0

زوج شگفتی ساز

نتایج لاغری با ذهن
اندازه متن

با سلام خدمت استاد گرامی و عزیز

بنده مهدی مهرانی هستم. ۳۸ ساله از هنرجوهای دوره ورود به سرزمین لاغر ها

من به همراه همسرم دوره را شروع کردیم. و ایشان چندین بار به شما پیام دادن.

همسرم ۲۵ آذر سال ۹۸ با فایل های رایگان شروع کرد و در بهمن ماه به من گفت تصمیم داره دوره را تهیه کنه…

بنده هم با اینکه اصلاً فایل های رایگان را گوش نداده بودم، ولی یه حسی بهم میگفت این روش خیلی صحیح هست و باید ازش استفاده کنیم.

با شروع دوره کم کم انگیزه و اشتیاق من روز به روز بیشتر و بیشتر شد… و تغییرات هم آغاز شد

تغییرات احساسی و در پی آن جسمی

آنقدر علاقه و اشتیاق من بیشتر شد که حتی در طول دوره من همه فایل های رایگان ؛ نکات طلایی؛ فایلهای تغییر زندگی؛ طعم خدا…. همه رو وقت گذاشتم و گوش کردم.

تک تک کامنت ها رو با حوصله و علاقه می خونم و هر روزم رو با فایل ها زندگی می کنم…

اگه بخوام از احساسم بنویسم باید ساعت ها وقت بگذارم و تایپ کنم…. که چه نتایج روحی و جسمی عالی کسب کردم….

جناب استاد شما همیشه می فرمایید که این روش تنها لاغری نیست و تغییر همه جنبه های زندگی است…

من از این لحاظ واقعاً خیلی تجربه ها به دست آوردم….

خدا رو شناختم، خودم رو شناختم، خیلی از ترس ها و باورهایی که داشتم تغییر کردن در خیلی از زمینه ها…

مثلاً من سال ۸۵ گواهینامه رانندگی گرفته بودم، همیشه به خاطر ترس‌هایی که داشتم پیگیرش نشدم؛ تصمیم گرفتم که شروع کنم و بالطبع اعتماد به نفسم بالا رفت و این لذت رو هم تجربه کردم.. و یا در زمینه مالی خیلی کارهای مثبتی انجام دادم که سالها دنبالشون نمی کردم….

یکبار در فایل هاتون شنیدم که شما یه بار به خاطر تناسب اندام تولد دوباره داشتین ؛ یه بار به خاطر برداشتن عینک…

خیلی خوشم اومد از این حرفتون

گفتم منم تجربه اش میکنم

سالهاست که بخاطر شماره عینک بالا اذیت میشدم به شکلی که حتی از سربازی هم معاف شدم. تصمیم گرفتم که همانطور با متناسب شدنم دوباره متولد شدم تولد دوباره دیگری رو تجربه کنم….

و در آخر خواستم بهتون بگم من اوایل تیر ماه امسال به سایز مورد علاقه ام که سالها بود آرزویش رو داشتم رسیدم.

یعنی از سایز ۵۴ به ۴۴ رسیدم که تا چند ماه پیش حتی در رویاهام هم نمی‌تونستم سایز جدیدمو متصور بشم…

 خدا رو بسیار سپاسگزارم که تمام لباس های من گشاد و بدون مصرف شدند…‌ و من دارم زندگی جدیدی رو تجربه می کنم….

زندگی با طعم تناسب اندام

و امروز هم به طبیعت رفتیم و خواستم این حس خوب را با شما به اشتراک بگذارم…


بخش اول:

توضیحات آقا مهدی عزیز از نتایج لاغری با ذهن

سلام و عرض ادب خدمت استاد عطار روشن

تقریبا اوایل تابستان 99 بود که فایل تصویری رو براتون فرستادم که به فایل زوج شگفتی ساز معروف شد.

اتفاقات خوب بعد از اون فایل همچنان ادامه داشت.

فردایی که برای شما فایل رو ارسال کردیم، به صورت غیر منتظره ای متوجه شدیم شما اونو داخل اینستاگرام پست کردید و بعداً داخل سایت در بخشی جدیدی به نام ویدیوی شگفتی سازان قرار دادید، بازتابهای جالب و غیر منتظره ای از اطرافیان، آشنایان و حتی کسانی که نمی شناختیم گرفتیم.

مورد توجه قرار گرفته بودیم، یادمه فردای انتشار اون فایل تصویری برادرم بهم زنگ زد و چقدر هیجان زده شده بود و بهم گفت چقدر خوب صحبت کردید و بهتون افتخار می کنم.

در فایل تصویری گفتم که دوست دارم همانطور که به تناسب مورد دلخواهم رسیدم، زندگی بدون عینک هم رو تجربه کنم.

یکی دو روز بعدش اقدام کردم، احساس جدیدی رو تجربه میکردم، کلا جسم جدیدی برای خودم خلق کرده بودم که همش لطف خدا بود، خیلی خوشحال و سپاسگزار بودم.

اتفاقات جالبی برام افتاد، من تکنسین پوز های فروشگاهی هستم، کارم مراجعه به فروشگاه ها می‌باشد، بعضیا از دیدن من تعجب می کردن وقتی ازم سوال می کردن چطوری لاغر شدم، باور نمی کردن، خیلیاشون ، حتی دوستان و آشنایان و همکاران دیگه منو نمی‌شناختند، باید خودمو معرفی می کردم.

یادمه یه بار به مغازه عطر فروشی رفتم اصلا منو نشناخت، خودمو معرفی کردم و حرفمو قبول نکرد و ازم کارت شناسایی خواست.

خاطرات از این دست زیاد دارم به شکلی که همین الانم خیلیا با دیدن من شگفت زده می شوند، همیشه یاد یکی از بندهای میثاق نامه می افتم.

من بهمن ماه 98 و چند رو قبل از شروع دوره ورود به سرزمین لاغرها به دیدار پدر و مادر و خانوادم رفتم.

من ساکن شهر دیگری هستم اون موقع خیلی چاق بودم و 35 کیلوگرم اضافه وزن داشتم تا وقتی که به وزن دلخواهم برسم به دلیل شرایط پیش اومده در جامعه، خانواده ام رو ندیده بودم.

بعد از رسیدن به وزن و سایز دلخواهم و انتشار فایل تصویری زوج شگفتی ساز در سایت تناسب فکری، شرایطی پیش آمد به دیدار خانواده ام رفتم.

قبلش فقط تصاویرمو دیده بودند، شگفت زده شده بودن و متعجب و چقدر خوشحال.

موقع ناهار از خوردن من متعجب شده بودن که دارم مثل اونا همه چی میخورم.

در این مدت هر نوع مواد غذایی که قبلاً فکر می کردم چاق کننده است به هر تعداد دفعات که خواستم استفاده کردم. نوشابه، بستنی، فست فود، کباب و هر چی که شما فکر کنید، خودمم هنوز متعجب هستم حتی با مهمانی رفتن و کنار بقیه غذا خوردن همچنان تناسب دلخواهم رو حفظ کردم.

در فایل تصویری گفته بودم با استفاده از این مباحث می‌خوام در جنبه های دیگه زندگیم هم تغییر ایجاد کنم.

فایلهای زندگی با طعم خدا خیلی روم تاثیر گذاشته بود.

همیشه خودم رو اسیر چاقی می دونستم، به این فکر می کردم نمی تونم ماشین داشته باشم، خونه نمی تونم داشته باشم، شغل من همینه، خودم رو ناتوان و ناامید می‌دیدم.

همیشه می گفتم تو این شرایط اقتصادی من هیچوقت نمی تونم به خواسته هام برسم، ناگفته نمونه من سال 92 شرایط سختی داشتم ولی به لطف خدا و تلاشم خودم سال به سال تغییراتی ایجاد کرده بودم ولی به هیچکدام از خواسته های بزرگم نرسیده بودم.

در زمینه لاغری من و همسرم داشتیم به تناسب اندام دلخواه مون می‌رسیدیم، داشتیم جسممون رو خودمون خلق می کردیم ولی باور نمی‌کردیم بتونم مثل تناسب اندام، جنبه های مختلف زندگیمو خودم خلق کنم.

سلامتیم بهبود پیدا کرده بود دیگه خبری از کبد چرب، قندی که لب مرز بود و خیلی از مشکلات جسمی و روحی نبود.

نشانه ها داشت می اومد.

در یه وام خانگی با خانمم شرکت کردیم، برای اولین بار در این چند سال اخیر در همون ماه اول برنده شدیم.

همچنین چند ماه پیش دوست داشتم گوشیهای موبایل خودم و همسرم رو عوض کنم ولی اصلا شرایط شو نداشتم. تصورشو هم نمی‌کردم اما به طرز عجیبی دو تا گوشی خوب از یه مدل ولی با رنگ های متفاوت تهیه کردیم.

در این چند ماهه در خیلی از موارد شاید حدود 10 تا از مواردی که سالها در انجامش گیر کرده بودم، موفق به انجامشون شدم، باورم نمی شد، البته همه مواردی بودن که جزو خواسته های ریز و متوسط من بود.

به مباحث فایلهای زندگی با طعم خدا  عمل می کردم، زندگیم کلی تغییر کرده بود، هنوز اتفاق بزرگی نیفتاده بود، میدونستم که باید تکاملم طی بشه، خواسته هامو داخل جعبه آرزو ها انداختم، مدتی بود با احساس خوب به نکات مثبت توجه می کردم به خواسته هام توجه می کردم و اونا رو تجسم می کردم.

همیشه به این فکر می کردم منم می تونم به خواسته های بزرگم برسم ولی نه به این زودی، خیلی اتفاقات خوب ولی متوسط برام این چند وقته افتاده بود. خیلی خوشحال و امیدوار بودم.

من هیچ وقت ماشین نداشتم، قبل از اینکه بااین قوانین آشنا بشم اصلا در رویام هم نبود با شرایط شغلی و اقتصادی منم بتونم صاحب خودرو بشم، می گفتم نهایتا یه خودرو مدل پایین بخرم یا اینکه کسی بهم کمک کنه، منم هیچوقت در تصورم نبود که بتونم خودرو داشته باشم.

مدتی بود با استفاده از جلسات زندگی با طعم خدا به خوروی تیبا با احساس خوب نگاه می کردم، و در دلم به مالک اون تبریک می گفتم و تحسین می کردم.

اواخر شهریور بود در قرعه کشی پیش خرید سایپا خودم و همسرم رو شرکت دادم، هدف توجه کردن به خودروی مورد علاقه ام بود، چون شرایط مالی خریدشو نداشتم.

در یه بعداز ظهر پنج شنبه اواخر شهریور سال 99 صدای پیامک گوشیم اومد، توجهی نکردم، گفتم احتمالا مثل همیشه پیام تبلیغاتی هست.

دقایقی بعد همسرم تماس گرفت، صداش مثل کسانی بود که شوکه شده بود، فقط تونست بهم بگه واتساپ رو چک کن، اسکرین شات یه پیامک بود با کنجکاوی نگاه کردم، باور نمی‌کردم همسرم در قرعه کشی خودرو برنده شده بود.

رفتم پیامکی که برای خودم هم آمده بود، نگاه کردم، در کمال ناباوری دیدم خودم هم برنده شده بودم، نمی‌دونستم روی زمینم یا آسمونم.

طاقت نیاوردم، خودمو به محل کار خانمم رسوندم، دیدم همسرم یه جوریه، و به نظرم خوشحال نیست.

متعجب شدم وازش دلیلشو پرسیدم، خودش میگفت شوکه شده و باورش نمیشه، نمی تونست عکس العمل نشون بده، هیجان زده شده بودیم، باور نمیکردیم، فکرشو هم نمی‌کردیم خدا اینقدر سریع الجواب باشه، شاکر خدا بودیم.

72 ساعت برای واریز پول فرصت داشتیم و ما همچین پولی نداشتیم.

اول می‌خواستیم فقط یه خودرو ثبت نام کنیم، بعد پیش خودم گفتم خدایی که ما رو تا این مرحله رسونده حتما دلیلی داشته و مطمئن شدم برای خودروی دوم ما رو میتونه به یه مسیر دیگه هدایت کنه، به خدا اعتماد کردم.

پیش خودمون گفتیم خدا جورش می‌کنه.

ایده هایی بهم الهام شد و بهش عمل کردیم، موفق شدیم پول رو واریز کنیم و حواله های دو دستگاه تیبا که تنها کاری که براش کرده بودیم این بود که چند ماهی فقط بهش تمرکز کرده بودیم، در دستمون بود.

به هرکسی می‌گفتیم هر دو نفر برنده قرعه کشی شدیم باورش نمی شد همه می گفتن کل ایل و طایفه ما چند ماهه دارن شرکت  ولی خبری از برنده شدن نیست و همه اینو به بدشانسی ربط می دادن، ولی ما دلیل این اتفاق رو می دونستیم و خوشحال بودیم …

یکی دیگر از خواسته هام داشتن کسب و کار آنلاین بود، دیدم به ریاضی خیلی علاقه دارم با مجموعه ای آشنا شدم، ایده ای به ذهنم اومد و کانال تلگرام برای خودم راه اندازی کردم، هنوز در ابتدای کار هستم ولی به خدا توکل کردم و صبر رو پیشه کردم و هر روز اینو می گم من به خدا ایمان دارم …

همچنان در سایز دلخواه ام هستم و ازش لذت می برم و همه لباسهای خودم و همسرم رو دادیم رفته.

یادمه رفتم لباس فروشی و فروشنده که منو از زمان چاقیم می‌شناخت از دیدنم متعجب شده بود و بهم گفت: حالا از هر لباسی بخوای میتونی بخری.

چقدر لذت بخش بود خریدن لباسهای اندامی، اونم از هر رنگی که دوست داشته باش.

چقدر راه رفتنم، نشستنم، آرامش درونیم، خوابم، سلامتیم عالی شده، چقدر مورد توجه قرار گرفتم، فقط میتونم سپاس گذار خداوند متعال باشم.

ایده ای به ذهنم اومد که مجدد دوره ورود به سرزمین لاغرها رو شروع کنم فقط برای لذت بردن از مسیر تناسب اندام.

استاد گرانقدر آرزوی سلامتی و سعادت برای شما و خانواده محترم دارم

یاعلی

بخش دوم:

توضیحات خانم سیما از نتایج لاغری با ذهن

تغییر از تضاد حاصل می شود

یه روز گرم تابستون در حالی که حال خوبی نداشتم و هر روز داشتم سنگینی جسمم رو حس می کردم تصمیم گرفتم یه کم زودتر از خونه برم سر کار تا برم روی ترازوی محل کارم ببینم اصلاً چند کیلو هستم…

زودتر رفتم چون دوست نداشتم کسی من و ببینه از همکاران…

یواشکی سمت ترازو رفتم، اضطراب بدی داشتم، مدت ها بود اطلاعی از وزنم نداشتم..

با ناراحتی رفتم روی ترازو و به طور حدسی فکر می کردم حدود ۱۰۷ یا ۱۰۸ کیلو باشم ولی متأسفانه عدد روی ترازو عدد 115 کیلو رو نشون داد.

حالم خیلی بدتر شد… انگار برق من و گرفته بود…

تا چند دقیقه ای هنگ بودم…ساکت…مبهوت…

سیما از حالا که ۳۵ ساله ای ۱۱۵ کیلو هستی مثلاً ۵ سال دیگه در چه وضعیتی هستی و ترازو قراره چه عددی رو نشون بده؟؟!!

سیما همین الان هم نفس کشیدن برات سخته…

راه رفتن… نشستن…برخاستن…خوابیدن…دوش گرفتن… کارهای منزل و …..

سیما ظاهرت چی؟ طرز لباس پوشیدنت…

صورتت… پوستت … همه چیز داره داغون میشه…

خدایا چکار کنم؟؟؟

خدایا می دونی که من نمی تونم رژیم بگیرم.‌می دونی که سالها ورزش کردم…

تو که میدونی از هیچ کدوم نتیجه نگرفتم…

کمکم کن…

نمی دونم چطوری… و نمی دونم از چه راهی…

اما تو که می دونی. منم مطمئنم که هرگز نمی تونم لاغر بشم اما تو کمکم کن…

کمکم کن بتونم این شرایط و راحتتر تحمل کنم

( من تصمیم به لاغری نداشتم، فقط میخواستم خدا کمکم کنه که بتونم شرایط زندگی ام و راحتتر تحمل کنم و اضافه وزن انقدر  آزارم نده. چون مطمئن ۱۰۰% بودم که هرگز نمیشه لاغر شد و لاغر موند…)

ازت می‌خوام بهم قدرت و تحمل و صبر بدی تا این حال بد هر روز و بتونم بگذرونم و هر روز ، صبح به شب برسه و دوباره فردا و

فردا و فردا ها….

هر روز که می گذشت انگار من داشتم از لحاظ روحی سنگینی بیشتری رو حس می کردم… و هر روز خسته و عصبی تر…

نمی دونم چرا همیشه توی ذهنم تولد ۳۵ سالگی یه حس عجیبی تعریف شده بود. یعنی همیشه فکر می کردم تولد ۳۵

سالگی بعضی افراد می تونه خیلی متفاوت از سالهای دیگه زندگیشون باشه… نمی دونم خوب یا بد… ولی متفاوت….

تولد ۳۵ سالگی من ۴ آذر رسید اما من قلبـا خوشحال نبودم… هیچ وقت نبودم…. اما توی دلم گفتم خدایا این هم تولد ۳۵ سالگی… ای کاش یه اتفاقی می افتاد متفاوت…. فقط این و گفتم و تمام….

بالاخره اون روز متفاوت اومد و یه روز خیلی معمولی در تاریخ ۲۵ آذر،یعنی سه هفته بعد از تولدم من با سایت استاد عطارروشن گرامی آشنا شدم….

هیچی ازش نمی دونستم…

هیچ الگویی نداشتم…

هیچ مشوقی تو اون لحظه نداشتم…

تنهای تنها قدم برداشتم…

ثبت نام کردم ….

شروع کردم به گوش کردن…

انگار سال ها پشت یه دری توی تاریکی نشسته بودم و حالا در باز شده بود.

انقدر واضح، انقدر روشن

من هیچ کدام از این حرفا رو نشنیده بودم، هیچی از خودم نمی دونستم…

یعنی تمام این بار روحی و جسمی که الان مال منه، خودم و تنها خودم ساختم؟؟؟

فقط خودم؟؟؟؟

خیلی سریع به جواب این سوال رسیدم…

آره من…

سالها تکرار و استمرار در چاقی و بی انگیزگی…

پس حالا که فقط منم که می تونم کاری برای خودم انجام بدم و نیاز به هیچ کسی ندارم پس باید درنگ نکنم… این همون اتفاق متفاوته ۳۵ سالگی توست…

سیما همین الان شروع کن…

امروز روز توست

همون روزهای اول انتخاب های من تغییر کردن…

سیما تو طعم تمام غذاها رو بلدی…

سالها تجربه شون کردی…

سالها می دونی پر خوری یعنی چی…

حالا وقتشه که تغییر کنی…

فقط به خاطر خودت، خودت تنها، نه هیچ کس دیگه…

تنها و تنها خودت…

به هیچی فکر نکن، فقط به حرفهای این آقا خوب گوش بده

برو جلو، بهش اعتماد کن و بعد به خودت اعتماد کن…

مهم نیست نتیجه چی میشه، مهم اینه که تو میخوای تغییر کنی..

چقدر مهم نیست، مهم اینه که تو این تضاد و نمی تونی تحمل کنی، باید این حصار سنگین بشکنه…

فقط حرکت کن…

روزها گذشتن…

فقط می دونم حالم خوب بود…

اضطراب نداشتم…

آروم بودم..

از چاق تر شدن نمی ترسیدم..

حدود یک ماه گذشته بود.. احساس می کردم یه کم سبک شدم. اما فکر می کردم دارم اشتباه می کنم.

تصمیم گرفتم دوباره برم روی ترازو..‌

و با حال عجیبی رفتم روی ترازو و در کمال ناباوری دیدم ۴ کیلو کم کردم…

نمی دونم چطور بگم چه حالی داشتم… خوشحال بودم یا هنگ…

شایدم هر دو …

خدایا مگه من چکار سخت و مهمی انجام دادم…

من اصلاً اذیت نشدم…

عرق نریختم… فقط یه کم ولع خوردنم تغییر کرده… حالم بهتره و آرامش دارم. همین‌…

وقتی نتیجه رو دیدم خیلی حال بهتری پیدا کردم….

بیشتر اعتماد کردم… مصمم تر شدم که ادامه بدم.. تمام فکر و ذکرم شد لاغری با ذهن…

رفتم به گذشته…

به افکارم…

به رفتارهای روزمره ام…

و قبول کردم که ۱۰۰% خودم مقصر بودم..

خیلی فکر کردم…خیلی…

همه کارم شد فکر کردن به زندگی و رفتارهای خودم…

به افکاری که من و در مسیر های چاقی و افسردگی بیشتر قرار می دادن…هر روز یک تعداد افکار و عادت ازذهنم می گذشت…

چقدر غافل بودم…

اما خوشحال بودم که وقت دارم که همه چیز و عوض کنم.

روزها میگذشت و من هم احساس بهتری داشتم و هم می‌دیدم دارم از لحاظ ظاهری تغییر می کنم..

احساسم کم کم به مواد غذایی تغییر می کرد…

کمتر به مواد غذایی فکر می کردم که حالا باید این و بخریم. اون و بخوریم..این و درست کنم.. این مقدار … و … و ….

اولین چیزی که ازش متوجه شدم وزنم داره کم میشه کمر شلوار محل کارم بود..

مدتی بود به خاطر فشار شکمم زیپش خراب شده بود

وداشت تنگ ترمی شد… اما احساس کردم کمی راحت تر پوشیده میشه…خیلی خوشحال شدم. آرامش بهتری داشتم…

اما هیچ کس از اطرافیان حتی نزدیکان هنوز متوجه نشده بودن…

فقط خودم احساس می کردم..

و خوشحال بودم…

می دونستم که دیگه لاغر میشم و راه و پیدا کردم..

اینکه چطوری. نمی دونستم. ولی مطمئن بودم که لاغر میشم.

روزها می گذشتن و من هر روز احساسم بهتر بود. هر روز پیگیر تر بودم. حدود ۴۰-۵۰ روز از آشنایی ام با سایت گذشته بود‌…

کم کم اطرافیان داشتن متوجه می شدن و کم و بیش بهم میگفتن انگار تغییر کردی.

انگار کمی جمع شدی..

کلی ذوق می کردم و زود با خوشحالی به همه می گفتم آره کمی وزن کم کردم.

ولی نمی گفتم چطوری..‌

روزها می گذشتن و من هر روز مصمم تر از روز قبل.‌

هر روز آروم تر از روز قبل‌.

تا اینکه خیلی سریع شرایط جور شد و من تونستم دوره ورود به سرزمین لاغر ها رو ظرف چند روز به خاطر تخفیف استاد بخرم.

دیگه خیلی خیلی خوشحال بودم و مطمئن تر.

چون خیلی سریع شرایط خرید می‌کنم برام فراهم شد، و به نظرم این نشانه ای از طرف خدا بود.

وقتی چهار سایز کم کرده بودم شرایطم خیلی خوب شده بود.

همه بهم میگفتن چقدرررررررررررررررررر خوب شدی…

هر بار که کسی این حرف و می زد من انرژی بیشتری می گرفتم.

اون روزها دیگه مانتوی مناسب وزنم و نداشتم. مانتوی قبلی حسابی گشاد شده بود… بااینکه کاملآ نو بود ولی این قشنگ ترین بلا استفاده دنیا بود واسم…

یه روز رفتم سراغ کمد لباس هام گفتم ببینم چه مانتویی پیدا می کنم از اون قدیمی ها…

در کمال ناباوری همه گشاد و بلااستفاده بودن..

مانتوهایی که مال ۷_۸ سال قبل بودن..

نتایج لاغری با ذهن

اصلاً فکر نمی کردم گشاد شده باشن…هنوز تصاویری که از خودم داشتم لاغری نبود!!!

تصمیم گرفتم مانتو بخرم…

خلاصه با همسرم رفتم و چند مدل مانتو دیدم و با خوشحالی رفتم توی اتاق پرو.

اما متأسفانه هنوز مانتویی که مد نظرم باشه رو نداشتن..

و بازم مثل قبل مجبور شدم به مانتویی که من و انتخاب کرده بود راضی بشم…

یه کم راستش ناراحت شدم و حالم گرفته شد…

وبا خودم گفتم بازم بعد از کم شدن ۴سایز هنوز هم نتونستم انتخاب کنم.

دوباره به خودم گفتم این که چیزی نیست.من فقط نیاز دارم که چند کیلو دیگه کم کنم. اون وقت قدرت انتخابم میره بالاتر…

دوباره خوشحال و امیدوار به حالت طبیعی و عادی برگشتم و با همون مانتو خوشحال و راضی بودم.

روزها همینطور به زیبایی و آرامش خودشون می گذشتن و من هم خیلی آروم و راحت و شاد بودم.

یه روز توی محل کار پوست دستم شروع کرد به خارش… همون طور که دستم و بردم که پوستم و بخارونم‌، متوجه برجستگی عجیبی روی مچ دستم شدم… یهو انگار قلبم ریخت…

سریع نگاه مچ دستم کردم و دیدم استخوان ظریف مچ دستم نمایان شده…

شاید برای خیلی ها خنده دار باشه ولی من سالها بود هیچ استخوانی رو نتونستم لمس کنم یا ببینم…

چند دقیقه همینطور مبهوت نگاه دستام کردم. چقدر تغییر کرده بودن و من تازه داشتم این تغییراتم و می دیدم… بدون اینکه اصلاً بهشون فکر کنم.

( نکته: همون‌طور که چاق شدیم باید لاغر بشیم. اون موقع هم یهو می دیدیم یه لباس بهمون تنگ شده و یا …..توی لاغری هم همینه… به خودمون میایم می بینیم کلی تغییر کردیم که بسیار لذت بخشه)

اون روز تا شب چندین بار استخوان مچ دستم رو لمس می کردم و نگاه دستام می کردم و توی دلم می خندیدم…و لذت می بردم…
و من هر روز لاغر و لاغر تر شدم…

یه روز هم باز توی محل کار روی صندلی ام که متحرکه نشسته بودم … خواستم برگردم و از پشت سرم برگه بردارم.

طبق عادت به شدت صندلی رو به جلو بردم. اما این بار صندلی ام به خاطر سبک تر شدن محکم خورد به کمد مقابل…

بعد فکر کردم چرخ های صندلی ام خراب شدن‌… دوباره امتحان کردم ولی دیدم نه این منم که سبک تر شدم و اونجا فهمیدم که صندلی من حالا راحت تر می تونه حرکت کنه…چون وزنی که تحمل می کنه با وزن قبلی قابل مقایسه نیست…

از اون روز این هم یه تفریحه برام… یه حس لذت بخش از سبکی… روی صندلیم یواشکی می چرخم و می خندم… شاید مسخره به نظر بیاد…اما برای من تجربه یک زندگی تازه است…

روزها با عشق گذشت و من باز لاغرتر شدم…

حالا دیگه مانتویی که اون روز با ناراحتی خریدم دیگه اصلاً قابل استفاده نیست… سر شونه هاش افتاده … و حسابی گشاده. طوری که دیگه خجالت میکشم بپوشمش…

یه روز جلوی آینه محل کارم داشتم مرتبش میکردم.. یکی از همکارام گفت فلانی دیگه فایده نداره.. یا تنگش کن یا یکی دیگه بخر…
این همون مانتویی بود که با کمی ناراحتی خریده بودم
اما حالا بعد از دو ماه غیر قابل استفاده است…

توی این مدت چه قدر تعریف و تمجید شدم خدا می دونه فقط…

این جمله ها رو بار ها و بارها شنیدم:

 • سیما جون چکار کردی انقدر لاغر شدی
 • وااااااااااااااای سیما عااااااااااااالی شدی
 • چقددددددر جووووووووون شدی
 • مثل بچه مدرسه ای ها شدی
 • تبریک، تبریک و باز هم تبریک

هر روز پیام داشتم و دارم

همش لاغری و لاغری و لاغری

چند روزی صبر کردم وقتی حقوق گرفتم رفتم که یه مانتوی جدید بگیرم…بازم دلم قرص نبود…

همش توی دلم می گفتم نکنه بازم نتونم مانتویی که مد نظرمه بخرم…

خلاصه رفتم و یه مانتو با ترس انتخاب کردم و به فروشنده گفتم این سایز من میشه…گفت معلومه که میشه…

و چند طرح بهم نشون داد که شبیه سلیقه ام بودن..

یکی رو انتخاب کردم و پوشیدم …

خیلی قشنگ بود. باورم نمیشد این منم. همین‌طور که داشتم خودم و نگاه می کردم فروشنده سه طرح دیگه واسم آورد..

تجربه ای که سال ها از داشتن اون محروم بودم…

حق انتخاب..

نمی دونستم کدوم طرح و بردارم..

مات و مبهوت بودم و در عین حال خوشحال

همشون قشنگ بودن، همشون برازنده اندام جدید من بودن

خیلی خوشحال بودم، خوشحالی که واقعا قابل وصف نبود.

یعنی این منم؟

من هر بار می رفتم مانتو بخرم فروشنده یه نگاه کجی می انداخت و می گفت:

فقط این یک رگال رو داریم… ببین کدوم بهت میخوره…

سالها این حرف ها رو شنیده بودم.

اما حالا فروشنده داره به من کمک می کنه قشنگ ترین و بردارم… خلاصه خوشگل ترین و برداشتم.

سالها بود هرگز نتونسته بودم انتخاب کنم. هرگز… اصلاً یادم رفته بود گشتن توی مغازه و یه نگاه به اجناس انداختن یعنی چی…

من سالها فقط از فروشندگان خواسته بودم یه مانتو سایز من بهم بدن، بدون توجه به رنگش. مدلش. طرحش..

اما حالا راحت می تونم تصمیم بگیرم و این زیباترین تصمیم و انتخابم بود.

انگار که اورست و فتح کرده باشم.

با خوشحالی وصف ناپذیری از مغازه اومدیم بیرون….

خوشحالی که سالها ازش محروم بودم.

دلم میخواست یه شلوار لی هم بخرم.

آخرین شلوار لی شاید مال سال ۸۲ یا ۸۳ بود‌…

نتایج لاغری با ذهن

بارها و بارها شلوار لی های قشنگی توی ویترین ها و پای افراد دیده بودم و سالها حسرت پوشیدنش رو داشتم.

همیشه مجبور بودم شلوارهای پارچه ای و کشی بپوشم. همیشه یه طرح. یه رنگ. یه مدل.

رفتم داخل مغازه و باز با ترس پرسیدم یه شلوار لی سایز من دارین؟

فروشنده با تعجب نگاهم کرد و گفت: البته. بله که داریم…

اولین شلوار لی انگار برای من دوخته شده بود…

با خوشحالی نگاهی به آینه کردم و همون جا توی اتاق پرو خدا رو شکر کردم که دوباره فرصتی پیدا کردم توی زندگی که بتونم یه تجربه جدید و عالی داشته باشم و حالم خوب باشه..

یک ماه بعد دوباره تصمیم گرفتم یه مانتو دیگه بخرم چون دیگه تمام لباس های قبلی خودم و همسرم را بخشیده بودم

اما اینبار دیگه خیالم راحت بود و مطمئن بودم که حالا می تونم مانتوی مورد علاقه‌ی خودم و بخرم

و حق انتخاب حالا دست منه

قدرت دسته منه

شادی و لذت سهم منه

دیگه آروم بودم و می دونستم که الان یه شادی جدید و می‌خوام تجربه کنم

با همسرم رفتیم سمت چندتا مانتو فروشی که من هیچ وقت حتی از درب اونا هم رد نشده بودم

حالا دیگه نمی دونستم کدوم مغازه رو انتخاب کنم.و هر لحظه به خودم می گفتم یعنی این منم ؟

خلاصه‌ وارد یکی از مغازه ها که بزرگتر بود و تنوع بیشتری در اجناس داشت، شدم.

حالا دیگه راحت بین رگال ها چرخیدم و مدلی رو که دوست داشتم انتخاب کردم.

همه چیزش انتخاب خودم بود.

طرحش.رنگش. مدلش.

و این حق انتخاب بعد از سالهای طولانی زیباترین تجربه بود برای من

و هر لحظه به خودم گفتم آفرین بر تو که همه چیز در دست توست… همه چیز از درونت شروع شد و هرچه از درون آغاز شد زیبا شد

و حالا من مطمئنم تجربه های جدیدی رو در آینده نزدیک خواهم داشت و من منتظرشون هستم..

من برای همه افرادی که یه مشکل بزرگ از جمله اضافه وزن دارن، فقط و فقط یک چیز و آرزو می کنم.

((((((حال خوب)))))))

اگه حال خوب داشته باشیم همه چیز داریم

لاغری، سلامتی، زیبایی، نعمت، ثروت

چون با حال خوب میشه یه سپاسگزار واقعی بود‌ و به هر آنچه بخواهیم برسیم.


گالری تصاویر زوج شگفتی ساز

فایل تصویری توضیحات زوج شگفتی ساز

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.43 از 28 رای

https://tanasobefekri.net/?p=22012
46 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار yas
   1403/04/04 22:42
   مدت عضویت: 153 روز
   امتیاز کاربر: 65 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 364 کلمه

   به نام خداوند آسمان آبی 

   جایی که آقا مهدی گفتند در کمال ناباوری برنده ماشین شدند یا در کمال ناباوری گوشی های خودشون و همسرشون عوض کردند و همچنین نظرشون در رابطه با دوره زندگی با طعم خدا باعث شد بیشتر از قبل بخوام مشتاقانه تر به این راه ادامه بدم و خوشبینانه پیش برم و مطمئن باشم خدا بهترین هارو برام رقم می‌زند.

   “بارها و بارها شلوار لی های قشنگی توی ویترین ها و پای افراد دیده بودم و سالها حسرت پوشیدنش رو داشتم.

   همیشه مجبور بودم شلوارهای پارچه ای و کشی بپوشم. همیشه یه طرح. یه رنگ. یه مدل.

   رفتم داخل مغازه و باز با ترس پرسیدم یه شلوار لی سایز من دارین؟

   فروشنده با تعجب نگاهم کرد و گفت: البته. بله که داریم…

   اولین شلوار لی انگار برای من دوخته شده بود…

   با خوشحالی نگاهی به آینه کردم و همون جا توی اتاق پرو خدا رو شکر کردم که دوباره فرصتی پیدا کردم توی زندگی که بتونم یه تجربه جدید و عالی داشته باشم و حالم خوب باشه..”

   با خوشحالی شروع کردم به خوندن همه چیز خوب بود کاملا احساسات این زوج عزیز درک میکردم با فراز و نشیب هایشان ناراحت و خوشحال میشدم چقدر برای این زوج خوشحال شدم و بهشون افتخار کردم، اما تا رسیدم به این قسمت همه توی زندگیم میدونن من با پاهام و ران هام مشکل دارم کلا پایین تنه تپلی دارم و همیشه مشکل انتخاب شلوار دارم اینجا که رسیدم یک لحظه اون احساس خوب و آزادی رو احساس کردم که من توی اون شرایط باشم فقط میتونم بگم دارم گریه میکنم اشک میریزم از ناراحتی و غصه و ناامیدی نیست این اشک شوقه، بالاخره بهترین و درست ترین را پیدا کردم که قراره منو به آرزوهام برسونه ، بیشتر انگیزه گرفتم که منم لاغر بشم منم میتونم شلوار لی سایز کوچک بخرم منم مشکلی توی پایین تنم ندارم منم میتونم به جای شلوار و لباس های سایز بزرگ سایز های کوچک بگیرم و بخاطر این موضوع به خانم سیما بسیار افتخار میکنم باعث شدن یکی بهانه های چاقی من کمرنگ بشه چون فکر میکردم هيچ وقت نمیتونم شلوار سایز کوچک بخرم اما ایشون مثل یک الگو بی نقص بهم اثبات کردن میشه و امکان دارد و منم مطمئنم میتونم به آرزوم برسم.

     

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صفورا عزیزی
   1403/03/26 08:23
   مدت عضویت: 134 روز
   امتیاز کاربر: 4570 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 173 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان ، 

   سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیزم وهمه هم فرکانسی ها عزیز .

   وسلام به زوج شگفتی ساز عزیز آقای مهرانی وخانم زیبا و دوست داشتنی شان.

   اگر می‌شود استاد یا آقای مهرانی جواب سوال بنده را بفرمایند .

   چگونه کبد چرب گرید ۲ و قند و فشار خون بالا را درمان کردن .

   من هم کم کاری تیروئید دارم ۲۹ ساله.که سبب تنبلی وبی حوصلی  ام شده.وهرروز از قرص لو تیروکسین اسفاده  میکنم  .کبد چرب گرید ۲ . که با عث خارش ومشکل در انگشتان دستم شده.وفشار خون بالا گاهی بالا ۱۷و ۱۸ ،هم میره. 

   و فراموشی یعنی مشکل حافظه دارم  وکمی مشکل چشم یا پیر چشمی هستم . دارم.وکلسترول بد بالا دارم .چکار کنم از چه دوره .فایل های استفاده کنم .بی نهایت سپاسگزارم از راهنمایی تان .خدا یا شکرت که نعمت این سایت را در اختیار ما بنده هات قراردادی .خدا جون به اندازه‌ی عظمت کیهان شکر گزار خودت و استاد عطار  روشن هستم . به هدایتت وشفایت امید وارم . انشاالله همه مان در پناه لطف همیشگی خدا باشیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Sanaz 🌺
   1403/03/24 06:59
   مدت عضویت: 1121 روز
   امتیاز کاربر: 4866 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,030 کلمه

   به نام خدا 

   با عرض سلام و ادب خدمت استاد گرامی و دوستان همراهم. 

   خوندن و دیدن این فایل ارزشمند انگیزه ی منو برای لاغری و حتی کسب نتایج بهتر زندگی ترغیب کرد .

   دیدن دوستانی که در شرایط سخت تر از من قرار داشتن چه از نظر جسمی و چه روحی به من کمک کرد تا اشتیاقم برای ادامه مسیر بیشتر بشه .

   و نتیجه برام واضح و روشن باشه ،اطمینان قلبی من رو افزایش بده .

   وقتی دوستان از هدایتشان گفتن ،منم یاد خودم افتادم و اینکه هدایت منم توسط لطف و مرحمت خداوند بوده .

   خستگی شدید و ناامیدی از زندگی که واقعا کلافه ام کرده بود .

   به خدا گفتم :خدایا یعنی تو منو خلق کردی که تمام عمرم رو فقط فکر کنم چی بخورم و کی بخورم .

   ببخشید منکه حیوان نیستم که فقط روزهام این طوری سپری کنم .

   از اینکه وقتم ،عمرم ،زندگیم همش لاغری و رژیم باشه خسته بودم .

   دوست داشتم زندگی مفید تر و پر باری داشته باشم .

   دوست داشتم از این افکار راحت بشم .

   خسته بودم و از اینطور زندگی کردن نا امید 

   دوست داشتم کارهای دیگه ای انجام بدم .

   خداروشاکرم با ورودم به این سایت بزرگترین خواسته ام که رهایی از فکر اینکه چی بخورم بود رهایی پیدا کردم ،سنگینی بار چاقی رو همون روزها زمین گذاشتم .

   درسته بعد از این همه مدت به نتیجه ی دلخواه نرسیدم اونم به دلیل اینکه استمرار نداشتم ،خودمو باور نداشتم ،گاهی بعضی از فایل ها برام سنگین بود و فکر بهش اینقدر منو خسته می کرد باعث می‌شد رهاش کنم .

   درست مثل یک فایل که دیروز دیدم تاثیر غذا بر چاقی که از دیروز خیلی اذیتم کرد انگشت گذاشت روی نقطه حساسم ،هنوز نتونستم درباره اش بنویسم و همش بهش فکر می کنم .

   این بار قرار نیست از خودم فرار کنم با استوری زیبایی که دیروز از استاد دیدم به خودم گفتم ناراحتی هست ،فکر هست ،نفهمیدن هست حالا من قبولش می کنم بارها بررسی می کنم بالاخره به نتیجه ی مورد نظر می رسم .

   گاهی بعضی از فایل ها رو میشه زود درباره اش نوشت چون شاید باور ما نباشه ولی بعضی از فایل ها که چالش ما باشه ،گاهی روزها احتیاج داره به بررسی و متقاعد کردن خودت و آوردن دلایل متعدد تا زمانی که  به آرامش برسی .

   دقیقا توی اون فایل دیدم که استاد فرمودن هنوز خودشون بعد از این همه سال گاهی بهش فکر می کنن پس فکر کردن بهش موردی نداره فقط نباید اسیرش شد باید بتونم سریع جایگزین هاشو برای خودم بیارم تا کمرنگ بشه .

   یادمه یکبار هم زندگی با طعم خدا رو شروع کردم و اینکه در همون فایل های ابتدایی متوجه شدم اصلا بخدا ایمان ندارم منو داغون کرد .

   اصلا باورم نمیشد و رهاش کردم .

   اما دیگه رها کردنی در کار نیست ،حتی اگه مغزم از نفهمیدن و ندانستن و ناراحتی دود هم بکنه الان میدونم با استمرار ،صبر و شکیبایی، زمانی که لازم باشه و من ظرفیت اونو داشته باشم ،با آموزش ،آگاهی و اطلاعاتی که کسب می کنم ،موفق به یادگیری میشم .

   امروز یاد گرفتم فرار کردن و فکر نکردن مشکلی از من رفع نمی کنه ،ممکنه چند روز بتونم فراموش کنم ولی برمی گرده پس با حوصله ناراحتی هست قبولش می کنم ،بهش آگاه میشم و با ادامه و استمرار در زمانی که لازمه رفع میشه .

   شادی و آرامشی که الان دوستان درباره اش صحبت کردن برام فوق‌العاده لذت بخش بود انگار خودم نتیجه گرفتم .

   بهشون تبریک میگم و از اینکه این نتایج فوق‌العاده رو با ما درمیان گذاشتن بی نهایت ازشون سپاسگزارم، براشون بهترین روزها و نتایج رو آرزو دارم .

   دوست عزیزمون درباره ی خرید کردن و لذت بردن ازش نوشتن و این آرزوی بزرگه منه با ذوق و شوق فراوان روزی رو می بینم که منم بتونم به این مرحله برسم .

   منم دقیقا وقتی میرم خرید اولین چیزی که به فروشنده میگم اینه که ،این تنم میشه .

   همین دیروز برای خرید لباس برای مامانم رفتم چون ایشون نمی تونن بیان و من واقعا قدرت خرید ندارم بعد از دو ساعت بالا و پایین کردن بالاخره یک چیزی براشون خریدم ولی نه شادم از خریدم نه مطمئن .

   طفلی فروشنده رو هم خیلی اذیت کردم .

   دیگه بسه 😔😔😔

   ۴۴ سال از زیباترین روزهای زندگیم گذشته و من هنوز قدرت خرید کردن و لذت بردن از خریدم رو ندارم .

   این بار یا میمیرم یا متناسب میشم .

   منم تغییرات فوق‌العاده ای در این سایت داشتم و اول خداوند رحمان و بعد از استاد  عزیز بسیار سپاسگزارم که آنچه رو یاد گرفتن بدون هیچ کم و کاستی در اختیار ما قرار میدن .

   منم دوست دارم به بقیه آدم ها کمک کنم و بهشون راه درست رو نشون بدم ،همیشه از سایت شما گفتم ولی الان فهمیدم گفتن فایده نداره و باید اونا نتیجه رو در من ببینن تا ان شاالله هدایت بشن .

   خیلی لذت بخشه که همه بهت بگن چقدر خوش تیپی ،منم گاهی که خجالت نکشم حتی به عابران توی کوچه و خیابان میگم،که خیلی خوشتیپن، که اونا از تناسب اندامشون لذت ببرن ،همونطوری که من از دیدن اونا لذت می برم .

   زندگی قشنگ میشه وقتی بدونی بعد از خداوند که بهترین ها رو برای تو ارزانی داشته ،همه ی تغییرات دست خودته .

   تناسب اندام ،زندگی خوب ،سلامتی و سعادت و خوشبختی. 

   وقتی راه پیدا شده و این آگاهی به من رسیده باید خودم برای شرایطم استمرار داشته باشم ادامه بدم .

   الان میدونم که همه چی در حال گسترش هست حتی آگاهی اینو میگم چون الان که به روزهای اول ورودم فکر می کنم حس می کنم درک بهتر و کامل تری ،نسبت به اون موقع دارم و شفافیت فایل ها و آگاهی هاش برام پررنگ تر شده .

   اشتباه کردم، بارها و بارها، رها کردم اما الان اگه نفهمم هم این قدر ادامه میدم که آگاهیش به موقع بهم برسه .

   اینکه لذت ببرم از مسیرم و نگران نباشم. گاهی یک تکان ساده در راه باعث میشه مسیرم توی سراشیبی بیفته پس باید بدون ترس ادامه بدم و بدونم فراز و نشیب مسیرم برای اینه که من زودتر و بهتر به اون چیزی که دوست دارم برسم .

   گاهی سختی‌ها و بالا و پایین شدن ها به نفع من هست و من نمیدونم .

   فقط و فقط و فقط استمرار 

   من دوباره متولد خواهم شد و زندگی  خواهم ساخت که خداوند از بنده اش انتظار داره .

   بسیار از لطف و مهربانی شما استاد عزیز سپاسگزارم. 

   در پناه حق باشید 🙏🌼

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/06/29 13:02
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 557 کلمه

   سلام خدمت استاد و زوج شگفت انگیز 

   خیلی از شما زوج عزیز متشکرم که این ویدئو را ضبط کردید و از تجربه های خودتان دراین دوره برای ما همسیرها صحبت نمودید و با این کار انگیزه و اشتیاق ما را دراین مسیر 200 برایر کردید .

   اول ازهمه به شما زوج شگفت انگیز تبریک میگوییم که با پشتکار و ادامه دادن این مسیر مجوز ورود به سرزمین لاغرها را دریافت کردید و دوم تبریک به استاد عطاری روشن برای داشتن چنین شاگردان ممتازی که باهم و درکنارهم این مسیررا ادامه دادند 

   استاد دقیقا اق مهدی درست گفتند ابتدا ما برای لاغری دراین مسیر وارد شدیم ولی اگر فایلهای طعم زندگی با خدا – تغییر زندگی و نوشته های باورهای ساز را گوش نکرده بودیم شاید دراین مسیر مایوس شده و رها میکردیم دقیقا من با گوش دادن به این فایلها وجود دست خدا را درزندگیم مشاهده کردم و حتی درزندگیم دارم به خوبی میبینم و چقدر ممنون از شما که این آگاهی ها که درهیچ کتابی نوشته نشده به ما می اموزید که به قول پیامبر زکات علم شما است . مثل کنترل ورودیهای ذهن که فکر کنم اگر ما فقط همین یک موضوع را به خوبی رعایت کنیم 50% از احساس بد را ازخود دور کرده ایم و سیما خانم وقتی درمورد تجربیات خرید مانتو ولباس گفتند دقیقا من خودم را به جای ایشان و حس بد احساس کردم و خدا راشکر که الان به اندازه 5 تا حلب روغن 5 کیلویی کمتر شدم و تجربه اینکه بتوانم سه تا ازمانتوهایم را تنگ تر و یکی از مانتوها که سالیان سال نتوانسته بودم رابپوشم را داشته باشم و چقدر آن لحظه ای که لباسی را انتخاب میکنی و میبینی لباس سایز شما است و نباید دوباره سایز بزرگتررا سفارش بدهی قابل وصف نیست و چقدر خوشحال و از خداوند سپاسگزارم که من را به این سایت هدایت ودعاگوی استاد عزیز هستم که ما را راهنمایی کردند 

   درمورد تغییرات درزندگی من چند نمونه درزندگیم داشتم .پارسال فرزندان من درکنکور شرکت کردند و رتبه خوبی نیاوردند و ناراحت بودند و از زمان و کرونا و کشور شاکی بودند . امسال از اواسط سال دخترم را با قانون جذب و درخواست خواسته ها آشنا کردم وامسال خداراشکر دخترم در دانشگاه فرهنگیان که علاقه شدید هم داشت قبول شده و خدا را شکر دوتا مصاحبه هایش هم خوب داده و امروز شکر خدا برای اولین بار درامتحان رانندگی داخل شهری قبول شده است . دیروز دخترم گریه خوشحالی می کرد که مامان من خدارا شکر هرروز دارم پله های ترقی را پشت سر میگذارم و فقط به خدا و خودم متکی هستم و چقدر خوشحال بود که توانسته عدم شناخت خودش را نسبت به خداوند تغییر بده و گفت : ما چه خدای مهربانی داشتیم و ازآن غافل بودیم و همه را مقصر میدانستیم الا خودم را و چقدر خداوند صبر میکرد دربرابر این ناسپاسیهای بندگانش 

   خدایا شکرت – خدایا سپاسگزارم – خدایا عاشقتم بایت تمام این آگاههیهای خوب – خدایا مرا ببخش که بعد از 47 سال هنوز هم آنجورکه باید بشناسم تورا  نشناخته ام ولی بازم ممنون و سپاسگزارم که من را به این سایت هدایت نمودی که توسط یکی از بندگانت که چنین رسالتی دارد آگاه شوم که چقدر این 7 ویژگی درتو پررنگ است و من نمیدیدم بازم ممنون از پروردگار مهربانم 

   1- خلاقیت 2- مهربانی3- عشق4- زیبایی5- گسترش6-فراوانی-7- پذیرش 

   انشاالله من و همه دوستان مثل این زوج شگفت انگیز شویم . انشاالله 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا پوراشرف
   1401/12/05 04:49
   مدت عضویت: 526 روز
   امتیاز کاربر: 3220 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 298 کلمه

   ,😍😍😍😍😍

   واو  من وقتی شروع کردم به خوندن نتایجی که این زوج شگفتی ساز گرفتن تو پوستم خودم نمی‌گنجیدم انگار همون تجسم هایی که خودم برای آینده دارم رو برام شرح میدن و توی همون لحظه دارن زندگی میکنن که همین باعث میشه هر لحظه اطمینانم ذوق و شوقم و حس خوبم بیشتر و بیشر بشه وقتی از روند این مسیر اینکه من باخیال راحت میخوردم هر چی دوست داشتم مثل بقیه بود مقدار خورد و خوراکم  ورزش خاصی نمی‌رفتم به خودم فشار الکی نمیاوردم به جاش با عشق با ذوق با علاقه با هرررررر چیزی که بشه بهش گفت حس خوب ادامه میدادم به گوش کردن به یادگرفتن لاغری و بعد یه مدت به خودم اومدم و میبینم خیلییییییییی فرق کردم و انگار اون وزن یه کابوس لحظه ای بوده و الان من از خواب بیدار شدم و دارم با شگفتی با تغییر با رشد دارم زندگی میکنم  وقتی به کلام شما زوج گوش میدادم تموم تغییرات شما رو با قلبم حس میکردم اینکه چقدر آقای مهرانی با تغییر باورهاشون در مسیر تناسب علاوه بر  تناسب اندام به تناسب زندگی به هم جهت شدن با خوشبختی رسیدن  چقدر عالیه همین تغییرات جدید 

   چقدر عالیه بفهمیم زندگی قرار نیست همیشه یکنواخت باشه و یه روندی باشه که از روی اجبار هر روز تجربه اش کنیم  و میتونه تغییر کنه میتونه بهتر بشه میتونه اتفاقات جدیدتری رقم بخوره حتی شده از شروع کارهایی که عمریست قرار بوده انجام بدیم و سر باز زدیم حالا به هر  بهانه ای

   و من واقعا بهتون تبریک میگم

   واقعا خیلی خوشحال شدم که امروز رزق من دیدن این نتایج عالی و این احساس خوب بود 

   خداروشکر میکنم که میتونم شما رو الگوی خودم قرار بدم و به خودم ثابت کنم که می‌شود می‌شود می‌شود 

   خداروشکر بابت این روز خوب این حس خوب این لحظه خوب خداروشکر بابت همه چیز😍✌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/10/25 19:01
   مدت عضویت: 615 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 220 کلمه

                   “به نام خداوند یکتا و بخشنده”

   با سلام و درود به همگی؛

   آفرین و هزار آفرین به شما زوج شگفتی ساز که با استمرار و ممارست خود در این مسیر زیبا پا گذاشتید و با لذت و راحتی توانستید به آرزوی خود برسید و همچنین برای ما که در اول راه هستیم به انگیزه ی قوی و عالی تبدیل شوید و شما عزیزان را الگوی خود قرار بدهیم تا ما هم مانند شما بتوانیم مسیر لاغری خود را با لذت و شادی طی کنیم و به آرزوی خود یعنی لاغری و تناسب برسیم.چقدر لذت بخش و نوید بخش بودند این زوج مصمم و با اراده و البته مرا هم بیشتر و بیشتر از قبل نسبت به مسیری که انتخاب کرده ام و در آن قرار گرفته ام مطمئن و با انگیزه تر کردند.وقتی که نوشته های خانم سیما را می خواندم کاملا خودم را در شرایط خرید لذت بخش ایشان قرار دادم و به حس عالی و خوبی رسیدم و مطمئنم من هم به زودی همان لذت را کامل تجربه می کنم با کمک و یاری خداوند مهربان.همچنین به استاد عطار روشن گرامی به خاطر آموزش های عالی و مفید که باعث می شود افراد تبدیل به شگفتی ساز شوند هم نهایت تشکر و قدردانی را دارم و از خدا و ایشان هم سپاسگزارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نیلوفر آبی
   1401/09/13 01:03
   مدت عضویت: 1357 روز
   امتیاز کاربر: 4538 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 369 کلمه

   باعرض سلام و ادب خدمت استاد عطارروشن و همه دوستان

   نوشته های این زوج متناسب و عالی رو خواندم و چقدر لذت بردم و دائم در ذهنم تحسینشون کردم و گفتم آفرین که با شجاعت و اعتماد به خدا در ادامه این مسیر استمرار داشتین و با اشتیاق روی باورهاتون کار کردین و توانستین با بودن در این مسیرو عملکری فوق العاده تون روی دیگر جنبه های زندگیتون هم اثرگذار باشین. 

   آفرین به استاد بزرگوارم که همچنین عالی آموزش دادند که شاگردان عالی تربیت کردند. 

   با خواندن نوشته های دوستان، با تک تک اون کلمات من هم خودم رو در اون وضعیت عالی تجسم کردم و مانند سیمای عزیز در خال خرید کردن لباس هستم و فروشنده به من گفت که همت ی مدلها سایز شماست هر کدوم که سلیقه ی شماست بفرمایین براتون بیارم، چه حس لذت بخشی ست، اعتماد به نفسم و انگیزه م برای ادامه ی این مسیر باشور، نشاط چند برابر شد. 

   چقدر عالی سیما خانم عزیز و همسربزرگوارشون به حس خوددوستی رسیدن وبه  قدرت درونشون ایمان آوردند، دعوت خداوند برای خیلی از بنده ها هست. ولی اینکه چگونه به دعوت الهی لبیک بگیم مهمه. بله این زوج عزیز به لطف خدا به موفقیتهای بسیاری میرسند چون راه صحیح رو انتخاب کردندو اینکه در این مسیر استمرار داشته باشیم مهمه. 

   وقتی عاشق خودمون و اصل خودمون خالق الهی مون باشیم دیگه اون عشق رو در خوردن بدون نیاز نمیبینیم. وقتی ذهنمون متناسب بشه در همه موضوعات زندگی به موفقیتهای بینظیری دست پیدا میکنیم. چون حق طبیعی و الهی ما اینه که متناسب، ثروتمند، شاد و آرام… باشیم، خدا ما رو آزاد آفریده که با، یادگیری و عملکردن به قوانینش حال دلمون عالی باشه. حال خوب =اتفاقات خوب. 

   وقتی موفقیتهای دوستانمون رو میبینیم از ته دل براشون خوشحال باشیم. جهان هستی اون ارتعاش مثبت رو صددرصد به ما برمیگردونه. به امید خدا من هم در مسیر متناسب شدن هستم و میمونم و من هم شگفتی ساز میشم. 

   خدایاشکرت، شکرت، شکرت برای اینکه من و دوستان رو در این مسیر سرسبز  وو زیبا هدایت کردی. که میتونیم با عشق و احساس عالی تولد دوباره رو داشته باشیم. 

   استاد از شما برای همه اموزشهای فوق العاده تون تشکر میکنم

   برای سیمای عزیز و همسرگرامیشون خوشبختی و ثروتمند و آرامش همیشگی رو آرزو میکنم، در پناه حق باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شکرانه
   1401/09/10 16:05
   مدت عضویت: 622 روز
   امتیاز کاربر: 9610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 22 کلمه

   سلام بر سیما خانم شگفتی ساز وهمه دوستان 

   عالی بود

   مخصوصاقسمتی که گفتید با صندلی یه تفریح جدید و بامزه خلق کردید

   درود بر شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 42375 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 28 کلمه

   سلام دوستان عزیز 

   خیلی ممنونم از ویدئویی که فرستادید و باعث انگیزه ی بیشتر ما میشه و عالیه .

   امیدوارم همیشه شاد،سلامت و متناسب باشید .

   روز خوبی داشته باشید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شکرانه
   1401/09/09 00:39
   مدت عضویت: 622 روز
   امتیاز کاربر: 9610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 22 کلمه

   سلام بر سیما خانم شگفتی ساز وهمه دوستان 

   عالی بود👏👏

   مخصوصاقسمتی که گفتید با صندلی یه تفریح جدید و بامزه خلق کردید

   درود بر شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 120 کلمه

   سلام به استاد عطار روشن گرامی و زوج شگفتی ساز.

   عالی بود عاااااالی چقدر لذت بردم چقدر انگیزه گرفتم تک به تک حرفاتون بهم انرژی داد خصوصا‌ حرفای خانم سیما حس نزدیکی بهم داد خانم سیما با 115 کیلو تونستن چندین سایز کم کنند و چقدر هم زیبا شدن اما من باز وزن 79 کیلو اینقدر از زندگی سیر بودم که حس میکردم دیگه محاله لاغر بشم من الان گام 37 مسیر لاغری من هستم اما انگار هنوز نیاز دارم به درست فکر کردن و آگاهانه تر رفتار کردن خیلی عالی بود موفق باشید و تا ابد متناسب انشاالله که منم سال دیگه توی شهریور ماه تولد یک سالگی زندگی جدیدم و اندام متناسب رو جشن بگیرم و شگفتی ساز بشم🤩😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار h.hassas.kh@gmail.com
   1400/02/30 21:22
   مدت عضویت: 1191 روز
   امتیاز کاربر: 12738 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 42 کلمه

   چقدررررر تحسینتون می کنم…چقدر دیدنتون و شنیدن حرفاتون لذت بخش بود…چقدر دیدن زوج همفرکانس لذت بخشه…خدایا شکرت برای وجود این دو عزیز و دستاوردهای  بی نظیرشون..خدا رو شکر می کنم برای هدایتم به این مسیر و دیدن این شگفتی سازهای بی نظیر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sana.motalebikhah@gmail.com
   1400/01/19 16:12
   مدت عضویت: 1222 روز
   امتیاز کاربر: 172 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 63 کلمه

   به نام خداوند جان و خرد❤سلام و دورد. زوج شگفتی ساز به امید خدا در تمام جنبه های زندگیتون به سادگی و به زیبایی و عزتمندانه شگفتی ساز بشید و بدرخشید🌟 چقدرررر لذت بردم و احساس خوب گرفتم و ایمانم به راهم بیشتر شد💪 

   لاغری آسان ترین کار دنیا هستش و من موفق ترین شگفتی ساز خواهم شد به سادگی و به زیبایی و عزتمندانه 💪🌟💪

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Majid
   1399/11/23 10:54
   مدت عضویت: 1266 روز
   امتیاز کاربر: 203 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 45 کلمه

   سلام زوج شگف انگیز
   من که دارم این فایل رو الان گوش میدم هر لحضه اش دارم تحسین میکنم شما رو.انقدر ذوق کردم که قابل تصور نیست.تبریک میگم به شما دوستان عزیز
   ارزوی موفقیت و شادی برای شما زوج عزیز و مخصوصا استاد عزیز عطار روشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار sana.motalebikhah@gmail.com
    1400/01/19 16:11
    مدت عضویت: 1222 روز
    امتیاز کاربر: 172 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 63 کلمه

    به نام خداوند جان و خرد❤سلام و دورد. زوج شگفتی ساز به امید خدا در تمام جنبه های زندگیتون به سادگی و به زیبایی و عزتمندانه شگفتی ساز بشید و بدرخشید🌟 چقدرررر لذت بردم و احساس خوب گرفتم و ایمانم به راهم بیشتر شد💪 

    لاغری آسان ترین کار دنیا هستش و من موفق ترین شگفتی ساز خواهم شد به سادگی و به زیبایی و عزتمندانه 💪🌟💪

     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Salimeh
   1399/09/11 16:13
   مدت عضویت: 1334 روز
   امتیاز کاربر: 1015 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 65 کلمه

   با سلام خدمت استاد بزرگوار و زوج شگفتی ساز عزیز
   چقدر از متن نوشتاری و ویدئو و عکس های شما عزیزان لذت بردم، و بهتون تبریک میگم و این حال خوب و احساس لذت و تناسب اندام و تناسب فکری گوارای همیشگی وجودتان، همچنین برای خودم و دیگر دوستانی که مثل شما و بنده آرزوی چشیدن همچین طعم و شادی رو دارند از خداوند منان خواستارم…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahrbanou1346
   1399/07/15 19:31
   مدت عضویت: 1468 روز
   امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 258 کلمه

   سلام و عرض ادب خدمت زوج شگفتی ساز
   حقیقتا از متن نوشتاری هر دوی شما لذت بردم وامیدم به ادامه راه چندین برابر شد و هم از موفقیت شما که در عرض ۸ ماه اتفاق افتاده اشگ شوق ریختم …
   تبریک صمیمانه ام رو بپذیرید
   شما هر دو چراغ راه کسانی هستید که مثل شما رنج زیادی برای لاغر شدن کشیدن و حالا دیگه از همه جا
   نا امیدن
   و با هدایت و لطف خدایی به سمت سایت طلایی استاد روشن راه پیدا کردن ولی گاهی امیدشون برای ادمه راه کمرنگ میشه

   درود بر شما که اینجور با حوصله و توضیح مفصل دلنوشته اتونو در اختیار ما گذاشتید

   خیلی لطف کردید بی نهایت از شما سپاسگزارم
   همچنین از استاد عزیزمون هم ممنونیم که با مدیریت ایشون ما می تونیم این اطلاعات و آگاهی های ارزشمند رو دریافت کنیم
   من‌۱۷ تیر ۹۹ به اینجا هدایت شدم وتا ۱۷ مهر میشه دقیقا سه ماه
   چون برام اتفاق منحصر بفردی بوده تاریخش هیچگاه فراموشم نخواهد شد امید به خدا سال بعد ۱۷ تیر جشن تناسب خودمو برگزار می کنم و تصاویر قبل و بعدشو خدمت دوستان گلم و استاد عزیز خواهم فرستاد ..البته استاد می فرمان که تاریخ خاصی اعلام نکنید اما من ایمان دارم که تا سال بعد همین موقع خیلی اتفاقهای خوب در این ارتباط شاهد خواهم بود ..

   خانم شهربانو تهران مهر ماه ۱۳۹۹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nabavifatmeh
   1399/06/30 10:13
   مدت عضویت: 1490 روز
   امتیاز کاربر: 3401 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 109 کلمه

   سلام به استاد گرامی وزوج شگفتی ساز 👏👏🙏من هم به نوبت خودم تبریک به شما دوستان عزیز می گم واقاً توانستن وخواستن در این زوج برای من هم شور واشتیاق رو زنده کرد با این که در زمینه لاغر هستم ولی این زوج به من اطمینان دوباره داد که من هم توانی های دارم چون که من هم از این شیوهدارم استفاده می کنم وقتی دوستان به این شیوه تونستن به این نتیجه عالی برسند پس من هم توانی این را دارم از این زوج شگفتی ساز تشکر وقدر دانی دارم که انگیزه وارد زندگی من شد باتشکر 🙏🙏🙏به امید روزی که من هم شگفتی ساز شم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 453 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

   با سلام 🌹
   خدا رو شکر که این زوج عزیز تونستن نتیجه عالی کسب کنن واین به من امید واطمینان میده که وقتی ایشون تونستن من هم میتونم البته این رو هم دریافتم که شیوه ای که تونستن به این موفقیت برسن با اون شیوه‌ای که من من در حال طی اون هستم کاملا فرق داره وحتما این عزیزان با مداومت وتلاش واستمرار تونستن به این موفقیت برسن امیدوارم که من هم بتونم اون راهی رو اونها رفتن برم ونتیجه عالی کسب کنم که البته همین طور هم میشه وبه تناسب ماندگار برسم وروزی من هم بتونم هر لباس با هر رنگ مورد علاقم رو با انتخاب خودم بخرم خدای بزرگ از اینکه من رو در مسیر تناسب قرار دادی سپاسگزارم 😍😍😍🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mehdiamini0098
   1399/06/29 09:28
   مدت عضویت: 1546 روز
   امتیاز کاربر: 133 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 162 کلمه

   باسلام خدمت شما دوستان عزیز وزوج شگفتی ساز من واقعا باخوندن نوشته های شمااشک توچشمام جمع شداحساس کردم واقعا چقدر تواین مدت تحمل چاقی سخت بوده وماتحملش کردیم واقعا احساسات منوانگارداشتین بیان مبکردینومن واقعا گریم گرفت و واقعا دوست دارم اینو هی بخونم وبخونم وبخونم اونقدر بخونم تاتوذهنم بچسبه وبه من باورم بشه که تنها کسی که مقصراین همه مدت رنج وخستگی ودردورنجوناراحتی وبی انگیزگی وگریه وزاری واحساس ناراحتیم بوده خودمم وواقعا لذت بردم ازنوشتتون همین الان هم اشک توچشمم جمع شده 😢😢وبه خودم قول دادم که شخصیت خودموبسازم وازنوزندگی کنم مهم نیست چندروز چندماه یاچندسال مهم اینه که خوب زندگی کنم وشادی روتجربه کنم ازتون بینهایت سپاسگزارم بابت این هدیه ای که برای من بااین نوشته فرستادین ازخداممنونم که بااین نوشته شمادوباره اشتیاق و علاقه وعشق وانگیزه رودرمسیرلاغر بیشتر ومن باورم بیشتر شدکه میتونم لاغربشم ولاغربمونم تااخرین لحظه ی زندگیم سپاسگزارم وخداوندسرنوشت نهایت شاکرم واقعا زندگی جدیدازتوقف گذشته شروع میشه بهتون تبریک میگم خیلی عالی من تونستم احساس شمارودوست کنم سپاسگزارم🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸💕💕💕

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/06/28 15:35
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 550 کلمه

   با سلام و تبرییک به شما زوج موفق
   چقد نوشته ی شما لدت بخش بود چقدر حسم عالی شد و چقدر این تجربه ی خرید کردن مانتو رو من هم به هر دوشکل تجربه کردم هم در زمان تناسبم که ماندگار نبود با حس آزادی هم در زمان چاقیم با تحمیل شدن و محدودیت ولی دوباره تونستم با دورهای استاد مقدار زیادی به تناسبم نزدیک بشم و خیلی از لباسهای دوران تناسبم رو که مدتها داخل کمد بود رو دوباره دارم میپوشم و لذت میبرم حالا چندتاییشون هنوز برام جذب هستن ولی خوشحالم که به تنم میرن و چیزی فاصله ندارم تا تناسب کاملم و اینقدر مطمعنم و خودم رو به هدف نزدیک میبینم و برام لاغری یه چیز بدیهی شده و انتظار م از جسم ا م لاغری ۵۹ کیلو هست که اصلا تو فکر نیستم که چرا هنوز لباس به تتم کمی جذب هستن چون مطمعنم همون طور که دوباره لباس رفت به تنم پس دوباره هم برام آزاد میشه
   همین یه ماه پیش منم مثل تجریه ی شما در خریدن مانتو و رسیدن به اون حس خوب رو تجربه کردم و فقط نمیتونستم توصیفش کنم حالا با خوندن نوشته ی شما احساس کردم خود خودم هستم که حرف میزنم و مینویسم و در واقع تونستم هر مدل و هر رنگ دلخواهی رو که انتخاب میکردم بخرم و هیچ محدودیتی نیود و همچنین تجربه ی خرید شلوار لی منم یه ماه پیش رفتم و خریدم و کلی حال خوب داشتم و خوشحالی کردم و ناگفته نماند کمی شلوار جین برام تنگ بود ولی یه حسی بهم میگفت تو که داری لاغری میشی و اینقدر اطمینان دارم که به هدف خودم میرسم که بدون ذره ای نگرانی خریدم و گفتم تا چند وقت دیگه آزاد میشه برام

   وجا داره اینجا بگم من با دورهای رایگان سایت خیلی عالی به تناسبم دارم نزدیک میشم و خیلی برای من ارزشمندن در این حد که من از روز اول گفتم من با همینا هم اگه بخواهم میتونم لاغر بشم و اگر نخواهم حتی با دوره ی خریداری از استاد هم نمیتونم وبا استمرار و اطمینان از نتیجه ده ماه در سایت بودم ولی هیچ وقت داخل سایت کامنت نزاشتم و داخل دفتر خودم تمرین میکردم و از استاد نپرسیدم که میشه یا نمیشه به تناسبم برسم با این دورها و همیشه به قول شما فکر میکردم گمشده ی من و راه حل تمام مشکل چاقی من در اینجا هست و تا خود الانم دارم با دوره ی چالش من این رو نخوردم فعالیتم رو ادامه میدهم و فوق العاده عالی میتونم نتیجه بگیرم و به وزن دلخواهم برسم
   پس با استمرار داشتن و عمل کردن به دورهای رایگان هم میتونیم نتیجه بگیریم حتی خوندن نوشته های بچها چقدر اگاهی دهنده هست و بود برای من و چقدر داخل دفترم از حرفای عالی استاد و نوشتهای عالی بچها نت برداری میکردم و میکنم و همچنان ادامه میدهم خیلی نمونده تا وزن دلخواهم ولی حتما میرسم و زمانش مهم نیست همینکه راه درست رو پیدا کردم همین خوبه همین عالیه همینکه ارامش دارم عالیه حال خوب دارم عالیه
   به امید موفقیت تمام دوستای خوبم ❤❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Fahimabarat.ali25
    1399/06/29 11:14
    مدت عضویت: 1658 روز
    امتیاز کاربر: 497 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 96 کلمه

    سلام دوست عزیز تبریک میگم به شما زوج موفق
    خیلی لذت بردم از نوشته های شما و خوشحالم که توانستید به آرزوی دیرینه خود برسید چیقدر زیبا بیان کرده بودید داستان لاغری خودتان را واقعا از ته دل تبریک میگم بهتون منم این حس را تجربه کردم و منم علاقه ام بیشتر شد تا بتوانم با شوق و علاقه ای فراوان این دوره ها را انجام بدم تا اون خوشحالی شما را منم تجربه کنم تا یک روزی منم داستان لاغری خودم را به شما دوستان عزیز و اون حس خوشحالی خودم را با شما تقسیم کنم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار lidamajidian0813
   1399/06/28 01:53
   مدت عضویت: 1432 روز
   امتیاز کاربر: 3379 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 27 کلمه

   عرض سلام و تقدیم هزاران هزار شاخه گل سرخ به شما زوج موفق🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
   تبریک تبریک تبریک خدمت شما
   بسیار خوشحالم از این اتفاق زیبا و خداوند رو شاکرم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سمانه
   1399/06/27 10:08
   مدت عضویت: 1434 روز
   امتیاز کاربر: 6
   محتوای دیدگاه: 57 کلمه

   چه لذت بخش بود خوندن نوشته های سیما جان واقعا انگار خودش داشت مستقیم برامون صحبت میکرد و چققدر ازین حس ها رو ما هم تجربه کردیم مهم نیس چن کیلو اضافه داشتیم مهم اون حس پذیرفته نشدن و حس ناراحتی درونه حالا خیلی امیدوار تر از قبل دوره ها رو ادامه میدم به لطف خدای مهربان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خوشبخت
   1399/06/27 09:55
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 116 کلمه

   به نام خدای بی همتا
   سلام خدمت زوج شگفتی ساز وتحسین برانگیز.تبریک میگم خیلی عالی هستید. خیلی خوشحالم از نتایج عالی وبزرگتون امیدوارم حالتون عالی عالی باشه وهمیشه در مسیر تناسب اندام باشید وروز به روز لاغر ولاغرتروعالی وعالی تر بشید.پشت این نتایج بزرگ ،صدرصد ایمان وانگیزه وشوروشوق وتعهد کامل هست که این نتایج را رقم زده. موفقیت شانسی وتصادفی نیست .این زوج بهای رسیدن به هدف را به طور کامل پرداخت کردن زمان وانرژی وتوجه وتمرکز خودشون رو به هدفشون گذاشتن وشگفت انگیز شدن. تناسب اندام نوش جانتان! گوارای وجودتان! حقتون بود متناسب بشید. برای همه عزیزان تناسب اندام رویایی وشگفت انگیز آرزو میکنم. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤

   شما تونستین ما هم میتوانیم ماهم میتوانیم ما هم میتوانیم. 💪💪

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamabdollahi
   1399/06/27 09:33
   مدت عضویت: 1615 روز
   امتیاز کاربر: 5455 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 116 کلمه

   سلام به زوج شگفتی آفرین و مهیج 👏👏🌺🌻👌🏻👌🏻💃🚶‍♂️
   تبریگ میگم به شما زوج موفق وبا اراده ، سرگذشتتان را خواندم وغرق احساس خوب، واشک شوق رسیدن به انتهای ایستگاه نوار زمان شدم وامیدوارتر از قبل، چرا که همانطور که شما پیله های دور خودتان را تنیدید وپروانه وار ، رها وسبک ، به انتهای جاده تناسب ، آن جا که خداوند منتظر بود تا خانه امانتی( جسمتان) رامجلل وبا شکوه بسازید ( آن گونه که قول داده بودید)، رسیدید.👌🏻👌🏻 زندگی با طعم لاغری وشادی چه زیباست . به به!!!!!!👏👏پ
   منم بزودی این طعم ماندگار را با رومانی جدید ، از خودم، غرق در خواننده ، انگشت به دهن، ( شگفتی ام )، را به نمایش میگذارم..👌🏻👌🏻👏💃💃💃💃💃💃💃

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 1530 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 163 کلمه

   سلام و درود بر شما زوج خوشبخت متناسب
   سیما جون وقتی متن شمارو خوندم تمام ثانیه های زندگیم از جلوی چشمم رد شد،وقتی به تجربیاتت برای خرید لباس رسیدم دیدم عین همونایی هست که خودم در تمام این سالها تجربه کردم ، وقتی میبینم شما و همسرتون که همراهتون بود در این راه ، به این نتیجه رسیدید و شگفتی ساز شدید مطمئن شدم که منم میتونم، هرچند تا الانم به نظرم نتایج بسیار خوبی گرفتم ولی هنوز خیلی مونده به وزن دلخواهم برسم ، گاهی در بین راه کمی نا امید میشم و میگم شاید این روش هم روی من اثر نداره ، شایدم دیرتر و کمتر از بقیه جواب میگیرم ، ولی با دیدن تصاویر شما و فایل تصویری شما مطمئن شدم که ممکنه کاهش وزن من آرامتر از بقیه باشه ولی حتما منم مثل شماها به نتیجه دلخواهم میرسم و به راحتی میتونم برای خرید حق انتخاب داشته باشم
   ممنون از فایل و متن و تصاویر ارسالی پر از انگیزه تون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار arezoorasooli60
   1399/06/27 08:27
   مدت عضویت: 1628 روز
   امتیاز کاربر: 622 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 41 کلمه

   سلام به زوج موفق و شگفتی ساز
   خداروشکر برای موفقیتتون 🙏🙏🙏
   امیدوارم همه ما همیشه در مسیر الهی باشیم و بهترینهای هستی رو جذب کنیم ، خوندن تجربه شما انرژی حرکت رو در من بیشتر کرد
   قدردان شما و استاد ارزشمند هستم🙏🌺🙏🌺🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1399/05/02 11:56
   مدت عضویت: 1637 روز
   امتیاز کاربر: 18283 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 26 کلمه

   سلام به زوج شگفتی ساز
   تبریک میگم 😊
   آفرین👏👏👏👏👏
   خیلی خوشحال شدم
   خداروشکر که نتیجه تلاشتون رو دیدین😊
   براتون بهترین ها رو آرزو دارم🙏
   انشالله در تمام مراحل زندگیتون موفق باشین 😘❤️😘🌺🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shyrwanybhnaz
   1399/04/30 10:52
   مدت عضویت: 1478 روز
   امتیاز کاربر: 106 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 17 کلمه

   یک سوال دارم ممنون اگر پاسخ دهید
   شما زوج موفق از کدام دوره های آموزشی استفاده کردید؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سیما شریعت پناه
    1399/04/31 03:48
    مدت عضویت: 1679 روز
    امتیاز کاربر: 9138 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    سلام دوست گرامی… ورود به سرزمین لاغر ها
    از تبریکات صمیمانه شما هم ممنونیم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shyrwanybhnaz
   1399/04/29 02:21
   مدت عضویت: 1478 روز
   امتیاز کاربر: 106 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 72 کلمه

   با سلام و تبریک به استاد و این زوج موفق
   امیدوارم همگی یک شگفتی ساز باشیم و شگفتی ساز باقی بمانیم
   ما انسانیم و اشرف مخلوقات و لاغری لطف الهی به بندگانش هست که ما در مسیری از زندگی از این لطف و حق و واقعیت فاصله پیدا کردیم و حال باید فاصله را از بین ببریم و به حق خود برسیم
   تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق باشید و موفق باشیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 354 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 56 کلمه

   سلام به زوج خوشبخت و متناسب خیلی از دیدن عکس های شما شگفت زده شدم از دیدن این همه تغییر و واقعا تبریک میگم این روند جدید رو و خیلی انگیزه شد برای من ،
   یه زوج در کنار هم و باهم به تناسب رسیدن خیلی لذت بخش و احساس خوبی هست . همیشه موفق باشین 🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرخ عبادی
   1399/04/21 12:34
   مدت عضویت: 1753 روز
   امتیاز کاربر: 103 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 53 کلمه

   سلام به شما زوج گرامی
   واقعا” تبریک عرض میکنم تولد دوباره ی شما را در مسیر معرفت الهی که تمام جنبه های زندگی را شامل میشه.
   یه سوال دارم اگر لطف کنید جواب بدید، وقتی با موفقیت پیش میرید خود به خود اشتهاتون کم میشه؟ حتی اگه تو جایگاهی باشین که غذا درست میکنید ؟
   🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/04/20 22:21
   مدت عضویت: 1615 روز
   امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 72 کلمه

   سلام به همه ی دوستانم.
   تبریک میگم به خاطر نتیجه ی عالی زوج شگفتی سازمون. ویدئویی که فرستادین رو چند بار دیدم و خیلی لذت بردم و انگیزه گرفتم. چه قدر خوشحال شدم که شما همسری داشتین که حمایت تون کرد و هردو نتیجه عالی گرفتین و به لطف خدا زندگی عاشقانه و طولانی باهم داشته باشید انشاءالله 🙏🏻 🌹
   سپاسگزارم برای به اشتراک گذاشتن حال خوب و نتیجه عالی تون با ما 🤗☺️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سیما شریعت پناه
    1399/04/21 23:48
    مدت عضویت: 1679 روز
    امتیاز کاربر: 9138 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 23 کلمه

    سلام دوست محترم و با انگیزه
    از تبریک شما سپاسگزارم و خیلی خوشحالم که صحبت هام برای دوستانم انگیزه بخش بوده..خدا را شکر

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/04/20 20:25
   مدت عضویت: 1601 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 113 کلمه

   سلام بر استاد گرامی و دوستان عزیزو زوج های متناسب 🌹🌹🌹
   تبریک میکم دوست عزیزم بهتون امیدوارم که شاد و سلامت باشین
   خیلی خوشحالم بخاطر تغییراتی که داشتین امیدوارم که همیشه اخساس خوبی داشته باشین از موقعی که در اینستاگرام این ویدیو رو دیدم از اون موقع تا حالا انگیزم برای متناسب شدن بیشتر شده خیلی بهم حس خوبی داد و هر روز اون ویدیو رو می بینم جون باعث انرزی بیشتر در من برای متناسب شدن میشه 💪🏻🥰ان شاالله که همه ی دوستان و ما جزو شگفتی سازان این دوره باشیم و بتونیم به نتیجه ی دلخواهمون برسیم 🙏🏻خدایا شکرش بابت این احساس خوبی که در ما به وجود اومده خدایا سپاس 🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سیما شریعت پناه
    1399/04/21 23:46
    مدت عضویت: 1679 روز
    امتیاز کاربر: 9138 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 56 کلمه

    سلام دوست محترم و با غیرت و اراده من
    خیلی خوشحالم که این کلیپ در گوشه کوچکی از زندگی دوستان مشتاق لاغری ام ثبت شد و باعث انگیزه در افراد زیادی شد… از اون روز تا اکنون بارها و بارها این جمله لذت بخش رو شنیدم.‌….خدایا شکر…
    برای شما آرزوی روزهایی همراه با سلامتی و تناسب رو دارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mehdiamini0098
   1399/04/20 11:53
   مدت عضویت: 1546 روز
   امتیاز کاربر: 133 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 65 کلمه

   سلام دوستان عزیز شگفتی ساز بهتون تبریک میگم و خوشحال شدم که بادوستش خوبی که باهم به یک زبان درباره‌ی چاقی و لاغری حرف میزنیم درمسیرقرارگرفتیم یک مسیرکاملادرست وازاینکه به این مسیر هدایت شدم واقعا خداوند روبینهایت سپاسگزارم که درمسیرزندگی کلی دوست شگفتی ساز هستن قرارگرفتم ومن هم بیشترین تغییرات شماعزیز بیشترهیجان واشتیاق دارم برای تغییر کردن خیلی ممنون از شما دوستان عزیز واستادگرانقدر🦋🦋🙏🙏🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سیما شریعت پناه
    1399/04/21 23:40
    مدت عضویت: 1679 روز
    امتیاز کاربر: 9138 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 44 کلمه

    سلام دوست گرامی و توانمندم

    بنده هم خدا رو هزاران بار شاکرم که در مسیر تناسب افکار قرار گرفتم و توانستم باعث اشتیاق دوستان و اطرافیان خودم بشم. من و همسرم هر دو .
    با آرزوی بهترین ها برای شما دوست محترم در مسیر تغییر زندگی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribapiri5
   1399/04/19 00:54
   مدت عضویت: 1627 روز
   امتیاز کاربر: 3019 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 89 کلمه

   سلام بر استاد گرامی و بی نظیر
   سلام بر زوج متناسب و دوست داشتنی
   برای شما آرزوی سلامتی و شادی دارم،
   شب اولی ک ویدئو شما رو دیدم کلی ذوق کردم بقدری ک اشک از چشمانم سرازیر شد و همسرم گفت چیه اگ خودت اینجور متناسب شده بودی اینقدر خوشحالی میکردی ،احساس عجیبی تمام وجودم را فرا گرفت و تصمیم قاطع گرفته ام ک من هم ادامه بدم تا جزو شگفتی سازان این دوره باشم، ،،،،باز هم تبریک ویژه میگم ،ممنون از زحمات استاد عزیز ومهربان و صادق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سیما شریعت پناه
    1399/04/19 10:28
    مدت عضویت: 1679 روز
    امتیاز کاربر: 9138 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 36 کلمه

    سلام دوست عزیز و متناسبم. خدا را هزاران بار شاکرم که در این مسیر هستم و باعث کمک کوچکی به دوستان دیگرم شده ام.
    با اشتیاق ادامه بدید. عجله نکنید. به خودتان زمان بدهید
    ۱۰۰% تغییر می کنید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azita
   1399/04/18 23:45
   مدت عضویت: 1770 روز
   امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 51 کلمه

   به شما زوج متناسب تبریک میگم و امیدوارم از تناسب اندام خودتون لذت ببریدو با سلامتی و شادی کنار هم خوشبخت باشید.ازدیدن ویدئوی شما خیلی خوشحال شدم و به مسیر وانتخاب خودم برای لاغری ذهنی خوشحالم و مطمئنم که منم با تلاش بهتر و استمرار می تونم به نتیجه دلخواهم برسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سیما شریعت پناه
    1399/04/19 10:30
    مدت عضویت: 1679 روز
    امتیاز کاربر: 9138 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 24 کلمه

    سلام دوست عزیز و متناسبم..
    از لطف شما ممنونم.
    و برای شما هم آرزوی تجربه روزهای همراه با تناسب دلخواه رو دارم. تناسب روحی و فکری

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/04/16 23:40
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 135 کلمه

   سلام به زوج موفق وشگفتی ساز
   تغییرات شما هم آقا مهدی هم همسرتون عالی وکاملا مشخصه
   خیلی خوشحالم که دوستانم‌ نتایج عالی میگیرن و دیدن نتایج برای بقیه دوستانی که میخوان وارد دوره بشن میتونه نور امیدی باشه ،اگر شما تونستید ما هم میتونیم ،البته خودمم تتایج بزرگ وعالی گرفتم و این کامنتو هم برای تشویق شما زوج موفق مینویسم و آفرین میگم‌ به اینهمه انرژی عالی و تلاشتون و هم برای اثبات به خودم ،که مطمئن تر بشم از بودنم در مسیر صحیح و با اشتیاق ادامه بدم و حتما بزودی به سایز مورد دلخواهم میرسم و مجدد عکس وفیلم برای استاد میفرستم
   در این مسیر که باشی بخوایی نخوایی لاغر میشی این شعار محکم این دوره است ،جالبه دوست من هم در کنار من داره لاغر میشه
   موفق وسلامت در پناه خداوند شاد باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سیما شریعت پناه
    1399/04/19 10:32
    مدت عضویت: 1679 روز
    امتیاز کاربر: 9138 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام دوست عزیز و بزرگوار و متناسبم
    از لطف شما سپاسگزارم و براتون آرزوی روزهای بهتر و با اشتیاق تر رودارم….
    یه روزی همگی می رسیم. چون من ایمان دارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم