0

توضیحات تکمیلی ۱

اندازه متن

زندگی با کمک خداوند شامل حرف های خوش احساس برای اینکه مقداری حال و هوای شما را تغییر دهد نیست. بلکه شامل راهکارهای عملی و قوانین ثابت خداوند است که با استفاده از آن می توانید زندگی خود را دگرگون کنید.

اخطاریه

خالق زندگی بودن

درک عبارت خالق زندگی بودن ساده نیست و نباید انتظار داشت در طی چند ساعت یا چند روز ویژگی خالق زندگی بودن را درک کنیم.

اما با قدم برداشتن در مسیر دریافت آگاهی های زندگی با کمک خداوند به عمل کردن به آنچه گفته شده است به سادگی می توانید تجربیات جدیدی از خالق زندگی خود بودن با کمک خداوند را تجربه کنید.

یک دقیقه تجربه کردن فراتر از صدها دقیقه خواندن یا مطالعه کردن است.

من به دنبال خلق تجربه زندگی با کمک خداوند برای علاقمندان به این مجموعه نوشته های الهی هستم.

دوست دارم همه شما قدرت خالق بودن خود را به شکل واضح و آگاهانه در زندگی تان تجربه کنید.

زمانی که خالق زندگی بودن را برای هر موضوعی که مورد نظرتان است به شکل واضح و آگاهانه و با استفاده قدم به قدم از آگاهی های نوشته های زندگی با کمک خداوند تجربه کنید، آن زمان است که درک شما از این عبارت عمیق و ماندگار خواهد شد.

تجربه استفاده از کمک خداوند در تمام جنبه های زندگی شما تاثیرگذار خواهد بود.

درست است که در زندگی همه ما بارها شاهد اتفاقات و شرایطی بوده ایم که اطمینان داریم فقط کار خداوند و معجزه او بوده است اما این تجربیات به صورت ناآگاهانه و بدون آگاهی از نقش خودمان در خلق آنها بوده است.

در واقع بدون آگاهی از نقش خودمان و تاثیری که بر جهان هستی می گذاریم تجربیات مختلفی از کمک خداوند در زندگی مان داشته ایم اما این نمی تواند باعث درک عمیق تجربه آگاهانه بهره مندی از کمک خداوند برای خلق خواسته ها شود.

در این دوره هدف اصلی درک عمیق نقش خداوند در زندگی مادی و همچنین رابطه ای است که ما می توانیم به شکل دلخواه خود با خداوند داشته باشیم.

شاید در ذهن همه ما رابطه با خداوند به انجام اعمال و رفتارهایی تعریف شده باشد که توسط دیگران تعیین شده اند اما آنچه دیگران بعنوان دستورالعمل ارتباط با خداوند تعریف و مشخص کرده اند نمی تواند برای همه انسانها به یک شکل تاثیرگذار و موثر باشد.

بهتر آن است که هر انسانی بنا به سلیقه و علاقه خود راه ارتباط با خداوند را برای بهره بردن از کمک خداوند در زندگی اش کشف کند.

به این صورت آرامش و اطمینانی که در زندگی تجربه خواهید فراتر از انتظار و قابل مقایسه با آنچه تاکنون تجربه کرده اید نخواهد بود.

تاثیرات زندگی با کمک خداوند

استفاده از این نوشته ها تاثیرات عمیق و بی نهایت بر استفاده کنندگان خواهد داشت اما آنچه در ابتدای مسیر باید به آن توجه داشت این است که با استفاده از این آگاهی ها چه اتفاق یا تغییری در سطح افکار و نگرش ما ایجاد خواهد شد.

زندگی با کمک خداوند ایده ای است که خداوند در پاسخ به درخواست من از خداوند برای افزایش شور و هیجان در اعضای سایت تناسب فکری به من داده شد.

در ابتدا تصور من این بود که باید محتوای‌ این دوره به صورت فایل ویدیویی ضبط و منتشر شود اما قبل از اینکه برای ضبط جلسه اول اقدام کنم به این درک رسیدم که باید این محتوا به صورت نوشتاری باشد.

در همان لحظه افکار مزاحم در ذهن من مقاومت ایجاد کردند و انجام این کار را سخت و زمان بر جلوه دادند.

البته که تجربه من هم این را تایید می کرد که تهیه محتوای‌ نوشتاری کاری زمان بر است که نیاز به تمرکز و حس رهایی عمیق دارد.

من در دریافت الهامات الهی برای تبدیل کردن اگاهی از دنیای غیرقابل شنود به دنیای قابل شنود هم به صورت تصویری و هم نوشتاری توانایی عالی دارم اما انجام این کار به صورت تصویری برای من بسیار راحت تر بود.

ولی هدایت بر ارائه این آموزش ها به صورت نوشتاری بود. به هر حال اطاعت امر کردم اما علت این تاکید بر من پوشیده بود.

چندین روز با اشتیاق مشغول نوشتن بودم و هر جلسه فراتر از انتظار من آماده می شد.

به این شکل که وقتی هر جلسه به اتمام می رسید متوجه می شدم که در بهترین حالت ۲۰٪ آنچه به نگارش درآمده است بر اساس آگاهی است که از قبل در وجود من نشسته است و باقی مطلب آگاهی ناب الهی است که تکمیل کننده و پربار کننده آن چیزی است که من به صورت آگاهانه به نگارش درآورده ام.

اما همچنان دلیل اینکه چرا باید این آگاهی به صورت نوشتاری ارائه می شد بر من پوشیده بود.

جلسات ادامه پیدا کرد تا اینکه در قدم ۱۴ موضوع زندگی با کمک خداوند بر موضوع قدرت کلام در ارتباط با خداوند و جهان هستی متمرکز شد.

در این جلسه علاوه بر نشر آگاهی بی نظیر درباره قدرت کلام پرده از ابهام ذهنی من درباره چرایی تاکید بر نوشتاری شدن محتوای‌ زندگی با کمک خداوند برداشته شد.

خداوند برای من واضح کرد که آگهی که به صورت نوشتاری در اختیار استفاده کنندگان قرار می گیرد و آنها با کلام خودشان آن را می خوانند و دریافت می کنند تاثیر بسیار عمیق تری از این دارد که آن آگاهی با صدا و تصویر من دریافت شود.

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که: من که با صدای بلند این نوشته ها را نمی خوانم بلکه فقط با چشمانم از روی نوشته می خوانم.

کاملا درست است اما کلام فقط شامل صدایی که از حنجره شما خارج می شود نیست بلکه نوعی از کلام در شما وجود دارد که برای دیگران قابل شنیدن نیست و فقط توسط خودتان شنیده میشود.

توضیح بیشتر درباره این موضوع مهم و جذاب در قدم ۱۴ زندگی با کمک خداوند به استحضار علاقمندان خواهد رسید.

زمانی که آگاهی های الهی را مطالعه می کنید مانند این است که خداوند به طور مستقیم در حال ارائه آگاهی به شما با کلام خودتان است.

خداوند با کلام خودتان با شما سخن می گوید.

این طریق گفتگوی بین خداوند و شما یکی از مهمترین مهارت هایی است که باید برای تحقق خالق زندگی بودن فراگرفته شود و در قالب آموزش های زندگی با کمک خداوند به شکل بسیار ساده اما قدرتمد شما در حال یادگیری این مهارت هستید.

موارد دیگری از نتایج استفاده از آموزش های زندگی با کمک خداوند در ویدیوی آموزشی این قسمت توضیح داده شده است که آگاهی از آنها می تواند بر کیفیت درک و عملکرد شما از آگاهی های این دوره تاثیر فراوان داشته باشد.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

اخطار
با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

Rating 4.55 from 47 votes

https://tanasobefekri.net/?p=42737
برچسب ها:
37 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار اذر حسيني
   1402/12/28 02:53
   مدت عضویت: 1664 روز
   امتیاز کاربر: 5150 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 609 کلمه

   سلام به استاد بزرگوار

   وقتي نوشته هاي شما رو ميخونم يا ويدئو هاي شما رو ميبينم ارزو ميكنم كه كاش من هم مثل ساير دوستاني كه در اينجا ديدگاههايشان را با انشاهاي بسيار زيبا ثبت ميكنند ميتوانستم تغييراتي را كه در اثر مطالعه اين نوشته ها و ديدن فايلهاي زندگي با طعم خدا و قسمتي از فايلهاي خدا هرگز دير نميكند طرف مدت ٤ ماه در من ايجاد شده را به رشته ي تحرير دربياورم ولي هر چقدر در صحبت كردن مهارت دارم در نوشتن فاقد مهارت كافي هستم

   فقط همينقدر ميتوانم بگويم كه در تمام زندگي ام فقط زمانهايي كه حالم خوب بوده شاهد بزرگترين معجزات الهي در زندگي ام بوده ام ، منهم ظرف مدت ٢ سال از يك كارمند ساده تبديل شدم به مديرعامل يك شركت و مالك ٢ كارخانه و داشتن يك منزل بزرگ در بهترين نقطه تهران و داشتن يك ماشين اخرين مدل و ماهي يكبار سفر به كشورهاي اروپايي براي گسترش كار و …… موفقيت پشت موفقيت

   ولي بعد از ازدواجم با وجوديكه خداوند بهترين معجزه اش را براي من انجام داد و يكسال بعد از ازدواج و در سن ٤١ سالگي  يك فرزند سالم و سلامت را بدون هيچ برنامه ريزي قبلي به من عطا كرد ، حال من به دليل بروز يك سري اختلافات باهمسرم بد شد و اين حال بد ٢٠ سال در زندگي من تداوم داشت و من نه تنها شاهد هيچ معجزه اي در زندگي ام نبودم بلكه بيشتر چيزهايي را كه در طول سالها بدست اورده بودم را از دست دادم ، از همسرم جدا شدم و دخترم هم براي ادامه تحصيل از ايران رفت 

   هميشه اين سوال در ذهنم مطرح بود كه چرا خداوند از من رو برگردانده ؟؟ من كه هيچ فرقي در روند زندگي نكرده ام و هنوز به همان چهارچوبهايي كه معتقد بودم پايبند هستم

   چرا خداوند ديگر مرا نميبيند ؟ چرا هيچ كاري براي اينكه من از اين عذاب نجات پيدا كنم نميكند ؟

   ولي اين روزها خيلي شاكر خداوند هستم ، چون دوباره معجزه اش را با هدايت من به اين سايت به من نشان داد

   و باعث شد من بعد از ٢٥ سال از طريق رهنمود هاي شما جواب اين بزرگترين سوال زندگي ام را پيدا كنم

   تا زماني كه مركز توجه ذهن ما به مشكلات و گرفتاريها باشد و حرفهايمان با خداوند هم فقط گله و شكايت باشد و خواسته و ارزوهايمان را هم با استيصال بگوييم ، همين ها براي ما محقق ميشود

   اين روزها دوباره حالم خوب شده ، در طول روز بارها و بارها بابت همه ي داشته هايم سپاسگزاري ميكنم و بابت هدايت ام به سايت تناسب فكري و اشنايي با شما و تمام دوستاني كه از خواندن ديدگاههايشان توجه ام بيشتر به معجزات الهي معطوف ميشود

   در خاتمه اين توضيح را ضروري دانستم كه بگويم اشنايي اوليه من با سايت شما حدود سال ٩٨ با خريد فايل لاغري با ذهن شروع شد و جالب است بدانيد كه من بعد از ٢ هفته ديدن  فايلها و انجام تمرينات ، ادامه انرا به دليل عدم امادگي ذهني براي انجام تمرينات رها كردم و دوباره حدود ٤ ماه پيش توسط يكي از دوستانم در خارج كشور به ديدن فايلهاي زندگي با طعم خدا تشويق شدم و بعد از ٤ سال به سايت برگشتم  و جالبتر اين است كه اينبار در حالي برگشتم كه ١٦ كيلو از وزنم كم شده وبراي خودم هم باور اين مسئله مشكل است كه  چطور امكان دارد من كه هدف و ارزويم  از خريد لاغري با ذهن كم كردن ١٠ كيلو از اضافه وزنم بود  و تازه فقط ٢ هفته و در حدود ١٠-١٢ فايل را نگاه كردم توانسته باشم بدون تحمل هيچ رنج و سختي يا رژيم خاصي به وزن ايده الم برسم ؟ 

   سلامتي ، سربلندي ، سعادت و شادكامي برايتان ارزومندم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 102 کلمه

    سلام و درود
    از خواندن نوشته شما لذت بردم
    خوشحالم احساس بهتری داری😊 و خدا رو شکر می کنم که بهترین ها را برای همراهی من به این سایت هدایت می کند.
    بهترین سخنگوی خداوند در جهان مادی (تجربه) است.
    اکنون که شما به مسیر زندگی تان توجه میکنید تجربیات شما همان سخنان خداوند و نحوه عملکرد خداوند را واضح می کند.
    چقدر خوبه که دوستانم در سایت تناسب فکری با اشتیاق آنچه تجربه کرده اند را به اشتراک می گذارند
    با خواندن تجربه های یکدیکر درک بهتری از عملکرد خداوند در جهان هستی پیدا می کنیم.
    منتظر خواندن نوشته ها و تجربه های شما دوست عزیز هستم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار اذر حسيني
     1402/12/28 15:27
     مدت عضویت: 1664 روز
     امتیاز کاربر: 5150 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 6 کلمه

     من به معجزات خداوند ايمان دارم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم رمضاني
   1402/12/23 18:34
   مدت عضویت: 1248 روز
   امتیاز کاربر: 19340 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,452 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز 

   هدف از این دوره جذاب اینه که نقش خداوند در زندگیمون رو عمیق تر درک کنیم و رابطه ی دلخواهمون با خداوند رو تجربه کنیم 

   دقیقا قبل از دیدن این قسمت من با مرور اینکه ماه رمضان آمده تو ذهنم مرور شد که چقدر خوبه که من الان به صورت دلخواهم دارم با خداوند ارتباط میگیرم با حس خوب به اختیار خودم برخلاف قبلا که ارتباط با ترس بود با چیزایی که از دیگران شنیده بودیم ،و هیچ احساس خوبی در اون رابطه قبلی وجود نداشت ،من همیشه حس میکردم مجبورم که با خداوند اینطوری ارتباط برقرار کنم واگر نه بنده بدی هستم 

   ولی الان با دریافت آگاهی های صحیح در مورد خداوند احساس میکنم که همیشه با منه و من بدون هیچ اجباری و از روی یه کشش عجیب و خوشایند دارم بهتر میشناسمش و باهاش ارتباط نزدیکتری برقرار میکنم و حسش میکنم و ایمانم بهش بیشتر میشه 

   در اصل من دارم با دریافت آگاهی ها دیوار بلند احساس دوری از خداوند رو خراب میکنم و میبینم که خداوند هست ،این من بودم که به واسطه افکار اشتباهم نمیدیدمش و حس میکردم نیست 

   و چقدر خوشحالم که به این نوشته ها و آگاهی ها که از خداونده هدایت شدم و همیشه از مطالعه شون حس آرامش پیدا میکنم لذت میبرم و دلم میخواد ادامه بدم 

   و از استاد عزیز بینهایت سپاسگزارم که آگاهی های خدایی رو به ما انتقال میدن و شور وشوق زندگی رو در ما به جریان میندازن و اینجا رو بهشت کردن 

   چقدر این آگاهی رو دوست داشتم ،من هیچ وقت از این جنبه به این آگاهی های نوشتاری نگاه نکرده بودم ؛

   وقتی ما داریم خودمون نوشته ها رو مطالعه میکنیم با صدای خودمون آگاهی ها رو دریافت و مرور می‌کنیم مستقیم از خداوند به ما و این خیلی تاثیر گذار تر هست 

   من قبلا هم کتاب صوتی گوش داده بودم و هم کتاب خونده بودن و همیشه بین این دو حالت دوست داشتم کتاب رو خودم بخونم خیلللی حس خوبی به من میداد و الان متوجه دلیلش شدم دریافت آگاهی با کلام خودم 

   وقتی ما ديدگاه ها رو می‌خونیم آگاهی های زندگی دیگران رو با صدای خودمون می‌خونیم و مثال‌های زندگی دیگران آگاهی های دریافت شده رو تایید میکنه و آرامش ما بیشتر میشه و اطمینان پیدا میکنیم که خداوند به همه کمک میکنه و انتظار ما از خداوند تغییر میکنه و این شرایط زندگیمون رو تغییر میده 

   من قبلا چند تا از دیدگاه‌های دوستان رو میخوندم ولی با دریافت این آگاهی بسیار مشتاق تر شدم که دیدگاه‌های دوستانم رو بخونم چون حس کردم که نمونه ها و مثال‌هایی عالی هستند و تاییدی برای آگاهی های دریافت شده و بوون توی دنیای سایت چقدر به ما کمک میکنه که ورودی های منفی کمتری دریافت کنیم و ورودی های مثبت بیشتری دریافت کنیم و اینجاست که میتونیم دنیای بهتری رو درون خودمون و بیرونمون بسازیم 

   از وقتی من زمان بیشتری رو در این سرزمین زیبا میگذرونم امیدوار تر مشتاقتر آروم تر شدم و دنیا رو زیباتر میبینم چون آگاهی هایی دریافت میکنم مبنی بر خوبیها شدن‌ها خدای مهربان و نتایج دوستان عزیزم که دارن بهتر زندگی میکنن و گفتگوهای درونی خوبی دارم که نشون دهنده ی بهتر شدن دنیای درونی من هست 

   امروز به یاد روزی افتادم که تازه وارد سرزمین لاغری شده بودم و استاد گفتن از خودتون عکس بگیرین اون عکس رو نگاه کردم چقدر چاق بودن یعنی این من بودم با این اندام چاق ،دقیقا یاد اون روز برام زنده شد ،منه چاقه امیدوار به لاغری و الان دارم اندامی رو تجربه میکنم که بسیار متناسب تر از اون روز هست و در ذهنم مرور شد که یه روز هم میرسه که شرایط امروز یادت میاد و شاید باورت نشه که یه روزی این شرایط مالی یا احساسی رو داشتی در صورتی که بسیا  بسیار پیشرفت کردی و این مرور ذهنی حال خوشی به من داد و منو سرشار از امید به خداوند مهربان و هدایت کننده کرد 

   و این چیزی نیست که اتفاقی رخ داده باشه بلکه با اصلاح باورهام و بودن ر مسیر ایجاد شده و منو بسیار مشتاقتر به ادامه دادن در این مسیر زیبا کرد 

   خداوند همیشه شاده ،البته چرا شاد نباشه خدایی که هر لحظه داره خلق میکنه و قدرت خودش رو تجربه میکنه و جهان رو گسترش میده  بایدم شاد باشه 

   من هم میخوام مثل خداوند شاد باشم ،با همسو شوم با خداوند با برداشتن موانع ذهنی ،با باور به اینکه خداوند همیشه منو به سمت خواسته هام هدایت میکنه و معجزه میکنه خلق کردن رو تجربه کنم و لذت ببرم و شاد باشم 

   توی این مدت که دارم روی ذهنم کار میکنم و از دوره های بی نظیر استاد عزیز استفاده می‌کنم حالم بهتره و آرامش و امید بیشتری دارم و این یعنی دارم با خداوند همسو میشم 

   من میخوام ورودی های منفی رو کمتر و کمتر دریافت کنم و در این مسیر ادامه میدم و آگاهی های مثبت و صحیح و آگاهی بخش رو دریافت میکنم و دنیای خودم رو در ذهنم می‌سازم، دنیایی پر از گل بلبل،دنیایی شاد ،دنیایی زیبا ،دنیایی پر از شدن ،دنیایی خدایی و اینجاست که دنیای بیرون هم خودش رو با من هماهنگ میکنه و من میتونم به کمک خداوند مهربان تجربه هایی فراتر از انتظارم رو داشته باشم 

   من چند روز پیش خونه مادرم بودم ایشون داشت تلویزیون میدید و من هم همزمان شدم با اون فیلم ،بعد از مدتها ،اون فیلم به ظاهر فیلم غمناکی نبود ولی احساس کردم در تمام لحظه هاش داره احساس منو بد میکنه و من چقدر به این موضوع آگاه بودم در صورتی که قبلا همیشه در  حال دریافت منفی ها بودم بدون اینکه متوجه باشم و این میشد که انتظارم از خداوند و جهان هستی چیزی نبود جز اون چیزی که مدام به مغزم میدادم و از جهان هستی دریافت می‌کردم و باور دنیا دار مکافاته و پر از سختی و مشکلاته در من تقویت میشد و این چرخه معیوب آدمه داشت 

   اطلاعاتی که ما له خودمون میدیم چه بخوایم چه نخوایم روی ما تاثیر میزاره و مدام در ذهنمون تاثیر میزاره 

   پس باید سعی کنیم دیگه ورودی منفی به خودمون ندیم در عوض ورودی های مثبت از جمله دوره زندکی با کمک خداوند رو به خودمون بدیم ،دیدگاه های دوستان عزیز رو که پر از مثال ک آگاهی های عالی هست رو بخونیم تا قدم به قدم احساس و نگرشمون نسبت به خودمون خداوند و جهان هستی تغییر کنه 

   من با گوش دادن به این آگاهی عالی استاد عزیز درک عمیقتری از خوندن این آگاهی های خدایی و همچنین خوندن دیدگاه‌های دوستان پیدا کردم و مشتاقتر شدم به مطالعه آگاهی ها 

   من مدتهاست که با کسی از آگاهی هایی که دریافت میکنم صحبت نمیکنم ،احساس میکنم اصلا چیزی ندارم به دیگران بگم چون آگاهی هایی که دریافت کردم رو درک کردم ولی وقتی به دیگران میگم که در این مدار نیستن اونا فقط چند تا جمله هستند که اونا میشنون ،جملاتی که هیچ تأثیری براشون نداره پس من سعی میکنم خودم آگاهی ها رو درک کنم و مطمئن هستم که اگه کسی تمایل به دریافت آگاهی داشته باشه خداوند به مسیر دریافت آگاهی هدایتش میکنه 

   من مشتاق دریافت آگاهی هایی هستم که خداوند منو به سمتش هدایت کرده و منو  قدم به قدم با خودش همسو میکنه 

   وقتی این آگاهی های نوشتاری توسط استاد عزیز رو میخونم و درک میکنم آهسته آهسته نگرش من تغییر میکنه و من وارد مرحله بعدی درک و عمل به آگاهی ها میشم 

   تنها راهی که که من میتونم خداوند رو در زندگیم به خدمت خودم بگیرم ،آرامش هست 

   نمیشه که ما ذهنی شلوغ و پر از نا آرامی داشته باشیم و الهامات خداوند رو که همیشه هستند دریافت کنیم ،صدای خداوند آرومه 

   خیلی خوشحالم و خداوند رو شکر میکنم که وارد مرحله از شدم که میتونم بشینم و نوشته های الهی این دوره رو بخونم و بعد بنویسم و نوشته های دوستان عزیز رو بخونم و لذت ببرم و ایمانم به خداوند بیشتر بشه 

   چقدر عالی من فکر میکردم مراقبه فقط نشستن و رفتن به حالت سکوته ولی نمیدونستم که من ر طول روز ساعتها دارم مراقبه میکنم با بودن در بهشت تناسب فکری و دونستن این موضوع منو مشتاقتر میکنه که در این مسیر سبز ادامه بدم و باقی بمونم 

   و در ادامه انتظار من از خداوند تغییر میکنه خداوند رو پاسخ دهنده هدایت کننده کمک کننده و پر از خیر و خوبی میبینم و میدونم که تو زندگیم معجزه میکنه و این همون چیزی هست کا من به دنبالش اومدم و اینجا هستم 

   من دارم یاد میگیرم که از خداوند خواستن مقدسه ،از خداوند خواستن عبادتهای، از خداوند خواستن هماهنگی با خودشه 

   در صورتی که قبلا فکر میکردم اگه خواسته هام زیاد باشه گناهه و بنده ی خوبی نیستم!

   پس من هر چی از خداوند بیشتز انتطار داشته باشم یعنی به خداوند بیشتر باور دارم 

   من عاشق اینم که ایمانم روز به روز به خداوند بیشتر و بیشتر بشه و خواسته هام یکی بعد از دیگری تبدیل به تجربه هام بشه و هی خواسته جدید و جدید و گسترش جهان هستی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Mehrdad Zabihi
   1402/12/22 08:43
   مدت عضویت: 1642 روز
   امتیاز کاربر: 18203 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,406 کلمه

   دوشنبه یازدهم مارچ بیست بیست و چهار:

   سپاسگزار خداوندی هستم که همواره من را بسمت خواسته هایم هدایت و حمایت میکند

   سلام به استاد عزیزم و همه هم مسیران رشد و پیشرفت

   فایل توضیحات تکمیلی یک

   من همیشه عادت دارم که ابتدا هر فایلی را با تمرکز میبینم و گوش میدهم و هر جا که حرفهای استاد برخلاف عقیده من باشد و یا جدید باشد همونجا فایل را قطع میکنم و شروع به نوشتن دلایل خودم میکنم و بعد هم نمونه پیدا میکنم از مواردی که ذهنم بیان میکند و بعد هم نمونه و الگو پیدا میکنم از مواردی که استاد بیان کردند و اگر در مواردی که ذهنم مطرح کرده بود میتوانیتم مثال نقضی پیدا کنم انوقت به خودم میگفتم که حرفهای استاد درست هست و اینجوری برای خودم منطقی میکنم و مطلب را میپذیرفتم مثلا رژیم غذایی باعث لاغری میشود! این را به همین ترتیب برای خودم منطقی کردم

   بارها هم شده که استاد مطلبی را بیان کرده اند که برایم جدید بوده است و همونجا فایل را متوقف کردم و از زندگی خودم و یا اطرافیانم مثال زدم

   بعد هم که فایل به انتها رسید در طی روز وقتی سرگرم کاری هستم فایل ها را گوش میدهم ( در سر کار و یا موقع رانندگی و یا حتی موقع انجام کاری که نیاز به تمرکز ندارد مثلا برف پارو کردن!)  و بعد حتما کامنتها را میخوانم و نکات جالبش را یادداشت میکنم ، البته نه همه آنها را ولی حتما تعداد زیادی را میخوانم و بعد شروع به کامنت نوشتن در سایت میکنم و در حالت عادی یک جلسه برای من حداقل یک هفته و یا بیشتر طول میکشیدو من حداقل روزی سه ساعت زمان میگذاشتم

   وقتی که در شروع دوره دیدم که فایلها نوشتاری هست، ناراحت شدم چون دیگر نمیتوانستم در طی روز فایل ها را سر کار گوش کنم. از طرفی بارها و بارها نتوانستم ذهنم را کنترل کنم و میدیدم که فکرم به سمت مطالب متفاوت و نامرتبطی کشیده میشود و تمرکز کردن اصلا برایم راحت نبود و اینکه در طول روز هم نمیتوانسنم فایل ها را گوش کنم باعث میشد که شب که برمبگردم خانه اصلا هیچی از مطالبی که شب گذشته خوانده بودم را بخاطر نمی آوردم و باز از ابتدا شروع به خواندن مطالب میکردم!

   بعد برای کنترل ذهنم یک کاغذ کنار دستم گذاشته بودم و موقع خواندن متن بکدفعه یادم میامد که باید که دوستم پیام واجبی را بدهم و همونجا یادداشت میکردم و بعد از اتمام کارم بهش پیام میدادم و قبلا که میخواستم تمرکز کنم و یاد کار عصب افتاده ای می افتادم و  اگر امرا انجام میدادم بعدش حواسم میرفت سمت کار دیگری و یکدفعه میدیدم ساعت یک بامداد شده و من هیچ پیشرفتی نداشته ام و یا حتی اگر میگفتم که الان میخوام متنم را بخوانم نجواهای ذهنی سراغم می آمد که الان این موضوع به این مهمی را یادت می‌رود و بعد که فراموش کنی حسرت مبخوری و با یادداشت کردن توی کاغذ دیگر ذهنم نمیتوانست بهانه ای برای فراموشی بیاورداینجوری بود که میتوانستم تمرکز کنم

   خیلی از مطالب این دوره برایم جدید بود و تازگی داشت و من در دفترم صفحه ها مینوشتم و راجع به حرفهای استاد مثال پیدا میکردم ( مخصوصا از تجربیات خودم در زندگی)

   اتفاقا این مطلب نوشتاری برای من تجربه جدیدی بود هر چند هنوز باهاش کاملا اخت نشده ام ولی یک چالش جالبی هست برایم

   با حرفهای استاد نکته جالبی یاد گرفتم که ما وقتی کامنت میخواییم و یا نوشته ای را میخوانبم داریم از زبان خودمان اون آگاهی و قانون را تصدیق میکنیم و شواهد اجرای آن قانون را به ذهن مان تایید میدهیم

   اینکار در اطرافیان بصورت برعکس در حال انجام هست که هر خبر ناراحت کننده ای را بارها در گروه‌های خانوادگی بیان میکنند و این اطلاعات بصورت ناخودآگاه وارد ذهن ما میشود

   در این مورد من تجربه ای دارم: در شرکت قبلی که بودم مدیر شرکت هر چند وقت یکبار از لب هایش یک صدایی در می آورد (لبهایش را مثل لب اسب میکرد و صدای اسب در می آورد نمیدونم چجوری بیان کنم )

   من اذعان میکنم که از وقتیکه با این قضیه آشنا شدم و متوجه شدم که این اطلاعات را ما نااگاهانه وارد مغزمان میکنیم و تحت تاثیر قرار میگیریم اوایل دچار کج فهمی بودم و با افرادی که رودربایستی نداشتم بشدت برخورد میکردم

   چون بارها اتفاق افتاده بود که مثلا نزدیکانم راجع به رفتار یک نفر دیگر صحبت کرده بود و من راجع به اون فرد راویه نگاهم ناخودآگاه تغییر کرده بود و تا چند ساعت و بلکه چند روز یاد رفتار اون فرد می افتادم و توی ذهنم باهاش صحبت میکردم و او را مورد نکوهش قرار میدادم و جالب اینجاست که اگر او را مثلا یک ماه بعد میدیدم باهاش سرد برخورد میکردم و دلیلم هم همون رفتاری بود که یکماه قبل با مثلا اون فرد از خانواده ام داشته است!

   از طرفی خیلی برایم جالب بود که نزدیکانم بعد از گفتن اون موارد بمن خیلی راحت با اون فرد برخورد میکرد و انگار نه انگار که اتفاقی رخ داده است.  برای همین تصمیم گرفتم که ازشون بخواهم که پشت سر بقیه غیبت نکنند و اوایل خیلی ناشیانه اینکار را انجام میدادم و برخورد قهرآمیز داشتم ولی کم کم تکاملم را طی کردم و یاد گرفتم که بحث را عوض کنم مثلا اگر راجع به رفتار همکارش بمن چیزی میگفت من خیلی راحت ازش میپرسیدم امروز خبر خوب چی داری بهمون بگویی!

   این شیوه وقتیکه ایران رفته بودم خیلی عالی جواب داد و افراد فامیل که همواره قصد گله و شکایت داشتند با شنیدن این جمله مجبور میشدند که دنبال خبر های خوب در زندگی شان بگردند 

   البته ابن را هم بگویم که این رفتارم باعث شد که متهم بشوم که من داعشی هستم و بی احساسم و اصلا هم درد نیستم و بلد نیستم که به درد دل افراد گوش بدهم( من قبلا ادمی بودم که به درد دل همه گوش میدادم )شنیدن این موارد از نزدیکانم برایم راحت نبود ولی سر این مورد یکدنگی به خرج میدادم تا جاییکه مادرم بهم میگفت حالا که رفتی از ما دور شدی دیگر مشکلات خانواده برایت مهم نیستند و ما نمیتوانیم برایت درد دل کنیم(شنیدن این عبارات برای منی که قبلا دنبال تایید والدینم بودم بسیار ناخوشایند بود) 

   ولی انجامش دادم و بهشون میگفتم شما حق دارید که هر حرفی را که تمایل دارید بزنید و گوش من هم برای خودم هست و حق دارم اونچه که دلم میخواهد را بشنوم

   از نتیجه این تصمیمم راضی هستم چون با نشنیدن اخبار مشکلات داخلی فامیل نه میتوانستم به آنها کمکی کنم و نه کاری از دستم بر میامد و فقط فکر و ذهن من مشغول میشد

   بارها در بین اختلافات فامیل، از من خواسته شد که با طرفین صحبت کنم و من هم البته حرف میزدم ولی برخلاف قبل بهشون نمیگفتم که اینکارو بکن و یا اونکارو بکن. من فقط تجربه زندگی خودم را در اون زمینه  بیان میکردم و در انتها به فرد میگفتم که انتخاب با خودت هست و خودت مسوول هستی

   نمونه آخری آن هم که در این دوره برایم اتفاق افتاد آرامش من بسیار عالی بود و با اینکه مشکل خانوادگی برای نزدیکانم پیش آمده بود که ممکن بود عزیزانم هم تحت تاثیر قرار بگیرند و این باعث شده بود که هر لحظه فکرم مشغول باشد و فقط خداوند من را هدایت میکرد و میگفتم که «من به پلن خداوند ایمان دارم» و این باعث آرامش من میشدهرچقدر که اطرافیان میخواستند اخبار جز به جز بهم بدهند من میگفتم که ایشالله درست میشود و شما نگران نباشیدو البته چون یکی از نزدیکانم ازم راهنمایی خواست من باهاش صحبت کردم میگفتم که بهترین تصمیم را بگیر که خودت خوشحال باشی و تو آدم توانمندی هستی.این از دستاوردهای این دوره برای من بود که در اون طوفان من کاملا آرامش داشتم.

   «تنها راهی که میتوانید خداوند را به خدمت خودتان بگیرید این هست که آرامش داشته باشید.نمیتوانید آرامش نداشته باشید و انتظار داشته باشید که خداوند در زندگی تان یک حرکتی بزندالهامات خداوند وارد ذهن ناآرام نمیشود و اگر هم بشود اون هدایتها شنیده نمیشود »

   دقیقا این موارد را من تجربه کردم 

   قبل از شروع دوره من هیچ انتظاری از خداوند نداشتم، چیزهایی که میگفتم ارزو بود نه خواسته ای که اطمینان داشته باشم که بهشون میرسمبه قول استاد « خواسته‌هات را باید با قدرت از خدا بخواهی»

   و چقدر این متن درست هست که هر چقدر انتظارت از خداوند بیشتر باشد دیگر روی انسان‌ها و کمک اونها حساب نمیکنی و این یعنی توحید و این یعنی شرک نداشتن و شرک تنها گناهی هست که بخشیده نمیشود

   من به خودم برای این مسیری که طی کردم و تا اینجا ادامه داده ام افتخار میکنم

   منتظر خیرهای عالی من باشید شاد و رو به رشد باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Setila Rezaie
    1403/01/16 16:03
    مدت عضویت: 1682 روز
    امتیاز کاربر: 2389 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 125 کلمه

    سلام ودرود به شما 

    خوندن نوشته های شما خیلی برای من درس داره وحس خوبی میگیرم.

    اونجایی که گفتین که اعضای خانواده وقتی ناراحتی های خودشون رو به شما میگن شما بلافاصله میگین که امروز خبر خوب چی داری که بهم بگی، منم دلم می‌خواد همینکارو کنم تا دیگران غم و غضه ها و نگرانی هاشونو روی من خالی نکنن ، و با این حرفتون موافقم که اگرچه دیگران حق دارن حرف بزنن و از زبان و کلامشون استفاده کنن اما من هم میخوام از گوشم استفاده درست داشته باشم و دلم نمیخواد هر حرفی رو بشنوم ودر این مورد آدم میتونه کاملا جدی والبته با احترام برخورد کنه.

    متنتون کلی نکات عالی دیگه برای من داشت که دوس دارم منم انجامشون بدم.

    ازشما بخاطر کامنت پر بارتون سپاسگزارم🌿

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار arezooo.drp
   1402/12/17 13:37
   مدت عضویت: 1256 روز
   امتیاز کاربر: 32603 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 721 کلمه

   به نام انرژی برتر جهان هستی 

   عجب دوره ای چقدر انرژی این دوره بالاست وچقدر آرامش داره استاد چقدر در فایل شما آرامش داشتید احسنت به شما و چقدر خوب روی خودتون کار کردید که به این مرحله از آرامش و پیشرفت رسیدید و این نشان می‌دهد که ما هم می‌توانیم به این مرحله برسیم با تغییر نگرش و باورهای ما و تغییر نگاهمان به خداوند و خدا می‌داند که قراره چقدر زیبایی و لذت و معجزه خداوندی رو تجربه کنیم،من یه مسافرت کوتاه به شهر دیگه داشتم برای اینکه شوهرم مدرک فوق لیسانس اش رو بگیره اون هم بعد از چند سال چون ترغیب شده بود که ادامه بده و به لطف خداوند تونست مدرکش رو بگیره زمانی که ما داشتیم میرفتیم برای مدرک به شهر دیگه هوا کاملا آفتابی بود و فردا که خواستیم برگردیم هوا عوض شد و برف شروع شد اولش من و شوهرم نگران شدیم که چکار کنیم ولی بعدش انگار آرامشم بیشتر شد و به شوهرم گفتم بریم دانشگاه و مدرکت رو بگیریم و برگردیم شهر خودمون و شوهرم موافقت کرد و رفتیم مدرک رو گرفتیم و برف داشت سنگین تر میشد در جاده برگشت دیدم که تازه اول برف و ماشین ما داشت براحتی میرفت ولی لاین رفت ترافیک برفی بود و برف روب جاده ای داشت برف رو میزد کنار که ماشین ها بتونن رد شوند که شکر خدا ما همون جاده رفت رو در بهترین حالت آفتابی رفتیم و مسیر برگشت رو هم تازه اول برف بود و نیازی به برف روب و زنجیر چرخ نبود و واقعا اگر به خدا وصل باشی و آرامش داشته باشی خداوند خودش برات همه چیز میشه فقط این دل رو باید به خدا سپرد و از آنجائییکه که همیشه کارهای خداوند ساده و آسان است بهترین و ساده ترین راه رو به ما نشان می‌دهد و ما در ساده ترین حالت به شهرمون رسیدیم و چقدر من و شوهرم خوشحال شدیم که اینقدر سفر خوبی داشتیم و واقعا لذت بردم حتی در طول سفر مثل قدیم نه چیبس و نه پفک نه تنقلات خوردم و اصلا دیگه خوردن رو برابر با لذت و تفریح نمی‌دانم و حتی من نسکافه و قهوه ای که خیلی بهش وابسته بودم رو هم دیگه اصلا برام مهم نیست که در طول روز تکرار کنم و متوجه شده ام که من چند روز اصلا قهوه نخوردم و این تغییرات اثر دوره لاغری و کنترل اشتها در من است، زمانی که تغییرات شروع شود در همه چیز شروع می‌شود و باید بزاریم این جریان الهی در وجودمان پر رنگ تر شود و به شکل انواع نعمت ها وارد زندگیمان شود، استاد عزیز جایی در فایل داشتید صحبت می‌کردید که من پاستوریزه تر و پاکیزه تر شده ام ولی بعد حرف خیلی زیباتر و آگاهی بخش تر زدید که من دارم انتخاب می‌کنم که حواسم به چی باشه و چقدر من لذت بردم که سرنوشت از قبل تعیین شده وجود ندارد و قدرت انتخاب با من است و من باید آگاهانه افکار و باورهای را عوض کنم تا نتایج زندگی من نیز عوض شود و من خالق زندگیم هستم و این یک شور و علاقه برای ادامه زندگی به ما می‌دهد که ما قربانی سرنوشت از قبل تعیین شده نیستیم و در حصار و زندانی هم نیستیم و کاملا توسط خداوند آزاد برای زندگی کردن خلق شدیم و این حرکت در ما بوجود می آورد که برای رسیدن به خواسته باید حرکت کرد و مثلا من بگویم که خواسته ام بچه دار شدن است و میبینم که خیلی ها دارند این خواسته رو تجربه میکنن کوچک و بزرگ به جای یکی شاید دو تا و شاید دها بچه داشته باشند پس خواسته من وجود دارد و برای من نیز هست و از خداوند هدایت و کمک می‌خواهم که من می‌خواهم این خواسته رو تجربه کنم چطورش رو من نمیدونم تو هدایتم کن و از اینجا به بعد هر ایده ای که خداوند به من داد باید عملی اون رو اجرا کنم و خواسته رو تجربه کنم در واقع باید حرکتی از سمت من به سمت خواسته باشد و با یک جا نشستن که خواسته به سمت ما نمیاد باید برای تجربه خواسته علاوه بر تغییر نگرش و باور و تغییر انتظار هم از خودم و از خدای خودم بلند شوم و به ایده های خداوند عمل کنم تا خواسته ام رو وارد تجربیات زندگیم کنم.

   من محقق شدن خواسته هایم توسط خداوند ایمان دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مریم رمضاني
    1402/12/24 11:35
    مدت عضویت: 1248 روز
    امتیاز کاربر: 19340 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 432 کلمه

    سلام آرزوی عزیزم 

    من از خوندن دیدگاه شما لذت بردم ،در مورد انتخاب که توضیح دادین ،ما حق انتخاب داریم و هیچ وقت قربانی زندگی نبوده ایم و نیستیم و این کلام و این آگاهی چقدر به ادم احساس قدرت و توانمندی میده 

    خدارو بینهایت شکر میکنم که در جمع دوستانی آگاه هستم که از هر کدوم کلی آگاهی الهی دریافت میکنم 

    شما در مورد خواسته خودتون نوشتین ؛

    من به یاد یکی از نزدیکآنم افتادم که دقیقا خواسته شما رو داشتن 

    چند سال از ازدواجشون میگذشت و خبری از بچه تو زندگیشون نبود ،خداوند اونا رو هدایت کرد به آوردن یه بچه و تمام شرایط رو خودش هماهنگ کرد ،یه روز ایشون به من زنگ زد که میخوان برن و بچه ای رو به فرزندی قبول کنن ،من از تصمیمشون هیجان زده شده بودم و بغض گلوم رو گرفته بود و روز بعد اونا با یه نوزاد برگشتن ،یه دختر زیبا 

    و چهار ماه از این جریان گذشت و این خانوم دچار حال جسمی بدی شد ،یکماه ایشون میرفت دکتر تا ببینه چرا حالش بده و بعد متوجه شد که بارداره 

    بعد از رسیدن به آرامش ذهنی و تجربه حواسته شون که داشتن بچه بود دیگه همه چیز رو فراموش کرده بودن که خداوند معجزه کرد و ایشون یه دختر زیبای دیگه به دنیا آوردن ،شرایط جسمی ایشون هیچ تغییری نکرده بود و تنها از نظر ذهنی و احساسی تغییراتی در ایشون بوجود اومده و خدا هم که خدای همیشگی بود ولی خواسته ایشون مححق و تجربه اش کرد و دوباره بعد از ده سال از گذشت این ماجرا ایشون دوباره باردار شد و این بار یه دو قلو یه دختر و یه پسر به دنیا آورد ،الان ایشون مادر چهار بچه زیبا و سالم هستند و داره آرزوی پونزده ساله پیش خودش رو تجربه میکنه و یادش رفته که یه روزی بچه دار نمی‌شد!!

    خواسته همه ما در این دنیا وجود داره و فقط کافیه باور کنیم که هست ،میشه و هر اون چیزی که ما داریم تجربه می‌کنیم از درون ما ،افکار و باورهای ماست و قابل اصلاح شدنه 

    و نبود خواسته های ما ،ما رو به این مسیر زیبا هدایت کرده جایی که آرامش شادی و خلق خواسته هامون رو تجربه می‌کنیم و لذت میبریم 

    پس ما درست سر جایی هستیم که باید باشیم و با تغییر درونی میتونیم تمام خواسته هامون رو تجربه کنیم و البته فراتر از خواسته هامون رو تجربه کنیم 

    خداوند همیشه و همه جا با ماست هدایت میکنه حمایت میکنه و معجزه میکنه فقط کافیه که بهش ایمان داشته باشیم و ما اینجا هستیم که ایمانمون  به خداوند بیشتر و بیشتر بشه

    انشاالله همبشه شاد و سلامت باشین و در حال تجربه خواسته هاتون ❤️❤️❤️

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/12/12 23:48
   مدت عضویت: 308 روز
   امتیاز کاربر: 11382 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 922 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و مهربونم و دوستان گرامی 

   استاد من بار اول که متن این فایل رو خوندم و ویدیو رو دیدم هر چی تلاش کردم کامنت بنویسم نتونستم فرداشم نتونستم گفتم کلام من در اینجا نباید با تقلا باشه یه چیزی بنویسم از سر رفع تکلیف نه باید از قلبم بنویسم پس فعلا کامنت نمیذارم.

   تا اینکه یکی دو روزی فکرم درگیر یکی از مسائل شخصی خودم شد و بشدت فکری شدم آرامشم از بین رفت یکم خوابم‌مختل شد اما آموزش هامو ادامه دادم…

   بعد گفتم خدایا دلم میخواد به آرامش چند روز قبلم برگردم پس چی شد ذهنم انگار قیام کرده بود علیه ام، خب اولین فکر چی بود؟ برم در مورد مدیتیشن سرچ کنم یه کتاب از اُشو پیدا کردم درباره انواع مدیتیشن ها…گفتم اره خودشه بذار ذهنمو آروم کنم که بهتر فایلامو درک کنم…چند صفحه رو خوندم رسیدم به انواع روش های مدیتیشن! دیدم کلی آداب و رسوم دارن فرداش صبح خواستم انجام بدم اصلا نتونستم وقتی آداب و مناسک روش ها یادم اومد حالم بد شد من خیلیی بدم میاد که برای چیزی که باید به صورت طبیعی داشته باشم کار اضافه ای رو انجام بدم که بقیه انجامش نمیدن از بچگی نسبت به این جور کارا هم فوبیا داشتم حالم خیلی بد شد اما سعی کردم خودمو کنترل کنم گفتم اگر خریدی لازمه برای خونه بدید من انجام بدم زدم بیرون و قدم زدم با خدا صحبت کردم گفتم دیگه من یاد گرفتم با خودت مشورت کنم از خودت مشاوره بگیرم آخه کی بهتر از تو میتونه بمن کمک کنه و الان من منتظرم باهام حرف بزنی…دیدی که حالم از این رسم و رسومات مدیتیشن بد شد..پنیک شدم اصلا…الانم اومدم با خودت خلوت کنم و منتظرم ؛ آروم آروم قدم میزدم..صدای خیلییی آرومی تو ذهنم شنیدم شایدم از قلبم بود…از اون آگاهی اینجوری متوجه شدم که سحر جان تو در جریان زندگی روزمره آرامش خودتو از دست دادی در همین جریان هم باید بتونی اونو احیا کنی! تو نمیتونی خودتو از جریان زندگب روزمره جدا کنی ! نیم ساعت خودتو جدا کنی بری یه گوشه بشینی بقیه شبانه روز رو چیکار میکنی؟ میتونی ازش فرار کنی؟ نمیتونی. تو برای آرامشی که در وجودت هست نباید هیچ کار اضافه ای انجام بدی…شمع روشن کنی عود روشن کنی نیم ساعت بری تو اطاق اما از افکارت مگ میتونی فرار کنی؟؟؟

   گفتم پس چیکار کنم؟؟ گفت مشکل زندگی روزمره نیست که همه روزمره رو متهم میکنن که آرامش رو ازمون گرفته مشغولمون کرده نهه!!!

   تو نمیتونی در حالی که نگرشت نسبت به دنیای اطرافت بد منفیه اما بخوای آرامش داشته باشی..

   تو نمیتونی مردم رو ترسناک ببینی که میخوان بهت آسیب برسونن ولی در آرامش باشی.

   تو نمیتونی درباره اوضاع مالی و اقتصادی نگرش منفی داشته باشی ولی بخوای به آرامش برسی 

   تو نمیتونی در مورد جنبه های مختلف زندگیت نگرش منفی و نگران کننده رو تو ذهنت نگه داری در عین حال بخوای آرامش داشته باشی

   تو باید بتونی آروم آروم افکارت و نگرشت رو اصلاح کنی و نگرشت رو درست کنی همسو با من بکنی تا آروم آروم به آرامش برسی 

   افکارت رو پالایش کن پاکسازی کن آرامشی که در درون توئه میاد بالا!!

   تعریف من از ایمان از مومنین در قرآن عین معنی مدیتیشنه 

   کیا میتونن غم گذشته رو نخورن و از آینده نترسن؟ اونی که نگرشش نسبت به خالق و مخلوق درست باشه به طوری که به غیب ایمان و امید داشته باشه 

   یادت باشه تعریفی که من از ایمان و مومنین دادم عین مدیتیشنه نمیخواد کار اضافه ای انجام بدی که به زخمت بیوفتی…

   و من گفتم آررره همین آگاهی ها که این مدت دارم میخونم خود مدیتیشنه خود مراقبه اس ….همین اصلاح نگرشه 

   چقدررر خوشحال شدم چقدر حالم خوب شد استاد 

   استاد من هر جلسه از این آگاهی هارو متوجه شدم در یک ساعت گاهی هم بیشتر طول میکشه تا بخونم اینقد کند کند میخونم که لذت میبرم انگار دارم لذیذ ترین نوشیدنی رو مینوشم اصلا حواسم به زمان نیست گفتم آررره خدا همین خوندنه همین فکر کردن بهشون خود آرامشه خود مراقبه اس 

   بخدا استاد من همون لحظه بعد اتمام متن کامنت نمینویسم میگم بذار مثلا فردا چون خود نوشتن کامنت اییینقد به من آرامش میده که میخوام دوباره تجربه اش کنم 

   فهمیدم تا همین گام که طی کردیم من نسبت به قبل دوره چقددررر آروم تر شدم 

   اصلا خدا داره تکاملی مارو وسط مدیتیشن قرار میده بدون اینکه بفهمیم‌چطور به خودمون میایم میبینیم چقد آرومیم چقد صبوریم بخدا بیشتر لحظه های روز لبخند رو لبمه میرم بیرون کلا با حالت لبخند به خودم میگم بابا این مدیتیشنه این مراقبه اس….

   ما در جریان زندگی روزمره داریم تکاملی به آرامش میرسیم یعنی هر چند روز سطح این آرامش بالاتر میره مطمئنم بعدا به کل شبانه روز میرسه…

   خدای من چه عظمتی دارن این آگاهی ها 

   استاد بشدت خوشحالم که همون روزی که این فایل رو دیدم و خوندم کامنت ننوشتم به تضاد و ناخواسته برخوردم در صدد رفع اون براومدم خلوت کردم با خدای خودم به نتیجه رسیدم و امروز من این فایل رو دوبار با فاصله گوش دادم بخدا هر دوبار انگار در مراقبه عمیق بودم تک تک جملاتتون آرامش عظیمی بهم میداد و الان حس کردم وقتشه بنویسم..

   استاد نمیدونم میدونید که تاثیر این دوره در ما چقدره یا نه نمیدونم از میزان خوشحالی و شادی ما آگاه هستید یا نه اما من نمیدونم چطوری بگم که چقدر خوشحالم چقدر سپاسگذار خدا و شما هستم 💕🌹

   ازتون میخوام همچنان در مسیر عمل به ایده هاتون استمرار بخرج بدید و مطمئن باشید ما همچنان مشتاقیم و آماده پذیرش هستیم 🙏🏻

   این عمل شما یک موج عظیمی از تغییرات رو در زندگی ما ایجاد کرده و همچنان ادامه داره🙏🏻

   از خدا میخوام به شما طول عمر و سلامتی فکر و جسم و آرامش عمیق بده 

   خیلیی دوستتون دارم🙏🏻🌹💕

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Mehrdad Zabihi
    1402/12/22 08:51
    مدت عضویت: 1642 روز
    امتیاز کاربر: 18203 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 480 کلمه

    سلام و درود دوست عزیز، سر کار خانم سحر

     از خواندن این کامنت شما بسیار لذت بردم

    و این قسمت پایین برایم درس‌های بسیار زیادی داشت:

    « … تو در جریان زندگی روزمره آرامش خودتو از دست دادی در همین جریان هم باید بتونی اونو احیا کنی! 

    تو نمیتونی خودتو از جریان زندگی روزمره جدا کنی ! نیم ساعت خودتو جدا کنی بری یه گوشه بشینی بقیه شبانه روز رو چیکار میکنی؟ میتونی ازش فرار کنی؟ نمیتونی. تو برای آرامشی که در وجودت هست نباید هیچ کار اضافه ای انجام بدی…شمع روشن کنی عود روشن کنی نیم ساعت بری تو اطاق اما از افکارت مگه میتونی فرار کنی؟؟؟

    گفتم پس چیکار کنم؟؟ گفت مشکل زندگی روزمره نیست که همه روزمره رو متهم میکنن که آرامش رو ازمون گرفته مشغولمون کرده نهه!!!

    تو نمیتونی در حالی که نگرشت نسبت به دنیای اطرافت بد منفیه اما بخوای آرامش داشته باشی..

    تو نمیتونی مردم رو ترسناک ببینی که میخوان بهت آسیب برسونن ولی در آرامش باشی.

    تو نمیتونی درباره اوضاع مالی و اقتصادی نگرش منفی داشته باشی ولی بخوای به آرامش برسی

    تو نمیتونی در مورد جنبه های مختلف زندگیت نگرش منفی و نگران کننده رو تو ذهنت نگه داری در عین حال بخوای آرامش داشته باشی

    تو باید بتونی آروم آروم افکارت و نگرشت رو اصلاح کنی و نگرشت رو درست کنی همسو با من بکنی تا آروم آروم به آرامش برسی

    افکارت رو پالایش کن پاکسازی کن آرامشی که در درون توئه میاد بالا!!

    تعریف من از ایمان از مومنین در قرآن عین معنی مدیتیشنه

    کیا میتونن غم گذشته رو نخورن و از آینده نترسن؟ اونی که نگرشش نسبت به خالق و مخلوق درست باشه به طوری که به غیب ایمان و امید داشته باشه

    یادت باشه تعریفی که من از ایمان و مومنین دادم عین مدیتیشنه نمیخواد کار اضافه ای انجام بدی که به زخمت بیوفتی…

    و من گفتم آررره همین آگاهی ها که این مدت دارم میخونم خود مدیتیشنه خود مراقبه اس ….همین اصلاح نگرشه … »

    من تا حالا مدیتیشن نکرده بودم و فکر هم نمیکنم که بتونم اینکارو انجام بدهم

    ولی یک عزیزی بهم گفت خیلی تاثیرات خوبی داره و قصد داشتم که حداقل یکبار اون را انجام بدهم و تجربه اش کنم ولی با کامنت شما خیلی عمیق تر به این قضیه نگاه کردم

    نجواهای ذهنی و گفتگوهای ذهنی بیست و چهار ساعته  توی ذهن ما نشتخوار میشود

    و نمیشود با یکساعت مدیتیشن  اونها را از بین برد

    تجربه ای که من داشتم این بود که تلاش کنم و احساسم را خوب نگه دارم و یا با خودم حرف بزنم راجع به رویاهایم و آرزوهایم و یا خاطرات عالی که خودم ایجاد کرده بودم را دوباره و دوباره برای خودم با صدای بلند بیان کنم

    من اینجوری توانستم تا الان نشتحوارهای ذهنی ام را خیلی بهتر از قبل کنترل کنم

    از بابت اینکه وقت گذاشتید و  تجربیات تان را در اختیار ما قرار دادید بسیار سپاسگزارم

    برایتان آرزوی سلامتی و رسیدن به قله های موفقیت فراتر از انتظارتان را از تنها فرمانروای کیهان خواستارم

    شاد و رو به رشد باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار سحر
     1402/12/22 18:09
     مدت عضویت: 308 روز
     امتیاز کاربر: 11382 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 39 کلمه

     سلام دوست عزیز و گرامی 

     من همیشه در دوره ورود به سرزمین لاغرها کامنت های شمارو مطالعه میکنم.

     ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و دیدگاه منو خوندید.خوشحالم که براتون مفید بوده.

     ممنونم ازتون منم برای شما آرزوی موفقیت و تندرستی رو دارم.🙏🏻🌸

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1402/12/07 18:23
   مدت عضویت: 279 روز
   امتیاز کاربر: 7750 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 571 کلمه

   به نام خداوند آرامش دهنده و هدایت کننده 😇🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   باسلام خدمت استاد عزیزم و دوستان همراهم ✋❤🌹

   توضیحات تکمیلی 

   خالق زندگی بودن به کلام راحت ولی درک واز همه مهم تر عمل کردن به مسیر درست و کنترل ذهن کردن خیلی تمرین کردن می خواد من خودم در کسب آگاههی ها هیچ مقاومتی به لطف خداوند ندارم ودر مسیر هستم ولی در عمل خیلی احتیاج به مهارت،دارم طی این چند روز در شرایطی بودم که از بودن و  تمرکز در سایت محروم شدم وخیلی احساسم بد شده بود و دوست داشتم سریع تر دوباره به سایت وصل شم ودر این چند روز به خاطر اطرافیانم نمی تونستم جلوی ورودیهای منفی رو بگیرم و ساعت ها در گیر اونها بودم ودر عمل خیلی برام سخت بود ولی بازم جای شکرش هست که به شرایط جالب خودم رسیدم واز داشتن زمانهای زیاد تنهایم در سایت از خداوند سپاس گذارم واز خودش کمک ویاری می خوام که در زمانهای که با دیگران سپری می کنم کمک کنه،تا در آرامش باشم واز همسوبودن با خداوند لذت ببرم واحساس امنیت و آرامش خیال کنم واز خداوند سپاس گذار هستم مهم ترین خواسته ام این هست که در آرامش کامل و همسو بودن با خداوند رو با تمام وجودم در خودم احساس کنم ودر هر شرایط نا جالب احساسم خوب باشه 

   واقعا استاد سپاس گذارم برای نوشتاری بودن این دوره وبا موزیک فوقالعادهش ،انگار آگاههی ها از درون به بیرون و اطراف ما پراکنده می شوند ومن احساس امنیت وآرام بیشتری می کنم انگار خدا داره بامن حرف میزنه انگار من وخدا در اون لحظه یکی میشم ومن از زمین و زمان کنده شده ودر عمق نوشته ها رسوخ می کنم واقعا این دوره درک عمیق نقش خداونددر زندگی مادی ما وهمچنین رابطه ای هست که ما می توانیم به شکل دلخواه خود با خداوند داشته باشیم 

   من از زمانی(کودکی ) که با خداوند آشنا شدم برای گرفت بیشتر ارتباط با خدا یک سری اعمال ورفتاری رو برای ما تعریف کرده بودن تا به احساس خوب برسیم ولی من که انجام میداداحساس خوب رو تجربه نمی کردم و انجام دادن اون اعمال برام سخت بود و تنبلی می کردم چون از روی اجبار بود وفلسفش رونمیدونستم و درباره خداوندآگاههی های درست داده نشده بودوار زمانی که خدارو کم وبیش بهتر شناختم واز قوانینی جهان هستی آشناترشدم بهتر همون اعمال رو انجام میدم وقتی تمرکز ذهن  نماز رو می خونم احساسم به کل عوض میشه برای بهتر ارتباط گرفتن با خداوند همسو شدن با اون باید وآگاههی های درست از خداوند وقوانینش،داشته باشم وبا توجه و تمرکز بیشتر در مسیر ادامه بدم تا نگرشم به کل عوض شده و انتظارم از زندگیم به کل در مسیر خوشبختی باشه 

   ودر هر لحظه از زندگیم به قوی کردن ایمانم به خداوند در حرکت باشم با بودن در همین سایت و خوندن نوشته های استاد و دوستان ،در من معجزات خدا مشهودتر شده و باعث تایید این که خداوند معجزات رو برای همه ما به اجابت میرسونه حالاآگاهانه توجه کنیم ویا ناآگاه باشیم خداوند در هر لحظه کارشو به بهترین شکل انجام میده اگه همین باور رو داشته باشیم در زندگی به آرامش می رسیم وراحتی تر به خواسته هامون از طرف خداوند خواهیم رسید پس خدا به انتظار ما جواب میده اگر انتظار مون از خداوند بیشتر باشه ایمانمون بیشتر شده نشانه ایمان واقعی این که در هر شرایط ناجالب انتظارمون از خداوند  رسیدن به شرایط عالی است حتی اگر  شرایط ختلاف اون رو نشون میده 

   خدایا سپاس گذارم🙏🙏🙏😇❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 

   استاد برای تمام زحماتتون  تمام سلولهای بدنم سپاس گذارم😇🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اکبر
   1402/12/07 09:19
   مدت عضویت: 246 روز
   امتیاز کاربر: 975 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 39 کلمه

   سلام استاد 

   وچه فکر خوب وبجایی کردید واقعا با مطالعه خیلی خیلی تاثیر گذارتر هست

    من البته صوت را به تصویر ترجیح میدهم البته 

   اما خواندن انهم با صدای خودمان بسیار عالی تراست چه نکته ایی خوبی گفتید البته دریافت کرده ایید 

   دستمریزاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب ندرلو
   1402/12/07 00:02
   مدت عضویت: 314 روز
   امتیاز کاربر: 4330 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 825 کلمه

   به نام خدای مهربون سلام به استاد عزیزم و به دوستای نازنینم اول از همه تشکر میکنم از استاد بابت این دوره وقتی دیدم استاد خبر از دوره جدید دادن خیلی خوشحال شدم و گفتم اگر شرایط شرکت تو این دوره رد داشته باشم حتما شرکت میکنم اسم این دوره منو به سمت خودش جذب کرد مهارت زندگی با کمک خدا چون خیلی سعی کرده بودم مهارت های مختلف رو یاد بگیرم تا بتونم زندگی بهتری داشته باشم ولی نتیجه راضی کننده نبود ولی اسم این مهارت رو شنیدم گفتم خودشه این مهارتی که باید یادش بگیرمدیدم دوره ب صورت فایل هدیه تو سایت هست خوشحال تر شدم و وقتی دیدم بهاش نوشتن دیدگاه هست گفتم پس باید با تمرکز بیشتری این دوره رو بگذرونم چون این دوره به صورت متن بود خیلی مقاومت داشتم برای شروعشچون باید تمرکز میزاشتم و اصلا نمیشد بدون تمرکزاین کار رو کرد استاد نمیدونم جطور ازتون تشکر کنم که بهای استفاده از این دوره رو نوشتن  دیدگاه گذاشتید چون من متعهد هستم که بهای چیزیکه استفاده میکنم رو بدم و برای اینکه بهای این دوره رو بدم شاید دو روز برام طول می‌کشید ولی بارها متن رو میخوندم و این کار رو با دقت انجام می‌دادمو همین باعث شددرکم بهتر بشه چون ماجرای بدهی شما رو میدونستم ولی نه با جزئیات ولی وقتی تو این دوره این موضوع رو باز کردید و همزمانی  این موضوع با آگاهی های هر جلسه ایمان من رو برای اینکه منم به خواسته ام برسم بیشتر می‌کرد هفت ماه پیش پول زیادی رو قرض گرفته بودیم و شرایط جوری بود که نمیتونستیم این پول رو پرداخت کنیم با شروع این دوره منم گفتم خدایی که قرار تو این دوره باهاش آشنا بشم هر کاری میتونه بکنه و کمکم میکنه سعی می‌کردم آگاهی های هر روز رو برای خودم مروز کنم تو یکی از جلسات وقتی استاد مثال کسب و کار اینترنی خودشون رو زدن و گفتن از همون شرایطی که داشتن میگفتن من چه قدمی میتونم بردارم و مدام بهبود بدم منم با خودم گفتم خدایا من چه قدمی میتونم برای پرداخت بدهی بردارم و ایده اومد و من سریع انجامش دادم بعد اون آرام آرام درها برام باز شد و الان دو روز بدهی که ۷ ماه براش ناراحت بودم پرداخت شداین برای من معجزه بود و ایمان من رو بیشتر کرد که اگر من قدم بردارم هر چند کوچیک درها برام باز میشه تو این چند ماه این ایده به ذهنم می اومد ولی میگفتم آخه با انجام اون ایده هم دردی از من دوا نمیشه و انجامش نمی‌دادم اما با شروع این دوره گفتم این دفعه بیا واقعی رو خدا حساب کن سوال کن و مطمئن باش تو این جهان هیچ سوالی بدون پاسخ نیست و اولین ایده رو اجرا کن این ایده رو که اجرا کردم پیشنهاد ها اومد و شرایط جوری شد که ما تونستیم این بدهی رو پرداخت کنیم و یه نکته دیگه ام یاد گرفتممدام ذهن من بهم میگفت تو مطالب جلسه اول و دوم رو فراموش کردی چه فایده !میدیدم بله من هیچی از جلسات اول یادم نیست این حسم رو بدمیکزد میگفتم چرا تو حافظه من نمیمونه از خدا کمک خواستم و بعد این بهم گفته شد که این به مهارت مهارت با تکرار و تمرین میره تو ذهنتمگه برای نوشتن تو همون روز اول کامل شدی آنقدر تمرین کردی تکرار کردی تا یاد بگیری و برای این دوره هم اگر همونقدر که برای نوشتن تمرین کردی و آروم آروم پیش رفتی پیش بری این مهارت ثبت میشه تو ذهنتاین بهم آرامش داد با یک بار و دو بار خوندن این آگاهی ها شاید اون لحطه حالمون خوب بشه ولی با تکرار که تبدیل به مهارت میشه و من متعهد ام با کمک خدا این مهارت رو تو زندگیم یاد بگیرم استاد عزیزمممم ازتون هزاران باز سپاسگزارم که به این ایده عمل کردید شاید اگر به قلبتون که گفت متنی باشه گوش نمیکردید و این دوره رو به صورت فایل میزاشتید طرفدار بیشتری داشتولی من واقعا دارم معجزه اش رو میبینم من زیاد کتاب میخوندم ولی چون بهاش نوشتن نبود فقط طوطی وار میخوندم و فک‌میکردم فایل بیشتر از خوندن متن تاثیر داره و همین موضوع باعث می‌شد نتونم خیلی با قرآن ارتباط بگیرم میگفتم یکی باشه اینو برام توضیح بده ولی حالا با خودم میگم حتما خدا دلیلی داشته که بزرگترین معجزه خودش رو یه کتاب قرار دادهو به نوشتن قسم خورده الان حتی نگاهم به قرآن هم تغییر کرده و میدونم همین خوندن معجزه میکنه و این جتما بهترین روش بوده وگرنه خدا راهی دیگه میزاشت کتابی که بعد از چندین سال هنوزم حرفی برای گفتن دارهاستاد من یه ایده داشتم قبل این دوره و داشتم انجامش می‌دادمیه دوره شرکت کرده بودم که تصمیم گرفته بودم هر چی گوش می‌کنم به صورت خلاصه و متنی بنویسم و تو گروه میزاشتم خیلی از این حرکت استقبال شد و همه میگفتن این متن باعث میشه بهتر درک کنیم من فک‌میکردم نمیشه این ایده رو بهبود بدم میگفتم آخه کسی با نوشته های طولانی نمیتونه ارتباط بگیره مردم حوصله خوندن ندارنولی بعد این دوره این نگرش هم تغییر کرد و با خودم گفتم این باور من بود که از کمبود می اومد این جهان فراونی خیلی ها خوندن متن رو دوست دارن و حالا دارم رو این نگرش کارکنم که هر ایده ای که خداوند میده  پتانسیل بهبود و رشد داره خیلییی ممنونم و خدا رو شکر میکنم در مدار دریافت این اگاهی  ها هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آزیتا
   1402/12/06 20:01
   مدت عضویت: 1676 روز
   امتیاز کاربر: 6578 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 351 کلمه

   با یاد و نام خدا

   چه حرف های ساده ی دلنشینی!

   خوندنش بهم آرامش میده و هر وقت حالم خوب نیست این نوشته ها واقعا بهم انرژی مثبت میده

   مطالعه کردن و خوندن مطالبی که توی سایت هست واقعا تاثیرگذاره وقتی دارم مطلبی رو میخونم توی ذهنم چند بار مرورش می کنم تا بهتر درکش بکنم.

   قبلا هم دوره زندگی با اراده خداوند رو کامل مطالعه کردم و چقدر اون دوره به آگاهی های من اضافه کرد.

   قبلا خیلی دنبال اخبار و حوادث و اتفاقات روز دنیا بودم حس می کردم اگه دنبال نکنم از جریان زندگی عقب میفتم بعدا متوجه شدم دقیقا دنبال کردن اینجور چیزا باعث استرس و نگرانی تو زندگیمه و هیچ کمکی بهم نمی کنه.

   خیلی هم  اهل دلسوزی کردن و درددل دیگرانو گوش دادن بودم بعدها متوجه شدم که این کارا باعث جذب همون اتفاقات به زندگیم میشه و یواش یواش این موارد رو کنار گذاشتم البته هنوز خیلی جا داره رو خودم ،باورها وذهنیات مثبتم کار کنم تا بهتر و بهتر بشم.

   خوندن و مطالعه کردن مطالب و نظرات دوستان و معجزاتی که براشون رخ میده حس و حال خوبی برام به وجود میاره باعث تحکیم باورام میشه باعث میشه بدونم که اینا فقط یه مشت عبارت تاکیدی و … نیستن بلکه وقتی عمیقا به معجزات الهی باور داشته باشی تو زندگیت شاهدش میشی و وقتی برای بقیه اتفاق میفته پس حتما برای منم رخ میده.

   وقتی خواسته خودمو با خدا در میان میذارم دیگه به چطور محیا شدنش کاری ندارم اون در قلمرو کائنات است کائنات همیشه سریعترین کوتاه ترین و هماهنگ ترین راه را برام انتخاب می کنه و خدا حتما منو شگفت زده می کنه. 

   اگه مرتب بخوام فکر کنم چطوری ممکنه؟ و چه اتفاقی قراره بیفته؟ این کارم به خدا و به کائنات اعلام می کنه که من باور ندارم  و این افکار جلوی فرآیند جذب را می گیره

   من فقط باید آروم باشم ، مثبت بمونم تا صدای خدا رو واضح تر دریافت کنم.انتظارم فقط باید از خدا باشه و سطح انتظارم از دیگران باید صفر باشه جایی که خدا پناه منه هیچ کاری از دست کسی برنمیاد و خدا خودش کارها رو به بهترین شکل درست می کنه.🙏🙏

   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16175 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 915 کلمه

   با سلام و ورود فراوان 

   همبشه فکر میکردم من شور و شوقی برای ادامه دادن ندارم و طبق عادت و اینکه هیچ راهی نیست دارم به این مسبر ادامه میدم .

   البته این درسته برای من  واقعا برای رسیدن به آرامش جز تناسب فکری نیست راهی بسیار جذاب و شگفت انگیز و پر از معجزه .

   با  دوره عالی زندگی با کمک خداوند چقدر جالب در واقع همین الان با گوش دادن به این فایل متوجه شدم  من که کلی  ذوق و شوق دلرم چون با حال خوب و سرشار از امید میام و مطالب رو میخونم 

   اتفاقا برای من هم سوال پیش اومد که چرا اسناد  فایل صوتی رو هم برا این دوره اجرا نکرده ؟ دوباره به خودم جواب دادم حتما حکمتی داشته بعدا ماوجه حکمتش میشم چون استاد همیشه با الهام گرفتن از خداوند کاری رو انجام میده . و وقتی که مطالب رو میخوندم ماوجه میشدم که استاد چقدر زمان گذاشته و نکته دیگه ای که با خوندن مطالب متوجه شدم گه استاد چقدر در نوشتن مطالب تبحر داره و این جز کار خدا و نمیتونه باشه چقدر زیبا مطالب بهش الهام میشه و اسناد روی کاغذ میاره به تک تک کلمه ها ایمان دادم و دوست دارم به جانم نفوذ کنند و جز شخصبتم بشن .اما خب متاسفانه منفی باف که ۲۴ ساعت همراه من هست اجازه نمیده ! با توجه به رسانه ها و اخبار  رو کلا کنار گذاشتم و فیلم هم بسیار کم میبینم اون هم به اصرار دو تا بچه کوچکم سعی میکنم هفته ای یگ یا دو بار طنز ببینم که البته فیلم طنرشون هم اصلا به درد بخور نیستن ! و همچنین سعی میکنم از کسانی که انرژی منفی به من میدن دوری کنم اما باز همین چند روز پیش با چندنفر از اطرافیان در مهمانی بود که متاسفانه اون ها رو به اجبار همراهی کردم باز طبق فرمول های قبل . بلد نبودم‌چطور فرار کنم تا دور روز اعصابم خکرد بود و هنوز هم آثارش رو هست تمام حرفها تو ذهنم مرور میشن و من هم به خودم میگم همسو با اراده خداوند پیش نرفتی قضاوت کردی و خلاصه رفتاری که مورد رضایت خودم نبود همسو  با آموزش ها نبود به قول استاد تو ذهنم جوابشون میداوم واکنش نشون میداوم .رفتاری که احساسم رو بد کرد و نتیجه اش رو هم‌در روزهای بعد به وضوح دیدم نا آرام نشدم در نتیجه احساس دوری از خدا دوباره سراغم اومد 

   اسناد راست میگی تا آران نباشیم نمیتونیم خدا رو حس کنیم‌. تصمیم گرفتم از خداوند  در خواست کنم که هنگام ارنباط با فامیل و اطرافیان شرایطب رو برام فراهم‌بیاره تا احساسم بد نشه ازش دور نشم نمیدونم چطور و به چه شکل اما حس میکنم من هنگام برخورد باهاشون هنوز طبق فرمول های قبل عمل میکنم و شاید خودم شرایطش رو فراهم‌میارم‌ باید ببشتر وقت کنم‌

   به خودم میگفتم حیف نیست اون ارتباطی که با خدای عزیزم برقرار کردم با ارتباط اطرافیان خرابش کردم اما به قول استد تو غار که زندگی نمیکنیم و باهاشون برخورد دارم و ربرو میشم بنابراین افکار و نگرشم نسبت به خداوند عوض بشه .

   من با آرامش میتونم خداوند رو به خدمت در زندگی ام در بیارم  چون خداومد نمیتونه وارد فضای نا آرام ذهن بشه .

   چه جمله زیبایی خداوند نمیتونه وارد فضای نا آرام ذهن بشه میشود اما شنیده نمیشود  چون سر و صدای ذهن بالاست منفی باف صدایش بالاست و خداوند صدایش آرام است بنابراین منفی باف اجازه نمیده که صدای آرام خدا شنیده شود .

   خدایا شکرت از این جملات زیبا  از این آگاهی های شگفت انگیز که به بیان ساده و قابل درک به من می رسند 

   چقدر زیبا متوجه شدم که دوره زندگی با کمک خداوند راهی برای متمرکز شدن ذهنم است .

    این بهای زیبایی که برای آن پرداخت کردم 

   به من ثابت کرد که این دوره به پراکندگی ذهنت فوق العاده کمک میکند 

   یادم استاد به من فرمودند اول دوره خدا هرگز دیر نمیکند رو باید بگذرونم بعد دوره ورد به سرزمین لاغرها اما من گو ش ندادم چون دوست داشتم زود لاغر باشم و با این دوره فهمیدم چرا و انجامش میدم .

   من باید آرامش ذهنی داشته باشم و اون آرامش تنها و تنها با درک کردن و حس کردن خداوند حاصل مبشه سالها بت قرآن و روزه و بخشش زندگی ام خواستم به این آرامش برسم اما بعد از بیست و چند سال خداوند راهش رو به من نشون داده . چقدر از خوندن مطالب ذوق میزنم دلم نمیخواد مطالب تموم بشن دوست دارم تو روح و روانم نفوذ کنند اما احساس می کنم خیلی به تمرین نیاز دارم چون هر جلسه رو باید حدود یک ساعت بخونم و مکث کنم تا بتونم درکش کنم .

   من از خدای عزیزم انتظار  دریافت  پاداش الهی رو دارم  انتظاری که قبلا اون رو گناه میدونستم 

   در حاای که استاد می فرمایند انتظار از خداوند عین عبادت هست 

   انتظار از خداوند مامند عبادت کردن هست 

   من  با دریافت این آگاهی ها هدفم این هست که فقط و فقط وفقط چشم امیدم بدای تمام درخواست هام به خودش باشه نه مثل قبلا  با زبان بلکه با تمام وجودم بلکه از اعمتق  درونم با پوست و  گوشت خون و استخونم از خدای مهربانم 

   انتظار دریافت پاداش الهی داشته باشم و به این شکل خالق زندگی خودم باشم .

   من به معجزات الهی ایمان دارم .

   من به وفاداری خداوند ایمان دارم 

   من به زمان بندی خداوند ایمان دارم.

   من‌به برنامه و طرح الهی ایمان دارم .

   من به تحقق آرزوهایم ایمان دارم .

   من  به انتظار دریافت پاداش الهی ایمان دارم.

   من با سلامتی و  تناسب اندامم ایمان دارم 

   خدایا نمیدانم چطور و به چه شکل از خودت و از فرستاده  خودت استاد عزیز سپاسگزاری کنم .

   خدایا سپاسگزارم  استاد عزیر سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1402/12/06 17:38
   مدت عضویت: 595 روز
   امتیاز کاربر: 28964 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 678 کلمه

   ب نام یگانه بی همتا 

   با سلام ب استاد عزیز و همه دوستان گرامی،از زحمات استاد خیلی تشکر و قدردانی می کنم ک خیلی وقت صرف می کنند تا مطالب را ب بهترین نحو و بهترین صورت برای همه دوستان ارائه دهند.من هم برایم تعجب اوربود ک چرا این دوره وقتی توهم قسمت می رفتیم ویدئو ندارد و ب صورت نوشتاری است واینکه ما باید فقط مطلب رو بخوانیم.در خانواده ما پدرمن خیلی خیلی ب مطالعه علاقه داشته وهمین طور دارد وهم برادر بزرگم خیلی ب کتاب علاقه داشتند،پدر من خیلی زیاد کتاب داشت واقعا نمیتونم بگم چنتا بود در هر زمینه ای کتاب داشته از پزشکی،علمی،تاریخی،اجتماعی،دینی،اسلامی،سیاسی،معارف،ادبیات،کلی کتاب شعرا داشتیم،کتب طب قدیم طی جدید،داروهای گیاهی‌،خلاصه خیلی انواع کتاب‌ها پدرم داشت که در جریان اسباب کشی ک دو سه باری ناچار شدیم اسباب کشی کنیم متاسفانه خیلی ازین کتاب‌هااز بین رفتند.یعنی ما،در خونه خودمون یک دایره المعارف از کتابهاوداشتیم هرکسی ی کتاب نیاز داشت خونه ما پیدا می کرد،وهم اینکه دربین این کتاب‌ها پدرم خیلی خیلی ب کتاب داروهای گیاهی علاقه دارد وب قدری ک بگم داروی گیاهی را می پرستد.

   وماهم با هیچ دلیل و منطقی نمیتونیم بهش بقبولانیم ک هر چیزی بد مصرف کردنش ب بدن آسیب وارد می کند.وهم اینکهواوهم خیلی تلاش می کند ک حتما نظرش را بر ما اثبات کند.وخلاصه کلام منظور اینکه او ب کتاب خواندن کلا علاقه داردولی من نه،برعکس اصلا ن زیاد ب کتاب و کتاب خواندن علاقه داشتم ونه ب قول مادرم نوشتن،همیشه ی موقع بهم میگه چیزی بنویس یادداشت کن ومن نمی نویسم بهم دعوا میکنه میگه مگه تو نوشتن بلد نیستی،پس چرا نمی نویسی میگم نه بلد نیستم.

   من هر وقت ی موقع دست خواهرم چنتا کتاب رمان می دیدم تشویق ب خوندن می شدم و می خوندم ولی نمیتونستم تند بخونم یعنی تمرکز نداشتم ولی برادرم خیلی تند می خونه منم دوست داشتم بتونم تند بخونم وازینکه تند نمیتونستم بخونم اعصابم ناراحت می شد وخیلی طول می کشید ی کتاب تموم کنم والبته ب خواندن بخش حوادث روزنامه خیلی علاقه داشتم ب خواندن مجله های خانوادگی خیلی علاقه داشتم اگه دم دستم بود می خوندم‌ ب کتاب شعرا خیلی علاقه داشتم و می خوندم خوب دیگه حتی من ک خیلی اندازه بقیه‌ علاقه‌ ب خوندن نداشتم اینقدر ک کتاب دورو برمان بود منم می خوندم کتاب شعر شعرای مثل عطار پروین اعتصامی مولانا بوستان و گلستان سعدی باباطاهر وخیلی دیگه ماهمه این کتابهارو داشتیم ومن از شعرهای مولانا و بابا طاهر خیلی خوشم اومده بود وآنها رو بیشتر می خوندم.من کتاب مذهبی و دعا هم بیشتر می خوندم کتابی ک انواع و اقسام دعاها وبرای هر چیزی نوشته بود رو هم می خوندم.

   ولی این چن ساله ک دیگه نت و موبایل و این چیزا درمومده منم خوندنم کمتر شده چون بیشتر دیگه توی نت سرچ می کنم.

   الان حوصله خوندن ندارم دقیقا با نظر استاد موافقم ک ارینکه می‌ تونیم این مطالب رو بخونیم این نشانه تکامل هست این تمرین هست این تمرین تمرکز هست.بله من اصلا نمیتونم زمانی طولانی تو ی مطلب تمرکز کنم و مطلب زیادی بخونم هروقت ی چیزی می خواستم بخونم سریع خسته می شدم می رفتم دنبال ی کار دیگه،

   ولی الان وقتی میتونم این مطالب رو بخونم یعنی اینکه خیلی مهمه یعنی ب قول استاد هیچ کسی نمیتونه دو خط مطلب بخونه پس من وهم دوستانمون ک میتونن این مطالب رو بخونن یعنی اینکه ما خیلی تغییر کردیم یعنی خیل پیشرفت کردیم یعنی ما با بقیه خیلی متفاوت هستیم.وهم اینکه در مورد صحبت کردن این موارد با نزدیکانمون،یعنی زندگی با کمک خداوند،من دوست داشتم خیلی درباره این موارد با‌خانوادم صحبت کنم چون خیلی از مشکلاتشون ناراحت بودم ولی باز هم ب قول و گفته استاد میدونم ک اونها مارو مسخره می کنم پس من هم چیزی درین مورد بهشون نمیگم انشالله ک خداوند همواره حامی بندگانش در تمام طول دوران زندگی باشد.

   در مورد این عبارات هم منم خیلی اول تعجب کرده بودم چون استاد فرموده بودند نباید عبارات تاکیدی بکار ببریم ولی الان متوجه شدم اینها عبارات تاکیدی نیستند بلکه اینها باید در باورمون نفوذ کنه ومن خیلی ازین جمله ها خوشحال شدم.الهی خداوند همواره در تمام زندگی حامی بندگانش باشد.بار الها هیچ وقت تنهایشان مگذار…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85
   1402/12/05 23:33
   مدت عضویت: 1168 روز
   امتیاز کاربر: 5217 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 741 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ❤️

   سلام

   زندگی با کمک خداوند . نکات تکمیلی ۱

   از گوش دادن به این فایل آموزشی لذت بردم استاد نکاتی که نام بردید و در موردشون توضیح دادید درسته و ممنون که این قدر ساده و روشن در موردشون حرف زدید 

   همین امروز صبح قبل از اینکه بخوام به این فایل گوش بدم سر صبحانه داشتیم با همسرم  در مورد عید و مصادف شدنش با ماه رمضون صحبت میکردیم و بحث کشیده شد در مورد بازار و خرید و این چیزا و همسرم شروع کرد که بابا عید کجا بود واسه مردم ،  بازار خرابه و پول تو دست و بال مردم نیست و از این حرفا البته خودشم بازاریه و همیشه از کسادیه بازار گله و شکایت داره و من داشتم سعی میکردم که متقاعدش کنم که نه بابا این طورام که میگی نیست آدم باید مثبت اندیش باشه و فلان و فلان ….

   که یهو دیدم داره بحث مون به دعوا ختم میشه و  یاد حرفای شما تو فایل های مختلف افتادم که همیشه میگید بقیه رو به زور به این مسیر نکشونید و خودم دوباره بحث و عوض کردم 

   واقعاً کسانی که در مسیر و مدار  این آگاهی ها نباشن توضیح دادن این مباحث براشون مسخره و خنده داره هستش .

   و وقتی که همسرم و بدرقه کردم رفت سر کار اومدم به سایت سر بزنم و هدفون مو گذاشتم و روی فایل زدم و حین گوش دادن مشغول انجام کارام شدم و زمانی که در سایت در حال دریافت آگاهی هستم آرامش عجیبی دارم و یه جایی از فایل شنیدم که گفتید هیچ کس و مجبور نکنید که به زور بیاد و از این آگاهی ها استفاده کنه واقعا مهر تاییدی بود بر بحث امروز من و همسرم یعنی اگه خودم آگاهانه حواسم نبود و بحث و عوض نکرده بودم واقعا داشت دعوا مون میشد 

   وبا نکاتی که شما دوباره یادآوری کردید سعی میکنم که دیگه با کسی در مورد این موضوعات وارد بحث نشم 

   استاد ممنون که وقت میزارید و زحمت میکشید مطالب آموزشی زندگی با کمک خداوند رو به صورت نوشتاری مخصوصا با انتخاب موسقی های زیبا و دلنشینی که روی متن قرار میدید و موقع مطالعه همزمان پخش میشه تا مورد استفاده علاقمندان قرار بگیره واقعا آرامش عجیبی و به آدم هدیه میده استاد ما می‌دونیم که تنظیم کردن مطالب نوشتاری خیلی سخت تر از فایل هستش و ما قدر دان لطف و زحمات شما هستیم 

   البته که این آگاهی ها همه ناب و ارزشمند هستند چه خوانداری و چه شنیداری هر کدوم ویژگی های منحصر به فرد خودشو داره و از نظر من هردوش خوب و ارزشمنده مثلاً شنیداری خوبیش اینکه میتونی هر زمان خواستی هدفون بزاری و مشغول انجام کارات بشی و فایلتم گوش بدی و یا موقع استراحت دراز بکشی هندزفری بزاری و بدون اینکه مزاحمتی واسه کسی داشته داشته باشی فایل گوش کنی ،مطالب خوانداری هم همین طور میتونی بشینی و غرق در خواندن بشی و خوبیش اینکه که دیگه احتیاج به هندزفری یا هدفون نداری و آدم و می‌بره به یک دنیای دیگه انگار اصلا روی زمین نیستی و خود تو اون لحظه تو بغل خدا حس می‌کنی برای من که این طوریه 

   مثلاً من خودم زمانی که در مهمونی، یا مطب دکتر ، یا تو حیاط مدرسه منتظر تعطیل شدن بچه هام هستم گوشی مو باز میکنم و مطالب سایت و یا دیدگاه بچه ها رو مطالعه میکنم و جالبه که این قدر این مطالب ناب و ارزشمند هستن که من اصلا متوجه گذر زمان نمیشم 

   و اینکه در مورد نوشتن که بهش اشاره کردید نوشتن سخت تره 

   منم  با حرفاتون موافقم نوشتن سخت تره و زمان زیادی و از آدم میگیره من خودم بارها شده بود که البته اون اوایل که تازه وارد سایت شده بودم این مشکل زیاد برام پیش می یومده که ساعتها مینشتم و دیدگاه می‌نوشتم یهو که مثلاً  یک کاری برام پیش می یومده میرفتم اون کار رو انجام میدادم و میومدم حالا متنم کامل نوشته بودم و آماده ارسال بود و دکمه ارسال و که میزدم می‌دیدم یهو می‌دیدم که  متنم پریده و دیگه تموم اون خستگی و وقت گذاشتن تو تنم می موند و از استاد راهنمایی خواستم و مشکل برطرف شد 

   در مورد فاصله گرفتن از اخبار بد و ناراحت کننده هم باید بگم که من در این مسیر دارم روی خودم کار میکنم و خیلی وقته که خدارو شکر از اخبار و شبکه خبر فاصله گرفتم و خدارو شکر ذهنم هم اصلا مقاومتی نداشت و خیلی راحت دیگه اخبار و دنبال نمیکنم 

   استاد بازم بخاطر آگاهی های ارزشمند که در اختیار مون قرار میدید تشکر میکنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار رزا اسماعیلی
   1402/12/05 12:01
   مدت عضویت: 50 روز
   امتیاز کاربر: 60
   محتوای دیدگاه: 38 کلمه

   فوق العاده عالی بود. دقیقا همینطوره من حوصله خوندن بیشتر از ۵خط و ندارم .حتی مطالبی که مهم بوده ..ولی از این به بعد هم خوندن رو شروع میکنم و هم اینکه تمرکز کردن را تمرین میکنم..بسیار سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 38840 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 507 کلمه

   به نام خدا

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر 

   توضیحات تکمیلی ۱

   جالبه برام : دریافت آگاهی از طریق خوندن چون خودم دارم می خونمش بیشتر هست از حالتی که من یه ویدئو ببینم و بعد اون رو در ذهنم برای خودم بومی کنم .

   این همه در مورد فرستادن فرکانس استاد گفتن برامون اما الان با شنیدنش خیلی احساس نیاز کردم و قطعا این یادآوری برام لازم بود و سپاسگذارم از استاد گرامیم که این همه وقت گذاشتن و ما رو با این آگاهی های درجه ۱ ،بسیار خوشحال میکنند و خیلی راحت تر از چیزی که تصور میکردم ما رو به سمت نعمت های الهی هدایت میکنند .

   اوایل که شروع کردم یکم احساس کردم سخته خوندن نسبت به دیدن و شنیدن فایل ها ، اما خیلی زود لذت ها شروع شد و بسیار احساس خوبی پیدا کردم و همونجوری که استاد فرمودند واقعا تاثیراتش بیشتر هست در وجودم .

   ✓ همیشه خداوند در حال انجام کار خوبه ✓

   وقتی نوشته های دوستان رو می خونم و خیر و برکتی که خداوند بهشون رسونده رو متوجه میشم ،بسیار احساس خوبی پیدا میکنم و انگار که برای خودم این شرایط خوب ایجاد شده ،مهم اینه که وقتی حال من خوب باشه یعنی همسو میشم با اراده ی خداوند که اراده ی خداوند هم همیشه خیر و خوبی ست .همیشه اراده ی خداوند بر زیبایی ، خوبی ، لبخند ، شادیست .

   باید خودم رو از اخبار و هر چیزی که در جامعه هست فاصله بدم .

   ✓✓درک کردم که اصلا نمیشه من ناآرام باشم و انتظار داشته باشم خداوند وارد فضای ذهن و زندگی من بشه و بهم خیر برسونه ، چون صدای درون و آشفتگیش زیاده و صدای خداوند شنیده نمیشه ،پس تنها راه وارد شدن خداوند به زندگی م و برکت رسوندنش اینه که آرامش داشته باشم .✓✓

   من خودم در این مدت که دوره ی زندگی با کمک خداوند رو شروع کردم واقعا شاهد نشانه های خیر و برکت از طرف خداوند بودم و کم کم داره وارد زندگیم میشه هم مادی هم معنوی ، همین که من چهارشنبه در استخر با آدم هایی بودم که خیلی حس خوبی بهم میدادند و رفتارشون باعث آرامش بیشتر من شد ، اینها رو خداوند سر راهم قرار داده .

   / آفرین به من که دارم با عشق و تمرکز مطالب رو دنبال میکنم ./

   {انتظار داشتن از خداوند خوبه و هرچقدر از خدا انتظارم بیشتر باشه انتظار داشتنم از آدم ها کمتر میشه، در واقع این انتظار زیاد از خداوند نشانه ی ایمان بالاتر است و عبادت می باشد . }

   من بسیار باورم به خداوند و فراوانی نعمت زیاد شده و با خودم میگم خداوند بی نهایت است پس بدون کسر شدن ازشون میتونه برام بفرسته و هیچ مانعی سر راه قرار نمیگیره چون من ایمان دارم به معجزات الهی ، به پاداش الهی و من خالق زندگی زیبای خودم هستم و هر روز شاهد بهترین ها از طرف خدایم خواهم بود .

   من وابستگیم به مامانم خیلی زیاد بوده همیشه ، همین دوره بهم کمک کرده که از اون حالت یکم بیام بیرون و این خیلی برام با ارزش و خوبه .

   «خدایا شکرت»

   « استاد گرامیم سپاسگذارم »

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/12/04 09:18
   مدت عضویت: 444 روز
   امتیاز کاربر: 48010 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,120 کلمه

   سلام برخالقی بی همتایی هستی 

   سلام بر استاد با نگاه تازه که ایده ای  تازه  که ازطرف خداوند به شما داه میشه با هر بار نگاه کرن به نوشته شما به درکی دیکه از این‌ نوشته دست پیدا میکنم 

   امروزم به خودم قول دادم  اگه با خواندن ابن اگاهی به درکی دیگه رسیدم اون یاداشت کنم اون برای  خودم  کمک کرفتن هر روزم  از خداوند باشه 

   من سالهای زیادی  ازخداوند خودش خواستم‌که  به شکل خوب درست بهش شناخت پیدا کنم راهای زیادی رو رفتم شناخت پیداد کردم ولی اون‌ مسیر درحقیقت ادامه راه آگاهی که ازاول داشتم یعنی اون تومحیط اطراف هم بود که یادگرفته بودم که  خدای که من‌پرستش میکنم به ابن‌ شکل بود وبا این شکل رفتارعمل کرد باهش به این شکل رابطه خواهی داشت اصلا اون زمان گفته های این کلاس رابطه به شکل یی طرفه بود من‌ می خواستم می گفتم عمل میکرم

    اصلا انتظار که خداوند به شکل صحبت والهامات با من داشته باشه به من  ایده بده راه برام چیده اون به من خواهد داد  به هیج وج نبود

    من‌ که اون بنده با ایمان کامل نیستم که هیج گناهی و هیج خطایی نکرده وخداوند عزیز باهش صحبت میکنه نه این برای من اصلا امکان نداره تازه من که اون همه عبادت نمازش خواندن زیارت نماز جعفر طیار رونخواندم پس اول اون صحبت برای من نیست من فقط اجازه دارم پیام‌بفرستم جواب رو انتظارنداشتم که به من داده بشه 

    حتی تو بخش درخواست هم اون کم خو آستن  تو حد برطرف کردن وراحتر شدم کارهایی منزل حتی باره برای درخواست‌های همسرم که این نگاه کم خواستن از خدای  رونداشت همیشه  همسرم از خدایی خودش خیلی در خواست داشت رو به چشم اشتباه زیادی  میدیم  ازحد خودش بیشتر میدوستم ولی خداوند به حرف من‌ کاریی نداشت و به درخواست همسرم هم جواب مثب مبداد وضعیت همسرم روز در حالت رو  به رشد به پیش می‌ رفت ولی این‌ نگاه من‌ متوجه شدم‌تواین ۱۱ سال گذشته جون بهش بی اندازه توجه کردم توبخش همسرم هم ایجاد مشکل کرده وکاره همسر به شدت عفب نشنی  کرده و این زمان به شکل کسادکاری خودش توزندگی من داره نشون میده خواستم بگم من توهربخش  توجه داشته باشیم خلاصه به یی شکلی اون بی کم‌کاست به زندگی ما وارد میشه من این درک رو امروز دریافتم همش گفتم همسر داره توبخش منفی زیادی نگاه داره که کارش به این شکل داره میشه نه این نگاه من وتوجه خودم هست که به  ابن‌ شکل به زندگی من وارد شده چون‌ تو بخش قبول خصوصیات خودم  دارم کاره میکنم تو دوره خدا هرکز دیرنمیکند با فبول خصوصیات مشکل دارم خودم که داره اونها روبی کم‌ کاست فبول میکنم به شکل واقعی به این درک‌ رسیدم من  مشکل اصلی کل زندگیم این هست که اول تو هربخش همه مقصر می دوستم  جزخودم وبا فبول اول مسئولیت چاق که خودم‌ مقصر این وضعیت دونستم   اولین پذیرش این مشکل که باعث اون فقط خودم هستم با آین فبول کردم من مرحله اول  رو به شکل کامل فبول کردن ورعد کردم تو اون بخش آگاهی کسب کردن به وزن کم‌کردن رسیدم تغییر تو برنامه افکار گفتار نگاهم دارم  تواون بخش رشد من شروع شد خوب یی مانع کمی برطرف شد حالا مانع بدی رو بازم خداوند راهنمایی کرد که تواین بخش هم مشکل دارای اون برطرف کن خوب پس کمک بوده که من بابد اون بی کم‌کاست توهربخش فبول کنم‌توبخش راهکار برطرف کردن هم بی کم‌کاست هی ایده که خدایی  عزیزم به من‌ومیده فبول کنم‌ صبر با کاری که تو بخش خودم هست روانجام بدم توزمانش اون بی کم‌ کاست از طریق خداوند به من  میرسه این بخش رو باید درش کاره بشه چون من مثل دوستان این‌ مشکل رو داشتم جون ایده خداوند خیلی آسون بود برام فبول کمی اولش با  ترید بود من این ترید. رو بی کم‌کاست از خودم‌ گرفتم اون به یقین اطمبنان توهربخش کم کم رسوندم که حتما توزمانش به من میرسه هیچ شکی ندارم نخواهم داشت چون فبول دارم  که این مسبر همه وهمه از طرف خداوند به من داده شده پس هرجرفی هرایده هرکاری هر فکری که توبخش حس حال شادی دورن هست بی کم‌کاست فبول هست ودرست هست  من این کمک کرفتن رو به شکل‌های زیاری تو این یی سال داشتم یی کاری رو به خودش که مسپرم‌یی اطمینان فلبی  به من داد که اون بی شک دیگه میدنم‌توزمانش اگه برام‌من مفیدهست به من داده خواهد شد این خیلی بهش یقین پیدا کردم چند ماه پیش داشتم تودفترسپاکزاریم وفتی توبخش توهمات الهی داشتم دریافتی اون روزن رو مینوشتم آخر دفتر چند خط این  الهامات آمد من نوشتم این تمربن این کاره که اخردفتر چندخط آخرش به من‌گفته میشه من با کمال آرامش تو حالت که هیچ  نگرانی استرس هیج افکار بدی ندارم  خیل راحت آسون من واونها رو   یاداشت میکنم  وفتی تموم میشه بهش نگاه میکنم تازه میفهم که این الهامات خداوند بودکه نوشتن کوشه دفتر رو تا کرده صبرمیکنم  که دریافت جه زمان خواهد بود و زمان اون تواین یی سال روبه خداوند سپره کاری هیج زمان‌ تو این همه سال نکردم جیزی روخواستم ازهمون ساعت انکار منتظر درخواستم که به من برسه کلی نکرانی که جرا دیر شد چرا به من داده نمیشه 

   اون درخواست رو رها کرده به کسب آگاهی کاره روی خودم می پردازم تو زمانش که به رشد اون‌ آگاهی در خودم‌ میرسم اون درخواست  به شکل کاملا آسون به من داده میشه به شکلی نه  که تو فکر  و ذهن من‌ نبوده نیست به همین آسونی

    من برای کمک گرفتن ودریا فت.از خدادندمن و خداوند دو بخش کاره می کنیم من‌ در خواست رو میفرستم بعد روی خودم  کاره میکنم اون تو زماتش به انواع شکل اون به من میده تو بخش خداوند دخالت نمی کنم

   این ودخالت برای هرفرد به شکل خودش هست چون همه و همه تو بخش منفی دور میزنه خواهد شد به چه شکل انجام خواهد شد اون کاره شاید تو دید دیگران خوش نباشه کلی حرف افکا متفی که واگه بخوام بهش توجه کنم هست تا ابد من این بخش رو مهارکردم سعی اصلا نرفتن تو این بخش هست چون این بخش دعوت می کنه برای دور شدن انجام ندادن ترس داشتن  اقدام   روبه عفب انداختن خلاصه اون بلد کاره خودش  هست  اگه من فقط نگاه خداوند باشه با کمک های که از خودش می گیرم به کل هدفم بی کم کاست خواهم رسبد چون من دارم تو بخش اولین بهترین نگاه و قبول اشتباهت خودم که تو اون این بخش خودشناسی که فبول کنی کل مشکلی که داشتی خودت مقصرهستی واقع دل شیر می خواد که وفتی فبول کردی تازه کاره شروع میشه تا زمانی که فبول  و نداری یی کش مکش درونی  رو داره ولی به شکر خدا من تو هر بخش با زمان دادن کاره روی خودم این مرحله رو  پشت سر میزنم دریافت من شروع میشه اونم تو اون بخش  

   خدا پشت پنا هتون. یا حق حق. نگه دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 27937 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,082 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامیم‌

   میخواستم بگم که دوره زندگی با کمک خداوند شامل ح فهای خوش احساس برای این‌‌که حال مارو خوب کنه نیست و میخوام بگم که این حرفا حال منو دگر گون میکنه من احساس میکنم ی سطح بالاتری از خودم تجربه می‌کنم من هم سعی زیادی دارم که به این راهکارها عمل کنم تا زندگ دگرگون بشه بابت تک تک کلماتاین دوره سپاسگزارم 

   خالق زندگی خود باشیم  درکش سخت نیست  این قسمتش سخته که باید مسئول صد در صد زندگی خود باشیم  منهم یک بخش از زندگیم انتخاب کردم بخش لاغر شدن که دارم با محتویات سایت انجام میدم بخش من میخوام مسئولیت صد در صد مسائل مالی خودم بعهده بگیرم یکم سخته خدایا به من کمک کن مشتریان خوب به سمت من هدایت  کن تا پول وارد زندگیم‌بشه منم بتونم مسئول وضعیت مالی خودم باشم امین 

   من فکر میکردم  که من این موضوع  درک کردم که وقتی آرزو دارم به چطور و چگونش کاری نداشته باشم   وقتی هوایم جمع میکنم برای درخواست دادنم میبینم بلافاصله بعد از درخواست دادنم جملاتی که میگم دقیقا  همین موضوع  بیان میکنه من میگم من یه خونه بزرگتر میخوام همان آن در ذهنم مرور میشه میدونی خونه متری چنده تو تهران با کدام پول میخوای بخری میدونی اونجا زندگی کردن چقدر سخته حد اقل باید ماهی ۲۰ ملیون حقوق داشته باشی چجوری میخوای ماهی ۲۰ تومن دربیاری و…ولی من یاد گرفتم نگاه خودم با نگاه خدا وند جایگزین کنم  بنده من نگران نباش تو فقط باور داشته باش که من به عهد خو د وفا میکنم  تو به معجزات الهی ایمان داشته باش من خونه رویاهای تو رو به بهترین شکل ممکن برات در نظر گرفتم‌خیلی فراتر از انتظار تو استاد میگم ولی باورش برام نمیدونم چر ا سخته  چ ون مرحله بعد خودم پیش بینی کردم همون چطور و چگونش پس من ایمان دارم خدا ند به وعده خود وفا میکنه نگاهم‌تغییر دادم الان منتظر ایده بعدی باید باشم نه اینکه خودم‌مرحله بعد تصور کنم‌ 

   من هم از سما استاد عزیزم ممن ن و سپاسگزارم برای تهیه این دوره برای اینکه به ایده تون عمل کردین این دوره رو برای ما ساختین میخواستم بگم فراتر از انتطارتون به خواسته تون رسیدید دوست داشتید شوق و اشتیاق در ما ایجاد کنید خواستم بگم به بهترین شکل ممکن موفق شدید  من دیدگاه هر دوستی خوندم این اشتیاق الهی در نوشته‌ هاشون دیدم  و در خودم هم این حال خوب مشاهده میکنم   امیدواری احساس خوب شادی امید تحقق آرزوهام دارم احساس میکنم که دیگه نوبت منه که آرزوهام تجربه و لمس کنم خلاصه بگم که خوشحال باشید موفق شدید شادی در ما تناسب فکریها ایجاد  کنید  و دعا میکنم الهی الهی الهی همیشه در بهترین و بالاترین حد در تمام جنبه های زندگیتون باشید امین 

   استاد من بسیار بسیار بسیار با این ایده شما موافق هستم که فیلم خوب برامون رو سایت بذارید کتاب خوب بهمون معرفی کنید 

   فیلم خوب میگم برای اینکه یه وقت ادم‌حوصله اش سر میره یه فیلم‌خوب نگاه کنه یا خانواده دارن فیلم میبینن منم برای خودم فیلم ببینم اونا هر کدوم یه چیزی میبینن دخترم فیلم ترکی میبینه همسرم تلوزیون منم‌یه فیلم آموزنده ببینم 

   بعد کتاب خوب هم برای این میگم که میخوام یاد بگیرم برای خودم برنامه داشته باشم‌یه هدفی ایجاد کنم یاد بگیرم سر ساعت مشخص کتاب بخونم تا کتاب خوندن برام عادت بشه تا یاد بگیرم برای خودم هدف و برنامه ای داشته باشم من خیلی دوست دارم نظرم گفتم‌امیدوارم بقیه دوستان هم موافق باشن خدا کنه برای شما هم زحمت زیادی نداشته باشه ببخشید که نظرم گفتم به شما پیشنهاد دادم چون حرفش پیش اومد منم خواستم گفتم 

   یعنی اینکه این ایده تونو اجرا کردید که من نمیدونم با چه زبونی چجوری از  شما تشکر کنم اصلا من تو زندگیم زندگی با کمک خدا وند کم داشتم من عاشق این هستم که درباره خدا بیشتر بدونم عاشق این هستم که رابطه بهتری با خدا داشته باشم خدا رو شکر الانم دارم من گفتم اول که با این قوانین آشنا شدم خدایی تو زندگیم نبود مگر هنگام سختی ولی الان خدایی در وجودم دارم که عاشقش هستم هر روز که یادم باشه با تمام عشقی که بهش دارم جلوی اینه بهش سلام میکنم ازش تشکر میکنم که یه فرصت دیگه بهم داد تا یکبار دیگه جلوی اینه بهش عشق بورزم بهش سلام کنم روزم با یاد و عشق خدا شروع کنم 

   استاد من بوسیله ویدئو یه بخشی از اونو درک میکنم وقتی دیدگاه میخونم برام واضح تر میشه وقتی نکات مهم مینویسم برام تکرار میشه و قتی ا نها رو میخونم یه سطح بیشتری از اونو درک میکنم اینم بگم وقتی ویدئو چند بار گوش میدم بار دوم یا سوم سطح بیشتری درک میکنم یه وقت میشه یه چیزهایی متوجه میشم انگار تو دفعات قبل من اصلا چنین چیزی نشنیدم 

   از امروز به بعد وقتی دیدگاه خوندم دقت میکنم برام باور پدیرتر بشه که خداوند داره به شکل‌های مختلف به انسانهای زیادی کمک میکنه  

   من در جنبه کوچیکتره اینو تجربه کردم که دخترم اخبار گوش میده با کسی صحبت میکنه نگران میشه استرس میگیره میاد خونه من به من میگه مامان بیا یکم چیز بخریم تا گرونتر نشده قبلنا حرفشو گوش میدادم اما الان یاد گرفتم چیزی به زور وارد زندگیم نشه با قرض  و بدهی چون اون که وارد زندگی من شده این قسمتشو نمیتونم خوب توضیح بدم درسش انگار خوب یاد نگرفتم پس چیزی نمینویسم 

   من زمانیکه بیمار بودم همین جور بود هی زنگ میزدن هی میخواستن من درباره بیماریم صحبت کنم منم مجبور بودم باعث می‌شد فرکانس منفی ارسال کنم هی من بیمارتر میشدم تا اینکه بچه‌های من تصمیم گرفتن همه رو بلاک کنن اینجوری کسی نمیتونست به من زنگ بزنه یا پیام بده استرس ترس و….رو به من بیشتر وارد کنه منکه خودم زیادشون داشتم اونا هم باعث گسترش میشدن من بیمارتر میشدم  وقتی بلاک شدن من یواش یواش به سمت بهبودی شفا رفتم خدایا شکرت 

   من خداروشکر چند سالی که تلوزیون نمیبینم مگر اینکه همسرم ببینه منم چشمم بیافته معمولا هم اون زمان کارهای خودم مشغول هستم گاهی هم‌میبینم که چون زبانش ترکی من متوجه نمیشم چی میگه خداروشکر اینستا اینا هم نمیرم  فقط دخترم میاد یه چیزی میگه 

   منم اصلا در مورد این مسائل با کسی صحبت نمیکنم اگر ببینم کسی حالش خیلی بد یکم براش توضیح میدم نمیگم این درسم طوری حرف میزنم که انگار دارم نظر خودم میگم باهاشون حرف میزنم اونها رو آروم میکنم 

   وقتی برای کسی حرفی بزنم با زبون بی زبونی میخرم میکنن که فلانی ببین تا چند وقت پیش یه چیزی میخواست بگه بیست تا جمله میگفت ده تا قسم می‌خورد تا اون حرف بگه منظورشون برسونه حالا با یه جمله دوتا جمله کل مطلب ادا میکنه حتی تمسخر کردن با خنده هاشون در چهرسون میبینم یا با عصبانی صحبت میکنن ول کن بابا این چرت و پرتا چیه میگی داری تو چه قرنی زندگی می‌کنی بیدار شو بابا قرن فلان ها من با هیچ کسی صحبت نمیکنم یکم با دختر کوچیکم درکش خوب قبول داره گاهی یه چیزی میگم از نگرانی در بیاد به اونم‌نمیگم اینا درسم بوده بعنوان راهنمایی گر دن بهش دو تا جمله هم میگم 

   استاد این نگرش‌ها من به معجزات الهی ایمان دارم  من بهلرنامه الهی ایم ایمان دارم من برای گذشته و آینده و زمان حالم از خداوند سپاسگزارم  واقعا من به چشم جملات تاکیدی نگاه نکردم حالابه شکل واضح که شما گفتید نه ولی متوجه شدم اینها نگرشهایی که باید درباره خدا ند نسبت به خدا ند در خودم ایجاد کنم من هر روز سعی می‌کنم این جملات تکرار کنم‌ من موقی‌که میخ ام دارو بخورم یکی دوساعتی طول میکشه چون بین هر کدوم ۱۵ الی ۲۰ دقیقه فاصله میدم تسبیحم برمیدارم این جملات در ذهنم‌تکرار میکنم  میخوام یاد بگیرم با ذهنم‌صحبت کر دن حس میکنم اینم یه جور سپاسگزاری انجام میدم بخدا از اعماق وجودم از ا ن ته ته ته قلبم میگم استاد عزیز و گرامی و عالیقدر و بزرگوارم برای تک تک حرفهایی که کنار هم‌قرار گرفتن کلمه و جمله ساختن رو به من اموزش دادید بینهایت بینهایت بینهایت بار سپاسگزارم الهی دست به خاک بزنید طلا بشه امین 

   من این جملات هم که مثلا گفته شده خداوند برای حل مشکلات من دچار سردرگمی و نا امیدی نمیشه 

   خدا وند از خردمندی خودش در وجود من قرار داده خداوند از آرامش الهی خودش در من قرار داده اینها رو هم‌خیلی دوست دارم‌سعی میکنم  اینها رو هم در ذهنم‌ ثبت کنم خیلی لدت میبرم از این جملات حال منو دگر گون میکنه امیدوا تر میشم میگم ببینم خدا ند برای جلسه بعد چه پیشنهاد دیگه ای به من هدیه میده  

   و اینکه اگر من میتونم بشینم ۲۰دقیقه این نوشته‌ها رو بخونم و دارم مراحل تکاملم طی میکنم آرامش دارم لذت میبرم عشق می‌ورزم به تک تک کلمات من همه این تکامل آرامش و اینها رو مدیون شما استاد عزیز و عالیقدرم هستم‌ الهی که خداوند باز خورد این آگاهی‌ها رو به شکل‌های مختلف به بهترین شکل‌های ممکن به شما هدیه کنه بینهایت سپاسگزارم 

   منم واقعا درک میکنم این کار ساده‌ای نیست یکی مثل منکه الانم داریم به سال نو ۱۴۰۳ نزدیک میشیم و با این شرایط خیلی ‌که من با آرامش میشینم این متن میخونم لذت میبرم حالم خوب میشه 

   اگر منه چند سال پیش بودم که فقط داشتم غصه میخوردم که ای بابا یک ماه مونده به عید شد ۲۹ روز شد ۲۸ شد ۲۷ و….در ناراحتی و سختی باشم باعث هم بشم به همسرم اطرافیانم استرس نگرانی وارد کنم من من میشینم هر پاراگرافی دوبار میخونم تا بهتر متوجه بشم  و بازم تکرار میکنم تا درکم بیشتر بشه بتونم تمرین بنویسم خدایا شکرت برای  بهترین مراقبتهای که در عمرم میتونستم تجربه کنم   استاد عزیزم بینهایت بار از شما هم سپاسگزارم که این ایده طلایی اجرا کردید 

   من  وقتی میخورم  درسم موقع خواب مر‌ور ‌کنم با خودم نگرش‌ها رو تکرار کنم ذهن پریشان میاد وسط نمیذاره یه دفعه میبینم  دستم روی هواست من دارم به چیز  یخهای فکر می‌‌کنم موقع خواب با انگشتانم نگرش‌ها رو تکرار میکنم یا میخوام درسم که قبل خ آب گوش دادم در ذهنم مرور ک آخرم نمیتونم خوابم میبره 

   منکه اصلا نمیدونستم باید از خدا انتطار داشته باشم یعنی این موضوع هنوز درک نکرده بودم  الان هر ‌آری میکنم اگر یادم باشه سریع میگم غذا خوردم پس به بدنم انرژی رسوندم  تا سرحال باشم تا پ توان باشم  پس عمل صالح انجام دادم خدایا خودت گفتی هر کس عمل صالح انجام بده من پاداش عظیم میدم من میگم خدایا پن چند تا عمل صالح با هم انجام دادم من پاداش خیلی عظیم میخو ام 

   من داشتم روی انتظار نداشتن از آدمها روی خودم کار میکردم دلم میخواد از همسرم انتطار نداشته باشم سخته از بسکه شنیدم گفتن الانم می‌شنوم که شوهر کردی چکار وظیفه اشه تو رو تعمین کنه ‌وظیفه اش نیازهای برآورده کنه 

   من یکم درک کردم که وظیفه نداره حالا لطف میکنه از صبح تا شب زحمت میکشه شب حاصل دسترنج شو به من میده من به خدا گفتم خدایا من میخوام مسئولیت صد در صد زندگیم‌بپذیرم من میخوام مسئولیت  وضعیت مالیم بپدیرم بنا بر این دارم سعی می‌نم انتطاری از همسرم نداشته باشم سخته ولی با یکم تمرین میشه ا ونم گناه داره پولشو باید بده به من 

   یکم برام سخته انتظارم از خدا ند بیشتر کنم از بسکه شنیدم ماشین داری خداروشکر ‌کن یه نون میخوری صد تا صدقه بده من  میبینی ت  چه شرایطی دارم زندگی میکنم این خونم این ‌‌کابینت  خونم و…  آدم میگه راست میگه دیگه من این همه چیز دارم بازم از خدا چیزهای بیشتر میخوام  من تصمیم گرفتم انتظارم از خداوند بیشتر بیشتر کنم‌ راه میرم  میگم خدایا دارم راه میرم برای سلامتیم قدم ب میدارم پس پاداش عظیم میخوام هر کاری ‌ه انجام میدم ببخشید  حتی زمانیکه از سرویس استفاده میکنم میگم پاداش عظیم میخوام میخوام آنقدر از خداوندم انتطار داشته باشم که هیچ انتطاری از کسی نداشته باشم 

   من قبلا موضوع انتظار قبلا یکم درک کردم سعی می‌کردم هر کاری که برای کسی انجام می‌دادم انتطار ا ن کس هم باید یه کاری برای من کنه  و در خودم داشتم ایجاد میکر دم و یکمم موفق بودم الانم سطح بالاتر از انتظار تجربه کردم بینهایت سپاسگزارم 

   خدار شکر طوری بزرگ‌شدم که شاید سر.گشنه رو متکا گذاشته باشم اما چشمم به مال کسی نبوده خداروشکر هیچ وقت منتظر نبودم ‌که کسی بادشکن  حل کنه اگر هم در بعضی از تمرینات درباره دستان خداو ند شدن به من کمک کردن شده برای اینکه شما گفتید  وگرنه هیچ‌وقت این نگاه نداشتم انسانها به من کمک کنن چ ا خیلی انتطار داشتم دخترم  ر امور خانه به من کمک کنه اما حتی حاضر نیستم دخترم هزینه کنه تا نعمتی وارد زندگی من بشه و بهش گفتم نباید چیزی بخره بیاره خونه 

   من از شما سپا سگ آرم برای فایل ارزشمندتان خیلینتوا عالی داشت آخرش بهتر و بهت  میشد ومجنون و سپاسگزا  و متشکرم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1402/12/03 23:13
   مدت عضویت: 1692 روز
   امتیاز کاربر: 18643 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 961 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   استاد درین جلسه به الهاماتی که از خداوند دریافت کرده که این آگاهی ها به صورت نوشته ارائه بشه سخن گفت وگفت که به این درک رسیده که اگر به صورت نوشته باشه هم تاثیر پذیری آن بیشتره وهم اینکه این نوشته هارو هر کس با صدای خودش میخونه وبا صدای خودش در فضای ذهنش به طنین درمیاد .

   اینجا یاد خوندن نامه تو فیلم‌ها توسط افراد شدم که اول نامه رو طرف میخواد شروع کنه خوندن بعدش صدای اون شخص غائب که نامه نوشته ورفته رو میزارن تو پس زمینه فیلم ومن خیلی این طرز خوندن نامه رو تو فیلم‌ها خیلی دوست دارم که صدای نویسنده نامه پخش میشه برام جالب بود الان این به ذهنم رسید منم نوشتم اره واقعا تاثیر گذاری خوندن به نظر منم خیلی بیشتره من هم بیشتر خوندن رو ترجیح میدم.

    من وقتی فیلم میبینم تصویری اصلا تمرکز نمیتونم بزارم همش به حرکات استاد لحنش مسایل حاشیه ای یا اطراف خونه ذهنم میره وهمش دوست دارم زود تموم بشه فایل صوتی رو هنگام کار کردن تو خونه خیلی دوست دارم گوش کنم الان همه که موقع خونه تکونی هست من بیشتر ساعات‌ با اسپیکر میزارم پخش بشه وگوش میدن وخداروشکر حالم خوب میشه

    من همیشه دم عید کلا استرس وناراحتیم زیاد میشه هم از لحاظ خرید هم کارهای خونه اگرهم وضعیت مالی خوب نباشه برای خرید من بهم میریزم خداروشکر استاد آخر سال این آگاهی هارو برای ما هدیه دادن تا با آرامش بیشتر به تحویل سال نو بریم .

   درمورد مسائل دیگه که استاد مطرح کردن که صدای خداوند در فضای ذهن شلوغ شنیده نمیشه وباید آرامش داشته باشیم تا صدای روحبخش وارامش بخش خداوند رو بشنویم.

     سکوت زبان خداوند هست سکوت کن تا بشنوی یعنی سروصداهای ذهنی رو باید خاموش کنیم تا صدای خداوند رو بشنویم وبهترین راه برای سکوت ذهن مراقبه هست .

    دوری از فضای مجازی وحرفهای منفی اطرافیان هم بهترین راه برای خاموش کردن ذهن هست من خیلی به این موضوع اعتقاد دارم ومن وقتی با افراد منفی هم کلام میشم یا تماس تلفنی برقرار میکنم کلا سطح انرژی من میاد پایین واحساس پوچی وناامیدی میکنم حتی نمیتونم کارهای خونه رو انجام بدم من تماسهای تلفنی ورفت وامدهام خیلی کم شده خیلی‌هاشون ناآگاهانه بوده وخداوند خودش منو از افراد منفی دور کرده ومواقعی که میبینم داره تماس‌ها از افراد منفی بیشتر میشه یا افراد منفی به سمت من میان ودرد ودل میکنن میفهمم که در فرکانس خوبی نیستم که این افراد دوباره سرو کله شون پیدا شده وسعی میکنم آگاهانه کنترل کنم این رفت وآمد هارو خداروشکر که قانون رو درین سالها خوب فهمیدم وخوب میدانم که اگر ورودی های ذهنم رو کنترل نکنم از مسیر درست خارج میشم وحالم بد میشه حال بد زنگ خطر هست برای من که در مسیر صحیح نیستم  اگر گله وشکایت میکنم و گوش میدم  یعنی اینکه در مسیر درست نیستم.

   من باید فرکانس های خالص بفرستم تا چیزهای خوب جذب کنم تا پاداش‌های الهی رو دریافت کنم باید این آگاهی ها در عمق جانم نفوذ کنه وتا منو از درون تصفیه کنه واین امکان پذیر نخواهد بود مگر با بودن درین مسیر ودوره های عالی .

   اگر اینجاییم یعنی لایق این آگاهی ها هستیم اگر میتونیم وقت بگذاریم وبخونیم مطالب رو وبنویسیم یعنی ما آماده ی پذیرش این آگاهی وآماده ی دریافت پاداش‌های الهی هستیم خداروشکر.

    کار هر کسی نیست خوندن این نوشته ها سکوت ذهن میخواد وکسانی که اینجا هستن وتااین جلسه اومدن مطمئنا آمادگی بیشتری داشتند و سروصدای ذهنی شونو خوب تونستند خاموش کنن.

   پس تا اینجا یاد گرفتیم 

   که ما باید به معجزات الهی ایمان بیاریم واز خداوند درخواستهای زیاد داشته باشیم 

   دوم یاد گرفتیم خداوند همواره به عهد خود وفادار هست به شرطی که ما وفاداري خودمون رو به خداوندنشان بدیم وجا نزنیم .

   وسوم یاد گرفتیم که سرنوشت وتقدیری وجود ندارد وهرکس برنامه وهدف در زندگی داشته باشد خداوند مدیریت برنامه‌های او را برعهده می‌گیرد وخداوند بهترین مدیر برنامه هست.

   چهارم یاد گرفتیم که خداوند با زمان بندی ما کار نمیکنه وما باید به زمانبندی الهی ایمان بیاریم و ادامه بدهیم وناامید نشویم وبهترین زمان برای شروع همین الان هست هیچ وقت دیر نیست هر کس درزمان مخصوص خودش به خواسته هاش میرسه .

   پنجم یاد گرفتیم که باید همواره سپاسگزار خداوند مهربان باشیم واز داشته هامون نهایت لذت رو ببریم وچشممون رو از زندگی دیگران برداریم وبه داشته های خودمون تمرکز کنیم وسپاسگزار باشیم و بدانیم اگر ناسپاسی کردیم نعمت‌هایی که داریم رو هم از دست میدیم خدا ناسپاسان رو دوست ندارد هرگز چون ناسپاسی بدترین احساس رو داره وسپاسگزاری قویترین فرکانس جهان هستی هست .

   ششم یاد گرفتیم که مسئولیت زندگیمون رو بپذیریم ودیگران رو مقصر ناکامی های خودمون ندونیم وگذشته رو ببخشیم ورها کنیم وامروز رو عالی زندگی کنیم وزیبا فکر کنیم تا آینده ای زیبا داشته باشیم گذشته هر چی بوده تمام شده وما با افکار ورفتار امروزمون آینده مون رو می‌سازیم. 

   هفتم یادگرفتیم که به طرح الهی زندگیمون ایمان بیاریم وباور کنیم که تمام اتفاقات خوب وبد خیر ما بوده وزندگی همینه زندگی بالا پایین داره ما درجهان دو قطبی هستیم وغم وشادی با هم هست وطرح الهی همه این هست که خوب زندگی کنن هر روز سعی کنن خوب زندکی کنن با عشق زندگی کنن هر جایی هستن هر امکاناتی دارن با احساس خوب زندگی کنن اگر با حس خوب زندگی کنیم وخوب زندگی کنیم خداوند مارو به مسیرهایی هدایت می‌کنه که زندگی خیلی لذت بخش رو تجربه کنیم وبه کارهایی که روحمون رو شاد میکنه هدایت میشیم .

   هشتم یادگرفتیم که باید باور کنیم که ما به خواسته هامون میرسیم باور خیلی مهمه باید باور کنیم که خداوند مارو به همه خواسته هامون میرسونه وما باید خودمون رو لایق خواسته هامون بدونیم .

   ونهم یاد گرفتیم به پاداش‌های الهی ایمان بیاوریم خداوند منتظر ماست که پاداش‌های مارو بهمون بده وما باید افکار ورفتار واحساسات خودمون رو درجهت خواسته هامون همسو کنیم وانوقت هست که خداوند پاداش‌های مارو میده .

   منتظر جلسات بی نظیر دیگه هستیم استاد

   ممنونم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/12/03 12:27
   مدت عضویت: 119 روز
   امتیاز کاربر: 10548 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,111 کلمه

   بنام خداوند مهربان یکتا و همیشه حاضر و حامی و عاشق پیشرفت ما،

   و سلاااام و درود و رحمت و پاکی و  زلالی خداوند بر استاد مهربان و ارجمند و  انشاالله همیشه اراده و کمک خداوند در بهترین حالت در زندگی شما هر لحظه جاری باشد 

   استاد باورتون میشه؟!

   استاد واقعا روح من تشنه این آگاهی هاست در همه بعد زندگیم،

   بدنم توانایی داشته باش صبح تا شب دوست دارم در مورد این مطالب گرانبها بخونم،

   و این کلام چه زیبا بود:

   خداوند همیشه حالش خوب و شاد و داره کار خوب میکنه،

   و چقدر زیباتر که با آرامش و ساکت کردن ذهن صدای خدا را میتوان شنید و آرام با اطمینان باشید که شما هم مثل خدا نمونه خالق کوچک هستید و در دل خود فقط ایمان به یکتا بودن و قدرت و عشق خداوندتان به خودتان داشته باشید 

   آخه آنقدر زیبا و  انقدر  قشنگ و  شیرین این خدا وااااای ،

   استاد اصلا  در مواقعی هم که در سایت نیستم مدام در ذهنم یک حرفهایی میشنونم و میزنم به خودم میگم این تویی تینا از کجا اومد این حرف و فکرت بنویسش یادت نره این حرف وااای خدای من الهامات زیبای تو ؟!!!!

   خودم دارم از خودم تعجب میکنم،

   استاد الهی شکر  خداوند از طریق شما بنده بی نظیر مثل خودش با ما بیشتر حرف میزنه ،

   شما با آرامش و تمرکز و عجله نکردن به ما دارید یاد میدهید صدای خدارو بشنویم و گام گام در قلبمان باورمان داره تقویت میشود و  ریشه این درخت باور صفات و قدرت خدا و قدرت خودمون و اینکه چطوری میشه مثل خودش بی نیازو نور شد و خالق بود را بهمون یاد میدهید و تقویت و رشد میدهید و ما هم خواهانیم و اینکارو انجام میدیم ،

   و این نوشته ها همه برای ایمان به عظمت خداوند اینکه واقعا خداوند مارو دوست داره و پیشرفت مارا میخواهد الهی شکر خداوندا،

   استاد خودتون هم واقعا تحسین برانگیز هستید بعد از خدا من واقعا ازتون ممنونم خدایا ممنونم شکرت استاد ممنونم،

   استاد خیلی وقت مراقب شنیده ها و دیده هام شدم البته از چندین سال قبل من از درونم انگار چیزی نمی‌خواست معتاد هیچ سریال و هیچ شبکه ی اجتماعی بشم و نه اصلاا اخبار ببینم الهی شکر سایت شما رو هم دیدم بیشتر و بهتر شد این گواه حق در قلبم،حتی مراقب قدرت کلام مکالمه های تلفنی هم هستم،

   استاد ممنونم از اینکه یادمون آوردید که دوباره خدا رو و قدرتشو ایمان بیاریم انگار به اصل خودمون داریم برنیگردیم چه لذتییییی دارررره الهی شکرش، 

   استاد من در مقدمه در مورد انتطاراتم نوشتم اصلا از دیدگاه خداوند نگاهشون کردم و بعد عظمت خدارو به قلبم وارد کردم،همه خواسته هام واقعا یکباره کوچک‌و اسااااان شد برام ،بعد گفتم همین تینا اینارو از خدا خواستی؟

   گفتم در مقابل این عظمت اینا چیه؟داری عظمت خدا رو چقدری میبینی تینا؟و این عشق خدا به ما و و اینکه آنقدر خدا دوست داره ازش بخواهیم چون موجب گسترش نور روی زمینش میخواهیم باشیم 

   او حتما دوست داره ما ازش بخواهیم و د ر مقابل عظمتش هیچ و این خواستم از او ایمان ما را هم تقویت می‌کنه نسبت به عظمتش و وجودش و صد البته منم میخواهم حتما از خداوند ثروتمندم و منبع بی نهایتم،

   میخواهم ثروت معنوی و مادی و سعادت دو جهان و  ایمان و باور و حال خوب و آرامش و اسایشو کمال و هر چه خیرو نیکی هست را 

   بیشتر بالاتر قویتر سریعتر بهتر و زیباتر آسانتر با عزت تر و کاملتر عالی‌تر و و و ….،

    خدا با اون عظمت صاحب هفت طبقه اسمان خواسته های من براش دوسوت هست، اون میخواد من اصلم‌را خدایم را بشناسم و با ایمان به خودش به اصلم که عشق به خودش هستم را برگردم و با خودش عشق بازی کنم،

   استاد و واقعا بعد خواندن این مطالب درون خودمو دارم صاف میکنم مدام دارم میگم باید با صفات خداوند یکی بشوی و به عظمت خودت برگردی و با خدا با عظمتت یکی شوی ،از کسی ناراحت نشو توقع نداشته باش رها کن برای همه هر کسی هم آگاهی و ایمان و یادگیری طرز عشق بازی با خداوند را دعا کن دعای خیر کن در دلت براش و خیر طلب کن چون هر چقدر عشق و اگاهی بیشتر بشه خوب معلوم طرز رفتار ما هم  با همدیگه عالی‌تر میشه هیچ کس دیگه ناراحت نمیشه و توقع نداره از کسی،

   من خودم دارم درون خودمو الک میکنم موشکافی میکنم دیگه توقع نداشته باشم که ناراحتم نشم تازه خوشحالیمو با حفظ آرامشمم داشته باشم و مدام تمرکزم را بر روی خیر و برکت ارامشو عشق و اهدافم بگذارم، 

   نمیخوام با جار زدن و داد زدن و در بوق و کرنا و بوق زدن باش نه نمیخوام در سکوت کامل مثل خدا فقط با زبان انرژی و آرامش باش ،

   الان که دارم می‌نویسم چه بارونی هم تهران میاد دل انگیز اینم صدای زیبای خدا و آرامش دهنده خدا برای فراهم کردن محیطی آرام برای نزدیک شدن به خودش خدایااااا شکرت خدایااااا ممنونم که چنین محیطی فراهم کردی من تنها باشم مدام تو را دریابم و واقعا پاک و منزه ای و صاحب نعمت و منبع بینهایت قدرت و عشقی ای و اولو اخری دوستت دارم ای خدای مهربانم ای عاشقترین،

   استاد شما عشق به خداوند رو و باور عظمتش را در درون ما دارید قویتر و وروشنتر میکنید یاد میدهید پله به پله چطوری از مدام راه درست و  راست با عزت و اسانی و شادی و آرامش برگردیم

   من از شما بی نهایت سپاسگزارم در وصف کلمات نمیاد این حجم از خوشحالی و سپاسگزاریهای من به خداااا،

   استاد:

   همون جلسه اول باورتون میشه من برام سئوال شد چرا فایل تصویری نداره،لعدگفتم شاید درست همین ؟!!!

   حالا وقتی شروع کردم و میکنم به خواندن فقط انگار خودم هستمو خدا و انگار جهان فقط و فقط صدای خدارو پخش میکنه در اون لحظه در ذهن من انگار خدا مستقیم حرف میزنه فقط با خود من بعد آروم میشم میگم چقدر خواندن این نوشته برای من منحصر به فرد هستش،

   در صورتیکه می‌دونم شما لطف کردید نوشتید و از طریق خداوند با ما صحبت میکنید اما انحصاری یکجوری انگار خود خدا حرف میزنه اختصاصی با خودت،از طریق شما بنده بی نظیر خدا،

   نمیدونم چطوری بگم انگار اختصاصی میشه راهنمایی خداوند و بیشتر ابهت پرودگار را حس میکنم ،

   استاد خداوند در قرآن قسم به قلم خورده،

   چقدر زیبا با صدای خودم فرکانس می‌سازم 

   من عهده دار همه چی خودم و خالق همه چی خودم هست،چقدر زیبااااااا،

   خدایا شکرت واقعا 

   استاد ساختن زندگیم و قدرت گرفتن باورهام در من داره رشد می‌کنه انگار خیالم راحت شده از برآورده شدن هر چه که بخواهم و خدایی دارم که انقدرردوستم داره و میخواد برام همه چی مهیا باش فقط میگه باور کن قدرت مرا،و با آرامش و آسان بگیر و گسترش خوبی نور کمک بر روی زمین باش کارتو انجام بده و برو گذر کن نه از مسی ناراحت نشو نه متوقع باش مثل من نور را پخش کن تو بنده من نمونه کوچک سکوت آرامش قدرت و شادی و گسترش عشقی .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار تینا.عالی
    1402/12/03 18:31
    مدت عضویت: 119 روز
    امتیاز کاربر: 10548 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 295 کلمه

    به نام خداوند شگفت انگیز شاد و پر از زیبایی،

    و درود و رحمت پاک خداوند بر بنده عالی و عالیقدرش استاد ارجمند و گرامی،

    استاد نمی‌دونم فکر کنم اولین کسی باشم به دیدگاه خودم پاسخ میدم ،

    چقدر دارم زیبا خدا رو درک میکنم پله ب پله ،

    چقدر دارم زیبا می‌نویسم و به توصیف میکشم خدا رو 

    به قول شما یک روزی یک کلمه نوشتن برام آنقدر سخت بود انگار کوه میخواستم جا ب جا کنم،

    من کجا نوشتن کجا،

    من کجا چنین تعهدی کجا،

    من کجا چنین درکی از عظمت خدا کجا،.

    تازه هنوز مونده بفهمم خدا رو خدا نهایت نداره اول مسیرم اما آنقدر خوشحالم انشاالله همگی همیشه در این مسیر بمونیم ،

    من کجا لاغری با ذهن کجا 

    من کجا چنین اطلاعات نابی و قوانین ندا رو فهمیدن تا عمل کردن و آموزش‌دیدن از شما استاد بی نظیر بنده عالی خدا کجا،.

    فاصله ها زیاد و اصلا همدیگر را نه شما نه دوستان دیگه نمی‌شناسیم اما چطور زیبا هم صدا شدیم و خدا رو صدا می‌زنیم الله اکبر،

    و الان که برگشتم دیدگاهمو بخونم تعجب کردم 

    گفتم اینارو من نوشتم اصلا آنقدر به نظرم زیبا اومد فکر کردم دیدگاه مال من ه ! اما دوباره خواندن مطالبم شگفت انگیز بود برام و پیشرفتم‌به چشمم اومد و از خدا زیباتر میخواهم در این مسیر ادامه دهم و بمانم تا اهر عمرم ،از خدا میخواهم مدام در فرکانس عشقو محبتش و تکرارش باشم و همینطور زیبا پیش برم با چنین حال خوبی که از خودم به تازگی زیاد دارم پیدا میکنم الهی شکر هزار مرتبه اصلا بی نهایت بار شکرت و آرزوی این حال را برای همه دارم ،

    استاد انشاالله حال خوب شکوفه باران هر لحظه زندگیتان باشد و مدام با همسر و بچه هاتون و خانواده محترمتان همش شاد و پر از ثروت سعادتمند و غرق در نعمت باشید ،در پناه خداوند مهربان باشید .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار rastegar.moradzadah
     1402/12/07 01:19
     مدت عضویت: 1165 روز
     امتیاز کاربر: 5132 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 125 کلمه

     سلام تینای عزیزم 

     منم از خوندن دیدگاهتون خیلی هیجان زده شدم وحقا که خداوند رو به زیبایی توصیف کردین هر چند خداوند نیازی به توصبف ما نداره اما این عشق بازی با خداوند به ایمان ما مهر تایید می زنه وزندگی رو به کاممون شیربن

     منم وقتی فکرشو می کنم تک تک این اعضای سایت هرکسی در نقطه ای از این کره زمین در خانه یا محل کار خودش این آگاهی رو دریافت می کنه وهیچ کدام اون یکی رو نمی بینه ونمی شناسه اما همگی انگار در یک راستا ودر یک جهت هستیم وهمه باهم داریم بیشتر وبیشتر خدا رو حس می کنیم واین خیلی زیباست که جمع ما همگی داره به این خدای محبوب وبی نظیر عشق می و زه 

     براتون آرزوی بهترین ها را دارم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1402/12/03 07:11
   مدت عضویت: 224 روز
   امتیاز کاربر: 5770 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 67 کلمه

   با سلام 

   اتفاقا فایلهای زندگی با کمک خدا خیلی باحاله مخصوصا که بجای وویس و فیلم موسیقی بی کلام گذاشتین!

   خیلی دلنشین و تاثیر گذار هست.

   من خوندن رو خیلی دوست دارم و خوندن مطالبی در مورد خدا با صدای ذهن خودم و آهنگ آرامش بخش خیلی لذت بخش.

   و من خیلی خوشحالم که عضوی از سایت هستم.و روز به روز نسبت به درون خودم و زندگی خودم اطلاعاتم بالا می‌ره.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار تینا.عالی
    1402/12/07 19:39
    مدت عضویت: 119 روز
    امتیاز کاربر: 10548 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 118 کلمه

    بنام الله شفا و سلامتی و عاشق همیشگی ما در شادی و پیشرفت ما،

    ودرود و رحمت پاک خداوندو هر انچه نیکویی و کمال هست هر لحظه خداوند به زندگی شما جاری کند،

    و درود بر دوست عزیزم مهلا جان 

    دقیقا ثدایهر کدام از ماها انگار صوتی از نمایش زیبای 

    آفرینش حق تعالی در تمام وجود ماست انگار دوست داشته با اون صدا با ما حرف بزنه و ما در درون اون نوع صدا رو بشنویم صدایی که برامون همیشه آشناست 

    چه زمانی که داریم به خودمون غور می‌زنیم چه زمانی که محترم و ایستاد در درگاهش با احترام ایستاده این و خداوند مهربان داره برای ما و با ما نطق می‌کنه،

    لذت بردم نوشته اتونو‌خوندم در پناه الله شاد و شگفت انگیز باشید. 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهين خليلى
   1402/12/02 19:05
   مدت عضویت: 438 روز
   امتیاز کاربر: 1790 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 340 کلمه

   سلام وصدسلام به دوستان خوبم واستاد مهربان

   بازم مثل هميشه گل كاشتيد اين فايلم مثل فايل هاي قبلي بي نظيره

   من از موقعه اي كه با سايت شما اشنا شدم چه دوره هاي رايگان وچه دورهاي اموزشي

   هر فايلي كه عميق خوندم وبرداشت خودم ياداشت كردم مثل اينكه قرار اموزش بدم نت برداري كردم 

   يادگيري عالي بوده وبنظرم قشنك ترين ايده اي بوده بهتون الهام شده

   در مورد معجزات خداوند در زندگي من بي نهايت بوده وانقدر زياد بوده شايد باعث تعجب. خيلي ها بشه

   فقط ميتونم بگم هرچقدر سر وصدا ذهن كم كنيم وضعيف كنيم صداي خداوند  بهتر ميشنوي 

   والهامات بي نظيري به سراغت مياد

   استاد واقعا درست گفتيد

   وقتي از حال روز خوبت وبراي نزديك ترين هات بگي بهت ميخندد .

   وميگن خدايي خيلي سرخوشي ويا ميگن خدايي چيزي ميزني

   واقعا نميشه بيان كرد

   براي همين من با حال خوبم واحساس خوبم  حال ميكنم حالمو براي كسي باز گو نميكنم

   معجزه جديدي براي فرزندم اتفاق افتاده خيلي قشنك ومعجزه زيباي بود وخارج تصور خانواده واطرافيان .

   ولي من ايمان داشتم وبه زمان بندي خداوند ايمان داشتم ومطمئن بودم هديه هاي خوبي از خداوند دريافت ميكنم

   دختر بزرك من چند ماه پيش ميگفت مامان ميشه معجزه اي بشه در امد من دلاري بشه

   دخل وخرج من يكي بشه من خسته شدم درامد ريالي خرجم دلاري 

   من در جواب بهش ميگفتم هديه خداوند ميگيري فقط زمانش بايد برسه

   واقعا بطور معجزه اي اتفاق افتاد .

    به دخترم پيشنهاد كار  وهمكاري در كشور اطراف ايران كه زياد دور نيست شد وبا درامد دلاري ومسكن وماشين  

   باور كنيد انقدر اين پيشنهاد يدفعه اي پيش اومد كه دخترم شوكه بود ويه سفر جند روز رفت ديد موقعيت خيلي خوبيه وشركت اروپايي معتبري هست خلاصه برگشت ايران تصميم گرفت  مهاجرت كنه والان هم براي مدتي  است رفته

   باور كنيد خيلي سريع اين اتفاق شيرين براي فرزند من افتاد 

   واقعا شما درست ميگفتي. خدا هرگز دير نميكند خدا هميشه باما هست

   واقعا خدا در وجود ما هست اگه دريافتي ازش نداريم فقط بخاطر شلوغي هاي ذهنمون

   اميداورم استاد مهربان شما در هركجا هستيد بهترين اتفاقا براي خودتون وفرزندانتون وهمسرتون بيوفته

   همه دوستاني در اين سايت عضو هستند 

   در نور هستي خوش بدرخشند

   منتظر فايل هاي پراز اگاهيتون هستم

   سپاسگزارم استاد مهربان 🙏🏼🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لیلا
   1402/12/02 18:20
   مدت عضویت: 317 روز
   امتیاز کاربر: 4426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 379 کلمه

   سلام به روی ماه شما استاد نازنینم.از دیدن شما و ویدئوی زیباتون مثل همیشه  کلی انرژی گرفتم.

   خداوند برای من واضح کرد که آگاهی را به صورت نوشتاری در اختیار استفاده کنندگان قرار دهم تا آنها با کلام خودشان آنرا بخوانند و دریافت کنند،تاثیر بسیار عمیق تری دارد از اینکه آن آگاهی با صدا و تصویر من دریافت شود.

     من پس از شنیدن این موضوع  به این قضیه پی بردم که خداوند حتی بین خودش و بنده هایش، استاد نازنیم ما را هم کنار میزندو میخواهد مستقیم هر فردی خودش با خداوند ارتباط بگیرد و آگاهی ها را بی واسطه و با کلام خودش از خداوند دریافت کند،اینجا یاد پیامبر گرامی اسلام افتادم که خداوند به او فرمود،  تو مسئول هدایت آنها نیستی و تو تنها ابلاغ کننده ای، هدایت آنها با خداست. 

     چه زیبا و عاشقانه است،  باور کنید اشکم سرازیر شد،  چه حجمی از احساس نزدیکی با خداوند را میشود حس کرد. 

   با تمام وجودم حس کردم که به من گفت:

   ” من میخواهم بدون واسطه و با کلام خودت و از اعماق قلبت با تو صحبت کنم.”

     امیدوارم که خداوند این کار عظیم رو بر شما اسان بگرداند و به ماهم توفیق این رو بدهد که شاگردان خوبی باشیم و ارتباطمون رو در این مسیر با خدای مهربان بهتر و عمیق تر کنیم. 

     در روز هایی که از این دوره ی معنوی و روحانی پشت سر گذاشتیم خدا میدونه که غرق در آرامش الهی هستم،  و در تمام اتفاقات ریز و درشت زندگیم دست خدای مهربان رو و حضورش رو میبینم و حس میکنم. 

   میدونم برای درونی شدن و باور کردن این خدا با این خصوصیات باید خیلی تکرار کنم و سعی کنم با کنترل ذهنم در مسیر بمانم و نشانه ها رو تایید کنم تا یک روز به شکل ناخودآگاه خدایی رو که باهاش در ارتباطم رو با همین خصوصیات بشناسم. خیلی کار میبره تا صفات انسانی را که به خدا دادیم و باورش کردیم رو به کلی از ذهنمون بیرون کنیم و به خدای بی انتهایی ایمان قلبی بیاریم که در حال گسترش جهان در تمام ابعاد خودش هست و به قول خودش هر لحظه در کار است. 

     به خدای مهربان و بی انتها میسپارمتون. 

   برای شما استاد عزیزم هم از خداوند هر روز شادی بیشتر و آگاهی نابتر از سمت خودش و حمایت همیشگیش رو درخواست میکنم. ❤

     

     

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار السا فرزانه
   1402/12/02 16:29
   مدت عضویت: 543 روز
   امتیاز کاربر: 65284 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 946 کلمه

   به نام خداد نور، بی نهایت ِ مهربان فراتر از انتظار🌟

   درود و احترام خدمت استاد عزیزم و دوستان هم کیهانی هم مسیر 🙏🦋

   استاد عزیز در ابتدا خدمتتون عرض کنم که ما هم از شما سپاسگزاریم که شمع جمع ماشدید و ما رو دور هم در این خونه ی گرم مجازی، دور هم جمع کردید و به ما ارزشمندترین آگاهی های دنیا رو می آموزید. شکر وجود نازنین تون. 🙏🦋

   استاد عزیز, این مدت که من به لطف خدا هدایت شدم به دوره ها و مسیر شما، عادت کرده بودم به اینکه، هر فایلی باز میکنم، چهره و صدای شما رو برای آموزش ببینم. و خیلی برام لذت بخش بود که حین تماشای فایل های آموزشی، نوت برداری کنم و بعد نوت هام رو بخونم. و هر زمان در طول روز وقت مرده ای دارم فایل ها و صداتون رو گوش بدم. وقتی دوره جدید شروع شد و دیدم فایل ها نوشتاری هستن، یک مقدار برام سخت بود که ارتباط بگیرم، با اینکه خیلی مطالعه دوست دارم و کتاب زیادم یخونم. اما به سبک قبلی و دیدن و شنیدن فایل ها عادت کرده بودم. اتفاقا به این موضوع هم فکر کردم که  من یک دیدگاه مینویسم یک ساعت طول میکشه، شما که هر جلسه رو مینویسید چقدر زمان و انرژی وقف می کنید. 

   اما بعد با خودم گفتم ببین السا، همیشه همه چیز اونطوری که تو میخوای نیست. پس از این شرایط برای تغییر استفاده کن. 

   فرض کن یک کتاب جدید خریدی از فیدیبو،  تو که همیشه ای بوک میخونی، خب الانم داری ای بوکی میخونی که نویسنده ش استاد هست، پس این جلسات رو مثل یک کتاب بخون که پیامبر برات از وحی های خودش آورده. 

   و وقتی شروع کردم به خوندن و نوت برداری و سیو نکات مهم از جلسات، احساس کردم که چقدر این روش هم تاثیر گذاره، و تمرکز من بر خوندن و مرور مطالب چقدر زیاده. و هر چه بیشتر مطالب رو مرور و تمرین میکنم ، بیشتر ارتباط می گیرم و مطالب بر عمق جانم بیشتر نفوذ میکنه. و واقعا یکی از قشنگ ترین تجربه های زندگیم در شناخت خدا و قوانین جهان هستی و رسیدن به خواسته ها ، همین دوره بود. چه بسا تاثیر بسیار زیاد این دوره و شروع سریع نتایج، بخاطر این بود که مطالب رو میخونم و فکر و ضمیر ناخوداگاهم بیشتر در این فرایند درگیر و فعال میشه، پس مطالب هم راحت تر به عمق جانم نفوذ پیدا میکنه.

   استاد عزیز، با تمام وجود، قدردان تونم و شکرگزار خداوند که به سمت مسیر شما هدایت شدم، هر جمله از صحبت ها و نوشته های شما، یک گنج باارزش برای داشتن و ساختن و خلق کردن زندگی ایده آل ماست. چقدر نکته های قشنگی در این جلسه آموختم، باور کنید استاد، از شوق بغض کردم… من همیشه وقتی خیلی خوشحال میشم ، وقتی شوق و هیجان تمام قلبم رو در بر می گیره، بغض میکنم. و امروز بارها از شوق و شکرگزاری با شنیدن صحبت هاتون، بغض کردم. 

   ★☆“آگاهی های این دوره، جمله تاکیدی نیست، نگرش و انتظار های شما نسبت به خداوند باید تغییر کنه….” هرچه انتظارت از خدا بیشتر باشه از آدمها کمتر میشه…، وقتی انتظارت از خدا بیشتر باشه یعنی ایمان ت بیشتره، از خدا انتظار بیشتر داشتن، عبادته…. ” 

   “و تنها راهی که میتونید خدا رو به خدمت بگیرید، آرامش داشتنه…خداوند نمیتونه وارد فضای نا آرام ذهن شما بشه…” 

   “سخن خداوند و صدای خداوند همیشه در  فضای ذهن ما هست، اما به قدری سر وصدای درون ما زیاده ، نمی تونیم  بشنویم صدای خداوند رو….”★☆

   واقعا همینطوره، من در این دوره دارم تجربه میکنم که با چه سرعتی انتظار و باورسازیم داره انجام میشه، بدون اینکه خودم متوجه باشم! کاملا ناخوداگاه…

   و کجا متوجه میشم؟ اونجایی که نتایج یکی پس از دیگری، احساس خوب عمیق تر و عمیق تر، آدمهای بهتر و خوش انرژی تر، یکی پس از دیگری خیلی بیشتر از قبل در سر راهم قرار می گیرن.

   من قبل تر برای باور سازی مثبت خیلی باید بیشتر تلاش می کردم. از وقتی در این دوره هستم، خیلی راحت تر باورسازی میکنم.

   برای افزایش انتظارم از خداوند باید خیلی بیشتر و اگاهانه تر تلاش می کردم، و باز ته ته دلم هم ترس داشتم، و همش میگفتم نکنه زیاده خواه شده باشم؟! 

   و کجا متوجه این پیشرفت ناخوداگاه شدم ؟ اونجایی که در تجربه ی جلسه ی قبل ماجرای قرارداد جدید کاریم رو نوشتم، با شرایط جدید ، با افزایش 30 درصدی حقوق و مزایا، بدون ذره ای نگرانی و استرس بابت اینکه نکنه مدیر گروه و آموزش قبول نکنن؟! 

   و قبلش با اطمینان خودم فکر می کردم که من جسورانه و با شجاعت کامل شرایط جدیدم رو میگم،  اگرم قبول نکردن، اصلا از مواضعم کوتاه نمیام! من حقم رو تمام و کمال میخوام. من شرایطی که میخوام و به دلم افتاده رو میخوام. حق من در قبال کیفیتی که کار ارائه میدم این شرایطه. اگر به هر دلیلی قبول نکردن، باهاشون قرارداد نمی بندم، و منتظر شرایط بهتر میشم، من که حقوق ثابتم رو دارم پس می تونم منتظر شرایط بهتر بمونم. و انقدر از این فکر خودم، ذوق کرده بودم، که از شادی عین بچه ها بالا پایین می پریدم، با خودم گفتم السا واقعا آفرین داری، این فکرت یعنی چقدر به رزاقیت خدا ایمانت بیشتر شده، و در مدار فزونی و فراوانی قرار گرفتی، یعنی دیگه باور کمبود نداری که اگه این مورد قرارداد جور نشه چیکار کنم پس بذا به کم قانع باشم و همین آب باریکه رو هم از دست ندم،  یعنی احساس لیقاتمندی و ارزشمندی نسبت به کارت داری، یعنی دیگه چشمت به تقویم و عوامل بیرونی نیست. 

   و پشت تمام این شادی و پیشرفت ها واقعا نمیدونم چه اتفاقی افتاده !! من کاملا ناخوداگاه دارم پیشرفت میکنم و به مدارهای بالاتر میرسم. 

   خدایا سپاسگزارم. 

   استاد عزیزم سپاسگزارم. الهی همیشه حضور گرم خدا در قلب و زندگی و امیدتون فزاینده باشه. 

   مدیونتونم. 🦋🙏🌟🌱

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1402/12/02 15:46
   مدت عضویت: 529 روز
   امتیاز کاربر: 14590 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 455 کلمه

   باسلام خدمت شما استاد عزیز 

   من از خوندن این فایل های ارزشدمند و بسیار مفید اموختم که همه ی زندگیمون بر اساس انچه ما به اون درک و شناخت از خدا رسیدیم ارامش خواهد داشت.

   این که بگوییم با ایمان هستیم ولی نگرانی و ترس در دلمان باشد 

   اینکه از خدا بحواهیم تا نعمت های خوبش را در زندگی ما بفرستد 

   اما هیچ ارامشی در کار نباش حودمان هم برایمان سحت است باور کنیم زمانی که ارامش نداریم به معجزات الهی و قدرت خداوند

   من اموختم با ارامش میشه راحتر و اسان تر به هدف ها دست پیدا کرد و رسید 

   من اموختم که خداوند در بالاترین مرحله ی ارامش است 

   من از فایل ها اموختم در زندگی معجزات خداوند وجود دارد و من فقط باید باور کنم و اگاهانه ببینم مثل معجزه ی عشقی که سال ها من در رابطه با خالق خودم از اون فراموش کرده بودم و خودم رو دور شده و گناهکار میدانستم ولی با معجزه ی اتفاق افتادن عشق به خدا در دلم و شناخت حقیقی او و جهان هستی و خودم یعنی خود شناسی به خداشناسی رسیدم ور جز عشق به اون در دلم نیست 

   من از تمام این نوشته های که خودم با صدای خودم خوندم درک کردم چقدر زندگی زیباست 

   من درک کردم ارامش درونم با ابن اگاخی ها بدست اومده 

    من درک کردم که خدای من به وعده خودش  در هدایت ما و رسیدن ما به خواسته هامون عمل میکند 

   من در این مسیر اموختم با دنبال کردن و دیدن خوبی ها زیبایی ها و عشق میشود در احساس خوب از زندگی لذت بیشتری برد

   و من اموختم از خداوند باید انتظار داشته باشم نه از بتده های او 

   از خداوند بخواهم که به بهترین درجات برسم 

   به بالاترین احساس خوب خودم و با داشتن راضایتمندی از تمام اونچه در زندگی دارم سپاسگذارم و راضی هستم

   و من اموختم چه قدر لطف و محبت خدا به همه ی بنده هاش بیشماره وقتی معجزات رو در دیدگاههای دوستانم میخونم بهتر برام روشن میشه که من هم میتونم باور داشته باشم و حتی وقتی به معجزات الهی در زندگی خودم دقت میکنم که انگار خداوند دستم را میگیرد و میبرد به خوبی ها عشق ایمان ارامش سلامتی ثروت و یک زندگی بالاتر از طبقه ای که در گذشته در ان بودم 

   در اینجا دیگه احساس بد خشم کینه ترس نگرانی نیست دیگه تردید نیست و همه ی انسان های با اگاهی و این درک در این مدار هستن 

   چقدر از این  فایل خوب شما خوشحالم که نظرات و دیدگاه های ما رو با حوصله و اهمیت میخونبد و من میخوام بگم که من هم برای خوندن تمام نوسته های زندگی با کمک خداوند ارزش قائلم و بسیار اگاهی ها با صدای خوب خودم در یافت کردم و دوست دارم در هر روز زندگیم بالاتر و بهترین خودم باشم با توکل به خدای مهربان

   باتشکر از شما 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار rastegar.moradzadah
   1402/12/02 15:00
   مدت عضویت: 1165 روز
   امتیاز کاربر: 5132 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,228 کلمه

   بنام خداوند هدایتگر به خیر وخوبی 

   سلام استاد عزیز ودوستان گلم

   خداوند رو هزاران بار شکر می گویم که به این مسیر وبه این دوره زندگی باکمک خداوند هدایتم کرد

   مدتی بود اوضاع پریشانی داشتم هر روز با دخترم وهمسر کل کل می کردم تمام قسمت های بدنم درد می کرد فشار چاقی بر روی جسمم از یک سو وفشار ذهنی زیادتری روی روح وروانم سنگینی می کرد ذهنم شلوغ وپلوق بود ونمی تونستم روی چیزی تمرکز کنم مدام می اومد سری به سایت می زدم وباز می رفتم هیچ فایلی رو نمی تونستم گوش بدم تا می اومدم بازش کنم از هزار طرف بهم هجوم می آورد ول کن حوصله داری مدام خاطرات گذشته وحرف های که آزارم داده بود برام تداعی می شد میرفتم تو آینده بدترین حادثه هارو برای خودم تجسم می کردم خلاصه نگم از حالی که داشتم…. 

   تا یه روز که اومدم تو سایت جلسه مقدمه رو دیدم خواستم باز کنم که باز نتونستم دوباره رفتم 

   روز بعدش یا نمی دونم چند روز بعدش بود که دوباره اومدم وجلسع اول اومده بود من کلا از این وره ها که استاد می زاره به صورت نوشته هست خیلی خوشم میاد وبیشتر بهم می چسبه متل دوره زندگی با اراده خداوند هر چند منفی بافم نزاشت اون دوره هم کامل بخونم 

   برای همین علاقه به نحوه نوشته ها بود که دلم خواست دوره رو شروع کنم فایل مقدمه رو با هر زوری وکش مکشی با ذهنم تونستم نگاه کنم ولی وقتی استاد گفتم رایگان نیست وبهاش اینکه بعد خوندن کامنت بزارین نا امید شدم چون آخرین باری که دیدگاه گذاشته بودم مشکل داشتم ومتن دیدگاه هام ذخیره نمی شد وبیشتر از چند کلمه نمی تونستم بنویسم برای همین قیدشو زدم وباز خارج شدم چندروزی خیلی تو دلم با خدا حرف می زدم می گفتم آخه این چه زندگی این چه بساطی واقعا دارم نابود می شم چکار کنم چطور به یه آرامشی برسم 

   کارم شده بود گشتن تو اینستا ودیدن فیلم های همه غمگین با پایان بد وبی معنی تا اینکه چند روز بارندگی شد تلوزیون ما همه کانال هاش پرید هوای بیرونم جوری نبود بشه رفت بیرن کوچه پر آب بود اومدم وی پین رو روشن کنم برم اینستا که دیدم باز نمی شه اصلا اون روز تمام وقتم در تلاش برای باز شدن وی پین بودم که باز نشد تلوزیون هیچی نمی گرفت واقعا کلافه شده بودم طبق عادت گفتم برم سری به سایت بزنم همین که اومدم گفتم بزار جلسه اول رو بخونم بازم مقاومت زیادی کردم اما این دفعه موفق شدم تا آخر بخونم حال خیلی خوبی پیدا کردم نمی خواستم دیدگاه بزارم ولی باز یاد حرف استاد افتادم که راصی نیستن وحق الناس منم گفتم می دونم که ذخیره نمی شه اما بزار بنویسم همین که شروع کزدم به نوشتن یاد معجزاتی از خداوند تو زندگیم افتادم که خودمم فراموش کرده بودم کلمات یکی پس از دیگری جاری می شد اونقد موقعه نوشتن اون دیدگاه گریه می کردم که خوب صفحه گوشی رو نمی دیدم واقعا سبک شدم ذهنم تا حدودی آروم شد واینکه استاد فرمودند صدای خداوند هست همیشه اما تو اون شلوغی وسر وصدای ذهن ما نمی شنویم درسته من با این همه افکار جورواجور شلوغی نمی شنیدم اما حالا به وضوح صدای خداوند رو می شنیدم نگاه کزدم به اطرافم به حالم به گذشته ام به اینکه کیم کجام خیلی روز عجیبی بود برام تنها خونه بودم ودر کمال ناباوری بالای 1000 کلمه تایپ کردم ومتنم به راحت ذخیره شد فرداش دیدم اون دیدگاهم جز دیدگاه های خوب بالای صفحه اصلی سایت دیگه در پوست خودم نمی گنجیدم اون دیدگاه چون از شعله سوزان خواستن وجودم برای تعقیر کزدن برای تعقیر نگاهم به خداوند نشعت گرفته بود به دل استادم نشسته بود واونو گذاشته بود جز دیدگاه های خوب بعدش دیگه بقیه گام هارو خوب ویا دقت خوندم ودیدگاه نوشتم تا گام نهم هنوز نه وی پین درست شده بود نه تلوزیون واین فرصت خیلی خوبی بود من مثل گذشته تمام وقت توی سایت باشم به آرامش عجیبی رسیدم انتظارم از خداوند تعقیر کزده دیگه کاملا. آگاهانه نمی گذارم فکرم درگیر منفی باف بشه تا میاد به چیزی بدی فکر کنه سریع از اون حال درمیان رفتارم با شوهرم ودخترم خیلی بهتر شده انتطار از اونهام عوض کزدم دیگه انتظار دارم زندگی وآینده بهتری با اونها داشته باشم همش منتظر خبرهای خوبم به آینده امیدوار شدم خیلی همه چیزم خوب شده 

   وقتی انتطار از خداوند بیشتر می شه دیگه انتطار از آدم ها کمتر می شه خوبه که از خدا انتطار داشت چون تنها خداست که از پس بی نهایت خواسته ودرخواست  وآرزوی ما برمیاد مگه می شه جز خدا از کسی دیگر انتظار داشت 

   تکیه دادن به خدا وطبق جریان واراده خداوند قدم برداشتن بهترین مسیری هست که می شه برای زندگی انتخاب کزد چون خداونده که بی منت فقط خیر وخوبی به ما می رسونه بدون هیچ چشم داشتی 

   بنده های خدا که در قبال هر گامی که برات برمی دارن هزارتا انتطار ازت دارن 

   تنها خداونده که فقط می گه شما بخواین ومن می بخشم هرگز نمی گه تو چی می دی که من ببخشم فقط وفقط ایمان قلبی وباور می خواد اون همیشه هست وهمیشه در حال گسترش خوبی وشادی ونعمت در سراسر جهان هستی وقتی خودت رو هماهنگ با اراده اون کنی توهم سراسر خیر وخوبی می شی توهم شادی توهم آرومی توهم زلالی 

   الان جامعه واطرافیان ماهم همین کار رومی کنن اما برعکس اونها با گزارش های تلخ از اوصاع جهان خبرهای بد حادثه های ناگوار در حال ترویج حال بدهستن ووقتی خودت رو به جریان اونها بسپاری داعم حالت بده داعم گرفته ای منتظر بیماری وفقر و

   جنگ وترس هستی 

   اگه بخوایم همیشه آروم باشیم تا صدای خداوند رو همیشه بشنویم وبا اراده اون زندگیمون رو پیش ببریم باید آگاهانه در معرض خبرها وآگاهی های نا مطلوب نباشیم چندین ساله اسناد می گن خبر تلوزیون وسریال نگاه نکنیدمن هیچ وقت گوش ندادم چون تا الان به این اندازه این موضوع رو درک نکرده بودم شاید الان وقتش بود به این درک برسم که چرا این اخبار می تونن اثر بدی بگذارن تو زندگیم حالا می فهمم 

   استاد فرمودند از اول خواستن این دوره رو شروع کنن تا حال وهوای تازه ای انرژی تازه ای در سایت جریان پیدا کنه وطبق اراده الهامات خداوند شروع کردن ومن صد درصد مورد لطف خدا بودم وطبق اراده خداوند در این دوره قرار گرفتم حالا دیگه همش بی صبرانه منتظر گام های بعدیم دیگه دلم می خواد همش تو این فضا باشم با جان ودل می خونم خیلی جاهاقسمتی از نوشته ها سخته می شه برام ودرکش نمی کنم بازم می خونم تکرارش می کنم چندبار دیدگاه بقیه دوستان رو که می خونم برام راحتر می شه ولی اصلا این نیست این نفهمیدن اذیتم کنه چون این کلمات رو از طرف خدا می دونم وخیلی برام مقدس هستن 

   حالا که فیلتر شکنم باز شد دیگه علاقه من به اون سمت کم شده جوری که یه سر می زنم وب می گردم دلم فقط تو سایته وتنشنه شنیدن خوندنم انگار خداوند به موقعه لازم این لطف رو درحقم کرد فرصتی برام مهیاکرد از اون حال دربیام 

   خدایا هرچقدر شکرت کنم کمه اصلا مگه می شه شکری یا سپاسگزاری باشه که. کم نباشه برای توه اندازه باشه برای نعمت های تو 

   تو اونقد بزرگی که من گمم در عظمت تو تو باین همه وسعت گاهی در دل کوچک من چنان جای می گیری که مرا از خود بی خود می کنی به‌راحتی وبدون هیچ زحمتی خودت رو برای تحقق خواسته هام به من می بخشی حقا که داشتن خدایی چون تو نهایت خوشبختی ست 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه حیاتی
   1402/12/02 12:37
   مدت عضویت: 249 روز
   امتیاز کاربر: 8145 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 408 کلمه

   به نام خدای هستی بخش 

   صدا و ندای خداوند آرامه و در هیاهیوی ذهن شنیده نمیشه !!!! چه توصیف قشنگی . خداوند همیشه بوده هست و خواهد بود و همیشه در حال هدایت کردن ما به صورت ندا بوده ولی متأسفانه ما با سروصدا و همهمه ای که ذهن و وجودمون ایجاد کردیم صدای خداوند شنیده نمیشه چون صدای خداوند از جنس آرامش ،از جنس اطمینان ، از جنس ایمان و توکل ، ولی سروصدای ذهن ما از جنس ناامیدی ، یأس ، آشفتگی . وقتی میخوایم از حرف زدن خداوند با خودمون صبحت کنیم میگم که ندا وحی هدایت و یا درنهایت بگیم صدا که همه اینها از سروصدا و همهمه ای که برای  توصیف هیاهیوی ذهن مون استفاده میکنیم آرام تر و گوش نواز تره .پس اگر میخوایم صدای و ندا خداوند رو بشنویم اولین کاری که باید بکنیم اینکه سروصدای ذهن مون که حاصل از دریافت اطلاعات از اطراف مون رو ساکت کنیم تا صدای آرام و گوش نواز خداوند در فضای خالی ذهن مون تنین انداز بشه . همه ما تجربه این رو داشتیم که وقتی خونه ساکت و یک لحظه چشمامون رو میبندیم چه آرامشی وجود ما رو فرا میگیره حالا اگه ذهن مون رو مثل خونه مون درنظر بگیرم که خالیه از هرسروصدایی هست چقدر آرامش بخشه !!!!حالا اگر این آرامش رو با صدای زیبای خداوند که نوید دهنده شادی و سرزندگی و امید به زندگی و هدایت شدن هست عجین بشه چقدر این آرامش دوچندان میشه ،چقدر میتونه اون باری که خودمون روی روح مون وارد کردیم رو برداره، باعث سبک بالی و رهایی روح مون بشه،چقدر میتونه به روح مون اجازه پرواز کردن به دور دست ها رو بده چقدر روح ما میتونه بزرگ بشه و به خدا نزدیکتر!!!!!! اینجاست که ما دیگه به خدا وصل شدیم و چی میتونه از این لذت بخش تر باشه .

   افزایش انتظار از خداوند عین عبادته !!!!! 

   واقعا چقدر این جمله پرمعناست ، وقتی ما انتظارمون رو از خداوند بالا ببریم و خواسته های ریز و درشت مون رو از خدای خودمون بخوایم دیگه انتظاری از دیگران نداریم و این باعث افزایش اعتماد بنفس و عزت نفس ما میشه چون غرور و شخصیت مون رو برای درخواست کردن از دیگران خرد نمیکنیم .وقتی تمام خواسته همون رو از خدا بخوایم و تنها او رو ببینیم همه صفات خداوند رو درک میکنیم که این یعنی ایمان ، یعنی عین عابد بودن 

   ملکا ذکر تو گویم که تو پاکی و خدایی ، نروم جز بهمان ره که توام راهنمایی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سکینه
   1402/12/02 10:00
   مدت عضویت: 228 روز
   امتیاز کاربر: 4165 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 318 کلمه

   بنام خالق انسان

   سلام خدمت استاد عزیزم وتمام دوستان همفرکانسم

   استاد اول ازهمه از خداوند وشما استاد عزیزم بسیاااااار سپاسگزارم بابت این نوشته ها ووقت گرانبهاتون که لطف میکنید ودر اختیار ما قرار میدهید واز خداوند براتون بهترینها را خواستارم

   استاد چقد این قسمت از نوشتتون برام لذت بخش بود واشک شوقم را در آورد ودرکی که من ازش پیدا کروم این بود، شرایط واتفاقاتی در زندگی همه پیش میاد که برامون معجزه هست وفقط کار خدا میدونیم واون اتفاقات معجزاتی هست که به صورت ناخود اگاه وبدون دخالت خودمون میدونیم وحالا چقد جذاب ولذت بخشه اگه ما این معجزات را آگاهانه وبا درخواست خودمون از خداوند شاهدش باشیم وخالق بودنمون را بیشتر بهمون ثابت کنه من همین جا از خداوند درخواست دارم که این تجربه را در زندگیم زیاد کنه وخیلی دوست دارم تجربه کنم خالق بودنم را واستفاده از این نیروی قدرتمند خداوند به صورت کاملا آگاهانه برای بهبود زندگیم ودنیای اطرافم خداوندا بابت این آگاهی ناب که توسط استاد عزیزم در ابتدای روز بهم دادی سپاسگزارم

   واما تاثیر نوشتن ،خداوند بی دلیل در قرآن به قلم وآنچه مینویسد قصم نمیخوره استاد من قبل از دریافت این آگاهی شما در مورد نوشتن وخواندن نوشته ها با صدای خودمون همیشه تو مدرسه که بودم ودر زندگیم هر وقت میخواستم چیزیو یا لغاتی که تلفظشون برام سخت بود یا شماره ای میخواستم حفظ کنم از نوشتن کمک میگرفتم وفوری میرفت توی ذهنم والان هم به بچه هام توصیه میکنم وخودم هم ازش استفاده میکنم وامروزاین آگاهی شما تاییدی بود بر باور من نسبت به نوشتن ومن در این دوره بینظیرتون چقد فقط با خواندن این نوشته هاتون اشک شوق ودرک وفهم مطالب ریختم ومن قبلا نوشته های دیگتون هم خوندم وچقد اونا هم بهتر از فایلهای تصویری برام قابل درک تر بودن

   من ابتدای دوره وقتی دیدم متن هست خیلی خوشحال شدم چون تجربشو داشتم که نوشته هارو بهتر از فایلای تصویری میفهمم ،خدایا شکرت 

   استاد مشتاقانه منتظر نوشته های بعدیتون هستم 

   خدا قوت

   شاد باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/12/02 09:37
   مدت عضویت: 444 روز
   امتیاز کاربر: 48010 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,172 کلمه

   سلام برخالق هستی سلام برخلاق صدای ذهن سلام بر خالق کمک دهنده 

   سلان براستادمسیرکمک  سلام به کل گروه که آمدن اول این خدایی بزرک روبه شکل واقعی بهش شناخت پیدا کنن

    اون چیزی که تواطراف گفته به عفب هل بدم  خدایی واقعی رو بینم این خدای اون چیزی نبوده  تو این  همه  سال اول  تو گوشم  زمرم  شد بعد شد باوره و بعد شد خدای خودم  با کلی‌ ترس  نکرانی استرس که جای هم زمان که بابد با خالقم تو بهترین حالت حس شادی رو طی می‌شد شد ترس دلهره نگرانی خوب  از این خدا جطور درخواست داشته باشم جطور شفا مشکل بیماری روز بخوام چطور اصلا بخواهم 

   حال که به شکرخدای عزیزم  غبارگرفته کل وجودم دو به عفب هل دادم  غبارهای ذهنم چشم گوشم عقلم رفته کنار دارم خدایی عزیزم  رو مشناسم برای اولین باره ازش درخواستم به شکل بدون ترسی نگرانی راحت میکنم کلی حال دلم خوب هست با هرکلمه که صداش میکنم ازته فبلم انتظار  دارم‌که حتما بی شک جواب میده فقط من کمی باید صبرکنم کجا واون فبل کجا 

   من‌ تو ابن ۳۰  روز گذشته دوموج  بسیار سنگین وارد زندگی من شد  زمان فبل بودمن هم حتما بی شک سوار براین موج شده کلی ترس وکلی نگرانی رو تو منزلم حتما بی شک داشتم ولی به شکر خداوند و  اطمیانی که از خودش گرفتم با اولین برخورد به جای تقکر مشکل دار فوری رفتم اول پیش خودش گفتم خدایا این‌ مشکل برام ایجاد شد چکار کنم نکران باشم بترسم یا خیالم راحت باشه اون زمان فوری بی کم‌کاست کمک رسبد به من‌گفته شد ارام  باشم اصلا نگران نباش قویی باش که هیچ چیزی نیست  به شکل خیلی خوب برطر ف خواهد شد حتی این گفتم به به شکلی بی شک بدون کمترین شک با قوت قبلی به اطراف گفتم که همه از گفته من با این محمکی با این اطمینان براش تعجب داشت اون من به این قویی دارم‌ میگم‌ یی آرامشی هم به اطراف  انتقال دادم من دارم با دریافت کمک اون مرحله به مرحله اول اون یقین که خداوند سالهای زیاد کمک کردم بی شک اون کاملا فبول دارم‌ ولی این کمک این سال که به این‌ هدایت شدم جنان در من تحولی بزرگی رو ایجاد کرده که برای من باوره  اول کاره اسونی  نبود  که بخوان به این شکل با خدایی خودم  اصلا صحبت کنم  چه خواستن و درخواست از هر جیره از  هر کاره  اول  باید رفت پیش خودش از خودش پرسید بعد انجام داد من هیچ زمان به‌ این شکل رفتار نکردم عمل نکردم

    اول کلی رفتم زور زدم اشتباه یا درست انجا م  شد وفتی به واون نتیجه که تو فکر بود نرسیدم تازه آمد از خداوند بازم خواستم  اون با حس بد خوب  جواب  آمد  بعضی وفت  زمان حسم  خوب بود خوب جواب هم  خوب شد وفتی حسم  خراب بود  هر جی زور زدم که شاید  شکل خوبش به من برسه اصلا اتفاق نیفتاد اصلا نشد  تازه به نگاهم بدتر شد خوب حال که به این فکر و عمل کردم تغییر پیدا کرده توجه می کنم که با هر حرکت اولین نگاه خدایی خودم هست صبح با بیدار شدنم   بهش سلام میکنم حالش بعضی روزه که یاد هست می پرسم  یاد شعر موسی شبان گفتم‌ که حضرت موسی از اون چوپان ایراد گرفت که چرا داره خدای رو به این شکل مبینم  واون چوپان از  ناراحتی سر به بیابان گذاشت  وحی آمد به سوی موسی تو برای  وصل آمد بودی  نه برای قطع به شکر خداوند  من دارم به خدایی خودم وصل میشم اون به شکل ارام ارام با یادگیری خودم  که خدایی خودن رو واقع بهش شناخت پیدا کنم این از این مسیرکه کم کم به  من رسید به یی باره نشد 

   حتی روزهای اول که از درخواستم‌ خودم  هدایتم  شدم  به این. مسیر   حتی زمانی که  تو مسیر ۱۰۰  قدم یی فایلهای  قرار  داشت که باید  اون  بخش منفی  بهش توجه نبابد داشته باشم وبابد از  ودری افکار مشکل دار جلو کیری و حتی ورد افکار  اخبار مشکل. دار هم  بابد جلوش میگرفتم  رو  بهش رسبدم با بخش که به خداوند ارتباط بابد  برقرارمی کردم   نتواستم   باهش  هیج  و ارتباطی، رقرار کنم‌ حتی جند فایل اون بخش که فکرکن تو بخش ۱۰۰ قدم بود من  ارزش به سختی رعد شدم بعضی رو  اصلا انجام ندادم رو  برکشتنم از یاد گرفتم اون انجام دادم  پس خیلی راحت آسون بی  فکر نبودحتی یاد هستم وفتی به مسیر  زندگی با ارده خداوند رسیدم جند فایل تواستم تویی فابل جنان  دچار  دگرگونی شدم زمانی که تو نوشته باوره ساز که شما آمروز گفتید که ما با نوشته که می‌خوانیم داریم خودمون وخدای خودمان صحبت داریم هیج مانع درمیان نیست این حالت من تو اون بخش هم به شکل واقعی برام من  ایجاد شد زمانی که تو اون نوشته گفت شد که من باید دستم رو بالا ببرم از خدای خودم بخوام دستم تودستش بزارم جنان وترسی کل وجودمن رو. آزار  داد  که گفتم از کجا اطمینا ن کنم اون دستی که به طرفم میاد دست خداوند هست نکنه خدایی نکرده دست شیطان باشه که میخواد من  از این عبادتی جدا کنه حتی اون فایل رو نصفه گذاشتم از اون نوشته باوره ساز بیرون آمد  انکا اون ساعت  زمان من  بودم خدای خودم‌ دونفری هیج کسی دیگه نبود هیج گوشی هیچ جای وهیچ نگاهی نبود من این حس رو فقط.تو اون ونوشته باور ساز داشتم پس این بخش که شما گفتید این نوشته اون درک‌ عمیق روبه هرکسی میده من  اون به شکل واقعی بی کاستی  لمسم کردم پس من  تاییدمیکنم‌ که به شکل نوشته باشه اون کسی که  بخواد با  خدایی خودش  دوستی  تازه‌ای برقرار کنه تازه اول در خواست داده که میخواد کمک از خودش  بگیره  می‌توان اون  درک‌ کنه کمک دریافت کنه 

   من‌ برای حضور تو هر بخش این  مسیر اول از  خالقم عزیزم مهربانم تشکر وسپاس بی کران دارم‌ که من لایق این آگاهی خوب دید اجازه  داده که من‌ با این‌گروه به درک این اگاهی دست پیداد کنم  جون من متوجه شدم وفتی من این مسبر رو به شکل کامل بی کم‌کاست همش ازخدای خودم دارم پس برای حضورم تو هر بخش اول یی رشد پیشرفت به شکل طبیعی رو تو افکاردارم بعد که انجام شد به مرحله بدی راه پیدا میکنم  پس با افکار اشوفته بی کاره کرده هیچ تلاشی نکردم من توهیج کودم اراین مسیرهای قرار نخواهم‌ گرفت این یقین دارم تازه اوت اطلاعات رو تو زماتش که دریافت نکردم نمتوانم ارزش استفاده کنم  باید با کل این‌ آگاهی این مسی به شکل واقعی زندگی کرد حالا میخواد تو بخش لاغری باشه تو بخش خداشناسی باشه تو بخش رابطه باشه تو هر بخش استقال مالی  باشه باید بهش  زمان داد یاد گرفت آنجا داد عمل کرد بعد  تو هرشر ایطی که باشی همون شرایط  رو به شکل عالی خوبش بهش اول دست رسی دارای بعد راهکار عالی روبه هرفرد میده 

   کلی احساس خوب درمن ایجاد میکنه می دونم که اول برم به پیش خدای خودم زانو  بزنم با احترام از خودش کمک بخوام انجام بدم همین به همین راحتی آسونی ولی اول مراحل رو درست انجام بدم که به ابن توفیق برسم 

   خداوند همه  انسانها رودرپناه امنش حفظ کنه که جای اپن تواین مکان‌نیست 

   خدا پشت وپنا هتون یا حق. حق. نگه دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/12/02 09:29
   مدت عضویت: 363 روز
   امتیاز کاربر: 21070 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 861 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر وشادی

   امروز تولد علی اکبر سید الشهداء و روز جوان را به شما و همه ی دوستان هم مسیرم تبریک میگویم 

   استاد باز از شما ممنون و سپاسگزارم که این آگاهی را به ما میدهید که با احساس و نگرش خوب نسبت به خداوند خودمان خالق زندگی خودمان باشیم 

   یک احساس خوب و خوشایند درهنگام خواندن تک تک کلمات دربدن من جریان پیدا میکند که بسیار برای من خوشایند است و مثل یک انرژی مضاعف تا پایان روز همراه من است .وقتی من این کلمات را با صدای خودم درذهنم مروز میکنم این ذهن ناخودآگاه از من تصویرسازی میکند که خودم دارم این کلمات را با خدای خودم بازگو میکنم نه استاد برای من چون درهنگام خواندن این مطالب فقط من هستم و حواس پنجگانه من و خدای من و چقدر بودن این حس دو نفره و تنهایی برای من لذت بخش است که بدانم چه راحت میتوانم با خدای خودم دردل کنم و خیلی از چیزها را از او بخواهم و من به آرامش ذهنی میرسم که خداوند درهرشرایطی که باشم به من کمک خواهد کرد و درکنار من است .و با خواندن نظرات دیگران به این اطمینان میرسم که چقدر خداوند درزندگی به مردم کمک کرده است درجاهایی که فکرش را نمیکردند و الان آن اتفاق به صورت معجزه درزندگی آنها دیده میشود .و اطمینان از اینکه خداوند هست چقدر درزندگی ما تاثیر دارد و سودمند خواهد بود و ناامیدی و یاس را ازما دور میکند و باعث امیدواری و سپاسگزاری درزندگی برای ما میشود و ایمان ما را نسبت به خداوند قوی تر میکند چون درعصر تکلونوژی تبادل ناملایمات با همدیگر بسیار زیاد شده است دررسانه ها و افراد همگی ناامیدی – یاس – ترس از آینده وجود دارد و این کار باعث میشود فرکانس علاقمندی به ناملایمات درافراد بیشتر شود ووقتی ما به آن فکر میکنیم یا درمورد آن موضوع صحبت میکنیم ما فرکانس را با احساس بد به کائنات منتقل میکنیم و خداوند با توجه به ارسال فرکانس بداتفاقات بد درزندگی ما رقم خواهد زد و ما نا امید و ناشکر از خداوند میشویم درحالی که خداوند درایجاد این اتفاقات مقصر نیست و ما خود با ناآگاهی از فرکانسها و احساس بد آنها را برای خود خلق کردیم .وقتی که این نوشته ها را با صدای درون خودت میخوانی احساس آرامش درونی درشما شکل میگیرد و با امیدوار تر شدن و امید به آینده با نشانه های خداوند همسو میشویم چون خداوند درهرلحظه درحال بهبود و گسترش این جهان هستی است و همیشه کارهای خوب انجام میدهد وقتی که نگرش ما نسبت به خداوند بهتر شود همیشه خود را شاد – با لبخند و درآرامش روحی و ذهنی هستیم و این آرامش برای ما درزندگی عالی خواهد بود .ووقتی دراین مسیر تداوم داشته باشیم 

   استاد دیروز درمنزل پسر 10ساله ی من کاری کرد که اگر مثل قبل بود واکنش من بسیار بد بود ولی جالبه من نشستم و به خانم منفی باف ذهنم گفتم ببین من دیگر زهرای سابق نیستم و زود از کوره درنمیروم و بعد با کشیدن شکل مغز به دو نیمکره حواس خود را ازروی عصبانیت برداشتم بعد از مدتی پرسید چیکارمیکنی گفتم بیا جلو و مثل یک قصه مغزرا برای او شرح دادم که اگر کارهای بد کنی که بعد ناراحت باشی گوش به حرف شیطان مغزت دادی و اگر کارهای خوب بکنی و احساس خوب داشته باشی گوش به حرف فرشته درونت دادی و من الان تو را تنبیه نمیکنم چون گفتم شاید کارت عمدی نبوده و شیطان تورا گول زده است و خداوند درقران گفته ای بنده های من مواظب خناس وجودتان که همان شیطان است دربدنتان باشید و درسوره الناس به آن اشاره کرده است چقدر پسرم خوشحال شدو معذرت خواهی کرد و جالبه تا شب بارها درموردش با خواهر و برادرهای دیگرش صحبت میکرد حتی به برادر 5 ساله ی خود گفت داداشی برو اسباب بازیهات را جمع کنیم چون این کار خوبی است و فرشته مغز ما خوشحال میشودو چقدر از خداوندو شما ممنون بودم بابت این آگاهیهای ناب و هدایت به این سایت 

   وقتی که ما آگاهی دریافت کنیم کم کم نگرش ما به خداوند تغییر میکند و انتظارات ما از افراد کم میشود و این یعنی نهایت خوشبختی و این عین عبادت است که ما فقط از خداوند انتظار داشته باشیم چون خداوند از اول تا اخر هست . همه ی کارها به دست اوست .وقتی دست ما دردست خداوند باشد ما دیگر با هیچ بنده ای کار نداریم چون به او ایمان داریم که خداوند همه کاربرای ما میتواند انجام دهد که هیچ بنده ای نمیتواند چون او بی نیاز است .کمتر مسخره و ناامید میشویم و کم کم خداوند کارهای مارا انجام خواهد دارد و ما نباید برای خداوند جبران کنیم وقتی این آگاهیها درذهن بنشیند حالت روحی و ارامش درما بیشتر خواهد شد درون ما تصفیه میشود و خون پاک و سالم تری به تمام اعضای بدن با این انرژی که خدابا مااست تزریق خواهد شد و ما از نگرانی و استرس و انواع بیماریها پاک میشویم و کم کم روح ما سبک – آزاد و رها میشود و  آنوقت است که میفهمیم خداوند مارا اشرف مخلوقات و آزاد و مختار خلق کرده است که فقط خودما باشیم و خودش و انوقت زندگی کردن دراین دنیا عالی و زیبا خواهد شد . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم