0

رهایی از افکار منفی (قسمت سوم)

رهایی از افکار منفی و احساس بد
اندازه متن

نمی‌توانید هدفی مقدس تر از رهایی از افکار منفی را در زندگی‌ تان جستجو نمایید!

اگر تصور می کنید زندگی شما مانند کالایی است که به شما تحویل داده شده و قابل تغییر نیست باید به شما بگم که من هم چند سال قبل این تصور را داشتم به عنوان فردی که توانسته‌ام از شرایطی سخت زندگی خود را تغییر دهم به شما می گویم که نیازی نیست به زندگی خوب دیگران با حسرت نگاه کنید، چون شما هم می توانید زندگی فوق العاده ای را تجربه کنید.

زیرا هیچ فردی آنقدر خوشبخت نیست که شما نتوانید به اندازه‌ی او خوشبخت شوید…

سالهای زیادی از زندگی ام را با افکار منفی و مشکلات زیادی سپری کردم اما همیشه اشتیاقِ فراوان برای تغییر زندگی را داشتم و به دنبالی راهی برای رسیدن به خواسته خودم بودم، به دنبال مهم‌ترین عامل تغییر زندگی بودم و به لطف خدای مهربان شروع به آموزش خودم برای تغییر زندگی کردم، کتاب های زیادی را مطالعه کردم، از آموزش های اساتید مطرحی بهره بردم و در نهایت به روی دست یافتم که به تغییر زندگی را برایم آسان کرد.

دوره رایگان زندگی با طعم خدا حاصلِ نتایج بخشی از این سالها است  برخی از آن در هیچ کتابی یافت نمی شود و شامل تجارب موفقیت آمیز خودم می باشد.

مأموریت این دوره، آموزش رهایی از افکار منفی و چگونه تغییر دادن زندگی به هر فردی است، که تصمیم گرفته و متعهد شده تا نه تنها فردی باشد که تغییر کرده است بلکه قادر باشد شرایط خانواده اش را تغییر دهد.

زیرا همه ما وظیفه داریم که با رهایی از افکار منفی تغییر کنیم و زندگی را آنگونه که خداوند برای ما مقدر کرده است تجربه کنیم.

ما به این جهان فرستاده شدیم تا بتوانیم همه‌ی زیبایی‌های جهان را تجربه کنیم، تا آزادانه برای خودمان زندگی کنیم، تا تجربه یک زندگی پر از رفاه و آسایش را تجربه کنیم.

زیرا این توانایی و لیاقت به همه ما داده شده است تا بتوانیم تجربه زندگی موفق و سرشار از شادی و احساس خوب و عشق و علاقه به دیگران را داشته باشیم.

ما وظیفه داریم از  توانایی که خداوند به ما داده است استفاده کنیم تا  در لحظه مرگمان، “بدون حسرت آنچه که می‌توانستیم انجام دهیم اما ندادیم”، در آرامش و زیبایی این جهان را ترک کنیم.

تا بتوانیم به همه بگوییم، خوب زندگی کردن، نه تنها آسان، بلکه طبیعی‌ترین نوع زندگی است زیرا ما ذاتاٌ و طبیعتاٌ خوشبخت هستیم. چون بنده خدا هستیم.

خدا را شکر می‌کنم که مرا در این مسیر شگفت انگیز قرار داد.

خدا را شکر می کنم که توانستنم با ارائه آنچه که زندگی خودم را از بدترین شرایط، به شرایطی مطلوبی که هر روز در حال بهتر شدن است رساند، در دوره خدا هرگز دیر نمی کند به شما و افرادی زیادی در سراسر جهان کمک کنم تا با باورکردن خود و توانایی بهتر زندگی کردن تغییرات شگفت انگیزی در جهان پیرامون خود ایجاد کنند.

نوشته خانم شادی عزیز دربخش نظرات این فایل باعث گستش آگاهی در ذهن ما می شود.

“من از اين فايل دريافتم , خداوند مهربان عطيه اى شگفت انگيز و خارق العاده درون همه ى ما انسانها قرار داده , كه اگه هر فردى به هر دليل و دلايلى , سالها خووب زندگى نكرده , بتونه با تغيير و اصلاح باورهاى ذهنى , زندگيش رو , ترميم و بازسازى كنه .

خدا مى گه , هيچوقت دير نيست , تو هنوز فرصت دارى و مى تونى آنطورى كه دوست دارى زندگى كنى .

خداوند , ذهن شگفت انگيز رو به همه ى ما انسانها داده تا هر كسى مسئوليت زندگى خودشو به عهده بگيره و چقدر سيستم جهان هوشمندانه و خارق العاده است .

به هر چى توجه و تمركز كنم همون وارد زندگيم مى شه , پس چرا به چيزايى كه دوست ندارم , توجه كنم !

من هر لحظه در مسير انتخاب هستم و با هدايت الهى انتخاب مى كنم ,

من انتخاب كرده ام كه در اين مسير با اشتياق و استمرار ادامه بدم ,

من انتخاب كردم كه در نگرانى هام به خداوند اعتماد كنم و در ناراحتى و احساس بد باقى نمونم و مراقب احساس خوبم باشم .

بيشتر مردم مى ترسن و نگرانن از بيماريها , از فقر و كمبودها , از اخبارا و رسانه هاى خبرى كه با تيتراژ خبرى همه رو نگران مى كنن , جالب اينجاست كه متاسفانه برنامه هاى خبر 24 ساعت شبانه روز , مدام تكرار و تكرار مى شه .

من هم مراقب نبودم كه همين چيزايى كه منو نگران مى كنه , رو رها كنم و نگاهم و اعتمادم به خدا باشه و نه به اوضاع نگران كننده .

همه ى چيزايى كه سالها در ذهنم انباشته شده , يادم نمى ياد كه به چه چيزايى توجه كردم , تو ذهنم چه چيزايى رو ذخيره كردم , اما جالبه كه ذهنم به من يادآورى مى كنه كه چه چيزايى در ذهنم ذخيره شده , و مانع دريافت نعمتها و رحمتها در زندگيم هست .

من هر روز دارم در اين مسير تمرين مى كنم تا نگرانى هامو رها كنم و آگاه باشم كه خداوند در كنترل جهان است .

من فكر مى كنم براى اينكه ذهنم رو از تمام افكار منفى , ترسها , نگرانى ها , شنيده ها , و … پاكسازى كنم , بايد هر روز با هدف برنامه ريزى شده در مسير ادامه بدم ,

بايد حجم زيادى از باورهاى اشتباه ذهنم رو , رها مى كردم , تمام چيزايى كه به روان من آسيب زده بود , هر بار يكى يكى , توو ذهنم انباشته مى شدن ,

به لطف خداوند مهربان و با هدايت الهى من در اين مسير قرار گرفتم در واقع اين مسير , به سوى من جذب شد , و هر فايلى رو كه مى بينم و گوش مى دم , خوشحال و سپاسگزارم .

هر روز براى من روزى تازه هست , و دريافتم كه ترس و نگرانى و به دنبال آن احساس بد مثِ دور كوه چرخيدن هست , و نمى زاره من توو زندگيم جلو برم .

براى ادامه دادن در مسير بايد💯 به خداوند اعتماد كنم و با رهایی از افکار منفی به آرامش برسم و باور داشته باشم كه نگران هيچى نباشم و مراقب وروديهاى ذهنم باشم , به همين سادگى نيست اما در اين مسير با اعتماد كردن به خداوند , راه هموارتر مى شه .

نگرانى مانع آرامش و احساس خوب در منه .

در اين مسير , من با خودم در آرامشم , هر روز ذهنم با افكار خوب , احساس خوب تغذيه مى شه , من تغيير رو از خودم شروع مى كنم ,

قبلا فكر مى كردم كه موانع ذهنى & مسائل زندگيم بايد بيرون از من حل بشن و يا برطرف بشن , اگه اين بود , اگه اون نبود , اگه اينطور مى شد , اگه اونطور نمى شد , زندگيم بهتر مى بود … تا من احساس خوب داشته باشم ,

اما الان دريافتم كه بايد درون من و آنچه در ذهنم وجود داره , اصلاح بشه تا زندگى رو آنطور كه دوست دارم ببينم .

من در اين مسير تمرين مى كنم قضاوت نكنم چون من نمى تونم ذهن ديگران رو بخونم . چه بسا نعمتها و رحمتهاى فراوانى در نزد خداوند دارم اما موانع ذهنى م مانع از دريافت اونا شده .
با تشكر فراوان , شاد و شادمان باشيد🥰🎄🎄”

به شما دوست عزیزی که به هر طریقی با من و این مطلب مواجه شده اید توصیه میکنم فایل های رایگانی که به منظور رهایی از افکار و تغییر زندگی قرار داده ام را با دقت گوش داده و به تمرینات آن عمل کنید و چنانچه احساس کردید توانایی آموزش های بیشتر و کاربری تر را دارم از محتوای آموزشی دوره شگفت انگیز خدا هرگز دیر نمی کند استفاده کنید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.81 از 67 رای

https://tanasobefekri.net/?p=11084
برچسب ها:
68 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار Maahsaaa
   1403/02/24 01:13
   مدت عضویت: 239 روز
   امتیاز کاربر: 9270 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 488 کلمه

   این جلسه در مورد تغییر ذهن از منفی به مثبت بود 

   به نظر من این کار ساده ای نیست و‌نیاز به توجه و‌تمرکز بالایی داره چون ذهن فرار هست و‌ مدتها لجام گیسخته هر جا میخواست میزفت و هیچ کنترل و‌نظارتی روش نداشتیم پس الان یکدفعه نمیشه تغییرش داد و باید خیلی صبور باشیم ‌‌نیاز به کار داره تا نتیجه بده

   در مساله اخیری که واسم پیش اومده ‌مقداری ذهنم رو درگیر کرد سعی کردم منطقی باشم و اجازه ندم بهم استرس ‌نگرانی بیش از حد وارد کنه به همین دلیل تصمیم گرفتم به خدا بسپارم  ‌تو ذهنم گفتم خدایا همه چیز رو به تو میسپارم اگه تو‌کننده همه کارها و افعال جهآن هستی پس چرا من در این مورد خاص نگران باشم مطمئنم بهترین اتفاق به عادلانه ترین صورت اتفاق میوفته ولی دیدم نمیتونم رها کنم 

   من به خدا سپرده بودم ولی هنوز نگران بودم و تو ذهنم مرور می‌شد .

   یهو به خودم اومدم دیدم من به خدا اعتماد ندارم به عدالتش ایمان ندارم بهش توکل ندارم همه اینا رو فقط زبانی داشتم میگفتم  در اثر  مشکلاتی که پشت سر هم واسم پیش اومده بود و سعی نکردم از طریق خدا بلکه با منطق خودم‌میخواستم حلشون کنم و طبعا رفع نمیشدن ایمان و اعتمادم نسبت به خدا ضعیف شده بود.

   حالا وقتش رسیده که علاوه بر افکارم ایمانم رو هم محک بزنم 

   واقعا افکار منفی  مضر و باعث دور شدن از خدا و‌بدنبال اون دور شدن از اتفاقات خوب میشه.هر اتفاق بدی واسمون میوفته در نتیجه افکار منفی خودم هست که اونا رو‌حذب کردیم 

   واسم پیش اومده که بدنبال یه اتفاق بد که احساساتم خیلی درگیر کرد پشت سرهم اتفاقات بد دیگه افتاد که بیشتر منو‌در افکار منفی غرق کرد و‌.زمان بیشتری طول کشید تا حل و‌مرتفع بشن

   دقیقا اثر فرکانس های منفی است که اتفاقات بد بیشتری جذب می کنه و اگه با هوشیاری از این فرکانس  خارج نشیم تا مدتها باید منتظر اتفاقات بد بعدی باشیم البته خداوند اونقدددر بزرگ و ارحم الراحمین است که همیشه بدون تمرکز خاص یا آکاهی هم یاری کرده و بدنبال اونها اتفاقات خوب افتاده ولی اگه به محتویات ذهنمون آگاه باشیم میتونیم جلوی خیلی از امور منفی رو بگیریم.

   این بهترین اتفاق و بالاترین موفقیتی است که هر انسان در مدت زندگیش میتونه بهش دست پیدا کنه و هر کس موفق به تغییر ذهن بشه بلندترین ‌‌مقدس ترین گام زندگیش در روی زمین رو برداشته پس ارزشش رو‌داره که واسش وقت بزاریم برنامه ریزی و‌تمرکز کنیم چون پایه ‌پیش نیاز همه موفقیت ها ذهن مثبت و آرامش هست

   هر زمانی رو که به بطآلت بگذرونیم به افکار منفی فرصت دادیم که وارد بشن پس بهتره به جای وقت تلف کردن همیشه در مسیر باشیم و از آگاعی های این سایت ارزشمند استفاده کنیم چون حس خیلی خوبی به من‌میده و هر بار وارد سایت شدم و بخصوص دیدگاه نوشتم حسم واقعا دگرگون شد و آگاهی های جدید و‌ناب دریافت کردم

   با تشکر از خالق این سایت ارزشمند و پر محتوا ‌‌در از حس خوب 

   موفق و‌ پیروز باشید برای همیشه🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 495 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   سلام دوستان عزیزم. مشکلات برای همه پیش میاد وهیچ وقت نمیتونینم بگیم که کسی مشکلی ندارد. ولی طرز برخورد ادمها با مشکلات است که زندگی هر فردی رو با اون یکی تغییر میده . و من این رو به وضوح در افردا مختلف که دقت کنیم میبینیم . طرز برخورد هم بر میگرده به طرز تفکر ادمها و ذهن هر کسی . پس وقتی یه مشکل پیش میاد من سعی میکنم جنبه های مثبت اون رو ببینم و استفاده خوب از ان موضوع کنم این مثبت اندیشی رو از همسرم یاد گرفتم. پس رفتار یاد گرفتی و تغییر پذیر. است . مثلا اگر من مجبور باشم یه تایمی ررو در جایی حضور داشته باشم مثلا اداره یا بیمارستان و کاری نداشته باشم که انجام بدم به جای اینکه فقط غور بزنم و بگم این چه کاریه وخودم رو اذیت کنم فکر میکنم چه خوب الان من چه کارهایی میتونم انجام بدم که به من خوش بگذره. اگه یه ادم که ذهنش پر از افکار منفی باشه حتی بره عروسی هم بهش خوش نمیگذره. پس ایمان داشته باشید شما فقط کافی راه درست رو برید نتیجه خوب به خواست خداوند خوب خواهد بود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1402/08/09 13:19
   مدت عضویت: 602 روز
   امتیاز کاربر: 15690 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 573 کلمه

   باسلام خدمت شما استاد عزیز 

   در زندگی گاهی موضوع های مختلفی پیش میاد و ادم رو با احساس بدی مواجه میکنه ،

   اما ایا من که الان تولد یک سالگی در این سایت رو دارم باید باز هم مثل گذشته به این موضوع های منفی که در زندگی من نقشی ندارند واکنش نشون بدم ،

   مثل بی پولی فقرا ،

   مثل تصادف یک انسان که از  بی احتیاطی اون بوده 

   و این موضوع ها در جامعه زیاده 

   اما به من هیچ ضرر یا منفعتی  با توجه سا عدم توجه بهم وارد نمیشه جز احساس بد 

   و خروجی م از زندگی همون ورودی ماست نه چیز دیگه ای ،

   بیشتر مشکلات ما اینه که نمیخوایم بپزیریم که ارتباط خوبی با خدا و خودمون نداریم و در های لطف و رحمت رو به روی خودمون بستیم ،

   وقتی ارتباط خوبی داشته باشیم با خدای که منبع نعمت هاست میتونیم دریافت کنیم اما زمانی که جایی در ذهنمون برای دریافت باشه ،

   برای مثال مدت ها روی رفتار دوستم پیله کرده بودم و احساس بدی داشتم،

   حتی در ذهن خودم مدام به رفتارهای اون فکر می‌کردم که بر اساس چه با من این گونه رفتار می‌کنه یا چرا ندونسته من رو قضاوت کنه ،

   اما از زمانی که رها کردم بخشیدم و گذشتم یک فضای خیلی آرامش بخشی در ذهنم جای باز کرده برای دریافت نعمت‌های خوب خداوند که مطمئنم با احساس خوب در زندگی من جاری هستند،

   دیگه احساس کینه خشم و عصبانیت در من نیست و به مدت یک سال اس خوب من پررنگ‌تر است افکار منفی شده و افکار مثبت بیشتری رو در خودم پیدا می‌کنم،

   برای مثال من دیگه نگران فردای خودم نیستم نگران هیچ چیز و به خدا ایمان دارم و همه چیز برام طوری اتفاق می‌افته که من از خدا انتظار دارم و از جهان توقع دارم پس با خوبی و افکار مثبت نعمت‌های خوب سلامتی عشق مهربانی بخشندگی و فراوانی رو در زندگیم جاری می‌کنم با ورودیی‌های خوب تا دریافت خوبی از خروجی ذهنم به دست بیارم،

   وقتی که این تغییرات رو در خودم ایجاد کردم از زمانی که همیشه به دنبال حرف‌ها و رفتار دیگران بودم یا به نکات منفی زندگی توجه می‌کردم احساس شادی بیشتری می‌کنم و انگار روح من شادتر و جوانتر است،

   من هرگز خودم رو بی‌اراده و ناامید نمی‌بینم و توکل دارم و افکاری مثبت درباره خودم و جسمم دارم زیرا دوست دارم،

   من با افکاری خوب دوست دارم که در ۸۰ سالگی هم سرآمد باشم و در رحمت خداوند به روی من همیشه باز باشه و من مطمئنم که خداوند من رو بدون قید و شرط دوست داره،

   اما گالی وقتا که به خونه بزرگترها می‌روم با دیدن موضوعات و مسائل گی اون‌ها طرز فکرشون رو می‌فهمم که نشون دهنده نگران بودن و ترس از بدتر شدنشون رو نشون میده،

   مثلاً اگه درباره احوال او بپرسیم به جای اینکه بگه من حالم رو با افکارم خوب می‌کنم و به خدا توکل دارم با افکار منفی پاسخ میدن که این‌ها علائم پیری هست و باید تحمل کرد، 

   در صورتی که می‌تونن با افکاری درست و ایمان واقعی در ذهنشون سلامتی رو دریافت کنند و از نعمت شفا برخوردار بشن،

   پس من امروز با گوش دادن این فایل مفید افکار منفی خودم رو شناسایی می‌کنم و هر روز با نوشتن تمرین رهایی از افکار منفی اون‌ها رو کمرنگ و کمرنگ‌تر می‌کنم،

   و برای دریافت نعمت‌های خوب زندگیم با احساس خوب و توجه به خوبی‌ها لبخند زدن و شاد بودن جای می‌گذارم و در ذهنم به خداوند توکل و اعتماد دارم و من می‌تونم که هر روز باید بهترین خودم باشم تا به طبقات بالاتری برم،

   باتشکر از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه معین
   1402/07/23 14:21
   مدت عضویت: 977 روز
   امتیاز کاربر: 13865 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 52 کلمه

   خب منظور من هم همین بود

   اگ اطرافیان شما نبودند شما این اگاهی رو بدست نمیاوردید

   اینکه گفتم دیگران هستن تا ما باشون رشد کنیم و در مورد خودمون چیزهای جدید بفهمیم و ب اگاهی برسیم دقیقا همین بود… که اگ دیگران که باعث رنجش ما هستن نبودن ما خیلی چیزهارو بش نمیرسیدیم

   موفق باشید♥️🌱 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جمال
   1402/07/20 19:27
   مدت عضویت: 429 روز
   امتیاز کاربر: 4910 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 754 کلمه

   سلام .

   سپاسگذارم 

   سپاسگذارم که هستم ودر جمع دوستان میتوانم کامنت ها رو مطالعه ولذت ببرم خدایا شکرت 

   دعوت میکنم این کامنت رو حتما مطالعه کنید 

   سپاسگذارم‌ دل نوشته بزرگوار علی ابودر دایی …..

   سپاسگذارم 

   در شرایط سختمعمولاً دو حالت پیش می آید⬅️ یک حالت این است که به همان شرایط سخت نگاه می کنی و در چالش ها و نگرانی هایِ همان شرایط ، به دام می اُفتی⬅️ حالت دیگر آن است که شما در لابلای آن شرایط سخت ، به آن چیزی که دوست دارید اتفاق بیفتد هم ، نیمچه نگاهی و نیمچه فکری دارید

   اگر عاشق خود باشیداگر خود را یکی از ذرات بی انتهای خداوند متصور کنیدکه چیزی جز این نمی تواند باشدهیچ گاه در هیچ شرایطی لطمه‌ای به خود وارد نمی کنیدو اتفاقاً این شرایطی که شرایط سخت استرا به عنوان یک شرایطی که میتوانید به شدت به آنچه که میخواهید بیندیشید ، به نیکی یاد می کنیدگاهی وقت ها شرایط سخت حُکمِ یک واسطه می شود که به ما وانمود کند چه شرایطی را می خواهیمگاهی وقت ها شرایط سخت یک مدیر و یک مربی و یک آموزگار برای ما می شودگاهی وقت ها پس از گذر زمان به این درک و باور خواهی رسید که آن شرایط سخت اگر نمی بودمن به این بزرگی ها و به این زیبایی ها و به این دارایی‌ها و به این شخصیت نمی‌رسیدماین به این معنا نیست که حتماً برای رسیدن به بزرگی هاباید شرایط سختی را گذراند

   بلکه این به این معناستکه اگر به شرایط سختی رسیدیمزائیده یِ آن شرایط سخت ، ناهماهنگی ما با خود بوده است و هیچ چیز و هیچ کسی مصوبِ آن نیستپس می توانیم هماهنگی را به خود بازگردانیمبدون هیچ بهانه ایبدون هیچ واسطه ایو بدون هیچ نیازیمیتوانیم هماهنگی را بر قلب خود بنشانیمشرایط سخت فقط یک شرایط احساسییک نوع احساس است که ما آن را به وجود می آوریمتمام شرایط به خودی خود طبیعی هستندو ما به آن قدرت می دهیمسخت بودن یا ساده بودن شرایطبه دلیل آن میزان همراستایی و تعادلی است که ما با خود داریمهر چقدر که این تعادل را خوب برقرار کرده باشیمو خوب در خود حفظ کرده باشیمهمیشه شرایط را شرایط ساده می بینیمبرای اینکه آرام آرام به صورت تدریجیکانون توجه خود را در دست بگیریمباید ریز تر شویمو فراتر از کانون توجه ، کانونِ احساسِ خود را در دست بگیریم اگر در هر لحظه به احساسی که از ما استخراج می شودبه احساسی که از ما تراوش می شوددقت کنیمسعی میکنیم که آن احساس را خوب کنیمچه با ابزارهای دیدنچه با ابزارهای حواس پنجگانهچه با ابزار فکر کردنو سعی میکنیم آن احساس را خوب کنیم

   چون آن احساس و شکل احساسات ماست که ثروت اصلی و زیربنای اصلی ما و دارایی اصلی ما و شخصیت اصلی ما می شود

   اگر جهان را بی انتها ببینیماگر خود را بی انتها ببینیمپس شرایط سخت وجود نخواهد داشتاگر پولی را از دست بدهیممی دانیم که این اندک انرژی ای است که وارد خزانه یِ کائنات می شود و ده ها برابر آن دوباره به ما باز میگرددچون ما خود یک انرژی بی انتها هستیم و افکار ما خود پول و ثروت است و افکار ما خود سازنده یِ جهان استاگر عزیزی را از دست بدهیممی دانیم که این عزیز به یک مرتبه بالاتر مهاجرت کردهو با روح خداوند ، با روحِ هستی آمیخته شده استو نه تنها از دست نرفته استبلکه او به یک حافظه یِ بی نظیر الهی پیوند خورده استاگر به یک شکست عشقی بر بخوریممی دانیم که این شکست نیستبلکه این یک آموزشگاهی برای ما میشودکه بدانیم تمام ابزارها در درون ماستو بهتر است که بیشتر از هرکسی و هرچیزی به آن درونِ خود وابسته شویمهیچ کمبود پولی نیستهیچ کمبود دارایی ای نیستاگر توجه به احساساتت باشدهیچ کمبودی احساس نمی‌شودو در صورتیکه کمبودی احساس شودبه این دلیل است که توجه شما از احساساتبرداشته شده است توجه شما از آن هماهنگی خود برداشته شده است و می خواهید به واسطه یِ یک پولی ، به واسطه یِ یک درآمدی ، به واسطه یِ یک اتفاق بیرونی آن کمبود را برطرف کنیدو بدانید که هیچ چیزی جای آن هماهنگی با خود نمیگیردآن هماهنگی :هر لحظه با خود بودن استهر لحظه به خود افتخار کردن استهر لحظه عاشق خود بودن استهر لحظه در صُلحِ با خود بودن است

   ↩️در واقع اگر عمیق شویم ، مشکل شما و دلیل نگرانی شما ، دلیل شرایط سخت شما ، بی پولی نیست ، بلکه کمبود توجه شما به شکل احساساتتان است و شکل دادن به احساسات و تشکیل دادن احساس خوب ، فقط به افکار و ارتعاشات و جهان بینیِ تو و باورهایی که داری ، ربط دارد و به ابزارهای بیرون مربوط نمی شود

   ⚫️⚫️⚫️⚫️

   سپاسگذارم‌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/07/19 20:57
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 187 کلمه

   سلام دوست عزیز ازخواندن دیگاهتون  لذت بردم چقدر  دید خوبی رو خداوند بهت هدیه کرده

   دوست دارم‌کمک کوچکی به شما کنم من هم با این حساسهای به شکل دیگه وارد سایت شدم‌ با کلی تگرانی استرس  ونامیدی طی این مسیر به مسیرهای راه پیدا کردم‌که درمن اول تعییر وبعد تحولی عالی رو هدیه داد دوست داشتم مسیرهای طی شده ام‌ خودم  رو  به شکرانه داشتن حال عالی که دارم‌ به شما دوست عزیز معرفی کنم 

   اولین خرید ودره به سرزمین لاغرها بود گه توهمون مرحله اول  دوبخش رو هم تواخرهای دورهام بهش رسیدم  ودره دوم  ابن مسیر رو انجام میده   

   اولین بخش تغییر زندگی‌

   دومین   که برام‌عالی بود نوشته باور سازی زندگی با ارده خداوند بودمن محو خودش کرد هم زمان تابخش ۳۳ یا ۳۵ من دوره خدا هرگز دیر نمیکند رو تهیه کردم اون دارم‌کار میکنم ولی آرام  ارام‌و هیچ عجله برای  زود تند آگاهی  رو دریافت کنم  ندارم و در این توهمون بخش نوشته باورسازی هم کارم رو انجام میدم  واین برای من که خیلی مفید بود دوست داشتم کمکی به شما که کلی احساس عالی رو همراه مسیر کردی کنم 

    خدا پشت وپناهتون یاحق حق نگه دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85
   1402/07/15 00:16
   مدت عضویت: 1241 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,267 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ❤️

   سلام

   خدایا حالمو بهتر کن و کمکم کن تا بتونم زندگی مو تغییر بدم 

   مقدس ترین و بالا ترین کار برای برای رسیدن به آرامش و دریافت نعمت ها رهایی از افکار منفی و مزاحمه 

   در گذشته همیشه فکر میکردم که هر کسی در زندگیش مشکلات بیشتری داره ، دستش تنگ تره و بیمار و غمگینه حتماً پیش خدا عزیزتر و بزرگوارتر و مومن تر هستش و خدا بیشتر دوستش داره چون زیاد شنیده بودم که کسانی که این مشخصات و دارند تو همین دنیا رنج شونو می‌کشن و به خصوص افرادیکه قبل از مرگ شون یه مدت در بستر بیماری باشند با هر یک ناله ای که می‌کنند یکی از گناهان شون بخشیده میشه و پاک و معصوم از این دنیا میرن و اون دنیا جایگاه شون بهشت میشه و در عوض افراد پول دار و ثروت مند هیچ جایگاهی نزد خداوند ندارن یه مدت این دنیا خوش گذرونی می‌کنند و خداوند کاری با اونا نداره و اونا رو به حال خود شون رها کرده و با کوله باری از گناه از این دنیا میرن و اونجا جایگاه شون دوزخ و آتش جهنمه 

   اینا افکاری هستند که از بچگی تو سر ما کردن و ما چون بار‌ها و بار‌ها شنیدیم بنابراین این نگرش و افکار در ذهن مون برنامه ریزی شده و با دریافت نعمت مشکل داریم و از پول دار شدن می‌ترسیم البته من با خودم هستم و تصورم اینه که پول زیاد آدمو از خدا دور می‌کنه و حالا حالا طول می‌کشه تا این باور های پوچ و پوسیده تغییر کنند و با یک فایل و دو فایل گوش دادن تغییر نمی‌کنند باید در این مسیر باشم تکرار و تمرین و استمرار داشته باشم و ادامه بدم تا بلاخره ذهنم بپذیره و تغییر شروع بشه و دارم همین کارو هم انجام میدم و با گوش دادن به هر فایل کلی در مورد موضوع اون فایل با خودم فکر میکنم و تا چند روز ذهنم درگیر اون موضوع میشه به خصوص در بخش خود شناسی و خدا شناسی چون باورهای نادرست زیادی دارم 

   احساس میکنم که خدا دوستم داره و بیشتر از خودم میخواد که من در همه جنبه های زندگیم تغییر کنم به خاطر همین به این مسیر زیبا هدایتم کرده و خدارو به تعهدم پایبند هستم و تشنه دریافت آگاهی ارزشمند این مسیر زیبا هستم 

   مومنان کسانی هستند که در زندگی شادند نه غم دارن و نه اندوه و این در یک کلام یعنی رها بودن و اعتماد داشتن به خداوند در صورتی که در مدرسه بارها و بارها به ما گفته بودن که مومن کسیه که همیشه غمگین باشه به خصوص خانمها نباید بلند بخندند مبادا که نامحرم صدا شونو بشنوه و همچنین پشت هر خنده ای گریه هست و من همیشه سعی میکردم که بلند بلند نخندم و در بهترین دوران زندگیم در اوج نوجوانی همیشه غمگین و ناراحت بودم و فکر میکردم پیش خدا عزیزتر هستم ولی یه خواهر بزرگترم همیشه شاد و خندان بود و مادرم همیشه دعواش می‌کرد و می‌گفت دختر نباید نیشش باز باشه ولی اون همیشه این جمله رو می‌گفت بخند تا دنیا بهت بخنده در ضمن خیلی هم مهربون و  بخشنده بود و اگه کسی از وسایل یا لباسش خوشش میومد خیلی راحت می‌بخشید 

   الان که فکر میکنم اون همیشه تو اون دنیای بچگی مون هر چی که میخواست به دست می آورد ما پنج تا خواهر و برادر بودیم به عنوان مثال برای عید مادرم واسه هر کدوم مون یک دست لباس و کفش عید می‌خرید ولی این خواهرم از همون اول همیشه می‌گفت من دو دست لباس میخوام و یه طوری میشد که مادرم هر سال براش دو دست می‌خرید و وقتی که ما اعتراض میکردیم مادرم می‌گفت حالا امسال که گذشت سال دیگه براش مثل شما یه دست میخرم ولی سال بعد هم دوباره همین اتفاق میافتد این خاطره ای بود که الان یادم اومد 

   الان فکر میکنم اون خیلی مثبت اندیش بود همه رو دوست داشت و اصلا حسادت تو ذاتش نبود و همیشه نیمه پر لیوان و نگاه میکرد 

   منم دوست دارم که ذهنم و از افکار مزاحم و منفی خالی کنم میخوام رها بشم و همه چیز و به خدا بسپارم و به عدالت خداوند اعتماد کنم اگه کسی ناراحتم کرد اگه تونستم همون جا مودبانه   جواب شو بدم و اگه شرایط طوری بود که نتونستم و یا نخواستم جواب شو بدم دیگه اون افکار مزاحم و وارد ذهنم نکنم و هی مرور شون نکنم اون شخص و ببخشم نه به خاطر این که اون لایق  بخششه به خاطر این که خودم لیاقت داشتن آرامش و دارم و همه چیزو واگذار کنم به خداوند و دیگه بهش فکر نکنم 

   واگه میخوام نعمتهای بیشتری وارد زندگیم بشه باید مخزنم و از افکار منفی خالی کنم و در عوض پرش کنم با افکار سالم و مثبت و اگه دیدم که دیگران خونه خوب ، ماشین خوب ، ثروت ، در آمد عالی و هر چیز خوبی که دوست دارم خودم داشته باشم اونا دارن و من ندارم حسادت نکنم و از پیشرفت و موفقیت دیگران خوشحال باشم چون لطف خداوند بی انتهاست و هر چه از خداوند بیشتر بخوام چیزی از نعمتهای اون کم نمیشه و مثل همون نعمتها  که دیگران دارن در نزد خداوند به اسم منم وجود داره و خداوند اونا رو واسه من نگه داشته و به هیچ کس دیگه ای تعلق نمیگیره  و بیشتر از خودم دوست داره که اونا زودتر به دست من برسه فقط من باید لیاقت و شایستگی و ظرفیت داشتن اون نعمتها رو بدست بیارم تا اونا به منم داده بشه و این خیلی لذت بخشه که خداوند بین بنده ها فرق نمیزاره و نعمتها رو به طور مساوی برای همه در نظر گرفته و این خود ما هستیم که به اندازه لیاقت و ظرفیت مون نعمت دریافت میکنیم و این طور نیست که خداوند نعمت ها شو به صورت کالا مثل خونه و ماشین بده بلکه هر چقدر که ما مخزن مونو از افکار منفی خالی کنیم جا برای افکار مثبت باز میکنیم و با ورود افکار مثبت نعمتها که به شکل افکار و ایده هاست دریافت می‌کنیم و در زمان مناسب خودش نعمت هایی که به اسم مون ثبت شده به دست مون میرسه پس به عدالت خداوند اعتماد داشته باشیم و غمگین گذشته ای که گذشته و مضطرب و نگران آینده ای که هنوز نیامده نباشیم و شاد باشیم و در لحظه زندگی کنیم و از لحظه لحظه ی زندگی مون لذت ببریم و چه لذتی داره زندگی کردن درحال من مدتیه که دارم به این سبک زندگی میکنم و چه لذتی میبرم دیگه مثل گذشته افسرده و غمگین نیستم به خداوند اعتماد کردم و دارم درسته که هنوز به اون شرایط ایده آلی که تو ذهنم هست نرسیدم ولی نگرانم نیستم که بهشون نمی‌رسم ایمان دارم که به همه اون چیزایی که تو ذهنمه میرسم فقط باید تو این مسیر باشم هر روز یه قدم به سمت هدف و مقصدم بر دارم و روی خودم و ذهنم کار کنم و اشتیاق زیادی برای دریافت این آگاهی های ارزشمند دارم

   و به وعده الهی ایمان داشته باشیم و مهم ترین رکن نشاط و جوانی داشتن ایمانه و ایمان نداشتن باعث نابودی و پیری انسان میشه 

   و راز جوانی در این 3 نکته ست : 1- نگران نبودن ، 2- رها کردن مسائل و سپردن به خدا ، 3- شاد بودن و خندیدن 

   و اینا یعنی ایمان داشتن و اعتماد داشتن به خداوند یعنی پشتت به خدا گرم بودن و از قدیم گفتن با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چی خواهی کن 

   خدایا شکرت به خاطر حال خوبم در این لحظه 

   خدایا شکرت که هر روزم با روز قبلم فرق داره و هر روز یک گام جلوتر از اطرافیانم هستم

   خدایا شکرت به خاطر وجود این مسیر زیبا و استادی دلسوز 

     خدایا شکرت به خاطر ……………….. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Zahra
   1402/07/04 18:48
   مدت عضویت: 321 روز
   امتیاز کاربر: 6770 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 214 کلمه

   خداوند را سپاسگزارم که عمر و زمان گوش‌دادن به این فایلهای باارزش را عطا کرد

   در این چند روز که مراقب ورودی های مخزن خودم هستم و از ورود هر فکر منفی به ذهنم جلوگیری می کنم چقدر حس سبکی دارم واقعا احساس آرامش زیادی دارم.

   دیگه با هر کسی سر هر موضوعی بحث نمیکنم حتی چندبار اطرافیان با رفتارشان میخواستن باعث اعصاب خوردی من بشن اما من لحظه ای مکث کردم و با خودم گفتم که حالا من تو ذهنم همش درگیر باشم چه اتفاقی چیزی تغییر می‌کنه جز اینکه به سلامت روح خودم آسیب وارد می کنم.

   خدا بارها در قرآن گفته که مومن واقعی غم و اندوه نداره و همچنین باز هم گفته هر چیزی که از من به شما میرسه فقط خیر و خوبی است، این خود ما هستیم که با افکارمون خودمون رو اذیت میکنیم

   من این دفعه تصمیم قاطع کردم که اولا مخزن خودم رو از افکار منفی خالی کنم و جای خالی زیادی برای افکار مثبتم باز کنم و مهمترین موهبتی که برای من داره ارامش در هر لحظه از زندگی هست

    دومین کارم، برای مسائلی که نمیتونم حلش کنم نگرانی و استرس نداشته باشد و فقط به خدا بسپارم چون مطمئن هستم خدا بهتر از من می‌تونه مسائل رو حل کنه

   سومین کارم سعی کنم بیشتر اوقاتم رو شاد باشم و بخندم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/05/17 18:27
   مدت عضویت: 385 روز
   امتیاز کاربر: 816 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,557 کلمه

   به نام خداوند آرامش بخشم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   خواست خداوند چقدر جالبه انگار تک تک این فایلها جوری چیده و تنظیم شده که برای هر فردی متناسب با شرایط زندگیش تنظیم شده ، منی که روزها چنگ میزدم به هر سمتی تا حالم خوب بشه ،چند روزه روی این فایلهای رهایی از افکار منفی من و  به بهترین آگاهی ها رسوندن  خدایا سپاسگزارم برای هدایتم استاد ممنونم زبانم قاصره از بیان تشکر 

   این فایلها هر روز که گذشت  باعث حال عالی من شد مخزن و کاملا ریختم بیرون دونه دونه افکار و ایده هام و برداشتم بررسی کردم اگر جذاب و حال خوب کن بود انداختم تو مخزن و قول دادم ارتقاش بدم و اگر مزاحم و خراب بود ریختم سطل زباله و درش و بستم ؛

   واقعا به یاد آوردم که کسی آزاری بهم داده بود و اون فرد رفته بود و حتی یادش نبود چه رنجی به من داده و من مدتها یاد اون می افتادم و پر از خشم و نفرت میشدم و خودم و با مرور اون خاطرات آزار میدادم ؛

   تصمیم گرفتم مثل خدا رفتار کنم ببخشم و بگذرم و واقعا چقدر حالم خوب شد از خشم خالی شدم از احساس گناه خالی شدم

   فهمیدم اونها همونقدر می‌فهمن و من نباید خودم و بخاطر نفهم بودن دیگران آزار بدم ؛درک اونا از زندگی همونقدره، سقف آسمونشون کوتاهه 

   من هم  اینقدر میفهمم و درک دارم پس تفاوت در نگرشهاست که باعث دلخوری ها میشه 

   پس میبینم 

   می‌شنوم

   حس میکنم 

    اما

    می‌گذرم 

   رها میکنم 

   مرور نمیکنم 

   فراموش میکنم 

   به خدا می‌سپارم 

   و می‌گذارم کنار 

   چرا باید بیام مرورش کنم؟

    چرا گذشته رو شخم میزنم ؟

   چرا خود آزاری دارم؟

   چرا آرامش خودم و با فکر به گذشته ای که رفته خراب میکنم؟چرا از آینده ای که هنوز نیومده اضطراب دارم؟

   چرا ترس از دست دادن دارم؟

   چرا ترس از گناه کردن دارم؟

   چرا قبلا که این احساسها نبود افکارش نبود روز به روز پیشرفت کردم طوری که زبانزد همه بودم ؟

   چرا اگر از حقم دفاع کنم فکر میکنم گناه کردم؟

   چرا اگر در برابر ظلم بایستم فکر میکنم الان گناه کردم ؟

   چرا باید بقیه من و اذیت کنن من بگم ببخشید فقط بخاطر اینکه از قهر بودن و خشم خدا میترسم؟

   چرا باید مالم و بدم به جماعتی که گمان دارن وظیفه دارم براشون؟

   چرا وقتی پولم و خرج آدمهای بیخودی که پر از انتظارن نمیکنم همش میگم نکنه اشتباه کردم ؟

   واقعا وظیفه انسانی من اینه همه رو از خودم راضی نگه دارم؟

   مگه میشه همه رو راضی نگه داشت؟

   تا کی باید خودم و قربانی کنم برای خوش آمد دیگران؟

   نه من دیگه اجازه نمیدم کسی از احساسم از قلب پاکم از مالم سو استفاده بکنه ؛؛؛؛؛

   من دیگه اجازه نمیدم آدمهای منفی با ورودی های منفیشون  زندگیم و فلج کنند ؛؛؛؛؛؛؛

   من دیگه جلوی تمام افکار و خاطرات منفی وایمیستم ؛؛؛؛؛؛

   دلیل تمام گرفتاری هامو فهمیدم و اون  چیزی جز پر کردن مخزنم با چیزهای بد و منفی نبود،من جایی برای افکار مثبت نداشتم 

   یادمه یه مدتی از بس از صبح تا شب آدمها پرم میکردن از دردهاشون و یا وقتی کارهای خونه رو انجام میدادم مدام  خاطرات بد گذشته رو مرور میکردم  که من و پر از کینه و خشم می‌کرد و اینکه چرا به هر کس خوبی میکنم بدی ازش میبینم و به یه حالت انزجار از آدمها می‌رسیدم و احساس می‌کردم شانس ندارم و هیشکی خوشش ازم نمیاد 

   از آدمها فرار میکردم و در جمعها گوشه گیر بودم کمتر با کسی حرف میزدم و بیشتر شنونده بودم اما تا جایی که در توان داشتم از خودم میزدم برای دیگران و در جواب بدی میدیدم از همون آدمها و کلی افسرده شده بودم ،با غذا خوردن و پرخوری کردن خودم و سرگرم میکردم تا به اون آدمها فکر نکنم و هر روز جسمم و چاقتر میکردم و نفرتم از جسمم حالم و وخیم تر هم می‌کرد،عصبی میشدم میخوردم تا آروم بشم حرص بقیه رو روی بدن بینوای خودم خالی میکردم انگار و چقدر بد راهی و رفتم ؛

   رجوع کردم به آیات الهی که حالا مثلا فلان سوره همراهت باشه این مزایا رو داره و اونها رو از اینترنت سرچ کردم و دادم کافی نت برام ریز ترین حد چاپ کرد و اون دعاها و سوره ها همیشه در گردن من بودن ،کم کم اعتماد به نفسم بالاتر رفت به حرمت همون قرآن حالم عالی شد و چند روز بعدش  با سایت آشنا شدم و انگار یه سری امواج مثبت همش دور من در حرکت هستن البته هر کس اعتقادی داره من که حالم بهتر شد خدا رو شکر به لطف کلام خداوند 

   توی این چند روز با فایلهای ارزشمندی روبرو شدم که نه تنها تناسب اندام بلکه زندگی من و ظرف وجودی من و زیر و رو کرد 

   گفتم مصی ببین جسمت قرآن خدا رو حمل کرد و الان خدا به جایی آوردت که روحت هم سرشار از نور خدا کنی و چقدر خوشحالم برای هدایتم الهی شکرت 

    الان فهمیدم هر کس اذیتم کرد واگذارش کنم به خدا و ظرف خودم و پر از انرژی های بد نکنم چون قلب من وجود من جایگاه خداست و جایی که خدا باشه نباید انرژی های منفی و بدی باشه،

    من قبلا میگفتم خدایا واگذار به تو اما در درون خودم با مرور اون افکار زجر میکشیدم و حالم خراب میشد و هر روز نفرت و دوری از اون آدمها برام پر رنگ تر از قبل میشد یعنی من فقط زبانی میگفتم خدایا خودت میدونی و اون بنده ات، ولی خودم در ذهنم با مرور اون افکار هزاران بار اون شخص و در ذهنم با حس نفرت و خشم شماتت کرده بودم؛

    اما امروز با تمام وجودم همه چیز و همه کس و رها کردم واگذار کردم وجودم و به خدای مهربانم و یقین دارم اگر مانند پروردگارم رحیم باشم ببینم بشنوم و بگذرم حال خودم عالی میشه ؛دیگه هر کی ناراحتم کنه همون موقع جوابش و میدم و پرونده و میبندم دیگه سکوت نمیکنم دیگه دست از قربانی کردن خودم برای خوش آمد دیگران برداشتم اگر خواستم جواب میدم نخواستم می‌گذرم تا خدا جواب بده ولی دیگه مرورش نمیکنم ؛

   مصی نگاه کن خدا این همه نعمت و هدیه به تک تک آدمها و جانداران داده و هر کس به نحوی ناشکری میکنه حتی خودت گاهی حواست نیست به نعماتت . اما آیا خدا خودش و نعمتهاش و از ما پس میگیره نه خدا هرگز این کار و نمیکنه به وقتش نعمت میده حتی وقتی ناشکری و ناسپاسی میبینه بله خدا هرگز دیر نمیکنه 

   من لیاقت و ظرفیت خودم و بالا میبرم تا نعمات خداوند برمن فزون تر بشه چون لطف خدا بی پایانه چون اون بهترینها رو برای ما میخواد این ما هستیم که با ناسپاسی با گناه با خشم با کینه با حسادت با دروغ و با …………خودمون و محروم کردیم از این نعمت‌ها ما ظرف وجودمون و ذهنمون و پر کردیم با چیزهای بد و حالا جا برای خوبی ها که برای ما بسیار خوبی در جهان وجود داره نیست

   فکر کن میخوای بری سفر کاری مهم و باید چند دست لباس مناسب بیرون و شیک ببری اما تو ساک لباست و پر از لباس‌های راحتی خونگی کردی آیا با لباس راحتی خونه میتونی بری توی جلسه کاری؟ خوب ساک جا نداره در بیار اونها رو تو کلا چند دست لباس میتونی ببری برنامه ریزی به نسبت حجم ساکت کن و لباس بردار چرا از حجم ساک بهترین استفاده رو نمیکنی ؟شنیدید میگن فلانی اومد بره مسافرت دیوارهای خونش هم کنده برده (یعنی از بس چیزهای اضافه و بدرد نخور برداشته که اصلی ها دیده نمیشه)

   من به خدا اعتماد کامل کردم و ظرف خودم و از تمام اون حس‌ها و انرژی ها ی منفی و افکار مزاحم خالی کردم و به حرکتم ادامه میدم تا به نعمتهایی که به اسم من ثبت شده برسم من میخوام با خدا معامله کنم یه معامله واقعی من دیگه تمام مسائل و رها میکنم تا خدا حلشون کنه ،تمام خاطرات بدم و چال کردم امروز ؛

   حتی دیگه نمیخوام مرورشون کنم تا درس بگیرم نه درسی نیست زجره فقط ،پس من ذهنم خالی خالیه؛

    مثل دوستم که از کما در اومده و هیچی یادش نیست حتی نمیدونه مواد غذایی چیه و چقدر خنده هاش قشنگتر شده بود چقدر حالش عالی بود منم میخوام مثل فرزانه خالی خالی باشم و شاد باشم و از فرصت‌ها استفاده کنم برای تغییر زندگیم و تغییر نگرشهام خدایا کمکم کن بتونم زیباترین مدل زندگی  و از  امروز تجربه کنم 

   من میخواستم آدمهای مضر زندگیم و از حذف دربیارم و ببخشم و کنار بیام اما یاد این افتادم که خود پروردگار وقتی میبینه بنده ای درست بشو نیست اونو در گمراهی خودش رها میکنه ،نمیدونم این چیزی که من شنیدم و درک کردم درسته یا نه اما من خودم بارها و بارها گذشت کردم و رفتارم و حتی از قبل بهتر کردم ولی اون افراد مضر و سمی هر روز پر روتر و حریص تر شدن و ضربات محکم‌تری بهم زدن و امروز با آرامش بخشیدمشون و خاطراتشون و کاملا حذف کردم و خود اون آدمها رو هم در کمال آرامش از زندگیم حذف کردم الان مهمترین چیز جهان من خودمم ،آرامشم و سلامتی روحی و جسمیمه ،مگه من مریض باشم روحم در عذاب باشه کسی جز خودم رنج میبره و اذیت میشه من بعد ۳۹ سال عمر تازه دارم یاد میگیرم اول خودم و دوست داشته باشم و اولویت اولم خودم باشم آرامش ذهن من در گرو حذف کردن ورودی های منفی و آدمهای منفیه پس بدون کوچکترین عذاب وجدانی به روحم و جسمم احترام می‌گذارم اونو جایگاه پروردگار مهربونم میکنم و پرش میکنم از حس‌های زیبای جهان من از حالا عاشق خودمم و برای حال خوب خودم تلاش می‌کنم من لیاقت بهترینها رو دارم من لیاقت آرامش و دارم پس پیش به سوی نهایت خوشبختی الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فاطمه معین
    1402/07/20 04:34
    مدت عضویت: 977 روز
    امتیاز کاربر: 13865 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 382 کلمه

    سلام عزیزدل

    خوشحالم که به حس خوددوستی رسیدی

    چون خوددوستی مهم ترین اصل و رکن که ما باید توی زندگیمون داشته باشیمش واگه به خوددوستی برسیم به همممممه چیز میرسیم

    دوست خوبم چیزی که میخوام بت بگم اینه که یک مرحله فراتر برو… ببین ادما میان تا ما تغییر کنیم، میان تا مارو رشد بدن، من باورم نمیشد تا اینکه اطلاعاتمو بیشتر کردم در بخش های شخصیت شناسی و متوجه شدم امکان نداره حضور کسی در کنار من اتفاقی باشه و اون اومده توی زندگی من تا بخش هایی از شخصیت من ک ناهمواری هایی داره، رو هموار کنه، ما نیومدیم توی این دنیا حرص بقیه رو بخوریم، یا اینکه بقیه رو رها کنیم و ببخشیم ما اومدیم درس بگیریم رشد کنیم، پیغام رشد ادمارو بگیریم و تو دلمون ازشون تشکر کنیم چون اونا مآموران الهی هستن تا ما رو رشد بدن… 

    بذار یه چیزیو بت بگم که شاید از کسی نشنیده باشی اما ادم سخت های زندگیمون که همه ی ما توی خونواده هامون داریم نسخه ی رشد ما هستن، اگ پدرت رو اعصابته، مادرت، همسرت، فرزندت، عروست، دومادت، مادرشوهرت و …. هررررکسی روی اعصابت بود و ناراحتت کرد بدون نسخه ی رشد توست و تو باید در رابطه با اون چیزی رو در خودت بفهمی، من خوشحالم که بی محلی و یا شاید بی مهری دیگران باعث شد شما به این گنج بزرگ خوددوستی برسید و مطمئن باشید اگه بی مهری دیگران نبود شما به این مطلب نمیرسیدید… ما نیومدیم دیگرانو تغییر بدیم ما اومدیم کنار دیگران خودمونو تغییر بدیم… 

    این خیلی مهمه که شما به این عزت نفس برسی که نیازی نیس برای همه فداکاری کنی و از خودت بگذری بخاطر دیگران، خیلی وقتا ما محیت هایی که میکنیم از روی نیازه چون نیاز داریم ب توجه و محبت بخاطر همین محبت میکنیم که بمون بَرِش گردونن و وقتی بی مهری میبینیم ناراحت میشیم… اما اگه ما یاد بگیریم اولین نفر خودمون به خودمون محبت کنیم، توجه کنیم غنی میشیم از محبت و اون موقع اس که از سر بی نیازی به دیگران محبت میکنیم و اگه طرف محبت مارو بی پاسخ گذاشت ما ازون ناراحت نمیشیم چون ما از روی بی نیازی به اون محبت کردیم(دینی ش میشه بخاطر خدا) و اینجوری هیچ وقت حرص نمیخوریم و ناراحت نمیشیم …

    ب امید روزهایی که تمام بانوان دنیا به حس خوددوستی و خودارزشمندی برسن ♥️🥰

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار حیرت انگیز
     1402/07/20 20:37
     مدت عضویت: 385 روز
     امتیاز کاربر: 816 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 517 کلمه

     سلام دوست خوبم 

     خیلی ممنونم که نظر و تجربه خودتون و با من به اشتراک گذاشتید من کاملا حرفهای زیبای شما رو قبول دارم ولی باید بدونیم که واقعا این گفته ها درسته آرمانی و زیبا هستند اما روی همه موثر نیستند 

     خداوند در آفرینش ما انسانها انواع تنوعهای اخلاقی و نگرشی رو خلق کرده همینطور خیلی از عوامل محیطی مثل فرهنگها در نحوه کنش و واکنش انسانها تاثیر گذاره 

     منم تا قبل اینکه از اون فرهنگ و زندگی با اون آدمها جدا بشم احتمالا شبیه همونا بودم و اختلافی هم باهاشون نداشتم و حتی از  بودن باهاشون بسیار لذت هم می‌بردم و بهم خوش می‌گذشت ولی هیچ وقت خودم و اونها رو از بیرون ندیده بودم وقتی بزرگتر شد سطح فکریم و خداوند بهم قدرت اینو داد که بتونم از دور خودم و آنالیز  کنم بسیاری از اون فرهنگهای غلط و اشتباهات رفتاری رو در خودم اصلاح کردم چون همیشه دنبال بهتر شدن هستم 

     و سعی کردم به اونها هم یاد بدم که فلان رفتار در اجتماع بزرگتر بسیار زشت و زننده هست 

     اما متاسفانه بعضی‌ها هیچ تمایلی به تغییر کردن ندارند و تلاشی هم برای بهتر شدن نمی‌کنند و شعار همیشگی این دسته افراد هم این است که همینم که هستم میخوای بخواه نمیخوای نخواه 

     وقتی من دیدم رفتارهای زشت اصلاح شدنی نیست آنها را با همان شرایط موجودشان پذیرفتم و خودم را مسئول آنها ندانستم اما من مسئول زندگی خودم که هستم و حتی فرزندانم 

     تصمیمم شد کوتاه کردن دست انسانهایی که فقط و فقط صرفا جهت منافعشان به من آویزان هستند و بسیار از این انتخابم هم حالم خوب و سرشار از آرامشم به حمدالله 

     من نیاز نداشتم به اینکه آنها مرا خوب تصور کنند یا بد 

     من فقط به آرامش نیاز داشتم آرامشی که آنها با مشکلات تمام نشدنیشان از من میگرفتن خصوصا مادرم 

     میلیاردها بار گفتم لطفا مشکلاتتان را روی من آوار نکنید ،خوب من اگر درس خوانده ام ،اگر تلاش کرده ام و  ثروتمندم اگر بخاطر عشق به یادگیری علم بسیاری از  حرفه های مختلف  را دارم خوب اینها نتیجه تلاش من برای زندگی خودم است و پیشرفت خودم دلیل نمی‌شود که دیگران بخواهند بدون زحمت و صرف وقت و هزینه هلو برو تو گلو ثمره تلاش‌های مرا مصرف کنند و تازه دو غرت و نیمشان هم باقی باشد 

     آنها هم بروند و تلاش کنند 

     آیا منطقیست که من پله باشم برای بالا رفتن دیگران 

     میلیاردها بار بخشیدم بخاطر همان خدایی که فرمودید اما اطرافیان پر روتر و گستاختر شدن و حتی چون از مهربانی و رعفت من آگاهی داشتن حجمه هایشان را بیشتر هم می‌کردند چون می‌گفتند مهربان است و بخشنده و هر کاری کنیم باز برمی‌گردد اما خبر نداشتن حتی مهربانترین مهربانان و بخشنده ترین بخشندگان هم بهشت وجهنمی خلق کرده برای انسانهای ناسپاس 

     قطعا تماس با انسانهایی که جز فرسایش ثمره ای ندارند و حتی در رشد که هیچ فقط سبب و اسباب تحلیل رفتن انسان هستند اصلا منطقی و صحیح نیست ادامه دادن و رنج بردن 

     من که دیگر هرگز حاضر به تکرار این رنج نیستم 

     بسیار شاکر خداوندم هستم برای انتخاب امروزم و از استاد عزیزم بسیار بسیار ممنونم که مرا به این درک و شناخت هدایت کردند 

     باز هم از شما دوست عزیز برای اشتراک این آگاهی سپاسگزارم 

     الهی به امید تو 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/05/03 14:17
   مدت عضویت: 381 روز
   امتیاز کاربر: 9532 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 630 کلمه

   سلام خدمت دوستان و استاد گرامی خداقوت بهتون میگم

   این جلسه هم بسیااار لذت بخش و عالی بود.بعد از ۳بار شنیدن این فایل من این موارد رو متوجه شدم که زندگی آسان و روون یعنی همون زندگی که خداوند برای ما خواسته حاصل هماهنگی ما با جهان(کائنات،یا انرژی منبع یا خداوند ) هست.که قدم های اول رو ما باید برداریم چرا؟چون خوب زندگی کردن یک انتخاب آگاهانه هست ما باید قدم های اول رو برداریم تا به خداوند و جهان اعلام کنیم که ما برای ایجاد این رابطه هماهنگ با خدا آماده ایم.حالا قدم های اول از سمت ما چی هست؟

   ۱_اول از همه بایدبرای ورودی ذهنمون(به عبارت ساده تر مخزن مون) فیلتر بذاریم یعنی کنترل ورودی ذهن، یعنی ابتدا به ساکن جلوی ورودِ بیشتر افکار منفی و باورهای محدودکننده رو بگیریم.

   ۲_میریم سراغ مخزن یا همون ذهنمون و اونو از افکارمنفی(غم،ترس،نگرانی،ناامیدی،حسادت،کینه،خشم…)خالی میکنیم و در این راه باید پیوسته حرکت کنیم تا جهان عزم جزم و تصمیم قاطع مارو دریافت کنه. همزمان که مخزن ما از افکار منفی خالی میشه، فضای خالی ایجاد میشه.

   حالا نوبت خداوند یا جهان هست که در این مرحله با ما همکاری میکنه؛ ما با ایجاد فضای خالی اعلام آمادگی کردیم خداوند هم دست به کار میشه و این جای خالی رو پر میکنه برامون.اما چیزی که من از فایل دیگه استاد یاد گرفتم که در مورد قانون جذب بود اینه که؛ این پر کردن فضای خالی از جانب خداوند تکاملی هست اول از همه مسائل و مشکلاتی که تا قبل از این همواره برامون پیش میومدن رو کم میکنه تا جایی که به صفر میرسن وقتی به صفر رسید، کم کم نعمت ها و خیر و خوبی وارد زندگی مون میشه که منظور از این نعمت ها همون ایده ها و الهامات و هدایت های خداوند هست. خدا ایده میده، ما عمل میکنیم و نتیجه این اقدام و عمل ما که قدم به قدم با هدایت خداوند انجام میشه،میشود نعمت،آرامش، لذت بردن و احساس خوب….. و این یعنی هماهنگی ما با جهان،خداوند یا همان کائنات.

   یه نکته دیگه که متوجه شدم اینه که تا وقتی مخزن ما، ذهن ما پر از افکار منفی هست ایده های الهی نمیان چون فرکانس افکار منفی خیلی پایینه و الهامات خدا فرکانس بالایی دارن و این دو در آنِ واحد نمیتونن یه جا باشن.

   یک باور بسییییار قوی که من از این فایل ارزشمند متوجه شدم و واقعا امیدوارم کرد و خواب از سرم پرید؛ اینه که خداوند از همممه ی نعمت ها  به اندازه مساوی برای همممه بندگان بدون استثنا قرارداده بدون اینکه نعمتِ یکی، نعمت های دیگران رو کم یا محدود کنه. برای همه به اندازه مساوی هست و این ما هستیم که اندازه ظرف خودمون رو معین میکنیم. و من حالا درک کردم ظرف ما همون فضای خالی مخزن یا ذهن ما هست! اندازه ظرفمون یعنی همون فضای خالی که ما برای خداوند ایجاد میکنیم. وقتی من برای خدا فضای خالی ایجاد میکنم یعنی باور دارم خدا برای من پرش میکنه؛یعنی انتظارم از خداوند اینه که برام پرش کنه. پس دروازه نعمت به دست ما و با برداشتن اولین قدم از سمت ما باز میشه.

   _پس من به میزان زیاااد از همممه نعمت ها نزد خدا دارم و خواسته های من نزد خدا و در سمت وجود دارند. در دایره قدرت خداوند موجود هستند.و اگر هر کدوم از نعمت ها(سلامتی کامل،تناسب اندام،رفاه،امکانات،آرامش،احساس خوب و لذت عمیق….) در حال حاضر در زندگی من وجود ندارن؛ یعنی من هنوز اقدام نکردم من قدم اول رو برنداشتم.

   جا داره این نکته رو اینجا یادآوری کنم که قسمت نوشته های باورساز فایل های زندگی با اراده خداوند در هماهنگی کامل با این مجموعه فایل ها هستن دوستان پیشنهاد میکنم همزمان با این دوره نوشته های باورساز رو حتما بارها مطالعه کنید و از آگاهی عمیق اونها لذت ببرید،به درک بیشتر این آگاهی ها خیلیییی کمک میکنه.

   استاد من صمیمانه از شما بابت این مجموعه فایل های ارزشمند سپاسگذارم🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/04/18 19:22
   مدت عضویت: 435 روز
   امتیاز کاربر: 12430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 329 کلمه

   سلام استاد عصر شما بخیر و شادی 

   خدارا شاکرم که توانستم سومین قسمت افکار منفی را گوش بدم 

   در اولین فایل گفتید افکار منفی خودم را بنویسم و در فایل دوم چگونگی رفتن به طبقات بالاتر را توضیح دادید که مخزن ذهن خودم را از افکار مثبت پر کنم و در فایل سوم چقدر قشنگ به این موارد اشاره نمودید .

   ۱ _ نگران نباشید و مسائل  را به خدا بسپارید.

   ۲_بگذارید خداوند مسائل رو حل کنه و راه حل ها راخدا پیدا کنه.

   ۳_ شاد باشید و بخندید.

   چون خداوند فرموده که مؤمنین واقعی از غم و اندوه به دور است ، و اگر مومنی غم داشته باشه به خاطر افکار منفی خودش است زیرا همه ما وظیفه داریم که با رهایی از افکار منفی تغییر کنیم و زندگی را آنگونه که خداوند برای ما مقدر کرده است تجربه کنیم.

   من باید هرروز تمرین کنم که به جای کینه ،حسد ،انتقام ،بخشش و محبت را جایگزین کنم تا در مدار درست خداوند قرار بگیرم و از خداوند متعال بابت تمام نعمتهایی که به من داده سپاسگزارم باشم و شاکی نباشم از روزگار چون خودم با فرستادن افکار منفی  این مسائل را به وجود آوردم و خودم هم می توانم این مسائل را برطرف کنم نه دیگران و چقدر قشنگ گفتید خداوند برای ما انسانها خوشبختی می خواهد وزندگی ما مثل کالا نیست که قابل تغییر نباشد بلکه تمام تغییرات بدست خودمان است ، استاد انشاالله سعی خواهم کرد ورود منفی ها را به ذهنم بگیرم و مخزن ذهنم را از افکار مثبت پر کنم و برای یک زندگی ایده آل فقط از خداوند متعال بخواهم که آن را در مسیر زندگی من قرار بدهد چون خداوند قادر است که تغییرات زندگی من را به صورت ایده در  ذهن خودم یا فردی که در مسیر زندگی من است قرار بدهد و باعث تغییر و دگرگونی در احساس ما ، ثروت ، سلامتی ، شغل و …..بشود 

   از خداوند متعال شاکرم که هرروز به آگاهی‌های من می‌افزاید تا جاهل از این دنیا نروم 

   استاد ممنون از لطف شما 👏👏👏👏👏👏👏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 13580 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 843 کلمه

   سلام و درود بیکران

   خدای مهربان افکار مثبت من  رو غالب کن  خدای  اقکار مثبم خیلی دوست دارم وقتی از خواب بیدار  میشم با افکار الهی و آرامش بخش باشه با درک و مرور اگاهی های مسیر تناسب فکری بلشه به امید و دست یابی به این حالت زیبا در این نزدیکی.

   خداوند مهربان می فرماید مومنین نه غم دارند و نه اندوه در صورتی که معلمین عزیز م به من آموزش دادند ظالم همیشه سالم و شاداب اما مومن همیشه گرفتار و بیمار وفقیر!!!!! به بع عجب آموزشی دیدم تو این چند ساله عمرم و ماشا اله چقدر هم قوی  

   دقیقا وقتس میگن دوگانگی یعنی من یعنی دوگلنگی افکار من .

   من باید مخزن ذهن خودم رو از افکار منفی رها کنم و افکار مثبت رو جایگزین آن کنم تا به طبقه بالاتر این جهان برسم و در گروه مومنین قرار بگیرم 

   الان که این جمله رو داشتم مینوشتم متوجه شدم که ذهن ناخودآگاه من این بوده که فرد مومن کجا و من کجا؟ ! افراد مومن خیلی مقامشون بالتر از من هست و به هیچ وجه به گرد پای اون ها نمیرسم و تملما احساس گناه!!!! اخه مگه چکار گرده یودم اسنقدر احساس گناه جز اینکه خداوند و این جهان رو به من بد معرفی کردند و خودم هم نمیدونستم باید تحقیق کنم و هر وقت سوالی پیش می اومد از ترس خدا سرکوبش میکردم.  نوشتن واقعا معجزه میکنه.

   منوهم‌جز افراد مومن میشم با مثبت اندیشی چقدر خوب چقدر عالی چقدر این صفت رو در درون خودم حس کردم 

   یاد آخرین بند میصاق نامه افتادم من لیاقت بهترین ها را دارن و به لطف خدای مهربان و تلاش خودم به آن میرسم . بار الها تک تک نکات کو آموزشهای این دوره معجزه ست .من میخوام مومن باشم من میخوام بهترین بنده خدا باشم من میخوام مومن باشم.

   خداوند هر چه از من به شما میرسد همه خیر و خوبی است. خیر و خوبی از طریق افکار و ایده شماست . اینطور نیس که به خدا بگی ماشین و خونه بده از آسمون بندازه  فراوانی  نعمت ها برا من فقط و فقط از طریق افکار م است  .

   به گسترش ذهن و افکارت فکر کن با افکار مثبت میتونی مخزن ذهنت رو گسترش بدی و از خدا خواسنه ها ت رو درخواست کنی در آن صورت ایده و افکار الهی به من الهام میشه .

   من هم دقیقا فکری شبیه استاد داشتم هر کی بیشتر دارشت میگفتم 0 حتما بیشتر قران و نماز میخونه و هزاران سوال شبیه این ….

   تنها راه تغییرات عالی در زندگی اینکه من جا برا افکار مثبت و ایده های الهی خالی کنم اگه میخوام به نتیجه برسم به سلامتی و شادابی و  خونه و ماشینم برسم باید باید افکار منفی را دور بریزم و ذهن قشنگم رو که من تا حالا نمیدونستم گنج در درون خود من هست برسم. ذهنم ناخودآگاهم گنج خوشبختی من هست و به لطف خدا این گنج رو پیدا کردم مخزن ذهنم رو باید از افکار مثبت پر کنم تا به گنجم برسم.

   استرس و نگرانی را در ذهن خودت جا نده تا  بتونی به سلامتی و شفای الهی برسی به بیماری خودت به  رفتار کسانی که ناراحتت کردند فکر نکن و از نعمت بخشش اسنفاده کن تا لذت گذشت رو بچشی .مشکل فعلی من اینکه ذهنم از رفتار کسانی که دلم رو شکستند چه با حرف و کنایه چه با رفتار غالب ذهنم شدن و مرتب رفتار و گردارشون در ذهنم تکرار میشه تکرا و تکرار .  که همین عامل استپ آرامش و روزی من شده . و پا درد و زانو درد من امانم رو بریده درصورتی که خیلی خوب شده بودم با غالب شدن این افکار  بیماری و فشار بی پولی و داشتن روابط نا آرام در منزل با اعضای خانواده نتیجه این افکار است .. و فضای دریافت موهبنهای الهی در زندگی را تنگ کردم . در حالی که میدونم تنها منبع ثروت این جهان خداوند است

    خبر خوب و عالی اینکه لطف خداوند بی انتهاست.

   استرس و نگرانی و افکار گذشته انسان را پیر میکند روح انسان پیر نمیشه راز جوانی در این سه نکته است .

   ۱ _ نگران نباشید و مسائل  را به خدا بسپارید.

   ۲_بگذارید خداوند مسائل رو حل کنه و راه حل لون ها خدا پیدا کنه.

   ۳_ شاد باشید و بخندید.

   اجازه نده احساس شکست و پشیمانی فضای مخزن شما رو پرکنه . دقیقا من مدتوزیادری است که عکس این نکته رو انجام میداوم تماما احساس شکست و پشیمانی از رفتار م در گذشته ام نرتب تکرار میکنم چرا در این مدت ۲۰ سال شاغل بودن من خونه ندارم و باید در خدنه ای کهنه سازمانی که ماهانه کرایه هم از حقوقم براداشت میشه  و مرطوب و جدیدا  پر از سوسک  زندگی کنم چرا؟! من اولویتم تو این چند سال چی بود؟  این بود که هر چقدر کار میکردم خرج اطرافیانم به جز بچه هام و خودم بیشه خواستم  فداکاری کنم !!! ای وای از اینهمه نادانی و بخشش بیهوده….افکار و رفتار گذشته این مدت ۹ ماهه من رو از پا درآورده هیچ نتیجه ای به جز تشدید بیماری برا من نتیجه ای نداشته .

   به وعده الهی ایمان دارم و کار خودم را برای رسیدن به هدفم شروع میکنم

   خدایا شکرت از این فایل الهی . استاد عزیز ممنونم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/12/28 14:24
   مدت عضویت: 537 روز
   امتیاز کاربر: 11390 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 90 کلمه

   سلام و درود 

   فایل قابل تاملی بود . 

   ذهن ما بستر  پذیرشه ‌ 

   ما میتونیم مثل پیامبر باشیم و بستر ذهنمون رو پذیرای افکار الهی کنیم و حرفی که میزنیم کلام خدا باشه . 

   و یا مثل انسانهای شیطانی باشیم که بستر ذهنمون پذیرای افکار شیطانی باشه و حرفی که میزنیم کلام شیطان باشه . 

   چیزی که از این فایل درک کردم اینه هیچ وقت حسادت نکنیم . سهم ما در درگاه الهی محفوظه و هیچی ازش کم نمیشه فقط ما باید در مدارش قرار بگیریم تا در ما جاری بشه  

   ممنون استاد عالی بود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/12/19 18:53
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 456 کلمه

                                 سلام

   یی روز بایی مادر ملوه جسمی حرکتی تو نمایشکر مصاحبه انجام میدان در شرایط سخت نگه داری فرزندش یی جمله گفت برام خیل زیبا بود بادیدن اون مادر اولبن نگاه از دید دیگران غذاب وسختی نگه دار جلو میکرد حتی فرزند دلبندس قادر نبود هیچ کاری رو خودش انجام بده کامل وابسته به 

   ماد  در شب رو  بود ماد  ابراز میکردلحظه نمتوانی فرزندشو تنها بزاره احتمال داره اب به گلوش  بره وخفه بشه 

   ولی در کمااتعجب این بجه رو نعمت میدونست چرا ؟

   چکنمیگفت با بودن فرزندم نم نمتونم با دیگرا حرف بیهوده بزنم اخبار یا غیبت کنم چون وقت این  کار هارو ندارم این بچه باعث شده من کمتر با دیگران باشم وکناه کمتر ی انجام بدم ولی اگه اطلاعات امدکزم داشتم اون زمان میفهمیدم که اون وردی ذهنشو داره کنترل میکنه کاری که ما تا حالا انجام ندادیم هر اطلاعات اشتلاه وادرش کردیم ذهنمون انباسته از اطلاعات اشتباه کردبم حالا هم غم داریم وهم اندوه د صورتی که مومن نه غم داره واندوه وروی ذهن در ایمان هم تاثیر گذاشنه نه  فقط در  چاقی 

   وردی منقی جیزی حز ابنکه متویات ذهنی خودمون رو تغییر بدیم باعث بدتر شدن مخزن ذهنم میشه حای جالی برای وردی خوب یا نیست یاخیلی کم جاست 

   حتی رشت وپشرفت کسی دیگه که موفق شده برای عدهای غذاب اوار است به جای خوشحالی که اون فرد پشرفت کرده اون مشکل نداره مشکل اصلی ما هستیم 

   چرا ازدیدن دیگران که با وددی خوب ودر  نتجه افکارخوب موفق شدن بایداین افراد ناراحت کنه .

   زمام گذاشت این افراد برای یاد گیری وذهنوشون ازافکار خوب انباشته کردن  نتیجه هم باید خوب باشه اتتظار دیگران اشتباه است 

   تا اینحا خدارو شکر در متیا نیستیاخدارو شکر خیلی کمرنک است 

   این قسمت که شما گفتیدبا تکرار کردن مریضی وانتظار خوب نشدنش چطور از خدا شفا بخوام در  من متاسفا نه وجود داشت ولیباحضور دراین فایل خدا هرگز دیر نمی کند کمی داره بهتر ه میشه  خدارو شکر دارم اویی جند جنبه تلاش میکنم وخدا کمک کنه کاره من تنها نیست یاری خداوند مهربون هستش  حتی در یاد گیری خودم خیلی ادم موفقی نمدونم فقطفقط کاری خداوند عزیز هستش بعضی زمان خودمد تعجب هسنم چطور تونستم ابن قسمت ازیی فایل درک کنم کار من نیست بازمیکم خدایا تشکر من داری یاری میکنی هر لحطه سپاس هر لحظه تشکر همه گروه یاری کن چون تو بهتر میدونی ما افراد چاق چقد رسختی کشیدم با ناامیدی تومارو به اینحاهدایت کردی خودت کمک حال همی باش  توی کارهاشون کمک حال هم مسیران این سایتهم باش تا از این هدایت مایوس تشده ادامه داه ونتبجه خیلی ار تصورمون بیشتر  خواهد بود چون تومهربان خواستی خواوند پشتپنهتون باشه تویی هر مسیر که درش دارید فعالیت میکنید که راه اشتباهی نیست موفق پیروزباشی یاحق حق نگه دارتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/12/19 12:20
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 246 کلمه

   سلام مریم خانم

   دوست عزیز هم مسیر امید دارم درصحت وسلامت باشید 

   من ازخوندن دیگاه تون لذت مبرم 

   چون از وردم درسایت شمااولین نفر هستید که دیگاهتون میخونم در خوندن دیگاهتون حس کردم شماهم مثل من تویی بخشای دیگه شرکت نمی  کنید من ازفایل ۱۵ شروع به نوشتن کردم تا اون فایل حس میکردم کارم درست ولی با شروع نوشتن هم مشکل یاد گیریم بهتر شد وهم باعث شد برای یادگیری بهتر به عقب برگشتم تویی یی دیگاه دیگه برای اقایی عطا هستن ایشون بعداز ما شرکت دارندر دیکاهشون دیدم از شروع دوره در قسمت من اینو نخوردم شرکت دارن وجگونکی برخورد با غذارو یاداوری میکنن من هم تویی این بچش شرکت کردم شما رو اونجا ندیدم حس کردم شماهم مثل من تویی این بخش نیستید 

   من با برگشتبه عقب متو جه شدم مشکل خواستم به شمااگفته شه شما هم شرکت کنیدجون با وجود زمان زیاد من درقسمت ۴۶ هستم هنوز احساس میکنید تغییر نکردید گفتم گوشزد شه تا ناامید نشید وادمه بدید.

    ا چون حضوردر اون قسمت باعث تغییر عادتهای غذایی میشه چون دوستدارم شماهم نتیجه بگیرید گوشزد کردم شماتلاش خودتون میکنید اون بخش شمارودر برخوردبا 

   غذا وعمل کردن به اموزشها کمک میکنه من خودم دیر پیدا کردم گفتم زودتر گفته شه بلد نبودن چطور باید بگم از دختر یاد گرفتنم چون کارکردن تویی سایت برای من تویی این دوره برای اولین بار هست نمتونم بعضی قسمتهارو باید یاید بگریم تا حواب بدم 

   اون بخش بیشترامد درگیر کرده وباعث بهترنتیحه گرفتن از این مسیر میشه 

   خدواند پشتو پناهتون باشه در بهتر نتیجه گرفتن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/12/11 17:17
   مدت عضویت: 592 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,214 کلمه

    “به نام و یاد ”الله” خدایی که مهربان است و یکتا”

   درود و سلام به همگی ؛

   گام پنجاه و ششم : رهایی از افکار منفی ( قسمت سوم ) ؛

   خوشحالم و خدا را شکر می کنم که همچنان در مسیر لاغری با ذهن قرار دارم و خدای خود را شاکرم که من را یاری می دهد تا هر روز یک گام را بردارم تا به مقصود خود نزدیک تر شوم و امروز پنج شنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ توانستم گام پنجاه و ششم را بردارم،خدایا شکرت.

   چگونه زندگی خود را تغییر دهیم ؟! 

   ما در زندگی خود نمی توانیم هدفی مقدس تر از رهایی از  افکار منفی را جستجو کنیم. خداوند در قرآن کریم از مومنین می پرسد که از خداوند چه چیزی به شما رسیده است و مومنین پاسخ می دهند که فقط خیر و خوبی.همچنین خداوند در قرآن کریم حال مومنین را اینگونه وصف کرده است که انسان های مومن نه غم دارند و نه اندوه، چیزی که متاسفانه امروزه در بسیاری از انسان ها و افراد به وفور وجود دارد .در این قسمت این سوال پیش می آید که غم و اندوه در اثر چیست ؟! جواب این سوال این است که افکار منفی و ورودی های مخزن ذهن ما که خروجی آن می شود مشکلات،غم و اندوه.پس به راحتی می شود به این نتیجه رسید که اگر ما بخواهیم که غم و اندوه نداشته باشیم و جزوه مومنین قرار بگیریم باید اول مخزن خود را از افکار منفی خالی کنیم تا جا باز شود برای دریافت خیر و خوبی ها در زندگی ما از طرف خداوند.خداوند می فرماید هر چه از طرف من به شما می رسد همه خیر و خوبی است ولی وقتی ما در ذهن خود فضایی به آن اختصاص نداده ایم که این خیر و خوبی را دریافت کنیم ، پس چگونه انتظار داریم که این نعمت ها در زندگی ما زیاد شود؟! همه ی ما در طول زندگی خود شاید اینگونه فکر کرده ایم که دریافت نعمت باید به صورت کالا یا پول یا دارایی باشد که این فکر کاملا اشتباه می باشد چون خداوند هیچ نعمتی را به طور مستقیم به ما نمی دهد مثلا من فکر کنم که به یک خانه ی بزرگ نیاز دارم و فردا صبح دقیقا همان خانه را داشته باشم ،نه اینگونه نیست.خیر و خوبی و نعمت های الهی به صورت افکار و ایده هاست که به ذهن ما خطور می کند و ما با عمل به این افکار و ایده ها می توانیم از نعمت های بیشتری استفاده کنیم .

   آیا به این فکر کرده ایم که چرا زمانی که ناراحت و عصبانی هستیم ساده ترین کارها را هم نمی توانیم به خوبی انجام بدهیم ؟! دلیل آن ، این است که خروجی ذهن ما مشکل دارد.وقتی مخزن ذهن ما پر از افکار منفی باشد نمی توانیم راهکارهای عالی برای ارتقاء سطح کیفی زندگی خود به دست بیاوریم. ضرب المثل معروف که به این موضوع اشاره دارد این است که از کوزه همان طراود که در اوست. وقتی ذهن و مخزن ما از افکار منفی و محدود کننده پر شده باشد انتظار تراوش ایده ها و افکار نو و پیشرفت دهنده را از آن نباید داشته باشیم .پس برای تغییر زندگی خود باید ابتدا محتویات مخزن خود را بررسی کنیم و قدم اول برای تغییر زندگی و ارتقاء به طبقات بالاتر ، باز نگری در ورودی های مخزن خود باید باشد.خداوند می خواهد که ما را پر از خیر و خوبی و آرامش کند ،اما چگونه؟! وقتی فضایی برای دریافت نیست چگونه انتظار داریم به آرامش برسیم ؟! و به افکار خوب و بهتری دست پیدا کنیم ؟! باید به این نکته توجه داشته باشیم که دریافت ما از سوی خداوند تنها از طریق افکار و ایده هاست،به هیچ طریقی دیگری نمی توانیم از نعمت های بیشتری استفاده کنیم چون خداوند و جهان هستی هیچ وقت ما را شوکه نمی کند !!؟ مثلا سابقه نداشته است در زندگی ما تغییر ناگهانی و رو به پیشرفتی حاصل بشود .شاید در زندگی دیگران دیده باشیم که طرف ظرف یک سال اوضاع زندگیش متحول شده باشد و با خود بگوئیم که فلانی چه کاری می کند که این گونه در حال پیشرفت است و پیشرفت می کند ؟! غافل از اینکه قبل از اینکه تغییر شرایط به صورت فیزیکی رخ بدهد باید اول در ذهن انسان تغییر رخ بدهد .اگر ما می خواهیم که تغییرات ماندگاری در زندگی خود تجربه کنیم تنها راهش این است که مخزن خود را از افکار منفی و مزاحم خالی کنیم و جا برای افکار مثبت الهی و ایده ها و الهامات الهی باز کنیم ،آن وقت درهای نعمت به روی ما باز خواهد شد و مورد لطف و رحمت الهی قرار خواهیم گرفت .

   ارتباط خداوند با ما از طریق ذهن و مخزن افکار ماست.وقتی مراقب ورودی های ذهن خود باشیم و سعی کنیم بیشتر افکار مثبت را وارد مخزن خود کنیم به همان نسبت در طبقات بالاتری از جهان هستی قرار می گیریم و از نعمت های بیشتری در زندگی بر خوردار می شویم .ما باید به عدالت خداوند اعتماد کنیم و به آن احترام بگذاریم با ایجاد فضای مناسب برای خداوند و دریافت نعمت های الهی از طرف او مثلا در زمان بیماری با فکر کردن به این که خداوند به راحتی می تواند من را شفا دهد و دوباره سلامتی خود را به دست خواهم آورد در اصل با این فکر مثبت خود را با شفای الهی هم سو می کنیم و لطف خداوند شامل حال ما می شود و همچنین با حسادت نکردن ،نگران نشدن و استرس نداشتن دقیقا همین کار را انجام می دهیم . وقتی ما بتوانیم خود را از نگرانی رها کنیم احساس آرامش وسط طوفان را تجربه می کنیم و بیشتر باور می کنیم که خدا هرگز دیر نمی کند.

   ایمان به خدا یعنی ارتباطی درونی و عمیق که با خدا داریم و از آنچه که ما به ظاهر نشان می دهیم عمیق تر است.

   افراد با ایمان همیشه شاد ،سرحال و امیدوار هستند.اگر ایمان داشته باشیم ،نگران نباشیم ،استرس نداشته باشیم ،اندوهگین نباشیم در سن نود سالگی هم جوان و با نشاط خواهیم بود چون روح ما پیر نمی شود تنها جسم است که پیر می شود و اگر روحی قوی ،شاداب و با ایمان داشته باشیم مانع از پیری و فرسودگی جسم خود می شویم.

   راز جوانی در این سه نکته است : 

   ۱) نگران نباشید و به خدا بسپارید .

   ۲) مسائل را رها کنید تا خداوند آن ها را حل کند .

   ۳) شاد باشید و بخندید.

   با رعایت این سه نکته تا لحظه ی آخر عمر خود جوان و با نشاط زندگی خواهیم کرد.

   اگر می خواهیم در زندگی خود همیشه شاداب و پر انرژی و سالم و جوان باقی بمانیم باید بتوانیم در ذهن خود فضایی کمتری را به نگرانی ها و اضطراب ها اختصاص بدهیم. همواره به دنبال خالی کردن ذهن خود از نگرانی ها،کینه ها، 

   ترس و حسادت ها باشیم .هر کجا اشتباه کردیم بلافاصله خود را ببخشیم ، تصمیم بگیریم به شکل بهتری عمل کنیم و اجازه ندهیم احساس شکست و پشیمانی فضای وجود ما را پر کند.

   پس باید ما با بررسی صادقانه ی سابقه و زندگی خود که به آن دسترسی داریم بتوانیم به افکاری که در ذهن خود ذخیره و انبار کرده ایم بنگریم و شرایطی که در آن هستیم را ببینیم و بررسی کنیم و درستی و نادرستی این گفته ها را برای خود مشخص و ثابت کنیم و به این طریق به حقیقت ماجرا پی خواهیم برد.

   “ یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fariba
   1401/11/28 15:23
   مدت عضویت: 602 روز
   امتیاز کاربر: 15690 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 514 کلمه

   سلام خدمت شما استاد عزیز،

   همه ما در زندگی بالا و پایین بسیاری را دیده ایم مشکلات بسیاری داشته‌ایم از حرف مردم گرفته تا رفت و آمدهای خانوادگی ما خواسته‌هایمان مشکلات مالی و غیره تنها این افکار انسان است که برای او پایدار هست و همیشه همراه انسان است پس چرا که افکار خودمان را به بهترین شکل تغییر ندهیم و در راه خوبی از آن استفاده نکنیم چرا باید حسادت کینه دشمنی و رقابت را در ذهنمان ریشه بدیم  و آنرا بپرورانیم ،

   همیشه هم کار خودمان را در روزمره باید مراقب آن باشیم و بررسی کنیم که در طول روز می خواهیم بسته به افکار ما است و به هر نعمتی که در طول زندگی ما میرسیم خواسته ای بوده که از خدا داشتیم و با حس خوب و افکار مثبت از خدا میخواستیم و آن دست یافتیم،

   مخزن ذهنی ماه خیلی جالب است که یک ورودی بسیار قوی و هوشمند دارد و خروجی آن نتیجه ما در زندگی ماست ورودی ما برای پر کردن مخزن هرچه باشد خروجی هم همان است اگر ورودی ذهن ما احساسی خوب آرامش عشق به خدا دوست داشتن خودمان ایمان و توکل آرامش به تمام طعم های خوب باشد خروجی آن در زندگی ما هم احساس خوب آرامش و عشق به خداست،چه بسا انسان هایی که این آگاهی خود دارند ولی این تامینات خوب را انجام می دهند و فقط ذهنشان را از یک مجموعه یادگیری پر کرده اند فقط حرف و در حد گفتن بلدن و در زندگی از این افکار مفید استفاده این می کنند،

   خیلی جالبه که به هرچی که فکر کنیم به همان در طی مسیر زندگی دست پیدا می کنیم اصلا این یک سیستم جهان است این سیستم خداست و ایمان داشتن برای انسان های مومن بهترین شکل یک انسان خوب و مثبت است ان با ایمان منظور ما این نیست که دائماً در حال نماز خواندن باشیم و دائماً روزه بگیریم نه انسانی که از ارتباط درونی عمیقی با خدا برخوردار است خدا را شناخته و به درستی و به راه درستی تغییرات خودش را احساس میکند با افکار خودش از خدا خواسته هایش را می‌خواهد و می‌داند که اگر از خدا و احساس های خوبش دو شوند به خواسته هایش نمی رسد و همان آدم قبلی خواهد شد،

   من که الان به این آگاهی درباره افکار خودم رسیده ام و مخزن ذهنی خودم را بررسی کردم و می بینم که چقدر افکار خوبی از اول تا به الان بیشتر افکار خوبی دارم افکار منفی رو خط میزنم و نادیده میگیرم چرا که خاطره های خوب را نبینیم و مشکلات را دنبال کنیم بهتر است که چیزهای قشنگ را دنبال کنیم که به ما احساس خوبی میدهند و جایی برای افکار مثبت باز کنیم در ذهنمان تا نتیجه خوبی ببینیم و نعمت ها از سمت خدا به افکار ما بستگی دارد سلامتی اگر می خواهیم باید از افکار مثبت خوبی برخوردار باشیم در همه موارد هم اینگونه است دریافتی ما از خدا بسته به افکار ماست و این بالاترین ثروت داشتی ما انسان ها است که با افکار خودمان می توانیم به هر چیزی که نا ممکن است ممکن است چه کنیم، 

   با تشکر از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1400/10/24 04:19
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 512 کلمه

   به نام خدای مهربون

   وقت بخیر عزیزان 

   واقعا من هر وقت که غم و اندوه و ترس و خلاصه احساس منفی میاد سراغم یاد همین ایه میافتم که مومنان نه غمی دارن نه اندوهی و بعد دوباره سعی می کنم که این افکار رو از خودم دور کنم.

   چند روز پیش با دوستم بودیم صحبت می کردیم هی افکار منفی می داد هی می گفتن شنیدی فلان جا این خبر شده اونجا اونطور ؟ من گفتم نه من دیگه این چیزها و گوش نمی دم تو هم بهتره گوش ندی گفت نه آدم باید بدونه به همه هم بگه که احتیاط کنن براش یه چیزهایی توضیح دادم و خلاصه نمی دونم حالا قانع شد یا نه در هر صورت 

   ما باید همیشه مواظب ورودیهای ذهنمون باشیم جا خالی کنیم تا نعمتهای بیشتری و دریافت کنیم و منتها از بس ذهنمون و پر از افکار منفی کردیم جایی نداریم برای دریافت نعمتها بعد می گیم نمی دونم چرا اینجوری چرا اونجوری …

   امروز یه مسیله ای پیش اومده بود برای خونه مامانم یه وسیله خراب شده بود و صدا می داد بوقش اذیت می کرد مامانم و خودش هم زنگ زده بود که بیان درست کنن 

   صبحی به منم گفت که زنگ بزنم خلاصه منم زنگ زدم و به مامانم گفتم یه کمی صبر کن به نوبت بیان ولی خیلی ناراحت و عصبی بود با هاش صحبت کردم گفتم با عصبانیت کاری پیش نمی ره باید با ملایمت بهشون بگی و اینجوری یعنی همسو هستی  با اراده خداوند ! نمی دونم چرا  همه فکر می کنن یکی حقشون و خورده و باید حقشون و بگیرن با عصبانیت ….

   حق همه سر جاشه . از همه نعمتها یکی به اسم همه هست .ما فقط باید مخزن و خالی کنیم تا جا باشه برای نعمتهای بیشتر .هر چی بیشتر از پیشرفت دیگران خوشحال بشیم در رحمت الهی و به سمت خودمون باز کردیم برای دریافت نعمتهای بیشتر.. و خدا هرگز دیر نمی کند.

   اگر از نگرانی رها بشی ،آرامش و میان طوفان حس می کنی و باور داشته باشی که نعمتهای خدا نامحدود است.

   هر چه فضای خالی ایجاد بشه موهبت های بیشتری دریافت می کنیم . ایده ها و فکر ها بهمون الهام می شه . مثلا من امروز می خواستم زرشک پلو با مرغ درست کنم ولی می خواستم به یه روش جدید مرغشو درست کنم همینکه این تو فکرم بود چند روش و دیدم خوشم نیومد ‌بعد رفتم تو یخچال دیدم رب تمبر هندی دارم و بعد ایده اش اومد که اره از این رب استفاده کنم دیگه خودم کشف کردم یه خورده هم الو بخارا داشتم اونم اضافه کردم جاتون خالی یه روش جدید به اختراع خودم خوب هم شده بود خدا رو شکر همسرم هم پسندید.

   نگرانی و اظطراب و حسادت و ترس اینها و رها کن که فضا رو به شدت تنگ می کنه .در زمان مقرر در مسیر حرکت خودت به نعمتهایی که به اسمت ثبت شده خواهی رسید.به وعده الهی ایمان داشته باش . ایمان داشتن مهمترین رکن نشاط و شادمانیه.

   راز جوانی مخصوصا برای خانمها 

   نگران نباشین و به خدا بسپارین

   مسایل و رها کنید تا خداوند اونها و بررسی کنه 

   شاد باشین و خوشحال

   این است رمز پیروزی مطلق .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/10/07 12:57
   مدت عضویت: 1284 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,544 کلمه

   سلام دوستان عزیز همواره در وادی امن الهی شادو سلامت و متناسب باشید

   رهایی از افکار منفی ..

   مقدس ترین کار این دنیا رهااایی از افکار منفی است✨

   ما به عنوان اشرف مخلوقات مسئول گسترش ارتعاش عشق و آزادی الهی در عالم هستیم نه شر کاذب !….

   (دم بریده مقطوع النسل همان شیطان است (سوره کوثر)که تمام پوچی است و توهم ✨

   زندگی کالایی نیست که به ما داده باشند و غیر قابل تغییر باشد !…

   ما خود خالق زندگی خود هستیم و از طریق ورودی هایی که به مخزن ذهن خود می دهیم و توجه به محتویات ذهنی خودمان باعث گسترده شدن علاقه مندیهام در زندگی می شویم ..

   خدواند در قرآن کریم از مومنین می پرسد از خداوند چه چیزی به شما رسیده است و مومنین پاسخ می دهند از وجود خداوند فقط خیر وبرکت نصیب ما شده است و باز در (سوره یونس آیه ۶۲)مشخصه آفراد مومن گفته می شود که آنها هیچ غم و اندوهی و حسرتی و ترسی از آینده ندارند…

   اما یا ایها الذین آمنوا منظور چه کسانی هستند آمنوا یعنی افرادی که در وادی امن الهی هستند همواره در آرامش الهی غرق هستند و به خداوند اعتماد دارند….ولی در جایی دیگر صحبت از ناس می شود که منظور عام هستند همون اکثر مردمی که در باغ هم نیستند یعنی ایمان کمی به خداوند دارند ولی جالب اینه که خداوند می فرماید ان الله بالناس لرئوف الرحیم (همانا خداوند برای تمام عوام مردم بسیار بسیار مهربان است و این نشونه عاشقیشه ❤️‍🔥)….

   و اما سالها من فکر می کردم مومنین افرادی هستند که حجابهای سفت و سختی دارند و بیشتر در مراسم معنوی شرکت می کنند و بسیار گریه می کنند !…همانهایی که زیر لب ذکرهای روزانه را زمزمه می کنند حواسشون به سال خمسی هست و کفن می خرند که ثابت کنند برای مرگ آماده اند ….همانهایی که نماز اول وقت می خوانند و حساب تمام نمازو روزه هاشون را دارند ؟!…همانهایی که جمعه ها غسل جمعه می کنند و همیشه در نماز جماعت شرکت می کنند !؟…

   اما اطراف من پر از این آدمها بود که نه اوضاع مالی خوبی داشتند و نه روابط خوب و عاشقونه و نه اعصاب و آرامش راحت !؟….عجب 🤔

   خدای ذهنی آنها خدای من هم بود همون خدای بی انصاف و زورگو همون که فقط هیبتش خوف بود و بس!..،

   ،هر گاه می پرسیدم که این کارها چه فایده ای دارد می گفتند :خداوند هر که را دوست بدارد سختی می دهد و این ها آزمایشات الهی هستند و عوضش را در آخرت دریافت می کنیم !؟….ولی من همیشه عصیان می کردم نافرمان بودم گله می کردم وجودم پراز خشم و نفرت شده بود و بیشتر اوقات مظلومی بودم که نه دنبا داشت و نه آخرت و همیشه ظالم و ظلم هم همراهم می شدند ولی همیشه یک جمله ای داشتم که درکی هم ازش نداشتم ولی تکرار می کردم و با خود می گفتم تنها تو را می پرستم و تنها از تو یاری می جویم (خودم هم میدانستم دروغه چون حداقل از هزاران نفر کمک می خواستم ولی تکرار می کردم و تفکر داشتم پرستش یعنی چه ؟!چه طور یک قلب فقط جای خدا می شود !؟)…،.و.عشق در وجودم جوانه 🌱زد….

   خدایی که عشق را روی زمین قرار داده پس خودش عاشقی بلد بوده اما چه طور عاشقی می کنه !؟…باید فراتر از تجربه زمینی باشه اما من درکی نداشتم و البته تجربه ای نداشتم ولی طالب بودم بیخیال هم نمی شدم از قلبم فریاد می زدم عااااشقتم دم دریای طوفانی، توی کوچه های خرابه و زیر تگرگ های آسمونی و سنگین شهرهای جنوبی …کاملا دیوانه و رسوا ….و هیچ در همه چیز….بی وفا نگار من /کمی از عشقش بهم چشوند و رفت ….گفت حالا بیا دنبالم …

   به لطف و اراده یکدانه ام هدایت شدم به مسیر خودشناسی در همون جلسات اول بود که متوجه محتویات مخزن ذهنی ام شدم بسیار بسیار اغتشاش داشت صبح اولین پلک را که باز می کردم تپش قلب می گرفتم و اضطراب !…ولی ورودی های ذهنم را فیلتر گذاشتم همه را بستم و کار خیلی سختی بود بالای ۱۰۰درصدمحتویات مسموم ذهن داشتم ولی می گفتم باید ثابت کنم عاااشقم …

   پس به عشقش فقط توجه به مثبت ها می کنم و فضای مخزن ذهنیم آرام آرام خالی شد و ایده ها و الهامات و افکار الهی هادی ام شدند ذهن من یک دستگاه مبدله ورودی میگیره و خروجی میده پس روزهای بسیاری می نوشتم و محتویات ذهنم را بررسی می کردم خودم و دیگران را می بخشیدم و آرام و آرام تر میشدم …

   من متوجه شدم هر انسانی از عمق وجودش و قلبش با خداوند ارتباط بر قرار می کنه که با انتخاب خودش این ارتباط شکل میگیره از طریق ورودی های ذهنش و محتویات مخزن ذهنش هست که میتونه آنچه را که می خواهد گسترش دهد .

   اراده خداوند بر خیر و برکت است برای همه بنده هاش اما اون افرادی این الهامات و بیشمار نعمتها را دریافت می کنند که فضای ذهنشون خالی باشه برای دریافت و ازطریق این الهامات و افکار می توانند راهکارهای ساده برای حل مسائل زندگیشون پیدا کنند بنابراین فردی که مخزن ذهنش پر شده از محتویات مسموم فضای خالی برای دریافت این موهبتهارا نداره و اتفاقا اینطور افراد هم همیشه شاکی هستند که چرا خدا از ما روی بر گردانده یا صدامون را نمی شنوه !….

   هر انسانی در هر کجای این جهان با هر دین و مذهبی و یا حتی بی دین از طریق محتویات ذهنش با خداوند ارتباط برقرار می کند و خداوند وعده داده است که این انسانها جزو کسانی هستند که در وادی امن قرار می گیرند (سوره بقره ۶۲)

   فردی که بیمار هست باید فضای ذهن خودش را خالی نگه داره تا شفای خداوند و انرژی الهی وارد ذهنش بشه و اگر توجه به بیماری و دردو وترس و ناامیدی داشته باشه سرعت گسترش بیماری را خودش با افکار مسموش افزایش می ده …و حتی فردی که ثروت کمی دارد باید محتویات ذهن خودش را متمرکز کنه به داشته هاش و فضای ذهن را برای دریافت الهامات الهی خالی بزاره تا ثروتش بیشتر شود …

   خداوند رزاق است او تنهااا روزی رسان بی حساب است خداوند وهاب است  و عطاکننده بی منت …هر چه از خزائن الهی طلب کنیم سرسوزنی کم نمی شود و هرآن در حال افزایش است …

   پس با حسرت به زندگی دیگران نگاه نکنیم هیچ فردی آنقدر خوشبخت نیست که من نتوانم با اندازه او خوشبخت باشم حق الهی من بیشتر از حد تصور من است و خداوند از حق الهی من حفاظت می کند …

   خیلی وقتها میبینیم افرادی زندگیشون تغییر کرده از نظر مالی یا روابط پیشرفتهای بسیاری داشتند و احمقانه ترین حرف اینه ….چه شانسی آوردند !؟خدا براشون خواست!؟…

   نه ⁉️دوست عزیز از کوزه آن بیرون تراود که درون دارد ما خبر نداریم اون فرد حتما تغییرات ذهنی داشته و بینش و نگرشش نسبت به موضوعات زندگی تغییر کرده یک شبه هم نبوده هیچ کس یک شبه خوشبخت و پولدار و معروف نشده حالا اگر یک کسی هم با تلاش فراوان و سختی و عذاب یهویی به چیزی رسیده چون مراحل قانون تکامل را طی نکرده به زودی دستاوردهاشو ازدست می ده و زندگیش و خروجی آن مطابق با محتویات ذهنش میشه و این یک قانونه ….

   اما شاد شدن و دعای خیر کردن برای افرادی که موفق هستند و یا ثروتمند هستند و حتی روابط عاشقانه خوبی دارند  از عمق وجود راه و مسیر ما را برای رسیدن به خواسته هامون واضحتر و روشنتر می کنه (ایده من اینه هرچقدر انسانهای ثروتمند و موفق بیشتر شوند راههای پولسازی هم بیشتر میشه و فراوانی هم گسترش پیدا می کنه و این انرژی الهی قدرت و مثبت و فروانی که از عمق قلب من ساطع میشه میتونه جهانی را متحول کنه )

   افرادی که هیچ نگرانی ندارند به راحتی خدا را وکیل امورات زندگیشون قرار می دهند و شاد هستند و همیشه لبخند می زنند همیشه جوانتر و سلامت ترند این افراد پرانرژی هستند و جز دسته افراد مومن هستند …..و خداوند بر آنها بشارت داده است که ذهنشان را مملو از لذت بخشش و عشق و آگاهی کند ربطی هم به سن و سال نداره در جامعه ممکنه نوجوانهایی را ببینیم که حال خوشی ندارند و از کم ایمانی آنها هست ولی افراد مسنی هستند که شاید جسمشان پیر شده باشد اما دلشان به عشق زنده است  پیری و فرسودگی برای جسم هست و اما ما یک جسم نیستیم یک روح الهی هستیم که لباسی چون جسم پوشیده ایم . 

   حالا فکر کنیم آیا بهتر نیست که فضای ذهن خودمون را از کینه و خشم و ترس و نگرانی خالی کنیم و جا را برای ورود عشق و آگاهی باز کنیم !؟

   حقیقتا صدای خداوند را در سکوت باید شنید 

   سکوتی زبانی که بدون فکر سخن نگویم هم عالیست ولی  اصل ماجرا در ذهن ما است شلوغی ذهن و البته رفت و آمد در گذشته و آینده هیچ سکوتی ایجاد نمی کند تا نبض لحظه و صدای رسای خدا را بشنویم ؟!

   این روزها که با خود عهد بستم که با زمستان هماهنگ باشم و بیشتر سکوت کنم یک عالمه نشونه دریافت می کنیم و همه از سکوت بیشتر می گویند  …..

   به راستی من کیستم⁉️ 

   خدایا سپاسگزارم می دانم که هر آن مرا حمایت و حفاطت و هدایت می کنی من فقط طلب کردم و یک قدم برداشتم که آن هم از عشق وجودی ام بر لبم جاری شد و تو داری تماااااام گامهای مانده اش را بر می داری سپااااااااااسگزارتم 

   عاااااااااااااااشقتم❤️ 

   موج آگاهی و عشق و صلح همه گیر بر تن واحده مبارک ✨🦋

   در مسیر مستقیم و پرنعمت الهی آرام و شادباشید😊🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 44 از 9 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سهیلا عظیمی ویشته
    1400/10/10 18:59
    مدت عضویت: 1764 روز
    امتیاز کاربر: 16203 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 49 کلمه

    ممنونم عزیزم از نوشته زیباتون الحق که کلمه ملکه عشق برازنده شماست با نگرش عالی اتون شادی وصف ناپذیری را به قلبم روان کردید چنان از عشق خداوند حرف زدید که عشق الهی را در وجودم حس کردم  وبسیار از نوشته زیبای شما لذت بردم  دوست عزیزم موفق باشید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار ملکه عشق
     1400/10/11 14:40
     مدت عضویت: 1284 روز
     امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 56 کلمه

     درود بر شما دوست عزیز گوارای جانتون. 

     شما زیبا پسند هستین و ارتعاش عشق الهی برازنده وجود شما بوده است. 

     عالیترینهای الهی پیش روی ماهتون🙏🎁 

     خدارا هزاران بار شاکرم که وجودم را مایه خیرو برکت قرار داده است و سپاس از استاد و فضایی که برای بستر عشق و آگاهی ایجاد کرده اند .طلب خیر نثارشون 🍃🌸    

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار alireza8199@gmail.com
   1400/09/24 20:12
   مدت عضویت: 924 روز
   امتیاز کاربر: 2039 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 140 کلمه

   سلام ممنون از این فایل های خوب صوتی که به نظر من اول انسان باید بخواهد و به قول معروف تشنه این مطالب باشد تا خداونداین راه را جلوی پایش باز کند و باید  وقتش رسیده باشد و تا وقتش نرسیده باشدبه این مطالب یا توجه نمی کند یا سرسری رد میشود  . انسان باید در زندگی شاد باشه و غم و اندوه را از ذهنش خالی کنه و استرس در زندگی نداشته باشد و افکار منفی را از ذهنش خالی کند با بخشیدن ها و دنبال نکردن حرف ها  و کینه ها در ذهنش چون خودش آسیب می بینه و جلوی ورود افکار مزاحم را از ذهنش بگیره و نگذارد اون افکار منفی در ذهنش چند باره تکرار بشه و باهاش درگیر بشه اولش یکم سخته ولی با تکرار و داشتن هدف در زندگی این کار آسان می شود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/08/20 10:55
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 23767 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 133 کلمه

   سلام استاد عزیز و گرامی و دوستان خوبم

   چه فایل آموزشی عالی بود 

   ذهنمان را از افکار منفی خالی کنیم تا نعمت های خداوند جا برای ورود به ذهنمان داشته باشند

   ذهن ما مثل مخزنی است که هر چه در آن وارد کنیم همان را بعنوان خروجی تحویل خواهیم گرفت

   اگر ذهنمان پر از افکار منفی باشد دیگر نباید توقع داشته باشیم که افکار خوب و سازنده وارد ذهنمان شود چونکه جای خالی وجود ندارد

   قبول کردن اینکه نعمت های خداوند بینهایت است و هیچوقت کم نمی آید دیگر نگران سبقت گرفتن از دیگران برای بدست آوردن آن و یا حسادت کردن به دیگران برای داشتن آن نمی شویم چون برای همه بینهایت نعمتها در جهان هستی وجود دارد و هیچوقت تمام نمیشود

   برای دریافت نعمتها برای کسان دیگر خوشحال باشید که با اینکار به درگاه الهی نزدیکتر میشوید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/07/19 18:05
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,089 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

   تا اینجا یاد گرفتم که با رها کردن افکار منفی من به طبقه های بالااتر میریم و زندگی بهتری رو تجربه میکنم .

   از مومنین میپرسن  چه چیزی  از خداوند به شما رسیده ؟؟ و اونها میگن فقط خیر و خوبی و جالبه که خداوند هم میگه مومن کسی هست که نه غم داره نه اندوه  در حالی که امروزه در مونین بسیار  کم دیده میشه و اینم براثر ورودی بد  داشتن هست که  افراد اینطور میشن و. کلی ترس و نگرانی پیدا میکنن

   خداوند میگه هر چیزی از من  به شما میرسه فقط خیر و خوبی هست اما ما باید جا برای دریافت اونها بزاریم  و جالبه خیر و خوبی به صورت کالا و پول نیست به صورت ایده و افکار هست و  ما با عمل کردن به اونها به همه چیز میرسیم 

   پس وقتی عصبی و ناراحتی و مخزن ذهنت  پر از افکار منفی  هست نمیتونی ایده ها و الهام رو دریافت کنی و به سطح بالاتر بری چون فضای خالی در ذهنت  نزاشتی  پس به آرامش،و ایده های خوب نمیرسی پس توجه داشته باشین  فقط ما از طریق ایده ها و افکار خوب و عمل کردن به اونها  میتونیم پیشرفت کنیم .

   هیچ فرد بدبختی یه شبه خوشبخت نشده  پس اگر میخواهید تعییرات ماندگاری داشته باشید مخزن خودت رو از افکار منفی خالی کن و جا برای ایده ها و افکار مثبت داشته باش تا مورد رحمت خداوند قرار بگیری .

    در گذشته منم تصور میکردم موفقیت و میزان دریافت نعمتها از خداوند به میزان عبادتهای هر کس بستگی داره و هر شخصی بیشتر نماز و روزه داره بیشتر موفق میشه و لی حالا خوب میدونم ارتباط خداوند با ما از طریق ذهن ما هست اگر مواظب ورودیهای ذهن خودمون باشیم و سعی کنیم بیشتر افکار مثبت رو وارد کنیم در مدارهای بالاتری میرم و کلی نعمت و رحمت دریافت میکنیم .

   پس اجازه نده با کینه و نفرت و عصبانیت از فردی مخزن خودت رو از افکار منفی پر کنی و با بخشش اون فرد مخزن خودت رو خالی نگه دار تا خداوند به تو صبر و ارامش و هدیه بده .

   اگر الان در شرایط سختی هستیم و کلی استرس و نگرانی داریم باید بتوتیم به خدا اعتماد کنیم و جا برای الهامات الهی خالی بزاریم تا آرامش،و عشق و محبت وارد زندگی شما بشه و شما بهتر زندگی کنید .

    مثلا اگر ذهنت رو مملو از افکار منفی بیماری کنی خودت رو از شفا دور میکنی و جای برای سلامتی نمیزاری و اگر به شخصی برای موفقیت  حسادت کنی قطعا فضای ذهن خودت رو پرتر میکنی فقط به عدالت خداوند اعتماد کن و بگو حتما حقش هست  که درراین نقطه باشه و جا در ذهنت برای پیشرفت و دادن نعمتهای بیشتر بزار و فراهم کن و خودت رو از نگرانی رها کن تا ارامش،وسط طوفان داشته باشی و بگو خدا هرگز دیر نمیکند ‌.

   هر چقدر درخواستهای تو بیشتر باشه چیزی از منابع خدا کم نمیشه  پس  باور به فراوانی نعمتها داشته باش و ذهنت رو از محدودیت خارج کن و به هیچ کس حسادت نکن و چشم به دریافت نعمت الهی داشته باش .

   درهای رحمت الهی بی انتها هست و هر کس امادگی دریافت داشته باشه برای اون  باز میشه بنابراین هر کس در هرجای دنیا  با هر دین و ایمانی که باشه اگر طبق این قوانین عمل کنه مورد لطف و رحمت خدا قرار میگیره و درهای رحمت به روی اون باز میشه رمز دریافت نعمتهای الهی این هست که ما مهیا بشیم برای دریافت اونها و تنها با با خوشحال شدن و حال خوب زندگی کردن و حسادت نکردن و غصه نخوردن شما نعمتها رو دریافت خواهید کرد باید از دریافت نعمتها توسط بنده های دیگر خوشحال باشی تا خودت هم نعمت دریافت کنی پس سعی کن به نعمتهای خودت نزد خداوند دسترسی داشته باشیم .

   هر کس هر نعمتی داره مطعمن باش از اون نعمت به اسم تو پیش خداوند ثبت شده و من با تلاش،و اگاهی بیشتر میتونم اون رو به دست بیارم .اگر لیاقت و ظرفیت  دریافتش رو داشته باشم  پس  من باید روی خودم کار کنم تا در اینده چیزهای جدیدی و زندگی جدید رو تجربه کتم  که نشون میده فضل و رحمت خدا بی انتهاس  .

   زندگی گذشته ی من با  زندگی الان من قابل مقایسه نیست و هر چقدر ففا رو خالی کنم موهبتهای بیشتری رو دریافت میکنم خدا نمیاره بزاره زیر بالشتم  ایده و افکاری الهام میشه که در گذشته  بهم الهام نمیشد ‌و به مرور شما پیشرفت میکنید .

   من با اطمینان با خداوند ادامه میدم تا زندگی من متحول بشه و بعد  من میگم من و این همه خوشبختی طبیعی هست پس تمام کینه و نفرت و حسادت و ترس و عصبانیت و .. رو رها میکنم و مخزن خودم رو خالی میکنم و به حرکت ادامه میدم و من در زمان مقررر به نعمتهایی که به اسم من ثبت شده میرسم در قران امده چه کسی از خداوند به عهدش وفادارتر هست اکنون بشارت باد بر شما و به داد و ستدی که با خدا کردی و و این هست پیروزی شما .

   ایمان داشتن خیلی مهم هست و در قران رکن اصلی جوانی هست و ما در اطرافمون خیلی افراد جوون رو میبینیم که با داشتن سن کم افسرده و ناراحت هستن چون ایمان ندارن و برعکس خیلی افراد مسنی هستن که با وجود سن زیادشون 

    بشاش،و با روحیه هستن و وقتی باهاشون حرف میزنیم میبینم گروه اول به خدا ایمان ندارن و گروه دوم به خدا ایمان دارن و ایمان به خدا فقط به نماز و روزه نیست ها  بلکه  ارتباط درونی خیلی عمیقی هست پس  اگر استرس و نگرانی و غصه  نداشته باشیم در هشتاد سالگی هم میتونیم جوون باشیم چون روح ما که پیر نمیشه  این جسم که پیر میشه و اگر روحی قوی شاد و با ایمان داشته باشی مانع پیری جسم میشود  راز جوانی در این سه نکته هست :نگران نباشید و به خدا بسپازید و مسایل رو رها کنید تا خداوند اونها رو حل کنه و شاد باشید و بخندید و تا اخر عمر جوان و با نشاط زندگی خواهید کرد .در واقع این افراد چون هیچ وقت افکار منفی و نگرانی نداشتن خداوند جای اونها رو با افکار مثبت و انرژی بخش،پر کرده و اونها سلامت و شاداب هستن  اگر میخوایی همیشه شاداب و سالم و پرانرژی و جوان باشی باید فضای کمتری رو به نگرانی ها و استرسها اختصاص بدی  همواره به دنبال خالی کردن ذهنت از کینه و حسادت و ناراحتی ها و .. باش و اجازه نده ذهنت رو با این چیزها پرکنی .

   اگر درر زندگی تو تغییری ایجاد شده بدون در سطح افکار تو تغییری به وجود اومده پس برای تغییر محتوای مخزن فکریتون تلاش کنید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/05/20 09:38
   مدت عضویت: 1656 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 546 کلمه

   سلام<🙂>
   تعریف مومنین در قرآن کسانی هستند که نه ترسی دارن و نه  اندوهگین میشوند

   چقدر شبیهیم ما به این تعریف؟؟؟؟ 

   ترس از افکار و نگرانی آینده میاد

   غم هم از افکار مربوط به گذشته

   به تعبیری اونی مومن هست که در لحظه حال باشه

   لحظه ای که نه ترسی در اون هست و نه غمی 

   لحظه ای که زنده و سرحال هستی لحظه ای که پر از شادی سلامتی آرامش و حال خوبه

   هر لحظه ای که داری نفس میکشی و هم لحظه ای که داری بازدم میکنی

   چقدر از ما در لحظه حال هستیم؟؟؟؟؟

   چهره هر کدوم از ما نشاندهنده افکاری هست که داریم مرور میکنیم…و ببینین چهره خودمون و اکثر انسانها در بیشتر اوقات یه چهره در هم رفته است…‌

   پس اکثرماها در اکثر اوقات در لحظه حال نیستیم و از نعمت لذت بردن در اون لحظه محرومیم

   بودن در لحظه حال مخزنی خالی از افکار منفی میخواد 

   بودن درلحظه حال ایمان میخواد

   ایمان به خدایی که میلیاردها سال قبل از ما بوده و میلیاردها سال بعد از ما هم خواهد بود

   ایمان به خدایی که قادر مطلقه و هر خدمتی ازش برمیاد و همواره منتظر تا ما درخواست کنیم و او اجابت کنه

   خدایی که از زمانی که فقط یه سلول بودیم ما رو به شکل انسانی با میلیاردها سلول فوق هوشمند و زیبا تبدیل کرده همون خدایی که هرلحظه با ماست و همراه مااست و از پشت مردمک چشم ما میبینه و پشت پرده گوش ما میشنوه اونی که از رگ گردن به ما نزدیکتره و هرلحظه در حال حفاظت حمایت و هدایت ما است

   خدایی که تمام انچه در زندگی دنیوی میساختیم رو از قبل برای ما آماده کرده و در جاده زندگی ما قرار داده هدیه هایی که فقط اسم ما بر اون نقش بسته و فقط متعلق به ما است و وقتی با ایمان و امید و شادی در مسیر اصلی حرکت کنیم در ایستگاههای مختلف میتونیم اونو دریافت کنیم 

   ولی اکثر اوقات ما در جاده خاکی هستیم و درحال گلایه و ناله و زاری که پس چرا به من این نعمت رو نمیدی؟؟؟؟ غافل از اینکه خودمون از مسیر خارج شدیم وگرنه نعمت های ما در مسبر اصلی و درایستگاه های خودشون منتظر ما هستن

   سه تا نکته رو گفتین برای بودن در این مسیر

   ۱_نگران نبودن و سپردن امور به دست توانای مطلق

   ۲_رها کردن تمام مسائل و ایمان به او

   ۳_شاد بودن

   اینا همون فاکتورهای در لحظه بودنه …

   کی میتونیم شاد باشیم ؟ موقعی که نگران نباشیم و غمگین هم نباشیم

   و کی این اتفاق می افته ؟وقتی ایمان داشته باشیم به خدایی که ما رو از هیچ خلق کرد و همواره ما رو در آعوش پر مهرش گرفته و در مسیر زندگی داره جلو میبره

   خدایی کدوم از ما متوجهیم که در آعوش پر مهر خالقمون هستیم؟؟؟؟؟

   کدوم از ما حاضریم دست از ترسها و نگرانیهامون برداریم برای آینده ای که هنوز نیومده؟؟؟؟

   کدوم از ما حاضریم دست از عصه خوردن بر گذشته ای که گذشته و رد شده برداریم؟؟؟؟

   به قول دانشمندان فیزیک کوانتوم اصلا گذشته و آینده ای نیست و زمان فقط یه توهمه یه قرارداده بین ما انسانها برای زندگی بر این کره خاکی

   تنها لحظه موجود لحظه حال هست لحظه حال ابدی….

   ما هر لحظه با افکارمون داریم ارتعاش صادر میکنیم اگه متوجه باشیم و ارتعاش شادی و لدت رو ارسال کنیم لحظه بعد هم که ما به عنوان آینده فرض میکنیم پر از اتفاقات و شرایط شادی آور و لذت بخش میشه این قانونه و فوانین خدا همواره ثابته….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار shahrbanou1346
    1400/05/20 11:15
    مدت عضویت: 1445 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 98 کلمه

        سلام به دوست گرامی ام خانم صابری .

    این جملاتت در انتهای نوشته ات عالی بود 👏👏👏👏👏👏

    به قول دانشمندان فیزیک کوانتوم اصلا گذشته و آینده ای نیست و زمان فقط یه توهمه یه قرارداده بین ما انسانها برای زندگی بر این کره خاکی

    تنها لحظه موجود لحظه حال هست لحظه حال ابدی….

    ما هر لحظه با افکارمون داریم ارتعاش صادر میکنیم اگه متوجه باشیم و ارتعاش شادی و لدت رو ارسال کنیم لحظه بعد هم که ما به عنوان آینده فرض میکنیم پر از اتفاقات و شرایط شادی آور و لذت بخش میشه این قانونه و فوانین خدا همواره ثابته….👏👏👏👏👏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار saberizahra80
     1400/05/21 10:17
     مدت عضویت: 1656 روز
     امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 16 کلمه

     سلام 

     ممنون از اینکه وقت میذارین و نوشته منو میخونین🙏🙏

     و خیلی ممنونم بابت انرژی مثبتی که میدین❤❤

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب موفق
   1400/04/05 15:09
   مدت عضویت: 1208 روز
   امتیاز کاربر: 14024 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,206 کلمه

   گام ۵۶ چگونه زندگی خودمان را تغییر دهیم .

    به نام خدا💞💞

   میراث خداوند به مومنین  خیر و خوبی است .مومنین کسانی هستند که نه غم دارند نه اندوه غم واندوه در اثر چیست ؟افکار منفی مخزن ذهن ما که خروجی آن میشه مشکلات ناراحتی وغم. اگر می خواهی غم و اندوه نداشته باشیم که جز مومنین قرار بگیریم اول باید مخزن خودت را خالی کنیم تا جاباز بشه برای خیر و خوبی که از طرف خداوند می رسد.⛔ اگر فکر می کنید که دریافت نعمت به صورت کالا و پول باشد سخت در اشتباه است هیچ وقت خداوند به صورت مستقیم یک نعمت نمیده .خیر و خوبی را به صورت افکار و ایده ها می دهد که با عمل به ایده و افکار می‌توانیم به نعمتها دست پیدا کنیم.⛔شخصی که می گوید هرکار می کنم به جایی نمیرسد چون فضای ذهنشون برای فضای خاص باقی نمی ماند وقتی ذهنت پر از افکار منفی ست انتظار ایده و افکار مثبت پیشرفت دهنده نداشته باشیم .✅برای تغییر زندگی خودت و ارتقا به مرحله بالاتر اول باید محتویات ذهنت را بررسی کنید .۰🔴خداوند می‌خواهد زندگی ما را سراسر خیر و برکت کند ولی چطور وقتی فضای ذهنت پر از افکار منفی و و فضایی برای دریافت نیست چطور به آرامش برسید ؟✅دریافت ما از سوی خداوند تنها از طریق فکر و ایده است چون خداوند و جهان هستی هیچ وقت فقط ما را شوکه نمی‌کند مثلاً تغییر ناگهانی و ورود به پیشرفت سابقه نداشته در زندگی کسی دیده بشه .اگر در جریان زندگی کسی که پیشرفت کرده باشیم می فهمیم قبل از اینکه تغییرات فیزیکی در زندگی اش باشد درفکرش تغییر بوده توجه اش به توسعه و پیشرفت بوده وقتی به این موضوع توجه پرده افشار متناسب وارد شده و خروجی شده چیزی که می خواهد پس اگر می‌خواهیم تغییرات ماندگاری تجربه کنیم راهش مخزن خود را از افکار منفی و مزاحم خالی کنیم جا برای افکار مثبت الهی و ایده ها باز کنی و مورد لطف و رحمت الهی قرار بگیری.ارتباط خدا با ما از طریق ذهن و مخزن افکار من وقتی مراقب ورودی ذهن باشیم سعی کنیم افکار مثبت وارد مخزن ذهنمون بشه به همون نسبت در طبقات بالاتری در جهان هستی قرار می‌گیریم.

    از امروز دقت بیشتری داشته باشید چطور افکاری وارد مخزن ما میشه اگر کسی ما را ناراحت کرد فکر کنید اجازه بدهیم کینه و نفرت و عصبانیت وارد مخزن ما بشود یانه؟

    با بخشش طرف مخزن را خالی نگه داریم اونوقت که خداوند لذت بخشش رو به شما عطا می کنه و آرامش را به ما هدیه میدهد .

   اگر به بیماری گرفتار شدید یا شرایط سختی دارید یا با همسرت روابط مشکل داری در این شرایط هم باید به خداوند اعتماد کنیم و استرس و نگرانی را به مخزن خود راه ندهید جا برای دریافت نعمات الهی ایجاد کرده باشید .💞

   در این شرایط سختی ما به ⏪راحتی تبدیل میشه توسط خداوند بیماری ما⏮ سلامتی خشم و کینه ⏪جای خودش را به محبت ودوستی میدهد.

    با این کارها برای خداوند فضای ایجاد کردیم که زندگی ما را به نعمت هایی که برای بهتر زندگی کردن احتیاج داریم پر کنیم.

   وقتی که خودت را رها می کنی باور می کنید که خداوند دیر نمی کند

   🔴 خبر خوب که لطف خداوند نامحدود و میتوانیم از خداوند بیشتر بخواهیم.

    هر انسانی مخزن خود را از افکار منفی خالی می کند درهای رحمت الهی بر روی او باز میشه 

   و رمز موفقیت مهیا شدن برای دریافته.

    همکارت ترفیع گرفت حسادت نکن ماشین خوب گرفت خوشحال باش که از نعمت بیشتری برخوردار شده .

   ✅هر چقدر دریافت نعمت ها توسط بندگان تو را خوشحال کند خودت را به در درگاه الهی نزدیک تر ببین

   مطمئن باشددر درگاه الهی چیزی که به اسم ما ثبت شده  و به دست کسی دیگه نمی رسد.

    پس سعی کن به نعمت‌های خودمان در نزد خداونددسترسی پیدا کنیم.

   🔴 خداوند برای همه نعمت مساوی قرار دادیم ولی این ما هستیم که به اندازه های مختلف اجازه دسترسی به آنها را به خودمان می دهیم .

   ✅هر نعمتی در دست کسی دیدی بدان مثل همان برای ما هم هست که ما می‌توانیم با تلاش بیشتر به این نعمت دست پیدا کنیم.

    از این مسیر با اطمینان حرکت کند و به خدا اعتماد کنید نگرانی ،اضطراب ، ترس را رها کنید مخزن ما را تنگ میکند ۰💞آیه قران :چه کسی از خداوند بر عهدش وفادار تر است💞 🔴خداوند ایمان داشتن را مهمترین رکن جوانی و شادابی می داند ایمان تنها نماز و روزه نیست بلکه فراتر از اونه ارتباط درونی و عمیق تر از اون چیزی که در ظاهر نشان میدهیم.

   ⛔ زندگی توام با استرس و نگرانی انسان را پیر میکند .

   ✅افکار انسان هاست که خودش را در جسم ما نشان می دهد.

   🎁 راز جوانی در این سه نکته است🔴 نگران نباشید🔴 به خدا بسپارید و🔴 شاد باشید بخندید .

   اگرمی خواهیددر زندگی خودمان همیشه پر نشاط و سالم باشیم باید فضای کمتری از وجود خودتو به نگرانی ها اختصاص بدی.

   همواره به دنبال خالی کردن ذهن از کینه و ناراحتی باشید اجازه ندهید احساس شکست و پشیمانی ذهن شما را پر کنه هدفی مقدس تر از رهایی از افکار منفی در زندگی نیست همه ما وظیفه داریم که با رهایی از افکار منفی تغییر کنیم و زندگی را آنگونه که خداوند برای ما مقدر کرده است تجربه کنیم.

   من آدم حساس وزود رنجی هستم گفتار و رفتار اطرافیانم برایم خیلی مهم است است هر سخنی را در ذهن مرتب بررسی می کردم چون آدم رک وصریحی نیستم و نمی توانم در گفتگوها شرکت کنم به قول معروف جواب بدهم .

   به من خیلی فشار می‌آیدو در ذهنم جدال و جنگ به پا می شود خیلی ناراحت می شوم چند روزی از جمع دور می‌شوم بعضی وقت ها اینقدر به من فشار می‌آمد که تبدیل به بیماری میشد اون موقع نمی فهمیدم این بیماری به خاطر چیست ولی کم کم باهجوم بیماری ها فهمیدم که باید به دنبال علت باشم .

   در پاییز گذشته دوره ی جذب انرژی شرکت کردم که به من کمک کرد و این حسی که فکر می‌کردم اطرافیان از من متنفرندرا بهتر کنم و حس درونی ام بهتر بشه.

    ولی بازم تنفر از خودم ادامه داشت تا در اسفند ۹۹ با این سایت آشنا شدم به لطف خدا این دوره حس تنفر از خودم کم کم تبدیل به دوست داشتن خودم  داره میشه.

    🔴 تا جایی که بتوانم سعی می کنم افکار منفی را از مخزن ذهنم پاک کنم تا مهیای تحول بیشتری بشوم.

    همیشه گمانم این بود که خواستن بیشتر از خداوند پررویه و کاردرستی نیست اگر بیستربخواهم حق بقیه رو خوردم 🙄😔نمی دانستم دراین جهان خداوند به فکر همه بوده وخوان نعمت الهی برای همه پهنه .

    الان هرچه خیر و خوبی و سلامتی و ثروت و موفقیت در جهان هست برای خودم و خانواده ام می خواهم و می دانم خداوندبه من می‌دهد.

    همیشه برایم سوال بود که خداوند میفرماید بخوانید تا اجابت کنم یعنی چیه ؟

   بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را گمانم این بود که هنگام بیماری ،گناه و گرفتاری خداوند را صدا بزنیم و ما را نجات بدهد.

    چرا هیچ وقت فکر نکردم که خداوند برای موفقیت و ثروت و سلامتی بیشتر صدا کنم؟

    چرا نگفتم خداوند بهترین حالت مرا میخواهد؟

    مگر جز این است که هر عاشقی بهترین حالت معشوق را میخواهد؟

    مگر جز این است که خداوند اول بار عاشق ما انسانها شده ؟بعدما عاشق خداوند شدیم و می خواست که ما عاشقش باشیم( چه بخواهیم چه نخواهیم) 

   پس خودرا آماده گرفتن هدایای عاشقمان کنیم کافیست برای گرفتن هدایای جا باز کنیم و به استقبالش برویم💞💞

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zary.ahmadi
   1400/04/05 14:21
   مدت عضویت: 1430 روز
   امتیاز کاربر: 10087 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 679 کلمه

   سلام گام ۵۶

   رهایی  از افکار منفی 

   رهایی از افکار منفی یک هنر است !همری که برای ما آرامش و شادی و جسمی سالم به ارمغان می اورد

   افکار منفی طوفانی است که اگر اجازه بدهیم وارد مخزن ما بشه تا ما را نابود نکند رها نمی کند اما اگر هنرمند باشیم و باد بگیریم هیچ وقت گرفتار طوفان نخواهیم شد ممکن است نسیمی بوزد!! اما نه طوفان!!!

   وقتی از کسی ناراحت می شویم اگر مدام به آن فکر کنیم و به خودمون اجازه بدهیم که کینه و نفرت وارد مخزن ما بشه طوفان می اید  و ویران می کند اما اگر بخشش باشد مثل نسیم می وزد و رد می شود 

   چگونه از افکار منفی رها شویم؟بستگی به آبمان و اعتماد افراد دارد ۱-.اگر به خداوند اعتماد داشته باشیم و خیلی با ما دم خور بشه ۲ دقیقه بیشتر جایی ندارد

   ۲-به جای نفرت و کینه بخشش داشته باشیم تا پر طبقات بالاتر ی از جهان هستی قرار بگیریم تا نعمت های بیشتری وارد زندگی خود کنیم دقت به ورودیهای خود داشته باشیم 

   اگر در شرایط سخت مثل بیماری باشیم باید  به خدا اعتماد کنیم و منفی ها که باعث استرس و اضطراب می شوند جایی در مخزن ما نداشته باشند و نعمت های خدا که شامل آرامش   بخشش.  و شادی و تمام چیزهای خوب در مخزن ما باشد  در چینبن حالتی آست که کینه و دشمنی جای خود را به عشق و دوستی می دهد و مریضی جای خود را با سلامتی عوض می کند 

   ‌مهمترین و موثرترین راه برای رهایی از افکار منفی ؟

   هر صبح تا بیدار می شویم شکرگزار تمام نعمتهای الهی باشیم .

   سلامتی

   قرار گرفتن در سرزمین سر سبز لاغرها 

   داشتن فرزندان خوب 

   روابط خوب و سالم با خانواده

   هوای خوب 

   خونه و وسایل و امکانات رفاهی عالی

   دوسنان خوب و………….

   و هنگام خواب مجدا شکرگزاری می کنیم تا بتوانیم از شر منفی بافی ها رها شویم و استمرار داشته باشیم تا تغییرات را دریافت کنیم و فضای خالی برای خدا در مخزن خود ایجاد کنیم تا زندگی بهتری را داشته باشیم و به عدالت خداوند اعتماد کنیم و احترام بگذاریم

   ما به این جهان آمده‌ایم تا از همه زیبایی‌ها ی آن لذت ببریم و تجربه کنیم یک زندگی پر از صفا و آرامش و آسایش 

   خداوند این توانایی و لیاقت را به همه ما داده تا بتوانیم تجربه یک زندگی زیبا و موفق و سرشار از حس خوب داشته باشیم چون ما به گونه ای خلق شده ایم  که قادر هستیم هر آنچه را می خواهیم به دست بگیریم چون ذاتا و طبیعتا خوشبخت هستیم چون بنده خدا هستیم ..اما اگر ذهن ما منفی ببافد و نادرست برنامه ریزی بشود به جای شادی و خوشبختی ، محدودیتها را خواهیم دید 

   از این لحظه با خدای  خود عهد و پیمان می بندم که بیشترین و بهترین لذت از زندگی را ببرم !!چرا؟؟ چون خداوند ذهنی را به من داده که اگر درست استفاده بشه معجزه می کند 

   وقتی که به هر چی توبه کنیم و تمرکز کنیم آن را به زندگی خود وارد می کنیم —متاسفانه ما همه یاد گرفته‌ایم  به  چیزهایی که دوست نداریم توجه کنیم و آن را وارد زندگی خود کنیم چون غافل بودیم که هر چی را به ذهن می دهیم همون را هم دریافت می کنیم چون ذهن خوب و بد را تشخیص نمی دهد 

   خدا را شکر که هدایت شدیم تا خود را بشناسیم و اکنون  که هدایت شدم —انتخاب می کنم که با اشتیاق و استمرار ادامه بدهم—- و به خدا اعتماد کنم  

   خودم را در اختیار احساس بد و منفی قرار ندهم و برای این کار باید در مسیر باشم و ادامه دهم و منفی ها را رها کنم تا جای خالی برای مثبت ها باشد وقتی تغییرات در من بوجود بیاد تمام مسایل بیرون هم تغییر می کند—سه نکته مهم را رعایت کنیم تا فضای حالی برای ورودیهای خدایی داشته  باشیم 

   نگران مباشیم و به خدا اعتماد کنیم 

   مسایل را رها کنیم تا خدا خودش حلش کند 

   شاد باشیم و بخندیم

   وقنی درون من و ذهن من تغییر کند و مثبت و اندیش  باشد آنچه که خواهانش هستم به دست خواهم گرفت  

   خدا هرگز دیر نمی کند و لطف و نعمت خداوند بی نهایت است 

   روح شاد و قوی و با ایمان  مانع  پیری جسم می سود 🙏  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/03/21 09:08
   مدت عضویت: 1494 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 486 کلمه

   سلام بر همراهان تناسب فکری 

   خداوند بزرگ ومهربان سیستم جهان رو طوری خلق کرد که هرچه بخواهیم تا بی نهایت میتونیم بهش دست پیدا کنیم

   بی نهایت ثروت . بی نهایت روابط خوب . بی نهایت آرامش وبی نهایت سلامتی و… فقط کافیه با ذهنمان جلوی اینهمه خیر و خوبی رو نگیریم و دروازه ذهنمان رو به روی افکار منفی ببندیم و هرچه بهتر اینکار رو بکنیم کم کم ذهنمان پر میشه از افکار مثبت واحساسات خوب . اونوقت هست که کم کم در طبقات بالای ذهنی از هر لحاظ قرارگیریم و دروازه نعمت در هر طبقه ای که هستیم به همون اندازه برامون باز میشه . 

   و در هر طبقه ذهنی که قرار بگیریم افکار خوب همون طبقه به ذهنمان میاد و همون انجام میدیم و مرتب رشد میکنیم باز هم باید آگاهی هامون رو مرتب زیاد کنیم و مرتب احساسمان رو خوب کنیم و به موضوعات مثبت بیشتر توجه کنیم و آنقدر در این کار به شایستگی برسیم که بدون آنکه خودمون متوجه بشیم مرتب افکار خوب تو ذهنمان مرور بشه و مرتب در طبقات بالاتر ذهنی قرار بگیریم .

   یه مثالی بزنم .

   وقتی یک بچه ای که اولین بار میخواد بند کفشش رو ببنده اوایل براش سخته و یکی باید کنارش باشه و آموزش ببینه بعد کم کم چند بار خودش امتحان کنه و یواش یواش یاد بگیره . کم کم همین بچه به راحتی بند کفشش رو میبنده  وبا تکرار این کار کم کم به مرحله ای مدرسه که وقتی داره با والدینش صحبت میکنه بدون آنکه تمرکز کنه سریع بندکفش رو میبنده. و این همون مرحله شایستگی هست.  البته طبقات ذهنی حد و مرز نداره وات بی نهایت طبقه هست و ما فقط یه کار قراره بکنیم کانون توجهات خودمون رو درست کنیم و به افکار منفی تو ذهنمان اجازه ورود ندیم .

   وقتی میخواهیم ثروتمند بشیم به ثروتمندان احترام بگذاریم و همش اونها رو تحسین کنیم . دنیا رو پر از فراوانی ببینیم.  شرایط بیرونی دلار و تحریم و… رو به ثروت گره نزنیم . در مورد گرونی صحبت نکنیم یه فقیر دیدیم بهش کمک کنیم و ردشیم و واکنش احساسی نشون ندهیم .و نشینیم به همدیگه بگیم آخی تو این هوا گرم خانمه با بچش تو پیاده رو نشسته بود گدایی میکرد . در مورد فقر صحبت نکنیم .هر خونه بزرگ وهر ماشین مدل بالا و … رو دیدیم به صاحبش فاش ندیم که یا خودش دزد کرده یا باباش و تو دلمون خدا رو شکر کنیم که اینهمه نعمت و ثروت زیاده . هر پولی که به دست میاییم یا هر پولی که خرج میکنیم خدا رو به خاطر داشتنش شکر کنیم . تو رسانه وتلویزیون نشینیم فیلم های فقرا و بدبختی رو نگاه کنیم چون یه جورایی ذهنمان رو برنامه ریزی میکنه و دروازه ثروت رو به رویمان میبنده و اگه درآمدی داریم حتی شده یه کمی هم ببخشیم و مطمئن باشیم بیشترش بهمون بر میگرده و…. اینها نمونه نگرش وافکار مثبت به پول که دروازه ثروت رو به رویمان باز میکنه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/03/08 00:25
   مدت عضویت: 1264 روز
   امتیاز کاربر: 458 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 185 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام خدمت استاد عزیز و دوستان نازنینم رهایی از افکار منفی قسمت سوم .والله از بچگی تو ذهن من رفته ک خداوند خیلی عادله ظالم رو از مظلوم میگیره ولی در باره ی چیزایی دیگه ن انگاری نمی تونه و کاری ازش ساخته نیست ، ب نظرم این مباحث اینقد ساده ان خیلیا شک میکنن و مسخره میکنن قبول ندارن .من قبلا کسی رو میدیدم ک لباس مارک پوشیده یا ماشینی بهتر از مال ما داشت یا خونش خلاصه هرچیزی ک من نداشتم از قدیم اینو شنیده بودم ک پیشانی منو کجا میشانی یعنی شانس باید داشته باشی وگرنه قیافه اینا اصلا مهم نیس ،ولی ی مدته ک دیدم عوض شده ی جورایی درک کردم چی ب چیه هر کی و می بینم چیزی و داره ک من ندارم واقعا از ته دل تحسینش میکنم و خدا رو شکر میکنم این شخص تونسته ب این سطح از خواسته هاش برسه ،دنیا اون طوری نیست ک ۲۶ ساله فرو کردن تو مغز ما دنیا قانون داره ان شاالله درک کنیم قوانینش رو و ما هم تغییر کنیم از هر نظر ان شاالله.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sofiashirazi667
   1400/03/05 16:31
   مدت عضویت: 1359 روز
   امتیاز کاربر: 3599 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 82 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان…چ فایل خوبی بود من تا چند دقیقه فقط ب فکر فرو رفتم خدا قوت استاد بزرگوار و بخشنده..بنظر من همه اش خود آدم مقصر و گرنه خداوند بخشنده ب همه میبخشه حالا یکی کمتر یکی بیشتر ک اونم بنا ب اون فکر و ذهن و نیت خود ما هستش من همیشه و در همه شرایط و موقعیتی ک هستم ک ب الله توکل میکنم و همه چی رو از خودش میخوام و بهم هم داده الهی شکر..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1400/02/14 11:18
   مدت عضویت: 1752 روز
   امتیاز کاربر: 3766 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   محتوای دیدگاه: 642 کلمه

   سلام . 

   گام ۵۶ 

   رهایی از افکار منفی 

   شادی عظیمی اومده توی وجودم . چقدر این فایل عالی بود . چقدر شاد کننده بود . چقدر آرامشبخش بود . واقعا گاهی اوقات آدم به سکوت میرسه تا فقط نفس بکشه در هوای خدا . 

   استاد بابت این فایل عالی ازتون سپاسگزارم . 

   من این تصویر در ذهنم نقش بست که ذهنم  بین  من و روحم فاصله انداخته . من به محض اینکه بخوام روحم اجابت می کنه . منتها در ذهنم بسته است که به دستم نمیرسه . 

   نشانه ی اومدن از سمت روح هم ایده هایی هست که بهمون وارد میشه . 

   من دیروز درخواستی از خدا کردم . 

   یه نفر رو برام فرستاد ایده ی من از زبون این شخص خارج شد . از دیروز دارم بهش فکر میکنم که این ایده رو عملی کنم یا نه . دیروز به همسرم گفتم ولی اشک توی چشماش جمع شد گفت یکم دیگه صبر کن میدونستم اگه اصرار کنم راضی میشه . سه بار از قرآن استخاره گرفتم هر سه بارش خوب اومد . 

    

   حالا فقط یکم تحقیق باید بکنم . میدونم این کار به راحتی قابل انجامه . روشن میبینمش . قبلا توی یکی از متنام نوشته بودم که روشنی و یا تاریکی یه اتفاقی که میخوام در آینده خلقش کنم توی وجودم میبینم . صحنه ای نمیبینم . فقط روشن یا تاریک بودنش رو میبینم . ایده ای که بهم اومده روشنه تا تهش رو میبینم . به توانایی خودم برای رسیدن بهش ایمان دارم . شاید راضی کردن همسرم یکم وقت ببره اما میشه . 

   فعلا از ایده صحبتی نمی کنم . اجازه میدم به ثمر بشینه بعد اینجا هم مطرح میکنم و ازش میگم . 

    

   بله ما قادریم به تمام ارزوهامون برسیم . چقدر خوب فرمودید وقتی ما یه ماشین میخوایم خدا یه ماشین پشت در نمیاره خدا ایده اش رو بهمون الهام میکنه . 

    

   اما این که ما به این ایده ها عمل کنیم یا نه بقیه اش با خودمونه . 

   حالا از خدا همتی میخوام که عمل رو برام راحتتر کنه . طوری که از فکر تا عملم خیلی راحت طی بشه . 

    

   وای حتی خداوند این رو هم به ما داده . در کسری از زمان فکر میتونه به عمل تبدیل بشه . فرمان مغزی که صادر میشه سریعا فکر به عمل تبدیل میشه . 

    

   فقط خواست ماست فقط ما باید بخوایم تا اجابت بشه تا عمل کنیم . باید بخوایم که عمل کنیم .  عمل کردن سخت نیست . 

   عمل کردن به ایده ها خیلی راحته . 

   وای خدا وجود ما چقدر توانمنده . چقدر امروز به درک بهتری از براورده شدن آرزوها در این فایل رسیدم . 

   خیلی لذت بردم . 

   شاید چیز زیادی نتونم بنویسم ولی روشنایی در وجودم میبینم . راهم باز شده . دارم میبینم . دارم تصویرهایی از ایده ام میبینم . خداوند بین ما انسانها هیچ تفاوتی قائل نشده . 

   پازل خوبی از این فایل عالی برام پیدا شد . شادیم به وصف نمیاد . فقط میتونم بگم متشکرم . 

   خداوند خوان نعمتش گسترده است و این خوان نعمت رو از طریق ایده ها به ما نشون میده و  ما اون رو به وجود  میاریم .  

   خدایا سپاسگزارم 

   استاد ازتون ممنونم 

   فاطمه سپاسگزارم من ایمان دارم . ایمان دارم که خداوند فقط خیر و برکت روزی من کرده . ایمان دارم روزی تمام ما خیر و برکته . اصلا بد وجود نداره . همه اش نعمته . ما در اقیانوس نعمت غرقیم اما نمیبینیم . حتی ناخواسته هامونم نعمتیه که داره نعمتهای دیگه رو به سمتمون میاره . فقط نگاه ما بهشون بده . ما اگه چاق شدیم برای این بود که با لاغری با ذهن آشنا بشیم . پس چاقی برامون نعمت بود که با روند رسیدن به آرزوها آشنا بشیم . همه چیز نعمته . فقط خودمونیم که باید چشمهامون رو باز کنیم . او گشاینده است . روح ما گشاینده است . او دیدگان مارو باز می کنه تا ببینیم آنچه نادیدنیست . خدایا من ایمان دارم . خدایا شکرت . شکرت . شکرت .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1400/02/09 15:42
   مدت عضویت: 1671 روز
   امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 594 کلمه

   گام ۵۶ ،، رهایی از افکار منفی ،،،،سلام استاد عطارروشن و دوستان همراهم ،خوشحالم که در این مسیر زیبا قدم گذاشتم تا بتونم متفاوت تر ببینم و زندگی کنم ،،،من شنیده بودم که سرنوشت ما از قبل نوشته شده و فقط در شب های قدر ،سرنوشتمون نوشته میشه و اگر اون شبها در مکان های معنوی تا صبح قران به سر با گریه از خدا خواهش و التماس کنی شاید شاید نگاه کوچیکی بهت بکنه وگرنه که رفتی ته دره ،،منم که آدم مذهبی نبودم و اینجور مکانهارو چند سال یکبار شاید میدیدم ،باور کرده بودم ،منکه جزء رانده شده های ،درگاه خداوندم ،،پس سرنوشت درست حسابی برای خودم انتظار نداشتم و فکر میکردم من برای این درد و رنج ها اومدم و بعدش میمیرم و تمام میشه ،،پس تلاشی نمیکردم بجز شکایت کردن از وضعیت مالی،جسمی،روابط ووووولی از اونجاییکه از بچگی بلند پرواز بودم و همیشه در رویاهام زندگی خوبیو برای خودم تصور میکردم ،قلبم منو میبرد بسمت راه حل ها ،با اونهمه اطلاعات منفی ذهنم ،باز هم تلاش میکردم تا به مسیر صحیح برسم ،عاشق کتاب های موفقیت بودم و هستم،دنبال دوره ها و کلاس های متفاوت ،بدنیال تغییر بودم و جهان هم منو هدایت میکرد به جاهایی،به دوره هایی به کتاب هایی و به اساتیدی که قسمتی از شخصیت و ذهن جدید من ساخته بشه ،،،وقتیکه مخزنمون پر باشه از ناراحتی و نگرانی ،جایی برای داده های بیشتر نداریم،مثل فنجونی که پره ،هر چقدر پر ترش کنیم سرریز میشه ،،مخزن ذهن ما که از قبل پر از داده های منفی بوده ،از حالا که داریم یاد میگیریم چطور و چگونه با محتویات ذهنی برخورد کنیم ،نباید از اون ذهنیت های قدیم و مخرب استفاده کنیم ،باید اطلاعات جدید به ذهنمون بدیم ،مراقب ورودی هامون باشیم ،مراقب تغذیه ذهنمون باشیم ،،یعنی اگر مراقب اولین نجواهای منفی نباشیم و اون بذر منفی حرکت کنه بعد از چند ساعت اون بذر تبدیل به بهمنی شده که ساعتها و روزها حالتو خراب میکنه و خودمون هم اصلا متوجه نمیشیم ،،بارها در سالیان عمرم حسادت داشتم  البته اون زمانها دوست نداشتم کسی بفهمه ولی الان این حالت های وجودمو پذیرفتم که هست ولی آگاهانه باهاش برخورد میکنم،حسادت از احساس کمبود میاد،در درون من صدایی میگه همه چیز کمه ، حالا اگر کسی به موقعیتی رسید و من نرسیدم ،اون صداها میان و مدام بمن گوشزد میکنن که من کم هستم من نتونستم مثل آدم های موفق عمل کنم من نتونستم روابط خوبو تجربه کنم ووووو  و تمام اون احساسات از باور کمبود و فقر میاد وقتی این مطالبو یاد گرفتم متوجه شدم که با خودم چه برخوردی کنم و باورهای فراوانی و ثروت را در خودم تقویت کنم و به خودم احساس ارزشمندی تزریق کنم که من لایق زندگی عالی و متفاوت هستم و حتما بهش خواهم رسید چونکه من خالق زندگی خودم هستم ،من اشرف مخلوقاتم ،من ابر قدرت هستم چونکه مخلوق خداوند هستم من معجزه خداوند هستم و ساختن چنین باورهایی در من ،از من شخصیت توانمندی خواهد ساخت که سوخت انرژی من خواهد شد برای ادامه راهم ،،خوشحالی ،آرامش ،شادی،ثروت و فراوانی حق الهی ماست که تا حالا ازشون بی خبر بودیم ،مثل زمانیکه به   شخصی  میگن ،از پدرت بهت ارث و ثروته  فراونی رسیده ،و اون شخص اصلا خبر نداشته که پدر پولداری داشته و وقتی از ثروت پدرش خبر دار میشه میتونه به حقش برسه ،حق الهی ما هم فراوانیه ولی خبر نداشتیم ،الان متوجه شدیم ،باید انتظارمون از جهان ،خیر و برکت باشه ،باید از خودمون انتظار شادی سلامتی حال خوب و آرامشو داشته باشیم ،اینها همگی طبیعیه ، و باور این موضوعات مارو بسمت خیر وبرکت هدایت خواهد کرد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 933 کلمه

   سلام استاد ودوستان گرامی گام ۵۶ خدا در قران از مومنین سوال میکنه که از خدا چه چیزهایی به شما رسیده ومومنین میگن فقط خیر وخوبی وخدا در قران میگه مومنین نه غم دارن ونه اندوه وغم واندوه بر اثر چیه افکار منفی که وارد وردیهای مخزنمون میشه وخروجیش میسه مشکلات وغم واندوه وبه راحتی میشه به نتیجه رسید واگر افکار منفیرنداشته باشیم جز مومنین قرار میگیریم اول باید مخزنمونو خالی کنیم از افکار منفی دوری کنیم تا جا برای برای خیر وخوبی از طرف خدا خداوند میفرماید هر چی از طرف من میرسد همه خیر و خوببست وقتی شما فضای در ذهنت نداری که این خیر وخوبی دریافت کنی وچه انتظار داری نعمتها در زندگی یاد بشه اگر فکر کنی که دریافتهای نعمتها بصورت کالا ویا پول دریافت بشه کاملا در اشتباه هستینووهیچ وقت خداوند بصورت مستقیم نعمتی رو نمیده یعنی فکر کنی ی ماشین نیاز داری صب که پاشی ی ماشین دم خونتون باشه خیر وخوبی بصورت تفکار خوب وایدهای ست که به ذهن شما خطور میکنه وشما با عمل کردن به این فکرها وایدها میتونید از نعمتهای خدا استفاده کنید چرا وقتی ناراحتی عصبانی هستی بیماری ساده ترین کارها رو هم نمیتونی انجام بدی چون خروجی ما مشکل داره وقتی مخزن شما از افکار منفی باشه نمیتونی راهکار عال برای زندگی خودت بدست بیاری دوقتی ذهنت ومخزنت از افکار منفیرپر شده باشه انتظار تراوش افکار روند نداشته باشید قدم اول برای تغییر زندگی وارتقا به طبقه بالاتر بازنگری ورودیهای مخزن خودت باشه خدا میخواد شما رو پر از خیر وخوبی کنه ارامش کنه چجوری وقتی مخزن شما فصای خالی برای دریافت نیست چطور توقع داری به ارامش برسی ودریافت شما از طریق افکار وایدهاست وبه هیچ طریق دیگه ای نیست شاید در زندگی دیگران دیده باشیم که در عرص یکسال اوضاع زندگیش متحول بشه وقتی در جریان زندگیش قرار بگیری متوجه میشی قبل از اینکهداین افکار در زندگیش رخ بده اول در دهنش رخ داده به فکر تغییر کردن بوده وتوجهش به توسعه دادن بوده وبه مرور وقتی به این موضوع توجه کردهدورودیهای مخزن ذهنش تغییر کرده وافکار مثبت به ورودی ذهنش وارد شده وخورجبش همون چیزیهاییکه ما میبینمه هیج فدری نیست که ی شبه پولدار بشهددر واقعیت وجود نداره اگر میخوای تغییرات ماندگار رو در زندگیت تجربه کنی تنها راهش اینکهدمخزنتو خالی کنی از افکار منفی ومزاحم تا جا برای افکار الهی ایدها والهامات الهی باز کنی اونوقت درهای نعمتهای الهی به روی شما باز میشه ومورد لطف ورحمت الهی قرار میکیری ارتباط ما با خدا از طریق ذهن ومخزن افکارمونه وقتی مراقب ورودی دهنت باشی وسعی کنی بیشتر افکار مثبت وارد مخزنت کنی به همون نسبت هم در طبقه بالاتر جهان قرار میگیری واز نعمتهای بیشتری در زندگیت برخوردار میشی از امروز دقت بیشتری داشته باش که چه چیزی رو وارد مخزنت میکنی اگر کسی شما رو ناراحت میکنه به خکدت بگی که اجازه میدی که کینه نفرت حسادت عصبانیت افکار منفی وارد مخزنت بشه یا نهدیا با بخشش اون فرد مخزنتو خالی نگه میداری تا خدا با چیزهای بهتری پر کنه وانوقت که خداوند لذت بخشش وگذشت بهتون عطا میکنه باید در مورد خودت هم همین طور باشه ور سختی ها بیماریها هستی با همسرت رابطه خوبی نداری در این شرایط هم بتونی به خدا ایمان بیاری واعتماد کنی به خداد استرس ونگرانی به مخزنت راه نده تا جایی برای دریافت نعمتهای الهی داشته باشی در این شرایط که بیماری به سلامتی خشم وکینه به عشق تبدیل میشه وقتی بیمار هستیم ذهنومن مملو از افکار نا امید کنندست ترس از بدتر شدن شرایط شما داری خودتو از نعمت شفا دور میکنی شما جایی برای نعمت شفا نذاشتتی وقتی با کسی مشکلی داری ودائم داری اون افکار ومرور میکنی هر روز کینه ونفرت در شما بیشتر وبیشتر میشه وشما جایی برای محبت در زندگیت نخواهی داشت درداینجا باید به عدالت خدا اعتماد کنی واحترام بذاری ومرور این افکار رو متوقف کنی تا فضا برای دریافت موقعیت بهتر وپیشرفت بیشتر برای خودت فراهم کنی هر چقدر در دهنت درخواست نعمت داشته باشی هیچ تاثیری در منابع الهی نداره پس دهنتو از محدودیتها خارج کن وتصور کن که سهم تو از جهان بیشتر از اینه واگر اینو بپذیری حسادت کردن دیگه معنا نداره وبجای حسادت وچشم داشتن به زندگی دیگران چشمت به درگاه خداوند باشه وبه همین دلیله که هر انسانی در هر کجا با هر دینی طبق این قانون عمل کنه ومخزنشو از افکار مزاحم خالی کنه مورد لطف ومحبت خدا قرار میگیره رمز دریافتهای نعمتهای بیشتر تنها وتنها در مهیا کردن برای دریافت خوشحال شدن برای دریافت دیگرانه اگر همکارت ترفیع گرفت باید خوشحال بشی اون جای تو رو نگرفته حسادت نکن نگو چرا اون گرفته من نگرفتم بهش تبریک بگو هر نعمتی در اختیار هر انسانی دیدی که تو انو نداشتی مطمئن باش از همین نزد خدا هست وبا تلاش بیشتر بهش میرسی وقتی به این اگاهی برسی که از همه نعمتهای خداوند نزد خداوبرای شما هم هست ین من هستم که باید لیاقت داشته باشم وتلاش کنم جای خالی داشته باشم تا محبتهارو دریافت کنم خدا نمیذاره زیر بالشتم ایده ها وفکرهارو برات میذاره وهمئنها رو عملی کن به شرایط بالاتر میرسی نگرانی استرس اصطراب ترس حسادت اینها رو رها کن اینها زندگی شما رو محدود میکنه به خدا اعتماد کن به وعدهای الهی ایمان بیار حرکت خودتو شروع کن وخداوند ایمان داشتن مهمترین رکن نشاط وجوانی معرفی کرده راز جوانی در این سه نکته ست نگران نباش وبه خدا بسپار مسایل رو رها کن تا خدا اونو حل کنه وشاد باشید وبخندید شما در این شرایط تا اخر عمرتون جوان میمانید وهمواره بدنبال خالی کرون ذهنت باش از ناراحتیها حسادتها دور باش هر کجا اشتباه کردی خودتو ببخش وتصمیم بگیر به شکل بهتری عمل کنی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/01/08 02:37
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,780 کلمه

   از مونین سوال شده که از خداوند چه چیزی به شما رسیده؟ مومنین جواب دادن خیر خوبی .
   مونین کسانی هستن که نه غم دارن نه اندوه
   اگر میخوایی جز مونین باشی باید اول مخزن افکارت رو از افکار منفی خالی کنی ( اگر خداوند رو به عنوان تنها قدرت جهان بدونیم تمام مشکلها حل میشه و هر کس با هر قدرتی و هر جایگاهی و نیرویی که باشه در مقابل خداوند هیچ چیز نیست و خداوند از همه بالاتر هست و همین خداوند بارها در قرآن گقته من از رگ گردن به شما نزدیکترم من پیش تو هستم فقط به یاد من باش مرا یاد کن و از من بخواه تا به تو بدم و اجبات کنم و تو رو یاد کنم و مونین همینها رو باور دارن که نگران نیستن و غم و اندوه ندارن و مخزن ذهنشون رو با افکارمنفی پر نمیکنن)

   خداوند میگه هر چه از من به شما میرسد همش خیر و خوبی هست و اما وقتی فضای ذهنت خالی نیست که نعمتها رو به صورت ایده و الهام دریافت کنی این الهامات خداوند به درد نمی خوره و باید بدونیم خداوند نعمتها رو به صورت یه ماشین و یا یک کیسه پول و یا خونه به شما نمیده به صورت افکار و ایده و الهامات به ما میده و دیدیم که وقتی عصبانی هستیم نمیتونیم هیچ کاری انجام بدیم چون ذهنمون پر از خشم و عصبانت و کینه و … هست پس وقتی فضای خالی در ذهنت نداری با فکر کردن نمیتونی به هیچ جاا برسی (خداوند میخواد که تمام بنده هاش در خیر و خوبی و فراوانی و بهترین نعمتها باشن و به انسانها قدرت ذهن داده و قدرت فکر کردن و شعور داده تا هر کس که وارد مسیر درست شد اونها رو دریافت کنه و هر کس در مسیر نباشه در یافت نمیکنه و خداوند به زور هیچ کس رو تغییر نمیده که نعمت دریافت کنه هر کس خودش بخواد و تلاش کنه هدایت میشه به جای درست و خداوند کمکش میکنه و بهترینا رو دریافت میکنه )

   باید برای تغییر زندگیت اول محتویات ذهنیت رو بررسی کنی
   اگر آرامش نداری چطور میخوای به افکار خوب برسی ما در این جهان فقط از طریق افکار و ایده ها با خداوند در ارتباط هستیم و هیچ وقت جهان هستی شما رو شوکه نمیکنه که یک دفعه کلی ماشین و پول و ثروت بده ممکنه من از زندگی کسی شوکه بشم که چقدر زندگیش تغییر کرد ! اما مطمعن باش خود اون فرد از مدتها قبل به فکر اینها بود و افکار متناسب در ذهنش داشته که به همه ی اون ثروتها رسیده .( باید همیشه بدونیم که هر کس هر جایگاهی داره حتما حقش هست و جهان نه پارتی بازی داره نه ظلم و ستم با کسی داره و نه دشمنی با کسی داره نه به کسی رحم میکنه اگر نعمتهای زیادی داده قطعا اون فرد برای اونها تلاش کرده و ایمان داشته که خدا به اون میده و اگر نداره قطعا ایمانش در اون مورد ضعیف بود و ناامید بوده که خدا بهش نمیده و تلاش نکرده و به دنبال این نامیدی ارامش هم میره واگر آرامش بره قطعا الهام و افکار مناسب هم نخواهد داشت و موفق نخواهد بود )

   هیچ فقیری یه شب فقیر نشده و هر فردی که یه شبه به پول رسیده و به قول خودش مینابر زده و با زرنگی به پول رسیده دیر یا زود اون پول رو از دست میده و چنین فردی ثروتمند پایداری نیست چون تکاملش رو طی نکرده
   اگر تغییرات ماندگار میخوای باید مخزن ذهنت رو خالی کنی و مورد لطف و رحمت الهی قرار بگیری .(هیچ چیز در این جهان به زور و یک شبه نیست نه فقیر شدن نه ثروتمند شدن نه چاق شدن نه لاغر شدن و نه هیچ چیز دیگه و همه چیز کم کم شروع میشه به طبیعت که نگاه کنیم میبینیم هیچ پدیده ای در اون یه هویی نیست نه طلوع و غروب خورشید نه تغییر فصلها و نه رشد گل و گیاه و نه هیچ چیز دیگه و ما هم جز این طبیعت هستیم و از این قوانین جهان مستثنی نیستیم پس به دنبال میانبر و را ه های یک شب موفق شدن نباشید )

   همیشه از موفقیت افراد در کشورهای دیگه که مسلمون نیست تعجب کردم و گفتم چرا یک ایرانی با تمام عبادتهاش،و مسلمون بودنش موفق نیست و اما فلان شخص غیر مسلمون که نماز نمیخونه موفق هست و فکر میکردم میزان نعمتها با میزان عبادتهای ما در تماس هست اما حالا متو جه شدم هر چقدر مخزن خودت رو کنترل کنی در مدار بالاتر و نعمتهای بیشتر قرار میگیری ( اصل همون مخزن ما هست که با چه چیزهایی پر شده و مهم نیست سفید پوست هستیم یا سیاه پوست در چه کشوری هستیم و چه زبانی داریم و یا چه دینی و مذهبی داریم همه ما از یک جنس هستیم و در همه ی ما یک اصل هست و انسانها فقط در سطح افکارشون متفاوت هستن و همین نتیجه های متفاوت رو رقم میزنه )

   پس کینه و نفرت و عصبانیت مخزن افکارت رو پر میکنه و با گذشت و مهربانی و افکار مثبت باید ذهنت رو پر کنی و یا اگر در بیماری و روابط بد هستی باید در این شرایط به خدا اعتماد کنی و استرس و نگرانی در خودت به وجود نیاری تا سختی و بیماری و روابط بد به آسانی و سلامتی و رابطه ا ی پر از عشق و مودت تبدیل بشه و با این کار برای خدا فضا ایجاد کردی تا زندگی شما رو با نعمتها و خیر و خوبی پر کنه .(ما باید متوحه باشیم و آگاه باشیم هر لحظه به خدا وصل باشیم و از او ناامید نباشیم و کسی که واقعا به خدا ایمان و توکل و اعتماد رو داره خود به خود فکر منفی،و ناراحتی و کینه و سختی از اون دور میشه و به ذهن خودش راه نمیده و فضا رو خالی میزاره چون به خدا امیدوار هست و خداهم به خاطر این اعتمادش و ایمانش به اون از خیر و خوبیهای بی نهایتش میده و امید و انگیزه و اعتماد رو در این فرد چند برابر میکنه )

   اگر ذهن خودت رو با ناامیدی و بیماری ها و کینه و نفرت پر کنی جایی برای شفا و عشق و محبت و سلامتی نمیزاری .اگر کینه و حسادت داشته باشی نسبت به کسی فضای ذهنت رو بیشتر پرمیکنی باید فضای ذهنت رو باز برازی تا خدا به تو نعمتهای بیشتر بده پس خودت رو رها کن از افکار منفی تا بیشتر درک کنی خدا هر گز تو رو رها نمیکنه .(خداوند همیشه با ما هست و در کنار ما هست و خواست خداوند این هست که به ما فقط خیر و خوبی برسه اما این ما هستیم که از خداوند نمیخو اییم به ما بده و از بنده های اون درخواست خیر و خوبی میکنیم و اگر روی قدرت کسی دیگه غیر از خدا حساب باز کنی هیچ وقت نتیجه ی خوبی برای ما نداره پس خودت رو از افکار منفی رها کن و و بخواه که به تو بده و منتظر باش،که خدا به تو بهترینا رو بده قطعا به تو میده و هر کس هر بدی در زندگیش میبینه نتیجه ی اعمال خودش هست و گرنه از خداوند فقط خیر و خوبی به ما میرسه )

   لطف خدا بی انتها هست و منابع اون بی حد و اندازه هست پس ذهنت رو از محدودیت خارج کن و نگو فلانی چرا به جایی رسید پس من چی ؟؟؟ به جای حسادت به بقیه چشمت به درگاه خداوند باید باشه و هر چقدر ذهنتون رو از افکار مزاحم رها کنید درهای رحمت الهی بر روی همه باز میشن و بی انتها هستن و هر کس هر جای دنیا با هر دینی و مذهبی از افکار مزاحم مخزنش رو خالی کنه مورد لطف و رحمت خداوند قرار میگیره و هر چقدر مخزن ذهنت خالی باشه نعمتهای بیشتری و عشق و محبت بیشتری از خدا دریافت میکنی به هیچ کس حسادت نکن و ایمان داشته باش و خودت رو به درهای رحمت نزدیکتر کن همه ی آدمها به یک اندازه به نعمتها نزدیک هستن ولی هر کس با آگاهی و تلاش خودش میشه به اون نعمتها دست پیدا کنه
   قبلا میگفتم چرا همیشه رابطه ام و ثروتم و سلامتیم و .. اینقدر خرابن و بد هستن اما وقتی به این آگاهی ها دست پیدا کردم که از تمام این نعمتها نزد خداوند یکی به اسم من هست تلاش کردم تا به اونها برسم و به چیزهایی رسیدیم که در رویای من نبود و این ثابت میکنه فضل و رحمت خداوند بی انتهاست( خداوند بی نهایت هست و خوبیها و فضل و بخشش و هر صفت دیگه اش هم بی انتها هستن پس نباید کینه و حسادت داشته باشیم در واقع گر روی باور فراوانی خدا کار کنیم دیگه هیچ کس رو رقیب نمیدونیم و حسادت نمیکنیم و میدونیم از هر نعمتی که دوست داریم داشته باشیم خداوند داره و به ما میده و من قبلا در زمینه ی لاعری بسیار حسادت میکردم که چقدر فلانی خوش اندام هست چرا من اینطور نیستم اما الان فقط تحسین میکنم تا ذهنم متوجه بشه پس لاغری چیز خوبیه و باید بهش برسم و حتی هر فرد ثروتمندی رو من تحسین میکنم تا ذهنم بازم متوجه بشه ثروت چیز خوبی هست و با تحسین کردن هر خواسته ی دلخواهم من موافقت ذهن ام رو جلب میکنم تا خود به خود اون خواسته در زندگی من بیشتر بشه و جذبش کنم )

   مثلا :رابطه ام و با همسرم و دوستام و اطرافیانم عالی بود حالا عالی تر شده و تصور میکردم من هم میخوام از این نعمتها داشته باشم و موهبتهای بیشتری دریافت کنم
   اما خدا هیچ وقت هیچ خواسته ای رو نمیزاره زیر بالشتم فقط با ایده و الهام با من ارتباط برقرار میکنه و منم شرایط سخت گذشته ام رو تغییر دادم و الان در بهترین شرایط هستم .(پس به دنبال این نباش که خدا باید بزار زیر بالشت تو نه خودش گفته از تو حرکت از من برکت ما باید با ایمان و توکل به خودش قدم برداریم و اونم ما رو هدایت و حمایت میکنه مثل مسیر لاغری که در پیش داریم من وارد این دورها شدم به هدایت خدای خوبم و دارم قدم بر میدارم و مطمعنم خودش آگاهی ها ی لازم و تعهد لازم و انگیزه و اشتیاق رو به من میده تا من موفقتر بشم و به خواستم برسم و من مخزن ذهنم رو فقط با افکار مثبت پر میکنم که من میتونم لاعر بشم و لاعری حق من هست و من از خدا به ارث بردم و هر روز انتظارم لاعری هست و لاغری خیلی راحت برام اتفاق میفته و لاغری بسیار ساده و آسان هست و … )

   این مسیر رو با اطمینان شروع کنید و با اعتماد به خداوند حرکت کنید و بگو من و این همه خوشبختی طبیعی هست و دیگه به دنبال هر چیزی نرو مثل کینه و حسادت و ترس
   چه کسی به خدا از عهدش وفادارتر هست
   پس ایمان داشته باش،و شروع کنی (من با ایمان به خودم که همون خداوند خودم هست دورهای لاغری با قدرت ذهن رو شروع کردم و روی هیچ چیز و هیچ عامل بیرونی حساب باز نکردم و گفتم وارد این مسیر میشم و خودم میتونم خودم رو لاغر کنم بدون نیاز به هیچ چیز و جسم جدید و زندگی جدیدم رو خلق میکنم و تونستم اما هنوزم بیشتر میخوام )

   خیلیا بر خلاف سن پایینی که دارن خسته و نامید هستن به خاطر ایمان نداشتن هست و ناامید هستن برعکس بعضی از افراد مسنی که سر حال هستن چون این افراد ایمان دارن پس شاید از نظر سنی این افراد پیر نباشن ولی از نظر روحی پیر شدن و متاسفانه از این افراد دراطراف ما زیادن اگر نگرانی و استرسی نداشته باشیم و اندوهگین نباشیم در سن بالا هم میشه احساس جوانی کرد چون روح ما هیچ وقت پیر نمیشه
   و افراد مسن هم با هم متفاوت هستن چون افکار اونها متفاوت هست( منم خیلی از این افراد میبینم در اطرافم که با وجود سن کم اما احساس پیری میکنن و بلعکس با سن زیاد احساس جوانی میکنن و این اثبات میکنه روح ما سن نداره و عدد رو نمیشناسه و ما آدمها در قید و بند زمانها و عمر و اعداد سن و سال هستیم و برای خودمون حد و مرز و محدودیت میزاریم در حالی که غلط هست هر کس به واسطه افکارش و ذهنش و ورودیهای ذهنش نتیجه رو برای خودش در زندگی رقم میزنه )

   راز حوانی در این سه نکته هست نگران نباشید به خدا بسپارید تا خدا حل کنه و شاد باشید و بخندید تا آخر عمر جوان و با نشاط باشید
   از فرد مسنی که سرحال هست بپرس میبینی همه ی این افراد مشکل داشتن و لی رها کردن و خداوند کمکشون کرده و خداوند اونها رو با افکار خوب و انرژی بخش پر کرده
   اگر میخوایی همیشه شاداب و جوان باشی باید همواره به دنبال خالی کردن ذهنت از افکار منفی باشی و تصمیم درست بگیری و اجازه نده اونها تو رو پر کنن
   با بررسی زندگی خودت به اون حرفها میرسی (پس بازم میگیم مومن کسی هست که نه عم داره نه اندوه پس نگران هیچ چیز نباش اگر میخواهی مومن واقعی باشی و خداوند جواب این اعتماد تو رو میده و از بینهایت دست بر روی زمین به کمک تو میاد و خیر و خوبی بی انتهاش رو به سمت تو میاره پس هیچ وقت اجازه نده در افکار منفی بمونی و ناامید و ناراحت بشی که این همون بی ایمانی هست )
   و من جا داره طبق وعده ای که دادم خودم رو تشویق و تحسین کنم که رفتار بسیار زیبا و درست خوردن در مهمانی امشب داشتم بعد از مدتها خودم رو محک زدم واقعا ذهنم داره در زمینه ی لاغری تربیت میشه ما امشب مهمان بودیم در باغ و میدونستم شب شام مفصل هست و اما اصلا نترسیدم و ظهر هم غذای مفصل درست کردم و راحت به اندازه نیاز خوردم اگر قبلا بود که جرات نمیکردم و ترس داشتم باید یه چیز کم حجم و ساده میخوردم و یا رژیمی میخوردم تا شب که شام بخورم و اما راحت خوردم به اندازه نیازم تا شب که شد سر سفره نشستم ولی اصلا تحریک نشدم و حرص و ولع نداشتم و پر خوری نکردم ته دیگ برداشتم اما دیدم نمیخوام چون خیلی چرب هست و نخوردم و بعد دیدم برنجم واقعا زیاده مقدار زیادی رو در اوردم چون غذاها پرسی و آماده بودن و بازم دیدم زیاده همه اش رو نخوردم و نصف مرغم رو دادم به پسرم و نخوردم چون واقعا سیر بودم و از خوردن هیچ لذتی نمیبردم و من یاد گرفتم غذا برای رفع نیاز حسم من هست و اگر سیر هستم هیچ دلیلی نداره بخورم و بعد شام دونات تعارف کردن من نتوستم بیشتر از یک گاز بخورم چون هنوز از شام سیر بودم و نخوردم و بعد چیپس و پفک و کرانچی بود که کمی تحریک شدم برم با جمع بخورم رفتم یه مشت برداشتم ولی اینقدر سیر بودم که واقعا لذت برام نداشتن و اصلا کاری به خوردن بقیه و در فضای سبز بودن و فقط یه امشب هست و … نداشتم و خیلی راحت از اونها گذشتم و نخوردم به جز چند دونه و گفتم وقتی سیر هستم دلیلی نداره بخورم و خلاصه رفتار امشبم عالی بود و خودم رو تشویق و تحسین میکنم .در حالی که بقیه ی افراد همش میگفتن وای چقدر خوردیم کاش کمتر میخوردیم ادیت بودن اما من سبک و سرحال بودم و میگفتن اگر جا نداشتن و سیر بودن چرا خوردن ؟؟؟و بعد شام همش میگفتن بیایین اهنگ بزرایم کمی فعالیت کنیم شاید هصم بشن و من با دید اینکه برم فعالیتی داشته باشم که لدت ببرم رفتم وسط و چقدر تفاوت رو احساس کردم امشب .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sofiashirazi667
   1400/01/04 11:59
   مدت عضویت: 1359 روز
   امتیاز کاربر: 3599 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 37 کلمه

   بنام خدا..من فقط میتونم بگم فایل بسیار خوبی بود من تمام سعی و تلاش خودم رو میکنم ک اشتباهات و افکار منفی رو کنار بزارم بجاش خوب باشم و خوبی کنم و قلبم رو پاک نگه دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/12/29 07:25
   مدت عضویت: 1656 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 713 کلمه

   سلام🙂
   أَلَا إِنَّ أَوْلِيَاءَ اللَّهِ لَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ(آیه ۶۲ سوره یونس)
   همانا اولیا خدا کسانی هستند که نه ترسی دارن و نه اندوهگین میشوند
   ترس از آینده میاد و مصداقهایی داره مثل نگرانی ،استرس،اضطراب،نا امیدی،شک،
   و غم از گذشته میاد و مصداقهاش هم شامل اندوه ،غصه،افسردگی، و.سرزنش عذاب وجدان….
   هست
   خداوند از طریق افکار با ما ارتباط میگیره هر چه مخزن ذهنمون خالی تر باشه از افکار منفی خداوند بیشتر حضور پیدا میکنه و خودش رو به شکل ثروت سلامتی تناسب اندام ارامش عشق رفاه برکت رونق و…. جاری میکنه
   خوب این افکار منفی چی هستن ؟ همون ترس و نگرانی های ما از آینده ای که هنوز رخ نداده و غم و اندوه از گذشته ای که دیگه تمام شده
   در واقع همه ما فقط در لحظه اکنون حضور داریم و همه چیز هم فقط در این لحظه است و خدا هم فقط در این لحظه حضور داره
   در واقع در کائنات خداوند اصلا چیزی به اسم زمان وجود نداره زمان برای زندگی فیزیکی ما انسانها برای زندگی روی کره زمان به عنوان قرار داد هست و تنها لحظه موجود لحظه حال هست
   ما درلحظه حال که باشیم نه ترسی داریم ونه غمی
   در این لحظه همه چیزهایی که ما بهش فکر میکنیم و جزئ آرزوهامونه خلق شده و زمان دریافتش وقتی هست که در مدار اون خواسته قرار بگیریم
   خداوند از تمام نعمتهای این جهان برای تک تک ما کادو آماده کرده و اسم ما رو روش زده و قراره دودستی از دم در خونه ما تقدیم ما بشه و هر کادویی متعلق به صاحب اسم نوشته شده روی اون کادو هست و به کس دیگه ای تعلق نمیگیره
   اگه الان نعمتی رو بقیه دارن و ما نداریم به این معنی نیست که از اون نعمت برای ماوجود نداره یا اینکه خداوند اونها رو بیشتر از ما دوس داره
   در واقع سطح زندگی ما با سطح شناخت ما از خدا رابطه مستقیم داره هرچه ذهنمون رو از افکار منفی گذشته و آینده خالی کردیم و جاش باورهای توحیدی گذاشتیم به همون اندازه نعمت و ثروت به صورت افکار و ایده ها و الهامات فوق العاده وارد زندگی ما میشه
   تصور کنید که نعمتهای خداوند مثل یه بارونی هست که همیشه داره میباره ولی هر کس به اندازه سطل و ظرف ذهنیش از اون نعمت دریافت میکنه وخبر خوب اینه که ما میتونیم آگاهانه با تغییر افکار و باورهامون سطل و ظرفمون رو بزرگ کنیم تا نعمت بیشتری در اون جا بگیره و اندازه این ظرف هم نامحدوده مثل نعمتهای خداوند که نا محدوده
   وقتی این بارش نعمت همیشگی هست و هر لحظه داره میباره به یک اندازه در تمام کره زمین پس حسادت جایی نداره فقط کافیه که سطلت رو بزرگ کنی و نیاز نیست حواست به سطل دیگران باشه که چقدر بزرگه … فقط کافیه که سطلت رو بزرگ کنی وفقط روی ذهن و باور های خودت کار کنی و خدا رو بیشتر و بیشتر وارد زندگیت کنی اونم نه خدایی که بقیه بهت معرفی کردن که عذاب دهنده و قهار و …هست و به اندازه تعداد نمازهایی که خوندی یا روزه هایی که گرفتی حساب کتاب میکنه و اونوقت نعمت میده نه اینها رو بریز دور
   خدای شخصی خودت رو بساز خدایی رو بساز که پر از عشق ، فراوانی ، پول ، ثروت ،سلامتی ،روابط عاشقانه، ارامش ، برکته
   اونی که میخواد تو شاد باشی ارام باشی و همه نگرانیها و ترسهات رو بهش بسپاری که به عالیترین شکل برات برطرف کنه اونی که هر چی بیشتر ازش بخوای بیشتر عاشقت میشه که اونو به این بزرگی و عظمت قبول داری که هر روز بیشتر میخوای
   من که عاشق این خدام و میدونم و ایمان دارم که هر باوری به خدا داشته باشم به همون شکل وارد زندگیم میشه و من میخوام که خدا به شکل پول ،ثروت،سلامتی،تناسب اندام،عشق،ارامش،فراوانی ،آگاهی،اعتماد و ایمان،حال خوب خودش رو در زندگی من نشون بده و تنها راهش هم نغییر افکار خودمه
   همونطور که خودش در کتابش فرموده إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم

   خداوند سرنوشت قومی رو تغییر نمیده مگر اینکه اونا خودشون رو تغییر بدن
   یعنی خود خدا هم تا زمانی که ما تغییر نکنیم نمیتونه زندگی ما رو تغییر بده
   👈دوستان ما هدایت شدیم و در مسیر درستیم فقط کافیه ادامه بدیم و تک تک کادوها مونو در ایستگاههای توی مسیر برداریم و ازش لذت ببریم🤩🤩🤩🎁🎁🎁

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار F:sh
   F:sh
   1399/12/26 22:36
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   رهایی از افکار منفی و احساس بد
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,434 کلمه

   سلام به استادگرامی و دوستان گلم گام 56رهایی از افکار منفی 3. 👣
   آنچه من از این گام دریافت کردم خدمت دوستانم شرح میدهم. 😌😌
   برای تغییر زندگی چه جسمی چه عاطفی روحی روابط سلامتی ثروت …ما باید از طریق ذهن اول مشکلمان رو حل کنیم تومان این مشکلات. ذهنی است برعکس روش ها گذشته که ما همیشه برای هرچیزی می‌خواستیم مشکلمان رو فیزیکی حل کنیم و همیشه هم شکست می‌خوردیم و نتیجه اش میشد حسرت ناراحتی ناامیدی ناشکری افکار بد نارضایتی از خودمان از جامعه خانواده دوستان خداوند که مارو نمی‌بینه … حالا ما آموختیم که باید هرمشکلی که داریم در هر زمینه ای اول باید از طریق ذهن مشکلمان رو حل کنیم 😑🙂
   حالا برای تغییر زندگی مان تغییر طبقه خودمان در جهان هستی و ارتفاع خودمان باید از طریق ذهن عمل کنیم تا در زندگی مان نعمت هایی که حسرتش میخوریم آرزوش داریم بهش دست یابیم و کلا به نعمت های که حق طبیعی ماست دست یا بیم. 😌🙂
   اولا آموختیم که باید بررسی کنیم ببینیم ذهن مان رو از چه افکاری پر کردیم و زندگی الان ما حق ماست چون افکار باور مازندگی مارو میسازه. 😊
   بعد باید طبق یک هفته تمام افکار منفی فکر منفی که بروی ما اثر میذاشت واحساس مارو درگیر میکرد بنویسیم ببینیم ذهن مان از چه محتوا منفی پر شده است بعد در گام دوم آموختیم که برای ارتفاع خودمان در جهان هستی باید جلو افکار منفی بگیریم و از ورودی افکاری منفی جلوگیری کنیم تا ذهن ما فضای بیشتری به افکار منفی نده و بعد آموختیم که شبها با آرامش بخوابیم صبح ها در باغ نعمت ها الهی قدم بزنیم و هر کاری داریم بگیم خدا هست جور میشه خدا کمکمون می‌کنه بهترین معامله امروز کنم خدا کمکم می‌کنه امتحان قبول بشم خدا کمک می‌کنه امروز کار خوب گیرم بیاد واز این حرفها بعد به هر طریقی هرکسی مارو عصبی کرد فوری هواسمون پرت کنیم و روی اون ناراحتی عصبانیت نمونیم که واکنش احساسی نشون بدیم و در ذهن مان ذخیره کنیم وبگیم این فرد میخواد طبقه ما رو در جهان هستی بیاره پایین پس رها کنیم خودمان رو از افکار منفی رو و زود از اون حالت در بیاییم و مشکلات کوچیک کنیم در نظرمان و خودمان و خدای خودمان بزرگ کنیم در برابر مشکلات 🤩😍❤️
   حالا در گام سوم باید ذهن مان رو خالی کنیم از افکار منفی تا فضای بیشتر خالی کنیم واسه دریافت نعمت ها الهی و تنها از این طریق ما میتوانیم نعمت ها الهی دریافت کنیم. 😍🤩😊
   ما باید جلو ورودی افکار منفی به ذهنمان رو بگیریم تا فضای برای دریافت نعمت ها الهی داشته باشیم نعمت ها خداوند ذهنی است که به صورت فکر ایده به ذهن ما میخوره نه به صورت فیزیکی قابل دیدن لمس کردن نیست پس نعمت خداوند به صورت کالا نیست بلکه ذهنی است 😊🤗
   وباید استفاده از این ایده ها میتوانیم زندگی خودمان رو تغییر بدیم و آمادگی دریافت نعمت ها الهی داشته باشیم.
   اگر می‌خواهیم برای همیشه و به صورت ماندگار تغییر کنیم باید محتوا ذهنی تغییر بدیم و ذهن مان رو خالی کنیم از افکار منفی تا جایی برای افکار مثبت ونعمت ها الهی باشد 😌🙂
   ارتباط خداوند با ما از طریق ذهن است من خودم قبلا فک میکردم آدم باید خیلی بدبخت بیچاره باشه خیلی درد بکشه تا با خدا ارتباط برقرار کنه و آدمها نماز روزه ای با خداوند در ارتباط هستند والی امروز فهمیدم از طریق ذهن و افکار باور ها ماست وقتی مراقب ورودی ذهن مان باشیم و سعی کنیم فضای بیشتری به افکار مثبت بدهیم به همون نسبت در طبقات جهان هستی تغییر میکنیم و از این وضعیت الان به طبقات بالاتر میرویم از امروز باید آگاهانه عمل کنیم هرکسی به هر طریقی مارو ناراحت کرد باید فک کنیم اجازه بدیم به صورت افکارمنفی ناراحتی غم در فضای ذهن ما پر بشه یا آن فرد ببخشیم و از نعمت ببخش لذت ببریم و فضای ذهن مان رو مسموم نکنیم و جاش محبت عشق پر کنیم باید ببخشیم هم دیگران رو و هم خودمان رو اگر می‌خواهیم تغییر کنیم و ذهن مان رو برای دریافت نعمت الهی آماده کنیم
   اگر شما مریض شدی ذهنت از افکار منفی پر کنی ترس استرس از مریضی بیشتر خوب نشدن بدتر شدن پر کنی اینجور شما داری خودت از نعمت شفا دور می‌کنی چیه همین صورت باید آگاهانه عمل کنی تا فضای ذهنت خالی نگه داری واسه دریافت نعمت ها الهی باید حسادت بزاری کنار به خداوند ایمان داشته باشی و شروع کنی و اولا متوقف کنید افکار منفی رو تا فضای بیشتری برای دریافت نعمت ها الهی داشته باشی. وقتی به خداوند ایمان داشته باشی و بپذیری نعمت ها الهی پایانی ندارد ما حسادت نمی‌کنیم چون میدانیم برای ما هم هست چنین نعمتی فقط باید ایمان داشته باشیم و منتظر دریافت نعمت الهی باشیم و از نعمت های که دیگران بدست می‌آورند خوشحال باشیم وحسادت نکنیم چون خداوند هم برای ما به اسم ما هر نعمتی که فکرش کنی و در رویا آرزوهات باشه بهت داده فقط باید ذهن خالی کنی از افکار محدود کننده مزاحم پس از نعمت های که دیگران دریافت میکنن خوشحال باشیم چون ما هم چنین نعمتی داریم فقط در زمان مقرر به ما داده میشود این ما هستیم که جلو نعمت ها الهی گرفتیم و به اندازه ها مختلف در زندگی ما وجود داره پس ایمان داشته باشیم شروع کنیم مهمترین رکن جوانی شادابی ایمان داشتن است. 🤩😍
   ایمان به نماز روزه نیست بلکه ارتباط درونی است بلکه باور ها ماست زندگی با استرس ناراحتی آدم پیر می‌کنه شاید سنی نداشته باشه از نظر جسمی ولی روحی پیر افسرده است. 😐😑
   اگر ایمان داشته باشیم استرس نگرانی نداشته باشیم در سن 90سالگی هم جوان خواهیم بود. 😊🤩
   روح که پیر نمیشه بلکه جسم است که پیر میشه.
   افکار ذهنی ما خودش در جسم ما نشان خواهد داد. ،😊
   نگران نباشیم به خدا بسپاریم مسائل رو رها کنیم تا خداوند خودش حلش کند شاد باشیم بخندیم این راز جوانی است.
   پس ببخش خودت دیگران رو ذهنت از افکار منفی پاک کن و هرچه بیشتر روی پاکسازی ذهنت از افکار منفی کار کنی نعمت ها بیشتری به صورت ایده دریافت خواهی کرد و از نعمت های که به دیگران می‌رسد خوشحال باشید تا به در رحمت الهی نزدیکتر شوید و ایمان داشته باشید و حالا میخواهم بگم که در این مسیر بودن و از این فایل ها استفاده کردن خودش نعمت الهی است که خداوند مارو هدایت کرده برای تغییر زندگی و دریافت نعمت ها الهی پس به خداوند ایمان داشته باشیم حرکت کنیم مسیر خودمان رو و نکات رو رعایت کنیم ،😍🤩😌❤️

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sudehfallah@gmail.com
   1399/11/26 01:22
   مدت عضویت: 1305 روز
   امتیاز کاربر: 2673 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   حالا که در راه تغییر زندگی قدم برداشتم ،متوجه شدم اصول تناسب اندام و تغییر زندگی کاملا یکسان هستند و این بدان معنا هست که این جهان از اون چیزی که در ذهن ما است، با قانون و نظم تر هست ..همانگونه که اگر با جراحی لاغرشویم به خاطر فرمول های چاق کننده ،دوباره چاق خواهیم شد ،پس اگر فردی فقیر در قرعه کشی برنده شود طبق فرمول های فقیر کننده به زودی به حالت قبل برمیگرده ..برای دریافت نعمت های خداوند باید شایستگی و لیاقت آن را داشته باشیم .و برای افزایش سطح خودمون در جهان هستی فقط کافی است مخزن محدود خود را از افکار منفی خالی کنیم تا جایی برای ایده و الهام الهی خالی شود ..و در گام آخر زندگی همان گونه خواهد شد که میخواهیم.پس از امروز برای دریافت سلامت ،مخزن خودرا از بیماری و برای دریافت عشق ،مخزن خودم رو از کینه و دشمنی خالی میکنم از خداوند بسیار متشکر هستم که من را در این راه هدایت کرد ،و استاد عزیز ،براش شما در زندگی نعمت های بیشتری آرزو خواهم کرد و با تمام وجودم متشکر شما هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1399/11/25 00:10
   مدت عضویت: 1410 روز
   امتیاز کاربر: 7586 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 226 کلمه

   این فایل معجزه ای بود از جانب خدا وحی بود یا هر چیزی من کلی گریه کردم تا حالا خدارو اینجور ندیده بودم که خواستار اینهمه عشق ومحبت به من باشه خودم دوست داشته باشم منم بارها شنیده بودم خودمو باید دوست داشته باشم اما چطور حتی کتاب هایی هم درموردش خونده بودم اما چطور هیچ وقت نفهمیدم چطور میتونم خودمو دوست داشته باشم تا امروز که این فایل گوش کردم که شروع کنم کارهایی که دوست ندارم وانجام ندم باخودم عهد ببندم حتی اگه بمیرمم انجامشون نمیدم وکارهایی که دوستدارمو بگذارم تو لیست چیزایی که حتما انجامشون بدم خیلی جالب بود فردا لیستامو درست میکنم وشروع میکنم به انجام دادنشون ممنونم خدای مهربونم ممنونم استاد عزیزم وممنونم فرشته مهربان دوست داشتیم که اینجوری هوای دل من ودارین امروز خیلی گریه کردم که استاد گفتن خداوند انسان های خاص رو انتخاب کرده چقدر دوستای خوب ومثبتی پیدا کردم اینجا چقدر چیزهای آموزنده یاد گرفتم یه عمر خانوادم کردن در مغزم که با مرد نامحرم نباید حرف زد چه برسه به یادگیری حتی زمانی که دانشگاه رفتم استادهای مردمو با احساس گناه سپری میکردم درس خواندنمو درمحضرشون فکر میکردم ایمانم ضعیف شده که اینقدر برام راحت شده باهاشون حرف زدن وسوال پرسیدن خدایا شکرت که منو هدایت کردی ازت باتمام وجودم میخوام همسرمم رو هم هدایت کنی دراین مسیر تا ایمان بیاره به وجودت وبه وجودخودش آمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1399/11/03 05:40
   مدت عضویت: 1421 روز
   امتیاز کاربر: 19557 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 267 کلمه

   فایل “تغییر زندگی قسمت سوم :

   هر کدام از ما افکار و برداشت های متفاوتی را تا الان در ذهنمان داشته ایم. الان وقت ان فرا رسیده که افکار پوسیده خود را دور بریزیم و تغییر افکار را شروع کنیم تا زندگي خود را به گونه ای دیگر تجربه کنیم. 😀

   خداوند یکتا همواره در کنار ماست و به ما کمک میکند. براي خداوند ، زن و مرد فرقی ندارد. حقوق انسانها براي خدا یکسان و برابر است. ما میتوانیم ازادانه حرفهای خود را با خدا بیان کنیم. 😀

   افکار عمیق ما میتواند ما را ازاد کند تا ما تغییرات اساسی در زندگیمان دهیم. مطلبی را در جایی خواندم که به دلم نشست :” بارقه حقیقت شعاع ساطع از تصادم افکار است. ” وقتی حتی حقيقت از افکار حاصل میشود ، چرا باور نکنیم که افکار ما زندگی ما را تغییر میدهد ؟ منتظر چی هستیم ؟🤔

   الان فهمیدم که بلوغ و تمایز من با کسانیکه این دوره را نگذرانده اند فقط و فقط و فقط معطوف به افکار من است. تکرار افکار مثبت من ،زندگي من را برای همیشه تغییر خواهد داد. منتظر چی هستم ؟🤔

   بیایید خودمون را از افکار منفی و انتقاد امیز رها کنیم ؟ منتظر چی هستیم ؟

   بیایید خودمون را پر کنیم از افکار عالیه ، بگذاريم این افکار مثل یک قوه محرکه ای ما را در جریان زندگی پیش ببرد. ما لایق و سزاوار افکار مثبت هستیم. منتظر چی هستیم ؟🤔

   من به خودم اجازه میدهم تا افکاری مثبت و عمیق در من تا زمانی تراوش کند تا من ازاد شوم و به هرچه میخواهم برسم. ممنونم از شما دوستان خوبم. 😀😇🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادى
   1399/11/02 07:01
   مدت عضویت: 1489 روز
   امتیاز کاربر: 22858 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 740 کلمه

   سلام و درود استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن😊 روز هشتاد و يكم تكرار , فايل تغيير زندگى ,
   ❄️من از اين فايل دريافتم , خداوند مهربان عطيه اى شگفت انگيز و خارق العاده درون همه ى ما انسانها قرار داده , كه اگه هر فردى به هر دليل و دلايلى , سالها خووب زندگى نكرده , بتونه با تغيير و اصلاح باورهاى ذهنى , زندگيش رو , ترميم و بازسازى كنه . خدا مى گه , هيچوقت دير نيست , تو هنوز فرصت دارى و مى تونى آنطورى كه دوست دارى زندگى كنى . خداوند , ذهن شگفت انگيز رو به همه ى ما انسانها داده تا هر كسى مسئوليت زندگى خودشو به عهده بگيره و چقدر سيستم جهان هوشمندانه و خارق العاده است . به هر چى توجه و تمركز كنم همون وارد زندگيم مى شه , پس چرا به چيزايى كه دوست ندارم , توجه كنم ! من هر لحظه در مسير انتخاب هستم و با هدايت الهى انتخاب مى كنم , من انتخاب كرده ام كه در اين مسير با اشتياق و استمرار ادامه بدم , من انتخاب كردم كه در نگرانى هام به خداوند اعتماد كنم و در ناراحتى و احساس بد باقى نمونم و مراقب احساس خوبم باشم . بيشتر مردم مى ترسن و نگرانن از بيماريها , از فقر و كمبودها , از اخبارا و رسانه هاى خبرى كه با تيتراژ خبرى همه رو نگران مى كنن , جالب اينجاست كه متاسفانه برنامه هاى خبر 24 ساعت شبانه روز , مدام تكرار و تكرار مى شه . و من هم مراقب نبودم كه همين چيزايى كه منو نگران مى كنه , رو رها كنم و نگاهم و اعتمادم به خدا باشه و نه به اوضاع نگران كننده . همه ى چيزايى كه سالها در ذهنم انباشته شده , يادم نمى ياد كه به چه چيزايى توجه كردم , توو ذهنم چه چيزايى رو ذخيره كردم , اما جالبه كه ذهنم به من يادآورى مى كنه كه چه چيزايى در ذهنم ذخيره شده , و مانع دريافت نعمتها و رحمتها در زندگيم هست . من هر روز دارم در اين مسير تمرين مى كنم تا نگرانى هامو رها كنم و آگاه باشم كه خداوند در كنترل جهان است .
   من فكر مى كنم براى اينكه ذهنم رو از تمام افكار منفى , ترسها , نگرانى ها , شنيده ها , و … پاكسازى كنم , بايد هر روز با هدف برنامه ريزى شده در مسير ادامه بدم , بايد حجم زيادى از باورهاى اشتباه ذهنم رو , رها مى كردم , تمام چيزايى كه به روان من آسيب زده بود , هر بار يكى يكى , توو ذهنم انباشته مى شدن , به لطف خداوند مهربان و با هدايت الهى من در اين مسير قرار گرفتم در واقع اين مسير , به سوى من جذب شد , و هر فايلى رو كه مى بينم و گوش مى دم , خوشحال و سپاسگزارم . هر روز براى من روزى تازه هست , و دريافتم كه ترس و نگرانى و به دنبال آن احساس بد مثِ دور كوه چرخيدن هست , و نمى زاره من توو زندگيم جلو برم . براى ادامه دادن در مسير بايد💯 به خداوند اعتماد كنم و باور داشته باشم كه نگران هيچى نباشم و مراقب وروديهاى ذهنم باشم , به همين سادگى نيست اما در اين مسير با اعتماد كردن به خداوند , راه هموارتر مى شه . نگرانى مانع آرامش و احساس خوب در منه . در اين مسير , من با خودم در آرامشم , هر روز ذهنم با افكار خوب , احساس خوب تغذيه مى شه , من تغيير رو از خودم شروع مى كنم , قبلا فكر مى كردم كه موانع ذهنى & مسائل زندگيم بايد بيرون از من حل بشن و يا برطرف بشن , اگه اين بود , اگه اون نبود , اگه اينطور مى شد , اگه اونطور نمى شد , زندگيم بهتر مى بود … تا من احساس خوب داشته باشم , اما الان دريافتم كه بايد درون من و آنچه در ذهنم وجود داره , اصلاح بشه تا زندگى رو آنطور كه دوست دارم ببينم . من در اين مسير تمرين مى كنم قضاوت نكنم چون من نمى تونم ذهن ديگران رو بخونم . چه بسا نعمتها و رحمتهاى فراوانى در نزد خداوند دارم اما موانع ذهنى م مانع از دريافت اونا شده .
   با تشكر فراوان , شاد و شادمان باشيد🥰🎄🎄

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Laleh
    1400/03/10 21:54
    مدت عضویت: 1421 روز
    امتیاز کاربر: 19557 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 6 کلمه

    بسیار عالی، زیبآ وجامع نوشته اید.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار emangholi azade
   1399/10/09 21:58
   مدت عضویت: 1752 روز
   امتیاز کاربر: 1630 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 135 کلمه

   به نام خدا سلام
   خداوند بنده هاشو خیلی دوست داره وهمیشه برای بنده هاش خیر وخوبی وشادی میخواد واین خودماییم که با بیرون کردن شیطان وگرفتن قدرت ازاو باید زمینه را برای الطاف ونعمتهای بیشمار خداوند مهیا کنیم 😍😍😍
   من سعی میکنم به ذهنم ورودیهای مثبت بدم تابتونم نتایج مثبت دریافت کنم مثلا کسانی که خیلی ازشون ناراحت بودمو اول تودلم بخشیدم بعد سعی کردم مثل خدا رفتارکنم وخوبیهاشون رو ببینم خوب که فکر کردم دیدم تو این ناراحتی ها از همه بیشتر خودم مقصر بودم چون به مسائل کوچیک پروبال بزرگی دادم وبه قول معروف از کاه کوه ساختم بعد دیدم که چقدر آروم شدم وچقدر اونایی که ازشون دلخورم رو دوستشون دارم ودیگه تنفری تووجودم نیست وچقدر زندگی بدون کینه ونفرت لذت بخش است از خدامیخوام که دراین مسیر عالی هدایت بیشتر یاریم کند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghazalgolipur
   1399/09/02 05:27
   مدت عضویت: 1484 روز
   امتیاز کاربر: 3496 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 144 کلمه

   مرتقب ورودی هامون باشیم ، خالی بزاریم مخزنمون رو تا با نعمات و ایده های الهی پر بشن اگر مخزن ما پر باشه از کینه و نفرت و غم اندوه !اگر ورودی ما این ها باشه جا برای افکار خدایی نعمت ها نمیمونه و زندگیم با توجه به مخزن خودمون اتفاقات رو برامون رقم میزنه!
   افکار منفی باید بیرون بشه از مخزنم ، باید مراقب ورودی هام باشم باید جا بزارم برای نعمت های خدا
   اگه الان مشکل ، بیماری ، ناراحتی دارم به خدا میسپارم و رها میکنم منفی هارو افکار بدو و منتظر میشینم خدای من پر کنه جای افکار منفیو با نعمت هاش با کمک هاش با ایده و راه حل هاش ….
   من از امروز تصمیم گرفتم
   ۱_نگران هیچ موضوعی نباشم و همه چیز رو به خدا بسپارم
   ۲_ مسائلم رو رها میکنم و به خدا میسپارم
   ۳_شاد و میخندم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1399/08/29 01:09
   مدت عضویت: 1590 روز
   امتیاز کاربر: 21020 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 115 کلمه

   به نام خدا ، سلام ، روز ۸۱ ، من از روزی که با خدای واقعی آشنا شدم و روی خودم کار کردم دیگه حیفم اومد که مخزن ذهنم را از افکار منفی پر کنم ، خدایی که خیر مطلقه و عاشق افکار خوب و مثبته پس چرا من مخزنم را از چیزی که خدا میخاد پر نکنم ، من سعی میکنم در لحظه زندگی کنم و لذت ببرم به خودم و تمام هستی عشق بورزم ، خشم و کینه و حسادت تو وجود من جایی ندارن و هر لحظه را با خدا زندگی میکنم و با یادش تمام وجودم پر از آرامش میشه خدایا شکرت که منو به این مسیر زیبا هدایت کردی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/08/04 21:40
   مدت عضویت: 1579 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 74 کلمه

   سلام .من دارم كار ميكنم روي خودم سعي ميكنم بيشتر خوشحال باشم كمتر ناراحت بشم
   ببخشم
   همه ي خصوصيات خوب رو داشته باشم و
   از هر كسي كينه اي به دل دارم همه رو ببخشم و قلبم پاک کنم از کینه و کدورت حسد
   چون بیشترین ضربه به خودم میزنم
   سعی میکنم بیشتر خوشحال باشم و بر فکرهای مثبتم بیافزایم تا جا واسه ی دریافت و نعمت های خوب خدا داشته باشم
   🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سمیرا
   1399/07/02 12:43
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 7334 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 35 کلمه

   با سلام خدمت استاد ما اگه هر روز افکار منفی رو رو کاغذ بنویسیم باعث نمیشه بهش توجه کرده باشیم ؟؟؟میتونیم روی کاغذ بنویسیم و بعد پارش کنیم لطفا منو در اینباره راهنمایی کنید ؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سمیرا
   1399/06/25 14:47
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 7334 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 65 کلمه

   چقدر این فایل عالی بود و من چقدر لذت بردم از فایلای امروز.بدرستی که اگر ما تمام وردی های ذهنمون رو پر کنیم از بدی ها کینه ها حسد و نداشته ها جایی برای خوبی ها و دریافت نعمت ها نداریم .خدایاااا من از امروز میخام وردی های ذهنمو کنترل کنم تا جا برای به تو رسیدن بیشتر باز بشه در این مسیر یاریم کن.🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azita
   1399/06/18 11:28
   مدت عضویت: 1748 روز
   امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   چه فایل زیبا و آرامش بخشی بود خیلی لذت بردم که روزم را با گوش دادن به این فایل آغاز کردم از نظرات دوستان هم خیلی استفاده کردم دراین فایل زیبا که پراز نکته است یادگرفتم که مخزنم را باید از افکار منفی، کینه ،حسادت ، غم واندوه خالی کنم و جا را برای دریافت نعمت های الهی باز کنم یاد گرفتم ببخشم و بگذرم تا ورودی ذهنم به روی خوبی ها بازشود و درمسیر دریافت نعمت های الهی قرار بگیرم.یاد گرفتم که درتمام شرایط فقط باید به خدا اعتمادکنم و منتظر دریافت نعمت هایی که به اسم من هست باشم باید ذهنم را از تمام بدی ها پاک کنم باید بتونم ببخشم ،شاد باشم و مسائل را فقط به خدا بسپارم باید ذهنم را ازتمام نگرانی ها خالی کنم. خدایا شکرت که درمسیر دریافت این آگاهی ها قرار گرفتم سپاسگزارم استاد عطار روشن عزیز ان شاءالله خداوند خیر بیشتری به زندگیتان وارد کند🤗😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/03/08 22:29
   مدت عضویت: 1592 روز
   امتیاز کاربر: 9678 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 382 کلمه

   روز هشتاد و یکم تکرار :
   سلام. 💎هیچ فردی آنقدر خوشبخت نیست که شما نتوانید به اندازه‌ی او خوشبخت شوید…💎
   خیلی خوشحالم در مسیری هستم که همیشه از خدا یاد میشه. قبلا فکر میکردم اگر پولدار بشم از خدا دور میشم و آدم بدی میشم و خوبی رو معادل با فقر میدونستم.
   در صورتیکه خبر نداشتم خدایی که خزائن آسمان ها و زمین برای اوست چطور ممکنه بنده ای رو خوب بدونه که فقیر هستش. خداوند ثروتمند ترین در همه عالم هستش پس اگر بخوام تجربه ای لذت بخش از خدا داشته باشم باید در جستجوی خدایی باشم بی نهایت، بزرگ، قدرتمند و مهربان. خدایی که ثروتمنده و ثروت میده، سالمِ و سلامتی میده، رازقِ و روزی میده، عاشقِ و عشق در زندگیم جاری میکنه، مهربانِ و مهربانی میکنه، نظم و تعادل در خلقتش شگفت انگیزه پس تناسب فکری و نظم میده، تنهاست ولی هیچ وقت تنهام نمیذاره.
   وجود همچین خدایی باعث ایجاد آرامش میشه همانطور که در قرآن آمده الا بذکر الله تطمئن القلوب. آگاه باش که با یاد خدا دلها آرام میگیرد.
   اینکه وقتی کسی به آرزو و خواسته اش میرسه دست قدرت خدا رو ببینم که به بنده اش داره نعمت میده و همون خدا در زندگی منم هست و میتونه عین اون نعمت رو به منم بده، به من آرامش میده و حسادت دیگه معنایی نداره.

   امروز فایل مثل خدا رفتار کن هم در برنامه داشتم و گوش کردم.
   امشب، اتفاقی شنیدم جمعی دارند درباره ی من پشت سرم صحبت میکنند لحظه ی اول ناراحت شدم ولی بعدش جمله ی مثل خدا رفتار کن اومد به ذهنم. گفتم خدا در این لحظه چه میکنه؟؟ کلمه ی بخشش به ذهنم اومد. و آرام شدم. بخشیدم و دیدم دیگه اصلا ناراحت نیستم ازشون. همون لحظه ای که ناراحت شدم به فکرم اومد کارخوبی که هرروز برای یکی از اون افراد انجام میدم و کمکش میکنم رو دیگه انجام ندم تا تنبیه بشه ولی بعدش گفتم آدم ها خیلی گناه می‌کنند و به خودشون ستم میکنند اما خدا نه چیزی میگه نه همون لحظه نعمتی ازشون میگیره و تصمیم گرفتم که انتخابم بخشش و در نتیجه آرامش باشه 😊 😊 و خیلی لذت بردم. 🌹 🌹
   کار خیلی سختی هستش مثل خدا رفتار کردن اما هرقدر تلاش کنیم نتیجه ی عالی میده. و باید انقدر تکرار کنیم تا عادی باشه برامون این مدل زندگی کردن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1399/03/06 03:20
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 166 کلمه

   مومنان نه غمی دارند و نه ترسی البته مومنان واقعی و این همیشه در ذهنم هست بسیار در قرآن اومده !
   پس باید همواره ما ذهنمون و از افکار منفی خالی کنیم نگران نباشیم نزاریم شیطونه ترس بندازه تو وجوودمون تا بتونیم جا رو خالی کنیم برای دریافت نعمتهای بیشتر و ارتقا به سطح بالاتر تمرینش خیلی قشنگه که هر روز و هر لحظه باید تمرین کنیم این چیزا رو که دیگه مثل مومنان واقعی شویم !
   از موفقیتهای دیگران لذت ببریم حسودی نکنیم از همه چیز یکی به اسم ما ثبت شده به موقع ما هم دریافت می کنیم فقط باید کینه ای نباشیم همه رو دوست داشته باشیم
   باید در هر شرایط به خدا ایمان داشته باشیم و توکل کنیم که خدا همه کارها رو روبراه می کنه خدا کنترل کننده همه چیز هست درهای رحمت به رویت باز می شوروی اما راز جوانی مخصوصا برای خانم‌ها!
   ۱-نگران نباشید و به خدا بسپارید
   ۲-مسایل را رها کنید تا خداوند اونها رو حل کند
   ۳-شاد باشید و بخندید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طوبی حاج احمدی
   1399/02/31 20:25
   مدت عضویت: 1740 روز
   امتیاز کاربر: 3344 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 128 کلمه

   سلام وقت همگی بخیر
   استاد خسته نباشید چقدر صحبت‌هاتون عالی بود ومن چقدر ب شنیدنش احتیاج داشتم ک از این خواب غفلت بیدار بشم وتلنگر خوب وب جایی بود
   میخواستم نت برداری کنم ودر دفتر بنویسم ولی تمام درسهاتون خوب ومفید بود ونمیشد بعضی هاشو انتخاب کرد چون من ب تمامش احتیاج داشتم ودر دفترم نوشتم ک همیشه از شون استفاده کنم
   من باید خودمو ببخشم وخودمو سرزنش نکنم ک چرا نمیتونم مثل بقیه عمل کنم وخودمو ببخشم ک فضا ی خالی بشه برای الهامات الهی ک اگر ناراحت ونگران باشم فضای ذهن م زا پر میکنم ودوباره سردر گم میشم پس همانطوریکه خداوند همیشه بخشنده ومهربان است‌ من هم خودمو می بخشم وادامه میدهم خدایا شکرت
   استاد سپاسگذارم
   استاد سلامت باشید وارامش رفیق راه تان باشد همیشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/02/26 15:36
   مدت عضویت: 1671 روز
   امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 278 کلمه

   روز ۸۱تکرار
   سلام
   این فایل هم عالی بود
   مخزن ذهن خودمو خالی کنم تا جا باز باشه برای ورود نعمت های خداوند
   قانون خلاء ایجاد کنیم ،کائنات همیشه جای خالیو پر میکنه واینبار میخوام اولا ذهن و وجودمو خالی کنم از خشم ها،نبخشیدن ها،ترس ها،غم ها،مریضی ها ونگرانی هاش،اضطراب ها
   کار راحتی نیست ،ذهن من مثل یک نوار ضبط شده ایه که تو سنین ۱تا۷سال برنامه ریزی شده والان میخوام یه برنامه دیگه ای روش نصب کنم ،باید خود قبلیمو نشنوم،نباید تو گذشته غمگین خودم باشم،نباید تو آینده مبهم فرو برم ،باید در لحظه باشم،لذت ببرم از زندگیم،شاد باشم ،بگذرم از هر آنچه اذیتم میکنه ،رها کنم ،بسپارم به دستان قدرتمند خداوند ،بخندم تا جهان کار خودشو انجام بده ،از مسیر خداوند کنار برم،مگه ما سوار هواپیما میشیم مرتب به خلبان میگیم برو به چپ ،برو به راست،ارتفاعو کم کن ،دخالتی نمیکنیم،با خیال راحت میشینیم،میخوابیم ومطمئنیم مارو به مقصد میرسونه ،چطوره که به خدای خودمون اعتماد نمیکنیم،میخواییم پولدار بشیم ،به خدا راه نشون میدیم،میخواییم سلامت باشیم ،به خدا تز میدیم،میخواییم به خواسته هامون برسیم ،به خدا پیشنهاد میدیم ،همش استرس داریم ،میترسیم ،یاد بگیریم از سر راه خدا کنار بریم تا اونم به کارش برسه
   کارهاییکه من باید انجام بدم واینجا مینویسم که یادم بمونه

   هر روز مطالبیو بخونم،گوش بدم که به خودشناسی وخداشناسی من کمک میکنه مثل همین فایلها ،نوشتن وخوندن نظرات دوستانم،استمرار وتکرار ،سپاسگذاری وداشتن احساس خوب،تمرکز بر نکات واتفاقات مثبت ،خالی کردن ذهن وفکر از افکار ناراحت کننده ،گذشتن از حرف ونظر بد اطرافیان،دوست داشتن خود وارزش واحترام به خودم،پذیرفتن خودم بدون قید وشرط ؛شاد بودن وانجام کارهایی که بهم حس خوب میده باعث میشه اتفاقات بهتری وارد زندگیم بشه
   ممنونم از فایل های بینظیرتون استاد عطارروشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بهار تهرانی
   1399/01/24 22:33
   مدت عضویت: 1719 روز
   امتیاز کاربر: 691 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 106 کلمه

   با سلام
   استاد از اینکه با دست و دلبازی دانسته های خود را در دوره لاغری با ذهن در اختیار ما می گذارید سپاسگزارم .این فایل هایی را که در دوره گذاشته اید شاید جزء اون مطالبی که در روز اول تصمیم داشته اید برای دوره بگذارید نبوده .اما چون دوست دارید همه مثل شما از ارامش و رفاه برخوردار باشند این فایل ها را اضافه کرده اید و چقدر پر بار و عالی است و اگر ما اینها را در زندگی به کار ببریم قطعاً تحولی بزرگ در زندگی ما هم پدید خواهد آورد و ما دعاگوی شما خواهیم بود .فقط می تونم بگویم سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 144 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 136 کلمه

   سلام به استاد عزیز
   این فایل هم خیلی عالی هست و آگاهی های نابی داره…
   ۲ تا نکته که خیلی برام جذاب بود که در موردش گفتین
   ۱.این که نعمت های خدا از طریق افکار و ایده هایی هست ‌که به ما الهام میکنه و این نیست ‌که به صورت فیزیکی و یهو چیزی به ما بده
   ۲.خداوند و جهان هیچ وقت ما رو شگفت زده نمی کنه و نعمت ها خیلی طبیعی و آروم آروم وارد زندگی ما میشه …
   و این که باید سعی کنیم ذهنمون رو خالی نگه داریم از افکار منفی مثل خشم ، کینه ، عصبانیت ، نگرانی ، ترس و….
   تا جا باشه برای افکار و ایده های الهی که بتونیم دریافتشون کنیم و با عمل کردن بهشون نعمت های بیشتری وارد زندگی مون بشه ….خیلی آگاهی های خوبی بود ممنون از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1398/11/07 05:56
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 184 کلمه

   من امروز صبح که بلند شدم فرشته درونم گفت که دوباره این فایلهای دیروز رو گوش بدم نظرم و دیروز نوشته بودم ولی نمی دونم چرا پاک شده
   خلاصه خیلی عالی بود من امروز از صبح که بلند شدم با خودم تکرار کردم مثل خدا رفتا کن مثل خدا رفتار کن و همه رو دوست داشته باش و همش این تو ذهنم بود رفتم سرکار همش گوشزد می کردم به خودم که چیزی منو اذیت نکنه هر کی هر حرفی زد من دنبالش و نگرفتم نداشتم بره توی مغزم خیلی عالیه این گفته ها اگه یادم باشه که هر روز تمرین کنم ندارم افکار منفی وارد ذهنم بشه ولی عجب صبری خدا داره با این همه کارهای بندگان
   صبح که بلند می شم دعا می کنم و همه چیز رو به خدا می سپرم و تا افکار منفی میاد می گم من به خدا ایمان دارم هی تکرار می کنم اینو
   و می شینم تو ماشین موزیک می زارم موزیک درمانی باعث می شه خوشحال بشم و شاد و این است رمز جوانی و مومنان نه غمی دارند نه اندوهی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 895 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 710 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز ودوستان خوبم

   خدایا شکرت که من رو به این مسیر هدایت کردی ومن به بهانه لاغر شدن پا به این مسیر وجاده زیبا گذاشتم .وهر روز دارم گام به گام مثل مسیر لاغری قدمهایی رو برای زندگی خودم برمیدارم .دارم خدا رو بهتر درک میکنم ،محبت خدا رو درک میکنم .یاد میگیرم که چرا همیشه میگفتم که ادم وقتی یه روز با همسرش یا بچه اش دعواش میشه تا چند روز این بحث وجدلها ادامه داره واین به خاطر جذب منفی های بیشتر به خاطر پر کردن مخزن ما با اون بحث وجدلهاست .
   الان دارم درک میکنم که وقتی استاد بهم میگه اگه مشکلی برات پیش اومد به خاطره اینه که بدونی توی اون نقطه ضعف وکاستی داری تا بتونی خودت رو ارتقا بدی یعنی چه ؟خدایا چطور من سالها فکر میکردم من واز یاد بردی ،از من دور شدی ،چطور میتونستم بگم بد شانسم ،چطور خودم رو بدبخت ترین ادمها معرفی میکردم ،میگفتم اون موقع که خدا داشت قسمتها رو توی پیشانی ما مینوشت معلوم نیست با چی نوشت …
   چطور میتونستم انقدر سنگدل باشم ،حال اینکه خودم باعث همه این اتفاقهای بد زندگی خودم بودم .ااان که فایلهای استاد رو گوش میدم تا جای امکان زندگی گذشته ام مانند یک فیلم تز جلوی چشمانم میگذرد وهمه ان ناراحتی ها را از چشم خودم میبینم .وپیش خدا میگم همه اون چیرهایی که الان دارم هم به خاطر لطف خدا بوده وگر نه شاید به خاطر رفتارم اینها رو هم نداشتم .
   توی دوره زندگی با طعم خداخیلی چیزها نوشتم که دوست دارم داشته باشم اما الان نظرم عوض شده نه اینکه اونها رو نخوام نه ،همه نعمتهای خدا رو دوست دارم اما اولین ومهمترین چیزی که الان از خدا میخوام اینه که خدایا من رو با اصل خودم اشنا کن ،به من کمک کن تا به همه چیز به چشم بصیرت نگاه کنم ،کمکم کن تا خودم رو درک کنم تورو درک کنم جهان هستی رو درک کنم خوبیهدی این دنیا رو درک کنم .کمکم کن که همه اون کارها وافکاری که باعث تیره شدن رابطه من با تو شده ،رو بشناسم وبه راحتی ترکشون کنم وجایگزینهای مناسب براش بگذارم .
   خدایا اون پرده ای که جلوی چشم و وقلب وروح وذهنم افتاده ومن روشنایی اصل خودم رو نمیتونم ببینم رو برام کنار بزن .خدایا کمکم کن که توی این مسیر راه همواره برام اسان وهموار بشه و کمکم کن تا بهترینها رو انجام بدم .تا به بهترین احساس ها برسم ودر پس اون احساس های خوب انموقع به هرچه بخواهم دست پیدا میکنم .همیشه فکر میکردم وقتی چیزی از خدا بخوام نمیتونم مستقیم بهش بگم نذر ونیاز میکردم به همه امامها وامامزاده ها متوسل میشدم تا اونها پادر میونی کنند وخواسته من رو از خدا بخوان وبگیرن .والان میفهمم که این نوعی شرک بوده چطور من خدا رو انقدر سنگدل ونامهربان حساب میکردم که حتی به خودم اجازه حرف زدن مستقیم ودرخواستم از او دو نداشتم .وقتی هم که از او میخواستم اگه گریه وزاری میکردم دلم یه کم قرص میشد که خوب احتمال براورده شدن این حاجتم هست اونم نه با یک روز گریه وزاری بلکه به تعداد روز زیاد ومتوالی،
   اما این روزها میبینم من خیلی راحت ترازاینها میتونستم لا خدا حرف بزنم واز او درخواست داشته باشم و حتی اگه با صدای دلم نه زبانم باشد او میشنود وخواسته ام را اجابت میکند همان لحظه اجابت میشود اما اگر من ان را نمیگیرم به خاط نقص در کارها وافکار خودگ هست .گاهی پیش خودم میگم ای کاش من زودتر این چیزها رو می فهمیدم ،چهل سال از عمرم وبهترین روزهای زندگی خودم رو به سختی وفکرهای شیطانی گذراندم و چقدر دیر شده اما باز می اندیشم ومیگویم نه اگه حتی الان رو دریابی حتی اگه برای یک سوعت بتونی تغییر کنی ودیگه عمرت به دنیا نباشه بعد از این یک ساعت خیلی شاد وخوشحال خواهی بود .
   استاد از صمیم قلبم ازتون‌سپاسگذارم ،نمیدونم باید چه دعایی در حقتون بکنم ، چون خدا همه حق برای شما رو میدونه وحتما بهترینها رو به خاطر کمک به بقیه مردم به شما میده .اما من هم از خدا برای شما ارزوی سلامتی وطول عمر باعزت ورسیدن به هر انچه که دوست دارید وحق شماست وبهترینها در دنیا و اخرت رو دارم .موفق باشید استاد عزیز ودوستان خوبم ،واز خدا موفقیت خودم رو هم در این مسیر خواستارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار faridehhasani5455
    1399/02/26 15:10
    مدت عضویت: 1671 روز
    امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 4 کلمه

    عالی نوشتید دوست عزیز

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار faribapiri5
    1399/03/09 09:25
    مدت عضویت: 1605 روز
    امتیاز کاربر: 2629 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 10 کلمه

    سلام دوست عزیزم از نوشته شما لذت بردم .عالی بود

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عشق
   1398/11/04 22:26
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 185 کلمه

   روز هشتاد و یک تکرار:
   از صمیم قلب دلم می‌خواد همه‌ی نگرانی‌ها رو رها کنم و سراسر سرشار از سپاسگزاری و شادی باشم و همه‌ی مشکلاتمو به جهان بسپارم تا برام حلشون کنه. چون حل مسائلی که پیش رومه از دست من خارجه پس دلم می‌خواد هر روز اطمینان قلبی بیشتری حس کنم و مطمئن تر باشم که بهترین رویدادها در انتظار من و خانوادمه.
   دلم می‌خواد ذهنم مملو از ارامش و راحتی خیال باشه تا ارتعاشات وجودم مثبت بشه و در نتیجه امکان ورود رویدادهای مثبت رو فراهم کنم.
   تا حدود زیادی با استفاده از اموزش‌هایی که استاد روشن با فایلهای مختلف در اختیار علاقه‌مندان گذاشتن و همینطور استفاده از سایر منابع موفق شدم در خودم تغییر ایجاد کنم
   و این تغییر باعث شده من روی ورودی‌های ذهنم خیلی حساس بشم و به محض اینکه افکارم به سمت توجه به مشکلات یا نگرانی‌ها بره زود هشیار بشم و بخوام بیشتر روی افکارم کار کنم و هر قدر ماهر تر میشم اشتیاق من به یادگیری و بدست اوردن مهارت‌های بیشتر شدیدتر میشه.
   این فایل‌های تغییر زندگی رو خیلی دوست دارم واقعا فوق‌العاده هستن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1398/11/04 03:45
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 23767 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 85 کلمه

   سلام به استاد گرانقدر خودمان و تمام دوستان عزیز
   خیلی از دوباره شنیدن این فایل لذت بردم چقدر با شور و شوق دانسته های خودتان را با ما شریک میشوید ممنونم از اینکه تصمیم گرفتید این دوره های شگفت انگیز و تاثیر گذارنده بر احساس و اطلاعات ما را برگزار کنید
   از خداوند مهربانم سپاسگزاری میکنم که مرا در این مسیر زیبا قرار داد و خوشحالم از اینکه خداوندم مرا درخور مواجه شدن با این سایت دانسته است و مرا بطرف آن راهنمایی کرده است ???

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار روزیتا
   روزیتا
   1397/11/27 10:02
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   رهایی از افکار منفی و احساس بد
   محتوای دیدگاه: 58 کلمه

   سلام از وقتی با شما آشنا شدم حالم بهتر شده اگر دویست سال پیش بود میتونستین ادعای پیامبری کنین ? چون خیلی تاثیر مثبت میزارین شایدم در زندگیهای قبلی پیامبر بودین در هر حال پیام آور خوبی و شادی برای من بودین و حالم خوب شده از ده هزار تا دکتر و قرص بهتره راه و روش شما!

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 24
   محتوای دیدگاه: 42 کلمه

   سلام استاد عزیز
   بسیار عالی و پر از حس خوب بود. خدایا سپاسگذارم ک در مدارش بودم و تونستم این حرفها رو بشنوم و این اگاهیها رو دریافت کنم . اطمینان دارم ک من و این همه خوشبختی کاملا طبیعی و امکان پذیره.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 228 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 70 کلمه

    این فایل بسیار آموزنده و تاثیر گذار بود ممنونم من خیلی استفاده کردم امروز قصد انجام کاری رو داشتم که گرچه با میثاق نامه خودم مطابقت دادم و عمل تخریب بود ولی خیلی از سر ناراحتی میل به انجام اون کار که زدن حرفی بود داشتم با شنیدن این فایل کاملا منصرف شدم و خیلی خوشحالم از شما تشکر میکنم که در تمام لحظه های زندگی ما حضور مثبت دارید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم