0

گام ۲۱: از چاقی توبه کنید لاغر می شوید!

توبه کنید لاغر می شوید
اندازه متن

شاید عبارت از چاقی توبه کنید لاغر می شوید به نظر ارتباطی به لاغر شدن نداشته باشد اما یکی از اصلی ترین و تاثیرگذار ترین اقداماتی است که یک فرد چاق برای لاغر شدن باید انجام دهد.

چگونه توبه کنید لاغر می شوید

سالهای زیادی از عمر خود را درگیر اضافه وزن و مشکلات مربوط به آن بودم و به لطف خدا از روزی که در مسیر صحیح لاغری با ذهن قرار گرفتم هر روز را زندگی کردم، هر روز سعی کردم احساس بهتری داشته باشم، اشیتاق بیشتری برای تغییر کردن داشته باشم و این احساس خوب و اشتیاق عالی سبب شد که نه تنها در موضوع لاغر شدن بلکه در سایر جنبه های زندگی نتایج عالی کسب کنم.

به عبارتی حرکت در مسیر لاغری با ذهن فقط باعث تغییر شرایط جسمی من نشد بلکه به وضوح بر سایر جنبه های زندگی من تاثیرگذار بوده است.

دوستانی که از دوره های لاغری با ذهن برای خلق آرزوی لاغر شدن خود استفاده می کنند از تغییرات عالی در تمام جنبه های زندگی خود شگفت زده می شوند و البته این فقط لطف خداوند است که به هر شکلی بنده ها را هدایت می کند.

بنده هایی که می خواهند لاغر شوند و برای رسیدن به خواسته خود اقدام می کنند.

در کدام گروه هستید

انسان هایی زیادی اسیر چاقی هستند.

این دسته از انسانها به چند گروه تقسیم می شوند.

۱- گروهی که چاقی را پذیرفته اند و تمام عمر خود را در کنار چاقی سپری می کنند.

رنج های زندگی مشترک با چاقی را تحمل می کنند و آن را به حساب تقدیر و شانس خود در زندگی می دانند.

۲- گروهی که از وضعیت چاقی خود راضی نیستند و دوست دارند لاغر شوند.

این گروه عادت کرده اند با چاقی زندگی کنند اما از شرایط حاکم بر این زندگی دل خوشی ندارند.

هربار که از زندگی مشترک با چاقی به احساس درد و رنج فراوان می رسند تصمیم می گیرند برای جدا کردن مسیر زندگی خود با چاقی اقداماتی انجام دهند.

چند روزی تلاش می کنند اما از آنجا که به زندگی کردن با چاقی عادت کرده اند پس از چند روز فراموش می کنند که تصمیم گرفته بودند زندگی جدیدی را شروع کنند و به همان زندگی قبلی بسنده می کنند.

۳- گروهی که با اینکه چاق هستند اما هرگز آرام و قرار ندارند و دوست دارند لاغر شوند.

این عده که تعدادشان کمتر از گروه های دیگر است بارها برای رها شدن از چاقی تلاش می کنند.

انواع رژیم ها و روش های مختلف لاغر شدن را امتحان می کنند و بارها تلاش می کنند تا به هر شکل ممکن از شر چاقی رها شوند.

رژیم های سخت می گیرند، ورزش های سنگین انجام می دهند، هر طور شده هزینه تهیه وسایل و برنامه های لاغری را پرداخت می کنند تا بلکه از شر چاقی رها شوند اما نتیجه ای کسب نمی کنند.

رویای لاغر شدن در ذهن این افراد به قدری اهمیت دارد که با اینکه بارها از تلاش خود برای لاغر شدن نتیجه ای کسب نکرده اند اما ذره ای از آرزوی لاغر شدن آنها کاسته نمی شود.

این گروه توسط خداوند به مسیر صحیح هدایت می شوند.

چون هر بنده ای آرزویی داشته باشد و برای رسیدن به آرزوی خود حرکت کند به مسیر صحیح رسیدن به آرزوی خود هدایت می شود.

هدایت به روش لاغری با ذهن

لاغری با ذهن مسیر رسیدن به آرزوی لاغری شماست همانطور که باعث شد رویای من به واقعیت تبدیل شود.

لاغری با ذهن را شما پیدا نکردید بلکه توسط خداوند این مسیر هدایت شدید.

با روش لاغری با ذهن آشنا شدید بدون اینکه قبلا آن را دیده یا تجربه کرده یا حتی درباره آن شنیده باشید.

در این مسیر قرار گرفتید تا از چاقی و چاق بودن توبه کنید و لاغر شدن را تجربه کنید.

این ویژگی هدایت است و فقط شامل عده ای می شود که رویای خود را فراموش نمی کنند و برای خلق آن تلاش می کنند.

روزی که تصمیم گرفتم از طریق ذهن برای لاغری اقدام کنم نمی دانستم که این مسیر چه زیبایی هایی به همراه دارد.

من فقط به خاطر رهایی از رنج چاقی و رسیدن به لذت لاغری (تناسب اندام) تصمیم گرفتم در این مسیر حرکت کنم.

مسیری که من آن را پیدا نکرده بودم بلکه به طریقی شگفت انگیز پیش پای من قرار داده شده بود.

در شروع حرکتم در مسیر لاغری با ذهن هیچ ایده یا راهکاری برای نتیجه گرفتن نداشتم اما نیرویی درونی مرا در این مسیر به ادامه حرکت تشویق می کرد و من فقط ادامه دادم.

از آنجایی که آموزشی ذهنی سبب خودشناسی و ایجاد ارتباط بهتر با خودم شد، در ابتدا آرامش و احساس بهتری پیدا کردم و به مرور لذت ارتباط با خدای درون و الهامات الهی را تجربه کردم.

الهامات و هدایتی که از ابتدای تولدم وجود داشته اما به دلیل گسستگی که بین من و درونم وجود داشته قادر به دریافت آن نبودم.

به مرور آموزشهای لاغری با ذهن بیشتر رنگ و بوی ایمان و یکتاپرستی به خود گرفت و فایل های آموزشی فوق العاده ای در این رابطه در دوره لاغری با ذهن گنجانده شد که همه لطف و هدایت الله یکتا بود.

آگاهی که سبب برقراری ارتباط با خود و خدای درون می شود.

نتیجه این ارتباط فراتر از حد تصور است.

تجربه آرامش ذهنی، شادی درونی، افزایش اعتماد به نفس، سکوت ذهنی، سلامت روحی و جسمی و …

از چاقی توبه کنید لاغر می شوید

خدای مهربان در قرآن کریم راهکار بسیار تاثیرگذار توبه را برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه قرار داده است، چرا که احساس گناه مخرب ترین احساس در نابودی و ناامیدی انسان ها می باشد.

از آنجا که خداوند خودش ساز و کار جهان را تنظیم کرده است از این احساس خطرناک آگاه بوده است و همواره در قرآن کریم از توبه بعنوان راه رهای از احساس گناه و احساس بد یاد کرده است.

خداوند قادر در قرآن کریم صفات خود را معرفی کرده است که یکی از آنها شفادهنده است، شفا به معنای رهایی از رنج و ناراحتی است.

شفای جسم به معنای رهایی از رنج های جسمی است و شفای روح به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنی است.

توبه همان شفای نفس است که از طرف پرورگار برای انسان قرار داده شده است، و همواره انسان به توبه کردن دعوت شده است و خداوند پاداش های عظیمی برای توبه کنندگان درنظر گرفته است.

برخلاف آنچه درباره توبه گفته شده است که آن را سخت و پیچیده کرده اند خداوند توبه را در قرآن کریم بسیار ساده بیان کرده است.

توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است.

به همین راحتی 

موضوع مهم اینه که چه چیزی اشتباه است که باید از آن پرهیز کرد؟

هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است

همانطور که با تندی سخن گفتن با دیگران احساس بد در ما ایجاد می کند و مسلما حرکت اشتباهی است، عادت های فکری و رفتاری ما در قبال جسم خود که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برای ما شده است نیر حرکت اشتباهی است که در ما احساس بد ایجاد می کند.

همانطور که توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما می شود توبه کردن از رفتار اشتباه خود در قبال جسم نیز باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی جسمی در ما می شود.

باید توجه داشته باشیم همانطور که خداوند در قرآن کریم توبه را راهی برای بازگشت به سوی خدا، به سوی ارامش و احساس خوب قرار داده است و توبه کننده موظف است همواره سعی کند رفتار اشتباه خود را تکرار نکند، توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشد که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکند.

چاقی نتیجه رفتار اشتباهی است که سال های زیادی است ما در قبال جسم خود به کار بسته ایم و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در قبال جسم خود شود.

در دوره لاغر با ذهن به صورت گام به گام رفتارهای اشتباه ذهنی و عملی خود را شناسایی می کنیم و آنها را با رفتار های صحیح جایگزین می کنیم.

به عبارتی ما در این دوره از چاق تر شدن توبه می کنیم و پاداش الهی که خداوند برای توبه کنندگان قرار داده است را به صورت تناسب اندام، سلامتی، شادی، احساس خوب و … دریافت می کنیم.

توصیه میکنم فایل آموزشی توبه کنید لاغر می شوید را با دقت استفاده کنید و به موضوعات مطرح شده توجه و درباره آنها تفکر کنید.

در این فایل آموزشی نکات بسیار مهم و ارزشمندی برای حرکت در مسیر لاغری با ذهن توضیح داده شده است که امیدوارم آن هایی که برای خود و زندگی ارزش قائل هستند به خوبی از این توضیحات بهره برده و گامی موثر در جهت متناسب شدن خود بردارند.

تصاویر افرادی که از چاقی خود توبه کرده اند و در مسیر لاغری با ذهن به حرکت خود ادامه داده اند را می توانید در آلبوم شگفتی سازان مشاهده کنید. با مشاهده بارها این تصاویر به خودتان این اطمینان را بدهید که شما هم می توانید لاغر شوید و تصویر شگفتی سازی شما در قاب مخصوصی که برای شما در نظر گرفته شده است قرار داده شود.

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای کشف فرمول های چاقی ذهن باید از طریق پاسخ به سوالات مطرح شده به آنچه در ذهنتان ذخیره شده است دسترسی پیدا کنید بنابراین توصیه میکنم با دقت و تمرکز مسیر لاغری با ذهن را ادامه دهید.

برای این منظور ابتدا محتوای نوشتاری و سپس ویدیوی آموزشی را تماشا کنید و سپس به سوالات مطرح شده به شکل شرح انشایی توضیح دهید.

 • به روند چاق شدن خود فکر کنید و شرح دهید چگونه وارد مسیر چاقی شدید؟
 • به تلاش های قبلی خود برای خارج شدن از مسیر چاقی فکر کنید و شرح دهید چقدر به شما کمک کرد تا از چاقی فاصله بگیرید.
 • در تلاش های قبلی شما برای لاغر شدن چقدر باور داشتید که لاغر خواهید شد؟
 • درباره این موضوع شرح دهید که چرا قبل از اینکه برای انجام لاغری اقدام کنید باید از نظر ذهنی توانایی لاغر شدن را در خود ایجاد کنیم.
 • در مسیر لاغری با ذهن به چه صورت افکار و نگرش شما تغییر خواهد کرد و پیش بینی شما از نتیجه لاغری با ذهن چیست؟
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.85 از 78 رای

https://tanasobefekri.net/?p=13751
150 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار گلی
   1403/04/25 11:31
   مدت عضویت: 509 روز
   امتیاز کاربر: 2355 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 268 کلمه

   به نام خدا

   خداوند را شاکرم که من را در مسیر لاغری با ذهن قرار داد تا با یادگیری آن به سمت متناسب شدن حرکت کنم…….

   وقتی اطرافیانم را میبینم که برای لاغر شدن چقد به خودشون سختی میدن، واقعا ناراحت میشم. ساعتها گرسنگی میکشن. بعد چند وقت ولع اونا بیشتر از قبل میشه.من میدونم هر اتفاقی توی زندگیم روی حساب و کتاب بوده و خدا خواسته. آقای عطار روشن یه وسیله هست. خیلی خوشحالم هر روزی حالم بده، اینجا میام و با خوندن و دیدن و نوشتن حالم خوب میشه. واقعا این سایت آرام بخشه. از همه لحاظ. من باور دارم متناسب میشم. هیچ فشاری در رابطه با لاغری ندارم. فکر و ذهنم مشغول نیست. چون میدونم متناسب میشم. افراد متناسب همیشه آرام هستن. هیچ وقت به غذا فکر نمی کنن. نمیگن چی بخوریم چاق نشیم. نمیگن مدام ورزش کنیم. روی غذاها برچسب نمیزنن. منم خیلی وقته به خوردن فکر نمی کنم. همه چی میخورم ولی به اندازه. پرخوری نمی کنم، چون ولع ندارم. هر روز آگاهی های جدیدی به ما آموزش داده میشه. هر روز با تکرار آن باعث میشه آگاهی جدید رو یاد بگیریم و با استمرار آن ملکه ذهنمون بشه. شاید سالها یا ماهها طول بکشه. مهم اینه که در این مسیر هستیم. مهم اینه که گام درست برداشتیم. من از چاقی توبه می کنم. چون راههای اشتباهی رو انتخاب کردم که باعث شد به بدنم ضرر بزنم. ولی این چند وقت به بدنم احترام میزارم. راههای اشتباه رو دوباره تکرار نمی کنم‌. رژیم نمیگیرم دارو نمیخورم ورزش سنگین برای لاغری انجام نمیدم. ما باید نگرشمون تغییر کنه. زمزمه های درستی باید توی ذهنمون تکرار بشه………

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار یلدا
   1403/04/02 12:07
   مدت عضویت: 268 روز
   امتیاز کاربر: 670 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 48 کلمه

   باسلام

   خدمت استاد عزیز و همراهان

   باتشکر از مطالب فوق العاده و آموزنده این فایل

   من این فایل رو بارها و بارها گوش کردم و هردفعه نکته جدیدی رو چ در رابطه با چاقی و چ مسائل دیگ زندگی یاد گرفتم 

   و مث پارسال دوباذه از اعماق وجودم از چاقی توبه کردم.🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1403/02/31 17:24
   مدت عضویت: 374 روز
   امتیاز کاربر: 10540 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,507 کلمه

   به نام خدای مهربانم 🙏

   به نام خدای توبه پذیرم🙏

   به نام خدای لاغر کنندام🙏

   به نام خدای زیبا کنندصورت وسیرتم 🙏 

   به نام خدای آفرینش و رشد دهنده تمام موجودات🙏😃 

   با سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان مهربان ومتناسبم 🙋‍♀️❤🥰

   گام ۲۱:از چاقی توبه کنید لاغر می شوید🤔 

   توبه از چاقی یکی از اصلی ترین و تاثیر گذار ترین اقداماتی است که یک فرد چاق برای لاغر شدن باید انجام دهد 

   زهره حالا فهمیدی چرا به خواسته ات نرسیدی چون توبه کردن رو فراموش کرده بودی همیشه می گفتی من که شانس ندارم به فلان خواسته ام برسم در صورتی که تو احتیاج به شانس نداری دست رو بگیر ، تو در درونت یک نیروی عظیمی در جریان هست که فقط منتظر تو توبه کنی باورش داشته باشی که شفا در درونت در ذهنت ،توبایدبا خودت در صلح و دوستی باشی تو باید هدایت خداوند روطلب کنی .حالا که هدایت شدی به مسیر درست لاغری با ذهن باید اول اون رو باور کنی باور قلبی برای این کار باید از فایلهای آگاهی دهنده استفاده کنی وتمریناتش رو انجام بدی این قدر ادامه بدی که بشه سبک جدید برای زندگی باهدف و امید بله استمرار داشتن خودش نشانه باور قلبی هست که تو توی  باور قلبی خوب پیش رفتی ودرمرحله دوم باید اطمینان داشته باشی که توانایی لاغر شدن رو داری چون یکی از صفات خداوند،عادل بودنش هست وقتی این همه افراد چاق از این مسیر جواب گرفتن پس توهم می گیری. داری همون عدالت خداونددر بین بنده هاش که بهش ایمان داشتن میبینی  فرق نمی ذاره وقتی دوستانم لاغر شدن نشونه خوبی برای من که من هم لاغر میشم واین انتظار در واقع همو تجسم آرزوهااست بودن در  این مسیر برات فقط لاغری به ارمغان نمیاره بلکه سلامتی وشفا رودر پوست بدن وصورتت شفافیت رو به ارمغان میاره واستخوانتو رو شفا میده  و سلولهای چشمی تو رو عاری از هر بیماری می کنه و رنگ دانه های موی تو رو به سمت مشکی شدن هدایت میکنه چون من توبه کردم از هر بد بینی ونگاه بیمار گونه به خودم وخدای خودم دست کشیدم وخدای مهربانم توبه من رو پذیرفته ومن رو به سمت سلامتی و ثروت و فراوانی و نعمت سوق میده خودش راه گشا هست کاری که خدا می کنه کجا کاری که من در ۴۲سال انجام دادم کجا من همش بیراه رفتم همش ترس و نگرانی ورو در خودم تقویت کردم ودست از امید به خدا برداشتم که شد زندگیم پراز ناخواسته ها و سختی ها خدایا الان برای تمام اشتباهاتم در تمام ابعاد زندگیم از تو که سراسر رحمت هستی طلب بخشش دارم 

   حالاکه ایمان دارم خداوند مرا بخشیده و تمام اشتباهاتم و هزاران برابر جبران می کنه من وقتی با پروردگارم همسو شم لاغری به زودی به تنم میشینه وخود نمایی می کنه وای وای وای چه حالی دارم اون روز که هدیه و پاداش ایمان رو گرفتم من اون روز برای نتیجه گرفتن به این که خداوند اجابت کننده هست رو بیشتر باور میکنم وبا امید بیشتر ی برای خواسته های دیگم حرکت میکنم و نیروی خدای قدرتمند رو در تمام جنبه ها به کار میگیرم

   خدایا من رو ببخش فکر میکردم مشکلات و بیماریها و فقر تو برام خواستی تا آستانه صبر وتحمل وشاکر بودنم رو بسنجی ودر قیامت اجرش رو بهم بدی ومن رو از این طریق امتحان کنی همین باور اشتباه در من باعث شد زیاد به دنبال تغییر شرایط زندگیم نباشم وبه قول معروف شکر گذار قانع باشم در صورتی که ناخواسته های زندگیم باعث رشدم بودن و باید در من حرکت به سمت بهبود دادن زندگیم میکردم و باید تمام توجهام رو خواسته هام بود وبرای رسیدن به راحت ترین شکل هدایت نو رو می خواستم 

   اکنون به لطف مهربان ترین مهربانان من به لاغری با ذهن هدایت شدم تابه آسونی وراحت لاغر میشم و باورم به این مسیر خیلی زیاده و هرگز رها نمیکنم و میدونم من هم به زودی دورهارو به کمک خداوند خریداری میکنم و مطمئن ام خیلی سریع لاغر میشم چون من به درک و باور قوی رسیدم و سلامتی رو در پوست صاف و چشمان زیبایم هم نمایان میشه 

   سلامتی در، بارهای من است وثروت در قصرهای من

   واقعا 

   مسیر لاغری با ذهن حیرت انگیزترین  مسیر 

   مسیری که  رهایی از چاقی و رسیدن به لذت لاغری 

   مسیری که من پیداش نکردم بلکه به طریق شگفت انگیز هدایت شدم 

   نیروی درونی من رو به این مسیر هدایت و تشویق کرد من فقط با اراده خدا همسو شدم و ادامه میدم 

   مسیر لاغری با ذهن مسیر خودشناسی وایجادارتباط بهتر با خودم است

   مسیری با آرامش واحساس بهتردر من!ایجاد کرده 

   مسیری که!لذت ارتباط با خدای درون والهامات الهی را تجربه می کنم الهامات وهدایتم که از ابتدای تولدم وجود داشته اما به دلیل گسستگی که!بین من ودرون وجود داشته قادر به دریافت آن نبودم 

   با آموزشهای لاغری با ذهن می تونم بیشتر رنگ وبوی ایمان و یکتا پرستی   

   آگاهی های!درست از جهان سبب بر قراری ارتباط درست با خود وخدای درون میشود

   نتیجه این ارتباط فراتر از حد تصور!است مثل

   تجربه آرامش درونی و ذهنی مثبت وشادی درونی و افزایش اعتماد بنفس سکوت ذهن و سلامتی روحی و جسمی 

   خدای مهربان برای رهایی از رنج و غم وغصه واحساس گناه سفارش به توبه کرده ونماندن دراحساس بد ،چراکه احساس گناه مخرب ترین احساس در نابودی ونا امیدی انسان هاست

   زهره تعهد بده که در هر شرایط از زندگی مراقب احساساتت باشی وبا ذهن منفی بافت همراه نشو در لحظات سخت یاد صفات خدا باش که یکی از اونها شفا دهنده اس

    شفا یعنی رهایی از رنج و سختی و ناراحتی 

   شفای جسم رهای از رنج های جسمی

    وشفای روح به معنای رهایی از افکار و فشار های ذهنی 

   توبه همان شفای نفس که از طرف پروردگار برای انسان قرار داده شده است همواره انسان به توبه کردن دعوت شده که خداوندپاداش های عظیمی برای توبه کنندگان در نظر گرفته است

   زهره چه چیزهای  اشتباه که باید از آن هاپرهیز کنی  

   هر فکر یا حرف یاعملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است  

   هر فکر منفی درباره چاق شدن یا حرف های درباره چاقی که باعث ناامیدی میشه مسلما بعدش در من حرکت اشتباه رخ میده 

   عادت های فکری و رفتاری ما در قبال جسم خود باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برای ما ایجاد کرده وحرکت اشتباه در ما احساس بد ایجاد کرده 

   همان طور که توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی واحساس!بهتر در ما میشود توبه کردن از رفتار اشتباه خود در قبال جسم نیز باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی در ما میشود توبه راهی برای باز گشت به سوی خدا به سوی آرامش واحساس خوب قرار داده است ومن توبه کار همواره موظف ام سعی کنم رفتار اشتباه خود را تکرار نکنم 

   توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشه که فرد چاق رفتارهاوافکار های اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکنه 

   چاقی من نتیجه رفتارهای اشتباه است که سالهای زیادی است من در قبال جسم خود به کار بسته ام و

   توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در قبال جسم خود شوم

   با بودن در دورها گام به گام یاد خواهم گرفت چگونه  رفتار های اشتباه ذهنم و عملی خودم را شناسایی کنم و آنها را با رفتار های صحیح جایگزین کنم 

   در این دوره از چاق تر شدن توبه کرده و پاداش الهی که خداوند برای توبه کنندگان قرار داده است رابه صورت تناسب اندام ،سلامتی ،شادی .احساس خوب و…………دریافت میکنم 

   زهره اگر تو اضافه وزن داری به تعداد سالهای که چاق شدی و مدتی که ازش گذشته مطمئنا چند سالی هست اش که احساس بد چاقی رو تجربه می کنی حالانباید انتظار لاغری سریع رو داشته باشی پس چشم به نتیجه نهایی نداشته باش تا در تو باعث عجله و رها کردن مسیر نشه باید به دستاوردهای روحی و جسمی که از زمان عضویت در سایت پیدا کردی توجه کنی تا در تو باعث ایجاد انگیزه بیشتر بشه

    زهره جان باید خودت انگیزه خودت باشی 

   باید باور کنی که توهم می تونی لاغر بشی 

   قبول کردن و باور کردن این که لاغر میشی سخت ترین مرحله هست اگه باورت!بشه تو میتونی. در سرازیری رسیدن به خواست هستی 

   مثل کشاورزی که باور داره اگه دانه رو بکار چندین بار برداشت می کنه خداوند هم به باورش جواب میده ولی وقتی دیکه بعد از برداشت باورش نسبت به خدا کمرنگ میشه و باور می کنه خریداران بازار ممکن باعث ضررش بشن همین باور براش جواب میده وشرایط! فروشش با مشکل روبرو میشه 

   وقتی زخم دست رو به خدا سپردی ببین چه طور ترمیم می کنه چرازهره تو باور سازندگی خداوند در جسمت و شرایط مالی و عاطفی تو باور نمی کنی 

   چرا در شروع کار به خدا امید داری ولی در ادامه کار ناامیدی و ازش کمک نمی خوای 

   زهره خدا بهترین ها رو برای تو می خواد به خدا ایمان و اطمینان داشته باش به بی نهایت طریق بهت کمک می کنه خداوند هرگز اشتباه نمی کنه 

   خداوند کار اشتباه انجام نمیده 

   کار که من انجام میدم چقدر ؟کاری که خدا انجام می ده چقدره عظیم؟

   به خدا ایمان دارم درتمام مسیر ایمانم رو حفظ میکنم

   با اشتیاق و انگیزه شروع میکنم به خدا وند ایمان دارم 

   عجله ندارم چون شیطان بساطتش رو ،در عجله بنا کرده 

   لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست 

   زیبا شدن تن و روح آسان ترین کار دنیاست

   تنها باور کن که تو زیبای ولاغری را داری و تنها باید خلق نما کنی فقط باورکن

   با سپاس فراوان از استاد عزیز 🙏🏻

   خدایا به امید و همراهی  همیشگیت 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا
   1403/02/11 08:25
   مدت عضویت: 634 روز
   امتیاز کاربر: 9115 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 680 کلمه

   سلام 

   ب خاطر روشهای قبلی و رژیم و ورزش ما اتقدر عجول و نتیجه گرا شدیم 

   مدام اون روشها بما میگفتن هر هفته یا سر ماه چک کنید وزن کنید و ما هم انگار ذهنمون عارت کرده و منتظر نتیجه رو ببینه زود 

   روشهای قبلی چن بی اساس بود وجسم رو تحت تاثیر میزاشت زوری بود اوایل نتیجه کامل همون روزهای اول میدیم ب همین دلیل فک میکنیم این روش هم از اون روشهاست 

   اما 

   این روش کاملا متفاوت این روش تو رو عوض میکنه ن تنها جسمتو بلکه کل وجودتو عوص میکنه شاید اسمت همون باشه ولی هیچ شباهتی ب اون کسی ک این مسیر رو شروع کرد نخواهی داشت تو خودتو دوباره پرورش میدی بزرگ میشی قوی میشی برعکس روشهای قبلی 

   همون روشها مدام ک ما نمیتونستیم مطابقش عمل کنیم یا عدد رو ترازو کمتر نشون میداد ب مااین تلقین میشد ک من ی مشکلی دارم بدنم ی مشکلی داره اما همه اینها دروعی هس ک باور کردیم 

   بدن ما هیچ مشکلی نداره مشکل در باورها افکار ورفتارهای ماست و ما ایم رفتارها ی عمر انجام دادیم حالا اومدیم دقت میکنیم ببینم چی ب چیه خب زمان میخواد یهویی نیس 

   انگار کوبیدی از اول درست میگنی همه چیزو این زمان میخواد فرصت میخواد 

   و تو این مسیر روشروع میکنی خداوند مثل ی معلم ثانیه ب ثانیه حواسش بهت هس حسش میکنی 

   دستش تو دستتته 

   تو تو این مسیر درونت میسازی اصلا مسِئله کاهش اصافه وزن و اینها ب کنار تو ب عظمت خودت پی میبری 

   از خدا ی انرژی الهی رو هر لحظه ب سوی ما روانه هس ک این انرژی میاد وحیات رو برای ما ب وجود میاره ضربان قلب تنفس 

   همه و همه از این انرژی است درختان گلها زمین مهه وهمه این انرژی رو ازخدا داریم واین انرژی کار خودشو بلده ما با دخالت هامون نمیز اریم ک بشه 

   مثلا دستمون میبریم اگه بریم اون زخم هی دستکا ری کنیم چی میشه خب درست نمیشه 

   درمورد لاغری هم اینا ما میایم درمورد بقیه مسائل منفی اینها این انرژی رو خرج میکنیم ب هدرش میدیم با شکهامون با قدمهامون 

   والا انرژی همیشه هس ما با تخریبمون نمیزاریم این انرژی کار شو بکنه 

   والا ی درخت میبینی ب سایر نعمتهای خدا ک نگاه میکنیم میبینیم ک همشون در رشدشون هستند اما ما انسانها با احساستمون غرق شدن در غم وناراحتی ترس و جلوی تعالی خودمون رو میگیریم 

   ی درخت هیچ وقت نمیگه خدا چرا پاییز چرا زمستان تاکی من رشد کنم برگ و میوه بدم بعد پاییز بیاد زمستان بیاد همیشه تسلیم هستند باد میوزه میرقصند افتاب میزنه با اعوش باز پذیرا هستند بارون میاد همه م وهمه تسلیم هستند اما من و تو دوست عزیز چقدر تسلیم هستیم با ی مریضی با ی دعوا میبازیم میریم تو لاک خودمون میریم تو جاده خاکیو همه و همه اینها انرژی میخواد و ما انرزی الهی رو بیهوده ب هدر میدیم 

   وهمه اونهاییک مدرخت ب طاهر بد میبنه اونو رشد میده افتاب بادبارون برف سرما گرما 

   تو کاری ک باید بکنی بکن و ازخدا کمکم بخواه مطمئن باش خدا هس قدم ب قدم باهامون هس 

   نتیجه رو رها کن میشه 

   فقط باید اون دوره تکامل طی بشه انگار تو چیزی رو میخوای ک هنوز امادگیش رو نداری تو هر چقدر درونتو بازسازی کنی ی قدم متناسب شدی حالا این تناسب فقط در جسم نیس سلول ب سلوت متناسب میشه وب این میکن تناسب فکری و همه چیزی از ی فکر شروع شده الان من هم باید از ی فکر شروع کنم ک میشه ک خدا هس باید اون پی ریزی ها بشه بعد مانتیجه رو در جسم هم خواهیم دید 

   رهایی بزرگترین حالتی هس ک هر انسانی با داشتنش با رشد دادن این حالت در خودش بزرگترین لطف و قدم رو برا خودش برمیداره و در همه چیز صدق میکنه 

   خدا همیشه حواسش ب ما هس این ماهستیم ک حواسمونو برمیداریم بعد میگیم خدا کجاست 

   ما بزرگتر از مشکلات هستیم 

   اما با دیدن ی مشکل رد میدیم میترسیم اونفدر اون مشکل رو بزرگ میبنیم زیز همون مشکل له میشیم تا ابن بزرگی رو در درون خودمون پرورش ندیم در همون جا خواهیم ماند 

   مشکلها ماندنی نیستند چاقی ماندنی نیس ی سرنخ هس برای من برای تو تا سر این نخ رو بگیری و چاله و چولتو حل کنی 

   با ارزوی موفقیت و پیروزی برای خودم برای همه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 989185931304
   1403/01/23 11:45
   مدت عضویت: 124 روز
   امتیاز کاربر: 1035 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 284 کلمه

   با سلام ودرود خدمت استاد عزیز وهمراهان‌گرامی 

   واقعا هر فایل حاوی نکات جدید واز یه زاویه ی جدید به موضوع لاغری پرداخته راهی که الان من وهمه ی عزیزان به آن هدایت شده ایم بهترین راه وتنهاترین راه ومناسب ترین راه هست که جلوی ما توسط آقای عطار روشن قرار داده شده …ومن اولا به خاطر این موضوع که همیشه از خدا خواستم خودم وفرزندان وهمسرش وخانواده ام وتمام انسانها را به راه راست هدایت کند

   شکر گذارم…..

   وازش میخوام شوق ادامه دادن در این مسیر را از من نگیرد ..ومن روز به روز امیدم به این که من روزی متناسب میشم رو از دست نمیدم وبیشتر میشه چون کار جهان و قانونش رو وکار ذهن رو شناختم میدونم که اصل دنیا به ترمیم وبهبود هست مثل همان بریدن دستمون یا سرماخوردگی ..من خودم تو این رشته تحصیل میکنم 

   یه درس داریم به اسم ایمونولوژی ..یعنی شما وقتی میای میبینی چه سیستم عظیم وپیچیده ای خدا برای بهبودی وجلوگیری از بیماری برای بدن ما قرار دا ده مغزت هنگ میکنه …..

   که خدایا تو چقد دانایی سلول‌های B,Tوماکروفاژها 

   سیستم ایمنی ذاتی ایمنی اکتسابی …طرز وار اینها 

   اصلا واقعا نگم براتون…

   پس نتیجه میگیریم برای بهبود چاقی من هم راهی داره بدنم که من نمیدونم …

   چون متناسب بودن اصل منه نه چاقی ..من به این سیستم قدرتمند ایمان آوردم..

   وفهمیدم با کارهایی از بیرون نمیشه …من فکرای اشتباه دارم 

   از ترس از مواد غذایی تا دید چاق نسبت به خودم تا قدرت دادن به غذاها ..وتکرار این افکار به درد نخور که از دیگران دیدم وشنیدم وشاید خودم نتیجه گیری کردم 

   من توبه میکنم واحساس گناه ندارم حسم را خوب میکنم واز پروردگار بزرگم خواهان متناسب شدنم وشفاف اول ذهنم وبعد جسمم را دارم 

   اوست شفادهنده

   اوست دانا

   شنوا

   قدرتمند 

   بزرگ

   مهربان

   بخشنده

   عزیز

   و…..‌

   ومن از اوخواهانم در این مسیر بمانم تا تغییر کنم

   خدایا شکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1402/11/26 16:03
   مدت عضویت: 319 روز
   امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 702 کلمه

   شش سال پیش که پسرم رو از شیر گرفتم بعد از چهار ماه دو کیلو وزن اضافه کردم و احساس کردم چاق شدم نسبت به قبل اما چون زیاد نبود و ازین بالا پایین رفتنای کم زیاد داشتم برام یه چیز طبیعی بود و بهش اهمیتی ندادم،

   اون موقع از شرایط روحی و احساسی تو حال و هوای خوبی نبودم و بسته به شرایطم به یه مغازه تخمه داغ نزدیک خونمون زیاد میرفتم و برای بچه ها خوراکی می‌خریدم و از همون جا شد که عادت کردم از یه شکلات تلخ خوش طعمی که داشت می خریدم و منی که هیچ وقت شکلات دوست نداشتم و نمیخوردم و همچنین چایی زیاد نمیخوردم  شروع کردم به خوردن شکلات و این شد عادت من!

   در همین حین چاق شدن من ادامه داشت و حس میکردم دوباره دارم چاق میشم،

   به حدی که وقتی رفتم به شهر خودم برای دیدن خانواده ام همه شوند گفتن که خیلی چاق شدم ،

   خیلی هم نبود برای منی که همیشه کوچکترین سایز مانتو رو می‌خریدم و در تناسب کامل بودم ،زیاد بود شاید در حد پنج کیلو .همش تو ذهنم دنبال دلیل چاقیم بودم ،میگفتم شاید مربوط به شکلات تلخی هست که بهش عادت کردم،شاید مربوط به حال و روز ناخوش همون روزهامه،و شاید مال از شیر گرفتن بچه !

   ناگفته نماند که با ورود بچه دوم و رفتن به یه شهر دیگه برای زندگی و تغییر شغل همسرم و تاثیر ش در رابطه زناشویی مون  همه اینا کلا یه سبک زندگی جدیدی رو برای من رغم زده بود که فقط ۲۰ درصد از شرایطم راضی بودم .

   همش با خودم می گفتم شاید اگه همه چی مثه قبل می‌بود ،منم چاق نمی‌شدم .

   البته با پنج شش کیلویی که اضافه کرده بودم مشکلی نداشتم ،و حتی بعضی وقتا حس میکردم خوش اندام تر شدم ، وقتی دیگه نتونستم با چاقی کنار بیام که همچنان روند چاق شدنم ادامه داشت و تا دوازده کیلو اضافه وزن رسید ،و همون‌طور که من در چاق شدنم دخالتی نداشتم در توقف این چاق شدن ها هم دخالتی نداشتم و بعد از یکسال وزن من در ۷۲ کیلو استپ کردم و ازون زمان تا به امروز که بجز یکی دو کیلو که در نوسان هست و گاهی به ۷۰میرسه تغییر نکردم.

   از همون زمان روزی نبوده به لاغر شدن فک نکنم به وزن قبلیم،به لباسهای قبلیم که بعضیاشون هنوز نگه داشتم به امید لاغر شدنم 

   ورزش رفتم ،پیاده رفتم،رژیم میوه گرفتم !اما همه اش موقت بود و بی تاثیر و همچنان در جستجوی راهی برای کاهش وزن با برنامه کالری شماری آشنا شدم و ازون طریق سه کیلو کم کردم که اونم موقتی بود و دفعه های بعد هیچ تاثیری نداشت از طریق همین برنامه  سه ماه حلقه میزدم و دور شکمم سه سانت کم شد اما زانو درد شدم و اونم گذاشتم کنار،و دوباره با سرچ در مورد لاغری با سایت شما آشنا شدم و چون از قانون جذب و شکرگذاری نتیجه دیده بودم ،به سایت اعتماد کردم مخصوصا وقتی داستان هدایت خودتون رو خوندم برام شگفت انگیز بود و همون روز تو سایت ثبت نام کردم ، اوایل ۱۲گام لاغری رو روی برگه می‌نوشتم برام سخت بود گوشیم هم خراب شد و کلا رها کردم و چون اطمینان دارم تنها راه برگشتن من به لاغری همین سایت هست دوباره یکی دو هفته پیش بصورت جدی تمرینات رو ادامه میدم.

   چون تمام باورهای ما در ذهن ماست پس باید بتونیم باور ها رو تغییر بدیم تا ذهنمون آپدیت بشه و در جهت تغییر ما بهمون کمک کنه،

   من ایمان دارم از این طریق میتونم لاغر بشم ،درسته که گاهی اوقات یه شکی به دلم میوفته اما وقتی شگفتی سازان رو می بینم ،آقای عطار روشن رو می بینم .انگیزه میگیرم .

   من قبلا هم از طریق ذهن چیزهایی رو بدست آوردم هم مثبت و هم منفی و مطمینم که این بار هم میتونم ،

   من از چاقی توبه کردم!

   از خوردن های بی مورد توبه کردم.

   از خوردن های از روی حرص و شکم پرستی توبه کردم.

   از خوردن های که باعث اسراف و زیاده روی میشه توبه کردم.

   از زمانی که لاغر بودم و قدرش رو ندونستم و شکرگزارش نبودم احساس پشیمانی دارم.

   من درباره تناسبم شکرگزار نبودم،

   از این که هر لباسی رو بخوام راحت میتونستم بپوشم شکرگزار نبودم.

   بابت سلامتیم و سبک وزنی شکرگزار نبودم.

   و از همه این بی توجهی ها به خودم و ناشکری ها توبه میکنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1402/10/24 16:31
   مدت عضویت: 690 روز
   امتیاز کاربر: 30249 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 414 کلمه

   ب نام خداوند بخشنده مهربان 

   من از حدود پنج سالگی همون موقع ک کودکستان می رفتم همون موقع متوجه چاقی خودم شدم چون اون موقع هر وقت سر کلاس حاضر میشدم بچه های دیگه یکسره من را مسخره می کردن و چون بچه بودم خیلی ناراحت میشدم ولی چاره ای نداشتم خوب ب نظرم همون موقع وارد مسیر چاقی شدم چون هر کسی من را می دید همش از نگرانیش در مورد چاقی من ب پدرومادرم بیان می کرد و خوب من ازون موقع متوجه میشدم ک چاق هستم 

   وهم اینکه این چاقی وضعیت بدی برای من هست.خوب من خیلی دقیق کودکستان رفتنم یادم نیست ولی خواهرم می گفت زیاد ب کلاس نمی رفتی،ولی من دقیق یادم نمی آید شاید بخاطر آزار بچه ها ترجیح می دادم زیاد مدرسه نروم چون ازین برچسب‌ها و لقبهای زشت ک ب افراد چاق گفته می شد این بچه ها داد می زدند ویکسره نثار من می‌ کردن،الان وقتی فکرش را می کنم ب خودم میگم اون بچه ها هیچ تقصیری نداشتند و بچه بودند ولی حرصم ازین در می آد که این معلم ما چرا حتی ی‌ بار ب این بچه ها نگفت ک کارتون اشتباه هست ونباید هیچکس رو وهم اینکه این دوستتون هست مسخره کنید،دیگه همین بود دیگه گذشت.

   من از قبل تا الان تلاش‌های زیادی برای لاغر شدن انجام داده ام رژیم می گرفتم کلاس سونا ک همراه با کارهای جانبی شامل فارادیک بود همراه ژل و ماساژ وهم همراه رژیم بود رفتم کمربند لاغری گیاهی گرفتم،ی مدت کمربند لاغری برقی ک تلویزیون خیلی تبلیغ می کرد گرفتم.چن دور داروهای گیاهی مصرف کردم ب دکترهای مختلف مراجعه کردم هر کسی هر دارویی می گفت مصرف می کردم.

   رژیم‌های مختلف رو انجام می دادم ول می کردم،در مورد بقیه کارها ک انجام می دادم،نه خوب زیاد تاثیر چندانی عایدم نشد ولی فقط تو ی دوره ک خودم تحت نظر خودم رژیم با کالری شماری انجام دادم،بله مقداری موفق شدم لاغر بشوم من تو این تلاشهایم،بله باور داشتم ک لاغر میشوم بله،مخصوصا در رژیم کالری شماری خیلی خیل باور ب لاغر شدن‌داشتم ب خاطر اینکه همش وزنم پایین میومده،

   البته تا زمان رژیم‌.

   برای اینکه لاغر شویم اول باید در ذهنمان ایمان ب لاغر شدن بیاوریم باید کاملا باور کنیم ک لاغر می‌ شویم بعد اقدام ب کاری کنیم خوب وقتی میدونیم ک می توانیم لاغر شویم یقین قللی پیدا کنیم در این مسیر کارمان هموار می شود.انشالله خداوند همه عزیزان را ب آرزوی قلبیشان برساند آرزو دارم همه عزیزان ب هر موفقیتی ک دلشان می خواهد ب بهترین نحو بدست بیاورند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام
   1402/10/23 14:00
   مدت عضویت: 200 روز
   امتیاز کاربر: 1235 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,154 کلمه

   با سلام وخدا قوت به استاد عزیز و دوستان عزیزم که با ایمان به خدا به آرزو متناسب شدن میرسن 

   من در اینجا در این تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ 

   توبه میکنم که از امروز به بعد  جسمم رو از افکار و فشارهای ذهنی بیهوده و اشتباه و عادات ورفتارهای اشتباه رها سازم و با ایمان به خدا در مسیر لاغری با ذهن با شفای ذهنم از رنج درد رها شوم و کارای اشتباه و افکار اشتباهی انجام ندم و از خدا طلب بخشش کنم و جسم خودمو در این حالت دوست داشته باشم و با ایمان به خدا دوباره متناسب میشوم با قدرت لاغری با ذهن 

   لاغری آسان‌ترین کار دنیاست

   چاقی سخترین کار دنیاست 

   تناسب اندام  راحترین کار دنیاست 

   بریم جواب سوالات بدیم

   به روند چاق شدن خود فکر کنید و شرح دهید چگونه وارد مسیر چاقی شدید 

   من هر چقدر فکر میکنم نمیدونم چه زمانی چاق شدم لاغر شدم مثل یویو بودم مدام لاغر چاق میشدم این باور داشتم زمانی که شاد هستم لاغر میشم و زمانی که غمگین هستم چاق وقتای که شاد باشم آهنگ میزارم میرقصم حسم حالم خوبه غمگینم باشم تضاهر به آدم شاد هستم ولی از درون داغونم ظاهرم فرد خوش رو خندانه بعد خواهرام میگفتن ما ارثی چاقیمون شبیه عمه شکم پهلو داریم با آموزش‌های این سایت من فهمیدم که ربطی به ارث نداره چون بچهای عمه من همشون متناسب بودن حتی پدر مادرم متناسب بودن این ذهن ما بوده که چاق شده چون خودم تا سن ۲۶سالگی متناسب بودم بعد از زایمانم کم کم چاق لاغر شدم 

   یه چالشی داشتم عاشق شیرینی جات بودم از طعمشون لذت میبرم فرقی نمیکنه چه نوعی باشه فقط شیرین باشه  من مزه شیرین دوست دارم  با لاغری با ذهن یاد گرفتم که بی رحمانه با بدنم رفتار نکنم  من خودم مهمتر از شیرینی هستم من باید تصمیم بگیرم چه مقدار شیرینی بخورم  باید به این فکر کنم من متناسب شدنو بیشتر از شیرینی دوست دارم خاطره لذت شیرینی باید ترک کنم شکر خدا با آموزش این سایت تونستم در برابر شیرینی جات نه بگم و هر شیرینی  دوست ندارم مزش برام عجیب غریب شده طعم دل چسب دیگه نداره

   چالش دیگم برای چاق شدنم پرخوری اعصبی بود یا حوصلم سر میرفت میخوردم این عادات غلطم به لطف خدا و این سایت خوب اصلاح کردم و فهمیدم که آدم با غذا چاق نمیشه این ذهن که با فرمولهای اشتباه چاق میشه باید رفتار افکار اشتباه شناسای و اصلاح کنیم

   *@به تلاش‌های قبلی خود برای خارج شدن در مسیر چاقی فکر کنید و شرح دهید چقدر به شما کمک کرد تا از چاقی فاصله بگیرید 

   من ۲ بار رژیم گرفتم تا حدودی موفق بودم وقتی رژیم تموم میشد بعد از دوماه دوباره کم کم چاق میشدم چون برنامه و روتین روزانه من با رژیم فرق می‌کرد تو رژیم محدودیت بود ولی تو عالم زندگی روزمره محدودیت نبود آزاد بودیم در خوردن مشکل ذهن من بود که چاق بود و جسم بیچارم تحت فشار میزاشتم با ورزش و پیاده روی تا لاغر بشه و نمیتونستم اون لاغری حفظ کنم و ازش لذت ببرم نمیدونستم تا وقتی که ذهنم چاقه و افکارم عادات اشتباه نمیتونم لاغر بمونم شکر خدا با ایمان به خدا با این سایت آشنا شدم و تونستم افکارمو تغییر بدم و به هدفم که تناسب اندام برسم قبلا هم متناسب بودم و این کار سختی نیست فقط باید ایمان داشته باشم و باور داشته باشم ما توانمندیم می‌توانیم به هدفمون تناسب اندام برسیم 

   *@در تلاش های قبلی شما برای لاغر شدن چقدر باور داشتید که لاغر خواهید شد 

   من همیشه از نتایج دوستان و تلاش اونا رو میدیدم ایمان می آوردم به اون سبک رژیم و سریع خودمم برنامه رو تهیه میکردم و اجرا و وقتی میدیم وزن کم میکنم بیشتر باور میکردم و خوشحال میشدم که منم میتونم مثل اون دوستان عکس بزارم تا انگیزه ای برای دوستان دیگه بشم موفقم میشدم ولی بی فایده بود ماندگار نبود کم کم چاق میشدم در اینجا من یاد گرفتم ذهنم چاق بوده و من با لاغری با قدرت ذهن به تناسب اندام خودم برای همیشه میرسم چون در دوره رایگان هستم و با ایمان به خدا و نتایج  دوستان و عکسهای که میبینم باور دارم که یه روز منم برای همیشه متناسب میشم و تا آخر عمرم متناسب میمونم من اشتیاق و ذوق لاغر شدن رو دارم چون میدونم خدای من بزرگ است و لطفش شامل حال من شده که منا تو این سایت آورده تا به آرزو متناسب شدن برسم الهی شکرت 

   *@درباره این موضوع شرح دهید که چرا قبل از اینکه برای انجام لاغری اقدام کنید باید از نظر ذهنی توانایی لاغر شدن را در خود ایجاد کنیم

   اگر من بپذیرم و باور کنم و فکر ذهنم با هم یکی کنم حتما لاغر میشوم 

   وقتی پذیرفتم رفتار اشتباهمو افکار اشتباهمو تغییر بدم و با ایمان به خدا به هدفی که متناسب شدنه میرسم با شوق اشتیاق بیشتر قدم بر میدارم سبک زندگیمو درست کنم وذهن چاقمو اصلاح کنم اون موقع که خود به خود توانایی پذیرفتن و انگیزه در من بیشتر فعال میشه و ما به تناسب اندام مورد نظرمون می‌رسیم چون ما بارها تلاش کردیم با رژیم ورزش لاغر شیم و به نتیجه رسیدیم  ولی  ماندگار پایدار نبود با قدرت ذهن ما به تناسب ااندام   ثابت خودمون می‌رسیم 

   *@در مسیر لاغری با ذهن به چه صورتی افکار و نگرش شما تغییر خواهد کرد و پیش بینی شما از نتایج لازم با ذهن چیست 

   افکار و نگرش من با دیدن فایلها و خوندن متن و دیدگاه دوستان و تجربه شما استاد عزیز و دوستان گرامی و با دیدن عکسها و نتایج عالی دوستان ذوق و اشتیاق منو چند برابر کرده و با ثبات کامل به آموزش‌ها عمل میکنم و انگیزم بیشتر میشه و پر انرژی تر این مسیر ادامه میدم چون میدونم باید در این مسیر عجله نکنم چون عجله کردن کار شیطونه شیطون خودش یه حیونه  و شیطون همیشه ذهنشو  آپدیت میکنه تا  ۲۰۲۴ به روز باشه بتونه بیشتر در ما نفوذ کنه منم به خدای خودم ایمان دارم چون خدای منم همیشه به روز رسانی بزرگی داره و در همه چیز آگاه و ما رو از شر افکار شیطانی در امان نگه میداره و من با اعتماد و ایمان به خدا باور میکنم که متناسب میشوم و باید تلاش کنم استمرار داشته باشم و تمرینات مرتب انجام بدم تا به آرزوم متناسب شدن برسم  و عجله نکنم و صبور باشم  وقتی که در این مدت میبینم جسمم داره تغییر میکنه بیشتر خوشحال میشم و پر انرژی تر از قبل مسیر ادامه میدم 

   فقط مشکل من اینه که فایلها رو پراکنده گوش می‌کنم هر فایلی که دوست داشته باشم نگاه میکنم و تمریناتش انجام میدم و نتیجه عالی گرفتم مثل حس خوب اعتماد به نفس بالا صبوری و خیلی چیزهای دیگه خدارو شکر میکنم که منو لایق دونسته و منو دوست داشته به این سایت راهنمایم کرده و از استاد ممنونم که وقت با ارزششو گذاشته و ما رو به آرزوی که فکر می‌کردیم محاله برسونه خدا خیر این دنیا و آخرت بهتون بده جز دعای خیر نمیتونم محبتتون جبران کنم ممنونم از همه شما دوستان و استاد عزیز وقت گذاشتید و دیدگاه منو خوندید ببخشید زیاد حرف زدم حلالم کنید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام
   1402/10/23 12:50
   مدت عضویت: 200 روز
   امتیاز کاربر: 1235 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,117 کلمه

   با شلام وخدا قوت به استاد عزیز و دوستان عزیزم که با ایمان به خدا به آرزو متناسب شدن میرسن 

   من در اینجا در این تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ 

   توبه میکنم که از امروز به بعد به جسمم رو از افکار و فشارهای ذهنی بیهوده و اشتباه و عادات ورفتارهای اشتباه رها سازم و با ایمان به خدا در مسیر لاغری با ذهن با شفای ذهنم از رنج درد رها شوم و کارای اشباه و افکار اشتباهی انجام ندم و از خدا طلب بخشش کنم و جسم خودمو در این حالت دوست داشته باشم و با ایمان به خدا دوباره متناسب میشوم با قدرت لاغری با ذهن 

   لاغری آسان‌ترین کار دنیاست

   چاقی سخترین کار دنیاست 

   تناسب اندام  راحترین کار دنیاست 

   بریم جواب سوالات بدیم

   به روند چاق شدن خود فکر کنید و شرح دهید چگونه وارد مسیر چاقی شدید 

   من هر چقدر فکر میکنم نمیدونم چه زمانی چاق شدم لاغر شدم مثل یویو بودم مدام لاغر چاق میشدم این باور داشتم زمانی که شاد هستم لاغر میشم و زمانی که غمگین هستم چاق وقتای که شاد باشم آهنگ میزارم میرقصم حسم حالم خوبه غمگینم باشم تضاهر به آدم شاد هستم ولی از درون داغونم ظاهرم فرد خوش رو خندانه بعد خواهرام میگفتن ما ارثی چاقیمون شبیه عمه شکم پهلو داریم با آموزش‌های این سایت من فهمیدم که ربطی به ارث نداره چون بچه‌ای عمه من همشون متناسب بودن حتی پدر مادرم متناسب بودن این ذهن ما بوده که چاق شده چون خودم تا سن ۲۶سالگی متناسب بودم بعد از زایمانم کم کم چاق لاغر شدم 

   یه چالشی داشتم عاشق شیرینی جات بودم از طعمشون لذت میبرم فرقی نمیکنه چه نوعی باشه فقط شیرین باشه  من با لاغری با ذهن یاد گرفتم که بی رحمانه با بدنم رفتار نکنم  من خودم مهمتر از شیرینی هستم من باید تصمیم بگیرم چه مقدار شیرینی بخورم  باید به این فکر کنم من متناسب شدنو بیشتر از شیرینی دوست دارم خاطره لذت شیرینی باید ترک کنم شکر خدا با آموزش این سایت تونستم در برابر شیرینی جات نه بگم و هر شیرینی  دوست ندارم مزش برام عجیب غریب شده طعم دل چسب دیگه نداره

   چالش دیگم برای چاق شدنم پرخوری اعصبی بود یا حوصلم سر میرفت میخوردم این عادات غلطم به لطف خدا و این سایت خوب اصلاح کردم و فهمیدم که آدم با غذا چاق نمیشه این ذهن که با فرمولهای اشتباه چاق میشه باید رفتار افکار اشتباه شناسای و اصلاح کنیم

   *@به تلاش‌های قبلی خود برای خارج شدن در مسیر چاقی فکر کنید و شرح دهید چقدر به شما کمک کرد تا از چاقی فاصله بگیرید 

   من ۲ بار رژیم گرفتم تا حدودی موفق بودم وقتی رژیم تموم مشد بعد از دوماه دوباره کم کم چاق میشدم چون برنامه و روتین روزانه من با رژیم فرق می‌کرد تو رژیم محدودیت بود ولی تو عالم زندگی روزمره محدودیت نبود آزاد بودیم در خوردن مشکل ذهن من بود که چاق بود و جسم بیچارم تحت فشار میزاشتم با ورزش و پیاده روی تا لاغر بشه و نمیتونستم اون لاغری حفظ کنم و ازش لذت ببرم نمیدونستم تا وقتی که ذهنم چاقه و افکارم عادات اشتباه نمیتونم لاغر بمونم شکر خدا با ایمان به خدا با این سایت آشنا شدم و تونستم افکارمون تغییر بدم و به هدفم که تناسب اندام برسون قبلا هم متناسب بودم و این کار سختی نیست فقط باید ایمان داشته باشم و باور داشته باشم ما توانمندیم می‌توانیم به هدفمون تناسب اندام برسیم 

   *@در تلاش های قبلی شما برای لاغر شدن چقدر باور داشتید که لاغر خواهید شد 

   من همیشه از نتایج دوستان و تلاش اونا رو میدیدم ایمان می آوردم به اون سبک رژیم و سریع خودمم برنامه رو تهیه میکردم و اجرا و وقتی میدیم وزن کم میکنم بیشتر باور میکردم و خوشحال میشدم که منم میتونم مثل اون دوستان عکس بزارم تا انگیزه ای برای دوستان دیگه بشم موفقم میشدم ولی بی فایده بود ماندگار نبود کم کم چاق میشدم در اینجا من یاد گرفتم ذهنم چاق بوده و من با لاغری با قدرت ذهن به تناسب اندام خودم برای همیشه میرسم چون در دوره رایگان هستم و با ایمان به خدا و نتایج  دوستان و عکسهای که میبینم باور دارم که یه روز منم برای همیشه متناسب میشم و تا آخر عمرم متناسب میمونم من اشتیاق و ذوق لاغر شدن رو دارم چون میدونم خدای من بزرگ است و لطفش شامل حال من شده که منا تو این سایت آورده تا به آرزو متناسب شدن برسن الهی شکرت 

   *@درباره این موضوع شرح دهید که چرا قبل از اینکه برای انجام لاغری اقدام کنید باید از نظر ذهنی توانایی لاغر شدن را در خود ایجاد کنیم

   اگر من بپذیرم و باور کنم و فکر ذهنم با هم یکی کنم حتما لاغر میشوم 

   وقتی پذیرفتم رفتار اشتباهمو افکار اشتباهمو تغییر بدم و با ایمان به خدا به هدفی که متناسب شدنه میرسم با شوق اشتیاق بیشتر قدم بر میدارم سبک زندگیمو درست کنم وذهن چاقمو اصلاح کنم اون موقع که خود به خود توانایی پذیرفتن و انگیزه در من بیشتر فعال میشه و ما به تناسب اندام مورد نظرمون می‌رسیم چون ما بارها تلاش کردیم با رژیم ورزش لاغر شیم  اگرم به نتیجه رسیم ماندگار پایدار نبود با قدرت ذهن ما به تناس اندا  ثابت خودمون می‌رسیم 

   *@در مسیر لاغری با ذهن به چه صورتی افکار و نگرش شما تغییر خواهد کرد و پیش بینی شما از نتایج لازم با ذهن چیست 

   افکار و نگرش من با دیدن فایلها و خوندن متن و دیدگاه دوستان و تجربه شما استاد عزیز و دوستان گرامی و با دیدن عکسها و نتایج عالی دوستان ذوق و اشتیاق منو چند برابر کرده و با ثبات کامل به آموزش‌ها عمل میکنم و انگیزم بیشتر میشه و پر انرژی تر این مسیر ادامه میدم چون میدونم باید در این مسیر عجله نکنم چون عجله کردن کار شیطونه شیطون خودش یه حیونه  و شیطون همیشه علتشو آپدیت میکنه تا بتونه بیشتر در ما نفوذ کنه منم به خدای خودم ایمان دارم چون خودای منم همیشه به روز رسانی بزرگی داره و در همه چیز آگاه و ما رو از شر افکار شیطانی در امان نگه میداره و من با اعتماد و ایمان به خدا باور میکنم که متناسب میشوم و باید تلاش کنم استمرار داشته باشم و تمرینات مرتب انجام بدم تا به آرزوم متناسب شدن برسم 

   فقط مشکل من اینه که فایلها رو پراکنده گوش می‌کنم هر فایلی که دوست داشته باشم نگاه میکنم و تمریناتش انجام میدم و نتیجه عالی گرفتم مثل حس خوب اعتماد به نفس بالا صبوری و خیلی چیزهای دیگه خدارو شکر میکنم که منو لایق دونسته و منو دوست داشته به این سایت راهنمایم کرده و از استاد ممنونم که وقت با ارزششو گذاشته و ما رو به آرزوی که فکر می‌کردیم محاله برسونه خدا خیر این دنیا و آخرت بهتون بده جز دعای خیر نمیتونم محبتتون جبران کنم ممنونم از همه شما دوستان و استاد عزیز وقت گذاشتید و دیدگاه منو نخوندید ببخشید زیاد حرف زدم حلالم کنید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار صالحه
    1402/10/24 14:47
    مدت عضویت: 539 روز
    امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 390 کلمه

    سلام الهام خانم‌

    اول به این مسبرخوش آمدید 

    من سال فبل توهمین روز ۲۳/ ۱۰ /۱۴۰۱ آخرین وزن‌کشی رو دردوره رایگان انجام دادم وفتی تاریخ این دید گاهم رو خواندم‌ خاطره  ورد خودم تو و ذهنم‌ تکرار شد  من وفتی  با کلی احساس بد وارد شدم‌ اول فکرم گفتم وبرم ۱۲ گام رو انجام بدم برم برای خودم انجام بدم دیگه یاد می کیرم  ولی اون  مسیر رو که طی کردم همه رو انجام دادم برای هر کدوم هم شاید تکرار ۷ تا ۸ بار  هر فایل رو انجام دادم  ولی بازم احساس کردم‌  کامل یاد نگرفتم‌  امدم‌ تو این‌ مسیر ابن مسبر رو براش زمان خوبی  رو گذاشتم تا آخرین فایل بدون توقف پشت هم  آگاهی رو به خودم‌ دادم  با مشکلاتی که من دارم وزنم هم کم گردم تا عید اینجا بودم تا ۱۹ فرودین دریافت که برای کاره ریشه اول باید تو دوره ورد به سرزمین لاغر این ریشه یابی رو انجام  بدم ولی خیلی از دوستان همین‌ مکان سال فبل با من شروع کردن‌ خوب هم  وزن کم‌کردن تا ۲۵ کیلو پس برای هر کس این‌ مسبر نتیجه واون تلاش و تکرار و تحلیل وعمل کرده رو هدیه میده همه وهمه بسته به خود اون فرد داره که جطوره داره اول یادمی گبره چطور تحلیل میکنه‌ و چطور ا ون یادگرفته. خودش رو به اجرار در میاره و باهش زندگی می کنه من همه این‌ کارهار رو انجام  دادم  جون  اول باوره کردم‌ که من تو این مسبرحتما نتیجه خواهم‌ گرفت چون هدایت خداوند شامل حالم شده جون خودم  از خداوند درخواستم که راه برای نجاتم قرار بده 

      این بخش باوره هم خیلی کمک کنده هست در مرحله بعدی عجله دشمن اصلی این‌ مسبر هست که من‌ داشتم‌ ولی فهمیدم‌ که این‌ بزرگترین مانع  نرسیدن هست از فردی عجول به فردی صبور خودم‌  تبدیل کردم‌ این کمک خیلی زیادی به من کردم‌ برای چاقی که به دست اوردم‌ هیچ عجله نداشتم خودش آمد مهمان جسم من شد برای  برگشت این‌ مانع که باید زود برسم رو هم‌ کنار مسبر جا گذاشتم‌ چون تو مسیر رفت این نداشتم پس چرا برای برکشت. یی باره اضافه رو به مسیراضافه کردم‌ اون ارخودم‌ دور کردم  ادامه وبدیدکه و همه ابن‌ مطالب و از این بهتر رو در استمرا و تکرار و عمل کرد به نوع و رفتار وعمل شما هم به شما خواهد رسید 

    خدا پشت وپناهتون یا حق حق. نگه دارتون 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الهام
     1402/10/27 20:21
     مدت عضویت: 200 روز
     امتیاز کاربر: 1235 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 9 کلمه

     ممنونم عزیزم وقت گذاشتید دیدگاه منو خوندیدموفق باشی عزیزم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/10/19 19:11
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 285 کلمه

   به نام خدای همیشه حاضر و صبور و رحمت دهنده مداوم،

   و درود خدا بر شما ا ستاد ارجمند و گرامی ،انشاالله در هر لحظتون پر از برکت سلامتی شادی جاری باش،

   استاد و دوستان خداوند فرمودند تو یک قدم ومن هفتصد قدم،

   دیدید هر چی میکاریم در طبیعت مثلا یک دانه گوجه چند گوجه دیگه میاد بیرون رشد می‌کنه داخل همون گوجه ها هزاران دانه دیگه هست !!!

   یا میبینیم به جای یکدونه هزار برابرش به ما عطا می‌کند اصلا اون رحمتی که خداوند در دادن فراوانی در هرچیزی به ما داده بی نهایت و غیر قابل باور که بهتره بگم شگفت انگیز دود آدم از سرش بلند میشه،

    وقتی اینهمه ذوق و شوق خداوند را میبینم برای کمال و پیشرفت ما در هر لحظه که این نفس می‌ره میاد یعنی خداوند میگه بیا جلو یک قدم منتطرتم،

   خوب وقتی قضیه همینه من تا آخر عمرم باید شکرگزار و در حال پیشروی باشیم اصلا نا امیدی مال قوانین جهان نیست فقط و فقط با خوشحالی و شکرگزاری باید رفت جلو چون قرار نیست چیزی تموم بشه حتی بعد هزار سالم رفتیم اون دنیا همه چیز ادامه داره پلیمر نددرسهایی که اینجا تو این دنیا پاس نکردیم ادامه دارد و بخشش و عشق خداوند هم ادامه دارد ما از وجود خودشیم خود عزیز مهربانش ما باید باور و ایمان داشته باشیم برای پیشرفت و حال خوب اصلا معنا نداره 

   اضافه وزن 

   کوشش نکردن در هر کاری یا هر چیز دیگه ای ادامه دادن میخواد با نظم و تعهد انگیزه رو کاری ندارم چون بعضی وقتها عید بعضیوقتها نیست مهم اون ادامه دادن حتی با سرعت کم که البته سریع انجام خواهد داد که چون خداوند میخواد ما بهتر و سریعتر بالاتر بریم .

   ددر پناه خداوند زیر سایه عشقو شکرگزاریش باشیم همیشه الهی آمین 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/10/19 10:40
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 382 کلمه

   به نام خدای همیشه حاضر و صبور و رحمت دهنده مداوم،

   و درود خدا بر شما ا ستاد ارجمند و گرامی ،انشاالله در هر لحظتون پر از برکت سلامتی شادی جاری باش،

   استاد و دوستان خداوند فرمودند تو یک قدم ومن هفتصد قدم،

   دیدید هر چی میکاریم در طبیعت مثلا یک گوجه چند تا گوجه دیگه میاد بیرون رشد می‌کنه داخل همون گوجه ها هزاران دانه دیگه هست !!!

   یا میبینیم به جای یکدونه هزار برابرش به ما عطا می‌کند اصلا اون رحمتی که خداوند در دادن فراوانی در هرچیزی به ما داده بی نهایت و غیر قابل باور که اصلا بن بستی نداره همش جلو رفتن پیشرفت رهایی آزادی هست و بهتره بگم شگفت انگیز واقعا دود  از سر ادم بلند میشه،

    وقتی اینهمه ذوق و شوق خداوند را میبینم برای کمال و پیشرفت ما در هر لحظه که این نفس می‌ره میاد یعنی خداوند میگه بیا جلو یک قدم منتطرتم هنوز فرصت هست تازه اون دنیا هم آموختن هست فرصت میده خداوند مگه میشه ما از وجود خودشیم نقصی در آفرینش وجود نداره این رحمان این رحیم والا و منبع بی نهایت ،

   خوب وقتی قضیه همینه من تا آخر عمرم باید شکرگزار و در حال پیشروی باشم اصلا نا امیدی مال قوانین جهان خداوند نیست فقط و فقط با خوشحالی و شکرگزاری باید رفت جلو چون قرار نیست چیزی تموم بشه حتی بعد هزار سالم رفتیم اون دنیا همه چیز ادامه داره پاس کردن درسهایی که اینجا تو این دنیا پاس نکردیم ادامه دارد و بخشش و عشق خداوند هم ادامه دارد ما از وجود خودشیم خود عزیز مهربانش ما باید باور و ایمان داشته باشیم برای پیشرفت و حال خوب اصلا معنا نداره وقتی اینهمه افراد و جهان میهر شدند تا ما یک قدم به کمال برداریم مگه الکیه و کوچیکه نه بزرگترین نعمتها به ما انسانها داده شده،

   اضافه وزن هر کار دیگه ای یادگیری تلاش مثلا برای پولدار شدن هر چیز دیگه 

   کوشش کردن لازم و در هر کاری یا هر چیز دیگه ای ادامه دادن میخواد با نظم و تعهدحالا  انگیزه رو کاری ندارم چون بعضی وقتهاهست بعضی  وقتها نیست مهم اون ادامه دادن هست استقامت و صابرین حتی با سرعت کم که البته سریع انجام خواهد داد که چون خداوند  بیشتر از هر چیزی میخواد ما بهتر و سریعتر بالاتر بریم .

   در پناه خداوند زیر سایه عشقو سکرگزاریش باشیم همیشه الهی آمین 

   \"🤲\"/
   \"🙏\"/

   .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار افسر
   1402/10/13 13:10
   مدت عضویت: 339 روز
   امتیاز کاربر: 2650 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 535 کلمه
   • به روند چاق شدن خود فکر کنید و شرح دهید چگونه وارد مسیر چاقی شدید؟
   • روند چاقی من از بعد بلوغ شروع  شد چون من قبل بلوغ وزن من خیلی کم بود و همه به من میگفتند شاید تیروید داری که لاغری ولی نه من در ذهنم چاقی بود چون همه افراد خانواده من چاق بودن و همه بهم میگفتند این هم مثل بقیه چاق میشه چون ما چاقی در خانواده مون ارثی هه و ما هم این راباور داشتیم و این شروع چاقی ما شد بعد از ازدواج هم به خاطر غذاهای چرب و فسفودی و بعدهم با بارداری و همچنان دلایلی را برای چاق ماندن خودمان داشتیم به همین خاطر هرروز بر چاقی ما افزوده میشد
   • به تلاش های قبلی خود برای خارج شدن از مسیر چاقی فکر کنید و شرح دهید چقدر به شما کمک کرد تا از چاقی فاصله بگیرید.
   • من قبلا با چند بار رژیم گرفتن و پیاده رویی کمی از چاقی فاصله گرفتیم ولی چکار کنم که در ذهن من همیشه این چاقی بوده اگر هم من رژیم میگرفتم و به بدن خود سختی میدادم باز   برای خودم میگفتم که با این کار انشاالله بیشتر چاق تر نشوم ومن فقط جلوی چاقی خودم را برای چند وقت کنترل میکردم
   • در تلاش های قبلی شما برای لاغر شدن چقدر باور داشتید که لاغر خواهید شد
   • اولش باور داشتم که لاغر میشوم ولی  بعد چند وقت که وزن من زیاد کم نمیشدحی به خودم میگفتم زیاد زحمت نکش تو دیگه لاغر نمیشی و چاقی تو ارثی  هه واین همه چربی  که رو ی هم انباشته شده خیال میکنیبه این راحتیه که تو لاغر شوی و هیچ چیز بدتر از این نیست که حی به خودت هم تلقین بشه که لاغر نمیشی و این ملکه ذهن من شده بود 
   • درباره این موضوع شرح دهید که چرا قبل از اینکه برای انجام لاغری اقدام کنید باید از نظر ذهنی توانایی لاغر شدن را در خود ایجاد کنیم
   • چون وقتی فکر و ذهن من لاغری را بپذیرن هر دو دست به دست هم میدهند و زودتر این لاغری روی ذهن و بدن من انجام میشه و از شر چاقی رها میشم و به سوی لاغری حرکت کنم 
   • در مسیر لاغری با ذهن به چه صورت افکار و نگرش شما تغییر خواهد کرد و پیش بینی شما از نتیجه لاغری با ذهن چیست؟
   • افکار و نگرش من با دیدن فایل ها  و دیدن افرادی که در مسیر به سوی لاغری حرکت کرده و دیدن ان ها و صحبت های انها که انها هم قبلا مثل من بودن و حالا لاغر شدن و توانستندبه چاقی خود غلبه کنن و لاغری را در ذهن خود پرورش دهند و واقعا من وقتی انهارا میبینم بیشتر ذوق گوش دادن فایل ها میشم و واقعا من با دیدن خواهر م که با گوش دادن به این فایل ها خیلی لاغر شده و واقعا من همیشه به خودم میگفتم ایا ادم با گوش دادن مگه میشه لاغر شد ولی با دیدن او پی بردم که میشه برای من هم این اتفاق رخ بدهد ومن از شر این چاقی رها شوم و روزی برسد که وقتی من هم جلوی اینه میروم خیلی خوشحال شوم ولی هنوز ذهن من مثل خواهرم زود این ها را قبول نکرده و انشاالله من هم با اعتماد به نفس بالا این مسیر را ادامه بدهم 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب ندرلو
   1402/09/19 16:14
   مدت عضویت: 409 روز
   امتیاز کاربر: 6810 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 865 کلمه

   به نام خدای هدایتگر  

   استاد عزیزم بابت این فایل صمیمانه از شما تشکر میکنمبه جرات میتونم بگم این فایل تو بهترین زمان به دستم رسید 

   انگار پاسخ همه سوالاتی که داشتم رو دادم

   تو این چند روز نمیدونم چند بار این فایل رو گوش کردم ولی میدونم هر بار که گوش کردم انگار از اول می‌شنیدم وجودم سیرنمیشد امروز دیگه یه حسی گفت حالا وقتشه بنویسی  

   چند ماه پیش یه دوره ثروت گرفته بودم و دقیقا روزی که خیلی ناراحت بودم که چرا من از این دوره نتیجه نمیگیرم و داشتم نا امید میشدم یه حسی بهم گفت بیام سایت و ادامه دوره صد گام رو برم و دقیقا این قدم بود فایل رو باز کردم و عنوانش رو دیدم توبه کنید تا لاغر شوید عنوانش برام جذاب بود وقتی فایل رو باز کردم دیدم استاد از شاگردی گفتن که با گوش کردن چند تا فایل مسیرو رها کردن و نا امید شدن تو لحطه لحطه این فایل درس هست برای یاد گرفتنبعصی وقتا آنقدر درگیر نتیجه میشم که اتفاقات خوب کوچیکی که میافته رو نمیبینم و این فایل برام یه نشونه بزرگ بود من تو قدم اول گیر کرده بودم و اونم باور کردن خودم و قدرت وتوانایی هام بود

   همیشه فکر میکردم هدایت چیز عجیب و غریبی وبه هر کسی گفته نمیشه فقط به بنده های خوب و خاص خدا گفته میشه اما واقعا استاد اونجا که گفتید شاگردتون داشت تو تلگرام می‌گشت و دوباره یاد شما افتاد همه ی اینا ها هدایت 

   هدایت آنقدر پیچیده نیست که ما پیچیده اش کردیم خدا در هر لحظه داره ما رو هدایت میکنهولی ما دل بهش نمیسپاریم و با عجله که اسلحه شیطان همسو میشیم روز اولی که با شما آشنا شدم یادم میاد اسمتون رو از زبان یک نفر دیگه شنیدم که آقای عطار روشن سایت دارن و در مورد لاغری با ذهن آموزش میدن با یه سرچ ساده سایت رو پیدا کردم ولی یه نگاه سرسری کردم بازم بعد یه مدت از طریق دیکه هدایت شدم ولی ایندفعه ثبت نام کردم تو سایت بازم یه پیگیری سادهو گدشت تا چند مدت پیش دیگه آشکارا وجودم میگفت برو تو سایت و حالا وقت فعالیت هست

   با ذوق و شوق دوره صد گام رو شروع کردم اینا اگر هدایت نیست چیه اون خدای مهربون میدونه من از این راه نتیجه میگیرم این خود منم که باور نمیکنم میدونید وقتی گفتید خدا از نهان و آشکار همه با خبر و کسایی رو که میتونن از این راه نتیجه بگیرن هدایت میکنه به فکر فرو رفتم گفتم با خودم خدا آنقدر هوای منو داره و هر چند من از مسیر خارج میشم ولی از هزاران راه بازم منو به مسیر برمیگردونه اون خدا اطمینان داره مخلوقی که خلق کرده توانایی رسیدن به خواسته اش رو داره چرا پس من خودم رو باور نمیکنم باید کمر همت رو ببندم و هر وقت نا امید شدن یا عجله اومد سراغم به خودم بگم من توانایی انحام هر کاری رو دارم  

   یه نکته مهم که هر چقدر شاید به خودمون یادآوری میکنیم فراموش می‌کنیم اینه ما توانایی انجام هر کاری رو داریم ما آنقدر قدرت داریم که خودمون خبر نداریم و این مانع ما شده و ما باید بتونیم این سربالایی رو بالا بریم  

   چند روز پیش توسط یکی از دوستانم هدایت شدم به دیدن کلیپ کهکشان هاوقتی کلیپ رو میدیدم با خودم میگفتم خدایی که داره اینهمه کهکشان با این عظمت رو بدون کم و کاستی هدایت میکنه آیا بنده ای رو خلق میکنه که نقص داشته باشه و بهش بگه اشرف مخلوقاتامکان نداره خدا ما رو با نقص آفریده باشه وقتی خودش بهمون وعده داده که من از قبل توانایی رسیدن به خواسته ای رو در وجودت قرار دادم پس حتما قرار داده 

   من رویای متناسب شدن دارمپس اگر این رویا توی ذهن من هست خدا توانایی اش رو داده ولی منم که باور نکردم با ذوق و شوق قدم برمیدارم روزایی اولی که ایده ای به سرم میزنه آنقدر با شوق انجام میدم اما روزهای بعد باورهای محدود میان رو آب و نجواها شروع میشه جالا نوبت من که به صدای خدا گوش کنم یا نجواهابه هر صدایی دل بسپارم نتیجه مشخص میشه 

   استاد وقتی مثال رشد گیاهان رو زدید دیدم چقدر کار هست که خدا داره برای ما انجام میده واقعا ما چیکار داریم میکنیم ؟ما باید ورودی خوب بدیم و احساس خوب نگه داریم خدا اتفاقات خوب رو سرراهمون میزاره یکی از اتفاقات خوب زندگیم که تولد فرزندم هست رو توجه کردم واقعا من چه کاری کردم خدا اون فرزند رو درون شکمم تغذیه کرد و نگه داشت برای بزرگ شدن بچه ام فک میکردم من خیلی کار کردم ولی واقعا من چیکار کردم ؟نقش من بیشتر بود یا خدا؟من فقط تا ۶ ماه شیرمیدادم بهداین بچه و جاشو عوض میکردم ولی کل پروسه رشد این بچه با خدا بود تازه اون شیر هم تماما کار خدا بود وقتی به قدرت خدا فکر میکنم مات ومبهوت میمونم و از خودم میپرسم چطور نمیتونم باور کنم خودمو خدام روخدایی که اینهمه کار میکنه و ما متوجه نیستیم خدا برای ما بنده هاش کم نزاشته خدا هرگز اشتباه نمیکنه اگر چند بار منو به این مسیر هدایت کرده اتفاقی نیست اون میدونه من اکر ایمان بیارم و باور کنم که میتونم میشه میشه میشه 

   لاغر شدن واقعا آسون من باید رو باور و ایمانم کار‌کنم باقی کار با خدا  

   کافیه ما به خدا ایمان بیاریم بقیه مسائل خودش حل میشه 

   اینو باید هزاران بار به خودم بگم ازخدا کمک‌میخام کمکم کنه تا این مسیر ثابت قدم بمونم و ادامه بدم خدا حواسش به همه چیز هست  

   مرسییی استاد بابت ضبط این فایل عالی بود عالییی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/11 04:08
   مدت عضویت: 408 روز
   امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 655 کلمه

   به نام خداوند توبه پذیرم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات توبه کنید لاغر می شوید 

   • به روند چاق شدن خود فکر کنید و شرح دهید چگونه وارد مسیر چاقی شدید؟
   • من واقعا اصلا به شکل واضحی متوجه نشدم کی و از کجا چاقی من شروع شد ،اینقدر آرام و مورچه ای و با لذت انجام شد که حواس من پرت لذتهای خوردن و تنبلی کردن‌ های چاقی شد و من متوجه وقوع این اتفاق در جسم و ذهنم نشدم اما به طور کلی از بعد ازدواجم استارت کار زده شد و با رودربایستی های مزخرف روند چاقی ام شروع شد و بعد باردار شدم و چاقی بیشتر من اتفاق افتاد و باورهای غلط یکی یکی بیشتر و بیشتر میشد و من بیشتر از قبل غرق در دنیای چاقی میشدم .
   • به تلاش های قبلی خود برای خارج شدن از مسیر چاقی فکر کنید و شرح دهید چقدر به شما کمک کرد تا از چاقی فاصله بگیرید.
   • تلاش‌هایی که در گذشته انجام می‌دادم تا با کمک گرفتن از روش‌های مختلف لاغری ،چند کیلویی از وزنم را پایین بیاورم هیچ کدام نتوانستند بین من و چاقی فاصله بیندازند ،حتی استفاده از این روش‌ها خودشان سم مطلق بودند چون با رها کردن رژیم به شدت دچار ولع و حرص خوردن میشدم و به تنهایی به اندازه یک لشگر شکست خورده گرسنه ،توان بلعیدن مواد غذایی را داشتم و به سرعت همان چند کیلویی که با سختی و بدبختی کم کرده بودم برمی‌گشت و در اکثر موارد حتی بیشتر از قبل رژیم چاق میشدم .
   • در تلاش های قبلی شما برای لاغر شدن چقدر باور داشتید که لاغر خواهید شد؟
   • در تمام روش‌های قبلی لاغری من اصلا باور نداشتم که من بتوانم لاغر شوم چون طی سالها هر چه تلاش کرده بودم و سختی و رنج تحمل کرده بودم لاغر که نشده بودم هیچ تازه چاقتر هم شده بودم و همیش  با حسرت به مواد غذایی نگاه می‌کردم با حسرت افراد لاغر را می‌دیدم که بدون ترس هر چقدر و هر چیزی که دوست دارند می‌خورند و لاغر هستند و  اما من با این همه محدودیت و محرومیت این همه چاق هستم و کلا قید لاغری را زده بودم .و آن را آرزویی دور و دراز و دست نیافتنی میدیدم .
   • درباره این موضوع شرح دهید که چرا قبل از اینکه برای انجام لاغری اقدام کنید باید از نظر ذهنی توانایی لاغر شدن را در خود ایجاد کنیم.
   • لاغر شدن جسم آخرین مرحله تکامل است .
   • تا زمانی که ذهن متناسب نشود و رفتارهای ما با موادغذایی اصلاح نشود و باورها و عادات و تمایلات ما در جهت مثبت و تعالی پیش نرود و ذهنمان متناسب نشود لاغری در جسم ما اتفاق نمی افتد .
   • چون انگار ما داریم به صورت دستی آب در چاه میریزیم و چاه خشک است و از خودش آبی ندارد 
   • همانقدر که این کار دستی آب ریختن در چاه بیهوده است لاغر کردن جسم قبل از متناسب کردن ذهن هم کار بیهوده ای است 
   • در مسیر لاغری با ذهن به چه صورت افکار و نگرش شما تغییر خواهد کرد و پیش بینی شما از نتیجه لاغری با ذهن چیست؟
   • هر آنچه در ذهن ما بصورت باور ذخیره شده نتیجه ی اطلاعات اشتباهی است که ذخیره کرده ایم .
   • لاغری با ذهن این باورهای اشتباه را برای ما بازگو می‌کند و موانع ذهنی که سبب چاقی می‌شود را شناسایی می‌کند سپس به کمک لاغری با ذهن تلاش می‌کنیم باورها و فرمول‌های صحیح که به صورت پیش فرض در درون ما از ابتدا بوده را دوباره فعال میکنیم و فرمول‌های غلط را خاموش میکنیم و در نهایت جسم ما به صورت خود به خودی به حالت طبیعی و ذات خودش که تناسب و لاغری است برمی‌گردد و ما لاغر می‌شویم.
   • خداوندا سپاسگزارم که مجال توبه کردن از اشتباهات ذهنی ام را روزی ام کردی
   • خداوندا از تو میخواهم لذت گناه را در دلم خاموش کنی
   • که چه بسا پرخوری و چاق کردن جسمم ،هم کاسه شدن با شیطان است و دور شدن از وادی انسانیت 
   • پس بارالها توبه ام را بپذیر و توبه ام را در عملم هویدا کن 
   • الهی به امید تو
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 28932 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,497 کلمه

   باسلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامیم 

   استاد نمیدونم چرا که در هر مقطع از سایت باشی هر سمتی یا رتبه ای داشته باشی بازم یه جورایی عجله می‌کنیم حالا فقط طریقه عجله کردن مون تفاوت داره یکی مثل این دوستمون خیلی خیلی زیاد عجله داره دو سه تا فایل گوش میده و نتیجه نمیگیره رها میکنه یکی هم مثل من هی عجله میکنه میگه پس کی به نتیجه میرسم حالا این دوستمون روند لاغری بلد نیست طبیعی که عجله کنه ولی من این آگاهی رو هم دارم میدونم چرا هنوز به نتیجه نرسیدم اما بازم عجله میکنم 

   استاد بازم نمیدونم چرا باور کردنش برای منم سخت بود من به ظاهر میگفتم تکرار میکردم تمرینشو نوشتم که من باور میکنم که لاغر شدن اسونترین کار دنیاست اما تا زمانیکه به درکش نرسیم نمیتونیم بفهمیم که باور کنی ۵۰ درصد از راه رفتی برای لاغرشدن یا اولین گام برای لاغر شدن اینکه باور کنی که میتونی لاغر بشی 

   برام سخت بود چون دیر روند لاغرین شروع شد گفتم چون من بیماری‌های متعددی پشت سر گذاشتم خداروشکر 

   من تازه یه دوره‌ای داشتم فکر کنم گام دوم باشه درمورد باور کردن صحبت شد من تازه درکش کردم با این‌ه خیلی ازتون شنیده بودم هر چقدر تمرکزمون روی خواسته مون بیشتر باشه زودتر به نتجه می‌رسیم   من تازه باور کردم که منم میتونم ناسب اندام ایدهالم تجربه کنم منم میتونم ثروت تجربه کنم منم میتونم هر کاری که دوستش داشته باشم انجامش بدم و به بهترین شکل موفق بشم اگر تا حالا نرسیدم و نتونستم برای اینکه از ته قلبم نخواستم با اطمینان خاطر خواستم طلب نکردم چون باور نداشتم که میتونم از طرفی هم مطمئن بودم ایمان داشتم یقین داشتم که میتونم لاغر بشم ولی حتما فرمول‌های ذهنیم به حد نساب نرسیده بوده برای لاغر شدن بیشتر 

   واقعا من کلی انواع رژیم ورزشو…رو امتحان کردم تازه همه رو ادامه دادم وسط راه رها نکردم کلی هموزن کم کردم تازه من بقیه عمرم تا روزی که عضو سایت شدم خودم رژیم میگرفتم کلی غذای ممنوعه داشتم کلی غذای کم خوردن داشتم  اینها همه باعث شدن که برای من لاغر شدن سخت باشه درصورتیکه من یکبار هم به وزن ایدهالم رسیدم  

   من الان باور میکنم چون من از روش‌هایی که کاملا اشتباه بود به وزن ایدهالم رسیدم حالا با روش صحیح الهی که بوسیله خدای مهربان و بزرگ و بخشندهام هدایت شدم نمیتونم لاغر بشم من میتونم لاغر بشم برای همیشه هم لاغر بمونم 

   واقعا هر چیزی پروسه خودش داره گفتم که در گلدان موسیر کاشتم  تازه پیازش کاشتم بذرش که گوگل گفت سه چهار سال طول میکشه تا رشد کنه این به معنی اون نیست که لاغر شدن هم باید سه چهار سال طول بکشه این بستگی به خودتون داره گه چجوری فایل گوش میدید تمرین می‌نویسد عمل میکنید به آموزش‌ها 

   من پیاز موسیر کاشتم الان تقریبا دوهفته ست که دارم طبق دستور گوگل بهش آب میدم پشت پنجره گذاشتم ولی هنوز هیچ خبری حتی یه جوانه کوچک هم نزده  منم عجله میکردم هر روز که آبش می‌دادم میگفتم عه پس چرا جوانه نمیزنه حالا که پیازش کاشتم  این فایل که گوش دادم یادم اومد که اینم باید روندشو پروسه شو طی کنه الکی نیست که من کاشتم سریع شروع کنه به رشد کردن خوب این پیاز هم باید ریشه بزنه مراحل رشدش که نمی دونم مرحله به مرحله انجام بده تا نوبت به جوانه برسه و بقیه روند کاشت من با چشمانم ببینم  

   و فکر میکردم عه نکنه اینم مثل دفعات قبلی رشد نکنه خراب بشه  اینم برای اینکه منم به خدا ایمان ندارم که میدونم و مطمئنم که بذری که کاشته‌ بشه بیشتر تلاش برای خداوند تا اون رشد کنه اما باور نکردم گفتم نکنه خراب بشه در صورتی که من معتقدم که به خدا ایمان دارم  به خدا اطمینان دارم به خدا اعتقاد و اعتماد دارم ولی احساس میکنم هنوز این جملات درک نکردم که از خدا خواستم کمکم کنه که این جملات درک کنم گفتنش که فقط حرف من روزی ۱۰۰ بار هر کدام تکرار میکردم 

   روش آشنایی من با شما 

   من یه روزی داشتم درباره چجوری با ذهن میشه سرطان شفا داد جستجو می‌کرد یهویی فایلهای لاغری با ذهن رایگان اومد بالا منم که اوصاع مالی خوبی نداشتم فورا همه رو دانلود کردم میترسیدم اگه برم بعدا بیام اینها نباشن شروع کردم به گوش دادن کلا دردم فراموشم شد دیگه اصلا دربارش تحقیق نکردم یعد همزمان با اون دوره زندگی با طعم خدا رو شروع کردم بعدش دوره ۱۰۰ گام بعد دیگه کم کم شروع کردم به دوره تهیه کردن الانم که درخدمت شما هستم و اینم بگم الان سه چهار سال عضو سایت هستم همه دورها رو هم خریداری کردم 

   و اینم تجربه کردم که من حالم یکم خوب نبود اومدم صفحه اول سایت گزینه حالمو خوب کن زدم این فایل اومد واقعا هدایت خدا بود چون دقیقا همونی بود که نیاز شدید بهش داشتم به آگاهی‌ها ش  داشتم دقیقا جواب سوالات من درون این فایل بود خیلی عالی بود تصمیم گرفتم بارها گوشش کنم تا بهتر یاد بگیرم 

   من واقعا از شما نهایت تشکر و قدر دانی دارم چون وجود شماست که باعث میشه استاد من باشید به پن آگاهی بدید تا منم بتونم زندگیم تغییر بدمالهی همیشه زنده باشید تا نسل‌های آینده هم بتونن از این آگاهی ها بهرمند شوند الهی طوری بشه که به تمام زبانهای دنیا ترجمه بشه تا همه دنیا از این آگاهی‌ها استفاده کنن زندگیشونو بسازند اسیر ترفندهای سود جویان نشن 

   خدایا منو ببخش خدایا منو ببخش خدایا منو ببخش که در این سال‌ها ناخواسته چه بلایی رو بر جسمم آوردم و این شرایط برای خودم بوجود آوردم من به خودم ظلم کردم  من میخوام اصلاح کنم جسمم من میخوام میخوام شرایط جدید تجربه کنم من میخوام تناسب تجربه کنم من میخوام سلامتی شادی لدت آرامش احساس خوب خوشبختی رو تجربه کنم میخوام یه زندگی کاملا جدیدی رو تجربه کنم میخوام یه فرزانه دیگه باشم میخوام تو دنیای مادی آرزوهام تجربه کنم تو دنیای آرزوهام زندگی کنم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت 

   من وقتی شگفتی ساز بشم حتما عکس میذارم چون برای من باعث افتخار که جهان متوجه بشن که من عضو سایت تناسب فکری هستم  

   من روند چاقیم اینجوری شروع شد 

   که من باردار شدم و متوجه نشدم هر چی فکر کردم یادم نمیومد که چه افکاری ددر ذهن من ایجاد شد که باعث تغییر فرمول‌های ذهنی من شد من در عرص ۹ ماه ۱۹ کیلو اضافه وزن پیدا کردم ولی مطمئنم که حرفهایی شنیدم آهان الان یادم اومد قبلنا خیلی می‌شنیدم که وقتی باردار بشی چاق بشی و برام طبیعی بود که چاق بشم 

   من حرفهایی شنیدم که میگفتن فلانی دیدی باردار شده چاق شده اینجوری شده و اونجوری شده میگفتن این قسمت بدنش اون قسمت بدنش چاق شده منم میدیدم همه کسانی که باردار هستند چاق هم هستند من اون روزا بچه بودم ولی وقتی این فرمول ذهنی باورش کردم باردار شدم منم دچار این خطا یا اشتباه شدم  میدیدم دارم هی چاقتر میشم اما برام خیلی طبیعی بود چاق بشم چون تجربه اولم همین بود چاق شدم ولی وقتی بچه بدنیا اومد هم تموم شد رفتم سر جای اولم اون زمان ۷ کیلو بیشتر اضافه وزن پیدا نکردم من فکر میکردم طبیعی چون اولی دختر بود دومی پسر طبیعی حتما باید آنقدر اضافه وزن پیدا کنم چون دکتر به دروغ به من گفته بود پسر فکر می‌کرد من ناراحت میشم اگر متوجه بشمدختره ولی برای من سلامتی طفل مهم بود خلاصه فرمول‌های ذهنی تغییر کرد بدنم شروع کرد به چاق شدن منم غذام بیشتر شده بود عادت‌های غذایی پیدا کرده بودم هر عصر حتما کیک و شیر میخوردم در هفته کلی شیر میخوردم چون به من گفته بودن شیر بخور شکرت زیاد بشه دیگه باید به اندازه دو نفر غذا بخوری چاقی هم که برام طبیعی شد در نتیجه بچه بدنیا اومد ولی من انگار هیچ وزنی از من کم نشده همه میگفتن چند روز بیمارستان میمونی خلاصه دکتر رفتن رژیم گرفتنها انواع رژیم امتحان کردنا و….شروع شد تا هدایت شدم به سایت 

   من خیلی روش‌ها رو استفاده کردم دکتر تغذیه رفتم رژیم گرفتم هر کسیگفت اینو بخور اونو نخور گوش دادم انواع دمنوشهای تلخ و بی مزه که زهر از اون بهتر بود خوردم  انواع قرصهای لاغری دست ساز امتحان کردم زیره با عسل  فلفل قرمز و سیاه زنجفیل دارچین انواع زیره قرص درست میکردم روزی چند تا قورت می‌دادم با آب خلاصه هر کاری میکردم لاغر میشدم اما دوباره چاق میشدم آخرش تصمیم گرفتم همیشه رژیم بگیرم 

   الان که فکرشو میکنم  یکم باور داشتم که لاغر میشم ولی صد هزار بار بیشتر باور داشتم که دوباره چاق میشم چون دفعه های قبلی حاکی از این موضوع داشتند بارها تلاش کردم ۱۹ کیلو ۱۰ کیلو ۸ کیلو و….لاغر میشدم ولی دوباره چاق میشدم ولی خداروشکر از وقتی که عصو سایت شدم روند چاقیم قط شد و روند لاغریم شروع شد  

   من به این درک رسیدم که لاغر شدن ذهنی فیزیکی نیست چون باید فرمول‌های ذهنی من تغییر کنن تا من لاغر و لاغرتر و لاغرتر بشم همون طور که فرمول‌های لاغری پن تغییر کرد که من چاق و چاق و چاقتر شدم الانم وقتی فرمول‌های ذهنیم لاغر شدن یاد بگیرن تغییر کنن به حد نساب برسن مطمئنن من لاغر میشم به تناسب میرسم  چه بخوام چه نخوام لاغر میشم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا پوراشرف
   1402/07/28 17:29
   مدت عضویت: 526 روز
   امتیاز کاربر: 3220 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,239 کلمه

   به نام خالق عشق که مسیر عشق اموخت

   ردپای من در گام 21 مسیر لاغری من 

   توبه کنید و لاغر شوید 

   اگاهی های این فایل اونقدر زیاد بود که نمیدونم از کجا باید شروع کنم و کلی نکته مهم داشت که هر جایی از زندگی میتونیم اونها رو لمس کنیم 

   استاد از مزرعه داری گفتین که محصولی رو میکاره و قراره از اون برداشت کنه   به نظر من کسی که یه گیاه رو پرورش میده صبور ترین ادم کره زمینه که زمان زیادی در گیر و دار کشت هست تا محصولش به مرحله برداشت برسه 

   اولین خواسته در ما شکل میگیره سبزی کار به یه شیوه و فرد نا متناسب به شکل دیگه اما مهم اون خواسته قلبی هست مثلا منم شده بود یه وقتا به خاطر حرف هایی که از بقیه میشنیدم و میخواستم حالشونو به قولی بگیرم به فکرکاهش وزن میوفتادم اما خب همونطور که میدونید جوابی نمیگرفتم چون این خواسته خودم از خودم نبود و بعد به مدت هم رهاش میکردم اما خب یه جایی از زندگی میرسی که خودتم بدجور دلت میخواد شرایطت تغییر کنه و ادم سابق زندگیت نباشی و ورژنت عوض شده باشه   اینجا ارزو میکنی و خدا راه جلوی پات میزاره

   مزرعه دار با دیدن کشاورزهای دیگه که جواب گرفتن از کشت و کار ابزارش رو برمیداره و شروع میکنه به کشت و کار اگه کشاورز مطمئن نبود که کارش جواب نمیده که شروع به کشت و کار نمیکرد و همینطور فردی که نامتناسبه هم با دیدن کسایی که جواب گرفتن و متناسب شدن و بارها تجزیه و تحلیلشون کرده اون اطمینان قلبی دروجودش شکل میگیره که منم میتونم لاغر بشم و این روش برام جوابه شروع میکنه و اولین قدم رو برمیداره

   مدتی میگذره و کشاورز گاهی به زمین سر میزنه  و خب صبر میکنه در طول این مدت که بذر ها جوانه بزنن و در طول این مدت روند رشد بذر ها رو نمیتونه ببینه چون زیر خاک هستن و همینطور فرد چاق فایل گوش میده تمرین میکنه مینویسه و … احساسش هم بهتر میشه و ارامش ذهنی میگیره و در این مدت داره روی بذر لاغریش کار میکنه تا از بذرش جوانه لاغری بزنه اما چی میشه که همین لحظه ها هم تردید رهاش نمیکنه؟؟

   و مدام توی شک و دودلی به سر میبره؟؟ 

   توی این لحظات عجله کردن و توقع بی مورد داشتن باعث این تردید میشه   چطوره که یه کشاورز با خیال راحت میاد گاهی به زمین سرکشی میکنه ولی نگران رشد بذر نیست و به روند اهسته زمین اعتماد داره ولی ما توقع داریم چاقی که سالها درما وجود داشته و شکل گرفته با سرعت باورنکردنی کاهش پیدا کنه؟؟

   من 10 سال طول کشید تا اضافه وزن پیدا کنم و علت اینهمه طول کشیدن و سخت بودن برام که چاق بشم اینه که بدنم با این شرایط  غریبه بوده و اصلا کارش انباشته کردن چربی در بدنم نیست و برای همین اینهمه مدت طول کشیده تا این کار رو انجام بده 

   اما تناسب اندام برای بدنم کاملا طبیعی و وقتی ما توی پروسه لاغری میوفتیم برای بدنمون خیلی لاغر شدن راحته چون دیگه لازم نیست واسه چاقی زور بزنه و اب میره اضافه هاش  اما باید این نکته خیلی خیلی مهم رو در نظر داشته باشیم که قرار نیست هر روز یک کیلو یا نیم کیلو کم کنیم چون این روند به شدت سرعتی هم در جسم و هم در سیستم قوانین خدا شکل نگرفته و اگر دقت کنیم در رشد گیاهان در رشد قد و جثه یک کودک در به جوش اومدن اب و …تکامل نقش داره  یعنی چی ؟؟

   یعنی توی مدتی که داریم این روند رو طی میکنیم و بذر لاغری از جوانه به ساقه و از ساقه به برگ و از برگ به میوه تبدیل میشه صبوری کنیم  و وقت بزاریم و با جسممون همسو بشیم 

   هر روز با یادگرفتن مطالب جدید این بذر زیبا رو تقویت کنیم و به خدا اعتماد کنیم 

   خدا این بدن رو در پیشرفته ترین حالتش به ما هدیه کرد که اگر زخم روی پوست شکل بگیره بعد چند روز کامل خوب شده و بعد چند هفته کامل یادمون میره اصن چیزی روی پوستمون وجود داشته  یا سیستم تنفسمون که خودکار عمل میکنه یا دستگاه گوارش که مسئول هضم غذا و سوخت رسانی به همه سلول های بدن رو داره یا سیستم مغز که خارق العاده است و هر بخشیش مسئولیت مهمی رو ایفا میکنه 

   این خدایی که بدنی به این قدرتمندی رو در اختیار ما گذاشته راه تناسب رو هم درون خودش قرار داره   لازم نیست به عوامل بیرونی تکیه کنیم ن رژیم نه ورزش نه عمل جراحی و…    و اگر هم داریم مطالب لاغری با ذهن رو یاد میگیریم چون بدنمون با اصل خودش غریبه شده و کافیه ما خود واقعیمون و قدرتی که در وجودمون قرار داده رو دوباره برای خودمون یاداوری کنیم و به خودمون اطمینان بدیم لحظات ما خیلی قشنگتر از اون چیز ی که فکر میکنیم میتونن بگذرن و ما از هر لحظه زندگیمون لذت ببریم و به خودمون اعتماد کنیم 

   من هم توبه میکنم از چاقی توبه میکنم و به لاغری ایمان میارم  چاقی من فقط نگرش شکل گرفته از احساسات بد من در من شکل گرفته و من با حال خوبم با تشکر از خدا و باور کردن خودم اصل خودم رو درک میکنم و به وجودم احترام میزارم 

   بدن عزیزم 

   حق تو خوردن زباله هایی که نیازی بهشون نداشتم نبود 

   حق نو خودخوری های من نبود

   حق تو سلب ارامش سر سفره نبود

   حق تو این نبود که من هربار فکر میکردم چون کلی پول خورده باید کامل همه اون خوراکی رو بخورم 

   حق تو نبود وقتی نمیخواستم خودم رو با اینکه ممکنه بعدا نباشه گول بزنم 

   حق تو نبود من باخودم کلی حساب کتاب کنم و به الارم سیری تو جواب ندم

   حق تو نبود همش بهت غر بزنم و باورت نکنم

   حق تو عه که متناسب باشی

   حق تو عه که بهت اعتماد کنم بابت مقدار غذام

   حق تو عه که بزارم اونجوری که دوست داری در لحظه باهات تا کنم و نزارم رو دربایستی حیف اومدن یا به خاطر هزینه بابتش هر چیز باعث بشه برات محدودیت و اجبار ایجاد کنم

   حق توعه انتخاب کنی و هم من رو خوشحال کنی هم خودت با لذت عمل کنی و جواب مثبت بگیریم از هم

   حق توعه تجربه کردن زیبایی ها

   حق توعه خوش اندام بودن

   حق توعه راحتی

   حق توعه سرت رو بالا بگیری  و خجالت نکشی

   حق توعه حس خوب رهایی

   حق توعه

   من یه مدتی بود که ناخن هام خیلی خورد میشد و من کلی دنبال راهکار بودم که چجوری رفع رجوعش کنم یه جوری شده بود که فکر میکردم تو طالع ممن نوشته شده ناخن کوتاه و تنها انگیزه ام این بود که همونقدری که مونده از بین نره و  چیزی که الان برام رقم خورده اینه که ناخن هام خیلی بلند شده بدون اینکه بخوام مراقبت خاصی انجام بدم با دارویی بخورم یا بخوام کاری انجام بدم و الان ناخن هام خیلی عالی رشد کرده حتی میترسیدم بشکنه ولی اصلا چیزی نشد و ترس منم ریخت  بدن واقعا هوشمنده و داره خیلی عالی به روند خودش ادامه میده فقط کافیه بهش اعتماد کنیم و به جای مراقبه تمرکزی رو مشکلات    مراقبه غیر تمرکزی روی اون چیزهایی که بهمون احساس بهتری میده و انرژی زندگی رو در وجودمون روشن میکنه انجام بدیم 

   خدایا شکرت بابت همه چیز

   همچنین میخواستم از بقیه دوستانم که توی این مسیر هستن و من با خوندن نوشته هاشون کلی انرژی خوب میگیرم و قوانین رو از دید اونها برای خودم مرور میکنم تشکر کنم چون اینکه یه موضوع رو از دید چند نفر ببینی تاثیر خیلی بیشتری میزاره 

   استاد از شما هم صمیمانه تشکر میکنم که با هر فایلتون اگاهی های نابی رو از نگاهتون به ما میگید خیلی ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1402/06/15 02:11
   مدت عضویت: 1263 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 833 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ❤️

   سلام

   مسیر لاغری من : گام 21 : از چاقی توبه کنید لاغر میشوید

   تمرین آموزشی ✍️

   چاقی من بعد از ازدواج شروع شد ولی یادمه که زمانی هم که چاق نبودم و متناسب بودم بازم ایمان داشتم که بالاخره چاق میشم و انتظار نداشتم که لاغری من همیشگی باشه و بارها از زبون مادرم شنیده بودم که چاقی ما ارثیه و ما هر کاریم بکنیم لاغر بشو نیستیم و من پذیرفته بودم که لاغری و تناسب اندام موقتیه و زمانی که بعد از ازدواج چاق شدم کاملا طبیعی میدونستم و با بارداری و زایمان و شیردهی به اوج خودش رسید و کم کم میل و اشتهای من به مواد غذایی  شدت پیدا کرد منی که  یه سری از مواد غذایی و خوراکی ها رو در زمان مجردیم دوست نداشتم یهویی از همه  چیز خوشم می یومد و می خوردم و برام خوشمزه بودن و مدام گرسنه می شدم و دوست داشتم چیزی بخورم بعد از ظهر که از خواب بیدار می شدم دوست داشتم عصرانه و چای با چیزهای شیرین بخورم و از همسرم هم میخواستم که با من در خوردن همراهی کنه  و من از وزن 60 کیلو به 90 کیلو رسیدم و به این طریق در مسیر چاقی افتادم

   و دیگه همه لباسام برام تنگ شده بودند و من همیشه افسرده و ناراحت بودم و برای رهایی از چاقی و اضافه وزنم به دنبال راهی برای خلاصی از وضعیت اسفناکم بودم و از روشهای مختلف مثل ورزش ، پیاده‌روی ، رقص ، باشگاه ، پودرهای لاغری ، عرقیات که خیلی تلخ و بدمزه بودن ، دمنوش ، چای سبز ، قهوه ، چای ترش ، گن های تنگ و چسبان ، ……… استفاده می کردم

   زمانی هم که از این روش ها استفاده می کردم بازم ایمان نداشتم که بخوام برای همیشه لاغر بشم و انتظارم از اون روش بود که منو لاغر کنه و به خودم و جسمم هیچ ایمانی نداشتم و قدرت و به اون روش می دادم و اون روش تا زمانی که من داشتم استفاده می کردم منو لاغر میکرد و به محض رها کردن و تموم شدن مدت زمان استفاده لاغری منم تموم میشد و من دوباره به سایز و وزن قبلی خودم بر می گشتم .

   تا زمانیکه به این مسیر زیبا هدایت شدم و ایمان دارم که خداوند منو انتخاب کرده و خداوند کار بیهوده انجام نمی ده خداوند توانایی لاغری شدن از طریق این روش و در من دیده و خواسته که من از روش درست متناسب بشم و برای همیشه متناسب بمونم و لذت شو ببرم 

   من ایمان دارم که چاقی من ربطی به ارث و ژنتیک من نداره چاقی من به خاطر تکرار یه سری عادات و رفتارهای اشتباه غذایی بوده و با اصلاح اونا صد در صد من متناسب میشم .

   چاقی و اضافه وزن یه جور گناه که من به خاطر تکرار رفتار اشتباه در حق خودم کردم و باعث شده که در من احساس بد ایجاد بشه و خداوند راه توبه رو باز گذاشته و توبه یعنی طلب عفو و بخشش از در گاه خداوند و سعی در تکرار نکردن اون کار اشتباه .

   من مدتیه که در مسیر هستم و این فایل و قبلاً گوش دادم و الان در دوره تکرار هستم و این تمرین و قبلاً انجام دادم و نتایج بی نظیر شو دیدم ولی باز دوباره از درگاه خداوند و از جسمم و روح عزیزم طلب عفو و بخشش میکنم بخاطر تکرار رفتار و عادات نادرست غذاییم چون هنوز گاهی پیش میاد که رفتار اشتباه داشته باشم .

   توبه میکنم : 

   • از خوردن مواد غذایی در زمان سیری و زمانی که گرسنه نیستم و بهم چیزی تعارف شده خوردم که البته خیلی کم پیش اومده شاید 20/. که باید روی خودم کار کنم تا اونم بر طرف بشه و دیگه تکرار نشه 
   • از زمانی که در فروشگاه بودم و اضافه از نیاز مون خرید کردیم و اون لحظه حواسم نبوده بعد که اومدم خونه پشیمون شدم و متوجه شدم که فعلا به اون مواد غذایی و خوراکی نیازی نداشتیم 
   • از زیاد غذا پختن و بعدش خورده نشده و مجبور شدم که بریزم دور از این به بعد سعی میکنم کمتر غذا بپزم چون انجام این کار اسراف محسوب میشه و اسراف گناه است و خداوند اسراف کاران و دوست نداره

   -از تعارف و اصرار زیاد به مهمون که طبق عادت انجام این رفتار نوعی احترام به مهمون محسوب میشه

   • از تکرار ناخواسته تمام رفتارهای نادرست چاقی که در گذشته که در مسیر چاقی بودم انجام میدادم .
   • و ایمان قلبی دارم که خداوند همین الان و در این لحظه منو بخشیده و خودش این کلمات و در ذهنم جاری کرده و به انگشتان دستم توانایی نوشتن داده تا بتوانم بنویسم. البته من مدتیه که در مسیر درست لاغری هستم و بیشتر افکار و عادت و رفتارای درست و در جهت لاغری انجام میدم  خیلی کم پیش میاد که ندانسته و ناخواسته رفتار اشتباهی انجام بدم ولی برای تکرار همون موارد کم هم از خداوند طلب عفو و بخشش می کنم و دارم روی خودم کار می کنم تا همونم انجام ندم 
   • لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست 🌹
   • استاد ممنون از زحمات بیدریغ تون 🙏
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار negarmalekzade2377@gmail.com
   1402/06/05 07:52
   مدت عضویت: 1106 روز
   امتیاز کاربر: 3747 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 3,201 کلمه

   به نام خدای مهربان🌹

   سلام به استاد عزیز و دوستان گرامی در سایت تناسب فکری🌸🙋🏻‍♀️

   گام ۲۱:  از چاقی توبه کنید لاغر می‌شوید.

   شاید عبارت از چاقی توبه کنید لاغر میشید به نظر ارتباطی به لاغر شدن نداشته باشه،اما یکی از اصلی‌ترین و تاثیرگذارترین اقداماتی که باید برای لاغر شدن انجام بدم.

   الان که در مسیر صحیح لاغری با ذهن قرار گرفتم، سعی کنم که هر روز احساس بهتری داشته باشم،اشتیاق بیشتری برای تغییر کردن داشته باشم،این احساس خوب و اشتیاق عالی باعث میشه که نه تنها در موضوع لاغر شدن، بلکه در سایر جنبه‌های زندگیم هم نتایج عالی به دست بیارم.

   حرکت در مسیر لاغری با ذهن فقط باعث تغییر شرایط جسمی من نمیشه،بلکه به وضوح بر سایر جنبه‌های زندگیم هم تاثیرگذاره و این لطف خداونده که به هر شکلی بنده‌هاش رو هدایت می‌کنه،

    بنده‌هایی که میخوان لاغر بشن و برای رسیدن به خواسته‌هاشون اقدام میکنن،

   افراد زیادی اسیر چاقی هستن،این دسته از انسان‌ها به چند گروه تقسیم میشن،

   ۱_، گروهی که چاقی رو پذیرفتن و تموم عمر خودشون رو در کنار چاقی سپری می‌کنن،رنج‌های زندگی مشترک با چاقی رو تحمل می‌کنن و اونو به حساب تقدیر و شانس خودشون در زندگی میدونن.

   ۲_ گروهی که  از وضعیت چاقی خود راضی نیستن و دوست دارن لاغر بشن، این گروه عادت کردن با چاقی زندگی کنن، اما از شرایط حاکم بر این زندگی دل خوشی ندارن،هر بار که از زندگی مشترک با چاقی به احساس درد و رنج فراوان میرسن،تصمیم می‌گیرن برای جدا کردن مسیر زندگی خودشون با چاقی اقداماتی انجام بدن،چند روزی تلاش می‌کنن،اما از اونجا که به زندگی کردن با چاقی عادت کردن،پس از چند روز فراموش می‌کنن که تصمیم گرفته بودن، زندگی جدیدی رو شروع کنن  و به همون زندگی قبلی بسنده می‌کنن.

   ۳_گروهی که با اینکه چاقن،اما هرگز آروم و قرار ندارن و دوست دارن لاغر بشن،این عده که تعدادشون کمتر از گروه‌های دیگه است، بارها برای رها شدن از چاقی تلاش می‌کنن،انواع رژیم‌ها  وروش‌های مختلف لاغر شدن رو امتحان می‌کنن،و بارها تلاش می‌کنن  تا به هر شکل ممکن از شر چاقی رها بشن.

   رژیم‌های سخت می‌گیرن،ورزش‌های سنگین انجام میدن،هر طور شده هزینه تهیه وسایل و برنامه‌های لاغری رو پرداخت می‌کنن  تا بلکه از شر چاقی رها بشن،اما نتیجه ای کسب نمیکنن،رویای لاغر شدن در ذهن این افراد به قدری اهمیت داره، که با اینکه بارها از تلاش برای لاغر شدن نتیجه‌ای نگرفتن،اما ذره‌ای از آرزوی لاغر شدن اونا کم نشده،این گروه توسط خداوند به مسیر صحیح هدایت میشن،

   هر بنده‌ای که آرزویی داشته باشه و برای رسیدن به آرزوی خودش حرکت کنه،به مسیر صحیح رسیدن به آرزوی خودش هدایت میشه.

   پس باید بدونم که الان که توی مسیر لاغری با ذهن هستم،این مسیر رو من پیدا نکردم،بلکه توسط خداوند به این مسیر هدایت شدم، و با روش لاغری با ذهن آشنا شدم،بدون اینکه قبلاً اونو دیده یا تجربه کرده باشم، یا حتی درباره اون شنیده باشم.

   و خداوند منو در این مسیر قرار داده تا از چاقی و چاق بودنم توبه کنم و لاغر شدن رو تجربه کنم،این ویژگی هدایت  فقط شامل عده‌ای میشه که رویای خودشون رو فراموش نمی‌کنن و برای خلق اون تلاش می‌کنن،

   درسته که در شروع حرکتم در مسیر لاغری با ذهن هیچ ایده یا راهکاری برای نتیجه گرفتن ندارم،اما دارم می‌فهمم که نیرویی درونی داره منو در این مسیر به ادامه حرکت تشویق میکنه،

   آموزش ذهنی باعث خودشناسی و ایجاد ارتباط بهتر با خودم میشه،در ابتدا آرامش و احساس بهتری رو پیدا می‌کنم،و به مرور لذت ارتباط با خدای درون و الهامات الهی رو تجربه خواهم کرد، الهامات و هدایتی که از ابتدای تولدم هم وجود داشتن،اما به دلیل گسستگی که بین من و درونم به وجود اومد،قادر به دریافت اون نبودم.

   آموزش‌های لاغری با ذهن، بهم کمک می‌کنه تا رنگ و بوی ایمان و یکتاپرستی به خودم بگیرم،آگاهی‌هایی که باعث برقراری ارتباط با خود و خدای درونم میشن،و نتیجه این ارتباط فراتر از حد تصوره،

   تجربه آرامش ذهنی،شادی درونی،افزایش اعتماد به نفس،سکوت ذهنی،سلامت روحی و جسمی.نتایج این مسیر زیبا هستن.

   از چاقی توبه کنید لاغر می‌شوید،

   خدای مهربون در قرآن راهکارهای بسیار تاثیرگذار توبه رو برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه قرار داده،چرا که احساس گناه، مخرب‌ترین احساس در  نابودی و ناامیدی انسان‌ها میشه،و از اونجایی که خدا خودش ساز و کار جهان رو تنظیم کرده،از این احساس خطرناک آگاه بوده و همیشه در قرآن از توبه به عنوان راه رهایی از احساس گناه و احساس بد یاد کرده ،خداوند در قرآن صفات خودش رو معرفی کرده که یکی از اون‌ها شفا دهنده است، شفا به معنای رهایی از رنج و ناراحتیه،شفای جسم به معنای رهایی از رنج‌های جسمی،و شفای روح به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنیه،

   توبه همون شفای نفسه،که از طرف پروردگار برای انسان قرار داده شده و همواره انسان به توبه کردن دعوت شده و خداوند پاداش‌های عظیمی برای توبه کننده‌ها در نظر گرفته،بر خلاف اونچه درباره توبه گفته شده که اونو سخت و پیچیده کردن،خداوند توبه رو در قرآن بسیار ساده بیان کرده،توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خدا و سعی در تکرار نکردن اون اشتباهه،و موضوع مهم اینه که بفهمم چه چیزی اشتباهه که باید از اون پرهیز کنم،

   هر فکر یا هر حرف یا عملی که در من احساس بد ایجاد کنه، یک حرکت اشتباهه،همونطور که با تندی حرف زدن با دیگران احساس بدی در من ایجاد میکنه،و مسلماً حرکت اشتباهیه،

   عادت‌های فکری و رفتاری من در قبال جسم خودم، که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برام شده،اونم حرکت اشتباهیه که در من احساس بد ایجاد میکنه،همونطور که توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در من میشه،توبه کردن از رفتار اشتباه خودم در قبال جسمم هم باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی جسمی در من میشه.

   همونطور که خدا در قرآن توبه رو راهی برای بازگشت به سوی خدا، به سوی آرامش و احساس خوب قرار داده و توبه کننده موظفِ که همواره سعی کنه رفتار اشتباه خودش رو تکرار نکنه،توبه از چاقی هم باید طوری باشه که منم رفتارها و افکارهای اشتباهم در قبال چاقی رو تکرار نکنم.

   چاقی نتیجه رفتار اشتباهیه که سال‌های زیادی در قبال جسمم به کار گرفتم،و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در قبال جسمم بشه.

   در  مسیر لاغری با ذهن از چاق‌تر شدن توبه می‌کنم و پاداش الهی که خداوند برای توبه کنندگان قرار داده رو به صورت تناسب اندام، سلامتی، شادی و احساس خوب رو دریافت می‌کنم.

   باید بدونم که اگه دچار اضافه وزن شدم این اتفاق طی یه روز و دو روز و یک هفته رخ نداده،هر کسی به تعداد سال‌های زندگیش، اونایی که از بچگی اضافه وزن داشتن، خب به تعداد سال‌های زندگیشون زمان برده که الان توی این شرایط هستن،

   اوناییم که مثلاً از ازدواج به بعد اضافه وزن پیدا کردن بالاخره چند سالی میگذره،

   اونایی هم که به خاطر بارداریشون اضافه وزن پیدا کردن، بازم مدتی ازش میگذره و این اضافه وزن به این شکل نیست که طی یه هفته ۱۰ روز، یه ماه، دو ماه، یا سه ماه یهویی به این حد به اضافه وزن برسه،مطمئناً چند سالی هست داره این روند ادامه پیدا میکنه و هی احساسمون بدتر میشه،و هی اضافه وزنمون بیشتر شده،

   پس الان چرا انتظار دارم که بعد چند تا دیدن فایل لاغر بشم،مگه قراره چه اتفاقی بیفته؟؟چرا اون روند طبیعی بدنم رو بهش توجه نمیکنم؟؟مگه من دو سه روزه چاق شدم که حالا انتظار داشته باشم دو سه روزه هم متناسب بشم،

   باید بدونم که این یکی از مشکلات بسیار بزرگ پیش روی افرادیه که اضافه وزن دارن که نمیذاره  اونا روندشون رو ادامه بدن.

   عجله کردن باعث میشه که از تصمیمی که گرفتم منصرف بشم و ناامید بشم.

   باید به این مسیری که خدا منو هدایت کرده ایمان بیارم،اینجا همون مسیریه که خداوند منو به اینجا هدایت کرده،اون خودش میدونه که من از این مسیر می‌تونم به نتیجه برسم،پس اصلاً کم کاری نکنم و ایمان داشته باشم به کاری که شروع کردم.

   سعی کنم به جای هدر دادن وقتم، به جای اینکه بیهوده در تلگرام و اینستاگرام بچرخم و کلیپ‌های بیخود نگاه کنم،به جای اینکه وقتم رو صرف انجام دادن کارهایی کنم که هیچ نتیجه‌ای برام نداره، وقتم رو برای دیدن این آموزش‌ها بذارم،  کاری که نتیجه بسیار بزرگی رو برام به وجود میاره،نتیجه‌ای که کل زندگیم رو تغییر میده.

   تنها چیزی که مانع از لاغر شدنم میشه اینه که باور نداشته باشم که میتونم لاغر بشم،خیلی مهمه که باور کنم که میتونم تغییر کنم،این گام اوله،اگه باور کنم، دیگه بقیه کار خود به خود انجام میشه،دیگه باقی کار خیلی آسون میشه،این گام اول یکمی سخته،

   حالا چرا  سخته؟؟چون به تعداد روزهایی که اضافه وزن رو زندگی کردیم،برامون رها شدن از اون سخت‌تر شده،به تعداد دفعاتی که از هر مسیری، از هر روشی اقدام کردیم برای لاغر شدن و شکست خوردیم،الان در ذهنمون رهایی از این مشکل برامون سخت‌تر و بزرگتر شده،و ما انگیزه و امید و ایمان نداریم که می‌تونیم از این مسئله رها بشیم،به خاطر همین یکی دو روز همراه میشیم، بعد رها میکنیم،

   اگه بتونم این سربالایی اول رو، این باور کردن، اینکه من می‌تونم متناسب بشم رو طی کنم و به اون ور قله برسم که سرازیریه،خیلی کار آسون‌تر میشه،خیلی مهمه که باور کنم می‌تونم متناسب بشم،

   خیلی از افرادی که در این مسیر هستن انتظار دارن که دو سه تا فایل اول رو که گوش دادن بعد فردا صبحش بلند شن از جلوی آینه که رد شدن تعجب کنن بگن اِ این کیه؟؟چرا اینقدر کم کرده؟؟ذوق کنن، خوشحال بشن،و دوباره هر روز که از خواب پا میشن،

    ببینن یه سایز بزرگ دیگه مثلاً نیم کیلو، یک کیلو دیگه اینا دارن میان پایین،

   باید بدونم که روند جسم من به این شکل نیست،روند کل جهان هستی به این شکل نیست،همین طبیعتی هم که  دارم می‌بینم، روندش به این شکل نیست که  یه بذری رو بکاریم، بعد دو روز دیگه بیایم ببینیم که این محصول داده باشه.

   مثلا بذرهایی که به ذرت تبدیل شدن،اینا یک پروسه‌ای داره که به اینجا رسیدن،به این شکل نیست که مثلاً اون کشاورز بیاد بشینه بالا سر زمینش،هی التماس کنه،دعا کنه،گریه و زاری کنه که اینا زودتر به نتیجه برسه یا محصول بده.

   به هر حال یه پروسه‌ای داره این به ثمر رسیدن این محصول،و کار کشاورز چیه؟؟کار کشاورز اینه که هر چند روز یکبار بیاد  به زمینش سر بزنه،اگه آب قراره بده، اگه بررسی کنه، علف‌های هرزی هست اونا رو دفع کنه، آفتی هست باید دفع کنه،کارش اینه، کارش یک مراقبت خیلی جزئی از اون مسیره،از اون رونده،از اون تکاملیه که خداوند داره انجام میده.

   باید بدونیم که در این پروسه خداوند چقدر داره کار انجام میده،کشاورز چقدر داره کار انجام میده، خداوندی که از اون لحظه‌ای که این بذر رو در زمین کاشتن کارش رو شروع کرده، سیستم فعال شده، این بذر جوانه زده، رشد کرده، رشد کرده و به اینجا رسیده،به نسبت کاری که کشاورز انجام میده در طی این مدت،که فقط چند بار میاد سر میزنه و حالا یه مراقبتی انجام میده،کار کشاورز چقدره؟؟کار خداوند چقدره؟؟

   این سیستم خداونده که هرکی که بخواد اصلاح کنه، هر کسی که بخواد یک خوبی، یک نیکی، یک محصول، یک خدمتی رو انجام بده،خداوند سیستمش این کارو انجام میده، فقط ما انسان‌ها یک کار جزئیش رو انجام میدیم،به خاطر اینکه لذتش رو هم ببریم،وگرنه همون کار رو هم انجام ندیم بالاخره اون محصول خودش یه چیزی ازش به عمل میاد،نیاز هم نیست انقدر سختی بکشه.

   و اینا لطف خداونده که خودش داره این کارها رو انجام میده،اونایی هم که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتن میتونن این حرف رو تایید کنن که بعد از اینکه ذهنشون آماده شد،باور کردن،نقش خداوند در اصلاح جسمشون به مراتب بیشتر از نقش خودشونه،اصلاً بدن ما دوست داره که متناسب بشه،اصلاً سیستم بدن اینه که اصلاح کنه، سیستم بدن اینه که مشکلاتش رو رفع کنه.

   مثل زخم شدن دست،وقتی که دستم زخم میشه خب خودش همه کارها رو انجام میده،فوق فوقش اینه که من یه چسب زخم بزنم، برای یکی دو ساعت، بعد هم درش بیارم،دیگه جوش خوردنش، سلول سازی،دوباره پیوند خوردنش، همه کارها بعد چند روز خودش انجام میشه و همه این کارها رو خداوند بدون سر و صدا، بدون اینکه منصرف بشه، بدون اینکه ناامید بشه، جسم ما این کارو انجام میده، و اینا همه سیستم خداونده،همه اینا لطف خداونده،

   پس چرا ما در مسیری که می‌خواهیم طی کنیم و ما رو به خوشبختی،  آزادی، به احساس خوب، به شادی، سلامتی، روابط خوب، اعتماد به نفس عالی، به شکوفایی در زندگی میرسونه ایمان نداریم؟؟چرا اون ایمانی رو که روز اول داریم ما در مسیر نداریمدیگه؟؟

    چرا خدا رو فراموش می‌کنیم؟؟

   بعضی از کشاورزها هستن که سر زمین‌هاشون محصولاتی رو میکارن،مثلاً سبزی خوردن،که میگن میایم سر زمینمون کارهایی رو انجام میدیم، بعد یک ماه هم شروع می‌کنه دیگه به محصول دادن و چند دفعه هم می‌تونیم از این محصول بگیریم،و اگر بپرسی شرایط چه جوریه؟؟اوضاع سودش خوبه؟؟میگن که زمانی که محصول میده، اگه این سبزی فروش‌ها بخرن،بازار خوب باشه،اون تره بار آدم منصفی باشه،و کلی پارامتر رو میذارن برای نتیجه این کار،اون‌ها نصف کار رو به خدا ایمان دارن،که روز اول بذر رو می‌پاشن،آیا امید اون‌ها به سبزی فروشه که این بذرشون سبز بشه؟؟آیا امید اونها به بنک داره، به میدون تره باره که بذر اونا نتیجه بده، یا امیدشون به خداونده،؟؟

   میگن ما امیدمون به خداست که بذر رو می‌کاریم،چند روز یه بار هم میایم بهش آب میدیم، یه بررسی می‌کنیم، اگه آفتی چیزی باشه سمپاشی می‌کنیم،پس اون‌ها شروع کارشون امیدشون به خداست،هیچ وقت نمیان بذری رو بکارن بگن من می‌کارم حالا اگر این سبزی فروش‌ها گذاشتن این سبز بشه خوبه،اگه اون بنک داره گذاشت این سبز بشه خوبه،اولش هیچ وقت این حرف رو نمی‌زنن، 

   نصف مسیر رو خوب میان و امیدشون به خداست و این محصول هم با توجه به امید اون‌ها به خدا جواب میده،این زمین داره بهشون جواب میده،اما نصف دوم که مرحله آخرشه، که دیگه فروششه،دیگه امیدشون به خدا نیست،امیدشون به سبزی فروش و بازار و شرایط دلاره،

   ما هم در خیلی از جنبه‌های زندگیمون همیشه اینجوری هستیم که یه کاری رو وقتی می‌خوایم شروع کنیم چرا اولش انگیزه داریم، چرا اشتیاق داریم،؟؟چون نیروی خداوند پشت ماست،چون هدایت شدیم،چون که این اشتیاق درون ما شعله ور شده که ما می‌تونیم در مسیری که قرار گرفتیم یا انتخاب کردیم موفق بشیم،باید بدونیم که خداوند کار اشتباهی انجام نمیده،اگر در ما ذوق و شوقی برای انجام یه کاری ایجاد شده مطمئن باشیم که ما توانایی موفق شدن در اون کار رو داریم.

   خیلی از ما همه کارهای زندگیمون رو با اشتیاق شروع می‌کنیم، با انگیزه شروع می‌کنیم، اما چند روز می‌گذره، یواش یواش سست و سست‌تر می‌شیم و رها می‌کنیم،بعد می‌گیم خدا برای ما نخواست،چطور ممکنه اون خدایی که ما رو در ابتدای مسیری قرار میده،آخر مسیر رو برامون خراب کنه؟؟

   باید بدونم که خدا همیشه بهترین‌ها رو برام می‌خواد،باید به خدا ایمان داشته باشم،بدونم که لاغری با ذهن مسیریه که  مطمئناً از اون به نتیجه می‌رسم،و همه ما که در این مسیر هستیم، به طریقی به این سایت هدایت شدیم،چون خداوند خودش  میدونه در قلب ما انسان‌ها چی می‌گذره و همه ما که با این مسیر آشنا شدیم، مطمئن باشیم که می‌تونیم از این مسیر به خواسته‌مون برسیم که این مسیر به ما پیشنهاد شد، خداوند کار اشتباه انجام نمیده،فقط کافیه ایمان بیاریم به خداوند، به نیروی خدا،به اینکه خدا خیلی دوست داره که ما متناسب بشیم،اصلاً سیستم بدن ما رو به این شکل تنظیم کرده که همیشه ما بدنمون اصلاح بشه.

   ما در طول زندگیمون بارها مشکلاتی رو برای جسممون به وجود آوردیم،بارها بدنمون بیمار شده،اما اینقدر سیستم ایمنی ما قویه که همیشه هم خوب شدیم، حالا ممکنه ما هم یه کارهایی کرده باشیم،مثلاً به پزشک مراجعه کرده باشیم،اما کاری که خدا انجام داده در دفع ویروس‌ها و میکروب‌ها چقدر عظیمه، کاری که ما انجام دادیم چقدره،خیلی مهمه که به این موضوع دقت کنیم که در این مسیر کاری که خدا برامون انجام میده به مراتب بزرگتر از کاریه که خودمون انجام میدیم،

   و باید بدونیم در این مسیری که ما هدایت شدیم، گام اول رو خدا برامون برداشته،تنها باید ایمان بیاریم و اقدام کنیم،و در این مسیر گام‌های بعدی رو هم خداوند برامون برمی‌داره،هدایتمون می‌کنه،احساس خوب در ما ایجاد می‌کنه،

   و بازم در این مسیر همه کارها رو داره خدا انجام میده،پس ایمان بیارم به تواناییم و باور کنم که می‌تونم متناسب بشم،اگه این باور در من شکل بگیره، اونوقت خیلی از مسیر رو  طی کردم.

   در قرآن هم آیه‌هایی هست درباره توبه کردن،اول اینکه هیچ وقت خدا مثلاً هیچی رو تعیین نکرده که تا این حد رو من می‌بخشم دیگه از اون بیشتر رو نمی‌بخشم،یا گفته باشه خب پس به اندازه‌ای که گناه کردی باید بیایی التماس کنی که من ببخشم،نه،همیشه وقتی حرف از توبه است، یعنی سریع،یعنی برگشت سریع،یعنی همین که متوجه بشم اشتباه کردم بگم خدایا منو ببخش،خدایا منو رها کن از این اشتباه،از این رنج،از این سختی،از این ستمی که به خودم کردم،به دیگران کردم،وقتی توبه کنم خدا همیشه سریع برگشت رو انجام میده،بلافاصله میگه بخشش و رحمت.

   درهای بهشت  باز میشه برای کسایی که برمیگردن و توبه می‌کنن،اضافه وزن هم مثل یک رفتار اشتباهه، مثل یک گناهه،حالا می‌خوام اسمش رو بذارم گناه،خطا،

   پس هر رفتار اشتباهی که دارم و فکر می‌کنم اون رفتار اشتباه بوده،و بابتش از خدا عذرخواهی می‌کنم و توبه می‌کنم و دیگه انجام نمیدم

   اضافه وزن رو هم باید دقیقاً فکر کنم یک گناهه،فکر کنم یک اشتباهه،واقعاً هم همینجور بوده،یه سری رفتارهای اشتباه، افکار اشتباه داشتم که شرایطم این شده،و زمانی که توبه کنم  بگم خدایا منو ببخش که در این سال‌ها این رفتار رو با جسمم کردم،این شرایط رو برای خودم به وجود آوردم، من می‌خوام اصلاح بشم،می‌خوام شرایط جدیدی رو تجربه کنم، می‌خوام شادی رو تجربه کنم،من می‌خوام احساس خوب رو تجربه کنم،من می‌خوام سلامتی رو تجربه کنم،من می‌خوام زندگی دیگه‌ای رو تجربه کنم،اون وقت می‌بینم که چطور خداوند پشت و پناهم میشه،چطور خداوند منو هول میده به سمت موفقیت.

   پس به خدا ایمان داشته باشم و مسیری رو که شروع کردم ادامه بدم،تمام مسیر رو به خدا ایمان داشته باشم، در تمام جنبه‌های زندگیم اینطور باشم،حتی این متناسب شدن که یه بخش از زندگیه،

   هر کاری رو با اشتیاق و انگیزه شروع میکنی، شما به خدا ایمان داری که شروع می‌کنی،این همه بار ما رفتیم اقدام کردیم برای باشگاه رفتن،انگیزه هم داشتیم،حالا بعضی وقت‌ها انگیزه‌ها کاذبه،مثلاً کسی حرفی زده عصبانی شدیم، ناراحت شدیم گفتیم باید برم لاغر بشم، دیگه لااقل روی فلانی رو کم کنم،اون نه، اونا انگیزه‌های کاذبیه که فقط شکست رو به همراه میاره و اعصابمون رو بیشتر خراب می‌کنه.

   ولی وقتی هم خودمون یه جورایی به نتیجه رسیدیم که باید یه کاری انجام بدیم و یه مسیری رو شروع می‌کنیم،دیدید اولش انگیزه داریم،اون همون ایمانه است،اون همون ایمانه که ما به ندای پروردگار، به هدایتش پاسخ میدیم و کار رو شروع می‌کنیم،اما بعدش منصرف میشیم،چرا منصرف میشیم؟؟چون که عجله می‌کنیم،

   چرا عجله می‌کنیم؟؟چون بساط شیطان پای عجله پهنه،یعنی کلاً شیطان بساطش روی عجله کردنه.

   یا میاد تحریک میکنه میگه، مثلاً سه روز گذشت،یه هفته گذشت، چی شد؟پس چرا نتیجه نمی‌گیری؟فلانی اینجوریه، اون اونجوریه،میریزه به هم و خلاصه خودش ول می‌کنه میره و ما می‌مونیم و یک غم بزرگتر و یک ناراحتی بیشتر.

   باید بدونیم که لاغر شدن آسون‌ترین کار دنیاست،اگر باور کنیم که می‌تونیم لاغر بشیم،

   این‌ها همه لطف خداست که آدم‌ها رو به این مسیر هدایت می‌کنه که بتونن متناسب بشن،همه این پروسه تحت کنترل خداونده، و دوستانی که ایمان میارن،دوستانی که انگیزه و اشتیاق در اونها ایجاد شده،اونو براش ارزش قائل بشن و اقدام کنن و با انگیزه مسیرشون رو ادامه بدن و ایمان داشته باشن که همینجور که خداوند اونا رو تا اینجا رسونده،در مسیر هم همراه اونها خواهد بود،و اونا رو به موفقیت می‌رسونه،

   خیلی فاصله‌ای با جایی که دوستان نتیجه گرفتن ندارید،این کوه باور رو اگه رد کنید دیگه خیلی کار آسون می‌شه،امیدوارم هر کسی که اضافه وزن داره این توانایی رو در خودش ببینه، پیدا کنه که حرکتش رو شروع کنه برای متناسب شدن،از هر طریقی خودش میدونه،فقط لطفاً سعی کنید متناسب بشید، فقط لطفاً اقدام کنید،سعی کنید و زندگی جدیدی رو تجربه کنید.

   سپاسگزارم از شما استاد عزیز🌺🌺🦋🦋

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/05/31 14:19
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 584 کلمه

   سلام و درود بر استاد عزیز و دوستان همراه

   من خودم وقتی به سمت این سایت هدایت شدم و مطالب آموزشی رو دنبال میکردم با اینکه منم قبلش با قانون جذب آشنا شده بودم و کم وبیش نتایجی هم میگرفتم اما منم گاها در طی مسیر کم میاوردم و باخودم میگفتم مگه میشه فایل گوش داد و لاغر شد و چندماه اول واقعا با خودم جنگ داشتم و بالاخره بر نجوای ذهنی پیروز شدم .

   الان وقتی فکر میکنم دلیلش رو متوجه میشم چرا من به سختی تونستم باور کنم میدونین چرا ؟

   چونکه در خونه ما از کودکی یادگرفتم و بارها تجربه اش رو در زندگی خودم وعزیرانم دیدم که  نون حلال زحمت میخاد رابطه عاشقانه داشتن زحمت میخاد وکلا باد آورده رو باد میبرد و کلا برای هرکاری باید زحمت کشید عرق ریخت و جون کند .

   و خودم نمیتونستم اوایل باور کنم وجنگ داشتم چون این باور سختی کشیدن برای هدف جلوی آسان به دست اومدن هدف قد علم میکرد و چون پیشینه این سختی کشیدن در ذهنم سالهای سال از طرف پدر عزیزم  رو دیدم بعد در محل کارم از ۸ صبح تا ۸ شب اونم کارمندی رو چشیدم با این دوره که روالش اینطوری بشین زیر کولر پا روپا و فکر کن چه باور وتوجه نادرستی داشتی و اونا رو با باور درست جایگزین کن ونتیجه بگیر همخوانی نداشت .

   من خودم میگم چون با قانون جذب آشنایی داشتم ۳ سال تمام و البته اونجا مبحث باورها نبود فقط احساس خوب واتفاقات خوب و استغفار کردن بود نتایج کم وبیش گرفتم و مرتب به خودم یادآوری کردم تونستم بر این فریاد ذهنی که بابا این کارها چیه تغییر باور پا روپا و لاغربشی .

   مثل داداشای نازنیم که میبینن منو لاغرشدم میگن اینا جادوگری هست و ادم باید زحمت بکشه . و میبینن و باور نمیکنن چون اونها پیش زمینه قانون جذب رو ندارن و ساز کار جهان رو نمیدونن که خدای مهربون ارادش آسانی هست نه سختی .

   سختی کشیدن در کار رو معنویت میدونن و آسان پیش رفتن کارها رو باد آورده میدونن که باد میبرد .

   کاش روشی بود که فایل اول دوره ها خصوصا رایگان آیه های قرآن بود سخن خدای بزرگ بود که اراده خدا برای آسانی هست نه سختی و هر دانشجویی موظف بود روزی صدبار اجباری بگه . تا باورش کنه . 

   چون روح خدا در ما هست اگر آیه قران باشه سخن خدا باشه این نجوای ذهنی هر موقع بخاد دانشجویان دوست داشتنی رو اذیت کنه وباعث لیز خوردن تو مسیر الهی باشه  اونها این آیه و سخن خدا رو به یاد بیارن و جلوی این نجوای ذهنی قد علم کنن .

   البته فقط در حد پیشنهاد بود و چالشی بود که خودم باهاش  حین دوره بارها روبه رو میشدم و نزدیک بود بیافتم تو پرتکاه ناباوری ولی خدا دستم رو گرفت .

   یه آیه ۱۸۵ سوره بقره هست که خدا در مورد شرایط روزه داری میگه هرکی توانایی داره روزه بگیره و انهایی که روزه گرفتن براشون سخته یا بیمارن یا پیرن درعوضش(به اشتباه ترجمه کردن کفاره درحالی که کلمه فدیه به معنای درعوض هست وکفاره ای نیست چون به کلمه کفاره درآیه اشاره نشده،) یا کار خیر انجام دهند یا بعدا روزه بگیرن و ادامه آیه گفته شده و اراده خدا برای شما آسانی هست و خدا برای شما سختی نمی خواهد .

   و آیه های مشابه .

   من الیته بارها وقت و بی وقت به خودم یادآوری میکنم که اراده خدا برای آسانی است وخدا برای من سختی نمیخواهد البته نه در مورد چاقی ولاغری بلکه در همه موارد لازم هست 

   پول دراوردن رابطه عاشقانه و… 

   یریدالله بکم الیسر ولایرید بکم العسر .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مصی کوثری
   1402/04/24 00:15
   مدت عضویت: 408 روز
   امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,069 کلمه

   به نام خدای توبه پذیرم 

   سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان همگام 

   خدایا سپاسگزارم که من و به این مسیر هدایت کردی خدایا شکر گزار این نگاه ویژه ات هستم که از بین این همه انسانی که خلق کردی و دچار گناه چاق کردن خودشون شدن من و برای توبه کردن و بازگشتن از مسیرهای غلط انتخاب کردی تا منو به سر منزل مقصودم برسونی 

   استاد من همیشه در سجده شکر آخر نمازهام از خداوند میخواستم کمکم کنه متناسب بشم و همیشه هم برای رسیدن به لاغری خودم و به آب و آتش زدم ولی چون از راه درستش نبود نتیجه یا حاصل نمیشد یا موقتی بود تا اینکه به لطف پروردگار جهانم به این سایت هدایت شدم من کار خودم و به خدا سپرده بودم و میدونستم بالاخره جواب این توکل و توسلم و به بهترین شکل خواهم گرفت آخه من در ۳۹ سال عمرم بارها و بارها دیدم که چه خدای بی نظیری دارم همیشه وجود پر محبتش و در درونم حس میکنم خدایا عاشقتم خدایا از بزرگی و رحمت تو اشکام داره میریزه خدایا الان که بهم آگاهی دادی و راه درست و نشونم دادی و بهم گفتی پرخوری گناهه ، این بلاهایی که سر جسم و روحم آوردم به خودم ظلم کردم،چطور میتونم دوباره گناه پرخوری و تکرار کنم و به ذهن چاقم بها بدم و با تکرار این اشتباهات خودمو از تو دور کنم؛

    خدایا وقت هایی به فریادم رسیدی که هیچ فریاد رسی نداشتم وقتی از همه راه‌ها نا امید شده بودم وقتی به هر دری میزدم نمیشد به آرزوی تناسبم برسم، وقتی افسرده و نا امید بودم ،بازم رحمتت و از من دریغ نکردی و نجات بخشم بودی و منو به مسیر تناسب فکری هدایت کردی و امروزم با این فایل ارزشمند دوباره هدایتم کردی و نور جدیدی و در درون ذهنم روشن کردی خدایا کمکم کن تا در برابر وسوسه های شیطان و ذهن چاقم بتونم بایستم و از تو دور نشم ؛من امروز از تمام گناهانی که سبب جسم نامتناسب و چاقی ام شدن به درگاهت توبه میکنم؛

    امروز بارها فایل و دیدم و شنیدم و مدام به طرز فکر و نگرش استادم احسنت گفتم و شکر گذار این بودم که در این آموزش‌ها قرار دارم استاد عزیزم الهی بهترین‌های پروردگارم روزی خودت و خانواده ات باشه که با کلامت بذر زندگی و در وجود و روح ما می کاری و ما رو به این باور میرسونی که ما حامی بی نظیر و بزرگی در زندگیمون داریم به اسم  خدای مهربون  و ایمان ما به خداوند  رو با کلامت قویتر میکنی ؛

   من خیلی خوب میدونم که مسیر رسیدن به تناسب اندام زمان بر هست؛

   من مدام جسمم و چک نمیکنم؛

    من نا امید نمیشم؛

   من به گذشته ام و رفتارهای غلطم برنمیگردم؛

   من ایمان دارم راهی که شروع کردم نتیجه ای بزرگ برام داره؛

   من با انگیزه و باور ادامه میدم؛

    من از مسیرم دور نمیشم ،چون الان زمان دور شدن نیست ؛ الان خودم و وقفش میکنم ، تا بدستش بیارم ؛

   ذهن کوچولوی متناسبم نیاز به مراقبت داره نیاز به پیگیری داره؛

   من مطمئنم میتونم متناسب بشم؛ 

   حتی به تناسبی میرسم که همیشه آرزوش و داشتم و با هیچ رژیم و ورزشی نتونستم به دستش بیارم ؛ 

   من مطمئنم این بار روش درست و دارم میرم و به آرزوم میرسم و شگفتی ساز میشم ؛ 

   من اصل قصه که افتادن در مسیر و پذیرشش بوده و رفتم و حالا همه چیز و در دستان خدا سپردم منم نیاز نیست کارهای عجیب و غریبی بکنم به لطف خداوند همه چیز در اصلاح جسمم در زمان خاص خودش اتفاق میفته فوق فوقش من یه کم باید مواظب ذهن چاقم باشم و فرمولاش و بشناسم و بهش گوش ندم و گام‌های غلط برندارم و گام‌های درست بردارم ؛

    لاغری آسان‌ترین کار دنیاست 

   لاغری آسان‌ترین و شیرین ترین کار دنیاست 

   لاغری با مسیر ذهنی آسان‌ترین شیرین‌ترین کار دنیاست 

   خدایی که منو آورد تو این مسیر خودش هم تا انتهای مسیر کمکم میده من به قدرت خداوند ایمان دارم من یقین دارم خداوند کار بیهوده انجام نمیده حتما آینده منو توی این مسیر میدونه که منو آورده داخلش نمی‌خواسته که منو بزاره یه تایمی سر کار !!!!

   یادمه دوران بارداری ام دکترها میگفتن دو تا از بچه ها رو بندازیم یکیشون و نگه دار ولی من چون خیلی به خداوند و قدرتش ایمان دارم، حاضر به انجام اون کار نشدم و گفتم خدایی که خواسته اش این بوده من کی ام دخالت کنم در اراده و خواست خداوند کسی که خودش این بچه ها رو بوجود آورده حالا مگه کاری داره براش اونا رو در پناهش در صحت و سلامت کامل حفظ کنه!!و گفتم خدایا من که چیزی از خودم ندارم تو خودت دادی خودتم حافظشونی،و حاضر نشدم به حرف دکترها گوش بدم و بچه هام و با ایمان به خدا نگه داشتم ؛

   یا وقتی بچه هام نارس بدنیا اومدن و دکترها گفتن زیر ده درصد ممکنه حتی یکیشون زنده بمونه من چون به خدایی و قدرت تو ایمان داشتم گفتم خدا اگه میخواست اینا زنده نمونن هشت ماه در وجود من رشدشون نمی‌داد خدا منو دوست داره و اذیتم نمیکنه خدا که نمی‌خواسته منو بزاره سرکار ،خدا که کار بیهوده انجام نمیده گفتم خدایا لیاقت داشتن این بچه ها رو بهم بده اونا رو زنده و سلامت و موفق در پناهت حفظ کن  و تو معجزه ات و به همه نشون دادی و دخترهای نازنین من و عمر دادی؛و اونها رو از لطف و مهربانیت بهم بخشیدی ؛

    و یا خیلی اتفاقات دیگه توی زندگیم که در لحظه لحظه اونها لطف خداوند به وضوح قابل دیدنه من معجزات خداوند و با تمام وجودم در ۳۹ سال عمرم دیدم برای خدایی که اینقدر قدرتمنده دیگه متناسب کردن ما که کاری نداره 

   استاد من تا به این لحظه از زندگیم هر آنچه برای خودم یا دیگران از خداوند خواستم بهترینش و عنایت کرده و واقعا تنها آرزوی متناسب شدنم برآورده قطعی نشده بود که از وقتی اومدم توی سایت اونم داره به بهترین شکل اتفاق میفته من فهمیدم باید چاق میبودم تا به این مسیر بیام باید من این آموزش‌ها رو میدیدم باید به اینجا هدایت میشدم وگرنه یه بار که رژیم میگرفتم و لاغر میشدم خوب دیگه چاق نمیشدم ولی من باید دوباره چاق میشدم تا در این مسیر قدم می‌گذاشتم اینجا مسیر رشد و تکامل و بلوغ فکری منه الهی شکرت برای این هدایتم خدایا لیاقت بودن در این مسیر و بهم عنایت کن خدایا ذهنم و باز کن خدایا پذیرشم و بالا ببر ؛ خدایا تکامل انسانیتم و لیاقت این هدایت و بهم بده؛ خدایا کمکم کن لیاقت متناسب شدن و بهم بده الهی خودم و در دستانت رها کردم الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/04/07 09:45
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 583 کلمه

   سلام استاد صبح شما به خیر و شادی 

   از خداوند سپاسگزارم که توانستم گام ۲۱ از ۱۰۰ گام دوره لاغری را طی کنم و باور دارم که می توانم از طریق لاغری با ذهن من متناسب شوم و انشاالله جز ء شگفت‌انگیزان خواهم شد .

    استاد عبارت از چاقی توبه کنید لاغر می شوید به نظر ارتباطی به لاغر شدن نداشته باشد اما یکی از اصلی ترین و تاثیرگذار ترین اقداماتی است که یک فرد چاق برای لاغر شدن باید انجام دهد را چقدر قشنگ توضیح دادید .

   هر فکر یا حرف و عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است و چاقی یک حرکت اشتباه از طرف ما بوده و باید توبه کنیم که حرکت اشتباهی انجام دادیم و فقط از طریق باور کردن اینکه می توانیم از طریق ذهن متناسب بشویم را در خود تقویت کنیم و اشتیاق کافی برای این کار داشته باشیم و باور داشته باشیم خداوند کار اشتباه انجام نمی دهد و به خدا ایمان داشته باشیم و توبه کنیم ودر مسیر باشیم 

   چون اضافه وزن هم یک خطا و اشتباه است و خداوند دارای رحمت و بخشش است و سریع توبه بندگانش را می پذیرد از همین الان از خدا بخواهیم که خدایا من را ببخش و توبه میکنم که این شرایط را برای بدنم به وجود آوردم و از تو سلامتی ، تناسب اندام ، روابط عالی  را درخواست دارم که آنها را تجربه کنم .زیرا من عجله کردم و به حرف شیطان گوش کردم که حال وروز من این است و از تو میخواهم از همین الان به بعد  برای رسیدن به تناسب اندام دستم را بگیری و رهایم نکنی که در این مسیر لیز بخورم و من به خداوند ایمان دارم 

   وجواب سوالات 

   ۱_ به روند چاق شدن خود فکر کنید و شرح دهید چگونه وارد مسیر چاقی شدید؟  یادم نمیاد من از دوران کودکی چاق بودم و همیشه ارثی بودن در چاقی را عامل آن می دانستم چون تمام افراد خانواده به غیر از دو نفر و عموها و عمه ها چاق بودند 

   ۲_ به تلاش های قبلی خود برای خارج شدن از مسیر چاقی فکر کنید و شرح دهید چقدر به شما کمک کرد تا از چاقی فاصله بگیرید.؟ برای مدت کوتاهی کمک کرد چند کیلو لاغر شدم ولی بعد از مدتی مایوس شده و گفتم من ارثی چاقی و آب بخورم هم چاق میشوم 

   ۳_ در تلاش های قبلی شما برای لاغر شدن چقدر باور داشتید که لاغر خواهید شد؟ ۳۰ ٪ چون در ته ذهنم همیشه میگفتم دوباره من چاق میشوم و اطرافیان هم بهم میگفتند تو دوباره چاق میشی خودت را اذیت نکن 

   ۴_درباره این موضوع شرح دهید که چرا قبل از اینکه برای انجام لاغری اقدام کنید باید از نظر ذهنی توانایی لاغر شدن را در خود ایجاد کنیم؟ چون تمام کارها از طریق ذهن ناخودآگاه انجام می‌شود سیری ، پر خوری ، و تا این موارد کنترل نشود لاغری نتیجه ای نخواهد داشت 

   ۵_ در مسیر لاغری با ذهن به چه صورت افکار و نگرش شما تغییر خواهد کرد و پیش بینی شما از نتیجه لاغری با ذهن چیست؟ وقتی ذهن ناخودآگاه آطلاعات درست را دریافت کند در رفتار و نگرش و باور ما تاثیر زیادی می گذارد و ترس از چاقی از بین می رود و اطمینان داریم که غذاها قرار نیست به بدن ما آسیب برسانند و باید به اندازه و برای مصرف انرژی بدن استفاده کنیم و کم‌کم رفتار و نوع خوردن ما تغییر می کند .و پیش بینی من از لاغری با ذهن عالی است و اطمینان دارم از این روش حتما نتیجه خواهم گرفت 

   لاغر شدن آسان‌ترین کار دنیاست 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 360 کلمه

   به نام خداوند زیبایی ها

   سلام به استاد موفق و پر تلاش ما در مورد رشد اون گیاه خیلی شنیدم ک پروسه تکامل رو طی میکنه تا رشد کنه ،ولی اینکه این مثال برای لاغری با ذهن اومد خیلی جالب شد و دقیقا همینطوره ما همون گیاهیم ک استارت لاغری رو زدیم و با تمرینات روز به روز مراحل تکامل لاغری رو به لطف الله طی میکنیم ‌‌و هرچیزی بغیر از این صدرصد به جسم ما صدمه میزنه کسی ک تو ی ماه دو سه کیلو کم کنه این پروسه تکامل رو طی نکرده 

   و چقدر شما استاد عزیز خوب این تکامل رو درک کردین و برای خودتون و ما به نمایش گذاشتید

   و به لطف خدای مهربون ما به اینجا هدایت شدیم تا به باریک ترین اندامی ک تو ذهنمون هست دست پیدا کنیم

    الان ک مطالب رو میخوندم دیدم من دقیقا همون آدمی هستم که به هر دری زد تا خودشو لاغر کنه 

   انقد ک من تشنه لاغری بودم و هستم 

   چندین سال درگیر بودم واقعا لاغری آدمی ک قبلا اضافه وزن داشته رو زیرو رو میکنه چه هیجانی چه انرژی چه لذتی 

   وای‌خدا من لاغری بهترین حس در دنیاست

   نکته طلایی

   من در لاغری عجله ای نمیکنم این لاغریه ک داره عجله میکنه تا منو به خوش فرم ترین و زیباترین زن تبدیل کنه 😃💪

   اصلا از این جا به بعدش دیگه دست من نیس 

   چون این بدن چه بخوام و چه نخوام با توجه به ورودی های ک بهش میدم عاشق اینه ک لاغر بشه 

   برا همینه تک تک سلول های بدن من دست ب‌دست هم میدن تا این پروسه زودتر در من شکل بگیره 

   معلومه که بعد عوض شدن فرمولای ذهنی از غلط بدون هیچ دردسری و تلاش فیزیکی خاصی بدن متناسب تر میشه و میوفته رو غلطک لاغری

   من توجه کردم حتی بازیگر سینماشم از لاغری با ذهن خبر نداره همه تو کار رژیمو اینان 

   من توبه میکنم از چاقی و تموم تلاشم رو میکنم تا مثل متناسب ها رفتار کنم 

   بقیش رو میسپرم دست خدای مهربون ک این سیستم کاملا هوشمند رو آفریده 

   من عاشق اینن بدنم من به این بدن و این پروسه لاغری با ذهن اعتماد دارم😊

   به امید الله یکتا

   و آرزوی سلامتی و موفقیت و نشاط و البته لاغری رو هم برای استاد عزیزم و بقیه دوستان دارم😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohsenzadehyazdi@gmail.com
   1402/02/22 14:30
   مدت عضویت: 1093 روز
   امتیاز کاربر: 1034 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 497 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان همراه

   چه حس زیبایی هست که به این درک برسی که هدایت شدی و عمیقا این هدایت رو احساس کنی

   فقط میتونم بگم خداجونم ازت ممنونم سپاسگزارم که اینقدر منو دوست داری و منو به اون سمتی که دوست دارم هدایت میکنی 

   منم مثل خیلی از دوستان این جمع سالها آرزوی متناسب شدن رو داشتم 

   دوست داشتم  جسمم به بهترین شکل ممکن دربیاد وقتی توی آینه به خودم نگاه می کردم توی چشمام یه چیزی باهام صحبت می کرد و میگفت و مریم تو میتونی خیلی بهتر از این باشی 

   احساس میکردم همیشه پاهام خسته میشه از تحمل بار اضافی 

   البته خیلی هم اضافه وزن انچنانی نداشتم اما همون مقدار هم ازارم میداد تا اینکه با دومین بارداری این مقدار بار اضافه بیشتر شد 

   روز به روز برای اینکا مثلا تقویت بشم و شیرم زیاد بشه مرتب مشغول غذا خوردن بودم

   تا اینکه دیدم به حدی رسیدم که انگار هرچی سر سفره باشه بخورم بازم سیری در کار نیست خسته شده بودم از این وضع جلوی اینه ک خودمو میدیدم حالم بد میشد فقط دو سه تا لباس اندازه داشتم

   نمیخواستم لباسای سایز بزرگ بگیرم به خودم میگفتم هرجوری شده باید کم کنم

   با کلينيک تغذیه تماس گرفتم برنامه غذایی گرفتم دو روزی هم رعایت کردم اما بازم یه جای کار می لنگید کمر درد داشتم نمی تونسم ورزش کنم تا اینکه یه روز زدم تو گوگل لاغری با متافیزیک 

   و لحظه ای انگار که برقم بگیره دیدم عه سایت تناسب فکری😅

   اخه قبل از بارداری هم من یبار وارد سايت شدم همون وقت خدا هدایتم کرده بود اما من ادامه ندادم مثل همین مثالی ک استاد زدند دوتا فایل گوش دادم و گفتم نه این روش به دلم ننشست

   و رفتم دنبال باشگاه واذیت کردن دوباره جسم همان و تغییرات وزنی مکرر همانا

   اما این بار که مستأصل شده بودم و هیچ چاره ای نمیدیدم دل دادم

   قشنگ گوش دادم

   اصلا ابن دفعه برام صحبت های استاد یطور دیگه بود این دفعه من با جون و دل هدایت خدا رو دیدم و پذیرفتم و الان هم که تا اینجا دوره صد گام رو شروع کردم به شدت راضیم خیلی خیلی احساس رهایی و سبکی دارم 

   با این‌که تو دوران شیردهی هستم هیچ استرس و نگرانی بابت نوزادم هم ندارم 

   حتی احساس میکنم که دلدرد و کولیک بچم هم بهتر شده 

   من الان سایزم و وزنم هم کم شده با اینکه دیگه خیلی پیگیرش نیستم اما دیروز دیدم که مانتوم زیباتر تو تنم ایستاده و وقتی بررسی کردم دیدم تو این مدت ۱۵ یا ۲۰ روزی که من نگرش و باورهام داره تغییر میکنه حدود ۳ کیلو از بار اضافم رو گذاشتم زمین بدون متحمل شدن هیچ سختی

   خداروشکر میکنم که به سادگی و به زیبایی و عزتمندانه منو به خواسته هام می رسونه🌹🌹🌹🌹استاد گرانقدر سپاس از شما که بی منت و عاشقانه این اطلاعات با ارزش رو در اختیارمون گذاشتید بدون شک این دوره ها رایگان نیستند این دوره ها اون قدر ارزش دارند که نمیشه براشون قیمتی تعیین کرد🙏🙏🙏🙏ان شالله به یاری خدا من تا اخر این مسیر رو پر قدرت میرم و نتایجم رو تو قسمت شگفتی سازان میگم😊😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/11/10 16:24
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 482 کلمه

   سلام

    بعداز ظهر زیبایی بارنی بهمن ماه به شما اقایی رضا عطاران روشن تبرک میگم چرا مبگم تبرک چون هر وقت از اشتباه وگناه توبه کردی به خداوند قول دادیی که این گناه انجام ندی اون روز عید برای بنده 

   میرسم به صبحت امروز شما عجله کار شیطونه این جمله رو بارها شنییدیم ولی به متنش تو چاقی امروز پی بردم فهمیدم چون ادم عجولی هستم نتوستم توبعضی کارها اون چنان موفق بشم چه برسه به اضافه وزن که باید صبور بود تا به نتیجه برسی.من چند سالی هستش بخاطر اضافه وزن دچارپا درد شدیدی هستم که راه رفتن برای من سخت کرده بارها بخاطر همین موضوع رزیمها فراونی گرفتم نتیجه شکست بود تا از خدا خواستم من کمکم کنه خداوند بزگ کمک کرد امد تو این سایت بدون اشنایی همن طوری توگوگل زدم ایا لاغر باذهن داریم سایت شما امد چرااین فکر تو چندسالیکه من باغذاب سپری کردم به فکرم نرسید بحاطر همین عجله درمن هست خدا ند به من نشان داد تو عجله داریکمی صبور باش تورو تو مسیر درست میاندازم.پس من خداوند راهنمایی کردحدود ۱ ماهی هست وارداین سایت شدم خیلی خیلی خوشحالم هر روز امید بیشتر بیشتر میشه من از اینوضعیت نجات پیدا میکنم چیزی خداوند بخواد بزرگتر از چیزی که منه بنده هم بتوتم انجام هم داشته باشیم به خداوند اطمینان دارم امید دارم موفق میشم من از این تپه بالا رفتم دلرم هر روز یی قدم بالتر میرم به قله که رسیدم دشت وسیعی می بینم پراز افریدهای خداوند .پراز شادی ونشاط وفتی ازاین تپه سرازیر شم راهم اسوتر وسریتر میشه

   من امروز به رفتارم با بندم ازخدا توبه خواستم وتوبه کردم این جسم سالم به من هدیه داده من نتونستم هدیه سالم نگه دارم ضربه که به زدم من زمین گیرکرده این  اضافه وزن من رو حتی ازخدا وندنامید کرد ولی بازم بنازم به خداوند من فراموش نکرداون خداوند مهربون من فرستاد تو این سایت ازیی ماه قبل من به انداز کل ناامیدی به امید کامل رسیدم خواهش میکنم شما  نظراتون بنوسید  چند روزی که من نوشتن شروع کردم تازه استارت کارم شروع شد تمام ناامیدی جاشو داد به امید هر چی مینویسم سبگتر میشم 

   حسهایی که ازش خبرنداشتم بیرون میاد ازذهنم امید به نیرو میده این مسیر با تلاش به اینده ونجات از اضافه وزن وتلاش برای درست کردن پادردم این همش ازخداوند عزیز میدونم خواستم به افرادی که مثل من ناامیانه وارد شدن بگم خدواند بهترین براشون خواسته به وقتی متن میخونی من از فایل صوتی استفاده میکنم حواس تو فایل صوتی بهتر متوجه میشم شروع به فکر کردن میکنی نظرات دیگران میخونی تازه مغرت شروع میکنه به کنکاش وبعد شروع میکنیی به  نوشتن 

   بعدمن از همان روز شروع میکنم فایلی به عملی انجام دادن حالم دگرکون میشه حسم زیبا میشه اصلا باپادرد فراموش میکنم تو فضا هستم خیلی شادشدم بودم ولی تواین چند سال شادی از خودم دور کرده بودم وشادی درسایه بود  ولی برگشته خیلی خوشحالم امیداروم دیگران خدواند به این مسیرهدایت کنه سپاس بی کران

   .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/11/09 12:07
   مدت عضویت: 559 روز
   امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,268 کلمه

   سلام و درود .

   از چاقی توبه کنیم لاغر میشویم  

   توبه کردن جایگزین احساس گناه داشتنه . 

   ما معمولا بعد از انجام رفتار اشتباه فرمول ذهنی که ازش استفاده می کنیم  اینه کاش این کارو نمیکردم . چرا این کارو انجام دادم و احساس گناه که در ما شکل میگیره  و ملامت و سرزنش .

    البته در درس های قبل یاد گرفتیم که اصلا بد نیست بعد از رفتار نامتناسب کننده خودمون رو سرزنش کنیم و یاد گرفتم که حتی اگه بعد از رفتار نامتناسب کننده خودمون رو تنبیه کنیم و حتی  القاب نامناسب هم به خودمون بگیم بازم این بد نیست و در مسیر چاقی نیست و این ملامت میتونه ما رو دعوت به توبه کردن کنه تا  زمان زیادی با احساس گناه زندگی نکنیم . 

   چقدر در مورد گناه خوب نوشته بودید . گناه یا رفتار اشتباه رفتاریه که حال ما رو بد می کنه  در درسی دیگه هم گفته بودید حال بد بر اساس رفتار نکردن  بر اساس عادات ما تولید میشه . مثلا عادات مردم آمریکا با عادات مردم ایران فرق داره و اونا از یه عادت حالشون خوب میشه و ما از یه عادت و هر کدوم خلاف عادت خودشون رفتار کنند حالشون بد میشه  پس صرفا نمیشه گفت چه رفتاری درست و چه رفتاری غلط . 

   پس من با توجه به احساسی که به خود من دست میده میتونم انتخاب کنم کدوم رفتار درسته و کدوم رفتار غلط . 

   هر رفتاری که در من تولید احساس خوب کنه اون رفتار برای من رفتار صحیحیه و هر رفتاری که در من تولید احساس بد کنه برای من رفتار غلطه 

   و البته که چون انسان قابل تغییره پس حال خوب و بدشم قابل تغییره و ممکنه پیش بیاد زمانی از یه رفتاری حالش بد میشده ولی بعد با تکرار اون رفتار احساس بدش نسبت به اون رفتار از بین رفته باشه . 

   خب من با توجه به شرایط فعلیم و شناختن فرمولهای ذهنی چاقی فهمیدم که رفتار کردن بر اساس فرمولهای چاقی حال منو بد می کنه . 

   تا زمانیکه نمیخورم هیچ . راحتم . اما وقتی گرسنه میشم هم تونستم تا دو سه ساعت خوردنم رو به تعویق بندازم این رفتارم حالم رو خوب می کنه . مخصوصا طی سرچی که کردم دیدم گرسنگی برای بدن خیلی مفیده . برای همین دیگه از گرسنه بودن دیرتر عصبی میشه . 

   گرسنگی کشیدن بدن رو سالم نگه میداره و به بدن فرصت میده از چربی های خودش برای تامین غذا استفاده کنه . بدن رو از حالت رخوت و تنبلی درمیاره . سلولها رو فعال می کنه . البته اگه گرسنگی کشیدن در مسیر چاقی استفاده بشه خوب نیست . یه آدم چاق به خاطر فرمولهای اشتباهش گرسنگی رو هم تبدیل به چاقی می کنه . یعنی گرسنگی کشیدن برای فردی که مسیر چاقی رو انتخاب کرده باعث میشه  تنبلتر بشه بیحال تر بشه و ولعش به غذا بیشتر بشه چون این فرد انتخابش چاقیه . 

   اما منی که در هر دو مسیر حرکت کردم و البته خب تکرارم بیشتر در مسیر چاقی بوده یکم با احتیاط قدم بر میدارم . 

   من ترجیح میدم  فقط ۲-۳ ساعت احساس گرسنگی رو بچشم . چون لذت میبرم . خوشم میاد . احساس خوبی بهم دست میده و تازه خودمم تشویق میکنم . 

   بعد از خوردن هم خب  با خیال راحت میخورم بدون ترس . جالبه من همیشه تند غذا میخوردم ولی این روزا ناخوداگاه دوست دارم آروم بخورم . مزه غذا رو بهتر حس می کنم . فکر می کنم اینم یه تفاوت شخصیت لاغرم با شخصیت چاقمه . 

   من در زمان چاقی فقط میخوردم فقط به کمیت غذا توجه می کردم ولی الان توجهم رو بردم روی کیفیت غذا تا مزه رو بهتر حس کنم . 

   آدم چاق با فرمول های چاقی به غذا مزه داده طعم اصلی غذا رو حس نکرده . برای همینه همه چی دوست داره . اما انسان متناسب بر اساس طعم غذایی که از طریق زبان بدنش حس می کنه اون غذا رو انتخاب می کنه نه بر اساس فرمولهای ذهنی . نمیگه من عاشق ته دیگم . نمیگه من عاشق خوردن ماکارونی خامم که پخت اولیه رو انجام داده ولی هنوز دم نکشیده . نمیگه وای به به عحب غذایی بکوبونم نابودش کنم .  تندتند نمیخوره . ولع نداره . اون آرامه . انسان متناسب در مواجهه با غذا آرامه . 

   و در درس گذشته من اینو نخوردم احساس خوب رو آرامش معنا کرده بودید . 

   انسان متناسب آرامه ولی انسان چاق عجوله . 

   همیشه میترسه غذا تموم بشه . میترسه غذا رو از دست بده برای همین در خوردن غذا عجله میکنه که بتونه حجم بیشتری بخوره . خب این رفتارها  همسو و هم جهت با لاغر شدن نیست . پس زمانی که من مسیر لاغری رو انتخاب کردم این رفتارها دیگه حال منو بد می کنه و اینجا لازمه که من از این رفتارها که منشاء تولیدش فرمولهای ذهن چاقه و انتخاب اون فرمولها توسط من هست تغییر مسیر بدم و به مسیر لاغریم برگردم و سعی کنم بر اساس فرمولهای چاقی غذا نخورم . بلکه بر اساس  زبان بدنم که متناسب شدنه بخورم .  

   تغییر مسیر دادن و بازگشت به مسیر لاغری در هر لحظه امکان پذیره و بعد این فرمول که مثلا بگیم نه دیگه من هزار بار توبه کردم نمیتونم این رفتار و ترک کنم خدا دیگه منو نمیبخشه هم فرمولهاییه که خلاف جهت لاغریه و در مسیر چاقی و ادامه دادن به روش چاقی جریان داره . 

   پس در درجه اول من اگر باز بنا به فرمولهای چاقی رفتار کردم همون زمان  خودم و ببخشم . بگم خدا هم منو میبخشه . مسیر لاغری رو دوباره انتخاب می کنم . توجهم رو دوباره میدم به زبان بدنم . بر اساس فرمولهای ذهنی غذا نمیخورم . توبه می کنم . حتی جبران می کنم .البته جبران رو نمی کنم که دوباره به خودم فرصت بدم که به طمع جبران کردن بازم رفتار چاقی رو انجام بدم . 

   کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم . 

   اگه همیشه آگاهانه رفتار کنیم . خودمون رو مسئول انتخابامون بدونیم و حتی اگه اشتباه کردیم اول بپذیریم که خب خودم انتخاب کردم . به جای احساس گناه توبه کنیم و دوباره افکار لاغری در سرمون ایجاد کنیم و تمرین کنیم که بیشتر روی رفتار لاغری تمرکز کنیم و به نظر من تمرینات مرحله مرحله ای من اینو نخوردم رو هم همیشه انجام بدیم خب خیلی راحت فقط یکبار اون کار اشتباه رو انجام میدیم  توبه باعث میشه دیگه در زمانهای بعد تکرارش نکنیم . توبه باعث میشه ما در رفتار جدید بیشتر تمرکز کنیم تا این رفتار جدید رو تبدیل به عادت کنیم . 

   کار در مسیر لاغری خیلی راحته . خیلی خوب و راحت قابل انجامه . خیلی راحت میشه عادات خوب ایجاد کرد . توبه کردن و بازگشت به این مسیر خیلی راحته . حال خوب در این مسیر خیلی زیاده . عزت نفس ، اعتماد به نفس ، پرورش شخصیت ، پذیرفتن مسئولیت ، بزرگ شدن ، درست رفتار کردن در این مسیر خیلی راحته . متناسب رفتار کردن راحته وقتی خودمون بخوایم و متناسب رفتار کردن  رو انتخاب کنیم . 

   پس من هروقت خواستم فرمولهای چاقی رو انتخاب کنم سریع توبه می کنم و به مسیر لاغری بر میگردم . 

   استفاده از فرمول توبه همون اول کار خیلی  راحت انجام میشه . یعنی به محض آگاه شدن به فرمول چاقی توبه کن و برگرد . وقتی برگردی به زبان بدنت جلوی گناه رو از همون اول گرفتی عطا . 

   یعنی به قول زنعموم چاقی رو از سر منشاءش  به مسیر لاغری هدایت می کنیم . 

   چقدر الان بهتر حرفای زنعموم رو میفهمم . اون زمان درک الانمو نداشتم ولی الان بهتر میفهمم . 

   راه لاغری با ذهن رو خوب درک کردم و تمام نکاتی که گفته میشه واقعا در زندگیم به کار میان . 

   ازتون ممنونم استاد که امروز فرمول عالی توبه کردن رو جایگزین فرمول احساس گناه بهمون معرفی کردید . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مصی کوثری
    1402/04/23 16:35
    مدت عضویت: 408 روز
    امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 377 کلمه

    سلام به شما از خواندن نوشته شما بسیار لذت بردم و چقدر زیبا توضیح دادید که همون اول که میخوایم طبق فرمول چاقی عمل کنیم توبه کنیم و اصلا قدم در اون گناه نگذاریم یا اونجا که گفتید کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم چقدر این جمله رو دوست داشتم گفتم خوب من میدونم سم خوردن خودکشیه آیا حاضرم کاسه زهر و سر بکشم یا حاضرم به کسی ظلم کنم پس چطور وقتی ذهن چاقم بهم فرمان خوردن چیزی که نیاز بدنم نیست و میده من اون کاسه زهر و میخورم و خودم به جسمم و ذهن متناسبم ظلم میکنم یا کلی مثال دیگه در ذهنم شکل گرفت که در زندگی شخصی خودم باعث شدن دیگه یه سری گناهان و اشتباهات و انجام ندم و همیشه از خداوند خواستم خدایا لذت فلان گناه و در دل من بکش و واقعا من دیگه به لطف خداوند هرگز سمت اون گناه نرفتم و واقعا لذت انجام اون فعل گناه در دل من مرده الانم با این فایل ارزشمند استاد عزیزم از خداوند  خواستم مثل فلان گناه که دیگه لذتش و در دلم کشتی کمکم کن و لذت پرخوری  و رفتارهای ذهن چاق و در دلم بکش مطمئنم خداوند پاسخش به این درخواست من مثل دفعات قبل لطف و مهربانیه و اون منو میبخشه و توبه ام و قبول میکنه و دیگه لذت گناه های ذهن چاق و در دلم میکشه 

    برام جالب بود که منم به این گام رسیدم تمرکزم رفته روی اینکه دیگه اینقدر تند تند نخورم و دارم روی این نقطه ضعفم کار میکنم چون شما در مسیر جلوتر از من هستید ممنون میشم اگر از نظرات و تجربیاتتون در این زمینه به منم کمک کنید تا انشالله بعد از صد گام دوره ها رو تهیه کنم و از استاد عزیزم بیاموزم دوست دارم قبل شروع دوره ها ذهنم یه پیش درآمدی داشته باشه تا بهتر دوره ها رو درک کنم این صدگام برای من حکم پیش دبستانی و داره و آشنا شدن با حروف تناسب فکری تا بهتر بتونم سر کلاس تناسب فکری بشینم و یاد بگیرم برای همین ذهنم تشنه آموختنه و استفاده از تجربیات دوستانم در انتها   از شما دوست خوبم ممنونم همیشه با خوندن کامنتهای شما تحسینتون میکنم و براتون از خداوند بهترینها رو خواستارم پیروز و سربلند و متناسب باشید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار عطا
     1402/04/25 18:18
     مدت عضویت: 559 روز
     امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 319 کلمه

     سلام و درود . 

     نمیدونم ولی من الان نسبت به اون زمان رهاتر شدم . 

     اون زمان خوردنام و پرخوری میدونستم ولی الان پرخوری دیگه نمیدونم . 

     از نظر فعلی من

      گناه کاری نیست که من لذتشو ببرم .

     گناه کاریه که من ازش رنج میبرم .

     از نظر من ترس گناهه 

     نفرت گناهه 

     اسارت گناهه

     برچسب منفی به خود زدن  گناهه

     من الان که فکر میکنم ۶ ماهه عضو خانواده لاغری با ذهن شدم باورهام خیلی راحتتر شده . اوایل کمی سخت میگرفتم ولی با لذت سخت میگرفتم ولی الان راحتتر میگیرم . 

     میگم لاغری راحته .

     براش برنامه ریزی نمی کنم .

     هدف گذاری نمی کنم .

     به میزان کاهش وزنم توجه نمی کنم . 

     به رفتارم برچسب پرخوری نمیزنم .

     هر آنچه میل من بکشه و بخورم یا نیاز بدنمه یا نیاز ذهنم . اگه نیاز جسمم باشه میخورم . اگرم نیاز ذهنم باشه میخورم ولی روی فرمولش کار می کنم . چون نیاز ذهن به خود ماده غذایی نیست بلکه به حس ماده غذاییست . 

     یعنی اگه جایی ببینم ذهنم داره دستور به خوردن میده نگاه می کنم چه  نیازی پشتشه .

     مثلا نیاز به آرامش یا نیاز به آزادی یا نیاز به عشق یا نیاز به تایید و … 

     نیاز ذهن متافیزیکه و حس اون غذا رو دوست داره . پس من سعی می کنم نیاز ذهنیم رو برطرف کنم تا میل اون غذا در من متعادل بشه و  مجبور نشم جلوی خودمو بگیرم . 

     فقط روی افکار و باورهام متمرکز هستم و نیازهای ذهنیم رو شناسایی کردم و برطرفش کردم و رفتارهام رو در هر شرایطی تایید می کنم .

     من دقیقا دارم از روش چاقی برای لاغری استفاده می کنم . 

     و این روش بیشتر به دلم میشینه و نیاز ذهن من خود به خود کمتر شده اعتماد به نفسم بالا رفته و تایید خودم خیلی بهم انگیزه و اشتیاق داده . 

     اما به نظرم ما همیشه در حال تکامل هستیم و شاید یک سال دیگه بازم باورام بیشتر تغییر کنه . 

     منتها ما در این مسیر آروم آروم به وزن اولیه لاغر خودمون برمیگردیم . 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار حیرت انگیز
      1402/04/25 23:58
      مدت عضویت: 408 روز
      امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
      محتوای دیدگاه: 8 کلمه

      سلام ممنونم از پاسختون استفاده کردم موفق باشید 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 582 کلمه

   سلام به نام

   هُوَ اَللّٰهُ اَلَّذِي لاٰ إِلٰهَ إِلاّٰ هُوَ اَلْمَلِكُ اَلْقُدُّوسُ اَلسَّلاٰمُ اَلْمُؤْمِنُ اَلْمُهَيْمِنُ اَلْعَزِيزُ اَلْجَبّٰارُ اَلْمُتَكَبِّرُ سُبْحٰانَ اَللّٰهِ عَمّٰا يُشْرِكُونسوره حشر آيه ۲۳

   خدایی که نیست معبودی جز او پادشاه پاک و منزه از  عیب و نقص ایمنی بخش (قلب ها ) نگهبان و شکست ناپذیر اصلاح کننده و جبران کننده بزرگ و عظیم پاک و منزه الله از هر شرکی که به او می‌آورند.  

   هُوَ اَللّٰهُ اَلْخٰالِقُ اَلْبٰارِئُ اَلْمُصَوِّرُ لَهُ اَلْأَسْمٰاءُ اَلْحُسْنىٰ يُسَبِّحُ لَهُ مٰا فِي اَلسَّمٰاوٰاتِ وَ اَلْأَرْضِ وَ هُوَ اَلْعَزِيزُ اَلْحَكِيمُ

   اوست الله، آفریننده، نوساز و صورتگر؛ بهترین نام ها از آنِ اوست.آنچه در آسمان ها و زمین است، او را به پاکی یاد می کند.و او، توانای شکست ناپذیر و حکیم است

   الحشر(آيه: 24)

   قدوس به معنای بسیار بسیار بسیار پاک هست و بلافاصله بعدش سلام اومده یعنی عاری از هر عیب و نقصی از همه جهات بعدش مومن اومده با ریشه  امن به معنای آرامش  هست . مهین یعنی نگهبان .عزیز شکست ناپذیر جبار به معنی اصلاح کننده و جبران کننده و متکبر به معنای بسیار بزرگ به طور حقیقی و در آخر گفته پاک از هر شرکی رب عزیزم این طوری اسامیش آنقدر دقیق پشت سرهم گفته و این جاست که ما باید تامل کنیم ربی که تا آنقدر عالی و بی حدو مرز فوق العاده چرا باید جسم مارو به این شکل آفریده باشه وقتی فکر کنیم خداوند مارو این شکلی آفریده داریم قدوس و سلام زیر سوال می‌بریم وقتی فکر کنیم تنهاییم و دیگه راهی برای جبران و اصلاح نیست داریم مومن و جبار زیر سوال می‌بریم مریم عزیزم آنقدر خدا بزرگ و زیبا و پاک و بی‌انتها هست که هیچ آسیبی به تو نمیزنه در واقع به هیچ کس اگه آسیبی زشتی در زندگیت هست خودت با رفتار و کدهای اشتباه که با ورودی های ذهنت با نشناختن این خدا به خودت وارد کردی نه این خدایی که این چنین تنها در دو آيه که دیدی خودش معرفی کرده حالا وقتی توبه کنی  یعنی به اشتباهات پی ببری ( یعنی بپذیری که و بخوای برگردی رب العالمین صاحب جهان و جهانیان خودش کمکت میکنه خودش اصلاح میکنه کارها و رفتار و اعمالت برات کافی ایمان داشته باشی و حرکت کنی چون ربم متکبر فراتر از آنچه که فکرش بکنی بزرگ در جای جای قرآن خودش غفور بسیار بخشنده معرفی کرده به خدای احد و واحد قسم که اگه به این مسیر یه ذره شک کنی و ادامه ندی با شور و شوق که حقیقتا در حق خودت ظلم کردی ظلمی آشکار و نتیجه ظلم در قران گفته شده عذاب شدید . به نظرت عذاب در این دنیا برای همین سلامتی غیر همین چاقی و مریضی و…. هست والا که نیست و این عذاب هم نتیجه کارهای خودت و بس بما قدمت ایدیهم به ما کسب و….. هست .مریم بهت تبریک میگم برای این که به این آیات و تفکر در آن هدایت شدی و همین طور به اشتراک گذاشتنش با دوستانت در این مسیر الهی و تبریک بعدی برای بودن در این مسیر و لذت بردن از این مسیر و درک بهتر و بیشتر این مسیر الحمدلله رب العالمین  ایاک نعبد و ایاک نستعین اهدنا الصراط المستقیم الصراط الذین انعمت علیهم غیر مغضوب علیهم ولا ظالین . خدایا بی انتها دوست دارم چون من بیشتر از خودم دوستم داری بی انتها .  

   هر کجا هستید غرق در نعمتهای الهی باشید .                                                                         یاحق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/10/25 13:25
   مدت عضویت: 615 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 392 کلمه

                             “به نام ”الله” مهربان”

   با سلام و درود؛

   گام بیست و یکم : از چاقی توبه کنید،لاغر می شوید!!!

   امروز یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ به لطف و یاری الله توانستم گام بیست و یکم را بر دارم.اگر از چاقی توبه کنید،لاغر می شوید!!! تا به حال این جمله را نشنیده بودم و به گوشم نخورده بود تا اینکه امروز در فایل این گام ،استاد عطار روشن این جمله را بیان کردند و من در ابتدا خوب درک نمی کردم اما در ادامه ی فایل کاملا متوجه شدم.توبه یعنی چه؟! توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است.به همین راحتی.حالا این سوال پیش می آید که اشتباه چیست؟! هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است.خداوند عزوجل بارها در قرآن اشاره کرده اند که اگر  از کار یا گناهی یا اشتباهی پشیمان و ناراحت هستید، درهای توبه به روی شما کاملا باز است و با این کار ، ذهن و روح خود را به آرامش و پاکی نزدیک کنید.حالا که می بینم من در طول سال هایی که باعث شدم جسمم دچار چاقی و اضافه وزن بشود و هر روز چاق تر از قبل می شدم همراه با آن حال روحی من هم بسیار تحت تاثیر قرار می گرفت و حال خوبی نداشتم ، من در حال ظلم به جسم و روح خود بودم و اشتباه می کردم ،با این کار گاهی اوقات از رحمت و امید به خداوند نیز شاید دلسرد می شدم که من چرا چاق هستم.اما امروز آگاه شده ام و با ایمان کامل از این کار و حالت چاقی توبه می کنم و به خدا و رحمتش پناه می برم و بعد از آن سعی می کنم در توبه ی خود پا برجا باشم با در مسیر بودن در جاده ی لاغری و تناسب اندام و با روش لاغری با ذهن.من از خدای مهربانم بسیار متشکرم که مرا با سایت تناسب فکری آشنا کرد و با فرد خوبی مانند استاد عطار روشن که هر روز  آگاهی من را از وضعیت خودم،بالاتر می برد و مرا به لاغری و تناسب اندام نزدیک تر می کنند.خدایا شکرت که هستی و در همه حال مرا یاری می کنی، در تاریک ترین لحظه ها نوری امید به قلبم می تابانی.دوستت دارم خدا جان.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 218 کلمه

   با سلام دورود 

   توبه یعنی ارتباط مجدد با خدا ، آشتی با خدا و توکل و واگذاری کارها به خدا و جالب اینجاست که فرقی نمیکنه چند سال و چقدر گناه و اشتباه داشتی ، کافیه یه قدم به جلو برداری خداوند درهای رحمتش رو بدون  هیچگونه قضاوتی برای ما باز میکنه .

   به همین قیاس مهم نیست چند ساله که ما چاق شدیم یا چقدر چاق هستیم ،چطور چاق شدیم مهم اینکه به خودمون بیایم و توبه کنیم .مگر نه اینکه خداوند فرمود و من انسان را از جنس خودم آفریدم .پس در ما هم قدرت بخشندگی و اصلاح وجود داره .از مسیر غلط برگردیم و به خدای درونمان باور داشته باشیم که ما را نه تنها خواهد بخشید که درهای سلامت و آرامش را بر روی ما خواهد گشود .

   فقط یادمان باشد که همانطور که خداوند برای هر پدیده‌ای پروسه و مداری برای تکامل قرار داده است جسم ما هم برای رسیدن به تناسب مدار تکاملی و پروسه ای دارد که باید طی شود و باید آن را پذیرفت به آن زمان داد و  دانست که عجله کردن یعنی  لغزش دوباره به ورطه چاقی .

   خداوند تو را سپاسگزارم که جسم مرا سالم و متناسب آفریدی .

   خداوند از تو سپاسگزارم که دوباره به مسیر صحیح هدایت کردی .

   خداوند تو را سپاسگزارم که مرا با استاد  و راهنمایم آشنا کردی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1401/04/09 16:42
   مدت عضویت: 1257 روز
   امتیاز کاربر: 12173 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 355 کلمه

   بنام خدا 

   فایل ۲۱ 

   توبه از،کار اشتباه راهی که خداوند برای هدایت ما گذاشته یادمه قبلا از اطرافیان شنیده بودم که خدا هر کاری را با توبه نمی بخشه الکی نمی بخشه باید خیلی کارها التماس گریه و زاری کنی تا خدا ببخشه اما من در مسیری هدایت شدم که خیلی چیزها برام روشن شد مثلا همین توبه کردن که متوجه شدم آن طور که من شنیدم نیست خدا خیلی مهربان تر از این حرف هاست ما هر کاری کرده باشیم اگر توبه کنیم همون لحظه بخشیده میشیم و من این هم نمیدونستم که باید برای جسمی که خداوند تراشیده و لاغر به ما داد و ما با رفتار و افکار اشتباه خود آن را چاق کردیم باید توبه کنیم و آن رفتار ها را اصلاح کنیم تا دوباره جسم ما به همان طبیعت خودش که لاغری هست برگرده ..

   من روش‌های زیادی را برا لاغری امتحان کردم و دسته سوم بودم که استاد توضیح دادن و به لطف خداوند هدایت شدم به این مسیر و من الان ارامشی،دارم که هیچ وقت نداشتم،،شادم با خودم حرف میزنم و خودم را تشویق میکنم و در آغوش می گیرم بسیار خودم را توانا تر از قبل می بینم خوشحالم با همسر و بچه هام شوخی میکنم کسی از خودم مهمتر را نمی بینم وقتی این تغییرات را در خودم می بینم چرا ادامه ندم من هر روز تو هر شرایطی باشم فایل را گوش می‌کنم و سعی میکنم بنویسم .

   استاد مثال یه،مزرعه ذرت را گفت درست جلوی خانه ما یه زمین هست که فصلی،ذرت هست و فصلی هم گندم من از همون اوایل که زمین خالی،را آماده میکنن برا محصول شاهد هستم و میبینم و گاهی میرم لبه زمین با آن بذر حرف میزنم که آره زندگی منم و جسم من قراره مثل شما رشد کنه کند اما طبیعی همین طور که من وقتی چند روز نیام به شما نگاه کنم میبینم چقدر بزرگتر شدین اما من با اینکه جلوی چشمم بودی متوجه نشدم جسم من و زندگی من هم همین طوره بدون اینکه متوجه شوم رشد میکنن و محصول جسم من لاغریه و من به امید همان خدایی که جسم مرا به طبیعت خودش برگردونه ادامه و استمرار دارم،‌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 279 کلمه

   سلام ✋️خدمت استاد عزیز 🌹و تمام دوستان همراه مسیر تناسب فکری 

   🧿گام بیست و یکم و توبه از لاغری 

   🌹خدایا 🤲میدونم با رفتار اشتباهم چاق شدم ،میدونم با باور اشتباه هم چاق شدم، من از چاقی خودم توبه میکنم 

   خدای بزرگ🤲من از رفتار اشتباه برای خوردن مواد غذایی توبه می کنم 

   خدای مهربانم 🤲توبه می کنم از اینکه حتی دیگه ۱۰۰گرم به وزنم اضافه کنم از این اشتباه از رفتار غلط و عادت بد غذایی، از افزودن گرم به گرم وزنم.

   خداوندا 🤲توبه می کنم از باورهای غلط راجع به چاقی 

   زیرا من باور دارم که لاغری یا چاقی ارثی نیست باور دارم ازدواج کم تحرکی بارداری علت چاقی من نیست من متناسب  میشم  چون متناسب به دنیا اومدم پس  توانایی لاغری دارم  من باور دارم به این هدایت شدم چون همیشه رویای لاغر شدن داشتم و همواره برای لاغری تلاش کردم من باور دارم که توان و صبوری و استمرار در این مسیر را دارم

   🌹🌹 شکرت که با این مسیر آشنا شدم،شکرت که ایمان مرا تقویت می کنی و باور لاغری و توانایی ماندن در این مسیر را به من میدهی..

   مرا ببخش که این شرایط را برای جسم و اندام متناسبی که به من هدیه کردی به وجود آوردم🥺 

   من لایق شادی🥰 سلامتی💪 آرامش 😍تناسب اندام و تجربه شیرین متناسب بودن هستم

    من هدایت شدم تا در مسیر آسان ترین کار دنیا که لاغر شدن است قدم بردارم خدای خوبم🤲 کوه باورم را استوار میسازم و هر روز یک قدم به تناسب اندام نزدیک تر میشوم🙏 آمین ای خدای جهانیان

   در آخر میگم : خدایا 🤲شکرت به خاطر وجود نازنین راهنما و استاد ما جناب عطارروشن تا در این مسیر همراهمان باشند و دلسوزانه کمکمان کنند…..

   در پناه خدا باشین با عشق در مسیر حرکت لاغری با ذهن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/03/17 20:35
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 836 کلمه

   سلام و درود. بر استاد عطار روشن گرامی و دوستان خوبم 

   واقعا من با استاد هم نظر هستم که چاقی واضافه وزن  ما یک شبه اتفاق نیفتاده یا طی یک ماه و یک هفته اتفاق نیفتاده بلکه به مرور با احساس ما بد شده و هی چاقی در ما بیشتر شده  پس اگر میخواهیم با این روش هم لاغر بشیم نباید عجله داشته باشیم وبخواییم یک شبه با یک ماه ما لاغر بشیم نه ما باید مدتها در مسیر باشیم تا این راه رو باور کنیم و بعد فرمول‌های ذهنی ما تغییر می‌کنه و بعد جسم ما تغییر می‌کنه .

   بنده قبل از ازدواجم شخص بسیار لاغری بودم اما  از زمانی که عقد کردم تا دو سال بعد ازازدواجم خیلی آرام در مسیر چاقی قرار گرفتم و هر ماه از ماه قبل چاقتر میشدم اما چون روندم آرام بود متوجه نمی‌شدم تا بعد از یک سال و خورده ای به خودم اومدم و دیدم کلی اضافه وزن دارم و واقعا حالم بد شد و سعی و تلاش برای  لاغری از همون جا در وجود  من شکل گرفت اما هیچوقت نتیجه برای من دایمی نبود یعنی لاغر میشدم اما ماندگار نبود تا این اواخر که دیگه واقعا خسته بودم از  اینکه همیشه در تلاش و  سختی  هستم برای لاغری اما نتیجه به اندازه تلاشم دریافت نمیکنم و یه جورایی تسلیم خدا بودم و خدا هم خیلی عالی من رو به این راه هدایت کرد  و من زمانی که با این روش آشنا شدم از همون اول حرفهای استاد رو کامل باور کردم و گفتم من میتونم لاغر بشم و اصلا به دنبال زمان تعیین کردن نبودم  فقط هر روز با حال خوب قدم برداشتم . به دنبال اثبات حرفهای استاد در اطرافم بودم و برای خودم مثال میاوردم و اونها رو منطقی میکردم و خلاصه اینکه کاملا باورش کردم و تا جاییکه می‌تونستم به اونها عمل میکردم و  کم کم نتایج من تغییر کرد .چون من صبر داشتم چون من تعهد واستمرار داشتم چون من این راه رو باور داشتم پس نه چاقی نه لاغری من یک دفعه نبوده هر دو یک پروسه داشته و اصلا نتایج برای من با گریه و زاری به وجود نیومده اول ذهن من آماده شده بعد جسم من آماده شده یعنی سیستم بدن من دوست داره اشکالات رو رفع کنه مثل زمانی که دست من می‌بره .بدن من خیلی راحت اون رو اصلاح میکنه .پس جسم من این چاقی رو هم مثل بیماری و یا یا یک مهمان ناخوانده میدونه  که باید باور داشته باشیم  به زودی از جسم ما بیرون می‌ره و بدن ما دوست داره که دوباره طبیعی و لاغر بشه و با خواسته ی  ما کاملا هماهنگ هست فقط باید ذهن رو هم با خواسته ها  هماهنگ کنیم که  این کار از طریق آموزشها ی سایت برای ما امکان پذیر هست پس 

   ما باید این مسیر رو با امید به خدا  شروع کنیم و جلو بریم و تا آخر با همین امید و توکل حرکت کنیم  تا نتیجه بگیریم .

   ما خیلی وقتها کاری رو با امید به خدا شروع میکنیم اما اون وسط های  کار امیدمون رو از دست میدم اون توکلمون به خدا کمرنگ میشه و هی سست و سست تر میشیم و بعد میگیم خدا نخواست این چه حرفیه هرگز نباید این حرف رو بزنیم باید بگیم خدا بهترینها رو برای من میخواد پس باید به خدا اطمینان  داشته باشید چون همه ی ما   هر کدوم به طریقی وارد این راه شدیم که این هدایت خدا هست یعنی خدا میدونسته که من میتونم موفق بشم که من رو وارد این مسیر کرده خدا کار  اشتباه نمیکنه پس به خدا ایمان داشته باشیم  و اصلا بارها بگو سیستم بدن ما این هست که بارها اصلاح بشه مثلا بارها شده من مریض شدم اما دوباره خوب شدم پس تنها کافیه به خدا ایمان داشته باشم و باور کنم من میتونم متناسبب  بشم .

   خدا بارها در قرآن گفته توبه کنید تا شما رو مورد رحمت قرار بدم حالا این اضافه وزن هم مثل گناه  و اشتباه هست فقط کافیه از خداوند توبه کنیم و بخوابیم که ما رو ببخشه که سالها با بدنمون رفتار اشتباه داشتیم و میبینیم که خداوند ما رو هل میده به سمت موفقیت  پس  مسیر رو ادامه بدید و به خدا ایمان داشته باشید نه تنها در این جنبه بلکه در تمام جنبه ها باید به خدا اطمینان داشته باشیم تا زندگی ما زیبا تر بشه .

   پس هم باید  در این مسیر عجله نکنیم و هم باید توبه کنیم از تمام رفتارها وافکاارهای نادرست خودمون و هم اینکه به خدا ایمان و توکل داشته باشیم که خودش ما رو وارد این مسیر کرده خودش هم کمک ما می‌کنه و قطعا ما موفق میشیم 

   لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست اگر ما باور کنیم که میتونیم لاغر بشیم .

   من الان در شرایط بسیار خوب جسمی  هستم  چون این حرفها رو باور کردم  و هر روز ادامه دادم و به لطف خدا نتایج  بسیار خوبی دارم  اما چون هنوزم می‌خوام بهتر بشم  پس با ایمان بیشتر. به اینکه من میتونم جسم جدید خودم رو خلق کنم نه هیچ کس دیگه با توکل به خدای مهربان این راه رو ادامه میدم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1401/01/18 23:39
   مدت عضویت: 1306 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 802 کلمه

   به نام خدایی که انتخابم کرد 

   به زمانبندی خداوند اعتماد دارم 

   سلام و درود دوستان هم فرکانسی 

   از چاقی توبه کنید لاغر می شوید!

   اصلی ترین و مهمترین اقدام برای لاغر شدن توبه از چاقی است یعنی من پذیرفتم که افکار و رفتارهای اشتباه خودم باعث تغییر جسمم شده و حالا آگاهم مسئولیت کامل چاقی را به عهده می گیرم و سعی می کنم دیگه رفتار اشتباه نداشته باشم .

   سه گروهند افرادی که اضافه وزن دارند 

   ۱/افرادی که اضافه وزن دارند و پذیرفتند که چاقی همیشه همراهشون هست و هرروز با دردو رنج چاقی زندگی می کنند 

   ۲/افرادی که چاق هستند ولی دوست دارند لاغر شوند و وقتی تحت فشار قرار می گیرند از سرزنش و تحقیر و محدودیت در انتخابهاشون یک راه و روشی برای لاغری خود انتخاب می کنند ولی بعد از مدت کوتاهی فراموش می کنند و باز به رفتارهای خود ادامه می دهند 

   ۳/افرادی که چاق هستنددو ۷میشه در آرزوی لاغری یعنی خسته بشو نیستند دائم در تلاشند تا راهی پیدا کنند برای لاغر شدن این گروه که افراد کمتری هم هستند از جستجوی زیاد تسلیم درگاه خداوند شده و مورد لطف خداوند قرار گرفته و هدایت می شوند در مسیر صحیح به این دلیل که خداوند می خواهد هر انسانی به آرزویش برسد و در صورتیکه واقعا طلبه باشد او را حمایت می کند .

   توبه بهترین روش برای رهایی از افکار منفی و احساس گناه است برای آرام شدن و به منبع لایتناهی عشق و آرامش وصل شدن و خداوند بارها در قرآن کریم می فرماید توبه کنید چون به عملکرد ذهن ما شناخت دارد و توبه درمان درد است شفای درد جسم و روح خداوند در توبه ما را از ناامیدی و افکار منفی رهایی می بخشد و شورو اشتیاق برای  ادامه مسیر زندگی را نصیبمان می کند .

   هر کلمه حرف یا احساس و رفتاری که به ما احساس بد منتقل می کند به نوعی گناه است یعنی در جهت مخالف خداست و توبه کردن ما را به مسیر اصلی خودمان هدایت می کند 

   توبه کردن بسیار راحت است می پذیریم و عذرخواهی می کنیم و سعی می کنیم اون رفتار را انجام ندهیم و خداوندی که فضلش از رحمتش بیشتر است در آن واحد ما را رها می کند و قلبمون را به حضورش ایمن می کند .ّچاق شدن و لاغر شدن یک پروسه زمانبر هست در عرض چند روز اتفاق نیفتاده است مثل دانه ای که روزها و ماه ها لازم دارد تا رشد کند و قدبکشد و محصول بدهد و اما به تعداد روزهایی که چاق بوده ایم و به تعداد روشهایی که برای لاغری استفاده کرده ایم و شکست خورده ایم رها شدن از افکار و باورهای چاقی برای ما سخت هست و برامون مشکله که باور کنیم ما به آسانی لاغر می شویم ولی همین که ذهن ما باور کند که به راحتی لاغر میشویم روند تغییر انجام می شود.

   یک دانه وقتی به دست کشاورز کاشته می شود خیلی به صورت جزئی تحت مراقبت کشاورز قرار می گیرد مثل آبیاری و کوددهی و آفت کشی اما کار اصلی را خداوند انجام می دهد کشاورز با ایمان به خداوند و آرامش کاشت را انجام می دهد باور دارد که می روید و یک دانه صددانه می شود ولی بعد از مدتی ایمان و اشتیاق خود را از دست می دهد آیا خریدار دارد ؟آیا محصول خوبی هست ؟!

   و این بی ایمانی و بی اعتمادی باعث خرابی کار می شود .آنچه در قلب و وجودمون باعث ذوق و شوق ما می شود همان نیروی الهی است که مارا تشویق می کند تا کاری انجام دهیم و ما شروع به حرکت می کنیم ولی بعد از چند روز به خاطر عجله ایمان و امید خود را از دست می دهیم و از مسیر خارج می شویم باید بدانیم که هدایت خداوند به صورت قلبی است و خداوند هرگز اشتباه نمی کند و حتی دست ما را نیمه راه رها نمی کند و اما عجله را بشناسیم که از جنس شیطان است که دائم نجوا می کند نتیجه چه شد ؟!و ایمانمون که دچار اختلال شد می گویم قسمت نبود یا خدا نخواست !..

   خیلی وقتها تحت تأثیر برنامه ای و دوستی دچار انگیزه کاذب می شویم سطحی و غیر مطمئن و این نوع انگیزه ها منجر به شکست می شوند .

   وقلی شوق درونی و هدایت خداوند هرگز اشتباه نمی کند   .

   کشاورز با امید و ایمان به خداوند دانه را کاشته و برداشت انجام داده است ولی برای ادامه کار پارامترهایی در ذهن خودش دارد آیا خریداری می شود آیا پول نقد دریافت می کنم؟

   ما باید بدانیم نقش اصلی را خداوند اجرایی می کند 

   او می کشد قلاب را ….

   ما یک سری کار جزئی داریم باور کردن به درستی مسیر و ایمان به توانمندی خودمون و بقیه را کاملا به خداوند می سپاریم اگر هدایت شدیم حتما لایق و توانمند بوده ایم و خداوند هرگز دست ما را رها نمی کند تا به آرزوی خود برسیم.

   بسبار عالی و قابل تأمل 

   متشکرم 

   همواره دل آرام باشید   

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Marjannoori1363@gmail.com
   1400/11/30 15:39
   مدت عضویت: 901 روز
   امتیاز کاربر: 350 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 278 کلمه

   سلام استاد عزیز 

   من امروز به لطف خداوند گام بیستم ویکم را برداشتم 

   یکی از نکات آموزشی این فایل صبر بود که از صفات خداوند است وبسیار زیباست در مورد صبر من به این درک رسیده ام که ما با توجه به تغییر فصل‌ها که ۳ماه است برای هر کاری حداقل ۳ماه تمرین انجام دهیم اگر هیچ نتیجه ای ندیدیم بعد فکر کنم مشکل از کجاست که البته مشکل یه چیزی درون خودمان است چون خیلی‌ها از این مسیر نتیجه گرفته اند 

   نکته آموزش بعدی من را خداوند به این مسیر هدایت کرده وفکر میکنم همه این دوستانی که اینجا هستند هدایت خداوند بوده که در این مسیر قرار گرفته اند حتما همه ما توانایی انجام این کار را داریم که خداوند ما را به این مسیر هدایت کرده چون خداوند اشتباه نمیکنه 

   نکته بعدی من باید توبه کنم از چاقی 

   خدایا من را ببخش که من این شرایط را برای جسمم به وجود آورده من می‌خواهم شادی واحساس خوب را تجربه کنم من می‌خواهم شرایط جدیدی را تجربه کنم 

   استاد در این چند روز هر وقت یکم سست شدم خدا دوباره من را به مسیر برگرداند با دیدن یه آشنا یه فایل صوتی یه حرف از یه نفر وفهمیدم خداوند بیشتر از خود من دوست داره من متناسب بشوم ووقتی من حامی به این قدرتمندی دارم که هر لحظه حواسش بهم هست البته لطف خداوند شامل همه بنده هاش هست پس چرا ما مشتاق برای تغییر نباشیم 

   نکته آموزشی بعدی در تمام جنبه های زندگی به خدا ایمان داشته باشیم وباور عالی استاد که خدا بهترین را برای من می‌خواهد 

   سپاس فراوان ازشما 

   آرزو میکنم تک تک بچه های تناسب فکری به تناسب اندام عالی برسند       آمین یا رب العالمین 

   خدایا متشکرم دوستت دارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار kiananaseh2008@gmail.com
   1400/10/15 09:11
   مدت عضویت: 1060 روز
   امتیاز کاربر: 5605 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 445 کلمه

   هر کاری را که شوق داشتی و با اشتیاق به سمتش رفتی یعنی یه نیروی الهیی داره تو رو هل میده و میگه برو تو موفق میشی و ما هم با اشتیاق شروع میکنیم ولی کجا کار خراب میشه ؟اونجا که ایمانمان رو به خداوند از دست میدیم.امیدمون را به نیرویی که ما را به این سمت هل داده از دست میدین.

   اصلا باورتون نمیشه اگه بگم من ۶ یا ۷ ماهه که با این روش آشنا شدم ولی مستمر ادامه ندادم.و بهانه های بیخودی و…

   ولی اصلا به طرز عجیبی من دوباره هل داده میشم میام اینجا.شاید باور نکنین ولی انگار یکی گوشمو میگیره میاره پرتم میکنه اینجا میگه راه حل تو برا همه چیز اینجاست.

   آخه من لاغری نمیخوام فقط.خیلی چیزا میخوام.

   خلاصه گه ما هدایت شدیم به این سمت و راهی جز اینجا نیست

   من هربار که میگم بزار پیاده روی ها رو دوباره شروع کنم یا بزار دوباره شام نخورم و رژیم بگیرم نمیدونم یه الهامی به من میگه تو میدونی اینا جواب نمیده همونطور که این ۳۰ سال جواب نداد.

   یا وقتی یکی لاغر میشه میگم منم اینکارو میکنم ولی حرفای استاد مثل یه پرده سینمایی میاد جلو چشمم.و من اونکارارا انجام ندتدم

   ما هدایت شدیم به این روش.فقط از خداوند ناامید نشین .اون همه کار را انجام داده.ما را هل داده فقط ما باید یه سری کارای کوچیک انجام بدیم و دوم و مهمتر عجله نکنین و عجله نکنین بالاخره اون اتفاق خوب میفته برای من و لرای شما.مطمئنم و مطمئن.

   هرجا عجله کردین بدونین بساط شیطون پهنه و ففط میخواد شما را ناامید کنه و شما را با احساس شکست و حقارت تو تنهایی خودتون رها کنه.

   کجدارو مریض هم شده پیش میرم .میدونم حداقل ۲ سال دیگه اینجایی که هستم ،نیستم و از خودم راصی خواهم بود.

   پیشرفت من حتمیست چون اون آگاهی برتر میخواد 

   ببینین من درسته تو لاغری موفق نشدم هنوز ولی حالم تو خیلی جنبه هابهتر شده.یه کار کوچیک خونگی شروع کردم.

   باورتون نشه ولی کیک و دسر خانگی.همون چیزی که ازشون میترسیدم و وحشت داشتم ازشون ولی الان میگم غذاها ما را چاق نمیکنن و تو کارم هم یکم پیشرفت داشتم.

   ببینین من اصلا از این کار وحشت داشتم ولی من هل داده شدم به این سمت.خدا میدونه که من تو چه کاری حتما موفق میشم که منو سوق داده وخلاصه افسردگیم کمتر شده.

   حالم بهتر شده.ولی هنوزم حال بد دارم ولی این فایل عجیب رو من تاثیر گذاشت .دوبار گوشش دادم و خلاصه اینکه ایمانتون را به خدا از دست ندین.باور داشته باشین لاغر میشین و اگه اشتباه کردین و لغزیدین هربار متوجه بشین و پشیمان بشین ولی بازم ادامه بدین.

   خدا عاشق ماست که ما را استاد عطار دوست داشتنی آشنا کرده.

   بازم خدا راشکر که هنوزم در مسیرم.اگه روزی متناسب شدم حتما عکسم را منتشر میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متعهد بمان
   1400/09/22 12:18
   مدت عضویت: 1782 روز
   امتیاز کاربر: 5843 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 290 کلمه

   سلام 

   توبه یعنی چی؟؟ یعنی من پشیمونم از کارهایی که انجام میدادم و تصمیم گرفتم دیگه انجامش ندم چون بهم زیان میرسونه به روحم و جسمم

   خدایا منو ببخش، چقدر من به بدنم آسیب رسوندم، یادمه چه اندام زیبا و متناسبی داشتم ببین به چه روزی انداختمش، هیچوقت فکرشو نمیکردم به اینجا برسم، یادمه میگفتم خب من هرچی هم چاق بشم مثل فلانی نمیشم که صد کیلو هست، ولی جهان بهم نشون داد اگه به زفتارت ادامه بدی تو هم صد کیلو میشی و شدم و چقدرررررر احساسش بد بود، هزار بار توبه کردم از پرخوری و باز گول ذهنمو خوردم و توبه شکستم، ولی بازم خدا نجاتم داد و به این مسیر هدایتم کرد تا راحت بشم از شر کابوس چاقی، روزه فقط مربوط به ماه رمضون و نخوردن نیست، روزه یه جور کنترل ذهنه و در هر موردی میتونیم استفاده کنیم، ما باید روزه بگیریم به نیت کنترل ذهن در خوردن و حواسمون باشه درست انجامش بدیم،باید روزه ی ذهن بگیریم که اگه بتونیم این ذهن چموش و کنترل کنیم دنیا بهشت میشه برامون

   خدایا کمکم کن اینبار واقعی توبه کنم،، از پرخوری از خوردن های بی حساب و کتاب، از تسلیم شدن در برابر شیرینی ها، از آشغال ریختن در بدن نازنینم، بابت تمام روزهایی که میتونستم متناسب باشم و گول ذهن و خوردم و خودم و از تناسب دور کردم، من و ببخش و کمکم کن تو این مسیر پرقدرت به سمت هدفم حرکت کنم تا زیبایی هایی که قراره نصیبم بشه رو هرچه زودتر ملاقات کنم 

   امروز 22/آذر/1400 یه بار دیگه تعهد میدم و قول میدم متناسب بشم و توبه میکنم از تمام رفتارهایی که منو به سمت چاقی میبره و از بدن زیبام و خدا میخوام منو ببخشن و کمکم کنن تا آرزوم به بهترین شکل محقق بشه 

   آمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/09/09 18:21
   مدت عضویت: 1180 روز
   امتیاز کاربر: 268 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 466 کلمه

   سلام و درود بر همه دوستان عزیز و سلام و درود بر استاد گرامی 

   این فایل ناخودآگاه من رو یاد این  عبارت انداخت:

    “صدبار اگر توبه شکستی بازای”

   انگار به خونه بزرگی رسیدم پر از نعمت و برکت خونه ای که از هر طرف درهای باز و بزرگ داره ، میخواهد با این درهای باز بگه خوش امدید. همه دعوتید به سفره رحمت ، زیبایی. بیاید که همه اینها برای شما تهیه شده. همگی مهمان ویژه خدا هستید .بفرمایید لذت ببرید.

   خجالت نکشید اگر بار اضافی دارید،اگر دیر رسیدید، نگران نباشید که وضعیت ظاهرتون جور نیست.

   خوش امدی که خوشم آمد از امدنت. آفریده عزیزم.

   من لوح پاکی بهت دادم و فرستادمت سفر. با شنیدن و تکرار اطلاعات نادرست لوح پاک ذهنت را آلوده کردی و در نتیجه رفتار اشتباه، جسمت رو به وضعیت نامناسب رسوندی. بعد خودت اسیر ناراحتی شدی ، بارها و بارها تلاش کردی تا وضعیت رو تغییر بدی ، از راههای مختلف تلاش کردی، عرق ریختی، غذا نخوردی، غصه خوردی ،حرص و جوش خوردی، ناامید شدی. اما باز تلاش کردی، میدونستی یک چیز درست نیست. یک جای کار میلنگه، تو دنیای زیبایی ،تو دنیای پر از آفریده های دقیق ،برای عزیزترین آفریده خدا نباید سرنوشت این طوری رقم بخوره. پس ناامید نشدی، تلاش کردی دل بستی به نگاه آفریدگار. به همون افریدگار که از  دریای رحمتش همگان نصیب دارند. همون خدایی که راه بازگشتش به سمت خوبیها همیشه باز بازه . خدایی که با هر صبح همه رو به شروع دوباره دعوت میکنه . همون مهربونی که در چرخه افر ینش بهار و زمستان داره انگار که میگه هیچ وقت ناامید نباشید . از پس هر زمستان بهار هست . برگردید پیش من .هر چقدر که احساس ناتوانی کردید، برگردید .هر چقدر غصه و غم دارید برگردید. من خریدار غصه هاتون هستم . من که مهربانترینم من که تواناترینم. پیش خودم بیایید. راه نجات من هستم.

   و مایی که در اوج ناامیدی خسته و سرگردان از مبارزه با چاقی به خدای بزرگ و مهربون پناه آوردیم،  مهمون سایت تناسب فکری شدیم واقعا هدایت شدیم به اینجا، تا با آموزش های یکی از بنده های خوب خدا ، برگردیم به روزهای اول لوح وجودمون .یادمون بیاد روزهای اول سفر به دنیا چی تو کوله بارمون داشتیم. چقدر قدرت داشتیم ،قرار بود خالق روزهای بزرگ باشیم  ، قرار بود فراوانی و نعمت را گسترش بدیم ، دنیا را به جای بهتر تبدیل کنیم ، تو لشگر خیر  وو شادی باشیم.

   حالا اینجا هستیم. برگشتیم از راه غلط. توبه کردیم.

   فهمیدیم که چاق بودن اشتباه است باید از اشتباه برگردیم و برگشتیم توبه کردیم . اومدیم پیش خدا تا کارها رو به خودش بسپاریم .بگیم با بزرگان کارها آسان شود. اومدیم که با امید خدای بزرگ با آسانترین روش از مرحله چاقی عبور کنیم و بر گردیم به نقش اصیل خودمان برای گسترش شادی و خیر و فراوانی.

   سپاس استاد عزیز از این آگاهی ناب

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 30 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبا
   1400/09/02 22:43
   مدت عضویت: 1399 روز
   امتیاز کاربر: 12761 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 708 کلمه

   سلام ممنونم برای این آگاهی های ناب.  خیلی خداروشکر میکنم که این دید رو نسبت به لاغری پیدا کردم ، من تا یکسال پیش بار ها میشد که تلاش میکردم تا یه ذره از وزنم‌کم کنم و این فشار ذهنی رو کم کنم ولی هربار با وجود نتایج زودگذری که برام داشت حالم بد تر میشد و رفتارم هم به طبع اون برمیگشت به حالتی که توی من استرس و فشار ایجاد کنه ، پرخوری میکردم ، مدام گرسنم بود و به دنبال غذاها برای آرامش خودم میگشتم ، رفتارم با خودم اشتباه بود و همیشه درحال سرزنش خودم بودم . اینا همه مال یکسال پیشه و توی این یکسالی که با لاغری با ذهن آشنا شدم و در معرض این آگاهی ها قرار گرفتم تغییرو توی تک تک رفتار هام و طرز فکرم احساس میکنم ، جسمم تغییر کرده ، خودمو دوست دارم و به خودم خیلی بیشتر احترام میزارم . اینا همه از جایی شروع شد که من نیاز پیدا کردم به تغییر ، یعنی خیلی وقتا میشد که حالم بد بود ولی حاضر نبودم کاری رو انجام بدم که حتی شده یه ذره ، حالمو بهتر کنه ، چون نیازی به تغییر زندگیم نداشتم و واقعا خواسته ی قلبیم نبود که تغییر کنم و لاغر بشم اما این بار که از مسیر لاغری با ذهن دارم حرکت میکنم این نیاز رو توی خودم میبینم ، این نیازو میبینم که بهترین خودم باشم و با آرامش زندگی کنم و با خودم و غذاها در صلح باشم ، خدای این جهانو بشناسم و ازش کمک بگیرم ، دوستای خوبی پیدا کنم که هم مسیر منن ، تصمیم های آگاهانه تری بگیزم و خیلی چیزای دیگه و فکر میکنم نقطه ی عطف همه ی ما ها برای تغییر همین باشه ؛ زمانی که نیاز به بدبختی رو رها کنیم و به جاش اشتیاق پیدا کنیم برای زندگی کردن شبیه کسی که خود ماست اما ورژن متعالی و کاملش ، کامل نه به معنای اینکه جدیدا باب شده و همه میگن نه ما آدما نباید کامل باشیم و ما هممون همیشه یه سری نقص ها داریم ، نه من اینو نمیگم ، به نطر من کامل یعنی تمام ویژگی های خودمونو بپذیریم و باهم داشته باشیمشون ، نه به معنای اینکه فقط ویژگی های خوب داشته باشیم بلکه به معنی اینکه ما یک انسانیم و مجموعه ای از صفات هستیم . این پذیرش قدم اول همه ی تغییر هاست اینکه بپذیریم که ما یک انسان کاملیم و فقط در طول زمان این کامل و متعالی بودن خودمون رو سرکوب و فراموش کردیم. کسانی که این پذیرش رو ندارن همش در حال عجله کردنن و میخوان زود به چیزی که تو ذهنشونه برسن اما وقتی کسی مقدمات یه کاری رو انجام نداده نمیتونه یه نردبان منسجم بسازه که ازش بالا بره. این حربه ی خانم مخربه که هی میگه تو که فایل گوش دادی ولی چرا فلان نشدی چرا بهمان نشدی فقط باید ادامه داد .

   وقتی داشتید درباره ی اون خانم صحبت میکردید که بهتون پیام دادن و گفتن من چند تا فایل گوش دادم ولی لاغر نشدم ، یاد این حرف افتادم که شما همیشه میگید همون طور که چاق شدیم ، لاغر میشیم . شاید این مثال یکم خنده دار باشه ولی مثلا وقتی ی دکتر موقع عمل یه چیزی توی بدن مریض جا میزاره ، باید اون چیزو به روش جراحی از بدن مریض در بیاره مثلا اون چیز از تو دهن مریض که خارج نمیشه!!! دکتر باید دقیقا همون مراحلی که انجام داده و به اشتباه اون وسیله رو جا گذاشته انجام بده و اونو در بیاره. برای لاغر شدن مثل همین عمل جراحی هیچ راه دیگه ای نیست ، یعنی هست ولی یا خطراکن و ریسک بالایی دارن یا اینکه کلا باید بی خیالش بشیم ولی ما هیچ وقت جز کسایی نبودیم که بی خیال لاغری شدن برای همین به این مسیر وارد شدیم و راه آسون لاغری رو پیدا کردیم ، اینا همش به خاطر اون استمرار ما بوده این پاداش ماست که مسیر لاغری با ذهن رو در پیش بگیریم و به آسونی لاغر شیم. ما الان توی این مسیریم و قصد داشتیم از چاقی توبه کنیم . توبه به معنی بازگشته باید از مسیر اشتباه برگردیم و با آغوش باز سرنوشت خودمون که لاغریه رو در آغوش بگیریم..

   خدایا شکرت به خاطر این مسیر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریده حسنی
   1400/09/01 23:44
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,160 کلمه

   روز ۴۸ تکرار 

   سلام و درود به دوستان عزیز و استاد گرامی

   خدارو سپاسگذارم برای بودنم در مسیر تغییر و رشد

   از چاقی توبه کنید لاغر میشوید

   من جزء افراد دسته سوم  بودم و هستم که چاقی رو نپذیرفتم و سالها تلاش کردم که بتونم لاغر بشم و در اون مسیرها ،موفقیت های زیادی هم بدست آوردم حتی پشتکار من بخاطر استمرارم در رژیم ها و انجام ورزش ها ،قویتر شد  ،لاغر هم میشدم ولی نمیتونستم تو اون وزن کم شده بمونم 

   و الان خدارو شکر هدایت شدم به این سایت و آموزش های بینظیرش ،در اینکه ما افراد برگزیده هستیم شک ندارم کمااینکه خیلی ها شاید بوسیله افرادی وارد این سایت شدن ولی نموندن و رفتن که اونم مقصر نیستن ، اینو ماهاییکه از خواب مغناطیسی ذهنمون بیدار شدیم متوجه میشیم و هر چقدر تلاش میکنیم اطرافیانمونو بیدار کنیم نمیتونیم و جالبه اونها فکر میکنن ما دیوانه شدیم 

   جالبه ما هر کلاس و دوره ای شرکت میکنیم یا شرکت کردیم ،هیچ عجله ای در رسیدن به نتیجه نداشتیم ،مثلا وقتی تو کلاس تنیس ثبت نام کردم انتظار نداشتم سریع بتونم پیشرفت کنم حتی بعد از ۲ سال که تمرین داشتم هم پیشرفت زیادی نداشتم ،تازه میتونستم با مربی م گیم بدم اونم با اختلاف بسیار زیادی ازش میباختم 

   یا الان که ۳ ساله کلاس رقص میرم از خودم انتظار نداشتم خیلی سرعتی رقصنده قهاری بشم ،ولی برای لاغر شدن همیشه عجله داریم ،عجله داریم سریع از این جسم چاق راحت بشیم ،اونم بخاطر اینه که دوسش نداریم ازش بدمون میاد و  میخواییم سریع تغییرش بدیم 

   برای همین خیلی ها میان تو سایت چندتا فایل گوش میکنن تصور میکنن الان باید ۵ کیلویی بریزن ولی این اتفاق رخ نمیده آخه این حجم اضافه وزن در چندین سال به ما اضافه شده باید بتونیم درک خودمونو در مورد آموزش ها بالا ببریم 

   باور کردن این مسیر و این متد به ما کمک میکنه که هم نتایج عالی بگیریم هم ایمانمون به هدایتمون قویتر میشه ، راه باور سازی این متد هم به این شکله که از چگونگی انجام مراحل آموزش ها مطلع بشیم ،یعنی مطمئن بشیم که ما در حال شناسایی موانع و رفعشون هستیم که با رفع کردن موانع ما خودبخود در مسیر فرمول های صحیح قرار خواهیم گرفت

   مهم برداشتن اون موانعه که جلوی جریان خروشان رودخانه زندگی مارو بسته و جریان روان نیست و درک این موضوع که با تغییر محتویات ذهن و ساختن نقشه های جدید ،در ما رفتارهایی بوجود  میاد که به عملکردهای جدید ختم خواهد شد که اون رفتارها در ما احساسات و انرژی هایی تولید میکنه که مارو میفرسته در مدار تناسب اندام ،فهم همین موضوع باعث میشه ما قدم های محکم و قوی در ادامه راهمون برداریم 

   و دیگه شک و تردید نداشته باشیم ، مدام دنبال نتیجه جسمی نباشیم ،مطمئنیم ما محتویاتو تغییر میدیم بقیه کارها خودبخود انجام خواهد شد ،دیگه عجله ای نخواهیم داشت و بیشتر از مسیر لذت میبریم چرا که الان میدونیم هدفی که با  زیر بنای نیازمندی اجرا بشه به سرانجام نخواهد رسید ،پس رها و بی نیاز به راهمون ادامه خواهیم داد 

   قبلا که هیچ اعتمادی به خدا نداشتم ولی چند سالی میشه که در مسیر آموزش هستم و دوست دارم باورهای قدرتمند کننده در مورد خدا بسازم ،اولین باوری که میشه ساختش و لذتشو برد اعتماد به خداونده 

   وقتی به یک نیروی قوی تکیه میکنیم و الهامات و هدایت هاشو دریافت میکنیم دیگه باید به ادامه مسیر هم بهش  اعتماد  کنیم بدونیم که اون خدایی که منو به این سایت هدایت کرد بلده منو تا انتهای هدفم کمک کنه 

   شاید ۱۵ کیلو کم کردن وزن برای من کار سختی باشه ولی برای خدا هیچ کاری سخت نیست ،مگر معجزات خداوندو بارها و بارها ندیدیم ،چرا دیدیم ولی این ذهن منفی باف اجازه نمیده ما به خدا ایمان قوی داشته باشیم چونکه  میدونه اگر ما به خدا بچسبیم دیگه از همه چیز بی نیاز میشیم و به آرامش میرسیم و دیگه خام حرف های شیطان نخواهیم شد

   اگر من میخواستم از این مسیر نتیجه عالی نگیرم که اصلا به اینجا هدایت نمیشدم یا اینهمه مدت موندگار نمیشدم پس من در جای صحیحم قرار گرفتم فقط باید ایمانمو قویتر کنم

   خدا دوست داره ما متناسب باشیم ،سیستم جسمی ما بر پایه سلامتی و تناسب برنامه ریزی شده ،آخه چرا خدا نباید بخواد که ما متناسب باشیم که سالها بمن تزریق کردن که خواست خداست تو چاق باشی ،صلاح خدا چاقی بوده برای تو 

   آخه من متناسب باشم که زیباترم،سالمترم، جذابترم،خوشحالترم،شادترم،با اعتمادبنفس ترم،پر عشق ترم، سبک ترم،سپاسگذارترم وووو آیا خدا با این احساسات من خوشحالتره یا وقتیکه مدام غر بزنم و حالم بد باشه ؟ چاق باشم ؟ کدومش ،آخه مگه خدا خصومتی با من داشته ؟ خدا که این جهان را به تسخیر من در آورده ،چرا باید دلش بخواد من ناراحت و ناراضی و چاق زندگی کنم؟

   اینها باورهای مخرب سالهای طولانی زندگی منه که الان باید نقض بشه  متلاشی بشه تا فرمول های قدرتمندکننده درونم بیدار بشه و منو ببره بسمت لاغر شدن اونم بصورت کاملا طبیعی و نرمال چونکه حق الهی من خوب زندگی کردنه ،متناسب بودنه ،لذت بردنه ،شاد بودنه منم میخوام از حق های خودم استفاده کنم 

   خدایا منو ببخش که سالهای زیادی از عمرمو در ناآگاهی بسر بردم ،جسم خودمو نابود کردم، روحیه خودمو تضعیف کردم ،مدام ناراحت بودم ،غمگین بودم،مدام به حرف های منفی درونم گوش کردم ،از خودم متنفر شده بودم ،خدایا منو ببخش که از خودم سالها دور بودم و حتی نیم نگاه محبت آمیزی هم به خودم نداشتم

   خدایا تو وجود منو زیبا آفریدی ولی من انقدر جسممو لاغر و چاق کردم که از شکل اولیه ش خارج شد ،پوستم شل و نافرم  شد ،از خودم راضی نبودم و مدام در دلم با تو و خودم جنگیدم و پدر و مادرمو نفرین کردم

   خدایا منو ببخش که سالهای زیادی پر از کینه و نفرت بودم و اینهمه انرژی منفی به جهانت ساطع کردم ،میخوام تمام رفتارهای اشتباهمو ،عادت های مخربمو دیگه انجام ندم ،میخوام دست بکشم از خود قدیمیم و شخصیت جدیدی بیافرینم که به فطرتم نزدیکتر باشه ،خدایا مثل همیشه کنارم باش و هدایتم کن

   من میخوام یک زندگی جدید رو تجربه کنم،میخوام یک فرد متناسب باشم با بدن سالم و شاداب ،میخوام زندگی پر از آرامشی داشته باشم ،میخوام عاشق خودم باشم خدایا کمکم کن اول خودمو همینجوری که هستم دوست بدارم و هزارتا شرط و شروط برای عشق به خودم نذارم

   خدایا ریلم رو عوض کن ،هلم بده تو جاده سلامتی،آرامش و حال خوب ،خدایا تو کمکم کن هر جایی لیز خوردم مثل همیشه بلندم کن ،تمیزم کن و دوباره منو ببر تو مسیر صحیح ،خدایا پشت و پناهم باش مثل همیشه که حامی من بودی،خدایا چشمان منو بینا کن تا ببینم اینهمه نعمتی که بمن دادی تا لذت بیشتری حس کنم

   خدایا ریموت من دست تو باشه ،خدایا منو حفظ کن از شر حرف های ترسناک شیطان ،خدایا میخوام تو حرف بزنی که حرف های تو بوی عشق امید آزادی میده ،خدایا پناه میبرم به تو خدایا تنها تورو میپرستم و تنها از تو یاری میخواهم

   خدارو شکر میکنم که تصمیم گرفتم از طریق ذهن لاغر بشم و در این مسیر پر از آگاهی قدم برمیدارم ،من به خدا اعتماد دارم و میدونم تا انتها منو حمایت خواهد کرد  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 30 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
    1400/09/09 20:39
    مدت عضویت: 1180 روز
    امتیاز کاربر: 268 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 9 کلمه

    سلام و درود فریده عزیز موفق باشی عالی بود

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فریده حسنی
     1400/09/19 01:21
     مدت عضویت: 1694 روز
     امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 13 کلمه

     سلام دوست عزیز

     ممنون از شما ،همینطور برای شما آرزوی موفقیت و سلامتیو دارم‌🌷

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohannaf1396@gmail.com
   1400/08/25 10:32
   مدت عضویت: 986 روز
   امتیاز کاربر: 57
   محتوای دیدگاه: 290 کلمه

   سلام
   چقدر این فایل زیبا بود با اینک من باز من این فایل قبلا گوش دادن باز انگار اولین بار بودمی‌شنیدم
   الان تو اینستا یک متدی هس ک از چهار اصل تشکیل شده
   متاسفم منو ببخش دوستت دارم و متشکرم
   این عبارات برای پاکسازی استفاده میشه
   من هربار و اینها رو استفاده می کردم واقعا حس خوبی داشتم حس میکردم ب خدا نزدیک و نزدیکتر میشدم
   اما می گفتم همش بخورم خدا یعنی چی این آخه چجوری این عبارت پاکسازی میکنه
   الان ک این فایل دیدم ی چیزی تو دلم گف این عبارات همون توبه کردنه
   همون وصل شدنه همون اقرار ب اشتباه کردن و برگشت ب خدا و درخواست بخشش هس
   واقعا ازاین الهام زیبا لذت بردم و چقدر بجا بود واقعا همه چی ب وقتش اینه من چن ماه پیش این در خواست دادم ک خدا این جملات یعنی چی
   والان فهمیدم درکم از این حرفها رو گرفتم
   و من هم فهمیدم ک وقتی میگم خدایا منو ببخش ب خاطر تموم رفتارهای اشتباهم متاسفم ب خاطر ظلم ها و رفتارهای اشتباهم فکرهای اشتباهم خدایا منو ببخش ممنونم ک منو هدایت کردی ب این سایت ب مسیر درست هدایت کردی دوستت دارم و در این مسیررهمراهمی و کمک می میکنی توکل میکنم ب خودت میدونم ک کمکم میکنی
   چ تعبیر زیبایی از توبه داشتید ک هر رفتار ی ک در ما احساس بد ایجاد کند اون گناهه و باید تکرار نشه
   من همین جا میپذیرم و چقدر در برابر جسم و روحم اشتباه کردم
   و چقدر ب این گوهر ناب آرامش رسیدم
   قبلا در دریای نا امیدی غرق بودم با ی در خواست خدا منو ب اینجا رساند خیلی خوشحالم
   هنوز ب نتیجه جسمی نرسیدم ولی من امید دارم و باور دارم و میرسم
   حسم خوبه و از این احساس خوب شادم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16160 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 466 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   شفای جسم به معنای رهایی از رنجهای جسمی است. و شفای روح به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنی است.

   توبه همان شفای نفس است که از طرف پروردگار برای انسان قرار داده شده و همواره انسان به توبه کردن دعوت شده است .

   توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است.هر فکر یا حرف یا عملی که در ما ایجاد احساس بد کند اشتباه است.

   عادت های فکری و رفتاری ما در قبال جسم خود که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برای ما شده نیز حرکت اشتباهی است که در ما احساس بد ایجاد می کند.

   همانطور که توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما می شود توبه کردن از رفتار اشتباه خود در مقابل جسم نیز باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی جسمی در ما می شود.توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشد که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکند.

   اولین گام مهم اینه که می تونیم لاغر بشیم باور کنیم چون وقتی کاری و با شور و اشتیاق شروع می کنیم یعنی که به خدا ایمان داریم بعد کم کم عجله می کنیم و منصرف می شیم .بعد هم می گیم خدا نخواست . چطور ممکنه که خدا نخواد یه کاری و که با شوق شروع کردیم به دلمون افتاده ولی شیطون میاد وسط هی می گه چرا هیچی نشد ؟

   خدا رو شکر خدا رو شکر اوایل شیطونه نتونست منو گول بزنه من خیلی ذوق و شوق داشتم ولی الان ها بعضی وقتها میاد وسط و یه چیزهایی می گه می گه چرا لاغر تر نمی شی دیگه دیگه از بیشتر نمی تونی …. ولی من همچنان دارم ادامه می دم و سعی می کنم و این یاد آوری خوبی بود توبه کردن که دیگه از امروز من هم توبه می کنم خدایا من و ببخش به خاطر رفتارها و افکار اشتباهم که باعث شدم جسمم چاق بشه .من می خوام شادی ،سلامتی و احساس خوب و متناسب شدن و تجربه کنم .

   امروز من صبحونه دعوت بودم خونه یکی از دوستانم خوب خیلی مفصل حلیم و املت و…. خلاصه من به اندازه نیازم خوردم و لذت بردم و رفتارم درست بود یه دونه هم شیرینی خشک برداشتم بخورم گرد بود کوچیک ولی یه گاز زدم دیگه نخوردم طعمشو دوست نداشتم ولی اگه قبل بود اگه هم دوست نداشتم می خوردم از رفتارم راضی بودم.

   اخرش هم یکی از دوستام گفت تو دیگه خیلی لاغر شدی مثل تینیجرها شدی .

   این یاداوری خوبی بود زمانی که یادمون می ره و می خوایم رفتارهای اشتباه و تکرار کنیم باید یادمون بیاد که توبه کردیم .و خداوند ما رو هدایت می کنه . همه چیز پروسه ای هستش هیچ روندی در طبیعت با عجله نیست روند خودشو طی می کنه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار roshaam2002@gmail.com
   1400/07/18 00:05
   مدت عضویت: 1051 روز
   امتیاز کاربر: 331 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 4,093 کلمه

   گام21(تکرار1)

   به نام خدا

   اصی ترین و تاثیرگذارترین اقدامی که در لاغر شدن ما نقش مهمی دارد  توبه کردن  ما از چاقیمونه .

   داشتن احساس خوب و اشتیاق برای تغییر کردن سبب میشه که نه تنها در موضوع لاغری بلکه در سایر جنبه های زندگی نتایج عالی کسب کنیم .

   حرکت در مسیر لاغری فقط باعث تغییر شرایط جسمی نمیشه بلکه بر سایر جنبه های زندگی هم تاثیر گذاره .

    استاد من به تازگی وارد شغلی شدم که باید مدام در اینستاگرام باشم و تمام حواسم روی آن باشه از طرف دیگه هم نمیخوام که از آموزش ها و دوره ها دور بشم ، دلیل تاخیر من هم این چند مدت همینه ، میخوام بدونم که آیا من بازهم میتونم نتیجه مو از دوران رایگان کسب کنم یا فقط باید تمام فکر و حواسم روی لاغری باشه ؟! خیلی اعصابم داره خورد میشه ، چون که میخوام فایل گوش کنم فکرم سراغ کارمه ، میرم سرکارم فکرم روی فایل ها و موضوع لاغریمه و این حس و حال بد الانم باعث شد تو کارم یزره شکست بخورم با اینکه براش سرمایه گذاشنه بودم .

   پیشنهاد شما چیه استاد ، شما چه راهکاری به من توصیه میکنید که با خیال راحت بتونم هم تو کسب و کارم نتیجه بگیرم هم تو لاغری ؟! ممنونتون میشم اگه راهکاری به من توصیه کنید .

   هدایت من به این مسیر لطف خدا بوده که به هرشکلی بنده های خودش و برای رسیدن به خواسته هاشون هدایت میکنه .

   منی که میخوام و برای رسیدن به خواسته هام حرکت کردم .

   انسان های زیادی اسیر چاقی هستند و به گروه های مختلفی تقسیم میشن .

   1-گروهی که چاقی خودشون و پذیرفتن و تا اخر عمر باهاش کنار میان ! و چاقی خودشون و به حساب شانس و تقدیر خودشون در زندگی قبول میکنن.

   2- گروهی که از چاقی خودشون ناراضین و دوست دارند  که لاغر بشن .

   این افراد عادت کرده اند که با چاقی زندگی کنند اما از شرایط حاکم بر این زندگی راضی نیستند . هربار که چاقی بهشون فشار میاره تصمیم میگیرند که لاغر بشن و برای جداکردن مسیر زندگیشون از چاقی اقداماتی انجام بدن .مدتی هم تلاش میکنن ولی از اونجایی که به چاقی عادت کرده اند ، بعد از چند روز فراموش میکنن که تصمیم  به لاغری گرفتن  وبه همون زندگی قبلی خودشون بسنده میکنن. مثل مادر من 

   3- این گروه که من هم جزوی از اون هستم گروهی هستند که اضافه وزن دارند اما هرگز آرام و قرار ندارند و دوست دارند لاغر بشن . این عده تعدادشون خیلی کمتر از گروه های دیگه هست و بار ها برای رها شدن از چاقی تلاش میکنن و روش های مختلفی رو امتحان میکنند و هربار هم که شکست خوردند ، قانع نمیشن من که اینطوری بودم که یا باید لاغر بشم و به اون چیزی که میخوام برسم یا باید بمیرم !!

   اصلا شکست حالیم نبود!! شده سخت ترین راها رو هم رفتم تا به نتیجم برسم . همونطور که گفتم من باید در شرایطی زندگی کنم که از خلق شدنم پشیمون نباشم و راضیی عمرمو بگزرونم.

   شده چه رژیم های سختی گرفتم ، ورزش های سنگین انجام دادم و هرکاری برای لاغر شدن انجام داده بودم و نتایجی هم گرفته بودم ولی بعد از مدتی هرچی کم میکردم دوباره برمیگشت .ولی هیچوقت قانع نمیشدم که من باید چاق زندگی کنم اصلاا فکر کردن به این موضوع حالمو بهم میزد !

   رویای لاغرشدن در این افراد به قدری اهمیت دارد که بارها از تلاش خود برای لاغر شدن نتیجه ای کسب نکردن اما ذره ای ازآرزوی لاغرشدن آنها کاسته نمیشود .

   بخاطر همین سرسختی اونها توسط خداوند به مسیر صحیح هدایت میشن . 

   چون هر فردی آرزویی داشته باشه و برای رسیدن به آرزوش حرکت کند به مسیرصحیح رسیدن به آرزوش هدایت میشه .

    لاغری با ذهن مسیر رسیدن به آرزوی لاغری ماست .

    مسیری که ما انرا پیدا نکردیم بلکه توسط خداوند این مسیر به ما معرفی شد. با این مسیر بدون اینکه  قبلا چیزی از آن  دیده یا تجربه کرده باشیم.

    مواجه شدیم تا توبه کنیم تا لاغر بشیم !

   این هدایت ویژه افرادی هست که رویای لاغری خودشون رو به هیج وجه فراموش نمیکنند و برای خلق آن تلاش میکنند .

   آموزش ذهنی سبب خودشناسی و و ایجاد ارتباط بهتر با خود شخص میشه  و در شخص آرامش و احساس بهتری ایجاد میکنه و همچنین سبب افزایش ایمان و ارتباط ما با خدای خودمون میشه.

   الهامات و هدایتی که از ابتدای تولد در درون همه ی ما وجود داشته اما به دلیل گسستگی بین خودمون و درونمون قادر به دریافت آن نبودیم .

   آگاهی هایی که ما در این مسیر کسب میکنیم سبب برقراری ارتباط با خود و خدای درونمون میشه و نتیجه این ارتباط فراتر از حد تصوره

   نتایجی که ابتدا سبب  آرامش ذهنی ، شادی درونی ، افزایش اعتماد بنفس ، خاموشی افکار و ذهنی ، سلامت روجی و جسمی و…

   خداوند بزرگ برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه در انسان ها راهکار بسیار تاثیر گذاری برای ما قرارداده است که ان هم توبه کردن است . 

     چرا که  احساس گناه مخرب ترین احساس در ناامیدی و نابودی انسان ها میباشد . 

    و از اونجایی که همه ی ما و جهان مخلوق خداوند هستیم و خداوند تنها خودش از ساخت و کار ما آگاهه از این احساس خطرناک آگاه بوده و روشی هم برای کمک کردن به انسان در جهت رفع این احساس قرار داده .

    از توبه بعنوان رهایی از احساس گناه و احساس بد یاد شده است .

   خداوند شفا دهنده است و شفا به معنای رهایی از افکار و فشار های ذهنی است .

   توبه همان شفای نفس است   که از طرف پروردگار برای انسان قرار داده شده است و همواره انسان ها به توبه کردن دعوت شده اند و همچنین پاداش های عظیمی هم برای توبه کنندگان درنظر گرفته شده است .

   توبه بسیار ساده و راحت است . 

    توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و  سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است . 

    حالا اشتباه چیست ؟

    هر فکر و یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است .

   عادت های فکری و رفتاری ما در قبال جسممون که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری شده ، حرکتی اشتباه بوده که در ما احساس بد ایجاد کرده . 

    همانطور که توبه کردن از اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما میشود توبه کردن از رفتار اشتباهی که ما در قبال جسممون انجام دادیم باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی میشوود . 

   همانطور که توبه راهی برای بازگشت به سوی خدا آرامش و احساس خوب هست ، شخص توبه کننده موظفه که رفتار های اشتباه خودرا تکرار نکند و توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشد که فرد رفتار ها و افکار هایی که باعث چاقی اش شده رو دیگه به هیچ وجه  تکرار نکنه.

   چااقی نتیجه رفتار اشتباهی است که سال های زیادی ما در قبال جسم خود انجام دادیم و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در ما بشه 

   ما در این دوره هاا رفتار های اشتباه ذهنی و عملی  که باعث چاقیمون شده رو شناسایی میکنیم و رفتار صحیح رو جایگزین آن میکنیم و به عبارتی از جچق تر شدن توبه میکنیم و پاداش توبه مون رو که خداوند برامون قرار داده به صورت تناسب اندام ، سلامتی ، شادی و… دریافت میکنیم . 

   خدای عزیزم من میپذیرم که با رفتار و افکار نادرستی که از ااطرافیان و خانواده ام اموزش دیده بودم وخودم هم نمیدونستم و انهارا هر روز تکرار میکردم ، جسم من به همچین شکلی دراومد ، من رو ببخش خدای عزیزم من دیگه رفتار ها و افکار اشتباهیی که باعث ایجاد همچین شرایط جسمی و روحی در من شده رو به هیچ وجه تکرار نمیکنم تا پاداش خودم از این دنیای زیبا که لاغری و تناسب اندام هست رو دیافت کنم .

   خدای عزیرم من میپذیرم که چون غذاخوردن و… رو عامل چاق شدنم میدونستم به این وضعیت در اومدم و الان که حقیقت اصلی رو متوجه شدم ، از شما طلب بخشش میکتم و دیگه افکار اشتباهم رو که باعث ایجادچنین شرایطی در زندگی من شده رو تکرار نمیکنم و همه شون و دور میریزم .

   عجله کردن همیشه مانعی هست که باعث نرسیدن به اهداف و یا چپ کردن در مسیر رسیدن به اهدافمون میشه !! 

   و مارو از حرکت کردمن در مسیر منصرف و ناامید میکنه .

   این که با دیدن دوفایل ما صبح پاشیم ببینیم  جسممون لاغرشده ، امکان نداره ! مگه ما صبح پاشدیم دیدیم که یهوو چاق شدیم ؟!خب معلومه که نه !

   لاغر شدن یک روند جسمیه و زمان بره و لاغری با ذهن آموزش ذهنی است و ازاونجایی که قانون هستی اینه که دنیای ما افکار ماست و ما به هرچیزی فکر کنیم و بهش ارتعاش بدیم در زندگیمون اون رو خواهیم داشت ، ابتدا افکار و باورهای ما باید نسبت به خیلی چیزها تغیر کنه تا آن شرایط در زندگی ما نمایان بشه 

   همونطور که ما یک شبه چاق نشدیم ، نباید هم توقع داشته باشیم که یک شبه لاغر بشیم ، گرچه روند لاغر شدن ما خیلی سریع تر و راحت تر از روند چاق شدنه  چون طبیعت جسم لاغری و تناسبه . و همیشه بازگشت به حالت طبیعی و درمان جسم خیلی سریع تر از روند بیمار شدنه ، به همین دلیل لاغر شدن که حالت و امرطبیعیه جسم ماست خیلی سریع تر از زمانی که ما چاق شدیم اتفاق میفته.

   مسیر صحیح در انجام و رسیدن به هر خواسته ای پیدا بشه ، ما هرکاری کنیم دوباره با این مسیر مواجه میشویم  ناخوداگاه ، چه بخوایم چه نخوایم !و این خیلی جالبه دقیقا ، چون منم اون اوایل همچین اشتباهی کرده بودم و چون نمیدونستیم که چطوری باید بنویسم و یا چطوری  فایل های رایگان و پیدا و  استفاده کنم بعد از دیدن چندفایل خب باورهام خیلی تغییر کرد و احساس خوبی پیدا کردم .

   و خب نمیدونستم بقیه فایل های رایگان و از کجا و چطری باید تهیه کنم به همین دلیل دوباره با نوشتن تلقین های مثبت و تصویر سازی و تجسم خواسته هام با توجه به قانون جذب اقدام به لاغرشدن کردم که بازهم نتیجه خاصی نداشت ولی همچنان ادامه دادم که یک روز تو اینستاگرام که بودم استوری نحوه شرکت به دوره های رایگان تون و دیدیم که به صورت igtv قرار داده بودید و خیللییی خوشحال شدم و بعد از ثبت نام از اول تیر به صورت جدی توشون شرکت کردم و الان هم هنوز هستم .

   میخواستم بگم که امکان نداره که بعد از مواجه شدن با حقیقت و واقعیت دوباره به مسیر دیگه ای روی ببریم و شده خواه و ناخواه دوباره مسیر صحیح سر راهمون قرار میگیره .! و این موضوع هدایته و اتفاقی نیست .

    این نیرو میدونه که ما میتونیم از این مسیر به خواسته مون برسیم ، اما خودمون ایمان نداریم و کم کاری میکنیم ! 

   ما در روز وقتمون و خیلیی بیهوده سر اینستاگرام و تلگرام و….و موضوعاتی  میزاریم که هیچ نتیجه ای برامون نداره . خود مننن اینطوریم ! 

   ولی حاظر نیستیم روزی حداقل 30 دقیقه وقت بزاریم که نتیجه ای به این زیبایی و مهمی و برداشت کنیم !! من سعی میکنم با اینک در اینستاگرام فعالیت دارم وقتمو با عشق و علاقه صرف رسیدن به هدفم بکنم و در روز براش حدود دو الی 3 ساعت ، شده 7/8 ساعت هم وقت گذاشتم .!

   و من الان با اطمینان خاطر در این مسیر در حال حرکت هستم .

   پس ما اگر دچار اضافه وزن شدیم  این اتفاق طی یک روز و دوروز و یک هفته و… رخ نداده و هرکس به تعدادسال های زندگیشون زمان برده که الان دراین شرایط و وضعیت هست. 

   و روند اضافه وزن چندسالی  زمان برده تا جسم ما تغییر کنه و حال و احساس ما بدتر بشه. پس انتظار این که با چند تا فایل دیدن یهو جادو جمبل بشه و ما کاملا متناسب بشیم رو نداشته باشیم ! چون همچین اتفاقی نمیفته و نخواهد افتاد .

   باید قانون طبیعت وصبر  زندگی رو در نظر داشته باشیم ! مثلا ما که ی بذر میکاریم فرداییش نمیریم از درختش میوه بچینیم که ! این قانون طبیعته!

   باید روند طبیعیه بدن طی بشه .

   طبیعت هم این شکلیه که کشاوز وقتی بذری رو میکاره روند رشد کردن و جوانه زدن بذر هم زمان مربوط به خودشو میبره ، کشاورز نمیاد بالای سر محصول ذکر و دعا بخونه که محصول یهو فردا میوه یا بذر بده! درسته میاد به محصول سر میزنه ، بهش اب میده ، علف های هرز و از بین میبره و جلوگیری از ایجاد  آفات و حشرات  میکنه ولی روند طبیعی محصول باید طی بشه و اقداماتی  که کشاورز انجام میده یک مراقبت جزعی از روند و تکامل است که خداوند داره انجام میده ! کاری که خداوند داره برای اون محصول انجام میده خیلییی بیشتر از کاریه که کشاورز داره انجام میده به خاطر همین ما باید شکرگزار نعمت هایی باشیم که بهمون داده میشه ! همونطور که وقتی مادر ما برامون غذامیپزه و ما اونو میخوریم و ازش تشکر میکنیم و مادرمون خوشحال میشه و دفعه بعد هم برامون غذارو با عشق علاقه و خوشمزه تر درست میکنه و یا وقتی که شخصی بهمون در انجام کاری کمک میکنه ما ازش تشکر میکنیم اون شخص خوشش میاد و دوست داره بیشتر بهمون کمک کنه و اشتیاق و شورو شوقش بیشتر میشه و مارو بیشتر هدایت میکنه .

   خداوند هم همینطوره هرچی ما در قبال نعمت هایی که بهمون میده ازش بیشتر تشکر کنیم ، خوشحال تر میشه و بهمون بیشتر میده  و وقتی هم که ناله کنیم و بابت چیزهای نداشتمون خدارو کفر بگیم خوشش نمیاد گرجه خداوند مهربان و بزرگه و میبخشه ولی وقتی مثلا ما بعد از غذایی که مادرمون برامون پخته و خوشمون نیومد بگیم این چه غذاییه که درست کردی ؟ چقدر بدمزس ! اه اه حالم بهم خورد و…خب ناراحت میشه و دلش میشکنه و اعتماد بنفسش پایین میاد ویا در هر جنبه و مسیله دیگه ای و یا حتی در خودمون! شما خودتون اگه کسی ازتون تشکر کنه ، خوشتون نمیاد بازم بهش کمک کنید ؟؟ یا اگه یک کاری و انجام بدید و ازتون قدردانی بشه ، خوشتون نمیاد بیشتر اونکارو انجام بدین ؟؟ من که اینطوریم ، اصلا لذت میبرم و انرژی بیشتری میگیرم . 

   سیسم خداوند اینطوریه .

   هرچیزی  که بر روی این زمینه تجلیات خداوند هستند که باید بابت داشتن انها خداروشکر کرد 

   شکرگزاری خیلی نتایج فوق العاده ای داره .

   باید باور کنیم که لاغر میشیم تا لاغر بشیم ! 

   پس خداوندی که از همون لحظه ای که بذر در زمین کاشته شد ، کارشو شروع کرد و روند و سیستمش فعال شد . و تا  رشد بذر و  دریافت محصول کار اصلی رو خداوند انجام داد !

   این سیستم خداونده که هر کسی بخواد خودشو اصلاح کنه یا یک خوبی و نیکی انجام بده ، خداوند خودش انجام میده و ما انسان ها فقط یک کار جزیشو انجام میدیم . تا لذتش رو هم ببریم ! وگرنه  حتی همون کارم انجام ندیم ، بالاخره خودش اون کارو به عمل میاره . پس اینا لطف خداونده که خودش داره کار و انجام میده .

    پس وقتی که ما باور کنیم نقش خداوند در اصلاح جسم ما به مراتب بیشتر از نقش خودماست ! چون بدن ما دوست داره که متناسب بشه . سیستم طبیعیه بدنه ماست که اصلاح کنه و مشکلاتش رو رفع کنه .

   مثل بریدن دست مون !که ما وقتی دستمون رو میبریم ، خودش همه کارا رو انجام میده سلول سازی و بازسازی و جوش خوردنش و… انجام میده و بعد ازچند روز دیگه حتی اثری هم ازش نیست !فوق فوقش ما میایم ی چسب زخم میزنیم روش که اگه هم نزنیم بازم خودش رو درمان میکنه . این همه کاار های دیگه که ما نمیدونم چقدر زیادن رو همه رو خداوند بدون سر و صدا و بدون هیج منت و خواهشی … انجام داده و همه اینها سیستم خداونده . 

   تنها چیزی که مانع  از لاغرشدن افراد میشه باور نکردن اوناست که میتونن لاغر بشن ! اولین مانع و سراشیبی همینه ، وقتی باور اینکه میتونیم لاغر بشیم در ما شکل بگیره میفتیم تو سرازیری  و کار ما خیلی آسون تر و راحت تر میشه وقتی افراد زیادی نتیجه گرفتن در این مسیر ، نه یکی  دوتا هااا ! نه ! خیلییی هااا ، پس تو هم لاغر میشی ، امکان نداره که لاغر نشی !

   پس باور کنیم که میتونیم تغییر کنیم ،  وقتی باور کنیم دیگه بقیه کار خود بخود انجام میشه خیلییی آسون و راحت .

   این گام اول یزره سخته، چون به تعداد روزهایی  که ما اضافه وزن رو زندگی کردیم و به تعداد دفعاتی که ما از هر مسیری اقدام کردیم لاغر بشیم  وشکست خوردیم و نتیجه نگرفتیم برامون رهلیی از اون سخت تر شده   خیلی از افراد انگیزه و امید و ایمان ندارن که میتونن از این رنج رها بشن به خاطر همین بعد از چند روز مسیرو رها میکنن .

   من که میگم هیچ چیز سخنی وجود نداره ، مگه اینکه خودمون برای خودمون سختش کنیم !

   یعنیی ما اگه بتونیم ایم سربالایی اول و ( که همون باور کردنه) طی کنیم و به سرازیری برسیم ، کار خیلی آسون تر میشه .

   من باور کردم که میتونم لاغر بشم و به امیدخدا همینطور در این مسیر در حال حرکت هستم و خیلی نتایج جزعی هم در جسمم دارم میبینم ولی هنوز بالای ترازو نرفتم و با خدا عهد بستم که خدایا هر وقت من وزنم به 60 رسید برم  رو ترازو و ببینم و به همین ترتیب تا بالاخره به وزن ایده ال و متناسبم برسم .

   کسی که به این مسیر هدایت شده و هنوز تو دوره ها چه رایگان چه سرزمین لاغر ها شرکت نکرده ، هنوز باور نکرده که میتونه لاغر بشه !

   البته اینم بگم که اگه ما با آرامش و توکل به خدا در این مسیر حرکت کنیم و تمریناتش رو انجام بدیم ، باور خود به خود در ما شکل میگیره ، چه بخوایم چه نخوایم . 

   این دوره ها تحولات گسترده ای در نتیجه ما در همه جنبه ها ی  زندگی داره ! این گام باعث شد که من دوباره به خدای خودم نزذیک تر بشم ، مدتی بود که شکرگزاری نمیکردم ولی دیگه الان در همین لحظه از زندگیم بابت تمام چیزهایی که دارم از خداوند متشکرم . 

   من به هدایت خداوند در این مسیر  قرار گرفتم و  خداوند خودش خواسته تا  نتیجه رو بهم بده ، من بذز لاغری رو در وجودم کاشتم و با استفاده از فایل ها و دوره ها دارم آبیاریش میکنم و علف های هرزشو میچینم و دارم به رشد بذر لاغریم کمک میکنم و چه بخوام چه نخوام خداوند روند اصلاح و تغییر بدن من رو انجام میده . 

   همونطور هم در مسیر کسب و کارم که به تازگی هدایت شدم کارهای لازم رو انجام دادم پس من چه بخوام چه نخوام به چیزهایی که میخواهم میرسم . و خداوند خودش باقی کار ها رو برایم انجام میدهد .

   همونطور که در شروع هرکاری امید ما به خداوند است نتیجه هم با توجه به امید ما به خداوند پاسخ میده .

   استاد ممنونم از این فایل فوق العاده من گیرمو امروز تو کسب کارم هم پیدا کردم ، تو مرحله آخر هم باید امیدم به خداوند باشه . 

   همه ی ما به خصوص خودمن  در خیلی از جنبه های زندگیمون وقتی یکاریو شروع میکنیم اولش با انگیزه و اشتیاق شروع میکنیم چون نیرو خداوند پشت ماست و هدایت شدیم و اشتیاق در درون ما شعله ور شده که ما میتونیم در مسیری که قرار گرفتیم یا انتخاب کردیم موفق بشیم .

   این رو باور کنیم که  خداوند کار اشتباه انجام نمیدهد . 

   واگه ذوق و شوقی برای انجام کاری در ما ایجاد شده مطمعن باشیم که ما توانایی موفق شدن در اون کار رو داریم .

    هستند  افرادی که هر کاریو با اشتیاق و انگیزه انجام میدن اما بعد از مدتی توش سست میشن و اونو رها میکنن و جالب هم اینه که میگن قسمت نبود ، خدا نخواست !

    خدایی که مارو در ابتدای مسیر قرار میده ، تا اخرش باهامون هست .  

    خدا همیشه بهترین هارو برامون میخواد .

   پس به خدا ایمان داشته باشیدم و بهش اطمینان کنیم .

   لاغری با ذهن مسیریه که ما از اون به نتیجه میرسیم.

   همه ی ماهایی که الان داریم از این فایل استفاده میکنیم به طریقی با این مسیر آشنا شدیم یا هدایت شدیم .

   به بی نهایت طریق خداوند داره افرادی رو که میتونن از این روش نتیجه بگیرن رو با این مسیر اشنا میکنه .

   چون تنها خداوند به نهان آشکار ما آگاهه و اون میدونه که در قلب ما چی میگذره و تمام افرادی که با این مسیر آشنا شدن و هدایت شدن ، مطمعن باشیم که میتونیم از این مسیر به خواسته خودمون برسیم که این مسیر بهمون پیشنهاد شده .

   خداوند کار اشتباه انجام نمیده ، فقط کافیه که بهش و به قدرتش ایمان بیاریم .

   خدا خیلی دوست داره که ما لاغر بشیم و بخاطر همین سیستم بدن مارو به این شکل طراحی کرده و همپنین سیستم بدنمون رو طوری تنظیم کرده که همیشه اصلاح بشیم .

   بارها در طول زندگیمون ، به جسمون آسیب وارد شده ، بارها بیمار شدیم ولی اونقدر سیستم ایمنی بدن ما قویه که همیشه هم خوب شدیم حالا ممکنه  که ما کاری هم انجام داده باشیم ، دکتری رفته باشیم و یا دارویی مصرف کنیم اماکاری که خداوند در دفع این ویروس ها و باکتری ها انجام داده کجا و کاری که ما کردیم کجا ؟

   کاری که خداوند برای ما انجام میده ، به مراتب بزرگ تر از کاریه که ما برای خودمون انجام میدیم .

   حتی گام اول رو هم خدا برامون برداشته و ما هدایت شدیم ، فقط باید ایمان داشته باشیم و اقدام کنیم .

   حتی در این مسیر گامهای بعدی رو هم خداوند برامون برمیداره و هدایتمون میکنه و احساس خوب در ما ایجاد میکنه .

   همه کار رو خداوند داره انجام میده .

   پس به توانایی خودمون ایمان بیاریم و باور کنیم که میتونیم مناسب بشیم ، اگه این باور در ما شکل بگیره ، خیلی از مسیر رو طی کردیم .

   خداوند اونقدر بزرگ و بخشندس که تایین نکرده مثلا تا اینقدر میبخشم ، بقیه رو نمیبخشم یا به اندازه گناهایی که کردیم التماس کنیم تا مارو ببخشه و…

   وقتی حرف از توبه هست ینی برگشت  سریع یعنی به محض این که قبول کردیم که اشتباه کردیم و از خداوند طلب بخشش کنیم و ازش درخواست کنیم  که مارو از این اشتباهی که در حق خودمون یا دیگران کردیم رها کن  و…

   وقتی توبه کنیم ، خداوند سریع برگشت و انجام میده . و خداوند رحمتش رو به سوی بنده هاش میفرسته .

   اضافه وزن هم یک رفتار اشتباه و یک گناهه!چون یکسری رفتار و افکار  اشتباه داشتیم که شرایطمون اینشکلی تغییر کرد .و وقتی از خداوند در برابر رفتارهای اشتباهی که در حق جسممون کردیم و این شرایط رو برای خودمون ایجاد کردیم طلب بخشش کنیم و ازش بخوایم که اصلاح بشیم و شرایط جدیدی رو تجربه کنیم و…خداوند مارو هل میده به سمت موفقیت و پشت و پناه ماست . همونطور که الان مارو هل داده  و ما هدایت شدیم چون هیچ گونه تبلیغ و سمینار و .. برای  استاد عطار روشن انجام نشده است . و همه کار خدا بوده .

   پس تمام مسیر رو به خدا ایمان داشته باشیم . در تمام جنبه های زندگی!

    متناسب شدن که حالا یک بخش از زندگیه ولی الویت اوله منه در کنار تمام کارهای دیگه ای که دارم انجام میدم .

   هرکاری رو که ما با انگیزه و اشتیاق شروع میکنیم ، ایمانمون به خداست . 

   ولی بعضی اوقات انگیزه های کاذب هم هست ، که مثلا با حرف کسی عصبانی و ناراحت شدیم و گفتیم باید دیگه لاغر بشیم و بریم فلان کار و بکنیم و روی فلانی رو کم کنیم و… اینا همه انگیزهای کاذبی هست که برای ما شکست میاره و اعصاب مارو بیشتر خراب میکنه . 

   دوسال پیش بودم دیگه! میخواستم پز بدم که لاغر شدم و روی یسری افراد و کم کنم و کارای زیادی کردم ولی شکست خوردم و اعصابم داغون شده بود و… شرایط بدی بود تعریفش نکنم بهتره .

   ولی وقتی یجاهایی تصمیم میگیریم که باید کاری انجام بدیم و انگیزه داریم ، این همین ایمان هست که به ندای پروردگار پاسخ میدیم و کارو شروع میکنیم اما بعدش منصرف میشیم .

   چون که عجله میکنیم !

   بساط شیطان هم که پای عجله پهنه ! إ هی تحریک میکنه که چند روز گذشت ، یک هفته گذشت برای من 4 ماه گذشت چی شد ؟؟ پس چرا نتیجه نگرفتی ؟ فلانی نتیجه نگرفت تو هنوز….

   .اعصابمون و بهم میریزه و  به قول خودمون کرم خودشو میریزه و در میره و ما میمونیم یک غم و ناراحتی بیشتر و بزرگتر .

    لاغرشدن آسان ترین کار دنیاست ، اگر باور کنیم که میتونیم .

   تک تک تمریناتی که ما در این دوره انجام میدیم ، پازل متناسب شدن رو در ذهن ما میچینه و تصویر متناسبی رو از خودمون در ذهنمون به وجود میاره بخاطر همین یک عالمه نتیجه عالی داره !

   فقط سعی کنید که متناسب بشید حالا از هر روشی که میدونید . به هرحال هرچقدر براش تلاش کنیم نتیجه میگیریم اگر هم که میخوایم  به آسانی لاغر بشیم هم مسیر لاغری با ذهن هست ولی فقط سعی کنید که لاغر بشید و زندگی جدیدی رو تجربه کنید .

   پس با انگیزه ادامه بدیم و ایمان داشته باشیم که خداوند که تا همینجا مارو رسونده تا آخر مسیر هم با ما خواهد بود .

   شاد و پیروز و متناسب باشید  .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 59 کلمه

    سلام و درود
    زمان استفاده از محتوای هر روز یک تا یک و نیم ساعته
    در این زمان به اینستا و کسب و کار فکر نکنید و فقط تمرکزت روی آموزش ها و انجام تمرینات باشه
    در باقی ساعات روز که مشغول کار و اینستا هستی به آموزشها و لاغری فکر نکن
    به این شکل هر کار رو به شکل احسنت انجام میدی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار roshaam2002@gmail.com
     1400/07/20 18:54
     مدت عضویت: 1051 روز
     امتیاز کاربر: 331 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 7 کلمه

     خیلیی ممنونم از راهنماییتون استاد، چشم 🙏🏻❤️

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/07/10 13:57
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 24057 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 359 کلمه

   درود به شما استاد گرامی و همه دوستان همراهم

   این فایل بسیار آموزنده با عنوان تعجب برانگیز از چاقی توبه کنید لاغر میشوید خیلی جالب بود

   پر از ایجاد شور وشوق و امید دهنده و هیجان برانگیز بود

   یادآوری اینکه خداوند مهربان ما را به این مسیر هدایت کرده است چونکه میداند ما انگیزه و توانایی برای رسیدن به تناسب اندام را داریم چقدر به انسان آرامش و شور و اشتیاق برای ادامه دادن میدهد

   من واقعا با این تجزیه و تحلیل شما موافقم  از اینکه ما با اشتباهاتی که مرتکب شدیم به بدنمان ضربه وارد کرده و او را از حالت پیش فرض خود که متناسب بودن است و خدا اینرا برای ما مقدر کرده است دور کردیم

   وقتیکه معنی توبه این است که ما به اشتباهمان پی ببریم و از خدای مهربان تقاضای بخشش کرده و دیگر آن عمل اشتباه را انجام ندهیم پس اقدام ما برای لاغر شدن با تعریف توبه کردن جور در می آید 

   این پیام خیلی دلگرم کننده و آرامش بخش است که خداوند درهای رحمت را به روی توبه کنندگان باز میکند

   چه رحمتی بهتر از آنکه ما تناسب اندام آنهم به سادگی آب خوردن را هدیه بگیریم

   باور کردن به متناسب شدن واقعا کلید آسان کردن مسیر و رسیدن به هدف است

   من خوشبختانه این باور را دارم و با ایمان به خدای مهربانم که راه درست را به من نشان داده و در این مسیر مرا همراهی و پشتیبانی میکند با اطمینان خاطر به سوی هدفم با شور و شوق فراوان و با استمرار پیش میروم

   مثالهای کشاورزی و زمان دادن به رشد محصولات خیلی عالی بود و اینکه ما هم بخشی از این کائنات هستیم و برای رسیدن به تناسب اندام باید به بدنمان این زمان را بدهیم که ترمیم بشود و در این پروسه ما باید هر چقدر میتوانیم از مقدار تخریب کم کنیم 

   عجله را باید به طور کلی کنار بگذاریم و به این فکر کنیم که چقدر طول کشید که ما چاق شویم حالا یک دهم آن زمان را به بدنمان وقت بدهیم دیگر دچار عجله نمی شویم و زمانیکه بدنمان کمتر از آن زمانی که توقع داشتیم نیاز است برای ترمیم خودش را ترمیم کند آنوقت خیلی بیشتر از نتیجه لذت برده و هیجان زده میشویم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار marzieh753@gmail.com
   1400/07/04 12:45
   مدت عضویت: 1097 روز
   امتیاز کاربر: 6512 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 558 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! اگر هنوز با اینکه بارها در رسیدن به لاغری شکست خورده اید، آرزوی لاغری را در دل دارید پس یعنی شکست ها نتوانسته شما را از هدفتان دور کند، بنابراین لایق لاغر شدن هستید. یکی از اصلی ترین و تاثیرگذارترین اقداماتی که یک فرد چاق برای لاغر شدن باید انجام بدهد توبه کردن از چاقی است. افراد چاق را می‌توان در چند گروه دسته بندی کرد. گروه اول: چاقی خود را پذیرفته اند و با مشکلات آن کنار آمده اند. 

   گروه دوم: از وضعیت خود راضی نیستند و می‌خواهند لاغر شوند، اما فقط زمانی که مشکلات چاقی به آنها فشار وارد می کند تصمیم به لاغری می گیرند و خیلی زود هم به روال قبلی خودشان برمی‌گردند. 

   گروه سوم: افرادی هستند که هرگز چاقی خود را نمی پذیرند و برای لاغر شدن آرام و قرار ندارند و البته نسبت به دو گروه دیگر، افراد کمتری را شامل می‌شوند. افراد این گروه از هیچ روش و تلاشی برای لاغری دست برنمی‌دارند، حتی اگر بارها شکست بخورند و در نهایت توسط خداوند به مسیر صحیح هدایت می شوند. 

   خداوندی که ساز و کار جهان هستی را بنا کرده است برای رهایی بندگانش از احساس ویران کننده گناه، توبه را قرار داده است که به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است. بنابراین خدایی که ما را خلق کرده و به فکر روح و روان ما هست حتما برای رهایی جسممان از مریضی، چاقی و سختی، هم راهکاری قرار داده است. بنابراین بپذیریم که چاقی ما اشتباه بوده است و از خداوند و خودمان و جسممان که باعث شده ایم این همه رنج و سختی بکشد طلب بخشش کنیم و سعی کنیم دوباره این اشتباه چاقی را تکرار نکنیم و نتیجه آن برایمان آرامش روحی و سلامتی جسم خواهد بود. باید باور کنیم که می‌توانیم لاغر شویم و اگر این را باور کنیم مابقی کار خود به خود آسان می‌شود. الان بخاطر بارهایی که تلاش کردیم و بی نتیجه بوده است نمی توانیم به این باور برسیم که می‌توانیم متناسب شویم. ما باید شروع کنیم و به مسیرمان شک نداشته باشیم، مابقی کارها را خود خداوند انجام می دهد. ما اگر در این مسیر 10 قدم برداریم خداوند 90 گام مابقی را تا رسیدن به هدف طی می کند. امکان ندارد خدایی که ما را در ابتدا به یک مسیر هدایت می کند، آخر مسیر ما را رها کند. فقط باید به خداوند ایمان داشته باشیم و بدانیم خداوند کار اشتباه انجام نمی دهد و در ما این توانایی را دیده است که با این روش لاغر می‌شویم که ما را به این مسیر آورده است. 

   درمقابل خداوند از چاقی توبه می کنیم و مطمئن هستیم شیطان همیشه در هر مسیری با ما همراه است. در ابتدا توبه می کنیم و به خداوند ایمان داریم ولی از همان ابتدای مسیر و خصوصا وقتی که عجله می کنیم تا نتایج توبه را در خود ببینیم، شیطان از این نقطه ضعف ما استفاده می کند و کاری می کند که افکارمان روی مسیر متمرکز نباشد و ما را از ادامه مسیر ناامید می کند و با فریب هایش باعث می‌شود که توبه خود را فراموش کنیم. به یاد داشته باشیم که باید ایمانمان را قوی تر کنیم تا از وسوسه های شیطان به دور باشیم و سر عهد خودمان با خداوند باقی بمانیم تا درهای رحمت اللهی به روی شما باز شود. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/06/17 20:10
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 16 کلمه

   سلام استاد چرا نظرات دیگه تایید نمیشه 

   نظرات من تایید نمیشه یا این مشکل برای همه هست؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 7 کلمه

    سلام و درود
    همه نظرات تایید شده است

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار منیره.ف
     1400/06/19 23:56
     مدت عضویت: 1760 روز
     امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 4 کلمه

     ممنون استاد لطفتان مستدام

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Fateme Bologh
   1400/06/16 19:12
   مدت عضویت: 1778 روز
   امتیاز کاربر: 123 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 532 کلمه

   درود و خدا قوت 

   گام بیست و یکم : 

   در این دوره میخوایم به  این موضوع بپردازیم که اولین گام در اینجا  باوراست باور اینکه ما لاغر میشیم و متناسب اصلا طبیعت جسم ما متناسب شدن است .

   ما بابد با روند طبیعی بدنمون تو حه کنیم و مشکل بزرگی که بعضی افراد باهاش روبهرو نیشوند و باعث میشه نا امید بشن یا منصرف بشن یا انگیزه برای ادامه دادن نداشته باشن عجله کردن به هر حال این همون هدایته هست که وقتی من به هر طریقی در این مسیر  قرار گرفتم باهاش اشنا شدم سر راه من قرار گرفته  و من استارتش رو زدم  پس خدا خواسته خواست خدا بوده و این همون چراغ چشمک زن هست برای رسیدن به هدف .پس دلیلی برای نا امیدی وجود نداره یکی از موانعی که اجازه نمیدن من تا اخر این مسیر برم  باور نداشتنه 

   ما به تعداد روزهای که چاق بودیم به تعداد روزهای که با جسمم‌ن بد رفتار کردیم و به تمام دوره های که رفتیم و نتیجه ندیدیم  باور اینکه  من متناسب میشم برام‌ن سخت  میشه 

   تلبتهتا یه جای طبیعییولی باید بت این نکته تو جه کنیم که وقتی باور و ایمان ما کامل شد بقیه مسیر خود به خود ادامه دارمیشه همراه با نتیجه  ما یک شبه چاق نشدیم  که بخواییم یک شبه لاغر بشم  ما با یه مهمونی و یه پر خوری چاق نشدیم  که توقع داریم با یک فایل متناسب بشیم 

   در هر کاری روال به این صورته که شما اگه بخوایین یک کاری رو اصولی انجام بدین یک باید نسبت به اون کار و توانایی خود و نتیجه باور داشته باشین  مرحله دوم استمرارو صبر  و ایمان و وقتی پروسه تکامل به اتمام رسید دیگه برای همیشه اون نتیجه مطلوب رو برای ما داره و نتیجه خوب ادامه دار هست 

   نقش خدا در اصلاح جسممون  خیلی زیاده یه جای سیستم بدنمون و طبیعت بدنمون یه جای به دست خداست 

   خدا خواسته که من دذ این مسیر قرار بگیرم و این لطف خداونده این مسیر مسیر کمی در زندگی من نیست قطعا قراره تحولات بیشتری  جز متناسب شدن  در زندگی من اتفاق بیفته پس کار کمی نیست 

   خوب من با توجه به اهمیت این موضوع صبر کنم عجله رو حذف کنم و چیزی که خیلی مهمه اینه که باور و ایمان داشته باشم 

   باور به خودم و تونایهایم 

   ایمان به خدا که همیشه صلاح من و میخواست وبهترینهارو برام میخواد 

   باور به روشی که درش قرار دارم  و مسیری که دارم قدم بر میدارم 

   وقنی در مسیری که شروع میکنیم و اشتیاقش در ما هست پس توانایش رو داریم و خدا خواسته و خدا این توانایی رو در ما دیده که در این مسیرو در سر راه  من قرار داده 

   در این مسیر کاری که  خدا برامون انجام میدیم  خیلی بیشتر از اونی که هودمون میخواییم انجام بدیم چون خدا دوست داره بدن ما اصلاح بشه  پس کافی فقط ایمان بیاریم 💞

   من در این مسیر به خدا وروشی که درش قدم برداشتم ایمان دارم و باور دارم طبیعت بدن من متناسب شدن هست خدایا منو ببخش که این رفتارو تا به امروز با جسمم داشتم خدا به من کمک کن 

   این مسیر اقدام بدون توجه به نتیجه و نداشتن عجله و یک شبه رسیدن به هدف  داشتن ایمان و باور  ابمان به خدا 💞💞💞 خدایا شکرت که همیشه پشت و پناه من هستی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/06/16 12:39
   مدت عضویت: 1502 روز
   امتیاز کاربر: 3975 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 386 کلمه

   به‌نام‌خدا 

   سلام

    اول از همه یه باور تو ذهنم پیدا کردم و جالب بود برای خودم باور اینکه برای لاغر شدن باید گشنگی کشید هر وقت که گشنگی کشیدی و چیزی نخوردی پس داری لاغر میشی و بدن از چربیهای قبلیت کم میکنه تا انرژی بگیره .چند وقت بود که سر شب غذا می خوردیم و دیر می می خوابیدیم من آخر شب گرسنه بودم ولی چون حال نداشتم از تنبلی نمی‌رفتم چیزی بخورم و سعی می‌کردم بخوابم ولی از این احساس گرسنگی حس خوبی داشتم حس خوب لاغر شدن و متوجه شدم من هنوز هم باورم اینه برای لاغر شدن باید گرسنگی و زجر کشید خوشحالم که این باور خودم پیدا کردم و باید این باور رو تقویت کنم که لاغرشدن آسان ترین کار دنیاست بدون زجر کشیدن و با لذت بردن.

    اما فایل امروز خیلی عالی و جالب بود وقتی عنوان فایل رو دیدم خیلی مشتاق شدم ببینم یعنی چی توبه از چاقی  قراره توی فایل چی گفته بشه و چقدر جالب بود حقیقت‌های بود که در اطرافمون بود ولی ما بهش توجه نمی کردیم بارها شده بود که مریض شده بودم و هیچ دارویی هم مصرف نکردم و هیچ کار خاصی هم نکردم ولی بدنم کمک کرده و بعد از یه مدت حالم خوب شده یا مثال کشاورز عالی بود که اولش در مراحل کاشت و نگهداری امیدش به خدا بود ولی بعد از برداشت و فروش امیدش به خریداران و میدون دارا بود باید باور کنیم شروع و هدایتمون به این مسیر به وسیله خدا بوده و با توکل و به امید خدا شروع کردیم و نتیجه هم دست خداست با توکل به خدا و مراقبت از نهال مون مطمئناً برداشت خوبی می کنیم فقط باید ایمان داشته باشیم و  باور داشته باشیم که ما در مسیر درستی هستیم 

   توبه از چاقی هم کاملا درسته ما هروقت کار اشتباهی رو انجام میدیم احساس بدی در ما به وجود می اومد و همیشه برای خلاصی از این احساس بعد توبه می کردیم و حالمون و احساسمون خوب می شد پس توبه می کنم به خاطر رفتارهای اشتباهی که با بدنم داشتم به خاطر ظلمی که در حق خودم کردم به خاطر فشاری که بر جسم وارد کردم به خاطر حال بدی که پیدا کردم توبه می کنم و سعی می کنم دیگه این اشتباهات را تکرار نکنم و همیشه در مسیر تناسب، آرامش و خدایی قدم بردارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 5410 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 425 کلمه

   به نام خدای بخشنده و مهربان

   روز ۱۴۴: روز ۴۸ تکرار، روز جمعه ۱۴۰۰/۶/۱۲

   سلام 

   اضافه وزن کنونی من نتیجه سالها مداومت بر رفتارها و باورهای چاق کننده من بوده است. بدن من بسیار هوشمند است و همواره در حال ترمیم جسم من و رفع چاقی آن است و در گذشته چون من سرعت تخریب خودم را بالاتر از سرعت ترمیم خودم برده بودم، طی سالها مداومت بر این شیوه چاق شدم. اکنون سرعت تخریب خودم را کم کرده ام و ایمان دارم توانایی متناسب شدن را دارم چون سیستم طبیعی بدن من تناسب است به شرط آنکه من در کار آن اختلال ایجاد نکنم. من معتقدم تناسب اندام هم به آرامی رخ می دهد و در این روش از ریزش مو و افتادگی پوست و شل شدن بازو و…. خبری نیست چون با فشار جسمی رخ نداده بلکه با آرامش و روندطبیعی تکاملی جسم من رخ می دهد، پس هیچ آسیب و عوارضی به جسم من تحمیل نمی کند.

   همانطور که وقتی در کودکی با جمع کردن پول تو جیبی های خودم بعد از  مدتها می توانستم وسیله مورد علاقه ام را بخرم و به شدت لذت بیشتری نسبت به  چیزی داشت که مثلا به عنوان کادو دریافت کرده بودم.

   بدن من هوشمندانه در جهت اصلاح و ترمیم خودش در حال تلاش است و من با کنار کشیدن خودم و عجله نکردن به نظاره متناسب شدن خودم می نشینم.

   من بارها با اشتیاق برای متناسب شدن اقدام کردم و آنقدر این کار را ادامه دادم که در نهایت خداوند مرا به مسیر درست لاغری با ذهن هدایت کرد. پس خداوند آگاه به نهان و آشکار مرا توانمند و مستعد متناسب شدن از این مسیر شناسایی کرده است و در شناخت خداوند اشتباهی وجود ندارد. پس باید به این انتخاب پروردگار قادر مهربان لبیک بگویم و ادامه بدهم. باید با ایمان به توانایی خودم برای لاغر شدن با اشتیاق ادامه بدهم و مطمئن باشم اگر عجله نکنم و در مسیر بمانم حتما به نتیجه طلایی متناسب شدنم می رسم.

   سالها با افکار ورفتار اشتباه به جسم خودم آسیب زدم و از شادی و لذت و آرامش و اعتماد به نفس دور شدم. خدایا توبه می کنم برای همه اشتباهات عملی و ذهنی که در حق جسمم روا داشته ام ، خدای بخشاینده مهربان در ترک این رفتارها و افکارهای غلط و انجام رفتارهای درست و پرورش باورهای صحیح ذهنی مرا به عالی ترین شکل حمایت نما. مرا از نجواهای منفی شیطان درونم محافظت فرما.

   خدایا به من و دوستان همراهم گامهای استوار در جهت بهتر شدن عطا فرما و ما را در مسیر زیبای متناسب شدن به شکل عالی حمایت و هدایت فرما. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/06/02 17:43
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,948 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان  خوبم 

   ما اگر دچار اضافه وزن شدیم در یک روز و یک ماه اینطور نشدیم به تعداد سالهای زندگییمون اینطور شدیم  و چاقی ما  یک دفعه نبوده ما طی مدتها اینطور چاق شدیم اما چرا انتظار داریم با دو یا سه  هفته لاغر بشیم  خیلیا به خاطر عجله ای که میکنن از مسیر خارج میشن .

   چرا من برای  چاقی خودم کاری نمیکنم ؟؟بابا هر روز فایل گوش بده و بنویس و بخون و اونها رو تبدیل به عمل کن تا نتیجه رو ببینی و در کتار تمام این کارها باید باور کنم که میتونم لاغر بشم و اگر همین رو باور کنم نصف راه رو رفتیم و بقیه ی کار خود به خود انحام میشه  و چون من  بارها برای لاغری  تلاش کردم و رنج کشیدم و نشد لاغری برام کار سخت و غیر ممکنی هست و اگر من بتونم  این سررابالایی رو طی کنم که لاغر شدن امکان داره بقیه راه که اون طرف قله هست سرازیری میشه پس ایمان داشته باشید که میشود که امکان داره ما لاغر بشیم اما با طی کردن تکامل ما لاعر میشیم نه با عجله یعنی ما انتظار داریم بعد از چند روز گوش دادن به فایلها بریم داخل آیینه و ببینیم کاملا لاغر شدیم !!!!! اما این غلطه امکان نداره باید تغییرات مرحله به مرحله در ما به وجود بیاد و یک شبه و یک هفته ای نیست مثل کاشت بذر در طبیعت که نگاه کنید میبینید اون مرحله به مرحله داره رشد میکنه و یک دفعه بزرگ نمیشه و اما کشاورز از این بذر ها یه مراقبتی کرده به اونها آب و  کود داده علفهای هرز رو چیده تا اون بذر بزرگ شده پس کشاور ننشسته بالا سر بذرها گریه و زاری کنه تا اونها بزرگ بشن نه مراقبت کرده پس ما هم باید مراقب بذرهای تناسبی که در ذهنمون کاشتیم باشیم و هر روز اونها رو تکرار کنیم تا در ذهن ما پرر رنگ و قوی بشن و جون بگیرین و نتیجه رو در جسم ببینیم .

   من باید نقش خداوند رو در جسم باور کنم تا نقش خودم رو در  روند کاهش وزن باور کنم .ببینید هر وقت در جسم ما اتفاقی میفته مثلا جایی زخم میشه و یا مشکلی براش پیش میاد جسم ما سریع در جهت ترمیم اون قسمت اقدام میکنه و سلولسازی و  جوش خوردن … رو انجام میده و  اون قسمت خوب میشه من نهایت یه چسبی بتونم بزنم ببین من چیکار کردم خدا چیکار کرده ؟؟همه ی این کارها رو خداوند انجام میده و همه ی اینها لطف خداوند هست پس در این مسیر که میخواهیم طی کنیم  و ما رو به شادی و سلامتی و اعتماد به نفس و خود باوری برسونه  آیا ما به خدا ایمان نداریم ؟؟؟؟

   در نظر بگیر یک کشاورز زمانی که بذر رو میکاره به امید خدا اون رو میکاره یا به امید اون مردم میکاره  ؟؟؟ اگر خوب  دقت کنید مبینید به امید خداهست یعنی اون کشاورز میکاره حالا هر از گاهی اب میده و کود میده  اما به امید خدا  کار رو شروع میکنه اما برای فروش،دیگه  امیدش، به خد ا نیست به بازار  و اون فرد خریدار و … هست و برای همین  اعلب موارد شکست میخورن .

   برای شروع هر کاری دقیقا همینطور هستیم با انگیزه شروع میکنیم چون نیروی خدا پشت ما هست و  ما اشتیاق داریم که میتونیم موفق بشیم و خداوند هیچ وقت کار اشتباه نمیکنه اگر در ون ما ذوق و شوقی هست که من میتونم مطمعن باش من توانایی موفق شدن رو دارم و من همه ی کارها رو با انگیزه و اشتیاق انجام میدم .

   همیشه بگو به خودت من به خدا ایمان دارم که موفق میشم و بگو لاغری با ذهن مسیری هست که شما با اون به نتیجه میرسید به خدا اطمینان داشته باشید هر کدوم از ما به طریقی به سایت هدایت شدیم چون خداوند میدونسته که ما درراین مسیر موفق میشیم پس به بی نهایت راه خداوند افراد ی رو که توانایی دارن با این راه آشنا میکنه چون خداوند به نهان و درون انسانها آشکار هست و از،قلب انسانها اگاه هست و تمام ما که در این مسیر هستیم باید بدونیم ما توانایی موفق شدن و لاعر شدن از این طریق رو داریم مطمعن باشید خداوند کار اشتباه انجام نمیده فقط کافیه به خداوند و به نیروی اون ایمان بیارید من در طول زندگی بارها برای  بدنم 

   مشکلی پیش اومده و یا بیمار شده اما سریع خوب شده و حالا در این مدت ممکنه ما هم کاری برای خودمون کرده باشیم اما کاری که خداوند در مقابل این ویروس و مشکلات انجام داده کجا و کار ما کجا ؟؟.

   پس گام اول رو برای ما خدا برداشته که ما رو به این مسیر هدایت کرده و گامهای بعدی رو هم خداوند برای ما برمیداره حالمون رو عالی میکنه و استاد هم به عنوان راهنما هستن در این راه مقدس پس ایمان بیارید  به توانایی خودتون و باور کنید که میتونید متتاسب بشید .خداوند در قران  ایه های زیادی برا ی توبه  گفته و ما خیلی  ایه داریم ولی هیچ وقت برای اون حد و مرز نزاشته که تا فلان اندازه میبخشم و یا …. نه فقط باید خیلی سریع توبه کنید و خداوند سریع میبخشه و بیشترین رحمت رو به این بنده ها میده که برمیگردن و توبه میکنن اضافه وزن هم مثل یک گناه و توبه هست و ما تاحالا خیلی کارهای اشتباه کردیم و اینم  یک  رفتار اشتباه هست 

   و بگو خدایا من رو ببخش،که در این سالها این رفتار اشتباه رو با خو دم کردم  و این گناه رو کردم من میخوام تغییر کنم و شرایط جدید رو تجربه کنم من میخوام شادی رو تجربه کنم و من میخوام سلامتی رو تجربه کنم و من میخوام زندگی دیگه رو تجربه کنم و ببین چطور خداوند پشت و پناه شما هست و شما رو هل میده به سمت موفقیت .

   به خدا ایمان داشته باشید و در تمام مسیر لاغری  و  بقیه ی جنبه های زندگی به خدا ایمان داشته باشید و هر کاری رو با اشتیاق شروع میکنی به خدا ایمان داری که شروع میکنی پس ادامه بده  تا موفق بشی .و اما شما در ادامه ی مسیر ممکنه عجله کنی  و ناامید بشی حالا چرا عجله میکنی چون شیطان بساطش رو در عجله کردن پهن میکنه و از این طریق میخواد افراد رو از موفقیت دور کنه 

   لاعر شدن آسانترین کار دنیا هست اگر باور کنید که میتونید لاعر شوید .

   کوه بزرگی بین ما و استاد هست به نام باور استاد باور کرده که میتونه لاغر بشه و این همه نتایج عالی داره و اما اگر هنوز  ما نتایج عالی نداریم چون باور درست نداریم که میتونیم لاعر بشیم . اگر ایمان بیاریم و انگیزه و اشتیاق پیدا کنیم و  اقدام کنم قطعا موفق میشیم 

   سعی کنید تا زندگی جدیدی رو تجربه کنید .

   برداشت من از فایل ::

   من عاشق این دسته از فایلهای لاغری هستم که  پای خداوند و  آیه های قران  هم وسط میاد و اونها  اصل ماجرای لاغری ما میشن من که خیلی لذت میبرم خودم جز افرادی هستم که بسیار انگیزه و اشتیاق برای تغییر در تمام جوانب زندگیم دارم و بیشتر از همه برای لاغری خودم  انگیزه دارم و امید دارم و  تلاش میکنم و تا حالا نشده از مسیر خارج بشم اما  هر ازگاهی یه نحوایی میاد در ذهنم که چی شد چرا لاغر کامل  نشدی  و یا در آینه خودم رو نگاهی میکنم و میگم چرا لاعر نشدم ؟؟چرا استپ شدی ؟؟ولی بارها  به این صداهای منفی باف در ذهنم با صدای بلند جواب میدم تو نمیبینی من دارم هر روز به صورت خیلی جزی تعییر میکنم و هر روز یک قدم به لاعری دلخواهم دارم نزدیک میشم چون در مسیر درستم چون دارم هر روز  قدم برمیدارم  و خلاصه میدونم این کار شیطان هست که من رو از مسیر خارج کنه و اما من ایمانم رو از دست نمیدم من انسان متوکل و با ایمانی  هستم و بارها میگم خدا من رو توانا دیده که وارد  این مسر شدم پس حتما از پسش برمیام فقط کافیه امیدوار باشم و باور کنم که میتونم و عمل کنم به اموزشها قطعا نتیجه رو میبینم و اگر به خودم یاد اوری کنم این بدن من تحت نیرویی  و قدرتی داره اداره میشه که بالاترین قدرت جهان هست و من خودم هیچ کاره هستم من فقط،یه عالمه افکار دارم که اونجا داخل اون افکار شیطان هم هست که با افکار بد من رو ناامید کنه دیگه به این افکار بد خودم بها نمیدم و اونها رو باور نمیکنم و به بدنم و اون قدرت درون خودم بیشتر اعتماد میکنم که به سمت لاغری حرکت کنم .

   من میخوام توبه کنم بابت تمام افکار و رفتار و باورهای غلطم که در جهت شیطانی بودن و من رو چاق کردن و هنوز اثار اون چاقی در بدن من هست .

   خدایا توبه میکنم به خاطر اینکه قدرت رو از تو گرفتم و به خوراکیها  دادم و اونها رو در بدنم بسیار تاثیر گذار دونستم 

   خدایا من توبه میکنم به خاطر اینکه تو بارها گفتی شفا میدم نه دوا اما من ناامید شدم که نه انگار لاغر بشو نیستم .

   خدایا توبه میکنم که تو  جسم یه این عالی و تر و تمیزی و سالم در اول خلقت به من دادی و اما من مواظبش نبودم و گول شیطان  رو خوردم و از مسیر اصلی دور شدم .

   خدایا توبه میکنم که بارها به خودم ضربه زدم  با  پرخوری  که کردم و حالم بد شد  و اینقدر خوررم تا حالت تهوع و دل درد گرفتم و اینها نشانه بود که تو میگفتی این اندازه نخور بدنت داره بیمار میشه اما من متوجه نمیشدم .

   خدایا توبه میکنم که تو رو به عنوان رب العالمین ندونستم و میگفتم فلان دکتر و دارو و ورزش،و .. فقط میتونن من رو لاعر کنن .

   خدایا توبه میکنم که بارها از ترس اسرافی که به علط برای ما معنی شد ه من به خودم صربه زدوم و از توی به این مهربونی ترسیدم و زیادتر خوردم و اما  داشتم  با این کارم به  خودم و تو  که درون منی بی احترامی میکردم و  جسم خودم رو پارکینگ بیماریها میکردم .

   خدایا توبه میکنم بابت اینکه بارها گفتی مومن کسی هست که به غیب ایمان داره اما من نتوستم به اون لاعری دلخواهم امیدوار باشم  که میتونم به دستش بیارم و به چاقی خودم که هر لحظه همراه من هست توجه کردم و ناامید شدم .

   خدایا من توبه میکنم بابت اینکه تو من رو جز افراد توانمند و برگزیده ی خودت انتخاب کردی و وارد این مسیر کردی و اما من بارها در گدشته  گفتم من فرد ناتوانی هستم و نمیتونم .

   خدایا من توبه میکنم بابت اینکه بین من و یک فرد لاعر هیچ تفاوتی قرار ندادی اما من فکر میکردم بدن من یه چیزی کمتر از اونها یا بیشتر داره نه من هیچ چیز کمتر ندارم فقط،باور به بودن خدا در درون خودم  کم شده بود که این فکر رو میکر م چون آدمها همه در بیس و پایه یکی هستن و هیچ فرقی با هم ندارن و این ذهنشون هست که متفاوت هست  .

   خدا جونم توبه میکنم  از چاقی خودم و تمام افکار و باورهای چاق کننده و رفتارهای چاق کننده و جسم چاقی که به خودم هدیه دادم و مطمعنم تو هستی و میپزیری و من بازم با اطمینان یا همون ایمان بیشتر به راهم ادامه میدم و میدونم به زودی متناسب میشم و یک زندگی جدید رو شروع میکنم  چون این همه اشتیاق در من بیخودی نیست این همه استمرار و در تعهد در من الکی نیست این هدایت شدن من الکی نیست خدا رو پشت تمام این ها احساس میکنم پس به پشتوانه ی خدای خودم و در پناه خودش راهم رو ادامه میدم و مطمعنم به اون چیزی که میخوام میرسم اگر من نرسم پس کی برسه ؟؟..

   خدا رو سپاسگزارم بابت بودن در این مسیر زیبا و عالی و پر از اگاهی و امید  و ایمان و  توکل و حال خوب و  استاد عالی و ……

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/05/23 14:22
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 163 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   گام بیست و یکم

   امروز دیدم باز هم سایز کم کردم اون هم از قسمتهایی که همیشه میگفتم لاغرنمیشه هیچ وقت

   این دوره عالی نه به خاطر اینکه من سایز کم کردم نه به خاطر اینکه به من باور داد به من اعتماد بهنفس داد من دیگه داشتم نابود میشدم حتی متلک های اطرافیان زیاد شده بود اینکه تو عرضه نداری لاغر شی الان فهمیدم من مسیر اشتباه میرفتم بذر کاشتم بذر لاغری میدونم الان تو وجودم نهال شده یک نهال زیبا شکوفه داده چون همه دارن میبیننش پس رشد کرده بزرگ شده فقط باید باورش کنم باید بهش توجه کنم باید بهش برسم نباید بزارم کرم ها بهش افت بزنن

   با باور لاغری

   با باور اینکه قدرت در دست خودم

   با باور اینکه غذا قدرت چاق کنندگی ندارد

   با باور اینکه فقط به پیغام گرسنگی پاسخ بدم

   از نهالم مراقبت میکنم تا درختی تنومند شود و برای نسلی از من سایه و میوه داشته باشد من لاغری را به نسل بعد خودم ارث میدهم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شقایق
   1400/05/22 19:17
   مدت عضویت: 1219 روز
   امتیاز کاربر: 495 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 533 کلمه

   سلام مجدد 

   در مورد فایل توبه کردن از چاقی  مواردی همین الان به ذهنم رسید 

   در نوشته های باور ساز ، استاد از اراده ی خداوند و اراده ی خودمون صحبت کردند 

   وقتی خوب فکر میکنم 

   میبینم که محو شدن در اراده ی خداوند حتی در لاغری هم میتواند کمک کننده ی ما باشد و می شود همان توبه از چاقی 

   به نظر من چاقی چون احساس بسیار ناخوشایند و ناامیدی  در ما ایجاد میکند میتوان گفت بازتاب اراده ی شخصی است 

   یعنی فرمولهایش همه ساخته ی دست خودمون هست و وقتی بخواهیم از چاقی توبه کنیم یعنی از این احساس بد میخواهیم برگردیم 

   میخواهیم در اراده ی الله محو شویم ، چرا که لاغری زیباییست و یکی از ویژگیهای خداوند هم زیبایی است 

   پس قطعا لاغری کاملا همسو با اراده ی خداوند است و طبیعتا این لاغری در ما احساسی بسیار عالی ایجاد میکند 

   ما اگر بتوانیم حتی در لاغری هم اراده ی خودمان را کنار بگذاریم  وبه یگانگی با اراده ی خداوند برسیم محصولی که بدست می آوریم قطعا لاغریست . چون لاغری حالی بسیار نیکو در ما ایجاد میکنم 

   وقتی حتی در مورد لاغری اینگونه فکر میکنم می بینم که  لاغری بسیار آسان می شود 

   البته لازم به ذکر است بنا به فایلی که همین دیروز از استاد شنیدم در یکی از گامهای زندگی با طعم خدا فهمیدم که منظور از اراده ی خدا ، همان اراده ایست که در من جریان داره همان محور اصلی وجودی من ، همان خود برتر و نقطه پرگار . وقتی همه ی کارهایم را به این خود برتر و خود روحانی بسپارم حتی لاغر شدن هم اسان میشود

   همسو شدن با این نیروی عظیم یعنی کنار رفتن من جسمی ، این من جسمی اگر کنار برد و آن نیروی عظیم که به منبع الهیت وصل است وارد عمل شود تمام خوبیها بر ما جاری میگردد 

   و این میشود معنی اصلی توبه ، توبه کردن  و بازگشتن از  من جسم که محصولش چاقی و ناراحتی بود به  آن نیروی عظیمی که دائما بر من جاریست 

   اگر کارها را حتی لاغریم را به او  بسپارم آنوقت میتوانم بگویم  مانند آن دانه ی ذرتی میشوم که ارام و بی دغدغه دل خاک را میشکافد و رشد میکند ، او طبق سیستمی که خداوند در درونش قرار داده عمل میکند و کاملا با او همسوست 

   الان کاملا معنی همسو بودم با جریان الهی را درک میکنم 

   از این اگاهیهایی که امروز بدست اوردم کلی ذوق و شوق درونم جاری شده و اشک شوق سراسر صورتم را پوشانده 

   خیلی خوشحالم  و مینازم به چنین جریانی که خودش هدایتم کرد به این مسیر 

   و واقعا آمده بودم لاغر شوم سرگشته ی کویش شدم 

   لاغری یکی از دستاوردهای این راه است و صد البته من به وسیله ی همین لاغری بود که به وحدانیت ربم و نیروی عظیمی که در من جریان دارد پی بردم و اگاه شدم 

   و ما هرگاه در مورد هر کاری ، مثل لاغری که ساخت اندام و جسم هست و حتی  ساخت دیگر  ابعاد زندگی با این جریان عظیم که در وجود همه ی ما جاریست یکی شویم 

   میتوانیم خلق کنیم هر انچه میخواهیم را 

    چون یکی دیگر از ویژگیهای این جریان دائما جاری در من خلاقیت است پس اگر من جسمی در من روحانی محو شود و به یگانگی برسد  قطعا خلق میکند انچه من میخواهم را 

   ممنونم استاد 

   و ممنونم ای پروردگار بی حدو حساب من

   شکرت شکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شقایق
   1400/05/22 03:40
   مدت عضویت: 1219 روز
   امتیاز کاربر: 495 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 547 کلمه

    گام ۲۱*

   *از چاقی توبه کنید لاغر می شوید*

   با سلام و عرض ادب

   تا بحال کلمه ی توبه را برای لاغر شدن نشنیده بودم و وقتی بار اول با این جمله مواجه شدم یجورایی به فکر فرو رفتم ، توبه از چاقی 🤔

   اما خب کم کم  چراغ های زیادی در ذهنم روشن شد

   همیشه وقتی ما  کار ناخوشایندی انجام  میدادیم  و یه موقع عذاب وجدان و نگرانی در ما ایجاد میشد به ما میگفتند توبه کنید چرا که اغوش خداوند برای  بازگشت ما  همیشه باز است .

   و واقعا این کلمه توبه  کلی به ما ارامش و احساس سبکی میداد.

   یعنی کاملا واضح بود که در برابر یک رفتار نا خوشایند همیشه چیزی بود که این احساس را پاک کنه  و ما رو از اون احساس خارج کنه و به حال خوب برسونه  و آن هم چیزی نبود غیر از توبه و بازگشت .

   دقیقا مثل آبی که بر آتش ریخته میشد و آتش عذاب وجدان را در ما خاموش میکرد و وقتی خوب فکر کردم دیدم چاقی هم واقعا یک واکنش نا خوشاینده به یکسری فرمولای غلط لاغری ست

   چاقی هم جز احساس بد و نا امیدی چیزی در ما ایجاد نمیکنه احساسی که لذتش آنی بود و عذاب وجدانش دائمی و طبیعتا افرادی وارد مسیر توبه و باز گشت  می شوند که واقعا  چاقی برایشان رنج اور و گناهی نا بخشودنی شده باشه چون افرادی که چاقی رو پذیرفتن و باور کرده اند هیچ گاه برای بازگشت انگیزه و ایمان لازم را ندارند و حتی اگر برگردند باز لغزش خواهند داشت و تنها افرادی موفقند که به مسیر برگشت ایمان دارند و چاقی را هرگز نمی پذیرند واز  لذتهای زودگذر  آن براحتی میگذرند

   توبه از چاقی همان شروع مسیر صحیح لاغری ست ، همین مسیری که ما با ایمان به خدا و باور و یقین قلبی واردش شدیم همین راهی که غیر از لاغری چیزهای با ارزش دیگری به دست می آوریم.🔴 مثل ارامش قلبی ، 🔴 مثل خود دوستی ، 🔴 مثل تغییر دیدگاه  در تمام ابعاد زندگی ، و ….

   اما  واقعا برای ماندن در این  مسیر بازگشت  و نشکستن توبه،  ما نیاز به یک ایمان قلبی داریم ایمانی که نشات گرفته از نور الله باشد

   اگر این نکته را مرتب برای خودمون پر رنگ کنیم که ما انتخاب شده ی خدا هستیم و وقتی جرقه ی  آرزویی در دل ما زده شد  از طرف خداوند بوده و او حامی ما خواهد بود هیچ گاه سست نمیشویم

   همانطور که  برای رشد یک دانه نقش خداوند خیلی خیلی بیشتر و پر رنگتر از نقش آن کشاورز هست خداوند اینقدر حواسش به آن دانه هست که تمام  کارها خیلی منظم و دقیق در زمان مقرر برای رشد گیاه  محقق میشود

   و این کاملا نشان میدهد وقتی هدایت  ما توسط خداوند باشد قطعا او تا رسیدن به سر منزل مقصود حامی و پشتیبان ماست

   همین امر مانع نگرانیها  و ورود هر گونه گفتگوهای ذهنی منفی و یا احیانا سُر خوردن ما می شود

   پس بیاییم برای رسیدن به احساس خوب لاغری از چاقی و ریشه های ذهنی اش توبه کنیم و باز گردیم

   بیاییم  هر جا که حس کردیم فرمول نا صحیحی در ما روشن شده و احساس ما داره ارووم آرووم به سمت بدی و نا امیدی میره  سریع توبه کنیم و به سمت لاغری باز گردیم رفتار و فرمولای چاقی را کنار بگذاریم و دلخوش باشیم به راه بازگشت به مسیر اصلی و طبیعی خودمان که غیر از حال خوب و آرامش چیزی ندارد ممنونم خدای خوبم که  لحظه به لحظه هدایت و حمایتم میکنی ممنونم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار parham.63@yahoo.com
    1400/08/27 21:12
    مدت عضویت: 1306 روز
    امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 1,086 کلمه

    سلام هم مسیری های متعهد و متناسب😍👋

    همه افراد چاق رویای لاغری دارند اما سه دسته اند

    دسته اول که چاقی خود را پذیرفتند و گفتند طبیعی هست دیگه کاری نمیشه کرد  و با جمله همینه که هست خود را قانع کرده اند .

    دوسته دوم تحت فشار و دردو رنج و تحقیر شدن از سمت دیگران تصمیم به لاغر شدن می گیرند و یک مدتی که از یک روش لاغری استفاده می کنند و شکست می خورند و  خسته می شوند و مسیر را رها می کنند 

    و دسته سوم افراد کمی هستند نسبت به دسته اول و دوم که بارها و سالها در مسیر های مختلفی برای لاغری تلاش کردند و شکست هم خورده اند اما دست از رویای خود بر نمی دارند و آنها انتخاب شدگان هستند که توسط خداوند در مسیر صحیح و آسون  و ماندگار لاغری با ذهن  قرار می گیرند .

    با توجه به اینکه سایت تناسب فکری هیچ تبلیغی هیچ جایی نداره و شیوه های مختلفی که دوستان با این سایت آشنا شدند میتوان ثابت کرد که فقط ما دعوت شده ایم چون خداوند این توانایی را در ما دیده است و خداوند هرگز برای ما درد و رنج و سختی و بیماری مقرر نکرده است .باید باور کنیم که لاغر می شویم فقط یک باوره …🤔

    🌟پس می خواهم به این هدایت و انتخاب ایمان بیاورم🙏🏻♥ 

    از چاقی توبه کنید؟!

    اساسا آفرینش ما بر آرامش و آزادی بوده و اگر داریم در جنبه هایی از زندگی دردو رنجی متحمل می شویم به خاطر این هست که در بیراهه هستیم .

    چاقی هم همیشه برای ما درد و عذاب و رنج به همراه داشته است و حالتی غیر طبیعی بوده است که همسو و هماهنگ با احساس آرامش و شادی و عزت نفس ما نبوده است و همیشه با نوعی عذاب وجدان و احساس گناه همراه ما بوده است .

    بدترین نوع احساس برای انسان احساس گناه هست که ناامیدی و دوری از رحمانیت خدا را به همراه دارد.

    در داستان حضرت موسی (ع)هم می خوانیم که ایشون بعد از واقعه کشتن آن فرد که اتفاقی هم بود سالها احساس گناه داشتند و یک روزی خسته شدند و به درگاه خداوند متعال رفتند و توبه کردند و مسیر رسالتشون بر ایشون آشکار شد (به نظر من همه ما سالهای بسیاری این بار احساس گناه را از چاقی و البته خیلی از مسائل زندگی با خود حمل کردیم چون اصولا در روش خانواده هامون فقط تنبیه بوده نه بخشش نه تشویق …و خدای ذهن ما پادشاهی بی رحم بوده است .

    من تا قبل از آشنایی با قوانین جذب از کلمه خود توبه می ترسیدم چون شنیده بودم مثلا ۴۰روز باید سحر بیدار بشی و نمازشب بخونی و التماس کنی و زاری کنه تا خدا قبول کنه یعنی میگه چندبار آخه ؟!

    تازه گفته بودند که بعضی گناهان هم کبیره هستند و بخششی در کار نیست .سالها احساس گناه داشتم و هنوزم دارم و بسیار خودم را قضاوت می کنم و البته کمی از آموزشها بهتر شده ام ولی این بار متعفن هنوز هم هست و به خداوند می سپارم که در وجودم اصلاح بشه .و خودم را عمیق دوست بدارم 🕯🕊

    🌟توبه یعنی رجوع به خود یعنی بازگشت به حال خوب .

    و همین که متوجه اشتباهمون بشیم از روی احساستمون توبه می کنیم و در لحظه این بخشش اتفاق می افته .

    ما توبه می کنیم چون متوجه شدیم حالمون بده و از خدا کمک می خواهیم که ما را در مسیر مستقیم و پرنعمت آرامش هدایت کند.

    فردی که متوجه بشود که اشتباه کرده به خودش و جسمش ظلم کرده و توبه می کند با اشتیاق انگیزه و قدرت ، کمی برای مسیر صحیح و درست تلاش می کند .این تلاش به اینصورته که من هرروز متعهد باشم بیام یک قدم برای لاغری بر دارم ایمان داشته باشم که خداوند تا آخرش با منه و سعی کنم آرام آرام اگاهی های دریافت شده را عمل کنم .

    همانطور که یک دانه برای رشدش از هدایت خدوند بهره مند میشه و در پروسه زمانی که براش قرار گرفته به مرحله محصول دهی میرسه و شاید کشاورز هفته ای یکبار بهش کمی آب بده منم در مسیری که خداوند انتخاب کرده برام باید خیالم راحت باشه و هرروز یک قدم برای یادگیری بردارم …و چقدر استاد زیبا با گفته هاشون اون کشاورز را با ایمان کردند من باور دارم تأثیری داشته این حرف ها بر اون مرد چون اصولا ما فکر نمی کنیم و قتی آگاه بشیم به خود میاییم چقدر قشنگ وقتی دانه را می کاری نگرانی سبز نشه ؟!کی رشدش می ده ؟!کی محافظتش می کنه ؟!کی روزی رسانه ؟

    پس چرا برای نتیجه و مرحله آخر که فروشه نگرانی و ایمان به خدا نداری ؟!خدایی که ۸۰درصد مسیر را برات هموار کرده تا آخرش باهاته و او هرگز دیر نمی کند و خداوند هرگز اشتباه نمی کند اعتماد کنیم 🙏🏻

    اما عجله کردن کار شیطونه هر چند روز یکبار میگه چی شد ؟!و انقدر برنامه میچینه که ناامید کنه و یا مسیر را رها کنی (همین امروز از صبح می خوام بیام سر آموزشهام بی حوصله بودم انگار دلم نمی خواست زور بود انگار بی تفاوت شده بودم ولی گفتم قول دادم و دیدگاه یکی از دوستان را خوندم خیلی کمک کننده بود برام (طلب خیر براشون 🍃🌸)هر وقت احساس ناامیدی کردی امیدت به خدایی باشه که انتخابت کرده و هدایت کرده (همون خدایی که از دانه نهال می رویاند )و به قول استا عزیز یادته روز اول چقدر شوق داشتی ؟!چقدر انگیزه داشتی ؟چقدر ایمان داشتی ؟

    چی شد پس ؟!به خودت بیا آرزو 

    می خوام برم از گام اول دیدگاههای خودم را بخونم خیلی لذت میبرم می خوام یادم بیاد که خدا با منه 😇😍💗💗💗

    جسم ما یک پروسه زمانی می خواهد برای تغییر کردن نباید انتظار داشته باشیم و خودمون را چک کنیم به هر حال این تنها راهه و آخرین راه ….هر چقدر رها کنیم آخر بازمیگردیم همینجا  هرچقدر هم درجا بزنیم آخر حرکت می کنیم و هرچقدر هم کند حرکت کنیم در نهایت به مقصد میرسیم .اما خوش به حال اونهایی که با شوق و انرژی حرکت می کنند و مسیر براشون لذت بخش میشه و یادگیری بهتر در ذهنشون صورت می گیره و نتیجه تغییرات بهتر و سریعتری را تجربه می کنند ..💪🏻💪🏻🦋

    می خواهم کمی با خود فکر کنم چه چیزهایی باید از ذهنم و زندگیم جدا شوند تا شوق و انگیزه خود را بازیابم ….این روزها چه می کنم من که موفقیتهای بسیاری کسب کرده ام /در قربانی کردن هم رکوردهای بسیاری دارم حذف اینستا فامیلی حذف تلوزیون حذف  وات ساپ و انسانهای بی هدف از زندگیم  و …..

    خالقم با من است همیشه از اویم با اویم پیش اویم به او باز می گردم♥️🕯 

    جاانتون پرنور و قلمتون نگارنده نقش زیبایی ها …🍃🌸

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 20 کلمه

     سلام و درود
     لطفا در نوشتن دیدگاه دقت کنید
     این نوشته به اشتباه در پاسخ به دیدگاه دوست دیگری نوشته شده است

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار ملکه عشق
      1400/10/01 14:53
      مدت عضویت: 1306 روز
      امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
      محتوای دیدگاه: 25 کلمه

      سلام و درود استاد من الآن دیدم 🙈

      بله حتما دقت بیشتری می کنم دستم خورده و ما بین کارها فضا را جابه جا کردم 🙏🏻🍃🌸

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nargesaslanian2021@gmail.com
   1400/05/16 17:02
   مدت عضویت: 1116 روز
   امتیاز کاربر: 133 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

   سلام خدمت همه دوستان.

   چاقی رفتار اشتباهی هست که فرد چاق در برابر بدن نسبت به اون مرتکب شده،وتنها راه برگشت از این رفتار غلط توبه هست که خداوند در قرآن به آن اشاره کرده.ما تنها افراد خوشبختی هستیم که هر کدوم به شکلی به این مسیر دعوت شدیم وخداوند مارو در این وادی به حال خودمون رها نکرده ونمیکند وراهی که جلو پای ما قرار داده بازگشت توبه از رفتار نادرست هست که دیگر سعی کنیم اشتباهات خود رو دیگر تکرار نکنیم دارین صورت هست که به معنای واقعی ما با توبه کردن شفا پیدا میکنیم هم شفای جان ونفس یا روح روان وهم شفای جسم یعنی سلامتی ،شادی .و……واین یعنی واقعا خداوند به فکرمون هست و درحال هدایت ماست،کاملا محسوس.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار darya.69.ft
   1400/05/11 22:41
   مدت عضویت: 1595 روز
   امتیاز کاربر: 713 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,154 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی🌹
   داستان چاقی ما مثل زندگی یک دختر بچه ای به نام فرشته هست که همه دوستش دارند و بهش بها می دهند و نازش میکنن وبا شیطنت هاش میخندن و کلی ذوقش میکنن .این فرشته کوچولو رفته رفته بزرگ و بزرگ تر میشه توی همین زمان رشدش بر اساس باورهای اشتباهی که به ذهنش منتقل میکنن باور میکنه که تپل شدن توی خانواده اونا عادی هست همین یک باور اشتباه باعث شد تپل شدنش براش خیلی راحت و عادی جلوه بکنه 😔
   چون هنوزم بچه هست خیلی راحت قبول میکنه و توی مسیر چاقی گام بر می داره تا اینکه مهد کودک میره بعدشم مدرسه توی مدرسه متوجه تفاوت های جسمی خودش با دوستانش میشه ولی خب چون بچه مدرسه ای هست و تقریبا همه هم سایز هم هستن خیلی تلاش برای متناسب شدن خودش نمی کنه تا اینکه وارد دانشگاه میشه و دیگه می بینه از اون فضای مدرسه و فرهنگ محله ای خودش و بچه های هم سایز خودش خبری نیست و به جای اون با آدم های متناسب با فرهنگ جدید و تفکرات جدید روزها رو باید سپری کنه😔 اینجا هست که حسابی به خاطر جسم خودش خجالت می کشه و با عزمی راسخ شروع به متناسب شدن می کنه😊
   👈 چون فرهنگ ها متفاوته هر کسی رژیم خاص خودش رو داره و به فرشته پیشنهاد میده یکی میگه بیا این دمنوش ها رو بخور یکی میگه این کمربند حسابی شکمت رو آب می کنه یکی میگه فقط خام و گیاه خواری چاره کار تو هست یکی میگه فقط رژیم فلان دکتر و…. خلاصه اینکه همه می شوند طبیب و هر کی یه نسخه نشون میده 😔فرشته تپلی هم همه ی تمام تلاش خودش میکنه که لاغر بشه ولی هر روش رو نهایت تا ۲ ماه بیشتر ادامه نمیتونه بده
   خلاصه اینکه چندین میلیون خرج کرد وانواع رژیم ها رو امتحان کرد تا اینکه لاغربشه اما جز چند کیلو کاهش وزنی که دوباره بعد از مدتی برگشت و خراب شدن پوستش و ریزش مو ثمره ای عایدش نشد😔 بعد که به خودش اومد دید اوضاع بدتر شده که بهتر نشده😔برای برگردوندن وضعیت ظاهری زیباییش کلی شامپو و کرم خرید تا پوست وموهاش به حالت اولیه برگرده.
   چرا فرشته لاغر نشد🤔👈👈چون یقین پیدا کرده بود که چاق شدن توی خانواده اونا عادیه وطبیعی هست که چاق باشه اگر چاق نباشه یعنی یه جای کار مشکل داره 😔برای همین هیچ روشی توانایی مبارزه با این باور قوی رو نداشت و توی همه ی روش ها شکست خورد😔
   توی همین اوضاع واحوال آشفته اش خواستگارم براش پیدا شد و ازدواج کرد و اوضاع بدتر شد و نسخه پیچی های فامیل های شوهرم به بقیه نسخه های لاغری اضافه شد😔فرشته هم با دیدن افرادی که از اون روش لاغر شده بودند حسابی روحیه گرفت و اون روش ها هم امتحان کرد ولی باز هم بی ثمر بود و چند کیلو هم که لاغر شده بود با قطع کردن رژیم بر می گشت 😔
   زندگی همین جوری براش سخت می گذشت که متوجه شد که توی زندگی مشترکش جای بزرگترین لذت و دلخوشی زندگیش که همیشه آرزوی داشتنش رو داشت که همون بچه دار شدن هست خیلی خیلی خالی هست و بر افسردگی هاش اضافه شد😔 این بار دیگه پیگیری هاش جدی تر شد👈 برای بچه دار شدن پیش چندین دکتر متخصص رفت و نتیجه اقداماتش این شد که 👈👈به علت چاق بودن توانایی بچه دار شدن نداره و برای اینکه لذت مادر بودن رو بچشه باید لاغر بشه😔😔
   اینجا بود که فهمید به خاطر چاقی علاوه بر نداشتن اعتماد به نفس و روحیه شاد و حال خوش و نپوشیدن خوشکل ترین لباس ها و نخوردن انواع غذاها و …باید 👈محرومیت بچه دار شدن هم بهش اضافه کنه شاید تا الان تونسته بود با عواقب چاقی تا حدودی کنار بیاد ولی با بچه نداری اصلا نمیتونه کنار بیاد😥
   👈👈 بچه که نباشه 👈 لذت چشیدن طعم پدرومادر شدن هم نیست 👈صفا و صمیمیت توی خونه خیلی کم رنگ میشه 👈عشق وعلاقه و انگیزه ی زندگی شاد کم رنگ میشه 👈حتی دلت نمیخاد مهمونی ها بری و از خونه بیرون بیای چون بالاخره توی مسیر یکی دوتا بچه می بینی و حسرت نداشتن یکی از اونا روی دلت سنگینی می کنه و بیشتر حالت گرفته میشه😔 این تازه گوشه ای از عواقبش هست😔
   تا اینکه از عالم و آدم سیر میشه والتماس خدا می کنه که خدایا خودت به دادم برس که زندگیم داره از هم می پاشه خدا هم از اونجایی که همیشه خیر وصالح بنده هاش می خواد مسیر لاغر شدن رو با آشنایی با سایت تناسب فکری جلوی راهش می ذاره و درهای امید یکی یکی براش باز میشه 😍 هرروز به حال خوشش اضافه میشه و خدا رو شکر آزمایش های انجام داده هم نوید آمادگی مادر شدن رو بهش میده 😊الان هر کدوم از ما یه فرشته هستیم فرشته ای که قرار طعم بزرگترین لذت رو که متناسب شدن و رسیدن به اندام ایده آل اعتماد به نفس عالی و حال خوب و رابطه ی عالی با اطرافیانمون و خدا هست و…
   بچشیم روند لاغری ما مثل روند رشد یه جنین هست 😊 همون جوری که تا خدا نخاد یه برگی از درخت نمی افته مطمئن باشید اگه خدا نمیخواست ما متناسب بشیم هیچ وقت راه هایی که به این مسیر لاغری ختم میشه رو جلوی پای ما نمی گذاشت😊الانم همه چی آماده هست برای چشیدن طعم شیرین لاغری و مادری( از این بابت که لاغر شدن در وجود ما مثل اینه که یک بچه ای رو به این دنیا تحویل بدهی😊) 👈همون جوری که رشد یه جنین زمان نیاز داره و مرحله به مرحله هست و خدا توی دل تاریکی انسانی رو پله پله به تکامل میرسونه 👈👈آشنایی با سایت تناسب فکری هم زمانی که از عالم و آدم نا امید بودیم در اوج نا امیدی به داد ما رسید باید زمان سپری بشه و گام به گام مرحله ها طی بشه تا به لاغری برسیم 😊 👈همون جوری که برای زن باردار باید از نظر رفتاری و غذایی احتیاط کنه و بعضی از غذاها مثل گلاب و زعفرون و طالبی و شاهی و… رو نخوره ،در زندگی روز مره اش وسایل سنگین بلند نکنه و کارهای سخت انجام نده چون باعث سقط جنینش سقط میشه 👈👈ما هم باید رفتارهای اشتباه و عادت غذایی نا صحیح رو کنار بگذاریم و حرص و وله غذایی نداشته باشیم و در برخورد با مواد غذایی خیلی مراقب باشیم و به اندازه نیازمون غذا بخوریم تا به روند لاغری مون لطمه ای وارد نشه 😊👈 برای بچه آوری همون جور که اگه مراقبت نشه امکان سقط بچه هست 👈👈توی مسیر لاغری هم اگه رفتار غذایی مون اصلاح نشه واستمرار نداشته باشیم امکان ترک مسیر و چاق شدن هست😔
   حالا که ما انتخاب شده ی خدا هستیم و قصد چشیدن بزرگترین لذت رو داریم پس ‌باید خیلی محکم و استوار در مسیر بمونیم و عجله نکنیم تا به سر‌مقصد متناسبی برسیم 😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/04/27 15:56
   مدت عضویت: 1257 روز
   امتیاز کاربر: 12173 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 253 کلمه

   بنام خدا 

   سلام استاد و دوستان عزیز .

   من سالهای زیادی را از عمرم با چاقی سپری کردم دوران نوجوانی و اوایل کاری نداشتم و با اینکه از درون ناراحت بودم اما اقدامی نمیکردم مقل همان انسانها میگفتم دیگه تقدیر منه که باید تا آخر عمر چاق باشم و بعد ازدواج دیگه خیلی دوست داشتم لاغرتر بشم انواع ورزش ،رژیم ،دمنوش ،پزشکی را امتحان کردم باز نتیجه ای حاصل نشد و،رها میکردم مثل اون دسته دیگر،از از انسانها که تلاش میکردند و در نتیجه رها میکردند .

   اما چند ماه پیش به عجیبی که واقعا هدایت الهی بود به این سایت هدایت شدم و از اون موقع تا الان دارم هر روز با اشتیاق بیشتر ادامه میدم و الان که این فایل را گوش دادم مسافرتم مشهد مقدس با وجود گاهی خستگی زیاد اما باید،روزی حداقل یک ساعت از وقت خودم را صرف این کار کنم گاهی همسرم میگه خوب بزار تا برگردیم میگم نه من تا آخر عمرم تو هر شرایطی کارمون ترک نمیکنم و ادامه میدم چون فقط لاغری با ذهن نیست تو تمام جنبه های زندگی من تاثیر داره 

   به آرامش رسیدم ،احساسم خوبه ،شادم من الان بهترین مسارفتم را میگذرانم چون حالم خیلی خوبه ‌

   هر کس کار اشتباهی کند و توبه کند خدا همان موقع او را می بخشد .چاقی هم همین،طور است ما باید توبه از،چاقی که دیگه رفتار اشتباهی را انجام ندهیم و با این فایل های صد گام روزی یک رفتار اشتباه خود را شناسایی و،به جای آن رفتار صحیح جای گزین میکنیم و حرکت به سوی متناسب شدن .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1400/04/14 07:48
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 787 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 691 کلمه

   سلام گام ۲۱در مسیر لاغری من 😊

   توبه کنید تا لاغر شوید 

   ما افراد چاق سالها زیادی چاق بودیم و به تعداد سالهایی که چاق بودیم رنج چاقی کشیدیم و همیشه سعی کردیم یک راه حل پیدا کنیم واسه رهایی از چاقی به دلیل شکست هایی که خوردیم خودمان رو ناتوان دیدیم در لاغر شدن ولی باز ادامه دادیم دست بردار نبودیم اینقدر سمجاعت کردیم که خداوند مارو به مسیر صحیح که لاغری با ذهن است هدایت کرد حالا باید

    توبه کنیم یعنی پی ببریم که اشتباه کردیم سعی کنیم دیگه تکرارش نکنیم و از خداوند طلب بخشش کنیم 

   اشتباه چیست هر کاری یا فکری که در ما احساس بد ایجاد کنه رو اشتباه میگویند مث 👈 دیدن کلیپ ها تصادف در ما احساس بد ایجاد میکنه هرفکر و عملی که باعث به وجود امدن اضافه وزن در جسم ما شده یک اشتباه است و احساس بد ایجاد کرده که روی همه جنبه ها زندگی ما تاثیر گذار بوده 

   پس از این احساس بد توبه میکنیم و پاداش ما ارامش شادی احساس خوب تناسب اندادم است پس اگر میخواهیم لاغر بشیم باید توبه کنیم 

   قدم اول در لاغرشدن👈باورکنیم که میتوانیم لاغر بشیم ما به تعداد سالهایی که تلاش کردیم شکست خوردیم لاغر شدن در ذهن ما سخت تر شده بخاطر همین چند روز یا چندماه ادامه میدیم بعد رها میکنیم چون ایمان به خودمان نداریم که میتوانیم لاغر بشیم فک میکنیم ما توانایی لاغر شدن نداریم این قایل نوشتن است که میخواد مارو متناسب کنه این اشتباه است ما باید خودمان باور کنیم که ما میتوانیم لاغر بشیم ما توانایی لاغر شدن داریم این فایل ها هم روش صحیح به ما اموزش میده ☺😉😊

   بدن ما دوست داره که متناسب بشه وخودش اصلاح کنه هنگامی که ما مریض میشیم مافقط قرص دارو میخوریم و یک مراقبت جزی داریم ولی این بدن ماست که بدن ما رو ترمیم میکنه و مث روز اولش میکنه پس چاقی هم به این شکل است باید اجازه بدی بدن خودش توانایی لاغر،شدن داره اگه اجازه بدیم بهش و خومان رو بشناسیم که من فرخنده توانایی متناسب شدن دارم و اندامم عاشق لاغر شدن است 

   خداوندی که مارو به این مسیر هدایت کرد این توانایی در ما دیده که مارو هدایت کرده پس چرا در ادامه مسیر ناامید میشیم و رها میکنیم چون ما به خودمان ایمان نداریم و خودمان رو ناتوان مبینیم واسه همین رها میکنیم 

   خداوند کار اشتباه انجام نمیده مطمعن باشید این توانایی درما دیده که ماروبه این مسیر هدایت کرده 😊

   باور کنیم که میتونیم متناسب بشیم ما توانایی لاغر شدن داریم پس از اشتباهاتی که باعث احساس بد اضافه وزن در ما شده توبه کنیم و سعی کنیم دیگه تکرارش نکنیم من ببخش خدایا که سالها خودم جسمم اطرافیانم زجر دادم من ببخش توبه میکنم از این کار اشتباه 

   ادامه بدیم این مسیر شگفت انگیز رو که روی تمام جنبه ها زندگی ما تاثیر گذار است و همراه شادی خوشحالی اعتماد بنفس بالا اندام ایده ال الگو بودن برای بقیه ازادی در خوردن در خرید کردن در تفریح کردن احساس لایق دونستن خودمان با لذت عکس گرفتن از خودمان ….پس به این مسیر صحیح هدایت شدیم به خودمان اعتماد کنیم که میتونیم لاغر بشیم جسم ما توانایی لاغر شدن داره فقط ادامه بدیم این مسیر صحیح گول شیطان نخوریم عجله نکنیم عجله کردن کار شیطان است به خودمان مسیرمان اعتماد کنیم ادامه بدیم مطمعن باشیم که متناسب میشیم از نظر ذهنی روحی رفتاری جسمی در همه جنبه ها و خیلی خسلی پیشرفت میکنیم در همه جنبه ها چون ما داریم قانون یاد میگیریم اصل قانون همینه که در مسیر داریم اموزش مبینیم 

   پس هزار بار به خودت بگو 👈من توانایی لاغر شدن دارم بدن من توانایی متناسب شدن دارد 👏👏

   لاغر شدن اسان ترین کاردنیاست اگر باور کنیم که ما میتوانیم لاغر بشیم 👏

   این همه افراد در این مسیر متناسب شدند چون باور کردند میتوانند لاغرشوند پس خودت باور کن به بدنت اعتماد کن عجله نکنید و ادامه بدید تا شگفت ساز بشیم مث بقیه افراد شگفت سازدر این مسیر الهی 😊☺

   صحیح ترین مسیر برای متناسب شدن مسیر لاغری با ذهن است ما هدایت شدیم از طرف خداوند و بدن ما این قدرت دارد که متناسب بشه فقط باید خودمان ادامه بدیم به خودمان اعتماد کنبم که ما میتوانیم لاغر بشیم همین 

   😊☺😉😍شاد شاد شاد باشید😃😀

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam
   1400/04/12 04:57
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 1610 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,619 کلمه

   به نام خداوند دریا و نور 💝💝💝                  💝💝💝 خدایی که دارد به هر جا حضور 

   سلام خدمت استاد عزیز و همراهان خوبم 💖💖💖 

   گام بیست و یکم : از چاقی توبه کنید لاغر می شوید! 

   خلاصه ای از متن استاد : 

   شاید عبارت از چاقی توبه کنید ربطی به لاغری نداشته باشه اما یکی از اصلی ترین و تاثیر گذارترین اقداماتیه که یک فرد چاق باید انجام بده ! 

   حرکت در مسیر لاغری فقط باعث تغییر شرایط جسمی نمیشه بلکه بر سایر جنبه های زندگی ما تاثیر می گذاره 😊😊😊 

   تمام دوستانی که به مسیر لاغری با ذهن هدایت میشن فقط لطف خداست که شامل حالشون شده 

   چون استاد هیچ گونه تبلیغاتی برای سایت و دوره نکردن و تمام این افراد به نوع شگفت انگیزی با استاد و دوره ی تناسب فکری آشنا شدند و خدا این توانایی رو در وجود اونا می دیده که با این دوره می تونن لاغر بشن 🥰🥰🥰 

    افراد زیادی اسیر چاقی هستند . 

   و این افراد به چند گروه تقسیم میشن : 

   ۱. گروهی که چاقی خودشون رو پذیرفتن و کل عمرشون رو با چاقی سپری می کنند و رنج و عذاب زندگی با چاقی رو تحمل می کنند و اون رو به حساب شانس و تقدیرشون می دونن ! 

   ۲. گروهی که از وضعیت چاقی خودشون راضی نیستن و دوست دارن لاغر بشن و از وضعیت چاقی خودشون ناراضی هستند 

    اما به چاقی عادت کردند و وقتی که شرایط سخت زندگی با چاقی بهشون فشار میاره تصمیم می گیرند یک تلاشی بکنن و مسیر زندگیشون رو از چاقی جدا کنند

    و چند روزی تلاش می کنند اما از اونجایی که به زندگی با چاقی عادت کرده اند فراموش می کنند که چه تصمیمی گرفته بودند و به زندگی قبلی خودشون بر می گردند ! 

   ۳. گروه دیگری هستند که با اینکه چاق هستند اما هرگز آروم و قرار ندارند و دوست دارند لاغر بشن 

   این عده تعدادشون کمتر از گروه های دیگه ست بارها برای رها شدن از چاقی تلاش می کنند 

   روش های مختلف رو امتحان می کنند و بارها تلاش می کنند تا به هر طریقی که ممکنه از شد چاقی نجات پیدا کنند 

   بارها رژیم های سخت و طاقت فرسا می گیرند و ورزشهای سخت و سنگین انجام میدند و تمام هزینه های مربوط به لاغری رو هر طور شده فراهم می کنند و پرداخت می کنند تا هر طور شده از شر چاقی راحت بشن 

   اما نتیجه ای نمی گیرند 

   ولی رویای لاغری به حدی در ذهن این افراد اهمیت داره که با اینکه بارها نتیجه نمی گیرند اما ذره ای از آروزوشون کم نمیشه و این گروه توسط خدا به مسیر صحیح هدایت میشن 😍😍😍 

   چون هر بنده ای که آرزویی داشته باشه و در جهت آرزوش حرکت کنه و برای رسیدن به این آرزو تلاش بکنه خدا بهش مسیر صحیح رسیدن به اون آرزو رو نشون میده و به مسیر درست هدایتش می کنه 🥰🥰🥰 

   💖لاغری با ذهن مسیر رسیدن به آرزوی لاغری شماست💖 

   مسیری که شما پیداش نکردید بلکه توسط خدا این مسیر به شما معرفی شده 

   با این مسیر آشنا شدید بدون اینکه قبلاً اون رو دیده باشین یا تجربه کرده باشین ! 

   در این مسیر قرار گرفتید تا توبه کنید لاغر می شوید را تجربه کنید. 

   و این ویژگی هدایته و فقط شامل عده ای میشه که رویای خودش رو فراموش نکنه و برای خلقش تلاش کنه 😍😍😍 

   قرار گرفتن در این مسیر زیبایی های زیادی رو به همراه داره 

   درسته که ما برای تناسب اندام به این مسیر وارد شدیم اما این مسیر می تونه در کل زندگیمون تغییر ایجاد کنه ! 

    آموزش ذهنی باعث خودشناسی و ارتباط بهتر با خودمون میشه و باعث میشه خدای درونمون رو بشناسیم و بتونیم باهاش ارتباطی که از ابتدای تولدمون داشتیم و به مرور باهاش فاصله گرفتیم رو دوباره برقرار کنیم 😍😍😍 

   از آنجایی که احساس گناه مخرب ترین احساس در نبودی و نا امیدی انسان هاست و خداوند یکتا خودش ما و این دنیا رو خلق کرده از اول از این احساس انسانها آگاه بوده راهکار توبه رو برای ما قرار داده که بسیار تاثیر گذاره 

   و در قرآن از توبه به عنوان راه رهایی از احساس گناه و احساسات بد یاد کرده 🥰🥰🥰 

   خدا وند متعال در قرآن کریم صفات خودش را معرفی کرده و یکی از این صفات شفا دهنده است 

   شفا به معنی رهایی از رنج و ناراحتی است . 

   و شفای جسم به معنی رهایی از رنج های جسمیه 

   و شفای روح به معنی رهایی از افکار و فشارهای ذهنیه 

   و توبه همون شفای نفسه که از طرف خدای بزرگ برای انسان ها قرار داده شده و همیشه انسان به توبه کردن دعوت شده 😍😍😍 

   و خداوند پاداشهای عظیمی برای توبه کنندگان قرار داده 

   و بر خلاف اون چیزی که درباره ی توبه گفته شده که اون رو سخت و پیچیده کردند خداوند توبه را در قرآن خیلی ساده بیان کرده 

   توبه به معنی پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردناز خداوند و سعی در تکرار نکردن اون اشتباهه 😍😍😍 

                          😍به همین راحتی 😍

    اشتباه چیست؟

   هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کنه یک حرکت اشتباهه !

   همون طوری که بد حرف زدن با دیگران احساس بد در ما ایجاد می کند و مسلما حرکت اشتباهیه 

   الگوهای فکری و رفتاری ما در قبال جسم خودمون که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برای ما شده هم حرکت اشتباهیه که در ما احساس بد ایجاد می کنه ! 

   همون طوری که توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما می شه  توبه کردن از رفتار اشتباه خودمون در قبال جسم نیز باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی جسمی در ما می شه ! 

   باید توجه داشته باشیم همون طوری که خداوند در قرآن کریم توبه را راهی برای بازگشت به سوی خدا 

   به سوی ارامش 

   و احساس خوب قرار داده 

   و توبه کننده موظفه سعی کنه رفتار اشتباه خودش رو تکرار نکنه !

    توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشه که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکنه 

   چاقی نتیجه رفتار اشتباهیه که سال های زیادی ما در قبال جسم خود به کار بستیم و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در قبال جسم خودمون بشه ! 

   در دوره ی لاغر با ذهن به صورت گام به گام رفتارهای اشتباه ذهنی و عملی خودمون رو شناسایی می کنیم و اون ها رو با رفتار های صحیح جایگزین می کنیم.

   به عبارتی ما در این دوره از چاق تر شدن توبه می کنیم و پاداش الهی که خداوند برای توبه کنندگان قرار داده است را به صورت تناسب اندام، سلامتی، شادی، احساس خوب و … دریافت می کنیم. 😍😍😍 👏👏👏 💃🏻💃🏻💃🏻

   استاد من به نوبه ی خودم از آموزشهای این مطالب بسیار عالی و ارزشمند سبب شد کلی حالم دگرگون بشه ازتون بی نهایت سپاسگزارم 

   خوندن و باز نویسی متن شما برام خیلی خیلی درس داشت با خوندن این مطالب و نوشتنش اینقدر حالم خوب شد که دیگه برام مهم نیست سریع لاغر بشم و واقعاً به خودم گفتم شاید چاقی من هم بی حکمت نبوده 

   و باعث شد به خاطر لاغر شدن تا این حد تلاش کنم و خدا به سمت شما هدایتم کنه تا این آگاهی های فوق العاده ارزشمند رو بدست بیارم 🤩🤩🤩 

   خواهرم آسیه زمانی که من لیز خورده بودم همش بهم می گفت استاد میگن باید از مسیر تناسب اندام لذت ببری و نباید اینقدر عجله کنی 

   ولی من بهش می گفتم آخه چطور میشه چاق باشی و از مسیر تناسب اندام لذت ببری ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ 

   گفتم آسی تو الان داری از چاقیت لذت می بری ؟ گفت آره الان عاشق خودمم همه چیز خودمو دوست دارم و از مسیر لاغریمم دارم واقعاً لذت می برم ! ! ! ! ! ! ! 

   و یه جورایی از این حرفش لجم می گرفت و پیش خودم می گفتم خوب شاید لاغر شدن اینقدر که برای من مهمه برای اون مهم نیست ! 

   شاید اونقدری که من عاشق رسیدن به تناسب اندامم اون نیست ! 

   ولی ته دلم می دونستم آسی واقعاً بزرگترین آرزوی زندگیش لاغر شدن بوده و هست ! 

   ولی خوب که دقت می کردم می دیدم این آسی اون آسی سابق نیست ! خیلی تغییر کرده ! اصلاً یه آدم دیگه شده ! پس حتماً داره درست میگه ! 

   اما شیطان درونم ( خانم حسود دروغگو ) گفت آخه تو یه نگاه به هیکلش بکن اصلاً فرقی کرده ؟ 

   فرشته ی درونم ( پری مهربون ) گفت : تو یه نگاه به رفتار غذاییش بکن زمین تا آسمون فرق کرده اصلاً ولع خوردن نداره خیلی داره درست رفتار می کنه مشکل آسی خوردنش نیست چون خیلی وقته درست شده ایرادش فرمولهای اشتباه ذهنیشه که نمیذاره لاغر بشه و خلاصه یک مدت مرتب با خودم کلنجار می رفتم !

    ولی امروز به حرفش رسیدم 

   واقعاً راست می گفت من باید از مسیر رسیدن به تناسب اندام لذت ببرم که واقعاً که دقت می کنم اینبار دارم از مسیر لذت می برم اصلاً عجله ندارم 

   دیگه برام مهم نیست که زودتر لاغر بشم چون مطمئنم دارم میرم به سمت لاغری و با همه ی وجودم ایمان دارم مسیر رسیدن به تناسب اندامم همین مسیره و به زودی بهش میرسم 😍😍😍 

   اما اینبار برای رفتن به فایل بعد و آگاهی های جدید مشتاقم 

   یک مطلب مهم که این بار سد راهم بود این بود که زمانی که لیز خورده بودم رفتن به کلاس نقاشی رو شروع کردم و درست از چند ماه قبل از کرونا من کلاس می رفتم و کلاس نقاشی خیلی وقتم رو پر کرده بود 

   و وقتی دوباره می خواستم به این مسیر برگردم انجام تکالیف کلاس نقاشی مانع میشد و من بین دو عشق گیر کرده بودم واقعاً مدتها سر در گم بودم نه می تونستم از نقاشی بگذرم 

    آخه شرایط کلاس نقاشیمم خاصه و همسرم به هیچ عنوان اجازه نمی داد برم کلاس حالا که قبول کرده بود و رفته بودم می ترسیدم دیگه نرم و دوباره اجازه نده برم از طرفی مربی نقاشیم هم ممکن بود از نزدیک خونه ما نقل مکان کنه و خودش هم مسئله ای براش پیش اومده که  چند وقتی کلاسمون تعطیل میشد 

   خلاصه من به خودم گفتم کلاس نقاشی برات مهم تره یا لاغری ؟ دیدم لاغری قد الم کرد پس گفتم یا اینوری یا اونوری و به مربیم پیام دادم گفتم فعلاً نمیام کلاس تا چند وقت 

   و الان خیالم راحته که اولویت اول زندگیم لاغریه و همه چیز حتی فیلم دیدن که یکی دیگه از سرگرمیهام بود تعطیل کردم و حتی بازی های مورد علاقه ام رو خیلی خیلی کم میرم سراغش و دارم از مسیر لاغریم لذت می برم 

   بریم به ادامه ی تمرین : 

   توبه نامه : 

   خدای مهربون من قبل از هر چیزی بی نهایت ازت ممنونم که منو به سمت روش صحیح تناسب اندام هدایت کردی تا اینهمه آگاهی های عالی و بی نظیر رو یاد بگیرم 

   خدایا من به خاطر چاقیم توبه می کنم 

   چون می دونم فقط خودم مقصر چاقیم هستم 

   خدای بزرگ من می دونم که چقدر اشتباه کردم و چقدر به جسم و روح خودم ظلم کردم منو به بزرگی خودت ببخش 

   من تمام تلاشم رو می کنم که همه ی تلاشم رو بکنم و آموزشهای استاد رو به کار بگیرم و در زندگیم به عمل در بیارمشون و دیگه اشتباهات قبلی رو تکرار نکنم 

   خدای عزیزم کمکم کن که موفق بشم 🤲🤲🤲 

   برداشت من از فایل آموزشی استاد : 

   ما وقتی چاق شدیم با یک روز و دو روز چاق نشدیم و مدتها طول کشیده تا به این وزن رسیدیم پس نباید عجله داشته باشیم و انتظار داشته باشیم که با چند تا فایل گوش دادن معجزه بشه و سریع لاغر بشیم ! 

   عجله داشتن باعث میشه که خیلی زود نا امید بشیم و از مسیر درست منحرف بشیم 

   بساط شیطان پای عجله پهنه!

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست اگر باور کنید که میتونید ! 

   درست مثل خود من که همین عجله کردن هر بار باعث شد لیز بخورم و مطمئنم اگر همون اولین بار عجله نمی کردم و از زمستان سال ۹۶ که در دوره شرکت کردم ادامه داده بودم الان در شرایط ایده آل تناسب خودم قرار گرفته بودم ! 

   تنها چیزی که مانع متناسب شدن افراد میشه اینه که باور نکردن می تونن متناسب بشن ! ! ! 

   گام اول اینه که باور کنیم می تونیم متناسب بشیم و اگر باور کنیم دیگه بقیه اش راحت و آسون میشه !  

   گام اول برامون خیلی سخته 

   چون به تعداد روزهایی که اضافه وزن رو زندگی کردیم برامون رها شدن ازش سخت تر شده ! 

   به تعداد دفعاتی که ما از هر مسیری قدام کردیم برای لاغر شدن و شکست خوردیم الان رها شدن از لاغری برامون سخت تر شده !

   ما ایمان نداریم که بتونیم از چاقی رها بشیم یکی دو روز همراه هستیم بعد رها میکنیم 

   اگه بتونید این سربالایی اول، این باور که شما میتونید متناسب بشید را طی کنید و به اونور قله برسید که سرازیریه دیگه خیلی کار اسونتر میشه!

   خیلی مهمه که باور کنید میتونید متناسب بشید! 

   روند طبیعت به این شکل نیست که شما یه بذری بکاری دو روز بعد بیای ببینی محصول داده ! 

   هر چیزی یه پروسه ای داره و یه کشاورز نمیتونه بیاد بالا سرشون بشینه گریه زاری کنه التماس کنه که محصول بده ! 

   سیستم خداوند به این صورته که هر کسی بخواد یه نیکی یا خوبی انجام بده  سیستم خدا این کار رو انجام میده ! 

   ما انسان ها فقط یک کار جزئی رو انجام میدیم برای اینکه لذت ببریم 

   و گرنه نیازی به سختی کشیدن نیست و لطف خداونده که خودش کارها را انجام میده! 

   افرادی که در این مسیر قدم گذاشتند بعد از اینکه ذهنشون آماده شده و باور کردن می تونن متناسب بشن نقش خداوند در جسمشون به مراتب بیشتر از نقش خودشون بوده ! 

   طبیعت بدن ما لاغریه و سیستمش اینه که مشکلاتش رو اصلاح کنه مثل وقتی که دستمون می بره ما فوقش فقط یه چسب زخم میزنیم و بعد یک مدت در میاریم و بدن خودش اون قسمت از دست که بریده ترمیم می کنه و بعد از چند روز می بینی که اثری از اون بریدگی باقی نمونده و کامل خوب شده !

    ما چیکار کردیم خدا چیکار کرده ؟ 

    ما فوقش فقط یه چسب زخم زدیم دیگه این همه کارهای دیگه را خداوند بدون سر و صدا بدون اینکه منصرف بشه بدون اینکه ناامید بشه جسم ما این کار را انجام داده و همه این ها سیستم خداونده همه این ها لطف خداست ! 😍😍😍 

   مسیر رسیدن به تناسب اندام هم به همین صورته ما فقط فایل گوش میدیم و با حس خوب تمرینمون رو انجام میدیم و سعی می کنیم اون رو به عمل در زندگی در بیاریم باقی کارها دیگه با خداست ! 

   و باید امیدمون به خدا باشه و نا امید نشیم . 

   وقتی ما یه کاری رو شروع می کنیم اولش کلی انگیزه و اشتیاق داریم چون نیروی خدا پشت ماست و خودش ما رو هدایت کرده و این اشتیاق و امید در درون ما شعله ور کرده چون خدا می دونه ما می تونیم در اون مسیر موقع بشیم ! 

    باور کنید که خداوند کار اشتباه انجام نمیده اگر در شما ذوق و شوقی برای انجام یک کاری ایجاد شده مطمئن باشید که شما توانایی موفق شدن در اون کار را دارید ! 

    خیلی از ما وقتی کاری رو شروع می کنیم کلی ذوق و شوق داریم برای انجام اون کار ولی چند روز که می گذره شور و اشتیاقمون از بین میره و اون کار رو رها می کنیم ! و جالب اینجاست که بعدش خیلی راحت میگیم خدا نخواست !!!

   آخه چطور ممکنه خدایی که شما را در این مسیر قرار داده آخر مسیر را براتون خراب کنه ؟؟؟؟؟

   لاغری با ذهن مسیریه که مطمئنا با اون به نتیجه میرسیم  و همه ما از سمت خدای بزرگ به این مسیر هدایت شدیم  خداوند که کار اشتباه نمی کنه ! 

   کاری که خداوند در این مسیر برامون انجام میده به مراتب بزرگتر از کاریه که خودمون انجام میدیم

   وقتی ما یک رفتار اشتباه می کنیم کافیه اکه از اون رفتار پشیمون باشیم و بدونیم اشتباه کردیم و توبه کنیم و سعیرکنیم دیگه اون اشتباه رو تکرار نکنیم خداوند متعال توبه پذیره و بخشش خدا فوق تصور ماست ! 

   برای چاقیمون هم همین که بدونیم و قبول کنیم اشتباه کردیم و توبه کنیم و تلاش کنیم که دیگه اون اشتباه رو دیگه انجام ندیم خداوند ما رو می بخشه و در انجام بهتر این کار کمکمون می کنه ! 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مه تاب
   1400/04/11 12:07
   مدت عضویت: 1141 روز
   امتیاز کاربر: 454 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,733 کلمه

   سلام همگی دوستان

   گام بیست و یکم توبه از چاقی:

   دوستی که پیام دادن و گفتن با دیدن چند فایل اول هیچ نتیجه ای نگرفتن و دیگه انجام ندادن و بعد از مدتی پیام دادن که من انجام ندادم و چه توصیه ای برام دارین؟! این دوست کلی هم تحقیقات کرده بود از دوستان توی دوره و با اطمینان کامل خریده بود دوره را! وزن بالایی هم داشته ولی استفاده نکرده! 

   ما اگر دچار اضافه وزن زن شدیم طی یک روز و دو روز و یک هفته رخ نداده هرکسی به تعداد سالهای زندگیش، اون هایی که از بچگی اضافه وزن داشتن به تعداد سالهای زندگیشون زمان برده که الان توی این شرایط هستن، اون هایی که مثلا از ازدواج به بعد اضافه وزن پیدا کردن بالاخره دو سه سالی میگذره ، خانوم هایی که از بارداری اضافه وزن پیدا کردن بازهم مدتی ازش میگذره، یعنی اضافه وزن به این شکل نیست که طی یک هفته، ده روز، دوماه، سه ماه یهویی به این حد اضافه وزن برسه، مطمئنا چند سالی هست داره این روند ادامه پیدا میکنه و هی احساس ما بدتر شده و مقدار اضافه وزن ماهم بیشتر شده پس چرا انتظار دارین با چندتا فایل دیدن شما لاغر بشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا روند طبیعی بدنت را بهش توجه نمیکنی؟؟ مگه دو سه روزه چاق شدی که انتظار داشته باشیم دو سه روزه متناسب بشیم؟؟؟ این یکی از مشکلات بسیار بزرگ پیش روی افرادی که اضافه وزن دارن که نمیذاره اون ها روندشون را ادامه بدن!!!! عجله کردن سبب میشه که اون ها از تصمیمی که گرفتن منصرف بشن و یا ناامید بشن و یا یه مدت بذارن کنار و دوباره بعد یه مدتی برمیگردن👍

   دقیقا مثل خودم که دوره را به هر طریقی بود تا اخر رفتم ولی دیگه بعدش عجله کردم و ناامید شدم و رها کردم ولی بالاخره برگشتم و تو این مدت واقعاً فهمیدم که این راه بهترین راهه و الان خیلی راحت تر میتونم باور کنم و به تناسب میرسم به راحتی🥰

   این برگشتم اتفاقی نبوده و هدایت دوباره بوده از سمت خدای عزیزم که میدونه این تنها راهیه که من میتونم باهاش به تناسب اندام دلخواهم برسم!🥰

   انقدر وقت صرف میکنیم برای اینستا و کلیپ و فیلم و… ولی برای گوش دادن فایلها و انجام تمرینهاش میگیم وقت نداریم واقعا یعنی ارزش نداره ۳۰ دقیقه برای تغییر زندگیمون وقت بذاریم؟! ولی برای کارهای بیهوده ای که هیچ سودی برامون نداره همیشه وقت داریم!!

   تنها چیزی که مانع لاغر شدن افراد میشه اینه که باور نمیکنن که میتونن لاغر بشن👍

   گام اول اینه که بااااااور کنی که میتونی تغییر کنی و دیگه بقیه کار خیلی راحت و آسون میشه!!!

   این گام اول خیلی سخته، چرا؟ چون به تعداد روزهایی که ما اضافه وزن را زندگی کردیم برامون رها شدن از اون سخت تر شده، به تعداد دفعاتی که ما از هر مسیری از هر روشی اقدام کردیم برای لاغر شدن و شکست خوردیم، الان رهایی از این مشکل در ذهنمون از هر مشکلی سخت تر و بزرگتر شده، انگیزه امید و ایمان نداریم که بتونیم از این مسئله رها بشیم، یکی دو روز همراه هستیم بعد رها میکنیم، اگه بتونید این سربالایی اول، این باور که شما میتونید متناسب بشید را طی کنید و به اونور قله برسید که سرازیریه دیگه خیلی کار اسونتر میشه!

   خیلی مهمه که باور کنید میتونید متناسب بشید! اون دوستمون هم مطمئنا باور نکرده که میتونسته متناسب بشه و با چند تا فایل رها کرده! یه سری افراد دوست دارن هر روز که از خواب پامیشن یه عالمه تغییر کرده باشن😆✌️ بابا روند جسم شما به این شکل نیست، روند کل جهان هستی به این شکل نیست!!!

   روند طبیعت به این شکل نیست که شما یه بذری بکاری دو روز بعد بیای ببینی محصول داده! هر چیزی یه پروسه ای داره و یه کشاورز نمیتونه بیاد بالاسرشون بشینه گریه زاری کنه التماس کنه که محصول بده!!! ۴ماه یا ۶ ماه یه پروسه ای داره به عمل رسیدن این محصول، کار کشاورز اینه که هر چند وقت یکبار میاد سر میزنه اگه آبی بخواد بده یا علفی آفتی چیزی را دفع کنه! یک مراقبت جزئی از این مسیر از این روند که خداوند داره انجام میده 👍 به نظر شما برای این پروسه ۶ ماه رشد ذرت خدا چقدر داره کار انجام میده و کشاورز چقدر؟ خداوندی که از لحظه ای که این بذر کاشته شده کارش را شروع کرده،سیستم فعال شده این بذر جوانه زده رشد کرده به اینجا رسیده و ببینید به نسبت این کاری که کشاورز انجام میده، کار خدا چقدره کار کشاورز چقدر؟!

   این سیستم خداونده که هرکسی بخواد اصلاح کنه هرکسی بخواد یک خوبی یک نیکی یک محصول یک خدمتی را انجام بده خداوند سیستمش این کار را انجام میده، فقط ما انسان ها یک کار جزئیشو انجام میدیم بخاطر اینکه لذتش را هم ببریم و الا همون کار را هم انجام ندیم این محصول یه چیزی ازش به عمل میاد، نیازم نیست سختی کشیدن و لطف خداونده که خودش کارها را انجام میده!

   اون هایی که در مسیر لاغری قرار گرفتن تایید میکنن این حرف ها را که بعد از اینکه ذهنشون آماده شد و باور کردن، نقش خداوند در جسمشون به مراتب بیشتر از نقش خودشونه اصلا بدن ما دوست داره که متناسب بشه اصلأ سیستم بدن اینه که اصلاح کنه، سیستم بدن اینه که مشکلاتش را اصلاح کنه مثل بریدن دستتونه که خودش همه کار را انجام میده فوق فوقش اینه که یه چسب زخم بزنی و یکی دو ساعت بعدشم در میاری، جوش خوردنش سلول سازی پیوند خوردنش همه این کارها بعد چند روز میبینی اصلا اثرش هم نیست، خب ما چیکار کردیم خدا چیکار کرده؟ ما فوقش فقط یه چسب زخم زدیم دیگه این همه کارهای دیگه را خداوند بدون سر و صدا بدون اینکه منصرف بشه بدون اینکه ناامید بشه جسم ما این کار را انجام داده و همه این ها سیستم خداونده همه این ها لطف خداونده!

   پس چرا ما در مسیری که میخوایم طی کنیم و ما را به خوشبختی ما را به آزادی ما را به احساس خوب به شادی به سلامتی به روابط خوب به اعتقاد به نفس عالی به شکوفایی در زندگی و خیلی چیزهای دیگه میرسونه چرا ما اون ایمانی که در ابتدای مسیر داریم در طول مسیر نداریم دیگه؟؟؟ چرا خدا را فراموش میکنیم دیگه؟؟؟

   کشاورزی که سبزی کاشته بود و گفته اگه زمانی که محصول ما میده بازار خوب باشه سبزی فروشا بخرن و بنکدار میدون تره بار آدم منصفی باشه سودمون خوبه و خلاصه کلی پارامتر گذاشته برای نتیجه کار!! شما نصف کار را به خدا ایمان داری، روز اول که بذر را میکاری آیا امیدت به اون سبزی فروشه است که این بذر سبز بشه؟ آیا امیدت به اون بنکدار میدون تره باره که بذر شما سبز بشه یا امیدت به خداونده؟؟ مسلما به خداونده!!! پس شروع کار امیدت به خداس و نصف مسیر را خوب میای و این مسیر هم با توجه به امید تو به خدا خوب پیش میره اما نصفه دوم که فروششه دیگه امیدت به خدا نیست، امیدت به سبزی فروشه و بازار و بنکدار و شرایط دلار و فلان و فلان!!!!

   در خیلی از جنبه های زندگیمون همینطوری هستیم!! یه کاری را وقتی میخوایم شروع کنیم چرا انگیزه و اشتیاق داریم؟! چون نیروی خداوند پشت ماست! چون هدایت شدیم و این اشتیاق درون ما شعله ور شده که میتونیم ما در مسیری که قرار گرفتیم یا انتخاب کردیم موفق بشیم!!! باور کنید که خداوند کار اشتباه انجام نمیده اگر در شما ذوق و شوقی برای انجام یک کاری ایجاد شده مطمئن باشید که شما توانایی موفق شدن در اون کار را دارید و دیدید خیلی از ما همه کارهای زندگیمون را با اشتیاق و انگیزه شروع میکنیم و چند روز میگذره یواش یواش سست و سست و سست تر میشیم و رها میکنیم بعد میگیم خدا نخواست 😂 چطور ممکنه خدایی که شما را در مسیر قرار میده آخر مسیر را براتون خراب کنه؟! این فکر را رها کنید و بگید خدا همیشه بهترین را برای من میخواد و به خدا ایمان داشته باشین!!!

   لاغری با ذهن مسیریه که مطمئنا با اون به نتیجه میرسین👍✌️🏅 و همه ما توسط خداوند به این مسیر هدایت شدیم!! خداوند کار اشتباه انجام نمیده!! کاری که خداوند در این مسیر برامون انجام میده به مراتب بزرگتر از کاریه که خودمون انجام میدیم!!

   خداوند هیچی را تعیین نکرده که مثلا تا این حد را من میبخشم و از اون بیشتر را نمیبخشم یا مثلا گفته باشه به اندازه ای که گناه کردی باید بیای التماس کنی تا من ببخشم همیشه هر وقت حرف از توبه است یعنی برگشت سریع یعنی همینکه متوجه شدی اشتباه کردی بگی خدایا منو ببخش خدایا منو رها کن از این اشتباه از این رنج از این سختی از این ستمی که به خودم کردم به دیگران کردم! وقتی توبه کنی خداوند همیشه سریع برگشت را انجام میده بلافاصله میگه بخشش و رحمت خدا در اکثر آیات میگه رحمتم را به بنده هام می‌فرستم درهای بهشت به روشون باز میشه، کسایی که برمیگردن و توبه میکنن!!

   اضافه وزن هم مثل یک رفتار اشتباهه، مثل یک گناهه، حالا میخوای اسمشو بذاری گناه خطا هرچیزی، هر رفتار اشتباهی که دارین و فکر میکنید اون رفتار اشتباه بوده و بابتش از خدا عذرخواهی میکنید توبه میکنید و دیگه انجامش نمیدی، اضافه وزن هم دقیقاً فکر کنید گناهه، یک اشتباهه، واقعاً هم همینجوری یه رفتار و ی افکار اشتباه داشتیم که اینجوری شده و زمانی که به خداوند توبه کنیم و بگیم خدایا منو ببخش که در این سالها این رفتار را با جسمم کردم این شرایط را برا خودم به وجود اوردم، من میخوام اصلاح بشم من میخوام شرایط جدیدی را تجربه کنم من میخوام شادی را تجربه کنم من میخوام احساس خوب، سلامتی، زندگی دیگه ای را تجربه کنم و ببینید چطور خداوند پشت و پناه شماست و شما را هول میده به سمت موفقیت!!! گرچه الانم این کار را انجام داده هرکی داره این فایل را میبینه به طریقی با این روش آشنا شده و همه این ها هدایت خداونده!!

   به خدا ایمان داشته باشید مسیر را که شروع میکنید ادامه بدید تمام مسیر را به خدا ایمان داشته باشید در تمام جنبه های زندگیتون!👍

   بساط شیطان پای عجله پهنه!

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست اگرررررر باور کنید که میتونید!

   من به همراه فرشته مهربونم مه تاب از اشتباه رفتاری و باورهای غلط و در واقع چاقی توبه میکنم و به کمک هم و لطف خداوند مهربانم به تناسب اندام همیشگی دست میابم همینکه تا الان هم حالم عالیه و یه مقدار رفتارهام تغییر کرده لطف خداوندم بوده و راضی و خوشحالم و ادامه مسیر هم ب همین طریق پیش میرم و باور دارم که من میتواااانم😍🥰

   مه تاب مشتاق لاغری و تناسب اندام همیشگی🥰💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mah.sana.motalebi.khah@gmail.com
   1400/04/10 13:12
   مدت عضویت: 1115 روز
   امتیاز کاربر: 181 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 679 کلمه

   به نام خداوند جان و خرد

   سلام ودرود

   خدایا،خالق بی همتای من مرا ببخش…مرا ببخش بدن زیبایی که در اختیارم قرار دادی را با رفتار و افکارم به این شکل درآوردم…خدایا مرا ببخش که برای یه هوس زودگذر با پرخوری درد و احساس بد را برای خودم به ارمغان آوردم🙏🏻

   خدا جانم از رفتار زشت خودم توبه میکنم…از همین لحظه  به بعد از این موهبت الهی ،این نعمت بی نظیری که در اختیارم قرار دادی به بهترین شکل ممکن نگه داری میکنم😍

   دیگه نمیزارم کوچیک ترین آزاری بهش برسه…

   دیگه نمیزارم هیچ دل درد و فشار شکمی رو تحمل کنه…

   دیگه نمیزارم حسش بد بشه…

   این نعمت الهی این بدن زیبا باید هر روز شاداب تر😍سلامت تر🥰زیبا تر😇تندرست تر😊پر انرژی تر🤩جذاب تر☺️متناسب تر🥳باشه

   بدن من باید بهترین هارو تجربه کنه…

   بدن من باید بهترین مواد غدایی رو تجربه کنه…

   بدن من باید به اندازه نیازش مواد غذایی مصرف کنه…

   خدا جانم تعهد میدم از همین امروز که با بدنم به بهترین شکل رفتار کنم و عاشقانه دوسش داشته باشم😍من برای بدن خودم تمام سعیمو میکنم💪🏻حتی شده از خواب شیرین صبح گاهی بزنم و هر روز ساعت پنج صبح پاشم و کارامو انجام بدم و شش صبح برم سراغ خواندن و شنیدن و نوشتن لاغری با ذهن🤩🤩🤩حتی شده تمام تعارف هارو رد کنم که حالا یکم بیشتر بخور حالا امشب مهمونیه حالا اومدیم مسافرت…حتی شده از غذای مورد علاقم بگذرم چون میدونم الان بدنم به اون غذا هیچ احتیاجی نداره😇😇😇مثل دیشب،،،سیب زمینی سرخ کرده یکی از محبوب ترین های منه و هیچ وقت نمیشد که نخورم،حتی وقتی داشتم سرخ میکردم همیشه بیشتر سرخ میکردم که یکم قبل سفره بخورم و سر سفره هم که حتمااااا میخوردم…ولی دیروز که از سرکار اومدم احساس  گرسنگی میکردم و غذا خوردم…شب وقتی داشتم سیب زمینی  سرخ میکردم اصلا نخوردم🤩💪🏻🌟چند تا دونه خوردم و سریع با خودم فکر کردم که آیا بدنت نیاز داره  و دیدم نه و دیگه  نخوردم اونم با لذت نخوردم با خوشحالی نخوردم با لبخند نخوردم😀😃😄😁یعنی یه موفقیت بزرگ💪🏻🌟💪🏻

   مثل وقتی اون هوس میگه بخور بخور ولی وقتی توجه میکنم میبینم به اندازه نیازم خوردم و سیرم حتی اگه لقمه دستم باشه میزارمش زمین💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

   آره آره آره من با لاغرررررر شدن خودم باور کامل دارم🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟من به این که هدایت شده خداوند هستم باور کامل دارم🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩من به این که خداوند مرا میخواد با لذت لاغر کنه ایمان کامل دارم😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇

   وگرنه روش هایی که بنده های خدا جلو پام گذاشتن با درد و رنج همرا بود و این یعنی روش نادرست…

   قبلا وقتی رژیم میگرفتم غذا نمیخوردم ورزش سنگین میکردم و تو حسرت غذا بودم…و یکی بهم میگفت لاغر شدی…آره شدم با درد و رنج ولییییی🙁

   ولی الان با لذت دارم لاغر میشم…مادرم وقتی بهم میگه چقدرررر جمع تر شدی لبخند میزنم😊چون با لذت و شادی و نشاط دارم لاغر میشم😇

   استاد  یه استوری گذاشتن که برای لاغری به دندان ها قفل میزنن😣😖😫😟😔😞😩🥺😢😭این عمق فاجعه  هستش…آدم هایی که اضافه وزن  دارن با بی فکری یه عده چقدررررر باید درد و رنج تحمل کنن آخههه☹️☹️☹️☹️

   همه ما چقدر تجربه داریم که با این روش ها وزن کم کردیم ولی سریع دوباره چاق شدیم پس این روش ها همه غلطه❌❌❌❌❌حالا دهن رو با قفل ببندید یا با چسب ببندید یا اصلا تو یه اتاق زندانی کنید و هیچی ندید بخوره وقتی یه مدت بگذره و طرف لاغر بشه و برگرده به زندگی طبیعی بازم چاااااق میشه چون غذا رو ازش گرفتید🙂رفتار و افکارم رو که ازش نگرفتید اونا ثابت قدم سرجای خودشون هستن🙃

   باید از رفتار و افکارم خودمون توبه کنیم باید راه درست رو بریم تا به نتیجه درست برسیم…

   چاقی انقد فشار میاره که هر راه و روشی که بهت پیشنهاد میشه رو قبولی میکنی و باید قبول کنی که تو اشرف مخلوقات هستی و تنها باید از خدا یاری بخوای تا خدا بهترین راه رو سرراهت قرار بده…

   من توبه میکنم از چاقی و باور دارم که میتونم لاغر بشم و تا آخر عمر لاغر بمونم💪🏻🌟💪🏻

   لاغری آسان ترین کار دنیا هستش چون طبیعت بدن ما لاغری هستش و من موفق ترین شگفتی ساز خواهم شد و تا آخر عمر با لذت و تناسب اندام زندگی خواهم کرد🌟💪🏻🌟💪🏻🌟💪🏻

   به خودم و خدای خودم که مرا به این مسیر هدایت کرد قول می‌دهم که از رفتار زشت گذشته خودم رهایی یابم و خدای گونه زندگی کنم😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parsasaryna04
   1400/04/09 11:49
   مدت عضویت: 1489 روز
   امتیاز کاربر: 2963 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 575 کلمه

   با سلام دوستان واستاد گرامی امروز دوباره استاد باز فرمودند باور لاعری رو باید داشته باشید من اولش به خودم گفتم من که دارم باز فایل رو قطع کردم دوباره فک کردم ایا من واقعا باور دارم کمی فکر کردم گفتم استاد توی تغییر زندگی میگن باید باور داشته باشی که ثروت وسلامتی حق طبیعی تمام مردم جهان هستش توی تناسب اندام هم میگه که لاعری وتناسب اندم حق طبیعی بدن هر انسانیه پس من اینطوری برداشتم شد اگه تو واقعا به این عقیده داری که لاعری حق طبیعی هستش پس باید باور داسته باشی که حتما لاعر میشی ولاعری به نطرمن قسمت کوچکه پذیرفتن این باور اخه اگه من باور واقعی نه به لفظلاعری حق منه ومن حتما لاعر میشم وخیلی این کار اسونه ولی باید پروسه خودش رو طبق روال قانون حاکم برجهان طی کند قبولداشته باشم این صحبتهای بالارو فک میکنم اولش به لاعری همیشگی وبعد سلامتی همیشگی وبعد زندگی خوب چون اعتماد به نفسم بالا میره واین اعتماد به نفس جز اصلی پیشرفت در همه زندگی هستش به نطرم توی شغل وروابط با دیگران ودر همه چیز پس ایا من واقعا این باور رو قبول دارم دارم فک میکنم مبیبنم حقیقتا هنوز کاملا نه اخه هنوز  با دیدن خودم توی ایینه بعصی وقتها میگم چرا خیلی تغییر نکردم هنوز پس عمیقا این باور درست ریشه نداره هنوز باید بهش برسم ابش بدم کودش بدم خلاصه پرسه طبیعی جهان ر و طی کنه تا در من عمیق وریشه ای بشه وباید نمونه های درستش رو ببینم به حرفهاشون گوش کنم به عملهاشون دقت کنم به رفتارشون بررسی کنم تا این باور درست در من ریشه بدواند مثل بعصی ادمها کلا انگار ثروتمند به دنیا اومدند توی رفتارشون گفتارشون وتوی عملکردشون ثروتمندند وهمیشه همین طوری اند واز درودشت هم براشون میاد پس ماهم خودمون رو متناسب بدونیم تا برای ما هم همین طوری بیادچون دیگه اگه باور کنی بقیه کار با خداست ما فقط فقط باید تصمیم بگیریم وبیاییم با تمام توان توی کار بقیه اش با خداست دیگه باید رهاش کنی وبا خیالراحت به اندازه بخور ودیگه خدا میاد وسط و قوانین دنیا وبعد خود به خود کار به صورت خود کار انجام میشه من که واقعا خدا رو شکر میکنم که انتخاب شدم توسط خدا فقط توسط خدا و به خدا واقعا ایمان دارم که خداوند کار اشتباه انجام نمیده وخداوند به مراتب درستتر از من گام بر میداره  ووافعا در طی مسیر فقط خدا داره کار میکنه من فقط یک درصد کار رو انجام میدم بقیه اش خداست خدایا امروز از ته دلم وقتی این رو دارم مینویسم خیلی با احساس خوب ومحکم میگم خدایا مرا ببخش بابت تمام خساراتی رو که به بدنم وروحم ونفسم وجسمم زدم خدایا من راببخش خدایا مرا در تمام کارهای اشتباه زندگی ام ببخش خدایا توبه میکنم وسعی میکنم دیگه به لطف تو کار اشتباه نکنم خدایا من را ببخش بابت تمام ترسهایی که بابت خوردنم واستفاده نعمتهایت داشته ام مرا ببخش بابت عذاب وجدان استفاده از نعمتهایت مرا ببخش خدایا مراببخش که همش عجله میکنم ومیخوام قانون دنیایت رو دور بزنم خدایا مرا ببخش بابت افکاری که میگفتم خداوند برای من فرق گداشته که من هم اب میخورم چاق میشم ولی بعصی ها هرچه میخورند چاق نمیشن  خدایا مرا ببخش بابت اینکه خودم رو کلا چاق میدیدم خدایا خلاصه به خاطر تمام افکار نادرست واعمال نادرست مرا ببخش واز اممروز من تولدی جدیددارم چون مطمینم خدا من را همین الان بخشید وتمام وبه من دیگه توی راه درست کمکم میکنه خدایا شکرت شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/04/08 10:18
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 953 کلمه

   سلام🙂

   توبه یعنی باز گشت ،بازگشت از اشتباه

   اشتباه چیه؟ هر آنچه باعث ایجاد احساس بد در ما شده

   پس گناه شامل همه افکار و رفتار اشتباه میشه 

   پس شامل افکار و رفتار اشتباه در مورد خودمون هم میشه

   پس هر فکر و عملی که باعث احساس بد در ما میشه و ما رو ضعیف و ناتوان و فقیر و بیمار و افسرده و چاق میکنه و عزت نفس ما رو پایین میاره گناهه و ما میتونیم با توبه برگردیم به اون اصل و ذات خودمون که زیبایی سلامتی تناسب اندام ثروت آرامش شادی و عزت نفسه👌👌👌

   و نکته مهمش هم اینه که توبه و بازگشت خیلی سریع پذیرفته میشه از سمت خداوند و او همواره منتظر ما است که برگردیم و به محض اینکه ما بفهمیم که اشتباه کردیم و درخواست ببخشش کنیم بلافاصله بخشیده میشیم چون او بارها خودش رو تواب و رحیم معرفی کرده 👌👌👌👌🙂

   نکته مهم این فایل ایمانه 

   ایمان به خداوندی که هرلحظه داره ما رو هدایت میکنه هدایت به هر مسیری که خودمون انتخاب میکنیم 

   چون او ما رو در انتخاب آزاد گذاشته و این ماییم که راه درست رو انتخاب میکنیم یا راه اشتباه رو

   راه درست همون راهی هست که احساس خوب به ما میده و راه اشتباه راهی هست که احساس بدی در ما ایجاد میکنه

   پس درسته که ما انتخاب میکنیم کدوم مسیر رو بریم ولی یه سیستم راهنما و جی پی اس در ما قرار داده شده که نشونمون میده راهی که میریم درسته یا نه👌👌👌🙂

   اینکه ما هدایت شدیم به مسیر تناسب فکری هم انتخاب ما بوده ما افراد چاقی که چاقی خودمون رو نپذیرفتیم و با وجودیکه بارهاو بارها از راههای سخت و عجیب برای لاغری اقدام کردیم و نتیجه نگرفتیم باز هم کوتاه نیومدیم ما اون کسایی هستیم که میدونستیم میتونیم متناسب بشیم چون رویای لاغری رو در ذهن داشتیم  و اگه رویایی در تو قرار داده شده به این معنی هست که تواناییش هم به تو داده شده به قول استاد الهی فمشهای چرا رویای پرواز در هیچ گوسفندی قرار نداره چون تواناییش رو نداره

   پس همین کوتاه نیامدنهای ما بوده که بالاخره ما رو به مسیر صحیح رسونده 👌👌👌

   ایمان بیاریم به پرودرگاری که هر لحظه داره ما رو هدایت میکنه 

   وایمان بیاریم به خودمون که این توانایی رو داشتیم که از این طریق به رویای تناسب خودمون برسیم و نه تنها لاغر بشیم بلکه تمام اون سلامتی روحی و جسمی و عزت نفسی که در راه چاقی از دست داده بودیم هم احیا کنیم و شاد و جوان و زیبا و متناسب و  با عزت  بشیم🙂🙂🙂🙂👌👌👌

   اولین کاری که باید انجام بدیم اینه که باور کنیم که میتونیم متناسب بشیم

   خود همین باور به تنهایی تفاوت ایجاد میکنه بین شگفتی ساز شدن و چاق موندن👌👌👌

   این همان کوهی هست که بین چاقی و تناسب قرار گرفته و به محض اینکه این باور در ما ایجاد شد روند تناسب خیلی آسانتر و روانتر میشه و در واقع ما در مسیر سرازیری قرار میگیریم🙂🙂

   همین باوره که باعث میشه لیز بخوریم همین باوره که باعث میشه ادامه ندیم همین باوره که باعث میشه برای خودمون و روبامون وقت نذاریم همین باوره که باعث میشه چاق و افسرده بمونیم همین باوره که باعث میشه چاقی رو سرنوشت و قسمتمون بدونیم همین باوره که به راحتی ما رو از اصل و ذاتمون دور میکنه همین باوره که باعث میشه خدا رو آنطور که باید نشناسیم همین باوره که باعث میشه به همه چی چنگ بندازیم جز به حبل الله

   واین جز شرک نیست👌👌👌👌

   و خدا گفته هر گناهی رو میبخشم به جز شرک

   تنها چیزی که میتونه این باور رو در ما تقویت کنه عجله کردنه

   به قول استاد عجله کردن بساط شیطانه 

   یه جایی خوندم شیطان توی بساطش یه وسیله خیلی قدیمی و کهنه داره که وقتی از سایر حربه هاش نتونه انسان رو منحرف کنه از اون استفاده میکنه و اون حربه کهنه و قدیمی ولی موثر “نا امیدیه”

   و شیطان همون ذهن ما است همون افکار منفی و نا امید کننده ای که همواره داره یادآور میشه کع تو نمیتونی تو همیشه چاق میمونی ببین فایل هم گوش دادی جواب نگرفتی ببین همه هم بتونن تو نمیتونی و وقتی به این افکار جا میدیم و باهاش همراه میشیم کم کم تمام فضای ذهن ما رو میگیرن و انوقت ما میمونیم و یه کلافه سردرگم از افکار نا امید کننده و ناتوان کننده

   پس باز هم این ماییم که به افکار اجازه میدیم اینقدر بزرگ بشن که تبدیل به کلاف بشن و راهش اینه که خودمون رو از افکارمون جدا کنیم و با آگاه بودن از اولین فکرهای منفی همون جا کاتش کنیم تا اینقدر گسترده نشه که نتونیم براش کاری کنیم👌👌👌👌

   مگه ما قراره چه کنیم جز روزی یه فایل گوش کردن ؟؟؟؟؟؟ جز دادن اطلاعات صحیح به ذهن؟؟؟؟؟؟ بقیه کار رو که خداوند داره انجام میده ….👌👌👌 خودش هدایتمون کرده خودش هم سیستم مغز ما رو بر اساس داده ها تنظیم میکنه خودش هم سیستم بدن ما رو بر تناسب و دفع اضافات قرار داده هضم و جذب و دفع رو به بهترین شکل توسط سلولهای هوشمند جسممون داره انجام میده نیاز بدن به انرژی رو بر اساس دریافت پیغام سیری داره انجام میده و چربی سازی رو به بهترین شکل متوقف کرده و همزمان با کاهش سایز پوست ما هم داره جمع و سفت میشه و اندام به زیباترین شکل ممکن داره فرم داده میشه چهره شاداب و جوان و زیبا میشه و همه اینها رو خداوند داره انجام میده 

   انوقت ما فقط قراره به جای وقت گذروندنهای بیهوده در تلگرام و اینستاگرام زمانی رو بذاریم و آگاهیهایی رو به ذهنمون بدیم که باز هم کلام خداونده و از زبان استاد عطار روشن داره گفته میشه و همان چیزهایی هست که من شنونده نیاز دارم بشنوم و دریافت کنم و این هم جز هوش و شعور کائنات چیز دیگری نیست🙂🙂🙂🙂👌👌👌👌

   فقط کافیه شنونده خوبی باشیم و آنچه گفته میشه رو در حد خودمون درک کنیم ودرباره اش فکر کنیم و تحلیلمونو بنویسیم همین 👌👌👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1400/03/18 10:47
   مدت عضویت: 1263 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,806 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست 💖💖💖

   سلام _ مسیر لاغری من : گام بیست و یکم : از چاقی توبه کنید لاغر می‌شوید.

   چاقی من از کجا شروع شد ؟ اصلا چرا من چاق شدم ؟ من که قبل از ازدواج آدم متناسبی بودم و کلا ۶۰ کیلو بودم و همیشه وزنم ثابت بود . چی شد که بعد از ازدواج حتی به مرز ۹۰ کیلو هم رسیدم یعنی منه ۶۰ کیلو یی وزن ۹۰ کیلو شدن رو هم تجربه کردم من که رفتارهای غذاییم درست بودن . چی شد که این قدر افکار و رفتار های غذاییم تغییر کردند ؟ .قبل از هدایتم به این مسیر اصلا به این چیزها فکر نمی کردم. چون باور داشتم که چاقیم ارثیه و تحمل تمام مشکلات چاقی رو طبیعی میدونستم . امروز با گوش 👂 دادن به فایل این گام خیلی به این موضوعات فکر کردم . من افراد زیادی رو در خانواده و فامیل مون دیدم و می بینم که چاقی رو پذیرفتن و همه رنج و فشار وسختی های چاقی رو تحمل می‌کنند و حتی بودند کسانی که با وجود همون چاقی از دنیا رفتند ولی من با وجود اینکه چاقی مو ارثی میدونستم ولی هیچ وقت با اون کنار نیومدم و هیچ وقت از داشتن اندام نامتناسبم  راضی نبودم و همیشه به دنبال راهکاری برای رهایی از اضافه وزنم بودم واز روش های مختلف ورزش ، پیاده‌روی ، دمنوش های مختلف لاغری ، قرص های چربی سوزی ، پودرهای لاغری ، رقص ، قهوه ، چای سبز ، باشگاه ……. استفاده میکردم ولی چون همه اون روشها نادرست بودن هیچ وقت نتیجه دلخواه مو نگرفتم و همیشه در حال چاق و لاغر شدن بودم و از این چاق و لاغر شدن مداوم چه ضرباتی ندانسته به روح 👻 و جسمم وارد می‌کردم 

   تا اینکه خداوند متعال که شاهد تلاش های پی در پی من بود . منو به درست ترین و زیبا ترین مسیر که سراسر آرامش و شادی و نشاط و شادابی و سلامتی …… هدایت کرد 💖💖💖🙏

   خدایا ممنون به خاطر هدایتم به این مسیر زیبا و شکر به خاطر وجود استاد نازنینی مثل استاد روشن که با آگاهی هایی که در اختیار مون قرار میدن در هر گام یکی از دلایل اضافه وزنم برام روشن میشه 🙏🙏🙏.ممنون استاد که به مشکلات افراد چاق موشکافانه و با دقت میپردازید . 

   چقدر این عبارت زیباست توبه کنید تا لاغر شوید . من خیلی درباره این موضوع فکر کردم فکر کنم سه ، چهار روز افکارم مشغول موضوعات این گام بود. چرا در زمان چاقیم هیچ وقت به این چیزا فکر نمی کردم؟ خدایا پذیرفتن ارثی بودن چاقی چه باور قوی و قدرتمند و همچنین مخربیه . وچون من این باور (ارثی) داشتم . هیچ وقت مشکلات چاقی و افکار و رفتار های چاق کننده مو خطا و اشتباه و نادرست نمیدونستم و تکرار و انجام اون اعمال رو کاملاً طبیعی و عادی می دونستم. خدایا شکرت که در این مسیر هر روز چیزهای جدید یاد می گیرم. 

   توبه چیست ؟ توبه یعنی پذیرفتن گناه و اشتباه وطلب عفو و بخشش کردن از خداوند متعال و سعی در تکرار نکردن اون خطا و اشتباه. 

   اشتباه چیست؟ هر فکر یا هر حرف یا هر عملی که انجام دادن آن باعث ایجاد احساس بد در ما شود یک حرکت اشتباه است. 

   چاقی چه ارتباطی با توبه کردن دارد ؟ همان طوری که انجام هر کار اشتباهی مثل دروغ گفتن یا تهمت زدن به دیگران و یا غیبت کردن باعث ایجاد احساس بد در ما میشود ( حتما یک کار اشتباه است ) پس تکرار عادت‌های نادرست رفتاری و افکار نادرست در مورد مواد غذایی موجب افزایش چربی و اضافه وزن می‌شود که به صورت چاقی در جسم مون نمایان میشه واین چاق بودن باعث ایجاد احساس بد در روح و روان افراد چاق می شود (یک حرکت اشتباه)

   خداوند در قرآن کریم بارها بندگان را به سوی توبه دعوت کرده چون بهترین راه برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه است . چرا که احساس گناه مخرب ترین احساس در نابودی و نا امیدی انسان هاست. خب همان طور که اگر ما یک کار اشتباهی انجام دادیم وبعد از انجام اون کار پشیمون شدیم خداوند این فرصت را نه یک بار بلکه هزاران بار در اختیار ما قرار داده که طلب بخشش کنیم و دیگه اون عمل اشتباه رو انجام ندیم وخداوند خودش در قرآن فرمودند که بخشیده میشیم پس نتیجه میگیریم که چاقی هم نتیجه انجام دادن تکرار عادت‌های رفتاری و افکار نادرست و اشتباه نسبت به مواد غذایی که باعث اضافه وزن در جسم افراد چاق شده .و زمانی که فرد چاق رفتارهای نادرست چاق کننده از خودش نشون میده بعدش دچار پشیمونی و عذاب وجدان میشه پس اینم یک حرکت اشتباه محسوب میشه و خداوند در قرآن کریم توبه را راهی برای رهایی از این احساس بد  و حس پشیمونی و گناه و رسیدن به آرامش و احساس خوب قرار داده .و ، وظیفه توبه کننده این است که رفتار اشتباه خود شو دیگه تکرار نکنه. پس الان منم اگه میخوام متناسب بشم و برای همیشه از اون احساسات بدی که داشتم رها بشم و بتونم بهتر به مسیرم ادامه بدم باید توبه کنم .

   خدایا توبه میکنم از تمامی افکار و رفتارهای نادرستم در مورد مواد غذایی که ندانسته باعث چاقی و اضافه وزنم شدم و به جسمم ضربه زدم و اونو از حالت زیباش خارج کردم . 

   خدایا منو ببخش که با انجام رفتارهای اشتباهم بدن مو پارکینگ انواع بیماریها کرده بودم .

   خدایا منو ببخش که در جوانی به جای اینکه شاد و تندرست و سرحال باشم غمگین و افسرده و بودم و مثل افراد سالمند همیشه پاکت داروهام هر زمان و هر مکان کنارم بود. 

   خدایا منو ببخش که قبل از هدایتم داشتم ندانسته آموزش های چاق کننده به فرزندانم یاد می دادم.

   خدایا منو ببخش که با وجود سیری در حد خفگی و فشار شکم غذا می خوردم.

   خدایا منو ببخش که از غذاها به عنوان تفریح و لذت و سرگرمی استفاده می کردم.

   خدایا منو ببخش که در اوقات فراغت بجای اینکه به انجام کارهای مفید بپردازم همیشه مشغول خوردن بودم .

   خدایا من ببخش که شب 🌃 قبل از خواب همیشه به غذاها فکر می کردم و از شب قبل نقشه میکشیدم که فردا چی بپزم .

   خدایا منو ببخش ……….

   قطعا تمام این رفتارهایی که من انجام میدادم نادرست و اشتباه بودند چون بعد از انجام اونا دچار احساس گناه و پشیمونی و عذاب وجدان میشدم پس برای انجام ندادن اونا نیاز به توبه و طلب بخشش از خداوند و روح و جسمم دارم .و ایمان دارم که بخشیده شدم و اگر غیر از این بود الان اینجا نبودم . 

   چاقی نتیجه تکرار رفتارهای اشتباهی است که سالها در حق جسم مون انجام دادیم . و توبه از چاقی باید باعث تغییر رفتار های اشتباه نسبت به جسم مون بشه .

   خداوند کار اشتباهی انجام نمیده . و اگر شور و اشتیاق لاغرشدن در وجود من صورت گرفته صد در صد خداوند متعال این توانایی رو در من دیده که منو به این مسیر صحیح هدایت کرده تا من از راه درست به آرزوم برسم . خداوند سراسر نیکی و خیر و تمام چیزهای خوبو واسه بنده هاش میخواد . فقط کافیه که من بهش ایمان داشته باشم و امیدوار باشم که اگه من در این مسیر استمرار داشته باشم و آموزش هامو به درستی در زندگیم تبدیل به عمل کنم صد در صد نتیجه برای من محفوظه و اگر ایمان من به نیروی خداوند درست باشه خداوند خودش باقی کارها رو به بهترین شکل ممکن انجام میده . و کاری که خداوند در این مسیر برای من انجام میده هزاران برابر بیشتر از کاریه که من برای خودم انجام میدم . 

   اصلاً بدن من متناسب شدن رو دوست داره و تلاش میکنه که مشکلات شو رفع کنه من خودم چند وقت پیش پام شکسته بود بعد رفتم دکتر و دکتر پای منو گچ گرفت و گفت باید دو هفته ای تو گچ باشه و دارو داد و گفت که باید داروها مو سر وقت بخورم و من تنها کاری که انجام می دادم این بود که سر وقت داروها مو می‌خوردم برای اینکه درد کمتری بکشم و من اصلاً نمیدونم چه اتفاقی دریدن من افتاد و چطور شد، پای من که تو گچ بود ومنم چیزی نمی‌دیدم وفقط استراحت میکردم باقی کارها رو خداوند خودش انجام میداد ومن هیچ عجله ای نداشتم که مثلاً هرروز بخوام کچ پامو باز کنم ببینم گرفته یانه چون میدونستم که باید روندش وزمانی که دکتر گفته طی بشه بعد برم مطب تا دکتر گچ پامو باز کنه و بدون اینکه من متوجه شوم و خداوند به بهترین شکل پای منو خوب کرد و گرنه دکتر که تنها کاری که انجام داد فقط گچ گرفتن بود ، من خودمم که هیچ کاری انجام نمی‌دادم فقط استراحت میکردم ، ویا من عمل جراحی هم که انجام ندادم. پس این فقط کار خداوند بود  همان طور که در دعای جوشن کبیر هم داریم که از خداوند این طور یاد کرده (ای کسی که استخوان شکسته را دوباره بهم جوش میدهی) . کاری که من انجام دادم چه بود؟ شکستن پام . کاری که خداوند انجام داد چه بود ؟ به هم جوش دادن استخوان شکسته پای من حتی بهتر از اولش . خداوند این طور هوای بنده هاشو داره ودر همه جنبه های مختلف زندگی بدون اینکه خودمون متوجه بشیم بهمون کمک میکنه ولی ما خود مو میگم فقط زمان مشکلات مون به یاد خدا میوفتیم . خدایا شکرت که این قدر هوای بنده هاتو داری. و اگه من  از یادت غافل بشم تو بازم فراموشم نمی‌کنی.🙏🙏🙏

   چاقی من یک روزه به وجود نیومده که حالا من انتظار داشته باشم که یک روزه از جسمم بیرون بره و همون طوری که من سال ها رفتارهای نادرست چاق کننده رو آموزش دیدم و اونا رو به صورت مداوم انجام دادم و برای چاق شدن هیچ عجله‌ای نداشتم و با تکرار و تمرین و ممارست گرم به گرم به جسمم اضافه شد و پروسه چاقی من طی شد و سالها طول کشید تا من از یک فرد متناسب تبدیل شدم به یک فرد چاق . حالا با هدایتم به این مسیر . باید عجله نداشته باشم چون من تازه دارم لاغری رو یاد میگیرم و باید با تمرکزم روی آموزش ها، وبا تکرار و تمرین اونا سعی کنم که افکار و رفتار های لاغر کننده در من به وجود بیاد و آرام آرام گرم به گرم از وزنم کم بشه و در کمال آرامش و صبر و شکیبایی روند لاغر شدنم طی بشه و از خداوند میخوام که نه تنها در مسیر متناسب شدن بلکه در همه جنبه های مختلف زندگی هدایت و کمکم کنه تا به آرزوهای زیبا و منطقیم برسم. لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست اگه راه رسیدن بهشو از روش درست که لاغرشدن از طریق ذهنه یاد بگیریم. متناسب شدن حق منه ومن ایمان دارم خدایی که منو به این مسیر زیبا هدایت کرده با سعی و تلاشی که من دارم حتما تا آخر مسیر همراه منه وکمک وهدایتم میکنه تا به هدفم برسم . وبا تشکر از زحمات استاد گرامی و با آرزوی بهترین ها برای همه 🌹🌹🌹.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار FARIDEH. T
    1400/03/29 12:40
    مدت عضویت: 1339 روز
    امتیاز کاربر: 4883 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 21 کلمه

    با سلام به شما دوست عزیز، 

    از خواندن دیدگاه شما لذت بردم وخوشحالم که به این آگاهی‌ها واموزشها هدایت شدیم .خداروشکر 

    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار fatmhadly85@gmail.com
     1402/05/27 15:58
     مدت عضویت: 1263 روز
     امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 38 کلمه

     سلام فریده عزیزم منم از خواندن دیدگاه های بی نظیر شما لذت میبرم ممنونم که وقت گذاشتید و نوشته منو خوندید هر کجای این دنیا که هستید براتون آرزوی خوشبختی و موفقیت و تناسب اندام دلخواه تونو دارم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 69 کلمه

    سلام دوست عزیز از خواندن دیدگاهتون لذت‌بردم 

    چقدر خوب توانستید از یک اتفاق  به ظاهر بد به درک تازه‌ای از قانون برسید بهتون تبریک میگم  

    و رب بی نهایت سپاس گزارم که من به سمت خواندن این کامنت زیبا که یادآور قدرت و عظمت و فضلش بود هدایت کرد. 

    هر جا هستید در پناه الله در مسیر متناسب شدن شاد و پیروز باشید .           یاحق 🌺

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار fatmhadly85@gmail.com
     1402/05/27 15:49
     مدت عضویت: 1263 روز
     امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 90 کلمه

     سلام دوست عزیز ممنون از شما که نوشته منو خوندید خوشحالم که نوشته من در شما احساس خوب به وجود آورده من هم برای شما آرزوی موفقیت و شادکامی و سلامتی با اندام متناسب و دلخواه تونو دارم و از خداوند متعال ممنونم که در این مسیر دوستان خوبی دارم که باهم تا رسیدن به مقصد در حرکتیم و ممنون از استاد بزرگوار که این بستر و فراهم کردند تا ما از جاهای مختلف با هم در ارتباط باشیم و بتونیم  این جا حرف دل مونو بدون قضاوت شدن بزنیم.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/03/09 12:41
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 159 کلمه

   سلام بر مشتاقان تناسب اندام 

   هیچ وقت فکرنمیکردم برای چاق شدن هم باید توبه کرد و ما با هر سری روشهایی که برای لاغری خودمان انتخاب میکردیم چون از ته دلمان باب میل ما نبود هم به جسم و هم به روحمان فشار میاوردیم  تا وزنمون رو یه کم هم شده بیاریم پایین . و تو همین مسیر بارها و بارها احساسمان بد میشد . حس بد ترس از چاق تر شدن . حس بد غذا نخوردن با آرامش . حس بد رژیم غذایی . حس بد تنگ شدن لباس.  حس بد وزن کردن و دوباره وزن بالا رفتن . حس بد سرزنش اطرافیان و پند هایشان . حس بد کم شدن اعتماد به نفس. حس بد نپوشیدن لباسهای روشن و دلخواه.  و…

   با توبه خدای بخشنده درونمون رو پاکسازی میکنه از احساسات بد ومنفی. 

   و با تکرار استغفار تا حدی که وقتی به گذشته تلخمون نگاه میکنیم و خاطرات به ذهنمان میاد دیگه احساسمان بد نشه .

   استغفرالله ربی واتوب الیه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار solmazmilan@gmail.com
   1400/03/05 21:58
   مدت عضویت: 1238 روز
   امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 716 کلمه

   با سلام. نکاتی که از گام بیست و یکم یاد گرفتم از چاقی توبه کنید لاغر می شوید.

   ۱_ اکثر افراد فکر می کنند توبه کردن از چاقی باعث لاغری نمی شود ولی این یکی از اصلی ترین و تاثیرگذارترین کارهایی است که یک فرد چاق باید انجام دهد.

   ۲_ حرکت در مسیر لاغری علاوه بر تغییر شرایط جسمی تمام جنبه های دیگه زندگی رو هم در برمی گیرد.

   ۳_ افرادی که اسیر چاقی می شوند به چند گروه تقسیم می شوند:

   گروه اول:گروهی که چاقی را پذیرفته اند و تمام عمر را در کنار چاقی سپری می کنند.رنجهای بودن با چاقی رو تحمل کردن و اون رو به حساب تقدیر و شانس می دانند.

   گروه دوم:گروهی که از وضعیت چاقی خود راضی نیستند و دوست دارند لاغر شوند اما به چاقی و زندگی کردن با اون عادت کردند و چند بار هم تلاش می کنند برای لاغری ولی چون عادت کردند به چاقی دوباره به زندگی قبلی برمی گردند.

   گروه سوم:گروهی که با وجود چاقی آرام و قرار ندارند و دوست دارن که لاغر شوند و بارها و بارها برای لاغری سعی و تلاش خودشون رو کردند مثل رژیم سخت ورزش سنگین وخیلی کارهای سخت و رنج آوری که برای رسیدن به رویای لاغری خودشون انجام دادن، نمونه اش خود من.ولی نتیجه ای کسب نکردن با وجود تمام تلاشها ذره ای از شور و اشتیاق آنها برای لاغر شدن کم نشده است.این گروه توسط خداوند هدایت می شوند و مسیر لاغری با ذهن هم همون مسیر هدایت شده توسط خداوند است.

   ۴_ آگاهی که در این مسیر به دست می آوریم باعث ایجاد ارتباط بین خودمون و خدای درونمون میشه نتیجه این ارتباط آرامش ذهنی شادی و اعتماد به نفس بالا و سلامت جسمی و روحی وکلی اتفاقای خوب دیگه برای ما می شود .

   ۵_ خدای خوب و مهربون در قرآن کریم راه حل بسیار تاثیرگذار توبه را برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه قرار داده است.

   ۶_ احساس گناه مخرب ترین احساس در نابودی و نا امیدی انسان هاست.پس خداوند از توبه به عنوان راه رهایی از احساس گناه واحساس بد یاد کرده است.

   ۷_ یکی از صفات خوب خدا در قرآن کریم شفادهنده است به معنای رهایی از رنج و و ناراحتی است.

   ۸_ شفای جسمی به معنای رهایی از رنجهای جسمی است و شفای روحی به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنی است. 

   ۹_ توبه همان شفای نفس است که از طرف خدا برای انسان قرار داده شده است و همواره انسان رو به توبه کردن دعوت کرده است و خداوند پاداشهای عظیمی رو برای توبه کنندگان در نظر گرفته است.

   ۱۰_ خداوند در قرآن کریم توبه را بسیار ساده بیان کرده است توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است.

   ۱۱_ اشتباه یعنی هر فکر و حرف و عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشباه است.

   ۱۲_ همان طور که عادتهای اشتباه در برخورد با دیگران که در ما احساس بد ایجاد می کند حرکت اشتباهی است عادتهای فکری و رفتاری که در مقابل جسممون انجام می دهیم که باعث چاق شدن ما می شود هم اشتباه محسوب می شود.

   ۱۳_ پس توبه کردن از رفتار اشتباه ما در مقابل خودمون باعث آرامش روحی و جسمی می شود.

   ۱۴_ توبه از چاقی هم باید طوری باشد که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکند.

   ۱۵_ اضافه وزن به این شکل نیست که در مدت کوتاهی چاق شده باشیم پس نباید عجله کرد. بدن باید روند طبیعی خودش رو برای لاغری طی کنه و این پروسه زمان بر است.

   ۱۶_ یکی از مهمترین مشکلات افراد در نرسیدن به تناسب اندام همین عجله کردن است که باعث میشه از تصمیمی که گرفتن منصرف بشن و ناامید بشوند.

   ۱۷_ یکی از موانع افراد برای لاغر شدن این است که باور ندارن که می توانند لاغر شوند.و انگیزه و امید و باور خیلی خیلی مهم است.

   ۱۸_ باید در هر کاری به خداوند ایمان داشته باشیم و اگر برای انجام دادن کاری اشتیاق و انگیزه دارین بدونید که خدا شمارو هدایت کرده و مطمئن هست که شما از پسش برمیاد.

   مطلب آخر اینکه خدایا منو ببخش بابت ستمی که تو این سالها به جسمم کردم که باعث شده من چاق بشم و میخوام که اصلاح بشم و پاداش این توبه رو که لاغری و کلی مزایای دیگه است رو دریافت کنم، 

                      💖  آمین 💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار darya.69.ft
   1400/02/06 21:52
   مدت عضویت: 1595 روز
   امتیاز کاربر: 713 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 528 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی🌹از چاقی توبه کنید لاغر می شوید🤔. افراد چاق چند دسته هستند گروهی که چاقی را پذیرفته اند و تمام عمر خود را در کنار چاقی سپری می کنند.گروهی که از وضعیت چاقی خود راضی نیستند و دوست دارند لاغر شوند.گروهی که با اینکه چاق هستند اما هرگز آرام و قرار ندارند و دوست دارند لاغر شوند.من جز همین گروه آخری هستم که به لطف خدا با سایت تناسب فکری آشنا شدم و پی‌به افکار اشتباهی که درمورد چاقی داشتم بردم و فهمیدم مقصر اصلی چاقی‌من خودم هستم و مسئولیت چاقیم رو به عهده گرفتم و هرروز به صورت عملی برروی باورها و رفتارهایم کار میکنم و به سمت متناسب شدن حرکت میکنم😊یکی از صفات خداوند شفا دهنده هست شفا یعنی از رنج و سختی رها شدن هستشفا هم شامل جسم میشه که از درد و رنج رها می شویم و هم شامل روح میشه که از افکارهای پوچ و آزار دهنده خلاص می شویم.ما سال های زیادی با پر خوری وقبول این  باور که چاقی  ارثی و ژنتیکی و سرنوشت نهایی ما هست باعث آزار و اذیت جسم و روح خودمون شدیم و کلی زجر کشیدیم و طعنه ها شنیدیم و  افسرده و از زندگی نا امید شدیم 😔الان که به لطف خدا با مسیر درست لاغری آشنا شدیم باید تمام سعی و تلاش خودمون برای جبران اون آزار و اذیت هایی که به جسم و روحمون وارد کردیم بکنیم تا به آرامش روح و روان برسیم .یکی دیگه از صفات خداوند توبه پذیر بودنه زمانی که ما خواسته یا ناخواسته مرتکب اشتباه یا گناهی بشویم و بعد از کرده خود پشیمان بشویم به درگاه خداوند توبه میکنیم و دیگر اون کار اشتباه رو تکرار نمی کنیم توی عالم لاغری با ذهن هم ما باید توبه کنیم یعنی بپذیریم باور و رفتار ما اشتباه بوده که باعث  چاقیمون شده و دیگر به سمت اون باورها و  رفتارهای اشتباه نرویم و  رفتارهای صحیح چه به صورت باور چه عمل رو یاد بگیریم و جایگزین باورو رفتارهای اشتباه سابق کنیم تا به نتیجه دلخواه  که همان لاغری با ذهنه برسیم😊👈مهمترین عامل در لاغر نشدن افراد چاق باور نکردن اینکه ما می توانیم لاغر بشویم هست.همین باور اینقدر قوی هست که باعث نتیجه نگرفتن افراد میشه .از اونجایی که ما یه شبه و یک ماهه چاق نشدیم و طی سال ها ریزه ریزه چاقی مهمون ما شد پس نبایدم انتظار داشته باشیم خیلی سریع لاغر بشویم نه هرگز .همون طوری که چاق شدن ما زمان بر  بود لاغر شدن هم نیاز به زمان داره برای موفق شدن .باید در این مسیر صبور باشیم و تمام تلاش خودمون جهت لاغر شدن به کار ببریم.😊همون جوری که یه کشاورز به امید خدا بذر میکاره و باور داره به ثمر می نشینه ما هم باید باور کنیم که میتوانیم لاغر بشویم و لیاقت لاغری رو داریم😊زمانی که ما از لحاظ جسمی لاغر بشویم این لاغری بر روی سایر جنبه های زندگیمون تاثیر میذاره و باعث میشه  اعتماد به نفسمون بالا میره. آرامش روح وروان  می گیریم .انگیزه زندگی پیدا میکنیم .حال دلمون خوب میشه وبا عشق و علاقه زندگی میکنیم و صدها حال خوب دیگه 😊پس پیش به سوی پذیرفتن اینکه ما لایق لاغری هستیم و می توانیم لاغر بشویم😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/02/03 02:00
   مدت عضویت: 1286 روز
   امتیاز کاربر: 458 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام ب استاد عزیز و دوستان عزیز گام ۲۱ از چاقی توبه کنید لاغر می شوید .من چندین بار این فایل رو دیدم و هر دفعه ی چیز جدیدی ازش می شنوم ک انگار اولین باره شنیدم ،چاقی نتیجه رفتارهایی اشتباهی است ک ما سالهای زیادی تکرارشون کردیم ،رفتار اشتباه هم باعث چاقی مون و این همه حس بد و تنفر شده هم ی نو گناه و ما باید توبه کنیم از چاقی تا لاغر بشیم ،توبه یعنی بپذیریم اشتباه کردیم و طلب بخشش کنیم از خداوند و سعی کنیم ک تکرار نکنیم اون رفتار ها رو .مبحث توکل کردن ب خداوند در این فایل خیلی زیبا و دلنشین بود ما باید ی سری تمارین رو انجام بدیم و استمرار داشته باشیم در اون کارها و بقیه رو ب دست های قدرتمند خداوند بسپاریم ،ان شاالله ک خداوند ب من و همه ی دوستانم ک در این راه هستیم درک قانون تکامل رو عطا کنه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1400/01/25 22:54
   مدت عضویت: 1637 روز
   امتیاز کاربر: 18283 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 318 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   چقدر این فایل عالی بود، واقعا لذت بردم.وقتی این فایل رو گوش دادم یاد اتفاقات گذشته افتادم، تازه دلیل یکسری اتفاقات برام روشن شد.
    ما هم قبلا توی باغمون کشت گندم و جو داشتیم، کلی هم درخت داشتیم که بهترین محصول رو به ما میدادن، اما همیشه موقع فروش، درآمدمون خیلی راضی کننده نبود، الان فهمیدم که دلیلش چی بوده. تا زمانی که امیدمون به خدا بود و کارمون رو به خدا سپردیم، بهترین نتیجه رو گرفتیم، اما زمانی که امیدمون به بازار و مشتری بود، نتیجه رضایت بخشی نگرفتیم.
    توی لاغری هم همین طور هست، اولش با ایمان به خدا شروع می کنیم، امید و انگیزه داریم، اما بعدش ایمان مون کمرنگ میشه، ما سست میشیم و رهاش میکنیم. منم قبلا روش های زیادی واسه لاغر شدن استفاده کردم، همیشه هم اولش با شور و شوق روشم رو دنبال میکردم اما بعدش سست میشدم و رهاش میکردم و دوباره رفتار اشتباه خودم رو تکرار میکردم. تکرار رفتار اشتباه، باعث شد روز به روز چاق تر بشم و به جایی برسم که از این رفتار اشتباه و این سبک زندگی به ستوه بیام، دیگه از این وضع خسته شده بودم، از خدا درخواست کمک کردم که منو از این وضع نجات بده.
   خداروشکر 5 ماه بعد از درخواستم با روش لاغری با ذهن آشنا شدم، از وقتی با روش صحیح لاغری آشنا شدم، دیگه از رفتارهای اشتباهی که با جسمم داشتم توبه کردم. از وقتی که توبه کردم آرامش روحی و احساس بهتر در من ایجاد شد. هیچ عجله ای هم واسه زود نتیجه گرفتن ندارم، به بدنم فرصت میدم که روند طبیعی خودش طی کنه (مثل یک بذر که  باید روند طبیعیش طی بشه تا به ثمر برسه)، منم که یکی دو ماهه چاق نشدم که انتظار داشته باشم یکی دو ماهه لاغر بشم، پس عجله ای نیست😊.
   تنها وظیفه من این هست که از بذر تناسبی که در ذهنم کاشتم مراقبت کنم تا دچار آفت نشن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 6752 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 866 کلمه

   بنام خداوند بخشنده ومهربان. گام 21 توبه کنید تا لاغر شوید سلام استاد ای کاش می تواستم حالی را که الان دارم برایتان شرح دهم. نمی دانید با من چه کرداین فایل. در چه حالی بودم وبه چه حالی رسیدم. استاد شما گفتین حدودای سال 96 _95 توی تلگرام فعالیت رو شروع کردین ودوره ها شروع شده. من همون سال مدام در تلگرام بودم. در یک دوره رژیم شرکت کرده بودم که ورزش در خانه هم داشت. ولی اون زمان من اصلا چیزی به اسم لاغری با ذهن رو نمی دونستم اگر این هدایت خداوند نیست وخواست خداوند نیست چرا باید چند سال بگذرد ومن تازه با شما آشنا شوم چرا همان سال 96 که مدام در تلگرام بودم شمارا پیدا نکردم. پس این خواست خداوند بود که من چند سال بی خبر باشم چند سال از چندین روش دیگه امتحان کنم بعد با شما آشنا بشم. من در طول این چهار پنج سال قرص چربی سوز. دمنوش. باشگاه. وچندین روش دیگم امتحان کردم وبه نتیجه نرسیدم. این نشون می ده من اون وقتا هنوز به یه خواست درونی ویه حس که از دورن از خدا کمک بخوام نرسبدم. من همیشه فکر می کردم. خدا دوست داره من چاق باشم. تا گناه نکنم تا همیشه لباس ساده وگل گشاد تنم باشه. دیگه این درک رو نداشتم که فقط ظاهر نیست. من با این جنگ وکانجار داعم با خودم واین عذاب وجدان دارم در حق روح وروان وجسم خودم چه ظلمی می کنم. تازه از همه مهم تر خدا دوست نداره من افسرده وکسل وبی حوصله باشم. من فقط به ظاهر توجه کزدم از حس درونیم غافل بودم از اون حس شادابی وَطراوت وزیبایی که پیش فرض خلقتم هست وطبیعت وجودم هست بی خبر بودم والان یک انقلاب در من اتفاق افتاده. تازه فهمیدم چقدر غافل بودم از خودم. به اون قسمت سبزی فروش که رسبدین واقعا به هق هق گریه افتادم.چقدر در شناخت خداوند ودرکش عاجز وناتوان بودم. چه کارها که برای من نکرده. ومن هیچ دخل وتصرفی در آن نداشتم. به راستی که هر کاری به خدا سپرده بشه به نحواحسنت سرانجام می گیره. من بچه که بودم. بابام تو روستا زمین کشاورزی داشت هنوزم دارن. تو فصل پاییز می رفت بذر رو می کاشت وبرمی گشت شهر وما دوسه ماه بعد با بابام می رفتیم برا سرکشی زمین. و می دیم چه زیبا زمین تمامن سبز وبذرها به محصول تبدیل شدن تنها کار بابام این بود که بذر رو کاشت فقط بقیه کار رو خداوند بی عیب ونقص انجام داد وبابام هیج دخالتی در اون نداشت. موقع فروش محصول هم که می شد تازه اون موقعه بحث پیش می اومد که شانس آوردیم به قیمت خریدن یا زیر قیمت خریدن یا دیر اقدام کردیم برای برداشت یا دیر بردیم برای فروش. تا اون زمان که کار به خدا سپرده می شد ونگران اینکه بذر تو دل خاک رها شده نبودن وخداوند به بهترین شکل ممکن کار رو به سرانجام رسوند. اما وقتی که خودشون وارد کار شدن وخودشون رو مسعول وعامل خرید وفروش دونستن عیب ونقص وکم کاست پیش اومد البته در اون بخشم باز همه چیز توسط بازوان توانمند خداوند انجام می شه ولی باور واعتقلد وایمان بخش انسانی در کار خلل ایجاد می کنه تا حالا هزاران بار جه در امر لاغری چه در جنبه های مختلف کاری رو با عزم وجزم راسخ شروع کردم ولی بعد از مدتی رها کردم وسست شدم واین نشون می ده اول کار با ایمان به خداوند وهدایتش شروع کزدم وبعد سست شدم ورها کردم. من واقعا به جای رسیده بودم که خودمو دیگه در مقابل چاقی تسلیم کزدم وگفتم واقعا دیگه توانشو ندارم وهمون شب با اسم لاغری با ذهن وروز بعدش با چهره وراه استاد آشنا شدم. ایمان دارم فقط وففط هدایت وخواست خداوند بوده. تو این مدت دوماه هم جندین وچندباره لیز خوردم وهر بار یه فایل باز کردم که حالمو دگرگون کرده وبه گریه افتادم از غفلت خودم واز هدایت وتوجه خداوند. من جز دسته سوم افردا چاق هستم. همون دسته که واقعا جنگیدم برا لاغر شدن ولی ایراد کارم باورم بود. ایمان ضعیفم. وحالا اول توی دفتر نوشتم بعد اینجا می نویسم. که =خدایا خدای خوب ومهربانم تو توبه پذیری. وخودت گفتی در توبه برای همه هر زمان وهر لحظه با هر شرایط وهر حالی که هستن بازه. من تا حالا غافل ونادان به احوال خودم بودم واما اکنون برایم روشن شده که چه ظالمی در حق حسمم که امانت توست روا داشتم. او را اذیت ورنجور کزدم با پرخوری با رفتار اشتباه با احساس بد. حالا خواستار حال خوب. احساس خوب. زیبایی. تناسب. شادابی. جوانی وتناسب ذهن وتناسب جسمم. وبه درگاهت توبه می کنم از اشتباهاتم وتمام سعی ام را می کنم دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نکنم. مرا ببخش وتوبه ام را بپذیر آمین یا رب العالمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mv.abtahi
   1400/01/18 01:02
   مدت عضویت: 1711 روز
   امتیاز کاربر: 3027 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 562 کلمه

   به نام خداوند بخشنده مهربان
   سلام
   چقدر این فایل ارزشمنده
   با این که این دو سه روز چندین بار این فایلو گوش دادم ولی امشب که به صورت تصویری این فایلو دیدم بازم برام آموزنده و تاثیر گزار بود
   چقدر متن مقاله این فایل برام آموزنده و تاثیر گزار بود
   معنی شفا: رهایی از رنج و ناراحتی ………شفای جسم یعنی رهایی از رنج جسمی و شفای روح یعنی رهایی از رنج و ناراحتی
   توبه به معنی: شفای نفس و یعنی رهایی از افکار و فشارهای ذهنی
   توبه یعنی پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن اون اشتباه

   من اولین باری هست که دارم این معانی رو میفهمم و می بینم
   حتی برای اینکه درست بفهمم یه بار نوشتمشون و بازم دارم می بینم و تایپشون می کنم و حالا یکم دارم متوجه می شم چه بار احساسی خوبی دارن
   و بعد بررسی ریشه ای تر که میشه
   اشتباه چیست؟ هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کنه میشه اشتباه
   چه سوال و جواب کلیدی واقعا
   تا اینجا که به من کمک شد
   و اما فایل
   در مورد عجله راستش من اونقدر از هر جایی و هر روشی برای لاغری نا امید بودم که صددر صد این روش رو موثر می دیدم و به لطف خدا بعد از چند هفته نتیجه رو هم دیدم
   اشتیاقم برای یادگیری این روش اونقدر زیاد بود که همسرم متعجب می شد و وقتی بهش پیشنهاد دادم توام بیا دوره رو کار کن ، گفت که فرصت نداره اینقدر وقت بزاره و منم بهش گفتم من خودم دلم می خواد اینطوری کار کنم و وقت بیشتری بزارم و نیازی نیست اون مثل من باشه
   چون من ساعت ها پشت سیستم مینشستم و همراه با دفتر و جزوه تمرینات رو به صورت مفصل انجام می دادم
   خب نتیجه هم معلوم شد
   همچنان هم ادامه میدم
   شاید هر روز تو سایت ننویسم ولی هر روز به نحوی تمرینات تناسب فکری رو انجام میدم
   چقدر صحبت شما با اون کشاورز سبزی خوردن برام الهام بخش بود
   اینکه مثل یه عالمه کاری که خودم میکنم تا زمانی که میتونم اون محصول رو آماده کنم و میتونم مراحل آماده سازی کارم رو ببینم فقط ایمان دارم و ایمانم در مراحل بعدی که مشتری رو نمیشناسم یا طریق خرید مشتری از خودم رو نمیدونم چطوری شکل میگیره رو با بی ایمانی طی می کنم و این همون جاست که خدا میشه مومنین به غیب ایمان دارند
   وقعا کاری که من می کنمم چقدره و کاری که خدا میکنه چقدره
   امشب یه کمی فکرم مشغول پسرم شد که کجاست کی میاد کجا بوده و شیطون داشت منو منحرف می کرد که یه الهام بهم خیلی آرامش داشت
   اینکه زمانی که این بچه در شکم من بوده مگه من پرسیدم که حالا کی دستش درست میشه ، کی چشماش تشکیل میشه ، کی قلبش به ضربان میافته و کی کامل میشه
   مگه من پرسیدم؟
   نه
   اونقدر شرک درونم زیاده که فکر می کنم تا وقتی تو شکمم بوده تحت حمایت من بوده و حالا که دیگه بزرگ شده و به دنبال زندگی خودشه باید همچنان من ازش مراقبت کنم
   بعد بلند به خودم گفتم
   همون طور که خدا این بچه رو در شکمم مراقبت کرد خودش همیشه و هر جا ازش مراقبت میکنه
   من توانایی ندارم و در حدی ن