0

حال خوب زندگی خوب

حال خوب
اندازه متن

بسیاری از انسانها تصور می کنند اگر شرایط زندگی خوب را داشته باشند احساس خوشبختی خواهند داشت. اما این نگرش صحیح نیست و هرگز تجربه نخواهد شد.

حال خوب داشتن می تواند منجر به زندگی خوب شود اما نتیجه زندگی خوب احساس خوب نخواهد بود.

اهمیت حال خوب داشتن

سال های زیادی تصور می کردم اگر زندگی من بهتر شود و به آرزوهایم برسم حالم خوب می شود و احساس خوشحالی خواهم داشت. اما با اینکه در سی و پنج سال زندگی به خواسته های متعددی رسیده بودم اما احساس خوشبختی نداشتم.

حال خوب

هرچه سن کم بیشتر می شد و اشتیاق بیشتری برای تجربه احساس خوب و احساس خوشبختی پیدا می کردم بیشتر اطمینان پیدا می کردم که اگر به خواسته ها و آرزوهای خود برستم قطعا احساس خوشبختی خواهم کرد.

اما نکته جالب توجه اینکه خواسته ها و آرزوی های من به انتها نمی رسید چون از سن کودکی تا ۳۵ سالگی خیلی از خواسته های من در جنبه های مختلف زندگی برآورده شده بود اما همچنان تصور می کردم برای داشتن احساس خوب باید حتما به آرزوهایی مانند داشتن ماشین خارجی، خونه بزرگ، پس انداز زیاد و … برسم تا احساس خوب به شکل واقعی و دائمی در من ایجاد شود.

روند حال خوب من در زندگی به این شکل بود که وقتی به مشکل یا مساله ای در زندگی بر می خوردم تصور می کردم که این موضوع باعث احساس بدبختی من است و اگر این مساله برطرف شود احساس خوشبختی خواهم کرد اما بعد از حل و فصل آن مساله شاید چند ساعت احساس خوب داشتم و دوباره وارد چالش و مساله بعدی می شدم.

این چرخه حال خوب و حال بد ادامه داشت تا در سن ۳۵ سالگی با موضوع قانون جذب، قدرت ذهن و رابطه دوستانه با خداوند آشنا شدم و در قلبم نوری شکل گرفت که احساس کردم این مسیر می تواند باعث خوشبختی و احساس خوب من شود.

هرچه بیشتر در این مسیر ادامه دادم بیشتر مطمئن شدم که خواسته ها و نیازهای زندگی هرگز نمی تواند باعث احساس خوب پایدار و بالاتر از آن احساس آرامش شود.

رسیدن به خونه، ماشین و هر چیزی که تصور می کنید می تواند باعث حال خوب و احساس خوشبختی شما خواهد شد فقط در حد چند ساعت یا نهایتا چند روز می تواند دلیل احساس خوب شما باشد. بعد از آن به مرور در مواجه شدن با مسائل دیگر زندگی تاثیر آن خواسته یا آرزو در شکل گیری حال خوب کمرنگ شده و وضعیت پایدار و اصلی شرایط روحی نمایان می شود.

بنابراین برآورده شدن آرزوها نمی تواند راهکار مناسبی برای رسیدن به احساس خوب پایدار باشد اما رسیدن به احساس خوب قطعا می تواند راهکار مناسبی برای رسیدن به زندگی خوب با شرایط عالی خواهد شد.

تغییر نگرش تغییر زندگی

موضوع مهم درباره احساس خوب داشتن این است که داشتن احساس خوب مربوط به یک احساس خاص یا شرایط جسمی یا محیطی نیست بلکه باید از طریق تغییر نگرش ایجاد شود.

زمانی که بتوانیم با اصلاح در نگرش خود درباره جنبه های مختلف زندگی به احساس خوب برسیم این نگرش باعث ایجاد حال خوب به شکل پایدار خواهد شد.

زمانی که از طریق تغییر نگرش به حال خوب پایدار در زندگی برسیم شرایط زندگی ما به شکل کلی تغییر می کند و زندگی ما در جنبه های مختلف تحت تاثیر حال خوب قرار گرفته و روند بهتری به خود می گیرد.

تغییر نگرش با تغییر کلام یا سعی و تلاش برای تغییر یک فکر تفاوت بسیاری دارد.

برخی ها در مواجه شدن با این موضوع که اگر نگرش خود را اصلاح کنید زندگی شما دگرگون می شود می گویند خوب من الان نگرشم را عوض کردم پس چرا زندگی من دگرگون نشد.

تغییر نگرش با اینکه سعی کنید بخندید یا احساس شاد بودن داشته باشید و به دیگران نشان دهید که انسان شاد و خوشحالی هستید بسیار تفاوت دارد.

تغییر نگرش بیشتر از آنکه باعث تغییر در شرایط پیرامونی و ظاهری شخصیتی ما شود منجر به شکل گیری آرامش عمیق درونی می شود.

آرامشی که منجر به تغییر نگاه ما به مسائل مختلف زندگی شده و درک و برداشت فرد از زندگی را تغییر می دهد. در این شرایط شما به شکل پایدار احساس خوشبختی خواهید کرد.

حال خوب
خدایا حالمو بهتر کن

خدایا حالمو بهتر کن

انسانهای زیادی که با موضوع قانون جذب آشنایی دارند خیلی دنبال بهتر کردن حال خودشان هستند. حتی برای این کار عبارت های مختلف را در گوگل جستجو می کنند:

 • حال خوب داشتن
 • حال خوب فوری
 • حال خوب پایدار و موثر
 • متن حال خوب
 • تکنیک حال خوب
 • حال خوب کجاست
 • نوشته برای حال خوب

واضح است که افراد زیادی به دنبال بهتر کردن حال خودشان هستند و در جستجوی حال خوب به هر دری می زنند اما جالب توجه اینکه بهترین منبع حال خوب و موثرترین راهکاری که می تواند خیلی سریع، موثر و پایدار می تواند باعث بهتر شدن حال خوب شود استفاده از هدایت الهی است.

می توانید به جای جستجو کردن در دنیای پیرامون در دنیای درون خود به دنبال حال خوب باشید و برای این مهم باید از نیروی الهی درون خود کمک بگیرید.

عبارت (خدایا حالمو بهتر کن) یک عبارت تاکیدی یا دستوری نیست بلکه نگرشی است که باید در خود ایجاد کنیم تا به شکل پیوسته و پایدار منتظر دریافت الهامات و هدایت های الهی برای داشتن حال خوب باشیم.

نکته ضروری برای دریافت هدایت الهی حرکت کردن است. به این شکل که وقتی نگرش (خدایا حالمو بهتر کن) را در وجود خود شکل دادید برای دریافت هدایت الهی باید آماده حرکت و اقدام باشید.

ممکن است تمایل به خواندن کتاب خاصی پیدا کنید. باید آن کتاب را بخوانید.

ممکن است تمایل به شنیدن یا دیدن ویدیوی آموزشی یا هر ویدیوی پیدا کنید. باید این ویدیو را ببینید.

اینکه به تمایلات خود برای رسیدن به هدایتی که خداوند برای شما درنظر گرفته است عمل کرده و اقدام کنید بسیار مهم است.

برای ساده تر کردن اقدام کردن برای دریافت هدایت الهی برای بهتر کردن حال خودمون ایده ای جذاب و شگفت انگیز را در سایت تناسب فکری اجرا کردیم که استفاده از آن شما را به وجد خواهد آورد.

استفاده از این امکان به شما فرصت می دهد تا به شکل عملی نزدیک بودن خداوند به خود و دریافت و درک هدایت الهی را تجربه و لمس کنید.

توضیحات تکمیلی و مفصل درباره اهمیت حال خوب داشتن و تاثیر آن بر جنبه های مختلف زندگی و همچنین نحوه استفاده از این امکان جذاب سایت تناسب فکری را در ویدیوی این بخش برای دوستان عزیزم توضیح داده ام.

امیدوارم که با استفاده از این امکان جدید تحولی در رسیدن به حال خوب پایدار را تجربه کنید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.20 از 87 رای

https://tanasobefekri.net/?p=41340
12 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار فریبا فروغی
   1403/02/03 15:09
   مدت عضویت: 620 روز
   امتیاز کاربر: 15860 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 364 کلمه

   باسلام خدمت شما استاد عزیز

   من هم بسیار انسان هاب دیدم انتخاب کردن با مسائل و موضوعات زندگی که روبرو میشن حالشون بد میشه و سخت میگیرن ،اون زمان که من خودم خواستم که از مرداب زندگی و اون سختی و تقلا کردن برای خواسته ها و هدف هام تغییر مسیر بدم دیدم به خواست خدا با سایت اشنا شدم وقتی اگاه تر شدم توی این دو سال خیلی زندگی برم لذت بخش تر و زیباتر شده جون دیدگاه و نگاهم رو به موضوع ها و مسائل عوض کردم و سعی کردم اگاهانه زندگی کنم ،

   از زمانی که یاد گرفتم آرامش داشته باشم افکار بهتری رو در طول روز ریافت می‌کنم با دیدن ئل یا موضوعات زندگی دیگه به هم نمی‌ریزم زود واکنش نمی‌دم و یا عصبی نمی‌شم،

   سعی می‌کنم با آرامش ذهنی جنبه خوب و مثبت اونو ببینم و اینو در نظر می‌گیرم که چقدر زیباست که حس خوبی نسبت به این شرایط دارم،

   فکر می‌کنم اگر انسان‌هایی که من به اونا این آگاهی را دادم که وارد سایت بشن اگر همزمان با من شروع به گوش دادن و خواستن به تغییر می‌کردن الان زندگی برای اون‌ها هم فرق کرده بود و زیباتر شده بود،

   من براشون توضیح دادم از زیبایی‌ها و راحتی‌های زندگی از شناخت خودم درباره خداوند گفتم اما اون کسی که گوش شنوایی نداره و براش سخته که دیدگاه چندین سالش رو تغییر بده همیشه مخالفه تغییرات باور خود هست،

   ولی من به تجربه خوبی از زندگیم دست پیدا کردم که مهم‌ترین اون داشتن احساس خوب در طول روز و آرامش درونی من موضوع مسئله کوچک یا بزرگی می‌تونه منو نگران کنه یا از ایمانم به خداوند کم کنه،من همیشه می‌تونم که باید در طول روز به چه چیزی باید توجه کنم که حس خوبی داشته باشم من یاد گرفتم که خدا به من نزدیک است وقتی با احساس خوب از اون درخواست می‌کنم و نتیجه‌اش رو به خوبی دریافت می‌کنم نزدیک بودنش رو درک می‌کنم،

   امروز من با این آگاهی و گوش دادن دوباره این فایل خوب حس بهتری پیدا کردم و دوست دارم که باز هم برای هر روز همانطور که جسم من به غذا نیاز داره ذهنم رو آگاه کنم و همیشه آرامش لحظه‌ای رو در افکار خودم در طول روز داشته باشم،

   باتشکرازشما 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 13965 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 364 کلمه

   سلام دوست عزیز ممنونم بابت دیدگاه عالی که به اشتراک گذاشنید . من هم دقیقا این چند روز هست که این حالت رو دارم که به لطف خدا به اینجا هدایت شدم حتی دیشب به خودم میگفتم اخه چرا اینطور شدی ؟! این منفی باف چرا این چند روزه که ول کن نیست دقیقا از موقعی که به لطف خدا و استاد عزیز شروع به تغییر زندگی ام با قدرت اراده خداوند کردم و از خدا خواستم که حتی در آب خوردن هم یادم به قدرت اراده خداوند باشه چون در طی روز فراموش میکنم که چنین تصمیمی گرفتم 

   من یه چیز دیگه خواستم حالا این شیطان لعنی ک خانم منفی باف مرتب داره تمام موضوعات تلخ گذشته رفتار دیگران مرگ و میر عزیزان از دست رفته حتی پدرم که ۳۰ سال پیش بهشتی شده با این حالی که داشتم  دیروز انگار تازه فوت شده و اشکم سرازیر میشد به طرز عجیلی نگران بچه هام بودم فکر بد برام می اومد از سر درد شدید نصف شب بلند شدم دو تا قرص خوردم و در حین قرص خوردن در ذهنم   به خدا گفتم قربونت برم کمکم کن من که میخوام زندگی ام رو بر اساس قدرت اراده تو تغییر بدم چرا افکار گذشته غلبه کرده شیطان رو ازم دور کن  فقط در ذهنم گذشت به لطف خدا بعد از این فکر و خوردن قرص راحت خوابیدم . الان که سر کارم خواستم قبل از شروع کار تمرین روز ۱۱ تکرار رو انجام بدم که خدا رو شاهد میگیرم یه حس گفت برم دیدگاه شما دوست عزیز رو بخونم !!!! 

   دقیقا حالات من رو بیان کرد و جوابم رو گرفتم و آرام شدم .این در حالی بود که من چون با گوشی همراه کار میکنم و سایت رو دنبال میکنم فقط ۴ تا از مطالبی که استادعزیز به اشتراک میگذاره برای من نمایش داده میشه در صورتی که استاد فرمودند در کامپیتو تر ۸ تا نشون داده میشه  که باز از عجایب و شگفتی این دوره که کامنت شما باید از ۴ تایی باشه که برای من نشون داده بشه.

     خدایا شکرت از این اشکی که هم اکنون در چشمان من به واسطه این مسیر الهی جمع شده .دوست عزیزم بسیار ممنونم در پناه خدا باشی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/09/02 10:19
   مدت عضویت: 454 روز
   امتیاز کاربر: 13270 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,097 کلمه

   سلام استاد 

   خدا را شاکرم که درتاریخ 1402/09/02 این فایل به این مهمی را گوش دادم 

   استاد به خدا چند وقتی بود حال و آرامش درونی من بد است و اصلا هم نمیدانم چرا احساس من دوباره برگشته به روزهایی که درمحیط کار به مشکل برخورد کرده بودم درحالی که اصلا نه اتفاق خاصی افتاده بود و نه برخوردی ایجاد شده بود و همش با خودم میگفتم من که ازاین بحران گذشتم خداراشکر چرا دوباره برگشتم به روزهایی که کارها و حرفهای چندین ساله مدیران و همکارانی که قبلا من را اذیت کردند را دوباره دارم به یاد میآورم خیلی روح و روان من در فشار جسمی بود و حتی برای هدفی که برنامه ریزی کرده بودم تا به آن هدف برسم هم ناامید شدم و رفتم جستجو کردم که چرا من دچار این مشکل شدم درجایی خواندم که من دچار نشخوار ذهنی شدم ببخشید مثال میزنم مثل گاوی که درابتدا تند تند علف ها را میخورد و بعد از خوردن درجایی استراحت میکنه ولی خواب نیست و هربار غذای آن از معده به دهانش بازمیگردد و اودرحال جوییدن آن علفها است به این کار درحیوانات میگویند نشخوار و من هم خاطرات 20سال قبل و یا یکسال قبل را دوباره به ذهنم برگرداندم و دارم آنها را تجزیه و تحلیل میکنم و ناراحت هستم که چرا فلانی ، فلان کاررا بامن کرد و یا چرا من درفلان جلسه ای ازخودم دفاع نکردم و گفتم خدا حسابش را برسه و الان پشیمانم چرا دست آدمهایی که من را اذیت کردند رو نکردم درحالی که مدرک داشتم و خیلی چیزها و درنهایت متوجه شدم من نباید گاو باشم و نشخوار ذهنی انجام بدهم هر چقدر به گذشته فکر کنم چیزی جزء حال بد نصیب من نخواهد شد و از خداوند خواستم کمکم کنه که حال و آرامش داشته باشم چون من فقط به او توکل کردم و میکنم و اعتماد دارم که احساس من اشتباه نمیکنه و این روزها هم میگذرد و روزهای خوب درپیش روی من است 

   در جایی خواندم برای داشتن حال خوب همه چیز از نگرش و فکر انسان نشات میگیره که باید 7 قانون برای داشتن حال خوب را رعایت کنیم تا همیشه حال ما خوب باشد 

   1- قانون بگذار گذشته بره ما نمی توانیم به گذشته برگردیم و کاری را اصلاح کنیم پس باید از گذشته تجربه بگیریم هرگز با فکر کردن به گذشته امروز خوب خود را خراب نکنیم تا آرامش داشته باشیم و حالمان خوب باشد 

   2- به دیگران توجه نکن سعی نکن خواسته باشی دیگران را ازخودت راضی نگه داری دراین دنیای به این بزرگی فقط یک نفر را میتوانی از خودت راضی نگه داری آن هم خودت هستی پس زیاد تلاش نکن دیگران را ازخودت راضی نگه داری پس درگیر نظر دیگران نباش تا آرامش داشته باشی و حالت خوب باشه 

   3- فرصت بده صبر کن زمان درمان هردری است وقتی موضوعی تورا ناراحت میکنه فکر کن که آیا 5 سال دیگه هم این موضوع اینقدر من را ناراحت میکنه مسلما خیر پس ازهمین اول ولش کن و به آرامش و حال خوب برس

   4- مقایسه نکن تنها فردیکه می توانی خودت را با آن مقایسه کنی فقط و فقط خودت هستی خیلی هنر داری امروز خودت را با دیروز خودت مقایسه کن و از تجربه های دیروز خودت درس بگیر خداوندحتی اثر انگشت هیچ کس را مثل هم نیافریده یعنی تو با همه فرق میکنی و هیچ کس مثل دیگری نیست 

   5- آرام بمون وبه خدا توکل و اعتماد کن چون همیشه خدا هست – خداهست -خدا هست  

   6-مسئولیت هرکار را خودت به عهده بگیر و به دنبال حال خوب و آرامش دربیرون از خودت نباش چون تحت هرشرایطی که زندگی کنی حال خوب دردرون تو است و دیگران نمیتوانند درفکرو ذهن تو نفوذ کنند پس خودت مسئول حال خوب و بد خودت هستی نه دیگران پس نگرش خود را به اطرافیانت واتفاقات اطرافت تغییر بده 

   7- بخند و لبخند بزن چون زندگی خیلی کوتاهه تا میتوانی به زندگی لبخند بزن و لذت ببر چون عمر ما مثل باد و برق میگذرد و خدای ناکرده درپایان عمر افسوس روزهایی که میتوانستیم شاد باشیم و نبودیم را نخوریم پس تا میتوانی بخند و لذت ببر 

        زهوشیاران عالم هرکسی را دیدم غمی دارد                                            دلا دیوانه شو که دیوانگی هم عالمی دارد 

   استاد دقیقا درست فرمودید من چقدر برای خودم ارزش قائلم – چقدر به خدا توکل میکنم تا آرامش بگیرم تا امید به زندگی داشته باشم چقدر برای شخصیت خودم ارزش قائلم پس من باید به طور پیوسته به دنبال موضوعات خوب باشم که حالم را خوب کند و سایت تناسب ذهنی تنها جایی است که میتوانم درآن به ارامش برسم چون ما نباید خدا رامحدود کنیم ما باید همانطور که خداوند درنگرش ما بزرگ است نگرش خود را وسعت ببخشیم و آن را مثبت کنیم تا درهمهی جنبه های زندگی پیشرفت کنیم نه فقط لاغری و از ذهن منفی باف فاصله بگیریم ما نمیتوانیم با افکار منفی مبارزه کنیم چون او به هزار دلیل ما را شکست میدهد پس ما آگاهانه فکر کنیم و درشرایط و اتفاقات به این فکر کنیم که چه فکری به ذهن من میرسد که با این کار حال و احساس من بد نشود و آرامش فکری و ذهنی داشته باشم و فقط خودم میتوانم به خودم کمک کنم نه دیگران و من مطمئن هستم که خداوند من را به سمت بهترین آگاهیها هدایت خواهد کرد مثل این چند روزی که من حالم بد بود و رفتم که جستجو کنم چطور حالم را خوب کنم که هم به این فایل هدایت شدم و هم آگاهیهای من افزایش پیدا کرد و خداوند افرادیرا سر راهم قرار میدهد و یا اتفاقاتی خواهد افتاد که حال من بسیار خوب میشود. 

    مهمترین تغییر برای حال خوب و ارامش داشتن تغییر نگرش است چون ما هروقت به موضوع خاصی فکر کنیم در ذهن ما یک نگهبان منفی آنجا نشسته که حال مارا بد کنه که همش می گوید -نمیشه- اوضاع خرابه – الان وقت این کارنیست -و….پس ما باید بدانیم این دنیای به این بزرگی به هرکس به اندازه لیاقتش به او چیز میدهد پس ما باید با تغییر نگرش نسبت به خودمان ارزش خود را تغییر دهیم تا کائنات به اندازه لیاقت ما به ما ثروت – روابط عالی – آرامش و حال خوب بدهند چون وقتی شما درجه لیاقت خودت را بالا ببری به همان میزان نعمتهای زیادتری به تو خواهد رسیدو این یعنی عدل خداوند پس خداوند می فرماید بخوانید من را تا اجابت کنم شما را 

   خدایا ازتو ممنونم که درهمه حال به فکر بندگانت هستی که به آرامش و حال خوب برسند . بازم شکر و ممنون ازشما استاد عزیز بابت این سایت به این خوبی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار narges faraji
   1402/07/18 12:26
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 5679 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 16 کلمه

   سلام من کلاهرموقع توی ذهنم سوالی پیش میاددقیقاهمینطورهست یهومیببنم شمادرمورداون فکرداریدصحبت میکنیدازتون ممنونم 🙏🏻بابت این سایت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1402/07/03 10:27
   مدت عضویت: 1259 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 343 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ❤️

   سلام

   خدایا حالمو بهتر کن

   امروز که از خواب بیدار شدم بعد از صبحانه خوردم رفتم که مشغول نظافت و مرتب کردن خونه بشم رفتم تو اتاق دخترم که کارمو از اونجا شروع کنم نمی‌دونم که چی شد بعد از مدتها نشستم روی تخت و غرق در افکار شدم خیلی وقت بود که دیگه  این طوری غرق در افکار نمی شدم  یهو فکرم رفت به یه سری از مشکلات و ناخودآگاه نگران آینده بچه هام شدم  داشتم تو ذهنم با خودم حل و فصل شون میکردم و تو همون حال و احوال یاد مطالب سایت و حرفای استاد افتادم تو ذهنم با خودم گفتم خدایا خودت کمکم کن و به بهترین شکل هدایت و راهنماییم کن و مشغول این افکار بودم و در همین حین همسرم اومد تو اتاق که با من خداحافظی کنه و بره سر کارش و من اصلا متوجه ورودش به اتاق نشدم در صورتیکه روبه روم نشسته بود و دست تکون می‌داد که بابا کجایی و من به خودم اومدم دیدم که چند لحظه ای اصلا اونجا نبودم هرچی همسرم ازم سوال کردکه به چی فکر میکردی ، مشکلی هست گفتم نه هیچی 

   بعد که همسرم رفت اومدم سراغ گوشیم و سایت و باز کردم و هدایت شدم به این قسمت نشستم مطالب قبل از فایل و خوندم و بعد هندزفری گذاشتم و فایل و گوش دادم لذت بردم و بعد در قسمت نظرات شروع کردم به نوشتن و ایمان دارم که خداوند کار اشتباه و بیهوده انجام نمی ده و به بهترین شکل بنده هاشو هدایت و راهنمایی می‌کنه 

   منم با حرفای استاد کاملا موافقم که حال خوب داشتن باعث میشه که انسان آرامش بیشتر و بهتری داشته باشه و صد درصد ادغام حال خوب و آرامش باعث میشه که اتفاقات خوب و بهتر و با کیفیت تری  در زندگیت رقم بخوره

   و ازاین امکانات جدیدی که استاد در فایل توضیح دادن که رو سایت گذاشتن خیلی خوشحال شدم و من حتماً از این به بعد هر روز استفاده میکنم و نظر مو در قسمت مربوط به اون روز ثبت میکنم 

   استاد ممنون به خاطر زحمات تون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/07/01 10:20
   مدت عضویت: 535 روز
   امتیاز کاربر: 37651 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 612 کلمه

   سلام برخدایی که دائم من رو راهنمایی میکنه که جطور همیشه ارام باشم وجطور اون ابمان که خداوند من روهدایت کرده تقویت کنم چطور خودم رو توحال خوب نگه دارم چون حال خوب هست که من به اتقاقهای بهتر راهنمایی میشم

   تویی این ۱۰ زوز گذشته من کلی اتفاقهای مختلف داشتم که ازجمله سفرزیارتی که حدود ۷ و۸ سالی بود که هیچ مسافرتی رو نداشتم چون امکان رو نداشتم اگه پشناهدی میشد سریع اون رعد کرده اجازه استفاده از چیزی رو برای خودم فبول نمی کردن چون توذهن این دوست نداشتم که برای کسی زجمتی به وحود بیارم ولی به طور اتفاقی بدون برنامه ریزی من خودم رو توشهر مشهد  دیدم چون ابن برنانه دامادم‌ودخترم برای من ریختن اول من فبول نمیکردم‌که با این شرایطم هپرا اونها باشم یی لحظه یاد مطلبی توزندگی با ارده خداوند افتادم‌ه پذیرش هر جیز از هرکس خوب اگهاین نوضوع رو اول فبول دارم س جرا دارم ارده خودن رو به میون میکسم فوریفبول کردم که من هپ با همسرم وپسرم به اتفاق دامادودختر ونوه ام با هم دراین مسافرت باشیم خوب با کمک این افراد کاری که اصلا به هیچ وج برام امکان نبکد شرایطش برام مثل اب خوردن فراهم سد وبا کمک ین افراد با ویلچر که مال مادر دامادم بود من خودم‌رو توصحن حرم وحیاط ش دیدم اون چه زماشلوغ وپر ازدحام که من هیچ سالی توایام ده اخر سر توسهر مشهد نبودم اون روزهدی اخر شرایط دور حرم‌کلا تغییر داره وهیچ وسیِ نقیله اپاکن حرکت تو خیباناهی اطراف حرم بداش نیست فقط تنها راه رفتن وخًورداشتن درحر‌م پیاد روی هست ولی برایمن این امکان به وجودامد با ولیجربا کمک خاناده خودم‌خودم توخرم‌بینم ابن کم ازطرف پسرم دادمادم‌دختر همسر  وحتی نوه هم صورت کرد همه دست بهدست هم داد که این احساس زیبای رو به دست  بیارم ولی کلی مشکل تو اینترنت قطع ارتباطم خراب شدن گوشیم وکلی مشکل ازاین شکل به وحود امده که من تو قسمت دوره ام‌ امکان باز کردن هبج  فایلی  رو ندارم‌ ولی  شادی زیادی  رو  دارم امروز گفتم چون هنوز گوشیم درست نشده اون بخش نمیتوانم کاری رو به پیش ببرم امروز بیام ازاین بخش استفاده کنم‌ اولین  فایل افتاد به این فایل که حالم خو ب بشه  تازه یی  راهکار  هر  روزه  هم  به دست اوردم‌که دائم حالم خوب باشه دیگه جی از این بهتر برای هدایت وحمایت  ودادن ارامش به من ازت تشکر و سپاس دارم

   خدای مهربون ووست داشتی من  با وجود  کلی‌مشکل  من خیلی  ارام‌وراحت این‌مشکل رو پذیرفتم‌که میشه ارام بود راهکارخوب به خودم ‌بدم‌که این یهتنر هست که من به دست اوردم ازبابتش هم ازخدا تشکر دارم هم ازشما که این امکان برای افردی مثل من فراهم‌کردید که با بودن شما همون فبول هرجیز ازهرکس هست که به من میرسه پیدا کردن این  بخش تازه کمک زیادی به من خواهد کرد من به این بخش توحه نداشتم  که امروزبهش رسیدم اگه  تواون بخش برا‌مشکل به وجودامد 

   من‌ابن بخش رو  پیدا کردم‌ جون ‌تو چند روز گذشته ازخدا خواستم‌که دائم  توحال خوب باشم چون میدوم‌داشتن حال خوب کمک زیادی به من برای برطرف کرددن وزنم‌میکنه پس این‌  هم امروز به من رسید ازمن درخواست ازخدا حواب اون به ابن شکل چقدر زیبا ودلجسب شد همه چیز دست  به دست هم‌داده که من به هدفم بر سم ازهرطرف کمک میرسه فقط باید من ارام باشم تا  اون ‌کمک ‌رو  دریافت  کنم ‌اگه ارامش نداشته باسم ازبودن دریافت کمک جامبمونم چقدر تو این چنند روز حالم‌ وارامش  خوبی روتجربه کردم 

   شااید اگه همه  جیزدرست بود طبق روال  همه روزه کارم رو وانجام‌  می دادم  یقین دارم مثل این حس و اصلا دتحربه نمیکردم‌ پس بعضی زمان‌اگه مشکلی  پیش امد اول  داشتن ارامش نشون از کمک ودریافت چیزی بهنرخواهد بود 

   خدا  پشت و  پنا هتون یا   حق  حق نگه  دار  تون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بانوی بهار
   1402/06/30 15:49
   مدت عضویت: 1633 روز
   امتیاز کاربر: 18283 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,154 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی

   فایل بی نظیر حال خوب زندگی خوب

   چقدر این فایل خوب و آرامش بخش بود .جمله خدایا حالمو خوب کن رو دیروز توی سایت دیدم و خیلی احساس خوبی بهم دست داد . واقعا استاد دمون گرم یعنی اینقدر من به این فایل نیاز داشتم .

   من از وقتی حالم توی سایت خوب شده و اوضاعم بهتر شده سعی کردم به دوستانم هم کمک کنم و اونا هم وارد این مسیر کنم اکثر فایل ها رو توی موقعیت های مختلف به ذهنم می آید و بهشون می گم  حالشون خوب می کنم .

   دیروز عصر یکی از دوستان بهم زنگ زد و دیدم حالش ناجور هست و یک خبری که ازش می ترسید رو بهش داده بودن و حسابی از زندگی نا امید شده بود .با اینکه خیلی بهش گفته بودم مثبت نگر باش ولی خب چون هنوز باورهای منفی توی وجودش داره گاهی اوقات منفی نگر هست .

   این بنده خدا دچار مریض بود و همش تصورش این بود که خیلی دیگه زنده نیست و به زودی نتیجه آزمایش آخر می آید و دکتر ها قطع امید میکنند ازش . دیروز بالاخره خبر رو بهش رسونده بودند . اول حرف زدنمون نمی خواست بگه ولی خیلی اصرار کردم و بهم گفت این اتفاق براش افتاده .

   یک متن نوشته ای یه جا خوندم که هر وقت یک نفر به سمت شما می آید و از شما کمک می خواهد اول رفته سمت خدا بعد خدا آدرس ما رو بهش داده .به قول استاد ما دست های خداوند هستیم .

   رفیقمه  و حالش برام مهم بود و از وقتی با فایل های خدا هرگز دیر نمی کند آشنا شدم و حضور خدا توی زندگی ام پر رنگ شده اصلا نگرانی توی زندگی ندارم اگر هم اتفاق های بد برام بیافته نهایت ۵ دقیقه بهش فکر می کنم و بعد ذهنم رو با فکرهای خوب و مثبت پر می کنم و یک تکه از فایل های پیاده روی که به اتفاق های خوب گذشته فکر کنید یادم می آید و حسابی غرق در خاطره های دلنشین می شوم .به درجه ای  از آرامش خاطر رسیدم که  مطمئن بودم تنها کسی هم که میتونه حالش رو خوب کنه فقط خودم هستم .

   رفیقم یقین داره که مشکلش فقط با پول میلیاردی حل میشه و هیچ راهی که بتونه این پول رو بهش برسه نداره چند تا زمین و اینا هم داره ولی اختلاف خانوادگی مانع رسیدن اونا به ثروتی که گوشه ای از مشکلش حل بکنه شده ولی من بر خلافش فکر می کردم و بهش گفتم مطمئنم خدا هرگز بدی بنده هاش نمی خواد و هر‌کاری در زمان خودش انجام میشه تو اگه به جوونه بارها هم  آب بدی تا زمانش نرسه جوونه نمیزنه و به وقتش ثمر دار میشه .

   خلاصه که دو ساعتی باهاش حرف زدم تکه های مختلف از تک به تک دوره ها هی یادم می آمد و بهش می گفتم و حالش رو خوب کردم و به زندگی امیدوارش کردم .این وسط یک سری حرف هایی بهش میزدم که واقعا بهم الهام شد و یه جورایی آرامش بخش بود که نه تنها رفیقم بلکه خودمم با زدن اون حرف ها آروم شدم .

   آخر شب شد و داشتم به حرف هایی که به رفیقم زدم و فایل ها فکر‌ می کردم و به خدا میگفتم خدایا من هیچی ندارم بگم  خودت از دلم خبر داری  راه درست رو بهم نشون بده و تا بتونم گره ای از مشکل های دوستانم حل کنم و بتونم آرامش بخششون باشم . واسه خودم داشتم برنامه ریزی میکردم که یه دفعه یاد استاد افتادم و گفتم امروز به استاد پیام میدم و یکم ازشون راهنمایی میگیرم و تا حال رفیقم  عالی بشه و بهترین کمک رو بهش کرده باشم. خیلی دوست داشتم از احوال دوستم هم خبر دار بشم ببینم واقعا حالش خوبه و الان میزون هست یا نه ولی گفتم خواب هست و بزار به حرفام فکر کنه و خودش به این نتیجه برسه که مثبت نگر باشه و امیدوار وبه امید خدا به زودی مشکلش حل میشه  گوشی خاموش کردم و خوابیدم .

   توی حیاطمون هر روز پرنده خوش آوازی می آیند و نغمه سرایی می کنند امروزم با صدای اونا از خواب بیدار شدم و چند دقیقه که گوش کردم لذت بردم که زمین و زمان در حال تسبیح خدا هستن و حسابی آرامش بخش بود. و این اتفاق رو به فال نیک گرفتم و گفتم امروز روز خبرهای خوب و لذت بخشه و با روحیه خوب از رختخواب بلند شدم.

    گوشی ام که روشن کردم دیدم رفیقم همون زمانی که من بهش فکر ‌می کردم اونم داشته به حرفای من فکر میکرده و پیام خوب و روح بخشی بهم داده و کلی حالش خوب بود و حرفام روش تاثیر مثبت داشته .یعنی اینقدر من خوشحال شدم از پیامش و نفس راحتی کشیدم و حسابی روحیه گرفتم .

   امروز اول صبح دیدم بنگاه کسی نمی آید و سرم خلوت بود  یه دل گفتم بروم و دوره خدا هرگز دیر نمیکند ادامه بدهم یه دل گفتم بروم و فایل های دیگه گوش کنم و توی فکر پیام دادن به استادم بودم  اومدم وارد سایت بشوم دکمه خدایا حالمو خوب کن دیدم و اتوماتیک وار به سمت این فایل راهی شدم .

   با این فایل چقدر خوب و عالی جواب سوالم رو گرفتم و فهمیدم چطور هم حال خودم رو به راه تر کنم هم حال رفیقم. بارها حالم رو خوب کردم و اتفاق های مثبت و  مکرر به سمت من جذب شدن و کارهام به صورت معجزه آسایی حل شدن و لبخند شادی به لبم نشسته .

   من یقین دارم که خدا حسابی بهم نزدیک هست و حرف های ناگفته هم می شنود .و این یقین با سایت تناسب فکری نصیبم شده و تک به تک فایل ها حکم قرص آرامش بخش برام داره حسابی باعث شده روح و روانم در آرامش باشه .

   تا قبل از آشنایی با سایت در زمینه های بسیاری از زندگی اگر می خواستم به خودم نمره بدهم نمره ی سطح خیلی بالایی نمی دادم چون واقعا در دنیایی زندگی می کردم که علم و اطلاعاتم در حد متوسط بود و در خیلی از جنبه های از زندگی هر از گاهی به مشکلاتی برخورد می کردم و تصمیم خوب و مورد قبولی نگرفتم .

   من توی زندگی رابطه خوبی با خدا داشتم و هروقت اموراتم  بهش واگذارمی کردم به نحو عالی کارهام انجام می شد ولی از وقتی وارد سایت شدم رابطه ام مستحکم تر شده و علم و اطلاعاتم به صورت شگفت انگیزی بالا رفت وخیلی بهتر شدم و الان بهترین نمره ها رو توی جنبه های مختلف به خودم می دهم . 

   یک عادتی که من داشتم این بود هر از گاهی برای انرژی گرفتن فال انبیا و پیام فرشتگان می زدم ولی امروز که این فایل رو دیدم دیگه از این به بعد هر روز می آیم و این دکمه می زنم .چون واقعا فایل هاتون عالی و انرژی زا هستن و حسابی مشکل گشای من هست .

   استاد عزیز صمیمانه ازتون سپاسگذارم که همیشه با فایل های جذابتون آرامش و آسایش واقعی رو نصیب من و به تبع من ، نصیب اطرافیانم می کنید .🙏🙏🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Fatemeh.tw59
   1402/06/29 16:00
   مدت عضویت: 1703 روز
   امتیاز کاربر: 7866 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 204 کلمه

   سلام استاد ممنون بابت این فایل خیلی خوب،امروز سه روزه که من سرکار نرفتم ودیگه هم نمیتونم برم سر کار وخیاطی کنم چون دیسک گردن وکمرم زده بیرون،سه روزه که استراحت مطلقم،خیلی دلم گرفته بود همش تو فکر این بودم که چجوری درآمد ندارم ،دخترمو بفرستم دانشگاه توی یه شهر دیگه، خیلی حال روحیم بد بود،خیلی سعی می‌کردم به خودم دلداری بدم ولی بازم میومدم سر خونه اولم،بازم ترس ورم میداشت،از بی‌پولی خیلی میترسم،با این فایل یکم آروم شدم،ولی باید بارها وبارها این ف

   ایل رو گوش کنم تا حسو حالم بهتر بشه،استاد ممنون بابت فایل خوبتون،لطفا ازین فایلها بیشتر بزارید،منفی باف وجودم بعضی وقتا خیلی قدرت پیدا میکنه،فایلهاتون بهم آرامش میده،هر چند که تو این جا هم دوباره منفی باف میگه،استادتو نگاه نکن که خوشحاله،اون با آموزش‌های به تو داره پول در میاره ،چون پول داره خوشحاله،ولی من میدونم بالاخره خدا کمک میکنه ودر رحمت رو هم به روی من باز میکنه،استاد هر چی میگم ،هر چی مینویسم،منفی باف وجودم صداش خیلی بلنده،حتی اگه تو خونه هم حرف مثبت بزنم خانوادم منفی باف روبروم هستن،واقعا شدم لشکر یک نفره،میدونم حتی این بیکار شدنم هم توش خیری نهفتس، امیدوارم  خدا کمکم کنه ویه روزی بیام از خیری که بعد از بیکار شدن بهم رسید بگم،ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1402/06/29 14:49
   مدت عضویت: 620 روز
   امتیاز کاربر: 15860 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 563 کلمه

   باسلام خدمت شما استاد عزیز 

   منم امروز با موضوع های مختلفی رو برو شدم،وقتی رفتار دیگران رو در روند زندگیم میبینم که نقش اونا در زندگی ما چیه میفهمم که حال خوب من در اون لحظه مهم تر از بحث کردن و راضی کردن اون طرف از خودمه،

   یاد گرفتم برای داشتن حال خوب خودم با انسان‌ها که آگاهی ذهنی‌شان مانند من نیست و باورهایشان فرق می‌کند بحث نکنم توضیح ندم و اگر با اون‌ها مخالف هستم سکوت کنم که سکوت کردن بهترین گزینه در هر شرایطی می‌تونه باشه و من یاد گرفتم که توضیح دادن نشانه ضعف داشتن من است برای همین برای راضی کردن دیگران خودم رو توضیح نمی‌دم اگر من رو دوست داره و به من احترام می‌ذاره با من می‌مونه و به نظراتم و آگاهی ذهنیم کاری نداره و ازوجود خودم لذت می‌بره،

   من یاد گرفتم که آگاهی ذهنم رو برای هر کسی توضیح ندم و حال خوب خودم رو نیام به زور برای کسی هم بخواهم درسته مسیر رو بهشون نشون میدم،

   اما تا انسان‌ها واقعاً نخواهند که عوض شن و تغییر کنند اگر روزها برایشان از چیزی تعریف کنیم تا اشتیاق و شوق تغییر کردن و خواسته و اراده‌اش رو نداشته باشند هرگز وارد مسیر نمی‌شند،

   سال‌ها ایت می‌کردم نق می‌زدم و گله داشتم از تنهایی خودم و از شرایطی که در اون بودم همیشه احساس می‌کردم که دیگران مقصره حال من هستند و اگر من احساس بدی می‌کنم اون‌ها با رفتارشون این احساس رو در من ایجاد می‌کند و بیش از اندازه اهمیت می‌دادم به رفتار دیگران درباره خودم اما یاد گرفتم و آگاه شدم که اول از همه به رفتار خودم توجه کنم ،

   به طعم‌هایی که دوست دارم از زندگی تجربه کنم به دست بیارم و می‌دونم که با احساس خوب به هدف‌ها و خواسته‌ها می‌رسد من یاد گرفتم در شرایطی که حالم تحت تاثیر قرار می‌گیرم سکوت کنم،

   من یاد گرفتم برای شادی درونی خودم تلاش کنم برای آرامشی که دارم برای سلامتی ذهن و جسمم همیشه در مسیر خودم بمونم،

   که من یاد گرفتم که با انسان‌هایی که همه‌دار من نیستند هم کلام نشم زیرا با هم کلامی با آنها از مدار خودم خارج می‌شم و به طبقات پایین‌ترین کشیده میشم و احساس بدی بهم دست میده،

   امروز من با احساس بهتری فایل‌های خودم رو با اشتیاق و ذوق بهتری گوش دادم چون خیلی روز خوبی رو شروع کردم من با حس خوب اهمیت ندادن به رفتار و گفته‌های دیگران یاد گرفتم که احساس خودم رو خراب نکنم من یاد گرفتم که با اولویت قرار دادن حال خوب خودم توجه به رفتار و ذهن آدم‌ها نکنم،

   اگر شخصی باعث ناراحتی من میشه ازش دوری کنم و اگر اون دنبال اینه که با من رفت و آمد کنه و احساس خوبی با من داره من هم با اهمیت ندادن رفتار اون سعی کنم که در روابطم با اون شخص اس خوبی داشته باشم و بدگویی و غیبتش را پیش کسی یا حتی در ذهنم نکنم زیرا احساس خودم بد می‌شه و اون شخص از چشمم می‌افته،

   از انسانی که امروزه بهش تبدیل شدم ی خوشحالم من به خودم افتخار می‌کنم که تغییر کردم و احساس آرامش شادی می‌کنم من همیشه خودم رو دوست دارم و ارامش رو اول برای خودم و شما دوستان عزیزم و همراه شما در این سایت میخواهم ،

   ومن انرژی خودم رو در جهت رشد و پیشرفت در زندگی خودم صرف میکنم و دوست دارم خودم شاد باشم و شادی تولید کنم ،تصمیم من امروز اینه که بازهم بهترین خودم باشن،

   باتشکرازشما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1402/06/29 14:24
   مدت عضویت: 1724 روز
   امتیاز کاربر: 30551 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,668 کلمه

   به نام خدای مهربانم که هر لحظه هادی و حامی من هست .

   سلام و درود به استاد  عطار روشن گرامی و تمامی دوستان هم مسیرم 

   برای بار دیگه هم شاهد فرکانسی با فایلهای استاد شدم  چقدر این سایت برای من ارزشمند هست  فقط خدا میداند شاید اگر این حرف رو که میخوام بزنم هر کسی از بیرون  این سایت بشنوه باور نکنه و درک نکنه که چی میگم  اما میدونم که استاد و بچه های سایت همه خوب  درک کنید و باور کنید که من چی میگم .و اما حرفم اینه

    خدا شاهده هر وقت در هر کجای زندگیم احتیاج به کمک و دریافت اگاهی و هل دادن برای ادامه ی مسیر داشتم دقیفا در همون شرایط فایلی از سایت از،طریق استاد عطاز روشن دستم رسیده و همون موقع اشکم دراومده حتی شده همزمان با این سایت خدا از طریق های دیگه هم من رو هدایت کرده و به من اگاهی رسانده مثلا از طریق یه مطلب ارزشمند در یک کانال دیگه یا سایت دیگه  یا پادکستی از یک شخص معتبر دیگه در این زمینه  و چقدر من در اون لحظات خدا رو بیشتر باور کردم که حواسش به من هست و من رو هدایت میکنه و من رو  دوست داره و میخواد راه رو ادامه بدم و حالا چرا این  حرف رو  میگم ؟

   من بارها گفتم از ابان سال ۱۳۹۸ با این مسایل اشنا شدم در حالی که اومده بودم فقط لاغر بشم  ولرد این مسیر شدم اما به طرز شگفت انگیزی انگار گمشده ی خودم رو پیدا کرده بودم در این دنیا و جواب تک تک سوالاتی رو که سالها در دهنم داشتم رواز،طریق حرفهای استاد  پیدا کرده بودم  و  از تک تک حرفهای استاد لذت میبردم و به طرز خیلی عالی  من در تمام جنبه های زندگی متحول شدم و میتونم به جرات بگم از اون زمان تا الان من همیشه در بهترین حال و احوال بودم و شرایط هم به طرز جادویی برام عالی بوده نمیگم مشکلات نبوده قطعا   بوده اما  فکر کنم اینقدر ظرف وجودم بزرگتر شده بود که یا حلشون میکردم یا رها میکزدم یا اگر خیلی سخت و  بد بودن  در اون حالت نمیموندم با کنترل ذهن بعد از مدت کمی خودم رو جمع و جور میکردم و دوباره به حال خوب برمیگشتم خلاصه میخوام بگم  در کل حال عالی داشتم و بسیار خوشحال و راضی از همه چیز  بودم  و بهترین دستاوردم از این راه این بود که با شناخت بهتر  خدای خودم  ایمانم و توکلم بهتر شد و ارامشم و شادق درونی ام خیلی عالی  شده  بود تا همین چند وقت پیش که دوست ندارم خیلی اون ماجرا رو مرور گنم اما یه اتفاقی در زندگی من افتاد که بسیار شرایط،سختی داشتم اما فقط با دوره ها و اموزشها و ایمانی و توکلی که به خدا  پیدا کرده بودم و با خدای جدیدی که ساخته بودم بازم لطف و مهربونی و رحمت خدا شامل حالم شد و اون قضیه در حالی که مثل معجزه ای از طرف خدا  بود برام حل شد و من با خدایی دوست داشتنی تر از قبل با خدایی بخشنده تر از قبل با خدایی تواناتر از قبل با خدایی ابر قدرت تر از قبل و ….  داخل زندگیم اشنا شدم و دارم به زندگیم ادامه میدم و اما هنوز که هنوز به خاطر روزای سخت چند وقت پیش اون حال خوب و ارامش عمیق  رو مثل قبل ندارم و خدا میداند دارم به شدت برای به دست اوردنش  تلاش میکنم به شدت کنترل ذهن میکنم از مرور فایلهای قدیمی استاد گرفته تا  تک تک کارهایی که به من حس خوب در گدشته  میداد و یا اهنگ دلخواهم و … رو گوش میدم  و البته خیلی بهتر از قبل شدم اما هنوزم به اون خوبی گدشته  نیستم و از خودم انتطارم بیشتر هست  دقیقا در گذشته من هم مثل شما استاد بودم انگار هیچ فکری نداشتم  طوری که بقبه به حال من غبطه میخوردن اما مدتی هست در ذهنم افکار ناجالبی هست که به،شدت میخوام کنترل ذهن کنم و تا حدود زیادی موفق شدم  اما همین دو روز پیش بود  که خبر مرگ یکی از اشناهای من  که بسیار خانم جوان و زیبا  کم سنی بود رو  به من دادن اتفاقا چند باری در سایت در مورد همسر موفق این خانم  مرحوم حرف زدم که چقدر این فرد با مهاجرت از شهرستلن  به تهران موفقیتهای بزرگی کسب کرده و شرکت دانش بنیان زیادی زده و ….وقتی خبر فوت همسر جوان ایشون رو شنیدم بسیار شوکه شدم هنوز خودم رو در شرایط عالی روحی قرار نداده بودم که این خبر هم شنیدم و بازم متوجه شدم چقدر باید بیشتر تلاش کنم تا از این افکار پوچ که به من هیچ ارتباطی نداره و مربوط به زندگی من نیست رها بشم اما خدایی سخت هست برای  منی که داشتم شبانه روزی تلاش میکردم دوباره با شنیدن این خبر و حرف زدنهای اطرافیان و رفتن به مراسم بسیار دردناک این خانم جوان متوجه شدم باید تلاشم رو بیشتر کنم و در این فکر بودم چرا اینطور شدم چرا هر چیزی به راجتی حال من رو تحت تاثیر قرار میده نباید اینطور باشم و از خدا کمک میخواستم که به این فایل شما  استاد هدایت شدم و چقدر من عاشق این هم همزمانیرهای خداوند و هدایت های خداوند هستم که  خداوند از طریق استاد با منوحرف زدن که بلسد حالم خوب باشه و باید با حال خوب زندگی کنم تا به تمام رویاهام برسم و واقعا اگاهی عالی امروز از زبان استاد شنیدم و با تمام وجودم از خودم و خدای خودم  خواستم به حال خوب اون دوران برگردم .

    و اما همینجا باید بگم چقدر اطرافیان  من میگفتن زندگی این زوج موفق چشم خورده  که اینطوری شدن و چقدر در اون شرایط سختی که  خودم داشتم به من هم میگفتن تو هم انگار  چشم خوردی و چقدر باورهای درست من رو که تازه جوانه زده بودن داشتن دوباره  خراب میکردن  احساس کردم یکم  ترس و وحشت برمن غلبه کرده اما  دوباره   در جواب نجواهای منفی ذهنم داناتر. و اگاه تر  از قبل میگفتم  باور نکن فروغ اصلا چشم زخمی  وجود نداره اما شیطان از حربه های مختلف به من میخواست بگه وجود داره و ارامش من رو داشت دوباره از من میگرفت من هم خیلی راحت وارد سایت شدم و به بخش تغییر زندگی و فایل های مربوط به چشم زخم مراجعه کردم و تک تک اونها رو با جان دل گوش دادم و چقدر در اون لحظات بابت وجود سایت ارزشمند و پر از آگاهی و وجود شما استاد در زندگیم از خدا سپاسگزاری کردم چون برای هر حرف شیطانی که در ذهنم مرور بشه  به قول شما خدا من رو  هم مجهز کرده با فایلهای ارزشمند این سایت و یه سری فایلهلی دیگه که بتونم حالم رو خوب کنم وبه ارامش برسم و  گول حرفهای بقیه رو نخورم .

   چقدر در مسیر بودن برای من در این مدت یکم سخت بود با تضادهایی که داشتم با شرایطی که داشتم با اطرافیانی که داشتم اما تلاشی که سالها برای ساختن باور و آگاهی های خوب  کرده بودم به کمکم اومدن که نزارن من از مسیر درست و اگاهی و نور و عشق  دور بشم  و بازم بگم استاد چون اینقدر سایت شما  پر بار هست که برای تغییر در تمام جنبه های زندگی فایل های رایگان از لحاظ پولی  هست و هر شخصی که دنبال تغییر کردن باشه و داخل این سایت هم باشه  هیچ بهونه ای نمیتونه داشته باشه که نمیشه تغییر کنم مثلا چون پول ندارم و … همین فایلهای چشم زخم که به صورت رایگان در اختیار ما قرار دادین فوقالعاده ارزشمند هستن و به راحتی میشه زندگی خیلی از ماها با شنیدن و عمل به اونها تغییر کنه .

    به خدا بدون اغراق میگم  زمانی که من در اون شرایط خاص بودم مصادف با دهه ی محرم بود و چقدر به من اشیاع خاصی مثل شال و قند و شیر و غذای نذری و  انواع چیزها رو میدادن که چون تبرک هست  بخورین  یابزار پیشتون باشه تا این قضیه حل بشه اما من به هیچ عنوان قدرت رو از خدا نمیگرفتم و به یک شیع بی ارزش نمیدادم نه که بخوام با کسی بحث کنم نه  از اون شخص میگرفتم اما میزاشتم کنار بمونه فقط،و فقط از خدای توانا  و قادر مطلق که بارها گفته من از هر چیزی تواناتر و بزرگترم انتظار دریافت بهترین نعمتها رو داشتم و در نهایت هم خدا پاسخم رو داد و به بهترین شکل ممکن جواب گرفتم .

   و من مطمعنم همین خدا که حواسش به من هست به من کمک میکنه تا من حالم بازم بهتر و بهتر بشه این رو بگم نه که الان حالم بده تازه  شاید از نظر خیلی ها  هم خوب باشه اما خودم میدونم که چقدر جا دارم تا مثل گدشته به آرامش عمیق و شادی درونی و حال عالی گذشته برسم  دقیقا امروز همزمان با تصمیم من و تلاش من  خدا به دل استاد انداخت و ایشون این فایل رو گذاشتن و من  بارها به خاطر این فایل از خدای هادی خودم و بعد از ،شما استاد سپاسگزاری کردم  .

    بارها میگم خداوند به من  نزدیک هست و   با من حرف میزنه به شرط باور به ایمان و باور به خداوند و من از ته دلم مطمعنم و میدونم خداوند به من نزدیک هست و مطمعنم تک تک هین اگاهی ها برای من هست و باید امروز میشنیدم و بسیار شگفت زده هستم و البته  با فایلهای فانی قریب بیشتر این قضیه رو  باور کردم و دقیقا اون سری فایلها  و این فایل هم مصادف  با حال و احوال این روزهای من هستن .

   من هر روز با این فکر که خدا به من نزدیک هست حالم رو بهتر میکنم و میخوام رها باشم و از هر نگرانی و ترسی و ناراحتی  رها باشم همه چیز رو به خدا بسپارم  به هدایت ها ی خدا بیشتر اعتماد کنم مثل شما استاد شما برای من الگو هستین و وقتی ایمان و توکل شما و نتایج شما رو میبینم من هم با اشتیاق   دوست دارم در این مسیر بیشتر باشم تا  مثل شما سرشار از ارامش و حال خوب باشم .

   همین الان  با نوشتن دیدگاهم و گوش دادن به این  فایل احساس میکنم حالم در بهترین حالت هست  و حس اطمینان بیشتر به خدا پیدا کردم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 389 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 40 کلمه

   سلام استاد عزیز و گرامی

   به لطف خدا سایت هرروزه عالی و بی نظیر میشود

   واقعا جای همچین گزینه عالی برای انتخاب هدایتی از آگاهی های این سایت عالی خالی بود ک با خوش فکری و دید عالی  شما پرشد. سپاس 💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار السا فرزانه
   1402/06/29 08:39
   مدت عضویت: 634 روز
   امتیاز کاربر: 66334 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,088 کلمه

   درود و احترام خدمت استاد عزیزم پیامبر زندگی و مسیر من 🙏🌷

   به نام خدای بی نهایت و مهره چین ❤️

   استاد….استاد….من از شوق چنان دارم گریه میکنم که تایپ کردن برام سخته….

   دو روز بود فکرم درگیر یک موضوعی بود، مردد بودم این مسیر و موضوع رو باید دنبال کنم یا نه…. هر چقدر  از خدا نشونه می خواستم، و البته نشانه میگرفتم، با میزان تردیدم یکسان میشد.

   بارها فکر کردم به مسیر پیش روم، بارها لیست نوشتم خوبی ها و بدی هاش رو، سختی ها و چالش هاش رو با مزیت هاش، و هربار بیش از قبل دو کفه ی ترازو معادل و اندازه ی هم قرار می گرفت….

   امروز ابتدای سومین روز بود که در این سرگردانی بودم….

   مشورت گرفته بودم از دوستان متخصص در این حوز،  یک جلسه با خود شما مشاوره گرفته بودم قبل تر، حتی به قدری سرگردان به دنبال نشانه و هدایتی قاطع بودم که به تفأل حافظ هم سری زدم! 

   و … عشق داند که دراین دایره سرگردانم….! 

   بله همچنان سرگردان و مردد….! 

   اما از صمیم دل این مسیر و هدف رو دوست داشتم و می طلبیدمش …

   امروز نیز (چهارشنبه بیست و نهم شهریور چهارصد و دو) صبح اول وقت، اولین کاری که کردم چک کردن تلگرام تناسب فکری بود. دیدم ک فایل جدید داریم. 

   پس سریع بلند شدم، با شوقی عجیب، فایل مربوط به دوره ی پیشرفته ی   امروز رو گوش دادم، تمرینش رو  در دفترم نوشتم و سریع امدم به این فایل….

   ابتدای فایل رو که گوش دادم اندازه ی یک مثنوی حرف به ذهنم خطور میکرد که درباره ی احساس خوب بنویسم، تا اینکه رسیدم به انتهای فایل…. و موضوع -حالم رو خوب کن-….

   با اینکه چند دقیقه ای به انتهای فایل مونده بود ، پاز زدم و برگشتم  به همون قسمت حالم رو خوب کن…

   خب با گوش دادن  فایل های امروزم خیلی ارامش پیدا کرده بودم، و البته پیش از شروع اولین فایل توی دفترم نوشتم: 

   خدایا سرگردانم. کمکم کن، من این هدف و مسیر رو میخوام ولی نمیدونم سرگردانیم کجاست و چیه، راه بگشا نور بتاب ، راه نشانم بده…. (همچنان از شوق بغض دارم استاد …)

   القصه….! 

   فایل هام رو گوش دادم، رسیدم به این فایل….

   اول فایل حرف از احساس خوب ، ارامش داشتن و احساس لیاقتمندی بود… (نشونه ی اول برای من) 

   میانه ی فایل سکوت ذهنی زبانی بود… (نشونه ی دوم ) 

   و پایان فایل اپدیت -حالم رو خوب کن- …. (نشونه ی سوم)…

   بی درنگ با شوق ، (تو شرایطی که احساس اطمینانم از هدایت خداوند و نزدیکیش به حداکثر خودش رسیده بود) نیتم رو مرور کردم….

   -حالم رو خوب کن-  کلیک کردم….

   واااای خدای من….چه فایلی باز شد… 

   معجزه فقط قرآن محمد و عصای موسی و باز شدن نیل نیست….

   معجزه اتفاق امروز هم هست….❤️

   این جمله که در متن فایل خوندم یکی  نشونه ی من بود در حالم رو خوب کن: 

   “در ماه های اول که هیچ نشانه و نتیجه از تمرینات ذهنی در جسم خودم مشاهده نمی کردم بارها ناامید می شدم و احساس می کردم این روش نتیجه نمی دهد….” 

   من در این چند ماه که درگیر این مسیر و هدفم هستم، بارها ناامید شدم! بارها تمام نوشته هام رو پاره کردم دور انداختم! دوباره دو روز بعد آرزوش ته دلم زق زق میکرد… 

   این دو روز هم همینطور شده بودم! 

   دقیقا دیروز تماااام نوشته هام و تعهدهام درباره این هدف رو ریز ریز کرده بودم دور ریختم! ولی از دیشب باز ته دلم زق زق ش جوشیده بود و من دلم سمت تجربه ی اون هدف پر میکشید….! 

   نشانه ی بعدی: 

   “ وسوسه برای رها کردن مسیر ذهنی زیاد بود اما من تصمیم قاطع گرفته بودم که با استفاده از روش ذهنی باید لاغر شوم ….”  (خوشبختانه من در یک سال گذشته به تناسب دلخواهم رسیدم و الان برای هدف دیگری داشتم فکر میکردم، و مردد بودم، پس این جمله رو با هدفم معادلسازی کردم و گفتم ببین السا ! روال رسیدن به هدف یکسانه. وقتی تو توی همین سایت و با همین آموزشها و پا به پای استاد به لاغری و هزار و یک آرزوی کوچیک و بزرگ دیگه رسیدی در لین یک سال پس به این هم میرسی، و. معادلسازی کردم توی ذهنم گفتم: السا یکبار برای همیشه تصمیمت رو قاطع کن که با استفاده از روش استاد به هدفت برسی …) 

   با شوق جلو رفتم، و هر چه پیشتر میرفتم در این فایل، نشانه ی شاهکار بعدی رو می دیدم:  

   “دلیل اینکه بارها با تلاش و کوشش مقداری از وزن و سایز خود را کم کرده ایم ولی خیلی زود دوباره به حالت قبل برگشته ایم این است که یک تصویر چاق از وضعیت جسمی در ذهنمان ایجاد شده است و مغز وظیفه دارد این تصویر را به واقعیت زندگی ما تبدیل کند….” 

   خودش بود!!!! من در همین چند ماه، بارها در مسیرم پیش رفته بودم و نتایجی هم دیده بودم اما باز برگشته بودم به حالت ناامیدی و تردید و خونه ی اول! 

   مامانم میگفتن السا چته؟! چرا همش برمیگردی سر خونه ی اولت؟! چرا انقدربی قراری ؟! 

   و من؟! چرا بی قرار بودم؟! چرا برمیگشتم سر خونه ی اول؟! 

   بخاطر تصاویر ذهنیم! 

   من تصویری از خودم داشتم که نمیتونم به این هدف برسم و هزار ترس در من بیداد میکرد! 

   از سمت خوداگاه، تمام وجودم برای این هدف پر میکشید! 

   از سمت ناخوادگاه، هزار ترس مختلف در من فریاد میکشید: 

   -السا ؟! چهل سالته ها ! 

   -الان وقتش نیست همه چی رو از صفر شروع کنی! 

   -تو زندگیت سامون گرفته جا افتادی! 

   -تو توی شغلت جا افتادی! 

   -اگه نشد چی ؟! اگه نشه بعدش چقدر قراره اذیت شی؟! 

   و هزار بهونه ی این مدلی!!! 

   اگه بخوام از تمام نشانه هایی که در این فایل امروز دیدم، حرف بزنم و بنویسم تمام صفحات سایت رو باید پر کنم 😁

   ولی این رو نمیشه نگم : 

   “نکته قابل توجه این است که تصاویر ذهنی قابل تغییر دادن نیستند اما نکته امید بخش این است که بی نهایت تصویر جدید می توان در ذهن ایجاد کرد…” 

   پس ایمانم کامل شد! 

   باید ادامه بدم….

   باید شروعی تازه داشته باشم…

   باید از ری ست کردن تصاویر و باورهای ذهنیم شروع کنم….

   باید سکوت ذهنی و زبانی رو تجربه کنم…(چون تا همین دیشب، تمام حرف زبان و نجوای ذهنم این هدف بود حتی توی خواب هم مغزم خواب بود ولی ذهنم زیر گوشم زمزمه میکرد در این موضوع) 

   باید شجاعت بیشتری داشته باشم….

   -باید حالم رو خوب تر نگه دارم….

   -باید ایمانم رو قوی تر کنم…

   -باید قشنگ ترین تصاویر رو به ذهنم بدم…..

   بله….! من هدایت شدم! به همین سادگی….❤️

   بچه ها، باور کنین ، بخدا خییییلی ساده ست همه چی! هیچ چیز رو سخت نکنین! خییییلی از چیزی که فکر میکنیم راحت تره، ما با ذهن مون با تصاویرش ، همه چی رو سخت میکنیم. 

   بچه ها اگه یک درصدم شک دارین به مسیر به روال به حرفهای استاد حتی، رو این شک کار کنین، ببرینش روی هزار درصد….

   این تنها راهه…. این تنها راهه….

   استاد عزیز و بی نظیرم….پیامبر زندگی و مسیر من….سپاسگزارم…سپاسگزارم….🌷🌷🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم