0
هم فکریدسته بندی: سوالات پرتکرارتفاوت دوره های بخش محصولات با بخش رایگان چیست؟
بازگشت به هم فکری

تفاوت دوره های بخش محصولات با بخش رایگان چیست؟

رضا عطارروشن مدیریت 7 ماه قبل سؤال شد

با توجه به کیفیت بالای محتوای‌ آموزشی رایگان چه تفاوتی بین این دوره ها با دوره های بخش محصولات وجود دارد. اگر با محتوای‌ رایگان می توان نتیجه گرفت، چه نیازی است که با پرداخت هزینه دوره های بخش محصولات را تهیه کنیم؟!

به من اطلاع بده، اگر پاسخ جدیدی به این سوال داده شد
1 پاسخ
رضا عطارروشن مدیریت 7 ماه قبل پاسخ داده است

دوره های آموزشی که در بخش محصولات سایت ارائه شده است دارای ویژگی هایی است که منجر به کسب نتیجه عالی توسط استفاده کنندگان می شود.

این ویژگی ها به طور خلاصه به شرح زیر است:

 

۱- مهمترین تفاوت دوره های بخش محصولات با دوره های بخش رایگان مرتبط بودن جلسات آموزشی می باشد. به این صورت که در دوره های بخش محصولات محتوای‌ هر جلسه مانند یک قطعه از پازل تناسب اندام می باشد که در ارتباط با جلسات بعدی بعنوان دیگر قطعات پازل لاغری با ذهن است.

در این دوره ها با استفاده از هر جلسه آموزشی مسیر لاغری با ذهن برای شما واضح تر می شود و به دلیل ارتباط آموزشی بین جلسات اشتیاق و انگیزه شما برای ادامه دادن بیشتر می شود. چون با دریافت آگاهی های هر جلسه مشتاق دریافت آگاهی جلسه بعد می شوید و به این ترتیب انگیزه شما تا انتهای دوره نه تنها حفظ می شود بلکه هرچه از شروع دوره بیشتر می گذرد اشتیاق درونی شما برای ادامه دادن بیشتر می شود.

این موضوع یکی از شگفتی های دوره های بخش محصولات است چرا که به طور معمول شما از هر روش لاغری تاکنون استفاده کرده باشید هرچه از روزهای شروع برنامه سپری می شد اشتیاق و انگیزه شما کمتر می شد اما در دوره های آموزشی لاغری با ذهن دقیقا برخلاف این جریان را تجربه خواهید کرد. 

 

۲- یکی دیگر از تفاوت های این دوره ها طی کردن مسیر آموزشی از صفر تا صد می باشد. به این شکل که ابتدا اصول چاقی با ذهن توضیح و آموزش داده می شود و سپس لاغری با ذهن در ادامه از طریق فایل های صوتی و تصویری شرح داده می شود. هرآنچه برای تحقق رؤیای لاغری نیاز دارید در دوره های بخش محصولات به شکل اصولی و گام به گام شرح داده شده است.

 

۳- دوره های آموزشی ورود به سرزمین لاغرها و پیشرفته لاغری با ذهن شامل فایل های انگیزشی صبحگاهی می باشد که حاوی موزیک و کلام انگیزشی است. استفاده از این فایل ها باعث ایجاد اشتیاق و انگیزه مضاعف برای ادامه دادن مسیر لاغری با ذهن خواهد شد.

 

۴- یکی دیگر از تفاوت های دوره های بخش محصولات ارائه تمرینات نوشتاری، ذهنی و عملی در دوره آموزشی وابسته به موضوع هر جلسه است. به این شکل که بعد از دریافت آگاهی های هر جلسه از طریق انجام تمرینات که بیشتر به صورت نوشتاری و در برخی موارد ذهنی و در چند مورد عملی می باشد آنچه آموخته اید را از طریق تمرین بهتر درک کرده و به این شکل فرمول های جدید و متناسب کننده در ذهن ناخودآگاه تشکیل می شوند.

 

۵- در این دوره ها جزوه تمرینی به صورت Pdf در اختیار شما قرار داده می شود که باید آن را چاپ و صحافی کنید تا همزمان با استفاده از محتوای‌ آموزشی تمرینات مربوطه را در جزوه تمرینی انجام دهید. همچنین بخش ثبت تمرینات برای هر جلسه آموزشی در نظر گرفته شده است که می توانید نوشته های خود را در این بخش ثبت کنید. نوشته های شما توسط مدرس دوره (استاد عطارروشن) مطالعه و در صورت نیاز راهنمایی لازم جهت بهبود عملکرد و حرکت در مسیر لاغری با ذهن ارائه می شود.

 

۶- علاوه بر بخش ثبت نظرات در دوره های آموزشی بخش محصولات، بخش راهنمای انجام تمرینات برای هر جلسه آموزشی درنظر گرفته شده است.

 

 

در این بخش علاوه براینکه محتوای‌ جزوه تمرینی مربوط به همان جلسه قرار داده شده است، چگونگی انجام تمرینات نیز توسط استاد عطارروشن شرح داده شده است. به این شکل شما از طریقه انجام تمرینات توسط ایشان اطلاع پیدا کرده و می توانید با الگو برداری از چگونگی انجام تمرینات توسط مدرس دوره به شکل بهتری در آگاهی های دوره آموزشی بهره ببرید. 

 

۷- یکی دیگر از تفاوت های دوره های بخش محصولات دسته بندی جلسات آموزشی به صورت هفته های آموزشی است.

 

 

هر هفته آموزشی شامل جلسات متعددی است که در هر جلسه شامل ترکیبی از فایل های صوتی، ویدیویی و تصاویری است که مرتبط با این جلسه می باشد. هر فایل دارای توضیح نوشتاری جهت استفاده و درک بهتر محتوای‌ آن است. به این ترتیب نظم فوق العاده ای در استفاده از دوره های آموزشی ایجاد می شود که منجر به درک بهتر محتوای‌ آموزشی خواهد شد.

 

۸- در دوره های آموزشی دکمه (افزودن به علاقمندی ها) و (این جلسه را مشاهده کردم) قرار داده شده است.

 

 

با استفاده از دکمه افزودن به لیست علاقمندی ها می توانید جلساتی که مورد علاقه شما می باشند یا علاقمند هستید تا محتوای‌ این جلسات را در آینده مجددا تکرار کنید می توانید به لیست محتوای‌ مورد علاقه خود در ناحیه کاربری اضافه کنید.

دکمه این جلسه را مشاهده کردم برای این منظور است که بعد از استفاده از محتوای‌ هر جلسه با زدن این دکمه سبب می شود تا روز بعد در مراجعه به دوره آموزشی به راحتی آخرین جلسه ای از دوره را که استفاده کرده اید را پیدا کرده و می توانید جلسه بعد را استفاده کنید.

 

۹- در دوره های آموزشی نمودار درصد پیشرفت دوره و استفاده از جلسات آموزشی قرار داده شده است.

 

 

با استفاده هر روز از محتوای‌ دوره به مرور درصد استفاده از جلسات اضافه شده و مشاهده این نمودار باعث ایجاد احساس خوب و اشتیاق برای ادامه دادن دوره آموزشی می شود. ضمنا در پایان دوره اموزشی می توانید با استفاده از دکمه شروع مجدد که در انتهای هر دوره آموزشی قرار داده شده است مججدا دوره را از ابتدا شروع کنید. در این صورت آمار قبلی شما پاک می شود و مجددا دز ابتدای مسیر آموزشی قرار می گیرید.

 

دوستانی که از دوره های آموزشی استفاده کرده اند درباره تفاوت این دوره ها بخش محصولات و دوره های رایگان دیدگاه خود را در قسمت پاسخ به این سوال درج کنند تا افرادی که مشتاق استفاده از آموزش های لاغری با ذهن هستند با درک و نگرش بهتری برای آینده خود تصمیم گیری کنند.