0

همبرگر لاغری (آموزش آشپزی + لاغری)

اندازه متن

دیدگاه سهیلا عزیز بعنوان متن توضیحی این نوشته انتخاب شد:

سلام خدمت استاد عزیز

نکات مهم این فایل گذشته از طرز تهیه همبرگر  این مطلب را میرساند که هیچ غذایی ترس و نگرانی برای چاق شدن ندارد

خیلی راحت میتوان غذایی را خورد بدون اینکه چاق شد.

اولا درست غذا خوردن مهمه ودوما به غذا قدرت چاق کنندگی ندادن مهمه.

وقتی که یاد میگیریم این غذا نیست که مارا چاق میکند بلکه این رفتار ما وافکار ماست که باعث اضافه وزن در جسم ما میگردد  دیگر چرا باید از غذا خوردن بترسیم.

همیشه  چاقی خود را منوط به عوامل بیرون از خودمان دانستیم در صورتیکه چاقی در افکار ماست.

این ما هستیم که با فکر اشتباه  رفتار و عادت اشتباه را در خودمان تقویت کردیم  وبعدش دچار اضافه وزن در جسم خود  بودیم.   خود من  به عنوان کارشناس ورزشی. کسی که ۳۰ سال فقط در امر آموزش ورزش بودم الان اعتراف میکنم که کاملا حرف استاد دقیق ودرست  است قبل شرکت در دوره معتقد بودم تنها راه لاغری ورزش و رژیم است. دو عامل بیرون از خودم.

هیچ وقت فکر نمیکردم که عوامل چاقی در درون خود من است بعد از کنار گذاشتن ورزش. منتظر چاقی بودم  چون جاق شدن را در این مورد یک امر طبیعی میدانستم.  مانند علی دایی که استاد مثال زدند که ایشون هم بعد کنار گذاشتن فوتبال چاق شدند من هم به همین شکل بعد از کنار گذاشتن ورزش بشدت اضافه وزن پیدا کردم.

واقعا بعد از این همه سال در ورزش و رژیم بودن.  باز هم  بعد از رهایی ظن چاق شدم.

یعنی به قول استاد  اگر به عوامل بیرونی وابسته باشیم. بالاخره تا کی میتونه ادامه داشته باشه بالاخره ی روز  خسته میشیم میزاریم کنار  ولی اگر لاغری را در درون خودمون کشفش کنیم  و با آن زندگی کنیم همیشه همراه ما می ماند.

بعد از یک سال و نیم که در دوره هستم آگاهی های زیادی را پیدا کردم. اینکه قدرت هر خواسته ایی در دستان خودم است. ومن فقط کافی است اراده کنم و از این قدرت به درستی استفاده کنم.

چرا خداوند انسان را اشرف مخلوقاتش قرار داد فقط به خاطر قدرت ذهن انسان. این تفاوت بوجود آمد.  و اختیاری که خداوند  به واسطه همین قدرت ذهن به انسان داد و قدرت تشخیص خوب و بد را.

پس با تمام ابن اختیارات چرا حالا من باید چاقی و یا هر مشکل دیگر زندگی خودم را به عوامل بیرون از خودم ربط بدهم.  من باید بدانم  که من همان هستم که فکر میکنم. پس همه راه حل های زندگی من در درون خود من است

وقتی به این درک رسیدم.  اول چاقی در من متوقف شد با تکرار و استمرار در تمرینات فایل های استاد سعی کردم فرمولهای لاغری را بیشتر در ذهن خود جای گذاری کنم.  از آن به بعد روند لاغر شدن من شروع شد.

در این یک ماه اخیر یک حس درونی  خوبی پیدا کردم این که  در درون من لاغرشدن و متناسب شدن اتفاق افتاده.  حس میکنم از درونم لاغرتر شدم این حس بقدری به من انگیزه داده. که فایل های نکات طلایی و صبحگاهی را هم بر آموزش های روتینم  اضافه کردم.

دقیقا مانند تشنه ایی شدم. که همش به دنبال چشمه آب هستم.  احساس ام عالیه. وقتم بیخود هدر نمیدم. حتی موقع آشپزی و کار خونه از فایل ها هم استفاده مینم.

از وقتی که فایل استاد که در آن گفته بودند زیاد باشه کم نیاد و این فرمول حتی در چاق شدن هم موثره. غذا پختن منم تغییر کرده.

قبلا آنقدر زیاد درست میکردم. که  چند روز باید مبخوردیم یا میریختم دور. ولی الان این فرمول را هم درست کردم دیگر کاملا به اندازه همان وعده میپزم و ترس کم بودن را دیگر ندارم.

برای همین آشپزی منم متنوع شده وهمسرم کلی راضیه.  میگه خدا پدر استاد را ببامرزه ما را. از غذای مانده راحت کرد.  واقعا هم که همین طور شده.  خودمم از عذاب وجدان غذای اضافی راحت شدم.  به هرحال استاد عزیز هر فایل شما کلی درس لاغری و زندگی است. میخولستم اینجا برای زحمات شما تشکر کنم.

امیدوارم که تماشای این ویدیو باعث تغییر نگرش شما در مواردی شود که نیاز به تمرین و فرمول سازی جدید دارید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.50 از 6 رای

https://tanasobefekri.net/?p=30123
18 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار Maryam Piri
   1400/08/17 09:37
   مدت عضویت: 1755 روز
   امتیاز کاربر: 9734 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 26 کلمه

   سلام‌به استاد گران  قدر میشه طرز تهیه اون همبرگر  هایی که از یخچال دراوردید رو بزارید

   ممنونم که اینقدر اشپزی میزارید ممنونم واقعن ممنونم که اشپزی میزارید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 6 کلمه

    سلام و درود
    انشاالله تهیه می شه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1400/06/14 12:13
   مدت عضویت: 1786 روز
   امتیاز کاربر: 16498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 656 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز 

   نکات مهم این فایل گذشته از طرز تهیه همبرگر  این مطلب را میرساند که هیچ غذایی ترس و نگرانی برای چاق شدن ندارد  خیلی راحت میتوان غذایی را خورد بدون اینکه چاق شد. اولا درست غذا خوردن مهمه ودوما به غذا قدرت چاق کنندگی ندادن مهمه.  وقتی که یاد میگیریم این غذا نیست که مارا چاق میکند بلکه این رفتار ما وافکار ماست که باعث اضافه وزن در جسم ما میگردد  دیگر چرا باید از غذا خوردن بترسیم.  همیشه  چاقی خود را منوط به عوامل بیرون از خودمان دانستیم در صورتیکه چاقی در افکار ماست. این ما هستیم که با فکر اشتباه  رفتار و عادت اشتباه را در خودمان تقویت کردیم  وبعدش دچار اضافه وزن در جسم خود  بودیم.   خود من  به عنوان کارشناس ورزشی. کسی که ۳۰ سال فقط در امر آموزش ورزش بودم الان اعتراف میکنم که کاملا حرف استاد دقیق ودرست  است قبل شرکت در دوره معتقد بودم تنها راه لاغری ورزش و رژیم است. دو عامل بیرون از خودم.  هیچ وقت فکر نمیکردم که عوامل چاقی در درون خود من است  بعد از  کنار گذاشتن ورزش. منتظر چاقی بودم   چون جاق شدن رادر این مورد یک امر طبیعی میدانستم.  مانند علی دایی که استاد مثال زدند که ایشون هم بعد کنار گذاشتن فوتبال چاق شدند   من هم به همین شکل بعد از کنار گذاشتن ورزش بشدت اضافه وزن پیدا کردم   واقعا بعد از این همه سال  در ورزش  ورژیم بودن.  باز هم  بعد از رهایی ظن چاق شدم.  یعنی  به قول استاد  اگر به عوامل بیرونی وابسته باشیم. بالاخره تا کی میتونه ادامه داشته باشه بالاخره ی روز  خسته میشیم میزاریم کنار  ولی اگر لاغری را در درون خودمون کشفش کنیم  وبا آن زندگی کنیم همیشه همراه ما میماند    بعد از یک سال ونیم که در دوره هستم آگاهی های زیادی را پیدا کردم. اینکه قدرت هر خواسته ایی در دستان خودم است. ومن فقط کافی است اراده کنم واز این قدرت به درستی استفاده کنم.  چراخداوند انسان را اشرف مخلوقاتش قرار داد فقط به خاطر قدرت ذهن انسان. این تفاوت بوجود آمد.  واختیاری که خداوند  به واسطه همین قدرت ذهن به انسان داد و قدرت تشخیص خوب و بد را.  وس با تمام ابن اختیارات چرا حالا من باید چاقی و یا هر مشکل دیگر زندگی خودم را به عوامل بیرون از خودم ربط بدهم.  من باید بدانم  که من همان هستم که فکر میکنم. پس همه راه حل های زندگی من در درون خود من است 

