0

لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید

تغییر زندگی
اندازه متن

لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید این مهمترین باوری است که باید در خود ایجاد کنید.

از روزی که تصمیم گرفتن از قدرت ذهن برای متناسب شدن استفاده کنم تمام سعی من به کار گرفتن تکنیک های ذهنی بود که مرا از لحاظ ذهنی برای لاغری آماده کند.

از زمانی که تصمیم گرفتم آموزش های خودم را برای استفاده و به کارگیری دوستانم ارائه کنم همیشه به دنبال ارائه راهکارهای ساده تر و کارآمدتری برای کسب نتیجه بهتر توسط دوستانم بوده ام و به لطف خدا در این مسیر شگفت انگیز همواره ایده های عالی به من داده شده که در کسب نتیجه عالی دوستانم بسیار تاثیرگذار بوده است.

در بین انبوده افکاری که در ذهن ما وجود دارد، طبیعی شدن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

سیستم ذهنی ما به این شکل است که هر موضوعی برای ذهن ما طبیعی جلوه داده شود به واقعیت زندگی ما تبدیل می شود.

من زمانی که در مسیر لاغری با ذهن به تمرین و تکرار مشغول بودم تکنیک های زیادی را به کار گرفتم اما تکنیک طبیعی شدن لاغر شدن برای ذهن از مهمترین و تاثیرگذارترین تکنیک های ذهنی بود.

اگر بتوانید لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید نه تنها در لاغر شدن بسیار تاثیرگذار است بلکه در سایر جنبه های زندگی نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای دارد.

به نظر من نتیجه استفاده کنندگان از آموزش های لاغری با ذهن به دو بخش تقسیم می شود.

بخش اول تا قبل از یادگیری مطالب فایل آموزشی لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید

بخش دوم بعد از یادگیری و عمل کرده به آنچه گفته شده است.

زمانی که آگاهی های این فایل آموزشی را درک کرده و در ذهن شما نفوذ کند، شما به مهارت طبیعی کردن لاغر شدن برای ذهن خود دست پیدا می کنید.

از این زمان به بعد چه بخواهید چه نخواهید روند لاغر شدن شما تغییر خواهد کرد.

ساده تر، آسان تر، سریع تر و لذت بخش تر لاغر خواهید شد.

به نظر من بزرگترین مانع ذهنی که در پیش روی افراد چاق وجود دارد این است که در ذهن آنها چاق بودن و چاق تر شدن طبیعی شده است.

هرچه از زمان چاق شدن شما گذشته باشد، به هر میزان که برای لاغر شدن تلاش کرده و موفق نشده باشید همه در طبیعی شدن چاق بودن و چاق تر شدن برای ذهن شما تاثیر می گذارد.

به همین دلیل است که اگر از هر فرد چاقی سوال کنید در یک ماه می توانید یک کیلو اضافه کنید با اطمینان می گوید بله می توانم حتی بیشتر از آن را می توانم اضافه کنم.

اما اگر سوال کنید در یک ماه یک کیلوگرم می توانید کم کنید با همان اطمینان پاسخ مثبت به شما نمی دهد.

این طریق واکنش به چاق و لاغر شدن به میزان طبیعی شدن چاقی یا لاغری در ذهن افراد بستگی دارد.

به همین دلیل است که هرچه از حضور شما در مسیر لاغری با ذهن می گذرد اطمینان شما به لاغر شدن و رسیدن به رویای چندین ساله تان بیشتر می شود.

چون به مرور لاغر شدن برای ذهن شما طبیعی می شود.

به همین جهت بارها تاکید کرده ام محتوای آموزشی را بارها استفاده کنید، تمرینات را با دقت و تمرکز به طور کامل و شرح انشایی انجام دهید و نوشته های دیگران را بخوانید.

این فعالیت ها سبب می شود که ذهن شما به شکل گسترده تری در فضای لاغر شدن قرار بگیرد و در نتیجه شما می توانید ساده تر لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید.

تکنیک ذهنی طبیعی شدن برگرفته از نیروهای طبیعی جهان هستی است و به همین دلیل صحت و تاثیرگذار بودن آن صد در صد می باشد و یادگیری و استفاده از این تکنیک عالی شما را در تغییر شرایط زندگی در جنبه های مختلف توانمند می کند

نوشته تاثیرگذار خانم فروغ در بخش نظرات:

“ممکنه برای ما هم سوال شده باشه که آیا این همه تغییرات رفتار غذایی داشتم و خوردنم کم شده و جسمم تغییر کرده.

آیا امکان داره دوباره برگردم به حالت قبلی خودم و رفتارهام و جسمم تغییر کنه؟

طبیعت رو نگاه کنید هیچ وقت نمیشه طبیعت رو تغییر بدیم.

هر چقدر سعی کنیم موفق نمیشیم که ما جلوی رشد یه گیاه رو بگیریم چون طبیعت اون گیاه هست که رشد کنه و بزرگ بشه پس اگر درذهن شما چاق شدن طبیعی باشه نمیتونید لاغر بشید و هر چیزی در ذهن ما طبیعی باشه اون به نمایش گداشته خواهد شد.

پس اگر شما در دوره ها هستید و تغییر رفتار و عادات غذایی داشتین اما نگران هستید که دوباره مثل قبل رفتار نکنم و دوباره پرخوری نکنم؟

این نگرانی ها برای این هست که هنوز در ذهن شما چاق شدن طبیعی هست .

باید لاغر شدن طبیعی باشه و باید در ذهنتون این درست و طبیعی باشه که من پرخوری نمی کنم.

نوع مواد غذایی روی خوردنم تاثیر نمیزاره.

مهمانی رفتن باعث پرخوری من نمیشه.

باید اینها رو طبیعی کنیم تا در ذهن ما به طبیعت رفتاری تبدیل بشن.

من باید خودم رو صاحب تغییرات بدونم و اون تغییرات رو در افکار و جسم خودم طبیعی بدونم نه اینکه تا یه مدت تغییرات باشن و دوباره برگردم به قبل نه این تغییرات باید جز من باشن و من صاحب اون تغییرات باشم.

پس دیگه نگران نمیشم و اگر نگران شدم یعنی هنوز رفتارهای چاق کننده در ذهن شما هستن پس باید به مرور کار کنید تا به طبیعت رفتار شما تبدیل بشه.

اگر در همه جنبه های زندگی میخوایید تغییر کنید باید براتون طبیعی باشه که من در هر جنبه ی زندگی به مهارت برسم مثلا این برای من هست که من سلا مت باشم و این برای من هست که من لاعر باشم و یا این برای من هست که من ثروتمند باشم و یا اینکه این برای من هست که من من روابطم عالی باشه و …

اما در ذهن خیلیها عالی بودن طبیعی نیست و یه حالت نرمال طبیعی هست و اگر کمی عالی باشیم خودمون هم تعجب میکنیم و فکر میکنیم این طبیعی نیست.

مثلا اگر در زمان درس خواندن نمره ی خوبی میاوردم شکه میشدم و میگفتم حتما سوالها آسون بوده و گرنه من نمیتونستم همچین نمره ای بگیرم.

در تناسب اندام هم همین موضوع هست پس با تغییرات جسمی خودتون باید متناسب شدن رو برای خودتون طبیعی کنید و شما همیشه خیالتون راحت باشه که این طبیعی هست که من خیلی راحت و آسون لاغر بشم و لاغر بمانم.

پس من هم باید به این توانایی برسم که این اندام و این خوردن حالت طبیعی انسان هست و راحت بپذیرم.

بسیار مهم هست که من تغییری رو که در خودم به وجود میارم به طبیعت جسم خودم تبدیل کنم مثل کاری که طبیعت انجام میده من هر خسارتی به طبیعت وارد کنم ولی سریع اون شروع میکنه به ترمیم کردن.

هر چیزی در ذهن من طبیعی شده باشه ذهن من رو به اون سمت هدایت میکنه و من در اون مسیر پیشرفت میکنم.

خیلی ها دارن تلاش میکنن درآمدشون رو بالاببرن ولی موفق نمیشن چون در ذهنشون یه سطح درآمدی براشون طبیعی شده و یه سری افراد هستن که با تلاش کمتری درآمد بالایی دارن چون برای اون شخص هم اون مقدار طبیعی هست.

پس ذهن ما رو به مسیرهایی هدایت میکنه که با مسیر هایی که در ذهن ما طبیعی شده هم تراز بکنه.

من هر چیزی رو برای خودم طبیعی کنم اون رو همیشه همراه خودم دارم.

اگر در مسیر درست هستم اما نگرانم که نکنه دوباره برگردم به خاطر این هست که در ذهن من طبیعی چاق شدن هست و باید هنوز کار کنم تا وضعیت جدید رو طبیعی کنم.

من برام طبیعی هست که تازنده هستم سالم و سلامت باشم.

من برام طبیعی هست که تا زنده هستم خوش اندام و لاعر باشم.

من برام طبیعی هست که لاعر شدن ساده و آسون هست مثل راه رفتن من مثل نشست و برخاستن من و …

من برام طبیعی هست که لاغر شدن روند طبیعی جسم من هست .

من برام طبیعی شده که لاغر شدن هر روز در جسم من اتفاق میفته و من هر روز متناسبتر میشم مثل نفس کشیدن من مثل پلک زدن من و .. .

من برام طبیعی شده که باوجود هر چیز ی که میخواهم بخورم اما لاغر باشم و متناسب باشم و درآزادی کامل متناسب باشم.

من برام طبیعی هست که تا زنده هستم زیبا و جوان و شاداب باشم.

من برام طبیعی هست که تا زنده هستم خوشبخت و سعادتمند زندگی کنم.

من برام طبیعی هست که تا زنده هستم غرق در خوشبختی باشم.

من برام طبیعی هست که تا زنده هستم از رحمت و برکت و نعمتهای خدا بهرمند بشم.

من برام طبیعی هست تا زنده هستم ثروتمند پایداری باشم.

من برام طبیعی هست تا زنده هستم در ارامش و شادی باشم.

من برام طبیعی هست تا زنده هستم تمرکز بر نکات مثبت و اتفاقهای خوب و زیبا داشته باشم و گزارشگر خوبیهای این دنیا باشم و انسان مثبت اندیشی باشم.

من برام طبیعی هست تا زنده هستم در هر لحطه با خداوند عزیزم زندگی کنم و هدایتگر من خودش باشه.

من برام طبیعی هست که تا زنده هستم هر لحظه خداوند من رو هدایت و حمایت و کنترل کنه و فقط خیر و خوبی به من میدهد.

من برام طبیعی هست …..”

توصیه میکنم که حتما به توضیحات این فایل آموزشی توجه ویژه داشته باشید و از این راهکار بسیار مهم برای تغییر و تثبیت در شرایط زندگی خود استفاده کنید.

توضیحات این فایل آموزشی برای دو دسته از دوستانم بسیار مفید است، دوستانی که در دوره آموزشی لاغری با ذهن ثبت نام کرده اند و دوستانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شده اند و در حال کسب اطلاع بیشتر هستند.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.36 از 36 رای

https://tanasobefekri.net/?p=11098
برچسب ها:
112 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار الی
   1402/12/08 19:12
   مدت عضویت: 157 روز
   امتیاز کاربر: 6390 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 195 کلمه

   بنام خدای مهربانم 

   سلام به استاد عزیز 

   دیدگاه های،دوستان رو خوندم و دیدم چقدر چیزها میتونه تو ذهن ما طبیعی باشه تا مارو به لاغری،برسونه 

   همیشه خوردن رو باعث چاقی خوردم و تنبلی رو که بارها میدیدم از،همه لاغر ها فعالیت بیشتری دارم اواخر که دیگه هیچ غذایی نمیخوردم چون همه مواد غذایی رو چاق کننده میدونستم .اما حالا این مواد غذایی رو طوری برای خودم تعریف کردم که مواد غذای انرژی بدنمون رو تامین میکنه و الان هر وقت گرسنم میشه میخورم و الان طبیعی که انسان هستم و باید از،نعمت های خدای خوبم استفاده کنم .و هیچ عذاب وجدانی هم نمیگیرم و طبیعی که من انسانم که احتیاج به استراحت دارم و من هیچ وقت تنبل نبودم و این روند زندگیمو دوس دارم و طبیعی که زندگی راحتی داشته باشم 

   و از،وقتی وارد سایت شدم این فهمیدم و اینو طبیعی کردم برای خودم که لاغری آسان‌ترین کار دنیاست چون استاد رو دیدم و خانم ها و آقایون شگفتی ساز،رو دیدم پس کار سختی نیست وقتی اونا تونستن پس منم طبیعی که بتونم .

   شاکر خدای که من رو هدایت کرد تا به طبیعی بودن لاغر بودنم پی ببرم که تناسب اندام طبیعتی که تو بهمون دادی 

   تشکر از،استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مریم حیدری
    1403/03/14 13:11
    مدت عضویت: 1235 روز
    امتیاز کاربر: 11573 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 442 کلمه

    بنام خدا 

    سلام دوستان و استاد عزیز 

    این فایل را خیلی من تکرار کردم و از هر بار تکرار یه نکته توش پیدا میشه 

    البته که ما هیچ وقت نمی‌توانیم طبیعت را تغییر بدیم استاد وقتی به سوختن جنگل اشاره کرد و گفت بعد چند سال دوباره سبز میشه من یاد یه چیزی افتادم چند سال پیش جلوی در خونه ما چند تا درخت خودمون کاشتیم خیلی کوچک بودن هر روز آب می‌دادیم بهشون تا بزرگتر شدن یه روز اطراف این درختان را یکی آتش زد و اینا هم سوختن ولی من خودم بلند شدم بازم بهشون آب دادام یه چوب سیاه سوخته بیشتر نبود یه روز مرد همسایه به همسرم گفته بود چرا خانمت به اینا آب میده اینا دیگه سوختن اما من مدتی این کار را کردم و دیدم این درختان کوچک جوانه زدن و هر روز رشد کردن تا الان به درخت تنومند تبدیل شدن و حدود ۱۰ ماشین روزانه زیر سایه اینا هست واقعا طبیعت کار خودشو میکنه جسم ما هم همین طور هست وقتی ما بدنیا اومدیم خداوند ما را متناسب آفرید طبیعت جسم ما متناسب شدن هست اما ما با استفاده از فرمول های اشتباه که توسط پدرو مادر و اطرافیان شنیدیم و دیدیم و در نهایت باورشون کردیم که بعضی از غذاها چاق می‌کنند بعضی چاقی را به ارث بردن ازدواج کنی چاق میشی پوشیدن لباس روشن چاق میکنه همین دیروز من این حرف را از زبان یه خیاط شنیدم که به من گفت چقدر لباسها رنگ روشن و جیغی می پوشی من اگه بپوشم خیلی چاقم می‌کنند و خیلی حرفه‌ای دیگه که ما باور کردیم که طبیعی ما چاق بشیم به این دلایل 

    همین دیشب مربی باشگاه به خودم گفت رعایت کن غذاتو کم بخور ماکارونی نخور و از این حرفها اگه قبلی من که عمل میکردم اما فقط بهش گفتم باشه و بیخیال شدم شاید بگید من چقدر از رفتار دیگران میگم چون حواسمو به حرفها و حرکات اطرافیانم میدم 

    بله دوستان ما همیشه این حرفها را باور کردیم و چاق شدیم اما الان با یاد گیری زبان لاغری بر میگردیم به طبیعت جسم خودمون که خداوند یه جسم تراشیده و متناسب به ما داد خیلی راحته رسیدن به این جسم زیبا چطور با کنار گذاشتن باورهای اشتباه و باور کنیم که مواد غذایی هر گز چاق کننده نیست به افراد متناسب توجه کنیم که آنها هم از همین مواد استفاده می‌کنند اما لاغرهستن و اینکه چرا فلانی ازدواج کرد بچه دار شد اما لاغره چرا این خانواده فلانی ۳نفر لاغر و دوتا چاق اینها همه بر میگرده به باورهای ما و اگر این باورها را کنار بزاریم جسم ما خود به خود لاغر میشه و نیازی هم به هیچ کاری نیست لاغر شدن اسانترین کار دنیاست .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 24 کلمه

     سلام و درود
     لطفا در نوشتن دیدگاه دقت کنید
     به اشتباه دیدگاه خود را در پاسخ به دوست دیگری ثبت کرده اید
     با تشکر

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/17 18:43
   مدت عضویت: 191 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 545 کلمه

   بنام خدامهربانم و همیشه حاضر عاشق پیشرفت ما،

   و درود و رحمت و برکت و سعادت و سلامتی و مغفرت و عزت و هدایت لذت آرامش و آسایش و …خداوندهر لخظه جاری به سوی زندگی شما استات عالقدر بینظیر و گرامی،

   استاد گرامی به لطف خدا مهربان ا لحمداااه این نگرانی را ندارم در مورد برگشت یا فکری ندارم که اگر لاغر شم دوباره چاق شم الحمدالله این فکرو نداشتم و ندارم،

   و همچنین م مکنه الان حرکتهای چاقی از من سر میزنه و انجام میدم اما کمتر شده و مدام لاغریمو پررنگ میکنم و خودمو می‌بخشم و خودمو لایق لاغری طبیعی می‌دونم و زیبایی و سلامتی و ادامه میدهم مثبت فکر میکنم،

   من اعتقاد پیدا کردم که بالاخره: 

   بار اول ادامه ادامه= اما نتیجه قابل دیدن نیست ،

   بار دوم ادامه ادامه = بازم نتیجه  قابل دیدن نیست ،

   بار سوم ادامه ادامه= …

   بار چهارم …

   ووو….

   .

   .

   اما بالاخره این نتیجه میده مثل ریشه های یک دانه که ما نمی بینیمش اما داره ریشه می‌کنه و جون میگیره و رشد میکنه اصول یادگیری ذهنو اینطوری تو ذهنم تشبیه کردمکه بالاخره نتیجه داده و میده الحمدالله رب العالمین واقعا،

   و من با مثال آب روان مسیر هدایتشو از طرف خدا طی می‌کنه مگر ما مونه بسازیم براش مثال ارزنده ای شده برای من 

   و یکی هم الان مثال این خانوم به دلم نشست مانند پلک‌زدن لاغری هم آسان و طبیعی 

   و طبق فرمایش خودتون سلامتی نقشه اصلی سلولهای بدن ما بوده ما موانع ایجاد کردیم 

   حالا با شناسایی موانع  و با آرامش و با حس خوب و تکرار مداوم و محدود نکردن خودمان در زمان و با امیدواری پیروز میشیم و به طور خودآگاه خودمون خالق زندگیمون میشیم از طریق اموزش اطلاعات درست به ذهنمون،

   و طبق قانون گسترش همه چیز که فرمودید در جهان همه چیز روبه رشد خوب وقتی من خواهان لاغری هستم حتما لاغری در ذهن بزرگتر میشه و گسترش پیدا می‌کنه خیلی راحت و آسان مثل آب خوردن مثل همان پلک زدن مثل همان آب جاری مثل همان نقشه سلولی طبیعی در بدن ما برای تناسب و سلامتی،

   استاد شما خودتون نمونه بت شکن و  تابو شکنی هستید،خود شما یک الگو عالی هستید،

   چون می‌فرمایید از اول چاق بودید غیر از جنینیتون که تصویری از لاغری قبلی خود نداشتید و این قدرت بیشتری به ما شاگردهاتون میده و یا اینکه از بچگی بهتون گفتم ارثی چاقید راه لاغری ندارید و شما شبیه عموی خود هستید اما تسلیم نشدید و بهمون قدرت ذهن را نشان دادید،

   و اینکه استاد این معجزه تکرار و نوشتن و خواندن و در فضا بودن لاغری معجزه اشو دارم میبینم استاد می‌خوابم بلند میشم یک حرکت تازه از خودمو و فکر تازه ی زیبایی هست که و افعال جوانه کرده در ذهنم و قدرت لاغریم بیشتر شده و میشه از آموزه های عالی شما،

   استاد دوست دارم مدام تاکید کنم و باور کنم که :

    چقدر طبیعی گسترش لاغری در ذهن و رفتار و  جسم من،

   چقدر طبیعی گسترش تعادل خوری و  زیبا بودن و سلامتیم، 

   چقدر طبیعی من وقتی عالی شدم در آن عالی گسترش پیدا میکنم و بالاتر میروم و قویتر سریعتر آسانتر دقیقتر بهتر میشوم،

   چقدر طبیعی من ثروتمند و غنی و بینهایت و تا محدود هستم و باشم .

   خدایا شکرت در هدایتت را روبه ما گسترش میدهی،

   استاد خیلی خیلی ممنون هستیم از آموزه های عالیتون.

   انشاالله برای شما هم برکت سلامتی و تمام خواسته هاتون گسترش پیدا کنه و روبه فزونی باشد به بهترینها الهی امین.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا پوراشرف
   1402/07/23 18:54
   مدت عضویت: 504 روز
   امتیاز کاربر: 3220 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 465 کلمه

   حالمو بهتر کن 

   سلام به استاد عزیز و کاربران دوست داشتنی سایت تناسب فکری 

   امروز با کلیک روی حالمو بهتر کن به  این بخش هدایت شدم که برام واقعا جذاب و اموزنده بود 

   اول که داشتم به مقدمه محتوا نگاه میکردم  با خودم میگفتم من بلدم این قسمت رو ولی برای مرور بیشتر میبینمش اما هر چی بیشتر دیدم بیشتر فهیمدم که واقعا اینطور نیست !

   و برام کلی ایده و نگرش جدید داره یه نمونه خوب که گفتین همین اولای کاره که فرد نامتناسب داره اموزش ها رو میبینه و باخودش هی کلنجار میره که یعنی من قراره همیشه کم بخورم و این برام عادی باشه یعنی میرسه روزی که بدون اینکه نوع مواد غذایی برام مهم باشه به اندازه نیازم مصرف کنم ؟؟

   و خب جوابش بله هست ولی دلیل اینهمه کلنجار و وسواس طبیعی بودن چاقی توی ذهن ماست ناخوداگاه ما سالها با این نگرش زندگی کرده و باور کرده دنیا حول محور این باور میچرخه و حالا میخواد متحول بشه شاید  اول راه برامون چالش برانگیز باشه ولی قشنگیه این مسیر اینه که ما حقیقت رو فهمیدیم فهمیدیم قرار نیست دنیا حول محور چاقی بچرخه قرار نیست از تغییر بترسیم و اون رو غیرممکن بدونیم با کلی دلیل منطقی میشه لاغر شدن رو ثابت کرد و انجامش داد البته این نتیجه وقتی به ثمر میرسه و پایدار میشه که طبیعت ناخوداگاه ذهن ما بشه وقتی این موضوع اینقدر مهمه که خود استاد هم خیلی تاکیدش میکنن هم پاشنه اشیل میتونه باشه هم یه چراغ راهنما برای اطمینان از گوشه های مخفی ذهنمون که ایا تغییر کرده یا ن

   خیلی خوب میشه وقتی تغییر کردیم تغییر رو جزیی از خودمون بدونیم و قبولش کنیم خیلی خوب میشه مثل وقتی که رفتیم کلاس نقاشی و یادش گرفتیم اون اموزه ها رو جزوی از خودمون قبول کردم  مسیر لاغری رو هم از وجود خودمون بدونیم 

   گاهی اوقات توی مسیر از خودمون بپرسیم چیشد غذا اضافه نمیخورم و رفتارام تغییر کرده؟؟ تو این لحظه ها میتونیم به مطالب قبلی سر بزنیم و با خودمون اطلاعات جدید رو مرور کنیم تا بهتر تو ذهنمون جا بیوفته ولی اون تغییراتی رو که داشتیم بهشون شک نکنیم و قدمی ارزشمند بدونیم در مسیری که پیش گرفتیم برای ذهن چاق ممکنه عجیب به نظر برسه ولی با مرور الگو های متناسب مثلا من دخترعمه هام دوستام دخترخاله هام رو الگو قرار میدم و به نتیجه میرسم اونام با به اندازه نیازشون غذا میخورن کلیم حالشون خوبه و خوشتیپن و مسئله ای ندارن

   دقیقا اون لحظه ای که درست خوردن رو طبیعی میدونی متناسب میشی

   و اون لحظه ای که احساس دودلی داری هنوز ذهنت اماده نیست و با ادامه دادن بهتر و بهتر میشه

   اما درستش اینه توی هر لحظه که هر چیز جدید یاد میگیریم هر پیشرفتی میکنیم و به هر توانایی دست پیدا میکنیم اونو جزوی از خودمون بدونیم  و نگران از دست دادن اون مهارت نباشیم 

   خداروشکرر:)

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/07/13 07:46
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 936 کلمه

   سلام خدایی که طییعی  بودن برای تو بوده هست خواهد بود این طبیعی نبودن رو من توذهنم  ‌داشتم‌دارم ‌اون بایی نگاه حدید به طبیعی برکشت میدم‌

   برای من‌این هدایت وجمایت توباید طبیعی باشه اون تعجب ناشی ازهدایت رو دیگه نباید داشته باشم‌چرا چون توشناخت ازطبیعی بدنم  رو داشتی این من بودم‌که اون به شکل طبیعی ندیم 

   سلام بر استاد وهرکسی که حق حیات  این حیات رو برای خودش طبیعی میبنه اون به این شکل که خداوند درست وکارمد داشته برای خودش طبیعی قراربده 

   من درمسیر که هستم‌بعضی زمان برای هی تعجب به وحود میاد امروز یی درس دیگه به ابن درسهای اضافه شد جرا تعجب مگه حق طبیعی زندگی تو ابن نیست که ابن همه تعجب داری این نشان ازطبیعی نبودن کارهی که تواین مسیر دارای انجام‌میده هست هی تعجب اخه برای چی تودبد من هیج حقی به این شکل که مال من‌باشه نبوده که ابن همه تعحب دارم  انگار ازیی کره دبگه تازه به زمین رسیدم وازدیدن هرجیری کلی تعجب دارم‌خودم‌با اون کره که توش بودم‌وزمبن مقایسه میکنم‌ وکلی تعجب که اون کره که درش زندگی نیکردم با این کره که درحال حاًر ر توش هستم جقدرفرق داشته ومن با نگاه که پیدا کردم اون درتعجب مبکنم اره حق حیات این بوده اونی که دبد  تو بوده حیات تو نبوده که اردید جدبد که به دست  اوردی دارای تعجب رو بهش هی اضافه چقدرسالهی زیادی روازدست دادم حیف صد خیف که برام‌که جرا تودید ت رو عوض نکردی ولی اون ولی رو  کی به من داد خداوند به من بازم هدیه  کرد وفتی که دارم مینویسم ازشما استاد هم خجالت مبشکم‌که چه افکاری رو بابد تودیگاهم بنویسم چقدراشتباه داشتن جقدر با خودم بد تا کردم جقدر درخودم حق که باید میداستم رو کم رنک کردم‌ویواس بواش ازبینش بردم حقی رو که خداوند به من داده بود رو دودستی ازخودم‌گرفتم‌به کسانی دیگربخشیدم ‌تو افکارداشتم گذشت  میکردم ‌ولی نه اون گذست نبود نابود کردن حق خودم بودم  جیزی که مال من بود رو بخشیدم وحالا خودم جسم دچار مشکل کردم 

   مت حق داشتم سالم باشم اره با که جسارت میگم‌من خق داشتم ازکوه  ازدده  ازه بالا پاین برم این حق حیات زندگی من بود جرا راحت ازگذشتم باید ابن حق سلامت رو با شکوه زیاد به خودم برگردنم‌چون خقم  بوده به اشتباه با افکار نادرست ازخودم‌ گرفتم حتی ترمبش رو هم ازخودم‌گرفتم جون تودید احساس کردم‌که خداوند ازپس ترمیم برنمی یاید خدابا من بخش  که بقدرت وترمببم تو رو هم کم توان دیدم ‌

   من جقدر جای توخدا هم هم فکر و هم کار کردم  ابن ۵۷ سال اشتباه رو با جتدین سال کارکردن میشه حبران‌کرد ابن طبیعی جبران اشباهت رو برای خوم‌طبیعی قرار بدم‌امکان داده کاره نشد نداره طبیعی رو تورید خودم با شکل فبلی عووض کردم‌باید هرکار رو به پیشرفت سوق داده برام‌طبیعی زندگی خودم باشه نه تعجب زندگی من تعجب ناشی ازحق نداشتن خودم  برای خودم هست  چون ابن افکار  رو داشتم‌ که دیگران باید حتب  گاهی  بهترازمن زندگی کن انگارمن  از دیگران جدا هستم چون فرد چاقی بودم حق حیات روازخودم گرفتم  ‌وای از دست چاق که جقدر باید ارزش حقهای که ازمن گرفنه باید پس بگرم جقدربه من بدهکار شدی اول که  افکاررو به مشکل کشیدی حقهای که مال من بود به دیگران دادی هچ حقی رو برای من نراشتی که ارزش لذت ببرم‌ارت پس میگیرم خواهی  دید این دیگه اون ادم سابق نیست تو داگاه خودم خودت تو محکوم به پس دادن شدی کل حق حقوم که ازمن گرفتی پس می کریم  اون زمان متناسب جسم کامل میشه اون هدف رو به خودم پس دادم‌که لاغریی هست چون خودم اره خودم لایقش دریافت میدنم اون حق ما من بود ازت پس میکیرم توبمون با خودت دیگه تومن رو نمبینی که به خودت  جرات  بدی  حق های و جودی من رو تصاحب کنی توبمون با افکارت باعمل کرد توبین زمبن هوا بمون که دیگهو هیج انیانی  به دست نرسه که بی چارهش میکنی من ازبندت رها شدم زندانی که رها شده رو ازپست میله که توبراش ساختی خوب نگاه کن اون اززندان تورها شده دادره به خق حیات وطبیعتش بازکست میکنه تو وهبچ جیزه  دیگه جلودارم‌نیست همشون پس می گریم 

   سر بلند  به باقیمانده عمر کیقت مبیخشم حتی این کیفت رو به حد عالی برای خودم درنظر میگبرم  ارام  ارم  ‌اون به شکل حقم‌به خودم ‌برکشت مبکنم جقدر ابن فایلهای این روزهای  که قسمت میشه دارا درمن تحول بزرگتری رو می بخشه من دایره  ‌لایه به لابه داده کسترس پیدا میکنه برای دریافت این  همه اگاهب زمان خوب وکم برای من خیلی  پر فایده بود انکاردایره اطلاعاتم  رو به درجه تندش گذاشتنم 

   حق حیات حق زندگیدخق احساسهای عابی حق وحرات افدام خف یادگیری حق زندگی کردم‌درسلامت کامل بودن عیب نفص حق دوبدن حق راه رفتن حق رهایی یب حق دید تازه داستن  حق خوب زندگی کردن حق با نشاط شاد بودن حق لاغر بودن اره حق لاغر  بودن اون متناسب کامل نه نصفه نیمه  اون تناسب کل بدون هیج کونه چاقب  واضافه ف وزن متناسب کامل  اینها  حقهای من هستن که با ادامه  دادن به لیست حقاهی خودم اضافه  میشه  حتی نوشن دبگاه تواین همه بخش حق من هست دیگه برای خودم‌وچیزی که مال من هست دیگه گذست نخواهم داشت که با گذشتم خودم رود چار مشکل مبکنم  وخداوند بعداراین ابن اجازه به من نخواهد داد چون نگاهم دو عو ض کرده 

   خداوند   پس  وپنا   هتون  یا حق حق نگه دارتون 

   امروز این حفی که اول وردم باره رو نوشتم خودم‌بود وازدست داهای خودم مبگفتم ابن جه جمله هست که هی مینویسم ازکجا ابن جمله توذهنم قرارگر فته رمر  کشایی شد 

   این به ابن شکل رمزکشایی کردم که خداوند پشت بود خق به من میداد ومن اون به کسان دیگه می بخشیدم حالا دریافت که اون حق دوم رو باید درخودم‌نگه دادم برای خودم باشه نه برای دیگران 

   خدا نگه دار 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار tala.kh25@yahoo.com
   1402/04/20 10:31
   مدت عضویت: 1278 روز
   امتیاز کاربر: 4331 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 332 کلمه

   به نام خدا

   طبیعیه بدن هر لحظه این ذرات چربی اضافه رو خارج کنه و نذاره بمونن

   نکته برای طبیعی شدن تناسب : غذا ها و تحرک و هیچ چیزی تاثیر روی شکل جسم نمیذاره، از اولم متناسب بودم، اینهمه ادم هم هستن که از ابتدا متناسب بودن تا همیشه…

   پس همیشه فرمش متناسب می مونه.

   احساس می کنم دیدگاه هام به تحرک نداشتن و مواد غذایی بهتر شده و به یه ارامش نسبتا خوبی رسیدم اما اینکه بدنم میتونه تغییر کنه و بدنم توانایی متناسب شدنو داره هنوز باورش برام سخته و باید روش کار کنم. 

   الگو: بچه های شگفتی ساز که بدنشون تغییر کرده.

   خودم که یه زمانی با همین روش و روشی دیگه بدنم تغییر کرد.

   در مورد اینکه ایا بدنم خوردنش به اندازه ست یا نه:

   بهش فکر نمی کنم کارو میسپارم دستش خودش میدونه چقدر نیازمه. خودش هوشمنده.

   همونطور که باورای چاقی داشتم و خودش بدون اینکه بفهمم تمام رفتارام و فکرامو تو دستش گرفته بود و به همه طوری جهت میداد که نتیجه اش بشه تولید چربی های اضافه، پس الانم کاری به کارش ندارم فقط رو خودم کار می کنم اون خودش می دونه چقدر بخورم و…

   الان من گاهی اوقات صبح به محض بیدار شدن واقعا گرسنه ام(بیشتر اوقات) این وسط یکی دوبارم ساعتای فکر کن 10 صبح گرسنه شدم. زیاد حساس نشدم بگم عه چیشد چرا گرسنه نشدم…نه گفتم چمیدونم خب گرسنه نشدم دیگه! 

   حتی نخواستم صبحانه به خودم بخورونم بگم از وعده ی شام زیاد گذشته بدنم انرژی نداره. ازین طرز فکر راضی ام.

   من وقتی گرسنه باشم چای میخورم شکمم پر میشه احساس گرسنگی ندارم. دقت نکردم تا چند دقیقه بعدش سیری ادامه داره. اما با خودم گفتم هر موقع گرسنه ام شد غذا هم هست میخورم الان لازم نیست. با اینگه هنوز رفتارم کامل تغییر نکرده اما گاهی اوقات اینجوری تصمیم گرفتم. 

   طبیعیه خودبخود بدنم سایزش کم بشه.

   طبیعیه بدنم بدون ورزش خوش فرم و خوش تراش باشه. اخه افرادی رو دیدم که ورزش نمی کنن اما بدنشون فرم داره. شکم صافه، کمر باریکه، تناسب رون ها و… خلاصه همه چیز با هم هماهنگه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/12/17 12:27
   مدت عضویت: 537 روز
   امتیاز کاربر: 11390 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 737 کلمه

   سلام و درود .

   خیلی لذت بردم از این فایل . 

   به نظر من تمام آموزگارهای روی زمین خدا هستن . 

   ما از هر کسی و هر چیزی نکته ای یاد میگیریم که قبلا بلد نبودیم و این در حقیقت خداست که از طریق اون شخص داره به ما آموزش میده . 

   وقتی همه رو از خدا ببینیم میتونیم از آموزه های اون استفاده کنیم و تاثیر عالی اون رو دریافت کنیم . 

   لاغری رو برای ذهن طبیعی کنیم . 

   پرخوری غیر طبیعیه در حالیکه بر اساس نیاز بدن خوردن طبیعیه . 

   فعال بودن طبیعیه .

   فکر لاغر داشتن طبیعیه .

   توجه به لاغری کردن طبیعیه . 

   لاغری رو خواستن طبیعیه .

   طبیعی و عادی کردن لاغری برای ذهن باعث میشه ما رفتارهای زمان چاقی رو غیر طبیعی بدونیم و از اونجایی که همه ی ما دوست داریم همرنگ جماعت بشیم وقتی لاغری رو طبیعی و عادی بدونیم راحتتر در مسیرش حرکت می کنیم .

   پذیرش این فرمول یعنی پذیرش طبیعی دانستن لاغری و مشتقاتش باعث میشه لاغر شدن برامون راحتتر بشه  و راحتتر این مسیر و طی کنیم . 

   برامون طبیعی باشه که  فقط وقت گرسنگی بخوریم . 

   اتفاق آدمای متناسب از ما متعجبن که آخه شماها چجوری میتونید وقتی سیرید بخورید . 

   ما فقط در ذهنمون اون رو پذیرفتیم و حالا فقط کافیه نخوردن در زمان سیری رو برای خودمون طبیعی بدونیم . 

   کافیه خوردن رو فقط موقع گرسنگی طبیعی بدونیم . 

   این رفتارها طبیعیه . وقتی هنوز گرسنه نیستی و میخوری این رفتار غیر طبیعیه چون هیچ موجودی در جهان اینطور نیست البته به جز گاو که دائم در حال نشخوار کردنه و البته وقتی آدمای متنایب میخوان  این رفتار ما رو مثال بزنند به گاو مثال میزنند میگن مگه تو گاوی آخه همش میخوری . 

   جمله ای که عموم روز آخر ایام چاقیم به من گفت و من از همون شب وارد مسیر تناسب فکری شدم . 

   من گاو نیستم که دائم بخوام بخورم . 

   یه فرمول دیگه 

   موقع سیری نمیخورم چون من گاو نیستم .

   موقع سیری نمیخورم چون انسان هستم . 

   خوبه من حتی این فرمولم دارم میارم در دایره لاغری . اون شب خیلی از عموم ناراحت بودم که چرا چنین حرفی بهم زده . 

   ولی الان حرفشو در جهت لاغر کردن خودم استفاده کردم . 

   فرمول لاغری ساختن طبیعت بدن ماست .

   این که از غذاها نترسیم طبیعیه . 

   اینکه غذایی رو چاق کننده ندونیم طبیعته . 

   یکی از مواردی که اکثر متخصصین تغذیه بهش اعتقاد دارن اینه ذخیره چربی طبیعت بدنه در حالیکه برای چربی سوزی ما باید رفتاری غیر طبیعی انجام بدیم . تازه بعضی ها خیلی کارو سخت می کنند و تمرینات شدیدی میدن که باعث میشن ساخت چربی برای ما راحت و طبیعی و چربی سوزی برامون سخت و غیر ممکن باشه . 

   در حالیکه اونا با سیستم بدن اصلا آشنا نیستن 

   و بر اساس آگاهیهای دروغین به ما اطلاعات میدن . 

   باور درست اینه چربی سوزی طبیعت بدنه و اگه سلولها چربی ذخیره کنند دارن کار غیر طبیعی انجام میدن حالت طبیعی بدن اینه که همواره تمام مواد مورد نیاز بدن رو تامین کنه حالا یا خودش بسازه یا از بیرون جذب کنه و باز هم روند طبیعی بدن اینه مواد زائد رو در بدن نگه نداره و اونها رو دفع کنه و از بین ببره . 

   وقتی ما چربی سوزی رو طبیعت بدنمون بدونیم و بدونیم بدن ما چربیهای لازم رو نگه میداره و چربیهای غیر ضروری رو دفع می کنه مرحله بعد از خودمون میپرسیم خب چرا این همه چربی داریم در بدنمون و این دقیقا پاسخش همینه که ما به واسطه باورهای چاقی بدن خودمون رو غیرطبیعی کردیم و بدن فکر می کنه داشتن چربی و ذخیره چربی طبیعیه چون این ارتعاش رو از ما میگیره و ما با پیامهای عصبی بهش ذخیره چربی رو دستور میدیم . 

   ولی اگه باورمون رو تغییر بدیم که ذخیره چربی طبیعی نیست بلکه چربی سوزی طبیعت بدنه حس مارو سلولها دریافت می کنند و این پیام رو میگیرن که این چربیها غیر نیازه و خود به خود همه رو میسوزونند . 

   در حقیقت طبیعی دونستن لاغری و سایر باورها فضای ارتعاشی در جهت لاغری در بدن رو بیشتر می کنه و حداقلش اینه دیگه فضای چاقی نیست و در نتیجه لاغری به صورت خود به خود انجام میشه . 

   اصلا لازم نیست ما برای لاغری بدن کاری انجام بدیم . 

   چربی سوزی در بدن ما طبیعیه 

   وقتی باورها رو اصلاح کنیم فضای ارتعاشی ذهنمون تغییر می کنه و سلولها به حالت طبیعی خودشون بر میگردن . 

   ما چاقی رو در باور خودمون متوقف می کنیم و جریان لاغری رو به تماشا مینشینیم . و جسم ما خود به خود همین ارتعاش رو دریافت می کنه و به لاغری اولیه خودش برمیگرده . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار صالحه
    1401/12/21 14:14
    مدت عضویت: 517 روز
    امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 221 کلمه

                   سلام اقای عطا

    پسر پرتلاش کاری .خوب وفتی اقدام کردی احسن صدافرین 

    موفق متناسب لاغر بشی انشالله 

     من بعضی زمان که به عقبببر میگردم دیدگها تاره رو مبخونم توی دیگه  قسمت روی ترازو رفتی برای  وزن کشی من خودم از تجربه دیگران استفاده میکنم اکثرا ازانجام وزن کشی ابراز پشیمانی میکنن چون وزن که میکشی رو ذهن ثبت میشه  من بخاطراینگه از این ترازو ضریه نخورم از دیدم حذف کردم من کسی بودم که هفتی یبار وشاید روزی یی بار انجام میدام چون چند نفر گفتم ماانجام ندادیم بهترنتیجه گرفتیم خواستم به شمایاد اوری کنم حیف داری خبلی تلاش میکنی این برای خودت لیز خوردن بدون چون من توقسمت لیزخوردن به اقایی  استاد قول دادم این وزن کشی رو انجام ندم شاید تویی ابن ۶۸ روز۳۰تا ۴۰ دفعه خودم وبچه داشتن وسوس می کردن قول یاد امد به خودم گفتم داری لیز میخوری مواظب باش من هنوز وزن کشی نکردم گفتم شاید کمک کنده باشه یی عزیز دیگه تویی ابن مسیر خیلی عالی وزن کم کنه من کار کردن توسایت خیلی خوب بلد نیستم اولین باره دارم تو سایتی فعالیت مبکنم 

    جواب قسمت چالش من تازه دیدم خواهش می کنم  اقا پسر  مهربون شماچون استمون عطا ومن پسوند فامیلیم  عطا احساس میکنم پسر برادر هستی من برادر ندارم 

    خواستم عمگی کنم خدا پشت پناهت  باشه به امید موفقیت تولاغریی 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار عطا
     1401/12/21 22:17
     مدت عضویت: 537 روز
     امتیاز کاربر: 11390 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 286 کلمه

     سلام و عرض احترام . 

     ممنون از راهنماییتون صالحه خانوم . 

     عمه مهربان و خوش بیان . 

     چشم منم دیگه وزن نمی کنم . البته من به اصرار دوستام رفتم و از اون روز تا حالا هم دیگه نرفتم . کاهش وزن برای ما طبیعیه . 

     معلومه که وزنمون کم میشه . 

     از دیروزم چند نفر بهم گفتن داری لاغر میشی . 

     ولی وزن نکردم بازم . 

     شما درست میفرمایید . وزن کردن باعث میشه توجه ما بره سمت جسم و  تلاشهای ذهنی خودمون رو نادیده بگیریم . 

     در حالیکه  ما زمانی لاغر هستیم که فرمولای لاغری ذهنمون فعال باشن . 

     وسیله ی معیار سنجش لاغری ما ترازو نیست بلکه فرمولهای ذهنی ما هستن . حتی به نظر من رفتارهای ما هم مثل ترازو معیار چاق و لاغری ما نیستن . چون یه زمان نیاز بدنمون بیشتره بیشتر میخوریم یه زمان نیاز بدنمون کمتره کمتر میخوریم . حتی حال خوب و بد ما هم نمیتونه معیار چاقی و لاغریمون باشه . چون خیلی وقتها انسانهای چاق شادن و انسانهای لاغر غمگین . 

     به نظر من تنها معیاری که می تونه  معیار و وسیله ی سنجش چاقی و لاغری ما باشه  فرمولهای دهنی ماست 

      ما باید نگاه کنیم ببینیم نسبت به روز اولی که اومدیم باورهامون چقدر تغییر کرده . چقدر فرمولای لاغری رو فعال کردیم . لاغری رو تا چه حد باور کردیم ؟ از نظر کانون توجه و نگرش و بینش چقدر تغییر کردیم . 

     چقدر تمرکزمون روی چاقیه . 

     آیا هنوزم از چاقیمون متنفریم میترسیم  یا نه به آرامش رسیدیم و به خودمون عشق می ورزیم . 

     هر چقدر فرمولهای ذهنی ما بیشتر  تغییر کرده باشن وزن ذهنی ما کمتر میشه و به مراتب روی تمام ابعاد شخصیتی و جسمی ما نیز تاثیر گزاره  و با تکرار این فرایند جسم ما هم به مرور لاغر و لاغرتر میشه 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/12/12 20:21
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 735 کلمه

   خداحافظ   بازم میگم خداحافظ 

   این ازنگاه همه مردم غیر طبیعی هستش که بجای سلام از  کلمه خداحافظ استفاد کنیم یی اشتباه بزگ جلوه میکنه جرا ؟

   جون طبیعی واصولی اول سلان کردن نه  خداحافظی 

   تا وقتی ما برای خودمون طبیفی قرار ندیم لاغریی رو تلاش ما کم رنگ هستش چیزی رو که باور نداریم درجازدن هستش 

   من با وجود سن که خودم دارم برام اگه طبیعی بود پس اینجا چکارمیکنم مثل اینکه من علف هرز پیچیده شده دور گیاه که باعث نابودی گیاه میشود یا رشت گیاه کند ویا گیاه نابود میکنه رو طبیعی جلوه بدم .

   طبیعی بودن چاقی نشان از تاثیر نکردن وقبول نداشتن تغییر و این مسیر هستش .اگه ما قبول کردیم اینجاباشیم لز کارهای اضافه چشم پوشی کنیم حتی بعضی روزهای از کارخونه هم کم میزارم چون برام طبیعی نیست چاق باشم اگه طبیعی بود پس چرا برام این همه مشکل درست کرده چرامن ازانجام کارهم باز داشته چرا من رو مایوس وناامیده بود چرا حسم بد بود  چرا ارامش نداشتم چرا فکرم کارنمی کرد چرا توانمو ازگرفته چرا شاد از ته دل نداشتنم جرا ذهنم مشوش بود چرا فکرم راه حل میخواست چرا دنبال راه کار میکشتم خوب طبیعی بود چاقباشه طبیعی بودجونخودم دوستندتشتم اگه اینجا نبودم فرزندام دوست نداشتم چون فقط طبیعی میدوسنتم چاق بودن ازناراحتی فرزندام میگذشت میگفتم عیبی نداره ناراحت باشن چون چاقی برام طبیعی هستش 

   من باور واطمیان ویقین دارم چاقیبرایهیچ انسانی طبیعی نیست اینبه تجربه به من ثابت شده افرادی که هیچ راهکاری ندارن وفبولی صددرصددارن چاقی حق اونهاست  وتلاش نمکنن برای برطرف کردن  چاقی زمانی خیلیدیر یا زود دچار مشکلات این چاقی میشن ودیگهکاری نمتونن بکنن تا زمانی اینتلتش نتیجه داره که مااز پا نیفتادیم .

   چندین سالپیش مادرم خدا رحمتکنه همه رفتگان رودچارسکته

   مغزی شده مابرای درمان فیزیوتراپی داخل منزل میاوردی برای بهبود مادر اقای فیزیو ترایی مگفت مادرشماچون لاغر هستش کاردرمانش خیلیبهت انجام میشه همنون زمان یی خانم چاق هم دچار سکته مغزی شده بود وایشون میگفتن برای فرزندانش غذاب اوروه شده نمی تونستن  مادرشون تکون بدن ۳پسر نمی تونستن  اون همراهی کنن توفیزیوترابی در منزل هرسه پسر خیس عرق میشن تا مادر کمی تکان بخوره برای اون ماد رطبیعی بوده چاقی .

   طبیعی نیست اگه بود من اینجانبودم طبیعی برای من لاغریی هستش چون مشکلاتشو خودم حس کردم دنبال راهکا میشکتم حدود ۲ سال از۱۶ سالی دارم در طی دوسال یی بار از اواع رژیمها وانواع دمنوشها استفاده کردم ورزشهای زیادی انجام دادم چون مسیر اشتباه با هر سرعت بری بازهم  اشتباه  هستش به نتیحه نرسیدم.اگه فبول داشتم طبیعی میدونستم پس چرا این همه تلاش کردم چون طبیعی نمیدوستم حق من لاغریی حق من متناسب شدن هستش به دست میارم چون باور دارم لاغر میشم 

   چاقی یی ضایع هست بدن درتلاش برای لاغریی درهمون رژیمهای اشتبااه هم تونست وزن خودشو کم کنه ونتیجه بگیره ولی ماندگار نشد اگه طبیعی بود چراجسم ما لاغر شد نیاید لاغر  میشد همطوری چاق میموند .

   لاغریی حق ماست مال ماست چون در پیش هستیم وبه دستش میاریم جوینده یابنده هست من چون میگشتم خدا من هدایت کردتوی این مسیر اگه کاری نمی کردم اینجانبود سال گذشته ار همین ماه اذر گذشته من درجستجو بودم  نمیدونم چرا سال گذشته هدایت نشدم شاید هنوز درمن باور می تونم کم رنگ بود خداوند خواست من رو بسنجه خوش بحال افرادی که خیلی ازمن زودتر تویی این سایت حضور پیدا کردن نمدونن مثل منی چقدر توی این ۴ با۵ سال گذشته انواع ادویه بعد مزه رو خوردم تا لاغریی چقدر رژیمهای بی هود رو گرفتم بیکار ننشتم همش در تلاش بودم لاغریی رو به دست بیارم  به دست بیارم بازم خدارو شکر میکنم به من نظر کرد ومن به این سمت هدایت کرد بارها بارهاشکرت خدا تشکر 

   اگه این روشنایی وتورامید پیدا نمی کردم چی پس لاغریی حق تلاش وکوشش این همه سال برای من هست طبیعی لاغر بشم طبیعی خوش فرم بشم طبیعی از بند وزن سنگین خالص بشم چرا طبیعی نباشه چون کشتم کشتم تا مسیر درست رو پیدا کردم خدا هدایت کرد از  خداوند سپاس دارم که من رو ناامید نگه نداشت نور امید انگیزه رو درمن روشن کرد من باید درخودم تحول ایجاد کنم تااز تحول من اطرافیانم شاید شون  چون افراد زیادی در کنار من چاق هستن وهمه کم بیش عمل معده انجام دادن شاید ۲۰ بار به من بشنهاد دادن فبول نکردن خودم خدا سپردم نتیجه بودن دراین مسیرهستش اگاهیم زیاد میشه واراگاهی به نتیجه میرسم

   یاد میگیرم وبهش عمل مبکنم وتکرار تکرار د یا گیری وعمل کردن استمر استمر در زمان وطولانی شدن دوره درک بهتر  مطلب         انشالله

   خداوندپشتوپناهتون باشه یاحق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/12/03 17:33
   مدت عضویت: 592 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 419 کلمه

              “به نام خداوند هستی بخش و زیبا”

   درود به همگی شما عزیزان ؛

   گام چهل و هشتم : لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید ؛

   امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱ به لطف و یاری خداوند توانستم گام چهل و هشتم را بر دارم ، خدایا شکرت . خداوند ذهنی قدرت مند و در عین حال با عملکردی ساده به ما عطا کرده است .ذهن ما انسان ها هر چیزی را که راحت و ساده باشد خوب درک می کند و می فهمد و آن را اجرا می کند و همچنین هر چیزی که برای او طبیعی باشد بیشتر قابل درک و فهم است و راحت تر آن را به عمل در می آورد .ما افراد چاق و دارای اضافه وزن اگر بتوانیم به ذهن بفهمانیم که چاقی ما طبیعی نیست بلکه کاملا غیر طبیعی است و در عوض تناسب اندام و لاغری حالت طبیعی جسم ما می باشد و ما به صورت خدادادی لاغر و متناسب خلق شده ایم پس بهتر و راحت تر می توانیم لاغر شویم .برای این کار باید برای ذهن خود مثال و دلیل بیاوریم مثلا برای بدن ما طبیعی است که راحت و بدون فکر و تامل کارهای خود را مانند نفس کشیدن ،پلک زدن ،خم و راست شدن ،ترمیم سلول های معیوب و ناسالم ،ترمیم زخم های ایجاد شده در بدن و خیلی کارهای دیگر که کاملا طبیعی است را به راحتی و آسانی انجام بدهد .همان گونه که ما از ابتدا چاق نبوده ایم و به صورت طبیعی لاغر و متناسب بوده ایم اما با باورها و فرمول های نادرست به ذهن خود چاقی را آموزش داده ایم و این حالت غیر طبیعی را برای جسم خود به وجود آورده ایم .در کل در جهان هستی هر چیزی روند طبیعی خود را طی می کند مانند آمدن شب و روز ،طلوع و غروب خورشید ، رشد و نمو درختان و گیاهان و … شاید ما انسان ها بتوانیم در روند طبیعی موجودات دیگر اخلال ایجاد کنیم اما نمی توانیم طبیعت آنها را تغییر دهیم و این قدرت و عظمت خداوند عزوجل را نمایان می کند .پس اگر من و شما به این درک برسیم که وضعیتی که در آن قرار داریم یعنی چاقی و اضافه وزن غیر طبیعی است و با طبیعت وجودی ما در تناقص است و لاغری و متناسب بودن حالت طبیعی جسم ما می باشد به راحتی می توانیم وضعیت و حالت جسم خود را تغییر دهیم و به حالت پیش فرض و طبیعی خود برگردانیم .

   “لاغر شدن آسان ترین و راحت ترین کار دنیاست.”

   “یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهه رضائی
   1401/08/04 14:34
   مدت عضویت: 616 روز
   امتیاز کاربر: 9980 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,076 کلمه

   سلام رفقای جان ! 

   الان که این فایل رو دیدم یادم افتاد چند وقت پیش یه مطلبی خوندم راجع به اینکه :

   هیچ آرزویی در ذهن شما شکل نمیگیره ، مگر اینکه راه های رسیدن به اون در اختیارتون باشه. 

   اگر تو هم مثل من الان اینجایی و داری این متن رو میخونی ، پس تو هم آرزوی تناسب اندام و کاهش وزن داشتی . تو هم مثل من خواستی لاغر بشی . و تو هم اینقدر این آرزو رو در ذهنت بهش فکرکردی و بهش بال و پر دادی که یه روزی ، یه جایی ، یه گشت و گذار تو اینترنتی ، یه رفیقی ، یه حرفی ، یه جمع دوستانه ای ، …یا هر چیز دیگه ، تو رو به اینجا کشوند . 

   بزار جمله ام رو اصلاح کنم ؛ اصلش رو بخوای ، خدا هدایتت کرد . مثل من .مثل بقیه . مثل هر کی که باور داره اتفاقی با این جا و این سایت آشنا شده . ولی بقول خودم : هیچ اتفاقی ، اتفاقی نیست .

   خدا همیشه بهترین ها رو برای من و تو میخواد . همیشه هم کنارمونه . اصلا قدمهاش رو با ما همزمان میکنه ، اینقدر موزون و هماهنگ اینکار رو انجام میده که انگار فقط خودمون هستیم و فقط صدای پای خودمون رو می‌شنویم . بخاطر همینه خیلی اوقات آدما فکر میکنن تنهان .

   هر جا که بریم یا بایستیم کنارمون هست ، ولی اینقدر بزرگه ، اینقدر عاشق ماست ، اینقدر دوستمون داره که دلش نمیاد وقتی میبینه ما چیزی رو میخوایم و روش اصرار میکنیم و اصلا از خواسته مون کوتاه نمیایم بهمون نه بگه . 

   شاید به نرمی چندتا یادآوری کوچیک بهمون بکنه ، شاید چند تا نشونه گوشه و کنار نشون مون بده که این به نفع مون نیست ، یا بهتره ازش صرفنظر کنیم ، ولی وقتی  پافشاری و اصرار زیاد ما رو میبینه ، مثل یه معلم خردمند ، مثل یک والد آگاه ، مثل یک دوست بسیار عاقل ، دل نگران و مضطرب ، ولی با تبسم کنار می ایسته و بهمون نگاه میکنه تا خودمون تجربه کنیم .

   و وقتی ما به اونی که میخوایم می رسیم ، چیزی که خواستیم بدست آوردیم ، کاری که دوست داشتیم انجام دادیم ، و وقتی در آخر با کوهی از مشکلات و مصائب و ندامت مواجه شدیم ، که همه رو هم خودمون برای خودمون ساختیم ، آخر سر مثل یه بچه که تو شلوغی بازار پر مشغله این دنیا ، که با بازیگوشی دست بزرگترش رو رها کرده و با ذوق و شوق محو رنگ و لعاب اجناس اطرافش شده ، توی یک لحظه احساس می‌کنیم  گم شدیم ، با وحشت به اطراف مون نگاه می‌کنیم . تمام اون لذت گشتن و دور زدن و دور شدن ، تبدیل میشه به ترس و  حسرت و تنهایی . و زمانی که غم عالم روی سرمون هوار میشه و داریم از غصه اشک میریزیم ; که حالا چه کنم  ؟ این چه بلایی بود سر خودم آوردم ؟ به کی یا چی پناه ببرم ؟

   یکدفعه چند قدم اون طرف تر ، خدا رو می‌بینیم . روی زمین زانو زده و آغوشش رو برامون باز کرده و با انگشتانش اشاره میکنه : بیا !!! 

   تمام مدتی که ما دستش رو رها کردیم ، تمام مدتی که غرق شادی و سرخوشی خودمون بودیم ، تمام زمانی که ترسیدیم گم شده باشیم ، اون اونجا مراقب و مواظب ما بوده و لحظه ای ازمون غافل نیست . و نشون مون میده خودش بهترین پناه و بزرگترین پشتیبان و گرم ترین آغوش رو برامون داره .

   همیشه بهترین ها رو برامون میخواد . بهترین اتفاقات . بهترین نعمت ها .بهترین دل خوشی ها . بهترین آدم ها . بهترین اندام . بهترین تناسب . بالاترین سلامتی . 

   واسه ی همین هم وقتی آرزویی داریم که در جهت خواست و اراده ی خداونده ، که  خودش کمال مطلقه ،  و برای ما هم همین رو میخواد ، تمام  ابزار و وسیله ها و مسیر های رسیدن به اون رو در دسترس مون قرار میده ، که به طبیعت خودمون برگردیم ، به تناسب و کمال توی هر زمینه  از زندگی مون ، به تناسب اندام ، به تناسب ذهنی و به تناسب فکری .

   بیا به هم یه قراری بزاریم . بیا به هم قول بدیم حالا که خدا این آرزو رو تو دل مون گذاشته ،  حالا که برای رسیدن به آرزومون مسیرش رو برامون هموار کرده ، حالا که ما رو کنار هم اینجا و توی این سایت قرار داده ، ما هم قدر این  نظر کردن و انتخاب کردنش رو بدونیم ، قدر این خاص بودن مون رو بدونیم .

   این بار که دل دادیم به خواست خدا که بهترین ها رو برامون میخواد ، قول بده توی این مسیر بمونیم .

    قول بده  ذهن مون رو به طبیعت خودش که تناسب و تکامل برسونیم .

   قول بده باورهای غلط که ما رو به این نقطه رسوندن رو رها کنیم .

   قول بده به طبیعت خودمون که سلامت ذهن و  جسم مونه برسیم .

   قول بده که حالا که به این آموزش ها دسترسی پیدا کردیم و هدایت شدیم برای ساختن بهترین خودمون ازش استفاده کنیم و نسخه ی عالی خودمون رو همینجا از خودمون بسازیم. 

   قول بده جسم مون رو که نمادی از ذهنیت و باورهامون هست رو به تناسب برسونیم ، 

   قول بده کنار هم باورهای جدید و افکار تازه ای که توی ذهنمون کاشتیم رو هر روز با خوندن و شنیدن و نوشتن و یاد گرفتن آگاهی های تازه بارورتر کنیم و به طبیعت اصلی و ذات واقعی و اندام حقیقی مون نزدیک تر بشیم .

   اصلاً این ذات درونی ماست که عاشق تعادله و تناسبه ، حالا یه مدت توش دستکاری کردیم و دچار ایراد شده . اشکالی نداره . اشتباه اومدیم ، خوب برمیگردیم .

   بیا برگردیم به همون تنظیمات کارخانه ! تناسب ، تعادل ، کمال ، همون طبیعت اصلیمون .

   من و تو می تونیم . به همون بزرگی خدا قسم میتونیم . کم نیار رفیق . یادت باشه چندبار که حتی به اشتباه هم این راه رو رفتیم نتایج خوبی گرفتیم . حتی کوتاه مدت . این ثابت میکنه میتونیم . اصلاً تو فکر کن اونا همه مقدمه رسیدن به اینجا و پیدا کردن مسیر سبز سلامتی و لاغری با ذهن بوده ! بیا با هم بریم و برسیم به اون نوری که فعلاً ته جاده کورسو میزنه . مطمئنم هر چی جلوتر بریم پرنورتر و گرم تر میشه . شک نکن . بسم الله .

   انگشت کوچیکه دست راستت رو بیار بالا .  از طرف من هم ، انگشت کوچیک دست چپ ات هم بیار بالا . حالا توی هم قفلشون کن :

   قول قول قول … 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/06/18 19:13
   مدت عضویت: 1494 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 250 کلمه

   به نام خدا

   منم اعتراف میکنم که وقتی شاهد کاهش وزن  وتغییر رفتارهای غذایی خودم بودم باز اتتهای ذهنم یه ترسی بود که نکنه من مریض شده باشم واینطوری لاغر میشم و بعد سلامت شدن خودم دوباره چاق بشوم .

   و اما وقتی ماه به ماه سپری میشد و شاهد لاغر شدن خودم بودم و کم کم به خودم میگفتم من طبیعی لاغر بشم چون محتوای ذهنی من تغییر کرد و من با ذهن خودم چاق شدم پس طبیعی هست وقتی روی ذهن خودم کارکنم وزنم و رفتار غذایی ام تغییر کند .

   منی که هر موقع میرفتم بازار کلی غذا میخوردم تا نکنه گشنم بشه و بازار هم گاها یه چیزی میخوردم و وقتی میومدم خونه مثل قحطی زده ها رفتار میکردم .

   اما دیروز صبح رفتم بازار و ظهر اومدم خونه به آرامی وتومانینه ناهارمو خوردم و بدون اینکه پاهام درد بگیره راحت وسبک بودم و این طبیعی هست وحق طبیعی من هست که من این رفتارها رو داشته باشن چون منی که مرتب ورودی ذهنم رو کنترل میکنم و باورهای درست رو ایجاد کردم و آگاهیهای متناسب شدن رو در ذهنم وارد کردم .

   و بدنم خودبه خود به سمت متناسب شدن میره فقط کافیه که من با ذهنم جلویش رونگیرم به همین راحتی .

   منم وقتی موانع ذهنی رو برطرف کردم بدون اینکه کار خاصی بکنم خودبه خود متناسب شدم . 

   متناسب شدن حق طبیعی همه انسانهاست و همه انسانها از این نیروی برتر ذهنم مجهز شدن . 

   چه خوبه ازش درست استفاده کنم برای بهره بردن از لذت های بی نهایت خداوند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/03/21 16:48
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,483 کلمه

   سلام خدمت استاد عطار روشن گرامی 

   من مدتها هست در  این مسیر  زیبا ی لاغری با ذهن هستم وکلی تغیرات عالی رفتاری و جسمی دارم که شاید برای بعضی از اطرافیانم اصلا این حد از خوردن مواد غذایی و این رفتارهای جدید غذایی ام  اصلا درست نباشهو قابل پذیرفتن نباشه  و  تا حدودی انگار نگران من شدن و میگن چرا تو همیشه میگی سیر هستم و هر چیزی رو در هر زمانی  که ما میگیم نمیخوری یا با ما هر وقت شروع به خوردن میکنیم تو هم شروع به خوردن  نمیکنی و یا اینکه ….اما من کاری به حرف هیچ کس ندارم و برام مهم نیست که بقیه چه فکر میکنن مهم این هست که وقتی سیرم از هیچ خوردنی لذت نمی‌برم و دوست ندارم هیچ چیز بخورم و اون خوراکی رو به زور وارد بدنم کنم  و اون رو  بخورم من  همین دیروز  برای تفریح و شنا در این هوای داغ دزفول  به باغ رفتیم و من  در استخر کلی شنا کردم و  اصلا گرسنم  نشد درحالی که اطرافیانم کلی شیرینی با چایی خوردن من فقط یه  عدد بیسکویت کوچیک از داخل پاکت بیسکوییت برداشتم و با چایی خوردم  و دیگه ادامه ندادم و کمی بعد  همه در حال تدرکات شام بودند و منم بهشون در تهییه ی  شام ج کمک کردم اما  هنگام شام خوردن اصلا دلم شام نخواست و من تنها کسی  بودم  که بر روی سفره ی  شام ننشستم و رفتم  به تنهایی قدم زدم  چون واقعا سیر بودم و  واقعا غذا بهم نمی‌خورد و اما بقیه در حال خوردن بودن و همه تعجب میکردن که چرا تو نمیخوری همیشه میگی سیرم و…اما من خیلی راحت از شام خوردن گذشتم در حالیکه کلی هم شنا کرده بودم و بعدش هم بساط چایی رو ردیف کردن اما من چون علاقه ای به چایی ندارم حتی یک لیوان نخوردم و همچنان بقیه تعجب میکردن  اما من خودم میدونستم تمام این تغییرات به خاطر کار کردن روی ذهنم هست و اصلا من از درون تغییر کردم و من دیگه رفتارهای پر خوری گذشته برام سخت شده و اصلا اون روال و سبک زندگی گذشته برای من کمرنگ شده  چون من لاغری رو برای خودم طبیعی کردم و باورکردم و این چنین هم تغییر کردم یعنی ذهن من با این تغییر باورهای داره من رو در مسیر لاغری و لاغر تر شدن حرکت میده و همیشه به خودم میگم آفرین  تمام این تغییرات به خاطر کار کردن روی خودم هست و به خاطر این هست که من لاغر شدن در جسمم رو طبیعی می‌دونم  اتفاقا  در همون جمع دیشب مادری بود که همش داشت از کم خوراکی دو فرزندش که در سن نوجوانی و کودکی بودن  گله میکرد که ای کاش اینها بزرگتر بشن و پر خوراک تر بشن و اما  من خیلی راحت بهش گفتم آخه چرا مگر زیاد خوردن خوبه ؟؟چرا نمیزاری طبیعی با بدنشون رفتار کنن شاید جا ندارن که دیگه نمی‌خورن زور بهشون نگو بخورن و خلاصه من گفتم اما مادرشون نگران بود و دوست داشت بچه هاش بیشتر بخورن .و چون دیگه از دست من کار ی  بر نیومد منم به حرف زدنم ادامه ندادم 

   پس من آلان در شرایطی هستم که مکانها و نوع مواد خوراکی در مقدار خوردن من تاثیر نمیزاره 

   من بارها به خودم میگم :

   در سفر بودن دلیل پرخوری من نیست 

   در مهمانی بودن دلیل پرخوری من نیست 

   در دورهمی ها بودن دلیل پرخوری من نیست 

   خانه ی مادرم رفتن دلیل پرخوری من نیست 

   رستوران و فست فود ی رفتن  دلیل پرخوری من نیست.

   باغ و فضا سبز دلیل پرخوری من نیست 

   غذای خوشمزه و مورد علاقه ی من  دلیل پرخوری من نیست 

   غذای زیاد داشتن دلیل پرخوری من نیست 

   پول غذایی رو دادن دلیل پرخوری من نیست 

   رایگان بودن غذا دلیل پرخوری من نیست 

   ترس از نبودن غذا دلیل پرخوری من نیست 

   ترس از اسراف شدن غذا دلیل پرخوری من نیست 

   مقوی بودن اون غذا و خوراکی دلیل پرخوری من نیست 

   کم کالری بودن و این حرفها دلیل پرخوری من نیست 

   پس من دارم در خودم تغییرات ایجاد میکنم و اونها رو طبیعت بدن خودم کردم مثل همین دیشب و یا مسافرت هفته پیش خودم و همیشه من  خودم رو صاحب این تغیرات می‌دونم و بارها میگم  افرین حالا طبیعی شدم و دارم درست رفتار میکنم و بارها میگم خدا رو شکر که رفتارهای درست و طبیعی دارم مثل زمانی که مجرد بودم و  در اوج تناسب بودم همه چیز می‌خوردم  اما هر وقت واقعا نیاز داشتم بدون دلیل خاصی و  یا ترس  خاصی غذا خوردم این نبوده که چون روزه هستم  و یا چون شنا کردم و یا سفرم و یا  در عروسی هستم ویاچون غذا ی ما فست فود هست و و یا چون در مهمانی هستم و   …من باید بیشتر بخورم نه خیر همیشه طبیعی و درست به نیاز جسمم پاسخ دادم و چقدر هم سلامت و عالی و شاداب بودم  و حالا هم دارم برمی‌گردم به اون دوران تناسب خودم وطبیعی غذا میخورم و طبیعی رفتار میکنم و من این تغییرات. رو  حق خودم میدونم و هیچ وقت نگران نبودم مثل این دوستمون که شاید این رفتارها  در وجود من کمرنگ بشن نه همیشه گفتم اینها طبیعت  من هست .

   علاوه بر لاغری در بقیه جنبه های زندگیم هم تغییرات واضحی داشتم و بارها به خودم گفتم این طبیعی هست که من در تمام جنبه های زندگیم عالی باشم 

   هم در روابطم عالی باشم 

   هم در آرامش و حال خوبم عالی باشم 

   هم در اعتماد به نفسم عالی باشم 

   هم در جنبه ی مالی زندگیم عالی باشم 

   هم در سلامتی جسمی خودم عالی باشم 

   هم در وضعیت جسمی خودم  عالی باشم 

   هم در شخصیتم عالی باشم 

   و اتفاقا آنقدر به الگوهای خودم در این مسیر نگاه کردم و این انتظار رو درخودم برای خودم به وجود آوردم که دیگه همیشه مریض بودن و بی پول بودن و چاق بودن و زندگی سراسر مشکل داشتن و یا فرزند نادرست  داشتن  و یا همسر ناجور داشتن و …. و کلی تضادهای دیگه برام واقعا غیر طبیعی هست و همیشه به خودم یاد آوری میکنم این همه روابط عالی و این همه بچه های موفق این همه زن و مردهای موفق و این همه شادی و حال خوب و آرامش و و  یا این همه افراد ثروتمند و سلامت و متناسب و  …. در اطرافم هست و برای  خودم مثال میارم و و به اونها توجه میکنم و میگم اینها زندگیشون طبیعی هست و ببین هست زیاد هم هست پس منم باید همینطور باشم و اصلا چیز غیر طبیعی سختی نیست نمونه اش خود استاد عطار روشن و زندگی ایشون  برای من نمونه ی بسیار خوبی هست پس منم میخوام که تغییر کنم و مطمعنم ذهنم من رو به این سمت توجهم هدایت می‌کنه و دیگه این سبک زندگی برای من طبیعی هست .

   مثل اینکه در همه جا هوا هست تا من زنده بمونم و نفس بکشم و این برای من طبیعی هست که در هر کجا که برم اکسیژن به اندازه کافی هست که من نفس بکشم تا زنده بمونم و نگران کمبود اکسیژن نیستم پس این همه عالی بودن در تمام جنبه های زندگی  هم برای من طبیعی شده و من حق خودم میدونم که فرزندان عالی و همسر عالی و ثروت عالی و جسم عالی و سلامتی عالی و …. داشته باشم و دارم هر روز به سمت عالیتر شدن هم هدایت میشم. همین امروز باشخصی داشتم در تلفن صحبت میکردم که می‌گفت واقعا بچه ی خوب و درست و دانا و عاقل کم هست باید خیلی مراقب بچه ها باشیم اما من گفتم این همه بچه های عالی و موفق  در اطراف من هستن و اصلا چیز خاصی نیست و من نگران نیستم قطعا فرزندان من هم مثل اونها در مسیر عالی و درست قرار میگیرین و موفق میشن یعنی می‌خوام بگم تمرکز من روی خوبیها بود و اون فرد روی بدیها و من سریع نمونه و مثال آوردم هم برای خودم هم برای اون شخص که نکنه  ذهنم گمراه بشه  و اما خیلی راحت ذهنم هم قبول کرد و تایید کرد پس باید برای خودم طبیعی کنم من در مسیر لاغری ایده آل خودم هستم و طبیعی که اینطور رفتار کنم تا به وزن نرمال برسم 

   من در تمام جنبه ها عالی بودن رو طبیعی کردم تا به همه ی اونها برسم و این همه تغییرات جدید رفتار غذایی  رو در ذهن  خودم طبیعی می‌دونم 

   طبیعی هست من در سفر به جای  فقط لذت بردن از خوردن به دنبال لذتهای دیگه مثل خریدن و گشتن و و .. باشم 

   طبیعی هست من در طول روز فقط به جای لذت بردن از خوردن به دنبال لذتهای دیگه مثل فایل گوش دادن وبیرون رفتن و خریدن و هوا خوری .. باشم 

   طبیعی هست من در رستورانها و فست فودی ها به جای اینکه اندازه ای که اونها مشخص کردن برای یک نفر من خودم حد خوردنم رو مشخص کنم .

   طبیعی هست در تفریح ها و باغ و پارک به جای  فقط خوردن به دنبال لذت بردن از هوا و مکان و فضا و اطرافیان باشم .

   طبیعی هست در خانه ی مادرم به جای فقط خوردن به دنبال لذت بردن از خانوادم باشم .

   طبیعی هست در هر کجا و در هر زمان  به هر اندازه ای که دلم خواست غذا بخورم و لاغر و زیبا و سلامت هم باشم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
   1401/03/08 10:43
   مدت عضویت: 860 روز
   امتیاز کاربر: 658 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 597 کلمه

   سلام و درود بر تمام همراهان عزیز و سلام و درود فراوان بر استاد گرامی 

   چقدر خوشحالم که به راحتی دوباره در این سایت می نویسم

   بسیار بسیار فایل ارزشمندی بود استاد عزیز سپاسگزارم واقعا تبریک میگم که اینقدر توانمندی دارید در ارایه اموزش و ایجاد انگیزه در هنرجوی داشتم فکر میکردم اگر سال 97 این آگاهی را داشتید الان چقدر پیشرفت کرده آید و امیدوارم روز به روز و لحظه به لحظه در مسیر پیشرفت باشید چون انسانهای شایسته خیرشان به دیگران با پیشرفتشان بیشتر می شود.

   طبیعی بودن لاغری یک باور زیبا ،درخشان و طبیعی . شاید نکته غیر طبیعی این هست که چطور و بر اساس چه فرآیندهایی ما از این حق زیبا دور شدیم ؟ کجا این گنجینه رو گم کردیم و از یاد بردیم که گمش کردیم. و از اون عجیب تر از کی به جای این گنج زیبا رفتیم سراغ رنج چاقی!!

   به چه بها نه ای زشتی را جایگزین زیبایی کردیم .

    روی سخنم را با ذهن زیبا و قدرتمندم برمی گردانم . ذهن ناخودآگاه عزیزم بگو ببینم از کجا و از چه زمانی یادت رفت که لاغری به عنوان موهبتی بزرگ از سوی خدادور از دسترسه؟ از کی گمان بردی لاغری حق من نیست؟ در لاغری چه سختی دیدی که از دسترست دور شد؟  عیب نداره بیا با هم درستش کنیم . بیا یک نگاه به لذت نعمتهای خداوندی بکنیم که یکی از یکی زیباتر و ارزشمندتر و بعد بریم حقمون رو احیا کنیم . خداوند مهربان که همیشه حاضر و ناظره ما رو هم مجهز کرده به بهترین امکانات برای بهتر و بهتر شدن پس یاالله حاضر شو اولا ببین که تا حالا در سفر زندگی چقدر زیبایی و نتیجه های عالی کسب کردیم از روز اول خلقت مون تا حالا توانایی نفس کشیدن توانایی راه رفتن و دویدن توانایی یادگیری و سواد آموزی توانایی ورزش کردن توانایی نوشتن ، توانایی رانندگی کردن ، توانایی رعایت بهداشت و سلامتی ، توانایی چیدمان عالی زندگی ، توانایی زندگی 23 ساله همراه با شادی با همسرم،  توانایی تربیت 2 فرزند سالم و شاد و موفق، توانایی 26 سال خدمت عالی در اداره و کسب موفقیت های پی در پی ، توانایی کسب موفقیتهایی مالی عالی، توانایی زنده نگهداشتن حس اموزش پذیرایی و تشنه بودن برای آموزش بیشتر ، توانایی شاد بودن و امیدوار بودن، توانایی انتظار برای بهترینها در زندگی     وو.،،،، آوه خدایا بابت این همه توانایی عالی  ککه هنوز یک از هزارشو نگفتم  بی نهایت سپاسگزارم . حالا بیا بریم تو این عرصه زیبا و عالی که خدمت مستقیم به خودم و باز هم خدمت غیر مستقیم به اطرافیانم هست هم عالی عمل کنیم. یادته اون روز از دست علفهای هرز تو با چقدر شاکی بودم ؟ از اینکه پس از این همه اقدامات تو باغ باز هم این علفها رشد کرده بودند حرص میخورم؟  حالا می فهمم که بابا این علفها رویه طبیعی خودشون را دارند طی می کنند.ما دنبال از بین بردن اونها هستیم اما بنیه قوی طبیعت از همه ما پیش برنده تر است، حالا ببینم ذهن عزیزم آیا ما از اون علف کمتریم؟ قدرت نیروی طبیعت  در ما کمتره؟ حالا که  میدونیم حق طبیعی ما لاغریه کی جرات داره ما رو از اون دور کنه ؟ هیچ نیرویی هیچ قدرتی .

   من و تو مثل همیشه عالی عالی در این موضوع هم همراهی میکنیم هر چه اسباب و لوازم بزرگی و موفقیت است فراهم میکنیم هر چه دلیل لازمه برای طبیعی بودن لاغری و حفظ دستاوردها مون تا حالا و بهر دست آوردن نتایج عالیتر پیدا میکنیم ، ما نابغه هستیم تو کارهای خاص و این هم یکی از اونها ست. 

   استاد عزیزم بی نهایت سپاسگزارم 

   خداوند مهربانم بی نهایت سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتونم تغییر کنم
   1400/10/22 20:29
   مدت عضویت: 1094 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 153 کلمه

   سلام
   لاغر شدن طبیعت هر انسانی هس
   این طبیعیه ک من هر روز روی خودم کار مینم پس نتیجه هم میگیرم این طبیعیه ک رفتارهای من لاغر کننده باشه
   این طبیعیه ک من وقتی سیر شدم ادامه ندم
   این طبیعیه من مقدار غذام بر حسب نیازم باشه
   این طبیعیه وبدن من هوشمنده وخودش خودشو ترمیم میکنه و لاغر هرروز در من در جریان هس
   طبیعیه شاهد تغییراتم باشم چن من در حال کار کردن ورودی اگاهی ی خودم هستم
   این طبیعیه ک بدن من ذات من لاغریه
   این جز طبیعت منه ک هیچ قرصی رونمیتونه من چاق یا لاغر کنه و من طبیعتم قدرتمندی توانمندی پس این من هستم وطبیعت من هس ک با قدرت ذهنم لاغر بشم
   لاغری اسونترین کار دنیاست
   پس طبیعیه ک من راحت لاغر شم طبیعیه ک من ب جسمم احترام میزارم
   طبیعیه من وقتی گرسنه نیستم نخورم
   این طبیعیه کمن شاد باشم
   این طبیعیه من متناسب د متناسب بشم چن این منم ک
   دارم تلاش میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار amirali2020110@gmail.com
    1401/05/12 18:08
    مدت عضویت: 1235 روز
    امتیاز کاربر: 11573 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 218 کلمه

    سلام 

    خدا را شکر امروز رسیدم به فایل ۴۸ البته دارم دوره میکنم ‌.وقتی این فایل را گوش کردم تمرکزم همش رو رفتار خودم بود همیشه یا چیزی را طبیعی میدونستم برای خودم یا متوسط مثلا چاقی برام طبیعی بود که من چون پرخوری میکنم ،تند میخورم ،غذای چرب میخورم طبیعی من چاق باشم معده من گشاد شده چون از بچگی خیلی غذا میخورم و یا در یاد گیری درس همیشه خودم را متوسط میدونستم که من مغز اینقدر کشش داره بیشتر یاد نمیگیره و همین طور در سایر مراحل زندگی اما از وقتی  وارد سایت تناسب فکری شدم یاد گرفتم که طبیعت جسم من لاغریه طبیعیه که من متناسب باشم طبیعی هست که من به اندازه مورد نیازم غذا بخورم طبیعیه که من تا زنده هستم سالم و سر حال،و جوان و شاداب زندگی کنم طبیعیه که من خوش بخت زندگی کنم ثروتمند زندگی کنم و خیلی چیزهای دیگه که وقوع آنها برای من طبیعی هست در زندگی و من الان همین رفتار را دارم به ذهنم آموزش میدهم از،طریق فایل گوش دان ،نوشتن و خواندن و هر روز در مسیرم استمرار دارم چون هر مطالبی با تکرار کردن وارد ذهن می‌شود و ذهن ناخودگاه آن را یاد می گیرد و در جسم و زندگی ما تاثیر می گذارد ،

    من از استاد بسیار ممنونم به خاطر مطالب زیباشون 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/10/02 09:39
   مدت عضویت: 1094 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 200 کلمه

   سلام
   درسالهای گذشته از بس رژیم گرفتم و شکستم دوباره چاق شدم همونقدر لاغرشدن در من کم رنگ شد همونقدر چاقی پذیرفتم ب قول شما طبیعی شد
   من در خیلی از شرایط چاقی طبیعی میدونستم برا خودم
   در ماه رمضان عید عروسی و رستوان مسافرت ورزش نکردن
   سرخ کردنی برنج شیرینی کیک میوه
   هر بار ک اینها رو بخوردم و همونقدر دعوت میکردم چاقیو منتظرش بودم
   طبیعی میدونستم
   تقریبا چاقی حق مسلمم میدونستم
   اما الان لاغری حق خودم میدونم طبیعت خودم میدونم لاغری طبیعت انسانه ب اندازه خوردن طبیعت انسانه
   خوردن طبیعت انسانه
   استفاده ازنعمتهای خداوند جز طبیعت عالمه
   طبیعت من اینه ک بدنم سوخت وسازش همیشه کار بکنه
   طبیعت بدن من اینه ک ب تناسبم حرکت کنه چرا چن این منم ک دارم رو ذهنم کار میکنم پس طبیعیه ک رفتارم تغییر کنه طبیعیه ک عادتهام و فرمولها و بارهام تغییر کنن و طبیعیه ک من لاغر بشم طبیعیه تغییر کنم
   وقتی من سبزی لوبیا و گوشت بر میدارم برای قرمه سبزی طبیعیه ک چیزی ک میپزم قورمه سبزی بشه ن قیمه
   منم الان دارم از لاغری باذهن استفاده میکنم رو خودم کار میکنم پس طبیعیه ک لاغر بشم و لاغربمونم چن طبیعیه ک من این رفتارها رویاد میگیرم اجرا میکنم
   چقدر ما انسانها طبیعت خودمون فراموش کردیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/09/28 21:17
   مدت عضویت: 1284 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,075 کلمه

   به نام خدایی که ساختار جهان هستی را برپایه عشق و زیبایی و سلامتی و شادی و ثروت آفرید …

   درود بر جمع دوستانه هم فرکانسی های لاغر و زیبا 

   لاغرشدن باید در ذهن ما طبیعی باشه ✨

   طبیعی یعنی چی ؟یعنی آنچه به صورت خودبه خودی و پیش فرض باید وجود داشته باشه ولی چرا زندگیهای ما انقدر دور از طبیعته ؟!(مگر ذات الهی تمام و کمال نیست!؟و مگر من جزئی از او نیستم ؟…از اون روزی که فکر کردیم خیلی می دونیم و یا حداقل افرادی هستند که خیلی می دونند و بهشون اعتماد کردیم اومدیم طبیعت خودمون را در تمام جنبه های زندگی به هم زدیم و از اصل خود دور شدیم …و به خاطر عدم شناخت خداوند و تقلیدهای کورکورانه ما بود …فقر و غم و بیماری و چاقی و روابط متشنج در ذهن ما شده بود طبیعی چون برای هر کدام هزار دلیل داشتیم بارها شنیدیم و دیدیم و آموزش دیدیم که برای از دست دادن باید زانوی غم بغل کنیم و گریه کنیم و با مظلومیت خود امتیاز توجه و ترحم بگیریم و در نهایت تشویق بشیم که چقدر وفاداریم !….یا اینکه قناعت کنیم و صرفه جویی و از مال دنیا دل بکنیم تا خدا از ما راضی باشه و عوضشو در دنیای دیگر به ما بدهد !…یا اینکه درد بکشیم و بگوییم داریم از گناهان پاک می کشیم یا امتحان میشیم ؟!….یا اینکه روابط متشنج را تحمل کنیم به امید روزی که درست می شود و پایبند قوانین اسارت باشیم ..؟!.

   و چاق باشیم و بگیم خدا همه مدلی آفریده چاق و لاغر کوتاه و بلند و سیاه و سفید !؟…و همیشه هم می ترسیدیم از خدا بپرسیم که چرا من چاقم ؟!البته دیگران گفته بودند مثل رنگ پوست یا چشمت باید بپذیری اما چرا قابلیت تغییر داشت اندام و فرق بزرگش با رنگ پوست و چشم ما بود ؟!پس انتخابی بوده✨

   برای اولین بار که پارسال این دوره را گذراندم نتونستم طبیعی بودن را درک کنم یا بهتره بگم در سطح افکارم بود و همیشه انتظار چاقی را می کشیدم می ترسیدم از دست بره تغییرات رفتاری و جسمی ام و دائم نجوای ذهنم می گفت اینم رژیمه تموم بشه برمی گردی و من خواستم ثابت کنم این یادگیری هست و مسیر را رها کردم سعی داشتم حواسم به احساسم باشه ولی دیگه ورودی ها قطع شدند(دنبال کردن فایلهای آموزشی لاغری ) و بعد از مدتی من به انتظارم رسیدم یعنی وزن نکردم ولی آواخر احساس سنگینی داشتم و یک پرخوری عجیب پیدا کرده بودم .که برگشتم ،،چون سالها با این جسم چاق زندگی کردم و اطرافیانم را دیده ام و بسیار توجه کردم ذهنم چاقی را طبیعی می دونست و لاغری براش نوعی تعریف چوب خشکیده و فرسوده بود به اراده خداوند و البته آموزه ها نشستم نقاشی کردم برای خودم گفتم ما فقط دو دسته افراد داریم چاق یا متناسب یعنی لاغرها متناسب هستند و چاقها تپل هستند تا قبل از این موضوع افراد سه دسته در ذهنم بودند لاغرها /متناسبها/چاقها و این تعریف جدید باعث شد ترس از واژه لاغری و حتی تصورم تغییر کنه من به صورت طبیعی و ذاتی باید لاغر باشم هماهنگ با طبیعت ✨

   من به صورت ذاتی و طبیعی باید ثروتمند باشم (چون شاهزاده پادشاهی هستم که فرمانروای کل عالمه )✨

   من به صورت ذاتی و طبیعی باید سلامت باشم (چون خدا درد نداره به کسی هم درد نمی ده )✨

   من به صورت طبیعی و ذاتی باید هرروز تندرست تر و جوانتر شوم (چون تمام سلولهای من زنده هستند و از نو متولد می شوند)✨

   من به صورت طبیعی و ذاتی باید شاد باشم (چون خداوند در آیه ۶۲ سوره یونس فرمودند :دوستان خداوند هرگز هیچ غم و اندوهی ندارند

    من به صورت ذاتی و طبیعی باید عاشق باشم (آسمان بار امانت نتوانست کشید /قرعه فال به نام من دیوانه زدند چون امانت عشق از ازل در سینه منه )✨

   من به صورت طبیعی و ذاتی  باید نیازم را تقاضا کنم و عرضه صورت بگیرد (چون تمام آسمان و زمین و هر آنچه بین آنهاست بر من سجده کردند و رام من هستند )✨

   طبیعی بودن حق مسلم منه و تمام جزجز وجودم را با جزجزکائنات در هماهنگی قرار میده …در حقیقت طبیعی زندگی کردن یه احساس فوق العاده عالیه (مگه میشه با چاقی و بیماری و نداری و غم احساس خوب دریافت کرد !؟…)✨

   بنابراین من حال خوب و احساس ارزشمندی و لیاقت و شایستگی و قدرت را باید از آن خودم بدونم حق طبیعی خودم بدونم ….باید خودمو صاحبش بدونم …در سالهایی که از ذات و خویشتن خود دور بودم وقتی هدیه ای دریافت می کردم فکر می کردم چقدر یهویی خوش شانس شدم یا عزیز یعنی این اهمیت را برای خودم قائل نمی شدم که بهترینها را داشته باشم در سطح فکری می گفتم ولی باور نداشتم چون این طور تربیت شده بودم که بخشنده باشم (بادلسوزی یا به زور یا تقلیدی)و احترام و ارزش برای دیگران قائل باشم ؟!…

   ولی واقعا من به دنیا اومدم چیکار کنم !؟معلومه دیگه اومدم  لذت ببرم و تجربه کنم پس باید به حق طبیعی و الهی ام برسم تا بتونم یک تابلوی زیبا از رد پای خودم که خلیفه خدا هستم در عالم به جا بزارم …

   من توجه کردم که در ذهنم حجم خوردن هم طبیعی شده یعنی دائم می گه کم خوردی یعنی واژه کم انگار کمتر از نیاز من بوده …ولی دارم روی ذهنم کار می کنم که من کمتر از پرخوری و زیاده خوری خوردم و واژه کم یعنی به اندازه✨ اصلا مگه میشه یه آدمی کم بخوره !..برای ذهنم توضیح دادم که اون کم خوردن که واژه خطرناکیه  یعنی محدودیت غذایی یا منع خوردن همون رژیمها آره آره خیلی ترسیده یادش افتاد ولی من در روش آموزش ذهنی کاملا آزادانه تصمیم می گیریم که هر خوراکی که علاقه دارم را به اندازه نیاز بدنم  (ظرفیتم) بخورم✨

   اگر طبیعی بودن لاغری همراه سلامتی و جوانی یک باور محکم در ذهنم بشه هرگز رنگ چاقی را نخواهم دید چون با قدرت و اراده ای که در وجودم هست در جایگاه اصلی خودم قرار می گیرم همسو و هماهنگ با ذات مقدسم من سالها ناآگاهانه با آموزشهای والدین و جامعه و معلمین از حق طبیعی و ذاتی خودم دورماندم و حالا به لطف و کرم یکدانه ام دارم به اصل خویش بر می گردم شاید اوایل نتوانم کاملا صددرصد طبیعی بودنم برای خوشبختی و یک زندگی ایده آل عالی در تمام جنبه ها درک کنم ولی (و توکل علی الله و کفی بالله وکیلا )تنها قادر مطلق را وکیل اموراتم قرار می دهم ..سپاسگزارم و عاشقتم .

   لبخندی زیبا از جلوه ی حضور خدا روی صورت ماهتون 😊(من به خدا اعتماد دارم ♾♥️)

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1400/09/14 04:28
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 326 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   من از شروع دوره که دو سال و نیم می گذره این فکرها اصلا توی ذهنم نیامده بود خوب ذهنم و رفتارام تغییر کرده بود ولی الان واقعا لازم داشتم این فایل و گوش بدم چون خیلی این میاد توی ذهنم .اون فایلی هم که راجب به اون دوستتون گفته بودین که دوباره چاق شده بعد از این همه لاغر شدن که بعد ورزش کرده بود و اینه منم خیلی می ترسم یه وقتا .ولی هی به خودم دلداری می دم هی توجه نمی کنم به این حرف‌ها و حواسم و پرت می کنم .

   و توجه می کنم خیلی به رفتارهای همسرم .ولی حالا چند روز پیش دعوت شده بودم خونه یکی از دوستان برای شنا و اون مایویی که من سه چهار سال پیش می پوشیدم و خیلی می چسبید به تنم تنگ بود ولی من به زور می پوشیدمش و تا چند روز پیش اصلا دیگه نپوشیده بودم که دیگه امتحان کردم تازه اندازم شده بود و قشنگ میامد بهم .و واقعا همینه باید همه چی رو به طبیعت خودمون تغییر بدیم . همه رفتارهامون که عوض شده و به طبیعت ذهنمون تبدیل کنیم و بپذیریم .

   توانای هامون و به طبیعت خودمون تبدیل کنیم .واقعا همینطوره منم یه کارهایی و که می کنم مثلا امتحان‌های سرکارم که نمره خوب می گرفتم برام خیلی طبیعی نبود از بس گفتن بهمون ولی الان که مثلا همه چی می تونم درست کنم این غذاهایی مثل حلوا و کاچی برام خیلی غیر طبیعی بود ولی دارم کم کم سعی می کنم که این کارها و طبیعی کنم برای ذهنم .

   منم تواناییم زیاده دارم کم کم یواش یواش از این خلاقیت هام استفاده می کنم . این رفتارها و باید طبیعی جلوه بدیم که همیشگی بشن برای لاغر شدن که ما رو در مسیر نگه داره .واقعا این تکرار این فایلها برای آدم خیلی عالیه حالا تازه بعد از دو سال و نیم ولی فکر کنم همیشه لازمه چون این فرمولهای ما ریشه ای هستن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبا
   1400/08/10 08:41
   مدت عضویت: 1377 روز
   امتیاز کاربر: 12761 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 830 کلمه

   سلاااام

   خیلی عالی بود این فایل ، خیلی ناگهانی به ذهنم شُک وارد شد چون فهمیدم لاغر شدن هنوزم برام طبیعی طبیعی نشده. وقتی داشتم فایل رو میدیدم همینطور که استاد داشتن توضیح میدادن من با خودم فکر کردم که چقدر حرف های استاد درسته ، من توی ذهنم پر از افکاریه که بهم میگه باید چاق باشم ، باید معمولی باشم ، باید قربانی باشم . و این یعنی ذهنم اینارو برای خودش طبیعی میدونه و به خاطر اطلاعاتی که من بهش دادم داره خیلی عادی رفتار میکنه و براش طبیعیه که منو در وضعی که براش تعریف کردم نگه داره و دستورات مطابق این فرمول ها بهم بده چون به نظرش این راه منطقیه و خودم بهش گفتم که اینطوره اما اگه میخوام متناسب و خوشبخت باشم باید همین راهی که رفتم رو برگردم و بیام سر دوراهی انتخاب و راهی رو انتخاب کنم که توش متناسب بودن و درست رفتار کردن طبیعیه ، داشتن ثروت طبیعیه ، عالی بودن و متجلی شدن طبیعیه. 

   منم خیلی وقتا شده که وقتی درست رفتار میکنم برام عجیبه و گاها همین سوال برام پیش میاد که نکنه دوباره برگردم به رفتار اشتباهم و خیلی وقت ها بر میگردم به رفتار اشتباهم چون اساسا همین که به این موضوع فکر میکنم یعنی هنوز کلی راه مونده و من حالا  که مسیر درست رو پیدا کردم تصمیم دارم برای تغییر فرمول های ذهنیم تلاش کنم و بهترین سعیم رو بکنم تا چیزایی رو برای خودم طبیعی کنم که دوست دارم تجربشون کنم و اینطور نیست که بگم سخته یا نمیشه ، ما توی دوره یاد گرفتیم که همه ی ما متناسب به دنیا میایم و خدا برای ما تناسب اندام رو قرار داده تا بتونیم باهاش راحت تر و شاد تر زندگی کنیم و از زندگی لذت ببریم اما چون تحت آموزش های غلط قرار گرفتیم یه سری عادت ها پیدا کردیم که موجب بروز رفتار های چاق کننده و اشتباه در ما شده . من تا 8 سالگی متناسب بودم و متناسب بودن برام طبیعی بود ولی از وقتی چاق شدم دیدم همه بهم میگن چاق شدی ، ورزش کن و… و از اون به بعد چاقی برام طبیعی شد اینکه همش تلاش کنم تا لاغر بشم و نتونم برام طبیعی شد و یادم نمیاد این مسیر برام سخت بوده باشه و رنجی کشیده باشم تا چاقی برام طبیعی بشه پس طبیعی شدن لاغری هم زحمتی نداره فقط کافیه به جای اینکه توی باند چاقی برونیم بیایم توی باند لاغری راننگی کنیم تا برامون عادی بشه که بابا ما اصلا از اول متناسب بودیم و خیلی طبیعیه که رفتار هایی متناسب با فطرتمون از خودمون نشون بدیم . مثل حیوونا که همه ی رفتارهاشون غریزیه و هر حیوونی که تحت آموزش اشتباه قرار نگرفته باشه متناسبه حتی حیوونایی که خیلی سنگین وزن هستن مثل فیل ، اسب دریایی ، فک  ، کرگدن و… ولی هیچکدوم چاق نیستن یعنی اینطوری نیست که یه فیل برای فراهم کردن نیازهاش در محدودیت باشه و با بقیه ی فیلا فرق داشته باشه . نه اون طبیعیت بدنش این شکلیه و چاق نیست و در هیبت یه فیل کاملا متناسبه . پس وقتی حیوون ها که بر اساس غریزشون غذا میخورن و متناسبن ، ما هم باید متناسب باشیم  اما چون ما ذهن داریم و اختیار داریم و همش غریزمون نیست که زندگیمون رو پیش میبره پس تونستیم توی طبیعت وجودیمون دست ببریم و خودمون رو چاق کنیم اما چون زیر این فرمول های اشتباه توی ذهنمون فرمول های صحیح لاغری هست ما به راحتی میتونیم متناسب بشیم چرا که خیلی طبیعیه که همه ی آدمای روی کره ی زمین متناسب باشن.

   من خیلی فکر کردم به اینکه چطور لاغری رو برای خودم طبیعی کنم و اولین گامم نوشتن همین دیدگاه بود چرا که با گفتن همین حرفا الان برای خودم طبیعی تر شد که من حقمه لاغر و متناسب باشم ، گام دیگه ای که میتونم بردارم و میدونم همیشه برام معجزه کرده ؛ خوندن دیدگاه دیگرانه چون همه ی ما به دنبال یک چیز هستیم ولی در بیان های متفاوت میایم ابرازش میکنیم ، این باعث تنوع میشه و ذهن ما هم که عاشق تنوعه وقتی میام دیدگاه دیگران درباره ی طبیعی شدن لاغری رو میخونم ذهنم براش تاکید میشه و درک میکنه که خیلی ها تا حالا ازین راه به هدفشون رسیدن پس این راه غیرممکن نیست چه بسا خیلی هم آسونه و اگه دیدگاه های بیشتری بخونم میفمهه آدم های بیشتری تو این مسیر هستن و ما همه همراه همیم پس یه جورایی جلوی سرعت تخریبم رو هم میگیرم چون امیدم بیشتر میشه و احساسم هم بهتر و راه دیگه برای طبیعی شدن تناسب اندام که اساسی ترین راهه ؛ استمرار توی مسیره ، من اگه هر روز در معرض آگاهی های الهی و درستی که استاد عطار روشن در اختیارم قرار میده ، قرار بگیرم خب معلومه که هر روز اون اطلاعات درست وارد ذهنم میشن و جاشونو با فرمول های چاقی عوض میکنن و لاغری برام طبیعی میشه پس هر روز یک گام = طبیعی شدن لاغری در ذهنم

   خدایا شکرت 

   بی نهایتتتت ممنونم استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریده حسنی
   1400/08/07 21:57
   مدت عضویت: 1671 روز
   امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,925 کلمه

   جلسه ۳۵ تکرار

   سلام دوستان همراه و استاد گرامی 

   خدارو شکر امروز هم با فریل صبحگاهی و میثاق نامه شروع شد 

   لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید 

   ما از بدو تولد توسط خانواده الگوها جامعه ووو تربیت شدیم ، ذهن ما هم بخاطر خصوصیت بادی گارد بودنش همیشه و همه حال مراقب ما بوده و هست ،ذهن ما مثل اخبار میمونه ،ذات اخبار بیشتر اوقات روی گفتن یک حادثه یا خبر یا اتفاقیه ،میخواد به ما هشدار بده که مراقب باشیم 

   ذهن هم همین وظیفه رو داره مدام میخواد به ما هشدار بده ،پس ما با تربیتی که شدیم و همچنین ذهن مراقب مون ،نوع حرکتمون بسمت منفی هاییست که باید مراقبشون باشیم 

   برای افراد چاق که منفی بودن حرف ها و نصحیت های اطرافیان و همینطور راهکارهای ذهن بینهایت بیشتره ،بنابراین ذهن افراد چاق روی چاقی بیشتر برنامه ریزی شده و هر آنچه که ربط داره به چاقی و عوارضش در ذهن افراد چاق بشدت فعاله

   برای ذهن فرد چاق ،چاق بودن طبیعیه و هر چه که در این راه  به عوارض چاقی کمک میکنه میاد تو مسیر این افراد که تشدید بشه ، چاقی پذیرفته شده است ،چاقتر شدن طبیعیه ،مثلا من تصور میکردم باید هر ماه چند کیلو چاقتر از ماه قبل باشم ،یا هر سال چاقتر از سالهای قبل بشم 

   و این اتفاق رخ میداد ،چونکه باور داشتم ،همیشه میدونستم هر لباسی بگیرم فقط همون سال میتونم بپوشمش ،خدارو شکر ۲ ساله این اتفاق نیفتاده و من از پارسال همین موقع خودم جمع تر شدم که همین موضوع ثابت میکنه این باور اشتباه بوده 

   قبلا باور داشتم خانم ها از ۴۰ سالگی هر سال ۱ کیلو وزن اضافه میکنن که‌ این باور هم نقض شد چونکه برای من این اتفاق نیفتاد و این نشون دهنده اینه که بیشتر باورهای عامیانه مردم بی اساسه که نسل به نسل در ما چرخیده و به باور تبدیل شده، اینهمه خانم های بالای ۴۰ سال هستن که متناسبن یکیش خواهر خودم 

   پارسال دقیقا همین موقع ها بود که اسیر حرف های منفی باف شده بودم ،دوره مقدماتی،پاکسازی و پیشرفته رو تازه تموم کرده بودم و یه ترسی افتاده بود به جونم که دوره هاتم تموم شد حالا میخوایی چکار کنی ؟ نکنه دوباره بری بسمت چاقی ،وقتی هم که منفی باف شروع میکنه اگر نتونی جواب منطقی برای خودت داشته باشی تا سقوط  تو رو میبره پایین 

   چندین ماهی که  درگیرش بودم حس میکردم بدنم‌ داره ورم میکنه ،با اینکه ۱ سال از شروع دوره هام گذشته بود و به خیال خودم خیلی تو فهم و درکش قوی شده بودم  ولی خبر نداشتم که اگر خوب و کامل درکش کرده بودم که اون مدل نجواها نباید میومد تو افکارم 

   ۶ ماه گذشت ،عید امسال که رفتم تو دوره ۱۰۰ گام تو یکی از گام هاش یدفعه این کد مخرب برام باز شد ،یه روز که رفته بودم پیاده روی و داشتم با خودم صحبت میکردم ،به این نتیجه رسیدم که منکه تو رژیم نیستم که با اتمامش بترسم 

   متوجه شدم اون کد قبلی در من روشن شده بوده که قبلنا بعد از اتمام رژیم هام من ترس از چاقتر شدن مجدد رو داشتم 

   اون روز انقدر این مطلبو برای خودم بازش کردم و صحبت کردم که درونم پذیرفت و دست از سرم برداشت

   بهش گفتم این‌ دوره ها که رژیم نیست ،یک آگاهیه ،داره وارد ذهنم  میشه و برنامه های جدید لاغری در من  دانلود میشه ،هر چقدر بیشتر استفاده شون کنم  بهتر برام عمل میکنن 

   تازه الان شروع برداشتت از بذرهاییه که کاشتی ،تا الان که در حال شخم زدن زمینت و آب و نور دادنشون بودی ، از این به بعد تازه بذر لاغریت میخواد رشد کنه ،قشنگ بشه و لذتشو ببری 

   بلخره برای خودم منطقی شد که من دارم ریشه چاقیمو  میخشکونم و تازه اول راهم ،به مرور بذرم بزرگ میشه و لاغری در من محکمتر خواهد شد 

   هر چقدر آگاهی در ما نفوذ کنه ترس های ما از چاقی کمتر میشه ،دیگه خیالمون راحت میشه ،شک و تردیدی نخواهیم داشت ،به مسیرمون ادامه میدیم ،مطمئنیم در جاده درست به مقصد خواهیم‌‌ رسید و آرام آرام لاغر بودن و لاغر موندن برامون طبیعی میشه 

   زمان میبره اونهمه مموری مغزی ریشه ای که در من بود رو از بین بردن ، منیکه از بدو تولدم تپل بودم و تصوری از خودم  جز در چاقی نداشتم‌، جالبه عکس های من تا ۷ یا ۸ سالگی چاق نیست توپر تر از خواهرام بودم ولی نمیدونم چرا انگ چاقی  بمن زده بودن  ،شاید بخاطر تپلی صورتم بوده 

   خدارو شکر با شرکت  در این دوره ها طبیعت های جدیدی در ذهنم ساخته شد ،به اندازه نیاز خوردن برای من داره طبیعی میشه هر چند اوایل کلنجار درونی داشتم و دوست داشتم اگر سیر هم شدم اگر دلم خواست باز هم بخورم ولی به مرور در من حالتی بوجود اومد که بعد از سیر شدن دیگه دلم نمیخواد چیزی بخورم و خودبخود از خوردن بدم میاد 

   الان برام‌ طبیعی شده که رستوران ،مهمونی و دوره همی ها ربطی به زیاد خوردن من نداره ،چیزی که دوست دارم و نیاز دارم میخورم ،اینها برام‌ داره طبیعی میشه ، غذاها برام حس خاصی ندارن ازشون لذت میبرم ولی ولعی ندارم یا ترس هام کمتر شده و برای بعضی هاشون ترس هام  از بین رفته 

   باید خودمونو متعلق به تغییرات جدیدمون بدونیم‌ ،این بدن و جسم جدیدمون رو متعلق به خودمون بدونیم ،باید رفتارهای جدید رو به زندگی اضافه کنیم و اون رفتارهای مخرب قدیم رو حذف کنیم‌

   من خودمو صاحب تغییرات جدیدم میدونم ، اصلا  فریده قدیمم‌ رو داره یادم میره ،چقدر هم خوب که یادم بره ، الان برای هیچ خوراکی و غذایی ولع ندارم ، هر خوراکی میخرم بدون ترس میخرم ، اضافه بر نیازم نمیخورم ، از رستوران رفتن ترسی ندارم ،از مسافرت رفتن ترسی ندارم ، از تولد و مهمونی رفتن نمیترسم ، مشکل لباس خریدن و پوشیدن ندارم ،با سایز خودم آشتی کردم ،با خودم در صلح هستم 

   خودمو تشویق میکنم ، رفتارهای شخصیتی مخرب گذشته رو با خودم انجام نمیدم ( مثل سرزنش،تحقیر،مقایسه کردن ووو)به خودم و عملکردهام افتخار میکنم، خودمو تحسین میکنم، میدونم کاری  که من انجام دادم و انجام میدم هر کسی نمیتونه انجام بده ، سواد خودشناسی م‌ و بدن شناسیم قوی شده ، به افراد چاق توجه نمیکنم ، به افراد متناسب توجه مثبت دارم ، در جمع هایی که صحبت از چاقی بشه قرار نمیگیرم ، به چاقی فکر و توجه نمیکنم ، خودمو وزن نمیکنم ،وقتی خودمو در آینه نگاه میکنم لذت میبرم ، تا گرسنه نشم چیزی نمیخورم و به محض سیر شدن ادامه نمیدم‌

   از اینهمه تغییری که تو این ۲ سال  داشتم  ،خودمم تعجب میکنم ، انگار پوست انداختم و از کالبد گذشتم خارج شدم ،با اینهمه تغییر و رشد ، رسیدن به قله موفقیت حتمیه و حق الهیه منه 

   من آفریده شدم که از همه امکانات سیاره  زمین استفاده کنم و لذت ببرم ،بدن زیبا داشته باشم ،همه تربیت های قدیمیه ذهنمو تکذیب میکنم و میخوام در تمام جنبه های زندگیم تغییرات بزرگ داشته باشم ،باید داده های جدید در من طبیعی بشه ،باید تغییرات جدیدم در من طبیعی بشه ،اون شخصیت قدیمی مرد و تمام شد 

   مثل تمام چیزهایی که در من طبیعی شد مثل رانندگی در هر جایی از دنیا برای من طبیعیه ، این طبیعیه که من به این خوبی مطالب ذهنی رو میفهمم‌ ،این طبیعیه که من میتونم خوب بنویسم‌، این طبیعیه که من میتونم کارهای روزمره زندگیمو انجام بدم‌،این طبیعیه که من بتونم خوب غذا بپزم

   تمام افراد موفق و ثروتمند اول در ذهن خودشون، خودشونو  بزرگ و خاص دیدند و بعد جهان در مسیر رشد و ترقی قرارشون داد ،اول تصویرش در ذهنشون ساخته شد ،اول احساس شایستگی و ارزشمندی داشتن اون چیزهارو ساختند و جهان هم بر اساس تفکرات اونها ،اتفاقات و شرایطی براشون قرار داد که برن بسمت موفقیت و ثروت

   حالا چرا بعضی از افراد ثروتمند  و موفق نیستن ؟ بخاطر اینکه خودشونو بزرگ و موفق نمیبینن ،اونها فقط تمرکزشون روی نواقصشونه ،روی کمبودهاست ،اونها دارن از تربیت ذهن قدیمیشون  استفاده میکنن که فقط روی منفی ها و کمی ها برنامه ریزی شده بوده 

   وقتی مدام روی کمبودها تمرکز میکنن بسمت کمبودها هدایت میشن ،بعد مدام شکایت میکنن که چرا ما پیشرفتی نمیکنیم ، اگر به دنبال پیشرفت هستن باید تمرکز ۱۰۰ درصدی بذارن روی داشته هاشون تا در قسمت داشته هاشون رشد بیشتری کنن ،تا خودشون بپذیرن که لایق رسیدن هستن ،یعنی قلبشون باید حس رسیدن به خواسته هاشونو در خودشون ایجاد کنن ،خودشونو گنده و بزرگ ببینن تا جهان هم بهشون بیشتر بده  

   در مورد لاغر شدن و موندن هم همینطور ،باید بجای اینکه مدام دنبال نتیجه جسمی هستیم ، بگردیم در خودمون ببینیم ما چه تغییراتی در این مدت داشتیم ، که من چندین موردشو بالاتر نوشتم ،چرا نوشتم ؟ برای اینکه  میخوام تربیت جدیدی به ذهنم بدم که بابا توجه کن به تلاش من نه به نتیجه من ، ببین من دارم ۲ ساله برای تغییر خودم چه کارهایی انجام میدم

   آدم هارو به عملشون میسنجن نه به نتایجشون ،یکی تو ۱ سال نتیجه میگیره یکی تو ۳ سال ،مثلا من ۱۰ ماهه تو یه دوره علم ثروت شرکت کردم چند نفر از هنرجوها نتایج ۳۰ میلیاردی هم داشتن و عده ای هنوز نتایج بیرونی نداشتن فعلا درونشون داره ترمیم میشه 

   در دوره لاغری با ذهن هم اول درون ترمیم میشه ،اینکه میگن راز در ماندگاریست بخاطر اینه که با موندنه که بلخره به جواب میرسی ، مثلا بجای اینکه هی تمرکز کنیم روی نشدن ها ( که همون تربیت قدیم ذهن ماست که دوست داره روی کمبودها توجه کنه) بجای اینکه بگیم ای بابا چرا من فقط ۲ سایز کم کردم من دوست داشتم ۲ سایز دیگه هم کم کنم 

   بجاش بیاییم با خودمون و به خودمون بگیم آفرین ببین تو چقدر توانمندی که ۲ ساله داری تلاش میکنی ،اینهمه تغییرات رفتاری و درونی داشتی ،حتی بدون اون نتیجه دلخواهت ،ولی باز هم داری ادامه میدی ،هر فرد دیگه ای بود سر ۶ ماه رها میکرد و ناامید میشد

   به خودمون بگیم‌ آفرین ببین تو ۳۰ تا باور عمیق ریشه ایو تو خودت شناسایی کردی و داری رفعشون میکنی ، آفرین تو تونستی‌ راه صحیح خوردن رو به خودت آموزش بدی ،آفرین تو تونستی ۲ سایزی که کم کردی رو حفظ کنی ،تو تونستی ۲ سال فایل گوش کنی و بنویسی ،کار هر کسی نیست تو از بس قدرتمندی 

   تو تونستی تا الان یه عالمه فرمول های لاغری در خودت ذخیره و دانلود کنی و در آینده خدا میدونه چه محشری در درونت رخ میده ،آفرین تو ۲ ساله داری آلودگی های ذهنتو پاکسازی میکنی کاری که به فکر هر کسی نمیرسه و حتی روحشونم خبر نداره 

   آفرین تو تونستی ساختمان جسمی ، ذهنی و افکار خودتو کامل خراب کنی و یک خود جدید بسازی تو کار شاقی انجام دادی ، تو انقدر قدرتمند هستی که هر روز داری آموزش هاتو به عمل تبدیل میکنی ،آخه کی میتونه از عادت های قدیمی ۴۵ ساله خودش دست بکشه ولی تو داری این کارو انجام میدی 

   حالا با نوشتن اینهمه توانمندی و تغییرات درونی و رفتاری ،آیا به خودت این مجوزو نمیدی که آره واقعا من یه عجوبه هستم ،واقعا من یه شخص خارق العاده هستم ،من یه خانم خاص و مهم هستم ،من یک شگفت انگیزم وووو 

   با اینهمه احساس توانمندی و انرژی که در ما تولید میشه ،سوخت ادامه مسیر ما خواهد شد و بیشتر مشتاق میشی که ادامه بدی و از اونجاییکه راز در ماندگاریست هر روز به ایده ای یا راهکاری جدید هدایت میشی که اتفاقا اون راهکار میبرتت بسمت لاغر شدن 

   حالا برد با کدوم دسته بود؟ من یا اون دسته که سر ۶ ماه ناامید شدن و رها کردن ، معلومه من 

   بنابراین با تمرینات مستمر ،لاغر شدن برای ما طبیعی میشه و میره تو برنامه ریزی ناخوداگاه ما  ،انگار ما داریم برنامه لاغریو در مموری کامپیوترمون دانلود میکنیم و بعد از این فقط از دستگاه ما برنامه لاغری پخش خواهد شد 

   سپاسگذار خداوند هستم که بیس وجود مارو تناسب فکر و اندام و سلامتی قرار داد  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار mzt.zahra.malakouti.ir
    1400/09/08 14:25
    مدت عضویت: 1479 روز
    امتیاز کاربر: 3970 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 25 کلمه

    سلام دوست عزیز خیلی لذت بردم از خوندن متنتون خیلی شبیه به افکارم بود و انگار اینها داشت از ذهن من نوشته میشد

    موفق باشی 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فریده حسنی
     1400/09/19 01:23
     مدت عضویت: 1671 روز
     امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 15 کلمه

     سلام دوست همراهم‌

     خدارو شکر که براتون مفید بوده 

     در پناه خداوند متناسب و شاد باشید 🌷

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
    1401/03/08 10:22
    مدت عضویت: 860 روز
    امتیاز کاربر: 658 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 44 کلمه

    سلام و درود خانم حسنی عزیز بسیار زیبا موضوع را درک و بیان کردید با شما تبریک میگم خیلی خوب است که این مجموع دیدگاهها و روند گام با گام تغییراتتون را کتاب کنید مطمینم مورد استفاده افراد زیادی خواهد بود. موفق باشید همیشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فریده حسنی
     1401/03/09 07:43
     مدت عضویت: 1671 روز
     امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 231 کلمه

     سلام دوست همراهم ،وقتت به خیر و نیکی

     ممنون برای خوندن کامنت من🌺

     درسته من تو این ۲ سال نیم که در دوره ها هستم تغییرات زیادی داشتم ،در کل شخصیت تفکری و ساختار تشکیل دهنده افکارم عوض شد 

     و این تغییرات اگر ادامه بدیم تا ابد هست ،یه مدتیه که تصمیم گرفتم همراه با فایل گوش کردنم کامنتی ننویسم به دلایلی و فقط فایل هر روزمو گوش کنم و مثل قبل به تمریناتش عمل کنم ولی جدیدا با نجواهای جدیدی روبرو شدم که باز هم بیشتر متوجه شدم که مسیر جدید تفکرم نیاز بیشتری به محکم شدن داره 

     اینکه مدام به من میگه تو دوباره چاق میشی چونکه کامنتی نمینویسی ،چند روزیه دارم با خودم صحبت میکنم و میخوام راه حمله منفی بافو از این منطقه هم بگیرم

     براش نمونه آوررم و میگم ببین دوستت که در دوره ها هست هیچ وقت کامنتی ننوشته و اتفاقا ۳۰ کیلو هم کم شده ،با توجه به اینکه من در این سایت ۱۱۶۲ تا کامنت نوشتم ،متوجه شده بودم که روی کامنت ننوشتن ترسو شده بودم و فکر میکردم اگر کامنت ننویسم دوباره چاق میشم

     الان دارم تمرین میکنم و به ذهنم آموزش میدم که اگر کامنتی هم ننویسی لاغر میشی نترس

     اینها چالش هاییکه در درونم هست و با ترمیم هر کدومشون درونم قویتر میشه و مسیرهای لاغری در من محکمتر خواهد شد

     من همچنان در مسیر لاغری با ذهن هستم 

     برای شما که زندگی سلامت و لذت بخشیو آرزو دارم🌹

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/07/07 18:25
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,338 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

   من هم به شخصه به دلیل مدتها در سایت بودن و همگام با آموزشهای استاد بودن  برخودم با مواد غذایی خیلی تغییر کرده و دیگه هیچ دلیلی برای زیاد خوردنم ندارم که چون  در مهمانیم و یا تولدم و یا مسافرتم  و یا در فضا سبزم و یا رستورانم و یا خونه مادرم و  … من باید بیشتر بخورم نه خیر فقط به دلیل گرسنگی  غذا میخورم اونم در حد نیاز بدنم میخورم و خیلی از پرخوری های گذشته رو به خیلی از دلایل که چون مقوی و یا دوست دارم و یا دیگه نیست و یا همین یه امشب  و یا چون کم کالریه و یا چون پولش رو دادم و یا اسراف نشه و یا چون خستم و یا ناراحتم و یا حوصلم سر رفته و  ….. ندارم و  بسیار بهتر  با همه چیز برخورد میکنم فرقی برام نداره کجا باشم و یا چه غذایی باشه و یا چه زمانی باشه به اندازه نیاز میخورم  طوری که بقیه متعجب میشن بابا بخور حیف و یا اینکه بخوز هنوز که چیزی نخوردی و …ولی من نمیتونم پرخوری کنم عین اون افرادی که به زور عمل بای پس  معده کم میخورن و اگر بیشتر بخورن بالا میارن منم خود به خود با تعییر فرمولهای ذهنیم بدون هیچ کار خاص دیگه نمیتونم زیاد بخورم و همیشه به خودم  میگم این رفتار   من طبیعی  هست و  این  رفتار درسته اینکه اگاهانه به نیاز جسمم پاسخ میدم این کار درسته و اینکه  کاری به مواد غدایی اطرافم ندارم بی توجه به اونها غذا میخورم این کار  درسته و من عاشق این همه تغییر در خوردنم  هستم چون سالها ارزو داشتم اینطور رفتار کنم اما نمیشد همیشه حرص، ولع داشتم و گرسنه بودم و همیشه میگفتم یعنی چی خواهرم میگه نمیتونم بخورم یا سیرم یا میل ندارم مگه میلی هست ؟ خوب بگیره بخوره  اما حالا خودم رو برای این همه رفتار درست  تحسین میکنم  و میگم آفرین حالا دارم درست رفتار میکنم  حالا درست به نیار بدنم پاسخ میدم و عاشق ورژن جدید خودم هستم همین دیشب با همسرم خیلی اتفاقی به یه رستوران در کنار رود  دز در فضای باز هدایت شدم که اونجا شام بخورم اینقدر هوا عالی بود و منطره ی اب زیبا بود و اتفاقا  بساط کباب رستوران  روی منقل بود و بوهای خوب  منقل هم بود اما من چون  سیر بودم و زیاد گرسنه نبودم در حد یک سیخ شایدم کمتر کباب کوبیده  خوردم با یک ذره  نون و دیگه کلی گوشت های کبابی  دیگه بود که همسرم سفارش داده بود  من نخوردم و دست نزدم و سیر شدم و به جاش از هوا و منظره و هم صحبتی با همسرم و پسرم لذت بردم  .این همه تغییر کردم چون من لاعری رو در خودم باور کردم و  دهن اگر هر چیزی رو باور کنه و براش طبیعی بشه قطعا  اون رو در ما گسترش میده .

   من تمام تغییراتم و پیشرفتهام  و نتایج جدیدم  رو به طبیعت خودم ربط میدم و بارها میگم این طبیعی که من دارم به خوبی وزن کم میکنم . این طبیعیه که  نیاز من به عذا داره کمتر میشه این طبیعیه که من خیلی زود سیر میشم و دیر گرسنه میشم این طبیعیه که من از غذا فقط برای رفع گرسنگی استفاده میکنم نه هیچ مورد دیگه  این طبیعیه که هر جا باشم بیخیال مواد غدایی اطرافم و محیطم میشم و  به مقدار نیازم غدا میخورم و …..

   و اما دوباره به خودم  میگم خیلی چیزها در زندگی من طبیعی هست 

   در زندگی من لاغر بودن  اندامم  در وزن ۵۹ کیلو بودن طبیعی هست .

   در زندگی من سلامتی کامل اندامها و روحم طبیعی هست .

   در زندگی من ثروتمند بودنم طبیعی هست .

   در زندگی من خوشبختی و سعادت طبیعی هست 

   و اگر غیر از اینا در زندگی باشه اونها طبیعی نیست البته با بودن در سایت و با استناد به قران (که خداوند بارها گفتن ما شما رو نیافریدم که در سختی و مشکلات باشین  و یا  خداو ند گفته ما اسمان و زمین رو مسخر شما کردیم و یا  اینکه گفته انسان اشرف مخلوقات هست و من زمانی که او رو خلق کردم به خودم احسنت گفتم و …. ) به این باورها بر خلاف گذشته ام   رسیدم  چون قبلا که در مسیر نبودم بارها میگفتم و باور داشتم  خدا همه چیز رو با هم به هیچ کس نمیده و اگر سلامتی میخوام باید در فقر باشم  یا اگر ثروت میخوام باید در بیماری باشم و یا اگر هر دور و میخوام باید در بدختی و مشکلات باشم و …. اما حالا باور دارم که در این دنیا اومدم که بهترینها رو تجربه کنم  غرق در بهترینا و عالیترینها باشم و در تمام جوانب زندگی موفق باشم  چون من اشرف مخلوقاتم چون من  قدرت ذهن دارم و هر چیزی برای ذهن طبیعی باشه قطعا به اون میرسه .

   قبلا اگر به موفقیتی میرسیدم میگفتم این شانسی بوده و اون رو غیر طبیعی مید و نستم و اون رو به خودم و یا  تواناییم  ربط نمیدادم .

   پس همزمان با تغییرات جسمی خودم من تمام اونها رو به طبیعت خودم ربط میدم و دیگه ارامش دارم و خیالم راحته که این طبیعت من هست حالا ممکنه هنوزم  در این زمینه کار داشته باشم واین باورم  صد در صد نباشه  اما به مرور و بودن در سایت این باورم داره قویتر میشه مخصوصا وقتی کامنت بقیه بچه ها رو میخونم که اونها هم از این جنس تغییرات پیدا کردن به خودم میگم ببین پس طبیعی که این رفتارها رو پیدا کردم و بقیه هم همین طور شدن و بیشتر برام قابل لمس میشه که در مسیر درستم هر چند چون من در گذشته قبل از ازدواجم هم  سالها متناسب بودم و طعم تناسب رو میدونم چیه به خودم میگم آهان دوباره دارم برمیگردم به اون دوران لاغری ۵۹ کیلو خودم دوباره دارم مثل اون زمان رفتار میکنم و میگم  حالا خوبه افرین که رفتارهای من تغییر کردن و مثل اون زمانهای تناسبم شدن که همه چیز میخوردم اما کم اونم وقتی که واقعا گرسنه بودم و این طبیعت رفتار فردی هست که میخواد در وزن ۵۹ کیلو باشه پس من به زودی در اون وزن قرار میگیرم .

   من انسان  هر چیزی برام طبیعی بشه همون رو تجربه میکنم من قبلا برام طبیعی شده بود هر ماه وزنم بالاتر بره من قبلا برام طبیعی شده بود چون سزارین کردم باید شکمم بزرگتر از قبل خودم باشم و یا من  قبلا برام طبیعی شده بود اگر ورزش نکنم و رزیم نگیرم چاق میشم و یا اینکه برام طبیعی شده بود که  لاعری سخت و چاقی آسون هست برای همین پدرم در میومد تا لاعر بشم و راحت چاق میشدم .

   پس من اما بعد از بودن مد تها در سایت خیلی چیزهای دیگه برام طبیعی شده مثلا لاعر شدن آسان هست و چاق شدن سخت هست برای همین ذهن من ،من رو به مسیرهایی هداییت میکنه که راحت لاغر بشم مثلا دستور خوردن رو کم کرده و یا ….

   خلاصه لاعر شدن در  بدن من طبیعی هست پس دارم تجربه اش میکنم هرچند هنوزم باید روی این باور کار کنم ولی خوب من خیلی نگران نیستم که نکنه دوباره به دوران چاقی خودم برگردم  چند باری  به خاطر نجواهی منفی  نگران بودم  اما  خیلی ضعیف بود و با صدای مثبت ذهنم ساکتش کردم اخه برای کسی که داره لاغری رو یاد میگره محال ممکنه دوباره چاق بشه لاعری هم یک هنر هست که من یادگش گرفتم مثل سایر هنرهایی که یاد گرفتم مثل رانندگی و ارایشگری و … پس من لاغری رو یاد گرفتم و دارم ازش استفاده میکنم همانطور که چاقی رو یاد گرفتم و چاق شدم لاغری رو هم یاد گرفتم و لاغر شدم و چیز عجیب و غریب و پیچیده ای  نیست مگر خودم نخوام دیگه از آموزشها استفاده کنم و دیگه بزارم کنار که به مرور  دوباره چاق خواهم شد پس تا وقتی در مسیرم طبیعی که رفتارهام و باورهام تغییر کنه و جسمم تغییر کنه و من متناسب و ایده ال بشم .

   به قول دوست عزیزم آدمی که ترس و نگرانی برای از دست دادن چیزی  (مثل لاغری و یا ثروت )داره معلومه که هنوز اون چیز یا مقدارش  براش طبیعی نشده و باید روی خودش کار کنه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/06/30 19:54
   مدت عضویت: 1235 روز
   امتیاز کاربر: 11573 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 270 کلمه

   بنام خدا 

   سلام دوستان 

   لاغر شدن را باید برای جسم خود طبیعی بدانیم .طبیعی شدن جسم از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است .

   من خودم میشه در تمام جنبه ها یه آدم متوسط می دیدم تو درسها ،تو فعالیت خانه ،تو دانشگاه ،تو اداره همیشه به خودم میگفتم نه خوبم نه بدم یه متوسط هستم این اتفاق هم می افتاد که نشانگر متوسط شدن مرا نشون میداد تو وزن هم همین طور میگفتم طبیعیه من اضافه وزن داشته باشم و گر نه دیگه باید چکار کنم که منم متناسب بشم حتما پیش خدا باید ایطوری باشم کاملا پذیرفته بودم که قالبم آینه هر کاری کنم همینه .

   اما از وقتی وارد سایت تناسب فکری شدم خیلی از موانع را شناسایی کردم و اینکه طبیعیه من چاق باشم یکی دیگه از موانع هستش وقتی یه فکری خیلی تکرار کنی همون اتفاق میفته مثل خود من که سالها چاقی را طبیعی میدونستم و الان یاد گرفتم که باید به ذهن خود لاغری را طبیعت بدن خود بدانیم و بگیم طبیعی است جسم من لاغر باشد و طبیعی شدن جسم را در ذهن خودمان پر رنگتر کنیم و جسم ما هر روز لاغرتر میشه. باید خوردن به اندازه را طبیعی بدانیم ما باید طبیعی شدن را در تمام مراحل زندگی به ذهن خودمان یاد بدهیم و به این ترتیب خوش،بختی ،ثروت ،شادی ،نشاط ،احساس ،خوب ،سلامتی ،متناسب شدن ،زیبا و جوان ،آرامش، در هر لحظه،با خدا بودن جز طبیعت زندگی و بدن ما میشود و ما زندگی سر شار از موفقیت و سر بلندی خواهیم داشت چون همه چی در زندگی ما روال طبیعی به خود می گیرد .

   از شما بسیار ممنون استاد عطارروشن عزیز .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/06/26 05:16
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 23767 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 305 کلمه

   سلام و درود به همگی

   چقدر این فایل آموزنده و جالب بود

   تغییرات را در خودمان طبیعی کنیم تا ذهن ما آنرا برای ما ماندگار کند

   من فکر میکنم برای دوستانی که قبلا متناسب بودند و آنرا به خاطر دارند مثل خودم که تا سن ۲۲ سالگی بسیار متناسب بودم توجیح کردن اینکه متناسب بودن حالت طبیعی من است راحت تر از دوستانی که خاطره ای از متناسب بودن خودشان ندارند میباشد

   اما به هر حال با تمرکز داشتن به این موضوع و تکرار کردن و نمونه پیدا کردن که متناسب بودن حالت طبیعی هر انسان است به این توانایی دست پیدا میکنند

   واقعا درست است که در تمام شرایط زندگی ما نتیجه مان همانی هست که فکر میکنیم و اعتقاد داریم نرمال و طبیعی است

   مثال از طبیعت زدن برای طبیعی بودن خیلی قابل درک است

   میخواهم داستانی را که پدرم به ما گفته بود را با شما دوستان خوبم به اشتراک بگذارم

   شخصی مامور شده بود تا به بدهکارهای شخص دیگری رجوع کرده و تقاضای گرفتن بدهی را بکند

   به هر بدهکاری که رجوع میکرد آنها می گفتند پول نداریم که بدهیم و او دست خالی به نزد صاحب کارش میرفت

   اینبار صاحب کار یک مبلغ پولی به او میدهد و میگوید اینرا در جیبت داشته باش و دو باره او را راهی دریافت طلب ها کرد

   این شخص دیگر دست خالی بر نگشت چون وقتیکه بدهکارها می گفتند پول نداریم او پافشاری میکرد که همان مقداری که او در جیبش داشت را دارید و میتوانست آن مبلغ را دریافت کند

   دفعه اول چون خودش جیبش خالی بود این برایش طبیعی بود که آن افراد هم جیبشان خالی باشد

   اما دفعه دوم به جیب خودش نگاه میکرد و برای او طبیعی بود که آن افراد هم به همان اندازه باید پول داشته باشند

   نمیدانم این داستان ربطی به این فایل داشت یا نه اما شنیدن این فایل مرا به یاد این داستان انداخت 

   اگر نامربوط بود عذرخواهی میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Jazab
   1400/05/28 00:19
   مدت عضویت: 1046 روز
   امتیاز کاربر: 237 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 652 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان همراه من در مسیر لاغری با ذهن 

   همه ما انسان ها طبیعت وجودمان نعمت ها الهی است مثل سلامتی.ثروت .تناسب اندام .روابط عالی.رفاه اسایش شادی .حالا اگه ما این موارد هر کدومش نداریم خودمان با باورها منفی جلو این نعمت ها گرفتیم به زندگی خودمان 

   اب در کوزه است ما تشنه لبان میگردیم /یار در خانه است ما گرد جهان میگردیم 

   دفیقا مثال ما انسان ها هست که ما همچی از ذهن باور خودمان است که داریم تجربه میکنیم ولی داریم خارج از خودمان دانبال خوشبختی رفاه تناسب فکری ثروت میگردیم 

   ما افراد چاق از یک زمانی چاق شدیم اصل طبیعت وجود ما متناسب شدن بوده ولی اینقدر چاقی باور کردیم که دیگه طبیعیش کردیم واسه خودمان زیاد خوردن خفگی همه چی خوردن واسه همه نیاز ها بدن رجوع کردن به خوردن تفریح شادی مهمانی تولد همه چی در خوردن میبینیم چی بخوریم چطور بخوریم که به دل مان بچسپد ذکر فکرمان خوردن بوده در هر شرایطی و دیگه چاقی طبیعت وجود خودمان دانستیم طبیعی کردیم چاقی در ذهن خودمان و بعد خیلی راحت چاق شدیم 

   حالا واسه اینکه متناسب بشیم خیلی تلاش کردیم با فشار زور اجبار سرزنش ولی به جایی نرسیدیم زمانی هم شده متناسب شدیم ولی به محض اینکه روش کنار گذاشتیم باز برگشتیم به نقطه اول حالا بعد مدتها هدایت شدیم به مسیرصحیح لاغری با ذهن و وقتی شروع میکنیم ذهن اموزش مبینه طرزفکر ما دیدگاه ما رفتار ما متناسب میشه اما این ما هستیم که غیر طبیعی میدونیم این تغییر رفتار و میترسیم باورنمیکنیم میگیم نکنه برگردیم به قبل باز نکنه باز چاق تربشیم نکنه این رفتار ما دوام نیاره چون ما تناسب اندام رفتار صحیح رو غیر طبیعی میدونیم 

   واین مانع متناسب شدن ما میشه باید تناسب اندام طبیعت وجود خودمان قرار بدهیم چون واقعا همه ما انسان ها متناسب افریده شدیم ولی خودمان با دست خودمان با ذهن خودمان این چاقی به وجود اوردیم و الانم باید با ذهن خودمان با اموزش ها صحیح که مبینیم متناسب شدن برای خودمان به وجود اوریم .

   فک نکنیم متناسب شدن چیز عجیب غریبی هست اصلا وجود نداره ما میخواهیم به وجود بیاریم نهه اصلا این طور نیست متناسب شدن طبیعت وجود ما هست مث سلامت بودن ثروت شادی روابط عاشقانه ولی این ما هستیم ببینیم چطور داریم از ذهن مان استفاده میکنیم در جهت اصل وجود خودمان یا درجهت دور شدن از وجود خودمان 

   ما همیشه پذبرفتیم که قانع باشیم به معمولی بودن در همه چی اگه ذره ای در کاری پیشرفت کردیم فوری میگیم این کار من نبوده حتما فلانی کمک کرد خدا رسوند من نبودم نهه من نهه من کجا این موفقعیت کجا واسه همین همیشه درجا میزنیم در زندگی خودمان خودمان در حد عالی نمبینیم طبیعت وجودمان به کم بودن معمولی بودن پذیرفتیم 

   ما باید بهترین ها بخواهیم سطح وجود خویش رو در بهترین فوق العاده بودن ببینیم بگیم اره من متناسب میشم چون طبیعت وجودم هست من دارم رفتار صحیح انجام میدم دارم به اندازه غذا میخورم رفتارهام صحیح شده اره این طبیعت وجود من هست این رفتار طبیعی هست وزنم کم شده سایز کم کردم حرص نمیزنم واسه خوردن این طبیعت وجود من هست من دارم اموزش مبینم و داره باورها تصویرها ذهنی من تغییر میکنه و به همین دلیل رفتار من جسم من تغییر میکنه من لایق بهترین ها هستم بهترین ها لایق من هست طبیعت وجود من هست من اشرف مخلوقات هستم اومدم که در این دنیا لذت ببرم از نعمت ها خداوند پس بهترین ها لایق من هست 

   هر چیزی رو در ذهن طبیعی کنیم به واقعیت وجود ما تبدیل میشه پس اگاه باشیم چه چیزهایی طبیعت وجود خودمان قرار دادیم و تغییرش بدیم بگیم من این شرایط نمیحوام  من این شکل زندگی نمیخوام همچی تغییر میدم با قدرت خودم و ذهنم 

   متناسب شدن طبیعت وجود من هست رفتار صحیح طبیعت وجود من هست ثروت روابط عالی رفاه اسایش شادی اعتماد بنفس عزت نفس موفقعیت طبیعت وجود من هست عالی بودن طبیعت وجودم هست پس تلاش میکنم که خودم به طبیعت وجودم برسانم 

   شادشادشاد باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 5410 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 795 کلمه

   به نام خدای خالق بهترین ها 

   روز ۱۲۲: روز سی و پنجم تکرار ، یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۴

   سلام بی نظیرها

   لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید.

   خداوند عالم قدرت بی نهایتی به انسان عطا کرده است. قدرت ذهن خود را نباید دست کم بگیریم. خداوند از طریق ذهن قدرتمند توانایی بی نهایتی به انسان عطا کرده است که همان وجه تمایز بشر از سایر جانداران است و انسان به واسطه قدرت ذهن خود صاحب اختیار است. چون هر آنچه کسب می کنیم با قدرت انتخاب و اختیار شخص خودمان است ، پس بشدت در قبال آن مسئول هستیم. همان عبارت بسیار مهم میثاق نامه: من تمام مسئولیت چاقی خودم را بر عهده می گیرم. بله هر آنچه برای ذهن ما طبیعی شده باشد ، براحتی به سمتش حرکت کرده و به آن می رسیم.

   این یک قانون است که نمی شود جلوی حرکت سیستم هستی را در مسیری که طبیعت آن است گرفت.

   آب همواره از مناطق مرتفع تر به سمت مناطق پست جاری می شود و این کاملا طبیعی است و خلاف آن رخ نمی دهد.

   با افزایش ارتفاع از سطح زمین فشار هوا کم می شود و در هیچ نقطه ای خلاف آن مشاهده نمی شود.

   دانه ای که در شرایط مناسب رشد قرار بگیرد، جوانه خواهد زد و رشد آن کاملا طبیعی است.

   و نکته مهم اینکه برای افراد موفق ، موفقیت یک پدیده عادی است و موفق شدن در ذهن آنها طبیعی است. برای شخص موفق، شکست و ناامیدی غیر طبیعی است. 

   در زندگی همه ما آنچه نمود می یابد که برای ذهن ما طبیعی بوده و هست. 

   برایم مهم است خودارزیابی کنم چه چیزی در ذهن من طبیعی بوده که الان به آن رسیده ام ؟ کدام موارد در ذهن من به اشتباه طبیعی است و ناشی از باورهای غلط است و باید اصلاح شود ؟

   در زمینه تحصیلی چون من از ۵ سالگی باسواد بودم و کلا به عنوان فردی باهوش و زیرک شناخته می شدم پس برایم کاملا طبیعی بوده و هست که در زمینه درس و دانشگاه بسیار موفق عمل کنم و همیشه جز افراد ممتاز و برتر باشم.

   در زمینه شغلی مطمئن بوده و هستم که استعداد ذاتی برای آموزش دارم و می توانم بخوبی مطالب را به دیگران انتقال دهم، نتیجه اینکه در کارم موفق هستم و واقعا همه مشکلات را پشت در کلاس می گذارم و با عشق و علاقه تدریس می کنم.

   در ذهن من طبیعی شده بود که غذاها قدرت چاق کنندگی دارند و قدرت را به غذا داده بودم و نتیجه آن اضافه وزن من شد. هم اکنون می دانم قدرت در دستان من و به اراده ذهن توانمند من است اکنون قدرت را از غذاها گرفته ام و می دانم غذاها نعمت الهی هستند و غذا خوردن به اندازه نیاز بدنم فقط برای من سلامتی و انرژی و زیبایی به ارمغان می آورد.

   یاد گرفته ام که چاقی ژنتیکی نیست و برای جسم من چاقی غیر طبیعی است و سیستم طبیعی جسم من متناسب بودن است و تناسب اندام طبیعی است. بدن من طبق مسیری طبیعی و با اراده خداوند در جهت متناسب شدن من در حال حرکت است و اگر من با باورهای غلط و تصویر ذهنی اشتباه اختلال در کار آن ایجاد نکنم به آسانی در جهت متناسب شدن پیش خواهم رفت. متناسب بودن طبیعت جسم من است و باید در ذهن خودم این باور صحیح را بپذیرم که متناسب بودن و سلامتی طبیعی است و اگر با لذت به زندگیم ادامه دهم و بر اصلاح باورهای غلط ذهنی خودم تمرکز کنم چربی ها و اضافاتی که با چسب باورهای غلط به جسم من چسبیده اند یکی پس از دیگری جسم مرا ترک می کنند و طبق یک جریان طبیعی من متناسب جلوه خواهد  کرد. 

   من اشرف مخلوقات هستم و اینکه به اندازه نیازم بخورم، هنگام خوردن حرص و ولع نداشته باشم، درک صحیح از احساس گرسنگی و سیری خود داشته باشم، بتوانم سایر موجودات را در غذای خودم سهیم کنم و تحرک کافی داشته باشم و هر روز از هر نظر از جمله متناسب شدن بهتر از دیروز باشم کاملا طبیعی است و باید دقت کنم با رفتارهای اشتباه خودم را از مسیر طبیعی پیشرفت و صعود خارج نکنم و در مسیر سقوط قرار ندهم.

   خدایا سپاسگزارم که عادل بی همتایی و همه ما را بصورت طبیعی متناسب آفریدی و به من یادآوری نمودی که لاغر شدن و متناسب ماندن حق طبیعی من است و سپاسگزارم که همه ما را لایق بهترینها از نظر جسمی و روحی وذهنی و مادی آفریدی.  کافیست در تعادل با جریان طبیعی الهی قرار بگیرم تا به سادگی به هر آنچه خدای مهربان برایم طبیعی قرار داده است برسم. غم انگیز است که با نا آگاهی خود خواسته بین حق الهی خود و خود واقع می شویم و آنگاه شکوه و ناله سر میدهیم. 

   خدای مهربان من سپاسگزارم که ما را در مسیر آگاهی قرار داده ای و در مسیر متعالی متناسب شدن ما را حمایت و هدایت می کنی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/05/08 10:54
   مدت عضویت: 1656 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 632 کلمه

   سلام🙂

   چقدر عالی توضیح دادین طبیعی شدن رو…👌

   هر موضوعی که برای ذهن ما طبیعی بشه ذهن اون موضوع رو در زندگی ما گسترش میده

   پس طبیعی شدن یکی از مهمترین باورهایی هست که ما در هر جنبه از زندگیمون باید ایجاد کنیم تا در اون جنبه موفق باشیم

   نشونه طبیعی شدن چیه؟؟؟؟ اینه که دیگه نگرانی و استرس  و ترس نداری که این نتیجه موقت باشه یا از بین بره👌

   اتفاقا برات خیلی عادی هست که این شرایط بهتر و بهتر بشه

   مثلا در مورد درس خوندن برای من همیشه عادی و طبیعی بود که نمرات بالا بگیرم و اگه در امتحانی نمره ام کم میشد دلیلش رو سخت بودن سوالای امتحانی میدونستم 

   بارها و بارها برای ۱۹.۷۵ گریه کردم چون برام ۲۰ آوردن طبیعی بود و حتی حاضر نبودم ۲۵ صدم اشتباه کرده باشم.

   قبول شدن در کنکور اونم با رتبه خوب کاملا طبیعی بود برای من چون همیشه در حال درس خوندن بودم چون علاقه داشتم به درس خوندن چون همیشه دانش آموز درسخونی بودم.

   در لاغری هم تا زمانی که لاغر شدن و لاغر موندن برامون طبیعی نشه مطمئن نیستیم به اینکه تغییراتی که کردیم همیشگی و ماندگار باشه دلیلش هم اینه که قدرت رو به خودمون ندادیم و فکر میکنیم آموزه ها معجزه کرده… در صورتیکه استاد بارها گفتن آموزشهای من شما رو لاغر نمیکنه بلکه این شما هستین که با درونی کردن این آموزشها لاغر میشین…. اصلا ادعای موندگار بودن لاغری با ذهن از همین مساله میاد که ذهن ما متناسب میشه و لاغر بودن برامون طبیعی میشه رفتار غذایی صحیح برامون عادی میشه….🙂

   دیشب من در مراسمی دعوت بودم به خوبی رفتار غذایی متناسبها و افراد چاق رو درک میکردم همسر من متناسبن پسر من هم همینطور من تا حالا ندیدم هیچ کدوم از احساس سنگینی و خفگی بعد از غذا مخصوصا در مهمانیها شاکی باشن خود من هم همینطور شدم اصلا اون حرص و ولع رو برای خکردن نداریم به راحتی سیری رو درک میکنم و اضافه نمیخورم دیشب با همسرم یه دونه نوشابه کوچیک رو با هم خوردیم تازه اضافه هم اومد ولی بعضی از کسایی که اونجا بودن بعد از غذا به قدری فشار شکم پیدا کرده بودن که تکون نمیتونستن بخورن حالشون هم خوب نبود و من کاملا اونا رو درک میکردم چون قبلا خودم اینجوری بودم و معمولا بعد از غذا مخصوصا در مهمانیها احساس خفگی و فشار شکم داشتم چقدر لذت بخشه متناسب رفتار کنیم چقدر لذت بخشه احساس سبکی بعد از غذا داشته باشیم ..جالبه که اصلا دیشب چندان توجهی نداشتم به این مساله امروز که این فایل رو گوش دادم تصاویر مهمانی دیشب برام مرور شد و تفاوت ذهن متناسب و ذهن چاق برام واضحتر شد…..خیلی عالی و شگفت انگیزه که اینقدر ساده و عادی ذهن چاق من تغییر کرده 🙂👌

   طبیعت رو نمیشه تغییر داد ذهن متناسب طبیعتش اینه که اون فرد رو همواره در تناسب نگه داره طبیعت ذهن چاق هم اینه که صاحبش رو چاق و چاقتر کنه…. همه چی ذهنه…..همه چی….

   و فقط با تغییر ذهن میشه نتیجه رو متفاوت کرد و اینکار شدنیه برای همه اونایی که این رو باور میکنن…

   اگه هنوز سوپرایز و هیجان زده ای از اینکه در آمدت دو برابر شده پس هنوز برات طبیعی نشده ثروتمند شدن وقتی که فقط خوشحال بودی و هیجان زده نبودی در ضمن ترس هم نداشتی و نگران نبودی که این درآمد کم بشه یا این افزایش موقتی باشه اونوقت ثروتمند شدن برات طبیعی شده و ذهنت با ثروتمند شدن هماهنگ شده دیگه خیالت راحته که تو دیگه به معمولی بودن برنمیگردی….

   چقدر این قدرت ذهن شگفت آوره 👌

   و ابن ذهن با این همه قدرت به تو هدیه داده شده از اول روی تو نصب شده مثل یه سیستم عامل قدرتمند حالا ببین تو داری در کدوم جهت ازش استفاده میکنی در جهت ثروت،تناسب،ارامش،سلامتی،عشق…..یا در جهت بیماری ،چاقی،فقر،نگرانی…..

   باز هم به تو سپرده شده اینه معنی اختیار ….🙂

   چقدر درک این آگاهیها احساس خوبی میده و آگاهی آفرینشه👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/04/23 18:38
   مدت عضویت: 1264 روز
   امتیاز کاربر: 458 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 165 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام ب استاد عزیز و دوستان همراه گام ۴۸ لاغر شدن رو برای خود طبیعی کنید ،سیستم ذهنی ما به این شکل است ک هر موضوعی برای ذهن ما طبیعی بشه ب واقعیت زندگیمون تبدیل میشه ،منم مث این دوست عزیزمون هستم تا چند وقت پیش همین فکر رو میکردم ک اگه لاغر بشم دوباره برگرده چی ،حالا چی من تغییرات احساسی داشتم ولی سایزی ن فعلا اینو گفتم ک منفی باف در این حد می خواد منو از راه راست ب بیراه بکشونه ،بعدش متوجه شدم ک من هنوز لاغری رو یاد نگرفتم و درک درستی ازش ندارم ب عبارتی هنوز عادی نشده برام ک این طور فکری میکنم ،ما باید روی خودمون کار کنیم و لاغری رو طبیعی بدونیم ،غذا خوردن رو طبیعی بدونیم ،ب اندازه خوردن رو طبیعی بدونیم ،هر چیزی طبیعی بشه برای ذهن ما در زنگیمون لمش میکنیم چقدر خوبه اون لحظه ک من لاغری رو حس کنم اون روز روز خوش بختیه منه 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 6702 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,198 کلمه

           🌷بنام خداوند بخشنده ومهربان 🌷

   گام 48    لاغری را برای خود طبیعی کنید 

   با سلام خدمت استاد عزیز ودوستان هم مسیرم 

   در این گام هم با یکی از مانع های اساسی آشنا شدیم  خدایا شکرت 💓

   مهم ترین نکته در مسیر متناسب شدن  خودباوری 

   است ومهم ترین باور اینکه لاغرشدن را برای خودمان طبیعی  کنیم 

   وباور مهم دیگر که در تضاد با این باور است جاق شدن وچاق تر شدن  را برای خود  طبیعی  بدونیم 

   دربین افکار بی شماری که در ذهن ما وجود دارد  طبیعی شدن موضوعی برای ذهن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است 

   در سیستم ذهن هر چیزی طبیعی جلوه داده شود به واقعیت زندگی ما تبدیل می شود 

   یکی از مهم ترین تکنیک های ذهن که به لاغر شدن کمک می کند این است که لاغر شدن را برای ذهن  طبیعی  کنیم

   حالا که به این مانع رسیدم متوجه شدم دلیل اینکه  در رژیم های قبلی هیچ وقت به کاهش وزن وسایز ی که به دست می آوردم امیدوار نبودم این بود که اون مقدار لاغری واون نحوه برخورد با غذا واون رفتار در طول روز برای من طبیعی نبود مثل یک دوره اجباری بود که مطمعن بود در پایان دوره به طبیعت خودم که چاقی است باز خواهم گشت. درست مثل همون مثال جنگل سوخته که با پایان آتش سوزی و سرد شدن آتش طبیعت به حالت خودش برمی گرده منم به طبیعت خودم برای چاقی برمی گشتم 

   تازه گذشته از این موضوع رژیم وبعدش رها کردن وافزایش حرص وولع هم برای ذهن من طبیعی شده بود. هربار که رژیم می گرفتم طبیعی بود بعد اون چاق وچاق تر بشم 😔

   ⛔هر چقدر عمر چاقی شما بیشتر باشد وبیشتر در  برابر لاغر شدن اقدام کرده باشید وشکست خورده باشید بر طبیعی شدن چاقی وچاق تر شدن برای ذهن خود  تاثیر گذاشته اید 

   ❣️تکنیک ذهنی طبیعی شدن برگرفته از نیروهای طبیعی جهان هستی است وبه همین دلیل صحت وتاثیر گذاربودن آن صد درصد می باشد 

   بخاطر اهمیت همین ☝️موضوع است که استاد فرمودند آموزش های لاغری با ذهن به دو بخش تقسیم می شه بخش اول قبل از آموزش  لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید  بخش دوم بعد از آگاهی است که از این آموزش کسب می کنید چون سر وکار با قانون طبیعت جهان هستی است 

   🥀زمانی که این آگاهی در ذهن شما نفوذ کند ومهارت طبیعی کردن لاغری را برای ذهن را کسب کنید بعد از آن چه بخواهید چه نه  لاغر  خواهید شد  وقتی دانه ای در خاک مرطوب کاشته شود ونور کافی داشته باشد دیگر هیچ چیزی نمی تواند جلوی رشد آن را بگیرد چون طبیعت اون دانه در اون شرایط رشد کردنه 

   ♦️هر چقدر بخواهید جلوی تغییری در طبیعت را بگیرید موفق نمی شوید 

   طبیعی شدن چاقی چه تاثیری در فرد چاق دارد 🤙

   اگر در ذهن ما چاق شدن وچاق تر شدن طبیعی شود ما دیگر نمی توانیم لاغر شویم چون ذهن چیزی را که برایش طبیعی شده باشد ادامه می دهد وسعی می کند آن را در جسم ما به نمایش بگذارد به همین دلیل فردی که چاق شدن در ذهنش طبیعی شده باشه ذهنش اورا به مسیرهایی هدایت می کند علاقه مندی هاشو طوری تغییر می ده که همیشه در مسیر چاق شدن باشه ویا چاق بودن باشد مثال 

   💖دختر من قبلا از سس مایونز وسلاد الویه وخانه وکره وته دیگ برنج وماکارانی متنفر بود ولی از وقتی فرمول های چاقی در ذهنش ایجاد شد وفرمان های مغزی برای چاقی صادر شد ورفتار تغییر کرد علاقه مندی های غذایشش عوض شد دیگه چیزهایی رو دوست داره که قبلا به هیچ وجه نمی خورد دیگه تعداد غذاهایی که ازشون بدش میاد خیلی کم شده. وبیشتر با کسایی دوست می شه که تپل هستند وبرنامه های آشپزی رو خیلی علاقه مند شده نگاه کنه کلا درست کردن غذا وکیک وبستنی تو خونه رو پیشنهاد می ده وبا آب وتاب در موردشون نظر می ده از بوی فلفل دلمه متنفر بود ولی حالا می گه عاشق بوی پلو مرغیه که فلفل دلمه داره😍اینا همه بخاطر اینکه چاق شدن برای ذهنش طبیعی شده وذهنش در مسیرهای چاق شدن سیر می کنه وحالش خوبه 😍

   از کجا بفهمم هنوز چاق بودن در ذهن من طبیعی است؟؟

   اگر مدتی است که در سایت تناسب فکری هستید وتمرینات رو انجام دادید وتغییراتی هم در رفتار وتفکر شما ایجاد شده ولی  هنوز گوشه ی ذهنتون نگران این هستی که نکنه باز به حالت قبل برگردم 

    نکنه باز حرص وولع خوردنم برگرده نکنه باز پرخوری کنم خلاصه این نکنه ها ونگرانی ها بخاطر اینکه هنوز طبیعت شما چاق شدن است وهنوز ذهنتون چاقی رو طبیعت خودش می دونه واین رفتارها رو متعلق به خودش نمی دونه 

   حالا راه برداشتن این مانع بزرگ چیست.؟؟ 

   باید روی این موضوع کار کنیم باید یه جایگزین  صحیح برای این فرمول ایجاد کنیم 

   تغییراتی که ایجاد کردیم را برای ذهن طبیعی کنیم 

   این طبیعیه من پرخوری نکنم ✔️

   این طبیعیه من فشار شکم نداشته باشم ✔️

   این طبیعیه تنوع غذاها روی من تاثیر نداشته باشه 

   این طبیعیه که من در مهمانی و ستوران ومسافرت به اندازه نیاز بدنم ورفع گرسنگی غذا بخورم ✔️

   ♦️به میزانی که در خود تغییر ایجاد می کنی این تغییرات را برای خود طبیعی کن 

   ♦️خودتون رو صاحب تغییراتی بدونید که ایجاد کردین 

   ♦️در هر جنبه از زندگیتون هر تغییری که ایجاد کردی هر پیشرفتی که داشتی هر موفقیتی که کسب کردی را برای خودت طبیعی کن وخودتو صاحبش بدون 

   اگه کسی درسش خوب نباشه وهمیشه نمره پایین بگیره این نمرات براش طبیعیه واگه پیش بیاد نمره خوبی بگیره براش غیر طبیعیه می گه شانسی بوده یا سوالات آسون بوده به استعداد وتوانایی خودش واینکه باید نمرس خوب می شد اعتقاد نداره 

   برای همین خیلی از افراد در زمینه های مختلف سطح ذهن ناخودآگاهشون در حد ضعیف یا متوسطه وجدا از تلاش فیزیکی که می کنن درآمد وپیشرفت چندانی ندارن چون ذهنشون اونا رو در مسیرها وافکار ی هدایت می کنه که در همون سطح متوسط یا ضعیف باقی بمونن وبرعکس 

   افرادی که سطح ذهن ناخودآگاهشون در حد بالا قرار داره حتی اگه تلاش فیزیکی کمی هم داشته باشن باز سطح درآمد وروابطشون در حد عالیه چون ایده هایی بهشون می شه که همیشه در مسیر عالی باشن 

   ❣️ تلاش فیزیکی بی فایده است وقتی در ناخودآگاه ذهن یک سطح معمولی پذیرفته شده باشد 

   ❣️فردی که طبیعت ذهن را افزایش می دهد راحت تر از تلاش فیزیکی موفق می شود چون ذهن او در مسبرهای هدایت می کند تا به ثروت برسد 

   💕💕💕فایل هرچقدر چاق هستی هیچی نیست خیلی به موضوع طبیعی بودن لاغری برای ذهن کمک می کنه. وقتی به قدرت بدن برای دفع وجذب غذا فکر می کنی نا خودآگاه دفع چربی های موجود در غذا را طبیعی می دونی. شکست ورفتن چربی های انباشته را طبیعی می دونی. بدن من که هزاران کیلو مواد غذایی رو دفع کرده یا به انرژی تبدیل کرده چرا باید مقداری رو نگه داره چرا بخاطر باورها وموانعی است که ما سر راهش گذاشتیم طبیعیه من هر مواد غذایی خوردم بدن عملیات هضم وجذب ودفع رو روش انجام بده اصلا چرا چربی ذخیره کنه بدن من جایی برای زخیره چربی نداره هرچی هست به اندازه نیاز جذب وبقیه دفع می شه تمام اینو من طبیعی کردم ودارم رو ش کار می کنم 

   نتیجه 👈همان طور که نمی شود جلوی طبیعت را گرفت نمی شود جلوی روند طبیعی ذهن را گرفت  بنابرین باید تا می توانیم روی این باور کار کنیم وبرای ذهن لاغر شدن وتناسب بودن را طبیعی کنیم تغییرات را ازخودمان جدا ندانیم وآن هارا طبیعت وجودمان بدانیم ❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب موفق
   1400/03/27 01:15
   مدت عضویت: 1208 روز
   امتیاز کاربر: 14024 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 905 کلمه

   گام ۴۸ لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید

    به نام خدا 🌺🌺🌺

   مهمترین باوری که باید در خود ایجاد کنیم همین است سیستم ذهنی ما به این شکل است که هر موضوعی برای ذهن ما طبیعی جلوه داده شود به واقعیت زندگی ما تبدیل می شود .

   استاد در بین تکنیک های زیادی که در مسیر لاغری با ذهن به کار می گرفت تکنیک طبیعی شدن لاغر شدن برای ذهن از مهمترین و تاثیرگذارترین تکنیک‌های ذهنی بود.

    اگربتوانید لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید نه تنها در لاغر شدن بسیار تأثیرگذار است بلکه در سایر جنبه های زندگی نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای دارد .

   ✳اگراین فایل رادرک کنیم وبه ذهنمون نفوذ کندبه مهارت طبیعی کردن لاغرشدن دست پیدا می کنیم ودیگر چه بخواهید چه نخواهید براساس طبیعتمون لاغر میشویم .

   بزرگترین مانع ذهنی افراد چاق اینه که ذهن آنها چاق شدن راطبیعی دانسته .

   ✅مدت زمان چاقی ما و میزان تلاش برای لاغرشدن ماهمه درطبیعی شدن چاقی برای ذهن تاثیر دارد .

   هرچه بیشتر درمسیر لاغری باذهن بمانیم اطمینان ما به لاغرشدن ورسیدن به رویای چند ساله مان بیشتر می شود .چون به مرور لاغرشدن برای ذهن ماطبیعی میشود .

    فعالیت هایی که سبب می شود لاغری برایمان طبیعی شود محتوای آموزش رو بارها استفاده کنیم تمرینات با دقت و تمرکز به طور کامل و شهر انشایی انجام دهید و نوشته دیگران را بخوانیم .

   ✳تکنیک ذهنی طبیعی شدن برگرفته از نیروی طبیعی جهان هستی است

    به همین دلیل صحت وتاثیرگذاربودن آن صددرصد می‌باشد و یادگیری و استفاده از این تکنیک عالی شما را در تغییر شرایط زندگی در جنبه های مختلف توانمند می کند.

   ما هر قدر سعی کنیم نمی‌توانیم جلوی رشد و نمو یک گیاه را بگیریم چون طبیعت یک گیاهی اینه که رشد کند اگر در ذهن ما چاق شدن طبیعی بشه ما نمی توانیم لاغر شویم کسی که چاق شدن برایش طبیعی شده باشد ذهنش را طوری هدایت می‌کند یا علاقمندیهایش از مواد غذایی را طوری انتخاب می کند که چاق شود .

   ✅نگرانی که ما داریم به خاطر اینکه چاق شدن و بودن طبیعی است باید روی این موضوع کار کنیم باید لاغر شدن و تغییر رفتار برای ما طبیعی بشه.

    این درسته که به اندازه غذا مصرف کنیم

   این درسته که من پرخوری نکنم 

   این درسته که نوع مواد غذایی رو خوردن من تاثیر نداره اینها طبیعی است.

    اینها را در ذهنمون به طبیعت تبدیل کنیم

   بعضی از دوستان تغییرات زیادی کردند ولی همیشه نگران هستند که این تغییرات برگرده چرا چون خودشون راصاحب این تغییرات نمی دانند .ما باید خودمان را صاحب این تغییرات بدانیم و این تغییرات طبیعت خودمون بدانیم .

   اگه تغییرات طبیعت باشد و صاحب آن باشیم دیگه بر نمیگرده دیگه امکان نداره که این رفتار تغییر کنه

    نشانه اش این دوستمونه که وقتی در خود تغییرات میبینه ابراز نگرانی میکنه  نکنه برگرده دلیلش اینه که هنوز رفتارهای اشتباهی که آن را به سمت چاق شدن هدایت میکنه در ذهنش طبیعی و هنوز نتوانسته رفتار جدیدشو طبیعی کنه.

    باید یاد بگیریم این پیشرفت های و دستاوردها و نتیجه جدیدی که به دست می آوریم طبیعت خود بدانیم.

    ⛔خوب و عالی بودن در ذهن ما طبیعی نیست 

   در ذهن خیلی از ما متوسط بودن یا ضعیف بودن رو به پایین بودن طبیعییه

    در ذهن ما یک حالت نرمال طبیعیه.

    روزی اگر موفقیت بدست آوریم فکر می کنیم شانس آوردیم هیچ وقت این توانایی را به خودنسبت نمی دهیم نمی‌گوییم من توانستم من می توانم 

   همزمان با تغییرات جسمی خودمان این تغییرات را به طبیعت خودمان تبدیل کنیم ذهن ما بر اساس طبیعت جدید ما مناسب بودن است ما را هدایت می‌کند باید دائما روی خودمان کار کنیم که این اندام طبیعی من است .

   طبیعت، طبیعت اینه که همیشه سبز باشد و روند بهبود را ادامه می‌ده.

    ما نمی‌توانیم جلوی روند طبیعی ذهنمان را بگیریم هر چیزی در ذهن ما طبیعی شده باشد ما را به سمت آن هدایت می کند و ما در آن جنبه پیشرفت می‌کنیم و اگر موضوع در ذهن ما به صورت عادی در آمده باشد وآن متوسط باشدهرچه تلاش کنیم نتیجه به دست نمی آوریم .

   اگر درذهن ماسطح درآمد ۲میلیون باشه هرچه تلاش کنیم بیشتر نمی شود چون پذیرفته که درآمدش همینقدر است .

   ولی کسی که طبیعت ذهن را افزایش می‌دهد و ثروت و ثروتمند شدن و در ذهنش طبیعی می‌کند خیلی راحت‌تر از تلاش‌هایش نتیجه می‌گیرد و ذهنش اون را به مسیرهای هدایت می‌کند که سطح درآمدش بالاتر میارد که همتراز طبیعت ذهنش بشود.

    طبیعت در تمام جنبه های زندگی ما نقش دارد ما در ذهنمان و همه جنبه‌های زندگیمون هرچیری راطبیعی بدانیم آن را داریم در مورد لاغری هم باید توجه داشته باشیم .

   اگر نتیجه خوبی گرفتیم اگر نگرانی که نتایج ماندگار نباشد به خاطر این است که همه تغییرات جسمی و حسی که داشتی در ذهنت هنوز طبیعی نشده است هنوز در ذهن ما طبیعی چاق شدن چاق بودن وجود دارد باید روی این موضوع کار کنیم.

   طبیعت من متناسب بودن است حالا که مسیر درست را پیدا کردم بدنم تلاش میکند چربی های اضافه را دفع کند و بدنم را متناسب میکند همانطوری که دوماه پیش دستم برید وچندتا بخیه خورد بدنم به سرعت درحال بهبود زخم بود بعد ۱۰روز که خوب شد ظاهرزشتی داشت و درد میکرد .

   هروقت نگاهش میکردم کلی فرق کرده بود و بعد گذشت دوماه کامل خوب شد وگوشت اضافه اش هم کاملا از بین رفت .چون طبیعت بدنم درحال بهبود وسلامتی بود خودش کار خودش را انجام میداد واز من اجازه نمی گرفت .

   برای تناسب هم باید درمسیر باشم و وظیفه ام که گوش کردن فایل و عمل به ان است راانجام بدهم .تناسب خودش صورت میگیرد .چه اینکه الانم درحال بهبود زیرساخت تناسب من است .🌺🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/03/23 14:52
   مدت عضویت: 1494 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 215 کلمه

   سلام بر همگی. 

   این دوست عزیز اگه از همون روز اول باور داشت که با این روش میشه متناسب شد به نظرم هیچ وقت منتظر برگشت اون مهمان ناخوانده نبود . 

   وقتی الگوی کامل متناسب شدن استاد عزیز و همینطور دوستان شگفت انگیز خودم رو تو سایت میبینم یقین دارم که متناسب میشم و متناسب میتونم. 

   استاد که تو چند فایل پیش توضیح دادند که سیستم بدنمان طوری طراحی شده که به سمت سلامتی و تناسب اندام میره پس اون طبیعت جسم منه.  و اگه یه مدت توی این مسیر بودیم اشتباها اومدیم و غیر از طبیعت ماست و به راحتی وبا استمرار درآموزشهای این دوره و عمل کردن به  آن به طبیعت جسم خودمان که ازش فاصله گرفتیم برمی گردیم. 

   من اینطوری تصور میکنم که بدنم سالم و متناسب بوده و در اثر سانحه چاقی یه کم آسیب دیده و اومدم پیش آقای دکتر عطار روشن و ایشون برام یه سری دارو نوشتند فقط من بایستی داروها رو مستمرا و دقیق بخورم تا به طبیعت جسم برگردم . مثل تمام بیماری ها. 

   حالا داروی استاد شیمیایی نیست که عوارض داشته باشه کاملا ذهنی هست همین .

   من اگه با این دوره و با اینهمه آگاهیها متناسب نشم به خودم شک میکنم که در بدو خلقت متناسب و سالم بودم که این محاله. چون طبیعت جسم من متناسب شدن همین . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zary.ahmadi
   1400/03/21 03:52
   مدت عضویت: 1430 روز
   امتیاز کاربر: 10087 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 918 کلمه

   سلام گام ۴۸:لاغر شدن را برای خود طبیعی کنیم

   زمانی که خود را لایق بدانیم که حق ماست لاغر باشیم می توانیم انرا در ذهن خود طبیعی کنیم .چون سیستم ذهنی ما جوری است که هر موضوعی برای ذهن ما طبیعی باشد به واقعیت تبدیل می شه روند طبیعی بدن هم لاغری همراه با اندامی صیقلی ،اما با مخربهایی که خود به ورودی ذهن داده ایم بدن از روند طبیعی خارج شده .زمانی که بچه بودم و افکارم درگیر بازی های بچهگانه بود و به خوردن و نخوردن فکر نمی کردم و هیچ نگرانی بابت جسم خود نداشتم لاغر بودم اما در همان عین بچگی به اطرافیان هم گوش می دادم و ورودیها مرتب وارد ذهن من می شد مثل چاقی ارثی است.یا اینکه خیلی لاغری بیشتر بخور توپرتر بشی—یا فلانی بعد از ازدواج یا بعد از زایمان خیلی کنده شده و خیلی حرف و حدیث‌هایی مشابه این ها که همه اینها به ورودی مخزن من وارده شده و مننظر که به وقتش ظهور کنند .و زمانی که متوجه شدم باید تغییرات ایجاد شود موقعی بود که ذهن من چاق بود و یک مقدار اضافه وزن از حد طبیعی بیشتر شد و این ذهن چاق سالها ست که مرا درگیر کرده بود و مرتب در حال تغییر جسم خود بودم و آخرش هم به آنچه که می خواستم نمی رسیدم ،چون مسیر اشتباه بود چون ذهن چاق را برای خود طبیعی کرده بودم و داشتم به جسم خود فشار می آوردم .و الان مدتی که با این روش آشنا شدم هیچ فشار جسمی و روحی در کار نیست و هماچنان متناسب هستم و لاغر تر شدم و ادامه می دم تا به هدف برسم .

   هر زمانی که لاغر شدن را بتوانم برای خود طبیعی کنم چه بخواهم چه نخواهم حسم من تغییر خواهد کرد .

   یکی از موانع اینه که در ذهن ما هنوز چاق شدن طبیعی آست.چگونه ؟؟؟احساسی که گاهی داریم و هنوز گاه گاهی درگیر آن می شیم .من تو این مدت تغییرات رفتاری داشتم حتی در مسافرتها بیشتر متوجه می شدم و همه هم به من می گفتند لاغرتر شدم ،،اما یک هفته ای است انگار ذهن من با خودش بدجوری درگیر شده یک دفعه می بینم یک رفتاری کردم که قبل از آشنایی با این دوره داشتم یک مقدار نگران شدم همین نگرانی معنی اینه که هنوز چاق شدن را طبیعی می دانم و گرنه دلیل ندارد که نگران شوم

   می گم ::نکند فکر می کردم تغییر کردم —نکند خودم را محروم کرده بودم —نکند حالت رژیم داشتم و فقط فکر می کردم که تغییر ذهنی داشتم این هفته بدجوری با خود در چنگ بودم که اتفاقا با گوش کردن این فایل پاسخ خود را گرفتم !!؟اینه که باید لاغر شدن را در ذهن خود طبیعی کنم و روند چاقی گاهگاهی اونون پشت داره سو سو می زند و من باید تمرین کنم که این تخریب ها را از خود دور کنم تا لاغر شدن برام طبیعی شود چون ذهن ما این قدرت را دارد —همانطور که اگر زخمی در بدن ایجاد شود ذهن به زیبایی کار ترمیم را انجام می دهد .حالا !!!تمام ورودیهای چاقی که طی سالها به ذهن ما وارد سده و ذهن ما را زخمی کرده رمان می برد ذهن خودش را ترمیم کند فقط باید کار کنیم استمرار داشته باشیم گول نجواها را نخوریم نا لاغر شدن در ذهن ما طبیعی شود 

   تناسب اندام برای بدن طبیعی است 

   سلامتی برای بدن طبیعی آست 

   زیبایی و سفت بودن پوست برای بدن طبیعی است 

   تمام تغییرات غیر از ابن فقط بخاطر ورودیهای که به مخزن خود داده ایم و نتیجه آن را دریافت می کنیم 

   نمونه:بیشتر افراد مخصوصا در ایران فکر می کنند و باور دارند که وقتی سن می ره بالا چاقی طبیعی است مریضی طبیعی است و هر چه سن بالاتر می ره رو به سرازیر و بعدش آماده برای خداحافظی و روند را خیلی طبیعی می دانند .

   در صورتی که روند طبیعی ما همیشه تناسب اندام و سلامتی و زیبایی آیت اگر آن را باور کنیم و به آن ایمان داسته باشیم و ادامه دهیم لاغری و سلامتی و زیبایی را که حق طبیعی ماست طبیعی  میکنیم

   احساس چاقی چیست ؟ عادت هایی که سالها وارد ذهن ما شده و ما با آن زندگی کردیم و آن را برای خود طبیعی کردیم مثل نگرانی از چاقی و حس بد آن —ترس از خوردن -چی بخوریم و کی بخوریم همه اینها سالها با ما همراه بود و اکنون با آگاهی‌های که بدست می آوریم می خواهیم روند طبیعی خودمون را که همان لاغری است جایگزین کنیم یعنی بر گردیم به آن چیزی که بودیم و باید خود را مالاک لاغری بدانیم وبا قدرت ذهنی که داریم همانطور که این حق را از خود گرفتیم بخاطر ورودیهای اشتباه و نداشتن آگاهی های مفید و صیحیح —می توانیم مجدا انرا با آموزش های درست و عملکرد دوباره آن را پس بگیریم 

   من همیشه کم می خوردم و آن موقع بخاطر ترس از چاقی بود اما از وقتی به این آگاهی‌ها رسیدم که خوردن باعث چاقی نمی شه چون بدن نیاز به خوردن دارد اما به اندازه نیاز بدن  و این را ذهن من گرفته اما گاهی درگیر فرمولهای چاقی می سم که نکند در رژیم هستم که باز دوباره آن را صیحیح می کنم که بدن ما غذای زیادی لازم ندارد حتی با خوردن یک سیب هم سیر می شویم اینجه با این افکار اونون حسی که داشتم رد می شه و مجدا حس خوبی می گیرم .باید تغییری که در ما ایجاد می شه که آن را احساس می کنیم و نتیجه خوب می دهد باید به طبیعت جسم و ذهن خود تبدیل کنیم آن موقع همیشه متناسب خواهیم بود،باسپاس 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار FARIDEH. T
   1400/03/14 01:16
   مدت عضویت: 1316 روز
   امتیاز کاربر: 4883 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 722 کلمه

   با سلام به استاد عزیز ودوستان گرامی، 

   به عقیده من تمام گرفتاری‌های بشر از زمانی پدید آمد که از روند طبیعت خود دور شد ، از فطرت پاک الهی خود دور شد ، از انسانیت پاک وناب خودش دورشد ، وخداوند را در زندگی خود کمرنگ وکمرنگ تر کرد و مشکلات عدیده ای را در زندگی خود پدید اورد، 

   ودر این قسمت از یکی دیگر از مباحث آموزشی قدرت ذهن وخودباوری که استاد عالیقدر عنوان کردند بیشتر به اهمیت این موضوع پی می بریم، ! 

   ودراینجا در مورد این موضوع که خداوند همه چیز را بطور طبیعی،در ما قراداده به بحث درمورد لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید می پردازیم.

   در زمان تولد که نوزادی بیش نبودیم ،بطور طبیعی می خوردیم می خوابیدیم ودر هنگام نیاز بی اختیار گریه سر می دادیم وبه مرور که بزرگ وبزرگتر می شدیم به عوامل تحریک کننده اطرافمان واکنش نشان می دادیم ، همه چیز طبیعی بود تا اینکه بزرگ وبزرگتر شدیم وبا دنیای اطرافمان آشنا شدیم ، وتحت تاثیر اطراف واطرافیانمان قرار گرفتیم در ساختار ما هیچ نقصی بطور طبیعی نبود ولی به مرور زمان از واقعیت خود جداشدیم، از شاد بودن وخنده های از سر شوق تا سراسر همه از لطف وصفا، !با نگاهی به طلوع وغروب خورشید ، تغییر فصل‌ها رویش گیاهان ،جاری بودن آب درنهرها ،جوش وخوش دریاها ، و هماهنگی روز وشب ،پی به نظم الهی می بریم واین نظم در شیرازه هر موجود زنده ای مشهود است از اندامها واعضای بدن موجودات  گرفته تا  اندازه ومیزان وتناسب اندام.ودر این ساختار هیچگونه نقصی نبوده است. وهمه چیز در جای درست خودبوده وهست .وهمه چیز در این جهان طبیعی است وما هم جزئی از این طبیعت هستیم، نگرانی ،ترس ،نا امیدی در ابتدا نتیجه بی ایمانی به خالق یکتاست وما این را می دانیم ولی باور نداریم ، همه خطاها واشتباهات ما از باورهای ماست که طی سالیان عمرمان در ذهن وافکارمان به بار نشسته! وهر رفتار وفکری که خارج از عرف طبیعی باشد نتیجه بی ایمانی است. که متاسفانه همه ما دچار این ناسپاسی اغلب هستیم وتا زمانیکه از وجود حقیقی خداوند وقدرت وعظمت او ناآگاه باشیم،  گرفتاریم!

   واین حقیقت در زبان نیست بلکه به عمل است، ! 

   اگر به این حقیقت واقف باشیم که سلامتی ، آرامش، خوشبختی ،ثروتمند بودن ،متناسب بودن ، حق طبیعی ماست ، پس اینهمه دلشوره ونگرانی برای چه؟ 

   با مشاهده کردن به این طبیعت زیبا ، ودر دل آن بودن هرچه بیشتر ، پی می بریم که حقیقتا متناسب بودن حق طبیعی ماست.

   حال سوال اینجاست چه چیزی در واقع طبیعی است؟ من اینگونه سوالاتی را برای خودم مطرح کردم:

   چاق بودن طبیعیه یا لاغر ومتناسب بودن؟

   بیمار بودن طبیعیه برای بدن یا سالم بودن؟ 

   در پریشانی ونگرانی بسر بودن طبیعیه  یا در آرامش بودن؟

   فقر ونداری طبیعیه یا ثروتمند بودن؟ 

   ناراحت بودن طبیعیه یا شادبودن؟

   بی مسئولیتی  طبیعیه یا مسئول بودن؟

   ناشکری طبیعیه یا شاکر بودن؟

   موفق بودن طبیعیه  یا ناموفق بودن؟

   واین بستگی دارد که چه چیزی را ما برای خود طبیعی بدانیم ،واین بسیار نکته مهمی است.اگر هنوز چاقیم ،بخطر این است که هنوز افکار وباورهای چاقی در ما است. اگر ما در  حالت طبیعی ومتناسب باشیم در حد نیاز می خوریم، ودر هر شرایطی چه در مهمانیها وعروسیها تنها برای رفع نیاز جسمی  مان می خوریم ، وپرخوری نمی کنیم.با تغییرات عملی وروحی که در خود ایجاد می کنیم برای متناسب شدن ،سعی می کنیم که در ذهنمان طبیعی بکنیم این را واگر بعد از مدتی به شکل اولیه خودمان برگردیم علتش این است که هنوز باور نداریم که می توانیم درحالت طبیعی خودمان باشیم، والبته که اینچنین تغییرات اساس در ذهنمان نیاز به زمان دارد ،در نظر بگیریم ،زمانی که خانه ای را خریداری می کنید قدیمی ومی خواهیم آن را باز سازی وتصمیم کنیم طبیعی است که در کوتاه مدت این اتفاق نمی افتد از  ،لوله های پوسیده دیوارهای نم زده تا تمامی قسمت ۶ای این ساختمان فرسوده بخواهد باز سازی شود زمان نیاز دارد وبطور کلی هر تغییری باید روند طبیعی خودش را طی کند مثل خوب رانندگی کردن ،که اگر از مسیر منحرف بشویم تصادف کرده ودچار نقصان وخسارت می شویم ،،اگر درس نخوانیم ،بی شک موفق نمی شویم وبطور کلی در هر کاری توجه ودقت واشتیاق لازمه پیشرفت وترقی است نسبت به آنچه خواسته ماست ، ودر اینجا بنابه خواسته قلبی خودمون ،متناسب بودن را طبیعی بدانیم وحق مسلم ما! وبه گفته استاد عزیز هرچیزی را که در ذهنیت طبیعی بدانیم همان را در زندگی داریم ! 

   روز وروزگار برهمگی شما خوش باد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 38 از 8 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار angelikian4040@gmail.com
   1400/03/08 17:16
   مدت عضویت: 1131 روز
   امتیاز کاربر: 310 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 370 کلمه

   سیستم ذهنی ما به این شکل هست که هر چیزی براش طبیعی بشه به واقعیت زندگی ما تبدیل میشه                                                                چقدر این جمله بمن انرژی داد این یک قانون در جهان هستی است برای بدن ما طبیعی که یک زخم رو ترمیم کنه  برای طبیعت که خودش رو هر روز بازسازی کنه و برای بدن ما که هرروز خودش رو ترمیم کنه و هزاران اتفاق دیگه  در دنیا بصورت طبیعی داره اتفاق می افته پس چرا ما نمی خوایم این قانون رو باور کنیم که لاغری برای بدن ما طبیعی و چاقی غیر طبیعیه جسم ما همیشه به دنبال تناسب و زیبایی هست و ما بوسیله افکار مریض و منفی اون رو به طرف چاقی سوق دادیم و به قول استاد خداوند فقط خوردن را در اختیار ما قرار داد و ما خودمون رو به این وضع درآوردیم البته زیاده روی در خوردن و ذهنیتی که ما از خوردن داریم وگرنه تمام نعمت های جهان برای استفاده و لذت ما آفریده شده اند ما باید لاغری رو برای ذهن خودمون طبیعی کنیم و بعد خیلی ساده آسون و لذت بخش لاغر خواهیم شد همه چیز در درون ماست و با تغییر باورهای قدیمی و ایجاد باور جدید به تمام خواسته هامون می رسیم از این ساده تر نمیشه به شرطی که در این مسیر بمونیم و ادامه بدیم و با همون تلاشی که در روشهای دیگه کردیم و به نتیجه نرسیدیم همین تلاش رو برای باور لاغری داشته باشیم قطعا لاغر خواهیم شد وقتی باور کنیم که لاغری حق ماست شادی حق ماست و استفاده از نعمات خداوند حق ماست و چاقی یک مهمان ناخوانده است و اصلا طبیعی نیست که شکم ما آویزون باشه طبیعی نیست که چربی های زیادی رو با خودمون حمل کنیم و اصلا این وضعیت رو نپسندیم و خودمون رو لایق بهترینها بدونیم در تمام مراحل زندگی بهترینها سراغ ما میان، لیاقت در وجود ما شکل میگیره اعتمادبه نفس ما بیشتر میشه تغییر در افکار و رفتار و مهمتر از اون در احساس ما بوجود میاد و باعث میشه خیلی راحت لاغر بشیم خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1400/02/20 04:42
   مدت عضویت: 1592 روز
   امتیاز کاربر: 9678 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 465 کلمه

   سلام سلام 😍😍

   متناسب شدن را برای خود طبیعی کنید.

   وقتی داشتم نوشته ی خانم فروغ رو میخوندم به این موضوع می کردم که تغییر کردن و کلا شخصیت جدیدی در وجودمان ایجاد کردن به حرف نیست.. و در عین حال به حرف زدن هم هست ..یعنی اونیکه حداقل از تغییر کردن حرف میزنه یک گام از اونیکه حتی به تغییر شرایطش فکر هم نمیکنه ،جلوتر هست..جلوتر از این دو تا کسی هستش که اقدام میکنه تا ببینه اصلا میتونه تغییر کنه یا نه و در نهایت آن کسی که برای تغییر شرایطش دست بردار نیست و ادامه میده در نهایت موفق میشه ..

   حالا چجوری طبیعی میشه ؟

   وقتی مدتی به صورت مداوم و مستمر در معرض آگاهی هایی باشی که میخواهی و میدانی اینا مسیر تغییر تو را می سازند بعد از مدتی انگار احساس میکنی که اصلا باید اینجوری باشه و تغییر کردن حق تو هستش و بنابراین کمکت میکنه که ادامه بدی و باز انتظار بهتر شدن داشته باشی.

   چون خیلی به رفتارهای چاق کننده عادت کردیم تغییر رفتار در ابتدا برای ما عجیب به نظر میرسه و میگیم خوب من الان میدونم این برش کیک برای من زیاده پس نمیخورم .دو حالت پیش میاد یا مثل قبل همون مقدار قدیم میخوریم یا تصمیم میگیریم که مقدار مورد نیاز را خودمون تعیین کنیم و اینجاست که بعدش نگرانی از اینکه نکنه رفتار اشتباهم برگرده بوجود میاد.

   وقتی وارد این مسیر شدی یعنی میخوای تغییر کنی دیگه پس تغییر افکار ، رفتار و جسمت لذت ببر و استقبال کن.

   آقا من امشب متوجه یک‌باور و تاثیرش در جسمم شدم من خودم احساس میکنم که لاغر شدم اما امشب ویتی از خودم عکس گرفتم دیدم زیر چشمم گود افتاده و سیاه شده و یه لحظه انگار این باور برای من مرور شد .خیلی از شگفتی شازان رو دیدم که چهره شون بعد از تناسب خیلی بهتر شده پس این اتفاق برای من نباید میوفتاد و هنوز من اونقدر لاغر نشدم که به مرحله گو افتادن زیر چشم برسم اما این انفاق افتاده پس این تاثیر افکار پنهان و منفی نسبت به لاغری هستش که در پس زمینه ی ذهنم وحود داره و این ها قبل از لاغری خودشون رو نشون دادند..میدونم با ادامه دادن این هم درست میشه پس ادامه میدم تا نتیجه تغییر کند‌.

   این فکری هستش که در ذهن چاق من طبیعی شده بود و نتیجه اش را هم دیدم بنابراین طبیعت رفتار خودم را تغییر بدم.

   جلوی روند طبیعی ذهن را نمی شود گرفت اما میتوان طبیعت ذهن را تغییر داد تا طبق آن پیش برود.

   باید تناسب اندام را در ذهنت طبیعی کنی به هر روشی که میتونی و برای توموثر هستش این کار رو انجام بده.

   استاد من وقتی در قسمت نظرات تایپ میکنم با گوشی مدام صفحه به اول برمیگرده و یکم اذیت کننده میشه چون دائم باید صفحه را بالا پایین کنم دنبال ادامه ی متنم بگردم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 36 کلمه

    سلام دوست عزیز
    مشکلی که مطرح کردید رو به بخش فنی ارجاع داد
    لطفا برای بررسی این مشکل از صفحه نمایش هنگام نوشتن دیدگاه فیلم بگیرید که مشخص بشه چه اتفاقی می افته و برای من ارسال کنید.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1400/02/02 10:31
   مدت عضویت: 1752 روز
   امتیاز کاربر: 3766 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,496 کلمه

   سلام . 

   گام ۴۸ : لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید . 

   روند طبیعی بدن بر تناسب اندام و حذف چربیهای اضافه است . به این روند ایمان بیاوریم و بدانیم بدن ما قادر است کاملا به صورت خودبخودی چربیها را از بدن بزداید اوهمواره دارد این کار را انجام میدهد اما ما به دلیل اینکه چاقی را برای خود طبیعی میدانیم فرمان دوباره ساخته شدن چربیها را میدهیم . بدن ما هی پاکسازی می کند و ما هی میسازیم . 

   وقتی که ما دست از تخریب خود برداریم و لاغر شدن را برای خود طبیعی بدانیم  قدرت ترمیم بدن که روند پاکسازی را انجام می دهد ارام و آهسته مابقی بیماری چاقی را از بدن می زداید و ما میتوانیم به راحتی  نظاره گر این پیشرفت باشیم . 

   سلامتی برای بدن طبیعیست . تناسب اندام برای بدن طبیعیست . سفت بودن عضلات طبیعیست . 

   داشتن پوستی شفاف طبیعیست . 

   خیلی از انسانهایی که می گویند بعد از بارداری پوست شل و وارفته میشود اینها شل و وارفتگی پوست را طبیعی می دانند در حالیکه وقتی که بچه از داخل شکم خارج میشود طبیعت بدن در حال بازگشت شکم به حالت اولیه ی خود است . 

   منتها ما میخواهیم چاقی را برای خود نگه داریم وگرنه خیلی از افراد تا دو سه ماه بعد از بارداری شکمشان کاملا تخت میشود . اینها رسیدن به حالت اولیه را طبیعت بدن خود می دانند . 

   خیلی از ما با بالارفتن سن ، چاقی را برای خود طبیعی می دانیم . در حالیکه این باور غلط است و ما خیلی از افراد را میشناسیم که سالها از ما بزرگترند و حتی لاغرتر از ایام جوانیشان شده اند . 

   ما عوامل چاق کننده را که شناسایی کنیم و برداریم پیشفرض جسم ما لاغری را برای ما ایجاد می کند . 

   ما بعد از خوردن احساس چاقی را برای خود طبیعی میدانیم . در حالیکه ما بارها ثابت کردیم این یک باور غلط استو خیلی از ما با اینکه خوب میخورند اما لاغر بودن و یا لاغر ماندن را برای خود طبیعی میدانند .

   احساس چاقی چیست ؟ چرا ما عادت کرده ایم که با احساس چاقی زندگی کنیم . چون ما چاق بودن را برای خود طبیعی می دانیم و چاقی ذهن احساس چاقی به انسان متبادر میکند . 

   وجود فرمولهای چاق کننده در ذهن ما طبیعی شده  و ما داریم تمرین می کنیم حذف و رد فرمولهای چاق کننده برای ما طبیعی شود . استفاده نکردن از آن در زندگی روزمره برای ما طبیعی باشد . 

   خیلی اوقات عمل کردن راحتتر از حذف فرمول است . مثلا من دیشب چندتا بامیه و زولبیا خوردم با اینکه سحری نخوردم ولی خوردن زولبیا بامیه را برای خودم طبیعی نمیدانستم . با خوردن انها احساس چاقی به سراغم آمد . پس فهمیدم در ذهن من خوردن  زولبیا و بامیه با چاقی برابر شده است و طبیعیست که زولبیا و بامیه مرا چاق کند وقتی این چاقی بعد از خوردن زولبیا بامیه را برای خود طبیعی دانستم احساس چاقی به من دست داد و من باز هم این احساس را طبیعی میدانستم . در حالیکه اگر من فرمول اولیه را پاک کنم قطعا احساس چاقی بعد از خوردن زولبیا و بامیه به من دست نخواهد داد . 

   گرچه وقتی اینطوری می اندیشم میل من به خوردن زولبیا و بامیه از بین میرود و با خودم میگویم حالا مثلا چی هست که من ذهنم رو درگیرش کنم دیگه لزومی نداره بخرم . اگه هوسه یه دفه بسه . 

   بیشتر خوردنهای ما هوس هست و یا عادت وگرنه نیاز بدن با دو سه لقمه پر میشود تازه همان مقدار هم باز عادته . اصلا طبیعیه که انسان کم بخوره . طبیعیه که انسان لذت خوردن رو کم بدونه . طبیعیه که لذت آگاهی رو هزار برابر بدونه ‌ 

   طبیعیه که آدم از پیاده روی لذت ببره . من پیاده روی رو دوست دارم واقعا حالم رو به جا میاره . احساس مفید بودن لحظاتم بعد از پیاده روی واقعا حالم رو خوش میکنه . خب وقتی حالم خوش میشه چرا ازش استفاده نکنم . 

   چرا با خوردن زیاد حال خودم رو به هم بزنم . خب یه سری فرمولهای چاقی هنوز در من هست و حالم رو بد میکنه . اصلا چرا ازشون استفاده کنم که حالم رو بد کنه . درسته اونها فرمولهای صحیحی هستن ولی حال بد من نشون میده من میل ندارم از این فرمولها استفاده کنم پس روند استفاده نکردن از اون فرمولها آرام و آهسته برای من طبیعی میشه . 

   ما هرچقدر که ذهن خودمون رو از این آگاهیها بیشتر پر کنیم لاغری برامون طبیعی تر و چاق شدن برامون غیر طبیعی تر میشه . 

   پس استفاده از آگاهیها و مرور آگاهیها خیلی مهمه . روند انسانیت ما رو تغییر میده (الهی ، ذهنی ، جسمی) 

   استفاده کردن از این آگاهیها حتی خدای مارو تغییر میده . اینم طبیعیه . 

   تا قبل از تحولمون در زندگی طبیعی بود که ما خدای خودمون رو چاق کننده میدونستیم ولی از وقتی که متحول شدیم طبیعیه که حتی خدای ما تغییر کنه . دیگه چه برسه به ذهنیت و جسم ما . 

   ما با تغییر آگاهیها حتی خدای خودمون رو هم تغییر میدیم . 

   نیروی الهی که همان روح ماست و دائما بر ما جاریه ما با افکار و وردیهای منفی این خدا رو تبدیل به خدای چاقی می کنیم . برای همین اون زمان باور داشتیم که خداست که مارو چاق آفریده . در حالیکه ما با وردیها و آگاهیهای چاق کننده خدا و انرژی الهی رو در مجرای چاقی هدایت کرده بودیم . 

   خیلی اوقات به این نتیجه میرسم که علاوه بر اینکه خداوند هادی ماست ما هم هادی خدای وجودمون هستیم و اون رو اونطور که خودمون دلمون بخواد شکل میدیم . گاهی اوقات وقتی عمیق فکر میکنم میبینم خدای ما خدمتگزار ماست نه ما خدمتگزار او . او همه چیز برای ما مهیا کرده . همه چیز به ما داده به محض اینکه چیزی رو اراده میکنیم خدای ما به همون شکل در میاد . 

   استاد من تازه چیزی رو درک کردم .( نمیشه ) در قاموس و قانون خداوند اصلا وجود نداره . وقتی ما چیزی رو میخوایم و نمیشه به این دلیله که ما نسبت به اون موضوع احساسمون بده ‌. مثلا اگه کسی لاغره و ما حسرت اون اندام رو میخوریم این احساس بد ما نسبت به اون موضوع باعث میشه درون ما فکر کنه ما از لاغری بدمون میاد برای همین بیشتر مارو دور می کنه . یعنی ما هرچقدر بیشتر میخوایم لاغر بشیم و  احساس نتوانستن در ما پدید میاد ما این احساس رو داریم انعکاس میدیم و درون ما فکر میکنه ما از این موضوع مثلا لاغری یا هرچی دیگه  احساسمون بده و او مارو اجابت میکنه . در حقیقت ما خودمون نعمات رو با احساسمون به  خودموننزدیک یا دور می کنیم .   وقتی ما حسادت میکنیم به نعمتی احساسمون بد میشه .  درون ما احساس بد مارو نسبت به اون موضوع میگیره و فکر میکنه ما از اون موضوع رنج میکشیم و  اون موضو ع رو از ما دور میکنه . در حالیکه ما از نداشتنش در رنجیم اما اون نداشتن رو درک نمیکنه . اون موضوعی که هست رو درک میکنه و احساسی که ما به اون موضوع داریم . اگه حسمون بد باشهما رو از هم دور و اگه احساسمون خوب باشه نزدیک میکنه . در حقیقت مغناطیس وجودخودمونه . ما با احساسمون در خودمون مغناطیس جذب یا دفع ایجاد می کنیم . 

   من مطئنم احساس بد ما نسبت به نعمتهاست که مارو از اون نعمت دفع میکنه یا اون نعمت رو از ما دفع میکنه . وقتی ما از لاغری یا پولداری کسی ناراحتیم و یا حتی از پول اندک خودمون ناراحتیم یا از نبودن لاغری در وجود خودمون رنج بکشیم ذهن ما نمیفهمه علت رنج ما چیه . او فکر میکنه ما از لاغری در رنجیم لاغری رو از ما دورتر میکنه او فکر میکنه ما از پول بدمون میاد برای همین مارو از فرکانس ثروت دور می کنه . فرکانسهای نبودن اصلا وجود نداره . 

   ثروت و نعمت جاریه  ما هم دو تا احساس داریم اگه احساس خوب به این ثروت و نعمت حالا دست هرکسی داشته باشیم یعنی عمل جذبداره انجام میشه وقتی احساس بد نسبت به این ثروت و نعمت داشته باشیم یعنی داریم از فرکانس اون دور میشیم تا رنج نکشیم . 

   پس ما تا جاییکه میتونیم باید نه تنها نعمت و لذت و ثروت و …. برای خودمون طبیعی کنیم بلکه باید بتونیم احساسمون رو نسبت به این ثروت ها ونعمتها هرکجا که هستند به هر اندازه که هستن باید خوب کنیم . حتی اگه باور داشته باشیم که پول خودمون کمه و پول مردم زیاد که البته اینم باور غلطیه ولی باید بتونیم  از پول کم خودمون شاد باشیم از پول زیاد مردم هم شاد باشیم تا به سمت مدار ثروت جذب بشیم  تا اجازه بدیم این انرژی در ما جاری و ساری بشه . ما باید وجودمون پذیرای نعمت و لذت باشه . در حالیکه ما به غم و اندوه و حسادت و حسرت و غیبت و بدی عادت کردیم این عادات و این احساست ناخوشایند رو باید از خودمون دور کنیم  . خیلی برام این نکته جا افتاده و قطعا این درک صحیح عملکرد منو هم در زندگیم تغییر میده . 

   خدایا سپاسگزارم 

   استاد ازتون ممنونم 

   فاطمه ازت ممنونم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 32 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1400/01/30 20:37
   مدت عضویت: 1671 روز
   امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 954 کلمه

   گام‌ ۴۸ لاغر شدن را برای خود طبیعی کنید،سلام استاد عزیز و دوستان همراهم ،دیروز که فایلی برای لاغری در گام ۴۷ نبود ،کلی دلم برای اگاهی های مربوط  به لاغری تنگ شده بود و امروز با اشتیاق مقاله رو میخونم و فایل امروزو گوش میکنم ،،،سیستم ذهنی ما به این صورته که هر موضوعی  برای ذهن ما طبیعی جلوه داده شود به واقعیت زندگی ما تبدیل میشود ،،متاسفانه برای ذهن من چاقی طبیعی تعریف شده بود و چیزی بغیر از چاقیو نمیپذیرفتم، انگار در طبیعت آفرینش من چندتا گزینه خاموش شده بود،مثل آپشن های ماشین های خارجی ،که وقتی وارد ایران میشه ،بعضی از آپشنهاش برای ما کار نمیکنه و غیر فعاله و ما پذیرفتیم که یه فرقی با آدم های کشورهای دیگه داریم که از حق استفاده از اون آپشن‌ها محروم هستیم و وقتی که بپذیریم اون کمبودو دیگه بدنبالش نیستیم ،خیلی از فیلترهایی که الان ما در حال تجربه کردنشون هستیم و عادت کردیم که نداشته باشیمشون باعث میشه بی خیالشون بشیم و دیگه اولویتمون نباشن‌  ،تازه زمانیکه از ایران به کشورهای دیگه سفر میکنی و میبینی که چقدر آزادی هایی هست که ما ازش محرومیم ،تو سرت دینگ میکنه که چرا من از حق های  طبیعی خودم نباید استفاده کنم ،،، در موضوع چاقی هم همینطور ،تا وقتی ما نااگاه بودیم ،باری به هر جهت زندگی میکردیم ،فکر میکردیم ما فرقی با آدم های متناسب داریم ،حق طبیعی خودمون نمیدونستیم متناسب بودن رو و ازش گذشته بودیم ،با آشنایی با دوره های لاغری با ذهن ،داریم یاد میگیریم‌ که حق الهی و طبیعی ما متناسب بودنه که ما هم لایق داشتنش هستیم ،پس میتونیم داشته باشیمش ،با آموزش یاد میگیریم که به حق خودمون برسیم و لذت حق های طبیعی خودمونو ببریم ،،از این جمله (چه بخواییم چه نخواییم لاغر میشیم ) خیلی خوشم میاد ،وقتی فرمول های صحیح  در ذهن من تمیز بشن،کثیفی ها پاک بشن ،وقتی انقدر قدرت های درونی خودمو شناختم که لاغر بودن رو حق خودم بدونم ،وقتی اعتماد کردم به خودم و ذهنم و خدای درونم ،وقتی نقشه های لاغری در من مجدد تقویت شدند ،من بخوام نخوام محکوم به متناسب بودن هستم که حق طبیعی منه ،،قبلا طبیعی بود که ماه به ماه چاقتر بشم ،مثل تمام افرادی که اطراف ما هستند و شبانه روز بدنبال خوردن و نخوردن ها و استرس های مربوط به چاقتر شدن هستند ،ما هم قبلا مثل اونها بودیم ولی ولی خواستیم که دیگه اونجوری نباشیم ،خسته شدیم ،کمک و هدایت خواستیم ،حالا داریم یاد میگیریم که طبیعی نیست که بدن و ذهنیات درونی ما چاق کننده باشه ،وقتی از ریشه در حال پاکسازی هستیم ،وقتی خاک وجودمون از ناپاکی ها پاک شد و بذر های تناسب ما جون گرفتن وبهشون رسیدگی کردیم ،اونوقت اون بذرها بزرگ میشن ،و ثابت میکنن که حقشون فقط سلامتی و تناسبه ،حقشون هنجار بودنه نه ناهنجار بودن ،حقشون لذت بردنه نه غمگین و افسرده بودن،حقشون پوشیدن لباس های سایز کوچیکو شیکه نه لباس های سیاه و بدترکیب ،حقشون زیباییه ،حقشون اعتمادبنفسه،حقشون دوست داشته شدنه ،حقشون ارزشمند بودنه که سالها از اینهمه حق ها دور بوده، ،،این درسته که من به اندازه نیازم غذا مصرف کنم ،این درسته که به بدن خودم توجه کنم بهش آگاه باشم ،هول نزنم ،ولع کاذب نداشته باشم،این درسته که وقتی مسافرت میرم هیچ فرقی با بودن در خونم نداشته باشم،در مهمانی ها رفتار صحیحو انجام بدم ،،این موضوع کاملا درسته که ما تا زمانیکه خودمونو صاحب چیزی ندونیم ،بخاطر از دست دادنش ترس داریم ،و زمانیکه اونو مال خودمون دونستیم دیگه ترسمون میریزه و برامون طبیعی میشه ،،بایدتغییرات جدیدمونو بپذیریم و زندگی در کنار اونهارو با شخصیت  و رفتارهای جدیدو قبول  کنیم ،باید در کنار خود متناسب جدیدمون زندگی عالی شروع کنیم و برامون لاغر شدن ،آرامش،شادی،حال خوب،اعتمادبنفس و زندگی با کیفیت برامون طبیعی بشه ،ترس ما بخاطر برگشت چاقی یا استپ کردن وزنمونه ،اونم بخاطر برگشت های قبلی وزن در رژیم های گذشته بوده که ذهنمون برنامه ریزی شده برای شکست ،با این آموزش ها تعریف های جدید متناسب بودن به ذهنمون میدیم که خروجی های متناسب کننده بگیریم ،،،این طبیعیه که من لاغر باشم‌،،این طبیعیه که من سالم و سلامت باشم ،،این طبیعیه که من شاد وسرحال باشم ،،این طبیعیه که من ثروتمند و مرفه زندگی کنم ،،این طبیعیه که من با کیفیت بالا زندگی کنم ،،این طبیعیه که به من احترام گذاشته بشه ،،این طبیعیه که من زندگی مورد دلخواهمو داشته باشم ، این طبیعیه که من خوشحال باشم ،،ولی دقیقا چیزهای مخالف اینها برای من طبیعی تعریف شد و الان باید باید تغییرشون بدم تا بتونم به طبیعت خودم برگردم ،،،خدارو شکر تو این مدت که در دوره ها هستم کدهای زیادی برام باز شده و هر چقدر تکاملمو طی میکنم و آگاهی ها میشینه بر جانم ،سطح فهمم از لاغری با ذهن متفاوت میشه و با ورودم به دوره ۱۰۰ روزه و استفاده از آگاهی های یکسال اخیر که هر کدومشون قسمتی از فریده متناسب جدید رو ساختن و در حال ساخت هستن و آزاد کردن ذهنم از مسائلی که باهاشون درگیر بودم ،احساس میکنم انقلاب جدیدی در من شروع به شکل گرفتن کرده که خودم هم متوجه ش شدم ،،امروز که رفتم کلاسم ، داشتم مانتومو در میوردم ،دوستمم داشت باهام صحبت میکرد ،یدفعه گفت فریده چقدر لاغر شدی 😊 کلی خوشحال شدم ،متوجه شدم پس من اشتباه نکرده بودم ،حتی از اون هفته تا این هفته ،تغییرم مشهود بوده ،هر چند منفی بافم میگفت اون هفته لباست گشاد بوده و این هفته تنگ ،ولی منکه خودم متوجه شده بودم ،هم درونی که یک تحول بزرگو در خودم دیدم و این تحول درونی  حتما به بیرون هم سرایت خواهد کرد و سرایت کرده ،،،خداوندو سپاسگذارم که صدای من رو شنید و به مسیر نور و روشنایی هدایت شدم ،،این طبیعیه که من متناسب باشم ،شاد باشم،ثروتمند و پولدار باشم اونم‌ پول بسیار زیاد😊 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار shahrbanou1346
    1400/01/31 00:21
    مدت عضویت: 1445 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 7 کلمه

    سلام فریده جان 

    عالی نوشتی    سپاسگزارم .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 668 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۴۸به نظر من طبیعیه که این دوستمون نگران چاق شدن خودش باشه در صورتیکه تغییراتی عالی در خودش ایجاد کرده واگر لاغری با ذهن سپری کنه البته رایگان میتونه به این اطمینان برسه که این روش تنهاترین روشیکه میتونه اونو به مقصد برسونه حالا دوره تهیه کنه که دیگه نور الی نور میشه وما هر چقدر که تلاش کنیم نمیتونیم جلوی رشد ی گیاهوبگیریم چون طبیعت اون گیاه رشد کردنه واگه تو ذهن ما چاق شدن وچاق موندن طبیعی باشه ما هرگز نمیتونیم لاغر بشیم چون ذهن ما چیزیکه طبیعی شده در جسم مابه نمایش میذاره وبه همین دلیله که فردیکه چاق شدن در ذهنش طلیعی باشه اونو در مسیر چاق شدن قرارش میده اگر تغییر رفتار داشتن برامون طبیعی باشه اگر میزان مصرف غذا وتغییر کردن باید اینو طبیعی کنیم که طبیعت من باید اینجوری باشه این درستکه من به اندازه نیازم مواد غذایی مصرف میکنم این درستکه من پرخوری نکنم این درستکه مواد غذایی روی من تاثیر نمیذاره این درستکه مهمانی رفتن باعث بیشتر خوردن من نمیشه اینا طبیعیه اینارو باید تو ذهنمون به طبیعت تبدیل کنیم تا در اینده هم ذهن ما ما رو به رفتارهای زشت گذشته هدایت نکنه ما نباید شک داشته باشیم نسبت به تغییراتیکه کردیم وخودمونوصاحب اون تغییرات بدونیم واین تغییراتو تو ذهن وجسممون طبیعی بدونیم وایت تغییرات تو طبیعت خود بدونیمووقتی چیزی رو به طبیعت دهنت تبدیل کنی ی رفتاری برای خودت پذیرفتی وصاحب شدی دیگه امکان نداره رفتارت تغییر کنه در هر زمینه نه فقط در لاعری در هر جنبه از زندگیت هر تغییریررو داری ایجاد میکنی وهر پیشرفتی داری بدست میاریراون پیشرفت اون توانایی رو به طبیعت خودت تبدیل کن این طبیعیه که من بخوبی رانندگی میکنم این طبیعیه که من در سلامت کامل بسر ببرم این طبیعیه که‌مت ثروتمند باشم شما همیشه در اون سطح میمونی چرا بعضی وقتا درس خوندیم نمره عالی گرفتی گرفتی وگاهی هم افت کردی بدلیل اینکه خوب بودن وعالی بدن در ذهن ما طبیعی نیست در ذهن ما متوسط بودن وحتی رو به پایین بودن طبیعیه بخاطر همینکه موفقیتهای ما مداوم نیست در نا خوداگاه ما سطح پایین بودن طبیعیه منم وقتی قبل از ازدواجم‌درس میخوندمونمره ۱۲ یا ۱۵ طبیعی بود ولی بعد از ازدواج‌نمره ۱۷ رو هم قبول نداشتم چون من یک خانمی بودم با یک بچه ۴ساله که دوباره شروع کروه به درس خوندن برام اف داشت نمره ۱۷ بگیرم جلوی اون دختر خانمها حالا در صورتیکه اونا درسشونم خوب نبود وتوی همه موضوعها هست تو کسب کار تناسب اندان با قدرت ذهن هم هست وما باید سعی کنیم وحتما باید انجام بدیم این تغییراتو بهدطبیعت دهنمون تبدیل کنیم که برای همیشه ماندگار باشهدوذهن ما بر اساس طبیعت جدید ما که متناسب بودنه هدایت کنهدوهمیشه خیالمون راحت باشه که دیگه چاق نمیشیم وباید به این توانایی برسیم کهداین رفتارها واین تغییرات حالت طبیعی هر انسان متناسبیهدوطبیعت رفتار ماست وما وقتی تغییری در خودمون ایجاد کرویم احساسش میکنیم ونتیجهدشو میبینیم وانوقتیکه دهن ما طبیعت بهتر وبهتر میکنه مثل همون کاریکه طبیعت دارهدمیکنه هر خسارتی به طبیعت وارد کنیم طبیعت کار خودشو میکنع چون طبیعتش سبز بودنه وهمیشه روند بهبود ادامه داره ما نمیتونیم جلوی روند طبیعت بگیریم وهمین طور نمیتونیم جلوی روند ذهنمونو بگیریم وهر چیزیکه تو دهن ما طبیعی شده باشه ما رو به اون سمت هدایت میکنهدوما پیشرفت میکنیم واگه ی موضوعی تو ذهن ما بصورت عادی داومده باشه دیگه حدشو ی حد متوسط در نظر گرفته باشیم هر چقدر تلاش کنین به نتیجه نمیرسی ودیدیم که خیلیها تلاش میکنن که درامدشونو یکم بالا ببرن اما نمیشه چون در ذهنشون در ناخوداگاهشون ی سطح درامد طبیعی شده مثلا ماهی دوملیون تومن از صب تا شبم زحمت بکشهددرامدش بیشتر نمیشه اما فریدکه طبیعت ذهنشو افزایش میده ثروت وثروتمند شدنو در دهنش طبیعی میکنهدخیلی راختر از تلاشهاش نتیجه میگیره چون دهنش اونو در اون مسیر هدایت میکنه وبه انجام فعالیتهایی هدایت میکنه ایدهایی بهش میده که سطح درامدشو به راحتی میبره بالا وهمتراز با طبیعی ذهنش بشه واین موضوع درتمام جهات زندگیمون نقش داره وما در هجنبه از زندگیمون طبیعی بدونیم ما الان اونو داریم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/12/27 18:01
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,119 کلمه

   سوال یکی از هنرجو ها از استاد :
   من نگران میزان مصرف غذام شدم این درسته که کمتر میخورم یا نه ؟؟؟و استاد جواب دادن چرا تو نگرانی مگه نه همیشه دوست داشتی کمتر بخوری خوب حالا اتفاق افتاده ولی اون دوست عزیز جواب داده میخوام ببینم اون تغییرات میمونه برای من یا نه ؟؟؟(اتفاقا خیلی به این روش لاغری با ذهن که دقیق میشم میبینم واقعاما با این روش به جایی میرسیم که خودمون بدون سختی بدون فشار و تهدید و بدون ترس و نگرانی و محدودیت کمتر میخوریم کاری که قبلا برای من دکتر تغذیه و مربی و همسرم و اطرافیانم با هم نتونستن برای من بکنن حالا دارم خودم به تنهایی فقط خودم رفتار خوردنم رو عالی و درست انجام میدم بدون اینکه نیاز به هیچ شخص و هیچ عامل بیرونی داشته باشم و همیشه من با حس خوب و خوشحالی به این تغییراتم نگاه کردم و همین تغییر رفتارها به من انگیزه دادن که تو داری تغییر میکنی هر چند هنوز جسمی باید تغییر کنم ولی گفتم از درون دارم تغییر میکنم دهنم داره لاغر میشه پس متناسب میشم و متناسب شدن رو برای خودم طبیعی دونستم )

   و استاد متوجه شد این دوست عزیز مشکلش این هست که چاق شدن برای اون فرد طبیعی شده .چون اون فرد نگرانه که نکنه دوباره پرخوری کنم یا دوباره برگردم به وزن قبلی خودم و چاق بشم ؟؟پس باید روی این مانع کار کنید و اما باید لاغر شدن و تغییر رفتار داشتن براتون طبیعی باشه( من تا الان که یه مقداری کاهش وزن داشتم همچین مانعی خوشبختاته تا به امروز نداشتم و ندارم که نکنه دوباره چاق بشم و بر عکس همش منتظرم برگردم به اون دوران ۵۹ کیلویی خودم و با وجود هر چیزی که میخورم میگم من متناسب میشم و اصلا نوع غداها برام فرقی نداره و زمان خوردنشون هیچ فرقی برام نداره و خیلی تغییرات دیگه داشتم که همشون برام بسیار شیرین و لدت بخش و قابل هضم هستن و همیشه میگم آهان اینها رفتارهای درستی هستن و حالا شدم یک متناسب فوق العاده که میرم خونه مادرم شام هست ولی چون سیرم نمیتونم بخورم و یا اینکه میرم مهمونی همه چیز هست اما چون سیریم بازم نمیخورم و یا چون تنقلات مورد علاقه ام رو میخورم بلعکس موقع ناهار چون سیر هستم ناهار نمیتونم بخورم چون سیر هستم با همون تنقلات احساس سیری دارم و میزارم هر وقت گرسنه شدم غذا میخورم و کلی از این تغییرات دارم که عالیه و دقیقا من مثل متناسبهای اطرافم رفتار میکنم و همیشه میگم اگر من متناسب نشم پس کی متناسب بشه ؟؟خوب این همه کار کردن روی خودم و ابن همه تغییر در رفتارم و شخصیتم باعث شده که چه بخوام چه نخوام من لاعر بشم )
   و بگو این درست هست که :
   *من به اندازه نیارم مصرف کنم .
   *این درسته که نوع مواد غذایی روی خوردن من تاثیر نذاره
   * این درسته که مهمانی رفتن باعث خوردن بیشتر من نمیشه .
   *این درسته هر وقت سیر شدم دست از غدا بکشم
   *این درسته که زمانها و مکانها من رو وادار به خوردن نکن
   *این درسته که بدون فشار شکم و یا حالت تهوع و یا بالارفتن ضربان قلب و سنگینی من سیری رو متوجه بشم
   و ….
   به میزانی که در شما تغییرات ایجاد میشه باید اونها رو به طبیعت خودتون تبدیل کنید و نگران نباشید که بر میگردن باید خودتون رو صاحب اون تغبیرات بدونید .
   تغییرات خودتون رو طبیعت خودتون بدونید مثل طبیعت که نمیشه اون رو تغییر داد .
   وقتی رفتاری رو صاحب شدی دیگه امکان نداره رفتار شما تغییر کنه .(من خودم رو صاحب و مستحق این رفتارها میدونم و وقتی به گدشته ی خودم فکر میکنم از تمام رفتارهای قبلی خودم متعجب میشم و اونها برام عجیب شدن نه اینها مثلا من قبلا با یک پیتزا که راحت سیر میشدم و تا دو پیتزا حالا یکم کمتر رو میخورم و اون موقع میگفتم سیرم هر چند که تحت فشار شکمی و سنگینی قرار میگرفتم اما به خوردنم ادامه میدادم و اما حالا با سه اسلایس پیتزا من به راحتی سیر میشم و اون هوس قبلا رو دیگه ندارم و با یه ساندویچ به راحتی سیر میشم تازه یه ساندویچ رو به سختی میخورم دو سه لقنه ی اخر رو دیگه اگه بخورم میدونم زیادی هست و من سیرم که میخورم و به خودم میگم پس چطور قبلا دو پیتزا و دو ساندویچ و یا چندین چیپس و پفک با هم به تنهایی میخوردم که حالا یه بسته رو به نصفه که رسیدم دیگه انگار مزه اش برام تکراری میشه و میلم نمیکشه و نمیخورم و من خودم با این رفتارها حالم خوبه و مال خودم میدونم و اون رفتارهای قبلی برام عجیب هستن و انها رو نمیپذیرم و دیگه نمیتونم مثل اون موقعها بخورم و رفتار کنم حتی به زور که باشه هم نمیتونم و همین من رو امیدوار میکنه که دارم متناسب میشم که من یه متناسب شگفتی سازم )

   و اگر کسی احساس نگرانی کنه که چاق میشم این فرد هنوز براش چاقی طبیعی هست .
   اگر میخوایید در هر جنبه زندگیدتون تغییر و پیشرفت کنید باید یاد بگیرید اون پیشرفت رو برای خودتون طبیعی کنید و بگید این طبیعی که من خوب درس میخونم و نمره ی خوب میگیریم
   این طبیعی که من رانندگی خوبی دارم و …. (یا بگیم این طبیعیه که من در مدت زمان کمی متناسب بشم مثل دوستان شگفتی ساز که در زمان خیلی کم نتایج بزرگی میارن و یا بگم این طبیعی که من در وزن ۵۹ کیلو باشم و این طبیعی هست که تمام اندام های من لاغر و کشیده و خوش فرم باشن و یا بگم این طبیعی هست که شکم تخت و صاف داشته باشم با کمر باریک و و پهلوهای بدون چربی و …)
   توانمندیهای خودتون رو باید برای خودتون طبیعی کنید در ذهن ما عالی بودن طبیعی نیست و همیشه نرمال برای ما طبیعی هست .(من هم قبلا در خیلی از جنبه های زندگیم اینطور فکر کردم و در زمینه ی لاغری هم قبلا از این افکار داشتم مثلا چون دو عمل سزارین داشتم پس بارها گفتم این مقدار شکم من نرمال هست و یا چون دو تا بچه اوردم این مقدار از موهای من ریخته و کم پشت شده نرمال هست و یا چون بارداری به بدن من ضربه زده و موهام اینطور باید باشن و یا برای پوستم و یا سلامتی ام میگفتم این حد رو داشته باشم نرمال هست چون سنم رفته بالا و لی حالا برعکس هر چیزی که از هودش عالیتر هست مال من هست از پوست و سلامتی تا اندام و جوانی و زیبایی چهره و سعادت و خوشبختی و ثروت و لاعری و … همه رو با هم میخوام و همه رو حق خودم میدونم ).

   چون زندگی در یک سطح پایین برامون طبیعی شده بود پس مثلا :اگر گاهی در درسهام نمره ی خوب میگرفتیم میگفتم حالا شانسی بوده و یا میگفتم سوالها اسون بوده و …هیچ وقت به توانایی های خودم فکر نمیکردم .
   پس در تناسب اندام هم همین هست ( مثلا من که تونستم با این مسیر مقدار زیادی کاهش وزن داشته باشم اما ذهن منطقی من میاد میگه اگه تو وزن کم کردی تا حالا به خاطر یه سری آگاهی ها بودن که یاد گرفتی از دورها و حالا که دیگه آگاهی جدیدی به دست نیاوردی و محصولی نخریدی ممکنه لاعر نشی و وزنت ثابت بمونه اما من بهش میگم امکان نداره آخه هر روز در این فصا ی لاغری که قرار میگیریم و اموزشهام رو دوره میکنم و تازه کلی فایل جدید هم لابه لای اونها هست این خودش من رو لاعر میکنه و تازه به زیاد کردن اطلاعات که نیست بهش میگم باید عمل کنی تا نتیجه بگیری و من که دارم عمل میکنم قطعا نتیجه میگیریم و اصلا بادوران رژیم و ورزشم انگار سالهاس که فاصله دارم و انجام ندادم و اصلا دیگه اون روشها رو قبول ندارم فقط در این مسیر لاغری با ذهن هستم و هر روز برای خودم یک گام بر میدارم و خودم رو لایق جسم جدید ۵۹ کیلویی میدونم و لایق اندام کشیده و لاغر و زیبا میدونم .)
   همزمان با تغییرات جسمی باید اونها رو در ذهن خودتون ثبت کنید و ذهن ما بر اساس این تغییر شما رو هدایت میکنه و میگه این طبیعی هست .
   بسیار مهم تغییری رو که شما ایجاد میکنید به طبیعت جسم و ذهنتون تبدیل کنید تا ماندگار بشه مثل طبیعت تا هر خسارتی رو که ما به اون وارد کنیم اون طبیعت بلافاصله شروع میکنه به ترمیم شدن چون طبیعتش این هست که سبز باشه و روند بهبودش این هست و نمیشه ما جلوش رو بگیریم (.یعنی اول باید شخصیت من درون من تغیر کنه ذهن من تغیر کنه تا جسم من هم تغیر کنه و نمیشه با زور و فشار و ادا در اوردن و فیلم بازی کردن لاغر شد واقعا نمیشه باید اول ذهنمون رو لاغر کنیم با فایلها تاخود ما هم لاغر بشیم و هماهنگی ایجاد کنیم بین خوااسته و ذهن خودمون تا اون رو خلق کنیم چون هر فکری در ذهن من داشته باشم نتیجه ای هم تراز با اون برای من رقم میخوره و عیر ممکنه فکر چاقی داشته باشم اما نتیجه لاغری باشه برای من )

   طرف پدیرفته در امدش تا ماهی فلان مقدار هست و هر چقدر تلاش کنه دیگه نمیتونه بیشترش کنه ولی فردی که طبیعت ذهنش روافزاریش میده و ثروتمند شدن رو طبیعی کنه خیلی راحت به دست میازه و ذهن اون رو به مسیرهایی هدایت میکنه تا هم تراز ذهنش بشه .
   پس ما در هر جنبه از زندگی اون هدف رو باید طبیعی بدونیم تا بدستش بیاریم .(پس هر چقدر هدفی رو سخت و عیر ممکن کنی بیشتر از اون دور میشی اما بارها بگو این هدف که چیزی نیست این همه آدم به راحتی بهش رسیدن منم بهش میرسم و به دستش میارم و هدفت رو تا میتونی کوچیک و آسون کن مثلا من خودم فکر می کنم کل وزنی رو که باید کم کنم فوق فوقش ۵ کیلو باشه اما یکم مانع ذهنی برام ایحاد شده که مثلا یکیش شاید این باشه که روند کم کردن وزن من خیلی آهسته هست و یا وزن من انگار این آخرش سخت هست کم کنم و ثابت شدم اما با دیدن دوستان شگفتی ساز که استاد امروز و چند روز هست گذاشته این باورم رو شکستم که روند کاهش وزن در این دوستان خیلی باسرعت خوب و در زمان کم بوده مثلا در دو ماه ۱۰ کیلو کم کردن و حالا من فقط باید ۵ کیلو کم کنم این که چیزی نیست حتما برای من که آموزشها رو خوب بلدم و دنبال میکنم با شکستن این مانع سریعتر به نتیجه میرسم و میگم من هم باید روند سریعتری داشته باشم و ۵ یا ۶ کیلو نمیدونم هر چقدر اضافه رو در زمان خیلی کمی از دست بدم و خیلی راحت و ساده با همین آموزشها و تمرینها و نو شتنها و عمل کردن به اونها به دستش میارم همینطور که دوستان شگفتی ساز تونستن من هم میتونم )
   اگر نتایج خوبی گرفتی اما هنوز نگرانی به خاطر این هست که هنوز احساسی و ذهنی اون رو نپدیرفته ای و طبیعتت چاق شدن هست .
   پس تو باید در ذهنت متناسب بودن رو طبیعت ذهنت کنی .(من خدا رو شکر همچین مشکلی ندارم اما به جاش یه مانع دیگه دارم که واقعا روش کار میکنم برای خودم مثال میارم به دوستان موفق نگاه میکنم تا من هم در زمان خیلی کمتری به ایده ال برسم و همیشه من انتطارم از خودم لاعری هست و گفتم لاعری ۵۹ کیلو حق من هست مال من هست یه روزی در اون ایستگاه بودم اما از دستش دادم و اما دوباره به دستش میارم و هر چی لاغر شدم به خودم گفتم آفرین تو داری اصولی لاغر میشی از راه درست و یادش میگیری و برای همین نتیجه دایمی هست و هیچ وقت نگفتم دوباره جاق میشم همیشه به دنبال هدفم بودم و گفتم من دارم خیلی اصولی و عالی لاغر میشم و تا ابد لاغر میمانم چون ذهنم رو دارم همراه خودم میکنم و به اون یاد میدم و ذهن من که یاد بگیره هیچ جای نگرانی نیست چون تمام دستورهای خوردن از ذهن من میاد از مغز من میاد و من دارم از ریشه مشکل رو حل میکنم و بسیار درست هست و جای نگرانی برای من در برای برگشت چاقی نیست )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 21 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار انیس جعفرزاده
    1400/01/22 20:08
    مدت عضویت: 1763 روز
    امتیاز کاربر: 4958 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 46 کلمه

    سلام دوست عزیزم..

    من همیشه دیدگاههای شما رو می خونم ولذت میبرم. وهمیشه شمارو تحسین میکنم. 

    ولی متاسفانه چون مطلع نبودم موقع امتیاز دادن اشتباهی ستاره رو زدم وهر کار میکنم نمیتوانم درستش کنم. ازنظر من شما عالی هستید. و شایسته ی شگفتی ساز بودن. درپناه خدا باشید. 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/12/20 10:03
   مدت عضویت: 1656 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 667 کلمه

   سلام 🙂
   واژه طبیعی از طبیعت گرفته شده
   طبیعت هر چیزی همون ذاته اون چیز هست مثلا طبیعت جنگل سرسبزی هست طبیعت دریا موج هست طبیعت آسمان بیکرانگی هست طبیعت جسم ما سلول سازی و ترمیم هست
   و وقتی چیزی در ذات اون موضوع باشه حتی اگه دستکاری هم اتفاق بیفته باز هم طبیعتش اونو برمیگردنه به اصل و ذاتش مثلا با اتش سوزی جنگل به خاطر سهل انگاری انسانها در طی چند سال اون جنگل ترمیم میشه و باز هم تبدیل میشه به اون طبیعت اصلیش که سرسبز بودن و زنده بودنه
   یا اگه استخوانها به علت تصادف یا افتادن از ارتفاع بشکنه حتی اگه دست کاری جراح هم نباشه استخوان جدید ساخته میشه و دوسر استخوان دوباره به هم میرسه وارتوپد فقط دو سر استخوان رو با کشش یا پیچ و پلاک در راستای اصلیش قرار میده و بقیه کار که تشکیل استخوان جدید هست توسط خود سلولهای استخوانساز انجام میده و جالبه که در مراحل اول شکستگی شدیدا استخوانسازی رخ میده و بعد کم کم قسمتهای اضافه ای که شکل گرفته توسط خود بدن برداشته میشه و شکل اصلی استخوان به فرم اولیه اش در میاد و remodeling اتفاق می افته چرا؟ چون طبیعت بدن ترمیم و باز سازی هست چون این انرژی سازنده و خالق در تک تک سلولهای ما وجود داره وهمین انرژی در کل کیهان و جهان حضور داره و همگی از همون انرژی کل که ما اسمش رو خدا میذاریم بوجود اومده
   ذهن ما هم دارای این انرژی خلق کنندگی هست و با قابلیت یادگیری که داره میتونه جهان ما و شرایط ما رو بسازه
   همینطوری که تا کنون با یادگیری چاقی جسم ما رو به صورت چاق خلق کرده و برای ما چاق شدن کاملا طبیعی شده باز هم میتونه با آموزش ،لاغری رو یاد بگیره و جسم ما رو لاغر کنه و لاغر شدن و لاغر موندن برای ما طبیعی و عادی بشه
   مثل میلیونها نفر ادم لاغر ومتناسبی که در دنیا هستن و کاملا براشون طبیعی هست لاغر موندن چون چاقی رو یاد نگرفتن
   جالبه که ما افراد چاق یه نعمت بیشتر از اون افراد متناسب داریم و اونن اینه که چاقی رو یاد گرفتیم و الان که در مسیر یادگیری لاغری هستیم هم باز داریم لاغری رو یاد میگیریم🙂👌👌
   من همیشه در دوران تحصیل نمرات عالی گرفتم چون همیشه موقع درس تمرکز داشتم تمرینام رو انجام میدادم و بارها درسم رو میخوندم و حفظ میکردم و به همین دلیل کسب نمرات عالی و معدل عالی برای من خیلی عادی و طبیعی بود و اگه نمره ام کم میشد برام غیر طبیعی بود و به سخت بودن امتحان نسبت میدادم و کلی هم گریه میکردم که چرا ۱۸ و نیم شدم یا بارها به خاطر ۱۹/۷۵گریه کردم
   نمیگم کار درستی بوده ولی ۲۰ گرفتن برام عادی بوده که به کمتر از اون ناراحت میشدم
   در موضوع لاغری با ذهن هم وقتی که خوردن از همه انواع غذاها و خوراکیها برام عادی شد وترسی ازشون نداشتم یا تغییراتی که در اشتها ،مقدار و نوع غذاها در لاغری با ذهن برام رخ داده رو عادی و همیشگی دونستم ووقتی انتظارم از خودم لاغری باشه و وقتی به خودم برچسب نزنم وقتی در مورد چاقیم صحبت نکنم وقتی به دنبال روشهای دیگه لاغری نباشم وقتی مسیرم رو باور کرده باشم که میتونه به زیبایی منو متناسب ودر عین حال جوان کنه
   وقتی سفر و مهمونی و دورهمی با روزهایی که توی خونه هستم برام مثل هم باشه در میزان و نحوه خوردن وقتی که شکلات و خرما برای من یه حکم رو داشته باشه اونوقته که لاغر شدن و لاغر موندن برای من عادی و طبیعی شده و وقتی چیزی در وجود ما عادی شد خیلی روند راحت تر و ساده تر و لذت بخش تر میشه و اصلا چاق شون برامون غیر عادی و غیر طبیعی میشه
   اینجاس که اگه حتی هنوز خودمون رو در جسم چاق میبینیم یا حرف دیگران رو در مورد چاقی میشنویم نگران و ناراحت نمیشیم چون مطمئنیم که این جسم موقته و لاغری برای ما عادیه و داریم به سمتش حرکت میکنیم🤩🤩🤩

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جاودانگی
   1399/12/19 23:51
   مدت عضویت: 1483 روز
   امتیاز کاربر: 590 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 540 کلمه

   سلام استاد عزیزم،سلام دوستان 🌸🌸
   منطقی کردن این موضوع که تناسب اندام طبیعت ماست،به اندازه خوردن طبیعیه مهمترین موضوعه و با رسیدن به این باور راه خیلی هموارتر میشه . اگه به نوزادی توجه کنیم تا هنوز رفتاراشو دستکاری نکردن میبینیم که زمانی که سیر میشه هرچی اصرارم کنی روش و برمیگردونه و دیگه شیر نمیخوره . این باید بما این باور و بده که به اندازه خوردن پیش فرض رفتار یه انسانه . در موارد دیگه که ما طبیعی بودن چیزی رو باور داریم به راحتی درحال انجامه بدون سختی و مشقت ،مثلا برای ما طبیعیه که قلبمون تمام مدت عمرمون براحتی کار میکنه بدون کوچکترین دخالتی از سمت ما هرلحظه داره میتپه ؟آیا ما نگران اینیم که چرا قلبمون داره درست کار میکنه نکنه یهو وایسه و …. پس چرا نگران این هستیم که نکنه دوباره رفتارای غلطمون برگردن پرخوریا برگردن این رفتار طبیعی و درست بدنه منه من صاحب این رفتار شدم توانایی درست و متناسب خوردن از قبل درمن بوده وگرنه نمیتونستم اینجوری رفتارکنم فقط یمدت به اشتباه ذهنمو دستکاری کرده بودم و از حالت طبیعی خارج شده بودم . صاحب تغییرات که بشیم برای ذهن طبیعی میشه و ذهنم به کمکمون میاد و اون طبیعت و بهتر و بهتر میکنه در زمینه ی ثروت من برام طبیعی شده بود که این سطح از زندگی طبیعیه اما یمدت خیلی روی ذهنم کار کردم و غیرطبیعی شد برام همه چیز دیگه اون شرایط ثابت و یکنواخت قبلی رو اصلا قبول نداشتم کم کم که باورام تغییر کردم ورودی پول هم به زندگیم تغییر کرد از راه های مختلف و به وضوح کیفیت زندگیم رفت بالاتر . اینا همش واقعیته محضه . ما چندین سال اضافه وزن و باتمام وجود حس کردیم و صاحب اون رفتارای غلط بودیم طول میکشه تا رهاشون کنیم و به طبیعت خودمون برگردیم به مرور این رو هم یاد میگیریم . تاکید کنیم که طبیعیه که من به قدر نیازم غذا بخورم طبیعیه که بدنم آروم آروم منو به وزن ایده آلم برسونه اصلا بدنم مشتاقه لاغریه عاشق لاغریه . حتی راه اشتباهم میرفتم باهام راه میومد و چندکیلویی کم میشد از وزنم دیگه ببین از راه صحیح چقدر راحت تر به حالت اولیه ام برمیگردم.طبیعی که من براحتی هر لباسی که مورد علاقمو رو بپوشم و توش احساس راحتی کنم .طبیعیه که صدنوع غذام جلوی روم باشه من فقط به اندازه نیازم بخورم من ناسلامتی یک انسانم چه لزومی داره از هرکدوم تا مرحله انفجار بخورم بعد پشیمونم بشم ؟آیا این طبیعیه یا سبکی بعد غذا و لذت بردن از نعمت های خدا؟ طبیعی اینه که من و هر انسانی بدون هیچ سختی هیچ رنجی به وزن و سایز دلخواهم برگردیم چاقی که غیرطبیعیه براحتی انجام میشه دیگه لاغری که باید مثل آب خوردن باشه . اینا همش طبیعیه . ولی چاقی غیر طبیعیه اگه نبود که اینهمه انسان روی کره ی زمین تلاش نمیکردن لاغر بشن ! خلاصه که هر چیز خوبی توی دنیا از اندام بگیر تا ثروت روابط فوق العاده خوشبختی موفقیت سلامتی و…… طبیعی ترین نعمتای خداونده برای انسان و هیچکس جز خودمون مانع ورود این ها به زندگیمون نیستیم طبیعیش که کنیم خودشون با پای خودشون میان …. یکم کار میبره ولی به تجربه کردنشون می ارزه .💖😍سپاس فراوان استاد 🌸🌸🌸🌸🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ☺️s-moazamiy0🤗
   1399/12/19 14:22
   مدت عضویت: 1262 روز
   امتیاز کاربر: 734 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,209 کلمه

   سلام وقت همه ی دوستان عزیز بخیرو خوشی😍🙏
   بعداز دوروز فقط این فایل گوش دادن بریم انشاءالله برای شرحش💪😊👣
   اول بیاییم چند تاازطبیعت جهان هستی رو بگم خدمتتون ک خودتون بیشک میدونید
   طبیعت جان هستی 🗻 کوه ، جنگل ، صخره ، دشت ، دامنه ، کوهپایه هاست ، خب ب طبع اگ جنگلی بسوزه بعداز مدتی دوباره اون جنگل سوخته ب ی جنگل سبز و خرم تبدیل میشه چون طبیعی ک گل ها و درختانش رشد کنن ،،خب اگ در زمستون روی کوهها برف بشینه کاملا طبیعی ک تو تابستون آب بشن ،،،پس در جهان هستی روند طبیعی ی فصلی ، روند خودش رو طی کنه و این چرخه هی تکرار و ،تکرارو تکرار میشه ،
   خب حالا بیام ببینم طبیعی زندگی روز مره ی انسانها ب چ شکلی ،طبیعی یعنی چ بخایم چنخایم این طبیعی ک ماانجامش بدیم مثل 🤔زمانهایی ک ما تشنه ایم آب میخوریم نمیریم ک غذا بخوریم ،یا زمانهایی ک ما نیاز ب دستشویی رفتن داریم طبیعی ک بریم دستشویی وکار تخلیه رو انجام بدیم ، یا زمانی ک مریض میشیم خب طبیعی ک ب دکتر بریم ،آدمهای مریض ب دکتر میرن و غیره،،
   خب تااینجا اومدیم راجبه طبیعت و طبیعی بودن ی سری کارهای جهان هستی و زندگی روزمره خودمون رو مورد بررسی قرار دادیم و منطقی کردیم ک هر چیزی روند طبیعی خودش رو داره..حتی گل ها ..ی گل هروز آب میخاد ی گل ماهی یکبار.گلی ک هرماه آب میخاد رو ماهروز آب بدیم یا برعکس گلی ک عروز آب میخاد و ما ماهی یکبار آب بدیم کاملا مشخص و طبیعی ک ن تنها اون گلی نمیشن ک ما میخاییم حتی ممکن روزهای اول یا هفته اول یا خشک بشه یا گندیده بشه .پس هر چیزی باید روند طبیعی خودش پیش بره تا تکامل پیدا کنه،،
   یا حتی در مورد بچه بدنیااومدن ک از اول ی جنینه و در طی پروسه 9ماه کمکم شکل میگیره و قلب و دست و پا و چشم و فلان و اگ زودتر از 9ماه بدنیا میاد یا زنده نیست ، یا قلب نداره ، یا نارس هست یا ی مدتی در دستگاه نگهش میدارن…خب انواع مثال هارو زدم و میتونم بزنم چون بینهایت هستن این مثال طبیعی بودن تاااا برسم ب طبیعی بودن یک نکته بسیار بسیار مهم و حال خوب کن و اصلا نگممم برااااتوننن ک حتییی شنیدنش ، گفتنش منوو ب وج اورد بخاطر همین چند باری گوشش دادم تا برسم ب اون نقطه از حرفای استاد عزیز م ک اگ طبیعی لاغر شدن جسم رو باور کنیم و ذهن بپذیره روند لاغر شدن ما در جسم شروع میشه💪😍💃💃😁😁🤲🙏🙏
   خب اول بیاییم باز راجبه طبیعی بودن کارهای جسم عزیزمون صحبت کنیم ک طبیعی براش انجام این کارها و هیچ نیازی ب تلاش فیزیکی و فکرکردن و باور نداره مثل رشد طبیعی مو ، رشد طبیعی ناخنها ، پلک زدن ، تپیدن قلب ،نفس کشیدن ، پمپاژ خون ، گردش خون ،لاغر شدن،ببخشید ببخشید چی گفتی 🤔🙄لاغرشدن ؟؟!!!لاغر شدن کی گفته طبیعی ؟؟! استاد گفته و من باور کردم 😊چرا فکر میکنی ک لاغرشدن جزیی از کارهای طبیعی بدن هست ؟؟اول ازینک فکر نکردم ذهن منفی باف عزیزم 😊باور کردم اونم باوری چی ؟؟قلبی♥️♥️💪 خب اصلا تو میدونی لاغرشدن چقدر سخته ؟؟اصلا میدونی…وایسا وایسا ،اولا ک لاغر شدن اصلا اصلا کاره سختی نیست برعکس آسانترین کار تو دنیا لاغر شدن است ب راحتی آب خوردن بعدشم من عاشق لاغر شدنم هستم ،،اما تو کاری نمیکنی برای لاغرشدنت ن عرقی ریختی ، ن رژیمی داری ، ورزشی ؟؟ههههه خیلی سطحی داری فکر میکنی منفی باف خان من ازتو میپرسم کسی و سراغ داری ک برای چاق شدنش رژیم گرفته باشه ، یاورزش انجام داده باش یا عرقی کرده باشه،،من چاق شدن رو یاد گرفتم پس در کنارش لاغرشدن رو هم یاد میگیرم و نیازی ب هیچ تلاش و سختی نیست،خب باشه حق باتوعه،
   خب حالا تو اصلا میخای لاغر بشی ک چی الانم خوبی هااااا😐من میخام لاغر بشم ک قشنگترین لباسها رو با شادترین رنگ و شیک ترین مدل هارو بپوشم ،ن لباسهای تیره و گشاد رو 😤 میخام لاغر بشم ک زیبایی م چند صد برابر تراز الان باشه ،تازه شم اعتماد ب نفس بالاتر ، عزت نفس بالاتر ، لذت اززندگی کردن ، آرامش درونی ، حال خوب هم در کنار لاغر شدنم تجربه میکنم ،،این چیزاهایی ک تو منفی باف سالهای سال باعث شدی با حرفهایی ک بهم میزدی ک تو ناتوانی ، تو بی عرضه ای ، بهم گفتی و احساساتمو سر کوب کردی😤👊✊
   اما دیگ بحرفات گوش نمیدم چون اگ بهت اهمیت بدم ورودی ذهنم افکار منفی میشه ، حالم بد میشه و آرامشمو بهم میزنی پس دیگ برو با من حرف نزن چون دیگ برام مهم نیستی ، اهمیتی بهت نمیدم ،،خب خب بچها در حال نوشتن دیدگاهم بودم ذهن ناخودآگاهم اومد سراغمآ🤭البته میدونم همیشه هستش ولی اهمیت نمیدم ک خودش بره ، خلاصه اینک ببخشید اگ بلند بلند حرف زدیم..😊🌹
   خب پس گفتیم ک روند لاغر شدن جسم و ذهن ما کاملا طبیعی ،،یکی از روند طبیعی کارهای جسم هست ک مارو هروز و هروز لاغر تر و لاغر تر کنه،،فقط کافیه بذر باور طبیعی بودن لاغر شدن رو بپاشیم و هروز با حس و حال خوب ، اشتیاق ، استمرار ، لذت ، آرامش و باعشق ک فایل هارو باز میکنیم و با شور و ذوق تمرینات مون رو انجام بدیم تااین بذر هروز بیشتر و بهتر شکوفا و تقویت بشه انشا الله 🙏
   طبیعی ک من هروز و هروز حالم خوب باشه ، طبیعی ک من هروز اشتیاق داشته باشم برای بهتر و باکیفیت زندگی کردن ،
   این طبیعی ک من خودموصاحب تغییرات بدونم و اون رو هم برای ذهن و جسمم طبیعی کنم.ن اینک ی مدت باشه و بعد برگردم ب قبل.
   من برام طبیعی هست که تا زنده هستم خوش اندام و لاعر باشم .
   من برام طبیعی هست که لاعر شدن ساده و آسون هست مثل راه رفتن من مثل نشست و برخاستن من و …
   من برام طبیعی هست که لاغر شدن روند طبیعی جسم من هست .
   من برام طبیعی شده که لاغر شدن هر روز در جسم من اتفاق میفته و من هر روز متناسبتر میشم مثل نفس کشیدن من مثل پلک زدن من و .. .
   من برام طبیعی شده که باوجود هر چیز ی که میخواهم بخورم اما لاغر باشم و متناسب باشم و درآزادی کامل متناسب باشم .
   من برام طبیعی هست که تا زنده هستم زیبا و جوان و شاداب باشم .
   من برام طبیعی هست که تا زنده هستم خوشبخت و سعادتمند زندگی کنم
   من برام طبیعی هست که تا زنده هستم غرق در خوشبختی باشم .
   من برام طبیعی هست که تا زنده هستم از رحمت و برکت و نعمتهای خدا بهرمند بشم .
   من برام طبیعی هست تا زنده هستم ثروتمند پایداری باشم .
   من برام طبیعی هست تا زنده هستم در ارامش و شادی باشم .
   من برام طبیعی هست تا زنده هستم تمرکز بر نکات مثبت و اتفاقهای خوب و زیبا داشته باشم و شکرگزار خوبیهای این دنیا باشم و انسان مثبت اندیشی باشم
   من برام طبیعی هست تا زنده هستم در هر لحظه با خداوند عزیزم زندگی کنم و هدایتگر من خودش باشه .
   من برام طبیعی هست که تا زنده هستم هر لحظه خداوند من رو هدایت و حمایت و کنترل کنه و فقط خیر و خوبی به من میدهد .
   من برام طبیعی هست …هروز بافایل های استادم شروع کنم .در طول روز ادامه بدم .😊😊😊😍😍💃💃
   ب امید طبیعی شدن اتفاقاهای خوب و عالی و تناسب فکری ، تناسب اندام برای همه ی دوستان همسیرم …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار saberehsadat@gmail.com
    1400/03/15 01:38
    مدت عضویت: 1197 روز
    امتیاز کاربر: 495 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 16 کلمه

    سلام . دوست خوبم . واقعا عالی بود . چقدر لذت بردم از خواندن نوشته هاتوون 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1399/12/18 18:20
   مدت عضویت: 1443 روز
   امتیاز کاربر: 687 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,291 کلمه

   سلام به استاد معجزه ها و دوستان هم مسیرم.
   گام 48لاغرشدن رو برای خودتان طبیعی کنید.
   طبیعی که از خود کلمه هم معلوم است طبیعی است که من لاغر بشم طبیعی است که من پرخوری نکنم طبیعی است که من روابط عالی داشته باشم طبیعی است که درآمدم عالی باشه چون این نعمت ها خداوند. به ماداده‌واین طبیعت وجود ماست ولی بعضی ها از این نعمت برخوردار هستند بعضی ها هم نهه که من خودم جز افراد دوم هستم حالا چرا چون من خودم ذهنم دست کاری کردم در مورد همه چیز اومدم باورها منفی به ذهنم دادم من طبیعی است که چاق بشم چون بابام چاقه‌چون‌هر چه تلاش فیزیکی کردم لاغر نشدم چون دارو مصرف میکنم چون دکتر گفته وکلی دلیل که طبیعی است چاق بشم حالا طبیعی است که فقیر باشم چون بابام ثروتمند نیست چون بابام کارگر ساختمانی هست چون ملک نداره چون ارث بهش نرسیده چون من کار عالی ندارم چون همه فامیل ها ما در این سطح هستند پس طبیعی است منم در سطح معمولی روبه پایین باشم در مورد موضوع درامد
   وهمین جور روابط کسب کار ناراحتی غمم رو برای خودم طبیعی کردم و الانم در همین سطح زندگی میکنم.
   حالا ما یاد گرفتیم واسه تغییر کردن باید افکار ومحتوا ذهن تغییر بدیم تا زندگی ما تغییر کنید و خداوند مارو هدایت کرد به این مسیر رویایی و شروع کردیم تغییراتم ایجاد شد حالا اگه هنوزم نگرانیم که نکنه باز پرخوری من برگرده نکنه باز برم مهمانی نتونم جلو خودم بگیرم و زیاد روی کنم نکنه رفتارها قبلا من برگرده نکنه چاق تر بشم نکنه چاق بشم شما داری نشان میدی که طبیعت ذهن شما چاق شدن است و طبیعی برایتان چاق شدن و نگرانی استرس داری وقتی این طبیعت ذهن شما باشه شما شکست میخوری چون هرچیزی واسه ذهن طبیعی باشه اتفاق خواهد افتاد.
   حالا رفتارها جدیدی داری تغییراتی داری این تبدیل کن به طبیعت ذهن خودت بگو من دارم متناسب میشم طبیعی است که تغییرات ذهنی جسمی افکار دارم طبیعی است که من پرخوری نمیکنم طبیعی است که من به اندازه نیازم مصرف میکنم طبیعی است که لباسهام برام گشاد شده چون من هر روز دارم باورها صحیح تری به ذهنم آموزش میدم و ذهنم رفتارها جدیدی تری صحیح تری دستور میده و در نهایت منم روز به روز تغییرات بهتری خواهم داشت پس طبیعت ذهن من است من دارم متناسب میشم پس طبیعی است که چنین رفتارهایی نشان بدهم و این طبیعت ذهن من است وقتی لاغری تناسب اندام طبیعت ذهن خودت قرار دادی و رفتارها جدیدی انجام دادی اینها رو طبیعی بدون و صاحب این رفتار جدید خودت بدون و دیگه امکان نداره رفتار شما تغییر کنه و به گذشته برگرده
   اگر میخوا تغییر کنی در هر چنبه از زندگی و آموزشی دیدی تغییراتی دیدی باید طبیعی بدونی برای خودت مثلاطبیعی است که من آشپزی عالی انجام بدم طبیعی است که مهارت رانندگی گل کاری خانه داری دارم طبیعی است که خیلی راحت میتوانم زندگی خودم تغییر بدم با با تغییر افکارم وقتی این چیزها طبیعی کردی واسه خودت شما صاحب اون هدف میشی و طبیعی میشه برات اون اتفاق برات خواهد افتاد
   ویک نکته خیلی مهم
   در ذهن ما متوسط بودن روبه پایین بودن معمولی بودن طبیعی است در هر جنبه از زندگی که من خودم چنین فردی هستم و همیشه سطح پایین برام طبیعی است حالا اگه یه کارم عالی انجام بدم میگم کار خدا بود شانسی بود معجزه بود و باور ندارم خودم و همیشه خودم در سطح پایین باور دارم و اگه کاری خوب انجام بدم برچسپ معجزه شانسی کار خداست بهش میزنم و تعجبم میکنم و برام غیر طبیعی است عالی بودن خوب بودن چرا چون در ذهن ناخودآگاه ما در هر جنبه ای از زندگی سطح پایین معمولی برایمان طبیعی است
   در تناسب اندامم همین موضوع است اگر در بعضی مواقع عالی عمل میکنی ولی بعضی وقتها هم شک داری نگرانی خوب عمل نمیکنی چون خودت در سطح پایین می‌دونی وسطح پایین برات طبیعی شده در لاغر شدن.
   تغییرات خودمان رو به طبیعت ذهن مان تبدیل کنیم که برای همیشه برای ما ماندگار بمونه ودیگه ذهن ما براساس طبیعت جدید ذهن مان که متناسب شدن است مارو هدایت کنه و در این حالت همیشه خیال ما راحته که طبیعی است و کار درست انجام میدیم.
   هرچیزی که در ذهن ما طبیعی باشه ذهن ما رو به اون سمت هدایت می‌کنه و در اون جنبه پیشرفت میکنیم.
   ما با تلاش فیزیکی نمی‌توانیم چیزی که در ذهن ما روبه سطح پایین معمولی طبیعی شده حالا در هر جنبه ای تغییر بدیم باید اول سطح خودمان رو ببریم بالا و طبیعت ذهن ما عالی شدن باشه در هر جنبه ای تا تغییرات عالی بدست بیاریم مث افزایش درآمد عالی شما با تلاش فیزیکی نمیتوانید سطح درآمدی ذهن ناخودآگاه خودتان رو افزایش بدید ویکی خود من هرچی تلاش میکردم در هر جنبه ای تغییرات جدیدی کنم و پیشرفت کنم نمیشد چون ذهن من در سطح پایین براش طبیعی شده بود اما فردی که درآمد عالی براش طبیعی شده است خیلی راحت با کمترین تلاش فیزیکی به درآمد عالی دست پیدا می‌کنه چون ذهنش اون فرد به ایده های کارهایی هدایت می‌کنه که درآمدش به راحتی افزایش پیدا می‌کنه چون طبیعت ذهنش این است درآمد عالی ثروتمند شدن.
   دره جنبه از زندگی شما هرچیزی برای خودت طبیعی کنی اون هدف الان داری پس باید متناسب شدن و متناسب ماندن در ذهن مان طبیعی کنیم تا پیشرفت کنیم. الان فهمیدم من خودم چقدر با افکارم ظلم به خودم کردم که چیزهایی که آرزو دارم طبیعت وجود من است و همیشه خودم محروم کردم و سطح پایین دیدم خودم رو وبایدباتعهدبیشتر اشتیاق استمرار بیشتر ادامه بدم و آموزش هارو به عمل تبدیل کنم و در قرن جدید شرایط جدیدی برای خودم بسازم.
   با تشکر از شما استاد عزیزم بابت این فایل عالی و بینظیر وکم یاب‌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mv.abtahi
   1399/12/05 23:23
   مدت عضویت: 1688 روز
   امتیاز کاربر: 3007 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 504 کلمه

   سلام
   اول این ویدئو باعث شد من به باور نگهبانی در درون خودم پی ببرم
   اینکه من از کم خوردن نگران می شم
   فقط به این دلیل که تغییرات ذهنی لاغری رو طبیعی نمی بینم و حالت مصرف غذای زیاد که مکرر دیدم و رفتار اشتباه رو مکرر انجام دادم اون فرمول ها برام طبیی بودنشون هنوز وجود داره
   من باید از تغییر مقدار غذام که کم شده و اگه رفتارم خیلی خوب شده و درست غذا می خورم باید برای خودم توضیح بدم که مریم این رفتار درسته و خوشحالیمو از این تغییرات ارزشمند به ذهنم نشون بدم.
   باور نگهبان دیگه ای که گفتین این هست که من چسبیدم و خودمو مالک باورهای و رفتار های چاق کننده می بینم
   در صورتی که من مالکیت جدیدی به باورهای لاغری پیدا کردم و باید این مالکیت رو به خودم تبریک بگم
   و خدارو شکر کنم از این تغییرات
   ذهن من همیشه کارهای درست رو غیر عادی و بی ارزش جلوه میده و کارهای نارحت کننده و نادرست رو با ارزش جلوه میده
   مثلا 15 روز پیش لپ تاپم خراب شد و هنوز که هنوزه تو تعمیرگاهه و باعث شد من از تمریناتم عقب بیافتم و درست نتونم تو سایت تناسب فکری بیام
   تا اینکه با همسرم به صورت اشتراکی از لپ تاپ ایشون استفاده می کنم
   برای اینکه دوباره بخوام بیام و دوباره تمرینات تناسب فکری رو تو سایت انجام بدم چنان کلنجاری با ذهنم رفتم
   اون می گفت صبر کن تا لپ تاپت بیاد من می گفتم من باید تمرینمو انجام بدم
   خلاصه از اون که تمرین نکردن طبیعیه و از من که تمرین کردن طبیعیه
   تا اینکه بعد از حدود 15 – 20 روز شب دومی هست که دارم میام تمریناتم رو انجام بدم
   چقدر مثال طبیعت مثال خوبیه
   همیشه در حال بهبوده
   از شروع دوره تناسب فکری من لاغر شدم ولی فکر می کردم دیگه خیلی لاغر شدم و نیازی نیست ادامه بدم
   تا اینکه به خاطر کشاد شدن شلوارم رفتم که شلوار جدید بخرم
   ولی دیدم سایزی که توسنتم بخرم سایز 46-48 بود من از سایز 50 -52 به این سایز رسیدم
   خب خوشحال شدم ولی متوجه شدم که باید ادامه بدم و همیشه ادامه بدم
   من هنوز 10 سایز با اندام ایده آلم فاصله دارم ولی ذهنم داشت همین مرحله از تناسب رو برام طبیعی جلوه می داد
   و داشت اختیارمو با فرمول های چاق کننده قبلی به دست می گرفت
   چقدر خدارو به خاطر وجود این سایت شکر می کنم که همیشه نیاز فرمول سازی تناسب رو در من برطرف می کنه
   امشب رفتم که لباس خونه جدید هم بخرم
   اولش ذهنم بهم گفت سایز ایکس لارج بردار که آزادتره
   ولی من بهش گفتم من سایز لارج بر می دارم که از گشاد شدنش تو تنم لذت ببرم
   من به ذهنم ترموستات رو یادآوری کردم که دارم بهش تنظیم جدید میدم و همینطور شجاعت و قدرتم رو نشون دادم
   و وقتی که این لباس خونه رو پوشیدم دیدم کامل اندازه اس و به ذهنم گفتم ادامه میدیدم تا این لبانسا تو تنم گشاد بشه
   این یکی دیگه از راه هایی بود برای اینکه لاغری رو برای خودم طبیعی جلوه بدم
   اینکه من کاملا طبیعی و درست به تناسب می رسم
   خیلی ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سمیرا
   1399/11/25 11:34
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 7334 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   با سلام خدمت دوستان شگفتی سازم.
   لاغر شدن طبیعت هر انسان هست .من هر کودک یا بچه ای رو میبینم که طبق پیش فرض ذهنش عمل میکنه خیلی خیلی طبیعی و به اندازه غذا میخوره و شاید در طول روز با یه لقمه غذا کلی فعالیت و بازی میکنه .خیلی عادی با همه بازی میکنه وخیلی طبیعی میخابه چون بچه و نوزاد طبق پیش فرض ذهنش عمل میکنه وپیش فرض ذهنش تناسب اندام و شاد بودن هست .پس تناسب اندام پیش فرض تمام انسانهاست که به وسیله رفتارهای اشتباه چاقی رو جایگزین لاغری کردیم و چاقی پیش فرض ذهنمون شده.
   من خیلی رفتارهای جدید و بهتری دارم که به شدت بهشون عادت کردم و دوسشون دارم .و برام خیلی طبیعی شدن که اینجوریم و لی توی بعضی موضوعات هنوز سختی کشیدن برام طبیعی هست و خیلی دلم میخاد که تغییرش بدم .
   در مساله انتظار هیچ وقت انتظارم از خودم عوض نمیشه و با اینکه خیلی و ۸۰ درصد مواقع درست عمل میکنم اما انتظار لاغری رو ندارم و امیدوارم با تکرار مشکلم حل بشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sofiashirazi667
   1399/11/19 20:43
   مدت عضویت: 1359 روز
   امتیاز کاربر: 3599 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 53 کلمه

   حالت طبیعی بدن من اینکه ک همیشه شکرگزار نعمت های خداوند باشم..حالت طبیعی بدن من اینکه ک ب اندازه ی نیاز بدنم غذا بخورم حرص نزنم..حالت طبیعی بدن من اینکه همیشه قلبم آروم باشه ذهنم پاک و ب راهی ک میرم بدونم اون راه درسته مثل الانم ک میدونم راهی ک میرم درسته.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/10/14 00:27
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 958 کلمه

   ممکنه برای ما هم سوال شده باشه که آیا این همه تغییرات رفتار غذایی داشتم و خوردنم کم شده و جسمم تغییر کرده آیا امکان داره دوباره برگردم به حالت قبلی خودم و رفتارهام و جسمم تغییر کنه ؟؟؟

   طبیعت رو نگاه کنید هیچ وقت نمیشه طبیعت رو تغییر بدیم هر چقدر سعی کنیم موفق نمیشیم که ما جلوی رشد یه گیاه رو بگیریم چون طبیعت اون گیاه هست که رشد کنه و بزرگ بشه پس اگر درذهن شما چاق شدن طبیعی باشه نمیتونید لاغر بشید و هر چیزی داخل ذهن ما طبیعی باشه اون به نمایش گداشته میشه .
   پس اگر شما در دوره هاا هستید و تغییر رفتار و عادات غذایی داشتین اما نگران هستید که دوباره مثل قبل رفتار نکنم و دوباره پرخوری نکنم؟ این نگرانی ها برای این هست که هنوز در ذهن شما چاق شدن طبیعی هست . باید لاغر شدن طبیعی باشه و باید در ذهنتون این درست و طبیعی باشه که من پرخوری نمی کنم و نوع مواد غذایی روی خوردنم تاثیر نمیزاره و مهمانی رفتن باعث پرخوری من نمیشه باید اینها رو طبیعی کنیم تا در ذهن ما به طبیعت رفتاری تبدیل بشن .
   من باید خودم رو صاحب تغییرات بدونم و اون تغییرات رو در افکار و جسم خودم طبیعی بدونم نه اینکه تا یه مدت تغییرات باشن و دوباره برگردم به قبل نه این تغییرات باید جز من باشن و من صاحب اون تغییرات باشم .
   پس دیگه نگران نمیشم و اگر نگران شدم یعنی هنوز رفتارهای چاق کننده در ذهن شما هستن پس باید به مرور کار کنید تا به طبیعت رفتار شما تبدیل بشه پس اگر در همه جنبه های زندگی میخوایید تغییر کنید باید براتون طبیعی باشه که من در هر جنبه ی زندگی به مهارت برسم مثلا این برای من هست که من سلا مت باشم و این برای من هست که من لاعر باشم و یا این برای من هست که من ثروتمند باشم و یا اینکه این برای من هست که من من روابطم عالی باشه و …
   اما در ذهن خیلیها عالی بودن طبیعی نیست و یه حالت نرمال طبیعی هست و اگر کمی عالی باشیم خودمون هم تعجب میکنیم و فکر میکنیم این طبیعی نیست.
   مثلا اگر در زمان درس خواندن نمره ی خوبی میاوردم شکه میشدم و میگفتم حتما سوالها آسون بوده و گرنه من نمیتونستم همچین نمره ای بگیرم و یا در تناسب اندام هم همین موضوع هست پس با تغییرات جسمی خودتون باید متناسب شدن رو برای خودتون طبیعی کنید و شما همیشه خیالتون راحت باشه که این طبیعی هست که من خیلی راحت و آسون لاغر بشم و لاغر بمانم .

   پس من هم باید به این توانایی برسم که این اندام و این خوردن حالت طبیعی انسان هست و راحت بپذیرم .
   بسیار مهم هست که من تغییری رو که در خودم به وجود میارم به طبیعت جسم خودم تبدیل کنم مثل کاری که طبیعت انجام میده من هر خسارتی به طبیعت وارد کنم ولی سریع اون شروع میکنه به ترمیم کردن .
   هر چیزی در ذهن من طبیعی شده باشه ذهن من رو به اون سمت هدایت میکنه و من در اون مسیر پیشرفت میکنم .
   خیلی ها دارن تلاش میکنن درامدشون رو بالاببرن ولی موفق نمیشن چون در ذهنشون یه سطح درامدی براشون طبیعی شده و یه سری افراد هستن که با تلاش کمتری درامد بالایی دارن چون برای اون شخص هم اون مقدار طبیعی هست .
   پس ذهن ما رو به مسیرهایی هدایت میکنه که با مسیر هایی که در ذهن ما طبیعی شده هم تراز بکنه .من هر چیزی رو برای خودم طبیعی کنم اون رو دارم اگر در مسیر درست هستم اما نگرانم که نکنه دوباره برگردم به خاطر این هست که در ذهن من طبیعی چاق شدن هست و باید هنوز کار کنم تا وضعیت جدید رو طبیعی کنم .
   من برام طبیعی هست که تازنده هستم سالم و سلامت باشم .
   من برام طبیعی هست که تا زنده هستم خوش اندام و لاعر باشم .
   من برام طبیعی هست که لاعر شدن ساده و آسون هست مثل راه رفتن من مثل نشست و برخاستن من و …
   من برام طبیعی هست که لاغر شدن روند طبیعی جسم من هست .
   من برام طبیعی شده که لاغر شدن هر روز در جسم من اتفاق میفته و من هر روز متناسبتر میشم مثل نفس کشیدن من مثل پلک زدن من و .. .
   من برام طبیعی شده که باوجود هر چیز ی که میخواهم بخورم اما لاغر باشم و متناسب باشم و درآزادی کامل متناسب باشم .

   من برام طبیعی هست که تا زنده هستم زیبا و جوان و شاداب باشم .
   من برام طبیعی هست که تا زنده هستم خوشبخت و سعادتمند زندگی کنم
   من برام طبیعی هست که تا زنده هستم غرق در خوشبختی باشم .
   من برام طبیعی هست که تا زنده هستم از رحمت و برکت و نعمتهای خدا بهرمند بشم .
   من برام طبیعی هست تا زنده هستم ثروتمند پایداری باشم .
   من برام طبیعی هست تا زنده هستم در ارامش و شادی باشم .
   من برام طبیعی هست تا زنده هستم تمرکز بر نکات مثبت و اتفاقهای خوب و زیبا داشته باشم و گزارشگر خوبیهای این دنیا باشم و انسان مثبت اندیشی باشم
   من برام طبیعی هست تا زنده هستم در هر لحطه با خداوند عزیزم زندگی کنم و هدایتگر من خودش باشه .
   من برام طبیعی هست که تا زنده هستم هر لحظه خداوند من رو هدایت و حمایت و کنترل کنه و فقط خیر و خوبی به من میدهد .
   من برام طبیعی هست …..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار masome.malekzadeh6565
    1399/10/15 01:05
    مدت عضویت: 1411 روز
    امتیاز کاربر: 33
    محتوای دیدگاه: 10 کلمه

    سلاااااام
    دوستِ عزیزم مرحبا.واقعا لذت بردم و دیدگاهتون رو کپی کردم.👏👏👏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار Laleh
    1400/02/28 07:25
    مدت عضویت: 1421 روز
    امتیاز کاربر: 19557 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 11 کلمه

    فروغ جان

    بسیار کامل ،زیبا و بی نظیر نوشته اید. سپاس فراوان.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1399/10/07 21:01
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 233 کلمه

   وقت شما عزیزان بخیر انشالله
   بله منم دقت کردم تو بسیاری از فایلهای قبل این طبیعی بودن و مثل طبیعت زندگی کردن و ذکر کردین من همیشه این تو گوشم هستش مثال جوانه که چطوری رشد می کنه با زور و فشار نیست روند طبیعیش و باید طی کنه من تمام مسایل زندگیم و برای خودم مثل طبیعت کردم و همش دنبال کارهای عجیب و غریب نیستم و می گم بزار روند طبیعیش و طی کنه عالیه واقعا خدا رو شکر
   من هم خیلی رفتارهام تغییر کرده و بهتر شده پس فکر می کنم به صورت طبیعیه ذهنم در اومده و تغییر نمی کنه و من از الان بع بعد لاغرتر می شم و می مونم ایشالله چون برای ذهنم لاغری طبیعی شده و لاغر بودن و ماندن و مثل یه فرد متناسب
   یه وقتا فکر می کنم من اگه از اول به همسرم نگاه کرده بودم هیچ وقت چاق نمی شدم ولی از این آگاهی ها دیگه چیزی بلد نبودم خدا رو شکر که خیلی آگاهی یاد گرفتم در این مسیر
   طبیعیه بدن ما لاغر بودنه ،به اندازه نیاز مصرف کردن، پر خوری نکردن من خودم و صاحب این تغییرات می دونم و دیگه امکان نداره که به رفتارهای قبلم برگردم چون در قبل ما رژیم می گرفتیم و سختی وارد می کردیم بر جسم و ذهنمون آماده نبوده برای همین دوباره رفتارهامون عوض می شدن چون طبیعی نشده بودن برای ذهنمون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خوشبخت
   1399/09/16 10:37
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 20043 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 314 کلمه

   به نام خدای خوبی ها
   تمرین روز سی وپنج
   آدم طبیعیش اینه که اروم باشه. آدم طبیعیش اینه که مهربان باشه آدم طبیعیش اینه که عاشق باشه آدم طبیعیش اینه که غرق در ثروت وخوشبختی باشه آدم طبیعیش اینه که از دنیا لذت ببره آدم طبیعیش اینه که وفادارومتعهد باشه آدم طبیعیش اینه که سالم باشه آدم طبیعیش اینه که زیبا باشه آدم طبیعیش اینه که پر نور باشه آدم طبیعیش اینه که خدایی باشه آدم طبیعیش اینه که غرق رویا باشه آدم طبیعیش اینه که خوشحال باشه آدم طبیعیش اینه که شاکر خداوند باشه آدم طبیعیش اینه که بچه دار بشه آدم طبیعیش اینه که زلال باشه آدم طبیعیش اینه که خوش اندام باشه آدم طبیعیش اینه که سوار ماشین خوب بشه آدم طبیعیش اینه که زندگی خوبی داشته باشه آدم طبیعیش اینه که همه چی رو باهم داشته باشه.آدم طبیعیش اینه که بخشنده باشه آدم طبیعیش اینه که راستگو باشه آدم طبیعیش اینه که خلاق باشه آدم طبیعیش اینه که درستکار باشه آدم طبیعیش اینه که با اعتماد به نفس باشه آدم طبیعیش اینه که با ایمان باشه آدم طبیعیش اینه که موفق باشه آدم طبیعیش اینه که شجاع باشه آدم طبیعیش اینه که جاری باشه وحرکت کنه آدم طبیعیش اینه که پر انرژی باشه آدم طبیعیش اینه که دانا باشه و….
   اینا رو نوشتم تا به خودم یادآوری کرده باشم که ایناطبیعیه اینها جزو طبیعت بشر هست. چون ما از سوی خدااومدیم وجزئی از خداییم وروح خدا در درون ماست وخداوند منشا همه ی خیرها و خوبیهاست پس ما هم طبیعیش اینه که همه ی خصوصیات خدا رو در جهان به نمایش بگذاریم.ما فراموش کردیم که خداییم و آینه صفات خداوندی هستیم .باید به یادمون بیاریم همه ی چیزهایی که فراموش کردیم .تا به اصل وطبیعت وجودی خودمون بر گردیم.
   این شعر مولانا همین الان به ذهنم رسید
   ما زبالاییم وبالا می رویم -ما زبی جاییم و بی جا می رویم –

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1399/09/15 23:56
   مدت عضویت: 1421 روز
   امتیاز کاربر: 19557 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 155 کلمه

   فایل “لاغر شدن را برای ذهن خود طبیعی کنید. “:

   ما به عنوان انسان میدانیم ، همه تغییراتی که بر روی طبیعت زمین ایجاد کرده ایم، از ذهن ما برخواسته و ذهن و اگاهی ما نیز خاستگاهی جز مغز ندارد ، بنابراین لاغر شدن ما و تناسب اندام ما هم باید برای ما یک امر طبیعی برای ذهن ماباشد. ما میدانیم که پدیده های ذهنی کاملاً جزء جهان طبیعی اند و چیزی فراتر از طبیعت نیستند ، پس اندام لاغر ما بایست جزء یک امر طبیعی ذهن ما باشد. به قول مولانا ، مغز ما یک سیستم باز است و بسته نیست، بنابراین ما میتوانیم امر لاغری با ذهن را برای خود طبیغی جلوه دهيم. ما لازم نیست نگرانی درباره لاغری داشته باشيم چون ما در این دوره در حال لاغری تدریجی هستیم ، احساس نگراني براي ما فقط غم و اندوه و خشم میاورد و ارتباط ما را به تناسب اندام، غیر قابل باور ميسازد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 354 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 103 کلمه

   با سلام و درود

   هر چیزی در زندگی طبیعیش قشنگه و قابل قبول هست و مردم بیشتر با موارد طبیعت و طبیعی کنار میان تا یه چیز غیر طبیعی همونطور که جسم انسان رو خدا طبیعی خلق میکنه انسان ها با عمل های غیر طبیعی از خودشون یه موجود غیر طبیعی درست میکنن

   پس چرا بدن من که ۲۰ سال طبیعی زندگی کرده نشه باز به حالت طبیعیش برگردونم .پس ذهن من عادتهای طبیعش بیشتر از غیر طبیعیش که چاقی هس داره
   و من میتونم با استمرارم بر مسیرم و یاد گیری مسیرهای درست به زندگی طبیعی خودم برگردم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Razi
   1399/08/23 13:39
   مدت عضویت: 1657 روز
   امتیاز کاربر: 511 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 195 کلمه

   طبیعت همه ما تناسب اندامه و بهترین بودن ولی بدلیل خطاهایی که در طول زندگی نااگاهانه انجام دادیم و بدلیل اینکه قدر و ارزش وجودی خودمون رو بعنوان یه انسان و اشرف مخلوقات نشناختم کم کم از اصل و طبیعت خودمون که بهترین بودن هست فاصله گرفتیم و‌ متوسط یا ضعیف بودن برایمان عادی و طبیعی شد.
   من فقط ۴ تا ۵ ساله که چاق هستم ولی همین مدت کم واسم طبیعی شده چاق بودن و لاغر شدن واسم یه چیز غیرعادی و مشکل
   حقیقت اینه که طبیعت جسم من تناسب فوق العاده است من سال‌های سال متناسب بودم پس بیشترین زمان عمرم در حالت طبیعی جسمم بودم
   من میدونم ‌مطمینم که رفتارهای غذاییم غیرعادی و‌دور از طبیعت من بودند . چون‌خودم‌ن نمیخواستم این رفتارها ازم سر بزنه و‌همیشه تعجب میکردم که چرا ناخواسته زیاد میخورم. وقتی با وجود سیری اونقدر میخوری تا حالت بد بشه کاملا واضحه که یه رفتار غیر عادی
   باندازه خوردن مثل پرنسس ها غذا خوردن عجله نداشتن اینها رفتارهای طبیعی همه انسان‌های متعادله
   فکر می کنم با تجسم راحت‌تر میشه لاغری رو طبیعی و عادی بدونیم
   الان داره کم‌کم با استمرار در مسیر لاغری واسم طبیعی تر و دست یافتنی تر میشه
   خدایا شکرت🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mojgan
   1399/08/05 15:07
   مدت عضویت: 1732 روز
   امتیاز کاربر: 4426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 119 کلمه

   با سلام
   این فایل دقیقا درگیری امروز من بود و واقعا عالی بود باید چند بار گوشش بدم تصمیم دارم در میثاقنامه ای که برای خودم نوشتم این جمله رو هم بنویسم که لاغر شدن و متناسب شدن من طبیعی و اینکه من به اندازه نیازم غذا می خورم طبیعی چون من یک ذهن متناسب دارم.من به راحتی به وزن ایده آلم می رسم و در مسیر متناسب شدنم چون این طبیعت منه و من یک انسان متناسبم. باید با هروعده غذایی که میخورم و برخوردم با غذارو دوست دارم این موضوع رو به خودم یادآری کنم که این طبیعی که من به اندازه غذا می خورم و اینکه متناسب بودن من دلیل عدالت خداست زندگی کن و متناسب شو.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا رضاخانی
   1399/07/28 08:12
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 20319 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 279 کلمه

   فایل طبیعی شدن
   روز ۳۵
   وقتی کاری یا چیزی طبیعی ذهن ما شود ذهن آن را به واقعیت تبدیل میکند
   مثلا زمانی لاغر شدن و تناسب اندام طبیعی ذهن تو شود تو لاغر میشوی
   در واقع درستش همینه که رفتارت تغییر کنه کم خوری طبیعی بدن منه درست همینه که تنوع غذایی باعث پرخوری نشه
   طبیعی بدن من اینه که از مواد غذایی فقط فقط برای رفع نیاز جسمی استفاده کنه
   طبیعی بدن من اندام متناسب سایز ۴۰ و سبکی و زیبایی است
   طبیعی زندگی من داشتن کار عالی و درآمد عالیه
   داشتن روابط عاشقانه احساسی با همسرم طبیعی زندگی منه
   داشتن زندگی مرفه کار عالی و ثروت طبیعیه زندگی من است
   عین طبیعت
   وقتی جنگلی آتیش میگیره اگه ۱۵سال یا ۱۰سال بعد برم نگا کنن میبینن باز جنگل در حال تشکیل است چون طبیعت طبیعت رشد کردن و سبز ماندن است
   پس هرچیزی رو طبیعی ذهن خودت بکنی واقعیت ذهنت میشه مثل خیلی از مسائلی که قبل از شرکت در دوره طبیعی ذهنت کرده بودی
   طبیعی زندگی من خوشی شادی لاغری زیبایی ثروت کار عالی روابط احساسی عالی و حال خوب روحی وروانی است 😘😍😍😍🥰🥰🥰🥰
   عاشق این دوره هستم
   متناسب شدن آسانترین کار دنیاست
   لاغر شدن عین آب خوردن است
   من در این مسیر زیبا آرامش قلبی گرفتم وتو تک سلول های بدن من آرامش رو درک کردن من در این مسیر تا آخر عمرم ادامه میدهم
   لاغری میشوم و زیباترین لباس ها رو می پوشم شیک پوش میشوم بهترین زندگی را برای خودم میسازم بهترین کار بالاترین درآمد و بهترین روابط
   چون همگی طبیعی زندگی من است
   خدا من را برای تجربه ی شادی لباس های شیک سایز ۴۰ و حال خوب ثروت کار عالی سفر های عالی زندگی پرفکت خلق کرده است و من تک تک این ها را تجربه میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/07/14 00:20
   مدت عضویت: 1592 روز
   امتیاز کاربر: 9678 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   لاغر شدن طبیعت من، ارثی من از سمت خداوند، حق من، نتیجه و پاداش من است.

   در موضوع تحصیل مثلا من هر وقت چند جلسه عالی عمل میکنم دچار افت میشم چون برام طبیعی شده که من اون نفر اول نیستم..
   و خودم در مقابل تلاش های خودم ايستادگي میکنم و تأثیرش رو خنثی میکنم.
   در موضوع لاغری، اگر یک بار درست رفتار کنم دفعه‌ی بعد اشتباه میکنم و دچار پرخوری میشم… الان که مینویسم این رفتارم برام خیلی عجیب و غیرطبیعی به نظر میرسه.. من اگر در وعده ناهار چه پرخوری کنم چه درست رفتار کنم ربطی به وعده ی بعدی نداره و در اون وعده هم باید انتخاب کنم درست رفتار کنم.
   طبیعی شدن اول باید باور کنیم در سطح خودآگاه، بعد طبق فرمول های سرعت ترمیم در زمان خودش وارد ناخودآگاه میشه و اونجاست که تغییرات ایجاد میشه و در راستای طبیعت و خیلی عادی و در جریان زندگی به هدف مون میرسیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادى
   1399/07/12 19:33
   مدت عضویت: 1489 روز
   امتیاز کاربر: 22858 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 302 کلمه

   سلام و درود استاد گرامى & دوستان سرزمين لاغرى با ذهن 😊 روز سى و پنج تكرار ,
   آهنگ فايل صبحگاهى فوق العاده زيباست 🎶 🎼 🎵♥️♥️
   فايل , “ لاغر شدن را براى ذهن خود طبيعى كنيد “
   همانطور كه گردش شب و روز طبيعى ست ,
   گردش زمين به دور خورشيد طبيعى ست , و همه چى در طبيعت زيباى خداوند طبيعى جلوه مى كند , لاغرى هم , حق طبيعى من هست , اما سالها ذهن منفى بافم لاغرى رو سخت و غير طبيعى نشون مى داد و منم فكر مى كردم كه چاق شدم و اين چاق شدنم به هر دليلى طبيعى ست . من تا قبل از باردارى لاغر و خوش اندام و خوش فرم بودم , و چاقى م از اونجا شروع شد . اما ذهن منفى بافم , اينطور نشون مى داد كه تو به اين دليل و اون دليل چاق شدى و منم باور كردم , در حالى كه سالها در ذهنم چاقى طبيعى شده بود و من فعاليت ورزشى بدون الگوى صحيح مصرف مواد غذايى داشتم , وزنم نوسان داشت , كم و زياد مى شد‼️ و در ورزش استمرار هم نداشتم . اما در اين مسير آگاه هستم كه لاغرى حق طبيعى من هست و هيچ دليلى براى چاقى من وجود نداره , و حالا در اين مسير به طبيعت خودم , لاغرى باز مى گردم . خداوندا شكرت كه حق طبيعى من رو نشونم دادى . لاغرى , تناسب اندام ايده آل , سلامتى و تندرستى , شادى , احساس خوب , و اعتماد به نفس حق طبيعى من هست و من در اين مسير به لطف خداوند مهربان , حق طبيعى ام رو از خداوند مهربان دريافت مى كنم . با تشكر فراوان از اين فايل فوق العاده عالى , شاد و خوش باشيد🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghazalgolipur
   1399/07/12 00:39
   مدت عضویت: 1484 روز
   امتیاز کاربر: 3496 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 407 کلمه

   الان واقعا نیاز داشتم به شنیدن این فایل بعد نزدیکای ۵ ۶ ماه که اکثر رو ها رفتار صحیح داشتم چند روزی که هی یکی درمیون دو سه روز درمیون پرخوری میکنم و بعدشم حس بدی دارم میدونم این کارم تخریبه ولی واقعا بعضی وقت ها سخت میشه جلو خودمو بگیرم و میدونم اینم یه بهانست و من مقاومت ذهنی ندارم کاریه که خودم انجام میدم !با بی میلی تمام هم انجام میدم یعنی میبینم اصلا دوس ندارم بخورم بهم مزه نمیده ولی میخورم یا میدونم سیرم و دلم نمیخواد ولی باز میخورم این که از اوایل دوره که چند ماهی میگذره و حالا رفتارم نسبت به دوره پس رفت کرده میفهمم که اسیر حربه شیطان شدم اسیر حرفای خانوم دروغگو وگرنه من همون آدمم که این همه مدت رفتار صحیح داشتم چون به ندای درونم گوش کردم نه خانوم دروغگو ولی از امروز به بعد دوباره شروع میکنم به گوش دادن به ندای درونم و رفتار صحیح داشتم و احترام به بدنم احترام به خدا که برایش نانه نوشتم و بهتر از قبل ادامه میدم متناسب شدن تموم نمیشه!
   باید به خودم بگم که صحیح خوردن طبیعته منه پیش فرض منه پس وقتی طبیعت من باشه نباید نگران باشم که نکنه دوباره دو روز بعد رفتار اشتباه داشته باشم!
   نه اصلا اینطور نیست من رفتار صحیح رو بلدم من فرشته درون دارم من هدف دارم من هروز توی میثاق نامه میخونم که اندازه نیاز بدنم غذا میخورم پس این رفتار طبیعت بدنمه اندازه نیاز خوردن طبیعت بدن منه و عادیه و طبیعت هم قابل تغییر نیست پس چرا باید نگران باشم که نکنه….
   رفتار صحیح طبیعت منه اندازه نیاز خوردن مثل اب خوردن و نفس کشیدن غذا خوردن هم طبیعت منه و خییلی عادیه اصلا به این که تو چه شرتیطی باشم عروسی باشم مسافرت باشم و یا هرچیز دیگه هم که بگیم ربطی نداره و بدن من رو پیش فرضش که رفتار صحیحه عمل میکنه من صاحب این تغییراتم صاحب این سبک غذا خوردن(اندازه نیاز)مال منه!
   طبیعت هیچ وقت قابل تغییر نیست و تغییرش امکان ندازه و جلوی روند طبیعی ذهن رو هم به هیچ وجه نمیشهرفت بلکه فقط میشه پیشرفت کرد🍁🍁

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zohre.taheri.345
   1399/06/30 01:41
   مدت عضویت: 1633 روز
   امتیاز کاربر: 985 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 333 کلمه

   به نام خدای مهربان
   با سلام محضر استاد عزیز عطار روشن و دوستان شگفتی سازم
   دلیل اینکه تمام سال هایی که رژیم های مختلف می گرفتم و قدری وزن کم میکردم و بعد از مدتی دوباره بر می گشت و چاق و چاقتر میشدم را حالا می فهمم
   چون چاق شدن طبیعت ذهنم شده و بود برای ذهنم چاق شدن طبیعی بود و من با اون همه رنج و سختی و فشاری که به جسمم می آوردم فقط خودم را آزار می دادم و نمی دونستم که هر چقدر به جسمم فشار بیارم وقتی چاقی طبیعی ذهنم شده فقط یک رنج و عذاب و خستگی و ناامیدی و ناتوانی برام می مونه و دوباره همه چی مثل اولش تکرار میشه…
   حالا که در دوره ی لاغری با ذهن شرکت کردم و نتایج خیلی خوبی از نظر اعتماد به نفس آرامش شادی و نشاط و…گرفتم باید این تغییرات عالی را به طبیعت ذهنم تبدیل کنم اینکه حرص و ولعم برای غذا خوردن کم شده اینکه دیگه دیوانه وار به غذاها حمله نمیکنم اینکه آرومم شادم اعتماد به نفس بالایی دارم نشانه های عالی هستن برای رسیدن به هدف که اگر اونها را برای ذهنم طبیعی کنم و به طبیعت ذهنم تبدیل کنم تاثیر و نتیجه ش در جسم و روح و ذهنم پایدار و ثابت می مونه و دیگه نگران برگشتن چاقی نمیشم…
   مثل طبیعت که ما نمی تونیم مسیر و روند سرسبز بودن و رشدشا را تغییر بدیم یا عوض کنیم چون طبیعت و ذاتش رشد کردن و حرکته و ما نمی تونیم ذات و طبیعت چیزی را تغییر بدیم به همین دلیل اگر با تلاش و استمرار و اشتیاق تغییرات و نشانه های خوبی که بدست میاریم برای ذهنمون طبیعی کنیم حتما لاغر میشیم و لاغری برامون پایدار و بدون بازگشت خواهد بود و البته در تمام جنبه های زندگی دقیقا همینطوره…
   فقط باید ایمان و استمرار داشته باشیم و به تغییرات کوچیک توجه کنیم و اونها را در ذهنمون نهادینه کنیم تا بالاخره به نتیجه ی عالی متناسب شدن برسیم🙏
   به امید موفقیت همه ی دوستان عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار f.aminian1968
   1399/06/19 13:10
   مدت عضویت: 1607 روز
   امتیاز کاربر: 335 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 139 کلمه

   با سلام
   فایل خیلی ارزشمندی بود .تا حالا چاق بودن در ذهن من یک امر طبیعی بود.چون خوردن ،کم تحرکی،فست فودها،ژنتیک، بالا رفتن سن همه باورهای اشتباه بود که در ذهن من عوامل چاقی من شده بودند.وبرام طبیعی بود که با داشتن ابن همه علت چاق باشم.ولی متوجه شدم رفتار های غذایی خودم بود که باعِث چاقی من بود. 😡😡

   حال با تغییر در باورهای و تاثیر آنها در رفتار غذایی من و طبیعی بودن لاغری با توجه به این همه آدمهای لاغر پس منم میتونم لاغربشم واز این موهبت الهی که سالها خودم رو محروم کرده بودم لذت ببرم.😀😀
   من نمیتوانم قوانین طبیعت رو تغییر بدم قانون طبیعت به لذت بردن ولی با خرابکاریهایم این زجر و زحمت رو به زندگیم تحمیل کردم حالا با همسو شدن با طبیعت وتوانمندی خودم در کنترل رفتارم این لذت را به زندگیم برمیگردانم😊😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار f.masi1
   1399/05/28 12:35
   مدت عضویت: 1686 روز
   امتیاز کاربر: 728 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 345 کلمه

   با سلام
   کاملا باگفته شما موافقم چقدر این مطلب درسته،دقیقا مثل سلامتیه که طبیعیه وبیماری غیرطبیعیه مثلا ما به خواهرمون یادوستمون زنگ نمیزنیم بگیم وای من امروز سلامتم واون تعجب کنه که راست میگی آخی امروز سلامتی…وقتی مریض میشیم میگیم وای مریض شدم واطرافیانمون ناراحت میشن که آخی مریض شدی .یعنی مریض شدن یه چیز غیرطبیعیه وطرف رو متعجب میکنه که چی شد مریض شدی وبه نظرم باید اینطوری به چاقی نگاه کنیم که وای چی شد چاق شدیم وبهش به چشم اتفاق غیرطبیعی نگاه کنیم متاسفانه سالها به چشم طبیعی بودن به چاق شدنمون نگاه کردیم وهروقت رژیم گرفتیم بعدش مثل یه امربدیهی منتظر بودیم وزنمون برگرده ولی الان انقدر آسون وراحت داریم متناسب میشیم که تعجب میکنیم که چطوری من به این سرعت هی چاق میشدم وحالا میدونم که یه مساله غیر طبیعی بوده وحالا باید لاغرشدن رو یه جوری طبیعی بدونیم مثل وقتی که تو سرازیری قرار میگیریم خیلی راحت وبدون صرف انرژی تومسیر حرکت میکنیم ونیاز به زور زدن وورزش کردنو ورژیم گرفتن وسختی کشیدن نداره همین طوری که من همه عمرم رژیم گرفتم وسخت ورزش کردم باپیاده روی زیاد وغیراصولی چقدر پادرد گرفتم واذیت شدم والان توی این چندماه که درمسیر قرار گرفت حتی یک دقیقه ورزش نکردم ورژیم نداشتم وخیلی راحت وآسون لاغرشدم طوری که همه ازم میپرسن چه کردی باور نمیکنن که کارخاص جسمی انجام نداده باشم
   طبیعی بودن لاغری ومتناسب بودن خیلی ذهن رو آروم میکنه ودغدغه برگشت وزن رو توذهن کمرنگ میکنه ووقتی تو مساله ای خیالت راحت باشه ودیگه نگرانی نداشته باشی اون مساله سرعت بیشتری میگیره وچندپله تو رو جلو میندازه

   من اعتقاد دارم که ما خیلی بالاترازاون چیزی که هستیم میتونیم باشیم وظرفیت ذهنی ماخیلی بالاست قطعا خداوند لقب اشرف مخلوقات رو برای این حداز توانایی های ما در نظر نگرفته واگه ما به شناخت خود وخدای خودمون برسیم خیلی ازاین توانایی های پنهان نمود پیدا میکنن اینکه مامیتونیم کوه رو جابجا کنیم قطعا درمورد توانایی جسمی مانیست بلکه این روح وذهن ماست که قدرت شگفت انگیز داره واگه به توانایی هامون باور داشته باشیم میتونیم خودمون رو بالاترازآنچه هستیم ببینیم وبهش برسیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/05/04 18:06
   مدت عضویت: 1579 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 245 کلمه

   به نام خدا
   سلام خدمت دوستان عزيز و استاد گرامي
   من هم برام رفتارهاي مثل جاقي اضافه وزن حال بد داشتن قانع بودن. و ……..برام عادي بوده و نميدونستم كه طبيعيش اينه كه بايد متناسب باشم و متناسب بودن حق طبيعي ماس و يا اينكه حال خوب داشتن و سلامت بودن هم طبيعي هستش خدا رو شكر با اين فايل ارزشمند و تاثير گذار به اين مهم دست پيدا كردم كه متناسب بودن حق منه و طبيعت ما انسان هاس كه متناسب باشيم و حالمون خوب باشه و خوب زندكي كردن ثروت داشتن طبيعت ماست
   قبلا كه خونه ي مادر همسرم بودم اوضاع اونجوري كه ميخاستم نبود همش در سختي بودم و برام طبيعي شذه بود اونجور زندكي كردني والان كه مستقل شدم و اوضاع زندكيم خيلي تغيير كرده و هر روز دوست دارم بيشتر تغيير كنم و از هميني كه هستم برم جلوتر
   من هر روز براي اين روزها خدا رو شكر ميكنم و دوست دارم پيشرفت بيشتري در زندكي داشته باشم و به اين زندكي كردن قانع نميشم نه كه ناشكري كنم لذت هم ميبرم از الانم و دوست دارم تمام نعمت هاي كه وجود داره بهش برسم و از داشتن اونا احساس لذت كنم
   خدايا شكر كه اين روزها متناسب شدن و ثروتمندبودن و حال خوب داشتن برام طبيعي شده و اينكه به اندازه ي نياز بدنم ميخوزم طبيعي شده
   خدايا شكر با اين سبك زندكي كردن حالم خوبه و در مسبر درست تناسب اندام قرار دارم 🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1399/04/17 20:14
   مدت عضویت: 1590 روز
   امتیاز کاربر: 21020 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 224 کلمه

   با سلام ، چه فایل جالبی ، واقعا استاد ممنونم که اینقدر ساده طبیعی بودن هر چیزی را توضیح دادین الان برام روشن شد که تو جاهایی از زندگیم که استپ داشتم و رشد نکردم اون حد برای ذهن من طبیعی بوده چون همیشه به پایینتر از خودم نگاه میکردم و همون حد متوسط خودم را میگفتم خوبه بخصوص چاقی چون خانواده مادری ام خیلی چاق بودن و من نسبت به اونا متناسبتر بودم برای همین راضی بودم میگفتم من که مثل اونا چاق ۱۰۰ کیلویی نیستم برای همین ۸۰ کیلو برای ذهن من طبیعی شده بود هر چی هم تلاش میکردم با ورزش سخت و پیاده روی و گاهی هم رژیم ۱ تا ۲ کیلو بیشتر تغییر نمیکردم باز بر میگشتم روی ۸۰ ، باور کرده بودم که این حد چاقی طبیعیه ذهنم میگفت فقط بیشتر از این نشو و در همین حد باقی بمون ، یا در مورد ثروت ذهنم میگفت کسی با زندگی کارمندی ثروتمند نمیشه و این کاملا طبیعیه ، منم باور کرده بودم و سطح توقعم از زندگی پایین بود ، خدا راشکر که یاد گرفتم متناسب بودن ، سلامت بودن ، ثروتمند بودن ، موفق بودن از نظر خداوند کاملا طبیعیه و خداوند بر این اساس ما را خلق کرده و از این به بعد من به کمتر از این راضی نمیشم ، خدایا شکرت بابت این آگاهی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا:)
   1399/03/29 00:48
   مدت عضویت: 1695 روز
   امتیاز کاربر: 1688 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 511 کلمه

   سلام استاد
   همه اش سعیم اینه نکته هر فایلیو دربیارم
   وقتی همه چیز یک فایل برام تکراری میشه انقد تکرارش میکنم تا نکته شو بفهمم
   هنوز در مورد این فایل اون جهش رو نداشتم
   اما فایل خوبی بود بخصوص که فضای ضبطش با عنوانش همخوانی داشت راحت تو ذهنمون میمونه
   💗❣💗
   من نگران هستم منتها میگم تا وقتی در محیط و ارتعاش این فایلها و تمارینم چاق نمیشم
   ولی ذهنم میگه چرا خب تبدیل به عادت نمیشه که نخواد هر روز انرژی بزاری
   واقعا جوابی ندارم
   چون محیط من همون
   این کمی نگرانی منه
   نمیشه ما انرژی هستیم
   ثابت نیستیم، اگر بهتر نمیشیم یعنی درحال سقوطیم و متوجه نیستیم
   💗❣💗❣
   در مورد کسب و کارم یک تجربه جالب بگم
   وقتایی که یک روز پرفروش را تجربه میکنم آخر روز یجوریم
   باهاش احساس راحتی ندارم
   انگار حق بقیه ضایع شده به من داده شده
   اصلا احساس راحتی نمیکنم
   حالا چطور حلش کنم نمیدونم
   🤔🤔
   اگر قرارداهای جدید داشته باشم از رشته دیگه کاریم اونماه کم میشه تا تقریبا همون مبلغ درآمدو بهم بده
   جالبه برام
   در مورد تناسب واقعا عالی نتیجه گرفتم و دارم میگیرم…..مونده شکمم تخت بشه و کمرم باریک و ی کوچولو صورت و بازوم
   همه خانواده میگن خوب لاغر شدی
   واقعا فکرشو نمیکردم اما اندازه ثروت نگرانش نبودم….
   تناسب جز خواسته های مهم چندسال اخیرم بود و بهش رسیدم بحمدالله
   با این فکر میگم به ثروتم میرسی
   چطور میتونم ثروت را برای ذهنم طبیعی کنم؟
   🌱🌱🌱
   استاد همه اش تو ذهنمه سلامتی و تناسب من برای بقیه ضرری نداره
   مال خودمه از خودمه
   اما ثروتم به بقیه ارتباط داره
   🐑🐑🐑
   یک تصویر عالی امروز بهم الهام شد:
   من امشب پرخوری کردم و کمی سنگینم….
   به ذهنم اومد وقتی پرخوری میکنی مثل این میمونه که یک چرخ دنده ای، یا یک سوزنی توی ذهنت گیر کرده و حس بد تولید میکنه
   تو میخوری که اون حس بد را رفعش کنی،
   کاملا از حالت خوردن با خشونت مشخص که در حال مبارزه ای؛
   غافل ازینکه باید اون سوزن یا چرخ دنده را در ذهنت اصلاحش کنی
   اون ناراحتی را رفعش کنی
   اون رنج یا تنش را حلش کنی
   استاد خیلی جالبه بگم که من این دو روز یک تیشرتی را میپوشم که جلوش دکمه دار و منو تو پندار چاقی برده.‌‌.با اینکه بدلیل لاغر شدنم برام گشاد شده اما چون وقتایی که قبلا میپوشیدمش شکمم جلو میزد و چاق بودم اون تصویر قوی همه اش جلو چشمم میاد و واقعا عصبیم کرده و ناخواسته پرخوری کردم
   ذهن بیچاره ام دستور منو انجام داده
   منم درش آوردم و انداختمش گوشه کشو
   یک سری لباسامو دیگه نمیخوام عمرا بپوشم
   چون مثل ترازو برام بدل سازی چاقی میشه
   🌱🌱
   یک رفتار تحمیلی به بدنم هم وقتی که کم خوابی دارم….
   من عادت دارم بعد نهار یک یا دو ساعت بخوابم
   وقتی نمیخوابم یک حالت خستگی و گیجی دارم
   اونروز متوجه شدم حتی دنبال رفع این حالت با خوردنم…..خیلی وحشتناک اما من مچشو گرفتم
   🌱🌱
   لذتهای جدید ایجاد کنیم
   این برای من یکی توی کم خوردن بسیار موثر بوده
   وقتی ذهن غنی باشد و حس لذتش تامین شده باشه دیگه دنبال پرخو ی نیست
   مثل رسیدگی به خودم…به سر وظاهرم
   قبلا هم بود
   من خیلی دختر تمیز و مرتبیم
   منتها الان اولویتم شده
   و این حس خوب دادن به خودم باعث ایجاد حس ارزشمندی و در نتیجه تنش نداشتن و کم خوری شده
   🌱🌱🌱
   استاد بعضی اوقات مثل امشب همونموقع که در حال اضافه خوریم احساس بدی ندارم و این نگرانم میکنه….درسته این نگرانیم؟؟
   ۲۸ خرداد ۹۹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا ک
   1399/03/19 02:56
   مدت عضویت: 1733 روز
   امتیاز کاربر: 300 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 85 کلمه

   با سلام
   این فایل بی نظیر مانند ذره بینی بود که کلی از نقاط تاریک و مبهم زندگی من را برایم روشن کرد. به رابطه ام با خدای خودم، به رابطه ام با خودم، به رابطه ام با فرزندانم، به رابطه ام با همسرم و دوستانم و بستگانم و همه و همه نگاه کردم و پرسیدم که چه چیزی برای من طبیعی هست؟ اینکه چه جیزی از این روابط دریافت کنم برایم طبیعی هست؟ در مورد جسمم هم همینطور ؟ بسیار نکات عالی پیدا کردم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار هديه شكيبايي
   1399/03/17 08:50
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 126 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 305 کلمه

   سلامی به زیبایی حضورمان در این گروه
   چقدر این فایل زیبا بود و در نهایت سادگی نکات بسیار ارزشمندی داشت ، الان که دقت میکنم متوجه میشم که تمامی ناخواسته های زندگیم فقط به خاطر طبیعی جلوه دادنشون در زندگی من جا خوش کرده بودن ، به دلیل اینکه قانع بودن یک فضیلته به استقبال فقر و بی پولی میرفتم وبرای اینکه بنده مقربی باشم عدم توجه به ثروت و پیشرفت در امور مالی برام طبیعی بود ، از بس ارثی بودن و استعداد چاق شدن رو اویزه گوشم کرده بودم چاقی برام یک امر طبیعی بود ، از اینکه از بچگی انگلیسی را یاد نگرفته بودم برام طبیعی بود نتونم خوب انگلیسی حرف بزنم و برای اینکه مجبور نباشم باکسی انگلیسی صحبت کنم همیشه بدنبال راههایی برای پیدا کردن هموطنان در اطرافم بودم ….و دهها مورد اینچنینی از من شخصیتی نا امید همراه با خشم و عصبانیت درونی و بدون هیچ اعتماد بنفسی خلق کرده بود اما از زمانی که کار با ذهن و شرکت در این دوره را اغاز کردم ان وجود نامید و غمگین به انسانی بسیار شاد و پر از امید تبدیل شده ترسها جای خود را به جسارت و شجاعت دادند و چشم انداز اینده ای بسیار روشن سبب شادی قلب و روحم شده ، موقعیت کاری و مالی من بسیار تغییر کرده و ثروت نه تنها مانعی برای تقرب به درگاه الهی نیست بلکه در راستای وصول به اوست ، سلامت و تناسب فکری و جسمی حق مسلم و طبیعی من است همانگونه که کل جهان هستی با این تناسب و هماهنگی شکل حقیقی خود را یافتند …… فراگیری انگلیسی بسیار برام سهل و اسان شده و در نهایت فهمیدم که فقط با تمرین و ممارست میتوان به هر خواسته ای دست یافت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار هديه شكيبايي
    1399/03/20 09:01
    مدت عضویت: 1760 روز
    امتیاز کاربر: 126 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 50 کلمه

    ممنون از شما استاد عزیز که با اموزشهای خوب و گام به گامتون دل و دیده ما را به این دنیای زیبا و شگفت انگیز باز کردید و از این طریق است که ما هر روز شاهد تحولات خوب و مثبت زندگی هستیم🙏🙏🙏🌺🌺🌺

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Niikii
   1399/02/29 06:03
   مدت عضویت: 1733 روز
   امتیاز کاربر: 2176 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 108 کلمه

   سلام دوستان و همراهان عزیز، واقعیت اینه که برای من هیچوقت چاق بودن طبیعی نبوده و همیشه سوالات زیادی تو ذهنم بود و این دوره خیلی به من کمک کرد تا جواب سوالهام رو پیدا کنم. الان بیشتر میفهمم که لاغر بودن چجوری میتونه طبیعی باشه برای ذهن. ولی چیزی که برام طبیعی شده بود تو زندگیم این بود که سرنوشت هر کس یک چیز هست و غیر قابل تغییر و خالق بودن اصلاً طبیعی نبود در زندگیم شاید از این منظر چاق شدن و لاغر نموندن برام طبیعی شده بود ولی حالا داره این موضوع در ذهن من طبیعی میشه که ما خالق میتونیم باشیم. ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Faezeh.senobari.59
   1399/02/24 00:41
   مدت عضویت: 1551 روز
   امتیاز کاربر: 505 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 149 کلمه

   سلام استاد عزیز ودوستان همراه
   من همیشه نمیدونم چرا چاق شدن .موفق نشدن.پول نداشتن .وقت کم داشتن برام طبیعی بوده خدا راهزار بار شکر که با این دوره آشنا شدم که متوجه بشم اینکه چاق باشم طبیعی نیست جرا که روحم با احساس بد داشت منو متوجه این قضیه میکرد ولی بی توجه بودم ومن چاق میشدم واحساسم بدتر الان متوجه شدم اینکه حال خوب باشه .اینکه متناسب باشم.اینکه ثروتمند باشم.اینکه سلامت باشم طبیعی چرا که خداوندی که ما را آفریده جهان وما به گونه ای خلق کرده که همه چیز به بهترین شکل خودش طبیعی است اینکه ما باید متناسب باشیم…وهر روز نعمت .ثروت .سلامتیمون بیشتر وبیشتر بشه طبیعت وجود ماست.
   من هر روز به سمت این طبیعی شدن هر جه بیشتر ذهن به این همه نعمت با تمرین وتکرار واستمرار دارم پیش میرم …وقطعا روزیی خواهد رسید که لاغر شدن وبه اندازه خوردن .ثروتمند بودن طبیعی طبیعیه وباید باشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه قدیریان
   1399/01/28 16:26
   مدت عضویت: 1734 روز
   امتیاز کاربر: 477 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 210 کلمه

   سلام من تا 18سالگی متناسب بودم و برام طبیعی بود تاسه ماه بعد از زایمان اولم دوباره کاملا متناسب شدم با و برام طبیعی بود بعد فهمیدم هر خانمی بعد از زایمان همه وزن اضافه رو از دست نمی ده وبعد از زایمان دوم چاق مون و و اینم برام طبیعی بود بعد فهمیدم بی تحرکی باعث اضافه وزن میشه وبعد از آسیب زانوم کلی وزن اضافه کردم و اینم طبیعی بود برام …..
   از امروز متناسب شدن و برگشتن به اصل خودم برام طبیعی میشه و انتظار ندارم با هرکیلو یا سایز که کم میکنم همه اطرافیان عکس العمل نشان بدن و تشویقم کنند مگه یه درخت که گل میده ومیوه میده رو تشویق میکنیم نه چون طبیعی هست و انتظار اینو داریم …
   من از امروز به طبیعت بدنم نزدیک میشم وبه نوای فرشته درونم بیشتر توجه میکنم
   مدتی هست که دیگه قرص معده نمی خورم و نیازی ندارم چون به معده خودم فشار نمیارم و طبیعتا اون هم حالش خوبه خدایا سپاسگزارم.
   دیگه موقع مهمانی یا وقتی میریم توی باغ ویا وقتی غذای مورد علاقه من هست فشار به معده ام نمیاد و حالم خوبه. چون بطور طبیعی همه چی سرجاشه ودر مسیر درست پیش می ره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه قدیریان
   1399/01/24 22:07
   مدت عضویت: 1734 روز
   امتیاز کاربر: 477 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 141 کلمه

   با سلام و درود خدمت شما
   خداروشکر میکنم که برای ذهن من داره لاغر شدن یک امر حتمی و طبیعی میشه ….چون الان که پیش خودم مثل قبل فکر میکنم در مورد آینده آن نظرت چیه؟و دوباره به خودم میگم معلومه متناسب هستی در آینده و زندگی جدیدی داری و البته دیگه نمی‌دونم چطور باید اونو برای خودم طبیعی کنم…اگر دوستان در این باره نظری دارند خوشحال میشم منو راهنمایی کنید …..و همچنین استاد عزیز اگه لطف کنید و بگید باید کار خاصی انجام بدم تا لاغری برام بیشتر طبیعی بشه همیطور درسته و در مسیر هستم!؟؟؟

   در واقع سوال من این هست که همینکه کارها و باورهای جدید کم کم جایگزین میشن همون معنای طبیعی شدن هست یا کار دیگه ای یا تمرکز خاص دیگه ای هم لازمه برای طبیعی شدن لاغری در ذهن ما لازم هست!؟
   پرحرفی منو ببخشید…..از توجه شما سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 895 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 696 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز ودوستان خوبم
   من قبل از دوره خیلی چیزها برام عادی و طبیعی بود اینکه وقتی به خوراکی میرسم فقط فکر خوردن باشم .وقتی میرم رستوران این طبیعی بود که باید همه غذام رو بخورم .وقتی به غذای دلخواهم میرسیدم طبیعی بود برام که باید حتی بیشتر از خفگی بخورم .برام طبیعی بود که از خوردن بترسم .برام طبیعی بود که باید چاق بشم و درعین حال از چاق شدن بترسم .برام عادی بود که همیشه در احساس بد باشم .برام عادی بود در مورد بیماریهام ،چاقیم ،مشکلات زندگیم و یا هر چیز ناراحت کننده کوچک وبزرگی با خیلی ها حرف بزنم و حتی بزرگ نمایی کنم .برام عادی بود هر بار که روی ترازو میرم عدد بزرگتر رو ببینم .برام عادی بودکه باید به دیگران بیشتر از خودم اهمیت بدم .برام عادی بود که یک زندگی تکراری و بی انگیزه رو بگذرونم و به خودم بگم زندگی همینه ،برا همه همینطوره .
   برام عادی بود که لا کوچکترین موردی عصبی بشم ،قهر کنم ،داد بزنم ،در ودیوار وبه هم بکوبم و متاسفانه خیلی چیزهای مشابه این ها برام عادی بود اما الان بعد از دوره در مورد موارد بالا وحس الانم بهتون میگم .که چقدر تغییر کرده بدون اینکه حتی من خودم بدونم و بخواهم اونها رو عادی کنم .و الاک میبینم که با این اگاهی چقدر بهتر میتونم عمل کنم و چقدر زودتر میتونستم اونها رو اجرا کنم .
   الان دیگه خوردن توی رستوران تا غذا تموم بشه اصلا معنی نداره ،خوردن سر سفره تا حد خفگی معنی نداره ،وقتی به خوراکی برسم فقط خوردن برام معنی نداره دیگه برام این کارها طبیعی نیست واگه برحسب اتفاق و عادتهای قبلیم انجامشون بدم واقعا حالم بد میشه ،نه فقط از لحاظ روحی بلکه جسمی ،اصلا معده من دیگه توان وتحمل اینچنین پرخوریهایی رو ابدا واصلا نداره .
   و درحد نیاز خوردن برام طبیعی هست .
   دیگه اینکه بقیه رو به خودم ترجیح بدم اصلا نیست چند وقت پیش به خاطر خودم و خانوادم کاری رو که مادرم خواسته بود رو انجام ندادم با اینکه خیلی دوستش دارم ،اما دیدم خودم هم نمیتونم همیشه به خاطر بقیه پا روی دل خودم بگذارم و دیدم خودم وخانوادم وزندگیم مهمتر هستیم .
   ومن از این خطاها که به خاطر بقیه خودم و حتی همسر و پسرم رو زیر پا بگذارم رو زیاد انجام دادم متاسفانه اما الان میبینم این عادی نبوده که من به خاطر ناراحت نشدن بقیه خودم و خانوادم رو ناراحت کردم .و طبیعیش اینه که باید به فکر خودم و خانوادم میبودم .
   الان اگه مشکلی پیش بیاد و من بر حسب عادت دادبزنم ،یا عصبی بشم و یا ناراحت بشم ،دیگه برام طبیعی نیست سریع خودم و جمع و جور میکنم و با موضوع دیگه ای رو تو ذهنم میارم و یا اگر زرف من همسر یا پسرم باشن با یه شوخی و یا حتی معذرت خواهی سریع اوضاع رو به ارامش برمیگردونم .
   الان اصلا برام طبیعی نیست که را به را روی ترازو باشم دیگه برام طبیعی اینه که من چاق نمیشم و هر روز دارم لاغر تر میشم ،برام طبیعی هست که همه اندام من لاغر میشه و داره متناسب میشه و این معنی نداره که مثلا شکمم اب نمیشه .
   این برام طبیعی هست که باید از زندگی لذت برد از لحظه لحظه اون ،چون یه روزی حسرت همین لحظه ها وروزهایی رو میخورم که چطور بدون لذت بردن ازش گذشتم .امشب داشتم بچه ام رو میخوابوندم ،براش کتاب خوندم چند بار لالایی خوندم ولی اون هنوز بیدار بود و من خودم هم خوابم گرفته بود و هم باید سراغ تمرینهام میومدم ،اولش یه لحظه ناراحت شدم که اه پس چرا نمیخوابه ،بعد یکهو به خودم اومدم گفتم خوب حالا که چی تو که باید بشینی پس با لذت بشین یه روزی پسرت بزرگ میشه و اصلا شاید توی اتاقش هم نتونی بری ،چه برسه به خوابوندن اون ،پس با لذت و خوشحالی کنارش بشین و من این کار رو کردم و با عشق کنار تخت اون موندم و با عشق بهش نگاه میکردم و با عشقی بالاتر از خدا سپاسگذاری کردم به خاطر احساس خوبم به خاطر سلامتی خودم و خانواده ام و به خاطر همه چیز
   به امید روزی که همه چیزهای خوب دنیا وزندگی برام عادی بشه عادی تر از الان ???

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1399/01/08 23:56
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 254 کلمه

   فکر کنم این اولین باری هستش که من این فایل و گوش دادم چون دیدم نظر نذاشته بودم !
   خیلی خوبه که آدم بتونه همه چیز رو طبیعی جلوه بده در ذهنش واقعا ما همیشه همگی خواستیم معمولی باشیم و همه چیز و در حد بخور نمیر به قول معروف داشته باشیم مثلا در مورد در امد که شما مثال زدین همیشه شنیده بودم که همه می گفتن اره یه آب باریکه ای هست و در حد بخور نمیر داریم بسمونه دیگه در صورتیکه خدا می خواهد ما در همه چیزها بهترینهارو تجربه کنیم ولی حیف که اینجوری بزرگ شدیم بعد این همه وقت تازه داریم می فهمیم دنیا دست کیه!
   من هم خیلی رفتارهام تغییر کرده ولی همچنان بعضی از رفتارهای قدیمم هست ولی این باور رو پیدا کردم که با این روش فقط وزنم کم و کمتر می شه و دیگه امکان نداره بیشتر بشه با تکرار و استمرار این روش !
   و بله باید روی این موضوع کار کنم هر روز که لاغر شدن و لاغر مانند به طبیعت ذهنم تبدیل بشه وهمیشه خیالم راحت باشه و خودم و باید صاحب این تغییرات بدونم و مثلا جایی می رم پر خوری نکنم همیشه به اندازه بخورم همه این چیزها و باید بتونم جزو طبیعتم جلوه بدم و مثل یه فرید متناسب همه کارام طبیعی باشه و زنگیم به صورت طبیعی به سمت متناسب شدن پیش بره و همونطور که راحت چاق شدم راحت هم لاغر بشم در مسیر روند طبیعی زندگی هیچ کار خاصی نمی کنم هیچ سختی و رنجی به خود نمی دم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/01/08 17:46
   مدت عضویت: 1671 روز
   امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 448 کلمه

   روز ۳۵تکرار
   روز بخیر به همه
   آگاهی جالبی بود،قبلا هم گفتم که جمله ،،من نمیتوانم،، از بچگی شده بود یک نجوای دائمی ،پس زمینه ذهن ،من که همیشه کنار من بوده،برای شروع هر کاری،حتی یه تمرین ساده ورزشی ،اون جمله زودتر از من میرفت وکار رو واسم سخت میکرد،اصلا ،نتوانستن ، برای من طبیعی شده بود،با اینکه کارهای سخت بیشماری انجام داده بودم وانجام میدم ،اونم با پشتکار زیاد،ولی در انتها ،برای من ،چیزی بجز ،تو که لایق نیستی،تو که بلد نیستی،تو که نمیتونی،تو که بهش نمیرسی،تو که لاغر نمیشی،تو که سالم نمیشی،تو که پولدار نمیشی،و یه عالمه نشدن ها ،برای من طبیعی شده،متاسفانه ،برای لاغری هم ،چاق بودن وماندن برای من طبیعیه،هر وقت ۳۰کیلو لاغر شدم ،مادرم وبقیه گفتن،طبیعت بدن تو چاقه،هر کاری هم بکنی،لاغر نمیشی ،بعد از ول کردن رژیمت ،دوباره میشی همون فریده قبلی?و همون اتفاق افتاد ،اگر کاریو شروع کردم ،اطرافیانم جوری صحبتشو میکردن که انگار ،شکست من طبیعیه،و واقعا هم شکست مالی به مراتب خوردم،البته تمام این اقدامات ،برای تمام خواهرهای من اجرا شده ومن مکررا این صحبتا واینجور ،پیش بینی هارو ،شنیدم ،اگر تو کاری موفق میشدیم باعث ،تعجب بود
   فکر میکنم این مسئله ،همون تروموستات ذهنی باشه
   چند وقت قبل از دیگران شنیدم که جنگل های استرالیا آتش سوزی شده ، چند روز پیش دوستم یه عکسایی از درختان استرالیا فرستاد واسم که ،دارن دوباره جونه میزنن وبه رشد خودشون ادامه میدن ،اونا طبیعتشون رشد کردن و زیبا شدنه
   باید این باورهارو تو ذهنمون رشد بدیم که ،، طبیعت بدن من سلامتیه،طبیعت بدن من تناسب اندامه،مگه من بدنیا اومدم انقدر ناهنجار بودم؟ طبیعت جهان بر سلامتی وشادی وثروت ورشد وپیشرفته ،البته که باور کردنشون،تکرار میخواد ،به ذهنم رسید که توی میثاق نامه ،این جملاتو هر روز تکرار کنم که قشنگ بشینه تو وجودم که طبیعت من سلامتیه،شادیه،تناسب اندامه،ثروته،حال خوبه ،رفاهه

   این مدت که خونه هستم وباید خودمو سرگرم کنم ،فایلها رو که گوش میدم وتمریناتمو انجام میدم در کتارش ،هر روز ۱ساعت ورزش انعطافو ،تو خونه تمرین میکنم ،بدلیل اینکه ورزش انعطاف مکمل ،کلاس رقصمونه وباید تمام رقصنده ها بدن های منعطف ونرمی داشته باشن والان تایم خوبیه که تمرین داشته باشم،خب این ورزش ،حرکات کششی زیاد داره و برای من اوایل سخت بود وهی غر میزدم ،ولی از زمانیکه استاد گفتن ذهن کارهای سختو انجام نمیده ،منم مرتب به خودم میگم ،ورزش انعطاف خیلی راحته،بدن من در آینده میتونه ،کارای خارق العاده ای انجام بده وهی در حین تمرین ،به خودم یاداوری میکنم که من دختر بسیار بسیار توانمندی هستم ،حالا از این به بعد ،به خودم یاداوری میکنم که این طبیعت بدن منه که خیلی نرم ومنعطف ،قدرتمند وقوی باشه ،این طبیعت بدن منه که کارهای اعجاب انگیز انجام بده،این آگاهیا کمک میکنه ،که زندگی راحتریو برای خودمون بسازیم

   ممنونم از فایل های عالی تون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/01/01 11:03
   مدت عضویت: 1592 روز
   امتیاز کاربر: 9678 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 219 کلمه

   سلام. برام عجيبب بود كه چطور اين فايل رو تا امروز نديده بودم بااينكه فكر ميكردم تمام مطالب رايگان سايت رو استفاده كردم حتما زمانش امروز بوده تا با شروع سال جديد من اين آگاهي فوق العاده رو دريافت كنم و اينهمه روي من تاثير بذاره. من متوجه شدم كه هنوز چاقي در ذهن ناخودآگاهم طبيعي هستش براي همينه كه هروقت كم ميخورم يا دير گرسنه ميشم فكر ميكنم به اتفاق عجيب و غيرطبيعي افتاده.
   من هميشه درس هاي عمومي مثل زبان ،ادبيات ،عربي و ديني ،تاريخ و.. كه جنبه ي حفظ كردني داشت خيلي راحت ميدونستم چون از بچگي همه به من ميگفتن كه قدرت فوق العاده اي در حفظ كردن دارم و اين براي من طبيعي بود كه هميشه ٢٠ بگيرم در اين درس ها اگر حتي ١٩/٥ ميشدم خيلي غيرطبيعي و عجيب بود برام.
   من به اين موضوع پي بردم كه چاقي برام طبيعي بوده و از امروز ميخوام كه لاغر شدن، لاغر موندن ،به اندازه ي نياز غذا خوردن ،و سايز ايده آل داشتن برام خيلي طبيعي باشه و به عنوان طبيعت خودم قبولش كنم.
   استاد يك سوال: براي اين كه در ذهنم طبيعي كنم چه كاري بايد انجام بدم؟
   مثلا بنويسم كه براي من متناسب شدن طبيعي هستش. يا اينكه اين فايل رو خيلي تكرار كنم ؟
   ممنون ميشم جوابم رو بدين. ?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طوبی حاج احمدی
   1398/12/19 20:07
   مدت عضویت: 1740 روز
   امتیاز کاربر: 3344 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 93 کلمه

   سلام همراهان عزیز واستاد گرامی
   خسته نباشید
   این طبیعت من است ک بتوانم تناسب داشته باشم
   این طبیعت من است ک سلامت باشم واز سلامتی م نهایت استفاده را بکنم
   این طبیعت من است ک لاغر باشم وبتوانم ورزش کنم وانرژی لازم برای پیشرفت در زندگی را داشته باشم
   طبیعت من است ک بتوانم شاد وخوسبخت باشم
   طبیعت من این است ک بتوانم پیغام سیری را درست وب موقع بشنوم
   طبیعت من این است ک در ذهنم چیزهای مهمتراز غذا باشد
   طبیعت من این است ک بتوانم ب بدنم اعتماد کنم وارامش داشته باشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nana
   1398/12/13 10:44
   مدت عضویت: 1742 روز
   امتیاز کاربر: 463 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 144 کلمه

   با سلام .دیدگاه های دوستان و بعداز شنیدن فایل خوندم عالی بود . مخصوصا طلسم چاقی که زاییده و تزریق شده از گوش .چشم و حس به ذهن ناخوداگاه مون هستش. حال با گرفتن این پیامها از طرف حضرت حق از کلام استاد عطار روشن این طلسم ها میشکنه .دود میشه میره هوا. سیال میشه . ذهنت پاک میشه. از خودت به معبودت و طبیعتت می رسی. تفکر وجودیت آپدیت می شه. و روحت در طلب جانت به شعف میرسه. و جانت که از جانان آمده لباس عافیت می پوشه . حال دوره نقاهته .باید ویتامینه شد .با شنیدن پیام های الهی .با روح طبیعت همفاز شدتا زودتر این انرژی تحلیلرفته رو بتونیم باز پس بگیریم.
   سپاس از بودنم . بدنم راسپاس. طبیعتم که تناسب اندام و زیبایی است را سپاس. استادم راسپاس . و حضور تک تک تان برای این همفازی را سپاس.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار faridehhasani5455
    1399/01/08 17:07
    مدت عضویت: 1671 روز
    امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 5 کلمه

    چقدر زیباست این نوشته ها

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1398/12/07 23:54
   مدت عضویت: 1738 روز
   امتیاز کاربر: 11871 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 183 کلمه

   سلام استاد روند لاغری برای من مستمر نبود چون هر وقت بدنم شروع به کاهش سایز میکرد با خودم میگفتم این حالت ادامه نخواهد داشت ولی به کمک استاد استمرار لاغری باور کردم بله این روند کاملا طبیعی متناسب بودن طبیعی واین چاقی که غیر طبیعی و تعجب اور به لطف خدای مهربان ما به طبیعتمان که همان اندامی متناسب است در بهترین حالت خود و در متناسب ترین بدن برمیگردیم یکی از دوستان اشاره به فیلم دیو و دلبر داشتن من بارها قبل از دوره به خودم و اطرافیانم میگفتم انگار طلسم شدم با اینکه از نظر روحی و جسمی شدیدا نیاز به لاغری داشتم ولی عملا رفتارم غیر از این بود مورد تمسخر اطرافیان بودن و به خطر افتادن سلامتیم هیچ کدام نمیتونست طلسم من بشونه هر روز بیشتر در باتلاق چاقی فرو میرفتم و هر رژیمی دست و پا زدن در این پاتلاق بود تهیه دوره شکستن طلسم بود متشکرم خدای مهربان که همیشه به فکرمی ممنون استاد به خاطر این دوره و مخصوصا دوره تکرار و ممنون دوستانی که نظراتتون مینویسید چون واقعا خوندنش تاثیرگذار در بهتر نتیجه گرفتن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mojgan
   1398/12/03 19:41
   مدت عضویت: 1732 روز
   امتیاز کاربر: 4426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   سلام هربار که درمورد این موضوع فایل میذارید من کلی لذت می برم اینبار که عالی بود البته فکر می کنم با طی کردن دوره هربار گوش کردن به فایلها درکشون از بار قبل برام بهتر میشه (خب طبیعیه) . این طبیعی که من متناسب باشم هربار که کسی رو می بینم که در اندام ایده الی که آرزو دارم برعکس سالهای گذشته می گم این طبیعی که متناسب برای منم طبیعی که متناسب باشم بدون رنج کشیدن. این طبیعی که درزندگیم انسان موفقی باشم این طبیعی که بهترین چیزهارو داشته باشم این طبیعی که شاد باشم و عشق بورزم . خوشبخت بودن طبیعی، واقعا از خدا بعدم از شما ممنونم که همچین دیدگاهی رو با ما درمیون گذاشتید هیچ وقت فکر نمی کردم خوشبخت بودم و در مسیر اهدافت موفق بودن طبیعت زندگی انسان و آرزوهام رسیدنشون برای من طبیعی واقعا گوش کردن به این فایل برای من روزانه واجب . سپاسگزارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سمیرا
   1398/11/26 10:46
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 7334 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 216 کلمه

   با سلام خدمت دوستان گلم .من چند روزی نتونستم فایلارو گوش بدم و تمرین رو در سایت بنویسم اما در طول این سه روز حواسم به متناسب شدن بوده و همچنان رفتار افراد متناسب رو زیر نظر داشتم و اون چیزی رو که اموزش دیدم رو در زندگیم عملی میکنم و مثل رفتار انسان های متناسب رفتار میکنم.
   در مورد این فایل استاد باید بگم من اوایل دوره خیلی برام لاغر شدن طبیعی نبود نه که بگم الان صدردصد برام طبیعی هست ولی اوایل میگفتم نکنه دوباره به پرخوریم ادامه بدم و چاق بشم ولی الان چون استرار داشتم ودر دوره تکرار هستم دیگه برام طبیعی شده و وقتی رفتاری انجام میدم به خودم میگم ببین تازه داری راه میوفتی که چجور رفتار کنی و خودمو تشویق میکنم .و هر وقت حرکت اشتباهی بزنم به خودم دعوا میکنم و در صدرد جبرانش در میام.استاد واقعا درست میگن چون وقتی ما اموزش ببینیم و استمرار داشته باشیم همه چیز به پیش فرض برمیگرده و این خیلی طبیعی هست و ما رفتار درست رو انجام میدهیم همون طور که افراد متناسب خیلی طبیعی به خیلی غذاها نه میگویند و وقتی سیرند به خوردن هیچ چیز فکر نمیکنند.امیدوارم همه ما و من بتونم طبیعی بودن رفتار صحیح رو بتونیم درست در زندگی خود پیاده کنیم و از نتایج لذت ببریم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بهار تهرانی
   1398/11/19 19:23
   مدت عضویت: 1719 روز
   امتیاز کاربر: 691 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 285 کلمه

   سلام عزیزان
   امروز دلم می خواست اول نظرات دوستان را بخونم .خیلی خوب بود .راستش من هم وقتی این فایل را گوش دادم با خودم گفتم پس دیگه نگو وای معجزه شده ، چقدر فرق کردم من .و……باید اون طوری باشی .تازه داری برمیگردی به اصل خودت .خدا ما را در نهایت ثروت و سلامتی و تناسب اندام و از همه نعمت ها تمام آفریده ، حالا این ما هستیم که با ذهنمون محدودیت بوجود می آوریم .وگرنه ما در اصل و ابتدا متناسب بودیم و این چاقی عارض شده بر ما و ما غیر طبیعی شدیم .البته همه این افکار بعد از گوش دادن به فایل استاد بود .از استاد ممنونم که با حرفهاشون باعث می شوند ما به فکر بیفتیم و چشممون باز بشه به روی حقایق

   شاید خنده دار باشد ، اما یاد یکی از کارتون ها به نام دیو و دلبر افتادم .که بعد از اینکه جادوگر اون شاهزاده و قصر و محدوده زندگی اش را جادو میکنه و همه جا یخ میزنه و شاهزاده تبدیل به یک دیو میشه . و بعد از اینکه طلسم شکسته میشه یک دفعه نشون میده شاهزاده انسان میشه و گلها و آب ها و فواره ها و…که همه رنگ تیره و یخ زده بودند به رنگ طبیعی برگشتند و همه جا زیبا و رنگی شد و به شکل طبیعی و اصلی خودشون درآمدند . میشه تشبیه کرد ما با چاقی طلسم شده بودیم و حالا باید برگردیم به شکل طبیعی خودمان . پس اینکه برگردیم به شکل اصلی چیز جدیدی نیست ، بلکه ما فقط طلسم را باطل کرده ایم با فایل ها و تمرین ها به شکل طبیعی خودم برگشتیم .اما این هم جای شکر دارد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azita
   1398/11/11 09:07
   مدت عضویت: 1748 روز
   امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 73 کلمه

   سلام استاد وسپاس از اطلاعات مفیدتون که روز به روز دانسته های ما رو بیشتر می کنه. طبیعی بودن لاغری چیزی که من زیاد بهش توجه نکرده بودم و درطول این سالها همیشه وقت هایی که با رژیم چندکیلو لاغرمیشدم فکر می کردم عجب شاهکاری کردم درحالیکه سالهامن متناسب بودم ودرواقع می بایست لاغری برام عادی باشه ولی اینجور نبود
   ممنون ازشما واز اینکه ذهن مارا باز می کنیدواین اطلاعات جامع را دراختیارماقرارمیدین.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیرین محصلی
   1398/10/04 16:33
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 14773 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 91 کلمه

   خیلی طبیعیه وقتی یک شی رو توخونه جاش رو عوض می کنی تا چند وقت همش می ری اون جای قدیمی تا عادت کنی زمان می بره ،برای لاغری هم همین طوره چون وارد یک مسیر جدید شدم ودچار تغییرات جدید می شیم اولش استرس داری وترس داری که این تغییرات موقت باشه وهمیشگی نباشه ولی بااستمرار در این مسیر یواش یواش همه چیز برامون قابل قبول تر می شه ویه زمانی می رسه که بدون استرس از اینکه زیاده روی کردی یا نه غذا می خوری در کمال آرامش ولذت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1398/08/24 13:33
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 23767 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 82 کلمه

   سلام به استاد عزیزمان و همه دوستان خوبم
   این فایل واقعا آموزنده بود و با مثالهای ساده ای که زده شد درک آنرا خیلی راحت کرد ?☺?
   من از این به بعد سعی میکنم که تغییراتم را در ذهنم طبیعی کنم و به خودم یادآوری کنم که زیاد هیجان زده نشوم تا که این تغییرات مثبت برای ذهنم غیر طبیعی و استثنایی جلوه نکند ???
   ممنونم استاد خوبم که باز با یک فایل عالی ما را در راه زیبای رسیدن به هدفمان همراهی کردید ??????

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 9
   محتوای دیدگاه: 205 کلمه

   سلام بر استاد گرامی و همراهان عزیز
   مطالبی را که شما در فایل های مختلف به آنها اشاره می کنید دقیقا نکاتی است که به نحوی اکثر شرکت کنندگان در دوره با آن مواجه می شوند ودقیقا به موقع به آن ها اشاره می کنید.اگر طبیعی بودن چاقی از ذهن افراد چاق پاک شود و متناسب بودن جایگزین گردد تغییرات بزرگی روی می دهد.همه موفقیت ها به شرطی حاصل می دهد که تغییر در دهن و نگرش صورت گیرد.
   قلعه را چون آب آید از برون در زمان امن باشد بر فزون
   چونک دشمن گرد آن حلقه کند تا که اندر خونشان غرقه کند
   آب بیرون را ببرند آن سپاه تا نباشد قلعه را زانها پناه
   آن زمان یک آب شوری از درون به ز صد جیحون شیرین از برون
   واقعیت اینه که ضرورت تغییر همیشه است و شهامت تغییر باید وجود داشته باشد.وقتی هیچ راهی در زندگی باقی نمی ماند یگانه راه کار تغییر است.تغییر، تغییر و بازهم تغییر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 144 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 110 کلمه

   سلام به استاد عزیز
   خیلی خوبه که فایل های رایگان و تو دوره در امتداد مسیر قرار میدین من که قبلا گوششون نکرده بودم و تو دوره قبل دوست داشتم باشه الان درخواستم اجابت شده…
   این فایل هم خیلی خوب بود و واقعا درسته …
   وقتی فکر کردم دیدم دقیقا این متناسب شدن و این رفتار های درستی که دارم انجام میدم واقعا طبیعیه و به عکس بچگی خودم که متناسب بودم و روی آینه زدم دوباره نگاه کردم و به خودم باز تاکید کردم که من از اول متناسب بودم و این متناسب شدنه ‌که طبیعیه همونطور که خدا من رو از اول متناسب خلق کرده بود….
   آگاهی جدید و خوبی بود …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عشق
   1398/08/23 17:26
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 307 کلمه

   روز سی‌و‌پنج تکرار:
   ‎?امروز برای خوب شدن حالم متنی برای استاد فرستادم .حرف‌هایی که دلم می‌خواست با صدای بلند فریادشون بزنم تا خوشحالیمو بتونم انتقال بدم رو براشون نوشتم.
   ‎کمی رقصیدم و اول صبح هم قبل از شروع روزم چند دقیقه‌ای مکث کردم و فقط به احساس خوبم توجه کردم .
   لاغر شدن را برای ذهن خود طبیعی کنید:
   من این‌فایل رو قبلا هم چند بار دیدم ولی این بار طور دیگه‌ای ازش لذت بردم و استفاده کردم. امروز درس‌هایی که در این فایل هست بیش از قبل برای من آشکار و قابل توجه و یادگیریه. حالا دیگه زمانش رسیده که روی طبیعی کردن روند تغییراتم در ذهنم کار کنم و این موضوع رو برای خودم تکرار کنم تا به یک باور عمیق تبدیل بشه چون میبینم که هنوز هم از رفتار خودم بسیار ذوق می‌کنم مثل کودکی که کادوی قشنگی گرفته و ازش احساس شادمانی می‌کنه.
   اینکه از رفتارم شاد باشم خوبه ولی اینکه تا این حد ذوق کنم ؟ نمیدونم …
   شاید دلیل این ذوق کردنا این باشه که تغییرات رفتاری من مدام داره بیشتر و بیشتر میشه این روند صعودی باعث میشه که هنوز بهش عادت نکرده باشم چون در اصل هر روز رفتار جدیدی از خودم می‌بینم. فکر می‌کنم باید این تغییرات مثبت رو برای خودم طبیعی و عادی کنم و هر روز منتظر تغییر بیشتر و پیشرفتم باشم .
   نکته‌ی دومی که در این فایل برای من قابل تامله اینه که من یکی دو روز بود احساس می‌کردم در نوشته‌هام تو سایت زیاد منم منم می‌کنم و روی بیان تغییراتم پافشاری زیادی دارم. بار اخر سعی کرده بودم نوشته‌م از حالت تاکیدی روی کلمه‌ی من خارج بشه اما امروز این فایل منو متوجه کرد که اتفاقا این کار من همسو با تمرین طبیعی کردن تغییرات برای ذهنمونه و من ناخوداگاه دارم درست عمل می‌کنم. بها دادن به تغییراتم و بیان اون‌ها به نهادینه شدنشون کمک میکنه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار بهار تهرانی
    1398/11/19 18:27
    مدت عضویت: 1719 روز
    امتیاز کاربر: 691 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 207 کلمه

    با سلام ، دوست من برداشتتون را خوندم خیلی جالب بود .اما با اجازتون من اینو بگم همین ذوق کردن ها و بیان تغییرات باعث میشه احساس خوبی داشته باشیم و می بینیم که استاد چقدر تأکید دارند که سعی کنیم حال و احساسمون را خوب نگه داریم ما باید این تغییرات کوچک را ببینیم ، بازگو کنیم و برایش ذوق کنیم تا ذهنمون باور کنه و بدل را به جای اصل قبول کنه و ما متناسب شویم . پس کار خوبی کردید و اینجا می آئیم تا احساساتمان را بگوئیم و از همدیگه انرژی بگیریم . من خودم تا حالا هیچ کجا آزادانه مثل اینجا به بیان احساس و موفقیت هایم نپرداخته ام .شاید بعضی از کارهایم را که به عنوان موفقیت در اینجا گفته ام ، قبلاً برای خودم عادی بوده و اصلاً موفقیت به حساب نمی آوردم ، حتی خواهرانم ندانند .چون همیشه ذکر کردن اینها را حمل بر خودستایی می دونستم .اما وقتی استاد می گویند بگوئید موفقیت هایتان را تا سطح انرژیتان بالا بره .پس ما هم می گوئیم .شاید همین که الان همه ما پر انرژی داریم به رفتن در مسیر ادامه می دهیم به دلیل رعایت همین نکات باشد . خیلی از حرفاتون انرژی گرفتم .ممنونم. موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سپیده منیعی
   1398/08/23 10:05
   مدت عضویت: 1745 روز
   امتیاز کاربر: 11269 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 604 کلمه

   چه تلنگر جالبی بود.تا حالا واقعا از این زاویه به چیزی نگاه نکرده بودم که دقیقا متوسط و معمولی بودن طبیعی ذهن منه .چقدر الان برام مفهوم کلمات هم بازتره .منم دقیقا در زمینه تناسب اندام همیشه رژیم باشی و هیچ وقت لاغر نشی برام طبیعی بود و اگر ۱کیلو کم میکردم اسمشو میزاشتم معجزه یعنی از توان من خارجه .یعنی من طبیعیم چاق شدنه الان که ی کیلو کم کردم هر چیزی مسببشه الا خودم ?این دقیقا نپذیرفتن مسیولیت چاقی بود که در نهایت مسیولیت نپذیرفتن لاغری رو هم رقم زده .با حتی دیروز سر کلاس به استادم گفتم ادم دزد هم باشه بهترینش باشه ولی الان که دارم فکر میکنم من فقط ارزو میکردم و دوست داشتم که اینجوری باشم در صورتی که طبیعی و عادیش برای من در متوسط بودن و حسرت عالی بودن خلاصه میشد .عجب به حا بود این فایل و عجیب داره برای من مسیر موفقیت و روبه عالی شدن حتی در زمینه کسب و کار مهیا میشه.ی نکته جالب دیگه که از تاثیر باور کردن یا بهتر بگم امتحان کردن قدرت ذهنم برام پیش اومد بگم .من بدون هیچ تخصص دانشگاهی در کلاسهای آزاد ۳روزه معماری شرکت کردم اونم فقط به خاطر اینکه در نهایت قرعه کشی انجام میدادن و از بین ۶۰نفر ۱۵نفر ویزای یک هفته ایی تحصیلی ایتالیارو به راحتی میگرفتن و از اونجایی که من یکبار ربجکتی از سفارت داشتم دوباره اقدام توریستی من خیلی مشکل داشت و منم که کلا عشقه مسافرت فقط تا دوستم گفتم اینجوری داستان این ورکشاپا منم ثبت نام کردم در طول ۴روز هم دقیقا حرفای استاد یادم بود که فکر کن ی معمار برتری فقط فرصت شکوفایی نداشتی و الان داری و اینقدر من این باورو تقویت کرده بودم تا فاصله این ورکشاپ چون اصلا پیش زمینه نداشتم و فقط هدفم مسافرت آسان بود نه کار و معماری و بیزینس .من دقیقا با باور و رفتار کردن شبیه ادمهای موفق در این زمینه و حتی درست و متفاوت لباس پوشیدن از بین اون ۶۰نفر بیشترین توجه و حتی مکالمه با استادها با من انجام میشد حتی یکی از استادا ی پیشنهاد کار در تیمشو به من داد که دیگه مجبور شدم بگم من معماری نخوندم و اتفاقا خیلی خوب شد چون دقیقا در دوره ایی که همه ارشد و دکتری معماری داشتن استاد شروع کرد که از کدام کتاب کدام کلاس و کدام دوره شروع کن چون تو تواناییشو داری در صورتی که به کار بلدای اینکار میگفت خیلی بی اعتماد به نفس و معمولی هستید و خلاصه در نهایت شرایط جوری چرخید که از ۶۰نفر ۴۳نفر انصراف دادن برای سفر ودر لحظه ی آخر که قرار بود قرعه کشی انجام شه و حتی اسم‌ها نوشته شده بودن سه نفر دیگه هم انصراف دادن و من بدون هیچ تخصص و دانش و فقط با باور خودم و توانایی‌هام بهترین نتیجه ممکنو گرفتم هم ویزا گرفتم هم یکی از بهترین معماران ایران موفقیتو برای من خیلی راحت و نزدیک و طبیعی دید چون خودم اینو باور کرده بودم و دقیقا من همه ی اینارو میدونستم ولی بعد از شنیدن این فایل برام باز شد که واقعا تصادفی نبوده من خواستم من کردم و همین باعث دیده شدنم شد .من واقعا دیگه مخصوصا در این دوره تکرار تناسب و غذا برام خیلی چیز راحتی شده فقط زمان لازم داره تا به بار بشینه من دارم درجات بالای موفقیت و حس خوبو تجربه میکنم که اصلا هیچ وقت تو خوابمم نمیدیدم اینهمه موفقیت و ارامشو و همه ی اینهارو مدیون استاد عزیزم هستم استاد شما نیازی به تشکر ندارید ولی من همین قدردانی از شمارو برای حال خوب خودم و موندن در مسیرم و در اصل شکر گذاری انجام میدم.???

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار عشق
    1398/08/23 17:32
    مدت عضویت: 1764 روز
    امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    نوشته‌های شما اثر این فایلو بیشتر کرد به نظر من . با بیان عالی نکته‌های مهمی رو یاداوری کردید تجربه‌تون هم جالب و تاثیر گذار بود ممنونم????

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار بهار تهرانی
    1398/11/19 19:05
    مدت عضویت: 1719 روز
    امتیاز کاربر: 691 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 61 کلمه

    تبریک میگم دوست عزیز، شما آموزه ها را به عمل تبدیل کردید .وقتی داستان موفقیت دیگران را می شنوم ، مخصوصا اینجا خیلی انرژی می گیرم و باعث میشه ، من هم مصمم تر به اهدافم فکر کنم . وقتی نوشته تان را می خوندم انگار اون اتفاق ها برای خودم افتاده بود .کلی ذوق کردم .خدا را شکر عزیزم .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار faridehhasani5455
    1399/01/08 17:21
    مدت عضویت: 1671 روز
    امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 3 کلمه

    کارتون عالی بوده?

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم