0

قانون جذب چیست و چگونه کار می کند

اندازه متن

تا سی و چهار سالگی سرگرم زندگی کردن بودم. البته زندگی نمی کردم بلکه در تلاش برای رفع مشکلات و خرابی هایی بودم که عامل ایجاد آن را والدینم، جامعه، مسئولین و در برخی موارد خداوند می دانستم.

آشنایی با قانون جذب

در یک روز کاملا تکراری با موضوعی به نام قانون جذب آشنا شدم و این سوال در ذهنم شکل گرفت که: قانون جذب چیست و چگونه کار می کند و این شروع ماجرای تغییر زندگی من در سن ۳۴ سالگی بود.

چند سال قبل وقتی که تازه با مباحث قانون جذب آشنا شده بودم درک این موضوع که در کتاب ها و مخصوصا فیلم راز گفته می شد که: شما خالق زندگی خود هستید برای من قابل درک نبود.

همیشه به این موضوع فکر می کردم که من چطور می توانم خالق زندگی خود باشم وقتی عوامل مختلفی هر روز زندگی من را تحت تاثیر خود قرار می دهند.

 • وقتی من در خانواده ای متولد شده ام که همگی چاق بوده اند من چطور می توانم لاغر باشم و زندگی کنم.
 • وقتی خانواده من از لحاظ مالی شرایط معمولی دارند من چطور می توانم زندگی دلخواهم را داشته باشم.
 • وقتی من مغازه، خونه، ماشین، پول و لوازمی که دوست دارم داشته باشم را ندارم چطور می توانم به شکلی که دوست دارم زندگی کنم و خالق زندگی خود باشم.

من صدها دلیل کاملا منطقی و موجود در زندگی ام داشتم که اثبات می کرد در این شرایط امکان زندگی کردن به شکلی که دوست دارم را هرگز نمی توانم داشته باشم و این موضوع باعث می شد تا در برابر پذیرش این جمله که من خالق زندگی خود هستم مقاومت زیادی داشته باشم.

وقتی به شرایط زندگی پدر، برادر و سایر اطرافیان خود نگاه می کردم هیچکدام در شرایطی نبودند که دوست داشتند. همه آنها از وضعیت خود گله و شکایت داشتند و هزار آرزوی دست نیافتنی داشتند. بنابراین دل کندن از آنچه می دیدم و خودم تجربه می کردم و دل سپردن به حرف هایی که صحبت از ثروت، شادی، مسافرت، ماشین و … می کرد کار بسیار سختی بود.

تنها نکته جالب توجهی که باعث موفقیت امروز من شد این بود که در عین حالی که این مباحث و ادعاها را قبول نداشتم اما از خواندن کتابهای موفقیت فردی و شنیدن صحبت های اساتید داخلی و خارجی خوشم می آمد و به همین دلیل هر روز زمان زیادی را صرف خواندن و شنیدن می کردم.

قانون جذب چیست

قانون جذب چگونه باعث تغییر زندگی ام شد

یک روز که از سر عادت مشغول مطالعه یک کتاب در زمینه ثروت بودم گویی صدایی با من شروع به صحبت کرد و گفت:‌ تو که این همه وقت داری کتاب می خونی، بهتر نیست به جای خواندن کتاب های زیاد به آنچه در یک کتاب گفته شده است عمل کنی و نتیجه را بررسی کنی؟

با اینکه نمی دانستم این صدا از کجا و چگونه با من صحبت می کند اما به نظرم حرفش منطقی بود و از آن روز دیگر عجله ای برای تمام کردن یک کتاب و شروع کتاب دیگر نداشتم بلکه تصمیم گرفتم به آنچه در کتابی که در حال خواندنش بودم عمل کرده و درست یا غلط بودن آن را بررسی کنم.

چند هفته به همین شکل سپری شد و اتفاق خاصی در زندگی من رخ نداد و فقط من احساس بهتری پیدا کرده بودم.

الان که بیشتر فکر می کنم فقط احساسم بهتر نشده بود بلکه مقداری امیدوار شده بودم که شرایط زندگی من هم تغییر خواهد کرد. البته که نمی دانستم چطور این اتفاق رخ خواهد داد چون تا آن زمان تصورم این بود که فرد نیکوکاری دست مرا می گیرد و از این شرایط نجات می دهد.

یادم میاد که همسرم از حالت جدیدی که در من ایجاد شده بود ابراز نگرانی می کرد و می گفت: چرا بیخیال شدی!

آخه من عادت داشتم هر روز درباره مشکلات و گرفتاری های زندگی با او و البته دیگران صحبت کنم و زمانی که همسرم متوجه شده بود درباره مشکلات صحبت نمی کنم تصور می کرد من بی خیال زندگی شده ام.

از نظر او و البته من برای زندگی کردن باید زحمت می کشیدم و چون دیگه گله و شکایت نمی کردم تصور می کرد من دیگر تلاشی برای زندگی انجام نمی دهم و نگران بدتر شدن شرایط زندگی مان بود.

مدت ها به همین شکل گذشت و من به جای صحبت کردن با دیگران مشغول مطالعه و انجام تمریناتی بودم که به نظرم جذاب و لذتبخش بود و به من احساس آرامش می داد.

به همین دلیل یواش یواش اشتیاق و انگیزه من برای انجام کارهای جدید بیشتر شد و دوست داشتم یه کار جدید یا تغییری در کسب و کارم ایجاد کنم و با اینکه هیچ ایده ای نداشتم اما خیلی بهش فکر می کردم و درباره اش می نوشتم.

احتمالا شما هم این تجربه را دارید که در مقطعی از زندگی انگیزه و اشتیاق انجام کاری را داشته اید و برای انجام دادنش با دیگران صحبت کردید و درباره علاقه خود توضیح داده اید و آنها از سر لطف و محبت توضیحاتی داده اند که انگیزه و اشتیاق شما به ترس و ناامیدی تبدیل شده است.

به این دلیل که مدت ها بود با دیگران درباره مسائل و مشکلاتم صحبت نمی کردم وقتی ایده تغییر در کسب و کارم در ذهنم شکل گرفت با مانع توضیح و تفسیر دیگران مواجه نشدم.

فقط خودم به ایده هام و چگونه انجام دادن آنها فکر می کردم و اگر من مثل گذشته درباره تصمیماتم با دیگران مشورت می کردم قطعا با موانع ذهتی مواجه می شدم که ترس و ناامیدی را در من تشدید می کرد و ایده های خود را رها می کردم.

تاثیر عوامل بیرونی

تاثیر عوامل بیرونی بر قانون جذب

بسیاری از انسان ها زندگی خود را تحت تاثیر عوامل بیرونی می دانند به همین دلیل قانون جذب را نمی توانند باور کنند و همچنین استعدادهای خود را فراموش می کنند و سعی می کنند به شکلی رفتار کنند که دیگران رفتار می کنند.

به همین دلیل اکثر انسانها برای رسیدن به شرایط بهتر به دنبال پیدا کردن شغلی هستند که دیگران از انجام آن به موفقیت رسیده اند و بارها شاهد این موضوع بوده ام که فردی به تقلید از دیگری کسب و کار خود را راه اندازی کرده است اما کمتر از یک سال مجبور به جمع آوری آن شده است.

اگه دوست داری زندگی داشته باشی که مطابق با علاقه ات باشه باید نگاهت را به روی اطرافت و نحوه عملکرد دیگران ببندی.

اگه می خوای از قانون جذب برای خلق زندگی مورد علاقت استفاده کنی باید چشم از دیگران برداری چون قانون جذب بر اساس موفقیت یا شکست دیگران به تو جواب نمیده بلکه بر اساس احساس و عملکرد شخصی ات بهت جواب می ده.

زمانی که در حال توجه به دیگران و عوامل پیرامونت هستی در حال پر کردن مخزن آگاهی ذهنت هستی. قانون جذب به آنچه تو در ذهنت ذخیره می کنی جواب می ده نه به آنچه دوست داری تجربه کنی.

اگه دوست داری زندگی آرام و شادی داشته باشی اما هر روز مخزن ذهنت رو از اخبار و اطلاعاتی که درباره بدبختی و ناخوشایندی های زندگی دیگرانه پر می کنی خواسته تو با آگاهی ذخیره شده در ذهنت مطابقت نداره و قانون جذب به علایق تو جواب نمیده بلکه به آگاهی که در ذهنت ذخیره کردی جواب می ده.

اگه در حال خوندن این نوشته هستی یعنی باور داری که رسیدن به آرزوها با قدرت ذهن امکانپذیر است حتی اگر به طور واضح این موضوع را مدنظر نداشته باشی.

تو داری ذهنت خود را از آگاهی مناسب که تو را در مسیر خواسته هات قرار می دهد پر می کنی. مهم نیست بیرون چه خیر است یا دیگران در چه شرایطی زندگی می کنند یا مسئولین درحال انجام چه کار یا تصمیمی هستند.

قانون جذب بر اساس نظر دیگران به تو جواب نمی ده بلکه فقط به تو و آنچه در مخزن ذهنت ذخیره می کنی جواب می ده.

این نوشته و ویدیوی آموزشی که قرار دادم می تواند شروع جدید و متفاوتی را برای شما رقم بزند و نقطه عطف زندگی شما باشد.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

محتوای آموزشی رسانه ای:

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.53 از 17 رای

فایل صوتی

باکس دانلود

https://tanasobefekri.net/?p=33403
برچسب ها:
9 نظر در مورد قانون جذب چیست و چگونه کار می کند

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   1401/08/06 10:33
   مدت عضویت: 90 روز
   امتیاز کاربر: 539 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 18 کلمه

   بسیار عالی ومن در مسیر شروع کار جدیدم همین باورها رو جایگزین عوامل بیرونی میکنم وثروتمند میشم 

    

   خدایا سپاس 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/07/15 20:00
   مدت عضویت: 1174 روز
   امتیاز کاربر: 5691 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 51 کلمه

   من هم دوست دارم در مورد خواستم بنویسم

   من به تناسب همیشگی رسیدم خدایا شکرت

   استاد تازگی ها فکر میکنم چربیهام دارن چرخ میشن و میریزن مخصوصا تو قسمتهای موضعی واقعا نمیدونم این حس حقیقی یا توهم ولی برای خودم عجیب و باورش دارم

   واقعا باور کردم که چربیها دارن به سرعت اب میشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/07/15 19:42
   مدت عضویت: 1174 روز
   امتیاز کاربر: 5691 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 31 کلمه

   سلام استاد من خیلی وقت که گلایه هام گزاشتم کنار و اثرات عالی دیدم

   ولی با اینکه سالهاست گلایه رو به رضایت از زندگی تبدیل کردم ولی به اون نتیجه دلخواه نرسیدم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/06/05 08:28
   مدت عضویت: 1028 روز
   امتیاز کاربر: 6108 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 392 کلمه

   با سلام .

   همیشه متفاوت ترین توصیه ها رو از شما شنیدم.

   متفاوت و البته کاربردی.

   معمولا میگن قدم هایت رو کوچک بردار .

   اما شما گفتین اندازه ی خودت قدم بردار.

   میگن وقتی شغلی اشباع شده دیگه وارد اون رشته نشید.

   اما شما میگید رویاهات رو دنبال کن نه چرت و پرت های روزمره‌ رو.

   کاری به عوامل پیرامونی نداشتن خیلی مهمه چون همیشه برای ناامید کردن ما خیلی بیشتر از امیدوار کردن ما حرف وجود داره.

   و در بیشتر موارد بعد از گفتن اهداف خودمون قراره سرکوب بشیم حالا چه با مسخره کردن باشه چه‌ با گفتن اینکه تو کجا و این چیزی که آرزو داری کجا.

   من یادمه اوایل که با لاغری با ذهن آشنا شدم به صمیمی ترین دوستم خیلی مختصر میگفتم که میخوام لاغر بشم تازه روشش هم نمیگفتم..شروع میکرد که تو همیشه چاق بودی ،ما شانس نداریم،خدا ی چیز خوب هم به ما نداده و ….

   و کم کم متوقف کردم حرف زدن با او رو و بعدا متوجه شدم اون اصلا با من مشورت نمیکنه و مشاوره هایی هم که به من میده همش در جهت تحقير کردن منه…

   خلاصه تا اینکه گذشت و من لاغر و لاغرتر میشدم و اون چاق و چاق تر..

   خلاصه تر اینکه اهمیت نداره امروز که من دارم با شما صحبت میکنم ،کی چاقه و کی لاغر …مهم نیست که خیلی ها از من جلوتر هستند یا عقب تر، مهم نیست بقیه دارند چیکار میکنن 

   امروز مهم من هستم که صبح ساعت ۷ بیدار شدم تا کاری برای خودم انجام بدم و اون کار امروز استفاده از محتواي جدید دوره اصلاح پرخوری هستش…

   دیروز این موقع من خواب بودم ولی امروز نه برای به موقع رسیدن به کار و دانشگاه بلکه فقط به خاطر خودم صبح زود بیدار شدم و در منوی سایت قسمت تغییر زندگي به این صفحه هدایت شدم.

   با دیدن دفترچه استاد یاد فیلمی افتادم که از چندتا فوتبالیست که یکی شون هم رونالدو بود پرسيدند بهترين بازیکن فوتبال کیه و تنها کسی که خودش رو مثال زد ،بهش خندیدن و چند سال بعد شد بهترين فوتبالیست رونالدو بود.

   داشتم فکر میکردم و به خودم گفتم اگر با گفتن اهدافت و راهنمایی های گمراه کننده ی دیگران قراره ناامید بشی ،خوب خیلی راحت تر و بهتر برات اینکه چیزی نگی‌..

   و به قول معروف اهدافت رو بهشون برسی و نشون بدی نه اینکه فقط درباره شون صحبت کنی… 

   خدا رو خیلی شاکرم که امروز این آگاهی و فایل فوق‌العاده رو دیدم.

   هفته‌ خوبی داشته باشید. 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ghaderianashmill@gmail.com
   1401/04/14 00:10
   مدت عضویت: 310 روز
   امتیاز کاربر: 7435 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 184 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان گرامی 

   قانون جذب 

    

   به موضوع خیلی مهمی اشاره کردید 

   واقعا ما اونقدر به شکست دیگران در موارد مختلفی توجه میکنیم که اون حس بد و منفی وارد ذهن و زندگیمون میشه و با اون حال گرفته نمیتونیم تو هیچ کاری موفق باشیم.

    

   اتفاقا من همیشه این مشکل رو داشتم که نکنه بقیه جوری رفتار کنند که انگیزه م رو واسه اهدافم از دست بدم،

   خیلی جاها تو زندگیم دیگران باعث شدند که ادامه ندم و با اینکه رفتم رو سکوی پرتاب ولی ادامه ندادم،حیف…

    

   حتی تو این مسیر هم که وقتی شروع کردم با اینکه از همون اولش برام ارزشمند بود و میدونستم فقط اینه که جواب میده،

   اما همسرم خیلی وقتها یه جوری صحبت میکرد که دلسرد کننده بود و بهش گفتم لطفا دیگه در این مورد چیزی نگو چون باعث اذیت میشی و من میدونم چقدر قابل اعتماد و مطمئنه.

   لطف کرده و دیگه سعی میکنه چیز خاصی نگه .

    

   الان یه خورده روشنتر شد واسم که قانون جذب چیه,

   اما بازم باید سعی کنم یا مطالعه کنم که ببینم چگونه هست 

   چون من هیچ وقت در این زمینه مطالعه ای نداشتم .

    

   ممنونم استاد گرامی از مطالب گرانبهاتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/04/10 20:09
   مدت عضویت: 1036 روز
   امتیاز کاربر: 416 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 163 کلمه

   سلام استاد عزیزم .من وقتی دوره  ی شما رو خریدم از قانون جذب هیچ اطلاعی نداشتم اما واقعا بعدها که متوجه قوانین شدم هر باری که فایلا رو گوش میدادم متوجه میشدم که قبلا اگاهی هام کمتر بود که از دوره نتیجه کمتر میگرفتم وقتی. که بیشتر تحقیق کردم وکتابهای زیادی مطالعه کردم وبیشتر دانستم، فهمیدم که یک گنج خریدم وهر روز از نتیجه ی خودم شگفت زده میشدم وفهمیدم باید قوانین رو بیشتر بدونمو تازه متوجه شدم که با تغییر باور وجایگزین کردن افکار جدید در ذهن بیمار گذشته ام دنیایم تغییر کرد تناسب اندام هم به دنبالش اومد ومن از شما خیلی سپاس گزارم که جهان منو عوض کردید برقرارباشید من الان قفسی از کتابهای ناب موفقیت دارم که تمام اوقات بیکاری ام با انها پر بار میشود که این هم هدیه ای بود که از شما گرفتم با اگاهی هایی که از دوره های شما گرفتم  استاد عزیزم انشالله در کنار خانواده ت شاد سلامت باشید .ارزوی ما درخشش شماست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1401/04/12 21:07
    امتیاز کاربر: 533 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    سلام و درود
    خدا رو شکر که دوستان مشتاق برای تغییر کردن همراه من در این سرزمین هستند
    از اینکه احساس بهتری دارید خوشحالم
    انشاالله در مسیر زندگی تجربه های لذتبخش منتظر شماست

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/04/08 20:10
   مدت عضویت: 1015 روز
   امتیاز کاربر: 6314 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 436 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیز   بزرگوار و دوستان تناسب فکری 

   قانون جذب:

   من موقعی که کتاب قانون جذب رو خوندم باورم این بودکه به هر جه فکر کنم برام اتفاق می افته 

   به هر چه تصور کنم بدون اینکه خودم تغییر کنم 

   و خودم هم همون آدم قبلی بودم یعنی نه فکرام و نه رفتارهام عوض شده بود ولی انتظار نتیجه داشتم 

   مثلا تصورم میکردم متناسب شدم و لباس مورد علاقه ام پوشیدم و بارها و بارها میرفتم تو تصورش به خیالم که با تصور کردن میتونم به تناسب برسم ولی رفتارام همون بود 

   و هر چه بیشتر زمان میگذشت وبیشتز کتاب خوندم بیشتر صحبت های استادها رو گوش میدادم به مرور و مرور درکم نسبت به قانون جذب بیشتر شد و  بیشتر آگاه تر میشدم 

   و نظرات اساتید و استادان که در زمینه های قانون جذب توضیح دادن بیشتر متوجه شدم که قانون جذب چیه 

   من قبلا یک آدم ناسپاسی خیلی  گله و شکایت میکردم از عالم و آدم خیلی روزها حالم بد بود 

   همیشه تپش قلب داشتم آرزوی مرگ میکردم همه ی روزها برام تکراری شده بود 

   و حوصله ی کسی رو نداشتم و همسرم همیشه بهم میگفت خیلی ناشکری 

   ولی از موقعی که با استاد عزیز و کتاب قانون جذب و بیشتر در این دوره ها بودم 

   خیلی حالم بهتر شده خیلی رفتارام تغییر کرده و وقتی می بینم بعضی افراد حالشون بده و خیلی ناشکرن و گله و شکایت دارن بهشون میگم میتونی تغییر کنی 

   همه جی از ذهنه 

   زندگی هر کس برگرفته ار افکارشه

   و تو خالق زندگی خودت هستی 

   میتونی به چیزای خوب فکر کنی و زندگی خوب رو جذب کنی 

   میگن خبه خبه این چیزا چیه من باور ندارم اینا الکیه 

   یعنی کل دنیا دارن بر اساس قانون جذب میرن جلو 

   اون افرادی که وضعشون خوبه زندگی به کامشونه اونا که اصلا نمیدونن اینجور چیزا چیه 

   و دیگه  ادامه نمیدم و  فقط دوست دارم اونا هم بتونن ذهنشون رو تغییر بدن و بیشتر شکر گزار باشن و زندگی راحت داشته باشن 

   ما همیشه زندگیمون رو تحت تاثیر عوامل بیرونی می دونیم که من بخاطر فلانی بخاطر اون چیز بخاطر …….زندگیم اینجور 

    

   اگه فلانی نبود خوب بود اگه اون اینکار و نمی‌کرد اینجور نمیشد 

   ولی در صورتی که خود ما هستیم که توجه مون روی ناخواسته هات به همین دلیل اون جیزای برامون اتفاق می افته که نمیخاهیمش 

   توجه مون روی ناخواسته هاس که ناخواسته ها رو جذب میکنیم 

   و من باور دارم که رسیدن به آرزوها به قدرت ذهن امکان پذیر هستش 

    

   و الان که درک میکنم قانون جذب رو  اصلا درباره ی سختی ها مشکلات  زندگی و گرانی و غیره ….صحبت نمیکنم 

   و خیلی راحت و آرام تر هستم 

    و بر داشته هام توجه میکنم و زندگیم تغییر کرده آرامش بیشتری دارم شکرگزار هستم و آموزش ها رو دنبال میکنم و احساس بهتری دارم الحمدالله 

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/04/08 20:08
   مدت عضویت: 1015 روز
   امتیاز کاربر: 6314 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 436 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیز و بزرگوار و دوستان تناسب فکری 

   قانون جذب:

   من موقعی که کتاب قانون جذب رو خوندم باورم این بودکه به هر جه فکر کنم برام اتفاق می افته 

   به هر چه تصور کنم بدون اینکه خودم تغییر کنم 

   و خودم هم همون آدم قبلی بودم یعنی نه فکرام و نه رفتارهام عوض شده بود ولی انتظار نتیجه داشتم 

   مثلا تصورم میکردم متناسب شدم و لباس مورد علاقه ام پوشیدم و بارها و بارها میرفتم تو تصورش به خیالم که با تصور کردن میتونم به تناسب برسم ولی رفتارام همون بود 

   و هر چه بیشتر زمان میگذشت وبیشتز کتاب خوندم بیشتر صحبت های استادها رو گوش میدادم به مرور و مرور درکم نسبت به قانون جذب بیشتر شد و  بیشتر آگاه تر میشدم 

   و نظرات اساتید و استادان که در زمینه های قانون جذب توضیح دادن بیشتر متوجه شدم که قانون جذب چیه 

   من قبلا یک آدم ناسپاسی خیلی  گله و شکایت میکردم از عالم و آدم خیلی روزها حالم بد بود 

   همیشه تپش قلب داشتم آرزوی مرگ میکردم همه ی روزها برام تکراری شده بود 

   و حوصله ی کسی رو نداشتم و همسرم همیشه بهم میگفت خیلی ناشکری 

   ولی از موقعی که با استاد عزیز و کتاب قانون جذب و بیشتر در این دوره ها بودم 

   خیلی حالم بهتر شده خیلی رفتارام تغییر کرده و وقتی می بینم بعضی افراد حالشون بده و خیلی ناشکرن و گله و شکایت دارن بهشون میگم میتونی تغییر کنی 

   همه جی از ذهنه 

   زندگی هر کس برگرفته ار افکارشه

   و تو خالق زندگی خودت هستی 

   میتونی به چیزای خوب فکر کنی و زندگی خوب رو جذب کنی 

   میگن خبه خبه این چیزا چیه من باور ندارم اینا الکیه 

   یعنی کل دنیا دارن بر اساس قانون جذب میرن جلو 

   اون افرادی که وضعشون خوبه زندگی به کامشونه اونا که اصلا نمیدونن اینجور چیزا چیه 

   و دیگه  ادامه نمیدم و  فقط دوست دارم اونا هم بتونن ذهنشون رو تغییر بدن و بیشتر شکر گزار باشن و زندگی راحت داشته باشن 

   ما همیشه زندگیمون رو تحت تاثیر عوامل بیرونی می دونیم که من بخاطر فلانی بخاطر اون چیز بخاطر …….زندگیم اینجور 

    

   اگه فلانی نبود خوب بود اگه اون اینکار و نمی‌کرد اینجور نمیشد 

   ولی در صورتی که خود ما هستیم که توجه مون روی ناخواسته هات به همین دلیل اون جیزای برامون اتفاق می افته که نمیخاهیمش 

   توجه مون روی ناخواسته هاس که ناخواسته ها رو جذب میکنیم 

   و من باور دارم که رسیدن به آرزوها به قدرت ذهن امکان پذیر هستش 

    

   و الان که درک میکنم قانون جذب رو  اصلا درباره ی سختی ها مشکلات  زندگی و گرانی و غیره ….صحبت نمیکنم 

   و خیلی راحت و آرام تر هستم 

    و بر داشته هام توجه میکنم و زندگیم تغییر کرده آرامش بیشتری دارم شکرگزار هستم و آموزش ها رو دنبال میکنم و احساس بهتری دارم الحمدالله 

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم