانستم در سایت دیدگاهم را بنویسم .نزدیک به چهل و پنج روز است که خانواده ی من درگیر پا درد و عمل زانوی مادر عزیزم هستیم.در این مدت که مادرم برای چندمین بار مجبور به تعویض مفصل زانوی خود شدند و چون ایشان اضافه وزن دارند و چاق هستند بسیار بسیار در معرض باورها و افکار چاق کننده ی اطرافیان خود قرار داشتم و هر کدام از اطرافیان و اقوام راهکاری برای لاغر شدن مادرم می دادند مثلا یکی می گفت چون تحرک نداری و نمی توانی پیاده روی و ورزش کنی چاق شده ای دیگری می گفت دلیل چاقی شما خوردن برنج و نان است و برای اینکه لاغر شوی باید برنج و نان نخوری و یا خیلی کم بخوری و کلا خوردن چاق کننده است ، نفر بعدی می گفت چاقی ما ارثی و ژنتیکی است و هر کاری کنیم لاغر نمی شویم، دیگری می گفت باید به دکتر تغذیه مراجعه کنی تا رژیم غذایی برایت تهیه کند و طبق آن عمل کنی ،نفر بعدی می گفت از ساعت هفت شب به بعد چیزی نخور مخصوصا میوه که در شب به شدت چاق کننده است و همه ی اطرافیانم تقریبا متفق القول بودند که باید حتما از رژیم غذایی خاصی پیروی کنی تا مانع چاقی و اضافه وزن خود شویم .البته در همین گیر و دار هم ،به من هم خیلی توصیه می کنند که مریم به فکر خودت باش و کاری برای خودت انجام بده تا بیشتر از این چاق نشوی. با وجود اینکه چند وقتی است از سایت دور شده ام اما در این مدت هر چیزی را که از محتویات فایل ها درک کرده ام و یاد گرفته ام با خودم تکرار می کنم و این باور در وجود من رخنه کرده است که هیچ یک از مواردی که در بالا بیان کردم عامل چاقی و اضافه وزن من و کس دیگری نیست .مگر من برای چاق شدنم از رژیم خاصی استفاده کرده ام که چاق شده ام یا ورزش خاصی انجام داده ام که چاق شده ام و یا با زور و فشار و تحمل سختی فراوان من چاق شده ام که الان باید برای لاغر شدن این کارها را انجام بدهم .من به این باور رسیده ام و کاملا آن را درک کرده ام که همان طور راحت ،آسان و خود به خودی چاق شده ام دقیقا با همین روش نیز باید لاغر شوم. چند وقت پیش یکی از آشنایان که بانویی بیست و یک ساله بودند و یک سال از ازدواجش می گذشت و چاق هم نبودند اما مادرشان چاق است به دلیل ترس از چاق شدن و جلوگیری از آن ، اقدام به عمل معده کردند که متاسفانه یک روز بعد از عمل فوت شدند .وقتی که من این خبر را شنیدم خیلی ناراحت شدم و با خودم گفتم چرا باید برای لاغر شدن این کار را انجام  دهیم؟! مگر افرادی که چاق هستند عمل جراحی کرده اند که چاق شده اند؟! من حتی اگر تا آخر عمر هم چاق باشم به هیچ وجه چنین کاری نمی کنم هر چند می دانم که بالاخره لاغر و متناسب می شوم آن هم خیلی راحت و آسان بدون هر نوع سختی و رنجی و کاملا طبیعی و خود به خودی تنها با تغییر باورها و افکار چاق کننده  و عادت های رفتاری  چاق کننده ی خود به باورها و افکار و عادت های رفتاری لاغر کننده.

   در ذهن همه ی افراد چاق همیشه این سوال پیش می آید که چطور لاغر میشم؟! و آنقدر این سوال در ذهن آنها تکرار می شود که مغزشان دیوانه می شود و عملکرد طبیعی خود را نمی تواند انجام دهد و در کار مغز اختلال به وجود می آید.مغز عضوی که کارش ترمیم و باز سازی است و اگر ما اجازه دهیم که کار خود را انجام دهد چون چاقی هم یک نوع آسیب برای بدن محسوب می شود به راحتی می تواند با دستوراتی که صادر می کند چاقی را از بدن ما دور کند و باعث لاغری ما شود، چون کار مغز همین است مثلا اگر جایی از جسم ما بریده شود مغز به راحتی دستور می‌دهد تا آن قسمت ترمیم شود بدون اینکه ما کار خاصی انجام دهیم. با پرسیدن این سوال افراد چاق مدام در حال شک و تردید هستند و همین شک و تردید خود عامل چاقی است و مانع لاغری می شود چون مدام با خود می گویند اگر فلان چیز را بخورم چون چرب است چاق کننده است و چاق می شوم ، الان مثلا فلان چیز را نمی خورم چون یک ساعت دیگر ناهار یا شام می خورم .در واقع این نگرش و دید آنها نسبت به مواد غذایی است که آنها را چاق می کند نه خود آن مواد. خود من هم قبلا بارها و بارها از خودم می پرسیدم چطور لاغر می شوم؟! و در جواب خود می گفتم باید رژیم بگیرم ، باید ورزش کنم ، باید دمنوش بخورم ،باید قرص گیاهی مصرف کنم ،باید یکسری از مواد غذایی و خوراکی ها را حذف کنم مانند: نان ، برنج ، شیرینی،  فست فود،نوشیدنی های گاز دار،تنقلات و … و این کارها را هم می کردم و چند کیلویی هم کم می کردم اما در نهایت به محض رعایت نکردن بیشتر از قبل چاق می شدم .اما خدا را شکر از زمانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شده ام و بسیاری از باورهای نادرست خود را کشف کرده ام و تا حدودی بعضی از آنها را تغییر داده ام بسیار نسبت به گذشته ی خودم در آرامش هستم و مانند گذشته ، چاقی و اضافه وزن بر روی ذهنم سنگینی نمی کند و دیگر هیچ بهانه ای برای چاقی و اضافه وزن خود ندارم و به توصیه ها و گفته های بی پایه و بی اساس دیگران توجهی ندارم و در حال یادگیری لاغری هستم هر چند به طول انجامیده است اما همچنان در این مسیر می مانم تا کاملا و ریشه ای باورهای نادرست خود را پیدا کنم و آنها را ریشه کن کنم و اصلا زمان برایم دیگر مطرح نیست و می خواهم لاغری را به درستی و اصولی بیاموزم تا دوباره ذهن و بدن خود را به حالت پیش فرض ،طبیعی و خدادادی خود برگردانم و اطمینان دارم که در این راه نتیجه می گیرم. از زمانی که من با این مسیر آشنا شده ام و در آن قرار گرفته ام دیگر مانند گذشته درباره ی چاقی و اضافه وزن خود با کسی صحبت نکرده ام و دلایل و بهانه هایی که آنها را علت چاقی و اضافه وزن می دانند را قبول ندارم و باور نمی کنم و به جای آن از محتویات سایت تناسب فکری استفاده می کنم و خود را در فضای لاغری و تناسب قرار میدهم و تا جایی که بتوانم خود را از فضای چاقی دور می کنم.

   با آرزوی سلامتی و تندرستی برای استاد گرامی و تک تک هم مسیران عزیز.

   “ در پناه الله رب العالمین باشید .” 

   “ یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سکینه
   1402/06/11 15:31
   مدت عضویت: 323 روز
   امتیاز کاربر: 4520 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 153 کلمه

   بنام خداوند بی همتا

   سلام خدمت استاد عزیز و محترم  

   خدارو شکر میکنم که منو به سمت این سایت فوق العاده هدایت کرد

   من تازه وارد سایت شدم ودر جلسات اولیه لاغری با ذهن هستم واین فایل کاملا به موقع بود برام من همیشه وقتی میخوام کاری یا رژیمی را شروع کنم با اشتیاق و انرژی شروع میکنم ودر در آخر آخر که یک ذره باقی مانده مثلا یک دوره سه ماهه را در هفته آخرش دلسرد شدم، وتونستم دوماه و سه هفته با شوق ادامه دهم  وحالا از شما استاد عزیزم ممنونم که در این فایل من یاد گرفتم که مشکل من اینه که به چطور وچگونگی نتیجه فکر میکردم و همون مانع رسیدن من به اهدافم میشد ومن چون به اون نتیجه دل خواهم نمی رسیدم دلسرد میشدم وهمچنینباید بیشتر اهمیت بدهم و عجله نکنم برای نتیجه  واز مسیر با آرامش لذت ببرم 

   بازهم از شما استاد ارجمند سپاسگزارم بابت آگاهیاتون 

   خدایاشکررررررت ،خدایا شکرررررت،خدایا شکرررررت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1402/06/11 15:26
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 466 کلمه

   سلام استاد ممنون از گفته هاتون

   مثل همیشه عالی

   اگر صد بار من رو از هر فیلتری بگزرونن باز هم میگم غذا من رو چاق میکنه وقتی میام اینجا و فایلها رو گوش میکنم میگم اخیش چه اطلاعات مفیدی و تاثیرش رو روی عملکردم میبینم که چه قدر مواد غذایی برام بی اهمیت میشن و فقط موقع گرسنگی دوست دارم غذا بخورم

   خوب اگر از سایت فاصله بگیرم دوباره موانع سر و کلشون پیدا میشه علت موفقیت استاد هم همین استمرار و گرنه باورهای چاقی با گوشت و پوست ما امیخته شده و با یک فایل و تمرین حل نمیشه باور بعدی این بود که باید ورزش کنی خوب این دو تا باور عادی و همه چاقها دارن که برای لاغری باید رژیم بگیریم و ورزش کنیم حالا من تو سایت دیگه این دو تا باور چاقیم برطرف شده و ژنتیک هم حل کردم دارم لاغر میشم و به خاطر اموخته هام نسبت به مواد غذایی حریص نیستم درست و به موقع میخورم عملکرد من چون موازی با لاغر شدنم است خودش به یک باور تبدیل میشه برای لاغر شدن باید درست و به موقع غذا بخوری و همین خودش میشه مانع لاغری چون ممکن گاهی وقتی سیری هم بخوری گاهی با احساس انباشتگی سفره رو ترک کنی گاهی تو مهمانی سیری ولی شام بخوری و همون موقع افکار چاق کننده میاد لاغری با ذهن خیلی سخت و پیچیدست و مثل یک هزارتوی پیچ در پیچ ذهنی که تو رو چاق کرده خیلی خوب بلده به بازیت بگیره باید بتونی مهره ها رو درست مقابلش بچینی و به موقع حرکت بزنی

   این فایل به تنهایی میتونه لاغرت کنه به شرط اینکه بفهمی استاد چی میگه شاید هر کس برداشتش متفاوت باشع ولی برداشت من اینه که 

   من لاغرم و تمام فعالیتهام به بیشتر لاغر شدنم کمک میکنه

   مدتهاست خواب من رو لاغر میکنه و هر چی بیشتر میخوابم بیشتر لاغر میشم صبحها شکمم به کمرم چسبیده

   روزه قبلا من رو چاق میکرد الان خیلی لاغرم میکنه

   مسافرت چاق کننده بود الان لاغر کنندست

   اما نمیتونم باور کنم هر چی بیشتر بخورم لاغرتر میشم ؟

   حتی وقتی بیخیال تاثیر غذا در چاقی میشم نتیجش کم خوردن میشه و برای توجیه خودم با خودم میگم من اصلا دوست ندارم زیاد غذا بخورم البته واقعیت هم همینه از فشار شکمی متنفرم حتی لاغرترین افراد هم که پرخورن شکم دارن

   خوب نتیجه اینکه با انجام تمرینات لاغری میاد یعنی در واقع با باور لاغری لاغری میاد اما اینکه سریع نتیجه رو نمیبینیم کم کم دچار منفی باف میشم و با خودم میگم کی میشه که این چربیها اب بشه و واقعا کی کار شیطونه اینجا خودش رو نمایان میکنه

   اگر استاد انقدر متعهد نبودن اگر انقدر بی نظیر و عالی نبودن من هم الان اینجا نبودم و مثل تمام روشها رها کرده بودم یعنی من دوره رو یکسال رهه کرده بودم انقدر استاد فایل جدید گزاشتن واقعا از رو رفتم و برگشتم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/06/11 14:57
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 748 کلمه

   سلام براستاد وهمه دوستان 

   چطورلاغر میشیم ؟

   وفتی این‌سوال رودیدم با خودم‌ فکر کردم  مگه  برای چاقی من این سول رو کردم که جرا  چاق  میشم   اون اویل که حسم خوب بود با هر خوردن‌ کلی  به  خودم‌ کیف میدادم‌ با به به  غذارو میخوردم یی فیلمی روفبل از وردم‌تواین  یی بار تو اینستا  دیدم  یادم  افتاد  یی دختری حدود ۱۰ ساله کنار پدرش داشت غذا مصرف میکرد بقدری از مدر تعریف میکرد که این غذا روتهیه کرده اون داشت مصرف می کردیم حالی  خوبی به خودش  و حتی به پدرش میدا  پدر هم وهم دختر دچار اضافه   وزن بودن  که هر دو هم  غذا  مصرف  می‌کردند   وهم    اجساس خوبی  ازاین کار داشتن اون زمان من چون هنوز وارد ایت  مسیر نشده بوده بوده به خودم‌گفتم جه دختر خوبی که قدر پدرش رو میدونه ازش داره تشکر میکنه 

   ولی امروزبا آگاهی کمی که تا این زمان دریافت کردم‌ متوجه شدم‌اون دختر داره کلی باوره اشتباه وکلی افکار اراشتباه وکلی تصویر واحساس  اشتباه  و عمل  کرده اشتباه رو همه همه  بک جا داره دریافت  میکنه  چون فیلم‌ ازرش  گرفته  میشه  تو  این  فضای  مجازی  پخش  مینکن اون با دیدن خودش  تواین فضا چقدر براش این مسئله راحت اسون هست  چقدر دربه این با ورها اشتباهش  روبا خودوم‌وهمرااون تفریح به خودش میده

    وفتی که ما داریم‌لاغرمیشیم‌امااین همه احساس وحال خوب روهم‌ در کنارش داریم‌ یا دائم نکارن  هستیم به چه میزان پادی بخورم آیا درست مصرف کردم زیاد نخوردم اصلا با این اندازه خودرن من لاغرمیشم  با اینکه وزش نمیکنم رژیم نمیرم  چطور  میشه لاغر  شده مگه من خودم برای چاقی کردن از  این‌ کارها رو انجام دادم‌که انتظار دارم‌ تو مسیر برگشت با این  کاره  لاغر بشم اون زمانی که من داشتم‌ جاق  میشدم‌ اصلا هیچ توجه زاویه نگاهم به خوردن نداشتم بعد از به وجود امدن چاقی درپی راهکارهای که انتخاب کردم وهمه توبرنامه رژیم‌گرفتن خلاصه میشد اون زمان ازبس به من یادآوری شده گه به چه میزان واندازه بخورم‌کم بخورم چه چیزی بخورم چه ساعتی بخورم که لاغربشم تااون زمان‌که من هیچ تکرانی از این خوردن به این‌ شکل نداشتم وفتی دکتر تغذیه گفت که باید از  روش اوم برای برطرف کردن چاقی خودم استفاده کنم  من برای نجات خودم‌از این روش استفاده کردم‌ این توجه ونگاه هم به این‌ چاقی من  اضافه  شد یی  راهکار درست که بشه باهش لاغر شد سن چاقی من هم که زیاد هست پس من که تازه تو این‌ مسیر قرار گرفتم‌ دارم‌ دوره  تکرار رو  انجام‌ میدم‌ به شکر  خداوند باید  ازخودم این انتظار روداشته باشم‌کل باورهای اشتباه روبه یی باره ازبین بردم

    نه به این‌  شکل نیست آرام‌آرام من دراستمر و داشتن ودقت توانستم  در یادگیری  وعمل  کردن  که  درست انجام بشه نه  مقدارغذا نه زمان نه مواد غذای که جی بخور چی نخورن  چه جیزی خوردن  روبه کناری بزارم‌ دقت فقط  تو یادگیری  درست  تمرین  کردن و تکرار  کردن  باشه  اون زمان خودم متوجه میشم که دارم‌ وزنی خوبی رو هم ازدست میدم 

   پس برای لاغری 

   ۱ کسب اگاهی درست 

   ۲ به وجوداوردن احساسس از بد به خوب 

   ۳ عجله نداشتن 

   ۴ استمرا داشتن

   ۵ به وجوداوردن  شور شوق اشتیاق وعلاقه وانکیزه 

   ۶ اهمیت داشتن این‌مسیر 

   ۷ نگاه کردن به مسیر برای برطرف کردن‌اشتباهت  که تااین زمان داشتیم‌ وبرطرف کردنش  

   ۸ توجه نکردن به مقدار زمان واندازه غذا خوردن 

   ۹ خوردن غذا برای رفع نیاز نه برای تفریح وسرگرمی 

   ۱۰توجه نکردن به‌طرف دیگران وتوجه ونگاه فقط برای خودمان‌ومسیر باشه 

   ۱۱ که ازهمه دردیدمن‌ با ارزش هست همه همه رو فقط فقط برای خودمان نه برای هیچ فرده دیگه این‌ مسیر رو بخواهیم‌ ادامه  بدیم‌ چون  ذهن‌ توا ین شکل اصلا هیج کاری برای مانخواهد کردهیچ کاری نخواهد کرد 

   ۱۲ که فبول کنیم ذهن فعالی داریم وخیلی قدرت داره که هرچیزی روکه طی این همه سال دیده شنیده یادگرفتم واموزش دیده  روبی کم‌کاست  دریاد داره  به یی لخظه به یادم میاره  از ه راز پوزش وهر مطلب وهر چیزی که شاید دردید من  نیست ولی توزمان خودش به فاصله خیلی کم یی پلک به هم زد ازپوشه خودش  حافظه بیرون‌کشیده  فوری  در اختیار ما  میزاره  پس قدرتش رو اصلانباید دست کم‌گرفت 

   ازقدرتی که داره به نفع خودم  استفاده میکنم  بااین‌کار توجه از چاقی کلا منحرف میکنم توجه رومیزارم‌به یادگیری  وت وجه نکردن  به چطور  لاغر شدن‌ ذهن من کارش خیلی  عالی وبه نحو احسن بلد هست من نخوام کاری ذهنم‌  رو بخوام‌ انجام  بدم‌ اون  بخودشهمه این‌مسیر روی کرده تومسیر چاقی تومسیر  برگشت لاغری هم‌اگه من زمان بدم‌ تو اون‌بخش هم به شکل عالی کاره خواش انجام‌میدم من نباید کلافش کنم با این‌کاره اون‌سردرگم‌کرده ازکاره اصلی که به تازکی یادگرفته داره انجام‌  میده اختلا به وجودمیارم 

   خداوند پشت وپتا هتو یاحق حقن.  نگه  دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بلال
   1402/06/11 13:19
   مدت عضویت: 480 روز
   امتیاز کاربر: 31325 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 227 کلمه

   ذهن من خود ب خود در حال ترمیم و سالج کردن و ب حالت سالم و عالی رسوندن بدنمون است و لاعری حالت کارخانه و اولیه و سالم اولیه بدنمون است و ذهن هر لحظه در حال ترمیم بدنمون ب حالت لاغری است 

   افکار چاقی و فرمول چاقی و ترس و تردید مون ک چاق میشیم این چاق میکنه و… هر اتفاقی ک باعث بروز حس چاقی میشه این ترمیم خودکار بدنمونو ب عقب میندازه و نمیزاره للعر شیم وگرنع اگه فرمول و افکار چاقی نداشته باشیم و در حالت بی فکری باشیم خود ب حود بدنمون لاعر میشه  

   من قبلا لاعر بودم یادمه با خیال راحت ک حالن بی فکری کامل هرچی میخواستم میخوردم و هرکاری میخواستم میکردم ک حتی یک فکر و حسی مربوط ب چاقی در ذهن مرور نمیشد و بدنم همیشه لاغر بود این یعنی مراقبه لاغری وقتی فکر  حس چاقی نباشه لاعری خود ب خود در ما هیت و ما اونو تجربه میکنیم 

   خود من الان کاری بخوام بکنم این فکر  مربوط ب حس چاقی میاد و یا مثلا شک و تردید میاد ک ابن کارو کنم یا نه و اینو بپوشم یا تردید چاقی هست سعی میکنم کمنرش کنم و مراقبه لاعری داشته باشم اکن موقع ک مطمین باشم در لاعری یعنی هیچ فکری چاقی نباسه و خود ب خود لاغری در من خودشو نشون میده 

   من قللا اینجوری خود ب خود لاعر بودم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/06/11 13:17
   مدت عضویت: 344 روز
   امتیاز کاربر: 7025 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 269 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیز

   من هم در گذشته وقتی نیت میکردم که خودمو لاغر بکنم اول چیزی که توی ذهنم میومد اینکه ورزش بکنم و رژیم بگیرم و خیلی از موادغذایی کلا بزارم کنار ، و وقتی شروع میکردم همش ذهنم دگیر میشد که چیکارکنم که بیشتر نتیجه بگیرم اینو بخورم بهتره اونو نخورم سریع تر لاغر میشم ،اینجوری و ورزش کنم بهتره همراهش پیاده رویی کنم بهتر نتیجه میگیرم , هزارتا فکر جور و ناجور که باعث کلافگیم میشد ، حالا خداروشکر متوجه شدم که  با رژیم و ورزش نمیشه برای همیشه لاغر شد و برای لاغری همیشگی باید با استفاده از ذهن لاغر شد ولی باز همون فکرای چطور و چگونه سراغ من میاد اینکه چطور میشه من با اینکه همه چی میخوری لاغر بشم ؟چطور با اینکه بعضی وقت ها زیاد رویی میکنم لاغر میشم ؟ بعضی وقت ها برای خودم نسخه میپیچم که باید اینکارو بکنم و اون کارو نکنم مثلا وقتی سیر شدم دست از غذا بکشم ولی موقع غذا خوردن  وقتی به نظر خودم  سیر شدم  دوباره میل به خوردن در من هست ، وبعدش خودمو سرزنش میکنم که من وقتی نمیتونم جلوی خودمو بگیرم وقتی هنوز اون حس در من به وجود نیومده که وقتی سیر شدم دیگه میلی به غذا نداشته باشم پس چطور میخوام لاغر بشم وقتی که هنوز زیاده رویی میکنم ، و هزارجور فکر دیگه میاد سراغم که همش ذهنمو درگیر میکنه که با وجود این  یا نبود یه چیز دیگه چطور میخوام لاغر بشم ؟ 

   امیدوارم بتونم به اون آرامشی که استاد اشاره کردین برسم  و اینقدر ذهنم درگیر نباشه و به اون لاغری که میخوام برسم  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه
   1402/06/11 09:34
   مدت عضویت: 561 روز
   امتیاز کاربر: 4105 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 309 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی  اگر قبلا از خودم  می‌پرسیدم چطور میخوام لاغر شم یا کسی ازم سوال می‌کرد که چطور میخواهی لاغر بشی میگفتم باید رژیم بگیرم ورزش کنم سرخ کردنی . نان. برنج نخورم  درست مثل تصویر بالا که گذاشتید وقتی این تصویر  و دیدم یادم آمد منم مثل همین تصویر عصبی و ناراحت بودم چون و واقعا نمیدونستم چطور باید لاغر بشم هی به خودم میگفتم من که خیلی غذا نمی‌خورم  خدایا  چیکار کنم که لاغر شم چرا هرروز دارم چاقتر میشم  هر روز ترس ونگرانی  داشتم و بعد از هر وعده غذای عذاب وجدان میگرفتم وخودم رو سرزنش میکردم  وفکر میکردم با خوردن دارم خودم رو چاق میکنم  واقعا هم چاق میشدم  هرروز از روز قبل تلاش هام بیشتر ولی نتیجه کمتر میشد  چون موانع لاغری زیادی رو هر روز با خودم تکرار میکردم  و درباره خوردن نخوردن درباره لباس پوشیدن درباره مسافرت رفتن. مهمونی رفتن شک و تردید داشتم  چون خودم رو قبول نداشتم دیگه نمیدونستم چه کار کنم فقط دلم میخواست از این شرایط  که سال ها گرفتارش شده بودم نجات پیدا کنم  و خدا رو هزاران بار شکر میکنم که با ای سایت آشنا شدم وخدا از طریق شما نور امید به دلم انداخت والان میتونم بگم چه طور میتونم لاغر شم با شور اشتیاق داشتن با گوش دادن به فایل های با ارزش سایت تناسب فکری  با احساس آرامش داشتن  با پذیرفتن خودم  با فکر کردن درباره لاغری و خوبیهای لاغری با تحسین کردن افراد متناسب با اطمينان کردن به مغز و جسمی که خدا برای من آفریده و هیچ شک و تردیدی ندارم به آفریده خداوند دیگه  درباره خوردن و نخورد شک نمیکنم یا بهتر بگم اصلا بهش فکر نمی‌کنم وهر زمان که ماده غذایی که دوست داشته باشم به اندازه نیازم میخورم والان مدتها ست که دیگه چاقی منو ناراحت عصبی نمیکنه چون  دیگه راه لاغر شدن رو پیدا کردم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم