0
هم فکریدسته بندی: سوالات پرتکراربرای لاغر شدن از کجا شروع کنم؟
بازگشت به هم فکری

برای لاغر شدن از کجا شروع کنم؟

رضا عطارروشن مدیریت 7 ماه قبل سؤال شد

برخی از دوستانی که به سایت تناسب فکری هدایت می شوند، با این سوال مواجه می شوند که برای لاغری باید چگونه و از چه دوره ای شروع کنند.

به من اطلاع بده، اگر پاسخ جدیدی به این سوال داده شد
1 پاسخ
رضا عطارروشن مدیریت 7 ماه قبل پاسخ داده است

هر فردی که وارد سایت تناسب فکری می شود به روشی منحصر به فرد توسط خداوند به این سایت هدایت شده است. بنابراین ممکن است دروازه ورود شما به سرزمین لاغرها، هریک از صفحات موجود در سایت تناسب فکری باشد.

بنابراین برای شروع یادگیری لاغری با ذهن پیشنهاد می شود ابتدا وارد دوره آموزشی رایگان ۱۲ گام لاغری با ذهن شوید.

در این دوره با اصول آموزش و طریقه عملکرد لاغری با ذهن آشنا می شوید.

در هر جلسه از این دوره توضیحات مفصل درباره چرایی چاق شدن، لاغر نشدن، استفاده از روش های مختلف و سایر موضوعات مرتبط با موضوع چاقی و لاغری به صورت ابتدایی و جهت آشنایی توضیح داده شده است.

با استفاده از محتوای این دوره به وضوح شاهد تاثیر آموزش های لاغری با ذهن بر افکار، احساس و عملکرد روزمره خود خواهید شد.

به این ترتیب اطمینان شما از تاثیرپذیری آموزش های لاغری با ذهن اطمینان حاصل می شود و می توانید با اطمینان قدم در مسیر لاغری با ذهن برای تحقق رویای لاغری خود بگذارید.

به نظر من استفاده از دوره رایگان ۱۲ گام مانند نرمش کردن قبل از شروع مسابقه می باشد.

بعد از استفاده از این دوره می توانید دوره های آموزشی بخش محصولات را تهیه و یادگیری لاغر شدن با قدرت ذهن را شروع کنید.

برای شروع تهیه دوره مبانی لاغری با ذهن توصیه می شود.

در این دوره که شامل ۲۰ جلسه آموزشی تصویری است.

در این دوره اصول اولیه و پایه ای برای قرار گرفتن در مسیر لاغری با ذهن توضیح داده می شود.

تفاوت فکر و باور در لاغر شدن، آشنایی با تصاویر چاقی ذهن، زبان چاقی، ارتباط ذهن و جسم، دنبال کردن نشانه های لاغری و سایر موضوعات مهمی که در مسیر لاغری با ذهن همچون ابزاری قدرتمند می تواند به شما کمک کند تا درک و عملکرد بهتری در این مسیر داشته باشید.

بعد از اتمام جلسات این دوره باید دوره ورود به سرزمین لاغرها (گام اول) را خریداری و استفاده کنید.

در این دوره که ۹ هفته به طول خواهد انجامید هرآنچه برای لاغر شدن با قدرت ذهن به آن نیاز دارید توضیح داده می شود.

برای هر روز هفته برنامه آموزشی در نظر گرفته شده است که شامل فایل های صوتی، ویدیویی، عکس نوشته و انواع تمرینات ذهنی و نوشتاری می باشد.

ارائه برنامه های آموزشی به صورت روزانه یکی از شگفتی های این دوره می باشد که باعث ایجاد انظباط شخصی در زندگی روزمره می شود که عواقب بسیار مفید و لذتبخشی به همراه دارد.

در انتهای این دوره،‌ برنامه تکرار و استفاده مجدد از محتوای آموزشی به همراه توضیحات تکمیلی برای بهبود عمل کردن به آموزش ها ارائه شده است که به تنهایی می تواند دوره ای کامل و مجزا برای درک بهتر و کسب نتیجه عالی تر باشد که به صورت هدیه به این دوره اضافه شده است.

به طور همزمان می توانید دوره های پاکسازی چاقی ذهن (گام دوم)، دوره پیشرفته لاغری با ذهن (گام سوم)‌ و سایر دوره هایی که در بخش محصولات قرار داده شده است را خریداری کنید اما مجاز به استفاده همزمان از این دوره ها نیستید و حتما باید ابتدا گام اول را استفاده کنید و سپس وارد دوره های آموزشی بعدی شوید.

پس از اتمام دوره ورود به سرزمین لاغرها می توانید وارد دوره پاکسازی چاقی ذهن، بعنوان گام دوم مسیر لاغری با ذهن شوید.

محتوای این دوره برخلاف گام اول به صورت روزانه نیست و زمان فایل های آموزشی آن بیشتر از گام اول است و در هر جلسه چند موضوع مرتبط با پاکسازی چاقی از ذهن شرح داده می شود.

محتوای‌ این دوره را بهتر است به شکل هفتگی استفاده کنید. به این صورت که هر هفته یک جلسه از این دوره را استفاده کرده و باقی روزهای هفته دوره تکرار ورود به سرزمین لاغرها که در انتهای این دوره قرار داده شده است را استفاده کنید.

به این ترتیب همزمان با دوره پاکسازی یک بار دیگر گام اول را تکرار می کنید.

بعد از اتمام دوره پاکسازی چاقی ذهن می توانید وارد گام سوم بعنوان دوره پیشرفته لاغری با ذهن شوید. در این دوره تمرکز اصلی بر بهبود شخصیت،‌ اعتماد به نفس و به صلح رسیدن به خود برای التیام سالها درد جدایی و قهر کردن با خود به خاطر چاقی می باشد.

همچنین به طور مفصل به موضوع رهایی از ترس از خوردن پرداخته می شود.

موضوعات مختلف و تاثیرگذاری که همگی مربوط به تثبیت فرمول های لاغری شکل گرفته در ذهن ناخودآگاه جهت استمرار لاغری در ادامه روند زندگی است.

دوره اصلاح پرخوری و اشتها در مغز یکی دیگر از دوره های آموزشی سایت تناسب فکری است که به تازگی به قسمت محصولات اضافه شده است.

دراین دوره به شکل ویژه بر عملکرد مغز و تاثیر آن بر چاقی تمرکز کرده و علت چاق شدن جسم و تاثیر مغز بر چاقی شرح داده می شد.

همچنین درباره تاثیر آگاهی و چگونگی ایجاد تغییر در فرمول های مغز شرح داده می شود که بسیار جذاب و تاثیرگذار است.

در بخش دیگری از این دوره درباره عملکرد ذهن چاق توضیح و تمرینات عملی ارائه شده است که با استفاده ازاین دوره آموزشی به راحتی می توانید تسلط کامل بر افکار و رفتار خود داشته باشید.

در نهایت ذکر این مساله ضروری است که نیاز نیست در ابتدای مسیر لاغری با ذهن به چگونگی طی کردن این مسیر فکر و برای آن برنامه ریزی کنید.

فقط مهم است که قدم اول را برداشته و وارد مسیر آموزشی شوید.

با استفاده از جلسات اول دوره آموزشی نگرش شما درباره طریق آموزشی و هدف از ارائه آموزشهای لاغری با ذهن واضح تر خواهد شد.

متوجه می شوید که هدف این دوره ها فقط لاغر شدن نیست چون لاغری به تنهایی به دست نمی آید.

همانطور که چاقی بر تمام جنبه های زندگی ما تاثیرگذار بوده است برای لاغر شدن نیاز است که هر بخش از ذهن، شخصیت و زندگی ما تحت تاثیر چاقی قرار گرفته است ترمیم و اصلاح شود تا به این صورت ریشه چاقی در وجود ما ضعیف و ضعیف تر گردد.

بنابراین بدون فکر کردن به چگونگی طی کردن مراحل لاغری فقط تصمیم قاطع گرفته و وارد دوره های آموزشی شوید.

هر روز که در این مسیر به حرکت خود ادامه دهید بر آگاهی و تجربه شما از استفاده آموزشهای ذهنی افزوده شده و به شکل آگاهانه تر برای ادامه مسیر خود تصمیم گیری خواهید کرد.

دوستانی که از دوره های أموزشی استفاده کرده اند تجربه خود درباره ترتیب و چگونگی استفاده از این دوره ها را به اشتراک بگذارند تا دوستانی که قصد شروع مسیر لاغری با ذهن را دارند درک و عملکرد بهتری از این مسیر داشته باشند.