0

دنیای 🌎 کوچک من و شما 😊

دنیای ذهن
اندازه متن

هر روز جهان در حال گسترش است و این خواست و اراده خداوند است که جهان مادی در تمام ابعاد خودش گسترده تر شود.

بسیاری از انسانها از گسترش جهان مادی بهره چندانی نمی برند اما در مقابل با گسترش دنیای ذهن شان از مزایای قدرت آن مند می شوند.

گسترش دنیای مادی

به هر طرف نگاه کنید شاهد رشد و گسترش آن خواهید بود. از طبیعت گرفته تا ساخت و سازهای بشر و گسترش بی سابقه در تولید و تنوع مواد غذایی.

همه این تغییرات نتیجه رشد و گسترش توانایی ذهن بشر است. انسان به عنوان تنها موجودی که مجهز به قدرت ذهن و تفکر شده است می تواند با اندیشیدن در حل مسائل و بهبود آنها باعث رشد و گسترش دنیای پیرامون خود شود.

عده اندکی از انسانها از قدرت ذهن شان برای بهبود زندگی شخصی و دنیای مادی بهره می برند اما عده بسیاری از آنها ناآگاهانه از قدرت ذهن خود برای تخریب احساس، گسترش ترس و نگرانی در وجود خود و اطرافیانشان استفاده می کنند.

از آنجا که ذهن انسان بی نهایت است می تواند بسیار فراتر از دنیای مادی را تصویرسازی کند و کشف و اختراع بسیاری از مادیات جهان مادی به واسطه بی نهایت بودن قدرت ذهن بشر است.

گسترش دنیای ذهن

ذهن انسان در هر لحظه از زندگی در حال رشد و گسترش پیدا کردن است.

گسترش ذهن از طریق حواس پنجگانه انجام می شود که گوش و چشم سهم بیشتری در مقایسه با حواس دیگر دارند.

انسان از طریق دیدن و شنیدن به شکل توقف ناپذیر در حال ورود اطلاعات به ذهن خودش می باشد.

نکته جالب اینکه دیدن سهم بیشتر از شنیدن در جمع آوری اطلاعات برای ذهن ایفا می کند چون شما می توانید از طریق دیدن صحنه ها از فاصله ای که حتی صدایی از آن به گوش شما نمی رسد اطلاعات وارد ذهن خود کنید.

اگر گوش و چشم را برترین حواس انسان در جمع آوری اطلاعات و رشد و گسترش ذهن در نظر بگیرم میزان تاثیر آنها در مقایسه با قدرت تفکر و نماسازی ذهن بسیار ناچیز می شود.

ذهن انسان از طریق مرور افکار، تجسم و تصویرسازی همواره در حال رشد و گسترش خود می باشد.

مرور افکار نیاز به هیچکدام از حواس جسمی ندارد و فقط از طریق مرور اطلاعاتی که از قبل وارد ذهن شده است انجام می شود.

توانایی خارق العاده دیگر ذهن در ترکیب اطلاعات با یکدیگر و استخراج اطلاعات جدید است.

بسیاری از پیش بینی های ما برای نتیجه کارها از این طریق انجام می شود.

تصور کنید فرد یا مجموعه ای از افراد که در طراحی و تولید دستگاهی مشارکت دارند از طریق این توانایی ذهن خود بسیاری از حالت ها و شرایط احتمالی که ممکن است زمان کار کردن با دستگاه رخ دهد را پیش بینی کرده و برای آن راهکار در نظر می گیرند.

نکته جالب توجه اینکه همه انسانها در هر سن و شرایطی همواره در حال استفاده از این توانای ذهن خود هستند.

ممکن است شما نیاز باشد فردا در مکانی حاظر شوید. انبوهی از افکار و حالت های مختلف احتمالی در ذهن تان مرور می شود که نتیجه اطلاعاتی است که از قبل وارد ذهن خود کرده اید.

تصور کنید قرار است در یک مصاحبه شغلی شرکت کنید. از ساعت ها یا روزها قبل از موعد مقرر مرور افکار و پیش بینی حالت های مختلف در ذهن شما مرور خواهد شد.

 • اگه نتونستم به سوالات جواب بدم چی؟!
 • اگه پذیرفته نشدم چی؟!
 • من که می دونم پذیرفته نمی شم!!
 • خدا کنه سوال چرت و پرت ازم نپرسند!

تمام پیش بینی هایی که در ذهن شما برای نتیجه مصاحبه شغلی شکل می گیرد با استغاده از اطلاعاتی که از قبل در ذهن خود ذخیره کرده اید ایجاد و مرور می شوند.

 • مصاحبه ها همه فرمالیته است. نور چشمی ها از قبل انتخاب شدن.
 • انقدر متقاضی زیاد شده که به این راحتی کسی پذیرفته نمی شه.
 • تو این مملکت پارتی نداشته باشی همیشه حقت خورده می شه.
 • اگه خانواده شهدا یا ایثارگران بودی راحت پذیرفته می شدی ولی الان نه.

اینها نمونه هایی از اطلاعاتی است که از مدت ها قبل از طریق شنیدن و گفتگو بین افراد وارد ذهن شما شده است و موقع قرار گرفتن در موقعیت مصاحبه یا آزمون استخدامی باعث شکل گیری انواع حالت های ممکن و غیرممکن می شود که معمولا در اکثر مواقع باعث ایجاد ناامیدی و احساس نگرانی در شما خواهد شد.

پردازش اطلاعات واردشده و استخراج بی نهایت نتیجه احتمالی از توانایی های خارق العاده ذهن است که همه ما به آن مجهز هستیم.

ذهن شما سرنوشت شماست

همه ما مثال های زیادی در زندگی مان داریم که انجام کاری را متوقف کرده این یا اصلا آن کار را شروع نکرده ایم یا نتیجه کار آنطور که مورد انتظار ما بوده است نشده است.

اینها همه به دلیل قدرت ذهن ما در پردازش اطلاعات وارده و ارائه احتمالاتی است که معمولا منجر به بی اراده و انگیزه شدن ما می شود.

ایده های زیادی در زندگی داشته ام که هیچکدام به مرحله اجرا نرسیدند چون بلافاصله بعد از شکل گیری ایده، احتمالات مختلف درباره نتیجه آن ایده در ذهن من شکل می گرفت که باعث ایجاد ترس و نگرانی از شکست یا نتیجه نگرفتن من می شد و ترجیح می دادم ایده های خودم را یکی پس از دیگری به فراموشی بسپارم.

همین الان هر ایده ای که در ذهن من ایجاد می شود بلافاصله توسط تجزیه و تحلیل های ذهنم مردود و شکست خورده جلوه داده می شود و چه بسیار ایده هایی که در همین چند ساله هرگز به مرحله اجرا نرسیده اند و از ترس نتیجه نگرفتن یا شکست خوردن رها شده اند.

تمام تغییراتی که در زندگی من ایجاد شده است به واسطه اهمیت ندادن آگاهانه به تجزیه و تحلیل های ذهنم بوده است که باعث شده برای عملی کردن آنها قدم برداشته و مرحله به مرحله پیش رفتم.

تنها عاملی که باعث شد در طی سالها اخیر برخی از ایده های ذهن ام را اجرا کنم تغییر آگاهانه ورودی ها و خروجی های ذهنم بوده است.

با اینکه اطمینان دارم در این کار عالی عمل نکرده ام و جای کار و اصلاحات بسیار دارد اما به همان اندازه ای که در کنترل ورودی ها و خروجی های ذهنم تغییر ایجاد کرده ام عملکرد و نتایج زندگی من تغییر کرده است.

آنچه وارد ذهن تان می کنید فقط چند دقیقه گفتگوی خودمانی یا چند دقیقه تماشای ویدیو نیست بلکه اطلاعاتی است که در ذهن تان برای محاسبات روز مبادا ذخیره می کنید.

رشد و گسترش شبکه های مجازی و دنیای ارتباطات باعث سرعت پیدا کردن روند رشد و گسترش دنیای اطلاعات ذهن بشر شده است.

شما دیگر برای مطلع شدن از هر چیزی نیاز به حرکت کردن هم ندارید. فقط کافی است گوشی خود را بردارید و موضوع مورد نظر را جستجو کنید. در کسری از ثانیه بی نهایت اطلاعات به شکل های مختلف در دسترس شما قرار می گیرد.

گسترش امکانات گوشی های همراه و همه گیر شدن آن در جهان در کنار رشد و گسترش راه های ارتباطی باعث شده است که هر انسان تولید کننده و گسترش دهنده اطلاعات در دنیای مادی شود.

در گذشته فقط شبکه های تلویزیونی قادر به تولید و گسترش اطلاعات بودند اما امروزه هر انسان به تنهایی می تواند موثرتر و فعال تر از هر رسانه ای در امر تولید و گسترش اطلاعات نقش ایفا کند.

آنچه از طریق مختلف وارد ذهن خود می کنید، آنچه به طریق مختلف از طریق شما وارد جهان مادی می شود همه و همه بر عملکرد ذهن تان در تجزیه و تحلیل اطلاعات برای ادامه روند زندگی تان مورد استفاده قرار می گیرد.

افزایش سرعت زندگی و بی حوصله شدن انسانها از عواقب گسترش پیدا کردن ذهن بشر است.

افزایش احساس ناامیدی و گسترش ترس و نگرانی در بین انسانها از دیگر عواقب گسترش پیدا کردن ذهن بشر است.

اتخاذ تصمیمات اشتباه‌ و تخریب زندگی شخصی و دنیای پیرامون از دیگر عواقب گسترش پیدا کردن ذهن بشر است.

اگر از شرایط و روند زندگی خود راضی نیستید و دوست دارید شرایط متفاوتی را تجربه کنید به شما اطمینان می دهم تنها راهکار مناسب برای آن تغییر دادن ورودی ها و خروجی های ذهن تان است.

در غیر اینصورت مهم نیست چقدر برای تغییر زندگی تات تلاش میکنید چون در نهایت زندگی توام با آرامش و احساس خوب را تجربه نخواهید کرد.

توجه داشته باشید نگفتم هرگز موفق نخواهید شد، به هر حال به شکل های مختلف می توان شرایط زندگی خود را تغییر داد و احساس موفقیت داشته باشید اما احساس آرامش را هرگز به این طریق در زندگی تان نمی توانید تجربه کنید.

هجرت از دنیای بزرگ به دنیای کوچک

آنچه باعث تغییر شرایط زندگی من شد هجرت از دنیای بزرگ و پهنار دریافت اطلاعات و آگاهی های نامناسب به دنیای کوچک اما سرشار از اطلاعات و آگاهی مناسب بود.

شاید مرسوم باشد انسانها برای رشد و پیشرفت به شهر بزرگتر یا کشور بزرگتر مهاجرت کنند اما مطمئن باشید برای تجربه آرامش و احساس خوب و در نتیجه روان شدن چرخ زندگی فقط باید از دنیای بزرگ و پهنار اطراف خود به دنیای کوچکی که برای خود می سازید مهاجرت کنید.

برای من سایت تناسب فکری دنیای کوچکی است که در دل هیاهوی دنیای بزرگ پیرامونم خلق کردم و سالهاست در دنیای کوچک خودم زندگی می کنم.

هرآنچه در دنیای بزرگ اطرافم دهان به دهان و دست به دست می شود در دنیای کوچک من خبری از آن دیده یا شنیده نمی شود.

من به سلیقه خودم با استفاده از الهامات الهی که در این سالها دریافت کردم دنیای کوچک و شخصی خودم را به شکل دلخواهم ساخته ام و از زندگی در آن لذت می برم.

جالب اینکه دنیای کوچک من اکنون از هر زمان دیگر شلوغ تر و پر رفت و آمد تر شده است اما با این تقاوت که همه آنهایی که مجوز حضور در دنیای کوچک من را دریافت می کنند فارغ از آنچه در دنیای پیرامون خود مشاهده و تجربه می کنند علاقمند به دریافت و گسترش آگاهی های دنیای کوچک تناسب فکری هستند.

من و شما به لطف خداوند صاحب دنیای کوچکی هستیم که می توانیم با خیال راحت در آن زندگی و رفت و آمد کنیم و از آنچه در این حین دریافت میکنیم برای ساختن دنیای شخصی خود استفاده کنیم.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.21 از 43 رای

https://tanasobefekri.net/?p=43103
برچسب ها:
21 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار لیلا بانو
   1403/01/31 02:17
   مدت عضویت: 128 روز
   امتیاز کاربر: 445 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 479 کلمه

   سلام به استاد عطار روشن 

   استاد اینجا دنیای کوچک شما نیست اینجا خونه پدری من وتمام اعضا این سایته

   خونه پدری که هر موقع از شبانه روز دلت گرفت میتونی دم صبح ،نیمه شب ،سر ظهر،هروقت هرموقع راحت کلید بندازی وبیای تو 

   حیاط این خونه همیشه آب پاشی شده است 

   گلهای شمعدانی لب حوضش سرحال سرحاله 

   سماورش همیشه  قل قل میکنه وچای تازه دم بی بی جون همیشه به راهه

   به قدر خستگی هات به قدر دلتنگیهات میمونی و یه چای تازه دم میخوری و بوی عطر گل یاس روی دیوار رو با تمام وجودت نفس میکشی و هوایی تازه میکنی و دلتنگیهات رو زیر فرش لاکی پنهان میکنی و با یه دل آرومی محض میزنی به کوچه وخیابون وشهر شلوغ زندگیت اما میدونی یه جایی هست که تا دلت از کسی گرفت تا رنجشی دیدی میتونی کلید بندازی و بیای صفایی به دلت بدی و خودت رو جلوی آینه ی آویزون بالای طاقچه ایوون خونه پدری راس وریس کنی و برگردی 

   اینجا خونه پدریه که به اندازه کل کره زمین بزرگه 

   با صفاست 

   مهموناش گرم وصمیمین 

   شیشه دل کسی ترک برنمیداره حتی شیشه شکسته ها روترمیم میکنه 

   اینجا مهمونیا آداب داره قراره فقط شاد باشن حرفهای خوب خوب بزنن 

   از نعمتهای سر سفره آقاجون تعریف کنن و سپاسگزاری کنن 

   واسه غم همدیگه غصه نخورن و باهمدیگر راه روبهش نشون بدن 

   قران توی طاقچه این خونه سال به سال خاک نمیخوره بلکه هر روز آقاجون خونه برش میداره و همه رو با خوندن آیه ها با تفسیرشون به فیض میرسونه 

   روسردراین خونه کاشی لعابی فیروزه ای زده شده وروش نوشته فقط خدا

   جانماز این خونه همیشه پهنه و پراز گلبرگهای خشک شده گل محمدیه

   اینجا همه میشینن پای فواره آب و صدای پای آب رو میشنون 

   اینجا همه از خوبی میگن واز خوبی میشنون 

   اینجا همه دور هم نشستن کسی بالا دست کسی نمیشینه  کسی زیر دست کسی نیست

   اینجا هروقت بیای همه منتظران با دل وجون 

   اینجا حرف حرف خداس 

   اینجا حرف حرف ایمانه 

   اینجا حرف حرف توکله 

   اینجا همه به خواست خدا زندگی میکنن 

   اینجا قیچی آقاجونش شاخ وبرگ اضافه ذهن همه رو حرص میکنه تا همه رشد کنن قد بکشن گل بدن رنگ وارنگ از همه نوع 

   اینجا گل شبدر چیزی از گل لاله کم نداره 

   اینجا همه پای سپیدار بلند نشستن و از سایه اون لذت میبرن 

   اینجا کسی آب حوض رو گل نمیکنه شاید یکی خاست وضو بگیره شاید یکی خاست اشک صورتش رو بشوره 

   اینجا همه حوله بدست دم حوض وایسادن تا خشک کنن آبی که پاک کرده اشک  رو صورت رو

   اینجا خونه پدریه که یه داداش مهربون داره اون رو آب وجارو میکنه 

   خاک باغچه رو عوض میکنه 

   گل وگلکاری میکنه 

   آب حوض رو تازه میکنه 

   درختهاش رو حرص میکنه 

   آیینه رو دستمال میکشه 

   آب سماور رو تازه میکنه 

   واسه هممون کلید ساخته 

   تا هرکی هروقت هرجایی بود سرش رو بندازه پایین کلید بندازه وبیاد تو 

   واون داداش شمایین استاد عطار روشن 

   بابت این خونه پدری این خونه پراز لطف وصفا ازتون ممنونم 

   من امشب مهمون این خونه بودم ساعت ۲:15 

   بابت چای تازه دم بابت حیاط باصفا بابت گلهای زیبا بابت حوض قشنگ بابت نور خدا و بابت همه چی ممنونم 🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1403/01/26 03:56
   مدت عضویت: 1737 روز
   امتیاز کاربر: 23577 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 378 کلمه

   سلام به شما استاد عزیز و گرامی و همه دوستان ساکن دنیای کوچک تناسب فکری

   در درجه اول از شما استاد عزیز تشکر میکنم که این دنیای کوچک و زیبا را برای خودتان خلق کردید و در درجه دوم درهای آنرا باز گذاشتید تا دوستانی که با شما همفکر هستند وارد این دنیا شوند و از بودن در آن لذت ببرند

   من از تجربه مشابهی که داشتم برایتان بگویم

   چند هفته پیش پدر شوهر دخترم و برادرش به خانه ما آمدند

   بعد از احوالپرسی و ردو بدل کردن اخبار خانوادگی سر صحبت از اوضاع و احوال ایران باز شد

   ناگفته نماند که این صحبت را همسر من شروع کرد

   او با من در این موارد نمی‌تواند حرف بزند یعنی من به او گفتم که هیچ علاقه ای به شنیدن اتفاقات ناگوار و یا اینکه سیاستمداران ایرانی چکار می‌کنند و یا چه حرفی می‌زنند ندارم

   برای همین فکر میکنم اون وقتی کس دیگری را پیدا می‌کند که به او اجازه حرف زدن که همه آنها منفی و استرس دار هست می‌دهند دلی از عزا در می آورد 

   خلاصه صحبت ها از مطالبی بود که من از شنیدنش حالم بد میشد

   چند بار مسیر صحبت را عوض کردم اما طولی نکشید که دوباره حرفها به همان مسیر نادرست و بیخود کشانده شد

   واقعا احساس بدی در من بوجود آمده بود پیش خودم میگفتم چکار کنم آیا خودم را کنار بکشم و به اطاق دیگر بروم با اینکار ممکن بود به آنها که سالی یکبار می دیدمشان بر بخورد ولی گفتم این ریسک را میکنم چون این من هستم که انتخاب می‌کنم چه ورودی هایی را به ذهنم بدهم و این حرفها که حالم را بد می‌کند اجازه ورود به ذهنم را ندارند

   یکبار پیش خودم گفتم خدا کنه تلفنم زنگ بزنه تا به این بهانه از آنجا خارج شوم ولی این اتفاق نیافتاد

   من یک ببخشید گفتم و از جمع آنها بیرون رفتم

   بعد از چند دقیقه که برگشتم پدر شوهر دخترم گفت مثل اینکه تو علاقه ای به این صحبت‌ها نداری 

   من گفتم نه راستش را بخواهید نه تنها این موضوعات را دنبال نمیکنم و حتی اخبار گوش نمی‌دهم بلکه شنیدن این حرفها حالم را بد می‌کند 

   این موضوعات منفی جز اینکه ذهن ما را آشفته کرده و احساس ترس و ناامنی در ما ایجاد کند کار دیگری نمی‌کند چون ما نمی‌توانیم تغییری در این شرایط ایجاد کنیم و فقط خودمان را آزار میدهیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85
   1403/01/24 04:17
   مدت عضویت: 1213 روز
   امتیاز کاربر: 5767 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 975 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ❤️❤️🌹

   سلام

   دنیای کوچک من و شما 

   تمرین آموزشی ✍️

   از خوندن مطالب و گوش دادن به فایل این قسمت واقعا لذت بردم نکات آموزشی فوق العاده ای در اون گنجانده شده ممنون از زحمات تون 🙏

   منم از دید و بازدید های عید نوروز که مصادف شده بود با ماه مبارک رمضان لذت که نبردم هیچ تازه یه جاهایی حس و حالم واقعا بد میشد 

   هر جا که می‌رفتیم همش صحبت از گرونی و بی پولی و بی احترامی جوونا به بزرگترها و غیبت افرادی که در اون جمع نبودن  و نا  امنی  جامعه و بی کفایتی مسولین مملکت …… بود

   جالبه که هر جایی هم که می‌رفتیم همه پذیرایی های شیک و با کلاس داشتن و لباسهای و شیک و گرون تن خودشونو بچه هاشون و ……. بود 

   ولی با این وجود بازم همه شون بیشتر از گرونی و کمبود پول گله و شکایت داشتن اتفاقا یه جایی من گفتم خدارو شکر مردم همه دست به جیبن و فراوانی پول و نعمت همه جا هست که 

   یهو با هجوم افراد مواجه شدم که نه بابا دلت خوشه پول کجا بود مردم با سیلی صورت شونو سرخ نگه میدارن ، همه بدبخت و بیچاره ان ، مردم همه سر بی شام زمین می‌زارن ، نون پیدا نمیکنن بخورند …. دیدم کوچیک و بزرگ بهم حمله کردن لبخند زدم گفتم درسته حق با شماست و دیگه سکوت کردم 

   ولی وقتی نگاه می‌کنی همه خیلی شیک و به روز هستند هر جا میری همه سفره ها پر و پیمان ، هفت سینای شیک و گرون قیمت چیده بودن قبل عید که واسه خرید به بازار می‌رفتیم مردم همه درحال خرید و دستاشون پر از کیسه های خرید بود حتی مغازه‌ها و بوتیک های لباس این قدر شلوغ بود که باید تو صف می ایستادی تا نوبتت بشه و از شلوغی ازدحام جمعیت همه بهم می‌خوردند و از هم عذر خواهی میکردند و من تو دلم میگفتم خدارو شکر به این همه فراوانی پول و نعمت و خرید مردم 

   ولی نمی‌دونم چرا همین مردم که تا آخرین لحظات پایانی تحویل سال مشغول خرید و پاساژ گردی بودن ولی وقتی پای صحبت هاشون می‌شینی حرف از نداری و بی پولی و کمبود همه چیز میزنن و حال آدمو بد میکنند 

   واقعاً نزدیک ترین افراد که حتی عزیز ترین افراد زندگیت هستند وقتیکه حتی بعد از مدتها ندیدی شون و دیدار تازه می‌کنی وقتی با هاشون همکلام میشی فقط حال تو بد میکنن 

   امسال من این تجربه رو داشتم چند جا خونه نزدیکترین افراد فامیل مون که رفتیم با دید و بازدید فقط حس و حال مون خراب شد با حال خوب به نیت دید و بازدید رفتیم با حال بد و خراب برگشتیم یه جایی که حتی نزدیک بود دعوا بشه وقتی اونجا بودیم بعد از سلام و احوال پرسی سر صحبتا شروع شد یهو یکی از اعضای اون خانواده شروع به صحبت کرد و گفت از فلانی ها چه خبر و ما گفتیم خبری نیست سلامتی یهو گفت  شما مگه با هم مشکلی چیزی دارین گفتیم نه چه طور مگه گفتند پس این حرفا چیه که پشت شما  گفتن 

   که من همون جا ناراحت شدم ولی زیاد به روی خودم نیاوردم و سعی کردم خودمو کنترل کنم ولی همسرم چون آدم واکنشی هستش سریع عصبانی شد و شروع به واکنش دادن کردو ….محفل دید و بازدید تبدیل به جنگ اعصاب شد و من اون لحظه تنها کاری که می‌توانستم بکنم به گوشی همسرم پیامک زدم که خودشو کنترل کنه و ازش خواستم که برگردیم خونه و  

   بعد از برگشت به خونه تا ساعت ها حال همه مون خراب بود و من خودم ساعتها گفتگوی درونی و درگیری ذهنی داشتم 

   آخر به همسرم و بچه‌هام گفتم والا تو خونه بشینی و جایی نریم خیلی بهتره

   دیگه حداقل جنگ اعصاب نداری

   ممنون استاد که این دنیای کوچیک و زیبا رو برامون ساختین که هر وقت میاییم اینجا حال مون خوب میشه اینجا همه با هم هم مدار و هم فرکانس هستیم و از صحبت با همدیگه حال مون خوب میشه و با اینکه  اصلا همدیگر و نمی‌شناسیم و یکبارم همو ندیدیم ولی حرفای هم و خیلی خوب میفهمیم و درک می‌کنیم 

   ولی نزدیک ترین افراد اطراف مون که حتی با هم نسبت خونی داریم با رفت و آمد و صحبت کردن و ارتباط کلامی بعضیا شون از روی حسادت و کینه به عمد و بعضیا از روی دل سوزی حال مونو خراب می‌کنند 

   مثلاً یکی از عزیز ترین افراد نزدیک من کلا فازش منفیه همیشه موقعی که حالش بد ، خودش یا همسرش یا بچه هاست مریض میشن یا اتفاق بدی براشون می یوفته سریع گوشی شو میگیره و عالم و ادم و از اون اتفاق باخبر می‌کنه و بیشتر مواقع اولین نفر به من زنگ میزنه و اون اتفاق و با حال بد و گریه برای من تعریف می‌کنه و خیلی هم دلش میخواد که باهاش هم دردی کنی و مرتب بهش زنگ بزنی و پی گیری باشی و مدام در مورد اون اتفاق ازش سوال کنی و خودش مو به مو با جزییات برات توضیح میده و اگه تا چند روز بعد از اون اتفاقی که براش افتاده بهش زنگ نزنی و حال شو نپرسی دیگه وا ویلا این قدر با آه و ناله ازت گله و شکایت می‌کنه که نگو به هرحال منم چون این فرد برام خیلی عزیزه نمیتونم قید شو بزنم یا بهش بی احترامی کنم ، یا تلفن شو جواب ندم قبلاً که با هاش هم کلام میشدم و هم دردی میکردم ولی الان دیگه تا خودش چیزی نگه من شروع کننده موضوع صحبت نمیشم ولی ماشاالله خودش دیگه تا آدم و میبینه شروع می‌کنه به صحبت کردن از همه جا زمین و زمان و بهم میدوزه و همش دوست داره باهاش همدردی کنی و مدام میگه من درد دلمو به شما نگم به کی بگم و توقع داره که همه حرفای منفی و بی سر و ته شو تایید کنی 

   خدایا خودت کمکم کن یه راه حل برای این مسئله پیدا کنم خدایا خودت همه رو هدایت و راهنمایی کن 

   استاد ممنون از زحمات تون 🙏🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1403/01/23 23:36
   مدت عضویت: 407 روز
   امتیاز کاربر: 25440 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 598 کلمه

   سلام استاد 

   خدارا شاکرم که توانستم من هم جزء افرادی باشم که در این دنیای کوچک با شما استاد عزیز و دوستان زندگی کنم  و در کنار دوستانی که برای متناسب شدن و شناخت بیشتر خداوند و راههای رسیدن به آرزوهایشان تلاش می کنند هرروز به اگاهیهای خودم بیفزایم به فرموده پیامبر اکرم (ص) 

   زگهواره تا گور دانش بجوی 

   استاد من ۵ روز دیگر یکسال تمام می شود که دراین سایت آمده ام و چقدر هرروز با گوش دادن به فایلهای شما و خواندن نظرات دوستان باورها و اعتقادات من تغییر کرد مثل 

   ۱_ رها شدن از گروه‌های مجازی به درد نخور و دروغگوچون همه ی آنها احساس ما را بد می کنند 

   ۲_ کنترل ورودی ذهن خودم برای داشتن آرامش بیشتر ذهن 

   ۳_ اصلاح بسیاری از باورهای اشتباه در مورد چاقی 

   ۴_ اصلاح بسیاری از باورهای اشتباه در مورد لاغری 

   ۵_ اصلاح بسیاری از باورهای و اعتقادات خودم در مورد خداوند و محیط پیرامون اطرافم 

   ۶_ اصلاح بسیاری از باورها برای اینکه بدانم همیشه خودم مقصرم و در هر جایی هستم حق من همین است 

   ۷_ یادگیری که با ذهنم اتفاقات اطراف من رقم خواهد خورد و به شانس و یا چشم زخم ربطی ندارد 

   ۸_ یاد بگیرم که دیگر به دیگران کینه نداشته باشم چون به خودم ضربه میزنم 

   ۹_ با محبت و بدون چشم داشت به دیگران کمک کنم 

   ۱۰_ از خداوند درخواست‌های زیاد داشته باشم و برای درخواستهایم قناعت نکنم 

   ۱۱_ در زندگی ایمان داشته باشم خداوند سریع الحساب است ودر همه حال از او بخواهم کمکم کند 

   ۱۲_ ایمان داشته باشم که خداوند در هر حالتی به من نزدیک است 

   ۱۳_ یاد گرفتم اگر خواستم موضوعی من را ناراحت نکند اصلا به آن موضوع فکر نکنم تا به آرامش روحی و ذهنی برسم 

   ۱۴_ من فقط با ایمان به خداوند و استمرار دراین مسیر لاغر خواهم شد 

   ۱۵_ برای بودن دراین مسیر بهانه تراشی نکنم تا کم کم از مسیر خارج نشوم وخیلی چیزهای دیگر و….

   استاد دقیقا چند روز پیش من در منزل مادرم داشتم یکی از فایلها را گوش می دادم یکی از آشناها بهم گفت چقدر حوصله داری که اینها را گوش می‌دهی من خو حوصله ندارم فایلی را به مدت ۲۰ دقیقه ببینم در حالی که ساعتها می شینه و فیلم‌های ترکی زیرنویس را می بینه و یادم در بعضی از مواقع بقدری ناراحت میشه و بارها در مورد اتفاقات فیلم صحبت می کند استاد الان من و اطرافیانم مثل افرادی شدیم  که هر کدام فکر میکنی از یک کره دیگر برای یک مهمانی و دورهمی به زمین دعوت شدیم و در این مهمانی متوجه شدیم که الان چقدر افگار و عقاید ما با هم فرق دارد چون آموزش‌ها در من اثر کرده و من دیگر ورودیهای ذهنم را کنترل می کنم و به این حرفها گوش نمی دهم گاهی اوقات اطرافیان هم می گویند چقدر تو تغییر کردی دیگر در مورد سیاست ، گرانی ، طلاق ، مریضی ، جنگ ، بالا رفتن طلا و دلار ، حتی همکاران و….صحبت نمی کنی چون یاد گرفتم دیگران را قضاوت نکنم و به جای کمبودها بیشتر به فراوانی نعمتهای خداوند توجه کنم تا بیشتر نعمت‌ها را جذب کنم و بیشتر وقتم را دراین سایت و در دنیای کوچک خودم باشم چون علاوه بر غیبت نکردن ، ایمان خود را نسبت به خداوند قوی تر میکنم و از خداوند متعال سپاسگزارم که من را با این دنیای کوچک استاد عطاری روشن آشنا کرد تا از این همه هیاهوی اطرافم کناره گیری کنم و علاوه بر متناسب شدن بسیاری از چیزها را یاد بگیرم که در هیچ کتاب و دانشگاهی به این خوبی تدریس نشده است 

   استاد از شما ممنون که ما را به این دنیای کوچک خودتان دعوت کردید تا عمرم را بیهوده و باطل نگذرانیم و بعدها افسوس بخوریم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 25327 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,256 کلمه

   با عرض سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامیم 

   بله استاد واقعا قبول دارم جهان هر روز در حال گسترش من اینو بخوبی تجربه کردم گاهی بعد از چند وقت از یک خیابونی عبور میکنم با خودم میگه عه چه خوب اینجا نانوایی باز شده عه چه خوب اینجا بوتیک باز شده و…این نشان دهنده اینکه  جهان در حال گسترش 

   یا وقتی میبینی در فلان خیابان ساختمانی ساخته شده طبقیه پایین ساختمان تجاری کردن و کلی مغازه ایجاد می‌شود این نشان دهنده گسترش جهان مادی 

   یا میریم سوپر مارکت میبینی یه مدل جدید از ماکارانی اومده چند مدل جدید کیک اومده و…هم نشان دهنده گسترش جهان مادی 

   چقدر خوبه آدم از دنیای مادی بهره زیادی نبره اما از دنیای ذهنی خودش بهرمند بشه 

   بله این و من بخوبی درک میکنم نگاه ماشین جدید میکنم میگم این قدرت ذهن بشر که تبدیل به ماشین شده یا یه ساختمان زیبا و بزرگ میکنم میبینم این قدرت ذهن بشر 

   پس هر چیزی که ببینیم ک بشنویم بو کنیم بخوریم لمسش کنیم و به وسیله اینها داریم اطلاعات وارد ذهنمون می‌کنیم 

   کاملا می‌پذیرم زمانیکه من از یک تصویر نگاه میکنم و این تصویر لذت میبرم باعث میشه من بیشتر به اون تصویر نگاه کنم لذت ببرم اطلاعات اون تصویر وارد ذهنم میشه 

   پس قدرت تفکر  و تصویر سازی ذهنی خیلی بیشتر از از دیدن و شنیدن و جمع آوری اطلاعات بیشتر 

   من این موضوع  درک میکنم چون دید ن و شنیدن   مثلا یه فیلمی می‌بینیم یه سری اطلاعات و آگاهی جدید به مغزشون میدیم ولی قدرت تفکر بسیار قدرتمند ما میتونیم در لحظه هزاران فکر داشته باشیم بریم به ۱۰۰۰ سال پیش یا بریم به ۱۰۰۰ سال بعد کلی فکر مرور کنیم که چی شد چی نشد ولی با قدرت دیدن و شنیدن خیلی کمتر 

   مثلا میخوایم بریم مسافرت 

   من از چند هفته قبلش در حال آماده شدن هستم  خوب برای تو راه چی درست کنم که زود فاسد نشه برای شام چی درست کنم برای فردا صبحانه و…‌و تمام وسایل از همین جا تهیه میکنم که هزینه کمتری متحمل بشم 

   حالا رسیدیم مثلا شمال بریم فلان جا یه اتاق کنار دریا بود اونو اجاره کنیم برای اقامت شب 

   بریم فلان بازار یکم سیر خام زیتون پرورده ماست چکیده بگیریم 

   خلاصه کلی فکر در ذهنم مرور میشه و به ترتیب اجدادشان میکنم 

   تمام اطلاعات از قبل در ذهن من بوده من فقط تکرار میکنم اونها رو 

   منم افکاری دارم 

   که شمال آنقدر جنسهاشونو گرون میدن که سه ماه کار میکنن ۹ ماه میخورن 

   شمالی‌ها به ما تهرانی‌ها و کرجیها  جنسهای نو گرون میدن اگر هواست نباشه کلاه سرت رفته 

   شمال که میری هزینه ات زیاد میشه 

   اینها چیزهایی که میگن من بارها شنیدم 

   قبلنای من همیشه همین طور بوده من کاری رو شروع میکردم یکی میگفت نه بابا این چه کاری مگه عقلتون از دست دادی درصورتی فکر بدی نبوده منم سریع بیخیال اون فکر شدم 

   خوب وقتی کاری رو نصفه و نیمه رها کنی طبیعی که نتیجه ای که من دوست داشتم تجربه کنم به من نمیده 

   .

   استاد اینجوری بگم که هر وقت یعنی هر وقت حرف کسی رو گوش کردم به ضررم تموم شده 

   من داشتم زندگیم میکردم راحت بچه هام بزرگ میکردم  یکی گفت نه دختر ۷ ساله مگه دوچرخه سواری میکنه دختر ۷ ساله رو مگه میفرستن خرید از محل مغازه سر کوچه کنه دختر ۷ ساله رو اسکیت سواری کنه و الان من مصبب  تمام آرزوهای دخترم هستم که نتونسته تجربش کنه 

   بارها این اتفاق برای من افتاده که هدایت شدم رفتم کاموا فروشی یه کاموا قیمت مناسب هم پیدا کردم ولی گفتم این حدا اقل ۱۲ تا کاموا مصرف میکنه میشه آنقدر پس ولش کن الان پول ندارم در صورتی که دارم به اندازهایکه اونو بگیرم اما میگم اگر بخرم دیگه پولی ندارم در نتیجه بیخیال ایده الهی خودم میشم 

   و بارها هم شده انجام دادم لذت بردم که مثلا من صداها یواش نمیشنوم و صدای قل زدن برنج هم نمیشنوم  میام میشینم تمرین مینویسم بعد یهو یه حسی میگه ببین غذا در چه حالی میرم میبینم به موقع به موقع اومدم یکم دیرتر میشد سوخته بود دمش کردم و خدایا شکرت که به من ایده دادی من اجراش کردم لذتشو بردم خدایا ممنون و سپاسگزار و قدر دانم 

   من کاملا می‌پذیرم میدونم مطمئنم که تمام تغییرات زندگی منم بخاطر اجرا کردن یا نکردن ایدههاست 

   اما استاد یه سری فکر اشتباه دارم تو ذهنم که من نمیتونم ایدهای الهی دریافت کنم  در طول روز خداوند به من این همه ایده میده چرا من متوجه نمیشم  

   وقتی فکر میکنم میبینم متوجه میشم ولی تنبلی میکنم اجرا نمیکنم نمیشه که من ایدهای خداوند متوجه نشم 

   همین امروز من ساعت ۱۲ از خواب بیدار شدم البته یکم حالم خوب نبود دوست داشتم بخوابم یه خواب با آرامش بدون کابوس خواب دیدن نگرانی غذا درست نکردم و اینا 

   و چند بار چشمام باز کردم ساعت دیدم ولی دوباره گفتم حالا بیست دقیقه به ۹ من ۹ بیدار میشم و به همین شکل بهانه حال ندارم شد ۱۲ اینها ایدهای الهی بورن من توجه نکردم 

   پس اینکه من متوجه نمیشم کاملا غلط و از نظر من رد شد من متوجه میشم اما عمل نمیکنم خدایا منو ببخش که به ایدهای الهی تو توجه نکردم خدایا میخوام کمکم کنی که یادم بیافته اینها ایدهای از طرف تو خدای مهربانم هستند و به من کمک کنی ایدها رو اجرا کنم الهی آمین 

   استاد اینم هست ها من خیلی زیاد سعی میکنم هر چیزی کارد ذهنم نکنم اجازه نمیدم هر چیزی وارد ذهنم بشه مراقب ورودیهام هستم ولی گاهی هم میشه که وارد میشه ولی آگاهانه اصلا وارد نمیکنم 

   نه تلوزیون میبینم خیلی کم گاهی به ندرت پیش میاد من یه فیلمی ببینم مثلا دیشب یه فیلمی دیدم اسمشو نمیدونم یه سگ مهربانی بور که به صاحبش وفادار بود من عاشق سگ هستم در عین اینکه ازشون میترسم  و اون فیلم دیدم متوجه شدم نژاد گرگ خاکستری از ترکیب سگ با گرگ سفید بوجود میاد و خیلی لذت بردم از تماشای اون فیلم 

   وگرنه دیگه حوصله دیدن تلوزیون ندادم شیکهای اجتماعی دنبال نمیکنم مگر اینه موضوعی ذهن منو درگیر خودش کنه من بخوام تحقیق کنم اونم در مورد مسائل سایت 

   واقعا اینو قبول دارم که اون چیزی که وارد ذهنم میکنم فقط چند دقیقه دیدن فیلم نیست اون آگاهی که وارد ذهنم شده بعد از فیلم به گفتگو ذهنی تبدیل میشه خدایا چقدر بزرگی چقدر خوبه چقدر این حیوان نجیب و مهربان چقدر درک داره چقدر حرف انسانها رو می‌پذیرم چقدر احساس آرامش میکنه در کنار اون پیر مردی که بعدا صاحبش شد و چقدر این دو همدیگر رو درک میکنن پیر مرد گفت حالا اینجا تشکیل خانواده دادی بهتر با من نیایی بمونی زندگیت ادامه بدی تو مال طبیعت هستی حقته اینجه زندگی کنی 

   اینا همه در دهنم مرور شد بعد از دیدن فیلم 

   من دارم میبینم دخترم خیلی زیاد وابسته شبکه مجازی اینستا هست خیلی میبینه بیشتر اوقاتشو داره کلیپ میبینه  هی لایک هم میکنه 

   گاهی قهقهه میزنه گاهی بشدت ناراحت میشه و گاهی میگه مامان اینو ببین برای اون خنده داره برای من اصلا خنده نداره 

   من الان داره چهار سال میشه که مهاجرت کردم اومدم عضو سایت تناسب فکری شدم استاد سایت دنیای منم هست منم زمانهاییکه در اینجا هستم حالم خوبه آرامش دارم لذت میبرم و وقتی از سایت میام بیرون مثلا میرم شهرستان برام تازگی داره آنگاه که تازه میبینم اونجا رو همش لذت 

   واقعا همین جور استاد من در سایت حرفهایی زدم با خیال راحت که بخدا به مادرم به همسرم به هیچ کس نگفتم 

   اینجا خانه امن منه من درکنار استادم و دوستانی که حتی عکس بعضی هاشونو ندیدم ولی خیلی مکان سرشار از آرامش لذت آگاهی دانایی امید شادی سلامتی تجربه کردن آرزوها خلق کردن خلاصه استاد دنیایی دارم برای خودم 

   استاد اینجا جا داره یکبار دیگه از شما تشکر و قدردانی کنم برای دنیایی که برای خودتون ساختین ما رو هم عضو سایتتون کردید بینهایت بینهایت بینهایت بار به توان هزار از شما ممنون و سپاسگزار و قدرانم و همین طور از خدای مهربان بزرگ قدرتمند توانمندم ممنون و سپاسگزارم که هر لحظه منو هدایت و حمایت میکنه و منو به این سایت شگفت انگیز خارق العاده معجزه آسا هدایت کرده خدایا شکرت خدایا ممنونم خدایا سپاسگزارم خدایا دوستت دارم 

   .

   استاد منم اینجوری فکر میکنم و میبینم که نسبت به اطرافیانم  چقدر احساس آرامش دارم چقدر انسان آرام‌تر شدم 

   استاد امروز بعد از ظهر یه مراسم ختمی بود در شهرستان ما با همسرم و دخترم رفتیم تو راه هم خواهر همسرم با خودمون بردیم 

   خلاصه موقع برگشتن خواهر همسرم دوست خودش هم آورده بود واقعا میدیدم دوستش یه انسان تنهاست میگفت نشسته بودم فکر میکردم دیدم در شهرستان ما همین امسال ۳۳ نفر طلاق گرفتن از اول تا آخر صحبت می‌کرد همش از ناراحتی ها میگفت دیدی فلانی سر قبر بچه اش بود دیدی چقدر قبر بچه اش تزئین کرده بود دیدی زنش رفت و….دوباره رفت روی یه شخص دیگه رفت رو زندگی بردارش همش از بدی‌ها و طلاق مرگ اینا حرف می‌زد خواهر همسرم ما داشتیم گوش می‌دادیم 

   من خیلی گوش نمی‌دادم یه همچین موقعی میشه خداوند هم به من کمک میکنه تا چیزهای که خوب نیستن وارد ذهن من نشه من همش هواسم بود عه چرا این درخت رشد کرده انگار خشک شده عه جه برگی داره من تا حالا این مدلی برگ ندیده بود جرا رودخونه آبش گل آلود و…و اینجوری نصف بیشتر حرف این خانم نمیشنیدم  چون مخاطبش من تنها نبودم خیلی راحت میتونستم به حرفش گوش ندم اطلاعات بد وارد ذهنم نکنم 

   منم همین طور حالم خوبه کمتر گیر میدم به آدمها کمتر نق میزنم سریع مسائل می‌پذیرم سعی نمیکنم حالم بد کنم  حالا ذوق و شوق خیلی ندارم حالم بد نیست ولی دوست دارم ذوق و شوق هم داشته باشم و اونم در طی این دوره بدست میارم 

   ولی اطرافیانم اینجوری نیستن سرعت زندگیشون خیلی زیاد حوصله نمیکنن امروز  جاده چالوس ترافیک بود ما به موقع رسیدیم ولی خیلی ترافیک بود همش همسرم غر می‌زد نا آرام بود ولی من اصلا برام مهم نبود راحت بودم چون میدونم که دارم میرم از طبیعت لذت ببرم چون میدونم که دارم میبرم دوستان و آشنایان ببینم از دیدنشون لذت ببرم پس آرام بودم 

   منم سعی کردم ورودیهای خوب دریافت کنم یا دارم فایل گوش میدم یا تمرین مینویسم یا دارم نکات مهم مینویسم یا دارم اونها رو میخونم یا دارم سرگرم رسیدگی به امور خانه هستم سعی نمیکنم آگاهی‌های نامناسب یا بی فایده وارد ذهنم کنم کلا خیلی کم حرف هم شدم بقول معروف سرم تو لاک خودم و این تغییر بزرگ مدیون شما و دنیای شما هستم که من هم عضو دنیای کوچک شما هستم خدایا شکرت 

   استاد من نمیتونم وقتی میرم بیرون کسی هست از فایلهای استفاده کنم چون هم بد میدونن میگن بی احترامی به من کرد هم اگر بپرسم نمیدونم چی بگم بهشون و برای همین گوش نمیدم 

   میدونید استاد به نظر من دلیلش اینکه اونها آگاهی اینو ندارن که الانکه من دارم این فیلم میبینم حالم بد میشه میترسم وحشت میکنم یا ناراحت میشم غصه میخورم و…اینا چه عواقبی برای من داره اونا اینو نمیدونن ما چون میدونیم برای همین برامونوخیلی مهم که ورودیهای خوب به ذهنمون بدیم سعی کنیم زیبایی های دنیا رو ببینم سعی کنیم به چیزهای خوب فکر کنیم اما 

   .

   این خانم امروز میگفت دلم میسوزه برای برادرم که همسرش رفته اون منتظره برگرده هیچ وقت فکر اینو نمیکنن که چرا همسرش گذاشته رفته و اونا نمیدونن که دلسوزی برای دیگران چه عواقبی داره  طوری بود که داشت اشک از چشمانش سرازیر میشد 

   میدونی استاد الان که با مسائل روبه رو میشم میبینم و درک میکنم نتایجی که دوره خدا هرگز دیر نمی‌کند برای من به ارمغان داشته پن خیلی چیزها رو با آگاهی‌های ادن جلسه کاملا درک میکنم اصلا برام مهم نیست مثل اینکه چرا اون فرد با اون خانم که دوست داشت ازدواج  نکرده با شخص دیگه از

   دواج کرده  یا چرا این اتفاقات براش رخ میده و سعی میکنم توجه نکنم الانم دارم تمرین مینویسم دیگه اصلا بهش فکر نمی‌کنم 

   من گاهی همسرم میخواد درباره کسی صحبت کنه الکی میگم نمیشناسم گاهی هم واقعا نمیشناسم اونم زود حرفشو تموم میکنه 

   من تجربه کردم تاثیر گذاشتن فیلمی که دیدم و گفتگو دهنی که بعدش داشتم اون روزا فیلم اوشین می‌گذاشتند که آخر بدبختی بود وقتی تمام می‌شد چقدر خانوادگی دربارش صحبت می‌کردم  و چقدر غصه می‌خوردیم  

   بازم اون طرف شما والا برای ما که میریم تلوزیون ال ای دی ۵۰ می‌خریم که سریال هندی ببینیم حالا خدایی همسر من دور میزنه هر جا مستندی باشه میبینه گاهی اخبار گوش میده 

   من دوره‌ای آنچنانی نداشتم در ایام نوروز خونه خواهرم و مادرم رفتم با دخترم مادر شوهرش همین بعد آنقدر زمان طولانی نموندم نهایت ۴ الی ۵ ساعت کلا شده که تو خونه خواهرم یکی دوساعت فیلم دیدم آقایون با هم صحبت میکردن 

   ولی خونه مادرم صحبت مشکلات و اینا داغ بود که من فقط گوش کردم و بعدش سعی کردم یادم بره 

   استاد حرفه‌ای انسانها با هم تفاوت داره برای خانواده ما اینجوری حرف نمیزنن به سیاست جنگ اینا کاری ندارن به گرونی بیماری فلانی طلاق فلانی دیدی فلانی گفتن مریض داره میره و…صحبت میکنن اینکه دیدی اون چی گفت به من و…

   واقعا استاد ما خیلی متفاوت هستیم زمین تا آسمان با اطرافیانمون تفاوت داریم و همه بخار وجود شماست که این دنیای کوچیک بوجود آوردید استاد دنیای کوچیک شما دنیای کوچیک منم هست من خیلی راحت اینجا حرف میزنم  

   منم از شما تشکر میکنم که دنیای کوچک خودتون ساختین که منم بیم عضو دنیای کوچک شما بشم ممنونم که هر چیزی خودتون تجربه میکنید  مییاین  به ماهم میگید تا ما هم بتونیم دنیای کوچک خودمونو بسازیم ممنونم که کلی زمان صرف میکنید دیکاه منو میخونید و من همیشه براتون بهترین ها رو آرزو دارم 

   واقعا اینو درک میکنم که آنقدر آگاه شدم که انتخاب کنم چه چیزی میخوام وارد ذهنم کنم  من اصلا فیلم نمیبینم شاید حدا اقل یکسال بود فیلم ندیده بودم چند روز پیش یه فیلم خوب دیدم 

   هواسم هست که اینو میگه چی اطلاعاتی دارم وارد ذهنم میکنم گاهی هم مجبور هستم فقط گوش می‌کنم  زورم بهشون نمیرسه که تموم کنن 

   و همه اینها رو مدیون شما استاد عزیزو گرامی و عالیقدرم هستنم بینهایت سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا
   1403/01/23 19:38
   مدت عضویت: 584 روز
   امتیاز کاربر: 6350 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 356 کلمه

   سلام 

   این فایل بیشتر حرف دل من بود 

   واقعا ی جا ندارر م تو دورو ورم ک برم حرف بزنم دلم باز بشه تمام اطرافیانم از مشکلاتشون دم میزندد و میریم خونه مادرشوهر از نداری ودین ونماز اینکارو بکنید ایمو نکنیده 

   میرم خونه مامانم از اخبار حمله اینو دولت 

   وافعا استاد من تو جمع هامو حس خفگی بهم دس میده از اونجایی ک هفته یبار خونه مامانم ی بار خونه مادرشوهر 

   وخونه خودمم نگم همسرم کوهی از فاصله رو بینمون حس میکنم کتفیه همسرم خونه باشه همش کنترل تلوزیون دستشه از این اخبار از این فیلم مزخرف ب اون فیلم 

   امان از حرفهاش همش منو مقصر بدبختی هاش میدونه و تجربه هاش 

   فک کن دیروز اونقدر سقفم پر شد ک رفتاری رو از خودم نشون دادم ک الان ک بهش فک میکنم باکرم نمیشه ک من بودم اون کار گردم 

   من نمیتونم واقعا دوکلمه با همسرم حرف بزنم هیم ن حرف رو عوص میکنم هی هی 

   اما باز نهایتش میبرم 

   نمیدومم چیکار کنم 

   نمیدونم تو این جمع ها چیکار کنم کاون حرفها رو نشنوم 

   چرا وقتی زیبایی هس خوبی هس جور دیگه نمیبینیم 

   من ندیدم همسرم یبار خودشو مقصر بدونه ندیدم یبار شک کنه همش منو مقصر تموم زنگیش میدونه مم خب قبل من چی چرا اون موقع حالت خوب نیود 

   کوهی از فاصله بین ما دو تاست 

   همسر من انسان خوب زحمتکش و خانواوه دوست هس ولی نمیدونم دوسال زندگی من اینه دوسال 

   خستم واقعا خستم 

   استاد عزیز خوشحال میشم راهنمایی کنید منو

   ممنونم از این فایل چن واقعا من احساس بدبخنی میکردم از این جمع ها ادمها 

   بخصوص ک پور شوهر پن باع داره و همسرم حتما هر جمعه میبره مارو اونجا و این بحثها ب شدت زیاده جوری ک زیبایی اون باغ ک بهشته اصلا ب چشم نمیاد 

   دیدم دیگرانم چنین تجربه ای دارن فقط من نیستم 

   حالامن خیلی سعی میکنم تمرکزم ببرم جای دیگه اما باز در رابطه با همسرم گاهی واقعا نمیتونم نمیکشم 

   دارم رو خودم کار میکنم انتظار نداشته باشم واز این حرفها 

   اما اگه راهنمایی هس خوشحال میشم بشنوم 

   واقعا زنی زیباست این ماییم ک زهر مارش میکنیم  ی پیشنهاد میدم ی چیزی باشه تو سایت ک مابیایم بگیم باورهای تو مهمونی هارو و تجربه مونوبگیم چیکار میکنیم تو این جمعها بنظرم خیلی کمکم کننده هس واقعا

   ممنون و سپاس از شما استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 1 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار لیلا بانو
    1403/01/30 00:13
    مدت عضویت: 128 روز
    امتیاز کاربر: 445 سطح ۱: کاربر مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 359 کلمه

    سلام به فریبای عزیز 

    وقتی کامنتت رو خوندم یاد چند وقت پیش خودم افتادم تمام تجربیات تورو داشتم با توجه به اینکه شوهر من چند سالی هست که بازنشست شده خیلی زود در سن ۴۷ سالگی تقریبا ومن هم یه خانم خانه دار 

    حالا تصورش رو بکن من میخاستم مثبت اندیش باشم واون یه آدم واقع نگر منفی بین 

    خلاصه دیدم اینجوری نمیشه وما قراره یک عمر کنار هم توی خونه اونم ۲۴ساعته زندگی کنیم پس باید یه فکری کنم ومن تصمیم گرفتم حال وهوا رو عوض کنم 

    شروع کردم به دیدن خوبیها و نکات مثبت همسرم 

    کم کم فهمیدم همه چی در نگاه ماست 

    همه چی بستگی به زاویه دید ما داره 

    شروع کردم به شمردن مزیت‌های شوهرم وبودنش تو خونه 

    هر وقت بحثی پیش میومد با خودم میگفتم بگرد دنبال خوبیهاش بگرد دنبال چیزهایی که میتونی بابتش سپاسگزار باشی 

    و کم کم تونستم اوضاع رو تودست بگیرم 

    یه راه کار دیگه که دارم این هست که وقتی خوابه به صورتش نگاه کنم و بابت تمام خوبیهاش از خداوند تشکر کنم اینجوری یهو برنمیگرده بگه چیه چرا زل زدی به من 😅😅😅

    یه تسبیح بگیر دستت بابت هر چیزی که میبینی شکر کن بابت چیزهای کوچیک تا بزرگ مثلا خدایا شکرت دیدی همسرم کمکم کرد و سفره رو پهن کرد 

    خدایا شکرت دیدی برام چای آورد 

    خدایا شکرت دیدی چه راحت منو برد تا خرید کنم 

    خدایا شکرت دیدی چقد صبوری کرد تو ماشین نشست تا من خرید کردم 

    خدایا شکرت چقد خوبه آقامون تو خونه اس و میتونم باهاش برم پیاده روی 

    خدایا شکرت اگه واقع بین نبود و بفکر ما نبود الان این حقوق و دستمزد رو نداشتیم و اینقدر راحت زندگی نمی‌کردیم 

    خدایا شکرت که …

    خلاصه انقد تمرین کردم تا جایی که همه بهم میگن لیلا تو چطور میتونی شوهرت رو تو خونه اونم ۲۴ ساعته تحمل کنی دعواتون نمیشه؟خسته نشدیو….ومنم با افتخار میگم نه اتفاقا خیلی خوبه عالیه تازه منتظرم بچه ها رو سر وسامون بدیم وبعد خودمون دوتایی بریم دنیا رو بگردم 🤗🤗🤗

    خلاصه خواهر من همه چی به دید ما به زندگی به دنیا به آدمها برمیگرده و طبق قانون هم وقتی به چیزی توجه کنی از همون هم بیشتر دریافت میکنی فقط باید تمرین کنیم همیشه همه جا همه وقت تا وقتی زنده ایم 

    درپناه الله مهربان شاد باشید وشکرگزار 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فریبا
     1403/01/30 13:09
     مدت عضویت: 584 روز
     امتیاز کاربر: 6350 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 28 کلمه

     سلام عزیزم ممنون از راهنمایی و تجربه زیبات خوشحالم ک فربانی بودن رو قبول نکردی و ب فکر حل مسئله بودی 

     و حتما پیشنهاد شمارو ب کار میگیرم ممنون 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 3 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آیلین وارتانیان
   1403/01/21 20:02
   مدت عضویت: 1298 روز
   امتیاز کاربر: 34451 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 502 کلمه

   با سلام به دنیای زیبای تناسب فکری که پر از افکار و نگرش مثبت و شور و ذوق زندگی می باشد . با سلام به استاد عزیز که این دنیای شاد و بسیار متفاوت و پر از نور الهی و برکات خداوند را در دل دنیای دیگری  که انسان‌های دیگر ساختند بنا کرده و ما همشهریان تناسب ذهنی در آن ساکن هستیم . در واقع مسیر تناسب ذهنی بهشتی است در این زمین که ما خودمان را با تغییر نگرش و افکار و نزدیکتر شدن به خدای مهربان بیشتر و بیشتر راز خلقت خودمان را در می یابیم و از زندگی کردن در این دنیا لذت می بریم لذت روح و شادی درونی که خداوند برای ما انسان‌ها مقزر فرموده و ما با آگاهی یافتن از این موهبت الهی و آموزش در مسیر تناسب ذهنی قادر به شادی و زندگی بهشتی در این دنیا هستیم ولی متاسفانه خیلی از انسان‌های دیگر که هیچ آگاهی و اطلاعی ندارند خودشون رو در جهنمی که خودشان با افکار و نگذشته و حرفه‌ای منفی می سازند زندگی می کنند . راستش را بگم من اصلا حتی با نزدیکترین اعضای خانواده‌ام که بسیار زیاد دوستشان دارم نمی تونم مکالمه طولانی داشته باشم چون اونها همش منفی صحبت می کنند و هر قدر من تلاش می کنم موضوع را عوض کنم هیچ فایلهای نداره و باز هم همون آش و همون کاسه . حتی دخترم و همسرم و خیلی نزدیکان دیگر . من خیلی تغییر کردم و احساسم خیلی پاک و مثبت شده و افکار و نگرش و گرفتارم همش مثبت . اصلا خوشم نمیاد از شنیدن اخبار منفی دیدن حوادث ناراحت کننده و شنیدن حرفه‌ای منفی و جز و بحث . یک جور حالت خفتی به من دست میده و انرژی منفی را اصلا نمی تونم تحمل کنم و دلم می خواد پا به فرار بگزارم و تا اونجایی که می تونم این کار را انجام میدم ولی بعضی اوقات مجبورم برای احترام دیگران بشینم و به حرفه‌ای بیهوده و منفی آنها گوش بدم ول وقتی از آنها پور میشم یکی دو روز باید فایلهای تناسب ذهنی را گوش کنم تا باز حال دلم خوب بشه و احساس خوبم به من برگرده . تناسب ذهنی یعنی آشتی کردن بارندگی و عاشقانع زندگی کردن. الهی شکرت که من در این مسیر هستم و تا عمر دارم در این مسیر خواهم بود چون این مسیر تناسب ذهنی بهشت تو بر روی زمین است و استاد عزیز پیام اور هدایت و شادی و سلامتی از جانب تو ای خداوند و دوستان عزیز هممسیر م همه منتخبان و شهروندان این بهشتیم . الهی امین خدایا تو را روزی هزار میلیارد مرتبه شکر چون من بعد از هنر جو بودن در این مسیر دیگر به هیچ عنوان تحمل زندگی در دنیای بیرون ارا ندارم و تنها با بودن در دنیای زیبای خودم تناسب ذهنی برای چند ساعت طاقت و تحمل سخنان و انسان‌ها و دنیای بیرون از این بهشتم را دارم . سپاس بی پایان به استاد بسیار گرامی و عزیز برای این همه آموزش ناب و بی همتا . الهی شکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آزیتا
   1403/01/21 14:23
   مدت عضویت: 1720 روز
   امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 501 کلمه

   به نام خالق زیبایی ها

   با سلام و درود

   مثل همیشه این فایل هم پر از نکته های مفید و کاربردی بود. دنیای کوچک من وشما

   حتی انتخاب اسمش هم جالبه دنیایی که ما در اون به سر می بریم شاید دنیای کوچکی از دید دیگران باشه اما دنیایی که ما رو با درون خودمون آشتی داده و تغییرات زیادی رو برامون به ارمغان آورده.

   تغییر در ورودی ایجاد کردن باعث میشه حال وهوای بهتری داشته باشیم.

   وقتی زمانمون رو صرف دیدن چیزای بیخود می کنیم تاثیر روی مغزمون میذاره و تو زندگیمون هم حتما اثر میذاره

   خیلی وقتا زمان و وقتی که باارزش هست رو با دریافت اطلاعاتی که مفید نیست از بین می بریم.

   وقتی توی یه جمعی هستیم بیشتر روی چه موضوعاتی تمرکز هست؟! قضاوت دیگران،غیبت کردن،اشتراک حس وحال بد، گرانی،جنگ،ناامنی جامعه و…وتموم این ورودی های منفی روی زندگیمون تاثیر مستقیم داره و حال و هوامونو حسابی خراب می کنه. و هیچ نکته مفیدی بهمون اضافه نمی کنه.

   حرفای بیخود سروته نداره و همین جور سلسله وار ادامه پیدا می کنه و تنها دستاوردی که همراه داره خراب شدن حس و حال آدمه. 

   استاد من اینو تو مدرسه و درجمع همکاران خیلی بیشتر متوجه میشم محور حرفا بیشتر در مورد وضعیت نامناسب تحصیلی،کمبود امکانات مدارس،بی. نظمی دانش آموزان،گرانی، حقوق کم و…

   قبلا که خودم با این موضوعات مثبت اندیشی آشنایی نداشتم در این بحث ها شرکت می کردم و کلی انرژی منفی رو با خودم به خونه منتقل می کردم.اما خدا رو شکر الان خیلی تغییر کردم گاهی حتی زنگ تفریح ترجیح میدم توی دفتر نمونم یا خودمو با گوشی سرگرم می کنم که توی این بحث ها شرکت نکنم.

   تو خونه هم بودن تو سایت  حس و حال خوبی بهم میده.هم اطلاعات و ورودی های مناسب دریافت می کنم هم با آدمای های هم فرکانس ارتباط برقرار می کنم و اینجوری انرژی مثبت بقیه رو هم دریافت می کنم.

   داشتن فضای مناسب سایت، خوندن نظرات دوستان و فایل های ناب استاد باعث میشه فضای ارتباطی فکری خوبی برای خودمون فراهم کنیم و نتایج این دنیای کوچکی که برای خودمون ساختیم بی نظیره و متوجه میشیم که دنیایی که برای خودمون ساختیم با دنیای عموم مردم متفاوته.

    همین تغییر در ورودی های ذهنی مون باعث نتیجه بخشی در زندگی مون میشه اینطوری می تونیم خوشحال تر،خوش برخوردتر،بدون استرس و با حال خوب روزامون رو بگذرونیم.

   برام جالب بود که تو ایام عید کسانی که قبلا بهم می گفتن این رژیمو بگیر که وزنتو بیاری پایین یا ورزش برو و… الان از من می پرسیدن تو چیکار می کنی این چند سال همش روی همین وزن موندی و متناسبی رژیمتو به ما هم بده و من گفتم من رژیم ذهنی دارم میدونم باورش برای اونا سخته ولی من این حس و حال خوب رو مدیون بودن تو سایت میدونم.

   این جمله استاد هم خیلی به دلم نشست

    هیچ کسی مسئول این نیست که حالتونو خوب کنه و هیچ کسی هم نمی تونه حال شما رو خراب کنه بلکه این ورودی ذهنی خودمونه که پاسخ دهنده همه چی هستش.مراقبت در دریافت ورودی های مناسب برای ما حس و حال خوب و شادی درونی به همراه داره.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار علیرضا فتاحی
   1403/01/21 01:14
   مدت عضویت: 1195 روز
   امتیاز کاربر: 3166 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 418 کلمه

   سلام بر استاد عطار روشن عزیزم

   سلام بر همه دوستان خوب و مهربانم

   استاد این اولین دیدگاهم در سال 1403 هست که با شما و سایر دوستان خوبم به اشتراک میگذارم و از این بابت بسیار خوشحال و سپاسگزارم. محتوای فوق العاده ای بود استاد! واقعا لذت بردم و کلی درس و نکته و آگاهی برامون داشت صحبتاتون تمثیل بسیار زیبایی برای این محتوا استفاده کردید هجرت از دنیای بزرگ به دنیای کوچک!! همه ما آدها براحتی میفهمیم وقتایی رو که حالمون بده احساسمون نامناسبه حوصله نداریم بی اعصابیم و ….اما وقتی یه نفر ازمون میپرسه خب علتش چیه؟ عموما پاسخ مناسبی نداریم! یعنی خودمونم نمیدونیم چرا واقعا حالمون گرفتس این فایل شما پاسخی به همین سواله یعنی “”ورودیهای ذهنیمون”” چیزی که اغلب ماها در طول عمرمون ازش غافلیم و فکر مکنیم شرایط زندگیها بصورت شانسی و اتفاقی داره رخ میده! یاد یه مثل میوفتم این موقعا “از کوزه همان طراود که در اوست” یعنی مخزن ذهنتو با هرچی پر کنی همونو دریافت میکنی حالا سوالی که باید از خودمون بپرسیم همیشه این باید باشه که من دارم مخزنمو با چی پر میکنم طی روزها و هفته ها و ماه ها و سالها؟ قاعدتا همونو دریافت میکنم. این تصور که بیام ذهنمو درگیر کنم با کلی فکر و موضوع نامناسب از صبح تا به شب بعد انتظار گشایش و آرامش و ورود نعمت و ثروت به زندگیم داشته باشم صد در صد  با هم تناقض داره! بنابر این ورودیهایی که ما داریم مثل خوراک بذهنمون میدیم بینهایت مهمه و تاثیر گذار بر زندگیمون هرچی این ورودیها حالمون رو بهتر کنه شرایط بهتری رو تجربه خواهیم کرد. احساس آرامش بیشتری داریم و زندگی شاداب تر و لذت بخش تری رو واسه خودمون میسازیم . استاد مثالهایی که از اقوامتون و دید و بازدیدهای نوروزی زدید بینهایت مهم بود از این جنبه میخوام بهشون نگاه کنم که وقتی ما در زندگیمون تغییر میکنیم و تمرکز مون بر روی خودمونه و مدتی میگذره به شیوه جدید عادت میکنیم و عادی میشه روند تغییراتمون وقتی ملموس میشه این تغییر کردن ما بیشتر که افرادی که قبلا باهاشون در ارتباط بودیم رو میبنیم و باهاشون هم کلام میشیم مثه شما استاد اون موقع هست که میفهمیم چقدر دیدگاهمون عوض شده و علت اینکه نتایج ما نسبت به اون افراد تغییر کرده چی بوده . واقعا این محتوا برای من مفید و با ارزش بود استاد مچکرم از اینکه وقت میگذارید و این محتواهای عالی رو برایگان برای شاگردان خودتون روی سایتتون قرار میدید بینهایت از شما و از دوستان خوبم در این دنیای کوچیک خصوصی سپاسگزارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهين خليلى
   1403/01/21 00:26
   مدت عضویت: 483 روز
   امتیاز کاربر: 4460 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 316 کلمه

   سلام به استاد مهربان ودوستان هم تناسبي خوبم

   چقدر اسم اين فايل قشنگه

   دنياي قشنگ من وشما

   براي منم امسال متفاوت تر از سالهاي ديگه بود

   من ساليان ساله دنياي خيلي قشنگي براي خودم درست كرده بودم

   خيلي متفاوت تر ديگران حالم توي خونه خودم خيلي عاليه 

   چيدمان اساسم ورنك هاي شادي براي لوازم خونه استفاده  كردم

   از تابلوها زيبايي كه كشيدم ديوار خونه تزيين كردم 

   گل هاي طبيعي وگلدون هاي خودم پرورش دادم كه ساعت ها ازديدنشون  سير نميشم

   با همه اين تفاوت هاي زيادي كه بوده وهست ولي امسال

   خيلي فرق ميكرد خيلي مواظب بودم ورودي هاي ميگيرم سياه نباشه حرف منفي وپوچ نباشه وخيلي دقت به خودم ميكردم واين مهارت را مديون سايت تناسب فكري هستم

   متاسفانه بخاطر  رسم وروسوم وسنت هاي ايراني بعضي از ديد بازديد هاي سال نو بايد انجام مي شد

   متوجه شدم چقدر مردم ما فاميل وخانواده چقدر دنبال چيزهاي بي محتوي هستند وخيلي اصرار دارند همه رو دعوت به پوچ گرايي واراويج پوچ وبيخود بكنند 

   متاسفانه هر دورهمي كه رفتم با يه سر درد بر گشتم خونه

   ولي خيلي سعي ميكردم كسي از اعضاي خانواده متوجه حال بد من نشود

   دركل ازاينكه اين دنياي قشنگي براي خودم ساختم بيشتر به خودم ببالم وبه خودم احسن بگم جزيزه كوچك من پراز اميد وزيباي هاي  خداوند ي است

    اشتي با طبيعت

   اشتي با رنك هاي خدا وزيباي خلق شده 

   اشتي با مهربوني

   اشتي با تفكرات سالم

   اشتي با وجود خودم

   اشني با تمام اعضاي بدنم

   اشتي با ايده هاي نو

   اشتي با الهام هاي خداوند

   اشتي با راه رفتن

   اشتي با اندام زيباي خودم

   اشتي با صداهاي زيبا

   اشتي با موفقيت ها

   اشتي با استعداد هاي درخشان

   اشتي با حال خوب

   اشتي با خاموش كردن ذهن

   اشتي  با مطالب  هاي جديد

   اشتي با تناسب اندام

   اشتي با لاغري ذهني

   اشتي با حال خوب

   وامسال تصميم گرفتم كه اراده خداوند در زندگيم حاكم باشد

   واز لحظه به لحظه زندگيم لذت ببرم وحالم خوب باشه

   وانرژي خوبم را به همه منتقل كنم

   وهرروز يه قدم براي لاغري ذهنم بر دارم وناثيرات خوبش. رادر اندام در رفتارم ودر زندگيم  مشهود وباشه

   بازم براي اگاهي هاي خوبي به ما ميدهيد ممنون وسپاسگزارم 🙏🏼🌺🌟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1403/01/20 22:35
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 19543 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 598 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام استاد عزیزم 

   فایل امروز روگوش دادم ومن هم مثل شما درین اواخرو تعطیلات که رفت وامدم زیاد شده بود با خانواده ی همسرم  ‌خیلی بیشتر از قبل مصمم شدم در دنیای کوچکی که برای خودم ساختم خوش بگذرونم ونگران قضاوت دیگران نباشم واز تنهایی در غربت ودور از خانوده ام  ودور از خانواده ی همسرم لذت ببرم‌من تنهایی رو بر بودن با ادمهای حسود وبخیل ودخالتگر واهل غیبت ومنفی گرا ومشکل دار  ترجیج میدهم .من وقتی با افراد واطرافیان که سرشار از احساسات منفی وحال بد هستند معاشرت میکنم بیش از بیش به تصمیمی که برای رفت وامد نکردن هست مصمم می‌شوم واز تصمیم خودم بینهایت خوشحال وراضی میشوم  من درسال جدید با معاشرت با خانواده وفامیل همسرم دچار نشخوار فکری شدید شدم و احساسا منفی وفشار عصبی منو خیلی اذیت کرد ومن فکر می‌کردم روزه داری وخستگی باعث این تنش‌های عصبی شده ولی وقتی رفت وامدم رو قطع کردم درین چند روز دوباره شکر خدا به حالت آرامش نسبی رسیدم ومطمئن هستم وضعیتم ازین بهتر هم خواهد شد من با رفت وآمد با ادمهای مشکل دار و سرشار از عقده وکمبود پیشرفت نخواهم کرد آنها چیزی برای یاد دادن برای من ندارن کسی که تازه طلاق گرفته و در بدهکاری غرق هست چه چیزی دارد به من یاد بدهد کسی که در تربیت بچه اش مشکل دارد و در توجه ومحبت به او افراطی هست وبرای خودش ارزش قائل نیس وخودش را فدای بچه اش کرده و خسته و رنجور وبی رمق از تربیت نادرست بچه اش هست چه درسی به من می‌دهد کسی که انتظارات بیجا از فرزندان خود دارد و وابستگی بیش از حد به آنها دارد و  دوست دارد همه ی فرزندانش خانه زندگی خود را ول  کنن وبه او خدمت کنن چه انرژی مثبتی دارد کسی که لطف و خدمت ومحبت مرا وظیفه می‌داند وهر بار خدمت کردن به او انتظارات بیجا در او ایجاد می‌کند چه چیز مثبتی برای من دارد 

   من درایام عید با انرژی های منفی که از اطرافیان خودم گرفتم دچار پراکندگی فکری شدم ودوره را هم نتونستم ادامه بدهم وعقب افتادم و نتوانستم دیدگاه خوب ودریافت خوب از مطالب داشته باشم از بس سروصدای ذهنم زیاد بود و دچار نشخوار فکری شده بودم خداروشکر الان در شرایط بهتری هستم 

   برای کسی که روی خودش کار می‌کند خیلی زود انرزی های منفی روی او اثر می‌گذارد من واقعا وقتی رفت وامدهایم را کنترل نمیکنم تعادل روحی خودم رو از دست میدهم و خیلی کنترل ذهن برای من سخت می‌شود  ولی خدارو شکر اینبار خیلی زود تونستم خودم رو از فشار روحی نجات بدم 

   آرامش من بینهایت ارزشمند است من دیگر به هیچ وجه حاضر نیستم آرامشم را با بودن با آدمهای منفی گرا از دست بدهم بگذار بگویند افسرده هست بگویند گوشه گیر هست بگذار بگویند دیوانه وروانی هست من در دنیای کوچکی که درین دنیای بزرگ برای خودم ساختم با خودم خوشم واز تنهاییم لذت میبرم من هنوز به آن مرحله ای نرسيدم که انرژی منفی افراد روی من تاثیر نگذارد پس تنها بودن  وکمتر در معرض افراد منفی قرار گرفتن برای من خیلی خوب هست 

   من خداروشکر در فضای مجازی نیستم ووچیزی که بیشتر مرا اذیت می‌کند بودن با افراد منفی وحرف زدن با افراد منفی هست 

   ممنون استاد بابت این فایل که بیش از بیش منو برآن داشت که در تنهایی خودم ودر دنیای کوچک خودم زندگی کنم ونگران قضاوت دیگران نباشم و بگذارم هر چه می‌خواهند بگویند 

   من لایق آرامش وبودن با انسانهایی هستم که دل بزرگ دارند و منو دوست دارند ومن هم آنها را دوست دارم هستم نه کسانی که چشم دیدن خوشی وخوبی در زندگی مرا ندارند وتنگ نظر هستند وخودشان غرق در مشکل هستن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه حیاتی
   1403/01/20 17:29
   مدت عضویت: 294 روز
   امتیاز کاربر: 6470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 425 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   استاد واقعا بابت این فایل ممنون که باعث یادآوری به شما شد که چقدر دنیای پیرامون ما بی رحمه!!!!!  پر از ناامیدی ، ترس ،نگرانی ، نا امنی تشویش ،درگیری های ذهنی و انسان ها به طور بی رحمانه ای در حال آزار روحی و جسمی خودشون ودیگران هستن و این رو به طور ناخودآگاه انجام میدن و اصلا از اون اطلاع ندارن که دلیل حال بدشون تنها خودشون هستن و خودشون باعث گسترش این ناامنی ها ترس ها و انواع و اقسام مشکلات میشن وبقول شما استاد عزیز خداروشکر که ما درگیر دنیای کوچیکی که خودمون ساختیم هستیم در این دنیا به اون چیزی که دوس داریم فک میکنیم و درمورد اون چیزی که حالمون رو خوب میکنه حرف میزنیم و کلا حال مون در این دنیا خوبه نه تنها حال خودمون رو خوب میکنیم بلکه این حال خوب رو با دیگران هم به اشتراک میزاریم . حالی که شاید با هم نشینی با نزدیک ترین افراد زندگی مون بد بشه و این افراد با ناآگاهی این کار رو انجام بدن و مطمئنا دوس ندارن اینجوری بشه ولی متاسفانه به طور ناخواسته باعث حال بد اطرافیان خودشون میشن . در سایت تناسب فکری به وسیله رد وبدل کردن نظرات و گفته ها و احساس مون با افرادی که شاید رابطه خونی نداشته باشیم یا اصلا همو ندیده باشیم و نشناسیم ولی انرژی مثبت رو از همه دیگه دریافت میکنیم و حال دلمون خوبه و احساس خوبی داریم پس نتیجه میگیرم برای تبادل احساس خوب اصلا نیاز به شناخت یا رابطه خونی نیست وقتی احساس خوب داشته باشه و بخوای اونو با دیگران به اشتراک بزاری اصلا نیاز به هیچ چیز دنیایی نیست این احساس به طرف مخاطب ت پرتاب میشه و به جان و دل اون میشینه و باعث حال خوبش میشه پس باید قدر این دنیایی که با بودن در اون آرام تر ، خوشحال تر ، با انگیزه تر ، و از همه مهمتر با خدا هستیم رو بدونیم و اصلا اونو رها نکنیم و با بودن در این دنیا اونو گسترش بدیم و دلگرمی برای ورود افراد جدید باشیم . به امید اون روزی که این دنیای کوچیک ما به واقعیت دنیا تبدیل بشه و جایی برای ترس ، نگرانی ، جنگ ، فقر ، گرسنگی ، تشویش ، اضطراب ، بی اعتمادی ، افسردگی ، حسادت و ….. نباشه و دنیایی سرشار از شادی ، آرامش ، زیبایی ،امنیت ، فراوانی ، ثروت و از همه مهمتر دنیایی سرشار از عطر وجود خداوند که به دنبال ش همه چیز به وجود میاد رو داشته باشیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار arezooo.drp
   1403/01/20 17:20
   مدت عضویت: 1300 روز
   امتیاز کاربر: 36303 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,117 کلمه

   به نام انرژی برتر جهان هستی 

   سلام به استاد عزیز و سال ۱۴۰۳ را به شما و همه ی دوستان تبریک می‌گویم و انشالله سالی پر از حال خوب و تغییر افکار و بهتر شدن شخصیت مان باشد الهی به امید تو

   استاد چقدر این فایل به موقع بود و چقدر همزمانی خوبی داشت با حال الان من.

   من هم بواسطه تعطیلات نوروز و دید و بازدید ها چقدر متوجه شده ام که تغییر کرده ام و چقدر فضای فکری من با دیگران تغییر کرده من برای تعطیلات به یک منطقه ییلاقی زیبا رفته بودم برای چند روز و وقتی وارد این فضا شده ام چقدر خوشحال بود و چقدر حالم خوب بود ولی بعد از گذشت چند ساعت که اعضای فامیل هم همراه ما در این تعطیلات بودند شروع کردند از همه جا صحبت کردن و اصلا توجهی به بهشتی که در اون بودیم نداشتند از قسط های وام میگفتن تا اینکه شما چقدر بی وفایی بلکه سالی یکبار همدیگر رو ببینم و غیبت کردن ها و تحلیل و بررسی کردن رفتار دیگران و اصلا من شاید کمتر از ده دقیقه تونستم در اون جمع دوام بیارم و بلند شده ام رفتم در اون فضا کمی حال و هوایم عوض شود که دیدم دارم میگن آرزو چقدر خودش رو میگیره چند نفر گفتن فکر کنیم از بس سرش تو کتاب دیوانه شده و هر کدوم داشتند من رو که تا چند لحظه پیش همان جا بودم ارزیابی میکردن و اصلا حرف های دیگران برام مهم نبود و متوجه شده ام که چقدر من از دنیای آنها فاصله گرفتم حتی حرف مشترک هم با اونها نداشتم و همین که میخواستن با من شروع کنن به غیبت کردن پشت سر یک فردی من گفتم که این شخص توسط خداوند این جوری آفریده شده و قرار نیست که همه شبیه هم باشن زیبایی جهان به تنوعش و هر کسی اخلاق و رفتار خاص خودش رو داره و نباید راجع دیگران قضاوت کنیم و پشت سرشون حرف بزنیم و دیدم طرف مقابل دیگه ادامه نداد و سکوت کرد و لحظه ای در آرامش بوده ام، و من عادت دارم که ست های ورزشی بپوشم یا لباس های همرنگ رو بپوشم و کلا شیک پوشی و خوشتیپ بودن رو خیلی دوست دارم و دائم به خودم عطر میزنم و بینهایت خودم رو دوست دارم و به خودم میرسم و دیدم اطرافیان شروع کردن که آرزو مثل اینکه وضعیت مالیت خیلی خوب شد چقدر هر روز داری لباس عوض میکنی، چرا اینقدر به خودت میرسی اطرافیان رو هم یه نگاهی کن شاید نداشته باشن و همین طور رگبار افکار منفی شده ام و من که خیلی وقت از این حرفا فاصله گرفته بودم و اصلا انگار  این حرفا برام عجیب بود گفتم که جهان در حال پیشرفت و بهتر شدن و ما باید هماهنگ با پیشرفت جهان به سمت بهتر شدن باشیم و من شیک پوشی رو دوست دارم و دیدم طرف شروع کرد به خندیدن و من اشتباه کردم که راجع به این موضوعات با کسی خواستم حرف بزنم که اصلا طرف در فضلی فکری اون نبود و من رفتم بیرون در طبیعت که قدم بزنم و فایل های استاد رو گوش بدهم تا حالم بهتر بشه.

   داخل جمعی رفتیم که یک خانم سال پیش دیدمش و در رژیم بود و الان بعد از گذشت یکسال دیدم چقدر اضافه وزن پیدا کرده بود و تا دیدمش و سلام کردم گفت هیچی نگو میدونم چاق شدم چکار کنم رژیم گرفتم و باشگاه هم رفتم ولی چاقی ارثی و من هم نمیتونم با ارث مبارزه کنم و من چیزی نگفتم و گفتم شما درست میگید و خدا رو شکر کردم که من در سایت تناسب فکری چقدر راحت لاغر و متناسب شده ام و انگار لاغری برای من عادی شده بود و دوباره برگشتم به خاطر حضورم در سایت تناسب فکری که باعث شد الان اینقدر متناسب لاغر باشم خدا رو شکر کردم و هر لحظه باید نعمت ها رو شکر گذاری کنم و حالمان را خوب کنیم. تا تمرکز ما از سمت افکار و رفتارهای منفی به سمت افکار مثبت و دیدن زیبایی ها برود.

   من اصلا در این ایام تعطیلات نه میتونستم غیبت کنم نه دیگران رو تحلیل کنم نه به دیگران امتیاز منفی بدهم نه از حوادث صحبت کنم نه از اخبار نه از ارثی بودن و محکوم به زندگی بد بودن نه اینکه زور بزنم که این رفتارها رو انجام ندهم نه برعکس انگار شخصیت من عوض شده بود و اجازه انجام چنین رفتارها رو به من نمی‌داد.

   و همه اطراف به گفتند انگار آرزو رو هر سال میبینی داره جوانتر میشه و سن داره برای تو برعکس عمل میکنه چکار میکنی که اینطور شدی و من فقط لبخند زده ام و گفتم لطف خداوند که من رو جوانتر نگه داشته و با خودم گفتم که این آرامشی که بعد از حضور در سایت تناسب فکری در من ایجاد شد انگار حال وجودی من رو بهتر کرد و خیلی از مسائل برای من قابل حل تر شد و کمتر دچار استرس و اضطراب و عجله کردن میشوم و بیشتر دارم به کمک خداوند و هدایت الله کارهایم رو انجام می‌دهم و من سمت خودم رو خوب انجام می‌دهم و ایمان دارم که خداوند هم سمت خودش را خوب انجام میدهد و در مسیر استمرار دارم.

   و من دیروز در یک جمعی بودم و از ساعت ۸ تا ۱۱ شب فقط از بدی بازار و جنگ و بیماریها و بیکاری ها صحبت میکردن و بعد من برای تولد شوهرم یک شلوار ورزشی به قیمت ۸۵۰ هزار تومن خریده بوده ام دیدم یکی از اون افراد تو جمع گفت چه شلوار قشنگی چقدر این شلوار رو خریدی شوهرم گفت خانمم برای من خریده فکر کنم ۸۰۰ یا ۹۰۰ خریده دیدم جمعیت منفجر شد و یکی گفت بهت انداخت و یکی گفت آرزو مگه دیوانه ای که اینقدر پول دادی شلوار ورزشی خریدی دیدم یکی گفت جنسش تقلبی و نیم ساعت تمام داشتن من رو به خاطر یک شلوار دارند مسخره و تحلیل میکنن و من فقط نگاه میکردم که چرا برای اینها عجیب و بعد همشون گفتن که آرزو ول کنید این داره در یک دنیای دیگه زندگی میکنه و من فقط خندیدم و جوابی ندادم و شب که اومدم خونه حالم یکم بد شده بود و صبح که از خواب بیدار شده ام حال خوبی نداشتم و رفتم بازار توی ترافیک گیر کرده ام و باز هم حالم بدتر شد و اصلا برای من تجربه این حال بد بعد از گذر چندین ماه عجیب بود و گفتم بیام در سایت که دقیقا دیدم همزمانی این فایل با حال دل من بود اسناد ممنون از اینکه هستید و همیشه در همزمانی های حال دل ما فایل میزارید این هم هدایت ۱۰۰ درصد خداوند است که شما همیشه به موقع فایل میزارید .

   خدا رو شکر به خاطر حضورم در سایت تناسب فکری

   من آماده ای دریافت نعمت های الهی هستم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 26 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1403/01/20 17:19
   مدت عضویت: 407 روز
   امتیاز کاربر: 25440 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,154 کلمه

   سلام استاد 

   واقعا دنیای کوچکی را با خود و دیگران دراین سایت دارم من هرروز اگر بتوانم روزی ۲تا ۳ ساعت دراین سایت هستم چون دراین سایت در هر فایلی باعث می‌شود یک آگاهی به دانش‌های من اضافه شود و از طرف دیگر یکی از باورهای اشتباه را اصلاح کنم و یا اینکه حداقل به افکار مثبت گوش بدهم و ایمانم را به خداوند بیشتر کنم 

   استاد شما درست می فرمایید من پارسال وقتی در کنار دوستان و آشنایان بودم تمام در مورد مسائل و مشکلات مالی ، ترس از آینده ، ترس از بی پولی ، ترس از عذاب خداوند ، خشکسالی ، بد شدن دوران الان نسبت به قبل ، بی احترامی جوانان ، بی اعتقادی جوانان ، بالا رفتن قیمت سکه و طلا، طلاق جوانان وخیانت در بین متاهل ها ، جنگ ایران و آمریکا یا کشورهای همسایه ، نتیجه فوتبال و….صحبت می کردند و جالبه همیشه پیش بینی می کردند که وضع ما امسال خیلی بدتر از پارسال خواهد شد در حالی که با این همه مشکلات تعداد مغازه ها ، اتومبیل ها، خانه های لوکس ، خوراکی‌های رنگارنگ ، خرید وسایل شخصی و سرمایه گذاری ما دقیقا ۱۰۰ برابر بهتر از پارسال شده است ولی نمی دانم چرا همه در مورد چیزهای منفی صحبت می کنند و جالبه خود را مقصر نمی دانند دولت ، سیاست مداران و روزگاررا مقصر می دانند ولی خدا راشکر با آگاهی که من طی این یکسال بدست آوردم خدارا شکر زیاد از کمبود و نبودها صحبت نمی کنم و دو تا هنذفری دارم که یکی در محل کار و دیگری در کیفم گذاشتم و هر موقع که دیدم کاری ندارم سریع وارد سایت شده و از فایلهای بسیار خوب شما استاد استفاده می کنم و چقدر در از افکار منفی به دور می شوم . جالبه استاد واقعا یک روز گفتید به کسی اصرار نکنید وارد این سایت بشود چون باید هدایت شده باشد وگرنه فایلها برای آنها جذابیتی ندارد و تعجب می کنند که من با گوش دادن به این فایلها چه چیزی را دارم گوش می‌دهم و جالبه خسته هم نمی شوم یک روز یکی از خواهران من دید من یکساعتی در سایت هستم گفت عجب حوصله ای داری در حالی که خودش ساعتها اینترنت مصرف کرده ووقت خود را صرف دیدن اینستا کرده بود وهیچ آگاهی به اطلاعات قبلی مغزش اضافه نشده بود وفقط استرس و نگرانی بابت گرانی و جنگ و اتباع خارجی در ایران را دریافت کرده بود و اصلا من و او دقیقا بعد از یکسال فکر می کنم از دو کره ی مختلف برای دیدن همدیگر روی زمین آمده بودیم چون من اصلا عقیده و باور اورا قبول نداشتم و اوهم عقیده و باور من را و جالبه اصرار هم داشت که عقیده او درسته در حالی که ظاهر لاغر من را می بیند و می گوید این  روش هم وقت گیر است و فایده ندارد درحالی که نمی داند وقت خودش چقدر بی ارزش دارد صرف می‌شود و خودش نمی داند و من چون در مدار هدایت نیست باهاش بحث نمی کنم و با یک نگاه و گاهی اوقات تایید می گذرم 

   استاد واقعا درست فرمودید افرادی که دراین دنیای کوچک وارد می شوند باید با انگیزه و علاقه و تعهد وارد شوند در غیر اینصورت این مسیر را رها کرده و دوباره به روال قبل و وب گردی و صحبت‌های بیهوده دیگران گوش می دهند فقط افرادی در این دنیای کوچک باقی می مانند که استمرار داشته وواقعا از خداوند برای زندگی بهتر کمک خواسته باشند چون خداوند با الهامات و ایده های جالب ما را راهنمایی می کند به زندگی بهتر و چقدر دراین سایت ایمان ما قوی تر می شود برای شناخت خداوند و دیگر وقت خود را صرف غیبت و فکر کردن به افکار منفی نمی کنیم که این ساعت خیلی ارزشمند خواهد بود هم برای خودمان و برای خدای ما که عمر خود را صرف آموزش درست کردیم .من وقتی یک روز نتوانم مثلا مسافرت و مریض باشم ووارد سایت بشوم خیلی پکرم درست مثل دانش آموزی که علاقه زیاد هم به استادش و مطلب آموزنده در کلاس دارد و با یک روز غیبت خود را از دیگر دوستانش عقب تر می داند 

   استاد از شما ممنون که چنین دنیای بزرگ و پر از آگاهی را ابتدا برای خودتان و ما افراد چاق فراهم نمودید چون هیچ کس در تمام این سالها به خوبی نتوانست حرفهای ما را درک کنه که وقتی می گفتیم که نمی توانیم جلوی خود را برای خوردن بگیریم همه ما را مسخره می‌کردند که عرضه نداری ، اعتماد به نفس توکم کرد و انواع رژیم‌ها و افرادی که با عمل لاغر شده بودند را برای ما مثال می زدند خدا را شکر وقتی که من درخواست کمک خود را به خدا اعلام کردم پروردگار متعال من را با این سایت در بدترین شرایط روحی و جسمی آشنا کرد که با بودن دراین سایت مدتی از افکار منفی دور باشم و هم به آرامش ذهنی و جسمی برسم و خداراشکر فکر میکنم تا الان دراین مسیر خوب عمل کردم و هم ظاهرم بسیار جمع و جور تر شده و به قول دوستان متناسب تر شدم و هم عقاید و باورهایم نسبت به خودم ، خدای متعال ، دوستان و اطرافیان ، جهان هستی ، الهامات غیبی ، اتفاقاتی که با ذهن و روح ما اتفاق می افتد و ما قبلا از آن بی خبر بودیم تغییر کرده است  . خیلی چیزها را شانس و خیلی از اتفاقات بد را چشم زخم می دانستم و باور کرده بودیم که بنده با چشم و زبان می تواند مسیر زندگی ما را تغییر بدهد و گاهی که افراد می گفتند فلانی را طلسم کردند چون اتفاقات بد زیاد برایش اتفاق می افتد باور می کردم و خدارا شکر به این درجه از آگاهی رسیدم که خداوند متعال برای بنده هایش سختی نمی خواهد  و دوست دارد بنده هایش در آسایش و راحتی در این دنيا زندگی کنند و هرآنچه برای افراد اتفاق می افتد از ذهن و فکر خودشان است و خودشان با درخواست وجذب آنها را بوجود آوردند 

   و الان چقدر خوشحالم که توانستم با کنترل ورودیهای ذهنم از حرفها و فیلم‌های بیهوده ، احساس استرس و ترس را از خود دور کنم و با ایمان به خداوند متعال که در هر حالتی به من نزدیک است و از تمام کارهای ما باخبر است به آرامش رسیدم و خیلی راحتر می توانم با پروردگارم صحبت کنم بدون ترس از عذاب شدن و درخواست‌های زیادی را از او بخواهم با اصلاح باورهای خودم که نباید درخواست زیادی داشته باشی  چون الان یاد گرفتم اگر درخواستی کردم و بعد از برآورده شدن آن ناامید شوم قطعا برآورده نخواهد شد چون به خداوند شک کردم برای بر آورده شدن آن و باید با ایمان بسیار قوی که من این درخواست را به خداوند می‌دهم و حتما برآورده می‌شود در این مسیر هستم 

   از شما استاد عزیز ممنونم که با این همه مشغله کاری تمام نظرات دوستان را خوانده و به آنها در اسرع وقت جواب می دهید مثل یک استاد و دانشجو در یک کلاس درس 🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1403/01/20 16:53
   مدت عضویت: 574 روز
   امتیاز کاربر: 15260 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 410 کلمه

   با سلام خدمت شما استاد عزیز 

   منم دیشب از طرف خاله ی عزیزم دعوت شده م به مهمانی افطاری و کلی اقوام دیگه ای که بودن در لحظه ی ورودم حس کردم چقدر جو اونجا خوبه شادیم در کنار هم قراره کلی خوشبگدرونیم 

   ازاونجایی که نزدیک اذان بود و سفره ی افطاری پهن کرده بودن که هر کس روزه هست بخوره ولی همه سر سفره نشستن و شروع کردیم خوردن در همین هین منم میشنیدم حرف ادمهای رو که مدت هاست همو ندیدن و حالا که به هم رسیدن از اگاهی هاشون دارن به هم میگن میشنیدم که یی میگه اره چقدر اوضاع جامعه بد شده بیحجابی و در هم بودن این چیزا و یکی از گرونی میگفت باز این که چیزی نیست گرونی که مهم نیست همین که سلامتی دارین برین شکر کنین که فلانی فلان مریضی رو داره نمیتونه ی روز خوش ببینه و ….

   ولی باز از یک دیدگاه خوب خودم که بخوام حساب کنم و بگم بد نگذشت به من که تازه کلی بازی کردیم و خیلی حال داد من راحت بودم چون یاد گرفتم واکنش ندم درسته که چند لحظه ای شاید به حرف یکی گوش بدم یا نرارحت شم از حرفش ولی بعد از چند دقیقه من باز یاد گرفتم به مسیر ذهنی خودم برگردم و لذت ببرم .

   خلاصه کلی به من که خوش گذشت و توی این فکر بودم که چقدر خوبه میتونیم باز چند لحظه ای در کنار هم خوش باشیم و حس خوبی داشته باشیم و ازشرایط بتونیم به نفع خودمون لذت ببریم و تجربه کسب کنیم 

   همین که شب شد و از مهمونی اومدم خونه تصمیم گرفتم همه ی خوبی ها رو فقط به یاد بیارم و از بدی ها و گله شکایت های ادمها نگم و شب با حس خوبی بخوابم .

   فردای اون روز من وارد سایت شدم و دیدم فایل های جدید رسیده خیلی خوشحال شدم و از موقعی که ناهار خوردم و بعد شروع کرئم به گوش دادن و خوندن فایلها کلی انرژی خوب بهم داده خیلی خوشحالم که هدایت شدم به این دنیای کوچیک اما بزرگ و ارزشمند شما استاد عزیز و تونستم فعالیت کنم در این مسیر باشم و اراده ی انجام این تغییر رو داشتم خیلی خوبه که دوستانی هستیم در این دنیای بسار مفید هم سو و هم قکر و پر از انرژی های مثبت خوب  من که خیلی زندگی زیبایی رو احساس میکنم و شادی و ارامش در این سایت بدست میارم و یاد گرفتم در هر شرایطی لذت ببرم و بهترین خودم  باشم 

   باتشکر از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1403/01/20 16:14
   مدت عضویت: 323 روز
   امتیاز کاربر: 9300 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 616 کلمه

   به نام خدای مهربان و خالق هستی بخش 😇

   باسلام خدمت استاد عزیزم و دوستان خوش احساسم 🙋‍♀️🥰❤

   واقعا استاد چه دنیای زیباپر ازاحساس خوب و سر شار از  آرامش رو  خلق کرده ایدوقتی وارد سایت میشیم انگار در دنیای پر از امید وانتظار وارد میشم خونه واقعیم رو پیدا کرده ام که سر شار ازنشانه های ایمان به خدای یکتا رو در ما عمیق تر کرده وراه کار ساخت نگرش وباور درست الهی رو در ما نهادینه می کنه وما رو با خودمون به صلح می رسونه خدای من ،من در این دنیای مجازی بیشتر تورو شناختم و بیشتر به تو توجه میکنم و سپاس گذار تر میشم ودر لحظه لحظه بودن در این دنیای کوچکم در حال درک و احساس فوق العاده هستم 

   استاد عزیزم من هم با تمام وجودم سپاس گذار تون هستم که دنیای رو خلق کردین که خدا ایده ش رو در قلب تون قرار داد وشما هم عمل کردین و همین خدای مهربان من رو هم دعوت کرد تا وارد دنیای بشم که پر ازبی نهایت آرزوهای خوب هستش وبه من ثابت شد که من هم در این جمع دعوت شدم تا به خواسته هام برسم و امید امید امید رو برای من به ارمغان آورده وهر آرزوی داری از خداوند  درخواست کن و مطمئن باش خواهی رسید از بهترین و راحت ترین راهها بدون کار خاصی و تلاش زیاد 

   اولین چیزی که من در دنیای کوچیکم بدست آوردم امید بود وهمین امید در من آرامش عجیبی ایجاد کرد ودر من شادی ایجاد شد که یاد گرفتم خودم رو اول از همه ببخشم وخودم رو دوست داشته باشم ودر صلح باشم استاد همین که من خودم رو دوست داشته باشم دیگه دست از افکار منفی بر میدارم گله وشکایت وانتقاد وقضاوت وترس ها وغیبتها واتفاقات نا جالب الی آخر رها میشم هر انسانی که وارد دنیای کوچک ما میشه به نظر من اولینچیزی که بدست میاره آرامش و ایجاد امید در قلب ش هستش که خیلی‌ها دنبال تجربه کردنش هستن ولی متأسفانه راهش رو یاد نگرفتن چون توی دنیای بزرگ دیگران وارد میشن دنیای که براشون سودی نداره و اولین چیزی که از دست میدن همون آرامش وامید هستش که در دنیای دنبالش هستن ولی متأسفانه  خودشون با اعمالشان وافکار اشتباهشون  از دست دادن ومدام در دنیای بزرگی که دیگران ساختن دنبال اتفاقات ناگوار هستن وباعث حال بدی خودشون وخانوادشون میشن 

   استاد واقعا من هم دیگه دوست ندارم در جمع فامیل حضور داشته باشم به شدت حالم بد میشه و سعی می کنم با تلفن  در ارتباط باشم ولی شرایطی که پیش میاد که باید این جمع رو تحمل کرد واقعا در من بشدت مدار انرژی پایین میاد 

   قبلا که من از قانون جذب اطلاع نداشتم اون زمان ها بیشتر رفت وآمد خانوادگی بود ومن وقتی در این جمع ها مشارکت داشتم به شدت حالم بد میشد و شبها خوابهای بد میدیم و دلیلش این میدونستم از بس در این جمع ما غیبت دیگران رو می کنیم حالم بد میشه و یا از رفتار اعضای خانواده نسبت به خودم خیلی دل شکسته وناراحت میشدم ومدام در ذهنم افکار نا جالب رو درباره طرف وخودم داشتم واز خدا می خواستم کمک کنه وبعد که آگاهی پیدا کردم و روی خودم کار کردم اون شرایط رو کمتر تجربه می کنم 

   خدایا شکرت که دنیای داریم کوچک با قلبهای بزرگ و بخشنده😍🙏🙏🙏  در این دنیا دلهای بزرگی وجود داره وما از وجود قلبهای بخشنده زیادی انرژی الهی رو جذب می کنیم وهمین انرژی پاک رو به جریان می اندازیم در این دنیا انرژی های مثبت در حال تبادل هستن  ودر این جا تبادل عشق ومحبت وامید وانگیزه وسلامتی وفراوانی  همه چیزهای خوب وجود داره ولی در مهمانی ها برعکس انرژی منفی در حال تبادل هستش  

   خدایا شکرت برای بودن در دنیای کوچکم 🙏🙏🙏

   استادمهربانم با تمام وجودم سپاس گذارم   🙏😍❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1403/01/20 14:10
   مدت عضویت: 489 روز
   امتیاز کاربر: 34316 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 728 کلمه

   سلام بر خدای عزیزم وبخشنده مهربانم 

   سلام براستاد همه دوستان وهمه عزیزان 

   به شکر خدایی من‌ که من  به سمت دنیای شما هدایت شدم حمایت شدم‌ که تو بودن دراین فضا رولمس وحس کنم  زمان بزارم ادامه بدم تلاش کنم‌که شرایط این دنیای شما من‌ هم اول متوجه بشم  چه دنیای هست تازه دوطلب بدونم خودم که تو دنبا باشم 

    باوره کردم که این دنیا من‌ از کل مشکلات نجات میده میدهدهم حسم‌ تو این دنیا خوب باشه و هم‌ آگاهی خوب از این دنیای کوچک شما به من برسه تاره بفهم‌ با بودن همین دنیای شما تو زندکی خودم به چه امکاناتی دیت رسی خواهم داشتم ازچه جیزهای مشکل داره رها سده وچه حس‌های زیبای رو به خودم با روش این دنیا وچک بدم زندگیم رو ازکلی اخبار بیهوده رها کرده توزمان فًایی باشم که انباشتهوازتگاهی خوب وراهکاربرای بهتر زندگی کردن بهترپتوحه سدن بهتر ازمشکلات به شکل آسون خلاص سدن رویاهای سیرن رو اوطدهن پروش دادن آنها رو دائم مرو کردن‌ کهوبه واسطه همین امر آنها رو دریافت کردن ولذت خیلی بیشتری رد تجربه کردن 

   سالهای  زیای اخبار در خونه هر ایرانی رعد بدل میشه  اول نوستم میشد خودم موندم جدا  نوشتم میسد چون به شکرخدا من‌کل این زمان که توسایت هستم‌اون ندارم پس برای من دیگه رعد بدل نمیشه 

   تا زمانی که تو دنیای بیرون با دیگران بودم  اصلا درک درستی از این دنیای امروزم شما و همه دوستان و  خودم نداشتم  زندگی رو همون وبودن تو اون شرلیط می دوستمووتازه می پسنیدم تو افکار اون درست بهتر کامل  حس میکرم  چونوعدهای زیادی تواین موقیت بودن 

    ولی حالا که  دنیام  رو کوچک‌ کردم  با کلی افکار عالی آموزش خوب درک دیگه و از زندگی و تغییر تو دریافت  راه ندادن  اطلاعات و اخبار مشکل داره به ذهنم  و به مرو دارم‌  اون کسترش رشد پیشرفت رو. ذهنم حس درک میکنم‌ حالا وفتی  با همون افرا برخورد میکنم وباهوشون درتماس هستم   متوجه میشن  وای خدای من چه افکار رو اول خودم  دنبال میکردم که دبگه نمیکنم وچه حس خوبی رو نداشتم که دارم ولی آنها هنوز تو همون شرایط هستن از گفتم من  هیچ‌ نتیجه به اون افراد نمی رسه 

    چون متو جه نیستن که چه کاری با ذهنشون  و روح و افکار خودشون دارن انجام‌ میدن میگم‌ خدایا شکرت که دیگه تو این دنیای بزرگان افراطم  نیستم تو دنیای خودم  کیف میکنم لذت میبرم تازه تنها که هستم حال دلم بیشتر. خوب هست تا با بودن با این افرا چون من هر چی بگن‌ دوست ندارم اطلاعات مشکل دار رو بشونم‌ آنها میگم‌ نمیشه بی خیال بود آره میشه بی خیلی بود  

   وفتی من‌ دارم توحس بهتر زندگی میکنم‌ دیگران رو هم‌ دوست دادمودعوت کنم‌ ازاین حس حال بهر ببرن شاهد هستم‌رآنها این حس رد اصلا فبول ندارن که و تاره ارزش لذت ببرن درس  امروز هی تجربه شما هست که حدو ۱۰ سال تو این هوا فضا هستید

   این همه انسانهای تو شهرهای مختلف با شما در تماس هستن از خودم‌ من‌ تو  شهر تهران  دارم  تو این  فضا نفس میگشم بود ما رو هم به دنیای خود دعوت کردید 

   و‌از درخواست خودم هدایت شدم‌ که واین فضا رو لمس و حس کنم  تازه  متوجه شدم که چه حال حس خوبی رو تجربه دارم میکنم  وفتی با دیگران برخورد میکنم‌ متوجه میشم کهدواون حس من کمدارنکدیگخواون دعوت رونخواهم‌کرد چون شما باید همه تجربه بازم که  موفق نشید اون وافراد.تو فضایی ذهنی خودتون دعوت کنید چون آنها این‌ نیاز رو اصلا درخواستن نداشتن‌ داوطلب دریادفت این‌آگاهی بشن پس کاره من‌ تواین زمان همون لذت بردن خودم‌ هست و اگه زمانی از من خواسته  شد درحد تجربه خودم‌ پاسخ بدم  به اطراف میکنم‌ مخصوص فرزندانم کمک بهتری بیشتر خواهم‌دکرد حتی چند روز پیش دیدم‌. دو تا از  فرزندانم‌ درباره  یی موضوع بدحس  صحبت دارن‌ مخصوص دختر کوچکیم  خیلی از دریافت این خبر حالش بد بود وهی داشت اون مرو می‌کرد و تازه با گفتن همون وبه خواهرش حال اون بد‌ میکرد  یی باره گفتم‌  ابن حرفهای اخیار هیچ کمک کننده نیست ولی دیدم دختر. دوم‌کمی ناراحت شد خوب بی خیال باشیم بهتر‌است دیدم‌  راه برای قطم این حرف نیست یاد یی فیلم از نوه ام‌  افتادم‌ که‌ توگوشیم داشتم‌  پ اونها ندیده بودن وسط همون حس بد که من‌ اون‌ فیلم رو بهوش دادم  که ونگاه کنن دختر دوم‌ گفت خوب جرف مارو قطع کردی کلی با دیدن اون فیلم‌  از ادامه اون‌ صحبت بدحس  خودداری کردن و تا. اخر شب دیگه  هیج صحبتی در باره‌اش نکردن 

   خدا پشت وپنا هتون ودیا حق. حق نگه دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1403/01/20 11:23
   مدت عضویت: 1710 روز
   امتیاز کاربر: 11421 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 309 کلمه

   استاد ممنون از فایل خوبتون متاسفانه من هم مرتب در فضاهایی اینچنینی قرار میگیرم حتی عزیزترین کسم هم اینجوری اصلا انگار ما ایرانیها عادت کردیم که از بدیها بگیم انگار یه جور رسم شده که مرتب و مرتب و مرتب بد بگیم مثلا یکی از اشناهامون تعطیلات عید ترکیه بود و روزهای اخر هم رفت کیش یعنی دوتا سفر عالی بعد من وقتی دیدمش انتظار داشتم که روحیه خوبی داشته باشه و از مسافرتهاش بگه ولی خوب متاسفانه این اتفاق نیوفتاد واقعا نمیدونم ریشه تو چی داره

   مثلا فردی که زندگیش واقعا از هر لحاظی بی نظیره با صحبتهای منفی طی سالهای اخیر اگر چه که از نظر مالی رکود نکرد ولی در زمینه های دیگه زندگیش دچار تزلزل شد

   خواهر من ۵۰ سالشه و هیچ چیز از دنیای جذب نمیدونه ولی هنیشه از همه چی راضی حتی یادمه یکبار همسرش گفت لیوان یک بار مصرفها چه بد شده و نازک یادمه سریع گفت خیلی هم خوبه واقعا برام عجیب بود از این همه رضایتش از تمام حتی ریزه کاریهای زندگیش واقعا اگر خواهرم نبود حتما میگفتم تو دوره های جذب شرکت کرده

   ممنون از فایلتون سعی میکنم بیشتر مواظب ورودیهام باشم خودم تفننی وارد یک سایت میشم که مرتب درد و دلهاشون از خیانت و بیماری ووووو همین امروز تصمیم میگیرم انشاالله دیگه نرم استاد خیلی جالبه اگر اونجا یک نفر از زندگی یا روابطش چیز خوبی بگه همه متهم به دروغگویی یا پز دادن میکننش واقعا سم خالصه

   دو تا از نگهبانهای ساختمان ما وقتی از اینجا رفتن هر دو زندگی بهتری رو تجربه کردن و من چون باهاشون از تزدیک در تماس بودم واقعا پا گرفتن زندگیشون رو از صفر دیدم و خیلی لذت بردن وقتی برای دختر عموم تعریف میکردم میگفت چه قدر حرفهات فضایی 😳اخه اصلا چیز خاصی نبود ولی اون نمیخواد بزیره که مثلا میشه یک نفر از صفر پیشرفت کنه انشاالله همیشه مثبت و شاد باشیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1403/01/20 10:32
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 15903 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 261 کلمه

   با سلام استاد عزیزم 

   این تغییر کردن خیلی خوبه سعی کنیم به حرفهای منفی توجه نکنبم  و کلا ورودی ها را کنترل کتیم من تو این چند سال که وارد سایت تناسب فکری شدم با راهنمایی های شما  خیلی سعی کردم وردی ها را کنترل کنم تو اینیستا میچرخم اما هر کلیپی باز نمیکنم ولی هنوز هم کاملا موفق نشدم که دنیای مجازی و سریال های ترکی را کنار بزارم خیلی کمتر از ۴ سال گذشته شده ولی کاملا رفع نشده   اما این چند وقت با توضیحات ناب شما دارم رو خودم کار میکنم تا نگرانی هام کمتر بشه  مثلا همین که ممکنه جنگ پیش بیاد  پیش خودم گفتم من که تجربه جنگ ایران عراق دارم  اگر خواست خدا این باشه که میمیرم تمام اگر هم نه که باز زندگی ادامه داره  برای عزیزانم و ملتم هم نگران شده بودم اما یاد حرف شما افتادم که گفتین خدا در قرآن گفته مومن نه غم گذشته را داره نه ترس آیتده  همین جمله منو آروم کرد  وقتی تو ذهنم یاد آوزی شد  سعی میکنم به صلح جهانی فکر کنم و اگر در جمعی قرار گرفتم که حرفی پیش اومد گوش نکنم و ورودی هام را بیشتر کنترل کتم چون اینجوری واقعا آرامش بهتری رادارم حتی برای دو دقیفه میرم اینیستا سر سری نگاه میکنم باز برمیگردم سایت چون میگم حیف وقتم نیست که بیخود تلف بشه برم سایت ببینم چه چیزی را باز میتونم یاد بگیرم بیشتر از ۲۰۰ فایل از شما را داتولود دارم و هر کدوم را که پلی میکنم حالم خوبتر میشه انشالله استاد همیشه سلامت و پایدار باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم