0

راه مقابله با ویروس کرونا !

اندازه متن

با سلام و عرض ادب خدمت استاد مهربان و بزرگوارم،

جناب آقای عطار روشن عزیز.

استاد راستش را بخواهید چند وقتیست که دارم خیلی با وسواس و قدرتمندانه، بر روی کنترلِ آگاهانه ورودی های ذهنم کار میکنم و به همین خاطر هر فیلم یا کلیپی را نمی بینم، هر مطلب و نوشته ای را نمی خوانم، هر وُیس و پادکستی را نمیشنوم و توجهاتم را تعمداً از روی آنها بر میدارم و توجهاتم را فقط و فقط آگاهانه بر روی نکات مثبت پیرامونم و زیبائیها و فراوانی ها و عشق و شادی و خوشبختی متمرکز مینمایم.

بار اول هم که فایل شما، راجع به این ویروس کذایی و اپیدمیِ ذهنی را (که اذهانِ عمومیِ جامعه مان را حسابی درگیر کرده!!) بر رویِ سایت دیدم، حقیقتاً شک کردم که آیا آنرا باز کنم و ببینم یا نه؟؟!!

اما با این حال و با توجه به شناختی که از جنابعالی و شخصیت والا و ارزشمندتان داشته و دارم، این فایل را دانلود کرده و بارها و بارها آنرا دیدم و شنیدم و چقدر لذت بردم از اینهمه نگاه و نگرش مثبت و فوق العاده عالی که مثل همیشه در صحبتهایتان وجود داشت و من با تمام وجودم آنها را درک کرده و با قلب و روحم دریافت نمودم…

استاد همانطور که خدمتتان عرض کردم این ویروس یک عارضه و ناهنجاریِ ذهنی است که متأسفانه به یک اپیدمی رو به گسترش در جامعه ما تبدیل شده و باید با انتشار چنین آگاهی های ناب و ارزشمندی، هر چه زودتر از رشد و پیشرفت آن جلوگیری کرد.

بعضی ها عادت دارند به محض مواجه با مسائل و مشکلات، سریعاً سراغ اینترنت و گوگل بروند و وقت و بی وقت راجع به آن موضوع (بیماری ، عارضه ، ناهنجاری و…) تحقیقات کنند و اطلاعات به دست بیاورند که مثلاً:

راه های تکثیر آن چیست؟

چگونه انتشار پیدا میکند؟

شرایط رشد و نمو آن چیست؟

پیشگیری های لازم برای مقابله با آن چیست؟

اگر به آن مبتلا شدیم چه کارهایی انجام بدهیم یا اگر نشانه های آنرا در بدنمان دیدیم چه کارهایی انجام ندهیم یا اگر درگیر آن شدیم چه چیزهایی بخوریم و یا برای رفع آن چه چیزهایی نخوریم؟

و مُدام توجه و توجه و توجه و تولید و ارسالِ فرکانسهای مضر و خطرناکی مثل: فرکانس ترس ، فرکانس ناامنی ، فرکانس بیماری ، فرکانس حالِ بد ، فرکانس ناتوانی ، فرکانس قربانی شدن و هزاران هزار فرکانس و ارتعاش بد و نامناسب دیگر که نتیجه ای جز ابتلا به آن مریضی و بیماری را در بر نخواهند داشت.

اما استاد خوبم، به قول فرمایش شما، مرگ و زندگی، اول در دستان خداوند و بعد در دستان و در واقع در اذهانِ خودمان است

من به شخصه عقیده دارم تمامیِ این اتفاقات و موضوعاتی که هَر از گاهی در جامعه ما شیوع پیدا میکنند و ذهن های ما را درگیر خودشان میسازند، به نوعی آزمونهایی هستند برای محک زدن و تقویت ایمانِ ما

اگر ما با قدرت بر روی ورودی های ذهنمان کنترل داشته باشیم و توجهاتمان را آگاهانه، بر روی زیبائیها و نکات مثبت زندگی متمرکز نماییم، خیلی فوق العاده و لذت بخش و در نهایتِ آرامش و خوشبختی زندگی میکنیم و در پایانِ مرحلهء ابتدائیِ زندگیمان هم، خیلی زیبا و آرام و دلنشین این جهانِ فانی را ترک کرده و مرحله بعدیِ آنرا در جهانی دیگر با شادمانی و عشق و سُرور آغاز خواهیم کرد.

باز هم ممنون از جنابعالی که با انتشار و اشاعه چنین فایل های بی نظیری که من اسم آنها را ” آگاهی هایِ رایگانِ گرانبهاء ” گذاشته ام، در هر لحظه ما را با خودتان و تجارب ارزشمند و فوق العاده تان همراه و همسو میسازید و بهره مندی از سعادت دنیا و آخرت را برای ما به ارمغان می آورید. ایام به کام شما و تا درودی دیگر، فعلاً بدرود…

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

Rating 4.00 from 5 votes

https://tanasobefekri.net/?p=20435
برچسب ها:
14 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
   1401/03/26 08:43
   مدت عضویت: 787 روز
   امتیاز کاربر: 658 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 562 کلمه

   سلام و درود بر همه دوستان عزیز و سلام و درود بر استاد گرامی 

   الان که این فایل دوست داشتنی را گوش دادم تاریخ 26 خرداد1401 هست و خیلی از زمانی که شما این فایل را تهیه کردید گذشته، یادم هست که اون روزها چقدر التهاب و هیجانات کشور و کل دنیا جاری بود اخبار منفی ، ترس و..، و واقعا به شما تبریک میگم که تو اون لحظات این قدر با آگاهی و آرامش موضوع رو درک کردید  و راجع بهش صحبت کردید امروز خداروشکر کرونا هم رفته جزو تاریخ پزشکی البته موجب اتفاقات زیادی شد و لی واقعا یک میلینیوم اون پیش بینی ها و اون ترسها اتفاق نیفتاده اگر یک گروه علمی بیاد مقایسه کنه خواهد گفت که چقدر در روند مرگ و میر تاثیر گذار بوده حتی الآن صحبت از این هست که با اومدن کرونا چقدر از مرگ و میر سایر بیماریهای قبلی کم شده مثل آنفلوآنزا فصلی، اسهال و استفراغ و ،،، چون مردم با رعایت بهداشت به خصوص شستن دستها عادت بیشتری پیدا کردند و الان که از این فاصله زمانی و فروکش کردن التهابات به موضوع نگاه میکنم   اارزش آرامشی که داشتید توکلی که کردید و خدایی که شناختید را بیشتر میفهمم .درست است که هر لحظه خداوند مهربان با ما هست و هر آن و هر دم هزاران عامل باید با هم هماهنگ شوند تا انسان اون لحظه را به آرامی سپری کنه ولی باور و اعتقاد در لحظات خاص یک آزمون هست برای باورها که به نظرم در این فایل خیلی بارز بود از شما سپاسگزارم. 

   واقعا باور به اینکه ما فقط یک بار خواهیم مرد باید یک نوشته باشه بر سر درب هر جا که میریم ، تا بتوانیم درست زندگی کنیم . الان عادتمون شده که روزی هزاران بار بمیریم و هزاران بار ارزوهامونو سر ببریم چرا؟ واقعا نمیدونم . البته الان میدانم به خاطر همون باور نادرست در مورد خدا و کم رنگ کردن و بردن خدا به حاشیه ها  وو اون دور دستها اصلا خدا به معنی واقعی خیلی وقتها که شده یک باور انتزاعی، الان قدرت هر چیز از یک کیلو میوه ، ماست و دوغ و… تا قدرت صاحبخانه، رییس شرکت و…. هزاران برابر قدرت خواست تو ذهن ما. همون طور که گفتید هر روز هم یک سوژه جدید هست برای ترسیدن و مردن الان موضوع گرونی شده بحث داغ، خداروشکر تو این مدت که دآرم تو موضوع کنترل ذهن اموزش می بینم ّهم طور ملموس و افکارم  بادیگران رو متوجه میشم . اینکه فکر به گرونی چطور داره لحظات زندگی شون رو خراب میکنه ، ترس رو ریشه دار میکنه تو وجودشون و به معنای واقعی فلج میشند ، اصلا یادشون رفته خداوند روزی رسانه و روزی  مقدر شده برای انسان را هیچ کس میتونه از بین ببره . بهشون میگم به اینکه این وضعیت باید بهتر بشه کاری ندارم اما معنی ترس را نمیفهمم آیا در این 10 سال اخیر خورد و خوراک خانواده شما بدتر شده یا بهتر شده ؟ چرا میترسید مخصوصا وقتی تلاش می کنید وقتی در مسیر درست خدمت می کنید چرا میترسید چرا روزی هزار بار می میرید؟

   چند تجربه هم  خودم دارم از اینکهت به قول معروف مرگ را جلوی چشم هام دیدم و چون زمانش نبود بدوم هیچ آسیبی از کنارم رد شد و شاید هم به روی هم لبخند زدیم . 

   استاد عزیزم از این فایل ارزشمند بی نهایت سپاسگزارم. 

   خداوند بزرگ و توانا برای نعمت زندگی بی نهایت سپاسگزارم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار alireza8199@gmail.com
   1400/11/19 20:54
   مدت عضویت: 852 روز
   امتیاز کاربر: 2019 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 148 کلمه

   سلام استاد ممنونم بابت صحبتهای که فرمودید دستتون درد نکنه بابت این آگاهی های که به ما می دهید که باعث آرامش من میشه راسته واقعا آدم فقط یک بار می میره و ده بار نمی میره و باید سعی کنه زندگی رو به خوش سخت نگیره و ارام باشه و زندگی روال طبیعی خودش را انجام بده و کارهای روزمره خودش را انجام بدهد و خودش را درگیر این مسائل نکنه و مهمتر از همه اینکه ما واقعا به خدا ایمان بیاوریم ایمان بیاوریم نه از روی لفظ و لق لق زبان بلکه به گفته خداوند که در قران کریم فرموده  ای کسانی که ایمان دارید ،ایمان بیاورید و به مومنین فرموده که ایمان واقعی بیاورید نه ایمانی که از روی ترس و زبانی باشد بلکه ایمان ازته دل باشه و به خداوند اعتقاد داشته باشیم و جایی را برای خداوند در زندگی  اش قرار بده .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohammadmahdiebrahimi@gmail.com
   1400/11/10 23:46
   مدت عضویت: 936 روز
   امتیاز کاربر: 193 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 207 کلمه

   وای استاد عزیز و برادر بزرگوارم که فرستاده خداوند هستی برا آرامش من و نجات زندگی ام چقدر زیبا و قشنگ من رو  به خدای خودم نزدیک میکنی نزدیک و نزدکتر باعثدشدی که نگرش من نسبت به خدا زیر و رو شود .باعث شدید که خدای خودم رو پیدا کنم .خیلی عجیب بود این فایل من رو بسیار دگرگون کرد آرامش  و امیدواری خاصی رو به من هدیه داد.واقفا من تا به حال اگه موقع عبادت اشکم سرازیر نمیشد گفتم فایده نداره من اشک نریختم گریه نکردم دعای من مستجاب نمیشه مدام سعی میکردم به چیرهایی که اشک  من رو در میاره مانند مرگ و میر و ..برا هر چیزی احساس گناه کردن و این احساس گناه رو تقویت میکردم که من با گریه و زاری عبادت کنم تا بلکه خدا به من نگاه کند. این اواخر آرزوی مرگ داشتم تا از این احساس گناه نجات پیدا کنم خسته شده بودم.وای خدای من چه به سر خودم آوردم خدایا کمکم کن تا هر روز تو رو بهتر و بیشتر بشناسم و بهت نزدیک بشم خدایا ممنونم عزیزم . خدای مهربونم خدای زیبای من خدای قهرمانم فدات بشم من تا الان به این شکل بلد نبودم به شما نگاه کنم . خدایا ممتونم . استاد عزیزم بسیار ممنونم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/06/21 19:38
   مدت عضویت: 1022 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 178 کلمه

   سلام
   استاد عزیز واقعا ممنونم بابت سخنان گوهر بارتان
   منم اولش اینطوری بودم ک همش ترس واضطراب داشتم ولی از وقتی عضو سایت شدم شما تو یکی از فایلها گفتید وروری منفی نداشته باشیم چن چاق ها ب اندازه کافی کوله بارشان سنگینه گوش ندادم ب هیچ وج ولی خب تو دوره همی خونه مادرشوهر و پدرم زیاد می‌شنوم و تموم سعیمو میکنم ک مشارکت نکنم وکارداره تا جا بیفتم ولی از این نا اگاهی لذت میبرم و سبکم راحتم ولی بر عکس من همسرم ب شدت دنبال کننده اخباره و فیلمها هستش و من مجبورم باهاش فیلم بییینم فیلم های ایرانم همش مصیبته و گریه و مرگ ظلم ایناس
   ولی تموم سعیم ب ندیدن هس ویا میرم ظرف میشورم یا کنارش با گوشی ور میرم میبینم ک چقدر تو روحیم فرق کرده چقد شادتر شدم ب قول شما یکبارمیمیریم پس سعی کنیم لذت ببریم زندگی زندگی کنیم عشق بورزیم و شاد باشم قبلا همه اینها با من بیگانه بود ولی الان خیلی راضیم و هرروز بهتر و بهتر میشم ب امید خدا
   ممنونم بایت این پست زیبا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ریحانه دوست محمدی
   1399/12/06 16:34
   مدت عضویت: 1214 روز
   امتیاز کاربر: 425 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 393 کلمه

   سلام استاد…. من دقیقا از وقتی استارت زدم دراین مسیر، خیلی مراقبت کردم برای ورودی های ذهنم. دقیقا همسرم عادت داشت هرشب وارد کانال خبر تلگرام میشد و اخبارو مرور میکرد. و من چون از همسرم دراین مسیر جلوتر پیش رفتم بهش تذکر میدادم ولی ایشون میگفتن من باید بدونم دوروبرم چه میگزره و فلان…. خلاصه گفتم پس هروقت به حرفم رسیدی، پذیرش داشته باش و دیگه اخبارو دنبال نکن. تااینکه به فایل هایی ک برای ورودی ذهن و تاثیرش در زندگی بود رسید و نگاه کرد و قبول کرد که کارش اشتباه بوده و همونجا همونشب من کانال خبر رو کاملا پاک کردم وحتی اجازه به خودم و همسرم نمیدم که هر فیلم، یا متن یا خبری رو نگاه کنیم، حتی نگاه کردن سریال های خانگی روهم گزاشتیم کنار. اخبار که هیچ وقت صداش پخش نمیشه. حتی تی وی تا ساعتی که همسرم شب میاد خونه، خاموشه. و اگه روشن باشه صداش خیلی کمه که من چیز منفی نشنوم. حتی اطرافیانم که برام در واتس آپ کلیپ میفرستن، من جرات باز کردن ندارم و اجازه نمیدم حتی لحظه ای بخوام موج منفی رو وارد ذهنم کنم و بی تفاوت ازاون کلیپ میگزرم. خداروشکر که اینستا ندارم و اصلا علاقه ای هم بهش ندارم.هر چه هست و نیست، الان کارم شده نگاه کردن فایل های ارزشمند این سایت و خوندن مطالبش. حتی دیگه دنبال مطلب مثبت و انرژی مثبت از اطرافیانم وگوشه وکنار نیستم.همین چن وقت پیش یکی از اطرافیانم بهم توصیه چن تا برنامه کرد که مربوط به دکتر فلان بود و یکی ماله دکتر دیگه که میگفت کلی حرفاشون مثبته. و حالو خوب میکنه و ارامش میده.اما من فقط شنونده بودم. دیگه حاضر نیستم از این مسیری که خدا منو قرارداده و هدایتم کرده، لحظه ای راه کج کنم و بخوام مسیرهای دیگه رو امتحان کنم. اینقد به این راهم و حرف های این مسیرشگفتی ساز ایمان و باور دارم که تنها راه سعادت و ارامش و البته مهمتر ازهمه خداشناسی رو در اینجا میبینم نه هیچ جای دیگه…. خداروشکر که فقط نگاهم الان توجه به زیبایی هاس. توجهم به اصل زندگیم و خالقمه….. اخبار خوب که بخواد برای من مفید باشه، خداوند برسر راهم میزاره و منو در مدارچشیدن نعمت هاش قرار میده…… تلاش من فقط برای نگه داشتن حالِ خوبمه. حال خوب نتیجش ارامشه که همه دنبالشن. و الان به طور واقعی دارم طعمشو میچشم…… خدایا شکرت….. یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 3
   محتوای دیدگاه: 111 کلمه

   سلام سپاس این فایل عالی بود اطرافیان من سرزنش میکردن که چرا هیچی از اخبار نمیدونی اهمیت ندادم و این روزها شد بهترین روزهای زندگیم چون به خودسناسی پرداختم و با اینکه هزینه خرید فایل های شما رو نداشتم با یه کتاب شبیه حرف هاتون و فایل های رایگانتون موفق شدم در ارامش وزن کم کنم ممنون از سادگی بیانتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار amirali2020110@gmail.com
    1400/08/28 09:44
    مدت عضویت: 1163 روز
    امتیاز کاربر: 10203 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 267 کلمه

    با سلام 

    من چند وقتی هست که فایلهای استاد را گوش می‌کنم و ورودی های ذهنم را خیلی دارم کنترل میکنم و اجازه افکار منفی را به ذهنم نمیدم تا جایی که همسرم یه روز از خانه پدرش اومد وشروع کرد به تعریف کردن بیماری مادرش و از من هم اعتراض کرد که چرا حالی از مادرم نمی پرسی و انگار که خوشحالی که اون بیماره من حرفی نزدم و نخواستم توضیح بدم و اون سعی می‌کرد که حال منو خراب کنه اما همش تو ذهنم میگفتم که مریم مواظب باش فقط ۳ دقیقه‌ فرصت داری این میخواد حالتو بد کنه محل نزار و خلاصه تونستم بدون هیچ دعوایی خودم را رها کردم و اجازه ندادم منو به طبقات پایین تری بکشونه این همان هدایت خداوند است که منو توسط استاد عزیز هدایت کرد .

    و یه موضوع دیگه اینکه دو سه روز گذشته یه جوانی که آشنای خانوادگی ما بود و فقط ۳۳ سال سن داشت در اثر ایست قلبی فوت شد یعنی هر جا میرم حرف اون هستش من اولش که شنیدم ناراحت شدم اما تونستم ذهنم را از اون مسئله بردارم که ما که خدا نیستیم حتما عمرش بدنیا نبوده ،پیمانش پر شده خیلی ها مثل اون از دنیا رفتن و از این فکرها و در بحث دیگران که بیچاره مریض نبود و اینا شرکت نمیکردم و گوش نمی‌دادم و مسئله را عادی میکردم که همه ی ما یه روز از این دنیا میریم  .

    خدا را شکر خیلی دارم کنترل میکنم ورودی ها را اما هنوز هم خیلی کار دارم که انشاالله تمام تلاش خودم را میکنم که با احساس خوب و آرامش زندگی کنم .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.vazan
   1398/12/05 10:43
   مدت عضویت: 1520 روز
   امتیاز کاربر: 133 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 625 کلمه

   با سلام و عرض ادب خدمت استاد مهربان و بزرگوارم، جناب آقای عطار روشن عزیز. استاد راستش را بخواهید چند وقتیست که دارم خیلی با وسواس و قدرتمندانه، بر روی کنترلِ آگاهانه ورودی های ذهنم کار میکنم و به همین خاطر هر فیلم یا کلیپی را نمی بینم، هر مطلب و نوشته ای را نمی خوانم، هر وُیس و پادکستی را نمیشنوم و توجهاتم را تعمداً از روی آنها بر میدارم و توجهاتم را فقط و فقط آگاهانه بر روی نکات مثبت پیرامونم و زیبائیها و فراوانی ها و عشق و شادی و خوشبختی متمرکز مینمایم. بار اول هم که فایل شما، راجع به این ویروس کذایی و اپیدمیِ ذهنی را (که اذهانِ عمومیِ جامعه مان را حسابی درگیر کرده!!) بر رویِ سایت دیدم، حقیقتاً شک کردم که آیا آنرا باز کنم و ببینم یا نه؟؟!! اما با این حال و با توجه به شناختی که از جنابعالی و شخصیت والا و ارزشمندتان داشته و دارم، این فایل را دانلود کرده و بارها و بارها آنرا دیدم و شنیدم و چقدر لذت بردم از اینهمه نگاه و نگرش مثبت و فوق العاده عالی که مثل همیشه در صحبتهایتان وجود داشت و من با تمام وجودم آنها را درک کرده و با قلب و روحم دریافت نمودم…استاد همانطور که خدمتتان عرض کردم این ویروس یک عارضه و ناهنجاریِ ذهنی است که متأسفانه به یک اپیدمی رو به گسترش در جامعه ما تبدیل شده و باید با انتشار چنین آگاهی های ناب و ارزشمندی، هر چه زودتر از رشد و پیشرفت آن جلوگیری کرد. بعضی ها عادت دارند به محض مواجه با مسائل و مشکلات، سریعاً سراغ اینترنت و گوگل بروند و وقت و بی وقت راجع به آن موضوع (بیماری ، عارضه ، ناهنجاری و…) تحقیقات کنند و اطلاعات به دست بیاورند که مثلاً: راه های تکثیر آن چیست؟؟ چگونه انتشار پیدا میکند؟؟ شرایط رشد و نمو آن چیست؟؟ پیشگیری های لازم برای مقابله با آن چیست؟؟ اگر به آن مبتلا شدیم چه کارهایی انجام بدهیم یا اگر نشانه های آنرا در بدنمان دیدیم چه کارهایی انجام ندهیم یا اگر درگیر آن شدیم چه چیزهایی بخوریم و یا برای رفع آن چه چیزهایی نخوریم؟؟ و مُدام توجه و توجه و توجه و تولید و ارسالِ فرکانسهای مضر و خطرناکی مثل: فرکانس ترس ، فرکانس ناامنی ، فرکانس بیماری ، فرکانس حالِ بد ، فرکانس ناتوانی ، فرکانس قربانی شدن و هزاران هزار فرکانس و ارتعاش بد و نامناسب دیگر که نتیجه ای جز ابتلا به آن مریضی و بیماری را در بر نخواهند داشت. اما استاد خوبم، به قول فرمایش شما، مرگ و زندگی، اول در دستان خداوند و بعد در دستان و در واقع در اذهانِ خودمان است و من به شخصه عقیده دارم تمامیِ این اتفاقات و موضوعاتی که هَر از گاهی در جامعه ما شیوع پیدا میکنند و ذهن های ما را درگیر خودشان میسازند، به نوعی آزمونهایی هستند برای محک زدن و تقویت ایمانِ ما و اگر ما با قدرت بر روی ورودی های ذهنمان کنترل داشته باشیم و توجهاتمان را آگاهانه، بر روی زیبائیها و نکات مثبت زندگی متمرکز نماییم، خیلی فوق العاده و لذت بخش و در نهایتِ آرامش و خوشبختی زندگی میکنیم و در پایانِ مرحلهء ابتدائیِ زندگیمان هم، خیلی زیبا و آرام و دلنشین این جهانِ فانی را ترک کرده و مرحله بعدیِ آنرا در جهانی دیگر با شادمانی و عشق و سُرور آغاز خواهیم کرد. باز هم ممنون از جنابعالی که با انتشار و اشاعه چنین فایل های بی نظیری که من اسم آنها را ” آگاهی هایِ رایگانِ گرانبهاء ” گذاشته ام، در هر لحظه ما را با خودتان و تجارب ارزشمند و فوق العاده تان همراه و همسو میسازید و بهره مندی از سعادت دنیا و آخرت را برای ما به ارمغان می آورید. ایام به کام شما و تا درودی دیگر، فعلاً بدرود…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار saeed.sherafati1986
    1398/12/15 17:28
    مدت عضویت: 1503 روز
    امتیاز کاربر: 100 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام دوست عزیز مطلبی که گذاشتین بسیار زیبا بود و ایمان من رو بیشتر کرد نسبت به مسیر صحیحی که استاد ازش صحبت میکنه، موفق و سلامت باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Farzaneh Niroei
   1398/12/04 21:25
   مدت عضویت: 1668 روز
   امتیاز کاربر: 1051 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 79 کلمه

   مرسى استاد جان از اين همه مهربانى و اهميت ?
   اميدوارم تجربه شيرين و لذت بخش شما رو تك تك آدمها بتونن تجربه كنن كه بسيار زيباست.
   بالاخره هر كسى تو زندگيش حتى براى يك روز طعم زندگى بى دغدغه رو چشيده و لذت واقعى رو حس كرده .
   حالا ديگه ميل خودشه اگه بخواد با اين همه اطلاعات خوب و مهربان زندگى آروم و بى دردسر رو فقط با كمتر از دو ميليون براى خودش بخره ????يا بر عكس .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فائزه کیان
   1398/12/04 15:29
   مدت عضویت: 1520 روز
   امتیاز کاربر: 5403 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 229 کلمه

   سلام به استاد خوبم

   خیلیییی ممنونم به خاطر این فایل عااالی و آگاهی دهنده …
   واقعا به جا بود …منم این چند وقته که این موضوع کرونا و این حرفا پیش اومده واقعا از اولش اصلا پیگیر اخبارش نبودم و فقط از اطرافیان می شنیدم یه چیزایی ‌…و پیش خودمم این حرفا رو میگفتم که برگی بدون اذن خدا به زمین نمی افته یعنی همه چییییز تحت قدرت و سلطه خدای منه و هیچ کس هیچ تاثیری نداره و همه ماسک و دستکش و این چیزا میزنن و تو خیابونم که خیلی میبینیم ولی واقعا من اصلا پیگیر نبودم و عادی میرم و میام البته که یکم نگرانی ته وجودم بود … ولی چند تا فایل از استادای دیگه هم شنیدم که اصلا توجهی نکنیم به این چیزا …
   و این فایل شما هم که خیلی عالی بود …
   و مثال هواپیما و شهادت سردارم که زدین خیلی درست بود و واقعا همینطوره هر چند وقت یک بار سر یه موضوعی نگرانی میارن تو جامعه و دقیقا این ایمان به خدا رو باید ریشه ای حل کنیم برای خودمون …
   انگار تو این موقع ها اصلا خدایی وجود نداره و فقط تو حرف میگیم خدا هست….
   و از خدای خودم میخوام کمکم کنه ایمانم بهش بیشتر بشه …
   و مثال به وجود اومدن سلول هم عالی بود واقعا و خیلی برام حل کرد موضوع سلامتی و رابطه ش با احساس خوب و…
   خیلی ممنونم ازتون استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1398/12/04 15:05
   مدت عضویت: 1692 روز
   امتیاز کاربر: 21197 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 80 کلمه

   سلام استاد عزیز چقدر عالی این مطلب را حلاجی کردید واقعا که حقیقت کامل است وقتیکه ایمان ما به خداوند قوی باشد دیگر هیچ چیز نمی تواند ما را نگران کند ??
   مرسی بابت این پیام به جا من خودم شخصا احساس ترس و نگرانی ندارم ولیکن شنیدن حرفهای شما به من اطمینان و قوت قلب بیشتری داد و احساس آرامش بهتری به من دست داد ممنونم که در همه حال با ما هستید و راهنمای دلسوز و مهربان مایید ??????

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم غلامی
   1398/12/04 13:52
   مدت عضویت: 1702 روز
   امتیاز کاربر: 899 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 14 کلمه

   سلام استاد عزیز،مثل همیشه به موقع بود خیلی حس و حال خوبی بهمون داد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azita
   1398/12/04 11:27
   مدت عضویت: 1676 روز
   امتیاز کاربر: 6578 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 130 کلمه

   سلام وتشکر از فایل به موقعتون استاد عزیز واقعا بهش نیاز داشتم این چندروز ازبس در استرس به سر بردم احساس می کردم دارم دچار افسردگی میشم تموم اطرافمون پر شده از اخبار وحوادثی که به جای احساس خوب فقط استرس وارد می کنندتمام کانال ها وگروه ها و… استاد اگه خودمونم نخوایم باز هم اطرافیان با حرفاشون ما رو می ترسونن درمورد مدرسه بچه هامون … ولی الان با گوش دادن به این فایل حالم خیلی خوب شد چقدر دورم از خدا ??خالق توانای ما حافظ و نگهبان ماست. من یک بار می میرم واگه قرار باشه بمیرم هیچکس نمی تونه کمکم کنه وجلوشو بگیره الان حالم عالیه وبه امید خدا از الان دیگه دنبال اخبارمربوط به این مورد نیستم?? سپاس از فایل زیبا و سرشار از احساس خوبتون??

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم