0

بهترین مراقبه لاغری همیشگی

مراقبه لاغری
اندازه متن

افراد چاق به این دلیل که از مراقبه چاقی استفاده کرده اند به راحتی چاق شده و هرچه تلاش می کنند لاغر نمی شوند.

اگر رؤیای لاغر شدن دارید تنها کافی است مراقبه لاغری را بیاموزید و از آن برای لاغر شدن استفاده کنید. به همین راحتی خود به خود لاغر می شوید.

مراقبه کردن چیست؟

مراقبه کردن با قدرت ذهن

در توصیف مراقبه آمده است: مراقبه یا درون‌پویی در اخلاق و عرفان اسلامی بخش مهمی از سیر و سلوک است که پس از توبه و مشارطه و پیش از محاسبه است.

مراقبه یعنی مراقب نفس بودن که انسان را به عمل نامناسب وادار کند و باعث هدر رفتن لحظات زندگی در دنیا و عاقبت به خیری در سرای آخرت شود.

مراقبه کردن به شکل های مختلف انجام می شود اما به شکل کلی دو نوع از مراقبه بیشترین کاربرد و مورد استفاده اساتید و عرفا بوده است.

۱- مراقبه تمرکزی

۲- مراقبه غیرتمرکزی (باز)

در مراقبه تمرکزی فرد روی یک موضوع خاط تمرکز می کند. بعنوان مثال روی نفس کشیدن تمرکز می کند یا روی یک احساس درونی و حتی ممکن است روی یک جسم مادی تمرکز انجام شود. نکته مهم در این نوع مراقبه این است که حتما باید بر یک موضوع و یک نقطه تمرکز انجام شود و سعی شود تا به موضوعات دیگر توجه نشود. کسب مهارت در انجام این نوع مراقبه نیاز به تمرین و ممارست دارد.

در مراقبه غیرتمرکزی فرد بر تمام آنچه در اطراف و پیرامون خود رخ می دهد تمرکز کرده و سعی می کند بدون واکنش دادن به شرایط و اتفاقات فقط از دید نظاره گر شرایط و رخدادها را ملاحظه کند بدون این که قضاوت یا تحلیل درباره آنچه می بیند یا می شنود انجام دهد.

تاثیر مراقبه بر مغز

مراقبه کردن به منظور مسلط شدن بر نحوه مرور افکار در ذهن و فعالیت الکتروشیمیایی مغز انجام می شود. بنابراین فردی که مبادرت به مراقبه می کند با تداوم و استمرار در این کار پردازش سریع اطلاعات در مغز کند شده و در مراحل بالاتر حتی می تواند متوقف شود.

واکنش مغز به مراقبه به حدی گسترده و شدید است که حتی اگر برای اولین بار اقدام به مراقبه کنید و به مدت ۲۰ دقیقه سعی در انجام هر نوع مراقبه ای داشته باشید کند شدن سرعت پردازش اطلاعات در مغز صورت می پذیرد و این فرایند مغزی را می توان به شکل آرامش عمیق و سکوت ذهنی تجربه کرد.

مراقبه چاقی

مراقبه چاقی و تاثیر آن بر مغز

یقین دارم برای اولین بار در دنیاست که مطلب و آگاهی درباره مراقبه چاقی در سایت تناسب فکری منتشر می شود. هیچ فرد چاق یا هیچ فرد متناسبی که متولی کمک به افراد چاق برای لاغر شدن است به این موضوع فکر نکرده است که چرا افراد چاق به شکل مداوم چاق و چاق تر می شوند و با اینکه تلاش می کنند از طریق برنامه های رژیمی و سایر روش های لاغری از شر چاقی رها شوند اما همواره چاق و چاق تر می شوند؟!

دلیل چاقی پیوسته افراد تسلط و مهارت آنها در انجام مراقبه چاقی است.

مراقبه چاقی از نوع مراقبه تمرکزی است. به این شکل که افراد چاق به طور پیوسته بر موضوع چاقی تمرکز دارند و به این دلیل که سالهاست در انجام این کار استمرار داشته اند به شکل مهارت عالی در انجام مراقبه چاقی دارند.

در مراقبه تمرکزی فرد باید بر یک موضوع چه درونی و چه بیرونی تمرکز کرده و سعی کند به هیچ موضوع دیگری فکر و تمرکز نکند.

در مراقبه تمرکزی افراد برای مدت مشخص و معمولا کمتر از یک ساعت مبادرت به تمرین و تمرکز بر یک موضوع می کنند.

فردی که مدت ها در انجام مراقبه تمرکزی تمرین و استمرار داشته باشد به مهارت کافی برای کند و حتی متوقف کردن پردازش سریع اطلاعات در مغز خودش دست پیدا می کند.

شرایط کسب مهارت در انجام مراقبه تمرکزی توسط افراد عادی را با تمرین و استمرار یک فرد چاق مقایسه کنید.

فرد چاق به اندازه سال هایی که درگیر چاقی است در تمام ساعات بیداری و حتی در بعضی از ساعات که خواب است در حال تمرکز بر موضوع چاقی است.

فرد چاق مهارت و توانایی ارتباط دادن هر موضوعی به چاقی را دارد و این مهارت سبب می شود تا تمرکز بسیار زیادی بر چاقی داشته باشد.

تصور کنید زمانی که افراد چاق با مواد غذایی مواجه می شوند به بیشترین موضوعی که فکر و تمرکز می کنند چاقی و چاق تر شدن به خاطر خوردن مواد غذایی است.

زمانی که یک فرد چاق می خواهد در یک مهمانی حضور پیدا کند از چند روز قبل از رفتن به مهمانی به فکر انتخاب لباس مناسبی است که چاقی او را کمتر نمایان کند. نگران حرف ها و صحبت های احتمالی است که شاید افراد حاظر در مهمانی به با او مطرح کنند.

ترس از مواجه شدن با میز غذا و پرخوری کردن و چاق تر شدن دارد و به شکل های مختلف با ارتباط دادن موضوعات مختلف مرتبط با حضور در مهمانی با موضوع چاقی در حال تمرکز بر چاقی است.

بنابراین جای تعجب ندارد که چرا افراد چاق با این که سالهاست برای لاغر شدن از طریق رژيم غذایی و سایر روش های لاغری تلاش می کنند لاغر نمی شوند چون قدرت تمرکز بر چاقی و انجام مراقبه چاقی پردازش اطلاعات درباره لاغر شدن در مغز را به حداقل رسانده و تلاش فیزیکی فرد برای لاغر شدن را بی اثر می کند.

مراقبه لاغری با ذهن

مراقبه لاغری با ذهن

اگر عبارت مراقبه لاغری را در گوگل جستجو کنید با انوع روش ها و توضیحات درباره مراقبه لاغری مواجه می شوید که همه آنها مانند روش های لاغری ارائه شده در دنیای اینترنت غیرکارآمد هستند.

افراد چاق برای رهایی از چاقی از هر روش و راهکاری که به هر شکلی مطرح شود استقبال می کنند و این عطش چاق ها برای لاغر شدن سبب شده است که روش های مختلف و بعضا عجیب و غریب برای لاغری ارائه شود.

در جستجوی عبارت مراقبه لاغری این موارد یافت شد:

 • مدیتیشن لاغری
 • مدیتیشن آلفا برای لاغری
 • خودهیپنوتیزم لاغری
 • مراقبه جذب لاغری
 • مراقبه صوتی لاغری

جالب توجه اینکه هر عبارتی را قبل از کلمه لاغری قرار دهید و آن را در گوگل جستجو کنید حتما گزینه هایی را به شما پیشنهاد می دهد که درباره خیال و تصور شما صحبت و توضیح داده اند.

دعای لاغری، طلسم لاغری، فنشگویی لاغری، شعر لاغری، شیشه برای لاغری و خلاصه هرچی به ذهنتون می رسه رو قبل از کلمه لاغری بنویسید و گوگل به شما درباره خیال و تصورتان برای لاغری مطلب و راهکار ارائه می دهد.

مراقبه لاغری از عبارت های پرکاربرد توسط افراد چاق برای لاغر شدن است به همین دلیل ایده معرفی بهترین مراقبه لاغری در دنیا در ذهنم شکل گرفت و به لطف خدا این محتوا درباره مراقبه لاغری به سایت تناسب فکری اضافه شد.

سالهاست درباره استفاده از قدرت ذهن برای لاغر شدن صحبت کرده و صدها فایل آموزشی به صورت رایگان و دوره های ثبت نامی در سایت تناسب فکری ارائه شده است به همین دلیل ارتباط بین مراقبه لاغری و آموزش های لاغری با ذهن بسیار جالب توجه خواهد بود.

در فایل های مختلف درباره اینکه برای لاغر شدن باید از همان روشی که چاق شده ایم اقدام کنیم توضیح داده ام و جالب اینکه برای لاغر شدن با استفاده از مراقبه هم باید به همین طریق عمل کرد.

همانطور که در مراقبه چاقی توضیح داده شد افراد چاق در استفاده از مراقبه چاقی مهارت زیادی کسب کرده اند به همین دلیل هیچ روش لاغری قدرت غلبه بر تمرکز افراد چاق در انجام مراقبه چاقی را ندارد. برای لاغر شدن نیز باید از مراقبه لاغری استفاده کرد که دقیقا نقطه مخالف مراقبه چاقی است.

مراقبه چاقی از نوع مراقبه تمرکزی بود که فرد به شکل عالی بر موضوع چاقی تمرکز کرده است.

مراقبه لاغری از نوع مراقبه غیرتمرکزی است. در این نوع مراقبه فقط کافی است نسبت به اتفاقات و رخداد های پیرامون خود واکنش نداده و فقط نظاره گر باشید.

در مراقبه لاغری مهمترین موضوع این است که بر افکار و رفتارهایی که با استفاده از مراقبه چاقی در ذهن و عملکرد ما ایجاد شده است واکنش نداده و فقط نظاره گر باشیم.

به عبارتی در مراقبه لاغری ما سعی می کنیم به آنچه درباره چاقی در افکار ما مرور می شود و آنچه به شکل واکنش در رفتارهای ما نمایان می شود واکنش نداده و استمرار در تمرکز بر چاقی را متوقف می کنیم.

در مراقبه لاغری ما با تمرکز نکردن بر چاقی در واقع سرعت پردازش اطلاعات چاقی در مغز را کاهش داده تا جایی که آن را متوقف می کنیم و به این شکل روند خودبخودی لاغری در جسم نمایان می شود.

برای یادگیری و انجام عالی مراحل مراقبه لاغری باید از دوره های آموزشی لاغری با ذهن استفاده کنید تا هر روز به شکل پیوسته اطلاعات و آگاهی درباره شناسایی چگونگی مراقبه چاقی را یاد گرفته و از طریق کاهش تمرکز بر چاقی مهارت مراقبه لاغری کردن را کسب کنیم.

همزمان که شما در حال استفاده از محتوای سایت تناسب فکری هستید در حال مراقبه لاغری هستید. مراقبه ای که از نوع غیرتمرکزی است و به شما می آموزد چگونه بر آنچه موجب چاقی می شود تمرکز نکرده و به شرایط مرتبط با چاقی بی اهمیت باشید.

فردی که اضافه وزن دارد قطعا علاقه ای به شرایط فیزیکی خود ندارد. حس تنفر از چاقی داشتن به منزله تمرکز شدید بر چاقی کردن است. به همین دلیل در فایل های آموزشی لاغری با ذهن تاکید فراوان بر پذیرش شرایط فعلی شده است.

تاکید بر پذیرش مسئولیت چاقی در دوره رایگان ۱۲ گام لاغری با ذهن پیش زمینه پذیرش شرایط جسمی و در صلح قرار گرفتن با چاقی است به منظور کاهش تمرکز و توجه به چاقی و کمرنگ کردن مراقبه چاقی و در مقابل افزایش تمرکز بر انجام مراقبه لاغری است.

هرچه بیشتر برای یادگیری مراقبه لاغری اشتیاق و استمرار داشته باشید به مرور مهارت شما در انجام مراقبه چاقی کم و کمتر خواهد شد. به اندازه ای که مهارت شما در انجام ندادن مراقبه چاقی از طریق یادگیری انجام مراقبه لاغری بیشتر شود جسم شما لاغر و لاغر تر خواهد شد.

از آنجا که با یادگیری مهارت مراقبه لاغری برای همیشه می توانید به شکل عالی و در تمام لحظات زندگی در حالت مراقبه لاغری باشید بنابراین می توانید تا ابد لاغر بمانید همانطور که افراد با یادگیری مراقبه چاقی تا ابد چاق باقی می مانند.

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای انجام عالی تمرین مربوط به یادگیری بهترین مراقبه لاغری توصیه می شود توضیحات نوشتاری را با دقت مطالعه کنید، سپس ویدیوی آموزشی را با تمرکز عالی تماشا کرده و سپس به سوالات مطرح شده در بخش نظرات این جلسه به صورت شرح انشایی پاسخ دهید.

 • نگرش شما درباره یادگیری مراقبه چاقی و چاق شدن چیست؟ شرح دهید.
 • روند یادگیری و تکرار مراقبه چاقی توسط خودتان در طی سال هایی که دچار اضافه وزن شدید را شرح دهید.
 • استفاده از روش های مختلف لاغری باعث قدرت گرفتن مراقبه چاقی می شد یا مراقبه لاغری؟! شرح دهید.
 • چرا با اینکه در استفاده از روش های لاغری اشتیاق و استمرار داشته ایم اما نتیجه مطلوب کسب نکردیم؟! شرح دهید.
 • آموزش های لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا مراقبه لاغری را آموخته و از آن استفاده کنید؟ مراحل را شرح دهید.
 • برنامه خود برای استفاده بهتر از مطالب سایت تناسب فکری جهت بالابردن مهارت مراقبه لاغری خود را بنویسید.
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.94 از 142 رای

https://tanasobefekri.net/?p=40857
برچسب ها:
30 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار نوشین
   1403/04/02 22:27
   مدت عضویت: 70 روز
   امتیاز کاربر: 3058 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 214 کلمه

   با سلامی به زیبایی تناسب اندام
   به استاد عزیز و همسفران خوبم
   من با دقت به این فایل توجه کردم و تمرینات رو هم انجام دادم .
   در مورد مراقبه چاقی که باید بگم همه ما مراقبه های چاقی فراوان داریم که بعضی از اونها رو پیدا کردیم و داریم روی اونها کار میکنیم و بعضی هاشون هم فعلا برای ما پنهانن که با گذشت زمان و تمرین بیشتر میتونیم اونها رو پیدا کنیم و از ذهن خارجشون کنیم.
   نکته جالب اینه که اگر دنبال مراقبه های لاغری باشیم خود بخود مراقبه های چاقی از ذهن ما دور میشن و با یک تیر دو نشون میزنیم….
   کاری که من تصمیم گرفتم انجام بدم اینه که هر روز به دنبال مراقبه های لاغری جدید باشم ..اونهارو یادداشت کنم ،براشون دلایل درست بیارم… تا اینکه کم کم توی ذهن ناخود آگاه من جا بگیرن و افکار منفی رو از اونجا بیرون کنم…
   این کار رو با مطالعه روزانه در سایت و استفاده از فایل هایی انجام میدم که واقعا موشکافانه و به زبان بسیار ساده ارائه شدن..‌‌‌..
   و البته که دیدگاه شما همسفران عزیز چقدر میتونه به این باورها قوت بده…..
   خوشحالم که با شما هستم …‌
   در پناه خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نوشین
   1403/04/01 18:39
   مدت عضویت: 70 روز
   امتیاز کاربر: 3058 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 227 کلمه

   با سلامی به زیبایی تناسب اندام
   خدمت استاد گرامی و همسفرای خوبم
   راستش رو بخواید من تا بحال در مورد مراقبه هیچ اطلاعاتی نداشتم و الانم فقط همونایی که استاد در فایلشون گفتن به آگاهیم اضافه شد..
   اما یه چیز جالب که الان‌متوجه شدم همین مساله بود که من توی این یک سال و اندی گذشته که داشتم لاغری با ذهن رو کار میکردم و کلی اشتباهات داشتم بعد از مدتی فکر کردن و بالا و پایین که توی این روش با خودم داشتم دقیقا به همین نتیجه رسیده بودم .
   من یه این‌نتیجه رسیدم که راه موفقیت من فقط اینه که هر روز تو سایت باشم … سعی کنم فایلهای بیشتری رو گوش کنم و تمرینات بیشتری انجام بدم تا افکار من به طور ناخودآگاه به سمت تناسب اندام سوق پیدا کنه….
   خوشبختانه توی این دو سه ماه نتایج خیلی عالی گرفتم که توی یکسال قبل از اون نگرفته بود…البته که خیلی از افکار من نسبت به چاقی تغییر کرده بود ولی اینقدر مراقبه چاقی در من قوی بود که بیشتر اونها به فراموشی سپرده شده بود،
   الان میفهمم که واقعا مراقبه چقدر در افکار و اعمال ما نتیجه داره و حتما بعد از این بهش توجه ویژه خواهم داشت .
   از خداوند سپاس گذارم که به این نتیجه عالی رسیدم و از استاد گرانقدر که به این سادگی وروانی موضوع رو موشکافی کردن…
   در پناه خدا …..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار هاجر حیدری
   1403/03/30 01:09
   مدت عضویت: 7 روز
   امتیاز کاربر: 145 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 68 کلمه

   سلام من چهل و پنج ساله ام

    20سال هست که رژیم غذایی زیادی گرفتم فقط یک بار موفق بودم و دفعات بعدی فقط خوشحال بودم که وزنم زیاد نشده است وحتی کوچکترین سایز و وزن هم کم نکردم خیلی‌خیلی خسته ام از این روند وهمیشه چاق تر شده ام چاقی درجه سه… حتی ورزش و رژیم باهم حدو 4تا5کیلوکم کردم موقتی…. خیلیخیلی بریده ام واصلا خودم را دوست ندارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 7848 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 455 کلمه

   به نام نور ♡

   سلام خدمت استاد عزیز و هم دوره ای های قشنگم 

   نگرشم در مورد مراقبه چاقی و چاق شدن ؟ 

   افکار اتفاقات و رقم میزنن ..

   افکار یعنی مراقبه های پی در پی …

   اگه تو اینه خودم و دیدم و گفتم کی پس فلان جام لاغر میشه این یعنی مراقبه ی چاقی اگه گفتم من یه ۵ کیلو دیگ کم کنم و اینجاهامم لاغر بشه دیگ عالی میشه این یعنی مراقبه ی چاقی 

   اینکه میگم این شلواره الان گشاد شده یا تنگ شده و همش در حال چک کردن باشم این یعنی مراقبه ی چاقی 

   اگه از هر زاویه ای صد دفعه خودم و نگاه میکنم و بعدش میگم از جلو بهتر از بغلم این یعنی مراقبه ی چاقی 

   اینا همش در طی روز هست و مدام داریم مراقبه ی چاقی میکنیم 

   مراقبه ی چاقی ۱:باعث چاق شدن ۲:اگه باعث چاقی نشه باعث ثابت موندن میشه یعنی با اینکه تلاش میکنیم اما نتیجرو نمیبینیم 

    استفاده از روش های لاغری باعث قدرت گرفتن کدام مراقبه میشد ؟ 

   صد در صد چاقی ،من خودم مربی هستم و افراد زیادی و میبینم ک در تمام ۱ ساعت ورزش دائما در حال چک کردن خودشون از طریق ایینه های باشگاه یا اینکه دائما در حال صحبت کردن هستن ک زیر شکمم واسه برنجه پهلوهام مثلا واسه نونه و … 

   چرا با استمرارو اشتیاقی ک در روش های لاغری داشتیم  داشتیم اما نتیجه ی مطلوب کسب نکردیم ؟ 

   مثالش شاگردای خودم ۲ یاعت با اشتیاق و کلی تلاش تمرین میکنن داخل باشگاه ولی تمرکزشون رو چاقی اصلا استرس دارن میگن یعنی میشه ؟ 

   اموزش لاغری با ذهن چگونه کمک میکند تا مراقبه لاغری را اموخته و استفاده کنیم ؟ 

   گوش دادن به دوره ها ،خوندن متن ها ،دیدگاه ها همه و همه مراقبه هست و بعد از این هاام تو ذهن ما مرور میشه حتی اگه اون لحظه گوش نداده باشیم چیزی مثلا میفهمیم ک اضافه داریم میخوریم همون الارم و دست کشیدن از غذا درست مراقبه لاغری هست ولی تداوم و استمرار و حس خوب نسبت ب خودمون جزو مهم ترین اتفاقات هست …

   برنامم چیه ؟ من دوره ورود به سرزمین لاغر ها و اصلاح و چندین بار گوش داد و اصلاح و به تازگی تموم کردم و میخوام ی دور ایشالا تا جایی ک میتونم رایگان هارو گوش بدم ب ترتیب 🩵 

   تمرین :در دفتر یا نوت گوشی بنویسم امروز چقدر مراقبه ی لاغزی و چقدر مراقبه ی چاقی کردم ؟ 

   و تا ۲۱ روز تلاش کنم بیشتر ببرم به سمت مراقبه ی لاغری 

   یا چیزی در مورد مراقبه ی چاقی اومد همون لحظه لاغریشم به ذهنم بیارم ک ب مرور جایگزین کنم 

   مثلا اگه میگه پایین تنت چ چاقه 

   بگم خداروشکر ک اول از همه تونستم ۳۰ کیلو کم کنم و کلی لاغر بشم و الان هم ادامه بدم میتونم من اینو میپذیرم اتفاقا پایین تنه ی خوشفرمی دارم …

   در پناه خدا 🌱

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار رویا سعیدی
   1403/03/17 11:52
   مدت عضویت: 207 روز
   امتیاز کاربر: 1415 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 100 کلمه

   با سلام وعرض ادب

   من تا قبل ۴۰ سالگی اندام متناسب داشتم وهیچ رژیم غذایی را دنبال نمیکردم،اون موقعها هیچ وقت به چاقی فکر نمیکردم از موقعی که شنیدم بعد ۴۰ سالگی سوخت وساز بدن کمتر شده واگه رعایت نکنی اضافه وزن میگیری ،آرام آرام اضافه وزن پیدا کردم ودائم فکرم به نخوردن بعضی خوراکیها وغذاها میره،تو لباس خریدن همیشه یک سایز بزرگتر میگیرم متاسفانه،چون همیشه متناسب بودم این وضعیت که بعد ۵ سال پیش اومده رو دوست ندارم،از الان تصمیم گرفتم دیگه افکار قیلی رو دور بریزم وبا شنیدن مداوم فایلها وتمرین مراقبه لاغری داشته باشم

   با تشکر از استاد عزیز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1403/03/02 21:15
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 312 کلمه

   سلام بر  خالق بی همتایی من 

   سلام بر ستاد عطار روشن  وهمه دوستان 

   طریقه مراقبه ازچاقی 

   شنیدن درباره چاقی ومواد که چاق کننده هست  + فبول کردن‌اون صحبت + تکرار ازاطراف درباره چاقی + دیدن افراد جاق + خوردن یا نخوردن  یا بدن خودردن که کلی ترس داشت +.گرفتن  رژیم  برای جلوگیری از چاقی یا کم‌کردن چاقی  + ورزش کردن برای کم‌ شدن چاقی +روی تراز رفتن ووزن کردن دائمی  ترس ازاینده جاقی + حرف زدن  درباره چاقی + مرو کردن افکار وباورها چاقی + توجه  به افراد که یا مثل ماهستن  یا ازما چاقترهستن +ترس ازنگاه وافکاردیگران درباره ما = میشه مرافبه ازچاقی وچاق شدن جاق موندن 

   حالا  مراقبه ازلاغری 

   کسب اگاهی درست درباره لاغری وتوجه نداشتن به موادغذایی + باوره وفبول با حس خوب این اطلاعات +

   تکرار کردن این‌اگاهی تو زمان بلند مدت  + نداشتن عجله به هیج‌عنوان + توجه به افرا متناسب وتوجه کلا به طرف افرادمتناسب برگشت کنه  +  خوردن رواصلا عامل لاغری  ندیدن + خط باطل کشیدن  به هر رژیم  وبرنامه دیگه  + روی ترازوا صلا نرفتن وزن نکردن وسایز نگرفتن +  ورزش رو  به این بخش راه ندادن +امیداشتیاق برای  هرر وز  زندکی واینده در ست روتصورداشتن +تحلبل ازانچه  که اموختیم وامیداشتن به این مسبر + ریختن دورهرجی ترس هست تواین‌مسیر = مرافبه از لاغری 

    این خلاصه کارهای هست که تواین‌مسبر به مرور توزمان بلند مدت  باید یاد گرفته بشه هم‌ گفتار و افکار وعمل بشه  با این سه بخش بابدکاره بشه انجه که اموخته ایم  اشتباه وکم بشه توبخش مثب بود وحس خوب داشت 

   کم‌کم‌ اون‌ لا غری که رویای هرفرد هست که با‌ ورد  به  این‌ مسیر از هدایت  خداوند وکمک خدای عزیزم‌ تو جسمش ارام ارام خودش رونشون میده به همین اسونی  

   لاغری هیج جا نرفنه توجسم‌ ما هست ما با اشتباهمون  اون درجربی مخفی گردیم  با انجا دریت همین مرافیه جربی  اب شده بخارشده ازیین رفته لاغری ازلایهای بدن بیرون میان 

   خدا پشت و پناهتون یا حق حق نگه دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 1750 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 567 کلمه

   درود ، خیلی برام جالب بود . اول اینکه منتظر یه فایل مراقبه بودم از جنس همون مراقبه هایی که خودتون اشاره کردید و دوم اینکه هیچ وقت به مراقبه ارز این دید نگاه نکرده بودم . واقعا درسته . الان که به گذشته نگاه می کنم ، من هر لحظه در حال فکر کردن به چاقی بودم . الان این غذا رو بخورم چاق میشم ، چی بپوشم که لاغر به نظر بیام ، حتی جوان تر که بودم بارها و بارها این جمله رو شنیدم و تکرار کردم که من حتی آب هم میخورم ،چاق میشم . یا ما خانوادگی و ارثی چاق هستیم و چقدر این جملات در عمق ذهن من نهادینه شده . حتی اخیرا این فکر دایم در ذهنم مرور میشه که ناخودآگاهم با من سر لج افتاده سر موضوع لاغر شدن 🤦بارها و بارها و بارها تلاش کردم که لاغر بشم . رژیم گرفتم چه به صورت شخصی و کم کردن مقدار غذا چه از طریق برنامه های پزشکی که همیشه تا نهایتا ماه اول جوابگو بوده و بعدش به دلیل استپ وزنی و رنجی که محدودیت در پی داشته ، رهاش کردم . برای لاغر شدن باشگاه ثبت نام کردم و بدون نتیجه ی پایدار رهاش کردم . قرص‌های لاغری خوردم که در بار اول استفاده تاثیر گزاری بود و نتیجه نسبت به دو روش قبلی مطلوب تر بود اما علاوه بر عوارض جانبی مثل به شدت عصبی شدن ، بعد از رها کردنش دوباره رفتم سر نقطه اول ، حتی دوره لاغری با ذهن شرکت کردم و مطمئنم به دلیل عدم استمرار در مسیر دوباره برگشتم سر نقطه اول و هر بار دچار ناکامی و حقارت شدم 😔و هر بار با تکرار روش های لاغری ناامیدتر از دفعه قبل شدم . البته چون به شدت به قدرت ذهن معتقدم مطمئنم که لاغری با ذهن حتماً و یقیناً جوابگو هست فقط باید استمرار داشته باشم 😌از نظر من اشتیاق و استمرار به خصوص در مورد رژیم های غذایی و ورزش شاید یه مسکن موقت هست چون اون چیزی که باعث چاقی میشه باورهای اشتباه نهادینه شده در ذهن ماست و پر و بال دادن به این باورها در گام اول توسط خودمون و بعد اطرافیان و محیط زندگی مون و نبود آموزش درست و موثر جهت تغییر این باورها به صورت عمومی . من همین الان دارم احساس خودم رو در خصوص چاقی می نویسم ، اما نسبت به صبح ذهن آرام تری دارم چون مطمئنم کهدر این لحظه توجه ام از روی چاقی منعطف به تناسب اندام شده و همون طور که خودتون اشاره کردید من در این لحظه در حال مراقبه لاغری هستم . با اشتیاق مطالب سایت رو از اول خوندم . هیچ عجله ای برای اینکه بلافاصله به نتیجه مطلوب برسم ندارم حتی وقتی سرعت صحبت کردن تون رو کم کردید آرامش بیشتری پیدا کردم و می دونم که این باورها حاصل حداقل سی سال مراقبه چاقی به صورت ناخودآگاه و مستمر هست که باعث ایجاد چاقی شده و من با مراقبه لاغری می تونم که باورهای درست رو جایگزینی کنم . در گام اول مسئولیت چاقی ام رو می پذیرم و متعهدانه تلاش می کنم که گام های مثبتی در جهت تناسب اندام و سلامت جسم و روحم بردارم . امروز آشنایی با این پیج دوباره چراغ امید رو در من روشن کرد . و خیلی عالیه که می تونیم تمرین و دیدگاه خودمون رو در سایت ثبت کنیم .خدایا سپاسگزارم . پاینده باشید. 😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا سلیمی
   1403/02/10 15:43
   مدت عضویت: 59 روز
   امتیاز کاربر: 485 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 72 کلمه

   سلااااام استاد عزیز 

   من قبل از اومدن به سایت  غذا میخورم بعد با خیال راحت میام گوش میدم و بعدش دیگه تمایلی به خوردن ندارم 

   چقدر جالب بود بازی ذهنم 

   واقعا گوش دادن فایل مراقبه لاغری من 

   من ۲روز است عضو سایت شدم اینجا خیلی جالبه و امیدوار شدم که بالاخره قراره بعد از ۶بار شکست از رژیم و ورزش با آرامش به تناسب اندام برسم و تا آخر عمر متناسب بمونم 

   متشکررررم از شما بی نهایت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه معین
   1402/12/15 01:18
   مدت عضویت: 977 روز
   امتیاز کاربر: 13865 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 32 کلمه

   حیف که تریبون ندارم بگم این دوره ها چققققققد عالیه

   بابا بیاید ثبت نام کنید 

   بخدا چیزایی ک بدست میارید هزاااار برابر چیزیه که پرداخت میکنید 

   اصلا عجیب زندگیتون زیر و رو میشه 

   اعتماد کنید …. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 163 کلمه

   سلام بر دوستان ارزشی عزیز

   من در مطالعه  ۱۲ گام زمانی که دلایل چاقی خودم و می‌نوشتم دلایلی بود که تو کل متن و حرف ها بود و ته وجودم مدام میگفت غیر این هم هست خیلی فکر کردم و دلیل دیگه ای به ذهنم نرسید وقتی این مطلب تو سایت پیدا کردم مطمئن شدم دلیل اصلی و پر تکرار من همینه …..من مدام ناخود آگاه در حال مراقبه چاقی و بیزاری از خودم بودم . …

   چند روز مدام وقتی مراقبه چاقی ناخودآگاه شروع میشه من به صورت آگاهانه شروع به مقابله میکنم که من ارزشمندی و زیبایی حق منه .میتونم آگاهانه از استفاده شیرینی دست بکشم و میتونم قربون صدقه فرد تو آینه برم و بهش افتخار کنم من همیشه درحال مراقبه چاقی بودم ولی الان حالم خیلی خوب 

   این اولین متن من بعد از حدود یکماه همراه سایت بودن و عضویت جدید در سایت…

   خداروشکر که سایت شما درمسیر تعالی زندگی من قرار گرفت .سپاس از استاد که مطالبی رو در دسترس قرار دادن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 88 کلمه

   سلام خانمی هستم از سمنان  ددوست دارم شما رو از نزدیک ببینم از رزیم لاعری قدرت دهن از شما بز نهایت تشکر می کنم منم خیلی ورزش  ررزیم لاعری داشتم فقط سایز کم شدم الان با ویدیوی شما آقای عطار روشن متوجه شدم که باید با فکر کردن وبا دهن و ارادت داشتن جلو برم باید موقع عدا خوردن خودمونو گل بزنیم۸۸ کیلو وزن داشتم الان با قدرت دهن شدم ۸۲ کیلو  االان بیشتر جلوی آیینه می ایستم وای چقدر لاغر شدم دیگه به چاقی فکر نمی کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جمال
   1402/05/28 15:48
   مدت عضویت: 430 روز
   امتیاز کاربر: 4910 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 365 کلمه

   سلام وصد سلام 

   سپاسگذارم فروان که اینجا در بین شما نازنین انسانهای مثبت اندیش وپاک هستم ایران من آباد است وقتی باهم اینجا همه‌جا با این نوع نگرش زندگی کنیم ولذت ببریم 

   سپاسگذارم 

   مراقبه یعنی باخود بودن در صلح .

   با منبع در صلح وآرامش زندگی کردن .مراقبه یعنی خود مراقبه ….مراقبت کردن از کودک درون 

   چون منم دچار همین موضوع بودم و الانم گاهی هستممن وقتی رفتم سراغ قرآن (گاهی الهامات قوی به صورت صدا در درون من گفته میشد )واقعا تشخیص که این چیه برام سخت بود و کار به جایی رسید که ترسیدم و رها کردمبعد ی مدت خودمو تونستم آروم کنم، و طلب هدایت کردم که جریان چیه خدااول سوره ناسمیرسیم به جایی که گفته شده من شر وسواس خناسخدا پیشنهاد‌ داده از شر وسوسه های خناس گونه شیطان ذهن به خودش پناه ببریم،پس این‌ اولین موضوع که باید پناه برد به خداخناس::صفتی هست که دنبال بحث کردنه،دنبال کش دادنه،عاشق جنگهپس ما باید آگاهانه از گفتگو با ذهن خودداری کنیمچجوری ؟خوب میشه تا یک فکره اومد بگیم بعدیو‌سوال بپرسیم همون موقع از خودمونمثلا :بابت چی چیزی الان سپاس گزارمیا بهترین اتفاق دیروز چی بود؟؟؟سوال میچسبه به ذهن ،ذهن میره دنبال جوابدومین موضوعی که پیش راهم قرار گرفت این بود که خدا واقعا خدا خواست ابراهیم فرزندش رو تا قربانگاه ببره؟جواب اینه که حتی پیامبران گفتگوی ذهنی رو داشتنو در زمان ابراهیم مشرکان فرزندانشان را قربانی میکردن برای بت ها،شیطان ذهن ابراهیم گفتگویی راه انداخته بوده،که تو فرزندتو برای خدای یکتا که ادعای پرستشش رو داری قربانی میکنی،یا فقط ادعا داری؟؟؟؟این گفتگوی ذهنی شاید ترمزی بوده که دعایه فرزند دار شدن ابراهیم اجابت نمیشدهوقتی فرزند دار میشه بازم این گفتگو ادامه داشتهتا جایی که در خواب میدیده،و ابراهیم این موضوع رو از جانب خدا قبول میکنهخداوند در قرآن میگه ماهم بعنوان آزمایش از ابراهیم قبول کردیم،و فرزند ابراهیم رو تا قربانگاه میبره این گفتگوی ذهنیو اما چون از خدا طلب یاری داشته،خداوند هدایتش میکنه به قربانی کردن گوسفندو خدا میگه این سنت قربانی کردن فرزند برچیده شدو وقتی یاری دهنده اوست این گفتگوی ذهنی تبدیل به تغییر یک سنت رایج میشه و برکت میاره با خودشیکم توضیح دادنش سخت بود این قسمت ولی امیدوارم تونسته باشم مطلب رو منتقل کرده باشمو خداوند کلام خود را بالا برد♥️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 16 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1402/05/28 00:58
   مدت عضویت: 667 روز
   امتیاز کاربر: 29819 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 993 کلمه

   ب نام خداوند یکتا 

   مراقبه یعنی چه؟

   مراقبه یعنی مواظبت یعنی نگهبانی مراقبه یعنی مراقبت،مراقبه یعنی کنترل کردن ذهن.انسانها روزانه فکر می کنند.خیلی فکر می کنند ب خیلی چیزها هم فکر می کنند.ب فرزندانشان فکر می کنند.ب تحصیلشان فکرمی کنند ب اینده شان فکر می کنند.ب قرضها و بده کاریهایشان فکر می کنند ب ناراحتیهایشان فکر می کنند.ب دردها و خستگیهایشان فکر می کنند ب‌ چه شود چه نشودهایشان فکر می کنند‌

   وخلاصه هرکس از افراد پ نوبه دغدغه های ک دارند ب آنها فکر می کنند.یعنی درحال مراقبه نسبت ب آن موضوع هستند.مراقبه یعنی تمرکز کردن بر روی موضوعی.

   افراد چاق هم علاوه بر مراقبه در بخش‌های دیگه،مراقبه چاقی دارند یعنی بخش سنگینی از افکار روزانه شان مربوط ب فکر کردن در مورد چاقی هست.اینکه میلیون‌ها بار ب چاقی فکر می کنیم در روز حالا فکر نمی کنم میلیونها بار باشه ولی احتمالا همون ی بار یا چن بارش اینقدر سنگین هست ک بار مخربش ب اندازه چن صد میلیون بار محسوب میشه.ولی مگهدمیشه در روز اصلا ب چیزی فکر نکرد؟آیا واقعا میشه کسی ب چیزی در روز فکر نکنه؟ب نظرم جزو محالات هست.خیلی سخته که ب چیزی فکر نکنیم حالا ما در مورد چاقی خودمون،ولی میتونیم ک تمرین کنیم ک کمتر فکر کنیم.ما 

   در تمام این سالها ک در حال لاغر کردن خود بودیم ب روش‌های مختلف،ما در حال مراقبه چاقی بودیم،وقتی دلمون نمی خواست خودمون در هیچ شیشه یا اینه ای ببینیم وقتی،در مورد چاقی صحبت می کردیم وقتی نگران جایی رفتن هستیم وقتی ک نگران قضاوت دیگران هستیم وقتی همش ب نوع غذا یا چاق کنندگیشون فکر می کنیم وقتی ب کم و زیاد بودن غذا فکر می کنیم وقتی خوردن برامون عامل چاقی نحسوب میشه وقتی از توصیه های دیگران ناراحت می شویم وقتی برای لباس ناراحت می شویم.

   اینها همه وخیلی موارد دیگه اینها همه در حال مراقبه چاقی هستیم وهمین ک حافظه‌ چاقی خودمون گسترش می دهیم من در دو مورد خیلی خیلی بیشتر حساس دارم ک ب نظرم این دو مورد خیلی مراقبه چاقی من رو افزایش میده،

   یکی حرف دیگران هستش حدود دو ماه پیش ک رفته بودم ییلاق ک مثلا ی مدت آرامش داشته باشم ولی اونجا ی نفر ب من چیزی گفت حالا ازروی دلسوزی هم گفت.

   حالا من اونجا از ی طرف نت گوشی قطع شده بود نمی تونستم فایل گوش بدهم یا ببینم ولی نوشته ها رو می خوندم هم می توانستم بنویسم ولی فایل ها باز نمی شده و برام ناراحت کننده بود.واز طرفی این حرفها ک حرفهای بسیار بسیار سنگینی برام بود.یعنی من ی لحظه احساس نابودی کردم یعنی قشنگ داغون شدم.یعنی تا زمانی ک ب خونه خودمون برگردم ب شدت عصبی شدم یعنی تنها زمانی ک ب چاقی فکر نمی کردم فقط در خواب بود.

   همش فکر می کردم چکار کنم خوب چکار کنم چرا این طور شده؟من باید چکار کنم.و دقیقا هم میدونستم ک نباید ب خاطر هر چیزی مخصوصا این چیزها ناراحت شوم ولی واقعا ب مدت چن روز مثل ی مرغ سر کنده شده بودم.

   الان خدارو شکر مقداری بهتر شدم.و ی مورد دیگه هم هر وقت کسی ی لباسی بخره برای خودش وب نظرم قشنگ بیاد ناخود آگاه اشکم سرازیر میشه وبدتر ازون کسی برام بخره یا هریه بده اگه اندازم نباشه.

   این موضوع هم خیلی آزارم میده.مثلا خواهرم رفته بود مشهد بهم گفت لباس برات بگیرم،اتفاقا بهش گفتم ن ممکن اندازم نباشه الکی نخر!ولی بر خلاف حرف من،اون خربد،وخیلی هم قشنگ بود ولی متاسفانه اندازم نبود،اینجا هم خیلی از درونم ناراحت شدم ولی اصلا ب روم نیاوردم یعنی دیگه گریه نکردم پیش خودم گفتم عیبی نداره خوب مگه قرار هر کی همه چی اندازشون بشه.دیگران هم ی موقعی لباس اندازشون نیست.حالا ما باید با فکر نکردن ب چاقی مراقبه لاغری رو انجام بدیم.در اشخاص لاغر اونها ب طور ناخودآگاه مراقبه لاغری دارند یعنی ب فکر نکردن ب چاقی اونها مراقبه لاغری دارن اونها ن ب لاغری فکر می کنند ونه ب چاقی،یعنی پیوسته در حال مراقبه لاغری هستند.

   ازینکه بعضی افراد لاغر هستند ولی فکر می کنند ک چاق هستند یا می خواهند چاق بشوند.اینها هم ی جور دارند افکار چاقی رو در مغزشون گسترش می دهند.مثلا برادرزاده بزرگه ام ک دختر هم هستش،برادرش ب من گفت ک خواهر جون ۳۸کیلو هست و نمیدونم حالا کی گفته بود ک باید ۴۶ کیلو باشه ولی با این حال او احساس چاق بودن می کنه.من ب برادرش گفتم برای چی فکر می کنه چاق هس و او گفت چون افراد کره ای رو در فیلم می بینه میگه من باید مثل اونها لاغر باشم.

   مراقبه لاغری یعنی اینکه ب چاقی فکر نکنیم‌ یا حداقل کمترفکر کنیم‌ مراقبه ی چیزی مثل همین تمرین یوگا ک انجام می‌دهند هستش حالا با این تفاوت ک ما نیاز نیست ک چشمهامون رو ببندیم همین طوری هم میتونیم مراقبه داشته باشیم.من وقتی این فایل رو دیدم برام خیلی عجیب و جالب شد گفتم اها متوجه شدم استاد می خوان ما زمانی ک در این بخش هستیم در واقع سرمون ب نوعی گرم بشه و زمانی ک اینجا هستیم دیگه ب چاقی فکر نکنیم حداقل در اینجا فکر نکنیم.

   وهمین ک اگه حتی هم فکر کنیم دیگه برامون آزاردهنده نیست وای خدای من،یعنی ما تا ب این حد ب چاقی فکر می کنیم؟ما وقتی فایل گوش میدیم وقتی مطالب رو می خونیم وقتی نوشته های بچه ها رو می خونیم وقتی مطلب می نویسیم تمام در حال مراقبه لاغری هستیم یعنی در واقع حواسمون رو از سمت چاقی پرت می کنیم ب سمت لاغری.پس ما باید با مراقبه لاغری تمام افکار مربوط ب چاقی رو از سرمون دور کنیم.

   در نورد زمان فایلها هم من دوست دارم زمانش ب اندازه ای باشه ک بتونم از چن جا استفاده کنیم بخاطر این،وگرنه برام مهم نیست زمانش چقد باشه.چون فایلهای آموزشی رو من باید چن بار ببینم من اگه عجله داشته باشم ب این خاطر نیست ک برم سر افکار قبلی.ولی چون هم دوست دلرم بیام مطالب سایت هم ببینم هم تو سرزمین لاغرها باشم هم مطالب آموزشی رو ببینم.

   چون همین تو گروه آموزشی هستم حدود بالای چهار ساعت وقت می بره ولی دوست دارم از همه قسمت‌های مختلف استفاده کنم.

   ب امید موفقیت‌های روز افزون همه دوستان..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1402/05/27 12:07
   مدت عضویت: 1235 روز
   امتیاز کاربر: 11573 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 303 کلمه

   بنام خدا 

   عرض سلام خدمت استاد عزیز و دوستان همراه 

   موضوع مراقبه لاغری با ذهن 

   من بعد از حدود ۲ونیم یال که تو سایت تناسب فکری هستم آبان با دیدن این فایل که چندین بار دیدم و متن بالا را خوندم و قصد دارم چند بار دیگه هم ببینم متوجه شدم که من این ۲ونیم سال هست که تو مراقبه لاغری هستم و خودم نمیدونستم واقعا چرا من حواسم نبوده تا یکی مثل استاد بیاد و به من بگه من تو این مدت اصلا دیگه به چاقی فکر نکردم شاید پیش اومده ۱۰ درصد فکر کردم که اونم سریع ردش کردم ولی قبلا نه به قول استاد من که هر روز صد در ۱۰۰ به چاقی فکر میکردم چطور با تنفر با رژیم گرفتنم با ورزش کردنم با خرید لباسم با غذا خوردنم که ترس داشتم با حرف دیگران با جستجو برای یافتن راه بهتری برای لاغری اینها همش مراقبه چاقی بوده و من نمیدونستم ولی الان متوجه شدم .

   من قبلا فکر میکردم برای آرامش ذهنم اعصابم آروم بشه به قول استاد یه جا می‌نشتم یه ده دقیقه به زور سکوت مطلق و به چیزی فکر نمیکردم تا آروم بشم و تاثیری هم نداشت و دیگه ادامه ندادم اما الان که متوجه شدم میخوام که ادامه بدم واقعا استاد چقدر همه چیزو برای ما ساده میکنه که به همین راحتی میتونی زندگی خودت را تغییر بدی 

   ممنونم استاد روشن عزیز که تو را خدا فرستاد برای ما که بتوانیم زندگی خودمان را تغییر بدیم که بتوانیم به تناسب اندام ایده آل خود برسیم به همین راحتی .لاغر شدن اسانترین کار دنیاست همین که دیگه به چاقی فکر نکنی خودش کلی می افتی جلو برای متناسب شدن و جسم ما تو مسیر لاغری قرار میگره با ادامه دادن همه درسن میشه حتی اگر مسیر را اشتباه میری با تکرار ،تکرار ،تکرار خود به خود مسیر درست میشه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1402/05/27 07:27
   مدت عضویت: 487 روز
   امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 578 کلمه

   به نام خداي هدايتگرم

   سلام خدمت استاد عطار روشن عزيز

   چقدر شما عميق فكر كرديد به ثروتمندان و مراقبه كردن

   اينكه اونا در تمام طول روز دارن مراقبه ميكنن اونم با موضوع ثروت

   اونا اصلا به موضوعات بي ربط به ثروت فكر نمي كنن

   اين سوال افراد بسياري است كه آيا واقعا ثروتمندا هم اين كارها رو كردن و ثروتمند شدن( همون كارهايي كه در قانون جذب بهش اشاره ميشه )

   و چقدر جالب ربطش داديد به اينكه يك فرد متناسب در همه حال در حال مراقبه ست 

   يعني فقط توجهش به خودش هست

   در همه حال در لحظه حال زندگي ميكنه

   مثل آدم چاق اينطوري نيس كه ميره مهموني يا عروسي يادش ميره تمام روياش لاغريه

   يك فرد متناسب سر هر ميز غذايي بشينه يادشه چه چيزي براش ارزشمند هست و هميشه خوشحالش ميكنه…و به خوشي هاي آني توجهي نمي كنه

   خوشحالي با تيپ و  لباسش براش از خوشحالي خوردن غذا مهم تره

   مراقبه يعني مراقبت كن از لحظه حال

   مراقبت كن از حال خوبت

   چون اگر در زمان حال باشيم ديگه نه افسرده گي و سرخورده گي گذشته رو داريم نه نگران آينده هستيم

   از همين لحظه كه توش هستيم لذت ميبريم

   و 

   شما چقدر قشنگ اين ربط رو توضيح داديد

   من كه مدتيه دارم افراد متناسب رو واكاوي مي كنم تا به حال از اين بعد بهش نگاه نكرده بودم

   من آدمي هستم كه مراقبه ميكنم و خيلي هم دوسش دارم و خيلي به رشد من كمك كرده

   و چون ميدونم مراقبه چقدر ميتونه تاثيرات بزرگي توي شخصيت ما بزاره

   حرف شما رو قبول ميكنم كه :

   يك فرد ثروتمند در همه حال با فكر نكردن به غير از ثروت داره مراقبه ميكنه ….داره در لحظه حال خودش رو نگه ميداره 

   حتما اون فرد ثروتمند چالش هايي در زندگيش يا داشته يا داره 

   ولي اينكه تمركزش روي اون چيزي هست كه ميخواد، ميشه همون مراقبت از لحظه حال خودش و شاد بودنش 

   در اين جهان نداريم فردي كه هيچ چالشي نداشته باشه

   همه به تضاد ميخوريم 

   هر كي به نوعي

   همينطور يك فردي كه ميخواد با مهمان نا خوانده خودش خداحافظي كنه

   بايد در هر لحظه فقط توجهش باشه روي اون چيزي كه حالش رو خوب ميكنه يعني تناسب اندام

   وقتي فايل ميبينيم داريم تمركز مي كنيم روي حال خوبمون

   همه ما كه از اين سايت ميريم بيرون قطعا صداهاي توي سرمون مياد سراغمون

   و اون حالتي هست كه از حالت مراقبه خارج شديم و مراقبت نمي كنيم از  حال خوبمون

   در يوگا اصطلاحي هست به نام نظاره گر يا مشاهده گر كه شما هم در متن بهش اشاره كرديد

   در مديتيشن هم ما بايد مشاهد گر باشيم 

   افكار ميان موقع مراقبه 

   ما فقط مشاهده مي كينم و قضاوت نمي كنيم

   اگر قضاوت كنيم ميشيم مثل اون وقتايي كه ساعت هاي طولاني با يك فكري رفتيم و به خودمون مي آييم ميبينيم سه ساعته مثلا توي فكر اون حرفي هستيم كه دختر خالمون بهمون زده 

   ولي اگر مشاهده گر باشيم فقط نگاه مي كنيم كه اين فكر اومد 

   و اون فكر ميبينه ما باهاش نمي ريم 

   خودش ميره

   و چه شود اگر ما بتونيم هر لحظه از روياي لاغريمون مراقبت كنيم

   چه شود اگر برنج ميبينيم فقط برنج ببينيم نه هزارتا تعريف ديگه اي كه رسانه به ما ياد داده

   اگر سس مايونز ميبينيم فقط سس رو نظاره كنيم نه هزاران چيزي كه از جامعه ياد گرفتيم درباره سس

   استاد اشاره كرديد به اينكه هر موضوعي رو قبل از لاغري بزاريم و گوگل كنيم 

   گوگل برايش مطلب دارد

   گوگل دقيقا مثل ذهن ماست

   سرچ كنيم مضرات آبليمو كلي مطلب مياره

   سرچ كنيم فوايد آبليمو كلي مطلب مياره

   ما به هر چي فكر كنيم ذهن همونو برامون مياره

   بگيم آبليمو بخورم فلان ميشه 

   حتما ميشه 

   چون ذهن هست كه داره كار ميكنه

   و چه بهتر كه ازش استفاده اي بكنبم كه بهمون كمك كنه

   ممنونم از فايل بي نظير شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 376 کلمه

   به نام خدا سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان عزیزم. مراقبه یعنی این که مراقب ذهنمون و ورودیهاش باشیم تا مارا وادار به انجام اعمال نا صحیح نکنه . مراقبه ۲ نوع هست تمرکزی وغیر تمرکزی( باز) .در مراقبه ی تمرکزی ما روی یه موضوع خاص مثل یک احساس درونی یا یه جسم مادی متمرکز میشویم و به موضوعات دیگر فکر نمیکنیم.در مراقبه ی باز فرد به همه ی آنچه در اطراف خود اتفاق میافتد تمرکز میکند اما سعی میکند فقط نظاره گر باشد و هیچ حسی به آنها نداشته باشد . با تداوم و استمرار در مراقبه در مغز افکار مربوط به موضوع آزار دهنده مرور نمیشود و فرد دیگر به آن موضوع فکر نمیکند واحساس آرامش و رهایی میکند. افراد چاق در تمام مدتی که چاق شدند وکمی قبل از ظهور چاقیشان همواره در حال مراقبه ی چاقی بودند.در خود من این مراقبه در دوران بارداری به اوج خودش رسیده بود به طوری که من در هفته های اول بارداری به شدت دچار اضافه وزن شدم و دچار افسردگی شدم چون به طرز عالی عمل مراقبه رو انجام میدادم به شدت ترس از چاقی در این دوران داشتم و از اندام خدم متنفر بودم و در ذهنم همیشه مرورش میکردم .همه ما افرادی توانمند در مراقبه هستیم برای اثبات توانمندی خودمون کافیه به جسم خودمون نگاه کنیم الان با این آگاهی هایی که به دست اوردم تعجب میکنم که ما میخاستیم با انجام کارهایی مثل ورزش و رژیم که خود نوعی مراقبه ی چاقی هستند به لاغری برسیم !!! مراقبه ی لاغری ، مراقبه ی باز هست این بار ما باید به هرچیزی که مربوط به چاقی هست تمرکز و توجه نکنیم اهمیتی به افکار چاق کننده ندهیم وقتی ما موانع چاقی رو پاکسازی کنیم لاغری خود به خود نمایان میشود مثلا نباید به جسم خودمون توجه کنیم بی خیال اندام خودمون بشیم به حس بدی که چاقی به ما میده توجه نکنیم. من حدود ۴یا۵ ماه هست که دارم مراقبه ی لاغری میکنم البته اوایل مهارتی نداشتم اما به لطف خدا الان وضعیت خوبی دارم.از خداوند بسیار سپاسگذارم که من رو به سمت این سایت ، سایت مراقبه هدایت کرد و همچنین از شما استاد مهربان که با خوش قلبی و صداقت تمام همه ی معلومات خود را در اختیار ما میگذارید ممنونم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طاهره فروغی
   1402/05/24 20:17
   مدت عضویت: 1067 روز
   امتیاز کاربر: 34167 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 533 کلمه

   سلام خدای مهربونم 

   خداوندا یاریم کن تا هر روز یک گام به سمت موفقیت بردارم 

   سلام استاد عزیز و دوستان خوبم 

   مراقبه چیست ؟

   اون چیزی که من متوجه شدم و تمرکز من روی هر چیز میشه مراقبه 

   مراقبه ۲نوع است 

   اول مراقبه تمرکزی یعنی روی یک چیز تمرکز کنیم این نوع مراقبه منو یاد فیلمهای بوداهای چینی میندازه که میشینن و تمرکز میکنن و چشمهاشونو میبندن و در سکوت 

   استاد حرف جالبی زد مراقبه یعنی همون تلاشی که به چیزی فکر نکنی رو هم نداشته باشی مغزت خالی از هر چیزی باشه 

   الان که فکر میکنم خیلی سخته که به هیچ چیز فکر نکنم خودم خیلی وقتها خواستم امتحان کنم ولی به دلیل افکار مختلف نمیتونستم دوام بیارم 

   دوم مراقبه باز یعنی فقط نظاره گر اطراف باشیم و هیچ عکس العملی نشون ندیم 

   من در قبل دوره مراقبه چاقی داشتم یعنی تمام تمرکزم روی چاقی بود از وقتی از خواب بیدار میشدم و پا و کمرم درد میکرد و وقتی میخواستم لباس بپوشم و برم اداره و وقتی گرسنه بودم و نمیخوردم تا چاق نشم  و وقتی مینشتم پش میزم و همش تو فکر پوشوندن شکمم و اندامم زیر چادر و میزم بودم و میوموم خونه و خودمو جلوی اینه میدیدم و خلاصه در تمام شبانه روز من مراقبه چاقی داشتم و چقد این مراقبه من خوب جواب داد و من چاق و چاقتر شدم 

   من مراقبه بدبختی و بد شانسی 

   مراقبه فقر 

   مراقبه حال بد هم داشتم و در همه اینها ساگرد اول بودمو

   ولی از زمان ورودم به این دوره در حال مراقبه لاغری و مراقبه خوشبختی و مراقبه ارامش د حال خوبم و نسبت به زمانی که در این دوره هستم از خواب بیدار میشم با حال خوب و خودم رو در مانتوی شماره یک تصور میکنم که دارم میپوشم و میرم اداره و میثاق نامه جلوی اینه حالمو خیلی خوب میکنه و وقتی میرم اداره دیگه چادر ندارم و چیزی برای قایم کردن ندارم چون خودمو پذیرفتم ومیدونم که لاغری اسانترین کار دنیاست و من که ۳سایز رو به راحتی از دست دادم این سایز اخر دیگه چیزی نیست و من بهش میرسم 

   وقتی مراقب ازمونم توجهم فقط روی افراد متناسبه که اندامشونو دوست دارم و براشون ارزوی سلامتی میکنم و با خودم میگم خیلی خوشحالم و خدا رو شکر که منم به زودی با این اندام میرسم و گاهی اوقات همکارم میگه چرا لبختد میزنی و من تازه به خودم میام که از این تصور حالم اینقد خوب میشه که لبختد برلبانم میاد پس همه اینها میشه مراقبه لاغری من 

   استفاده از این دوره و تمرینات و فایلهایی که من در طول روز انجام میدم میشه مراقبه لاعری و تمام توجه من بر روی لاعری و داشتن احساس لاغری 

   ولی قبلا با تمام تلاش و استمرار و کمترین میزان خوردن چون تمام توجم روی چاقی بود  چاق و چاقتر میشدم 

   پس حالا که بودن در سایت و تمرین و تکرار باعث مراقبه لاغری من هست تصمیم دارم در تمام لحظاتی که وقت ازاد دارم حتی برای خواندن یک نظر و چند دقیقه در سایت باشم و وقتی دردحال کارم بازم از مراقبه غیر تمرکزی و باز فقط با فکر کردن با تمرینات استفاده کنم  تا فقط افکار لاعری در ذهنم باشه و افکار مثبت و تغییر زندگی رو داشته باشمد

   خداوندا بینهایت سپاس که زندگی دوباره و فرصتی دوباره به من عطا فرمودی

   در پناه خدا باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 40660 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 712 کلمه

   به نام خدا 

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر 

   امروز یه لحظه که خواستم ۲قاشق غذای اضافه ی دخترم رو بخورم ، تو ذهنم مرور شد که اگر من تغییر کردم چرا باید این رو بخورم ، بعد با خودم گفتم اصلا این مقدار اگر دور ریخته بشه چی میشه ، اگر من بخورم چی میشه ؟وقتی دور ریخته بشه هیچ ضرری نکردم اما اگر بخورم تبدیل میشه به این گوشتی که از خدامه ازم کم بشه ، بعد ریختم سطل آشغال و از نخوردنش لذت بردم .جالبه قبلا‌ اصلا فرصت این افکار رو نداشتم چون تصمیمم خوردن بود و مغزم همراهیم نمی کرد اما الان ذهنم مغزم همسو با هدفم هستند و مطمئنم که این درگیری ذهنی وقتی بوجود اومد که من پیغام سیری رو دریافت کردم اگر گرسنه بودم به صورت واقعی دیگه این کشمکش ایجاد نمیشد ،خیلی خوشحالم از اینکه یه ندایی بهم میگه کافیه و نیازی نیست دیگه بخوری ، سبک سنگین کن ، والا دور بریزی بهتره از اینکه بخوریش ، قبلا همش بخاطر سلامتی توجیهش میکردم خوردنهای اضافیم رو ، اما الان میگم اگر باعث سلامتی شد پس کو سلامتی ، نه بخدا اون قسمت اضافه ی مواد غذایی  فقط مایه ی بدبختی ، بیماری ، چربی و گوشت اضافه به تنم میشه ، پس نمی خورم .

   مطلب امروز خیلی عالی بود دو بار گوش دادم و الان میخوام در موردش بنویسم .

   « مراقبه ی لاغری »

   جالب بود برام، مراقبه کاری میکنه که فکر نکنیم ، یه نوع بی فکریه ،یعنی کمک میکنه انسان به اون چیزی کن باعث ناراحتیش میشه فکر نکنه و رها بشه ازش .

   یه فایل داشتیم در ورود به سرزمین لاغرها که باید با افراد متناسب صحبت میکردیم و نظرشون رو در مورد یه سری چیزها می‌پرسیدیم ، اونجا متوجه شدم  افکار ما چقدر متفاوت هستش با افراد متناسب ،یکی از اون افراد که باهاش صحبت کردم ، میگفت هیچ وقت به چاقی و لاغری فکر نمیکنه ، هیچ ترسی از مواد غذایی هیچ وقت نداشته ، خیلی آروم غذا میخوره و بدون استرس ، هیچ کاری نکرده که لاغریش رو حفظ کنه ، دلیلش برای نخوردن پفک و چیپس و …  این بود که برای سلامتی مضر ،هیچ وقت به این فکر نکرده غذا رو بخوره حیفه ، دور ریخته نشه گناهه و کلا در حال مراقبه لاغری هستند.

   / آدم های ثروتمند هم نگرششون با فردی که میخواد ثروتمند بشه فرق داره اونها هیچ وقت تلاش نمیکنند ثروت رو نگهدارند و به فقیر شدن فکر نمیکنند ،ترسی ندارند که نکنه فقیر بشن .به نبود ثروت فکر نمیکنند ، در موضوع ثروت مراقبه می کنند ./

   داریم از این به بعد به چاقی فکر نمی کنیم ، من از وقتی در سایتم ،کمتر به چاقی فکر میکنم این یعنی در حال مراقبه هستم ، مخصوصا زمانی که در حال گوش دادن به فایلها و انجام تمرینات هستم ، فرمولهای چاقی در ذهنم مرور نمیشه و اگر هم مرور بشه تاثیر احساسی بدی نمی‌گذارد .

   در حال انجام تمرینات ، آرامش دارم ، انتظار لاغر شدن دارم .

   من شکر خدا عجله ای ندارم و با اشتیاق کامل و با خیال راحت مطالب رو گوش میدم و آموزش میبینم .

   {دارم کم کم یاد میگیرم که به چاقی فکر نکنم .}

   چقدر احساس خوبی داشتم وقتی استاد گفت اینکه من به چاقی فکر نکنم خیلی تاثیرش از عرق ریختن و ورزش کردن بیشتره ، چون این فرمول ورزش کردن برای لاغر شدن بسیار قوی بوده در ذهن من و هنوز هم گاهی در ذهنم مرور میشه ، چون سالهای سال من برای وزن کم کردن ورزش کردم،حالا با این جمله ی استاد خوشحال شدم ، آرامش پیدا کردم که فکر نکردن به چاقی بسیار موثر تره برای لاغر شدن من از ورزش کردن .

   [مهمترین اقدام من برای لاغری : فکر نکردن به چاقی ست ]

   {مراقبه ی لاغری = فکر نکردن به چاقی }

   هر چقدر بیشتر به چاقی فکر نکنم ، افکار چاقی در ذهنم کمرنگ میشه و به سمت لاغری میرم .

   من هر روز با اشتیاق میام مراقبه ی لاغری رو انجام میدم ،دیگه نجواهای منفی باف ذهنیم  اهمیتی نداره ، من که خودم میدونم عاشق این مسیرم و عاشقانه هدفم رو دنبال میکنم و مطمئنم به وزن دلخواهم میرسم .

   خدای مهربانم ممنونم برای این حس و حال خوب که با این فایل بهم دادی ، شکرگذارم برای تناسب اندام ، سلامتی و سبکی ام .

   استاد گرامیم سپاسگذارم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/05/22 14:12
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 626 کلمه

   سلام برخدایی مهربانی که ما رو به سمت خودباوری  وتلاش کردن برای  برطرف کردن  هرآنچه که اشتباه بود رو  ترمیم  کنم وبازسازی هرآنچه که خراب کردیم 

   سلام بر استاد  وهمه دوستان 

   من   در طی  روز  از صبح  که چشم  رو باز  میکنم   اولین حرکت  خواندن  میثاق  نامه هست بعضی  زمان  این خواندن  اول تعداد  ازدست  درمیره  وحتی  بعضی  زمان تو جلوی   آینه  قرار   بگیرم  بازم‌  این  خواندن  تکرارمیشه این  مواظبت  از لاغریی نیست این عشق  به لاغر شدن هست که از مراقبه  گذشته   شده   زندگی   واقعی  من  هرزمان هرمکان  سعی  اولین فکر  عمل  کردم این هست که این کار یا این رفتار اول همسو با لاغریی با ذهن هست یا نه سعی  که من جای  جالی برای  خور م  ایجاد‌  کنم 

    هر زمان  هر  ساعت  اولین فرصت  که  حای خالی توذهنم باشه اون باتناسب  فکری ولاغریی با ذهن قرار میدن   دیگه اون مراقبه چاقی رو به شکرخدا ندارم اون مراقبه جز کلی مشکل برای من جیزی درجال  حاضر   نداره  چون  مراقبه از  چاقی هرزمان هر مکان اولین حرکت که  با  غذا  و  بر خورد  غذایی   داشتم  ابن فکر  که کدوم  چاق  کننده  هسته  اندازه خورده بشه چاق میکنه

   کل زمان درچاقی ومرقبه ازاون می گذشت توخیال خودم  داشتم جلو گیری میکردم که چاق نشم‌ریشه این افکار از چاقی بود که آب می‌خورد اون ریشه  بسیار  قویی   در ذهنم‌ درست  کرده  بود 

    کل تفریح خانواده ما درآوردن وچی خوردن خلاصه   میشد تفریحات  دیگه هم داشتیم ولی بار  خوردن وتفریح  با خوردن خیلی‌ بشیتر زیادتر از تفریحات دیگر بدو 

   من  کل زندگی که داشتیم وهمه ساعت داشتم از اون جاقی که فرار  بود مراقبه میکردم   

   کلی زمان میزاشتم‌که اول از رژیم‌های که به من داده می‌شد به بهترین شکل استفاده کنم ولی چون اون بخش ذهن  هیچ کاری روش انجام نشد اون بخش  داشت اون  مراقبه چاقی رو خیلی  راحت داشت انجام می داد من به  جسم فشار می آوردم  که لاغر  بشم  ولی جون  جسم بافشاری که بهش میاوردم وبا ذهنم  درجنگ بود 

   درنتیجه پیروزی  با ذهن مملو ازافکار چاقی بود وچون  خوب داست نگه داری  میشد با اتمام هر  رژیم اون بخش کار خودش رو به شکل   عالی   انجام  داده  بازگشت   چاقی  اولیه  با  اضافه وزن بیشتر بود پس ذهن مراقبه خودش رو همون زمان‌که من داشتم رژیم می‌گرفت به نوح  احسن انجام داده   بود  که با شکست  من  اون از  قدرت کسترش  چاقی استفاده  گرده  اون  کم  کاری  تو زمان رژیم  روخیلی  خوب جبران می کرد  

   حالا که به  شکر خدا دارم‌  تو مسیر به شکل خوب اون  مراقبه رو  انجام‌ میدم  همون  جسم  همون  ذهنم با هم همسو شدن ودر نتیجه  چون اون مراقبت دادم که درست انجام بشه به شکر خدا دارم‌ کم کم سبک میشم ودرادامه هرچه  این مراقبه طولانی مدت باشه تجربه اون رو تو جسم خودم مشاده میکنم چون توکل زندکی هرروز کلی وقت  میزارم که  درست انجام بدم

     اول تو  ذهنم با مرورافکارخوب ودرست وصحبت  توبخش مثبت  ذهنم با فرشته  درون رو   به  خوبی  دارم 

   هروقت که داشته باشم دارم اگه کارهای مسیر رو انجام دادم تویی بخش  دیگه یی  فایل  کمک  کنده رو  انجام  میدم 

   زمان کم نمیزارم تو هیچ بخش بیهوده  زمان نمیزارم کل زمان دقت خودم  گذاشتم تو این مسیر که اون  نتیجه  عالی  رو درآینده  به خودم بدم وجسم  اون تجربه  لاغریی   رو لمس ودرک  کنه انشالله 

   اول  حس خودمون رو از  حس  بد به خوب تبدیل میکنیم از فشارهای ذهنمون  کم میکنیم دیگه اون فشار چاقی  رو   نداره  به شکل درست مراقبه انجام‌ میدیم دید  نگاه وحتی الگویی ما از افراد  ازچاقی به  افراد لاغریی  تغییر خوبی کرده   اون   مواظبت   رو به شکل  خوب  داریم پس   انتظار خودمون ازکا هایی که دا ریم  انجام  میدین تو ذهنمون انتظار لاغریی  هست  نه چاقی

    خداوند  پشت  پنا هتون  یا حق  حق  نگه  دار تون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1402/05/22 12:47
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 23767 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 147 کلمه

   سلام لیلا جان

   من بعنوان یک عضو قدیمی سایت زیبا و ارزشمند و عالی تناسب فکری ورود شما دوست عزیز را خوش آمد و تبریک می‌گویم 

   از خوندن دیدگاهتان لذت بردم بخصوص آن قسمتی که نوشته بودید گوش دادن به فایلها آنقدر به شما آرامش میده که گاهی اوقات به خواب می‌روید

   من هم همینطور هستم بعضی اوقات که خواب میرفتم بعد از بیدار شدن به خودم میگفتم چرا من باید خوابم بگیره لابد توجه لازم را نداشتم و این به من احساس خوبی نمی‌داد

   الان که دیدم من تنها نیستم و دلیل خواب رفتن را در دیدگاه شما خواندم احساسم خوب شد که من به آرامش می رسیدم و برای همین به خواب میرفتم پس در آن زمان گوش دادن به فایلها تا حدی که به آرامش ذهنی برسم که به خواب بروم من داشتم مراقبه لاغری میکردم

   ممنونم بابت دیدگاه زیبایتان که احساس مرا نسبت به خواب رفتن تغییر داد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1402/05/22 11:50
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 20043 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 222 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام به همگی دوستانم واستاد گرامی 

   سوال یک 

   مراقبه چاقی همان افکار چاق کننده ای هست که افراد چاق در اکثر روزهای عمر خود در ذهنشان تکرار می‌کنند. مراقبه چاقی یعنی تمرکز بر چاقی جسم ،مراقبه چاقی یعنی دوست نداشتن خود،مراقبه چاقی یعنی نداشتن شور وشوق لاغری مراقبه چاقی یعنی تسلیم چاقی شدن وپذیرفتن چاقی ،مراقبه چاقی یعنی تکرار هرروزه ی افکار چاقی، وعادات چاقی، مراقبه چاقی یعنی اینکه از وقتی صبح بیدار میشی همش فکر لاغریت باشی همش فکر چی خوردن چی نخوردن چقدر خوردنت باشه وخیلی چیزهای دیگه گه فرد چاق خیلی مهارت داره وهرروز لیزری روشون تمرکز داره.

   ان شاءالله میام کامنتم رو کامل میکنم 

   استاد عالی بود جاهایی سرعت کلام رو پایین میاوردین واقعا حس خوبی داشتم وخیلی ذهنم آرام بود منم اعتراف میکنم تو بعضی فایلها در بارهای دوم وسوم با استفاده از برنامه ویدو پلییرم سرعت فایل رو زیاد میکردم تا وقتم هدر نره وبتونم فایل زیاد گوش کنم یا زودتر برم سر کارهای دیگه م چون احساس میکردم سرعت حرفهاتون کمه وبااینکار ناخواسته دوست  داشتم  مراقبه لاغری رو تموم کنم ومراقبه چاقی رو دوباره ناآگاهانه شروع کنم نکته عالی بود استاد

   ممنونم بابت تمام آگاهی هایی که به ما دادین کلمه  مراقبه لاغری حسم آدم رو عالی میکنه یه لذت خاصی داره برای من 

   من مراقبه لاغری و دوست دارم بودن در سایت همون مراقبه لاغری برای ماست

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1402/05/22 09:22
   مدت عضویت: 1579 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 356 کلمه

   با سلام خدمت دوستان همراه سایت تناسب فکری و استاد عزیزم

   مراقبه لاغری :

   از گوش دادن فایل خیلی لذت بردم امروز متوجه شدم که چرا من هر بار  که به فایل های استاد گوش میدم اینقدر حالم خوبه 

   پس داشتم مراقبه انجام می‌دادم تمرکزم بر لاغری بوده 

   وقتی فایل ها رو گوش میدم انرزیم خیلی بالا میره 

   پر انرزی کارام رو انجام میدم امیدوار میشم به آینده 

   شادتر میشم همه رو دوست دارم خیلی انرزی ها مثبت به سمتم میاد

   پس داشتم مراقبه انجام می‌دادم 

   خیلی عالیه 

   فایل به موقع و اضطراری بود برای منی که چند وقته حالم بد شده برای منی که ناامید شدم خیلی توجه ام روی چاقیه 

   همش میرم جلو اینه و به خودم نگاه میکنم که چرا اینقدر شکمم داره بزرگتر میشه چرا من دارم میخورم این چه وقت خوردنه وقتی میخام برم جایی همش میترسم الان بهم بگن چاقتر شدی 

   و تو فکرشم چه بپوشم که چاقیم نمایان نشه 

   همش ترس از خوردن دارم میخام تصمیم بگیرم که کمتر بخورم ولی بیشتر میخورم 

   مدام غذاهای چرب و شیرینی میخورم 

   خیلی حالم بد شده 

   از خودم متنفر شدم 

   که چرا منی که اینقدر به لاغری علاقه دارم روز به روز دارم چاقتر و رفتارهای بدی رو نشون میدم 

   نمیدونستم که دارم مراقبه چاقی رو انجام میدم 

   مراقبه چاقی عواقب بدی رو به دنبال داره 

   همانطوری که مراقبه لاغری عواقب خوشایندی رو در پی داره درست برعکس هم هستن 

   پس امروز به این مهم دست پیدا کردم که وقتی در حال خوندن و نوشتن و فایل گوش دادن لاغری باشم در حال مراقبه لاغری هستم 

   و هر گاه مراقبه لاغری رو انجام ندادم بدونم که مراقبه چاقی خود به خودی میان و کار خودشون و انجام میدن ناخودآگاه من به مراقبه چاقی می پردازم و حالم بد و بد میکنه و تا جایی که منو ناامید میکنه از لاغری 

   خدا رو شکر میکنم که این فایل به موقع به دستم رسید 

   و خداوند رو بسیار شاکرم بخاطر همچین استادی گلی که تمام آگاهی شون رو در اختیار ما میزارن 

   استاد شما نابغه اید نابغه 

   ممنون و تشکر از شما 🙏🙏🙏

   و از خداوند بزرگ  سپاسگزارم که شیر مردانی همچون شما رو آفریده 

   بابت آفرینش شما هر روز از خداوند سپاسگزاری میکنم .عمرتان با عزت 

   من از امروز روزی یک ساعت  تا ۲ساعت مراقبه لاغری رو انجام میدم 

   تشکر  و سپاس🙏🙏🙏🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1402/05/22 01:39
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 23767 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 209 کلمه

   سلام به استاد عزیزم و دوستان خوبم

   چقدر این فایل عالی و به موقع در این مقطع زمانی زندگی من بود

   آگاهی عالی دریافت کردم که چرا تغییر جسمی من بقدری کند شده که احساس میکنم حتی متوقف شده است

   در سه ماه اول ورودم به این سرزمین زیبای لاغرها علاوه بر تغییرات روحی و روانی تغییرات چشمگیری از لحاظ جسمی هم داشتم اما کم کم تغییرات جسمی کند شد و این مرا نگران کرد که چه اتفاقی افتاده است

   غافل از اینکه با تمرکز کردن به دلیل کند شدن تغییرات جسمی و استرس داشتن و نگران شدن من داشتم مراقبه چاقی میکردم و این مراقبه سد بزرگی برای رسیدن من به تناسب اندام دلخواهم بود

   این روزها با اینکه همزمان دو دوره از آموزش‌ها را دنبال میکردم ولی شور و اشتیاق لازم را نداشتم تمریناتش را انجام نمیدادم دیدگاه نمی نوشتم و دیدگاه دوستانم را هم نمی خواندم و داشتم دیگر کم کم دلسرد میشدم که این فایل عالی را امروز دریافت کردم

   دیدن این فایل مرا از دلسردی بیرون آورد و به من یاد داد که چطور مراقبه لاغری را انجام بدهم و آنرا جایگزین مراقبه چاقی کنم برای همین بعد از مدت طولانی دارم دیدگاهم را به اشتراک میگذارم

   ممنونم استاد عزیزم که به موقع دست مرا گرفتید و از سوقوطم جلوگیری کردید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 38 کلمه

    سلام و درود
    معجزه ادامه دادن اینه که اشتباهات شناسایی می شه و مسیر حرکت اصلاح میشه
    به شما تبریک میگم که ادامه دادید که اگر استمرار نداشتید به این درک و آگاهی نمی رسیدی
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شهربانو باقری
   1402/05/21 20:21
   مدت عضویت: 1445 روز
   امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,131 کلمه

   با سلام و درود  فراوان ▪︎

   عنوان فایل  آموزشی  امروز  :

   بهترین مراقبه لاغری همیشگی

   دسته بندی: نکات طلایی لاغری با ذهن – رویای لاغری را محقق کنیم▪︎ 

              ♤■♤■♤■♤■♤■♤■♤■

   سلام  استاد ، چقدر لذت بردم از آموزش امروز  در این لحظه … مطالب  جدید و دست اول  در تناسب فکری :   مراقبه لاغری    تا به حال چیزی راجع بهش نشنیده و نخونده بودم  …چقدر آرامش  داشتم  موقع  خوندن متن و گوش دادن به این فایل صوتی …  عالی بود واقعا ….خیلی ممنونیم از شما  که به این شکل  با علاقه و عشق  دانستنی هایی که بهتون الهام میشه  سخاوتمندانه  در اختیار  میگذارید …یک دنیا تشکر و سپاسگزاری ▪︎

   امروز بخوبی معنا و مفهوم‌مراقبه ارو  به طور کلی و  ارتباطش با  لاغری و‌چاقی به طور خاص رو  یاد گرفتم ….چقدر خوشحالم  که  به مدت  سه ساله   بیشترین ساعات از بیشترین روزهاشو  اختصاص به مراقبه لاغری  دادم ولی خودم نمی دونستم که در چه حال و هوایی هستم   و چطور دارم به  متناسب شدنم نزدیک میشم  و حالا با شور و شوقی بیشتر به این مراقبه آسان  توجه می کنم  و براش ارزش بیشتری قائل میشم  و به راهم ادامه  می دم …ادامه راه  نه با شک و تردید  بلکه با ایمان به نتیجه گرفتن   و این  خیلی عالیه و جای خوشحالی بسیار داره ▪︎ 

   برای شروع تمرین امروز  از خودم می پرسم  اصلا مراقبه چیه  و به چه کاری می آد و چه نتیجه ای میشه ازش گرفت ؟‌از نظر علوم عرفان اسلامی مراقبه یعنی مراقب نفس بودن…..نفس ، انسان رو  به عمل نامناسب وادار می کنه و‌ باعث هدر رفتن لحظات زندگی در دنیا  میشه    مراقبه  نفس از نظر عرفان  باعث عاقبت به خیری در سرای آخرت میشه ▪︎

   به شکل  ساده  مراقبه  یعنی اینکه برای  لحظات یا ساعاتی  به چیزایی که  اسباب ناراحتی  خیال و اسباب دردسر و مشگل شده  فکر نکنیم …. اوج مراقبه وقتیه که  به هیچی فکر نکنیم  حتی به اینکه من در این لحظه  نباید به چیزی فکر کنم ….مراقبه وقتی خوبتر و بهتر انجام و نتیجه میده که‌چشمها  بسته باشه …  چون دیدن و فکر کردن معمولا  با هم هستن  …نمیشه دید ولی فکر نکرد ….البته وقتی ذهن خیلی درگیر شده باشه  برای لحظاتی  نه چیزی شنیده میشه نه دیده میشه با اینکه  چشمها بازه و‌گوشها در حال دریافت صوت از محیطه …..

   ●   مراقبه  دو جوره :

   تمرکزی  و بسته  

   ●  غیرتمرکزی و باز 

   در حالت تمرکزی بسته     ، می بایست به یک مورد خاص تمرکز کرد مثلا  روی تنفس کردن دم و بازدم ، یا روی  یک احساس درونی  ،یا روی یک‌جسم مادی ….  این مدل مراقبه  ، نیاز به تمرین و استمرار داره تا مهارت لازم رو کسب کنیم ▪︎ 

   در حالت مراقبه  تمرکزی باز  ،( غیر تمرکزی )  :

   می بایست به تمام اونچه در اطرافمون   رخ می ده تمرکز کرده و سعی کنیم‌  به شرایط و اتفاقات واکنش ندیم‌ و  فقط ناظر باشیم‌ بدون این که قضاوت یا تحلیلی درباره  چیزهایی که‌می بینیم یا می شنویم‌انجام بدیم ▪︎

   سوال :   تاثیر مراقبه بر مغز چگونه است ؟ میشه گفت  اگر برای یک‌مدت  خیلی محدود  مثلا فقط  ۲۰ دقیقه  در حال مراقبه قرار بگیریم و به چیزی فکر نکنیم  سرعت‌پردازش اطلاعات در مغز بسیار کند و در مواردی  کاملا متوقف میشه …این فرایند مغزی  به شکل آرامش عمیق و سکوت ذهنی تجربه خواهد شد …. چاقی و لاغری هم  نوعی مراقبه محسوب میشن ….. چاقها  با وجود  استفاده  از انواع رژیم و سایر روشهای معمول  روزبروز چاقتر میشن چرا که دائما  در حال مراقبه چاقی از نوع  تمرکزی هستن

    ..یعنی چطور ؟  به این شکل که  فرد چاق به اندازه سال هایی که درگیر چاقیه  در تمام ساعات بیداری و حتی در خواب   در حال تمرکز بر موضوع چاقیه .فرد چاق  می تونه  هر موضوعی رو به چاقیش ربط بده و این یعنی تمرکز زیاد بر چاقی  از نوع تمرکزی با غذا و خوراکی  مواجه میشه  کلی افکار در ذهنش مرور میشه  بخورم نخورم  چقدر بخورم الان چه ساعتیه  چاق میشم نمیشم ؟ این میشه دستاویزی بر تمرکز و مراقبه بر چاقی ….می خواد بره مهمونی   باز کلی افکار در مغزش مرور میشه  لباس چی بپوشم  چاقیم جلب توجه نکنه  چقدر بخورم که  حرف پشت سرم‌نزنن  چکار کنم پرخوری نکنم  و کلی موضوعات  تقویت کننده چاقی که در ذهن و  مغزش بهشون فکر می کنه ..مهمان می خواد خونه اش بیاد باز همینجور …می خواد از خونه بره بیرون برا انجام کاری  باز این افکار رهاش نمی کنه  از جلو آینه  رد میشه باز درگیری فکری پیدا می کنه …با این اوصاف  دیگه تعجبی نداره که  این آدم هر کار فیزیکی می کنه از شر چاقی رها نمیشه که نمیشه چون پردازش اطلاعات لاغری در مغزش  یا بسیار کند یا کلا متوقف شده ▪︎

   از زمانی که ما وارد سایت تناسب فکری میشیم  مراقبه لاغری ذهنی هم کلید می خوره  …صدها فایل آموزشی به صورت رایگان و دوره های ثبت نامی در سایت تناسب فکری ارائه شده  به همین دلیل ارتباط بین مراقبه لاغری و آموزش های لاغری با ذهن بسیار جالب توجهه ▪︎ 

   گفتیم که   در مراقبه چاقی  افراد چاق در استفاده از این  مراقبه  مهارت  بالایی دارن‌ به همین دلیل هیچ روش لاغری متداولی  تا کنون  قدرت غلبه بر تمرکز افراد چاق در انجام مراقبه چاقی رو نداشته . برای لاغر شدن هم  باید از مراقبه لاغری استفاده بشه که  دقیقا نقطه مخالف مراقبه چاقی هست ▪︎

   در مراقبه لاغری به هر چیزی که درباره چاقی در افکار ما مرور می شه  و هر رفتار واکنشی که ناخودآگاه از ما سر می زنه واکنش نمی دیم به این ترتیب   تمرکز بر چاقی رو متوقف می کنیم.   مثلا احیانا پرخوری کردیم  نمی آییم  خودمونو سرزنش کنیم  غمگین کنیم  نا امید بشیم    فقط باید بدونیم و آگاه باشیم که این من بودم پرخوری کردم  اشتباه کردم  پس سعی می کنم دفعه بعد بهتر عمل کنم طوری که راضی باشم و حال خودمو  بد نکنم …. خودمو مثال می زنم‌  زمانی که می خوام غذا بخورم‌ و عمدا  به ساعت بی توجهی می کنم   به اینکه چه ساعتیه که میل به خوردن پیدا کردم ودارم اقدام می کنم ،   این یعنی متوقف کردن افکار چاقی  که  در این لحظه مجال خودنمایی  پیدا کردن   و آرامشی که این بی توجهی به زمان بهم میده و من بدون استرس غذا می خورم  در حال مراقبه لاغری ام‌….وقتی من به زمان به مقدار و  به نوع غذا بی توجهی می کنم و با آرامش  تا حد رضایتم‌ غذا می خورم  یعنی در حال مراقبه لاغری ام ….▪︎در مراقبه لاغری  با تمرکز نکردن بر چاقی در واقع سرعت پردازش اطلاعات چاقی در مغز م رو کم می کنم  تا جایی که متوقفش می کنم و به این شکل  خودبخود لاغری در جسم من‌ نمایان  خواهد شد  ▪︎ وقتی من ساعتها  می نویسم  و  گوش می دم و نگاه می کنم یعنی در حال مراقبه لاغری ام  و در صورت ادامه دادن به این شیوه  خودبخود لاغر و متناسب میشم ….

   با تشکر فراوان از استاد عزیز  که این آگاهی رو  با ما به اشتراک گذاشتن …  سلامت و مانا باشید ….آمین  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بلال
   1402/05/21 14:11
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 30985 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 268 کلمه

   مراقبه لاغری یعنی فکرنکردن به چاقی یعنی صددرصد در فکر و فصای لاعری باشی انگار چیزی بنام چاقی نیست مراقبه چاقی برعکس مراقبه لاغری یعنی ب چاقی توجه کنیم و فکر کنیم و تمام افکار و رفتار و لحساس و باورمون چاقی باشه انگار لاغری نیست

   من چندسال اخیر مداوم داشتم مراقبه چاقی رو انجام میدادم طوری که افکارم احساسم رفتارو احساس بعد رفتارم در مسیر چاقی بود و رفته رفته استاد مراقبه و توجه ب چاقی کردم طوری ک لاعری و لاعر شدن برای من در دسترس نبود رزیمای مخنلف و مطالب درباره موادغدایی چاق کننده و ورزشهای مختلف برای لاغری و داروها و احساس چاقی و حرفهای بقیه و عدابوجدان بعد خوردن و دیدن تصویرخودمون و حس بد بعدش همش مرافبه چاقی بود و من کم کم استاد مراقبه چاقی بودم و لاغری و لاع شدن انگار برام ناممکن بودمن با شوق ان روشهارو انجام میدادم ولی اونا توجه به چاقی بود و مراقبه چاقی بود من بیشتر ب سمت چاقی میرفتمالان با گوش دادن فایلها انجلم تمارین و نصویرسازی و توجه به لاغری دارم مراقبه لاعری میکنم و کمکم بهتر میشم در مراقبه لاغری طوری که ت جهم ب چاقی کم و کمتر میشه ما زمانی که داریم فایلهارو گوش میدم تمارینو انجام میدیم توجهون ب لاعریه و دایم مراقبه لاعری میکنیم و دیگ توجهی ب چاقی نداریم پس چاقی کمرنگتر و کمرنگت میشه و لاعری گسترش پیدا میکنهمن وقتی میخوام بیام فایلها و تمارین هرروزو انجام بدم با این نگاه بیام که این تایمی که میام توی سایت کاملا توجهم به لاغریه و مراقبه لاغری انجام میدم و ارامشم بیشتر میشه وقتی تایم طولانیتری ب لاغری توجه میکنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 27445 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 264 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز 

   امروز که وارد سایت شدم با این فایل روبرو شدم ،ذهنم رفت سراغ اطلاعاتی که از قبل راجع به مراقبه در ذهنم داشتم ،با خوندن نوشته ها متوجه قضیه شدم

   یادم افتاد که طی سال‌های گذشته من چقدر مسرانه شبانه روز داشتم با تمرکز بالا روی چاقی مراقبه میکردم همش راجع به اینکه چطوری لاغر بشم یا چرا لاغر نمیشم و ربط دادن تمام موضوعات به چاقی فکر میکردم 

   مدام مواد غذایی رو تحلیل میکردم که چاق کننده هست یا نه ،چقدر بخورم ،اینو بخورم،اونو نخورم،و ترس از خوردن ،…

   ولی از زمانی که وارد معبدی به نام سایت تناسب فکری شدم دارم در طی روز ساعاتی رو مراقبه لاغری انجام میدم 

   چقدر دریافت این آگاهی لذت بخش بود 

   اینکه زمانی که من میزارم و فایل گوش میدم و مینویسم و تمریناتم رو انجام میدم و نظرات دوستانم رو میخونم همه و همه مراقبه لاغری هستند و من در این لحظات احساس خوبی رو تجربه میکنم و به چاقی فکر نمی‌کنم حتی اگر هم به چاقی فکر کنم احساسم بد نمیشه چون میدونم دارم ذهن و مغزم رو اصلاح میکنم و نتیجه در نهایت تناسب فکری و جسمی هست 👌👌👌😊😊😊

   برای من بسیار جالب بود و از این به بعد با این آگاهی شروع به دیدن فایلها و نوشتن تمرینات و نظرات دوستان میکنم 

   که من دارم مراقبه میکنم مراقبه لاغری ؛حس خوب و آرامش 

   کلمه مراقبه در ذهن من احساس خوب و آرامش ایجاد میکنه 

   استاد عزیز از اینکه این آگاهی های عالی رو در اختیار ما قرار میدین بی نهایت سپاسگزارم 

   خدای مهربانم از اینکه هر لحظه من‌و هدایت و حمایت میکنی خوشحال و سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لیلا
   1402/05/21 10:13
   مدت عضویت: 367 روز
   امتیاز کاربر: 10785 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 91 کلمه

   سلام و وقت بخیر به استاد عزیز ،همین طور تشکر ویژه از شما .

   من یه چند روزی هست وارد هفته ششم شدم وقبل از دیدن این فایل ،برام سوال بود که چرا هر وقت فایلی از شما میبینم یا می‌شنوم، انقدر آرامش میگیرم و آرومم ،حتی طوری آروم که هر از گاهی به خواب میرفتم .

   به لطف خدا و راهنمایی و آموزش شما ،پاسخ سوالم رو گرفتم که من همواره در حال مراقبه بودم .خداوند رو سپاسگزارم که من در این مسیر رهنمون کرد و باشما و سایت شما آشنا کرد.🙏🙏🙏💚💚💚

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار shahla mahmoudi
    1402/05/22 01:22
    مدت عضویت: 1764 روز
    امتیاز کاربر: 23767 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 147 کلمه

    سلام لیلا جان

    من بعنوان یک عضو قدیمی سایت زیبا و ارزشمند و عالی تناسب فکری ورود شما دوست عزیز را خوش آمد و تبریک می‌گویم 

    از خوندن دیدگاهتان لذت بردم بخصوص آن قسمتی که نوشته بودید گوش دادن به فایلها آنقدر به شما آرامش میده که گاهی اوقات به خواب می‌روید

    من هم همینطور هستم بعضی اوقات که خواب میرفتم بعد از بیدار شدن به خودم میگفتم چرا من باید خوابم بگیره لابد توجه لازم را نداشتم و این به من احساس خوبی نمی‌داد

    الان که دیدم من تنها نیستم و دلیل خواب رفتن را در دیدگاه شما خواندم احساسم خوب شد که من به آرامش می رسیدم و برای همین به خواب میرفتم پس در آن زمان گوش دادن به فایلها تا حدی که به آرامش ذهنی برسم که به خواب بروم من داشتم مراقبه لاغری میکردم

    ممنونم بابت دیدگاه زیبایتان که احساس مرا نسبت به خواب رفتن تغییر داد

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/05/21 09:56
   مدت عضویت: 435 روز
   امتیاز کاربر: 12430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 619 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی 

   چقدر خوشحال هستم که توانستم در این مسیر باشم و تا گام 56 را انجام بدهم امروز صبح وقتی امدم گام 57 را گوش کنم گام مراقبه لاغری را دیدم که گفته بود الان گوش میدهید یا بعد و من گفتم الان و چقدر این فایل مفید و آموزنده بود 

   استاد همانطورکه از اسم آن مشخص است مراقبه یعنی مراقب و مواظب خودمان باشیم که درمورد چاقی فکر نکنیم که این خیلی مهم است چون همه ی افراد چاق قبل و بعد از غذا خوردن ترس از چاقی را دارند و ناخودآگاه به آن فکر میکنند که همین باعث چاق ترشدن آنها میشود .

   همانطورکه درشکل ابتدای فایل نشان دادید فردی نشسته با چشمهای بسته و تمرکز فراوان برای قرارگرفتن انگشت شصت برروی انگشت اشاره و تمرکز فکر از افکار منفی در مورد چاقی ، این یعنی مراقبت از ذهن ناخودآگاه برای افکار چاقی و وقتی به چاقی فکر نکنیم یعنی مراقبه لاغری انجام دادیم و چقدر خوشحالم که حداقل روزی 2 ساعت به مراقبه لاغری میپردازم برای خواندن متن اول فایل – گوش دادن و تصویری نگاه کردن فایلها ، خواندن نظرات دیگران ، فکر کردن برای نوشتن نظرات خودم درسایت ، فکرکردن درمورد تمرینهای فایل و چقدر دقیق گفتید که چون در تمرینات از چاقی ما سوال میشود و ما آن را مراقبه لاغری می دانیم اصلا ناراحت نمیشویم و این نشان از تجربیات شما دراین زمینه است بازم ممنون که چنین فایلهای مفیدی را میگذاریدچون فکر نکنم هیچ کس با این دقت و درایت به این موضوعات فکر کند که ما افراد چاق به سهولت بتوانیم از موانع لاغری عبور کنیم و احساسمان بد نشود و با حس خوب و اشتیاق این مسیر راطی کنیم .

   • نگرش شما درباره یادگیری مراقبه چاقی و چاق شدن چیست؟ شرح دهید.بسیار نگرش خوبی است و اصلا تا به حال نمیدانستم فکر نکردن به چاقی مراقبه برای لاغری است ممنون از شما استاد عزیز
   • روند یادگیری و تکرار مراقبه چاقی توسط خودتان در طی سال هایی که دچار اضافه وزن شدید را شرح دهید. من دردورانی که رژیم میگرفتم برای لاغری همیشه درته ذهنم میگفتم من دوباره چاق میشوم اگررژیم را رها کنم چون من ژنتیکی چاقم و من نمیدانستم این مراقبه لاغری بوده و من آن را انجام نمی دادم 
   • استفاده از روش های مختلف لاغری باعث قدرت گرفتن مراقبه چاقی می شد یا مراقبه لاغری؟! شرح دهید. مراقبه چاقی چون من روی چاقی تمرکز میکردم و این مراقبه چون با فکر انجام میشد و روی ان تمرکز میکردم مراقبه چاقی است 
   • چرا با اینکه در استفاده از روش های لاغری اشتیاق و استمرار داشته ایم اما نتیجه مطلوب کسب نکردیم؟! شرح دهید. چون در ذهن ما تمرکز روی چاقی بیشتر بود تا لاغری وما وقتی به چیزی زیاد فکرکنیم ان اتفاق میافتد

    آموزش های لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا مراقبه لاغری را آموخته و از آن استفاده کنید؟ مراحل را شرح دهید. همین که باعث میشه ترس از چاقی و ترس از خوردن ند اشته باشیم خیلی فشار روی مغز و اعصاب را کم میکند واین یعنی مراقبه از لاغری

   • برنامه خود برای استفاده بهتر از مطالب سایت تناسب فکری جهت بالابردن مهارت مراقبه لاغری خود را بنویسید.امروز یاد گرفتم مراقبه چاقی تمرکزی است ونباید به ان فکر کنیم و تمرکز لاغری به چیزهایی که دراطراف ما اتفاق میافتد فکر میکنند 
   • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید. تمرین من این باشد که بیشتر مراقبه لاغری داشته باشم و اصلا به چاقی بدن خودم و ترس از چاقی فکر نکنم تا ذهنم من را به سمت چاقی نکشد 
   • استاد از شما بسیار ممنونم که این مطالب را دراختیار ما قرار میدهید انشاالله با راهنمایی شما استاد عزیز من هم جزء سرزمین لاغرها قرار میگیرم 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم