0

گام ۲۱: از چاقی توبه کنید لاغر می شوید!

توبه کنید لاغر می شوید
اندازه متن

شاید عبارت از چاقی توبه کنید لاغر می شوید به نظر ارتباطی به لاغر شدن نداشته باشد اما یکی از اصلی ترین و تاثیرگذار ترین اقداماتی است که یک فرد چاق برای لاغر شدن باید انجام دهد.

چگونه توبه کنید لاغر می شوید

سالهای زیادی از عمر خود را درگیر اضافه وزن و مشکلات مربوط به آن بودم و به لطف خدا از روزی که در مسیر صحیح لاغری با ذهن قرار گرفتم هر روز را زندگی کردم، هر روز سعی کردم احساس بهتری داشته باشم، اشیتاق بیشتری برای تغییر کردن داشته باشم و این احساس خوب و اشتیاق عالی سبب شد که نه تنها در موضوع لاغر شدن بلکه در سایر جنبه های زندگی نتایج عالی کسب کنم.

به عبارتی حرکت در مسیر لاغری با ذهن فقط باعث تغییر شرایط جسمی من نشد بلکه به وضوح بر سایر جنبه های زندگی من تاثیرگذار بوده است.

دوستانی که از دوره های لاغری با ذهن برای خلق آرزوی لاغر شدن خود استفاده می کنند از تغییرات عالی در تمام جنبه های زندگی خود شگفت زده می شوند و البته این فقط لطف خداوند است که به هر شکلی بنده ها را هدایت می کند.

بنده هایی که می خواهند لاغر شوند و برای رسیدن به خواسته خود اقدام می کنند.

در کدام گروه هستید

انسان هایی زیادی اسیر چاقی هستند.

این دسته از انسانها به چند گروه تقسیم می شوند.

۱- گروهی که چاقی را پذیرفته اند و تمام عمر خود را در کنار چاقی سپری می کنند.

رنج های زندگی مشترک با چاقی را تحمل می کنند و آن را به حساب تقدیر و شانس خود در زندگی می دانند.

۲- گروهی که از وضعیت چاقی خود راضی نیستند و دوست دارند لاغر شوند.

این گروه عادت کرده اند با چاقی زندگی کنند اما از شرایط حاکم بر این زندگی دل خوشی ندارند.

هربار که از زندگی مشترک با چاقی به احساس درد و رنج فراوان می رسند تصمیم می گیرند برای جدا کردن مسیر زندگی خود با چاقی اقداماتی انجام دهند.

چند روزی تلاش می کنند اما از آنجا که به زندگی کردن با چاقی عادت کرده اند پس از چند روز فراموش می کنند که تصمیم گرفته بودند زندگی جدیدی را شروع کنند و به همان زندگی قبلی بسنده می کنند.

۳- گروهی که با اینکه چاق هستند اما هرگز آرام و قرار ندارند و دوست دارند لاغر شوند.

این عده که تعدادشان کمتر از گروه های دیگر است بارها برای رها شدن از چاقی تلاش می کنند.

انواع رژیم ها و روش های مختلف لاغر شدن را امتحان می کنند و بارها تلاش می کنند تا به هر شکل ممکن از شر چاقی رها شوند.

رژیم های سخت می گیرند، ورزش های سنگین انجام می دهند، هر طور شده هزینه تهیه وسایل و برنامه های لاغری را پرداخت می کنند تا بلکه از شر چاقی رها شوند اما نتیجه ای کسب نمی کنند.

رویای لاغر شدن در ذهن این افراد به قدری اهمیت دارد که با اینکه بارها از تلاش خود برای لاغر شدن نتیجه ای کسب نکرده اند اما ذره ای از آرزوی لاغر شدن آنها کاسته نمی شود.

این گروه توسط خداوند به مسیر صحیح هدایت می شوند.

چون هر بنده ای آرزویی داشته باشد و برای رسیدن به آرزوی خود حرکت کند به مسیر صحیح رسیدن به آرزوی خود هدایت می شود.

هدایت به روش لاغری با ذهن

لاغری با ذهن مسیر رسیدن به آرزوی لاغری شماست همانطور که باعث شد رویای من به واقعیت تبدیل شود.

لاغری با ذهن را شما پیدا نکردید بلکه توسط خداوند این مسیر هدایت شدید.

با روش لاغری با ذهن آشنا شدید بدون اینکه قبلا آن را دیده یا تجربه کرده یا حتی درباره آن شنیده باشید.

در این مسیر قرار گرفتید تا از چاقی و چاق بودن توبه کنید و لاغر شدن را تجربه کنید.

این ویژگی هدایت است و فقط شامل عده ای می شود که رویای خود را فراموش نمی کنند و برای خلق آن تلاش می کنند.

روزی که تصمیم گرفتم از طریق ذهن برای لاغری اقدام کنم نمی دانستم که این مسیر چه زیبایی هایی به همراه دارد.

من فقط به خاطر رهایی از رنج چاقی و رسیدن به لذت لاغری (تناسب اندام) تصمیم گرفتم در این مسیر حرکت کنم.

مسیری که من آن را پیدا نکرده بودم بلکه به طریقی شگفت انگیز پیش پای من قرار داده شده بود.

در شروع حرکتم در مسیر لاغری با ذهن هیچ ایده یا راهکاری برای نتیجه گرفتن نداشتم اما نیرویی درونی مرا در این مسیر به ادامه حرکت تشویق می کرد و من فقط ادامه دادم.

از آنجایی که آموزشی ذهنی سبب خودشناسی و ایجاد ارتباط بهتر با خودم شد، در ابتدا آرامش و احساس بهتری پیدا کردم و به مرور لذت ارتباط با خدای درون و الهامات الهی را تجربه کردم.

الهامات و هدایتی که از ابتدای تولدم وجود داشته اما به دلیل گسستگی که بین من و درونم وجود داشته قادر به دریافت آن نبودم.

به مرور آموزشهای لاغری با ذهن بیشتر رنگ و بوی ایمان و یکتاپرستی به خود گرفت و فایل های آموزشی فوق العاده ای در این رابطه در دوره لاغری با ذهن گنجانده شد که همه لطف و هدایت الله یکتا بود.

آگاهی که سبب برقراری ارتباط با خود و خدای درون می شود.

نتیجه این ارتباط فراتر از حد تصور است.

تجربه آرامش ذهنی، شادی درونی، افزایش اعتماد به نفس، سکوت ذهنی، سلامت روحی و جسمی و …

از چاقی توبه کنید لاغر می شوید

خدای مهربان در قرآن کریم راهکار بسیار تاثیرگذار توبه را برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه قرار داده است، چرا که احساس گناه مخرب ترین احساس در نابودی و ناامیدی انسان ها می باشد.

از آنجا که خداوند خودش ساز و کار جهان را تنظیم کرده است از این احساس خطرناک آگاه بوده است و همواره در قرآن کریم از توبه بعنوان راه رهای از احساس گناه و احساس بد یاد کرده است.

خداوند قادر در قرآن کریم صفات خود را معرفی کرده است که یکی از آنها شفادهنده است، شفا به معنای رهایی از رنج و ناراحتی است.

شفای جسم به معنای رهایی از رنج های جسمی است و شفای روح به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنی است.

توبه همان شفای نفس است که از طرف پرورگار برای انسان قرار داده شده است، و همواره انسان به توبه کردن دعوت شده است و خداوند پاداش های عظیمی برای توبه کنندگان درنظر گرفته است.

برخلاف آنچه درباره توبه گفته شده است که آن را سخت و پیچیده کرده اند خداوند توبه را در قرآن کریم بسیار ساده بیان کرده است.

توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است.

به همین راحتی 

موضوع مهم اینه که چه چیزی اشتباه است که باید از آن پرهیز کرد؟

هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است

همانطور که با تندی سخن گفتن با دیگران احساس بد در ما ایجاد می کند و مسلما حرکت اشتباهی است، عادت های فکری و رفتاری ما در قبال جسم خود که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برای ما شده است نیر حرکت اشتباهی است که در ما احساس بد ایجاد می کند.

همانطور که توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما می شود توبه کردن از رفتار اشتباه خود در قبال جسم نیز باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی جسمی در ما می شود.

باید توجه داشته باشیم همانطور که خداوند در قرآن کریم توبه را راهی برای بازگشت به سوی خدا، به سوی ارامش و احساس خوب قرار داده است و توبه کننده موظف است همواره سعی کند رفتار اشتباه خود را تکرار نکند، توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشد که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکند.

چاقی نتیجه رفتار اشتباهی است که سال های زیادی است ما در قبال جسم خود به کار بسته ایم و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در قبال جسم خود شود.

در دوره لاغر با ذهن به صورت گام به گام رفتارهای اشتباه ذهنی و عملی خود را شناسایی می کنیم و آنها را با رفتار های صحیح جایگزین می کنیم.

به عبارتی ما در این دوره از چاق تر شدن توبه می کنیم و پاداش الهی که خداوند برای توبه کنندگان قرار داده است را به صورت تناسب اندام، سلامتی، شادی، احساس خوب و … دریافت می کنیم.

توصیه میکنم فایل آموزشی توبه کنید لاغر می شوید را با دقت استفاده کنید و به موضوعات مطرح شده توجه و درباره آنها تفکر کنید.

در این فایل آموزشی نکات بسیار مهم و ارزشمندی برای حرکت در مسیر لاغری با ذهن توضیح داده شده است که امیدوارم آن هایی که برای خود و زندگی ارزش قائل هستند به خوبی از این توضیحات بهره برده و گامی موثر در جهت متناسب شدن خود بردارند.

تصاویر افرادی که از چاقی خود توبه کرده اند و در مسیر لاغری با ذهن به حرکت خود ادامه داده اند را می توانید در آلبوم شگفتی سازان مشاهده کنید. با مشاهده بارها این تصاویر به خودتان این اطمینان را بدهید که شما هم می توانید لاغر شوید و تصویر شگفتی سازی شما در قاب مخصوصی که برای شما در نظر گرفته شده است قرار داده شود.

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای کشف فرمول های چاقی ذهن باید از طریق پاسخ به سوالات مطرح شده به آنچه در ذهنتان ذخیره شده است دسترسی پیدا کنید بنابراین توصیه میکنم با دقت و تمرکز مسیر لاغری با ذهن را ادامه دهید.

برای این منظور ابتدا محتوای نوشتاری و سپس ویدیوی آموزشی را تماشا کنید و سپس به سوالات مطرح شده به شکل شرح انشایی توضیح دهید.

 • به روند چاق شدن خود فکر کنید و شرح دهید چگونه وارد مسیر چاقی شدید؟
 • به تلاش های قبلی خود برای خارج شدن از مسیر چاقی فکر کنید و شرح دهید چقدر به شما کمک کرد تا از چاقی فاصله بگیرید.
 • در تلاش های قبلی شما برای لاغر شدن چقدر باور داشتید که لاغر خواهید شد؟
 • درباره این موضوع شرح دهید که چرا قبل از اینکه برای انجام لاغری اقدام کنید باید از نظر ذهنی توانایی لاغر شدن را در خود ایجاد کنیم.
 • در مسیر لاغری با ذهن به چه صورت افکار و نگرش شما تغییر خواهد کرد و پیش بینی شما از نتیجه لاغری با ذهن چیست؟
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.84 از 63 رای

https://tanasobefekri.net/?p=13751
برچسب ها:
132 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1402/06/15 02:11
   مدت عضویت: 968 روز
   امتیاز کاربر: 1587 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 833 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ❤️

   سلام

   مسیر لاغری من : گام 21 : از چاقی توبه کنید لاغر میشوید

   تمرین آموزشی ✍️

   چاقی من بعد از ازدواج شروع شد ولی یادمه که زمانی هم که چاق نبودم و متناسب بودم بازم ایمان داشتم که بالاخره چاق میشم و انتظار نداشتم که لاغری من همیشگی باشه و بارها از زبون مادرم شنیده بودم که چاقی ما ارثیه و ما هر کاریم بکنیم لاغر بشو نیستیم و من پذیرفته بودم که لاغری و تناسب اندام موقتیه و زمانی که بعد از ازدواج چاق شدم کاملا طبیعی میدونستم و با بارداری و زایمان و شیردهی به اوج خودش رسید و کم کم میل و اشتهای من به مواد غذایی  شدت پیدا کرد منی که  یه سری از مواد غذایی و خوراکی ها رو در زمان مجردیم دوست نداشتم یهویی از همه  چیز خوشم می یومد و می خوردم و برام خوشمزه بودن و مدام گرسنه می شدم و دوست داشتم چیزی بخورم بعد از ظهر که از خواب بیدار می شدم دوست داشتم عصرانه و چای با چیزهای شیرین بخورم و از همسرم هم میخواستم که با من در خوردن همراهی کنه  و من از وزن 60 کیلو به 90 کیلو رسیدم و به این طریق در مسیر چاقی افتادم

   و دیگه همه لباسام برام تنگ شده بودند و من همیشه افسرده و ناراحت بودم و برای رهایی از چاقی و اضافه وزنم به دنبال راهی برای خلاصی از وضعیت اسفناکم بودم و از روشهای مختلف مثل ورزش ، پیاده‌روی ، رقص ، باشگاه ، پودرهای لاغری ، عرقیات که خیلی تلخ و بدمزه بودن ، دمنوش ، چای سبز ، قهوه ، چای ترش ، گن های تنگ و چسبان ، ……… استفاده می کردم

   زمانی هم که از این روش ها استفاده می کردم بازم ایمان نداشتم که بخوام برای همیشه لاغر بشم و انتظارم از اون روش بود که منو لاغر کنه و به خودم و جسمم هیچ ایمانی نداشتم و قدرت و به اون روش می دادم و اون روش تا زمانی که من داشتم استفاده می کردم منو لاغر میکرد و به محض رها کردن و تموم شدن مدت زمان استفاده لاغری منم تموم میشد و من دوباره به سایز و وزن قبلی خودم بر می گشتم .

   تا زمانیکه به این مسیر زیبا هدایت شدم و ایمان دارم که خداوند منو انتخاب کرده و خداوند کار بیهوده انجام نمی ده خداوند توانایی لاغری شدن از طریق این روش و در من دیده و خواسته که من از روش درست متناسب بشم و برای همیشه متناسب بمونم و لذت شو ببرم 

   من ایمان دارم که چاقی من ربطی به ارث و ژنتیک من نداره چاقی من به خاطر تکرار یه سری عادات و رفتارهای اشتباه غذایی بوده و با اصلاح اونا صد در صد من متناسب میشم .

   چاقی و اضافه وزن یه جور گناه که من به خاطر تکرار رفتار اشتباه در حق خودم کردم و باعث شده که در من احساس بد ایجاد بشه و خداوند راه توبه رو باز گذاشته و توبه یعنی طلب عفو و بخشش از در گاه خداوند و سعی در تکرار نکردن اون کار اشتباه .

   من مدتیه که در مسیر هستم و این فایل و قبلاً گوش دادم و الان در دوره تکرار هستم و این تمرین و قبلاً انجام دادم و نتایج بی نظیر شو دیدم ولی باز دوباره از درگاه خداوند و از جسمم و روح عزیزم طلب عفو و بخشش میکنم بخاطر تکرار رفتار و عادات نادرست غذاییم چون هنوز گاهی پیش میاد که رفتار اشتباه داشته باشم .

   توبه میکنم : 

   • از خوردن مواد غذایی در زمان سیری و زمانی که گرسنه نیستم و بهم چیزی تعارف شده خوردم که البته خیلی کم پیش اومده شاید 20/. که باید روی خودم کار کنم تا اونم بر طرف بشه و دیگه تکرار نشه 
   • از زمانی که در فروشگاه بودم و اضافه از نیاز مون خرید کردیم و اون لحظه حواسم نبوده بعد که اومدم خونه پشیمون شدم و متوجه شدم که فعلا به اون مواد غذایی و خوراکی نیازی نداشتیم 
   • از زیاد غذا پختن و بعدش خورده نشده و مجبور شدم که بریزم دور از این به بعد سعی میکنم کمتر غذا بپزم چون انجام این کار اسراف محسوب میشه و اسراف گناه است و خداوند اسراف کاران و دوست نداره

   -از تعارف و اصرار زیاد به مهمون که طبق عادت انجام این رفتار نوعی احترام به مهمون محسوب میشه

   • از تکرار ناخواسته تمام رفتارهای نادرست چاقی که در گذشته که در مسیر چاقی بودم انجام میدادم .
   • و ایمان قلبی دارم که خداوند همین الان و در این لحظه منو بخشیده و خودش این کلمات و در ذهنم جاری کرده و به انگشتان دستم توانایی نوشتن داده تا بتوانم بنویسم. البته من مدتیه که در مسیر درست لاغری هستم و بیشتر افکار و عادت و رفتارای درست و در جهت لاغری انجام میدم  خیلی کم پیش میاد که ندانسته و ناخواسته رفتار اشتباهی انجام بدم ولی برای تکرار همون موارد کم هم از خداوند طلب عفو و بخشش می کنم و دارم روی خودم کار می کنم تا همونم انجام ندم 
   • لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست 🌹
   • استاد ممنون از زحمات بیدریغ تون 🙏
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار negarmalekzade2377@gmail.com
   1402/06/05 07:52
   مدت عضویت: 811 روز
   امتیاز کاربر: 1607 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 3,201 کلمه

   به نام خدای مهربان🌹

   سلام به استاد عزیز و دوستان گرامی در سایت تناسب فکری🌸🙋🏻‍♀️

   گام ۲۱:  از چاقی توبه کنید لاغر می‌شوید.

   شاید عبارت از چاقی توبه کنید لاغر میشید به نظر ارتباطی به لاغر شدن نداشته باشه،اما یکی از اصلی‌ترین و تاثیرگذارترین اقداماتی که باید برای لاغر شدن انجام بدم.

   الان که در مسیر صحیح لاغری با ذهن قرار گرفتم، سعی کنم که هر روز احساس بهتری داشته باشم،اشتیاق بیشتری برای تغییر کردن داشته باشم،این احساس خوب و اشتیاق عالی باعث میشه که نه تنها در موضوع لاغر شدن، بلکه در سایر جنبه‌های زندگیم هم نتایج عالی به دست بیارم.

   حرکت در مسیر لاغری با ذهن فقط باعث تغییر شرایط جسمی من نمیشه،بلکه به وضوح بر سایر جنبه‌های زندگیم هم تاثیرگذاره و این لطف خداونده که به هر شکلی بنده‌هاش رو هدایت می‌کنه،

    بنده‌هایی که میخوان لاغر بشن و برای رسیدن به خواسته‌هاشون اقدام میکنن،

   افراد زیادی اسیر چاقی هستن،این دسته از انسان‌ها به چند گروه تقسیم میشن،

   ۱_، گروهی که چاقی رو پذیرفتن و تموم عمر خودشون رو در کنار چاقی سپری می‌کنن،رنج‌های زندگی مشترک با چاقی رو تحمل می‌کنن و اونو به حساب تقدیر و شانس خودشون در زندگی میدونن.

   ۲_ گروهی که  از وضعیت چاقی خود راضی نیستن و دوست دارن لاغر بشن، این گروه عادت کردن با چاقی زندگی کنن، اما از شرایط حاکم بر این زندگی دل خوشی ندارن،هر بار که از زندگی مشترک با چاقی به احساس درد و رنج فراوان میرسن،تصمیم می‌گیرن برای جدا کردن مسیر زندگی خودشون با چاقی اقداماتی انجام بدن،چند روزی تلاش می‌کنن،اما از اونجا که به زندگی کردن با چاقی عادت کردن،پس از چند روز فراموش می‌کنن که تصمیم گرفته بودن، زندگی جدیدی رو شروع کنن  و به همون زندگی قبلی بسنده می‌کنن.

   ۳_گروهی که با اینکه چاقن،اما هرگز آروم و قرار ندارن و دوست دارن لاغر بشن،این عده که تعدادشون کمتر از گروه‌های دیگه است، بارها برای رها شدن از چاقی تلاش می‌کنن،انواع رژیم‌ها  وروش‌های مختلف لاغر شدن رو امتحان می‌کنن،و بارها تلاش می‌کنن  تا به هر شکل ممکن از شر چاقی رها بشن.

   رژیم‌های سخت می‌گیرن،ورزش‌های سنگین انجام میدن،هر طور شده هزینه تهیه وسایل و برنامه‌های لاغری رو پرداخت می‌کنن  تا بلکه از شر چاقی رها بشن،اما نتیجه ای کسب نمیکنن،رویای لاغر شدن در ذهن این افراد به قدری اهمیت داره، که با اینکه بارها از تلاش برای لاغر شدن نتیجه‌ای نگرفتن،اما ذره‌ای از آرزوی لاغر شدن اونا کم نشده،این گروه توسط خداوند به مسیر صحیح هدایت میشن،

   هر بنده‌ای که آرزویی داشته باشه و برای رسیدن به آرزوی خودش حرکت کنه،به مسیر صحیح رسیدن به آرزوی خودش هدایت میشه.

   پس باید بدونم که الان که توی مسیر لاغری با ذهن هستم،این مسیر رو من پیدا نکردم،بلکه توسط خداوند به این مسیر هدایت شدم، و با روش لاغری با ذهن آشنا شدم،بدون اینکه قبلاً اونو دیده یا تجربه کرده باشم، یا حتی درباره اون شنیده باشم.

   و خداوند منو در این مسیر قرار داده تا از چاقی و چاق بودنم توبه کنم و لاغر شدن رو تجربه کنم،این ویژگی هدایت  فقط شامل عده‌ای میشه که رویای خودشون رو فراموش نمی‌کنن و برای خلق اون تلاش می‌کنن،

   درسته که در شروع حرکتم در مسیر لاغری با ذهن هیچ ایده یا راهکاری برای نتیجه گرفتن ندارم،اما دارم می‌فهمم که نیرویی درونی داره منو در این مسیر به ادامه حرکت تشویق میکنه،

   آموزش ذهنی باعث خودشناسی و ایجاد ارتباط بهتر با خودم میشه،در ابتدا آرامش و احساس بهتری رو پیدا می‌کنم،و به مرور لذت ارتباط با خدای درون و الهامات الهی رو تجربه خواهم کرد، الهامات و هدایتی که از ابتدای تولدم هم وجود داشتن،اما به دلیل گسستگی که بین من و درونم به وجود اومد،قادر به دریافت اون نبودم.

   آموزش‌های لاغری با ذهن، بهم کمک می‌کنه تا رنگ و بوی ایمان و یکتاپرستی به خودم بگیرم،آگاهی‌هایی که باعث برقراری ارتباط با خود و خدای درونم میشن،و نتیجه این ارتباط فراتر از حد تصوره،

   تجربه آرامش ذهنی،شادی درونی،افزایش اعتماد به نفس،سکوت ذهنی،سلامت روحی و جسمی.نتایج این مسیر زیبا هستن.

   از چاقی توبه کنید لاغر می‌شوید،

   خدای مهربون در قرآن راهکارهای بسیار تاثیرگذار توبه رو برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه قرار داده،چرا که احساس گناه، مخرب‌ترین احساس در  نابودی و ناامیدی انسان‌ها میشه،و از اونجایی که خدا خودش ساز و کار جهان رو تنظیم کرده،از این احساس خطرناک آگاه بوده و همیشه در قرآن از توبه به عنوان راه رهایی از احساس گناه و احساس بد یاد کرده ،خداوند در قرآن صفات خودش رو معرفی کرده که یکی از اون‌ها شفا دهنده است، شفا به معنای رهایی از رنج و ناراحتیه،شفای جسم به معنای رهایی از رنج‌های جسمی،و شفای روح به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنیه،

   توبه همون شفای نفسه،که از طرف پروردگار برای انسان قرار داده شده و همواره انسان به توبه کردن دعوت شده و خداوند پاداش‌های عظیمی برای توبه کننده‌ها در نظر گرفته،بر خلاف اونچه درباره توبه گفته شده که اونو سخت و پیچیده کردن،خداوند توبه رو در قرآن بسیار ساده بیان کرده،توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خدا و سعی در تکرار نکردن اون اشتباهه،و موضوع مهم اینه که بفهمم چه چیزی اشتباهه که باید از اون پرهیز کنم،

   هر فکر یا هر حرف یا عملی که در من احساس بد ایجاد کنه، یک حرکت اشتباهه،همونطور که با تندی حرف زدن با دیگران احساس بدی در من ایجاد میکنه،و مسلماً حرکت اشتباهیه،

   عادت‌های فکری و رفتاری من در قبال جسم خودم، که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برام شده،اونم حرکت اشتباهیه که در من احساس بد ایجاد میکنه،همونطور که توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در من میشه،توبه کردن از رفتار اشتباه خودم در قبال جسمم هم باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی جسمی در من میشه.

   همونطور که خدا در قرآن توبه رو راهی برای بازگشت به سوی خدا، به سوی آرامش و احساس خوب قرار داده و توبه کننده موظفِ که همواره سعی کنه رفتار اشتباه خودش رو تکرار نکنه،توبه از چاقی هم باید طوری باشه که منم رفتارها و افکارهای اشتباهم در قبال چاقی رو تکرار نکنم.

   چاقی نتیجه رفتار اشتباهیه که سال‌های زیادی در قبال جسمم به کار گرفتم،و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در قبال جسمم بشه.

   در  مسیر لاغری با ذهن از چاق‌تر شدن توبه می‌کنم و پاداش الهی که خداوند برای توبه کنندگان قرار داده رو به صورت تناسب اندام، سلامتی، شادی و احساس خوب رو دریافت می‌کنم.

   باید بدونم که اگه دچار اضافه وزن شدم این اتفاق طی یه روز و دو روز و یک هفته رخ نداده،هر کسی به تعداد سال‌های زندگیش، اونایی که از بچگی اضافه وزن داشتن، خب به تعداد سال‌های زندگیشون زمان برده که الان توی این شرایط هستن،

   اوناییم که مثلاً از ازدواج به بعد اضافه وزن پیدا کردن بالاخره چند سالی میگذره،

   اونایی هم که به خاطر بارداریشون اضافه وزن پیدا کردن، بازم مدتی ازش میگذره و این اضافه وزن به این شکل نیست که طی یه هفته ۱۰ روز، یه ماه، دو ماه، یا سه ماه یهویی به این حد به اضافه وزن برسه،مطمئناً چند سالی هست داره این روند ادامه پیدا میکنه و هی احساسمون بدتر میشه،و هی اضافه وزنمون بیشتر شده،

   پس الان چرا انتظار دارم که بعد چند تا دیدن فایل لاغر بشم،مگه قراره چه اتفاقی بیفته؟؟چرا اون روند طبیعی بدنم رو بهش توجه نمیکنم؟؟مگه من دو سه روزه چاق شدم که حالا انتظار داشته باشم دو سه روزه هم متناسب بشم،

   باید بدونم که این یکی از مشکلات بسیار بزرگ پیش روی افرادیه که اضافه وزن دارن که نمیذاره  اونا روندشون رو ادامه بدن.

   عجله کردن باعث میشه که از تصمیمی که گرفتم منصرف بشم و ناامید بشم.

   باید به این مسیری که خدا منو هدایت کرده ایمان بیارم،اینجا همون مسیریه که خداوند منو به اینجا هدایت کرده،اون خودش میدونه که من از این مسیر می‌تونم به نتیجه برسم،پس اصلاً کم کاری نکنم و ایمان داشته باشم به کاری که شروع کردم.

   سعی کنم به جای هدر دادن وقتم، به جای اینکه بیهوده در تلگرام و اینستاگرام بچرخم و کلیپ‌های بیخود نگاه کنم،به جای اینکه وقتم رو صرف انجام دادن کارهایی کنم که هیچ نتیجه‌ای برام نداره، وقتم رو برای دیدن این آموزش‌ها بذارم،  کاری که نتیجه بسیار بزرگی رو برام به وجود میاره،نتیجه‌ای که کل زندگیم رو تغییر میده.

   تنها چیزی که مانع از لاغر شدنم میشه اینه که باور نداشته باشم که میتونم لاغر بشم،خیلی مهمه که باور کنم که میتونم تغییر کنم،این گام اوله،اگه باور کنم، دیگه بقیه کار خود به خود انجام میشه،دیگه باقی کار خیلی آسون میشه،این گام اول یکمی سخته،

   حالا چرا  سخته؟؟چون به تعداد روزهایی که اضافه وزن رو زندگی کردیم،برامون رها شدن از اون سخت‌تر شده،به تعداد دفعاتی که از هر مسیری، از هر روشی اقدام کردیم برای لاغر شدن و شکست خوردیم،الان در ذهنمون رهایی از این مشکل برامون سخت‌تر و بزرگتر شده،و ما انگیزه و امید و ایمان نداریم که می‌تونیم از این مسئله رها بشیم،به خاطر همین یکی دو روز همراه میشیم، بعد رها میکنیم،

   اگه بتونم این سربالایی اول رو، این باور کردن، اینکه من می‌تونم متناسب بشم رو طی کنم و به اون ور قله برسم که سرازیریه،خیلی کار آسون‌تر میشه،خیلی مهمه که باور کنم می‌تونم متناسب بشم،

   خیلی از افرادی که در این مسیر هستن انتظار دارن که دو سه تا فایل اول رو که گوش دادن بعد فردا صبحش بلند شن از جلوی آینه که رد شدن تعجب کنن بگن اِ این کیه؟؟چرا اینقدر کم کرده؟؟ذوق کنن، خوشحال بشن،و دوباره هر روز که از خواب پا میشن،

    ببینن یه سایز بزرگ دیگه مثلاً نیم کیلو، یک کیلو دیگه اینا دارن میان پایین،

   باید بدونم که روند جسم من به این شکل نیست،روند کل جهان هستی به این شکل نیست،همین طبیعتی هم که  دارم می‌بینم، روندش به این شکل نیست که  یه بذری رو بکاریم، بعد دو روز دیگه بیایم ببینیم که این محصول داده باشه.

   مثلا بذرهایی که به ذرت تبدیل شدن،اینا یک پروسه‌ای داره که به اینجا رسیدن،به این شکل نیست که مثلاً اون کشاورز بیاد بشینه بالا سر زمینش،هی التماس کنه،دعا کنه،گریه و زاری کنه که اینا زودتر به نتیجه برسه یا محصول بده.

   به هر حال یه پروسه‌ای داره این به ثمر رسیدن این محصول،و کار کشاورز چیه؟؟کار کشاورز اینه که هر چند روز یکبار بیاد  به زمینش سر بزنه،اگه آب قراره بده، اگه بررسی کنه، علف‌های هرزی هست اونا رو دفع کنه، آفتی هست باید دفع کنه،کارش اینه، کارش یک مراقبت خیلی جزئی از اون مسیره،از اون رونده،از اون تکاملیه که خداوند داره انجام میده.

   باید بدونیم که در این پروسه خداوند چقدر داره کار انجام میده،کشاورز چقدر داره کار انجام میده، خداوندی که از اون لحظه‌ای که این بذر رو در زمین کاشتن کارش رو شروع کرده، سیستم فعال شده، این بذر جوانه زده، رشد کرده، رشد کرده و به اینجا رسیده،به نسبت کاری که کشاورز انجام میده در طی این مدت،که فقط چند بار میاد سر میزنه و حالا یه مراقبتی انجام میده،کار کشاورز چقدره؟؟کار خداوند چقدره؟؟

   این سیستم خداونده که هرکی که بخواد اصلاح کنه، هر کسی که بخواد یک خوبی، یک نیکی، یک محصول، یک خدمتی رو انجام بده،خداوند سیستمش این کارو انجام میده، فقط ما انسان‌ها یک کار جزئیش رو انجام میدیم،به خاطر اینکه لذتش رو هم ببریم،وگرنه همون کار رو هم انجام ندیم بالاخره اون محصول خودش یه چیزی ازش به عمل میاد،نیاز هم نیست انقدر سختی بکشه.

   و اینا لطف خداونده که خودش داره این کارها رو انجام میده،اونایی هم که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتن میتونن این حرف رو تایید کنن که بعد از اینکه ذهنشون آماده شد،باور کردن،نقش خداوند در اصلاح جسمشون به مراتب بیشتر از نقش خودشونه،اصلاً بدن ما دوست داره که متناسب بشه،اصلاً سیستم بدن اینه که اصلاح کنه، سیستم بدن اینه که مشکلاتش رو رفع کنه.

   مثل زخم شدن دست،وقتی که دستم زخم میشه خب خودش همه کارها رو انجام میده،فوق فوقش اینه که من یه چسب زخم بزنم، برای یکی دو ساعت، بعد هم درش بیارم،دیگه جوش خوردنش، سلول سازی،دوباره پیوند خوردنش، همه کارها بعد چند روز خودش انجام میشه و همه این کارها رو خداوند بدون سر و صدا، بدون اینکه منصرف بشه، بدون اینکه ناامید بشه، جسم ما این کارو انجام میده، و اینا همه سیستم خداونده،همه اینا لطف خداونده،

   پس چرا ما در مسیری که می‌خواهیم طی کنیم و ما رو به خوشبختی،  آزادی، به احساس خوب، به شادی، سلامتی، روابط خوب، اعتماد به نفس عالی، به شکوفایی در زندگی میرسونه ایمان نداریم؟؟چرا اون ایمانی رو که روز اول داریم ما در مسیر نداریمدیگه؟؟

    چرا خدا رو فراموش می‌کنیم؟؟

   بعضی از کشاورزها هستن که سر زمین‌هاشون محصولاتی رو میکارن،مثلاً سبزی خوردن،که میگن میایم سر زمینمون کارهایی رو انجام میدیم، بعد یک ماه هم شروع می‌کنه دیگه به محصول دادن و چند دفعه هم می‌تونیم از این محصول بگیریم،و اگر بپرسی شرایط چه جوریه؟؟اوضاع سودش خوبه؟؟میگن که زمانی که محصول میده، اگه این سبزی فروش‌ها بخرن،بازار خوب باشه،اون تره بار آدم منصفی باشه،و کلی پارامتر رو میذارن برای نتیجه این کار،اون‌ها نصف کار رو به خدا ایمان دارن،که روز اول بذر رو می‌پاشن،آیا امید اون‌ها به سبزی فروشه که این بذرشون سبز بشه؟؟آیا امید اونها به بنک داره، به میدون تره باره که بذر اونا نتیجه بده، یا امیدشون به خداونده،؟؟

   میگن ما امیدمون به خداست که بذر رو می‌کاریم،چند روز یه بار هم میایم بهش آب میدیم، یه بررسی می‌کنیم، اگه آفتی چیزی باشه سمپاشی می‌کنیم،پس اون‌ها شروع کارشون امیدشون به خداست،هیچ وقت نمیان بذری رو بکارن بگن من می‌کارم حالا اگر این سبزی فروش‌ها گذاشتن این سبز بشه خوبه،اگه اون بنک داره گذاشت این سبز بشه خوبه،اولش هیچ وقت این حرف رو نمی‌زنن، 

   نصف مسیر رو خوب میان و امیدشون به خداست و این محصول هم با توجه به امید اون‌ها به خدا جواب میده،این زمین داره بهشون جواب میده،اما نصف دوم که مرحله آخرشه، که دیگه فروششه،دیگه امیدشون به خدا نیست،امیدشون به سبزی فروش و بازار و شرایط دلاره،

   ما هم در خیلی از جنبه‌های زندگیمون همیشه اینجوری هستیم که یه کاری رو وقتی می‌خوایم شروع کنیم چرا اولش انگیزه داریم، چرا اشتیاق داریم،؟؟چون نیروی خداوند پشت ماست،چون هدایت شدیم،چون که این اشتیاق درون ما شعله ور شده که ما می‌تونیم در مسیری که قرار گرفتیم یا انتخاب کردیم موفق بشیم،باید بدونیم که خداوند کار اشتباهی انجام نمیده،اگر در ما ذوق و شوقی برای انجام یه کاری ایجاد شده مطمئن باشیم که ما توانایی موفق شدن در اون کار رو داریم.

   خیلی از ما همه کارهای زندگیمون رو با اشتیاق شروع می‌کنیم، با انگیزه شروع می‌کنیم، اما چند روز می‌گذره، یواش یواش سست و سست‌تر می‌شیم و رها می‌کنیم،بعد می‌گیم خدا برای ما نخواست،چطور ممکنه اون خدایی که ما رو در ابتدای مسیری قرار میده،آخر مسیر رو برامون خراب کنه؟؟

   باید بدونم که خدا همیشه بهترین‌ها رو برام می‌خواد،باید به خدا ایمان داشته باشم،بدونم که لاغری با ذهن مسیریه که  مطمئناً از اون به نتیجه می‌رسم،و همه ما که در این مسیر هستیم، به طریقی به این سایت هدایت شدیم،چون خداوند خودش  میدونه در قلب ما انسان‌ها چی می‌گذره و همه ما که با این مسیر آشنا شدیم، مطمئن باشیم که می‌تونیم از این مسیر به خواسته‌مون برسیم که این مسیر به ما پیشنهاد شد، خداوند کار اشتباه انجام نمیده،فقط کافیه ایمان بیاریم به خداوند، به نیروی خدا،به اینکه خدا خیلی دوست داره که ما متناسب بشیم،اصلاً سیستم بدن ما رو به این شکل تنظیم کرده که همیشه ما بدنمون اصلاح بشه.

   ما در طول زندگیمون بارها مشکلاتی رو برای جسممون به وجود آوردیم،بارها بدنمون بیمار شده،اما اینقدر سیستم ایمنی ما قویه که همیشه هم خوب شدیم، حالا ممکنه ما هم یه کارهایی کرده باشیم،مثلاً به پزشک مراجعه کرده باشیم،اما کاری که خدا انجام داده در دفع ویروس‌ها و میکروب‌ها چقدر عظیمه، کاری که ما انجام دادیم چقدره،خیلی مهمه که به این موضوع دقت کنیم که در این مسیر کاری که خدا برامون انجام میده به مراتب بزرگتر از کاریه که خودمون انجام میدیم،

   و باید بدونیم در این مسیری که ما هدایت شدیم، گام اول رو خدا برامون برداشته،تنها باید ایمان بیاریم و اقدام کنیم،و در این مسیر گام‌های بعدی رو هم خداوند برامون برمی‌داره،هدایتمون می‌کنه،احساس خوب در ما ایجاد می‌کنه،

   و بازم در این مسیر همه کارها رو داره خدا انجام میده،پس ایمان بیارم به تواناییم و باور کنم که می‌تونم متناسب بشم،اگه این باور در من شکل بگیره، اونوقت خیلی از مسیر رو  طی کردم.

   در قرآن هم آیه‌هایی هست درباره توبه کردن،اول اینکه هیچ وقت خدا مثلاً هیچی رو تعیین نکرده که تا این حد رو من می‌بخشم دیگه از اون بیشتر رو نمی‌بخشم،یا گفته باشه خب پس به اندازه‌ای که گناه کردی باید بیایی التماس کنی که من ببخشم،نه،همیشه وقتی حرف از توبه است، یعنی سریع،یعنی برگشت سریع،یعنی همین که متوجه بشم اشتباه کردم بگم خدایا منو ببخش،خدایا منو رها کن از این اشتباه،از این رنج،از این سختی،از این ستمی که به خودم کردم،به دیگران کردم،وقتی توبه کنم خدا همیشه سریع برگشت رو انجام میده،بلافاصله میگه بخشش و رحمت.

   درهای بهشت  باز میشه برای کسایی که برمیگردن و توبه می‌کنن،اضافه وزن هم مثل یک رفتار اشتباهه، مثل یک گناهه،حالا می‌خوام اسمش رو بذارم گناه،خطا،

   پس هر رفتار اشتباهی که دارم و فکر می‌کنم اون رفتار اشتباه بوده،و بابتش از خدا عذرخواهی می‌کنم و توبه می‌کنم و دیگه انجام نمیدم

   اضافه وزن رو هم باید دقیقاً فکر کنم یک گناهه،فکر کنم یک اشتباهه،واقعاً هم همینجور بوده،یه سری رفتارهای اشتباه، افکار اشتباه داشتم که شرایطم این شده،و زمانی که توبه کنم  بگم خدایا منو ببخش که در این سال‌ها این رفتار رو با جسمم کردم،این شرایط رو برای خودم به وجود آوردم، من می‌خوام اصلاح بشم،می‌خوام شرایط جدیدی رو تجربه کنم، می‌خوام شادی رو تجربه کنم،من می‌خوام احساس خوب رو تجربه کنم،من می‌خوام سلامتی رو تجربه کنم،من می‌خوام زندگی دیگه‌ای رو تجربه کنم،اون وقت می‌بینم که چطور خداوند پشت و پناهم میشه،چطور خداوند منو هول میده به سمت موفقیت.

   پس به خدا ایمان داشته باشم و مسیری رو که شروع کردم ادامه بدم،تمام مسیر رو به خدا ایمان داشته باشم، در تمام جنبه‌های زندگیم اینطور باشم،حتی این متناسب شدن که یه بخش از زندگیه،

   هر کاری رو با اشتیاق و انگیزه شروع میکنی، شما به خدا ایمان داری که شروع می‌کنی،این همه بار ما رفتیم اقدام کردیم برای باشگاه رفتن،انگیزه هم داشتیم،حالا بعضی وقت‌ها انگیزه‌ها کاذبه،مثلاً کسی حرفی زده عصبانی شدیم، ناراحت شدیم گفتیم باید برم لاغر بشم، دیگه لااقل روی فلانی رو کم کنم،اون نه، اونا انگیزه‌های کاذبیه که فقط شکست رو به همراه میاره و اعصابمون رو بیشتر خراب می‌کنه.

   ولی وقتی هم خودمون یه جورایی به نتیجه رسیدیم که باید یه کاری انجام بدیم و یه مسیری رو شروع می‌کنیم،دیدید اولش انگیزه داریم،اون همون ایمانه است،اون همون ایمانه که ما به ندای پروردگار، به هدایتش پاسخ میدیم و کار رو شروع می‌کنیم،اما بعدش منصرف میشیم،چرا منصرف میشیم؟؟چون که عجله می‌کنیم،

   چرا عجله می‌کنیم؟؟چون بساط شیطان پای عجله پهنه،یعنی کلاً شیطان بساطش روی عجله کردنه.

   یا میاد تحریک میکنه میگه، مثلاً سه روز گذشت،یه هفته گذشت، چی شد؟پس چرا نتیجه نمی‌گیری؟فلانی اینجوریه، اون اونجوریه،میریزه به هم و خلاصه خودش ول می‌کنه میره و ما می‌مونیم و یک غم بزرگتر و یک ناراحتی بیشتر.

   باید بدونیم که لاغر شدن آسون‌ترین کار دنیاست،اگر باور کنیم که می‌تونیم لاغر بشیم،

   این‌ها همه لطف خداست که آدم‌ها رو به این مسیر هدایت می‌کنه که بتونن متناسب بشن،همه این پروسه تحت کنترل خداونده، و دوستانی که ایمان میارن،دوستانی که انگیزه و اشتیاق در اونها ایجاد شده،اونو براش ارزش قائل بشن و اقدام کنن و با انگیزه مسیرشون رو ادامه بدن و ایمان داشته باشن که همینجور که خداوند اونا رو تا اینجا رسونده،در مسیر هم همراه اونها خواهد بود،و اونا رو به موفقیت می‌رسونه،

   خیلی فاصله‌ای با جایی که دوستان نتیجه گرفتن ندارید،این کوه باور رو اگه رد کنید دیگه خیلی کار آسون می‌شه،امیدوارم هر کسی که اضافه وزن داره این توانایی رو در خودش ببینه، پیدا کنه که حرکتش رو شروع کنه برای متناسب شدن،از هر طریقی خودش میدونه،فقط لطفاً سعی کنید متناسب بشید، فقط لطفاً اقدام کنید،سعی کنید و زندگی جدیدی رو تجربه کنید.

   سپاسگزارم از شما استاد عزیز🌺🌺🦋🦋

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/05/31 14:19
   مدت عضویت: 1222 روز
   امتیاز کاربر: 5447 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 584 کلمه

   سلام و درود بر استاد عزیز و دوستان همراه

   من خودم وقتی به سمت این سایت هدایت شدم و مطالب آموزشی رو دنبال میکردم با اینکه منم قبلش با قانون جذب آشنا شده بودم و کم وبیش نتایجی هم میگرفتم اما منم گاها در طی مسیر کم میاوردم و باخودم میگفتم مگه میشه فایل گوش داد و لاغر شد و چندماه اول واقعا با خودم جنگ داشتم و بالاخره بر نجوای ذهنی پیروز شدم .

   الان وقتی فکر میکنم دلیلش رو متوجه میشم چرا من به سختی تونستم باور کنم میدونین چرا ؟

   چونکه در خونه ما از کودکی یادگرفتم و بارها تجربه اش رو در زندگی خودم وعزیرانم دیدم که  نون حلال زحمت میخاد رابطه عاشقانه داشتن زحمت میخاد وکلا باد آورده رو باد میبرد و کلا برای هرکاری باید زحمت کشید عرق ریخت و جون کند .

   و خودم نمیتونستم اوایل باور کنم وجنگ داشتم چون این باور سختی کشیدن برای هدف جلوی آسان به دست اومدن هدف قد علم میکرد و چون پیشینه این سختی کشیدن در ذهنم سالهای سال از طرف پدر عزیزم  رو دیدم بعد در محل کارم از ۸ صبح تا ۸ شب اونم کارمندی رو چشیدم با این دوره که روالش اینطوری بشین زیر کولر پا روپا و فکر کن چه باور وتوجه نادرستی داشتی و اونا رو با باور درست جایگزین کن ونتیجه بگیر همخوانی نداشت .

   من خودم میگم چون با قانون جذب آشنایی داشتم ۳ سال تمام و البته اونجا مبحث باورها نبود فقط احساس خوب واتفاقات خوب و استغفار کردن بود نتایج کم وبیش گرفتم و مرتب به خودم یادآوری کردم تونستم بر این فریاد ذهنی که بابا این کارها چیه تغییر باور پا روپا و لاغربشی .

   مثل داداشای نازنیم که میبینن منو لاغرشدم میگن اینا جادوگری هست و ادم باید زحمت بکشه . و میبینن و باور نمیکنن چون اونها پیش زمینه قانون جذب رو ندارن و ساز کار جهان رو نمیدونن که خدای مهربون ارادش آسانی هست نه سختی .

   سختی کشیدن در کار رو معنویت میدونن و آسان پیش رفتن کارها رو باد آورده میدونن که باد میبرد .

   کاش روشی بود که فایل اول دوره ها خصوصا رایگان آیه های قرآن بود سخن خدای بزرگ بود که اراده خدا برای آسانی هست نه سختی و هر دانشجویی موظف بود روزی صدبار اجباری بگه . تا باورش کنه . 

   چون روح خدا در ما هست اگر آیه قران باشه سخن خدا باشه این نجوای ذهنی هر موقع بخاد دانشجویان دوست داشتنی رو اذیت کنه وباعث لیز خوردن تو مسیر الهی باشه  اونها این آیه و سخن خدا رو به یاد بیارن و جلوی این نجوای ذهنی قد علم کنن .

   البته فقط در حد پیشنهاد بود و چالشی بود که خودم باهاش  حین دوره بارها روبه رو میشدم و نزدیک بود بیافتم تو پرتکاه ناباوری ولی خدا دستم رو گرفت .

   یه آیه ۱۸۵ سوره بقره هست که خدا در مورد شرایط روزه داری میگه هرکی توانایی داره روزه بگیره و انهایی که روزه گرفتن براشون سخته یا بیمارن یا پیرن درعوضش(به اشتباه ترجمه کردن کفاره درحالی که کلمه فدیه به معنای درعوض هست وکفاره ای نیست چون به کلمه کفاره درآیه اشاره نشده،) یا کار خیر انجام دهند یا بعدا روزه بگیرن و ادامه آیه گفته شده و اراده خدا برای شما آسانی هست و خدا برای شما سختی نمی خواهد .

   و آیه های مشابه .

   من الیته بارها وقت و بی وقت به خودم یادآوری میکنم که اراده خدا برای آسانی است وخدا برای من سختی نمیخواهد البته نه در مورد چاقی ولاغری بلکه در همه موارد لازم هست 

   پول دراوردن رابطه عاشقانه و… 

   یریدالله بکم الیسر ولایرید بکم العسر .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مصی کوثری
   1402/04/24 00:15
   مدت عضویت: 113 روز
   امتیاز کاربر: 2755 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,069 کلمه

   به نام خدای توبه پذیرم 

   سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان همگام 

   خدایا سپاسگزارم که من و به این مسیر هدایت کردی خدایا شکر گزار این نگاه ویژه ات هستم که از بین این همه انسانی که خلق کردی و دچار گناه چاق کردن خودشون شدن من و برای توبه کردن و بازگشتن از مسیرهای غلط انتخاب کردی تا منو به سر منزل مقصودم برسونی 

   استاد من همیشه در سجده شکر آخر نمازهام از خداوند میخواستم کمکم کنه متناسب بشم و همیشه هم برای رسیدن به لاغری خودم و به آب و آتش زدم ولی چون از راه درستش نبود نتیجه یا حاصل نمیشد یا موقتی بود تا اینکه به لطف پروردگار جهانم به این سایت هدایت شدم من کار خودم و به خدا سپرده بودم و میدونستم بالاخره جواب این توکل و توسلم و به بهترین شکل خواهم گرفت آخه من در ۳۹ سال عمرم بارها و بارها دیدم که چه خدای بی نظیری دارم همیشه وجود پر محبتش و در درونم حس میکنم خدایا عاشقتم خدایا از بزرگی و رحمت تو اشکام داره میریزه خدایا الان که بهم آگاهی دادی و راه درست و نشونم دادی و بهم گفتی پرخوری گناهه ، این بلاهایی که سر جسم و روحم آوردم به خودم ظلم کردم،چطور میتونم دوباره گناه پرخوری و تکرار کنم و به ذهن چاقم بها بدم و با تکرار این اشتباهات خودمو از تو دور کنم؛

    خدایا وقت هایی به فریادم رسیدی که هیچ فریاد رسی نداشتم وقتی از همه راه‌ها نا امید شده بودم وقتی به هر دری میزدم نمیشد به آرزوی تناسبم برسم، وقتی افسرده و نا امید بودم ،بازم رحمتت و از من دریغ نکردی و نجات بخشم بودی و منو به مسیر تناسب فکری هدایت کردی و امروزم با این فایل ارزشمند دوباره هدایتم کردی و نور جدیدی و در درون ذهنم روشن کردی خدایا کمکم کن تا در برابر وسوسه های شیطان و ذهن چاقم بتونم بایستم و از تو دور نشم ؛من امروز از تمام گناهانی که سبب جسم نامتناسب و چاقی ام شدن به درگاهت توبه میکنم؛

    امروز بارها فایل و دیدم و شنیدم و مدام به طرز فکر و نگرش استادم احسنت گفتم و شکر گذار این بودم که در این آموزش‌ها قرار دارم استاد عزیزم الهی بهترین‌های پروردگارم روزی خودت و خانواده ات باشه که با کلامت بذر زندگی و در وجود و روح ما می کاری و ما رو به این باور میرسونی که ما حامی بی نظیر و بزرگی در زندگیمون داریم به اسم  خدای مهربون  و ایمان ما به خداوند  رو با کلامت قویتر میکنی ؛

   من خیلی خوب میدونم که مسیر رسیدن به تناسب اندام زمان بر هست؛

   من مدام جسمم و چک نمیکنم؛

    من نا امید نمیشم؛

   من به گذشته ام و رفتارهای غلطم برنمیگردم؛

   من ایمان دارم راهی که شروع کردم نتیجه ای بزرگ برام داره؛

   من با انگیزه و باور ادامه میدم؛

    من از مسیرم دور نمیشم ،چون الان زمان دور شدن نیست ؛ الان خودم و وقفش میکنم ، تا بدستش بیارم ؛

   ذهن کوچولوی متناسبم نیاز به مراقبت داره نیاز به پیگیری داره؛

   من مطمئنم میتونم متناسب بشم؛ 

   حتی به تناسبی میرسم که همیشه آرزوش و داشتم و با هیچ رژیم و ورزشی نتونستم به دستش بیارم ؛ 

   من مطمئنم این بار روش درست و دارم میرم و به آرزوم میرسم و شگفتی ساز میشم ؛ 

   من اصل قصه که افتادن در مسیر و پذیرشش بوده و رفتم و حالا همه چیز و در دستان خدا سپردم منم نیاز نیست کارهای عجیب و غریبی بکنم به لطف خداوند همه چیز در اصلاح جسمم در زمان خاص خودش اتفاق میفته فوق فوقش من یه کم باید مواظب ذهن چاقم باشم و فرمولاش و بشناسم و بهش گوش ندم و گام‌های غلط برندارم و گام‌های درست بردارم ؛

    لاغری آسان‌ترین کار دنیاست 

   لاغری آسان‌ترین و شیرین ترین کار دنیاست 

   لاغری با مسیر ذهنی آسان‌ترین شیرین‌ترین کار دنیاست 

   خدایی که منو آورد تو این مسیر خودش هم تا انتهای مسیر کمکم میده من به قدرت خداوند ایمان دارم من یقین دارم خداوند کار بیهوده انجام نمیده حتما آینده منو توی این مسیر میدونه که منو آورده داخلش نمی‌خواسته که منو بزاره یه تایمی سر کار !!!!

   یادمه دوران بارداری ام دکترها میگفتن دو تا از بچه ها رو بندازیم یکیشون و نگه دار ولی من چون خیلی به خداوند و قدرتش ایمان دارم، حاضر به انجام اون کار نشدم و گفتم خدایی که خواسته اش این بوده من کی ام دخالت کنم در اراده و خواست خداوند کسی که خودش این بچه ها رو بوجود آورده حالا مگه کاری داره براش اونا رو در پناهش در صحت و سلامت کامل حفظ کنه!!و گفتم خدایا من که چیزی از خودم ندارم تو خودت دادی خودتم حافظشونی،و حاضر نشدم به حرف دکترها گوش بدم و بچه هام و با ایمان به خدا نگه داشتم ؛

   یا وقتی بچه هام نارس بدنیا اومدن و دکترها گفتن زیر ده درصد ممکنه حتی یکیشون زنده بمونه من چون به خدایی و قدرت تو ایمان داشتم گفتم خدا اگه میخواست اینا زنده نمونن هشت ماه در وجود من رشدشون نمی‌داد خدا منو دوست داره و اذیتم نمیکنه خدا که نمی‌خواسته منو بزاره سرکار ،خدا که کار بیهوده انجام نمیده گفتم خدایا لیاقت داشتن این بچه ها رو بهم بده اونا رو زنده و سلامت و موفق در پناهت حفظ کن  و تو معجزه ات و به همه نشون دادی و دخترهای نازنین من و عمر دادی؛و اونها رو از لطف و مهربانیت بهم بخشیدی ؛

    و یا خیلی اتفاقات دیگه توی زندگیم که در لحظه لحظه اونها لطف خداوند به وضوح قابل دیدنه من معجزات خداوند و با تمام وجودم در ۳۹ سال عمرم دیدم برای خدایی که اینقدر قدرتمنده دیگه متناسب کردن ما که کاری نداره 

   استاد من تا به این لحظه از زندگیم هر آنچه برای خودم یا دیگران از خداوند خواستم بهترینش و عنایت کرده و واقعا تنها آرزوی متناسب شدنم برآورده قطعی نشده بود که از وقتی اومدم توی سایت اونم داره به بهترین شکل اتفاق میفته من فهمیدم باید چاق میبودم تا به این مسیر بیام باید من این آموزش‌ها رو میدیدم باید به اینجا هدایت میشدم وگرنه یه بار که رژیم میگرفتم و لاغر میشدم خوب دیگه چاق نمیشدم ولی من باید دوباره چاق میشدم تا در این مسیر قدم می‌گذاشتم اینجا مسیر رشد و تکامل و بلوغ فکری منه الهی شکرت برای این هدایتم خدایا لیاقت بودن در این مسیر و بهم عنایت کن خدایا ذهنم و باز کن خدایا پذیرشم و بالا ببر ؛ خدایا تکامل انسانیتم و لیاقت این هدایت و بهم بده؛ خدایا کمکم کن لیاقت متناسب شدن و بهم بده الهی خودم و در دستانت رها کردم الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/04/07 09:45
   مدت عضویت: 163 روز
   امتیاز کاربر: 6755 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 583 کلمه

   سلام استاد صبح شما به خیر و شادی 

   از خداوند سپاسگزارم که توانستم گام ۲۱ از ۱۰۰ گام دوره لاغری را طی کنم و باور دارم که می توانم از طریق لاغری با ذهن من متناسب شوم و انشاالله جز ء شگفت‌انگیزان خواهم شد .

    استاد عبارت از چاقی توبه کنید لاغر می شوید به نظر ارتباطی به لاغر شدن نداشته باشد اما یکی از اصلی ترین و تاثیرگذار ترین اقداماتی است که یک فرد چاق برای لاغر شدن باید انجام دهد را چقدر قشنگ توضیح دادید .

   هر فکر یا حرف و عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است و چاقی یک حرکت اشتباه از طرف ما بوده و باید توبه کنیم که حرکت اشتباهی انجام دادیم و فقط از طریق باور کردن اینکه می توانیم از طریق ذهن متناسب بشویم را در خود تقویت کنیم و اشتیاق کافی برای این کار داشته باشیم و باور داشته باشیم خداوند کار اشتباه انجام نمی دهد و به خدا ایمان داشته باشیم و توبه کنیم ودر مسیر باشیم 

   چون اضافه وزن هم یک خطا و اشتباه است و خداوند دارای رحمت و بخشش است و سریع توبه بندگانش را می پذیرد از همین الان از خدا بخواهیم که خدایا من را ببخش و توبه میکنم که این شرایط را برای بدنم به وجود آوردم و از تو سلامتی ، تناسب اندام ، روابط عالی  را درخواست دارم که آنها را تجربه کنم .زیرا من عجله کردم و به حرف شیطان گوش کردم که حال وروز من این است و از تو میخواهم از همین الان به بعد  برای رسیدن به تناسب اندام دستم را بگیری و رهایم نکنی که در این مسیر لیز بخورم و من به خداوند ایمان دارم 

   وجواب سوالات 

   ۱_ به روند چاق شدن خود فکر کنید و شرح دهید چگونه وارد مسیر چاقی شدید؟  یادم نمیاد من از دوران کودکی چاق بودم و همیشه ارثی بودن در چاقی را عامل آن می دانستم چون تمام افراد خانواده به غیر از دو نفر و عموها و عمه ها چاق بودند 

   ۲_ به تلاش های قبلی خود برای خارج شدن از مسیر چاقی فکر کنید و شرح دهید چقدر به شما کمک کرد تا از چاقی فاصله بگیرید.؟ برای مدت کوتاهی کمک کرد چند کیلو لاغر شدم ولی بعد از مدتی مایوس شده و گفتم من ارثی چاقی و آب بخورم هم چاق میشوم 

   ۳_ در تلاش های قبلی شما برای لاغر شدن چقدر باور داشتید که لاغر خواهید شد؟ ۳۰ ٪ چون در ته ذهنم همیشه میگفتم دوباره من چاق میشوم و اطرافیان هم بهم میگفتند تو دوباره چاق میشی خودت را اذیت نکن 

   ۴_درباره این موضوع شرح دهید که چرا قبل از اینکه برای انجام لاغری اقدام کنید باید از نظر ذهنی توانایی لاغر شدن را در خود ایجاد کنیم؟ چون تمام کارها از طریق ذهن ناخودآگاه انجام می‌شود سیری ، پر خوری ، و تا این موارد کنترل نشود لاغری نتیجه ای نخواهد داشت 

   ۵_ در مسیر لاغری با ذهن به چه صورت افکار و نگرش شما تغییر خواهد کرد و پیش بینی شما از نتیجه لاغری با ذهن چیست؟ وقتی ذهن ناخودآگاه آطلاعات درست را دریافت کند در رفتار و نگرش و باور ما تاثیر زیادی می گذارد و ترس از چاقی از بین می رود و اطمینان داریم که غذاها قرار نیست به بدن ما آسیب برسانند و باید به اندازه و برای مصرف انرژی بدن استفاده کنیم و کم‌کم رفتار و نوع خوردن ما تغییر می کند .و پیش بینی من از لاغری با ذهن عالی است و اطمینان دارم از این روش حتما نتیجه خواهم گرفت 

   لاغر شدن آسان‌ترین کار دنیاست 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب
   1402/02/26 22:01
   مدت عضویت: 239 روز
   امتیاز کاربر: 2940 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 360 کلمه

   به نام خداوند زیبایی ها

   سلام به استاد موفق و پر تلاش ما در مورد رشد اون گیاه خیلی شنیدم ک پروسه تکامل رو طی میکنه تا رشد کنه ،ولی اینکه این مثال برای لاغری با ذهن اومد خیلی جالب شد و دقیقا همینطوره ما همون گیاهیم ک استارت لاغری رو زدیم و با تمرینات روز به روز مراحل تکامل لاغری رو به لطف الله طی میکنیم ‌‌و هرچیزی بغیر از این صدرصد به جسم ما صدمه میزنه کسی ک تو ی ماه دو سه کیلو کم کنه این پروسه تکامل رو طی نکرده 

   و چقدر شما استاد عزیز خوب این تکامل رو درک کردین و برای خودتون و ما به نمایش گذاشتید

   و به لطف خدای مهربون ما به اینجا هدایت شدیم تا به باریک ترین اندامی ک تو ذهنمون هست دست پیدا کنیم

    الان ک مطالب رو میخوندم دیدم من دقیقا همون آدمی هستم که به هر دری زد تا خودشو لاغر کنه 

   انقد ک من تشنه لاغری بودم و هستم 

   چندین سال درگیر بودم واقعا لاغری آدمی ک قبلا اضافه وزن داشته رو زیرو رو میکنه چه هیجانی چه انرژی چه لذتی 

   وای‌خدا من لاغری بهترین حس در دنیاست

   نکته طلایی

   من در لاغری عجله ای نمیکنم این لاغریه ک داره عجله میکنه تا منو به خوش فرم ترین و زیباترین زن تبدیل کنه 😃💪

   اصلا از این جا به بعدش دیگه دست من نیس 

   چون این بدن چه بخوام و چه نخوام با توجه به ورودی های ک بهش میدم عاشق اینه ک لاغر بشه 

   برا همینه تک تک سلول های بدن من دست ب‌دست هم میدن تا این پروسه زودتر در من شکل بگیره 

   معلومه که بعد عوض شدن فرمولای ذهنی از غلط بدون هیچ دردسری و تلاش فیزیکی خاصی بدن متناسب تر میشه و میوفته رو غلطک لاغری

   من توجه کردم حتی بازیگر سینماشم از لاغری با ذهن خبر نداره همه تو کار رژیمو اینان 

   من توبه میکنم از چاقی و تموم تلاشم رو میکنم تا مثل متناسب ها رفتار کنم 

   بقیش رو میسپرم دست خدای مهربون ک این سیستم کاملا هوشمند رو آفریده 

   من عاشق اینن بدنم من به این بدن و این پروسه لاغری با ذهن اعتماد دارم😊

   به امید الله یکتا

   و آرزوی سلامتی و موفقیت و نشاط و البته لاغری رو هم برای استاد عزیزم و بقیه دوستان دارم😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohsenzadehyazdi@gmail.com
   1402/02/22 14:30
   مدت عضویت: 798 روز
   امتیاز کاربر: 1034 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 497 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان همراه

   چه حس زیبایی هست که به این درک برسی که هدایت شدی و عمیقا این هدایت رو احساس کنی

   فقط میتونم بگم خداجونم ازت ممنونم سپاسگزارم که اینقدر منو دوست داری و منو به اون سمتی که دوست دارم هدایت میکنی 

   منم مثل خیلی از دوستان این جمع سالها آرزوی متناسب شدن رو داشتم 

   دوست داشتم  جسمم به بهترین شکل ممکن دربیاد وقتی توی آینه به خودم نگاه می کردم توی چشمام یه چیزی باهام صحبت می کرد و میگفت و مریم تو میتونی خیلی بهتر از این باشی 

   احساس میکردم همیشه پاهام خسته میشه از تحمل بار اضافی 

   البته خیلی هم اضافه وزن انچنانی نداشتم اما همون مقدار هم ازارم میداد تا اینکه با دومین بارداری این مقدار بار اضافه بیشتر شد 

   روز به روز برای اینکا مثلا تقویت بشم و شیرم زیاد بشه مرتب مشغول غذا خوردن بودم

   تا اینکه دیدم به حدی رسیدم که انگار هرچی سر سفره باشه بخورم بازم سیری در کار نیست خسته شده بودم از این وضع جلوی اینه ک خودمو میدیدم حالم بد میشد فقط دو سه تا لباس اندازه داشتم

   نمیخواستم لباسای سایز بزرگ بگیرم به خودم میگفتم هرجوری شده باید کم کنم

   با کلينيک تغذیه تماس گرفتم برنامه غذایی گرفتم دو روزی هم رعایت کردم اما بازم یه جای کار می لنگید کمر درد داشتم نمی تونسم ورزش کنم تا اینکه یه روز زدم تو گوگل لاغری با متافیزیک 

   و لحظه ای انگار که برقم بگیره دیدم عه سایت تناسب فکری😅

   اخه قبل از بارداری هم من یبار وارد سايت شدم همون وقت خدا هدایتم کرده بود اما من ادامه ندادم مثل همین مثالی ک استاد زدند دوتا فایل گوش دادم و گفتم نه این روش به دلم ننشست

   و رفتم دنبال باشگاه واذیت کردن دوباره جسم همان و تغییرات وزنی مکرر همانا

   اما این بار که مستأصل شده بودم و هیچ چاره ای نمیدیدم دل دادم

   قشنگ گوش دادم

   اصلا ابن دفعه برام صحبت های استاد یطور دیگه بود این دفعه من با جون و دل هدایت خدا رو دیدم و پذیرفتم و الان هم که تا اینجا دوره صد گام رو شروع کردم به شدت راضیم خیلی خیلی احساس رهایی و سبکی دارم 

   با این‌که تو دوران شیردهی هستم هیچ استرس و نگرانی بابت نوزادم هم ندارم 

   حتی احساس میکنم که دلدرد و کولیک بچم هم بهتر شده 

   من الان سایزم و وزنم هم کم شده با اینکه دیگه خیلی پیگیرش نیستم اما دیروز دیدم که مانتوم زیباتر تو تنم ایستاده و وقتی بررسی کردم دیدم تو این مدت ۱۵ یا ۲۰ روزی که من نگرش و باورهام داره تغییر میکنه حدود ۳ کیلو از بار اضافم رو گذاشتم زمین بدون متحمل شدن هیچ سختی

   خداروشکر میکنم که به سادگی و به زیبایی و عزتمندانه منو به خواسته هام می رسونه🌹🌹🌹🌹استاد گرانقدر سپاس از شما که بی منت و عاشقانه این اطلاعات با ارزش رو در اختیارمون گذاشتید بدون شک این دوره ها رایگان نیستند این دوره ها اون قدر ارزش دارند که نمیشه براشون قیمتی تعیین کرد🙏🙏🙏🙏ان شالله به یاری خدا من تا اخر این مسیر رو پر قدرت میرم و نتایجم رو تو قسمت شگفتی سازان میگم😊😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/11/10 16:24
   مدت عضویت: 244 روز
   امتیاز کاربر: 29875 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 482 کلمه

   سلام

    بعداز ظهر زیبایی بارنی بهمن ماه به شما اقایی رضا عطاران روشن تبرک میگم چرا مبگم تبرک چون هر وقت از اشتباه وگناه توبه کردی به خداوند قول دادیی که این گناه انجام ندی اون روز عید برای بنده 

   میرسم به صبحت امروز شما عجله کار شیطونه این جمله رو بارها شنییدیم ولی به متنش تو چاقی امروز پی بردم فهمیدم چون ادم عجولی هستم نتوستم توبعضی کارها اون چنان موفق بشم چه برسه به اضافه وزن که باید صبور بود تا به نتیجه برسی.من چند سالی هستش بخاطر اضافه وزن دچارپا درد شدیدی هستم که راه رفتن برای من سخت کرده بارها بخاطر همین موضوع رزیمها فراونی گرفتم نتیجه شکست بود تا از خدا خواستم من کمکم کنه خداوند بزگ کمک کرد امد تو این سایت بدون اشنایی همن طوری توگوگل زدم ایا لاغر باذهن داریم سایت شما امد چرااین فکر تو چندسالیکه من باغذاب سپری کردم به فکرم نرسید بحاطر همین عجله درمن هست خدا ند به من نشان داد تو عجله داریکمی صبور باش تورو تو مسیر درست میاندازم.پس من خداوند راهنمایی کردحدود ۱ ماهی هست وارداین سایت شدم خیلی خیلی خوشحالم هر روز امید بیشتر بیشتر میشه من از اینوضعیت نجات پیدا میکنم چیزی خداوند بخواد بزرگتر از چیزی که منه بنده هم بتوتم انجام هم داشته باشیم به خداوند اطمینان دارم امید دارم موفق میشم من از این تپه بالا رفتم دلرم هر روز یی قدم بالتر میرم به قله که رسیدم دشت وسیعی می بینم پراز افریدهای خداوند .پراز شادی ونشاط وفتی ازاین تپه سرازیر شم راهم اسوتر وسریتر میشه

   من امروز به رفتارم با بندم ازخدا توبه خواستم وتوبه کردم این جسم سالم به من هدیه داده من نتونستم هدیه سالم نگه دارم ضربه که به زدم من زمین گیرکرده این  اضافه وزن من رو حتی ازخدا وندنامید کرد ولی بازم بنازم به خداوند من فراموش نکرداون خداوند مهربون من فرستاد تو این سایت ازیی ماه قبل من به انداز کل ناامیدی به امید کامل رسیدم خواهش میکنم شما  نظراتون بنوسید  چند روزی که من نوشتن شروع کردم تازه استارت کارم شروع شد تمام ناامیدی جاشو داد به امید هر چی مینویسم سبگتر میشم 

   حسهایی که ازش خبرنداشتم بیرون میاد ازذهنم امید به نیرو میده این مسیر با تلاش به اینده ونجات از اضافه وزن وتلاش برای درست کردن پادردم این همش ازخداوند عزیز میدونم خواستم به افرادی که مثل من ناامیانه وارد شدن بگم خدواند بهترین براشون خواسته به وقتی متن میخونی من از فایل صوتی استفاده میکنم حواس تو فایل صوتی بهتر متوجه میشم شروع به فکر کردن میکنی نظرات دیگران میخونی تازه مغرت شروع میکنه به کنکاش وبعد شروع میکنیی به  نوشتن 

   بعدمن از همان روز شروع میکنم فایلی به عملی انجام دادن حالم دگرکون میشه حسم زیبا میشه اصلا باپادرد فراموش میکنم تو فضا هستم خیلی شادشدم بودم ولی تواین چند سال شادی از خودم دور کرده بودم وشادی درسایه بود  ولی برگشته خیلی خوشحالم امیداروم دیگران خدواند به این مسیرهدایت کنه سپاس بی کران

   .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/11/09 12:07
   مدت عضویت: 264 روز
   امتیاز کاربر: 9040 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,268 کلمه

   سلام و درود .

   از چاقی توبه کنیم لاغر میشویم  

   توبه کردن جایگزین احساس گناه داشتنه . 

   ما معمولا بعد از انجام رفتار اشتباه فرمول ذهنی که ازش استفاده می کنیم  اینه کاش این کارو نمیکردم . چرا این کارو انجام دادم و احساس گناه که در ما شکل میگیره  و ملامت و سرزنش .

    البته در درس های قبل یاد گرفتیم که اصلا بد نیست بعد از رفتار نامتناسب کننده خودمون رو سرزنش کنیم و یاد گرفتم که حتی اگه بعد از رفتار نامتناسب کننده خودمون رو تنبیه کنیم و حتی  القاب نامناسب هم به خودمون بگیم بازم این بد نیست و در مسیر چاقی نیست و این ملامت میتونه ما رو دعوت به توبه کردن کنه تا  زمان زیادی با احساس گناه زندگی نکنیم . 

   چقدر در مورد گناه خوب نوشته بودید . گناه یا رفتار اشتباه رفتاریه که حال ما رو بد می کنه  در درسی دیگه هم گفته بودید حال بد بر اساس رفتار نکردن  بر اساس عادات ما تولید میشه . مثلا عادات مردم آمریکا با عادات مردم ایران فرق داره و اونا از یه عادت حالشون خوب میشه و ما از یه عادت و هر کدوم خلاف عادت خودشون رفتار کنند حالشون بد میشه  پس صرفا نمیشه گفت چه رفتاری درست و چه رفتاری غلط . 

   پس من با توجه به احساسی که به خود من دست میده میتونم انتخاب کنم کدوم رفتار درسته و کدوم رفتار غلط . 

   هر رفتاری که در من تولید احساس خوب کنه اون رفتار برای من رفتار صحیحیه و هر رفتاری که در من تولید احساس بد کنه برای من رفتار غلطه 

   و البته که چون انسان قابل تغییره پس حال خوب و بدشم قابل تغییره و ممکنه پیش بیاد زمانی از یه رفتاری حالش بد میشده ولی بعد با تکرار اون رفتار احساس بدش نسبت به اون رفتار از بین رفته باشه . 

   خب من با توجه به شرایط فعلیم و شناختن فرمولهای ذهنی چاقی فهمیدم که رفتار کردن بر اساس فرمولهای چاقی حال منو بد می کنه . 

   تا زمانیکه نمیخورم هیچ . راحتم . اما وقتی گرسنه میشم هم تونستم تا دو سه ساعت خوردنم رو به تعویق بندازم این رفتارم حالم رو خوب می کنه . مخصوصا طی سرچی که کردم دیدم گرسنگی برای بدن خیلی مفیده . برای همین دیگه از گرسنه بودن دیرتر عصبی میشه . 

   گرسنگی کشیدن بدن رو سالم نگه میداره و به بدن فرصت میده از چربی های خودش برای تامین غذا استفاده کنه . بدن رو از حالت رخوت و تنبلی درمیاره . سلولها رو فعال می کنه . البته اگه گرسنگی کشیدن در مسیر چاقی استفاده بشه خوب نیست . یه آدم چاق به خاطر فرمولهای اشتباهش گرسنگی رو هم تبدیل به چاقی می کنه . یعنی گرسنگی کشیدن برای فردی که مسیر چاقی رو انتخاب کرده باعث میشه  تنبلتر بشه بیحال تر بشه و ولعش به غذا بیشتر بشه چون این فرد انتخابش چاقیه . 

   اما منی که در هر دو مسیر حرکت کردم و البته خب تکرارم بیشتر در مسیر چاقی بوده یکم با احتیاط قدم بر میدارم . 

   من ترجیح میدم  فقط ۲-۳ ساعت احساس گرسنگی رو بچشم . چون لذت میبرم . خوشم میاد . احساس خوبی بهم دست میده و تازه خودمم تشویق میکنم . 

   بعد از خوردن هم خب  با خیال راحت میخورم بدون ترس . جالبه من همیشه تند غذا میخوردم ولی این روزا ناخوداگاه دوست دارم آروم بخورم . مزه غذا رو بهتر حس می کنم . فکر می کنم اینم یه تفاوت شخصیت لاغرم با شخصیت چاقمه . 

   من در زمان چاقی فقط میخوردم فقط به کمیت غذا توجه می کردم ولی الان توجهم رو بردم روی کیفیت غذا تا مزه رو بهتر حس کنم . 

   آدم چاق با فرمول های چاقی به غذا مزه داده طعم اصلی غذا رو حس نکرده . برای همینه همه چی دوست داره . اما انسان متناسب بر اساس طعم غذایی که از طریق زبان بدنش حس می کنه اون غذا رو انتخاب می کنه نه بر اساس فرمولهای ذهنی . نمیگه من عاشق ته دیگم . نمیگه من عاشق خوردن ماکارونی خامم که پخت اولیه رو انجام داده ولی هنوز دم نکشیده . نمیگه وای به به عحب غذایی بکوبونم نابودش کنم .  تندتند نمیخوره . ولع نداره . اون آرامه . انسان متناسب در مواجهه با غذا آرامه . 

   و در درس گذشته من اینو نخوردم احساس خوب رو آرامش معنا کرده بودید . 

   انسان متناسب آرامه ولی انسان چاق عجوله . 

   همیشه میترسه غذا تموم بشه . میترسه غذا رو از دست بده برای همین در خوردن غذا عجله میکنه که بتونه حجم بیشتری بخوره . خب این رفتارها  همسو و هم جهت با لاغر شدن نیست . پس زمانی که من مسیر لاغری رو انتخاب کردم این رفتارها دیگه حال منو بد می کنه و اینجا لازمه که من از این رفتارها که منشاء تولیدش فرمولهای ذهن چاقه و انتخاب اون فرمولها توسط من هست تغییر مسیر بدم و به مسیر لاغریم برگردم و سعی کنم بر اساس فرمولهای چاقی غذا نخورم . بلکه بر اساس  زبان بدنم که متناسب شدنه بخورم .  

   تغییر مسیر دادن و بازگشت به مسیر لاغری در هر لحظه امکان پذیره و بعد این فرمول که مثلا بگیم نه دیگه من هزار بار توبه کردم نمیتونم این رفتار و ترک کنم خدا دیگه منو نمیبخشه هم فرمولهاییه که خلاف جهت لاغریه و در مسیر چاقی و ادامه دادن به روش چاقی جریان داره . 

   پس در درجه اول من اگر باز بنا به فرمولهای چاقی رفتار کردم همون زمان  خودم و ببخشم . بگم خدا هم منو میبخشه . مسیر لاغری رو دوباره انتخاب می کنم . توجهم رو دوباره میدم به زبان بدنم . بر اساس فرمولهای ذهنی غذا نمیخورم . توبه می کنم . حتی جبران می کنم .البته جبران رو نمی کنم که دوباره به خودم فرصت بدم که به طمع جبران کردن بازم رفتار چاقی رو انجام بدم . 

   کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم . 

   اگه همیشه آگاهانه رفتار کنیم . خودمون رو مسئول انتخابامون بدونیم و حتی اگه اشتباه کردیم اول بپذیریم که خب خودم انتخاب کردم . به جای احساس گناه توبه کنیم و دوباره افکار لاغری در سرمون ایجاد کنیم و تمرین کنیم که بیشتر روی رفتار لاغری تمرکز کنیم و به نظر من تمرینات مرحله مرحله ای من اینو نخوردم رو هم همیشه انجام بدیم خب خیلی راحت فقط یکبار اون کار اشتباه رو انجام میدیم  توبه باعث میشه دیگه در زمانهای بعد تکرارش نکنیم . توبه باعث میشه ما در رفتار جدید بیشتر تمرکز کنیم تا این رفتار جدید رو تبدیل به عادت کنیم . 

   کار در مسیر لاغری خیلی راحته . خیلی خوب و راحت قابل انجامه . خیلی راحت میشه عادات خوب ایجاد کرد . توبه کردن و بازگشت به این مسیر خیلی راحته . حال خوب در این مسیر خیلی زیاده . عزت نفس ، اعتماد به نفس ، پرورش شخصیت ، پذیرفتن مسئولیت ، بزرگ شدن ، درست رفتار کردن در این مسیر خیلی راحته . متناسب رفتار کردن راحته وقتی خودمون بخوایم و متناسب رفتار کردن  رو انتخاب کنیم . 

   پس من هروقت خواستم فرمولهای چاقی رو انتخاب کنم سریع توبه می کنم و به مسیر لاغری بر میگردم . 

   استفاده از فرمول توبه همون اول کار خیلی  راحت انجام میشه . یعنی به محض آگاه شدن به فرمول چاقی توبه کن و برگرد . وقتی برگردی به زبان بدنت جلوی گناه رو از همون اول گرفتی عطا . 

   یعنی به قول زنعموم چاقی رو از سر منشاءش  به مسیر لاغری هدایت می کنیم . 

   چقدر الان بهتر حرفای زنعموم رو میفهمم . اون زمان درک الانمو نداشتم ولی الان بهتر میفهمم . 

   راه لاغری با ذهن رو خوب درک کردم و تمام نکاتی که گفته میشه واقعا در زندگیم به کار میان . 

   ازتون ممنونم استاد که امروز فرمول عالی توبه کردن رو جایگزین فرمول احساس گناه بهمون معرفی کردید . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مصی کوثری
    1402/04/23 16:35
    مدت عضویت: 113 روز
    امتیاز کاربر: 2755 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 377 کلمه

    سلام به شما از خواندن نوشته شما بسیار لذت بردم و چقدر زیبا توضیح دادید که همون اول که میخوایم طبق فرمول چاقی عمل کنیم توبه کنیم و اصلا قدم در اون گناه نگذاریم یا اونجا که گفتید کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم چقدر این جمله رو دوست داشتم گفتم خوب من میدونم سم خوردن خودکشیه آیا حاضرم کاسه زهر و سر بکشم یا حاضرم به کسی ظلم کنم پس چطور وقتی ذهن چاقم بهم فرمان خوردن چیزی که نیاز بدنم نیست و میده من اون کاسه زهر و میخورم و خودم به جسمم و ذهن متناسبم ظلم میکنم یا کلی مثال دیگه در ذهنم شکل گرفت که در زندگی شخصی خودم باعث شدن دیگه یه سری گناهان و اشتباهات و انجام ندم و همیشه از خداوند خواستم خدایا لذت فلان گناه و در دل من بکش و واقعا من دیگه به لطف خداوند هرگز سمت اون گناه نرفتم و واقعا لذت انجام اون فعل گناه در دل من مرده الانم با این فایل ارزشمند استاد عزیزم از خداوند  خواستم مثل فلان گناه که دیگه لذتش و در دلم کشتی کمکم کن و لذت پرخوری  و رفتارهای ذهن چاق و در دلم بکش مطمئنم خداوند پاسخش به این درخواست من مثل دفعات قبل لطف و مهربانیه و اون منو میبخشه و توبه ام و قبول میکنه و دیگه لذت گناه های ذهن چاق و در دلم میکشه 

    برام جالب بود که منم به این گام رسیدم تمرکزم رفته روی اینکه دیگه اینقدر تند تند نخورم و دارم روی این نقطه ضعفم کار میکنم چون شما در مسیر جلوتر از من هستید ممنون میشم اگر از نظرات و تجربیاتتون در این زمینه به منم کمک کنید تا انشالله بعد از صد گام دوره ها رو تهیه کنم و از استاد عزیزم بیاموزم دوست دارم قبل شروع دوره ها ذهنم یه پیش درآمدی داشته باشه تا بهتر دوره ها رو درک کنم این صدگام برای من حکم پیش دبستانی و داره و آشنا شدن با حروف تناسب فکری تا بهتر بتونم سر کلاس تناسب فکری بشینم و یاد بگیرم برای همین ذهنم تشنه آموختنه و استفاده از تجربیات دوستانم در انتها   از شما دوست خوبم ممنونم همیشه با خوندن کامنتهای شما تحسینتون میکنم و براتون از خداوند بهترینها رو خواستارم پیروز و سربلند و متناسب باشید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار عطا
     1402/04/25 18:18
     مدت عضویت: 264 روز
     امتیاز کاربر: 9040 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 319 کلمه

     سلام و درود . 

     نمیدونم ولی من الان نسبت به اون زمان رهاتر شدم . 

     اون زمان خوردنام و پرخوری میدونستم ولی الان پرخوری دیگه نمیدونم . 

     از نظر فعلی من

      گناه کاری نیست که من لذتشو ببرم .

     گناه کاریه که من ازش رنج میبرم .

     از نظر من ترس گناهه 

     نفرت گناهه 

     اسارت گناهه

     برچسب منفی به خود زدن  گناهه

     من الان که فکر میکنم ۶ ماهه عضو خانواده لاغری با ذهن شدم باورهام خیلی راحتتر شده . اوایل کمی سخت میگرفتم ولی با لذت سخت میگرفتم ولی الان راحتتر میگیرم . 

     میگم لاغری راحته .

     براش برنامه ریزی نمی کنم .

     هدف گذاری نمی کنم .

     به میزان کاهش وزنم توجه نمی کنم . 

     به رفتارم برچسب پرخوری نمیزنم .

     هر آنچه میل من بکشه و بخورم یا نیاز بدنمه یا نیاز ذهنم . اگه نیاز جسمم باشه میخورم . اگرم نیاز ذهنم باشه میخورم ولی روی فرمولش کار می کنم . چون نیاز ذهن به خود ماده غذایی نیست بلکه به حس ماده غذاییست . 

     یعنی اگه جایی ببینم ذهنم داره دستور به خوردن میده نگاه می کنم چه  نیازی پشتشه .

     مثلا نیاز به آرامش یا نیاز به آزادی یا نیاز به عشق یا نیاز به تایید و … 

     نیاز ذهن متافیزیکه و حس اون غذا رو دوست داره . پس من سعی می کنم نیاز ذهنیم رو برطرف کنم تا میل اون غذا در من متعادل بشه و  مجبور نشم جلوی خودمو بگیرم . 

     فقط روی افکار و باورهام متمرکز هستم و نیازهای ذهنیم رو شناسایی کردم و برطرفش کردم و رفتارهام رو در هر شرایطی تایید می کنم .

     من دقیقا دارم از روش چاقی برای لاغری استفاده می کنم . 

     و این روش بیشتر به دلم میشینه و نیاز ذهن من خود به خود کمتر شده اعتماد به نفسم بالا رفته و تایید خودم خیلی بهم انگیزه و اشتیاق داده . 

     اما به نظرم ما همیشه در حال تکامل هستیم و شاید یک سال دیگه بازم باورام بیشتر تغییر کنه . 

     منتها ما در این مسیر آروم آروم به وزن اولیه لاغر خودمون برمیگردیم . 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار حیرت انگیز
      1402/04/25 23:58
      مدت عضویت: 113 روز
      امتیاز کاربر: 2755 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 8 کلمه

      سلام ممنونم از پاسختون استفاده کردم موفق باشید 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/11/05 18:37
   مدت عضویت: 304 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 582 کلمه

   سلام به نام

   هُوَ اَللّٰهُ اَلَّذِي لاٰ إِلٰهَ إِلاّٰ هُوَ اَلْمَلِكُ اَلْقُدُّوسُ اَلسَّلاٰمُ اَلْمُؤْمِنُ اَلْمُهَيْمِنُ اَلْعَزِيزُ اَلْجَبّٰارُ اَلْمُتَكَبِّرُ سُبْحٰانَ اَللّٰهِ عَمّٰا يُشْرِكُونسوره حشر آيه ۲۳

   خدایی که نیست معبودی جز او پادشاه پاک و منزه از  عیب و نقص ایمنی بخش (قلب ها ) نگهبان و شکست ناپذیر اصلاح کننده و جبران کننده بزرگ و عظیم پاک و منزه الله از هر شرکی که به او می‌آورند.  

   هُوَ اَللّٰهُ اَلْخٰالِقُ اَلْبٰارِئُ اَلْمُصَوِّرُ لَهُ اَلْأَسْمٰاءُ اَلْحُسْنىٰ يُسَبِّحُ لَهُ مٰا فِي اَلسَّمٰاوٰاتِ وَ اَلْأَرْضِ وَ هُوَ اَلْعَزِيزُ اَلْحَكِيمُ

   اوست الله، آفریننده، نوساز و صورتگر؛ بهترین نام ها از آنِ اوست.آنچه در آسمان ها و زمین است، او را به پاکی یاد می کند.و او، توانای شکست ناپذیر و حکیم است

   الحشر(آيه: 24)

   قدوس به معنای بسیار بسیار بسیار پاک هست و بلافاصله بعدش سلام اومده یعنی عاری از هر عیب و نقصی از همه جهات بعدش مومن اومده با ریشه  امن به معنای آرامش  هست . مهین یعنی نگهبان .عزیز شکست ناپذیر جبار به معنی اصلاح کننده و جبران کننده و متکبر به معنای بسیار بزرگ به طور حقیقی و در آخر گفته پاک از هر شرکی رب عزیزم این طوری اسامیش آنقدر دقیق پشت سرهم گفته و این جاست که ما باید تامل کنیم ربی که تا آنقدر عالی و بی حدو مرز فوق العاده چرا باید جسم مارو به این شکل آفریده باشه وقتی فکر کنیم خداوند مارو این شکلی آفریده داریم قدوس و سلام زیر سوال می‌بریم وقتی فکر کنیم تنهاییم و دیگه راهی برای جبران و اصلاح نیست داریم مومن و جبار زیر سوال می‌بریم مریم عزیزم آنقدر خدا بزرگ و زیبا و پاک و بی‌انتها هست که هیچ آسیبی به تو نمیزنه در واقع به هیچ کس اگه آسیبی زشتی در زندگیت هست خودت با رفتار و کدهای اشتباه که با ورودی های ذهنت با نشناختن این خدا به خودت وارد کردی نه این خدایی که این چنین تنها در دو آيه که دیدی خودش معرفی کرده حالا وقتی توبه کنی  یعنی به اشتباهات پی ببری ( یعنی بپذیری که و بخوای برگردی رب العالمین صاحب جهان و جهانیان خودش کمکت میکنه خودش اصلاح میکنه کارها و رفتار و اعمالت برات کافی ایمان داشته باشی و حرکت کنی چون ربم متکبر فراتر از آنچه که فکرش بکنی بزرگ در جای جای قرآن خودش غفور بسیار بخشنده معرفی کرده به خدای احد و واحد قسم که اگه به این مسیر یه ذره شک کنی و ادامه ندی با شور و شوق که حقیقتا در حق خودت ظلم کردی ظلمی آشکار و نتیجه ظلم در قران گفته شده عذاب شدید . به نظرت عذاب در این دنیا برای همین سلامتی غیر همین چاقی و مریضی و…. هست والا که نیست و این عذاب هم نتیجه کارهای خودت و بس بما قدمت ایدیهم به ما کسب و….. هست .مریم بهت تبریک میگم برای این که به این آیات و تفکر در آن هدایت شدی و همین طور به اشتراک گذاشتنش با دوستانت در این مسیر الهی و تبریک بعدی برای بودن در این مسیر و لذت بردن از این مسیر و درک بهتر و بیشتر این مسیر الحمدلله رب العالمین  ایاک نعبد و ایاک نستعین اهدنا الصراط المستقیم الصراط الذین انعمت علیهم غیر مغضوب علیهم ولا ظالین . خدایا بی انتها دوست دارم چون من بیشتر از خودم دوستم داری بی انتها .  

   هر کجا هستید غرق در نعمتهای الهی باشید .                                                                         یاحق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/10/25 13:25
   مدت عضویت: 320 روز
   امتیاز کاربر: 4290 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 392 کلمه

                             “به نام ”الله” مهربان”

   با سلام و درود؛

   گام بیست و یکم : از چاقی توبه کنید،لاغر می شوید!!!

   امروز یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ به لطف و یاری الله توانستم گام بیست و یکم را بر دارم.اگر از چاقی توبه کنید،لاغر می شوید!!! تا به حال این جمله را نشنیده بودم و به گوشم نخورده بود تا اینکه امروز در فایل این گام ،استاد عطار روشن این جمله را بیان کردند و من در ابتدا خوب درک نمی کردم اما در ادامه ی فایل کاملا متوجه شدم.توبه یعنی چه؟! توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است.به همین راحتی.حالا این سوال پیش می آید که اشتباه چیست؟! هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است.خداوند عزوجل بارها در قرآن اشاره کرده اند که اگر  از کار یا گناهی یا اشتباهی پشیمان و ناراحت هستید، درهای توبه به روی شما کاملا باز است و با این کار ، ذهن و روح خود را به آرامش و پاکی نزدیک کنید.حالا که می بینم من در طول سال هایی که باعث شدم جسمم دچار چاقی و اضافه وزن بشود و هر روز چاق تر از قبل می شدم همراه با آن حال روحی من هم بسیار تحت تاثیر قرار می گرفت و حال خوبی نداشتم ، من در حال ظلم به جسم و روح خود بودم و اشتباه می کردم ،با این کار گاهی اوقات از رحمت و امید به خداوند نیز شاید دلسرد می شدم که من چرا چاق هستم.اما امروز آگاه شده ام و با ایمان کامل از این کار و حالت چاقی توبه می کنم و به خدا و رحمتش پناه می برم و بعد از آن سعی می کنم در توبه ی خود پا برجا باشم با در مسیر بودن در جاده ی لاغری و تناسب اندام و با روش لاغری با ذهن.من از خدای مهربانم بسیار متشکرم که مرا با سایت تناسب فکری آشنا کرد و با فرد خوبی مانند استاد عطار روشن که هر روز  آگاهی من را از وضعیت خودم،بالاتر می برد و مرا به لاغری و تناسب اندام نزدیک تر می کنند.خدایا شکرت که هستی و در همه حال مرا یاری می کنی، در تاریک ترین لحظه ها نوری امید به قلبم می تابانی.دوستت دارم خدا جان.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 218 کلمه

   با سلام دورود 

   توبه یعنی ارتباط مجدد با خدا ، آشتی با خدا و توکل و واگذاری کارها به خدا و جالب اینجاست که فرقی نمیکنه چند سال و چقدر گناه و اشتباه داشتی ، کافیه یه قدم به جلو برداری خداوند درهای رحمتش رو بدون  هیچگونه قضاوتی برای ما باز میکنه .

   به همین قیاس مهم نیست چند ساله که ما چاق شدیم یا چقدر چاق هستیم ،چطور چاق شدیم مهم اینکه به خودمون بیایم و توبه کنیم .مگر نه اینکه خداوند فرمود و من انسان را از جنس خودم آفریدم .پس در ما هم قدرت بخشندگی و اصلاح وجود داره .از مسیر غلط برگردیم و به خدای درونمان باور داشته باشیم که ما را نه تنها خواهد بخشید که درهای سلامت و آرامش را بر روی ما خواهد گشود .

   فقط یادمان باشد که همانطور که خداوند برای هر پدیده‌ای پروسه و مداری برای تکامل قرار داده است جسم ما هم برای رسیدن به تناسب مدار تکاملی و پروسه ای دارد که باید طی شود و باید آن را پذیرفت به آن زمان داد و  دانست که عجله کردن یعنی  لغزش دوباره به ورطه چاقی .

   خداوند تو را سپاسگزارم که جسم مرا سالم و متناسب آفریدی .

   خداوند از تو سپاسگزارم که دوباره به مسیر صحیح هدایت کردی .

   خداوند تو را سپاسگزارم که مرا با استاد  و راهنمایم آشنا کردی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1401/04/09 16:42
   مدت عضویت: 963 روز
   امتیاز کاربر: 6583 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 355 کلمه

   بنام خدا 

   فایل ۲۱ 

   توبه از،کار اشتباه راهی که خداوند برای هدایت ما گذاشته یادمه قبلا از اطرافیان شنیده بودم که خدا هر کاری را با توبه نمی بخشه الکی نمی بخشه باید خیلی کارها التماس گریه و زاری کنی تا خدا ببخشه اما من در مسیری هدایت شدم که خیلی چیزها برام روشن شد مثلا همین توبه کردن که متوجه شدم آن طور که من شنیدم نیست خدا خیلی مهربان تر از این حرف هاست ما هر کاری کرده باشیم اگر توبه کنیم همون لحظه بخشیده میشیم و من این هم نمیدونستم که باید برای جسمی که خداوند تراشیده و لاغر به ما داد و ما با رفتار و افکار اشتباه خود آن را چاق کردیم باید توبه کنیم و آن رفتار ها را اصلاح کنیم تا دوباره جسم ما به همان طبیعت خودش که لاغری هست برگرده ..

   من روش‌های زیادی را برا لاغری امتحان کردم و دسته سوم بودم که استاد توضیح دادن و به لطف خداوند هدایت شدم به این مسیر و من الان ارامشی،دارم که هیچ وقت نداشتم،،شادم با خودم حرف میزنم و خودم را تشویق میکنم و در آغوش می گیرم بسیار خودم را توانا تر از قبل می بینم خوشحالم با همسر و بچه هام شوخی میکنم کسی از خودم مهمتر را نمی بینم وقتی این تغییرات را در خودم می بینم چرا ادامه ندم من هر روز تو هر شرایطی باشم فایل را گوش می‌کنم و سعی میکنم بنویسم .

   استاد مثال یه،مزرعه ذرت را گفت درست جلوی خانه ما یه زمین هست که فصلی،ذرت هست و فصلی هم گندم من از همون اوایل که زمین خالی،را آماده میکنن برا محصول شاهد هستم و میبینم و گاهی میرم لبه زمین با آن بذر حرف میزنم که آره زندگی منم و جسم من قراره مثل شما رشد کنه کند اما طبیعی همین طور که من وقتی چند روز نیام به شما نگاه کنم میبینم چقدر بزرگتر شدین اما من با اینکه جلوی چشمم بودی متوجه نشدم جسم من و زندگی من هم همین طوره بدون اینکه متوجه شوم رشد میکنن و محصول جسم من لاغریه و من به امید همان خدایی که جسم مرا به طبیعت خودش برگردونه ادامه و استمرار دارم،‌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 279 کلمه

   سلام ✋️خدمت استاد عزیز 🌹و تمام دوستان همراه مسیر تناسب فکری 

   🧿گام بیست و یکم و توبه از لاغری 

   🌹خدایا 🤲میدونم با رفتار اشتباهم چاق شدم ،میدونم با باور اشتباه هم چاق شدم، من از چاقی خودم توبه میکنم 

   خدای بزرگ🤲من از رفتار اشتباه برای خوردن مواد غذایی توبه می کنم 

   خدای مهربانم 🤲توبه می کنم از اینکه حتی دیگه ۱۰۰گرم به وزنم اضافه کنم از این اشتباه از رفتار غلط و عادت بد غذایی، از افزودن گرم به گرم وزنم.

   خداوندا 🤲توبه می کنم از باورهای غلط راجع به چاقی 

   زیرا من باور دارم که لاغری یا چاقی ارثی نیست باور دارم ازدواج کم تحرکی بارداری علت چاقی من نیست من متناسب  میشم  چون متناسب به دنیا اومدم پس  توانایی لاغری دارم  من باور دارم به این هدایت شدم چون همیشه رویای لاغر شدن داشتم و همواره برای لاغری تلاش کردم من باور دارم که توان و صبوری و استمرار در این مسیر را دارم

   🌹🌹 شکرت که با این مسیر آشنا شدم،شکرت که ایمان مرا تقویت می کنی و باور لاغری و توانایی ماندن در این مسیر را به من میدهی..

   مرا ببخش که این شرایط را برای جسم و اندام متناسبی که به من هدیه کردی به وجود آوردم🥺 

   من لایق شادی🥰 سلامتی💪 آرامش 😍تناسب اندام و تجربه شیرین متناسب بودن هستم

    من هدایت شدم تا در مسیر آسان ترین کار دنیا که لاغر شدن است قدم بردارم خدای خوبم🤲 کوه باورم را استوار میسازم و هر روز یک قدم به تناسب اندام نزدیک تر میشوم🙏 آمین ای خدای جهانیان

   در آخر میگم : خدایا 🤲شکرت به خاطر وجود نازنین راهنما و استاد ما جناب عطارروشن تا در این مسیر همراهمان باشند و دلسوزانه کمکمان کنند…..

   در پناه خدا باشین با عشق در مسیر حرکت لاغری با ذهن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/03/17 20:35
   مدت عضویت: 1433 روز
   امتیاز کاربر: 16901 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 836 کلمه

   سلام و درود. بر استاد عطار روشن گرامی و دوستان خوبم 

   واقعا من با استاد هم نظر هستم که چاقی واضافه وزن  ما یک شبه اتفاق نیفتاده یا طی یک ماه و یک هفته اتفاق نیفتاده بلکه به مرور با احساس ما بد شده و هی چاقی در ما بیشتر شده  پس اگر میخواهیم با این روش هم لاغر بشیم نباید عجله داشته باشیم وبخواییم یک شبه با یک ماه ما لاغر بشیم نه ما باید مدتها در مسیر باشیم تا این راه رو باور کنیم و بعد فرمول‌های ذهنی ما تغییر می‌کنه و بعد جسم ما تغییر می‌کنه .

   بنده قبل از ازدواجم شخص بسیار لاغری بودم اما  از زمانی که عقد کردم تا دو سال بعد ازازدواجم خیلی آرام در مسیر چاقی قرار گرفتم و هر ماه از ماه قبل چاقتر میشدم اما چون روندم آرام بود متوجه نمی‌شدم تا بعد از یک سال و خورده ای به خودم اومدم و دیدم کلی اضافه وزن دارم و واقعا حالم بد شد و سعی و تلاش برای  لاغری از همون جا در وجود  من شکل گرفت اما هیچوقت نتیجه برای من دایمی نبود یعنی لاغر میشدم اما ماندگار نبود تا این اواخر که دیگه واقعا خسته بودم از  اینکه همیشه در تلاش و  سختی  هستم برای لاغری اما نتیجه به اندازه تلاشم دریافت نمیکنم و یه جورایی تسلیم خدا بودم و خدا هم خیلی عالی من رو به این راه هدایت کرد  و من زمانی که با این روش آشنا شدم از همون اول حرفهای استاد رو کامل باور کردم و گفتم من میتونم لاغر بشم و اصلا به دنبال زمان تعیین کردن نبودم  فقط هر روز با حال خوب قدم برداشتم . به دنبال اثبات حرفهای استاد در اطرافم بودم و برای خودم مثال میاوردم و اونها رو منطقی میکردم و خلاصه اینکه کاملا باورش کردم و تا جاییکه می‌تونستم به اونها عمل میکردم و  کم کم نتایج من تغییر کرد .چون من صبر داشتم چون من تعهد واستمرار داشتم چون من این راه رو باور داشتم پس نه چاقی نه لاغری من یک دفعه نبوده هر دو یک پروسه داشته و اصلا نتایج برای من با گریه و زاری به وجود نیومده اول ذهن من آماده شده بعد جسم من آماده شده یعنی سیستم بدن من دوست داره اشکالات رو رفع کنه مثل زمانی که دست من می‌بره .بدن من خیلی راحت اون رو اصلاح میکنه .پس جسم من این چاقی رو هم مثل بیماری و یا یا یک مهمان ناخوانده میدونه  که باید باور داشته باشیم  به زودی از جسم ما بیرون می‌ره و بدن ما دوست داره که دوباره طبیعی و لاغر بشه و با خواسته ی  ما کاملا هماهنگ هست فقط باید ذهن رو هم با خواسته ها  هماهنگ کنیم که  این کار از طریق آموزشها ی سایت برای ما امکان پذیر هست پس 

   ما باید این مسیر رو با امید به خدا  شروع کنیم و جلو بریم و تا آخر با همین امید و توکل حرکت کنیم  تا نتیجه بگیریم .

   ما خیلی وقتها کاری رو با امید به خدا شروع میکنیم اما اون وسط های  کار امیدمون رو از دست میدم اون توکلمون به خدا کمرنگ میشه و هی سست و سست تر میشیم و بعد میگیم خدا نخواست این چه حرفیه هرگز نباید این حرف رو بزنیم باید بگیم خدا بهترینها رو برای من میخواد پس باید به خدا اطمینان  داشته باشید چون همه ی ما   هر کدوم به طریقی وارد این راه شدیم که این هدایت خدا هست یعنی خدا میدونسته که من میتونم موفق بشم که من رو وارد این مسیر کرده خدا کار  اشتباه نمیکنه پس به خدا ایمان داشته باشیم  و اصلا بارها بگو سیستم بدن ما این هست که بارها اصلاح بشه مثلا بارها شده من مریض شدم اما دوباره خوب شدم پس تنها کافیه به خدا ایمان داشته باشم و باور کنم من میتونم متناسبب  بشم .

   خدا بارها در قرآن گفته توبه کنید تا شما رو مورد رحمت قرار بدم حالا این اضافه وزن هم مثل گناه  و اشتباه هست فقط کافیه از خداوند توبه کنیم و بخوابیم که ما رو ببخشه که سالها با بدنمون رفتار اشتباه داشتیم و میبینیم که خداوند ما رو هل میده به سمت موفقیت  پس  مسیر رو ادامه بدید و به خدا ایمان داشته باشید نه تنها در این جنبه بلکه در تمام جنبه ها باید به خدا اطمینان داشته باشیم تا زندگی ما زیبا تر بشه .

   پس هم باید  در این مسیر عجله نکنیم و هم باید توبه کنیم از تمام رفتارها وافکاارهای نادرست خودمون و هم اینکه به خدا ایمان و توکل داشته باشیم که خودش ما رو وارد این مسیر کرده خودش هم کمک ما می‌کنه و قطعا ما موفق میشیم 

   لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست اگر ما باور کنیم که میتونیم لاغر بشیم .

   من الان در شرایط بسیار خوب جسمی  هستم  چون این حرفها رو باور کردم  و هر روز ادامه دادم و به لطف خدا نتایج  بسیار خوبی دارم  اما چون هنوزم می‌خوام بهتر بشم  پس با ایمان بیشتر. به اینکه من میتونم جسم جدید خودم رو خلق کنم نه هیچ کس دیگه با توکل به خدای مهربان این راه رو ادامه میدم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1401/01/18 23:39
   مدت عضویت: 1011 روز
   امتیاز کاربر: 10153 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 802 کلمه

   به نام خدایی که انتخابم کرد 

   به زمانبندی خداوند اعتماد دارم 

   سلام و درود دوستان هم فرکانسی 

   از چاقی توبه کنید لاغر می شوید!

   اصلی ترین و مهمترین اقدام برای لاغر شدن توبه از چاقی است یعنی من پذیرفتم که افکار و رفتارهای اشتباه خودم باعث تغییر جسمم شده و حالا آگاهم مسئولیت کامل چاقی را به عهده می گیرم و سعی می کنم دیگه رفتار اشتباه نداشته باشم .

   سه گروهند افرادی که اضافه وزن دارند 

   ۱/افرادی که اضافه وزن دارند و پذیرفتند که چاقی همیشه همراهشون هست و هرروز با دردو رنج چاقی زندگی می کنند 

   ۲/افرادی که چاق هستند ولی دوست دارند لاغر شوند و وقتی تحت فشار قرار می گیرند از سرزنش و تحقیر و محدودیت در انتخابهاشون یک راه و روشی برای لاغری خود انتخاب می کنند ولی بعد از مدت کوتاهی فراموش می کنند و باز به رفتارهای خود ادامه می دهند 

   ۳/افرادی که چاق هستنددو ۷میشه در آرزوی لاغری یعنی خسته بشو نیستند دائم در تلاشند تا راهی پیدا کنند برای لاغر شدن این گروه که افراد کمتری هم هستند از جستجوی زیاد تسلیم درگاه خداوند شده و مورد لطف خداوند قرار گرفته و هدایت می شوند در مسیر صحیح به این دلیل که خداوند می خواهد هر انسانی به آرزویش برسد و در صورتیکه واقعا طلبه باشد او را حمایت می کند .

   توبه بهترین روش برای رهایی از افکار منفی و احساس گناه است برای آرام شدن و به منبع لایتناهی عشق و آرامش وصل شدن و خداوند بارها در قرآن کریم می فرماید توبه کنید چون به عملکرد ذهن ما شناخت دارد و توبه درمان درد است شفای درد جسم و روح خداوند در توبه ما را از ناامیدی و افکار منفی رهایی می بخشد و شورو اشتیاق برای  ادامه مسیر زندگی را نصیبمان می کند .

   هر کلمه حرف یا احساس و رفتاری که به ما احساس بد منتقل می کند به نوعی گناه است یعنی در جهت مخالف خداست و توبه کردن ما را به مسیر اصلی خودمان هدایت می کند 

   توبه کردن بسیار راحت است می پذیریم و عذرخواهی می کنیم و سعی می کنیم اون رفتار را انجام ندهیم و خداوندی که فضلش از رحمتش بیشتر است در آن واحد ما را رها می کند و قلبمون را به حضورش ایمن می کند .ّچاق شدن و لاغر شدن یک پروسه زمانبر هست در عرض چند روز اتفاق نیفتاده است مثل دانه ای که روزها و ماه ها لازم دارد تا رشد کند و قدبکشد و محصول بدهد و اما به تعداد روزهایی که چاق بوده ایم و به تعداد روشهایی که برای لاغری استفاده کرده ایم و شکست خورده ایم رها شدن از افکار و باورهای چاقی برای ما سخت هست و برامون مشکله که باور کنیم ما به آسانی لاغر می شویم ولی همین که ذهن ما باور کند که به راحتی لاغر میشویم روند تغییر انجام می شود.

   یک دانه وقتی به دست کشاورز کاشته می شود خیلی به صورت جزئی تحت مراقبت کشاورز قرار می گیرد مثل آبیاری و کوددهی و آفت کشی اما کار اصلی را خداوند انجام می دهد کشاورز با ایمان به خداوند و آرامش کاشت را انجام می دهد باور دارد که می روید و یک دانه صددانه می شود ولی بعد از مدتی ایمان و اشتیاق خود را از دست می دهد آیا خریدار دارد ؟آیا محصول خوبی هست ؟!

   و این بی ایمانی و بی اعتمادی باعث خرابی کار می شود .آنچه در قلب و وجودمون باعث ذوق و شوق ما می شود همان نیروی الهی است که مارا تشویق می کند تا کاری انجام دهیم و ما شروع به حرکت می کنیم ولی بعد از چند روز به خاطر عجله ایمان و امید خود را از دست می دهیم و از مسیر خارج می شویم باید بدانیم که هدایت خداوند به صورت قلبی است و خداوند هرگز اشتباه نمی کند و حتی دست ما را نیمه راه رها نمی کند و اما عجله را بشناسیم که از جنس شیطان است که دائم نجوا می کند نتیجه چه شد ؟!و ایمانمون که دچار اختلال شد می گویم قسمت نبود یا خدا نخواست !..

   خیلی وقتها تحت تأثیر برنامه ای و دوستی دچار انگیزه کاذب می شویم سطحی و غیر مطمئن و این نوع انگیزه ها منجر به شکست می شوند .

   وقلی شوق درونی و هدایت خداوند هرگز اشتباه نمی کند   .

   کشاورز با امید و ایمان به خداوند دانه را کاشته و برداشت انجام داده است ولی برای ادامه کار پارامترهایی در ذهن خودش دارد آیا خریداری می شود آیا پول نقد دریافت می کنم؟

   ما باید بدانیم نقش اصلی را خداوند اجرایی می کند 

   او می کشد قلاب را ….

   ما یک سری کار جزئی داریم باور کردن به درستی مسیر و ایمان به توانمندی خودمون و بقیه را کاملا به خداوند می سپاریم اگر هدایت شدیم حتما لایق و توانمند بوده ایم و خداوند هرگز دست ما را رها نمی کند تا به آرزوی خود برسیم.

   بسبار عالی و قابل تأمل 

   متشکرم 

   همواره دل آرام باشید   

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Marjannoori1363@gmail.com
   1400/11/30 15:39
   مدت عضویت: 606 روز
   امتیاز کاربر: 250 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 278 کلمه

   سلام استاد عزیز 

   من امروز به لطف خداوند گام بیستم ویکم را برداشتم 

   یکی از نکات آموزشی این فایل صبر بود که از صفات خداوند است وبسیار زیباست در مورد صبر من به این درک رسیده ام که ما با توجه به تغییر فصل‌ها که ۳ماه است برای هر کاری حداقل ۳ماه تمرین انجام دهیم اگر هیچ نتیجه ای ندیدیم بعد فکر کنم مشکل از کجاست که البته مشکل یه چیزی درون خودمان است چون خیلی‌ها از این مسیر نتیجه گرفته اند 

   نکته آموزش بعدی من را خداوند به این مسیر هدایت کرده وفکر میکنم همه این دوستانی که اینجا هستند هدایت خداوند بوده که در این مسیر قرار گرفته اند حتما همه ما توانایی انجام این کار را داریم که خداوند ما را به این مسیر هدایت کرده چون خداوند اشتباه نمیکنه 

   نکته بعدی من باید توبه کنم از چاقی 

   خدایا من را ببخش که من این شرایط را برای جسمم به وجود آورده من می‌خواهم شادی واحساس خوب را تجربه کنم من می‌خواهم شرایط جدیدی را تجربه کنم 

   استاد در این چند روز هر وقت یکم سست شدم خدا دوباره من را به مسیر برگرداند با دیدن یه آشنا یه فایل صوتی یه حرف از یه نفر وفهمیدم خداوند بیشتر از خود من دوست داره من متناسب بشوم ووقتی من حامی به این قدرتمندی دارم که هر لحظه حواسش بهم هست البته لطف خداوند شامل همه بنده هاش هست پس چرا ما مشتاق برای تغییر نباشیم 

   نکته آموزشی بعدی در تمام جنبه های زندگی به خدا ایمان داشته باشیم وباور عالی استاد که خدا بهترین را برای من می‌خواهد 

   سپاس فراوان ازشما 

   آرزو میکنم تک تک بچه های تناسب فکری به تناسب اندام عالی برسند       آمین یا رب العالمین 

   خدایا متشکرم دوستت دارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار kiananaseh2008@gmail.com
   1400/10/15 09:11
   مدت عضویت: 765 روز
   امتیاز کاربر: 5605 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 445 کلمه

   هر کاری را که شوق داشتی و با اشتیاق به سمتش رفتی یعنی یه نیروی الهیی داره تو رو هل میده و میگه برو تو موفق میشی و ما هم با اشتیاق شروع میکنیم ولی کجا کار خراب میشه ؟اونجا که ایمانمان رو به خداوند از دست میدیم.امیدمون را به نیرویی که ما را به این سمت هل داده از دست میدین.

   اصلا باورتون نمیشه اگه بگم من ۶ یا ۷ ماهه که با این روش آشنا شدم ولی مستمر ادامه ندادم.و بهانه های بیخودی و…

   ولی اصلا به طرز عجیبی من دوباره هل داده میشم میام اینجا.شاید باور نکنین ولی انگار یکی گوشمو میگیره میاره پرتم میکنه اینجا میگه راه حل تو برا همه چیز اینجاست.

   آخه من لاغری نمیخوام فقط.خیلی چیزا میخوام.

   خلاصه گه ما هدایت شدیم به این سمت و راهی جز اینجا نیست

   من هربار که میگم بزار پیاده روی ها رو دوباره شروع کنم یا بزار دوباره شام نخورم و رژیم بگیرم نمیدونم یه الهامی به من میگه تو میدونی اینا جواب نمیده همونطور که این ۳۰ سال جواب نداد.

   یا وقتی یکی لاغر میشه میگم منم اینکارو میکنم ولی حرفای استاد مثل یه پرده سینمایی میاد جلو چشمم.و من اونکارارا انجام ندتدم

   ما هدایت شدیم به این روش.فقط از خداوند ناامید نشین .اون همه کار را انجام داده.ما را هل داده فقط ما باید یه سری کارای کوچیک انجام بدیم و دوم و مهمتر عجله نکنین و عجله نکنین بالاخره اون اتفاق خوب میفته برای من و لرای شما.مطمئنم و مطمئن.

   هرجا عجله کردین بدونین بساط شیطون پهنه و ففط میخواد شما را ناامید کنه و شما را با احساس شکست و حقارت تو تنهایی خودتون رها کنه.

   کجدارو مریض هم شده پیش میرم .میدونم حداقل ۲ سال دیگه اینجایی که هستم ،نیستم و از خودم راصی خواهم بود.

   پیشرفت من حتمیست چون اون آگاهی برتر میخواد 

   ببینین من درسته تو لاغری موفق نشدم هنوز ولی حالم تو خیلی جنبه هابهتر شده.یه کار کوچیک خونگی شروع کردم.

   باورتون نشه ولی کیک و دسر خانگی.همون چیزی که ازشون میترسیدم و وحشت داشتم ازشون ولی الان میگم غذاها ما را چاق نمیکنن و تو کارم هم یکم پیشرفت داشتم.

   ببینین من اصلا از این کار وحشت داشتم ولی من هل داده شدم به این سمت.خدا میدونه که من تو چه کاری حتما موفق میشم که منو سوق داده وخلاصه افسردگیم کمتر شده.

   حالم بهتر شده.ولی هنوزم حال بد دارم ولی این فایل عجیب رو من تاثیر گذاشت .دوبار گوشش دادم و خلاصه اینکه ایمانتون را به خدا از دست ندین.باور داشته باشین لاغر میشین و اگه اشتباه کردین و لغزیدین هربار متوجه بشین و پشیمان بشین ولی بازم ادامه بدین.

   خدا عاشق ماست که ما را استاد عطار دوست داشتنی آشنا کرده.

   بازم خدا راشکر که هنوزم در مسیرم.اگه روزی متناسب شدم حتما عکسم را منتشر میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متعهد بمان
   1400/09/22 12:18
   مدت عضویت: 1487 روز
   امتیاز کاربر: 4128 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 290 کلمه

   سلام 

   توبه یعنی چی؟؟ یعنی من پشیمونم از کارهایی که انجام میدادم و تصمیم گرفتم دیگه انجامش ندم چون بهم زیان میرسونه به روحم و جسمم

   خدایا منو ببخش، چقدر من به بدنم آسیب رسوندم، یادمه چه اندام زیبا و متناسبی داشتم ببین به چه روزی انداختمش، هیچوقت فکرشو نمیکردم به اینجا برسم، یادمه میگفتم خب من هرچی هم چاق بشم مثل فلانی نمیشم که صد کیلو هست، ولی جهان بهم نشون داد اگه به زفتارت ادامه بدی تو هم صد کیلو میشی و شدم و چقدرررررر احساسش بد بود، هزار بار توبه کردم از پرخوری و باز گول ذهنمو خوردم و توبه شکستم، ولی بازم خدا نجاتم داد و به این مسیر هدایتم کرد تا راحت بشم از شر کابوس چاقی، روزه فقط مربوط به ماه رمضون و نخوردن نیست، روزه یه جور کنترل ذهنه و در هر موردی میتونیم استفاده کنیم، ما باید روزه بگیریم به نیت کنترل ذهن در خوردن و حواسمون باشه درست انجامش بدیم،باید روزه ی ذهن بگیریم که اگه بتونیم این ذهن چموش و کنترل کنیم دنیا بهشت میشه برامون

   خدایا کمکم کن اینبار واقعی توبه کنم،، از پرخوری از خوردن های بی حساب و کتاب، از تسلیم شدن در برابر شیرینی ها، از آشغال ریختن در بدن نازنینم، بابت تمام روزهایی که میتونستم متناسب باشم و گول ذهن و خوردم و خودم و از تناسب دور کردم، من و ببخش و کمکم کن تو این مسیر پرقدرت به سمت هدفم حرکت کنم تا زیبایی هایی که قراره نصیبم بشه رو هرچه زودتر ملاقات کنم 

   امروز 22/آذر/1400 یه بار دیگه تعهد میدم و قول میدم متناسب بشم و توبه میکنم از تمام رفتارهایی که منو به سمت چاقی میبره و از بدن زیبام و خدا میخوام منو ببخشن و کمکم کنن تا آرزوم به بهترین شکل محقق بشه 

   آمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/09/09 18:21
   مدت عضویت: 885 روز
   امتیاز کاربر: 168 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 466 کلمه

   سلام و درود بر همه دوستان عزیز و سلام و درود بر استاد گرامی 

   این فایل ناخودآگاه من رو یاد این  عبارت انداخت:

    “صدبار اگر توبه شکستی بازای”

   انگار به خونه بزرگی رسیدم پر از نعمت و برکت خونه ای که از هر طرف درهای باز و بزرگ داره ، میخواهد با این درهای باز بگه خوش امدید. همه دعوتید به سفره رحمت ، زیبایی. بیاید که همه اینها برای شما تهیه شده. همگی مهمان ویژه خدا هستید .بفرمایید لذت ببرید.

   خجالت نکشید اگر بار اضافی دارید،اگر دیر رسیدید، نگران نباشید که وضعیت ظاهرتون جور نیست.

   خوش امدی که خوشم آمد از امدنت. آفریده عزیزم.

   من لوح پاکی بهت دادم و فرستادمت سفر. با شنیدن و تکرار اطلاعات نادرست لوح پاک ذهنت را آلوده کردی و در نتیجه رفتار اشتباه، جسمت رو به وضعیت نامناسب رسوندی. بعد خودت اسیر ناراحتی شدی ، بارها و بارها تلاش کردی تا وضعیت رو تغییر بدی ، از راههای مختلف تلاش کردی، عرق ریختی، غذا نخوردی، غصه خوردی ،حرص و جوش خوردی، ناامید شدی. اما باز تلاش کردی، میدونستی یک چیز درست نیست. یک جای کار میلنگه، تو دنیای زیبایی ،تو دنیای پر از آفریده های دقیق ،برای عزیزترین آفریده خدا نباید سرنوشت این طوری رقم بخوره. پس ناامید نشدی، تلاش کردی دل بستی به نگاه آفریدگار. به همون افریدگار که از  دریای رحمتش همگان نصیب دارند. همون خدایی که راه بازگشتش به سمت خوبیها همیشه باز بازه . خدایی که با هر صبح همه رو به شروع دوباره دعوت میکنه . همون مهربونی که در چرخه افر ینش بهار و زمستان داره انگار که میگه هیچ وقت ناامید نباشید . از پس هر زمستان بهار هست . برگردید پیش من .هر چقدر که احساس ناتوانی کردید، برگردید .هر چقدر غصه و غم دارید برگردید. من خریدار غصه هاتون هستم . من که مهربانترینم من که تواناترینم. پیش خودم بیایید. راه نجات من هستم.

   و مایی که در اوج ناامیدی خسته و سرگردان از مبارزه با چاقی به خدای بزرگ و مهربون پناه آوردیم،  مهمون سایت تناسب فکری شدیم واقعا هدایت شدیم به اینجا، تا با آموزش های یکی از بنده های خوب خدا ، برگردیم به روزهای اول لوح وجودمون .یادمون بیاد روزهای اول سفر به دنیا چی تو کوله بارمون داشتیم. چقدر قدرت داشتیم ،قرار بود خالق روزهای بزرگ باشیم  ، قرار بود فراوانی و نعمت را گسترش بدیم ، دنیا را به جای بهتر تبدیل کنیم ، تو لشگر خیر  وو شادی باشیم.

   حالا اینجا هستیم. برگشتیم از راه غلط. توبه کردیم.

   فهمیدیم که چاق بودن اشتباه است باید از اشتباه برگردیم و برگشتیم توبه کردیم . اومدیم پیش خدا تا کارها رو به خودش بسپاریم .بگیم با بزرگان کارها آسان شود. اومدیم که با امید خدای بزرگ با آسانترین روش از مرحله چاقی عبور کنیم و بر گردیم به نقش اصیل خودمان برای گسترش شادی و خیر و فراوانی.

   سپاس استاد عزیز از این آگاهی ناب

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 30 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبا
   1400/09/02 22:43
   مدت عضویت: 1105 روز
   امتیاز کاربر: 9121 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 708 کلمه

   سلام ممنونم برای این آگاهی های ناب.  خیلی خداروشکر میکنم که این دید رو نسبت به لاغری پیدا کردم ، من تا یکسال پیش بار ها میشد که تلاش میکردم تا یه ذره از وزنم‌کم کنم و این فشار ذهنی رو کم کنم ولی هربار با وجود نتایج زودگذری که برام داشت حالم بد تر میشد و رفتارم هم به طبع اون برمیگشت به حالتی که توی من استرس و فشار ایجاد کنه ، پرخوری میکردم ، مدام گرسنم بود و به دنبال غذاها برای آرامش خودم میگشتم ، رفتارم با خودم اشتباه بود و همیشه درحال سرزنش خودم بودم . اینا همه مال یکسال پیشه و توی این یکسالی که با لاغری با ذهن آشنا شدم و در معرض این آگاهی ها قرار گرفتم تغییرو توی تک تک رفتار هام و طرز فکرم احساس میکنم ، جسمم تغییر کرده ، خودمو دوست دارم و به خودم خیلی بیشتر احترام میزارم . اینا همه از جایی شروع شد که من نیاز پیدا کردم به تغییر ، یعنی خیلی وقتا میشد که حالم بد بود ولی حاضر نبودم کاری رو انجام بدم که حتی شده یه ذره ، حالمو بهتر کنه ، چون نیازی به تغییر زندگیم نداشتم و واقعا خواسته ی قلبیم نبود که تغییر کنم و لاغر بشم اما این بار که از مسیر لاغری با ذهن دارم حرکت میکنم این نیاز رو توی خودم میبینم ، این نیازو میبینم که بهترین خودم باشم و با آرامش زندگی کنم و با خودم و غذاها در صلح باشم ، خدای این جهانو بشناسم و ازش کمک بگیرم ، دوستای خوبی پیدا کنم که هم مسیر منن ، تصمیم های آگاهانه تری بگیزم و خیلی چیزای دیگه و فکر میکنم نقطه ی عطف همه ی ما ها برای تغییر همین باشه ؛ زمانی که نیاز به بدبختی رو رها کنیم و به جاش اشتیاق پیدا کنیم برای زندگی کردن شبیه کسی که خود ماست اما ورژن متعالی و کاملش ، کامل نه به معنای اینکه جدیدا باب شده و همه میگن نه ما آدما نباید کامل باشیم و ما هممون همیشه یه سری نقص ها داریم ، نه من اینو نمیگم ، به نطر من کامل یعنی تمام ویژگی های خودمونو بپذیریم و باهم داشته باشیمشون ، نه به معنای اینکه فقط ویژگی های خوب داشته باشیم بلکه به معنی اینکه ما یک انسانیم و مجموعه ای از صفات هستیم . این پذیرش قدم اول همه ی تغییر هاست اینکه بپذیریم که ما یک انسان کاملیم و فقط در طول زمان این کامل و متعالی بودن خودمون رو سرکوب و فراموش کردیم. کسانی که این پذیرش رو ندارن همش در حال عجله کردنن و میخوان زود به چیزی که تو ذهنشونه برسن اما وقتی کسی مقدمات یه کاری رو انجام نداده نمیتونه یه نردبان منسجم بسازه که ازش بالا بره. این حربه ی خانم مخربه که هی میگه تو که فایل گوش دادی ولی چرا فلان نشدی چرا بهمان نشدی فقط باید ادامه داد .

   وقتی داشتید درباره ی اون خانم صحبت میکردید که بهتون پیام دادن و گفتن من چند تا فایل گوش دادم ولی لاغر نشدم ، یاد این حرف افتادم که شما همیشه میگید همون طور که چاق شدیم ، لاغر میشیم . شاید این مثال یکم خنده دار باشه ولی مثلا وقتی ی دکتر موقع عمل یه چیزی توی بدن مریض جا میزاره ، باید اون چیزو به روش جراحی از بدن مریض در بیاره مثلا اون چیز از تو دهن مریض که خارج نمیشه!!! دکتر باید دقیقا همون مراحلی که انجام داده و به اشتباه اون وسیله رو جا گذاشته انجام بده و اونو در بیاره. برای لاغر شدن مثل همین عمل جراحی هیچ راه دیگه ای نیست ، یعنی هست ولی یا خطراکن و ریسک بالایی دارن یا اینکه کلا باید بی خیالش بشیم ولی ما هیچ وقت جز کسایی نبودیم که بی خیال لاغری شدن برای همین به این مسیر وارد شدیم و راه آسون لاغری رو پیدا کردیم ، اینا همش به خاطر اون استمرار ما بوده این پاداش ماست که مسیر لاغری با ذهن رو در پیش بگیریم و به آسونی لاغر شیم. ما الان توی این مسیریم و قصد داشتیم از چاقی توبه کنیم . توبه به معنی بازگشته باید از مسیر اشتباه برگردیم و با آغوش باز سرنوشت خودمون که لاغریه رو در آغوش بگیریم..

   خدایا شکرت به خاطر این مسیر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریده حسنی
   1400/09/01 23:44
   مدت عضویت: 1399 روز
   امتیاز کاربر: 17223 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,160 کلمه

   روز ۴۸ تکرار 

   سلام و درود به دوستان عزیز و استاد گرامی

   خدارو سپاسگذارم برای بودنم در مسیر تغییر و رشد

   از چاقی توبه کنید لاغر میشوید

   من جزء افراد دسته سوم  بودم و هستم که چاقی رو نپذیرفتم و سالها تلاش کردم که بتونم لاغر بشم و در اون مسیرها ،موفقیت های زیادی هم بدست آوردم حتی پشتکار من بخاطر استمرارم در رژیم ها و انجام ورزش ها ،قویتر شد  ،لاغر هم میشدم ولی نمیتونستم تو اون وزن کم شده بمونم 

   و الان خدارو شکر هدایت شدم به این سایت و آموزش های بینظیرش ،در اینکه ما افراد برگزیده هستیم شک ندارم کمااینکه خیلی ها شاید بوسیله افرادی وارد این سایت شدن ولی نموندن و رفتن که اونم مقصر نیستن ، اینو ماهاییکه از خواب مغناطیسی ذهنمون بیدار شدیم متوجه میشیم و هر چقدر تلاش میکنیم اطرافیانمونو بیدار کنیم نمیتونیم و جالبه اونها فکر میکنن ما دیوانه شدیم 

   جالبه ما هر کلاس و دوره ای شرکت میکنیم یا شرکت کردیم ،هیچ عجله ای در رسیدن به نتیجه نداشتیم ،مثلا وقتی تو کلاس تنیس ثبت نام کردم انتظار نداشتم سریع بتونم پیشرفت کنم حتی بعد از ۲ سال که تمرین داشتم هم پیشرفت زیادی نداشتم ،تازه میتونستم با مربی م گیم بدم اونم با اختلاف بسیار زیادی ازش میباختم 

   یا الان که ۳ ساله کلاس رقص میرم از خودم انتظار نداشتم خیلی سرعتی رقصنده قهاری بشم ،ولی برای لاغر شدن همیشه عجله داریم ،عجله داریم سریع از این جسم چاق راحت بشیم ،اونم بخاطر اینه که دوسش نداریم ازش بدمون میاد و  میخواییم سریع تغییرش بدیم 

   برای همین خیلی ها میان تو سایت چندتا فایل گوش میکنن تصور میکنن الان باید ۵ کیلویی بریزن ولی این اتفاق رخ نمیده آخه این حجم اضافه وزن در چندین سال به ما اضافه شده باید بتونیم درک خودمونو در مورد آموزش ها بالا ببریم 

   باور کردن این مسیر و این متد به ما کمک میکنه که هم نتایج عالی بگیریم هم ایمانمون به هدایتمون قویتر میشه ، راه باور سازی این متد هم به این شکله که از چگونگی انجام مراحل آموزش ها مطلع بشیم ،یعنی مطمئن بشیم که ما در حال شناسایی موانع و رفعشون هستیم که با رفع کردن موانع ما خودبخود در مسیر فرمول های صحیح قرار خواهیم گرفت

   مهم برداشتن اون موانعه که جلوی جریان خروشان رودخانه زندگی مارو بسته و جریان روان نیست و درک این موضوع که با تغییر محتویات ذهن و ساختن نقشه های جدید ،در ما رفتارهایی بوجود  میاد که به عملکردهای جدید ختم خواهد شد که اون رفتارها در ما احساسات و انرژی هایی تولید میکنه که مارو میفرسته در مدار تناسب اندام ،فهم همین موضوع باعث میشه ما قدم های محکم و قوی در ادامه راهمون برداریم 

   و دیگه شک و تردید نداشته باشیم ، مدام دنبال نتیجه جسمی نباشیم ،مطمئنیم ما محتویاتو تغییر میدیم بقیه کارها خودبخود انجام خواهد شد ،دیگه عجله ای نخواهیم داشت و بیشتر از مسیر لذت میبریم چرا که الان میدونیم هدفی که با  زیر بنای نیازمندی اجرا بشه به سرانجام نخواهد رسید ،پس رها و بی نیاز به راهمون ادامه خواهیم داد 

   قبلا که هیچ اعتمادی به خدا نداشتم ولی چند سالی میشه که در مسیر آموزش هستم و دوست دارم باورهای قدرتمند کننده در مورد خدا بسازم ،اولین باوری که میشه ساختش و لذتشو برد اعتماد به خداونده 

   وقتی به یک نیروی قوی تکیه میکنیم و الهامات و هدایت هاشو دریافت میکنیم دیگه باید به ادامه مسیر هم بهش  اعتماد  کنیم بدونیم که اون خدایی که منو به این سایت هدایت کرد بلده منو تا انتهای هدفم کمک کنه 

   شاید ۱۵ کیلو کم کردن وزن برای من کار سختی باشه ولی برای خدا هیچ کاری سخت نیست ،مگر معجزات خداوندو بارها و بارها ندیدیم ،چرا دیدیم ولی این ذهن منفی باف اجازه نمیده ما به خدا ایمان قوی داشته باشیم چونکه  میدونه اگر ما به خدا بچسبیم دیگه از همه چیز بی نیاز میشیم و به آرامش میرسیم و دیگه خام حرف های شیطان نخواهیم شد

   اگر من میخواستم از این مسیر نتیجه عالی نگیرم که اصلا به اینجا هدایت نمیشدم یا اینهمه مدت موندگار نمیشدم پس من در جای صحیحم قرار گرفتم فقط باید ایمانمو قویتر کنم

   خدا دوست داره ما متناسب باشیم ،سیستم جسمی ما بر پایه سلامتی و تناسب برنامه ریزی شده ،آخه چرا خدا نباید بخواد که ما متناسب باشیم که سالها بمن تزریق کردن که خواست خداست تو چاق باشی ،صلاح خدا چاقی بوده برای تو 

   آخه من متناسب باشم که زیباترم،سالمترم، جذابترم،خوشحالترم،شادترم،با اعتمادبنفس ترم،پر عشق ترم، سبک ترم،سپاسگذارترم وووو آیا خدا با این احساسات من خوشحالتره یا وقتیکه مدام غر بزنم و حالم بد باشه ؟ چاق باشم ؟ کدومش ،آخه مگه خدا خصومتی با من داشته ؟ خدا که این جهان را به تسخیر من در آورده ،چرا باید دلش بخواد من ناراحت و ناراضی و چاق زندگی کنم؟

   اینها باورهای مخرب سالهای طولانی زندگی منه که الان باید نقض بشه  متلاشی بشه تا فرمول های قدرتمندکننده درونم بیدار بشه و منو ببره بسمت لاغر شدن اونم بصورت کاملا طبیعی و نرمال چونکه حق الهی من خوب زندگی کردنه ،متناسب بودنه ،لذت بردنه ،شاد بودنه منم میخوام از حق های خودم استفاده کنم 

   خدایا منو ببخش که سالهای زیادی از عمرمو در ناآگاهی بسر بردم ،جسم خودمو نابود کردم، روحیه خودمو تضعیف کردم ،مدام ناراحت بودم ،غمگین بودم،مدام به حرف های منفی درونم گوش کردم ،از خودم متنفر شده بودم ،خدایا منو ببخش که از خودم سالها دور بودم و حتی نیم نگاه محبت آمیزی هم به خودم نداشتم

   خدایا تو وجود منو زیبا آفریدی ولی من انقدر جسممو لاغر و چاق کردم که از شکل اولیه ش خارج شد ،پوستم شل و نافرم  شد ،از خودم راضی نبودم و مدام در دلم با تو و خودم جنگیدم و پدر و مادرمو نفرین کردم

   خدایا منو ببخش که سالهای زیادی پر از کینه و نفرت بودم و اینهمه انرژی منفی به جهانت ساطع کردم ،میخوام تمام رفتارهای اشتباهمو ،عادت های مخربمو دیگه انجام ندم ،میخوام دست بکشم از خود قدیمیم و شخصیت جدیدی بیافرینم که به فطرتم نزدیکتر باشه ،خدایا مثل همیشه کنارم باش و هدایتم کن

   من میخوام یک زندگی جدید رو تجربه کنم،میخوام یک فرد متناسب باشم با بدن سالم و شاداب ،میخوام زندگی پر از آرامشی داشته باشم ،میخوام عاشق خودم باشم خدایا کمکم کن اول خودمو همینجوری که هستم دوست بدارم و هزارتا شرط و شروط برای عشق به خودم نذارم

   خدایا ریلم رو عوض کن ،هلم بده تو جاده سلامتی،آرامش و حال خوب ،خدایا تو کمکم کن هر جایی لیز خوردم مثل همیشه بلندم کن ،تمیزم کن و دوباره منو ببر تو مسیر صحیح ،خدایا پشت و پناهم باش مثل همیشه که حامی من بودی،خدایا چشمان منو بینا کن تا ببینم اینهمه نعمتی که بمن دادی تا لذت بیشتری حس کنم

   خدایا ریموت من دست تو باشه ،خدایا منو حفظ کن از شر حرف های ترسناک شیطان ،خدایا میخوام تو حرف بزنی که حرف های تو بوی عشق امید آزادی میده ،خدایا پناه میبرم به تو خدایا تنها تورو میپرستم و تنها از تو یاری میخواهم

   خدارو شکر میکنم که تصمیم گرفتم از طریق ذهن لاغر بشم و در این مسیر پر از آگاهی قدم برمیدارم ،من به خدا اعتماد دارم و میدونم تا انتها منو حمایت خواهد کرد  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 30 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
    1400/09/09 20:39
    مدت عضویت: 885 روز
    امتیاز کاربر: 168 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 9 کلمه

    سلام و درود فریده عزیز موفق باشی عالی بود

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فریده حسنی
     1400/09/19 01:21
     مدت عضویت: 1399 روز
     امتیاز کاربر: 17223 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 13 کلمه

     سلام دوست عزیز

     ممنون از شما ،همینطور برای شما آرزوی موفقیت و سلامتیو دارم‌🌷

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohannaf1396@gmail.com
   1400/08/25 10:32
   مدت عضویت: 691 روز
   امتیاز کاربر: 57
   محتوای دیدگاه: 290 کلمه

   سلام
   چقدر این فایل زیبا بود با اینک من باز من این فایل قبلا گوش دادن باز انگار اولین بار بودمی‌شنیدم
   الان تو اینستا یک متدی هس ک از چهار اصل تشکیل شده
   متاسفم منو ببخش دوستت دارم و متشکرم
   این عبارات برای پاکسازی استفاده میشه
   من هربار و اینها رو استفاده می کردم واقعا حس خوبی داشتم حس میکردم ب خدا نزدیک و نزدیکتر میشدم
   اما می گفتم همش بخورم خدا یعنی چی این آخه چجوری این عبارت پاکسازی میکنه
   الان ک این فایل دیدم ی چیزی تو دلم گف این عبارات همون توبه کردنه
   همون وصل شدنه همون اقرار ب اشتباه کردن و برگشت ب خدا و درخواست بخشش هس
   واقعا ازاین الهام زیبا لذت بردم و چقدر بجا بود واقعا همه چی ب وقتش اینه من چن ماه پیش این در خواست دادم ک خدا این جملات یعنی چی
   والان فهمیدم درکم از این حرفها رو گرفتم
   و من هم فهمیدم ک وقتی میگم خدایا منو ببخش ب خاطر تموم رفتارهای اشتباهم متاسفم ب خاطر ظلم ها و رفتارهای اشتباهم فکرهای اشتباهم خدایا منو ببخش ممنونم ک منو هدایت کردی ب این سایت ب مسیر درست هدایت کردی دوستت دارم و در این مسیررهمراهمی و کمک می میکنی توکل میکنم ب خودت میدونم ک کمکم میکنی
   چ تعبیر زیبایی از توبه داشتید ک هر رفتار ی ک در ما احساس بد ایجاد کند اون گناهه و باید تکرار نشه
   من همین جا میپذیرم و چقدر در برابر جسم و روحم اشتباه کردم
   و چقدر ب این گوهر ناب آرامش رسیدم
   قبلا در دریای نا امیدی غرق بودم با ی در خواست خدا منو ب اینجا رساند خیلی خوشحالم
   هنوز ب نتیجه جسمی نرسیدم ولی من امید دارم و باور دارم و میرسم
   حسم خوبه و از این احساس خوب شادم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1400/07/30 02:53
   مدت عضویت: 1492 روز
   امتیاز کاربر: 11355 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 466 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   شفای جسم به معنای رهایی از رنجهای جسمی است. و شفای روح به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنی است.

   توبه همان شفای نفس است که از طرف پروردگار برای انسان قرار داده شده و همواره انسان به توبه کردن دعوت شده است .

   توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است.هر فکر یا حرف یا عملی که در ما ایجاد احساس بد کند اشتباه است.

   عادت های فکری و رفتاری ما در قبال جسم خود که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برای ما شده نیز حرکت اشتباهی است که در ما احساس بد ایجاد می کند.

   همانطور که توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما می شود توبه کردن از رفتار اشتباه خود در مقابل جسم نیز باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی جسمی در ما می شود.توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشد که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکند.

   اولین گام مهم اینه که می تونیم لاغر بشیم باور کنیم چون وقتی کاری و با شور و اشتیاق شروع می کنیم یعنی که به خدا ایمان داریم بعد کم کم عجله می کنیم و منصرف می شیم .بعد هم می گیم خدا نخواست . چطور ممکنه که خدا نخواد یه کاری و که با شوق شروع کردیم به دلمون افتاده ولی شیطون میاد وسط هی می گه چرا هیچی نشد ؟

   خدا رو شکر خدا رو شکر اوایل شیطونه نتونست منو گول بزنه من خیلی ذوق و شوق داشتم ولی الان ها بعضی وقتها میاد وسط و یه چیزهایی می گه می گه چرا لاغر تر نمی شی دیگه دیگه از بیشتر نمی تونی …. ولی من همچنان دارم ادامه می دم و سعی می کنم و این یاد آوری خوبی بود توبه کردن که دیگه از امروز من هم توبه می کنم خدایا من و ببخش به خاطر رفتارها و افکار اشتباهم که باعث شدم جسمم چاق بشه .من می خوام شادی ،سلامتی و احساس خوب و متناسب شدن و تجربه کنم .

   امروز من صبحونه دعوت بودم خونه یکی از دوستانم خوب خیلی مفصل حلیم و املت و…. خلاصه من به اندازه نیازم خوردم و لذت بردم و رفتارم درست بود یه دونه هم شیرینی خشک برداشتم بخورم گرد بود کوچیک ولی یه گاز زدم دیگه نخوردم طعمشو دوست نداشتم ولی اگه قبل بود اگه هم دوست نداشتم می خوردم از رفتارم راضی بودم.

   اخرش هم یکی از دوستام گفت تو دیگه خیلی لاغر شدی مثل تینیجرها شدی .

   این یاداوری خوبی بود زمانی که یادمون می ره و می خوایم رفتارهای اشتباه و تکرار کنیم باید یادمون بیاد که توبه کردیم .و خداوند ما رو هدایت می کنه . همه چیز پروسه ای هستش هیچ روندی در طبیعت با عجله نیست روند خودشو طی می کنه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار roshaam2002@gmail.com
   1400/07/18 00:05
   مدت عضویت: 756 روز
   امتیاز کاربر: 331 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 4,093 کلمه

   گام21(تکرار1)

   به نام خدا

   اصی ترین و تاثیرگذارترین اقدامی که در لاغر شدن ما نقش مهمی دارد  توبه کردن  ما از چاقیمونه .

   داشتن احساس خوب و اشتیاق برای تغییر کردن سبب میشه که نه تنها در موضوع لاغری بلکه در سایر جنبه های زندگی نتایج عالی کسب کنیم .

   حرکت در مسیر لاغری فقط باعث تغییر شرایط جسمی نمیشه بلکه بر سایر جنبه های زندگی هم تاثیر گذاره .

    استاد من به تازگی وارد شغلی شدم که باید مدام در اینستاگرام باشم و تمام حواسم روی آن باشه از طرف دیگه هم نمیخوام که از آموزش ها و دوره ها دور بشم ، دلیل تاخیر من هم این چند مدت همینه ، میخوام بدونم که آیا من بازهم میتونم نتیجه مو از دوران رایگان کسب کنم یا فقط باید تمام فکر و حواسم روی لاغری باشه ؟! خیلی اعصابم داره خورد میشه ، چون که میخوام فایل گوش کنم فکرم سراغ کارمه ، میرم سرکارم فکرم روی فایل ها و موضوع لاغریمه و این حس و حال بد الانم باعث شد تو کارم یزره شکست بخورم با اینکه براش سرمایه گذاشنه بودم .

   پیشنهاد شما چیه استاد ، شما چه راهکاری به من توصیه میکنید که با خیال راحت بتونم هم تو کسب و کارم نتیجه بگیرم هم تو لاغری ؟! ممنونتون میشم اگه راهکاری به من توصیه کنید .

   هدایت من به این مسیر لطف خدا بوده که به هرشکلی بنده های خودش و برای رسیدن به خواسته هاشون هدایت میکنه .

   منی که میخوام و برای رسیدن به خواسته هام حرکت کردم .

   انسان های زیادی اسیر چاقی هستند و به گروه های مختلفی تقسیم میشن .

   1-گروهی که چاقی خودشون و پذیرفتن و تا اخر عمر باهاش کنار میان ! و چاقی خودشون و به حساب شانس و تقدیر خودشون در زندگی قبول میکنن.

   2- گروهی که از چاقی خودشون ناراضین و دوست دارند  که لاغر بشن .

   این افراد عادت کرده اند که با چاقی زندگی کنند اما از شرایط حاکم بر این زندگی راضی نیستند . هربار که چاقی بهشون فشار میاره تصمیم میگیرند که لاغر بشن و برای جداکردن مسیر زندگیشون از چاقی اقداماتی انجام بدن .مدتی هم تلاش میکنن ولی از اونجایی که به چاقی عادت کرده اند ، بعد از چند روز فراموش میکنن که تصمیم  به لاغری گرفتن  وبه همون زندگی قبلی خودشون بسنده میکنن. مثل مادر من 

   3- این گروه که من هم جزوی از اون هستم گروهی هستند که اضافه وزن دارند اما هرگز آرام و قرار ندارند و دوست دارند لاغر بشن . این عده تعدادشون خیلی کمتر از گروه های دیگه هست و بار ها برای رها شدن از چاقی تلاش میکنن و روش های مختلفی رو امتحان میکنند و هربار هم که شکست خوردند ، قانع نمیشن من که اینطوری بودم که یا باید لاغر بشم و به اون چیزی که میخوام برسم یا باید بمیرم !!

   اصلا شکست حالیم نبود!! شده سخت ترین راها رو هم رفتم تا به نتیجم برسم . همونطور که گفتم من باید در شرایطی زندگی کنم که از خلق شدنم پشیمون نباشم و راضیی عمرمو بگزرونم.

   شده چه رژیم های سختی گرفتم ، ورزش های سنگین انجام دادم و هرکاری برای لاغر شدن انجام داده بودم و نتایجی هم گرفته بودم ولی بعد از مدتی هرچی کم میکردم دوباره برمیگشت .ولی هیچوقت قانع نمیشدم که من باید چاق زندگی کنم اصلاا فکر کردن به این موضوع حالمو بهم میزد !

   رویای لاغرشدن در این افراد به قدری اهمیت دارد که بارها از تلاش خود برای لاغر شدن نتیجه ای کسب نکردن اما ذره ای ازآرزوی لاغرشدن آنها کاسته نمیشود .

   بخاطر همین سرسختی اونها توسط خداوند به مسیر صحیح هدایت میشن . 

   چون هر فردی آرزویی داشته باشه و برای رسیدن به آرزوش حرکت کند به مسیرصحیح رسیدن به آرزوش هدایت میشه .

    لاغری با ذهن مسیر رسیدن به آرزوی لاغری ماست .

    مسیری که ما انرا پیدا نکردیم بلکه توسط خداوند این مسیر به ما معرفی شد. با این مسیر بدون اینکه  قبلا چیزی از آن  دیده یا تجربه کرده باشیم.

    مواجه شدیم تا توبه کنیم تا لاغر بشیم !

   این هدایت ویژه افرادی هست که رویای لاغری خودشون رو به هیج وجه فراموش نمیکنند و برای خلق آن تلاش میکنند .

   آموزش ذهنی سبب خودشناسی و و ایجاد ارتباط بهتر با خود شخص میشه  و در شخص آرامش و احساس بهتری ایجاد میکنه و همچنین سبب افزایش ایمان و ارتباط ما با خدای خودمون میشه.

   الهامات و هدایتی که از ابتدای تولد در درون همه ی ما وجود داشته اما به دلیل گسستگی بین خودمون و درونمون قادر به دریافت آن نبودیم .

   آگاهی هایی که ما در این مسیر کسب میکنیم سبب برقراری ارتباط با خود و خدای درونمون میشه و نتیجه این ارتباط فراتر از حد تصوره

   نتایجی که ابتدا سبب  آرامش ذهنی ، شادی درونی ، افزایش اعتماد بنفس ، خاموشی افکار و ذهنی ، سلامت روجی و جسمی و…

   خداوند بزرگ برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه در انسان ها راهکار بسیار تاثیر گذاری برای ما قرارداده است که ان هم توبه کردن است . 

     چرا که  احساس گناه مخرب ترین احساس در ناامیدی و نابودی انسان ها میباشد . 

    و از اونجایی که همه ی ما و جهان مخلوق خداوند هستیم و خداوند تنها خودش از ساخت و کار ما آگاهه از این احساس خطرناک آگاه بوده و روشی هم برای کمک کردن به انسان در جهت رفع این احساس قرار داده .

    از توبه بعنوان رهایی از احساس گناه و احساس بد یاد شده است .

   خداوند شفا دهنده است و شفا به معنای رهایی از افکار و فشار های ذهنی است .

   توبه همان شفای نفس است   که از طرف پروردگار برای انسان قرار داده شده است و همواره انسان ها به توبه کردن دعوت شده اند و همچنین پاداش های عظیمی هم برای توبه کنندگان درنظر گرفته شده است .

   توبه بسیار ساده و راحت است . 

    توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و  سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است . 

    حالا اشتباه چیست ؟

    هر فکر و یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است .

   عادت های فکری و رفتاری ما در قبال جسممون که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری شده ، حرکتی اشتباه بوده که در ما احساس بد ایجاد کرده . 

    همانطور که توبه کردن از اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما میشود توبه کردن از رفتار اشتباهی که ما در قبال جسممون انجام دادیم باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی میشوود . 

   همانطور که توبه راهی برای بازگشت به سوی خدا آرامش و احساس خوب هست ، شخص توبه کننده موظفه که رفتار های اشتباه خودرا تکرار نکند و توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشد که فرد رفتار ها و افکار هایی که باعث چاقی اش شده رو دیگه به هیچ وجه  تکرار نکنه.

   چااقی نتیجه رفتار اشتباهی است که سال های زیادی ما در قبال جسم خود انجام دادیم و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در ما بشه 

   ما در این دوره هاا رفتار های اشتباه ذهنی و عملی  که باعث چاقیمون شده رو شناسایی میکنیم و رفتار صحیح رو جایگزین آن میکنیم و به عبارتی از جچق تر شدن توبه میکنیم و پاداش توبه مون رو که خداوند برامون قرار داده به صورت تناسب اندام ، سلامتی ، شادی و… دریافت میکنیم . 

   خدای عزیزم من میپذیرم که با رفتار و افکار نادرستی که از ااطرافیان و خانواده ام اموزش دیده بودم وخودم هم نمیدونستم و انهارا هر روز تکرار میکردم ، جسم من به همچین شکلی دراومد ، من رو ببخش خدای عزیزم من دیگه رفتار ها و افکار اشتباهیی که باعث ایجاد همچین شرایط جسمی و روحی در من شده رو به هیچ وجه تکرار نمیکنم تا پاداش خودم از این دنیای زیبا که لاغری و تناسب اندام هست رو دیافت کنم .

   خدای عزیرم من میپذیرم که چون غذاخوردن و… رو عامل چاق شدنم میدونستم به این وضعیت در اومدم و الان که حقیقت اصلی رو متوجه شدم ، از شما طلب بخشش میکتم و دیگه افکار اشتباهم رو که باعث ایجادچنین شرایطی در زندگی من شده رو تکرار نمیکنم و همه شون و دور میریزم .

   عجله کردن همیشه مانعی هست که باعث نرسیدن به اهداف و یا چپ کردن در مسیر رسیدن به اهدافمون میشه !! 

   و مارو از حرکت کردمن در مسیر منصرف و ناامید میکنه .

   این که با دیدن دوفایل ما صبح پاشیم ببینیم  جسممون لاغرشده ، امکان نداره ! مگه ما صبح پاشدیم دیدیم که یهوو چاق شدیم ؟!خب معلومه که نه !

   لاغر شدن یک روند جسمیه و زمان بره و لاغری با ذهن آموزش ذهنی است و ازاونجایی که قانون هستی اینه که دنیای ما افکار ماست و ما به هرچیزی فکر کنیم و بهش ارتعاش بدیم در زندگیمون اون رو خواهیم داشت ، ابتدا افکار و باورهای ما باید نسبت به خیلی چیزها تغیر کنه تا آن شرایط در زندگی ما نمایان بشه 

   همونطور که ما یک شبه چاق نشدیم ، نباید هم توقع داشته باشیم که یک شبه لاغر بشیم ، گرچه روند لاغر شدن ما خیلی سریع تر و راحت تر از روند چاق شدنه  چون طبیعت جسم لاغری و تناسبه . و همیشه بازگشت به حالت طبیعی و درمان جسم خیلی سریع تر از روند بیمار شدنه ، به همین دلیل لاغر شدن که حالت و امرطبیعیه جسم ماست خیلی سریع تر از زمانی که ما چاق شدیم اتفاق میفته.

   مسیر صحیح در انجام و رسیدن به هر خواسته ای پیدا بشه ، ما هرکاری کنیم دوباره با این مسیر مواجه میشویم  ناخوداگاه ، چه بخوایم چه نخوایم !و این خیلی جالبه دقیقا ، چون منم اون اوایل همچین اشتباهی کرده بودم و چون نمیدونستیم که چطوری باید بنویسم و یا چطوری  فایل های رایگان و پیدا و  استفاده کنم بعد از دیدن چندفایل خب باورهام خیلی تغییر کرد و احساس خوبی پیدا کردم .

   و خب نمیدونستم بقیه فایل های رایگان و از کجا و چطری باید تهیه کنم به همین دلیل دوباره با نوشتن تلقین های مثبت و تصویر سازی و تجسم خواسته هام با توجه به قانون جذب اقدام به لاغرشدن کردم که بازهم نتیجه خاصی نداشت ولی همچنان ادامه دادم که یک روز تو اینستاگرام که بودم استوری نحوه شرکت به دوره های رایگان تون و دیدیم که به صورت igtv قرار داده بودید و خیللییی خوشحال شدم و بعد از ثبت نام از اول تیر به صورت جدی توشون شرکت کردم و الان هم هنوز هستم .

   میخواستم بگم که امکان نداره که بعد از مواجه شدن با حقیقت و واقعیت دوباره به مسیر دیگه ای روی ببریم و شده خواه و ناخواه دوباره مسیر صحیح سر راهمون قرار میگیره .! و این موضوع هدایته و اتفاقی نیست .

    این نیرو میدونه که ما میتونیم از این مسیر به خواسته مون برسیم ، اما خودمون ایمان نداریم و کم کاری میکنیم ! 

   ما در روز وقتمون و خیلیی بیهوده سر اینستاگرام و تلگرام و….و موضوعاتی  میزاریم که هیچ نتیجه ای برامون نداره . خود مننن اینطوریم ! 

   ولی حاظر نیستیم روزی حداقل 30 دقیقه وقت بزاریم که نتیجه ای به این زیبایی و مهمی و برداشت کنیم !! من سعی میکنم با اینک در اینستاگرام فعالیت دارم وقتمو با عشق و علاقه صرف رسیدن به هدفم بکنم و در روز براش حدود دو الی 3 ساعت ، شده 7/8 ساعت هم وقت گذاشتم .!

   و من الان با اطمینان خاطر در این مسیر در حال حرکت هستم .

   پس ما اگر دچار اضافه وزن شدیم  این اتفاق طی یک روز و دوروز و یک هفته و… رخ نداده و هرکس به تعدادسال های زندگیشون زمان برده که الان دراین شرایط و وضعیت هست. 

   و روند اضافه وزن چندسالی  زمان برده تا جسم ما تغییر کنه و حال و احساس ما بدتر بشه. پس انتظار این که با چند تا فایل دیدن یهو جادو جمبل بشه و ما کاملا متناسب بشیم رو نداشته باشیم ! چون همچین اتفاقی نمیفته و نخواهد افتاد .

   باید قانون طبیعت وصبر  زندگی رو در نظر داشته باشیم ! مثلا ما که ی بذر میکاریم فرداییش نمیریم از درختش میوه بچینیم که ! این قانون طبیعته!

   باید روند طبیعیه بدن طی بشه .

   طبیعت هم این شکلیه که کشاوز وقتی بذری رو میکاره روند رشد کردن و جوانه زدن بذر هم زمان مربوط به خودشو میبره ، کشاورز نمیاد بالای سر محصول ذکر و دعا بخونه که محصول یهو فردا میوه یا بذر بده! درسته میاد به محصول سر میزنه ، بهش اب میده ، علف های هرز و از بین میبره و جلوگیری از ایجاد  آفات و حشرات  میکنه ولی روند طبیعی محصول باید طی بشه و اقداماتی  که کشاورز انجام میده یک مراقبت جزعی از روند و تکامل است که خداوند داره انجام میده ! کاری که خداوند داره برای اون محصول انجام میده خیلییی بیشتر از کاریه که کشاورز داره انجام میده به خاطر همین ما باید شکرگزار نعمت هایی باشیم که بهمون داده میشه ! همونطور که وقتی مادر ما برامون غذامیپزه و ما اونو میخوریم و ازش تشکر میکنیم و مادرمون خوشحال میشه و دفعه بعد هم برامون غذارو با عشق علاقه و خوشمزه تر درست میکنه و یا وقتی که شخصی بهمون در انجام کاری کمک میکنه ما ازش تشکر میکنیم اون شخص خوشش میاد و دوست داره بیشتر بهمون کمک کنه و اشتیاق و شورو شوقش بیشتر میشه و مارو بیشتر هدایت میکنه .

   خداوند هم همینطوره هرچی ما در قبال نعمت هایی که بهمون میده ازش بیشتر تشکر کنیم ، خوشحال تر میشه و بهمون بیشتر میده  و وقتی هم که ناله کنیم و بابت چیزهای نداشتمون خدارو کفر بگیم خوشش نمیاد گرجه خداوند مهربان و بزرگه و میبخشه ولی وقتی مثلا ما بعد از غذایی که مادرمون برامون پخته و خوشمون نیومد بگیم این چه غذاییه که درست کردی ؟ چقدر بدمزس ! اه اه حالم بهم خورد و…خب ناراحت میشه و دلش میشکنه و اعتماد بنفسش پایین میاد ویا در هر جنبه و مسیله دیگه ای و یا حتی در خودمون! شما خودتون اگه کسی ازتون تشکر کنه ، خوشتون نمیاد بازم بهش کمک کنید ؟؟ یا اگه یک کاری و انجام بدید و ازتون قدردانی بشه ، خوشتون نمیاد بیشتر اونکارو انجام بدین ؟؟ من که اینطوریم ، اصلا لذت میبرم و انرژی بیشتری میگیرم . 

   سیسم خداوند اینطوریه .

   هرچیزی  که بر روی این زمینه تجلیات خداوند هستند که باید بابت داشتن انها خداروشکر کرد 

   شکرگزاری خیلی نتایج فوق العاده ای داره .

   باید باور کنیم که لاغر میشیم تا لاغر بشیم ! 

   پس خداوندی که از همون لحظه ای که بذر در زمین کاشته شد ، کارشو شروع کرد و روند و سیستمش فعال شد . و تا  رشد بذر و  دریافت محصول کار اصلی رو خداوند انجام داد !

   این سیستم خداونده که هر کسی بخواد خودشو اصلاح کنه یا یک خوبی و نیکی انجام بده ، خداوند خودش انجام میده و ما انسان ها فقط یک کار جزیشو انجام میدیم . تا لذتش رو هم ببریم ! وگرنه  حتی همون کارم انجام ندیم ، بالاخره خودش اون کارو به عمل میاره . پس اینا لطف خداونده که خودش داره کار و انجام میده .

    پس وقتی که ما باور کنیم نقش خداوند در اصلاح جسم ما به مراتب بیشتر از نقش خودماست ! چون بدن ما دوست داره که متناسب بشه . سیستم طبیعیه بدنه ماست که اصلاح کنه و مشکلاتش رو رفع کنه .

   مثل بریدن دست مون !که ما وقتی دستمون رو میبریم ، خودش همه کارا رو انجام میده سلول سازی و بازسازی و جوش خوردنش و… انجام میده و بعد ازچند روز دیگه حتی اثری هم ازش نیست !فوق فوقش ما میایم ی چسب زخم میزنیم روش که اگه هم نزنیم بازم خودش رو درمان میکنه . این همه کاار های دیگه که ما نمیدونم چقدر زیادن رو همه رو خداوند بدون سر و صدا و بدون هیج منت و خواهشی … انجام داده و همه اینها سیستم خداونده . 

   تنها چیزی که مانع  از لاغرشدن افراد میشه باور نکردن اوناست که میتونن لاغر بشن ! اولین مانع و سراشیبی همینه ، وقتی باور اینکه میتونیم لاغر بشیم در ما شکل بگیره میفتیم تو سرازیری  و کار ما خیلی آسون تر و راحت تر میشه وقتی افراد زیادی نتیجه گرفتن در این مسیر ، نه یکی  دوتا هااا ! نه ! خیلییی هااا ، پس تو هم لاغر میشی ، امکان نداره که لاغر نشی !

   پس باور کنیم که میتونیم تغییر کنیم ،  وقتی باور کنیم دیگه بقیه کار خود بخود انجام میشه خیلییی آسون و راحت .

   این گام اول یزره سخته، چون به تعداد روزهایی  که ما اضافه وزن رو زندگی کردیم و به تعداد دفعاتی که ما از هر مسیری اقدام کردیم لاغر بشیم  وشکست خوردیم و نتیجه نگرفتیم برامون رهلیی از اون سخت تر شده   خیلی از افراد انگیزه و امید و ایمان ندارن که میتونن از این رنج رها بشن به خاطر همین بعد از چند روز مسیرو رها میکنن .

   من که میگم هیچ چیز سخنی وجود نداره ، مگه اینکه خودمون برای خودمون سختش کنیم !

   یعنیی ما اگه بتونیم ایم سربالایی اول و ( که همون باور کردنه) طی کنیم و به سرازیری برسیم ، کار خیلی آسون تر میشه .

   من باور کردم که میتونم لاغر بشم و به امیدخدا همینطور در این مسیر در حال حرکت هستم و خیلی نتایج جزعی هم در جسمم دارم میبینم ولی هنوز بالای ترازو نرفتم و با خدا عهد بستم که خدایا هر وقت من وزنم به 60 رسید برم  رو ترازو و ببینم و به همین ترتیب تا بالاخره به وزن ایده ال و متناسبم برسم .

   کسی که به این مسیر هدایت شده و هنوز تو دوره ها چه رایگان چه سرزمین لاغر ها شرکت نکرده ، هنوز باور نکرده که میتونه لاغر بشه !

   البته اینم بگم که اگه ما با آرامش و توکل به خدا در این مسیر حرکت کنیم و تمریناتش رو انجام بدیم ، باور خود به خود در ما شکل میگیره ، چه بخوایم چه نخوایم . 

   این دوره ها تحولات گسترده ای در نتیجه ما در همه جنبه ها ی  زندگی داره ! این گام باعث شد که من دوباره به خدای خودم نزذیک تر بشم ، مدتی بود که شکرگزاری نمیکردم ولی دیگه الان در همین لحظه از زندگیم بابت تمام چیزهایی که دارم از خداوند متشکرم . 

   من به هدایت خداوند در این مسیر  قرار گرفتم و  خداوند خودش خواسته تا  نتیجه رو بهم بده ، من بذز لاغری رو در وجودم کاشتم و با استفاده از فایل ها و دوره ها دارم آبیاریش میکنم و علف های هرزشو میچینم و دارم به رشد بذر لاغریم کمک میکنم و چه بخوام چه نخوام خداوند روند اصلاح و تغییر بدن من رو انجام میده . 

   همونطور هم در مسیر کسب و کارم که به تازگی هدایت شدم کارهای لازم رو انجام دادم پس من چه بخوام چه نخوام به چیزهایی که میخواهم میرسم . و خداوند خودش باقی کار ها رو برایم انجام میدهد .

   همونطور که در شروع هرکاری امید ما به خداوند است نتیجه هم با توجه به امید ما به خداوند پاسخ میده .

   استاد ممنونم از این فایل فوق العاده من گیرمو امروز تو کسب کارم هم پیدا کردم ، تو مرحله آخر هم باید امیدم به خداوند باشه . 

   همه ی ما به خصوص خودمن  در خیلی از جنبه های زندگیمون وقتی یکاریو شروع میکنیم اولش با انگیزه و اشتیاق شروع میکنیم چون نیرو خداوند پشت ماست و هدایت شدیم و اشتیاق در درون ما شعله ور شده که ما میتونیم در مسیری که قرار گرفتیم یا انتخاب کردیم موفق بشیم .

   این رو باور کنیم که  خداوند کار اشتباه انجام نمیدهد . 

   واگه ذوق و شوقی برای انجام کاری در ما ایجاد شده مطمعن باشیم که ما توانایی موفق شدن در اون کار رو داریم .

    هستند  افرادی که هر کاریو با اشتیاق و انگیزه انجام میدن اما بعد از مدتی توش سست میشن و اونو رها میکنن و جالب هم اینه که میگن قسمت نبود ، خدا نخواست !

    خدایی که مارو در ابتدای مسیر قرار میده ، تا اخرش باهامون هست .  

    خدا همیشه بهترین هارو برامون میخواد .

   پس به خدا ایمان داشته باشیدم و بهش اطمینان کنیم .

   لاغری با ذهن مسیریه که ما از اون به نتیجه میرسیم.

   همه ی ماهایی که الان داریم از این فایل استفاده میکنیم به طریقی با این مسیر آشنا شدیم یا هدایت شدیم .

   به بی نهایت طریق خداوند داره افرادی رو که میتونن از این روش نتیجه بگیرن رو با این مسیر اشنا میکنه .

   چون تنها خداوند به نهان آشکار ما آگاهه و اون میدونه که در قلب ما چی میگذره و تمام افرادی که با این مسیر آشنا شدن و هدایت شدن ، مطمعن باشیم که میتونیم از این مسیر به خواسته خودمون برسیم که این مسیر بهمون پیشنهاد شده .

   خداوند کار اشتباه انجام نمیده ، فقط کافیه که بهش و به قدرتش ایمان بیاریم .

   خدا خیلی دوست داره که ما لاغر بشیم و بخاطر همین سیستم بدن مارو به این شکل طراحی کرده و همپنین سیستم بدنمون رو طوری تنظیم کرده که همیشه اصلاح بشیم .

   بارها در طول زندگیمون ، به جسمون آسیب وارد شده ، بارها بیمار شدیم ولی اونقدر سیستم ایمنی بدن ما قویه که همیشه هم خوب شدیم حالا ممکنه  که ما کاری هم انجام داده باشیم ، دکتری رفته باشیم و یا دارویی مصرف کنیم اماکاری که خداوند در دفع این ویروس ها و باکتری ها انجام داده کجا و کاری که ما کردیم کجا ؟

   کاری که خداوند برای ما انجام میده ، به مراتب بزرگ تر از کاریه که ما برای خودمون انجام میدیم .

   حتی گام اول رو هم خدا برامون برداشته و ما هدایت شدیم ، فقط باید ایمان داشته باشیم و اقدام کنیم .

   حتی در این مسیر گامهای بعدی رو هم خداوند برامون برمیداره و هدایتمون میکنه و احساس خوب در ما ایجاد میکنه .

   همه کار رو خداوند داره انجام میده .

   پس به توانایی خودمون ایمان بیاریم و باور کنیم که میتونیم مناسب بشیم ، اگه این باور در ما شکل بگیره ، خیلی از مسیر رو طی کردیم .

   خداوند اونقدر بزرگ و بخشندس که تایین نکرده مثلا تا اینقدر میبخشم ، بقیه رو نمیبخشم یا به اندازه گناهایی که کردیم التماس کنیم تا مارو ببخشه و…

   وقتی حرف از توبه هست ینی برگشت  سریع یعنی به محض این که قبول کردیم که اشتباه کردیم و از خداوند طلب بخشش کنیم و ازش درخواست کنیم  که مارو از این اشتباهی که در حق خودمون یا دیگران کردیم رها کن  و…

   وقتی توبه کنیم ، خداوند سریع برگشت و انجام میده . و خداوند رحمتش رو به سوی بنده هاش میفرسته .

   اضافه وزن هم یک رفتار اشتباه و یک گناهه!چون یکسری رفتار و افکار  اشتباه داشتیم که شرایطمون اینشکلی تغییر کرد .و وقتی از خداوند در برابر رفتارهای اشتباهی که در حق جسممون کردیم و این شرایط رو برای خودمون ایجاد کردیم طلب بخشش کنیم و ازش بخوایم که اصلاح بشیم و شرایط جدیدی رو تجربه کنیم و…خداوند مارو هل میده به سمت موفقیت و پشت و پناه ماست . همونطور که الان مارو هل داده  و ما هدایت شدیم چون هیچ گونه تبلیغ و سمینار و .. برای  استاد عطار روشن انجام نشده است . و همه کار خدا بوده .

   پس تمام مسیر رو به خدا ایمان داشته باشیم . در تمام جنبه های زندگی!

    متناسب شدن که حالا یک بخش از زندگیه ولی الویت اوله منه در کنار تمام کارهای دیگه ای که دارم انجام میدم .

   هرکاری رو که ما با انگیزه و اشتیاق شروع میکنیم ، ایمانمون به خداست . 

   ولی بعضی اوقات انگیزه های کاذب هم هست ، که مثلا با حرف کسی عصبانی و ناراحت شدیم و گفتیم باید دیگه لاغر بشیم و بریم فلان کار و بکنیم و روی فلانی رو کم کنیم و… اینا همه انگیزهای کاذبی هست که برای ما شکست میاره و اعصاب مارو بیشتر خراب میکنه . 

   دوسال پیش بودم دیگه! میخواستم پز بدم که لاغر شدم و روی یسری افراد و کم کنم و کارای زیادی کردم ولی شکست خوردم و اعصابم داغون شده بود و… شرایط بدی بود تعریفش نکنم بهتره .

   ولی وقتی یجاهایی تصمیم میگیریم که باید کاری انجام بدیم و انگیزه داریم ، این همین ایمان هست که به ندای پروردگار پاسخ میدیم و کارو شروع میکنیم اما بعدش منصرف میشیم .

   چون که عجله میکنیم !

   بساط شیطان هم که پای عجله پهنه ! إ هی تحریک میکنه که چند روز گذشت ، یک هفته گذشت برای من 4 ماه گذشت چی شد ؟؟ پس چرا نتیجه نگرفتی ؟ فلانی نتیجه نگرفت تو هنوز….

   .اعصابمون و بهم میریزه و  به قول خودمون کرم خودشو میریزه و در میره و ما میمونیم یک غم و ناراحتی بیشتر و بزرگتر .

    لاغرشدن آسان ترین کار دنیاست ، اگر باور کنیم که میتونیم .

   تک تک تمریناتی که ما در این دوره انجام میدیم ، پازل متناسب شدن رو در ذهن ما میچینه و تصویر متناسبی رو از خودمون در ذهنمون به وجود میاره بخاطر همین یک عالمه نتیجه عالی داره !

   فقط سعی کنید که متناسب بشید حالا از هر روشی که میدونید . به هرحال هرچقدر براش تلاش کنیم نتیجه میگیریم اگر هم که میخوایم  به آسانی لاغر بشیم هم مسیر لاغری با ذهن هست ولی فقط سعی کنید که لاغر بشید و زندگی جدیدی رو تجربه کنید .

   پس با انگیزه ادامه بدیم و ایمان داشته باشیم که خداوند که تا همینجا مارو رسونده تا آخر مسیر هم با ما خواهد بود .

   شاد و پیروز و متناسب باشید  .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 59 کلمه

    سلام و درود
    زمان استفاده از محتوای هر روز یک تا یک و نیم ساعته
    در این زمان به اینستا و کسب و کار فکر نکنید و فقط تمرکزت روی آموزش ها و انجام تمرینات باشه
    در باقی ساعات روز که مشغول کار و اینستا هستی به آموزشها و لاغری فکر نکن
    به این شکل هر کار رو به شکل احسنت انجام میدی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار roshaam2002@gmail.com
     1400/07/20 18:54
     مدت عضویت: 756 روز
     امتیاز کاربر: 331 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 7 کلمه

     خیلیی ممنونم از راهنماییتون استاد، چشم 🙏🏻❤️

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/07/10 13:57
   مدت عضویت: 1492 روز
   امتیاز کاربر: 16727 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 359 کلمه

   درود به شما استاد گرامی و همه دوستان همراهم

   این فایل بسیار آموزنده با عنوان تعجب برانگیز از چاقی توبه کنید لاغر میشوید خیلی جالب بود

   پر از ایجاد شور وشوق و امید دهنده و هیجان برانگیز بود

   یادآوری اینکه خداوند مهربان ما را به این مسیر هدایت کرده است چونکه میداند ما انگیزه و توانایی برای رسیدن به تناسب اندام را داریم چقدر به انسان آرامش و شور و اشتیاق برای ادامه دادن میدهد

   من واقعا با این تجزیه و تحلیل شما موافقم  از اینکه ما با اشتباهاتی که مرتکب شدیم به بدنمان ضربه وارد کرده و او را از حالت پیش فرض خود که متناسب بودن است و خدا اینرا برای ما مقدر کرده است دور کردیم

   وقتیکه معنی توبه این است که ما به اشتباهمان پی ببریم و از خدای مهربان تقاضای بخشش کرده و دیگر آن عمل اشتباه را انجام ندهیم پس اقدام ما برای لاغر شدن با تعریف توبه کردن جور در می آید 

   این پیام خیلی دلگرم کننده و آرامش بخش است که خداوند درهای رحمت را به روی توبه کنندگان باز میکند

   چه رحمتی بهتر از آنکه ما تناسب اندام آنهم به سادگی آب خوردن را هدیه بگیریم

   باور کردن به متناسب شدن واقعا کلید آسان کردن مسیر و رسیدن به هدف است

   من خوشبختانه این باور را دارم و با ایمان به خدای مهربانم که راه درست را به من نشان داده و در این مسیر مرا همراهی و پشتیبانی میکند با اطمینان خاطر به سوی هدفم با شور و شوق فراوان و با استمرار پیش میروم

   مثالهای کشاورزی و زمان دادن به رشد محصولات خیلی عالی بود و اینکه ما هم بخشی از این کائنات هستیم و برای رسیدن به تناسب اندام باید به بدنمان این زمان را بدهیم که ترمیم بشود و در این پروسه ما باید هر چقدر میتوانیم از مقدار تخریب کم کنیم 

   عجله را باید به طور کلی کنار بگذاریم و به این فکر کنیم که چقدر طول کشید که ما چاق شویم حالا یک دهم آن زمان را به بدنمان وقت بدهیم دیگر دچار عجله نمی شویم و زمانیکه بدنمان کمتر از آن زمانی که توقع داشتیم نیاز است برای ترمیم خودش را ترمیم کند آنوقت خیلی بیشتر از نتیجه لذت برده و هیجان زده میشویم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار marzieh753@gmail.com
   1400/07/04 12:45
   مدت عضویت: 802 روز
   امتیاز کاربر: 6392 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 558 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! اگر هنوز با اینکه بارها در رسیدن به لاغری شکست خورده اید، آرزوی لاغری را در دل دارید پس یعنی شکست ها نتوانسته شما را از هدفتان دور کند، بنابراین لایق لاغر شدن هستید. یکی از اصلی ترین و تاثیرگذارترین اقداماتی که یک فرد چاق برای لاغر شدن باید انجام بدهد توبه کردن از چاقی است. افراد چاق را می‌توان در چند گروه دسته بندی کرد. گروه اول: چاقی خود را پذیرفته اند و با مشکلات آن کنار آمده اند. 

   گروه دوم: از وضعیت خود راضی نیستند و می‌خواهند لاغر شوند، اما فقط زمانی که مشکلات چاقی به آنها فشار وارد می کند تصمیم به لاغری می گیرند و خیلی زود هم به روال قبلی خودشان برمی‌گردند. 

   گروه سوم: افرادی هستند که هرگز چاقی خود را نمی پذیرند و برای لاغر شدن آرام و قرار ندارند و البته نسبت به دو گروه دیگر، افراد کمتری را شامل می‌شوند. افراد این گروه از هیچ روش و تلاشی برای لاغری دست برنمی‌دارند، حتی اگر بارها شکست بخورند و در نهایت توسط خداوند به مسیر صحیح هدایت می شوند. 

   خداوندی که ساز و کار جهان هستی را بنا کرده است برای رهایی بندگانش از احساس ویران کننده گناه، توبه را قرار داده است که به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است. بنابراین خدایی که ما را خلق کرده و به فکر روح و روان ما هست حتما برای رهایی جسممان از مریضی، چاقی و سختی، هم راهکاری قرار داده است. بنابراین بپذیریم که چاقی ما اشتباه بوده است و از خداوند و خودمان و جسممان که باعث شده ایم این همه رنج و سختی بکشد طلب بخشش کنیم و سعی کنیم دوباره این اشتباه چاقی را تکرار نکنیم و نتیجه آن برایمان آرامش روحی و سلامتی جسم خواهد بود. باید باور کنیم که می‌توانیم لاغر شویم و اگر این را باور کنیم مابقی کار خود به خود آسان می‌شود. الان بخاطر بارهایی که تلاش کردیم و بی نتیجه بوده است نمی توانیم به این باور برسیم که می‌توانیم متناسب شویم. ما باید شروع کنیم و به مسیرمان شک نداشته باشیم، مابقی کارها را خود خداوند انجام می دهد. ما اگر در این مسیر 10 قدم برداریم خداوند 90 گام مابقی را تا رسیدن به هدف طی می کند. امکان ندارد خدایی که ما را در ابتدا به یک مسیر هدایت می کند، آخر مسیر ما را رها کند. فقط باید به خداوند ایمان داشته باشیم و بدانیم خداوند کار اشتباه انجام نمی دهد و در ما این توانایی را دیده است که با این روش لاغر می‌شویم که ما را به این مسیر آورده است. 

   درمقابل خداوند از چاقی توبه می کنیم و مطمئن هستیم شیطان همیشه در هر مسیری با ما همراه است. در ابتدا توبه می کنیم و به خداوند ایمان داریم ولی از همان ابتدای مسیر و خصوصا وقتی که عجله می کنیم تا نتایج توبه را در خود ببینیم، شیطان از این نقطه ضعف ما استفاده می کند و کاری می کند که افکارمان روی مسیر متمرکز نباشد و ما را از ادامه مسیر ناامید می کند و با فریب هایش باعث می‌شود که توبه خود را فراموش کنیم. به یاد داشته باشیم که باید ایمانمان را قوی تر کنیم تا از وسوسه های شیطان به دور باشیم و سر عهد خودمان با خداوند باقی بمانیم تا درهای رحمت اللهی به روی شما باز شود. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/06/17 20:10
   مدت عضویت: 1465 روز
   امتیاز کاربر: 4926 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 16 کلمه

   سلام استاد چرا نظرات دیگه تایید نمیشه 

   نظرات من تایید نمیشه یا این مشکل برای همه هست؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 7 کلمه

    سلام و درود
    همه نظرات تایید شده است

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار منیره.ف
     1400/06/19 23:56
     مدت عضویت: 1465 روز
     امتیاز کاربر: 4926 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 4 کلمه

     ممنون استاد لطفتان مستدام

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Fateme Bologh
   1400/06/16 19:12
   مدت عضویت: 1483 روز
   امتیاز کاربر: 123 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 532 کلمه

   درود و خدا قوت 

   گام بیست و یکم : 

   در این دوره میخوایم به  این موضوع بپردازیم که اولین گام در اینجا  باوراست باور اینکه ما لاغر میشیم و متناسب اصلا طبیعت جسم ما متناسب شدن است .

   ما بابد با روند طبیعی بدنمون تو حه کنیم و مشکل بزرگی که بعضی افراد باهاش روبهرو نیشوند و باعث میشه نا امید بشن یا منصرف بشن یا انگیزه برای ادامه دادن نداشته باشن عجله کردن به هر حال این همون هدایته هست که وقتی من به هر طریقی در این مسیر  قرار گرفتم باهاش اشنا شدم سر راه من قرار گرفته  و من استارتش رو زدم  پس خدا خواسته خواست خدا بوده و این همون چراغ چشمک زن هست برای رسیدن به هدف .پس دلیلی برای نا امیدی وجود نداره یکی از موانعی که اجازه نمیدن من تا اخر این مسیر برم  باور نداشتنه 

   ما به تعداد روزهای که چاق بودیم به تعداد روزهای که با جسمم‌ن بد رفتار کردیم و به تمام دوره های که رفتیم و نتیجه ندیدیم  باور اینکه  من متناسب میشم برام‌ن سخت  میشه 

   تلبتهتا یه جای طبیعییولی باید بت این نکته تو جه کنیم که وقتی باور و ایمان ما کامل شد بقیه مسیر خود به خود ادامه دارمیشه همراه با نتیجه  ما یک شبه چاق نشدیم  که بخواییم یک شبه لاغر بشم  ما با یه مهمونی و یه پر خوری چاق نشدیم  که توقع داریم با یک فایل متناسب بشیم 

   در هر کاری روال به این صورته که شما اگه بخوایین یک کاری رو اصولی انجام بدین یک باید نسبت به اون کار و توانایی خود و نتیجه باور داشته باشین  مرحله دوم استمرارو صبر  و ایمان و وقتی پروسه تکامل به اتمام رسید دیگه برای همیشه اون نتیجه مطلوب رو برای ما داره و نتیجه خوب ادامه دار هست 

   نقش خدا در اصلاح جسممون  خیلی زیاده یه جای سیستم بدنمون و طبیعت بدنمون یه جای به دست خداست 

   خدا خواسته که من دذ این مسیر قرار بگیرم و این لطف خداونده این مسیر مسیر کمی در زندگی من نیست قطعا قراره تحولات بیشتری  جز متناسب شدن  در زندگی من اتفاق بیفته پس کار کمی نیست 

   خوب من با توجه به اهمیت این موضوع صبر کنم عجله رو حذف کنم و چیزی که خیلی مهمه اینه که باور و ایمان داشته باشم 

   باور به خودم و تونایهایم 

   ایمان به خدا که همیشه صلاح من و میخواست وبهترینهارو برام میخواد 

   باور به روشی که درش قرار دارم  و مسیری که دارم قدم بر میدارم 

   وقنی در مسیری که شروع میکنیم و اشتیاقش در ما هست پس توانایش رو داریم و خدا خواسته و خدا این توانایی رو در ما دیده که در این مسیرو در سر راه  من قرار داده 

   در این مسیر کاری که  خدا برامون انجام میدیم  خیلی بیشتر از اونی که هودمون میخواییم انجام بدیم چون خدا دوست داره بدن ما اصلاح بشه  پس کافی فقط ایمان بیاریم 💞

   من در این مسیر به خدا وروشی که درش قدم برداشتم ایمان دارم و باور دارم طبیعت بدن من متناسب شدن هست خدایا منو ببخش که این رفتارو تا به امروز با جسمم داشتم خدا به من کمک کن 

   این مسیر اقدام بدون توجه به نتیجه و نداشتن عجله و یک شبه رسیدن به هدف  داشتن ایمان و باور  ابمان به خدا 💞💞💞 خدایا شکرت که همیشه پشت و پناه من هستی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/06/16 12:39
   مدت عضویت: 1207 روز
   امتیاز کاربر: 3665 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 386 کلمه

   به‌نام‌خدا 

   سلام

    اول از همه یه باور تو ذهنم پیدا کردم و جالب بود برای خودم باور اینکه برای لاغر شدن باید گشنگی کشید هر وقت که گشنگی کشیدی و چیزی نخوردی پس داری لاغر میشی و بدن از چربیهای قبلیت کم میکنه تا انرژی بگیره .چند وقت بود که سر شب غذا می خوردیم و دیر می می خوابیدیم من آخر شب گرسنه بودم ولی چون حال نداشتم از تنبلی نمی‌رفتم چیزی بخورم و سعی می‌کردم بخوابم ولی از این احساس گرسنگی حس خوبی داشتم حس خوب لاغر شدن و متوجه شدم من هنوز هم باورم اینه برای لاغر شدن باید گرسنگی و زجر کشید خوشحالم که این باور خودم پیدا کردم و باید این باور رو تقویت کنم که لاغرشدن آسان ترین کار دنیاست بدون زجر کشیدن و با لذت بردن.

    اما فایل امروز خیلی عالی و جالب بود وقتی عنوان فایل رو دیدم خیلی مشتاق شدم ببینم یعنی چی توبه از چاقی  قراره توی فایل چی گفته بشه و چقدر جالب بود حقیقت‌های بود که در اطرافمون بود ولی ما بهش توجه نمی کردیم بارها شده بود که مریض شده بودم و هیچ دارویی هم مصرف نکردم و هیچ کار خاصی هم نکردم ولی بدنم کمک کرده و بعد از یه مدت حالم خوب شده یا مثال کشاورز عالی بود که اولش در مراحل کاشت و نگهداری امیدش به خدا بود ولی بعد از برداشت و فروش امیدش به خریداران و میدون دارا بود باید باور کنیم شروع و هدایتمون به این مسیر به وسیله خدا بوده و با توکل و به امید خدا شروع کردیم و نتیجه هم دست خداست با توکل به خدا و مراقبت از نهال مون مطمئناً برداشت خوبی می کنیم فقط باید ایمان داشته باشیم و  باور داشته باشیم که ما در مسیر درستی هستیم 

   توبه از چاقی هم کاملا درسته ما هروقت کار اشتباهی رو انجام میدیم احساس بدی در ما به وجود می اومد و همیشه برای خلاصی از این احساس بعد توبه می کردیم و حالمون و احساسمون خوب می شد پس توبه می کنم به خاطر رفتارهای اشتباهی که با بدنم داشتم به خاطر ظلمی که در حق خودم کردم به خاطر فشاری که بر جسم وارد کردم به خاطر حال بدی که پیدا کردم توبه می کنم و سعی می کنم دیگه این اشتباهات را تکرار نکنم و همیشه در مسیر تناسب، آرامش و خدایی قدم بردارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 5310 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 425 کلمه

   به نام خدای بخشنده و مهربان

   روز ۱۴۴: روز ۴۸ تکرار، روز جمعه ۱۴۰۰/۶/۱۲

   سلام 

   اضافه وزن کنونی من نتیجه سالها مداومت بر رفتارها و باورهای چاق کننده من بوده است. بدن من بسیار هوشمند است و همواره در حال ترمیم جسم من و رفع چاقی آن است و در گذشته چون من سرعت تخریب خودم را بالاتر از سرعت ترمیم خودم برده بودم، طی سالها مداومت بر این شیوه چاق شدم. اکنون سرعت تخریب خودم را کم کرده ام و ایمان دارم توانایی متناسب شدن را دارم چون سیستم طبیعی بدن من تناسب است به شرط آنکه من در کار آن اختلال ایجاد نکنم. من معتقدم تناسب اندام هم به آرامی رخ می دهد و در این روش از ریزش مو و افتادگی پوست و شل شدن بازو و…. خبری نیست چون با فشار جسمی رخ نداده بلکه با آرامش و روندطبیعی تکاملی جسم من رخ می دهد، پس هیچ آسیب و عوارضی به جسم من تحمیل نمی کند.

   همانطور که وقتی در کودکی با جمع کردن پول تو جیبی های خودم بعد از  مدتها می توانستم وسیله مورد علاقه ام را بخرم و به شدت لذت بیشتری نسبت به  چیزی داشت که مثلا به عنوان کادو دریافت کرده بودم.

   بدن من هوشمندانه در جهت اصلاح و ترمیم خودش در حال تلاش است و من با کنار کشیدن خودم و عجله نکردن به نظاره متناسب شدن خودم می نشینم.

   من بارها با اشتیاق برای متناسب شدن اقدام کردم و آنقدر این کار را ادامه دادم که در نهایت خداوند مرا به مسیر درست لاغری با ذهن هدایت کرد. پس خداوند آگاه به نهان و آشکار مرا توانمند و مستعد متناسب شدن از این مسیر شناسایی کرده است و در شناخت خداوند اشتباهی وجود ندارد. پس باید به این انتخاب پروردگار قادر مهربان لبیک بگویم و ادامه بدهم. باید با ایمان به توانایی خودم برای لاغر شدن با اشتیاق ادامه بدهم و مطمئن باشم اگر عجله نکنم و در مسیر بمانم حتما به نتیجه طلایی متناسب شدنم می رسم.

   سالها با افکار ورفتار اشتباه به جسم خودم آسیب زدم و از شادی و لذت و آرامش و اعتماد به نفس دور شدم. خدایا توبه می کنم برای همه اشتباهات عملی و ذهنی که در حق جسمم روا داشته ام ، خدای بخشاینده مهربان در ترک این رفتارها و افکارهای غلط و انجام رفتارهای درست و پرورش باورهای صحیح ذهنی مرا به عالی ترین شکل حمایت نما. مرا از نجواهای منفی شیطان درونم محافظت فرما.

   خدایا به من و دوستان همراهم گامهای استوار در جهت بهتر شدن عطا فرما و ما را در مسیر زیبای متناسب شدن به شکل عالی حمایت و هدایت فرما. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/06/02 17:43
   مدت عضویت: 1433 روز
   امتیاز کاربر: 16901 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,948 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان  خوبم 

   ما اگر دچار اضافه وزن شدیم در یک روز و یک ماه اینطور نشدیم به تعداد سالهای زندگییمون اینطور شدیم  و چاقی ما  یک دفعه نبوده ما طی مدتها اینطور چاق شدیم اما چرا انتظار داریم با دو یا سه  هفته لاغر بشیم  خیلیا به خاطر عجله ای که میکنن از مسیر خارج میشن .

   چرا من برای  چاقی خودم کاری نمیکنم ؟؟بابا هر روز فایل گوش بده و بنویس و بخون و اونها رو تبدیل به عمل کن تا نتیجه رو ببینی و در کتار تمام این کارها باید باور کنم که میتونم لاغر بشم و اگر همین رو باور کنم نصف راه رو رفتیم و بقیه ی کار خود به خود انحام میشه  و چون من  بارها برای لاغری  تلاش کردم و رنج کشیدم و نشد لاغری برام کار سخت و غیر ممکنی هست و اگر من بتونم  این سررابالایی رو طی کنم که لاغر شدن امکان داره بقیه راه که اون طرف قله هست سرازیری میشه پس ایمان داشته باشید که میشود که امکان داره ما لاغر بشیم اما با طی کردن تکامل ما لاعر میشیم نه با عجله یعنی ما انتظار داریم بعد از چند روز گوش دادن به فایلها بریم داخل آیینه و ببینیم کاملا لاغر شدیم !!!!! اما این غلطه امکان نداره باید تغییرات مرحله به مرحله در ما به وجود بیاد و یک شبه و یک هفته ای نیست مثل کاشت بذر در طبیعت که نگاه کنید میبینید اون مرحله به مرحله داره رشد میکنه و یک دفعه بزرگ نمیشه و اما کشاورز از این بذر ها یه مراقبتی کرده به اونها آب و  کود داده علفهای هرز رو چیده تا اون بذر بزرگ شده پس کشاور ننشسته بالا سر بذرها گریه و زاری کنه تا اونها بزرگ بشن نه مراقبت کرده پس ما هم باید مراقب بذرهای تناسبی که در ذهنمون کاشتیم باشیم و هر روز اونها رو تکرار کنیم تا در ذهن ما پرر رنگ و قوی بشن و جون بگیرین و نتیجه رو در جسم ببینیم .

   من باید نقش خداوند رو در جسم باور کنم تا نقش خودم رو در  روند کاهش وزن باور کنم .ببینید هر وقت در جسم ما اتفاقی میفته مثلا جایی زخم میشه و یا مشکلی براش پیش میاد جسم ما سریع در جهت ترمیم اون قسمت اقدام میکنه و سلولسازی و  جوش خوردن … رو انجام میده و  اون قسمت خوب میشه من نهایت یه چسبی بتونم بزنم ببین من چیکار کردم خدا چیکار کرده ؟؟همه ی این کارها رو خداوند انجام میده و همه ی اینها لطف خداوند هست پس در این مسیر که میخواهیم طی کنیم  و ما رو به شادی و سلامتی و اعتماد به نفس و خود باوری برسونه  آیا ما به خدا ایمان نداریم ؟؟؟؟

   در نظر بگیر یک کشاورز زمانی که بذر رو میکاره به امید خدا اون رو میکاره یا به امید اون مردم میکاره  ؟؟؟ اگر خوب  دقت کنید مبینید به امید خداهست یعنی اون کشاورز میکاره حالا هر از گاهی اب میده و کود میده  اما به امید خدا  کار رو شروع میکنه اما برای فروش،دیگه  امیدش، به خد ا نیست به بازار  و اون فرد خریدار و … هست و برای همین  اعلب موارد شکست میخورن .

   برای شروع هر کاری دقیقا همینطور هستیم با انگیزه شروع میکنیم چون نیروی خدا پشت ما هست و  ما اشتیاق داریم که میتونیم موفق بشیم و خداوند هیچ وقت کار اشتباه نمیکنه اگر در ون ما ذوق و شوقی هست که من میتونم مطمعن باش من توانایی موفق شدن رو دارم و من همه ی کارها رو با انگیزه و اشتیاق انجام میدم .

   همیشه بگو به خودت من به خدا ایمان دارم که موفق میشم و بگو لاغری با ذهن مسیری هست که شما با اون به نتیجه میرسید به خدا اطمینان داشته باشید هر کدوم از ما به طریقی به سایت هدایت شدیم چون خداوند میدونسته که ما درراین مسیر موفق میشیم پس به بی نهایت راه خداوند افراد ی رو که توانایی دارن با این راه آشنا میکنه چون خداوند به نهان و درون انسانها آشکار هست و از،قلب انسانها اگاه هست و تمام ما که در این مسیر هستیم باید بدونیم ما توانایی موفق شدن و لاعر شدن از این طریق رو داریم مطمعن باشید خداوند کار اشتباه انجام نمیده فقط کافیه به خداوند و به نیروی اون ایمان بیارید من در طول زندگی بارها برای  بدنم 

   مشکلی پیش اومده و یا بیمار شده اما سریع خوب شده و حالا در این مدت ممکنه ما هم کاری برای خودمون کرده باشیم اما کاری که خداوند در مقابل این ویروس و مشکلات انجام داده کجا و کار ما کجا ؟؟.

   پس گام اول رو برای ما خدا برداشته که ما رو به این مسیر هدایت کرده و گامهای بعدی رو هم خداوند برای ما برمیداره حالمون رو عالی میکنه و استاد هم به عنوان راهنما هستن در این راه مقدس پس ایمان بیارید  به توانایی خودتون و باور کنید که میتونید متتاسب بشید .خداوند در قران  ایه های زیادی برا ی توبه  گفته و ما خیلی  ایه داریم ولی هیچ وقت برای اون حد و مرز نزاشته که تا فلان اندازه میبخشم و یا …. نه فقط باید خیلی سریع توبه کنید و خداوند سریع میبخشه و بیشترین رحمت رو به این بنده ها میده که برمیگردن و توبه میکنن اضافه وزن هم مثل یک گناه و توبه هست و ما تاحالا خیلی کارهای اشتباه کردیم و اینم  یک  رفتار اشتباه هست 

   و بگو خدایا من رو ببخش،که در این سالها این رفتار اشتباه رو با خو دم کردم  و این گناه رو کردم من میخوام تغییر کنم و شرایط جدید رو تجربه کنم من میخوام شادی رو تجربه کنم و من میخوام سلامتی رو تجربه کنم و من میخوام زندگی دیگه رو تجربه کنم و ببین چطور خداوند پشت و پناه شما هست و شما رو هل میده به سمت موفقیت .

   به خدا ایمان داشته باشید و در تمام مسیر لاغری  و  بقیه ی جنبه های زندگی به خدا ایمان داشته باشید و هر کاری رو با اشتیاق شروع میکنی به خدا ایمان داری که شروع میکنی پس ادامه بده  تا موفق بشی .و اما شما در ادامه ی مسیر ممکنه عجله کنی  و ناامید بشی حالا چرا عجله میکنی چون شیطان بساطش رو در عجله کردن پهن میکنه و از این طریق میخواد افراد رو از موفقیت دور کنه 

   لاعر شدن آسانترین کار دنیا هست اگر باور کنید که میتونید لاعر شوید .

   کوه بزرگی بین ما و استاد هست به نام باور استاد باور کرده که میتونه لاغر بشه و این همه نتایج عالی داره و اما اگر هنوز  ما نتایج عالی نداریم چون باور درست نداریم که میتونیم لاعر بشیم . اگر ایمان بیاریم و انگیزه و اشتیاق پیدا کنیم و  اقدام کنم قطعا موفق میشیم 

   سعی کنید تا زندگی جدیدی رو تجربه کنید .

   برداشت من از فایل ::

   من عاشق این دسته از فایلهای لاغری هستم که  پای خداوند و  آیه های قران  هم وسط میاد و اونها  اصل ماجرای لاغری ما میشن من که خیلی لذت میبرم خودم جز افرادی هستم که بسیار انگیزه و اشتیاق برای تغییر در تمام جوانب زندگیم دارم و بیشتر از همه برای لاغری خودم  انگیزه دارم و امید دارم و  تلاش میکنم و تا حالا نشده از مسیر خارج بشم اما  هر ازگاهی یه نحوایی میاد در ذهنم که چی شد چرا لاغر کامل  نشدی  و یا در آینه خودم رو نگاهی میکنم و میگم چرا لاعر نشدم ؟؟چرا استپ شدی ؟؟ولی بارها  به این صداهای منفی باف در ذهنم با صدای بلند جواب میدم تو نمیبینی من دارم هر روز به صورت خیلی جزی تعییر میکنم و هر روز یک قدم به لاعری دلخواهم دارم نزدیک میشم چون در مسیر درستم چون دارم هر روز  قدم برمیدارم  و خلاصه میدونم این کار شیطان هست که من رو از مسیر خارج کنه و اما من ایمانم رو از دست نمیدم من انسان متوکل و با ایمانی  هستم و بارها میگم خدا من رو توانا دیده که وارد  این مسر شدم پس حتما از پسش برمیام فقط کافیه امیدوار باشم و باور کنم که میتونم و عمل کنم به اموزشها قطعا نتیجه رو میبینم و اگر به خودم یاد اوری کنم این بدن من تحت نیرویی  و قدرتی داره اداره میشه که بالاترین قدرت جهان هست و من خودم هیچ کاره هستم من فقط،یه عالمه افکار دارم که اونجا داخل اون افکار شیطان هم هست که با افکار بد من رو ناامید کنه دیگه به این افکار بد خودم بها نمیدم و اونها رو باور نمیکنم و به بدنم و اون قدرت درون خودم بیشتر اعتماد میکنم که به سمت لاغری حرکت کنم .

   من میخوام توبه کنم بابت تمام افکار و رفتار و باورهای غلطم که در جهت شیطانی بودن و من رو چاق کردن و هنوز اثار اون چاقی در بدن من هست .

   خدایا توبه میکنم به خاطر اینکه قدرت رو از تو گرفتم و به خوراکیها  دادم و اونها رو در بدنم بسیار تاثیر گذار دونستم 

   خدایا من توبه میکنم به خاطر اینکه تو بارها گفتی شفا میدم نه دوا اما من ناامید شدم که نه انگار لاغر بشو نیستم .

   خدایا توبه میکنم که تو  جسم یه این عالی و تر و تمیزی و سالم در اول خلقت به من دادی و اما من مواظبش نبودم و گول شیطان  رو خوردم و از مسیر اصلی دور شدم .

   خدایا توبه میکنم که بارها به خودم ضربه زدم  با  پرخوری  که کردم و حالم بد شد  و اینقدر خوررم تا حالت تهوع و دل درد گرفتم و اینها نشانه بود که تو میگفتی این اندازه نخور بدنت داره بیمار میشه اما من متوجه نمیشدم .

   خدایا توبه میکنم که تو رو به عنوان رب العالمین ندونستم و میگفتم فلان دکتر و دارو و ورزش،و .. فقط میتونن من رو لاعر کنن .

   خدایا توبه میکنم که بارها از ترس اسرافی که به علط برای ما معنی شد ه من به خودم صربه زدوم و از توی به این مهربونی ترسیدم و زیادتر خوردم و اما  داشتم  با این کارم به  خودم و تو  که درون منی بی احترامی میکردم و  جسم خودم رو پارکینگ بیماریها میکردم .

   خدایا توبه میکنم بابت اینکه بارها گفتی مومن کسی هست که به غیب ایمان داره اما من نتوستم به اون لاعری دلخواهم امیدوار باشم  که میتونم به دستش بیارم و به چاقی خودم که هر لحظه همراه من هست توجه کردم و ناامید شدم .

   خدایا من توبه میکنم بابت اینکه تو من رو جز افراد توانمند و برگزیده ی خودت انتخاب کردی و وارد این مسیر کردی و اما من بارها در گدشته  گفتم من فرد ناتوانی هستم و نمیتونم .

   خدایا من توبه میکنم بابت اینکه بین من و یک فرد لاعر هیچ تفاوتی قرار ندادی اما من فکر میکردم بدن من یه چیزی کمتر از اونها یا بیشتر داره نه من هیچ چیز کمتر ندارم فقط،باور به بودن خدا در درون خودم  کم شده بود که این فکر رو میکر م چون آدمها همه در بیس و پایه یکی هستن و هیچ فرقی با هم ندارن و این ذهنشون هست که متفاوت هست  .

   خدا جونم توبه میکنم  از چاقی خودم و تمام افکار و باورهای چاق کننده و رفتارهای چاق کننده و جسم چاقی که به خودم هدیه دادم و مطمعنم تو هستی و میپزیری و من بازم با اطمینان یا همون ایمان بیشتر به راهم ادامه میدم و میدونم به زودی متناسب میشم و یک زندگی جدید رو شروع میکنم  چون این همه اشتیاق در من بیخودی نیست این همه استمرار و در تعهد در من الکی نیست این هدایت شدن من الکی نیست خدا رو پشت تمام این ها احساس میکنم پس به پشتوانه ی خدای خودم و در پناه خودش راهم رو ادامه میدم و مطمعنم به اون چیزی که میخوام میرسم اگر من نرسم پس کی برسه ؟؟..

   خدا رو سپاسگزارم بابت بودن در این مسیر زیبا و عالی و پر از اگاهی و امید  و ایمان و  توکل و حال خوب و  استاد عالی و ……

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/05/23 14:22
   مدت عضویت: 1465 روز
   امتیاز کاربر: 4926 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 163 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   گام بیست و یکم

   امروز دیدم باز هم سایز کم کردم اون هم از قسمتهایی که همیشه میگفتم لاغرنمیشه هیچ وقت

   این دوره عالی نه به خاطر اینکه من سایز کم کردم نه به خاطر اینکه به من باور داد به من اعتماد بهنفس داد من دیگه داشتم نابود میشدم حتی متلک های اطرافیان زیاد شده بود اینکه تو عرضه نداری لاغر شی الان فهمیدم من مسیر اشتباه میرفتم بذر کاشتم بذر لاغری میدونم الان تو وجودم نهال شده یک نهال زیبا شکوفه داده چون همه دارن میبیننش پس رشد کرده بزرگ شده فقط باید باورش کنم باید بهش توجه کنم باید بهش برسم نباید بزارم کرم ها بهش افت بزنن

   با باور لاغری

   با باور اینکه قدرت در دست خودم

   با باور اینکه غذا قدرت چاق کنندگی ندارد

   با باور اینکه فقط به پیغام گرسنگی پاسخ بدم

   از نهالم مراقبت میکنم تا درختی تنومند شود و برای نسلی از من سایه و میوه داشته باشد من لاغری را به نسل بعد خودم ارث میدهم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شقایق
   1400/05/22 19:17
   مدت عضویت: 925 روز
   امتیاز کاربر: 395 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 533 کلمه

   سلام مجدد 

   در مورد فایل توبه کردن از چاقی  مواردی همین الان به ذهنم رسید 

   در نوشته های باور ساز ، استاد از اراده ی خداوند و اراده ی خودمون صحبت کردند 

   وقتی خوب فکر میکنم 

   میبینم که محو شدن در اراده ی خداوند حتی در لاغری هم میتواند کمک کننده ی ما باشد و می شود همان توبه از چاقی 

   به نظر من چاقی چون احساس بسیار ناخوشایند و ناامیدی  در ما ایجاد میکند میتوان گفت بازتاب اراده ی شخصی است 

   یعنی فرمولهایش همه ساخته ی دست خودمون هست و وقتی بخواهیم از چاقی توبه کنیم یعنی از این احساس بد میخواهیم برگردیم 

   میخواهیم در اراده ی الله محو شویم ، چرا که لاغری زیباییست و یکی از ویژگیهای خداوند هم زیبایی است 

   پس قطعا لاغری کاملا همسو با اراده ی خداوند است و طبیعتا این لاغری در ما احساسی بسیار عالی ایجاد میکند 

   ما اگر بتوانیم حتی در لاغری هم اراده ی خودمان را کنار بگذاریم  وبه یگانگی با اراده ی خداوند برسیم محصولی که بدست می آوریم قطعا لاغریست . چون لاغری حالی بسیار نیکو در ما ایجاد میکنم 

   وقتی حتی در مورد لاغری اینگونه فکر میکنم می بینم که  لاغری بسیار آسان می شود 

   البته لازم به ذکر است بنا به فایلی که همین دیروز از استاد شنیدم در یکی از گامهای زندگی با طعم خدا فهمیدم که منظور از اراده ی خدا ، همان اراده ایست که در من جریان داره همان محور اصلی وجودی من ، همان خود برتر و نقطه پرگار . وقتی همه ی کارهایم را به این خود برتر و خود روحانی بسپارم حتی لاغر شدن هم اسان میشود

   همسو شدن با این نیروی عظیم یعنی کنار رفتن من جسمی ، این من جسمی اگر کنار برد و آن نیروی عظیم که به منبع الهیت وصل است وارد عمل شود تمام خوبیها بر ما جاری میگردد 

   و این میشود معنی اصلی توبه ، توبه کردن  و بازگشتن از  من جسم که محصولش چاقی و ناراحتی بود به  آن نیروی عظیمی که دائما بر من جاریست 

   اگر کارها را حتی لاغریم را به او  بسپارم آنوقت میتوانم بگویم  مانند آن دانه ی ذرتی میشوم که ارام و بی دغدغه دل خاک را میشکافد و رشد میکند ، او طبق سیستمی که خداوند در درونش قرار داده عمل میکند و کاملا با او همسوست 

   الان کاملا معنی همسو بودم با جریان الهی را درک میکنم 

   از این اگاهیهایی که امروز بدست اوردم کلی ذوق و شوق درونم جاری شده و اشک شوق سراسر صورتم را پوشانده 

   خیلی خوشحالم  و مینازم به چنین جریانی که خودش هدایتم کرد به این مسیر 

   و واقعا آمده بودم لاغر شوم سرگشته ی کویش شدم 

   لاغری یکی از دستاوردهای این راه است و صد البته من به وسیله ی همین لاغری بود که به وحدانیت ربم و نیروی عظیمی که در من جریان دارد پی بردم و اگاه شدم 

   و ما هرگاه در مورد هر کاری ، مثل لاغری که ساخت اندام و جسم هست و حتی  ساخت دیگر  ابعاد زندگی با این جریان عظیم که در وجود همه ی ما جاریست یکی شویم 

   میتوانیم خلق کنیم هر انچه میخواهیم را 

    چون یکی دیگر از ویژگیهای این جریان دائما جاری در من خلاقیت است پس اگر من جسمی در من روحانی محو شود و به یگانگی برسد  قطعا خلق میکند انچه من میخواهم را 

   ممنونم استاد 

   و ممنونم ای پروردگار بی حدو حساب من

   شکرت شکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شقایق
   1400/05/22 03:40
   مدت عضویت: 925 روز
   امتیاز کاربر: 395 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 547 کلمه

    گام ۲۱*

   *از چاقی توبه کنید لاغر می شوید*

   با سلام و عرض ادب

   تا بحال کلمه ی توبه را برای لاغر شدن نشنیده بودم و وقتی بار اول با این جمله مواجه شدم یجورایی به فکر فرو رفتم ، توبه از چاقی 🤔

   اما خب کم کم  چراغ های زیادی در ذهنم روشن شد

   همیشه وقتی ما  کار ناخوشایندی انجام  میدادیم  و یه موقع عذاب وجدان و نگرانی در ما ایجاد میشد به ما میگفتند توبه کنید چرا که اغوش خداوند برای  بازگشت ما  همیشه باز است .

   و واقعا این کلمه توبه  کلی به ما ارامش و احساس سبکی میداد.

   یعنی کاملا واضح بود که در برابر یک رفتار نا خوشایند همیشه چیزی بود که این احساس را پاک کنه  و ما رو از اون احساس خارج کنه و به حال خوب برسونه  و آن هم چیزی نبود غیر از توبه و بازگشت .

   دقیقا مثل آبی که بر آتش ریخته میشد و آتش عذاب وجدان را در ما خاموش میکرد و وقتی خوب فکر کردم دیدم چاقی هم واقعا یک واکنش نا خوشاینده به یکسری فرمولای غلط لاغری ست

   چاقی هم جز احساس بد و نا امیدی چیزی در ما ایجاد نمیکنه احساسی که لذتش آنی بود و عذاب وجدانش دائمی و طبیعتا افرادی وارد مسیر توبه و باز گشت  می شوند که واقعا  چاقی برایشان رنج اور و گناهی نا بخشودنی شده باشه چون افرادی که چاقی رو پذیرفتن و باور کرده اند هیچ گاه برای بازگشت انگیزه و ایمان لازم را ندارند و حتی اگر برگردند باز لغزش خواهند داشت و تنها افرادی موفقند که به مسیر برگشت ایمان دارند و چاقی را هرگز نمی پذیرند واز  لذتهای زودگذر  آن براحتی میگذرند

   توبه از چاقی همان شروع مسیر صحیح لاغری ست ، همین مسیری که ما با ایمان به خدا و باور و یقین قلبی واردش شدیم همین راهی که غیر از لاغری چیزهای با ارزش دیگری به دست می آوریم.🔴 مثل ارامش قلبی ، 🔴 مثل خود دوستی ، 🔴 مثل تغییر دیدگاه  در تمام ابعاد زندگی ، و ….

   اما  واقعا برای ماندن در این  مسیر بازگشت  و نشکستن توبه،  ما نیاز به یک ایمان قلبی داریم ایمانی که نشات گرفته از نور الله باشد

   اگر این نکته را مرتب برای خودمون پر رنگ کنیم که ما انتخاب شده ی خدا هستیم و وقتی جرقه ی  آرزویی در دل ما زده شد  از طرف خداوند بوده و او حامی ما خواهد بود هیچ گاه سست نمیشویم

   همانطور که  برای رشد یک دانه نقش خداوند خیلی خیلی بیشتر و پر رنگتر از نقش آن کشاورز هست خداوند اینقدر حواسش به آن دانه هست که تمام  کارها خیلی منظم و دقیق در زمان مقرر برای رشد گیاه  محقق میشود

   و این کاملا نشان میدهد وقتی هدایت  ما توسط خداوند باشد قطعا او تا رسیدن به سر منزل مقصود حامی و پشتیبان ماست

   همین امر مانع نگرانیها  و ورود هر گونه گفتگوهای ذهنی منفی و یا احیانا سُر خوردن ما می شود

   پس بیاییم برای رسیدن به احساس خوب لاغری از چاقی و ریشه های ذهنی اش توبه کنیم و باز گردیم

   بیاییم  هر جا که حس کردیم فرمول نا صحیحی در ما روشن شده و احساس ما داره ارووم آرووم به سمت بدی و نا امیدی میره  سریع توبه کنیم و به سمت لاغری باز گردیم رفتار و فرمولای چاقی را کنار بگذاریم و دلخوش باشیم به راه بازگشت به مسیر اصلی و طبیعی خودمان که غیر از حال خوب و آرامش چیزی ندارد ممنونم خدای خوبم که  لحظه به لحظه هدایت و حمایتم میکنی ممنونم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار parham.63@yahoo.com
    1400/08/27 21:12
    مدت عضویت: 1011 روز
    امتیاز کاربر: 10153 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 1,086 کلمه

    سلام هم مسیری های متعهد و متناسب😍👋

    همه افراد چاق رویای لاغری دارند اما سه دسته اند

    دسته اول که چاقی خود را پذیرفتند و گفتند طبیعی هست دیگه کاری نمیشه کرد  و با جمله همینه که هست خود را قانع کرده اند .

    دوسته دوم تحت فشار و دردو رنج و تحقیر شدن از سمت دیگران تصمیم به لاغر شدن می گیرند و یک مدتی که از یک روش لاغری استفاده می کنند و شکست می خورند و  خسته می شوند و مسیر را رها می کنند 

    و دسته سوم افراد کمی هستند نسبت به دسته اول و دوم که بارها و سالها در مسیر های مختلفی برای لاغری تلاش کردند و شکست هم خورده اند اما دست از رویای خود بر نمی دارند و آنها انتخاب شدگان هستند که توسط خداوند در مسیر صحیح و آسون  و ماندگار لاغری با ذهن  قرار می گیرند .

    با توجه به اینکه سایت تناسب فکری هیچ تبلیغی هیچ جایی نداره و شیوه های مختلفی که دوستان با این سایت آشنا شدند میتوان ثابت کرد که فقط ما دعوت شده ایم چون خداوند این توانایی را در ما دیده است و خداوند هرگز برای ما درد و رنج و سختی و بیماری مقرر نکرده است .باید باور کنیم که لاغر می شویم فقط یک باوره …🤔

    🌟پس می خواهم به این هدایت و انتخاب ایمان بیاورم🙏🏻♥ 

    از چاقی توبه کنید؟!

    اساسا آفرینش ما بر آرامش و آزادی بوده و اگر داریم در جنبه هایی از زندگی دردو رنجی متحمل می شویم به خاطر این هست که در بیراهه هستیم .

    چاقی هم همیشه برای ما درد و عذاب و رنج به همراه داشته است و حالتی غیر طبیعی بوده است که همسو و هماهنگ با احساس آرامش و شادی و عزت نفس ما نبوده است و همیشه با نوعی عذاب وجدان و احساس گناه همراه ما بوده است .

    بدترین نوع احساس برای انسان احساس گناه هست که ناامیدی و دوری از رحمانیت خدا را به همراه دارد.

    در داستان حضرت موسی (ع)هم می خوانیم که ایشون بعد از واقعه کشتن آن فرد که اتفاقی هم بود سالها احساس گناه داشتند و یک روزی خسته شدند و به درگاه خداوند متعال رفتند و توبه کردند و مسیر رسالتشون بر ایشون آشکار شد (به نظر من همه ما سالهای بسیاری این بار احساس گناه را از چاقی و البته خیلی از مسائل زندگی با خود حمل کردیم چون اصولا در روش خانواده هامون فقط تنبیه بوده نه بخشش نه تشویق …و خدای ذهن ما پادشاهی بی رحم بوده است .

    من تا قبل از آشنایی با قوانین جذب از کلمه خود توبه می ترسیدم چون شنیده بودم مثلا ۴۰روز باید سحر بیدار بشی و نمازشب بخونی و التماس کنی و زاری کنه تا خدا قبول کنه یعنی میگه چندبار آخه ؟!

    تازه گفته بودند که بعضی گناهان هم کبیره هستند و بخششی در کار نیست .سالها احساس گناه داشتم و هنوزم دارم و بسیار خودم را قضاوت می کنم و البته کمی از آموزشها بهتر شده ام ولی این بار متعفن هنوز هم هست و به خداوند می سپارم که در وجودم اصلاح بشه .و خودم را عمیق دوست بدارم 🕯🕊

    🌟توبه یعنی رجوع به خود یعنی بازگشت به حال خوب .

    و همین که متوجه اشتباهمون بشیم از روی احساستمون توبه می کنیم و در لحظه این بخشش اتفاق می افته .

    ما توبه می کنیم چون متوجه شدیم حالمون بده و از خدا کمک می خواهیم که ما را در مسیر مستقیم و پرنعمت آرامش هدایت کند.

    فردی که متوجه بشود که اشتباه کرده به خودش و جسمش ظلم کرده و توبه می کند با اشتیاق انگیزه و قدرت ، کمی برای مسیر صحیح و درست تلاش می کند .این تلاش به اینصورته که من هرروز متعهد باشم بیام یک قدم برای لاغری بر دارم ایمان داشته باشم که خداوند تا آخرش با منه و سعی کنم آرام آرام اگاهی های دریافت شده را عمل کنم .

    همانطور که یک دانه برای رشدش از هدایت خدوند بهره مند میشه و در پروسه زمانی که براش قرار گرفته به مرحله محصول دهی میرسه و شاید کشاورز هفته ای یکبار بهش کمی آب بده منم در مسیری که خداوند انتخاب کرده برام باید خیالم راحت باشه و هرروز یک قدم برای یادگیری بردارم …و چقدر استاد زیبا با گفته هاشون اون کشاورز را با ایمان کردند من باور دارم تأثیری داشته این حرف ها بر اون مرد چون اصولا ما فکر نمی کنیم و قتی آگاه بشیم به خود میاییم چقدر قشنگ وقتی دانه را می کاری نگرانی سبز نشه ؟!کی رشدش می ده ؟!کی محافظتش می کنه ؟!کی روزی رسانه ؟

    پس چرا برای نتیجه و مرحله آخر که فروشه نگرانی و ایمان به خدا نداری ؟!خدایی که ۸۰درصد مسیر را برات هموار کرده تا آخرش باهاته و او هرگز دیر نمی کند و خداوند هرگز اشتباه نمی کند اعتماد کنیم 🙏🏻

    اما عجله کردن کار شیطونه هر چند روز یکبار میگه چی شد ؟!و انقدر برنامه میچینه که ناامید کنه و یا مسیر را رها کنی (همین امروز از صبح می خوام بیام سر آموزشهام بی حوصله بودم انگار دلم نمی خواست زور بود انگار بی تفاوت شده بودم ولی گفتم قول دادم و دیدگاه یکی از دوستان را خوندم خیلی کمک کننده بود برام (طلب خیر براشون 🍃🌸)هر وقت احساس ناامیدی کردی امیدت به خدایی باشه که انتخابت کرده و هدایت کرده (همون خدایی که از دانه نهال می رویاند )و به قول استا عزیز یادته روز اول چقدر شوق داشتی ؟!چقدر انگیزه داشتی ؟چقدر ایمان داشتی ؟

    چی شد پس ؟!به خودت بیا آرزو 

    می خوام برم از گام اول دیدگاههای خودم را بخونم خیلی لذت میبرم می خوام یادم بیاد که خدا با منه 😇😍💗💗💗

    جسم ما یک پروسه زمانی می خواهد برای تغییر کردن نباید انتظار داشته باشیم و خودمون را چک کنیم به هر حال این تنها راهه و آخرین راه ….هر چقدر رها کنیم آخر بازمیگردیم همینجا  هرچقدر هم درجا بزنیم آخر حرکت می کنیم و هرچقدر هم کند حرکت کنیم در نهایت به مقصد میرسیم .اما خوش به حال اونهایی که با شوق و انرژی حرکت می کنند و مسیر براشون لذت بخش میشه و یادگیری بهتر در ذهنشون صورت می گیره و نتیجه تغییرات بهتر و سریعتری را تجربه می کنند ..💪🏻💪🏻🦋

    می خواهم کمی با خود فکر کنم چه چیزهایی باید از ذهنم و زندگیم جدا شوند تا شوق و انگیزه خود را بازیابم ….این روزها چه می کنم من که موفقیتهای بسیاری کسب کرده ام /در قربانی کردن هم رکوردهای بسیاری دارم حذف اینستا فامیلی حذف تلوزیون حذف  وات ساپ و انسانهای بی هدف از زندگیم  و …..

    خالقم با من است همیشه از اویم با اویم پیش اویم به او باز می گردم♥️🕯 

    جاانتون پرنور و قلمتون نگارنده نقش زیبایی ها …🍃🌸

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 20 کلمه

     سلام و درود
     لطفا در نوشتن دیدگاه دقت کنید
     این نوشته به اشتباه در پاسخ به دیدگاه دوست دیگری نوشته شده است

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار ملکه عشق
      1400/10/01 14:53
      مدت عضویت: 1011 روز
      امتیاز کاربر: 10153 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
      محتوای دیدگاه: 25 کلمه

      سلام و درود استاد من الآن دیدم 🙈

      بله حتما دقت بیشتری می کنم دستم خورده و ما بین کارها فضا را جابه جا کردم 🙏🏻🍃🌸

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nargesaslanian2021@gmail.com
   1400/05/16 17:02
   مدت عضویت: 822 روز
   امتیاز کاربر: 33
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

   سلام خدمت همه دوستان.

   چاقی رفتار اشتباهی هست که فرد چاق در برابر بدن نسبت به اون مرتکب شده،وتنها راه برگشت از این رفتار غلط توبه هست که خداوند در قرآن به آن اشاره کرده.ما تنها افراد خوشبختی هستیم که هر کدوم به شکلی به این مسیر دعوت شدیم وخداوند مارو در این وادی به حال خودمون رها نکرده ونمیکند وراهی که جلو پای ما قرار داده بازگشت توبه از رفتار نادرست هست که دیگر سعی کنیم اشتباهات خود رو دیگر تکرار نکنیم دارین صورت هست که به معنای واقعی ما با توبه کردن شفا پیدا میکنیم هم شفای جان ونفس یا روح روان وهم شفای جسم یعنی سلامتی ،شادی .و……واین یعنی واقعا خداوند به فکرمون هست و درحال هدایت ماست،کاملا محسوس.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار darya.69.ft
   1400/05/11 22:41
   مدت عضویت: 1300 روز
   امتیاز کاربر: 613 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,154 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی🌹
   داستان چاقی ما مثل زندگی یک دختر بچه ای به نام فرشته هست که همه دوستش دارند و بهش بها می دهند و نازش میکنن وبا شیطنت هاش میخندن و کلی ذوقش میکنن .این فرشته کوچولو رفته رفته بزرگ و بزرگ تر میشه توی همین زمان رشدش بر اساس باورهای اشتباهی که به ذهنش منتقل میکنن باور میکنه که تپل شدن توی خانواده اونا عادی هست همین یک باور اشتباه باعث شد تپل شدنش براش خیلی راحت و عادی جلوه بکنه 😔
   چون هنوزم بچه هست خیلی راحت قبول میکنه و توی مسیر چاقی گام بر می داره تا اینکه مهد کودک میره بعدشم مدرسه توی مدرسه متوجه تفاوت های جسمی خودش با دوستانش میشه ولی خب چون بچه مدرسه ای هست و تقریبا همه هم سایز هم هستن خیلی تلاش برای متناسب شدن خودش نمی کنه تا اینکه وارد دانشگاه میشه و دیگه می بینه از اون فضای مدرسه و فرهنگ محله ای خودش و بچه های هم سایز خودش خبری نیست و به جای اون با آدم های متناسب با فرهنگ جدید و تفکرات جدید روزها رو باید سپری کنه😔 اینجا هست که حسابی به خاطر جسم خودش خجالت می کشه و با عزمی راسخ شروع به متناسب شدن می کنه😊
   👈 چون فرهنگ ها متفاوته هر کسی رژیم خاص خودش رو داره و به فرشته پیشنهاد میده یکی میگه بیا این دمنوش ها رو بخور یکی میگه این کمربند حسابی شکمت رو آب می کنه یکی میگه فقط خام و گیاه خواری چاره کار تو هست یکی میگه فقط رژیم فلان دکتر و…. خلاصه اینکه همه می شوند طبیب و هر کی یه نسخه نشون میده 😔فرشته تپلی هم همه ی تمام تلاش خودش میکنه که لاغر بشه ولی هر روش رو نهایت تا ۲ ماه بیشتر ادامه نمیتونه بده
   خلاصه اینکه چندین میلیون خرج کرد وانواع رژیم ها رو امتحان کرد تا اینکه لاغربشه اما جز چند کیلو کاهش وزنی که دوباره بعد از مدتی برگشت و خراب شدن پوستش و ریزش مو ثمره ای عایدش نشد😔 بعد که به خودش اومد دید اوضاع بدتر شده که بهتر نشده😔برای برگردوندن وضعیت ظاهری زیباییش کلی شامپو و کرم خرید تا پوست وموهاش به حالت اولیه برگرده.
   چرا فرشته لاغر نشد🤔👈👈چون یقین پیدا کرده بود که چاق شدن توی خانواده اونا عادیه وطبیعی هست که چاق باشه اگر چاق نباشه یعنی یه جای کار مشکل داره 😔برای همین هیچ روشی توانایی مبارزه با این باور قوی رو نداشت و توی همه ی روش ها شکست خورد😔
   توی همین اوضاع واحوال آشفته اش خواستگارم براش پیدا شد و ازدواج کرد و اوضاع بدتر شد و نسخه پیچی های فامیل های شوهرم به بقیه نسخه های لاغری اضافه شد😔فرشته هم با دیدن افرادی که از اون روش لاغر شده بودند حسابی روحیه گرفت و اون روش ها هم امتحان کرد ولی باز هم بی ثمر بود و چند کیلو هم که لاغر شده بود با قطع کردن رژیم بر می گشت 😔
   زندگی همین جوری براش سخت می گذشت که متوجه شد که توی زندگی مشترکش جای بزرگترین لذت و دلخوشی زندگیش که همیشه آرزوی داشتنش رو داشت که همون بچه دار شدن هست خیلی خیلی خالی هست و بر افسردگی هاش اضافه شد😔 این بار دیگه پیگیری هاش جدی تر شد👈 برای بچه دار شدن پیش چندین دکتر متخصص رفت و نتیجه اقداماتش این شد که 👈👈به علت چاق بودن توانایی بچه دار شدن نداره و برای اینکه لذت مادر بودن رو بچشه باید لاغر بشه😔😔
   اینجا بود که فهمید به خاطر چاقی علاوه بر نداشتن اعتماد به نفس و روحیه شاد و حال خوش و نپوشیدن خوشکل ترین لباس ها و نخوردن انواع غذاها و …باید 👈محرومیت بچه دار شدن هم بهش اضافه کنه شاید تا الان تونسته بود با عواقب چاقی تا حدودی کنار بیاد ولی با بچه نداری اصلا نمیتونه کنار بیاد😥
   👈👈 بچه که نباشه 👈 لذت چشیدن طعم پدرومادر شدن هم نیست 👈صفا و صمیمیت توی خونه خیلی کم رنگ میشه 👈عشق وعلاقه و انگیزه ی زندگی شاد کم رنگ میشه 👈حتی دلت نمیخاد مهمونی ها بری و از خونه بیرون بیای چون بالاخره توی مسیر یکی دوتا بچه می بینی و حسرت نداشتن یکی از اونا روی دلت سنگینی می کنه و بیشتر حالت گرفته میشه😔 این تازه گوشه ای از عواقبش هست😔
   تا اینکه از عالم و آدم سیر میشه والتماس خدا می کنه که خدایا خودت به دادم برس که زندگیم داره از هم می پاشه خدا هم از اونجایی که همیشه خیر وصالح بنده هاش می خواد مسیر لاغر شدن رو با آشنایی با سایت تناسب فکری جلوی راهش می ذاره و درهای امید یکی یکی براش باز میشه 😍 هرروز به حال خوشش اضافه میشه و خدا رو شکر آزمایش های انجام داده هم نوید آمادگی مادر شدن رو بهش میده 😊الان هر کدوم از ما یه فرشته هستیم فرشته ای که قرار طعم بزرگترین لذت رو که متناسب شدن و رسیدن به اندام ایده آل اعتماد به نفس عالی و حال خوب و رابطه ی عالی با اطرافیانمون و خدا هست و…
   بچشیم روند لاغری ما مثل روند رشد یه جنین هست 😊 همون جوری که تا خدا نخاد یه برگی از درخت نمی افته مطمئن باشید اگه خدا نمیخواست ما متناسب بشیم هیچ وقت راه هایی که به این مسیر لاغری ختم میشه رو جلوی پای ما نمی گذاشت😊الانم همه چی آماده هست برای چشیدن طعم شیرین لاغری و مادری( از این بابت که لاغر شدن در وجود ما مثل اینه که یک بچه ای رو به این دنیا تحویل بدهی😊) 👈همون جوری که رشد یه جنین زمان نیاز داره و مرحله به مرحله هست و خدا توی دل تاریکی انسانی رو پله پله به تکامل میرسونه 👈👈آشنایی با سایت تناسب فکری هم زمانی که از عالم و آدم نا امید بودیم در اوج نا امیدی به داد ما رسید باید زمان سپری بشه و گام به گام مرحله ها طی بشه تا به لاغری برسیم 😊 👈همون جوری که برای زن باردار باید از نظر رفتاری و غذایی احتیاط کنه و بعضی از غذاها مثل گلاب و زعفرون و طالبی و شاهی و… رو نخوره ،در زندگی روز مره اش وسایل سنگین بلند نکنه و کارهای سخت انجام نده چون باعث سقط جنینش سقط میشه 👈👈ما هم باید رفتارهای اشتباه و عادت غذایی نا صحیح رو کنار بگذاریم و حرص و وله غذایی نداشته باشیم و در برخورد با مواد غذایی خیلی مراقب باشیم و به اندازه نیازمون غذا بخوریم تا به روند لاغری مون لطمه ای وارد نشه 😊👈 برای بچه آوری همون جور که اگه مراقبت نشه امکان سقط بچه هست 👈👈توی مسیر لاغری هم اگه رفتار غذایی مون اصلاح نشه واستمرار نداشته باشیم امکان ترک مسیر و چاق شدن هست😔
   حالا که ما انتخاب شده ی خدا هستیم و قصد چشیدن بزرگترین لذت رو داریم پس ‌باید خیلی محکم و استوار در مسیر بمونیم و عجله نکنیم تا به سر‌مقصد متناسبی برسیم 😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/04/27 15:56
   مدت عضویت: 963 روز
   امتیاز کاربر: 6583 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 253 کلمه

   بنام خدا 

   سلام استاد و دوستان عزیز .

   من سالهای زیادی را از عمرم با چاقی سپری کردم دوران نوجوانی و اوایل کاری نداشتم و با اینکه از درون ناراحت بودم اما اقدامی نمیکردم مقل همان انسانها میگفتم دیگه تقدیر منه که باید تا آخر عمر چاق باشم و بعد ازدواج دیگه خیلی دوست داشتم لاغرتر بشم انواع ورزش ،رژیم ،دمنوش ،پزشکی را امتحان کردم باز نتیجه ای حاصل نشد و،رها میکردم مثل اون دسته دیگر،از از انسانها که تلاش میکردند و در نتیجه رها میکردند .

   اما چند ماه پیش به عجیبی که واقعا هدایت الهی بود به این سایت هدایت شدم و از اون موقع تا الان دارم هر روز با اشتیاق بیشتر ادامه میدم و الان که این فایل را گوش دادم مسافرتم مشهد مقدس با وجود گاهی خستگی زیاد اما باید،روزی حداقل یک ساعت از وقت خودم را صرف این کار کنم گاهی همسرم میگه خوب بزار تا برگردیم میگم نه من تا آخر عمرم تو هر شرایطی کارمون ترک نمیکنم و ادامه میدم چون فقط لاغری با ذهن نیست تو تمام جنبه های زندگی من تاثیر داره 

   به آرامش رسیدم ،احساسم خوبه ،شادم من الان بهترین مسارفتم را میگذرانم چون حالم خیلی خوبه ‌

   هر کس کار اشتباهی کند و توبه کند خدا همان موقع او را می بخشد .چاقی هم همین،طور است ما باید توبه از،چاقی که دیگه رفتار اشتباهی را انجام ندهیم و با این فایل های صد گام روزی یک رفتار اشتباه خود را شناسایی و،به جای آن رفتار صحیح جای گزین میکنیم و حرکت به سوی متناسب شدن .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1400/04/14 07:48
   مدت عضویت: 1171 روز
   امتیاز کاربر: 687 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 691 کلمه

   سلام گام ۲۱در مسیر لاغری من 😊

   توبه کنید تا لاغر شوید 

   ما افراد چاق سالها زیادی چاق بودیم و به تعداد سالهایی که چاق بودیم رنج چاقی کشیدیم و همیشه سعی کردیم یک راه حل پیدا کنیم واسه رهایی از چاقی به دلیل شکست هایی که خوردیم خودمان رو ناتوان دیدیم در لاغر شدن ولی باز ادامه دادیم دست بردار نبودیم اینقدر سمجاعت کردیم که خداوند مارو به مسیر صحیح که لاغری با ذهن است هدایت کرد حالا باید

    توبه کنیم یعنی پی ببریم که اشتباه کردیم سعی کنیم دیگه تکرارش نکنیم و از خداوند طلب بخشش کنیم 

   اشتباه چیست هر کاری یا فکری که در ما احساس بد ایجاد کنه رو اشتباه میگویند مث 👈 دیدن کلیپ ها تصادف در ما احساس بد ایجاد میکنه هرفکر و عملی که باعث به وجود امدن اضافه وزن در جسم ما شده یک اشتباه است و احساس بد ایجاد کرده که روی همه جنبه ها زندگی ما تاثیر گذار بوده 

   پس از این احساس بد توبه میکنیم و پاداش ما ارامش شادی احساس خوب تناسب اندادم است پس اگر میخواهیم لاغر بشیم باید توبه کنیم 

   قدم اول در لاغرشدن👈باورکنیم که میتوانیم لاغر بشیم ما به تعداد سالهایی که تلاش کردیم شکست خوردیم لاغر شدن در ذهن ما سخت تر شده بخاطر همین چند روز یا چندماه ادامه میدیم بعد رها میکنیم چون ایمان به خودمان نداریم که میتوانیم لاغر بشیم فک میکنیم ما توانایی لاغر شدن نداریم این قایل نوشتن است که میخواد مارو متناسب کنه این اشتباه است ما باید خودمان باور کنیم که ما میتوانیم لاغر بشیم ما توانایی لاغر شدن داریم این فایل ها هم روش صحیح به ما اموزش میده ☺😉😊

   بدن ما دوست داره که متناسب بشه وخودش اصلاح کنه هنگامی که ما مریض میشیم مافقط قرص دارو میخوریم و یک مراقبت جزی داریم ولی این بدن ماست که بدن ما رو ترمیم میکنه و مث روز اولش میکنه پس چاقی هم به این شکل است باید اجازه بدی بدن خودش توانایی لاغر،شدن داره اگه اجازه بدیم بهش و خومان رو بشناسیم که من فرخنده توانایی متناسب شدن دارم و اندامم عاشق لاغر شدن است 

   خداوندی که مارو به این مسیر هدایت کرد این توانایی در ما دیده که مارو هدایت کرده پس چرا در ادامه مسیر ناامید میشیم و رها میکنیم چون ما به خودمان ایمان نداریم و خودمان رو ناتوان مبینیم واسه همین رها میکنیم 

   خداوند کار اشتباه انجام نمیده مطمعن باشید این توانایی درما دیده که ماروبه این مسیر هدایت کرده 😊

   باور کنیم که میتونیم متناسب بشیم ما توانایی لاغر شدن داریم پس از اشتباهاتی که باعث احساس بد اضافه وزن در ما شده توبه کنیم و سعی کنیم دیگه تکرارش نکنیم من ببخش خدایا که سالها خودم جسمم اطرافیانم زجر دادم من ببخش توبه میکنم از این کار اشتباه 

   ادامه بدیم این مسیر شگفت انگیز رو که روی تمام جنبه ها زندگی ما تاثیر گذار است و همراه شادی خوشحالی اعتماد بنفس بالا اندام ایده ال الگو بودن برای بقیه ازادی در خوردن در خرید کردن در تفریح کردن احساس لایق دونستن خودمان با لذت عکس گرفتن از خودمان ….پس به این مسیر صحیح هدایت شدیم به خودمان اعتماد کنیم که میتونیم لاغر بشیم جسم ما توانایی لاغر شدن داره فقط ادامه بدیم این مسیر صحیح گول شیطان نخوریم عجله نکنیم عجله کردن کار شیطان است به خودمان مسیرمان اعتماد کنیم ادامه بدیم مطمعن باشیم که متناسب میشیم از نظر ذهنی روحی رفتاری جسمی در همه جنبه ها و خیلی خسلی پیشرفت میکنیم در همه جنبه ها چون ما داریم قانون یاد میگیریم اصل قانون همینه که در مسیر داریم اموزش مبینیم 

   پس هزار بار به خودت بگو 👈من توانایی لاغر شدن دارم بدن من توانایی متناسب شدن دارد 👏👏

   لاغر شدن اسان ترین کاردنیاست اگر باور کنیم که ما میتوانیم لاغر بشیم 👏

   این همه افراد در این مسیر متناسب شدند چون باور کردند میتوانند لاغرشوند پس خودت باور کن به بدنت اعتماد کن عجله نکنید و ادامه بدید تا شگفت ساز بشیم مث بقیه افراد شگفت سازدر این مسیر الهی 😊☺

   صحیح ترین مسیر برای متناسب شدن مسیر لاغری با ذهن است ما هدایت شدیم از طرف خداوند و بدن ما این قدرت دارد که متناسب بشه فقط باید خودمان ادامه بدیم به خودمان اعتماد کنبم که ما میتوانیم لاغر بشیم همین 

   😊☺😉😍شاد شاد شاد باشید😃😀

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam
   1400/04/12 04:57
   مدت عضویت: 1469 روز
   امتیاز کاربر: 870 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,619 کلمه

   به نام خداوند دریا و نور 💝💝💝                  💝💝💝 خدایی که دارد به هر جا حضور 

   سلام خدمت استاد عزیز و همراهان خوبم 💖💖💖 

   گام بیست و یکم : از چاقی توبه کنید لاغر می شوید! 

   خلاصه ای از متن استاد : 

   شاید عبارت از چاقی توبه کنید ربطی به لاغری نداشته باشه اما یکی از اصلی ترین و تاثیر گذارترین اقداماتیه که یک فرد چاق باید انجام بده ! 

   حرکت در مسیر لاغری فقط باعث تغییر شرایط جسمی نمیشه بلکه بر سایر جنبه های زندگی ما تاثیر می گذاره 😊😊😊 

   تمام دوستانی که به مسیر لاغری با ذهن هدایت میشن فقط لطف خداست که شامل حالشون شده 

   چون استاد هیچ گونه تبلیغاتی برای سایت و دوره نکردن و تمام این افراد به نوع شگفت انگیزی با استاد و دوره ی تناسب فکری آشنا شدند و خدا این توانایی رو در وجود اونا می دیده که با این دوره می تونن لاغر بشن 🥰🥰🥰 

    افراد زیادی اسیر چاقی هستند . 

   و این افراد به چند گروه تقسیم میشن : 

   ۱. گروهی که چاقی خودشون رو پذیرفتن و کل عمرشون رو با چاقی سپری می کنند و رنج و عذاب زندگی با چاقی رو تحمل می کنند و اون رو به حساب شانس و تقدیرشون می دونن ! 

   ۲. گروهی که از وضعیت چاقی خودشون راضی نیستن و دوست دارن لاغر بشن و از وضعیت چاقی خودشون ناراضی هستند 

    اما به چاقی عادت کردند و وقتی که شرایط سخت زندگی با چاقی بهشون فشار میاره تصمیم می گیرند یک تلاشی بکنن و مسیر زندگیشون رو از چاقی جدا کنند

    و چند روزی تلاش می کنند اما از اونجایی که به زندگی با چاقی عادت کرده اند فراموش می کنند که چه تصمیمی گرفته بودند و به زندگی قبلی خودشون بر می گردند ! 

   ۳. گروه دیگری هستند که با اینکه چاق هستند اما هرگز آروم و قرار ندارند و دوست دارند لاغر بشن 

   این عده تعدادشون کمتر از گروه های دیگه ست بارها برای رها شدن از چاقی تلاش می کنند 

   روش های مختلف رو امتحان می کنند و بارها تلاش می کنند تا به هر طریقی که ممکنه از شد چاقی نجات پیدا کنند 

   بارها رژیم های سخت و طاقت فرسا می گیرند و ورزشهای سخت و سنگین انجام میدند و تمام هزینه های مربوط به لاغری رو هر طور شده فراهم می کنند و پرداخت می کنند تا هر طور شده از شر چاقی راحت بشن 

   اما نتیجه ای نمی گیرند 

   ولی رویای لاغری به حدی در ذهن این افراد اهمیت داره که با اینکه بارها نتیجه نمی گیرند اما ذره ای از آروزوشون کم نمیشه و این گروه توسط خدا به مسیر صحیح هدایت میشن 😍😍😍 

   چون هر بنده ای که آرزویی داشته باشه و در جهت آرزوش حرکت کنه و برای رسیدن به این آرزو تلاش بکنه خدا بهش مسیر صحیح رسیدن به اون آرزو رو نشون میده و به مسیر درست هدایتش می کنه 🥰🥰🥰 

   💖لاغری با ذهن مسیر رسیدن به آرزوی لاغری شماست💖 

   مسیری که شما پیداش نکردید بلکه توسط خدا این مسیر به شما معرفی شده 

   با این مسیر آشنا شدید بدون اینکه قبلاً اون رو دیده باشین یا تجربه کرده باشین ! 

   در این مسیر قرار گرفتید تا توبه کنید لاغر می شوید را تجربه کنید. 

   و این ویژگی هدایته و فقط شامل عده ای میشه که رویای خودش رو فراموش نکنه و برای خلقش تلاش کنه 😍😍😍 

   قرار گرفتن در این مسیر زیبایی های زیادی رو به همراه داره 

   درسته که ما برای تناسب اندام به این مسیر وارد شدیم اما این مسیر می تونه در کل زندگیمون تغییر ایجاد کنه ! 

    آموزش ذهنی باعث خودشناسی و ارتباط بهتر با خودمون میشه و باعث میشه خدای درونمون رو بشناسیم و بتونیم باهاش ارتباطی که از ابتدای تولدمون داشتیم و به مرور باهاش فاصله گرفتیم رو دوباره برقرار کنیم 😍😍😍 

   از آنجایی که احساس گناه مخرب ترین احساس در نبودی و نا امیدی انسان هاست و خداوند یکتا خودش ما و این دنیا رو خلق کرده از اول از این احساس انسانها آگاه بوده راهکار توبه رو برای ما قرار داده که بسیار تاثیر گذاره 

   و در قرآن از توبه به عنوان راه رهایی از احساس گناه و احساسات بد یاد کرده 🥰🥰🥰 

   خدا وند متعال در قرآن کریم صفات خودش را معرفی کرده و یکی از این صفات شفا دهنده است 

   شفا به معنی رهایی از رنج و ناراحتی است . 

   و شفای جسم به معنی رهایی از رنج های جسمیه 

   و شفای روح به معنی رهایی از افکار و فشارهای ذهنیه 

   و توبه همون شفای نفسه که از طرف خدای بزرگ برای انسان ها قرار داده شده و همیشه انسان به توبه کردن دعوت شده 😍😍😍 

   و خداوند پاداشهای عظیمی برای توبه کنندگان قرار داده 

   و بر خلاف اون چیزی که درباره ی توبه گفته شده که اون رو سخت و پیچیده کردند خداوند توبه را در قرآن خیلی ساده بیان کرده 

   توبه به معنی پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردناز خداوند و سعی در تکرار نکردن اون اشتباهه 😍😍😍 

                          😍به همین راحتی 😍

    اشتباه چیست؟

   هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کنه یک حرکت اشتباهه !

   همون طوری که بد حرف زدن با دیگران احساس بد در ما ایجاد می کند و مسلما حرکت اشتباهیه 

   الگوهای فکری و رفتاری ما در قبال جسم خودمون که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برای ما شده هم حرکت اشتباهیه که در ما احساس بد ایجاد می کنه ! 

   همون طوری که توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما می شه  توبه کردن از رفتار اشتباه خودمون در قبال جسم نیز باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی جسمی در ما می شه ! 

   باید توجه داشته باشیم همون طوری که خداوند در قرآن کریم توبه را راهی برای بازگشت به سوی خدا 

   به سوی ارامش 

   و احساس خوب قرار داده 

   و توبه کننده موظفه سعی کنه رفتار اشتباه خودش رو تکرار نکنه !

    توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشه که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکنه 

   چاقی نتیجه رفتار اشتباهیه که سال های زیادی ما در قبال جسم خود به کار بستیم و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در قبال جسم خودمون بشه ! 

   در دوره ی لاغر با ذهن به صورت گام به گام رفتارهای اشتباه ذهنی و عملی خودمون رو شناسایی می کنیم و اون ها رو با رفتار های صحیح جایگزین می کنیم.

   به عبارتی ما در این دوره از چاق تر شدن توبه می کنیم و پاداش الهی که خداوند برای توبه کنندگان قرار داده است را به صورت تناسب اندام، سلامتی، شادی، احساس خوب و … دریافت می کنیم. 😍😍😍 👏👏👏 💃🏻💃🏻💃🏻

   استاد من به نوبه ی خودم از آموزشهای این مطالب بسیار عالی و ارزشمند سبب شد کلی حالم دگرگون بشه ازتون بی نهایت سپاسگزارم 

   خوندن و باز نویسی متن شما برام خیلی خیلی درس داشت با خوندن این مطالب و نوشتنش اینقدر حالم خوب شد که دیگه برام مهم نیست سریع لاغر بشم و واقعاً به خودم گفتم شاید چاقی من هم بی حکمت نبوده 

   و باعث شد به خاطر لاغر شدن تا این حد تلاش کنم و خدا به سمت شما هدایتم کنه تا این آگاهی های فوق العاده ارزشمند رو بدست بیارم 🤩🤩🤩 

   خواهرم آسیه زمانی که من لیز خورده بودم همش بهم می گفت استاد میگن باید از مسیر تناسب اندام لذت ببری و نباید اینقدر عجله کنی 

   ولی من بهش می گفتم آخه چطور میشه چاق باشی و از مسیر تناسب اندام لذت ببری ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ 

   گفتم آسی تو الان داری از چاقیت لذت می بری ؟ گفت آره الان عاشق خودمم همه چیز خودمو دوست دارم و از مسیر لاغریمم دارم واقعاً لذت می برم ! ! ! ! ! ! ! 

   و یه جورایی از این حرفش لجم می گرفت و پیش خودم می گفتم خوب شاید لاغر شدن اینقدر که برای من مهمه برای اون مهم نیست ! 

   شاید اونقدری که من عاشق رسیدن به تناسب اندامم اون نیست ! 

   ولی ته دلم می دونستم آسی واقعاً بزرگترین آرزوی زندگیش لاغر شدن بوده و هست ! 

   ولی خوب که دقت می کردم می دیدم این آسی اون آسی سابق نیست ! خیلی تغییر کرده ! اصلاً یه آدم دیگه شده ! پس حتماً داره درست میگه ! 

   اما شیطان درونم ( خانم حسود دروغگو ) گفت آخه تو یه نگاه به هیکلش بکن اصلاً فرقی کرده ؟ 

   فرشته ی درونم ( پری مهربون ) گفت : تو یه نگاه به رفتار غذاییش بکن زمین تا آسمون فرق کرده اصلاً ولع خوردن نداره خیلی داره درست رفتار می کنه مشکل آسی خوردنش نیست چون خیلی وقته درست شده ایرادش فرمولهای اشتباه ذهنیشه که نمیذاره لاغر بشه و خلاصه یک مدت مرتب با خودم کلنجار می رفتم !

    ولی امروز به حرفش رسیدم 

   واقعاً راست می گفت من باید از مسیر رسیدن به تناسب اندام لذت ببرم که واقعاً که دقت می کنم اینبار دارم از مسیر لذت می برم اصلاً عجله ندارم 

   دیگه برام مهم نیست که زودتر لاغر بشم چون مطمئنم دارم میرم به سمت لاغری و با همه ی وجودم ایمان دارم مسیر رسیدن به تناسب اندامم همین مسیره و به زودی بهش میرسم 😍😍😍 

   اما اینبار برای رفتن به فایل بعد و آگاهی های جدید مشتاقم 

   یک مطلب مهم که این بار سد راهم بود این بود که زمانی که لیز خورده بودم رفتن به کلاس نقاشی رو شروع کردم و درست از چند ماه قبل از کرونا من کلاس می رفتم و کلاس نقاشی خیلی وقتم رو پر کرده بود 

   و وقتی دوباره می خواستم به این مسیر برگردم انجام تکالیف کلاس نقاشی مانع میشد و من بین دو عشق گیر کرده بودم واقعاً مدتها سر در گم بودم نه می تونستم از نقاشی بگذرم 

    آخه شرایط کلاس نقاشیمم خاصه و همسرم به هیچ عنوان اجازه نمی داد برم کلاس حالا که قبول کرده بود و رفته بودم می ترسیدم دیگه نرم و دوباره اجازه نده برم از طرفی مربی نقاشیم هم ممکن بود از نزدیک خونه ما نقل مکان کنه و خودش هم مسئله ای براش پیش اومده که  چند وقتی کلاسمون تعطیل میشد 

   خلاصه من به خودم گفتم کلاس نقاشی برات مهم تره یا لاغری ؟ دیدم لاغری قد الم کرد پس گفتم یا اینوری یا اونوری و به مربیم پیام دادم گفتم فعلاً نمیام کلاس تا چند وقت 

   و الان خیالم راحته که اولویت اول زندگیم لاغریه و همه چیز حتی فیلم دیدن که یکی دیگه از سرگرمیهام بود تعطیل کردم و حتی بازی های مورد علاقه ام رو خیلی خیلی کم میرم سراغش و دارم از مسیر لاغریم لذت می برم 

   بریم به ادامه ی تمرین : 

   توبه نامه : 

   خدای مهربون من قبل از هر چیزی بی نهایت ازت ممنونم که منو به سمت روش صحیح تناسب اندام هدایت کردی تا اینهمه آگاهی های عالی و بی نظیر رو یاد بگیرم 

   خدایا من به خاطر چاقیم توبه می کنم 

   چون می دونم فقط خودم مقصر چاقیم هستم 

   خدای بزرگ من می دونم که چقدر اشتباه کردم و چقدر به جسم و روح خودم ظلم کردم منو به بزرگی خودت ببخش 

   من تمام تلاشم رو می کنم که همه ی تلاشم رو بکنم و آموزشهای استاد رو به کار بگیرم و در زندگیم به عمل در بیارمشون و دیگه اشتباهات قبلی رو تکرار نکنم 

   خدای عزیزم کمکم کن که موفق بشم 🤲🤲🤲 

   برداشت من از فایل آموزشی استاد : 

   ما وقتی چاق شدیم با یک روز و دو روز چاق نشدیم و مدتها طول کشیده تا به این وزن رسیدیم پس نباید عجله داشته باشیم و انتظار داشته باشیم که با چند تا فایل گوش دادن معجزه بشه و سریع لاغر بشیم ! 

   عجله داشتن باعث میشه که خیلی زود نا امید بشیم و از مسیر درست منحرف بشیم 

   بساط شیطان پای عجله پهنه!

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست اگر باور کنید که میتونید ! 

   درست مثل خود من که همین عجله کردن هر بار باعث شد لیز بخورم و مطمئنم اگر همون اولین بار عجله نمی کردم و از زمستان سال ۹۶ که در دوره شرکت کردم ادامه داده بودم الان در شرایط ایده آل تناسب خودم قرار گرفته بودم ! 

   تنها چیزی که مانع متناسب شدن افراد میشه اینه که باور نکردن می تونن متناسب بشن ! ! ! 

   گام اول اینه که باور کنیم می تونیم متناسب بشیم و اگر باور کنیم دیگه بقیه اش راحت و آسون میشه !  

   گام اول برامون خیلی سخته 

   چون به تعداد روزهایی که اضافه وزن رو زندگی کردیم برامون رها شدن ازش سخت تر شده ! 

   به تعداد دفعاتی که ما از هر مسیری قدام کردیم برای لاغر شدن و شکست خوردیم الان رها شدن از لاغری برامون سخت تر شده !

   ما ایمان نداریم که بتونیم از چاقی رها بشیم یکی دو روز همراه هستیم بعد رها میکنیم 

   اگه بتونید این سربالایی اول، این باور که شما میتونید متناسب بشید را طی کنید و به اونور قله برسید که سرازیریه دیگه خیلی کار اسونتر میشه!

   خیلی مهمه که باور کنید میتونید متناسب بشید! 

   روند طبیعت به این شکل نیست که شما یه بذری بکاری دو روز بعد بیای ببینی محصول داده ! 

   هر چیزی یه پروسه ای داره و یه کشاورز نمیتونه بیاد بالا سرشون بشینه گریه زاری کنه التماس کنه که محصول بده ! 

   سیستم خداوند به این صورته که هر کسی بخواد یه نیکی یا خوبی انجام بده  سیستم خدا این کار رو انجام میده ! 

   ما انسان ها فقط یک کار جزئی رو انجام میدیم برای اینکه لذت ببریم 

   و گرنه نیازی به سختی کشیدن نیست و لطف خداونده که خودش کارها را انجام میده! 

   افرادی که در این مسیر قدم گذاشتند بعد از اینکه ذهنشون آماده شده و باور کردن می تونن متناسب بشن نقش خداوند در جسمشون به مراتب بیشتر از نقش خودشون بوده ! 

   طبیعت بدن ما لاغریه و سیستمش اینه که مشکلاتش رو اصلاح کنه مثل وقتی که دستمون می بره ما فوقش فقط یه چسب زخم میزنیم و بعد یک مدت در میاریم و بدن خودش اون قسمت از دست که بریده ترمیم می کنه و بعد از چند روز می بینی که اثری از اون بریدگی باقی نمونده و کامل خوب شده !

    ما چیکار کردیم خدا چیکار کرده ؟ 

    ما فوقش فقط یه چسب زخم زدیم دیگه این همه کارهای دیگه را خداوند بدون سر و صدا بدون اینکه منصرف بشه بدون اینکه ناامید بشه جسم ما این کار را انجام داده و همه این ها سیستم خداونده همه این ها لطف خداست ! 😍😍😍 

   مسیر رسیدن به تناسب اندام هم به همین صورته ما فقط فایل گوش میدیم و با حس خوب تمرینمون رو انجام میدیم و سعی می کنیم اون رو به عمل در زندگی در بیاریم باقی کارها دیگه با خداست ! 

   و باید امیدمون به خدا باشه و نا امید نشیم . 

   وقتی ما یه کاری رو شروع می کنیم اولش کلی انگیزه و اشتیاق داریم چون نیروی خدا پشت ماست و خودش ما رو هدایت کرده و این اشتیاق و امید در درون ما شعله ور کرده چون خدا می دونه ما می تونیم در اون مسیر موقع بشیم ! 

    باور کنید که خداوند کار اشتباه انجام نمیده اگر در شما ذوق و شوقی برای انجام یک کاری ایجاد شده مطمئن باشید که شما توانایی موفق شدن در اون کار را دارید ! 

    خیلی از ما وقتی کاری رو شروع می کنیم کلی ذوق و شوق داریم برای انجام اون کار ولی چند روز که می گذره شور و اشتیاقمون از بین میره و اون کار رو رها می کنیم ! و جالب اینجاست که بعدش خیلی راحت میگیم خدا نخواست !!!

   آخه چطور ممکنه خدایی که شما را در این مسیر قرار داده آخر مسیر را براتون خراب کنه ؟؟؟؟؟

   لاغری با ذهن مسیریه که مطمئنا با اون به نتیجه میرسیم  و همه ما از سمت خدای بزرگ به این مسیر هدایت شدیم  خداوند که کار اشتباه نمی کنه ! 

   کاری که خداوند در این مسیر برامون انجام میده به مراتب بزرگتر از کاریه که خودمون انجام میدیم

   وقتی ما یک رفتار اشتباه می کنیم کافیه اکه از اون رفتار پشیمون باشیم و بدونیم اشتباه کردیم و توبه کنیم و سعیرکنیم دیگه اون اشتباه رو تکرار نکنیم خداوند متعال توبه پذیره و بخشش خدا فوق تصور ماست ! 

   برای چاقیمون هم همین که بدونیم و قبول کنیم اشتباه کردیم و توبه کنیم و تلاش کنیم که دیگه اون اشتباه رو دیگه انجام ندیم خداوند ما رو می بخشه و در انجام بهتر این کار کمکمون می کنه ! 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مه تاب
   1400/04/11 12:07
   مدت عضویت: 846 روز
   امتیاز کاربر: 354 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,733 کلمه

   سلام همگی دوستان

   گام بیست و یکم توبه از چاقی:

   دوستی که پیام دادن و گفتن با دیدن چند فایل اول هیچ نتیجه ای نگرفتن و دیگه انجام ندادن و بعد از مدتی پیام دادن که من انجام ندادم و چه توصیه ای برام دارین؟! این دوست کلی هم تحقیقات کرده بود از دوستان توی دوره و با اطمینان کامل خریده بود دوره را! وزن بالایی هم داشته ولی استفاده نکرده! 

   ما اگر دچار اضافه وزن زن شدیم طی یک روز و دو روز و یک هفته رخ نداده هرکسی به تعداد سالهای زندگیش، اون هایی که از بچگی اضافه وزن داشتن به تعداد سالهای زندگیشون زمان برده که الان توی این شرایط هستن، اون هایی که مثلا از ازدواج به بعد اضافه وزن پیدا کردن بالاخره دو سه سالی میگذره ، خانوم هایی که از بارداری اضافه وزن پیدا کردن بازهم مدتی ازش میگذره، یعنی اضافه وزن به این شکل نیست که طی یک هفته، ده روز، دوماه، سه ماه یهویی به این حد اضافه وزن برسه، مطمئنا چند سالی هست داره این روند ادامه پیدا میکنه و هی احساس ما بدتر شده و مقدار اضافه وزن ماهم بیشتر شده پس چرا انتظار دارین با چندتا فایل دیدن شما لاغر بشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا روند طبیعی بدنت را بهش توجه نمیکنی؟؟ مگه دو سه روزه چاق شدی که انتظار داشته باشیم دو سه روزه متناسب بشیم؟؟؟ این یکی از مشکلات بسیار بزرگ پیش روی افرادی که اضافه وزن دارن که نمیذاره اون ها روندشون را ادامه بدن!!!! عجله کردن سبب میشه که اون ها از تصمیمی که گرفتن منصرف بشن و یا ناامید بشن و یا یه مدت بذارن کنار و دوباره بعد یه مدتی برمیگردن👍

   دقیقا مثل خودم که دوره را به هر طریقی بود تا اخر رفتم ولی دیگه بعدش عجله کردم و ناامید شدم و رها کردم ولی بالاخره برگشتم و تو این مدت واقعاً فهمیدم که این راه بهترین راهه و الان خیلی راحت تر میتونم باور کنم و به تناسب میرسم به راحتی🥰

   این برگشتم اتفاقی نبوده و هدایت دوباره بوده از سمت خدای عزیزم که میدونه این تنها راهیه که من میتونم باهاش به تناسب اندام دلخواهم برسم!🥰

   انقدر وقت صرف میکنیم برای اینستا و کلیپ و فیلم و… ولی برای گوش دادن فایلها و انجام تمرینهاش میگیم وقت نداریم واقعا یعنی ارزش نداره ۳۰ دقیقه برای تغییر زندگیمون وقت بذاریم؟! ولی برای کارهای بیهوده ای که هیچ سودی برامون نداره همیشه وقت داریم!!

   تنها چیزی که مانع لاغر شدن افراد میشه اینه که باور نمیکنن که میتونن لاغر بشن👍

   گام اول اینه که بااااااور کنی که میتونی تغییر کنی و دیگه بقیه کار خیلی راحت و آسون میشه!!!

   این گام اول خیلی سخته، چرا؟ چون به تعداد روزهایی که ما اضافه وزن را زندگی کردیم برامون رها شدن از اون سخت تر شده، به تعداد دفعاتی که ما از هر مسیری از هر روشی اقدام کردیم برای لاغر شدن و شکست خوردیم، الان رهایی از این مشکل در ذهنمون از هر مشکلی سخت تر و بزرگتر شده، انگیزه امید و ایمان نداریم که بتونیم از این مسئله رها بشیم، یکی دو روز همراه هستیم بعد رها میکنیم، اگه بتونید این سربالایی اول، این باور که شما میتونید متناسب بشید را طی کنید و به اونور قله برسید که سرازیریه دیگه خیلی کار اسونتر میشه!

   خیلی مهمه که باور کنید میتونید متناسب بشید! اون دوستمون هم مطمئنا باور نکرده که میتونسته متناسب بشه و با چند تا فایل رها کرده! یه سری افراد دوست دارن هر روز که از خواب پامیشن یه عالمه تغییر کرده باشن😆✌️ بابا روند جسم شما به این شکل نیست، روند کل جهان هستی به این شکل نیست!!!

   روند طبیعت به این شکل نیست که شما یه بذری بکاری دو روز بعد بیای ببینی محصول داده! هر چیزی یه پروسه ای داره و یه کشاورز نمیتونه بیاد بالاسرشون بشینه گریه زاری کنه التماس کنه که محصول بده!!! ۴ماه یا ۶ ماه یه پروسه ای داره به عمل رسیدن این محصول، کار کشاورز اینه که هر چند وقت یکبار میاد سر میزنه اگه آبی بخواد بده یا علفی آفتی چیزی را دفع کنه! یک مراقبت جزئی از این مسیر از این روند که خداوند داره انجام میده 👍 به نظر شما برای این پروسه ۶ ماه رشد ذرت خدا چقدر داره کار انجام میده و کشاورز چقدر؟ خداوندی که از لحظه ای که این بذر کاشته شده کارش را شروع کرده،سیستم فعال شده این بذر جوانه زده رشد کرده به اینجا رسیده و ببینید به نسبت این کاری که کشاورز انجام میده، کار خدا چقدره کار کشاورز چقدر؟!

   این سیستم خداونده که هرکسی بخواد اصلاح کنه هرکسی بخواد یک خوبی یک نیکی یک محصول یک خدمتی را انجام بده خداوند سیستمش این کار را انجام میده، فقط ما انسان ها یک کار جزئیشو انجام میدیم بخاطر اینکه لذتش را هم ببریم و الا همون کار را هم انجام ندیم این محصول یه چیزی ازش به عمل میاد، نیازم نیست سختی کشیدن و لطف خداونده که خودش کارها را انجام میده!

   اون هایی که در مسیر لاغری قرار گرفتن تایید میکنن این حرف ها را که بعد از اینکه ذهنشون آماده شد و باور کردن، نقش خداوند در جسمشون به مراتب بیشتر از نقش خودشونه اصلا بدن ما دوست داره که متناسب بشه اصلأ سیستم بدن اینه که اصلاح کنه، سیستم بدن اینه که مشکلاتش را اصلاح کنه مثل بریدن دستتونه که خودش همه کار را انجام میده فوق فوقش اینه که یه چسب زخم بزنی و یکی دو ساعت بعدشم در میاری، جوش خوردنش سلول سازی پیوند خوردنش همه این کارها بعد چند روز میبینی اصلا اثرش هم نیست، خب ما چیکار کردیم خدا چیکار کرده؟ ما فوقش فقط یه چسب زخم زدیم دیگه این همه کارهای دیگه را خداوند بدون سر و صدا بدون اینکه منصرف بشه بدون اینکه ناامید بشه جسم ما این کار را انجام داده و همه این ها سیستم خداونده همه این ها لطف خداونده!

   پس چرا ما در مسیری که میخوایم طی کنیم و ما را به خوشبختی ما را به آزادی ما را به احساس خوب به شادی به سلامتی به روابط خوب به اعتقاد به نفس عالی به شکوفایی در زندگی و خیلی چیزهای دیگه میرسونه چرا ما اون ایمانی که در ابتدای مسیر داریم در طول مسیر نداریم دیگه؟؟؟ چرا خدا را فراموش میکنیم دیگه؟؟؟

   کشاورزی که سبزی کاشته بود و گفته اگه زمانی که محصول ما میده بازار خوب باشه سبزی فروشا بخرن و بنکدار میدون تره بار آدم منصفی باشه سودمون خوبه و خلاصه کلی پارامتر گذاشته برای نتیجه کار!! شما نصف کار را به خدا ایمان داری، روز اول که بذر را میکاری آیا امیدت به اون سبزی فروشه است که این بذر سبز بشه؟ آیا امیدت به اون بنکدار میدون تره باره که بذر شما سبز بشه یا امیدت به خداونده؟؟ مسلما به خداونده!!! پس شروع کار امیدت به خداس و نصف مسیر را خوب میای و این مسیر هم با توجه به امید تو به خدا خوب پیش میره اما نصفه دوم که فروششه دیگه امیدت به خدا نیست، امیدت به سبزی فروشه و بازار و بنکدار و شرایط دلار و فلان و فلان!!!!

   در خیلی از جنبه های زندگیمون همینطوری هستیم!! یه کاری را وقتی میخوایم شروع کنیم چرا انگیزه و اشتیاق داریم؟! چون نیروی خداوند پشت ماست! چون هدایت شدیم و این اشتیاق درون ما شعله ور شده که میتونیم ما در مسیری که قرار گرفتیم یا انتخاب کردیم موفق بشیم!!! باور کنید که خداوند کار اشتباه انجام نمیده اگر در شما ذوق و شوقی برای انجام یک کاری ایجاد شده مطمئن باشید که شما توانایی موفق شدن در اون کار را دارید و دیدید خیلی از ما همه کارهای زندگیمون را با اشتیاق و انگیزه شروع میکنیم و چند روز میگذره یواش یواش سست و سست و سست تر میشیم و رها میکنیم بعد میگیم خدا نخواست 😂 چطور ممکنه خدایی که شما را در مسیر قرار میده آخر مسیر را براتون خراب کنه؟! این فکر را رها کنید و بگید خدا همیشه بهترین را برای من میخواد و به خدا ایمان داشته باشین!!!

   لاغری با ذهن مسیریه که مطمئنا با اون به نتیجه میرسین👍✌️🏅 و همه ما توسط خداوند به این مسیر هدایت شدیم!! خداوند کار اشتباه انجام نمیده!! کاری که خداوند در این مسیر برامون انجام میده به مراتب بزرگتر از کاریه که خودمون انجام میدیم!!

   خداوند هیچی را تعیین نکرده که مثلا تا این حد را من میبخشم و از اون بیشتر را نمیبخشم یا مثلا گفته باشه به اندازه ای که گناه کردی باید بیای التماس کنی تا من ببخشم همیشه هر وقت حرف از توبه است یعنی برگشت سریع یعنی همینکه متوجه شدی اشتباه کردی بگی خدایا منو ببخش خدایا منو رها کن از این اشتباه از این رنج از این سختی از این ستمی که به خودم کردم به دیگران کردم! وقتی توبه کنی خداوند همیشه سریع برگشت را انجام میده بلافاصله میگه بخشش و رحمت خدا در اکثر آیات میگه رحمتم را به بنده هام می‌فرستم درهای بهشت به روشون باز میشه، کسایی که برمیگردن و توبه میکنن!!

   اضافه وزن هم مثل یک رفتار اشتباهه، مثل یک گناهه، حالا میخوای اسمشو بذاری گناه خطا هرچیزی، هر رفتار اشتباهی که دارین و فکر میکنید اون رفتار اشتباه بوده و بابتش از خدا عذرخواهی میکنید توبه میکنید و دیگه انجامش نمیدی، اضافه وزن هم دقیقاً فکر کنید گناهه، یک اشتباهه، واقعاً هم همینجوری یه رفتار و ی افکار اشتباه داشتیم که اینجوری شده و زمانی که به خداوند توبه کنیم و بگیم خدایا منو ببخش که در این سالها این رفتار را با جسمم کردم این شرایط را برا خودم به وجود اوردم، من میخوام اصلاح بشم من میخوام شرایط جدیدی را تجربه کنم من میخوام شادی را تجربه کنم من میخوام احساس خوب، سلامتی، زندگی دیگه ای را تجربه کنم و ببینید چطور خداوند پشت و پناه شماست و شما را هول میده به سمت موفقیت!!! گرچه الانم این کار را انجام داده هرکی داره این فایل را میبینه به طریقی با این روش آشنا شده و همه این ها هدایت خداونده!!

   به خدا ایمان داشته باشید مسیر را که شروع میکنید ادامه بدید تمام مسیر را به خدا ایمان داشته باشید در تمام جنبه های زندگیتون!👍

   بساط شیطان پای عجله پهنه!

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست اگرررررر باور کنید که میتونید!

   من به همراه فرشته مهربونم مه تاب از اشتباه رفتاری و باورهای غلط و در واقع چاقی توبه میکنم و به کمک هم و لطف خداوند مهربانم به تناسب اندام همیشگی دست میابم همینکه تا الان هم حالم عالیه و یه مقدار رفتارهام تغییر کرده لطف خداوندم بوده و راضی و خوشحالم و ادامه مسیر هم ب همین طریق پیش میرم و باور دارم که من میتواااانم😍🥰

   مه تاب مشتاق لاغری و تناسب اندام همیشگی🥰💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mah.sana.motalebi.khah@gmail.com
   1400/04/10 13:12
   مدت عضویت: 821 روز
   امتیاز کاربر: 81
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 679 کلمه

   به نام خداوند جان و خرد

   سلام ودرود

   خدایا،خالق بی همتای من مرا ببخش…مرا ببخش بدن زیبایی که در اختیارم قرار دادی را با رفتار و افکارم به این شکل درآوردم…خدایا مرا ببخش که برای یه هوس زودگذر با پرخوری درد و احساس بد را برای خودم به ارمغان آوردم🙏🏻

   خدا جانم از رفتار زشت خودم توبه میکنم…از همین لحظه  به بعد از این موهبت الهی ،این نعمت بی نظیری که در اختیارم قرار دادی به بهترین شکل ممکن نگه داری میکنم😍

   دیگه نمیزارم کوچیک ترین آزاری بهش برسه…

   دیگه نمیزارم هیچ دل درد و فشار شکمی رو تحمل کنه…

   دیگه نمیزارم حسش بد بشه…

   این نعمت الهی این بدن زیبا باید هر روز شاداب تر😍سلامت تر🥰زیبا تر😇تندرست تر😊پر انرژی تر🤩جذاب تر☺️متناسب تر🥳باشه

   بدن من باید بهترین هارو تجربه کنه…

   بدن من باید بهترین مواد غدایی رو تجربه کنه…

   بدن من باید به اندازه نیازش مواد غذایی مصرف کنه…

   خدا جانم تعهد میدم از همین امروز که با بدنم به بهترین شکل رفتار کنم و عاشقانه دوسش داشته باشم😍من برای بدن خودم تمام سعیمو میکنم💪🏻حتی شده از خواب شیرین صبح گاهی بزنم و هر روز ساعت پنج صبح پاشم و کارامو انجام بدم و شش صبح برم سراغ خواندن و شنیدن و نوشتن لاغری با ذهن🤩🤩🤩حتی شده تمام تعارف هارو رد کنم که حالا یکم بیشتر بخور حالا امشب مهمونیه حالا اومدیم مسافرت…حتی شده از غذای مورد علاقم بگذرم چون میدونم الان بدنم به اون غذا هیچ احتیاجی نداره😇😇😇مثل دیشب،،،سیب زمینی سرخ کرده یکی از محبوب ترین های منه و هیچ وقت نمیشد که نخورم،حتی وقتی داشتم سرخ میکردم همیشه بیشتر سرخ میکردم که یکم قبل سفره بخورم و سر سفره هم که حتمااااا میخوردم…ولی دیروز که از سرکار اومدم احساس  گرسنگی میکردم و غذا خوردم…شب وقتی داشتم سیب زمینی  سرخ میکردم اصلا نخوردم🤩💪🏻🌟چند تا دونه خوردم و سریع با خودم فکر کردم که آیا بدنت نیاز داره  و دیدم نه و دیگه  نخوردم اونم با لذت نخوردم با خوشحالی نخوردم با لبخند نخوردم😀😃😄😁یعنی یه موفقیت بزرگ💪🏻🌟💪🏻

   مثل وقتی اون هوس میگه بخور بخور ولی وقتی توجه میکنم میبینم به اندازه نیازم خوردم و سیرم حتی اگه لقمه دستم باشه میزارمش زمین💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

   آره آره آره من با لاغرررررر شدن خودم باور کامل دارم🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟من به این که هدایت شده خداوند هستم باور کامل دارم🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩من به این که خداوند مرا میخواد با لذت لاغر کنه ایمان کامل دارم😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇

   وگرنه روش هایی که بنده های خدا جلو پام گذاشتن با درد و رنج همرا بود و این یعنی روش نادرست…

   قبلا وقتی رژیم میگرفتم غذا نمیخوردم ورزش سنگین میکردم و تو حسرت غذا بودم…و یکی بهم میگفت لاغر شدی…آره شدم با درد و رنج ولییییی🙁

   ولی الان با لذت دارم لاغر میشم…مادرم وقتی بهم میگه چقدرررر جمع تر شدی لبخند میزنم😊چون با لذت و شادی و نشاط دارم لاغر میشم😇

   استاد  یه استوری گذاشتن که برای لاغری به دندان ها قفل میزنن😣😖😫😟😔😞😩🥺😢😭این عمق فاجعه  هستش…آدم هایی که اضافه وزن  دارن با بی فکری یه عده چقدررررر باید درد و رنج تحمل کنن آخههه☹️☹️☹️☹️

   همه ما چقدر تجربه داریم که با این روش ها وزن کم کردیم ولی سریع دوباره چاق شدیم پس این روش ها همه غلطه❌❌❌❌❌حالا دهن رو با قفل ببندید یا با چسب ببندید یا اصلا تو یه اتاق زندانی کنید و هیچی ندید بخوره وقتی یه مدت بگذره و طرف لاغر بشه و برگرده به زندگی طبیعی بازم چاااااق میشه چون غذا رو ازش گرفتید🙂رفتار و افکارم رو که ازش نگرفتید اونا ثابت قدم سرجای خودشون هستن🙃

   باید از رفتار و افکارم خودمون توبه کنیم باید راه درست رو بریم تا به نتیجه درست برسیم…

   چاقی انقد فشار میاره که هر راه و روشی که بهت پیشنهاد میشه رو قبولی میکنی و باید قبول کنی که تو اشرف مخلوقات هستی و تنها باید از خدا یاری بخوای تا خدا بهترین راه رو سرراهت قرار بده…

   من توبه میکنم از چاقی و باور دارم که میتونم لاغر بشم و تا آخر عمر لاغر بمونم💪🏻🌟💪🏻

   لاغری آسان ترین کار دنیا هستش چون طبیعت بدن ما لاغری هستش و من موفق ترین شگفتی ساز خواهم شد و تا آخر عمر با لذت و تناسب اندام زندگی خواهم کرد🌟💪🏻🌟💪🏻🌟💪🏻

   به خودم و خدای خودم که مرا به این مسیر هدایت کرد قول می‌دهم که از رفتار زشت گذشته خودم رهایی یابم و خدای گونه زندگی کنم😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parsasaryna04
   1400/04/09 11:49
   مدت عضویت: 1194 روز
   امتیاز کاربر: 2038 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 575 کلمه

   با سلام دوستان واستاد گرامی امروز دوباره استاد باز فرمودند باور لاعری رو باید داشته باشید من اولش به خودم گفتم من که دارم باز فایل رو قطع کردم دوباره فک کردم ایا من واقعا باور دارم کمی فکر کردم گفتم استاد توی تغییر زندگی میگن باید باور داشته باشی که ثروت وسلامتی حق طبیعی تمام مردم جهان هستش توی تناسب اندام هم میگه که لاعری وتناسب اندم حق طبیعی بدن هر انسانیه پس من اینطوری برداشتم شد اگه تو واقعا به این عقیده داری که لاعری حق طبیعی هستش پس باید باور داسته باشی که حتما لاعر میشی ولاعری به نطرمن قسمت کوچکه پذیرفتن این باور اخه اگه من باور واقعی نه به لفظلاعری حق منه ومن حتما لاعر میشم وخیلی این کار اسونه ولی باید پروسه خودش رو طبق روال قانون حاکم برجهان طی کند قبولداشته باشم این صحبتهای بالارو فک میکنم اولش به لاعری همیشگی وبعد سلامتی همیشگی وبعد زندگی خوب چون اعتماد به نفسم بالا میره واین اعتماد به نفس جز اصلی پیشرفت در همه زندگی هستش به نطرم توی شغل وروابط با دیگران ودر همه چیز پس ایا من واقعا این باور رو قبول دارم دارم فک میکنم مبیبنم حقیقتا هنوز کاملا نه اخه هنوز  با دیدن خودم توی ایینه بعصی وقتها میگم چرا خیلی تغییر نکردم هنوز پس عمیقا این باور درست ریشه نداره هنوز باید بهش برسم ابش بدم کودش بدم خلاصه پرسه طبیعی جهان ر و طی کنه تا در من عمیق وریشه ای بشه وباید نمونه های درستش رو ببینم به حرفهاشون گوش کنم به عملهاشون دقت کنم به رفتارشون بررسی کنم تا این باور درست در من ریشه بدواند مثل بعصی ادمها کلا انگار ثروتمند به دنیا اومدند توی رفتارشون گفتارشون وتوی عملکردشون ثروتمندند وهمیشه همین طوری اند واز درودشت هم براشون میاد پس ماهم خودمون رو متناسب بدونیم تا برای ما هم همین طوری بیادچون دیگه اگه باور کنی بقیه کار با خداست ما فقط فقط باید تصمیم بگیریم وبیاییم با تمام توان توی کار بقیه اش با خداست دیگه باید رهاش کنی وبا خیالراحت به اندازه بخور ودیگه خدا میاد وسط و قوانین دنیا وبعد خود به خود کار به صورت خود کار انجام میشه من که واقعا خدا رو شکر میکنم که انتخاب شدم توسط خدا فقط توسط خدا و به خدا واقعا ایمان دارم که خداوند کار اشتباه انجام نمیده وخداوند به مراتب درستتر از من گام بر میداره  ووافعا در طی مسیر فقط خدا داره کار میکنه من فقط یک درصد کار رو انجام میدم بقیه اش خداست خدایا امروز از ته دلم وقتی این رو دارم مینویسم خیلی با احساس خوب ومحکم میگم خدایا مرا ببخش بابت تمام خساراتی رو که به بدنم وروحم ونفسم وجسمم زدم خدایا من راببخش خدایا مرا در تمام کارهای اشتباه زندگی ام ببخش خدایا توبه میکنم وسعی میکنم دیگه به لطف تو کار اشتباه نکنم خدایا من را ببخش بابت تمام ترسهایی که بابت خوردنم واستفاده نعمتهایت داشته ام مرا ببخش بابت عذاب وجدان استفاده از نعمتهایت مرا ببخش خدایا مراببخش که همش عجله میکنم ومیخوام قانون دنیایت رو دور بزنم خدایا مرا ببخش بابت افکاری که میگفتم خداوند برای من فرق گداشته که من هم اب میخورم چاق میشم ولی بعصی ها هرچه میخورند چاق نمیشن  خدایا مرا ببخش بابت اینکه خودم رو کلا چاق میدیدم خدایا خلاصه به خاطر تمام افکار نادرست واعمال نادرست مرا ببخش واز اممروز من تولدی جدیددارم چون مطمینم خدا من را همین الان بخشید وتمام وبه من دیگه توی راه درست کمکم میکنه خدایا شکرت شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/04/08 10:18
   مدت عضویت: 1384 روز
   امتیاز کاربر: 3326 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 953 کلمه

   سلام🙂

   توبه یعنی باز گشت ،بازگشت از اشتباه

   اشتباه چیه؟ هر آنچه باعث ایجاد احساس بد در ما شده

   پس گناه شامل همه افکار و رفتار اشتباه میشه 

   پس شامل افکار و رفتار اشتباه در مورد خودمون هم میشه

   پس هر فکر و عملی که باعث احساس بد در ما میشه و ما رو ضعیف و ناتوان و فقیر و بیمار و افسرده و چاق میکنه و عزت نفس ما رو پایین میاره گناهه و ما میتونیم با توبه برگردیم به اون اصل و ذات خودمون که زیبایی سلامتی تناسب اندام ثروت آرامش شادی و عزت نفسه👌👌👌

   و نکته مهمش هم اینه که توبه و بازگشت خیلی سریع پذیرفته میشه از سمت خداوند و او همواره منتظر ما است که برگردیم و به محض اینکه ما بفهمیم که اشتباه کردیم و درخواست ببخشش کنیم بلافاصله بخشیده میشیم چون او بارها خودش رو تواب و رحیم معرفی کرده 👌👌👌👌🙂

   نکته مهم این فایل ایمانه 

   ایمان به خداوندی که هرلحظه داره ما رو هدایت میکنه هدایت به هر مسیری که خودمون انتخاب میکنیم 

   چون او ما رو در انتخاب آزاد گذاشته و این ماییم که راه درست رو انتخاب میکنیم یا راه اشتباه رو

   راه درست همون راهی هست که احساس خوب به ما میده و راه اشتباه راهی هست که احساس بدی در ما ایجاد میکنه

   پس درسته که ما انتخاب میکنیم کدوم مسیر رو بریم ولی یه سیستم راهنما و جی پی اس در ما قرار داده شده که نشونمون میده راهی که میریم درسته یا نه👌👌👌🙂

   اینکه ما هدایت شدیم به مسیر تناسب فکری هم انتخاب ما بوده ما افراد چاقی که چاقی خودمون رو نپذیرفتیم و با وجودیکه بارهاو بارها از راههای سخت و عجیب برای لاغری اقدام کردیم و نتیجه نگرفتیم باز هم کوتاه نیومدیم ما اون کسایی هستیم که میدونستیم میتونیم متناسب بشیم چون رویای لاغری رو در ذهن داشتیم  و اگه رویایی در تو قرار داده شده به این معنی هست که تواناییش هم به تو داده شده به قول استاد الهی فمشهای چرا رویای پرواز در هیچ گوسفندی قرار نداره چون تواناییش رو نداره

   پس همین کوتاه نیامدنهای ما بوده که بالاخره ما رو به مسیر صحیح رسونده 👌👌👌

   ایمان بیاریم به پرودرگاری که هر لحظه داره ما رو هدایت میکنه 

   وایمان بیاریم به خودمون که این توانایی رو داشتیم که از این طریق به رویای تناسب خودمون برسیم و نه تنها لاغر بشیم بلکه تمام اون سلامتی روحی و جسمی و عزت نفسی که در راه چاقی از دست داده بودیم هم احیا کنیم و شاد و جوان و زیبا و متناسب و  با عزت  بشیم🙂🙂🙂🙂👌👌👌

   اولین کاری که باید انجام بدیم اینه که باور کنیم که میتونیم متناسب بشیم

   خود همین باور به تنهایی تفاوت ایجاد میکنه بین شگفتی ساز شدن و چاق موندن👌👌👌

   این همان کوهی هست که بین چاقی و تناسب قرار گرفته و به محض اینکه این باور در ما ایجاد شد روند تناسب خیلی آسانتر و روانتر میشه و در واقع ما در مسیر سرازیری قرار میگیریم🙂🙂

   همین باوره که باعث میشه لیز بخوریم همین باوره که باعث میشه ادامه ندیم همین باوره که باعث میشه برای خودمون و روبامون وقت نذاریم همین باوره که باعث میشه چاق و افسرده بمونیم همین باوره که باعث میشه چاقی رو سرنوشت و قسمتمون بدونیم همین باوره که به راحتی ما رو از اصل و ذاتمون دور میکنه همین باوره که باعث میشه خدا رو آنطور که باید نشناسیم همین باوره که باعث میشه به همه چی چنگ بندازیم جز به حبل الله

   واین جز شرک نیست👌👌👌👌

   و خدا گفته هر گناهی رو میبخشم به جز شرک

   تنها چیزی که میتونه این باور رو در ما تقویت کنه عجله کردنه

   به قول استاد عجله کردن بساط شیطانه 

   یه جایی خوندم شیطان توی بساطش یه وسیله خیلی قدیمی و کهنه داره که وقتی از سایر حربه هاش نتونه انسان رو منحرف کنه از اون استفاده میکنه و اون حربه کهنه و قدیمی ولی موثر “نا امیدیه”

   و شیطان همون ذهن ما است همون افکار منفی و نا امید کننده ای که همواره داره یادآور میشه کع تو نمیتونی تو همیشه چاق میمونی ببین فایل هم گوش دادی جواب نگرفتی ببین همه هم بتونن تو نمیتونی و وقتی به این افکار جا میدیم و باهاش همراه میشیم کم کم تمام فضای ذهن ما رو میگیرن و انوقت ما میمونیم و یه کلافه سردرگم از افکار نا امید کننده و ناتوان کننده

   پس باز هم این ماییم که به افکار اجازه میدیم اینقدر بزرگ بشن که تبدیل به کلاف بشن و راهش اینه که خودمون رو از افکارمون جدا کنیم و با آگاه بودن از اولین فکرهای منفی همون جا کاتش کنیم تا اینقدر گسترده نشه که نتونیم براش کاری کنیم👌👌👌👌

   مگه ما قراره چه کنیم جز روزی یه فایل گوش کردن ؟؟؟؟؟؟ جز دادن اطلاعات صحیح به ذهن؟؟؟؟؟؟ بقیه کار رو که خداوند داره انجام میده ….👌👌👌 خودش هدایتمون کرده خودش هم سیستم مغز ما رو بر اساس داده ها تنظیم میکنه خودش هم سیستم بدن ما رو بر تناسب و دفع اضافات قرار داده هضم و جذب و دفع رو به بهترین شکل توسط سلولهای هوشمند جسممون داره انجام میده نیاز بدن به انرژی رو بر اساس دریافت پیغام سیری داره انجام میده و چربی سازی رو به بهترین شکل متوقف کرده و همزمان با کاهش سایز پوست ما هم داره جمع و سفت میشه و اندام به زیباترین شکل ممکن داره فرم داده میشه چهره شاداب و جوان و زیبا میشه و همه اینها رو خداوند داره انجام میده 

   انوقت ما فقط قراره به جای وقت گذروندنهای بیهوده در تلگرام و اینستاگرام زمانی رو بذاریم و آگاهیهایی رو به ذهنمون بدیم که باز هم کلام خداونده و از زبان استاد عطار روشن داره گفته میشه و همان چیزهایی هست که من شنونده نیاز دارم بشنوم و دریافت کنم و این هم جز هوش و شعور کائنات چیز دیگری نیست🙂🙂🙂🙂👌👌👌👌

   فقط کافیه شنونده خوبی باشیم و آنچه گفته میشه رو در حد خودمون درک کنیم ودرباره اش فکر کنیم و تحلیلمونو بنویسیم همین 👌👌👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1400/03/18 10:47
   مدت عضویت: 968 روز
   امتیاز کاربر: 1587 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,806 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست 💖💖💖

   سلام _ مسیر لاغری من : گام بیست و یکم : از چاقی توبه کنید لاغر می‌شوید.

   چاقی من از کجا شروع شد ؟ اصلا چرا من چاق شدم ؟ من که قبل از ازدواج آدم متناسبی بودم و کلا ۶۰ کیلو بودم و همیشه وزنم ثابت بود . چی شد که بعد از ازدواج حتی به مرز ۹۰ کیلو هم رسیدم یعنی منه ۶۰ کیلو یی وزن ۹۰ کیلو شدن رو هم تجربه کردم من که رفتارهای غذاییم درست بودن . چی شد که این قدر افکار و رفتار های غذاییم تغییر کردند ؟ .قبل از هدایتم به این مسیر اصلا به این چیزها فکر نمی کردم. چون باور داشتم که چاقیم ارثیه و تحمل تمام مشکلات چاقی رو طبیعی میدونستم . امروز با گوش 👂 دادن به فایل این گام خیلی به این موضوعات فکر کردم . من افراد زیادی رو در خانواده و فامیل مون دیدم و می بینم که چاقی رو پذیرفتن و همه رنج و فشار وسختی های چاقی رو تحمل می‌کنند و حتی بودند کسانی که با وجود همون چاقی از دنیا رفتند ولی من با وجود اینکه چاقی مو ارثی میدونستم ولی هیچ وقت با اون کنار نیومدم و هیچ وقت از داشتن اندام نامتناسبم  راضی نبودم و همیشه به دنبال راهکاری برای رهایی از اضافه وزنم بودم واز روش های مختلف ورزش ، پیاده‌روی ، دمنوش های مختلف لاغری ، قرص های چربی سوزی ، پودرهای لاغری ، رقص ، قهوه ، چای سبز ، باشگاه ……. استفاده میکردم ولی چون همه اون روشها نادرست بودن هیچ وقت نتیجه دلخواه مو نگرفتم و همیشه در حال چاق و لاغر شدن بودم و از این چاق و لاغر شدن مداوم چه ضرباتی ندانسته به روح 👻 و جسمم وارد می‌کردم 

   تا اینکه خداوند متعال که شاهد تلاش های پی در پی من بود . منو به درست ترین و زیبا ترین مسیر که سراسر آرامش و شادی و نشاط و شادابی و سلامتی …… هدایت کرد 💖💖💖🙏

   خدایا ممنون به خاطر هدایتم به این مسیر زیبا و شکر به خاطر وجود استاد نازنینی مثل استاد روشن که با آگاهی هایی که در اختیار مون قرار میدن در هر گام یکی از دلایل اضافه وزنم برام روشن میشه 🙏🙏🙏.ممنون استاد که به مشکلات افراد چاق موشکافانه و با دقت میپردازید . 

   چقدر این عبارت زیباست توبه کنید تا لاغر شوید . من خیلی درباره این موضوع فکر کردم فکر کنم سه ، چهار روز افکارم مشغول موضوعات این گام بود. چرا در زمان چاقیم هیچ وقت به این چیزا فکر نمی کردم؟ خدایا پذیرفتن ارثی بودن چاقی چه باور قوی و قدرتمند و همچنین مخربیه . وچون من این باور (ارثی) داشتم . هیچ وقت مشکلات چاقی و افکار و رفتار های چاق کننده مو خطا و اشتباه و نادرست نمیدونستم و تکرار و انجام اون اعمال رو کاملاً طبیعی و عادی می دونستم. خدایا شکرت که در این مسیر هر روز چیزهای جدید یاد می گیرم. 

   توبه چیست ؟ توبه یعنی پذیرفتن گناه و اشتباه وطلب عفو و بخشش کردن از خداوند متعال و سعی در تکرار نکردن اون خطا و اشتباه. 

   اشتباه چیست؟ هر فکر یا هر حرف یا هر عملی که انجام دادن آن باعث ایجاد احساس بد در ما شود یک حرکت اشتباه است. 

   چاقی چه ارتباطی با توبه کردن دارد ؟ همان طوری که انجام هر کار اشتباهی مثل دروغ گفتن یا تهمت زدن به دیگران و یا غیبت کردن باعث ایجاد احساس بد در ما میشود ( حتما یک کار اشتباه است ) پس تکرار عادت‌های نادرست رفتاری و افکار نادرست در مورد مواد غذایی موجب افزایش چربی و اضافه وزن می‌شود که به صورت چاقی در جسم مون نمایان میشه واین چاق بودن باعث ایجاد احساس بد در روح و روان افراد چاق می شود (یک حرکت اشتباه)

   خداوند در قرآن کریم بارها بندگان را به سوی توبه دعوت کرده چون بهترین راه برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه است . چرا که احساس گناه مخرب ترین احساس در نابودی و نا امیدی انسان هاست. خب همان طور که اگر ما یک کار اشتباهی انجام دادیم وبعد از انجام اون کار پشیمون شدیم خداوند این فرصت را نه یک بار بلکه هزاران بار در اختیار ما قرار داده که طلب بخشش کنیم و دیگه اون عمل اشتباه رو انجام ندیم وخداوند خودش در قرآن فرمودند که بخشیده میشیم پس نتیجه میگیریم که چاقی هم نتیجه انجام دادن تکرار عادت‌های رفتاری و افکار نادرست و اشتباه نسبت به مواد غذایی که باعث اضافه وزن در جسم افراد چاق شده .و زمانی که فرد چاق رفتارهای نادرست چاق کننده از خودش نشون میده بعدش دچار پشیمونی و عذاب وجدان میشه پس اینم یک حرکت اشتباه محسوب میشه و خداوند در قرآن کریم توبه را راهی برای رهایی از این احساس بد  و حس پشیمونی و گناه و رسیدن به آرامش و احساس خوب قرار داده .و ، وظیفه توبه کننده این است که رفتار اشتباه خود شو دیگه تکرار نکنه. پس الان منم اگه میخوام متناسب بشم و برای همیشه از اون احساسات بدی که داشتم رها بشم و بتونم بهتر به مسیرم ادامه بدم باید توبه کنم .

   خدایا توبه میکنم از تمامی افکار و رفتارهای نادرستم در مورد مواد غذایی که ندانسته باعث چاقی و اضافه وزنم شدم و به جسمم ضربه زدم و اونو از حالت زیباش خارج کردم . 

   خدایا منو ببخش که با انجام رفتارهای اشتباهم بدن مو پارکینگ انواع بیماریها کرده بودم .

   خدایا منو ببخش که در جوانی به جای اینکه شاد و تندرست و سرحال باشم غمگین و افسرده و بودم و مثل افراد سالمند همیشه پاکت داروهام هر زمان و هر مکان کنارم بود. 

   خدایا منو ببخش که قبل از هدایتم داشتم ندانسته آموزش های چاق کننده به فرزندانم یاد می دادم.

   خدایا منو ببخش که با وجود سیری در حد خفگی و فشار شکم غذا می خوردم.

   خدایا منو ببخش که از غذاها به عنوان تفریح و لذت و سرگرمی استفاده می کردم.

   خدایا منو ببخش که در اوقات فراغت بجای اینکه به انجام کارهای مفید بپردازم همیشه مشغول خوردن بودم .

   خدایا من ببخش که شب 🌃 قبل از خواب همیشه به غذاها فکر می کردم و از شب قبل نقشه میکشیدم که فردا چی بپزم .

   خدایا منو ببخش ……….

   قطعا تمام این رفتارهایی که من انجام میدادم نادرست و اشتباه بودند چون بعد از انجام اونا دچار احساس گناه و پشیمونی و عذاب وجدان میشدم پس برای انجام ندادن اونا نیاز به توبه و طلب بخشش از خداوند و روح و جسمم دارم .و ایمان دارم که بخشیده شدم و اگر غیر از این بود الان اینجا نبودم . 

   چاقی نتیجه تکرار رفتارهای اشتباهی است که سالها در حق جسم مون انجام دادیم . و توبه از چاقی باید باعث تغییر رفتار های اشتباه نسبت به جسم مون بشه .

   خداوند کار اشتباهی انجام نمیده . و اگر شور و اشتیاق لاغرشدن در وجود من صورت گرفته صد در صد خداوند متعال این توانایی رو در من دیده که منو به این مسیر صحیح هدایت کرده تا من از راه درست به آرزوم برسم . خداوند سراسر نیکی و خیر و تمام چیزهای خوبو واسه بنده هاش میخواد . فقط کافیه که من بهش ایمان داشته باشم و امیدوار باشم که اگه من در این مسیر استمرار داشته باشم و آموزش هامو به درستی در زندگیم تبدیل به عمل کنم صد در صد نتیجه برای من محفوظه و اگر ایمان من به نیروی خداوند درست باشه خداوند خودش باقی کارها رو به بهترین شکل ممکن انجام میده . و کاری که خداوند در این مسیر برای من انجام میده هزاران برابر بیشتر از کاریه که من برای خودم انجام میدم . 

   اصلاً بدن من متناسب شدن رو دوست داره و تلاش میکنه که مشکلات شو رفع کنه من خودم چند وقت پیش پام شکسته بود بعد رفتم دکتر و دکتر پای منو گچ گرفت و گفت باید دو هفته ای تو گچ باشه و دارو داد و گفت که باید داروها مو سر وقت بخورم و من تنها کاری که انجام می دادم این بود که سر وقت داروها مو می‌خوردم برای اینکه درد کمتری بکشم و من اصلاً نمیدونم چه اتفاقی دریدن من افتاد و چطور شد، پای من که تو گچ بود ومنم چیزی نمی‌دیدم وفقط استراحت میکردم باقی کارها رو خداوند خودش انجام میداد ومن هیچ عجله ای نداشتم که مثلاً هرروز بخوام کچ پامو باز کنم ببینم گرفته یانه چون میدونستم که باید روندش وزمانی که دکتر گفته طی بشه بعد برم مطب تا دکتر گچ پامو باز کنه و بدون اینکه من متوجه شوم و خداوند به بهترین شکل پای منو خوب کرد و گرنه دکتر که تنها کاری که انجام داد فقط گچ گرفتن بود ، من خودمم که هیچ کاری انجام نمی‌دادم فقط استراحت میکردم ، ویا من عمل جراحی هم که انجام ندادم. پس این فقط کار خداوند بود  همان طور که در دعای جوشن کبیر هم داریم که از خداوند این طور یاد کرده (ای کسی که استخوان شکسته را دوباره بهم جوش میدهی) . کاری که من انجام دادم چه بود؟ شکستن پام . کاری که خداوند انجام داد چه بود ؟ به هم جوش دادن استخوان شکسته پای من حتی بهتر از اولش . خداوند این طور هوای بنده هاشو داره ودر همه جنبه های مختلف زندگی بدون اینکه خودمون متوجه بشیم بهمون کمک میکنه ولی ما خود مو میگم فقط زمان مشکلات مون به یاد خدا میوفتیم . خدایا شکرت که این قدر هوای بنده هاتو داری. و اگه من  از یادت غافل بشم تو بازم فراموشم نمی‌کنی.🙏🙏🙏

   چاقی من یک روزه به وجود نیومده که حالا من انتظار داشته باشم که یک روزه از جسمم بیرون بره و همون طوری که من سال ها رفتارهای نادرست چاق کننده رو آموزش دیدم و اونا رو به صورت مداوم انجام دادم و برای چاق شدن هیچ عجله‌ای نداشتم و با تکرار و تمرین و ممارست گرم به گرم به جسمم اضافه شد و پروسه چاقی من طی شد و سالها طول کشید تا من از یک فرد متناسب تبدیل شدم به یک فرد چاق . حالا با هدایتم به این مسیر . باید عجله نداشته باشم چون من تازه دارم لاغری رو یاد میگیرم و باید با تمرکزم روی آموزش ها، وبا تکرار و تمرین اونا سعی کنم که افکار و رفتار های لاغر کننده در من به وجود بیاد و آرام آرام گرم به گرم از وزنم کم بشه و در کمال آرامش و صبر و شکیبایی روند لاغر شدنم طی بشه و از خداوند میخوام که نه تنها در مسیر متناسب شدن بلکه در همه جنبه های مختلف زندگی هدایت و کمکم کنه تا به آرزوهای زیبا و منطقیم برسم. لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست اگه راه رسیدن بهشو از روش درست که لاغرشدن از طریق ذهنه یاد بگیریم. متناسب شدن حق منه ومن ایمان دارم خدایی که منو به این مسیر زیبا هدایت کرده با سعی و تلاشی که من دارم حتما تا آخر مسیر همراه منه وکمک وهدایتم میکنه تا به هدفم برسم . وبا تشکر از زحمات استاد گرامی و با آرزوی بهترین ها برای همه 🌹🌹🌹.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار FARIDEH. T
    1400/03/29 12:40
    مدت عضویت: 1044 روز
    امتیاز کاربر: 4783 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 21 کلمه

    با سلام به شما دوست عزیز، 

    از خواندن دیدگاه شما لذت بردم وخوشحالم که به این آگاهی‌ها واموزشها هدایت شدیم .خداروشکر 

    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار fatmhadly85@gmail.com
     1402/05/27 15:58
     مدت عضویت: 968 روز
     امتیاز کاربر: 1587 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 38 کلمه

     سلام فریده عزیزم منم از خواندن دیدگاه های بی نظیر شما لذت میبرم ممنونم که وقت گذاشتید و نوشته منو خوندید هر کجای این دنیا که هستید براتون آرزوی خوشبختی و موفقیت و تناسب اندام دلخواه تونو دارم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار مریم
    1401/11/05 10:32
    مدت عضویت: 304 روز
    امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 69 کلمه

    سلام دوست عزیز از خواندن دیدگاهتون لذت‌بردم 

    چقدر خوب توانستید از یک اتفاق  به ظاهر بد به درک تازه‌ای از قانون برسید بهتون تبریک میگم  

    و رب بی نهایت سپاس گزارم که من به سمت خواندن این کامنت زیبا که یادآور قدرت و عظمت و فضلش بود هدایت کرد. 

    هر جا هستید در پناه الله در مسیر متناسب شدن شاد و پیروز باشید .           یاحق 🌺

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار fatmhadly85@gmail.com
     1402/05/27 15:49
     مدت عضویت: 968 روز
     امتیاز کاربر: 1587 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 90 کلمه

     سلام دوست عزیز ممنون از شما که نوشته منو خوندید خوشحالم که نوشته من در شما احساس خوب به وجود آورده من هم برای شما آرزوی موفقیت و شادکامی و سلامتی با اندام متناسب و دلخواه تونو دارم و از خداوند متعال ممنونم که در این مسیر دوستان خوبی دارم که باهم تا رسیدن به مقصد در حرکتیم و ممنون از استاد بزرگوار که این بستر و فراهم کردند تا ما از جاهای مختلف با هم در ارتباط باشیم و بتونیم  این جا حرف دل مونو بدون قضاوت شدن بزنیم.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/03/09 12:41
   مدت عضویت: 1222 روز
   امتیاز کاربر: 5447 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 159 کلمه

   سلام بر مشتاقان تناسب اندام 

   هیچ وقت فکرنمیکردم برای چاق شدن هم باید توبه کرد و ما با هر سری روشهایی که برای لاغری خودمان انتخاب میکردیم چون از ته دلمان باب میل ما نبود هم به جسم و هم به روحمان فشار میاوردیم  تا وزنمون رو یه کم هم شده بیاریم پایین . و تو همین مسیر بارها و بارها احساسمان بد میشد . حس بد ترس از چاق تر شدن . حس بد غذا نخوردن با آرامش . حس بد رژیم غذایی . حس بد تنگ شدن لباس.  حس بد وزن کردن و دوباره وزن بالا رفتن . حس بد سرزنش اطرافیان و پند هایشان . حس بد کم شدن اعتماد به نفس. حس بد نپوشیدن لباسهای روشن و دلخواه.  و…

   با توبه خدای بخشنده درونمون رو پاکسازی میکنه از احساسات بد ومنفی. 

   و با تکرار استغفار تا حدی که وقتی به گذشته تلخمون نگاه میکنیم و خاطرات به ذهنمان میاد دیگه احساسمان بد نشه .

   استغفرالله ربی واتوب الیه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار solmazmilan@gmail.com
   1400/03/05 21:58
   مدت عضویت: 944 روز
   امتیاز کاربر: 6995 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 716 کلمه

   با سلام. نکاتی که از گام بیست و یکم یاد گرفتم از چاقی توبه کنید لاغر می شوید.

   ۱_ اکثر افراد فکر می کنند توبه کردن از چاقی باعث لاغری نمی شود ولی این یکی از اصلی ترین و تاثیرگذارترین کارهایی است که یک فرد چاق باید انجام دهد.

   ۲_ حرکت در مسیر لاغری علاوه بر تغییر شرایط جسمی تمام جنبه های دیگه زندگی رو هم در برمی گیرد.

   ۳_ افرادی که اسیر چاقی می شوند به چند گروه تقسیم می شوند:

   گروه اول:گروهی که چاقی را پذیرفته اند و تمام عمر را در کنار چاقی سپری می کنند.رنجهای بودن با چاقی رو تحمل کردن و اون رو به حساب تقدیر و شانس می دانند.

   گروه دوم:گروهی که از وضعیت چاقی خود راضی نیستند و دوست دارند لاغر شوند اما به چاقی و زندگی کردن با اون عادت کردند و چند بار هم تلاش می کنند برای لاغری ولی چون عادت کردند به چاقی دوباره به زندگی قبلی برمی گردند.

   گروه سوم:گروهی که با وجود چاقی آرام و قرار ندارند و دوست دارن که لاغر شوند و بارها و بارها برای لاغری سعی و تلاش خودشون رو کردند مثل رژیم سخت ورزش سنگین وخیلی کارهای سخت و رنج آوری که برای رسیدن به رویای لاغری خودشون انجام دادن، نمونه اش خود من.ولی نتیجه ای کسب نکردن با وجود تمام تلاشها ذره ای از شور و اشتیاق آنها برای لاغر شدن کم نشده است.این گروه توسط خداوند هدایت می شوند و مسیر لاغری با ذهن هم همون مسیر هدایت شده توسط خداوند است.

   ۴_ آگاهی که در این مسیر به دست می آوریم باعث ایجاد ارتباط بین خودمون و خدای درونمون میشه نتیجه این ارتباط آرامش ذهنی شادی و اعتماد به نفس بالا و سلامت جسمی و روحی وکلی اتفاقای خوب دیگه برای ما می شود .

   ۵_ خدای خوب و مهربون در قرآن کریم راه حل بسیار تاثیرگذار توبه را برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه قرار داده است.

   ۶_ احساس گناه مخرب ترین احساس در نابودی و نا امیدی انسان هاست.پس خداوند از توبه به عنوان راه رهایی از احساس گناه واحساس بد یاد کرده است.

   ۷_ یکی از صفات خوب خدا در قرآن کریم شفادهنده است به معنای رهایی از رنج و و ناراحتی است.

   ۸_ شفای جسمی به معنای رهایی از رنجهای جسمی است و شفای روحی به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنی است. 

   ۹_ توبه همان شفای نفس است که از طرف خدا برای انسان قرار داده شده است و همواره انسان رو به توبه کردن دعوت کرده است و خداوند پاداشهای عظیمی رو برای توبه کنندگان در نظر گرفته است.

   ۱۰_ خداوند در قرآن کریم توبه را بسیار ساده بیان کرده است توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است.

   ۱۱_ اشتباه یعنی هر فکر و حرف و عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشباه است.

   ۱۲_ همان طور که عادتهای اشتباه در برخورد با دیگران که در ما احساس بد ایجاد می کند حرکت اشتباهی است عادتهای فکری و رفتاری که در مقابل جسممون انجام می دهیم که باعث چاق شدن ما می شود هم اشتباه محسوب می شود.

   ۱۳_ پس توبه کردن از رفتار اشتباه ما در مقابل خودمون باعث آرامش روحی و جسمی می شود.

   ۱۴_ توبه از چاقی هم باید طوری باشد که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکند.

   ۱۵_ اضافه وزن به این شکل نیست که در مدت کوتاهی چاق شده باشیم پس نباید عجله کرد. بدن باید روند طبیعی خودش رو برای لاغری طی کنه و این پروسه زمان بر است.

   ۱۶_ یکی از مهمترین مشکلات افراد در نرسیدن به تناسب اندام همین عجله کردن است که باعث میشه از تصمیمی که گرفتن منصرف بشن و ناامید بشوند.

   ۱۷_ یکی از موانع افراد برای لاغر شدن این است که باور ندارن که می توانند لاغر شوند.و انگیزه و امید و باور خیلی خیلی مهم است.

   ۱۸_ باید در هر کاری به خداوند ایمان داشته باشیم و اگر برای انجام دادن کاری اشتیاق و انگیزه دارین بدونید که خدا شمارو هدایت کرده و مطمئن هست که شما از پسش برمیاد.

   مطلب آخر اینکه خدایا منو ببخش بابت ستمی که تو این سالها به جسمم کردم که باعث شده من چاق بشم و میخوام که اصلاح بشم و پاداش این توبه رو که لاغری و کلی مزایای دیگه است رو دریافت کنم، 

                      💖  آمین 💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار darya.69.ft
   1400/02/06 21:52
   مدت عضویت: 1300 روز
   امتیاز کاربر: 613 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 528 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی🌹از چاقی توبه کنید لاغر می شوید🤔. افراد چاق چند دسته هستند گروهی که چاقی را پذیرفته اند و تمام عمر خود را در کنار چاقی سپری می کنند.گروهی که از وضعیت چاقی خود راضی نیستند و دوست دارند لاغر شوند.گروهی که با اینکه چاق هستند اما هرگز آرام و قرار ندارند و دوست دارند لاغر شوند.من جز همین گروه آخری هستم که به لطف خدا با سایت تناسب فکری آشنا شدم و پی‌به افکار اشتباهی که درمورد چاقی داشتم بردم و فهمیدم مقصر اصلی چاقی‌من خودم هستم و مسئولیت چاقیم رو به عهده گرفتم و هرروز به صورت عملی برروی باورها و رفتارهایم کار میکنم و به سمت متناسب شدن حرکت میکنم😊یکی از صفات خداوند شفا دهنده هست شفا یعنی از رنج و سختی رها شدن هستشفا هم شامل جسم میشه که از درد و رنج رها می شویم و هم شامل روح میشه که از افکارهای پوچ و آزار دهنده خلاص می شویم.ما سال های زیادی با پر خوری وقبول این  باور که چاقی  ارثی و ژنتیکی و سرنوشت نهایی ما هست باعث آزار و اذیت جسم و روح خودمون شدیم و کلی زجر کشیدیم و طعنه ها شنیدیم و  افسرده و از زندگی نا امید شدیم 😔الان که به لطف خدا با مسیر درست لاغری آشنا شدیم باید تمام سعی و تلاش خودمون برای جبران اون آزار و اذیت هایی که به جسم و روحمون وارد کردیم بکنیم تا به آرامش روح و روان برسیم .یکی دیگه از صفات خداوند توبه پذیر بودنه زمانی که ما خواسته یا ناخواسته مرتکب اشتباه یا گناهی بشویم و بعد از کرده خود پشیمان بشویم به درگاه خداوند توبه میکنیم و دیگر اون کار اشتباه رو تکرار نمی کنیم توی عالم لاغری با ذهن هم ما باید توبه کنیم یعنی بپذیریم باور و رفتار ما اشتباه بوده که باعث  چاقیمون شده و دیگر به سمت اون باورها و  رفتارهای اشتباه نرویم و  رفتارهای صحیح چه به صورت باور چه عمل رو یاد بگیریم و جایگزین باورو رفتارهای اشتباه سابق کنیم تا به نتیجه دلخواه  که همان لاغری با ذهنه برسیم😊👈مهمترین عامل در لاغر نشدن افراد چاق باور نکردن اینکه ما می توانیم لاغر بشویم هست.همین باور اینقدر قوی هست که باعث نتیجه نگرفتن افراد میشه .از اونجایی که ما یه شبه و یک ماهه چاق نشدیم و طی سال ها ریزه ریزه چاقی مهمون ما شد پس نبایدم انتظار داشته باشیم خیلی سریع لاغر بشویم نه هرگز .همون طوری که چاق شدن ما زمان بر  بود لاغر شدن هم نیاز به زمان داره برای موفق شدن .باید در این مسیر صبور باشیم و تمام تلاش خودمون جهت لاغر شدن به کار ببریم.😊همون جوری که یه کشاورز به امید خدا بذر میکاره و باور داره به ثمر می نشینه ما هم باید باور کنیم که میتوانیم لاغر بشویم و لیاقت لاغری رو داریم😊زمانی که ما از لحاظ جسمی لاغر بشویم این لاغری بر روی سایر جنبه های زندگیمون تاثیر میذاره و باعث میشه  اعتماد به نفسمون بالا میره. آرامش روح وروان  می گیریم .انگیزه زندگی پیدا میکنیم .حال دلمون خوب میشه وبا عشق و علاقه زندگی میکنیم و صدها حال خوب دیگه 😊پس پیش به سوی پذیرفتن اینکه ما لایق لاغری هستیم و می توانیم لاغر بشویم😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/02/03 02:00
   مدت عضویت: 991 روز
   امتیاز کاربر: 358 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام ب استاد عزیز و دوستان عزیز گام ۲۱ از چاقی توبه کنید لاغر می شوید .من چندین بار این فایل رو دیدم و هر دفعه ی چیز جدیدی ازش می شنوم ک انگار اولین باره شنیدم ،چاقی نتیجه رفتارهایی اشتباهی است ک ما سالهای زیادی تکرارشون کردیم ،رفتار اشتباه هم باعث چاقی مون و این همه حس بد و تنفر شده هم ی نو گناه و ما باید توبه کنیم از چاقی تا لاغر بشیم ،توبه یعنی بپذیریم اشتباه کردیم و طلب بخشش کنیم از خداوند و سعی کنیم ک تکرار نکنیم اون رفتار ها رو .مبحث توکل کردن ب خداوند در این فایل خیلی زیبا و دلنشین بود ما باید ی سری تمارین رو انجام بدیم و استمرار داشته باشیم در اون کارها و بقیه رو ب دست های قدرتمند خداوند بسپاریم ،ان شاالله ک خداوند ب من و همه ی دوستانم ک در این راه هستیم درک قانون تکامل رو عطا کنه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1400/01/25 22:54
   مدت عضویت: 1342 روز
   امتیاز کاربر: 15278 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 318 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   چقدر این فایل عالی بود، واقعا لذت بردم.وقتی این فایل رو گوش دادم یاد اتفاقات گذشته افتادم، تازه دلیل یکسری اتفاقات برام روشن شد.
    ما هم قبلا توی باغمون کشت گندم و جو داشتیم، کلی هم درخت داشتیم که بهترین محصول رو به ما میدادن، اما همیشه موقع فروش، درآمدمون خیلی راضی کننده نبود، الان فهمیدم که دلیلش چی بوده. تا زمانی که امیدمون به خدا بود و کارمون رو به خدا سپردیم، بهترین نتیجه رو گرفتیم، اما زمانی که امیدمون به بازار و مشتری بود، نتیجه رضایت بخشی نگرفتیم.
    توی لاغری هم همین طور هست، اولش با ایمان به خدا شروع می کنیم، امید و انگیزه داریم، اما بعدش ایمان مون کمرنگ میشه، ما سست میشیم و رهاش میکنیم. منم قبلا روش های زیادی واسه لاغر شدن استفاده کردم، همیشه هم اولش با شور و شوق روشم رو دنبال میکردم اما بعدش سست میشدم و رهاش میکردم و دوباره رفتار اشتباه خودم رو تکرار میکردم. تکرار رفتار اشتباه، باعث شد روز به روز چاق تر بشم و به جایی برسم که از این رفتار اشتباه و این سبک زندگی به ستوه بیام، دیگه از این وضع خسته شده بودم، از خدا درخواست کمک کردم که منو از این وضع نجات بده.
   خداروشکر 5 ماه بعد از درخواستم با روش لاغری با ذهن آشنا شدم، از وقتی با روش صحیح لاغری آشنا شدم، دیگه از رفتارهای اشتباهی که با جسمم داشتم توبه کردم. از وقتی که توبه کردم آرامش روحی و احساس بهتر در من ایجاد شد. هیچ عجله ای هم واسه زود نتیجه گرفتن ندارم، به بدنم فرصت میدم که روند طبیعی خودش طی کنه (مثل یک بذر که  باید روند طبیعیش طی بشه تا به ثمر برسه)، منم که یکی دو ماهه چاق نشدم که انتظار داشته باشم یکی دو ماهه لاغر بشم، پس عجله ای نیست😊.
   تنها وظیفه من این هست که از بذر تناسبی که در ذهنم کاشتم مراقبت کنم تا دچار آفت نشن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
   1400/01/19 13:56
   مدت عضویت: 965 روز
   امتیاز کاربر: 2317 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 866 کلمه

   بنام خداوند بخشنده ومهربان. گام 21 توبه کنید تا لاغر شوید سلام استاد ای کاش می تواستم حالی را که الان دارم برایتان شرح دهم. نمی دانید با من چه کرداین فایل. در چه حالی بودم وبه چه حالی رسیدم. استاد شما گفتین حدودای سال 96 _95 توی تلگرام فعالیت رو شروع کردین ودوره ها شروع شده. من همون سال مدام در تلگرام بودم. در یک دوره رژیم شرکت کرده بودم که ورزش در خانه هم داشت. ولی اون زمان من اصلا چیزی به اسم لاغری با ذهن رو نمی دونستم اگر این هدایت خداوند نیست وخواست خداوند نیست چرا باید چند سال بگذرد ومن تازه با شما آشنا شوم چرا همان سال 96 که مدام در تلگرام بودم شمارا پیدا نکردم. پس این خواست خداوند بود که من چند سال بی خبر باشم چند سال از چندین روش دیگه امتحان کنم بعد با شما آشنا بشم. من در طول این چهار پنج سال قرص چربی سوز. دمنوش. باشگاه. وچندین روش دیگم امتحان کردم وبه نتیجه نرسیدم. این نشون می ده من اون وقتا هنوز به یه خواست درونی ویه حس که از دورن از خدا کمک بخوام نرسبدم. من همیشه فکر می کردم. خدا دوست داره من چاق باشم. تا گناه نکنم تا همیشه لباس ساده وگل گشاد تنم باشه. دیگه این درک رو نداشتم که فقط ظاهر نیست. من با این جنگ وکانجار داعم با خودم واین عذاب وجدان دارم در حق روح وروان وجسم خودم چه ظلمی می کنم. تازه از همه مهم تر خدا دوست نداره من افسرده وکسل وبی حوصله باشم. من فقط به ظاهر توجه کزدم از حس درونیم غافل بودم از اون حس شادابی وَطراوت وزیبایی که پیش فرض خلقتم هست وطبیعت وجودم هست بی خبر بودم والان یک انقلاب در من اتفاق افتاده. تازه فهمیدم چقدر غافل بودم از خودم. به اون قسمت سبزی فروش که رسبدین واقعا به هق هق گریه افتادم.چقدر در شناخت خداوند ودرکش عاجز وناتوان بودم. چه کارها که برای من نکرده. ومن هیچ دخل وتصرفی در آن نداشتم. به راستی که هر کاری به خدا سپرده بشه به نحواحسنت سرانجام می گیره. من بچه که بودم. بابام تو روستا زمین کشاورزی داشت هنوزم دارن. تو فصل پاییز می رفت بذر رو می کاشت وبرمی گشت شهر وما دوسه ماه بعد با بابام می رفتیم برا سرکشی زمین. و می دیم چه زیبا زمین تمامن سبز وبذرها به محصول تبدیل شدن تنها کار بابام این بود که بذر رو کاشت فقط بقیه کار رو خداوند بی عیب ونقص انجام داد وبابام هیج دخالتی در اون نداشت. موقع فروش محصول هم که می شد تازه اون موقعه بحث پیش می اومد که شانس آوردیم به قیمت خریدن یا زیر قیمت خریدن یا دیر اقدام کردیم برای برداشت یا دیر بردیم برای فروش. تا اون زمان که کار به خدا سپرده می شد ونگران اینکه بذر تو دل خاک رها شده نبودن وخداوند به بهترین شکل ممکن کار رو به سرانجام رسوند. اما وقتی که خودشون وارد کار شدن وخودشون رو مسعول وعامل خرید وفروش دونستن عیب ونقص وکم کاست پیش اومد البته در اون بخشم باز همه چیز توسط بازوان توانمند خداوند انجام می شه ولی باور واعتقلد وایمان بخش انسانی در کار خلل ایجاد می کنه تا حالا هزاران بار جه در امر لاغری چه در جنبه های مختلف کاری رو با عزم وجزم راسخ شروع کردم ولی بعد از مدتی رها کردم وسست شدم واین نشون می ده اول کار با ایمان به خداوند وهدایتش شروع کزدم وبعد سست شدم ورها کردم. من واقعا به جای رسیده بودم که خودمو دیگه در مقابل چاقی تسلیم کزدم وگفتم واقعا دیگه توانشو ندارم وهمون شب با اسم لاغری با ذهن وروز بعدش با چهره وراه استاد آشنا شدم. ایمان دارم فقط وففط هدایت وخواست خداوند بوده. تو این مدت دوماه هم جندین وچندباره لیز خوردم وهر بار یه فایل باز کردم که حالمو دگرگون کرده وبه گریه افتادم از غفلت خودم واز هدایت وتوجه خداوند. من جز دسته سوم افردا چاق هستم. همون دسته که واقعا جنگیدم برا لاغر شدن ولی ایراد کارم باورم بود. ایمان ضعیفم. وحالا اول توی دفتر نوشتم بعد اینجا می نویسم. که =خدایا خدای خوب ومهربانم تو توبه پذیری. وخودت گفتی در توبه برای همه هر زمان وهر لحظه با هر شرایط وهر حالی که هستن بازه. من تا حالا غافل ونادان به احوال خودم بودم واما اکنون برایم روشن شده که چه ظالمی در حق حسمم که امانت توست روا داشتم. او را اذیت ورنجور کزدم با پرخوری با رفتار اشتباه با احساس بد. حالا خواستار حال خوب. احساس خوب. زیبایی. تناسب. شادابی. جوانی وتناسب ذهن وتناسب جسمم. وبه درگاهت توبه می کنم از اشتباهاتم وتمام سعی ام را می کنم دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نکنم. مرا ببخش وتوبه ام را بپذیر آمین یا رب العالمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mv.abtahi
   1400/01/18 01:02
   مدت عضویت: 1416 روز
   امتیاز کاربر: 2767 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 562 کلمه

   به نام خداوند بخشنده مهربان
   سلام
   چقدر این فایل ارزشمنده
   با این که این دو سه روز چندین بار این فایلو گوش دادم ولی امشب که به صورت تصویری این فایلو دیدم بازم برام آموزنده و تاثیر گزار بود
   چقدر متن مقاله این فایل برام آموزنده و تاثیر گزار بود
   معنی شفا: رهایی از رنج و ناراحتی ………شفای جسم یعنی رهایی از رنج جسمی و شفای روح یعنی رهایی از رنج و ناراحتی
   توبه به معنی: شفای نفس و یعنی رهایی از افکار و فشارهای ذهنی
   توبه یعنی پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن اون اشتباه

   من اولین باری هست که دارم این معانی رو میفهمم و می بینم
   حتی برای اینکه درست بفهمم یه بار نوشتمشون و بازم دارم می بینم و تایپشون می کنم و حالا یکم دارم متوجه می شم چه بار احساسی خوبی دارن
   و بعد بررسی ریشه ای تر که میشه
   اشتباه چیست؟ هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کنه میشه اشتباه
   چه سوال و جواب کلیدی واقعا
   تا اینجا که به من کمک شد
   و اما فایل
   در مورد عجله راستش من اونقدر از هر جایی و هر روشی برای لاغری نا امید بودم که صددر صد این روش رو موثر می دیدم و به لطف خدا بعد از چند هفته نتیجه رو هم دیدم
   اشتیاقم برای یادگیری این روش اونقدر زیاد بود که همسرم متعجب می شد و وقتی بهش پیشنهاد دادم توام بیا دوره رو کار کن ، گفت که فرصت نداره اینقدر وقت بزاره و منم بهش گفتم من خودم دلم می خواد اینطوری کار کنم و وقت بیشتری بزارم و نیازی نیست اون مثل من باشه
   چون من ساعت ها پشت سیستم مینشستم و همراه با دفتر و جزوه تمرینات رو به صورت مفصل انجام می دادم
   خب نتیجه هم معلوم شد
   همچنان هم ادامه میدم
   شاید هر روز تو سایت ننویسم ولی هر روز به نحوی تمرینات تناسب فکری رو انجام میدم
   چقدر صحبت شما با اون کشاورز سبزی خوردن برام الهام بخش بود
   اینکه مثل یه عالمه کاری که خودم میکنم تا زمانی که میتونم اون محصول رو آماده کنم و میتونم مراحل آماده سازی کارم رو ببینم فقط ایمان دارم و ایمانم در مراحل بعدی که مشتری رو نمیشناسم یا طریق خرید مشتری از خودم رو نمیدونم چطوری شکل میگیره رو با بی ایمانی طی می کنم و این همون جاست که خدا میشه مومنین به غیب ایمان دارند
   وقعا کاری که من می کنمم چقدره و کاری که خدا میکنه چقدره
   امشب یه کمی فکرم مشغول پسرم شد که کجاست کی میاد کجا بوده و شیطون داشت منو منحرف می کرد که یه الهام بهم خیلی آرامش داشت
   اینکه زمانی که این بچه در شکم من بوده مگه من پرسیدم که حالا کی دستش درست میشه ، کی چشماش تشکیل میشه ، کی قلبش به ضربان میافته و کی کامل میشه
   مگه من پرسیدم؟
   نه
   اونقدر شرک درونم زیاده که فکر می کنم تا وقتی تو شکمم بوده تحت حمایت من بوده و حالا که دیگه بزرگ شده و به دنبال زندگی خودشه باید همچنان من ازش مراقبت کنم
   بعد بلند به خودم گفتم
   همون طور که خدا این بچه رو در شکمم مراقبت کرد خودش همیشه و هر جا ازش مراقبت میکنه
   من توانایی ندارم و در حدی نیستم که از فرزندم حمایت کنم و مراقبش باشم
   امیدورم بهش همیشه خوش بگذره و زندگی شاد و پر از لذتی رو تجربه کنه
   چقدر این فایل کمک کننده و موثر بود واقعا ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/12/30 12:16
   مدت عضویت: 1399 روز
   امتیاز کاربر: 17223 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 540 کلمه

   گام ۲۱

   سلام به دوستان و استاد عزیز

   سال نو هم مبارک

   امیدوارم امسال رو با افکار و نگرش متفاوتری شروع کنیم و وارد مدار سلامتی و شادی های بیشتری بشیم که دنیای ما ساختنیه و میتونیم اونجوری که دلمون میخواد خلقش کنیم

   الان که دارم این کامنتو مینویسم ۲ ساعت به سال تحویل ۱۴۰۰ مونده و من برای نو شدن افکارم در تلاشم ،میخوام آینده خودمو چه در سلامتی و تناسب اندام چه در ثروت و بقیه جنبه ها طبق قوانین جهان هستی بسازم ،میخوام با شخصیت جدیدم وارد قرن جدید بشم ،میخوام تفکرات متناسب کننده در خودم تقویت کنم،بکارم و ازشون مراقبت کنم تا از من هویت جدیدی ساخته بشه و میدونم خداوند و جهان هم بمن کمک کرده و کمک خواهد کرد

   قبلا چاقی خودمو پذیرفته بودم و از مسیرهای اشتباهی دوست داشتم به هدف تناسب برسم و سختی های زیادیو تحمل کردم ،فکر میکردم شانس و اقبال من همینه،مادرم میگفت روسری مادر سر دخترشه یعنی مادر هر چی باشه دخترش بهش شبیه میشه ،منم که مادرمو میدیدم که تو تمام جنبه های زندگیش نتونست موفق باشه ،تازه چاق هم بود ،پس منم تو ذهن خودم قبول کردم که باید شبیه مادرم باشم،ولی به مرور از وضعیتم خسته شدم ولی چاره ای نداشتم و انقدر این پروسه ادامه پیدا کرد که واقعا خسته شدم،دلم پر میزد برای آرامش حال خوب،بدن متناسب ،از ۱۸ سالگی جنگ واقعی من با مقابله با چاقی شروع شد،به هر دری میزدم،احساس ارزشمندی خودمو از دست داده بودم،فکر میکردم اگر لاغر بشم هم خودم بیشتر از خودم راضی میشم هم اطرافیانم ،هر روش و متد وقرص و ورزش و رژیمی که در ایران وجود داشتو امتحان کردم ،مرتب تو کم کردن و زیاد کردن وزن بودم ،اگر امسال دوستم منو میدید که متناسب تر شدم ،سال دیگه ش تعجب میکرد که چاقتر شدم و مرتب در نوسان و استرس چاقی بودم،من واقعا رویای خودمو فراموش نکردم و به زیبایی هدایت شدم به این مسیر زیبا وسبز ،

   خداوند میدونست و خودش این قانونو گذاشت توی سیستم جهانش که با احساسات ما ارتباط برقرار کنه برای همین میگه توبه کن و بخشیده خواهی شد ،که ما در حال و هوای بد نمونیم و بتونیم وارد مدار دریافت ها قرار بگیریم ،بودن و فهم این مطالب هم تکامل میخواد ،من ۱۳ ماهه در دوره هستم تازه از چندین سال قبل هم در آموزش علوم ذهنی بودم ولی تازه بعضی از مطالبو میفهمم ،درک میکنم و تازه میخوام عمل کنم پس عجله هیچ معنی جز اینکه ما درکی از قوانین نداریم نداره

   مشگل ما از زمانی شروع شد که به خدا اعتماد نکردیم ما به هر کسی اعتماد داریم جز خدا سوار هواپیما میشیم راحت تا مقصد با آرامش میخوابیم ،چونکه به خلبان اعتماد داریم،مدام که نمیریم تو کابین خلبان بپرسیم ازش ،آقای خلبان ما کی میرسیم؟آیا میرسیم؟از چه راه هایی میری که برسیم؟ میخوایی من بگم از کجا بریم که زودتر برسیم ؟

   اینهارو که نمیگیم،نگران نیستیم،فقط میریم

   همونطوری که ما خواستیم و هدایت شدیم به این متد، بقیه مسیر هم صحیح و درست ادامه میدیم ،خداوندی که هدایتمون کرده حتما حمایتمون هم میکنه

   منهم میخوام مسیر سلامتی ،تناسب و حال خوبو انتخاب کنم و حتما خداوند و جهان هستی منو راهنمایی کرده و خواهد کرد

   امیدوارم که لحظات شاد و سلامتیو برای خودمون بسازیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/12/24 02:56
   مدت عضویت: 1320 روز
   امتیاز کاربر: 7613 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 321 کلمه

   توبه کنید تا لاغر شوید
   با سلام🤩 .تیتر رو کمی تغییر دادم تا معنیِ جمله بشه : نتیجه ی توبه از چاقی ،حتما لاغری هستش. انتظارمون باید از توبه همین باشه .اگر یک فرد از گناهش توبه کنه ولی آمرزیده نشه پس فرقش با فرد گناهکار چیه؟ و اصلا فایده ی توبه چی هستش؟
   از آنجایی که خداوند کار بیهوده نمیکنه پس وقتی به بنده اش میگه توبه کن بخشیده میشی پس حتما باید بنده ،شرایط متفاوتی رو تجربه کنه و احساس بهتری بعد از توبه داشته باشه.
   نکته ی دیگه اینکه خداوند حدی برای توبه تعیین نکرده که مثلا ۱۰۰ بار بیشتر دیگه نمیتونی توبه کنی 😂 نه! همیشه و هرجا وقتی فهمیدی اشتباه کردی میتونی برگردی و تا وقتی زنده هستی وقت برای جبران هست و باید ایمان داشته باشی که خداوند ،سریع الجواب هستش و به همون سرعتی که از گناه تو میگذره ،میتونه زندگیت رو هم تغییر بده و دگرگون کنه …
   الان که در آخرین روزهای سال ۹۹ هستیم ،بهترین وقت هستش که از خیلی از رفتارها و عادت هایی که داریم توبه کنیم،که یکیش میتونه چاقی باشه و به نظر من مهم ترینش هست چون عقل سالم در جسم سالمه ..
   فایل تصویری:
   توبه : برگشت از مسیر چاقی و شروع مسیر لاغری
   باور : داشتن انگیزه،امید و ایمان که میتوانم متناسب بشوم.(سربالایی اول)
   صبر : یک عامل مهم برای ادامه دادن و احساس خوب داشتن برای مدتی تا نتیجه گرفتن .چون سرعت ترمیم جسم ثابت است و تغییری نمیکند.
   مثل کشاورز،کار ما یک مراقبت جزئی از مسیر است تمام کار را خداوند انجام میدهد.
   چرا ما در مسیر خوشبختی ،ایمانی که در روز اول داریم در ادمه ی مسیر نداریم؟؟
   وقتی خداوند تو را به راهی هدایت کرده حتما پایانِ راه را هم برای تو مشخص کرده و خوبی تو را میخواهد و خدا میخواهد که نتیجه بگیری که تو را به این مسیر هدایت کرده پس بهانه ای نداری …..
   برای افزایش شور و اشتیاق👈🏻💎تمام مسیر را به خدا ایمان داشته باشید.💎

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1399/12/21 12:51
   مدت عضویت: 1480 روز
   امتیاز کاربر: 1861 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,165 کلمه

   سلام .
   ادامه گام ۲۱ : از چاقی توبه کنید لاغر میشوید .
   نکات برداشت شده از فایل
   ۱- ما اگر دچار اضافه وزن شده ایم این اضافه وزن طی یک روز و دو روز و یکماه و دو ماه نبوده .
   ۲- ما مدت زیادی با چاقی زندگی کردیم و در مسیر چاقی حرکت کردیم .
   برای من آغاز چاق شدنم دقیقا بر میگرده
   ( به سن ۱۱ سالگی و وزن ۴۰ کیلو . یعنی من الان ۲۵ ساله با چاقی دارم زندگی می کنم ‌. گرچه دو سال و نیمه که با لاغری آشنا شدم و کلی از فرمولهای ذهنم درست شده ولی در طی این دو سال و نیم فقط ۴-۵ ماه من از این فرمولهای لاغر کننده در زندگی روزمره ام استفاده کردم . در بقیه مدت من در جهت چاقتر نشدن حرکت کردم .
   یادمه در یکی از مباحثتون که مرور میکردم فرمودید خیلی از ما نیتمون چاقتر نشدنه نه لاغر شدن . مثلا کسانی که پیاده روی میکنند بیشترشون توجهشون به چاقی و اونایی که لاغرن برای جلوگیری از چاق شدن و اونایی که چاقن برای جلوگیری از چاقتر نشدن .شایدم ظاهرا بگن ما میخوایم لاغر کنیم ولی هدفشون بیش از لاغر کردن چاق نشدنه . یعنی باز هم توجهشون روی چاقیه نه لاغری .
   خب این فرمولیه در ذهن و برای چاقتر نشدن در زندگی روزمره استفاده کردیم .
   در حالیکه در این فرمول ما از چاقی توبه نکردیم و به سمت لاغری برنگشتیم . یعنی همچنان جهتمان در جهت چاقی ذهنه .
   چون انتظارمون از خودمون لاغر شدن نیست بلکه چاقتر نشدنه .
   ۳- عدم توجه به روند طبیعی بدن یکی از مشکلات افرادیست که اضافه وزن دارند و آنها را دچار عجله کردن میکند ‌.
   بله این عبارت دقیقا یکی از فرمولهای ذهنی ماست . عجله کردن یک واکنشه و ریشه ی اون عدم توجه به روند طبیعی بدن هست . وقتی ما روند طبیعی بدن رو در نظر بگیریم به آرامش میرسیم و به جای اینکه دچار خلاء رسیدن به آرزومون بشیم بر عکس ایمانمونم برای رسیدن به آرزومون بیشتر میشه . پس برای اینکه واکنش عجله در خودمون ایجاد نکنیم از فرمول (عدم توجه به روند طبیعی بدن ) در زندگی روزمره استفاده نکنیم بلکه از فرمول صحیح استفاده کنیم . توجه به روند طبیعی بدن تا واکنشی که با این فرمول در خودمون ایجاد می کنیم آرامش باشه .
   ۴- خداوند می داند ما از طریق لاغری با ذهن به نتیجه می رسیم .
   ۵- برای لاغری با ذهن وقت بگذاریم . از کارهای بیهوده دست بکشیم و وقت خود را صرف چیزی کنیم که برای ما سود دارد .
   ۶- خیلی مهمه که باور کنم میتوانم لاغر شوم . این گام اول لاغری با ذهن است .
   ۷- گام اول سخت است . چون به مقدار روزهایی که ما با چاقی زندگی کردیم رها شدن از اون برامون سختتر شده .
   ۸- به تعداد بارهایی که ما اقدام کردیم و شکست خوردیم اکنون رها شدن از این مشکل برامون سختتر شده و ما انگیزه و امید و ایمان نداریم که بتونیم از این مشکل رها بشیم که اگر بتونیم این سربالایی اول رو رد کنیم . باور کردن اینکه من می تونم متناسب بشم رو رد کنیم بقیه اش می افته روی سر پایینی .
   ۹- روند جسم ما با عجله نیست . پروسه داره انجام دادنش . مثال مزرعه ی ذرت برای درک بهتر مطلب
   ۱۰- کار باغبان مراقبت جزئی از روندیه که خداوند داره انجام میده . تمام کارها را خداوند داره انجام میده . نسبت کاری که کشاورز می کنه به کار خدا خیلی خیلی کمتره .
   ۱۱- این سیستم خداوند است وقتی بخواهیم کار نیکی انجام دهیم خداوند کارها را انجام میدهد . کار نیک کاریست که حال ما رو خوب می کنه و ما از انجام دادنش احساس رضایت داریم .
   ۱۲- بعد از اینکه باور کردیم که میتوانیم لاغر شویم نقش خداوند در اصلاح وضعیت جسم ما به مراتب بیشتر از نقش خود ماست .
   ۱۳- بدن ما دوست دارد متناسب شود . سیستم بدن اینه که مشکلاتش را رفع کند (مثال زخم و جوش خوردن و …. برای درک بهتر مطلب )
   ۱۴- خداوند بدون سر و صدا و بدون ناامیدی کار خود را انجام می دهد .
   ۱۵- به تعداد افرادی که از آموزشها استفاده می کنند نتایج مختلفی در زندگیشان ایجاد شده .
   ۱۶- چرا ایمانی رو که روز اول در مسیر داریم در طی مسیر از دست میدیم ؟ چرا خدا رو فراموش می کنیم ؟
   ۱۷- شروع کار ما ایمان به خداست نصف مسیر را خوب می آییم و تا زمانیکه ایمانمان به خداست زمین به ما جواب میدهد ولی مرحله ی آخر امیدمان به خدا نیست به شرایط بازار و …‌ است . (مثال کشاورز و محصولات برای درک بهتر مطلب)
   ۱۸- در اول کار اشتیاق و انگیزه داریم چون هدایت شدیم چون نیروی خداوند پشت کار ماست . چون اشتیاقی در ما صورت گرفته که در مسیری که قرار گرفتیم میتونیم موفق باشیم .
   ۱۹- باور کنیم خداوند کار اشتباهی انجام نمیدهد .
   ۲۰- اگر ذوق و شوق انجام کاری در ما ایجاد شده مطمئن باشیم ما توانایی موفق شدن در اون کار رو داریم .
   ۲۱- ما با اشتیاق شروع می کنیم بعد کم کم رها می کنیم . بعد میگیم خدا نخواست .
   ۲۲- چطور ممکنه خدایی که مارو با اشتیاق در مسیری قرار میده آخر مسیر رو برای ما خراب کنه .
   ۲۳- خدا بهترین را برای من می خواهد .
   ۲۴- به خدا ایمان داشته باشیم .
   ۲۵- لاغری با ذهن مسیریه که مطمئنا از اون نتایج عالی میگیریم .
   ۲۶- به خدا ایمان و اطمینان داشته باشیم .
   ۲۷- خداوند به بی نهایت طریق افرادی را که می توانند از این راه نتیجه بگیرند با استاد آشنا کرد .
   ۲۸- خداوند می داند در قلب انسانها چه می گذرد .
   ۲۹- من از این مسیر می توانم نتیجه بگیرم . این مسیر به من پیشنهاد شده ‌ . خداوند مرا به این مسیر هدایت کرده . به خدا ایمان بیاوریم .
   ۳۰- خداوند کار اشتباه انجام نمیدهد .
   ۳۱- خداوند دوست دارد ما متناسب شویم .
   ۳۲- در این مسیر کاری که خداوند برای من انجام میدهد به مراتب بزرگتر از کاریست که من انجام میدهم .

   ۳۳- هدایت – ایمان – اقدام . استاد راهنما هستند . همه ی کار رو خداوند انجام میدهد . ایمان بیاوریم به توانایی خودمون .
   ۳۴- خداوند هرگز برای گناه حد نگذاشته که مثلا بخشش من تا فلان قدره . بخشش الهی همواره و همواره از گناهان ما بزرگتره و ما هرچقدرم که به خودمون آسیب زده باشیم وقتی برگردیم و با خدای وجودمون همسو بشیم بخشش خداوند رو بیشتر در زندگیمون حس می کنیم . البته حتی زمانیکه در حال انجام بدترین گناهانی که حالمان را خراب می کند هم هستیم باز هم بخشش الهی بر ما جاریست و از تاثیر گناهان بر ما می کاهد و همان بخشش است که انسان را دعوت به توبه و بازگشت می دهد .
   برگشت از مسیر رو خداوند سریع انجام میده . خداوند دائما رحمتش رو بر ما میفرستد .
   ۳۵- اضافه وزن یک اشتباه است و زمانیکه به خداوند توبه کنیم که من میخوام اصلاح بشم ، من میخوام شادی و احساس خوب و سلامتی را تجربه کنم ببینید چگونه خداوند پشت و پناه شماست و شمارو هل می دهد سمت موفقیت .
   ۳۶- در تمام مسیر به خدا ایمان داشته باشیم .
   ۳۷- انگیزه همان ایمان به هدایت پروردگار است که در ما ایجاد می شود . (این جمله طلایی💥💥💛💛👑👑👑🔔🔔🔔🔔🕎🕎🕎🕎🕎🗝🗝🗝🗝🗝🎺🎺🎺 بود . انگیزه همان ایمان به هدایت پرودرگار است که در ما ایجاد میشود .
   انگیزه همان ایمان به هدایت پروردگار است که در ما ایجاد میشود ‌. 💚💚💚💚💚)
   ۳۸- چیزی که انگیزه ی ما را از ادامه ی مسیر باز میدارد عجله کردن است ‌. بساط شیطان روی عجله کردن پهن است . (عجله کار شیطونه )
   ۳۹- لاغر شدن آسانترین کار دنیاست . اگر باور کنیم که می توانیم لاغر شویم .
   ۴۰- فاصله ی بین استاد و افراد موفق با کسانی دیگر که تازه شروع کرده اند کوه باور است .
   ۴۱- همانطور که خداوند مرا تا اینجا کشانده در طول مسیر هم با من است و به من انگیزه و اشتیاق می دهد .
   ۴۲- کوه باور را اگر رد کنیم کارها درست میشود .
   ۴۳- سعی کنیم متناسب شویم .
   اقدام کنیم .
   زندگی جدید را تجربه کنیم .
   مسیر لاغری با ذهن ساده است .

   چقدر این فایل سرشار از آگاهی بود . وقتی یه دور گوش میدم . یه دور در دفتر می نویسم و یه دور اینجا مینویسم و بعد چند دور اینجا میخونم و نظرات دوستان دیگه رو هم مرور میکنم چقدر تاثیر بهتری روم داره . هربار درک بهتری برام ایجاد میشه و اشتیاق و انگیزه ام رو بیشتر و بیشتر می کنه .
   چاقی یعنی حال بد و اندوه و ناراحتی و
   تناسب و کاهش وزن برای رسیدن به وزن ایده آل یعنی در مسیر حال خوب حرکت کردن .
   شفا یعنی رها شدن از رنج و درد و اندوه چه در جسم و چه در ذهن .
   پس چاقی برای ذهن یعنی اندوه و ناراحتی
   و لاغر شدن یعنی شفا .
   پس اگر ما میخوایم از غم و اندوه رها بشیم باید بتونیم به کانون شفا متصل بشیم و از گسستگی بین خودمون و خدای وجودمون که کانون شفا هست رها بشیم. وقتی ما به سمت خود الهیمون برگردیم به آرامش و بی نیازی می رسیم و بسیاری از فقدان های ذهنی ما با روح الهیمون پر میشه . اصلا فقدان همون احساس گسسته شدن از روح الهی وجودمون هست . وقتی هر لحظه بین خودمون و خدای وجودمون احساس اتصال کنیم به امنیت خاطر میرسیم . حالمون خوب میشه . کم کم احساس بی نیازی از هر آنچه غیر از خودمون هست می کنیم و کم کم به آرامش وصف ناشدنی دست پیدا می کنیم .
   توبه کردن گریه و زاری و ضجه زدن نیست .🚫🚫🚫🚫
   توبه کردن یعنی به اصل خود بازگشتن . یعنی از غم و اندوه فاصله گرفتن و به شادی و نشاط نزدیک شدن .

   توبه کردن یعنی اینکه دست خداوند رو در تمام کارهای روزمره ببینیم و اون انرژی رو در جهت تخریب کردن خودمون استفاده نکنیم .
   کسی که داره چاق میشه از نیروی الهی وجودش به جای صرف کردن در شادی و لذت و حس خوب و تایید کردن خودش داره جهت اندوه و سرزنش و احساس گناه و اعمالی که حال آدم رو میگیره استفاده می کنه واسه همین حالش بد میشه .

   جهت نیروی الهی در ذات خود بی شکل و بی رنگ و بی چیزه ولی وقتی جاری میشه میلش اینه که همواره بر خیر جاری بشه یعنی اون عقل پاک و اندیشه الهی انسانها انرژی بی شکل رو تبدیل به خیر می کنه . چرا که اولین ظهور الهی در عقل هست . (اول ما خلق الله العقل ). فکر میکنم عقل در وجود انسان فراتر از ذهنه . عقل الهی جایگاه فرشته ی الهیست و همواره مارو بر خیر دعوت می کنه .
   ولی ما با ذهنیت خودمون انرژی پاک الهی رو تبدیل می کنیم به حال بد و افکار و رفتار و توجهات منفی و ….
   پس بهتره بازگشت کنیم به سمت الهی وجودمون و فرمولهای ذهنمون رو مطابق فرمولهای الهی و عقلانی وجودمون کنیم تا از چاقی شفا پیدا کنیم .
   ما باید فرمولهای لاغر کننده الهی رو در زندگی روزمره ی خود استفاده کنیم تا عادات ما کم کم تغییر کنند و شخصیت و سرنوشت ما از چاقی به لاغری تغییر کنه ‌.

   کوه باور خیلی مثال قشنگی بود .
   بله بین ما و آرزوهامون رو کوه باور فاصله انداخته . این مثال منو یاد عبارت حضرت موسی انداخت که به خداوند گفت میخوام ببینمت و خداوند گفت لن ترانی و بعد خداوند به کوه طور صاعقه ای زد و کوه رو در هم شکافت و موسی بیهوش شد . عرفا میگن اون کوه کوه هستی موسی بود و به عبارت ما کوه باور موسی بود . خداوند کوه باورهای پوسیده ی موسی رو در هم کوبید و موسی خدای خودش رو دید .
   و دقیقا فرمایش شما هم همینو میگه .
   حتی خداوند کوههای باور مارو به یک لحظه ریزه ریزه می کنه . اصلا مثالی که برای قیامت میزنند نیز دقیقا همینه روزی که کوههای استوار همچون تکه های پنبه متلاشی میشن . دقیقا وقتی که انسان باورهای کهنه و معیوبش بشکنه و ریزه ریزه بشه روز رستاخیز و از نو زنده شدنش ایجاد میشه . رستاخیز فقط یک روز نیست . هر روزی که ما از نو متولد میشیم و کوه باورهامون تکه تکه میشه رستاخیز داره رخ میده . معاد و بازگشت و زنده شدن هر لحظه داره اتفاق میفته و چقدر زیباست که باورهای مارو خداوند ما تغییر میده .
   خداوند با نام فرشته ی صور اسرافیل در صور میدمه و انسانها زنده میشن و قیامت چقدر نزدیکه و همین حالا در حال رخ دادنه . چون نظام باورهای ما در حال متلاشی شدنه .
   بین ما و آرزوهامون هیچ فاصله ای نیست و خداوند تمام کارها رو خودش انجام میده ما فقط سعی کنیم لذت ببریم و در مسیر بمانیم و متناسب شویم .
   و از این همه آفرینش لذت ببریم . بپذیریم لذت از نو زنده شدن رو .
   خداوند همینجاست و داره هر لحظه آفرینشی جدید برای ما خلق می کنه . ایمان بیاریم که خداوند برای ما متناسب شدن رو میخواد و این روند کاملا آرام و آهسته اتفاق می افته . پس عجله نکنیم و فقط نظاره کنیم این همه زیبایی رو .

   استاد بابت این فایل عالی ازتون بی نهایت سپاسگزارم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1399/12/20 23:05
   مدت عضویت: 1480 روز
   امتیاز کاربر: 1861 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 3,222 کلمه

   سلام .
   گام ۲۱: از چاقی توبه کنید لاغر میشوید .

   چقدر این مطلب پربار بود . ممنون از شما .
   من امروز یه فرمول چاق کننده پیدا کردم و اتفاقا موفقیت بزرگی برام بود .
   فرمول ذهنی چاق کننده ی من این بود که وقتی کسی باید غذا بخوره و نمیخوره ذهن من به من دستور خوردن میده .
   شاید خیلی مسخره باشه ولی این فرمول دقیقا از مادرم به ما منتقل شده . یعنی وقتی میگه همه باید غذاهاشون رو بخورن اگه نخوریم و یخورده اش بمونه اعصابش خورد میشه و اگه خودشم نخوره به یکی دیگه میگه بیا اون رو بخوریم .

   دیشب یه فیلم نشون میداد کلی کباب درست کرده بودن و کلی تزئین . طبق فرمول چاقی انتظارم از اونها خوردن اون کبابها بود ولی اونا هی حرف میزدن . من به جای اینکه حواسم به فیلم باشه به غذای اونها بود که داشت سرد میشد اعصابم خورد میشد میدیدم حس ولع در خودم زیاد شده بود تا اینکه اونها خوردن و ذهن من آروم شد و دستور پرخوریش متوقف شد . خب من دیشب رفتار پرخوری نداشتم . اما خب چون در رفتار نیومد خیلی هم واکاوی نکردم که ریشه رو بشناسم .
   البته این حالت قبلا طوری بود که حتما باید اونها تا ته میخوردن تا من ولعم کنار میرفت ولی چون روی فرمول تا ته غذا خوردن کار کردیم در این قسمت ذهن من همینکه اونها شروع کردن به خوردن آروم شد و دیگه دیدم دستور خوردن در ذهنم متوقف شد .

   قبلا هم
   خیلی فیلمهای دیگه دیده بودم که کلی میز رو میچینند ولی موقع خوردن اونقدر حرفهای دیگه براشون پیش میاد که ممکنه حتی دعواشون بشه و آخرم هیچ کدوم از غذاها رو نخورن و یه عده میز رو ترک کنند و تازه بعضی های دیگه میز رو به هم بزنند و برن . در چنین صحنه هایی من خیلی حرصم میگیره و دلم به حال اون غذاهای حیف و میل شده میسوخت . ذهن خودم به من دستور به خوردن میده . من تا به امروز این فرمول را شناسایی نکرده بودم .
   خیلی برام عجیب بود که چرا این فرمول در من تولید واکنش پرخوری میکنه . این چند روز من خیلی عالی عمل کردم اصلا دستور پرخوری از ذهنم صادر نشده بود . یعنی خوردنم کاملا تحت مدیریت من بود . اما امروز دیدم ذهنم دستور به خوردن خارج از معیار میده و فرمولش رو هم پیدا کردم . فهمیدم فرمولی در ذهن من داره کار میکنه که واکنش ذهن من شده دستور به پرخوری .
   چون ما تا الان فهمیدیم پرخوری یک واکنش هست که کلی فرمول ذهنی این واکنش رو ایجاد می کنه .
   خیلی از فرمولها رو درست کردیم بنابراین پرخوریهامون نسبت به قبل خیلی کمتر شده .
   اما امروز که دیدم واکنش پرخوری از ذهنم صادر شد و حتی به عمل اومد فهمیدم یه فرمول داره کار میکنه که من روش کار نکردم . البته دیشب چون به عمل نیومد در پی اون نرفتم ولی امروز که به عمل اومد گفتم باید پیداش کنم . اولش نفهمیدم فرمول چیه . ولی بعد از مدتی فکر کردن فهمیدم و فرمول رو پیدا کردم .
   امروز همسرم طبق معمولش ناهار رو نخورد . من بهش میگفتم غذاتو آماده کنم میگفت نه . چون من خودم خونه ی مامانم ناهار خورده بودم . ایشونم صبحانه شون رو دیر خورده بودن و سیر بودن ساعت ۴ شد گفتم گرم کنم گفت نه . سیرم ولی ذهن من داشت واکنشهاش طبق این فرمول شروع میشد . باز هم تا دو ساعت رها کردم تا ساعت ۶ شب . فقط حسم رو میدیدم که داره تغییر میکنه که دیگه بالاخره آقا تصمیم به خوردن گرفت و منم باهاش شروع کردم به خوردن . میخواستم جلوی خودم رو بگیرم ولی دیدم این کار همسو با رفتار درونیم نیست البته بعدش میخواستم بیسکوییت و چیپس هم بخورم که دیگه جلوی خودم رو گرفتم و گفتم بزار تحلیل کنیم این رفتار رو . نیازی نیست بازم ادامه بدی . کافیه ولی خب الان که ازش گذشته میگفتم کاش از اول جلوی خودم رو میگرفتم ولی اگه میگرفتم شاید فرمول رو پیدا نمیکردم . فرمول (موقع غذای دیگران اگه نخورن ذهن من اونقدر دستور به خوردن میده تا خودم شروع کنم به خوردن . یعنی به جای اونا خودم میخورم که آروم بشم ) واقعا فرمول عجیبیه . ریشه هاش رو هنوز درست نشناختم . ولی آخه چرا باید این فرمول باشه . به من چه که دیگران نمیخورن . خب اونا سیرن چرا باید در ذهن من چنین فرمولی باشه .
   اتفاقا زمان قبل ازدواج که با زهره (خواهر دوقلوم) غذا میخوردیم اون همیشه اضافه غذاش رو میزاشت و من برای اینکه مامانم اعصابش خورد نشه اون مقدار اضافه غذای اون رو علاوه بر غذای خودم میخوردم . از همون زمان این فرمول هم شکل گرفت. که اگه کسی غذاش رو نخوره برای اینکه مامانم حرص نخوره من میخورم . ولی اینجا که دیگه مامانم نیست که حرص بخوره خودم طبق عادت وقتی کسی زمانی که باید غذاشو بخوره نمیخوره من خودم شروع میکنم به خوردن اشتباه .
   این خوردن اشتباهه . چون حال آدم رو بد میکنه . از این خوردن های اشتباه باید توبه کرد .
   توبه : پذیرش اشتباه (کار یا حرف یا فکری که حال آدم رو بد میکنه )
   طلب بخشش از خداوند
   سعی در تکرار نکردن آن .
   خب من میخواهم از محتوای آموزشی امروز (توبه کردن ) در زندگی روزمره استفاده کنم .
   من امروز رفتار اشتباه داشتم (پرخوری)
   این رفتار دستور ذهن چاق من بود و رفتار درونی من امر به خوردن بود که رفتار بیرونی رو هم من مطابق با آن ایجاد کردم ‌.
   اما ما تا الان آموختیم اگر میخواهیم فعل اشتباهی را درست کنیم باید منشاء تولید آن رفتار شناخته شود .
   الان رفتار اشتباه پرخوری بود و عامل ایجاد کننده ی آن فرمول ذهنی من بود که من امروز به خوبی آن را پیدا کردم .
   ( وقتی زمان خوردن دیگران فرا رسیده انتظار ذهن چاق من اینست که آنها بخورند و اگر خوردند ذهن من آرام است ولی اگر نخورند و مدام حرف بزنند ذهن من دستور خوردن به من را صادر می کند )
   واقعا فرمول عجیبیه . ولی باعث رفتار و واکنش پرخوری میشه و حالم رو بد میکنه . پس باید ازش توبه کرد .
   مرحله اولِ توبه . میپذیرم که این فرمول اشتباهه . از خداوند طلب بخشش می کنم و سعی میکنم که دیگر این فرمول رو تکرار نکنم .
   حالا ببینیم چطور میشه فرمول صحیح به جای این فرمول جایگزین کرد .
   خب اول باید ذهن رو متقاعد کنیم این فرمول اشتباهه و استفاده از اون باعث چاق کردن من میشه . چون در من تولید واکنش پرخوری می کنه .
   دوم اینکه خوردن دیگران چه ربطی به من داره . به من چه که دیگران نمیخورن . اصلا چرا از فرمول اونها استفاده نمیکنم .
   چرا میخوام فرمول چاق کننده ی ذهنمو به دیگران انتقال بدم.
   خب وقتی دیگران نمیخورن چرا تو خودت باید بخوری . آخه چه ربطی داره . وقت غذای اوناست خب اگه گرسنه باشن خودشون میخورن . چرا انتظارت از برخورد با غذاها فقط خوردنه ؟ تازه انتظارت از رفتار متناسب دیگران با غذا برای خودت خوردنه . خیلی مسخره است . 😒😒😒

   آخه این درسته تو به جای دیگران بخوری . حالا چون در نوجوانی تو با این کار ااشتباه ذهن چاق مامانتو راضی میکردی پس فکر میکنی چون مامان راضی بوده پس کار خوبیه . نه عزیزم کار خوبی نیست . چون تو الان نزدیک ۳۷ سالت شده و خودت باید راه زندگیتو انتخاب کنی . خیلی آگاه شدی که چه کار باید کنی . پس اول باید ذهن خدایی خودتو راضی کنی نه ذهن چاق مادرتو .
   چون الان خدای تو دیگه خدای چاقی نیست . تو خدای خودت رو تغییر دادی پس باید کاری کنی خدای لاغریت راضی باشه نه خدای چاقی .
   چرا فکر میکنی وقتی غذایی رو میبینی اولین چیزی که به ذهنت میرسه خوردن اون غذاست ؟ چرا فقط در مواجهه با مواد غذایی اولین دستوری که به ذهن میاد خوردنه .
   چرا فکر می کنی اگه دیگران نمیخورن تو باید بخوری ؟
   این فرمولها خلاف جهت لاغر شدنه . الان یه قدم نسبت به دیروزت آگاهتر شدی پس خیلی خوبه . فرمول رو شناسایی کردی توبه هم کردی که دیگه از این فرمول در زندگی روزمره استفاده نکنی . چون استفاده از این فرمول واکنش پرخوری رو به ما نمایش میده .
   و ما هم که نمیخوایم که دیگه پرخوری کنیم پس این فرمول رو هم مثل فرمولهای دیگه کنار میزاریم .
   و هروقتم که موقعیت این فرمول پیش اومد باید آگاه باشیم ازش استفاده نکنیم .

   فرمول جایگزین : وقتی کسی غذاش رو نمیخوره تو هم نخور .
   وقتی کسی غذاش رو دوست نداره تو هم دوست نداشته باش .
   تو مثل اونا باش چرا اونا مثل تو باشن . تو از اونا یاد بگیر چرا اونا از تو یاد بگیرن .
   مثل فرمولهای انسانهای متناسب رفتار کن . چرا اونا مثل فرمولهای انسانهای چاق رفتار کنند .
   یاد بگیر .
   وقتی نمیخورن بگو ببین آفرین آفرین که اختیارتون رو دست غذاها نمیدید . آفرین که قدرتتون رو به دست خودتون گرفتید

   یه جایی در یکی از متنهاتون میخوندم از گفتگوهای ذهنی میشه فهمید محتوای ذهن چیه .

   من امروز کارهای درست هم انجام دادم . قبلا بعد از پرخوری میرفتم پیاده روی میکردم که جبران کنم . امروز ذهنم (فکر کنم ذهن لاغرم) بعد از پرخوری به من گفت الان به فکر جبران نباش . بشین به کاری که کردی فکر کن و ببین چرا پرخوری بعد از حدودا یکماه اومد سراغت .

   اگه بخوای جبران کنی احساست خوب میشه دنبال ریشه نمیگردی و مطمئنا بازم این قضیه پیش میاد .
   در ضمن پیاده روی برای جبران نیست . اگه پیاده روی رو به این نیت انجام بدی ریشه ی این پرخوری پررنگ تر میشه و متوجه ریشه ی این رفتار اشتباه نمیشی . پیاده روی برای لذت بردنه .
   حتی موقع پرخوری هم هی میخواستم جلوی خودمو بگیرم ولی ذهن لاغرم اجازه نداد جلوی خودمو بگیرم .گفت راهش این نیست که جلوی خودتو بگیری . ذهن چاقم هم که دستور به خوردن و حال میکرد کسی جلوش رو نمیگیره . البته جلوی بیسکوییت و چیپس رو گرفتم چون دیگه خیلی خیلی حالم بد میشد . گفتم همینجا کافیه .
   ذهن لاغرم میگفت نگران نباش ما همین رفتار رو تبدیل به رفتار لاغر کننده می کنیم . به من اعتماد کن . اون زمان گفتم یه چیز میگه الکی دلخوشم کنه و ذهن چاقمم خوشحال از اینکه جلوی خودمو نمیگرفتم .
   اما ذهن لاغرم به وعده ای که داد عمل کرد . من رو با ریشه ی این رفتار آشنا کرد . با فرمول اشتباه ذهنم .
   خب من امروز به طور عملی این ریشه رو پیدا کردم و حالا از این ریشه و این عمل از این ریشه توبه میکنم و به سمت خداوند باز میگردم .
   رفتار صحیح رو با توجه به دستور ذهن لاغرم دوباره پیش میگیرم .
   و فرمول صحیح رو انجام میدم . چون باز هم این موقعیت پیش میاد و من حالا دیگه فهمیدم به جای استفاده از فرمول اشتباه و بد شدن حالم از فرمول صحیح تبعیت کنم و فرمول صحیح دقیقا همون شناسایی الگوی ذهنی اون متناسبینی هست که همون لحظه دارن رفتار صحیح رو نشون میدن .
   مثلا دیشب سر فیلم فرمولهای صحیح ذهن متناسبین با توجه به عملکردشون اینا بود .
   ( دیدن و چیدن غذا در همه ی مواقع برابر با خوردن نیست )
   (اولویت اول حتما خوردن نیست . مطالب خیلی مهمتری هم به جز غذا برای افراد متناسب هست )
   ( موقع عصبانیت واکنش انسانهای متناسب خوردن نیست . بلکه رفتن و میز رو ترک کردن هست )
   فرمول ذهن همسرم امروز (وقتی سیره هبچی نمیخوره حتی اگه دیگران اصرارش کنند )
   ( وقتی برای خودش حدی میزاره که نخوره نمیخوره و به راحتی از اون غذا صرف نظر میکنه )
   (دیدن غذاها حتی اگه پرچرب و خوشمزه هم باشه واکنشش براش خوردن نیست و اگه گرسنه نباشه نمیخوره )
   خب اینا چند تا الگوی جایگزینه که از رفتارهای انسانهای متناسب میشه استفاده کرد و جایگزین فرمول ذهنی خودم کرد و مهمتر از همه ی اینها خودباوریه ‌ این که من باور کنم حالا دیگه منم یه متناسبم و شایسته ی فرمولهای متناسب کننده تر هستم . باید در زندگی روزمره از فرمولهای متناسب کننده استفاده کنم چون من یک متناسب هستم .
   دیگه عمل دلخواه من در مواجهه با مواد غذایی خوردن نیست . پرخوری نیست .
   عمل دلخواه من نخوردن هست .
   من از نخوردن بیشتر لذت میبرم .
   چون انسانهای متناسبِ درست رفتار فرمولهای ذهنیشون اصلا به خوردن ختم نمیشه .
   واسه همینه اونا اصلا به خوردن فکر نمی کنند . چون اصلا فرمول ذهنیشون برای خوردن خیلی کمه شاید فقط یک مورد باشه .
   پس ما هم باید دقیقا از اونها یاد بگیریم و از فرمولهاشون در زندگی روزمره بیشتر استفاده کنیم .
   پس من امروز طبق محتوای آموزشی اشتباهم رو پذیرفتم و از خدای وجودم و البته خودم تقاضای بخشش دارم و سعی میکنم فرمولهای چاق کننده ای که شناساییشون کردم رو دیگه در زندگی روزمره به کار نبرم و بر عکس سعی کنم از فرمولهای جایگزین در زندگی روزمره استفاده کنم .
   به جای ملامت خودم رو تحسین کنم که از یک امر چاق کننده در جهت لاغر کردن ذهنم استفاده کردم و به جای اینکه حالم بد بشه حال خوبم چند برابر شد .
   حالا حتی اگه بخوام جبران هم کنم خیلی راحت و با موافقت ذهنم حتی این رفتار امروز رو جبران میکنم تا حال خوبم هم بازم بیشتر بشه .
   حالا بریم سراغ محتوای آموزشی البته چون متن شما خیلی پربار بود فقط مطالب ارائه شده در متن رو در این پست میزارم و نکات فایل رو در پست بعد میزارم .

   گام ۲۱:

   از چاقی توبه کنید لاغر میشوید .

   نکات در متن .

   ۱- ( از چاقی توبه کنید لاغر میشوید ) یکی از اصلی ترین و تاثیرگزارترین اقداماتیست که یک فرد چاق برای لاغر شدن باید انجام دهد .

   ۲- زندگی ما از روزی شروع شد که به لطف خدا در مسیر صحیح لاغری با ذهن وارد شدیم .

   ۳- اقدامات تاثیرگزار در مسیر لاغری با ذهن :

   ✔سعی کردن برای داشتن احساس خوب ✔اشتیاق روز افزون برای تغییر

   ۴- حرکت در مسیر لاغری با ذهن فقط باعث تغییر شرایط جسمی نمیشود . بلکه به وضوح بر سایر جنبه های زندگی تاثیر دارد .

   ۵- اگر بخواهیم و حرکت کنیم خداوند هدایت می کند .

   ۶- دسته بندی انسانهای چاق :

   ⛌۱-

   ❌گروهی که چاقی را پذیرفته اند

   ❌ تمام عمر خود را در کنار چاقی سپری می کنند .

   ❌رنج چاقی را تحمل می کنند .

   ❌به تقدیر و شانس اعتقاد دارند .

   ⛌۲-

   🚫گروهی که از وضعیت چاقی خود راضی نیستند .

   🚫دوست دارند لاغر شوند .

   به چاقی عادت دارند .

   🚫از شرایط حاکم بر زندگی راضی نیستند .

   🚫اقداماتی برای چاقی انجام داده اند اما به دلیل عادت کردن به چاقی بعد از چند روز آنها را رها کردند .

   ⛌۳-

   ♻ گروهی که با اینکه چاق هستند اما هرگز آرام و قرار ندارند و دوست دارند لاغر شوند .

   ♻برای رهایی از چاقی تلاش می کنند .

   ♻روشهای مختلف را امتحان می کنند .

   ♻رژیم های سخت ، ورزشهای سنگین و ♻هزینه برای برنامه های لاغری می پردازند ، اما نتیجه ای کسب نمی کنند .

   ♻رویای لاغری در ذهنشان اهمیت دارد .

   ♻آرزوی لاغری در آنها با وجود اینکه نتیجه ای کسب نکرده اند ، کاسته نشده .

   ۷- گروه سوم ⬆ مشمول هدایت الهی می شوند .

   ۸- هر بنده ای آرزویی داشته باشد و برای رسیدن به آرزوی خود حرکت کند ، به مسیر صحیح رسیدن به آرزوی خود هدایت می شود .

   ۹- لاغری با ذهن مسیر رسیدن به آرزوی شماست .

   ۱۰- مسیر لاغری با ذهن هدایت خداوند بود .

   ۱۱- مسیر لاغری با ذهن تجربه ی توبه کنید لاغر شوید است .

   ۱۲- مسیر لاغری با ذهن زیباست .

   ۱۳- ما برای رهایی از رنج چاقی و رسیدن به لذت لاغری (تناسب اندام) در مسیر تناسب حرکت می کنیم .

   ۱۴- لاغری با ذهن هدایت نیروی درونیست .

   ۱۵- آموزش ذهنی سبب خودشناسی و ایجاد ارتباط بهتر با خود است .

   ۱۶- ابتدای مسیر لاغری با ذهن آرامش و احساس بهتر را تجربه می کنیم و بعد لذت ارتباط با خدای درون و الهامات الهی .

   ۱۷- گسستگی من و درونم سبب عدم دریافت الهامات و هدایت الهیست .

   ۱۸- آموزشهای لاغری با ذهن رنگ و بوی ایمان و یکتاپرستی دارد .

   ۱۹- آگاهیهای ارائه شده در لاغری با ذهن سبب برقراری ارتباط با خود و خدای درون میشود که نتیجه ی آن فراتر از حد تصور است .

   ۲۰- تجربه های آرامش ذهنی ، شادی درونی ، افزایش اعتماد به نفس ، سکوت ذهنی ، سلامت روحی و جسمی حاصل از ارتباط با خود و خدای درون است .

   ۲۱- راهکار توبه برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه که مخرب ترین احساس در نابودی و نومیدی انسانهاست .

   ۲۲- شفادهنده یکی از صفات خداوند است.

   ۲۳- شفا به معنای رهایی از رنج و ناراحتیست .

   ۲۴- توبه شفای نفس است که از طرف خدا برای انسان قرار داده شده است .

   ۲۵- انسان همواره به توبه کردن دعوت شده است .

   ۲۶- خداوند پاداشهای عظیمی برای توبه کنندگان در نظر گرفته است .

   ۲۷- توبه ساده است :

   ✔پذیرفتن اشتباه

   ✔طلب بخشش از خداوند

   ✔سعی در تکرار نکردن آن

   ۲۸- اشتباه چیست ؟ هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است .

   ۲۹- عادتهای فکری و رفتاری ما در قبال جسم باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برای ما شده است .

   (چون در ما احساس بد ایجاد می کند پس اشتباه است )

   ۳۰- توبه کردن از رفتار اشتباه با جسم سبب آرامش روحی و سلامتی جسمی در ما میشود .

   ۳۱- توبه از چاقی باید به گونه ای باشد که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکند.

   ۳۲- چاقی نتیجه ی رفتار اشتباهیست که ما در قبال جسم خود به کار بسته ایم و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در قبال جسم خود شود .

   ۳۳- در دوره ی لاغری با ذهن به صورت گام به گام رفتارهای اشتباه ذهنی و عملی خود را شناسایی و آنها را با رفتارهای صحیح جایگزین می کنیم .

   ۳۴- ما در دوره ی لاغری با ذهن از چاقتر شدن توبه می کنیم و پاداش الهی که خداوند برای توبه کنندگان قرار داده است را به صورت تناسب اندام ، سلامتی ، شادی ، احساس خوب و …. دریافت می کنیم .

   ۳۵- با مشاهده ی تصاویر شگفتی سازان این اطمینان را به خودمان بدهیم که میتوانیم لاغر شویم و لاغر بمانیم .

   بقیه در پست بعد ادامه دارد …..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار ☺️s-moazamiy0🤗
    1399/12/22 03:07
    مدت عضویت: 989 روز
    امتیاز کاربر: 634 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام دوست عزیز، از نوشته شما کلی نکته برداری کردم و خیلی تاثیر گذار بود ، ممنون از ب اشتراک گذاشتن کشفیاتت،ب امید موفقیت روز افزون برای شما😍🌹😊

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فاطمه سادات
     1399/12/22 07:28
     مدت عضویت: 1480 روز
     امتیاز کاربر: 1861 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

     نشان های دریافت شده

     سطح مبتدی
     محتوای دیدگاه: 40 کلمه

     سلام . سپاسگزارم از توجه شما دوست عزیز .
     قطعا هممون میتونیم با استمرار در مسیر تناسب فکری ، محتویات ذهنمون و عملکردش رو در جهت لاغری تغییر بدیم .
     ممنون از شما . موفق هستید . موفقتر باشید .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
    1400/01/19 23:44
    مدت عضویت: 965 روز
    امتیاز کاربر: 2317 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 223 کلمه

    سلام خانم سادات چقدر عالی بهتون تبریک می گم برای شناسایی این فرمول چاقی اینکه وقتی دیگران نمی خورن ما دوست داریم بخوریم این فرمول در منم هست وحالا که شما گفتین برای منم روشن شد خوب که فکر کردم بله منم همین طورم. همین امشب چند تیکه هندوانه قاچ کرده بودم تو یخچال تا خنک بشه بیاریم بخوریم که همسرم گفت خوابم میاد. گفتم بزار هندونه رو بیارم گفت نمی خورم خوابم میاد. با اینکه چشماش داشت سنگین می شد انگار یکی همش می گفت برم هندونه رو بیار رفتم آوزدمش وصداش زدم بازم گفت نمی خورم. ولی من نشستیم با دخترم خوزدیم هندونه هارو با اینکه اصلا نیاز نداشتم فقط چون اون گفت نمی خورم انگار قل قلکم داد ذهن چاقم که برو بیارش. وخیلی وقتایی دیگه این اتقاق برام افتاده واینکه من نمی دونستم باید بزارم ذهن چاقم این جور وقتا کار خودشو بکنه جلوشو نگیرم بعد کشف کنم چرا این اتفاق افتاد تا دیگه در موقعیت های مشابه بتونم جلوشو بگیرم منم از این به بعد می گم به من چه که دیگران نمی خورن خوب منم نمی خورم وقتی اونا میل ندارن منم میل ندارم 😊 منم از این رفتار چاق کنندم به درگاه خداوند توبه می کنم واشتباهم رو می پذیرم وسعی وتلاشم از ابن به بعد در ابن است دیگر این اشتباه را تکرار نکنم سپاس

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار مریم
    1401/11/05 11:11
    مدت عضویت: 304 روز
    امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 210 کلمه

    به نام خالق هدایتگر سلام دوست عزیز 

    بهتون تبریک میگم که به هدایت های رب گوش دادید و عمل کردید و این چنین دارید روی خودتون کارمیکنید و رفتارتون رو ریشه یابی میکنید اینکه گفتید افراد نمیخورند و شما به جای آنها می‌خورید بهش فکر کردم و دیدم این باور در فرمول های چاقی من و حتی افرادی که ذهندچاق دارند هست وقتی به کسی میگی بخور و نمیخوره و از روی حرس خودمون میخوریم وقتی فکر کردم دیدم یه جورایی از نخوردن اون فرد و این حد از کنترلش ناراحت میشیم و از طرفی فکر می‌کنیم که به ما و غذا بی احترامی شده که یه باور اشتباه هست و همین طور به یاد اوردم که اگه کسی میگه بخور وقتی میل ندارم و میگم نه الان نمی‌خورم از این که فرد ناراحت میشه درست مثل اتفاقی که امروز افتاد خودم ناراحت نکنم تازه خوش حال باشم که به حرف بدنم گوش کردم در واقع اینقدر باید خودم برای خودم باارزش و مهم باشم که به خاطر خوش حالی حتی نزدیک ترین افراد زندگیم به خودم با پرخوری و بیش از نیازم غذا خوردن آسیب نزنم . 

    متشکرم برای به اشتراک گذاشتن این کامنت زیبا از رب وجودت 

    هر جا هستی در مسیر متناسب شدن شاد و پیروز باشید  

    یا حق 🌺

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار asmagazban
   1399/12/16 19:30
   مدت عضویت: 1089 روز
   امتیاز کاربر: 8179 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 600 کلمه

   بنام خدا 🌸 گام بیست و یکم.
   ازچاقی توبه کنید.
   من سالها ی زیادی عادت کردم بی هدف زندگی کنم و هدف مشخص ولذت مشخصی نداشتم درتموم سالها من فقط زندگی کردم اماازمانیکه بالاغری ذهنی اشناشدم وهنوزهم درموردش شگفت زدم اماراضیم که به این مسیر هدایت شدم همیشه آرزوم بود این که من قبل از اینکه بمیرم یه قهرمان باشم یاادمها آزمون خاطرات خوب توذهنشون باشه و…وکلی توذهنم سناریومیبافتم که من اگه اتفاقی بیفته چه شودواووووه کلی برای بعدازمرگم برنامه ریزی کرده بودم امادرواقعیت زندگیم زنده که بودم فقط زنده بودموقتی بالاغری باذهن آشنا شدم فهمیدم که باید همه ی ایناروبریزم دوروفقط برای خودم زندگی کنم وتوبه کردم…….. توبه کردم وپذیرفته شدم ازسمت خدای خودم چون اون راه توبه روبرام باز گذاشت واززمانیکه تونستم به این آگاهی هابرسم خیلی معانی رودرک کردم ازبی هدف بودن توبه کردم از احساس نامیدی توبه کردم از احساس گناه و پشیمونی توبه کردم و ازغمگین بودن بی دلیل توبه کردم ازبی دلیل حرف زدن توبه کردم و ازتقلاکردن برای موردتوجه دیگران بودن توبه کردم حالا خودم قهرمان زندگیمم نیازبه این ندارم که قهرمان کسی بشم خیلی بارها و بارها به خودم آسیب زدم امرخداکمکم کرده و همیشه کنارم بوده حالادرمساله چاقی هم کنارم بوده و منوبه لاغری با ذهن هدایت کرد الان میتونم خودم انتخاب کنم و تصمیم بگیرم حتااگرم اشتباه باشه میپذیرمش درحالیکه قبال ترس ازاین داشتم که منوبه خاطرکارهاوحرفهام قضاوت کنن اما اون ترس هاهم توبه کردم لاغری باذهن یک توبه ی عملی بودکه من انجامش دادم من دارم به خواسته های که سالها بهشون توجه نکردم وبرای تنبلیم بهونه آوردم توجه میکنم و دارم عمل میکنم وتوبه کردم ازخوردن تامرزخفگی وحالت تهوع توبه کردم ازباورهاییکه سالها خودمونیم به پذیرفتنشون کردم ازمسول قراردادن دیگران به خاطر مشکلاتم از ناله کردن وگریه کردن و احساس بی لیاقتی وبی ارزش بودن توبه کردم و توانمندشدم ازبی علاقه بودن به زندگی توبه کردم و ازمقصردونستن خداتوزندگیم توبه کردم و ایمان جدیدی درمن شکل گرفت من شخصیت درونی جدیدی رودارم تجربه میکنم نیازبه آهنگ برای داشتن حال خوب ندارم نیازبه بودن درجمع برای تجربه حال خوب روندارموحالاچون توبه کردم به زندگی جدیدی رسیدم آسون و راحت بدون دردسرتورفتارام مشکل داشتم امامنعطف شدم باخودم چون درنهایت خودمم که براخودم مهمم ومیمونم نه کس دیگه ازوابسته بودن به دیگران هم توبه کردم و توکل کردم به خدا 🌸 وبه زندگی ایمان پیداکردم وقتی لاغری باذهنوانجام میدادم فهمیدم که زندگی اونطورکه ادماتعریف میکنن بدوبی رحم نیست زندگی زندگیه اینم یادگرفتم وبازتوبه کردم زندگی جدیدلذت واحساس خوب لذت بردن بدون نیاز به عوامل بیرونی وقتی لاغری باذهنوانجام دادم تونستم به زندگی قبلی خودم پایان بدم و زندگی جدیدی که آگاهانه داره با دستای من ساخته میشه روتجربه کنم وتونستم زنده بودن روتجربه کنم سالهای زیادی فقط زندگی کردم اما الان دارم زندگی میکنم و از زندگی قبلیم توبه کردم و الان دارم به زندگی جدید که خدا برام قرارداده لذت می برم الان اگرکه بخوام بمیرم ناراحت نیستم و حداقل خیالم راحته که درحق خودم ظلم نکردم و پاسخ خواسته هامودادم و اون دنیا حرفی برای گفتن دارم اینم یادگرفتم که نیازنیست حتماتواین دنیایه عالمه حرف بزنم وکسی حرفمونفهمه حتی خودم . مهم اینه که وقتی حرف میزنم راضی باشم واززنده بودنم سپاسگزاریم واززندگی سابقم توبه کردم وبه زندگی جدیدم سلام گفتم ازعجله کردن برای دیدن نتیجه ازدیدن کلیپ های آزاردهنده ازچیزهایی که فقط مخزن فکریمو پرمیکنه وهیچ منفعتی نداره وفقط زمان وذهن منو میگیره ازاونهاتوبه کردم والان درارامش کامل هستم و به زندگی باطعم خداهم سلام گفتم ودرهم مسیرلاغری وهم مسیرزندگی باطعم خداقرارگرفتم وازخدابییینهایت سپاسسگزارررررم که من رودراین مسیرهدایت کردوازاستادسپاسگزارم که نحوه‌ی استفاده از این مسیر رودارن آموزش میدن که چطورخودمونوبیدارکنیم . وسپاس فراوان از دوستان همراه.🌹⁦🏵️⁩⁦🏵️⁩🌸🌸🌸🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zary.ahmadi
   1399/12/12 11:17
   مدت عضویت: 1157 روز
   امتیاز کاربر: 9427 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 701 کلمه

   (انجام عالی تمرین، شرح عالی بر اساس محتوا، ذکر مثال برای درک بهتر)
   .
   با سلام گام ۲۱
   شما لایق لاغر شدن هستید .از چاقی توبه کنید لاغر می شوید
   یادم می اید که در زمانهای نو جوانی اگر حرفی و یا رفتاری را انجام می دادم که باعث ناراحتی من و با شخص دیگری می شد خودم را سرزنش می کردم و از خداوند طلب بخشش و این عمل در من یک آرامش روحی و حس بهتری بوجود می آورد وقتی که دیدم استادنوشتند از چاقی توبه کنید لاغر می شوید خیلی جالب بود و من هیچوقت به این نکته فکر نکرده بودم که برای چاقی باید توبه کرد!!!خیلی عالی استاد ——اگر این موضوع را مو شکافانه بررسی کنیم به این می رسیم توبه==لاغری. چطوری؟؟؟همانطور که استاد در توضیحاتشون بسیار زیبا معنی کرده اند .توبه برای رهایی از رنج های جسمی و شفای روح به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنی —سال‌های که در رژیم بودم و از خوردن خیلی غذاها مثل کربوهیدرت —و شیرینیجات و محروم و محدود کردن مواد غذایی بخاطر ترس از چاقی و این محرومییت و محدودیت مواد غذایی به روح و روان من فشار می آورد و من را عصبی و افسرده که چرا نمی توانم آنطور که دوست دارم انتخاب کنم و بخورم.—و اکنون 👏از این فشار روحی رها و آزاد هستم —چرا؟؟؟چون هیچ محرومیت و محدودیت در مواد غذایی ندارم و انتخاب با خودم هست و بعلاوه فشار روحی فشار جسمی هم وجود داشت مثل ورزشهای که در حد عرق کردن و نوع ورزشهایی که توسط مربی ورزش تعیین می شد .نشست و بر خاست های مختلف و بسیار حرکات دیگر رقص های مختلف که فقط از روی اجبار برای لاغر شدن انجام می شد یا اینکه هر روز صبح قبل از صبحانه روی ترتمیل می رفتم با سرعت بالا همراه با شیب تند و بعضی حرکات ورزشی روی ترتمیل انجام می دادم وبعد وزن کردن هر روز همه فشار جسمی و روحی بود-در صورتی که اکنون👏هیچگونه فشار جسمی و روحی وجود ندارد چون انتخاب کردم که از مسیر لاغری با ذهن برم جلو ودر این روش هیچ گونه رنج و سختی چه فیزیکی و چه روحی وجود ندارد
   همین الان که می نویسم !!این گفته به ذهنم رسید !!که مافرشته هایی که هدایت شده ایم به این مسیر !توبه کنندگان هستیم !!که خداوند مارا هدایت کرده به این مسیر بهشتی —-
   از چاقی توبه کنید !!؟؟؟پس ما توبه کرده ایم چه جوری؟؟خسته و درمانده از رزیم های دایمی -ورزش های سخت از اجبار —دنبال کردن تبلیغات و کلی هزینه -گول خوردن و…بعد خداوند ما را برای رهایی از همه این درد و رنج ها هدایت می کند به مسیر لاغری با ذهن توسط استاد گرامی رضا عطار روشن و پاداش ما توبه کنند گان همون لاغری وبا تناسب اندام می باشد که اکنون در مسیر آن هستیم و هر روز بهتر و بهتر و نزدیک و نزدیکتر و هر چه ریسمان توبه را قوی تر کنیم راحت‌تر پاداش را دریافت می کنیم منظورم از ریسمان توبه را قوی تر بعنی ایمانمون در این راه قوینر باشد و اگرمتوجه عادت های بد بشویم و به فکر اصلاح آن بر آییم در نتیجه هر روز یک گام جدید به سوی لاغر شدن داریم..اگر خود را لایق آنچه که دوست داریم بدانیم آن را بدست می گیریم .باید بخاطر داشته باشیم که کسی که توبه می کند مسول است رفتار و کردار اشتباه خود را تکرارنکندیعنی توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشد که رفتارها و افکار و عادت های اشتباهی که سال‌ها دامن گیر آن بوده‌ایم را تکرا ر نکنیم و توبه سبب تغییر در افکار -رفتار-و عادت ما می شود ۱-روی غذا خوردنمون مدیریت صیحیح داشته باشیم ۲-از هیچی خود را محروم نکنیم ۳-از هیچی خود را محدود نکنیم ۴-گرسنگی و سیری را به موقع دریافت کنیم ۵-خودمون را دوست بداریم واز نگاه کردن به خودمون نهایت لذت را داشته باشیم۶–زیبایی را برای خودتون بخواهی نه برای کس دیگری ۸–وزن کردن را از زندگی خارج کنیم۹–ورزش را از اجبار انجام ندهیم۹-۱۰-انتخاب کننده باشید و تمام فرمولهای صیحیح را جایگزین فرمولهای اشتباه کنیم و پاداش الهی که خداوند برای ما قرار داده‌ تناسب اندام—شادی—سلامتی—‌احساس خوب را دریافت می کنیم .🙏ممنون از استاد و همه دوستان عزیز💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 354 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 151 کلمه

   سلام له همه دوستان و استاد عزیز

   همیشه باور اینو داشتم که من میتونم لاغر بشم حتی توی هر مسیری که بودم امید به لاغر شدن داشتم و همیشه پر اراده بودم اما چون از مسیرهای اشتباهی که میرفتم نتیجه ثابتی نمیگرفتم

   واز زمانیکه که وارد مسیر لاغری با ذهن شدم به این ایمان و باور رسیدم که خدا من رو هدایت کرده چون خودش میدید که من چقدر برای متناسب شدن داشتم تلاش میکردم وبه مسیر درست راهنماییم کرد و من میخوام تمام تلاشم رو بکنم تا در هدفم موفق بشم چون وقتی متناسب بشم خوشبخت ترین و خوشحال ترین و شاد ترین فرد روی زمین خواهم بود و سلامتی کامل رو بدست میارم .
   از خدا میخوام به من انرژی و قدرت و اراده و باور قوی تری بده تا از این مسیر با موفقیت بیرون ببام 
   خدایا خیلی خوشحالم که در همه مراحل زندگیم من رو رها نکردی و نخواهی کرد خدتیا سپاسگذار

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/12/07 18:29
   مدت عضویت: 1320 روز
   امتیاز کاربر: 7613 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 457 کلمه

   گام بیست و یکم مسیر لاغری من:
   ارتباط دادن مسائل زندگی از جمله چاقی و لاغری به خداوند و مخصوصا اینکه خداوند مشتاق متناسب شدن من هستش احساس خیلی خوبی به من میده و اشتیاق و انگیزه رو در من افزایش میدهد..
   چونكه قبلا هميشه میگفتم و میشنیدم که خدا خواسته ما چاق باشیم،ارثیه دیگه کاری نمیشه کرد و…
   بعدش که مطمئن شدم خداوند موافق 100٪ تناسب اندام من هستش،نوبت من میرسه که از اشتباهم توبه کنم ،اشتباهی به نام چاقی که یک روز احتمالا با یک فکر وارد ذهن من شد و قرار نبوده ماندگار بشه اما با توجه من ،باقی مانده و رشد کرده و جسم و روح منو هم تحت تاثیر قرار داده…
   امروز نوبت منه که از این اشتباه توبه کنم و دیگه اصراری بر آن نداشته باشم،رهاش کنم و شروع کنم به توجه کردن به مسیر درست و ادامه دادن تا به نتیجه رسیدن…
   من از این فایل موضوعات خیلی مهمی یادگرفتم ..در مورد اون مثال کشاورز که استاد گفتند من فکر میکنم چون انسان نمیتونه در زمان رشد در طبیعت دخالت کنه کاملا تسلیمه و به خدا توکل میکنه اما چون در سایر جنبه های زندگی حرف اطرافیان براش پررنگ میشه رفته رفته نقش خداوند هم کمرنگ تر می‌شه تا به جایی میرسیم که فقط در حد حرف خداوند رو قبول داریم و در ذهن مون قدرتش رو کم می‌کنیم..
   چون دکترها گفتند، چون استادم گفت ،چون فلاني که خیلی حالیشه گفته،اون یکی خیلی مؤمنه این حرف رو زده و…. . باید از این حرف ها رها بشم و فقط افسار امور رو در دستان خداوند ببینم و به او توکل کنم هرچه قدر بهتر عمل کنم بهتر نتیجه میگیرم و برای این روند پایانی نیست…
   در مورد چاقی ،توبه از مسیرهای اشتباه هم خیلی مهم هستش و اینکه دیگه به سمت استفاده از اون روش ها نرویم…

   توبه ی من از چاقی:
   ۱. باور اینکه طبیعت و حالت اصلی جسم من ،تناسب اندام و سلامتی است و خداوند هميشه میخواهد که من در سلامتی کامل جسم و روح باشم.
   ۲. من مسئولیت چاقی خودم را برعهده میگیرم.
   ۳.من مسئولیت لاغری خودم را هم برعهده میگیرم.
   ۴.من ایمان دارم که توانایی متناسب شدن را دارم.
   ۵.من از چاقی و افکار های منفی که به دنبال آن میایند توبه میکنم و از خداوند میخواهم مرا در مسیر تناسب هدایت و حمایت کند…
   ۶.من متعهد میشوم که فقط از مسیر ذهنی برای لاغر شدن استفاده کنم..
   ۷.من تعهد میدهم که هرروز با احساس خوب و اشتیاق ادامه بدهم.

   تغییر امروز من 😍
   من امروز با اینکه دو مدل غذا داشتیم ،یک نوع غذا رو خوردم با اینکه یکم وسوسه شدم اما دیدم کاذبه و سیر شده بودم…
   یادمه قبلا هرچی سرسفره بود رو باید تست میکردم حتی شده یه لقمه کوچیک ولی میخوردم..
   بنابراین این یک تغییر خوب و نشانه ی تغییر فرمول های ذهنی هستش …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه
   1399/12/07 00:06
   مدت عضویت: 1450 روز
   امتیاز کاربر: 234 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,027 کلمه

   باسلام گام  ۲۱ : ازچاقی توبه کنید لاغر می شوید
   این جمله رو چند ماه پیش در یکی از فایلهای متفرقه دیده بودم به خودم گفتم این یعنی چی لاغری چه ربطی به توبه داره اما چون داشتم نکات طلایی رو دنبال میکردم به سراغش نرفتم تا اینکه در این گام دوباره این جمله رو دیدم اولش لبخندی زدم وگفتم دوباره اینجا اومد اگه با اینهمه صحبتهای استاد وعملکردشون اشنا نبودم که خالصانه صحبت می کنند وهرچه خود اول عملکردند به ما اموزش میدهند ان وقت این تصور پیش می اومد که وای بازم شروع شد که ایشونم مثل دیگران که از حرفها ومشکلات باب دل مردم حرف میزنند خوب که جذب کردند می رند سراغ القاعات مورد نظر خودشون .ولی نه اینطور اصلا نیست چه مبحث مهم ومعنی دار فراموش شده وبی اهمیت در نظرم از دست روزگار بیان کردید چقدر معنی ومفهوم کلمه توبه عمیق و تبعات عالی داره .ازوقتی که معنی اعتقادات ودین را فهمیدم به خیال خودم شنیده های نیت خوب داشته باش دست وپات خیر باشه صالح عمل کن   بامردم رفتارت خوب باشه و……… را به خوبی عمل میکردم تا زمانیکه مشکلی برایم پیش امد که فکر میکردم از کجا بود که اینطور زمین خوردم من که هرچه دین گفته انجام دادم پس چرا اینطور شد حقم این نبوداما با گوش دادن به فایلهاتون هرچه می گذره متوجه اشتباهاتم میشم که فقط فهرست وار عمل میکردم ونه مفهومی .اگر درونی باشه اموخته ها وباتمام وجود بفهمی همه چیز همیشگی میشه .همه اموزشهاتون یک به یک هرکدوم از قبلی عالیتر وپرمحتوا تره ومهم اینکه چون از جان برمیاد به جان هم میشینه . انقدر واضح ومو شکافانه وعمیق واز روی اگاهی کامل مطالب رو انتخاب واموزش صحیح وعالی میدید که هرباردری به رویمون بازمیشه واشتباهات وگیرهای کاراهامون وجهت وروش درست زندگی کردن ورسیدن به ارامش وخواسته هامون رویاد میگیریم البته بسیار تاسف که چرا به این دیری هدایت شدیم واین همه عمر را لذت ظاهری اگر برده باشیم گذروندیم .ولی باز هم خداروشکر که از همین الان شروع کردیم وهرچه ازعمرمون باقیه استفاده کنیم . خدایا هزار بار شکرت .
   همه چیز روقدم به قدم ودرست و به جا برای اماده سازی ذهن بیان می کنید از شما بسیار سپاسگزارم . واقعا این دوره فقط لاغری با ذهن نیست یک دوره کامل درس زندگی واشتی کردن باخودمون و روزگار واطرافیان و قبول بادرک اتفاقهایی است که برامون می افته و راه صحیح زندگی کردن را اموزش می ده ویاد اوری می کنه .زندگی با طعم خدا همراه مسیر لاغری خیلی از فراموش وگم شده هامو برام برگردوند وحال خوب واحساس خوب امید واری برای همه چیز رو بعد از سالها رنج وغم وحسرت وپشیمانی برام بدنبال داشته .
   تاحالا نه شنیده بودم ونه فکر میکردم که اصلا به اندازه سر سوزنی لاغری با توبه ارتباطی داشته باشه .
    واقعا لطف خدا شامل حالم شد که دراین مسیر قرارگرفتم وباعث شده هرروز حالم خوبتر بشه وبیشتر علاقمندبه ماندن وادامه دادن به راه را داشته باشم ودرهمه جنبه های زندگیم اموزشها را استفاده کنم.
   بله همینطور که گفتید بعضی از افراد چاق اضافه وزنشان رو شانسی میدونند که خدا بهشون شانس لاغر بودنو نداده و یاچاقی شونو ارثی میدونند ویا بهانه هایی که باعث عدم حرکت انها برای تغییر برای تناسب باشه رو دارند .بعضی دیگر چاقیشونو قبول دارند و از وضع ظاهریشون ناراحت هستند واز روش های الگوهای غلط استفاده می کنند تا از شرایط مسلط برزندگیشان خلاص شوند اما فشار جسمی وروحی حاصل از روشهای سخت انها را خسته واز ادامه مسیر باز می کنه وادامه نمی دهند .عده ء دیگری از چاق ها هستند که از جسم نامتناسب وسنگین خود ناراضی هستند وتلاشهای بسیاری برای پیدا کردن راههایی برای رسیدن به تناسب کرده وانها را امتحان می کنند وشکست می خورند اما ناامید از شکست نمی شوند چون لاغر شدن برایشان بسیار اهمیت دارد وبه دنبال راه دیگری میگردند . خداوند تلاشهای افراد را میبیند وبراساس همت وتلاش وپی گیریشان انها رابه بهترین ها هدایت می کند .این افراد هم که ناامید نشدن خدا تلاش انها را برای رسیدن به متناسب شدن میبیند ونگاه خدابه انها باعث هدایت کردنشان به سمت مسیر صحیح لاغرشدن که همان لاغری با ذهن ورسیدن به ارزویشان هست شده است . من هم مثل کسانی که در این دوره ها هستند واقعا با نگاه خدا وارد این مسیر شدم چون هیچ اطلاعی از این راه نداشتم واصلا نمی دانستم با ذهن هم میشود لاغر شد ودرکلاس یوگا صحبت از این روش شد ومن هم که دیگر رژیم گرفتن و ورزش کردن را نمی خواستم ودنبال راه راحت تر واسانتری میگشتم در اینترنت دنبال روش لاغری با ذهن می گشتم که اولین چیزی که پیدا کردم سایت شما بود وبدون اینکه بدنبال جاهای دیگری بروم شروع به استفاده از فایلهای رایگان شما روکردم .خواندن مقالات شما وگوش دادن به فایلها وخواندن نظرات دوستان وانجام تمرینات 🏵احساس خوبی برایم داشت مخصوصا اینکه محدودیت ومحرومیت غذایی هم ندارد. برای ماندن وادامه دادن مسیر داشتن احساس خوب واطمینان به راه شرط اساسی است .یاد اوری این مطلب که هدایت به این مسیر شامل حال هرکسی نمی شود وفقط کسانی که واقعا تناسب را بخواهند لایق بودن در این مسیرهستند احساس خوبی درمابوجود می اورد که باعث اراده شروع راه وماندن در راه وادامه دادن به راه را درما می کند. از ویژگی های این مسیر اشتی کردن با خودمان است که بوسیله ان ارامش واحساس بهتر بودن دراین را به ما می دهد .به مرور زمان طی این دوره با استفاده از این اموزشها با ندای درون خود برای یاد اور شدن وتذکر رفتار اشتباه غذایی و رفتارها وفرمولهای صحیح مانوس می شویم وهشدارهای به موقع ذهن والهامات درونی را به وضوح حس ودریافت می کنیم . طبیعت ما از ابتدا لاغری بوده وبادستکاری ان بین ما وتناسب انداممان فاصله افتاده وباعث کم رنگ ویا ازبین رفتن این ندای هشداردهنده درونی شده . بودن دراین مسیر وماندن وادامه دادن این راه نتیجه عالی تناسب اندام را بدنبال دارد که درپی ان شادی درونی وسلامتی وارامش ذهنی واعتماد به نفس وسکوت ذهن وارامش روحی وجسمی را بدست می اوریم .همه چاقها رنج چاقی که براساس گناه پرخوری وبی موقع خوری وبیش از اندازه خوردن بوده راچشیده اند ودنبال راه حلی برای رهایی از این رنج واحساس گناه دارند .خدای مهربان برای رهایی انسانها از دردو رنج وگناه را توبه کردن از اشتباهات وکج رویهارا پیش پای انسانها گذاشته .چون احساس گناه بسیار تخریب کننده وباعث ایجاد نا امیدی ونابودی انسانهاست . راه توبه کردن برای لاغر شدن هم یعنی رهایی از گناه پرخوری وبیش از اندازه خوردن ونجات از رنج چاقی.ازصفات خدا شفا دهنده گی است که انهم به معنی رهایی از رنج وناراحتی است .شفای جسم به معنی رهاشدن از رنج جسم وشفای روح یعنی رهاشدن از فشار ورنج افکار وذهن منفی است .
    معنای کلمه توبه مانند معنای کلمه شفا است یعنی شفای نفس که از طرف خدا برای انسانها قرارداده شده وهمینطور توبه که خدا انسان رابه توبه کردن دعوت کرده وبرای توبه کننده ها اجری عظیم قرارداده .
   معنی کلمه توبه یعنی قبول اشتباه خود وطلب بخشش از خدا وسعی در تکرار نکردن ان اشتباه است پس توبه بسیار راحت واسان است برخلاف تصور سخت وناممکنی که برایمان بوجود اوردند .
    معنی کلمه اشتباه یعنی هر حرف وحرکت ورفتار نادرست که درما احساس بد بوجود اورد . مثلا خیلی راحت قضاوت کردن وحرف زدن در باره دیگران ودرواقع با ابروی انها بازی کردن یک گناه وکار زشتی است که درما احساس تنفر از خود به وجود می اورد چون کار اشتباهی است .
    اثررفتارهای غلط ذهنی وعادتهای رفتاری اشتبا ه مادرخوردن برجسم بصورت اضافه وزن وچاقی ومشکلات دیگر درمانمایان می شود که خود حرکت اشتباهی است که درمااحساس بدی را ایجاد می کند .چون توبه کردن درما ایجاد ارامش روحی و سلامتی جسمی واحساس خوب نسبت به اشتباهی که کردیم رامی کند پس توبه دربرابر انجام رفتار اشتباه خوردن در برابرجسم که ان را از حالت طبیعی به چاقی مبدل کرده هم باعث ایجاد ارامش روحی وسلامت جسمی در ما می شود.
   روش توبه کردن ماهم از رفتارچاق کننده ماکه موجب چاقی ما شده بوسیله شناسایی قدم به قدم رفتار غلط ذهنی وعملی خودمان وجایگزینی انها با رفتار صحیح می باشد .🌹پاداش توبه در برابر اعمال از طرف خدا اجر عظیم ودربرابر چاقی ،سلامتی وشادی واعتماد به نفس واحساس خوب ولاغری می باشد . تصاویرافرادی که در البوم شگفتی سازان هستند نشان دهنده کسانی است که از چاقی توبه کردند واطمینان به مسیر لاغری با ذهن ونتیجه گرفتن دارد را نشان میدهد که باور کنیم ماهم به لاغری میرسیم و یکی از قاب عکسها هم مخصوص به ماست.
   البته باید توجه داشته باشیم که به محض توبه کردن طی چند روز ما به تناسب نمی رسیم چون درمدت کوتاه وچند روز چاق نشدیم که بخواهیم بزودی لاغر شویم ونباید برای رسیدن به لاغری عجله کرد.از موانع بزرگ لاغر شدن درچاق ها همین عجله کردن در رسیدن به تناسب است باعجله کردن جلو گذران روند عادی حرکت به سمت لاغری گرفته شده وناامیدی وانصراف از ادامه دادن مسیر حاصل می شود. چون وارد شدن ما دراین مسیر اتفاقی نبوده ودراثر نتیجه نرسیدن انجام روشهای زیادی که برای لاغر شدن انجام دا دیم نیروی توانمندی وشوق وعلاقه ما به لاغری ،مارابه این مسیر هدایت کرده ووقتی مادر این راه قدم بگذاریم وبعد از مدتی ان را رها کنیم ودوباره باز گردیم ،این برگشت دوباره ما، همان نیرویی است که میداند ما توانمندیم ومی توانیم به لاغری برسیم. شروع مسیر رسیدن به لاغری نیروی باورکردن است که من می توانم
   با نگاه به عکس های شگفتی سازان که این مسیر راباموفقیت طی کرده اند ونشان دادند که می توانند ، توجه باور ما را به ادامه دادن راه افزایش می هد اگر این مرحله یعنی باور کردن رابگذرانیم نصف راه رارفته ایم . شروع و برداشتن قدم اول مسیر که ایجاد باور است سخت ترین قسمت کار است زیرادرهمان مدتی که ماچاق شدیم به همان مدت رهاشدن از چاقی برایمان دشوار است .به تعداد روشهایی که ما برای لاغر شدن تلاش کردیم ونتیجه نگرفتیم و برایمان مشکل شده حالا درذهنمان رهایی از این مشکل سخت شده وان مشکل برایمان بزرگ وبزرگتر شده درنتیجه ما انگیزه وامید وایمان به رهایی از چاقی ولاغر شدن نداریم به همین علت چند روزی با مسیر همراه می شویم بعد رها می کنیم .پس باید اول باورمان راتقویت کنیم برای این کار علاوه برنگاه به تصاویر شگفتی سازان وگوش دادن به صوت دوستان ودیدن فایل ها وفیلمها وخواندن نوشته ها باید به مزیتهای لاغری وتاثیر مثبت ان درجنبه های مختلف زندگیمان توجه کنیم تا باور وایمان برای نتیجه رسیدن درماافزایش یابد .باید برای این مهم که لاغری برای سلامتی وهمه ابعاد زندگی ما موثراست وقت بگذاریم قطعا با دیدن چند فایل به تنهایی نمی شود لاِغر شد.همانطور که برای رسیدن به یک خواسته مان ما فقط دعا می کنیم وبقیه کارها با خداست که به کائنات دستور میدهد عالم وجهان هستی دست به دست هم بدهند تا دیر یازود ما به خواسته مان برسیم دراین مورد ما فقط کار ساده دعا کردن واطمینان به استجابت را که کار زیادی نیست انجام میدهیم کار مهم ردیف کردن همه چیز تا ما باان فرکانس برسیم با خداوند بزرگ است .⚘درمسیر لاغری هم همینطوره کافیه که با اطمینان کامل وباور قوی به لاغر شدن گام برداریم وحرکت کنیم وادامه دهیم این کار سهم ما است بقیه کارها را خدا انجام میده نه ما فقط باید ایمان واطمینان به مسیر داشته باشیم. ما چیزی از خود نداریم هرچه داریم لطف وعنایت خداست . وقتی به لطف خدا میتوانیم کار خوبی انجام دهیم پاداش این کار لذت واحساس خوبی هست که از انجام ان کار داریم واین لذت نوعی تشویق برای ادامه دادن وتکرار ان است .برای لاغری هم به همین نحو وقتی با انگیزه واشتیاق راه رو شروع کنیم وادامه بدیم پاداشش به نتیجه رسیدنه .
    دوستی داشتم که می گفت حتی نمک داخل غذاتون رو از خدا بخواهید ان وقت خیلی متوجه منظورش نشدم وفکر میکردم توکل به خدا یعنی زبانی بگو خدایا توکل به خودت اما الان بیشتر معنی سپردن به خدا رو متوجه میشم .
   اگر پشتکار داشته باشیم وایمان وباور به راه واقعا لاغری اسانترین کار دنیاست و تا لاغری فاصله ای نیست .انجام تمرینات مثل اجرهای دیوار ساختمان هستند که سرجایشان درست چیده شوند دیوار صاف ومحکم درست می شود ،تمرینات هم اگر صحیح انجام شود در ذهن درست ذخیره می شود .
   دیدن فایلها وانجام تمرینات وخواندن نوشته ها هم نعمت بزرگی است مانند هدایتمان به این مسیر که باید قدر ان و ارزش استاد که واسطه یادگیری ما است از طرف خدا را بدانیم و برای شکر گذاری از این نعمت بزرگ درست استفاده کنیم تا به نتیجه برسیم .
   خدایا بابت تمام نعمتهایت متشکرم واز شما استاد گرامی نیز سپاسگزارم .🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 540 کلمه

   سلام استاد ودوستان گرامی گام۲۱اینکه این دوست عزیزمون که فایل تهیه کرده وادامه نداده چون باور نداشته وامید نداشته که میتونه از این روش لاعر بشه وقتی ما میریم دکتر حالا برای هر بیماری مگه وقتی بریم دکتر وبیام سریع خوب میشیم یا وقتی یکی دوروز از مصرف داروها ما خوب میشیم باید دوره درمان تکمیل کنیم به گفته های دکتر گوش کنیم تا به نتیجه برسیم این دوره ها هم همینطوره باید اول گام به گام فرمولهای ذهنمون تغییر بدیم تا به متیجه برسیم ایشالا باید عجله نداشته باشیم چون عجله کرون باعث ناامید شدن ما میشهدوباید باور کنیم که میتونیم از این روش به نتیجه واقعی برسیم با ایمان به خدا واعتماد به خدا وقتی باور کرویم بقیه کار وخدا خکدش برامون انجام میده نگران نباشیم بنطر من این تنها راه لاغر شدنه چون هر کدوم از ما بارها راهای زیادی امتحان کردیم اما به نتیجه نرسیدیم که الان اینجا در خدمت استاد هستیم پس باور کنیم وراه ادامه بدیم چون خدا ما رو هدایت کروه انتخاب کرده وما رو در ای مسیر قرار داده تا با استاد عزیزمون اشنا بشیم وایشون هم با تمام تاشی که میکنه مارو به مقصد برسونه پدرم ی باغ داره فصل بهار که میشه میره وی سری به باع میزنهوعلفای حرز میچینه‌بعد طی دو مرحله در زمان های مناسب سم میزنه بقیه کارو خدا خودش انجام میده که شکوفه دادن درخت ودر اومدن میوه صبر کردن تا کمکم میوه تغییر رنگ میده وتا خرداد که فصل برداشته اونه ما هم مثل اون دوست کشاورزموناز اول کار به خدا ایمان داریم اما وقتی فصل برداشت که میرسه دیگه امیدمون نا امید میشه که حالا چقد زحمت کشیدم وحالا میدون بار کیلویی چند برداره و زحمتم هدر نره و…نمیدونم که چرا ما انسانها اینجوری هستیم که از اول ایمان داریم اما وسط راه کم میاریم در تمام جهات زندیگم همین جوریم ها برای چاقی ها همین طوره ما نباید نا امید باشبم چون خدا مارو هدایت کرده امتخاب کرده ودر این مسیر قرار داده اخه تضمینی از این بالاتر مگه داریم استاد عزیزمونم هم که تو همه فایلها میگه این تنها روشیه که میتونه مارو به مقصد برسونه وما مطئن باشیم که میتونیم لاغر بشیم ما بارها بیمار شدیم ونهایت رفتیم دکتر وی سری دارو داده بقیه کارو کی انجام میده خدایی که ما رو افریده ما چکار کردیم واون چکار میکنه واما توبه کردن اینکه در قرانم اومده کهتوبه کنی سریع خدا میپدیره اصافه وزنم ی گناه چون ما با رفتارهای غلط خودمون جسمی رو که خدا صیقلی شده تحکیل ما داده به این روز در اوردیم پس توبه میکنم‌که خدایا منو ببخش بابت این رفتار زشتم خدایا منو ببخش که سالها این رفتارهای اشتباه انجام دادم‌ناخواسته بوده والان پشیمونم وتوبه میکنم که این اشتباهاتمو تکرار نکنم منمیخوام ی فرزانه جدید دیگه ای بشم من میخوام دیگه اشتباهاتمو تکرار نکنم من میخواموزندگی دیگه ای رو تجربه کنم من میخوام در تمام جهات زندگی تغییر کنم میخواممن میخوام تغییر کنم واز تو هم میخوام که کمکم کنی والانم داره کمکم میکنه که الان اینجا هستم به لطف خدا واستاد عزیزم همه دور هم هستیم ودر یک مسی حرکت میکنیم و ما باید در تمام مسیر به خدا ایمان داشتهوباشیم وبهش اعتماد کنیم واینو بدونیم که خدا همیشه با ماست وپشتیبان ما خدایا ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/11/25 19:59
   مدت عضویت: 1433 روز
   امتیاز کاربر: 16901 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,437 کلمه

   ما اگر دچار اضافه وزن شدیم این اتفاق طی دو سه روز رخ نداد ه به تعداد سالهای زندگیمون زمان برده حالا اگر چاقی ما بعد از ازداوج بوده بازم چند سالی گذشته تا ما چاق شدیم و یه دفعه نبوده و مطمعنا به مروز زمان بیشتر شده و احساس ما هم بدتر شده پس چرا انتطار داری با دو یا سه تا فایل لاغر بشیم مگه ما دو سه روزه چاق شدیم که بخواییم دو سه روزه لاغر بشیم و خیلیها این مشکل رو دارن و با عجله کردن از مسیر لاغری با ذهن خارج میشن و ادامه نمیدن(من هیچ عجله ای ندارم و با حال خوب و اشتیاق و استمرار و تعهد دارم جلو میرم و به اندازه ی تلاشی که میکنم تا حرفهای استاد رو به عمل تبدیل کنم دارم نتیجه میگیریم چون من هر روز فایل گوش دادن و نوشتن رو دارم و واقعا جز برنامه های زندگیم شده ولی موضوع اصلی این هست که چقدر من دارم عمل میکنم و این نتیجه رو رقم میزنه ) .

   چطور این همه وقت صرف کارهای بیهودی میکنی ولی روزی نیم ساعت یا یک ساعت وقت برای این دوره ها و آموزشها نمیزاری که کل زندگیت رو تغییر میده .(ما باید هر روز یه گام هر چند کوچیک برای خودمون برداریم از راه درست که آموزش لاعری با دهن هست تا ذهن ما همرا ه ما بشه و فرمولهای جدید جایگزین فرمولهای قدیم بشه و رفتارهای درست جایگزین رفتارهای غلط گذشته بشن )

   با دیدن نتایج دیگران در خودتون انگیزه ایجاد کنید و امید پیدا کنید و باور کنید که شما هم میتونید تغییر کنید (من خیلی وقت هست یعنی از زمانی که با این روش آشنا شدم متوجه شدم که من میتونم لاغر بشم و امید و انگیزه پیدا کردم برای رسیدن به هدفم و با دیدن دوستان شگفتی ساز و خود استاد ذهنم راحتتر پذیرفت که لاغری خیلی راحت در من به وجود میاد بدون سختی ولی باید به جسمم زمان بدم ).

   رهایی از این چاقی خیلی برامون سخت شده به تعداد دفعاتی که ما از لاغری شکست خوردیم لاغری برای ما سختتر شده و ما ناامید و بی ایمان شدیم و باور نداریم که میتونیم لاعر بشیم و اگر بتونیم همین یه کار یعنی ایجاد باور در خودمون رو به وجود بیاریم بالاترین کار رو انجام دادیم (من هم باور اینکه میتونم لاعر بشم رو هر روز در خودم دارم قویتر میکنم و میگم بهش میرسم و همیشه به خودم میگم اینهمه آدم متناسب در اطراف من هست من هم یکی مثل این آدم ها و واقعا از درون احساس متناسب بودن و سبک بودن میکنم و میدونم به زودی جسم من هم سبکتر و متناسبتر میشه ).

   روند جسم ما و کل جهان به صورت یه دفعه ای نیست که مثلا شب بذری بکاریم و فردا پاشیم ببینیم اون بزرگ شده نه پروسه ای داره و اینطور نیست که کشاورز بشینه بالای زمینش و گریه و زاری کنه تا زمینش محصول بده .و حالا کار کشاورز چی هست ؟؟باید مراقبت کنه از اون زمینش علف هرزی رشد نکنه و یا آفت ها رو از بین ببره و یا اگر آبیاری میخواد اگر مراقبت میخواد کشاورز انجام بده (پس ما هم مثل همین کشاورز باید از ذهنمون مراقبت کنیم و بذر لاغری رو بکارییم و منتطر باشیم و مواظب باشیم تا بذرهای ما رشد کنن و تبدیل به درخت تنومند لاِغری بشن و اگر هر فکر منفی و شیطانی هم داشتیم اون رو از خودمون دور کنیم و خلاصه باید مواظب باشیم تا نتیجه رو ببینیم )

   هر وقت ذهن ما آماده شده نقش خداوند در جسم ما بیشتر از هر چیزی در جسم ما هست و جسم ما مشتاق هست که متتاسب بشه و میبینیم که وقتی جایی در بدن ما زخم میشه ما نهایتش یه چسب زخم میز نیم ولی بدنمون خودش کارهای ترمیم و اصلاح رو انجام میده و اون زخم جوش میخوره و سلوسازی میشه و پبوند و ترمیم ایجاد میشه پس ما چی کار کردیم و خدا چی کار کرد پس چرا باور نمیکنیم و ایمان نداریم و خدا رو فراموش میکنیم که ما میتونیم لاغر بشیم ( اتفاقا من هم به خودم میگم که من باید فقط باور کنم که میتونم و خدا خودش کمکم میکنه و من رو به تناسب دلخواهم میرسونم خودش گفته از تو حرکت از من برکت من قدم اول که باور کردن هست رو در خودم ایجاد کردم و خدا هم پشت و پناه من هست و من رو حمایت میکنه و من دوست دارم غیر خدا محتاج هیچ کس نباشم نه دکتر تغذیه نه باشگاه نه قرص و نه دوا و مطمعنم با این روش دقیقا همین اتفاق برای من میوفته که البته در این مسیر استاد عطار روشن دستهای خداوند بر روی زمین هستن و نجات دهنده ی ما از چاقی ).

   یه کشاورز به امید مردم بذر نمیکاره و با امید به خدا بذر رو میکاره و منتظر هست که رشد کنه و بزرگ بشه ولی موقع فروش دیگه امید کشاور ز به خدا نیست به مردم هست که بخرن و بذرها فروش برن چرا اینطور هست ؟؟؟(اینجا همین بی ایمانی کشاورز و همچنین مردم رو نشون میده که اکثر مردم به حرف به خدا ایمان دارن و اما در عمل که میشه به خدا ایمان ندارن ).

   اگر در ما ذوق و شوقی هست برای کاری مطمعن باشید در ما توانایی انجام اون کار هست و اگر ما وسط کار سست و ضعیف میشیم و ادامه نمیدیم میگیم خدا برای ما نمیخواد ولی مدتها هست که دیگه این حرفها رو بر زبونم نمیارم و به خدا ایمان دارم (من خودم ذوق و شوق لاعرشدن رو از همون اول داشتم و هنوزم دارم و مطمعنم من توانایی لاغر شدن رو دارم ).
   و خدا هر فردی رو که بدونه توانایی لاغر شدن داره با این مسیر آشنا میکنه .
   و خداوند دوست داره ما لاعر بشیم و سیستم بدن ما اینطور هست که همیشه به سمت اصلاح شدن و بهتر شدن حرکت میکنه پس باید ایمان بیاریم و اقدام کنیم و خدا هم کمکمون میکنه و ما موفق میشیم و اگر ما باور کنیم میتونیم لاغر بشیم کلی از مسیر رو طی کردیم (سیستم جهان و سیستم بدن من که جزیی از این جهان هست به سمت اصلاح شدن هست وهر کس اصافه وزن داره جسمش مشتاق هست به سمت لاعری حرکت کنه و اون اصافه وزن رو نداشته باشه فقط باید ایمان داشته باشیم که میتونیم لاعر بشیم بدون هیچ عامل بیرونی ) .
   هر جا در قران حرف از توبه هست خداوند سریع میگه بهشت من و رحمت من به این افراد تو به کننده داده میشه و اضافه وزن هم مثل گناه هست و هر وقت تو به کنید و بگید دیگه افکار و رفتار چاق کننده انحام نمیدیم چون واقعا چاقی یه مشت افکار اشتباه هست و بگو خدایا دیگه نمیخوام چاقی و بیماری ها رو داشته باشم و میخوام تناسب و سلامتی رو امتحان کنم و خدا توبه ی شما رو قبول میکنه و شما رو هل میده به سمت تناسب و سلامتی .

   پس اگر الان ما زنده هستیم این لطف خدا هست و ما اینجا فقط لذت میبریم و نتیجه اش رو هم در زندگی میبینیم .
   پس هر کاری رو با اشتیاق شروع میکنیم و انگیزه داریم اون همون ایمان به خدا هست که ما داریم به ندای پرودگار درونمون پاسخ میدیم و اما بعدش که عجله میکنیم دیگه این عجله کار شیطان هست و ما رو از مسیر خارج میکنه .
   لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست اگر که باور کنید میتونید لاغر بشید ( لاغر شدن خیلی راحت هست مثل نفس کشیدن ما مثل پلک زدن ما مثل صربان قلب ما مثل رشد مو و ناخن ما و ..)
   زمانی که کسی روی افکارش کار کنه و تمرینها رو انجام بده پازل لاغری رو در ذهن خودش ایجاد میکنه (پس همین فایل گوش کردنها و تمرین انجام دادنها باعث تغییر تصویر دهنی ما میشن ) .

   لطف پردگار هست که من به این مسیر هدایت شدم و لاعری رو یا گرفتم و ایمان دارم که میتونم و با انگیزه دارم ا دامه میدم و ایمان دارم خدا من رو به موفقیتها میرسونه و تمام سختی کار همین کوه باور هست که اگر ردش کنی کلی جلو میفتی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ☺️s-moazamiy0🤗
   1399/11/23 14:55
   مدت عضویت: 989 روز
   امتیاز کاربر: 634 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,689 کلمه

   سلااااااااااااااممممم😊😍وقتتون بخیر و خوشی 🙏 امیدوارم در بهترین حالت ممکنه زتدگیتون باشید دوستان عزیزو همسیرم😊🙏گام بیست و یکم از مسیر لاغری من (توبه کنید تا لاغر شوید)
   قبلش ی نکته ای مهم رو بگم خدمتتون ک من تمرین این فایل رو انجام دادم ولی چون استادم تایید نکردن اون درک و اشتیاق من رو …پیش خودم گفتم ک درکم ازین مطلب اونی نبوده ک شرح دادم شاید نزدیک بوده شایدم نبوده بخاطر همین برگشتم و دوباره فایل گوش دادم و قبل از فایل مطالب و خوندم و بععععله متوجه شدم درکم درست نبوده و اون رو پاک کردم و الان دوباره درک رو براتون ب اشتراک میزارم….
   امیدوارم ک باخوندنش حوصلتون سر نره ☺️🙏
   بخاطر تغییرات سایت هم از شما استاد عزیزم تشکر دارم ک ی نوع انگیزه س حداقل برای من و کاره خوندن رو ب مراتب آسونتر کرده و بالذت بیشتری می‌خونیم ☺️🌹
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

   🔴شاید کسایی ک از قدرت لاغری با ذهن بی اطلاع باشن ، با شنیدن این جمله : (توبه کنید تا لاغر شوید ) ,خنده ای ب روی لب بیارن و بگن ای بابا اینا دیگ کین ک همه چی و بهم ربط میدن اصلا چ ربطی داره .نمیدونم شاید اگ خودمم بودم چند سال پیش اگ میدیدم خندم میگرفت یا ی آهی میکشیدم میگفتم ای بابا من با جسمم نتونستم حالا بیام با ذهنم لاغر بشم یا خدای نکرده مسخره میکردم ک یعنی چی توبه کنم لاغر بشم یعنی ب کسایی ک بهشون بدی کردم برم طلب حلالیت کنم بگم فلانی تروخدا منو ببخش ک من لاغر بشم ،،یا لاغری من دست بخشیدن گناه منه …بخاطر درک و فهمی ک ازش نداشتم…

   • الآن ک دارم فکر میکنم بهتر دارم درک