0

زندگی با کمک خداوند (مقدمه)

زندگی با کمک خداوند
اندازه متن

بسیاری از انسانها تصور می کنند برای برخورداری از شرایط مناسب و دلخواه در زندگی باید ویژگی ها و مزایایی داشته باشند که به دلایل مختلف آن را ندارند.

همه آنچه برای زندگی کردن نیاز داریم و متاسفانه از نظر ما پنهان مانده است استفاده از مهارت زندگی با کمک خداوند است.

مهارت زندگی با کمک خداوند در وجود همه ما قرار داده شده است اما نسبت به آن بی اطلاع هستیم.

اخطاریه

آنچه بودم

سال های زیادی از زندگی ام در رنج و سختی گذشت و همه آن سالها تصور می کردم این خواست خداوند است که در این شرایط هستم و چاره از جز صبر و تحمل و مبارزه کردن با مشکلات ندارم.

آنچه هرگز به آن فکر نمی کردم و حتی اگر به من گفته می شد هرگز باور نمی کردم این بود که: من هم می توانم زندگی بهتری داشته باشم.

به شدت عقیده داشتم که انسان بد شانسی هستم و به همین دلیل هرگز شرایط زندگی من تغییر نخواهد کرد.

تصور می کردم همانطور که چاقی من ارثی است، سایر شرایط زندگی من هم ارثی است و هیچ راهی جز تحمل آن ندارم.

خانواده ام را مقصر اوضاع و شرایطم در زندگی می دانستم چون عقیده داشتم اگر آنها شرایط بهتری داشتند می توانستند برای من ماشین، خانه، مغازه و … تهیه کنند و آنوقت می توانستم زندگی راحتی داشته باشم.

دولت و سران حکومتی را مقصر شرایط زندگی ام می دانستم چون عقیده داشتم اگر آنها لایق بودند و تصمیمات درست و مدیرانه ای اتخاذ می کردند می توانستم شرایط زندگی بهتری داشته باشم.

خداوند را مقصر زندگی ام می دانستم چون عقیده داشتم اگر خدا می خواست سرنوشت مرا به گونه ای رقم می زد که من در زندگی شرایط بهتری داشته باشم و احساس خوشبختی کنم.

دلایل منطقی مختلفی برای اوضاع و شرایط زندگی ام در سن ۳۴ سالگی داشتم و هرگز تصور نمی کردم که من بعنوان یک انسان و مخلوق خداوند می توانم شرایط زندگی ام را تغییر دهم.

بهمن ماه سال ۱۳۹۳ در سن ۳۴ سالگی، در حالی که ۱۲ سال بود تشکیل خانواده داده بودم و صاحب یک دختر و یک پسر بودم، در حالی که چند شغل مختلف را تجربه کرده بودم و چند سال برای کار در شهر دیگر زندگی کرده بودم، در شرایطی که سالها برای بهبود شرایط زندگی تلاش کرده بودم.

در نهایت در شرایطی که ده ها میلیون تومان بدهکار افراد بودم و تعداد زیادی اقساط بانکی داشتم و رابطه زناشویی نامناسبی را تجربه می کردم. در حالی که از نظر کسب و کار در بدترین شرایط چند ساله ام بودم. در حالی که چاق ترین حالت جسمی بودم یک شب به شکل معجزه وار با قانون جذب و قدرت ذهن برای تغییر زندگی آشنا شدم.

زندگی با کمک خداوند

یادگیری زندگی با کمک خداوند

آنچه اکنون در حال مطالعه آن هستید دلنوشته های همان انسانی است که شرح مختصری از احوال او شرح داده شد.

همان انسانی که در مدت کوتاهی توانست با یادگیری و به کارگیری مهارت زندگی با کمک خداوند، زندگی اش را در جنبه های مختلف به طور همزمان دگرگون کند.

انسانی که نه تنها زندگی خودش را دگرگون کرد بلکه توانست بر زندگی هزاران انسان در سراسر جهان تاثیرگذار باشد.

سایت تناسب فکری، هزاران ساعت فایل آموزشی رایگان و هزاران ساعت محصولات آموزشی و میلیارها کلمه ای که در گوشه و کنار دنیای مجازی منتشر شده است همه و همه از طریق همان انسانی که تا همین چند سال قبل توانایی چند جمله صحبت کردن و چند کلمه نوشتن را نداشت به وجود آمده است. این اگر معجزه نیست، پس چیست؟!

معجزه ای که نتیجه یادگیری و استفاده از مهارت زندگی با کمک خداوند در زندگی من رخ داد و می تواند هزاران بار دیگر برای هر انسانی که بخواهد و قدم در این مسیر بگذارد دوباره و دوباره و چندباره رخ دهد.

معجزه زندگی خودت باش

آنچه در روزهای اول آشنایی با قانون جذب برای من عجیب و بلکه مسخره به نظر می رسید این بود که من باید معجزه زندگی خودم باشم!!!

سی و چند سال زندگی کردن نتیجه اش چیزی بود که مایه یاس و ناامیدی من از زندگی شده بود اکنون چگونه باید می پذیرفتم که می توانم معجزه زندگی خودم باشم.

به عقیده من حتی خداوند هم نمی توانست در زندگی من معجزه کند، اکنون چگونه باید می پذیرفتم که: من می توانم معجزه زندگی خودم باشم!

به همه شک و تردیدهایی که در وجودم داشتم قدم در این مسیر گذاشتم و اکنون نه تنها خودم بلکه شما هم نظاره گر معجزه ای هستید که در زندگی من و هزاران نفر از دوستانی که توسط خداوند به سمت من هدایت شدند هستید.

بله با شما هستم.

شما هم بخشی از معجزه زندگی من هستید. معجزه ای که توسط خداوند در زندگی من رقم خود که البته من خالق آن به کمک خداوند هستم.

آنچه دریافت خواهید کرد نتیجه عمل کردن به ایده ای است که چند وقت قبل در حین انجام مراقبه به من الهام شد.

محتوای‌ این دوره شامل راهکارهای عملی برای درک و دریافت الهامات الهی جهت تغییر شرایط زندگی است.

اهمیتی ندارد شما نیاز به بهبود در چه جنبه ای از زندگی داشته باشید، مهم این است که خداوند چگونگی ایجاد این تغییر و تحول را می داند.

اکنون وقت آن رسیده که شما با یادگیری مهارت زندگی با کمک خداوند معجزه زندگی خودت و هزاران نفر باشی همانگونه که من هستم.

اکنون وقت آن رسیده که با عمل کردن به مهارت زندگی با کمک خداوند شرایط زندگی خودت را دگرگون کنی.

اکنون وقت آن رسیده که کوله بار رنج و ناامیدی و سردرگمی را برزمین گذاشته و ادامه مسیر زندگی را بدون چشم داشت به آنچه هستی یا از خودت انتظار داری ادامه دهی.

اکنون وقت آن است که تنها شوی، وقت آن است که رها کنی هر آنچه فکر می کنی برای بهبود شرایط زندگی به آن نیاز داری.

خودت و تنها خودت بدون هیچ کدام از بایدها و الزاماتی که فکر میکنی برای داشتن زندگی عالی به آنها نیاز داری قدم در مسیر تغییر زندگی با کمک خداوند بگذار و معجزه زندگی خودت باش.

در این قسمت محتوای ویدیویی این جلسه را مشاهده کنید سپس ادامه این نوشته را مطالعه کنید.

تمرین مقدمه زندگی با کمک خداوند:

برای کسب نتیجه عالی و یادگیری مهارت زندگی با کمک خداوند لازم است مراحل زیر را با دقت انجام دهید.

لیستی از آنچه باید رها کنید تا با خاطری آسوده و سبک بال راهی سفر زندگی با کمک خداوند شوید را مشخص کنید.

توجه به این نکته ضروری است که قرار است عازم سفری شویم که زندگی با کمک خداوند را بیاموزیم بنابراین شایسته نیست در مخزن ذهن خود افراد، شرایط، مهارت ها یا مدارک تحصیلی خود را به همراه داشته باشیم.

بهتر است همه آنچه تا کنون تصور می کردید برای داشتن شرایط عالی در زندگی باید داشته باشید را در لیست خروج از ذهن خود وارد کنید تا فضای کافی در مخزن ذهن خود برای دریافت هدایت های الهی در مسیر زندگی با کمک خداوند ایجاد کرده باشید.

همه افرادی که به نوعی آنها را مقصر زندگی خود می دانید را در لیست خروج از مخزن ذهنتان قرار دهید. قدرت و قابلیت آنها برای ایجاد تغییر در زندگی شما در برابر قدرت خداوند هیچ چیز نیست بنابراین دیگر به آنها نیاز ندارید.

مدارک تحصیلی که در طی زندگی خود کسب کرده اید و آنچه فکر میکنید اگر کسب کرده بودید اکنون شرایط بهتری در زندگی داشتید را در لیست خروج از ذهنتان ثبت کنید. همه آنچه از علم و آگاهی آموخته یا باید می آموختید در برابر علم و آگاهی خداوند هیچ چیز نیست.

افکار و نگرش های خود درباره اوضاع اقتصادی و مسئولین کشور و تصمیماتی که اتخاذ کردند یا نباید می کردند یا اگر می کردند چه تاثیری بر زندگی شما می گذاشت را در لیست خروج از ذهنتان قرار دهید چون در محضر خداوند صحبت از فرد یا افرادی به عنوان تاثیرگذار بودن بر شرایط زندگی شرم آور است.

هرآنچه تصور می کنید در مسیر زندگی با هدایت خداوند باید در لیست خروج از ذهنتان قرار دهید را ثبت کنید چون در این مسیر محتوای ذهنتان از نگاه و توجه خداوند نمی توانید مخفی کنید. پس تا می توانید افکار و نگرش هایی که درباره تغییر زندگی در ذهنتان دارید و تصور می کنید در محضر خداوند باعث شرمندگی خواهد شد را در لیست خروجی ذهنتان ثبت کنید.

لیستی از آرزوها، درخواست ها یا هرآنچه تصور می کنید اگر داشته باشید شرایط زندگی شما بهتر خواهد شد را بنویسید

مهم نیست جمله بندی شما چگونه باشد. مهم این است که هرآنچه فکر می کنید باعث بهبود شرایط زندگی تان می شود را قبل از اینکه عازم سفر زندگی با کمک خداوند شوید را مشخص کنید.

قرار است در حین سفر خداوند به شما کمک کند تا آنچه درخواست کرده اید را در زندگی خود خلق کنید و به این شکل معجزه زندگی خود بودن را تجربه کنید.

بهتر است برای قدم اول خواسته هایی را مشخص کنید که رسیدن به آنها برای خودتان خیلی دور از ذهن و دسترس نباشد.

اگر اکنون درآمدی ندارید و تصور می کنید اگر درآمد داشته باشید شرایط زندگی شما بهتر خواهد شد برای قدم اول مبلغی را مشخص کنید که از نظر خودتان منطقی و قابل دسترس باشد.

به شما اطمینان می دهم که در این سفر بارها و بارها فرصت خواهید داشت تا اگر نیاز بود درخواست خود را تغییر یا اصلاح کنید. بنابراین در نوشتن خواسته های خود حالت وسواس نداشته باشید. هرآنچه دوست دارید تجربه کنید را با قلم ساده و با حال خوب در لیست درخواست های خود ثبت کنید.

متعهد شوید که جلسات دوره آموزشی زندگی با کمک خداوند را به طور کامل و به شکل عالی دنبال کنید

هرگز به نتیجه ای که قرار است از این مسیر کسب کنید توجه نکنید و فقط ادامه دهید.

هرگز بعد از چند جلسه نتیجه خود را بررسی نکنید.

متعهد شوید که این دوره را تا انتها به شکل عالی فارغ از توجه به نتیجه ای که انتظار دارید ادامه دهید.

اخطار

آمادگی خود برای حضور در این دوره را با درج دیدگاه در بخش نظرات اعلام کنید تا قبل از شروع دوره سطح انرژی این مکان الهی را افزایش دهیم.

ضمنا ممکن است دوستان و آشنایان شما به استفاده از محتوای‌ این دوره نیاز داشته باشند. لذا اگر افرادی را می شناسید که به قدرت ذهن و قانون جذب عقیده دارند این دوره را به آنها معرفی کنید تا افراد بیشتری با هم در این مسیر الهی حرکت خود را آغاز کنیم.

منتظر دریافت انرژی های شما از طریق خواندن نوشته هایتان هستم.

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.24 از 131 رای

https://tanasobefekri.net/?p=42532
124 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار مریم حیدری
   1403/04/24 15:33
   مدت عضویت: 1257 روز
   امتیاز کاربر: 12173 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 202 کلمه

   بنام خدا 

   سلام و وقت بخیر خدمت دوستلنم و استاد عزیز 

   خدا را شکر میکنم که منو به این مسیر هدایت کرد.منم لیستی از خروجی های ذهنم را می‌نویسم 

   دروغ گفتن به قول خودمون مصلحتی 

   حسادت 

   غیبت که تا الان خیلی سعی کردم و تا حدودی موفق شدم 

   وابستگی به افرادو هر چیز دیگه البته این خیلی مشکل یهو کنار گذاشتن اما یواش یواش سعی میکنم 

   لجبازی گاهی میکنم با همسرم 

   و هر چیزی که باعث بر هم خوردن ذهن میشه را کنار میزارم 

   و اما لیست خواسته های من 

   تعویض ماشینمون یه خودروی پژو پارس یا تیوفا در حد صفر 

   یه خانه ی ویلایی بزرگتر ۳ اتاقه 

   یه باغچه ۵۰۰ متری داریم بتونم یه ساختمان نقلی بسازم داخلش برا تفریح خودمون 

   کارتم همیشه پول داشته باشه هر وقت خواستم برم خرید 

   تندرستی و سلامتی تا آخر عمر 

   در آمد زندگی من از ۳۰ میلیون به ۸۰میلیون برسه 

   برای خونه ای که الان هستم وسایل نو بخرم و شاید چیزهای دیگه ای هم باشه که یادم نیست البته خدا و جهان همه چی میدونن که من چی میخوام 

   ودر آخر من تعهد میبندم که مجموعه زندگی با کمک خداوند را هر روز ادامه بدم و هیچ وقت به نتیجه فکر نکنم که چرا مدتی گذشت اتفاقی نیافتاد و عجله کنم من خواهم داد در هر شرایطی 

   بسیار ممنون استاد عزیز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نواب محمدی
   1403/04/08 09:19
   مدت عضویت: 36 روز
   امتیاز کاربر: 1225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 60 کلمه

   سلام و عرض ادب 

   چیزی که توی این مدت که توی سایت هستم متوجه شدم که آقای عطار روشن صدای خداست برای کسانی که خواهان تغییر هستند.ساده بودن امیدواری که توی دیدن جلسه در مخاطب زنده میشه توهمی نیست و برانگیختگی احساسات به سمت خوب بودن که میشه زندگی کردو نتایج خود آقای روشن برای من نشونه های حضور خداست.

   با سپاس 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیرین حیدری
   1403/04/03 10:34
   مدت عضویت: 200 روز
   امتیاز کاربر: 75
   محتوای دیدگاه: 96 کلمه

   من این سایت و آقای عطار روشن و خانمشون و دخترشون رو دوست دارم ازشون انرژی می گیرم .امروز برایم شروعی دوباره هست .برادر عزیزم ممنون که هستی .من از امروز متعهد میشوم که تمامی تداخلات ذهنی را کنار ورها وآزاد با توکل و توسل به خدای بزرگ همراه شوم برای داشتن روحی پاک و بزرگ .داشتن جسمی سالم و سرحال و متناسب .منبع درآمدی برای خود و دیگرانی که در مسیرم نیازمندن.برای داشتن ارامش و آگاهی د بخشیدن آن به دیگران. برای جاری شدن عشق در تمامی امور زندگیم .امیدوارم همگی دراین مسیر خوش بدرخشیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار bit.lili
   1403/03/24 14:20
   مدت عضویت: 1416 روز
   امتیاز کاربر: 584 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 36 کلمه

   ممنونم از شما آقای عطار روشن گرامی وجودتون پر نورالهی باشه .

   سپاسگزارم برای این آگاهی ها 

   خداوندا صد هزار بار شکرت ،برای هر مسیری که سر راهم میزاری تا قدم به قدم الهامات تو را دریافت کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهدی ملکی
   1403/03/24 02:29
   مدت عضویت: 177 روز
   امتیاز کاربر: 1925 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 188 کلمه

   به نام خداوند بخشنده وبخشایشگر 

   پرودگارا آرامشی عطافرما تا بپذیرم آنچه راکه نمیتوانم تغییردهم،

   شهامتی که تغییردهم آنچه راکه میتوانم ،

   ودانشی که تفاوت این دورابدانم

   سلام خدمت جناب استادبزرگوارودوستان ورفقای گرامی عزیزه سایت خدایا عاشقتم وعاشقانه دوستت دارم کمک کن تابنویسم .لیست خروج ازذهن؛

   دروغ گفتن حذف

   تهمت زدن حذف

   نفرت داشتن حذف

   کینه داشتن حذف

   حرص زدن زورزدن حذف

   طمع حذف

   قضاوت حذف

   حسادت حذف

   عصبی بودن حذف

   انتظارداشتن ازکسی حذف

   پورخوری الکی حذف

   هوسهای الکی درهمه جنبه های زندگی

   درمسیرشیطان بودن حذف

   بنده خدابودن (مسیردرست بندگی کردن)

   من باخداهستم(مسیردرست خدابامن هستش)

   وووووووووووووووووووووووووووو‌‌‌‌‌‌‌‌‌……

   لیست خواسته ها

   عمرطولانی بیشتر،گشایش روزی، تندرستی وسلامتی بدن

   آرامش درونی وصل بودن درهرلحضه به پادشاه جهان هستی ونیستی 

   جابه جا شدن زندگیم ازجنوب تهران به شمال تهران

   باامکانات عالی رهن تکاملی خرید

   درآمدماهی ۳۰ م تومان به ۶۰م تومان

   تبدیل پراید۹۸ به پرشیا تی یو فایو سفید اسپرت سفارشی رینگ اسپرت ترمزدیسگی

   ارتقا شغلی درکارملک ، آزادی زمانی مکانی

   باسازی باخچه کوچک درسمت شهریاریا فروش به قیمت عالی

   روابط عالی درهمه جنبه ها درمسیردرست

   همیشه تمیز بودن شیک گشتن برای خودم

   خوردن غذاهای سالم

   بندگی خداروکردن

   روزی که ازغیب می رسد 

   روزی غیرالحساب

   کمک خداوند به بزرگتربودن ظرفم تابارانه بیشتری جمع کنم

   ووووووووووووووو….

   من مهدی ملکی تعهدم می دهم درتاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴آموزش دورهای زندگی با کمک خداوند به شکل عالی فارغ ازنتیجه ادامه دهم پرودگارا سپاسگزارم که بهم گفتی نوشتم …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طناز .ه
   1403/03/11 23:02
   مدت عضویت: 186 روز
   امتیاز کاربر: 5330 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 270 کلمه

   با ه نام خداوند بزرگ 

   با سلام خدمت استاد عزیزم 

   استاد واقعا فایل زیبایی بود من خیلی منقلب شدم اینقدر احساسی شدم که دوست داشتم پشت سر هم همه فایلهارو گوش کنم ولی خوب فرصت نمیشه بچه داری و کار …

   من در دوره سرزمین لاغرها هستم خدارو شکر میکنم که هر لحظه یه فایل انگیزشی رو گوش میدم 

   من متعهد میشوم همراه استادم در این‌مسیر تا اخر دوره برم و به آرزوهام میرسم و به آرامش درونی برسمو خداوند رو بشناسم  

   من در قسمت خروجی ذهنم خیلی چیزها نوشتم همه چیزهای اطرافم رو من رها کردم مدارکم رو رها کردم خشم و کینه رو رها کردم بدی رو رها کردم غیبت و دورغ رو رها کردم اطرافیانم رو رهاکردم شغلمو همه رو رها کردم تا با ذهن خالی به سفر زندگی با کمک خداوند برم 

   انسان خواسته های زیادی داره در هر قسمت زندگیش ممکنه آرزوهایی براش پسش بیاد که الان اون‌آرزوش نباشه و چه خوبه در طی دوره و در طی سالهای عمرمون خواسته هامون رو از خداوند بخواهیم 

   من خواسته های خودم رو نوشتم 

   آرزوی سلامتی و آرامش درونی همیشگی برای استاد عزیزم و خانوادش 

   آرزوی سلامتی و آرامش درونی برای خودم و خانواده ام 

   آرزوی سلامتی کامل مادرم 

   آرزوی فرزند دیگر برای خودم 

   آرزوی تناسب اندام و لاغر شدن در این یک سال 

   آرزوی پولدار شدن بیشتر از ماهی ۱۰۰ میلیون درآمد 

   آرزوی فروش زمین های پدرم و حل مشکلاتشون

   آرزوی قبولی دخترم در یه آزمونی 

   آرزوی سلامتی برادرانم و درآمد بیشتر برای آنها 

   آرزوی خانه خریدن در تهران 

   انشاله اول سلامت باشیم بعد آرامش درونی داشته باشیم انشاله خداوند آرزوهای همه بندگانش رو می‌شنود و آنهارا برآورده می‌کند 

   خدایا خودت من رو در این مسر آوردی و خودت من رو به هدفم برسون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1403/03/07 20:31
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 879 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   نکته های مهمی که از فایل استاد دریافت کردم . 

   تا زمانی که چیزی را تجربه نکنیم ودر شرایط آن قرار نگیریم ولمس نکنیم نمیتونیم به راحتی قضاوت کنیم وبه وضوح و روشنی در مورد آن موضوع برسیم. 

   مثلا کسی که ازدواج نکرده وتجربه زندگی متاهلی نداشته نمیتونه در مورد زندگی مشترک نظر درست یا قابل قبول بده .

   یا کسی که چاق نبوده هیچ وقت یک فرد چاق رو درک نمیکنه وقضاوت نادرستی در باره اش خواهد داشت تا چیزی رو تجربه نکنی نمیتونی به وضوح درمورد اون برسی 

   بنابراین تا مسیری رو طی نکنی نمیتونی راهنمای خوبی باشی استاد هم چون طی ده سال در مورد قانون جذب تجربیات خوبی کسب کرده میتونه راهنمای خوبی برای ما باشه ومارو از اشتباهات تکراری باز داره و ابهامات مارو برطرف کنن تا مسیر تکاملیمان رو راحت ترطی کنیم .

   دومین نکته تنها دلیل دگرگونی زندگی استاد تغییرنگرش استاد به خداوند بود. در طی این ده سال هیچ چیزی به استاد اضافه نشده نه مدرک تحصیلی تازه گرفت نه سرمایه پیدا کرد نه ارث رسید بهش نه وام گرفت نه مهارت خاصی یاد گرفت نه کارش زیاد شده حتی خدا هم تغییر نکرده  هیچی تغییر نکرد فقط به  اندازه ای که  نگرش استاد نسبت به خدا تغییر پیدا کرد زندگی استاد تغییر کرد.هیچ چیزی در بیرون برای استاد تغییر نکرده فقط استاد افکار واحساسش رو تغییر داد.

   تهیه ی دوره های فوق العاده ی زندگی با طعم خدا وزندگی با اراده خداوند گواه عالی برای تغییر نگرش استاد راجع به خداوند است.

   دلیل ناکامی افراد ومردم در تمام جنبه های زندگی عدم شناخت کافی از خداوند است باورهای اشتباه راجع به خداوند و قوانین جهان هستی است .

   به اندازه‌ای که افکار ونگرش واحساس خودمون روتغییر بدیم زندگیمان تغییر میکند .

   خداوند برمبنای سیستم خود کار می‌کند .باران برای همه یکسان می‌بارد آنچه درین میان مهم است نگرش وافکار واحساس افراد از بارش باران است یکی عاشق باران است یکی از باران خوشش نمیاد. کشاورز دوست دارد باران بیاید ولی کسی که سقف خونه اش سوراخه یا خونه اش در مسیر باران است از باران فراری است ودعا می‌کند باران نبارد خداوند با نگرشها ی افراد کار ندارد باران بر مبنای سیستم خداوند میبارد. 

   خداوند به یک شکل در جهان عمل می‌کند اگر نگرش ما درمورد خداوند اصلاح بشه بر مبنای عملکرد خداوند بشود  فارغ از اینکه تا دیروز چه عملکردی داشتی این قوانین در زندگی ما تاثیر می‌گذارد وزندگی ما تغییر می‌کند. 

   سیستم خداوند بر مبنای لطف ومحبت نیست .

   سیستم خداوند درجهت رشد وبهبود جهان همیشه دارد عمل می‌کند. خداوند همیشه دارد به یک شکل عمل می‌کند هیچ تغییری در سیستم الهی ایجاد نخواهد شد سیستم خداوند همیشه ثابته قوانین جهان ثابت هست اگر با سیستم الهی هماهنگ باشی خواسته هایت وارد زندگیت می‌شود .

   .خداوند به شکل انفرادی کار نمی‌کند لیست خوب وبد ها نداریم همه در برابر سیستم الهی یکسانند تفاوت در هماهنگی افراد با سیستم الهی هست.

   بی نهایت شکل می‌توان ازین سیستم استفاده کرد میتونی با این سیستم خودتو بدبخت کنی ویا خودتو خوشبخت کنی همش خداست .

   هر چه با سیستم خداوند ناهماهنگ تر باشی بدبخت تر زندگی میکنی هرچه هماهنگ تر باشی خوشبخت هستی .

   بدبختی تو ربطی به شانس اقبال دولت افراد خانواده یا دولت‌ها و.. یا خداوند نداردتو هماهنگ تر بشی با سیستم الهی  زندگیت روان‌تر میشه 

   هرچه قدر تقلا کنی جون بکنی زور بزنی تا شرایط رو عوض کنی نمیتونی چون با سیستم خدا ناهماهنگی نمیتونی 

   وقتی هماهنگ بشی خودبخود اتفاقات خوب میفته .

   هیچ نیرویی نمی‌تونه جلوی باران رو بگیرد هیچ دولت هیچ شخصیت هیچ کسنمیتونه جلوی تغيير رو بگیره 

   سیستمی که جهان رو مدیریت میکنه میتونه زندگی شمارو هم مدیریت کنه اگر باهاش هماهنگ بشی 

   قراره درین دوره با نیروی جهان هستی هماهنگ بشیم واز نتایجش لذت ببریم میخوایم این مهارت رو یاد بگیریم. 

   حداقل شرایط ما برای استفاده از دوره اینه که عقیده داشته باشیم که میشه زندگی رو تغيير داد حتی اگر راهی بلد نباشی .ته دلت نگرشت این باشه که  میشه زندگی بهتری داشته باشی 

   باید خواسته هایی بنویسی که برات منطقی باشه برای خودت قابل باور باشد خواسته هات هم پله پله باید بره بالا چیز معقول بنویس باید برای ذهنت قابل باور باشد 

   و زندگی  رسیدن به چیزی نیس مهارت زندگی کردنمون بره بالا مثل مهارت رانندگی وقتی مهارتت در رانندگی بالا بره برات فرق نداره با چه  ماشینی رانندگی کنی با همه نوع ماشین میتونی رانندگی کنی در هر جاده ای میتونی خوب رانندگی کنی بارون میاد خوب رانندگی میکنی برف بیاد میتونی خوب رانندگی کنی روز باشه شب باشه میتونی خوب برونی زندگی مثل رانندگی هست

   اگر مهارتت بیشتر بشه در هر شرایطی که باشی میتونی خوب زندگی کنی چه روزهای خوب چه بد چه در بی‌پولی چه فقر چه در ثروت چه در چاقی چه در لاغری چه در مجردی چه درتنهایی چه در متاهلی چه در بیفرزندی چه با فرزند چه بی ماشين چه با ماشین چه با خانواده ات چه بی خانواده ت زندگی میکنی چالش داشته باشی زندگی می‌کنی  مهارت زندگی کردن در هر شرایطی اونه که مهم است نه رسیدن به هدفی خاص

   مهارت زندگی یعنی  رسیدن به خواسته ها نیس می‌خواهیم یاد بگیریم چطور از عمرمون استفاده کنیم ولذت ببریم ..متعهد به دوره باید باشیم عجله نکنیم ودنبال نتایج فوری نباشیم. 

   واز نوشتن استفاده کنیم تا مهارت درک ودریافتمون از آگاهی‌ها  والهامات الهی بیشتر بشه .

   خیلی مطالب مهم و عمیقی بود بارها باید این فایل رو گوش داد تا بهتر سیستم الهی رو درک کنیم 

   ممنونم استاد بابت این فایل آموزنده  

     

   ‌ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1403/03/07 15:28
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 792 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   من الهام خضرلو هستم بنده پاک وخالص  خداوند من الهام هستم انسان آگاه و ودر مسیر تغییر زندگی من الهام هستم انسان ارزشمند وعالی که دوست دارد خداوند و خود وجهان را بهتر بشناسد من الهام هستم بنده مومن خداوند که دوست دارد ترس وغم نداشته باشد و با زندگی راحت واسان برخورد کند واز تمام لحظات عمر خود به شکل عالی استفاده کند وشاد باشد ولذت ببرد ومسئولیت تمام اتفاقات زندگیش را بر عهده بگیرد. من الهام هستم من شاگرد استاد عطارروشن استاد عالی  رشد وتغییر زندگی هستم .

   من دوباره اینجا آمدم تا دوباره شروع کنم زندگی با کمک خداوند را تا مهارت زندگی کردن با کمک خداوند را بیشتر وبهتر یاد بگیرم تا زندگی خودم وحتی زندگی دیگران واطرافیانم را تغییر دهم همانطور که استاد با تغییر دادن زندگی خود توانست زندگی خانواده اش واطرافیانش واعضای سایت رو تغییر دهد .

   من احساس کردم که باید از قدم 21 برگردم واز اول شروع کنم دوره رو چون احساس کردم چون ایام عید وماه مبارک رمضان بود من نتوانستم آنطوری که دوست دارم ولایق این  دوره هست با تمرکز وعمیق تمرینات رو  انجام دهم برای همین استاد  درونم، خدای درونم گفت که برگرد واز اول شروع کن من هم مدتی پشت گوش انداختم ولی خداروشکر به حرف خدا گوش دادم واومدم تا دوباره شروع کنم و تمرین هر جلسه رو ثبت کنم .

   این بار با عشق وامید بیشتری آمدم چون با شروع نه چندان قوی وبا احساس نه چندان خوب  به کمک خداوند نتایج خوبی از این دوره تا به حال  گرفتم که در نظراتم ثبت کردم .

   من ایمان دارم که اینبار نتایج عالیتری انتظار مرا می‌کشد من به این نتیجه رسیدم که برای زندگی خوب وآرام ولذت بخش و خدایی به جز این دوره دیگر به دوره ای دیگر نیاز ندارم من درین دوره زندکی با کمک خداوند رو یاد میگیرم زندگی با کمک خداوند.

    اگر زندکی با کمک خداوند رو یاد بگیرم در همه ی زمینه های زندگی رشد میکنم وبه خواسته هایم میرسم من دیگر نیازی به دوره ی ثروت نیازی به دوره روابط نیازی به دوره عزت نفس یا …ندارم برای من همین دوره تا آخر عمرم کفایت می‌کند من اگر خداوند را بهتربشناسم به تمام آرزوهاي خودم میرسم وتمام .

   راستش را بگم اینبار دیگر برای من خواسته های قبلیم اولویت من نیس ودوست دارم آرزوهام بعد درونی وروحی ومعنوی بیشتری داشته باشد ومن دیگر خوب میدانم اگر به ارزوهای درونیم برسم این خودسازی درونی منو به سایر خواسته هایم می‌رساند.

   من صاحب درآمد شدم ولی آرامش درونی ندارم من صاحب اتاق رنگ شده وزیبا که آرزوی ده ساله ام بود شدم ولی شادی درونی ندارم 

   من آرامش وشادی درونی میخواهم .

   من اینبار نیامدم ثروتمند بشم اینبار نیامده ام لاغر شوم اینبار نیامده ام از روابطم عشق بیشتری بخواهم من نیامده ام بچه دار شوم من نیامده ام ماشین یا ویلا یا حیاط از خداوند بخواهم من دوست دارم از خداوند خداوند را بخواهم .

   دوست دارم بهتر خداوند را بشناسن ورابطه ی عمیق قلبی با او داشته باشم تا هدایت والهامات او را بهتر بشنوم ودرک کنم .

   من اینبار از خداوند آرامش روحی وذهنی وروانی میخواهم دوست دارم آرامش عمیق درونی داشته باشم دوست دارم شادی عمیق درونی داشته باشم دوست دارن عشق عمیق درونی به خودم وخدای خودم داشته باشم.

    دوست دارم رابطه ام با خودم رو درست کنم دوست دارم عاشقانه خودم رو دوست داشته باشم وبه خودم محبت کنم وخودم رو دوست داشته باشم دوس دارم احساس لیاقت وارزشمتدی رو در وجودم زنده کنم .

   دوست دارم خودم رو همینطور که هست بپذیرم و دوست داشته باشم .

   دوست دارم خدای درونم رو دوست داشته باشم وبه الهامات او توجه کنم دوست دارم فقط بنده ی خداوند باشم واو را بپرستم وتنها از او یاری بجویم.

    دوست دارم ایمان وتوکل واقعی رو در وجودم حفظ کنم دوست دارم مهارت زندکی با کمک خداوند رو یاد بگیرم دوس دارم با خدای خودم عشقبازی بکنم .

   من برای ورود به این دوره تمام غرورم منییتها خودخواهی هایم رو رها میکنم.

    

   من تمام آدمهای زندگیم رو رها میکنم .

   من تمام مسائل زندگیم رو رها میکنم من تمام ناکامی ها وشکستها م رو رها میکنم .

   من شهر وکشوری رو رها میکنم .

   من فقر وبیکسی هام رو رها میکنم من کینه ها ونفرتهام رو رها میکنم

   .

    من نجواهای ذهنی وگفتگوهای ذهنیم رو رها میکنم .

   من عقده ها وکمبودهام رو رها میکنم من تمام حسرت ها م رو رها میکنم.

    من تمام مدارک تحصیلیم وتمام نداشته هام رو رها میکنم من تمام بیماری هام رو رها میکنم من حساب  بانکی ام رو رها میکنم.

    من تمام بیمهریها رو رها میکنم وبا انگیزه وامیدوارانه  با کمک خداوند  پیش میرم.

    من برای رسیدن به خواسته هایم با خدای درونم هماهنگ میشم وهمه چیز را رها میکنم من با سیستم الهی هماهنگ میشم وبه پیش میرم ومیدانم که خداوند مرا به تمام خواسته های ظاهری وباطنیم می‌رساند.

   زندگی با کمک خداوند زیبا واسان است ‌.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آزاده امامقلی
   1403/03/06 21:11
   مدت عضویت: 1775 روز
   امتیاز کاربر: 1650 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 294 کلمه

   به نام خدای یکتا 

   امروز در تاریخ۱۴۰۳/۶/۳متعهد میشوم این دوره راتاانتها با اشتیاق وذوقی که از روز اول برایم ایجاد کرده ادامه بدهم تا بتوانم حال خوبم را هر روز تکرار کنم 

   احساس خیلی خوب وعالی دارم وقتی که دوباره بهم گوشزد میشه که میتونم با ایمانم به قدرت خداوند به خواسته هایم برسم انگار مدتی بود یادم رفته بود که با همین دوره های این سایت دوره زندگی باطعم خدا تونستم به خیلی از خواسته هام که روزی حتی باورش هم برایم سخت بود دست پیدا کنم ومدتی است که برای محقق شدن رویاهام دنبال راهکارهای بیرونی وانسانها ومعجزات هستم درصورتی که من فقط با اعتمادم به خداوند واطمینانم به اینکه حتما او خواسته ام رابرآورده میکند به خواسته هایم رسیده ام وامروز خوشحالم که با این دوره واین مقدمه دوباره تلنگری به من زده شد که زندگیم را تغییر دهم فقط با تکیه به خداوند بی همتا

   خواسته های من از خداوند 

   ۱_ من آرزو دارم درحرفه ای که تازه شروع کردم وبه آن علاقه زیادی دارم ماهر وقدرتمند شوم وبتوانم بهترینها را ارائه بدهم ۲_من دوست دارم به درآمد ماهی ۵ میلیون دست پیداکنم 

   ۳_ من میخواهم درسال جاری ویلایی که درروستا میسازیم آماده شود تا از رفتن درطبیعت آنجا لذت ببرم 

   ۴_ من آرزو دارم باغی که سالها ست همسرم برایش زحمت میکشد محصول عالی بدهد وبه درآمد برسد 

   ۵_ من آرزو دارم دوستانی راداشته باشم که بامن هم فرکانس وهمدل باشند 

   ۶_من میخواهم به وزن ایده آل ۵۸ کیلو برسم وخوش اندام باشم 

   ۷_ من دوست دارم ماشین شخصی خودم را داشته باشم 

   ۸_ من این روزها چالش کوچکی بافرزندم دارم که دوست دارم به زودی حل وبرطرف شود

   من ایمان دارم که با شناخت بهتری ازخداوند وهماهنگ شدن با او به همه ی این خواسته ها خواهم رسید چون خداوند خیلی بزرگتر وقدرتمندتر از آرزوها وخواسته های من است

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطیما
   1403/03/02 13:29
   مدت عضویت: 455 روز
   امتیاز کاربر: 590 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 208 کلمه

   به نام خدایی که درهمین نزدیکی است 

   این روزها در یک تقلایی بودم و خود راگم‌کرده بودم از خدای خودم درخواست کمک داشتم راه را نشانم دهد واین بار دوباره به طور شگفت انگیز من رو به این دوره فوق العاده هدایت کرد الهی شکرت 

   استاد عزیز که چقدر برازنده اید به این نام 

   چقدر زیبا گفتید برای خداوند هیچ فرقی ندارد سیستم عمل میکند خورشید میتابد باران میبارد زمین  به گردش درمیاید همه و همه  بر مبنای سیستم جهان است و یک نشانه که شاید ما به فکر فرو رویم خداوند درحال انجام کارشه و برایش فرقی نداره که تو ممدی یا علی یا نقی همه از نظر او یکی هستیم این وظیفه ماست که با اون هماهنگ‌بشیم حالا این که چطور هماهنگ بشیم رو تو این دوره باید یاد بگیریم 

   من متعهد میشم‌که گام به گام تو این دوره باهاتوم قدم بردارم 

   خواسته هام هم اینجا ثبت میکنم‌که بهانه ای نباشه برای ذهن نجواگرم 

   ازاعماق وجودم  میخوام براحتی پول دربیارم بدون زحمت به راحتی 

   تجربه درآمدهای بالای ۵۰ میلیون به راحتی 

   تجربه داشتن خونه حیاط دار برای خودم صاحبخونه شدن 

   تجربه  خرید ماشین شاسی بلند برای خودم 

   تجربه  اس ام اس های واریز لحظه ای 

   تجربه خرید های بی دغدعه و حسابهای پر پول 

   تجربه  سفرهای  با کیفیت و لاکچری 

   ممنون که همیشه مارابا الهاماتتون مستفیذ میکنید استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه رفیعی
   1403/03/01 05:53
   مدت عضویت: 133 روز
   امتیاز کاربر: 235 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 97 کلمه

   سلام و عرض ادب خدمت استاد عطار روشن عزیز و همراهان گرامی. ممنونم از خدای مهربان که جریان هدایتش هر لحظه جاریه و ما میتونیم سوار بر این جریان سفر کنیم به هرجا که خواستیم. بنده تعهد میدم که مطالب این دوره رو قدم به قدم جلو بیام. یکسری همزمانی ها رخ داد و باعث شد من اینجا باشم پس قطعا خیری در این دوره برای من نهفته ست. ممنونم از استاد عزیز بابت تلاشی که در این مسیر میکنن. بنده تمرین یک و دو رو در دفترم نوشتم . ان شاءالله که از نتایجم بنویسم واستون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نادیا همتی
   1403/02/30 00:23
   مدت عضویت: 66 روز
   امتیاز کاربر: 3255 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 299 کلمه

   با سلام

   من متعهد میشوم که جلسات این دوره رو به شکل عالی دنبال کنم

   من باید رها کنم کنترل دیگران را ،رها کنم خشم و کینه و نفرت و دروغ و غیبت و احساس بد را ،رها کنم افکار منفی را رها کنم ،فقر وگرفتاری و روابط بد و کمبود را ،رها کنم هر ان چه را که در ذات الهی نیست ،رها کنم تمام افکار پوچ را ، رها کنم بی ایمانی را ،نگرانیرا ترس را ،تلافی کردن را ،رها کنم سرک کشیدن در زندگی دیگران را ،رها کنم هرچیزی را که دارم را مادیات را غرورم را ،پدر و مادر راهمسرم را ،خانواده همسرم ،خانواده مادری و پدری ام را ،همسر مادرم و پدرش را ،مدرک دانشگاهی را،مدرک میکاپ را،زیبایی ام را،کشورم را مردم را مسعواین را ،معترضین را،فرزندانم را،اعتبار دادن به دیگران را بزرگ دیدن دیگران را ،ترس از مردم و افراد و اطرافیانرا

   خواسته هایم :میخواهم آنقدر به پروردگارم نزدیک باشم که تمام خصوصیات اورا داشته باشم ،بی نیاز باشم از هرچیزی ،میخوام بینهایت ثروت ،سلامتی،عشق ،زیبایی،نیکی،عذت،مهربانی ،بخشندگی،ارامش، حال عالی داشته باشم

   میخاهم تابلوی شیکی برای خونه بخرم ،میخاهم شغل عالی با درامد عالی همراه با حال خوب وقت ازاد داشته باشم ،میخواهم برای خونهآباژور ها جفت و شیک ایستاده بخرم ،تراس و درست کنم ،کابینتها رو درست کنم،میخاهم سند خونمون درست بشه،خونه با قیمت عالیفروش بره و یه خونه لوکس تازه ساخت تو منطقه ی عالی دوبرابر این خونمون بخرم،میخام کلی روابطم با درون و اطرافیانم عالیبشه،میخوام یه ماشین عالی بخرم،میخام تو زندگی حسابی ارامش داشته باشم ،برم کلی چیزای خوب برا خودم و کسایی که میخام بگیرم،میخام در امدم چندین برابر بشه ،میخام یه کار عالی رو شروع کنم و کلی مشتری داشته باشم حسابی پول دربیارم ،میخام ۱۰ کیلو وزنکم کنم ،همیشه در سلامت روحی و جسمی باشم .میخواهم ماهانه ۱۰ تومن درامد داشته باشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 28932 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 786 کلمه

   با عرض سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامیم 

   استاد من چند بار در دوره‌ای دیدم در دوره ارامشدر بیداری بهش اشاره کردید گفتم این دوره خیلی مهم هست که استاد روی اون تاکید داره تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم چون میبینم هنوز نیاز دارم احساس کردم این دوره بخوبی درک نکردم دوست دارم دوباره تکرار کنم  

   بعد میخواستم برای خودم تکرار کنم آخر فایل با اینکه تمرین ننویسید راضی نیستید رسیدم گفتم بذار تمرینم بنویسم چون من خیلی عقیده دارم به اینکه طرف راضی هست یا نیست چون مطمئنم نتیجه ای باید کسب کنم اگر شما راضی نباشید کسب نخواهم کرد

   اینکه استاد این دفعه وقتی شروع کردم موضوع بارش باران عملکرد خداوند بهتر درک کردم متوجه شدم که خداوند یه سری تغییراتی ایجاد میکنه مثلا هوا سردتر میشه آب‌های روی زمین بخار میشن به اسملن میرن ابرها و تشکیل میدن باد میوزه ابرها رو بهم برخورد میده رعد و برق ایجاد میکنه در نهایت بارون میاد بعد هوا یکم سردتر بشه تگرگ بعد به برف تبدیل میشه این سیستم خداوند که همیشه داره عمل میکنه 

   فارغ از اینکه اینجا روی زمین چه اتفاقی میافته اینبارون میخواد روی سر کی بباره چخ کسانی خیس میشن لذت میبرم چه کسانی خیس میشن غر میزنن میگن موهام خراب شد تازه ویو کرده بودم یا آیا کشاورزان خوشحال میشن یا نه آب میاد محصول اونهارو خراب میکنه و هزاران اتفاق دیگه 

   این یک سیستم که داره عمل میکنه حالا میخواد کسی شکر گزار باشه برای بارش باران برای زیبایی باران برای خداوند که این سیستم ایجاد کرده یا نه ناراحت بشه غر بزنه یا نه اصلا متوجه بارش باران نباشه براش مهم نباشه که داره باران میاد هیچ فکری نکنم خداوند باران می‌فرسته خدایا شکرت برای نعمت باران 

   و اینکه من عاشق قانون جذب و قانون‌های هستم که خداوند اعمال کرده خیلی برام جالب و لذت بخش و منم به گفته‌ای شما کاملا ایمان دارم میدونم که فقط فقط بخاطر اینکه من خدای خودم خوب نمیشناسم ‌ه الان مشکل دارم یا با خداوند هماهنگ نیستم که مسئله در زندگی من بوجود میاد  

   من خدا روشکر میکنم که یکم یه کوچولو مهارت زندگی کردن کسب کردم که همه همه شونو مدیون شما استاد عزیزو گرامیم هستم اگر فایلهای شما نیود اگر زحمات شبانه روز شما نبود من نمیتونستم این آگاهی‌ها رو کسب کنم بتونم مسائل زندگیم خودم به تنهایی حل کنم خدایا شکرت و بینهایت از شما سپاسگزارم 

   من به این درک رسیدم با خودم گفتم من در این مدت تقریبا ۴ سال تلاش خودم کردم کوتاهی نکردم  در فایل گوش دادنم تمرین نوشتنم و…پس چرا زندگی من تغییر چشمگیری در بعضی از جنبه‌ای زندگیم نداشته 

   متوجه شدم فقط بخاطر عدم شناخت خداوند در اون جنبه از زندگیم و تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم 

   و اما تمرین 

   استاد واقعا برای یکسال خیلی زیاد برای من من میگم درطی دوره 

   ده مورد از خواستهای من که دوست دارم در طی این دوره یا حتی هفته دیکه ۱۰ روز دیگه به من داده بشه  نمیدونم این عجله کردن یا من باور دارم که خداوند میتونه در کسری از ثانیه  در یک چشم بر هم زدن خواستهای منو محقق کنه خدایی یکم باور دارم و قتی خواسته‌ام تجربه کنم باورهای قوی‌تر میشه وقتی ادامه بدم بازم باورهای قوی‌تر میسه خدایا شکرت 

   خواسته اول 

   من همیشه میگفتم من دوست دارم خداوند سلامتی و تناسب اندام ایدهالم که وزن ۵۰ کیلو سایز ۳۶ قد ۱۶۵ هست خداوند در طی این دوره  به من هدیه کنه 

   الان میگم خدایا من دوست دارم اول سلامتی گوشهام شفا گوشهام رو  به من هدیه کنی الان میگم خدایا من میخوام گوشهام یکم بهتر بشه من بتونم صداهای آهسته تر متوجه بشم مثلا صدای ماشینی از پشت سر من داره میاد من متوجه بشم تا بتونم از خودم مراقبت کنم الهی آمین 

   بعد برای قسمت دوم آرزوم اینکه من میخوام روزی ۱۰۰ گرم کاهش وزن داشته باشم روزی نیم سانت کاهش سایز روزی میم سانت افرایش قد خدا در طی این دوره  به من هدیه کنه الهی آمین 

   آرزو دوم در کسب و کارم اینکه در قدم اول میخوام خداوندبه من یه شغلی هدیه کنه که من بتونم روزی ۱۰ هزار تومن ارزش درآمد کسب کنم 

   آرزو سوم 

   خدایا من میخوام در طی این دوره  به من کمک کنی تا من بتونم آرامش الهی تجربه کنم  الهی آمین 

   آرزو چهارم 

   خدایا من میخوام  یه روابط خوب و عالی با خانواده ام در طی دوره به من هدیه کنی الهی آمین 

   آرزو ۵ 

   خدایا من الان یه خونه ۷۰ متری دارم 

   خدایا میخوام یه خونه ۱۰۵ متری در محمد شهر کرج رو در طی این دوره به من هدیه کنی الهی آمین 

   آرزو ۶

   خدایا من میخوام  به من کمک کنی  تا من فکرم و باورم نسبت به تو خدای مهربان با هم همسو باشن الهی آمین 

   من متعهد میشوم که تا پایان دوره همراه استادم خواهم بود 

   و تمرین امروزم استاد همین جوری که شما گفتید نوشتم  گفتید محتوا تموم شد درباره اون آگاهی‌ها بنویسید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عامر بناگر
   1403/02/21 23:37
   مدت عضویت: 273 روز
   امتیاز کاربر: 155 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 147 کلمه

   سلام استاد عزیز

   فکر کنم برای اولین بار هست که در سایت شما کامنت میذارم.

   حرف‌های شما مثل همیشه به دل آدم میشینه و آدم رو مشتاق میکنه تا مشارکت کنه.

   تا حالا به این سوال جواب ندادم و الآن می‌خوام به ده تا خواسته‌ام که قراره تا سال آینده برآورده بشه فکر کنم.

   خواسته‌های من ایناست:

   گرفتن امتیاز آب و برق و گاز برای خونه ام.

   خرید کولر برای خونه ام.

   خرید پکیج و رادیاتور برای خونه ام.

   رنگ کردن دیوارها و درهای خونه ام.

   تسویه نصف بدهی هام.

   فراهم شدن راحت یه خونه اجاره ای مناسب برای مادرم.

   لذت بردن از کارم تا جایی که صبح ها با اشتیاق برای انجام دادنش بیدار بشم و در طول روز خنده روی لبم باشه.

   رابطه ام با همسرم خوبه اما میخوام عاشقانه تر و دوست داشتنی تر باشه.

   دندون خراب نداشته باشم.

   و احساس آرامش و رضایت در هر لحظه از زندگیم رو از خدای بزرگ و بخشنده و مهربان میخوام.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 1108 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 603 کلمه

   سلام استاد عطاروشن عزیز

   من با معرفی دست عزیزم این دوره رو دیدم و با دیدن نتایج و حال خوب دوستم تصمیم گرفتم این دوره رو شرکت کنم…. و تصمیم گرفتم با کمک خدا و فایلهای شما زندگی ام رو رنگ و شکل خدایی بدهم….

   *میخوام از خدایی بگم که من رو با دوست عزیزی آشنا کرد و شما رو بهم معرفی کرد

   *میخوام از خدایی بگم که تو بدترین شرایط به دادم رسید

   *میخوام از خدایی بگم که هر وقت بهش اعتماد کردم و توکل کردم و استرس نداشتم چنان خدا مسئله ام رو حل کرد یا به اون چیزی که خواستم رسیدم که فقط از پادشاه عالم برمیاد چنین و چنان کنه

   تمرین اول

   میخوام چیزهایی که فکر میکردم و میکنم که دست من بوده رو پاک کنم و خودم را بدست پرتوان خدا بسپاریم

   *اینکه فکر میکردم که چاقی از اراده نداشته منه پاک میکنم

   *اینکه فکر میکردم که اگر فلان رژیم رو بگیرم سریع لاغر میشم و راحت میشم از چاقی رو پاک کنم

   *اینکه فکر میکنم که چاقی باعث شده نتونم راه برم رو پاک کنم

   *اینکه فکر میکردم عمل اسلیو زندگی من رو متحول میکنه رو پاک کنم

   *اینکه هر وقت غذا میخورم اما و اگر برای خودم میذارم رو پاک کنم

   *اینکه از ترس قضاوت های مردم به مهمونی و گردش نروم رو پاک کنم و تمام شون رو به خدا بسپارم

   *اینکه زندگی ام رو خودم به باد دادم و باید بیشتر تلاش میکردم و خودم تنبلی میکردم رو پاک میکنم

   *اینکه مجرد بودنم رو تقصیر خودم بدونم و به این فکر کنم چون چاقم کسی دوست نخواهد داشت رو پاک میکنم

   *اینکه به این فکر کنم ارثی که قراره برسه زندگی من رو متحول میکنه رو پاک میکنم

   *اینکه نگران باشم کسانی نمی‌ذارن به این ارث برسیم رو پاک میکنم

   *اینکه تمام رویاها و آرزوهام وعده لاغر شدن رو بدم پاک میکنم

   *اینکه به خودم رو دوست نداشته باشم و نپذیریم رو پاک میکنم

   *اینکه تمام سختی هایی رو کشیدم و خودم رو مقصر میدونم رو پاک کنم

   *اینکه عاشق کسایی بشم که دوستم ندارم رو پاک میکنم

   *اینکه منتظر باشم هر کس به جز خدا کمکم کنه رو پاک میکنم

   *اینکه نگران قضاوت ها و آزارها و دستورهای دیگران باشم رو پاک میکنم

   *اینکه به خاطر سن و سالم نمیتونم به رویاها و آرزوهام برسم رو پاک میکنم

   *اینکه خودم رو لایق رابطه و عشق نمیدونم رو پاک میکنم

   *اینکه گذشته و اشتباهات گذشته ام را هر روز یادآور بشوم را پاک کنم

   و تمام چیزهایی رو گفتم به دستان پرتوان پروردگار می‌سپارم

   تمرین دوم

   *ده آرزویی که به خدای مهربون و کریم می‌سپارم*

   1-میخواهم به خدای مهربان هر روز نزدیکتر شوم و تمام امور را با آرامش به خدا و فرشته هاش بسپارم

   2-میخواهم تمام لوازم های نقاشی رو با فراغ بال و آرامش بخرم و در کلاس تصویرسازی مورد نظرم شرکت کنم

   3-میخوام تصویرساز کتاب کودک بشوم

   4-میخواهم یک ویولن عالی بخرم

   5-میخواهم نوازنده ویولن بشوم و نوازنده ارکستر سمفونیک بشوم

   6-میخواهم لاغر شوم و به وزن دلخواهم برسم

   7-میخواهم خودم و خواهرم و برادرم و همسر و فرزندانش سلامت و شاد باشیم

   8-میخواهم با مرد مورد نظرم ازدواج کنم و زندگی عالی ای با او داشته باشم

   9-میخواهم یه ماشین BMW شاسی بلند قرمز آلبالویی بخرم

   10-میخواهم بتوانم یک روز بدوم

   تمرین سوم

   من فرانک منصورفلاح در تاریخ 8 اردیبهشت 1403 متعهد میشوم که تمام این فایلها رو دونه دونه گوش کنم و تمام تمرین های آن را با شوق انجام دهم و نتیجه و تمام رویاها و آرزوهایم رو به خدای مهربان بسپارم

   من متعهد میشوم که فایلها را آنقدر دقیق گوش دهم که به کمک خدا و کمک استاد عطاروشن به آرامش برسم و خدایی خدا رو نظاره گر باشم

   من متعهد میشوم که آنقدر به خدا اعتماد کنم که همونطور که در قرآن گفته:

   فقط به آن می گوید: باش، پس بی درنگ موجود می شود.

   ایمان داشته باشم

   فرانک منصورفلاح 😍🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا کریمی
   1403/02/02 17:02
   مدت عضویت: 287 روز
   امتیاز کاربر: 2080 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,119 کلمه

   سلام استاد عزیزم 

   من حدود یکماه بطور ناپیوسته و هدایتی داشتم این قدم ها رو میخوندم و برای دو یا سه تا از  قدم ها  کامنت هم گذاشتم و تمرینشو انجام دادم . و انصافا خیلی برام مفید بود خیلی به دلم نشست . و اینکه شما بهای این دوره رو انجام دادن تمرین قرار دادین خیلی خوبه و من واقعا متعهد میشم که حتما انجام بدم تا بهای این دوره رو پرداخت کنم و اینکه واقعا نگرش های جدید بمن اضافه کرد . حتی اون موسیقی ها خیلی خیلی بر دل و جان من نشست و هرکس از اطرافیان شنید لذت برد . من همه شون رو دانلود کردم و موقع نوشتن تو دفترم برای تمرکز پخش میکنم . 

   واقعا ازتون صمیمانه مچکرم.  و اینکه چقدر به من انگیزه داد اینکه شما پاسخ دوتا از کامنت های منو دادین و یکی از اونا رو تو استوری قرار دادین . 

   خیلی برام مفید بودن . و تو روزمره استفاده کردم . 

   قدم هایی که من مطالعه کردم به ترتیب

   ۱۷

   ۱۳

   ۱۸

   ۲۰

   ۲۱

   هستن 

   و بالاخره چند روز پیش متعهد شدم بیام و این دوره رو از اول اول شروع کنم . خیلی خوشحال هستم و توی دلم یقین دارم که هرچه میگذره همه چیز بهتر میشه . به شرطی که من در مسیر سعود باشم . 

   این بهبود های کوچک رو هیچوقت نباید نادیده گرفت .

   استاد عزیزم چیزای زیادی هستن که منم قبلا فکر میکردم باید باشن تا اوضاع من تغیر کنه اما من هم از وقتی شروع کردم به کار کردن روی خودم از وقتی خدا رو صحیح شناختم واقعا خیلی از اون‌ها برام بی ارزش شدن . و فقط تمرکزم رو گذاشتم روی خودم . 

   حدود ۲ سال . 

   ●تمرین اول رها کردن 

   من فکر میکردم همسر سابقم میتونه کمکم‌کنه 

   پدرم میتونه کمکم کنه

   خواهر بزرگم میتونه کمکم کنه 

   کمیته امداد 

   داشتن ی شغل خوب 

   تحصیلات 

   یک حرفه 

   ارتباط با آدم ها

   تبلیغات برای کارم که نتورک بود 

   همکاران فعال 

   فامیل هامون که بیان از من خرید کنن

   اینستاگرام 

   انجام واجبات دین و مذهبی بودن 

   اینکه من برم بیرون از خونه کار کنم

   و خیلی چیزای دیگه ولی واقعا الان من به هیچکس و هیچ چیزی جز خودم و خدا فکر نمی‌کنم و از هیچ کس انتظار ندارم. اصلا منتظر ی موقعیت خاص نیستم . و فقط دارم‌ روی ارتباطم با خداوند کار می‌کنم روی حس لیاقتم کار می‌کنم. و یقین دارم که با همین تغیرات کوچک هر روز من بهتر می‌شود.

   ● تمرین دوم لیست آرزو

   اتفاقا من چند روز پیش تو دفترم ۱۰۷ آرزو نوشتم و رفتم ازشون عکس دانلود کردم تو گوشیم نگهدارم . چون وقتی بهشون میرسم بعد عکساشون رو میبینم خیلی برام جالب هستن و به ذهنم میگم دیدی به این خواسته ات هم رسیدی .

   ۱ . من میخوام یه ماشین کویک سفید بخرم که سرحال باشه و تر تمیز 

   ۲ . میخوام ی خونه بخرم برای خودم تا با خیال راحت توش زندگی کنم متراژ مهم نیست همین که تو ی شهرستان خوش آب و هوا باشه تو آلودگی تهران نباشه خوبه من از خونه مستقل آرامشش رو میخوام تنهایی ش رو میخوام طبیعت قشنگش رو میخوام .‌ زیبایی ش رو میخوام . اینکه سلیقه و راحتی خودم توش باشه رو میخوام .

   ۳ . درآمد میخوام . اینکه بتونم مولد ثروت باشم . اینکه محصولات تولید خودم رو بفروشم و درآمد داشته باشم میزانش مهم نیست همین که یه مبلغی باشه که هر روز یا هر هفته یا هر ماه بیاد تو حسابم .

   ۴ . من لاغری بیشتری میخوام . میخوام برگردم به همون دوران که ۵۸ کیلو بودم 

   ۵ . من انرژی جسمانی بیشتری میخوام . سرحالی بیشتری میخوام . 

   ۶ . من میخوام مسافرت های تنهایی برم . مکانش مهم نیست این مهم که تجربه بیشتری پیدا کنم و از قبل شجاع تر و دنیا دیده تر بشم . 

   ۷ . میخوام تمرکز بیشتری روی خودم و خدایم داشته باشم در آرامش .

   ۸ . میخوام در دنیای فیزیکی نه مجازی با آدم های بیشتری آشنا بشم و تعامل داشته باشم . آدم هایی که میتونن نمونه یک الگوی خوب برای من باشند . آدم هایی که امن هستن . و حسشون مثبت باشه .

   ۹ . میخوام به طور کامل از همسر سابقم جدا بشم و دیگه حتی اسممون هم به عنوان همسر تو شناسنامه هم نباشه . 

   ۱۰ . میخوام هروقت دلم خواست پسرم رو ببینم و ازش با خبر باشم . 

   این خواسته ها برای یک سال یا دوسال آینده س من هیچ عجله ای ندارم و فکر نمی‌کنم خیلی بزرگ و دور از منطق و باور های من باشه . چون من اصلا به این فکر نمی‌کنم این خواسته ها از چ طریق برآورده میشن . بمن ربطی نداره کار خداست کار جهان . من تسلیم هستم هرچه که خدا بر دلم بیاورد انجام میدم . تلاش می‌کنم به ندای درونم گوش بدم تا به نجوای ذهنم . کاری ندارم دیگران میخوان چطور منو قضاوت کنند . من این خواسته ها را هر روز به خداوند عرضه می‌کنم و یقین دارم بهشان میرسم . همونجوری که به خیلیییی چیزها رسیدم . 

   ● تمرین سوم تعهد 

   من زهرا کریمی متعهد میشوم این دوره بینظیر را که استاد عزیزم تهیه کرده و مثل یه هدیه با ارزش اینجا قرار داده به طور کامل انجام بدم و مثل اون یکی دوره لاغری تا نصفه رهایش نکنم . و حتما بهای آن را بپردازم . هرچند که بین آن وقفه بیوفتد ولی من حتما باز برگردم و انجام دهم . و انشالله فرصتی بشود که آن دوره هم به اتمام برسانم . من متعهد میشوم عجول نباشم و پیگیر نتایج نباشم تا حدود دو سال دیگه . 

   من متعهد میشم که عمل کنم و عمل کنم و عمل کنم .

   سپاس گذارم استاد ‌ . بینهایت ممنونم . شوق بسیاری در دل من هست چون نتایج از همین الان برای من واضح هستن . چون حال خوب برای من چشمک میزنه . چون من به وعده خدا یقین دارم . یاد جمله ای افتادم که خداوند میگه .

   من نزدیک هستم .هرچه میخواهید از من بخواهید . 

   چی بهتر از اینکه حالم خوبه و فارغ از جهان متشنج هستم . چی بهتر ازین که همراه شدم با جریان هستی . چی بهتر که تسلیم شدم در برابر قدرت خدا . چی بهتر ازینکه حس میکنم مثل یه شاهدخت زندگی می‌کنم و همه چیز برای من فراهم . وقتی چشمام رو میبندم راحت میخوابم و صبح که بیدار میشم میگم آخ جون بازم خدا بهم فرصت داد . که خلق کنم . که لذت ببرم . که زندگی کنم و الگویی بشم برای پسرم . که میشه از زندگی لذت برد و لذت برد و لذت برد . بدون وابستگی . 

   خدایا خیلی حرف تو دلم که در قدم های بعدی بازگو میکنم و میدونم درهای زیادی از آگاهی قرار بروی من 

   من با ارزش من جانشین خداوند باز بشه . تا من درک بهتری از خودم خدایم و جهانم داشته باشم . تا من به خواسته های قشنگم برسم و ذوق کنم . 

   خدایا شکرت بازهم ازت بینهایت ممنونم استاد خوب و مهربونم . ❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatima
   1403/01/31 02:01
   مدت عضویت: 398 روز
   امتیاز کاربر: 3545 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 358 کلمه

   به نام پروردگار هدایتگرم

   سلام به هممون، سلام به استاد عطار عزیزم

   این کامنت قرار بود سه شنبه شب نوشته بشه. 

   زمانی که من بعد از ظهر رفته بودم با دوستم بیرون. یه چند روز بود انگار حس و حالم خوش نبود. احساس خلاء میکردم. احساس اینکه پس چرا خواسته هام تو زندگیم نیست! اون رابطه عاطفی ای که من میخوام کجاست؟ اون حس و حال خوبه کو؟… یه جور حس نارضایتی! رقته بودم برای تفریح اما در عمق خیلی بم خوش نگذشت چون اونجا داشتم به پسرهای جوان و ماشین های مدل بالا توجه میکردم. به اینکه من میخوام ازدواج کنم. با یک مرد ثروتمند. و حس نبود این خواسته… تو ماشین که داشتم برمیگشتم داشتم با خدا حرف میزدم. گفتم من چیکار کنم؟ چرا حس و حالم اینجوریه؟ انگار همش منتظرم خواسته هام رو ببینم! من حس و حالم خوب نبود و من این حالت رو دوست نداشتم. البته هی این در ذهنم مرور میشد که “حتی اگر نشانه ای از برآورده شدن خواسته هایت نمیبینی به این معنا نیست که خداوند کاری نمیکند…” وقتی رسیدم خونه،یه مقدار خودم رو مشغول کردم و دیگه ب اون حالت بی حس خوب بودنه توجه نکردم، یکم بهتر شدم. خواهرم بهم گفت، کامنتت تو سایت دیدگاه منتخب شده! گفتم واقعا؟ خیلی ذوق کردن و اومدم کامنتم رو مجدد خوندم. جند روز بود از کار کردن رو خودم غافل شده بودم. و وقتی برگشتم کامنتم رو خوندم دیدم من دقیقا حس و حالی رو دارم که تو کامنتم نوشنم. عجله عجله عجله برای گرفتن خواسته هام. مثل بچه هایی ک بشون میگی باشه برات میخرم اون اسبای بازیو اما اون از شدت عجله ای ک برای رسیدن به خواسته اش داره، تمام اون مدت تا خرید اسباب بازی گریه میکنه! هرجقدم بش میگت بابا میخریم برات! اما اون فقط اون مدت انتظار رو برای خودش تلخ میکنه. 

   حس و حالم دقیقا حس و حالی بود ک تو کامنتم نوشته بودم.و منی که دوست داشتم حالم خوب باشه فارغ از اینکه الان کدوم خواسته ام هست یا نیست. 

   وقتس کامنتم رو خوندم آروم تر شدم. یاداوری قشنگی بود. و الان میخوام مجدد بچسبم ب کار.به کار کردن روی خودم. 

   مرسی ازتون استاد عطار روشن که دست خدایید❤💕

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 989925607899
   1403/01/27 20:46
   مدت عضویت: 96 روز
   امتیاز کاربر: 3340 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 666 کلمه

   به نام حضرت حق 

   راستش کلی نوشته بودم امادستم خورد و رفت

   حالا بعدا دوباره به دیدگاه دیه مینوسم مفصل میگم که چه تفاق هایی افتاد الان میخوام از خدایی بگم چه واقعا تعریف نشدنیه وچقدرررر مهربون راستش اگر بخوام بگم صحبتم تموم نمیشه  ممن تا الان یهبار ۱۲گام و ۱۰۰گام وچالش من این و نخوردم رو کامل رفتم اما تازه عضو شدم بعدا میگم حالا چطور شده فقط بگم چه این اولین دیدگاه منه اما تا الان چندین دفتر تموم مردم و الان هم اول در دفتر نوشتم خیلی خوب نوشتم اما طولانیه ویه بار رفت از اول دیدگاهم و واقعا خسته شدم حالا دوباره مینویسم بعدا  ااین بگم چه اینقدر نوشتم که انشام خوب شده😅 خب بریم سر اصل مطلب خدا😘😘

   خدا بنده هاشو به یک اندازه دوست داره وتنها تفاوت برتری تنها در پر هیز کاری وعمل درسته و به نظر من ما اگه از افکار غلط بپرهیزیم و درست عمل کنیم ماهم بالا مقام میشیم😍

   به خدا لقب اشتباه نده به هر نگرش اشتباه دل نده درست عمل کن.خدا خیلی بزرگه هر تور که الان زندگی میکنی به اندازه هماهنگی تو با خداست ینی هر چقدر باورت درست در باشه زندکیتون زیباتره از خدا زیاد بخواه اما چیزی بخواه که باور داشته باشی میشه نگی نه بابامگه میشه؟اره میشه اما از کم شروع من برو بالا چون خداست بزرگه وبخشنده

   مطمئن باش بهت میده من خیلی ازش حرف دارم اما اگه بخوام بگم دیر میشه پس میرم سر اصل مطلب ینی خواسته هایی که خدارو کوچک نشون میده یه حرفی به دلم نشست (خدا بزرگتر از دردای منه) پس پاک من ذهنتو از درد های الکی چون خدا پاکه و باید جا برای اطلاعات پاک وا کنی اما دردا نمیزارن پس بریز دور 😊

   ۱-من توجه به اندام وچاقی را پاک میکنم چون خدا بزرگتره

   ۲-من توجه نمیکنم به افرادی که فقط حالمو بد میکنن…

   ۳-من کاری به مدرک تحصیلی ندارم چون روز حساب همه علم ها فراموش میشه جز علم خدا

   ۴-من کاری به چیز هایی که فکر میکردم باید داشته باشم  ندارم من خدارو دارم  وو خدا ینی همه چیز

   ۵-اوضاع کشورو… در برابر خدای من هیچ اندپس نمیتونن زندگیمو تغییر بدن 

   من از خدا کمک میخوام چون میدونم هیچی ازش مخفی نیس خدایا هرچی باید بره رو کمکم من پاک منم حرف مردم کیلو چنده؟ورزش و رژیم چیه؟اصلا میخوام فکر منم که خیلی زنده نیستم پس زندگی من زینت چون زندگی دوروزه و زنگ بعد حساب داریم پس فرست هاتو درست استفاده کن وتا وقت هست تغییر میکنم انشاالله

   وحالا ده تا خواستهکه از خدا میخوام 

   ۱-………ً.  یکم خصوصیه😉

   ۲زیبایی چشمامو دوباره به دست بیارم

   ۳لاغر بشم همون وزنی که دوست دارم 

   ۴-مهربون بشم ورود عصبی نشم

   ۵-به اون قد مورد نظر برسم

   ۶روزی فعلا ده هزار تومن در بیارم وبتونم مي لاس تقویتی واسه دوستام بذارم

   ۷خونموم بشه همونی که میخوام خب اول کوچک :اتاقم یارنگ شه با کاغذ دیواری

   ۸با حیا باشم وهر لحظه به الگوم شبیه در بشم

   ۹پدرومادرم و خدا واهل بیت رو از خودم راضی منم دختر خوبی بشم براشون خواهر مهربون برا داداشام

   ۱۰-و در اخر امسال کار ناممو بترکونم با نمره ۲۰ان شاالله (در هر کاری  در زندگیم بهترین خودم باشه)

   من همی جا جلوی خدا واستاد وهمه همسیری های باحالم تعهد میدم که..

   من زینت تعهد میدم که جلسات رو به طور کامل و به شکل عالی دنبال کنم هر گز کاری به نتیجه نداشته باشم چون شاید اصلا عمرم کفاف دیدنشو نده پس از همین الان لذتم رو شروع میکنم از تلاشم در راه درست الهی شکرت بابت این اگاهی 😊

   و قول میدم این مسیر رو بدون توجه به انتظارم به شکل عالی ادامه بدم همین که حالم عالیه خدارو شکر حالا اگه خواسته هاهم بشه که دیگه دمش گرم😉

   اینجانب من زینت به طور کاملا اماده باش امادگی خود را برا شروع وارم اعلام مینمایم و از خدا می خوام مثل همیشه همراهیم کنه🥰

   خدایا شکرت که هدایتم کردی الهی شکر شکر شکر  فقط یه چیزی نباید تلاش های بیجا مرد با تقلا کرد به کسی غیر خدا توکل نکن همه چی حله واقعا شرم اوره خدا به این بزرگی و دست وپازدن الکی 

   حال هواتون به زیبایی بهار یاعلی یاحق👋🏻

   با خدا باش و پادشاهی کن🥰😘😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار یاسمن
   1403/01/27 07:53
   مدت عضویت: 878 روز
   امتیاز کاربر: 11683 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   به نام خدای مهربان

   با سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستانی که قرار است در این مسیر سبز همراه هم باشیم.

   خیلی خوشحالم که اینجا هستم و خدا را هزاران مرتبه شکر به خاطر اینکه به این مسیر آرامش بخش هدایتم کرد و از شما استاد عزیز بی نهایت سپاسگزارم که با خلوص کامل و قلب مهربانتان سکان این کشتی را به عهده گرفته اید.

   چیزهایی که باید رها کنم تا با فکری آسوده در مسیر خدا باشم.۱.مدرک تحصیلی و شغل دولتی

   ۲.تکیه به آدمهای دور و برم که فکر میکردم می‌توانند ناجی م باشن.  ۳.دولت وقت و شرایط موجود ۴.زندگی در جایی غیر از ایران ۵.جنسیتم و…

   و کلی آرزوهای قشنگ دارم که دوست دارم و مطمئنم به تک تک شون میرسم و در دفتر خودم یادداشت کرده ام.

   من یاسمن از این تاریخ  متعهد میشوم که دوره را تا آخر و به صورت کامل فارغ از رسیدن به نتیجه دنبال کنم و با احساسی عالی در مسیر بمانم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatima
   1403/01/22 22:01
   مدت عضویت: 398 روز
   امتیاز کاربر: 3545 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 575 کلمه

   به نام خدا

   سلام به هممون

   خدایا واقعا سپاسگزارم بابت بودنم در اینجا

   این بار دومه که به این دوره هدایت شدم و فکر میکنم که اینبار خیلی درک بهتری ازش دارم و اماده ام و عشق دارم براش. استاد عطار روشن عزیزم، مرسی از اینکه این دوره رو آماده کردید، صدای شما و این آرامش شما حین صحبت کردن، این مثال های ساده ای که میزنید، چقدر دلنشینه و چقدر عجله ها رو از وجودمون میشوره. همین عجله برای تغییر و نتیجه گرفتن. 

   چیزایی که میخوام در لیست خروج از ذهنم قرار بدم: 

   تعهد به خدمتم و قوانین آموزش پرورش 

   پدر و مادرم

   سن و سالم

   نیاز به انجام یه کار خاص(تقلا کردن) ها و زور زدن هام

   محدودیت مالی ام و مقدار حقوقم

   لیست ۱۰ خواسته ام

   راه اندازی کسب و کار شخصی ام

   بازخرید کردن خودم از کار دولتی

   یه رابطه سالم و عاشقانه و دو طرفه(که برای ازدواج باشه) 

   مستقل شدن و آزادی داشتن

   ماشین خریدن دوست دارم ماشین خارجی باشه  ولی خب اگر یه ماشین خوشگل صفر باشه هم خوبه

   با خودم به صلح برسم و آرومتر بشه فکرم

   *اینی که ستاره زدم شخصیه نمینویسم😂ولی خیلی برام مهمه

   دوست دارم یه مدت تنها زندگی کنم تو یه خونه تو خیابون اسفند کیانپارس

   خوش اندام بشم و لاغر خیلی راحت

   کانالم رشد کنه، و از کانالم هر روز یکی دو تا مشتری داشته باشم. 

   خب، من فاطمه ام

   اینبار قدر حضورم در اینجا رو میدونم و با عشق میخوام برای آرامش داشتن ادامه اش بدم. خدایا کمکم کن یاد بگیرم فارغ از رسیدن به خواسته ها و داشتنشون از تک تک لحظه هام لذت ببرم.

   من متعهد میشم به حضور در این دوره. 

   استاد عطار عزیزم، اینبار نه برای رسیدن به خواسته ی خاصی نه،برای آرامش داشتن اومدم. چون فهمیدم تا وقتی من آروم نباشم نمیتونم به هیچکدوم از خواسته هام برسم، نمیتونم به رشد خودم برسم، نمیتونم رو دوره ای تمرکز کنم. اومدم که یاد بگیرم زندگی کردن چجوریه. لذت بردن چجوریه.من اینجام که یاد بگیرم آرامش رو. با همه وجودم این رو میخوام. و اینکه من این چند وقت به شدت خوشی خودم رو گره زده بودم به رسیدن به یه سری خواسته ها و همش دجار بدو بدو بدو بودم! تقلا میکردم استاد. دقیقا همونطور که شما گفتید من داشتم تقلا میکردم، تو رابطه ام خصوصا. و خوشی و حس خوبم رو به وجود یه سری خواسته ها و شرایط گره زده بودم.برای آزادی داشتم تقلا میکردم.برای خروج از شغلی ک ازش بدم می اومد. من هی دست و پا میزدم. ولی دیگ خسته شدم واقعا. گفتم خدایا من از این بدو بدو بدو برای رسیدن به یه سری چیزا خسته ام. تو هدایتم کن.فکرم آروم نبود و من آرامش میخواستم.از بابت مسئله ای که ننوشتمش، من دنبال آرامشم. میخوام یاد بگیرم فارغ از هرچیزی حضورم تو این دنیا رو جشن بگیرم. جقد بدو بدو؟ از وقتی با قانون آشنا شدم گاهی مسیرو اشتباه رفتم. افتادم به تقلا و بدو بدو برای رسیدن به خواسته هام. این دوره رو بگیر و بدو اون دوره رو هم برا فلان چیز کار کن و من خودم رو گم میکردم. مثل تکالیف مدرسه میشد همه جی برام. چون عجول بودم و زود نتیجه میخواستم. ولی اذیت شدم و از خدا هدایت خواستم و اونم کم نزاشت برام. قدم ب قدم داره منو راه میبره. و حضورم در اینجا هم از لطف هدایت اونه که این روزا خودش دستمو گرفته و داره راه رفتن رو دوباره یادم میده. من دوست دارم یاد بگیرم از همین چیزی ک الان دارم لذت ببرم و قشنگی هاش رو ببینم هرجوری که هست.و به این دوره حس خیلی خوبی دارم. 

   خدایاشکرت. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار احد امانی
   1403/01/17 15:09
   مدت عضویت: 287 روز
   امتیاز کاربر: 2350 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   سلام خدمت همه عزیزان

   اینجانب احد امانی از این تاریخ( ۱۴۰۳۱۱۷)متعهد میشوم جهت کسب توانایی و مهارت زندگی به کمک خداوند سعی و تلاشم را داشته باشم هرروز دراین سایت باشم و تمرینات مورد نیازم را انجام دهم

   استاد عزیز میخواهم بیشتر یاد بگیرم زندگی کردن را، بیشتر یاد بگیرم با خدا بودن را ،بیشتر یاد بگیرم لذت بردن را، بیشتر یاد بگیرم انتخاب وتصمیم گیری را،بیشتر باشم درارامش،بیشتر درشادی باشم،بیشتردرصلح باشم،دوست دارم یاد بگیرم عشق ورزیدن به جهانم را،بیشتر یاد بگیرم سپاس و قدردانی از نعمتها وارزشهای زندگیم،بیشتر متمرکز باشم بر روی خواسته هام،دوست دارم هدفمند باشم،دوست دارم احساس خوب را ،در کل دوست دارم درزندگیم هر لحظه روی کمک خدا حساب کنم

   استاد عزیزم  دوست دارم از ذهنم خارج کنم همه وابستگی ها وتعلقات را ،دوست دارم آزاد ورها باشم ،دوست دارم از قید شغل ومقام موقعیت ومحیط ومدرک وسواد وهمه چیز که وابستگی میاره آزاد باشم

   استاد انشالله با مداومت دراین مسیر وبا راهنمایی ها و یادآوری های شما بزرگوار هر لحظه زندگی را زندگی کنیم وهمیشه شاد وپرانرژی باشیم

   ممنون از سایت ارزشمندتان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار moslem
   1403/01/14 19:11
   مدت عضویت: 342 روز
   امتیاز کاربر: 345 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 312 کلمه

   سلامی به گرمی افتاب سلامی به روشنای صبح سلامی به تاریکی تاریک ترین لحظه شب سلامی به بزرگی کیهان هستی سلامی به کوچکترین زره هستی و سلامی به بزرگی خودش 

   سلام

   بنده مسلم هستم فایملمو ننوشتم بخاطر سئو سایت 🙂 

   چه سلامی گرمی کردم حال اومدم خودم الهی شکرت که اجازه میدی اسمتو فریاد بزنیم و به زبون بیاریم الهی شکر من نویستنده خوبی هستم اما رو کاغذ و دفتر خودم تا الان تو هیچ سایتی اینطوری ننوشتم اینجام اگر ویدیو رو نمیدیدم شاید نمینوشتم اما ی چیزی منو کشوند تا اون ویدیو رو ببینم و الان در حال نوشتن باشم و مطمئن هستم اون ک نگهمداشت تو ویدیو همون گفت بنویس 

   استاد عزیز نمیدونم چرا از دور اینقدر دوست دارمو مشتی تو . مشتی دمت گرم برای سایت الهی شکرت که توی این تایم از جهان که شما هستی منم هستم و حضور دارم تو سایت خوب بگذریم بریم سر اصل مطلب من متعهد میشوم که تا اخر دوره در کنار عشقی مثل شما باشم امیدوارم ثابت قدم بمونم آمین

   چندتا از نظراتو خوندم دیدم چقدر قشنگ نوشتن هم نوعان خودم الهی شکر 

   اولین چیزی که م یخوام اینکه بقیه خودم به تمام خواسته هاشون برسن 

   بعد می خوام درامدم به سیصد ملیون در ماه برسه و بتونم امسال این رکورد را بزنم 

   می خوام نیرو های شرکت رو بیشتر کنم و به لطف کرمش شرکتم رو کسترش بدم

   می خوام هرچزی می خوام بهم بده می خوام جوری معجزه کنی و زندگیمو تغییر بدی هرکی دیدم منو مثال بزنه که وقتی خدا برات بخوات اینطوری خوشبخت میشی 

   می خوام  به لطف و مهربونیت ثروتمندترین و قدرتمند این منطقه بشم تا بتونم هزاران کودک را به سرپرستی بگیرم

   می خوام بهترین خودمو در امسال به نمایش بزارم می خوام ی خونه مثل خونو اقا ارش داشته باشم تو شهر خودم 

   خیلی داشته ها مادیه و انسان کلا رو به مادیات هستش ولی من معنوی هم خواسته دارم 

   مطمئنم به تمام خواسته هام میرسم 

   الهی آمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملیحه رام یار
   1402/12/26 08:42
   مدت عضویت: 262 روز
   امتیاز کاربر: 2655 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 31 کلمه

   به نام خدا سلام من تعهد میدهم که تا اخر این مسیر رو ادامه دهم و تمریناتم رو انجام بدم خداروشکر میکنم که من رو با این مسیر اشنا کرد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 989183774095
   1402/12/17 22:38
   مدت عضویت: 134 روز
   امتیاز کاربر: 4570 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 335 کلمه

   بنام خدای عزیزم ،

   باسلام و درود به استاد عزیز گرامی ام آقای عطار روشن ،وسلام به همه هم دوره ای های گلم ،

   درکم را از فایل مقدمه دوره زندگی با کمک خداوند ،این هست اگر با سیستم بی عیب ونقصی که خدا نام داره هماهنگ وهم جهت حرکت کنیم ،طعم خوش خوشبختی و سعادت وبی نیازی از همه را تجربه می کنیم ،خداوند فارغ از دین و مذهب عمل می‌کنه ، مثلاً ما میگیم مسلمان بهتره در صورتی که یهودیان هم اتحاد بیشتری دارند،هم ثروتمندترن ،چرا چون با خودشان درصلحند موفق تر هستند وبا سیستم ا داره هماهنگ‌ترند،

   بنده تعهد می دم تمرینات را انجام بدم باحال خوب وامید واری وعجله نکنم ،برای رسیدن به خواسته‌هام ،انشالله 

   اما ۱۰ خواسته ای می‌خوام دریک سال به آنها برسم با هدایت وکمک الله ،

   ۱_ رهن خونه برای دخترم که در کار می‌کنه والان در خوابگاه زندگی می کنه ،

   ۲_ فروش زمین با قیمت بالا ونقد ،

   ۳_ یاد گیری رانندگی و گرفتن گواهی نامه ،

   ۴_ خرید ماشین پراید هاچبک نوک مدادی،

   ۵_  پس گرفتن حق ومالم که در دست ظالم است

   ۶_ خدایا احساس خوب لیاقت داشتن نعمت های خوب خودت را به من بده،

   ۷_ مهاجرت به تهران با حال خوب با فرزندم زندگی کنم ،

   ۸_ سلامتی را کامل از خدا می‌خواهم تمام ناخوشی هایم   را شفا دهد،

   ۹ _ ثابت قدم ماندن در ای سایت ودوره، و زندگی با کمک خداوند 

   ۱۰_ چند مسافرت خوب و خوشحالی با فرزندم،

   ۱۱_ فراهم شدن کاری وشغلی که بتوانم درآمدم را افزایش دهم،

   ۱۲_بدست آوردن ایمان و یقین قلبی وتوکل به خدای که آسان کیهان را اداره می کنه ،

   خدای عزیزم یادم رفت این خواسته ام اول بنویسم ،توحیدی زندگی کردن وشاد وشاکر بودن بالاترین آرزویم است،

   خدایا پیشاپیش برای تحقق خواسته هایم خالصانه سپاسگزارم سپاسگزارم ،سپاسگزارم ،از تمام چشم های محترم که این دیدگاه را مطالعه فرمودید ،تشکر میکنم ،

   بنده تازه وارد هستم و نمی دانم این دیدگاه و نظر استاد عزیز و دیگر دوستان را کجا بدانم وبخوانم چون وقتی خواسته‌هایم محقق شد بیام زیرش با عشق واشک شوق بنویسم خدایا شکرت ،

   خدایا شکرت خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 24 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم که در جمع ما هستید
    نظرات دوستان در بخش نظرات هر جلسه نمایش داده میشه همین جایی که خودتون دیدگاه نوشتید.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا
   1402/12/17 18:02
   مدت عضویت: 634 روز
   امتیاز کاربر: 9115 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 484 کلمه

   سلام 

   خیلی هدایتی ی این فایلها هدایت شدم 

   میدونم هر جا  خدا هدایتم کرده واقعا بجا بکده واقعا نیاز داشتم ی پازل از کل وجودم بوده 

   من قبلا فک میکردم باید لاغر باشم تا دوست داشتنی بشم تا خاص باشم تا همسرم دوسم داشته باشه 

   قبلا فک میکردم همیشه باید۲۰ باشم تا بابام ازم راضی باشه 

   قبلا فک میکردم باید هر چی هرکی میگه انجام یدم تا خوب باشم 

   همیشه برای خکب بکدن برای تایید شدن برای بهترین بودن در نگاه بقیه دنبال راضی کردنشون بودن 

   اما الان تو جایی از زندگیم هستم ک میدونم من خوب خلق شدم وبرای این خوب بورن اصلا نیاز ندارم کاری کنم یا ارزشو خوب بودن منو کسی تعیین نمیکنه تعیین شده ب دست پروردگاره 

   من مهره شط نج نیستم تا باهام بازی کنند من انسانم من ادمم و ب شدت در هر شکل حالتی هستم کافیم 

   من این درخودم پذیرقتم ولی در دیگران ن 

   مثلا نپذیرفتم ک همسرم همون جوری ک هس زیباس فک میکنم اگه اونجکری ک من میخوام باشه یعنی دکسن داشتن یعنی عاشق بودن 

   در درجه اول خواستم از پروردگارم اینک این باگ زندگیم خل بشه میخوام رها باشم از هرکس هر چیز احساسم مال خودم باشه ن دکمش دست همسرم 

   خواستم رهایی از این درد ک رنج ک امونمو بریده 

   خواسته ایک پشتش کلی سلامتی برام داره کلی خنده کلی قهقهه کلی شاوی کلی دوستی انگار ی پنجره رو قفل کردم ک باز میشه برام من خیلی خواسته تو زندگیم دارم یکیش اینه  

   دوست دارم با همسرم دوست باشم بیشتر درکم کنه بیشتر درکش کنم 

   ب حکم عشق کنار هم باشم

   همیشه تو گودکی ی جوری فهمیده بکدم ک بایو کم بخوام کوچک بخوام اینجوری خوا خوشش میاد ی دیدگاه مسخره 

   خواسته دومم خونه هس خیلی دلم میخواد تو خونه خودم باشم قفل در خونم باز کنم و خونمک نفس بکشم پرده های خونمو کنار بزنم واز توی قاب پنجره خونم اسمون رو نگا کنم پرواز پرنده ها رو برم تراس خوتنم بارکن نفس بکشم گلهامک ناز کنم اب بدم ی چای بریزم بشینم تو تراس خونم بخاز چای رو تماشا کنم عشق کنم 

   خواسته دیگه ای گ دارم اینک ی باند خوشگل بگیرم باندی باهش هر وقت دلم خواست اهنگ توش پلی کنم برقصم جال کنم روزهامو وقایقی رو جشن بگیرم 

   خواسته ک دارم اینک ب اونجایی بزسم ب نیاز خودم چ فیزیکی چ عاطفی احترام بزارم خودم  روبینم با خودم رفیق بشم میخوام مادر خودم باشم پدرخودم باشم همسر خودم باشم فرزند خودم باشم رفیق خودم باشم تموم اون چیزی ک ی عمر انتطار داشتم دیگران برام باشن خودم برای خودم باشم

   خواسته ک دارم اینک برم رانندگی یاد بگیرم وجسارت راننده شدن رو در خودم ابیاری کنم

   دلم ی کیف سبز خوشگل میخواد 

   دلم میخواد ی سایز از اضافه وزنم از وجود نازنینم رها بشه تا راحتتر وسبکتر از الانم بشم 

   دلم میخواد ب ذعنم اگاهتر بشم ورهاتر روحم شفا پیدا کنه وجودم از هرچی زنجیره رها بشه

   دقت کردید ما هر خکاسته ای داریم میگیم دلم میخواد این یعنی اعماق وجود جایی کخدا هس چیزی ک ک هس چیزی ک اصله اساسه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار fatima
    1403/01/22 23:50
    مدت عضویت: 398 روز
    امتیاز کاربر: 3545 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 75 کلمه

    فریبا جانم سلام

    اگر میتونستم و سایت اجازه میداد هزاران ستاره به دیدگاه زیبات میدادم. چقدر قشنگ نوشتی دختر. چه کردی…اینا خواسته های عمق وجود منم هستن.و جمله اخرت…. دلم میخواد… از جایی از عمق وجود، جایی ک خدا هست. مرسی از دیدگاه زیبات عزیزم

    میخوام رها باشم

    تصویرت از خونه ات

    میخوام همه کس خودم باشم، هر اوچه از بقیه انتظار دارم خودم برای خودم باشم. منم دوست دارم اینو با تک تک سلول های وجودم یاد بگیرم. 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 3 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فریبا
     1403/01/23 12:57
     مدت عضویت: 634 روز
     امتیاز کاربر: 9115 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 327 کلمه

     سلام عزیزم

     واقعا پیامت هدایت خداوند عزیزم بود 

     امروز با این پیام تو دیدم ک کیف رو خریدم و باند رو خریدم و این خریدنه با خریدن های دیگه فرق داشت یجور خیلی راحتتر خاصتر دلنشینتر زیباتر و معجزه وار تر بود

     و من شکرگزار خداوندم امروز با این پیام تو ک قطعا اخز خدا میبینمش ایمانم ب حرفهای استاد خیلی بیشتر شد دیروز اتفاقی برام افتاد در رابطه با خودم و همسزم دقیقا حس کردم پیام خودم ک اللن خوندمش خدا داره باهام حرف میزنه و میگه خودت خواستی و پس ارامش خودت حفظ کن انگار ک میگه اروم باش عزیزم تو در مسیر خواستتی پس ادامه بده جلو برو و خودتو تغیرر بده یجا نمون 

     من خیلی شده ک ی تضادی بوده توش موندم 

     گیر کردم ترس و غم وناراحتی داشتم 

     واون غم وناراحتی رو بزرگ کردم و مدتی خودمو تو بزرگیش غرق کردمو

     الان دوباره تو اون حاله بودم و اصلا بزرگی خدا رو مگه چجوری میشه

      ندید حامی و پشتیبانیش رو ندید

     کرامتشو ندید

      رحمتش ندید 

     رفقاتشو ندید همراهیش رو ندید

      اما امان از من انسان ک فراموش میکنم ک من کیم طرف های مقابل من کیند وخدا کیه من از انسانها اطرافم توقع خدایی دارم دوس دارم مثل خدا باشن در حمایت در رفاقت در همراهی در عشق مگه میشه 

     فریبا بپدیر ک اطرافیان تو مثل تو انسانند انسان 

     خدا نیستند گاهی عشقشون ته میکشه گاهی غرق دنیای خودند مثل تو پس ببخش خودتو اطرافیانتو و دست در دست خود پیش برو 

     رو هیچکس در هیچ مواردی ب غیر خدا حساب باز نکن 

     بدون همه رفتنیند همه اشتباه میکنند 

     واز خدا توقع عشق بینهایت داشته باش از خدا توقع پول بینهایت داشته باش از خدا توقع داشته باش فریبا ن از بنده های خدا مگه بنده خدا چقدر داره از کی داره ک ب تو بده 

     زندگی رو زمانی در کنار بقیه زندگی میکنی ک تو این صفحه شطرنج تشخیص بدی کی چی خداست کیو چی انسان 

     مم یاد گرفتم خدایا از بندت بخوام ن از تو 

     منو ببخش 

     از تو دوست عزیز سپاسگزارم ارزومندم دستتو همیشه در دست خدا بگذاری قدمهاتو برداری

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 10 از 2 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار fatima
      1403/01/23 15:33
      مدت عضویت: 398 روز
      امتیاز کاربر: 3545 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 123 کلمه

      فریبا جانم سلام

      انشالله به خوشی بپوشی و با لذت تو اون باند آهنگ بزاری و برقصی. از دیشب که گهگداری دلم هوای کسی رو میکرد، یاد پیام تو می افتادم… میخوام پدر خودم باشم، مادر خودم باشم، رفیق خودم باشم، شوهر خودم باشم. هر اونچه که از بقیه انتظار دارم برام باشن، خودم برای خودم باشم…. 

      و امروز نجوایی بود و منی که هی میخواستم برم بپرسم که جه کنم؟ گفتم خدایا… نمیخوام از کسی بپرسم وقتی تو هستی. تو دانای کلی، چرا باید از بقیه بپرسم. اونم در حالتی که هرررررربار ازت چیزی پرسیدم جوابم رو دادی. همیشه جواب همه ی سوالام رو دادی. 

      و این پیام امروز تو تایید کننده همین بود. 

      اونجا که نوشتی دست در دست خدا قدم بردارم… 

      سپاسگزارم فریبا جان. 

      الهی شکرت. 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 5 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهين خليلى
   1402/12/05 19:00
   مدت عضویت: 533 روز
   امتیاز کاربر: 3075 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   سلام به دوستان هم تناسبي خوبم

   سلام به استاد عزيز

   فايل مقدمه بسيار نكته اساسي داشت واگاهي هاي ناب دست اول

   واقعا من هميشه فكر ميكردم معجزه گر بايد خدا باشه چون از همه چي اگاه تر واقعادست رو دست گذاشته بودم به زمين واسمون نگاه ميكردم به خودم ميگفت خدا خودش زندگي منو ميبينه براي چي بايد در خواستي بكنم

   واز همه مهمتر فكر ميكردم صداي من شنيده نمي شود عده اي خاصي صداهاشون شنيده ميشود

   واقعا خدا شكر ميكنم ديرتر  از اين نشده اين اگاهي براي من وديگران باز شده

   واقعا معجزه گر خودمم بايد من معجزه گر زندگي خودم باشم

   انقدر درك اين موضوع براي من قشنك باز شد كه پراز احساس خوب وخوشحالي در وجودم فراگرفت

   من متوجه شدم كه لطف ومهرباني خدا

    بي نهايت وخاص يك عده  اي نيست براي تمام افريده هاي خودشه خداوند يه سيستمي داره براي همه داره عمل مينكه

   كسي كه ميتونه بهترين استفاده رو از اين سيستم ببره بايد هماهنك با اين سيستم باشه

   وزندگي روان تر وارام تر واحساس خوب وشاد بودن را داردوهيچ نيروي نمي تواند از تو اين حس را بگيردوحال تورو بد كند

   واگر نا هماهنك باشي هرچقدر تقلا كني وهرچقدر دعا كني وهرچقدر اينور وانور كني به نتيجه نخواهي رسيد و هيج كس هم نميتواند كمك كند كه تورو از اين شرايط در بياره

   براي درك بهتر از  اين سيستم مثال هاي زيادي هست بارش باران وبرف

   سيل وفوران اتش فشان

   گرد باد. طوفان وكولاك وهزاران چيزهاي ديگر

   هيج كسي قدرت روبه رو شدن با ان ندارد

   من صميمانه متعهد ميشوم تا انتها باشما استاد عزيز همگام وهمراه باشم

   براي بدست اوردن اگاهي هاي ناب دست يافتني وبراي پيشرفت خودم با شما همراه هستم

   خواسته هاي زيادي دارم بصورت پلكاني نوشتم واميدوارم با سيستم خداوندي همسو باشم يكي يكي ارزوهاي قشنگم محقق بشود

   استاد مهربان براي اين اگاهي بي نظير سپاسگزارم

   هميشه خوش بدرخشي 🌟💫🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار علیرضا فتاحی
   1402/11/28 00:16
   مدت عضویت: 1245 روز
   امتیاز کاربر: 3196 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 345 کلمه

   سلام و عرض ادب خدمت استاد مهربانم رضا عطار روشن عزیز

   سلام بر همه همراهان عزیز دوره زندگی با کمک خداوند

   نمیدونم واقعا از کجا باید شروع کنم ! …. بینهایت ابتدا خداوند رو سپاسگزارم که به چنین حرفهای الهام بخش و آگاهی دهنده ای هدایتم کرد! جناب عطار روشن عزیز واقعا شما و کلامتون برای من یک نعمتید بینهایت به این حرفها نیاز داشتم و بابت اینکه اینقدر زیبا و ساده موضوع خدو درک ما آدمها رو واسمون باز کردید از شما سپاسگزارم. خداوند بر اساس قوانینش فقط داره عمل میکنه ، چه بخوایم چه نخوایم! چه صبح تا شب گریه و زاری کنیم نذر کنیم راز و نیاز کنیم و …. چه هیچکدوم از اینا رو انجام ندیم! خداوند بر اساس قوانینش داره عمل میکنه مثال بارون رو زدید چقدر فوق العاده بود! بارون یا برف اگر شرایط مهیا باشه میاد چه بخوایم چه نخوایم تو همین یه مثالی که آوردید دریایی از آگاهی هست واسه اینکه درک کنیم چقدر نگرشهای غلط تو مغزمون تا بحال رفته واقعا تو همین فایل مقدمه اینقدر آگاهی بود که نمیتونم بزبون بیارم. در واقع میتونم درک خودمو تا اینجا بگم که اگر انتظار ما هماهنگ با این سیستم بینقص جهان هستی که اسمشو خدا میزاریم بشه شرایط زندگیمون تغییر میکنه میدونین استاد خیلی از ما انتظار خشبختی نداریم چون همه چی رو غیر از خدا و سیستمش پذیرفتیم یا باور کردیم و بهشون در ذهنمون قدرت دادیم. بنابراین انتظارمون بر مبنای همونا شکل گرفته نه نیوی هدایتگر جهان! 

   من متعهد میشم این دوره رو تا پایان با شما و همراهان عزیز این سایت تا به انتها ادامه بدمو به آگاهیاش عمل بکنم

   10 تا  خواسته هامو لیست میکنم اینجا 

   1- رسیدن به درآمدی 2 برابر رایط فعلیم 2- فروختن راحتتر و سریعتر اجناس ام 3-تشکیل خانواده و ازدواج با فرد مناسب 4-خرید یه مکبوک 14 اینچی  5- سفر به امارات 6- افزایش مهارت زبان انگلیسی 7-امکان خرید یه آپارتمان یا زمین هر کجا 8- کسب مقام قهرمانی در مسابقت ورزشی آیندم در رشته شنا 9- جور شدن شرایط مهاجرتم به آلمان 10- خرید یه خودرو کوئیک کرم مشکی اتومات مدل سال

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 30 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم در این مسیر همراه ما هستید. انشاالله نتیجه هدایت به این آگاهی را به اشکال مختلف در زندگی مادی تجربه خواهید کرد.
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار rastegar.moradzadah
   1402/11/24 06:49
   مدت عضویت: 1260 روز
   امتیاز کاربر: 6752 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 873 کلمه

   بنام خداوند بخشنده ومهربان 

   سلام خدمت استاد عزیز ودوستان هم مسیرم 

   من نزدیک به چهار ساله در سایت عضو هستم اما خیلی کم دیدگاه نوشتم وکم به سایت میام اوایل خیلی علاقه داشتم جوری که شب وروزم شده بود گشتن در سایت خوندن ونوشتن اما یه مشکلی توی گوشیم ایجاد شد که دیدگاه هام ثبت نمی شد هر کار کردم برطرف نشد همین باعث شد فاصله بگیرم وشوق وذوقم برای نوشتن کم شد الانم وقتی فایل مقدمه رو گوش دادم استاد گفتن حق الناس وراضب نیستن اگه گوش بدین تمرین هارو ننویسین امیدوارم بتونم بدون مشکل دیدگاهم رو ثبت کنم

   من سالهای زیادی هست که همه آرزوها وخواسته هامو به امید روزی که لاغر بشم کنار گذاشتم به هرچی که دوست دارم دست پیدا کنم گذاشتم تا لاغر بشم بعد اما هیچ وقت لاغر نشدم وهیچ کدام از آرزوهام برآورده نشدن در واقعا خودم رو با بدن چاق لایق هیچ کدام از آنها ندونستم مانع بزرگ زندگی من چاقی بوده همیشه خیلی برای لاغری تقلا کردم خیلی دوندگی کردم ففط سراغ عمل جراحی نرفتم اونم بخاطر ترسم بوده از وقتی هم با لاغری با ذهن آشنا شدم باز اونو مثل رزیم فرض کزدم وهر روز وعده شنبه که بیاد ومن دوره ای که شرکت کروم رو شروع کنم به خودم دادم واون شنبه معروف هنوز نیامده وصعیت چاقیم به جای خیلی بدی رسیده چون قبلا هر چند وقت یک بار رژیم سختی می گرفتم وکلی وزن کم می کزدم اما این چهار سال با شناخت لاغری با ذهن دیگه به رژیم اعتقادی ندارم از طرفی هم. نمی تونم دوره هام شروع کنم وروش متمرکز بشم واین باعث شده شرایط جسمی بدی رو بگذرونم جوری که قادر نیستم به راحتی گذشته کارهای شخصی ام رو انجام بدم خیلی ناامید شدم وبا حال بدی شروع کردم به خوندن دوره جدید 

   زندگی با کمک خداوند

   من می خوام دوباره از نو شروع کنم می خوام زندگیمو با کمک خداوند دوباره بسازم برای همین تمام موانعی که باعث شده از خدا وخواست اون فاصله بگیرم رو رها می کنم من چاقی وفکر چاقی رو رها می کنم وبا همین جسمی که دارم می خوام از زندگیم لذت ببرم من تمام افکار محدود کننده رو رها می کنم ومثل تمام موجودات طبیعت زندگی خودم رو به خداوند می سپارم می خوام این دفعه دیگه بدون جون کندن وتقلا فقط وفقط به خواست خدا عمل کنم می خوام به خدا اعتماد کنم مطمعنم خداوند فراموشکار نیست وبه وعده خودش وفادار هست می خوام از اون بخوام وهمه چیز رو بسپارم دست اون 

   من از خ وند می خواهم در طول یک سال آینده به من کمک کنه تا خودمو لایق بهترین ها بدونم دیگه خسته شدم واز امروز وفردا کزدن های بیهوده جونم به لبم رسیده از دست روی دست گذاشتن خسته شدم از بس حسرت کشبدم وبه هیچ جایی نرسیدم خسته شدم این دفعه دیگه می خوام به کمک خدوند زندگیمو روبه جلو ببرم ده تا از خواسته هام که اگه برآورده بشن فکر می کنم احساس خوشبختی ارزشمندی می کنم رو به خداوند عرضه می کنم وازش می خوام در طول یک سال آینده کمکم کنه اونها رو بهم هدیه بده من همیشه حتی از بیان خواسته هام هم ترسبدم همیشه فکز کزدم خدا اونقد از دستم عصبانی که جرعت گفتن خواسته هامم نداشتم اما الان فهمیدم خدا بیشتر از من مشتاق رسیدن من به خواسته هامه واین خودم بودم که مانع اونها شدم 

   می خوام با بدن خودم وهمینی که هستم آشتی کنم وخودمو دوست داشته باشم وبا خودم همیشه در صلح باشم وبپذیرم اینی که هستم خواست خودم بوده وباید خودم درستش کنم 

   می خوام لاغری رو تجربه کنم. لاغری همیشگی وابدی لاغری با ذهن  هرچیزی که چاقی ازم گرفته رو با لاغر شدن دوباره به دست بیارم خیلی راحت وبدون تلاش وتقلا خاصی 

   می خوام یه خونه خوب وتمیز وبزرگ بخریم در منطقه خوب وامن 

   می خوام یه ماشین خوب وصف کیلومتر بخریم وباهاش مسافرت بریم ومنو همسر ودختر شاد باشیم 

   می خوام رانندگی یاد بگیرم ومهارت خوبی پیدا کنم تا بتونم خودم دخترم رو مدرسه وهرجا که خواست ببرم

   می خوام یه ساز سنتی خوب یاد بگیرم تا با نواختن ساز بیشتز به جلوه وتجلی وجود خداوند پی ببرم وآرامش داشته باشم وبه دخترم هم کمک کنم یا بگیره 

   می خوام رابطه عاطفی عالی با همسرم داشته باشم توام با احترام وعشق وباهم دوست باشبن وبه هم کمک کنیم سوهان روح هم نباشیم بلکه مایع آرامش هم باشیم 

   می خوام دختزم رو درک کنم اون که الان تو سن نوجوانی وپرخواشگز وکمی عصبی وگوشه گیر رو درک کنم وکمکش کنم این دوران رو به سلامت سپری کنه 

   می خوام شرایطی فراهم بشه به راحتی وبدون سختی از لحاظ مالی استقلال پیدا کنم وحداقل ماهی یک میلیون تومان درآمد داشته باشم 

   می خوام شرایطی فراهم بشه دوباره به تحصبلاتم ادامه بدم وهمین جا تو شهر خودم برم دانشگاه ویه رشته که به درد زندگیم هم بخوره رو بخونم ومدرک بگیرم 

   می خوام شرایط فراهم بشه برم زیارت مکه کربلا مشهد قم وبا زیارت اهل بیت بیشتر سبک بشم 

   خدای خوب ومهربانم می دانم تو ننوشته هم می خوانی نگفته هم می شنوی می دانم چقدر مرا دوست داری مشتاقی مرا به خواسته هایم برسانی زمانبندی وموقع برآورده شدن اینها رو به خودت می سپارم وازت می خوام بهم صبر بدی وکمکم کنی همواره ایمانم بهت پابرجا باشه از اینکه بنده خوب خودت استاد عطاروشن رو در مسبرم راهم قرار دادی ازت سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حمیده پارسا صفت
   1402/11/23 11:52
   مدت عضویت: 1489 روز
   امتیاز کاربر: 2963 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 634 کلمه

   به نام خداونددانای کاردرست 

   سلام

   تمرین اول 

   اول بگویم چقدر در این روزها به این فایلها و مباحث احتیاج داشتم خدایا شکرت صبح در کمال گیجی و منگی که در موردی از زندگی ام که آن هم مثبت هستش و خرید ملکی هستش دچار کلافگی وسردر گمی بودم آخه تقریبا 40روزه ملکی خریدش برامون همون تقلا شده وای خدا فهمیدم راه رو اشتباه رفتم دیگه الان رهاش کردم انگار ذهنم قفلهاش باز شد گفتم متعهد میشم این دوره رو گوش کنم وتمرنهاش رو با احساس عالی بنویسم الان که دارم اینها رو می‌نویسم ذهنم آزاد شده اشک میریزم من قول میدم اول به خدا وبعدبه خودم که با تمام وجودم تمرینها رو انجام بدم و گفته بودید ذهنم رو خالی کنم 

   من از شک وتردید وترس در مورد دیگران ذهنم روخال میکنم

   من از افکارهای

    بیهوده ذهنم رو خالی میکنم

   من از باورهای نادرست در مورد خدا ذهنم رو خالی میکنم سعی میکنم خدای واقعی رو پیدا کنم 

   امیدم به خودش باشه نه به انسانها 

   ایمانم وتوکلم زیاد باشه به خداوند 

   خیلی در مورد صحبتهای و کلماتی که صحبت میکنم مراقب باشم 

   خدایا شکرت بابت تمام داشته هایش که روزی خواسته ام بوده وتو لطف کردهای ودادهای 

   وخدایا شکرت بابت نداشته هایت که حکمت و دانایی توست وخدایاشکرت که تو هستی هوای مرا و خانواده‌ام را داری وخدایا شکرت که تنی سالم روحی سالم وذهنی سالم را به من به خانواده دادهای وخدایاشکرت خدایا شکرت که اجازه داده ای من آگاه سوم ومن و خانواده‌ام وبچه های این سایت را خودت هدایت الهی و حمایت الهی آگاهی الهی وکمک الهی کردهای وای خدای معجزه هاقدرت ومعجزه هایت را برما نشان بده با اجازه اسناد چند شکر گزاری کردم و حالا خواسته هایش را از خدای معجزه ها میخواهم 

   خدایا از تو درخواست میکنم سلامتی کامل به تمام بارها عنایت کنی وبه افراد داخل سایت ومن خانواده هم سلامتی کامل جسمی روحی و ذهنی را بدهی 

   ای خدای روزی رسان بی حساب و کتاب ازتون درخواست میکنم که به تمام جوانها هدایت الهی کنی وپسرم را خودت کمک کنی تا در زندگی موفق و پیروز شود و دستان تو روی زمین برای کمک به دیگران سود واو جوانی آگاه هدایت شده الهی و سالم و صالح و ثروتمند وشاد و آرامش قلبی و ذهنی داشته باشد واو سربازی اش در شهر خودمان  باشد و در کسب و کار درس موفق شود 

   خدایا شکرت بابت وجودت که دلم قرص است به وجودت ای خدایی که وقتی میگویی موجود باشد موجود میشود خدایا خانه ای که حق الهی وکایناتی من و فرزندانم شوهرم هست را براحتی وبه آسانی وبه طور معجزه وار در بهترین محله شهرمان با بهترین همسایگان وبابهترین شرایط از بهترین سازنده خوب و متعهد وسالم وصالح و هدایت شده الهی با بهترین قیمت بخریم وشاد شویم ومن دوباره مثل همیشه از قدرت ومعجزاتت برای دیگران بگویم 

   خدایا شکرت وسپاس بابت وجود خانواده ام دوستانم واین سایت سپاس 

   خدایا از تو درخواست میکنم که عمری طولانی وباعزت همراه با سعادت سلامتی آرامش قلبی و ذهنی وپول فراوان و ثروت ذهنی و آگاهی الهی پایمان کامل به خودت وتوکلم کامل به خودت را به اعضای این سایت وبه من به شوهرم پسرم دخترم عنایت کنی

   نخواستم از خدا این است که مرا بابت اشتباهاتی که خواسته یا نام خواسته مثل غیبت قضاوت وحسادت کبر غرور و امثال این اشتباهات مرا ببخشد چون خدای بخشنده مهربان است 

   خدایا پدرم مادرم وپدران و مادران این جمع را سلامتی و شادی وعمری طولانی وباعزت همراه با آرامش وپول فراوان و احترام به آنها عنایت کن الهی آمین 

   خدایا دوباره وهزاران باردیگر ازتو هدایت الهی وکمک الهی توجه الهی وعشق الهی و آگاهی الهی برایتمام لحظات وثانیه های زندگی ام از تو میخواهم تمام این موارد را برای این سایت خودم وپسرم ودخترم و همسرم میخواهم 

   وخدایا آن ده که آن به 

   خدایا خودت رسالت الهی وشغلی من و فرزندانم و همسرم و فرزندانم و اعضای این سایت را به طور واضح و روشن به نشان بده ومارا هدایت کن الهی امین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار rastegar.moradzadah
   1402/11/23 02:09
   مدت عضویت: 1260 روز
   امتیاز کاربر: 6752 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 872 کلمه

   بنام خداوند بخشنده ومهربان 

   سلام خدمت استاد عزیز ودوستان هم مسیرم 

   من نزدیک به چهار ساله در سایت عضو هستم اما خیلی کم دیدگاه نوشتم وکم به سایت میام اوایل خیلی علاقه داشتم جوری که شب وروزم شده بود گشتن در سایت خوندن ونوشتن اما یه مشکلی توی گوشیم ایجاد شد که دیدگاه هام ثبت نمی شد هر کار کردم برطرف نشد همین باعث شد فاصله بگیرم وشوق وذوقم برای نوشتن کم شد الانم وقتی فایل مقدمه رو گوش دادم استاد گفتن حق الناس وراضی نیستن اگه گوش بدین تمرین هارو ننویسین امیدوارم بتونم بدون مشکل دیدگاهم رو ثبت کنم

   من سالهای زیادی هست که همه آرزوها وخواسته هامو به امید روزی که لاغر بشم کنار گذاشتم به هرچی که دوست دارم دست پیدا کنم گذاشتم تا لاغر بشم بعد اما هیچ وقت لاغر نشدم وهیچ کدام از آرزوهام برآورده نشدن در واقعا خودم رو با بدن چاق لایق هیچ کدام از آنها ندونستم مانع بزرگ زندگی من چاقی بوده همیشه خیلی برای لاغری تقلا کردم خیلی دوندگی کردم ففط سراغ عمل جراحی نرفتم اونم بخاطر ترسم بوده از وقتی هم با لاغری با ذهن آشنا شدم باز اونو مثل رژیم فرض کزدم وهر روز وعده شنبه که بیاد ومن دوره ای که شرکت کروم رو شروع کنم به خودم دادم واون شنبه معروف هنوز نیامده وضعیت چاقیم به جای خیلی بدی رسیده چون قبلا هر چند وقت یک بار رژیم سختی می گرفتم وکلی وزن کم می کزدم اما این چهار سال با شناخت لاغری با ذهن دیگه به رژیم اعتقادی ندارم از طرفی هم. نمی تونم دوره هام شروع کنم وروش متمرکز بشم واین باعث شده شرایط جسمی بدی رو بگذرونم جوری که قادر نیستم به راحتی گذشته کارهای شخصی ام رو انجام بدم خیلی ناامید شدم وبا حال بدی شروع کردم به خوندن دوره جدید 

   زندگی با کمک خداوند

   من می خوام دوباره از نو شروع کنم می خوام زندگیمو با کمک خداوند دوباره بسازم برای همین تمام موانعی که باعث شده از خدا وخواست اون فاصله بگیرم رو رها می کنم من چاقی وفکر چاقی رو رها می کنم وبا همین جسمی که دارم می خوام از زندگیم لذت ببرم من تمام افکار محدود کننده رو رها می کنم ومثل تمام موجودات طبیعت زندگی خودم رو به خداوند می سپارم می خوام این دفعه دیگه بدون جون کندن وتقلا فقط وفقط به خواست خدا عمل کنم می خوام به خدا اعتماد کنم مطمعنم خداوند فراموشکار نیست وبه وعده خودش وفادار هست می خوام از اون بخوام وهمه چیز رو بسپارم دست اون 

   من از خدا وند می خواهم در طول یک سال آینده به من کمک کنه تا خودمو لایق بهترین ها بدونم دیگه خسته شدم واز امروز وفردا کزدن های بیهوده جونم به لبم رسیده از دست روی دست گذاشتن خسته شدم از بس حسرت کشبدم وبه هیچ جایی نرسیدم خسته شدم این دفعه دیگه می خوام به کمک خدوند زندگیمو روبه جلو ببرم ده تا از خواسته هام که اگه برآورده بشن فکر می کنم احساس خوشبختی ارزشمندی می کنم رو به خداوند عرضه می کنم وازش می خوام در طول یک سال آینده کمکم کنه اونها رو بهم هدیه بده من همیشه حتی از بیان خواسته هام هم ترسبدم همیشه فکز کزدم خدا اونقد از دستم عصبانی که جرعت گفتن خواسته هامم نداشتم اما الان فهمیدم خدا بیشتر از من مشتاق رسیدن من به خواسته هامه واین خودم بودم که مانع اونها شدم 

   می خوام با بدن خودم وهمینی که هستم آشتی کنم وخودمو دوست داشته باشم وبا خودم همیشه در صلح باشم وبپذیرم اینی که هستم خواست خودم بوده وباید خودم درستش کنم 

   می خوام لاغری رو تجربه کنم. لاغری همیشگی وابدی لاغری با ذهن  هرچیزی که چاقی ازم گرفته رو با لاغر شدن دوباره به دست بیارم خیلی راحت وبدون تلاش وتقلا خاصی 

   می خوام یه خونه خوب وتمیز وبزرگ بخریم در منطقه خوب وامن 

   می خوام یه ماشین خوب وصفر کیلومتر بخریم وباهاش مسافرت بریم ومنو همسر ودخترم شاد باشیم 

   می خوام رانندگی یاد بگیرم ومهارت خوبی پیدا کنم تا بتونم خودم دخترم رو مدرسه وهرجا که خواست ببرم

   می خوام یه ساز سنتی خوب یاد بگیرم تا با نواختن ساز بیشتز به جلوه وتجلی وجود خداوند پی ببرم وآرامش داشته باشم وبه دخترم هم کمک کنم یا بگیره 

   می خوام رابطه عاطفی عالی با همسرم داشته باشم توام با احترام وعشق وباهم دوست باشیم وبه هم کمک کنیم سوهان روح هم نباشیم بلکه مایع آرامش هم باشیم 

   می خوام دخترم رو درک کنم اون که الان تو سن نوجوانی وپرخواشگر

   وکمی عصبی وگوشه گیر رو درک کنم وکمکش کنم این دوران رو به سلامت سپری کنه 

   می خوام شرایطی فراهم بشه به راحتی وبدون سختی از لحاظ مالی استقلال پیدا کنم وحداقل ماهی یک میلیون تومان درآمد داشته باشم 

   می خوام شرایطی فراهم بشه دوباره به تحصبلاتم ادامه بدم وهمین جا تو شهر خودم برم دانشگاه ویه رشته که به درد زندگیم هم بخوره رو بخونم ومدرک بگیرم 

   می خوام شرایط فراهم بشه برم زیارت مکه کربلا مشهد قم وبا زیارت اهل بیت بیشتر سبک بشم 

   خدای خوب ومهربانم می دانم تو ننوشته هم می خوانی نگفته هم می شنوی می دانم چقدر مرا دوست داری مشتاقی مرا به خواسته هایم برسانی زمانبندی وموقع برآورده شدن اینها رو به خودت می سپارم وازت می خوام بهم صبر بدی وکمکم کنی همواره ایمانم بهت پابرجا باشه از اینکه بنده خوب خودت استاد عطاروشن رو در مسبرم راهم قرار دادی ازت سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حامد
   1402/11/22 20:38
   مدت عضویت: 1786 روز
   امتیاز کاربر: 3593 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 633 کلمه

   سلام خدمت شما استاد عزیز و دوستان خوبم 

   موضوعی مرتبط با ویدیو شما به ذهنم اومد که فکر میکنم مطرح کردنش مفید باشه 

   نگرش اشتباه من :

   من در همیشه دنبال بهبود زندگیم بودم شاید از 11 سالگی همیشه هم از این کلیپ های انگیزشی نگاه میکردم و باخودم هم میگفتم اینا برای من مثل سوخته من میجنگم تا برنده بشم زندگی یک میدون جنگه که همه در حال رقابتن و تو باید از همه بهتر باشی و باید حریفات رو له کنی له. باید اراده داشته باشی ورزش کنی حتی اگه حال ندازی. غذا نخوری حتی وقتی دلت غذا میخواد  . و جالب این هست که بعد از این همه سال با اون ذهنیت پیشرفت که چه عرض کنم وضعیتم خیلی خیلی بدتر شد تا اینکه مدتی قبل با خودم گفتم خب تو میگی من باید ثروتمند شم من باید متناسب شم من باید….  خب چرا میخوای ثروتمند شی ؟؟؟ دلیلش چیه؟؟ یکم فکر کردم فهمیدم من میخوام ثروتمند شم تا به بقیه نشون بدم که من ادم با عرضه ای هستم (بارها اطرافیان تیکه مینداختن که تو ادم مفت خور وتنبلی هستی و به جایی نمیرسی ) یا با ماشینم و یا خونم توجه دیگران رو جلب کنم . بعد گفتم خب چرا میخوای متناسب شی ؟؟؟ این یکی برای چیه؟؟؟ فکر کردم فهمیدم میخوام متناسب بشم تا روی بقیه رو کم کنم به کسایی که مسخرم کردم و بهم میگفتم تپلو بشکه خرس ثابت کنم که من انسان با اراده ای هستم یا  بخدا منم ادم باحالی هستم به منم توجه کنید . متوحه شدم که من با این طرز فکر اگه هم  به همه چیزهایی که میخوام برسم حالم از چیزی که الان هست بدتر میشه  به پوچی آرزو هام پی میبرم و میگم همین ؟؟؟ این چیزیه که من سال ها براش توی میدون جنگ بودم ؟؟ این چیزی بود که فکر میکردم قراره خوشحالم کنه؟ . تصمیم گرفتم که ذهنیت بهتری انتخاب کنم نگرشی که علاوه براینکه من رو به خواستم می رسونه توی مسیر من رو زجر نمیده شکنجه نمیکنه بلکه مسیر رو برای من زیبا و الهی می کنه 

   نگرش درست من : 

   تصمیم گرفتم نیت درست پاک و خوبی برای دلیل خواستن اون ارزو انتخاب کنم  مثلا برای موضوع تناسب اندامم گفتم : من به بدنم اهمیت میدم چون میخوام زندگی سالم و سلامتی داشته باشم میخوام انرژی بالایی داشته باشم و زندگی کردن رو تجربه کنم و در برابر هدیه سلامتی خداوند سپاسگزار باشم  از وقتی این طرز فکر رو به خودم یادآوری میکنم قلبم آرامه غذاها کاری باهام ندارن و انگار همه چی در صلحه و تا روزی که زنده ام این طرز فکر رو تقویت می کنم 

   برای موضوع ثروتمند شدن این فکرا رو با خودم مرور کردم که آمار جرم و جنایت در محله های فقیرنشین بیشتره یا مرفه نشین.؟در صورت وجود مشکل کی میتونه کمک بهتر و ارزنده تری بکنه؟ اون فرد فقیر یا ثروتمند ؟ . کی میتونه تفریحات بهتر و با کیفیت تری داشته باشه؟ . کی میتونه اول برای خودش و بعد  اطرافیانش  آدم مفید تری باشه ؟؟    و تکرار این افکار این باور در من رو تقویت کرد که پول ساختن کاری خیلی درست  مقدس و الهی هست . و تمرکزم رو بجای اینکه بزارم روی پز دادن با نمیدونم ماشین و خونه و .. گذاشتم روی خدمت کردن و کمک کردن به دیگران که البته میدونم این طرز فکر من رو به خواسته های مادیم هم می رسونه 

   هر چند من تازه  با این نوع فکر کردن آشنا شدم ولی الان خیلی بیشتر نسبت به گذشته در زمان حال زندگی می کنم و دیگه در آرزوهام غرق نمیشم بلکه اون نیت خیر رو بخودم یادآوری می کنم میخوام نوشتم رو با یک شعر از مولانا تموم کنم 

   خوش باش که هر راز داند      داند که خوشی خوشی کشاند 

   شیرین چو شکر تو باش شاکر   شاکر هر دم شکر ستاند 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم رمضاني
   1402/11/22 20:12
   مدت عضویت: 1343 روز
   امتیاز کاربر: 29830 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 875 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز 

   آنچه برای زندگی کردن نیاز داریم در وجود ما قرار داده شده که اونم مهارت زندگی کردن با کمک خداونده که ما میتونیم ازش استفاده کنیم و زندگی دلخواهمون رو خلق کنیم و معجزه زندگی خودمون باشیم 

   محتوای این دوره شامل راهکارهای عملی برای درک و دریافت الهامات الهی جهت تغییر شرایط زندگی هست 

   زمانی که این جمله رو خوندم یادم افتاد که دوست داشتم الهامات خداوند رو بهتر و واضح تر متوجه بشم و حالا خداوند از طریق استاد عزیز داره پاسخ منو میده 

   الان وقتش رسیده که با عمل کردن به مهارت زندگی با کمک خداوند معجزه زندگی خودم و هزاران نفر دیگه باشم همونطور که استاد عزیز بودن 

   الان وقتش رسیده که با عمل کردن به مهارت زندگی با خداوند شرایط زندگی خودم رو دگرگو کنم 

   الان وقتش رسیده که رنج و سختی و شک و تردید رو بزار م کنار  مسیر رو بدون چشم داشت به آنچه هستم یا از خودم انتظار دارم ادامه بدم 

   الان وقتش رسیده تنها بشم و رها کنم هر آنچه فکر میکنم برای بهبود زندگی به آن نیاز دارم ،هر چیزی جز کمک خداوند که همیشه همراه منه و من میتونم با کمک خداوند قدم در مسیر تغییر زندگی بزارم و معجزه زندگی خودم باشم

   تنها چیزی که میتونه به ما کمک کنه تا رندگی مون رو تغییر بدیم تغییر نگرشمون نسبت به خداوند و جهان هستیه 

   ما نگرش اشتباهی نسبت به خداوند داریم و همین باعث شده که انتظار خوشخبتی،شادی موفقیت،اوضاع مالی خوب و آرامش رو نداشته باشیم وقتی درک صحیح نسبت به خدا،ارتباطمون با خدا و تأثیری که خداوند روی زندگی ما داره داشته باشیم عملکرد ما به شکل شگفت انگیزی تغییر میکنه و همسو میشه با عملکرد خداوند در جهان هستی و خیلی راحت آنچه برای خوشبختی نیاز دارم در مسیر زندگیم قرار میگیره 

   به اندازه ای که افکار و احساس و نگرش ما تغییر کنه که البته نیاز به تکرار و تمرین و استمرار و زمان داره بیشتر با سیستم خداوند هماهنگ میشیم و زندگی روشن‌تری رو تجربه میکنیم 

   سیستم خداوند همیشه در جهت رشد و گسترش و بهبود شرایط زندگی داره عمل میکنه 

   تنها کافیه ما دیدگاهمون رو نسبت به خدا و جهان هستی اصلاح کنیم تا با سیستم خداوند همسو بشیم و در جهت رشد و گسترش و بهبود شرایط زندگی با خداوند حرکت کنیم 

   الان در هر شرایطی که زندگی میکنیم بخاطر میزان هماهنگی ما با سیستم خداوند هست و هر چقدر که هماهنگ تر بشیم زندگی برامون راحت‌تر روونتر لذت‌بخش تر میشه که هیچ ربطی به شرایط بیرونی هم نداره 

   هر جایی تو زندگیمون که داریم تقلا میکنیم اونجا نگرشمون اشتباهه چون این دنیا جلی تقلا کردن و نتیجه نگرفتن نیست این دنیا جای خلق کردن و تجربه کردنه 

   همون سیستم که داره جهان به این عظمت رو به این دقت اداره میکنه اگه منم با تغییر نگرشم باهاش هماهنگ بشم میتونه زندگی منو هم بخ سمت خواسته‌هام مدیریت کنه و اینطوری زندگی کردن یعنی آرامش یعنی توانستن یعنی لذت بردن از خلق کردن خواسته هامون ،چیزی که ما همیشه به دنبالش بودیم 

   اینجا و در این دوره هدف مهارت زندگی کردنه 

   ما اینجا قراره که یاد بگیریم چطوری از فرصت بودنمون در این دنیا استفاده کنیم و حس رضایت و لذت رو تجربه کنیم 

   تمرین اول :

   من از این به بعد سعی میکنم رها از تحصیلاتی که ندارم و نرسیدن به ارزوهامون رو بهش ربط دادم باشم چون خداوند فراتر از هر دلیل و شرایط بیرونی عمل میکنه 

   من تمام آدمهایی رو که قدرت رو به اونا دادم تا منو به شرایط بهتر برسونن نوشتم و روشون خط زدم و نوشتم که قدرت خداوند از قدرت تمام ایم آدمها خیلی خیلی خیلی بیشتره 

   در محضر خداوند صحبت از افرادی به عنوان تاثیر گذار بودن بر شرایط زندگی شرم اوره 

   پس من سعی میکنم تمام عوامل بیرونی اعم از آدمها ،گرانیها،شرایط اقتصادی، تحصیلات و…

   رها کنم و سبکبال در این مسیر سبز که هدایت خداونده حرکت کنم 

   لیستی از خواسته های من :

   ۱-داشتن درآمدی شخصی به غیر از حقوق و پولی که هر ماه دریافت میکنم ،دوست دارم خودم درآمد مستقل ماهیانه شش هفت میلیون براس شروع داشته باشم 

   ۲_ داشتن یه خونه سه خوابه تو محل خودمون به نام خودم 

   ۳_داشتن یه ماشین تمیز و سالم 

   ۴_ فروش زمین شریکی با قیمت خوب و خیلی راحت 

   ۵_دادن چند تا از بدهی ها 

   ۶_ سلامتی کامل و انرژی زیاد و حس شادابی 

   ۷-لاغرتر شدن و کم کردن یک سایز 

   ۸_کنترل افکار منفی که راجع به سلامتی و شرایطم دارم 

   ۹_داشتن مشتریهایی که هنر دوست و ثروتمند و با شخصیت و مهربون هستن 

   ۱۰_ قولنامه مغازه ها که به نام خودم و در دست خودم باشن 

   وقتی به خودم یادآوری میکنم که خداوند منو به این آگاهی ها طبق درخواست خودم هدایت کرده و من قراره که اینجا الهامات خداوند رو واضح تر متوجه بشم و ازش در بهبود زندگیم استفاده کنم و اینجا قراره با سیستم خداوند که همیشه داره بسیار عالی و با دقت و یک‌جور عمل میکنه هماهنگ و همسو بشم و در مسیر گسترش و بهبود زندگی خودم و جهان هستی حرکت کنم و با خداوند بودن رو بیشتر تجربه کنم خودبخود متعهد میشم که ادامه بدم قدم به قدم آگاهی هایی رو که خداوند از طریق استاد عزیز داره بهم میگه رو دریافت کنم و بهتر زندگی کنم بدون اینکه روی نتایج متمرکز بشم 

   خدایا بینهایت بابت این آگاهی های بی‌نظیر سپاسگزارم و از هدایت و حمایت هر لحظه ات 

   خوشحالم و سپاسگزار 

   استاد عزیز بینهایت بابت انتقال این آگاهی ها سپاسگزارم 🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Reza
   1402/11/22 15:29
   مدت عضویت: 501 روز
   امتیاز کاربر: 20451 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 536 کلمه

   چقدر این مثال دوستمون خانوم صبا در مورد طبیعت و  آموزش از طبیعت و شکار شیر فوق العاده بود و یاد این مطلب استاد عباسمنش افتادم که داشت در مورد یکی از سمینارهاش درباره چشم زخم اموزش میداد و این اگاهی در من ایجاد شد که در تمام موارد زندگی و در هر باور باید اینقدر قوی باشم که اگر تمام ادمهای دنیا یک کلام‌ چیزی را گفتند ولی باور من و اعتماد به خودم اینقدر قوی باشه که به خودم ارزش قائل بشم و هدف خودم را دنبال کنم.البته من در زندگیم در خیلی از مواقع این رفتار و طرز برخورد و اعتماد به خودم را داشتم ولی انسان فراموش کار هست و تاثیر پذیر از محیط و جامعه ولی به لطف خدایم با قدم گذاشتن در مسیر الهیش هر روز یک پیشرفت دارم 

   هر روز یکم بیشتر از روز قبل خودم را دوست دارم 

   هر روز تلاش میکنم یک کمتر خودم را سرزنش کنم و بجاش بگم یک قدم در جهت موفقیتم برداشتم،من در مدت این یکسال کلی دستاورد داشتم و چند مورد از دستاوردهام را اینجا مینویسم تا سندی بر زندگی با کمک خداوند برام به یادگار بماند و کلیدی برای دوستان هم مسیرم باشم که کافیه از خدا بخواهیم و خدا برامون کولاک میکنه

   ۱.آشنایی با استاد عطار روشن و یادگیری تناسب فکری و جسمی۲.لاغری با ذهن و ۴۰ کیلو کاهش وزن۳.ترک یک شبه سیگار به آسونی و راحتی بعد ۱۸ سال سیگاری بودن۴.پرداخت کامل بدهی هام ۵.درامد ۴ برابری شروع آشنایی درامدم ماهانه حدود ۱۰ میلیون بود و الان ماهانه حدود ۴۰ میلیون۶.خرید نقدی هر وسیله ای که میخواهم ۷.قبلا تا یک هفته از حقوق گذشته هیچ نداشتم و الان تا حقوق بعدی ۱۰ میلیون از حقوقم مانده۸.رابطه ام با عشقم که هزار برابر تغییر کرده۹.هم مسیر شدن همسرم و ورودش به سرزمین لاغرها۱۰.تغییر شغلم۱۱.خرید طلا ۱۲.روابطم با اطرافیانم که بسیار زیبا شده۱۳.روزی که وارد سایت شدم آرزوم بود بتونم دوره ورود به سرزمین لاغرها را داشته باشم ولی الان علاوه بر اینکه آرزوم را تجربه کردم و چند ماه هست ازش گذشته و چه نتایج فوق العاده کسب کردم و همچنان دارم ادامه میدهم تمام دوره های استاد را هم خریداری کردم اونهم به اسانی و راحتی خود به خود پولش جور میشد جوری که نگم کاش نگرفته بودم بلکه این اشتیاق چنان بود که باید انجام میدادم و در کنارش پر از برکت و بسیار اتفاقات و معجزاتی که برام رخ داده اند

   و اینجا درخواست های بعدیم را مینویسم که بگویم درسته ممکنه الان برام آرزو باشند ولی دوباره به این سند میام مینویسم که آرزوهام خاطره ای شیرین و لذت بخش شده اند و فراتر از اون را دارم تجربه میکنم

   ۱.رهن کامل خونه ام۲.کسب کار شخصی خودم که در اختیار کامل خودم باشه و در هر زمان و مکانی که اراده کنم انجام بشه۳.آزدای مالی زمانی و مکانی۴.تاثیر پذیری کلامم۵.سلامتی کامل جسمم۶.ماشین دنا پلاس سیلور اتومات رینگ اسپورت توربو۷.مسافرت به ۱۰ شهر ایران و تفریح و گردش جاهای دیدنیش با ماشین هیوندای شاسی بلند سفید رنگم۸.مسافرت به ۱۰ کشور مطرح دنیا و گردش و بازدید از جاهای دیدنی۹.ایمپلنت کامل دندانهایم۱۰.خرید موتور یاماها ۱۰۰۰ سی سی ۱۱.خرید پازل ۳۳۶۰۰ تکه و تکمیل اون و نصبش در پذیرایی خونه ام

   زندگی میشه خیلی آسون تر انچه فکر میکنیم‌ باشه 

   خدایا تنها تو را میپرستم و تنها از تو یاری میجویم

   ۱۴۰۲.۱۱.۲۲ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مریم رمضاني
    1402/11/22 20:42
    مدت عضویت: 1343 روز
    امتیاز کاربر: 29830 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 127 کلمه

    سلام و درود خدمت شما 

    چقدر از خوندن دیدگاه شما لذت بردم ،به شما تبریک میگم که توانستید ۴۰کیلو وزنتون رو کم کنید و درآمدتون رو چند برابر کنید و بسیاری از خواسته هاتون  رو تجربه کنید و مطمین هستم که باز هم میتونید خواسته هاتون رو تجربه کنید و هیچ خواسته ای بعید و دور نیست و به کمک خدای مهربون که درون ماست میتونیم تمام خواسته هامون رو تجربه کنیم 

    و امیدوارم که  دوباره راجع به نتایج عالی و جدیدتون دیدگاه بنویسید  

    من با خوندن دیدگاه شما و نتایجتون امیدوارتر و مشتاق تر شدم که در این مسیر زیبا و بی انتها ادامه بدم و خواسته هام رو با هدایت خداوند و حمایت خداوند خلق و تجربه کنم و از فرصتی که برای زندگی دارم لذت ببرم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 3 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 420 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 76 کلمه

   با سلام و احترام خدمت استاد عزیزم

   بنده 50 ساله ام و متعهد می شوم دوره آموزشی زندگی با کمک خداوند را به صورت کامل و به شکل عالی با انجام خوب تمرینات و تمرکز بر مطالب و آموزه های استاد رضا عطار روشن عزیز دنبال کنم و در طی این مسیر به نتایج مورد انتظار از دوره توجهی نکنم و فقط با تمرکز بالا، مطالب دوره را به اتمام برسانم. خداوندا سپاسگزارم بابت این توفیق بزرگ.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 11 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/19 19:29
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 990 کلمه

   بنام خدا مهربان و همیشه حاضر و عاشق پیشرفت ما،

   و درود و رحمت و آگاهی و برکت و …تمامی خیر و نیکویی خداوند انشاالله جاری بسوی زندگی شما استاد ارجمند و گرامی در هر لحظه،

   استاد وقتی از خداوند و زندگی و معجزه زندگی فکر می‌کنم آنقدر دوست دارم همش بنویسم و از خدا تشکر کنم که خدا می‌دونه خیلی فقط بگم که از خداوند اصلا بخاطره خلق ما ازش ممنونم و اینکه چنین خدای گلی خدای ما شده باز ازش شکرگزار که آنقدر بی نظیر و عاشق ماست و من قلبا خودمو از خودش میدونم و دوستش دارم و خدارو پر از صفات نیکو‌ پر از معرفت و وصداقت و عشقو مهربانی و بخشندگی و ثروتمند و و و…همش نیکویی و خیر و برکت می‌بینمش،

   ای عزیز من ای همه وجود من خدایا دوست دارم و جونم تقدیمت آنقدر خدای گلم تو گلی مهربانی و دوستمون داری،

   و مطمئنم خودمون هم گلیم آخه همه ما از وجود ماه خودشیم .و منم به نوبه خودم به خودم و همه احترام میگذارم و  دیگر خلقهایش هم برام ارزشمند و محترم هستن، 

   همچنین برای استادانی مثل شما استاد بزرگوار و استادانی دیگر که همه نور خدا و دستان نجات خدا هستن در راه ما احترام قائلک د ها میکنم و میگویم خدایا شکرت،

    استاد اول اینکه تعهد میدهم تا آخر این موضوع زندگی با کمک خداوند را همراه باشم و با نوشتن قانون بهاشو بپردازم،

   و استاد مرحله اول تمرین :

   رها کردن همان جا خالی کردن که با تسلیم شدن و  اعتماد به خداوند یکتا باید به صاحب دلها اجازه بدهیم تا خالق دانا بهترینها را برام بگذاره و پر کنه از عشق و گوهر خودش،

   اینکار سخته اما شدنی و  انقدر ادامه میدهم تا آسان شود اعتمادم و ایمانم و تسلیم شدنم و رها کردنم تا حد توانم استاد رها میکنم،تا این بالن زندگی من راحتتر سبکتر پرواز کنه و بره بالا و بالاتر تا به خودش برسه هر چند الان دارم حسش میکنم اما بیشتر می‌خوام خداوند مهربانمو آخه عشق حدی نداره،

   استاد به کمک خدا رها میکنم کینه نفرت انتقام و فکر بد و قضاوت و توقع از افراد را وحتی نظر دیگران در رابطه با خودم را رها میکنم ، و هر چیزی که مرا بخواد از خدای مهربانم و  حال خوبم دور کنه یا عامل شرک من بشه و یا جلوی موفقیتمو و عشق به خدایم را از من بگیره،

   مرحله دوم تمرین:

   لیست آرزوهایم را چند قسمت کردم 

   اول رابطه هام:

   اول رابطه بین خدا با خودم: را آرزو دارم تا آخرین لحظه نفسم عالیترین حالت و به کمال خودم برسم‌ و دستم رو در دستانش نگه دارد چون بدون خودش هیچم،دلم میخواد ایمانم عالیترین بشه اطمینانم تعهدم یقینم عملم و زبانم با قلبم و دستم یکسان و پر از صداقت و معرفت باش آنقدر عاشق خداوندم باشم جونمو چشم بسته بدم و تماما و مطلق فقط رضایت خداوندم را فقط جلب کنم.

   دوم روابط خدا و خودم ودیگران:دوست دارم همش سراسر بر پایه نیکی و خیر و برکت و ایمان و محبت و مهربانی و بخشش و زیبابینی در صفات افراد و تعادل و توقع نداشتن از دیگران باش و تعادل و احترام،

   و در قسمت دوم:

   مربوط به موفقیت‌های شخصی خودم و بعد دیگران یعنی برای همه مردم جهان ارزوی موفقیت و حال خوب و رشد و آگاهی در همه زمینه ها را دارم،

   لیست آرزوهایم خودم:

   ۱سلامتیم لاغریم تا ابد از طریق:

   متعادل خوردن و مدام در حس خوب شادی بودن و آزادی و پیشرفت و آسانی و مدام شکرگزار بودن،

   ۲و یادگیری زبان انگلیسیم 

   ۳و ورزشکار شدن عالیترین خودم باشم و 

   ۴کیفیت و میزان درآمدم عالیترین شغلم باش،

   ۵و دوست دارم خودم مولد پولسازی باشم و فقط خدا کمک کنه و نه وابسته به مالی یا کسی و بعد از خدا به حرکت خودم تکیه کنم هر جا هر کاری شروع کنم آنقدر مهارت و هنر داشته باشم که پول بسازم و خیر هم تازه برسونم چه علمی چه مالی چه حتی حال خوب،هر چند همش خداست نه من،

   ۶و از نظر روحی مدام افزایش بدم آگاهی و عشق و باورم را در مورد ایمانم به خدایم و یکی شدن با صفات پروردگارم و بزرگ کردن روحم‌را می‌خوام و حتی تا جسم دارم ملاقاتش کنم و ازش تشکر کنم حالا به دیده دل یا جان بعد  

   ۷در رابطه با رشد جسمی فیزیکی و علمی و  مدرکی خودم چون رشته خودم فیزیولوژی ورزشی 

   از نظر ورزشی عالی باشم 

   البته ورزشی نه به نیت دیگه لاغری از این لحاظ چونکه شغل من مربیگری ورزشی هست می‌خوام در رشته خودم علمی، به روز و قویترین خودم باشم،

   ۸و کلا موفقیت‌های مربوط به درسم و کارم و مالم و 

   از نظر مالی فعل ایک ملک و ماشین اضافه می‌خوام و در آمد ثابت و ددر عین حال انشاالله افزایشی و صعودی پیدا کنم همراه همسر محترم و عزیزم،

   ۹و مسافرتهای زیادی برم ازاد و پولدار و  با ایمان و شاد زیباییهای کره زمین خدا رو ببینیم ،و 

   ۱۰ و مهاجرتمان به بهترین نقطه زمین که پر از مردمان آگاه و با خدا و با معرفت صداقت و مهربان و  خوش اب و هوا و معتدل و با آفتاب ملایم و خنک و چهار فصل و سرسبز و ثروتمند و شاد باشند اونجا مهاجرت کنم هر چند برای ایرانم جون میدم دوست دارم مدام در حال رفت و آمد باشم چون ایرانمو خیلی واقعا دوست دارم و حتی مردمان عزیز سرزمینمم خیلی ارادت دارم،

   ۱۱و استاد از نظر مالی خیلی در ذهنم هست و در جزوم نوشتم.مثلا دپارتمان آموزشی داشته باشم برای تدریس و کمک به افراد برای کسب هنر و مهارت و درآمد زایی و ایجاد شغل و کسب و کار برای دیگران،

   در مرحله سوم:و در آخر باز تعهد میدهم 

   و از خداوند میخواهم تا زمانی که زنده هستم از هر لحظه ام استفاده به نحو احسن کنم نه اینکه انتظار بکشم تا زندگی کنم نه همین لحظه را شکر گزار باشم و شادی کنم اینو بتونم همه جای زمین ا جرا کنم که شاد باشم و شکرگزار یعنی ز ندگی رو یاد گرفتم و فهمیدم و از نعمتهای خدا ازادانه لذت ببرم و ارتقا توانایی هامو بدم 

   خدایا شکرت 

   و استاد خیلی ممنونم .

   و اینکه الان دوباره نوشتم چقدر اسون و مشخصتر شد چی می‌خوام خدایا شکرت 

   ااستاد ممنونم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1402/11/17 17:46
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 43 کلمه

   لیست ارزوهای من

   اول از همه سلامتی

   لاغری

   تولد فرزند سومم

   بودن در خانه ویلایی و زیبا

   ثروتمند بودن

   داشتن اتومبیل مورد علاقم

   و خریدن اون قطعه از زمین رویاییم

   و شاد بودن و سلامتی تمام خانوادم

   و اینکه مردم کشورم شاد باشن

   بهبود هر چه سریعتر اوضاع اقتصادی کشورم احساس رضایت همه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبآ
   1402/11/17 17:04
   مدت عضویت: 1400 روز
   امتیاز کاربر: 12761 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,971 کلمه

   سلام.

   وقتی فایل رو گوش دادم خیلی خیلی حالم خوب شد، انگار وقتی یه چیزی درسته ، ته دلم یه اطمینانی هست و این حسو خیلی دوست دارم دلم میخواست بار ها فایلو گوش بدم و برم مرحله بعد ولی اومدم متن ابتدای فایل رو خوندم و به خودم یادآوری کردم عجله کردن، اون اشتیاقی که الان دارم رو از بین می بره و فایل رو چند بار گوش دادم و چند تا از دیدگاهای دوستامو خوندم و دلم خواست حتما حتما یه دوره رو همزمان با زمانی که روی سایت قرار میگیره انجام بدم . 

   وقتی زندگی با طعم خدا رو می دیدم به خودم میگفتم کاش همون موقعی که استاد این دوره رو شروع کرده بود با سایت آشنا شده بودم و همزمان تمریناتشو انجام میدادم و الان خواسته ام به شکل دیگه ای به عرصه ی ظهور رسیده و من سپاسگزارم از خدا و شما استاد.

   من آدمای خیلی زیادی توی زندگیم دنبال کردم ، به این منظور که فکر می کردم اونا راه زندگی رو تا حدودی پیدا کردن و تونستن موفق بشن ولی وقتی تونستم با چند تا از کسایی که دوستشون داشتم از نزدیک ارتباط داشته باشم دیدم که چقدر دارن با سختی زندگی میکنن حتی اگه معیار های موفقیتی که توی ذهن من هست رو داشته باشن ولی انگار خوشبخت نیستن و به قول شما دارن تقلا میکنن میجنگن همش میوفتن دوباره پا میشن ولی چیزی که بعد از هر بار بلند شدن ازشون می مونه حتی نصف چیزی که قبلا بودن هم نیست و هر روز کوچیکتر میشن توی وجود خودشون ، بعد من با خودم گفتم که دلم نمیخواد همچنین زندگی ای داشته باشم، دلم میخواد همه چیزو با هم داشته باشم؛ هم برای بازیگری تمرین کنم، هم تنهایی خونه داشته باشم، هم نمره هام خوب بشه، هم جایزه بگیرم و تعریف دیگرانو بشنوم، هم پول داشته  باشم،  هم متناسب باشم و بدن آماده ، سالم و ظریفی داشته باشم، هم خودمو دوست داشته باشم، هم پارتنر بالغ و سالمی داشته باشم و رابطه ام باهاش فوق‌العاده باشه و در کل همه ی زندگیم رو به پیشرفت باشه، من اینو میخوام. نمیخوام این باور اشتباهو داشته باشم که اگه توی یه جنبه موفقی پس باید یه نقطه ضعفی داشته باشی که اونو جبران کنه . این باور چرا باید توی من باشه اصلا؟ مگه موجوداتی که توی طبیعت هستن وقتی یه اتفاقی براشون میوفته که توی زندگیشون لازمه ، بعدش یه اتفاق بد براشون میوفته؟ مثلا یه شیر میره شکار و یه شکار خیلی خوب انجام میده، سیر میشه و بعد مثلا توی راه برگشت چون الان یه اتفاق خوب براش افتاده و یکی از نیاز هاش برطرف شده مثلا یکی از توله هاش بمیره و بعد شیره بگه آها چون من یه شکار خوب داشتم طبیعیه که یکی از بچه هامو از دست بدم چون به هر حال بعد از هر خوشی ، یک از دست دادنی هست.

   نه ! طبیعت به این شکل عمل نمیکنه و منم خودم رو از طبیعت جدا نمیدونم پس اگه اتفاقات خوب پشت سر هم برای من رخ بده نشونه ی اینه که من دارم احساسمو خوب میکنم در نتیجه احساس مشابه به چیزی که دارم بهش توجه میکنم توی زندگیم بیشتر میشه.

   پس من این دوره رو شروع میکنم ، در حالی که این افکار محدود کننده رو رها میکنم؛

   من باور به اینکه بعد از یه خوشی باید یه اتفاقی بیوفته که از توی دماغم در بیاد رو رها میکنم . چون من قراره یاد بگیرم از خدا کمک بگیرم و خدا نه خسیسه و نه فقیر! هر چیزی بخوام ازش بهم میده حتی میتونم مثل حضرت مسیح یه چیزی رو بخوام و همون لحظه توی زندگیم به دستش بیارم و این یعنی: 《کُن فَیکون》باش!  پس آن موجود شد.

   حضرت مسیح به خاطر ایمانی که داشته به این مرحله رسیده و هر انسان دیگه ای هم که به اندازه پیامبران به خدا و روند زندگی ایمان کامل داشته باشه میتونه به اون درجه دست پیدا کنه . من میخوام ذره ذره این توانایی رو در خودم تقویت کنم و به احساس عالی از زنده بودنم برسم.

   حالا چیزای دیگه ای که برای بودن در این مسیر باید رها کنم رو مینویسم تا بعد به سراغ خواسته هام برم؛

   من میخوام این باور ها رو رها کنم که؛

    ۱_ تا وقتی توی ایرانم نمیتونم اون زندگی رویایی که توی ذهنم هست رو تجربه کنم و حتما باید مهاجرت کنم که شرایط ایده آلم پیش بیاد و بقیه منو بشناسن و جهانی بشم .

   ۲_ چون توی خانواده ی پولداری به دنیا نیومدم از همه چیز عقبم و اگه پولدار بودیم قطعا میتونستم توی همه ی مراحل زندگیم موفق بشم .

   ۳_ چون معروف نیستم قرار نیست پول در بیارم و حتما باید پیجم توی اکسپلور باشه تا بقیه منو ببینن و کشف کنن و بعد من بتونم تبلیغات بگیرم و پول دار بشم.

   ۴_ من چون ذهنم چاقه یعنی دیگه نمیتونم لاغر لاغر بشم و بی اراده ام و نیمتونم به تناسب اندام ایده آل ذهنیم برسم.

   ۵_ من چون هنوز پرخوری دارم یعنی خیلی طول میکشه به ایده آلم برسم و دیر نتیجه میگیریم.

   ۶_ چون احساسم مثل دفعه ی اولی که از لاغری با ذهن استفاده کردم نیست و هنوز کسی بهم نگفته لاغر شدم پس نتیجه نمی‌گیرم.

   ۷_ چون اولین تجربه ام از رابطه بد بوده یعنی دیگه قرار نیست عشق رو تجربه کنم و بد بین و بی اعتماد می مونم.

   ۸_ چون قدم بلند نیست نقش های عالی و فوق العاده توی سینما نمیگیرم و حتما باید هیکلم مثل مدل ها باشه تا نقش های زیاد بگیرم.

   ۹_ باید حتما جون بکنم و تمرین کنم و عرق بریزم تا توی بازیگری موفق بشم و روزی ۸ ساعت تمرین داشته باشم.

   ۱۰_ چون گیاهخوارم قراره بلایی سرم بیاد و بدنم کم بیاره و چاق بمونم.

   من همه ی این باور هارو همینجا باقی میزارم چون میدونم این باور ها وقتی دارم بهترین زندگی رو تجربه میکنم به کارم نمیان و بهتره که همینجا بمونن . 

   من تمام این باور ها و بقیه باور های دیگه که دارم و مانع پیشرفت و احساس خوبم هست رو رها میکنم. 

   من کاملا مشتاقم که بدون این باور ها به زندگیم ادامه بدم و کوچکترین اثری از این باور ها توی زندگیم نبینم. 

   از خدا میخوام کمکم کنه که تمام موانع رو بگذارم و برم . برم جلو ،  جایی که بهتر خودمو بشناسم و بفهمم چقدر قدرت و توانایی دارم و بتونم زندگیم رو همون طور که دوست دارم شکل بدم. 

   …. 

   گام بعدی نوشتن خواسته هاییه که دارم و میخوام یکسال آینده وقتی این دیدگاه رو میخونم ببینم تمام اونا الان توی زندگیم هستن و چقدر راحت تر و با احساس عالی تری دارم زندگیم رو تجربه میکنم و از زنده بودنم لذت خیلی بیشتری می‌برم. 

   من میخوام به تناسب اندام ایده آل خودم برسم دقیقا همونی که توی ذهنمه و بار ها و بار ها توی ذهنم تصویر سازیش کردم و نوشتمش و دلم میخواد هر روز توی سایت بگردم و آگاهی بدست بیارم ، دیدگاه بنویسم و بخونم و یاد بگیرم.

   میخوام یه رابطه سالم و آرامش بخش داشته باشم که توش رشد و شناخت باشه و از بودن کنار کسی که دوستش دارم و اونم منو دوست داره احساس شادی و رضایت کنم و نیاز های کوچک و بزرگم توی رابطه مورد توجه باشه و بتونم عشق رو احساس کنم بین دوتامون و خوش بگذرونیم و کنار هم باشیم ، اصلا رابطه سمی ای نباشه و  همه چیز خیلی سالم پیش بره .

   میخوام درآمدم ماهیانه ۲۰ میلیون تومن باشه و خیلی هم راحت بدست بیارم این مبلغ رو ، لازم نباشه به خاطرش ساعت زیادی رو کار فیزیکی کنم در طول روز و درآمدم قابلیت بالاتر رفتن هم داشته باشه و بتونم به راحتی اجاره بدم و پس انداز کنم و هر چیزی که نیاز داشته باشم رو بخرم خیلی راحت و بدون بالا پایین کردن و صرفه جویی.

   دوست دارم بتونم لباسای خیلی قشنگی بخرم و استایلم همونی باشه که خودم باهاش احساس اعتماد به نفس میکنم و ایده هایی که برای استایل کردن دارم به راحتی بتونم عملی کنم.

   دوست دارم یه خونه تنها داشته باشم بدون همخونه یه جای خیلی خوب از تهران که دسترسیش راحت باشه و شبا موقع رفت و آمد شلوغ باشه و به مترو و BRT خیلی خیلی نزدیک باشه و امنیتش خیلی خیلی زیاد باشه و همسایه های خوبی داشته باشم و کاری به من نداشته باشن و ساختمون خلوتی باشه و بتونم با صدای بلند اهنگ بزارم دوستامو دعوت کنم و تا دیروقت باهم با صدای بلند صحبت کنیم و بخندیم و اهنگ بخونیم ، آسانسورم داشته باشه و نور خیلی زیاد ، رهن و اجارش هم طوری باشه که من به راحتی و بدون تقلا بتونم پرداختش کنم.

   دوست دارم که سلامت باشم و همه ی مشکلاتم برطرف شده باشه به خصوص مهمون چاقی که الان دارم و میخوام بره خونش و دیگه نمیخوام میزبانش باشم و ازش پزیرایی کنم چون خیلی ازم انرژی میگیره و هزینه بره، من توی این ۱۰_۱۲ سال که چاقی توی بدنم بود خیلی چیزا ازش یاد گرفتم خیلی فرصتا بهم داد ، خیلی خوبی ها داشت ولی دیگه از الان به بعد میخوام رهاش کنم و به زندگی راحت خودم برسم خیلی وقتا باهاش جنگیدم و خودمو اذیت کردم ، یادمه یه زمانی عموم اینا خونه نداشتن و مدرسه ی پسرشون شروع شده بود و باید اصفهان می موندن و یه زمان طولانی خونه ما موندن تا برای خودشون خونه پیدا کنن و اون زمانی که خونمون بودن ما خیلی اذیت شدیم ، مخصوصا مامانم که باید ۳ برابر همیشه زحمت میکشید و غذا می پخت و خونه رو تمیز میکرد و حرفای زن عموم که درباره ی همه چیز نظر میداد رو تحمل میکرد و سر و صدا خیلی زیاد بود چون سه تا پسر داشتن ، جمعیتشون زیاد بود و خونه ما فقط یه اتاق خواب داشت اون موقع ، خلاصه خیلی اوضاع در هم و برهمی بود و ما خیلی عموم اینارو دوست داشتیم اما به عنوان میزبان خیلی پزیرایی ازشون سخت بود و مشکلاتی به همراه داشت. چاقی هم به همین شکله یه زمان خیلی زیادی توی وجودم بوده و الان وقتشه که با رضایت خودش و ذهن ناخودآگاهم بره بیرون و یه جای دیگه جز بدن من باشه.

   میخوام توی یه فیلم بلند بازی کنم و اولین نقش حرفه ایم رو داشته باشم و عالی بازیش کنم و حرفه من ازون جا شروع بشه و همه منو بشناسن و اسم شدنم از اینجا شروع بشه و بتونم توانمندی خودم رو کاملا توش بازنمایی کنم و توجه همه رو به خودم جلب کنم و استاد یاری هم خیلی کمکم کنه و ازم راضی باشه.دوست دارم رابطه ام با داداشم خیلی خوب باشه و سپهر رو خوشحال تر ببینم و بتونم خواهر خیلی خوبی براش باشم و احساس خوبی بهش بدم و کمکش کنم که اونم به خودش احساس خیلی خوبی داشته باشه و باهم تجربه های فوق‌العاده و جدیدی کسب کنیم.

   میخوام که بتونم مداوم تمرین بازیگری هام رو انجام بدم و بسترش فراهم باشه برام و با علاقه و اشتیاق چیزای جدیدی که یاد میگیرم رو تکرار کنم و گسترششون بدم.میخوام که رابطه ام با آدمایی که الان پیششون کار میکنم توی کافه ادامه پیدا کنه و بتونم تجربه خیلی خوبی کنارشون داشته باشم و ازشون مهارت یاد بگیرم و پول دربیارم کنارشون.

   اینا ۱۰ تا از خواسته های من بود که اطمینان دارم به همشون میرسم و با لذت تجربشون میکنم و همه چیز به موقع برام اتفاق میوفته چون خدا هیچ وقت دیر نمیکنه.

   من میخوام مؤمن باشم یعنی کسی که نه ترس داره و نه غمگین میشه. الانم با ذهنم نمی جنگم شاید بگه تو خیلی بد بختی من باهاش نمیجنگم میگه تو چاق می مونی و میخواد هر طور شده خواسته هامو برام غیر قابل دسترس جلوه بده و احساسمو به خودم بد کنه من بازم باهاش نمی جنگم و بهش میگم تو راست میگی اصلا هر چی تو میگی درسته و به جاش به چیزایی که میخوام و دوست دارم توجه میکنم و تمام تلاشمو میکنم که احساسمو به خودم خوب کنم، چون میدونم احساس خوب داشتن یعنی من توی مسیر درستم.

   ممنونم استاد 

   و خدارو سپاسگزارم که اینجام

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 40 از 8 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1402/11/17 10:47
   مدت عضویت: 1786 روز
   امتیاز کاربر: 16498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 522 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی 

   اول بابت این دوره شگفت انگیز که بطور رایگان در اختیار ما هنرجو ها با سخاوت قرار دادید از شما استاد گرامی تشکر ویژه دارم  

   استاد عزیزم. خلق آرزوها و خواسته های انسان به نظر من فقط فقط در قدرتی است که خداوند به ذهن انسانها داده. هر چقدر ما بتوانیم این قدرت را درک کنیم واز آن استفاده کنیم به خواسته هایمان هم زودتر میرسیم  فقط باید یاد بگیریم چطوری از این موهبت الهی استفاده کنیم. در گذشته من فکر میکردم همه چی به خواست خداونده اگر من بد میارم حتما حکمتی داره اگر شانس میارم حتما خدا خواسته پاداشی به من بده اما الان به این درک رسیدم که خدا کاری به این کارها نداره خداوند قدرت اعظمه ی سیستم و قانونی گذاشته اگر کلید این سیستم را پیدا کنی به راحتی میتونی به خواسته هات برسی و این کلید طلاییی قدرت ذهن ماست  ما باید یاد بگیریم چه طور از این قدرت بیشترین بهره را ببریم مثلا من به این درک رسیدم هیچ چیزی با عجله داشتن درست نمیشه چرا چون قانون الهی همینه  خداوند هم با عجله دنیا و جهان هستی را نساخت در تمام کتب دینی میگویند خداوند در شش روز جهان هستی را ساخت  پس عجله کردن و عجول بودن در رسیدن به خواسته ها ی کار بی مورده و باید پله پله پیش رفت چرا جون شاید ما گنجایش آن آرزو را یهویی نداشته باشیم و به خودمان صدمه و آسیب بزنیم مثلا یهو خیلی خیلی پولدار شدن  ممکنه بجای این که باعث پیشرفت ما بشه  طوری مارا واژگون کنه که از پسش برنیایم  بنابراین  همه چی از کم شروع میشه وبه اوج میرسه که نمونه اش در دستگاه هستی مثل پدید آمدن شب آروم آروم خورشید غروب میکنه شب میشه زمانی میبره آروم آروم خورشید طلوع میکنع و روز روشن میشه  از این نکته میفهمیم که جهان هستی هم با آرلمش و نداشتن عجله به کارش ادامه میدهد در واقع برای رسیدن به آرزوها باید صبر و حوصله داشت تازمان معین اش برسه 

   من برای این تمرینلت سعی میکنم بهای دوره رل بپردارزم و تا تمرین هر قسمت را ننوشتم وارد قسمت بعدی نشوم 

   کل ذهن ام را موقع شروع این دوره از گاردهای منفی پاک میکنم و در واقع با ظرف خالی ذهن ام بسوی این دوره قدم برمیدارم 

   خوشبختانه از زمانی که یادم میاید خیلی راحت بع خواسته های قلبی خودم رسیدم شاید بخاطر این بوده که به خدای خودم ایمان داشتم که من هرجی بخوام بهم میده و کاملا مطابق با خواسته هام آن آرزو را کرفته ام  همیشه شکر خدا را کردم واقعا از ته دلم ازش تشکر کردم  شاید برای شما باور پذیر نباشه ولی برای من که همیشع همینطور بوده  مهمترین چیزی کع خدای بزرگ و رحمان تو زندگیم داد درمان بیماری های  برادارم و پسرم در یک زمان بود که نمیخوام اسم این بیماری را ببرم چه چیزی میتونه بالاتر از سلامتی عزیزان آدم باشه  هیچ چیز. 

   وخداوند رحمان با سخاوت تمام عمر این عزیزان منو به من بخشید. و سپاسگذارشم. 

    حالا تو این دوره ارزشمند  که با زحمات استاد عزیزم تشکیل میشه میخوام شرکت کنم تا بهتر بتوانم قوانین جهان هستی را درک کنم. استاد عزیزم سپاسگذارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پریا سیاح
   1402/11/16 17:09
   مدت عضویت: 164 روز
   امتیاز کاربر: 95
   محتوای دیدگاه: 278 کلمه

   درود و نور

   معجزه ای  قشنگ برای من رخ داد ان هم آشنایی با این دوره بسیار آگاهی ساز و شگفت انگیز بوده است .

   تمام کلمات شما رو درک و با آن همزاد پنداری کردم چون واقعا باور های اشتباه خیلی زیاد هستند و مشابه!

   از امروز تصمیم قاطع گرفته ام که آن هارو تغییر دهم و زندگی کردن را به نحو احسنت یادبگیرم و مطمئنم موفق میشوم با یاری خداوند متعال .

   تمرین اول:

   ۱_اولین چیزی که مقصر می‌دانستم شرایط کشور بود و فکر میکردم اگر در ایران نبودم خوشبخت بودم وبه خواسته هام رسیده بودم. 

   ۲_اگر خانواده ی بسیار  بسیار پولداری داشتم پس لازم نبود انقدر تقلا کنم برای ماشین گران قیمت و…

   ۳_شرایط محل زندگی رو مقصر می‌دانستم 

   ۴_شانس نداشتن رو مقصر می‌دانستم به دلیل پیدا نکردن شغل و حقوق موردنظر.

   ۵_نداشتن دانش و مهارت های بیش‌از چیزی که بلدم و تلاش کردن بیشتر و سحرخیز بودن .

   تمرین دوم:

   ۱_رسیدن به درآمد مورد نظرم 

   ۲_سلامت جسمی و سلامت روان عالی و کامل داشته باشم

   ۳_تناسب اندام ایده الم و به وزن ۵۰ کیلو برسم .

   ۴_پیج اینستاگرام به ۱۰k فالور برسد

   ۵_برای اعضای خانواده هدیه های ارزشمند مثل ps5 و طلا بخرم .

   ۶_شغل ایده آل و پردرآمد که محدویت مکانی و زمانی نداشته باشه رو داشته باشم .

   ۷_حال دلم عالی باشد و عمیقا احساس آرامش و خوشبختی داشته باشم .

   ۸_ایفون ۱۵ صورتی برای خودم با درآمد خودم بخرم .

   ۹_به خداوند نزدیک تر بشوم .

   ۱۰_به ویژن بردی که درست کردم برسم .

   تمرین سوم:

   من متعهد میشوم که با  استمرار به آموختن از این دوره عالی ادامه خواهم داد و تا انتها آن را رها نخواهم کرد و به خود آن و آموزه های آن پایبند خواهم بود و از این مسیر کمال استفاده و لذت رو خواهم برد.

   به امید خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مرجان
   1402/11/15 22:20
   مدت عضویت: 311 روز
   امتیاز کاربر: 505 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 14 کلمه

   هوالرزاق

   من مرجان تعهدمیدهم دوره را انجام دهم 

   تابه اهداف زیبام برسم باشناخت خودم وخدای خودم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 42375 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 500 کلمه

   به نام خالق مهربانم 

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر 

   « تغییر زندگی »

   ✓✓✓ به اندازه ای که نگرش ،افکار و احساس من تغییر کنه ،زندگی من تغییر میکنه ✓✓✓

   / این موضوع برام جالب بود که امروز بارون اومد ، خدا به این کاری نداره که آیا این فرد لایق هست بارون بباره براش ،نماز و روزه ش رو خوب خونده  یا نه ،سیستم خداوند عمل میکنه و باران میاد ،همیشه عمل میکنه ./

   ( خیلی افکار تنها نگرش سمت انسانیست و تاثیری در عملکرد خداوند نداره )

   {به اندازه ای که من هماهنگ بشم با سیستم خداوند ،زندگیم روانتر میشه ، پس تنها به این هماهنگی ربط داره .تقلا کردن خودش ناهماهنگی بوجود میاره و باعث میشه هیچ پیشرفتی نکنیم .}

   همون سیستمی که جهان رو مدیریت میکنه مثل بارش بارون ،مهاجرت پرندگان و … میتونه زندگی من رو هم مدیریت کنه اگر باهاش هماهنگ باشم .

   لیستی از هرآنچه باید رها کنم تا با خیال آسوده راهی سفر با کمک خداوند شوم را می نویسم :

   ۱_باید اینکه بیش از حد در فکر اعضای خانواده م هستم رو رها کنم ،چون ذهنم اینجوری خیلی خسته ست و نمیتونم اونجوری که دوست دارم به کارام برسم .۲_باید هر کسی هر حرفی زد که از دید من خوشایند نبود ، رهاش کنم ،بیخیالش بشم ،چه در گذشته و چه در آینده .۳_درد پاهام رو فراموش کنم .۴_اضافه وزن رو فراموش کنم .۵_باید هر اتفاقی که افتاده ، هر ظلمی که به نسبت من شده رو رها کنم و بی خیالش بشم . 

   «۱۰مورد از خواسته هام ، مسائلی که می خوام بهبود بدم رو می‌نویسم» 

   ۱_من می خوام تا ۱سال آینده به وزن ۶۵ کیلوگرم برسم .۲_من می خوام تا یک سال آینده به سلامتی کامل جسمی برسم .۳_من می خوام تا یک سال آینده درآمدی ماهانه داشته باشم ،در حدی باشه که بتونم بعضی نیازهام رو باهاش برطرف کنم .۴_من می خوام تا یک سال آینده ، زندگی خانواده م خیلی تغییرات مثبتی داشته باشه و بهبود و پیشرفت کنند .(این رو نمی دونم درسته یا نه ،شاید استاد بگن که باید آرزوها و خواسته ها فقط برای خودمون باشه ، اگر اینطوریست بهم بگید استاد عزیزم)۵_من می خوام تا یک سال آینده یه ماشین خوب بخریم .۶_من می خوام تا یک سال آینده هر وسیله ای که در خونه مورد نیازم هست رو تهیه کرده باشم .۷_من می خوام تا یک سال آینده از لحاظ فکری رشد زیادی کرده باشم و کاملا کنترل ذهنم رو در دست داشته باشم .۸_من می خوام تا یک سال آینده احساس خوشبختی به معنای واقعی رو تجربه کنم ،الان هم خوشبختم اما می خوام بهتر از این باشه .۹_ من می خوام تا یک سال آینده بسیار صبورتر از الان باشم در تربیت فرزندم .۱۰_من می خوام تا یک سال آینده دخترم خیلی حرف گوشکن تر و از هر نظری بهتر شده باشه .

   / من می خوام مهارت زندگی کردن رو یاد بگیرم ،در هر شرایطی ، در هر جایی که باشم ./

   .

   «من تعهد میدهم این دوره رو تا انتها همراه استاد به بهترین شکل بگذرانم»

   « خسته نباشید استاد گرامیم»

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 8 کلمه

    سلام و درود
    دقیقا باید آرزوها شخصی باشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Reza
   1402/11/14 18:55
   مدت عضویت: 501 روز
   امتیاز کاربر: 20451 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 220 کلمه

   روزی به صورت کاملا معجزه آسا و هدایتی به لاغری با ذهن آشنا شدم اصلا فکر نمیکردم که چه تغییراتی قراره در زندگیم و بخصوص در شخصیتم ایجاد بشه 

   فقط دیگه از رژیم و ورزش برای لاغری خسته شده بودم و خواستم از خدایم و پا در این مسیر شکوهمند گذاشتم.الان بعد از حدود یکسال تغییرات اساسی علاوه بر لاغری در تمام جنبه های زندگیم ایجاد شده که حتی فکرش را هم نمیکردم و برام آرزویی دست نیافتنی بوده و الان دارم زندگیشون میکنم میخواهم در این دوره پر قدرت باشم و با تمام وجودم را بگذارم

   من رضا طحانی متعهد میشم تا پایان این دوره همراه باشم و تا ابد ادامه دهم من به این مسیر ایمان دارم 

   ۱.من دوست دارم درامد ماهانه ۲۰۰میلیونی را تجربه کنم۲.من میخواهم کارم برای خودم،در خونه و در هر زمانی از شبانه روز به اختیار خودم انجام دهم۳.من سلامتی کامل بدنم را می خواهم۴.من ایکس باکس ۳۶۰ را میخوام که با عشقم هر روز ریو بازی کنیم۵.من میخوام شرایطی برام ایجاد بشه که فارغ از هر فکری بتوانم دندانهایم را ایمپلنت کنم۶.من میخوام دیگه اجاره خونه پرداخت نکنم و رهن کامل باشه خونه ام ۷.من دوست دارم ماشین خودم را داشته باشم دناپلاس توربو اتوماتیک نقره ای رنگ ۸.مسافرت شمال با ماشین خودمون همراه با سحر با ازادی کامل پولی و زمانی و فکری۹.کاشت موهام۱۰.گردش و تفریح در کویر 

   ۱۴۰۲.۱۱.۱۴

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Darya_sy
   1402/11/14 15:40
   مدت عضویت: 1645 روز
   امتیاز کاربر: 1055 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 379 کلمه

   سلام به استاد عزیز که معجزه ی زندگی من هست و نمیدونم چجوری تشکر کنم که این دوره شگفت انگیز رو بطور رایگان در دسترس ما گذاشتید 

   خدا رو شکر میکنم که من رو به این مسیر هدایت کرد و دوباره من به یک دوره شگفت انگیز دیگه هدایت شدم 

   تمام حرف های استاد رو در فایل با دقت گوش دادم و تمام حرف هاشون واقعا درست و منطقی بود و اینقدر ذوق داشتم موقع گوش دادن که در این دوره حضور دارم و میتونم از این مطالب ارزشمند استفاده کنم 

   همیشه دوست داشتم یک زندگی با ارتباط قوی با خداوند داشته باشم و زندگیم با خداوند و جهان هماهنگ باشه ولی خب نمیدونستم چجوری و حالا دوره های زیادی میبینم که وجود داره ولی راستش رو بخواید من فقط به استاد عطار روشن اعتماد دارم و اصلا به بقیه اعتماد ندارم چون میدونم هرچی که استاد بهمون یاد میدن حقیقت عه و همه رو خوشون تجربه و زندگی کردن و اصلا بخاطر پول و درآمد نیست 

   من در دوره ورود به سرزمین لاغر ها هستم و اینقدر  این دوره خوب و خفنه که در تمام جنبه های زندگیم از درآمد و کار گرفته تا تناسب اندام و ذهنم تاثیر داشته و اصلا نمیتونم بدون این دوره زندگی کنم و اگر چند روز گوش ندم خیلی دلم تنگ میشه و به کل زندگی منو عوض کرد و من تا آخر عمر به استاد مدیون هستم 

   بازهم خداروشکر میکنم که در این دوره هم هستم تا تغییر نگرش نسبت به خداوند در من شکل بگیره و زندگیم تغییر بکنه و با لذت زندگی کنم و از این عمری که خداوند بهم داده نهایت استفاده رو بکنم 

   تمرین اول (حدود ۱۲ مورد بود و یادداشت کردن در دفترم ولی اونهایی که شخصی نیستن رو اینجا مینویسم)

   ۱.نداشتن پدر و خانواده ی بسیار پولدار 

   ۲.اوضاع اقتصادی مملکت 

   ۳.ارث خیلی زیاد نرسیدن 

   ۴.شرکت نکردن در دوره های کسب و کار گرون 

   ۵.نداشتن فن بیان خیلی بالا در کسب و کار

   تمرین دوم

   ۱.من دوست دارم به درآمد بالا که در دفترم نوشتم برسم 

   ۲.من دوست دارم در شغلم حرفه ای بشم 

   ۳.مدرک زبان آلمانی در سطح b2 بگیرم 

   ۴.من خیلی دوست دارم  موبایل آیفون ۱۵ بخرم 

   تمرین سوم 

   من دریا سیاح متعهد میشوم که دوره زندگی با کمک خداوند رو به طور کامل و مستمر انجام دهم و هی خودم و نتایج رو بررسی نکنم و مدام به نتیجه فکر نکنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب ندرلو
   1402/11/13 23:17
   مدت عضویت: 409 روز
   امتیاز کاربر: 6810 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 394 کلمه

   به نام خدای عاشق خدایی که عاشق بنده هاشه  

   مهارت زندگی با کمک خدا 

   وقتی این عبارت رو خوندم با خودم گفتم مدت هاست گه دنبال اینم انواع مهارت ها رو یاد بگیرم تا بتونم زندگی بهتری تجربه کنم ولی  غافل از اینکه مهمترین مهارت چیزدیگری است  

   مهارت زندگی با خدا خدارو شکر میکنم که منم آنقدر خوشبختم که در مدار دریافت این آگاهی ها بودم و بهترین موقع به سایت سر زدم  

   وقتی نوشته بودید بهای این دوره نوشتن دیدگاه هست برام جالب بود.همیشه فکر می‌کردیم بها یعنی پول.ولی چقدر قشنگ که ایندفعه بهایی که می‌خواهیم بدیم به خودمون کمک میکنه هر بار با نوشتن دیدگاه برامون یاد آوری میشه و تکرار مرسی استاد مرسییی

   من زینب ندرلو متعهد میشم که تا پایان دوره بدون در نظر گرفتن نتیجه این دوره رو تا آخر پیش ببرم و هر بار سعی کنم بهترین درک خودم رو بنویسم  

   لیستی از آنچه باید رها کنید تا با خاطری آسوده و سبک بال راهی سفر زندگی با کمک خداوند شوید را مشخص کنید.

   اولین چیزی که باید تو این لیست بنویسم و رهاش کنم درگیر نتیجه بودن هستهر کاری تا الان میکردم همش درگیر نتیجه بودم همین کار باعث می‌شد نا امید بشم و رها کتم وسط راه باید رها کنم امیدم به انسان ها و هر چیزیکه بیرون از خودمه  

   باید رها کنم افکاری منفی رو  

   باید اینا برن تو لیست خروج از ذهنم 

   خیلی هیجان و شوق دارم برای شروع این مسیر حس یه آدمی رو دارم که تا حالا تنها جایی نرفته و حالا میخواد یه سفر تنهایی بره  

   همیشه دلم میخواست به این خواسته و اون خواسته برسم فکر میکردم زندگی با اونا قشنگ ترهولی امروز یه کوچولو درک کردم که زندگی با مهارت کمک خدا یه چیز دیگه است 

   مهمترین خواسته من اینه که بتونم به مرحله برسم که بیشتر روز تحت هر شرایطی حالم خوب باشه احساسم خوب باشه،بتونم مثبت فکر کنم و زیبایی ها رو ببینمبتونم با خداییی که تو این دوره میخاد ازش صحبت بشه ارتباط خوب بگیرمخودم رو دوست داشته باشم بدون هیچ قید وشرط  

   همیشه خودم رو حتی بخاطر یه موفقیت کوچیک تشویق کنم  

   دوست دارم یک خانم مستقل باشم و ماهیانه بتونم تا سال آینده به درآمد ۲۰ میلیون برسم  

   سایز ام ۳۸ باشه و بتونم ثابت نگه دارم  

   بتونم بدهی رو پرداخت کنم و همیشه هر خواسته ای دارم نقد تهیه کنم  

   کسب و کار خودم رو راه اندازی کنم  

   به امید خدا شروع میکنم این دوره پربار رو استادعزیزم ازتون سپاسگزارم که آنقدر عاشقانه هر چیزی رو که یادد میگیرید با ما به اشتراک میزارید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatima
   1402/11/13 22:02
   مدت عضویت: 398 روز
   امتیاز کاربر: 3545 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 773 کلمه

   استاد عزیزم سلام

   یک قانون حاکم بر جهان وجود داره، یک سیستم. 

   اسمش رو هرجی میخوای بزار، جهان، کائنات، خدا، قدرت واحد…این نیرو به صورت کامــــــــــــلا سیستمی عمل میکنه!مثل موقعی که قراره بارون بباره! وقتی همه شرایط برای بارش آماده بشه، بارون میباره! مهم نیست که کیا موافق بارشن و کیا نه! آدمای خوبین مردم اون منطقه یا نه! بارونه میباره! بزار بهتر بگیم… مهم نیست کجای خیابون ایستادی! بارون که بزنه تو خیس میشی! اگر چتر نداشته باشی! نمیتونی به بارون بگی این تکه رو نبار چون من ایستادم… این قانون و سیستم و خدا هم همینطور عمل میکنه. اگر تو هماهنگ باشی، هماهنگی چیه؟ احساس خوب داشته باشی، همه شرایط برای تو خوب پیش میره و اگر ناهماهنگ باشی،ناهماهنگ یعنی چی؟ حست بد باشه؛ اتفاقاتی برات رخ میدن که حس بد تو رو ادامه بدن. قانون اینه! حالا تو خودتو بکوب به در و دیوار! واقعیت اینه که قانون اینه! شاید اولش خیلی بی رحمانه به نظر برسه که خدایا من الان فلان بلا سرم اومد بابا بطار یکم درد دل کنم و گریه کنم حالم بده! بم حق بده! ولی شرمنده! تو اتفاقات بد رو ادامه دار میکنی! ولی میدونید چیه؟ اتفاقا بنظر من این قشنگ ترین سیستمیه که خدا میتونست وضع کنه! چرا؟ انقدر دوستمون داره که شرط رسیدن به هرچیزی رو این گذاشته که: بخند، لذت ببر! همین🤌🏻

   وقتی حست خوب باشه، تو هماهنگی با این سیستم! شادم و شادی میگیرم. معجزه رخ میده؟ میدونی معجزه چیه؟ تو هم زمان میشی با اتفاق های خوب! 

   بارون و طوفانه! دلت میخواد بری بیرون! بیرون رفتنت همزمان میشه با آروم شدن طوفان و بارون! یا نه! یه حوری اتفاقاتی رخ میده که تو میری بیرون و اتفاقا کلس هم بهت خوش میگذره! 

   تو حس و حالت خوبه،میخوای بری خرید! تو جیبت خیلی پول نیست! ولی تو آگاهانه حست رو خوب نگه میداری و بدون نگرانی میری خرید! کسی در مسیرت قرار میگیره که لباساش دقیقا همون چیزین که تو میخوای و با همون پولی که تو داری! 

   اینه قانون!فقط کافیه یاد بگیریم چطوری هماهنگ بشیم. 

   من متعهد میشم که این دوره ای که خداوند من رو با عشق بهش هدایت کرد رو تا انتها بیام همراهتون استاد عزیزم و بهتون قول میدم که در هر قسمت کامنت های من رو خواهید خواند. 

   و اما سه تا از خواسته های من: 

   ۱-میخوام با مردی که کنارش عشق و مودت رو در رابطه امون تجربه میکنم ازدواج کنم

   ۲-میخوام به کار مورد علاقه ام هدایت بشم و شروعش کنم، کاری که عاشقشم، اونقدر که توش خستگی و گرسنگی و گذر زمان رو توش نفهمم. کاری که توش آزادی زمانی و مکانی و مالی داشته باشم. کاری سرشار از ثروت. 

   ۳-میخوام ماشین بخرم، یه ماشین نو. دوست دارم اولین ماشینم، کویک سفید، یا پژو باشه. 

   ۴-دوست دارم برسم به نقطه ای که آزادی داشته باشم،آزادی مالی، زمانی و مکانی. راحت هر ساعت که دوست دارم برم بیرون، راحت هرچی دوست دارم بخرم و خرج کنم بدون حساب کتاب کردن و راحت باشم، حتی گفتنش هم بهم حس خوبی میده🤌🏻🦋

   ۵-دوست دارم با صلح و به ساااادگی از شغل فعلیم بیام بیرون و یه جوری اتفاق بیفته که در بهترین حالت باشه، یعنی من از لحاظ مالی اوکی باشم. 

   ۶-دوست دارم دوتا سفر برم تو این یه سال فرضی حالاـیکی دوستانه یکی زن و شوهری. 

   ۷-دلم میخواد یه دوره ای که مدنظرمه رو بخرم و لیزری روش کار کنم. 

   ۸-دلم میخواد دوره هایی که الان دارم رو تمام کنم و بترکونم از نتایج.دلم میخواد تمرکز لیزری کردن روی اهدافم و برنامه ریزی برای رسیدن به اهدافم و عمل به برنامه هام رو یاد بگیرم.

   ۹-میخوام به اندام دلخواهم برسم،خوش اندام و زیبا اندام. 

   ۱۰-دوست دارم یاد بگیرم که خودم اولویت زندگیه خودم باشم، عاشق خودم باشم. و به قول شما استاد، دوست دارم مصمم رو خودم کار کنم و برسم به جایی که بگم من هیچ ربطی به گذشته خودم ندارم🎆

   ✓من استاد… به تضاد خوردم! یه چیزایی فهمیدم! وقتی گفتید ده تا خواسته بنویس! من ده تا نشدن! زور زدم براشون! میدونید چرا؟ با تخمین یک سال! شاید من زمان رسیدن به خواسته هام رو خیلی دور میبینم یا اصلا شاید خیلی از خواسته هام رو دقیق مشخص نکردم! نمیدونم😂

   ✓الان هدایت شدم متنی که بعد ویدیو باید میخوندیم رو خوندم، فراموش کرده بودم. و تمرین اول! قلبم رو شبیه پروانه ای کرد که به پرواز در اومد… انگار چیزی بود که لازم بود بشنوم که خدا بهم بگه آره! اونا رو از زندگیت بنداز بیرون!چون من دارم تاثیر میپذیرم از رفتارهای اونها! چون هنوز یاد نگرفتم رفتارهای بقیه برام مهم نباشن و رفتارهای اونها گه گداری آزار دهنده اس و حسم رو بد میکنه…. و شاید این منم که هنوز دنبال حس خوب از طریق وجود این افراد تو زندگیمم… ولی خدا و خودم برای داشتن تمام حس های خوب زندگیم کافیه🤝🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Susan behrad
   1402/11/13 15:02
   مدت عضویت: 1205 روز
   امتیاز کاربر: 6595 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,256 کلمه

   بنام خداوندمهربان و پروردگارعالمیان 

   سلام به استادگرامی ومهربانم وهمراهان وهم مسیرهای گرامی آموزش لاغری باذهن 

   زندگی با کمک خداوند (مقدمه)

   خیلی جالب است که این سایت طوری طراحی شده که وقتی از چیزی یا از رفتاری ناراحت یا دلگیر می شویم تا به اینجا مراجعه می کنیم و شانسی یک فایلی را انتخاب می کنیم درست در مورد همان چیزهایی گفته می‌شود که از آن ناراحت یا دلگیر هستیم. 

   من هر موقع که ناراحتی داشتم و به اینجا مراجعه کردم حال دلم خوب شده و به آرامش رسیدم استادگرامی شما همه کارهایتان و ایده های تان بجا بوده و هرچیزی را در موقع خودش انجام دادی و ما را همیشه در همه حال یاری کردی و سوپرایزمان کردی و امروز من واقعا صدای دلنشین خداوند را توسط استادگرامی ومهربانم را شنیدم که مرا صدا می کرد

   که ای بنده من بیا، بیا که من کنارت هستم.

   آخه من ۳سال است که در این مسیرزیباقرارگرفتم و چند ماه که خیلی ناراحت شده بودم طوری دلم را شکسته بودند که یارای به هم چسباندنش را نداشتم حالم اینقدر خراب بود که فقط با گوش کردن به فایلها و صدای دلنشین استادگرامیمان حالم خوب می شد و اصلآ دستم به قلم نمی رفت و هر موقع می خواستم بنویسم نمی توانستم بنویسم 

   من هرروز وقتی بیدار می شوم اولین کارم سر زدن به این سایت است و دیروز رفتم که سایت رو باز کنم هر کاری کردم برایم باز نشد .

   چون من ۳سال است که در این مسیرزیباقرارگرفتم و ۲۷ همین بهمن ۳سالگیم تمام میشه و من در این ۳سال عشق و وجودم در این سایت خلاصه شده من اولش خیلی فعالیت داشتم و هنرجوی پیش رفته بودم. و اینقدر که نتونستم بنویسم شدم هنرجوی متوسطه و بعدش شدم هنرجوی مبتدی و دیروز وقتی دیدم سایت برایم باز نمی شه فکر کردم که استاد دیگه من رو کنار گذاشته خیلی حالم بدتر شد من چون خیلی از فایلها رو دانلود کردم و همیشه به اونها گوش می کردم و کمتر توی سایت می آمدم و گوشیم رو خاموش کردم و کنار گذاشتم و با خودم گفتم عیب نداره با همون فایل‌هایی که دانلود کردم به راهم ادامه می دهم من هر موقع که مشکلی داشتم به استاد عزیزمان می گفتم وبه بچه هام می گفتم ولی به استاد نگفتم چون اصلآ خجالت کشیدم که به استاد بگویم 

   و دیروز دخترم به خونمون اومده بود و من به اون توضیح دادم که چه شده و گوشیم رو دستم گرفتم و برایش نشان دهم که چه شده وسایت برایم باز نمی شه ودر کمال ناباوری سایت مثل همیشه باز شد و من خیلی خوشحال شدم و اینقدر خوشحال شدم که انگار دنیا را به من دادند یعنی هرچیز گرانبها رو بهم می دادند اینقدر خوشحال نمی شدم که با باز شدن سایت خوشحال شدم و دخترم گفت شاید اینترنت مشکل داشت یا گوشیت هنگ کرده بود 

   واون موقع بود که صدای دلنشین خداوند را واضح و آشکار شنیدم که می گفت بنده من تا مرا داری هیچ غم وغصه نداری فقط کافیه که دستم را بگیری و با من هم قدم باشی و در سرزمینی که قرار است استاد راهنمایتان باشد پیش بروی چون تو هدایت شده از طرف من هستی و من تو رو هدایت کردم که اینجا باشی و در کنار استادگرامی وهمراهان وهم مسیرهایت زندگی واندام عالی و فوق‌العاده ای برای خودت رقم بزنی 

   پس به من ایمان داشته باش ودر این مسیر به راهت ادامه بده چون من همیشه در کنارت هستم و خواهم بود 

   و من وقتی این فایل رو گوش کردم اميدم چند برابر شد و فهمیدم که با کمک خداوند در بهترین شرایط زندگی خودم قرار می گیرم چون اینقدر نعمتهای خداوند فراوان وزیاد است که اصلآ در فکر و ذهن هیچ انسانی وجود ندارد چون نعمات خداوند حساب وکتاب ندارد 

   وقتی هر انسانی بتواند حتی یک کوچولو خودش را با سیستم خداوند هماهنگ بکنه معجزات خداوند پشت سر هم اتفاق خواهد افتاد بدون اینکه متوجه باشد 

   تمرین اول این بود که هرچیزی را که دوست نداریم و نمی خواهیم کنار بگذاریم و رها کنیم 

   من تمام کسانی را که در هر شرایطی باعث آزار و اذیتم شده اند کنار می گذارم و رهایشان می کنم 

   تمام غم وغصه هایی که خوردم و کم کم باعث نابودیم می شدند کنار می گذارم و رهایشان می کنم 

   اشکهایی که بخاطر شکسته شدن قلبم ریختم را کنار می گذارم و رها می کنم 

   من هرچیزی، هر رفتاری، هر گفتاری، هر کاری که موجب رنجشم شدن همه را رها می کنم و خودم را آزاد می کنم چون میخواهم آزاد زندگی کنم و به خواسته هام و آرزو هایم برسم

   و من این را مدیون بودن دراین سایت و هدایت شدنم توسط خداوند متعال می دانم چون همیشه خداوند کمک کننده است 

   و حالا می رویم برای لیست آرزوهایی که دارم و می خواهم در سال آینده به اونها برسم 

   ۱. می خواهم یک اندام زیبا و شگفت‌انگیز بدون افتادگی پوستم بدون چین و چروک داشته باشم و هر روز .هر هفته. هر ماه. وهر سال شاهد لاغر شدن وزیباتر شدنم باشم و یک تناسب اندام ایده آل و پایداری داشته باشم بدون بازگشت من برای وزن ایده آلم خدا را شکر می کنم خدایا شکرت

   ۲. دوست دارم در همین خونه ای که زندگی می کنم اونطوری که دوست دارم خانه ام را بازسازی کنم ویا به خانه ای که خودم دوست دارم باشه نقل مکان کنم خانه ای بزرگ ودلباز وزیبا و با بودن در آن لذت ببرم 

   ۳. من دوست دارم دندان های زیبای داشته باشم واون دندان هایی که جایشان خالی است با کاشت دندان پرکنم 

   ۴. من حالاروزی ۵۰هزار تومان درامددارم و دوست دارم این درآمدم هر روز بیشتر شود و کارت بانکیم پراز پول باشد و من بدون هیچ نگرانی هرچیزی که دوست دارم بخرم و تهیه کنم به جز خودم برای فرزندانمم هر چیزی که دوست دارن بخرم 

   ۵. من دوست دارم بدنی سالم داشته باشم چون فقط آرتروز پاهام اذیتم می کنند می خواهم اونها هم بطور معجزه وار خوب شوند تا راحتتر حرکت کنم وراه بروم.

   ۶. دوست دارم تا زمان مرگم سالم و سلامت باشم و بدون کمک کسی کارهایم را انجام دهم و هوش و هواس خوبی داشته باشم و جز خدا به هیچ کس محتاج نباشم 

   ۷. دوست دارم که تا آخر عمرم در این سایت باشم و در کنار استادگرامی و دوستان به این سفرم ادامه دهم و لذت ببرم 

   ۸. من دوست دارم که با هجرت کردنم به خدا نزدیک ونزدیکتر باشم چون خدا همیشه چشم انتظار من است وهمینطور عاشق من است وهمیشه دوست دارد که من به خواسته وآرزوهایم برسم و استاد بی نظیر را سر راهمان قرار داده که با تمام وجودش و تمام عشقی که به ما داره تلاش می کنه تا ما را هدایت وحمایت کند و موفقیت تک تک ما را ببیند 

   ۹. دوست دارم همسرم اینقدر در آمد خوبی داشته باشد که ماشینمان را عوض کنیم ویک ماشین شاسی بلند سفید رنگ زیبا بخریم

   ۱۰. دوست دارم همسرم همیشه سالم و سلامت باشد 

   ۱۱. من دوست دارم اینقدر قدرت بیان بهتر و رساتر داشته باشم که در جمع ها بدرخشم و حرفها سخنانم برای دیگران آگاهی دهنده باشه 

   ۱۲. من دوست دارم که همیشه خودم را همان طور که هستم دوست داشته باشم و عزت نفس بالای داشته باشم و هیچ کجا و در کنار هیچ کس نقش بازی نکنم 

   ۱۳. من دوست دارم که در تمام جنبه های زندگیم اینقدر سالم. تندرست. اندام متناسب. رابطه عالی. پول و ثروت. اعتماد به نفس بالا و……پیشرفت داشته باشم تا همیشه ودر همه لحاظ حرفی برای گفتن داشته باشم 

   و حالا نوبت به تعهد دادن رسید 

   من سوسن جودی ۵۹ساله در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ تعهد می دهم دراین مسیر زیبا تا آخرین نفس همراه استاد عزیزم وهمراهان وهم مسیرهای گرامی و همسفرانم باشم و با شوقواشتیاق این مسیر را ادامه دهم 

   با کمک خداوند 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 2996 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان همراهم

   من ریحانه عطریزاده تعهدمیدم که با خدای خود و با استاد همراه باشم

   من چندسالی هست که با کمک خدا با استاد اشنا شدم بخاطر چاقی و افسردگی که حالا هم افسردگیم خوب شد و لاغر شدم و چیزی نمونده که  به ۵۰ کیلو برسم ولی ادامه میدم حتما میرسم 

   خاسته من 

   ۱ خانه ویلایی بهتر از این خانه که داریم باشه دوبلکس باشه و بزگتر ۲ ماشین بهتر از ماشینی که داریم

   ۳ در آمدم بیشتر از این که دارم ۴ دوست دارم هنرهای دستیم که انجام میدم بتونم بفروشم و ازم بالا نکشن ۵ هماهنگ با جهان هستی با خداوند

   ۶ سلامتی خودم وخوانوادم را از خدا می خوام

   ۷ تفریحم بیشتر بشه

   ۸ دوست دارم نا امید و تنبلی نکنم و ادامه بدم

   ۹ دوست دارم کسی را قضاوت نکنم 

   ۱۰ خیلی دوست دارم زبان انگلیسی  را یاد بگیرم و تنبلی نکنم 

   انشاءالله خدا نگدارتون باشه استاد عزیز خیلی زحمت می کشید اجرتون با خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 436 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,038 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی

   تعهدنامه ی من:

   من از امروز همین لحظه همین ساعت به خودم و خدای خودم قول میدهم که با دل و جان و تمام اراده ی خودم فایل های دوره رو گوش کنم تمرینات رو انجام بدم به نکات و تمریناتی که انجام میدم عمل کنم و از نتایج عالی لذت ببرم.

   تمرین اول:

   لیستی از آنچه باید رها کنید تا با خاطری آسوده و سبک بال راهی سفر زندگی با کمک خداوند شوید را مشخص کنید.

   ۱_ من یه رفتار هایی دارم که بیشتر اوقات باعث آزار اطرافیان و خودم میشن و اونا نمیزارن که من به آرامش برسم و من دارم تمام تلاشم رو میکنم که اون رفتار های اشتباه رو از ذهنم پاک کنم و ندید بگیرمشون حالا شاید گاهی نتونم و به رفتار هام ادامه بدم ولی سعی میکنم که تغییر کنم

   ۲_ من به خاطر درسهام بیشتر اوقات ذهنم خیلی مشغوله و بعضی اوقات نمیرسم که تمرین هام رو انجام بدم یا وویس هارو گوش بدم من توی دوره ی لاغری هم دیدگاه مینوشتم و خیلی دلم میخواد که بیشتر بنویسم ولی امتحانات و درسام مانع میشن پس سعی میکنم بیشتر روی خودم کار کنم راجب غذا ها حریص نباشم توی خوردن زیاده روی نکنم در حد فشار شکم، به چاقی توجهی نکنم و به جاش توجه به لاغری رو جایگزین کنم ما توی خونمون یه آینه ی بزرگ داریم و من بین کارام که از جلوش رد میشم ناخودآگاه باخودم میگم “چقدر لاغر شدم !” و نمیگم وای چقدر چاق شدم الان فلانی چی میگه برم رژیم بگیرم و… نه! من خودم رو دوست دارم و اگر بخوام با دیگران رفت و آمد کنم دیگران باید منو همینطور که هستم بپذیرن با همین چاقی که خیلی ها خودشون رو به خاطرش از خیلی از لذت های زندگی محروم کردن!

   ۳_ دوستهام ،چون مثلا زمانی که توی مدرسه داریم باهم صحبت میکنیم حالا یا زنگ تفریحه یا دبیر نداریم دوستهام فقط از گرفتاری ها و ناراحتی هاشون میگن مثلا یکیشون میگه امروز با فلانی دعوا کردم اعصابم بهم ریخته چیکار کنم؟ منم توی اون لحظه بیشتر اوقات یا جوک تعریف میکنم یا یه خاطره ی خنده دار میگم تا از حال و هوای غم و غصه دربیان نه اینکه دیگه هیچ دوستی نداشته باشم از کسایی که بهم  انرژی منفی میدن دوری میکنم و به کسایی که بهم انرژی مثبت میدن نزدیک میشم

   ۴_ پرخاشگری ، من به شدت پرخاشگر هستم و به همین خاطر بیشتر اوقات از لحاظ روحی بهم میریزم و بعد از دعوا و پرخاشگری به خودم میگم حالا نمیتونستی این کلمه رو آروم بگی؟ مثلا نمیتونستی از اول با مهربونی این وسیله رو قرض بدی  به خواهرت؟حالا خواهرت بچه ست یه کاری کرده تو چرا انقدر زود عصبی میشی و…. و اون لحظه ست که حس عذاب وجدان بهم دست میده و ساعت ها خود خوری میکنم و حتی بعضی وقتا به خدا گله و شکایت میکنم که اصلاااا رفتار درستی نیست و جدیدا خیلی دارم سعی میکنم که دیگه کفر نگم و خودم رو مقصر بدونم و روی خودم کار کنم اگر زندگیه من مشکل داره مشکل از خلق خدا و دیگران نیست مشکل از من و ذهنمه قطعا من یه کاری کردم که داره برام اتفاقات بد میوفته برای مثال حتی اگر دیگران به من بدی کنن حق منو بخورن یا هر چیز دیگه ای تقصیر منه! چون ذهن من منفی شده و خداوند داره منو با اتفاقات ناگوار آگاه میکنه

   ۵_ باورهایی که از طریق اطرافیان به ذهن من منتقل شدن

   باور ها راجب خدا که خدا اگر فلان کارو کنی عذابت میده اگر گناه کنی میفرستت جهنم و… این گفته ها جوری روی من تاثیر گذاشته بودن که تا چند سال پیش من از خدا خیلی میترسیدم هرکاری که میکردم عذاب وجدان میگرفتم و هی باخودم فکر میکردم که اون دنیا قراره خدا چه بلایی سرم بیاره!

   تمرین دوم:

   لیستی از آرزوها، درخواست ها یا هرآنچه تصور می کنید اگر داشته باشید شرایط زندگی شما بهتر خواهد شد را بنویسید

   من چند آرزو دارم که واقعا اگر به اونا برسم میتونم زندگی رویایی خودم رو داشته باشم:

   ۱_ اولین آرزوی من اینکه خیلیییییی پولدار بشم من و خانواده ام دیگه انقدر پول داشته باشیم که تمومی نداشته باشه و خودم انقدر پول توی کارتم زیاد باشه که اصلا به قیمت کالا ها و غداها و خوراکی ها دقت نکنم و فقط اگر ازشون خوشم اومد بخرمشون من الان شکر خدا وضعیت مالیم خیلی خوبه و از بچگی هرچی که از پدر و مادرم خواستم نه نگفتن و برام تهیه کردن ولی خب دلم بیشتر میخواد، میخوام یه زندگی جدید رو شروع کنم

   ۲_یه خونه ی ۲۵۰ متری توی بهترین منطقه ی شهرمون بخریم ما قم زندگی میکنیم و راستش من درست نمیدونم که کدوم منطقه خیلی عالیه ولی شهرک قدس مدنظرم هست و اون خونه ۴ خوابه باشه و یک اتاق ۲۴ متری داشته باشم و این یکی از بزرگترین آرزوهای من از کودکی تا به امروزه چون من اتاق ندارم و دلم میخواد یه محیط آروم و فقط برای خودم داشته باشم و همیشه دلم میخواست که وسایل اتاقم رو با همون دیزاین و دکوراسیونی که آرزوش رو دارم بچینم

   ۳_لاغر بشم من درحال حاضر خیلی چاق نیستم یعنی یخورده تپلیم ولی دلم میخواد هیکلم قشنگ روی فرم بیاد و لاغر و خوش هیکل بشم من این چند وقت که دارم روی خودم کار میکنم خیلی لاغر شدم و خیلی خوشحالم چون این یکی از آرزوهای بزرگمه من درمورد اینکه چطوری چاق شدم و چطوری نتیجه گرفتم توی دوره ی لاغری نوشتم و خوشحال میشم شماهم  بخونید و امیدوارم لذت ببرید.

   ۴_ این یکی از بزررررررگترین آرزوهای منه اینکه به خدا خیلی نزدیک بشم و من این دوره رو خیلی دوست دارم چون میتونم باهاش به یکی از بزرررررگترین آرزوهای زندگیم برسم و واقعا استاد ازتون ممنونم که این فایل عالی رو در اختیار ما گذاشتید و سعی میکنم خیلی عالی بهای دوره رو بپردازم

   ۵_ من یکی از بزرگترین آرزوهام مهندس کامپیوتر شدنه و خیلی دلم میخواد که در درسهام موفق بشم و بتونم مهندس کامپیوتر بشم و در یک شرکت معتبر و مدرن و خوب با حقوق خوب کار کنم

   ۶_ و آخرین آرزوم اینکه بعد از این آرزوها خداوند هر آرزوی دیگه ای که داشتم روهم برآورده کنه

   ممنونم که وقت گذاشتین و دیدگاه من رو خوندید و امیدوارم

   که براتون مفید باشه و لذت برده باشید انشاالله خدا همیشه یار و نگهدارتون باشه خدانگهدار

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 55 از 11 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Maryam
    1402/11/13 03:14
    مدت عضویت: 1764 روز
    امتیاز کاربر: 1610 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 105 کلمه

    به نام خدای مهربون

    سلام به همگی 

    آفرین دختر گلم از خوندن دیگاهت لذت بردم و خدا رو شکر می کنم که دختر ی با این فهم و کمالات داریم

    بهت افتخار می کنم که به این خوبی مسائل رو درک می کنی و با این دقت به سوالا جواب میدی 

    همین که سعی می کنی تغییر کنی بالاترین کار رو انجام میدی 

    اینکه تونستی دیدگاه فنی از استاد بگیری افتخار خییییلی بزرگیه و این یعنی تو در مسیر درست خواسته هات قرار داری و به یاری خدا به تمام آرزوهات میرسی 

    موفق و پیروز و شاد و سلامت باشی و در مسیر هر چه بیشتر رسیدن به خواسته های قشنگت 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 436 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 23 کلمه

     سلام ممنونم که دیدگاه من رو خوندید امیدوارم که شماهم به خواسته ها و آرزوهاتون برسید و در این مسیر زیبا موفق باشید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار صالحه
    1402/11/13 09:26
    مدت عضویت: 539 روز
    امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 208 کلمه

    سلام دختر  عزیزم 

    وای که جقدرازخواندن دیدگاه که انقدر عالی مرتب و  با دیدی بزرگی نوشته شده بود من‌کیف کردم آفرین به این نگاه خوبت خداوند چه زمان زیبایی عزیزم به تواین فرصت زیباد رو هدیه کرده که نگاه خوبی داری به این نگاه روی خودت داری کاره میکنه امید دارم ازهمین زمان وآینده له آنچه آروز عالی برای رشد پیشرفت داری برسه عزیزم من کلی ازنوشتم درس گرفتم مهم نه سن هست نه جای که زندگی میکنی مهم اون ذهن و اون چشم زیبات هست که داری  اول درست میبینه ودرست درک میکنه اون تواین سن خیلی عالی بود ادامه بده گوتا نیا با همین حالت به  جلو برو که اگه همت استمرا داشته باشی درآینده همه  کاره گردی که حالا داری  انجام‌میدی  انشالله هرآنچه که خواستی بهت میرسه برای اروزی محله خوب تو قم که دوست دارای اونجا منرل داشتی باشی  یکی زنبیل آباد  گلستان صدوق  سالاریه  بهترین منطقه  قمی هست آروز به اون بخش متوانی انتقال بدی درآینده به هرآنچه خواستی بی کم‌کاست برسی تو بهترین حالت زندیگی کنی برات بهترین اروز دارم چون تولایق  این آروزهای هستی به خودت وراه وایمان که  به خداوند دارای عشق بروز  من که ازدیدگاه لذت بردم . 

    خیلی برام  شیرین بود 

    خدا پشت وپنا هت یا حق حق نگه دارت عزیزم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 436 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 14 کلمه

     سلام خیلی ممنونم امیدوارم شماهم به آرزوهاتون برسید و در این مسیر موفق باشید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamzadk
   1402/11/12 21:00
   مدت عضویت: 1610 روز
   امتیاز کاربر: 28145 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 295 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان 

   بعد از چند ماه دوری از سایت با  خوندن این مطلب دوباره به سمت سایت هدایت شدم . من نسبت به چند سال قبل خیلی دیدگاهم نسبت به خداوند تغییر کرده در بیشتر مواقع خواسته ای داشته باشم دیگه نمیشینم دعا بخونم و گریه کنم بلکه با همین زبان فارسی که صحبت میکنم خواست ام رو هم به خدا میگم . البته هنوز بیشتر باید کار کنم در این ضمینه . ولی میخوام اینو به شما دوستان مخصوصا تازه واردها بگم که هر چی استاد میگه عین واقعیته و رد خور نداره اگه درست عمل کنی نتیجه صددرصده اگه مثل من دانش آموز تنبلی باشین بازم نتیجه میگیرین چون مسیر روشن و درسته .

   من دوره لاغری با ذهن رو انجام دادم ولی نه بصورت کامل ولی نتیجه ای که گرفتم و امروز دفتر تمرین چند دو سال قبلم رو خوندم عین واقیعت رو دیدم و از خوشحالی اشک ریختم و بار دیگر به این مسیر و گفته های استاد عزیز ایمان آوردم.  

   و اما در مورد زندگی با طعم خداوند: من تعهد میدم که تا آخر دوره با شما استاد گرامی باشم و تا میتونم به گفته های شما عمل کنم و با شما تا پایان این دوره که مثل بقیه دوره هاتون شگفت انگیز و بی نظیره با شما باشم ان شاالله. 

   در مورد آرزوهام تا سال آینده : اول اینکه از خدا میخوام آرامشی رو که بهم داده بیشتر بشه .  اینکه میخوام درآمدم در ماه به ۵ میلیون برسه . یه ماشین برای خودم داشته باشم . تا سال آینده یه سوم پول خونه ای رو پرداخت کنیم تا به امید خدا صاحب خونه بشیم .  و مشتری های مغاز شوهرم بیشتر بشن.   اینکه دخترام سر و سامان بگیرن و به سلامتی به خانه بخت برن . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آسیه رفیعی
   1402/11/12 15:03
   مدت عضویت: 1766 روز
   امتیاز کاربر: 24030 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,407 کلمه

   بنام خدای مهربان 

   با سلام و خدا قوت ویژه  و تشکر و قدردانی فراوان خدمت استاد بسیار گرانقدرم و دوستان شگفتی ساز همراهم در این مسیر و مسافرت معجزه وار 

   جلسه مقدمه از زندگی با کمک خداوند 

   از روزی که این خبر فوق العاده رو شنیدم بی نهایت بخاطر دعوت شدن به چنین جشن فوق العاده ای خوشحال و پر از انگیزه و اشتیاق شدم چون چند وقتی بود به شدت بی حوصله بودم و قانون توجه و افزایش کاملا داشت منو هدایت میکرد و خواهرم مریم  و مادرم خیلی سعی داشتن به من کمک کنن  ولی انگار دست و پام بسته شده بود و اسیر شده بودم و حالم بد بود و از خودم معذرت میخام و طلب بخشش 

   و خیلی خیلی هم به موقع کارت دعوت به دستم رسید و خیلی خیلی سپاسگزارم استاد ارزشمندم 

   من در این اواخر با دوره فوق العاده زندگی با طعم خدا و دوره بی نظیر  خلق آرزوها نگرشم نسبت به خدا تغییر کرد و خیلی از باورهام و ابهاماتم برطرف شده و در دوره ماه رمضان فوق العاده شگفتی و معجزه دریافت کردم و متحول شدم 

    و کلی اتفاقات شیرین و تلخ در این مدت برای من اتفاق افتاد و کلی ورودی عالی داشتم و اطلاعات ناب و کاملا درسته که هر چقدر تجربه بدست بیارم بهتر میتونم درباره مسیر رفته شده و آزمون و خطاها راهنما و استاد عالی و داشته باشم و شما استاد گرامی بی نهایت مورد اعتماد ما هنرجوهاتون هستین و نتایج عالی گرفتیم چه در گذشته و چه در آینده 

   و کاملا درسهای بی نظیرتون و چراغها و تابلوهایی که در مسیر رسیدن برای ما نصب کردین به دل ما میشینه و باهاش کاملا ارتباط میگیریم و بی نهایت متشکرم و ارزشمندترین دارایی منه که از خدا کمک خاستم و هدایتم کرد به این سرزمین و وجه اشتراک ما در این مسیره 

   منم قبلا عالم و آدم رو مقصر میدونستم در بدبختیهام ولی کلی الان تغییر کردم و زندگیم زیر و رو شده و فهمیدم و یاد گرفتم که خودم خالق شرایط و وضعیت گذشته و  کنونی و آینده ام هستم و میتونم زندگیمو بهتر و بهتر کنم و با کمک فرشته خوشبختی وجودم میتونم خاسته ها و اهدافم رو خلق کنم 

   و با دو بال ایمان که نه غم گذشته و نه ترس از آینده هست پرواز کنم و به سرزمین خوشبختی سفر کنم 

   چقدر مثال باران شیرین و قابل تفکر هست و در فایلهای گذشته هم این رو یاد گرفتم و اون مه قشنگی که تو شهرتون برامون نشان دادین و لذت فراوان بردم که واقعا خدا و سیستم خدایی همیشه داره عمل میکنه و هیچکس قدرت جلوگیری از قدرت خدا و نعمتهای طبیعت و اکو سیستم همیشه در جریان رو نداره 

   ولی اکثرا پیامهایی دریافت میکنیم که خدا قهرش گرفته و کلی دعای باران بخونید و در گذشته باورش میکردم و گول میخوردم و فیلمهای برای تغییر باور ما نشون میدادن که خشکسالی در راهه و اخطار میدادن که خیلی هم به طور ترسناکی این رو نمایش میدادن و باورسازی خطرناک و محدودیت و فقر رو در ما باورسازی میکرد 

   واقعا هر چقدر ما بتونیم خودمون رو با سیستم الهی هماهنگ کنیم میتونیم در دریافت نعمات الهی بهره ببریم و خیلی راهکارها برای دریافت ثروت در قرآن یاد گرفتم و شناختم که با عمل کردن بهشون کاملا معجزه برام اتفاق افتاد و از نزدیک لمسشون کردم 

   و هر چی شناختم بیشتر بشه و بهتر خدا رو بشناسم واقعا عامل پیشرفت من میشه و شنیده های اشتباه در مورد خدا منو به بدبختی و بیراهه میکشونه 

   واقعا تفاوت افراد رو در دریافت باران کاملا مشاهده کردم بارها و بارها که خیلیا قدر باران رو نمیدونن و گله و شکایت دارن 

   و حتی جوکهایی میسازان که ابرهای بی ناموس که تا ماشین رو میشوریم باران میزنه و گند میزنه به ماشین و کلی ناراحت و عصبی میشن  

   و برای بعضی کاملا بی تفاوت هست و قدر داشته هاشون رو نمیدونن و شکر گزار نیستن 

   و خیلیا لذت میبرن و لطف و موهبت رو خوشبختی رو حس میکنن و در دریافت نعمت با روی باز و خندان و قدر شناسی با نعمت خداوندی که برای همه یکسانه و خدا کاری به اعمال ما نداره که نمازمون رو خوندیم یا لایقش هستیم و …..و هیچکس قدرت اینو نداره که جلوشو بگیره و برای فقیر غنی و عابد و کافر همه به یک شکل هست اصل اتفاق و رحمت خداوندی و قانون طبیعت 

   چقدر عالی و فوق العاده است که در این دوره قراره کلی دیگه از ابهامات ما حل بشه و به صورت مرحله ای تغییر باورهای اشتباه گذشته انجام بشه و به مهارت تبدیل بشن و  به مرحله عالی تری از زندگیم برم و لذت بیشتری ببرم و چقدر شیرینه که خاسته هامم به صورت مرحله ای با من رشد کنن و خودم روانشناس زندگی خودم بشم و هر چی که میخام رو با اشرف مخلوقاتم بودن بدست بیارم و خیلی خیلی شیرین و هیجان انگیزه و خیلی منو پر از شور و نشاط میکنه و عوامل بیرونی هیچ قدرتی بر من ندارن فقط و فقط از درون منه که بیرونم ساخته میشه

   و دقیقا مثل  مهارت رانندگی خیلی عالیه که من با پیشرفت و قدرت میتونم یادش بگیرم و دیگه با هر ماشینی میتونم رانندگی کنم 

    و نیرویی الهی  که از قبل در وجود خودم خدا دمیده  با عدالتش شکوفا کنم و به آرامش روحی و ذهنی و جسمی برسم با کمک استاد عزیز و راهنماییهای ارزشمندش و کمک شناخت قدرت خدای  قوی  درون خودم  نه فرافکنی و مقصر دونستن مسئولین و قضاوتهای بیجا که از بیرون گود بشینم و توقع داشته باشم دیگران کاری کنن زندگی من درست بشه مدتهاست این افکارم درست شده 

   خدا رو شکر من یاد گرفتم که هیچکس جز خودم با از بین بردن باورهای محدود کننده و شناخت قوانین حاکم بر هستی و عمل کردن به آموزشهای درست  نمیتونه کاری برام بکنه و با معامله با خدا و کارمند خدا شدن 

    اونوقت دستهای قدرتمند خدا بر روی زمین به کمک من میان نه اینکه فقط بشینم و توقع از دیگران داشته باشم و باید همسو بشم با قوانین و زندگی عالی خودمو بسازم 

   من اگه از جایی که هستم راضی نیستم جامو عوض میکنم چون من یک درخت نیستم و خداوند جبرا به من اختیار داده که با نور آگاهی زندگیمو از سر بنویسم و اینبار قشنگ تر و بهتر میخام بهتر و عالی تر بسازمش و لذت ببرم از دنیای خودم 

    تمرین اول:

   لیستی از آنچه باید رها کنید تا با خاطری آسوده و سبک بال راهی سفر زندگی با کمک خداوند شوید را مشخص کنید.

   1. من در گام اول باید یاد بگیرم با ترسهام مشورت نکنم و انقدر ترس نداشته باشم مهم ترین عامل پیشرفت نکردن من همینه و ترس یعنی ایمان به شر به جای ایمان به خیر و خیلی باید آگاهانه رو این قسمت ترسهام کار کنم و تو کوله بار سفرم این سم مهلک رو نیارم و اعتماد به نفسم رو بالا ببرم نه اعتناد به حرف دیگران مامانم همیشه مثال قشنگی میزنه و همیشه میگه کر باش همون مسایقه بین دو قورباغه برای حرف مردم و اینو یاد بگیر مخصوصا فایل دوم ماه رمضان که ترس از درد هست رو بارها و بارها گوش دادم  
   2. در گام دوم حسرت و غم گذشته رو حذف کنم و نزارم این مساله هی منو متوقف کنه از ادامه دادن سفر و ناامیدی تزریق میشه به وجودم و در جا میزنم  
   3.  در گام سوم عجله کردن که خیلی خیلی سمه   باید حذف بشه که خیلی جاها عجله کردن رو حذف کردم ولی گاهی سرک میکشه تو زندگیم که اینم بخاطر  اعتمادحرف مردمه و بزرگترین عامل شکست 
   4. قضاوت کردن امان از قضاوت که خیلی روش کار میکنم و خیلی موفق تر از گذشته شدم ولی بازم بیشتر باید حذفش کنم مخصوصا قضاوت خودم و نالایق دونستن خودم 
   5. گله و شکایت رو اینم خیلی کار کردم ولی بیشتر باید حذف بشه از زندگیم 
   6. مسئول و مقصر دونستن دیگران و دلخوری از دیگران و نبخشیدنشون که زنجیر میشن به پاهام و نمیزارن حرکت کنم و خیلی خیلی سمه و باید بتونم به مهارت حذف کردنش برسم 
   7. بی حوصلگی و ناامیدی و تنبلی مخصوصا در نوشتن من فایلامو گوش میدم ولی یهو دیگه نمینوسم و باعث ادامه ندادنم و در حا زدنم میشه و فقط ورودی اطلاعات ناب دارم و خروجی ندارم و میدونم نوشتن حال منو خیلی خوب میکنه و تعهد کامل بدم برای حذف این مساله که اینم ناشی از قضاوت خودمه که من درست درک نکردم و یاد نگرفتم و خودمو لایق نوشتن ندونم و همین استارت دوباره رو سخت میکنه 
   8. تحصیلات نداشته ام که گاهی فکر میکنم تنبلی و درس نخوندم که عملا هم میبینم فایده ای تو زندگیم نداشته  باعث شده موفق و ثروتمند نباشم چون من الان در بهترین دانشگاه زندگی سازی ثبت نام کرده ام و نیازی به مدرک و تحصیلات پیشین نیست و باورهایی اشتباهی که بابام میگفت اگه درس نخونی به هیچ جا نمیرسی
   9. بازیگوشی بیش از حد و اوقاتم رو به بطالت گذروندن رو هم باید خیلی حذف کنم تفریحات ناسالم که وقتمو میگیره خدا رو شکر خیلی از تفریحات ناسالمم رو کنار گذاشتم ولی بازم بیشتر باید مواظب این وقت طلایی و ارزشمندم باشم و حذف بشن و با گزینه مناسب وقتمو پر کنم 
   10. هر چیزی که اضافی هست و خودمم هواسم نیست و در بین سفر متوجه میشم هم  بار سنگین هست الکی تو کوله بارم نزارم و سنکین نباشه و در جا حذفش کنم تا فهمیدم خلاصه که کلی قراره با خودم سوغاتی بیارم و باید فنجون خالی باشم تا بتونم از این سفر بهره عالی ببرم و به اطرافیانمم بتونم مسیر درست رو پیشنهاد بدم با شگفتی سازیها و معجزه هایی که در زندگیم میتونه تشویق کننده باشه و مدرک 

   تمرین دوم:

   لیستی از آرزوها، درخواست ها یا هرآنچه تصور می کنید اگر داشته باشید شرایط زندگی شما بهتر خواهد شد را بنویسید

   1. رسیدن به تناسب اندام همیشگی با قدرت ذهنم و لذت بردن از تناسب فکری و جسمی و روحی و آرامش محض و ادامه دادن با اشتیاق دوباره 
   2. درست شدن دندونهام که خیلی رو مخمه و از پس هزینه اش به راحتی با کمک خدا بر بیام 
   3. رسیدن به آرزوی دیرینه ام داشتن اتاق شخصی مستر دار  با امکانات و تجهیزاتی که خودم عاشقشم و یه حرکتهایی و قولهایی بهم داده شده و امسال فکر میکنم میتونم داشته باشمش
   4. سلامتی کاملم بدون خوردن داروهای همیشگی که واقعا ازشون خسته ام و مراجعه های پر استرس دکتر و حرفهای نامامید کننده دکترم هر سه ماه یکبار برای رماتیسم مفصلی و تیروییدم 
   5. ساخت خانه باغ ویلایی عالیمون به راحتی و کمک خدا و رسیدن به آرامش و داشتن آشپزخانه رویایی و عالیمون و داشتن روابط خانوادگی عالی و پر آرامش و رضایت مادرم از من که الان از دستم شاکیه و خیلی ناراحتم و دوباره  پر از قدرت بشم برای کمک بیشتر در امور خانه داری 
   6. داشتن درآمد ماهیانه برای خرید دوره های فوق العاده ای مثل خدا هرگز دیر نمیکند و رسیدن بهش در امسال که جزو ارزوهای بزرگ منه و تکمیل دورهایی که هنوز نخریدم پله پله چون نمیخام هیچ آموزشی از استادم باشه که حسرتش رو بخورم امسال بعد از دوره ماه رمضان اگه داشتمش اینجوری دور نمیشدم از نوشتن که خدا بازم هدایت و حمایتم کردبا این دوره ارزشمند به ظاهر رایگان  و بی نهایت خوشحال و راضیم 
   7. بتونم دوره نوشته های باورساز رو بخونم و تمریناتش رو انجام بدم  که هر دفعه شروع کردم نشده ادامه بدم و خیلی دوست دارم آگاهیهای فوق العاده اون دوره ارزشمند هم نصیبم بشه و از کار ناتمام خیلی ناراحت میشم 
   8. بتونم خودمو از دست وسایل اضافی که بهشون وابسته هستم و از بچگی عادت به دور ریختن ندارم رها کنم و به دیگران ببخشم و اتاق قشنگم چیدمان عالی داشته باشه و شلوغ نشه که آرامشم بزرگترین خاسته منه که خیلی باید رو خودم کار کنم
   9. بتونم بدون ترس دوره های عروسک بافی که خریدم رو شروع کنم کلبه حیوانات که خیلی عالیه مخصوصا بخاطر خرید نخ ترک که قیمتش بالاست هر رنگ کاموایی که خاستم و دوره بافت لباس ایرلندی که نصفه رها کردم و ترسیدم از ادامه دادن و فروش عالی 
   10. شروع و ادامه دوره پیشرفته که تا جایی که انجامش میدادم خیلی خیلی حالمو خوب کرده بود ولی نتونستم ادامه بدم و خیلی مامانم بهم میگه دوباره از مقدماتی شروع کن ولی چون دوباره ماه رمضان رو میخاستم انجام بدم و امروز و فردا کردم و نشد و خودمو لایقش بدونم و این خاسته ها پایانی نداره و روزافزون و همیشه در دسترس و قابل سفارشه تا وقتی زنده ام و خالق رویاهای خودم متشکرم متشکرم متشکرم   

   تمرین سوم:

   من آسیه  رفیعی در تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ و فرشته خوشبختی با کمک خدای خودم متعهد میشوم  که جلسات دوره آموزشی زندگی با کمک خداوند را به طور کامل و به شکل عالی دنبال کنم

   و هرگز به نتیجه ای که قرار است از این مسیر کسب کنم توجه نکنم و فقط ادامه دهم.

   هرگز بعد از چند جلسه نتیجه خود را بررسی نکنم

    و متعهد میشوم که این دوره را تا انتها به شکل عالی فارغ از توجه به نتیجه ای که انتظار دارم ادامه دهم 

   واقعا برای دادن این تعهد خیلی با خودم کلنجار رفتم چون از نصفه رها کردن هر کاری بیزارم و با تعهد دادن خیلی بیشتر حساس میشم 

   خجالت میکشیدم دوباره شروع کنم و خودمو قضاوت میکردم و اعتماد به نفسم کم شده بود و تصمیم گرفته بودم به صورت روح سرگردان از این دوره ارزشمند استفاده کنم اصلا سر سری نبود چون قدر دان زحمات شما استاد عزیز و دوستان هم مسیرم هستم 

    ولی الان بی نهایت حالم عالی تر شد و خیلی ممنونم که بهای این دوره ارزشمند رو استفاده عالی و کامل لذت بردن در این جشن قرار دادین استاد عزیز و امیدوارم به درستی بتونم از پرداخت بهای این دوره بر بیام و کمال تشکر رو دارم از محبت فوق العاده شما الهی که دست به خاک میزنید براتون طلا بشه و صد در صد این سینرژی برای هممون در جریانه 

   و دقیقا مثل این بود که به جشنی دعوت شدم در تالار اما فقط لذت بردن دوستانم که گنجهای پنهانشون رو و عمل صالحشون رو میبینم و  کلی لذت بخش بود و شجاعت نوشته هاشون رو تحسین میکردم و به من انگیزه میداد ولی خودم حسرت بخورم و فقط تماشاچی باشم اما اینجوری  بهای زیبای این دوره سخاوتمندانه مجبور کردم انگشتان عزیزم رو به نوشتن دوباره و لذت کامل بردن از این دوره بی نهایت پر بار و جشن و پایکوبی 

   استاد عزیز و دوستان فوق العاده ام از همتون متشکرم متشکرم متشکرم 

   خدای خوب و مهربانم بی نهایت شکرت 

   فرشته خوشبختی ممنونم که کمکم کردی تا پرده ای از الهامات عالی که دارم رو به تصویر بکشم در ذهنم غوغایی پر باست که حد نداره و حرفای زیادی داشتم ولی تا همین حد نسبتا راضیم و خدا رو شکر میکنم 

   در جهانم همه چیز زیبا و نیکوست و خودم خالق شرایط موجود و آینده ام هستم و بی نهایت غرق در شادی و لذتم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam
   1402/11/12 02:49
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 1610 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,089 کلمه

   به نام خداوند بخشنده مهربان 

   سلام عرض می کنم خدمت شما استاد بزرگوار و دوستان همراه در این مسیر جذاب و فوق العاده

   استاد عزیز من قبل از هر چیزی از شما تشکر می کنم که این دوره ی فوق العاده رو به صورت رایگان البته از لحاظ مادی قرار دادید چون اگر رایگان نبود فعلاً شرایط شرکت در این دوره برام فراهم نبود اما تمام سعیم رو می کنم که با یاری خداوند و آموزشهای شما بهای این دوره رو با انجام تمریناتم و ادامه دادن در این مسیر شگفت انگیز بپردازم 

   تعهد نامه :

   • من تعهد می دهم که از امروز فایل های این دوره ی شگفت انگیز را با دقت گوش دهم و در سایت تمریناتم را به درستی و با تمامیت خودم انجام دهم تا مدیون خودم و خدای خودم و شما استاد بزرگوار نباشم 

   سوال اول : لیستی از آنچه باید رها کنید تا با خاطری آسوده و سبک بال راهی سفر زندگی با کمک خداوند شوید را مشخص کنید.

   من پیش از این دوره در چندین دوره ی دیگر از شما شرکت کرده بودم بنابراین متوجه شده بودم که نباید هیچ گونه عامل بیرونی رو مقصر وضعیت زندگی فعلی خودمون بدونیم 

   من این رو از شما آموختم که 

   زندگی امروز من نتیجه افکار دیروز منه و زندگی فردای من نتیجه افکار امروز من !

   برای رها شدن فقط کافیه باور قلبی داشته باشیم که تغییر از درون خودمون آغاز میشه پس اگر هر گونه عامل بیرونی رو در شرایط زندگی خودمون مقصر بدونیم کل باور ما رو تحت الشعاع قرار میده و تخریب می کنه پس من امروز سعی می کنم بیشتر از پیش این باور رو در خودم تقویت کنم که 

   من تنها خودم مسئول صد در صد تمام اتفاقات زندگی خودم هستم و هر اتفاقی که از بدو تولد من تا به امروز برای من رخ داده چه مثبت و چه منفی نتیجه ی افکار ذهنی خودم و باور های ذهنی خودم بوده و هیچ کس و هیچ چیز جز خودم مسئول شرایط فعلی زندگی من نبوده و نیست و نخواهد بود 

   پس من از امروز تمام تلاشم رو می کنم که درک کنم زندگی من چه خوب و چه بد نتیجه ی افکاریه که من از بدو تولد در سر پروراندم 

   اگر من امروز از شرایط جسمی و سلامتی خودم راضی نیستم باید افکارم رو تغییر بدم تا وضعیت جسمانیم تغییر کنه 

   اگر من از وضعیت مالی خودم راضی نیستم باید اینو درک کنم که خودم افکار درستی راجع به پول و ثروت و کار نداشتم 

    برای تایید این حرفم جالبه که یاد چند تا ضرب المثل افتادم که از بچکی مرتب به من گوشزد میشد :

   نابرده رنج گنج میسر نمی شود 

   مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد 

   (تا رنج و سختی نکشی و عرق نریزی مال حلال به دست نمیاری باید سختی بکشی و عرق بریزی تا بتونی یک قرون پول در بیاری کار کردن راحت نیست و هر کاری سختیای خودشو داره پس فکر نکن بشینی خودتو بادبزنی پولدار میشی ! )

   یا هر وقت از وضع مالیم شکایت داشتم می گفتن هر چقدر پول بدی آش می خوری 

   ( چقدر تلاش می کنی که توقع داری پول پارو کنی ؟ ) 

   یا هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد ( بازم به این منظور که اگر می خوای ثروتمند بشی باید جون بکنی و تلاش کنی وگرنه توقع نداشته باش پول راحت به دستت بیاد چون باد آورده رو باد می بره یعنی پولی که برای بدست آوردنش تلاشی نکرده باشی نمی فهمی چطوری از دستت خارج میشه) 

   و خیلی مثال های مشابه دیگه که همه به همین مسائل اشاره داشت

   سوال دوم : لیستی از آرزوها، درخواست ها یا هرآنچه تصور می کنید اگر داشته باشید شرایط زندگی شما بهتر خواهد شد را بنویسید . 

   ۱. من دوست دارم تا یک سال آینده در وضعیت جسمانی بهتری قرار بگیرم و دیگه بیمار نشم و بیماریهای فعلی خودم رو بتونم با ذهنم درمان کنم 

   ۲. دوست دارم تا سال آینده طلاهایی که دوست داشتم و توی پوشه ی کائناتم ذخیره کردم بخرم و ماهیانه ۵ میلیون تومان پول تو جیبی داشته باشم 

   ۳. دوست دارم همسرم خیلی راحت تر و بیشتر از الان پول بدست بیاره و افکارش راجع به سختی کار و سخت بدست اومدن پول تغییر کنه چون خیلی زحمت می کشه و اذیت میشه مثلاً با سازمان ها و ارگان ها و رستورانها و تالار های بزرگ قرار داد ببنده یا با مشتریهای سطح بالاتری کار کنه حس می کنم نمی تونم خواسته ام رو درست عنوان کنم بنابراین از خدا می خوام هر جوری خودش صلاح می دونه کاری کنه که همسرم از نظر شغلی به سطح خیلی بالاتری برسه 

   ۴. دوست دارم تا یک سال آینده با روش تناسب فکری به تناسب اندام رویایی خودم یعنی وزن ۵۵ کیلو گرم و سایز ۳۸ برسم و در بهترین وضعیت تناسب جسمی خودم قرار بگیرم 

   ۵ . دلم می خواد که تا یک سال آینده اعتماد به نفس خیلی بالاتری داشته باشم و از تمام جنبه ها بهترین خودم باشم 

   ۶ . دوست دارم تا سال آینده روابط خیلی بهتری رو با همسرم و فرزندانم و خانواده ی خودم و همسرم و اطرافیانم تجربه کنم و افرادی وارد زندگیم بشن که از لحاظ فکری با هم تفاهم خیلی بیشتری داشته باشیم و کلاً سطح بالاتری از روابط عالی رو تجربه کنم 

   ۷. امیدوارم تا سال آینده بتونیم یک زمین ۲۵۰ متری با موقعیت و مکان عالی در شهر خودمون بخریم و با اون نقشه ای که همیشه دوست داشتم و بارها قبلاً راجع بهش فکر کردم بسازیم و خودم و همسرم و بچه ها هر کدوم اتاق جداگانه داشته باشیم  همه افراد خانواده ام به خواسته شون برسن 

   ۸. یکی از مهم ترین خواسته هام اینه که رابطه ام با خدا و شناختم از خدا روز به روز با کیفیت تر و عالی تر و بهتر بشه و سطح شعور و آگاهیم مرتب پیشرفت داشته باشه و تا سال آینده به نقطه ی اوج برسه و تمام زندگیم سرشار از عطر خدا باشه

   ۹. دوست دارم بتونم دوره خدا هرگز دیر نمی کند و هر دوره ی دیگه ای که ازش خوشم اومد بخرم و هر دوره ای که تهیه می کنم با تمام قدرت و اراده ی بالا انجامش بدم و در راه رسیدن به خواسته هام استمرار و مداومت داشته باشم و توی زندگیم درجا نزنم و از اتفاقات زندگیم درس بگیرم و اتفاقات ناگوار در زندگیم تکرار نشه 

   ۱۰. دلم می خواد تا سال آینده همسرم ماشین دنده اتومات شاسی بلندی که دوست داشت رو با پول نقد بخره و هیچ وقت دیگه قسط و چک و بدهی نداشته باشه و تمام خریدهامون به صورت نقد باشه و هر چی اراده کنیم بتونیم راحت بدست بیاریم 

   با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما استاد گرانقدر و تمام دوستان عزیز خدا نگهدار 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار razieemohammadi
   1402/11/12 01:50
   مدت عضویت: 1575 روز
   امتیاز کاربر: 8423 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 200 کلمه

   با عرض سلام

   تغییر در زندگی برمیگرده به تغییر درون و رویه نگرش و دیدگاه خودم نسبت به زندگی یا همون تنها نیروی حاکم بر جهان 

   من باید درک کنم قدرت من در مقابل نیروی زندگی خیلی ناچیزه، 

   این جهان نیست که باید با من هماهنگ بشه این منم که باید باهاش هماهنگ بشم و به اندازه ای که با این نیرو که به یک شکل برای همه عمل میکنه هماهنگ بشم نتیجه میگیرم 

   چه نتیجه ای؟نتیجه همون پیدا کردن مهارت زندگی در هر شرایط با هر چالش و مسئله ایه .

   زور زدن و تلاش و تقلای من همون عملکرد اراده شخصیه منه و نتیجه بخش نیستن باید حد و حدود خودم را بشناسم

   .

   خواسته های من:

   رسیدن به مهارت زندگی کردن

   تغییر نگرشم نسبت به خداوند که همه چیزه

   هماهنگ شدنم با زندگی

   دست کشیدن از اراده شخصی و طبق اراده خدا زندگی کردن

   آگاه شدن به ذهنم و استفاده درست از آن

   اثر گذار بودن به جای تاثیر پذیری

   رسیدن به نهایت فروتنی، صلح ، آشتی با خودم و جهان هستی و عشق بی قید و شرط 

   سعادت دیدن استاد عطارروشن عزیزم از نزدیک

   آرزوی سلامتی جسم و روح و روان برای خودم تمام عزیزانم و استاد گرانقدرم

   من متعهد میشوم این دوره را بدون هیچ پیش فرض ذهنی 

   و تا آخر ادامه دهم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار MB
   1402/11/12 01:37
   مدت عضویت: 168 روز
   امتیاز کاربر: 130 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 167 کلمه

   با نام خدایی که داننده ی همه راز هاست شروع میکنم !

   سلام خدمت استاد بزرگوار .

   همینجا به خودم قول میدم که با جدیت این دوره رو دنبال میکنم و هرگز در یادگیری عجله نمیکنم .

   اگر بخوام ۱۰ تا از چیزایی که از نظرم منطقی هستن رو اولویت در رسیدن قرار بدم انتخاب های من :

   رسیدن به یک اتاق تک برای خودمه 

   انتخاب رشته ای که میتونه من رو راضی کنه 

   روابطی بهتر با اطرافیانم 

   کنار گذاشتن اخلاقیات که خودم ازشون رضایت ندارم نه دیگران

   ثروت 

   پیشرفت کردن در کار هایی زیاد انجام میدم 

   آزادی بیشتر 

   کنار گذاشتن تنها ترس بزرگی که دارم 

   تفکرم راجب به آدم های دورم تغییر کنه 

   بتونم به انسان ها اعتماد کنم 

   شاید اینا از نظر خودم خیلی کوچیک باشن اما برای قدم اول بد نیستن . این فایل رو خوب تونستم درک کنم و قبول دارم که تفکرات ما قبل و بعد انجام یه کاری کاملا متفاوته واین مطلبی بوده که بارها توجهم رو جلب کرده .

   در نهایت ممنون از شما استاد محترم که این مطالب رو در اختیارمون قرار دادید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/11 21:46
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 241 کلمه

   به نام خداوند مهربان و همیشه حاضر وحامی ‌و عاشق پیشرفت ما,

   درود رحمت نور آگاهی رشد هدایت ثروت سعادت برکت نعمت رضایت عزت و عمری طولانی همراه آرامش و آسایش خداوند همیشه جاری به هر لحظه از زندگی شما استاد ارجمند و گرامی ،

   استاد خیلی ممنونم چقدر بزرگی وصف نشدنی در این متن و آرامش خدایی و همون دعوت زیبای خداوند را درک کامل و حس کردم انگار ندای خوشبختی در درونم برایکمال رسیدم و یکی شدن با همان منبع مطلق هستی و خالق مطلق صدایم کرد و خواست با او یکی شوم 

   ارامش و آسایش حض بی نیازی محض استقلال محض قدرت محض  بی همتایی اینکه برایخداپندمون هر کدوممون خاص تک و عزیز هستیم و هیچکدوم از زیر دستش نمیره همه رو با جان دل دقیق و زیبا نگه می‌کنه دوست داره صدا می‌کنه و میخواد ما عاشقی کنیم با خودش شجاع باشیم و مثل خودش باشیم ازهر نظر چقدر همه چی زیبا آرام و ساکت ،

   چقدر این عظمت پر از واقعا عظمت 

   خداوندا من هم مانند دیگر عزیزان مهربان اعلام حضور میکنم و تعهد میدهم و میخواهم همراه در این سفر زیبا باشم مثل مان  سی تا مرغی که سیمرغ شدن و هستن خداوندا تماما تو هماهنگی و منسجم و نظمی و عشقی و معشوقی و من تسلیم تو هستم دوست دارم در این سفر فقط شاهد باشم بدون هیچ فکری تماما سفید نور ارامش هدایت عظمت را تجربه کنم الهی شکر در این مسیر زیبا آمدم .ممنونم خدا ممنونم استاد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 2773 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 102 کلمه

   بنام خدا

   من آزاده حقیقت کار تعهد میدهم که گام به گام بااستاد وراهنمایی های ایشان مسیر دوره را طی کنم.

   نوشتن ده خواسته برای یک سال آینده:

   ۱-رسیدن به وزن ۶۰ کیلوگرم

   ۲-تجربه سلامتی خودم وعزیزانم در این یکسال

   ۳-رسیدن به در آمد ۲۰ میلیون در ماه

   ۴-تجربه ورود اولین نوه ام به دنیا

   ۵-تجربه ورود دومین دامادخوب به خانواده ام

   ۶-داشتن توانایی مالی وبدنی برای انجام حج واجب با بالاترین آگاهی

   ۷-توانایی پخش و گسترش روش تدریسم در شبکه های مربوط به روش تدریس

   ۸-تاثیر گذاری فوق العاده بیشتر از قبل روی مراجعینم

   ۹-تجربه احساس شادی بیشتر از پیش در زندگی

   ۱۰-آموزش درک حضور خداوند در لحظه لحظه ی زندگی خودم وعزیزانم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Setila Rezaie
   1402/11/11 17:25
   مدت عضویت: 1777 روز
   امتیاز کاربر: 3099 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 532 کلمه

   سلام به استاد عزیزم 

   خیلی خوشحالم که اینجا هستم و این آگاهی هارو دریافت میکنم .

   واقعا یه مدتیه که به این فکرمیکنم چه کاری انجام بدم که پول زیادی وارد زندگیم بشه چرا من نمیتونم مثل خیلی از آدما با لذت و عشق ‌وحال پول بسازم ،تجربه من از پول و ‌کار همش سختی بوده چون از بچگی من کار میکردم ،ترک  تحصیل کرده بودم چون فکر میکردم من خنگم ‌نمیتونم درس بخونم که اینو معلم و خانواده همیشه بهم میگفتن تو تنبلی تو تنبلی پس درس خوندنت فایده نداره ،منم پنجم ابتدایی ترک تحصیل کردم و وارد دنیای کار شدم امااااا جالب بود که همیشه کم پول میساختم در برابر کارای سخت و طاقت فرسا برای منی که هنوز خیلی کم سن و سال بودم واین باور در من نهادینه شده که پول ساختن سخته بدست آوردن خواسته ها سخته ،همیشه از خدا خواستم منو هدایت کنه که چرا واقعا خیلی ها کار خاصی نمیکنن اما در رفاه زندگی میکنن چرا من اون شرایط رو ندارم چرا من نباید داشته باشم مگه من چیم کمتراز بقیس ،خیلی به این موضوع فکرکردم خیلی زیاد واین فکر توی ذهنم مرور می‌شد که تو خودتو لایق نمیدونی لایق رفاه نمیدونی لایق کار راحت نمیدونی،من همیشه دوس داشتم که کسبو کار شخصی خودمو داشته باشم اما نمیدونم چی نمیدونم به چی علاقه دارم نمیدونم چطور شروع کنم نمیدونم چطور هدایت میشم ،یه مدت طولانیه که ذهنم درگیره که چیکار کنم من آمادم که یه کاری برای خودم انجام بدم و نخوام واسه یکی دیگه کار کنم و دستور بگیرم از یکی دیگه ،واسه خودم کارکنم واسه دل خودم یه کاری انجام بدم که هم لذت ببرم و پول هم بیاد توزندگیم اما واقعا نمیدونم چون علاقه واقعی خودمو نمیدونم شاید هنوز آماده نیستم برای هدایت نمیدونم ،امامیدونم که اینو باهمه وجودم میخوام.

   این یکی از خواسته هامه که میخوام امسال یعنی سال2024برام اتفاق بیوفته ومن وارد بخش جدیدی از زندگی بشم .

   میخوام مهاجرت کنم به یه جای جدید هرچند که من یه بار مهاجرت کردم به اروپا تقریبا 9 سال پیش اما دلم می‌خواد به یه جایی که با روحیه من هماهنگه یه جای گرم و معتدل ‌همیشه آفتابی ، نمیخوام بگم به کجا چون میخوام خدا منو هدایت کنه به یه جای خوب آدمای خوب یه جای ثروتمند وتفکر مثبت اکثریت مردمش.

   میخوام دوستای خوبی داشته باشم که هم تفکر من باشن یا حداقل اوناهم بخوان که مثل من رشد کنن و نخوان که به یه جایی به یه چیزی به یه تفکری بچسبن و رها باشن.

   میخوام توی این سال انرژی بیشتری داشته باشم و تناسب اندامی که دلم می‌خواد و به دست بیارم .

   میخوام آزادی زمانی و مکانی رو تجربه کنم یا بهش نزدیک بشم و توی مسیرش باشم.

   میخوام ماشین بهتری داشته باشم ماشین دنده اتوماتیک ،ماشین دنده ای فعلی خودمو خیلی دوسش دارم اما دوس دارم تجربه جدیدی از راحتی توی رانندگی رو داشته باشم.

   میخوام چندتا مسافرت خیلی باکیفیت و لذت بخش رو داشته باشم به جاهای زیبا.

   در کل میخوام لذت بیشتری رو تجربه کنم، من آماده و مهیا هستم که خداوند من رو هدایت کنه .

   من متعهد هستم که این مسیر رو برم همراه استاد عزیزم که صادقانه وعاشقانه می‌خواد تا جهان بهتری رو برای خودش ‌و بقیه به وجود بیاره با «کمک خداوند»

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 2773 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 164 کلمه

   سلام استاد بزرگوار آکاه وآگاهی دهنده

   نزدیک بیش از یک سال است با شما آشنا شدم دوره های زیاد وکتاب هایی در باره موفقیت وپیشرفت فردی مطالعه کردم ولی همیشه تاثیر گذارترین استادم شما هستیدمن یک فرهنگی باز نشسته که البته عاشق شغلم هستم وهنوز به تدریس ومشاوره در مدارس مشغولم وامسال باافتخار چهلمین سال خدمتم رو تجربه میکنم از اینکه اعلام کنم شاگرد شما استاد بی ادعا وفوق العاده اثر گذار هستم احساس غرور میکنم.

   خلوص. سادگی .وایمان شما در رسیدن به هدف همه چیز را ساده ودردسترس مینماید واین یعنی آرامش وآرامش کلیدتجربه خواسته هاست 

   از طرح ثبت دید گاه به جای پرداخت هزینه نقدی لذت بردم چرا که این خود نشان از اعتماد شما به خداوند روزی رسان است که منتظرمقدار پول پرداختی امثال من نیستید ویقین دارید اگر در زتدگی‌من تغییر ایجاد شود چندین برابر این هزینه وارد زندگی شما خواهد شد

   مطالب وحتی نام دوره عالیست سپاسگزارم که به دوره های شما هدایت میشوم واز شخص شما برای انتقال آگاهی های ناب متشکرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عسل بانو
   1402/11/11 13:37
   مدت عضویت: 1746 روز
   امتیاز کاربر: 1694 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 101 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی متشکرم از مطالب عالی که در اختیار ما قرار میدید تا اینکه هم متناسب بشیم هم راه درست زندگی رو یاد بگیریم .

   من چند سالی هست که از مطالب مفید شما استفاده میکنم ولی تابحال دیگاهی ننوشته بودم. وقتی که شما در پایان فایل فرمودید بهای دوره بانوشتن دیدگاه پرداخت میشه برخودم واجب دونستم که طبق رضایت شما از دوره استفاده کنم. من متعهدمیشوم که جلسات دوره آموزش زندگی با کمک خداوند را بطور کامل و به شکل عالی دنبال کنم و فارغ از توجه به نتیجه ای که انتظار دارم و جلسات را ادامه بدم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/11 12:51
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 275 کلمه

   به نام خداوند مهربان و همیشه حاضر وحامی ‌و عاشق پیشرفت ما,

   درود رحمت نور آگاهی رشد هدایت لذت ثروت سعادت برکت نعمت رضایت عزت و عمری طولانی همراه آرامش و آسایش کمال معرفت صداقت و بزرگی خداوند همیشه جاری به هر لحظه از زندگی شما استاد ارجمند و گرامی ،

   استاد خیلی ممنونم چقدر بزرگی و حق بودن وصف نشدنی در این متن و آرامش خدایی در این متن بود و من دعوت زیبای خداوند را درک کامل و حس کردم انگار ندای خوشبختی در درونم صدایمان زد و و برای کمال رسیدن و برای یکی شدن با همان منبع مطلق هستی و خالق مطلق صدایمان کرد و خواست با او یکی شوم،

   ارامش و آسایش محض حس بی نیازی محض استقلال محض قدرت محض بی همتایی اینکه برای خدامون هر کدوممون خاص تک و عزیز هستیم و هیچکدوم از زیر دستش بیراه نمیریم همه رو با جان دل دقیق و زیبا نگه می‌کنه دوستمون داره صدا می‌کنه و میخواد ما عاشقی کنیم با خودش شجاع باشیم و مثل خودش باشیم ازهر نظر چقدر همه چی زیبا آرام و ساکت ،

   چقدر این عظمت پر از واقعا عظمت وصف نشدنی،

   خداوندا من هم مانند دیگر عزیزان مهربان اعلام حضور میکنم و بها می‌پردازم و تعهد میدهم و میخواهم همراه در این سفر زیبا باشم مثل همان سی تا مرغی که سیمرغ شدن و هستن ،

   خداوندا تماما تو هماهنگی و منسجمی و نظمی و خود عشقی و عاشقو معشوقی و من تسلیم تو هستم و من دوست دارم در این سفر فقط شاهد باشم بدون هیچ فکری تماما سفید پر از نور ارامش و هدایتو عظمت را تجربه کنم الهی شکر در این مسیر زیبا آمدم .ممنونم خدا ممنونم استاد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1402/11/11 10:26
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 687 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   این فایل خیلی برای من امید دهنده بود زندگی با کمک خداوند .راستش از وقتی استاد در دوره خلق آرزوها گفتن خدارو کنار بزار اصلا فکر کن  خدایی نیس باید خودت یه کاری بکنی برای درآمدت یا برای هر مسئله ی دیگه ت خودت پاشی حرکتی بکنی خیلی ترسیدم واقع  احساس ناتوانی کردم من فکر میکردم اگر فایل گوش بدم خودبخود اتوماتیک وار هم چیز درست میشه  کار خاصی نباید من بکنم ولی حالا استاد اینجا زندگی با کمک خداوندرو مطرح کردن و من منتظرم تا در نوشته های بعدی از کمک‌ها خداوند برای خلق ارزوهام استفاد کنم  .

   رحمت ونعمت خداوند بی پایان وبدون توجه به شرایط گوناگون انسانها وجهان هست  یعنی خدا بدون حساب وکتاب آدمها داره درین دنیا نعمت افشانی میکنه به دلارو دولت وسیاست وگرما سرما  کاری نداره .اگر هرکسی بتونه خودش رو با این سیستم الهی هماهنگ کنه تو زندگیش معجزه پشت معجزه اتفاق میفته همه چیز به هماهنگی وهمفرکانسی با سیستم جهان ونعمتهای جهان برمیگرده. 

    مثالی میزنم از کمبود بارش برف در دی ماه در کشورکه من چند تا کلیپ دیده بودم که در مرز ترکیه وایران در ترکیه برف فراوان باریده بود ولی در مرز ایران در یک قدمیش هیچ برفی دیده نمیشد نقشه ها نشون میداد که برف باید به ایران هم برسه ولی در ترکیه فقط مونده بود میگفتن ترکیه نمیزاره ابرهای باران زا بیان ایران ودر کشور خودشون نگه داشتن ومن اصلا این موضوع رو باور نکردم وباتوجه به آموزش‌هایی که دیده بودم باخودم میگفتم هیچ کس نمیتونه جلوی نعمت وفراوانی رو بگیره این اصلا امکان نداره اگر دنیا جمع بشن نمیتونن در سیستم خداوند اختلال ایجاد کنن خدا تنها قدرت برتر هست آدمها کاره ای نیستن وچند روز بعد دیدیم که برف عالی وزیادی در منطقه ما شروع به باریدن کردن وهنوز هم ادامه داره وخداروشکر که خدا سیستمش بی‌نقص هست وهمه کمبودها رو میتونه به یکباره ویک روزه جبران کنه که آب تو دل آدم تکون نخوره من عاشق خدایی هستم که در لحظه آخر به قول ما انسانها همه چیزو هماهنگ میکنه 

   من برای ورود به این دوره میخواهم همه ترسهایم همه ی منیت هایم همه ی تنبلی هایم همه ی غرورم همه ی محدودیت‌هایم همه‌ی غصه هایم همه گذشته ام همه کینه ها ونفرت هایم همه خشم ها وناراحتی هایم همه مدارک تحصیلیم همه آدمهایی که اونها رو مانع رشد خودم میدونستم شهر کوچک خودم رو که مانع رشد خودم میدیدم رو کنار بگذارم وبا توکل به خدای مهربان وکمک خداوند به ارزوهام برسم .

   لیست آرزوهای من در سال آینده 

   تناسب اندام پایدار وهمیشگی دوست دارم سال به سال لاغرتر بشم دوست دارم روند لاغریم ادامه دار باشه درجا نزنم برگشت به عقب نداشته باشم.

   دوست دارم بارداری راحت واسان وهمراه با سلامتی  وشادی ونشاط وانرژی عالی همراه با تناسب اندام داشته باشم وهم چنین دوست دارم فرزندم پسر زیبا وسالم وصالح دارای ذهن متناسب اصل وذهن ثروتمند وموفق باشه یا دوقلو پسر و دختر باشه تا دخترم هم خواهر داشته باشه هم برادر 

   دوست دارم یک لپ تاپ شخصی عالی وباکیفیت داشته باشم کامپیوتر خوب وعالی هم بود اشکالی نداره دوست دارم سیستمش به روز باشه 

   دوست دارم مهارت در کامپیوتر وزبان انگلیسی مو ببرم بالا و درین یکسال هرروز برای هردوشون وقت کافی بزارم تمرکزی روی هر دوتاش کار کنم 

   دوست دارم اتاق دخترم تکمیل بشه رنگ آمیزی بشه کمد تخت فرش جدید لوستر براش بخریم 

   دوست دارم خونه خودمونو هم به شکل عالی وبا بهترین رنگها رنگ بزنیم

    دوست دارم امسال چند تا از دندونهامو به راحتی وزیبایی روکش کنم 

   دوست دارم امسال یه منبع درآمد برای خودم داشته باشم با کارآفرینی که باهمسرم قراره انجام بدیم دوست دارم دستم تو جیب خودم باشه وسایل موردنیازم رو خودم بخرم به خصوص لباسهامو و ارایشی بهداشتی مو 

   دوست دارم همسرم حیاط خلوت برامون درست کنه وکارهاش رو بتونه انجام بده وقتش رو داشته باشه ومن عاشق حیاط خونه هستم ودوست دارم یه حوض کوچک با باغچه ی کوچک درس کنیم تا شمعدونیهای خودمو تابستون اونجا بکارم تا گلهای خوشگلی بدن 

   دوست دارم در سلامتی کامل باشم وکم کاری تیروئیدم شفا پیدا کنه وهمیشه نرمال بمونه  دوست دارم همه بدنم در سلامت کامل باشه ومن بتونم راحت کارهامو انجام بدم وپرانرژی باشم به خصوص پاهام وزانوانم وکمرم در بهترین حالت خودش باشه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لیلا
   1402/11/11 10:05
   مدت عضویت: 412 روز
   امتیاز کاربر: 2446 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 560 کلمه

   به نام خدای عشق 

   سلام خدمت استاد عزیز و ارزشمندم.  و سلام به هم سفرهای قدرتمندم

   خدای مهربانم رو هر لحظه شاکرم که فرصت حضور در این دوره ی بی نظیر رو پیدا کردم

   خدای مهربانم رو بی نهایت سپاسگزارم که در محضر استاد عزیزی هستم که اتصالش به خداوند وصله و ما هم از این مسیر طعم خوش ارتباط با خداوند رو میچشیم. 

   هم اکنون مانند فرشته ای که از زمین فاصله میگیره و راهی سفری هیجان انگیز میشه بالهام رو تکون دادم و تمام غباری که باعث سنگینی بارم شده بود رو تکوندم. 

   میبینم که تمام این بار اضافه به اطراف پراکنده میشه و من حتی برای این سفر روحانی به بدن زمینی و لباسها و متعلقاتم هم نیاز ندارم. 

   من تکه ای از خداوندم و خودم رو رها و در حال اوج گرفتن میبینم. و هر لحظه سبک بار تر بال میزنم و از آنچه با ذهنم در زمین ساخته ام فاصله میگیرم. 

   من با روح الهیم برای وصل شدن به منشا لایتناهی خودم کافی هستم. و با او نیاز به هیچ چیزی ندارم. 

   1- باور اینکه برای ارتباط با خدا باید شکل خاصی حرف بزنم،  مکان خاصی باشم،  یا در سطح معنوی که مورد تایید دیگران باشه، قرار داشته باشم،  این باور رو رها میکنم.  من همین الان برای بهترین ارتباط با خدای خودم کافی هستم. 

   2-برای داشتن درامد بالا لازمه که سرمایه اولیه،  مهارت خاص،  ساپورت مالی خانواده،  مغازه و ابزاری خاص، رو داشته باشم،  من این باور رو دور میندازم،  چون با وجود خدای مهربانی که صاحب همه ی قدرتها و فراوانی هاست،  نیازی به چیز دیگه ای ندارم. 

   3-من برای سلامت زندگی کردن نیازی به اطلاعاتی درمورد کارکرد بدن و نحوه ی درست رفتار کردن با بدن رو ندارم و این باور رو رها میکنم چون منبع همه ی اگاهی ها رو در وجود خودم دارم و با او نیازی به اطلاعت خاصی ندارم. 

   4- من برای ارتباط خوب داشتن با اطرافیانم نیاز به سبک زندگی خاص،  لباس خاص،  رفتار و طرز بیان خاص یا خانواده ی ویژه ای ندارم.  من این باور رو رها میکنم چون میدانم من برای بهترین ارتباط با خداوند و اطرافیانم چیزی کم ندارم و همین الان کافی هستم. 

   تحصیلاتم

   حفظ قرآنم

   مهارت خیاطی

   خانواده و نام خانوادگی و سرشناس بودن اونها 

   سابقه کار

   تجربه های زندگی

   خاطرات خوب و بد گذشته و و و…. 

   تمام اینها رو رها میکنم. 

   و اما آرزو ها و خواسته هام که میدانم با قدرت بی نهایت خداوند مهربان دست یافتنی هستن. 

   دوست دارم ارتباطم با خدا عااالی و عمیق باشه،  به طوری که هیچ اتفاق یا فردی کنترل احساسم رو نتونه به دست بگیره. 

   دوس دارم به عنوان نمایندش در زمین صاحب صفاتش باشم

   و بی نهایت فراوانی مالی رو تجربه کنم.  در این مسیر برای قدم اول حتی داشتن روزی 100هزار تومن هم برام نشانه ی خوبی خواهد بود تا در مسیر تکامل،  درامدم رو به رشد بشه و شاهد دوبرابر شدن و ده ها برابر شدنش باشم. 

   میخوام کاملا از لحاظ مالی و فکری استقلال داشته باشم و اعتماد به نفس بالایی پیدا کنم. 

   میخوام داشتن ماشین شخصی رو وهر چیزی که فراوانی خداوند رو تایید میکنه تجربه کنم.  چون ذات خداوند بر فراوانی و گسترش هست پس تنها از خودش میخوام،  و آماده ی دریافتش هستم. 

   و در آخر تهعد میدم،  من لیلا حبیبی 39ساله ساکن شهر سنقر در تاریخ 11/11/1402 تعهد میدم در این مسیر نورانی تا انتها همراه استاد عزیز و همسفرانم باشم و با شوق و اشتیاق این مسیر رو دنبال کنم. 

   در پناه خدای مهربان شاد و سلامت و ثروتمند باشید♥😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه
   1402/11/11 08:42
   مدت عضویت: 561 روز
   امتیاز کاربر: 4105 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 428 کلمه

   سلام خدمت استاد بزرگوار من یک سالی هست باسایت آشنا هستم تقریبا هر روز ازش استفاده کردم وتوی این مدت خیلی چیزها یاد گرفتم مخصوصا از دوره زندگی با طعم خدا چیزهای یاد گرفتم که فکر نمیگم تو هیچ جای دیگه ای بتونم این آگاهی ها رو پیدا کنم من قبلا فکر میکردم که برای صحبت کردن با خدا باید حتماً قرآن خوند دعا و زیارت خوند تا به خدا نزدیکتر باشم ولی وقتی فهمیدم خدا سواد نداره و کاری نداره تو با چه زبانی باهاش صحبت میکنی وخداوند فقط با احساس ما کار  داره ووقتی فهمیدم احساس خوب مساوی هست با اتفاقات خوب، زندگی من  تغیر کرد هروقت  در هر شرایطی احساسم بد می شد  سعی می‌کردم خودم رو در اون حس نگه ندارم و به چیز های خوب زندگیم فکر کنم واز زمانی که فهمیدم که در هر شرایطی که هستم خودم مقصر هستم وکسی مسول زندگی  من نیست وقتی پی بردم چاقی که به خاطرش همه چیز رو مقصر میدونستم الا خودم  رو دیگه فهمیدم فقط وفقط خودم میتونم زندگی بهتری برای خودم  رقم بزنم  واقعا این جهان طبق  یک  قوانینی داره اداره میشه وچقدر مثال زیبای بود  وقتی که گفتید باران میباره طبق قانونی که داره وبراش فرق نمیکنه که اون انسان کی هست وآیا اون بارون دوست داره یا نه  در صورتی که به ما گفتن وقتی خشک سالی میاد خدا قهرش گرفته،  وخواسته های که من از خدای بخشنده ام دارم این هست که اول به من آگاهی درک وفهم  این دوره (  زندگی به کمک خداوند) رو بده تا نهایت استفاده رو ازش ببرم، داشتن   درآمد، خرید دوره‌های آموزشی سایت،  گرفتن گواهینامه رانندگی، خرید چند وسیله برای خانه،  رفتن به مسافرت،  واز همه مهمتر داشتن تناسب اندام و تناسب فکری در همه زمینه های زندگی استاد گرامی من از شما خیلی خیلی ممنونم که این دوره رو دارید تهیه میکنید  چون واقعا ما به  این آگاهی ها نیاز داریم، پدر من خیلی انسان مومن و  پر تلاشی بود شغل کشاورزی داشت ولی هیچ وقت در رفاه زندگی نکرد ومن همیشه میگفتم چرا پدر من که اینقدر  شب و روز داره تلاش میکنه ولی نسبت به اون تلاش بهره ای نمیبره   والان که شما گفتید اگر با قوانین هماهنگ نباشید همیشه باید برای زندگی تقلا کرد  پیش خودم گفتم شاید پدر من هم با قوانین هماهنگ نبوده ومن الان خیلی  مشتاقم ودوست دارم  که هماهنگی با قوانین رو یاد بگیرم وامید وارم این دوره هم مثل دوره زندگی با طعم خدا به زبان ساده وروان گفته بشه تا بتونم اون درک کنم و ازش استفاده کنم  بازم از  شما سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1402/11/11 07:50
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 24057 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 318 کلمه

   سلام و درود فراوان به شما استاد عزیزمان و دوستان همراهم

   چه فایل دل نشین و هیجان انگیز و دلگرم کننده ای بود

   چندین بار آنرا دیدم و هر بار از دیدنش لذت فراوان بردم

   یک سفر خاطره انگیز و شادی آفرین در پیش داریم

   من در مرحله ای از زندگی ام هستم که از لحاظ مالی کمبودی ندارم و همینطور از داشتن آزادی و آرامش در شهر زیبای سیدنی استرالیا که مدت ۴۰ سال است که من و خانواده ام را بعنوان شهروند خود پذیرفته است

   و اما خواسته های من که با داشتن آنها از زندگی ام بیشتر لذت میبرم به شرح زیر است

   ۱) داشتن سلامتی کامل که دیگر هر روز دارو برای بالا بودن کلسترول بالا بودن فشار خون و منظم نبودن تیرویید مصرف نکنم 

   ۲) تا آخر عمرم سالم باشم و همینطور حواسم سرجاش باشه و دچار فراموشی نشوم

   ۳) رسیدن به اندام متناسب که تا سن ۲۲ سالگی آنرا در اختیار داشتم

   ۴) بهتر شدن روابط با همسرم

   شماره ۵ ممکن است برایتان خنده دار باشد ولی آنرا می نویسم

   ۵) برداشته شدن درخت تنومندی که در حیاط همسایه روبروی ماست که مانع دیدن منظره شهر زیبای سیدنی بخصوص در شب برای ما شده است

   من این منظره را خیلی دوست دارم و با دیدنش احساس آرامش و شادی فراوان میکنم پس با اینکه خنده دار به نظر می آید ولی دوست دارم در لیست رسیدن به خواسته هایم اضافه کنم 

   در مورد تعهد دادن برای ادامه دادن دوره هیچ مشکلی ندارم من دقیقا ۵ سال است که از طرف خدای مهربانم به سمت سایت زیبای تناسب فکری هدایت شدم و هنوز با شور و شوق دوره های آموزشی که تهیه کرده ام را انجام می‌دهم و حتی دوره های رایگان را هم دنبال میکنم 

   یکی از خصوصیات من این است که یا کاری را شروع نمیکنم و یا اگر شروع کردم نیمه کاره رها نمیکنم 

   الان که بار سفر برای این مسافرت الهی بستم تا آخر راه با شما استاد عزیز و بقیه همسفرهایم خواهم بود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1402/11/10 22:53
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,283 کلمه

   به نام خدایی که هر لحظه هادی و حامی من هست 

   به طرز عجیبی دوست دارم در این دوره همگام استاد باشم و دوست دارم بنویسم با وجود اینکه خیلی زمان خالی ندارم اما با دل و جونم و از ته  قلبم تمایل دارم بنویسم 

    انگار در حال حاضر که کلی خواسته تحقق نیافته دارم دل بیقراری دارم و انگار فردی هستم که   فکر  فرار کردن و رفتن  دارم و. دوست دارم  هجرت کنم چون میدونم   خدا  ته این راهی که در پیش گرفتم چشم انتطارم هست  یعنی میدونم که خدای من عاشق این هست که من به خواسته هام برسم پس  تمام وجودم و عشقم منتظر من در سرزمین موفقیت هست و مطمعنم استاد هم در انتطار دیدن موفقیت  تک تک هنرجوهای سایت هست پس میخوام که هجرت کنم تا  به همه بگم انسان چگونه موجودی هست  انسان خالق هست انسان میتونه سرنوشت خودش رو تغییر بده   و  میخوام به همه بگم خدای ما کی هست و  همانطور که در قران گفته به ما نزدیک هست و همانطور که گفته از تو حرکت از من برکت  یاری رسان ما هست  و اگر به خواسته هام نرسم و  موفق نشم در این دنیا و اون دنیا  تلف میشم و از بین میرم و باید در اون دنیا پاسخ گوی خدای خودم باشم که چرا اینطوری زندگی کردم ، پس دوست دارم تمام وجودم رو ببرم  پیش خدا و همراه این قوانین و آموزشها تک تک لحطاتم رو زندگی کنم تا به اونها برسم چون دوست دارم از سرزمین ناامیدی و بی ایمانی و … هجرت کنم به سرزمین عشق و امید برم 

   من دوست دارم تجربه کنم تک تک ارزوهام رو تجربه کنم تا فرق بین خوشبختی و بدبختی و بی پولی و پولداری و چاقی و لاغری و… رو حس کنم من میخو ام در این دنیا دلم امیدوار باشه و  به تمام ارزوهام برسم چون خدا در پایان این دوره  منتظر هست چون استاد با تمام وجودش داره تلاش میکنه ما هدایت بشیم و موفق بشیم .

   من اینقدر امیدوار می مانم تا تک تک ارزوهام رو به دست بیارم تا بزرگی و عظمت خدا رو ببینم و به همه بگم  ما همچنین خدایی  داریم من افکار زیادی دارم .

   من کلی با خدای خودم قول و قرار دارم و میدونم اون هم منتظر  من هست تا من تغییر کنم تا نتایج بزرگ رو به من بده من اگر هجرت نکنم واقعا هیچ جرفی برای گفتن ندارم اصلا زندگی من بی فایده میشه من مطمعنم راست راستی  خدا منتظر من هست و راه رو هر روز برام واضح تر میکنه و من رو هدایت میکنه تا بیشتر به خواسته هام نزدیک بشم و اونها رو به دست بیارم .

   چقدر حالا بیشتر  متوجه میشم در گذشته که در این مسیر نبودم  من نااگاهانه زندگی کردم و برگی در باد بودم که به هر جهت میرفتم اما حالا دیگه فردی اگاه هستم که بهتر زندگی میکنم و شرایط زندگی بهتری نسبت به گذشته تجربه میکنم .اما هنوزم قانع نیستم بازم بهتر و بهتر میخوام .

   و اما لیست ارزوهای من :

   من دوست دلرم بسیار لاغر و ظریف بشم و  سایز شلوارم ۳۸ و ۳۶  بشه و بلوز سایز مدیوم و اسمال بپوشم و در عین حال شاداب و جوان و زیبا باشم.و همراه با لاغری  در بهترین حالت روحی و جسمی باشم (.من عاشق لاعری هستم خدایا شکرت برای وزن عالی که دارم )

   من دوست دارم  تا وقتی زنده هستم در سلامتی کامل باشم. و تک تک اندام هام سالم باشن و جسم سالمی داشته باشم و انسان سرحالی باشم و همیشه هدایتها ی الله رو درک کنم و با خدای  درونم در ارتباط باشم و نیاز به  هیچ مشورتی  ای با کسی  نداشته باشم و صدای خدا رو بشنوم .

   دوست دارم روابطم با همسرم و فرزندانم بسیار عالی تر و زیباتر بشه که هم اونها از وجود من لدت ببرن و هم من از وجود اونها در کنارم لذت ببرم. طوری که بچه هام به داشتن همچین مادر و پدری افتخار کنن و ما هم به داشتن همچین بچه هایی افتخار کنیم 

   دوست دارم ثروت زیادتری داشته باشم و در عین حال ازادی زمانی و مکانی هم داشته باشم یعنی  همیشه کارت بانکی ام پر از پول باشه و پس انداز هم داشته باشم و بدون نگرانی خرج کنم 

   دوست دارم بهترین امکانات و نعمتها رو در این دنیا رو تجربه کنم مثل خونه ی بهتر و زیباتر  و ماشین بزرگتر و با کیفیت تر با اپشن های عالی  و وسایل زندگی و پوشاک و کفشام و … همه چیز برند و عالی و با کیفیت باشه .که لذت بیشتری از این دنیا  ببرم 

   دوست دارم ماشین شخصی داشته باشم و ویلا یا باغ  شخصی داشته باشم و سفرهای خارجی داشته باشم 

   دوست دارم فرزندانم صالح و سالم و موفق و پر از عزت نفس و اعتماد به نفس  باشن هم در درس و هم در کسب و کار و هم در ازدواج  بدرخشند و سرشار از موفقیت باشن و فرزندانی مستقل و دانا و آگاه  و پر  از  انسایت   و  پر از ثروت و سلامتی داشته باشم در کل اینده ای درخشان براشون از خداوند میخوام و از خدا میخوام  در بهترین دانشگاه ها و مدارس  پذیرش  بشن و تحصیل کنن و به موفقیت برسن .و من و همسرم کلی ذوق کنیم .

   دوست دارم همسرم سالم و سلامت و پر از ثروت و آرامش و حال خوب   در کنارم  باشه و اگه بشه هم مدار با من در این مسیر حرکت کنه  که کلی با همدیگه خوش بگدرونیم  و  با همدیگه پر از عشق و سلامتی کل دنیا و  ایران رو بگردیم و جاهای مختلف رو ببینیم و اگر بشه کمپر بخریم و بیشتر اوقات سال  دو نفری در سفر باشیم و لذت ببرییم از،زنده بودن و زندگی کردن در کنار هم و شاهد موفقیت بچه هامون باشیم .

   من دوست دارم شخصیتم زیباتر باشه و فرد با خداتری باشم و در همه جا و در هر لحظه با یاد خدا زندگی کنم و انسان توحیدی تری باشم .و  هر روز که زنده هستم  اجازه بدم خدا از طریق من جاری بشه و دقیقا مثل خدا رفتار کنم 

   من دوست دارم قدرت بیان بهتری داشته باشم و در جمعها و در رابطه های دو نفره بسیار فرد خوش سخن تری  و درست گو تری باشم و حرفهای اگاهی دهنده و زیباتر  بتونم بزنم .

   دوست دارم به بهترین جاها برای زندگی هدایت بشم جایی که  برای انسان ارزش بیشتری  قایل باشن و امنیت بهتری  داشته باشه و انسانها ی  شادتر و سالم تری در اطرافم باشه ارامش بهتری داشته باشه و ادمهاش پاک تر و سالم تر باشن  .

   دوست دارم با خودم در صلح بیشتری باشم و همینجوری که هستم خودم رو دوست داشته باشم و عزت نفس و اعتماد به نفس بالاتری داشته باشم .و به راحتی پیش همه خودم باشم و نقش بازی نکنم و به راحتی بتونم در کنار هر کسی شادی کنم و نترسم .

   دوست دارم  همیشه در بهترین زمان ها و مکان ها با بهترین افراد باشم .

   دوست دارم  انسان تاثیر گذار تری باشم و الگوی خیلی ها باشم .

   دوست دارم در تمام جنبه های زندگی مثل سلامتی و تناسب اندام و روابط و ثروت و اعتماد به نفس و … رشد و پیشرفت کنم و حرفی برای گفتن. داشته باشم .

    دوست دارم زبان خارجی ام خیلی قوی بشه و به راحتی حرف بزنم و حرفهای اونها رو بشنوم .

   دوست دارم از لحاظ مادی کلی فرد ثروتمند تری باشم بدون تقلا و سختی خیلی راحت ثروت وارد زندگیم بشه .

   دوست دارم به اتفاق همسرم عمر طولانی و   با عزتی داشته باشم و پیر بشم اما پیر جذاب و شاداب و سالم .

   دوست دارم به همه اطرافیانم عشق و احترام  بدم و اونها هم به من عشق و احترام بدن و انرژی مثبت به اطرافیانم بدم 

   دوست دارم انسان آگاه تر و داناتری باشم و هر روز از دیروز خو دم بهتر زندگی کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 45 از 9 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار امنه سالاری
   1402/11/10 22:19
   مدت عضویت: 262 روز
   امتیاز کاربر: 1680 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 319 کلمه

   به نام خداوند هستی….. سلام استاد گرامی و هم مسیران عزیز.. خیلی خوشحالم این مطالب رو خوندم و وارد این دوره شدم این فایل هم بی نظیر و عالی بود ومن رو با زندگی با خدا آشنا کردوبرام خیلی لذت بخش هست و دوست دارم بتونم دورها رو تهیه کنم چون از لحظه ای که وارد سایت تناسب فکری شدم و دوره های رایگان لاغری با ذهن رو دیدم احساس خوبی دارم الان که دقت میکنم با کمک خدا و راهنمایی های شما استاد گرامی امروز تغییر در زندگیم رو حس می‌کنم قبلاً من طی روز ساعتها وقت میزاشتم به خوندن دعاها و…..ولی الان اون وقت و میام اینجا وله خدای مهربونم نزدیکتر میشم واون رو در کنار خودم احساس میکنم نماز بهتر به من آرامش میده وبا اشتیاق میخونم فقط با تغییر نگرش و افکارم این نزدیکی به خدا رو بدست آوردم.. امیدوارم بتونم در این دوره تغییر بیشتری تو زندگیم داشته باشم من در اینجا تعهد میدم که تا هستم در دوره‌های آموزشی شما همگام با شما باشم وهر روز  اموزه  تازه تجربه کنم ودر زندگیم به کار بگیرم….واکنون لیستی از آنچه که باید رها کنم.‌‌…. هنوز کمی ترس از قضاوت دیگران دارم…. نتونستم یکی از افراد فامیل رو ببخشم ظاهر بخشیدم ولی مشکلی که برام بوجود آورد و گرفتارشم وقتی که کم میارم ازش متنفر میشم ولی میتونم بعد از چند دقیقه خودم رو کنترل کنم دوست دارم از ته دل ببخشم برام دعا کنید….. احساس میکنم که قدرت کسب درآمد بیشتر رو ندارم نمی‌دونم چرا این‌ها رو نوشتم ولی دوست داشتم صادق باشم….واما لیست خواسته‌های من…..ابتدا سلامتی خودم و همسرم ودوپسرم و دو دخترم ودو نوه ام ونوه ای که تو راهه….‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برطرف کردن مشکلات وسایل منزل…….بازسازی کابینت آشپزخانه‌‌…..داشتن درآمد بیشتر.‌….ساختن یه خونه باغ زیبا و رویایی  تو باغ مون که دوست دارم……همیشه پر توان وپر انرژی باشیم……در پایان از شما استاد بزرگوار و هم مسیران عزیز تشکر وسپاس خدای مهربونم همراه همیشگی شما یا حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آزیتا
   1402/11/10 20:12
   مدت عضویت: 1770 روز
   امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 304 کلمه

   سلام ودرود خدمت استاد عزیز و بزرگوار

   امروز ۱۰ بهمن هست و من به طرز شگفت انگیزی به سمت این فایل هدایت شدم چند مدتی هست که واقعا اوضاع روحی خوبی ندارم و هر روز از خداوند درخواست می کردم که منو هدایت بکنه امروز وارد سایت شدم گفتم شاید از قسمت هدایت به موضوع خاص بتونم استفاده کنم که این موضوع نظرم را جلب کرد و بخش نوشتاری را خوندم و بعد فایل تصویری رو نگاه کردم وانتهای ویدیو که فرمودین راضی نیستین بدون دیدگاه بگذریم تصمیم به نوشتن گرفتم البته تمرین رو برای خودم هنوز توی دفتر ننوشتم ولی اینجا فعلا دارم می نویسم و متعهد میشم که تا انتهای دوره طبق چیزی که استاد میگه عمل کنم تا شاهد تغییرات خوبی توی زندگیم باشم.

    هیچ نیرویی نمیتواند جلوی تغییرات را بگیرد وقتی با قوانین جهان هماهنگ باشی

   این جمله هم خیلی پرمعنا بود و هم خیلی به دلم نشست میخوام اونو اول دفترم یادداشت کنم

   ایمان دارم که نتایج عالی در انتظارم هست

   منم مثل خیلی از دوستان عوامل متعددی رو در زندگیم به عنوان عوامل تاثیر گذار قبول کردم مثل شرایط بد اقتصادی، حقوق و درآمد کم، نداشتن تحصیلات بالا، تورم و گرانی،مسئولین ناکارآمد،نداشتن خانواده پولدار،نداشتن مال و سرمایه کافی و…..

   تعدادی از خواسته هایی که مد نظرم هستند

   رسیدن به سطح درآمد عالی طوری که بدون استرس و نگرانی از پس هزینه های زندگی بربیام

   خرید خونه ویلایی با یه حیاط زیبا و گل وگیاه قشنگ

   خرید ماشین مدل بالاتر از اون چیزی که قبلا داشتیم

   سرمایه برای محل کار دخترم

   خرید و تعویض مبلمان خونه

   خرید وسایل مورد نیاز خودم

   داشتن سلامتی کامل همسرم،خودم و بچه هام

   داشتن ارتباطات بهتر و عالی تر با خانواده خودم و همسرم

   داشتن ارتباطات عالی در محل کارم

   داشتن یه گلخانه شخصی و پرورش گل وگیاه چون خیلی بهش علاقه مندم.

   ایمان دارم در این دوره به این خواسته هایی که ثبت کردم می رسم چون لیاقت دریافتشونو دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85
   1402/11/10 12:36
   مدت عضویت: 1263 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 534 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ❤️❤️🌹

   سلام✋

   زندگی با کمک خداوند

   از خواندن مقاله و  دیدن و گوش دادن به فایل هم تصویری و هم صوتی لذت بردم از شرکت در این جلسات دسته جمعی خیلی خوشحالم منم اومدم حضور خودمو اعلام کنم 

   نگرش در زندگی در همه جنبه های مختلف زندگی خیلی مهمه و بسیار تأثیرگذاره

   من از وقتی که با مسائل ذهنی و قانون جذب آشنا شدم خیلی سعی و تمرین میکنم که مثبت اندیش باشم اخبار و مقالات منفی و دنبال نکنم ، در مورد شون صحبت نکنم ، با دیگران وارد بحث نشم هرچند که خیلی موفق عمل نمیکنم ولی تا جایی که بتونم سعی میکنم که درست عمل کنم و تا حدودی و به اندازه ای که من روی خودم کار کردم در زندگیم تاثیر داشته 

   من قبلاً فکر میکردم که خانواده ، جامعه  ، مسولین کشور  پدر و مادر خودم و خاواده  همسرم مقصر بدبختی های من هستد فکر میکردم چون زود بچه دار شدیم و من بچه هام پشت سر هم به دنیا اومدن و من دیگه فرصت درس خواندن نداشتم و چون تحصیلات عالیه نداشتم پس نتونستم جایی برم سر کار تا استقلال مالی داشته باشم ، ویا مسولین کشور مقصر گرونی و تورم هستند و یا چون یک ارث قلمه بهمون نرسیده پدر و مادر خودمو و همسرم و مقصر میدونستم و از همه مهمتر خداوند رو مسبب اصلی همه مشکلاتم مخصوصا چاقی و اضافه وزنم میدونستم  ولی مدتیه که مسولیت همه مشکلاتم و پذیرفتم و همه‌ی مسببین مشکلات مو بخشیدم و دارم روی خودم کار میکنم و خدارو شکر تا اینجا بخشی از مشکلاتم حل شده و مقداری هم لاغر شدم و تا رسید به وزن ایده آلم چیزی نمونده و ان شاالله که من و همه دوستانم به همه‌ی خواسته های منطقی مون میرسیم 

   خواسته‌های من که تعدادی شونو اینجا می‌نویسم و بقیه شو تو دفترم برای خودم ثبت میکنم 

   ۱_ متناسب شدن و آب شدن همه چربی‌ها و اضافه های اندامم و رسیدن به وزن ۵۸ کیلوگرم 

   ۲_ صاحب خونه شدن یک خونه ویلایی دوبلکس با یک حیاط خوشگل با گلها و درختان زیبا 

   ۳- عوض کردن ماشین مون یک مدل بهتر از ماشینی که الان داریم 

   ۴_ خرید کامل جهیزیه برای دخترم 

   ۵_داشتن استقلال مالی برای خودم و اینکه کمک خرج همسرم باشم 

   ۶_چندین برابر شدن درآمد همسرم و جاری شدن رزق و روزی و فراوانی نعمت الهی در خانواده مون

   ۷_ داشتن سلامتی برای خودم و خانواده ام و خوشبختی فرزندانم

   ۸_ صمیمی تر شدن روابطم با خانواده خودم و خانواده همسرم 

   …….. بقیه شو تو دفترم برای خودم نوشتم 

   من متعهد میشم که جلسات دوره آموزشی زندگی با کمک خداوند و به طور کامل و به شکل عالی عمل کنم و هرگز به نتیجه ای که قراره از این مسیر به دست بیارم توجه نکنم و فقط ادامه بدم و به هیچ وجه بعد از چند جلسه نتیجه مو بررسی نکنم و متعهد میشم که این دوره رو تا انتها به شکل عالی فارغ از توجه  به نتیجه ای که انتظار دارم ادامه بدم .🌹

   من خواسته هامو ثبت کردم و رسیدن به اونا حق طبیعی و الهیه منه و من لیاقت داشتن همه این خواسته ها رو دارم و اونا رو به زمان بندی الهی می سپارم تا در زندگی واقعی من دیده بشن الهی آمین 🌹

   با تشکر از زحمات بیدریغ استاد گرامی 🙏🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Mehrdad Zabihi
   1402/11/10 10:44
   مدت عضویت: 1737 روز
   امتیاز کاربر: 21623 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 671 کلمه

   دوشنبه بیست و نهم ژانویه بیست بیست و چهار:

   سپاسگزار خداوندی هستم که همواره من را بسمت رویاها  و اهدافم هدایت و حمایت میکند

   سلام و درود به دوستان و همراهان مسیر تغییر و پیشرفت

   امروز برای من سالروز آغاز دوره لاغری هست که دو سال پیش انرا استارت زدم و به اندازه تمام سال‌های عمرم در احساسم ، درآمدم و روابطم و تناسب اندامم رشد داشته ام 

   و 

   امروز من مهرداد ذبیحی، متعهد میشوم که دوره زندگی با کمک خداوند را همراه با استاد عزیزم ادامه بدهم و تمریناتم را در سایت یادداشت کنم و انجام بدهم و کامنتها را بخوانم و به انتها برسانم

   مهم‌ترین نکته این فایل برایم این بود که وقتی به هماهنگی با قوانین سیستمی خداوند رسیدی انوقت نتایج فراتر از انتظارت را بدست می آوری و اون نتایج هیچ ارتباطی به گرانی و دلار و جنگ و مدیر شرکت و سرتیفیکیت و لایسنس و زبان و … ندارد. 

   هیچ نیرویی نمیتواند جلوی تغییرات را بگیرد وقتی با قوانین جهان هماهنگ باشی . همانجوری که هیچ کسی نمیتواند جلوی برف و باران را بگیرد

   خداوند و نگرش اون و قوانین سیستم خداوند تغییر نکرده و نخواهد کرد ولی من میتوانم با تغییر نگرشم و رفتارم اونچه را که میخواهم وارد زندگیم بکنم 

   دلیل اینکه من میخواهم این دوره را شروع کنم این هست که من بعد از تجربه تغییرات بسیار زیاد و فراتر از انتظاری که وارد زندگیم شد (بواسطه دوره لاغری با ذهن) میخواهم باز هم بیشتر شخصیتم تغییر کند و شخصیت توحیدی تر و بهتری از خودم بسازم.

    همانجوری که خودم باور نمیکردم که لاغر بشوم ولی در اون مسیر در حال حرکت هستم قطعا میتوانم زندگی دلخواهم را بسازم. چه کسی لایق تر و سزاوارتر از من هست که از نعتمهای فراوان خداوند استفاده کند.

   به قول دوست عزیزمون سرکار خانم السا: 

   « من خدایی را یافتم که پیش از من و جلوتر از من در مسیر آرزوها و خواسته هایم بود! نه حتی کنارم! نه حتی پشت سرم!…»

   و میخواهم همانطوری که حضور خداوند را در دوره لاغری با ذهن تجربه کردم اینجا مجددا تجربه کنم و ایمان دارم که نتیجه ای فراتر از انتظارم را خواهم گرفت.

   تهیه لیستی از آنچه که باید رها کنید تا با خاطری آسوده و سبک بال راهی سفر زندگی با کمک خداوند بشوید :

   من فکر میکنم دانش بیشتر زبان انگلیسی و هنر فروش می‌تواند بهم برای ساختن زندگی بهتر کمک کند

   گرفتن مدارک کاری جدیدتر باعث میشود که حرفم را بعنوان متخصص بیشتر بپذیرند

   پیدا کردن راه و رسالت زندگیم برایم مهم هست و نمیدانم که دقیقا میخواهم چه کاری انجام بدهم 

   هنوز افرادی هستند که اونها را از ته دل نبخشیده ام

   هنوز ترس از قضاوت دیگران دارم

   هنوز دنبال تایید دیگران هستم

   هنوز احساس میکنم که قدرت کسب درآمد بیشتر را ندارم و هرچه که مدیر شرکت برایم تعیین کند وارد زندگیم میشود 

   (میدانم که تمام این موارد بالا مصداق شرک هست ولی تصمیم دارم که خودم صادق باشم)

   ده تا از خواسته های من:

    ◦ پیدا کردن راه و رسالت من در زندگی

    ◦ پرداخت اقساط وام خانه و نیز بازپرداخت صد هزار دلار از وام در انتهای سال

    ◦ پس انداز سی هزار دلار بصورت خالص از درآمدم در اینجا 

    ◦ رابطه عاطفی عالی تر با مهسا

    ◦ خرید تی وی 

    ◦ خرید فایرپیت عالی برای حیاط

    ◦ بازسازی زیرزمین و ساختن اشپزخانه جدید به همراه وسایل کامل اشپزخانه ونیز داشتن یخچال فریزر  اضافه 

    ◦ برطرف کردن اشکالات خانه مثل پنجره ها و تعمیر ابگرمکن و بهینه سازی لوله کشی منزل

    ◦ خرید ماشین نرم و راحت با اداپتیو کروز کنترل و سان روف و گرمکن صندلی و فرمان و ریموت استارت و کنترل از راه دور با موبایل

    ◦ داشتن فرزند زیبا و سالم و خندان و مستقل

    ◦ رفتن و دیدن ده تا شهر جدید و کشورهای مختلف در سال بیست بیست و چهار 

    ◦ قصد دارم که امسال به ترکیه نیز سفر کنم و هزینه سفر خانواده ام را بدهم که آنها هم به آنجا بیایند و مدتی در کنار هم باشیم

    ◦ دوست دارم امسال چندین سفر به سواحل گرم دنیا داشته باشم و از اینکه در ساحل بنشینم و طلوع و غروب آفتاب را ببینم لذت ببرم و موجهای دریا به پایم بخورند و لذت ببرم

   شاد و رو به رشد باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 35 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار السا فرزانه
    1402/11/10 13:15
    مدت عضویت: 638 روز
    امتیاز کاربر: 67559 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 43 کلمه

    درود و احترام 

    از نظر لطف و توجه تون به کامنتی که نوشتم و نقل قول جمله ای از اون، از شما دوست گرامی، سپاسگزارم.

    برای شما فرجام نیکی ها، فزونی ها، و خوشبختی های جهان هستی رو آرزو میکنم.🙏

    راه تون روشن و پرامید 🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 15 از 3 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Mehrdad Zabihi
     1402/11/12 09:29
     مدت عضویت: 1737 روز
     امتیاز کاربر: 21623 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 78 کلمه

     سلام و درود هم مسیر راه رشد و پیشرفت

     در کامنتهای دوستان گنجهایی نهفته هست و همواره خواندن آنها بهم کمک میکند تا درک بهتری از مطالب استاد داشته باشم و جور دیگری به  مفهوم فایلها توجه بکنم.

     سپاسگزارم که از وقتی که میگذارید و از زاویه دیگری، به مطالب نگاه میکنید و آنها را در قالب تجربیات و کامنت هایتان می نویسید

     آرزومندم که در صحت و سلامتی کامل به اهداف و خواسته هایتان برسید

     شاد و رو به رشد باشید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 15 از 3 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهين
   1402/11/10 10:38
   مدت عضویت: 533 روز
   امتیاز کاربر: 3075 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 300 کلمه

   خدمت دوستان واستاد گرامي سلام

   اين فايل مقدمه بي نظير بود من اشنايي من با اين سايت دوره زندگي با خدا بود و برام خيلي لذت بخش بود وخيلي خوشحال بودم واحساس خوبي داشتم كسي هست مثل خودم فكر ميكنه وجسارت زيادي داره اين دوره هارو تهيه كرده واقعا خداروشكر ميكنه در مسيري قدم برداشتم كه با تمام وجود وجود خدارو اينطوري درك كردم وميتونه به ديگران هم احساس خوب بده 

   من در اين سايت يك ساله شدم وتولد دوباره خودم رو جشن ميگيرم وخيلي احساس خوب دارم واز تمام لحظه هاي زندگيم لذت كامل ميبرم

   استاد عزيزم من به كائنات وشما تعهد ميدهم تا زماني كه زنده هستم با شما همگام باشم قدم قدم براي بهبودي زندگي خودم وديگر افريده هاي خدا

   من متعهد ميشوم در هرشرايطي باشما همگام باشم

   اولين خاصه من بزرك ترين خاصه من با سيستم خداوند همگام باشم

   1. دوست دارم مهارت هاي زندگيم خيلي بره بالاتر
   2. دوست دارم درامد رياليم تبديل به دلاري بشه
   3. دوست دارم شادابي وجووني بيشتر بيشتر بشه
   4. دوست دارم هميشه پرتوان وپر انرژي تر بشوم
   5. دوست دارم هميشه سلامت باشم
   6. دوست دارم قدرتمند باشم
   7. دوست دارم توانگر باشم
   8. دوست دارم ثروتمند باشم
   9. دوست دارم ماشينم عوض كنم
   10. دوست دارم خونه تبديل به باغ ويلا كنم
   11. دوست دارم اقامت امريكا داشته باشم
   12. دوست دارم زبان خارجه خيلي بهتر بشه
   13. دوست دارم سفرهاي زيادي برم ازجمله افريقا
   14. دوست دارم مهارت كشيدن تابلو به نحوء احسن بالا بره
   15. دوست دارم رقص سالسا ياد بگيرم
   16. دوست دارم رقص تركي ياد بگيرم
   17. دوست دارم تمام غذاهاي ملل زيادي ياد بگيرم رشته كاريم اشپزي  هست  موفق تر بشوم
   18. دوست دارم رستوران خودمو بزنم با سليقه خودم وبا غذاهاي تمام شهرهاي ايران
   19. خيلي چيزاي ديگه دوست دارم در گام هاي بعدي حتما خوام گفت

   استاد عزيزم خيلي ممنون حتي ياداوري خاصه هام خيلي به ذوق اومدم

   اميدوارم پرتوان پرانرژي باشي

   من يار دبستاني شما هستم وهمراه شما تا بينهايت 🙏🏼👌🏽

   به اميد روزهاي طلايي زندگيمون

   همراه باشما 🚶🏻‍♂️🚶🏻‍♂️🚶🏻‍♂️🚶🏻‍♂️

   منتظر اولين قسمت هستم بي صبرانه

   بدرود همراهان گرامي واستاد عزيز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آسمان ابری
   1402/11/10 08:50
   مدت عضویت: 413 روز
   امتیاز کاربر: 10570 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 197 کلمه

   به نام خداوند زیبایی ها

   سلام براستاد و هم مسیری های عزیز

   خیلی خوشحالم این مطلب رو خوندم و وارد این دوره شدم .یه چند وقتیه که احساس یه دونده ای رو دارم که هرچقدر میدوه  به خط پایان نمیرسه وفقط دونده های دیگه رو میبینه که از کنارش با سرعت رد میشند ویکی یکی ازش جلو میزنند.

   این چند وقت همش از خودم میپرسم اشکال کارم کجاست؟چه چیزی باید داشته  باشم که ندارم؟

   چراهرچقدر میدوم کمتر میرسم؟!

   هزاران دلیل برای خودم می  اوردم که مثلا اگر درست را ادامه میدادی  حتما موفق تر بودی یا اگر ازدواج نمیکردی وکار میکردی الان موفق تر بودی وهزاران اگه ی دیگر …

   همیشه افسوس کارهای کرده یا نکرده یا چیزهای نداشته رو میخوردم.دیگه داشتم باور میکردم که محکوم به این زندگی هستم،زندگی پراز حسرت.

   ولی همیشه ته قلبم یه ندای می امد که همه چیز تغییر میکنه وصبر کن وقتی این مطلب رو خوندم احساس کردم این همون معجزه یا   کور سوی نور هست که دنبالش بودم و ان شاءالله من رو به آرامش وهدفم میرسونه.

   استاد بابت این دوره وبه اشتراک گذاشتن تجربیاتتون ازتون ممنونم و متعهد میشوم تا انتهای دوره قدم به قدم با شما پیش بیایم وباشور واشتیاق فایلها وتمرینات رو انجام دهم.

   یاحق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا آبکار
   1402/11/10 08:23
   مدت عضویت: 183 روز
   امتیاز کاربر: 5255 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 42 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی .وفرشته نجات از بند ذهن مشوش..من تعهد میدهم که تا آخر به امید خدای مهربان وشرط حیات این جلسات را دنبال کنم .وبه امید ایزد منان در این مسیر قرار گیرم ..با نهایت سپاس از شما استاد گرامی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اسما غضبان
   1402/11/09 23:45
   مدت عضویت: 1384 روز
   امتیاز کاربر: 6179 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 246 کلمه

   بنام خدا 

   بهای لاغری لاغرشدنع .اما یادگیری بهای اصلیشه ،بهای عشق عاشقی گردنه  امابهای عاشقانه زندگی کردن یادگرفتن زمان دادن وحتی عشق دادن به اون عاشقانه است درمورد ارتباط باخدا هم همینه اگه می‌خوام بنده ی خوبی باشم باید یاد بگیرم بندگی کنم زمان . عشق روبهای بندگی کردن وشناخت خدا کنم نه با حرکات خاص بلکه بادرک کردن .در ک  کردن  خدا وعمل کردن اگردریک جهت باشه میشه از مسیرلذت برد حالا هر چیزی که هست درمورد ارتباط باخدا هم همینه . اگه  درک من باعملم یک جهت باشه و آرامش داشته باشم این میشه لذت از باخدابودن .بندگی به حرکات خاص ومراسمات خاص نیست همین که حالم خوب باشه .آرامش داشته باشم وعمل کردم با افکار من در من احساس آرامش ایجادمیکنندیعنی من تومسیر هستم که تومسیری که خدا کنارمن هست و بهم کمک میده وبودنش برام دلگرمی میشه و خودش همه کارها وانجام میده من فقط باید ادامه بدم  ادامه دادن . ممن توجه کردم توی زندگی باطعم خدا دارم فیلتر میشم .وبعد که این دوره اومد گفتم این رو تعهد میدم به خودم که بتونم درست انجامش بدم تا زندگی باطعم خدا رو هم بتونم ادامه میدم .واین رومن شروع میکنم .تعهد میدم دراین مسیر از هیچ تلاشی  دریغ نکنم .برای رسیدن به حال خوب . 

   من می‌خوام لاغربشم 

   سلامتی . احساس آرامش درونی

   لذت داشتن دوره ی لاغری  مثلا دوره‌ی روانشناسی لاغری .درسته دوره ی ورود روهم می‌خوام اما فعلا از کوچیکا شروع میکنم.

   دلم می خواد حالم خوب باشه.

   مدام میخوادتومسیرباخدابودن ولاغری ادامه بدم ودست نکشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اکبر
   1402/11/09 22:38
   مدت عضویت: 341 روز
   امتیاز کاربر: 1575 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 194 کلمه

   سلام بر همه وجناب عطار روشن عزیز 

   بنده بارها دوره فوق العاده زندگی با طعم خدا رو دوره کردم 

   و بلطف خدا دراین برهه نیاز مبرمی به دوره ایی اینچنین داشتم چون یکسری تضادها وچالشهای عجیب غریبی  روبه رو شده ام که اصلا درکش نمیکنم بماند 

   من اکبر ملکوتی متعهد میشوم درپیشکاه خداوند وجناب عطار روشن که این دوره را تاپایان بهمراه تمریناتش انجام دهم 

   فکر میکنم ترسهایم را باید رها کنم حسرت هایم را رها کنم غصه خوردنم رها کنم غرورم .ومشکلات وافکار منفی ام را باید رها کنم 

   وده خواسته من 

   سریع وراحت جذب شغل پر درآمدی بشوم که یکسال است درانتظار هستم و روی آن تمرکز کرده ام 

   تمامی بدهی های بانکی و شخصی وچک هایم رفع ورجوع شود

   ماشینم را بفروشم و یک ماشین موردنظر م رو درحدصفر تهیه کنم 

   زودباهمسرم به مسافرت مکه بروم چون فیش دارم ونوبتم شده 

   یکسری لوازم تهیه کنم مانند تردمیل پی اس فور ولوازم خانه 

    منزلی ویلایی جهت تفریح در روستایمان تهیه کنم 

   با پیشرفت مالی بسیار بالایی درشغل جدیدم روبه روشوم

   با توجه به ترقی درآمدم ماشین مدل بالای موردنظرم روتهیه میکنم 

   تهیه زمینی در روستایمان و ساخت یک ویلای دوبلکس 

   مسافرت های داخلی وخارجی که قطعا با ارتقای درآمدم بسمت آنها هدایت شوم 

   با لطف وکمک خداوند عزیزم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 16 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1402/11/09 20:35
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 248 کلمه

   به نام خدای مهربان ویاریگرم 

   خداروشکر میکنم که درین سایت الهی حضور دارم ومیتونم از مطالب دوره های ارزشمند استاد بهره ببرم. 

   استاد وقتی گفتین این دوره رایگان هست ولی باید دیدگاهتون راجع به مطالب رو بنویسید یه جوری شدم احساس ارزشمندی کردم  احساس کردم باید دینم رو به این دوره رایگان با نوشتن تمرین ادا کنم این نوشتن هم احساس لیاقت میخواد شاید بتونی استاد و دور بزنی ولی خودتو نمیتونی دور بزنی باید برای خودت ارزش قائل باشی تا بنویسی منم بعد مدتها با توکل به خدا میخوام شروع کنم به نوشتن .

   راستی استاد من چند وقته نوشته های باور ساز رو شروع کردم اینقدر برای من نتایج ارزشمند داشته که خودم شگفت زده شدم فراوانی وبرکت در زندگیم بیشتر شده آرامشم روابطم وخیلی چیزهای دیگه هرروز که یه قسمت میخوندم نزدیک آخراش که داشتم میشدم همش تو ذهنم این بود استاد آخه گفته بود یه مطالب دیگه‌ در مورد خدا بعد نوشته های باور ساز میزاره چرا نزاشت دیگه چرا دیگه ادامه نداد آخه این نوشته ها واقعا عالی بودن تو ذهنم همش بود تا اینکه شما خبر از دوره جدید زندگی با کمک خدارو دادین واقعا خدا به درخواست های ما پاسخ میده من همزمان با این دوره اون نوشته ها رو هم حتما ادامه میدم با توکل به خدای مهربان 

   من الهام خضرلو 

   امروز نه بهمن چهارصد دو به خودم وخدای خودم قول وتعهد میدم که اموزشهای این دوره ارزشمند رو عمل کنم وبا شوروشوق و عشق دنبال کنم ودیدگاه وتمرینات رو به خوبی انجام بدم

   ادامه دارد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/11/09 19:59
   مدت عضویت: 403 روز
   امتیاز کاربر: 10612 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 639 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و مهربوون و دوستان گرامی   

    سیستم خداوند یک سری قوانین و مقررات داره که در همه ادوار و در هر شرایطی بدون وقفه داره عمل میکنه.خداوند از بدو آفرینش تا الان تعییر نکرده و ثابت هست. طبیعت و حیوانات چون قدرت ذهن و تحلیل ندارن به راحتی با هماهنگی با این سیستم زندگی میکنن.به راحتی غذا پیدا میکنن و نگران یک لحظه بعد و یک روز بعد خودشون نیستن.به راحتی پناهگاه پیدا میکنن.به راحتی جفت پیدا میکنن. و برای چیزی تقلا نمیکنن اما ما انسان ها با فراموش کردن این قوانین خداوند کم کم از این هماهنگی خارج میشیم و وقتی از این هماهنگی خارج می شیم بهمون سخت میگذره و فکر میکنیم زندگی در این جهان کلا بر اساس سختی هست و ما مجبور و محکوم هستیم به زندگی کردن با سختی و پیش فرض ما میشه سختی کشیدن و شروع می کنیم برای هر چیزی تقلا می کنیم و هیچ چیز رو آسان بدست نمیاریم و دائم نگران هستیم که چیزی که به سختی بدست آوردیم اگر یک لحظه حواسم بهش نباشه از دستم بره و مدام در ترس و نگرانی از دست دادن همه چی هستیم.فرصت ها، مشتری، رابطه،همسر، فرزند،نعمت، پول، لاغری،سلامتی…و برای داشتن هر کدوم از اینا تقلا میکنیم و خسته میشیم.

    اما امروز من فهمیدم که این سختی و این تقلا ناشی از عدم هماهنگی هست.ما باید بدونیم و درک کنیم که ما هم جزئی از همین طبیعت هستیم و اگر بتونیم دوباره با قوانین خداوند با سیستم خدا هماهنگ بشیم آسان میشیم برای آسانی ها، آرام‌میشیم. می فهمیم که نیاز نیست تقلا کنیم همه چیز خود به خود بدست میاد: لاغری،ثروت،سلامتی،ازدواج خوب، تجربه شادی و لذت بردن از زندگی،فرزنددار شدن،داشتن مسکن،اشتغال به حرفه مورد علاقه با لذت….. که من اخیرا به نقطه ای رسیدم که با خودم گفتم دیگه بسه برام زندگی با ترس و نگرانی، زندگی با نگرانی و ترس زندگی نیست و 

   نمی ارزه.

    استاد من حدود ۸ ماه قبل از ترس چاقی  و چاق تر شدن به شدت به ستوه اومدم و از ته دلم گفتم خدایا دیگه بسه برام من دیگه بعد این همه تقلا و سختی نتیجه ام شد این و از نتیجه خودم راضی نیستم و دیگه نمیتونم حتی یک روز بیشتر با این ترس ادامه بدم من دیگ دست از تقلا میکشم این من و این خودت دیگ خودت برام‌ حلش کن که همون شب من به سایت شما هدایت شدم و جالب اینجاست که الانم  مدت ۳ روز بود که دوباره گفتم خدایا دیگه بسه برام این ترس و نگرانی از فردای نیومده که چه کنم ؛ترس از کمبود و نگران اوضاع مالی و اینده شغلی بشدت منو به ستوه آورد چون حس کردم دیگه زمانش رسیده در این مورد تصمیم قطعی و اقدام عملی کنم یعنی با توجه به نشانه ها اینو دریافت کردم و گفتم من نمیدونم چه کنم اما دیگه زندگی با این حجم از ترس و نگرانی برای من لحظه ای ارزش نداره کمکم کن و قلبمو اروم کن هدایتم کن که استاد شما اومدید تو سایت اعلام کردید که قراره این دوره رو کار کنیم. من میخوام دونه به دونه ترسامو کنار بذارم و یاد بگیرم به خداوند به عنوان تنها قدرت جهان اعتماد کنم و کنار گذاشتن ترس و نگرانی در زندگیم یکی از مهم ترین خواسته های منه. من متوجه شدم منظور از مهارت زندگی کردن اینه که ما بتونیم مثل خداوند مثل سیستم خدا عمل کنیم. در هر شرایطی بتونیم درست زندگی کنیم و لحظات بیشتری بتونیم در احساس خوب بمونیم.چه مسائل باشن چه نباشن. و هر مساله ای پیش بیاد من زندگی رو متوقف نکنم و بتونم با حس خوب ادامه بدم. مثل سیستم خدا . سیستم جهان در هر صورتی فارغ از اینکه چه اتفاقی بیوفته ادامه میده.ایست نداره همیشه فارغ از تمام مسائل سیاسی و اجتماعی و اقتصادی داره کار خودشو انجام میده و پیش میره. ما قراره یاد بگیریم اینجوری باشیم!  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 28932 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,111 کلمه

   با عرض سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامیم 

   استاد قبل از هر چیزی بگم که من عاشق ایدهای شما هستم هر کدوم از اون یکی عالی‌تر هستن عاشق اسم دوره هستم دقیقا چیزی که من بهش نیاز دارم 

   استاد چند روز پیش دنبال کلاه ام میگشتم زیر تخت نگاه میکردم گفتم شاید افتاد ه زیر تخت اتاق من سرده من شبها کلاه میذارم میخوابم خلاصه به یه دفتر یاد داشت برخوردم یه حسی گفت اونو بردار بخون منم برداشتم خوندم 

   به این موضوع رسیدم که هر مشکلی دارین از اینکه به خدا ایمان ندارین خدارو نمی‌شناسیم  همون جا گفتم خدایا میدونی که من عاشق اینم که تو رو بهتر بشناسم درک کنم 

   من خداروشکر درکم نسبت به خدا خیلی بهتر شده اون خدایی که در ذهنم بود که تو آسمانهای به انسانها نگاه میکنه  ببینه چه کسی کار خوب انجام میده پاداش بده چه کسی کار خوب انجام نمیده عذاب کنه اونم عذاب سخت و طاقت فرسا 

   خلاصه دیدگاه‌ها م نسبت به خدا خیلی تغییر کرده اما دوست دارم بازم بیشتر بشناسم بازم دربارش بیشتر بدونم که اینو درک کنم که اون خدایی که در وجود منه همیشه هر لحظه داره منو هدایت و حمایت میکنه  بهتر بشناسمش درکش کنم وجودشو احساس کنم بهش بیشتر ایمان بیارم که جواب میده  و درک کنم آیا خدا کفایت کننده بنده‌اش نیست با پوست و گوشت استخوانم درک کنم 

   اینو درک میکنم که وقتی یه مسیری طی میکنی با مسائل یا مشکلاتی روبه رو میشی با اگاهیهایی صحیحی که در اون مسیر کسب کردی میتونی مشکلات حل کنی بری جلو و قطعا داناتر میشی میتونی برای اونهاییکه تازه میخوان این مسير طی کنن راهنمای خوبی باشی بتونی راهی که رفتی توضیح بدی 

   منم یه جور یکم متفاوت تر از شما فکر میکردم من خیلی سعی می‌کردم که آدم خوبی باشم کارهای خوبی کنم انسان خوبی باشم اما خدا تو زندگی من خیلی نبود در هنگام سختی ها زیاد بود منم اصلا فکر نمیکردم انسان متفاوتی باشم از چهار سال قبلم  یه خانم ساده ای که هر کس هر چیزی میگفت میگفتم چشم انجامش می‌دادم  اینکه هیچ انتطاری از خدا نداشتم اصلا نمیدونستم باید انتطاری داشته باشم الان که موضوع عمل صالح یاد گرفتم انتظار دارم یکم میبینم داره جواب میده تازه دارم درک میکنم که باید انتظار از خدا فقط داشته باشم من از همه انتظار داشتم بجز خدا الان باید برعکس عمل کنم 

   منم وقتی دفتر یاد داشتم پیدا کردم متوجه شدم درک کردم که تنها دلیل پیشرفت نکردن من در بعضی از جنبه‌ای زندگی اینکه به خدا ایمان ندارم با اینکه خیلی زیاد شنیدم و خیلی گفتم من به خدا ایمان دارم رفتم جستجو کردم ایمان به خدا به چه معنی هست  تازه کلی تغییر نگرش درباره خدا داشتم الان اینجا هستم شاید یکم کند پیش رفته باشم ولی راضیم و من از خدا خواستم که منو هدایت کنه تا خدا رو بهتر بشناسم و دوبار دوره خدا هرگز دیر نمی‌کند و زندگی با طعم خدا رو پاس کردم درکم نسبت به خدا خیلی بهتر شده اما خیلی کم هنوز اون حدی که باید خدای خودم بشناسم بهش اطمینان داشته باشم نیست 

   وقتی اسم این دوره رو خوندم تو تلگرام گفتم این همون چیزی که من میخوام و من اینو هدایت الله میدونم برای شناخت بیشتر خداوند 

   برای من خیلی قابل درک چون من خیلی شنیدم اگر مشکلی در زندگی دارید بخاطر ایمان نداشتن به خداست که میتونه اون مشکل براتون حل کنه بخاطر عدم شناخت خداوند 

   و الان که میگید کاملا درک میکنم شناختن بهتر شده ایمانتان بیشتر شده اطمینانتون بیشتر شده در نهایت نتایج فراتر از انتظارتون کسب کردید مبارکتون باشه به سلامتی و دل خوش باشه براتون حقتونه  لایقش هستید انسان به خوبی شما که هر چیزی که خودش یاد میگیره نتیجه خوبی میبینه فورا میاد با ما هم درمیون میذاره که ما هم همون کارو انجام بدیم نتایج عالی کسب کنیم حقش خیلی بیشتر از اینها ست که بهش می‌رسید گوارا وجودتون باشه 

   در اطرافیان من که همه مومن هستند سنشون بالای ۷۰ اما هنوز روزشون میگیرن هنوز با بیماری که دارن نمازخونه میخونن یه میز میذارن جلوشون روی تختشون میشینن نماز میخونن خیلی هم قبول دارن روبه خدا کن خدا این کارو میکنه اون کارو میکنه اما زندگیشون سراسر مشکل که یکم عادت کردن به اون روش زندگی و به نطر من ظاهرا خدا تو زندگیشون هست اما در واقع نیست به همه جیز توکل میکنن اما اسم خدا رو نمیارم برم امامزاده این نرم بدم جلوی علم مقدار زیادی پول میذاره به علم که یه مشت آهن اعتماد نداره ولی خدا نیست و زندگی منم قبل از این دوره همین جور بود دیگه توضیح ندم و خیلی دوست دارم تغییر نگرش نسبت به خدا ایجاد کنم ببینم اصلا خدای من کیه چجوری حالا یه سری خصوصیاتش یه سری آگاهی جدید دارم نسبت به خدا و میخوام از این به بعد از خدا خیلی انتظار داشته باشم چون تا وقتی انتظار نداشته باشی جواب نمیده 

   استاد میدونم انسانها نگرش اشتباه زیاد دارن در تمام جنبه های زندگی مخصوصا مالی لاغری  که فکر می‌کنیم باید سرمایه داشته باشیم که بتونیم موفق بشیم خوب سرمایه در چه صورتی بدست میاد که یا باید شغل داشته باشی و درآمد کسب کنی یا باید ارثی بهت رسیده باشه  یا پارتی داشته باشی اینا خوب یعنی من اینجوری متوجه شدم نیازی نیست که شغلی داشته باشم درامدی کسب کنم سرمایه بدست بیارم نگرش نسبت به خدا تغییر بدم همه چیز حل نمیدونم چقدر درست درک کردم 

   من خیلی خوندم که نیازی نیست سرمایه داشته باشی فقط باید اتصال به خدا رو داشته باشید الانم شنیدم که ما خیلی اشتباه فکر می‌کنیم که باید کار خاصی انجام بدیم تا شرایط زندگیمون بهتر بشه باید انتظار خوشبختی انتظار بهبود شرایط مالی داشته باشیم کافیه یعنی نیاز نیست ما کاری انجام بدیم خیلی این موضوع درک نکردم 

   این قسمتش که نگرش‌ها متفاوته نسبت به بارون مسائل  درک میکنم منم میبینم وقتی میریم بیرون یه ماشینی تند میره یا یکی یه خطایی میکنه کلی از افراد در ماشین نظر میشنوه من هم گاهی نظر میدم اما فورا یادم میافته که سکوت کنم من بیشتر پشتیبان اون طرف هستم حالا ممکن چیزی شده باشه مجبور تند بره و اینا 

   و نسبت به بارون هم یکم درک کردم که بارون خدا می‌فرسته خیلی ها غر میزنن مخصوصا کشاورزها یا اونهایی که لباس کمتری پوشیدن یا کسی مثل همسر من اگر روی بعصی از شیشه ها بارون بباره بهم می‌چسبه کارشون سخت میشه بعصی ها هم میرن زیر باران لذت میبرن سپاسگزاری میکنن بعضی ها هم ایلا متوجه بارش بارون نمیشن 

   حالا میگید که خدا وند هم مثلا نعمت می‌فرسته یکی دریافت میکنه شکر میکنه یکی اصلا متوجه نمیشه که نعمت وارد زندگیش شد یکی هم غر میزنه میگه چند تا لباس میخوای چرا انقدر زیاد میخری 

   یعنی سیستم خداوند اینجوری که وقتی نگرش نسبت به خداوند تغییر کنه افکارت نسبت به خداوند تغییر میکنه بعد احساست تغییر میکنه بعد نسبت به احساسی که فرستادی زندگیت بهتر میشه سیستم خداوند اینجوری کار میکنه 

   مثل بارش باران دیگه شرایط جوی هوا تغییر میکنه ابرها تیره میشن باد میاد بهم میخورن رعد و برق میشه بارون میاد هوا یکم سردتر بشه تبدیل به برف میشه یکم سردتر بشه برف تبدیل به تگرگ میشه یکم شرایط جوی هوا تغییر میکنه مه ایجاد میشه کاری که نگرش انسانها هم نداره اون کار خودش میکنه

   ۱۰ مورد از خواسته‌های من 

   من میخوام سلامتی کل جسمم و تناسب اندام ایدهالم که وزن ۵۰ کیلو سایز ۳۶ قد ۱۶۵ هست تجربه و زندگی کنم 

   من میخوام یه شغل خوبی داشته باشم  و بتونم ازش درآمد کسب کنم بتونم روزی ده هزار تومن بیست هزار تومن درآمد کسب کنم 

   من میخوام انسانها ی اطراف من همدیگر رو درک کنن 

   من میخوام یه خونه بزرگتر  رو تجربه کنم 

   من میخوام اوضاع مالی خوبی تجربه کنم و دوست دارم خودم نیازهای مو برآورده کنم 

   من میخوام پیشرفت کنم مدارهای بالاتر و بلاتر رو نیز تجربه کنم 

   من میخوام تناسب در تمام جنبه‌ای زندگیم تجربه و زندگی کنم 

   من میخوام یه زندگی بهتر  راتجربه کنم تا بتونم نهایت لذت از زندگیم ببرم 

   من میخوام یه خونه نزدیک دانشگاه دخترم داشته باشم برم این چند سال اونجا زندگی کنم تا دانشگاه دخترم تموم بشه 

   من میخوام روحیه شاد داشتن رو تجربه کنم و  میخوام حال خوب احساس خوب پایدار رو تجربه کنم 

   من از علاقه گذشته عاشق قانون جذب مثبت اندیشی هستم مطمئنم ایمان دارم که میشه از این طریق زندگیم تغییر بدم من عقیده دارم ایمان دارم که میشه از طریق این دوره زندگیم تغییر بدم چون من هدایت شدم به این دوره دوره رایگان خیلی زیاد دیگه ای هم بوده من هنوز یکبار اونها رو پاس نکردم چطوره که وقتی فایل مقدمه روی سایت قرار داده میشه من که چند وقت تلگرام باز نکردم دخترم برای من پیامی بده در تلگرام که من مجبور بشم برم اونو ببینم با این موصوع مواجه بشم پس این هدایت الله من حتما بهترین نتیجه رو از این دوره کسب میکنم که هدایت شدم خدا در من موفقیت دیده که منو هدایت کرده پس ادامه میدم تا به اون چیزیکه نیاز دارم برای داشتن یه زندگی خوب و عالی برای داشتن و تجربه کردن خوشبختی برسم تجربش و زندگی کنم مطمئنم 

   استاد میدونی من هر شب داشتم چند وقتکه دوباره شروع کردم که نگات مثبت اون روزم بنویسم شبها چه اتفاقات خوبی امروز برام رخ داد میدیدم که همیشه چند تا چیز مینویسم تکراری اتفاق جدیدی رخ نمیده الان گفتید همراه من باش ببین چه اتفاقاتی برات رخ میده و الان این باور در من قوی‌تر شد نگاه من نسبت به خداوند مشکل داره که هیچ اتفاق جدیدی در زندگی من رخ نمیده علاوه بر اینکه من احساس نیاز شدید هم دارم پس ادامه میدم 

   منم می‌پذیرم که وقتی مهارت زندگی کردن یاد بگیرم در هر شرایطتی لذت می‌بریم زندگی می‌کنیم  یه جایی میریم عروسی شاد میشیم لدت می‌بریم زندگی می‌کنیم یه جایی هم مشکلی برای خودمون یا خانواده پیش میاد حلش می‌کنیم لدت می‌بریم زندگی می‌کنیم  یه جایی یه اتفاقی میافته ناراحت میشم  توکل به خدا می‌کنیم از آموزش‌ها استفاده می‌کنیم حلش می‌کنیم لذتشو می‌بریم زندگی می‌کنیم مثل رانندگی کردن که جاده سربالایی باشه سر پایینی باشه برفی باشه مه باشه وقتی مهارت رانندگی کردن بلد باشی در هر شرایطتی تو رانندگی میکنی راننده خیلی خوبی هستی پس باید مهارت اولش کسب کنیم بریم تا جلسه اول گوش کنیم ببینیم چه مهارتی رو خدا برای من قرار داده تا من یادش بگیرم بتونم مرحله به مرحله زندگیم جلو ببرم 

   من خداروشکر همون اوایلی یاد گرفتم که نباید اینجوری فکر کنم بگم که تا وقتی من پولدار نشم تا وقتی من خونه بزرگ نداشته باشم و…که زندگی نمیکنم نمیتونم لدتی از زندگیم ببرم وقتی صاحب خونه بزرگتر شدم وقتی پولدار شدم از اون به بعد زندگی میکنم لذت میبرم یاد گرفتم اصل زندگی رو که زنده بودن رو زندگی کنم سپاسگزار باشم برای امروز زنده هستم دوباره یه روز خوب دیگه رو تجربه میکنم من سعی میکنم از امروزم لذت ببرم امروز برای امروز زندگی کنم  امروز کارهایی انجام بدم که از خودم راضی باشم و ادامه میدم تا به هر آنچه برای زندگی نیاز دارم تجربه کنم 

   من فرزانه ابوالحسنی در تاریخ ۹ بهمن سال ۱۴۰۲ متعهد میشم که با عشق و با شادی لدت تا آخر این دوره همراه استاد عزیزم هستم تا بتونم مهارت زندگی کردن یاد بگیرم 

   استاد من یه احساس خیلی خوبی دارم از اینکه این فایل گوش کردم تمرین نوشتم احساس میکنم این دوره هم به من کمک میکنه تا چرخ دهنده به حرکت دربیان من زندگی بهتری رو تجربه کنم خیلی حالم خوب شد وقتی اسم این دوره رو شنیدم لذت بردم و خداشاهده چیزیکه من میخواستم دوره‌ای که منو بیشتر با خدای خودم آشنا میکنه و مهارت زندگی کردن به من اموزش میده با کمک خداوند 

   خدایا توکل به تو بریم ببینیم  چه مهارتی رو برای من در نظر گرفتی چه آگاهی برای من مقرر کردی خدایا شکرت استاد عزی م از شما هم کمال تشکر و قدردانی دادگرا هستم برای این ایده عالی دلچسب لذت بخشی که برای شماست من این همه لذت میبرم اگر ایده برای من باشه که من اشک شوق میریزم سجده شکر بجا میارم و براتون آرزو بهترینها رو دارم و ایدهای بیشتر و بزرگتر بینهایت سپاسگزارم 

   استاد یادم رفت تمرین اول بنویسم 

   آنچه که باید رها کنم 

   من باید نا امیدی رو رها کنم امید داشته باشم به خدایی که منو به این دوره مقدس هدایت کرد تا بتونم مهارت زندگی کردن بیاموزم خدایا شکرت 

   من باید شنیده‌ام رها کنم چیزهایی که دیگران به من گفتن که این درسته اونیکه تو کردی غلط رو باید رها کنم به حرف کسی اهمیت ندم باید هواسم به شبنم ها و افت ها باشن شبنم اومد می‌پذیرم خداروشکر میکنم حرف خوب شنیدم افت اومد نمیپدیرم میگم این از اصل و اساسش دروغ 

   من باید  افکار منفی افکاری که دوست ندارم افکاری که حال منو بد میکنه رو من باید رها کنم 

   من باید از خدا انتطار داشته باشم انتطار از غیر از خدا رو رها کنم 

   من باید توجه به کمبودها  و داشتن نیاز رو رها کنم 

   من باید تمام سختی‌ها یی که کشیدم رها کنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1402/11/09 16:47
   مدت عضویت: 374 روز
   امتیاز کاربر: 10540 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 735 کلمه

   به نام خداوند یاری دهنده 👌🙏

   باسلام و سپاس فراوان به استاد عزیزم🙏🌹 و دوستان همراهم 🥰

   زندگی با کمک خداوند واااایییی 😍چه نگرش فوق العاده ای استاد شما قابل تحسین هستید👏👏👏 برای انتخاب زندگی کردن با کمک خداوند من چقدر سپاس گذارم که خداوند دست منو  گرفت و وارد این دوره کرد به صورت رایگان واین برای من تاییدی هست اگه مدارم تغییر کنه وهمسو باشه برای هدایتم به خوبی ها حتما خداوند من رو به راحتی هدایت می کنه من هم می تونم در جای درست قرار گرفته واز زندگی کردن به راحتی آسونی از علم وآگاههی های کیهانی بر خوردار باشم 

    زهره همان طور که خداوند تورو دعوت کرده تا از آگاههی ها اطلاع پیدا کنی👌 تا خالق زندگی خودت بشی باکمک خداوند پس من باقدمی استوار  تعهد می دهم فایلها رو گوش بدم و تفکر کنم وتمریناتش و کامل انجام بدم ودنبال بررسی نتایج ش نباشم با خیال آسود و اطمینان ادامه میدم وبه استاد قول می دم با نوشتن دیدگاه هم بهای دوره رو پرداخت کنم  🥰🙏🏻

   مرحله اول نوشتن چیزهای که باید رها کنم تا  زندگی باکمک خداوند رو تجربه کنم خدایا شکرت 

   ۱.داشتن استقلال مالی رو مستلزم آزمون وکالت و ادامه دادن تحصیل ندانم و خودمو سر زنش نکنم و رها میکنم گرفتن مدارک بالا رو 

   ۲.رها می کنم که باید برای ایجاد درآمد ، سرمایه اولیه لازمه و حمایت همسرم و گرفتن ارثم وغیره رو رها میکنم 

   ۳.رها میکنم شرایط زندگی گذشته مو واز شکایت هام دست بر میدارم 

   ۴.رها می کنم که چون مهارتهای مختلف و خاصی رو بلد نیستم پس درآمدی هم نخواهم داشت 

   ۵.رها میکنم که چون همسرم با من هم فکر نیست و حرف های منو عملی نمی کنه تاشرایطمون بهتر شه 

   ۶.دست بر میدارم از مقصر دونستن دیگران و اجتماع در رسیدن به رضایتم در زندگی همه رو رها میکنم می خوام با کمک خدا زندگیمو از نو خلق کنم 

   ۷.بدونه کمک و حمایت عزیزان 

   ۸.بدونه سرمایه اولیه 

   ۹.بدونه گرفتن ارثم 

   ۱۰.بدونه در نظر گرفتن مهارتهای مدارک بالای علمی 

   ۱۱.بدونه مکان خاص و زمان خاص 

   وغیره 

   فقط فقط با کمک خداوند قادر و یاری دهنده به تجربه زندگی با آرامش و آزادی مالی و زمانی و مکانی خواهم رسید 👌👏👏👏

   لیست خواسته هایم 🙏🏻🥰

   از خداوند در خواست کمک دارم   برای رهایی از عینک و شفای چشمانم روتنها از او  خواستارم 👓👀

   از خداوندخواستار متناسب شدن اندام رو دارم 💃

   از خداوند خواستار کمک  برای رانندگی کردن ماشین که در خانه مانده است رو دارم و غلبه بر ترس ام شوم🚙 

   از خداوند می خواهم زندگی کردن در  خانه نو ساز ویلایی با تمام وسایل شیک در بهترین مکان در شهرم رو  تجربه کنم 🏰

   از خداوند می خواهم روابط عالی با پسرم و همسرم رو تجربه کنم همیشه شاد باشیم وباروبرو شدن با چالش های زندگی روابطمان مستحکم تر پیش بره ونامید نباشیم👪

   از خداوند می خواهم پسرم هم به این آگاههی ها هدایت به‌عمل کنه تا طعم خوشبختی و سعادت بچشه 👩‍👧

   از خداوند می خوام کمکم کنه تا از صفر درآمد برای خودم به درآمد مکفی برسم روز ۵۰۰ هزار تومان درآمد بدست بیارم 

   از خداوند می خواهم کمکم کنه تا تمام چیزهای که دوست دارم و لازم یک زندگی راحت است رو به راحتی بخرم 

   از خداوند می خوام کمکم کنه تا بهتر خودشو بشناسم و درک بهتری نسبت بهش داشته باشم 

   از خدا می خواهم کمکم کنه تا لباس های زیبا و متنوع و شاد رو به راحتی وارد کمد لباسم کنه👗👠👜 

   از خدا می خوام اون انگشتر که مد نظرم هست رو به راحتی به تونم داشته باشمش 💍

   از خدا می خوام همسرم منظم وخوش قول باشه 

   از خدا می خوام مشتری های فراوان وعالی به سمت شوهرم رونه کنه 

   از خدا می خوام شوهرم در زمینه کسب کارش راحت تر پیشرفت کنه 

   از خدا می خوام پسرم شغلی که توش می تونه خوشبخت بشه و پول فراوانی بسازه وبه  استقلال خودش برسه  پیدا کنه🤴🏼

   از خدا می خوام به همسرم کمک کنه تا لوازم یدکی که سالهای می خواد داشته باشه رو افتتاح کنه 

   از خدا می خواهم به همسرم کمک کنه تا به اهدافش برسه 

   از خدا می خوام به خواسته های ریز ودرشتم در زندگیم با کمک خودش برسم 

   از خدا سعادت دنیا و آخرت رو برای همسرم پسرم و خودم خواستارم 

   از خدا می خوام در این دوره بهتر عمل کنم وبه مدار بالاتری از قبل برسم 

   از خدا می خوام استاد و تمام دوستانم دراین دوره نتایج عالی کسب کنند وباعث شگفتی هم دیگه بشن وباعث تقویت ایمانمان به درست بودن مسیر بشه و خداوند رو بیشتر در قلبمان درک کنیم و سپاس گذارتر از قبل رفتار کنیم  😍

   خدایا به امید تو 🙏🙏🙏😍

   استاد بی نهایت سپاس گذارم 🙏❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار arezooo.drp
   1402/11/09 16:42
   مدت عضویت: 1351 روز
   امتیاز کاربر: 39073 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 761 کلمه

   به نام انرژی برتر جهان هستی 

   با سلام خدمت استاد عزیز و تبریک برای شروع دوباره فصل جدید از زندگیمان 

   وقتی تغییرات شما استاد رو از شروع آشنایی تان با این آگاهی های جدید میبینم واقعا لذت میبرم که خدا همواره هست و این مشکل از اتصال ماست نه وجود و قدرت خداوند و این ما هستیم که با کسب آگاهی جدید افکار و نگرش ما عوض می‌شود و بعد انتظار ما نیز عوض می‌شود و بعد آرام آرام نتایج وارد زندگی هماهنگ شده ای ما با این نیروی هستی می‌شود و چقدر زیباست….

   من از سال ۱۳۹۸ با استاد عباسمنش آشنا شده ام و از سال ۹۹ با استاد عطار روشن آشنا شده ام و وارد سرزمین لاغرها شده ام که چقدر اسم این سرزمین انرژی بخش و حال خوب می‌دهد من با جسمی چاق وارد شده ام و بعد از دوره ورود به سرزمین لاغرها باور نداشتم که میتونم لاغر شوم مگر می‌شود بدون ورزش و پیاده روی و رژیم هم لاغر شد ولی این جریان الهی رو دوست داشتم و از دوره استفاده کردم اول آرامش پیدا کردم و بعد از مدتی دیدم هر کسی که بهم میگه چاق تر شدی یه فکری به حال خودت بکن من دیگه واکنش نمی‌دادم انگار آرام شده بودم و احساسم خوب بود که من در مسیر لاغری هستم و انگار حرف های دیگران رو نمیشنیدم و ادامه دادم و ادامه دادم تا چند ماه دیدم لباس ها دارند آزادتر می‌شوند و همه دارند میگن آرزو چقدر لاغر شدی به ما هم رژیم رو بده که لاغر بشیم ولی من نمیتونستم توضیح بدم که چطور لاغر شدم و واقعا الان هم نمیتونم توضیح بدم چطور متناسب و لاغر شدم خوبی این مسیر دل سپردن به نیرویی است که به هر شکلی در زندگی ما خودش رو نشان می‌دهد به شرط باور و انتظار هماهنگ شده ما با این نیروی فوق العاده است.

   من می‌خواهم خروجی بدهم پدر و مادرم رو که فکر میکردم مقصر زندگی من هستن به خصوص پدرم که مخالفت کرد برای دکترای نفت برم خارج کشور و مجبور شده ام اینجا بمونم و با حقوق ناچیز کار کنم واقعا از صمیم قلبم میخواهم پدر و مادرم رو از لیست مقصر بودن ها خارج کنم و آرامش رو تجربه کنم و می‌خواهم شوهرم رو اجازه نمی‌داد من برم سرکار رو هم خروجی بدهم و دولت و ریاست جمهوری رو که فکر میکردم نمی‌تواند برای جوانان شرایط شغلی ایجاد کنند رو خروجی میدهم و مدرک تحصیلی فوق لیسانس ام رو هم که چقدر بهش افتخار میکردم رو خروجی میدهم و می‌خواهم کمی سبک باشم و مثل روز اول تولدم که خداوند بدون هیچ چیز من رو وارد این دنیای مادی کرد همانطور سبک باشم و بتوانم از زندگیم از ته قلبم رضایت داشته باشم و مثل همان بچگی بخندم و از زندگیم لذت ببرم.

   خواسته های من از خدایی که در این نوشته جاری است و می‌خواهم با این نیرو هماهنگ تر شوم این است که در ۱.سلامتی کامل باشم چون من هر دو ماه یکبار سرما میخورم میخوام سلامت بودن و سرحال بودن رو احساس کنم.

   ۲.خواسته بعدی من دوست دارم دختر داشتن و بازی کردن با دخترم رو هم تجربه کنم و لباس دخترانه بخرم و دخترم رو در آغوش بگیرم و لذت ببرم.

   ۳.خواسته بعدی این که کار شوهرم بیاد شهر خودم چون من شوهرم رو فقط دو روز در هفته میبینم.

   ۴.من دوست دارم برای خودم کار کنم و در واقع خودم یک شغل مرتبط با زبان انگلیسی را برای خودم داشته باشم که برای شروع درآمد ماهانه از ۱تومن شروع بشه و ایشاالله افزایش داشته باشه.

   ۵. من دارم برای آزمون آیلتس میخونم و دوست دارم نمره ۸.۵ رو کسب کنم.

   ۶. دوست دارم ماشین شخصی خودم رو داشته باشم برای شروع پراید هاچبک سفید هم خوبه 

   ۷. خواسته بعدی این که خونه بزرگتر و نوساز بخریم که متراژ ۱۲۰ تا ۱۵۰ متر باش و پنجره ها قدی باش یکی در آشپزخانه و یکی در سالن پذیرایی و البته تراس هم در سالن پذیرایی باشه و دوتا پارکینگ داشته باش.

   ۸. من الان متناسب هستم ولی دوست دارم کمی لاغرتر و متناسب تر باشم که بتونم ست های ورزشی سایز لارج رو هم تجربه کنم.

   ۹.من دوست دارم مبلمان و میز ناهارخوری رو عوض کنم و قهوه‌ای و کرم بخرم.

   ۱۰. من دوست دارم بعد از اینکه مدرک آیلتس رو گرفتم بتونم در شرکت پتروشیمی نفت و گاز در بخش بازرگانی اون استخدام بشوم.

   چقدر نوشتن خواسته ها لذت داد …

   من آرزوی متناسب متعد هستم که قدم به قدم در این مسیر الهی باشم و از کسب آگاهی های جدید و دیدن زندگی از نگاه جدید لذت ببرم و وارد کسب تجربیات زیبا و لذت بخش شوم الهی به امید تو……

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1402/11/09 16:37
   مدت عضویت: 690 روز
   امتیاز کاربر: 30249 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 499 کلمه

   ب نام یکتا آفریننده هستی بخش 

   انکس ک تو را،شناخت جان را چ کند.

   فرزند و عیال و خانمان را چ کند.

   دیوانه کنی هردو جهانش بخشی 

   دیوانه تو هردو جهان را چ کند.

   زندگی با کمک خداوند،آیا بدون خداوند ایا بدون کمک خداوند مگر می شود زنده بود مگر می شود نفس کشید مگر می شود زندگی کرد.جذب چیست؟قانون جذب چیست؟جذب یعنی اینکه جاذبه داشته باشی،جذب یعنی جاذب نیکی‌ها باشی جذب یعنی از کائنات انرژی مثبت جذب کنیم یعنی جاذب خوبیها باشیم و دافع شرو بدی‌ها باشیم.وقتی می ‌گوییم فلانی جذاب است یعنی چه؟یعنی اینقدر انرژی مثبت در خودش ذخیره کرده وهم ب دیگران انتقال می دهد ب گونه ای ک می تواند دیگران را ب خودش جذب کند.بله قانون جذب را ن فقط من و تو بلکه کل جهان باید بیاموزند قانون جذب،جذب خوبیها ونه جذب بدی‌ها،هر ک قانون جذب را بیاموزدو بلد باشد تمام انرژی‌های مثبت را از کاینات‌ می تواند دریافت کند.

   هر انرژی مثبت ک ب کائنات بفرستیم همان انرژی مثبت دریافت می کنیم وهر انرژی منفی ک ب کائنات بفرستیم بازتابش همان انرژی منفی ب خودمان بر می گردد‌ پس بکوشیم ومواظب باشیم و بنگریم ک چ چیزهای را ب کائنات می فرستیم.

   من بیشتر از همیشه وجود خداوند را در قلب خودم حس می کنم چون من همیشه با خداوند خودم در حال رازو نیاز هستم من ب این نتیجه رسیدم ک ب غیر از خود خود خداوند نباید احساس نیازمندی ب فردی داشته باشیم نباید توقع از فردی داشته باشیم نباید انتظار لطف‌ یا محبت یا ترحم از هیچ هیچ فردی نداشته باشیم.چرا ک هر لطفی هر خدمتی ک غیر از خداوند باری تعالی باشد بدون منت نمی باشد.تنها روزی دهی که بی حساب و منت ب تو روزی می بخشد همان خداوند باری تعالی می باشد.

   وقتی بفهمیم همه چیز و همه فدرتها در دسته خداوند وهمین ک اوست ک اگر بخواهد ب هر کی بی حساب روزی می بخشد دیگر از دست هیچ فردی ناراحت نمی شویم نباید انتظار لطف و خوبی از دیگران داشته باشیم چون ب این نتیجه می رسیم ک تنها دوستی ک با ما می ماند وب ما کمک می کند همان خداوند یگانه می باشد.پس بیش از پیش باید ارتباطمان را با او قوی تر کنیم.

   منم خیلی دوست دارم با طریق قانون جذب ویا از طریق ذهنی خیلی کارها انجام دهم ب خیلی از ارزوهایم‌ برسم.اتفاقا چن وقت پیش داشتم ب این موضوع فکر می‌ کردم ک چرامن نمیوتونم با قانون جذب ی درمانگر برای دردهایم باشم یاواینکه چطور می توانم بوسیله ذهن و قانون جذب بتوانم تمام دردهاو ناراحتیهایم را برطرف کنم پس دونستن این مطلب برایم خیلی مهم و پر اهمیت است من بابد بتوانم من باید بتوانم با کمک خداوند وهم با قدرت ذهن وقانون جذب مشکلاتم را برطرف کنم.

   چقدر خوب وعالی میشه ک با دانستن و انجام دادن این موضوع هم بتوانیم مشکلات خود را حل کنیم هم بتوانیم معضلات اطرافیان خودرا برطرف کنیم وی جورای در شاد کردن اطرافیانمان ک جزوی از زندگی ما محسوب می شوند نقشی داشته باشیم.با آروزی موفقیت همیشگی استاد وهم دوستان گرامی…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1402/11/09 15:43
   مدت عضویت: 624 روز
   امتیاز کاربر: 15985 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 507 کلمه

   با سلام خدمت شما استاد عزیز،

   من در دریافت درک و آن چیزی که از این فایل دریافت کردم دوست دارم که از مسیر یک ساله خودم از زمانی که تغییر نگرش هم رو به خدا آغاز کردم بگم،

   که برای من هم همان گونه زندگی عوض شد که خودم از جهان هستی و خداوند انتظار داشتم و در ذهنم به همه این مسیری که الان می‌تونم به وضوح از اون و زیبایی‌ها و درست بودنش بگم رسیدم،

   خیلی ایمان دارم و  من باورم به این مسیر واضح‌تر و درک اون برام بهتر شده،

   از زمانی که با خدا هماهنگ شدن رو یاد گرفتم و همسو با اراده اون تصمیم گرفتم که زندگی خوبی رو تجربه کنم احساس آرامش بیشتری می‌کنم،

   احساس راحتی شادی خوشبختی و تحقق خواسته‌هام رو بیشتر و بهتر درک می‌کنم و الان می‌تونم از این فایل درک بهتری داشته باشم،

   تمرینات من:

   در اینجا می‌خوام ۱۰ مورد از خواسته‌ها و آرزوهایی که دوست دارم به اون‌ها در این جهان با احساس خوب برسم بگم،

   یکی از اون‌ها داشتن سلامتی جسمی و توانایی بدنی بالا در هر زمینه و شرایطی و زمینه‌ای از زندگیم هست و دوست دارم برای سلامتی خودم سالم فکر کنم سالم بخورم و از زندگی به درستی استفاده کنم تا بهتر و با کیفیت‌تر جسم خوبی رو داشته باشم،

   دوست دارم در یک سال اخیر به اون مقدار پولی که دوست دارم پس‌انداز کنم برسم و از این حس خوبی داشته باشم که بتونه داشتن شغل خاصی یا تلاش و تقلای زیاد می‌تونم به دریافت پول و پس انداز مورد علاقم برسم،

   می‌خوام که یک عالمه لباس‌های خوب و جدید داشته باشم و در کل اینکه به تیپ و استایل خودم می‌رسم و به خودم اهمیت میدم حس خوبی دارم دوست دارم همیشه با تناسب اندام خودم از پوشیدن لباس‌های مورد علاقه‌ام در هر جا که هستم خاص باشم و لذت ببرم،

   می‌خوام که در یک سال آینده اتاقم رو خوشگل‌تر و تمیزتر کنم رنگ آمیزی دیوارها و خرید پرده اتاق وسایل مورد نیاز اتاقم و هر چیزی که نیاز هست برای زیبایی و حس خوب اتاقم رو انجام بدم و بهشون برسم،

   می‌خوام که در بهترین حالت خودم زندگی کنم و در یک سال آینده همونقدر اندکی که به رفتار دیگران واکنش می‌دادند رو هم رها کنم و برای افکار و باورهای خودم کیفیت ببخشم کینه خشم نگرانی اینکه درباره من چه می‌گویند یا اینکه به من چه حرفی زد رو رها کنم،

   تا صفحه زندگی تمیزتری داشته باشم و اون رو از زیبایی‌ها مهربانی دوست داشتن عشق و فراوانی نعمت پر کنم نه با خشم و کینه و ترس از رفتار دیگران باخودم،

   دوست دارم تا یک سال آینده سوار شدن قطار و هواپیما رو تجربه کنم با اون‌ها به همراه خانوادم به سفرهای مورد علاقم و به شهرهایی که دوست دارم سفر کنم،

   دوست دارم که در این لحظه همین آرامشی که الان دارم توی خونه ما بمونه بیشتر و بیشتر بشه و همیشه حال خوبی داشته باشم و در آرامش و لذت به تمام این خواسته‌هام برسم،

   و من در این فایل تعهد می‌دم که با گوش دادن و لذت بردن از این فایل ادامه میدم ،و در مسیر خودم متعهد می‌مونم،

   باتشکرازشما 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار smanhahmady32
   1402/11/09 14:46
   مدت عضویت: 1365 روز
   امتیاز کاربر: 10312 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 149 کلمه

   بسم الله الرحمن رحیم 

   بنام خدای مهربان 

   سلام به دوستان و استاد عزیزم 

   تشکر ویژه میکنم از استادم که با فایل های عالی و فن بیان شون باعث شدن زندگی من عالی بشه و هر روز با حال خوب ادامه بدم و از خدای بزرگ ممنونم که منو به این سایت هدایت کرد که زندگی من روز به روز بهتر بشه 

   امروز با دیدن این فایل خیلی  خوشحال شدم چون قراره آگاهی های جدیدی وارد زندگیم بشه بی صبرانه منتظر ویدیو های بعدی می مونم و همینجا تعهد خودم رو ثبت میکنم که تا اخر دوره به فایل ها گوش میدم و تمرینات رو انجام میدم و از این مسیر زیبا لذت میبرم .

   درباره خواسته هام که چه چیزی داشته باشم

   اولین خواسته مهمم ارتباط خوب و قوی داشتن با خدا هست  

   حقوقم به ماهی بیست و پنج افزایش پیدا کنه 

   خرید ماشین تیبا 

   خرید خونه ۷۵ متری 

   سلامتی کامل 

   بازم از شما استاد خوبم تشکر میکنم 

   صمیمانه سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سولیکا
   1402/11/09 13:24
   مدت عضویت: 1239 روز
   امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 582 کلمه

   سلام به استاد عزیزم و همچنین دوستانی که وارد این دوره جدید شدن.

   من سولماز متعهد میشم که این دوره رو تا آخر سپری کنم و از تک تک تمریناتش استفاده کنم به صورت عملی.

   همش توی ذهنم این حرف مرور میشد که کاش یه راهی بود که این الهامات خدا رو دریافت میکردم یا اینکه راهی باشه برای اینکه راحت به خواسته هام برسم و یا اینکه اگه مشکلی یا مسئله ای برام پیش اومد خیلی راحت از خدا بخوام و اونم راحت بهم الهام میکردم ومن متوجه می‌شدم که آره این الهام از طرف خدا بوده و خیلی هم دنبال کردم این موضوع رو در سایت های دیگه ولی پیدا نکردم ولی به لطف خدا این ایده به استاد داده شد تا من هم بتونم ازش بهره مند بشم خدا رو شکر میکنم بابت این موضوع و اما بریم سر اصل مطلب.

   من کلی خواسته دارم که در این یک سال بهشون برسم البته کار رو هم شروع کردم و می‌خوام واقعا هدفهام یکی پس از دیگری به کمک خدا تیک بخوره و قدم اولم این بوده که کار مورد علاقه ام رو پیدا کنم و شروع کنم به یاد گیریش و انجام دادنش که شکر خدا پیدا کردم البته به کمک استاد عباس منش و دوره های خوبشون و دریافتم که کار مورد علاقه ام رزین کاری هست اونم در بخش زیورآلات و خدا رو شکر که یادگیری رو هم شروع کردم وخیلی نمونه کار زدم.

   اولین درخواستم اینکه از کار خودم درآمد ماهانه۱۰میلبون تومان پول داشته باشم البته بماند که من بعداز ظهر هم کار دیگه ای میکنم که با پولش بتونم فعلا وسایل مورد نیازم رو تهیه کنم که اونم دستیار دندانپزشکی هست.مبخوام به این درآمد برسم در طی یک سال آینده البته باور دارم که بیشتر از این هم میشه چون به‌خدا اطمینان دارم و همین طور قدرت ذهن.

   دومین خواسته هام داشتن اندام‌دلخواهم‌هست که دارم مسیرش رو در همین سایت طی میکنم و به‌زودی خبرهای خوبی در راهه.میخوام اون اندامی که سالهای سال منتظرش بودم و عشقم این بود که با اون اندام برم بیرون رو تجربه کنم.

   سوم اینکه قد دلخواهم‌رو‌داشته باشم که الان قدم۱۴۵سانتی متر هست می‌خوام برسه به۱۶۰سانتی متر که باور دارم اون هم امکان پذیر.

   چهارم یادگیری مهارتهایی هست که می‌خوام یاد بگیرم البته می‌خوام هر کدوم رو توی یه خواسته بنویسم که مثلاً یاد گیری زبان انگلیسی هست که بتونم راحت بفهمم همه چیز رو مخصوصا برای پیج خودم خیلی دوست دارم یاد بگیرم.

   پنجم.یادگیری رقص ایرانی هست که من از بچگی دوست داشتم یاد بگیرم که توی عروسی‌ها و جشنها خیلی راحت بتونم برقصم و از اون فضا در عین حال لذت هم ببرم.

   ششم.یادگیری خط خوش یعنی می‌خوام خطم رو زیبا کنم تا هر مطلبی که نوشتم با دیدنش لذت ببرم و راحت بتونم با خط خوش بنویسم.

   هفتم.یادگیری رانندگی هست البته من گواهینامه دارم ولی به خاطر عزت نفس پایین و همچنین قد کوتاهم نمیتونم رانندگی کنم می‌خوام خوب یاد بگیرم و با ماشین خودم رانندگی کنم.

   هشتم.یادگیری شنا هست من عاشق استخر و آبم‌دوست دارم یاد بگیرم که هر استخری با هر عمقی رو بتونم شنا کنم.

   نهم یادگیری زبان آذری هست چون من کورد هستم و خوب توی شهر ما آذری ها بیشترن و من می‌خوام برای روابط عمومی بهتر آذری رو هم یاد بگیرم تا بتونم راحت با مردم صحبت کنم.

   دهم.یادگیری یوگا یا نینجا هست که هم دفاع شخصی خوبی داشته باشم و هم بدن منعطفی داشته باشم.

   البته همه اینها پول میخواد که با همون هدفهای اولن  به اینها میرسم.

   ممنون استاد که یه فرصت دیگه محیا شد که دوباره توی این فضا باشم.به امید خبرهای خوب.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه حیاتی
   1402/11/09 12:59
   مدت عضویت: 344 روز
   امتیاز کاربر: 7025 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 384 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   اول از هرچیزی وظیفه خودم میدونم که تعهد خودم رو بدم و این اطمینان رو به استادم بدم که من قدردان زحمات و آگاهی های که در اختیارم قرار میدن هستم و بگم که میدونم چه لطفی دارین در حقم میکنید واز خداوند برای شما سعادت و خوشبختی آروزمندم 

   من امروز در تاریخ 1402/11/09 متعهد میشم که همراه با استاد  قدم در راه این مسیر الهی بزارم  و تا انتها بدون هیچ قضاوت و تردیدی و نگاه کردن به عقب ، گام به گام به سمت جلو حرکت کنم و تا رسیدن به  سر منزل مقصود دست از ادامه دادن نکشم .

   قبل از اینکه لیست خواسته هامو بنویسم میخواستم این گفته استاد رو با خودم مرور کنم تا بدون هیچ پیشینه ذهنی بتونم خواسته هامو بنویسم. که وقتی بارون میاد اصلا مهم نیست که چه کسی زیر رو آسمون از اون بارون نفع میبره به طور یکسان برای همه میباره چون این یه قانون .خداوند جهان هستی رو بدون کم وکاست با قوانین ثابت اداره میکنه به اندازه ای که ما با این قوانین هماهنگ باشیم از موهبت های زندگی بهره مند میشیم و اصلا مهم نیست که کدوم شهر و یا کدوم کشور وبا چه فرهنگ و مذهبی هستیم مدرک دانشگاهی داریم یا نه مهارت خاصی داریم یا نه قوانین ثابت و برای همه به طوریکسان عمل میکنه پس اون چیزی که مهمه هماهنگی ما با قوانین جهان هستی نه مدرک و مهارت و پارتی و شانس قراره با دوره  زندگی با کمک خداوند ،به وسیله استاد نحوه ی آشنایی و به کار بردن قوانین هستی رو یا بگیریم و بتونیم خودمون رو در هماهنگ ترین حالت ممکن با این قوانین قرار بدیم .

   لیست خواسته های من که دوست دارم دریکسال آینده به اونا برسم 

   1- اولیش در مورد درآمد هستش چون شغل من آزاده و زیاد دقیق نمیدونم درآمد ماهانه م چقدر پس اینجوری خواسته م رو میگم که درآمدم به حدی برسه که بدون قسط ها و مخارج زندگی بتونم ماهی سه میلیون پس انداز داشته باشم .

   2- درمورد لاغری هم اینکه الان سایزم 46 به 42 برسه 

   3- در مورد رابطه م با همسرم به درک متقابل برسیم

   4- کار همسرم از وضعیت شرکتی به قراردادی یا پیمانی تغییر کنه

   5- ماشین مون از پراید به پژو پارس تغییر کنه

   6- همه قسط های بانکی و کرایه خونه سر موقع پرداخت بشن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/11/09 12:10
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,152 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی 

   استاد وقتی درتاریخ 1402/11/09 این فایل را دیدم خیلی خوشحال شدم که شما یک فایل جدید گذاشتید و من میتوانم اگاهی خود را بالا ببرم 

   استاد با گوش دادن به این فایل دیگر 100 درصد مطمئن شدم که من از طرف خداوند به این سایت هدایت شدم چون چند روز پیش از خداوند خواستم به روشی که شما را به این درجه عالی از زندگی رسانده من را نیز راهنمایی کند که بتوانم درمسیری درست هم به شناخت بیشتر خداوند برسم و هم به آرزوهایم بدون کمک دیگران چون اگر از کسی کمک بخواهی و کاری برایت انجام دهد اگر نتوانی برایش جبران کنی توقع ایجاد میشود ولی خداوند بخشنده و مهربان است و بدون جبران به بندگانش نعمتهایش را میبخشد .

   لیست خروجی ها از ذهن 

   استاد من درکوله بار ذهنم که میخواهم بردارم این موارد را خارج میکنم تا سبک شوم وبتوانم درمحضر خداوند اطلاعات ناب و جدید را درذهنم وارد کنم و با نگرش جدید زندگی جدیدی را شروع کنم و به آرامش و خوشبختی برسم چون فقط با تغییر نگرش من به زندگی و خداوند زندگی و شرایط الان من هم تغییر خواهد کرد 

    مدرک فوق لیسانس خود را از ذهنم بیرون میکنم  چون خداوند از همهی ما داناتر و تواناتر است و درمحضر او این مدرک قابل روئیت نیست

   من بودن درشرایط الان زندگی( شهر یزد -شهر کویری ) را از ذهنم بیرون میکنم چون در همه جای عالم هستی من میتوانم زندگی کنم و آرامش داشته باشم 

   من کینه و نفرت به دوستان و همکاران را ازذهنم بیرون میکنم چون دربرابر محضر خداوند ببخش من چیزی نیست و باید کوله بار به این سنگینی را زمین بگذارم تا ذهنم سبک شود 

   من داشتن ماشین و امکانات الان خود را از ذهنم بیرون میکنم چون خداوند بهتر از اینها را برای من در دنیافراهم کرده است 

   من میزان درامد الانم را ازذهنم خارج میکنم چون قطعاخداوند درامد بالاترو بهتری را برای من درنظر گرفته است 

   من دلسوزی و ترحم برای دیگران را ازذهنم خارج میکنم چون خداوند متعادل مهربانتراز هرکسی برای بندگانش است 

   من بیماری و دیابت داشتن را ازذهنم خارج میکنم چون خداوند درهرلحظه سلولهای سالم و تازه دربدن من به وجود میاورد و من نباید این نگرش را به دست سلولهای تازه بدهم تا برای همیشه بیمار باشم چون من از شناخت خداوند برای خلق این بدن هوشمند غافل بودم و شرمنده هستم 

   من وضعیت اقتصادی و گرانی الان جامعه را ازذهنم خارج میکنم چون چون در محضر خداوند صحبت از فرد یا افرادی به عنوان تاثیرگذار بودن بر شرایط زندگی شرم آور است.

   من داشتن پست بهتر دراداره را ازذهنم خارج میکنم چون خداوند بهترین پست و شغل را برایم درنظر گرفته است 

   من قبولی دانشگاه پسرم دررشته پزشکی را ازذهنم بیرون میکنم چون خداوند میداند مصلحت پسر من درچه چیزی است و من اصرار نمیکنم 

   من خریدن ماشین بزرگ برای همسرم را ازذهنم بیرون میکنم چون خداوند میداند داشتن چه ماشینی برای همسر من مناسب است 

   من داشتن داماد و عروس خوب را ازذهنم بیرون میکنم چون خداوند خودش بهترین عروس ها و داماد را برای من در این دنیا درنظر گرفته است و…………………….

   لیست آرزوها 

   من از خداوند درخواست دارم سلامتی کامل  به خود و خانواده ام و اطرافیان من عطا کند و آرامش و روابط خوب با همسرم را تا پایان عمر داشته باشم و خوشبخت زندگی کنم

   من از خداوند خواستارم که بدون هیچ گونه زحمتی درآمد من به 5 برابر الان برسد چون دراین جهان تماما فراوانی است تا بتوانم به راحتی هرچه دوست دارم برای خود – همسر و فرزندانم فراهم کنم 

   من از خداوند خواستارم درمحیط کار تا زمان بازنشستگی آرامش ذهنی و روحی داشته باشم و پست خیلی خوبی بدست بیاورم که ارامش من را بهم نزند 

   من از خداوند خواستارم که محبت و مهربانی را ابتدا درذهن وقلب من و دوستان و همکاران قرار بدهد تا همیشه با لبخند و محبت با یکدیگر روبرو شویم و از کینه خبری نباشد 

   من از خداوند خواستارم که یک باغ بزرگ و سرسبز که سالیان سال است ارزو دارم برایم فراهم کند که بتوانم درمیان درختان ان با لذت قدم بزنم و سبزیجات را با دستان خودم بکارم و استفاده کنم 

   من از خداوند خواستارم که ماشین بسیار خوب به من بدهد تا بتوانم با همسر و چهارفرزندم به راحتی سفر کنیم و از چیزهایی که خداوند آفریده دیدن کنیم 

   من از خداوند خواستارم که منزلی بزرگتر و زیباتر به من بدهد تا خود و فرزندانم به راحتی و با ارامش دراین منزل بزرگ زندگی کنیم 

   من از خداوند خواستارم که به مادرمن عمری طولانی عطا نماید تا زمانی که زنده است سالم و تندرست باشد و همه ی فرزندانش کنارش باشند 

   از خداوند خواستارم که درموقع عصبانیت و ناراحتی به من کمک کند که ارامش خود را حفظ کنم و بهترین تصمیم را درزندگیم بگیرم .

   من از خداوند خواستارم که هرروز صبح با شادی و بدون استرس و نگرانی که خداوند مراقب و مواظب همه است شروع کنم و شاد باشم 

   از خداوند خواستارم که برای شناخت بیشتر خودش به من کمک کند تا از مسیرهایی که باعث شناخت بیشتر میشود حرکت کنم چون شرمنده او هستم تا این سن خیلی از شناخت پروردگار مهربانم غافل بودم چون آموزش درستی ندیده بودم

   من از خداوند خواستارم که درامتحان کارشناس دادگستری که امتحان دادم تا یکماه دیگر قبول شوم و یکبار دیگر به خودم ثابت کنم که من میتوانم با اراده و توکل به خداوند درهرکاری موفق و پیروز شوم   

   من از خداوند خواستارم که دراین مسیر به تناسب اندام همیشگی خود برسم چون دراین جهان افراد متناسب زیاد هستند ووقتی من به آرامش ذهنی و روحی میرسم که متناسب شده باشم و من به همه ی آرزوهایم میرسم 

   من از خداوند خواستارم که تا پایان عمر من دراین مسیر تناسب با ذهن باشم و هرروز به اگاهیهای من نسبت به شناخت خداوند و زندگی بهتر بیشتر و کاملتر شود 

   من از خداوند خواستارم که لیاقت بهترین زندگی را دراین جهان برای من فراهم کند تا از این همه فراوانی که دراین جهان هستی است من هم لذت ببرم 

   تعهد 

   من زهراانتظاری  ازامروز درتاریخ 1402/11/09 متعهد میشوم که تمام جلسات دوره آموزشی زندگی با کمک خداوند را به طور کامل و به شکل عالی دنبال کنم و بدون عجله کردن برای رسیدن به نتیجه تا پایان این دوره تمام تمرینات استاد را موبه مواجرا کنم تا انشاالله بهترین زندگی را که سالیان سال ارزوی ان را داشتم تجربه کنم و فقط این کار با تغییر نگرش من نسبت به خداوند متعال امکانپذیر خواهد بود چون من هرگز نمیتوانم شرایط زندگی خودم را تغییر بدهم چون مهارت دریافت الهامات ناخوداگاه را از طرف خداوند ندارم و باید ابتدا آگاهی خود را افزایش دهم تا به آرامش ابدی دراین دنیا برسم و با کائنات و این جهان همسو شوم 

   استاد از شما ممنون و سپاسگزارم که این فایلها و آگاهی را به ما اموزش میدهید و از خداوند متعال سپاسگزارم که تداعی این ایده را درذهن شما استاد عزیز قرار میدهد که با سخاوتنمدی این دانش را به ما هم یاد دهید . خداوند درتمام لحظات زندگی پشت و پناهتان باشد .

   با اشتیاق فراوان منتظر فایلهای بعدی شما استاد عزیز و مهربان هستم . بازم ممنون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لعیا
   1402/11/09 09:05
   مدت عضویت: 340 روز
   امتیاز کاربر: 2945 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 122 کلمه

   سلام خدمت شما استاد گرامی خیلی خوشحالم که اکنون در این فضا هستم مدتی بود به دنبال همچین دوره ای بودم و بی نهایت سپاسگزارم که هدایت شدم به بهترین دوره و ایمان دارم از همین لحظه معجزات رخ میده ، خواسته من اینه که زندگی را زندگی کنم و از بودن خودم و اینکه تصمیم گرفتم باشم احساس رضایت داشته باشم ، رسیدن به آزادی کامل مالی و زمانی و مکانی بالاترین حد از رضایت خواهد بود ، من فکر میکنم تنها در صورت داشتن آزادی در تمام جنبه ها میتوانیم با خدای خود هماهنگ باشیم و در آرامش و با لذت لحظات بودنمان را سپری کنم . با توکل و امید به خدا قدم در این مسیر شگفت انگیز میگذارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 11 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/11/09 07:46
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 869 کلمه

   سلام بر خدایی مهربان که خودش میدونه که برای جی  این مکان هستم 

   سلام بر استاد و همه کسانی که آمدن منیت و ارده شخصی شون رو به شکل کامل رها کنن عازم سفری جدید بشن 

   تو این سفر داشته ما یی مانع هستن برای نرسیدن به اون هدف هست هر کسی  باید این‌باره اضافه رو با همه  همراه نکنه من تومسیر لاغری با ذهن اوذهنم خودم رو به شکل یی سالک بزرگ میدیدم‌ که عجله استرس نگرانی و کلی مانع رو تو جاده برکشت ارام ارام احساسم خالی کردم  وبا خودم وان همه  موانع روهمراهم نکردم وبه شکرخدادوزن کم‌کرده جون وهنوز کل باره اضافه ذهنم رو بیرون نرخت وبه علت تکرار بارها وسال های خودم اضافه وزن دچارشدم برای برکشت هم‌ باید  زمان یشتری رو بزارم که متناسب یشم 

   برای مسیر خداوند  که کمک خدا رو دوست دارم که اون بخش مهم روبه دست بیارم  وحضورخدادند رو به شکل خوب داشته باشم ازکمکش به شکل عالی استفاده کنم که زندگی بهتری رو برای خودم  بسازم 

   تواین مسیر  چیزهای که باید از خودم بگیرم این هست اول منیت کامل وادره شخصی که خیلی توامند هست برای من بارها مانع شده بخش منفی رو کمتربهش توجه کنم این بخش جدا شدنی نیست که از خودم بیرون بزارم ولی میشه زمان وفت کمتری روبهش بدم که کم رنکتر بشه دارای ومال وزندگی که دارم رو تونگاه هیچ زمان انداختن اون نه به کسی غرور دارم ونه هیج زمان‌ براش اون نگاه ازبالا رو داشتم چون میدونم اینه همه وهمه برای خداوند هست من مستجز خداوند هستم من از خودم جیزی ندارم در برابر داشته های خداوند هرجیزی که دارم  مال من نست مال  اموال همسر هست که من کنارش دارم ازش استفاده میکنم من به  شخصی به هیچ جیزی نه به نام من هست نه چیزی رو به شکل مال ندارم ولی باید برای خودم نگه میداشتم که از وضعیت بهتری بهره ببرم اگه فبول دارام که همه چیز مال خدادند هیت پس اگه دلم میخواهد بهترین شرایط رو برای خودم داشته باشم اگه دارایی وثروت که ازطرف خدادوند به من داده بشه رو هم‌نعمت حساب کنم برای آ عمل بهتر پس برای خودم میخواهم که درآینده به داشته مالی ودراپد که لابقت اون دارم برسم  وخودم ازاین بخش کنار نکشم میسه با داشته که ازخودم وجودی هست این بهش اضافه کنم  دلی دارم‌که جایگاه خداوند دوست دارم  رم‌ باشه  روحی دارم‌که به ثروت کل دنیا نمیدم قبلی دارم‌که حسش برای دیگران میتپه دلی دارم که دوست داره کمک کننده باشه  ازخودپرستی من من کردن به شدت  حال بدمیشه دوست دارم‌علاوه بر دارایی که تا این زمان بهش کتمرتوجه داشتم له داشته‌ای عملی رشد پشرفت توبخش خداشناسی وعمل کردم  اون تحولی عالی روبه خودم بدم به داشته‌ای روحمی ومبلی اضافه کنم ازکینه نفرت حسد که تا ابن زمان به شکر خدا در روحم جای نداشتم  وردی مهربان با روحی بزرگ تبدیل بشم من‌ تو چند بخش زندگی دچار تحولی شد توبخش خداشناسی ابن کاره برام توچندین مرحله انجام شد ولی اون پشرفت روبه من ازنگاه خودم نداد فردی خوبی شدم ولی تونگاه نتواستم ازاین بخش بهتراستفاده کنم برای شادی درون بیشتر خودم این تو نگاه کم دارم اگه این بخش درست بشه من تو افکار تو نگاهم به یی فردی که خداوند بیشتر فبول داره تبدیل میشم من اول رضایت  خداوند برام ازهرجیزی اهمیت بیشتری داره باره تو مسیرخدا هرکز دیر نمیکند شما گفتید که خداوند ازمن راضی بوده که اجازه حیات روبه من داده واجازه استفاده ازهرجیزی،که درجهان هست روبه من داده من لایق داشتم هرجیز خوب دونسته پس من می‌خواهم ازاون هرجیز خوب به شکلی که با داشتن اون اول دجار لغزش نشم وازخودش دور نشم رو به من عطا کنه که بخش منفی بسیار قویی هست این احتمال  رو برای هرفردی ایجادمیکنه این لغزش نقطه پراتاب از مسیرهست که شاید نشه برکشت کنم 

   برای آنچه که ازطرف خداوند دارم  هرجیزی که هست برای خالقم هست دوست دارم که آنها رو رشد وپشرفت بدم‌ که به شکل دوست دارم ادامه بدم و زندگی خودم  رو بهتری حسم‌کنم‌ نه کینه دارم ونه نفراز کسی ونه دل گرفتی ازکسی کنه احساس ناراحتی ازکسی شاید توکل وجودم ازدونفر  کمی ناراحت بودم باره برای این حسم ازخداوند درخواست داشتم‌که بتوان‌اون فرد رو رها کرده ازمحزن ذهنم بیرونش کنن که این کاررو حدو ۲۰ سال پیش انجام دادم اون بخش پاک سازی کردم‌ باره باخطر داشتن دلی با گذشت سرزنش شدم ولی برام‌مهم نیست من با خداوند معاله میکنم  جون میدونم با نگه دارای ازبخشهای مشکل دروجود اولین ًبه خودم وهست چون حسم بد خواهد بود 

   برای درک بهتری جهان هستی اول دریافت سلامتی کامل هست که به جاهی که تا این زمان‌نتواستم برم آنجا روبینم وبینم خداوند درجهان جه آفریده چه عظمتی تو افریتش هست رو بهتر درک کنم‌ برم توکشوهای که دوست دارم اول حس عبادت بهتری روبه من میده  مکان بعدی ودرمرحله بعد توکشوهری دیگه برم که بینم خداوند چه عظمتی توافرینش خورش قرار داده رای که تا این زمان نشده برم با نگاهی بهتری به جهان اطراف به درک بهتر برسم که من  کجای این جهات هستم  وجطور دیگران دارن ازافرینش  خداوند به چه شکل استفاده میکنن 

   خداوند کمک کننده زندگی من هست میدمم هست چون حسش میکنم تو شرایط خوب وبرم حسش کردم ولی دوست دارن هرلحظه هر ثانیه حسش کنم فقط به این دو شرایط خلاصه نشه 

   خدا پشت وپنا هتون. یا حق. حق. نگه. دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Azad
   1402/11/09 03:45
   مدت عضویت: 1031 روز
   امت