0

زندگی با طعم خدا (جلسه اول)

زندگی با طعم خدا
اندازه متن

مهمترین موضوع در تغییر شرایط زندگی نوع نگرش یا باور افراد است. هر نگرش یا باوری نسبت به هر جنبه از زندگی داشته باشید همان شرایط را تجربه خواهید کرد.

نگرش شما درباره هر موضوع تعیین کننده میزان تلاش، انگیزه و اشتیاق شما برای کسب نتیجه عالی خواهد بود.

تاثیر نگرش در کسب نتیجه

برای اینکه از این دوره آموزشی نتیجه عالی کسب کنید باید نگرش شما درباره گفته ها و تمریناتی که انجام می دهید مثبت و امیدبخش باشد.

امیدبخش از این نظر که اطمینان داشته باشید با شنیدن آگاهی های این دوره و انجام تمرینات آن قطعا نتایج عالی کسب خواهید کرد.

افرادی که از آموزش های مختلف استفاده می کنند به طور کلی به دو گروه تقسیم می شوند:

گروه اول: افرادی که اطمینان صد در صد به تاثیرگذاری محتوای آموزشی ندارند و با این نگرش که حالا استفاده می کنم و اگه نتیجه داد با اطمینان بیشتر مراحل را دنبال می کنم.

گروه دوم: افرادی هستند که قبل از کسب هر نتیجه ای اطمینان صد در صد دارند که با استفاده از این آگاهی ها نتایج عالی کسب می کنند.

تفاوت این دو گروه در نوع انتظار آنهاست که باعث تغییر در نتیجه آنها می شود.

انتظاری که بر مبنای نتیجه شکل بگیرد به راحتی با تغییر نتیجه از بین خواهد رفت اما انتظاری که قبل از کسب هر نتیجه ای فقط بر مبنای اطمینان به مسیری که قدم در آن می گذاریم ایجاد شود هرگز وابسته به نتیجه نخواهد بود و به راحتی فرد از مسیر خود منحرف نخواهد شد.

بنابراین برای کسب نتیجه عالی و فراتر از انتظار مهم است که قبل از کسب هر نتیجه ای میزان اطمینان و باور خود نسبت به کسب نتیجه عالی را در ذهن خود افزایش دهید.

مراقبت از بذرهای تغییر کردن

آگاهی که از طریق تماشای ویدیوهای آموزشی وارد ذهن شما می شود مانند بذرهایی است که در دل خاک کاشته می شود. به مرور با ادامه دادن بذرهای تازه کاشته شده جوانه زده و سر از خاک بیرون می آورند.

در تمام مراحل کاشتن بذرها و رشد و نمو نهال تازه روئیده شده مسئولیت مراقبت و نگهداری از آنها به عهده شما می باشد.

اگر می خواهید نتیجه عالی از کشت و کار تازه ای که در بستر ذهن خود آغاز کرده اید کسب کنید نباید درباره آنچه در جلسات آموزشی مطرح می شود با دیگران صحبت کنید.

از آنجا که شنیدن آگاهی ها به سرعت باعث ایجاد احساس خوب و روشن شدن ضمیر ناخوداگاه ما می شود خیلی علاقه داریم تا دیگران را به شنیدن و استفاده از این محتوا دعوت کنیم. یا هرگاه مشاهده کنیم افرادی در شرایط احساسی نامناسب هستند تمایل داریم از طریق صحبت درباره آنچه شنیده ایم به دیگران کمک کنیم تا احساس بهتری داشته باشند.

این کار به منزله نابود کردن بذرها و جوانه های تازه روئیده در بستر ذهن خودتان است.

هر انسانی با توجه به آنچه در طی زندگی روزمره مورد توجه قرار می دهد دچار سطی از احساس می شود که می تواند از احساس افسردگی شدید تا شادی و سرزندگی متغییر باشد.

از آنجا که برای ایجاد احساس نیاز است مدت ها بر ورودی ها و افکار مشابه تمرکز کنیم بنابراین صحبت هایی که با افراد به منظور بهبود شرایط احساسی آنها انجام می دهید هیچ تاثیری بر تغییر شرایط احساسی آنها نخواهد داشت.

از آنجا که شرایط احساسی که شما درباره آن صحبت می کنید با آنچه خود فرد تجربه می کند بسیار متفاوت است بیشتر از آنکه موجب آرامش و ایجاد احساس خوب در او شود باعث ایجاد احساس عصبانیت می شود و فرد برای مقابله با افکاری که درباره انها صحبت می کنید با شما مخالفت می کند و سعی میکند به شما اثبات کند که اشتباه می کنید.

بنابراین به جای اینکه به فکر دیگران باشید از خودتان مراقبت کند تا نهال های تازه روییده در بستر ذهن شما به رشد خود ادامه داده و از نتایج عالی کشت و کار خود بهره مند شوید.

ساده بودن تغییر کردن

یکی از مهمترین موانع تغییر زندگی افراد این است که عموم مردم عقیده دارند تغییر کردن بسیار سخت و غیرممکن است.

البته این نگرش بیشتر از هر موضوعی درباره بهبود شرایط زندگی از نظر مالی صدق می کند.

اگر از من، شما یا هر فرد دیگری سوال کنند فردی که به بیماری سختی مبتلا شده است آیا ممکن است شفا پیدا کند احتمالا پاسخ همه ما مثبت خواهد بود چون در ذهن ما این نگرش وجود دارد که اگر خدا بخواهد معجزه رخ می دهد و ممکن است فردی که در شرایط سخت بیماری است شفا پیدا کند.

اما اگر از همه ما سوال شود که فردی که در شرایط مالی سخت زندگی می کنند ممکن است بتواند ثروتمند شود احتمالا اکثر ما پاسخ منفی خواهیم داد چون برای تغییر شرایط مالی تقریبا هیچ احتمالی برای خود یا دیگران قائل نیستیم حتی در این مورد برای خدا هم امتیازی قائل نیستیم که شاید معجزه رخ بدهد و فرد ثروتمند شود.

بنابراین برای بهبود شرایط زندگی خود خیلی مهم است که ابتدا باور کنید تغییر کردن بسیار ساده و امکانپذیر است.

برای باورپذیر کردن این نگرش در ذهن خود باید مثال های زیاد از طبیعت پیرامون خود پیدا کنید که جهان هستی به سادگی در وسعت بسیار زیاد شرایط محیطی ما را تغییر می دهد.

تصور کنید با بارش باران چه ابعادی از تغییر در طبیعت اطراف ما رخ می دهد؟

با ورزش چند دقیقه باد شدید چه حجمی از مواد در طبیعت جابجا می شود؟

با چند دقیقه تابش نور خورشید چه تغییری در دمای هوای یا گرمای اجسام ایجاد میشود؟

بی نهایت مثال مشابه باید پیدا کنید که همه نمایانگر ایجاد تغییر گسترده به واسطه عملی ساده است.

البته منظور از عمل ساده این نیست که هیچ اتفاقی رخ نداده یا وزش باد یا بارش باران بی اهمیت است بلکه به این معنی است که جهان به طریقی ساده و بدون نیاز به کمک انسان ها تغییرات گسترده ای در جهان پیرامون ما ایجاد می کند.

ما در دوره زندگی با طعم خدا می خواهیم از این ویژگی خاص جهان هستی استفاده کنیم و زندگی خودمون رو به شکل عالی دگرگون کنیم.

بنابراین پذیرش ساده بودن تغییر کردن گام مهمی در بهبود شرایط زندگی در جنبه های مختلف است.

انتخاب مسیر صحیح تغییر کردن

یکی دیگر از موضوعات مهم برای تغییر کردن انتخاب مسیر صحیح است. شاید راه و روش های مختلفی برای ایجاد تغییر در شرایط زندگی وجود داشته باشد که هر کدام طریق انجام متفاوت دارد. اما روشی که در دوره زندگی با طعم خدا در پیش خواهیم گرفت با تمام روش های تغییر مرسوم در دنیای پیرامون شما تفاوت دارد.

در این دوره آمورشی قصد تغییر زندگی بر مبنای اصول و قوانین زیربنایی خلقت جهان هستی است. قوانینی که توسط خداوند وضع شده است و تحت تاثیر هیچ تصمیم یا اقدام انسانی در دنیای مادی قرار نمی گیرد.

استفاده از مسیر الهی تغییر زندگی هیچ تاثیری از افزایش یا کاهش نرخ دلار نمی پذیرد و همواره به بهترین شکل ممکن عمل میکند.

مسیر الهی تغییر بی نهایت گسترده است و جا برای همه انسان ها دارد. بنابراین در این مسیر اصلا نیاز نیست نگران مکان یا سهمیه خود باشید. به هر اندازه بخواهید برای شما از قبل مهیا شده است و اگر آنچه را شما بخواهید همه انسان های جهان بخواهند باز هم بدون اینکه خداوند دچار کمبود یا نقصان شود خواسته همه انسان ها را برآورده می کند.

بنابراین به تنها چیزی که در مسیر الهی تغییر زندگی نیاز دارید، آرامش داشتن است. آرامش داشته باشید و با خیال آسوده و اطمینان قلبی در این مسیر قدم بردارید و به آنچه گفته می شود گوش جان بسپارید و با عشق عمل کنید و نتیجه عالی بگیرید.

تجربه هنرجوی زندگی با طعم خدا

زندگی با طعم خدا دعوتی از سوی خداوند برای افرادی است که رؤیای تغییر کردن دارند. آنان که در هر شرایطی که هستند امید دارند شرایط بهتری را تجربه کنند.

آنان که با تمام قهر و آشتی هایی که با خداوند داشته اند اما همیشه امید دارند خداوند درهای رحمت را به روی آنها گشوده و آنان را به زندگی در دنیای دیگری که سرشار از نعمت های الهی است دعوت کند.

باید باور کنیم که این تمرینات زندگی ما رو تغییر میده، اصل باور کردنشه، و قبل از اینکه به باور تبدیل بشه باید خیلی کارهای  دیگه انجام داده باشیم، اگر می خواییم یه‌ کاریو  انجام بدیم باید قبلش یه عالمه کار دیگه رو انجام داده باشیم.

یعنی چی؟ یعنی اگر بخواییم به جایگاه فهم و درک بالاتر برسیم قبلش باید از پله های اول شروع کرده باشیم، آزمون و خطا کرده باشیم، یه عالمه چالشو در خودمون حل کرده باشیم تا به درجات بالاتری برسیم. 

مثلا اگر سطح درکم از دوره های لاغری با ذهن بیشتر شده بخاطر اون شروعیه که ۲ سال پیش استارت زدم و در این ۲ سال بالا و پایین ها شدم و در اون فراز و نشیب ها من ساخته شدم.

اگر گاهی به سختی خوردم و راه به جایی نداشتم، کلافه شدم و از تمام عوامل بیرونی دست کشیدم‌ به این دلیل بود که به درون خودم ورود کنم که در درون من همه پاسخها وجود دارد.

اگر به چالشی برخورد کردیم، اگر حالمون بد شد، اگر ناامید شدیم، اگر برامون سئوالاتی پیش اومد، همگی اونها مارو قدرتمندتر کرد، قدرت و شجاعت درون ما رو بیدار کرد، درس صبر به ما داد، درس باورها رو برامون ملموس تر کرد، به ما ماهیگیری یاد داد که حالا می تونیم با قدرت روی پای خودمون و آگاهی هامون بایستیم و از خودمون و باورهای جدیدمون دفاع کنیم. 

پیمودن تمام اون راه ها برای ساختن و شکل دادن باورهای جدید ما بوده، اگر ما هنوز هم از دریچه پنجره دیدگاه های قبلیمون به جهان و اتفاقاتش نگاه میکردیم  که الان می باید در همون جایگاه و شرایط قبلی بودیم اگر تغییر کردیم یعنی نگاهمون تغییر کرده. 

پس این راه و مسیر ذهنیو برای بهبود کیفیت زندگیمون تو همه جنبه هاش استفاده کنیم که فقط و فقط از این طریق میشه به خواسته ها رسید.

اینکه در این مسیر دیگران رو مجبور نکنیم که همراه ما باشن هم‌ بسیار مهمه چونکه اوایل پیوستن به این مسیر، ما دوست داریم‌ اطرافیان یا دوستان ما هم با ما همراه بشن و مدام از آگاهی های جدیدمون می خواییم به اونها هم انتقال بدیم که البته نیت ما خیره ولی در بیشتر مواقع با فیدبک خوبی روبرو نخواهیم شد اونم بدلیل اینه که اون افراد اصلا در مدار شنیدن این مطالب نیستند و اتفاقا مارو آدم های خیال پرداز تصور میکنن.

برای خودم پیش اومد که افرادی رو با خودم به اجبار همراه کردم و هیچ کدوم از اون ها با من نموندن و تازه بمن گفتن تو توهم زدی و سرتو کردی زیر برف و واقعیت جهانو نمیبینی.

هنوز هم که گاهی متنی فایلی برای اطرافیانم میفرستم بی توجه هستن، مثلا من از اوضاع و شرایط ناراحت کننده یکی از نزدیکانم خبر دارم و براش ناراحت شدم و یک متن آگاهی دهنده براش فرستادم.

اولا که بعد از چند روز دید و هیچ عکس العملی نشون نداد اصلا فکر نکنم اون متنو خونده بود، پس زور الکی نزنیم برای آگاه کردن دیگران، اونیکه وقت بیداریش باشه از یه طریقی بیدار میشه.

نتایجی که ما در این مسیر خواهیم گرفت گویای مسیر درست ما خواهند بود، زمانیکه نتایج خوب داشته باشیم افراد به سمت ما خواهند اومد و از راهی که رفتیم خواهند پرسید. 

چیزی که قبلا شنیدیم این بوده که زندگی جبره ،زندگی سخته ،برای داشتن‌ حال و هوای خوب و خوشبختی باید سخت تلاش کنی ،رنج ببری ،پوستت کنده بشه تا بتونی شاید یه ذره روی خوش ببینی 

و حالا داریم یاد میگیریم که پایه و اساس جهان هستی بر ساده گیه بر زیباییه ،خیر و برکته ، حالا ما موندیم و اونهمه اطلاعات اشتباه که باید بتونیم آروم آروم ازشون دل بکنیم و از اون سرزمین به سرزمین جدیدی حجرت کنیم 

سرزمینی که قوانین داره که هر کسی از قانون هاش استفاده کنه میتونه رشد کنه و هر کسی قوانینشو نشناسه مجبوره تا آخر عمر بردگی کنه و زجر بکشه 

و ما حجرت کردیم‌ از سرزمین جهل به سرزمین آگاهی و داریم یاد میگیریم‌ که قربانی کنیم هر آنچه را که قبلا آموختیم ،جالبه برای ما یادگیری یک آموزش جدید سخت نیست ،دل کندن از اون همه یادگیری های قبلی سخته و واقعا اگر میخواییم بصورت ریشه ای تغییر کنیم باید تمام رفتارهای گذشته خودمونو فراموش کنیم 

خدارو شکر که به مسیر درست هدایت شدیم که در مسیر درست با هر سرعتی بریم حتما به مقصد خواهیم رسید، در مسیر صحیح که باشیم به موقع می خریم به موقع می فروشیم‌، یعنی همیشه در بهترین زمان در بهترین و مناسب ترین‌ مکان ها خواهیم بود.  

وظیفه ما در این راه باور کردن و رفع موانعه، چطورش کار خداست.

ما بهتره روی افکار و رفتارهای خودمون کار کنیم خدا وظیفه خودشو بلده.

اگر زیاد به چگونگی اش فکر میکنیم بخاطر عادت های مخرب سال هاییه که ما تصور کردیم وظیفه ما چطور رسیدنه و وظیفه خودمون که خواستن خواسته هامون بود رو یادمون رفت ،یعنی ما حتی جرات گفتن خواسته هامونو نداشتیم چونکه به چگونه رسیدنش فکر میکردیم و چونکه راهی براش پیدا نمی کردیم ناامید می شدیم.

شروع آموزش های من از ۲۰ سال پیش با خوندن یک کتاب شروع شد. چند سالی رها کردم و مجدد سال ۱۳۸۷ در دوره کوتاهی شرکت کردم و مجدد رها کردم.

نزدیک به ۲ ساله که در دوره های استاد هستم، دوره مقدماتی، پاکسازی، پیشرفته، روانشناس لاغری خود باشید،۳ دوره از خلق آرزوها و خدا هرگز دیر نمی کند که هنوز بصورت جدی شروعش نکردم.

و راضی هستم از انتخابم اینکه خواستم تغییر کنم و هدایت شدم به دوره های استاد.

من همچنین ۱ بار دوره ۱۰۰ گامو گذروندم و تقریبا ۹۰ درصد فایلهای رایگان سایتو دیدم و خوندم همچنین در دوره زندگی با اراده خداوند هم مشارکت دارم.

در کل خوشحالم از اینکه صاحب اینهمه آگاهی شدم و مصصم می خوام که همه دانسته هامو به عمل تبدیل کنم نه فقط دانسته باشمشون یا بتونم خوب بنویسم یا برای کسی توضیحش بدم میخوام جزء سلول های وجودم بشن.

دلیل بودن من در دوره های ذهنی که فقط در این سایت نیستم همزمان در چندتا دوره دیگه هم دارم فعالیت میکنم، اینه که میخوام دنیای دیگه ایو تجربه کنم. الان دیگه مطمئن شدم که در درون من چیزی از خودم وجود نداره که متعلق به من باشه.

ذره ذره وجود من مال دیگرانه، من یه جاهایی رفتارهای پدرمو دارم، جاهایی رفتار مادرم، عموهام، مادر بزرگم، پدر بزرگم، معلم ها وووو مخصوصا منیکه از بچگی در خانواده شلوغی بزرگ شدم و پدرم علاقه شدیدی داشت که ۱۰ ماه از سال رو پدر، مادر، برادرها و اقوامشو در منزل ما نگه داره بنابراین خونه همیشه شلوغی داشتیم، پس آموزش پذیری منهم از افراد بیشتریه. 

میخوام خودی از خودم بسازم که شکل هیچ کدوم از اونها نباشه ،وقتی از بیشتر ابعاد وجودم راضی نیستم یعنی من خود حقیقیم نیستم من مجبور شدم به خاطر اطرافیانم لباس های اجتماعی به تن کنم. 

تربیتی که شدم مورد دلخواهم نیست، می خوام با ارزش های جدیدم زندگی کنم، می خوام زیبایی برام تعریف جدید بشه، می خوام باورهای پول سازیمو تغییر بدم، می خوام نظرم در مورد روابط تغییر کنه، می خوام تمام اون افکار پوسیده نسل های قبلیمو که بمن رسیده بکنم از درونم، می خوام پوست اندازی کنم .

می خوام خود قبلیمو بذارم همون جایی که بود و با خودم نیارمش به این دنیای جدیدم، باید نوع نگاهمو به همه چیز، به خدا، به جهان، به آدم ها، به عشق، به پول، به روابط و به خودم مهم ترینش به خودم عوض کنم.

هر رفتاری که تا الان با خودم داشتم‌ کپی شده اطرافیانم بود که اصلا دوسشون ندارم برای همین قیام کردم و در مسیر قربانی کردن تمام اون وابستگی های سابقم هستم، باید بشکنم تمام اون بت هایی که برام ساخته بودن و منهم چشم بسته فقط گفته بودم چشم، چرا ؟ چونکه بمن فهمونده بودن که دختر باید حرف گوش کن باشه باید تو سری خور باشه. 

حالا دیگه نمی خوام اون فریده سابق باشم، میخوام اون لباس رنج و بدبیاری ها رو در بیارم و بیام تو مسیر عشق، نور، لذت، پول، زیبایی و هر آنچه که خودم دلم میخواد.

الان میدونم که حس قربانی بودنی که ۴۵ سال با خودم حمل کردم و ازش توجه دریافت میکردم برام حکم طناب دار و داره که منو همیشه در موقعیت های ضعیف قرار میده و میخوام اولین لباس ضعف  خودمو برای همیشه از تنم در بیارم.

سالهاست دارم تلاش میکنم که خود قبلیمو خاموش کنم، هرچند صدای اون خیلی بلنده ولی من تلاش خودمو می کنم که هر چقدر تمرین کنم بهتر و بهتر خواهم شد.

باید از اون پنجره ای که سالها ازش جهانو نگاه کردم، پولو نگاه کردم، عشقو نگاه کردم، خودمو  نگاه کردم، دیگه نگاه نکنم، اگر نگاه کنم یعنی دارم نقش تغییرو بازی میکنم، هر چند اولش با نقش بازی کردن شروع شد و داره جدی میشه که اگر جدی بشه نتایج گویای جدی شدن منه.

می خوام محکم و قوی و توانمند پای خودم وایسم، حامی خودم بشم، خودمو دوست داشته باشم و به خودم بگم که اگر اطرافیانت نتونستن تورو دوست داشته باشن اونها دوست داشتن بلد نبودند وگرنه تو دوست داشتنی بودی و هستی.

میخوام های زیادی دارم که خدا رو شکر در حال تمرین کردن هستم و میدونم بزودی منه قدیمم کمرنگ میشه و شخصیت جدید مقتدر متفاوتی از من زایش میشه.

یعنی باید زایش بشه، وقتی من دارم متفاوت فکر میکنم، جوری فکر میکنم که ۸ میلیارد انسان دیگه فکر نمیکنن، پس جوابی که از جهان دریافت می کنم جوابیه  که به ۸ میلیارد انسان نمیده.

اگر خودمو متفاوت ببینم متفاوت جواب می گیرم.

اولین قدم اینه که نوع زاویه نگاهم تغییر کنه که خود همین تمرین برای من ۸ سال زمان برده، از همون استارت اولی که ۸ سال پیش در زندگی من خورده شد و من با موضوع ذهن آشنا شدم .

منم دوست دارم آرامشی از جنس دیگه ایو تجربه کنم، عزت نفسم بیشتر بشه، احساس ارزشمندیم بیشتر بشه، اعتماد به نفسم بالاتر بره، سلامت تر باشم، ثروتمندتر باشم، روابط عالی داشته باشم، میخوام هر جای جهان دلم خواست زندگی کنم، سفر کنم و لذت ببرم، حالم خوب باشه، من دوست دارم تمام ذرات اجزاء هستی در خدمت من باشن.

و سپاسگذار خداوند هستم که من خواستم و هدایت شدم به مسیرهای صحیح و ریشه ای.

(نوشته فریده حسنی عزیز در بخش نظرات)

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای انجام عالی تمرین جلسه دوم دوره آموزشی زندگی با طعم خدا توصیه می شود ابتدا توضیحات نوشتاری آموزشی را با دقت مطالعه کنید، سپس ویدیوی آموزشی را با تمرکز تماشا کنید و بعد از آن به سوالات مطرح شده در بخش نظرات به صورت شرح انشایی پاسخ دهید.

 • تجربه خود از استفاده محتوای سایت تناسب فکری را بنویسید تا هم برای خودتان تکرار شود و هم در قلب دیگران ایجاد اشتیاق و انگیزه برای تغییر کردن ایجاد کنید.
 • محتوای آموزشی را چند بار تکرار کنید و برای درک بهتر حتما مرتبه اول به صورت تصویری تماشا کنید و برای تکرار می توانید از فایل صوتی استفاده کنید.
 • هدف خود از شرکت در دوره زندگی با طعم خدا را شرح دهید. می خواهید چه شرایطی را تجربه کنید؟!
 • شرایطی که دوست دارید در زندگی خود به واسطه استفاده از محتوای آموزشی تجربه کنید را شرح دهید.
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

Rating 4.13 from 184 votes

https://tanasobefekri.net/?p=12168
برچسب ها:
512 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   امتیاز کاربر: 27937 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 3,123 کلمه

   با عرض سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامیم‌

   قبل از اینکه تمرینم بنویسم میخواستم بگم من دیشب دو هزا  خورده‌ای تمرین نوشتم فقط از متن این فایل گفتم بقیه‌اش میذارم فردا مینویسم 

   امروز هر کاری کردم نشد دیگه تمرینم پریده اولش خیلی ناراحت شدم گفتم چقدر حیف شد دو هزا ر رو خورده‌ای کلمه بود اما گفتم اشکالی نداره حالا دیگه پریده غصه خوردن چه فایده داره حالم خوب کردم گفتم دوباره مینویسم 

   واقعا می‌پذیرم که مهمترین موضوع برای تغییر  زندگی نوع نگرش یا باور افراد 

   کاملا می‌پذیرم چون خیلی خوب درک کردم که همین  نگرش یا باور ها هستند که دارن سرنوشت منو میسازن 

   چطور من وقتی تازه تلوزیون ال ای دی خریده بودم همیشه درباره یک نوع بیماری که اصلا من تا حالا ندیده و نشنیده بودم صحبت می‌کرد 

   و بر اثر تکرار این تبلیغ من ترسیدم که نکنه منم میگبتلا به این بیماری بشم و بعد از چند سال من به بدترین شکل ممکن اون بیماری تجربه کردم طوریکه دکتر جوابم کرد بگذریم قط میخواستم بگم نوع فکر آدمها هر طوری که باشه وقتی تکرار بشه  باور میکنی بعد در موقعیت اون بیماری به هر دلیلی قرار میگیری و ت ن بیماری تجربه میکنی و من برای تمامی دوستانم و استا  عزیزم آرزو دارم همیشه هر لحظه در تمام جنبه‌ای زندگیتون در بهترین و بالاترین حد خودتون باشید الهی آمین و اینم بگم اگر باور نکید یعنی نترسید هیچ اتفاقی منم افته 

   من تجربه کردم بخاطر افکار خودم بوده دلیل نمیشه خدای نکرده هر کس دیگه‌ای هم تجربه کنه 

   یا کلا در هر جنبه ای همین موضوع صدق میکنه بنا به هر دلیلی میگی یه سری افکار میاد تو ذهنت مثلا نزدیک مغازه من یه مغازه مثل متل من افتتاح شد حالا من چه فکری میکنم ..

   ای وای بدبخت شدم مغازه‌اش لاکچری  مشتریها جذب اون میشن من مشتریهام از دست میدم  بدبخت شدم 

   یا نه من ناراحت نیستم میگم مبارکش باشه چرخش بچرخه خدا روزی رسان مشتری های من هستند برای اونم خدا مشتری می‌فرسته و بعد با خیال راحت مشغول کسب و کارم میشم 

   یا میتونم مثل فکر اولی رفتار کنم خیلی زود باعث ورشکستگی خودم بشم 

   من خیلی دیدم افرادی که دو تا مغازه مثلا شیشه بری تازه کنار هم نبودن صد متر فاصله داشت شیشه بری اولی که قدمت چند ساله داشت خیلی افت کرد چرا برای افکارش تا جایی که مجبور شد مغازه و اجاره بده بره 

   و شیشه بری دومی سریع رشد و پیشرفت کرد چرا چون فکرش درست بود به خدا ایمان داشت 

   من برای بار سوم که دارم این دوره رو پاس میکنم و من اطمینان دارم ایمان دارم مطمئنم که قطعا نتایج کاملا متفاوت با دفعات قبلی کسب خواهم کرد چرا که من با درک الانم دارم این دوره رو سپری میکنم دفعه قبل با درک پارسالم این دوره رو پاس کردم پس قطعا نتایج فراتر از انتطارم خداوند به من هدیه میکنه خدایا شکرت 

   خدایی تا حالا نشده تمرینی بنویسم بگم حالا انجام میدم شاید نتیجه داد 

   من واقعا ایمان دارم که نتیجه میده چرا چون من بارها نتایج اش بشکل فیزیکی تجربه کردم من یه سری قبل فقط با یک قدمی تجربه آرزوم رفتم  اونم خونه بزرگتر بود 

   حتی رفتیم خونه ۱۰۵ متری دیدم فیلم گرفتم به دامادم گفتم مامان جون میخوام این قسمت کمد دیواری بزنم یه راهرو یا حال بزرگ داشت میخواستم سراسری کمد دیواری بزنه تازه تصمیم گرفته بودم اتاقها رو کمد دیواری کنه تا وسایلهام زیر تخت جا ندم 

   ولی ولی ولی وقتی به این مرحله رسیدم دیگه ایمانم به خدا رو از دست دادم گفتم عه دوره من تموم شد من به جایی نرسیدم دقیقا گیج شده بودم نمیدونستم چکار کنم وگرنه تمام مراحل کار انجام شده بود از طرفی یکی اومده بود خونه ما رو پسند کرده بود از طرفی ما هم رفتیم خونه مورد غلاقه ام دیده بودم یک قدم مونده بود تا اوکی شدن تمام شدن مراحل من ترسیدم گفتم عه این دورهام تموم شد منم به آرزوم نمیرسم و اینجوری شد که هنوزم همون جا دارم زندگی میکنم 

   من مطمئنم که نتیجه میده اینکه استاد میگن در فایلهای مختلف که به اندازه ایکه باور کنید ایمان داشته باشید نتیجه رو تجربه میکنید من تجربه کردم 

   و این باز با آگاهی بیشتر و ایمان بیشتر قدم در این مسير الهی گذاشتم گفتم مسیر مسیری استادم رفته و نتایج فراتر از انتطارشونو کسب کردن پس میر صد در صد الهی منم که دارم آموزش میبینم به تمرینات عمل میکنم  پس بهانه‌ای نمیمونه من این بار به نتایج فراتر از انتطارم در تمام جنبه‌ای زندگی رو تجربه خواهم کرد الهی آمین. 

   پس بریم که وقتی نتایج کسب کردم میام براتون مینویسم همان طور که برای درست شدن ماشین لباسشویی نوشتم 

   استاد من حتی سری اولم نتیجه گرفتم نتیجه سری اولم فقط فیزیکی نبود درونی بود خیلی خیلی احساس آرامش کردم خدای خودم یکم شناختم تفاوت خدای قبلی و خدای الانم درک کردم احساسم عالی شد با اطمینان بیشتر ادامه دادم شوق و ذوقم پیدا کردم امیدوارم شدم این همون مسیری که من چندین سال که بدنبال ش هستم و الان تقریبا چهار سال میگذره من دارم ادامه میدم 

   پس اطمینان داشته باشید مطمئن باشید که نتیجه میده چون هر کسی به اندازه ایکه درک کرده و عمل کرده نتایج متفاوتی کسب کرده پس بریم ببینیم بعد میایم برای هم نتایجمونو تعریف می‌کنیم مطمئنم با ذوق و شوق با حس شادی الهی آمین 

   منکه خیلی ایمان دارم ذوق و شوق دارم مطمئنم نتایج این دفعه ام با دفعات قبلیم زمین تا آسمان تفاوت داره 

   ببینید استاد من چند ماه قبل بعد از خیلی تحقیق در مورد کاشت موسیر تقریبا ۷ ماه پیش دو تا موسیر کاشتم و رشد هم کرد جوانه آن به دو سانت رسید شروع کرد به خشک شدن خلاصه از بین رفت 

   اما من هر چه خوردم درون اون گلدان کاشتم چند وقت پیش میوه‌ای دیدم به اسم کنار نمیدونم برای کجاست اما فکر کنم مال جایی گرمسیر باشه چون اونم جوانه زد ولی رشد نکرده اما خیلی خوب زود جوانه زد شاید سه هفته از کاشتنش  نگذشته بود و دیگه رشد نکرده 

   اما چند مدل فلفل کاشتم اونها رشد کردن بزرگ شدن شکوفه دادن تبدیل به میوه شده الان یکیش فلفل دلمه‌ای  یکیش فلفل که دایره و ریز هستند اسمش و فراموش کردم هستند این نوع گیاه چون متناسب اینجا بود رشد کرده 

   پس این قانون نگرش کاملا صحیح اینم بنظر من مثل هم هستند یعنی فکرت اشتباه باشه   نتیجه خوبی دریافت نمیکنی  بذر رو هم در محل مناسب کاشته نشه نتیجه درستی تجربه نمیکنی 

   استاد من وقتی در فایل مقدمه بودیم یه رفتار اشتباهی داشتم  من خیلی دوست دارم دختر کوچکم هم بیاد تو این گروه شگفت انگیز تا بتونه دنیای خودش بسازه 

   من وقتی داشتن دیدگاه دوستان برای فایل مقدمه رو میخوندم به دیگاه دخترم رسیدم که مدال فنی گرفته بود یک بار دیگه تشویقش کردم بیاد و نیومد گفتم خدایا اینجوری فایده نداره 

   من هم گفتم خدایا دوست دارم د خترم تو هدایت کنی به این مسير الهی الهی آمین و تصمیم گرفتم دیگه بهش چیزی نگم 

   من اصلا در این چند سال هیچ کس بجز دختر کوچکم اونم در حد خیلی کم میدونه گفتم هیچ کس نمیدونه من چکار میکنم  اینجوری خیلی من آرامشم بیشتر اگر بدونن هی میخوان بگن آنقدر گدشت چیشد لاغر نشدی فلان نشدی پس به هیچ کس نگفتم 

   من میخوام از بذرهایی که در دهنم دارم میذارم به بهترین شکل مراقبت کنم  به هیچ کس چیزی نمیگم 

   فقط دعا میکنم خدایا اونهایی که نیازمند هدایت هستند و هدایت فرما الهی آمین 

   دقیقا همین تجربه کردم که وقتی مسئله ای پیش اومده من در جمعی صحبت کردم همه بشدت جبهه گرفتن و عصبانی شدن ثابت میخواستن کنن که تو اشتباه میکنی منم سریع گفتم شما درست میگید من اشتباه کردم ..و 

   در مورد دخترم اشتباه کردم چون اون این مسائل نمیتونه درک کنه فرکانسش با من مساوی نیست در نتیجه فقط برای مدت کوتاهی میتونه باعث آرامش و لذت بشه و دوباره حالش برمیگرده سر جای اولش پس گفتن فایده نداره 

   باید  بگویم اگر چند سال قبلم بود حتما خیلی بدتر از این شرایط میکفتم 

   اما الان میگم هم برای فردی که بیمار است میتوانم به جرائت بگویم که با قدرت ذهنش شفا الهی را تجربه کند چون خودم بارها تجربه کردم 

   و هم میتوانم به جرائ  بگم که او نیز می‌تواند با قدرت ذهنش میلیادر شود ثروتمند شدن که کاری ندارد 

   اگر قبل من بود نمی‌توانستم چنین چیزی باور کنم 

   اما الان میگم که واقعیت دارد چون خیلی شنیدم افرادی بستنی فروش بودن با یخچالهای کائو چویی بستنی میفروختن الان صاحب شهرت و مقام و منزلت کارخانه بستنی شده‌اند پس هر کسی بخواهد نمی‌تواند تجربه کند 

   من باور میکنم که تغییر کردن با کمک خداوند بسیار کار ساده و آسانی است چرا 

   چون چند سال پیش باغ پسر عمه من که نزدیکی باغ من است آتش گرفت و بیشتر درختان سوختن پارسال که اتفاقی از اونجا رد میشدم دیدم خدارو شکر طبیعت کار خودش کرده درختان مو که سوخته بودن دوباره جوانه زدن درختان سیب هم همین طور درخت گردو خیلی سوخته بود قسمتی که سوخته بود مانده بقیه درخت به رشد خود ادامه دادن محصول خیلی خوبی هم داشت این تغییر زندگی توسط خداوند است به راحتی و سادگی دوباره درختان رشد کردن 

   یک بار دیگه دیدم زیر کوه وقتی فصل بهار و اردیبهشت می‌شود کوها پر از محصول هستند از سبزی کوه تا داروهای گیاهی همه نعمتهای خداوند هستند خدایا شکرت 

   من داشتم میرفتم کوه همین اوایلش آویشن بچینم دیرم رعد و برق زده درخت گردو از وسط دو نیم شده  گذشت تا سال بعد که رفتم خدا شاهده که درخت شده بود دو تا درخت یکی به سمت راست رفته یکی به سمت چپ رفته  و سر سبز شده و خداوند تغییر کردن براش ساده‌ترین شکل اتفاق میافته 

   و همین طور زندگی ما بارها شده دستمونو به شکل بدی بریدیم اما چند وقت بعد هیچ اثری از اون نبوده یا بارها بیمار شدیم از سرما خوردگی ساده گرفته تا بیماری‌های سخت بازم تعییر کردیم بهبود حاصل شده شفا الهی رو تجربه کردیم پس تعییر کردن کاری نداره خیلی آسان 

   واقعا فصل گرده افشانی باد کار خودش وظیفه خودشو انجام میده گردها رو از شهری به شهر دیگه میبره

    استاد دیدم وقتی تو باغ دراز کشیده بودم خستگی در میکردن دیدم باد به شکل زیبایی از لابه لای برگهای درختان میرقصه رد میشه واقعا خیلی لذت بردم 

   استاد روز یکشنبه رفتیم بازار از خونه ما یکم دور پیاده رفتیم هوا گرم بود طوریکه حالم بد شده بود گفتم وقتی به سوپر مارکت رسیدم حتما نوشابه میخرم میخورم تا حالم خوب بشه به دخترم گفتم فکرشو نکنی 

   میخواستم بگم وقتی فکرشو عوض کنی همه چیز تغییر میکنه فکرشو که نکردیم خدا شاهده دو سه قدم نرفته بود آفتاب کل رفت همه جا سایه شد یک ربع بعد رفتیم اون طرف خیابان یه بادی اومد که خنک شدیم خداوند در عرض کمتر از ۲۰ دقیقه شرایط هدا رو تغییر داد دگر گون کردن زندگی ما که براش مثل آب خوردن کاری نداره 

   فقط یه دستور میده تمام کن فیکون باش پس موجود می‌شود. 

   وقتی حالت بده میای تو سایت به محض اینکه بک فایل پلی کنی چند جمله از اونو بشنوی به شکل باور نکردنی حال شما تعییر پیدا میکنه کمتر از کسری از ثانیه این نشانه آسان بودن تغییر کردن 

   یه عادت بدی داری مثلا میگم عادت داری با غذات نون بخوری این بد نیست ها مثال میزنم 

   تصمیم میگیری دیدی با غذات نون نخوری وقتی سعی میکنی دیگه با نون غذا نخوری چند روز بعد میبینی دیکه خود به خود داری کمتر نون با غذات میخوری وقتی ادامه بدی میبینی چند وقت دیگه اصلا با نون غذا نخوردی متوجه نشدی اینا همه تغییر کردن به این سادگی 

   بارها تجربه کردیم که افراد درختان خودشون هرز میکنن مخصوصا درخت  انگور بخدا چند روز بعد میبینی هم برگش درشت شده هم میوه اش بیشتر شده این نشانه تغییر 

   بارها شده درختان باغ بعد از چیدن میوهاش هرز کردم سال بعد یه جوانه نیرومند قوی تازه کنار همون شاخه ای که قط کردم در اومده تازه میوها درشت و آبدارتر بهتر شده 

   استاد عزیزم من به شما و دوره‌ای شگفت انگیزتون بینهایت اعتماد دارم چرا که بارها بارها در فایلهاتون گفتید که من از روی نوشته حرف نمیزنم من دوربین آماده میکنم میام جلوی دوربین خداوند میگه به من منم به شما میگم واقعا قبول دارم در حد پرستش شما رو قبول دارم

   منکه با شما صحبت نکردم مشکلم یا سوالم با شما مطرح نکردم ولی به طور باور نکردنی به شکل معجزه آسا جواب سوالم در فایل بعدی یا در گفته های شما در همین فایلی که الان دارم گوش میدم در نهایت به فایلی به متنی هدایت میشم به شکل عالی جواب سوالم میگیرم یا مشکلم حل میشه راه حل کردنش در گفته های شما هست من ایمان دارم مسیرم درسته به شما سایت نوشته ها دورها و …اعتماد دارم چون شما که از من درخواست نکردید اصلا منو تا بحال ندیدید و نمیشناسید من شما رو پیدا کردم 

   چرا که مشکلی داشتم در گوگل سرج کردم فایلها شما بالا اومد من گوش دادم شیفته صحبت‌های شما شدم و الانم در خدمت شما هستم 

   استاد بخدا اصلا اعتماد کردن به شما یه چیز درونی آدم هدایت میشه به شما اعتماد کنه من یه چیزی میخوام بخرم چند جا میپرسم اونیکه ارزونتر میگه میرم میخرم 

   بخدا از همون اولی که عصو سایت شدم غیر ارادی به شما اطمینان داشتم اصلا هیچ وقت حتی یک جمله به ذهنم نیومده که حالا داری این مبلغ میدی منکه چقدر باید زحمت میکشیدم تا پول یک دوره رو جمع کنم به راحتی پول می‌ریختم بحساب شما دوره من یک دقیقه بعدش بدستم می‌رسید 

   خیلی خوشحالم تونستم تمام دورها تهیه کنم بینهایت سپاس

   گزارم 

   من به شما و تمام دورها تون ایمان دارم چون از تک تک اونها نتیجه گرفتم من بطور کلی بگم خدا شاهده من یه فرزانه دیگه شدم درستکه در بعضی  از جنبه‌ای زندگیم رشد نکردم چون یه سری افکار اشتباه داشتم وگرنه من کلا یه نفر دیگه شدم 

   استاد نمیدونم چند تا فایل گوش دادم اما اینو بخوبی درک کردم هر فایلی که گوش دادم چه ۳ دقیقه ای چه ۱۰ دقیقه ای چه ۱۱۰ دقیقه ای من به بهترین شکل ممکن حالم خوب شده لدت بردم یه چیز جدیدی یاد گرفتم  ممن به شما اعتماد دارم 

   یعنی استاد هر دوره‌ای که شروع کردم این چند وقته گفتم این بهترین این همون چیزی که من میخوام خدا شاهده که واقعا همین جور بوده بینهایت عالی بوده هر آن چیزی که من نیاز داشتم در اون فایل دریافت کردم 

   و الان دوره پاکسازی دوره ۱۳ گام چالش ۹۰ روز و این دوره فعالیت دارم بینهایت گفته های عالی دارن من خیلی لذت میبرم از گوش دادنشون از تمرین نوشتنش شون بینهایت بار برای تک تک کلماتی که به من اموزش دادید سپاسگزارم 

   منم همیشه به این فکر میکنم که چرا ما انسانها آنقدر سختی میکشیم رنج میکشیم تا در نهایت یکم اوضاع  زندگیمون بهتر بشه اما نمیشه الان درک میکنم بخاطر افکاری که در ذهنم دارم اگر به خدا ایمان داشته باشیم همه چیز حل میشه چون ما آموزش که داریم می‌بینیم افکارمون هم درسته اکر به خدا هم ایمان داشته باشیم همه چیز درست میشه 

   واقعا چرا باید ما آنقدر سختی رنج متحمل بشیم در صورتی که میتونیم مثل یک بذر که د ر دل خاک میکاریم بدون سختی درد رنج زندگی کنیم لذت ببریم ثمر ه افکار خودمونو ببریم 

   بله استاد اون یه ذره رزق همه داریم مشکل همین جاست که یه ذره است کور نمیده شفا نمیدونی چکار کنی من مقاومت نمیکنم 

   میگم خدایا همون طور که وقتی یک بذری در دل خاک قرار میدم من فقط بهش آب میدم ازش مراقبت میکنم تا بی آب نمونه تا یه وقت نشکنه تو اون بذری طوری بزرگش میکنی که ای توی دلش تکون نخوره 

   منم جمعی از این طبیعت هستم من جمعی از این فرایند رشد هستم اون فرایند در من هم وجود داره میخوام همون طور که اون بذر هدایت حمایت میکنی تا رشد کنه به ثمر برسه محصول بده منم هدایت کنی حمایت کنی تا رشد کنم به محصول برسم وقتی من آرزوهام تجربه کنم یعنی به محصول رسیدم دیگه اون سختی نمی‌کشه من باید خیلی راحتر از اون به آرزوهام برسم چرا چون من حق انتخاب دارم 

   خودت به من این حق انتخاب دادی تا هر جوری دوست دارم زندگی کنم ۵۰ سال از عمرم به سختی گذروندم میگم ۵۰ سال بعدی در بهترین و بالاترین حد خودم در تمام جنبه‌ای زندگی ام زندگی کنم حقم لایق شایستگی دارم باید اینجوری باشه وگرنه من از تو گله میکنم 

   که چرا به من کمک نکردی تا منم به راحتی زندگی کنم اما به اون بذر آنقدر کمک کردی تا بدون سختی رنج رشد کنه به محصول برسه بهترین محصول بده پس خدایا منم میخوام آرامش لدت شادی خوشبختی رو تجربه و زندگی کنم 

   من چه چیزهایی دوست دارم در طی این دوره تجربه کنم 

   و من مطمئنم که خداوند اونها رو به من هدیه میکنه 

   تمرین 

   اول اینکه من دوست دارم سلامتی کل جسمم تجربه و زندگی کنم الهی آمین 

   من دوست دارم سلامتی و تناسب اندام ایدهالمو که وزن ۵۰ کیلو سایز ۳۶ قد ۱۶۵ هست خدا به من هدیه کنه در طول این دوره الهی آمین 

   .من میخوام شفای گوشم به ساده ترین شکل ممکن تجربه کنم الهی آمین 

   من میخوام حال خوب احساس خوب تجربه کنم الهی آمین 

   من میخوام خدای خودم بهتر بشناسم الهی آمین 

   من میخوام با خداوند خودم بهترین ارتباط داشته باشم حسش کنم لمسش کنم زندگی با طعم خدا رو تجربه و زندگی و درک کنم الهی آمین 

   من میخوام سلامتی داشته باشم تا بتونم راحت زندگی کنم از زندگیم بیشترین لذت ببرم 

   من میخوام سلامتی داشته باشم تا بتونم راحت تنهایی بتونم برم بیرون الهی آمین 

   من میخوام سلامتی داشته باشم تا خیالم راحت باشه آرامش دهنی بیشتری تجربه کنم 

   من میخوام سلامتی و تناسب اندام ایدهالم تجربه کنم به آرزوم برسم 

   من میخوام اگتناسب اندام ایدهالم تجربه کنم تا بتونم لباسهایی که سالهاست دوست دارم بپوشم نتونستم بپوشم 

   من میخوام استقلال مالی داشته باشم که بتونم برم رستوران با خیال راحت غذا بخورم 

   میخوام استقلال مالی داشته باشم تا بتونم هر لباسی که دوست دارم تهیه و استفاده کنم لدت ببرم از زندگیم از لباسم از خودم 

   من میخوام استقلال مالی بدست بیارم تا بتونم هر چیزی هر رویایی دارم خودم بتونم تهیه و تجربش کنم الهی آمین 

   .

   من میخوام استقلال مالی داشته باشم تا بتونم بهترین هدیه رو بدم 

   من میخوام پولدار شدن ثروتمند شدن میلیادر شدن تجربه کنم 

   من میخوام خونه رویایی ام تجربه برم توش زندگی کنم 

   من میخوام ماشین ۲۰۶ سفید تجربه کنم 

   من میخوام  روابط خوبی با مادرو پدرم داشته باشم 

   من میخوام رابطه خوبی با اطرافیانم داشته باشم 

   من میخوام  استقلال مالی داشته باشم تا بتونم سفر برم از سفرم لذت ببرم یه خاطره خوبی برای من بشه 

   من میخوام استقلال مالی داشته باشم بتونم تمام وسایل خونم از اول نو بخرم 

   من میخوام خونه رویایی نزدیک دانشکاه دخترم تجربه و زندگی کنم 

   من میخوام یه دنیای جدیدی یه زندگی کاملا جدیدی برای خودم بسازم 

   من میخوام زندگی باطعم خدا رو تجربه و زندگی کنم 

   من میخوام شاد بودن راحت زندگی کردن از زندگی لذت بردن تجربه کنم 

   من میخوام همه اونهایی که از من ناراحت هستند دیگه ناراحت نباشن 

   من میخوام قد بلند بدون تجربه کنم 

   من میخوام زندگی متفاوت داشتن تجربه کنم 

   من خیلی چیزهای دیگه هم میخوام که در دفترم مینویسم به خدا میگم چه چیزهایی رو میخوام بدست بیارم در طی این دوره میدونم مطمئنم مسیرم درسته هدفم درسته منم کارم درست انجام میدم پس باید به هر انچه نوشتم برسم حقمه لایق هستم باید برسم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 34 کلمه

    سلام و درود
    خدا رو شکر میکنم که سایت تناسب فکری باعث آشنایی با گردهم جمع شدن دوستان عالی برای من شده است.
    از لطف و محبت شما بی نهایت سپاسگزارم.
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 989183774095
   1403/01/22 10:23
   مدت عضویت: 39 روز
   امتیاز کاربر: 1615 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 250 کلمه

   به خدای عزیزم.

   سلام به استادمتواضع و همه دوستان هم مسیرعزیزم.تبریک عید فطر وقبولی عبادات همه مان را آرزو دارم.

   تمرین  جلسه یک زندگی باطعم خدا که نشانه حالمو خوب کن وعیدی روز عید فطرم هست.

   1  من از خدا بخشنده ام می خواهم درک و فهم  بیشتر مطالبی که در دوره زندگی باطعم خدا گفته میشودرا بهم عطا کنه .

   2  دریافت الهامات را برام آسان کنه و آرامش زیادی داشته باشم .

   3  صبرم وتوکلم رازیادکنه .که ثابت قدم باشم وعجله نکنم .وبفهمم برآورده کردن خواسته ها و نیاز های من برای بسیار ساده و آسان است.

   4  بزرگترین آرزویم کنترل ذهن برام آسان بشود.

   5  ارتباط خوش وپایدار با فرزندم را تجربه کنم .وشاد ومهر بانانه درکنار هم زندگی کنیم .

   6  به آرامش مالی برسم وشغلی آسان و مفید برای خودم و دیگران باشه را بدست بیارم.

   7  یاد گیری رانندگی ،دریافت گواهینامه ،وخرید ماشین مورد علاقه ام را خدا معجزه وار فراهم کنه .

   8 عمرم با کیفیت باشه نه مثل قبلم که میگفتم  بلکه بگذرد .وبمیریم وتمام شود.

   9 فرزندم به آرزویش که تحصیل در مقطع دکترا و پیشرفت در شغلش ومهاجرت است برسد  انشالله.

   10 سرعت خواندن مطالب سایت برایم زیاد وهمر اه بادرک بیشتری باشد وراحت کامنت بنویسم .

   11  سلامتی همه جانبه ام را بدست بیارم وخوردن دارو های زیاد و شیمیایی راباکمک خداوند کنار بگذارم.

   به امید برآورده شدن تمام آروز های همه مان و ایجاد تغییرات مثبت در زندگی همه مان.خدایا به امید خودت پا در راه موفقیت و ارتباط زیبا با خودت گذاشته ام

   مومن شدن  ورستگاری از خودت طلب می کنم انشالله 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سوگند
   1402/12/23 16:34
   مدت عضویت: 259 روز
   امتیاز کاربر: 17980 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 346 کلمه

   سلام من هشت ماه هست که دراین سایت حضور دارم در دوره ورود به سرزمین لاغرها ودوره لاغری وآرامش در رمضان شرکت کردم  خیلی عالین

   آرامشی که در تمام روزهام مخصوصا در ماه رمضان دارم تجربه می کنم بسیار عالی هست

   خدارو بسیار سپاسگزارم که من رو به این دوره هدایت کرد واز استاد محترم بسیار ممنونم که واقعا برامون زحمت میکشن من حتما بودن دراین مسیرالهی وآرامش بخش رو ادامه خواهم داداز هر فرصتی استفاده میکنم دراین سایت باشم منبااین سایت دارم زندگی میکنم آموزشهای استاد بخشی از وجود من وروش زندگی من شده.

   دوست دارم باشرکت دراین دوره این شرایط رو تجربه کنم:

   خودم وهمسرم وهرسه فرزندم طول عمرباعزت وباشوکت وباسلامتی وتوانگری وباایمان وعمل صالح رو تجربه کنیم درکنارهم وباهم خوشبخت وسعادتمند دنیوی واخروی باشیم روابطمون باهمدیگروبا اطرافیانمون ودوست وآشنا وفامیل عالی الهی باشه هرپنج نفرمون از نظر خانوادگی وشغلی در موقعیت عالی باشیم به تمام آرزوها وخواسته های دلمون برسیم شاد وسرحال وقوی وسلامت ومحبوب ومقبول ومحجوب وموزون وهماهنگ باشیم آرامش درونی وبیرونی داشته باشیم خونه زندگیمون عالی باشه وماشین شاسی بلند داشته باشیم ساخت خانه مان به پایان برسه ودراوج سلامت وسعادتمندی ورفاه وروابط عالی در کنارهم در خانه مان که دارای تجهیزات وتزیینات وامکانات عالی هست زندگی کنیم ومسافرتهای داخل وخارج کشور بریم ولذت ببریم وشادو سلامت باشیم وهمه رادوست داشته باشیم وهمه دوستمان داشته باشند ومورد احترام همه باشیم درآرامش وآسایش ورفاه زندگی کنیم بادل خوش

   هرپنج نفرمون روز به روز سلامتتر وجوانتر وزیباتربشیم پوستمون زیبا وروشن وشفاف وجوان بشه وانداممون کاملا متناسب وایده ال بشه وجذاب ودوست داشتنی بشیم وهرلباسی دوست داریم بخریم وبپوشیم ولذت ببریم بافرهنگ وباکلاس وبااعتمادبه نفس وخوش تیپ وخوش لباس وخوش اخلاق وخوش مشرب باشیم رفتار غذاییمون وسبک زندگیمون وخلق وخویمون تغییرعالی الهی کنه خیلی دوست دارم وزنم به۶۳کیلوگرم برسه وثابت بمونه بچه هام عاقل وفهمیده وباشعور باشند پسرم در شغلش موفق وسربلند عالی الهی بشه دخترم معلم موفق عالی الهی بشه وپسر کوچکم دکتر عالی الهی بشه هرسه تاشون باخانوادشون خوشبخت وسلامت وسعادتمند دنیوی واخروی بشندبچه هامون ونوه  هامون از هر سه فرزندمون سالم وسلامت وخوشبخت بشندوبه تمام خواسته های دلمون برسیم انشاا…خدا وامام زمان ازمون راضی باشند 

   سپاس فراوان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1402/12/23 15:42
   مدت عضویت: 1665 روز
   امتیاز کاربر: 10426 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 98 کلمه

   واقعا نمیدونم چه طوری از تجربم بگم فقط اینکه این شعر در مورد من کاملا صدق میکنه 

   مرده بدم زنده شده      دولت عشق امد ومن دولت پاینده شدم

   یعنی کسی که در حال نابودی چون چاقی تمام من رو احاطه کرده بود احساسات روابط سلامتی امید به زندگی و با رفتنش تمام اونها رفت و جاشون رو شادی امید به زندگی عشق و سلامتی گرفت

   احساس میکردم که توکل به خدا در زندگیم کم شده برای بهتر شدن حالم اومدم تو این دوره

   شرایط شامل بهتر شدن اوضاع تحصیلی پسرم

   لاغر شدنم

   رسیدن به خونه حیاط دار 

   سفرهای عالی

   روابط عالی

   و حال خوش زندگی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار rastegar.moradzadah
   1402/12/13 09:26
   مدت عضویت: 1165 روز
   امتیاز کاربر: 5132 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 946 کلمه

   بنام خداوند بخشنده ومهربان 

   سلام عرض می کنم خدمت استاد عزیز ودوستان گل

   همه انسانها در هر شرایطی در حال زندگی کردن با

   شن همواره در تلاش برای تعقیر شرایط خودشون هستن ودوست دارن زندگی بهتری رو تجربه کنن واز راههای مختلفی هم امتحان می کنن چون ما هم جزعی از وجود خداوندیم این صفت به کمال رسیدن در همه ما هست منتها ایراد کار اینجاست که اصول این کار را بلد نیستیم از وقتی یادمون میاد

   بهمون گفتن برای پیشرفت کردن واینکه بتونی سری

   تو سرا دربیاری باید سخت کار کنی کم بخوری کم بخوابی تا شاید بعد سی چهل سال بتونی اندوخته ای داشته باشی وبچه هات در رفاه باشن یعنی خود 

   ما هیچ بهره ای از تلاشمون نمی تونیم ببریم خیلی 

   هنر کنیم بچه هامون چیزی بهشون برسه 

   ومن همیشه اینو شنیدم که گفتن خدا در قرآن گفته

   من همواره انسان را در رنج آفریدم واین باورم شده

   برای اینکه بنده خوبی برای خدا باشم باید همیشه سختی بکشم اگه درد ورنجی متحمل می شم اون از

   طرف خدا بدونم وشکر کنم که مورد امتحان قرار گرفتم اما اگه قرار باشه من همیشه در سختی باشم

   همیشه در حال تلاش باشم تا بچم در آینده ای که خودم نیستم در رفاه باشه پس چطور به خدا بودن 

   خدا ایمان داشته باشم کی معجزاتش رو ببینم کی با

   این موضوع که اشرف مخلوقاتم روبه رو بشم وشاهد

   پادشاهی بنده خدا بر روی زمین باشم 

   مگر نه اینکه خدا این جهان رو با نظم ترتیب افریده

   وهماهنگ باهم تا من بنده بتونم خوب زندگی کنم وبقا پیدا کنم آیا همین خدا به این عظمت بزرگی 

   که خورشید رو برای روشنایی روزم وشب رو برای استراحت وآرامشم آفریده و ذره ای نقص در این هماهنگی ایجاد نکرده خواهان رنج وسختی منه

   خدا چه نیازی به این بنده داره که از شدت خستگی وجون کندن آشفتگی ذهن وخستگی مغز نتونه حتی کوچکترین زیبایی در این همه خلقت آفرینش 

   ببینه اگه این جهان همه رام وتسخبر منه تا من بنده

   خوشبخت وآزاد باشم وبا دیدن این همه زیبایی 

   بیشتر وبیشتر خدامون بشناسم وایمانم قوی وقوی تر بشه پس چه نیازیه همیشه در رنج باشم

   اگه خدا از روح خودش در من دمیده وهمیشه گفته

   از رگ گردن به من نزدیکتره چطور این روح والای من باید متحمل هر گونه تحقیر سرزنش واسیبی بشه

   ذهن من خیلی درگیر این حرفها شده خیلی سواد بالای ندارم تا بتونم اونچه که درک کردم رو به نگارش در بیارم 

   همین رو می دونم که خدا بد منو نمی خواد سختی منو نمی خواد فقط می خواد من خوشبخت باشم شاد باشم واز نعمت هاش لذت ببرم 

   اینکه ما خواهان تعقیر شرایط زندگیمون هستیم به تنهایی کافی نیست اول باید مسیر درستی رو برای این هدف پیدا کنیم وبه اون مسیر باور واطیمینان قلبی داشته باشیم ومنتظر نتیجه نباشیم چون اگه منتظر نتیجه باشیم با نگرفتن نتیجه مسیر رو رها می کنیم  باید به مسیری که انتخاب کردیم ایمان داشته باشیم وفقط به هدف نهایی فکر کنیم ممکنه در این مسیر خیلی بالا و پایین بشیم ممکنه زمان بر باشه ممکنه حتی تضادی پیش بیاد اما مهم اینکه پایان راه مقصده وراهی که درست انتخاب بشه به مقصد ختم می شه حالا اگه مسیر کمی طولانی هم باشه مهم نیست 

   من به این سایت وبانی این سایت که استاد عطار روشن هستن بی نهایت ایمان واطیمینان دارم ومی دونم مسیرم درسته وباور دارم به گفته هاشون 

   من سه الی چهار ساله در این سایت هستم هر جا حصور داشتم وکمی پشتکارواستمزار داشتم در گوش دادن فایل ها خیلی زود با حال خوب واثری که باید می زاشته روبه رو شدم درسته خیلی استفاده نکردم واینجا اعتراف می کنم باورم قوی  نبوده ولی همیشه

   چیزی ته دلم بهم گفته این مسیر مسیر الهی چون

   با این مسیر به شناخت درستی از خدا پی می بری که سالها مدرسه وکتاب ومعلم وجامعه نتونسته بهت

   یاد بده اونقد قشنگ وساده وبی آلایش راه عاشقی با خدا رو پیدا می کنی که دیگه نمی تونی ازش دل بکنی اون خدای ترسناک که فقط مارو ازش ترسوندن وهمیشه منتظر امتحان پس دادن وعذاب از طرف‌ بودیم الان راحت وبی تکلف باهاش حرف می زنیم وایمان داریم هرچی از طرف اون باشه سراسر خیر وخوبی واون هیچ فرقی بین بنده هاش نمی گذاره هرچی خوبی هست در حد بی نهایتش برای تک تک انسان ها در نظر گرفته فقط کافیه ازش بخوای ومانع های ذهنی رو برداری درها رو به روش باز کنی تا در زندگیت جاری بشه 

   خدای الان من دور ودست نیافتنی نیست به شدت نزدیکه ومن حتی به قول خانم لاله گاهی می توانم بر دوش تو بنشینم وتا بی نهایت پرواز کنم 

   من هدفتم از شرکت در این دوره اول اول شناخت حقیقی خداونده وکنار رفتن پرده های حجاب از جلو چشمانم واز روی گوش هایم واز تکلمم برای بهتر دیدن بهتر شنیدن وبهتر گفتن از خدا 

   می خواهم همیشه شاد باشم اگر کم کاستی هست پذیرش اون رو داشته باشم بفهمم هرجا نقصی هست از جانب منه وخدا بهترین هارو برام می خواد 

   می خوام با تمام جهان هستی در صلحی ابدی باشم

   همه را دوست بدارم ودوست داشتنی باشم

   می خواهم متناسب شوم هم از لحاظ جسمی وهم روحی

   می خواهم استقلال مالی داشته باشم وبدون ترس خرج کنم واز بابت خرج کردنم ترسی نداشته باشم 

   خانه ای زیبا داشته باشم در مکانی امن 

   ماشینی خوب داشته باشم تا بتوانم به راحتی رفت وآمد کنم 

   بتونم برم سفر وهمه جای ایران و نیا را ببینم 

   نهایت عشق ومحبت را با خانوادم داشته باشم و اونها بتونن در کنار من آرامش داشته باشم 

   بتونم رانندگی یاد بگیرم تا خودم با ماشینی که قراره بخرم رانندگی کنم وباری از دوش همسرم بردارم

   یک ساز متناسب با روحیاتم یا بگیرم 

   زبان انگلیسی یاد بگیرم وجسمم همیشه سالم باشه از چاقی شفا پیدا کنم وبه پیش فرض خودم که لاغری بوده دست پیدا کنم 

   طعم زندگی با خدا دارچینی وگرم وشیرین است مثل

   یک فنجان چای در هوای سرد وبرفی که دلچسب و

   به یاد مانیست 

   انشالا طعم زندگی با خدا در کام ههمون همیشه جاری باشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tayebeh Forootan
   1402/12/05 22:30
   مدت عضویت: 166 روز
   امتیاز کاربر: 1110 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 291 کلمه

   سلام

   من چندماهی هست بت استاد روشن عزیز و سایتشون آشناشدم.اول از طریق تناسب اندام بود که خدا منو به اینجاهدایت کرد.ولی بعدش به مرور توی خیلی از دورهای رایگان شرکت کردم.وبه استادوحرفاشون اصمینان کامل دارم.فقط باید باور کنیم تا حداخودش سرراهمون بزاره.

   هرچیزی که بخواییم خدا خیلی راحت بهمون میده.واسه خدایی که جهانی به این عظمت رو آفریده که کاری نداره چندتا خواسته مارو برامون فراهم کنه.فقط کافیه به وجودش،به قدرتش،یه مهربونی و بخشندگیش باور داشته باشیم تا بهمون همه چیز بده.

   من هدفم از شرکت در این دوره اینه که اول از همه بیشتر به سمت خدابرم.یه مدتی بود که به دلایلی نماز رو کنار گذاشته بودم والان خیلی ناراحتم و میخوام دوباره و خیلی بهتراز قبل نمازخون بشم.

   میخوام به سلامتی کامل برسم.میخوام صورت زیبا و سیرت زیبا داشته باشم.میخوام در رفاه مالی باشم.میخوام هرچی دلم میخوادبخرم.میخوام هرجابخوام پول خرج کنم و از نداری نترسم.میخوام مال حلال و روزافزون نصیبم بشه.میخوام روابطم با بچهام و همسرم خیلی خیلی بهتر بشه.میخوام زندگیم شسرینتر بشه.میخوام بتونم خودم استقلال مالی داشته باشم.میخوام بتونم ماشین و خونه بخرم.طلا بخرم.ب انقدر داشته باشم که به دیگران هم بتونم کمک کنم.میخوام به آرامش برسم.فکروذهن و قلبم آروم باشه.میخوام وسایل خونمو نو کنم.میخوام از چیزایی که دارم لذت ببرم و شاد باشم و شادیمو به دیگران هم بدم.میخوام دیگرانو دوست داشته باشم و دیگران هم منو دوست داشته باشن.میخوام به مسافرتبرم هم داخلی هم خارجی.جاهایی رو دوست داشتم برم ونتونستم میخوام بتونم برم.و میخوام بیشتر و بیشتر و بیشتر خدا رو حس کنم و باهاش به آرامش برسم.

   میدونم که خدا صدامومیشنوه ومیدونم که دستمو میگیره وبلندم میکنه و منو به همه خواستهام حتی بیشتر وحتی چیزایی که شاید الان یادم نیست میرسونه.

   خدایا متشکرم که منو به این مسیر هدایت کردی و خدایا شکرت که همیشه همراهم بودی وهستی.

   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار محسن فروغی
   1402/11/26 18:02
   مدت عضویت: 87 روز
   امتیاز کاربر: 12535 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 953 کلمه

   به نام خداوند بخشنده هدایتگر

   من حدود 4 سال میشه که روی خودم کار می کنم کتاب های زیادی خوندم از یک استاد دیگه دوره های زیادی خریدم و از طریق ان استاد با استاد روشن اشنا شدم و الان چند هفته ای هست توی این سایت هستم من یه روزی توی مغازه ام بودم همین جور توی فکر بودم به زندگی فکر می کردم همش غر زدن بود نارحتی بود همه را مقصر ناکامی های خودم می دانستم غیر از خودم از دولت رهبر گرفته تا پدر و مادر خودم از شهرم  همش توی احساس بد بودم هرچی می دویدم کرایه مغازه ام را نمی توانستم در بیارم یه روز نشسته بودم با خدای خودم حرف می زدم می گفتم خدایا من هر تلاشی می کنم پسنداز می کنم کم خرج می کنم هر کاری می کنم هشتم گروه نهمه همینجور ناراحت بودم و از خدا گفتم خدایا خسته شدم خودت کمکم کن تو همین فکرها بودم که یک دختر کتاب فروش امد تو مغازه گفت کتاب نمی خواهی من با خودم گفتم من روزی چند ساعت تو گوشی ول می چرخم حالا برا یک بار هم که شده یک کتاب بخرم من کتاب اثر مرکب را همینجوری خریدم و خیلی به دلم نشست با افکار ان موقع ام و بعد از ان یکی از دوست هام امد مغازه و دید من کتاب می خونم گفت می خواهی یک کتاب خوب بهت بدم گفتم اره کتاب راز را بهم داد خیلی تاثیر مثبت روی من گذاشت انگار از خواب غفلت بیدار شده بودم شاید بعد از ان 100 تا کتاب توی حوزه موفقیت خوندم و بعد هدایتی هدایت شدم به سایت استاد عباسمنش دیگه به جای رسیدم که کتاب ها الارم می داد دیگه متوجه شدم کتاب ها دارن من را گمراه می کنن هر نویسنده ای نظری داره دیگه کتاب ها را گذاشتم کنار و فقط سایت استاد عباسمنش را دنبال کردم و بیش از 400 یا 500 فایل رایگان را تماشا کردم و کلی دوره خریدم البته اولش نمی توانستم بخرم همین جوری که باورهام بهتر شد ثروت وارد زندگیم شد بچه ها هیچ وقت نگید من حالا باورهام را درست کردم از کجا می خواد بهم بده به خدا میده همونجوری که یوسف را از زندان نجات داد که پادشاه خواب ببینه و هم سلولیش بگه من یک نفر را می شناسم که می تونه خواب تعبیر بکنه و بیاد خواب پادشاه را تعبیر بکنه و از ان جا بشه عزیز مصر یا نجات پیدا کردن پیامبر و یا رانش از شعب ابی طالب که موریانه بره عهد نامه را بخوره هیچکس به ذهنش نمی رسید حتی خوده پیامبر فقط کافیه باورهاتون درست بشه به قول قران از جای بهت میدم که گمان نمی بری چجورش را هیچ کس نمی تونه بگه تو باورت را درست کن از بی نهایت طریق ثروت وارد زندگیتون میشه ثروت فقط پول نیست ثروت هم پوله هم سلامتیه هم روابط خوبه و …. که خدا از میلیاردها طریق می تونه بهتون بده و خدا از جای به من داد که عقل جن هم بهش نمی رسید و زندگی الان من قابل مقایسه با چند سال پیش نیست من ماشین خریدم دارم میرم توی خونه جدیدم دوتا خونه دارم مغازه ام 100 برابر قبل جنس توش هست یک کسب و کار جدید برای خانمم راه انداختم و زندگی من قابل مقایسه با چند سال پیش نیست من ارامش ذهنی دارم با خدا دوست شدم و تازه این شروع راهه و وقتی شما روی خودتان کار می کنید توی شرایطی که همه ناله می کنند تو داری رشد می کنه و مطمعنی سال که شروع میشه اخر سال قابل مقایسه با اول سال نیست من مطمعنم اخر سال کلی پیشرفت می کنم فارغ از هر عامل بیرونی دیگه کاری به بیرون از خودت نداری هر جامشکل داری می دونی یکسری باورهای اشتباه یا ترمز داری ترمزها را بر می داری ثروت میاد توی زندگیت من خیلی از لحاظ مالی نسبت به 4 سال قبلم رشد کردم و فقط از لحاظ تناسب اندام اضافه وزن دارم و ان هم یک روز از خدا گفتم مثل موسی خدا هر خیری که از تو برسه من فقیرم کمکم کن توی سایت استاد عباسمنش توی یک دوره بودم دوره احساس لیاقت دیدم استا روشن توی یک جلسه داره صحبت می کنه من از قبل توی فایل های دیگه توی سایت استاد عباسمنش استاد روشن را دیده بودم ولی توی مدارش نبودم تا این که ان سری گفتم یکسری به سایت استاد روشن بزنم و ببینم استاد روشن حرفش چیه تا وارد سایت شدم دوره 12 قدم تا لاغری را نگاه کردم تا فایل 4م فهمیدم چه گنجی را پیدا کردم و از خوشهالی توی پوست خودم نمی گنجیدم منی که 4 ساله لیزری دارم روی خودم کار می کنم منی که توی طایفه خودمون به پشتکار معروفم منی که 4 ساله روزی 8 ساعت به بالا دارم روی خودم کارمی کنم می فهمم استاد روشن چی میگه حرفهاش کاملا درسته و من مطمعنم که از این راه نتیجه می گیرم هر چند که توی همین دو سه هفته هم گرفتم ارامش بیشتر و احساس خوبم بیشتر شده و خدا را شاکرم که من را به این سایت هدایت کرد 

   و هدف من از شرکت در این دوره رسیدن به ارامش بیشتر و ارامش بیشتر فقط با اگاهی میاد با باورهای درست 

   و می خواهم از این دوره لذت ببرم و از خدا می خواهم روز به روز من را اگاهتر بکنه روز به روز باورهای درست بهم بده تا همه چی را داشته باشم ثروت زیاد هر چه بیشتر بده باز بیشتر می خواهم چون می دانم خدا بنده ای را بیشتر دوست داره که بیشتر ازش می خواد هر چند که از مسیر زندگی هم درام لذت می برم و با رسیدن به خواسته های بیشترم باز لذت بیشتری می برم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه حیاتی
   1402/11/09 17:50
   مدت عضویت: 249 روز
   امتیاز کاربر: 8155 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 472 کلمه

   به نام خدای هستی بخش 

   من حدودا 6 ماهی میشه در این سایت هستم و از فایل های رایگان سایت استفاده میکنم و دارم روی لاغری باذهن خودم کار میکنم چیزی که میتونم در مورد این مدتی که درسایت بودم رو بگم اینکه واقعا من با بودن در این سایت دیدگاهم نسبت به خیلی از موضوعات تغییر کرده درسته که هنوز جا دارم ولی آگاهی های این سایت یه جوریه که با وجود بودن چندماهه در این سایت و بارها لیز خوردن و نا امید شدن ولی یه باور قلبی دارم که اینجا جای درسته اینجا همونجاییه که من به اون چیزی که میخوام میرسم و استاد هرچی گفتن درست بوده انگار نقشه راه رو میدونن وهر دفعه که من ناامید میشدم در همون روز یا چند روز بعد با همون فایلی که درمورد همون موضوعیه که منو درگیر خودش کرده روبرو میشدم واقعا استاد وقتی میگن که من این چاقی رو زندگی کردم و در جایی که الان شما هستین بودم پس شما هم به جایی که الان من هستم میرسین من به شخصه ایمان آوردم که استاد کاملا درست میگن اینکه میگن با استمرار داشتن و ادامه دادن شگفتی ساز میشید من با تمام وجودم درکش میکنم که ادامه دادن چقدر میتونه در پیشرفت من تاثیر داشته باشه چون من با یه ماه پیش دو ماه پیش خیلی تغییرات داشتم درسته هنوز تغییرات جسمی من شروع نشدن ولی به خوبی حس میکنم که دیگه نزدیک شدم چون نقشه راه استاد رو دارم و میدونم که دیگه به اونجایی رسیدم که لایق متناسب بودن باشم پس من به گفته های استاد اعتماد دارم چون خودشون این راه ها رو امتحان کردن و به نتیجه رسیدن اگر ما هم انجام بدیم برای ما هم میشه همان طوری که استاد توی متن نوشتاری این فایل نوشتن که نتیجه برای همه هست به تعداد همهی انسان های کره خاکی نتیجه و موفقیت هست فقط کافیه انتخاب کنیم موفق بودن رو پس نه عجله کنیم نه بترسیم که نکنه این راه رو برم و به من نرسه نه به اندازه کافی برای همه هست .

   من با شرکت در این دوره میخوام به آزادی مالی برسم که هر لحظه اراده کنم به هر سفری که دلم میخواد برم و داخلی و خارجیش برام مهم نباشه هر رستورانی که دلم میخواد برم و به هر مرکز خریدی که دلم میخواد برم و هر آن چیزی که دوس دارم بخرم دوس دارم به سلامت کامل جسمانی برسم و در تناسب اندام کامل باشم دوس دارم دوست داشته باشم و دوست داشتنی باشم دوس دارم به آرامش درونی و شادی دورونی دست پیدا کنم دوس دارم ارتباط عالی با خدای خودم داشته باشم . دوس دارم آدم آرام خندان و بشاشی باشم دوس دارم همه از هم صحبتی با من لذت ببرن و بتونم آرامش خودم رو به همه منتقل کنم . دوس دارم آدم سرحال و پرانرژی باشم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار محمد غلامزاده
   1402/11/06 18:58
   مدت عضویت: 79 روز
   امتیاز کاربر: 130 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 211 کلمه

   به نام خدا سلام به همه ی دوستان عزیز هدف من از شرکت توی این دوره آرامش بیشتره ، ارامشی که نخوام بزور چیزی رو درست کنم ، آرامشی که بسپرم به خودش ، 

   و هدف دومم توی این دوره موفقیت های مالی بیشتره ، دوس دارم از لحاظ مالی رشد کنم 

   دوس دارم بعد تموم شدن این دوره از لحاظ مالی موفق تر شده باشم ، ارام تر بشم ، به خرید موتور مورد علاقم نزدیک تر بشم ، رابطمو با خدا بهتر کنم 

   اینی که استاد میگه بسپر به خودش رو واقعا درک کردم ، هر موقع یه مسئلیو رها میکنم ، منظورم از درگیر کردن ذهن در موردش یا زور میزنم که حلش کنم همه چی سخت تر پیش میره و هر موقع میسپرم به خدا همه چی راحت تره شیرین تره ساده تره …. انگار هرچی بیشتر سخت بگیری جهان بیشتر بهت سخت میگیره.. این دوره هم خیلی هدایتی اومدم که شرکت کنم، یهو ناخودآگاه اسم استاد رضا عطار روشن اومد تو ذهنم( استاد رو میشناختم از یه مصاحبه توی یه سایت دیگه) شاید چند ماه پیش فقط یه سر به سایت زده بودم ، ولی الان اومدم و این دوره رو استارت زدم و نسبت به شروعش واققعا حس خوبی دارم . ممنونم از استاد عزیز بخاطر این دوره زیبا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Sanaz ☃️
   1402/10/10 08:59
   مدت عضویت: 1026 روز
   امتیاز کاربر: 1886 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 886 کلمه

   به نام خداوند جان و خرد 

   با عرض سلام و ادب خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم .

   امروز روز اول دوره ی با طعم خداست .

   قرارشد اول بگم چطور اعتماد و باور دارم به این دوره .

   من بخاطر چاقی با این سایت آشنا شدم ،چاقی که مقدار جسمانیش زیاد نبود یعنی خیلی چاق نبودم ولی میزان روحی و سنگینی ذهنیش  فوق العاده بود .

   از زندگی کلافه بودم ،از خدا شاکی بودم ،یک نگاهی کردم به پشت سرم دیدم تمام کمدم پر شده از رژیم و برگه ی کالری شمار و آنالیز ،… یک نگاهی کردم به آسمان گفتم خدایا تو منو آفریدی که اینطوری زندگی کنم .خسته بودم از اینکه من به عنوان یک انسان فقط فکر و ذهنم اینه که چی بخورم و کی بخورم .

   به بعضی آدم ها نگاه می کردم و میدیدم چه زندگی پرباری دارن ،اونایی که راهی برای انسان بودن دارن اونایی که فکر می کردم دارن درست زندگی می کنن ،اونایی که به جای فکر کردن به خوردن به کارهای بزرگ فکر می کنن .

   این خستگی و شکست های پشت سرهم و نجواهام با خدا کار خودشو کرد و من به این سایت هدایت شدم .

   همون روزهای اول بار سنگین ذهنیم برطرف شد .

   دیگه خودم رو چاق و بی ریخت نمی بینم ،اعتماد به نفس دارم .راحت شدم ،سبک مثل یک پرنده در آسمان .

   نمی گم الان پرچمم بالاست و من متناسبم ،حتی می خوام بگم اصلا شاید تغییری جسمانی نداشتم ولی الان آسوده ام و مطمئن هستم خودم با آموزش هایی که از این سایت دیدم به زودی متناسب خواهم شد .

   الان ذهنم راحته ،الان می تونم بگم خدایا من دنبال بهتر زندگی کردن هستم ،من می خوام زندگی جدیدی برای خودم بسازم .

   حرف برای گفتن زیاده و این مانع من برای نوشتن من در سایت هست .

   مانع بزرگ من که باعث میشه نتونم بنویسم اینکه من زمان ندارم پس نمی نویسم الان نمیدونم بعد چند روز دارم می نویسم ولی متعهد به ادامه بایداین باور اشتباه رو تصحیح کنم .

   خوب قراره بگم هدفم از شرکت در این دوره بگم ؟

   رسیدن به آگاهی بزرگترین هدف منه ،توی این سایت خیلی چیزها یاد گرفتم که زندگی منو تغییر داد ، من دنبال تناسب بودم ولی به جاش زندگی کردن رو یادم داد .

   اومدم اینجا چون توی زندگیم دنبال خدا بودم ،دوست دارم بدونم برای چی منو خلق کرد از من چی می خواد ،این همه نعمت و این جهان عظمت چرا برای بنده ی ناچیزی مثل من خلق شده ،راستش کلمه زندگی با طعم خدا برای من حس معنوی داشت چون اسم خدا توش بود .

   جالبه من این فایل رو بارها گوش دادم و اینکه الان می تونم بگم در این گام اول هم از جنبه ی زندگی دنیوی و هم از نظر معنوی یک آگاهی کسب کردم .

   بار اول که فایل رو دیدم وشنیدم این نکته برام جالب بود که سختی کشیدن و رنج دیدن در دنیا معنا نداره و همه چیز به آسانی انجام میشه .

   متاسفانه من از اون آدم ها هستم که فکر می کنم باید عرق ریخت و زحمت کشید وبا طلوع بیدار بود برای یک لقمه نان جون کند .الان یاد گرفتم این طوری نیست .

   من با اینکه خانه دار هستم درباره ی خودم هم همین طوری فکر می کردم ،یعنی روزی که از صبح کار نمی کردم و نظافت و پخت و پز و تمیز کاری احساس بیهودگی و تنفر و تنبلی داشتم وای روزی که از فرط خستگی مثل جنازه بودم یعنی بابا تو دیگه کی هستی .اما حالا فهمیدم نه بابا خیلی سخت گرفتی باید روش زندگی رو تغییر داد باید نگرشت رو عوض کنی ،عرق ریختن و از پا درآمدن نشان بهتر بودن نیست .

   من دو تا بچه دارم تا حالا فکر می کردم اونا هم باید سخت درس بخونن ،همش سرشون تو کتاب باشه یا پسر بزرگم باید از الان سخت دنبال کار باشه، عرق بریزه، کار پیدا کنه .

   همش نگران آینده اش بودم چکار کنه ،سربازی چی میشه ؟

   با این وضع اقتصادی کار کجا بود تمام حرف های پوچ اطرافیان متاسفانه. 

   الان فهمیدم پسرم به راحتی بدون زحمت می تونه کار پیدا کنه و زندگی خوبی برای خودش درست کنه ،بار سنگین ذهنم برداشته شد .

   الان می تونم به پسرام آگاهی درست بدم و راه درست زندگی کردن رو یادشون بدم .

   وای چقدر حرف برای زدن دارم و چقدر آگاهی .هر وقت نوبت نوشتن میشه میگم خدایا کاش به جای ۲۴ ساعت من در روز ۴۸ ساعت داشتم و می تونستم تا جایی که می خوام بنویسم. 

   حالا بذارید برداشتم از قسمت معنوی رو بگم اینکه همیشه فکر می کردم توکل به خدا یعنی چی ؟

   حالا فهمیدم اینکه تو باور کن و اعتقاد داشته باش ،چکار داری چطوری .

   بزرگ ترین مانع توکل اینه که مگه میشه؟ ،آخه چطور ؟

   باید بگم تو چکار داری و بخواه و مطمئن باش میشه ،باور کن بقیه اش دیگه به تو ربطی نداره توکل یعن   این. 

   من می خوام و راه درست رو پیدا می کنم و باور دارم انجام میشه بقیه اش میشه توکل .

   توکل یعنی من مطمئنم میشه .

   الانم من مطمئنم اینجا منو به بزرگ ترین خواسته هام می رسونه .

   واقعا شادم از اینکه اینجام .

   استاد از شما بسیار سپاسگزارم 🙏🌹

   استاد تشکر از شما مثل تشکر از خدواند برام سخت و دردناکه چون نمی تونم پاسخگوی محبت هاتون باشم .

   شما رو بخدا می سپارم تا خودش به شما پاداش عنایت کنه مطمئنم دریافت شما از خداوند بسیار ناب خواهد بود .

   در پناه حق باشید 💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/08/09 17:56
   مدت عضویت: 445 روز
   امتیاز کاربر: 48040 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 726 کلمه

   سلام برخداوند دوست. یابی که میکرده همه دوستاش تومسیر بچینه کخ همه چیزاون مسیر به هم بیاد چون اون میدونه که توذهن من وشما چه میگزراه 

   سلام براستاد عطارروشن هم مسیران 

   وفتی شما ازمن سوال کردی برای جی میخواهم تو این مسیر باشم اول کمی فکرکردم من  تودرهای تغییرزندگی که شرکت کردم. اون به واسطه یی فایل شما که نام این بخش روبریید  نصفحه راه بودم  بازم تو. یگی از. فایلها از بخش زندگی با ادره خداوند نام  برده  شد و از نتیجی که تواون مسیر به من میرسه من رفتن تواون بخش و خواندن اون‌ نوشتهای محشر کرد یید اویل کمی دچار ترس دو دلی  شدم بقدری  وحشت کردم که نکنه دارم ایمان رو از دست میدم  ولی اول کمی کنار رفتم چندروز فکر کردم کلی دلیل مدرک برای خودم پیدا کردم وبا دلی قوی و با اطمینان  وارد شدم ودجه زیبا محیطی رو که توش بودم وکیف زیادی روبه من داد دو روز پیش وفتی بعد از ۵ ماه برام خیلی که یی  مسیر که کلا  ۴۹  فایل داشت تویی  ۵ ماه خوردی طی. کردم چون  هر. فایل تادرک نکردم متوجه نشدم از اون عبور  نکردم  وفتی اخرین نوشته رو کارکردم بسیار دلم برای این هوا تنک شد به خودم گفتم جه محیط زیبایی بود دوست داشتم این نوسته تمام نمیشد شاید اویل خیلی دلم‌می‌خواست به  آخرین  ۴۹ فایل  برسم ولی  زمانی که  رسیدم  تازه دریافت که هیج جیزی  رو به  اون شکل کلی متوجه نشدم وفتی  چند روزپیش وفتی داشتم دکمه حالم خوب زدم ابن مسیر یی فالی برام آمد امروز گفتم‌بیا بینم اون حال حس اون مسیر رو  تو اینجا هم حس میکنم من برای اون حس اون حال اون هوا واردشدم امید دارم به من که امد همون حال هوا روبده من دوست دارم تواین مسیرهای که به خداوند ارتباط داره باشم‌ با  این  کاره احساس میکنم‌ خودم  رو به خداوند نزدیک میکنم واین قسمت برام‌شیرن هست توبخش زندگی با ارده خداوند بشتر نیتم‌اون شفایی بودکه دنبالش بودم ولی امروز میگم‌حال خوایی اون نوشته باورشه  باور سازی از من یی آدم دیگه ساخت افکارم  رو  به کل تغییر داد درمن یی حسی رو که تا این ورد به یی شکل دیگه داشتم به شکل خیلی بهتری تبدیل کرد من امدم که. خدایی خودم. رو بشناسم آنکه کسی رو که سالها برای پرستش به خودم افتخار کردم‌ ابا  اون دهمون خدای بود که تو ذهنم‌ بود یا بازم داشتم به شکلی که خودم میدوستم‌ اون پرستش کردم دارم‌درستی مسیرخداشناسی خودم رو  ترمیم‌ میکنم  تومسیرخدادهرکز دیگر نمیکند زبیایی خواستی هرهربخسپش هستومنکباوتمرین هرروز دارم‌به خواندن خودمکخودمکرو نزدیک میکنم‌اونبخش هم بسیار مفید هیت چون با تمرین هربخش دارم روی خودم کاره میکنم  ولی تا پاین اون‌دوراه باید توبخشهای دیگه باشم  

   اون هما هنگی آسون نیست  بابد کلی زمان بزارم‌ که همه اون بخش روبه شکل تمرین اجرایی اجرا کنم‌ صرف یادگیری کاری ازپیش نمره من یادوگرفتم‌توبخش لاغری با ذهن امو ختم  خودم رو ارام‌ ارام به افکار و رفتار وعمل کرد تبدیل کنم‌تو این بخش هواسم به کل کار هم باید باشه نه یی بخش کم‌ چون دارم با نیرویی  میدخواهم همسو بشم که اگه خودم هم نمیدونم اون می دونه  که اصلا  نیت  نظرم چی هست پس هیچ  جای کم کاری نداره  این مسیر سالها تودید من کاره میبره که انسان خودش  بتوانه با خداوند همسو کنه  اون  اگه  بشه 

   چون  تو افکار  تو رفتار وتو عمل کرد  چه بیرون  از خودم‌ وچه داخل وجودم همه ودهمه باید تویی مسیر باشه که اون همسویی شکل بگیره چون این فضا حتی  برخورد بار دیگران خیلی مهم هست نمی‌توانی ازاون بخش هم صرف نظر کنی همه وهمه باید به شکل باشه که گفته شده خوب من شاید بتوانم‌. خودم‌ رو کمی تغییر بدم ولی رفتار کردن با دیگرانی که اصلا قصدو نیت من رو  متوجه نیستن کلی کار روی خودم رومی طلبه که اون زمان به چه شکل رفتار وعمل کنم‌ که نه دیگران  رو ناراحت کنم و کارهای درست تودفضایی که قرار میگیرم انجام بدم درست خداوند خیلی کمک میکنه توهم زمانی من‌ با شرایط میحط درست صورت بگیره ولی بازم‌ من کلی روی خودم باید  کار کنم‌که متوجه باشم چه کاری رو دارم  انجام‌ میدم 

   آمدم تواین فضا برای بهتر شناخت خداوند با تمرین بیشتر وتوانایی دیگه این کار کردن روی خودم رو بهتر انجام وبدم شایداصلا این مسیر یی  نکته جادمانده اون پازل من هست که باید تکمیل بشه تا پازل توبخش اصلی خودش جا بگیره به امید خدا 

   خدا  پشت و پناهتون  یا خق  حق  نگه  دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه
   1402/07/26 16:49
   مدت عضویت: 382 روز
   امتیاز کاربر: 1665 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 134 کلمه

   سلام به استاد مهربان 

   من سراسر این مطالب که شما نوشتین با تمام وجودم حس کردم مخصوصا مطالب زندگی با اراده خدا که خیلی آرامش وارد زندگیم کرد و الانم این فایل امروز و که گوش دادم فکر می کردم خدا داره باهام حرفذمیزنه و خیلی حسم عالی شده بود  دوست دارم روابطم عالی تر بشه دوست دارم لباس هایی که تولید مب کنم درجه یک باشه هم از نظر جنی و هم از نظر مدل هاشون دوست دارم طعم قشنگ پر فروش بودن لباس هامو براثر زیبا یی حس کنم مثل بعضی وقتها که البته کم بوده باز دوباره حس کنم دوست دارم طعم فروش بالا اونم نقد رو احساس کنم دوست دارم طعم ماشین جدید وصفر کیلو متر و تجربه کنم دوست دارم طعم خوش اندامی همیشگی رو تجربه کنم متشکرم متشکرم متشکرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سعید
   1402/07/14 22:40
   مدت عضویت: 249 روز
   امتیاز کاربر: 70 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 241 کلمه

   به نام خدایی که همیشه و همیشه با من هست. 

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان همراه

    خوب من چند ماهی هست که توسط همسرم با این سايت و استاد آشنا شدم و وقتی تغییرات مثبت در همسرم و زندگیمان دیدم خودم هم در سایت ثبت نام کردم .

   به عنوان اولین دوره زندگی با طعم خدا رو انتخاب کردم ، در واقع اسم دوره رو که شنیدم علاقه مند شدم و بعد از آن کل این دوره رو گوش دادم تا یک دید کلی پیدا کنم نسبت به دوره ، آن هم به خاطر خصوصیات اخلاقی خودم ودر کل خدا را شکر کردم به این خاطر که دروازه‌ای جدید بر روی چشم های من گشود و چه وقتی این موهبت از سمت خدا برایم آغاز شد چون من در آغاز فصل جدیدی از زندگیم هستم و این همان لطف همیشگی خدا برای من است .

   من میخواهم به شناختی بیش از بیش به خدا ، خودم و اطرافم برسم و از وقتی این دوره را مجدد شروع کردم نشانه ها یک به یک برایم روشن می‌شوند که این خودش برایم جای تامل دارد .

   من می‌خواهم که انسان بهتر ، مفید تر ،آگاه تر ،خوب تر ،مهربان‌تر، آرام تر ،با اندیشه تر و … برای خودم ،  همسرم و فرزندانم شوم و برای خودمان زندگی را بهتر از این که الان هست بسازم و اطمینان دارم در این راه به لطف خدا وکمک استاد عزیز  و حمایت های همسرم موفق میشوم قطعا  انشالله    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار حیرت انگیز
    1402/07/16 18:16
    مدت عضویت: 313 روز
    امتیاز کاربر: 696 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 85 کلمه

    سلام دوست خوبم 

    همسر عزیزم خداوند و بسیار سپاسگزارم که تو هم در مدار و مسیر هدایت الهی قرار گرفتی قطعا اگر من موفقیتی در این مسیر داشتم بخاطر حمایت‌ها و همفکری های عالی شما بوده خداوند و سپاسگزارم بخاطر داشتن همسری چون تو عزیز جان و فرزندان دردانه ای که ثمره این عشق هستند از خداوند بهترین‌های هستی را کنار شما خواستارم 

    خوش آمدی به جمع ما عزیزم موفقیت‌های روز افزون ثمره مسیر درست زندگیست 

    متناسب و شاد و همیشه در مدار آرامش و  و خوشبختی باشی 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Zahra
   1402/07/11 23:48
   مدت عضویت: 249 روز
   امتیاز کاربر: 6700 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 233 کلمه

   سلام به همه دوستان و استاد گرامی

   من به این راه و دوره اطمینان کامل دارم و بنظرم اعتماد کامل به این دوره یعنی اعتماد و اعتقاد به قدرت خداوند برای برآورده شدن رویاها و آرزوهام

   آشنایی با سایت تناسب فکری یکی از بهترین تجربه های زندگیم بود چون از زمانی که دوره رایگان 12گام رو گذروندم، تونستم خیلی از باورها و فرمول‌های ذهنم رو تشخیص بدم و این تغییرات در رفتار غذایم خیلی محسوس هست و زمانی که گرسنه هستم غذا میخورم و بیشتر مواقع به صورت ناخودآگاه ذهنم بهم زمان سیری رو می‌فرسته البته کار برای بهتر شدن رفتارهام زیاده ولی این تغییرات هم برام واقعا عالی هست‌

   دوره 100گام رو هم به مدت 1 ماه هست که شروع کردم و دیگه حس عجله کردن برای لاغری در مدت زمان کوتاه خیلی کمتر شده است.

   یکی از مهمترین چیزهایی که بودن در این سایت برام داشته آرامشم را دوباره پیدا کردم و دیگه نجواهای ذهنی و درگیری و خود خوری ندارم و بحث کردن های الکیم بسیار کمتر شده است.

   چیزهایی که می خواهم با شرکت در این دوره داشته باشم شغل مورد علاقه ام، و تجربه ثروت و فراوانی در زندگی که بتوانم بدون نگرانی نیازهای زندگیم رو برطرف کنم و سلامتی جسمی و آرامش روحی و روانی رو میخواهم و دوست دارم با اطرافیانم ارتباط خوب و صمیمانه ای داشته باشم

   انشالله که بتوانم تا این دوره بی نظیر  رو با اشتیاق به پایان برسانم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/06/14 10:56
   مدت عضویت: 239 روز
   امتیاز کاربر: 5155 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 594 کلمه

   به نام خوش طعم ترین حسِ وجودم.❤️

   • باسلام خدمت استادِروشندلم وهم مسیری های خوش قلبم.🌹
   • من عاشقِ تجربه کردن طعم خداوندم وبه احساسِ قلبی ام اعتماد میکنم واین دوره رامانند2دورهٔ قبل باایمان واشتیاق واستمرار انجامش می‌دهم تاطعمِ روح نواز وپُر از عشقِ خالق جانم رابچشم ولذت ببرم ازبودنم وبتوانم عالی ترین اثر را ازخودم درجهان ثبت کنم
   • من ازاستادعطارروشن عزیزم آموختم که برای موفقیت ونتیجه گرفتن درهرکاری،فقط کافیه شروع کنم وبااشتیاق و استمرار ادامه دهم بقیه اش خودبه خود درست میشه چون این واکنشِ رفتاریِ من در همون قدم اول مقاومت ذهنیه منو محکم میشکنه. بقول استاد به چطور و چگونه اش فکرنکنیدو رهاباشیدوازمسیر لذت ببرید و عشق کنیدبافایلهاوتمرینات راانجام دهیدخودبه خودبه مقصد میرسید
   • بزرگترین مانع ذهنی من درانجام هرکاری خودِ ذهنه یعنی مقاومتِ ذهنی ام. همین اول راه هم در این دوره ذهنم شروع کرد به مانع تراشی که این دوره حجمِ آگاهی هاش خیلی سنگینه برویه دورهٔ راحت‌تر انتخاب کن! منم بهش گفتم:وراجی های توبرای من سنگینه. و من باکمکِ خدای خوش طعمم این مسیر را طی میکنم وباراهنمایی های استاد توانمندم تمریناتش را انجام میدهم ونتایج عالی هم میگیرم
   • من به خاطراضافه وزنم هدایت شدم به سایت تناسب فکری وبادورهٔ 100گام شروع کردم ودرپایانِ دوره یعنی 100روز 9کیلووزن کم کردم خیلی راحت بدون رژیم ورزش ورنج وسختی خیلی راحت وفقط باانجام دادن تمرینات وزن کم کردم ونتایج رفتاری آن این بود که خیلی آرام شدم شادیه درونی واشتیاقم بیشترشد اعتمادبه نفسم زیادشد گفتگوهای ذهنیم کمترشد وکلاً حالم بهترشدوایمانم قویترشدبه درستی مسیرم وبه مهارت و توانمندی استادبینظیرم وبه قدرت آموزش‌هایش وتصمیم گرفتم ادامه دهم چون هم مسیر درست وراحت بودوهم سطح بالای آگاهی وسواداستادعطارروشن ومهارتی که داشتنددرانتقال این آگاهی ها واینکه غلیظترین آگاهی هاراخیلی روان وبه زبانِ ساده گویانه به من انتقال می‌دادندو این باعث آرامش واطمینان من میشدکه حتماًنتیجه میگیرم وباشوق اشتیاق بیشتردورهٔ12گام راشروع کردم ودرهمان گام اول ایدهٔ نوشتن وثبت دیدگاه درسایت به من الهام شد منهم خب نه بلدبودم دیدگاه بنویسم ونه زیاد مسلط بودم به تایپ کردن برای همین یکم دودل شدم که دیدم ذهنم شروع کردبه نجواکردن که کاره هرکس نیست خرمن کوفتن/گاونرمیخواهدومردِکهن/توروچه به دیدگاه نوشتن بلدنیستی خرابکاری میکنی نمیتونی جمعش کنی توی همین دفترت بنویس… ووقتی دیدم ذهنم داره مقاومت میکنه گفتم:انجامش میدم وشروع کردم به نوشتن اونم چه  نوشتنی قربونِ چنگالهای خرچنگ چون بلدنبودم ولی باراهنمای های استادمهربانم وادامه دادن دیدم شنیدن کی بوَدمانندنوشتن دیدگاه درسایت
   • بعدازاتمام این دوره باتوجه به آگاهی که درموردترازو بدست آوردم خودمو وزن نکردم ولی فکرمیکنم3ت4کیلوکم کردم باشوق واشتیاق خواستم چالش من اینو نخوردم روشروع کنم که که باز ایده‌ای به من الهام شدکه دورهٔ زندگی باطعم خدا روانتخاب کن وچون این دوره مبحثش درموردلاغری نبود دودل شدم که نکنه با رهاکردنِ دوره های لاغری باذهن روندکاهش وزنم متوقف بشه؟ ازاستادعزیزم پرسیدم ایشون فرمودندکه تمامه دوره ها ومطالب سایت تناسب فکری بهم ربط داره ودرجهت بهبود زندگی هستندمنم باخیال راحت وارد دوره شدم
   • نمیدونم نقشهٔ عاشقانهٔ خدابرای من چیه؟ ولی ازهمین گام اول طعمِ خوشِ خدارو براحتی حس میکنم و احساسم نسبت به این دوره عالیه وایمان دارم که باحرکت دراین مسیرپاداشِ خوبی ازخالق مهربانم میگیرم
   • طعم هایی که دوست دارم دراین دوره تجربه کنم
   • من دوست دارم درکنارسلامتیم که بزرگترین نعمتی است که خدا به من داده شاهد رشد نهال لاغریم باشم تابه درخت تنومندتناسب اندام تبدیل شود
   • دوست دارم طعم ثروت شاهانه وخیروبرکتِ فراوان راتجربه کنم تاهم خودم لذتشو ببرم وهم بابخشیدن دیگران راهم درشادی وراحتی خودم سهیم کنم
   • وطعمی که واقعاً دلم میخواهدبدستش بیاورم تهیهٔ دورهٔ خداهرگزدیرنمیکندخیلی دوست دارم این دوره رویاد بگیرم وآگاهیهای آن رادر زندگی تجربه کنم
   • واینکه باتجربه ای که ازتواناییِ استادِ آگاهم دارم ونتایجی که از2دورهٔ قبل گرفتم ایمان دارم که ازاین دوره هم براحتی نتیجه میگیرم وطعمِ خوشِ خدارو تجربه میکنم

   پس مشتاقانه ادامه میدهم

   •  
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار اسما غضبان
    1402/09/21 12:47
    مدت عضویت: 1289 روز
    امتیاز کاربر: 6149 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 567 کلمه

    باسلام خدمت دوست عزیز و  هدایت شده  که همه ی ما ازهدایت شدگانیم دراین مسیر 

    واقعا از نوشته ی شما لذت بردم  از نوشتتون خیلی لذت بردم ومن هم  تصمیم قاطع گرفتم که در این مسیر باشم  . درسته من خیلی رفتم و برگشتم دیدگاه ننوشتم اما همیشه فقط نگاه میکردم و. گوش میدادم که البته نه باایمان قوی .  همیشه باخودم میگفتم مثلاً لاغری باذهن  یعنی چی .ومعذرت می‌خوام از استاد عزیز  مثلا این دوره ها چطور باخوندن و نوشتن  ادم می‌تونه  تغییرکنه بااینکه خودم دست بردار نبودم ومدام میرفتم ومی اومدم ونگاه میکردم وهراز چندگاهی  یه چیزی می‌نوشتم اما ایمان دارم که اونا اون چیزی نبوده که من . حالا درک کردم  وبهش ایمان آوردم و ایمان دارم  قبل از حتی اگر هم چیزی می‌نوشتم از سرجوگیری  وخودی نشون دادن  بوده شاید سخت باشه این که به هم چین چیزی اعتراف کرد اما برام این سختی آسون  شد وله همین خاطر دوباره وارد شدم هم دوره صدگام. وهم دوره زندگی باطعم خدا واین نوشته های شماارمش درقلبم  ایجاد کرد .واونهم درمورد دیدگاه ننوشتن شما وحالا دیدگاه نوشتن   میخوام تایید کنم حرفهای استاد واین قدرت در نوشتن  ر  روی ذهن  که چطور تاثیر میگیره ویک چیز غیرواقعی روبه واقعیت تبدیل میکنه  بانگاه کردن به موبایل من وارد سایت های مختلف  می شدم و   کلی اطلاعات  .نوشته ی افرادی رومیخوندم درموردمسایل  مربوط به بارداری و اتفاقاتی که براشون افتاده.  ومن حس بدی پیدا میکردم  یه حسی درمن شکل می‌گرفت و میخواستم  فرارکنم ودرمورد. یه بار درمورد  یه موضوعی به اسم  بارداری به اسم بارداری پوچ  توضیح میدادومن فقط موندم در این فکر درمن ایجاد شد که چطور ممکنه همچین  اتفاقی بیفته برای کسی  . وگذشت بعداز یک ماه کمتر یا بیشتر بعدازشش سال خوشحال   شدم که من هم باردارشدم و به خواسته ی دلم رسیدم تا اینکه وقتی برای  بررسی  جنین توی سونوگرافی  رفتم به من گفتن . بارداری پوچه . جدای از کلی ناراحتی در حد شاید یک یادوروز  وحتی بیشتر من  دچار حال بدشدم اون زمان من تقریبا جلسه ی هفتم بودم .  در دوره ی صدگام اما به این ایمان واقعی وبه نوشتن  وتاثیرش در زندگی پی بردم  وبن تاثیر ذهن  وهمه ی حوادث. اتفاقات خوب وید همه به وسیله ی افکار ورفتاره و نوشتن هم قدرت زیادددددددددی در نتایج زندگی ودر لاغری هم داره بعداز یه مدت خیلی کوتاه که من  باایمان به  این مسیر دارم می نویسم توی دفترم و تازگیا هم دوتا دیدگاه توی دوره ی صدگام نوشتم به خودم گفتم این وظیفه ی  من هست که روز قدمی برای تغییر زندگی و شرایط زندگیم بردارم واین بزرگترین و تلخ ت وبه نوشتن وتمرین  اتفاقی  که برام افتاد اما همین اتفاق ایمان منویه این  مسیر قوی تر کرد این بار دیگه شعار نیست عمله چون من به چشم دیدم قدرت  نوشتن . فکر کردن وتمرکز کردن  ومیخواستم به شما وبعد خودم این اطمینان روبدم که بهش فکر کنی وبنویسی ودیدگاه بخونی نتیجه خود به خود به وجود میاد امااین بار در مسیر خواسته ی خودمون و بذر پاشی ذهن و   هرس کردن علف های هرز  که سالها تو همون رشد کردن . اما میشه تغییر داد.  وبه شما تبریک میگم  وخوشحالم که تونستم نوشته ی شما رو بخونم. سپاسگزارم از شما که این نوشته ی زیبارو نوشتید واز خدا که ماروبه این مسیر هدایت کرد ومادورهم جمع شدیم  که زندگیمون رو تغییر بدیم اونم به شکل ساده و طبیعی  وبراساس قوانین خداوند . باتشکر از شما و استاد.گرامی..

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار سحر
     1402/09/23 07:53
     مدت عضویت: 239 روز
     امتیاز کاربر: 5155 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 703 کلمه

     به نام خالق خوش احساسی که عاشقانه ما را هدایت میکند❤️💚❤️

     با سلام خدمت دوستِ دوست داشتنی ام اسما جان بسیار تشکر میکنم از لطف و مهربانی شما دوست عزیزم و لذت بردم از صداقت و تصمیم زیبایت و بسیار خدا را شاکرم که تجربه و نگرش من باعث ایجاد انگیزه و اطمینان در شما شده و حال دلتان را خوب کرده است و مطمئن باش که نوشتن معجزه می‌کند و من در حال حاضر طعمی را که خیلی دلم میخواست دارم تجربه اش میکنم یعنی دورهٔ فوق العاده بینظیر خدا هرگز دیر نمی‌کند. نوشتن، فکر و حواس پنجگانه ما را درگیر میکند و روی انرژی خداوند اثر می‌گذارد و نیروی خداوند وارد احساسی که ما از نوشتن آن مطلب بدست می آوریم میشود و در این وسط ذهن چموش ما که همان منّیت شیطانی ماست سعی می‌کند بین ما و نیروی خداوند مانع ایجاد کند و تمام سعی و تلاشش را می‌کند که ما شروع نکنیم و ادامه ندهیم چون می‌داند که اگر ما با حس خوب و صبوری ادامه دهیم مجبور است در جهت خواسته ما تغییر کند و یکی از اثرات نوشتن دیدگاه در سایت این است که وقتی نوشتهٔ ما را دیگران می‌خوانند از تاثیر آن بر روی دیگران تبادل انرژی بوجود می آید و برابر با هر نفری که نوشتهٔ ما را می‌خواند جهان پاسخ انرژیی که از خواندن مطلب ما دریافت کرده را به ما بازخورد می‌دهد برای همین استاد عزیز و آگاهم همیشه تاکید می‌کنند که دیدگاهمان را ثبت کنیم چون هم به خودمان و هم به دیگران در جهت رشد خواسته هایمان کمک میکنم و ما هر چقدر هم کم تجربه و نابلد باشیم وقتی پا روی ترسها و شک و تردیدهایمان می‌گذاریم و حرکت در مسیر صحیح رسیدن به خواسته مان را شروع میکنیم و با آرامش و اشتیاق ادامه می‌دهیم استمرار ما سبب می‌شود با هر قدمی که بر میداریم درست تر عمل کنیم و روز به روز بیشتر رشد میکنیم و نکتهٔ قابل توجه این است که ما نیاز به اطلاعات زیاد نداریم و اخبار و رسانه ها و اینستاگرام و سایت گردی و انباشت اطلاعات بیهوده فقط ذهن مارا شلوغ می‌کند و قاتل تمرکز و احساس خوب ماست وقتی تمرکزت را پراکنده میکنی روی موضوعات مختلف و غیرضروری ناامید و بی حوصله میشوی و امید و انگیزه ات را از دست می‌دهی پس فقط روی موضوعات مورد علاقه ات تمرکز کن و شروع کن به حرکت کردن به سمت خواسته و هدفت آنوقت اطلاعات لازم در طول مسیر توسط کائنات خداوند به تو داده میشود و نکتهٔ مهم این است که ذهن ناخودآگاه ما خوب را از بد تشخیص نمی‌دهد و فقط به مرکز توجه و احساس ما واکنش نشان می‌دهد به همین خاطر زمانی که شما مطلبی در مورد بارداری پوچ خواندید چون واکنش احساسی در شما ایجاد کرده و با حس بد به آن توجه کردی شما نیروی درونتان را متوجه آن مطلب کردید و ناخودآگاه تان آن را به عنوان موضوع مورد توجه وعلاقهٔ شما در خودش ذخیره و آن را وارد تجربهٔ زندگیتان کرده است همین مراحل را با احساس خوب و در جهت خلق لاغری و خواسته ات انجام دهی چه بخواهی چه نخواهی آن را تجربه میکنی مخصوصاً اگر نمونهٔ خواسته ات را مرتب نشان ناخودآگاهت دهی که در مورد لاغری با ذهن از طریق دیدن آلبوم شگفتی سازان و خواندن دیدگاه دوستان هم مسیرت میتوانی این کار را انجام دهی و اینکه دیدگاهت را بدون منّیت و مقایسه با دیگران فقط با آگاهیِ خودت بنویس و حتماً آن را ثبت کن و اگر این مراحل را انجام دهی براحتی لاغر میشوی و در حال حاضر همین که مسئولیت شرایطی را که تجربه کردی پذیرفتی و از یک اتفاق تلخ پله ای شیرین برای رشد و پیشرفت خودت ساختی بسیار قابل تحسین است و نشانهٔ خیلی خوبی است پس با احساس خوب و ایمان قوی روزی یک قدم به سمت خواسته ات حرکت کن بقبهٔ کارها خود به خود انجام می‌شود چون وقتی بطور منظم و پیوسته ادامه می‌دهی نیروی قدرتمند خالق مهربان با تو همسو می‌شود و در طول مسیر عاشقانه تو را حمایت و هدایت میکند

     بازم از شما دوست خوش قلبم تشکر میکنم و آرزو میکنم در جهت خلق خواسته هایت به زیبایی رشد کنی و با لذت و راحتی آنها را تجربه کنی🥰💚🌹

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار اسما غضبان
      1402/09/23 13:44
      مدت عضویت: 1289 روز
      امتیاز کاربر: 6149 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
      محتوای دیدگاه: 19 کلمه

      باسلام خدمت دوست عزیزومهربانم . 

      😘از شما بابت این  دیدگاه زیبا‌  ونظر لطفتان سپاسگزارم ‌♥️♥️ از شما خیلی ممنون 💖💖💖

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سکینه
   1402/06/14 10:52
   مدت عضویت: 228 روز
   امتیاز کاربر: 4165 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 249 کلمه

   بنام خداوندی که‌منو مانند خودش خالق قرار داده  خالق زندگی زیبا برای خودم

   سلام و ورود خداوند بر استاد عزیزم که صادقانه میخواد راهی که زندگیشو باهاش ساخته را به دیگران آموزش بده واز خداوند بهترینها را براشون خواستارم و خداوند را بابت وجود پاکش سپاسگزارم

   من باور دارم ومطمعنم که با این دوره خداوند لول زندگیمو در تمام جنبه ها بالا میبره ومن خودمو از همین ابتدا درسطح زندگی بالاتر میبینم، در این زندگی جدید که ساختم یک کسب وکار عالی و مورد علاقه دارم که بهترین خودمو در آن به اجرا گذاشتم و استقلال مالی و زمانی دارم ومیتونم در کنار بچه هام و همسرم به سفر بریم واز تمام زیبایها ی خداوند لذت ببریم و همان طور که خداوند برامون خواسته با لذت و شادی و آرامش زندگی میکنیم از لحاظ سلامتی در سلامتی کامل هستیم وتناسب اندام دارم ومن در هر لحظه سپاسگزار خداوند بابت نعمتها هستم واز لحاظ آرامش درونی و شادی عالی هستم ومن هر لحظه با خداوند صحبت میکنم واز رابطه عالیم با خالق لذت میبرم و خداوند الهامات را واضح به من میکند ومن به راحتی خودم را به هدایتاش سپردم والهاماتش را عملی میکنم روابطم با خودم وخدایم و همسر و بچه هام و اطرافیانم عالی هست،ومن به درک عالی از خودم وخداوندم قوانینش رسیدم و زندگیم را با عمل به قوانینش پیش میبرم وخودم و بچه هام و همسرم وکل زندگیمو به سیستم هدایت خداوند سپردم ومن در کل کلید استجابت را پیدا کردم،

   به امید موفقیت برای خودم وتمام دوستان عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/06/09 07:46
   مدت عضویت: 332 روز
   امتیاز کاربر: 1225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 422 کلمه

   به نام خدای تغییر ، خدایی که میدونه من چی می خوام حتی وقتی هنوز خودم برام روشن نیست ومنو آروم و آهسته در مسیری که به صلاح منه پیش می بره. 

   همون خدایی که مهربان تر از مادری که سالها از وجودش محروم بودم دست منو گرفت وگام به گام راه رفتن رو و جلو رفتن رو به من آموخت . همون خدایی که در هر قدم که پیش میرم راه منو روشن میکنه و هر روز به من معجزه هاشو نشون میده.

   سلام به استاد عشق ودوستان عزیز تر از جانم!

   خیلی خوشحالم که اینجا هستم وبا شما صحبت می کنم.

   برای همه ی ما پیش اومده که وقتی میخوایم حرفی بزنیم دنبال گوش شنوا می گردیم. این یه موهبت الهیه که قابل شکرگزاریه. 

   خدایا بابت این همه دوستانی که اینجا دارم وصمیمانه به حرفهام گوش ميدن از تو سپاسگزارم. 

   استاد!

   معجزه ی نوشتن داره خودش رو نشون میده : قسم به قلم وآنچه می نویسد” داره معجزه می نویسه . داره زندگیمو می نویسه. من پشت سر قلم راه میرم واون داره راهو بهم نشون میده. منظره هایی بکر وناب ، یه دنیای کاملا متفاوت .

   فقط کافیه باورش کنی و به قلم ایمان بیاری. 

   قبلنا خیلی شنیده بودم : کارها تو و برنامه هاتو بنویس ، نمی دونم چرا وچطوری، ولی انگار تو گوش من رفته بود وبدون اینکه بدونم ، باورش کردم حتی برام دلیلش واضح نبود اما نوشتم نوشتم نوشتم و هنوز دارم می نویسم اما اون نوشتن قبلم کجا ونوشتن الانم کجا! الان دارم زندگیمو می نویسم .

   استاد عزیزم !

   در هر قدمی که بر میدارم یه جمله شما میاد و چراغ راهم میشه. یادتونه فرمودید تو هر کاری آدم از اولش تخصص نداره اما لازمه به کارتون تعهد داشته باشین وبعد پشت سرش تخصصه میاد ،  یاد میگیری ، من حرفتون رو باور کردم و ادامه دادم و باز هم ادامه میدم با قلم روز به روز بیشتر رفیق میشم و عجب رفیق خوبیه ! عصای معجزه گر حضرت موسی که می تونه تو دست همه باشه.

   چقدر عالی خداوند به قلم قسم خورده و به آنچه که می نویسد! مگر قلم چی می خواد بنویسه؟؟ ؟ زندگیتو، چی از زندگی بالاتره؟ 

   دوست عزیزم ! 

   تو هم شک نکن بنویس ! و به قلم ایمان بیار ! خودت معجزه هاشو می بینی.

   استاد عزیزم ! به خاطر طعم خدا که وارد زندگیم کردی از شما بی نهایت سپاسگزارم! تا ابد شاگرد شما خواهم ماند و ادامه میدم این مسیر زیبای بهشتی رو که شما پیش پای من قرار دادید وچراغ راهم شدید .

   پاینده باشید وروز به روز در مسیر زندگی چراغ راهتون پر نور تر!

   آمین یا رب العالمین!

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار الی
    1402/11/13 18:55
    مدت عضویت: 85 روز
    امتیاز کاربر: 6390 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 40 کلمه

    سلام دوست عزیز 

    چقدر زیبا با احساس خدارو توصيف کردی 

    چقدر قلمت روان و خوانا ❤️

    لذت بردم 

    انشالله که هر روز،قلم خداوند زندگیتون رو پر از بوی گل ها و شکوفه ها کنه که آرامش درونتون رو هر روز بیشتر بیشتر کنه ❤️👏 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16185 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 267 کلمه

   سلام خدای  مهربون  سلام استاد عزیز و دوستان خوبم 

   من مدتی است که به لطف خدا به این مسیر هدایت شدم تغییرات بسیار خوبی در زندگی ان داشتم تغییراتی که فقط و فقط بل بودن در این سایت میتونه ایجاد بشه .

   خدایا من ازت میخوام به خودت نزدیک و نزدیکتر بشم 

   خدایا من دوست دارم هر روز بیشتر از دسروز تو رو در کنار خودم حس کنم .

   خدایا من با بودن دز کنار تو آرامش دارم پس این آرامش رو نصیبم کن

   خدا جونم من ازت میخوام هر ردز در این سایت فعالیت داشته باشم چون تنهل در این سایت و فعالیت در آن میتونم ا۸ساس خوبی داشته باشم 

   خدایا من از تو به واسطه آموزش هایی که در این سایت میبینم  یک خونه بزرگ و زیبا و مفنوی با تمام امکانات ازت میخوام .

   خدا جونم من از تو یک ماشین شاسی بلند سانتافه میخوام تا به راحتی کارهان رو باهاش انجام بدن و از داشتنش لذت ببرم .

   خدای عزیزم من از تو کارت پر از پول میخوام تا به راحتی و بدن اینکه از کسی قرض بگیرم به راحتی اموراتم رو بگذرونم .

   خدا جونم من از تو میخوام که به هیچ کسی به غیر از خودت درخواست پول نکنم .

   خدا جونم من هز تو رزق و روزی و ثروت فراوان میخوام .

   من هز تو رابطه بسیار خوب با همسر و بچه هام میخوام 

   خدا جونم من هز  تو میخوام بابت رسیدن به خواسته هام راه رو نشونم بدی و یار و یاورم باشی 

   خدا جونم من میخوام خیلی خیلییی من رو در آغوش خودت بگیری چون فقط در آغوش خودت میتونم خوشبختی رو حس کنم.

   خدایا خدا جونم خدای عزیزم ممنونم

   استاد عزیز ممنونم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1402/05/29 07:21
   مدت عضویت: 1507 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 728 کلمه

   به نام خدا 

   سلام ودرود 

   زندگی با طعم خدا جلسه ی اول 

   ۱-اومدم که درباره دوره ها و نتایجی که از دوره های که شرکت کردم بنویسم تا بقیه دوستانی که تازه وارد سایت میشن بدونن دارن وارد چه میشن .بدونن هزینه ای که میکنن چند برابرش به زندگیشون برمیگرده 

   بودن در این دوره ها یعنی داری وارد بهشت میشی داری حال خوب احساس خوب و لذت بردن از زندگی رو تجربه میکنی  

   من از سال ۹۴در این دوره ها هستم چند دوره رو خریداری کردم 

   دوره ی ورود به سرزمین لاغرها 

   پیاده روی موثر 

   دوره ی لاغری در رمضان 

   دوره ی لاغری در بارداری 

   دوره ی روانشناس لاغری خود باشیم 

   دوره ی برنامه ریزی ذهن برای ورزش کردن

   دوره ی اصلاح پرخوری و اشتها در مغز 

   دوره های رایگان 

   از دوره ی لاغری در بارداری استفاده کردم بعد از دوتا بارداری بارداری سومم بود که 

   تازه باردار شدن رو تجربه کردم برام یه بارداری با احساس خوب و نشاط آور در بر داشت 

   حالم خوب بود ویار نداشتم صورت درخشان و شاد 

   هر جه دوست داشتم بدون استرس میخوردم 

   ولی اون دوتا بارداری اول خیلی حالم بد بود همش خوابیده بودم خیلی برام سخت میگذشت 

   ویار شدید همش کفر و ناشکری 

   من در بارداری سوم که الان نزدیک به  ۲ساله که میگذره خاطرات شیرینش در ذهنم مونده 

   و همیشه خاطرات شیرین بودنش رو بازگو میکنم برای عزیزانم 

   و بچه ی سومم خیلی آروم و خوش اخلاق تر از اون دوتا شده 

   چون دوران  بارداریش رو خیلی راحت گذروندم در حال خوب و احساس شادی بودم

   فایل پیاده روی : صبح ها که به پیاده روی میرم گوش میدم یه پیاده روی متفاوت با سالهای که میرفتم دارم 

   خیلی حالم خوب میشه پر نشاط و پر انرزی برمیگردم و اصلا متوجه گذر زمان نمیشم 

   فایل ورود به سرزمین لاغر ها 

   چند بار تکرار کردم عالیه 

   بودن در این دوره ها حالت رو خوب میکنه احساس خوب و پر انرزی هستی از زندگی کردن لذت میبری و به هدفت هم دست پیدا میکنی 

   از وقتی متوجه شدم که دور ه های استاد هستش 

   و باورش دارم و اعتماد کردم به استاد 

   هر کی هر چی بگه قبول ندارم 

   فقط استاد رو باور دارم و بهش رسیدم که حرفهای استاد ۱۰۰درصد تضمینی هستش 

   از زمانی که وارد این دور ه ها شدم خیلی چیزا تو زندگیم تغییر کرده 

   رزق و روزیمون بیشتر شده آرامش بیشتری دارم 

   خدا رو شناختم عاشق خدا شدم قبلا از خدا میترسیدم 

   همش خودم و گناهکار میدونستم 

   که خدا ما رو دوست نداره 

   الان هر لحظه خدا رو در کنارم حس میکنم همرامه

   شکرگزار خداوندم 

   هر صبح شکر گزاری مینویسم 

   خیلی نعمت هام بیشتر شده 

   هر چه دلم بخواد سریع بهش میرسم 

   خودم رو شناختم خدای خودم رو شناختم 

   برای خودم ارزش قائلم 

   خودم و دوست دارم 

   قبلا خیلی از خودم ناراضی بودم 

   ناامید بودم خودم و دوست نداشتم از خداوند میخاستم خلاص بشم این چه زندگیه که دارم 

   عصبی میشدم 

   الحمدالله خیلی تغییر کردم 

   بودن در این دوره ها تو همه ی جنبه های زندگیت تغییر ایجاد میشه عالی میشی عاشق خدا میشی آرومی آرامش داری 🙏👌

   ۲-منی که تو این دوره ها شرکت کردم میخام به کجا برسم میخام چه چیزی به دست بیارم میخام زندگیم چه جوری باشه روابطم چه جوری باشه اوضاع اقتصادیم چه جوری باشه ؟

   من در این دور ه ها شرکت کردم که اول از هر چیز سلامتی کامل از خداوند خواستارم 

   حال خوب و احساس خوب رو میخام داشته باشم 

   خودم رو دوست داشته باشم برای خودم ارزش قائل باشم 

   شکرگزار خداوند باشم 

   از نعمت های خداوند استفاده کنم 

   و احساس آرامش با خدا بودن رو داشته باشم 

   تناسب اندام عالی رو میخام دوست دارم سبک باشم به وزن ۵۳کیلو گرم برسم به راحتی راه برم کارهای خونه ام رو خودم انجام بدم 

   لباس های مورد علاقه ام رو بپوشم به خرید برم به راحتی هر چه که دلم میخاد بخرم در سایزهای کوچیک 

   به باشگاه برم از ورزش کردن لذت ببرم 

   به استخر برم مایوهای قشنگ و رنگی بپوشم 

   و از بودنم در جمع ها خوشحال باشم 

   رابطه ام با دوستان با خانواده با عزیزانم عالی باشه همه منو دوست داشته باشن من همه رو دوست داشته باشم 

   آروم و صبور باشم 

   با مهربونی صحبت کنم 

   رابطه ی خوبی با همسرم داشته باشم 

   هر چند هم الان رابطه مون خوب و عالیه ولی باز هم عالی و عالی تر بشه 

   برای همدیگه ارزش قائل باشیم به همدیگه احترام بزاریم بیشتر و بیشتر 

   استقلال مالی داشته باشم دوست دارم درآمدم خیلی زیاد باشه 

   که هر چه دوست دارم بخرم و ببخشم 

   به همه کمک کنم 

   به سفر برم 

   از سفرهام لذت ببرم 

   من از خداوند سلامتی  دل خوش تناسب اندام حال خوب پر انرزی بودن صبور بودن و مهربان بودن و رزق و روزی حلال 

   و تمام نعمت هایی که در این دنیا وجود داره 

   نصیبمون بشه 

   و لذت ببریم از نعمت های خداوند 

   🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/05/22 23:57
   مدت عضویت: 332 روز
   امتیاز کاربر: 1225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 351 کلمه

   به نام خدایی که همین نزدیکیست

   سلام به استاد عزیزم ودوستان همراهم! 

   از دیدگاه قبلیم که دراین فایل نوشتم حدود یک ماه ونیم گذشته و برام یه جور دوره ی تکراره این مطلبی که می نویسم.

   طی این مدت که مرتب فایل ها رو دنبال میکردم و گوش میدادم، تغییرات زیادی در من اتفاق افتاده:

   صبور تر شدم ، آرامشم بیشتر شده، آدم های دور و برم رابیشتر درک می کنم. رفتارم ملایم تر شده.

   کمتر از موضوعات مختلف عصبانی میشم.

   بهتر به حرف اطرافیانم گوش می‌کنم.

   هرچی بگم از فایده های این دوره کمه و نمی تونم حق مطلب رو به طور کامل ادا کنم.

   هر بار که یه فایل رو گوش میدم انگار یه سری مطالب جدید برام واضح میشه. حرف های استاد ادعا نیست. واقعیته.

   اینو با تمام وجودم حس کردم وبهش باور دارم.

   هر روزم رو با احساس خوب شروع میکنم، هدف دارم. مثل قبل نیست که بدون هیچ کنترلی ، به هر فکری اجازه بدم تو ذهنم جولان بده. دیگه دوست ندارم اخبار گوش بدم .

   به ندرت فیلم می بینم؛ کلا عادت هام و روال زندگیم تغییر کرده وبهتر شده ، بیشتر مطالعه دارم . بیشتر مراقب احوال و حالات درونیم هستم .

   دیگه به گذشته به ندرت فکر میکنم.خودم رو سرزنش نمی کنم ، دیگران رو هم سرزنش نمی کنم.

   راحت تر خودم و دیگران رو می بخشم. حرف هایی که می شنوم و دوست ندارم رو با خودم تکرار نمی کنم . اجازه نمی دم کسی منو عصبانی کنه. 

   کلا آدم بهتری شدم و رابطه ی من با خدا خیلی صمیمی تر شده اینو از حس و حالم متوجه شدم و هم زمانی های قشنگی که متوجه اونها میشم وبه خاطر شون خدا رو شکر میکنم.

   در کل به طور مرتب و هر روز و پشت سر هم جلو نرفتم وهر روز یه گوشه از سایت بودم ولی از نتیجه خودم راضی هستم.

   خداوند برام انتخاب میکنه هر روز کجا باشم وچی گوش بدم وچه آگاهی هایی اون روز به من داده بشه و من خودم رو تسلیم میکنم به اراده ی پروردگارم! 

   الهی شکرت به خاطر اینجایی که هستم و این دوستان عزیزی که اینجا دارم واین استاد بزرگوارم که سرچشمه ی الهام برای من هستن.

   عاشقتونم و ادامه میدم…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1402/05/16 15:56
   مدت عضویت: 530 روز
   امتیاز کاربر: 14590 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 649 کلمه

   باسلام خدمت شما 

   من در دوره ی تکرار هستم و میخوام اعتماد خودم رو براتون بگم،از زمانی که من تصمیم گرفتم باز هم بیام و تکرار کنم این فایل ها و این دوره ی بسیار مفیدرو تجربه های من خیلی بهتر و قدرت ذهنی من بالا رفت،

   حالا ممکنه سوال کنین مگه میشه به همین سادگی یا با دوسه بار تکرار و تمرین، باید بگم بله میشه و برای من اتفاق افتاده و الان که دارم مینویسم هر روزم رو با احساس خوب شروع میکنم و یک روز نیست که نیام توی سایت انگار عادت روزانه ی من شده و از این تمرین هام کلی نتایج خوب بدست اوردم, 

   سخت نگرفتن موضوعات و مسائل کوچیک یا بزرگی که بدست ما نیست و ما میتونیم فقط احساس هم دردی کنیم اما نمیتونیم ذهن کسی رو که خودش مایل به تغییر نیست رو عوض کنیم، یا مثلا خوب و زیبا حرف زدن از جهان هستی با انسانی که هیچ اهمیتی به نعمت های خودش و نعمت هاای جهان هستی نمیده خوب باور اون این هست که من که چیزی ندارم از چی راضی یا شکر گذار باشم، 

   یکی از تجربه های من از این سایت و تغییر زندگی این بوده که شادی دلیل نمیخواد و تو برای همین که هر روز بیدار میشی و بازهم فرصت زندگی کردن داری خودش جای سپاسگزاری داره و من این رو هر روز انجام میدم و حتی مینویسم و بابت این که هر روز زنده هستم و نفس میکشم کنار کسانی که دوستشان دارم خیلی احساس خوبی داره اونوقت تا پایان روز با حس خوب لذت میبرم،

   پس این مهمه که ببینیم نعمت های خودمون رو و با حس خوبی  شکر گذار باشیم  تا بازهم نعمت های فراوان خدا سمت ما سرازیر شوند،

   وحالا حس و نتایج من راجب این دوره ها و حرف های استاد اینه که بینهایت عالی و مفید و تاثیر گذار در تغییر زندگی شما هست و من با تمام وجود خواستم و تونستم و تمرین های من و تلاش هام جواب داد و از تغییرات خودم راضی هستم،

    حالا هدف من از شرکت در این دوره ها چیه؟

   و خواسته های که از زندگی و این دوره ها دارم چیه؟

   هدف من اینه که زندگی خودم رو که نمیدونم چند سال هست (۸۰)سال مثلا ، با کیفیت و لذت بردن سپری کنم و برای ذخیره اخرت خودم کلی دست پر برم با خوبی ها و رفتار خوب اخلاق خوب و نگاه خوبی به زندگی داشته باشم و همش ناسپاسی نکنم و با رضایت لذت ببرم،

   یکی از هدف های دیگم که در همه انسانها مشترک است داشتن ارامش واقعی و همیشگی است و من دوست دارم در تمام لحظات آرامش داشته باشم چه در جمع یا مهمانی و چه در خلوت و اتاقم، راحت باشم و ارام،

   حس خوب داشته باشم با توجه کردن به نعمت های که دوست دارم بدست بیارم مثلا :

   من به مدت دو سال از خدا و بعد پدرم می‌خواستم که برام ساز مورد علاقم تنبک رو تهیه کنند و این برای من حس خوبی به وجود میاورد حتی با فکر کردن بهش حسم خوب میشد ، ثروت و پس اندازی کافی دوست دارم بدست بیارم که با خیال راحت هرکی خرج کنم تموم نشه و عدد های اون رو نیاز نباشه کنترل کنم و با حسرت خرج کنم،

   و روابط خوبی داشته باشم با اخلاق خوب و حس خوب و دوست داشتن خودم بتونم همه رو واقعاً دوست نچبدترم و سلامتی رو در جسم خودم قدرت ببخشم با فکر به این که سلامتی نعمت خوب من است و خدای مهربونم اون رو به من داده پس با مراقبت و افکار خوب از سلامتی جسم برخوردارم، مهربانی هم در خودم گسترش بدم و سعی کنم با همه زیبا و مهربان خرف بزنم، و در اخر با خدا هم سو و هم مسی باشم و شادی درونم رو با ایمان به خدا داشته باشم و برای رشد ذهنم تلاش کنم ،و من باید سعی کنم این خواسته هام رو از زندگی به عملکرد خودم تغییر بدم تا موفق بشم،

   باتشکرازشما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/04/05 16:47
   مدت عضویت: 332 روز
   امتیاز کاربر: 1225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 531 کلمه

                 به نام خدای مهربان

   دوستان خوبم سلام! 

   امیدوارم هر کجا که هستید حس وحال دلتون عالی باشه. 

   من حدود یک ماه و یه چند روزی بیشتره که به لطف خداوند با این سایت آشنا شدم. هیچ تبلیغاتی از این سایت رو نه شنیدم ونه قبلا جایی دیدم، فقط وفقط این سعادت رو مدیون‌ هدایت خداوند می دونم که هميشه به موقع هست و هیییچ وقت دیر نمی کنه، به موقع به من هدایت رو میده و نعمت هاش بی انتهاست و به موقع به صدای احساس من پاسخ میده. 

   من به گفته ی اطرافیانم، خییییلی دیر تغییرمیکنم ولی خودم میگم دیر باورم،

   خیلی به افکاری که به ذهنم می رسه توجه می کنم وتا وقتی برام قابل هضم نشه، اجازه نمی دم که توی ذهنم جا خوش کنه؛ این شناخت من از خودمه.

   خیلی اهل فضای مجازی نیستم، تا همین چند سال پیش فقط یه گوشی ساده داشتم که کارهامو باهاش راه مینداختم، بیشتر وقتم رو صرف خانواده ، همسرم وبچه هام کردم و اونها همه‌ی زندگی من هستند. 

   ولابلای این زندگی همیشه افتخارم اینه که فکرم مال خودمه؛ در انحصار خودمه و از، با خودم بودن، لذت می برم وهیچ وقت احساس تنهایی نکردم چون باورم اینه که خدا با منه و چه هم صحبتی بهتر از خدا! 

   فکرم مال خودمه، اگه خوبه مال منه و اگر هم ایراد داره، باز هم کوتاهی از منه که ورودی های مناسب و به موقع بهش نرسوندم.

   خلاصه از دوسال پیش که گوشی هوشمند خریدم فقط یه نیم ساعتی سر ظهر که از کار روزمره فارق میشدم وموقع استراحت بقیه بود یه سری به اینستا میزدم و مطالبی که مورد علاقم بود رو دنبال میکردم؛

    اما راضی نبودم. حس خوبی نداشتم، انگار گمشده ای داشتم

   واز گذران وقتم راضی نبودم ، خیلی سؤال بی جواب داشتم و از روز مره گی خسته شده بودم، زیاد اهل بازار رفتن هم نیستم فقط در حد خریدهای ضروری بیرون میرم.اهل دورهمی هم نیستم چون موضوعاتی که در دورهمی ها مطرح میشه مورد علاقه ی من نیست.

   با خداجونم حرف زدم( آخه با هم که هستیم همیشه این طوری صداش میکنم) گفتم: خدا جونم کمکم کن ، خسته شدم واحساس می کنم وقتم داره بیهوده تلف میشه ، چکار کنم ؟ یه راهی پیش پای من بزار که راضیم کنه.

   تا اینکه یه روز همین طور که گوشی دستم بود ووارد گوگل شدم ، با خودم حرف میزدم :که ، خب حالا چی سرچ کنم ؟ که یه صدایی بهم گفت :بزن لاغری با ذهن وجستجو کن.

   خود خدا رو شاهد می گیرم که تا اون موقع ترکیب این دو کلمه رو کنار هم نه دیده بودم ونه شنیده بودم. 

   حالا جدا جدا چرا؟ مثلا لاغری جدا و ذهن جدا.

   وفقط می تونم بگم که هدایت الهی بود. 

   نوشتم :لاغری با ذهن وهین نوشتن احساس عجیبی داشتم و

   جستجو رو زدم و

   بله؛ 

   سایت تناسب فکری استاد عطار روشن عزیزم بالا اومد.

   وارد سایت شدم. آرامش عجیبی داشتم ، گوشه و کنار سایت رو سر زدم ، مطالب رو می خوندم و فایل ها رو گوش می کردم. حدود یه هفته ای طول کشید تا من دیر باور به یقین برسم و رسیدم و در سایت ثبت نام کردم واز اون روز زندگی من به دو دوره تقسیم شد :

   دوره قبل از هدایتم به این سایت و دوره‌ی بعد از اون. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 316 کلمه

   به نام رب العالمین و به نام رب الرحمن و الرحیم.

   سلام و درود میگم به همه دوستان و عزیزان هم سفر در این مسیر سراسر شاد و فرحبخش. خدا رو شکر میکنم که بر من منت گذاشت و توانستم در این دوره عالی شرکت کنم. قطعا تمام زندگی و دنیای اطراف ما توسط باورهای ما و در واقع اعمال ما در حال رخ دادن است. از خدا میخواهم که مرا نیز مانند صالحان و خاشعان در این مسیر کمک کند تا ثابت قدم بمانم.

   خواسته من از این دوره زندگی در شهر و کشوری سراسر سرسبزی و خوش آب و هوا در یک خانه ای بسیار لوکس و زیبا هست. سپاسگذار و شکرگذار خداوند هستم که بزودی زود به این مدار وارد می شوم.

   از خداوند بزرگ سپاسگذاری میکنم که روح و روانی آرام و شکرگزار و صبور همواره با یاد خداوند و آخرت داشته باشم.

   از خداوند سبحان سپاسگذاری میکنم و میخواهم بدنی کاملا سالم و سرحال، ورزیده و عضلانی و قوی داشته باشم و انرژی فوقالعاده ای برای خلق آرزوهاو لذت بردن از زیبایی داشته باشم.

   رب العالمین رو شکر میگویم که بزودی استقلال مالی بسیار بهتری خواهم داشت و هر آنچه اراده کنم را بتوانم بدون کوچکترین نگرانی تهیه کنم.

   از خداوند العزیز و الرحیم سپاسگذاری میکنم که رابطه ام با همسر و فرزندم سراسر عشق و زیبایی و بدون وابستگی بوده و در کنار هم بسوی خواسته ها و تحقق اونها حرکت میکنیم.

   از خداوند بزرگ کمک میخواهم تا بتوانم به بهترین نقطه و کشور دنیا مهاجرت کنم و باعث رشد توسعه رشد خود و جهان اطرافم شوم. منزل ویلایی بسیار بزرگ و مجهز داشته و در کنار همسر و فرزندم در آن زندگی کنم.

   از خداوند عزیز یاری می طلبم تا خودروهای لوکس BMW و LEXUS بخرم.

   از خدای عزیز میخواهم تا بتوانم شرکت خودم را راه اندازی کنم و درامد بالا و سودآوری عالی داشته باشم.

   در ارزوی سلامتی ، موفقیت و تحقق همه آرزوها برای دیگر دوستانم دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهدیه
   1402/03/30 17:00
   مدت عضویت: 446 روز
   امتیاز کاربر: 3990 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 341 کلمه

   سلام وقت بخیر.چقدر از خودم و خدا دور شدم دوباره.ولی وقتی این فایل رو توی سایت دیدم گفتم خودشه.چون مدام داشتم از خودم می‌پرسیدم چجوری باید ذهنمو کنترل کنم؟؟با این فایل آشنا شدم و تصمیم گرفتم ک راهو ادامه بدم البته محکم تر و جدی تر.خدایا شکرت ک منو با این سایت و دوستانو استاد آشنا کردی.خدایا شکرت ک این همه نعمت بهم دادی و من نمیبینم ک چقدر تو بزرگی.خدایا شکرت ک همواره کنارمی و منو ب سمت خواسته هام هدایت میکنی.خدایا شکرت ک وقتی ازت میپرسم چطور؟؟جواب ایدها و سوالاتتون ب بهترین شکل میدی.

   من متعهد میشم ک از امروز با دیگران درباره تغییر دادن زندگیم صحبت نکنم.من بزرگترین اشتباهم اینه ک سعی کردم همیشه دیگرانو با خودم توی این مسیر هدایت کنم ولی نعععع بسه دیگه.میخوام خودم فقط خودم باشم ک توی مسیر ب این زیبایی قدم برمیدارم و شگفتی ساز شم.خدایا شکرت ک متعهد و پایبندم ب عهدم.خدایا شکرت ک با نوشتن واقعا حالم خوبه.خدایا شکرت از درسهایی ک بهم دادی.

   خدایا شکرت ک بهم کمک میکنی همواره ک بهترین و نفر اول باشم توی محیط کارم.خدایا شکرت ک بهترین رابطه عشقی رک با همسرم همواره دارم.

   خدایا شکرت ک سه تا دختر خوشگل)سه قلو( دادم ک بسیار زیبا و سالم و باهوش هستن.

   خدایا شکرت ک اندامم مناسبه بهترین و شیکترین لباسهارو میپوشم.خدایا شکرت ک کسب و کار موفقی دارم.خدایا شکرت ک مدام در حال پیشرفت هستم.در کنار بچه هام هستم و همینطور شرکت خ ودمو دارم و ب راحتی و با ی تلفن همه ی کارهارو هندل میکنم.

   خدایا شکرت ک خواسته هام پشت هم دیگه اجابت شدن.خدایا شکرت

   خدایا شکرت ک بعد از چند ماه دور شدن از این بحثا و حرفای پر انرژی دوباره هدایت شدم ب این سایت.

   خدایا شکرت حال دل خوب و سلامتی و روابط عالی با همکارا و دوست و فامیل و همسر بهم عطا کردی.خدایا شکرت خواسته هامو میدونم و میخوام بهشون برسم با راهنمایی و کمک تو.خدایا شکرت ک بهترین آدما و بهترین حرفا رو بهم از هزاران دست و دهان بهم میفهمونی.خدایا شکرت ک همواره در مسیر شاد بودن و نیک بودن هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Sahel
   1402/03/28 03:29
   مدت عضویت: 330 روز
   امتیاز کاربر: 125 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 250 کلمه

   سلام من خیلی دوس دارم آروز دارم زندگی خیلی خوبی در کتا، خانوادم داشته باشم با آرامش دوس دارم رابطه خیلی خوبی با کسی ک خیلی دوسش دارم داشته باشم با خودش و خانوادش آنقدر پول داشته باشم و در آمدم زیادی داشته باشم ک هر چی دوس دارم بخرم هم وایه خودم هم واسه کسانی ک دوسشون دارم ینی بتونم راحت خرج کنم و این ک موهای سالم و پر پشتی داشته باشم موهایی بدون شوره ک ریزش و مو خوره و هر مشکل دیگه آروز دارم اندام هیلی خوبی داشته باشه اندام لاغر دوس دارم خونمون بزرگ باشه با اتاق هاب های بزرگ جوری ک تو اتاق خابم بتونم کند بزارم و همه وسایلم توش باشه تختم جاشه و جا کم نداشته باشم دوس دارم در حرفه خیاطیم حرفه ای باشم طوری ک بتونم مزون بزنم و در امد عالییی  داشته باشم دوس دارم ی مغازه بخرم تا مجبور نباشم توی خونه خیاطی کنم و توی مغازه خودم خیاطی کنم ینی اتاقم فقط ماله خاب باشه دوس دازم توی دانشگاهم بسیار موفق باشم شاگرد اول باشم دوس دارم اون کسی ک دوسش دارم باهم ازدواج کنیم و هم اون و هم خانوادش منو خیلی دوس داشته باشن و ما هیچ مشکلی با هم نداشته باشیم کل خانوادم سالم باشن همه مردم سالم باشن دوس دارم زندگی داشته باشم ک خیلی خوب باشه ینی ساعت خابم و همه چیزم اوکی باشه ن اینکه تا صب بیدارم باشم و ناامید باشم دوس دارم خاهرم خوش بخت شه ب آرزوهاش برسه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Susan behrad
   1402/03/22 18:47
   مدت عضویت: 1110 روز
   امتیاز کاربر: 5705 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,528 کلمه

   بنام خالق یکتا و بی همتا 

   سلام به استادگرامی ومهربانم وهمراهان وهم مسیرهای گرامی آموزش لاغری باذهن 

   زندگی با طعم خدا (جلسه اول)

   زندگی با طعم خدا دعوتی از طرف خداوند مهربان برای کسانی که رویایشان تغییر کردن هستش. اون ها در هر شرایطی که باشند امیدوار هستند که که شرایط بهتر وعالی تر زندگی‌شان را تجربه کنند 

   و ما که با تمام قهر و آشتی هایی که با خدا داشتیم همیشه امیدوار بودیم که درهای رحمت الهی به رویمان گشوده شود و هممون رو به زندگی در یک دنیای دیگری که سرشار و پر از نعمتهای بیکران الهی است دعوت کند 

   من سال ۲۷بهمن ۹۹بود که وارد سایت شدم واون موقع در اولین برخوردم با سایت با ۱۲جلسه لاغری باذهن رو به رو شدم باور کردم که اگر تمریناتم را با حال خوب وانرژی مثبت انجام دهم می توانم تغییراتی در خودم بوجود بیاورم 

   من در اولین تمرین که‌ برای لاغریم انجام دادم یک تغییر عظیم وباوری که پیدا کردم آرامش و وکاهش پرخوریم بود که واقعآ متعجب شده بودم که با انجام اولین تمرین و نوشتن اين همه تغییر بوجود آمده بود یعنی این برایم یک معجزه بود کاری که سالها نتوانسته بودم انجام دهم 

   وحالا می فهمم که رسیدن جایگاه درک و فهم بالاتر باید از پله اول شروع کنیم من اولین شروع پله ام ۱۲جلسه لاغری باذهن بود وقتی کاملآ انجامش دادم تغییرات را حس کردم و بعد چالش من اینو نخوردم بود و همراهش زنگی با طعم خدا بود 

   من از وقتی در این سایت هستم دیگه دنبال هیچ چیزی نگشتم یعنی قبلا خیلی در گوشیم دنبال کانال های انگیزشی می گشتم و لاغری بودم تو کانال های انگیزشی اینقدر دفترنوشتم کلمات تأکیدی نوشتم که حد نداشت ویک روز خسته شده بودم و خودم را تسلیم خدا کردم و خدا من رو به این سایت هدایتم کرد 

   چون واقعا حالم بد بود و ناامید شده بودم هم در لاغریم وهم در پیشرفت زندگیم دیگه وامونده بودم نمی دانستم که چکارکنم و در لا به لای گشت و گذار در یوتیوب به یک فایل استادگرامی برخوردم اولش چیزی نفهمیدم و با خودم گفتم این هم مثل استادهای دیگه اصلآ ازش سردرنمی آورم 

   اما وقتی از قسمت اول ۱۲جلسه لاغری باذهن را که شروع کردم دیدم نه همون چیزی بود که دنبالش می گشتم وبعد از چندین سال گمشده ام را پیدا کرده بودم و حالا ۲سال و چند ماه است که اینجا هستم و کلی تغییرات کردم و وزن وسایزم کم شده و این از معجزات این سایت زیبا وشگفت انگیز است 

   ما در این سایت با راهنمایی های استاد عزیزمان داریم ماهیگیری ياد می گیریم و با تمام توانمندیهایمان روی پای خودمان می ایستیم و از خودمان وباورهای جدید مان محافظت و دفاع می کنیم 

   ما با پیمودن راه و مسیر زندگیمان برای بهتر شدن زندگیمان توی تمام جنبه هاش را استفاده کنیم چون تنها روشی است که می تواند ما را به خواسته هایمان برساند 

   استاد درست می فرمایند درباره این موضوع با هیچ کس صحبت نکنید ما چون در ابتدا شرکتمان در این سایت حال ودلمان خوب میشه و آرامش پیدا می کنیم دوست داریم که اطرافیان و دوستانمان هم با ما باشند ودر این مسیر در کنار هم باشیم ولی خیلی ها هستندکه در این مدار نیستند و اگر باشند از طرف  خداوند هدایت می شوند 

   ما با نتیجه خوبی که در این مسیر بدست می آوریم اون موقع است که سؤالات شروع خواهد شد که چکار کردی، چی شده 

   ما همیشه از اطرافیانمان شنیده بودیم که زندگی کردن سخته باید برای اینکه خوب زندگی کنیم و خوشبخت باشیم باید سخت بکوشیم رنج و سختی ببینیم تا به خوشی به پول به ثروت برسیم همیشه تکه کلام مادرم این بود نابرده رنج گنج ميسر نمی شود باید رنج و سختی می دیدیم 

   ولی حالا با آموزش‌های استاد داریم این آگاهی را کسب میکنیم که جهان هستی به سادگیه به زیبایی به راحتی به خیر و برکته وتمام اون چیزهای که قبلا ياد گرفته بودیم اشتباه وغلط بودند 

   حالا می‌خواهیم آرام، آرام و آهسته و با آرامش از اون ها کنده بشیم و به سرزمین زیبای جدیدی که می خواهیم درست کنیم و آبادش کنیم لانه گزینیم و ما با اجرا کردن قوانینش می خواهیم بهترین زندگی را داشته باشیم رشد کنیم و به یک آدم قوی وقدرتمندو

   با شکوه تبدیل شویم 

   ما در این سرزمین به آگاهی و اطلاعات زیبا می رسیم چون ما عاشق يادگيري و آموزش‌ها هستیم 

   چرا خیلی ها در این مدار نیستند چون برایشان خیلی سخته که از آموزش‌های قبلی خودشان دل بکنند و وقتی باهاشون حرف می زنیم هنگ می کنند 

   ما بخاطر تغییرات اساسی مان باید از همه اون رفتارهای گذشتمون دل بکنیم و همه اون ها را به فراموشی بسپاریم 

   ما باید خدا را شکر گذار وسپاسگزار باشیم که به مسیر صحیحی هدایت شدیم و با هر سرعتی که پیش برویم حتما به مقصد مان می رسیم اما اگر در مسیر اشتباه حرکت کنیم اگر با سرعت جت هم باشه هیچگاه به مقصد نخواهیم رسید چون راهمان و مسیرمان اشتباه است 

   چون ما وظیفه داریم  این مسیررو باور کنیم و موانع را برداریم حالا چطوری این دیگه کار خدا است 

   ما باید روی فکرهایمان و رفتارهایمان کار بکنیم چون خدا وظیفه خودش رو بلده 

   چون ما زمان های گذشته طوری ياد گرفته بودیم که جرات نداشتیم از خدا خواسته ای داشته باشیم چون به خواسته مان فکر نمی کردیم به چطور رسیدن خواسته هایمان فکر می کردیم و این کار را خراب می کرد و همیشه ناامیدتر می شدیم 

   ولی حالا اگه خواسته ای داشته باشیم از خدا می خواهیم وچطور رسیدنش را به خدا واگذار می کنیم و به دستان توانمند خدا می سپاریم 

   من برای بودنم در این سایت خیلی راضی هستم از انتخابی که کردم چون دوست داشتم تغییر کنم و از طرف خداوند به این مسیر و دوره های استاد هدایت شدم 

   من چندین مرتبه ۱۲جلسه لاغری باذهن را گذراندم ۲بار ۱۰۰گام رو تمام کردم چالش تغییر عادت رو چندین مرتبه زندگی با طعم خدا و خیلی از فایل های سایت رو هم دیدم، خوندم و تمریناتش رو انجام دادم 

   وبه این خاطر خیلی خوشحالم چون این همه آگاهی کسب کردم و به همه اون ها عمل کردم 

   من می خواهم این همه آگاهی و عمل کردن در تک تک سلول‌های بدنم احساس کنم 

   من تمام اون چیزهای که از طرف خانواده دوستان، معلم‌ها، محیط مدرسه، بودند و اون ها را باور کرده بودم و اون خودم نبود در واقع دیگران بودند ما را از این زندگی، ازخدا، ازدنیاازاخرت همیشه ترسانده بودند ما همیشه از ترسمان خدا را عبادت می کردیم و اصلا نمی توانستیم با خدا ارتباط خوبی داشته باشیم 

   وامروز می خواهم خودم را طوری بسازم که اصلآ هیچ یک از اون ها که گفتم نباشم فقط وفقط خودم باشم من می خواهم با ارزش ترین فرد خداوند باشم 

   می خواهم به باورهای که در این سایت آموزش دیدم برسم باورهای پولسازیم را تغییر دهم باور رابطه ام را تغییر دهم و تمام فکرهای پوسیده خودم را که از گذشتگانم بهم رسیده را از خودم دور کنم ومانند ماری که پوست اندازی می کند پوست اندازی کنم 

   من بخاطر بودن دراین سایت تمام اون چيزهايی که بلد بودم را می اندازم بیرون و نمی خواهم اون ها به این دنیای زیبا که می خواهم درست کنم نیارمشان و با دیدمتفاوتی می خواهم نگاه کنم به همه‌ی اون چیزهای که می بینم، به‌ خدا، رابطه با خودم، رابطه با همسرم، رابطه با اطرافیانم، به‌ عشق، به‌ پول و ثروت، به‌ انسانها، به جهان هستی وخودم را بطور صحیح ودرست تغییر دهم و من می توانم چون قدرت و توانمندیش را دارم 

   من دیگه اون سوسن قبلی گذشته خودم نیستم و دوست دارم اون لباس پراز رنج وبدبختی رااز تنم بکنم و دور بی اندازم و در مسیر زیبای عشق ومحبت، پول و ثروت، نور و هر چیزی که دلم بخواهد باشم 

   چون من در اواسط زندگیم خیلی بدبختی، عذاب، و رنج و سختی دیدم همش بخاطر نداشتن باور بود و من اصلا نمی دانستم که این باور چیست ولی امروز می دانم ومی خواهم با تمام وجودم وبا تک تک سلول‌های بدنم درکش کنم و در ساختن باورهایم تلاش وکوشش می کنم 

   من تمام اون باور های گذشته ام را در وجودم خاموششان می کنم و باور هایی که شناختم ودارم می شناسم را روشن می کنم و پیش می روم و هر چقدر تمرین انجام دهم عالی تر خواهد بود 

   من می خواهم دیدی که به پول، عشق، رابطه، زیبای اندام، جهان وخودم داشتم را بطور کامل ببندم و با گل و خاک بپوشانم و با دیده تازه وزیبا به اونها نگاه کنم و با قدرت و استوار بایستم و خودم را همان طور که هستم دوست داشته باشم چون من یک انسان دوست داشتنی هستم و من امروز عاشق خودم هستم

   من خواسته های زیادی از خداوند متعال دارم و با راهنمایی استادم وانجام تمریناتم 

   می دانم که به زودی زود به اونها می رسم 

   من دوست دارم به هرآنچه می خواهم برسم

   به آرامش، عزت‌ نفس، حس ارزشمند بودن، اعتماد به نفس، سلامتی و تندرستی، پول و ثروت، رابطه عالی با همسرم، واطرافیانم، 

   دوست دارم هر کجا که دلم بخواهد زندگی کنم. مسافرت بروم و از رفتنم لذت ببرم چون عاشق سفر کردن هستم حال و احوال عالی داشته باشم و همیشه خدا را در وجودم ودر درونم احساسش بکنم وعاشقانه دوستش داشته باشم چون اگه خدا با ما ودرکنارمان باشدبه تمام خواسته هایمان می رسیم ومن این خواسته ها را برای تک تک اعضای سايت وکل جهان هستی خواستارم خدایا ازت ممنونم و متشکرم وسپاسگزارم خدایا شکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mhshabazaz
   1402/03/05 21:19
   مدت عضویت: 1520 روز
   امتیاز کاربر: 3161 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 515 کلمه

   سلام امیدوارم حال همه تون خوب باشه

   از خدا ممنون  هستم که من رو به این دوره هدایت کرد.

   اما تمرين این جلسه:

   اجازه بدید اول یک كارتون به شما معرفی کنم‌ ، Soul 2020 .

   اگر ندید حتما ببینید. این انیمیشن چند قسمت مختلف داره.

   بخش اول:

    یک قسمت مربوط به نوازنده ای هست به نام جو  که سالهاست در حسرت اجرا در یک گروه معروف هست و زندگی بی روحی داره و با بی انگیزگی با تدریس به کودکان ، در حسرت ارزوی خوش زندگی می کنه. تا اینکه روزی به ارزوی خودش میرسه و وارد یک بند موسیقی میشه ولی حالا که داره به هدفش میرسه طی یک تصادف میمیره 🙁 !!!! یعنی تمام عمرش از زندگی لذت نبرد، در حسرت یک ارزو.

   بخش دوم:

   خوب بعد از مردنش طی داستانی بصورت قاچاقی به زندگی بر میگرده و خوش رو به اجرا می رسونه و حسابي می ترکونه و مورد تشويق قرار میگیره. ولی اخر شب که همه به خونه میرن و اون هم باید سالن رو ترک کنه، از هم گروهی خوش می پرسه خوب حالا چی میشه؟! و دوستش پاسخ میده هیچی فردا دوباره اجرا می کنیم. واینجا اون شوکه میشه چون انتظار چیز دیگری رو داشته، انتظار تحول در زندگی رو داشته.

   بخش سوم:

   یک قسمت دیگر از این فیلم روح هایی رو نشون میده که برای امدن به زمین آماده میشن، فقط قبل از آمدن به زمین باید کاری رو که توش ماهر هستند پیدا کنند(بهش میگن جرقه). این جرقه ها می تونن چیزهای مختلفی باشند مثل ورزش ، آشپزی و …

    این وسط روحی هست به اسم ۲۲ که تا حالا نتونسته جرقه خودش رو پیدا کنه و امدن به زمین رو کاری بیهوده می دونه. ۲۲ طی یک اتفاق با جو به زمین میاد و تجربه های متفاوتی کسب میکنه . در قسمتی از فیلم به جو میگه شاید جرقه من خوب راه رفتن باشه یا خندیدن  و نفس کشیدن باشه؟! و جو پاسخ میده نه اینها که کارهای روز مره هستند.

   در اخر فیلم به جو فرصتی دوباره برای زندگی داده میشه وازش می پرسن اینبار میخوای تو زندگیت چکار کنی؟ جو پاسخ میده : دقیقا نمی دونم ولی میخوام از لحظه لحظه اش لذت ببرم.

   بقیه داستان رو خودتون ببینید.

   اما من از این دوره چی میخوام:

   من اخیرا بهترین لپ تاپ بازار رو خریدم ولی مثل جو بعد از اجرا شوکه شدم که پس تحول مورد نظرم کجاست!! چرا هیچ اتفاق خاصی در روحیه من رخ نداد. من الان می تونم یک گوشی خوب بخرم ولی تمایلی ندارم چون میخوام اول شاد باشم چون می دونم با خرید مشکل من حل نمیشه.

   من می خوام با استفاده از این دوره از خود زندگی لذت ببرم. میخوام از چیزهایی لذت ببرم که چون تکراری شدند فکر می کنم بی ارزش هستند.

   مثل زنده بودن، تنفس هوای خنک و تازه اول صبح، طعم های مختلف غذا ها، خندیدن، خوابیدن و لذت بیدارشدن، لذت از کنار عزیزانم بودن و ….

   من می خوام از درون و بدون هیچ عامل بیرونی مثل خریدن چیزهای مختلف فقط از خود زندگی، از لحظه لحظه اش لذت ببرم ، از اون کارهای روزمره که شاید بعد از مرگ و در قالب روح نمی تونم تجربه کنم لذت ببرم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 40 کلمه

    درود بر شما چقدر این متن جواب این حال و روز من بود که شادی رو لذت نفس کشیدن هوای خنک اول صبح رو خندیدن رو فراموش کرده بودم بسیار از شما برای معرفی این کارتون پر از آگاهی سپاسگزارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 120 کلمه

   چه حس خوبیه باور داشتن اول خودم  و بعد درونم و بعد رسیدن به روشنایی خدای مهربونم 

   من توی این روزا دارم سخت ترین روزامو میگذرونم امااا باور دارم باور کردم که میتونم ، میتونم شادی رو به خودم هدیه بدم باور کنم که من قدرت زیادی دارم من قدرتمندم من باید بخوام من باید خودمو پیدا کنم ، امروز روز خیلی قشنگه ویس های استاد عالین برای تعلیم بیشتر ، من فقط خودم میتونم به خودم کمک کنم پس دریغ نمیکنم وووو قدرتمند به خودم کمک میکنم میدونم که نتیجه میده من باید بخوام باور کنم 

   پس من ایمان دارم به این راه ، به این تصمیم و قدرت مند میرم جلو و به تمام خواسته هام رسیددم و میرسم 

   بزن بریم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 387 کلمه

   ب نام خدای خوبی ها و آفریننده ی انسان های مهربان

   سلام سلام سلام ب استاد مهربانی ها 

   سلام ب دوستان گل و هم مسیرم

   الان دلم میخاد اول از اینجا بگم از این سایت بسیااااااار عالی …قسمتی از بهشت ….خلوتی آرام و دل نشین ‌…از جایی بگم ک واقعا تا به امروز هیچ جای دنیای مجازی ودنیای واقعی خودم ندیدم …

   از وقتی وارد میشی حس می‌کنی تنها جایی هست که میفهمنت تنهایی جایی هست ک دوس داری حرف بزنی از همه چی بگی چون میدونی صددرصد حرفای دلت خونده میشه و من هیچ جا ندیدم ک خوده مدیر خوده استاد نوشته رو بخونه یا حتی جوابتو بده …اینجا خونده میشی و جواب سوالات حرفات درد ودلاتو می‌شنوی…..

   بعد میای سرک بکشی ب جاهای دیگش مببینی  یه جای زیبای دیگه ب روت باز میشه اونقدر زیبا ک دلت نمیخاد بری بیرون ولی بخودت میگی بزار برم جای دیگشم ببینم وبیصبرانه میری و میبینی بله درسته باز هم قدم گذاشتی در محل زیبای دیگر انگار در باغی بزرگی باغی ک هزارتا در داره و هرکدومو ک باز میکنی پراز گل های رنگارنگ با درختان بلند و سرسبز…ک وسطش یک تاب هست اون تاب جای تویه ک بشینیو تاب بخوریو لذتشو ببری …..

   شب رو با لذت میخابی تا زودتر صبح بشه و باز بیای تو این سرزمین و لذت ببری دلت میخاد انقد وقت داشته باشی انقد زمان کش بیاد تاهمه رو ببینی بخونی گوش بدی و بنویسی ….ولی خب کارهای روزمره اجازه ی اینو نمی‌ده….

   اینجا جای آدم های خوش قلب و مهربونه مثل خوده استاد اینجا تبلیغ نشده چون مکان مقدسیه وفقط آدمایی میان ک دعوت شدن واینو من کاملا حسش کردم…

   اینجا برای اینهمه اطلاعات و دادن حس خوب پولی گرفته نمیشه بر خلاف همه جای دنیا  ک اول میگن پول بعد میگن علیک سلام.‌..‌

   اینجا استاد همینجوری بیخودی بهت امتیاز میده تا بتونی وارد همه جای سایت بشی و استفاده کنی ….من احساس میکنم اینجا مثل مادری هست مثل پدری هست ک بچشو می‌فرسته سرکار و ب صاحب کارش پول میده میگه میدونم بچم دستاش کوچیکه توانایی کار کردن رو نداره اما شما برا ک تشویق بشه اینو بگیر بهش بده تا فک کنه دستمزد کارکردنشه‌…

   اینجا استاد دستتو میگیره نمیزاره بین راه کم بیاری نمیزاره خسته بشی تا نکشونتت بالا رهات نمیکنه…

   فقط اعتماد کن و خودتو بسپار ب اینجا صددرصد می‌رسی ب هرچی ک میخای…..

   استاد خوبم ممنون بابت همه بخشندگیت 

   یا حق 🙏🙏❤️❤️❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 41 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری😊 و از بودن در سرزمین لاغرها لذت می برید
    این لطف خداست که فرصت تغییر کردن را برای همه انسانها فراهم کرده
    انشاالله از این فرصت بهره ببریم و تجربه های عالی در زندگی داشته باشیم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 9 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار smanhahmady32
   1402/01/21 11:57
   مدت عضویت: 1270 روز
   امتیاز کاربر: 9982 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 201 کلمه

   بنام خداوند زیبای مهربان 

   سلام استاد و دوستان بزرگوار 

   من در سال ۱۴۰۰ با این سایت و مطالب زیبایی که داشت آشنا شدم دوره اول لاغری با ذهن رو خریداری کردم نتایج خیلی خوبی گرفتم اما بعد از اتمام دوره متاسفانه از سایت و مطالبش دور شدم وقتی به خودم اومدم متوجه شدم که دوباره چاق شدم همه به چاقی من خیره میشن با انگشت بهم اشاره میکنن لباسهام بهم تنگ شدن 😭😭 

   امروز دوباره به لطف خدای مهربان چشمم افتاد به مطلبی که دوستمون در فایل خدا هرگز دیر نمی کند جلسه اول رو دوباره گوش دادم و چه آرامش عجیبی به من داد انگار حرفای استاد عزیز مثل آب روی آتش بود چقدر آروم شدم دوباره حس و حال اون روزای خوب برام تداعی شد 

   الان خجالت میکشم از اینکه اینجا حرف میزنم شاید همه من و سرزنش کنن که چرا فاصله گرفتی اما وقتی لاغر شدم یه غروری سر تا پای منو فرا گرفت  و همون غرور منو پرت کرد به زمین .اما خوشحالم دوباره برگشتم و دوباره میخام از نو شروع کنم 

   از خدا میخام که همه کسانی که دارن نوشته منو میخونن به هر چیزی که آرزشو دارن برسن و دست خدا همیشه و همه جا یار و یاورشون باشه 

   الهی آمین 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار السا فرزانه
   1402/01/18 23:46
   مدت عضویت: 543 روز
   امتیاز کاربر: 65294 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 1,490 کلمه

   به نام دوست داشتنی ترین و مهربان ترین خدای بی نهایتی که تا به امروز شناختم 🌹 

   و سوگند به قلم و آنچه می نویسد…🌹

   درود و احترام خدمت استاد عزیز و دوستان هم مسیر در این دوره 💮

   *اجازه میخوام در ابتدا از تجربه م از شرکت در دوره ها بطور خلاصه بگم…اما چرا خلاصه…؟! چون انقدر این ثمره ها زیاده ک از حوصله شاید خارج باشه! 

   دوستان عزیزم، من به مدت شانزده سال در مسیر رشد فردی بودم و بسیار مشتاق آموختن و  رشد کردن. بسیار کتاب خوندم، دوره و کلاس  تا دلتون بخواد شرکت کردم، مشاوره و تراپی رفتم، انواع تکنیک ها و مدیتیشن ها رو اجرا کردم، و…. نمیگم بی تاثیر بود، ولی تاثیرشون در حد مسکن بود که درد رو ساکت میکنه ولی درمان نمیکنه، موقتا به من احساس ارامش میداد که دارم برای زندگیم و افکارم و رشد وتعالیم تلاش میکنم. ولی تمام اون تلاش ها هیچ چیزی از درون من تغییر ندادن،  و چون درون من جنگ و گریز خودش رو داشت، تلاش هام  نیز ثمره ای نداشت. ضمن اینکه من هنوز قدرت رویاروی با خود واقعیم و پذیرش خودم رو نداشتم. تا اینکه در سال 96 در 34 سالگی که نقطه عطف تلاش ها و رشد فردی م بود، به طرز معجزه آسایی از طریق سایت استاد عباس منش با استاد عزیزم پیغمبر اعجاز زندگیم استاد عطار روشن آشنا شدم و دوره مقدماتی لاغری رو شرکت کردم. 

   دوره به ظاهر دوره ی لاغری بود. و من بهای یک دوره رو پرداخت کرده بودم، اما تمام جنبه های زندگیم همزمان شروع به رشد و شکوفایی کرد: قدرت و جسارت روبرو شدن با السای واقعی رو پیدا کردم، دست از کمالگرایی برداشتم و پذیرفتم السا هم مثل هر انسان دیگری، که اقتضای طبیعتشه هم گناه مرتکب شده هم خطا و هم راه اشتباه رفته که اگر نرفته بود معصوم بود، و این محاله! پس السا رو با وجود تمام کاستی هاش در آغوش کشیدمش و عاشق ترش از قبل شدم، و بخشیدمش. بابت اشتباهتش بهش افتخار  کردم و هر صبح مقابل آینه و پس از اجرای میثاق نامه بهش گفتم: آفرین که اشتباه کردی چون اشتباه کردن یعنی سکون نداشتن. یعنی رفتن! یعنی حرکت و تلاش به سمت تعالی. 

   شرایط شغلی و مالیم بهتر و بهتر میشد ، آدمهای بهتری سر راهم قرار میگرفتن. لاغر شدم، زیباتر شدم ، کم کم حس کردم دارم  از انزوا بیرون میام (بخاطر ش,ایط اون سالها به شدت منزوی شده بودم و روح زندگی در وجود سرزنده ی من مرده بود). 

   قدم به قدم، پیش رفتم و هر بار پرده ای از راز و حقیقت جلوی چشمان دل من برداشته میشد. 

   میخوام برای اثبات حرفهام و اثبات اینکه هرکس دل به این دوره ها بده  بیش از اونچه فکر میکنه نتیجه میبینه، بخشی از زندگیم رو برای اولین بار تعریف کنم: 

   من اون سالها در یک زندگی مشترک بودم که یک رابطه ی بی نهایت مسموم بود. همسری که بد بین بود، سلطه گر بود، لجباز بود، بد دهن بود، و….دست بزن داشت…

   من قبل از ازدواجم به آن شرلی معروف بودم بین دوستام. انقدر که سرزنده بودم و پرانرژی. اما بعد از ازدواجم تبدیل به یک آدم ارام ، کم حرف و گوشه گیر شده بودم که همه دوستان و بستگانم میگفتن چرا انقدر السا تغییر کرده انگار روح زندگی در وجودش نیست؟! و انگار که نه! قطعا! قطعا روح زندگی در من مرده بود. 

   یک روز پدرم با عصبانیت  در ابتدا و بعد با گریه گفت : 

   تو چی کم داری ، دکترا گرفتی استاد دانشگاه شدی که عین یه  آدم بدبخت تو سری خور موندی تو این زندگی تا هر ستمی که دلش بخواد به تو کنه؟ فرزند هم که نداری، پای چی، پای کی داری می سوزی و تباه میشی؟! چرا جدا نمیشی؟ چته؟!  (تازه اون موقع هنوز خانواده م نمیدونستت دست بزن داره و روی من دست بلند میکنه) 

   و من …

   چم بود؟! هیچی! روحم به  زندانی مرده ای تبدیل شده بود که توان و قدرتی براش نمونده بود! 

   لابلای تمام این سختی ها، در تلاش و تکاپوی پیشرفت فردی بودم. روح مرده ی من هنوز تشنگی تعالی رو حس میکرد….معجزه ی خدا بود، که راه نجات من در آشنایی با استاد عطارروشن قرار گرفت. 

   وقتی دوره مقدماتی رو شرکت کردم، وقتی در دوره کم کم باورهام به سمت نو شدن پیش رفت، وقتی لاغر شدم، وقتی قدرت رویارویی با خود واقعیم رو پیدا کردم، روحم نم نمک به سمت تازه شدن پیش رفت. دوباره داشتم زنده میشدم. داشتم خودم رو باور میکردم. به خودم حق زندگی با ارامش دادم. قدرت پیدا کردم تا از اون انتخاب اشتباه بتونم بیرون بیام. 

   و اولین جوانه ی امید در من وقتی شکفته شد که آرزو کردم جدا شم.. . اونقدری خودم رو دوست داشته بودم که بخوام و بتونم به جدایی فکر کنم و در لیست آرزوهام بنویسمش! 

   دوره مقدماتی تمام شد… پازل شخصیت خرد شده ی من زیر دست سنگین و زبان تند و بدبینی مردی که تمام من رو در هم شکسته بود، و روحم رو به اسارت گرفته بود، داشت کم کم جون می گرفت. 

   یک شب تمام جسارت و قدرتم رو یکجا جمع کردم و گفتم:

   من میخوام از این زندگی برای همیشه برم….

   عصبانی شد… فریاد زد…توهین کرد….ناسزا گفت….و ناگهان دست بی رحمش چنان بر صورتم قندون رو کوبید که قندون توی صورتم شکست….خون مثل فواره ای خروشان تمام صورت و گردنم رو فرا گرفت…قطره های درشت خون از صورتم روی زمین می چکید…

   ساعت 10 و نیم شب بود و من همون وقت شب با اون صورت خونین ، اونقدر قدرتمند شده بودم که خودم رو نجات بدم.و شبانه با حداقل وسایل شخصی ومدارک شناساییم از خونه بیرون رفتم…و فردا صبح برای گرفتن مجوز پزشکی قانونی اقدام کردم….

   شاید حدود یک ماه بعد بود، دوره زندگی با طعم خدا داشت کم کم شروع میشد…

   امید تازه ای در من جان گرفت. 

   پاییز 97 بود… 

   پا به پای دوره پیش رفتم…

   جلسه ها را هزاران بار گوش میدادم. 

   نور امید قلبم شده بود دوره زندگی با طعم خدا….

   در بدترین روزهای عمرم، خداوند پیغمبری سر راه زندگیم گذاشت تا با اعجاز سخنان و آگاهی هاش، به زندگی تاریکم نور بپاشه. 

   و من بزرگترین ثمره ی زندگیم رو از دوره طعم خدا گرفتم. به طرز غیرقابل باوری بدون اینکه کار به شکایت و دادگاه برسه، همسر سابق من به طلاق توافقی رضایت داد و من رها شدم… آزاد شدم… و قدم به قدم زندگی جدیدم رو با همین فایل ها و دوره ها، در همین سایت، ساختم… اونجوری که دلم میخواست و هنوز در مسیرم ..هنود به ساختن دارم ادامه میدم… و هربار داستان زندگیم رو تعریف میکنم اشک شوق میریزم که چه ساده، زندگی به اون سختی ، اونجوری که ایده الم بود تمام شد و فصل جدیدی از زندگیم آغاز شد….

   دوستان عزیزم عذرخواهم اگر تلخی  بخش هایی از زندگیم باعث ناراحتی تون شد اما یک تجربه رو خواهرانه بهتون میگم که مهمترین رازی بود که در این جلسه استاد به ما یاد دادن اهمیت باور: 

   تا وقتی باورهای درست نداشته باشیم ، تمام تلاش های جسمی ما بی فایده ست. 

   سالها من در زندگی سابقم دست و پا زدم و تلاش کردم. خرد شدم، شکستم، باز تلاش کردم. چرا نتیجه نمیگرفتم؟ 

   چون باورهای درستم از بین رفته بود. چون باور کرده بودم ضعیف و توسری خورم. چون باور کرده بودم خدا این زندگی رو برای من صلاح دونسته تا از دل سختی هاش رشد کنم و صبور بشم! 

   باورهاتون رو درست کنین. تصفیه کنین. ایمان داشته باشین که صفر تا صد حرفهای استاد معجزه ست.

    باور کنین خدای جدید رو. باور کنین خدایی که فقط برای بنده هاش خیر و ارامش و اسونی میخواد. 

   نیازی به شکستن، خرد شدن، عذاب کشیدن  نیست برای رشد کردن. فقط باید خدای جدید رو باور کرد. همین 🌺

   یک راز دیگه که استاد در این جلسه گفتن این بود که: 

   مهم جوانه زدن و شروع فرایند تغییره، وقتی جوانه بزنی دیگه تا بی نهایت میری. 

   و اینجا، محل تضمینی جوانه زدن ماست، اگر دل به این آگاهی ها بدیم و اون طور که شایسته است جلسات رو پشت سر بگذاریم. 

   راستش من همونطور که نوشتم یکبار در دوره شرکت کردم و چه نقطه عطف بزرگی در زندگیم حاصل شد. 

   این بار صرفا برای تقویت حال خوبم، برای ماندن در مسیر، برای رسیدن به آگاهی های عمیق تر ، شناخت عمیق تر خدای بی نهایتم، و صمیمی تر شدن رابطه م با خداوند ، دوره رو شروع کردم و بسیار بسیار شکرگزار خدا هستم که این فرصت رو به من داد تا  دوباره نگاهم رو بازبینی کنم. 

   ایمان و اطمینان عجیبی دارم که بی نهایت خیر و برکت و اتفاق خوب از این دوره برای من هست که منتظر من هستن. فقط باید سطح اگاهی هام رو به اندازه شون ارتقا بدم که بی شک از طریق این دوره و دیگر دوره هایی که الان شرکت کردم ( مرور مجدد و از ابتدای ورود به سرزمین لاغرها، دست یابی به آرزوها، و پاکسازی که از فردا شروع میکنم) ، این ارتقا امکان پذیره. 

   سپاس از استاد عزیز بابت تمام آگاهی هاو زحمات شون برای دوره ها ، سایت و دیدگاههای ما 💮🌸

   و دوستانی که حوصله میکنن دیدگاهم رو میخونن. 💮🌸

   ببخشید که نوشته ام انقدر طولانی شد، قرار نبود انقدر طولانی شه ولی وقتی شروع به نوشتن کردم، بی اختیار کلمات بر دست و زبانم جاری میشدن.🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فهيمه
    1402/01/22 02:57
    مدت عضویت: 414 روز
    امتیاز کاربر: 6215 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 391 کلمه

    سلام السا جانم 

    وقتي متن شما رو خوندم و متوجه شدم شما هم از سايت استاد عباس منش مثل من به اين سايت هدايت شديد خيلي خوشحال شدم 

    فك ميكنم ما يك زمينه هاي آموزشي شبيه به هم داريم 

    مخصوصا كه استاد عطار عزيز هم كه آموزش هاشون از همونجاست 

    و اين برام خيلي ارزنده ست و باورم قوي تر ميشه كه جاي درستي هستم 

    چون هم فكر هاي زيادي اينجا پيدا كردم 

    اين هدايت ما به اين سايت بي دليل نبوده

    من با شما موافقم كه هدايت ما به اين سايت خيلي متفاوت تر از آموزش هاي ديگه اي هست كه ديديم 

    منم مثل شما راههاي زيادي رو رفتم ولي اونجوري كه بايد قلبم آروم نبود 

    دوست داشتم اون آرامشي كه همين الان توي نوشته شما هست رو منم تجربه كنم 

    هر چي نظر بچه ها رو ميخوندم كه به اين آرامش رسيده بودم ولي من اين آرامش رو نداشتم برام عجيب بود كه اون قطعه پازل گمشده ام كجاست 

    تا اينكه اصرار هاي من به خدا ، راه اين سايت رو نشونم داد

    من رو با استاد گرامي عطار روشن عزيز آشنا كرد

    هفته اول و دوم كه نوشته هايي درباره اراده خداوند رو ميخوندم چنان تحولي در من ايجاد شد و چنان شخصيتم زير و رو شد كه الان روي شخصيتم هيچ ربطي به زير شخصيتم نداره

    به اون تيكه پازل گمشده ام دست پيدا كرده بودم

     مثل آتشي كه براي ابراهيم گلستان شد ، تمام نا آرامي هاي من در اين سايت آرام شد

    بارها و بارها از استاد عطار روشن تشكر كردم 

    بارها از خدا سپاسگذاري كردم كه ايشون رو در مسير زندگي و تغيير من قرار داد

    بعد از برقراري ارتباط با خدا در اين سايت، من فهميدم اصلا از اول بايد اين زير بنا رو درست ميكردم و بعد ميرفتم دنبال چيزهاي ديگه 

    و بسيار از داشتن شما در اين سايت خوشحالم و تمام ذهنم خاموش ميشه وقتي دوستاني كه بك گراند آموزشي مثل هم داريم رو در اين سايت ميبينم 

    براي دست يابي به موفقيت هاي زيادتون بهتون تبريك ميگم

    من هم اين دوره رو در همين 45 روزي كه در اين سايت هستم تمام كردم و عجب اعجاب انگيز هست اين دوره 

    و گاهي دوباره فايل هاش رو گوش ميدم 

    اما همه اش ميرم سراغ فايل هاي ديگه در بخش هاي مختلف سايت 

    و بسيار خوشحالم كه وقتم رو دارم اينجام ميگذرونم

    اميدوارم با هر نيتي شنيدن دوباره اين دوره رو شروع كردي ، خيلي زود نيتت برآورده بشه 

    به قول استاد عطار روشن “خداوند سريع جواب هست”

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار السا فرزانه
     1402/01/24 19:45
     مدت عضویت: 543 روز
     امتیاز کاربر: 65294 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 688 کلمه

     دوست نازنین، هم مسیر و خوش انرژی من 

     خانم فهیمه عزیز 

     در ابتدا میخوام از لطف و محبت همیشگی شما تشکر کنم که همیشه به من پاسخ های پر محبتی میدید و وقت میگذارید برای خوندن و پاسخ نوشتن 💮

     و بسیار خوشحالم که  در این آکادمی ، در این خونه ی گرم مجازی، دوستانی عزیز چون شما دارم 

     بله من از طریق سایت استاد عباس منش با استاد عزیزم آشنا شدم اما بعد از آشنایی با ایشون، واقعیتش دیگه سراغ هیچ سایت و استاد دیگه ای نرفتم. و تمرکز و توجهم رو فقط گذاشتم بر دوره های استاد ، اولین دوره ای که شرکت کردم هنوز سایت نبود و ما در تلگرام دور هم جمع بودیم. خدا روشکر که این عشق الهی الان گسترش پیدا کرده و ما با اینهمه دوره هاد متفاوت و دوستان عزیز در سایت دور هم جمع شدیم. 

     فهیمه جان من یک اصل خیلی مهم که از استاد اموختم و در تمام جنبه های زندگیم برای باورسازی ازش استفاده میکنم این هست که : (نقل به مضمون) : 

     “ما افراد بسیار توانمندی هستیم، و اگر تا کنون نتایج دلخواهمون رو نگرفتیم بخاطر این بوده که مسیرمون صحیح نبوده، چون: هر مسیری تا امروز رفتیم سعی داشته بیرون رو سامان بده، در حالیکه هر مساله ای در زندگی باهاش مواجهیم بدون شک ریشه در درون و باورها و فضای حاکم بر ذهن ما داره.”

     حتی من این قبیل جمله ها رو زیاد میشنونم جدیدنا که: 

     همه چیز از درون اغاز میشه. درون رو باید زنگار گرفت. و این چنین شعارهایی. 

     اما چرا میگم شعار، چون تا وقتی راه نشون داده نشه، ریشه یابی نشه ، باورها و موانع مشکل سازمون پیدا نشه، درون تصفیه نمیشه. و من فقط در روش استاد خودمون دارم یاد میگیرم چطور درون باید پاکسازی بشه. من در هیچ دوره ای ندیدم چگونگی پاکسازی درون رو یاد بدن، شایدم هستن من ندیدم.

     اما همونطور شما اشاره کردی، یکی از نقطه های قوت دوره های استاد ما اینه که ایشون نگاهشون به درونه، و به ما هم این قدرت و جسارت رو میدن با درون مون روبرو شیم، خودمون رو بشناسیم، و بپذیریم، و به ارامش واقعی برسیم. 

     من همیشه درباره ایشون میگم، ما برای هزینه دوره ها هزینه یک دوره رو می پردازیم (مثلا ورود به سرزمین لاغرها) اما در واقع چندین دوره رو کاور میکنیم، چون اصول و رازهای چند بعد از موفقیت زندگیمون رو یاد میگیریم. من در همین دوره ورود به سرزمین لاغرها، هم لاغر شدم ، هم شرایط شغلی و مالیم جهش 3 برابری پیدا کرد، هم عزت نفس و اعتماد به نفسم افزایش پیدا کزد، هم مشکل تونل کارپ که در دستم داشتم برطرف شد، و هزار و یک تغییر مثبت و شگفت دیگه! تازه علاوه بر این حتی برای خانواده م هم کلی اتفاقهای عالی افتاد با اینکه فقط من دوره شرکت کردم و اصلا باهاشون دراین مورد صحبت نکردم، ولی انقدر تغییرات اساسی  و انرژیم مثبت بود حتی روی اطرافیانم هم چنین تاثیری گذاشت 🤩

     من بهترین و طلایی ترین و بی نظیرترین نوروز رو در چهل سال

     عمرم داشتم بخاطر شاگردی استاد. و همش تو اون دور و برای تولدم به مادر میگفتم: من با استاد به بعثت رسیدم ، مثل پیامبر که در چهل سالگی در غار حرا به بعثت رسید ، من در چهل سالگی در سایت تناسب فکری به بعثت رسیدم 😀

     من واقعا از وقتی با استاد اشنا شدم و دوره شرکت کزدم یه السای خیلی دوست داشتنی برای خودم هستم 🤩

     مخصوصا در 6 ماه اخیر جهش و عمق گزفتن آگاهی در من ناگهان شکوفا یی جدیدی پیدا کرد. 

     من همیشه و هر روز و هر لحظه صدای استاد رو میشنوم ، هر فایلی گوش میدم، هر نکته ای یاد میگیرم، در هر اتفاق خوب زندگیم، در هر رفتار و واکنش صحیحی، خدا رو بابت اینکه شاگرد استاد شدم شکرگزارم. من یکی از حوزه های کاریم تربیت معلم هست، و  دانشجوهای زیادی در این سالها که تدریس کردم ، معلم های نمونه وموفقی شدن، اما بی نهایت پر افتخارم که خودم در نقش و جایگاه شاگرد استاد عطارروشن -پیدا کردم-. من به معنای واقعی کلمه ، خودم رو پیدا کردم. همینجا. در همین دوره ها… 

     من صدای خدا رو از کلام استاد می شنوم. 

     شاد باشی و در مسیر بهترین ها دوست قشنگم. 

     خوشحالم از بودنت. 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 10 از 2 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار فهيمه
      1402/01/26 01:23
      مدت عضویت: 414 روز
      امتیاز کاربر: 6215 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      همیاری
      محتوای دیدگاه: 206 کلمه

      سلامي گرم به الساي عزيزم 

      باعث افتخار براي من كه كامنت هاي پر مغز شما رو مطالعه كنم 

      كلي براي من دلگرميه كه نتايج شگفت انگيز شما عزيزان رو در اين سايت ميخونم 

      من تمام قد به اين حرف استاد عطار روشن باور دارم “اگر تا کنون نتایج دلخواهمون رو نگرفتیم بخاطر این بوده که مسیرمون صحیح نبوده”

      من هم نميتونم بپذيرم كه بيرون از ما خبرايي هست 

      واسه همينم هر زمان از هر كجا كم ميارم فقط مديتيت ميكنم و سكوت هاي طولاني تا اينكه وصل بشم به درون و جواب رو از درون بگيرم

      به اين ايمان رسيدم كه هر چي هست ريشه اش در درون ماست

      در نظرات بسياري از بچه هاي اين سايت خوندم كه دوره هاي استاد چند بعدي كار ميكنه در زندگي افرادي كه جدي ميگيرنش و تمريناتش رو انجام ميدن نتايج شگفت انگيزه

      خود من در اين مدتي كه در اين سايت بودم و از دوره هاي رايگان دارم استفاده ميكنم تغييراتي كه در خودم ميبينم برام حيرت انگيزه

      تسليم شدنم داره بيشتر ميشه

      پذيرشم داره بيشتر ميشه

      خدا رو هزاران بار شكر

      موفقيت هاتون روز افزون 

      خوشحال خواهم شد هر روز كامنت هاي زيباي شما رو پايين فايل ها بخونم و ازشون ياد بگيرم

      از اينكه شما و استاد عطار روشن و ديگر عزيزاني كنار خودم دارم به خودم مي بالم

      موفق باشيد 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 2773 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 131 کلمه

   سلام خدمت استاد بزرگوار ودوستان همراه

   حدیثی از امام صادق هست که میفرمایندنزد خدای بلند مرتبه جایگاهی است که اگر بنده طلب کند به اوداده خواهد شد واگر درخواست نکند به او داده نخواهد شد پس بخواه تا به تو داده شود وبدان دری که پیوسته کوبیده شود بالاخره باز خواهد شد…

   خدایا از اون نعمت هایی که مال من هست ومنتظری تا من بخواهم تا به من بدهی به من عنایت فرما

   لاغری.آرامش رشدمعنوی علم وآگاهی ثروت خونه ای که آرزو دارم به دنیا اومدن نوه هام موفقیت بیشتر در تدریسم.توانایی خرید هر آنچه نیاز دارم ولذت بردن از همه لحظات زندگی

    وبه خاطر همه اون چیزهایی ‌که الآن دارم وروزی آرزوم بود از خدا تشکر میکنم.خونه فعلی همسرم بچه هام شغلم وخیلی چیزای دیگه یه زمانی تولیست آرزوهام بودن ممنونم خدایا بخاطر همشون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16185 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 304 کلمه

   سلام و درود بیکران

   هدف از شرکت کردن در این دوره نزدیکی به خداوند ،درک خداوند و رسیدن به آرامش درونی .من خوب میدونم با نزدیکی و یاد خداونمهربان آرام هستم یادی که از اعماق درونم باشد یعنی طوری باشد که با او حرف بزنم در کنارخودم حسش کنم  با چشم دلم ببینمشخیلی کم این حالت برام پیش میاد در تلاشم که آموزش های قبل که من رو از خداوند ترسانده بود و روز به روز از او دورتر میشدم اصلاح کنم و به هدفم برسم .

   من در چند تا از دوره های شما استاد عزیر شرکت کردمو بسیار به این مسبر اعتماد دارم چون هدابت من له این دوره فقط و ففط ار طرف خدتوند بوده و آن را مغجزه میدانم.خیلینتیجه گرفتم تا حدکد ز آرامش و احساس خوب دارم  آرامشی که تا بحال تجربه نکردم با عشق و علاقه ادامه میدم تا به هدف الهی دردتمام جنبه های زندگی ام ببرم. میخوام با شرکت در دوره های استاد عزیز به آرامش درونی دست پیدا کنم از وجودخودم ، خودی که تا حالا اررشی براش قائل نبودم لذت ببرم .میخوام از وجود همسر و بچه هام لذت ببرم . میخوام از داشتن کارم ذوق بزنم .میخوام ثروتمند بشم و از ثروتم نهایت لذت در این دنیا رو ببرم .میخوام صاحب خونه ای از خودم بشم و ذوقش رو بزنم .میخوام در کارم‌ موفق و نمونه بشم با اعتماد به نفسی که در این دوره کسب میکنم. میخوام اینقدر شرایطم مهیا باشه که هر وقت اراده کنم بتونم برم مسافرت مثل الان نباشه که بخاطر بی پولی سفرم رو کنسل کنم . میخوام به خدا ی خودم نزدیک و نزدیک و نزدیکتر باشم تا خوشبختی کامل رو به دست بیارم . .

   من جزیی ار طبیعت هستم و من همراه فرآیند طبیعت باید رشد و گسترش یابم  چرخه زندگی ام رو مسپرم به سیستم این جهان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1401/12/15 09:30
   مدت عضویت: 414 روز
   امتیاز کاربر: 6215 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 110 کلمه

   سلام استاد عطار عزيز

    كلامتون حقه همون روز اول كه وارد سايتتون شدم از پشت كامپوترم تكون نخوردم تا شب و همينطور چرخيدم فايل ها رو ديدم و فقط تحسينتون ميكنم

   من ميدونم كجا اومدم و موفقيت هاي بي نظير شما من رو كشوند به اينجا ، گشتم و پيداتون كردم 

   خوشحالم كه جاي درستي اومدم و در ادامه مسير قبلي من هست

   با گوش جان اين فايل ها رو ميشنوم . سعي ميكنم نتايج خوبي بگيرم تا بيام اينجا بگم و براي بقيه يه نشونه باشم

   شما براي من نشونه بودي و از اولين فايل هايي كه از پيشرفتتون ديدم فقط تحسينتون كردم

   از خداي بزرگ براتون ثروت و شادي و سلامتي آرزو مي كنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سمیه
   1401/12/13 09:58
   مدت عضویت: 506 روز
   امتیاز کاربر: 330 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 17 کلمه

   خدای مهربانم سلام خوشحالم که بیشتر دارم باهات آشنا میشم.می خام بیشتر حست کنم اندرونم آرام بگیره.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهدیه
   1401/12/10 16:34
   مدت عضویت: 446 روز
   امتیاز کاربر: 3990 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 309 کلمه

   سلام خدمت دوستان عزیز و استاد محترم.

   خدایا شکرت ک منو هدایت کردی ب این مسیر ک تورو بیشتر بشناسم.سالها قبل ک بچه بودم و جوانتر همیشه ب خاطر عدم آگاهی و اطلاعات غلطی ک از اطرافیان گرفته بودم ب شدت از خداوند ترس داشتم و اصلا دلم نمیخواست ک خدارو بشناسم و باهاش ارتباط بگیرم فقط زمانهایی ک درمونده بودم میگفتم خدایا کمکم کن و الان ک فکرشو میکنم میبینم همیشه و همواره در حال کمک کردن و باز کردن گره های زندگیم بوده.نمیخوام زیاد حوصله سر بر بشه حرفام میتونم خیلی کوتاه بگم ک اصلا ن خودمو می‌شناختم و ن خدای خودمو.البته هنوز هم یادم میره ک اوست یاری دهنده.من در این لحظه و با گوش کردن ب فایل آخر استاد از خدا میخوام ک ب استقلال مالی کامل برسم و کسب و کار پر درآمد خودمو ادامه بدم و هر روز از جایی ک فکرشو نمیکنم برام مشتری برسونه.میخوام بهترین و نفر اول باشم توی کار خودم.هم توی شرکت فعالیتم سالها ادامه بدم و هم خودم شغل دوم و خارج از محیط شرکت رو ادامه بدم.و دومین خواسته م اینه ک دوقلو یا ی سه قلو سالم و زیبا ب من و همسرم بده.میدونم ک می‌شود چون با فکر کردن بهش لبخند ب لبم میاد و این یعنی احساس خوب ک مساوی ست با اتفاقات خوب.خدا جونم شکرت ک بهترینها رو نصیبم میکنی.خدایا شکرت ک دو تا شغل دارم ودرامد بالای یازده میلیونی دارم.خدایا شکرت ک رابطه عاطفی بسیار گرم و مهربانانه ای با همسرم داریم.خدایا شکرت ک همسرم ب شدت بهم احترام میذاره و باعث پیشرفت منه.خدایا شکرت ک نفر اول و برتر توی کارم هستم.خدایا شکرت ک همکارانی محترم دارم ک باعث حال خوب و پیشرفت من هستن.خدایا شکرت ک بدن سالمه.خدایا شکرت ک همیشه توی حساب بانکیم پول زیاد هست آنقدر زیاد ک هرچی ازش برداشت میکنم بهش اضافه میشه و اصلا کم نمیشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 7093 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 410 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   شبنم 

   اول از همه از خدا میخوام که ارتباطم با خودش رفاقتی و زیبا و بسیار نزدیک باشه ، از خدا میخوام رابطم با خودم عالی بشه خودمو دوست داشته باشم و عاشق خودم باشم و اول به خدا و بعد به خودم تکیه کنم ،با تموم وجودم خودمو دوست داشته باشم و به خودم افتخار کنم 

   از خدا میخوام دوست های بسیار زیاد و عالی بهم بده هم پسر و هم دختر ،از خدا میخوام رفاقتم با دوستا بسیار سالم در کنار هم حال دلمون خوب و باهم پیشرفت کنیم ،یعنی باعث پیشرفت هم بشیم 

   از خدا میخوام در مسیر تناسب که هستم بیشتر کمکم کنه و همینطور خوب پیش برم و یه اندام فوق العاده بسازم برای خودم 

   آرامش ذهنی و روحی و جسمی میخوام 

   حرف مردم برام مهم نباشه 

   از خدا میخوام قهرمانی کشورو تو سال جدید به دست بیارم و کلی در حیطه ی ورزش حرفه ایم پیشرفت کنم و همینطور در حیطه ی کارم 

   از خدا میخوام در حیطه ای الان دارم کار میکنم بسیار پول در بیارم 

   از خدا میخوام مستقل بشم و سفر تنهایی برم رانندگیمو عالی کنم و تمام کارهامو خودم با نظم انجام دهم 

   از خدا میخوام روابط خیلی قشنگ و ارومی و با خانوادم تجربه کنم و باهم کلی خوش بگذرونیم و کلی به هم دیگه اضافه کنیم ….

   از خدا میخوام یه گوشی آیفون خوشگل کرم برای خودم بخرم 

   از خدا میخوام یه ماشین ۲۰۷ دنده اتومات سفید زیبا بخرم 

   از خدا میخوام در حیطه درس و دانشگاه و روابطم در دانشگاه به شدت پیشرفت کنم و کلی با بچه ها صمیمی باشم و یه اکیپ پر تعداد کنار هم باشیم و با هم بیرون بریم و کلی با هم کیف کنیم 

   در مورد رابطه ی عاطفی خدایا یک کسی و میخوام که اول از همه ارتباطش با خودت (خدا ) خوب باشه ، زیبا و با اخلاق و ورزشکار باشه اون خم مستقل باشه و به فکر پیشرفت و حال دل خوب باشه 

   خدایا ازت میخوام که زیبایی سخن داشته باشم و با ارامش و شمرده شمرده صحبت کنم و خیلی قشنگ و مودبانه باشه 

   ازت میخوام تو این مسیر اعتماد به نفسم بره بالا 

   ازت سفر های زیاد و پر از درس و زیبایی میخوام 

   خدایا ازت میخوام که خوابم درست بشه و صبحا زود بیدار شم مثلا ۷ 

   ازت میخوام به وزن ایده آل و اندام مورد نظرم برسم 

   ازت همسفر و هم مسیر زیادی در این زندگی میخوام 

   ازت میخوام محکم ترین ، قوی ترین ،و مستقل ترین دختر  باشم 

   ازت میخوام خودم ،خودمو به تمام ارزو هام برسونم 

   در پناه الله یکتا ♡ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهدیه
   1401/12/06 13:19
   مدت عضویت: 446 روز
   امتیاز کاربر: 3990 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 260 کلمه

   سلام وقت بخیر.چقدر از خودم و خدا دور شدم دوباره.ولی وقتی این فایل رو توی سایت دیدم گفتم خودشه.چون مدام داشتم از خودم می‌پرسیدم چجوری باید ذهنمو کنترل کنم؟؟با این فایل آشنا شدم و تصمیم گرفتم ک راهو ادامه بدم البته محکم تر و جدی تر.خدایا شکرت ک منو با این سایت و دوستانو استاد آشنا کردی.خدایا شکرت ک این همه نعمت بهم دادی و من نمیبینم ک چقدر تو بزرگی.خدایا شکرت ک همواره کنارمی و منو ب سمت خواسته هام هدایت میکنی.خدایا شکرت ک وقتی ازت میپرسم چطور؟؟جواب ایدها و سوالاتتون ب بهترین شکل میدی.

   من متعهد میشم ک از امروز با دیگران درباره تغییر دادن زندگیم صحبت نکنم.من بزرگترین اشتباهم اینه ک سعی کردم همیشه دیگرانو با خودم توی این مسیر هدایت کنم ولی نعععع بسه دیگه.میخوام خودم فقط خودم باشم ک توی مسیر ب این زیبایی قدم برمیدارم و شگفتی ساز شم.خدایا شکرت ک متعهد و پایبندم ب عهدم.خدایا شکرت ک با نوشتن واقعا حالم خوبه.خدایا شکرت از درسهایی ک بهم دادی.

   خدایا شکرت ک بهم کمک میکنی همواره ک بهترین و نفر اول باشم توی محیط کارم.خدایا شکرت ک بهترین رابطه عشقی رک با همسرم همواره دارم.

   خدایا شکرت ک سه تا دختر خوشگل)سه قلو( دادم ک بسیار زیبا و سالم و باهوش هستن.

   خدایا شکرت ک اندامم مناسبه بهترین و شیکترین لباسهارو میپوشم.خدایا شکرت ک کسب و کار موفقی دارم.خدایا شکرت ک مدام در حال پیشرفت هستم.در کنار بچه هام هستم و همینطور شرکت خ ودمو دارم و ب راحتی و با ی تلفن همه ی کارهارو هندل میکنم.

   خدایا شکرت ک خواسته هام پشت هم دیگه اجابت شدن.خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1401/12/06 08:57
   مدت عضویت: 414 روز
   امتیاز کاربر: 6215 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 332 کلمه

   سلام استاد عطار عزيز

    كلامتون حقه از صبح كه وارد سايتتون شدم از پشت كامپوترم تكون نخوردم و همينطور دارم ميچرخم فايل ها رو ميبينم و فقط تحسينتون ميكنم

   من ميدونم كجا اومدم و موفقيت هاي بي نظير شما من رو كشوند به اينجا ، گشتم و پيداتون كردم 

   خوشحالم كه جاي درستي اومدم و در ادامه مسير قبلي من هست

   با گوش جان اين فايل ها رو ميشنوم . سعي ميكنم نتايج خوبي بگيرم تا بيام اينجا بگم و براي بقيه يه نشونه باشم

   شما براي من نشونه بودي و از اولين فايل هايي كه از پيشرفتتون ديدم فقط تحسينتون كردم

   و اما درباره تمرين اين جلسه :

   1. ميخواهم احساس لياقت را در خودم افزايش بدهم
   2. ميخواهم وزنم كم بشه(ميخوام 60 كيلو بشم)
   3. ميخواهم باور فراواني را در خودم رشد بدم
   4. مي خوام خونه مورد علاقه مون را پيدا كنم و به راحتي آب خوردن به اون خونه اسباب كشي كنم .شرايط من براي تغيير خونه يكم خاص هست واسه همين دوست دارم يك هلو برو تو گلو خدا برام آماد ه كنه…استاد عطار روشن شما ميدوني من چي ميگم 
   5. دوست دارم ماشين مورد علاقه مو بخرم (تسلا)
   6. ميخواهم بيزنس آنلاينم مثل جت رشد كنه و مشتري هاي با كيفيت كه در مدار عشق هستند رو خدا برام بياره 
   7. ميخوام فروش هاي عمده داشته باشم…همون طور كه خدا يه بارون ميفرسته و كل جهان همه جوره و يكباره از بارون فيض ميبرن منم ميخوام كارم راحت باشه و به جاي تك فروشي مشتري عمده بياد واسم…شب خواب باشم صب پاشم ببينم تو سايت ازم خريد كرده من فقط بايد براش ارسال كنم…انقدر ثروت در جهان هست كه اين خواسته من مثل يه بشگن ميمونه براي خدا ..خدايا ظرف منو بزرگ كن كه نعمت هاي زيادي توش جا بشه..خداجونم ميخواستي انقدر رحمان نشي كه من بنده ات انقدر پر رو پر رو ازت دم به دم خواسته هاي بزرگ نداشته باشم ………….امسال اون سالي ميشه واسه من كه بعدا ازش به عنوان شروع جوانه ها در زندگيم ياد خواهم كرد به اميد الله مهربانم

   از خداي بزرگ براتون ثروت و شادي و سلامتي آرزو مي كنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 293 کلمه

   سلام به همه اعضا به الخصوص استاد عطار روشن

   دوست دارم یک تراک کمپر داشته باشم که بتوانم همراه با همسرم بروم شهرهای مختلف و طبیعت های مختلف و بکر را بازدید کنم،یک رابطه ی عاطفی و احساسی عالی با همسرم داشته باشم،همسری دلسوز و مهربان و با انرژی مثبت داشته باشم،من در شرایط استقلال مالی و زمانی باشم و از نظر مالی و زمانی کاملا آزاد باشم و دغدغه مالی نداشته باشم،و هر چه قدر بخوام پول خرج کنم و هر آنچه را بخواهم بخرم بدون اینکه به پولش فکر کنم،و داخل تراک ما یک طوطی بزرگ و بامزه هم داشته باشم،و یک کلبه ی در جنگل کنار دریا هم داشته باشم که هوای بکر و طبیعت بکر را تجربه کنم و غذاهایی که میتوانم جلوی کلبه ام روی آتیش درست کنم،همه ی این ها بهم حس خوب میدهد و منو با طبیعت یکی میکند،از نظر جسمی هم بدن متناسب و سیس پک دارم همه ی اینها به لطف پروردگارم وارد زندگی ام شده اند،توی هر جا میرویم هوای بهاری که نه سرد هست و نه گرم را تجربه میکنیم که راحت بیرون تراک میز میگذاریم و روی آن غذای میخوریم و من با تیشرت می‌شینم و صبحانه یا نهار میخورم،و اینکه غذاهای گوشتی و مورد علاقه ی خودمو میخورم،و کاملا غذاهای طبیعی و ارگانیک و بدون کربوهیدرات را تجربه میکنم در کنار سبزیجات و سالادهایی که دوست دارم،خدایا شکرت که به این خواسته هام رسیدم و از زندگیم لذت می‌برم و زندگی من روز به روز لذت بخش تر و خدا هر روز زیبایی های بیشتری به من نشان میدهد،و روابط عالی و دوست داشتنی با اطرافیان و دوستانم دارم و روز به روز از زندگیم لذت بیشتری می‌برم،این خلاصه ای از خواسته های من بود،باشد که همگی به خواسته هامون برسیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 484 کلمه

   به نام خداوند خوب مهربان

   سلام و درود خدمت استاد بزرگوار ودرود به دوستان هم فرکانس وهمراه من تازه بااین سایت اشنا شدم خدا راشاکرم که این جا حضور دارم من در این زمان ودر ااین مکان متعهد میشوم که درمورد این ددورره با کسی صحبت نکنم وتلاش میکنم در حالت طبیعی خودم رشد کنم @ تمرین  روز اول خدا را شاکر وسپاسگزارم که در مسیر طبیعی خودم هستم وبا هدایت الهی به سمت پیشرفت در حرکت هستم 

   خدایا مچکرم که به سادگی به  زیبای و عزتمندانه در جاایگاه صحیح در کائنات قرار دارم  جایی که پرهست از ارامش شادی عشق امنیت سلامت سعادت پیشرفت ثروت خداوندا من را هر لحظه حفاظت حمایت وهدایت بفرما 

   خدایا مچکرم به سادگی به زیبایی عزتمندانه من در خانه لوکس صفر عالی با تمام امکانات کمد دیواری های عالی آشپزخانه به روز باامکانات عالی زندگی میکنم و ازپنجره ی بزرگ و زیبا حیاط بزرگ سرسبز وچمن کاری واستخر بزرگ پر از آب آبی رنگ هست خداییا برای  این هدیه بزرگت وزیبا ازت مچکرم

   خدایا شکرت که به  سادگی به زیبایی  و عزتمندانه ماشین پارس  سفید صفر را  دارم و از  داشتنش لذت میبرم خدایا شکرت

   خددایا مچکرم در بهترین زمانن  بهترین مکان ودر ازدانه ترین حالت ممکن رابطه عاشقانه بی نظیری را تجربه میکنم و از بودن در کنار بهترین ها لذت میبرم خدایا شکرت

   خدایا مچکرم به سادگی به زیبایی وعزتمندانه تمام وسائل  خانه ام جدید و بروز شدمبلمان  عالی خریدم فرش خانه ام عالی وزیبا و دکوراسیون  شیکی  دارد ومن لذت میبرم خدایا شکرت 

   خدایامچکرم من را برای راحت و لذت آسان کردی الهی شکرت

   خدایامچکرم فرزندان عالی ومسولیت پزیر وموفقی دارم واز بودن در کنار هم لذت میبریم خدایا مچکر

   خدایا مچکرم به سادگی به زیبایی وعزتمندانه مسافرت های عالی میروم و درکنار عزیزانم لذت میبرم خدایا شکرت 

   خدایا شکرت هر لحظه از شادی و شوق در پوست خودم نمیگنجم و هر لحظه من را سوپرایز عالی میکنی خدایا مچکرم 

   خدایا شکرت به حدی از استقلال مالی رسیده ام که آزادانه خرج میکنم میبخشم و لذت میبرم خدایا مچکرم برای همه ی پولی که از اول زندگیم وارد زندگی ام کردی واین جریان هر لحظه پر بار تر و عالی تر پر برکت تر و والا تر میشود خدایا مچکرم از تمام وجودم 

   خدایا مچکرم برای سلامتی ام این نعمت بزرگی که به من دادی هر لحضه در مسیر سلامت تندرستی و صحت هستم و از این بابت شکر گزار توام خدایا مچکرم 

   خدایا با بت تمام آگاهی ها و عمل ها و تغیرات ازتو سپاس گزارم که لطف الهی تو مرا حفاظت حمایت و هدایت میکند  الهی شکرت 

   خدایا برای انجام تمریناتم از تو سپاس گزارم که من را حافظ و نگهدار و نگهبان هستی خدایا شکرت الهی مچکرم سپاسگزار توام  یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر الیل ونهار یا محول الحال والاحوال حول حالنا الی احسن الحال  خدایا تسلیم و سپاسگزار تو ام خدایا من را در عمل به آگاهی ها کمک کن خدایا کمکم کن خودم را به تو میسپارم خدایا به دوستانم کمک کن 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار somi13700
   1401/11/21 12:40
   مدت عضویت: 1396 روز
   امتیاز کاربر: 8393 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,262 کلمه

   به نام خداوند بخشنده مهربان 

   سلام و درود فراوان خدمت استاد عزیزم و دوستان متناسب سرزمین لاغرها

   باورکن که اینجا به خواسته ها و آرزوهات میرسی 

   استاد همیشه دوست داشتم تو یک گروهی عضو باشم وهمه باهم همکاری و مشارکت داشته باشند اصلاً فکرش رو نمیکردم چجوری ولی میدونستم یک روزی این اتفاق میفته والان من باز هم شگفت زده هستم 

   گروه ارتعاش آرزوها 

   یعنی همه دست در دست هم از ته دل وباورهامون از خدا درخواست کنیم و من باور دارم گروهی که من در اون عضو هستم بزرگترین گروه آرزوها با فرکانس ولتاژ بالا بهترین و قدرتمندترین گروه در تمام دوران در جهان هستی خواهد شد و با اطمینان کامل به نمایندگی استاد عطار روشن جزو شگفتی های آفرینش و طبیعت به کل دنیا معرفی خواهیم شد ودر تاریخ نام تک تک ما ثبت خواهد شد و تصاویر ما در کتاب های آیندگان به عنوان الگوهای متحد با آرزوهای بزرگ و موفق نمایش داده خواهد شد 

   آفرین آفرین به خداوند حکیم و دانا که به من الهاماتی شگرف عطا میکنه تا با لذت اینجا بنویسم 

    نهایت لذت برام بهترین مهم زندگیم

   من همیشه دنبال یک نفر بودم که بهش اعتماد کنم و درباره ی آرزوها و رویاهام باهاش صحبت کنم حالا در بهترین زمان از عمرم به شما اعتماد میکنم استاد و اطمینان خاطر دارم چون قبلاً هم نتیجه عالی کسب کردم

   وبه لطف خدا کلی دوستان متناسب و همسو با فرکانس مثبت و هم مسیر تناسب دارم وبا فراخ خیال لذت میبرم 

   و الله مهربان رو بی نهایت سپاسگزارم تا من رو با شما و دوره شگفت انگیز تون آشنا کرد نه تنها من بلکه تمام فرزندان من تا نسل آخر همه دراینجا خواهیم بود و من بی نهایت خوشحالم که من نقطه شروع هستم و کل نسل من بعداز من با شرکت در اینجا بهترین زندگی را خواهند داشت و موفق ترین افراد خواهند بود

   واز من وشما استاد وتمام دوستانم دراینجا سپاسگزاری خواهند کرد وبرای شادی روح ما همه کار خواهند کرد

   اسم گروه ما اسطوره خواهد شد وبا نیکی ازما یاد خواهند کرد و ما از دل آسمان با لبخند آنها رو تماشا میکنیم 

   \"\\"🥰\\"/\"/
   \"\\"😇\\"/\"/

   همه ما دراون دنیا کنار خداوند باهم آشنا خواهیم شد ما چه گروهی هستیم و ازچه افرادی تشکیل شدیم افرادی با دلهای پاک و خواسته های پاک و موفق 

   گام بعدی من متعهد هستم درباره این دوره باهیچکسی صحبت نکنم چون دوست ندارم خودم آسیب ببینم وهم دوستانم و سایت دلخواهم همیشه سرفراز خواهند بود

   نوید عالی وقتی تغییر شروع بشه واین تا بیشتر شدن ادامه میده 

   یعنی چی ،یعنی اینکه کافی من یک روز تصمیم بگیرم و همه ی جهان هستی و خدای مهربونم برای تحقق و موفقیت در اون مسیر بهم کمک میکنه کافی با اطمینان ازش بخوام 

   نقطه عطف و شروع مهمه بقیه ش باتو یارب 

   من جزئی از طبیعت هستم وذات جهان براساس سادگی 

   خدایا بی نهایت ازت سپاسگزارم که منو به اینجا هدایت کردی دوره فوق‌العاده لذتبخشی که زندگی با طعم خدا رو همراهی میکنم 

   ریشه یک درخت باعث سرپا بودن درخت ،تغذیه درخت ،رشد ،وایستادگی در برابر ناملایمات روزگار میشه

   باور من ریشه در همه ی زندگی من داره تاالان که باورهام منو به اینجا رسونده قطعا میتونه منو به یک مقطعی از زندگی برسونه که تماماً رفاه و آسایش و خوشی به همراه داره 

   خداوند می‌فرماید 

   قسم به قلم وآنچه مینویسد 

   پس من مینویسم 

   الهی خوشحال  و سپاسگزارم من رو دربهترین سطح از زندگی قرار دادی الان دارم از بهترین هدیه تو استفاده میکنم 

   الهی خوشحال و سپاسگزار و راضیم فرزندانی زیبا صالح و مهربان به پدر و مادر دارم و من از دیدن خودم در این شرایط بی نهایت خرسند هستم ولذت میبرم 

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم که من ماهی 1میلیارد تومان درآمد دارم وبا دیدن حساب پر پولم و رقم صفرهای زیاد بی نهایت لذت میبرم وخرسند هستم 

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم که در بهترین شرایط ومسیر سلامتی زیبایی وتناسب همراه همسرم که فردی سالم، زیبا ،خوش تیپ بانگاهی بامهر ومحبت دارم واز وجودعشق بینمون بی نهایت لذت میبرم وخرسند هستم 

   الهی خوشحال سپاسگزارم وراضی هستم که در عمارت بزرگ با باغی بی نهایت زیبا ودرختانی بزرگ و تنومند همراه استخر ،بانخل های زیبا و شب های رویایی با نورپردازی‌های عالی دارم و از دیدن نورهای لیزری و رنگی مخصوصا درمیان آب بی نهایت لذت میبرم وخرسند هستم 

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم که پسرهای دوقلوی سالم و زیبا و مهربان به پدر ومادر رو بزرگ میکنم و بی نهایت لذت میبرم وخرسند هستم 

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم که با داشتن 1میلیارد تومان درآمد در ماه بهترین و آخرین مدل از انواع ماشین های لوکس دارم وبا لذت رانندگی میکنم و از پشت رول نشستن ماشین های طلایی که دارم بی نهایت لذت میبرم و خرسند هستم 

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم که با بهترین امکاناتی که در اختیارم گذاشتی بهترین جت شخصی رو دارم و همراه خانواده م به سفرهای خارجه میرم واز سفر کردن لذت میبرم وبسیار خرسند هستم

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم کلکسیونی از ماشینهای خارجی و ایرانی دارم ودر بزرگترین گالری ماشین در بهترین نقطه از شرایط زندگیم تاسیس کردم و از همه نقاط جهان به دیدن من و نمایشگاه ماشینم میان ومن از دیدن اون همه موفقیت بی نهایت لذت میبرم و خرسند هستم

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم که حالا درآمد من دوبرابر شده و شعبه های زیادی در سراسر جهان تاسیس میکنم و ویلاهای زیبا در جزایر قناری وکلی کشورهای دیگه بنا کردم واز دیدن پسر زدن به اونجا بی نهایت لذت میبرم وخرسند هستم

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم بزرگترین کافه رستوران بافضایی مجلل و باغ و گیاهان و گلها ودرختان از انواع مختلف در جهان خریداری کردم نایاب ترین و زیباترین مدل های خوشگل تهیه کردم و با نهایت سلیقه با موزیک آرام دکوراسیون شیک و آرامش بخش رو در جاهای مختلف کافه رستورانم گذاشتم و بی نهایت لذت میبرم وخرسند هستم

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم که فرزندانم زندگی موفق دارند و دارای هوش نخبه هستند ودر مراحل زندگی موفق و سربلند شدن ومن از دیدن خوشحالی وعشق ومحبت بینشون بی نهایت خرسند هستم و لذت میبرم 

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم که بهترین ادوات کشاورزی در بهترین رنگ ها رو دارم وبا استفاده از اونها محصولاتم رو کاشت داشت برداشت میکنم وبا لذت ازدیدن سرسبزی گندم های درحال‌رشد و گلزارها و رنگ هاشون تو رو شکر میکنم و بی نهایت خرسند و لذت میبرم

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم کلکسیونی از نفیس ترین جواهرات دنیا رو دارم وهنگام رفتن به مهمونی از پوشیدن اونها بی نهایت لذت میبرم وخرسند هستم 

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم حالا که متناسب هستم و برای خرید به بهترین بوتیک های جهان با جت شخصی سفر میکنم و از هم صحبتی با زبان انگلیسی بی نهایت خرسند هستم واز خرید کردن در مکان های معروف بی نهایت لذت میبرم 

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم برای تفریح به کشور های زیبایی همچون هلند ،ایسلند، پاریس… وکلی کشورهای دیدنی دیگه سفر میکنم واز دیدن مناظر جالب و شگفت‌انگیز و استثنایی وطبیعت های بکر بی نهایت لذت میبرم  

   الهی خوشحال و سپاسگزارم وراضی هستم دختری به زیبایی گلهای روی زمین دارم و ازداشتن همسر مهربان و دختری بامحبت وپسرانی یکسان و دوقلو که باهم مو نمیزنن وحتی اثر انگشت اونها هم کاملاً یکسان وهمسان هستن در بهترین شرایط از زندگیم هستم و زندگی سرشار از عشق سلامتی و شادابی و نشاط آور و پرانرژی دارم و به عنوان موفق ترین خانواده جهان الگو شناخته شدیم و من از دیدن این همه احساس خوب بی نهایت لذت می‌برم و خرسند هستم 

   حالا🤍🎉

   من به همه خواسته هام و رویاهام رسیدم چون با اطمینان کامل اونها رو از خداوند متعال و سبحان درخواست کردم و باوجود شرایط ومسیر موفقیت آمیز بی نهایت لذت میبرم وخرسند هستم جزو افراد معروف و ارزشمند وهمه از هم صحبتی با من لذت می‌برند 

   به امید موفقیت های روزافزون شما استاد بزرگوار

   سپاسگزارم استاد

   \"🙏\"/
   \"🕊️\"/
   \"🥀\"/
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فهيمه
    1401/12/06 09:28
    مدت عضویت: 414 روز
    امتیاز کاربر: 6215 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 49 کلمه

    سلام به استاد عزيز و بقيه اعضا سايت

    سمي عزيزم با تمام وجودم برات تك تك آرزوها تو از خدا خواستم

    اميدوارم يك روي بياي از داشته هات انقدر بگي و بگي و بگي …منم پاييينش برات بنويسم يادمه اون روزي كه كامنت گذاشته بودي و درخواست هات رو گفته بودي

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار somi13700
     1401/12/06 21:00
     مدت عضویت: 1396 روز
     امتیاز کاربر: 8393 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 32 کلمه

     سلام فهیمه عزیزم 🥰

     خوش اومدی به جمع ما بی نهایت از آشناییت خوشحالم

     ممنون که به کامنتم جواب دادی عزیزم 

     همچنین عزیزم برای همه همین آرزو رو دارم

     که به رویاهاشون برسن مخصوصا شما 🥲🌼✨

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 90 کلمه

   الهی ب امید تو❤

   بارالها تو خودت مرا به این صفحه و به این مکان اوردی

   از طریق بنده ات گفتی، بگو که چه میخوای من هم از تو تشکر میکنم که مرا لایق دانستی و میگویم صادقانه 

   ۱.ارامش درون. شناخت بیشتر تو اعتماد بیشتر ب تو

   ۲.درامد حلال راحت و نقد ۱۰۰میلیون تومن در هرماه با همین ارزش پول

   ۳.سلامتی و احساس خوب همیشگی همسرم و دخترم

   ۴.ماشین تیگو۷پرو

   ۵.ازادی کامل مکانی زمانی که هر جا دوست داشتم مسافرت کنم

   ۶.یک خانه چهار خواب ۱۸۰متری زیبا در همین زیبا شهر

   ۷.توانایی شاکر بودن و لذت بردن از نعماتت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,012 کلمه

   بنام خداوندی که قوانینی بدون تغییر در جهان هستی خلق کرد که با استفاده از این قوانین می توانیم تک تک لحظه ها و اتفاقات زندگی خودمون رو خلق کنیم 

   با سلام خدمت شما استاد عزیز و همکلاسی های هم فرکانسم 

   من به تازگی به جمع شما عزیزان پیوستم و بابت این موضوع خدارو هزاران بار شاکرم 

   خدارو هزاران بار شاکرم به من فرصت داد تا بتونم در این دوره فوق العاده عالی زندگی با طعم خدا همراه شما استاد عزیزم و همکلاسی های دوست داشتنی ام باشم 

   قطعا هرچیزی که ما باور کنیم نتیجه اون رو در زندگی خودمون خواهیم دید حالا اون باور میتونه باعث نابودی زندگی ما یا خوشبختی زندگی ما بشه 

   همه چیز در زندگی باور ماست و برای تغییر باور مثل باشگاه بدنسازی باید تداوم در کار داشته باشیم 

   به هرحال بازم خدا رو شاکرم که در جمع شما عزیزان هستم 

   استاد عزیزم یه تمرین در مورد خواسته های که توی زندگیمون داریم و به ما احساس خوبی میدن رو دادند که انجام بدیم، من خواسته های خیلی زیادی دارم و از خداوند میخوام منو هدایت کنه که فعلا بهترین خواسته هام رو بنویسم چون باور دارم تک تک خواسته های که می‌نویسم اتفاق خواهد افتاد و یکی از دلایلی که خواسته هام رو اینجا می نویسم اینکه به دوستانی که از فرکانس پایین تری برخوردار هستند و ایمانی کمتری دارند ثابت کنم که خواسته های شما مثل آب خوردن انجام خواهد شد فقط شما باید از خداوند درخواست کنید چون خود خدا توی قرآن قسم خورده به قلم،به یاری الله مهربان تمرین رو شروع میکنم 

   بنام خدای هدایت کننده 

   1. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه روابط فوق العاده عالی و زیبا و عاشقانه با همسرم و فرزندانم دارم خدایا شکرت که انجام شده 
   2. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه خرد الهی مسئول زندگی منه و کنترل زندگی من دست خداست و خدا به زندگیم نظم الهی می دهد و من نیز زندگی سرشار از عشق و شادی و سلامتی و ثروت و پول و فراوانی و موفقیت و خوشبختی دارم خدایا شکرت که انجام شده 
   3. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه فرزندانی سالم و صالح و موفق و ثروتمند دارم خدایا شکرت که انجام شده 
   4. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه همسری مهربان و دلسوز و عاشق پیشه و باوقار باوفا و ثروتمند و خوشتیپ و خوشگل و خوش هیکل دارم خدایا شکرت که انجام شده 
   5. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه ماهیانه مبلغ شصت میلیون تومان درآمد دارم خدایا شکرت که انجام شده 
   6. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه روزانه تعداد 60کیسه آرد پخت دارم و کیفیت نان من هرروز عالی و عالی تر هست و من نیز از تمام شهرهای ایران و کشورهای جهان مشتری فوق العاده عالی و دائمی دارم خدایا شکرت که انجام شده 
   7. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه مجتمع نان محمدی رو دارم و بیش از سه هزار نفر از بهترین و عالی ترین افراد در این مجتمع مشغول بکار هستند و گندم رو سیلو میکنیم و بعد در کارخانجات آرد محمدی تبدیل به آرد و بعد در کارخانجات نان محمدی تبدیل به انواع نان میکنیم و کیفیت نان من هرروز عالی و عالی تر هست و من نیز از تمام شهرهای ایران و کشورهای جهان مشتری فوق العاده عالی و دائمی دارم خدایا شکرت که انجام شده 
   8. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه سایت نان محمدی جز پربازدیدترین و پرفروش ترین سایت جهان هست خدایا شکرت که انجام شده 
   9. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه ماشین اپتیما سفید رنگ آخرین مدل روز رو دارم خدایا شکرت که انجام شده 
   10. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه سال 1403 جز بهترین کارآفرین های موفق ایران هستم خدایا شکرت که انجام شده 
   11. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه خانه ویلایی به متراژ هزار متر مربع در بهترین نقطه شهر یزد دارم که داری چهار اتاق خواب و استخر و جکوزی و حیاط بسیار بزرگ با درختان زیبا دارم خدایا شکرت که انجام شده 
   12. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت در شهر زیبا دبی هستم و در حال لذت بردن از این همه زیبایی و امکانات هستم خدایا شکرت که انجام شده 
   13. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه همیشه و در همه حال سرشار از سلامتی و شادی هستم خدایا شکرت که انجام شده 
   14. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه ماشین BMW i8 رو دارم و در حال رانندگی و لذت بردن هستم خدایا شکرت که انجام شده 
   15. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت موجودی حساب بانکی من همیشه بالای پنج میلیارد تومان هست خدایا شکرت که انجام شده 
   16. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت هواپیمایی شخصی خودم رو دارم و خیلی راحت میتونم به هر نقطه از جهان سفر کنم خدایا شکرت که انجام شده 
   17. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت درآمد من همواره در حال افزایش است و من ذهنی ثروت ساز دارم خدایا شکرت که انجام شده 
   18. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه همواره در حال هدایت الهی هستم خدایا شکرت که انجام شده 
   19. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه من همیشه در مکان مناسب و زمان مناسب قرار دارم خدایا شکرت که انجام شده 
   20. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت هر انسانی حلقه ست طلایی در زنجیر خیروصلاح من خدایا شکرت که انجام شده 
   21. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت دوربین عکاسی فوق العاده عالی و مدرن به دخترم هدیه دادم خدایا شکرت که انجام شده 
   22. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت همیشه ظاهری آراسته و مرتب و منظم و تمیز دارم خدایا شکرت که انجام شده 
   23. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه همواره انسان های فوق العاده عالی و خوب در مسیر من هستند خدایا شکرت که انجام شده 
   24. خدایا سپاسگزارم که هم اکنون به سادگی زیبایی و عزت مندانه همواره همه امورات بر وقف مرادم هست خدایا شکرت که انجام شده 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 42 کلمه

   سلام استاد عزیز 

   من تازه وارد سایتتون شدم شما رو جای دیگه دیدم حرفاتون به دلم نشست وخداوند منو هدایت کرد و وارد سایتتون شدم 

   واقعأ قشنگ صحبت میکنید مثالهی قشنگی میزنید

   انشالله که بتونیم دور هم با شما استاد عزیز روزهای قشنگتری رو بسازیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 280 کلمه

   سلام و درود خدمت استاد عزیز و دیگر همراهان گرامی

   بریک سراغ تمرین جلسه اول :

   خواسته های من:

   1.احساس خوب و شور و شعف بسیار بالا و شوق و ذوق فراوان برای زندگی و لذت بردن از لحظه مقدس حال

   2.انگیزه برای حرکت  و تلاش

   3.روابط دوستانه و خانوادگی خوبی رو تجربه کنم و کیفیت زندگیم بالاتر بره

   4.رابطم با خواهرم هرروز بهتر و صمیمانه تر بشه

   5.یک رابطه عاطفی عالی ر. تجربه کنم

   6.صبحهای زود (نهایتا 7صبح)بیدار بشم و شبها زود (نهایتا11 شب)بخوابم.

   7.هرجایی میخوام برم با آزادی کامل ماشینم رو بردارم و دیگه هیچ ترسی از رانندگی نداشته باشم . به آزادی کامل برسم در این مورد.

   8.کارخوبی که مطابق با معیارام هست در بهترین زمان و مکان و به راحت ترین شکل ممکن سراغم بیاد،کاری که برام عین جورشدن قطعه پازل باشه و مناسب ترین کارممکن برام بشه.جوری که حتی خودمم فکرش رو نکنم.

   9.بدهی هام رو پرداخت کنم و صفر بشم.

   10.دوره افترافکتی که میگذرونم روهم به عالی ای فتوشاپی که گذروندم و نمره کامل گرفتم،عالی پیش ببرم و ایده ها بهم الهام بشه.

   11.حداقل هفته ای یکبار با دوستام برم بیرون ولذت ببرم و یک روز هفته رو هم به خانوادم اختصاص بدم و از وجودشون سراسر لذت و آرامش بشم.

   12.ازنظر احلاقی آرومتر بشم .

   13.یک خونه عالی عین خونه الانمون حیاط دار و بزرگ توی محله بهتر میخوام.

   14.رابطم با خودم بهتر بشه و بیشتر به خودم عشق بورزم.

   15.به وزن مناسب و ایده آلم برسم اونم فقط با عضله.

   16.رژیم و شیوه سلامتی خاصی رو که مدنطرمه عملی کنم.

   17.به سلامتی کامل برسم.

   18.پراید خوشگلم رو تبدیل به یه 206عروسک بکنم.

   19.گوشی آیفون 12 به بالا با ایرپاد و اپل واچ با قابهای ست فراوان میخوام/

   20.طلا زینتی مصرفی میخوام.

   21.یک سفر عالی با بهترین همسفران جوری که از شادی در پوست خودم نگنجم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 113 کلمه

   سلام من امروز اولین روز ورودم به این سایت هست

   مدتهاست به دنبال تغییری اساسی در زندگیم هستم

   هدفم از شرکت در این دوره:

   داشتن درامد دلاری از کاری که با تمام عشق و علاقه و استعدادم انجامش بدم و از انجامش لذت ببرم و به خودم افتخار کنم

   داشتن دوستان همراه و صمیمی که از ارتباط با اونها هر روز حس بهتری داشته باشم و اونها هم همینطور

   داشتن روابط بالغانه و صمیمانه و همدلانه با دخترانم

   زندگی در خانه و محله رویاهایم

   و از همه مهم تر رسیدن به آرامش و رهایی از دغدغه های روزمره زندگی

   عاشق خودم و خدای خودم باشم

   رهایی از کمالگرایی واعتماد به جریان هستی

   داشتن همراه و همدمی که هر دو مایه آرامش هم باشیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 7093 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 595 کلمه

   نسترن

   هدف من از شرکت در این دوره چیست و چه چیزهایی را میخواهم بسازم ؟

   من از خدواند میخوام جهان اطراف من طوری تغییر کنه که ارامش من هزاران برابر بیشتر از الان باشه و من میخوام رابطم با پدر مادرم عالی باشه و مثل رفیق کنار هم زندگی کنیم من میخوام خدای بزرگ دوستان خیلی با کیفیت تر و ثروتمند تری رو وارد زندگی من کنه که به پیشرفت من کمک کنن 

   من میخوام یه رابطه عاطفی سالم و پایدار داشته باشم که در نهایت ازادی و لذت کنار هم از زندگی بیشتر لذت ببریم 

   میخوام وارد یه شرکت معماری شم و خودمو تقویت کنم و تجربه بدست بیارم و درامدمو از هیچ چند برابر کنم و به امید خدا فردا دارم ائلین قدمشو برمیدارم با اینکه حقوقی برای این کار نیست اما میخوام شروع کنم و خدا کمکم میکنه میدونم 

   من از خدا میخوام راننده شم و بتونم با اطمینان و جرئت رانندگی کنم تو شهر تو دل جاده دلم میخواد تنها با دوستام برم سفر داخلی و خارجی

   میخوام ارتباط خوبی با انسان ها و حتی با حیوانات داشته باشم 

   من میخوام عاشق خدا شم میخوام عزیزدردونه خداشم میخوام باشه همه جای زندگیم باشه 

   من میخوام عاشق زندگی شم 

   من میخوام در لحظه زندگی کنم 

   من میخوام محکمترین و قوی ترین و مستقل ترین دختر در اطرافم باشم 

   من میخوام خودم خودمو به ارزوهام برسونم 

   من میخوام به اندام ایده الم برسم طوری که هر لباسی رو میخوام بخرم و بپوشم 

   میخوام واسه خودم 207 بخرم و رانندگی کنم 

   من از خدا میخوام انقدر معمار قوی بشم که فقط با افراد حرفه ای کار کنم و واسه طرحای من همه سرو دست بشکنن 

   من میخوام خودم واسه خودم خونه بخرم و برم تنها توش زندگی کنم 

   من میخوام برم دبی و کلی حال کنم 

   من زندگی بی خدا بودن و درواقع بدون اراده خدا زندگی کردنو تجربه کردم خیل زندگی تلخیه من میخوام تورو انتخاب کنم رب من تو انقدر خوبی که هیچوقت هیچ کدوم از ما ادمارو مجبور نکردی که چیکار کنیم ولی بهمون راه درستو نشون دادی 

   استاد یه جایی ازتون شنیدم اون اوایل که شروع کردید رو خودتون کار کنید هدفتون این بود بنده خوبی واسه خدا باشید که خدا تغییر کنه 

   این جملتون خیلی به قلبم نشست منم میخوام عزیز خدا باشم 

   من حسش میکنم میخوام واقعا عاشقش شم و عاشقش بمونم خیلی راه دارم اما میدونم این راهیه که باید برم 

   پر ازچالشه واسه هممون اما باید بزرگ شیم با همینا 

   چدروز پیش امتحان اندیشه که جزو امتحانای معارفه داشتم تو دانشگاه و از اونجایی که به مطالب قرانی علاقه دارم با اینکه کل ترم سر کلاس نرفتم ولی بخاطر علاقم شب امتحان خوندم نصفشو و به جمله خوردم و تفاوتی رو فهمیدم با اینکه خیلی ساده بود اما هیچوقت بهش فکر نکرده بودم 

   سوال این بود 

   تفاوت زندگی دنیا با پس از مرگ چیه ؟

   اینکه فقط زندگی دنیایی محل عمله ما بعد از مرگمون توانایی عمل کردن رو نداریم 

   یعنی خدا یه فرصتی به ما داده هر گلی به سرمون بزنیم باید تو همین دنیا بزنیم دنیا بعد مرگ فقط ادامه همین دنیاست با تفاوت اینکه اونجا دیگه فرصت عمل کردن نیست و ما باید اینجا خودمونو به خدا نشون بدیم 

   فرصت اینجاست

   محل عمل اینجاست 

   محل تجربه و ازمون و خطا اینجاست 

   اما نتیجه تو هر دوتا خودشو نشون میده 

   انگار با اینکه بارها اینو خونده بودم اما نفهمیده بودمش

    که این فرصت یه باره و این یه بارو من دارم بهش شکل میدم 

   و دیگه تکرار نمیشه

   چون اگه تکرار میشد و نظریه تناسخ صدق میکرد خدا تو قران نمیگفت که فرصتی واسه بازگشت شما افراد کافر نیست که اگه برگردید باز همون کارارو تکرار میکنید 

   هدف اصلی من از شرکت تو این دوره اینه رابطه عاشقانه با خداست …

   خوشحالم که در این مسیر الهی هستم …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 17 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 7093 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 553 کلمه

   نسترن 

   سلام به استاد جانم و همه دوستان هم مسیر اول از نتایجم بگم که اول برای خودم اثبات شه این مسیر و حرفای گرانبهای استاد هم به دوستان عزیزم کمکی کرده باشم با اینکه الان این دوره به پایان رسیده اما مطمئنم هزاران نفر بعد ها این کامنتو میخونن و استفاده میکنن

   من از طریق لاغر کردن با استاد اشنا شدم و به طور خلاصه بگم حدود 20 کیلو کم کردم بدون هیچ دارو و فعالیت بدنی خاصی فقط رو ذهنم کار کردم که هنوزم وقتی فکر میکنم باورم نمیشه چطور این اتفاق افتاد گرچه هنوز به اندام ایده الم نرسیدم باید ادامه بدم تا ابد 

   درواقع اشنایی من با ذهن و قانون خداوند بعد از اشنایی با استاد بود اول با تناسب اندام اشنا شدم و بعد قانون جذب و …

   من اون موقع قشنگ یادمه امتحانای نهایی خرداد ماه بود و من چهارم دبیرستان بودم و کنکور داشتم فک کنم سال 97 بود 18 سالم بود 

   از یه طرف تحت فشار بودم برای چاقی و از طرف دیگه کنکور نمیدونم چیشد که سرچ کردم لاغری با ذهن واقعا یه لحظه حس کردم یه همچین چیزی میتونه وجود داشته باشه و اون شب یه فایل رایگان گوش دادم که استاد درمورد تعهد دادن میگفتن که کاغذو قلم بردارید و همین الان تعهد بدید که اگه اینکارو نمیکنید یعنی مصمم نیستید و ادامه ندید یادمه حدودا 12 شب بود و من تو تخت خواب بودم و حتی اماده خواب اما بلند شدم رو برگه تعهد دادم نمیدونم یه چیزی درون من میگفت این درسته انجامش بده و من از اون شب که حدودا 4 سال و نیم میگذره گرچه بالا پایین داشتم کم کاری داشتم اما به طور کلی راضیم و مطمئنم این مسیر حقه و خداوند رو شاکرم هزاران بار که من تو این سن دارم اینارو میفهمم گرچه هنوزم ادعایی ندارم و خیلی بیشتر باید درک کنم ولی نسترن سال 97 با نسترن 1401 صدهابار متفاوته و باید 100 ها بار بهتر شه 

   میخوام بگم انقدر به حرف استاد اطمینان دارم که اگه یه حرفی بزنن واقعا تمام سعیمو میکنم انجامش بدم درصورتی که اگه پدرم اون حرفو یزنه شک میکنم و ممکنه انجام ندم اما خیلی خیلی به کلام استاد اطمینان دارم و خیلی زیاد هم دوسشون دارم از همینجا میگم بارهاام تو کامنتام گفتم استاد واقعا وجودتون واسم ارزشمنده و سعیمو میکنم قدر این موهبتی که خدا سر راهم قرار داده رو بدونم و امیدوارم یک روز از نزدیک ببینمتون و کلی باهاتون صحبت کنم 

   یه چیزیم بگم که فقط نتایج من تو لاغر ی نبود درواقع اصلا دوره لاغری فقط برای لاغری نبود یه دستور العمل برای کل زندگیه که هممون اگه یکم زرنگ باشیم میتونیم ربطشو پیدا کنیم من یه زمانی فایلای لاغری رو گوش میدادم نه بخاطر لاغری بخاطر اینکه ذات و اصل حر فای استادو بکشم بیرون ببینم الان این مشکل واسم پیش اومده باید چی کار کنم و استاد انقدر حرفاشون به قلب من اثر میکنه و انقدر برای من منطقیه با اینکه ذهن من میخواد سرکشی کنه اما هیچوقت به حرفاشون شک نکردم و مطمئنم این اعتماد رو خدا درون قلب من ایجاد کرده 

    بچه ها میخوام اینو بگم من از اعتماد به استاد نتیجه گرفتم هم تناسب اندام و هم باقی مسائل زندگیم و هر چقدر که عمل کردم همونقدرم ارامشم بیشتر بوده هنوزم سعیم اینه به حرفاشون عمل کنم 

   ممنونم ازتون استاد جانم 

   تو کامنت بعدی تمرین 2 رو مینویسم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار somi13700
   1401/11/04 23:52
   مدت عضویت: 1396 روز
   امتیاز کاربر: 8393 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 441 کلمه

   سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز

   استاد نمیدونید چقدر خوشحالم که اینجا هستم ممنونم از لطف بیکران شما برای ایجاد دوره های رایگان و تجربه های شگفت انگیز باور کنید همین لبخند و ادای پرقدرت و برق نگاهتون هنگام تعریف و توضیح مثال وشوق دست وپاهاتون وحرکاتتون خیلی مصمم ترم میکنه تا بیشتر اعتماد کنم ومن که در دوره های تناسب گام اول وپیاده روی موثر شرکت دارم از هر دوره انقدر شگفت زده میشم که گاهی میگم خدای من عجب حماسه ای چون واقعاً مانند یک حماسه است و شما آفریننده این حماسه هستین من باتوجه به کسب نتایج عالی از تناسب اندام به شما وجهان هستی وپروردگار مهربانم اطمینان کامل دارم وبدون توجه به چگونگی وچرایی فقط از خدای منان ودر اینجا خواسته هامو مینویسم

   من دوست دارم حالات روحی درونی و بیرونی عالی و شگفت انگیز داشته باشم

   خدایا من ماشین مورد علاقه مو و خونه مجلل در بهترین شرایط میخام

   خدایا سلامتی جسمی و روحی وتفکر سالم ازت میخام

   خدایا من زیبایی وثروت ورحمت بی نهایتت رو خواستارم

   خدای مهربونم دلم میخاد استقلال مالی داشته باشم

   پروردگارا دوست دارم حسابم پر پول باشه جت شخصی داشته باشم

   خدایا دوست دارم با همسرم روابط عالی داشته باشم

   من علاقه مند هستم تا در رفاه و امنیت کامل خودم و خونوادم رو به سفر های خارج ودنیای زیبا وشگفتی هاش رو تجربه کنم

   الهی من از رحمت و ثروت بی کرانت خواستارم تا ثروتمند ترین زن جهان بشم

   خدای بخشنده من که عاشق من هستی من هم میخام عاشقت باشم و عشق رو به من هدیه کن تا در این جهان زیبا رب بخشنده ای چون تو رو عبادت و ستایش کنم

   خدایا همون روزی که من ماشین دلخواهمو سوار میشم و به سمت خونه باغ بزرگ و مزین شده از انواع گلهای زیبا و رویایی و خوشبو آبشار مصنوعی وآبنما جلوی عمارت بزرگم رو ازت خواستارم

   تو بهترینی ای پروردگار عالم و همه ی موجودات در ستایش تو هستند از قدرت اعجاب‌انگیز ورحمتت درهای بزرگ و نورانی ت رو بمن عطا کن

   خدایا جوری دستمو بگیر و منو به خواسته هام برسون تا هم تو خشنود باشی وهم من رستگار

   خدایا دوست دارم به مکه برم و از دیدن مکان وخانه تو نهایت لذت رو همراه همسر عزیزم ببرم

   الهی سلامتی بالاترین ثروت وزیبایی از ویژگی های توست عظمتتت وثروتت را بمن عطا کن از تو خواستارم تا همه ی آنچه در فکر من است را به واقعیت تبدیل کنی

   ومن به تو اعتماد وتوکل دارم الهی شکر 

   همه ی جهان هستی بر پایه ی آسانی وزیبایی بنا شده وجهان در بیشتر خوشبخت کردن من تلاش میکند

   من باور دارم بدون هیچ رنج وسختی یا ناراحتی به همه ی آرزوها و رویاهای خودم دست پیدا میکنم

   من ممنونم استاد مثل همیشه عالی بود مرسی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 573 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 594 کلمه

   بسم الله الرحمن الرحیم هست کلید در گنج حکیم

   با سلام و درود خدمت استاد عطاروشن عزیز اولین نکته ای هم شما اشاره کردید باور بود، چیزی که من سال ها باهاش مشکل داشتم ، من وقتی شروع به یادگیری قانون جذب کردم با عبارت تاکیدی آشنا شدم و هر بار عبارت تاکیدی میگفتم آنقدر به گفته های خودم و افکاری که به پیشرفت و حال خوب باور نداشتم که نتیجه دلخواه را نگرفتم و پر از استرس و اضطراب میشدم ، و این  باور و اعتماد را با فایل بی نظیر شما به اینکه این تمرینات زندگی ام رو تغییر میده و مداومت باعث شادی و روحی آرامش میشه 

   پس باور کلید در گنج هست یعنی چی ؟ یعنی اونقدر به خدا باور داریم که غیر ممکن ها برای ما ممکن میشه و طولانی ترین راه ها چنان برای ما آسان  میشه که مسیرهای  پر پیج هموارترین مسیرها میشود و باید بدونیم  یک شبه به باور عمیق نمی رسیم و باید پله پله و جلسه به جلسه با مداومت و پشتکار پیش بروم و اعتماد کنم به استاد و با خواندن کامنت ها شور و شوق رسیدن به اهداف رو در خودم زنده کنم و به آرزوهای بزرگی که برای خودم محال میدونستم فکر کنم و از شوق پرواز کنم تا بتوانم دنیای زیبای به القوه را بالفعل کنم و نهال پیروزی و شادی را از اکنون در دلم بکارم و میوه های این درخت تنومند زیبا را ببینم و لمسشان کنم چون طبیعت برای رسیدن به مطلوب خود نه تلاش میکند و نه غصه میخورد چون دانه برای رشد و نمو به بستری که آن را در آغوش گرفته اعتماد دارد و باور دارد که میتواند درخت تنومندی شود پس باور و اعتماد را حسابی با کمک شما و فایل های شما هم تقویت میکنم و به سر منزل مقصود میرسم چون خدا را دارم و خدا شما را دوباره در سر راه من گذاشت نکته مهم دیگری را که اشاره کردید این بود که نباید با کسی در مورد این فایل ها صحبت کنیم به قول احمد شاملو:عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد تجربه به من نشان داده که هر چقدر آگاه تر باشیم دیگران با  افکاری که ما داریم از روی ناآگاهی و بغضی که نسبت به آگاهی و افکار متفاوت ما دارن کمر به تغییر افکار ما میبنند و ما را به سخره میگیرند که تمام این افکار را و باید برای رسیدن به اهداف بسیار تلاش کنی و رسیدن بدون تلاش ممکن نیست و دوستانی که با من همراه شدن اوایل مسیر از ادامه منصرف شدن و نتوانستن باور و اعتماد را در خودشون تقویت کنند و با حرفها و افکار خودشون شک در دل من انداختن و همگی از ادامه منصرف شدیم چون من نتوانستم در مورد آموخته های خودم رازدار باشم

   با شروع این دوره

   میخواهم به خدای خوب و مهربان نزدیک تر شوم میخواهم در لحظه لحظه زندگی ام پر از نور و آرامش الهی باشید میخواهم تمام امور را به خدا و فرشتگان الهی بسپارم  میخوام ایمان و توکلم را تقویت کنم و آرامش توکل به خدا را لمس کنم میخواهم به آرامش برسم میخواهم زندگی و من و خواهرم پر از برکت و ثروت شود میخواهم من و برادرم و خانواده اش و خواهرم سرشار ارز شادی و سلامتی باشیم میخواهم متناسب شوم و به اندام ایده آل و زیبا برسم میخواهم به رویای دیرینه خودم تصویرسازی کتاب کودک برسم میخواهم ساز زیبای ویولن را بخرم و در کلاس ویولن شرکت کنم میخواهم نوازنده ارکستر سمفونیک شوم میخواهم ماشین مورد نظرم را داشته باشیم میخواهم با مردی که همدیگر را دوستش داریم با صلاح خدا و کمک خدا بتوانم ازدواج کنم میخواهم کشورم پر از شادی و آرامش و برکت شود

   با سپاس فراوان فرانک منصورفلاح

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 393 کلمه

   سلام من یک زن هستم ۶۱ ساله که از زمانی که بیاد دارم اضافه وزن داشتم و از این موضوع هم رنج می‌بردم یک دوره هایی سعی می‌کردم مصرف مواد غذایی رو محدود تر کنم ویه ۲یا۳ کیلویی کم میکردم وبعد دوباره به زندگی ادامه میدادم اطرافیان پیشنهاد میدادن که بهتره با یک متخصص تغذیه شروع کنی وبا برنامه ادامه بدی چون می‌دیدند که به هر حال مواطب هستم ولی من معتقد بودم حالا من چند ماهی با یک متخصص کار کردم ویه مقدار کم شدم بعدش چی  من تمام حرفهای استاد رو در مورد اینکه چرا چاق شدم رو گوش دادم وبرای خودم مشخص کردم که چاق شدن من وبچه هام بخاطر این بوده  که ما خانوادگی چاق بودیم وبر اساس همین موضوع مصرف غذایی مون درست نبوده چون خودمون رو چاق می‌شناختیم مدام ذهن مون تقاضا برای خوردن داشته وچاق می‌شدیم به هر حال یه روز که با فرزندم صحبت‌ میکردم وداشتم براش توصیح میدادم که چند روز رژیم تخم مرغ گرفتم که یه مقدار کم بشم وفشار روی زانو هام کمتر بشه پیشنهاد داد بیایید در کلا س های مدیریت ذهن شرکت کنید که من تواینترنت زدم مدیریت‌ ذهن  از اپارت  فایل اول لاغری با ذهن استاد رو گوش دادم وبه نظرم جالب اومد و به نظرم  این روش معقول آمد ومن همیشه دعا میکردم که خداوند منو وفرزندام به. یه راهی آسون راهنمایی کنه که وزن مون رو کاهش بدیم وهمه به من میخندیدن مامان از خدا چی میخواد و وقتی استاد میگن حتما خداوند خواسته شما وارد این مسیر بشین من واقعا معتقد هستم که حتما همین طور هستش من ۱۲ فایل لاغری با ذهن استاد رو گوش دادم و واقعا روی خودم کار کردم البته وزن نکردم ولی سایز م تغییر کرده وعجله ای ندارم من قبلا نهار که میخوردم وحالا یه ساعت میخوابیدم بیدار که میشدم گرسنه بودم ولی حالاتاشب هم هیچ احساس گرسنگی ندارم واگر چیزی نخورم هم مشکلی برام پیش نمیاد من این روش رو بهترین میدانم وروش لاغری با ذهن رو بارها گوش کردم و ممنونم که استاد این مجموعه رو فراهم کردن 

   وحالا دارم زندگی با طعم خدا رو گوش میدم به حرفهای استاد اعتقاد دارم من یه دوست دارم به نام خداوند وعاشقانه دوستش دارم بهش امید دارم و معتقدم بدون اراده اون یه برگ هم از درخت نمیفته باز هم برای شما خواهم نوشت آرزوهاتون مستجاب ودلتون سرشار از عشق خدا 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 39 کلمه

   سلام

   من هدفم از شرکت کردن در این دوره ،پذیرفتن خداوند در تمام لحظات زندگیم می باشد خدایا من از عمق وجودم می خواهم تو دستانم را بگیری ،می دانی که دستان من ضعیف وناتوان شده وسریع رها می شود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 77 کلمه

    سلام به استاد عزیزم و همه هم دوره ای های خوبم 

   من تازه وارد سایت شدم و میخوام این دوره رو با جدیت شروع کنم به امید خدا 

   من میخوام اول از همه آرامش و احساس امنیت بیشتری در زندگی ام داشته باشه 

   میخوام حضور خداوند رو در تک تک لحظات زندگیم حس کنم 

   میخوام شادی و لذت بیشتری رو در درونم احساس کنم 

   میخوام تمام زندگیم رو به دستان خدا بسپارم و تسلیم خداوند باشم 

   میخوام امید بیشتری به آینده داشته باشم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سولماز متناسب
   1401/10/03 20:41
   مدت عضویت: 1144 روز
   امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,222 کلمه

   سلام به استاد عزیزم و همه دوستان مشتاق در این مسیر.

   من باور دارم که این دوره هم برای من نتیجه بخشه چرا چون از دوره های دیگه سایت استفاده کردم و دارم به اندام دلخواهم میرسم.میخوام بگم که این اعتماد کردن خیلی مهمه وقتی داشتم حرفهای استاد رو می‌شنیدم در مورد اعتماد یاد تزریقاتی افتادم که طرف ماست من چون بهش اعتماد زیاد دارم هروقت مریض میشم و میرم پیشش و در مسیر برگشتم به خونه خالم خوب میشه چون باورش کردم و بهش اعتماد کردم و اگه بهم البته بهم گفتن که اون کارش خوب نیست میریم اصلا اثری برای ما ندارند من همیشه بهشون میگم اون دکتره کارش عالیه وقتی میرم پیشش تو راه برگشت حالم خوب میشه.که ممکنه داروهاش با بقیه دکترها فرق نکنه ولی من به دکتر اعتماد دارم برای همین تاثیرش برام چند برابر میشه پس من هم به استاد اعتماد دارم و میکنم و خواهم داشت چون این برام ثابت شده است.یادمه اولین فایل استاد رو که مربوط به دوره12گام بود نگاه کردم خیلی بهش اعتماد کردم انگار داشت حرف دل منو میزد البته خودش هم قبلاً تو اون شرایط ما بوده و من بهش اعتماد کردم و نتیجه آن فوق العاده شد و چون از طرف خدا هدایت شده بودم به این سایت بیشتر مطمئن شدم و خدارو شکر میکنم بابت آگاه کردن من  در مورد ذهنم که برام ارزشمند ترین نعمت خداست که در وجودم قرار داده ایمان دارم.می خوام اعتراف کنم که دوستان دوره‌های رایگان استاد رو دست کم نگیرید من با همین دوره ها تونستم در چند قدمی اندام دلخواهم باشم وهم اعتماد به نفسم رو به دست آوردم و هم زندگی و حس و حال عالی داشته باشم و با خیال راحت زندگی کنم و ورودی های مثبت به ذهنم بدم.مخصوصا دوره مسیر لاغری من و 12گام که فوق العاده بودو بعد خدا جورکرد و دورهای ورود به سرزمین لاغرها و آرامش در ماه رمضان 13گام تا13بدر و مرحله اول پاکسازی رو خریداری کردم و زندگیم متحول شد و تولد دوباره ای داشتم و حالا دوباره دارم از دوره ی رایگان شروع میکنم و تصمیم گرفتم از همه فایلهای رایگان استفاده کردم.به نظرم این دوره های رایگان کلیت موضوع رو بیان می‌کنه و اگه زرنگ باشی و دقت کنی میتونی اصل موضوع رو بگیری و با تمرین و استمرار و به کارگیری در زندگیت به نتیجه دلخواه برسی و دوره‌های ثبت نامی هم تخصصی تر هست و مکمل این دوره ها هستن که اگه جور شد سعی کنید همه رو بخرید و استفاده کنید.و اما مطالب این فایل اینکه در مورد این دوره با کسی صحبت نکنید من این کار رو کردم چون دوره‌های دیگه هم استاد گفته بودن با کسی صحبت نکنید و هنوز که هنوزه با کسی حرف نزدم چون میدونم اونا منو مسخره میکننن چون درکش برای اونها سخته ولی اگه کسی در مدارش باشه و مشتاق باشه برای دونستن دلیل لاغری من من به چند نفر آدرس سایتتون رو گفتم وگفتم که خیلی راحت و با لذت با این روش لاغر شدم خواستم دست خدا باشم برای کمک به اونی که میخواد تغییر کنه و گرنه به اجبار نمیشه چون با این کار خودتم مردد میشی.من فقط مسئول خودم هستم و دوست دارم با اشتیاق تمرینات رو انجام بدم قبلاً و حتی الان هم به عشق دیدن فایلهاتون  صبح زودتر از بقیه بیدار میشم کارهامو انجام میدم به عشق اینکه بشینم و به حرفهاتون گوش کنم و آگاهی و اطلاعات درست و خداگونه به ذهنم بدم.میخوام بگم حرفهای استاد خیلی واضح و راحت و دلنشین هست و آدم زود مطلب رو میگیره و به کارش میگیره چون من قبلش تو دوره‌های ای موفقیت دیگه هم شرکت کردم کار رو خیلی سخت میکنن برات نمیدونم جمله های تاکیدی و مراقبه و تجسم و هزار مطالب دیگه آدمو گیج می‌کنه و باعث میشه آدم دلسرد بشه از رسیدن به هدفهاش ولی یکی استاد عطا روشن وعباس منش دوره هاشون فوق العاده است و از همین جا ازشون تشکر فراوان دارم که راحت زندگی کردن رو به ما یاد دادن.و خدا خودش در قرآن گفته که من قرآن رو فرستادم برای راحتی و آسان زندگی کردن مردم.وقتی با باور و توجه بشه برسم به تناسب اندام پس به هر چیزی که بخوام میتونم برسم فقط باید یاد بگیرم آموزشهاش رو.این جمله رو خیلی دوست دارم که خدا گفته‌ ما جهان رو خلق کردیم که لذت ببرید و شادی کنید و متاسفانه تو کتابها و از زبون معلمها و استادها آنقدر شنیدیم و به ما گفتن که نابرده رنج گنج میسر نیست که راحتی این مسیر برامون خیال شده و برامون تعجب برانگیز و داشتم میگفتم به خودم اگه اینجوری بود و به سحرخیزی و سخت کار کردن بود که الان نانوایی هامیلیاردر بودن یا رفته گران و یا کارگران بیچاره که از صبح زود کار میکنن اونم کار خیلی سخت و طاقت فرسا تا شب پس اونها هم باید تا الان تو ناز و نعمت میبودند که الان نیستن پس این ثابت می‌کنه که این فکر اشتباهه و ما خیلی راحت قبولش کردیم.کار جهان بر ساده بودنه سختی نداره و ما جزیی از این کل طبیعت هستیم و حالا که اشرف مخلوقات هم هستیم که دیگه باید خیلی خیلی راحت و آسان باشه زندگی کردن.و اما بخش دوم فایل که استاد پرسیدن که میخوای با شرکت در این دوره چه چیزی رو به دست بیاری؟

   من می‌خوام یه زندگی جدید برای خودم بسازم و این دفعه خالقش خودم باشم چون زندگی قبلی براساس حرفها و خواسته های دیگران بود.از خدا می‌خوام استقلال مالی داشته باشم میخوام کار مورد علاقه ام رو پیدا کنم و در اون پیشرفت کنم و کسب و کار خودم رو داشته باشم بدون محدودیت زمانی و مکانی البته با درآمد دلخواهم.میخوام هرچی که دلم میخواد رو بخرم و هربار که چیزی میخرم10برابرش وارد کارت بانکیم بشه و راحت پول در بیارم.میخوام فن بیانم قوی بشه و خیلی راحت حرف دلم رو بزنم و روابط عمومی عالی داشته باشم و می‌خوام احترام به خودم رو یاد بگیرم و خدارو بیشتر بشناسم و آرامش با خدا بودن رو تجربه کنم.میخوام اندام دلخواهمو داشته باشم.میخوام قدم بشه160سانتی متر .می‌خوام مهارتهایی که دلم میخواد رو یاد بگیرم مثل شنا و زبان انگلیسی و چینی و آذری و کلی مهارت دیگه که در اینجا نمیگنجه.میخوام هر لباسی رو که دوست دارم رو بخرم و هر سفری که دلم بخواد رو برم چه داخلی و چه خارجی می‌خوام تمام نیازهام رو برطرف کنم می‌خوام ماشین مورد علاقه ام که ام وی ام متالیک کاربنی هست رو بخرم و با رانندگی حرفه ای سوارش بشم و رانندگی کنم.میخوام عشق رو تجربه کنم همراه با همسر دلخواهم.میخوام سلامتی همیشگی همراه با شادابی و سرحالی و پرانرژی رو داشته باشم.میخوام خیلی ثروتمند بشم تا بتونم به هم نوعان خودم هم کمک کنم مخصوصا به خانواده خودم و مادر عزیزم.میخوام خانه رویایی خودم رو داشته باشم زمین چند هکتاری با یه ویلای لوکس وسط زمین با کلی امکانات رفاهی و درختان میوه از هر میوه ای که خواستم و با گل‌های دلخواهم که گل رز هست با رنگ آبی و قرمز وزرد.میخوام آرامش درونی وذهنی داشته باشم غیبت کردن و تعطیل کنم می‌خوام حرف و رفتار و یا زندگی دیگران مخصوصا فامیل و دوست و خانواده برام مهم نباشه و کسی نتونه منو ناراحت کنه و درگیری فکری نداشته باشم.میخوام بعضی از عادت‌هایی که دوست ندارم رو از زندگیم محو کنم.میخوام تمام دوره های استاد عطا روشن و عباس منش رو تهیه کنم و ازشون بهره ببرم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 314 کلمه

   خداوندا مرا در برداشتن گامهای که در این مسیر است یاری فرما

   امروز ب این پی بردم که خداوند مارو ب این دنیا نیاورده که با سختی وعذاب ب چیزی که میخوایم برسیم فقط باید درک کنیم که راهی که تا الان می رفتیم اشتباه بوده که اگر درست بود الان اونجایی که بودیم که میخواستیم از امروز میخوام اون قالب پوسیده ایی که تا الان درونش بودم از تنم در بیارم و مثل مار پوست بندازم چون من قبلم پاعث‌پیشرفتم که نشدهیچ خیلی جاهام باعث تحقیرم شد. البته بگم که از همین منی هم ک الان هستم ممنونم بلاخره اونم تا ی جاهای باهام اومده که شدم این شاید ی جاهای رفتارش اشتباه بوده اما ی جاهایی هم. درست عمل کرده بگذریم من در کنار ثبت نظراتم اینجا توی ی دفترم برا خودم می نویسم چون معتقدم تکرار مسائل خوب باعث اتفاق افتادنش میشه.من ایمان دارم ک با کمک خدا قرار زندگی جدیدی برام رقم بخوره که من خالقش هستم ی من جدید صد البته قدرتمند .کودکی با فکر بالغ .امروز تو این لحظه تصمیم گرفتم تمام خودم بذارم رو این من جدید و هدف هاش و تصمیماش.

   من جدید دو دسته هدف داره اینطوری تعریفش کردم یا شاید بشه گفت اینطوی میشه معرفیش کرد:

   ۱.اهداف درونی

   A/1:اهداف درونی:ارامش یعنی دقیقا از امروز کسی نمی تونه و اجازه این نداره من ناراحت کنه و عذاب بده، تحقیر کنه دیگه قرار تو این من جدید اشتباه ها ب حداقل برسه توی این من جدید وابستگی بی معناست چون من ب تنهایی برای خودم کافی ام تو این من جدید دروغ ممنوع ،غیبت جایی نداره، حسرت خنده دار این من جدید بزرگترین هدف درونیش سلامتی چه روحی چه جسمی

   خوب حالا بریم برسر اهداف بیرونی

   A/2:اهداف بیرونی: حساب پرپول، خونه، ماشین عالی،تناسب اندام ،نترسیدن از رانندگی ،زبان دوم

   راستی اینم بگم من اول دفترم رویاهام نقاشی کردم تا هربارک بازش میکنم ببینم قرار چه چیزهای قشنگی بدست بیارم.دوستون دارم ارزومند ارزوهاتون زهرا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه
   1401/09/15 21:25
   مدت عضویت: 559 روز
   امتیاز کاربر: 26807 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,229 کلمه

   به نام خدای عشق

   سلام به همه عزیزان

   من از شرکت کننده‌های دوره ورود به سرزمین لاغرها هستم. من قبل از دوره یک آدم دیگه بودم، و الان یک آدم دیگه‌ام. هرچی از حال خوبم، آرامشم، شادی درونم بگم کم گفتم. 

   هرچی از این دوره عالی بگم کم گفتم. واقعا عالیه، فوق‌العادست. 

   انقدر تغییر کردم که در واقع دوباره متولد شده‌ام. انگار از یک پیله دراومدم و پروانه شدم. از پوسته سخت خودم، از جایی که خودم و زندانی کرده بودم، از نادانی دراومدم و متولد شدم.

   خدای زیبایم من و به اینجا هدایت کرد. به دوره زندگی با طعم خدا. داستان پشتش چی بود؟ 

   حدود دوهفته بود که حالم بدون دلیل مشخصی خراب شده بود. مثل روزهایی که آدم بدون هیچ دلیلی حال و حوصله نداره اما ادامه دار شده بود و نگرانم کرد. تمام اون حس‌های خوب، آرامش فکری،  شادی، دوست داشتن خودم، کم شدن میلم به غذا، لذت بردن از زندگی، ارتباط با خدا و حس کردن او از بین رفته بود. انگار تمااااام چیزهایی که بدست اورده بودم دود شده بود رفته بود هوا. 

   نمیدونستم چرا اینطور شدم، اتفافی نیوفتاده بود. اما دوباره برگشته بودم به فاطمه قبلی، داشتم دیوانه میشدم. اصلا نمیخواستم به خود گذشتم برگردم. من عاشق الان خودم بودم. 

   یک چیز که خیلی من و ناراحت کرده بود این بود که وقتی شکرگزاری میکردم حالم خوب نمیشد نمیدونم چرا. و اون حس عالی ارتباط با خدا و از دست داده بودم. انگار درِ ارتباطم با خدا بسته شده بود. زندگی مثل قبل شده بود. بی‌معنی، فقط و فقط مادی بدون هیچ چیز الهی. 

   من خدارو تجربه کرده بودم و میدانستم که چقدر فوق العادس. 

   دیگه نمیدونستم چیکار کنم تا اون حال خوب با خدا و دوباره بدست بیارم. خدام‌ و گم کرده بودم. به آخر خط رسیدم. همینجوری که نشسته بودم تو دلم گفتم خدایا من دوست دارم مثل قبل تو رو احساس کنم، چقدر معجزات و الهاماتت قشنگ بود، چقدر احساس زنده بودن میکردم، چقدر احساس الهی بودن میکردم دیگه نمیدونم چیکار کنم.

   فردای اون روز وقتی فوق‌العاده کسل بودم و نمیتونستم از تخت پاشم پست جدید فردی و دیدم که عاشق خداست و اسم خداش‌ و گذاشته جا‌ن‌جانان، تا ویدیو شروع شد و اون فرد شروع به صخبت کردن کرد یکدفعه دیدم عه!!! داره با من حرف میزنه!، خدا داره با من حرف میزنه.

    بهم گفت: مدتیه که از اصل خودت دور شدی، چقد دلم تنگ شده برای اون روزهایی که بیشتر مراقب خودت بودی، بیشتر حواست به اصل خودت بود.

   این خدا بود که در قالب انسان در اومد و با من حرف زد. این اولین بار بود که خدا رو در قالب انسان دیدم و متوجه شدم که خداست. قبلا هم حتما دیدم اما متوجه نمیشدم. 

   به خدا گفتم: منم دلم برات تنگ شده. خدایا من گمت کرده بودم نمیتونستم پیدات کنم اما تو خودت اومدی خودت و بهم نشون دادی،گفتی دلت برام تنگ شده، دل منم برات تنگ شده بود. 

   خدا وقتی دید من دنبالش میگردم اما نمیتونم پیداش کنم خودش و بهم نشون داد و گفت من اینجام من اینجام، من همیشه پیشت هستم.

   بعد از اون یکدفعه انرژی گرفتم و اون کسل بودنم از بین رفت. پاشدم رفتم پارک، پارک مثل بهشت بود. برگ‌های پاییزی همه جا ریخته بود، جمعشون نکرده بودن تا مردم از برگ‌های نارنجی و قرمز و زرد لذت ببرند. هر جا و نگاه میکردم همه داشتن از همدیگه عکس پاییزی میگرفتند. و خوشحال بودند و میخندیدند. اردک‌های خیلی خوشگل و دیدم که داخل رودخانه بودند و مردم روی پل واستاده بودند و بهشون غذا میدادند. هوا خیلی خنک و سرد و دلچسب بود. 

   وقتی داشتم از پارک میرفتم بیرون چشم به یکی از تابلوهای داخل پارک افتاد که نوشته بود: اگر بهار را در خود تکرار کنید، بهشت همین جاست. 

   واقعا هم همینطور بود. من از زندگی لذت میبردم و بهشت همین زیبایی‌هایی بود که دیدم. همین طبیعت، درختان، سبزه‌ها، برگ‌ها، انسان‌های خوشحال و خندان، اردک‌ها، گربه‌ها، کلاغ‌ها، حال خوب خودم، شادی خودم، شادی اطرافیانم. 

   بعد از این‌ها یاد دوره‌های استاد افتادم که درباره خدا بود.  اسمش و نمیدونستم و نمیدونستم درباره چیه ولی سریع رفتم تو سایت و پیداش کردم. زندگی با طعم خدا. همین بود. چون دیگه نمیخوام زندگی بدون خدا و تجربه کنم. میدونم که خدا همیشه هست چون خدا در درونمه، اما میخواستم همیشه احساسش کنم این چیزیه که میخواستم. 

   فردا صبحش بعد از اینکه تمریناتم و انجام داده بودم خوابیده بودم و مامانم اومد من و بیدار کرد و گفت: فاطمه بیداری؟ برف اومده! 

   من با تعجب سریع چشمامو باز کردم گفت برف! گفت آره.

   سریع از جام پاشدم و دویدم سمت پنجره. فقط زیبایی بود میدیدم. همه جا سفید بود و برف با شدت خیلی زیادی از آسمون میریخت. خیلی صحنه زیبایی بود. اصلا نمیتونستم ازش چشم بردارم. همه‌جا از سفیدی برق میزد. پنجره و باز کردم و بوی خنک برف به صورتم خورد، دستم و بردم بیرون و دونه‌های برف رو دستم ریخت. 

   همونجا کلی از خدا تشکر کردم برای این همه زیبایی. چون من عاشق برفم. و میدونم که این برف و خدا برای من اورد. چون میدونست که من عاشق معجزاتشم. قبلا هم برام بارون اورده بود. 

   اولین برف سال در پاییز. 

   بعدش رفتم بیرون و برف بازی کردم. عصرشم با دوستم برف بازی کردیم. و امروز هم رفتم کوه و مردم و دیدم که با تیوب از تپه‌ میومدن پایین و کِیف میکردن. یک آدم برفی کوچولوهم درست کردم. 

   از این نعمت زیبای خدا نهایت لذت بردم. زندگی یعنی همین، یعنی لذت بردن از نعمت‌های خدا. 

   یاد جمله‌ی یک انیمیشن افتادم که میگفت:

   -اگه به زمین برگردی میخوای چیکار کنی؟ قراره چطور زندگی خودت و بگذرونی؟ 

   -مطمعن نیستم. ولی میدونم… که همه‌ی دقیقه‌هاش و زندگی میکنم. 

   چیزهایی که میخوام:

   • من میخوام به خدای قشنگم بیشتر نزدیک بشم و بیشتر احساسش کنم.
   • من میخوام حس فوق‌العاده بهتری در موقع شکرگزاری از خدای زیبام داشته بتشم.
   • من میخوام که خودم و بیش‌تر دوست داشته باشم. خیلی بیشتر از چیزی که الان دارم.
   • من میخوام آرامش بیشتری داشته باشم و بتونم آرامش ذهنی و روحی خودم و بیشتر حفظ کنم.
   • من میخوام بتونم بیشتر ذهنم و کنترل کنم تا افکار خوب داشته باشم و افکار منفی بر من غلبه نکنند.
   • من میخوام بیشتر ندای فرشته درونم و بشنوم و احساسش کنم چون خیلی کمکم میکنه.
   • من میخوام همیشه حالم خوب باشه و قلبم شاد باشه.
   • من میخوام به توانایی برسم که افکار، انرژی، حرفا‌ها و چیزهای منفی بر من اثر نزاره. و در من باور ایجاد نکنه. و به حال خوب خودم ادامه بدم و ناثیری از اطراف نگیرم.
   • من میخوام بیشتر به خودم احترام بگذارم و بیشتر حواسم به روح و جسمم باشه تا همیشه پاک بمونه.
   • من میخوام انگلیسی و خیلی راحت یاد بگیرم و خیلی مسلط بشم. و مثل یک native حرف بزنم.
   • من میخوام IELTS 9 بگیرم.
   • من میخوام شغلی که مورد علاقمه و از انجام دادنش لذت میبرم و پیدا کنم.
   • من میخوام استقلال مالی داشته باشم.
   • من میخوام شغلی داشته باشم بدون محدودیت زمانی و مکانی.
   • من میخوام دیگران باهام خوش برخورد و مهربان باشند.
   • من میخوام همیشه خوش برخورد و خوش رفتار باشم.
   • من میخوام زندگی شاد پر از لذت، و پر از وقت خالی برای خودم داشته باشم.
   • من میخوام بهترین و زیباترین لباس‌ها با کیفیت عالی بخرم.
   • من میخوام در بهترین رستوران‌ها  غذای با کیفیت بخورم.
   • من میخوام دوره‌های دیگه‌ی استاد و بخرم.
   • من میخوام دور‌ه‌های استاد دیگه‌ای و هم بخرم.
   • من میخوام سلامتی داشته باشم و معدم و سیستم گوارشم خوب بشه.
   • من میخوام تنهایی به یک کشور خوب مهاجرت کنم.
   • من میخوام خونه‌ی فوق‌العاده زیبا در بالای برج داشته باشم.
   • من میخوام ماشین فوق‌العاده زیبا از جدیدترین مدل و از بهترین برندها داشته باشم.
   • من میخوام در جنبه‌های مختلف زندگی باورهای اشتاهم و بشناسم و باورهای جدید جایگزین کنم.
   • من میخوام متناسب بشم و زیبا بشم. 

   خدایا صد هزار مرتبه شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 23 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 100 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    چقدر عالی هجرت کردید
    هجرت از جهنمی که ساخته افکار و نگرش ذهنی به بهشتی که ساخته قدرت بی نهایت الهی است.
    چقدر زیبا و قابل لمس درباره زیبایی هایی که تجربه کردید نوشتید
    انقدر عالی بود که موقع خوندنش بودن در اون محیط رو احساس کردم.
    نکته جالب توجه اینکه:
    برای زندگی در جهنم افکار و نگرش باید خیلی تلاش کنیم و مدت ها افکار منفی رو مرور کنیم و به بدی ها تمرکز کنیم
    اما برای زندگی در بهشت واقعی خداوند هیچ کاری لازم نیست انجام بدیم فقط کافیه تماشا کنیم و لذت ببریم.
    شاد و موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار شهربانو باقری
     1401/09/17 18:47
     مدت عضویت: 1373 روز
     امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 299 کلمه

     سلام استاد وقت بخیر 

     نمی دونم چطور شد سر از اینجا درآوردم .فرصتی هست که چند کلمه حرف دلم رو بگم ..

     اطمینان دارم با متناسب شدنم  با اشگ شوق  زندگی با طعم خدارو شروع خواهم کرد …. 

      حتما یادتون هست داستان یک‌مدل  دوخت و دوز مدل زنانه ارو براتون تعریف کردم   نوشتم که وقتی بعد از چند ماه کشیدن الگوهای من درآوردی  و صرف وقت و هزینه  مدل بیستم رو که دوختم و امید داشتم که دیگه این یکی باید بی عیب باشه ولی برخلاف انتظارم بعد از صرف شش ساعت دیگه از عمرم امیدم ناامید شد با ناراحتی و گریه  اونو به گوشه ای پرتاب کردم بساط چرخ و خیاطیمو جمع کردم گذاشتم کنار  ولی نتونستم کلا از ذهنم خارجش کنم و هنوز ته ذهنم کورسوی امیدی احساس می کردم  .به دنبال راهی در گوگل نت برای تحقق علاقه ام بودم که ناگهان به مدلهای آماده و فروشی برخوردم و فریاد زدم یافتم یافتم چیزی که دنبالش بودم فوری سفارش دادم  از مشهد برام فرستادن و دو روز بعد اونارو دریافت کردم و اون روز یکی از بهترین روزهای عمرم بود ….

     وقتی دکتر تغذیه وزنمو بهم گفت تقریبا حالت اون روز رو پیدا کردم که از ناراحتی و نا امیدی بساط چرخ و خیاطی رو با گریه کنار گذاشتم  ااما چون کلا نا امید نشده بودم خدا کمک کرد و به آرامش و شادی رسیدم ….منتها در مورد وضعیت فعلیم ناراحتی نکردم نا امید نشدم برنامه ارو  گرفتم اومدم خونه  ولی تمام فکرم این بود اونو مطابق با آموزه های این دو سال تغییر بدم  و دادم  برام شرکت در یک چالش بود تا بفهمم با خودم  چند چندم ….سعی کردم در مسیر بمونم  و موندم به امید خدا و تلاش خودم و پشتیبانی بی نظیر شما  متناسب میشم و زندگی با طعم خدارو تجربه خواهم کرد …

     آمین …

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فاطمه
     1401/10/03 15:45
     مدت عضویت: 559 روز
     امتیاز کاربر: 26807 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 53 کلمه

     سلام استاد عزیز بسیار ممنونم 😇

     این نکته‌ای که گفتید واقعا نکته مهمی بود که نمیدونستم. متوجه شدم که خیلی از حس‌های بدم به خاطر تکرار کردن افکار منفی بود. 

     در این مدت سعی میکردم تا حواسم به این موضوع باشه و اگر داشتم جهنم میساختم به خودم یاداوری میکردم که اینکار و نکنم. 

     خیلی ممنون 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریماه فقری
   1401/09/11 20:33
   مدت عضویت: 1216 روز
   امتیاز کاربر: 11545 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 637 کلمه

   اول از همه میخام بگم که من دوره لاغری با ذهن را شرکت کرده ام و نتابج بسیار عالی از دوره گرفتم و جایی که الان هستم اصلا قابل مقایسه با ابتدایی که من با این سایت اشنا شدم نیست و اعتماد کامل دارم به تمام دوره ها و ویدیو هاتون استاد و مطمعنم که این دوره هم مثل تمام دوره های دیگه ای که شرکت کردم کلی تغییرات مثبت توی زندگیم بوجود میاره 

   دوره ی چالش تغییر عادت و برنامه ریزی ذهن برای ورزش کردن را هم شرکت کرده ام و از اون دوتا دوره هم به شدت نتیجه دیدم 

   بعد از دوره ی تغییر عادتها که کاملا عادتی که اول دوره مشخص کرده بودم حل شد و بعد از دیدن دوره ی ورزش هم بالاخره بعد از نوزده سال ورزش مورد علاقمو شروع کردم و خیلی خیلی حس خوبی از ورزش کردن گرفتم و با حس و اشتیاق عالی میرفتم باشگاه 

   الان یکی دوماهیه که نرفتم باشگاه شرایطش جور نبوده ولی خیلی تو فکرم که دوباره ورزش مورد علاقمو ادامه بدم 

   من از این دوره چی میخام ؟

   من اولین چیزی که الان نیاز دارم داشتن یه رابطه ی عاطفی خوب با یه پسر خوبه 

   از گفتنش هم فوق العاده خجالت میکشم و نمیدونم شاید هم این نظر را پست نکنم ولی وقتی بهش فکر میکنم میبینم که خجالت نداره چون نیاز به یک رابطه عاطفی سالم هم یک نیازه که خداوند در تمام موجوداتش قرار داده و من میدونم که توی ذهنم یسری فرمول اشتباه درباره این موضوع دارم 

   از اونجایی که توی خانواده ام مامان بابام همیشه باهم دعوا داشتند باورهای اشتباهی در مورد روابط تو ذهنم بوجود اومده و وقتی داشتم در مورد این موضوع با دوستم صحبت میکردم بهم پیشنهاد کرد بیام و این دوره را ببینم 

   من دلم میخاد فرمولهای اشتباهی که درمورد رابطه عاطفی توی ذهنم هست کمرنگ بشن و بجاش فرمولهای صحیح پررنگ بشن 

   چون همه ی ما لایق عشق و احترام لایتناهی هستیم 

   دومین چیزی که میخام رسیدن به استقلال مالی همراه با خلق ارزشه 

   حقیقتش در چند ماه اخیر یه کسب و کار کوچیکی را شروع کردم ولی دوماه پیش متوقف شد و چند روزیه که تصمیم دارم دیگه ادامش ندم چون شاید در حد خودش بازدهی مالی داشت ولی نیاز اصلی من که خلق ارزش بود را ارضا نمیکرد 

   یه ایده تو سرم هست که احساس میکنم کسب و کار بهتری میتونه باشه چون که علاوه بر بازدهی مالی خلق ارزش هم داره 

   خداروشکر میکنم که توی کسب و کار سابقم فهمیدم که من نیاز به کاری دارم که توش احساس ارزشمندی و مفید بودن کنم 

   اون کار را با هدف پول درآوردن و استقلال مالی شروع کردم ولی الان میخام کار جدیدی را با هدف خلق ارزش و استقلال مالی شروع کنم 

   نمیدونم ایده ای که تو سرمه خوبه یا نه ولی میدونم که من میخام به این مدل شغل برسم و حالا یا با این ایده یا ایده ی بهتری که در آینده به سراغم میاد 

   سومین چیزی که میخام اینه که بتونم احساس آرامش و امنیت را در خودم ایجاد کنم چون خیلی وقتها بیخودی از چیزهای زیادی میترسم و دلم میخاد که توی این دوره بتونم احساس آرامش و امنیت را در خودم بوجود بیارم

   به ذهنم رسید بنویسم که میخام به اندام ایده الم هم دست پیدا کنم ولی حقیقتش انقدر لاغر شدم و به ادامه لاغر شدنم ایمان دارم که همین الان هم اندام متناسب خودم را یه هدف تیک خورده میدونم چون فقط کافیه مسیری که هستم را ادامه بدم تا مثل نتایج شگفت انگیزی که تا امروز بدست آوردم بقیش را هم بدست بیارم 

   همین 

   استاد خوشحال میشم که به این دیدگاهم پاسخ بدید چون خیلی با خودم کلنجار رفتم تا بتونم ثبتش کنم و نیاز دارم که یه فیدبکی بگیرم 

   خیلی خوشحالم که در ابتدای این دوره هستم تا الان که همه ی دوره ها شگفت زده ام کردند

   خدایا شکرت بابت این هدایت عالی که برای من انجام دادی و منو با این سایت آشنا کردی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 66 کلمه

    سلام و درود
    عقیده دارم روابط جز موضوعات مهم در زندگی است چون زمان زیادی از زندگی ما در رابطه با دیگران سپری می شود
    چه رابطه با همسر، چه رابطه با مشتری و همشهری ها و دوستان و … باشه
    ما در هر لحظه در حال برقراری ارتباط با دیگران هستیم و این تصمیم عالیه که می خوای در زمینه روابط نگرش های عالی در خودت ایجاد کنی.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 369 کلمه

   باعرض سلام ودرودبر جناب اقای عطارروشن عزیز وگرامی ک بینهایت لطف میکنن و وقت گرانبهاشونو برای مامیزارن تاماحال وروزبهتروقشنگتری داشته باشیم. بسیارسپاسگذارم و قدردان.
   وباسلام ب دوستان وهمراهان خوب من درزندگی باطعم خدا.
   عرض شودخدمت باسعدت شماعزیزان ک امروز مغازه ک بودم وسرم خلوت بودونشسته بودم سریال یوسف پیامبرنگاه میکردم یهو یک جرقه ای درذهنم ایجادشدو ب یک مطلبی فکرکردم ک گفتم خوبه اینوبادوستانم هم ب اشتراک بزارم. چراک انگیزه ای میشه برای عوض کردن طرزفکرمون وزندگیمون.. واون مطلب اینه ک خداوندمارابخاطریک هدف بزرگ ب دنیافرستاد.. اگه نه میذاشت توی همون بهشت زندگی کنیم وخوش بگذرونیم بدون اینکه هیچگونه شناختی نه ازخودمون و نه ازخدامون داشته باشیم. نه هدفی نه انگیزه ای و نه علم ودانش وتجربه ای.. یک موجودخام و بی ارزش ک فقط خوردن و خوابیدن بلده.. یک دستوربماداد ک خودمون بفهمیم چندمرده حلاجیم. ؟چقدر ب خواسته ی خداوندوپروردگارخودمون اهمیت میدیم و اطاعت میکنیم. ایا اینقدربراش ارزش قائل هستیم دربرابرکسی ک همه ی نعمتهابماداده وهیچ چیزی کم وکسرنذاشته ومارو اشرف مخلوقات کرده ک باید ب خودمون ببالیم ازین خلقت بی نقص اطاعت کنیم و بدون چون وچرابپذریم! ؟ک خب متاسفانه ازین ازمایش سربلندوپیروزبیرون نیومدیم و خداوماروبجایی فرستاد بتونیم خوب وبدهاروبفهمیم وتجربه کنیم. بدیها وسختیهارو ببینیم و قدرخوبیها و راحتیهاروبدونیم. دنبال حقیقت وعلم بریم وذهن وعقلمونو رشدبدیم وبتکامل برسیم. باسختیهاو مشکلات دست وپنجه نرم کنیم وروح وجسم خودمونوسیقل وپرورش بدیم تابتونیم پروردگارمون وهستی رو کاملتروبهتردرک کنیم..
   درسریال یوسف پیامبر، ذلیخانیمی ازعمرش در خوشگذرونی وهوسبازی وبت پرستی گذشت تااینکه عشق ب یوسف تمام وجودشو درگیر کردو یواش یواش اززندگی مرفه و امکانات فاصله گرفت چون دیگه هیچ کدوم ازین تجملات براش مهم نبود وتنهاخواسته ش رسیدن ب معشوقش یوسف بود بطوری ک ازاوج عزت و وجلال وجبروت ب فقرو بدبختی وحقارت رسید وهمینطورسالیان سال گذشت ک فهمید بایدطرز فکرشو عوض کنه وبخدای واقعی ایمان بیاره.. اونوقت ک دیگه خداراباتمام وجودحس ودرک کرد خداوندهم ب اون لطف وعنایت فرمود وعمردوباره بهش داد وتوفیق اینو بهش داد ک جوردیگه ای دنیاروببینه و درک کنه وب همین خاطر اوج گرفت و بخداوند نزدیک شد. تاوقتی درمسیر اشتباه باشی هیچ تغییر مهمی نخواهیم کرد ولی اگه درمسیردرست باشیم ودرست فکرکنیم و ب طعمهای خوبی ک خداوندبرامون قرارداده فکرکنیم واستفاده کنیم زندگیمون تغییرپیدامیکنه. باآرزوی رسیدن تک تک شماعزیزان و خودم ب خدا وطعمهای خوبش… موفق باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طاهره فروغی
   1401/09/07 23:18
   مدت عضویت: 995 روز
   امتیاز کاربر: 35142 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 504 کلمه

   سلام خدای مهربونم 

   خداوندا مرا در برداشتن گامهایی که در این مسیر یاری فرما

   ما باید بخوایم تا تغییر کنیم و هروقت خداوند بخواهد زمان این تغییر فرا میرسد 

   و درست وقتی تغییرات ایجاد بشه تا بینهایت ادامه پیدا میکنه وکافیه بذری که کاشتیم با ایمان و صبر ادامه بدیم و جوانه مون رشد میکنه و به درختی تنومند تبدیل بشه

   خداوند انسان رو خلق نکرد تاسختی و عذاب بکشه بلکه انسان رو خلق کرده تا لذت ببره و با شادی زندگی کنه 

   به ما میگفتن برای رسیدن به ارزوها تلاش کنی و عذاب بکشی و تا به موفقیت برسی

   جهان بر سادگی و اسانی است مثلا یک بذر رو که میکاری با سختی رشد نمیکنه بلکه با راحتی و ارامش رشد میکنه و ما هم باید مثل اون بذر ارام و بی سر صدا رشد کنیم 

   ما هم جز این طبیعتیم 

   درختی که در این طبیعت رشد میکنه نمیتونه از رشد کردن و میوه دادن سر باز بزنه ولی انسان به خاطر حق انتخاب میتونه انتخاب کنه که خوشبخت باشه ویا بدبخت 

   همونجوری که خداوند برای یک بذر خواسته که رشد کنه و ارزشی در این دنیا به وجود بیاره ررای ما هم میخواد که رشد کنیم و به کمال برسیم و لذت ببریم و هر سال جهان نسبت به سالها قبلش در حال پیشرفته و بهتر میشه

   این خاصیت جهانه که چه بخوایم چه نخوایم پیشرفت میکنیم 

   ما وقتی در مسیر درست حرکت کنیم باهر سرعتی حرکت کنیم به مقصد میرسیم ولی در مسیر اشتباه با سرعت جت هم حرکت کنیم به هدف و مقصد نمیرسیم 

   ما باید خودمون رو مثل طبیعت به خدا بسپاریم و مثل یک بذر رشد کنیم و به کمال برسیم 

   من از دوره های دیگه استاد استفاده کردم و به نتایج خیلی خوب رسیدم چه از لحاظ تناسب و چه ارامش و از لحاظ روحی بسیار تغییر کردم و به خاطر این که حال دلم بهتر بشه دوباره اومدم به این فایلها سر بزنم 

   من اومدم به این مسیر که زندگی نو برای خودم برسم 

   زندگی با طعم خدا رو احساس کنم 

   من میخوام به سلامتی کامل برسم 

   من میخوام حسابم پر پول باشه تا هر چی بخوام بخرم و مخصوصا دوره های دیگه رو 

   من دوست دارم دوست بدارم و دوست داشته بشم 

   من دوست دارم مثل موجودات که خودشونو با خدا سپردن و واقعا میدونن که خدا اونا رو بدون روزی نمیزاره و حرص نمیزنن و مثل یک بذر و درخت که میدونه تو مسیر رشدش خدا نور خورشید و اب رو ازشون دریغ نمیکنه منن خدا رو کنارم حس کنم 

   وقتی میگم خدا رزاقه و موقع جور کردن قرضهان دنبال افراد دیگه نباشم چون ایمان دارم خدا رزاقه 

   من دوست دارم دلم و افکارم و زبانم با هم بکی بشن نه این که بگم توکل به خدا ولی به دیگرات تکیه کنم و رو بزنم 

   من دوست دارم معنی واقعی توکل رو با تمام وجودم درک کنم و 

   دوستدارم افکارم و رفتارم همسو بشه 

   دوست دارم دیگه مثل قبل از خدا نترسم و اونو دوستی کنارم بدونم که فقط به خدا تکیه کنم نه با هیچ کس دیگه

   خداوندا در ایجاد یک انسان جدید یاریم کن و همواره از هدایت و حمایتت مرا برخوردار کن امین

   در پناه خدا باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 300 کلمه

   بنام خدا. درودبراستادعزیزجناب عطارروشن و گروه بزرگ ودوست داشتنی زندگی باطعم خدا. عرص کنم خدمت دوستان عزیزوجناب استادگرامی ک من47سالمه وتا10سال پیش من یجورایی توی همین راه و وادی بودم. بسیارامیدوار ب زندگی. شاداب و خنده رو و امیوار.. طوری ک خانومم دیگه شاکی شده بود ومیگفت همین درست میشه رو اگه ازشمامردابگیرن دیگه هیچی ازتون نمیمونه. ماشین براحتی عوض میکردم و مابقی پولشوچک میکشیم2یا3ماهه.. وخانومم میگفت آخه ازکجامیاری چندماهه دیگه بدی میگفتم خدابزرگه خودش درست میکنه وباورکنیدیک هفته مونده ب موعدچکم پول جورمیشد وباخیال راحت چکم پاس میشد. خلاصه خیلی بیخیال بودم و واقعا عقیده م براین بود ک خداهواموداره ومیرسونه و واقعا هم میرسوند. روزی ک مهمون داشتم دوبرابرمشتری برام میومدومعتقدبودم ک این روزیه مهمونمه… تااینکه تحت تاثیرخانومم و جامعه قرارگرفتن و متاسفانه روز بروز حالم خرابترشدو ازون مسیرقبلی فاصله گرفتم.. تاالان ک خیلی اوصام خراب شده و تقریباافسردگی گرفتم و حسابی ناامیدشدم و یکسره ازدنیا وجامعه و مردم نالونم و یکسره غرمیزنم ک چرااین مردم اینجوری هستن؟ چراخیلی چیزارو رعایت نمیکنن؟ چرافرهنگشون ضعیفه؟ خلاصه ازمردم و دولت و دنیا و زمین و زمان شاکی ام. هرروزازخواب بیدارمیشم و میگم ای بابا بازیکروز لعنتی دیگه باید توی این دنیازندگی کنم.. وخودم هم قلبا میدونم ک توی مسیراشتباه افتادم.. وحالا همون خانومم ک 10سال پیش بهم غرمیزد ک تو زیادی امیدواری خودش پارسال بخاطر تناسب اندامش اومد توی گروه و والان یکی ازطرفدارای محکم زندگی باطعم خداست و داره سعی میکنه منم براه راست هدایت کنه و دستمو بگیره و ازین همه ناامیدی بکشه بیرون.. همینطور ک خودش نجات پیداکرد. الان هم لاغرشده و هم اخلاق ورفتارش صددرصدعوص شده وخیلی هم دوست داشتنی ترشده نسبت بقبل.. ومن باتمام وجود تغییر درش حس میکنم ومیخوام خودم هم باهمسرم همراه وهمسفرباشم وخداوند درین راه منو یاری کند. انشالله.. باارزوی موفقیت برای تمام اعضا وتمام مردم دنیا برای بهترشدن دنیا. موفق باشیددوستان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 147 کلمه

    سلام و درود
    از اینکه در جمع شگفتی سازان هستید خوشحالم
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    شاید از نظر خودتون شرایط مساعد نیست ولی برای من اثبات قدرت باور به خداوند خیلی لذتبخشه
    اینکه قبلا چه باوری نسبت به خدا داشتید و چه نتایجی خلق کردید و بعد که تحت تاثیر جامعه قرار گرفتید به چه شکل اوضاع تغییر کرد
    ولی نکته جالب و امیدوار کننده اینه که (خدا ثابته) و تغییر نمی کنه
    یعنی قبلا که راضی بودی خدا ثابت بود الان هم که نیستی باز ثابته این ما هستیم که تغییر می کنیم
    پس اطمینان داشته باشیم که سمت خودمون رو درست کنیم سمت خدا همیشه درسته
    پیشنهاد من برای خودم و همه دوستان برای اولین مرحله قطع ارتباط با افکار و نگرش جامعه است و همچنین تمرکز رو از روی مردم برداشتن
    کاری نداشته باشیم که چرا بقیه اینطورن
    بلکه به این فکر کنیم که ما می خوایم چطور باشیم.
    شاد و موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 15 از 3 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fariba
   1401/08/27 17:49
   مدت عضویت: 530 روز
   امتیاز کاربر: 14590 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 221 کلمه

   من یک دوره کامل تمام فایل های شمارو گوش دادم تمرین هارو انجام دادم و تمام این تمرینات رو با باور و اعتماد انجام دادم ، میخوام بگم من دوباره از اول اومدم تا این دوره ها رو با اشتیاق و احساس خوب دورباره انجام بدم و کیف میکنم ، 

   باز هم دوست دارم بشنوم ببینم و بنویسم تمام تمرین های شما استاد عزیز رو 

   خیلی احساس خوبی دارم و خیلی نتیجه میده مطمئن باشید چون من تا اخر این دوره ها رو گوش دادم و انجام دادم و خیلی احساس خوبی دارم و تغییر رو در خودم ذهنم و افکارم احساس میکنم و میبینم ک خوبه چقد انسان شادتری شدم چقد آسون تر میگذرونم زندگی رو و همراه شادی 

   دیگه اصن مثل قبل نیستم دیگه اصن نق نمیزنم غیبت نمیکنم شکایت نمی کنم و خیلی راحت تر میبینم زندگی و مسائل رو و کاملاً دیدگاهم عوض شده و خیلی هم تغییر های من با راحتی به دست اومده هیچ سختی برای تغییر نکشیدم من با اشتیاق و راحتی تمرین هامو انجام دادم و راحت به نتیجه رسیدم و بازم اومدم از دوره اول شروع کنم بازهم گوش بدم خیلی مفیده برام و خیلی حس و حال خوبی در زندگیم دارم  

   دوستان عزیزم شماهم بنویسید اعتماد کنین خیلی حالتون خوب میشه و باور داشته باشید نتجیه ی خوبی میگیرید 

   با تشکر از شما استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهه رضائی
   1401/08/14 14:39
   مدت عضویت: 544 روز
   امتیاز کاربر: 9930 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,242 کلمه

   به به به … چه طعمی داره طعم خدا ! چه عطری ! چه رنگی !

   آقا وایسا وایسا …من همینجا مچ خودمو بگیرم . به خدا قسم همین  الان که چند کلمه بالا رو نوشتم به ذهنم رسید .

   چرا من میخوام هر چیزی رو توصیف کنم عالیه ، قشنگه ، باحاله ، دوست داشتنی یه ، با مزه و عطر و طعم توصیفش میکنم ؟ 

   چرا هر چیزی که به دلم میشینه باید با مزه و خوش آب رنگ و رو باشه ؟

   همینه . استاد میگه شروع کنین بنویسین ، ایده و فکرهاتون خودبخود میان ها ؟ همینه .

   همین الان ، و در همین لحظه من فهمیدم چرا اصلا وارد دوره ی “ طعم خدا ” شدم ! چون واژه ی “ طعم ” توش هست . و الا چند روزه من توی سایت هستم . خدا رو شکر برای خرید هر کدوم از محصولات هم هیچ محدودیتی مالی یا زمانی ندارم . ولی همش به بهانه ی اینکه ؛ نه ! هنوز از نظر ذهنی آماده نیستم ! باید بیشتر بخونم ! بیشتر با مطالب استاد آشنا بشم . باید بیشتر یاد بگیرم … از زیر بار وارد شدن به دوره های اصلی شونه خالی میکنم .

   ولی به محض اینکه دیدم نوشته ؛ “ طعم خدا  ” ، پریدم اومدم تو . 

   باید بگم که من همین الان و درست در همین لحظه یکی از باورهای چاق کننده ذهنی ام رو شناختم که :

   همه چیزایی وارد ذهن و بدنم و دهانم میکنم وقتی بهم میچسبه یعنی خوشمزه اس ،

   وقتی خوشمزه اس یعنی  لذت بخشه ،

   وقتی لذت بخشه یعنی حال و هوام رو خوب میکنه .

   حالا یه مهندسی معکوس بزنیم : حال و هوای خوب ، لذت بخش بودن ، خوشمزگی ، و در نهایت چی ؟ غذا !!! پس دیگه هر چی رو بخوام به شادی و سرخوشی و مسرت بخشی ازش تعریف کنم از مزه و طعم و عطر و بوش میگم . حالا اسمش رو بزارم یک وعده اصلی یا به زعم خودم غذای روح ! پس میخورم چون فکر میکنم حالم رو همیشه خوب میکنه ! پیداش کردم ! خدایا شکرت .

   مطلب بالا رو که نوشتم ، تموم شد و خوندمش ، دیدم شاید بیشتر مناسب ثبت در قسمت نظرات یکی از قسمت‌های اولیه ۱۲ گام لاغری با ذهن و شناخت باورهای چاق کننده مون باشه . میخواستم کات اش کنم و ببرم اونجا الصاق‌ کنم ، ولی دیدم اگر خدا خواسته من الان و اینجا این موارد به ذهنم بیاد و نوشته بشه بی دلیل نیست .

   همین یه نشونه برای منه که آقا مسیرت درسته ! همین فرمون رو بگیر برو جلو . 

   اومدی زندگی رو با طعم خدا بچشی ؟ همینه . چراغا رو برات روشن میکنه . تاریکی رو از بین میبره . تا اونا که تا حالا نمی‌دیدی رو ببینی . ذهنت رو جلا میده . تا اگر آگاهی ارزشمندی وارد فکرت شده حالا بدونی چجوری و کجا ازش استفاده کنی . 

   حالا میفهمم که خدا درست مثل یک میزبان مشتاق ، تمام کسانی که وارد مسیر میشن رو دوشادوش و با لبخند همراهی میکنه تا به منزل اصلی برسونه . از بهت و کنجکاوی ما در مسیر تعجب نمیکنه . سوالات پی در پی و مکرر ما رو با صبوری بهمون پاسخ میده . خستگی ها و غرولند کردن های ما و گاه به لجبازی گوشه جاده نشستن های ما رو نگاه میکنه که میگیم : من دیگه نیستم ! خسته شدم ! دیگه جلوتر نمیام ! همه رو با سکوت خودش تحمل میکنه ، و میزاره یه مدت تو حال خودمون باشیم . ولی باز با عشق ، میاد جلومون می ایسته و دستش رو برای گرفتن دستمون و بلند کردن دوباره مون پیش میاره .

   مثل همین الان . که ایستاده روبروم و لبخند میزنه و میگی ؛ آخه تو چی میخوای که اینقدر براش این در و اون در رو میزنی ؟ به خودم بگو . چرا لقمه رو دور سرت میگردونی ؟  اینجوری که راحت تره . سریع تر هم بهشون میرسی . بگو . من می‌شنوم. 

   جدی ؟ راست میگی ؟ همین الان ؟ مرسی خدای خوشگلم . باشه . الان میگم .

   ای بابا …این لیست رو من کجا گذاشتم ؟ وای وای …هول شدم ! 

   به خودت مسلط باش الهه . نفس عمیق بکش . هوووووووف …

   خوب ، اولین چیزی که میخوام …نه نه …اینو بزارم آخر بگم …این یکی رو اول میخوام …. نه نه … اینم نه …

   عه ؟ چه فرقی میکنه دختر ؟ مگه خدا تفاوتی براش داره که چی رو بهت بده یا نده ؟ مگه خط کش خدا مثل من و توئه که بخشش و رحمتش رو به بنده هاش سهمیه بندی کنه ؟ مگه برای درگاه بی انتهاش فرقی میکنه که اینو الان بگیری یا بعدا بخوایش ؟ یا مگه ممکنه یه چیزی بخوای الان نباشه ؟ یا یکی دیگه قبل از تو اومده باشه گرفته باشه ؟ بارگاه الهی رو ، بی حساب بودن نعمت های خدا رو ، با چی مقایسه میکنی ؟

   این فکرا رو بریز دور . بشین با آرامش هرررر چی که میخوای رو بنویس .باور کن که اگر بنویسی شون و از ذهنت یه جایی بیرون ثبت بشن برای خودت هم بهتره .  بنویس که ببینی چه چیزایی میخواستی و اگه یه روزی تو زندگیت اومده بودن و وجودشون برات عادی شده بود بدونی که یه وقتی مثل امروز جزو آرزوهات بوده .

   مطمئن باش . باور کن و ایمان داشته که همه شون بهت داده میشه . باور کن که همه ی خواسته هات برآورده میشه . ایمانت رو عمیق تر میکنه ، اطمینانت رو پایدارتر و اعتمادت رو قوی تر .

   روزی رو ببین که داری اولین خواسته رو از لیست خط میزنی و میگی خدایا شکرت ! بعد دومی و سومی و همینطور تا آخر …

   خدایا شکرت که :

   امروز به اندام متناسبی که میخواستم رسیدم .

   الان به وزن ۶۸ کیلویی که آرزوم بود رسیدم .

   در صحت و سلامت کامل هستم . آخرین باری که گرفتار دارو و درمان بودم همان شکستگی مچ پا در مهر سال ۱۴۰۱ بود که خدا رو شکر به بهترین شکل ممکن درمان شدم و دیگر بعد از آن والسلام .

   تمام اعضای خانواده ام هم در صحت و سلامت کامل هستند .

   در زمینه تولید لباس که میخواستم کارآفرین باشم دارم فعالیت میکنم ، 

   کلی کارگاه و کارخونه دارم که فروش بسیار خوبی دارند و برند من یک اسم جهانی شده ،

   برای بستن قراردادهای کلان و فروش محصولات به کلی کشورهای دنیا سفر کردم .

   بواسطه کار و تجارت به چند زبان کاملا مسلط هستم .

   ایده ها و افکار جدید و خلاقانه ای که در ذهن دارم هر روز باعث گسترش کسب و کارم هستن .

   کلی کارگر و کارمند دارم که تو زمینه های مختلف دارن برای من و برند لباسم کار میکنن و از این طریق باعث واریز خیر و برکت برای کلی خونواده شدم .

   ماشین کروکی جدید که عاشق رنگ آبی تیره اش هستم رو، سوار میشم .

   چند ماه از سال رو تو خونه های مختلفی که تو کشورهای دیگه دارم زندگی میکنم .

   ارتباطم با تک تک اعضای خونواده ام بسیار گرم و صمیمی یه و عاشقانه دوستم دارند و دوستشون دارم .

   گفتار و رفتاری بسیار آگاهانه دارم .

   زنی بسیار خردمند ، آرام ، باهوش ، جذاب و دوست داشتنی ام که هنوز هم عاشق مطالعه و خواندن و آموختن و یادگیری ام .

   نتایج همه تصمیماتم سنجیده و درست است .

   در هر موقعیت از زندگی ام  ، به واسطه ارتباط نزدیکم با خداوند به بهترین راه ها و نزدیکترین مسیرها رهنمون میشم .

   از زندگی ام رضایت کامل دارم و تمام جان و روحم در آرامش و رضایتمندی کامل قرار دارد .

   خدایا شکرت ، خدایت شکرت ، خدایا شکرت .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فاطمه
    1401/09/12 20:27
    مدت عضویت: 559 روز
    امتیاز کاربر: 26807 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    سلام به شما دوست عزیز

    ای جانم که انقدر قشنگ و دوست داشتنی مینویسید. با ذوق کردن شما منم ذوق میکنم و میخندم. 

    شاد بودم، دلم شادتر شد. در واقع قلبم اکلیلی شد.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الهه رضائی
     1401/09/13 07:47
     مدت عضویت: 544 روز
     امتیاز کاربر: 9930 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 105 کلمه

     سلام از ماست بانو جان .

     ممنونم از شما . ارادت دارم خدمتتون .

     شاید دلیلش این باشه که ؛

     آنچه از دل برآید …لاجرم بر دل نشیند …

     خوشحالم که مورد پسند شما هم واقع شد و افتخار داشتم برای لحظاتی لب هاتون رو به لبخند و دل مهربون تون رو به درخشش شادی مهمان کنم .

     از محبت و توجه تون سپاسگزارم .

     از اینکه در این مسیر با هم همپا و همگام هستیم بسیار مسرورم و امیدوارم در انتهای راه ، همگی به نتایج عالی ، اندام متناسب ، شادی و آرامش مداوم ، و سلامتی مستدام دست پیدا کنیم .

     آمین .

     در پناه خدا . یا حق .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام
   1401/08/10 11:40
   مدت عضویت: 586 روز
   امتیاز کاربر: 12976 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 504 کلمه

   چکیده نکات گام اول.                                               داریم قوانین هستی رو یاد میگیریم پس این تمرینات حتما نتیجه میده

   درباره این دوره با هیچچ کس حرف نزن چون ممکنه خودتم از ادامه دادن این مسیر منصرف بشی

   همون طور که مسیر پیشرفت یک دانه آسون طی میشه و تغییرات یک دانه ریز به درخت تنومندی تبدیل میشه پس برای ما انسان ها هم پیشرفت کردن آسونه و هم تغییرات می‌تونه تا بینهایت ادامه داشته باشه

   خداوند هیچچ وقت برای بهترین خلقت خودش رنج و سختی نمی‌خواد این آدم ها هستند که کارها رو سخت می‌کنن چون خودشون رو وارد سیستم طبیعت و خدا نمی کنن

   ما می‌خوایم در طی این دوره در مسیر درست به رشد برسیم

   به چطور اتفاق افتادن وقایع و خواسته ها فکر نمی‌کنیم

   و وارد مرحله جدیدی از زندگی میشیم و زندگی ارزشمند تری خواهیم داشت

   تمرین اول

   من زمان زیادی نیست که با سایت آشنا شدم ولی در همین مدت احساسات درونیم بهتر شده و آرامش بیشتری دارم و وقتی به سایت میام محیط سالمی رو تجربه میکنم

   تمرین دوم

   من می‌خوام ارتباطات و روابط خیلی عالی داشته باشم

   میخوام آرامش درونی و بیرونی بی نظیری رو تجربه کنم

   میخوام حال دلم در بهترین حالت خودش باشه

   میخوام فن بیان عااالییی داشته باشم و مجری سمینارهای شهرمون بشم

   میخوام ارائه های عالی در دانشگاه داشته باشم

   میخوام ماشینی که دوستش دارم رو بخرم

   میخوام خوونه خیلی خوبی در منطقه های عالی شهرمون داشته باشم

   میخوام یه خونه باغ بزرگ و سرسبز و خوشگل داشته باشم

   میخوام استقلال زیاد مالی و مکانی و زمانی داشته باشم

   میخوام پیشرفت عالی در حوزه موفقیت داشته باشم

   میخوام

   میخوام جزو موفق ترین ها در حیطه کاری خودم باشم

   میخوام مسافرت های زیاد داخلی و خارجی داشته باشم

   دلم میخواد بهترین رستوران ها و هتل ها و لباس ها و امکانات رفاهی رو تجربه کنم

   میخوام بهترین همسفر عالیی و مناسب خودم رو برای ادامه مسیر زندگیم انتخاب کنم (انتخاب درستی داشته باشم)

   میخوام سالم و تندرست زندگی کنم

   میخوام تا آخر عمرم سلامت روحی و روانی و جسمی کامل داشته باشم

   میخوام به تناسب اندام کامل دست پیدا کنم

   میخوام زندگی سالمی داشته باشم

   میخوام خانواده سالمی داشته باشم

   میخوام مسئولیت هایی که دارم یا بر عهده خواهم گرفت رو به بهترین شکل انجام بدم

   میخوام تا آخر عمرم با طعم خدا زندگی کنم در همه لحظات زندگیم و بهترین ها برام اتفاق بیفته

   میخوام خیر دنیا و آخرت نصیبم بشه

   میخوام بقیه رو در حد منطقی دوست داشته باشم و بقیه هم منو دوست داشته باشن

   میخوام روی افراد مختلف تاثیرگذار باشم و به آرزوهام رنگ تحقق ببخشم

   میخوام زندگی بهم خوش بگذره و خوشبخت و خوشحال باشم همیشه

   دلم میخواد حساب بانکیم مقدار خیلی خوبی باشه تا بتونم همیشه آموزش ببینم

   دلم میخواد همیشه آگاهی هایی رو که به سودم هست رو به بهترین حالتش یاد بگیرم و اجراش کنم در زندگیم

   دلم میخواد دوره های خدا هرگز دیر نمیکند و رسیدن به آرزوها رو استفاده کنم

   دلم میخواد قوانین هستی از دیدگاه خداوند و قرآن که هیچ خللی در اون نیست یاد بگیرم

    دلم میخواد کسب و کاری خودم دلم میخواد رو راه بندازم و موفق بشم در این مسیر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 27937 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 746 کلمه

   با سلام به استاد عزیزم ودوستان  فایل ۱ زندگی با طعم خدا 

   من این جمله خیلی لذت بردن وبرام یادآوری شد که تمرینات با تمام وجود باور کنید که این تمرین برای من نتیجه  میده با این اعتماد بنویسید که صد در صد جواب میده من فقط تمرین می‌نوشتم با جون ودل می‌نوشتم واز نوشتنش لذت می‌بردم اما به این نکته توجه نمیکردم که این تمرینات باعث میشن من به خواستم برسم وصد در صد جواب میده وباعث شد من با شور واشتیاق بیشتر تمرین بنویسم بینهایت سپاسگزارم 

   • من ن به شما وگفته هاتون به خودتون به ایدهاتون اعتقاد قلبی دارم ونمیدونم که این تنها راهی که میتونه منو به سمت خواسته‌های ببره ومیتونه منو به تک تک آرزوهام برسونه برای گفته‌ام دلیل منطقی دارم چون میدونم به وسیله این آگاهی‌ها من بصورت علمی ومنطقی وبه روش صحیح به خواسته‌ام برای همیشه میرسم 
   • ودلیل اینکه من دوره‌ای رسیدن به آرزوها از یک تا پنج تهیه کرده وگذروندم 
   • بعد دوره اصلاح پرخوری در حال گذروندنش هستم 
   • دوره ورود به سرزمین لاغرها رو تا مرحله سوم تهیه کردم 
   • ودوره پیاده روی ها ودوره ۱۳ گام تا ۱۳ بدر وکلا دورها رو تهیه کردم بجز اون سه گام که گام اولش در حال تهیه کردن هستم ودوره بارداری بقیه رو تهیه کردم ومن عقیده دارم ایمان دارم باور دارم که از این طریق من به بهترین شکل به خوشبختی میرسم چون همه مطالب به شکل علمی وکامل یاد میگیرم 
   • من الان سه سال که عضو گروه تناسب فکری هستم وتا حالا با کسی صحبت نکردم چون میدونم که اونها چنین چیزی رو قبول ندارن همین که نمیدونن کلی منو مسخره میکنن که اگه تو از کلاس اول شروع کرده بودی آنقدر که مینویسی وگوش میده تا حالا لیسانس تو گرفته بودی 
   • چقدر خوبه که آدم از طبیعت درس بگیره چون همه چیز در طبیعت هست ومن تصمیم دارم از طبیعت استفاده کنم تا درس بگیرم 
   • مثلا در طبیعت اگر یه شاخه ای بشکنه یا ما آره کنیم سال بعد می‌بینیم که چند تا شاخه نو بجای اون که قط کردیم در اومده طبیعت نا امید نمیشه خودش خودش ترمیم میکنه وما هم باید یاد بگیریم که خودمون مشکل خودمونو حل کنیم وخدا رو شکر من به این حد از درک رسیدم ومیتونم یکم مشکلاتم خودم بدون کمک گرفتن از کسی فقط با کمک گرفتن از استادم وخدای مهربان حل کنم 
   • تمرین 
   • من میخوام یه زندگی کاملا جدیدی رو برای خودم بسازم 
   • واینکه میخوام به خدای خودم نامه بنویسم وخواسته هام بگم خیلی خوشحالم ومطمئنم ایمان دارم باور دارم یقین دارم ومطمئن که خدا منو به خواسته‌ام میرسونه 
   • من میخوام طوری زندگی کنم که هر لحظه رو با خدای مهربانم باشم وهر لحظه رو میخوام در کنارم باشه میخوام طوری زندگی کنم که همیشه خدا رو کنارم داشته باشم وهر لحظه سپاسگزارم باشم ومن بتونم حسش کنم وجودشو احساس کنم من میخوام همیشه در سلامتی کامل بسر ببرم وهمیشه حالم خوب باشه واحساس خوب باشه و بتونم سلامت باشم ویه زندگی جدیدی رو همراه خداوندم باشم میخوام خدای مهربانم به من کمک کنه یه شغل عالی با درآمد بالا بهم پیشنهاد کنه بتونم راحت زندگی جدیدم شروع کنم بتونم راحت نیازهای برآورده کنم وبتونم هر چیزی که میخوام به راحتی بخرم وبخوام کلی صبر کنم تا پول جمع کنم بخرم ومیخوام طوری بشه که خودم از پول خودم به تنهایی خونه بخرم ماشین بخرم لباس بخرم میخوام طوری بشه که خودم تمام وسایل نو خونه جدیدم بخرم وخودم با سلیقه خودم خونم بسازم کابینت مورد علاقه ام نصب کنم کابینت mdf باشه وهر وسیله باکس مخصوص خودشو داشته باشه سوپر مارکت داشته باشه وکلی کابینت وجیزیره داشته باشه 
   • میخوام یه زندگی بدون استرس ونگرانی داشته باشم تا بتونم همیشه ود هر لحظه سلامت باشم چون وقتی من سلامت باشم حتما آرامش دارم حتما احساس خوب دارم حتما حال دلم خوبه حتما انسان شادی هستم وحتما سرحال با حوصله امیدوارم   من میخوام تو شهرستانمون یه خونه برای خودم داشته باشم اونجا خیلی باصفا هر فصبگلی زیبایی خاص خودش و داره هر فصلی میوه خاص خودش داره بهار وزمستون میوه نداره 
   • میخوام شغلی داشته باشم راحت باشه ومن بتونم به راحتی بدون مشکل انجامش بدم وآرامش بالایی داشته باشه
   • من میخوام که به تناسب اندام ایدهالم که وزن ۵۰ کیلو سایز ۳۶ قد ۱۶۵ برسم ودر زندگی جدیدم با این خصوصیات یه زندگی شاد وفرح بخشی آغاز کنم میخوام یه ارتباط عالی با خانواده خودم داشته باشم  ومیخوام به خوشبختی برسم  میخوام مسئولیت صد در صد زندگیم بپذیرم میخوام تمام گفته‌ای فایلی که گوش میدم درک کنم بتونم بومی ذهنم کنم میخوام بهترین خودم باشم وکلی میخوام دیگه نوشتم که میترسم از حوصله شما بدور باشه   
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 603 کلمه

   سلام خدمت استاد عطار روشن.

   اول بگم که من به حرفای شما خیلی اعتماد دارم یعنی باورتون کردم چرا چون الان گام 37 مسیر لاغری من هستم و خیلی تغییرات در افکارم و رفتارم ایجاد شده و یه مقدار خیلی کمی هم از سایزم کمتر شده بدون هیچ زحمتی اونم با استفاده از فایلهای رایگان که در سایت قرار دادین اینو گفتم که هم به شما هم به خودم اینو باورسازی کنم که من اطمینان کامل به همه حرفای شما و مسیر شما دارم چه در زمینه لاغری باشه چه در زمینه زندگی و شرایط های مختلف چون واقعا دارم میبینم که شما هم از شرایط زندگیتون راضی هستید هم از تناسب اندامتون اگه شما تونستید و دارید همونارو به من آموزش میدین پس صد درصد منم میتونم.

   مسئله بعد این که من در همین جلسه اول از زندگی با طعم خدا چی از خدا میخوام چی از این دوره میخوام رو بیان کنم.

   من اول از همه میخوام اونقدر خدا بهم انگیزه بده متناسب بشم که افکارم نسبت به همه موضوعهای دیگه باز باشه این یعنی وقتی روح و روان و ذهن و اندام جسمی من سالم باشه و ازش راضی باشم میتونم در بقیه مسائل هم پیروز بشم این کشمکش ها و مشکلات بین من و همسرم که 90 درصدش بخاطر مشکلات مالی هست تموم بشه چون واقعا من عاشق همسرم هستم و میخوام روابطمون به طور عالی بهبود پیدا کنه و چیزی که همه میخوان اما روش درخواستش از خدا رو بلد نیستیم از نظر شرایط مالی هست که تو شرایط فقر بقول استاد نیستم و این جای شکر داره اما رضایتمند هم نیست چون من الان در منزل پدر شوهرم ساکن هستم و یه خونه مرتب جوری که بدهکار نشم خدا شرایطش رو برای من و همسرم فراهم کنه تا بتونیم تهیه کنیم و از این جای کوچیک و خیلی تنگ راحت بشیم که واقعا خیلی برامون مسئله نسبتا بزرگی هست یکی اینکه من سه تا وام خانگی اسم نوشتم که بتونم با برنده شدن قرض و بدهی هامون رو بدم که فکرمو درگیر کرده و من میخوام در قرعه کشی یه ماشین که همیشه بهش فکر میکنم و دوست دارم سوارش بشم برنده بشم و از خدا میخوام شرایطش برامون مهیا بشه و چیزی که هم خودم هم همسرم خیلی دوست داریم و یه جورایی همش فکر میکنیم نیاز به پول زیاد داریم این هست که همسر من دوست داره سالن آرایشگاه مردانه بزنه و از این شغل کارگری خارج بشه از خدا میخوام خیلی زود شرایطش برای ما فراهم بشه که بتونیم با همکاری هم سالن خوبی براش دست و پا کنیم و استاد خارج از این مسائل مادی من میخوام به صلح درونی با خودم برسم میخوام از این حالت افسردگی خارج بشم میخوام هر زمان جایی تو زندگی احساس کردم دارم کم میارم فقط با فکر کردن به اینکه خدا کنارمه و لمسش میکنم اونقدر آروم بشم که تمام افکار منفی و‌نامیدی ها از مغزم رها بشه و با صبر با افکار مثبت و درست از اون مشکل عبور کنم این یعنی این که بیشترین چیزی که از خدا میخوام خودشو میخوام باور خدای درونم رو میخوام درک کنم.

   و در حال حاضر یه مسئله برای یکی از نزدیک ترین عزیزای زندگیم پیش اومده که ذهن من مدام درگیرش هست و حتی گاهی انرژی کم میارم برای گام های لاغری با ذهن که عاشق این مسیر هستم و لذت میبرم هر روز فایل های استاد رو ببینم من هم مثل همه اون عزیزانی که هدایت شدن به سایت تناسب فکری و بخش زندگی با طعم خدا از این دوره باورساز توانایی میخوام که تا ابد در این مسیر درست بمونم و زندگی جدیدی همراه با خدای خوبم شروع کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نیلوفرآبی
   1401/08/05 23:37
   مدت عضویت: 1262 روز
   امتیاز کاربر: 4523 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 591 کلمه

   با سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوار و دوستان

   درمورد قسمت اول تمرین، به لطف و هدایت الله من در دوره مقدماتی استاد شرکت کردم، من قبل از آشنایی با استاد در دوره ی سپاسگزاری بودم ولی توسط استاد عطارروشن با مسائل ذهنی آشنا شدم و توانستم تا اندازه ی قابل توجهی از دوره لاغری که یک دوره ی کامل تغییر زندگی در تمام جنبه های زندگی هست نتیجه بگیرم بعد از دوره ی لاغری استاد با اساتید دیگری هم آشنا شدم، کلام نافذ استاد خیلی روی من تاثیر داشت اینکه تمرینات رو سخت نمیکنند، اینکه خیلی عالی و موشکافانه توضیح میدهند کاملا برای ما هنرجوها روشن شود و دلیل هر تمرین رو میگن خیلی برام لذت بخشه، چون ذهنمون بسته نمیمونه و درک میکنه دلیل این انجام این تمرین چیه فوق العاده ست، و هر جا نیاز به پشتیبانی در دوره هاشون باشه رو وقت صرف میکنند انجام میدهند،

   من ایمان صد درصد دارم خواسته های که الان دارم می نویسم توسط خدای متعادل برام اجابت میشه اولین خواسته م اینکه پروردگارم رو بهتر درک کنم، عشق بازی باهاش رو تمیشه تجربه کنم و همیشه حس با خدا بودن رو عمیقا لمس کنم، چون رسیدن به خدا رسیدن به عشق و لذت بردن از جهانم هست

   دوست دارم صاحب ویلای بزرگ و عالی همراه با استخر آب گرم پر از درختان عالی و گل های سرسبز باشه و هر لحظه در اون سرشار از سلامتی و شادی باشم. دوست دارم صاحب ماشین عالی باشم که با رانندگی عالی م همراه با خانواده م به تفریح و گردش بریم و کلی برکت بهمراه خودش بیاره. دوست دارم زیارت کربلا رو بهمراه خانواده م در کمال سلامتی و شادی داشته باشم. دوست دارم صاحب طلا و جواهرات عالی برای خودم و دو تا دخترانم باشم. به لطف خدا دوست دارم غرق ثروت باشم که بتونم به خواهرزاده م و دیگران کمک کنم که اونها هم غرق شادی و ثروت شوند. دوست دارم صاحب دندانهای عالی و زیبایی پوست صورت و بینی عالی همراه با تناسب اندام عالی باشم هر لحظه ازدیدن چهره ی جذاب خودم لذت ببرم، دوستدارم آگاهی های عالی کسب کنم و دنیای درونی م فوق العاده دگرگون بشه و همیشه زیبایی ها رو ببینم و هر انسانی منو میبینه سرسار از آرامش باشه و این آرامش رو با دیگران تقسیم کنم.

   دوست دارم خانه دار عالی باشم و غذاهای خیلی خوشمزه درست کنم و هر وقت دلم هوای رستوران رو کرد با خانواده م هر جا که دوست داشتیم برویم و از این لحظات با هم بودن لذت ببریم. دوست دارم کارت بانکی م پر از پول باشه وسایل خونه م همه رو نو کنم همانند یک تازه عروس، حسابی با وسایلهای خونه م که منو به رفاه میرسونند لذت ببرم. دوست دارم صاحب مغازه بزرگ و عالی که برای خودم و همسرم هست بهمراه اجناس عالی و پر برکت و پرفروش هست باشیم. دوست دارم کشور ترکیه و ژاپن و کانادا به همراه خانواده م برویم و از تفریح در این کشورهالذت ببرییم. دوست دارم چهره ای جوانتر از سنم رو داشته باشم و این فوق العاده ست. دوستدارم یک خانه ویلایی بزرگ و شیک رو برای پدرم بخرم و اون هم در دوران بازنشستگی ش از زندگی کمال استفاده و بهره رو ببرد. دوست دارم خانم مهربون، منطقی، آرام، شاد باشم. دوست دارم با فرزندانم رابطه ی عاشقانه مادری عالی داشته باشم که هممون هر لحظه عشق زندگی رو سر بکشیم. دوست دارم عبادتهام و راز نیازم با خدا هرلحظه به شکل ناب و عالی برقرارباشه. دوست دارم دنیا سرشار از آرامش، شادی فراوانی عشق و احساس خوب باشه و همه به هم مهربان باشیمخدایاشکرت، شکرت، شکرتاستاد خیلی عالی بود نوشتن خواسته هایم، سپاس گزارم دستان خدا 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1401/07/12 08:10
   مدت عضویت: 1337 روز
   امتیاز کاربر: 7576 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 358 کلمه

   به نام خداوند بسیار بخشنده وبسیار مهربان با من

   سلام به استاد گرامی وهمگی دوستان عزیزم

   اول از همه بگم 

   که این دوره از کجا میدونم فوق العاده است وصد درصد نتیجه میده 

   از اونجایی که دقیقا با همین دوره تمام قرض هامون که عقب افتاده بود دادییم از مرگ حتمی نجات پیدا کردیم دریک حادثه وسلامتیمون من وهمسر به دست آورید مریضی که بیش از ده سال بود همسرم بهش مبتلا بود وغیر قابل خوب شدن بود خوب شد اونم صددرصد والان به لطف خدا حدود یک سال که خوب شده وراحت زندگی میکنه 

   وخیلی اتفاقای دیگه عالی که برامون افتاد وزندگی من از سطح منفی به سطح شاید ۳ رسیده باشه اونم فقط با دوبار گوش کردن نصفه ونیمه فایل های این دوره حتی تمومشم نکردم 

   حالا ببینید چه معجزه ایه دیگه این دوره 

   من خودم به شخصه وقتی از همه جا رونده ومونده میشم پناه میبرم بهش 

   ویه جوری سوار آسانسور خوشبختی میشم که یهو درعرض مدت خیلی کوتاهی زندگیم از این روبه رو میشه 

   برای خودمم بسیار عجیب غیر قابل درک که چطور 

   ولی خب کاری هم ندارم چطور مهم اینکه که همیشه منو سورپرایز میکنه وکلی اتفاق عالی میوفته درزندگیم 

   الهی به امید تو بازم اومدم به سوی درگاه رحمت تو 

   تا منو بینیازم کنی وبرم 

   خدایا شکرت 

   این بار میخوام چیزای خیلی بیشتری بخوام ازت خداجونم 

   میخوام کمکم کنی احساس آرامش قلبی واحساس خوشبختی خیلی زیادی رو درلحظه لحظه زندگیم تا آخر عمرم تجربه کنم میخوام آرام باشم ومطمئن وزندگیم سراسر شادی وخوشبختی وخوشی بشه 

   دلم میخواد خداجونم متناسب بشم وبه اندام ایده آلم برسم وسراسر انرژی شور وزیبایی بشم 

   دلم میخوادیه رابطه افسانه ای عاشقانه با همسرم داشته باشم 

   دلم میخواد زیبایی اندامم اونقدر زیاد بشه که تبدیل به افسانه زیبایی بشم 

   دلم میخواد ذهنی بسیار روشن آگاه وسالم وزیبا داشته باشم که زندگیمو بسازه به بهترین نحو ممکن 

   دلم میخواد ۶ دانگ خانه داشته باشم درتهران 

   دلم میخواد احساس آزادی واختیار زیادی داشته باشم 

   دلم میخواد اونقدری پول داشته باشم که هرجا دلم میخواد بتونم برم هر لباسی دلم مخواد بتونم بخرم 

   هر ماشینی دلم میخواد بتونم بخرم وسوار شم هر رستورانی دلم میخواد توش غذا بخورم 

   هرجادلم میخواد سفر برم وهر خونه ای دلم میخواد بخرم  وداشته باشمش 

   وهر وسیله ای دلم میخواد بخرمشولذتشو ببرم 

   دلم میخواد روز به روز زببا تر وشاداب تر بشم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار منیره.ف
    1401/07/13 21:23
    مدت عضویت: 1665 روز
    امتیاز کاربر: 10426 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 54 کلمه

    سلام فرشته مهربان حرفهاتون امیدی بود در ناامیدی کاش بیشتر توضیح میدادی و بیشتر حرف میزدی نمیدونم چرا همه تو این دوره سربسته حرف میزنند چرا مسایل باز نمیکنند واقعا ادم نیاز داره بیشتر بدونه از احساس خوب و عملکرد دوستان چه در زمینه لاغری و چه در زمینه های جالبی که شما فرمودید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فرشته مهربانF.s
     1401/07/26 18:52
     مدت عضویت: 1337 روز
     امتیاز کاربر: 7576 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 387 کلمه

     سلام به شما دوست عزیز وگرامی ،منیره خانم گل 

     اینکه دوستان ومن بخشی از موضوع را برای شما توضیح میدهیم دلیل بردانستن ونگفتن نیست بلکه دلیل برمیزان درک هرکس از یادگیری هرفایل است مثلا خود من ابتدای ورودم به این سایت فقط کمی درک داشتم والان سطح بالاتری درک میکنم واین به خاطر جدید بودن محتوا نیست محتوا همون فقط هر بار که گوش کنید وفکر کنید وباخودتون دربارش صحبت کنید تحلیلش کنید بخش بیشتری ازش رو یاد میگیرید اگه به دنبال یادگیری از دیگران باشید هرگز یاد نمیگیرید زیرا که افراد بنابه درکشون موضوع را فهمیده واین درحالیست شما شاید درسطح درک دیگری باشید ولی به شما این نوید میدم که شما بعد از تکرار واستمرار چنان درهای درک رویتان گشوده خواهد شد که شگفت زده میشوید فقط باید به هرچه یاد میگیرید به چشم اطلاعات صحیح والبته بدون غرض ورزی ذهنتون بهش نگاه کنید 

     مثلا ذهن شما وقتی فایلی گوش میده شاید بگه از کجا معلوم درسته یا فلان شخص جور دیگه ای گفته اما وقتی به حرفش گوش ندین واطمینان از صددرصد صحیح بودن مباحث داشته باشید تازه به شما اثبات میشه صحیح بودنشون 

     واین اطمینانم از نتایج دوستان کسب کنید که نتایجشون مینویسن مثلا اگه این گفته ها درست نبود 

     چراباید زندگی منو از این رو به اون رو میکرد درحالیکه وقتی وارد این سایت شدم کوهی از مشکلات مالی بیماری ومسائل دیگر داشتم 

     من از یه طریق دیگرم مطمئن شدم صحیح بودن ودرست بودن این آموزه ها رو اونم حسم خوبه قلبم بهم میگه درسته وقتی آرامش میگیرم از تک تک آموزه ها وقتی حال دلم خوبه مطمئن تر میشم که جای درستیم 

     دیدین میرید پیش یه شخصی بعد که میایید میگید چقدر عصبی شدم وای چقدر خسته ام کرد ومیگید دیگه نمیرم پیشش همه انرژیمو گرفت 

     اما برعکسشم هست بعضی قرص آرام بخشن انگار 

     تمام مشکلات آدم یادش میره انرژی میدن 

     اینجام همین طوره اگه انرژی میگیرید بمونید اگه انرژیتون میگیره دیگه نمونید واز خداوند بخواهید راه دیگری پیش روتون قرار بده شاید آرامش شما وحال خوب شما درجای دیگری باشه 

     درضمن ناامیدی بزرگترین گناه ونابخشودی ترین گناه 

     زیرا که خداوند منان به انسان وعده داده که بخوانید تا اجابت کنم شما رو 

     نگفته درسختی ها اجابت نمیکنم سرم شلوغه 

     دلار بالا بره دیگه کاری از منم ساخته نیست 

     سرماخوردگی رو شفا میدم اما سرطان نه 

     یا هرمشکل دیگه 

     فرموده از من بخواهید برآورده کنم خواسته هاتون به همین راحتی 

     با آرزوی بهترین ها برای شما دوست عزیز

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار منیره.ف
      1401/07/27 06:48
      مدت عضویت: 1665 روز
      امتیاز کاربر: 10426 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 6 کلمه

      ممنونم فرشته مهربان با ارزوی بهترینها

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 3 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 82 کلمه

   خدا رو شکر که من در مسیر درست قرار گرفتم ..اینو تو سوره ی حمد از خدا خواستم ونوشتم وزدم مقابل چشمم که خدا یا تنها تو را میپرستم وتنها از تو یاری میجویم..مارا به راه راست هدایت کن ..این مسیر ساده که تو بلدی اونو به من نشون بده ..من این سختی هایم را به تو میسپارم وتو را میخواهم ..ایمان دارم که این منم که موثرم‌..این خدای درون منه که قدرت دست اونه نه دست دلار وترامپ وریس جمهور و….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
   1401/05/27 13:21
   مدت عضویت: 787 روز
   امتیاز کاربر: 658 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 620 کلمه

   سلام و درود بر همه همسفران عزیز و سلام و درود بر استاد گرامی 

   من بیش از یک سال هست که از مطالب سایت تناسب فکری دوره های رایگان استاد و مطالب دوستان بهره برداری میکنم و واقعا برآیم یک اتفاق ساده نیست و نمی توانم آن را فقط در محدوده لاغری محدود کنم چون این آرامش و حس خوب فقط در موضوع لاغری خلاصه نمیشه . من از سال گذشته احساس رهایی ، قدرت ،استقلال و خودباوری را تجربه کردم رها شدن از زنجیر قربانی بودن فراغت از حس محکوم به زندگی در یک طبقه و یک شرایط خاص ، احساس حق انتخاب و از همه مهمتر قدرت خلق زندگی از احساساتی است که تو نستم درک کنم و حالا که در خلق جسم خودم  ککه اصلا فکرش نمیکنیم ممکن باشه علاقه مند شدمی تا تمام جنبه های زندگیم رو مورد بازنگری قرار بدم . من از دوره های رایگان استفاده کردم و کلام بی آلایش و ساده استاد اونقدر تاثیر گذار و پر نفوذی بود که ذهن پرسشگر من رو آرام  و متفکر کته، . سال گذشته بعد از شنیدن بخشهایی از زندگی با طعم خدا اونقدر هیجان زده شدم که در گروهها و کانالهایی مختلف عضو شدم چندین کتاب مطالعه کردم و میکنم هر روز فایلهایی زیاد می بینم اما دوباره اومدم اینجا از اول شروع کنم . نمی دانم چرا اینجا احساس سادگی و صمیمیت بسیار میکنم . این از بازیهایی ذهن هست که وقتی انسان را در مسیر تغییر می بینه  دوست داره به طریق مختلف انسان رو وارد شرایط دیگه کنه میگه برو این استاد رو هم حرفها شو بشنو برو این کتابم بخون برو این دوره را هم بگذران.  االان هم که در دوره مالی هستیم که بیشتر انرژی انسان به موضوعات مالی معطوف میشه و همه می خواهند از طریقی به شرایط با ثبات و برخوردار مالی برسند ، ذهن تشویق میکنه که برو ببین شاید با شنیدن حرفهای این استاد زودتر به نتیجه رسیدید و لی من برای خودمن به این نتیجه رسیدم که بیام اینجا و از نفوذی کلام استاد استفاده کنم و بسیار از ایشان سپاسگزارم که بدون قید و بند بدون حاشیه با هنرجوها ارتباط میگیرند و من به ایشان اعتماد زیاد دارم.

   و اما من واقعا از خدا چه میخواهم ؟ مطالب دوستان را خواندم فایل استاد را هم چندین بار گوش دادم و دایم می پرسم من چه میخواهم ای خدای بزرگ و مهربان من چه چیز باید بخواهم رشد معنوی؟رشد مادی؟خوشبختی؟خیر دودتیا؟من چه چیز باید بخواهم .

   اول خیالم را راحت میکنم که این خوان کرم همیشه باز است.

   دوم اینکه خداوند مهربان اونقدر قادر و متعالی که بخشندگی بی پایان و اگر تمام نعمتهایی رو در حد بالا برای همه موجودات فراهم کنه خللی در نعمتهای ایجاد نمیشه

   سوم اینکه هرچه خیر و برکت بیشتر بشه و انسانهای بیشتری رشد مادی و معنوی کنند بر ارزش دنیا افزوده میشه مثل وقتی که سلامتی بیشتر تک تک افراد موجب سلامتی بیشتر کل دنیا میشه پس هر چقدر که انسانها ثروتمند بشند هم موجب ثروت همه دنیا خواهد شد بدون اینکه خللی در اندوخته های کاینات وارد بشه.

   چهارم اینکه بسیاری از آموخته های من نادرست بوده و باد باورهام تغییر کنه و از محدودیت‌هایی که جلوی پروازم رو میگیره فراتر برم بدون ترس بدون نگرانی

   حالا می دانم که من خیلی چیزها می خوام همه آنچه که موجب میشه من بهترین و عالیترین بودن خودم را هر لحظه ارتقا بدم. من جانشین خدا در زمینم پس باید نسبت بین یک قایم مقام با مقام عالی رو هر لحظه برقرار کنم باید خالق بشم ، رحمان بشم رحیم بشم بخشنده بشم غنی بشم شکور بشم و باید یاد بگیرم راه بهترین شدن بزرگ زیبا و بسیار شیرینه و من مشتاق این مسیر و نهایتش هستم.

   استاد عزیزم بی نهایت سپاسگزارم. 

   خداوند مهربانم بی نهایت سپاسگزارم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1401/05/21 04:13
   مدت عضویت: 1349 روز
   امتیاز کاربر: 18232 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 466 کلمه

   زندگی با طعم خدا (جلسه اول)

   سلام به همه هم مسیرانم

   من دوره های خیلی زیادی را تا حالا در این سایت گذرانده ام که؛ بعضی از آنها را که شامل دوره های رایگان و غیر رایگان بوده است،  را در زیر ذکر میکنم:

   ۱. دوره ورود به سرزمین لاغرها

   ۲. پاکسازی چاقی ذهن

   ۳. لاغری باذهن پیشرفته

   ۴. پیاده روی موثر

   ۵. رسیدن به ارزوها-۱

   ۶. کنترل پرخوری و اشتها

   ۷. کنترل رفتار در مهمانیها

   ۸. دوازده گام لاغری با ذهن

   ۹. مسیر لاغری من

   ۱۰. چالش تغییر عادت

   ۱۱. زندگی با طعم خدا

   ۱۲. زندگی خود را تغییر دهیم

   تجربه من از همه آن دوره ها تا حالا، را می‌توانم در یک جمله خلاصه کنم و آن،  این است که : « من مسیر زندگیم به سمت خداوند را که مدتها گم کرده بودم را، پیدا کردم که این مسیر زندگی برای من، بسیار ارامش بخش بوده است.» من دوست دارم که خودم را دوست داشته باشم و برای خودم احترام و ارزش زیادی قایل شوم. من دوست دارم که رابطه خیلی خوبی با خدای خودم داشته باشم. من دوست دارم که بدنی سالم، متناسب و شاد داشته باشم.

   من دوست دارم شغلی داشته باشم که آن را دوست داشته باشم و با عشق سر کار بروم و به خانه برگردم. من دوست دارم که انسانهای دور و برم را دوست داشته باشم.‌ من دوست دارم که خانه مورد دلخواهم را بخرم. من دوست دارم که ماشین مورد دلخواهم را بخرم. من دوست دارم که هر موقعی دلم خواست لباس بخرم، و‌ آن را بدون پرو کردن بخرم.من دوست دارم به مسافرتهای مختلف در اقصی نقاط دنیا بروم.

   من دوست دارم که رابطه ام با همسرم بسیار خوب و صمیمی باشد. من دوست دارم که با پسرم رفتار دوستانه ای داشته باشم و ازموفقیتهای پیاپی او دایم لذت ببرم. من دوست دارم همه انسان‌ها را دوست داشته باشم و دیگران هم همه مرا دوست بدارند و با احترام ودوستانه با من برخورد کنند.

   من دوست دارم که حیوانات را دوست داشته باشم مخصوصا پرندگان را. من دوست دارم که هرروز آراسته باشم. من دوست دارم که اوضاع اقتصادی پیوسته و‌ منسجمی داشته باشم. من دوست دارم که سلامتی کامل داشته باشم و در هر لحظه با ارامش زندگی کنم. من دوست دارم که استقلال مالی داشته باشم و برای خودم هر خریدی که دوست دارم را انجام بدهم. من دوست دارم که به راحتی و آسانی و بدون استرس، به مسافرت بروم و یا پول خرج کنم و یا اینکه به رستوران بروم و یا به جاهای مختلف دنیا سفر کنم.

   من دوست دارم که هر لباس شیکی را که دوست دارم بتوانم بخرم و یا بپوشم. من دوست دارم که احساس ارامش درونی داشته باشم. من دوست دارم که هر چیزی را که در هر لحظه دوست دارم را از منوی خدا انتخاب کنم و آن را سفارش دهم و آن را دریافت کنم.

   پنج شنبه ۲۰ مرداد ماه سال ۱۴۰۱ هجری شمسی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار r r
   1401/04/10 13:32
   مدت عضویت: 1619 روز
   امتیاز کاربر: 6
   محتوای دیدگاه: 169 کلمه

   خیلی سایت خوبی دارین و مطالب عالی و فوق العاده س . ممنون از شما

   من دوس دارم رابطه م با خدا صمیمی تر و بهتر بشه و هر لحظه خدا رو در زندگیم درک کنم.

   من دوس دارم در زمینه کاری موفق باشم و بتونم بدون چشم داشت به بقیه کمک کنم و در مسیر خیر قدم بردارم.

   من دوس دارم در هر لحظه هر چیزی رو که خانواده م طلب کرد بتونم براشون فراهم کنم و تهیه کنم.

   من میخوام بیشتر به پدر مادرم لطف و خدمت کنم و برای جبران زحماتشون هر کاری دوس دارم انجام بدم

   من دوس دارم همیشه مسافرتها و فضاهای مختلف رو با خانواده بدون دغدغه مالی و زمانی تجربه کنم

   دوست دارم که با تغییر افکار کنار همسرم و خانواده ام آرامش داشته باشم

   دوست دارم یاد بگیرم چطور وسعت قلب و فکرمو بیشتر کنم که از خوشحالی و حال خوب دیگران هم خوشحال باشم حسادت ،بدبینی،دلخوری و نگرانی های و صفات بد رو از زندگیم بیرون کنم

   دوس دارم ورزش کنم و بدون نگرانی از زندگیم لذت ببرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 545 کلمه

   سلام✋️خدمت استاد عزیز 🌹و تمام همراهان  سایت خداییه تناسب فکری😍

   امروز طبق روال ۱۹ روز اخیر برای تمرین گامهای لاغری با ذهن وارد سایت شدم اما به دلیل مسائل و اتفاقاتی که این روزها همه ما رو به نحوی درگیر خودش میکنه مسائل شخصی که ممکنه برای هر کدوم پیش بیاد شاید انرژیم کمتر از روزهای دیگه بود ولی وقتی وارد سایت شدم و عنوان زندگی با طعم خدا را دیدم برام جالب شد که قبل از گام لاغری که باید هر روز بر می داشتم وارد این صفحه شدم فایل استاد گوش کردم خیلی لذت بردم مقدمه رو گوش کردم و احساس کردم که چقدر زیبا و چقدر بینظیر توضیح می‌دهند و در عین سادگی از ما می‌خواهد که ساده نگاه کنیم و ساده زندگی کنیم 

   من موظفم که تمرین این مسیر رو هم انجام بدم تا به چیزایی که دوست دارم تغییر بدم با گوش دادن این فایل ها برسم 

   و میگم که

   🌹 دوست دارم یاد بگیرم چطور بیشتر ازقبل  

   زندگیم در آرامش باشه 

   🌹دوست دارم دراین مسیر یادبگیرم اطمینان و توکل واقعی قلبی رو به خداوند

   🌹دوست دارم که یادبگیرم چطور سلامتی داشته باشیم 

   چطور تناسب اندام رو داشته باشیم چطور داشته هامو قدر بدونم و حفظشون کنم.

    🌹دوست دارم یاد بگیرم  که هیچ خبر بدی در روز نشنوم انرژیم رو همیشه بالا نگه دارم و احساس و اطمینان داشته باشم همه چی رو بسپارم بخدا و شکر گذاری رو یاد بگیرم. 

   🌹 دوست دارم  یاد بگیرم چطور مسائل مادی  ودغدغه مسکن حال فعلی منو خراب نکنه .

   🌹دوست دارم که با تغییر افکارم کنار همسرم و خانواده ام آرامش داشته باشم .

   🌹دوست دارم یاد بگیرم دغدغه ی آینده ای روشن برای بچه هامون رو بسپارم بخداوند 

   🌹 دوست دارم یاد بگیرم چطور بااین همه امواج منفی و نجواهای منفی درونمون مقابله کنم 

   🌹دوست دارم یاد بگیرم چطور دلخوری ناکامی و نگرانی هامو در روابط بزارم کنار 

   🌹دوست دارم یاد بگیرم چطور آرزوهامو بخوام چطور براشون تلاش کنم چطور بهشون برسم 

   🌹دوست دارم یاد بگیرم چطور دعا کنم چطور دراین مسیر بی‌نظیر  برای تمام دوستانم و همراهان این مسیر و راهنمای عزیزمون جناب عطار روشن خیرو نیکی بخوام تا اول سلامت باشن ،شاد باشن و هیچ چیزی لبخند رو از صورتشون کمرنگ نکنه .

   🌹دوست دارم یاد بگیرم چطور وسعت قلب و فکرمو بیشتر کنم که از خوشحالی و حال خوب دیگران هم خوشحال باشم حسادت ،بدبینی،دلخوری و نگرانی های و صفات بد رو از زندگیم بیرون کنم .

   🌹دوست دارم ،همسرم دوستانم و عزیزانم بادیدن من بلد تغییرات آشنا وهمراه کنم با مسیر طعم زندگی باخدا🙏

   شاید همه اینها آرزوهای تمام آدم ها باشه ولی من می خوام با گوش دادن این فایل ها انجام تمرین ها و قدم گذاشتن در این مسیرمیخوام ک همه چیز رو حتی اگه تا به الان فکر میکردم توکل دارم به خداوند ،از امروز حقیقتاً همه چیز را بسپارم به خداوند آرامش داشته باشم و مطمئن باشم که همه چی به موقع و سر تایم اتفاق میفته 

   باور کنم که آرامش حق ماست، سلامتی حق ماست، حال خوب زندگی شاد رفاه حق ماست.

   باور کنم درسته باید تلاش کنیم ولی سختی و مشقت و حال بد راه رسیدن به زندگی مطلوب نیست .

   میخوام با باور قلبی❤️ قدم در این مسیر بذارم و هر آنچه که در زندگی هست بهتر بشه 

    حالم جهانم احساسم و تمام زوایای زندگی با این مسیر تغییر بکنه و تمام زندگیم  طعم خدایی🌹🌹😍😍 داشته باشه🤲

   دست خداوند همراه همیشگی همگی 😍🌹🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ali53shokrani@gmail.com
   1401/02/13 19:41
   مدت عضویت: 1073 روز
   امتیاز کاربر: 15
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 751 کلمه

   به نام خداوسلام بر استاد عطا روشن عزیز و هم فرکانسی های بزرگوار استاد عزیز نمی دانم چرا با همه چرخ زدن هایم در دوره ها و اساتید بزرگوار دیگر  با شما حس دیگری دارم اصلا سایت رو که باز می کنم یهو یه حجم عظیمی آرامش بر قلبم جار ی می شود و احساسی خوب بر قلبم می نشیند با آگاهی های شما نگاهم به دنیا و زندگیم زیباتر شده نگاهم به خداوند هم دارد زیباتر می شود من همین اول کار خواسته بزرگی به نام آرامش را تا حد زیادی دریافت کردم و البته خواسته های دیگرم را اینجا مکتوب می کنم و در قالب نامه ای به خدا می نویسم. چون احساس می کنم این نامه از این طریق به دست خدای مهربانم می رسد                              به نام خدا خدا جان سلام خالق مهربانم سلام می دانی که حالت خوب است و همیشه سرکیفی می دانم هیچ غم و غصه ای نداری ومشغول عشق بازی با خودت هستی چه خدای خوب و عزیزمی و می. دنم منتظری من به سویت بیبایم با تو حرف بزنم عشق کنم دوستت بدارم و دوستم بداری خالق عزیزم مهربانم معبود دوست داشتنی از تو بی نهایت ممنونم  خدایا می دانم دوست داری از تو بخواهیم آخر تو غنی مطلق هستی و دوست داری ببخشی من هم فقر مطلق هستم و دوست دارم بخواهم خالق مهربانم خودت در کلامت فرمودی از فضل من بخواهید پیامبر تو به ما یاد داد از خدا بخواهید زیاد هم بخواهید او به گفت هیچ چیز پیش خدا محبوب تر از آن نیست که از آنچه نزد اوست از او خواسته شود پس من هم می خواهم خدا اول از همه خودت را می خواهم دوستی با تو عشق بازی با تو نگاه عاشقانه و زیبا به تو راستی خالق مهربانم همین اول به تو بگویم من هیچ چیزی را بی تو نمی خواهم تو باید در کنار همه خواسته های من باشی من حتی زندگی کردن بی تو را هم نمی خواهم اما وقتی تو آمدی طمع می کنم آری طمع نیکو همان طمع نیکویی که خلیلت ابراهیم در قرآن از آن سخن گفت آخر خدایی به این بخشندگی واقعا طمع کردن دارد آری خدا جانم اول از همه ایمان عشق و ومحبت معرفت خودت و دوستانت را می خواهم می خواهم بنده خوب تو باشم به حرفهایت گوش کنم عمل کنم از آنهایی باشم که در کلامت فرمودی دوستشان داری.  وای چقدر دوست داشتن تو کیف دارد خدایا بعد می خواهم بنده مفیدی برای بندگانت باشم و بتوانم در زندگیم به بندگانت تو شادی برسانم خدا جانم جسمی سالم و زیبا به من عطا فرمودی ممنونم دوست دارم سلامتی کامل جسم داشته باشم و تا لحظه ملاقات تو با مرگ در سلامتی و نشاط و شادابی و حس جوانی  باشم  همچنین خانواده عزیزم جان خدا از تو دوستی همنشینی خواندن و آشنایی و فهم سخنانت را با ما می خواهم دوست دارم با کلامت مانوس باشم و با دوستان خاص تو که پیامبر و امامان هستند دوستی شدید و عشق افشانی داشته باشم خدایا من از تو فراوانی می خواهم اول درک فراوانی و بی نهایت بودن نعمت هایت و بعد دریافت آنها خدای رزاق مهربانم خیلی مشتاق استقلال مالی و فراتر از آن غنی و ثروتمندی هستم تا هم خودم و خانواده ام و اطرافیان را بی نیاز و بهرمند کنم و هم بتوانم دلهای بی شمار بندگان نیازمندان را شاد کنم  مهربانا پیامبر تو فرمود غنی سخی اجرش همچون ابراهیم خلیل است من هم می خواهم راه را برکت بگشایی و من را غنی سخی گرانی تا هم لذت نعمت هایت راببرم و ابراهیم وار خلیل تو شوم خالق مهربانم من می خواهم مرا در دنیا  ازسپاسگزاران باشم سپاسگزار بمیرم و سپاسگزار محشور شوم و آسان سراسر وجودم سپاسگزاری باشد خدایا خواسته های مادی فراوانی دارم خانه بزرگتر ماشین بهتر باغ بزرگ و سرسبز کارخانه و شرکت و کار آفرینی حساب بانکی سرشار اما همه اینها را با تو می خواهم می خواهم با ثروت فراوانی که می دهیم کار آفرینی مومن و با خدا باشم و ثروتمندی صالح و نکوکار ای مهربان دوست دارم عاقبتم بخیر و شادی باشد دلی مهربان و لبی خندان و جودی پر بهره و شبی نورانی و روزی فرحناک داشته باشم خالق بخشنده ام از تو می خواهم تمام اشتباهات و گناهانم را یک جا ببخشی بر نفس و شیطان غلبه ام دهی و در یک کلام خیر دنیا و آخرت خدایا بقیه خواسته هایم را زبانی با تو خواهم گفت دوستت دارم خالق من.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 11 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Banoo
   1401/01/30 17:28
   مدت عضویت: 1414 روز
   امتیاز کاربر: 4461 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 467 کلمه

   به نام خداي بي همتا

   سلام به استاد ارجمندم و همه دوستان هم مسيرم

   تمرين اول

   كلا ميخوام بگم چي شد به اين دوره هدايت شدم.

   من دوره ورود به سرزمين لاغرها رو تهيه كردم و قصدم علاوه بر لاغري و تناسب اندام ،رسيدن به آرامش دروني و صبر بيشتر بود و دوره اي فوق العاده كه به شدت راضي هستم و هم به تناسب اندام و هم به آرامش دست پيدا كردم و از استاد سپاسگذارم بابت اين دوره.

   من چند روزي بود كه عصبي بودم و حس ميكردم آرامشم رو از دست دادم و ديشب از خدا خواستم تا هدايتم كنه به مسيري كه آرامشم دوباره برگرده و امروز كه روز ٢٤ تكرار دوره ورود به سرزمين لاغرها بود با فايلي از استاد روبرو شدم كه در مورد نامه اي به خدا كه قبلا براش نوشته بودم مواجه شدم و وقتي ميخواستم ديدگاه خودم رو از فايل در نظرات بزارم ،مطالب بقيه دوستانم رو مطالعه كردم و ديدم همه از دوره زندگي با طعم خدا نوشتن و من ترغيب شدم تا بيام ببينم چي هست و سريع متوجه شدم اينم هدايتي هست كه خودم از خدا خواستم و چه سريع اجابت شدم و بسيار خوشحالم و خدا را شاكرم بابت اين موضوع و از استاد هم سپاسگذارم بابت اين فرصت عالي كه در اختيار ما قرار داده است.

   تمرين دوم

   من از دوران نوجواني هر موقع احساس تنهايي ميكردم در يك دفتر با خداي خودم صحبت ميكردم و به شدت به آرامش ميرسيدم و فقط به اون اعتماد داشتم تا حرفايم رو بزنم.

   الان خيلي خوشحالم كه ميتونم دوباره با خداي خودم صحبت كنم و با دوستانم كه در يك مسير با هم قرار گرفيتم در مورد عشق مطلق هممون كه خداوند رحمان و رحيم هست صحبت كنيم.

   خداجونم من در اين دوره شركت كردم كه اولا به عشق مطلق زندگيم نزديكتر بشم،كسي كه در شادي و در غم و تنهاي من رو لحظه اي تنها نذاشته و با كلي خطاهاي كه داشتم هميشه دوستم داشته و مراقبم بودم و هيچ وقت من رو پس نزده ،ميخوام بنده خوبي باشم تا لياقت خداي تو رو داشته باشم،من تيكه اي از تو روي زمين هستم و لياقت بهترين زندگي را دارم ،ميخوام به بهترين خونه اي كه ديدم ،بهترين ماشيني كه دوست دارم و لياقتش رو دارم به سلامتي و تندرستي كامل،به تناسب اندام و زيبايي ،به خانواده و زندگي خوب،به آرامش و صبر،به توحيد فراوان،به اعتماد به نفس فراوان،به وجه اجتماعي خوب،به ثروت مادي و معنوي،به رابطه عالي با همسر و عزيزان و اطرافيانم،به رفتن سفرهاي مختلف و ديدن منتظر زيبا و طبيعت فوق العاده،به شاد بودن و احساس خوشبختي كردن و به بهترين هاي دنيا كه لياقتش رو دارم برسم و بهشت رو كه قطعا در اين دنياست تجربه كنم و به لطف خداي مهربانم قطعا به همه اينا ميرسم و تعهد ميدهم تمام تلاش خود را ميكنم و به تمريناتم عمل ميكنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1401/01/25 21:13
   مدت عضویت: 1337 روز
   امتیاز کاربر: 7576 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 743 کلمه

   به نام خدای بسیار بخشنده وبسیار مهربان 

   سلام خدمت استاد گرامی وهم مسیران عزیزم

   قبل از هر چیزی بگم که به هر کلمه ای استاد میگن ایمان دارم،چون حقه واز قطعا از سوی خداوند 

   من یک سال ونیم دراین سایتم 

   به لطف این سایت وزندگی با طعم خدا کلی از مشکلاتم حل شد وخداوند منان رو بسیار شاکرم 

   پولی معادل ۱۳۰ ملیون تومان از شخصی گرفته بودیم و واسطه شدیم که شخص مقابل بهش سود مشارکت بده خودمونم ۲۵۰ ملیون تومن به همون شخص اول زندگیمون کلی وام گرفتیم دوتا خونه کوچولو داشتیم درشهرستان فروختیم تا در پروژه ساختمان سازی این شخص سود مشارکت گرفته ودرنهایت صاحب خانه درتهران شویم

   ماهی ۲۵ ملیون تومن قسط داشتیم 

   این شخص که فرد آشنایی بود به ما اطمینان داده بود که مارو رها نمیکنه وماقادر به دادن وام های خود هستیم وبعدم خانه دار میشیم 

   بعد حدود ۲ سال یا یک سال ونیم دیگه به ما ریالی سود نداد واعلام عدم توان پرداخت ونیمه ورشکستگی کرد 

   یک سال پیش من وهمسرم درجاده تصادف وحشتناکی کردیم وماشینی که با خون ودل خریده بودیم اول زندگی نیمه اوراق شد 

   خداروشکر معجزه الهی زنده موندیم وبا دیدن آسیب به مغز همسرم ودست من هردو بهبود کامل یافتیم 

   دراین بهبوهه مبلغ ۸۰ ملیون هم خسارت دیدیم که بافروش وسایل خانه ووام های بیشتر پرداخت کردیم 

   حالا شما تصور کنید درچنین شرایط وحشتناکی بودیم ومنم چاقی مفرط داشتم افسرده وبیپولم شدیم 

   به لطف خدابا این سایت آشنا وبا فروش گاز خودم چون خونم گاز رومیزی داشت دوره تناسب استاد عزیز خریداری کردم 

   که معجزاتشم دیدم 

   اما بگم از این دوره رایگان 

   طلاست طلا

   باورتون نمیشه قطعا 

   اما با همین دوره وفایل های دیگر تغییر زندگی 

   الان ۹۰ درصد بدهی هامونو پرداخت کردیم درعرض یک سال ونیم اون شخص بهمون ۱۱ ماه سود مشارکت نداد مامجبور شدیم سود شخصی که واسطه هم شده بودیمو پرداخت کنیم با این حال الان ۹۰ درصد بدهی هامون پرداخت کردیم وجز مبلغی بدهی به پدرومادرم بدهی آنچنانی نداریم 

   به لطف خدا از یک دخمه به یک خانه خوب رهن کامل نقل مکان کردیم درمحله خوب 

   به لطف خدا پولش جور شد نمیدونم چطوری ولی حتما با همین دوره ها بود وایمان به خدا 

   من سلامتی دستمو بازیافتم 

   همسرم خون لخته شده درمغزش جذب شد وسالم وسلامت تر از همیشه شد 

   به لطف خدا مبلغ ۱۳۰ ملیون تومن بدهی اون شخصی که واسطه شده بودیم بهش پس داده شد توسط شخص گیرنده 

   وبعد از دوسال تهدید ما که پولتون میکنیم از شر اون فرد راحت شدیم 

   عشق وعلاقه من وهمسرم صد چندان شد 

   اعتماد به نفسمون افزایش پیدا کرد

   وراه ورسم درست زندگی رو یافتیم 

   خدایا شکرت اینا معجزاتی بود که من دیدم وحال دلمون عالبست عالی

   حالا اومدم خواسته ها مو بگم امروز به طور اتفاقی این فایل نشون دوستم که مهمان من بود دادم 

   یه حسی بهم گفت بیا خدا فراخوان زده دوباره چی میخوای ازش بگو قلبم پراز شعف شد واومدم بدو به سمتش

   خدا جونم سلام میدونی عاشقتم جون دلمی ومدیونتم تا ابد محبتت منو سیراب کرده ومیکنه 

   حالا که میگی بخوانید مرا تا استجابت کنم شما رو میخوانمت 

   خداجونم میخوام توی این خونه بمونم ورهن کاملش جور بشه وصاحب خونه باهامون راه بیاد ودرکمال آرامش تمدیدش کنیم خیلی دوست دارم خونمو وتا خونه خریدنم دلم میخواد اینجا بمونم ولی فعلا امسال تمدید بشه 

   درخواست دومم خرید یک دستگاه ماشین که سالم باشه موتورش حالا نو نبودم نبود وماشین دار بشیم خیلی دلم میخواد ماشین خودمون داشته باشیم وبه راحتی بخریمش 

   درخواست سومم اینکه امسال متناسب بشم وبه وزن ایده آلم برسم که ۵۸ کیلو 

   درخواست بعدیم ماشین ظرفشوییه بزرگ دلم میخواد تا ظرفامو بشوره 

   درخواست بعدیم ماهیانه پول توجیبی از همسرم به طور مرتب تا به خودم برسم وبتونم هرچی میخوام بخرم من از ۵۰۰ تومن به بالا اکیم ماهیانه

   دلم میخواد من وهمسرم سلامتی مون بیشتر بشه وارتقا پیدا کنه 

   دلم میخواد حقوق همسرم حسابی بالا بره وبه مرز ۲۰ ملیون برسه 

   دلم میخواد پوست وموهای بسیار جذابی داشته باشم 

   دلم میخواد پول تفریح کردن خرید کردن مهمونی دادن بیشتری داشته باشیم 

   دلم میخواد آدم هارو دوست داشته باشم آدمها منو دوست داشته باشن 

   دلم میخواد آرامش داشته باشم خودم وهمسرم 

   دلم میخوادپول زیادی دست خانوادم بیاد ورونق اقصادی چندین برابر برگرده تو خانواده خودم وپدرومادرم 

   دلم میخواد همه به من وخانوادم احترام بگذارن آدما دوستمون داشته باشن واعتبار عالی قبلمون داشته باشیم 

   دلم میخواد خوشبخت وثروت مند بشم 

   ودلم میخواد عاشق خدا بشم وزندگی رو هر روز عاشقانه زندگی کنم 

   شکر خدای مهربونم دوستت دارم عاشقتم وبهت ایمان دارم که از این به بعد ایناکه نوشتم میره تو لیست تو که بهم هرچی زودتر به دستم برسونیشون همین طور که تاحالا رسوندی ومنو شگفت زده کردی 

   عاشقتم خدای بسیار بخشنده وبسیار مهربانم شکر بابت داشتن حامی بزرگی جز تو که قلبم به وجودت آرام وروشن ومطمئن میزنه 

   آرام جان من شکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 51
   محتوای دیدگاه: 38 کلمه

   سلام استاد عزیز ،ممنون از همراهی شما 

   بنده تو دوره های دیگه شرکت نکردم ،از دوره های رایگان استفاده می کنم 

   شما در ابتدای صحبتم اضافه کردین که من در دوره های دیگه شرکت کردم  

   با عرض پوزش  بازهم ممنونم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 51
   محتوای دیدگاه: 262 کلمه

   سلام دوباره

   تمرین دوم مربوط به چیزهاییه که من در سطح جدید از زندگیم می خوام داشته باشم .

   من در زندگیم خیلی اهل طبیعتم ،اصلا خیلی حال می کنم که همه چی در طبیعت خودشون باشن و در روند طبیعی .

   مثلا دوست دارم من و همسرم در سطح بالاتری از عشق و احترام و تاثیر گزاری نسبت به هم باشیم .

   پسر و دختر من در روند رشد طبیعی خودشون باشن بدون دغدغه و اضطراب .

   خانواده پدری من نسبت به هم صمیمی تر و مهربان تر باشن و دست از قضاوت ها بردارن ،یعنی هرکس آزادانه خودش باشه و رشد خودش رو داشته باشه و رو به  جلو باشه .

   مادر من ،بتونه عاشق خودش باشه و بتونه از عشق خودش  

   به ما هم نثار کنه .

   آنچه که خییلی دوست دارم داشته باشم ،قدرت تاثیر گزاری هست .دوست دارم جهان اطراف خودم رو در تغییر مثبت یاری کنم . من هم مثل استاد از طرف اطرافیانم مورد تمسخر و انتقاد قرار می گیرم وقتی ایده ای رو مطرح می کنم ،بخاطر همین در خانواده خودم خیلی منزوی هستم .

   از نظر مالی دوست دارم در استقلال مادی باشم ،خودم کسب درآمد کنم  .

   می خوام در ادامه تحصیل موفق باشم و درس بخونم و ارشدم رو بگیرم .

   تو زمینه هنرم  دوست دارم در سطح بالاتری  با تمرکز بیشتری باشم ،

   و در زمینه رشد فکری و شکوفایی و عزت نفس به مراحل بالا برسم .

   دوست دارم به مسافرت برم و همه جای ایران و دنیا رو ببینم 

   دوست دارم خونم چهار خوابه باشه و طبق سلیقه خودم بچینمش.

   دوست دارم رانندگی کنم و خودم بتونم با ماشینم همه جا برم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 51
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 287 کلمه

   سلام استاد عزیز و همراهان در مسیر زندگی با طعم خدا 

   در مورد استاد و دوره هاش می تونم بگم که ،من تو دوره های دیگه شرکت کردم ،اما ویژگی این دوره ها و صحبتهای استاد خیلی از جنس طبیعی و عادی است و بهقول معروف به دل میشینه .یعنی از جنس حقیقت و نوره ،روشن کننده راهه .

   مصنوعی و پیچیده نیست .تو این دوره خودمنه که اهمیت داره و لازم نیست یک دنباله رو محض استاد باشم ،بلکه استاد درون رو از لابلای باورهای خاک خورده و زنگ زده بیرون می کشم .نگاش می کنم و لذت می برم  .کمی هم اشک می ریزم که تو کجا بودی تا الان ؟ 

   و همین مطلب کافی است که اثر بخش بودنش به اثبات برسه ،

   وقتی جلسه اول رو شنیدم ،نا خود آگاه یاد آیه (و من یتوکل علی الله فهو حسبه  ان الله بالغ امره  قد جعل الله لکل شئ قدرا )افتادم ،احساس می کردم استاد دارن می گن تو این مسیر توکل داشته باشید،یعنی نگید چطور می شه با گوش دادن چند تا فایل و نوشتن  و بدون زحمت  ،زندگی من زیر و رو بشه  ،بخدا بگید :خدایا من این مسیر رو می رم و این کار از دستم بر میاد  تویی که رشد دهنده و تکمیل کننده بقیه مسیر هستی ،تویی که رشد دهنده درختان هستی ،تویی که ازدل  یک دانه هفتصد دانه بیرون میاوری ،تو هستی از دل شب  روز روشن رو بیرون می کشی ،بقیه اموررو به تو می سپارم و بر  تو توکل می کنم ،چنانکه خودت در قرآنت فرمودی (و هرکس بر خدا توکل کند،پس برای او کافی است ،خداوند کارش را به اتمام و نتیجه می رساند  حتما خداوند برای هرچیز ویژگی و توانمندی (برای رسیدن به مقصد نهایی )قرار داده )