   وقتی به این درک رسیدم.  اول چاقی در من متوقف شد با تکرار و استمرار در تمرینات فایل های استاد سعی کردم فرمولهای لاغری را بیشتر در ذهن خود جای گذاری کنم.  از آن به بعد روند لاغر شدن من شروع شد.  در این یک ماه اخیر یک حس درونی  خوبی پیدا کردم این که  در درون من لاغرشدن و متناسب شدن اتفاق افتاده.  حس میکنم از درونم لاغرتر شدم   این حس بقدری به من انگیزه داده. که فایل های نکات طلایی  و  صبحگاهی را هم بر آموزش های روتینم  اضافه کردم. دقیقا مانند تشنه ایی شدم. که همش به دنبال چشمه آب هستم.  احساس ام عالیه. وقتم بیخود هدر نمیدم. حتی موقع آشپزی و کار خونه از فایل ها هم استفاده مینم. از وقتی که فایل استاد که در آن گفته بودند   زیاد باشه کم نیاد   واین فرمول حتی در چاق شدن هم موثره.  غذا پختن منم تغییر کرده.  قبلا آنقدر زیاد درست میکردم. که  چند روز باید مبخوردیم یا میریختم دور. ولی الان این فرمول را هم درست کردم دیگر کاملا به اندازه همان وعده میپزم   وترس کم بودن را دیگر ندارم.  برای همین آشپزی منم متنوع شده وهمسرم کلی راضیه.  میگه خدا پدر استاد را ببامرزه ما را. از غذای مانده راحت کرد.  واقعا هم که همین طور شده.  خودمم از عذاب وجدان غذای اضافی راحت شدم.  به هرحال استاد عزیز هر فایل شما کلی درس لاغری و زندگی است. میخولستم اینجا برای زحمات شما تشکر کنم 

   موفق باشید استاد عزیرم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/05/17 17:43
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 24 کلمه

   استاد من یک متن طولانی نوشتم پاک شد

   ولی یک موضوعی در ادامه صحبتهاتون استاد من حتی وقتی فایل گوش نمیدادم فکر میکردم چاق شدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فائزه کیان
   1400/05/11 10:31
   مدت عضویت: 1615 روز
   امتیاز کاربر: 6938 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

   سلام استاد عزیز 

   وقت بخیر 

   بالاخره  فرصت شد الان فایل کامل این ویدئو رو دیدم و لذت بردم 

   خیلی نکات خوبی داشت 

   لطفا در اسرع وقت طرز تهیه این همبرگر و که انقدرر ازش تعریف کردین و بزارین ماهم درست کنیم ببینیم چطوره 

   چون من خودمم تو خونه همبرگر درست کردم چند باری و میخوام این ‌مدل شما رو هم درست کنم ببینم چطوره که شما انقدررر ازش تعریف کردین 😁 و‌لطفا طرز تهیه دوغ رو‌به ما بگید ، خیلی جالب بود اون همه دوغی که درست کردین 

   خدا قوت استاد عزیز 

   من بعد از دو سال از شروع دوره باز هم امسال قوی شروع کردم و دومین باره که دارم دوره رو‌مرور می‌کنم و ادامه میدم حتما…خدایا شکرت 

   ممنون استاد عزیز 

   باز هم از این دست ویدئو ها بزارید😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1400/05/10 10:08
   مدت عضویت: 1432 روز
   امتیاز کاربر: 7606 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 546 کلمه

   با سلام خدمت شما استاد گرامی اولش بگم استاد دستور پخت همبرگرتون ندین حلالتون نمیکنم 

   خخخخ کباب شدم 

   درثانی بهتون بینهایت افتخار میکنم بابت اینکه همیشه درحال تغییر هستین والگوی بسیار خوبی برای من وهمگی دوستان 

   منم درخانه خودم همه چیز خودم درست میکنم رب مربا ترشی غذاهای آماده والبته دوغ  

   استاد منم یه دوغ بینظیر درست میکنم با قارچ کفیر که بینهایت خوشمزه مقوی وفوق العاده است وتنها با قارچ کفیر وشیر درست میشه که علاقه مند بودین حاضرم با رسپی همبرگرتون عوض کنم 

   دقیقا اینکه فرمودین لاغری باید درزندگی معمول رخ بده خیلی درست منم اوایل که اومده بودم داخل این سایت فکر میکردم خب الان این فایلارو گوش میدم ومینویسم ودیگه بعد ۶ ماه حدالقل یه ۲۰ کیلویی میگذارم زمین ودقیقا یادمه وقتی اون فایلتون دیدم که گفته بودین من هیچ قدرتی ندارم شمارو لاغر کنم واین خود شما هستین که باعث وقدرت لاغر کردن خودتون دارین دنیا رو سرم خراب شد خخخخ

   گفتم بیا پولم بده آخرش اینطوری بشه حالم اساسی گرفته شد اون موقع ها بیشتر ناراحتیم طول میکشید برای همینم چند روزی با اینکه فایل گوش میکردم دوستتون نداشتم با عرض شرمندگی 

   یه روز به خودم اومدم وگفتم ببین بیا منطقی باشیم این حرف های استاد دقیقا نشون میده کلاهبردار نیست نشون میده از این آدما نیست که بگه یه مدت یه کاریو انجام بدی معجزه میشه اینا نشونست شاید واقعا درست باشه شاید واقعا قدرت دست خودم باشه تازه انگار فهمیدم بابا من تاحالا گول خورده بودم چقدر من ساده بودم که هرکی از راه رسید فکر کردم خداست وبرام وحی اورده حالا یکی پیدا شده حقیقت میگه چرا دلخور شدم خلاصه این شد که دوباره دلم به شما روشن شد تازه دریچه های آگاهی یکی پس از دیگری باز شد فهمیدم هیچ عاملی هیچ چیزی  هیچ کسی هیچ مانعی باعث چاقی ومانع لاغری من نیست 

   رفتار درست اینکه چرا میخوری چون به بدنت انرژی لازمشو برسونی چه وقت میخوری وقتی که احساس گرسنگی نیاز کنی چه وقت نباید بخوری وقتی که نیازت برطرف شد کافیه 

   حالا تازه خدای مهربون بدن مارو بینهایت توانمند تر آفریده قدرت ترمیمش خیلی خیلی زیاد یعنی هرچیم زیادتر میخوریم بازم دفعش میکنه ولی این دلیل نمیشه به خودم آزار برسونم وزیادتر از نیاز بدنم بهش وارد کنم وازش بیگاری بکشم میگن تنها جایی که با بیگاری کشیدن ازش قوی میشه مغز رشد میکنه وبهتر میشه اما حتی ماهیچه ها هم حدی دارن کار کشیدن ازشون اون روز یه مستند میدیدم خیلی جالب بود داشت میگفت اگه درزمان کم با سرعت خیلی بالا بدویید باعث تخریب  ژن هاتون میشین واین آسیب میتونه حتی جبران هم نشه چیزی که من قبلا فکر میکردم دوییدن خیلی فوق العادست متوجه شدم که حتی میتونه فشار بیش از حد به خود باعث خودتخریبی سلول های بدن من بشن واین خیلی وحشتناک تازه متوجه شدم دانشمندا هر روز یه چیز کشف میکنن فرداش میان میگن اشتباه بود اینجوری نیست اونجوریه 

   جدیدا هر کسی برام نسخه ای میپیچه برای لاغری میگم انشالله لاغر میشم ممنون توی دلمم میگم نه اصلاهم حرفت درست نیست چه ربطی داره رژیم که بدرد نمیخوره ورزشم فقط برای سلامتی وگرنه که ذره ای ارزش نداره برای لاغری 

   استاد تازه متوجه شدم تا چاقیم از بین نرفته ومتناسب نشدم نباید ورزش یا پیاده روی کنم چون جدیدا متوجه شدم بدجوری به پاهام فشار وارد میشه درنتیجه تصمیم گرفتم بدن خودمو الویت قرار بدم تا فکرای غلطم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 34 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahrbanou1346
   1400/05/09 21:44
   مدت عضویت: 1467 روز
   امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 18 کلمه

     استاد  هنرمند سلام وقت بخیر .

   مثل همیشه عاااااالی بود از ویدیوتون واقعا لذت بردم  و 

   نوووووووش جونتون 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🥰🥰🥰🥰🥰🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آزیتا
   1400/05/09 19:07
   مدت عضویت: 1770 روز
   امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 263 کلمه

   سلام استاد تشکر از شما که با احساس خوبتون اشپزی می کنید و فرمول های ترس و وحشت از خوردن را در ذهن ما کمرنگ وکمرنگ تر می کنید.

   در مورد نکاتی که در انتهای فایل صحبت کردید کاملا موافقم عوض کردن فرمول های چاقی در ذهن خودمون و اینکه نباید دنبال عوامل بیرونی برای چاقی خودمون باشیم. تقریبا دو سال قبل که تازه می خواستم دوره را شروع کنم و شما گفته بودید هیچ فعالیت ورزشی نداشته باشین من با ترس فراوان ورزشم را کنار گذاشتم ولی ته ذهنم همیشه ترس واسترس داشتم که حالا چاق تر میشم تا اینکه بعد از مدتی برعکس اون برام اتفاق افتاد و اطرافیانم که فکر می کردن من هنوز ورزش می کنم می گفتن خیلی خوب تغییر کردی و من متوجه شدم که لاغر شدن ربطی به ورزش نداره و دیگه به راحتی این فرمول تو ذهنم جا گرفت.مورد بعد همین غذا خوردن بود که من همیشه از خوردن فست فود استرس داشتم نه اینکه نخورم می خوردم ولی با ترس و عذاب وجدان که حالا خیلی با این یه لیوان نوشابه یا سه قاچ پیتزا کلی چاق میشم ولی بعد از شرکت تو دوره و در طی مسیر متوجه شدم که چاقی درون ذهن منه و همین عامل بیشتر از هرچیزی می تونه منو چاق کنه.از خوردن سس هم می ترسیدم که خوب الان با دیدن تنوع سس یخچال شما باز هم به خودم یادآوری می کنم که هیچ عامل بیرونی نمی تونه منو چاق کنه و هرچی هست به ذهن خودم مربوط میشه.

   نوش جونتون لطف کنید و دستور درست کردنشو هم برای ما بزارید🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/05/09 10:48
   مدت عضویت: 1180 روز
   امتیاز کاربر: 268 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 107 کلمه

   سلام و درود فراوان بر همه یاران و سلام و درود فراوان خدمت استاد عزیز

   فقط می خواستم قدردانی کنم از این احساس ویژه که بدون ترس غدا میخورم با لذت و دایما دعایی خیرم برای شماست که در این میهمانی دنیا و این جشن پرشکوه دایمی از نعمت های فراوان نگاهمان را از حسرت دایمی و حرص و ولع دوست نداشتنی به لذت آگاهی تبدیل نمودید . وقتی که می دانیم این سفره پربرکت همیشه با متنوع ترین غذاها و نعمات آماده پذیرایی است چرا ولع؟ چرا حرص؟ چرا پرخوری؟ چرا بدخوری؟

   نوشته جانتان هر چه می خورید و می آشامید. چرا که این هم نوعی شکرگزاری است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/05/09 10:47
   مدت عضویت: 1180 روز
   امتیاز کاربر: 268 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 107 کلمه

   سلام و درود فراوان بر همه یاران و سلام و درود فراوان خدمت استاد عزیز

   فقط می خواستم قدردانی کنم از این احساس ویژه که بدون ترس غدا میخورم با لذت و دایما دعای خیرم برای شماست که در این میهمانی دنیا و این جشن پرشکوه دایمی از نعمت های فراوان ،نگاهمان را از حسرت دایمی و حرص و ولع دوست نداشتنی، به لذت آگاهی تبدیل نمودید . وقتی که می دانیم این سفره پربرکت همیشه با متنوع ترین غذاها و نعمات آماده پذیرایی است چرا ولع؟ چرا حرص؟ چرا پرخوری؟ چرا بدخوری؟

   نوشته جانتان هر چه می خورید و می آشامید. چرا که این هم نوعی شکرگزاری است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شقایق
   1400/05/09 03:29
   مدت عضویت: 1219 روز
   امتیاز کاربر: 495 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 825 کلمه

   با سلام و عرض ادب 

   نوش جانتان استاد و گوارای وجود 

   من امشب  قبل از خواب یک کم ذهنم درگیر شده بود به اینکه چرا من سه سال پیش وقتی تازه وارد مسیر لاغری شدم با گوش دادن فقط ۱۲ فایل رایگان و فعالیتهای محدودی که در گروه های تلگرامی داشتم و با گفتن چند جمله ی تاکیدی  و بدون اینکه 

   دقیق از آموزش لاغری با ذهن چیز زیادی بدانم تونستم خیلی خوب تغییرات در جسمم ایجاد کنم 

   اما الان که حدود ۳ ماه هست که در حال کار کردن روی گامها از سری فایلای ۱۰۰ گام هستم با اینکه 

   سعی میکنم فایل گوش کنم و هر روز مطلب بخونم دیدگاه بنویسم و دیدگاه سایر دوستان و بخونم 

   و خیلی خوب یاد بگیرم و جوانه ی لاغریم را آبیاری کنم ان چنان تغییری در خودم نمی بینم 

   این افکار 

   خیلی منو اذیت کرد و ناگهان به خودم نهیب زدم و چون می دانم احساس ما همان راهنمای ماست  گفتم که ای دل غافل باز فرمولای چاقت در حال  تراوشند که اینجور افکار نا خوشایند  در ذهنت ایجاد شده 

   سریعا برخواستم و به سراغ سایت اومدم و چقدر جالب که ویدیو ی  جدیده شما رو دیدم  وو باز کردم 

   و اولین صحبت شما در مورد ماکروویو که گفتید خیلی از دوستان می خوان به همین سرعت لاغر بشن که انگار جواب من بود 

   در تمام کل ویدیو یجورایی حس میکردم شما ذهن من و تمام سوالات موجود در اونو میدونید و دارید یکی یکی پاسخ میدید 

   و این موضوع هم کاملا دلیل بر هم فرکانس بودن شما با تک تک شاگرداتون داره 

   البته من الان گام ۱۷ هستم و دراین ۱۷ گام کلی فرمول جدید لاغری یاد گرفتم  و شناختن  یکسری باورای چاق کننده که باید حتما برطرفشون کنم  و  امشب شما به چند تا از اونها اشاره کردید 

   از جمله :  طبیعی کردن چاقی 

   و انتظار چاقی داشتن ما از خودمون بعد از رها کردن مثلا ورزش 

   عجله داشتن در لاغری 

   و یک مورد خیلی خوب که باز شما اشاره کردید و باز انگار جواب خود من بود سن چاقی و ایامی که من چاق بودم 

   همانطور که بارها اشاره کرده ام چاقی من از دوران جنینی ام شروع شده و تا الان که سالها میگذره شاید تمام ایام عمرم را چاق بودم 

   البته بجز دورانی که رژیم بودم که لاغری موقتی برایم رخ  می داد  که آن  ررژیمها هم همه با ایجاد باورای غلط در جهت چاق شدن من بودند 

   یعنی هر چه سن چاقی من بیشتر و هرچه کارهای اشتباهی که من برای لاغریم انجام دادم بیشتر پس قطعا 

   فرمول سازی لاغری  من و توجه و تمرکز بر فایلها و صحبتهای شما  و تمرین و تکرار کردن من قطعا بیشتر باید باشد 

   وقتی هنوز بدنبال نتیجه هستم یعنی یجای ذهنم یه فرمول غلط داره کار میکنه 

   وقتی هنوز عجله دارم  یعنی ذهن  چاقم فعاله 

   فقط یک چراغ امید در ذهنم دارم استاد و آن هم ایمان به این روش و اعتماد به این مسیره که منو مصمم میکنه 

    من چند روز پیش برای مشکلی که در زانوهایم پیش اومده مجبور شدم برای سفارش زانو بند و کفی کفش به ارتوپدی فنی مراجعه کنم و اونجا به اجبار اون سازنده گفت که می بایست  روی ترازو میرفتم 

   چون اون آقا وزنم را پرسید و من گفتم نمیدونم گفت باید حتما روی ترازو بری تا برای رفتن روی دستگاه حس گر مشگلی ایجاد نشه 

   و من با اجبار روی ترازو رفتم و اونجا با دیدن عدد  ترازو   یک تغییر احساس در من ایجاد شد  ولی خدا رو گواه میگیرم این تغییر حالت شاید فقط در عرض چند ثانیه ای بود که روی ترازو بودم در من ایجاد شد و به محض پایین امدن از ترازو من به حالت قبلی خودم بازگشتم 

   و اصلا و ابدا سر سوزن شَک و دو دلی در من برای بودن در مسیر ذهنی رخ نداد

   چون طبیعیه حتما  فرمولای چاقی زیادی در ذهنم از سالیان دور دارم  که باید حتما شناسایی بشن و صد البته مطمینم با پیشروی گامها حتما یکی یکی موانع را شناسایی میکنم 

   و خدا رو شکر 

   یکی از مهمترین این فرمول ها رو  پیدا کردم  ، من  توانایی ذهنم را برای لاغری در طی این سالها از دست داده بودم و الان با شروع گامها آرووم ارووم دارم این توانمندی رو بهش بر میگردونم 

   خلاصه که استاد من به این مسیر ایمان ۱۰۰ درصد دارم و هر گز این مسیر را ترک نخواهم کرد چون چاقی من 

   فقط دلیل ذهنی داشت و آن هم فقط رفتار اشتباه رژیمهایی بود که تمام مدت داشتم و یک مشت باورهای غلط لاغری 

   اتفاقا الان فهمیدم فرمولهای ذهنی من ، فرمولای چاقی نیست ، بلکه فرمولهای غلط لاغریست 

   تابحال به این نکته فکر نکرده بودم 

   من باید فرمولای صحیح لاغری را جایگزین آن فرمولای غلط لاغری کنم و قطعا ایمان دارم  ااین اتفاق فقط با گوش دادن فایلای لاغری و تکرار و تمرین و شور وعشق من است که رخ میدهد 

   متشکرم استاد از این ویدیو ی کاملا بجا 

   و خدا رو شکر میکنم که امشب در حالیکه یکم ذهنم درگیر شده بود به سایت و این ویدئو هدایت کرد تا 

   کلی حال و احساسم با دیدن و شنیدن صحبتهای شما استاد گرانقدر و نوشتن خودم در قسمت نظرات ارام بشه و 

   احساسم عالی بشه 

   متشکرم استاد متشکرم خدای خوبم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 43 از 9 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 69 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    هدف اصلی بالا بردن سطح درک و آگاهی ذهنی است
    و چقدر خوب این تکامل در شما رخ داده
    “فرمولهای ذهنی من ، فرمولای چاقی نیست ، بلکه فرمولهای غلط لاغریست “
    وقتی این عبارت فوق العاده رو در نوشته شما خوندم مطمئن شدم درک شما نسبت به لاغر شدن به شکل عالی تغییر پیدا کرده
    تبریک میگم و منتظر خوندن نوشته های عالی شما هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 15 از 3 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار شقایق
     1400/05/09 11:54
     مدت عضویت: 1219 روز
     امتیاز کاربر: 495 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 26 کلمه

     ممنون استاد 

     که همین پاسخ شما به بنده کلی منو تو مسیر مصمم تر کرد . متشکرم و براتون آرزوی بهترینها رو از خداوند قادر متعال خواستارم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار shahrbanou1346
    1400/05/09 21:14
    مدت عضویت: 1467 روز
    امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 74 کلمه

       سلام شقایق عزیز ،

    این  جملاتی که نوشتی  ،شایسته تحسینه ، آففففرین به شما با این درک عالی 👏👏👏👏👏👏

    اتفاقا الان فهمیدم فرمولهای ذهنی من ، فرمولای چاقی نیست ، بلکه فرمولهای غلط لاغریست

    تابحال به این نکته فکر نکرده بودم

    من باید فرمولای صحیح لاغری را جایگزین آن فرمولای غلط لاغری کنم و قطعا ایمان دارم  ااین اتفاق فقط با گوش دادن فایلای لاغری و تکرار و تمرین و شور وعشق من است که رخ میدهد 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار شقایق
     1400/05/10 15:23
     مدت عضویت: 1219 روز
     امتیاز کاربر: 495 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 26 کلمه

     متشکرم دوست خوبم 

     امیدوارم هر روز در کنار استاد و عزیزانی چون شما  درک و آگاهیم از این مسیر سراسر زیبایی بالا و بالاتر بره 

     باز هم سپاسگزارم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/05/09 03:13
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 24057 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 155 کلمه

   سلام استاد عزیز خیلی کار خوبی کردید که ما را وارد آشپزخانه و زندگی خودتان کردید من خیلی از اینجور ویدیو ها لذت میبرم 👏👏👏

   من در این مدت دو سال و نیم که وارد سرزمین زیبا و دل انگیز لاغری با ذهن شده ام احساس میکنم که شما و خانواده تان عضوی از خانواده من هستید خیلی احساس نزدیکی و صمیمیت نسبت به همه شما دارم 😍😍😍

   ممنونم بابت این ویدیوی فوق العاده خیلی ایده عالی بود که همزمان با آشپزی برایمان صحبت در رابطه با لاغری بکنید تنوع خیلی خوبی است حتما به این کار زیبایتان ادامه بدهید 

   چه آموزشهای فوق العاده ای در این ویدیو بود بسیار لذت بردم 🙏🙏❤❤

   اگر ممکن است دستور تهیه دوغ را برایمان بگذارید من خیلی دوغ دوست دارم و در اینجا سیدنی استرالیا که زندگی میکنم مغازه های فروش مواد غذایی ایرانی دوغ دارند اما باب میل من نیست 

   خدا نگهدارتان باشد و همیشه در حال پیشرفت و موفقیت باشید 🙏🙏😊😊❤❤🤲🤲

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار هانیه
    1400/06/07 13:58
    مدت عضویت: 1191 روز
    امتیاز کاربر: 12738 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 59 کلمه

    دوست خوبم سلام

    کامنتتون رو خوندم و لذت بردم، این دوغ رو استاد توی یک مطلب جدا توضیح دادن و اتفاقا منم منتظرش بودم و باید بگم درست کردم طبق روش استاد و نتیجه فوق العاده خوشمزه و بی نظیر بود…اینجا لینک مطلب مورد نظر (دوغ لاغری) رو براتون میذارم. حتتتتما شما هم درست کنین و لذتش رو ببرین

    https://tanasobefekri.com/dough_laghri/

    موفق باشید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار shahla mahmoudi
     1400/06/08 04:55
     مدت عضویت: 1787 روز
     امتیاز کاربر: 24057 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 41 کلمه

     سلام هانیه عزیز

     ممنونم که وقت گذاشتید و به دیدگاه من جواب دادید و همینطور لطف کردید و لینک دستور تهیه دوغ را برایم فرستادید.

     حتما درست میکنم و مطمئن هستم خوشمزه خواهد بود

     موفق و موید در تمام امورات زندگی تان باشید 🙏🌹❤

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم