0

ویروس چاقی و تاثیرات آن

ویروس چاقی و تاثیر آن
اندازه متن

ویروس یک عامل بیماری زای کوچک است که فقط در سلول زنده یک جاندار تکثیر می شود.

واژه ویروس، ریشه در زبان لاتین دارد و به معنای زهر یا هرگونه ماده سمی می باشد.

ویروس ها می توانند انواع شکل های حیات را از جانوران و گیاهان گرفته تا میکروارگانیسم ها از جمله باکتری ها و آرکی ها را آلوده کنند.

میلیون ها نوع از ویروس ها در میان جاندارن و در زیستگاه ها و مکان های مختلف وجود دارد و تاکنون بیش از شش هزار گونه مختلف از ویروس ها به طور دقیق شناسایی و معرفی شده اند.

احتمالا برای اولین بار در دنیاست که چاقی بعنوان یک ویروس معرفی و درباره آن توضیح داده شده است.

شاید از نظر علمی چاقی جزء شش هزار ویروس شناخته شده قرار نگیرد اما آنچه مسلم است عملکرد چاقی در جهان گسترده تر و خطرناک تر از هر ویروس دیگری است چون هیچوقت بشر به چاقی بعنوان یک ویروس کشنده توجه نکرده است به همین دلیل مطالعه و تحقیق موشکافانه ای درباره چگونگی ایجاد ویروس چاقی در ذهن و جسم بشر صورت نگرفته است.

در تمام تحقیقات علمی درباره چاقی همواره محققین به دنبال کشف عوامل ایجاد کننده و تشدید کننده چاقی در جسم و وضعیت فیزیکی بشر بوده اند و هرگز به وجود عامل اصلی چاقی در ذهن توجه نکرده اند.

شاید یکی از دلایل مهم شباهت نتایج تحقیقات علمی درباره چاقی این باشد که عموما افراد محقق و تاثیرگذار در پیشرفت علم خود افراد متناسبی هستند که درباره چاقی و چاق بودن تجربه ای ندارند.

اگر تمام تحقیقات علمی درباره چاقی را مطالعه کنید متوجه می شوید که همیشه عوامل موثر بر چاقی را در درجه اول ژنتیک و سپس سیستم متابولیسم و در نهایت سبک غذایی و طریقه مصرف غذا معرفی کرده اند.

سی و پنج سال از زندگی ام چاق بودم و همیشه عامل چاقی خودم را ژنتیک و کم تحرکی می دانستم و این اطلاعات باعث شده بود که باور کنم هرگز نمی توانم لاغر شوم.

این درحالی بود که سالها برای لاغر شدن از روش های مختلف استفاده کرده بودم اما هرگز نتیجه مطلوب و ماندگار را تجربه نمی کردم و این سوال همیشه در ذهنم بود که چرا من به سختی لاغر می شود اما به راحتی آب خوردن چاق می شوم؟!

علاقه من به لاغری به عنوان مهمترین رویای زندگی ام باعث شد که تنها چند ماه بعد از آشنایی من با قانون جذب و قدرت ذهن این ایده در ذهنم شکل بگیرد که از قدرت ذهن و قانون جذب برای لاغر شدن و تحقق رویای لاغری استفاده کنم.

به لطف خدا این ایده تحت حمایت و هدایت الهی نتیجه بخش بود و من توانستم در کمتر از دو سال بیش از ۴۰ کیلو کاهش وزن داشته باشم و این درحالی بود که هرگز از برنامه رژیمی یا ورزشی خاصی استفاده نکردم.

نتیجه عالی من در لاغر شدن به همراه ماندگار بودن آن باعث کنجکاوی اطرافیانم شد و پاسخ های من به سوالات آنها باعث ایجاد مسیر آموزش لاغری با ذهن در سال ۱۳۹۴ شد.

امروز شما در حال مطالعه آگاهی درباره لاغری با ذهن هستید که مانند آن در هیچ کتاب یا تحقیق علمی نیامده است و همه این آگاهی ها از سوی خدای مهربان به صورت تکاملی به من داده شد تا نه تنها شرایط جسمی خود را با قدرت ذهنم تغییر دهم بلکه باعث ایجاد مسیری آسان و لذتبخش برای تحقق رؤیای لاغری افرادی باشم که شجاعت قدم گذاشتن در مسیر تغییر و تحول شخصیت و زندگی خود را دارند.

اینجا سرزمین لاغرهاست، مکانی امن برای افرادی که سالها تحت فشار و رنج چاقی بوده اند. آنچه در سرزمین لاغرها می آموزید زبان لاغری است. زبانی که شاید جزء زبان های رسمی دنیا نباشد اما به لطف خدای مهربان در بین افرادی که اضافه وزن دارند و به سرزمین لاغرها هدایت شده اند زبان رسمی و قابل اعتماد برای لاغر شدن است.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.16 از 19 رای

https://tanasobefekri.net/?p=33985
8 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار زهرا
   1402/08/07 08:18
   مدت عضویت: 454 روز
   امتیاز کاربر: 13270 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 306 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی

   خدارا شاکرم درتاریخ 1402/08/07 توانستم این فایل را گوش بدهم ویروس چاقی 

   چقدر ما درطول زندگی از این ویروس چاقی ضربه خوردیم و بعضی از مواقع خودمان با احساس بد داشتن هرروز خودمان این ویروس را تقویت کردیم 

   استاد واقعا حالا که یادم میاید ما هروقت برای بیرون رفتن برنامه ریزی میکردیم فقط فکر چه بخوریم بودیم و زیاد به موقعیت منطقه و آب وهوا برای گردش فکر نمی کردیم حالا اگر 2یا 3 ساعت بود اول وسایل چای و قند و نبات را فراهم میکردیم . دربین راه چیپس و پفک و تخمه و هندوانه و یا میوه میگرفتیم و برای ناهار چه تدارکاتی را فراهم میکردیم و از همان ابتدا که زیرانداز پهن میشد مینشستیم و تا پایانی وقت فقط میخوردیم ومیخوردیم ووقتی که دیگر جایی برای نفس کشیدن نبود میگفتیم حالا راه برویم تا کمی از غذاها هضم بشه و چقدر هم میگفتیم ما که چیزی نمیخوریم و چاق میشویم درحالی که افراد متناسبی که همراه ما بودند میگفتند اول تا سبک هستیم مقداری پیاده روی میکردند و بعد برای استراحت مقدار کمی تنقلات میخوردند و جالبه ما افراد چاق دوباره موقع ناهارهم خودمان را خفه میکردیم ولی افراد متناسب نه و چقدر ما نا آگاه بودیم 

   خدا را شکر من از وقتی با سایت تناسب ذهن آشنا شدم دیگر خود و فرزندانم را مجبور به خوردن زیادی نمیکنم حتی اگر مقداری غذا زیاد بماند و انها را به طبیعت برمیگردانم و میگوییم بدن من که سطل آشغال دیگران نیست باید به اندازه بخورم که نه خود و نه بدنم را به زحمت بیندازم و خدا را شکر هرروز متناسب تر میشوم و انشاالله با یاد گیری فرمولهای لاغری با ذهن این ویروس چاقی را از بدن بیرون میکنیم چون پادزهر چاقی لاغری است و باید این پادزهر را وارد بدنمان کنیم تا انشاالله به وزن ایده ال خود برسیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1401/07/22 22:35
   مدت عضویت: 1771 روز
   امتیاز کاربر: 3816 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 731 کلمه

   سلام . 

   ویروس چاقی .

   برداشت من از این متن . 

    ویروس یک عامل بیماری زای کوچک است که فقط در سلول زنده یک جاندار تکثیر می شود.

   اگه  افکار چاقی رو به ویروس تعریف کنیم و فکر سالم رو به جاندار میشه گفت افکار چاق کننده مثل ویروسی بر ذهن ما نشستند و باعث میشن حال ما گرفته بشه و بدنمون چاق بشه . پس باید آنتی ویروس روی ذهنمون نصب کنیم تا زمین ذهنمون رو از افکاری که تولید حال بد وسوسه شک و تردید اندوه ترس و …. می کنند پاکسازی کنیم . 

   اما خبر خوش اینه خود خدا تو ذهنمون آنتی ویروس گذاشته اصلا میشه گفت خودش آنتی ویروسه و تمام افکار ما رو و به تبع اون سایر کالبدهامون رو از ویروس چاقی پاک می کنه .

   خودش مراقبه  و نمیزاره ذهنمون الوده بشه یا آلوده بمونه ‌ مگر اینکه دوباره خودمون ویروسها رو انتخاب کنیم . 

   بازم میگم من لشکری یک نفره ام . دوست دارم این جمله رو تکرار کنم تا ویروس چشمداشت به تایید دیگران رو در خودم از بین ببرم . 

   یه فرمول دیگه که بهم حس خوب میده اینه منتظر لاغری نباش . نشین چشم به راهش که پس من کی لاغر میشم . 

   اگه بخوای منتظر لاغری باشی اون هیچ وقت سراغت نمیاد (انتظار در اینجا منظورم اون حس بده است که تولید احساس خلاء میکنه و توجه به نبودن لاغری ) نه اون انتظار که استاد همیشه در بیاناتشون میفرمایند و اون حس خوبه است . 

   استاد یه جایی حرف خوبی زدن مهم نیست اسمشو چی بزاریم مهم احساس ما نسبت به کلماته . 

   خلاصه هی نگیم پس من کی لاغر میشم کی میشم . این یعنی هنوز ذهنمون ویروسیه . 

   پس ویروس چاقی رو کلا از بین ببریم .

   آنتی ویروس ذهنمون رو فعال کنیم به روز رسانی کنیم . 

   آنتی ویروس ذهنمون با فعالیت در سایت به روز رسانی میشه . چون استاد مرتبا مطالب رو به روز رسانی می کنند و آپدیتهای جدید تمام ویروسها رو شناسایی و از بین میبره . 

   من از ویروس چاقی نمیترسم چون به آنتی ویروسم که  سایت لاغری با ذهنه مطمئنم .

   شاید یکی از دلایل مهم شباهت نتایج تحقیقات علمی درباره چاقی این باشد که عموما افراد محقق و تاثیرگذار در پیشرفت علم خود افراد متناسبی هستند که درباره چاقی و چاق بودن تجربه ای ندارند.

   بله دقیقا . اون افراد اکثرا از نظر جسمی متناسب هستند و از فرمولهای ذهنی چاقی بی خبرند   ولی همین فرمولها در ذهن خودشان وجود دارند و خودشان نمیدانند .   خودشان همواره از چاقی ترسیده اند و اگر ذهنشان را بررسی کنیم پر از ویروس چاقیست و تناسب خود را به زور نگه داشتند . 

   معمولا آنها همیشه عوامل موثر بر چاقی را  ۳ مورد می دونند

   اول  ژنتیک . تازه بعضیهاشون که هیچ دلیلی نمیتونند بیارن میگن شانس 

   یه دکتر رفته بودم گفته تو شانسته که چاق شدی 😅

   دوم متابولیسم 

   میگفتن سوخت و سازت پایینه . 

   یکیشونم میگفت بدنت داره عضله میسازه دیگه کم نمیکنه 😅

   سوم پرخوری و کم تحرکی 

   که معمولا همه رژیم و ورزش را چاره کار میدانستند و خود من شخصا خیلی کم با این روشها وزن کم کردم و یا زود بر میگشت . 

   پس من دقیقا باید روی این سه مورد کار کنم . 

   ژنتیک . ژن من لاغره چون به دنیا اومدم فقط ۲ کیلو بودم . 😅

   متابولیسمم عالیه چون وقتی انگیزه و انرژی لاعری اومد بهم و تا حدی لاغری رو یاد گرفتم  در عرض ۴ ماه ۲۰ کیلو کم کردم . 

   پرخوری و کم تحرکی . من هم پرخورم هم کم تحرک و با این فرمول هم ۲۰ کیلو کم کردم . 

   حالا من 

   باور میکنم که به سادگی میتونم  لاغر بشم . چون تجربشو داشتم . بهم اثبات شده است . ولی سری قبل فقط ایمان بود و ایمان به همین فرمولها بدون سابقه ی قبلی . من با قدرت ایمان تونستم ۲۰ کیلو کم کنم .

   ما قبلا لاغر شدن از روش های مختلف استفاده کرده بودیم اما هیچ وقت اون  نتیجه ای که دلمون میخواست نمیگرفتیم . ولی این بار من به خواست دلم میرسم و بازم برای سومین بار شگفتی ساز میشم و اینبار ساده تر از قبل لاغر میشم . چون دارم بدون شک و تردید به خواست دلم عمل میکنم . پس به خواست دلم که لاغریه میرسم . 

   من ویروس های چاقی رو یکی یکی شناسایی کردم . از زیر و بن همه رو دراوردم و باغ ذهنمو شخم زدم . فعلا چیز دیگه نمیبینم . الان پیش روم فقط لاغری رو میبینم و ایمان دارم من راحتتر از دفعه قبل لاغر میشم . 

   خدایا شکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/06/09 23:10
   مدت عضویت: 1756 روز
   امتیاز کاربر: 11961 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 3 کلمه

   یک دنیا ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/06/09 19:00
   مدت عضویت: 1513 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 241 کلمه

   به نام خدا

   چقدر من با خاطرات چاقی آرام آرام بزرگ شدم و لذت بردم .

   ما چون تو متطقه شمال هستم و روزهای تعطیل که میشه جنگل ودریا و کوه خیلی شلوغه .

   وما گاها که تفریح میرفتیم آنقدر خوراکی همراهمون میبردیم که تو مسیر برگشت دل درد میگرفتم ونمیتونستم تکون بخورم .و از وقتی وارد دوره شدم اطرافم رونگاه میکردم متوجه شدم اونهایی که بومی منطقه هستن کاملا از رفتارشون مشخص بود دور برشون ظرف و ظروف و خوراکی .

   و وقتی میدیدم یه عده ای اومدن بزن به رقص میکردن ویه کم چیپس وپفک میخوردن و میرفتن .

   وگاها میدیدم که دارن ما رونگاه میکنن و تعحب از اینهمه غذا وخوراکی وسفره ای که پهن بود .

   من الانا خیلی به ندرت همراه خانواده میرم بیرون . چون لذت تفریح در ذهنشون فقط خوردن درکنار مناظر زیبا و کلی گفت وشنودهای منفی هست .

   ترجیح میدم از این وقتهای طلایی برای کارکردن روی ذهنم استفاده کنم و بهره ببرم . 

   واقعا خیلی دردناکه علیرغم اینهمه مشغله زندگی ما هم وغم چاقی و خوردنها رو داشته باشیم و همش در رنج واسترس باشیم .

   ویروس چاقی هم مثل سایر ویروسها یک آنتی ویروس قوی دارد واونهم استفاده از قدرت ذهن خودمان در جهت متناسب شدن هست و فضای این  سایت این بستر رو  برامون فراهم کرد تا بتونیم دوره نقاهت خودمان رو به آرامی سپری کنیم و این آنتی ویروس چاقی رو در ذهنمون نصب کنیم وجسم و روح سالم خودمان رو دوباره به خودمان هدیه بدیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/06/09 18:12
   مدت عضویت: 1756 روز
   امتیاز کاربر: 11961 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 13 کلمه

   ببخشید استاد تو سایت مشکلی پیش اومده ؟من نمیتونم فایلها رو گوش بدم 

   ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 15 کلمه

    سلام و درود
    مشکلی از سمت سرور ایجاد شده بود که به لطف خدا برطرف شد

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/06/09 14:44
   مدت عضویت: 1756 روز
   امتیاز کاربر: 11961 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 7 کلمه

   سلام استاد ممنون که فایل جدید گزاشتین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1401/06/09 11:41
   مدت عضویت: 1597 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 756 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیز و دوستان متناسبم 

   امیدوارم همگی خوب و سلامت در پناه الله باشین🙏🙏🙏

   اولویت اولمون در زندگی پاک کردن ویروس چاقی از محتویات ذهن و مغزمون باشه 

   بله کاملا صحیح و به موقع بود این فایل 

   چند وقته دوباره به شک و تردید افتادم که من این لباس و بپوشم چاقیم مشخص میشه ؟

   من باید یک جی بپوشم چاقیم نمایان نشه؟ من باید کمتر بخورم ؟من صبحونه بخورم شاید چاقتر بشم؟ من اگه این کار رو بکنم چاقتر میشم؟

   من چی بپوشم من از عکس خودم بدم می اومد وفتی خودم می دیدم میگفتم وای چاقم توجه ام روی چاقیه بود همش از صبح که از خواب بیدار میشم تمام توجه ام روی جاقیه که باید چیکار کنم 

   چند وقته هم تو دوره نیستم نتونستم گوش بدم 

   اون منفی باف قوی شده بود 

   تا جایی که میگفتم کاش رزیم میگرفتم بعدش که لاغر شدم دوباره فایل ها گوش میدادم من که میدونم اینا همش کار اون منفی بافه و به حرفاش توجهی نکردم 

   اینو ۱۰۰در صد مطمئنم که هیج راهی برای متناسب شدن وجود نداره جز از طریق ذهن 

   و من به این فکرم بهاء ندادم و رهاش کردم 

   و گفتم مریم بشین دوره ات و ادامه بده تو که جز فعالان این دوره بودی مگه یادت نیس موقعی که داشتی دوره رو هر روز گوش میدادی و میتوشتی جقدر حالت خوب بود جقدر زرنگ بودی جقدر خوشحال بودی چقدر وزن کم کردی که همه بهت میگفتن تیروئید نداری 

   اینا رو یادت رفته کجایی کاری مریم 

   داری به جه فکر میکنی 

   چرا تو شک افتادی 

   دوره رو ادامه بده که خوشبختی تو در این دوره هاس 

   این دوره میتونه تو رو از هر جهت به جلو حرکت بده 

   خوشحال باش هدایت شدی خدا راه رو بهت نشون داده راه رو رها نکن 

   چند روزه دارم بیشتر میخورم چون ذهنم دوباره رفته سمت چاقی من که میدونستم جه خبره

   ولی اون منفی بافه منو هر روز میگفت حالا از فردا دوره رو گوش کن 

   الان خیلی کار داری نمیرسی ها تا شب همه ی کارات بکنی 

   بچه هات چی 

   و هر روز و هرروز منو ناامید کرد و من به حرفش شدم 

   و امروز تصمیم گرفتم که دوره ام رو باز ادامه بدم که هیج راهی جز از طریق ذهن نمیتونه منو به خواسته ام که متناسب شدنه برسونه 

   چون اگه متناسب نباشم نمیتونم شاد باشم اگه متناسب نباشم حالم میگیره از خودم زاصی نیستم اعتماد به نفسم میاد پایین و از لحظه لحظه زندگیم لذت نمی‌برم من اگه از دوره استفاده کنم میتونم همین الان که اضافه دارم هم از خودم راصی باشم شاد باشم مهربان باشم بخورم لذت ببرم راحت زندگی کنم اگه در دوره باشم 

   ولی چون رها کردم ناامیدی میاد سراغم حالم خوب نیس تو شک و تردید  میفتم 

   همیشه خداوند ما رو هدایت میکنه و این فایل به موقع وبه جا بود برای منی که تو شک افتاده بودم من باید ذهنم رو ویروس کشی کنم 

   اگه ذهنمون ویروس کشی نکنیم همه چی بهم میریزه

   و در هیچ جنبه ی نمیتونی تصمیم درست و قاطعی بگیری 

   ذهن ما مثل کامپیوتر هستش که وقتی ویروسی میشه دیگه برنامه هاش بهم میریزه و به درستی کار نمیکنه 

   و باید این ویروس کشی کنیم تا برنامه ها درست کار کنن 

   خدایا ممنونم ،شکر، بابت فایل به موقع و به جا 

   خدایا شکرت 

   در مورد فرمول های چاقی در ذهن بچه ها 

   خدایا شکرش که من در این مسیر قرار گرفتم که بتونم یه بچه هام آموزش های درست بدم و آنها رو به راه درست برای زندگیشون سوق بدم 

   من اصلا بچه هام رو به خوردن تشویق نمیکنم هر وقت خودشون بگن و مغزشون بهشون دستور بده که گرسنه ان بهشون غذا میدم و هر وقت هم سیر شدن دست از خوردن میکشن شاید یک کفگیر باشه شاید هم کمتر 

   و نمیگم چرا کم خوردی چرا نمیخوری بخور باید بیشتر بخوری تا قوی تر بشی 

   باورهای اشتباه رو تو ذهنشون نمی‌گنجونم

   که قوی اگه میخاهی باشی باید بخوری 

   نه اصلا اصلا 

   خدا رو شکز اونا رو درگیر این باورها نکردم  و روزی ۱۰۰۰بار خدا رو شکر میکنم الهی شکر شکر 

   فرزندان سالم تحویل جامعه میدم 

   ولی خود ما بله استاد ما هم دقیقا همین جوریم موقع رفتن به تفریح و  پیک‌نیک مثل شما بودیم دقیقا 

   تا میریم جایی بساط و پهن میکنیم و میشینیم برای خوردن 

   و افرادی که متناسب هستن میرن برای گردش و رفتن به بالای کوه 

   میگفتم یعنی حوصله دارن که میرن خب بیاین باهم حرف بزنیم 

   بشینیم بخوریم و از خوردن لذت ببریم 

   البته این ذهنیت مال قبل از اومدنمون به دوره بود

   و بعد از دوره این ذهنیتمون تغییر کرد

   و توجه میکردم که ببینم افراد متناسب چگونه رفتار میکنن 

   خدایا ممنونم شکر که در این دوره هستم و میتونم ویروس کثیف ذهنم رو جست و جو کنم و پاکش کنم تا ذهنم به درستی کار کنه و مرا در مسیر درست متناسب شدن قرار بده🙏🙏🙏😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم