0

زندگی با اراده خداوند (قسمت چهل و سوم)

زندگی با اراده خداوند
اندازه متن

در قسمت قبل چهار مرحله ابتدایی به واقعیت تبدیل کردن رویای موفقیت توضیح داده شد. در این قسمت ادامه مراحل عملی تبدیل رویا به واقعیت توضیح داده می شود.

  • مرحله پنجم: رفتاری را انتخاب کنید که احساس موفقیت و فراوانی را تقویت می کند.

در این مرحله واژه “انتخاب” اهمیت زیادی دارد.

شما در هر شرایطی قدرت انتخاب رفتار خود را دارید از این رو لازم است در این مرحله به صورت آگاهانه رفتار خود را انتخاب کنید.

“رفتار” بر اساس افکار شکل می گیرد، به این معنی که افکاری که در ذهن خود مرور می کنید زمینه ساز واکنش یا رفتار شما در صحنه های مختلف زندگی می باشد.

تصور کنید درحال مرور افکاری در ذهن خود باشید که در شما احساس بد ایجاد می کند، در این صورت مستعد بروز خشم و ناراحتی هستید و نسبت به رفتار معمولی دیگران حتی نزدیکان خود واکنش نشان می دهید. این در حالی است که اگر افکار خوش احساس را با خود مرور کنید و در شرایط احساسی خوب باشید نسبت به همان رفتار واکنش خاصی نشان نمی دهید.

برای انتخاب اعمال و رفتار خود همواره پایان کار را در نظر بگیرید.

با طرح این سوال از خود، می توانید رفتار و عملکردتان را مدیریت کنید:

اگر من در شرایط تجربه موفقیت و فراوانی بودم چه رفتاری را انتخاب می کردم.

احتمالا با دیگران با لحنی پرشور و هیجان صحبت می کردم.

به شیوه ای کاملا متفاوت فعالیت های روزمره خود را انجام می دادم.

در مصاحبه شغلی یا مراجعه به مراکز اداری با احساس قدرت و اعتماد به نفس شرکت می کردم.

در برخورد با همسر، فرزند و نزدیکانم احساس شادی و نشاط را به آنها منتقل می کردم.

اینها نمونه هایی از تغییراتی است که در صورت بودن در شرایط موفقیت و فراوانی احتمالا در رفتار و عملکرد خود ایجاد می کنید.

از این شیوه برای تغییر احساس خود در شرایط کنونی به احساسی که در شرایط تحقق آرزوهایتان خواهید داشت استفاده کنید. به این شکل می توانید احساس خوب داشتن، شور و شوق داشتن و امید به زندگی را در خود تقویت کنید.

  • مرحله ششم: موفقیت شما مانع موفقیت دیگران نمی شود.

در ذهن بسیاری از انسانها این فرمول ذهنی وجود دارد که موفقیت یا ثروتمند شدن برخی انسانها سبب شده که عده دیگری در فقر و ناتوانی زندگی کنند.

آنها تصور می کنند عدالت و برابری این است که همه انسانها به یک اندازه پول و دارایی داشته و در شرایط یکسان زندگی کنند.

یکی از حسرت های من در دوران چاقی خرید کردن بود. هیچ وقت نمی توانستم لباس با طرح یا رنگ دلخواه انتخاب کنم به این دلیل که لیاس های سایز من معمولا ساده با رنگ های تیره تولید می شدند و البته که خودم هم ترجیح می دادم لباس های رنگ روشن نپوشم چون فکر می کردم من را چاق تر نشان می دهد.

به لطف خدا از زمانی که شرایط جسمی من تغییر کرد علاقه زیادی به خرید لباس، مخصوصا تی شرت در رنگ ها و مدل های متنوع و شاد پیدا کرده ام و شاید در ماه چند تی شرت با رنگ های شاد بخرم.

چند روز قبل در مهمانی بودم و تی شرتی که تازه همسرم برای من خریده بود را پوشیدم.

یکی از حاضرین گفت: کار درستی نمی کنی انقدر لباس می خری، بعضی ها نان شب برای خوردن ندارند.

با شنیدن این جمله یاد گذشته افتادم که بارها این عبارت را در سرزنش افرادی که توانایی مالی داشتند به کار می بردم.

اینکه دیگران نان شب ندارند ولی فلانی چندتا خونه یا ماشین و … داره.

این فرمول ذهنی ریشه عمیق در نگرش انسانها دارد که موفقیت و فراوانی به اندازه محدود در جهان وجود دارد و اگر فردی در خرید لوازم زندگی یا هزینه های سفر و … از نظر آنها زیاده روی کند مرتکب گناه بزرگی شده است چون فرصت زندگی ساده را از دیگران گرفته است.

منبع و مخزن جهان، نامحدود است. هرچه بیشتر از آن بردارید از مقدار خزانه الهی کاسته نمی شود.

داشتن نگاه انسانی به خداوند سبب ایجاد این نگرش و سایر نگرشهایی شده است که منابع را در جهان محدود می دانیم.

در قسمت قبلی به این موضوع اشاره شد که هرچه بیشتر در جهان هزینه کنید، پول بیشتری را وارد زندگی دیگران خواهید کرد.

پول نوعی انرژی است و از بین نمی رود بلکه از شکلی به شکل دیگر تبدیل می شود. بنابراین اگر در مدت حیات خود سهم بیشتری در چرخش و به جریان انداختن پول داشته باشید قطعا انسان تاثیرگذارتری در چرخه گسترش جهان مادی خواهید بود.

حضور ما در جهان مادی باعث گسترش آن می شود حتی اگر خودتان ندانید.

شما در حال خواندن این نوشته هستید، برای این منظور بهایی پرداخت نکرده اید. اما حضور شما و مطالعه این نوشته ها باعث جریان ثروت در جهان می شود.

برای این سایت هزینه های مختلف پرداخت می شود و پول وارد زندگی ده ها نفر می شود. آنها پول دریافتی را جهت امورات زندگی خود هزینه کرده و پول وارد زندگی دیگران می شود، آنها هم همین چرخه را ادامه می دهند.

تصمیم بگیرید به جای فقیر ماندن و همکاری به زحمت نیانداختن خداوند برای خلق فراوانی، ثروتمند شوید و سهم بیشتری از منابع نامحدود قدرت اراده خداوند را وارد زندگی خود کرده و آن را در جهان به گردش در آورید.

  • مرحله هفتم: برای احساسات خود ارزش قائل باشید.

احساسات شما واحد ارتباط شما با روح جهان هستی (خداوند) می باشند بنابراین آنها را مقدس و ارزشمند بدانید.

احساسات و عواطف نیرومند مانند شور و هیجان، مهربانی، شادی، رضایت از زندگی و … نشان می دهند که با معنویت در ارتباط هستید و هدایت الهی را دریافت می کنید.

وقتی از هدایت الهی استفاده کنید، جریان فراوانی به هر شکلی که بخواهید در زندگی شما جریان پیدا می کند.

وقتی احساساتی مانند خشم، نفرت، کینه، حسرت، نگرانی، ناامیدی و مانند این را تجربه می کنید نشان می دهد که شاید آرزوهای بزرگی داشته باشید اما با قدرت اراده خداوند ناهماهنگ هستید.

در این لحظات به خودتان یادآوری کنید می خواهید احساس خوبی داشته باشید و سعی کنید افکاری را مرور کنید که احساس خوب را در شما تقویت کند.

  • گام هشتم: با فراوانی به گونه ای برخورد کنید که دوست دارید قدرت اراده خداوند با شما برخورد کند.

با انباشتن یا صاحب شدن آنچه دریافت می کنید جریان فراوانی را متوقف نسازید. جریان و حرکت این انرژی را پیوسته حفظ کنید.

از موفقیت خود برای خدمت به دیگران و گسترش احساس خوب و انرژی مثبت استفاده کنید.

هرچه بیشتر عدم دلبستگی را تمرین کنید بیشتر در هماهنگی ارتعاشی با منبع و منشاء قدرت اراده خداوند باقی می مانید.

  • گام نهم: از مراقبه یا سکوت برای هماهنگی با قدرت اراده خداوند استفاده کنید.

در زندگی روزمره زمانی را جهت در محضر خدا بودن اختصاص دهید. اهمیتی ندارد چه موقع باشد، مهم این است که در این زمان به احساس آرامش و سکوت درونی برسید.

ویژگی های قدرت اراده خداوند را در ذهن خود مرور کنید و خواسته های خود را به خداوند عرضه کنید.

قطعا او قبلا نیز از خواسته های شما مطلع بوده است این کار برای یادآوری به خداوند نیست بلکه برای مرور کردن خواسته ها و به یادآوردن ویژگی های قدرت اراده خداوند برای بهبود هماهنگی با این نیروی لایتنهای است.

می توانید در حالی که چشمان خود را بسته اید فقط بر نام “خداوند” تمرکز کنید.

وقتی این تمرین را تکرار کنید به شکل خودبخودی هر زمان که بر نام “خداوند” متمرکز می شوید، ویژگی های او در ذهن شما مرور می شود.

این فرایند به شما کمک می کند تا در هماهنگی با این نیروی مهربان عاشق گسترش فراوانی قرار بگیرید.

  • مرحله دهم: برای آچه در زندگی تان متجلی می شود سپاسگزار باشید.

حتی اگر آرزوی شما هنوز برآورده نشده است شکرگزار باشید و حسی سرشار از احترام و فراوانی را در خود پرورش دهید.

به تیره ترین روزهای زندگی خود با نگاهی قدرشناسانه نگاه کنید.

اجازه ندهید مرور نابسامانی ها سطع ارتعاش این لحظه شما را پایین بیاورد. سپاسگزاری با احساس خوب و حالت قدرشناسانه راه حل مناسبی برای مدیریت سطح ارتعاش تان می باشد.

در قسمت بعد درباره زندگی آرام و بی دغدغه توضیح داده می شود.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

Rating 4.72 from 18 votes

https://tanasobefekri.net/?p=32446
برچسب ها:
4 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
      آواتار صالحه
      1402/07/26 23:46
      مدت عضویت: 445 روز
      امتیاز کاربر: 48040 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      دیدگاه فنی
      محتوای دیدگاه: 704 کلمه

      سلام خدای که توذهنم وتوفبلم جای دارای 

      سلام براستاد وهمه ودوستان

      منواین نوشته. باوری سازی. برای فرداگذشته چون تا بخش ۴۲رو دیگاهش روهم نوشتم فرستادم  بودم دکمه حالم خوب کن  زدم  شد حال من خوب کن  امروز  یی حکمتی توش هست که به این شکل برام آمد. 

      من امروز بی  چنددقیقه پیش دوباره گفتم میخواهم حسم خوب باشه امروز که تا این ساعت دوبارشد با این کاره انکار به افکارمنفی اجازه نزدیگ  شدن به خودم رو صادر نمیکنم با گفتن همین یی جمله ساده اون از من دورتر شده بهم من نزدک نمشن

      من برای داشتن چیزای یه دلم میخواد درارتباط با خدا داشتم اون رو به درستی درک نکردم‌چندروزه که سپاگزاری دارم‌ودر دفتر یاداشت میکنم ارکوچکترین تا بررکترین بعضی روزهای بعضی چیزهای که تونظر ازاهمیت کمتری برخور دار بود وفتی خوب کنکاش میکنم‌. متوجه  میشم چون جلوی چشم بوده برام‌نبودنش  تو دیدم‌نیست اون لحظه خودم رو تو شرایط نبود قرار میدم وتازه بودن اون چیز اهمیت اصلی خودش رو پیدا مینکه همون  لحظه فوری  برای دداشتنش  از خداوند  سپاگزاریی  میکنم مینویسم 

      حتی امروزدریافت برای وضیعت  وتیره زندگیم هم باید نگاه  قدرشناسی داشته  باشم آین  باید بشکاف که چرا چون  اگه  اون تیرگی زنگیم‌ نبود شاید خود من هم‌ تو 

      این مسیر نبود و این تحول تو شرایطم به وجود نمی امد  اصلا تواین‌مسیر باارزش قرار نمیگرفتم‌ مثل میلیونها انسان که اصلا از  وجود همین مسیر اطلاع ندارن 

      چندوروزپیش من داشتم تمرین ۴۳ رو با یی فردی سوال جواب داشتم اون ازبودن همچین مسیری اصلا  اطلاع نداشت براش خیلی عجیب بود که چطور میشه باذهن هم چاق شد و هم  لاغر اصلا  از وجود این مسیر خبر نداشت  خوب اون تیرگیهای زندگیم حالا داره به شکل روشنی خودش رو نشون میده پس اون  باید  براش سپاسگزارم باشم برای اینکه خواستم به خداوند بگم اول 

      ویژی  قدرت اراده ه خداوند  رو تو ذهنم مرور کنم‌ بعدش خواستم‌ بگم امشب این کاره رو انجام میدم 

      اول چشم‌بستم به قدرت ادره خداوند نگاه کرم از بودن وامکانات که این ارده خداوند داده رو مرور کردم به خودم یاد آوردم که این ارده چنان قویی هست که با کسترش که داره اول امکان بیشتری ازهرجهت توهم زمانی من با اشخاص هم زمانی تودریافت هم زمانی در اجرای خلاصه ازهرمسیر هرطرف توان برطرف کردن دادن وهرچیزی که تو ذهنم من کنجایش نیست درارده خداوند هست پس این زمان من درخواستم رو گفتم چون  اون  ارده  رو قویتری ازخودم تودیدم بود که چقدر قدرت درش هست 

      چقدر توامند هست جقدر  راهکار داره چون نیرویی کستر ش دهند در همه جنبه دراراده خداوند هست که ازدید من چیزی که اصلا  امکان  نداره  برای خداوند ابن  امکان هست که هست برای من با ارده خودم نیست چون خالق که خلق کردن کاره هرثانیه هست جقدر قوی وبا قدرت کارهای سیستمی دنیادرو انجام داد وهیچ اشکالی  درش نیست اگه جای تودید ما دچارمشکل شده اون‌ بخاطر دخالت همین انسان تواون بخش هست که اون سیستم رو به هم زده و اون مشکل برای سیتم به وجود امده که این دخالت اگه اجرا نمیشد با ارده انسانی به‌هیچ صورت این سیستم دچارمشکل نمیشد هرجای که از طبیعت خداوند دستی انسانی بدون درنظر گرفتم 

      چرخه خواسته کاری رو صورت بده که ازتوانش خارج بود ترمیم که نمتواسته انجام بده درنهایت اون سیستم رو دچار مشکل کرده  اراده  اگه با ارده خداوند همون بر نامه  رو اجرا  میکردن  اون  مشکل  تو طبیعت  پیش نمی‌آمد 

       من  تومسارت درهرجای که پای انسانی بهش باز شده بودانبوهی اززباله   پلاستیک بودکه پخش توکل محیط شده بود و زیبایی که خداوند حتی تویی یی تپه درستش کرده بود رو با پلاستیک وزباله بهش اسیب خورده بود باید سال‌های  زیادی با بمونه که شاید باز یافت بشه  وارد  چرخه طبیعت بشه اون نه همش بخش کمی از این همه زباله خوب پس با وجودانسان وارده  خودش  این همه زباله جمع کنن که شاید بخش ازاین  آسیب رو بشه ترمیم کرد پس سیستم بی عیب نقص خلق شده 

       من با این نیرو واراده رو توذهنم‌مرو میکنم خواستم به این خدا میگم قدرتش ونیروی  رو دارم  کمی درک‌ میکنم اون سیستمی بودن رو به‌هر جنبه باید متوجه بشم که جطور کار میکنه پس یقین که این خداوند ترمیم جسم من براش کاری نداره من‌ اون سخت گرفتم بزرگش کردم‌ بخاطر همین هنوز بهش نرسیدم میدونم‌که در آینده بهش میرسم کم کم دادم به یقین این سلامتی میرسم 

      خدا  پشت و پناه هتون  یا حق حق  نگه  دارتون 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار فریبا فروغی
      1402/03/16 13:28
      مدت عضویت: 530 روز
      امتیاز کاربر: 14590 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
      دیدگاه فنی
      محتوای دیدگاه: 631 کلمه

      باسلام خدمت شما 

      مدتهاست که با احساس خوب و با تغییرات خوبی در ذهن خودم برای تغییر زندگی و مسیر خودم تمرین کردن و تلاش کردن برای بهتر و بهتر شدن از دیروز خودم زمانی که به این آگاهی رسیدم که انسان با افکار خودش اتفاق هایی رو جذب می کند که در زندگی برایش رخ می دهد فهمیدم که قانون جذب چقدر زیباست و میتوان بر اساس قانون جذب خوبی هارو زیبایی ها و قشنگی های جهان و نعمت ها و ثروت های خداوند رو به زندگی خودتان توسط افکار خوب جذب کنید من فهمیدم که تا الان که با احساس خوب تمرین کردم و سعی کردم یک انسان متفاوت باشم از دیگر انسان ها خیلی جلو تر و بالاتر هستم و گاهی برای افکار خودم ارزش قائل میشوم و افتخار من این است که همیشه افکار متفاوت است و در دلم خشم و کینه ای وجود ندارد و همیشه بذر وجود من عشق و مهربانی است که خداوند درون دلم کاشته است و دوست دارم که از این بزم خوب مراقبت کنم و مراقب افکارم باشم تا درباره هیچ چیزی و در هیچ شرایطی از مسیر مدور نشم و با هیچ دیدگاه انسان دیگری احساس من بد نشه و برای احساس خودم ارزش قائل باشم و همیشه بهترین باشم تا در همه جا احساس خوبی برای خودم داشته باشم،

      برای افکارم و احساس خودم ارزش قائل هستم و خیلی خوشحالم که در این جایگاه متفاوت قرار گرفته ام و دوست دارم با انسان های دیگر همچون خودم با مهربانی و ملایمت راستی و صداقت رفتار کنم و واکنش و رفتارهای انسانها در برابر من کم اهمیت باشد زیرا که باید مراقب ذهنم باشم بذری که در ذهنم کاشته ام که برای رشد نیاز به احساس خوب دارد توسط افکار منفی و احساس بد آفت نگیرد و رشد او متوقف نشود من در ذهنم تصمیم به اتفاق های خوبی گرفته‌ام و هرگز انسان قبلی خودم نیستم و دوست دارم که از این هم بهتر و بیشتر تغییر کنم من یک انسان جدید با افکار جدید هستند هر روز که از خواب بیدار می شوم که خداوند یک فرصت زندگی جدید را به من هدیه می دهد دوست دارم با افکاری زیبا تر و مهربان تر درباره خودم و جهان هستی و آنچه دارم با او زندگی می کنم اشیا حیواناتی که در جهان قرار دارند مهربان باشم و همیشه یک انسان یک نواخت و یک شخصیت آرام از درون خودم داشته باشم و کنش ها و دیدگاههای دیگران را از مسیرم دور نکند،

      برای رسیدن به اهداف تصمیم گرفته ام که با افکاری زیبا و احساس خوب نسبت به خواسته های خودم فکر کنم تا از جهان هستی واکنشی زیبا دریافت کنم برای احساس خودم ارزش قائل هستند زیرا هیچ انسانی نمی تواند همانند من این این افکار و احساسات برسد زیرا برای رسیدن به سطحی بالاتر نیاز به تغییر افکار و تمرینات زیادی نیازمند است من مدتهاست چهار ماه شده که تمرین می کنند و هر روز رو با نوشتن دیدگاه خودم و خواندن فایلی جدید آغاز می کنم و هنوز هم من می خواهم انسانی بهتر از دیروز خودم باشم و همیشه برای تغییراتی بیشتر و بهتر جای هست و باز هم باید تمرین کنیم و سعی کنیم،

      امروز که من این فایل خوب رو مطالعه کردم و تصمیم گرفتم که احساس من تعیین کننده حال خوب من در برابر انسان ها و اتفاق پیرامون من است پس اگر با احساسی خوب در رابطه با همه چیز برخورد کنند حال من در نهایت خوب میشه و احساس مثبتی نسبت به جهان هستی دریافت می کنم و در نهایت انسانی آرام و شاد هستند که برای تغییر افکار خودش خوبیها و مهربانی عشق و محبت را همانند خداوند رفتار می‌کند و من دوست دارم که همیشه هم سو با اراده خداوند حرکت کنم و زندگی رو داشته باشم که با اراده خداوند باشد،

      باتشکرازشما

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 5 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار پونه عدل تهرانی
      1401/10/14 05:23
      مدت عضویت: 1692 روز
      امتیاز کاربر: 14755 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
      دیدگاه فنی
      محتوای دیدگاه: 842 کلمه

      به نام خدای مهربون

      وقت بخیر عزیزان

      مرحله پنجم : رفتاری را انتخاب کنید که احساس موفقیت و فراوانی و تقویت می کند .به صورت آگاهانه رفتار خود را انتخاب کنید .رفتار بر اساس افکار شکل می گیرد . افکاری که در ذهن مرور می کنید زمینه ساز واکنش یا رفتار شما در صحنه های مختلف زندگی می باشد .اگر مرور افکار حس بدی بده به شما احساس خشم و ناراحتی نسبت به رفتار معمولی دیگران نشان می دهید .و افکار خوش احساس و مرور کنید و در شرایه احساسی خوبی باشین نسبت به همون رفتار واکنش خاصی نشون نمی دهید .برای انتخاب اعمال و رفتار خود همواره پایان کار و در نظر بگیرید خیلی نکته خوبیه . الان من چند تا چیز و آخر کار رو مجسم کردم برای خودم در همه موارد خوبه .و آدم احساس شور و شوق می کنه به قول قدیمیا خودشون می برن و می دوزن .خوبه دیگه وصف العیش نصف العیش  نمی دونم حالا درست گفتم یا نه .

      مرحله ششم .

      موفقیت شما مانع موفقیت دیگران نمی شود .

      این خیلی عمیقه حالا الان فکر می کنم ایران زمان ما که مدرسه می رفتیم شاگرد اول و دوم و سوم داشتیم و خوب بعد ها که آدم می رفت کلاس بالاتر سخت تر می شه و دیگه یه عده زرنگ بودن و معرفی می شدن ولی بقیه نه دیگه  یعنی اینکه اینها فقط می تونن آموزش نمی دادن به بچه ها وه شما هم اگه بخواین می تونین فقط عده خاصی نیستن ولی اینجا که دخترم رفت مدرسه این خبرها نبود هر ماه و آخر سال هم شاگرد ها رو معرفی می کردن در هر زمینه ای که خوب بودن و تروفی می دادن یا لوح و اینها .

      یعنی هر کی در هر زمینه ای که دوست داره می تونه موفق بشه .اره خیلی فکر اشتباهیه که خیلی جا افتاده توی ماها که فلانی نون شب نداره تو چرا این همه چیز می خری و آدم یه موقع احساس گناه بهش دست می ده ولی اونی که این همه مال و ثروت داره خوب اصلا مردم همش عدالت و در این می بینن و در صورتیکه اونها خواستن و تلاش کردن به اونجا رسیدن نمی دونم چرا فقیر هستن می گن اونها هم تلاش می کنن شانس ندارن از این حرف‌ها ا ین بحثش طولانیه و همه هم نمی تونن درک کنن .

      این حرف شما همیشه در گوش من هست که از تمامی نعمت های جهان برای تمام آدم ها یه دونه وجود داره فقط آدم باید درخواست کنه و در فرکانسش باشه .منبع و مخزن جهان نامحدوده .هر چه بیشتر از آن بردارید از مقدار خزانه الهی کاسته نمی شود ،هر چه بیشتر در جهان هزینه کنید پول بیشتری را وارد زندگی دیگران خواهی کرد .

      پول نوعی انرژی است و از بین نمی رود بلکه از شکلی به شکل دیگر در میاد .بنابراین اگر در مدت حیات خود سهم بیشتری در چرخش و به جریان انداختن پول داشته باشین قطعا انسان تاثیرگذاری در چرخه گسترش جهان مادی خواهید بود .

      مرحله هفتم 

      برای احساس خود ارزش قایل باشید .

      احساسات شما واحد ارتباط شما با روح جهان هستی می باشد بنابراین آنها را مقدس و ارزشمند بدانید .احساسات و عواطف نیرومند مانند شور و هیجان و شادی و اینها نشان می دهد که با معنویت در ارتباط هستید و هدایت الهی را دریافت می کنید .وقتی از هدایت الهی استفاده کنید جریان فراوانی به هر شکلی که بخواهید در زندگی شما جریان پیدا می کند .وقتی خشم و کینه … نشان می دهد که با قدرت اراده خداوند هماهنگ نیستید ،و یاداوری کنید که می خواهید احساس خوبی داشته باشید و سعی کنید افکاری و مرور کنید که احساس خوب را در شما تقویت کند .

      مرحله هشتم 

      با فراوانی به گونه ای برخورد کنید که دوست دارید قدرت اراده خداوند با شما برخورد کند .

      با انباشته یا صاحب شدن آنچه دریافت می کنید جریان فراوانی را متوقف نسازید .از موفقیت خود برای خدمت به دیگران و گسترش احساس خوب و انرژی مثبت استفاده کنید .هر چه بیشتر عدم دلبستگی و تمرین کنید بیشتر در هماهنگی ارتعاشی با منبع و منشع قدرت اراده خداوند باقی می مالید .

      مرحله نهم 

      از مراقبه یا سکوت برای هماهنگی با قدرت اراده خداوند استفاده کدید 

      زمانی بزارین برای تکرار کردن نام خدا من هم انجام می دم .مهم این است که در این زمان به احساس آرامش و سکوت درونی برسید .و وقتی اینو تمرین می کنین خود به خود ویژگی او در ذهن شما مرور می شود و این فرایند کمک می کند تا در هماهنگی با این نیروی مهربان عاشق گسترش فراوانی قرار بگیرید .

      مرحله دهم 

      برای آنچه در زندگیتان متجلی می شود سپاسگزار باشید .

      به تیره ترین روزهای زندگی خود با نگاهی قدر شناسانی نگاه کنید . واقعا همینطوره که چطور در روزهای سخت خداوند معجزه نشون می ده به آدم که نمی دونه چیکار کنه و فقط باید قدردان باشیم و سپاسگزار در لحظه لحظه زندگیمون .نزارین سطح انرژیتون پایین بیاد .سپاسگزاری با احساس خوب و حالت قدر شناسانه راه حل مناسبی برای مدیریت سطح ارتعاشتان می باشد .

      خدایا ممنونم از این مسیر و آگاهی های نابش که در لحظه لحظه زندگیم استفاده می کنم .

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار الهام خضرلو
      1400/12/20 18:17
      مدت عضویت: 1692 روز
      امتیاز کاربر: 18643 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      دیدگاه فنی
      محتوای دیدگاه: 543 کلمه

      به نام خدای مهربان 

      ممنونم استاد بابت این نوشته عالی

      من قسمت آخرش خیلی خوشم اومد گفتین در تیره ترین روزهای عمرتون هم سپاسگزار باشید حالتونو خوب کنید 

      هر چقدر مطالب قانون جذب رو بیشتر مطالعه میکنم این حس سپاسگزاری برام عمیقتر واضح میشه حس سپاسگزاری راضی بودن دنبال نعمتها گشتن در بدترین شرایط زند گی نور امید ونور ایمان نور خدا رو در قلب روشن میکنه به نظرم استاد تاالان قانون سپاسگزاری اولین و آخرین رمز موفقیت وحال خوب و گسترش فراوانی در زند گی هست اگر بر حس سپاسگزاری درونی برسیم زند گی در عین سختی برامون شیرین ودلچسب میشه 

      همه دوره های قانون جذب رو بی‌خیال بشیم وهر روز با عشق و سپاسگزاری درونی زندگی کنیم دنیا برامون بهشت هست واقعا میگم دیگه نمیخوام دنبال تکنیک خاصی برای موفقیت پیدا کنم آدم خسته میشه آدم دیگه بعد مدتی حالش بد میشه از حرفهای آدمهای بزرگ جذب نمیدونم شاید من اینطور شدم تازگی چون خیلی دست نیافتنی شدن آدم از زندگی نامید میشه افسرده میشه با خودش میگه من چطور میرسم به اون جایگاهی که اون فرد رسیده چطور از صفر باید اونجا برسم 

      این آموزشها به قول استاد شمشیر دولبه هست یعنی درک درستی نداشته باشی افتادی ته دره جهنم ذهن 

      نمی تونی دیگه بیرون بیای سختت میشه همه چی از خودت ازاینکه نتونستی به شکل همون استاد عمل کنی حالت از خودت بهم میخوره آرامش ذهنیت بهم میریزه وتمام میشه همه چی برات نامید میشی احساس بیلیاقتی میکنی احساس شکست وجودت رو فرا میگیره از خودت بدت میاد به پوچی میرسی زندگی برات سخت میشه چون نتونستی به رویاهای من درآوردی اساتید برسی احساس میکنی همه چی تموم شد دیگه به هیچ آرزویی نرسیدی فکر میکنی نابود شدی رفت دیگه زندگی رو زندگی نمیکنی از داشته هات لذت نمیبری چون داشته های دیگران رو اساتید میلیاردی رو میبینی داشته هات برات ارزشش رو از دست میده 

      من دوست دارم زندگی عادی کنم از خودم توقع بیجا نداشته باشم دنبال پیشرفت باشم ذهنیتم رو تغییر بدم ولی تو حالت اضطرار نرم تقلا نکنم اعصابم رو خراب نکنم استرس نداشته باشم که پس من کی میرسم من شرایطم با دیگران فرق داره من دردهایی که کشیدم فرق داره من شجاعت دیگران رو شاید نداشته باشم ولی دوست دارم در حد خودم از داشته هام لذت ببرم نرم توهم و رؤیا پردازی کسی که گرسنه نیست گرسنگان رو درک نمیکنه کسی که پولدار هست بی پولی نمیفهمه چون دیگه ازین شرایط عبور کرده من یه آرامش روحی نیاز دارم چون سالها تلاطم روحی داشتم بدترین شرایط روحی رو تجربه کردم از مرگ عزیزان فقر بدبختی استرس دعوای والدین استرس درس استرس مهاجرت به شهر دیگه استرس جدایی من میخوام آرام باشم  بعد به چیزهای دیگه برسم 

      قانون جذب باید آرامش عشق بده نه ترس نامیدی ویاس نه حالت اضطرار 

      من دوست دارم احساس خوبی داشته باشم واز کوچکترین چیزها لذت ببرم

      امروز صبحانه برای خوردن داشتم شکر کنم خوش حال باشم امروز همسرم سالم اومد خونه خوشحال باشم همسرم شبها پیش زن وبچه میخوابه خوشحال باشم همسرم متعهد هست خوشحال باشم گوشی دارم خوشحال باشم 

      ماشین ویلا زمین چند هکتاری بی‌خیال از دوسه تا مرغ وخروسم خوشحال باشم مگه ما می دونیم چند روز یا چند ماه زنده ایم که حسرت زندگی دیگران داشته های دیگران رو بخوریم 

      زند گی کنیم و راضی باشیم و خوشحال باشیم ولذت ببریم حسرت نخوریم وزندگی کنیم همین

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 12 از 3 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم