0

۲۳ و مین سالگرد ازدواج

سالگروز ازدواج
اندازه متن

در میان تمام روزهای سال، روزی هست که نغمه عشق ❤️ در آن نواخته می‌شود و تار و پود قلبمان را به لرزه در می‌آورد. سالگرد ازدواج، روزی که دو قلب عاشق در پیمانی مقدس به یکدیگر پیوستند و تعهد دادند تا همواره در کنار هم باشند و زندگی را با تمام فراز و نشیب‌هایش با یکدیگر تجربه کنند.

سالگرد ازدواج من و همسرم، روزی که خورشید عشق در آسمان زندگی‌مان طلوع کرد و تاریکی تنهایی را به روشنایی صمیمیت و همدلی تبدیل کرد. روزی که دست در دست هم قدم در جاده زندگی گذاشتیم و عهد بستیم که همواره پشتیبان یکدیگر باشیم و در غم و شادی همراه و همدم هم باشیم.

در این روز پر خاطره، می‌خواهم به همسرم بگویم که چقدر دوستش دارم ❤️ و چقدر از بودن در کنارش احساس خوشبختی می‌کنم. او یار و همراه همیشگی من بوده و در تمام سختی‌ها و مشکلات زندگی در کنارم ایستاده است.

همسرم، تو بهترین دوست، همدم و تکیه‌گاه من در زندگی هستی. با تو بودن، به من آرامش و امنیت خاطر می‌دهد و می‌دانم که در هر شرایطی می‌توانم روی تو حساب کنم.

تو عشق و امید زندگی من هستی و من به خاطر تمام لحظات زیبایی که با تو سپری کرده‌ام، از خداوند سپاسگزارم.

سالگرد ازدواج، فرصتی دوباره برای ابراز عشق و قدردانی از یکدیگر است. به امید روزی که سال‌های سال در کنار هم باشیم و عشقمان هر روز بیشتر از دیروز شکوفا شود.

۲۳ سال، ۲۳ بهار عاشقانه

در میان تمام سالگردهای ازدواج، سالگرد بیست و سوم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. چرا که این سالگرد، نشان‌دهنده گذر ۲۳ بهار عاشقانه و پر از خاطره در کنار همسرم است. ۲۳ سال همدلی، صبر، فداکاری و عشق بی‌حد و مرزی که زندگی مشترکمان را به باغی پرگل و ثمر تبدیل کرده است.

به یاد دارم که ۲۳ سال پیش در چنین روزی، با قلبی پر از شور و اشتیاق، پیمان زندگی مشترک را با تو بستم. هرگز آن روز و لحظه‌ای که دست تو را در دستانم گرفتم و به چشمان تو خیره شدم را از یاد نخواهم برد. گویی در آن لحظه، تمام دنیا در وجودمان خلاصه شده بود و هیچ چیز به جز عشق و تعهدمان به یکدیگر اهمیت نداشت.

۲۳ سال از آن روز می‌گذرد و من هر روز بیشتر از دیروز به تو ایمان دارم و تو را دوست دارم. تو بهترین دوست، همدم و تکیه‌گاه من در زندگی هستی و من به خاطر تمام لحظات زیبایی که با تو سپری کرده‌ام، از خداوند سپاسگزارم.

در این 23 سال، با هم خندیدیم، گریه کردیم، طعم شیرین موفقیت را چشیدیم و از تلخی شکست عبور کردیم. اما در تمام این فراز و نشیب‌ها، عشقمان همواره پابرجا بود و هرگز اجازه ندادیم که هیچ چیز بینمان جدایی اندازد.

تو به من آموختی که چگونه عشق بورزم، چگونه صبر داشته باشم و چگونه زندگی را با تمام فراز و نشیب‌هایش دوست داشته باشم. من از تو درس‌های زیادی آموخته‌ام و قدردان تک تک لحظاتی هستم که در کنار تو سپری کرده‌ام.

امروز، در سالگرد بیست و سوم ازدواجمان، می‌خواهم به تو بگویم که چقدر دوستت دارم و چقدر خوش شانس هستم که تو را در زندگی خود دارم. تو عشق و امید زندگی من هستی و من به امید روزی که سال‌های سال در کنار هم باشیم و عشقمان هر روز بیشتر از دیروز شکوفا شود.

به امید 23 سال دیگر پر از عشق، شادی و خاطره‌های زیبا!

عشق ابدیت من، سالگردمان مبارک!

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.51 از 59 رای

https://tanasobefekri.net/?p=43432
برچسب ها:
33 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار 09136270468
   1403/03/01 19:54
   مدت عضویت: 146 روز
   امتیاز کاربر: 225 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 67 کلمه

   سلام استاد بزرگوار

   اول سالگرد ازدواجتون را تبریک میگم امیدوارم سالهای سال در کنار هم عالی و عالی ترین زندگی را داشته باشید 

   کلی با این فایلتون خنده روی لبم آمد حالم خوب شد چقدر نکات مثبت توی این رابطه بود چقدر راحتی چقدر احترام چقدر امنیت و چقدر دوستی زیاد بین شما موج میزد  انشا الله که مسیر زندگیتون پر از نور و روشنی باشه الهی آمین 🥰🥰🥰🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اکبر
   1403/02/22 21:30
   مدت عضویت: 290 روز
   امتیاز کاربر: 1315 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 135 کلمه

   به به چه عالی خوشا بسعادتتان 

   امیدوارم سالهای سال درکنارهم خوشبخت وپیروز وسربلند باشید ……

   و هر روز همینطور شادوسرحال درکنار هم در عالیترین سطح خوشبختی زندگی کنید 

   بنده هم ۲۳ سال از زندگی مشترکمان سپری شده البته با این تفاوت که بلطف خدا و تلاش خودمان تمام این سالها زندگیمان دربالاترین سطح عشق وعاطفی بوده وازاین لحاظ زبانزدیم 

   شاید باورش سخت ونپذیرفتنی باشد اما من وهمسرم که بر حسب اتفاق هم نام همسر شمام هستند در طول این سالها هرگز به هم بی احترامی نکرده اییم و بندرت به اصطلاح قهر بوده اییم مثلا در حد چند ساعت آنهم بندرت خداروشکر من عاشقانه اورامیپرستم که مادر دوفرزندم هم هست(یلداو همایون )میخواهم بگویم از لحاظ ارتباط وعاشقانه زندگی کردن ودرک متقابل در بهترین شرایط بوده اییم بلطف خدا 

   واین کار سختی نیست فقط کمی گذشت میخواهد کمی عشق وصبوری همین 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 12300 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 599 کلمه

   سلام و درود بیکرلن 

   استاد عزیزم سالروز ازدواجتون رو به شما و همسر گرامی و دوست داشتنی یتان مرجان خانم تیریک میگم انشا اله سالیان سال با همراهی خداوند و معجزات خداوند در کنار هم زندگی کنید..

   استاد اون وقنی خواستم بخوابم قبل از اینکه سایت رو باز کنم از ذهنم گذشت کاش یه برنامه تفریحی تو سایت باشه یه حالتی داشتم نه تونستم فایل گوش کردن و خواندن مطلب رو نداشتم هر وقت‌ این جالت مبشم میرم تو آشپزخونه لاغری اما دیگه اون ها رو هم بارها نگاه کرده بودم . 

   واقعا خدا رو شکر میکنم که اینقدر راحت و ساده و زیبا من  رو به خواستم رسوند چقدر حس خوب گرفتم از اول فایل تا آخر لبخند رو لبام بود به همسرم نشون دادم چقدر خدا رو شکرگزار بودیم که با این فایل ما رو متوجه عشق پاک و زلال و معنوی خودم و همسرم کرد به ما از طریق شما یادآوری کرد که تو این سالها بعد از این همه فراز و نشیب زندگی و پستی و بلندی پشت سر گذاشتن چیزی که زندگی مون رو حفظ کرده دوست داستن و عشق خدایی و معنوی و پاک بین من و همسرم‌بوده . همبشه از ته دل و با تمام وجود عاشقش بودم و هستم و خواهم بود و به قول مرجان خانم اگه هزا ران بار به عقب برگردیم انتخاب من همسر عزیزم اقاکریم خواهد بود در همین جا  از همسرم تشکر میکنم‌ بخاطر صبر و مهربانیش روی ماهش رو میبوسم و بهش میگم‌ بعد از خدا میپرستمش. و به لطف خدا از الان با هم زندگی جدید رو میسازیم ما خیلی کمبود مالی داریم که اون هم بخاطر آگاه نبودن چگونگی  درخواست از خداوند  بوده که به قول استاد باید فضا خالی کنم‌تا خدا پرش کنه . هنوز اول راهم و نازه شروع کردم و یقین دارم نتیجه این تصمیم و ارده تغییر زندگی ام رو به زودی در این سایت تعلام میکنم    .حاصل زندگی من  به لطف خدا بعد از بیست و نه سال زندگی مشترک   چهار  تا پسر سالم و صالح هست گه از زمانی که وارد سایت شدم هر روز بخاطرشون از خدا سپاسگزاری میکنم و اونها رو به خدا سپردم از زمانی که به خدا سپردمشون آرام شدم اعتماد قلبی دارم  که خدا بهترین ها رو براشون رقم میزنه  من کسی بودم که با نگرانی و ترس از آینده بچه ها آرام و قرار نداشتم .و مهم تر اینکه گفتم ویگه برا بهبود زندگی بعد از این همه سال دیر شده و ما به آخر خط رسیدیم و هیچ کاری نه برا خودمون و نه بچه هامون نکردیم 

    همش وقف خانواده ها و دیگران شد و حتی وقتی به سایت هدایت شدم در ذهن ناخودآگاهم دیگه خیلی دیر شده  اگه قرار بود پس انداری خونه ای چیزی باشه تا حالا باید انجام میشد !!!!!

   خدا رو سپاسگزارم که استاد عزیزم رو واسط قرار داد تا به داشته هام توجه ویژه ای داشته باشم و ازشون لذت ببرم‌.

   استاد برای بهبود زندگی ام به کمک و همراهیتون خیلی نیاز دادم از خدا خواستم از طریق این سایت بعد زندگی جدیدم پر از نو عشق خدا سلامت و خوشبختی و ثروت و ثروت و ثروت و ثروت و ثروت فراوان بسازم . خدایا خیلی به روزی و ثر وت فراوانت نیاز دارم تو گسترده و فراوانی .

   این چند روز که فایل رو دیده بودم نتونستم نظرم رو بنوبسم واقعا تو شگفتی کار خدا  موندم که اینگونه من رو  هدایتم در اون شب که فایل رو دیدم و کلی حالم رو خوب کرد و فکر کردن به داشته هام .

   استاد عزیزم باز هم تبریک میگم و از صمیم قلب براتون آرزوی خوشبختی در تمام زمینه ها رو دارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهين خليلى
   1403/02/19 07:55
   مدت عضویت: 483 روز
   امتیاز کاربر: 4460 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 52 کلمه

   درود برشما 

   خيلي خوشحال شاهد يه زندگي شاد وموفقي هستم

   خدارو سپاس براي شما وهمسرتان در كنارهم با تمام چالش ها به اينجا رسيديد

   وقطعاً به بهترين هاي خودتون خواهيد رسيد

   اميدوارم الگوي مناسب وخوبي براي جوانان باشيد

   سالگرد ازدواج تون مبارك باشه

   هميشه در كنار هم بمانيد وخاطره هاي شيرين براي فرزندانتان ونوادگانتان رقم بزنيد

   پايدار وموفق باشيد🌺🌟🌺🧿💫

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1403/02/18 19:42
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 15903 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 99 کلمه

   سلام به استاد عزیزم و مرجان خانم گل سالگرد ازدواجتون را تبریک میگم اولش بگم که آخر فیلم اشک منو در آوردید از این همه عشق و صداقت و پاکی  استاد واقعا خیلی خوشبخت هستین که خانم گلی مثل مرجان خانم دارید من به شخصه خیلی دوستشون دارم. و مرجان خانم هم خیلی دل پاکی دارند که خداوند همسر خوبی مثل شما نصیبشون کردند. الهی جشن 120سالگی ازدواجتون را بگیرید و در کنار هم و فرزندان و نوه های آینده خوشبخت و خوشحال باشید. خیلی دوستتون دارم و برای شما خانواده مهر و محبت بهترین ها را آرزو میکنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1403/02/18 17:03
   مدت عضویت: 323 روز
   امتیاز کاربر: 9300 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 160 کلمه

   به نام خدای مهربانی ها 

   سلام خدمت استاد عزیزم و مرجان خانم دوگل عاشق 

   سال روز ازدواج تون رو تبریک عرض می کنم و آرزوی می کنم سالیانه سال در کنار هم به خیر خوبی زندگی کنید 

   واقعا تغییر دادن شخصیت تون وساخت زندگی عاشقانتون قابل تحسین هستش

    دوست داشتنتون ،هدیه دادنتون ،بوسیدنتون ،احترام گذاشتنتون ،متناسب شدنتون ،عزت مندیتون ،انتخاباتون ،تلاش کردنتون ،سلیقتون ،صبوریتون ولجبازیتون ،استقلال مالی تون،انتظاراتون برای بهتر شدنتون ،سپاس گذاریتون ،همه همه قابل تحسین وتمجید هستش 

   استاد عزیزم امیدوارم من و تمام دوستانم در این سایت بتونیم زندگیمون رو بهبود بدیم و خالق اتفاقات خوب در زندگیمون باشیم واین سایت پر بشه از زندگی های عالی و موفق

   استاد من هم ۲۱سال پیش!ازدواج کردم و ثمره ازدواجم پسرم هستش ودر این سالها خدا رو شکر احساس خوشبختی کردم وباهمه ی بالا و پایین ها همیشه صبور بوده وتوکلم به خدا بود واز خداوند خواهان کمک و یاری بیشتر هستم تا زندگی سراسر عشق و فراونی ثروت وسلامت رو تجربه کنم 

   خدایا به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1403/02/18 16:36
   مدت عضویت: 639 روز
   امتیاز کاربر: 29484 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 334 کلمه

   ب نام خداوندگار عشق 

   در یکی از ماهای زیبای فصل بهار یعنی اردیبهشت قرار داریم‌ چقدرخوشحالم وبرایم خیلی جالب شد چون سالگرد ازدواج مرجان خانم وهمسر عزیزشان آقای عطار روشن در ماه زیبای اردیبهشت وهم در فصل زیبای بهار اتفاق افتاده وهم اینکه تولد خود من هم در همین ماه زیباست یعنی ۲۱ اردیبهشت،من ازینکه متولد این ماه هستم خیلی خیلی خوشحال هستم.من سالگرد ازدواجتان را ب شما دو عزیز خیلی خیلی تبریک عرض می کنم.

   من این تقارن را ب فال نیک می گیرم انشالله سالیان سال در کنار هم خوش و خوشبخت باشید و انشالله همه همسران درزندگی ب درک متقابل هم برسند من خودم تجربه عشق یا زندگی مشترک ندارم ولی صمیمانه برای همه همسران عزیز آرزوی خوشبختی و شادکامی می کنم.دیشب یک برنانه ای پخش شده بود ک اتفاقا مهمان برنامه هم حدود ۲۳ سال زندگی مشترک داشتند.مجری برنامه ب میهمان  گفته بود شنیدم‌ شما ۲۳ سال زندگی مشترک داشتین گفت نه،من ۲۴ سال هست ک زندگی مشترک دارم،مجری ب او گفت اگه قرار باشه ی کتاب در مورد زندگیتان بنویسید ک پنج فصل داشته باشه اسم اون فصل‌ها رو چ نام گذاری می کنید،مهمان برنامه گفت فصل اول اینکه هیچ وقت ب همدیگر دروغ نگوییم همیشه صداقت داشته باشیم.فصل دوم اینکه اگر سر هر موردی با همدیگر جروبحث کردیم همان موقع تمومش کنیم یعنی اوتو فیصله بدهیم و نگذاریم ک برای بعد بمونه یعنی سریع آشتی کنیم،فصل سوم این که مشکلات خودمان را خودمان حل کنیم ونه اینکه دخالت کنیم ونه اینکه هیچ شخصی رو در زندگی خودمان دخالت ندهیم فصل چهارم اینکه راز نگه دارباشیم یعنی اسرار خانواده ما نباید ب بیرون درز کند رمزو راز زندگیمان را برای کسی بازگو نکنیم وفصل پنجم اینکه رفیق باز نباشیم،می گفت من این همه سال همیشه همه جا همراه همسرم بوده ام و حتی یک شب اونو تنها نگذاشتم.و می گفت خیلی زندگی موفقی دارم،مجری ازش سوال کرد ایا با همسرت تا ب حال دعوا کردی خیلی با جدیت می گفت نه نه اصلا.

   دوستان در پناه خداوند شادو پیروز و موفق باشید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1403/02/18 15:48
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 91 کلمه

   سلام به استاد عزیز ومرجان خانوم  و دوستان همراه 

   منم بعد مدتها بهم الهام شد بیام سایت تناسب فکری سری بزنم . من همون دانشجویی هستم که باآموزشهای شما تونستم به وزن دلخواهم برسم .

   سالگرد ازدواج شما وفرشته مهربون و دوست داشتنی مرجان جون رو به هردویتان تبریک میگم و عاشقانه ها وموفقیت های بیشتری رو از خداوند متعال براتون آرزومندم .

   دیدن این فایل اشک تو چشمانم حلقه زد . انگار تازه سالگرد اول ازدواجتون باشه هرچی بود عشق بی نظیر که منو هم تحت تاثیر قرارداد. .

   خوشبخت و موفق باشید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 40250 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

    به نام خداوند مهربان که با امر زیبای ازدواج ،

   ما رو به آرامش میرسونه اگر خودمون هم تلاش کنیم .

   سلام استاد عزیزم و دوستان هم مسیرم 

   سلام به مرجان خانم موفق ،

   بنظر من این کلمه خیلی به مرجان بانو میاد چون هم در زمینه ی شغلی ،هم فرزندداری ،هم همسرداری موفق بودند و تونستند پا به پای شما این زندگی عالی و ایده آل رو بسازند . 

   بسیار بسیار خوشحال شدم وقتی این همه عشق و محبت رو در بین شما و همسر گرامیتون دیدم ،

   چقدر خوبه این صمیمیت و همدلی ،

   کادوشون هم که عالی بود 🙂

   سالگرد ازدواجتون مبارک باشه ،

   امیدوارم سالهای سال این جشن رو ببینیم و با دیدنتون شاد شاد بشیم .

   ✓ در پناه خداوند باشید همراه بچه های نازنین ✓

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لیلا احمدی
   1403/02/18 09:26
   مدت عضویت: 497 روز
   امتیاز کاربر: 16290 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 52 کلمه

   سلام استاد گرامی من هم به نوبه خود سالگرد ازدواج پر بار وزیبای شما دو عزیز را تبریک می گویم 

   انشا الله سالهای طولانی با قلبی پر از عشق وتنی سالم و زندگی پر برکت در کنار هم عاشق باشید  وپیروزی وموفقیت فرزندانتان به خصوص آیدا خانم عزیز  را شاهد باشید 

   پیوندتان مبارک 🌹🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1403/02/18 09:00
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 19543 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 322 کلمه

   سلام استاد عزیز ومرجان عاشق 

   خیلی خوشحال شدم از دیدن این ویدئوی زیبا وباشکوه 

   از دیدن دو عاشق وهمراه وهمدم دلم باز شد .عشقتون پایدار و ابدی وجاودان 

   استاد عزیزم من فایلهای شما وبانو مرجان رو تو آشپزخونه لاغری دیده بودم وقتی این ویدئو رو مشاهده کردم شما ومرجان جان خیلی تغییر کردین هم از لحاظ جسمی هر دو لاغر تر وخوش اندام تر شدین وهم از لحاظ روحی خیلی آرامش واعتماد به نفس وعشقتون بیشتر شده وبرای من خیلی محسوس بود این تغییرات تبریک میگم بهتون 

   مرجان جان خیلی زیباتر وجوان تر شدن با وجود سه تا بچه بیست ساله به نظر میاد واین آرامش روحی و عزت نفس مرجان رو میرسونه لباس مرجان خیلی زیبا بود وبهش میومد من موهای سیاه وطبیعی وپرپشت مرجان رو خیلی دوست دارم چهره ی زیبا وطبیعی بدون عمل زیبایی استقلال مالی مرجان ولج باز بودن برای رسیدن به خواسته ها واهدافش رو خیلی تحسین میکنم.

    استاد شما هم اندام زیبا وعالی برای خودتون ساختین وخیلی خوش تیپ تر شدین واز اینکه به علایق وارزوهای همسرتون احترام وارزش  قائل هستین واونو حمایت میکنید ازتون ممنونم وتحسینتون میکنم.

    ازینکه فقط،فکر رویاها وخواسته های خودتون نیستین وخودخواه نیستین عالیه وتحسین برانگیز .

   امیدوارم همه مردان سرزمینم از اهداف وخواسته های همسرانشون حمایت کنن واونها رو تشویق کنن تا اونها هم زندگی رو با هدف وبا انگیزه دنبال کنن وتجربه کنن زنها هم انسان هستند وارزوها دارن کاش مردان اگر حمایتی هم نمیکنن مانع تراشی نکنن تا زنها هم آرزوهاشون رو دنبال کنن یک مادر وزن موفق وشاد وانگیزه فرزندان موفق وشاد رو تربیت میکنه.

   یک مادر بی انگیزه وبی هدف وافسرده  کودکان ناشاد وناموفق وافسرده رو تحویل جامعه میده .

   واینکه واقعا ثروتمند شدن باشکوه وزیباس با ثروت مند شدن هست که مرجان جان یک هدیه زیبا و گرانبها برای همسرشون خریدن اگر مرجان بانو درآمد نداشتن ودنبال آرزوهاش نمی‌رفت هیچ وقت این هدیه ارزشمند خریده نمیشد.

   خداروشکر میکنم بابت این زوج شگفت انگیز وزیبا والگو برای ما اعضای سایت بهشتی.

   بازم تبریک میگم عشق 23سالتون رو 

   عشقتون جاویدان 

     

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب ندرلو
   1403/02/18 02:12
   مدت عضویت: 359 روز
   امتیاز کاربر: 5575 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 193 کلمه

   سلام استاد عزیزم و مرجان خانم نازنین 

   سالگرد ازدواجتون رو تبریک میگم انشا الله سالیان سال در کنار هم با حس خوب و انرژی خوب زندگی کنید 

   استاد عزیزم این فایل رو دیدم و اشک ریختم 

   امروز بعد از ظهر موضوعی رو درک کردم که از شدت هیجان و ذوقم خوابم نمی‌برد 

   اینجا الان داره بارون میباره 

   رفتم زیر بارون و از خدا کمک خواستم 

   حسم گفت بیام تو سایت 

   و سریع اومدم تو سایت و دیدم چقدر عالی جشن سالگرد شماست 

   از خدا امروز خواسته ای رو خواستم و وقتی دیدم آنقدر قشنگ برای شما خواسته رو محیا کرده 

   برام یاد آوری شد که تو فقط بخواه کاری نداشته باش 

   نمیدونم چطوری حسم رو بیان کتم 

   تو این فایل  عشق دیدم خدا رو دیدم 

   میدونم شما از خدا خواستید و آنقدر ساده و خوشگل براتون چید 

   این شد نشانه من که تو هم از من خواستی 

   خیالت راحت 

   از راهی که گمان نمیکنی برات محیا میشه 

   مبارکتون باشه استاد 

   انشا الله باهاش کلی فایل آموزشی برامون ضبط کنید 

   مرجان خانوم عزیز مرسی بابت قلب پاکت 

   لدت بردم از دیدن اینهمه عشق 

   و حرفی که گفتید که سال بعد قرار  بزرگتر بشه این کادو 

   و چقدر بهت افتخار میکنم که آنقدر مستقل شدی که برای همسرت اینطوری کادو میگیری 

   عشقتون پایدار در پناه الله یکتا 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85
   1403/02/18 00:51
   مدت عضویت: 1213 روز
   امتیاز کاربر: 5767 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 37 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ❤️ ❤️ ❤️ 

   سلام 

   استاد عزیز سالگرد ازدواج تونو به شما و مرجان بانوی عزیز تبریک میگم 

   ان شاالله که همیشه در کنار هم دل تون شاد و لبت تون خندون باشه 🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1403/02/17 23:02
   مدت عضویت: 1710 روز
   امتیاز کاربر: 11421 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 20 کلمه

   سلام استاد سالگرد ازدواجتون رو تبریک میگم سالهایی پر از خیر و برکت و شادکامی براتون ارزو دارم خوش بدرخشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فائزه کیان
   1403/02/17 23:00
   مدت عضویت: 1564 روز
   امتیاز کاربر: 6098 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 164 کلمه

   به نام خدا 

   سلام به استاد خوبم 

   استاد جان تبریک میگم سالگرد ازدواجتون رو انشالله سالیان سال در کنار هم مثل الان عاشقانه زندگی کنید 💐💐 

   با تمام قلبم براتون خوشحال شدم و تحسین کردم 

   استاد آخر فایل و سوپرایز شدنتون خیلی حس خوبی بود و احتمال خیلی زیاد میدم از کار کردن روی دوره لیاقت هست که شما هم اونجا بودید و انقدر عالی کار کردید مثل همیشه که این نتیجه عالی رو به دست آوردید این لیاقت و ارزشمندی که کاملا مشخص هست از تعریف های عالی مرجان خانم که واقعا شایسته هستید و حس تون از سوپرایز شدنتون قابل درک بود و منتظر فایلی هستم که قراره ازش تعریف کنید 

   اولین بار بود ی طورایی از هدیه گرفتن ی نفر انقدر خوشحال شدم و اشک هام سرایز شد و تحسین کردم و گفتم که ببین قانون جواب میده 

   استاد داره جوابش رو الان میگیره مخصوصا بعد از دوره لیاقت 

   خیلی خوشحال شدم براتون 

   شما شایسته ش هستید و با قلبم براتون بهترین ها رو آرزو میکنم 

   در پناه خدا باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamzadk
   1403/02/17 21:44
   مدت عضویت: 1560 روز
   امتیاز کاربر: 28105 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 173 کلمه

   به نام خالق زیباییها 

   همراهت می آیم تا آخر راه

   و هیچ نمیپرسم هرگز 

   با تو اول کجاست 

   با تو آخر کجاست ….

   سلام استاد  سالگرد ازدواج تون رو صمیمانه به شما و مرجان خانم تبریک میگم  . وقتی عکس رو توی کانال تلگرام دیدم و قبل از اینکه فایل رو ببینیم به عشق واقعی و بی ریای شما با دیدن عکس پی بردم . شما به معنای واقعی عاشق همدیگه هستین 

   امیدوارم سالها در کنار هم به خوبی و خوشی و آرامش زندگی کنین 

   عشقتون پایدار   

   من و همسرم ۳۳ ساله که ازدواج کردیم اختلاف سن مون زیاده . صحبت های شما رو قبول دارم که عشق و علاقه و خوشبختی از اول بوجود نمیاد بلکه این زوج ها هستن که اونا رو بوجود میارن در کنار هم . 

   اوایل زندگی همش حسرت زندگی دیگران رو میخوردم ولی از وقتی به لطف خدا در مسیر درست زندگی قرار گرفتم روز به روز اوضاع بهتر شد و الان خودم رو خوشبخت ترین آدم روی زمین میبینم  و هر سال بهتر از پارسال همدیگه رو درک میکنیم و بیشتر وابسته هم میشیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1403/02/17 18:45
   مدت عضویت: 1731 روز
   امتیاز کاربر: 5578 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 318 کلمه

   سلام 

   سالگرد ازدواجتون مبارک باشه استاد عزیزم، مرجان زیبا به شما هم تبریک میگم

   چقدر هم شما و هم مرجان پر از انرژی مثبت هستین، چند وقت پیش میخواستم یه کامنت بزارم که استاد دوباره با مرجان جون آشپزی کنین و فیلم بزارین خیلی حس خوبیه که خب خودتون اینکارو الان انجام دادین

   من ۱۰ ساله ازدواج کردم و اوایل خیلی چالش داشتم با همسرم ولی خداروشکر وقتی شروع به کار کردن روی خودم کردم خیلی چیزا تغییر کرد و به لطف خدا ۵ ساله دارم زندگی متفاوتی تجربه میکنم

   با این وجود هنوز خیلی چیزا بود که دوست داشتم تو این رابطه تغییر کنه و امروز از شما و البته مرجان جون الگو گرفتم برای بهتر کردن رابطه ام

   اینکه مرجان بی توقع بهترین کادویی که میتونست و خرید بدون اینکه منت بزاره من خریدم ولی تو هیچوقت یادت نیست، نه، تازه میگفت تو خودت کادویی برای من

   خیلی درس داشت برام

   اینکه چقدر به شما افتخار میکرد و دایم میگفت لیاقت بیشتر ازین رو داری 

   آفرین به این همه مهربونی و خوش قلب بودنشون

   توی یه فایلی یادم نیست کدوماش شما میگفتین از قبل از سال ۹۳،۴ که با بحث ذهن و اینها آشنا بشین رابطه خوبی با همسرتون نداشتین و هر کدومتون تو این رابطه اون یکی و مقصر میدونسته ولی حالا ببین آدم میتونه چقدددر تغییر کنه که بشین باعث افتخار همدیگه ، هر روز عاشق تر و وفادار تر 

   واقعا که بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

   از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

   درس بعدی اینه مرجان با وجود ۳ تا بچه کاری که دوست داشت و شروع کرد و بهانه نیاورد و مشتاقانه داره ادامه میده،چیزی که چند ساله من دارم امروز و فردا میکنم اصلا این فایل و فقط واسه من ضبط کردین بخدا

   این فایل رو باید بارها و بارها دید ، پر از نکته و درس هست

   استاد عزیزم ،مرجان عزیزم ان شاالله سالهای سال در کنار هم شاد و در کمال آرامش و خوشبختی و ثروت زندگی کنید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1403/02/17 17:29
   مدت عضویت: 353 روز
   امتیاز کاربر: 8767 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 73 کلمه

   سلام استاد عزیزو مهربونم و سلامی گرم هم خدمت مرجان خانم عزیز و زیبا 

   استاد چقدر فایل متفاوت و خوبی بود. چقدر لذت بردم. امیدوارم سالیان سال به زیبایی و رو به رشد در کنار همدیگه و فرزندان عزیزتون زندگی کنید.

   استاد دیدن این فایل خواسته ازدواج رو در من پررنگ تر کرد🤭

   مرسی از شما بابت اینکه مارو در شادی خودتون سهیم کردید.انشالله همیشه دلتون به حضور هم دلگرم باشه🙏🏻

   سایه تون مستدام باشه استاد عزیزم🙏🏻🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1403/02/17 16:48
   مدت عضویت: 489 روز
   امتیاز کاربر: 34316 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 750 کلمه

   سلام برعشق سلام برمحبت وسلام و به خوبی وسلام به دوست داشتن ازاعماق فلب وسلام صحبت  ونامی که بهش  عشق لفب داده شده 

   سلام‌بر اقای عطار روشن وهمسرم متحرم شما مرجان خانم 

   وفتی محبت از قلب بحوشه وهمراه روبری هم اون داشته باشی  وثمره  وتوجه به خوبهای طرف مقابل  درک بشه این صحنه زیبا ازی بخش از جنبه تغییر شما در زندکی شما  خودنمایی کرده وشده این عشق خوب بدون حاشیه تبرک ویژه خودم به شما ابزار میکنم‌ و امید دارم سالهای سال در کنار هم به طولاترین  زمان حیات داشته باشی  به قدر ازواین طمع بجشید به دیگران اون هم نشون بدیدوهم الکو باشید برای یاد گیری  اول برای فرزنداتون وبد مرحله بد برای افراددیگه 

   مبارک باشه  وبازم مبارک باشه  این  عشق شماو تو ۲۳ سالی اما روهم مهمان‌گردید  تشکر 

   زماتی که دارم‌ تو افکار زندگی خودم  روتو این  جنبه مرو میکن به یی نکته مهم مرسم واون همون صبر بی اندازه خانم وهست وکه این زندگی من رو به امروز کشید واصرا به داشتن یی اروز من تو سایت ازهدایت خداوند و حمایتش قرار داد واون رویای لاغر ی من‌ بود اصرا بی اندازه داشتم هی شکست خوردم وهی بلند شدم‌ کوتاه نیومدم که شددامروز با تغیبر توجنبه ایراز در زندگی  من بازکشت به بخشهای که وتوش  دجاراشکال  کامل  بودم وبا برکشت به اصل خودم  متوجه شدن که چقدرزماتهی مفید رو داشتم‌ولی ازکنارش عبور کردن ولی بازم وبعد شکر. حداونداین به واولی  بداز ۳۷ سال  هنوز روی همون یایه  اولی قرا داره ومیشد که نباشه  میشد که ازهم فرو بریزه ولی با صبربی اندازه من که همه ازش هم یادگرده وهم بعضی جاها توافکاردیگران موحب ضرر من هم شده ولی من ابن ًضرر  دوست داشته ودارم ادامه میدم 

   ویی نکنته که همیشه موجب جر بحث هرخانواده بود که وامروز با حرکت خوشایدن  همسرشما مرجان خانم این الویت  اشتباه تو ذهنم من یی  نفرشکست اون تهبه هدبه ازطرف ایشون و برای شما و هست

    اکثر  خانها همیشه تو این روز انتظار از همسر رو داران‌ که اون  اقدام کرده گل هدبه تهبه کرده و ابن‌  نشونه  اهمیت دادن همسرشون‌ نسبت به خودشون  میدونن ولی  با کار زیبای همسر شما این الکو برای من که ساله هست شکسته ودرستی کارم رو متوجه شدم‌ حتی زمان ازمن ایراد گرفته شد که با ابن کاره  ازاهمیت خودت تو ذهن شوهرت کم‌کرده   وبرات ارزش نخواهد گذاشت 

   میشه این هدیه رو زحمتی که اون اقا بر داشتن زندگی بهتر برای رفاه همسر وبچه انجام داده دید میشه دید که اون فرد زماتی گه میتواسته بی خیال  باشه براش  مهم نباسه دراینده  همسر و فرزندانش توچه شرایطی زندکی کنن و اون اقا واین افکار رو کنار گذاشته وازعمل کرد خودش  به کیفیت زندگی خودش و خانوادهاش اضافه کرده دید 

   ابن‌ الکو رو میشه به شکلی بهتر تغیبرداد و با دادن‌ عشق علاقه و هدبه اون‌ جنبه مالی که تور افکارخیلی از خانمها اون خوب جلوه دادن  رو تغییرداد ودونست که اقایون با ظاهر کمی سختم محکم هستن  ولی دورن  هراقایی یی پسر بجه شیطون جا خوش کرده  که با ابزاز محبت اون بخش خودش نشون میده و نیاز هست با دادن هدیه وعشق  اون بخش رو توحس خوب برای اقایون  نگه داشته بشه  وبرکشت اون حس به خود اون فرد هم هست 

   من توابن سال که دارم تو بخش تغییر قدم برم دار متوجه شدم با این مسیز توهرجنبه زندگی  کیفیت اون بالا برد وزندگی بهتری رو تجربه کرد  من خودن توبخش  ابزای محبت به  شدت توحالت کنترال نگه داشتم واون محبت کلامی رو بخاطر فزندانم‌ نداشتم‌ که جلوی انها  ابزار  نشه واین و بسبار اشتباه بود که دیگه و اون بخش رو دارم‌ کم رنک میکنم وفتی نگاه وفرزتدان رو متوجه میشم  که دبد بهتری در این رابطه رو  به انها هدید میدم که با رابطه سلامتری میشه با احساس خوب اون تقدیم‌ نگاه فرزندانم‌ بکنم 

   وفتی تغییر روتوزندگیم دارم رقم میزنم تو هرجنبه داره این  تغییرکیفیت زندگی من رو تو سطح بالاتری میبره 

   حتی توبخش،ازتباط  به شکلی بهتر داره به پیش میره گه صحبتی با همسرم میکنم تو اکثر زمان اون بهتر وراحتر فبول میکنه  جرا ؟ چون من تغییر کردم دراثر این تغییر ناخداگاه  همسرم هم  به مرو داره این تغییر رو در خودش  ایجاد میکنه این شکر و سپاسکزاری داره 

   وفتی کسی با مشکل وادر این مسیر میشه امید دارم‌ در ادامه دادن واستمرارداشتن‌ وزمان گذاشتن به نتیحه با شکوه از زندگی خودش برسه وشاهد عمل کرد خودش از تلاش برای تغییرتوجنبه خوب باشه  هرانجه که توبخش خودش دجارمشکل هست دراثر اموزش ودادن واگاهی درست اون به شکل برطرف  کردن به پبش  بره وشاهد  رشت وکسترس اگاهی واطلاعات هربخش برای خودش باشه  امین  

   خدا پشت. وپنا هتون یا حق. حق. نگه دادتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لیلا
   1403/02/17 16:03
   مدت عضویت: 362 روز
   امتیاز کاربر: 4871 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 81 کلمه

   سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز و مهربان و متواضعم،  و سلام خدمت مرجان بانوی گل❤❤

   استاد عزیزم،  سالگرد ازدواج آسمانیتون هزاران بار مبارک و پر تکرار باد. ❤❤

   آرزو دارم در مسیر عشق هر روز عشق ناب تری رو تجربه کنید. 

   خیلی از مرجان گلم تشکر میکنم که با تمام عشقش استاد عزیزمون رو حمایت میکنه و از کادوی زیباش که کلی هم ما و هم استاد رو ذوق زده کرد ممنونم. ❤❤

   بهترینها لایق شماست.  بمونید برای ما که الگوی زندگیمون هستید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 25327 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 380 کلمه

   با عرض سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامیم 

   استاد من هر روز زوج بدون اینکه حتی دست و صورتم بشورم میام ببینم چه آگاهی خداوند برای من قرار داده 

   خیلی لذت بردم از این فایل و دل نوشته شما استاد عزیزم که از اعماق وجودشون اونها رو نوشتن 

   من هم میخواستم سالگرد ازدواج تونو به شما استاد عزیزم و مرجان بانو خانم هنرمند و زیبا و دوست داشتنی از صمیم قلب تبریک بگم براتون آرزو بهترینها رو دارم براتون آرزو دارم که بهترین لحظات عمرتون  رو با خانواده گرامی به خوبی و خوشی سلامتی شادی لذت آرامش سپری کنید 

   من خیلی خوشحالم از یکدیگر راضی هستید این بهترین چیز برای یه زندگی مشترک چون این امر سبب میشه به مسئله های کوچیک که در زندگی بوجود میاد باعث ناراحتی یکدیگر میشه اهمیت ندید براتون مهم نباشه 

   من هم تقریبا ۳۴ سال پیش سال ۶۹ ازدواج کردم ثمره ازدواجم دو تا دختر یکی ۳۱ ساله و یکی ۲۰ ساله  دختر بزرگم ازدواج کرده و 

   استاد میدونید به نظر من همه انسانها اوایل زندگیشون مشکلاتی داشتن حالا برای یکی بیشتر و سختر برای یکی آسونتر و زود گذر تر منم خیلی مشکلات داشتم طوری که باعث کتک خوردنم از همسرم میشد اینو گفتم که فقط سختر بودن بگم و خدارو شکر الان از همسرم راضی هستم خیلی مرد آقایی اگر پول داشته باشه سر از خودش نیست خیلی مهربان سعی میکنه یه زندگی خوبی رو برای ما بسازه 

   استاد من برعکس مرجان بانو کدبانو هنرمند و خلاق دوست ندارم دفعه بعد بازم بدنیا بیام 

   بعد اینکه برای خیلی از خانواده ها اینجوری هست که آقایان سالگرد ازدواجشون یادشون نمیاد روز تولد فرزندان تاریخ عقدشونو یادشون نمیاد اونا هواسشون به اینکه بتونن بهترین زندگی برای خانواده بسازن 

   همسر منم خیلی مرد آقایی خیلی مهربان خیلی کمک من میکنن ظرف میشوره  

   استاد منم از کتاب مسیح یاد گرفتم که آرزوهای همسرم میدونم چیه براش از خدا بخوام  

   من سالگرد ازدواجتون به شما استاد عزیزم و همسر گرامیتان از اعماق وجودم تبریک میگم براتون آرزو میکنم  که بهترین لحظات زندگیتونو با هم سپری کنید با هم بهترین زندگی رو  برای خودتون بسازید 

   خوش و خرم و سلامت شاد آرامش در لحظه لحظه زندگیتون داسته باشید الهی آمین 

   سالگرد ازدواجتون از صمیم قلبم بهتون تبریک میگم الهی سالگرد ۱۲۰ سالگی ازدواجتون جشن بگیرید برامون فایلش بفرستید الهی آمین 

   بلد نیستم استیکر بفرستم براتون خوشبخت باشید الهی آمین 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1403/02/17 13:15
   مدت عضویت: 284 روز
   امتیاز کاربر: 7930 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 102 کلمه

   به نام خالق قلبهای عاشق 💓به به چه عشقی چه صمیمیتی واقعاً لذت بردم عشق لذتبخش ترین احساسی است که ما در زندگیمان تجربه میکنیم و یکی از زیباترین عشقهای الهی داشتن همسری همسو و وفادار و مهربان است که خدا را شکر شما این نعمت الهی را به زیبایی و عاشقانه دارید تجربه میکنید سالگرد ازدواجتان را به شما استاد صبور و یکدانه ام و همسر زیبا و دوست داشتنی تان عاشقانه و جانانه به توان هزار تبریک می‌گویم 🌿🌹🌿و امیدوارم سال‌های پُر از عشقی را شادمانه در کنار همسر و فرزندان عزیزتان زندگی کنید و از عاشقانه هایتان لذت ببرید💐🌟🥰 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار arezooo.drp
   1403/02/17 13:04
   مدت عضویت: 1300 روز
   امتیاز کاربر: 36303 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 941 کلمه

   به نام انرژی برتر جهان هستی

   سلام خدمت استاد عزیز و خانوم مهربان و زیبای شما 

   هزاران بار سالگرد ازدواجتان مبارک باشه و چقدر لذت بخش که همچین الگوی زیبایی برای اینکه دو نفر با این زیبایی و خوشحالی در کنار هم دارند زندگی می‌کنند وجود داره.

   من همیشه میگم که چشمان ما دروازه درون ماست و این خوشحالی و ذوق و شوق زندگی کردن و با هم بودن رو میتونستم در چشمان زیبایی دو نفرتون ببینم و اصلا از این نقش بازی ها در کلیپ های اینستا برای جذب فالوور و یا لایک بیشتر نبود بلکه کاملا درونی و از دل بود و به خاطر همین که همیشه شما استاد عزیز تاکید. دارید که خودتون باشید و نقش بازی نکنید و ادا بازی در نیارید که این کاملا در زندگی شما مشهود که شما و خانم زیبایتان هر دو خودتون بودید.

   خدایا شکرت که وقتی یک نفر قدم در مسیر تغییر کردن می‌گذارد و میخواد زندگیش رو متحول کنه به سمت بهتر شدن نتایج میاد همانطور که در زندگی استاد اومد، در زندگی رونالدو و علی دایی و فرهاد مجیدی و مانی خوشبین و ایلان ماسک و جف بزوس اومد و ویژگی مشترک همه آنها خواستن و تغییر کردن و استمرار در مسیر بود و همیشه انتظار بهتر شدن شرایط را برای خودشان پیش بینی می‌کنند و جهان هستی هم عالی پاسخگو است.

   من و شوهرم هم ۸ سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد و من از یک خانواده پولدار بوده ام ولی شوهرم وضعیت مالی متوسط داشت و من عاشق شوهرم شده بوده ام به خاطر اینکه مستقل و خودساخته بود و در نظر من یک مرد واقعی بود شاید اون زمان پول آنچنانی نداشت ولی از نظر من خیلی ویژگی های مثبت داشت همه مخالف ازدواج من بودند و مانع ازدواج ما می‌شدند ولی من در دلم شوهرم رو پسندیده بوده ام و اصرار داشتم که با این شخص ازدواج میکنم و ازدواج کرده ام و خیلی هم اذیت شده ام شرایط خونه شوهر تا خونه پدر خیلی فرق داشت ولی من شوهرم رو دوست داشت و یکسال اول خیلی خوب بود ولی سال‌های بعد اختلاف من و شوهرم به اوج رسید و دائم با هم جر و بحث میکردیم و خانواده ام هم میگفتن دیر نشده اگه دوست داری برگرد ولی با تمام این جر وبحث ها و اختلاف ها من ته دلم شوهرم و زندگی که شروع کرده بودم رو دوست داشتم و ادامه دادم و به لطف خداوند از زمانی که قصد تغییر کردن کردم و قدم در مسیر الهی گذاشتم و وارد سایت تناسب فکری شده ام خیلی از افکارو نگرش ها و باورهای من عوض شد یک تمرینی در دوره ورود به سرزمین لاغرها هست که باید ویژگی های مثبت خودمان را بنویسم و امتیاز بدهیم من ویژگی های مثبت خودم رو نوشتم و امتیاز دادم و ویژگی های منفی خودم رو هم در صفحه جداگانه نوشتم و جلوی آنها نوشتم در دست تعمیر و به خودم گفتم آرزو باید تغییر کنی این ویژگی های منفی به مثبت تبدیل شوند و واقعا هم تلاش کردم و شکر خدا خیلی بهتر شده ام و هنوز هم در مسیر بهتر شدن هستم. و در اون تمرین شروع کردم به ویژگی های مثبت شوهرم رو نوشتم فقط ویژگی های مثبت و دیدم شوهرم چقدر ویژگی مثبت داره از اینکه عاشق من و خلاق بودن و باهوش بودن و ایده پرداز بودن و سالم بودن شوهرم و اینکه داره تلاش می‌کند که زندگی بهتری داشته باشیم و شروع کردن به تحسین کردن شوهرم و معجزه رخ داد و من دیگه از شوهرم گله وشکایت نکردم نه در ذهنم نه پیش خانواده ام و رفته ورفته رفتارهای من بهتر شد و رفتارهای شوهرم هم خیلی خیلی بهتر شد شوهرم مدرک فوق لیسانس اش رو بعد از چند سال دوری از دانشگاه گرفت و کارش اومد نزدیک محل زندگیمان و افزایش حقوق داشت و کارش بهتر شد و عاشق یادگیری و بهتر کردن خودش شد حتی تیپ و استایل شوهرم هم عوض شد و به سمت بهتر شدن و خوشتیپ تر شدن رفت و کلام اش و گفت و گوهایش با من عوض شد و چه زمانی که با هم هستیم چه در جمع همیشه من رو تحسین میکنه و از من تعریف میکنه و من واقعا این سه سال از زندگی مشترک رو تحسین میکنم و همانطور که استاد از تغییرات رابطه خودش و همسرجان تعریف کردند و رابطه آنها عاشقانه تر و سازنده تر شد من با تمام وجود این تغییرات و بهتر شدن را در زندگی خودم احساس کردم و وواقعا برای من هم امسال سالگرد ازدواجمان متفاوت بود من هم مثل استاد حافظه خوبی برای به یاد آوردن زمان تولد و سالگرد ازدواج و مناسبت ها رو ندارم و من اصلا سالگرد ازدواجمان یاد رفته بود و دیدم شوهرم زودتر از محل کارش اومد خونه و گفت خانم شام درست نکن سوپرایز دارم و من گفتم مگه چه خبره گفت واقعا خبر نداری و من گفتم نه و گفت امروز سالگرد ازدواجمان است و واقعا امسال جشن سالگرد ازدواجمان متفاوت بود چون ما متفاوت شدیم و تغییر کردیم و لاجرم جهان اطرافمان ما نیز تغییر می‌کند.

   و استاد باز هم سالگرد ازدواجتان مبارک و ممنون که به ما یادآوری کردید که عشق زنده است و جریان دارد و همانطور که به زیبایی تمام در زندگی شما هست برای ما و همه هم می‌تواند باشد به شرط تغییر خویش و گام اول برای تغییر کردن در هر مسیری اول تغییر کردن خودمان هست و بعد ادامه دادن.

   کادوی که احتمالا آیفون ۱۴ آبی رنگ است هزاران بار مبارکتان باشه و ایشاالله فایل های عالی و مثل همیشه آگاهی بخش با اون برای ما بسازید و ما از شنیدن آنها و عمل کردن به این فایل های آگاهی بخش لذت ببریم. 

   Happy wedding anniversary 💕 🎈🎈🎈🎊🎊🎊🎁🎁🎁🎉

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا سلیمی
   1403/02/17 12:54
   مدت عضویت: 31 روز
   امتیاز کاربر: 485 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 41 کلمه

   سلااااام

   به به 

   مبارک باشه 

   چقدر حس خوب  ذوق. لبخند را بهم منتقل کردید 

   مرجان عزیز کارشما جای تحسین داره و درس گرفتن 

   سالگرد عشقتون مبارک .عشقتون روز افزون باد 

   دوستتون دارم و خیلی خوشحال شدم از دیدنتون و از حس و حال عالی شما

   متشکرم بابت وجودتون🤩🤩🤩

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صفورا عزیزی
   1403/02/17 12:25
   مدت عضویت: 84 روز
   امتیاز کاربر: 2995 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 432 کلمه

   بنام خداوند ی که خالق مودت و رحمت است.

   سلام عرض می‌کنم خدمت استاد صبور و متواضع ام ومرجان خانم عزیز م سال روز ازدواج مقدس تان را تبریک عرض م‌نمایم  . وبهترین آرزوها را از درگاه خداوند غنی وعزیز برایتان مسالت دارم .استاد جان مبارکت باشه گوشی عالی تون وخبر ها ی  خوش بشنوی واز مرجان خانم هم تشکر ویژه دارم که این هدیه عالی را به استاد عطار روشن تقدیم کردن .مرسی مرسی .

   وخدا را شکر میکنم برای وجود عزیزو پر خیر وبرکتتان زندگی تان همرا ه با طعم بی نظیر خدا باشه .

   از خوشحالی گریه ام گرفت و برای همه زوج ها وجوان ها آرزوی رسیدن به  آرامش وسعادت وعاقبت بخیری کردم .

   و فرموده استاد که از کتاب مسیحیان روایت فرمودند .دقیقا درست است .در زندگی شخص بنده اتفاق افتاد . سال ۷۹ از خدا خواستم خانه ای ویلایی و تجاری به خانواده ی من عطا کند.واین خواسته درسال     ۸۱  محقق شد. …ولی متاسفانه همسر م به  مسیر نادرست گولد کویست رفت . وسال ۸۳ تمام خانه و۵ دهنه مغازه دود شد و رفت هوا ومن پای همسرم که حکم انفصال از خدمت دولتی برایش آمد و ایستادم ….واین ضرب المثل درست است که می‌گوید .خلایق هرچه لایق …با وام وقرض خونه ای نیمه کاره خریدم وبا کمک  مردم خیر آن را تعمیر کردم .که سرپناهمان  باشد ..ولی همسرم دست از کار های نادرست و غیر قانونی برنداشت ..وهمین خانه را بادوز وکلک وتبانی بایک سردفتر اسناد رسمی به اسم خودش کرد و بعد به اسم برادر ش کرد .ودرجواب سوالم این کارها  را چرا انجام می دهی گفت چون از نظر من زن آدم نیست و تنها فرزندمان که دختری مودب ،مهندس وفهمیده است فرزند محسوب نمی شود  چون دختر است ..وفزرند یعنی پسر اکنون که این متن را می‌نویسم بعد از سی سال خدمت وچند سال بعد از بازشستگی  ام ۱۵۲ میلیون وام وکسورات در فیش حقوقی ام موجود هست  ..ووقتی ظلم های بی پایان به اصطلاح همسرم تمامی نداشت مجبور شدم از تمام حق و حقوقات ام بگذرم واز دست کتک ها وفحاشی هایش طلاق از طرف زوجه را انتخاب کنم .وخدا راشکر یک سال هست .بدون آن رنجها وکتک ها وابروریزها زندگی آرام وپراز نور خدا را  تجربه میکنم .از تنها رب وصاحب اختیارم تشکر میکنم .واز استادعزیزم که دستی از دستان مقدس خداوند است تشکر می‌کنم که معجزه وار وارد زندگیم شد .وسبب آرامش توکل بیشتری در من شد .خدای توانا برای

   فرزند عزیزم کاروخونه فراهم فرمود.

   که بی نهایت سپاسگزارم از لطف بی منت وسخاوتمندانه  اش خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت .در پناه خدا شاد سلامت و ثروتمند باشیم همه مان خدا حافظ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سکینه
   1403/02/17 12:02
   مدت عضویت: 272 روز
   امتیاز کاربر: 4425 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 53 کلمه

   بنام خالق عشق

   سلام ودرود خداوند بر دو عزیز عاشق که لبخند زیباشون در کنار هم جلوه ای از عشق خداوند هست

   استاد عزیز ومرجان خانم سالگرد یکی شدنتون مباررررک ایشالا که سالهای سال در کنار بچه هاتون سالم وخوشبخت باشید وما هم در کنارتون ازتون یاد بگیریم، براتون بهترینها را از خالق عشق خواستارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا آبکار
   1403/02/17 11:09
   مدت عضویت: 133 روز
   امتیاز کاربر: 4990 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 17 کلمه

   باسلام خدمت استاد سالگرد یکی شدنتان مباررررک.انشالله در پناه خدا کنار هم با خوشی وخرمی زندگی کنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا
   1403/02/17 10:33
   مدت عضویت: 584 روز
   امتیاز کاربر: 6350 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 755 کلمه

   سلام 

   تبریک میگم سالگرد ازدواجتون رو واقعا خیلی خوشحال شدم خیلی خیلی از باورها در ذهن من شکل گرف راستش اونقدر دوروورم اینجور چیزها کمه باور اینک ی زن وشوهر انقدر قشنگ با احترام با ذوق باهم صحبت کنند خیلی برام زیبا بود مثل مراسم شب خواستگاری بود اونقدر ذوق من در شما دیدم استاد عزیز 

   خیلی خیلی لذت بردم همیشه تو پیج های اینستا میبینم تولد سالگرد اما اونقدر برام باور پدیر ننیس همیشه ذهنم میگهاینها برا پیجشون اینکارها رو میکنند اما اینک در سما اینها رو دیدم واقعا برام خیلی جالب بود

   همسر من هم هیچ وقت تولد سالگرد اینها ن تنها یادش نمیمونه بلکه هیچ ذوق وشوقی هم نشون نمیده همیشه براش  اینها مسخره بازیو

   اما برعکس دختر نازم تولو هرکس باشه ذوق میکنه هر مراسمی باشه ذوق میکنه و من اون ذوق چنان ب وجدم میاره ک واقعا برا هر چیز کوچکم سعی میکنم برا دخترم ی کادویی چیزی بگیرم انگار تموم سلولهای بدنش عشق میکنند واین عشق رو ساطع میکنه 

   من همیشه ب همسرم میگفتم ک من خیلی دوس دارم ن بخاطر کادو این مسائل فقط این برام مثل این میمونه برام اهمیت داری ولی همسر من اون اخلاق رو نداره 

   برام خیلی واضح شد ک میشه انقدر زنو شوهر باهم خوب باشند 

   انقدر زنو شوهر عاشق هم باشند 

   انقدر زن وشوهر برا هم احترام بزارند 

   انقدر زنو شوهر هوای همو داشته باشند و مرجان بانو رو تحسین میکنم ک با اینک استاد یادش نبود اما ایشون همون عشق رو ب ایشون دادند 

   و چقدر از ذوق استاد ذوق زده بودند 

   و انگار ک برا خودش بود 

   و از این یادش شما نیود بچه هانون چن ساله داره ومرجان بانو ناراحت نشد 

   واین برا من جالب بود ک حتی استاد ک من همجوره قبولش دارم هم نسبت ب این مسائل زیاد حساسیتی ندارند 

   و این پذیرش مرجان بانو رو برای من خیلی بلد کرد 

   و شگفت زده بودن استاد ک معلومه قدرت خدارو دیدند وهنگ کردن چن خودمن 

   خیلی خیلی از طرف خدا سورپرایز شدم و اون لحظه هنگ کردم 

   و من پرا از لذت شدم با دیدن این فایل چقدر برام شیرین بود اون شگفتی تون 

   ک برام خیلی درس داشت ک رابطه ساختنیه وباید یاد گرف و ساختش 

   من از طرف خودم واقعا سعیم میکنم ک درخت زندگیم رو هر روز هرس کنم ابش بدم تا خشک نشه 

   هی ذهنم میگه تو این کارو میکنی اما همسرت ن 

   اما من این روزها یاد گرفتم عشق درونم نثار کنم عشق درون خودم ب خاطر رفتار های یکی دیگه درخودم خفه نکنم تو ی گل هر چقدر زیبا بکنی بعد چن روز پژمرده میشه 

   عشق مثل این گل میمونه کافیه بیاد بالا وتو اون رو نثار نکنی درون خودت پژمرده میشه میمیره 

   انتظار قاتل رابطه هست برامون تعریف نشده اینها ک رابطه چیه 

   هر کسی ب ی سنی رسیده وتشخیص داده شده ازدواج کنیم فک کند یکی از هدفهای زندگی ما ازدواج هس 

   اماازدواج کاملا ی چیز مقدسه و هیچکس چنین امادگی رو نداره 

   ازدواج ماوتوقع داریم طرف مقابل بماعشق بده در اختیار ما باشه 

   اما این چنین نیس ازدواج شاید کنار هم بودن ی فرد اما اون فرد ی شخص جدا از ماست با افکار و باورهای درونی خودش با یاد گرفته های خودش 

   و هر چیزی رو طبق اونها انجام میده اما ما میایم جور دیگر برداشت میکنیم میگم این منو دوست نداره ک این کارو این رفتار رو داره 

   عشق مادر ب فرزند رو  ماشاهدیم خود من مادرم و واقعا مادر بودن ی چیز دیگس ازدواج خیلی فراتر از اون عشق مادر ب فرزندش هس 

   چن اون فرزند طبق باورهای مادر پدر بزرگ میشه و اون هرچی پدرو مادر میگه روقبول داره 

   اما همسر اینگونه نیس تو اونقدر باید از عشق پر باشی ک بتونی ب ی شخص دیگه عشق بدی 

   ن اینک اونقدر نیازمند عشق باشی ک ازدواج کنی یکی دیگه بهت عشق بده 

   ما همسر رو ناجی خودمون میدونیم

    اما اون ناجی نیس

    اون فقط ی همراهه ی دوست

    ناجی خودمونیم 

   پس توقع نجات از همسرت نداشته باش فریبا خودت استینهاتو بکش بالا و دنیای خودتو شخم بزن ابیاری کن تا دنیات سرسبز بشه همسر مثل تو زندگی داشته ودرونیاتی داره اون رباط نیس ک اونجوری ک تو میخوای باشه اون گیتارنیس ک اونجوری ک تو میخوای بنوازه

    اون انسانه همون پسر کوچولو اونم حس داره اون کل روز باادمهایی برخورد میکنه تجربه هایی رو داره اون دشمن تو نیس اون ناجی تو هم نیس

    اون فقط ی انسانه 

   همه اینها نشون میده هر دوطرف متفاوتند واین تفاوت کنار هم قرار میگیره و ما باید این تفاوتها رو بپذیریم واون رو شخصیه اون فرد بدونیم ن از بی توجهی ن از بیاهمینی ن از دوست نداشتن 

   فقط از روی اینک اون رفتار اون شخصه اون باور اون شخصه و محترمه حتی اگه من قبولش نداشته باشم واون همونقدرک من ازادم انتخاب کنم اونم ازاده انتخاب کنه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار rastegar.moradzadah
   1403/02/17 10:17
   مدت عضویت: 1209 روز
   امتیاز کاربر: 6272 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 32 کلمه

   استاد عزیزم ومرجان خانم گل سالگرد ازدواجتون مبارک باشه انشالا همیشه همین طور در کنار هم شاد باشین وحتما هم همین خواهد شد 

   شما لایق بهترین ها هستین 

   ❤️سالگرد ازدواجتون مبارک خوش وخرم باشبن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1403/02/17 10:07
   مدت عضویت: 407 روز
   امتیاز کاربر: 25440 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 424 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی 

   چقدر خوشحالم که اولین نفری هستم که این فایل را دیدم و از صمیم قلب سالگرد ازدواج را به شماو همسر عزیزتان مرجان خانم  تبریک عرض میکنم.. استاد من هم امسال 24 سالگرد ازدواجم است و خدارا شکر میکنم که با همسرم ازدواج کردم و من هم مثل همسر شما اگر روزی بگویند از همسرت راضی هستی میگویم بله و درآن دنیا هم فقط اورا انتخاب میکنم درست است اوایل زندگی کمی مشکلات بود آن هم به خاطر تفاوت سلیقه ی خانواده ها و مشکلات مالی بود ولی خدارا شکر الان دیگر مشکلاتی بابت سلیقه وجود ندارد و خدارا شکر دارای 4 فرزند ( 3پسر و1دختر) هستم و از خداوند بسیار سپاسگزارم که فرزندانی زیبا ، صالح ، سالم و با تربیت به من داده است که برهرکدام که نگاه میکنم روزی هزاربار خداراشکر میکنم که خداوند به من لطف داشته که چنین فرزندانی را دارم . من دیدن این فایل را دراین روز به فال نیک گرفتم و بسیار حال من را خوب کرد و خدارا شکر میکنم که 23 سال درکنار همسرتان با خوبی و خوشی زندگی کردید و انشاالله سالیان سال درسلامتی و تندرستی زندگی کنید و فرزندان شما ازدواج کنند و شما و همسر عزیزتان پدربزرگ و مادربزرگ بسیار مهربانی خواهید شد و خاطرات این سالهای زندگی را برای فرزندان و نوه هایتان تعریف کنید .

   استاد هیچ چیز برای یک زن و مرد بهتر از آن نیست که از یکدیگر راضی و خشنود باشند چون بسیار باعث اعتماد به نفس ، و محبت بیشتر درزندگی یکدیگر میشود و چقدر از این کار شما خوشحال شدم که به همدیگر میگویید که همدیگر را دوست دارید چون پیامبر اکرم فرمودند مردی که به همسرش بگوید دوستت دارم ، این سخن همواره درذهن و قلب زن باقی میماند .

   انشاالله همیشه مثل الان که شاد و خرم بودید درکنار یکدیگر زندگی کنید . بابت هدیه (موبایل ) هم بهتون تبریک میگویم و چقدر برای من جالب بود که از دیدن گوشی به همان رنگ که دررویایتان بود شگفت زده شدید به قول همسر عزیزتان ایشان از طریق خداوند مامور شدند که آرزوی شما را برآورده کنند و چقدر این اتفاقات برای ما که دراین مسیر هستیم شگفت انگیز خواهد بود که ما باید دراین مسیر بمانیم تا مثل شما با توکل و ایمان به خدا برای داشتن رویاهایمان هرروز با تکرار و تمرین افکار خود را خلق کنیم چون ما از طرف خداوند برای خلق آرزوهایمان خلق شدیم 

   بازم استاد تبریک میگویم سالگرد ازدواج شما و همسر مهربانتان را (پیوندتان مبارک ). شاد و خرم باشید و درسلامتی کامل 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار محسن فروغی
   1403/02/17 09:40
   مدت عضویت: 131 روز
   امتیاز کاربر: 41485 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 34 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیزم و مرجان خانم

   در سالروز شکفتن عشق میان شما یک بغل گل قرمز و یک دنیا حس خوب براتون می فرستم الهی همیشه خوشبخت باشد

   سالروز با هم بودنتون مبارک استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه حیاتی
   1403/02/17 09:08
   مدت عضویت: 293 روز
   امتیاز کاربر: 6470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 54 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   سلام استاد عزیز سالگرد ازدواج تون مبارک ایشالا صدها سال دیگه همچنان عاشقانه زندگی پر از عشق و محبت رو با همسرتون تجربه کنید و از ته قلبم بهترین هارو برای شما و همسر عزیزتون آرزو میکنم . واقعا از عشق بینتون کیف کردم  عشق تون جاودانه و روز افزون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 2 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار محمدرضا
   1403/02/17 09:05
   مدت عضویت: 470 روز
   امتیاز کاربر: 3060 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 89 کلمه

   سلام

   من هم سالگرد ازدواج شما دو عزیز و همراه رو تبریک میگم ولی ما که درست متوجه نشدیم هدیه تون چی هست اما هر چی هست انشالله مبارکتون باشه و باعث خیر و برکت توی زندگی مشترکتون بشه

   انشالله همانطور که آرزو کردید سال‌های سال با خوبی و خوشی و سلامتی و ثروت روزافزون در کنار هم زندگی کنید و از بودن با هم لذت ببرید

   خداوند عزیزم رو شکر میکنم که وجودش توی زندگی هممون اینقدر آرامش و راحتی و سلامتی و حال خوب و ثروت و برکت بوجود آورده❤️❤️❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم