0

احساس لاغری خانم صبا

نتایج لاغری با ذهن
اندازه متن

سال های زیادی از عمرم را چاق بودم و به خوبی احساس افراد چاق را درک میکنم چون سال ها آن را تجربه کرده ام. از طرفی می دانم که داشتن احساس لاغری چقدر به لاغر شدن افراد چاق کمک می کند.

از زمانی که به لطف خدا در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم و از انجام تمرینات و مراحل لاغری با ذهن نتایج عالی گرفتم احساسی در من شکل گرفت ( احساس لاغری ) که برای من جدید بود و البته بسیار لذت بخش.

به قدری از لاغری احساس عالی داشتم که قبل از اینکه تصمیم به آموزشی لاغری با ذهن بگیرم اشتیاق داشتم درباره احساس لاغری برای همه افرادی که اضافه وزن دارند صحبت کنم تا اشتیاق و انگیزه لاغر شدن از طریق ذهن در آنها بیشتر شود.

اشتیاق من برای صحبت کردن درباره احساس لاغری سبب شد که به مسیر آموزش لاغری با ذهن هدایت شوم و از همان روز اول که درباره لاغری با ذهن در گروه تلگرام صحبت کردم به احساس خوبی که در اثر لاغر شدن در ما ایجاد می شود صحبت کردم.

همواره در فایل های آموزشی به این موضوع تاکید کردم که لاغر شدن سرشار از احساس خوب است.

به لطف خدا از زمانی که علاقمندان به لاغری با ذهن از بکارگیری آموزش های لاغری نتایج عالی گرفتند درباره احساس خوب لاغری در نوشته های خود می نوشتند و این احساس عالی را با دیگران به اشتراک می گذاشتند.

هرچه افراد بیشتری نتیجه می گرفتند صحبت درباره احساس خوب لاغر شدن بیشتر می شد و افرادی که تازه با موضوع لاغری با ذهن آشنا می شدند با خواندن نتایج عده بیشتری از شرکت کنندگان اشتیاق و انگیزه بیشتری می گرفتند و با اطمینان از کسب نتیجه عالی قدم در مسیر لاغری با ذهن می گذاشتند.

از سال 93 که مشغول یادگیری و عمل کردن به موضوعات ذهنی هستم، درک کردم که مهمترین موضوع در تغییر شرایط زندگی باور کردن امکان داشتن تغییر کردن است.

یکی از مهمترین دلایلی که افراد چاق نمی توانند لاغر شوند این است که باور ندارند می توانند لاغر شوند.

اگر آموزش های سایت تناسب فکری را دنبال کرده باشید حتما بارها از من شنیده اید که تاکید کرده ام: دلیل اینکه با استفاده از روش های لاغری نتیجه نگرفته ایم این است که این روش ها مسیر صحیح لاغر شدن نیستند.

امروز یک دلیل مهمتر را برای شما فاش می کنم.

ما به این دلیل که “باور نداریم می توانیم لاغر شویم” به مسیرهایی برای لاغر شدن هدایت می شدیم که روش صحیح برای لاغر شدن نبوده اند.

همه افرادی که در وارد سرزمین لاغرها می شوند در شرایطی به این سایت هدایت شده اند که از همه جا ناامید شده بودند و به حالت تسلیم دربرابر چاقی رسیده بودند.

آنها از تلاش برای لاغر شدن خسته شده بودند و در حالت تسلیم شدن از خداوند درخواست راهنمایی (هدایت) کردند و پس از آن به شکل معجزه واری با سایت تناسب فکری آشنا شدند.

داستان های آشنایی اعضای سرزمین لاغرها را می توانید در بخش “داستان هدایت من” مطالعه کنید و از تنوع طریقه آشنایی افراد با سایت تناسب فکری شگفت زده می شوید.

از آنجایی که می دانم دیدن، خواندن و شنیدن احساس لاغری از زبان افرادی که با استفاده از آموزش های سایت تناسب فکری رویای لاغری خود را خلق کرده اند چقدر اهمیت دارد به شکل های مختلف نتایج شرکت کنندگان را برای اطلاع سایرین در بخش های مختلف سایت تناسب فکری قرار داده ام.

در آلبوم شگفتی سازان می توانید تصاویر افرادی که با استفاده از آموزش های سایت تناسب فکری شگفتی ساز شده اند را تماشا کنید.

در بخش داستان هدایت من می توانید با طریق آشنایی افراد با این سایت آشنا شوید و مطمئن شوید که حضور شما در این سایت جز هدایت الهی نمی باشد.

در بخش دیدگاه های هر فایل آموزشی می توانید نوشته های افرادی که مدت هاست از آموزش های سایت تناسب فکری استفاده می کنند را مطالعه کنید و با نگرش و احساس آنها آشنا شوید.

و در این فایل تصویری می توانید نتایج استفاده از آموزش های لاغری با ذهن را از زبان خانـم صبـا (هنرجوی 18 ساله) که یکی از شگفتی سازان لاغری با ذهن می باشد در گفتگویی که به صورت یه هویی و بدون هماهنگی قبلی در لایو اینستاگرام صورت گرفته است را بشنوید و ببینید.

شنیدن توضیحات افرادی که شگفتی ساز شده اند به ما کمک می کند تا طریق صحیح حرکت در مسیر لاغری با ذهن و استفاده از آموزش های لاغری را بهتر درک کنیم.

پیشنهاد می کنم نکات مهم توضیحات خانم صبا که به شما کمک میکند به شکل بهتری در مسیر لاغری با ذهن حرکت کرده و شگفتی ساز شوید را در بخش نظرات این صفحه بنویسید تا ضمن درک بهتر طریق صحیح استفاده از آموزشها به همدیگر کمک کنیم تا به شکل بهتری در این مسیر حرکت کنند.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.71 از 14 رای

https://tanasobefekri.net/?p=29852
برچسب ها:
21 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   امتیاز کاربر: 26180 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 434 کلمه

   سلا م خدمت دوستان عزيز و استاد گرامي 

   من امشب احساس خوبي نداشتم و دوست داشتم احساس بهتري رو تجربه كنم بنابراين اومدم تو سايت توي بهشت 

   دخترم كه نه سالشه كنار من بود و داشت ميگفت مادر چرا چهره استاد توي فايلا با اين عكس كه توي صفحه اصليه فرق داره؟

   من شروع كردم به توضيح دادن كه ايشون لاغر شدن و چهرشون تغيير كرده گفتم دوست داري عكس چاقيشون رو ببيني كه چقدر تغيير كرده و بعد اومدم توي البوم شگفت سازان و عكس رو بهش نشون دادم خيلي براش جالب بود و باور نميكرد بعد گزينه گفگتو با شگفت ياران برام جالب شد وارد صفه شدم و ويديو گفگتو استاد و صباي عزيز رو دانلود كردم وقتي داشتم صحبتاي صباي عزيز رو ميشنيدم احساس خوبي پيدا كردم شور و اشتياق اين گفتگو به من منتقل شد و با خودم گفتم خدايا ممنون از هدايتت خدايا ممنون كه منو به سمت اين ويديو هدايت كردي ،اشتياقم براي كار كردن روي خودم چند برابر شد ،چقدر برام واضح شد كه هدايت خداوند هر لحظه بامنه عشق كردم ،

   تازه متوجه گسترش و پيشرفتي كه خداوند در اين دنيا خلق كرده شدم با خودم گفتم اگه موانع كه همون احساس و افكار منفي هست رو بردارم خودبخود با خداوند گسترش و پيشرفت ميكنم 

   به به به شدت از ديدن صبايي كه در ١٨سالگي توي اين مسير جذاب قرار گرفته انرژي گرفتم ،اون چيزي كه من توي ٣٧سالگي فهميدم صباي عزيز توي ١٨سالگي دريافت كرده 😍😍😍😍😍😍

   آخر حرفاي صباي عزيز چقدر حس خوبي به من داد ؛

   اصلا چرا ادم بايد فقط خوب باشه !

   بله اين دنيا دنياي دو وجهي هست 

   ما در وجودمون هم بدي داريم هم خوبي،هم ترس داريم هم ارامش ،هم شادي داريم هم غم ،

   دوست داشتن خودم يعني هر انچيزي كه هستم رو ميپذيرم و دوستش دارم و اون چيزي كه دوست دارم رو تثبيت ميكنم و انچيزي رو كه دوست ندارم تغيير ميدم 👏👏👏

   اصلا من به دنيا اومدم كه بپذيرم ،طبق اختيار و خواسته دلخواهم انتخاب كنم و تجربه كنم 

   چقدر خوشحالم كه امشب اين اگاهي رو دريافت كردم 😍

   به صباي عزيز تبريك ميگم بخاطر انتخابش و ارزوي تجربه خواسته هاش رو براش ميكنم ❤️❤️❤️

   پسر من هم ١٧سالشه و به اين مسير هدايت شده و داره از دوره هاي رسيدن به ارزوها استفاده ميكنه من به ايشون هم تبريك ميگم و براش تجربه خواسته هاش رو ارزو ميكنم ❤️❤️❤️

   به استاد عزيز هم تبريك ميگم كه اين مسير جذاب رو براي انسانهاي عاشق تغيير ايجاد كردن و براتون ارزوي بهترينها رو دارم استاد ،شادي دل همراههان عزيز در اين سايت به سمت شما در جريانه 🙏🙏🙏🙏سپاسگزارم ❤️

   خداي مهربانم خدايي كه منو هر لحظه هدايت و حمايت ميكني بينهايت سپاسگزارم ❤️❤️❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1401/12/20 00:44
   مدت عضویت: 459 روز
   امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 165 کلمه

   سلام خدمت استادم و بقيه اعضا

   با ديدن اين فايل بهم ثابت شد كه جاي درستي آمدم و وقتي كه دارم در اين سايت ميزارم اتفاقات خيلي بزرگي رو قرار هست در من و زندگي من رقم بزنه 

   بسيار لذت بردم از صحبت هاي صبا جان چقدر تحسينش كردم كه با اين سنش داره چه زير ساختي براي زندگيش ميسازه و ميتونم بگم يكي از تاثير گذار ترين افراد كشورم خواهد شد…فرقي نداره چه در ايران بمونه چه مهاجرت كنه …همين كه نام يك ايراني هميشه بدرخشه اون براي من خوش آيند هستن

   بسيار خوشحالم كه همچين افرادي مسيري كه من شروعش كردم رو شروع كردن و انقدر نتايج عالي گرفتن….از ديدن آدم هايي با عيار بالا مثل صبا جان حسم به من ميگه اينجا جاي آدماي با عيار هست ….و آدم هايي خاصي انتخاب شدن كه اينجا باشن و اين آگاهي ها رو بشنون

   ميگردم پروفايل صبا جان رو پيدا ميكنم توي سايت و نظراتشون رو ميخونم 

   ممنون از اين لايو عالي كه ترتيب داديد استاد عطار روشن عزيز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نیلوفر آبی
   1401/09/12 16:30
   مدت عضویت: 1307 روز
   امتیاز کاربر: 4538 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 260 کلمه

   سلام و عرض ادب خدمت استاد توانمند و بزرگوارم وهمه دوستان و صبا خانم موفق و مثبت اندیش.در حین آشپزی گفتم چرا از وقتم عالی استفاده نکنم، به لطف خدا لایو استاد بهمراه صبای مهربون رو بصورت صوتی گوش کردم. صبا جان، عزیزم چقدر عالی تغییر دیدگاه داشتی و چقدر عالی روی وجود باارزش خودت کار کردی که اینقدر با آرامش صحبت کردید به شما تبریک میگم. اینکه استاد همیشه درباره دوست داشتن  و عشق ورزیدن به خود رو تاکید داشتن الان در صحبتهای صبا جون درک کردم. همیشه همرنگ جماعت بودن خوب نیست این راهی که استاد، صبا جان و همه مون که وارد این مسیر شدیم رو انتخاب کردیم هر لحظه ش آرامش، احساس خوب و شادی ست، به شرط اینکه در دوست داشتن خودمون و ارزش هامون وفت بداریم و به خودمون بها بدیم. اینکه صبا جان با تغییر دیدگاهش توانست در جنبه کنکور هم به موفقیت برسه و فایل ترموستات ذهنی رو کاملا درک کردند فوق العاده هست. استاد همیشه در صحبتهاشون عرض کردن حتی چند تا تمرین رو عالی انجام بدیم کلی تغییر در زندگیمون بوجود میاد. وقتی صبا جان گفتند نه تنها در جنبه لاغری بلکه در احساسشون، آرامششون، ارتباطاتشون و دیگر جنبه های زندگیشون تاثیرگزار بوده قشنگ با عشق از این صحبتها لذت بردم چون میدونم این تغییرات هست. واقعا همیندوره ما که داریم برای لیز خوردن وفت میزاریم پس بیایبم بجاش از اگاهی های عالی که اکثریت آن در سایت رایگان در اختیار ما قرار داده شده است استفاده کنیم که صد درصد برد میکنیم. از استاد بزرگوار و صبا جان برای این لایو انگیزه بخش و اگاهی دهنده سپاسگزارم. خدایاشکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 40250 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 59 کلمه

   سلام استاد عزیز
   و سلام به صبای دوست داشتنی
   واقعا عالی بود
   لحظه به لحظه ی این فایل رو دوست داشتم
   خیلی آرامش در وجود صبا رو احساس میکردم و اون رو منتقل میکرد به ما
   امیدوارم بازم در آینده شاهد موفقیتهای این دوست عزیزمون باشیم،
   جدا از اینها صداشم خیلی قشنگ بود .

   مطالب زیادی متوجه شدم و در دفترم نوشتم.

   ممنونم استاد عطار روشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1400/10/16 20:59
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 19543 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 466 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   من چندین بار هست که این لایو رو گوش میدم .امروز حسم گفت بیام دوباره گوش بدم .گوش دادم حسم عالی شد .من وقتی این فایل رو گوش میدم زمان رو احساس نمیکنم .چقدر چهره ی استاد وقتی حرفهای صبا ی عزیز رو میشنید با روزهای قبل فرق داشت به نظرم سراپا گوش بود تو یه عالم دیگه بود.با عشق ولذت گوش میداد .صبا جان هم که عالی بود. اومدم نظرات دوستانم رو بخونم.

   اونجایی که استاد اول فایل گفتن چربی اصلا مصرفی نداره چیز بلا استفاده هست وبه درد نخور هست وبه راحتی دفع میشه اصلا نمیمونه که به انرژی تبدیل بشه یا ذخیره بشه چند بار گوش دادم این قسمت رو ولی احساس کردم متوجه نشدم اومدم کامنت های فایل رو ببینم دیدم هیچ کس تو نظرات به این موضوع اشاره نکرده ازبس لایو جذاب وهیجان انگیز بود .

   حرفها و انرژی صبا جان آدم را مسحور خودش میکنه چقدر صبا جان خوشکل وزیبا وجذاب هستی اینقدر اعتماد به نفس داشتی که راحت اومدی جلوی دوربین بدون آرایش ساده و صمیمی و خنده رو و همش لبخند رو لبت بود وگم نمی شد .

   چقدر عالی حرف زدی چقدر عالی درک کردی چقدر عالی آرامش داری وحست رو نیم دقیقه ای خوب میکنی تو حال بد نمی مونی .فایلهات رو تو راه مدرسه گوش میدی همراه کنکورت دوره رو انجام میدی وباعشق درس میخونی .راستی منم به سرم زده بار دیگه که میخوام دوره رو تکرار کنم برای ثروت استفاده کنم تمرینات رو بااینکه دوره خلق آرزوها رو دارم ولی نمیدونم چرا هنوز احساس میکنم باید لاغری رو استفاده کنم کمی ترس دارم برم دوره خلق فعلا دوس دارم لاغری کار کنم نمیدونم درسته یا نه ولی دوست دارم تو لاغری به مهارت خوبی دست پیدا کنم تو فکر و عمل بعد برم اون دوره .همزمان با لاغری گوش بدم .

   چقدر عالی گفتی که هر دو جنبه وجودی تو دوس داری هم مثبت وهم منفی واگر میخوای عالی باشی و ویژگیهای عالیتو بیشتر کنی باید رو اونا تمرکز کنی .خیلی از ماها رفتارهای زشتمون رو دوست نداریم ونفی میکنیم وتو چه عالی این موضوع رو تحلیل ودرک کردی و گفتی که همه وجود خودتو دوس داری .

   و چه عالی لیز خوردن رو وصف کردی و گفتی اگر راس میگی به سمت لاغری لیز بخور نه چاقی حالا که میخوای لیز بخوری 

   وچه صدای زیبایی داری وچه زیبا گفتی که از شهودت برای استفاده از دوره لاغری برای کنکور اطاعت کردی و بهش گوش دادی .گلم از نتیجه کنکورت مارو هم خبر بده خیلی دوست دارم بدونم چه کار کردی من مطمئنم بهترین نتیجه رو گرفتی اگه هم نگرفتی اصلا مهم نیست مهم ذهن بزرگ اندیش و زیبای تو هست

   راستی وقتی تو رو می بینم با خودم میگم کاش تو خواهر من بودی اینقدر که دوست داشتنی ومثبت وعالی هستی 

   برات بهترین ها رو آرزو دارم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار roudi707@yahoo.com
   1400/07/08 00:40
   مدت عضویت: 1048 روز
   امتیاز کاربر: 1389 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 391 کلمه

   سلام استاد عزیز

   مدتی هست عضو سایت شدم و دارم از مطالب خوب رایگان در سایت استفاده می کنم 

   منم به این سایت هدایت شدم 

   همسرم کتابی می خوندن در مورد قدرت ذهن و کتاب شکستن عادتها از دکتر جو دیسپنز با هم خیلی در موردش حرف می زدیم 

   یه شب گفت میشه در مورد دغدغه خیلی مهمت یعنی وزنت از همین روش ذهنی استفاده کنی 

   ساعت حدودای یازده شب بود و من  معمولا زودتر از این ساغت می خوابم 

   اومدم سرچ زدم لاغری و زدم رو ویدیو و از اپارات قسمت یک فایل لاغری باذهن رایگان رو دیدم و تا اخرش نشستم و گوش کردم 

   و واقعا شیفته بیان و درکتون شدم و این که چقدر ما چاقها درکهای مشابه و فرمولهای ذهنی یکسانی داریم

   خلاصه در روزهای بعدش هی فایلها رو دیدم و و حدود دو هفته با همون فایلها من حدود 2/800 وزن کم کردم 

   هزینه دوره ها برام زیاد بود سرچ کردم تو تلگرام یه گروه پیدا کردم که یه دوره چهل روزه لاغری با ذهن داشت و هزینه اش به نسبت پایین بود گفتم حالا اینو می رم ببینم تو چهل روز چی می گن رفتم و با جدیت تمریناش رو انجام دادم و دوره تموم شد و باز یه مقدار کم کردم بعد اون دوره باز اومدم اینجا و فرق بسیار زیاد همین فایلهای رایگان شما رو با اون فایلها حس کردم 

   از همون موقع دیگه کنده نشدم از سایت شما و هر روز دارم فایل گوش می دم تمام نظرات رو می خونم 

   خلاصه نویسی می کنم . نکته برداری میکنم از فایل و نظرات و دیدگاه خودمرو می نویسم همه البته تو دفتر 

   امروزدو تا لایو مشترک دیدم یکیش مال خانم عزیز حسنی و یکی هم صبا خانم بود دیگه طاقت نیاوردم گفتم باید نظر بذارم 

   هم عرض تشکر از شما به خاطر سخاوتتون در ارایه فایلهای رایگان ، طراحی عالی سایت ، لبخند همیشگیتون ، اراده تون ، انگیزه تون و ….

   خداوند بهتون قدرت ذهنی عمیق تر و بیشتر عنایت کنه و خیر و برکت رو در زندگیتون جاری کنه 

   و تشکر و مرحبا گفتن به صبای عزیزم 

   یعنی عشق کردم و حال خوبت رو برای همه نوجوونا ارزو کردم 

   افرین و هزار ماشالله به قدرت درک و شهودت 

   خدا حفظت کنه دختر عزیزم 

   ان شالله به نتیجه دلخواهت در کنکور هم رسیده باشی 

   ان شالله بتونم نظر بذارم 

   الان قسمت دوازه چالش من اینو نخوردم هستم اینجا هم ننویسم تو دفترم هر روز در حال نوشتنم 

   باز هم سپاسگزارم استاد 

   در پناه خدا 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار afsaneh5700@gmail.com
   1400/05/22 21:47
   مدت عضویت: 1136 روز
   امتیاز کاربر: 2005 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 99 کلمه

   بنام خداوند هدایتگر وهاب 

   سلام به دوستان زیبانگرشم 

   وقتی حرفای صباجان  و گوش میدادم خیلی شگفت زده شدم که ببین یه دخترخانم تو این سن چقدر درک عمیق داره و چقدر بینظیر تونستن از دوره برای استفاده لاغری و زندگیش و کنکور و آرامشش به شکل عالی استفاده کنه و چقدر خوب تونسته خودشو بپذیره و مسئولیت پذیر باشه و تعهد قوی داشته باشه و چقدر درصلح بودنشون رو خوب میتونستم احساس کنم اون آرامش اون حس خوبش اون قدرت بیانش و عشق تو صداش منو شگفت زده کرده بود باتمام وجودم صبای عزیزم تحسینت میکنم و برات بهترینهارو آرزو میکنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آینا کاوه
   1400/05/18 17:59
   مدت عضویت: 1195 روز
   امتیاز کاربر: 26174 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 263 کلمه

   سلام…صبای عزیزم

   واقعا لذت بردم .اون شب لایو رو دیدم وخیلی حال کردم…الان دوباره دیدم….تبریک میگم بهت عزیزم

   چقدر سعادتمندی که در این سن به آگاهیهای درست وناب دست پیدا کردی.

   هزاران آفرین …واقعا فکر میکنم که وقتی بزرگتر شدی وپا به سن گذاشتی…خلاصه ثمره زندگیتو برانداز میکنی…مثل من حسرت ندانم کارهایتو نمیخوری.

   وقتی که فکر میکردی عمری با جدیت مشغول بودی ودر حال تلاش وعمر گذراندن

   ..وبعد ببینی که اای بابا…اکثرش تلف کردن وقت وعمر بوده…و اگر با آگاهیهای درست پیش میرفتی چه نتایج عالی در زندگی نصیبت میشد..دچار حسرت نمیشی..

   الان سن کم…مغز جوان…ذهن پاک…مثل یک صفحه سفید هر چی توش بکشی که اونم به امید خدا درست وحقیقی باشه وبدون هیچ رنجی با همون آگاهیها جلو بری چقدر دلپذیر وموفقیت آمیز است..

   تا اینکه بعد عمری که با ناآگاهی وقت گذرانی کرده باشی

   .حالا شانس بیاری وداخل سایت بشی..هر روز تمرین وممارست‌کنی..خودتو بکشی..ولی این ذهن که عمری حرف..حرف خودش بوده…و هر لحظه ساز خودشو بزنه…

   چقدر واقعا وقت لازمه تا بشه یک فرمول اشتباه رو کامل از ذهن محو کرد وفرمول درست رو جاساز کرد

   حالا کاش یه فرمول ناصحیح بود کلی فرمول اشتباه

   یعنی خدای من چقدر زمان لازمه…با این سن وسال

   با این هوش وحواس…حالا اون عادتهای  چندین وچند ساله ..دیگه کار من شبیه یک مبارزه تن به تن شده…

   وخدا کنه این لشکر یکنفره شکست نخوره..و بتونه ادامه بده

   برات آرزوی موفقیتهای روز افزون دارم در تمامی مراحل زندگی..

   وهم چنین برای آرمیتای عزیز که اونم سعادتمنده که در سن پایین درهای روزی..برکت وموفقیت به روش باز شده.‌

   امیدوارم که همه..هم سن وسالهای شما به این قدرت درک برسند و با آشنایی با اگاهیهای صحیح زندگیهای خوب وخوشی رو برای خودشون رقم بزنند..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار الهام خضرلو
    1400/10/16 20:11
    مدت عضویت: 1736 روز
    امتیاز کاربر: 19543 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 319 کلمه

    سلام خانم اینای عزیزم 

    من پیام های عالی شما رو در دوره میخونم و همیشه تحسین میکنم شما رو نمیدونم چند سالتونه ولی از نوشته هاتون متوجه شدم از میانسالی گذشتین .این دیدگاهتون رو که خوندم کمی غصه خوردم که گفتین تو این سن سخت شده تغییر و مبارزه ی تن به تن شده برای شما حسم گفت این نظر رو بزارم .راستش میدونی 

    یه چیزی به ذهنم رسید اینکه وقتی آدمها پابه سن میزارن برمیگردن به دوران کودکی مثل بچه ها میشن از چیزهای کوچک خوش حال میشن دیگه غصه ی چیزی رو نمیخورن نگران نیستن همه چیز رو میپذیرن تقلا ندارن هرروز رو برای اون روز زندگی میکنن وذهنشون پاکه 

    شما اگر با این مباحث هم اشنا نشده بودین به نظرم عالی بودین وهستین هیچ حسرتی نیست و نباید حسرت خورد 

    من وقتی بچه های کم سن و سال رو میبینم که با مباحث ذهنی آشنا میشن و شاید کمی حسرت بخورم کاش منم زود آگاه میشدم واین همه رنج نمی کشیدم با خودم میگم الهام عزیزم تو اگر مردی ومصمم حالا که امروز آگاه شدی وبه این مسیر هدایت شدی ادامه بده این مسیر رو رها نکن تا بتونی زندگی تو اون طور که میخوای تغییر بدی جا نزن در هر شرایطی هستی نتیجه گرفتی نگرفتی تو این مسیر باش راهتو گم نکن فقط باش اگر باشی همه چیز حل میشه وراه هموار تر میشه .

    آرامش ذهنی که داری قیمتش واقعا چنده ؟یا قیمت سلامتی چنده؟آیا روی  آرامش و سلامتی میشه قیمت گذاشت ؟ اصلا نتیجه نگیر آرامش و سلامتی روحی وروانی وجسمی برای من خیلی گرانبهاست 

    .نتیجه هم خیلی به نظرم راحته ولی ما خودمون جلوشو گرفتیم نمیزاریم سرازیر بشه سد ذهنی ایجاد کردیم  ایمانمون ضعیف هست .نتیجه ریخته ما به خودمون زحمت نمیدیم جمع کنیم دو دوتا چهار تا میکنیم فکر میکنیم خوابیم باید یه نفر یه وشگون بگیره بفهمیم خواب نیستیم بیداریم.

    برای شما آرزوی بهترین ها رو دارم .همیشه شاد وسلامت ودر مسیر رشد و تغییر باشید .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار آینا
     1400/11/29 12:23
     مدت عضویت: 1195 روز
     امتیاز کاربر: 26174 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 266 کلمه

     با سلام به دوست عزیزم

     خیلی ممنونم که پیامهای منو میخونید.و خوشحال شدم از اینکه برام پیام گذاشتید.

     حقیقتا شما درست میفرمایید .من در ابتدا که وارد دوره شدم..واز چندو چونت قضیه ذهن سر درآوردم خیلی حسرت میخوردم که چرا زودتر متوجه این آگاهیها نشدم.

     چرا سرسختانه به اون فرمولهای نادرست ذهنم چسبیده بودم.واگر زودتر متوجه شده بودم خیلی اوضاعم متفاوتر میشد.

     سالهاست که برای  درک قانون جذب و ذهن در تلاشم…ولی هرچه بیستر مطالعه میکردم..جلسات آموزشی میرفتم…دوره های یوگا…ریکی و…..

     خلاصه هر چه بیشتر تلاش میکردم بقول معروف اون پرده از جلوی چشمم کنار نمیرفت..تا بخواست خدا که شاهد این بود که من سالهاست دارم خودم رو بدر ودیوار میزنم معجزه آسا وارد دوره شدم..

     و کم کم چشمانم باز شد..حقایق به این روشنی…

     و تازه اونموقع پشیمانی آغاز شد که آخه چطور من یه لحظه هم فکر نمیکردم که شاید این باور ،یک روی دیگر هم داشته باشه…و چطور آخه صد درصد به حرف وحدیث ها اطمینان داشتم .

     تازه معنای واقعی چشم وگوش بسته رو درک کردم.

     ولی خوب بعد از اینکه روزها،ساعتهای زیادی در این مسیر با استمرار پیش رفتم…درسهای استاد،دیدگاههای دوستان عزیزم در این مسیر رو خوندم،به حرف شما رسیدم که خدا رو شکر بالاخره

     با لطف خدا به این حقیقت پی بردم.ودیگه منبعد باید در راه صحیح با افکار درست گام بردارم..

     البته برای من سن، فقط یک عدده،،،و من اصلا توجهی به اون ندارم.و بعضی وقتها بقول بچه هام و دوستام از دخترهام بیشتر در تکاپو هستم.

     بازم از لطفتون سپاسگزارم…خوشحالم که در این مسیر پر از آگاهیهای درست و زندگی ساز دوستان خوب و با ارزشی پیدا کردم..

     براتون آرزوی موفقیتهای روز افزون و تجربه شیرین رسیدن به اهداف رو دارم..

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آرمیتا صدیقی
   1400/05/17 23:04
   مدت عضویت: 1042 روز
   امتیاز کاربر: 192 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 773 کلمه

   به نام خدای مهربان و هدایتگرم 

   سلااااااااااام خدمت همه دوستان اللخصوص استاد گرامی 

   استاد فکر کنم این لایو تقریبا دو ماه پیش گرفته شده! اما جالبه که من یک بار این لایو رو تا دقیقه های اخر گوش دادم اما به قسمتی نرسیدم که شما اسم من رو بارها تکرار کردین و من رو مثال زدین! 

   از خدا خواستم به من انگیزه برای ادامه دادن بده،چون توی مسیر لیز خوردن بودم.. و خدا دوباره آنچنان انگیزه‌ای بهم داد که هرچقدر هم الان شرایط بیرونی خوب نباشه من ول کن ماجرا نیستم.

   به طور هدایتی این لایو رو توی کامپیوتر نگاه کردم و نکات قشنگشو نوشتم تا اینکه یهو اسم خودم رو از زبون صبا جان شنیدم.نفسم بند اومده بود از اینکه من قبل از باز کردن این لایو گفتم خدایا جوابمو توی این فایل بده.هر سر نخی بود دنبالش میکنم..

   با شنیدن حرف های شما فهمیدم که نهههه..باید بشم همون ارمیتایی که یک روزی با شوق و ذوق وارد سایت شد،شجاعت به خرج داد و رژیم و ورزششو ول کرد،حرف و تمسخر اطرافیان و فشار روحی رو تحمل کرد و ۱۲ جلسه دوره لاغری با ذهن رو قورت داد،حفظ کرد و عمل کرد.

   و وقتی گول خورد و رفت روی وزنه در کمال ناباوری ۲ کیلو کم کرده بود…!

   اگر این روزها نتیجه عکس میگیرم دلیلش اینه که شوق و ذوق روز اولمو از دست داده بودم،جلسات رو قورت نمیدادم و هر بار با صدای بلند برای خودم تکرارش نمیکردم،اثبات نمیکردم که این قوانین داره جواب میده و فقط متتظر چاق تر شدن بودم ..

   آره صبا…آره..همون حرفی رو زدی که منتظر بودم بشنوم.

   خدا کلامشو توی حرف های تو گذاشت تا من ادامه بدم و کم نیارم..

   همون انرژی که دارم روی پرخوری،خوردن،فکر کردن به اضافه کردن،توجه به بدن و…. میزارم رو میام و روی سایت میزارم.

   همون انرژی که صبح ها میزارم تا ارایش کنم و مورد تایید دیگران قرار بگیرم رو صرف این سایت و سایت استاد دیگم  میکنم.

   متعهد میشم و این تمرینات رو توی ذهن خودم همیشگی میکنم.

   ذهن خوشگلم باید بدونه این تمرینات برای یکی دو روز نیست. باید تا زمانی که زنده ام روی ذهنم کار کنم تا نتایج بهتر و بهتر بشه.

   اون ارمیتای ۱۵ ساله امشب ۱۶ سالشه  و دلش بدجوری میخواد که وقتی ارمیتای ۱۷ ساله شد یک شگفتی ساز برتر بشه! شگفتی سازی که زبون زد خاص و عام بشه 

   نه تنها از لحاظ جسمی، بلکه از لحاظ اعتماد به نفس ارامش و احساس خوب..

   مخصوصا اعتماد به نفس که این روزا داره زیر دست و پای وزن و سایزش لِه میشه.

   هرکی ارمیتای ۱۶ ساله ۵۸ کیلویی رو میبینه میگه تو که لاغری چرا به فکر لاغری هستی؟ 

   اما من نمیخوام متوسط باشم و متوسط بودن رو بپذیرم.از اول عمرم یک رویا از هزاران رویا داشتم.اینکه اندامم بسیار لاغر اما خوش فرم بشه، حالا میخوام به رویای سبک بالی خودم برسم.

   من نمیخوام ناتوان و مغلوووووووووب باشم.

   من و صبا توی نسلی زندگی میکنیم که برتری هر شخص رو ظاهر و اندامش مشخص میکنه.هرچه خوشگل و خوش اندام تر برتر ..

   اما من میخوام تمام این پل هارو بشکنم.

   لذت بردم از سادگی صبا جان.از اینکه توی سن ۱۸ سالگی که تمام همسن هاش خودشون رو با ۷۰ قلم ارایش میکنن، کاشت ناخن میرن و..صبا سادگی خودش رو حفظ کرد و خودش بود. نمیدونه که این سادگیش چقدر جذابیت داره!!

   آره..امشب از خدا خواستم و اینجوری خوشگل هدایتم کرد.

   اونجا که توی برگه مینوشتم صدای اذان میومد…..

   من خدا رو توی صدای اذان،هدایتم به این سایت و سایت استادم ،هدایتم به شغل مناسب،هدایتم در سن ۱۳ سالگی به قوانین هستی و.. میبینم و حسش میکنم.

   میدونم تا زمانی که زندگی در جریانه باید از این قوانین استفاده کنم، چه خوب و چه بد!

   ارمیتا خودش خوب میدونه اون رویای گنده گنده‌اش چیه!

   پس کم کم میفهمه همه چی ظاهرش نیست،اگه باطنش زیبا بشه ظاهرش خود به خود قشنگ میشه.

   مثل روزهای اول تغییراتش در همه جنبه های زندگی که یکهو خود به خود ۹ کیلو لاغر شد،پوستش شفاف شد و ارامش الهی گرفته بود.

   چون غنی شد،زلال شد و حس میکرد دوباره متولد شده..

   یادش بخیرررر..چه روزهای نابی بود..

   ارمیتای ۱۳ ساله‌ای بودم که با فرد و مسیرهایی اشنا شده بودم که این ارمیتای ۱۶ ساله رو ساخت

   دیگه نه تاریخ میزنم نه قول خاصی میدم.میخام توی این راه عشق کنم کیف کنم 

   حداقل حداقل حداقلش میگم صد روز کیف و عشق کردم و از زندگیم لذت بردم دیگه…

   بهونه نمیارم.هر وقت دوست داشتم و حوصله داشتم فایل گوش میدم و نظرات خودم رو مینویسم.چون اجباری در کار نیست و قراره لاغری اسون ترین کار  دنیا بشه..

   دوست دارم این فایلو بزارم جلوم روزی ۱۰۰ بار ببینم تا درس عبرت بشه برام..

   کجا بود اون ارمیتای با انگیزه؟ کجا بود؟ گم شده بود اما دوباره پیداش کردم 

   ایندفعه خیلی تر تمیز تر و جفت و جور تر میره جلو…

   به امید موفقیت هرچه بیشتر برای صبای عزیز و دیگر دوستان 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 80 از 16 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار skjoker5858@gmail.com
    1400/05/18 17:52
    مدت عضویت: 1070 روز
    امتیاز کاربر: 1931 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 190 کلمه

    سلام آرمیتای عزیزم ❤❤

    تولدت مبارک 🥳🥳🎂🍨

    دختر و خوب قشنگ سایت منتظر خوندن این پیام زیبا از تو بودم .

    خیلی خوش حالم که حال دلت رو خوش می بینم .

    من مطمئنم که آرمیتای ما سال دیگه روز تولدش عکس شگفتی ساز شدنش رو روی سایت می ذاره .

    آفرین و صد مرحبا به تو .

    راه زیبا و عاشقانه ای که همه ی ما برای زندگی کردن انتخاب کردیم با وجود لذت گاهی هم فراز و نشیب داره ،مهم اینه که ما باشیم و ادامه بدیم و استمرار داشته باشیم .

    راهی رو که انتخاب کردیم خیلی عالیه آخه هر چقدر بیفتیم بازم بلند میشیم و ادامه میدیدم ،راهمون این قدر خدایی هست و ما این قدر برگزیده که خودخدا نمی ذاره ما ناامید بشیم و برگردیم به اشتباهات گذشته .

    منم چند روزی بود که حالم خوب نبود ولی شکر خدا، بالطف و عنایت پروردگارم و  همیاری شما دوستان عزیزم دوباره بلند شدم و گام بعدی رو برداشتم .

    آرمیتای عزیزم منم صد روز کیف و حالو با تو هستم. 

    آرمیتا جون من از دنبال کننده های شما هستم و منتظر خوندن پیام های زیبات هستم .

    با آرزوی بهترین ها برای تو 💋💋😍😍

    درپناه خداوند باشی .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 15 از 3 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار آرمیتا صدیقی
     1400/05/20 07:19
     مدت عضویت: 1042 روز
     امتیاز کاربر: 192 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 37 کلمه

     سلام عزیز من‌.خوشحالم که دنبال کننده من هستی و همیشه به من پیام های امیدوار کننده میدی.
     من هم از دنبال کننده های شما هستم چون از خوندن متن های کامل و واضح شما لذت میبرم

     موفق باشین عزیزم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار شقایق
    1400/05/18 17:52
    مدت عضویت: 1169 روز
    امتیاز کاربر: 495 سطح ۱: کاربر مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 287 کلمه

    با خوندن  مطالبت  کلی حالم خوب شد ، به این دلیل  عزیزانی رو تو سایت می بینم  که  بهترین زمان ممکن و انتخاب کردن واسه هدایت ، اومدم بگم تغییر ولی دیدم شما هنوز اوایل راهید و هنوز مثل ما که سالیان سال تحت تعالیم غلط قرار گرفتیم و باورای غلط ساختیم 

    نیستید 

    شما از سن ۱۳ سالگی شروع کردی یعنی دقیقا زمانی که  لوح سفید ذهنت

    در حال باور سازی هستند تا یک عمر زندگی تو بر پایه ی همان باورها ساخته بشن 

    پس چقدر عالیست که از همین اول داری  کدهای صحیح و به ذهنت میدی 

    مثل معماری که از اول  طبق  قوانین صحیح  و روی اصول داره  عمارتشو  میسازه ، درست و دقیق از پایه صحیح و این بسیار خوب است  و جای تحسین داره 👌👌👌

    البته همه ی ما هدایت شدگانیم  از طرف خداوند و هیچ فرقی نمیکنه از کجای زندگی وارد این مسیر و اموختن قوانین الهی شدیم ، مهم اینه که در این مسیر جز عشق و لذت و حال خوب نیست و این وجه تشابه تمام 

    کسانیست که وارد مسیر الهی شدند . 

    و نکته ی بعدی چه قلم زیبایی داری ، تمام حال و احساس خوبت همراه با کلماتی که بر زبان می اوردی و می نوشتی کاملا به من انتقال پیدا کرد 

    که صد البته این کلام خدا بود که از زبان شما جاری شد تا حال خوب را انتشار و گسترش ببخشه 

    متشکرم دختر گلم ، قطعا نتیجه و آینده ی زیبایی در انتظارت هست 

    پس اصلا دیگر به این مسیر شک نکن چرا که ما حمایت کننده ای داریم که هر لحظه حواسش به ما هست  و مانع لغزش  ما میشه 

    لاغری که سهله در این مسیر بهترینها نصیب همگی ماست و این کوچکترین پاداشیست برای هدایت شوندگان و ایمان آورندگان 

    در پناه الله ، همیشه شاد و متناسب 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 20 از 4 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار آرمیتا صدیقی
     1400/05/20 07:21
     مدت عضویت: 1042 روز
     امتیاز کاربر: 192 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 95 کلمه

     سلام و صد سلام به شما
     من دور شما میگردم که انقدر مهربونیدن.نمیدونین چقدر با خوندن پیام هاتون بیشتر انگیزه میگیرم که ادامه بدم.
     خوندن کامنتای شما اول صبح به من چنان انرژی میده که دوست دارم فقط پرواااز کنم و بال بزنم..
     عاشق تک تک شما همراهان عزیزم هستم.
     اگه از نظر شما قلمم زیباست،چون از ته اعماق وجودم کلمات جاری میشه. چون این متن رو زمانی نوشتم که مثل داستان هدایتم توی شُک کامل بودم..
     پس حق بدین که انقدر حال و هوای من معنوی شده بود که دست خودم نبوده چی مینوشتم..
     خوشحالم که دارمتوووون
     موفق باشین گلم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/05/06 18:26
   مدت عضویت: 1207 روز
   امتیاز کاربر: 11038 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 356 کلمه

   بنام خدا خدمت شما دوستان و استاد عزیز 

   گفتگوی بسیار زیبا استاد با خانم صبا من تا گوش دادم و شروع به نوشتن کردم .

   چطوری بگم واقعا ۱۸ سالگی خودم کجا و ۱۸ سالگی خانم صبا کجا از زمین تا اسمون فرق داشت .من از ۱۸ سالگی تازه متوجه شدم که یکم تپل شدم و دوستام بهم می گفتن که شما از ما تپل تر هستی با اینکه من ۵۸ k وزن داشتم اما باور من حتی بلد نبودم رژیم چیه برا چی رژیم میگیرن اصلا خیلی در مورد اون چیزی من نشنیده بودم دهه ی ۷۰ بود یادمه ادمها اون موقع تو فکر چاقی و، وزن کم کنمو، رژیم و،از،این برنامه ها که نبود برا همین من چیزی نمیدونستم فقط،اره فکر میکردم که من استعداد دارم و چاق میشم یا پرخوری میکنم و از این حرفها .

   اما الان صبا خانم تو همون سن من ولی چقدر زیبا درک کرده که مثلا دوست داره لاغرتر بشه و اندامی زیباتر داشته باشه در،صورتی که من خودم اون موقع تو چنین فکری نبودم و به،همین دلیل همیشه دنبال رژیم و کم خوردن و اینا بوده تا اینکه بعد اینکه خسته و نا امید از همه ی،روشها میشه با هدایت الهی که شامل حال همه ی ما شد و ایشان هم هدایت شد و چقدر زیبا تعریف کرد و درس و کانکور و اینا را همه به،لاغری ربط داد و فایل گوش کردن که از،خونه تا مدرسه گوش میداد و انجام تمرینات ،نوشتن در دفتر یادداشت خودش شد قسمتی از،درس و مدرسه ی ایشان و چقدر با استفاده از،این فایلها در درس خواندن ایشان ،در احساس ، نحوه رفتار و مهارت کنترل ذهن و همین طور دوست داشتن و باور کردن خودش ثاثیر عالی گذاشت .

   و این که طرز فکر ایشان نسبت به هم سن و،سالهای خودش چقدر زیبا و متفاوت شده که،به جای اینکه وقت خود را الکی داخل سایت و یا برنامه دیدن سپری نکند بیاد و از این فایلها برای متناسب شدن خودش استفاده کند و به قول استاد خانم صبا از همین حالا داره زیر ساختهای زندگی خودش را به طور صحیح انجام میده و انشاالله آینده درخشانی خواهد داشت .موفق و پیروز همه ی،دوستان انشاالله. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/04/26 21:05
   مدت عضویت: 1066 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 73 کلمه

   سلام استاد
   سلام ب صبا جان
   تبریک میگم ب حس ک پیدا کرده ک خوشدب حالش ک تو این سن ب این دریای اگاهی و این حس زیبا رسیده تو این سن ب این ثروت عظیم رسیده واقعا این حس با هیچ چیزی قابل قیاس نیس و لذتی برابر باهاش نیس خیلی لایو زیبا و اشتیاق برانگیز بودی ما ک تازه تو مسیر هستیم خیلی خوبه ک چنین لایوهایی ببینیم تااطمینانمون بیشتر بشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/04/22 20:12
   مدت عضویت: 1710 روز
   امتیاز کاربر: 11421 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 34 کلمه

   استاد صبا واقعا به درک عمیقی رسیده و قابل تحسین و نشون میده که چه قدر تلاش کرده وقتی نوشته هاش میخوندم اصلا فکر نمیکردم که دختری ۱۸ ساله باشه امیدوارم که موفق باشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/04/22 20:00
   مدت عضویت: 1710 روز
   امتیاز کاربر: 11421 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 108 کلمه

   صبای عزیز از لایو شما و استاد لذت بردم امیدوارم موفق باشی

   استاد من در دوره شرکت کردم و خواهرزادم که از کودکی خیلی لاغر بود و اخیرا خیلی چاق شده بود و بهش گفتم که تو الکی چاق شدی و اصلا چاق شدنی نبودی و خواهرزادم در عرض چند ماه ۲۰ کیلو لاغر شد و خواهرم میگه تو پسر من لاغر کردی

   خیلی صحبتهای صبا جالب بود که گفت مثل درس خوندن برام مهم و اینکه میگه انتخابهام تغییر داد نکته خیلی جالبی بود و اینکه گفتی غم توی تو وجود نداره تو ایمان اواردی چون تو قران هم گفته شده در انسان مومن غم و اندوه وجود نداره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1400/04/14 08:30
   مدت عضویت: 1382 روز
   امتیاز کاربر: 7576 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 514 کلمه

   با سلام خدمت شما استاد گرامی وصبا خانم نازنین 

   استاد چقدر لذت بردم از این لایو فوق العاده بود وچقدر آگاهی نصیبم شد مخصوصا اون قسمتش که هر وقت خواستیم لیز بخوریم به خودمون بگیم خب ما میخواییم لیز بخوریم انرژی براش صرف کنیم به جاش درهمین مسیر انرژیمون صرف کنیم واین خودش بهانه جدا شدن ونمیتونم لاغر بشم واحساس میکنم درمن از بین برد خیلی لذت بردم از صحبت های این دوست عزیزمون هر چند که خانم منفی بافم میگفت خب کم سن وسالن ودغدغه ای تو زندگی ندارن برای همینم نتیجه گرفتن اما بهش گفتم اگه ۷۰ سالشونم بود میگفتی خب خیلی با تجربه ان که نتیجه گرفتن اگه خانه دار بودن میگفتی حتما زندگی راحتی دارن که نتیجه گرفتن اگه شاغل بودن میگفتی چون شاعلن وقت پرخوری وافکار منفی ندارن وخلاصه هزار تا بهونه میاوردی که تو نمیتونی والان میبینم خودمو که من دراین سن خیلی ذهنم درگیر بود وهمیشه بهونمم این بود که زودتر بزرگ شم وراحت شم از گرفتاری های کنکور وبلوغ وبچه بودن پس میبینم که اینا همش بهانه های ذهن من وفقط به قول خودش دوست عزیزمون خب انرژی رو لیز خوردن بگذاریم روی موندن ولیز نخوردن وادامه بدیم واونجاییم که گفتن مادرم میگن تو از وقتی رژیمم میگرفتی کمتر میخوردی خیلی بهم انگیزه داد چون همیشه میگفتم اگه کمتر از زمان رژیم خودم بخورم پس چی تازه متوجه شدم که بابا من چقدر با خودم خود درگیری دارم و به همه چیم گیر میدم خب من الان کمتر بخورم وقتی اینجوری سیر میشم وراضیم چرا باید بیشتر بخورم که یه وقت رژیم طوری نشه یه چیز دیگه هم که خیلی دوست داشتم درحرفاشون این بود که خودمو باید دوست داشته باشم به حرف نیست باید خودمو با همه خوب وبدم بپذیرم یعنی من هم خوبم هم بدم واین هیچ اشکالی نداره اگه چیزیم رفتاریم یا فکریم منو اذیت میکنه ودوستش ندارم تغییرش بدم واگه کاری میکنم که باعث میشه بیشتر خودمو دوست داشته باشم وخوبه دروجود من اون ویژگی یا عادت یا فکر خب از دستش ندم وتثبیتش کنم خیلی دوست داشتم این تفکرو وتازه فهمیدم چقدر راحت میشه تغییر کرد وباور اینکه تغییر خیلی مشکله اصلا درست نیست وتغییر کردن اتفاقا خیلی هم راحت مثلا من میخوام انرژی صرف کنم برای تکرار رفتار غلطم ویا اون ویژگی که بد درمن ودوستش ندارم میام همون انرژی صرف عکس اون کار انجام میدم خیلی راحت مثلا میخوام کلی زحمت بکشم یه عالم برم وبرای خودم کلی هله هوله بخرم پول بدم یبیارم یا بپزم وکلی حال خودمو با پرخوری وآشغال خوری بد کنم به جاش خب همون انرژی حتس کمتر میگذارم صرف مثلا رسیدگی به خودم خوب کردن حالم یا همون پول صرف لباس ووسیله ودوره آموزشی میکنم چرا پولمو بریزم دور برای خودم خرجش میکنم وهر روز بیشتر وبهتر زندگی میکنم وازش لذت میبرم چرا برعکسشو انجام وبدم که اصلا عاقلانه نیست خیلی فوث العاده بود این فایل تصمیم دارم بارها گوشش کنم وهی چیزای بیشتری یاد بگیرم 

   برات صبای عزیز آرزوی موفقیت میکنم وخوشحالم که دوست خوبی چون شما دارم منم فریبا ۲۹ ساله هستم والان حدود ۱۰ ماه دراین سایتم وخیلی لذت بردم از بودن دراینجا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 37 از 8 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آزیتا
   1400/04/11 18:22
   مدت عضویت: 1720 روز
   امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   با سلام

   قبل از هر چیز به خانم صبا تبریک میگم که در سن بسیار پایین به این درجه و این تغییر نگرش به زندگی رسیدندو مسیر متناسب شدن را انتخاب کردند و اینقدر با اشتیاق و اطمینان از نتیجه گرفتن خودشون میگن این یعنی رسیدن به درجه ی اطمینان قلبی، پشتکار و داشتن هدف در زندگی.

   دوم تبریک به خاطر این که در این سن توفیق آشنایی با استاد عطار روشن را پیدا کردید این سن طلایی دوران نوجوانی را قدر بدانید و حسابی ازش استفاده کنید.کاش من هم سعادت داشتم و در چنین سن و سالی یکی را مثل استاد پیدا می کردم که منو به مسیرهای درست هدایت می کردو آگاهی های لازم را می تونستم در اون دوران درک کنم.

   من مطمئن هستم با این ایمان و این احساس خوب حتما در نتیجه کنکور هم فرد موفقی خواهند بود

   با آرزوی بهترین ها برای این دوست عزیز.

   از شنیدن صحبت های ایشون لذت بردم و براشون آرزوی موفقیت های بیشتر را دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 28 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم