0

زندگی با کمک خداوند (مقدمه)

زندگی با کمک خداوند
اندازه متن

بسیاری از انسانها تصور می کنند برای برخورداری از شرایط مناسب و دلخواه در زندگی باید ویژگی ها و مزایایی داشته باشند که به دلایل مختلف آن را ندارند.

همه آنچه برای زندگی کردن نیاز داریم و متاسفانه از نظر ما پنهان مانده است استفاده از مهارت زندگی با کمک خداوند است.

مهارت زندگی با کمک خداوند در وجود همه ما قرار داده شده است اما نسبت به آن بی اطلاع هستیم.

اخطاریه

آنچه بودم

سال های زیادی از زندگی ام در رنج و سختی گذشت و همه آن سالها تصور می کردم این خواست خداوند است که در این شرایط هستم و چاره از جز صبر و تحمل و مبارزه کردن با مشکلات ندارم.

آنچه هرگز به آن فکر نمی کردم و حتی اگر به من گفته می شد هرگز باور نمی کردم این بود که: من هم می توانم زندگی بهتری داشته باشم.

به شدت عقیده داشتم که انسان بد شانسی هستم و به همین دلیل هرگز شرایط زندگی من تغییر نخواهد کرد.

تصور می کردم همانطور که چاقی من ارثی است، سایر شرایط زندگی من هم ارثی است و هیچ راهی جز تحمل آن ندارم.

خانواده ام را مقصر اوضاع و شرایطم در زندگی می دانستم چون عقیده داشتم اگر آنها شرایط بهتری داشتند می توانستند برای من ماشین، خانه، مغازه و … تهیه کنند و آنوقت می توانستم زندگی راحتی داشته باشم.

دولت و سران حکومتی را مقصر شرایط زندگی ام می دانستم چون عقیده داشتم اگر آنها لایق بودند و تصمیمات درست و مدیرانه ای اتخاذ می کردند می توانستم شرایط زندگی بهتری داشته باشم.

خداوند را مقصر زندگی ام می دانستم چون عقیده داشتم اگر خدا می خواست سرنوشت مرا به گونه ای رقم می زد که من در زندگی شرایط بهتری داشته باشم و احساس خوشبختی کنم.

دلایل منطقی مختلفی برای اوضاع و شرایط زندگی ام در سن ۳۴ سالگی داشتم و هرگز تصور نمی کردم که من بعنوان یک انسان و مخلوق خداوند می توانم شرایط زندگی ام را تغییر دهم.

بهمن ماه سال ۱۳۹۳ در سن ۳۴ سالگی، در حالی که ۱۲ سال بود تشکیل خانواده داده بودم و صاحب یک دختر و یک پسر بودم، در حالی که چند شغل مختلف را تجربه کرده بودم و چند سال برای کار در شهر دیگر زندگی کرده بودم، در شرایطی که سالها برای بهبود شرایط زندگی تلاش کرده بودم.

در نهایت در شرایطی که ده ها میلیون تومان بدهکار افراد بودم و تعداد زیادی اقساط بانکی داشتم و رابطه زناشویی نامناسبی را تجربه می کردم. در حالی که از نظر کسب و کار در بدترین شرایط چند ساله ام بودم. در حالی که چاق ترین حالت جسمی بودم یک شب به شکل معجزه وار با قانون جذب و قدرت ذهن برای تغییر زندگی آشنا شدم.

زندگی با کمک خداوند

یادگیری زندگی با کمک خداوند

آنچه اکنون در حال مطالعه آن هستید دلنوشته های همان انسانی است که شرح مختصری از احوال او شرح داده شد.

همان انسانی که در مدت کوتاهی توانست با یادگیری و به کارگیری مهارت زندگی با کمک خداوند، زندگی اش را در جنبه های مختلف به طور همزمان دگرگون کند.

انسانی که نه تنها زندگی خودش را دگرگون کرد بلکه توانست بر زندگی هزاران انسان در سراسر جهان تاثیرگذار باشد.

سایت تناسب فکری، هزاران ساعت فایل آموزشی رایگان و هزاران ساعت محصولات آموزشی و میلیارها کلمه ای که در گوشه و کنار دنیای مجازی منتشر شده است همه و همه از طریق همان انسانی که تا همین چند سال قبل توانایی چند جمله صحبت کردن و چند کلمه نوشتن را نداشت به وجود آمده است. این اگر معجزه نیست، پس چیست؟!

معجزه ای که نتیجه یادگیری و استفاده از مهارت زندگی با کمک خداوند در زندگی من رخ داد و می تواند هزاران بار دیگر برای هر انسانی که بخواهد و قدم در این مسیر بگذارد دوباره و دوباره و چندباره رخ دهد.

معجزه زندگی خودت باش

آنچه در روزهای اول آشنایی با قانون جذب برای من عجیب و بلکه مسخره به نظر می رسید این بود که من باید معجزه زندگی خودم باشم!!!

سی و چند سال زندگی کردن نتیجه اش چیزی بود که مایه یاس و ناامیدی من از زندگی شده بود اکنون چگونه باید می پذیرفتم که می توانم معجزه زندگی خودم باشم.

به عقیده من حتی خداوند هم نمی توانست در زندگی من معجزه کند، اکنون چگونه باید می پذیرفتم که: من می توانم معجزه زندگی خودم باشم!

به همه شک و تردیدهایی که در وجودم داشتم قدم در این مسیر گذاشتم و اکنون نه تنها خودم بلکه شما هم نظاره گر معجزه ای هستید که در زندگی من و هزاران نفر از دوستانی که توسط خداوند به سمت من هدایت شدند هستید.

بله با شما هستم.

شما هم بخشی از معجزه زندگی من هستید. معجزه ای که توسط خداوند در زندگی من رقم خود که البته من خالق آن به کمک خداوند هستم.

آنچه دریافت خواهید کرد نتیجه عمل کردن به ایده ای است که چند وقت قبل در حین انجام مراقبه به من الهام شد.

محتوای‌ این دوره شامل راهکارهای عملی برای درک و دریافت الهامات الهی جهت تغییر شرایط زندگی است.

اهمیتی ندارد شما نیاز به بهبود در چه جنبه ای از زندگی داشته باشید، مهم این است که خداوند چگونگی ایجاد این تغییر و تحول را می داند.

اکنون وقت آن رسیده که شما با یادگیری مهارت زندگی با کمک خداوند معجزه زندگی خودت و هزاران نفر باشی همانگونه که من هستم.

اکنون وقت آن رسیده که با عمل کردن به مهارت زندگی با کمک خداوند شرایط زندگی خودت را دگرگون کنی.

اکنون وقت آن رسیده که کوله بار رنج و ناامیدی و سردرگمی را برزمین گذاشته و ادامه مسیر زندگی را بدون چشم داشت به آنچه هستی یا از خودت انتظار داری ادامه دهی.

اکنون وقت آن است که تنها شوی، وقت آن است که رها کنی هر آنچه فکر می کنی برای بهبود شرایط زندگی به آن نیاز داری.

خودت و تنها خودت بدون هیچ کدام از بایدها و الزاماتی که فکر میکنی برای داشتن زندگی عالی به آنها نیاز داری قدم در مسیر تغییر زندگی با کمک خداوند بگذار و معجزه زندگی خودت باش.

در این قسمت محتوای ویدیویی این جلسه را مشاهده کنید سپس ادامه این نوشته را مطالعه کنید.

تمرین مقدمه زندگی با کمک خداوند:

برای کسب نتیجه عالی و یادگیری مهارت زندگی با کمک خداوند لازم است مراحل زیر را با دقت انجام دهید.

لیستی از آنچه باید رها کنید تا با خاطری آسوده و سبک بال راهی سفر زندگی با کمک خداوند شوید را مشخص کنید.

توجه به این نکته ضروری است که قرار است عازم سفری شویم که زندگی با کمک خداوند را بیاموزیم بنابراین شایسته نیست در مخزن ذهن خود افراد، شرایط، مهارت ها یا مدارک تحصیلی خود را به همراه داشته باشیم.

بهتر است همه آنچه تا کنون تصور می کردید برای داشتن شرایط عالی در زندگی باید داشته باشید را در لیست خروج از ذهن خود وارد کنید تا فضای کافی در مخزن ذهن خود برای دریافت هدایت های الهی در مسیر زندگی با کمک خداوند ایجاد کرده باشید.

همه افرادی که به نوعی آنها را مقصر زندگی خود می دانید را در لیست خروج از مخزن ذهنتان قرار دهید. قدرت و قابلیت آنها برای ایجاد تغییر در زندگی شما در برابر قدرت خداوند هیچ چیز نیست بنابراین دیگر به آنها نیاز ندارید.

مدارک تحصیلی که در طی زندگی خود کسب کرده اید و آنچه فکر میکنید اگر کسب کرده بودید اکنون شرایط بهتری در زندگی داشتید را در لیست خروج از ذهنتان ثبت کنید. همه آنچه از علم و آگاهی آموخته یا باید می آموختید در برابر علم و آگاهی خداوند هیچ چیز نیست.

افکار و نگرش های خود درباره اوضاع اقتصادی و مسئولین کشور و تصمیماتی که اتخاذ کردند یا نباید می کردند یا اگر می کردند چه تاثیری بر زندگی شما می گذاشت را در لیست خروج از ذهنتان قرار دهید چون در محضر خداوند صحبت از فرد یا افرادی به عنوان تاثیرگذار بودن بر شرایط زندگی شرم آور است.

هرآنچه تصور می کنید در مسیر زندگی با هدایت خداوند باید در لیست خروج از ذهنتان قرار دهید را ثبت کنید چون در این مسیر محتوای ذهنتان از نگاه و توجه خداوند نمی توانید مخفی کنید. پس تا می توانید افکار و نگرش هایی که درباره تغییر زندگی در ذهنتان دارید و تصور می کنید در محضر خداوند باعث شرمندگی خواهد شد را در لیست خروجی ذهنتان ثبت کنید.

لیستی از آرزوها، درخواست ها یا هرآنچه تصور می کنید اگر داشته باشید شرایط زندگی شما بهتر خواهد شد را بنویسید

مهم نیست جمله بندی شما چگونه باشد. مهم این است که هرآنچه فکر می کنید باعث بهبود شرایط زندگی تان می شود را قبل از اینکه عازم سفر زندگی با کمک خداوند شوید را مشخص کنید.

قرار است در حین سفر خداوند به شما کمک کند تا آنچه درخواست کرده اید را در زندگی خود خلق کنید و به این شکل معجزه زندگی خود بودن را تجربه کنید.

بهتر است برای قدم اول خواسته هایی را مشخص کنید که رسیدن به آنها برای خودتان خیلی دور از ذهن و دسترس نباشد.

اگر اکنون درآمدی ندارید و تصور می کنید اگر درآمد داشته باشید شرایط زندگی شما بهتر خواهد شد برای قدم اول مبلغی را مشخص کنید که از نظر خودتان منطقی و قابل دسترس باشد.

به شما اطمینان می دهم که در این سفر بارها و بارها فرصت خواهید داشت تا اگر نیاز بود درخواست خود را تغییر یا اصلاح کنید. بنابراین در نوشتن خواسته های خود حالت وسواس نداشته باشید. هرآنچه دوست دارید تجربه کنید را با قلم ساده و با حال خوب در لیست درخواست های خود ثبت کنید.

متعهد شوید که جلسات دوره آموزشی زندگی با کمک خداوند را به طور کامل و به شکل عالی دنبال کنید

هرگز به نتیجه ای که قرار است از این مسیر کسب کنید توجه نکنید و فقط ادامه دهید.

هرگز بعد از چند جلسه نتیجه خود را بررسی نکنید.

متعهد شوید که این دوره را تا انتها به شکل عالی فارغ از توجه به نتیجه ای که انتظار دارید ادامه دهید.

اخطار

آمادگی خود برای حضور در این دوره را با درج دیدگاه در بخش نظرات اعلام کنید تا قبل از شروع دوره سطح انرژی این مکان الهی را افزایش دهیم.

ضمنا ممکن است دوستان و آشنایان شما به استفاده از محتوای‌ این دوره نیاز داشته باشند. لذا اگر افرادی را می شناسید که به قدرت ذهن و قانون جذب عقیده دارند این دوره را به آنها معرفی کنید تا افراد بیشتری با هم در این مسیر الهی حرکت خود را آغاز کنیم.

منتظر دریافت انرژی های شما از طریق خواندن نوشته هایتان هستم.

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

Rating 4.33 from 98 votes

https://tanasobefekri.net/?p=42532
برچسب ها:
95 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار مهين خليلى
   1402/12/05 19:00
   مدت عضویت: 393 روز
   امتیاز کاربر: 8645 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   سلام به دوستان هم تناسبي خوبم

   سلام به استاد عزيز

   فايل مقدمه بسيار نكته اساسي داشت واگاهي هاي ناب دست اول

   واقعا من هميشه فكر ميكردم معجزه گر بايد خدا باشه چون از همه چي اگاه تر واقعادست رو دست گذاشته بودم به زمين واسمون نگاه ميكردم به خودم ميگفت خدا خودش زندگي منو ميبينه براي چي بايد در خواستي بكنم

   واز همه مهمتر فكر ميكردم صداي من شنيده نمي شود عده اي خاصي صداهاشون شنيده ميشود

   واقعا خدا شكر ميكنم ديرتر  از اين نشده اين اگاهي براي من وديگران باز شده

   واقعا معجزه گر خودمم بايد من معجزه گر زندگي خودم باشم

   انقدر درك اين موضوع براي من قشنك باز شد كه پراز احساس خوب وخوشحالي در وجودم فراگرفت

   من متوجه شدم كه لطف ومهرباني خدا

    بي نهايت وخاص يك عده  اي نيست براي تمام افريده هاي خودشه خداوند يه سيستمي داره براي همه داره عمل مينكه

   كسي كه ميتونه بهترين استفاده رو از اين سيستم ببره بايد هماهنك با اين سيستم باشه

   وزندگي روان تر وارام تر واحساس خوب وشاد بودن را داردوهيچ نيروي نمي تواند از تو اين حس را بگيردوحال تورو بد كند

   واگر نا هماهنك باشي هرچقدر تقلا كني وهرچقدر دعا كني وهرچقدر اينور وانور كني به نتيجه نخواهي رسيد و هيج كس هم نميتواند كمك كند كه تورو از اين شرايط در بياره

   براي درك بهتر از  اين سيستم مثال هاي زيادي هست بارش باران وبرف

   سيل وفوران اتش فشان

   گرد باد. طوفان وكولاك وهزاران چيزهاي ديگر

   هيج كسي قدرت روبه رو شدن با ان ندارد

   من صميمانه متعهد ميشوم تا انتها باشما استاد عزيز همگام وهمراه باشم

   براي بدست اوردن اگاهي هاي ناب دست يافتني وبراي پيشرفت خودم با شما همراه هستم

   خواسته هاي زيادي دارم بصورت پلكاني نوشتم واميدوارم با سيستم خداوندي همسو باشم يكي يكي ارزوهاي قشنگم محقق بشود

   استاد مهربان براي اين اگاهي بي نظير سپاسگزارم

   هميشه خوش بدرخشي 🌟💫🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار علیرضا فتاحی
   1402/11/28 00:16
   مدت عضویت: 1105 روز
   امتیاز کاربر: 2971 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 345 کلمه

   سلام و عرض ادب خدمت استاد مهربانم رضا عطار روشن عزیز

   سلام بر همه همراهان عزیز دوره زندگی با کمک خداوند

   نمیدونم واقعا از کجا باید شروع کنم ! …. بینهایت ابتدا خداوند رو سپاسگزارم که به چنین حرفهای الهام بخش و آگاهی دهنده ای هدایتم کرد! جناب عطار روشن عزیز واقعا شما و کلامتون برای من یک نعمتید بینهایت به این حرفها نیاز داشتم و بابت اینکه اینقدر زیبا و ساده موضوع خدو درک ما آدمها رو واسمون باز کردید از شما سپاسگزارم. خداوند بر اساس قوانینش فقط داره عمل میکنه ، چه بخوایم چه نخوایم! چه صبح تا شب گریه و زاری کنیم نذر کنیم راز و نیاز کنیم و …. چه هیچکدوم از اینا رو انجام ندیم! خداوند بر اساس قوانینش داره عمل میکنه مثال بارون رو زدید چقدر فوق العاده بود! بارون یا برف اگر شرایط مهیا باشه میاد چه بخوایم چه نخوایم تو همین یه مثالی که آوردید دریایی از آگاهی هست واسه اینکه درک کنیم چقدر نگرشهای غلط تو مغزمون تا بحال رفته واقعا تو همین فایل مقدمه اینقدر آگاهی بود که نمیتونم بزبون بیارم. در واقع میتونم درک خودمو تا اینجا بگم که اگر انتظار ما هماهنگ با این سیستم بینقص جهان هستی که اسمشو خدا میزاریم بشه شرایط زندگیمون تغییر میکنه میدونین استاد خیلی از ما انتظار خشبختی نداریم چون همه چی رو غیر از خدا و سیستمش پذیرفتیم یا باور کردیم و بهشون در ذهنمون قدرت دادیم. بنابراین انتظارمون بر مبنای همونا شکل گرفته نه نیوی هدایتگر جهان! 

   من متعهد میشم این دوره رو تا پایان با شما و همراهان عزیز این سایت تا به انتها ادامه بدمو به آگاهیاش عمل بکنم

   10 تا  خواسته هامو لیست میکنم اینجا 

   1- رسیدن به درآمدی 2 برابر رایط فعلیم 2- فروختن راحتتر و سریعتر اجناس ام 3-تشکیل خانواده و ازدواج با فرد مناسب 4-خرید یه مکبوک 14 اینچی  5- سفر به امارات 6- افزایش مهارت زبان انگلیسی 7-امکان خرید یه آپارتمان یا زمین هر کجا 8- کسب مقام قهرمانی در مسابقت ورزشی آیندم در رشته شنا 9- جور شدن شرایط مهاجرتم به آلمان 10- خرید یه خودرو کوئیک کرم مشکی اتومات مدل سال

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5956 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 30 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم در این مسیر همراه ما هستید. انشاالله نتیجه هدایت به این آگاهی را به اشکال مختلف در زندگی مادی تجربه خواهید کرد.
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار rastegar.moradzadah
   1402/11/24 06:49
   مدت عضویت: 1119 روز
   امتیاز کاربر: 3887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 873 کلمه

   بنام خداوند بخشنده ومهربان 

   سلام خدمت استاد عزیز ودوستان هم مسیرم 

   من نزدیک به چهار ساله در سایت عضو هستم اما خیلی کم دیدگاه نوشتم وکم به سایت میام اوایل خیلی علاقه داشتم جوری که شب وروزم شده بود گشتن در سایت خوندن ونوشتن اما یه مشکلی توی گوشیم ایجاد شد که دیدگاه هام ثبت نمی شد هر کار کردم برطرف نشد همین باعث شد فاصله بگیرم وشوق وذوقم برای نوشتن کم شد الانم وقتی فایل مقدمه رو گوش دادم استاد گفتن حق الناس وراضب نیستن اگه گوش بدین تمرین هارو ننویسین امیدوارم بتونم بدون مشکل دیدگاهم رو ثبت کنم

   من سالهای زیادی هست که همه آرزوها وخواسته هامو به امید روزی که لاغر بشم کنار گذاشتم به هرچی که دوست دارم دست پیدا کنم گذاشتم تا لاغر بشم بعد اما هیچ وقت لاغر نشدم وهیچ کدام از آرزوهام برآورده نشدن در واقعا خودم رو با بدن چاق لایق هیچ کدام از آنها ندونستم مانع بزرگ زندگی من چاقی بوده همیشه خیلی برای لاغری تقلا کردم خیلی دوندگی کردم ففط سراغ عمل جراحی نرفتم اونم بخاطر ترسم بوده از وقتی هم با لاغری با ذهن آشنا شدم باز اونو مثل رزیم فرض کزدم وهر روز وعده شنبه که بیاد ومن دوره ای که شرکت کروم رو شروع کنم به خودم دادم واون شنبه معروف هنوز نیامده وصعیت چاقیم به جای خیلی بدی رسیده چون قبلا هر چند وقت یک بار رژیم سختی می گرفتم وکلی وزن کم می کزدم اما این چهار سال با شناخت لاغری با ذهن دیگه به رژیم اعتقادی ندارم از طرفی هم. نمی تونم دوره هام شروع کنم وروش متمرکز بشم واین باعث شده شرایط جسمی بدی رو بگذرونم جوری که قادر نیستم به راحتی گذشته کارهای شخصی ام رو انجام بدم خیلی ناامید شدم وبا حال بدی شروع کردم به خوندن دوره جدید 

   زندگی با کمک خداوند

   من می خوام دوباره از نو شروع کنم می خوام زندگیمو با کمک خداوند دوباره بسازم برای همین تمام موانعی که باعث شده از خدا وخواست اون فاصله بگیرم رو رها می کنم من چاقی وفکر چاقی رو رها می کنم وبا همین جسمی که دارم می خوام از زندگیم لذت ببرم من تمام افکار محدود کننده رو رها می کنم ومثل تمام موجودات طبیعت زندگی خودم رو به خداوند می سپارم می خوام این دفعه دیگه بدون جون کندن وتقلا فقط وفقط به خواست خدا عمل کنم می خوام به خدا اعتماد کنم مطمعنم خداوند فراموشکار نیست وبه وعده خودش وفادار هست می خوام از اون بخوام وهمه چیز رو بسپارم دست اون 

   من از خ وند می خواهم در طول یک سال آینده به من کمک کنه تا خودمو لایق بهترین ها بدونم دیگه خسته شدم واز امروز وفردا کزدن های بیهوده جونم به لبم رسیده از دست روی دست گذاشتن خسته شدم از بس حسرت کشبدم وبه هیچ جایی نرسیدم خسته شدم این دفعه دیگه می خوام به کمک خدوند زندگیمو روبه جلو ببرم ده تا از خواسته هام که اگه برآورده بشن فکر می کنم احساس خوشبختی ارزشمندی می کنم رو به خداوند عرضه می کنم وازش می خوام در طول یک سال آینده کمکم کنه اونها رو بهم هدیه بده من همیشه حتی از بیان خواسته هام هم ترسبدم همیشه فکز کزدم خدا اونقد از دستم عصبانی که جرعت گفتن خواسته هامم نداشتم اما الان فهمیدم خدا بیشتر از من مشتاق رسیدن من به خواسته هامه واین خودم بودم که مانع اونها شدم 

   می خوام با بدن خودم وهمینی که هستم آشتی کنم وخودمو دوست داشته باشم وبا خودم همیشه در صلح باشم وبپذیرم اینی که هستم خواست خودم بوده وباید خودم درستش کنم 

   می خوام لاغری رو تجربه کنم. لاغری همیشگی وابدی لاغری با ذهن  هرچیزی که چاقی ازم گرفته رو با لاغر شدن دوباره به دست بیارم خیلی راحت وبدون تلاش وتقلا خاصی 

   می خوام یه خونه خوب وتمیز وبزرگ بخریم در منطقه خوب وامن 

   می خوام یه ماشین خوب وصف کیلومتر بخریم وباهاش مسافرت بریم ومنو همسر ودختر شاد باشیم 

   می خوام رانندگی یاد بگیرم ومهارت خوبی پیدا کنم تا بتونم خودم دخترم رو مدرسه وهرجا که خواست ببرم

   می خوام یه ساز سنتی خوب یاد بگیرم تا با نواختن ساز بیشتز به جلوه وتجلی وجود خداوند پی ببرم وآرامش داشته باشم وبه دخترم هم کمک کنم یا بگیره 

   می خوام رابطه عاطفی عالی با همسرم داشته باشم توام با احترام وعشق وباهم دوست باشبن وبه هم کمک کنیم سوهان روح هم نباشیم بلکه مایع آرامش هم باشیم 

   می خوام دختزم رو درک کنم اون که الان تو سن نوجوانی وپرخواشگز وکمی عصبی وگوشه گیر رو درک کنم وکمکش کنم این دوران رو به سلامت سپری کنه 

   می خوام شرایطی فراهم بشه به راحتی وبدون سختی از لحاظ مالی استقلال پیدا کنم وحداقل ماهی یک میلیون تومان درآمد داشته باشم 

   می خوام شرایطی فراهم بشه دوباره به تحصبلاتم ادامه بدم وهمین جا تو شهر خودم برم دانشگاه ویه رشته که به درد زندگیم هم بخوره رو بخونم ومدرک بگیرم 

   می خوام شرایط فراهم بشه برم زیارت مکه کربلا مشهد قم وبا زیارت اهل بیت بیشتر سبک بشم 

   خدای خوب ومهربانم می دانم تو ننوشته هم می خوانی نگفته هم می شنوی می دانم چقدر مرا دوست داری مشتاقی مرا به خواسته هایم برسانی زمانبندی وموقع برآورده شدن اینها رو به خودت می سپارم وازت می خوام بهم صبر بدی وکمکم کنی همواره ایمانم بهت پابرجا باشه از اینکه بنده خوب خودت استاد عطاروشن رو در مسبرم راهم قرار دادی ازت سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حمیده پارسا صفت
   1402/11/23 11:52
   مدت عضویت: 1349 روز
   امتیاز کاربر: 2563 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 634 کلمه

   به نام خداونددانای کاردرست 

   سلام

   تمرین اول 

   اول بگویم چقدر در این روزها به این فایلها و مباحث احتیاج داشتم خدایا شکرت صبح در کمال گیجی و منگی که در موردی از زندگی ام که آن هم مثبت هستش و خرید ملکی هستش دچار کلافگی وسردر گمی بودم آخه تقریبا 40روزه ملکی خریدش برامون همون تقلا شده وای خدا فهمیدم راه رو اشتباه رفتم دیگه الان رهاش کردم انگار ذهنم قفلهاش باز شد گفتم متعهد میشم این دوره رو گوش کنم وتمرنهاش رو با احساس عالی بنویسم الان که دارم اینها رو می‌نویسم ذهنم آزاد شده اشک میریزم من قول میدم اول به خدا وبعدبه خودم که با تمام وجودم تمرینها رو انجام بدم و گفته بودید ذهنم رو خالی کنم 

   من از شک وتردید وترس در مورد دیگران ذهنم روخال میکنم

   من از افکارهای

    بیهوده ذهنم رو خالی میکنم

   من از باورهای نادرست در مورد خدا ذهنم رو خالی میکنم سعی میکنم خدای واقعی رو پیدا کنم 

   امیدم به خودش باشه نه به انسانها 

   ایمانم وتوکلم زیاد باشه به خداوند 

   خیلی در مورد صحبتهای و کلماتی که صحبت میکنم مراقب باشم 

   خدایا شکرت بابت تمام داشته هایش که روزی خواسته ام بوده وتو لطف کردهای ودادهای 

   وخدایا شکرت بابت نداشته هایت که حکمت و دانایی توست وخدایاشکرت که تو هستی هوای مرا و خانواده‌ام را داری وخدایا شکرت که تنی سالم روحی سالم وذهنی سالم را به من به خانواده دادهای وخدایاشکرت خدایا شکرت که اجازه داده ای من آگاه سوم ومن و خانواده‌ام وبچه های این سایت را خودت هدایت الهی و حمایت الهی آگاهی الهی وکمک الهی کردهای وای خدای معجزه هاقدرت ومعجزه هایت را برما نشان بده با اجازه اسناد چند شکر گزاری کردم و حالا خواسته هایش را از خدای معجزه ها میخواهم 

   خدایا از تو درخواست میکنم سلامتی کامل به تمام بارها عنایت کنی وبه افراد داخل سایت ومن خانواده هم سلامتی کامل جسمی روحی و ذهنی را بدهی 

   ای خدای روزی رسان بی حساب و کتاب ازتون درخواست میکنم که به تمام جوانها هدایت الهی کنی وپسرم را خودت کمک کنی تا در زندگی موفق و پیروز شود و دستان تو روی زمین برای کمک به دیگران سود واو جوانی آگاه هدایت شده الهی و سالم و صالح و ثروتمند وشاد و آرامش قلبی و ذهنی داشته باشد واو سربازی اش در شهر خودمان  باشد و در کسب و کار درس موفق شود 

   خدایا شکرت بابت وجودت که دلم قرص است به وجودت ای خدایی که وقتی میگویی موجود باشد موجود میشود خدایا خانه ای که حق الهی وکایناتی من و فرزندانم شوهرم هست را براحتی وبه آسانی وبه طور معجزه وار در بهترین محله شهرمان با بهترین همسایگان وبابهترین شرایط از بهترین سازنده خوب و متعهد وسالم وصالح و هدایت شده الهی با بهترین قیمت بخریم وشاد شویم ومن دوباره مثل همیشه از قدرت ومعجزاتت برای دیگران بگویم 

   خدایا شکرت وسپاس بابت وجود خانواده ام دوستانم واین سایت سپاس 

   خدایا از تو درخواست میکنم که عمری طولانی وباعزت همراه با سعادت سلامتی آرامش قلبی و ذهنی وپول فراوان و ثروت ذهنی و آگاهی الهی پایمان کامل به خودت وتوکلم کامل به خودت را به اعضای این سایت وبه من به شوهرم پسرم دخترم عنایت کنی

   نخواستم از خدا این است که مرا بابت اشتباهاتی که خواسته یا نام خواسته مثل غیبت قضاوت وحسادت کبر غرور و امثال این اشتباهات مرا ببخشد چون خدای بخشنده مهربان است 

   خدایا پدرم مادرم وپدران و مادران این جمع را سلامتی و شادی وعمری طولانی وباعزت همراه با آرامش وپول فراوان و احترام به آنها عنایت کن الهی آمین 

   خدایا دوباره وهزاران باردیگر ازتو هدایت الهی وکمک الهی توجه الهی وعشق الهی و آگاهی الهی برایتمام لحظات وثانیه های زندگی ام از تو میخواهم تمام این موارد را برای این سایت خودم وپسرم ودخترم و همسرم میخواهم 

   وخدایا آن ده که آن به 

   خدایا خودت رسالت الهی وشغلی من و فرزندانم و همسرم و فرزندانم و اعضای این سایت را به طور واضح و روشن به نشان بده ومارا هدایت کن الهی امین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار rastegar.moradzadah
   1402/11/23 02:09
   مدت عضویت: 1119 روز
   امتیاز کاربر: 3887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 872 کلمه

   بنام خداوند بخشنده ومهربان 

   سلام خدمت استاد عزیز ودوستان هم مسیرم 

   من نزدیک به چهار ساله در سایت عضو هستم اما خیلی کم دیدگاه نوشتم وکم به سایت میام اوایل خیلی علاقه داشتم جوری که شب وروزم شده بود گشتن در سایت خوندن ونوشتن اما یه مشکلی توی گوشیم ایجاد شد که دیدگاه هام ثبت نمی شد هر کار کردم برطرف نشد همین باعث شد فاصله بگیرم وشوق وذوقم برای نوشتن کم شد الانم وقتی فایل مقدمه رو گوش دادم استاد گفتن حق الناس وراضی نیستن اگه گوش بدین تمرین هارو ننویسین امیدوارم بتونم بدون مشکل دیدگاهم رو ثبت کنم

   من سالهای زیادی هست که همه آرزوها وخواسته هامو به امید روزی که لاغر بشم کنار گذاشتم به هرچی که دوست دارم دست پیدا کنم گذاشتم تا لاغر بشم بعد اما هیچ وقت لاغر نشدم وهیچ کدام از آرزوهام برآورده نشدن در واقعا خودم رو با بدن چاق لایق هیچ کدام از آنها ندونستم مانع بزرگ زندگی من چاقی بوده همیشه خیلی برای لاغری تقلا کردم خیلی دوندگی کردم ففط سراغ عمل جراحی نرفتم اونم بخاطر ترسم بوده از وقتی هم با لاغری با ذهن آشنا شدم باز اونو مثل رژیم فرض کزدم وهر روز وعده شنبه که بیاد ومن دوره ای که شرکت کروم رو شروع کنم به خودم دادم واون شنبه معروف هنوز نیامده وضعیت چاقیم به جای خیلی بدی رسیده چون قبلا هر چند وقت یک بار رژیم سختی می گرفتم وکلی وزن کم می کزدم اما این چهار سال با شناخت لاغری با ذهن دیگه به رژیم اعتقادی ندارم از طرفی هم. نمی تونم دوره هام شروع کنم وروش متمرکز بشم واین باعث شده شرایط جسمی بدی رو بگذرونم جوری که قادر نیستم به راحتی گذشته کارهای شخصی ام رو انجام بدم خیلی ناامید شدم وبا حال بدی شروع کردم به خوندن دوره جدید 

   زندگی با کمک خداوند

   من می خوام دوباره از نو شروع کنم می خوام زندگیمو با کمک خداوند دوباره بسازم برای همین تمام موانعی که باعث شده از خدا وخواست اون فاصله بگیرم رو رها می کنم من چاقی وفکر چاقی رو رها می کنم وبا همین جسمی که دارم می خوام از زندگیم لذت ببرم من تمام افکار محدود کننده رو رها می کنم ومثل تمام موجودات طبیعت زندگی خودم رو به خداوند می سپارم می خوام این دفعه دیگه بدون جون کندن وتقلا فقط وفقط به خواست خدا عمل کنم می خوام به خدا اعتماد کنم مطمعنم خداوند فراموشکار نیست وبه وعده خودش وفادار هست می خوام از اون بخوام وهمه چیز رو بسپارم دست اون 

   من از خدا وند می خواهم در طول یک سال آینده به من کمک کنه تا خودمو لایق بهترین ها بدونم دیگه خسته شدم واز امروز وفردا کزدن های بیهوده جونم به لبم رسیده از دست روی دست گذاشتن خسته شدم از بس حسرت کشبدم وبه هیچ جایی نرسیدم خسته شدم این دفعه دیگه می خوام به کمک خدوند زندگیمو روبه جلو ببرم ده تا از خواسته هام که اگه برآورده بشن فکر می کنم احساس خوشبختی ارزشمندی می کنم رو به خداوند عرضه می کنم وازش می خوام در طول یک سال آینده کمکم کنه اونها رو بهم هدیه بده من همیشه حتی از بیان خواسته هام هم ترسبدم همیشه فکز کزدم خدا اونقد از دستم عصبانی که جرعت گفتن خواسته هامم نداشتم اما الان فهمیدم خدا بیشتر از من مشتاق رسیدن من به خواسته هامه واین خودم بودم که مانع اونها شدم 

   می خوام با بدن خودم وهمینی که هستم آشتی کنم وخودمو دوست داشته باشم وبا خودم همیشه در صلح باشم وبپذیرم اینی که هستم خواست خودم بوده وباید خودم درستش کنم 

   می خوام لاغری رو تجربه کنم. لاغری همیشگی وابدی لاغری با ذهن  هرچیزی که چاقی ازم گرفته رو با لاغر شدن دوباره به دست بیارم خیلی راحت وبدون تلاش وتقلا خاصی 

   می خوام یه خونه خوب وتمیز وبزرگ بخریم در منطقه خوب وامن 

   می خوام یه ماشین خوب وصفر کیلومتر بخریم وباهاش مسافرت بریم ومنو همسر ودخترم شاد باشیم 

   می خوام رانندگی یاد بگیرم ومهارت خوبی پیدا کنم تا بتونم خودم دخترم رو مدرسه وهرجا که خواست ببرم

   می خوام یه ساز سنتی خوب یاد بگیرم تا با نواختن ساز بیشتز به جلوه وتجلی وجود خداوند پی ببرم وآرامش داشته باشم وبه دخترم هم کمک کنم یا بگیره 

   می خوام رابطه عاطفی عالی با همسرم داشته باشم توام با احترام وعشق وباهم دوست باشیم وبه هم کمک کنیم سوهان روح هم نباشیم بلکه مایع آرامش هم باشیم 

   می خوام دخترم رو درک کنم اون که الان تو سن نوجوانی وپرخواشگر

   وکمی عصبی وگوشه گیر رو درک کنم وکمکش کنم این دوران رو به سلامت سپری کنه 

   می خوام شرایطی فراهم بشه به راحتی وبدون سختی از لحاظ مالی استقلال پیدا کنم وحداقل ماهی یک میلیون تومان درآمد داشته باشم 

   می خوام شرایطی فراهم بشه دوباره به تحصبلاتم ادامه بدم وهمین جا تو شهر خودم برم دانشگاه ویه رشته که به درد زندگیم هم بخوره رو بخونم ومدرک بگیرم 

   می خوام شرایط فراهم بشه برم زیارت مکه کربلا مشهد قم وبا زیارت اهل بیت بیشتر سبک بشم 

   خدای خوب ومهربانم می دانم تو ننوشته هم می خوانی نگفته هم می شنوی می دانم چقدر مرا دوست داری مشتاقی مرا به خواسته هایم برسانی زمانبندی وموقع برآورده شدن اینها رو به خودت می سپارم وازت می خوام بهم صبر بدی وکمکم کنی همواره ایمانم بهت پابرجا باشه از اینکه بنده خوب خودت استاد عطاروشن رو در مسبرم راهم قرار دادی ازت سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حامد
   1402/11/22 20:38
   مدت عضویت: 1645 روز
   امتیاز کاربر: 2658 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 633 کلمه

   سلام خدمت شما استاد عزیز و دوستان خوبم 

   موضوعی مرتبط با ویدیو شما به ذهنم اومد که فکر میکنم مطرح کردنش مفید باشه 

   نگرش اشتباه من :

   من در همیشه دنبال بهبود زندگیم بودم شاید از 11 سالگی همیشه هم از این کلیپ های انگیزشی نگاه میکردم و باخودم هم میگفتم اینا برای من مثل سوخته من میجنگم تا برنده بشم زندگی یک میدون جنگه که همه در حال رقابتن و تو باید از همه بهتر باشی و باید حریفات رو له کنی له. باید اراده داشته باشی ورزش کنی حتی اگه حال ندازی. غذا نخوری حتی وقتی دلت غذا میخواد  . و جالب این هست که بعد از این همه سال با اون ذهنیت پیشرفت که چه عرض کنم وضعیتم خیلی خیلی بدتر شد تا اینکه مدتی قبل با خودم گفتم خب تو میگی من باید ثروتمند شم من باید متناسب شم من باید….  خب چرا میخوای ثروتمند شی ؟؟؟ دلیلش چیه؟؟ یکم فکر کردم فهمیدم من میخوام ثروتمند شم تا به بقیه نشون بدم که من ادم با عرضه ای هستم (بارها اطرافیان تیکه مینداختن که تو ادم مفت خور وتنبلی هستی و به جایی نمیرسی ) یا با ماشینم و یا خونم توجه دیگران رو جلب کنم . بعد گفتم خب چرا میخوای متناسب شی ؟؟؟ این یکی برای چیه؟؟؟ فکر کردم فهمیدم میخوام متناسب بشم تا روی بقیه رو کم کنم به کسایی که مسخرم کردم و بهم میگفتم تپلو بشکه خرس ثابت کنم که من انسان با اراده ای هستم یا  بخدا منم ادم باحالی هستم به منم توجه کنید . متوحه شدم که من با این طرز فکر اگه هم  به همه چیزهایی که میخوام برسم حالم از چیزی که الان هست بدتر میشه  به پوچی آرزو هام پی میبرم و میگم همین ؟؟؟ این چیزیه که من سال ها براش توی میدون جنگ بودم ؟؟ این چیزی بود که فکر میکردم قراره خوشحالم کنه؟ . تصمیم گرفتم که ذهنیت بهتری انتخاب کنم نگرشی که علاوه براینکه من رو به خواستم می رسونه توی مسیر من رو زجر نمیده شکنجه نمیکنه بلکه مسیر رو برای من زیبا و الهی می کنه 

   نگرش درست من : 

   تصمیم گرفتم نیت درست پاک و خوبی برای دلیل خواستن اون ارزو انتخاب کنم  مثلا برای موضوع تناسب اندامم گفتم : من به بدنم اهمیت میدم چون میخوام زندگی سالم و سلامتی داشته باشم میخوام انرژی بالایی داشته باشم و زندگی کردن رو تجربه کنم و در برابر هدیه سلامتی خداوند سپاسگزار باشم  از وقتی این طرز فکر رو به خودم یادآوری میکنم قلبم آرامه غذاها کاری باهام ندارن و انگار همه چی در صلحه و تا روزی که زنده ام این طرز فکر رو تقویت می کنم 

   برای موضوع ثروتمند شدن این فکرا رو با خودم مرور کردم که آمار جرم و جنایت در محله های فقیرنشین بیشتره یا مرفه نشین.؟در صورت وجود مشکل کی میتونه کمک بهتر و ارزنده تری بکنه؟ اون فرد فقیر یا ثروتمند ؟ . کی میتونه تفریحات بهتر و با کیفیت تری داشته باشه؟ . کی میتونه اول برای خودش و بعد  اطرافیانش  آدم مفید تری باشه ؟؟    و تکرار این افکار این باور در من رو تقویت کرد که پول ساختن کاری خیلی درست  مقدس و الهی هست . و تمرکزم رو بجای اینکه بزارم روی پز دادن با نمیدونم ماشین و خونه و .. گذاشتم روی خدمت کردن و کمک کردن به دیگران که البته میدونم این طرز فکر من رو به خواسته های مادیم هم می رسونه 

   هر چند من تازه  با این نوع فکر کردن آشنا شدم ولی الان خیلی بیشتر نسبت به گذشته در زمان حال زندگی می کنم و دیگه در آرزوهام غرق نمیشم بلکه اون نیت خیر رو بخودم یادآوری می کنم میخوام نوشتم رو با یک شعر از مولانا تموم کنم 

   خوش باش که هر راز داند      داند که خوشی خوشی کشاند 

   شیرین چو شکر تو باش شاکر   شاکر هر دم شکر ستاند 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم رمضاني
   1402/11/22 20:12
   مدت عضویت: 1202 روز
   امتیاز کاربر: 17450 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 875 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز 

   آنچه برای زندگی کردن نیاز داریم در وجود ما قرار داده شده که اونم مهارت زندگی کردن با کمک خداونده که ما میتونیم ازش استفاده کنیم و زندگی دلخواهمون رو خلق کنیم و معجزه زندگی خودمون باشیم 

   محتوای این دوره شامل راهکارهای عملی برای درک و دریافت الهامات الهی جهت تغییر شرایط زندگی هست 

   زمانی که این جمله رو خوندم یادم افتاد که دوست داشتم الهامات خداوند رو بهتر و واضح تر متوجه بشم و حالا خداوند از طریق استاد عزیز داره پاسخ منو میده 

   الان وقتش رسیده که با عمل کردن به مهارت زندگی با کمک خداوند معجزه زندگی خودم و هزاران نفر دیگه باشم همونطور که استاد عزیز بودن 

   الان وقتش رسیده که با عمل کردن به مهارت زندگی با خداوند شرایط زندگی خودم رو دگرگو کنم 

   الان وقتش رسیده که رنج و سختی و شک و تردید رو بزار م کنار  مسیر رو بدون چشم داشت به آنچه هستم یا از خودم انتظار دارم ادامه بدم 

   الان وقتش رسیده تنها بشم و رها کنم هر آنچه فکر میکنم برای بهبود زندگی به آن نیاز دارم ،هر چیزی جز کمک خداوند که همیشه همراه منه و من میتونم با کمک خداوند قدم در مسیر تغییر زندگی بزارم و معجزه زندگی خودم باشم

   تنها چیزی که میتونه به ما کمک کنه تا رندگی مون رو تغییر بدیم تغییر نگرشمون نسبت به خداوند و جهان هستیه 

   ما نگرش اشتباهی نسبت به خداوند داریم و همین باعث شده که انتظار خوشخبتی،شادی موفقیت،اوضاع مالی خوب و آرامش رو نداشته باشیم وقتی درک صحیح نسبت به خدا،ارتباطمون با خدا و تأثیری که خداوند روی زندگی ما داره داشته باشیم عملکرد ما به شکل شگفت انگیزی تغییر میکنه و همسو میشه با عملکرد خداوند در جهان هستی و خیلی راحت آنچه برای خوشبختی نیاز دارم در مسیر زندگیم قرار میگیره 

   به اندازه ای که افکار و احساس و نگرش ما تغییر کنه که البته نیاز به تکرار و تمرین و استمرار و زمان داره بیشتر با سیستم خداوند هماهنگ میشیم و زندگی روشن‌تری رو تجربه میکنیم 

   سیستم خداوند همیشه در جهت رشد و گسترش و بهبود شرایط زندگی داره عمل میکنه 

   تنها کافیه ما دیدگاهمون رو نسبت به خدا و جهان هستی اصلاح کنیم تا با سیستم خداوند همسو بشیم و در جهت رشد و گسترش و بهبود شرایط زندگی با خداوند حرکت کنیم 

   الان در هر شرایطی که زندگی میکنیم بخاطر میزان هماهنگی ما با سیستم خداوند هست و هر چقدر که هماهنگ تر بشیم زندگی برامون راحت‌تر روونتر لذت‌بخش تر میشه که هیچ ربطی به شرایط بیرونی هم نداره 

   هر جایی تو زندگیمون که داریم تقلا میکنیم اونجا نگرشمون اشتباهه چون این دنیا جلی تقلا کردن و نتیجه نگرفتن نیست این دنیا جای خلق کردن و تجربه کردنه 

   همون سیستم که داره جهان به این عظمت رو به این دقت اداره میکنه اگه منم با تغییر نگرشم باهاش هماهنگ بشم میتونه زندگی منو هم بخ سمت خواسته‌هام مدیریت کنه و اینطوری زندگی کردن یعنی آرامش یعنی توانستن یعنی لذت بردن از خلق کردن خواسته هامون ،چیزی که ما همیشه به دنبالش بودیم 

   اینجا و در این دوره هدف مهارت زندگی کردنه 

   ما اینجا قراره که یاد بگیریم چطوری از فرصت بودنمون در این دنیا استفاده کنیم و حس رضایت و لذت رو تجربه کنیم 

   تمرین اول :

   من از این به بعد سعی میکنم رها از تحصیلاتی که ندارم و نرسیدن به ارزوهامون رو بهش ربط دادم باشم چون خداوند فراتر از هر دلیل و شرایط بیرونی عمل میکنه 

   من تمام آدمهایی رو که قدرت رو به اونا دادم تا منو به شرایط بهتر برسونن نوشتم و روشون خط زدم و نوشتم که قدرت خداوند از قدرت تمام ایم آدمها خیلی خیلی خیلی بیشتره 

   در محضر خداوند صحبت از افرادی به عنوان تاثیر گذار بودن بر شرایط زندگی شرم اوره 

   پس من سعی میکنم تمام عوامل بیرونی اعم از آدمها ،گرانیها،شرایط اقتصادی، تحصیلات و…

   رها کنم و سبکبال در این مسیر سبز که هدایت خداونده حرکت کنم 

   لیستی از خواسته های من :

   ۱-داشتن درآمدی شخصی به غیر از حقوق و پولی که هر ماه دریافت میکنم ،دوست دارم خودم درآمد مستقل ماهیانه شش هفت میلیون براس شروع داشته باشم 

   ۲_ داشتن یه خونه سه خوابه تو محل خودمون به نام خودم 

   ۳_داشتن یه ماشین تمیز و سالم 

   ۴_ فروش زمین شریکی با قیمت خوب و خیلی راحت 

   ۵_دادن چند تا از بدهی ها 

   ۶_ سلامتی کامل و انرژی زیاد و حس شادابی 

   ۷-لاغرتر شدن و کم کردن یک سایز 

   ۸_کنترل افکار منفی که راجع به سلامتی و شرایطم دارم 

   ۹_داشتن مشتریهایی که هنر دوست و ثروتمند و با شخصیت و مهربون هستن 

   ۱۰_ قولنامه مغازه ها که به نام خودم و در دست خودم باشن 

   وقتی به خودم یادآوری میکنم که خداوند منو به این آگاهی ها طبق درخواست خودم هدایت کرده و من قراره که اینجا الهامات خداوند رو واضح تر متوجه بشم و ازش در بهبود زندگیم استفاده کنم و اینجا قراره با سیستم خداوند که همیشه داره بسیار عالی و با دقت و یک‌جور عمل میکنه هماهنگ و همسو بشم و در مسیر گسترش و بهبود زندگی خودم و جهان هستی حرکت کنم و با خداوند بودن رو بیشتر تجربه کنم خودبخود متعهد میشم که ادامه بدم قدم به قدم آگاهی هایی رو که خداوند از طریق استاد عزیز داره بهم میگه رو دریافت کنم و بهتر زندگی کنم بدون اینکه روی نتایج متمرکز بشم 

   خدایا بینهایت بابت این آگاهی های بی‌نظیر سپاسگزارم و از هدایت و حمایت هر لحظه ات 

   خوشحالم و سپاسگزار 

   استاد عزیز بینهایت بابت انتقال این آگاهی ها سپاسگزارم 🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Reza
   1402/11/22 15:29
   مدت عضویت: 361 روز
   امتیاز کاربر: 14771 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 536 کلمه

   چقدر این مثال دوستمون خانوم صبا در مورد طبیعت و  آموزش از طبیعت و شکار شیر فوق العاده بود و یاد این مطلب استاد عباسمنش افتادم که داشت در مورد یکی از سمینارهاش درباره چشم زخم اموزش میداد و این اگاهی در من ایجاد شد که در تمام موارد زندگی و در هر باور باید اینقدر قوی باشم که اگر تمام ادمهای دنیا یک کلام‌ چیزی را گفتند ولی باور من و اعتماد به خودم اینقدر قوی باشه که به خودم ارزش قائل بشم و هدف خودم را دنبال کنم.البته من در زندگیم در خیلی از مواقع این رفتار و طرز برخورد و اعتماد به خودم را داشتم ولی انسان فراموش کار هست و تاثیر پذیر از محیط و جامعه ولی به لطف خدایم با قدم گذاشتن در مسیر الهیش هر روز یک پیشرفت دارم 

   هر روز یکم بیشتر از روز قبل خودم را دوست دارم 

   هر روز تلاش میکنم یک کمتر خودم را سرزنش کنم و بجاش بگم یک قدم در جهت موفقیتم برداشتم،من در مدت این یکسال کلی دستاورد داشتم و چند مورد از دستاوردهام را اینجا مینویسم تا سندی بر زندگی با کمک خداوند برام به یادگار بماند و کلیدی برای دوستان هم مسیرم باشم که کافیه از خدا بخواهیم و خدا برامون کولاک میکنه

   ۱.آشنایی با استاد عطار روشن و یادگیری تناسب فکری و جسمی۲.لاغری با ذهن و ۴۰ کیلو کاهش وزن۳.ترک یک شبه سیگار به آسونی و راحتی بعد ۱۸ سال سیگاری بودن۴.پرداخت کامل بدهی هام ۵.درامد ۴ برابری شروع آشنایی درامدم ماهانه حدود ۱۰ میلیون بود و الان ماهانه حدود ۴۰ میلیون۶.خرید نقدی هر وسیله ای که میخواهم ۷.قبلا تا یک هفته از حقوق گذشته هیچ نداشتم و الان تا حقوق بعدی ۱۰ میلیون از حقوقم مانده۸.رابطه ام با عشقم که هزار برابر تغییر کرده۹.هم مسیر شدن همسرم و ورودش به سرزمین لاغرها۱۰.تغییر شغلم۱۱.خرید طلا ۱۲.روابطم با اطرافیانم که بسیار زیبا شده۱۳.روزی که وارد سایت شدم آرزوم بود بتونم دوره ورود به سرزمین لاغرها را داشته باشم ولی الان علاوه بر اینکه آرزوم را تجربه کردم و چند ماه هست ازش گذشته و چه نتایج فوق العاده کسب کردم و همچنان دارم ادامه میدهم تمام دوره های استاد را هم خریداری کردم اونهم به اسانی و راحتی خود به خود پولش جور میشد جوری که نگم کاش نگرفته بودم بلکه این اشتیاق چنان بود که باید انجام میدادم و در کنارش پر از برکت و بسیار اتفاقات و معجزاتی که برام رخ داده اند

   و اینجا درخواست های بعدیم را مینویسم که بگویم درسته ممکنه الان برام آرزو باشند ولی دوباره به این سند میام مینویسم که آرزوهام خاطره ای شیرین و لذت بخش شده اند و فراتر از اون را دارم تجربه میکنم

   ۱.رهن کامل خونه ام۲.کسب کار شخصی خودم که در اختیار کامل خودم باشه و در هر زمان و مکانی که اراده کنم انجام بشه۳.آزدای مالی زمانی و مکانی۴.تاثیر پذیری کلامم۵.سلامتی کامل جسمم۶.ماشین دنا پلاس سیلور اتومات رینگ اسپورت توربو۷.مسافرت به ۱۰ شهر ایران و تفریح و گردش جاهای دیدنیش با ماشین هیوندای شاسی بلند سفید رنگم۸.مسافرت به ۱۰ کشور مطرح دنیا و گردش و بازدید از جاهای دیدنی۹.ایمپلنت کامل دندانهایم۱۰.خرید موتور یاماها ۱۰۰۰ سی سی ۱۱.خرید پازل ۳۳۶۰۰ تکه و تکمیل اون و نصبش در پذیرایی خونه ام

   زندگی میشه خیلی آسون تر انچه فکر میکنیم‌ باشه 

   خدایا تنها تو را میپرستم و تنها از تو یاری میجویم

   ۱۴۰۲.۱۱.۲۲ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مریم رمضاني
    1402/11/22 20:42
    مدت عضویت: 1202 روز
    امتیاز کاربر: 17450 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 127 کلمه

    سلام و درود خدمت شما 

    چقدر از خوندن دیدگاه شما لذت بردم ،به شما تبریک میگم که توانستید ۴۰کیلو وزنتون رو کم کنید و درآمدتون رو چند برابر کنید و بسیاری از خواسته هاتون  رو تجربه کنید و مطمین هستم که باز هم میتونید خواسته هاتون رو تجربه کنید و هیچ خواسته ای بعید و دور نیست و به کمک خدای مهربون که درون ماست میتونیم تمام خواسته هامون رو تجربه کنیم 

    و امیدوارم که  دوباره راجع به نتایج عالی و جدیدتون دیدگاه بنویسید  

    من با خوندن دیدگاه شما و نتایجتون امیدوارتر و مشتاق تر شدم که در این مسیر زیبا و بی انتها ادامه بدم و خواسته هام رو با هدایت خداوند و حمایت خداوند خلق و تجربه کنم و از فرصتی که برای زندگی دارم لذت ببرم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 420 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 76 کلمه

   با سلام و احترام خدمت استاد عزیزم

   بنده 50 ساله ام و متعهد می شوم دوره آموزشی زندگی با کمک خداوند را به صورت کامل و به شکل عالی با انجام خوب تمرینات و تمرکز بر مطالب و آموزه های استاد رضا عطار روشن عزیز دنبال کنم و در طی این مسیر به نتایج مورد انتظار از دوره توجهی نکنم و فقط با تمرکز بالا، مطالب دوره را به اتمام برسانم. خداوندا سپاسگزارم بابت این توفیق بزرگ.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/19 19:29
   مدت عضویت: 73 روز
   امتیاز کاربر: 9383 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 990 کلمه

   بنام خدا مهربان و همیشه حاضر و عاشق پیشرفت ما،

   و درود و رحمت و آگاهی و برکت و …تمامی خیر و نیکویی خداوند انشاالله جاری بسوی زندگی شما استاد ارجمند و گرامی در هر لحظه،

   استاد وقتی از خداوند و زندگی و معجزه زندگی فکر می‌کنم آنقدر دوست دارم همش بنویسم و از خدا تشکر کنم که خدا می‌دونه خیلی فقط بگم که از خداوند اصلا بخاطره خلق ما ازش ممنونم و اینکه چنین خدای گلی خدای ما شده باز ازش شکرگزار که آنقدر بی نظیر و عاشق ماست و من قلبا خودمو از خودش میدونم و دوستش دارم و خدارو پر از صفات نیکو‌ پر از معرفت و وصداقت و عشقو مهربانی و بخشندگی و ثروتمند و و و…همش نیکویی و خیر و برکت می‌بینمش،

   ای عزیز من ای همه وجود من خدایا دوست دارم و جونم تقدیمت آنقدر خدای گلم تو گلی مهربانی و دوستمون داری،

   و مطمئنم خودمون هم گلیم آخه همه ما از وجود ماه خودشیم .و منم به نوبه خودم به خودم و همه احترام میگذارم و  دیگر خلقهایش هم برام ارزشمند و محترم هستن، 

   همچنین برای استادانی مثل شما استاد بزرگوار و استادانی دیگر که همه نور خدا و دستان نجات خدا هستن در راه ما احترام قائلک د ها میکنم و میگویم خدایا شکرت،

    استاد اول اینکه تعهد میدهم تا آخر این موضوع زندگی با کمک خداوند را همراه باشم و با نوشتن قانون بهاشو بپردازم،

   و استاد مرحله اول تمرین :

   رها کردن همان جا خالی کردن که با تسلیم شدن و  اعتماد به خداوند یکتا باید به صاحب دلها اجازه بدهیم تا خالق دانا بهترینها را برام بگذاره و پر کنه از عشق و گوهر خودش،

   اینکار سخته اما شدنی و  انقدر ادامه میدهم تا آسان شود اعتمادم و ایمانم و تسلیم شدنم و رها کردنم تا حد توانم استاد رها میکنم،تا این بالن زندگی من راحتتر سبکتر پرواز کنه و بره بالا و بالاتر تا به خودش برسه هر چند الان دارم حسش میکنم اما بیشتر می‌خوام خداوند مهربانمو آخه عشق حدی نداره،

   استاد به کمک خدا رها میکنم کینه نفرت انتقام و فکر بد و قضاوت و توقع از افراد را وحتی نظر دیگران در رابطه با خودم را رها میکنم ، و هر چیزی که مرا بخواد از خدای مهربانم و  حال خوبم دور کنه یا عامل شرک من بشه و یا جلوی موفقیتمو و عشق به خدایم را از من بگیره،

   مرحله دوم تمرین:

   لیست آرزوهایم را چند قسمت کردم 

   اول رابطه هام:

   اول رابطه بین خدا با خودم: را آرزو دارم تا آخرین لحظه نفسم عالیترین حالت و به کمال خودم برسم‌ و دستم رو در دستانش نگه دارد چون بدون خودش هیچم،دلم میخواد ایمانم عالیترین بشه اطمینانم تعهدم یقینم عملم و زبانم با قلبم و دستم یکسان و پر از صداقت و معرفت باش آنقدر عاشق خداوندم باشم جونمو چشم بسته بدم و تماما و مطلق فقط رضایت خداوندم را فقط جلب کنم.

   دوم روابط خدا و خودم ودیگران:دوست دارم همش سراسر بر پایه نیکی و خیر و برکت و ایمان و محبت و مهربانی و بخشش و زیبابینی در صفات افراد و تعادل و توقع نداشتن از دیگران باش و تعادل و احترام،

   و در قسمت دوم:

   مربوط به موفقیت‌های شخصی خودم و بعد دیگران یعنی برای همه مردم جهان ارزوی موفقیت و حال خوب و رشد و آگاهی در همه زمینه ها را دارم،

   لیست آرزوهایم خودم:

   ۱سلامتیم لاغریم تا ابد از طریق:

   متعادل خوردن و مدام در حس خوب شادی بودن و آزادی و پیشرفت و آسانی و مدام شکرگزار بودن،

   ۲و یادگیری زبان انگلیسیم 

   ۳و ورزشکار شدن عالیترین خودم باشم و 

   ۴کیفیت و میزان درآمدم عالیترین شغلم باش،

   ۵و دوست دارم خودم مولد پولسازی باشم و فقط خدا کمک کنه و نه وابسته به مالی یا کسی و بعد از خدا به حرکت خودم تکیه کنم هر جا هر کاری شروع کنم آنقدر مهارت و هنر داشته باشم که پول بسازم و خیر هم تازه برسونم چه علمی چه مالی چه حتی حال خوب،هر چند همش خداست نه من،

   ۶و از نظر روحی مدام افزایش بدم آگاهی و عشق و باورم را در مورد ایمانم به خدایم و یکی شدن با صفات پروردگارم و بزرگ کردن روحم‌را می‌خوام و حتی تا جسم دارم ملاقاتش کنم و ازش تشکر کنم حالا به دیده دل یا جان بعد  

   ۷در رابطه با رشد جسمی فیزیکی و علمی و  مدرکی خودم چون رشته خودم فیزیولوژی ورزشی 

   از نظر ورزشی عالی باشم 

   البته ورزشی نه به نیت دیگه لاغری از این لحاظ چونکه شغل من مربیگری ورزشی هست می‌خوام در رشته خودم علمی، به روز و قویترین خودم باشم،

   ۸و کلا موفقیت‌های مربوط به درسم و کارم و مالم و 

   از نظر مالی فعل ایک ملک و ماشین اضافه می‌خوام و در آمد ثابت و ددر عین حال انشاالله افزایشی و صعودی پیدا کنم همراه همسر محترم و عزیزم،

   ۹و مسافرتهای زیادی برم ازاد و پولدار و  با ایمان و شاد زیباییهای کره زمین خدا رو ببینیم ،و 

   ۱۰ و مهاجرتمان به بهترین نقطه زمین که پر از مردمان آگاه و با خدا و با معرفت صداقت و مهربان و  خوش اب و هوا و معتدل و با آفتاب ملایم و خنک و چهار فصل و سرسبز و ثروتمند و شاد باشند اونجا مهاجرت کنم هر چند برای ایرانم جون میدم دوست دارم مدام در حال رفت و آمد باشم چون ایرانمو خیلی واقعا دوست دارم و حتی مردمان عزیز سرزمینمم خیلی ارادت دارم،

   ۱۱و استاد از نظر مالی خیلی در ذهنم هست و در جزوم نوشتم.مثلا دپارتمان آموزشی داشته باشم برای تدریس و کمک به افراد برای کسب هنر و مهارت و درآمد زایی و ایجاد شغل و کسب و کار برای دیگران،

   در مرحله سوم:و در آخر باز تعهد میدهم 

   و از خداوند میخواهم تا زمانی که زنده هستم از هر لحظه ام استفاده به نحو احسن کنم نه اینکه انتظار بکشم تا زندگی کنم نه همین لحظه را شکر گزار باشم و شادی کنم اینو بتونم همه جای زمین ا جرا کنم که شاد باشم و شکرگزار یعنی ز ندگی رو یاد گرفتم و فهمیدم و از نعمتهای خدا ازادانه لذت ببرم و ارتقا توانایی هامو بدم 

   خدایا شکرت 

   و استاد خیلی ممنونم .

   و اینکه الان دوباره نوشتم چقدر اسون و مشخصتر شد چی می‌خوام خدایا شکرت 

   ااستاد ممنونم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1402/11/17 17:46
   مدت عضویت: 1620 روز
   امتیاز کاربر: 9141 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 43 کلمه

   لیست ارزوهای من

   اول از همه سلامتی

   لاغری

   تولد فرزند سومم

   بودن در خانه ویلایی و زیبا

   ثروتمند بودن

   داشتن اتومبیل مورد علاقم

   و خریدن اون قطعه از زمین رویاییم

   و شاد بودن و سلامتی تمام خانوادم

   و اینکه مردم کشورم شاد باشن

   بهبود هر چه سریعتر اوضاع اقتصادی کشورم احساس رضایت همه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبآ
   1402/11/17 17:04
   مدت عضویت: 1259 روز
   امتیاز کاربر: 11611 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,971 کلمه

   سلام.

   وقتی فایل رو گوش دادم خیلی خیلی حالم خوب شد، انگار وقتی یه چیزی درسته ، ته دلم یه اطمینانی هست و این حسو خیلی دوست دارم دلم میخواست بار ها فایلو گوش بدم و برم مرحله بعد ولی اومدم متن ابتدای فایل رو خوندم و به خودم یادآوری کردم عجله کردن، اون اشتیاقی که الان دارم رو از بین می بره و فایل رو چند بار گوش دادم و چند تا از دیدگاهای دوستامو خوندم و دلم خواست حتما حتما یه دوره رو همزمان با زمانی که روی سایت قرار میگیره انجام بدم . 

   وقتی زندگی با طعم خدا رو می دیدم به خودم میگفتم کاش همون موقعی که استاد این دوره رو شروع کرده بود با سایت آشنا شده بودم و همزمان تمریناتشو انجام میدادم و الان خواسته ام به شکل دیگه ای به عرصه ی ظهور رسیده و من سپاسگزارم از خدا و شما استاد.

   من آدمای خیلی زیادی توی زندگیم دنبال کردم ، به این منظور که فکر می کردم اونا راه زندگی رو تا حدودی پیدا کردن و تونستن موفق بشن ولی وقتی تونستم با چند تا از کسایی که دوستشون داشتم از نزدیک ارتباط داشته باشم دیدم که چقدر دارن با سختی زندگی میکنن حتی اگه معیار های موفقیتی که توی ذهن من هست رو داشته باشن ولی انگار خوشبخت نیستن و به قول شما دارن تقلا میکنن میجنگن همش میوفتن دوباره پا میشن ولی چیزی که بعد از هر بار بلند شدن ازشون می مونه حتی نصف چیزی که قبلا بودن هم نیست و هر روز کوچیکتر میشن توی وجود خودشون ، بعد من با خودم گفتم که دلم نمیخواد همچنین زندگی ای داشته باشم، دلم میخواد همه چیزو با هم داشته باشم؛ هم برای بازیگری تمرین کنم، هم تنهایی خونه داشته باشم، هم نمره هام خوب بشه، هم جایزه بگیرم و تعریف دیگرانو بشنوم، هم پول داشته  باشم،  هم متناسب باشم و بدن آماده ، سالم و ظریفی داشته باشم، هم خودمو دوست داشته باشم، هم پارتنر بالغ و سالمی داشته باشم و رابطه ام باهاش فوق‌العاده باشه و در کل همه ی زندگیم رو به پیشرفت باشه، من اینو میخوام. نمیخوام این باور اشتباهو داشته باشم که اگه توی یه جنبه موفقی پس باید یه نقطه ضعفی داشته باشی که اونو جبران کنه . این باور چرا باید توی من باشه اصلا؟ مگه موجوداتی که توی طبیعت هستن وقتی یه اتفاقی براشون میوفته که توی زندگیشون لازمه ، بعدش یه اتفاق بد براشون میوفته؟ مثلا یه شیر میره شکار و یه شکار خیلی خوب انجام میده، سیر میشه و بعد مثلا توی راه برگشت چون الان یه اتفاق خوب براش افتاده و یکی از نیاز هاش برطرف شده مثلا یکی از توله هاش بمیره و بعد شیره بگه آها چون من یه شکار خوب داشتم طبیعیه که یکی از بچه هامو از دست بدم چون به هر حال بعد از هر خوشی ، یک از دست دادنی هست.

   نه ! طبیعت به این شکل عمل نمیکنه و منم خودم رو از طبیعت جدا نمیدونم پس اگه اتفاقات خوب پشت سر هم برای من رخ بده نشونه ی اینه که من دارم احساسمو خوب میکنم در نتیجه احساس مشابه به چیزی که دارم بهش توجه میکنم توی زندگیم بیشتر میشه.

   پس من این دوره رو شروع میکنم ، در حالی که این افکار محدود کننده رو رها میکنم؛

   من باور به اینکه بعد از یه خوشی باید یه اتفاقی بیوفته که از توی دماغم در بیاد رو رها میکنم . چون من قراره یاد بگیرم از خدا کمک بگیرم و خدا نه خسیسه و نه فقیر! هر چیزی بخوام ازش بهم میده حتی میتونم مثل حضرت مسیح یه چیزی رو بخوام و همون لحظه توی زندگیم به دستش بیارم و این یعنی: 《کُن فَیکون》باش!  پس آن موجود شد.

   حضرت مسیح به خاطر ایمانی که داشته به این مرحله رسیده و هر انسان دیگه ای هم که به اندازه پیامبران به خدا و روند زندگی ایمان کامل داشته باشه میتونه به اون درجه دست پیدا کنه . من میخوام ذره ذره این توانایی رو در خودم تقویت کنم و به احساس عالی از زنده بودنم برسم.

   حالا چیزای دیگه ای که برای بودن در این مسیر باید رها کنم رو مینویسم تا بعد به سراغ خواسته هام برم؛

   من میخوام این باور ها رو رها کنم که؛

    ۱_ تا وقتی توی ایرانم نمیتونم اون زندگی رویایی که توی ذهنم هست رو تجربه کنم و حتما باید مهاجرت کنم که شرایط ایده آلم پیش بیاد و بقیه منو بشناسن و جهانی بشم .

   ۲_ چون توی خانواده ی پولداری به دنیا نیومدم از همه چیز عقبم و اگه پولدار بودیم قطعا میتونستم توی همه ی مراحل زندگیم موفق بشم .

   ۳_ چون معروف نیستم قرار نیست پول در بیارم و حتما باید پیجم توی اکسپلور باشه تا بقیه منو ببینن و کشف کنن و بعد من بتونم تبلیغات بگیرم و پول دار بشم.

   ۴_ من چون ذهنم چاقه یعنی دیگه نمیتونم لاغر لاغر بشم و بی اراده ام و نیمتونم به تناسب اندام ایده آل ذهنیم برسم.

   ۵_ من چون هنوز پرخوری دارم یعنی خیلی طول میکشه به ایده آلم برسم و دیر نتیجه میگیریم.

   ۶_ چون احساسم مثل دفعه ی اولی که از لاغری با ذهن استفاده کردم نیست و هنوز کسی بهم نگفته لاغر شدم پس نتیجه نمی‌گیرم.

   ۷_ چون اولین تجربه ام از رابطه بد بوده یعنی دیگه قرار نیست عشق رو تجربه کنم و بد بین و بی اعتماد می مونم.

   ۸_ چون قدم بلند نیست نقش های عالی و فوق العاده توی سینما نمیگیرم و حتما باید هیکلم مثل مدل ها باشه تا نقش های زیاد بگیرم.

   ۹_ باید حتما جون بکنم و تمرین کنم و عرق بریزم تا توی بازیگری موفق بشم و روزی ۸ ساعت تمرین داشته باشم.

   ۱۰_ چون گیاهخوارم قراره بلایی سرم بیاد و بدنم کم بیاره و چاق بمونم.

   من همه ی این باور هارو همینجا باقی میزارم چون میدونم این باور ها وقتی دارم بهترین زندگی رو تجربه میکنم به کارم نمیان و بهتره که همینجا بمونن . 

   من تمام این باور ها و بقیه باور های دیگه که دارم و مانع پیشرفت و احساس خوبم هست رو رها میکنم. 

   من کاملا مشتاقم که بدون این باور ها به زندگیم ادامه بدم و کوچکترین اثری از این باور ها توی زندگیم نبینم. 

   از خدا میخوام کمکم کنه که تمام موانع رو بگذارم و برم . برم جلو ،  جایی که بهتر خودمو بشناسم و بفهمم چقدر قدرت و توانایی دارم و بتونم زندگیم رو همون طور که دوست دارم شکل بدم. 

   …. 

   گام بعدی نوشتن خواسته هاییه که دارم و میخوام یکسال آینده وقتی این دیدگاه رو میخونم ببینم تمام اونا الان توی زندگیم هستن و چقدر راحت تر و با احساس عالی تری دارم زندگیم رو تجربه میکنم و از زنده بودنم لذت خیلی بیشتری می‌برم. 

   من میخوام به تناسب اندام ایده آل خودم برسم دقیقا همونی که توی ذهنمه و بار ها و بار ها توی ذهنم تصویر سازیش کردم و نوشتمش و دلم میخواد هر روز توی سایت بگردم و آگاهی بدست بیارم ، دیدگاه بنویسم و بخونم و یاد بگیرم.

   میخوام یه رابطه سالم و آرامش بخش داشته باشم که توش رشد و شناخت باشه و از بودن کنار کسی که دوستش دارم و اونم منو دوست داره احساس شادی و رضایت کنم و نیاز های کوچک و بزرگم توی رابطه مورد توجه باشه و بتونم عشق رو احساس کنم بین دوتامون و خوش بگذرونیم و کنار هم باشیم ، اصلا رابطه سمی ای نباشه و  همه چیز خیلی سالم پیش بره .

   میخوام درآمدم ماهیانه ۲۰ میلیون تومن باشه و خیلی هم راحت بدست بیارم این مبلغ رو ، لازم نباشه به خاطرش ساعت زیادی رو کار فیزیکی کنم در طول روز و درآمدم قابلیت بالاتر رفتن هم داشته باشه و بتونم به راحتی اجاره بدم و پس انداز کنم و هر چیزی که نیاز داشته باشم رو بخرم خیلی راحت و بدون بالا پایین کردن و صرفه جویی.

   دوست دارم بتونم لباسای خیلی قشنگی بخرم و استایلم همونی باشه که خودم باهاش احساس اعتماد به نفس میکنم و ایده هایی که برای استایل کردن دارم به راحتی بتونم عملی کنم.

   دوست دارم یه خونه تنها داشته باشم بدون همخونه یه جای خیلی خوب از تهران که دسترسیش راحت باشه و شبا موقع رفت و آمد شلوغ باشه و به مترو و BRT خیلی خیلی نزدیک باشه و امنیتش خیلی خیلی زیاد باشه و همسایه های خوبی داشته باشم و کاری به من نداشته باشن و ساختمون خلوتی باشه و بتونم با صدای بلند اهنگ بزارم دوستامو دعوت کنم و تا دیروقت باهم با صدای بلند صحبت کنیم و بخندیم و اهنگ بخونیم ، آسانسورم داشته باشه و نور خیلی زیاد ، رهن و اجارش هم طوری باشه که من به راحتی و بدون تقلا بتونم پرداختش کنم.

   دوست دارم که سلامت باشم و همه ی مشکلاتم برطرف شده باشه به خصوص مهمون چاقی که الان دارم و میخوام بره خونش و دیگه نمیخوام میزبانش باشم و ازش پزیرایی کنم چون خیلی ازم انرژی میگیره و هزینه بره، من توی این ۱۰_۱۲ سال که چاقی توی بدنم بود خیلی چیزا ازش یاد گرفتم خیلی فرصتا بهم داد ، خیلی خوبی ها داشت ولی دیگه از الان به بعد میخوام رهاش کنم و به زندگی راحت خودم برسم خیلی وقتا باهاش جنگیدم و خودمو اذیت کردم ، یادمه یه زمانی عموم اینا خونه نداشتن و مدرسه ی پسرشون شروع شده بود و باید اصفهان می موندن و یه زمان طولانی خونه ما موندن تا برای خودشون خونه پیدا کنن و اون زمانی که خونمون بودن ما خیلی اذیت شدیم ، مخصوصا مامانم که باید ۳ برابر همیشه زحمت میکشید و غذا می پخت و خونه رو تمیز میکرد و حرفای زن عموم که درباره ی همه چیز نظر میداد رو تحمل میکرد و سر و صدا خیلی زیاد بود چون سه تا پسر داشتن ، جمعیتشون زیاد بود و خونه ما فقط یه اتاق خواب داشت اون موقع ، خلاصه خیلی اوضاع در هم و برهمی بود و ما خیلی عموم اینارو دوست داشتیم اما به عنوان میزبان خیلی پزیرایی ازشون سخت بود و مشکلاتی به همراه داشت. چاقی هم به همین شکله یه زمان خیلی زیادی توی وجودم بوده و الان وقتشه که با رضایت خودش و ذهن ناخودآگاهم بره بیرون و یه جای دیگه جز بدن من باشه.

   میخوام توی یه فیلم بلند بازی کنم و اولین نقش حرفه ایم رو داشته باشم و عالی بازیش کنم و حرفه من ازون جا شروع بشه و همه منو بشناسن و اسم شدنم از اینجا شروع بشه و بتونم توانمندی خودم رو کاملا توش بازنمایی کنم و توجه همه رو به خودم جلب کنم و استاد یاری هم خیلی کمکم کنه و ازم راضی باشه.دوست دارم رابطه ام با داداشم خیلی خوب باشه و سپهر رو خوشحال تر ببینم و بتونم خواهر خیلی خوبی براش باشم و احساس خوبی بهش بدم و کمکش کنم که اونم به خودش احساس خیلی خوبی داشته باشه و باهم تجربه های فوق‌العاده و جدیدی کسب کنیم.

   میخوام که بتونم مداوم تمرین بازیگری هام رو انجام بدم و بسترش فراهم باشه برام و با علاقه و اشتیاق چیزای جدیدی که یاد میگیرم رو تکرار کنم و گسترششون بدم.میخوام که رابطه ام با آدمایی که الان پیششون کار میکنم توی کافه ادامه پیدا کنه و بتونم تجربه خیلی خوبی کنارشون داشته باشم و ازشون مهارت یاد بگیرم و پول دربیارم کنارشون.

   اینا ۱۰ تا از خواسته های من بود که اطمینان دارم به همشون میرسم و با لذت تجربشون میکنم و همه چیز به موقع برام اتفاق میوفته چون خدا هیچ وقت دیر نمیکنه.

   من میخوام مؤمن باشم یعنی کسی که نه ترس داره و نه غمگین میشه. الانم با ذهنم نمی جنگم شاید بگه تو خیلی بد بختی من باهاش نمیجنگم میگه تو چاق می مونی و میخواد هر طور شده خواسته هامو برام غیر قابل دسترس جلوه بده و احساسمو به خودم بد کنه من بازم باهاش نمی جنگم و بهش میگم تو راست میگی اصلا هر چی تو میگی درسته و به جاش به چیزایی که میخوام و دوست دارم توجه میکنم و تمام تلاشمو میکنم که احساسمو به خودم خوب کنم، چون میدونم احساس خوب داشتن یعنی من توی مسیر درستم.

   ممنونم استاد 

   و خدارو سپاسگزارم که اینجام

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 35 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1402/11/17 10:47
   مدت عضویت: 1646 روز
   امتیاز کاربر: 13313 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 522 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی 

   اول بابت این دوره شگفت انگیز که بطور رایگان در اختیار ما هنرجو ها با سخاوت قرار دادید از شما استاد گرامی تشکر ویژه دارم  

   استاد عزیزم. خلق آرزوها و خواسته های انسان به نظر من فقط فقط در قدرتی است که خداوند به ذهن انسانها داده. هر چقدر ما بتوانیم این قدرت را درک کنیم واز آن استفاده کنیم به خواسته هایمان هم زودتر میرسیم  فقط باید یاد بگیریم چطوری از این موهبت الهی استفاده کنیم. در گذشته من فکر میکردم همه چی به خواست خداونده اگر من بد میارم حتما حکمتی داره اگر شانس میارم حتما خدا خواسته پاداشی به من بده اما الان به این درک رسیدم که خدا کاری به این کارها نداره خداوند قدرت اعظمه ی سیستم و قانونی گذاشته اگر کلید این سیستم را پیدا کنی به راحتی میتونی به خواسته هات برسی و این کلید طلاییی قدرت ذهن ماست  ما باید یاد بگیریم چه طور از این قدرت بیشترین بهره را ببریم مثلا من به این درک رسیدم هیچ چیزی با عجله داشتن درست نمیشه چرا چون قانون الهی همینه  خداوند هم با عجله دنیا و جهان هستی را نساخت در تمام کتب دینی میگویند خداوند در شش روز جهان هستی را ساخت  پس عجله کردن و عجول بودن در رسیدن به خواسته ها ی کار بی مورده و باید پله پله پیش رفت چرا جون شاید ما گنجایش آن آرزو را یهویی نداشته باشیم و به خودمان صدمه و آسیب بزنیم مثلا یهو خیلی خیلی پولدار شدن  ممکنه بجای این که باعث پیشرفت ما بشه  طوری مارا واژگون کنه که از پسش برنیایم  بنابراین  همه چی از کم شروع میشه وبه اوج میرسه که نمونه اش در دستگاه هستی مثل پدید آمدن شب آروم آروم خورشید غروب میکنه شب میشه زمانی میبره آروم آروم خورشید طلوع میکنع و روز روشن میشه  از این نکته میفهمیم که جهان هستی هم با آرلمش و نداشتن عجله به کارش ادامه میدهد در واقع برای رسیدن به آرزوها باید صبر و حوصله داشت تازمان معین اش برسه 

   من برای این تمرینلت سعی میکنم بهای دوره رل بپردارزم و تا تمرین هر قسمت را ننوشتم وارد قسمت بعدی نشوم 

   کل ذهن ام را موقع شروع این دوره از گاردهای منفی پاک میکنم و در واقع با ظرف خالی ذهن ام بسوی این دوره قدم برمیدارم 

   خوشبختانه از زمانی که یادم میاید خیلی راحت بع خواسته های قلبی خودم رسیدم شاید بخاطر این بوده که به خدای خودم ایمان داشتم که من هرجی بخوام بهم میده و کاملا مطابق با خواسته هام آن آرزو را کرفته ام  همیشه شکر خدا را کردم واقعا از ته دلم ازش تشکر کردم  شاید برای شما باور پذیر نباشه ولی برای من که همیشع همینطور بوده  مهمترین چیزی کع خدای بزرگ و رحمان تو زندگیم داد درمان بیماری های  برادارم و پسرم در یک زمان بود که نمیخوام اسم این بیماری را ببرم چه چیزی میتونه بالاتر از سلامتی عزیزان آدم باشه  هیچ چیز. 

   وخداوند رحمان با سخاوت تمام عمر این عزیزان منو به من بخشید. و سپاسگذارشم. 

    حالا تو این دوره ارزشمند  که با زحمات استاد عزیزم تشکیل میشه میخوام شرکت کنم تا بهتر بتوانم قوانین جهان هستی را درک کنم. استاد عزیزم سپاسگذارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پریا سیاح
   1402/11/16 17:09
   مدت عضویت: 23 روز
   امتیاز کاربر: 95
   محتوای دیدگاه: 278 کلمه

   درود و نور

   معجزه ای  قشنگ برای من رخ داد ان هم آشنایی با این دوره بسیار آگاهی ساز و شگفت انگیز بوده است .

   تمام کلمات شما رو درک و با آن همزاد پنداری کردم چون واقعا باور های اشتباه خیلی زیاد هستند و مشابه!

   از امروز تصمیم قاطع گرفته ام که آن هارو تغییر دهم و زندگی کردن را به نحو احسنت یادبگیرم و مطمئنم موفق میشوم با یاری خداوند متعال .

   تمرین اول:

   ۱_اولین چیزی که مقصر می‌دانستم شرایط کشور بود و فکر میکردم اگر در ایران نبودم خوشبخت بودم وبه خواسته هام رسیده بودم. 

   ۲_اگر خانواده ی بسیار  بسیار پولداری داشتم پس لازم نبود انقدر تقلا کنم برای ماشین گران قیمت و…

   ۳_شرایط محل زندگی رو مقصر می‌دانستم 

   ۴_شانس نداشتن رو مقصر می‌دانستم به دلیل پیدا نکردن شغل و حقوق موردنظر.

   ۵_نداشتن دانش و مهارت های بیش‌از چیزی که بلدم و تلاش کردن بیشتر و سحرخیز بودن .

   تمرین دوم:

   ۱_رسیدن به درآمد مورد نظرم 

   ۲_سلامت جسمی و سلامت روان عالی و کامل داشته باشم

   ۳_تناسب اندام ایده الم و به وزن ۵۰ کیلو برسم .

   ۴_پیج اینستاگرام به ۱۰k فالور برسد

   ۵_برای اعضای خانواده هدیه های ارزشمند مثل ps5 و طلا بخرم .

   ۶_شغل ایده آل و پردرآمد که محدویت مکانی و زمانی نداشته باشه رو داشته باشم .

   ۷_حال دلم عالی باشد و عمیقا احساس آرامش و خوشبختی داشته باشم .

   ۸_ایفون ۱۵ صورتی برای خودم با درآمد خودم بخرم .

   ۹_به خداوند نزدیک تر بشوم .

   ۱۰_به ویژن بردی که درست کردم برسم .

   تمرین سوم:

   من متعهد میشوم که با  استمرار به آموختن از این دوره عالی ادامه خواهم داد و تا انتها آن را رها نخواهم کرد و به خود آن و آموزه های آن پایبند خواهم بود و از این مسیر کمال استفاده و لذت رو خواهم برد.

   به امید خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مرجان
   1402/11/15 22:20
   مدت عضویت: 171 روز
   امتیاز کاربر: 335 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 14 کلمه

   هوالرزاق

   من مرجان تعهدمیدهم دوره را انجام دهم 

   تابه اهداف زیبام برسم باشناخت خودم وخدای خودم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 36575 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 500 کلمه

   به نام خالق مهربانم 

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر 

   « تغییر زندگی »

   ✓✓✓ به اندازه ای که نگرش ،افکار و احساس من تغییر کنه ،زندگی من تغییر میکنه ✓✓✓

   / این موضوع برام جالب بود که امروز بارون اومد ، خدا به این کاری نداره که آیا این فرد لایق هست بارون بباره براش ،نماز و روزه ش رو خوب خونده  یا نه ،سیستم خداوند عمل میکنه و باران میاد ،همیشه عمل میکنه ./

   ( خیلی افکار تنها نگرش سمت انسانیست و تاثیری در عملکرد خداوند نداره )

   {به اندازه ای که من هماهنگ بشم با سیستم خداوند ،زندگیم روانتر میشه ، پس تنها به این هماهنگی ربط داره .تقلا کردن خودش ناهماهنگی بوجود میاره و باعث میشه هیچ پیشرفتی نکنیم .}

   همون سیستمی که جهان رو مدیریت میکنه مثل بارش بارون ،مهاجرت پرندگان و … میتونه زندگی من رو هم مدیریت کنه اگر باهاش هماهنگ باشم .

   لیستی از هرآنچه باید رها کنم تا با خیال آسوده راهی سفر با کمک خداوند شوم را می نویسم :

   ۱_باید اینکه بیش از حد در فکر اعضای خانواده م هستم رو رها کنم ،چون ذهنم اینجوری خیلی خسته ست و نمیتونم اونجوری که دوست دارم به کارام برسم .۲_باید هر کسی هر حرفی زد که از دید من خوشایند نبود ، رهاش کنم ،بیخیالش بشم ،چه در گذشته و چه در آینده .۳_درد پاهام رو فراموش کنم .۴_اضافه وزن رو فراموش کنم .۵_باید هر اتفاقی که افتاده ، هر ظلمی که به نسبت من شده رو رها کنم و بی خیالش بشم . 

   «۱۰مورد از خواسته هام ، مسائلی که می خوام بهبود بدم رو می‌نویسم» 

   ۱_من می خوام تا ۱سال آینده به وزن ۶۵ کیلوگرم برسم .۲_من می خوام تا یک سال آینده به سلامتی کامل جسمی برسم .۳_من می خوام تا یک سال آینده درآمدی ماهانه داشته باشم ،در حدی باشه که بتونم بعضی نیازهام رو باهاش برطرف کنم .۴_من می خوام تا یک سال آینده ، زندگی خانواده م خیلی تغییرات مثبتی داشته باشه و بهبود و پیشرفت کنند .(این رو نمی دونم درسته یا نه ،شاید استاد بگن که باید آرزوها و خواسته ها فقط برای خودمون باشه ، اگر اینطوریست بهم بگید استاد عزیزم)۵_من می خوام تا یک سال آینده یه ماشین خوب بخریم .۶_من می خوام تا یک سال آینده هر وسیله ای که در خونه مورد نیازم هست رو تهیه کرده باشم .۷_من می خوام تا یک سال آینده از لحاظ فکری رشد زیادی کرده باشم و کاملا کنترل ذهنم رو در دست داشته باشم .۸_من می خوام تا یک سال آینده احساس خوشبختی به معنای واقعی رو تجربه کنم ،الان هم خوشبختم اما می خوام بهتر از این باشه .۹_ من می خوام تا یک سال آینده بسیار صبورتر از الان باشم در تربیت فرزندم .۱۰_من می خوام تا یک سال آینده دخترم خیلی حرف گوشکن تر و از هر نظری بهتر شده باشه .

   / من می خوام مهارت زندگی کردن رو یاد بگیرم ،در هر شرایطی ، در هر جایی که باشم ./

   .

   «من تعهد میدهم این دوره رو تا انتها همراه استاد به بهترین شکل بگذرانم»

   « خسته نباشید استاد گرامیم»

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5956 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 8 کلمه

    سلام و درود
    دقیقا باید آرزوها شخصی باشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Reza
   1402/11/14 18:55
   مدت عضویت: 361 روز
   امتیاز کاربر: 14771 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 220 کلمه

   روزی به صورت کاملا معجزه آسا و هدایتی به لاغری با ذهن آشنا شدم اصلا فکر نمیکردم که چه تغییراتی قراره در زندگیم و بخصوص در شخصیتم ایجاد بشه 

   فقط دیگه از رژیم و ورزش برای لاغری خسته شده بودم و خواستم از خدایم و پا در این مسیر شکوهمند گذاشتم.الان بعد از حدود یکسال تغییرات اساسی علاوه بر لاغری در تمام جنبه های زندگیم ایجاد شده که حتی فکرش را هم نمیکردم و برام آرزویی دست نیافتنی بوده و الان دارم زندگیشون میکنم میخواهم در این دوره پر قدرت باشم و با تمام وجودم را بگذارم

   من رضا طحانی متعهد میشم تا پایان این دوره همراه باشم و تا ابد ادامه دهم من به این مسیر ایمان دارم 

   ۱.من دوست دارم درامد ماهانه ۲۰۰میلیونی را تجربه کنم۲.من میخواهم کارم برای خودم،در خونه و در هر زمانی از شبانه روز به اختیار خودم انجام دهم۳.من سلامتی کامل بدنم را می خواهم۴.من ایکس باکس ۳۶۰ را میخوام که با عشقم هر روز ریو بازی کنیم۵.من میخوام شرایطی برام ایجاد بشه که فارغ از هر فکری بتوانم دندانهایم را ایمپلنت کنم۶.من میخوام دیگه اجاره خونه پرداخت نکنم و رهن کامل باشه خونه ام ۷.من دوست دارم ماشین خودم را داشته باشم دناپلاس توربو اتوماتیک نقره ای رنگ ۸.مسافرت شمال با ماشین خودمون همراه با سحر با ازادی کامل پولی و زمانی و فکری۹.کاشت موهام۱۰.گردش و تفریح در کویر 

   ۱۴۰۲.۱۱.۱۴

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Darya_sy
   1402/11/14 15:40
   مدت عضویت: 1505 روز
   امتیاز کاربر: 2670 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 379 کلمه

   سلام به استاد عزیز که معجزه ی زندگی من هست و نمیدونم چجوری تشکر کنم که این دوره شگفت انگیز رو بطور رایگان در دسترس ما گذاشتید 

   خدا رو شکر میکنم که من رو به این مسیر هدایت کرد و دوباره من به یک دوره شگفت انگیز دیگه هدایت شدم 

   تمام حرف های استاد رو در فایل با دقت گوش دادم و تمام حرف هاشون واقعا درست و منطقی بود و اینقدر ذوق داشتم موقع گوش دادن که در این دوره حضور دارم و میتونم از این مطالب ارزشمند استفاده کنم 

   همیشه دوست داشتم یک زندگی با ارتباط قوی با خداوند داشته باشم و زندگیم با خداوند و جهان هماهنگ باشه ولی خب نمیدونستم چجوری و حالا دوره های زیادی میبینم که وجود داره ولی راستش رو بخواید من فقط به استاد عطار روشن اعتماد دارم و اصلا به بقیه اعتماد ندارم چون میدونم هرچی که استاد بهمون یاد میدن حقیقت عه و همه رو خوشون تجربه و زندگی کردن و اصلا بخاطر پول و درآمد نیست 

   من در دوره ورود به سرزمین لاغر ها هستم و اینقدر  این دوره خوب و خفنه که در تمام جنبه های زندگیم از درآمد و کار گرفته تا تناسب اندام و ذهنم تاثیر داشته و اصلا نمیتونم بدون این دوره زندگی کنم و اگر چند روز گوش ندم خیلی دلم تنگ میشه و به کل زندگی منو عوض کرد و من تا آخر عمر به استاد مدیون هستم 

   بازهم خداروشکر میکنم که در این دوره هم هستم تا تغییر نگرش نسبت به خداوند در من شکل بگیره و زندگیم تغییر بکنه و با لذت زندگی کنم و از این عمری که خداوند بهم داده نهایت استفاده رو بکنم 

   تمرین اول (حدود ۱۲ مورد بود و یادداشت کردن در دفترم ولی اونهایی که شخصی نیستن رو اینجا مینویسم)

   ۱.نداشتن پدر و خانواده ی بسیار پولدار 

   ۲.اوضاع اقتصادی مملکت 

   ۳.ارث خیلی زیاد نرسیدن 

   ۴.شرکت نکردن در دوره های کسب و کار گرون 

   ۵.نداشتن فن بیان خیلی بالا در کسب و کار

   تمرین دوم

   ۱.من دوست دارم به درآمد بالا که در دفترم نوشتم برسم 

   ۲.من دوست دارم در شغلم حرفه ای بشم 

   ۳.مدرک زبان آلمانی در سطح b2 بگیرم 

   ۴.من خیلی دوست دارم  موبایل آیفون ۱۵ بخرم 

   تمرین سوم 

   من دریا سیاح متعهد میشوم که دوره زندگی با کمک خداوند رو به طور کامل و مستمر انجام دهم و هی خودم و نتایج رو بررسی نکنم و مدام به نتیجه فکر نکنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب ندرلو
   1402/11/13 23:17
   مدت عضویت: 269 روز
   امتیاز کاربر: 2830 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 394 کلمه

   به نام خدای عاشق خدایی که عاشق بنده هاشه  

   مهارت زندگی با کمک خدا 

   وقتی این عبارت رو خوندم با خودم گفتم مدت هاست گه دنبال اینم انواع مهارت ها رو یاد بگیرم تا بتونم زندگی بهتری تجربه کنم ولی  غافل از اینکه مهمترین مهارت چیزدیگری است  

   مهارت زندگی با خدا خدارو شکر میکنم که منم آنقدر خوشبختم که در مدار دریافت این آگاهی ها بودم و بهترین موقع به سایت سر زدم  

   وقتی نوشته بودید بهای این دوره نوشتن دیدگاه هست برام جالب بود.همیشه فکر می‌کردیم بها یعنی پول.ولی چقدر قشنگ که ایندفعه بهایی که می‌خواهیم بدیم به خودمون کمک میکنه هر بار با نوشتن دیدگاه برامون یاد آوری میشه و تکرار مرسی استاد مرسییی

   من زینب ندرلو متعهد میشم که تا پایان دوره بدون در نظر گرفتن نتیجه این دوره رو تا آخر پیش ببرم و هر بار سعی کنم بهترین درک خودم رو بنویسم  

   لیستی از آنچه باید رها کنید تا با خاطری آسوده و سبک بال راهی سفر زندگی با کمک خداوند شوید را مشخص کنید.

   اولین چیزی که باید تو این لیست بنویسم و رهاش کنم درگیر نتیجه بودن هستهر کاری تا الان میکردم همش درگیر نتیجه بودم همین کار باعث می‌شد نا امید بشم و رها کتم وسط راه باید رها کنم امیدم به انسان ها و هر چیزیکه بیرون از خودمه  

   باید رها کنم افکاری منفی رو  

   باید اینا برن تو لیست خروج از ذهنم 

   خیلی هیجان و شوق دارم برای شروع این مسیر حس یه آدمی رو دارم که تا حالا تنها جایی نرفته و حالا میخواد یه سفر تنهایی بره  

   همیشه دلم میخواست به این خواسته و اون خواسته برسم فکر میکردم زندگی با اونا قشنگ ترهولی امروز یه کوچولو درک کردم که زندگی با مهارت کمک خدا یه چیز دیگه است 

   مهمترین خواسته من اینه که بتونم به مرحله برسم که بیشتر روز تحت هر شرایطی حالم خوب باشه احساسم خوب باشه،بتونم مثبت فکر کنم و زیبایی ها رو ببینمبتونم با خداییی که تو این دوره میخاد ازش صحبت بشه ارتباط خوب بگیرمخودم رو دوست داشته باشم بدون هیچ قید وشرط  

   همیشه خودم رو حتی بخاطر یه موفقیت کوچیک تشویق کنم  

   دوست دارم یک خانم مستقل باشم و ماهیانه بتونم تا سال آینده به درآمد ۲۰ میلیون برسم  

   سایز ام ۳۸ باشه و بتونم ثابت نگه دارم  

   بتونم بدهی رو پرداخت کنم و همیشه هر خواسته ای دارم نقد تهیه کنم  

   کسب و کار خودم رو راه اندازی کنم  

   به امید خدا شروع میکنم این دوره پربار رو استادعزیزم ازتون سپاسگزارم که آنقدر عاشقانه هر چیزی رو که یادد میگیرید با ما به اشتراک میزارید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatima
   1402/11/13 22:02
   مدت عضویت: 258 روز
   امتیاز کاربر: 2665 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 773 کلمه

   استاد عزیزم سلام

   یک قانون حاکم بر جهان وجود داره، یک سیستم. 

   اسمش رو هرجی میخوای بزار، جهان، کائنات، خدا، قدرت واحد…این نیرو به صورت کامــــــــــــلا سیستمی عمل میکنه!مثل موقعی که قراره بارون بباره! وقتی همه شرایط برای بارش آماده بشه، بارون میباره! مهم نیست که کیا موافق بارشن و کیا نه! آدمای خوبین مردم اون منطقه یا نه! بارونه میباره! بزار بهتر بگیم… مهم نیست کجای خیابون ایستادی! بارون که بزنه تو خیس میشی! اگر چتر نداشته باشی! نمیتونی به بارون بگی این تکه رو نبار چون من ایستادم… این قانون و سیستم و خدا هم همینطور عمل میکنه. اگر تو هماهنگ باشی، هماهنگی چیه؟ احساس خوب داشته باشی، همه شرایط برای تو خوب پیش میره و اگر ناهماهنگ باشی،ناهماهنگ یعنی چی؟ حست بد باشه؛ اتفاقاتی برات رخ میدن که حس بد تو رو ادامه بدن. قانون اینه! حالا تو خودتو بکوب به در و دیوار! واقعیت اینه که قانون اینه! شاید اولش خیلی بی رحمانه به نظر برسه که خدایا من الان فلان بلا سرم اومد بابا بطار یکم درد دل کنم و گریه کنم حالم بده! بم حق بده! ولی شرمنده! تو اتفاقات بد رو ادامه دار میکنی! ولی میدونید چیه؟ اتفاقا بنظر من این قشنگ ترین سیستمیه که خدا میتونست وضع کنه! چرا؟ انقدر دوستمون داره که شرط رسیدن به هرچیزی رو این گذاشته که: بخند، لذت ببر! همین🤌🏻

   وقتی حست خوب باشه، تو هماهنگی با این سیستم! شادم و شادی میگیرم. معجزه رخ میده؟ میدونی معجزه چیه؟ تو هم زمان میشی با اتفاق های خوب! 

   بارون و طوفانه! دلت میخواد بری بیرون! بیرون رفتنت همزمان میشه با آروم شدن طوفان و بارون! یا نه! یه حوری اتفاقاتی رخ میده که تو میری بیرون و اتفاقا کلس هم بهت خوش میگذره! 

   تو حس و حالت خوبه،میخوای بری خرید! تو جیبت خیلی پول نیست! ولی تو آگاهانه حست رو خوب نگه میداری و بدون نگرانی میری خرید! کسی در مسیرت قرار میگیره که لباساش دقیقا همون چیزین که تو میخوای و با همون پولی که تو داری! 

   اینه قانون!فقط کافیه یاد بگیریم چطوری هماهنگ بشیم. 

   من متعهد میشم که این دوره ای که خداوند من رو با عشق بهش هدایت کرد رو تا انتها بیام همراهتون استاد عزیزم و بهتون قول میدم که در هر قسمت کامنت های من رو خواهید خواند. 

   و اما سه تا از خواسته های من: 

   ۱-میخوام با مردی که کنارش عشق و مودت رو در رابطه امون تجربه میکنم ازدواج کنم

   ۲-میخوام به کار مورد علاقه ام هدایت بشم و شروعش کنم، کاری که عاشقشم، اونقدر که توش خستگی و گرسنگی و گذر زمان رو توش نفهمم. کاری که توش آزادی زمانی و مکانی و مالی داشته باشم. کاری سرشار از ثروت. 

   ۳-میخوام ماشین بخرم، یه ماشین نو. دوست دارم اولین ماشینم، کویک سفید، یا پژو باشه. 

   ۴-دوست دارم برسم به نقطه ای که آزادی داشته باشم،آزادی مالی، زمانی و مکانی. راحت هر ساعت که دوست دارم برم بیرون، راحت هرچی دوست دارم بخرم و خرج کنم بدون حساب کتاب کردن و راحت باشم، حتی گفتنش هم بهم حس خوبی میده🤌🏻🦋

   ۵-دوست دارم با صلح و به ساااادگی از شغل فعلیم بیام بیرون و یه جوری اتفاق بیفته که در بهترین حالت باشه، یعنی من از لحاظ مالی اوکی باشم. 

   ۶-دوست دارم دوتا سفر برم تو این یه سال فرضی حالاـیکی دوستانه یکی زن و شوهری. 

   ۷-دلم میخواد یه دوره ای که مدنظرمه رو بخرم و لیزری روش کار کنم. 

   ۸-دلم میخواد دوره هایی که الان دارم رو تمام کنم و بترکونم از نتایج.دلم میخواد تمرکز لیزری کردن روی اهدافم و برنامه ریزی برای رسیدن به اهدافم و عمل به برنامه هام رو یاد بگیرم.

   ۹-میخوام به اندام دلخواهم برسم،خوش اندام و زیبا اندام. 

   ۱۰-دوست دارم یاد بگیرم که خودم اولویت زندگیه خودم باشم، عاشق خودم باشم. و به قول شما استاد، دوست دارم مصمم رو خودم کار کنم و برسم به جایی که بگم من هیچ ربطی به گذشته خودم ندارم🎆

   ✓من استاد… به تضاد خوردم! یه چیزایی فهمیدم! وقتی گفتید ده تا خواسته بنویس! من ده تا نشدن! زور زدم براشون! میدونید چرا؟ با تخمین یک سال! شاید من زمان رسیدن به خواسته هام رو خیلی دور میبینم یا اصلا شاید خیلی از خواسته هام رو دقیق مشخص نکردم! نمیدونم😂

   ✓الان هدایت شدم متنی که بعد ویدیو باید میخوندیم رو خوندم، فراموش کرده بودم. و تمرین اول! قلبم رو شبیه پروانه ای کرد که به پرواز در اومد… انگار چیزی بود که لازم بود بشنوم که خدا بهم بگه آره! اونا رو از زندگیت بنداز بیرون!چون من دارم تاثیر میپذیرم از رفتارهای اونها! چون هنوز یاد نگرفتم رفتارهای بقیه برام مهم نباشن و رفتارهای اونها گه گداری آزار دهنده اس و حسم رو بد میکنه…. و شاید این منم که هنوز دنبال حس خوب از طریق وجود این افراد تو زندگیمم… ولی خدا و خودم برای داشتن تمام حس های خوب زندگیم کافیه🤝🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Susan behrad
   1402/11/13 15:02
   مدت عضویت: 1064 روز
   امتیاز کاربر: 5075 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,256 کلمه

   بنام خداوندمهربان و پروردگارعالمیان 

   سلام به استادگرامی ومهربانم وهمراهان وهم مسیرهای گرامی آموزش لاغری باذهن 

   زندگی با کمک خداوند (مقدمه)

   خیلی جالب است که این سایت طوری طراحی شده که وقتی از چیزی یا از رفتاری ناراحت یا دلگیر می شویم تا به اینجا مراجعه می کنیم و شانسی یک فایلی را انتخاب می کنیم درست در مورد همان چیزهایی گفته می‌شود که از آن ناراحت یا دلگیر هستیم. 

   من هر موقع که ناراحتی داشتم و به اینجا مراجعه کردم حال دلم خوب شده و به آرامش رسیدم استادگرامی شما همه کارهایتان و ایده های تان بجا بوده و هرچیزی را در موقع خودش انجام دادی و ما را همیشه در همه حال یاری کردی و سوپرایزمان کردی و امروز من واقعا صدای دلنشین خداوند را توسط استادگرامی ومهربانم را شنیدم که مرا صدا می کرد

   که ای بنده من بیا، بیا که من کنارت هستم.

   آخه من ۳سال است که در این مسیرزیباقرارگرفتم و چند ماه که خیلی ناراحت شده بودم طوری دلم را شکسته بودند که یارای به هم چسباندنش را نداشتم حالم اینقدر خراب بود که فقط با گوش کردن به فایلها و صدای دلنشین استادگرامیمان حالم خوب می شد و اصلآ دستم به قلم نمی رفت و هر موقع می خواستم بنویسم نمی توانستم بنویسم 

   من هرروز وقتی بیدار می شوم اولین کارم سر زدن به این سایت است و دیروز رفتم که سایت رو باز کنم هر کاری کردم برایم باز نشد .

   چون من ۳سال است که در این مسیرزیباقرارگرفتم و ۲۷ همین بهمن ۳سالگیم تمام میشه و من در این ۳سال عشق و وجودم در این سایت خلاصه شده من اولش خیلی فعالیت داشتم و هنرجوی پیش رفته بودم. و اینقدر که نتونستم بنویسم شدم هنرجوی متوسطه و بعدش شدم هنرجوی مبتدی و دیروز وقتی دیدم سایت برایم باز نمی شه فکر کردم که استاد دیگه من رو کنار گذاشته خیلی حالم بدتر شد من چون خیلی از فایلها رو دانلود کردم و همیشه به اونها گوش می کردم و کمتر توی سایت می آمدم و گوشیم رو خاموش کردم و کنار گذاشتم و با خودم گفتم عیب نداره با همون فایل‌هایی که دانلود کردم به راهم ادامه می دهم من هر موقع که مشکلی داشتم به استاد عزیزمان می گفتم وبه بچه هام می گفتم ولی به استاد نگفتم چون اصلآ خجالت کشیدم که به استاد بگویم 

   و دیروز دخترم به خونمون اومده بود و من به اون توضیح دادم که چه شده و گوشیم رو دستم گرفتم و برایش نشان دهم که چه شده وسایت برایم باز نمی شه ودر کمال ناباوری سایت مثل همیشه باز شد و من خیلی خوشحال شدم و اینقدر خوشحال شدم که انگار دنیا را به من دادند یعنی هرچیز گرانبها رو بهم می دادند اینقدر خوشحال نمی شدم که با باز شدن سایت خوشحال شدم و دخترم گفت شاید اینترنت مشکل داشت یا گوشیت هنگ کرده بود 

   واون موقع بود که صدای دلنشین خداوند را واضح و آشکار شنیدم که می گفت بنده من تا مرا داری هیچ غم وغصه نداری فقط کافیه که دستم را بگیری و با من هم قدم باشی و در سرزمینی که قرار است استاد راهنمایتان باشد پیش بروی چون تو هدایت شده از طرف من هستی و من تو رو هدایت کردم که اینجا باشی و در کنار استادگرامی وهمراهان وهم مسیرهایت زندگی واندام عالی و فوق‌العاده ای برای خودت رقم بزنی 

   پس به من ایمان داشته باش ودر این مسیر به راهت ادامه بده چون من همیشه در کنارت هستم و خواهم بود 

   و من وقتی این فایل رو گوش کردم اميدم چند برابر شد و فهمیدم که با کمک خداوند در بهترین شرایط زندگی خودم قرار می گیرم چون اینقدر نعمتهای خداوند فراوان وزیاد است که اصلآ در فکر و ذهن هیچ انسانی وجود ندارد چون نعمات خداوند حساب وکتاب ندارد 

   وقتی هر انسانی بتواند حتی یک کوچولو خودش را با سیستم خداوند هماهنگ بکنه معجزات خداوند پشت سر هم اتفاق خواهد افتاد بدون اینکه متوجه باشد 

   تمرین اول این بود که هرچیزی را که دوست نداریم و نمی خواهیم کنار بگذاریم و رها کنیم 

   من تمام کسانی را که در هر شرایطی باعث آزار و اذیتم شده اند کنار می گذارم و رهایشان می کنم 

   تمام غم وغصه هایی که خوردم و کم کم باعث نابودیم می شدند کنار می گذارم و رهایشان می کنم 

   اشکهایی که بخاطر شکسته شدن قلبم ریختم را کنار می گذارم و رها می کنم 

   من هرچیزی، هر رفتاری، هر گفتاری، هر کاری که موجب رنجشم شدن همه را رها می کنم و خودم را آزاد می کنم چون میخواهم آزاد زندگی کنم و به خواسته هام و آرزو هایم برسم

   و من این را مدیون بودن دراین سایت و هدایت شدنم توسط خداوند متعال می دانم چون همیشه خداوند کمک کننده است 

   و حالا می رویم برای لیست آرزوهایی که دارم و می خواهم در سال آینده به اونها برسم 

   ۱. می خواهم یک اندام زیبا و شگفت‌انگیز بدون افتادگی پوستم بدون چین و چروک داشته باشم و هر روز .هر هفته. هر ماه. وهر سال شاهد لاغر شدن وزیباتر شدنم باشم و یک تناسب اندام ایده آل و پایداری داشته باشم بدون بازگشت من برای وزن ایده آلم خدا را شکر می کنم خدایا شکرت

   ۲. دوست دارم در همین خونه ای که زندگی می کنم اونطوری که دوست دارم خانه ام را بازسازی کنم ویا به خانه ای که خودم دوست دارم باشه نقل مکان کنم خانه ای بزرگ ودلباز وزیبا و با بودن در آن لذت ببرم 

   ۳. من دوست دارم دندان های زیبای داشته باشم واون دندان هایی که جایشان خالی است با کاشت دندان پرکنم 

   ۴. من حالاروزی ۵۰هزار تومان درامددارم و دوست دارم این درآمدم هر روز بیشتر شود و کارت بانکیم پراز پول باشد و من بدون هیچ نگرانی هرچیزی که دوست دارم بخرم و تهیه کنم به جز خودم برای فرزندانمم هر چیزی که دوست دارن بخرم 

   ۵. من دوست دارم بدنی سالم داشته باشم چون فقط آرتروز پاهام اذیتم می کنند می خواهم اونها هم بطور معجزه وار خوب شوند تا راحتتر حرکت کنم وراه بروم.

   ۶. دوست دارم تا زمان مرگم سالم و سلامت باشم و بدون کمک کسی کارهایم را انجام دهم و هوش و هواس خوبی داشته باشم و جز خدا به هیچ کس محتاج نباشم 

   ۷. دوست دارم که تا آخر عمرم در این سایت باشم و در کنار استادگرامی و دوستان به این سفرم ادامه دهم و لذت ببرم 

   ۸. من دوست دارم که با هجرت کردنم به خدا نزدیک ونزدیکتر باشم چون خدا همیشه چشم انتظار من است وهمینطور عاشق من است وهمیشه دوست دارد که من به خواسته وآرزوهایم برسم و استاد بی نظیر را سر راهمان قرار داده که با تمام وجودش و تمام عشقی که به ما داره تلاش می کنه تا ما را هدایت وحمایت کند و موفقیت تک تک ما را ببیند 

   ۹. دوست دارم همسرم اینقدر در آمد خوبی داشته باشد که ماشینمان را عوض کنیم ویک ماشین شاسی بلند سفید رنگ زیبا بخریم

   ۱۰. دوست دارم همسرم همیشه سالم و سلامت باشد 

   ۱۱. من دوست دارم اینقدر قدرت بیان بهتر و رساتر داشته باشم که در جمع ها بدرخشم و حرفها سخنانم برای دیگران آگاهی دهنده باشه 

   ۱۲. من دوست دارم که همیشه خودم را همان طور که هستم دوست داشته باشم و عزت نفس بالای داشته باشم و هیچ کجا و در کنار هیچ کس نقش بازی نکنم 

   ۱۳. من دوست دارم که در تمام جنبه های زندگیم اینقدر سالم. تندرست. اندام متناسب. رابطه عالی. پول و ثروت. اعتماد به نفس بالا و……پیشرفت داشته باشم تا همیشه ودر همه لحاظ حرفی برای گفتن داشته باشم 

   و حالا نوبت به تعهد دادن رسید 

   من سوسن جودی ۵۹ساله در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ تعهد می دهم دراین مسیر زیبا تا آخرین نفس همراه استاد عزیزم وهمراهان وهم مسیرهای گرامی و همسفرانم باشم و با شوقواشتیاق این مسیر را ادامه دهم 

   با کمک خداوند 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 2986 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان همراهم

   من ریحانه عطریزاده تعهدمیدم که با خدای خود و با استاد همراه باشم

   من چندسالی هست که با کمک خدا با استاد اشنا شدم بخاطر چاقی و افسردگی که حالا هم افسردگیم خوب شد و لاغر شدم و چیزی نمونده که  به ۵۰ کیلو برسم ولی ادامه میدم حتما میرسم 

   خاسته من 

   ۱ خانه ویلایی بهتر از این خانه که داریم باشه دوبلکس باشه و بزگتر ۲ ماشین بهتر از ماشینی که داریم

   ۳ در آمدم بیشتر از این که دارم ۴ دوست دارم هنرهای دستیم که انجام میدم بتونم بفروشم و ازم بالا نکشن ۵ هماهنگ با جهان هستی با خداوند

   ۶ سلامتی خودم وخوانوادم را از خدا می خوام

   ۷ تفریحم بیشتر بشه

   ۸ دوست دارم نا امید و تنبلی نکنم و ادامه بدم

   ۹ دوست دارم کسی را قضاوت نکنم 

   ۱۰ خیلی دوست دارم زبان انگلیسی  را یاد بگیرم و تنبلی نکنم 

   انشاءالله خدا نگدارتون باشه استاد عزیز خیلی زحمت می کشید اجرتون با خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 266 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,038 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی

   تعهدنامه ی من:

   من از امروز همین لحظه همین ساعت به خودم و خدای خودم قول میدهم که با دل و جان و تمام اراده ی خودم فایل های دوره رو گوش کنم تمرینات رو انجام بدم به نکات و تمریناتی که انجام میدم عمل کنم و از نتایج عالی لذت ببرم.

   تمرین اول:

   لیستی از آنچه باید رها کنید تا با خاطری آسوده و سبک بال راهی سفر زندگی با کمک خداوند شوید را مشخص کنید.

   ۱_ من یه رفتار هایی دارم که بیشتر اوقات باعث آزار اطرافیان و خودم میشن و اونا نمیزارن که من به آرامش برسم و من دارم تمام تلاشم رو میکنم که اون رفتار های اشتباه رو از ذهنم پاک کنم و ندید بگیرمشون حالا شاید گاهی نتونم و به رفتار هام ادامه بدم ولی سعی میکنم که تغییر کنم

   ۲_ من به خاطر درسهام بیشتر اوقات ذهنم خیلی مشغوله و بعضی اوقات نمیرسم که تمرین هام رو انجام بدم یا وویس هارو گوش بدم من توی دوره ی لاغری هم دیدگاه مینوشتم و خیلی دلم میخواد که بیشتر بنویسم ولی امتحانات و درسام مانع میشن پس سعی میکنم بیشتر روی خودم کار کنم راجب غذا ها حریص نباشم توی خوردن زیاده روی نکنم در حد فشار شکم، به چاقی توجهی نکنم و به جاش توجه به لاغری رو جایگزین کنم ما توی خونمون یه آینه ی بزرگ داریم و من بین کارام که از جلوش رد میشم ناخودآگاه باخودم میگم “چقدر لاغر شدم !” و نمیگم وای چقدر چاق شدم الان فلانی چی میگه برم رژیم بگیرم و… نه! من خودم رو دوست دارم و اگر بخوام با دیگران رفت و آمد کنم دیگران باید منو همینطور که هستم بپذیرن با همین چاقی که خیلی ها خودشون رو به خاطرش از خیلی از لذت های زندگی محروم کردن!

   ۳_ دوستهام ،چون مثلا زمانی که توی مدرسه داریم باهم صحبت میکنیم حالا یا زنگ تفریحه یا دبیر نداریم دوستهام فقط از گرفتاری ها و ناراحتی هاشون میگن مثلا یکیشون میگه امروز با فلانی دعوا کردم اعصابم بهم ریخته چیکار کنم؟ منم توی اون لحظه بیشتر اوقات یا جوک تعریف میکنم یا یه خاطره ی خنده دار میگم تا از حال و هوای غم و غصه دربیان نه اینکه دیگه هیچ دوستی نداشته باشم از کسایی که بهم  انرژی منفی میدن دوری میکنم و به کسایی که بهم انرژی مثبت میدن نزدیک میشم

   ۴_ پرخاشگری ، من به شدت پرخاشگر هستم و به همین خاطر بیشتر اوقات از لحاظ روحی بهم میریزم و بعد از دعوا و پرخاشگری به خودم میگم حالا نمیتونستی این کلمه رو آروم بگی؟ مثلا نمیتونستی از اول با مهربونی این وسیله رو قرض بدی  به خواهرت؟حالا خواهرت بچه ست یه کاری کرده تو چرا انقدر زود عصبی میشی و…. و اون لحظه ست که حس عذاب وجدان بهم دست میده و ساعت ها خود خوری میکنم و حتی بعضی وقتا به خدا گله و شکایت میکنم که اصلاااا رفتار درستی نیست و جدیدا خیلی دارم سعی میکنم که دیگه کفر نگم و خودم رو مقصر بدونم و روی خودم کار کنم اگر زندگیه من مشکل داره مشکل از خلق خدا و دیگران نیست مشکل از من و ذهنمه قطعا من یه کاری کردم که داره برام اتفاقات بد میوفته برای مثال حتی اگر دیگران به من بدی کنن حق منو بخورن یا هر چیز دیگه ای تقصیر منه! چون ذهن من منفی شده و خداوند داره منو با اتفاقات ناگوار آگاه میکنه

   ۵_ باورهایی که از طریق اطرافیان به ذهن من منتقل شدن

   باور ها راجب خدا که خدا اگر فلان کارو کنی عذابت میده اگر گناه کنی میفرستت جهنم و… این گفته ها جوری روی من تاثیر گذاشته بودن که تا چند سال پیش من از خدا خیلی میترسیدم هرکاری که میکردم عذاب وجدان میگرفتم و هی باخودم فکر میکردم که اون دنیا قراره خدا چه بلایی سرم بیاره!

   تمرین دوم:

   لیستی از آرزوها، درخواست ها یا هرآنچه تصور می کنید اگر داشته باشید شرایط زندگی شما بهتر خواهد شد را بنویسید

   من چند آرزو دارم که واقعا اگر به اونا برسم میتونم زندگی رویایی خودم رو داشته باشم:

   ۱_ اولین آرزوی من اینکه خیلیییییی پولدار بشم من و خانواده ام دیگه انقدر پول داشته باشیم که تمومی نداشته باشه و خودم انقدر پول توی کارتم زیاد باشه که اصلا به قیمت کالا ها و غداها و خوراکی ها دقت نکنم و فقط اگر ازشون خوشم اومد بخرمشون من الان شکر خدا وضعیت مالیم خیلی خوبه و از بچگی هرچی که از پدر و مادرم خواستم نه نگفتن و برام تهیه کردن ولی خب دلم بیشتر میخواد، میخوام یه زندگی جدید رو شروع کنم

   ۲_یه خونه ی ۲۵۰ متری توی بهترین منطقه ی شهرمون بخریم ما قم زندگی میکنیم و راستش من درست نمیدونم که کدوم منطقه خیلی عالیه ولی شهرک قدس مدنظرم هست و اون خونه ۴ خوابه باشه و یک اتاق ۲۴ متری داشته باشم و این یکی از بزرگترین آرزوهای من از کودکی تا به امروزه چون من اتاق ندارم و دلم میخواد یه محیط آروم و فقط برای خودم داشته باشم و همیشه دلم میخواست که وسایل اتاقم رو با همون دیزاین و دکوراسیونی که آرزوش رو دارم بچینم

   ۳_لاغر بشم من درحال حاضر خیلی چاق نیستم یعنی یخورده تپلیم ولی دلم میخواد هیکلم قشنگ روی فرم بیاد و لاغر و خوش هیکل بشم من این چند وقت که دارم روی خودم کار میکنم خیلی لاغر شدم و خیلی خوشحالم چون این یکی از آرزوهای بزرگمه من درمورد اینکه چطوری چاق شدم و چطوری نتیجه گرفتم توی دوره ی لاغری نوشتم و خوشحال میشم شماهم  بخونید و امیدوارم لذت ببرید.

   ۴_ این یکی از بزررررررگترین آرزوهای منه اینکه به خدا خیلی نزدیک بشم و من این دوره رو خیلی دوست دارم چون میتونم باهاش به یکی از بزرررررگترین آرزوهای زندگیم برسم و واقعا استاد ازتون ممنونم که این فایل عالی رو در اختیار ما گذاشتید و سعی میکنم خیلی عالی بهای دوره رو بپردازم

   ۵_ من یکی از بزرگترین آرزوهام مهندس کامپیوتر شدنه و خیلی دلم میخواد که در درسهام موفق بشم و بتونم مهندس کامپیوتر بشم و در یک شرکت معتبر و مدرن و خوب با حقوق خوب کار کنم

   ۶_ و آخرین آرزوم اینکه بعد از این آرزوها خداوند هر آرزوی دیگه ای که داشتم روهم برآورده کنه

   ممنونم که وقت گذاشتین و دیدگاه من رو خوندید و امیدوارم

   که براتون مفید باشه و لذت برده باشید انشاالله خدا همیشه یار و نگهدارتون باشه خدانگهدار

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 40 از 8 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Maryam
    1402/11/13 03:14
    مدت عضویت: 1623 روز
    امتیاز کاربر: 1590 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 105 کلمه

    به نام خدای مهربون

    سلام به همگی 

    آفرین دختر گلم از خوندن دیگاهت لذت بردم و خدا رو شکر می کنم که دختر ی با این فهم و کمالات داریم

    بهت افتخار می کنم که به این خوبی مسائل رو درک می کنی و با این دقت به سوالا جواب میدی 

    همین که سعی می کنی تغییر کنی بالاترین کار رو انجام میدی 

    اینکه تونستی دیدگاه فنی از استاد بگیری افتخار خییییلی بزرگیه و این یعنی تو در مسیر درست خواسته هات قرار داری و به یاری خدا به تمام آرزوهات میرسی 

    موفق و پیروز و شاد و سلامت باشی و در مسیر هر چه بیشتر رسیدن به خواسته های قشنگت 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 266 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 23 کلمه

     سلام ممنونم که دیدگاه من رو خوندید امیدوارم که شماهم به خواسته ها و آرزوهاتون برسید و در این مسیر زیبا موفق باشید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار صالحه
    1402/11/13 09:26
    مدت عضویت: 399 روز
    امتیاز کاربر: 44385 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 208 کلمه

    سلام دختر  عزیزم 

    وای که جقدرازخواندن دیدگاه که انقدر عالی مرتب و  با دیدی بزرگی نوشته شده بود من‌کیف کردم آفرین به این نگاه خوبت خداوند چه زمان زیبایی عزیزم به تواین فرصت زیباد رو هدیه کرده که نگاه خوبی داری به این نگاه روی خودت داری کاره میکنه امید دارم ازهمین زمان وآینده له آنچه آروز عالی برای رشد پیشرفت داری برسه عزیزم من کلی ازنوشتم درس گرفتم مهم نه سن هست نه جای که زندگی میکنی مهم اون ذهن و اون چشم زیبات هست که داری  اول درست میبینه ودرست درک میکنه اون تواین سن خیلی عالی بود ادامه بده گوتا نیا با همین حالت به  جلو برو که اگه همت استمرا داشته باشی درآینده همه  کاره گردی که حالا داری  انجام‌میدی  انشالله هرآنچه که خواستی بهت میرسه برای اروزی محله خوب تو قم که دوست دارای اونجا منرل داشتی باشی  یکی زنبیل آباد  گلستان صدوق  سالاریه  بهترین منطقه  قمی هست آروز به اون بخش متوانی انتقال بدی درآینده به هرآنچه خواستی بی کم‌کاست برسی تو بهترین حالت زندیگی کنی برات بهترین اروز دارم چون تولایق  این آروزهای هستی به خودت وراه وایمان که  به خداوند دارای عشق بروز  من که ازدیدگاه لذت بردم . 

    خیلی برام  شیرین بود 

    خدا پشت وپنا هت یا حق حق نگه دارت عزیزم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 266 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 14 کلمه

     سلام خیلی ممنونم امیدوارم شماهم به آرزوهاتون برسید و در این مسیر موفق باشید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamzadk
   1402/11/12 21:00
   مدت عضویت: 1470 روز
   امتیاز کاربر: 26455 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 295 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان 

   بعد از چند ماه دوری از سایت با  خوندن این مطلب دوباره به سمت سایت هدایت شدم . من نسبت به چند سال قبل خیلی دیدگاهم نسبت به خداوند تغییر کرده در بیشتر مواقع خواسته ای داشته باشم دیگه نمیشینم دعا بخونم و گریه کنم بلکه با همین زبان فارسی که صحبت میکنم خواست ام رو هم به خدا میگم . البته هنوز بیشتر باید کار کنم در این ضمینه . ولی میخوام اینو به شما دوستان مخصوصا تازه واردها بگم که هر چی استاد میگه عین واقعیته و رد خور نداره اگه درست عمل کنی نتیجه صددرصده اگه مثل من دانش آموز تنبلی باشین بازم نتیجه میگیرین چون مسیر روشن و درسته .

   من دوره لاغری با ذهن رو انجام دادم ولی نه بصورت کامل ولی نتیجه ای که گرفتم و امروز دفتر تمرین چند دو سال قبلم رو خوندم عین واقیعت رو دیدم و از خوشحالی اشک ریختم و بار دیگر به این مسیر و گفته های استاد عزیز ایمان آوردم.  

   و اما در مورد زندگی با طعم خداوند: من تعهد میدم که تا آخر دوره با شما استاد گرامی باشم و تا میتونم به گفته های شما عمل کنم و با شما تا پایان این دوره که مثل بقیه دوره هاتون شگفت انگیز و بی نظیره با شما باشم ان شاالله. 

   در مورد آرزوهام تا سال آینده : اول اینکه از خدا میخوام آرامشی رو که بهم داده بیشتر بشه .  اینکه میخوام درآمدم در ماه به ۵ میلیون برسه . یه ماشین برای خودم داشته باشم . تا سال آینده یه سوم پول خونه ای رو پرداخت کنیم تا به امید خدا صاحب خونه بشیم .  و مشتری های مغاز شوهرم بیشتر بشن.   اینکه دخترام سر و سامان بگیرن و به سلامتی به خانه بخت برن . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آسیه رفیعی
   1402/11/12 15:03
   مدت عضویت: 1625 روز
   امتیاز کاربر: 23420 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,407 کلمه

   بنام خدای مهربان 

   با سلام و خدا قوت ویژه  و تشکر و قدردانی فراوان خدمت استاد بسیار گرانقدرم و دوستان شگفتی ساز همراهم در این مسیر و مسافرت معجزه وار 

   جلسه مقدمه از زندگی با کمک خداوند 

   از روزی که این خبر فوق العاده رو شنیدم بی نهایت بخاطر دعوت شدن به چنین جشن فوق العاده ای خوشحال و پر از انگیزه و اشتیاق شدم چون چند وقتی بود به شدت بی حوصله بودم و قانون توجه و افزایش کاملا داشت منو هدایت میکرد و خواهرم مریم  و مادرم خیلی سعی داشتن به من کمک کنن  ولی انگار دست و پام بسته شده بود و اسیر شده بودم و حالم بد بود و از خودم معذرت میخام و طلب بخشش 

   و خیلی خیلی هم به موقع کارت دعوت به دستم رسید و خیلی خیلی سپاسگزارم استاد ارزشمندم 

   من در این اواخر با دوره فوق العاده زندگی با طعم خدا و دوره بی نظیر  خلق آرزوها نگرشم نسبت به خدا تغییر کرد و خیلی از باورهام و ابهاماتم برطرف شده و در دوره ماه رمضان فوق العاده شگفتی و معجزه دریافت کردم و متحول شدم 

    و کلی اتفاقات شیرین و تلخ در این مدت برای من اتفاق افتاد و کلی ورودی عالی داشتم و اطلاعات ناب و کاملا درسته که هر چقدر تجربه بدست بیارم بهتر میتونم درباره مسیر رفته شده و آزمون و خطاها راهنما و استاد عالی و داشته باشم و شما استاد گرامی بی نهایت مورد اعتماد ما هنرجوهاتون هستین و نتایج عالی گرفتیم چه در گذشته و چه در آینده 

   و کاملا درسهای بی نظیرتون و چراغها و تابلوهایی که در مسیر رسیدن برای ما نصب کردین به دل ما میشینه و باهاش کاملا ارتباط میگیریم و بی نهایت متشکرم و ارزشمندترین دارایی منه که از خدا کمک خاستم و هدایتم کرد به این سرزمین و وجه اشتراک ما در این مسیره 

   منم قبلا عالم و آدم رو مقصر میدونستم در بدبختیهام ولی کلی الان تغییر کردم و زندگیم زیر و رو شده و فهمیدم و یاد گرفتم که خودم خالق شرایط و وضعیت گذشته و  کنونی و آینده ام هستم و میتونم زندگیمو بهتر و بهتر کنم و با کمک فرشته خوشبختی وجودم میتونم خاسته ها و اهدافم رو خلق کنم 

   و با دو بال ایمان که نه غم گذشته و نه ترس از آینده هست پرواز کنم و به سرزمین خوشبختی سفر کنم 

   چقدر مثال باران شیرین و قابل تفکر هست و در فایلهای گذشته هم این رو یاد گرفتم و اون مه قشنگی که تو شهرتون برامون نشان دادین و لذت فراوان بردم که واقعا خدا و سیستم خدایی همیشه داره عمل میکنه و هیچکس قدرت جلوگیری از قدرت خدا و نعمتهای طبیعت و اکو سیستم همیشه در جریان رو نداره 

   ولی اکثرا پیامهایی دریافت میکنیم که خدا قهرش گرفته و کلی دعای باران بخونید و در گذشته باورش میکردم و گول میخوردم و فیلمهای برای تغییر باور ما نشون میدادن که خشکسالی در راهه و اخطار میدادن که خیلی هم به طور ترسناکی این رو نمایش میدادن و باورسازی خطرناک و محدودیت و فقر رو در ما باورسازی میکرد 

   واقعا هر چقدر ما بتونیم خودمون رو با سیستم الهی هماهنگ کنیم میتونیم در دریافت نعمات الهی بهره ببریم و خیلی راهکارها برای دریافت ثروت در قرآن یاد گرفتم و شناختم که با عمل کردن بهشون کاملا معجزه برام اتفاق افتاد و از نزدیک لمسشون کردم 

   و هر چی شناختم بیشتر بشه و بهتر خدا رو بشناسم واقعا عامل پیشرفت من میشه و شنیده های اشتباه در مورد خدا منو به بدبختی و بیراهه میکشونه 

   واقعا تفاوت افراد رو در دریافت باران کاملا مشاهده کردم بارها و بارها که خیلیا قدر باران رو نمیدونن و گله و شکایت دارن 

   و حتی جوکهایی میسازان که ابرهای بی ناموس که تا ماشین رو میشوریم باران میزنه و گند میزنه به ماشین و کلی ناراحت و عصبی میشن  

   و برای بعضی کاملا بی تفاوت هست و قدر داشته هاشون رو نمیدونن و شکر گزار نیستن 

   و خیلیا لذت میبرن و لطف و موهبت رو خوشبختی رو حس میکنن و در دریافت نعمت با روی باز و خندان و قدر شناسی با نعمت خداوندی که برای همه یکسانه و خدا کاری به اعمال ما نداره که نمازمون رو خوندیم یا لایقش هستیم و …..و هیچکس قدرت اینو نداره که جلوشو بگیره و برای فقیر غنی و عابد و کافر همه به یک شکل هست اصل اتفاق و رحمت خداوندی و قانون طبیعت 

   چقدر عالی و فوق العاده است که در این دوره قراره کلی دیگه از ابهامات ما حل بشه و به صورت مرحله ای تغییر باورهای اشتباه گذشته انجام بشه و به مهارت تبدیل بشن و  به مرحله عالی تری از زندگیم برم و لذت بیشتری ببرم و چقدر شیرینه که خاسته هامم به صورت مرحله ای با من رشد کنن و خودم روانشناس زندگی خودم بشم و هر چی که میخام رو با اشرف مخلوقاتم بودن بدست بیارم و خیلی خیلی شیرین و هیجان انگیزه و خیلی منو پر از شور و نشاط میکنه و عوامل بیرونی هیچ قدرتی بر من ندارن فقط و فقط از درون منه که بیرونم ساخته میشه

   و دقیقا مثل  مهارت رانندگی خیلی عالیه که من با پیشرفت و قدرت میتونم یادش بگیرم و دیگه با هر ماشینی میتونم رانندگی کنم 

    و نیرویی الهی  که از قبل در وجود خودم خدا دمیده  با عدالتش شکوفا کنم و به آرامش روحی و ذهنی و جسمی برسم با کمک استاد عزیز و راهنماییهای ارزشمندش و کمک شناخت قدرت خدای  قوی  درون خودم  نه فرافکنی و مقصر دونستن مسئولین و قضاوتهای بیجا که از بیرون گود بشینم و توقع داشته باشم دیگران کاری کنن زندگی من درست بشه مدتهاست این افکارم درست شده 

   خدا رو شکر من یاد گرفتم که هیچکس جز خودم با از بین بردن باورهای محدود کننده و شناخت قوانین حاکم بر هستی و عمل کردن به آموزشهای درست  نمیتونه کاری برام بکنه و با معامله با خدا و کارمند خدا شدن 

    اونوقت دستهای قدرتمند خدا بر روی زمین به کمک من میان نه اینکه فقط بشینم و توقع از دیگران داشته باشم و باید همسو بشم با قوانین و زندگی عالی خودمو بسازم 

   من اگه از جایی که هستم راضی نیستم جامو عوض میکنم چون من یک درخت نیستم و خداوند جبرا به من اختیار داده که با نور آگاهی زندگیمو از سر بنویسم و اینبار قشنگ تر و بهتر میخام بهتر و عالی تر بسازمش و لذت ببرم از دنیای خودم 

    تمرین اول:

   لیستی از آنچه باید رها کنید تا با خاطری آسوده و سبک بال راهی سفر زندگی با کمک خداوند شوید را مشخص کنید.

   1. من در گام اول باید یاد بگیرم با ترسهام مشورت نکنم و انقدر ترس نداشته باشم مهم ترین عامل پیشرفت نکردن من همینه و ترس یعنی ایمان به شر به جای ایمان به خیر و خیلی باید آگاهانه رو این قسمت ترسهام کار کنم و تو کوله بار سفرم این سم مهلک رو نیارم و اعتماد به نفسم رو بالا ببرم نه اعتناد به حرف دیگران مامانم همیشه مثال قشنگی میزنه و همیشه میگه کر باش همون مسایقه بین دو قورباغه برای حرف مردم و اینو یاد بگیر مخصوصا فایل دوم ماه رمضان که ترس از درد هست رو بارها و بارها گوش دادم  
   2. در گام دوم حسرت و غم گذشته رو حذف کنم و نزارم این مساله هی منو متوقف کنه از ادامه دادن سفر و ناامیدی تزریق میشه به وجودم و در جا میزنم  
   3.  در گام سوم عجله کردن که خیلی خیلی سمه   باید حذف بشه که خیلی جاها عجله کردن رو حذف کردم ولی گاهی سرک میکشه تو زندگیم که اینم بخاطر  اعتمادحرف مردمه و بزرگترین عامل شکست 
   4. قضاوت کردن امان از قضاوت که خیلی روش کار میکنم و خیلی موفق تر از گذشته شدم ولی بازم بیشتر باید حذفش کنم مخصوصا قضاوت خودم و نالایق دونستن خودم 
   5. گله و شکایت رو اینم خیلی کار کردم ولی بیشتر باید حذف بشه از زندگیم 
   6. مسئول و مقصر دونستن دیگران و دلخوری از دیگران و نبخشیدنشون که زنجیر میشن به پاهام و نمیزارن حرکت کنم و خیلی خیلی سمه و باید بتونم به مهارت حذف کردنش برسم 
   7. بی حوصلگی و ناامیدی و تنبلی مخصوصا در نوشتن من فایلامو گوش میدم ولی یهو دیگه نمینوسم و باعث ادامه ندادنم و در حا زدنم میشه و فقط ورودی اطلاعات ناب دارم و خروجی ندارم و میدونم نوشتن حال منو خیلی خوب میکنه و تعهد کامل بدم برای حذف این مساله که اینم ناشی از قضاوت خودمه که من درست درک نکردم و یاد نگرفتم و خودمو لایق نوشتن ندونم و همین استارت دوباره رو سخت میکنه 
   8. تحصیلات نداشته ام که گاهی فکر میکنم تنبلی و درس نخوندم که عملا هم میبینم فایده ای تو زندگیم نداشته  باعث شده موفق و ثروتمند نباشم چون من الان در بهترین دانشگاه زندگی سازی ثبت نام کرده ام و نیازی به مدرک و تحصیلات پیشین نیست و باورهایی اشتباهی که بابام میگفت اگه درس نخونی به هیچ جا نمیرسی
   9. بازیگوشی بیش از حد و اوقاتم رو به بطالت گذروندن رو هم باید خیلی حذف کنم تفریحات ناسالم که وقتمو میگیره خدا رو شکر خیلی از تفریحات ناسالمم رو کنار گذاشتم ولی بازم بیشتر باید مواظب این وقت طلایی و ارزشمندم باشم و حذف بشن و با گزینه مناسب وقتمو پر کنم 
   10. هر چیزی که اضافی هست و خودمم هواسم نیست و در بین سفر متوجه میشم هم  بار سنگین هست الکی تو کوله بارم نزارم و سنکین نباشه و در جا حذفش کنم تا فهمیدم خلاصه که کلی قراره با خودم سوغاتی بیارم و باید فنجون خالی باشم تا بتونم از این سفر بهره عالی ببرم و به اطرافیانمم بتونم مسیر درست رو پیشنهاد بدم با شگفتی سازیها و معجزه هایی که در زندگیم میتونه تشویق کننده باشه و مدرک 

   تمرین دوم:

   لیستی از آرزوها، درخواست ها یا هرآنچه تصور می کنید اگر داشته باشید شرایط زندگی شما بهتر خواهد شد را بنویسید

   1. رسیدن به تناسب اندام همیشگی با قدرت ذهنم و لذت بردن از تناسب فکری و جسمی و روحی و آرامش محض و ادامه دادن با اشتیاق دوباره 
   2. درست شدن دندونهام که خیلی رو مخمه و از پس هزینه اش به راحتی با کمک خدا بر بیام 
   3. رسیدن به آرزوی دیرینه ام داشتن اتاق شخصی مستر دار  با امکانات و تجهیزاتی که خودم عاشقشم و یه حرکتهایی و قولهایی بهم داده شده و امسال فکر میکنم میتونم داشته باشمش
   4. سلامتی کاملم بدون خوردن داروهای همیشگی که واقعا ازشون خسته ام و مراجعه های پر استرس دکتر و حرفهای نامامید کننده دکترم هر سه ماه یکبار برای رماتیسم مفصلی و تیروییدم 
   5. ساخت خانه باغ ویلایی عالیمون به راحتی و کمک خدا و رسیدن به آرامش و داشتن آشپزخانه رویایی و عالیمون و داشتن روابط خانوادگی عالی و پر آرامش و رضایت مادرم از من که الان از دستم شاکیه و خیلی ناراحتم و دوباره  پر از قدرت بشم برای کمک بیشتر در امور خانه داری 
   6. داشتن درآمد ماهیانه برای خرید دوره های فوق العاده ای مثل خدا هرگز دیر نمیکند و رسیدن بهش در امسال که جزو ارزوهای بزرگ منه و تکمیل دورهایی که هنوز نخریدم پله پله چون نمیخام هیچ آموزشی از استادم باشه که حسرتش رو بخورم امسال بعد از دوره ماه رمضان اگه داشتمش اینجوری دور نمیشدم از نوشتن که خدا بازم هدایت و حمایتم کردبا این دوره ارزشمند به ظاهر رایگان  و بی نهایت خوشحال و راضیم 
   7. بتونم دوره نوشته های باورساز رو بخونم و تمریناتش رو انجام بدم  که هر دفعه شروع کردم نشده ادامه بدم و خیلی دوست دارم آگاهیهای فوق العاده اون دوره ارزشمند هم نصیبم بشه و از کار ناتمام خیلی ناراحت میشم 
   8. بتونم خودمو از دست وسایل اضافی که بهشون وابسته هستم و از بچگی عادت به دور ریختن ندارم رها کنم و به دیگران ببخشم و اتاق قشنگم چیدمان عالی داشته باشه و شلوغ نشه که آرامشم بزرگترین خاسته منه که خیلی باید رو خودم کار کنم
   9. بتونم بدون ترس دوره های عروسک بافی که خریدم رو شروع کنم کلبه حیوانات که خیلی عالیه مخصوصا بخاطر خرید نخ ترک که قیمتش بالاست هر رنگ کاموایی که خاستم و دوره بافت لباس ایرلندی که نصفه رها کردم و ترسیدم از ادامه دادن و فروش عالی 
   10. شروع و ادامه دوره پیشرفته که تا جایی که انجامش میدادم خیلی خیلی حالمو خوب کرده بود ولی نتونستم ادامه بدم و خیلی مامانم بهم میگه دوباره از مقدماتی شروع کن ولی چون دوباره ماه رمضان رو میخاستم انجام بدم و امروز و فردا کردم و نشد و خودمو لایقش بدونم و این خاسته ها پایانی نداره و روزافزون و همیشه در دسترس و قابل سفارشه تا وقتی زنده ام و خالق رویاهای خودم متشکرم متشکرم متشکرم   

   تمرین سوم:

   من آسیه  رفیعی در تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ و فرشته خوشبختی با کمک خدای خودم متعهد میشوم  که جلسات دوره آموزشی زندگی با کمک خداوند را به طور کامل و به شکل عالی دنبال کنم

   و هرگز به نتیجه ای که قرار است از این مسیر کسب کنم توجه نکنم و فقط ادامه دهم.

   هرگز بعد از چند جلسه نتیجه خود را بررسی نکنم

    و متعهد میشوم که این دوره را تا انتها به شکل عالی فارغ از توجه به نتیجه ای که انتظار دارم ادامه دهم 

   واقعا برای دادن این تعهد خیلی با خودم کلنجار رفتم چون از نصفه رها کردن هر کاری بیزارم و با تعهد دادن خیلی بیشتر حساس میشم 

   خجالت میکشیدم دوباره شروع کنم و خودمو قضاوت میکردم و اعتماد به نفسم کم شده بود و تصمیم گرفته بودم به صورت روح سرگردان از این دوره ارزشمند استفاده کنم اصلا سر سری نبود چون قدر دان زحمات شما استاد عزیز و دوستان هم مسیرم هستم 

    ولی الان بی نهایت حالم عالی تر شد و خیلی ممنونم که بهای این دوره ارزشمند رو استفاده عالی و کامل لذت بردن در این جشن قرار دادین استاد عزیز و امیدوارم به درستی بتونم از پرداخت بهای این دوره بر بیام و کمال تشکر رو دارم از محبت فوق العاده شما الهی که دست به خاک میزنید براتون طلا بشه و صد در صد این سینرژی برای هممون در جریانه 

   و دقیقا مثل این بود که به جشنی دعوت شدم در تالار اما فقط لذت بردن دوستانم که گنجهای پنهانشون رو و عمل صالحشون رو میبینم و  کلی لذت بخش بود و شجاعت نوشته هاشون رو تحسین میکردم و به من انگیزه میداد ولی خودم حسرت بخورم و فقط تماشاچی باشم اما اینجوری  بهای زیبای این دوره سخاوتمندانه مجبور کردم انگشتان عزیزم رو به نوشتن دوباره و لذت کامل بردن از این دوره بی نهایت پر بار و جشن و پایکوبی 

   استاد عزیز و دوستان فوق العاده ام از همتون متشکرم متشکرم متشکرم 

   خدای خوب و مهربانم بی نهایت شکرت 

   فرشته خوشبختی ممنونم که کمکم کردی تا پرده ای از الهامات عالی که دارم رو به تصویر بکشم در ذهنم غوغایی پر باست که حد نداره و حرفای زیادی داشتم ولی تا همین حد نسبتا راضیم و خدا رو شکر میکنم 

   در جهانم همه چیز زیبا و نیکوست و خودم خالق شرایط موجود و آینده ام هستم و بی نهایت غرق در شادی و لذتم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam
   1402/11/12 02:49
   مدت عضویت: 1623 روز
   امتیاز کاربر: 1590 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,089 کلمه

   به نام خداوند بخشنده مهربان 

   سلام عرض می کنم خدمت شما استاد بزرگوار و دوستان همراه در این مسیر جذاب و فوق العاده

   استاد عزیز من قبل از هر چیزی از شما تشکر می کنم که این دوره ی فوق العاده رو به صورت رایگان البته از لحاظ مادی قرار دادید چون اگر رایگان نبود فعلاً شرایط شرکت در این دوره برام فراهم نبود اما تمام سعیم رو می کنم که با یاری خداوند و آموزشهای شما بهای این دوره رو با انجام تمریناتم و ادامه دادن در این مسیر شگفت انگیز بپردازم 

   تعهد نامه :

   • من تعهد می دهم که از امروز فایل های این دوره ی شگفت انگیز را با دقت گوش دهم و در سایت تمریناتم را به درستی و با تمامیت خودم انجام دهم تا مدیون خودم و خدای خودم و شما استاد بزرگوار نباشم 

   سوال اول : لیستی از آنچه باید رها کنید تا با خاطری آسوده و سبک بال راهی سفر زندگی با کمک خداوند شوید را مشخص کنید.

   من پیش از این دوره در چندین دوره ی دیگر از شما شرکت کرده بودم بنابراین متوجه شده بودم که نباید هیچ گونه عامل بیرونی رو مقصر وضعیت زندگی فعلی خودمون بدونیم 

   من این رو از شما آموختم که 

   زندگی امروز من نتیجه افکار دیروز منه و زندگی فردای من نتیجه افکار امروز من !

   برای رها شدن فقط کافیه باور قلبی داشته باشیم که تغییر از درون خودمون آغاز میشه پس اگر هر گونه عامل بیرونی رو در شرایط زندگی خودمون مقصر بدونیم کل باور ما رو تحت الشعاع قرار میده و تخریب می کنه پس من امروز سعی می کنم بیشتر از پیش این باور رو در خودم تقویت کنم که 

   من تنها خودم مسئول صد در صد تمام اتفاقات زندگی خودم هستم و هر اتفاقی که از بدو تولد من تا به امروز برای من رخ داده چه مثبت و چه منفی نتیجه ی افکار ذهنی خودم و باور های ذهنی خودم بوده و هیچ کس و هیچ چیز جز خودم مسئول شرایط فعلی زندگی من نبوده و نیست و نخواهد بود 

   پس من از امروز تمام تلاشم رو می کنم که درک کنم زندگی من چه خوب و چه بد نتیجه ی افکاریه که من از بدو تولد در سر پروراندم 

   اگر من امروز از شرایط جسمی و سلامتی خودم راضی نیستم باید افکارم رو تغییر بدم تا وضعیت جسمانیم تغییر کنه 

   اگر من از وضعیت مالی خودم راضی نیستم باید اینو درک کنم که خودم افکار درستی راجع به پول و ثروت و کار نداشتم 

    برای تایید این حرفم جالبه که یاد چند تا ضرب المثل افتادم که از بچکی مرتب به من گوشزد میشد :

   نابرده رنج گنج میسر نمی شود 

   مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد 

   (تا رنج و سختی نکشی و عرق نریزی مال حلال به دست نمیاری باید سختی بکشی و عرق بریزی تا بتونی یک قرون پول در بیاری کار کردن راحت نیست و هر کاری سختیای خودشو داره پس فکر نکن بشینی خودتو بادبزنی پولدار میشی ! )

   یا هر وقت از وضع مالیم شکایت داشتم می گفتن هر چقدر پول بدی آش می خوری 

   ( چقدر تلاش می کنی که توقع داری پول پارو کنی ؟ ) 

   یا هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد ( بازم به این منظور که اگر می خوای ثروتمند بشی باید جون بکنی و تلاش کنی وگرنه توقع نداشته باش پول راحت به دستت بیاد چون باد آورده رو باد می بره یعنی پولی که برای بدست آوردنش تلاشی نکرده باشی نمی فهمی چطوری از دستت خارج میشه) 

   و خیلی مثال های مشابه دیگه که همه به همین مسائل اشاره داشت

   سوال دوم : لیستی از آرزوها، درخواست ها یا هرآنچه تصور می کنید اگر داشته باشید شرایط زندگی شما بهتر خواهد شد را بنویسید . 

   ۱. من دوست دارم تا یک سال آینده در وضعیت جسمانی بهتری قرار بگیرم و دیگه بیمار نشم و بیماریهای فعلی خودم رو بتونم با ذهنم درمان کنم 

   ۲. دوست دارم تا سال آینده طلاهایی که دوست داشتم و توی پوشه ی کائناتم ذخیره کردم بخرم و ماهیانه ۵ میلیون تومان پول تو جیبی داشته باشم 

   ۳. دوست دارم همسرم خیلی راحت تر و بیشتر از الان پول بدست بیاره و افکارش راجع به سختی کار و سخت بدست اومدن پول تغییر کنه چون خیلی زحمت می کشه و اذیت میشه مثلاً با سازمان ها و ارگان ها و رستورانها و تالار های بزرگ قرار داد ببنده یا با مشتریهای سطح بالاتری کار کنه حس می کنم نمی تونم خواسته ام رو درست عنوان کنم بنابراین از خدا می خوام هر جوری خودش صلاح می دونه کاری کنه که همسرم از نظر شغلی به سطح خیلی بالاتری برسه 

   ۴. دوست دارم تا یک سال آینده با روش تناسب فکری به تناسب اندام رویایی خودم یعنی وزن ۵۵ کیلو گرم و سایز ۳۸ برسم و در بهترین وضعیت تناسب جسمی خودم قرار بگیرم 

   ۵ . دلم می خواد که تا یک سال آینده اعتماد به نفس خیلی بالاتری داشته باشم و از تمام جنبه ها بهترین خودم باشم 

   ۶ . دوست دارم تا سال آینده روابط خیلی بهتری رو با همسرم و فرزندانم و خانواده ی خودم و همسرم و اطرافیانم تجربه کنم و افرادی وارد زندگیم بشن که از لحاظ فکری با هم تفاهم خیلی بیشتری داشته باشیم و کلاً سطح بالاتری از روابط عالی رو تجربه کنم 

   ۷. امیدوارم تا سال آینده بتونیم یک زمین ۲۵۰ متری با موقعیت و مکان عالی در شهر خودمون بخریم و با اون نقشه ای که همیشه دوست داشتم و بارها قبلاً راجع بهش فکر کردم بسازیم و خودم و همسرم و بچه ها هر کدوم اتاق جداگانه داشته باشیم  همه افراد خانواده ام به خواسته شون برسن 

   ۸. یکی از مهم ترین خواسته هام اینه که رابطه ام با خدا و شناختم از خدا روز به روز با کیفیت تر و عالی تر و بهتر بشه و سطح شعور و آگاهیم مرتب پیشرفت داشته باشه و تا سال آینده به نقطه ی اوج برسه و تمام زندگیم سرشار از عطر خدا باشه

   ۹. دوست دارم بتونم دوره خدا هرگز دیر نمی کند و هر دوره ی دیگه ای که ازش خوشم اومد بخرم و هر دوره ای که تهیه می کنم با تمام قدرت و اراده ی بالا انجامش بدم و در راه رسیدن به خواسته هام استمرار و مداومت داشته باشم و توی زندگیم درجا نزنم و از اتفاقات زندگیم درس بگیرم و اتفاقات ناگوار در زندگیم تکرار نشه 

   ۱۰. دلم می خواد تا سال آینده همسرم ماشین دنده اتومات شاسی بلندی که دوست داشت رو با پول نقد بخره و هیچ وقت دیگه قسط و چک و بدهی نداشته باشه و تمام خریدهامون به صورت نقد باشه و هر چی اراده کنیم بتونیم راحت بدست بیاریم 

   با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما استاد گرانقدر و تمام دوستان عزیز خدا نگهدار 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار razieemohammadi
   1402/11/12 01:50
   مدت عضویت: 1435 روز
   امتیاز کاربر: 8213 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 200 کلمه

   با عرض سلام

   تغییر در زندگی برمیگرده به تغییر درون و رویه نگرش و دیدگاه خودم نسبت به زندگی یا همون تنها نیروی حاکم بر جهان 

   من باید درک کنم قدرت من در مقابل نیروی زندگی خیلی ناچیزه، 

   این جهان نیست که باید با من هماهنگ بشه این منم که باید باهاش هماهنگ بشم و به اندازه ای که با این نیرو که به یک شکل برای همه عمل میکنه هماهنگ بشم نتیجه میگیرم 

   چه نتیجه ای؟نتیجه همون پیدا کردن مهارت زندگی در هر شرایط با هر چالش و مسئله ایه .

   زور زدن و تلاش و تقلای من همون عملکرد اراده شخصیه منه و نتیجه بخش نیستن باید حد و حدود خودم را بشناسم

   .

   خواسته های من:

   رسیدن به مهارت زندگی کردن

   تغییر نگرشم نسبت به خداوند که همه چیزه

   هماهنگ شدنم با زندگی

   دست کشیدن از اراده شخصی و طبق اراده خدا زندگی کردن

   آگاه شدن به ذهنم و استفاده درست از آن

   اثر گذار بودن به جای تاثیر پذیری

   رسیدن به نهایت فروتنی، صلح ، آشتی با خودم و جهان هستی و عشق بی قید و شرط 

   سعادت دیدن استاد عطارروشن عزیزم از نزدیک

   آرزوی سلامتی جسم و روح و روان برای خودم تمام عزیزانم و استاد گرانقدرم

   من متعهد میشوم این دوره را بدون هیچ پیش فرض ذهنی 

   و تا آخر ادامه دهم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار MB
   1402/11/12 01:37
   مدت عضویت: 28 روز
   امتیاز کاربر: 130 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 167 کلمه

   با نام خدایی که داننده ی همه راز هاست شروع میکنم !

   سلام خدمت استاد بزرگوار .

   همینجا به خودم قول میدم که با جدیت این دوره رو دنبال میکنم و هرگز در یادگیری عجله نمیکنم .

   اگر بخوام ۱۰ تا از چیزایی که از نظرم منطقی هستن رو اولویت در رسیدن قرار بدم انتخاب های من :

   رسیدن به یک اتاق تک برای خودمه 

   انتخاب رشته ای که میتونه من رو راضی کنه 

   روابطی بهتر با اطرافیانم 

   کنار گذاشتن اخلاقیات که خودم ازشون رضایت ندارم نه دیگران

   ثروت 

   پیشرفت کردن در کار هایی زیاد انجام میدم 

   آزادی بیشتر 

   کنار گذاشتن تنها ترس بزرگی که دارم 

   تفکرم راجب به آدم های دورم تغییر کنه 

   بتونم به انسان ها اعتماد کنم 

   شاید اینا از نظر خودم خیلی کوچیک باشن اما برای قدم اول بد نیستن . این فایل رو خوب تونستم درک کنم و قبول دارم که تفکرات ما قبل و بعد انجام یه کاری کاملا متفاوته واین مطلبی بوده که بارها توجهم رو جلب کرده .

   در نهایت ممنون از شما استاد محترم که این مطالب رو در اختیارمون قرار دادید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/11 21:46
   مدت عضویت: 73 روز
   امتیاز کاربر: 9383 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 241 کلمه

   به نام خداوند مهربان و همیشه حاضر وحامی ‌و عاشق پیشرفت ما,

   درود رحمت نور آگاهی رشد هدایت ثروت سعادت برکت نعمت رضایت عزت و عمری طولانی همراه آرامش و آسایش خداوند همیشه جاری به هر لحظه از زندگی شما استاد ارجمند و گرامی ،

   استاد خیلی ممنونم چقدر بزرگی وصف نشدنی در این متن و آرامش خدایی و همون دعوت زیبای خداوند را درک کامل و حس کردم انگار ندای خوشبختی در درونم برایکمال رسیدم و یکی شدن با همان منبع مطلق هستی و خالق مطلق صدایم کرد و خواست با او یکی شوم 

   ارامش و آسایش حض بی نیازی محض استقلال محض قدرت محض  بی همتایی اینکه برایخداپندمون هر کدوممون خاص تک و عزیز هستیم و هیچکدوم از زیر دستش نمیره همه رو با جان دل دقیق و زیبا نگه می‌کنه دوست داره صدا می‌کنه و میخواد ما عاشقی کنیم با خودش شجاع باشیم و مثل خودش باشیم ازهر نظر چقدر همه چی زیبا آرام و ساکت ،

   چقدر این عظمت پر از واقعا عظمت 

   خداوندا من هم مانند دیگر عزیزان مهربان اعلام حضور میکنم و تعهد میدهم و میخواهم همراه در این سفر زیبا باشم مثل مان  سی تا مرغی که سیمرغ شدن و هستن خداوندا تماما تو هماهنگی و منسجم و نظمی و عشقی و معشوقی و من تسلیم تو هستم دوست دارم در این سفر فقط شاهد باشم بدون هیچ فکری تماما سفید نور ارامش هدایت عظمت را تجربه کنم الهی شکر در این مسیر زیبا آمدم .ممنونم خدا ممنونم استاد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 1798 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 102 کلمه

   بنام خدا

   من آزاده حقیقت کار تعهد میدهم که گام به گام بااستاد وراهنمایی های ایشان مسیر دوره را طی کنم.

   نوشتن ده خواسته برای یک سال آینده:

   ۱-رسیدن به وزن ۶۰ کیلوگرم

   ۲-تجربه سلامتی خودم وعزیزانم در این یکسال

   ۳-رسیدن به در آمد ۲۰ میلیون در ماه

   ۴-تجربه ورود اولین نوه ام به دنیا

   ۵-تجربه ورود دومین دامادخوب به خانواده ام

   ۶-داشتن توانایی مالی وبدنی برای انجام حج واجب با بالاترین آگاهی

   ۷-توانایی پخش و گسترش روش تدریسم در شبکه های مربوط به روش تدریس

   ۸-تاثیر گذاری فوق العاده بیشتر از قبل روی مراجعینم

   ۹-تجربه احساس شادی بیشتر از پیش در زندگی

   ۱۰-آموزش درک حضور خداوند در لحظه لحظه ی زندگی خودم وعزیزانم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Setila Rezaie
   1402/11/11 17:25
   مدت عضویت: 1637 روز
   امتیاز کاربر: 1934 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 532 کلمه

   سلام به استاد عزیزم 

   خیلی خوشحالم که اینجا هستم و این آگاهی هارو دریافت میکنم .

   واقعا یه مدتیه که به این فکرمیکنم چه کاری انجام بدم که پول زیادی وارد زندگیم بشه چرا من نمیتونم مثل خیلی از آدما با لذت و عشق ‌وحال پول بسازم ،تجربه من از پول و ‌کار همش سختی بوده چون از بچگی من کار میکردم ،ترک  تحصیل کرده بودم چون فکر میکردم من خنگم ‌نمیتونم درس بخونم که اینو معلم و خانواده همیشه بهم میگفتن تو تنبلی تو تنبلی پس درس خوندنت فایده نداره ،منم پنجم ابتدایی ترک تحصیل کردم و وارد دنیای کار شدم امااااا جالب بود که همیشه کم پول میساختم در برابر کارای سخت و طاقت فرسا برای منی که هنوز خیلی کم سن و سال بودم واین باور در من نهادینه شده که پول ساختن سخته بدست آوردن خواسته ها سخته ،همیشه از خدا خواستم منو هدایت کنه که چرا واقعا خیلی ها کار خاصی نمیکنن اما در رفاه زندگی میکنن چرا من اون شرایط رو ندارم چرا من نباید داشته باشم مگه من چیم کمتراز بقیس ،خیلی به این موضوع فکرکردم خیلی زیاد واین فکر توی ذهنم مرور می‌شد که تو خودتو لایق نمیدونی لایق رفاه نمیدونی لایق کار راحت نمیدونی،من همیشه دوس داشتم که کسبو کار شخصی خودمو داشته باشم اما نمیدونم چی نمیدونم به چی علاقه دارم نمیدونم چطور شروع کنم نمیدونم چطور هدایت میشم ،یه مدت طولانیه که ذهنم درگیره که چیکار کنم من آمادم که یه کاری برای خودم انجام بدم و نخوام واسه یکی دیگه کار کنم و دستور بگیرم از یکی دیگه ،واسه خودم کارکنم واسه دل خودم یه کاری انجام بدم که هم لذت ببرم و پول هم بیاد توزندگیم اما واقعا نمیدونم چون علاقه واقعی خودمو نمیدونم شاید هنوز آماده نیستم برای هدایت نمیدونم ،امامیدونم که اینو باهمه وجودم میخوام.

   این یکی از خواسته هامه که میخوام امسال یعنی سال2024برام اتفاق بیوفته ومن وارد بخش جدیدی از زندگی بشم .

   میخوام مهاجرت کنم به یه جای جدید هرچند که من یه بار مهاجرت کردم به اروپا تقریبا 9 سال پیش اما دلم می‌خواد به یه جایی که با روحیه من هماهنگه یه جای گرم و معتدل ‌همیشه آفتابی ، نمیخوام بگم به کجا چون میخوام خدا منو هدایت کنه به یه جای خوب آدمای خوب یه جای ثروتمند وتفکر مثبت اکثریت مردمش.

   میخوام دوستای خوبی داشته باشم که هم تفکر من باشن یا حداقل اوناهم بخوان که مثل من رشد کنن و نخوان که به یه جایی به یه چیزی به یه تفکری بچسبن و رها باشن.

   میخوام توی این سال انرژی بیشتری داشته باشم و تناسب اندامی که دلم می‌خواد و به دست بیارم .

   میخوام آزادی زمانی و مکانی رو تجربه کنم یا بهش نزدیک بشم و توی مسیرش باشم.

   میخوام ماشین بهتری داشته باشم ماشین دنده اتوماتیک ،ماشین دنده ای فعلی خودمو خیلی دوسش دارم اما دوس دارم تجربه جدیدی از راحتی توی رانندگی رو داشته باشم.

   میخوام چندتا مسافرت خیلی باکیفیت و لذت بخش رو داشته باشم به جاهای زیبا.

   در کل میخوام لذت بیشتری رو تجربه کنم، من آماده و مهیا هستم که خداوند من رو هدایت کنه .

   من متعهد هستم که این مسیر رو برم همراه استاد عزیزم که صادقانه وعاشقانه می‌خواد تا جهان بهتری رو برای خودش ‌و بقیه به وجود بیاره با «کمک خداوند»

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 1798 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 164 کلمه

   سلام استاد بزرگوار آکاه وآگاهی دهنده

   نزدیک بیش از یک سال است با شما آشنا شدم دوره های زیاد وکتاب هایی در باره موفقیت وپیشرفت فردی مطالعه کردم ولی همیشه تاثیر گذارترین استادم شما هستیدمن یک فرهنگی باز نشسته که البته عاشق شغلم هستم وهنوز به تدریس ومشاوره در مدارس مشغولم وامسال باافتخار چهلمین سال خدمتم رو تجربه میکنم از اینکه اعلام کنم شاگرد شما استاد بی ادعا وفوق العاده اثر گذار هستم احساس غرور میکنم.

   خلوص. سادگی .وایمان شما در رسیدن به هدف همه چیز را ساده ودردسترس مینماید واین یعنی آرامش وآرامش کلیدتجربه خواسته هاست 

   از طرح ثبت دید گاه به جای پرداخت هزینه نقدی لذت بردم چرا که این خود نشان از اعتماد شما به خداوند روزی رسان است که منتظرمقدار پول پرداختی امثال من نیستید ویقین دارید اگر در زتدگی‌من تغییر ایجاد شود چندین برابر این هزینه وارد زندگی شما خواهد شد

   مطالب وحتی نام دوره عالیست سپاسگزارم که به دوره های شما هدایت میشوم واز شخص شما برای انتقال آگاهی های ناب متشکرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عسل بانو
   1402/11/11 13:37
   مدت عضویت: 1606 روز
   امتیاز کاربر: 1539 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 101 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی متشکرم از مطالب عالی که در اختیار ما قرار میدید تا اینکه هم متناسب بشیم هم راه درست زندگی رو یاد بگیریم .

   من چند سالی هست که از مطالب مفید شما استفاده میکنم ولی تابحال دیگاهی ننوشته بودم. وقتی که شما در پایان فایل فرمودید بهای دوره بانوشتن دیدگاه پرداخت میشه برخودم واجب دونستم که طبق رضایت شما از دوره استفاده کنم. من متعهدمیشوم که جلسات دوره آموزش زندگی با کمک خداوند را بطور کامل و به شکل عالی دنبال کنم و فارغ از توجه به نتیجه ای که انتظار دارم و جلسات را ادامه بدم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/11 12:51
   مدت عضویت: 73 روز
   امتیاز کاربر: 9383 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 275 کلمه

   به نام خداوند مهربان و همیشه حاضر وحامی ‌و عاشق پیشرفت ما,

   درود رحمت نور آگاهی رشد هدایت لذت ثروت سعادت برکت نعمت رضایت عزت و عمری طولانی همراه آرامش و آسایش کمال معرفت صداقت و بزرگی خداوند همیشه جاری به هر لحظه از زندگی شما استاد ارجمند و گرامی ،

   استاد خیلی ممنونم چقدر بزرگی و حق بودن وصف نشدنی در این متن و آرامش خدایی در این متن بود و من دعوت زیبای خداوند را درک کامل و حس کردم انگار ندای خوشبختی در درونم صدایمان زد و و برای کمال رسیدن و برای یکی شدن با همان منبع مطلق هستی و خالق مطلق صدایمان کرد و خواست با او یکی شوم،

   ارامش و آسایش محض حس بی نیازی محض استقلال محض قدرت محض بی همتایی اینکه برای خدامون هر کدوممون خاص تک و عزیز هستیم و هیچکدوم از زیر دستش بیراه نمیریم همه رو با جان دل دقیق و زیبا نگه می‌کنه دوستمون داره صدا می‌کنه و میخواد ما عاشقی کنیم با خودش شجاع باشیم و مثل خودش باشیم ازهر نظر چقدر همه چی زیبا آرام و ساکت ،

   چقدر این عظمت پر از واقعا عظمت وصف نشدنی،

   خداوندا من هم مانند دیگر عزیزان مهربان اعلام حضور میکنم و بها می‌پردازم و تعهد میدهم و میخواهم همراه در این سفر زیبا باشم مثل همان سی تا مرغی که سیمرغ شدن و هستن ،

   خداوندا تماما تو هماهنگی و منسجمی و نظمی و خود عشقی و عاشقو معشوقی و من تسلیم تو هستم و من دوست دارم در این سفر فقط شاهد باشم بدون هیچ فکری تماما سفید پر از نور ارامش و هدایتو عظمت را تجربه کنم الهی شکر در این مسیر زیبا آمدم .ممنونم خدا ممنونم استاد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1402/11/11 10:26
   مدت عضویت: 1647 روز
   امتیاز کاربر: 17658 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 687 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   این فایل خیلی برای من امید دهنده بود زندگی با کمک خداوند .راستش از وقتی استاد در دوره خلق آرزوها گفتن خدارو کنار بزار اصلا فکر کن  خدایی نیس باید خودت یه کاری بکنی برای درآمدت یا برای هر مسئله ی دیگه ت خودت پاشی حرکتی بکنی خیلی ترسیدم واقع  احساس ناتوانی کردم من فکر میکردم اگر فایل گوش بدم خودبخود اتوماتیک وار هم چیز درست میشه  کار خاصی نباید من بکنم ولی حالا استاد اینجا زندگی با کمک خداوندرو مطرح کردن و من منتظرم تا در نوشته های بعدی از کمک‌ها خداوند برای خلق ارزوهام استفاد کنم  .

   رحمت ونعمت خداوند بی پایان وبدون توجه به شرایط گوناگون انسانها وجهان هست  یعنی خدا بدون حساب وکتاب آدمها داره درین دنیا نعمت افشانی میکنه به دلارو دولت وسیاست وگرما سرما  کاری نداره .اگر هرکسی بتونه خودش رو با این سیستم الهی هماهنگ کنه تو زندگیش معجزه پشت معجزه اتفاق میفته همه چیز به هماهنگی وهمفرکانسی با سیستم جهان ونعمتهای جهان برمیگرده. 

    مثالی میزنم از کمبود بارش برف در دی ماه در کشورکه من چند تا کلیپ دیده بودم که در مرز ترکیه وایران در ترکیه برف فراوان باریده بود ولی در مرز ایران در یک قدمیش هیچ برفی دیده نمیشد نقشه ها نشون میداد که برف باید به ایران هم برسه ولی در ترکیه فقط مونده بود میگفتن ترکیه نمیزاره ابرهای باران زا بیان ایران ودر کشور خودشون نگه داشتن ومن اصلا این موضوع رو باور نکردم وباتوجه به آموزش‌هایی که دیده بودم باخودم میگفتم هیچ کس نمیتونه جلوی نعمت وفراوانی رو بگیره این اصلا امکان نداره اگر دنیا جمع بشن نمیتونن در سیستم خداوند اختلال ایجاد کنن خدا تنها قدرت برتر هست آدمها کاره ای نیستن وچند روز بعد دیدیم که برف عالی وزیادی در منطقه ما شروع به باریدن کردن وهنوز هم ادامه داره وخداروشکر که خدا سیستمش بی‌نقص هست وهمه کمبودها رو میتونه به یکباره ویک روزه جبران کنه که آب تو دل آدم تکون نخوره من عاشق خدایی هستم که در لحظه آخر به قول ما انسانها همه چیزو هماهنگ میکنه 

   من برای ورود به این دوره میخواهم همه ترسهایم همه ی منیت هایم همه ی تنبلی هایم همه ی غرورم همه ی محدودیت‌هایم همه‌ی غصه هایم همه گذشته ام همه کینه ها ونفرت هایم همه خشم ها وناراحتی هایم همه مدارک تحصیلیم همه آدمهایی که اونها رو مانع رشد خودم میدونستم شهر کوچک خودم رو که مانع رشد خودم میدیدم رو کنار بگذارم وبا توکل به خدای مهربان وکمک خداوند به ارزوهام برسم .

   لیست آرزوهای من در سال آینده 

   تناسب اندام پایدار وهمیشگی دوست دارم سال به سال لاغرتر بشم دوست دارم روند لاغریم ادامه دار باشه درجا نزنم برگشت به عقب نداشته باشم.

   دوست دارم بارداری راحت واسان وهمراه با سلامتی  وشادی ونشاط وانرژی عالی همراه با تناسب اندام داشته باشم وهم چنین دوست دارم فرزندم پسر زیبا وسالم وصالح دارای ذهن متناسب اصل وذهن ثروتمند وموفق باشه یا دوقلو پسر و دختر باشه تا دخترم هم خواهر داشته باشه هم برادر 

   دوست دارم یک لپ تاپ شخصی عالی وباکیفیت داشته باشم کامپیوتر خوب وعالی هم بود اشکالی نداره دوست دارم سیستمش به روز باشه 

   دوست دارم مهارت در کامپیوتر وزبان انگلیسی مو ببرم بالا و درین یکسال هرروز برای هردوشون وقت کافی بزارم تمرکزی روی هر دوتاش کار کنم 

   دوست دارم اتاق دخترم تکمیل بشه رنگ آمیزی بشه کمد تخت فرش جدید لوستر براش بخریم 

   دوست دارم خونه خودمونو هم به شکل عالی وبا بهترین رنگها رنگ بزنیم

    دوست دارم امسال چند تا از دندونهامو به راحتی وزیبایی روکش کنم 

   دوست دارم امسال یه منبع درآمد برای خودم داشته باشم با کارآفرینی که باهمسرم قراره انجام بدیم دوست دارم دستم تو جیب خودم باشه وسایل موردنیازم رو خودم بخرم به خصوص لباسهامو و ارایشی بهداشتی مو 

   دوست دارم همسرم حیاط خلوت برامون درست کنه وکارهاش رو بتونه انجام بده وقتش رو داشته باشه ومن عاشق حیاط خونه هستم ودوست دارم یه حوض کوچک با باغچه ی کوچک درس کنیم تا شمعدونیهای خودمو تابستون اونجا بکارم تا گلهای خوشگلی بدن 

   دوست دارم در سلامتی کامل باشم وکم کاری تیروئیدم شفا پیدا کنه وهمیشه نرمال بمونه  دوست دارم همه بدنم در سلامت کامل باشه ومن بتونم راحت کارهامو انجام بدم وپرانرژی باشم به خصوص پاهام وزانوانم وکمرم در بهترین حالت خودش باشه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لیلا
   1402/11/11 10:05
   مدت عضویت: 272 روز
   امتیاز کاربر: 4071 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 560 کلمه

   به نام خدای عشق 

   سلام خدمت استاد عزیز و ارزشمندم.  و سلام به هم سفرهای قدرتمندم

   خدای مهربانم رو هر لحظه شاکرم که فرصت حضور در این دوره ی بی نظیر رو پیدا کردم

   خدای مهربانم رو بی نهایت سپاسگزارم که در محضر استاد عزیزی هستم که اتصالش به خداوند وصله و ما هم از این مسیر طعم خوش ارتباط با خداوند رو میچشیم. 

   هم اکنون مانند فرشته ای که از زمین فاصله میگیره و راهی سفری هیجان انگیز میشه بالهام رو تکون دادم و تمام غباری که باعث سنگینی بارم شده بود رو تکوندم. 

   میبینم که تمام این بار اضافه به اطراف پراکنده میشه و من حتی برای این سفر روحانی به بدن زمینی و لباسها و متعلقاتم هم نیاز ندارم. 

   من تکه ای از خداوندم و خودم رو رها و در حال اوج گرفتن میبینم. و هر لحظه سبک بار تر بال میزنم و از آنچه با ذهنم در زمین ساخته ام فاصله میگیرم. 

   من با روح الهیم برای وصل شدن به منشا لایتناهی خودم کافی هستم. و با او نیاز به هیچ چیزی ندارم. 

   1- باور اینکه برای ارتباط با خدا باید شکل خاصی حرف بزنم،  مکان خاصی باشم،  یا در سطح معنوی که مورد تایید دیگران باشه، قرار داشته باشم،  این باور رو رها میکنم.  من همین الان برای بهترین ارتباط با خدای خودم کافی هستم. 

   2-برای داشتن درامد بالا لازمه که سرمایه اولیه،  مهارت خاص،  ساپورت مالی خانواده،  مغازه و ابزاری خاص، رو داشته باشم،  من این باور رو دور میندازم،  چون با وجود خدای مهربانی که صاحب همه ی قدرتها و فراوانی هاست،  نیازی به چیز دیگه ای ندارم. 

   3-من برای سلامت زندگی کردن نیازی به اطلاعاتی درمورد کارکرد بدن و نحوه ی درست رفتار کردن با بدن رو ندارم و این باور رو رها میکنم چون منبع همه ی اگاهی ها رو در وجود خودم دارم و با او نیازی به اطلاعت خاصی ندارم. 

   4- من برای ارتباط خوب داشتن با اطرافیانم نیاز به سبک زندگی خاص،  لباس خاص،  رفتار و طرز بیان خاص یا خانواده ی ویژه ای ندارم.  من این باور رو رها میکنم چون میدانم من برای بهترین ارتباط با خداوند و اطرافیانم چیزی کم ندارم و همین الان کافی هستم. 

   تحصیلاتم

   حفظ قرآنم

   مهارت خیاطی

   خانواده و نام خانوادگی و سرشناس بودن اونها 

   سابقه کار

   تجربه های زندگی

   خاطرات خوب و بد گذشته و و و…. 

   تمام اینها رو رها میکنم. 

   و اما آرزو ها و خواسته هام که میدانم با قدرت بی نهایت خداوند مهربان دست یافتنی هستن. 

   دوست دارم ارتباطم با خدا عااالی و عمیق باشه،  به طوری که هیچ اتفاق یا فردی کنترل احساسم رو نتونه به دست بگیره. 

   دوس دارم به عنوان نمایندش در زمین صاحب صفاتش باشم

   و بی نهایت فراوانی مالی رو تجربه کنم.  در این مسیر برای قدم اول حتی داشتن روزی 100هزار تومن هم برام نشانه ی خوبی خواهد بود تا در مسیر تکامل،  درامدم رو به رشد بشه و شاهد دوبرابر شدن و ده ها برابر شدنش باشم. 

   میخوام کاملا از لحاظ مالی و فکری استقلال داشته باشم و اعتماد به نفس بالایی پیدا کنم. 

   میخوام داشتن ماشین شخصی رو وهر چیزی که فراوانی خداوند رو تایید میکنه تجربه کنم.  چون ذات خداوند بر فراوانی و گسترش هست پس تنها از خودش میخوام،  و آماده ی دریافتش هستم. 

   و در آخر تهعد میدم،  من لیلا حبیبی 39ساله ساکن شهر سنقر در تاریخ 11/11/1402 تعهد میدم در این مسیر نورانی تا انتها همراه استاد عزیز و همسفرانم باشم و با شوق و اشتیاق این مسیر رو دنبال کنم. 

   در پناه خدای مهربان شاد و سلامت و ثروتمند باشید♥😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه
   1402/11/11 08:42
   مدت عضویت: 420 روز
   امتیاز کاربر: 2220 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 428 کلمه

   سلام خدمت استاد بزرگوار من یک سالی هست باسایت آشنا هستم تقریبا هر روز ازش استفاده کردم وتوی این مدت خیلی چیزها یاد گرفتم مخصوصا از دوره زندگی با طعم خدا چیزهای یاد گرفتم که فکر نمیگم تو هیچ جای دیگه ای بتونم این آگاهی ها رو پیدا کنم من قبلا فکر میکردم که برای صحبت کردن با خدا باید حتماً قرآن خوند دعا و زیارت خوند تا به خدا نزدیکتر باشم ولی وقتی فهمیدم خدا سواد نداره و کاری نداره تو با چه زبانی باهاش صحبت میکنی وخداوند فقط با احساس ما کار  داره ووقتی فهمیدم احساس خوب مساوی هست با اتفاقات خوب، زندگی من  تغیر کرد هروقت  در هر شرایطی احساسم بد می شد  سعی می‌کردم خودم رو در اون حس نگه ندارم و به چیز های خوب زندگیم فکر کنم واز زمانی که فهمیدم که در هر شرایطی که هستم خودم مقصر هستم وکسی مسول زندگی  من نیست وقتی پی بردم چاقی که به خاطرش همه چیز رو مقصر میدونستم الا خودم  رو دیگه فهمیدم فقط وفقط خودم میتونم زندگی بهتری برای خودم  رقم بزنم  واقعا این جهان طبق  یک  قوانینی داره اداره میشه وچقدر مثال زیبای بود  وقتی که گفتید باران میباره طبق قانونی که داره وبراش فرق نمیکنه که اون انسان کی هست وآیا اون بارون دوست داره یا نه  در صورتی که به ما گفتن وقتی خشک سالی میاد خدا قهرش گرفته،  وخواسته های که من از خدای بخشنده ام دارم این هست که اول به من آگاهی درک وفهم  این دوره (  زندگی به کمک خداوند) رو بده تا نهایت استفاده رو ازش ببرم، داشتن   درآمد، خرید دوره‌های آموزشی سایت،  گرفتن گواهینامه رانندگی، خرید چند وسیله برای خانه،  رفتن به مسافرت،  واز همه مهمتر داشتن تناسب اندام و تناسب فکری در همه زمینه های زندگی استاد گرامی من از شما خیلی خیلی ممنونم که این دوره رو دارید تهیه میکنید  چون واقعا ما به  این آگاهی ها نیاز داریم، پدر من خیلی انسان مومن و  پر تلاشی بود شغل کشاورزی داشت ولی هیچ وقت در رفاه زندگی نکرد ومن همیشه میگفتم چرا پدر من که اینقدر  شب و روز داره تلاش میکنه ولی نسبت به اون تلاش بهره ای نمیبره   والان که شما گفتید اگر با قوانین هماهنگ نباشید همیشه باید برای زندگی تقلا کرد  پیش خودم گفتم شاید پدر من هم با قوانین هماهنگ نبوده ومن الان خیلی  مشتاقم ودوست دارم  که هماهنگی با قوانین رو یاد بگیرم وامید وارم این دوره هم مثل دوره زندگی با طعم خدا به زبان ساده وروان گفته بشه تا بتونم اون درک کنم و ازش استفاده کنم  بازم از  شما سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1402/11/11 07:50
   مدت عضویت: 1647 روز
   امتیاز کاربر: 20817 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 318 کلمه

   سلام و درود فراوان به شما استاد عزیزمان و دوستان همراهم

   چه فایل دل نشین و هیجان انگیز و دلگرم کننده ای بود

   چندین بار آنرا دیدم و هر بار از دیدنش لذت فراوان بردم

   یک سفر خاطره انگیز و شادی آفرین در پیش داریم

   من در مرحله ای از زندگی ام هستم که از لحاظ مالی کمبودی ندارم و همینطور از داشتن آزادی و آرامش در شهر زیبای سیدنی استرالیا که مدت ۴۰ سال است که من و خانواده ام را بعنوان شهروند خود پذیرفته است

   و اما خواسته های من که با داشتن آنها از زندگی ام بیشتر لذت میبرم به شرح زیر است

   ۱) داشتن سلامتی کامل که دیگر هر روز دارو برای بالا بودن کلسترول بالا بودن فشار خون و منظم نبودن تیرویید مصرف نکنم 

   ۲) تا آخر عمرم سالم باشم و همینطور حواسم سرجاش باشه و دچار فراموشی نشوم

   ۳) رسیدن به اندام متناسب که تا سن ۲۲ سالگی آنرا در اختیار داشتم

   ۴) بهتر شدن روابط با همسرم

   شماره ۵ ممکن است برایتان خنده دار باشد ولی آنرا می نویسم

   ۵) برداشته شدن درخت تنومندی که در حیاط همسایه روبروی ماست که مانع دیدن منظره شهر زیبای سیدنی بخصوص در شب برای ما شده است

   من این منظره را خیلی دوست دارم و با دیدنش احساس آرامش و شادی فراوان میکنم پس با اینکه خنده دار به نظر می آید ولی دوست دارم در لیست رسیدن به خواسته هایم اضافه کنم 

   در مورد تعهد دادن برای ادامه دادن دوره هیچ مشکلی ندارم من دقیقا ۵ سال است که از طرف خدای مهربانم به سمت سایت زیبای تناسب فکری هدایت شدم و هنوز با شور و شوق دوره های آموزشی که تهیه کرده ام را انجام می‌دهم و حتی دوره های رایگان را هم دنبال میکنم 

   یکی از خصوصیات من این است که یا کاری را شروع نمیکنم و یا اگر شروع کردم نیمه کاره رها نمیکنم 

   الان که بار سفر برای این مسافرت الهی بستم تا آخر راه با شما استاد عزیز و بقیه همسفرهایم خواهم بود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1402/11/10 22:53
   مدت عضویت: 1587 روز
   امتیاز کاربر: 26101 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,283 کلمه

   به نام خدایی که هر لحظه هادی و حامی من هست 

   به طرز عجیبی دوست دارم در این دوره همگام استاد باشم و دوست دارم بنویسم با وجود اینکه خیلی زمان خالی ندارم اما با دل و جونم و از ته  قلبم تمایل دارم بنویسم 

    انگار در حال حاضر که کلی خواسته تحقق نیافته دارم دل بیقراری دارم و انگار فردی هستم که   فکر  فرار کردن و رفتن  دارم و. دوست دارم  هجرت کنم چون میدونم   خدا  ته این راهی که در پیش گرفتم چشم انتطارم هست  یعنی میدونم که خدای من عاشق این هست که من به خواسته هام برسم پس  تمام وجودم و عشقم منتظر من در سرزمین موفقیت هست و مطمعنم استاد هم در انتطار دیدن موفقیت  تک تک هنرجوهای سایت هست پس میخوام که هجرت کنم تا  به همه بگم انسان چگونه موجودی هست  انسان خالق هست انسان میتونه سرنوشت خودش رو تغییر بده   و  میخوام به همه بگم خدای ما کی هست و  همانطور که در قران گفته به ما نزدیک هست و همانطور که گفته از تو حرکت از من برکت  یاری رسان ما هست  و اگر به خواسته هام نرسم و  موفق نشم در این دنیا و اون دنیا  تلف میشم و از بین میرم و باید در اون دنیا پاسخ گوی خدای خودم باشم که چرا اینطوری زندگی کردم ، پس دوست دارم تمام وجودم رو ببرم  پیش خدا و همراه این قوانین و آموزشها تک تک لحطاتم رو زندگی کنم تا به اونها برسم چون دوست دارم از سرزمین ناامیدی و بی ایمانی و … هجرت کنم به سرزمین عشق و امید برم 

   من دوست دارم تجربه کنم تک تک ارزوهام رو تجربه کنم تا فرق بین خوشبختی و بدبختی و بی پولی و پولداری و چاقی و لاغری و… رو حس کنم من میخو ام در این دنیا دلم امیدوار باشه و  به تمام ارزوهام برسم چون خدا در پایان این دوره  منتظر هست چون استاد با تمام وجودش داره تلاش میکنه ما هدایت بشیم و موفق بشیم .

   من اینقدر امیدوار می مانم تا تک تک ارزوهام رو به دست بیارم تا بزرگی و عظمت خدا رو ببینم و به همه بگم  ما همچنین خدایی  داریم من افکار زیادی دارم .

   من کلی با خدای خودم قول و قرار دارم و میدونم اون هم منتظر  من هست تا من تغییر کنم تا نتایج بزرگ رو به من بده من اگر هجرت نکنم واقعا هیچ جرفی برای گفتن ندارم اصلا زندگی من بی فایده میشه من مطمعنم راست راستی  خدا منتظر من هست و راه رو هر روز برام واضح تر میکنه و من رو هدایت میکنه تا بیشتر به خواسته هام نزدیک بشم و اونها رو به دست بیارم .

   چقدر حالا بیشتر  متوجه میشم در گذشته که در این مسیر نبودم  من نااگاهانه زندگی کردم و برگی در باد بودم که به هر جهت میرفتم اما حالا دیگه فردی اگاه هستم که بهتر زندگی میکنم و شرایط زندگی بهتری نسبت به گذشته تجربه میکنم .اما هنوزم قانع نیستم بازم بهتر و بهتر میخوام .

   و اما لیست ارزوهای من :

   من دوست دلرم بسیار لاغر و ظریف بشم و  سایز شلوارم ۳۸ و ۳۶  بشه و بلوز سایز مدیوم و اسمال بپوشم و در عین حال شاداب و جوان و زیبا باشم.و همراه با لاغری  در بهترین حالت روحی و جسمی باشم (.من عاشق لاعری هستم خدایا شکرت برای وزن عالی که دارم )

   من دوست دارم  تا وقتی زنده هستم در سلامتی کامل باشم. و تک تک اندام هام سالم باشن و جسم سالمی داشته باشم و انسان سرحالی باشم و همیشه هدایتها ی الله رو درک کنم و با خدای  درونم در ارتباط باشم و نیاز به  هیچ مشورتی  ای با کسی  نداشته باشم و صدای خدا رو بشنوم .

   دوست دارم روابطم با همسرم و فرزندانم بسیار عالی تر و زیباتر بشه که هم اونها از وجود من لدت ببرن و هم من از وجود اونها در کنارم لذت ببرم. طوری که بچه هام به داشتن همچین مادر و پدری افتخار کنن و ما هم به داشتن همچین بچه هایی افتخار کنیم 

   دوست دارم ثروت زیادتری داشته باشم و در عین حال ازادی زمانی و مکانی هم داشته باشم یعنی  همیشه کارت بانکی ام پر از پول باشه و پس انداز هم داشته باشم و بدون نگرانی خرج کنم 

   دوست دارم بهترین امکانات و نعمتها رو در این دنیا رو تجربه کنم مثل خونه ی بهتر و زیباتر  و ماشین بزرگتر و با کیفیت تر با اپشن های عالی  و وسایل زندگی و پوشاک و کفشام و … همه چیز برند و عالی و با کیفیت باشه .که لذت بیشتری از این دنیا  ببرم 

   دوست دارم ماشین شخصی داشته باشم و ویلا یا باغ  شخصی داشته باشم و سفرهای خارجی داشته باشم 

   دوست دارم فرزندانم صالح و سالم و موفق و پر از عزت نفس و اعتماد به نفس  باشن هم در درس و هم در کسب و کار و هم در ازدواج  بدرخشند و سرشار از موفقیت باشن و فرزندانی مستقل و دانا و آگاه  و پر  از  انسایت   و  پر از ثروت و سلامتی داشته باشم در کل اینده ای درخشان براشون از خداوند میخوام و از خدا میخوام  در بهترین دانشگاه ها و مدارس  پذیرش  بشن و تحصیل کنن و به موفقیت برسن .و من و همسرم کلی ذوق کنیم .

   دوست دارم همسرم سالم و سلامت و پر از ثروت و آرامش و حال خوب   در کنارم  باشه و اگه بشه هم مدار با من در این مسیر حرکت کنه  که کلی با همدیگه خوش بگدرونیم  و  با همدیگه پر از عشق و سلامتی کل دنیا و  ایران رو بگردیم و جاهای مختلف رو ببینیم و اگر بشه کمپر بخریم و بیشتر اوقات سال  دو نفری در سفر باشیم و لذت ببرییم از،زنده بودن و زندگی کردن در کنار هم و شاهد موفقیت بچه هامون باشیم .

   من دوست دارم شخصیتم زیباتر باشه و فرد با خداتری باشم و در همه جا و در هر لحظه با یاد خدا زندگی کنم و انسان توحیدی تری باشم .و  هر روز که زنده هستم  اجازه بدم خدا از طریق من جاری بشه و دقیقا مثل خدا رفتار کنم 

   من دوست دارم قدرت بیان بهتری داشته باشم و در جمعها و در رابطه های دو نفره بسیار فرد خوش سخن تری  و درست گو تری باشم و حرفهای اگاهی دهنده و زیباتر  بتونم بزنم .

   دوست دارم به بهترین جاها برای زندگی هدایت بشم جایی که  برای انسان ارزش بیشتری  قایل باشن و امنیت بهتری  داشته باشه و انسانها ی  شادتر و سالم تری در اطرافم باشه ارامش بهتری داشته باشه و ادمهاش پاک تر و سالم تر باشن  .

   دوست دارم با خودم در صلح بیشتری باشم و همینجوری که هستم خودم رو دوست داشته باشم و عزت نفس و اعتماد به نفس بالاتری داشته باشم .و به راحتی پیش همه خودم باشم و نقش بازی نکنم و به راحتی بتونم در کنار هر کسی شادی کنم و نترسم .

   دوست دارم  همیشه در بهترین زمان ها و مکان ها با بهترین افراد باشم .

   دوست دارم  انسان تاثیر گذار تری باشم و الگوی خیلی ها باشم .

   دوست دارم در تمام جنبه های زندگی مثل سلامتی و تناسب اندام و روابط و ثروت و اعتماد به نفس و … رشد و پیشرفت کنم و حرفی برای گفتن. داشته باشم .

    دوست دارم زبان خارجی ام خیلی قوی بشه و به راحتی حرف بزنم و حرفهای اونها رو بشنوم .

   دوست دارم از لحاظ مادی کلی فرد ثروتمند تری باشم بدون تقلا و سختی خیلی راحت ثروت وارد زندگیم بشه .

   دوست دارم به اتفاق همسرم عمر طولانی و   با عزتی داشته باشم و پیر بشم اما پیر جذاب و شاداب و سالم .

   دوست دارم به همه اطرافیانم عشق و احترام  بدم و اونها هم به من عشق و احترام بدن و انرژی مثبت به اطرافیانم بدم 

   دوست دارم انسان آگاه تر و داناتری باشم و هر روز از دیروز خو دم بهتر زندگی کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 35 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار امنه سالاری
   1402/11/10 22:19
   مدت عضویت: 121 روز
   امتیاز کاربر: 1645 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 319 کلمه

   به نام خداوند هستی….. سلام استاد گرامی و هم مسیران عزیز.. خیلی خوشحالم این مطالب رو خوندم و وارد این دوره شدم این فایل هم بی نظیر و عالی بود ومن رو با زندگی با خدا آشنا کردوبرام خیلی لذت بخش هست و دوست دارم بتونم دورها رو تهیه کنم چون از لحظه ای که وارد سایت تناسب فکری شدم و دوره های رایگان لاغری با ذهن رو دیدم احساس خوبی دارم الان که دقت میکنم با کمک خدا و راهنمایی های شما استاد گرامی امروز تغییر در زندگیم رو حس می‌کنم قبلاً من طی روز ساعتها وقت میزاشتم به خوندن دعاها و…..ولی الان اون وقت و میام اینجا وله خدای مهربونم نزدیکتر میشم واون رو در کنار خودم احساس میکنم نماز بهتر به من آرامش میده وبا اشتیاق میخونم فقط با تغییر نگرش و افکارم این نزدیکی به خدا رو بدست آوردم.. امیدوارم بتونم در این دوره تغییر بیشتری تو زندگیم داشته باشم من در اینجا تعهد میدم که تا هستم در دوره‌های آموزشی شما همگام با شما باشم وهر روز  اموزه  تازه تجربه کنم ودر زندگیم به کار بگیرم….واکنون لیستی از آنچه که باید رها کنم.‌‌…. هنوز کمی ترس از قضاوت دیگران دارم…. نتونستم یکی از افراد فامیل رو ببخشم ظاهر بخشیدم ولی مشکلی که برام بوجود آورد و گرفتارشم وقتی که کم میارم ازش متنفر میشم ولی میتونم بعد از چند دقیقه خودم رو کنترل کنم دوست دارم از ته دل ببخشم برام دعا کنید….. احساس میکنم که قدرت کسب درآمد بیشتر رو ندارم نمی‌دونم چرا این‌ها رو نوشتم ولی دوست داشتم صادق باشم….واما لیست خواسته‌های من…..ابتدا سلامتی خودم و همسرم ودوپسرم و دو دخترم ودو نوه ام ونوه ای که تو راهه….‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برطرف کردن مشکلات وسایل منزل…….بازسازی کابینت آشپزخانه‌‌…..داشتن درآمد بیشتر.‌….ساختن یه خونه باغ زیبا و رویایی  تو باغ مون که دوست دارم……همیشه پر توان وپر انرژی باشیم……در پایان از شما استاد بزرگوار و هم مسیران عزیز تشکر وسپاس خدای مهربونم همراه همیشگی شما یا حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آزیتا
   1402/11/10 20:12
   مدت عضویت: 1630 روز
   امتیاز کاربر: 5923 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 304 کلمه

   سلام ودرود خدمت استاد عزیز و بزرگوار

   امروز ۱۰ بهمن هست و من به طرز شگفت انگیزی به سمت این فایل هدایت شدم چند مدتی هست که واقعا اوضاع روحی خوبی ندارم و هر روز از خداوند درخواست می کردم که منو هدایت بکنه امروز وارد سایت شدم گفتم شاید از قسمت هدایت به موضوع خاص بتونم استفاده کنم که این موضوع نظرم را جلب کرد و بخش نوشتاری را خوندم و بعد فایل تصویری رو نگاه کردم وانتهای ویدیو که فرمودین راضی نیستین بدون دیدگاه بگذریم تصمیم به نوشتن گرفتم البته تمرین رو برای خودم هنوز توی دفتر ننوشتم ولی اینجا فعلا دارم می نویسم و متعهد میشم که تا انتهای دوره طبق چیزی که استاد میگه عمل کنم تا شاهد تغییرات خوبی توی زندگیم باشم.

    هیچ نیرویی نمیتواند جلوی تغییرات را بگیرد وقتی با قوانین جهان هماهنگ باشی

   این جمله هم خیلی پرمعنا بود و هم خیلی به دلم نشست میخوام اونو اول دفترم یادداشت کنم

   ایمان دارم که نتایج عالی در انتظارم هست

   منم مثل خیلی از دوستان عوامل متعددی رو در زندگیم به عنوان عوامل تاثیر گذار قبول کردم مثل شرایط بد اقتصادی، حقوق و درآمد کم، نداشتن تحصیلات بالا، تورم و گرانی،مسئولین ناکارآمد،نداشتن خانواده پولدار،نداشتن مال و سرمایه کافی و…..

   تعدادی از خواسته هایی که مد نظرم هستند

   رسیدن به سطح درآمد عالی طوری که بدون استرس و نگرانی از پس هزینه های زندگی بربیام

   خرید خونه ویلایی با یه حیاط زیبا و گل وگیاه قشنگ

   خرید ماشین مدل بالاتر از اون چیزی که قبلا داشتیم

   سرمایه برای محل کار دخترم

   خرید و تعویض مبلمان خونه

   خرید وسایل مورد نیاز خودم

   داشتن سلامتی کامل همسرم،خودم و بچه هام

   داشتن ارتباطات بهتر و عالی تر با خانواده خودم و همسرم

   داشتن ارتباطات عالی در محل کارم

   داشتن یه گلخانه شخصی و پرورش گل وگیاه چون خیلی بهش علاقه مندم.

   ایمان دارم در این دوره به این خواسته هایی که ثبت کردم می رسم چون لیاقت دریافتشونو دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85
   1402/11/10 12:36
   مدت عضویت: 1123 روز
   امتیاز کاربر: 4332 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 534 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ❤️❤️🌹

   سلام✋

   زندگی با کمک خداوند

   از خواندن مقاله و  دیدن و گوش دادن به فایل هم تصویری و هم صوتی لذت بردم از شرکت در این جلسات دسته جمعی خیلی خوشحالم منم اومدم حضور خودمو اعلام کنم 

   نگرش در زندگی در همه جنبه های مختلف زندگی خیلی مهمه و بسیار تأثیرگذاره

   من از وقتی که با مسائل ذهنی و قانون جذب آشنا شدم خیلی سعی و تمرین میکنم که مثبت اندیش باشم اخبار و مقالات منفی و دنبال نکنم ، در مورد شون صحبت نکنم ، با دیگران وارد بحث نشم هرچند که خیلی موفق عمل نمیکنم ولی تا جایی که بتونم سعی میکنم که درست عمل کنم و تا حدودی و به اندازه ای که من روی خودم کار کردم در زندگیم تاثیر داشته 

   من قبلاً فکر میکردم که خانواده ، جامعه  ، مسولین کشور  پدر و مادر خودم و خاواده  همسرم مقصر بدبختی های من هستد فکر میکردم چون زود بچه دار شدیم و من بچه هام پشت سر هم به دنیا اومدن و من دیگه فرصت درس خواندن نداشتم و چون تحصیلات عالیه نداشتم پس نتونستم جایی برم سر کار تا استقلال مالی داشته باشم ، ویا مسولین کشور مقصر گرونی و تورم هستند و یا چون یک ارث قلمه بهمون نرسیده پدر و مادر خودمو و همسرم و مقصر میدونستم و از همه مهمتر خداوند رو مسبب اصلی همه مشکلاتم مخصوصا چاقی و اضافه وزنم میدونستم  ولی مدتیه که مسولیت همه مشکلاتم و پذیرفتم و همه‌ی مسببین مشکلات مو بخشیدم و دارم روی خودم کار میکنم و خدارو شکر تا اینجا بخشی از مشکلاتم حل شده و مقداری هم لاغر شدم و تا رسید به وزن ایده آلم چیزی نمونده و ان شاالله که من و همه دوستانم به همه‌ی خواسته های منطقی مون میرسیم 

   خواسته‌های من که تعدادی شونو اینجا می‌نویسم و بقیه شو تو دفترم برای خودم ثبت میکنم 

   ۱_ متناسب شدن و آب شدن همه چربی‌ها و اضافه های اندامم و رسیدن به وزن ۵۸ کیلوگرم 

   ۲_ صاحب خونه شدن یک خونه ویلایی دوبلکس با یک حیاط خوشگل با گلها و درختان زیبا 

   ۳- عوض کردن ماشین مون یک مدل بهتر از ماشینی که الان داریم 

   ۴_ خرید کامل جهیزیه برای دخترم 

   ۵_داشتن استقلال مالی برای خودم و اینکه کمک خرج همسرم باشم 

   ۶_چندین برابر شدن درآمد همسرم و جاری شدن رزق و روزی و فراوانی نعمت الهی در خانواده مون

   ۷_ داشتن سلامتی برای خودم و خانواده ام و خوشبختی فرزندانم

   ۸_ صمیمی تر شدن روابطم با خانواده خودم و خانواده همسرم 

   …….. بقیه شو تو دفترم برای خودم نوشتم 

   من متعهد میشم که جلسات دوره آموزشی زندگی با کمک خداوند و به طور کامل و به شکل عالی عمل کنم و هرگز به نتیجه ای که قراره از این مسیر به دست بیارم توجه نکنم و فقط ادامه بدم و به هیچ وجه بعد از چند جلسه نتیجه مو بررسی نکنم و متعهد میشم که این دوره رو تا انتها به شکل عالی فارغ از توجه  به نتیجه ای که انتظار دارم ادامه بدم .🌹

   من خواسته هامو ثبت کردم و رسیدن به اونا حق طبیعی و الهیه منه و من لیاقت داشتن همه این خواسته ها رو دارم و اونا رو به زمان بندی الهی می سپارم تا در زندگی واقعی من دیده بشن الهی آمین 🌹

   با تشکر از زحمات بیدریغ استاد گرامی 🙏🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Mehrdad Zabihi
   1402/11/10 10:44
   مدت عضویت: 1597 روز
   امتیاز کاربر: 17438 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 671 کلمه

   دوشنبه بیست و نهم ژانویه بیست بیست و چهار:

   سپاسگزار خداوندی هستم که همواره من را بسمت رویاها  و اهدافم هدایت و حمایت میکند

   سلام و درود به دوستان و همراهان مسیر تغییر و پیشرفت

   امروز برای من سالروز آغاز دوره لاغری هست که دو سال پیش انرا استارت زدم و به اندازه تمام سال‌های عمرم در احساسم ، درآمدم و روابطم و تناسب اندامم رشد داشته ام 

   و 

   امروز من مهرداد ذبیحی، متعهد میشوم که دوره زندگی با کمک خداوند را همراه با استاد عزیزم ادامه بدهم و تمریناتم را در سایت یادداشت کنم و انجام بدهم و کامنتها را بخوانم و به انتها برسانم

   مهم‌ترین نکته این فایل برایم این بود که وقتی به هماهنگی با قوانین سیستمی خداوند رسیدی انوقت نتایج فراتر از انتظارت را بدست می آوری و اون نتایج هیچ ارتباطی به گرانی و دلار و جنگ و مدیر شرکت و سرتیفیکیت و لایسنس و زبان و … ندارد. 

   هیچ نیرویی نمیتواند جلوی تغییرات را بگیرد وقتی با قوانین جهان هماهنگ باشی . همانجوری که هیچ کسی نمیتواند جلوی برف و باران را بگیرد

   خداوند و نگرش اون و قوانین سیستم خداوند تغییر نکرده و نخواهد کرد ولی من میتوانم با تغییر نگرشم و رفتارم اونچه را که میخواهم وارد زندگیم بکنم 

   دلیل اینکه من میخواهم این دوره را شروع کنم این هست که من بعد از تجربه تغییرات بسیار زیاد و فراتر از انتظاری که وارد زندگیم شد (بواسطه دوره لاغری با ذهن) میخواهم باز هم بیشتر شخصیتم تغییر کند و شخصیت توحیدی تر و بهتری از خودم بسازم.

    همانجوری که خودم باور نمیکردم که لاغر بشوم ولی در اون مسیر در حال حرکت هستم قطعا میتوانم زندگی دلخواهم را بسازم. چه کسی لایق تر و سزاوارتر از من هست که از نعتمهای فراوان خداوند استفاده کند.

   به قول دوست عزیزمون سرکار خانم السا: 

   « من خدایی را یافتم که پیش از من و جلوتر از من در مسیر آرزوها و خواسته هایم بود! نه حتی کنارم! نه حتی پشت سرم!…»

   و میخواهم همانطوری که حضور خداوند را در دوره لاغری با ذهن تجربه کردم اینجا مجددا تجربه کنم و ایمان دارم که نتیجه ای فراتر از انتظارم را خواهم گرفت.

   تهیه لیستی از آنچه که باید رها کنید تا با خاطری آسوده و سبک بال راهی سفر زندگی با کمک خداوند بشوید :

   من فکر میکنم دانش بیشتر زبان انگلیسی و هنر فروش می‌تواند بهم برای ساختن زندگی بهتر کمک کند

   گرفتن مدارک کاری جدیدتر باعث میشود که حرفم را بعنوان متخصص بیشتر بپذیرند

   پیدا کردن راه و رسالت زندگیم برایم مهم هست و نمیدانم که دقیقا میخواهم چه کاری انجام بدهم 

   هنوز افرادی هستند که اونها را از ته دل نبخشیده ام

   هنوز ترس از قضاوت دیگران دارم

   هنوز دنبال تایید دیگران هستم

   هنوز احساس میکنم که قدرت کسب درآمد بیشتر را ندارم و هرچه که مدیر شرکت برایم تعیین کند وارد زندگیم میشود 

   (میدانم که تمام این موارد بالا مصداق شرک هست ولی تصمیم دارم که خودم صادق باشم)

   ده تا از خواسته های من:

    ◦ پیدا کردن راه و رسالت من در زندگی

    ◦ پرداخت اقساط وام خانه و نیز بازپرداخت صد هزار دلار از وام در انتهای سال

    ◦ پس انداز سی هزار دلار بصورت خالص از درآمدم در اینجا 

    ◦ رابطه عاطفی عالی تر با مهسا

    ◦ خرید تی وی 

    ◦ خرید فایرپیت عالی برای حیاط

    ◦ بازسازی زیرزمین و ساختن اشپزخانه جدید به همراه وسایل کامل اشپزخانه ونیز داشتن یخچال فریزر  اضافه 

    ◦ برطرف کردن اشکالات خانه مثل پنجره ها و تعمیر ابگرمکن و بهینه سازی لوله کشی منزل

    ◦ خرید ماشین نرم و راحت با اداپتیو کروز کنترل و سان روف و گرمکن صندلی و فرمان و ریموت استارت و کنترل از راه دور با موبایل

    ◦ داشتن فرزند زیبا و سالم و خندان و مستقل

    ◦ رفتن و دیدن ده تا شهر جدید و کشورهای مختلف در سال بیست بیست و چهار 

    ◦ قصد دارم که امسال به ترکیه نیز سفر کنم و هزینه سفر خانواده ام را بدهم که آنها هم به آنجا بیایند و مدتی در کنار هم باشیم

    ◦ دوست دارم امسال چندین سفر به سواحل گرم دنیا داشته باشم و از اینکه در ساحل بنشینم و طلوع و غروب آفتاب را ببینم لذت ببرم و موجهای دریا به پایم بخورند و لذت ببرم

   شاد و رو به رشد باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 30 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار السا فرزانه
    1402/11/10 13:15
    مدت عضویت: 498 روز
    امتیاز کاربر: 61429 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 43 کلمه

    درود و احترام 

    از نظر لطف و توجه تون به کامنتی که نوشتم و نقل قول جمله ای از اون، از شما دوست گرامی، سپاسگزارم.

    برای شما فرجام نیکی ها، فزونی ها، و خوشبختی های جهان هستی رو آرزو میکنم.🙏

    راه تون روشن و پرامید 🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Mehrdad Zabihi
     1402/11/12 09:29
     مدت عضویت: 1597 روز
     امتیاز کاربر: 17438 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 78 کلمه

     سلام و درود هم مسیر راه رشد و پیشرفت

     در کامنتهای دوستان گنجهایی نهفته هست و همواره خواندن آنها بهم کمک میکند تا درک بهتری از مطالب استاد داشته باشم و جور دیگری به  مفهوم فایلها توجه بکنم.

     سپاسگزارم که از وقتی که میگذارید و از زاویه دیگری، به مطالب نگاه میکنید و آنها را در قالب تجربیات و کامنت هایتان می نویسید

     آرزومندم که در صحت و سلامتی کامل به اهداف و خواسته هایتان برسید

     شاد و رو به رشد باشید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 10 از 2 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهين
   1402/11/10 10:38
   مدت عضویت: 393 روز
   امتیاز کاربر: 8645 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 300 کلمه

   خدمت دوستان واستاد گرامي سلام

   اين فايل مقدمه بي نظير بود من اشنايي من با اين سايت دوره زندگي با خدا بود و برام خيلي لذت بخش بود وخيلي خوشحال بودم واحساس خوبي داشتم كسي هست مثل خودم فكر ميكنه وجسارت زيادي داره اين دوره هارو تهيه كرده واقعا خداروشكر ميكنه در مسيري قدم برداشتم كه با تمام وجود وجود خدارو اينطوري درك كردم وميتونه به ديگران هم احساس خوب بده 

   من در اين سايت يك ساله شدم وتولد دوباره خودم رو جشن ميگيرم وخيلي احساس خوب دارم واز تمام لحظه هاي زندگيم لذت كامل ميبرم

   استاد عزيزم من به كائنات وشما تعهد ميدهم تا زماني كه زنده هستم با شما همگام باشم قدم قدم براي بهبودي زندگي خودم وديگر افريده هاي خدا

   من متعهد ميشوم در هرشرايطي باشما همگام باشم

   اولين خاصه من بزرك ترين خاصه من با سيستم خداوند همگام باشم

   1. دوست دارم مهارت هاي زندگيم خيلي بره بالاتر
   2. دوست دارم درامد رياليم تبديل به دلاري بشه
   3. دوست دارم شادابي وجووني بيشتر بيشتر بشه
   4. دوست دارم هميشه پرتوان وپر انرژي تر بشوم
   5. دوست دارم هميشه سلامت باشم
   6. دوست دارم قدرتمند باشم
   7. دوست دارم توانگر باشم
   8. دوست دارم ثروتمند باشم
   9. دوست دارم ماشينم عوض كنم
   10. دوست دارم خونه تبديل به باغ ويلا كنم
   11. دوست دارم اقامت امريكا داشته باشم
   12. دوست دارم زبان خارجه خيلي بهتر بشه
   13. دوست دارم سفرهاي زيادي برم ازجمله افريقا
   14. دوست دارم مهارت كشيدن تابلو به نحوء احسن بالا بره
   15. دوست دارم رقص سالسا ياد بگيرم
   16. دوست دارم رقص تركي ياد بگيرم
   17. دوست دارم تمام غذاهاي ملل زيادي ياد بگيرم رشته كاريم اشپزي  هست  موفق تر بشوم
   18. دوست دارم رستوران خودمو بزنم با سليقه خودم وبا غذاهاي تمام شهرهاي ايران
   19. خيلي چيزاي ديگه دوست دارم در گام هاي بعدي حتما خوام گفت

   استاد عزيزم خيلي ممنون حتي ياداوري خاصه هام خيلي به ذوق اومدم

   اميدوارم پرتوان پرانرژي باشي

   من يار دبستاني شما هستم وهمراه شما تا بينهايت 🙏🏼👌🏽

   به اميد روزهاي طلايي زندگيمون

   همراه باشما 🚶🏻‍♂️🚶🏻‍♂️🚶🏻‍♂️🚶🏻‍♂️

   منتظر اولين قسمت هستم بي صبرانه

   بدرود همراهان گرامي واستاد عزيز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آسمان ابری
   1402/11/10 08:50
   مدت عضویت: 272 روز
   امتیاز کاربر: 10320 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 197 کلمه

   به نام خداوند زیبایی ها

   سلام براستاد و هم مسیری های عزیز

   خیلی خوشحالم این مطلب رو خوندم و وارد این دوره شدم .یه چند وقتیه که احساس یه دونده ای رو دارم که هرچقدر میدوه  به خط پایان نمیرسه وفقط دونده های دیگه رو میبینه که از کنارش با سرعت رد میشند ویکی یکی ازش جلو میزنند.

   این چند وقت همش از خودم میپرسم اشکال کارم کجاست؟چه چیزی باید داشته  باشم که ندارم؟

   چراهرچقدر میدوم کمتر میرسم؟!

   هزاران دلیل برای خودم می  اوردم که مثلا اگر درست را ادامه میدادی  حتما موفق تر بودی یا اگر ازدواج نمیکردی وکار میکردی الان موفق تر بودی وهزاران اگه ی دیگر …

   همیشه افسوس کارهای کرده یا نکرده یا چیزهای نداشته رو میخوردم.دیگه داشتم باور میکردم که محکوم به این زندگی هستم،زندگی پراز حسرت.

   ولی همیشه ته قلبم یه ندای می امد که همه چیز تغییر میکنه وصبر کن وقتی این مطلب رو خوندم احساس کردم این همون معجزه یا   کور سوی نور هست که دنبالش بودم و ان شاءالله من رو به آرامش وهدفم میرسونه.

   استاد بابت این دوره وبه اشتراک گذاشتن تجربیاتتون ازتون ممنونم و متعهد میشوم تا انتهای دوره قدم به قدم با شما پیش بیایم وباشور واشتیاق فایلها وتمرینات رو انجام دهم.

   یاحق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا آبکار
   1402/11/10 08:23
   مدت عضویت: 43 روز
   امتیاز کاربر: 720 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 42 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی .وفرشته نجات از بند ذهن مشوش..من تعهد میدهم که تا آخر به امید خدای مهربان وشرط حیات این جلسات را دنبال کنم .وبه امید ایزد منان در این مسیر قرار گیرم ..با نهایت سپاس از شما استاد گرامی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اسما غضبان
   1402/11/09 23:45
   مدت عضویت: 1244 روز
   امتیاز کاربر: 5564 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 246 کلمه

   بنام خدا 

   بهای لاغری لاغرشدنع .اما یادگیری بهای اصلیشه ،بهای عشق عاشقی گردنه  امابهای عاشقانه زندگی کردن یادگرفتن زمان دادن وحتی عشق دادن به اون عاشقانه است درمورد ارتباط باخدا هم همینه اگه می‌خوام بنده ی خوبی باشم باید یاد بگیرم بندگی کنم زمان . عشق روبهای بندگی کردن وشناخت خدا کنم نه با حرکات خاص بلکه بادرک کردن .در ک  کردن  خدا وعمل کردن اگردریک جهت باشه میشه از مسیرلذت برد حالا هر چیزی که هست درمورد ارتباط باخدا هم همینه . اگه  درک من باعملم یک جهت باشه و آرامش داشته باشم این میشه لذت از باخدابودن .بندگی به حرکات خاص ومراسمات خاص نیست همین که حالم خوب باشه .آرامش داشته باشم وعمل کردم با افکار من در من احساس آرامش ایجادمیکنندیعنی من تومسیر هستم که تومسیری که خدا کنارمن هست و بهم کمک میده وبودنش برام دلگرمی میشه و خودش همه کارها وانجام میده من فقط باید ادامه بدم  ادامه دادن . ممن توجه کردم توی زندگی باطعم خدا دارم فیلتر میشم .وبعد که این دوره اومد گفتم این رو تعهد میدم به خودم که بتونم درست انجامش بدم تا زندگی باطعم خدا رو هم بتونم ادامه میدم .واین رومن شروع میکنم .تعهد میدم دراین مسیر از هیچ تلاشی  دریغ نکنم .برای رسیدن به حال خوب . 

   من می‌خوام لاغربشم 

   سلامتی . احساس آرامش درونی

   لذت داشتن دوره ی لاغری  مثلا دوره‌ی روانشناسی لاغری .درسته دوره ی ورود روهم می‌خوام اما فعلا از کوچیکا شروع میکنم.

   دلم می خواد حالم خوب باشه.

   مدام میخوادتومسیرباخدابودن ولاغری ادامه بدم ودست نکشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اکبر
   1402/11/09 22:38
   مدت عضویت: 200 روز
   امتیاز کاربر: 505 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 194 کلمه

   سلام بر همه وجناب عطار روشن عزیز 

   بنده بارها دوره فوق العاده زندگی با طعم خدا رو دوره کردم 

   و بلطف خدا دراین برهه نیاز مبرمی به دوره ایی اینچنین داشتم چون یکسری تضادها وچالشهای عجیب غریبی  روبه رو شده ام که اصلا درکش نمیکنم بماند 

   من اکبر ملکوتی متعهد میشوم درپیشکاه خداوند وجناب عطار روشن که این دوره را تاپایان بهمراه تمریناتش انجام دهم 

   فکر میکنم ترسهایم را باید رها کنم حسرت هایم را رها کنم غصه خوردنم رها کنم غرورم .ومشکلات وافکار منفی ام را باید رها کنم 

   وده خواسته من 

   سریع وراحت جذب شغل پر درآمدی بشوم که یکسال است درانتظار هستم و روی آن تمرکز کرده ام 

   تمامی بدهی های بانکی و شخصی وچک هایم رفع ورجوع شود

   ماشینم را بفروشم و یک ماشین موردنظر م رو درحدصفر تهیه کنم 

   زودباهمسرم به مسافرت مکه بروم چون فیش دارم ونوبتم شده 

   یکسری لوازم تهیه کنم مانند تردمیل پی اس فور ولوازم خانه 

    منزلی ویلایی جهت تفریح در روستایمان تهیه کنم 

   با پیشرفت مالی بسیار بالایی درشغل جدیدم روبه روشوم

   با توجه به ترقی درآمدم ماشین مدل بالای موردنظرم روتهیه میکنم 

   تهیه زمینی در روستایمان و ساخت یک ویلای دوبلکس 

   مسافرت های داخلی وخارجی که قطعا با ارتقای درآمدم بسمت آنها هدایت شوم 

   با لطف وکمک خداوند عزیزم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1402/11/09 20:35
   مدت عضویت: 1647 روز
   امتیاز کاربر: 17658 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 248 کلمه

   به نام خدای مهربان ویاریگرم 

   خداروشکر میکنم که درین سایت الهی حضور دارم ومیتونم از مطالب دوره های ارزشمند استاد بهره ببرم. 

   استاد وقتی گفتین این دوره رایگان هست ولی باید دیدگاهتون راجع به مطالب رو بنویسید یه جوری شدم احساس ارزشمندی کردم  احساس کردم باید دینم رو به این دوره رایگان با نوشتن تمرین ادا کنم این نوشتن هم احساس لیاقت میخواد شاید بتونی استاد و دور بزنی ولی خودتو نمیتونی دور بزنی باید برای خودت ارزش قائل باشی تا بنویسی منم بعد مدتها با توکل به خدا میخوام شروع کنم به نوشتن .

   راستی استاد من چند وقته نوشته های باور ساز رو شروع کردم اینقدر برای من نتایج ارزشمند داشته که خودم شگفت زده شدم فراوانی وبرکت در زندگیم بیشتر شده آرامشم روابطم وخیلی چیزهای دیگه هرروز که یه قسمت میخوندم نزدیک آخراش که داشتم میشدم همش تو ذهنم این بود استاد آخه گفته بود یه مطالب دیگه‌ در مورد خدا بعد نوشته های باور ساز میزاره چرا نزاشت دیگه چرا دیگه ادامه نداد آخه این نوشته ها واقعا عالی بودن تو ذهنم همش بود تا اینکه شما خبر از دوره جدید زندگی با کمک خدارو دادین واقعا خدا به درخواست های ما پاسخ میده من همزمان با این دوره اون نوشته ها رو هم حتما ادامه میدم با توکل به خدای مهربان 

   من الهام خضرلو 

   امروز نه بهمن چهارصد دو به خودم وخدای خودم قول وتعهد میدم که اموزشهای این دوره ارزشمند رو عمل کنم وبا شوروشوق و عشق دنبال کنم ودیدگاه وتمرینات رو به خوبی انجام بدم

   ادامه دارد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/11/09 19:59
   مدت عضویت: 263 روز
   امتیاز کاربر: 9907 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 639 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و مهربوون و دوستان گرامی   

    سیستم خداوند یک سری قوانین و مقررات داره که در همه ادوار و در هر شرایطی بدون وقفه داره عمل میکنه.خداوند از بدو آفرینش تا الان تعییر نکرده و ثابت هست. طبیعت و حیوانات چون قدرت ذهن و تحلیل ندارن به راحتی با هماهنگی با این سیستم زندگی میکنن.به راحتی غذا پیدا میکنن و نگران یک لحظه بعد و یک روز بعد خودشون نیستن.به راحتی پناهگاه پیدا میکنن.به راحتی جفت پیدا میکنن. و برای چیزی تقلا نمیکنن اما ما انسان ها با فراموش کردن این قوانین خداوند کم کم از این هماهنگی خارج میشیم و وقتی از این هماهنگی خارج می شیم بهمون سخت میگذره و فکر میکنیم زندگی در این جهان کلا بر اساس سختی هست و ما مجبور و محکوم هستیم به زندگی کردن با سختی و پیش فرض ما میشه سختی کشیدن و شروع می کنیم برای هر چیزی تقلا می کنیم و هیچ چیز رو آسان بدست نمیاریم و دائم نگران هستیم که چیزی که به سختی بدست آوردیم اگر یک لحظه حواسم بهش نباشه از دستم بره و مدام در ترس و نگرانی از دست دادن همه چی هستیم.فرصت ها، مشتری، رابطه،همسر، فرزند،نعمت، پول، لاغری،سلامتی…و برای داشتن هر کدوم از اینا تقلا میکنیم و خسته میشیم.

    اما امروز من فهمیدم که این سختی و این تقلا ناشی از عدم هماهنگی هست.ما باید بدونیم و درک کنیم که ما هم جزئی از همین طبیعت هستیم و اگر بتونیم دوباره با قوانین خداوند با سیستم خدا هماهنگ بشیم آسان میشیم برای آسانی ها، آرام‌میشیم. می فهمیم که نیاز نیست تقلا کنیم همه چیز خود به خود بدست میاد: لاغری،ثروت،سلامتی،ازدواج خوب، تجربه شادی و لذت بردن از زندگی،فرزنددار شدن،داشتن مسکن،اشتغال به حرفه مورد علاقه با لذت….. که من اخیرا به نقطه ای رسیدم که با خودم گفتم دیگه بسه برام زندگی با ترس و نگرانی، زندگی با نگرانی و ترس زندگی نیست و 

   نمی ارزه.

    استاد من حدود ۸ ماه قبل از ترس چاقی  و چاق تر شدن به شدت به ستوه اومدم و از ته دلم گفتم خدایا دیگه بسه برام من دیگه بعد این همه تقلا و سختی نتیجه ام شد این و از نتیجه خودم راضی نیستم و دیگه نمیتونم حتی یک روز بیشتر با این ترس ادامه بدم من دیگ دست از تقلا میکشم این من و این خودت دیگ خودت برام‌ حلش کن که همون شب من به سایت شما هدایت شدم و جالب اینجاست که الانم  مدت ۳ روز بود که دوباره گفتم خدایا دیگه بسه برام این ترس و نگرانی از فردای نیومده که چه کنم ؛ترس از کمبود و نگران اوضاع مالی و اینده شغلی بشدت منو به ستوه آورد چون حس کردم دیگه زمانش رسیده در این مورد تصمیم قطعی و اقدام عملی کنم یعنی با توجه به نشانه ها اینو دریافت کردم و گفتم من نمیدونم چه کنم اما دیگه زندگی با این حجم از ترس و نگرانی برای من لحظه ای ارزش نداره کمکم کن و قلبمو اروم کن هدایتم کن که استاد شما اومدید تو سایت اعلام کردید که قراره این دوره رو کار کنیم. من میخوام دونه به دونه ترسامو کنار بذارم و یاد بگیرم به خداوند به عنوان تنها قدرت جهان اعتماد کنم و کنار گذاشتن ترس و نگرانی در زندگیم یکی از مهم ترین خواسته های منه. من متوجه شدم منظور از مهارت زندگی کردن اینه که ما بتونیم مثل خداوند مثل سیستم خدا عمل کنیم. در هر شرایطی بتونیم درست زندگی کنیم و لحظات بیشتری بتونیم در احساس خوب بمونیم.چه مسائل باشن چه نباشن. و هر مساله ای پیش بیاد من زندگی رو متوقف نکنم و بتونم با حس خوب ادامه بدم. مثل سیستم خدا . سیستم جهان در هر صورتی فارغ از اینکه چه اتفاقی بیوفته ادامه میده.ایست نداره همیشه فارغ از تمام مسائل سیاسی و اجتماعی و اقتصادی داره کار خودشو انجام میده و پیش میره. ما قراره یاد بگیریم اینجوری باشیم!  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 25352 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,111 کلمه

   با عرض سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامیم 

   استاد قبل از هر چیزی بگم که من عاشق ایدهای شما هستم هر کدوم از اون یکی عالی‌تر هستن عاشق اسم دوره هستم دقیقا چیزی که من بهش نیاز دارم 

   استاد چند روز پیش دنبال کلاه ام میگشتم زیر تخت نگاه میکردم گفتم شاید افتاد ه زیر تخت اتاق من سرده من شبها کلاه میذارم میخوابم خلاصه به یه دفتر یاد داشت برخوردم یه حسی گفت اونو بردار بخون منم برداشتم خوندم 

   به این موضوع رسیدم که هر مشکلی دارین از اینکه به خدا ایمان ندارین خدارو نمی‌شناسیم  همون جا گفتم خدایا میدونی که من عاشق اینم که تو رو بهتر بشناسم درک کنم 

   من خداروشکر درکم نسبت به خدا خیلی بهتر شده اون خدایی که در ذهنم بود که تو آسمانهای به انسانها نگاه میکنه  ببینه چه کسی کار خوب انجام میده پاداش بده چه کسی کار خوب انجام نمیده عذاب کنه اونم عذاب سخت و طاقت فرسا 

   خلاصه دیدگاه‌ها م نسبت به خدا خیلی تغییر کرده اما دوست دارم بازم بیشتر بشناسم بازم دربارش بیشتر بدونم که اینو درک کنم که اون خدایی که در وجود منه همیشه هر لحظه داره منو هدایت و حمایت میکنه  بهتر بشناسمش درکش کنم وجودشو احساس کنم بهش بیشتر ایمان بیارم که جواب میده  و درک کنم آیا خدا کفایت کننده بنده‌اش نیست با پوست و گوشت استخوانم درک کنم 

   اینو درک میکنم که وقتی یه مسیری طی میکنی با مسائل یا مشکلاتی روبه رو میشی با اگاهیهایی صحیحی که در اون مسیر کسب کردی میتونی مشکلات حل کنی بری جلو و قطعا داناتر میشی میتونی برای اونهاییکه تازه میخوان این مسير طی کنن راهنمای خوبی باشی بتونی راهی که رفتی توضیح بدی 

   منم یه جور یکم متفاوت تر از شما فکر میکردم من خیلی سعی می‌کردم که آدم خوبی باشم کارهای خوبی کنم انسان خوبی باشم اما خدا تو زندگی من خیلی نبود در هنگام سختی ها زیاد بود منم اصلا فکر نمیکردم انسان متفاوتی باشم از چهار سال قبلم  یه خانم ساده ای که هر کس هر چیزی میگفت میگفتم چشم انجامش می‌دادم  اینکه هیچ انتطاری از خدا نداشتم اصلا نمیدونستم باید انتطاری داشته باشم الان که موضوع عمل صالح یاد گرفتم انتظار دارم یکم میبینم داره جواب میده تازه دارم درک میکنم که باید انتظار از خدا فقط داشته باشم من از همه انتظار داشتم بجز خدا الان باید برعکس عمل کنم 

   منم وقتی دفتر یاد داشتم پیدا کردم متوجه شدم درک کردم که تنها دلیل پیشرفت نکردن من در بعضی از جنبه‌ای زندگی اینکه به خدا ایمان ندارم با اینکه خیلی زیاد شنیدم و خیلی گفتم من به خدا ایمان دارم رفتم جستجو کردم ایمان به خدا به چه معنی هست  تازه کلی تغییر نگرش درباره خدا داشتم الان اینجا هستم شاید یکم کند پیش رفته باشم ولی راضیم و من از خدا خواستم که منو هدایت کنه تا خدا رو بهتر بشناسم و دوبار دوره خدا هرگز دیر نمی‌کند و زندگی با طعم خدا رو پاس کردم درکم نسبت به خدا خیلی بهتر شده اما خیلی کم هنوز اون حدی که باید خدای خودم بشناسم بهش اطمینان داشته باشم نیست 

   وقتی اسم این دوره رو خوندم تو تلگرام گفتم این همون چیزی که من میخوام و من اینو هدایت الله میدونم برای شناخت بیشتر خداوند 

   برای من خیلی قابل درک چون من خیلی شنیدم اگر مشکلی در زندگی دارید بخاطر ایمان نداشتن به خداست که میتونه اون مشکل براتون حل کنه بخاطر عدم شناخت خداوند 

   و الان که میگید کاملا درک میکنم شناختن بهتر شده ایمانتان بیشتر شده اطمینانتون بیشتر شده در نهایت نتایج فراتر از انتظارتون کسب کردید مبارکتون باشه به سلامتی و دل خوش باشه براتون حقتونه  لایقش هستید انسان به خوبی شما که هر چیزی که خودش یاد میگیره نتیجه خوبی میبینه فورا میاد با ما هم درمیون میذاره که ما هم همون کارو انجام بدیم نتایج عالی کسب کنیم حقش خیلی بیشتر از اینها ست که بهش می‌رسید گوارا وجودتون باشه 

   در اطرافیان من که همه مومن هستند سنشون بالای ۷۰ اما هنوز روزشون میگیرن هنوز با بیماری که دارن نمازخونه میخونن یه میز میذارن جلوشون روی تختشون میشینن نماز میخونن خیلی هم قبول دارن روبه خدا کن خدا این کارو میکنه اون کارو میکنه اما زندگیشون سراسر مشکل که یکم عادت کردن به اون روش زندگی و به نطر من ظاهرا خدا تو زندگیشون هست اما در واقع نیست به همه جیز توکل میکنن اما اسم خدا رو نمیارم برم امامزاده این نرم بدم جلوی علم مقدار زیادی پول میذاره به علم که یه مشت آهن اعتماد نداره ولی خدا نیست و زندگی منم قبل از این دوره همین جور بود دیگه توضیح ندم و خیلی دوست دارم تغییر نگرش نسبت به خدا ایجاد کنم ببینم اصلا خدای من کیه چجوری حالا یه سری خصوصیاتش یه سری آگاهی جدید دارم نسبت به خدا و میخوام از این به بعد از خدا خیلی انتظار داشته باشم چون تا وقتی انتظار نداشته باشی جواب نمیده 

   استاد میدونم انسانها نگرش اشتباه زیاد دارن در تمام جنبه های زندگی مخصوصا مالی لاغری  که فکر می‌کنیم باید سرمایه داشته باشیم که بتونیم موفق بشیم خوب سرمایه در چه صورتی بدست میاد که یا باید شغل داشته باشی و درآمد کسب کنی یا باید ارثی بهت رسیده باشه  یا پارتی داشته باشی اینا خوب یعنی من اینجوری متوجه شدم نیازی نیست که شغلی داشته باشم درامدی کسب کنم سرمایه بدست بیارم نگرش نسبت به خدا تغییر بدم همه چیز حل نمیدونم چقدر درست درک کردم 

   من خیلی خوندم که نیازی نیست سرمایه داشته باشی فقط باید اتصال به خدا رو داشته باشید الانم شنیدم که ما خیلی اشتباه فکر می‌کنیم که باید کار خاصی انجام بدیم تا شرایط زندگیمون بهتر بشه باید انتظار خوشبختی انتظار بهبود شرایط مالی داشته باشیم کافیه یعنی نیاز نیست ما کاری انجام بدیم خیلی این موضوع درک نکردم 

   این قسمتش که نگرش‌ها متفاوته نسبت به بارون مسائل  درک میکنم منم میبینم وقتی میریم بیرون یه ماشینی تند میره یا یکی یه خطایی میکنه کلی از افراد در ماشین نظر میشنوه من هم گاهی نظر میدم اما فورا یادم میافته که سکوت کنم من بیشتر پشتیبان اون طرف هستم حالا ممکن چیزی شده باشه مجبور تند بره و اینا 

   و نسبت به بارون هم یکم درک کردم که بارون خدا می‌فرسته خیلی ها غر میزنن مخصوصا کشاورزها یا اونهایی که لباس کمتری پوشیدن یا کسی مثل همسر من اگر روی بعصی از شیشه ها بارون بباره بهم می‌چسبه کارشون سخت میشه بعصی ها هم میرن زیر باران لذت میبرن سپاسگزاری میکنن بعضی ها هم ایلا متوجه بارش بارون نمیشن 

   حالا میگید که خدا وند هم مثلا نعمت می‌فرسته یکی دریافت میکنه شکر میکنه یکی اصلا متوجه نمیشه که نعمت وارد زندگیش شد یکی هم غر میزنه میگه چند تا لباس میخوای چرا انقدر زیاد میخری 

   یعنی سیستم خداوند اینجوری که وقتی نگرش نسبت به خداوند تغییر کنه افکارت نسبت به خداوند تغییر میکنه بعد احساست تغییر میکنه بعد نسبت به احساسی که فرستادی زندگیت بهتر میشه سیستم خداوند اینجوری کار میکنه 

   مثل بارش باران دیگه شرایط جوی هوا تغییر میکنه ابرها تیره میشن باد میاد بهم میخورن رعد و برق میشه بارون میاد هوا یکم سردتر بشه تبدیل به برف میشه یکم سردتر بشه برف تبدیل به تگرگ میشه یکم شرایط جوی هوا تغییر میکنه مه ایجاد میشه کاری که نگرش انسانها هم نداره اون کار خودش میکنه

   ۱۰ مورد از خواسته‌های من 

   من میخوام سلامتی کل جسمم و تناسب اندام ایدهالم که وزن ۵۰ کیلو سایز ۳۶ قد ۱۶۵ هست تجربه و زندگی کنم 

   من میخوام یه شغل خوبی داشته باشم  و بتونم ازش درآمد کسب کنم بتونم روزی ده هزار تومن بیست هزار تومن درآمد کسب کنم 

   من میخوام انسانها ی اطراف من همدیگر رو درک کنن 

   من میخوام یه خونه بزرگتر  رو تجربه کنم 

   من میخوام اوضاع مالی خوبی تجربه کنم و دوست دارم خودم نیازهای مو برآورده کنم 

   من میخوام پیشرفت کنم مدارهای بالاتر و بلاتر رو نیز تجربه کنم 

   من میخوام تناسب در تمام جنبه‌ای زندگیم تجربه و زندگی کنم 

   من میخوام یه زندگی بهتر  راتجربه کنم تا بتونم نهایت لذت از زندگیم ببرم 

   من میخوام یه خونه نزدیک دانشگاه دخترم داشته باشم برم این چند سال اونجا زندگی کنم تا دانشگاه دخترم تموم بشه 

   من میخوام روحیه شاد داشتن رو تجربه کنم و  میخوام حال خوب احساس خوب پایدار رو تجربه کنم 

   من از علاقه گذشته عاشق قانون جذب مثبت اندیشی هستم مطمئنم ایمان دارم که میشه از این طریق زندگیم تغییر بدم من عقیده دارم ایمان دارم که میشه از طریق این دوره زندگیم تغییر بدم چون من هدایت شدم به این دوره دوره رایگان خیلی زیاد دیگه ای هم بوده من هنوز یکبار اونها رو پاس نکردم چطوره که وقتی فایل مقدمه روی سایت قرار داده میشه من که چند وقت تلگرام باز نکردم دخترم برای من پیامی بده در تلگرام که من مجبور بشم برم اونو ببینم با این موصوع مواجه بشم پس این هدایت الله من حتما بهترین نتیجه رو از این دوره کسب میکنم که هدایت شدم خدا در من موفقیت دیده که منو هدایت کرده پس ادامه میدم تا به اون چیزیکه نیاز دارم برای داشتن یه زندگی خوب و عالی برای داشتن و تجربه کردن خوشبختی برسم تجربش و زندگی کنم مطمئنم 

   استاد میدونی من هر شب داشتم چند وقتکه دوباره شروع کردم که نگات مثبت اون روزم بنویسم شبها چه اتفاقات خوبی امروز برام رخ داد میدیدم که همیشه چند تا چیز مینویسم تکراری اتفاق جدیدی رخ نمیده الان گفتید همراه من باش ببین چه اتفاقاتی برات رخ میده و الان این باور در من قوی‌تر شد نگاه من نسبت به خداوند مشکل داره که هیچ اتفاق جدیدی در زندگی من رخ نمیده علاوه بر اینکه من احساس نیاز شدید هم دارم پس ادامه میدم 

   منم می‌پذیرم که وقتی مهارت زندگی کردن یاد بگیرم در هر شرایطتی لذت می‌بریم زندگی می‌کنیم  یه جایی میریم عروسی شاد میشیم لدت می‌بریم زندگی می‌کنیم یه جایی هم مشکلی برای خودمون یا خانواده پیش میاد حلش می‌کنیم لدت می‌بریم زندگی می‌کنیم  یه جایی یه اتفاقی میافته ناراحت میشم  توکل به خدا می‌کنیم از آموزش‌ها استفاده می‌کنیم حلش می‌کنیم لذتشو می‌بریم زندگی می‌کنیم مثل رانندگی کردن که جاده سربالایی باشه سر پایینی باشه برفی باشه مه باشه وقتی مهارت رانندگی کردن بلد باشی در هر شرایطتی تو رانندگی میکنی راننده خیلی خوبی هستی پس باید مهارت اولش کسب کنیم بریم تا جلسه اول گوش کنیم ببینیم چه مهارتی رو خدا برای من قرار داده تا من یادش بگیرم بتونم مرحله به مرحله زندگیم جلو ببرم 

   من خداروشکر همون اوایلی یاد گرفتم که نباید اینجوری فکر کنم بگم که تا وقتی من پولدار نشم تا وقتی من خونه بزرگ نداشته باشم و…که زندگی نمیکنم نمیتونم لدتی از زندگیم ببرم وقتی صاحب خونه بزرگتر شدم وقتی پولدار شدم از اون به بعد زندگی میکنم لذت میبرم یاد گرفتم اصل زندگی رو که زنده بودن رو زندگی کنم سپاسگزار باشم برای امروز زنده هستم دوباره یه روز خوب دیگه رو تجربه میکنم من سعی میکنم از امروزم لذت ببرم امروز برای امروز زندگی کنم  امروز کارهایی انجام بدم که از خودم راضی باشم و ادامه میدم تا به هر آنچه برای زندگی نیاز دارم تجربه کنم 

   من فرزانه ابوالحسنی در تاریخ ۹ بهمن سال ۱۴۰۲ متعهد میشم که با عشق و با شادی لدت تا آخر این دوره همراه استاد عزیزم هستم تا بتونم مهارت زندگی کردن یاد بگیرم 

   استاد من یه احساس خیلی خوبی دارم از اینکه این فایل گوش کردم تمرین نوشتم احساس میکنم این دوره هم به من کمک میکنه تا چرخ دهنده به حرکت دربیان من زندگی بهتری رو تجربه کنم خیلی حالم خوب شد وقتی اسم این دوره رو شنیدم لذت بردم و خداشاهده چیزیکه من میخواستم دوره‌ای که منو بیشتر با خدای خودم آشنا میکنه و مهارت زندگی کردن به من اموزش میده با کمک خداوند 

   خدایا توکل به تو بریم ببینیم  چه مهارتی رو برای من در نظر گرفتی چه آگاهی برای من مقرر کردی خدایا شکرت استاد عزی م از شما هم کمال تشکر و قدردانی دادگرا هستم برای این ایده عالی دلچسب لذت بخشی که برای شماست من این همه لذت میبرم اگر ایده برای من باشه که من اشک شوق میریزم سجده شکر بجا میارم و براتون آرزو بهترینها رو دارم و ایدهای بیشتر و بزرگتر بینهایت سپاسگزارم 

   استاد یادم رفت تمرین اول بنویسم 

   آنچه که باید رها کنم 

   من باید نا امیدی رو رها کنم امید داشته باشم به خدایی که منو به این دوره مقدس هدایت کرد تا بتونم مهارت زندگی کردن بیاموزم خدایا شکرت 

   من باید شنیده‌ام رها کنم چیزهایی که دیگران به من گفتن که این درسته اونیکه تو کردی غلط رو باید رها کنم به حرف کسی اهمیت ندم باید هواسم به شبنم ها و افت ها باشن شبنم اومد می‌پذیرم خداروشکر میکنم حرف خوب شنیدم افت اومد نمیپدیرم میگم این از اصل و اساسش دروغ 

   من باید  افکار منفی افکاری که دوست ندارم افکاری که حال منو بد میکنه رو من باید رها کنم 

   من باید از خدا انتطار داشته باشم انتطار از غیر از خدا رو رها کنم 

   من باید توجه به کمبودها  و داشتن نیاز رو رها کنم 

   من باید تمام سختی‌ها یی که کشیدم رها کنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1402/11/09 16:47
   مدت عضویت: 233 روز
   امتیاز کاربر: 6405 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 735 کلمه

   به نام خداوند یاری دهنده 👌🙏

   باسلام و سپاس فراوان به استاد عزیزم🙏🌹 و دوستان همراهم 🥰

   زندگی با کمک خداوند واااایییی 😍چه نگرش فوق العاده ای استاد شما قابل تحسین هستید👏👏👏 برای انتخاب زندگی کردن با کمک خداوند من چقدر سپاس گذارم که خداوند دست منو  گرفت و وارد این دوره کرد به صورت رایگان واین برای من تاییدی هست اگه مدارم تغییر کنه وهمسو باشه برای هدایتم به خوبی ها حتما خداوند من رو به راحتی هدایت می کنه من هم می تونم در جای درست قرار گرفته واز زندگی کردن به راحتی آسونی از علم وآگاههی های کیهانی بر خوردار باشم 

    زهره همان طور که خداوند تورو دعوت کرده تا از آگاههی ها اطلاع پیدا کنی👌 تا خالق زندگی خودت بشی باکمک خداوند پس من باقدمی استوار  تعهد می دهم فایلها رو گوش بدم و تفکر کنم وتمریناتش و کامل انجام بدم ودنبال بررسی نتایج ش نباشم با خیال آسود و اطمینان ادامه میدم وبه استاد قول می دم با نوشتن دیدگاه هم بهای دوره رو پرداخت کنم  🥰🙏🏻

   مرحله اول نوشتن چیزهای که باید رها کنم تا  زندگی باکمک خداوند رو تجربه کنم خدایا شکرت 

   ۱.داشتن استقلال مالی رو مستلزم آزمون وکالت و ادامه دادن تحصیل ندانم و خودمو سر زنش نکنم و رها میکنم گرفتن مدارک بالا رو 

   ۲.رها می کنم که باید برای ایجاد درآمد ، سرمایه اولیه لازمه و حمایت همسرم و گرفتن ارثم وغیره رو رها میکنم 

   ۳.رها میکنم شرایط زندگی گذشته مو واز شکایت هام دست بر میدارم 

   ۴.رها می کنم که چون مهارتهای مختلف و خاصی رو بلد نیستم پس درآمدی هم نخواهم داشت 

   ۵.رها میکنم که چون همسرم با من هم فکر نیست و حرف های منو عملی نمی کنه تاشرایطمون بهتر شه 

   ۶.دست بر میدارم از مقصر دونستن دیگران و اجتماع در رسیدن به رضایتم در زندگی همه رو رها میکنم می خوام با کمک خدا زندگیمو از نو خلق کنم 

   ۷.بدونه کمک و حمایت عزیزان 

   ۸.بدونه سرمایه اولیه 

   ۹.بدونه گرفتن ارثم 

   ۱۰.بدونه در نظر گرفتن مهارتهای مدارک بالای علمی 

   ۱۱.بدونه مکان خاص و زمان خاص 

   وغیره 

   فقط فقط با کمک خداوند قادر و یاری دهنده به تجربه زندگی با آرامش و آزادی مالی و زمانی و مکانی خواهم رسید 👌👏👏👏

   لیست خواسته هایم 🙏🏻🥰

   از خداوند در خواست کمک دارم   برای رهایی از عینک و شفای چشمانم روتنها از او  خواستارم 👓👀

   از خداوندخواستار متناسب شدن اندام رو دارم 💃

   از خداوند خواستار کمک  برای رانندگی کردن ماشین که در خانه مانده است رو دارم و غلبه بر ترس ام شوم🚙 

   از خداوند می خواهم زندگی کردن در  خانه نو ساز ویلایی با تمام وسایل شیک در بهترین مکان در شهرم رو  تجربه کنم 🏰

   از خداوند می خواهم روابط عالی با پسرم و همسرم رو تجربه کنم همیشه شاد باشیم وباروبرو شدن با چالش های زندگی روابطمان مستحکم تر پیش بره ونامید نباشیم👪

   از خداوند می خواهم پسرم هم به این آگاههی ها هدایت به‌عمل کنه تا طعم خوشبختی و سعادت بچشه 👩‍👧

   از خداوند می خوام کمکم کنه تا از صفر درآمد برای خودم به درآمد مکفی برسم روز ۵۰۰ هزار تومان درآمد بدست بیارم 

   از خداوند می خواهم کمکم کنه تا تمام چیزهای که دوست دارم و لازم یک زندگی راحت است رو به راحتی بخرم 

   از خداوند می خوام کمکم کنه تا بهتر خودشو بشناسم و درک بهتری نسبت بهش داشته باشم 

   از خدا می خواهم کمکم کنه تا لباس های زیبا و متنوع و شاد رو به راحتی وارد کمد لباسم کنه👗👠👜 

   از خدا می خوام اون انگشتر که مد نظرم هست رو به راحتی به تونم داشته باشمش 💍

   از خدا می خوام همسرم منظم وخوش قول باشه 

   از خدا می خوام مشتری های فراوان وعالی به سمت شوهرم رونه کنه 

   از خدا می خوام شوهرم در زمینه کسب کارش راحت تر پیشرفت کنه 

   از خدا می خوام پسرم شغلی که توش می تونه خوشبخت بشه و پول فراوانی بسازه وبه  استقلال خودش برسه  پیدا کنه🤴🏼

   از خدا می خوام به همسرم کمک کنه تا لوازم یدکی که سالهای می خواد داشته باشه رو افتتاح کنه 

   از خدا می خواهم به همسرم کمک کنه تا به اهدافش برسه 

   از خدا می خوام به خواسته های ریز ودرشتم در زندگیم با کمک خودش برسم 

   از خدا سعادت دنیا و آخرت رو برای همسرم پسرم و خودم خواستارم 

   از خدا می خوام در این دوره بهتر عمل کنم وبه مدار بالاتری از قبل برسم 

   از خدا می خوام استاد و تمام دوستانم دراین دوره نتایج عالی کسب کنند وباعث شگفتی هم دیگه بشن وباعث تقویت ایمانمان به درست بودن مسیر بشه و خداوند رو بیشتر در قلبمان درک کنیم و سپاس گذارتر از قبل رفتار کنیم  😍

   خدایا به امید تو 🙏🙏🙏😍

   استاد بی نهایت سپاس گذارم 🙏❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار arezooo.drp
   1402/11/09 16:42
   مدت عضویت: 1210 روز
   امتیاز کاربر: 31478 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 761 کلمه

   به نام انرژی برتر جهان هستی 

   با سلام خدمت استاد عزیز و تبریک برای شروع دوباره فصل جدید از زندگیمان 

   وقتی تغییرات شما استاد رو از شروع آشنایی تان با این آگاهی های جدید میبینم واقعا لذت میبرم که خدا همواره هست و این مشکل از اتصال ماست نه وجود و قدرت خداوند و این ما هستیم که با کسب آگاهی جدید افکار و نگرش ما عوض می‌شود و بعد انتظار ما نیز عوض می‌شود و بعد آرام آرام نتایج وارد زندگی هماهنگ شده ای ما با این نیروی هستی می‌شود و چقدر زیباست….

   من از سال ۱۳۹۸ با استاد عباسمنش آشنا شده ام و از سال ۹۹ با استاد عطار روشن آشنا شده ام و وارد سرزمین لاغرها شده ام که چقدر اسم این سرزمین انرژی بخش و حال خوب می‌دهد من با جسمی چاق وارد شده ام و بعد از دوره ورود به سرزمین لاغرها باور نداشتم که میتونم لاغر شوم مگر می‌شود بدون ورزش و پیاده روی و رژیم هم لاغر شد ولی این جریان الهی رو دوست داشتم و از دوره استفاده کردم اول آرامش پیدا کردم و بعد از مدتی دیدم هر کسی که بهم میگه چاق تر شدی یه فکری به حال خودت بکن من دیگه واکنش نمی‌دادم انگار آرام شده بودم و احساسم خوب بود که من در مسیر لاغری هستم و انگار حرف های دیگران رو نمیشنیدم و ادامه دادم و ادامه دادم تا چند ماه دیدم لباس ها دارند آزادتر می‌شوند و همه دارند میگن آرزو چقدر لاغر شدی به ما هم رژیم رو بده که لاغر بشیم ولی من نمیتونستم توضیح بدم که چطور لاغر شدم و واقعا الان هم نمیتونم توضیح بدم چطور متناسب و لاغر شدم خوبی این مسیر دل سپردن به نیرویی است که به هر شکلی در زندگی ما خودش رو نشان می‌دهد به شرط باور و انتظار هماهنگ شده ما با این نیروی فوق العاده است.

   من می‌خواهم خروجی بدهم پدر و مادرم رو که فکر میکردم مقصر زندگی من هستن به خصوص پدرم که مخالفت کرد برای دکترای نفت برم خارج کشور و مجبور شده ام اینجا بمونم و با حقوق ناچیز کار کنم واقعا از صمیم قلبم میخواهم پدر و مادرم رو از لیست مقصر بودن ها خارج کنم و آرامش رو تجربه کنم و می‌خواهم شوهرم رو اجازه نمی‌داد من برم سرکار رو هم خروجی بدهم و دولت و ریاست جمهوری رو که فکر میکردم نمی‌تواند برای جوانان شرایط شغلی ایجاد کنند رو خروجی میدهم و مدرک تحصیلی فوق لیسانس ام رو هم که چقدر بهش افتخار میکردم رو خروجی میدهم و می‌خواهم کمی سبک باشم و مثل روز اول تولدم که خداوند بدون هیچ چیز من رو وارد این دنیای مادی کرد همانطور سبک باشم و بتوانم از زندگیم از ته قلبم رضایت داشته باشم و مثل همان بچگی بخندم و از زندگیم لذت ببرم.

   خواسته های من از خدایی که در این نوشته جاری است و می‌خواهم با این نیرو هماهنگ تر شوم این است که در ۱.سلامتی کامل باشم چون من هر دو ماه یکبار سرما میخورم میخوام سلامت بودن و سرحال بودن رو احساس کنم.

   ۲.خواسته بعدی من دوست دارم دختر داشتن و بازی کردن با دخترم رو هم تجربه کنم و لباس دخترانه بخرم و دخترم رو در آغوش بگیرم و لذت ببرم.

   ۳.خواسته بعدی این که کار شوهرم بیاد شهر خودم چون من شوهرم رو فقط دو روز در هفته میبینم.

   ۴.من دوست دارم برای خودم کار کنم و در واقع خودم یک شغل مرتبط با زبان انگلیسی را برای خودم داشته باشم که برای شروع درآمد ماهانه از ۱تومن شروع بشه و ایشاالله افزایش داشته باشه.

   ۵. من دارم برای آزمون آیلتس میخونم و دوست دارم نمره ۸.۵ رو کسب کنم.

   ۶. دوست دارم ماشین شخصی خودم رو داشته باشم برای شروع پراید هاچبک سفید هم خوبه 

   ۷. خواسته بعدی این که خونه بزرگتر و نوساز بخریم که متراژ ۱۲۰ تا ۱۵۰ متر باش و پنجره ها قدی باش یکی در آشپزخانه و یکی در سالن پذیرایی و البته تراس هم در سالن پذیرایی باشه و دوتا پارکینگ داشته باش.

   ۸. من الان متناسب هستم ولی دوست دارم کمی لاغرتر و متناسب تر باشم که بتونم ست های ورزشی سایز لارج رو هم تجربه کنم.

   ۹.من دوست دارم مبلمان و میز ناهارخوری رو عوض کنم و قهوه‌ای و کرم بخرم.

   ۱۰. من دوست دارم بعد از اینکه مدرک آیلتس رو گرفتم بتونم در شرکت پتروشیمی نفت و گاز در بخش بازرگانی اون استخدام بشوم.

   چقدر نوشتن خواسته ها لذت داد …

   من آرزوی متناسب متعد هستم که قدم به قدم در این مسیر الهی باشم و از کسب آگاهی های جدید و دیدن زندگی از نگاه جدید لذت ببرم و وارد کسب تجربیات زیبا و لذت بخش شوم الهی به امید تو……

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1402/11/09 16:37
   مدت عضویت: 549 روز
   امتیاز کاربر: 28179 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 499 کلمه

   ب نام یکتا آفریننده هستی بخش 

   انکس ک تو را،شناخت جان را چ کند.

   فرزند و عیال و خانمان را چ کند.

   دیوانه کنی هردو جهانش بخشی 

   دیوانه تو هردو جهان را چ کند.

   زندگی با کمک خداوند،آیا بدون خداوند ایا بدون کمک خداوند مگر می شود زنده بود مگر می شود نفس کشید مگر می شود زندگی کرد.جذب چیست؟قانون جذب چیست؟جذب یعنی اینکه جاذبه داشته باشی،جذب یعنی جاذب نیکی‌ها باشی جذب یعنی از کائنات انرژی مثبت جذب کنیم یعنی جاذب خوبیها باشیم و دافع شرو بدی‌ها باشیم.وقتی می ‌گوییم فلانی جذاب است یعنی چه؟یعنی اینقدر انرژی مثبت در خودش ذخیره کرده وهم ب دیگران انتقال می دهد ب گونه ای ک می تواند دیگران را ب خودش جذب کند.بله قانون جذب را ن فقط من و تو بلکه کل جهان باید بیاموزند قانون جذب،جذب خوبیها ونه جذب بدی‌ها،هر ک قانون جذب را بیاموزدو بلد باشد تمام انرژی‌های مثبت را از کاینات‌ می تواند دریافت کند.

   هر انرژی مثبت ک ب کائنات بفرستیم همان انرژی مثبت دریافت می کنیم وهر انرژی منفی ک ب کائنات بفرستیم بازتابش همان انرژی منفی ب خودمان بر می گردد‌ پس بکوشیم ومواظب باشیم و بنگریم ک چ چیزهای را ب کائنات می فرستیم.

   من بیشتر از همیشه وجود خداوند را در قلب خودم حس می کنم چون من همیشه با خداوند خودم در حال رازو نیاز هستم من ب این نتیجه رسیدم ک ب غیر از خود خود خداوند نباید احساس نیازمندی ب فردی داشته باشیم نباید توقع از فردی داشته باشیم نباید انتظار لطف‌ یا محبت یا ترحم از هیچ هیچ فردی نداشته باشیم.چرا ک هر لطفی هر خدمتی ک غیر از خداوند باری تعالی باشد بدون منت نمی باشد.تنها روزی دهی که بی حساب و منت ب تو روزی می بخشد همان خداوند باری تعالی می باشد.

   وقتی بفهمیم همه چیز و همه فدرتها در دسته خداوند وهمین ک اوست ک اگر بخواهد ب هر کی بی حساب روزی می بخشد دیگر از دست هیچ فردی ناراحت نمی شویم نباید انتظار لطف و خوبی از دیگران داشته باشیم چون ب این نتیجه می رسیم ک تنها دوستی ک با ما می ماند وب ما کمک می کند همان خداوند یگانه می باشد.پس بیش از پیش باید ارتباطمان را با او قوی تر کنیم.

   منم خیلی دوست دارم با طریق قانون جذب ویا از طریق ذهنی خیلی کارها انجام دهم ب خیلی از ارزوهایم‌ برسم.اتفاقا چن وقت پیش داشتم ب این موضوع فکر می‌ کردم ک چرامن نمیوتونم با قانون جذب ی درمانگر برای دردهایم باشم یاواینکه چطور می توانم بوسیله ذهن و قانون جذب بتوانم تمام دردهاو ناراحتیهایم را برطرف کنم پس دونستن این مطلب برایم خیلی مهم و پر اهمیت است من بابد بتوانم من باید بتوانم با کمک خداوند وهم با قدرت ذهن وقانون جذب مشکلاتم را برطرف کنم.

   چقدر خوب وعالی میشه ک با دانستن و انجام دادن این موضوع هم بتوانیم مشکلات خود را حل کنیم هم بتوانیم معضلات اطرافیان خودرا برطرف کنیم وی جورای در شاد کردن اطرافیانمان ک جزوی از زندگی ما محسوب می شوند نقشی داشته باشیم.با آروزی موفقیت همیشگی استاد وهم دوستان گرامی…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1402/11/09 15:43
   مدت عضویت: 484 روز
   امتیاز کاربر: 13795 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 507 کلمه

   با سلام خدمت شما استاد عزیز،

   من در دریافت درک و آن چیزی که از این فایل دریافت کردم دوست دارم که از مسیر یک ساله خودم از زمانی که تغییر نگرش هم رو به خدا آغاز کردم بگم،

   که برای من هم همان گونه زندگی عوض شد که خودم از جهان هستی و خداوند انتظار داشتم و در ذهنم به همه این مسیری که الان می‌تونم به وضوح از اون و زیبایی‌ها و درست بودنش بگم رسیدم،

   خیلی ایمان دارم و  من باورم به این مسیر واضح‌تر و درک اون برام بهتر شده،

   از زمانی که با خدا هماهنگ شدن رو یاد گرفتم و همسو با اراده اون تصمیم گرفتم که زندگی خوبی رو تجربه کنم احساس آرامش بیشتری می‌کنم،

   احساس راحتی شادی خوشبختی و تحقق خواسته‌هام رو بیشتر و بهتر درک می‌کنم و الان می‌تونم از این فایل درک بهتری داشته باشم،

   تمرینات من:

   در اینجا می‌خوام ۱۰ مورد از خواسته‌ها و آرزوهایی که دوست دارم به اون‌ها در این جهان با احساس خوب برسم بگم،

   یکی از اون‌ها داشتن سلامتی جسمی و توانایی بدنی بالا در هر زمینه و شرایطی و زمینه‌ای از زندگیم هست و دوست دارم برای سلامتی خودم سالم فکر کنم سالم بخورم و از زندگی به درستی استفاده کنم تا بهتر و با کیفیت‌تر جسم خوبی رو داشته باشم،

   دوست دارم در یک سال اخیر به اون مقدار پولی که دوست دارم پس‌انداز کنم برسم و از این حس خوبی داشته باشم که بتونه داشتن شغل خاصی یا تلاش و تقلای زیاد می‌تونم به دریافت پول و پس انداز مورد علاقم برسم،

   می‌خوام که یک عالمه لباس‌های خوب و جدید داشته باشم و در کل اینکه به تیپ و استایل خودم می‌رسم و به خودم اهمیت میدم حس خوبی دارم دوست دارم همیشه با تناسب اندام خودم از پوشیدن لباس‌های مورد علاقه‌ام در هر جا که هستم خاص باشم و لذت ببرم،

   می‌خوام که در یک سال آینده اتاقم رو خوشگل‌تر و تمیزتر کنم رنگ آمیزی دیوارها و خرید پرده اتاق وسایل مورد نیاز اتاقم و هر چیزی که نیاز هست برای زیبایی و حس خوب اتاقم رو انجام بدم و بهشون برسم،

   می‌خوام که در بهترین حالت خودم زندگی کنم و در یک سال آینده همونقدر اندکی که به رفتار دیگران واکنش می‌دادند رو هم رها کنم و برای افکار و باورهای خودم کیفیت ببخشم کینه خشم نگرانی اینکه درباره من چه می‌گویند یا اینکه به من چه حرفی زد رو رها کنم،

   تا صفحه زندگی تمیزتری داشته باشم و اون رو از زیبایی‌ها مهربانی دوست داشتن عشق و فراوانی نعمت پر کنم نه با خشم و کینه و ترس از رفتار دیگران باخودم،

   دوست دارم تا یک سال آینده سوار شدن قطار و هواپیما رو تجربه کنم با اون‌ها به همراه خانوادم به سفرهای مورد علاقم و به شهرهایی که دوست دارم سفر کنم،

   دوست دارم که در این لحظه همین آرامشی که الان دارم توی خونه ما بمونه بیشتر و بیشتر بشه و همیشه حال خوبی داشته باشم و در آرامش و لذت به تمام این خواسته‌هام برسم،

   و من در این فایل تعهد می‌دم که با گوش دادن و لذت بردن از این فایل ادامه میدم ،و در مسیر خودم متعهد می‌مونم،

   باتشکرازشما 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار smanhahmady32
   1402/11/09 14:46
   مدت عضویت: 1224 روز
   امتیاز کاربر: 9727 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 149 کلمه

   بسم الله الرحمن رحیم 

   بنام خدای مهربان 

   سلام به دوستان و استاد عزیزم 

   تشکر ویژه میکنم از استادم که با فایل های عالی و فن بیان شون باعث شدن زندگی من عالی بشه و هر روز با حال خوب ادامه بدم و از خدای بزرگ ممنونم که منو به این سایت هدایت کرد که زندگی من روز به روز بهتر بشه 

   امروز با دیدن این فایل خیلی  خوشحال شدم چون قراره آگاهی های جدیدی وارد زندگیم بشه بی صبرانه منتظر ویدیو های بعدی می مونم و همینجا تعهد خودم رو ثبت میکنم که تا اخر دوره به فایل ها گوش میدم و تمرینات رو انجام میدم و از این مسیر زیبا لذت میبرم .

   درباره خواسته هام که چه چیزی داشته باشم

   اولین خواسته مهمم ارتباط خوب و قوی داشتن با خدا هست  

   حقوقم به ماهی بیست و پنج افزایش پیدا کنه 

   خرید ماشین تیبا 

   خرید خونه ۷۵ متری 

   سلامتی کامل 

   بازم از شما استاد خوبم تشکر میکنم 

   صمیمانه سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سولیکا
   1402/11/09 13:24
   مدت عضویت: 1098 روز
   امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 582 کلمه

   سلام به استاد عزیزم و همچنین دوستانی که وارد این دوره جدید شدن.

   من سولماز متعهد میشم که این دوره رو تا آخر سپری کنم و از تک تک تمریناتش استفاده کنم به صورت عملی.

   همش توی ذهنم این حرف مرور میشد که کاش یه راهی بود که این الهامات خدا رو دریافت میکردم یا اینکه راهی باشه برای اینکه راحت به خواسته هام برسم و یا اینکه اگه مشکلی یا مسئله ای برام پیش اومد خیلی راحت از خدا بخوام و اونم راحت بهم الهام میکردم ومن متوجه می‌شدم که آره این الهام از طرف خدا بوده و خیلی هم دنبال کردم این موضوع رو در سایت های دیگه ولی پیدا نکردم ولی به لطف خدا این ایده به استاد داده شد تا من هم بتونم ازش بهره مند بشم خدا رو شکر میکنم بابت این موضوع و اما بریم سر اصل مطلب.

   من کلی خواسته دارم که در این یک سال بهشون برسم البته کار رو هم شروع کردم و می‌خوام واقعا هدفهام یکی پس از دیگری به کمک خدا تیک بخوره و قدم اولم این بوده که کار مورد علاقه ام رو پیدا کنم و شروع کنم به یاد گیریش و انجام دادنش که شکر خدا پیدا کردم البته به کمک استاد عباس منش و دوره های خوبشون و دریافتم که کار مورد علاقه ام رزین کاری هست اونم در بخش زیورآلات و خدا رو شکر که یادگیری رو هم شروع کردم وخیلی نمونه کار زدم.

   اولین درخواستم اینکه از کار خودم درآمد ماهانه۱۰میلبون تومان پول داشته باشم البته بماند که من بعداز ظهر هم کار دیگه ای میکنم که با پولش بتونم فعلا وسایل مورد نیازم رو تهیه کنم که اونم دستیار دندانپزشکی هست.مبخوام به این درآمد برسم در طی یک سال آینده البته باور دارم که بیشتر از این هم میشه چون به‌خدا اطمینان دارم و همین طور قدرت ذهن.

   دومین خواسته هام داشتن اندام‌دلخواهم‌هست که دارم مسیرش رو در همین سایت طی میکنم و به‌زودی خبرهای خوبی در راهه.میخوام اون اندامی که سالهای سال منتظرش بودم و عشقم این بود که با اون اندام برم بیرون رو تجربه کنم.

   سوم اینکه قد دلخواهم‌رو‌داشته باشم که الان قدم۱۴۵سانتی متر هست می‌خوام برسه به۱۶۰سانتی متر که باور دارم اون هم امکان پذیر.

   چهارم یادگیری مهارتهایی هست که می‌خوام یاد بگیرم البته می‌خوام هر کدوم رو توی یه خواسته بنویسم که مثلاً یاد گیری زبان انگلیسی هست که بتونم راحت بفهمم همه چیز رو مخصوصا برای پیج خودم خیلی دوست دارم یاد بگیرم.

   پنجم.یادگیری رقص ایرانی هست که من از بچگی دوست داشتم یاد بگیرم که توی عروسی‌ها و جشنها خیلی راحت بتونم برقصم و از اون فضا در عین حال لذت هم ببرم.

   ششم.یادگیری خط خوش یعنی می‌خوام خطم رو زیبا کنم تا هر مطلبی که نوشتم با دیدنش لذت ببرم و راحت بتونم با خط خوش بنویسم.

   هفتم.یادگیری رانندگی هست البته من گواهینامه دارم ولی به خاطر عزت نفس پایین و همچنین قد کوتاهم نمیتونم رانندگی کنم می‌خوام خوب یاد بگیرم و با ماشین خودم رانندگی کنم.

   هشتم.یادگیری شنا هست من عاشق استخر و آبم‌دوست دارم یاد بگیرم که هر استخری با هر عمقی رو بتونم شنا کنم.

   نهم یادگیری زبان آذری هست چون من کورد هستم و خوب توی شهر ما آذری ها بیشترن و من می‌خوام برای روابط عمومی بهتر آذری رو هم یاد بگیرم تا بتونم راحت با مردم صحبت کنم.

   دهم.یادگیری یوگا یا نینجا هست که هم دفاع شخصی خوبی داشته باشم و هم بدن منعطفی داشته باشم.

   البته همه اینها پول میخواد که با همون هدفهای اولن  به اینها میرسم.

   ممنون استاد که یه فرصت دیگه محیا شد که دوباره توی این فضا باشم.به امید خبرهای خوب.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه حیاتی
   1402/11/09 12:59
   مدت عضویت: 204 روز
   امتیاز کاربر: 7200 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 384 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   اول از هرچیزی وظیفه خودم میدونم که تعهد خودم رو بدم و این اطمینان رو به استادم بدم که من قدردان زحمات و آگاهی های که در اختیارم قرار میدن هستم و بگم که میدونم چه لطفی دارین در حقم میکنید واز خداوند برای شما سعادت و خوشبختی آروزمندم 

   من امروز در تاریخ 1402/11/09 متعهد میشم که همراه با استاد  قدم در راه این مسیر الهی بزارم  و تا انتها بدون هیچ قضاوت و تردیدی و نگاه کردن به عقب ، گام به گام به سمت جلو حرکت کنم و تا رسیدن به  سر منزل مقصود دست از ادامه دادن نکشم .

   قبل از اینکه لیست خواسته هامو بنویسم میخواستم این گفته استاد رو با خودم مرور کنم تا بدون هیچ پیشینه ذهنی بتونم خواسته هامو بنویسم. که وقتی بارون میاد اصلا مهم نیست که چه کسی زیر رو آسمون از اون بارون نفع میبره به طور یکسان برای همه میباره چون این یه قانون .خداوند جهان هستی رو بدون کم وکاست با قوانین ثابت اداره میکنه به اندازه ای که ما با این قوانین هماهنگ باشیم از موهبت های زندگی بهره مند میشیم و اصلا مهم نیست که کدوم شهر و یا کدوم کشور وبا چه فرهنگ و مذهبی هستیم مدرک دانشگاهی داریم یا نه مهارت خاصی داریم یا نه قوانین ثابت و برای همه به طوریکسان عمل میکنه پس اون چیزی که مهمه هماهنگی ما با قوانین جهان هستی نه مدرک و مهارت و پارتی و شانس قراره با دوره  زندگی با کمک خداوند ،به وسیله استاد نحوه ی آشنایی و به کار بردن قوانین هستی رو یا بگیریم و بتونیم خودمون رو در هماهنگ ترین حالت ممکن با این قوانین قرار بدیم .

   لیست خواسته های من که دوست دارم دریکسال آینده به اونا برسم 

   1- اولیش در مورد درآمد هستش چون شغل من آزاده و زیاد دقیق نمیدونم درآمد ماهانه م چقدر پس اینجوری خواسته م رو میگم که درآمدم به حدی برسه که بدون قسط ها و مخارج زندگی بتونم ماهی سه میلیون پس انداز داشته باشم .

   2- درمورد لاغری هم اینکه الان سایزم 46 به 42 برسه 

   3- در مورد رابطه م با همسرم به درک متقابل برسیم

   4- کار همسرم از وضعیت شرکتی به قراردادی یا پیمانی تغییر کنه

   5- ماشین مون از پراید به پژو پارس تغییر کنه

   6- همه قسط های بانکی و کرایه خونه سر موقع پرداخت بشن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/11/09 12:10
   مدت عضویت: 318 روز
   امتیاز کاربر: 17420 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,152 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی 

   استاد وقتی درتاریخ 1402/11/09 این فایل را دیدم خیلی خوشحال شدم که شما یک فایل جدید گذاشتید و من میتوانم اگاهی خود را بالا ببرم 

   استاد با گوش دادن به این فایل دیگر 100 درصد مطمئن شدم که من از طرف خداوند به این سایت هدایت شدم چون چند روز پیش از خداوند خواستم به روشی که شما را به این درجه عالی از زندگی رسانده من را نیز راهنمایی کند که بتوانم درمسیری درست هم به شناخت بیشتر خداوند برسم و هم به آرزوهایم بدون کمک دیگران چون اگر از کسی کمک بخواهی و کاری برایت انجام دهد اگر نتوانی برایش جبران کنی توقع ایجاد میشود ولی خداوند بخشنده و مهربان است و بدون جبران به بندگانش نعمتهایش را میبخشد .

   لیست خروجی ها از ذهن 

   استاد من درکوله بار ذهنم که میخواهم بردارم این موارد را خارج میکنم تا سبک شوم وبتوانم درمحضر خداوند اطلاعات ناب و جدید را درذهنم وارد کنم و با نگرش جدید زندگی جدیدی را شروع کنم و به آرامش و خوشبختی برسم چون فقط با تغییر نگرش من به زندگی و خداوند زندگی و شرایط الان من هم تغییر خواهد کرد 

    مدرک فوق لیسانس خود را از ذهنم بیرون میکنم  چون خداوند از همهی ما داناتر و تواناتر است و درمحضر او این مدرک قابل روئیت نیست

   من بودن درشرایط الان زندگی( شهر یزد -شهر کویری ) را از ذهنم بیرون میکنم چون در همه جای عالم هستی من میتوانم زندگی کنم و آرامش داشته باشم 

   من کینه و نفرت به دوستان و همکاران را ازذهنم بیرون میکنم چون دربرابر محضر خداوند ببخش من چیزی نیست و باید کوله بار به این سنگینی را زمین بگذارم تا ذهنم سبک شود 

   من داشتن ماشین و امکانات الان خود را از ذهنم بیرون میکنم چون خداوند بهتر از اینها را برای من در دنیافراهم کرده است 

   من میزان درامد الانم را ازذهنم خارج میکنم چون قطعاخداوند درامد بالاترو بهتری را برای من درنظر گرفته است 

   من دلسوزی و ترحم برای دیگران را ازذهنم خارج میکنم چون خداوند متعادل مهربانتراز هرکسی برای بندگانش است 

   من بیماری و دیابت داشتن را ازذهنم خارج میکنم چون خداوند درهرلحظه سلولهای سالم و تازه دربدن من به وجود میاورد و من نباید این نگرش را به دست سلولهای تازه بدهم تا برای همیشه بیمار باشم چون من از شناخت خداوند برای خلق این بدن هوشمند غافل بودم و شرمنده هستم 

   من وضعیت اقتصادی و گرانی الان جامعه را ازذهنم خارج میکنم چون چون در محضر خداوند صحبت از فرد یا افرادی به عنوان تاثیرگذار بودن بر شرایط زندگی شرم آور است.

   من داشتن پست بهتر دراداره را ازذهنم خارج میکنم چون خداوند بهترین پست و شغل را برایم درنظر گرفته است 

   من قبولی دانشگاه پسرم دررشته پزشکی را ازذهنم بیرون میکنم چون خداوند میداند مصلحت پسر من درچه چیزی است و من اصرار نمیکنم 

   من خریدن ماشین بزرگ برای همسرم را ازذهنم بیرون میکنم چون خداوند میداند داشتن چه ماشینی برای همسر من مناسب است 

   من داشتن داماد و عروس خوب را ازذهنم بیرون میکنم چون خداوند خودش بهترین عروس ها و داماد را برای من در این دنیا درنظر گرفته است و…………………….

   لیست آرزوها 

   من از خداوند درخواست دارم سلامتی کامل  به خود و خانواده ام و اطرافیان من عطا کند و آرامش و روابط خوب با همسرم را تا پایان عمر داشته باشم و خوشبخت زندگی کنم

   من از خداوند خواستارم که بدون هیچ گونه زحمتی درآمد من به 5 برابر الان برسد چون دراین جهان تماما فراوانی است تا بتوانم به راحتی هرچه دوست دارم برای خود – همسر و فرزندانم فراهم کنم 

   من از خداوند خواستارم درمحیط کار تا زمان بازنشستگی آرامش ذهنی و روحی داشته باشم و پست خیلی خوبی بدست بیاورم که ارامش من را بهم نزند 

   من از خداوند خواستارم که محبت و مهربانی را ابتدا درذهن وقلب من و دوستان و همکاران قرار بدهد تا همیشه با لبخند و محبت با یکدیگر روبرو شویم و از کینه خبری نباشد 

   من از خداوند خواستارم که یک باغ بزرگ و سرسبز که سالیان سال است ارزو دارم برایم فراهم کند که بتوانم درمیان درختان ان با لذت قدم بزنم و سبزیجات را با دستان خودم بکارم و استفاده کنم 

   من از خداوند خواستارم که ماشین بسیار خوب به من بدهد تا بتوانم با همسر و چهارفرزندم به راحتی سفر کنیم و از چیزهایی که خداوند آفریده دیدن کنیم 

   من از خداوند خواستارم که منزلی بزرگتر و زیباتر به من بدهد تا خود و فرزندانم به راحتی و با ارامش دراین منزل بزرگ زندگی کنیم 

   من از خداوند خواستارم که به مادرمن عمری طولانی عطا نماید تا زمانی که زنده است سالم و تندرست باشد و همه ی فرزندانش کنارش باشند 

   از خداوند خواستارم که درموقع عصبانیت و ناراحتی به من کمک کند که ارامش خود را حفظ کنم و بهترین تصمیم را درزندگیم بگیرم .

   من از خداوند خواستارم که هرروز صبح با شادی و بدون استرس و نگرانی که خداوند مراقب و مواظب همه است شروع کنم و شاد باشم 

   از خداوند خواستارم که برای شناخت بیشتر خودش به من کمک کند تا از مسیرهایی که باعث شناخت بیشتر میشود حرکت کنم چون شرمنده او هستم تا این سن خیلی از شناخت پروردگار مهربانم غافل بودم چون آموزش درستی ندیده بودم

   من از خداوند خواستارم که درامتحان کارشناس دادگستری که امتحان دادم تا یکماه دیگر قبول شوم و یکبار دیگر به خودم ثابت کنم که من میتوانم با اراده و توکل به خداوند درهرکاری موفق و پیروز شوم   

   من از خداوند خواستارم که دراین مسیر به تناسب اندام همیشگی خود برسم چون دراین جهان افراد متناسب زیاد هستند ووقتی من به آرامش ذهنی و روحی میرسم که متناسب شده باشم و من به همه ی آرزوهایم میرسم 

   من از خداوند خواستارم که تا پایان عمر من دراین مسیر تناسب با ذهن باشم و هرروز به اگاهیهای من نسبت به شناخت خداوند و زندگی بهتر بیشتر و کاملتر شود 

   من از خداوند خواستارم که لیاقت بهترین زندگی را دراین جهان برای من فراهم کند تا از این همه فراوانی که دراین جهان هستی است من هم لذت ببرم 

   تعهد 

   من زهراانتظاری  ازامروز درتاریخ 1402/11/09 متعهد میشوم که تمام جلسات دوره آموزشی زندگی با کمک خداوند را به طور کامل و به شکل عالی دنبال کنم و بدون عجله کردن برای رسیدن به نتیجه تا پایان این دوره تمام تمرینات استاد را موبه مواجرا کنم تا انشاالله بهترین زندگی را که سالیان سال ارزوی ان را داشتم تجربه کنم و فقط این کار با تغییر نگرش من نسبت به خداوند متعال امکانپذیر خواهد بود چون من هرگز نمیتوانم شرایط زندگی خودم را تغییر بدهم چون مهارت دریافت الهامات ناخوداگاه را از طرف خداوند ندارم و باید ابتدا آگاهی خود را افزایش دهم تا به آرامش ابدی دراین دنیا برسم و با کائنات و این جهان همسو شوم 

   استاد از شما ممنون و سپاسگزارم که این فایلها و آگاهی را به ما اموزش میدهید و از خداوند متعال سپاسگزارم که تداعی این ایده را درذهن شما استاد عزیز قرار میدهد که با سخاوتنمدی این دانش را به ما هم یاد دهید . خداوند درتمام لحظات زندگی پشت و پناهتان باشد .

   با اشتیاق فراوان منتظر فایلهای بعدی شما استاد عزیز و مهربان هستم . بازم ممنون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لعیا
   1402/11/09 09:05
   مدت عضویت: 200 روز
   امتیاز کاربر: 1895 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 122 کلمه

   سلام خدمت شما استاد گرامی خیلی خوشحالم که اکنون در این فضا هستم مدتی بود به دنبال همچین دوره ای بودم و بی نهایت سپاسگزارم که هدایت شدم به بهترین دوره و ایمان دارم از همین لحظه معجزات رخ میده ، خواسته من اینه که زندگی را زندگی کنم و از بودن خودم و اینکه تصمیم گرفتم باشم احساس رضایت داشته باشم ، رسیدن به آزادی کامل مالی و زمانی و مکانی بالاترین حد از رضایت خواهد بود ، من فکر میکنم تنها در صورت داشتن آزادی در تمام جنبه ها میتوانیم با خدای خود هماهنگ باشیم و در آرامش و با لذت لحظات بودنمان را سپری کنم . با توکل و امید به خدا قدم در این مسیر شگفت انگیز میگذارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/11/09 07:46
   مدت عضویت: 399 روز
   امتیاز کاربر: 44385 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 869 کلمه

   سلام بر خدایی مهربان که خودش میدونه که برای جی  این مکان هستم 

   سلام بر استاد و همه کسانی که آمدن منیت و ارده شخصی شون رو به شکل کامل رها کنن عازم سفری جدید بشن 

   تو این سفر داشته ما یی مانع هستن برای نرسیدن به اون هدف هست هر کسی  باید این‌باره اضافه رو با همه  همراه نکنه من تومسیر لاغری با ذهن اوذهنم خودم رو به شکل یی سالک بزرگ میدیدم‌ که عجله استرس نگرانی و کلی مانع رو تو جاده برکشت ارام ارام احساسم خالی کردم  وبا خودم وان همه  موانع روهمراهم نکردم وبه شکرخدادوزن کم‌کرده جون وهنوز کل باره اضافه ذهنم رو بیرون نرخت وبه علت تکرار بارها وسال های خودم اضافه وزن دچارشدم برای برکشت هم‌ باید  زمان یشتری رو بزارم که متناسب یشم 

   برای مسیر خداوند  که کمک خدا رو دوست دارم که اون بخش مهم روبه دست بیارم  وحضورخدادند رو به شکل خوب داشته باشم ازکمکش به شکل عالی استفاده کنم که زندگی بهتری رو برای خودم  بسازم 

   تواین مسیر  چیزهای که باید از خودم بگیرم این هست اول منیت کامل وادره شخصی که خیلی توامند هست برای من بارها مانع شده بخش منفی رو کمتربهش توجه کنم این بخش جدا شدنی نیست که از خودم بیرون بزارم ولی میشه زمان وفت کمتری روبهش بدم که کم رنکتر بشه دارای ومال وزندگی که دارم رو تونگاه هیچ زمان انداختن اون نه به کسی غرور دارم ونه هیج زمان‌ براش اون نگاه ازبالا رو داشتم چون میدونم اینه همه وهمه برای خداوند هست من مستجز خداوند هستم من از خودم جیزی ندارم در برابر داشته های خداوند هرجیزی که دارم  مال من نست مال  اموال همسر هست که من کنارش دارم ازش استفاده میکنم من به  شخصی به هیچ جیزی نه به نام من هست نه چیزی رو به شکل مال ندارم ولی باید برای خودم نگه میداشتم که از وضعیت بهتری بهره ببرم اگه فبول دارام که همه چیز مال خدادند هیت پس اگه دلم میخواهد بهترین شرایط رو برای خودم داشته باشم اگه دارایی وثروت که ازطرف خدادوند به من داده بشه رو هم‌نعمت حساب کنم برای آ عمل بهتر پس برای خودم میخواهم که درآینده به داشته مالی ودراپد که لابقت اون دارم برسم  وخودم ازاین بخش کنار نکشم میسه با داشته که ازخودم وجودی هست این بهش اضافه کنم  دلی دارم‌که جایگاه خداوند دوست دارم  رم‌ باشه  روحی دارم‌که به ثروت کل دنیا نمیدم قبلی دارم‌که حسش برای دیگران میتپه دلی دارم که دوست داره کمک کننده باشه  ازخودپرستی من من کردن به شدت  حال بدمیشه دوست دارم‌علاوه بر دارایی که تا این زمان بهش کتمرتوجه داشتم له داشته‌ای عملی رشد پشرفت توبخش خداشناسی وعمل کردم  اون تحولی عالی روبه خودم بدم به داشته‌ای روحمی ومبلی اضافه کنم ازکینه نفرت حسد که تا ابن زمان به شکر خدا در روحم جای نداشتم  وردی مهربان با روحی بزرگ تبدیل بشم من‌ تو چند بخش زندگی دچار تحولی شد توبخش خداشناسی ابن کاره برام توچندین مرحله انجام شد ولی اون پشرفت روبه من ازنگاه خودم نداد فردی خوبی شدم ولی تونگاه نتواستم ازاین بخش بهتراستفاده کنم برای شادی درون بیشتر خودم این تو نگاه کم دارم اگه این بخش درست بشه من تو افکار تو نگاهم به یی فردی که خداوند بیشتر فبول داره تبدیل میشم من اول رضایت  خداوند برام ازهرجیزی اهمیت بیشتری داره باره تو مسیرخدا هرکز دیر نمیکند شما گفتید که خداوند ازمن راضی بوده که اجازه حیات روبه من داده واجازه استفاده ازهرجیزی،که درجهان هست روبه من داده من لایق داشتم هرجیز خوب دونسته پس من می‌خواهم ازاون هرجیز خوب به شکلی که با داشتن اون اول دجار لغزش نشم وازخودش دور نشم رو به من عطا کنه که بخش منفی بسیار قویی هست این احتمال  رو برای هرفردی ایجادمیکنه این لغزش نقطه پراتاب از مسیرهست که شاید نشه برکشت کنم 

   برای آنچه که ازطرف خداوند دارم  هرجیزی که هست برای خالقم هست دوست دارم که آنها رو رشد وپشرفت بدم‌ که به شکل دوست دارم ادامه بدم و زندگی خودم  رو بهتری حسم‌کنم‌ نه کینه دارم ونه نفراز کسی ونه دل گرفتی ازکسی کنه احساس ناراحتی ازکسی شاید توکل وجودم ازدونفر  کمی ناراحت بودم باره برای این حسم ازخداوند درخواست داشتم‌که بتوان‌اون فرد رو رها کرده ازمحزن ذهنم بیرونش کنن که این کاررو حدو ۲۰ سال پیش انجام دادم اون بخش پاک سازی کردم‌ باره باخطر داشتن دلی با گذشت سرزنش شدم ولی برام‌مهم نیست من با خداوند معاله میکنم  جون میدونم با نگه دارای ازبخشهای مشکل دروجود اولین ًبه خودم وهست چون حسم بد خواهد بود 

   برای درک بهتری جهان هستی اول دریافت سلامتی کامل هست که به جاهی که تا این زمان‌نتواستم برم آنجا روبینم وبینم خداوند درجهان جه آفریده چه عظمتی تو افریتش هست رو بهتر درک کنم‌ برم توکشوهای که دوست دارم اول حس عبادت بهتری روبه من میده  مکان بعدی ودرمرحله بعد توکشوهری دیگه برم که بینم خداوند چه عظمتی توافرینش خورش قرار داده رای که تا این زمان نشده برم با نگاهی بهتری به جهان اطراف به درک بهتر برسم که من  کجای این جهات هستم  وجطور دیگران دارن ازافرینش  خداوند به چه شکل استفاده میکنن 

   خداوند کمک کننده زندگی من هست میدمم هست چون حسش میکنم تو شرایط خوب وبرم حسش کردم ولی دوست دارن هرلحظه هر ثانیه حسش کنم فقط به این دو شرایط خلاصه نشه 

   خدا پشت وپنا هتون. یا حق. حق. نگه. دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Azad
   1402/11/09 03:45
   مدت عضویت: 891 روز
   امتیاز کاربر: 9645 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 2 کلمه

   خوب بود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Azadeh
   1402/11/09 01:46
   مدت عضویت: 1628 روز
   امتیاز کاربر: 1370 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 91 کلمه

   سلام آقای عطار روشن عزیز و بزرگوار. من بسیار سپاسگزارم از شما که بار دیگر با بیان شیوا و رسای خود کلام خداوند را به زیبایی و آسانی به ما منتقل می کنید. من مدت ها بود که منتظر چنین آموزشی از شما بودم و از خداوند بزرگم می خواهم که تا انتهای این مسیر زیبا همراه و پشتیبان من باشد تا آن چه از طریق شما دریافت می کنم به طور کامل درک کنم و به آن عمل نمایم. امیدوارم همواره راهتان روشن به نور قلبتان و مسیرتان هموار باشد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سکینه
   1402/11/09 01:38
   مدت عضویت: 183 روز
   امتیاز کاربر: 3340 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 520 کلمه

   بنام خالق من وتمام هستی

   سلام ودرود خداوندبر استاد عزیزم وتمام دوستانم

   استاد این دوره  چقد به موقع هست ومن فکر میکنم خداوند سریع العجابه این دوره را برای من وتمام کسانی که در روز های اخیر از خداوند در خواست کردن هست من با دیدن این فایل جدید روی سایت وخواندن نوشته هاش اشک ریختم وخداوندم را شکر کردم چون دو سه روز پیش با تمام وجودم از خداوندخواستم که کمکم کنه خودم وخودشو و جهانشو بشناسم وقوانینشو یاد بگیرم ودرک کنم ودر زندگیم به کار بگیرمطمعنم خداوند این دوره را برام فرستاد ه پس همین جا تعهد میدهم که تا پایان دوره باشم وعجله نکنم به دستورات استاد عزیزم گوش بدم که از طرف خداوند برای نجات من این دوره را گذاشتن

   چیزهای که باید کنار بذارم تا در این سفر زیبا در آرامش باشم واز مسیر لذت ببرم 

   _ برای حرف زدن با خداوند واینکه جوابمو بدهدباید جایگاه  معنوی خاصی داشته باشم واز من راضی باشد

   _برای داشتن  کسب و کار باید مدرک تحصیلی بالا ومهارت خاص وسن وسال خاص  وسرمایه بالا وروابط اجتماعی وآگاهی بالایی  داشت و… را کنار میگذارم چون اراده وآگالی خداوند از همه بالاتر هست

   برای سلامتی کامل باید تمام اعضای بدن را وکارکردشون را دانست ومن این آگاهی را در مورد بدنم ندارم پس نمیتوانم درست رفتار کنم با بدنم ودر نتیجه نمیتوانم سلامتی کامل داشته باشم،من این نگرشم را کنار میگذارم وبا توکل بر خداوندکه خالق منه کارکردبدنم وسلامتیم را به خالق بدنم  میسپارم 

   خواسته های فعلی من از خدابرای بهبود زندگیم با توجه واحترام به قانون تکامل

   -اول از همه دوست دارم روابطم با خداوند ودر یافت الهاماتش خوب بشه طوری که وقتی باهاش صحبت میکنم مطمعن باشم که تمام حرفامو شنیده ومنو حمایت وهدایت میکنه 

   -دوست دارم در سال جدیدتولیدیم را که الان خانگی هست گسترش بدم وچند شاگرد عالی ،ماهر ،صادق وامانت دار ویک مکان بزرگ ونزدیک خونه که بتونم به بچه هام هم برسم وامکانات ولوازم لازم برای کسب وکار بزرگتر ومشتریهای عمده خداوند از راهی که من نمیدانم برام جور کند ،

   -ماشینمان که الان داریم عوض کنیم ویه ماشین بزرگتر وبا امنیت بالاترکه با خیال راحت همراه همسر وبچه هام به سفرهای دور ودراز بریم واز سفر لذت ببریم

   -سلامتیم که الان سردرد وزانو درد ومشکل کبد دارم  را به لطف خداوند شفا دهنده به دست بیارم

   -همسرم سلامتی وآرامش  داشته باشه ودر کارش مقام وحقوق بالاتری داشته باشه

   -پسرم در درساش واختراعی که سالهاست آرزو دارد موفق بشه

   -پسرم در رشته بوکس مقام استانی وکشوری والمپیک به دست بیاره

   -خونمون که یک واحد آپارتمانی هست ومن زیاد راحت نیستم میخوام که یک خونه دوطبقه دوبلکس ومستقل با پارکینگ ومغازه های بزرگ ودو نبش که تولیدیم در اون مغازه های خودمون باشه را از خداوند رزاقم میخوام

   -دوست دارم به لطف خداوندبه تناسب اندام برسم واعتماد به نفسم زیاد شود

   -دوست دارم به لطف خداوند شرایط خرید دوره های ارزشمند استاد را پیدا کنم واز این دریای آگاهی برای بهبود زندگیم استفاده کنم

   -دوست دارم آرامش داشته باشم وجلوی خشم وعصبانیتم رابگیرم 

   -دوست دارم بعد از مدتی که با قانون جذب آشنا شدم وبین نگرشهای قدیمی وجدیدم سر در گم شدم میخوام که خداوند کمکم که وراهم را پیدا کنم

   من آماده ام با انرژی بالا بریم به سفر معنوی وسازنده

   خدا یا به امید تو

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 8323 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 91 کلمه

   سلام به استاد عزیزم.

   الان در وضع روحی خوبی نبودم. تنها جایی که حس کردم بیام آرامش میگیرم سایت تناسب فکری بود.

   من خیلی تنبلم در استفاده از آموزش ها با اینکه میدونم خیلی تاثیر خوب در من دارند.

   در کانال تلگرام دیدم فایل جدید رو گذاشتید ، خیلی خوشحال شدم و گفتم این فایل برای منه .

   هنوز متن رو نخوندم و فایل رو ندیدم ولی میدونم که همونی هستش که من الان بهش نیاز دارم.

   برای همین اول کامنت میذارم که تشکر کنم از شما و بعد از تماشای فایل هم کامنت خواهم گذاشت. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نرگس خندان ( ۵۲ ساله)
   1402/11/08 21:40
   مدت عضویت: 1472 روز
   امتیاز کاربر: 19410 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 194 کلمه

   به نام خدای بی همتا و سلام بر استاد عزیز 

   منم دلم میخاد کوله بارم را ببندم و رهسپار این سفر معنوی بشم خیلی دوست داشتم رابطه ام با خدا بهتر و نزدیکتر بشه ، دوست دارم تمام لحظات زندگیم معنوی باشه پس باید رها کنم آنچه که دست و پای منو بسته ، از مادرم رنجش دارم رهاش میکنم باید سبکبال باشم ، لیست آرزوها : ۱_من آرزو دارم یه آپارتمان ۱۸۰ متری در بهترین خیابون شهرمون بخرم طبقه اول باشه تک واحدی جمعا آپارتمان سه واحد باشه با ویو فضای سبز و یک تراس بزرگ قابل چیدمان که بتونم یک تاب بزرگ با ۴ تا میز و صندلی و باربیکیو بزارم با سالن و آشپزخونه بزرگ و سه تا اتاق بزرگ ۱۵ متری   ۲_ شغلی که بتونم ماهی ۱۰ تومن داشته باشم که نیاز به مدرک و تخصص نداشته باشه و راحت باشه ۳_ یک ماشین خارجی شاسی بلند دنده اتومات که سفر کردن باهاش راحت باشه ، بقیه موارد هم توی دفترم نوشتم ، من نرگس متعهد میشم که این دوره را تا انتها قدم به قدم به شکل عالی پیش برم و منتظر نتیجه نباشم ، خدایا به امید تو

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار السا فرزانه
   1402/11/08 21:14
   مدت عضویت: 498 روز
   امتیاز کاربر: 61429 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 935 کلمه

   به نام خدای مهره چین،  بی نهایت و فراتر از انتظار 

   تقدیم درود و احترام خدمت استاد عزیزم و دوستان هم مسیر 

   خدا رو بی نهایت سپاسگزارم بابت فرصت طلایی و زیبای حضورم در این دوره ی شگفت انگیز

   خدا رو بی نهایت سپاسگزارم بابت وجود استاد عزیزم که پیغمبر اعجاز زندگی منه 

   خدا رو بی نهایت سپاسگزارم که همیشه چند گام فراتر از انتظارم از هر خواسته و آرزویی رو برام برآورده می کنه 

   خدا رو بی نهایت سپاسگزارم که گوشم به شنیدن عمیق ترین و ارزشمند ترین آگاهی ها، چشمم به دیدن داشته هام، و زبانم از  سپاسگزاری سرشاره

   و خدا رو بی نهایت سپاسگزارم که هرگز دیر نمیکنه و همیشه به موقع از راه میرسه 💜🦋

   استاد عزیزم همین ابتدای صحبتم بگم که شما هم معجزه ی زندگی ما هستید. و بلکه فراتر از اون… پیغمبر اعجاز زندگی ما .. شکر وجود نازنین و آگاه و روشنی بخش تون ، استاد ِ  جان و معنا و روشنی 🙏

   استاد من سال های زیادی در جستجوی گمشده ای درونم بودم… و همیشه در طلب حقیقت. 

   سالها دور خودم چرخیدم و راه های زیادی برای پیدا کردن حقیقت…

   کلاس های عرفان! مثنوی معنوی! نماز های طولانی! زیارت! دعا و ختم چله…و….

   اما هنوز جای خالی گمشده ای در روحم درد می کرد….

   روزگار بر من چرخید…و چرخید….

   هزار و یک فراز و فرود، هزار و یک اعتقاد از سر گذروندم… و همه رو در یک برهه ای تقصیر خدا میدونستم، و در برهه ای دیگر بر گردن مصلحت هاش!!

   تا اینکه در اواخر 39 سالگی، بعد از ده سال سرگردانی و چرخیدن دور خودم و زندگیم، با شما و مسیر شما و تناسب فکری آشنا شدم….

   معجزه ها آغاز شد…. حقایق از راه رسیدن! 

   و گمشده ای که در طلبش بودم یافتم …

   من -خدا- را یافتم…

   هر دوره ای رو که شرکت کردم، نقطه عطفی تازه بود…

   حقایقی نو و قشنگ برای من به همراه آورد. و من رو با بعد تازه ای از وجود خودم آشنا تر کرد… هرچه با خودم آشنا تر شدم، با خدای خود نیز آشنا تر شدم…اما عظیم ترین و شگرف ترین نقطه قوت این یک سال و چهار ماه ک در مسیر هستم، دوره ی خدا هرگز دیر نمی کند هست. 🦋

   الان ک این دیدگاه رو می نویسم، 467 روزه که دارم به معنای واقعی زندگی میکنم و تولدی دوباره پیدا کردم. در حالیکه 14475 روز رو پیش از این از دست داده بودم و عملا زندگی نکردم و فقط زیست کرده ام!!!  چون خدا رو یافتم….

   خدا رو ذره ذره و قدم به قدم شناختم…به اندازه ظرف درونی م…و در یک مسیر دو سویه ، هرچه ظرف درونیم افزایش و گنجایش پیدا کرد خدا رو بیشتر شناختم و هرچه خدا را بیشتر شناختم، ظرفیتم و درکم افزایش بیشتری پیدا کرد….

   من خدایی شناختم نو، تازه، به دور از هر گونه تعصب و قید و بند….خدایی آزاد، گسترده، بخشنده، بدون غم و مصحلت! 

   خدایی که به جای خطابش با اشک و زاری و دعاهایی که هیچ نمیفهمیدم، با عشق و شور و شادی صدایش زدم و هزار بار بلند تر از من پاسخ داد….

   من خدایم را شادی هایم یافتم

   در پیشرفت هایم 

   در شوقم و تعالی ام…

   در تجربه ی هر آنچه خواستم…

   و گام به گام به چشم دیدم چگونه درونم گسترش و افزایش می یابد..  چگونه قدم به قدم اوج می گیرم و فراتر از هر آنچه می خواهم، تجربه میکنم. ..

   من خدایی یافتم که پیش از من وجلوتر از من در مسیر آرزوها و خواسته هایم بود….

   نه حتی کنارم! نه حتی پشت سرم!!! 

   و امروز با شادی و شادمانی از اگاهی جدیدی که کسب کردم، که جز خداوند هیچ دیگر نمیخواهم و او برای هر خواسته ای فراتر از کافی ست، لیستی از آنچه باید ، رها میکنم تا با خاطری آسوده و سبکبال راهی سفر زندگی با کمک خداوند شوم: 

   *مدارک تحصیلی ام (سه مدرک در سه مقطع لیسانس تا دکترا، و چندین گواهینامه بین المللی از معتبرتربن دانشگاههای اروپا و امریکا) 

   *استخدام شدن / بودن در یک نهادهای دولتی یا حتی خصوصی

   *کانکشن. پارتی . آشنا

   *خانواده ای ثروتمند و حامی 

   *شرایط اقتصادی و اجتماعی خاص

   *حرفه و تخصص شغلی ام

   *تمام موفقیت هایم 

   *تبلیغات شغلی یا فعالیت های مجازی خاص مثل پیج و کانال و….

   *هوش ، خلاقیت ، ایده های اقتصادی و شغلی

   *همکاران و رییس خاص و معتبر 

   *پشتوانه ی مالی

   *استعداد و توانمندی

   و لیست جدید آرزوها و خواسته هایم که از همین الان براورده شده می بینمشون و در آغوشم حسشون میکنم: 

   *درآمد فزاینده و پایا و ثابتی که هر ماه 3 برابر بیشتر میشه (هنگام شرکت در دوره ی خدا هرگز دیر نمیکند در اردیبهشت ماه 402  اولین آرزوم درامد 3 برابری بود، امروز در بهمن ماه 402 در حال تجربه ی درامد 5 برابری در مقایسه با اردیبهشت ماه ، و نزدیک به 12 برابر از بهمن ماه سال گذشته هستم🦋) 

   *ارتقا شرایط شغلی ایده ال و دلخواه

   *پس انداز و سرمایه ی قابل اتکا چون عاشق امنیت خاطری هستم که پول با خودش به همراه میاره 

   *یک رابطه ی احساسی ایده ال و دلخواه 

   *تجربه ی تناسب همیشگی که حاصل دوره های ورود به سرزمین لاغرها و دوره پیشرفته بود 

   *مهاجرت به شهر شیراز و سکونت در منطقه ی ارم 

   *خرید یک واحد آپارتمان شخصی 

   *خرید یک عدد ماشین شاهین 

   *باز کردن هنرکده خوشنویسی 

   *سفرهایی خیال انگیز که سرشار از تجربه و اگاهی باشن 

   خدای فراتر از انتظارم، ایمان دارم چون بارها و بارها در مدت حضورم در این خونه ی گرم مجازی تجربه کردم هر خواسته ای ازت داشتم حداقل دو برابر بیشترش رو براورده کردی، پس این لیست رو هم فراتر از انتظارم دریافت خواهم کرد. میدونم هر آنچه با شادی ازت بخوام، براحتی به من میدی. و من با شادی و شادمانی به سمت خواسته هایی حرکت میکنم که تو کلوتر از من اونجایی تا راهم رو هموار و آسان و روشن کنی. سپاسگزارم خدای عشق 🦋

   استاد عزیزم چراغ روشن راهم، سپاسگزارم 

   الهی امید در قلب تون مواج و اگاهی هاتون گسترده 🦋🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 35 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طاهره فروغی
   1402/11/08 20:44
   مدت عضویت: 949 روز
   امتیاز کاربر: 34312 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 610 کلمه

   سلام خدای مهربونم 

   خدایا چقد زود جواب مرا دادی چون این روزها بود که از تو میخواستم راهی برای درک بیشتر تو و حس بیشتر تو سر راهم قرار بدی و چقد بازم به موقع بود 

   سلام استاد عزیزم و دوستان خوبم 

   تجربه کردن و درک کردن ادم رو به وضوح میرسونه 

   تغییر نگرش باعث میشه که زندگی من دگرکون بشه 

   من همون شرایط قبلی رودارم و همون مدرک تحصیلی و همون شغل و همون زندگی قبلی رودارم ولی تغییر نگرش در من میتونه زندگی منو تغییر بده 

   وقتی نگرش من تغییر کنه و من این نگرش رو همسو با عملکرد خداوند کنم میتونم به راحتی به خواسته خودم برسم 

   سیتم خداوند در جهت رشد و بهبود زندگی همیشه داره عمل میکنه و این نیست که بگم فلانی میخواد و برای من نمیخواد و اینا نگرش های انسانی است 

   این اصلا به سرنوشت ربطی نداره این به ناهمانگی من با عملکرد خدا ربط داره 

   هر چقد هماهنگ تر بشم با خداوند زندگیم روانتر میشه و به هیچ چیز دیگه ای ربط نداره و هیچ کس نمیتونه در مقابل این قدرت ایستادگی کنه 

   ولی وقتی ناهماهنگ باشم با سیستم خداوند هر چی تقلا کنم و جون بکنم برای بهتر شدن زندگیم به نتیجه ای نمیرسم 

   من چند روزه همش دوست داشتم جور دیگه ای و یا بهتر از این که هستم با خدا درارتباط باشم واین دوره پاسخی بود به این خواسته من و چه درست راهی است این راه که همه الهامات منو دریافت میکنه و جواب میگیرم الان که دارم مینویسم اشک شوق میریزم برای این که راهی یافتم برای بهترشدنم 

   و اما تمریناتم 

   لیستی از انچه باید رها کنم 

   من چمدانی برای مسیری میبندم که دراین مسیر میخوام کمک خدا رو بیشتر درک کنم و چه چیزهایی رو در این چمدان نزارم تا بارم سبک تر باشه و به خواسته خودم برسم 

   در چمدون رو باز میکنم و کینه نسبت به دیگران و قضاوت های دیگران رو ازش در میارم تا سبک تر بشه 

   من تحصیلات و سابقه کارم رو نیاز ندارم چون در رویایی باخدا با این ها نیاز ندارم پس میزارم بیرون و رها میکنم 

   من مادر شوهر و پدر شوهر و مادر وپدرو و خواهر ودختر خواهر و دخترم و خیلی ها که اینها رو مقصر زندگیم که با این اوضاع زندگی میکردم رو میزارم بیرون و رها میکنم تا بارم و چمدونم سبک وسبک تر بشه 

   من اوضاع اقتصادی خراب و مملکت و اختلاس و فلان رو میزارم کنار چون این ها در مقابل قدرت خداوند هیچه و وقتی خدا بخواد با وجود همه اینها میتونم به خواسته هام برسم 

   لیست دوم 

   آرزوهایی که دارم 

   من یه خونه ویلایی میخوام که مغازه و پارکینگ پایین داشته باشه وبالا پشت بومش رو دیوار کنم وگل خونه بزنم و باربی کیو و تخت بزارم و یک ماشین نو که باهاش برم مسافرت و یک کاروان که ببندم پشتش و برم دور ایران سفر کنم و حتی پدر ومادرم رو ببرم هرجا که دوست دارن 

   من دوست دارم که به تناسب دلخواهم برسم و اندامی که دوست دارم مثل اون بازیگر که دوست دارم بشم و لذت ببرم 

   من دوست دارم در کنار عزیزانم با ارامش درونی و شادی درونی  زندگی کنم 

   من دوست دارم که حقوق بالای 20میلیون تومن داشته باشم تا هر چی هر زمان که بخوام بخرم  

   و اما تعهد من 

   من طاهره فروغی درتاریخ 1402/11/08تعهد میدهم که دوره های زندگی با کمک خداوند را به طور کامل و به شکل عالی دنبال کنم و ادامه دهم و فقط به فکر حال خوب  و ارتباط جدید با خداوند و ادامه دادن باشم من متعهد میشوم که در این دوره را تا انتها به شکل عالی فارغ از توجه به نتیجه ای که انتظار دارم را ادامه دهم 

   خداوندا دراین مسیر یاریم کن تا ان چیزی شوم که تو مرا دربهشت افریدی و مرا به ان درک برسان 

   در پناه خدا باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار باهره عباسی
   1402/11/08 20:05
   مدت عضویت: 1622 روز
   امتیاز کاربر: 5003 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 44 کلمه

   سلام. مطالبتان را نمی خوانم که نظر بدهم. دیدگاه‌های استادی خودساخته برایم قابل احترام است. تمامیت خودم را باور دارم . حضورم در اینجا صرفا برای یادگیری یا یادآوری آنچه خود می دانم است ، در هر دو حالت ، سکوت قلم من است.

   سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار محمدرضا
   1402/11/08 19:20
   مدت عضویت: 381 روز
   امتیاز کاربر: 2375 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 162 کلمه

   سلام استاد عطار روشن عزیز 

   انشالله که همیشه سایتون مستدام باشه و از برکات وجودتون اهالی این سایت ارزشمند هم بهره مند بشن

   واقعا ممنون و سپاسگزارم از این دوره عالی که برگزار میکنید مطمئنم که مثل بقیه دوره هاتون فوق العاده خواهد بود

   در مورد ۱۰ تا از خواسته هامون که فرمودید بنویسیم بنده چون چندتاش شخصی بود با اجازتون یه جای جداگونه برای خودم مینویسم اما قول میدم که بنویسم و تمرینهای دوره رو با حداکثر توانم انجام بدم و مطمئن هستم راهی که شمارو به خواسته هاتون رسونده به امید خدا حتما مارو هم میرسونه وگرنه الان در مدار  شنیدن این صحبتها نبودیم و این صحبتهارو نمیشنیدیم پس اگه داریم میشنویم یعنی خدا داره از زبان شما با ما حرف میزنه و خداست که از ما میخواد ۱۰ تا از خواسته هامون رو بنویسیم و خودش هم میخواد راه رسیدن به اونهارو بهمون یاد بده

   سپاس فراوان از زحماتهای عاشقانه تون و امیدوارم که میلیاردها برابرش به زندگی خودتون و خانواده گرامیتون برگرده 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/11/08 14:44
   مدت عضویت: 399 روز
   امتیاز کاربر: 44385 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 637 کلمه

   سلام برخالق بی همتیی هستی که هیج قدرتی هیچ توانی در برابر هیچ نیست. انرژی وقوانین داره درست کامل هیچ نقص و هیچ ایردی بهش نیست کامل درست طبق سیستمی بودن خودش داره جهان هستی رو با کسترش در هرجنبه اون پروش رشد میده  

   سلام براستاد وه دوستان که دوست دارند این تجربه روامتحان‌کنن وشهدگواریی ودلنشینی این بخش رو به وجود خودشون هدیه بدن 

   برای هرمسیر گه دورتش ازهدایت وحمایت که خداوند به من کرده هستم بایداستفاده کنم که سطح رشد آگاهی من توهمین سطح قرارنکیره روبه به بالاتر رفتم باشه کتابی اگه هست درسی اگه هست صحبتی ازیی بزرگ اگه هست خلاصه اگه من خودم توجه روبخش رشد پیشرفت درشناخت خداوند باشه خداوند  هم‌ وسیله وهم‌ مسبر ر به من‌ نشون میده چون من اون درخواست روداشتم ودرنتیجه درعمل خداوندی این هست که اون چه که من درخواست کردم به من برسه نه به هیچ کسی دیگه وفتی تو بخش جاقی درخواستم چاقی شد اون به من داد ولی زمانی که ازاون حالت خسته شدم بازم‌منیت واردهد شخصی من وسط ،بودم هیج زمانی اون هدایت شامل حال من نشد وزمانی که دیگه خسته شد ازخدا و خودش به حالت تسلیم خواستم شد.این مسیر ودر به من داد   نتیجه شد لاغری با ذهن ولی بازم‌ چون دوست داشتم  تو بخش خدا. شناسی اون  به شکل کامل تری بشناسم واین دوست داشتن فبل ازلاغری خیلی زمان باره تکرار  کرده بودن ارزش خواسته بودم ولی مانع اول که ذهن وکلی مشکل داخل اون بخش رو نمی دوستم‌این امکان برام‌ ایجاد نشد حالا که تو مسیرخدا هرگز. دیر نمیکند هستم 

   دوست داشتم به سطح بالاتری برم پیشرفت بهتری روبه خودم  هدیه بدم‌ در نتیجه خداوند به شماواین امکان رو داده که واسطه این امربشید ازخداوند به شما ورزشما  به من و از من به دیگران روزگذشته توبیمارستارن بودم خانمی که کنار همسر تو بخش سی سی یو  کمی استرس داشت   وفتی ازش مرسید مشکلت چی هست گفت عمل درچه قلب حتی  روبرو احساس وحسم اون رو درک‌ کردم به طور عجبیی  با یقین کامل بدون هیج شکی تو زمان که  اون بود من خداوند من با یقین‌کامل با اشاره بهش گفتم توخوب میشی انکار که این خانم سالهای زیادی هست که مشناسم اون برکشت به من گفت دعا کن که برگردم برم پیش دخترم من با یقین دعایی که از شما یادگرفتم براش خواندم کامل ارام شد رفت زیز پتو. و آرام ارم  شد خودم موند که چی شد جرا من با این اطمینان به اون خانم این حرف رو زدم اون حرف اصلا مال من نبود حتما صبحت خداوند بود که به وسیله من به این خانم رسبدحتی همسر رو جابجا گرده بودن که اون کنار تخت همسر من باشه اون خانم جابجا نشده بودم همسر من جابجا کردن که نزدیکی  در کناری اون خانم  باشه  این جابجای اگه نشده بود من‌ امکان برای من نبود   امکان نداست  اون خانم روبینم  

   تازه با اون اطمینان کامل حتی انگشتم به طرفش گرفتم بهش گفتم‌ توخوب میشی انکاراین خانم انتظار این حرف رو داشت خیلی ارام شد ه من فردی خجالتی هستم که این زودی با کسی گرم نمیشم  ساید توجلسه اول که امکان نداره توجسله دوم سوم شاید ولی باره اول نه  خودم چون که جرا دارم براش دعای که وتوبخش خدا هرگز دیرنمی کند براش خودتم

    ستایش وپرستش سه زاورتوست که خدایی سلامتی وسفا هستی وفتی این ازته فبلم داشتم براش می‌خواندم اون حرف بهش کفتم‌ کامل ارام شد حتی نشد ازش خدا حافظی کنم حتی آمروز به دخترم‌گفتم به گرده بینه اون خانم چی شد عمل کرده حالش خوب ولی اون رفت گفت که نبود خدا خودش کمک اون بنده خدا کنه انشالله حالش هرکجا هست خوب باشه میدونم که هست چون اگه من هم زمانی مکانی با عمل اون خانم برام‌من ایجاد شد بالا سرش نوشته بودن ناشتا 

   انشالله که درپناه خداوند باشه یی انسان که هیچ شناختی  ارزش نداشتم 

   خدا پشت وپناه  باشم یا حق حق نگه دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/11/08 08:54
   مدت عضویت: 194 روز
   امتیاز کاربر: 2535 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 99 کلمه

   به نام یاورِ یاری رسان و آرام کنندهٔ قلبهای ناآرام❤️💚❤️

   سلام و عشق نثار استاد بی مثال و درخشانم که هربار با خلق یک شاهکار بینظیر قوانین الهی را در ما بروزرسانی و روان میکنند و با مهارت خاص و بیان ساده گویانهٔ خودشان به زیبایی این آگاهی های معجزه گر را به کام جانمان می ریزند و ما را به اصل وجودمان گره میزنند و نوش جون عزیزانی باشد که از آگاهی های این دوره استفاده میکنند و ایمان دارم که دورهٔ فوق العاده تاثیر گذار و نتیجه بخشی است چون استاد توانمندم عاشق خوشبختی و پیشرفت ما هستند🌹💚

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا آبکار
   1402/11/08 07:47
   مدت عضویت: 43 روز
   امتیاز کاربر: 720 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 56 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز.من داشتم توی گوگل چیزی در مورد nLPمیخوندم که متوجه ویدئو شما شدم واز اون زمان هر نوع رژیمی که داشتم وگرفته بودم رو رها کردم و دارم تک تک فایلا ومطالب شما رو مطالعه میکنم.وانشالله به امید خدا منم به جمع شما میپیوندم.ومطلب بالا فوق العاده هست ممنون از شما فرشته نجات.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1402/11/08 01:16
   مدت عضویت: 1647 روز
   امتیاز کاربر: 20817 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 90 کلمه

   سلام و درود فراوان به استاد عزیز و پرانرژی

   واقعا که چه خبر عالی و هیجان انگیزی به دوستانتان هدیه کردید

   بی صبرانه منتظر دریافت این هدیه زیبا هستم

   من تمام دوره های آموزشی به غیر از دوره بارداری را خریداری کرده ام و هرکدام را چندین بار استفاده کردم

   انسان ذاتا تمایل به تجربه‌های جدید دارد و این دوره آموزشی جدید خیلی به موقع بود

   دریافت الهامات الهی برای تغییر و بهبود زندگی در هر زمینه ای چه هدیه زیبا و پرارژشی است

   ممنونم از اینکه همیشه به فکر ما هنرجویان و دوستان خودتان هستید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نرگس خندان ( ۵۲ ساله)
   1402/11/07 21:43
   مدت عضویت: 1472 روز
   امتیاز کاربر: 19410 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 198 کلمه

   سلام استاد عزیز و نازنین

   چقدر خوشحالم از خبر امروز دوره جدید ، حالم عالی شد ، انگار خدا پاسخ درخواست چند روز پیشم را داد ، داشتم قرآن میخوندم گفتم خدا جون دوست دارم تو را بهتر ، عمیق‌تر و ساده تر به زبان فارسی درک کنم ، امروز که تلگرام باز کردم احساسم گفت این همون چیزیه که میخواستی دقیقا مثل وقتی که دوره اصلاح پرخوری را اعلام کردید و من حس کردم باید شرکت کنم و یکروز بعد خریدمش وچقدر عالی بود و چه نتیجه خوبی گرفتم ، الان هم همون حس را دارم می‌دونم حسم درسته و خیلی نتایج خوبی میگیرم ، استاد چه باغ زیبایی ، چه هوایی و چه احساس خوبی که از دیدن این منظره بهم دست داد یاد دوران  دبیرستانم تو نیوساید اهواز افتادم با اون درختا و خیابون خیس و هوای بارونی تمام خاطراتم زنده شد و عمیق احساس کردم اون هوا و فضای بهشتی را ، استاد عزیز دستتون درد نکنه ، خدا خیرتون بده ، انشالله همیشه حال دلتون خوب باشه که این حال خوب به ما انتقال میدید ، انشالله همیشه سلامت باشید و عمری طولانی و پربرکت داشته باشید ، بی صبرانه منتظر شروع دوره هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آینا
   1402/11/07 21:20
   مدت عضویت: 1105 روز
   امتیاز کاربر: 24579 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 104 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیزم

   ممنون که دوره جدیدی رو آغاز میکنید..

   من با دیدن این خونه باغ زیبا ،دقیقا یاد اون

    قسمت از فایلی افتادم که با پسر گلتون در حال

    نقشه کشیدن برای داشتن  ویلای مورد علاقه تون

    بودید…

   اگه اینطوره و این همون ویلای دلخواه شماس که

    خیلی زیاد مبارکتون باشه…

   درضمن در دوره لاغری با ذهن چون شما از چاقی به

    اندام دلخواهتون رسیدید…و تمامی چند و چونت

    و فوت وفن هاشوتجربه کرده بودید…ودر دوره ها

    تک به تک بیان کردید و دوره فوق العاده ی از آب

    در اومد.

   ایمان دارم که این دوره هم مثل دوره لاغری با ذهن

    بسیار عالی و بالاتر از فوق العاده خواهد شد..

   به امید موفقیتهای روز افزون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1402/11/07 20:22
   مدت عضویت: 233 روز
   امتیاز کاربر: 6405 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 173 کلمه

   به نام خداوند یاری دهنده👌😍🙏🏻

   و سلام 🙋‍♀️به استاد مهربان با قلبی بزرگ❤ که جای برای قرار گرفتن الهامات پروردگار شده پلی شگفت انگیز و بهشتی  برای رساندن ما باسرعت نور به آگاهی های خداوندی  ودر نهایت بهبود دادن ما با خود واقعی یمان 😍 

   استاد بسیار سپاس گذارم🙏 برای تلاش و پشتکار تان برای نجات مااز تصورات وباور های اشتباه همان ودادن آگاهی های که درک مارو نسبت به خودمان وپرودگارمون تغییر داده  ومدار ما رو بالا می رود 😍

   استاد واقعا چند وقتی بود یاری پروردگارم رو خواستار بودم که  رسالتم رو پیدا کنم و  من هم بتونم از نظر شرایط مالی در زندگیم تغییرات اساسی ببینم ودر خواست استقلال مالی داشتم و گرفتن حقم رو در خواست کردم واز خداوند طلب یاری میکردم و امروز هم درخواست یاری دادم واکنون با خبر خوب شما مواجه  شدم واز خداوند خواستارم تا من هم بتونم،از این آگاههی ها استفاده کنم وبه عمل تبدیل کنم 

   استاد با تمام وجودم سپاس گذارم وخدا رو شکر که خودمو لایق دریافت آگاهی های ناب میدونم 

   سپاس فراوان از استاد عزیزم ❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 14500 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 92 کلمه

   سلام و خدا قوت خدمت استاد عزیزم 

   مت به شدت به این دوره نیاز دارم و فقط و فقط خدا خودش میدونه که درخواست هر شب که میخوام  بخوابم از خدای مهربونم اینکه بهش نزدیک و نزدیکتر بشم و در قلبم هر لحظه حسش کنم چون من هنوز وقتی میخوام باش حرف بزنم نگاه به آسمون میکنم و حس میکنم فرسخ ها از من دوره باید خیلی تمرگز کنم که خدا در قلب من هست خدا بیخ گوش من هست خدایا حالم  با حس کردن خودت خوب میشه پس حالم رو خوب کن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لیلا
   1402/11/07 16:50
   مدت عضویت: 272 روز
   امتیاز کاربر: 4071 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 211 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و بی نظیرم. 

   به به چه جای با صفایی،  چه حال خوب و انرژی بالایی! 

   نوش جانتون باشه.  من که از راه دور فرکانسش رو دریافت کردم وکلی لذت بردم. 

   خدای مهربانم رو بی نهایت شاکرم که شما رو در مسیر زندگی من قرار داد و هر لحظه توسط شما در من حال خوب و احساس عااالی ایجاد میکنه. 

   امروز قبل از طلوع آفتاب با خدای خودم خلوت کرده بودم و با احساسی خوب ازش درخواست کردم که رابطم با خودش رو عمیق تر کنه که تو هر اتفاقی در زندگیم فقط خودشو بزرگ ببینم و قدرت رو دست خودش ببینم و هیچ اتفاقی رو اونقدر بزرگ نبینم که بتونه حال و احساسم رو کنترل کنه. 

   در واقع ازش یه اگاهی ناب در مورد خودش خواستم و یه ارتباط عمیق همیشگی❤

   خدای سریع الرضای خودم رو بسیار شاکرم که از طریق استاد عزیزم به من جواب داد و قراره در مسیر آگاهی های نابی در مورد خودش قرار بگیرم. 

   امیدوارم تو این مسیر شاگرد خوبی باشم و کمکم کنه که ارتباط زیبا و عمیقی رو تجربه کنم. 

   خدارو بی نهایت سپاسگزارم به خاطر وجود ارزشمند استاد عطار روشن عزیز. همیشه مستدام باشید،  وو بهترین ها رو تجربه کنید. 

   بی صبرانه منتظر دریافت آگاهیهای نابی هستم که از طریق شما از خدای مهربان دریافت خواهد شد.  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار محمدرضا
   1402/11/07 13:44
   مدت عضویت: 381 روز
   امتیاز کاربر: 2375 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 34 کلمه

   سلام

   تبریک میگم استاد عطارروشن عزیز انشالله که مثل همیشه هممون پیروز و موفق باشیم و مطمئنم که این دوره هم مثل بقیه دوره هاتون بسیار عالی و تاثیرگذار خواهد بود

   برای هممون آرزوی بهترینهارو میکنم🌹🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 23952 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 277 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام به همه عزیزان

   به به چه هوای عالی، چه منظره عالی، چقدر صدای پرنده‌ها قشنگه. تا استوری و باز کردم از شکل و رنگ هوا، از شکل ابرها و آسمون، از خیسی زمین، درجا اون هوای زیبا و احساس کردم. قشنگ فهمیدم چقدر هوا پاک و بهشتیه. به به چه حیاط زیبایی، چقدر گل‌های کاغذی زیبان، منکه عاشق گل کاغذی‌ام. اون مرکباتی که از بین برگ‌ها دیده میشدن خیلی زیبا بودن. چه احساس عالیی، خدایا شکرت. 

   خیلی کیف کردم از این انرژی مثبت و منظره زیبا، واقعا انرژی گرفتم و احساسم بهتر شد. خیلی ذوق کردم که قراره دوره جدیدی شروع بشه. همونجا با خودم گفتم من میخوام در این دوره جدید شرکت کنم. خیلی از موضوع دوره خوشحال شدم. 

   اتفاقا خیلی با خودم فکر میکردم و برام سوال بود که چطور میتونم الهامات خداوند و خیلی بهتر درک و دریافت کنم. چون خیلی وقت‌ها خدا الهاماتی میکنه که ممکنه متوجه نشم یا فکر کنم اتفاقیه. برای همین خیلی میخواستم که بتونم در این کار بهتر بشم و زندگیم و بهتر کنم. 

   چقدر اسم دوره زیباست، با خودم میگفتم چطور میتونم با کمک خدا زندگی کنم؟ یعنی این دوره پاسخ به سوال منه؟ به خاطر همینه که به این دوره هدایت شدم؟ 

   راستش خیلی نمیتونم میزان احساس خوبی که دارم، میزان قدردانی و تشکرم از شما استاد عزیز به خاطر همه چیز، و میزان حس مثبت و رضایت و آرامشی که نسبت به این دوره و دارم رو با کلمات بیان کنم، یا حسم و منظورم رو برسونم. فکر کنم حدود یک ساعته که زل زدم به صفحه و دارم فکر میکنم چطور بنویسم، چه حرفی بزنم و تشکر کنم.

    فقط میتونم بگم استاد عزیز بسیار سپاس گذارم 🌸🌼 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار السا فرزانه
   1402/11/07 13:37
   مدت عضویت: 498 روز
   امتیاز کاربر: 61429 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 698 کلمه

   درود و احترام تقدیم استاد عزیزم

   استاد شما واقعا پیغمبر اعجاز هستید…🦋

   اواخر هفته پیش به شدت احساس نیاز میکردم به اینکه یک دوره جدید داشته باشیم و بسیار دلم تنوع دوره ای میخواست، و حتی در یکی از کامنت هام نوشتم.

   امروز وقتی کانال تلگرام تون رو چک کردم و متوجه شدم دوره جدید داریم اگر بدونین چه شوق و ذوقی قلب و روح من رو فرا گرفت… واقعا کم مونده بود از خوشحالی گریه کنم 😍🦋

   هزار بار از صبح تا الان با خودم میگم: من این همزمانی رو جذب کردم. 😍🦋

   و بسیار بسیار خوش احساسم نسبت به این دوره.

   ایمان دارم که آرزوها و خواسته های جدیدم رو با این دوره تجربه میکنم.

   و بسیار بسیا سپاسگزار خداوندم بابت این همزمانی که برای من رخ داد… چندین مرتبه در ذهنم مرورش کردم و سعی کردم همه حلقه های این زنجیر رو کنار هم بگذارم. و از کائنات درسش رو فرا بگیرم…، که یک بار دیگه برای من مرور و به روشنی ثابت شد خداوند یک سیستم هست و وقتی ما در مدار درست باشیم این سیستم با نظم بی نظیر خودش همه چیز رو کنار هم می چینه تا ما خواسته مون رو تجربه کنیم:

   *من خواسته ای داشتم -دوره جدید استادم- که درخواستش رو به کائنات ارسال کردم.

   *برای این خواسته بسیار بسیار شوق و احساس عالی داشتم.

   *در نتیجه ی این احساس شوق، ارتعاش من، من رو در مدار درستی قرار داد.

   *من درخواستم رو ارسال کردم و مشغول لذت بردن از زندگیم، مسیرم، فایل ها و دوره هایی که دارم شدم یعنی رها بودم از خواسته ام و بهش نچسبیدم.

   *سپاسگزاری های روزانه م رو منظم داشتم و هر روز بابت این مسیر، بابت حضور شما، و دوره هایی که شرکت کردم سپاسگزاری کردم.

   *تعهدم رو به کائنات با موندن در مسیر و ارتعاش عالی ثابت کردم.

   *کائنات با دیدن تعهد من و دریافت ارتعاش خوب از من، به جریان افتاد….

   (وای که چقدر این قسمت هیجان انگیزه….😍🦋)

   *آرزوی من در کائنات به شکل الهامی برای شما دراومد و قلب و روح شما رو فرا گرفت….

   *شما تصمیم گرفتید به الهام تون عمل کنید.

   *دوره جدید شکل گرفت….

   و انرژی از سمت من به کائنات، از کائنات به شما، و از شما به دوره جدید در جریانه….🥺🤩

   من دیگه نمیتونم اشک شوق نریزم 😂

   شادی من از این اتفاق از این همزمانی زیبا به قدری عظیم شده که قلبم گنجایشش رو نداره و اشک شوق شده در چشمانم جمع شده….

   میدونم که شمادرمدار خیلی بالاتری  از من قرار دارید به خاطر تجربه و آگاهی هاتون، اما همینکه من از خدا دوره جدید شما رو طلب کردم و شما بهتون الهام شده دوره جدید و استارتش رو زدید ، برای من نشونه ی خیییلی بزرگ و عظیمی هست از اینکه وقتی مسیرم رو مستمر و با شوق ادامه بدم ارتقا مدار پیدا میکنم و به مدار ارتعاشی شما نزدیک تر میشم، یعنی دارم راهم رو درست میرم. و در مسیر صحیح فرار دارم.

   بنابراین به پاس قدردانی از شما، و از کائنات بابت این اتفاق و همزمانی ، من السا فرزانه،از همین لحظه  امروز شنبه 7 م بهمن ماه 402 ، ساعت 12:24 ظهر تعهد میدم که:

   *با شوق وافر و فزاینده دوره رو دنبال کنم

   *ذره ذره اگاهی هاش رو به جان، نوش کنم

   *تمرینی اگر داریم بطور کامل انجام بدم

   *اگاهی های این دوره رو در زندگیم پیاده و اجرا کنم

   *به دوستانم که مشتاق هستند خبر بدم دوره جدید در حال شروعه

   *با تمام قلب و روحم به این دوره و اگاهی های پایبند باشم

   *به خودم در ارتقا مدار و احساس، و تجربه ی خواسته هام وفادار باشم 🦋🦋🦋

   *در مسیر دوره ها و فایل های پیشین بمونم و همزمان با دوره هایی که الان هستم، دوره جدید رو هم پیش ببرم

   *در عمق دادن بیشتر به اگاهی ها و گسترش شون در درونم، در همین دوره، کوشا باشم.

   استاد به قدری حالم عالی تر و عالی تر  شد با شنیدن خبر دوره ی جدید که از همین الان به واسطه ی این دوره، تمام آرزوهای جدیدم رو ، براورده شده حس میکنم 😍🦋

   الهی امید همیشه در قلب تون رقصان و مواج باشه، شما یک نور امید در قلبم تابوندید با این دوره جدید. گرچه دوره های قبل رو هم با جان و دل دنبال میکنم و برام ارزشمند ترین سرمایه زندگیم هستن، اما چون دو روز پیش دلم دوره جدید خواسته بود ، بی نهایت از شنیدنش ذوق پیدا کردم.🙏🙏🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sheyleen
   1402/11/07 10:54
   مدت عضویت: 1636 روز
   امتیاز کاربر: 1874 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 94 کلمه

   سلام وممنون از شما چه جای زیبایی ببرای اعلام این دورهجدید  پیدا کردید چه منظره و درخت های پرتقالی به به کیف کردم چقدر من متظر همچین دوره ای بودم همش با خودم در فکر این بودم چطور چند وقتی هست دوره جدید نیامده و من همش دلم یک دوره جدید که انگیز ه ای باشه برای  من به مطالبش گوش بدم و دنبال تغییر بسیار در زندگی ام هستم و الان احساس میکنم این دوره معجزه ای باشه برای من برای رسیدن به ارزوهای جدیدم ممنون و صد البته منتظر این دوره هستم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار صالحه
    1402/11/07 18:10
    مدت عضویت: 399 روز
    امتیاز کاربر: 44385 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 369 کلمه

    سلام خدمت استاد اقای عطار روشن  من با کامل میل واحساس خوب دوست دارم‌ تو ابن دوره شما حضور داشته باشم

    چون میدونم‌ هرکاری که شما دارید انجام میده بسیار  کمک کننده هست برای افرادی که دچارمشکل چاقی هستن ودارام‌خودش ازاین مشکلات رها میکنن وتومسیر خداشناسی هم‌داران کاره میکنن  وتغییر برای به هدف رسیدم باید انجام بشه توجه با الهامات الهی بسیار زیبا وهم تجربه هست که تواین مسبرمن بخش تویی  این جندماه رسیدم‌ متوجه شدم‌ فبلا خداوند این کاره برای من انجام داده ولی چون بخش منفی و خودم من بسیار قوی عمل میکرده من‌توجه وتمرکز رو بهش نداشتم‌. وبعصی زمان اون متوجه نمیشدم ولی تو مسیرتناسب که هستم‌ تو باره تکرار این رو بشتر و بهتر متوجه و درک کردم و بیشتر به من از این نوع  صحبت رسیده  و توجه و تمرکز رو به شکل عالی به پیش میره حتی تو بخش مشکلات اکنون همسر بهواین الهامات نیازدارم‌که دلگرمی بیشتری به من‌ برسه  پس  به من رسید و دارم‌ متوجه میشم که چقدر کمک کننده هست برای آرامش داشتن ودل ارام‌وقرص میشه که خداوند داره کاره من‌ رو نظر دارم وچون خالق توجه به این بخش زندگی من داره به شکل خوب بدون مشکل انشالله انجام میشه میدنم که خداوند کاری که انجام‌ میده به شکل بهترین کاملترین شکل ممکن انجام میشه ازجای و به شکلی که تو ذهن و تصورات  من  نیست انجام‌ میشه کاره خداوند من‌  تویی این جند روز دوره ام تکرار  دومین باره  تموم شد به خودم گفتم که وفتم  تلف نشه ای کاش یی دورها جدید رو داشتم یا باید مسیرهای دیگه که فبلا بودم مثل ۱۲ گام رو تکمیل کنم و پس وقت  زمان درستی تکرار باره دوم‌ تمام شده گه و تواین دورهام شما شرکت کنند و از عمل کرد وایده ای  شمابهره  بهتری ببرم توامند وپرقدرت که از خداوند هست که ازخداوند به شما از شما به من  وازمن  به دیگران میرسه واین جرخ به شکل خوبش سیستمی بودن اون ادامه داشته که توان انرژ ی خداوند به  شکل عالی دز جهان ما پخش میشه واین کسترش برای درک بهتر قدرت خداوند هست ازخداوند تشکردارم که چه زمان خوبی این فایلهای به ما خواهد رسید

    درست خوب زمان خودش به من‌خواهد رسید 

    خدا پشت وپنا هتون یا حق حق. نگه دارتون

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/11/07 10:31
   مدت عضویت: 263 روز
   امتیاز کاربر: 9907 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 273 کلمه

   سلام خدمت استاد مهربان و عزیزم و دوستان گرامی

   استاد اتفاقا من تقریبا نزدیک یک ماه هست که احساس کردم باید دریکی از جنبه های بسیاار مهم زندگیم تغییری ایجاد کنم و این حس از طریق الهامات دریافت کردم قدم اول رو برداشتم، چند روز اول خیلیی از این تغییر ترسیدم  منتها با کمک آموزش های شما نسبت به قبل خیلی بهتر تونستم احساسات و استرسم رو مدیریت کنم و الان که اومدم تو سایت و دیدم تو قسمت استوری نوشتید خبر خوب خیلیی زود پلی کردم و وقتی دیدم این بخش رو میخواید به سایت اضافه کنید باور نمی کنید چقدررر خوشحال شدم چقدررر هدایت های خدا به موقع هست هر روز که دارم با خدا صحبت میکنم میگم خدایا همونطور که خیلییی زود و خیلیییی رااااحت به طرز معجزه آسایی منو برای لاغر شدن هدایت کردی به این سایت بسیاااار ارزشمند، همینطور منو برای این تصمیم جدید کمک و هدایت و حمایت کن چون من فقط قدم اول رو میدونم و اصلااا نمیدونم بعدا قراره چی بشه که اومدم دیدم واااای خدایااا چه دوره ای رو میخواید شروع کنید حس میکنم این دوره برای منه استاد برای من از طرف خدا از زبان شما، این هدایت های به موقع خدا خیلیییی جذااابه

   من از شما بسیااار سپاسگذارم که بلافاصله به ایده ها و الهاماتتون عمل میکنید🙏🏻🌹

   استاد شما با عمل به الهامات و ایده های خدا دنیا رو جای زیباتری برای زندگی کردن میکنید و چه بسیاااار تغییرات ارزشمند و معنوی و مقدسی در زندگی هزاران نفر ایجاد میکنید 🧡💓

   به واقع که هدایت خدا همیشه در زمان درست و در مکان درست اتفاق میوفته💕

   خدایا شکرت 

   استاد سپاسگذارم سایه تون مستدام باشه خداقوت بهتون میگم🙏🏻🙏🏻🌹🌹

   دوستتون دارم😊💙🧡💚

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 304 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 40 کلمه

   سلام ب استاد عزیز 

   به به چ هوایی

   ما هم در خوزستان این هوای عالی رو تجربه کردیم

   بی صبرانه منتظر این دوره هدایتی و عملی هستم 

   سپاس از شما برای عمل ب هدایت ها و الهامات. همیشه سلامت شادو سعادتمند و ثروتمند باشید🌷⚘️🌹🌺🪻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم