0

انگیزشی رهایی از چاقی

انگیزشی لاغری
اندازه متن

سال های زیاد از عمرم را با چاقی سپری کردم و در تمام آن سال ها حتی یک جمله انگیزشی لاغری از دیگران نشنیدم. هرچه بود در جهت تحقیر، سرزنش و تخریب اعتماد به نفس من بود.

حتی آنهایی که قصد تشویق من برای لاغر شدن را داشتند از عبارت هایی استفاده می کردند که نه تنها باعث ایجاد انگیزه لاغری در من نمی شد بلکه بیشتر سبب تقویت باور عدم توانایی لاغر شدن در من می شد.

عبارت هایی مانند:

 • لاغر بشی خیلی خوبه
 • کی میخوای لاغر بشی
 • چرا به فکر خودت نیستی
 • به فکر آینده ات باش
 • اگه تا جوون هستی لاغر نشی دیگه نمی تونی لاغر بشی
 • و صدها جمله دیگر که من و شما شنیده ایم

در آن هنگام با تمام وجود در ذهنم فریاد می زدم “من هم دوست دارم لاغر شوم” اما چگونه؟

” من هم دوست دارم مثل دیگران لباس های رنگ روشن بپوشم” اما چگونه؟

” من هم دوست دارم با سر بالا و بدون نگرانی از نگاه تحقیرآمیز دیگران در مهمانی ها حاظر شوم” اما چگونه؟

انبوهی از دلایل مختلف برای دوست داشتن لاغری در وجودم داشتم اما راهی برای رسیدن به آنها نداشتم.

سالها رژیم های مختلف گرفته بودم، ورزش های سخت انجام داده بودم، سال ها در جستجوی لاغری بودم اما نتیجه ای برایم نداشت.

دیگر باور کرده بودم که سرنوشت من چاقی است و خداوند مرا اینگونه آفریده است.

انگیزه من برای لاغری

تنها عاملی که در من اشتیاق لاغر شدن را ایجاد کرد، آگاهی از قوانین ذهن بود. زمانی که با قانون جذب و قدرت ذهن آشنا شدم هدف من لاغری نبود، بلکه تغییر شرایط مالی و شغلی ام بود اما نمی دانستم این اشتیاق و انگیزه تغییر کردن آنچنان مرا دگرگون می کند که باعث تغییر جسم من خواهد شد و پس از آن نه تنها شغل بلکه تمام زندگی من وقف لاغری و لاغر شدن می شود.

خواندن کتاب های انگیزشی و گوش دادن به آموزش های استادی توانا در عرصه توحید و یکتاپرستی شوق تغییر را در من ایجاد کرد و آن شوق آنچنان شعله ور شد که چاقی مرا در برگرفت و من بعد از 35 سال چاقی توانستم در مسیر لاغری با قدرت ذهن قرار بگیرم و با اشتیاق و استمرار در این مسیر به تناسبی که هیچ زمان از زندگی در رویای خودم نمی دیدم دست پیدا کنم.

اشتیاق و انگیزه من برای لاغر شدن به حدی بود که افراد زیادی تحت تاثیر آن قرار گرفته و از آموزش های لاغری با ذهن و مسیری که من طی کرده بودم برای خلق رویای لاغری خود اقدام کردند و به لطف خدا نتایج عالی کسب کردند که نتایج شگفتی سازی برخی از دوستان در آلبوم شگفتی های سایت به نمایش گذاشته شده است.

چگونگی ایجاد اشتیاق و انگیزه در من از طریق شنیدن سخنان انگیزشی درباره تغییر زندگی بود که به لاغری ختم شد و این موضوع سبب شد که به وضوح به قدرت سخنان انگیزشی لاغری پی ببرم و مجموعه فایل های انگیزشی برای ایجاد شوق و اشتیاق لاغری را تهیه کنم.

شما می توانید با گوش دادن مکرر این فایل و همچنین فایل صوتی فوق العاده خدای لاغری و همچنین ف روبرو شدن با چاقی در خود اشتیاق و انگیزه لاغر شدن را تشدید کنید.

همچنین با تماشای تصاویر افرادی که مانند شرایط اکنون شما چاق بوده اند اما با تصمیم قاطع وارد مسیر لاغری با ذهن شده اند و نتایج عالی گرفته اند در خود انگیزه لاغری ایجاد کنید.

نوشته های اعضای این سایت بهترین و تاثیرگذارترین کتاب انگیزشی لاغری در جهان است، چرا که حاصل تجربه عملی و مستندی از زندگی افرادی است که از مسیر لاغری با ذهن برای رهایی از چاقی و تجربه لاغری حرکت کرده اند.

تاثیر محتوای‌ انگیزشی

محتوای انگیزشی لاغری چگونه باعث ایجاد اشتیاق در ما برای متناسب شدن می شود؟

از ویژگی های ذهن ما همرنگ شدن با محیط پیرامون است، حتما این ضرب المثل را شنیده اید “خواهی نشوی رسوا، همرنگ جماعت شو”

ذهن ما علاقه شدید به همرنگ جماعت شدن دارد و علت آن جمع آوری اطلاعات برای حفظ امنیت و بقای ما در زندگی است.

مثال واضح آن زمانی است که اتفاقی در جامعه رخ می دهد که فضای دهن عموم جامعه را به خود جلب می کند، درباره آن در رسانه ها به دفعات صحبت می شود، شبکه های مجازی به شدت درباره آن موضوع اطلاعات و اخبار ارائه می کنند و به مرور افراد در مورد آن موضوع با یکدیگر صحبت می کنند.

وقتی ذهن از طریق ورودی های خود (شنیداری، دیداری، لامسه) اطلاعاتی درباره خطری که جامعه را تهدید می کند دریافت کند به صورت اتوماتیک و خارج از اختیار ما احساس خطر را به صورت پیام عصبی و تاثیرگذار به مغز منتقل می کند و مغز که وظیفه کنترل صد در صد جسم را به عهده دارد از طریق سیستم عصبی پیام هایی را به قسمت های محتلف جسم ارسال می کند که مفهوم آماده باش برای رویارویی با خطری که در کمین است می باشد.

در این حالت جسم ما در حالت اضطراب و ترس قرار می گیرد و تمام فکر و ذکر ما مشغول آن ماجرا می شود و به این شکل ذهن ما همرنگ اوضاع و شرایط پیرامون خود می شود.

این از ویژگی های ذهن انسان است که در هیچ موجود دیگری به این شکل وجود ندارد.

بنابراین به صورت آگاهانه و هوشمندانه ای می توان با توجه کردن به موضوعاتی که مربوط به لاغری و لاغر شدن است ذهن خود را در فضای لاغری قرار داد و در نهایت لاغر شدن برای ذهن ما به شکل ساده تری باورپذیر می شود.

چون بارها درباره لاغری نوشته هایی را خوانده ایم، تصاویر افرادی که لاغر شده اند را دیده ایم و فایل های صوتی یا تصویری مربوط به لاغری با ذهن را دیده ایم.

همه اینها ورودی هایی مثبت و انگیزشی لاغری برای ذهن ما هستند و بعد از مدت کوتاهی ما توانمدی لاغر شدن را در خود احساس می کنیم.

باور می کنیم که می توانیم لاغر شویم چون بارها شنیده، خوانده و دیده ایم که افرادی در شرایط وزنی و سنی فعلی ما با اقدام کردن و استفاده از آموزش های لاغری با ذهن لاغر شده اند پی برای ما هم طبیعی و باورپذیر می شود که ما هم بتوانیم لاغر شویم.

به همین دلیل به شما دوست عزیزی که رویای لاغری داری توصیه میکنم از محتوای آموزشی، نوشته های اعضای سایت و همچنین تصاویر آلبوم شگفتی سازان بعنوان ورودی های انگیزشی لاغری ذهن خود استفاده کنید و به صورت آگاهانه ذهن خود را در معرض آگاهی صحیح و تاثیرگذار درباره لاغری قرار دهید.

در این صورت به شما اطمینان می دهم زودتر از آنچه تصور کنید اشتیاق و انگیزه لاغر شدن در شما افزایش پیدا می کند و احساس می کنید شما هم می توانید از چاقی و وضعیت فعلی رهایی پیدا کنید.

رویای لاغری من

هر فردی در زندگی رویاهایی دارد و سعی می کند به همه یا بخشی از آنها دست پیدا کند.

دستیابی به رویا از لذت بخش ترین تجربیات زندگی می باشد که عده اندکی از انسانها موفق به تجربه آن در سطح فراوان می شوند. بسیار از انسانها در زمان حیات خود تنها موفق به تجربه تعداد کمی از رویاهای خود می شوند.

در تمام سال های که چاق بودم مهمترین رویای من، لاغر شدن بود.

هر موفقیتی را در گرو لاغر شدن می دیدم و هر شکست و ناکامی را به دلیل چاق بودنم می دانستم و هر لذتی را بعد از لاغر شدن می خواستم.

رویای لاغری در من شعله ور شد و به لطف خدای مهربان به مسیری هدایت شدم که آموختم چگونه باید متناسب شوم

و لذت رسیدن به رویای لاغری چنان در من اشتیاقی ایجاد کرد که تصمیم گرفتم به دیگران کمک کنم تا به رویای لاغری خود برسند

و امروز زیباترین لحظه زندگی من زمانی است که نتایج شرکت کننده های مسیر لاغری با ذهن را می خوانم، می شنوم و تصویر شگفتی سازی آنان را می بینم.

با رنگ گرفتن رویای لاغری دوستانم هر لحظه رویای لاغری من پررنگ و پررنگ تر می شه و چه زیباست رویایی که رویای دیگران باشد.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

 

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

Rating 3.71 from 135 votes

https://tanasobefekri.net/?p=9846
برچسب ها:
29 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار مریم ابارشی
   1402/12/04 20:35
   مدت عضویت: 50 روز
   امتیاز کاربر: 40
   محتوای دیدگاه: 20 کلمه

   سلام همبن الان فایل رو دانلود کردم گوش میدم

   وعمل میکنم به امید لاغری

   وقتی لاغر شدم دوباره میام اینجا  اعلام میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/07/17 08:33
   مدت عضویت: 363 روز
   امتیاز کاربر: 21070 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 303 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی

   خدایا شکرت که توانستم درتاریخ 1402/7/17 این فایل انگیزشی را گوش دهم 

   استاد چقدر صدای شما همراه با اهنگ برای من دلنشین بود به طوری که فکر میکردی از سوی خداوند این گفتار امده است که تو باید به لاغری برسی و با اطمینان به من یادآوری میکرد که انگیزه من دراین راه چندین برابر شد چون تصورکردن لاغری درذهن قبلا برای من اصلا آرزو هم نبود چون فکر میکردم هرگز من لاغر نخواهم شد و اصلا لحظه ای به این فکر نمیکردم و اصلا من نمیدانستم از طریق فرمولهای ذهنی من چاق شدم و انشاالله از طریق همین راه یعنی فرمولهای لاغری و بدون زحمت من لاغر خواهم شد .

   استاد من هفته ی قبل درمشهد مقدس نایب الزیاره شما بودم و آنجا رفتم مانتو بخرم ابتدا به فروشنده گفتم سایز 54 بیاورد وقتی آورد فوق العاده برای من گشاد بود بهش گفتم من کمی لاغر شدم سایز 52بیاورید و درنهایت سایز 50 اندازه من شد وبرای اولین بار فروشنده به من به جای مانتوی مشکی و سورمه ای رنگ قهوه ای شکلاتی داد و گفت شما این رنگ را بپوشید خیلی بهتون میاد و وقتی پوشیدم ودیدم اندازه است واقعا اشک شوق ریختم و شما را دعا کردم که چطور من درکمتراز یکسال 4 سایز کم کردم و دعاگوی شما شدم و چقدر خوشحال شدم که توانستم مانتو به رنگ روشن بپوشم 

   استاد این فایل برای انگیزه لاغری خیلی مهم است که فقط خودمان را باورکنیم که لاغر میشویم و به خود و خدا ایمان داشته باشیم که فقط از این مسیر من لاغر خواهم شد و انشاالله به وزن ایده ال خودم یعنی 59 خواهم رسید 

   بازم ممنون ازشما استاد عزیز که در فایلهای رایگان هم دقیقا مطالب را توضیح میدهید که ما افراد چاق با گوش دادن و رعایت کردن وزن کم کردیم بازم ممنون از شما 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ربابه
   1402/05/31 10:55
   مدت عضویت: 242 روز
   امتیاز کاربر: 2525 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 19 کلمه

   سلام عزیزان ،ازوقتی با این استاد عزیر آشنا شدم حالم ،ذهنم خیلی خوب شده ،انشاالله همیشه شاد تندرست باشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/02/13 23:21
   مدت عضویت: 445 روز
   امتیاز کاربر: 48010 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 220 کلمه

   سلام براستاداین مسیر خدا شما رو برای ما که میخو اهیم تغییرکنیم نگه داره بعضی روزهاوفتی شماجواب دیکاه دیر میدید قبلم درد میگیزه که خدایی نکرده براتون مشکلی پیش  نبومبده  باشه خدا به شمابه اندازه چندین اتسان عمر عطافرماید که باعث خیر وبرکت دروجود ادمهای مثل من شتد ید بقدری این روزهاحالم خوب هست  که لز یک روز به اندازه چتد روز زندگی میکنم 

   من واقعا دراماحساس دوباره زندگی رو توررگم حس میکنم 

   بعضی زمان به قدری شور وشوق دارم که بارهاازخدا مبخوام این شوردوشوق برام حفظ کنه برای همه کسانی که اینحا  احضوردارن این احساسم اروزمیکنم من برای تغییر وپیدایش 

   افکارتازه وایدهای نوع به خود می بالم دلم میخواد همه جای ااین سایت یی نوشته داشته باشم چون هر قسمتشیی کلاس درس عالی هست خدا به من فرصت بده سعی دارم کل سایت ببینم بعض از قسمت هاشو وفتی وارد میشم یی حس تازگی ونوی درمن ایجاد میکنه 

   با گوش به این فایل احساس کردم کل افردی که توسایت هستن  دارن باهم هم صدا شدن ارکست بزرگی رو اجرا  میکنن از صداهای افرادی که باهم دارن برای اروزهای خود دارن تلاش میکنن که  گوشه همه انسانهای جهان برسه  ای گاش گوش شنوایی داشته باشن

    همه افراد که دلشون دریای شده واحساسشون عالی شده با این صدا هماهنگی خوبی بین ذهن وروحم بوجود امد ازشما تشکرمیکنم که سبب خیر شدید 

   خوا پشت وپناهتون یاحق حق نگهدارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 51 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری😊
    هر وقت زمان تایید دیدگاه ها بیشتر از حد معمول طول کشید مطمئن باشید مشغول لذت بردن از فضا یا فرصتی هستم که کار سایت با تاخیر انجام میشه 😊
    اتفاقا در مشکلات من بهترین جایی که سراغ دارم برای مشغول شدن سایت تناسب فکریه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار صالحه
     1402/02/14 16:55
     مدت عضویت: 445 روز
     امتیاز کاربر: 48010 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 25 کلمه

     سلام خدا شکر همشه درسلامتی کامل به خدا سایه شمارو صد پنجاه ساله  کنه برای خانوادهات انشالله سالمتیوتن  درست 

     باشی خدا پشت وپناهت حق نگه دارت 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16185 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 125 کلمه

   با سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز و بزرگوارم..

   در وصف زیبا یی و معنوی بودن این فایل کلمه و جمله ای پیدا نمیکنم.! فقط میتونم بگم چقدر عالی و دلنشین و پر معنا .

   این فایل انگیزشی در اول صبح چنان شور و شوقی در من ایجاد کرد که خودم هم فکرش رو نمیکردم تا این حد میخوام انگیزه بگیرم امیدوار باشم و با شادی و نشاط روز شنبه ام رو آغاز کنم .

   من میخوام خیلی لاغر بشم تا به رویاهام برسم .

   خدای مهربانم خدای لاغری ام خدای خوشحالی و شادابی ام خدای وجود و درونم در این مسیر الهی همراهم باش و کمکم کن تا به رویاهام برسم.

   استاد عزیزم از اینکه باعث شدی اینقدر خدای عزیزم  رو حس و درک کنم بسیار بسیار ممنونم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 38840 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 68 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر 

   خیلی خوشحالم که در این مسیر با ارزش هستم 

   هر روز داره به آگاهیهای جدیدم اضافه میشه 

   ممنونم از فایل خوبتون ، خیلی لذتبخش بود 

   من از وقتی در این مسیرم همیشه سعی کردم حالم خوب باشه چون استاد گفته کسایی که خوشحالند پیشرفت می کنند و به تناسب اندام می رسند :))

   من می خواهم خیلی لاغر بشم اونقدر که به رویاهام برسم 

   سپاسگذارم استاد گرامی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار prrty2007@gmail.com
   1400/12/15 22:36
   مدت عضویت: 1263 روز
   امتیاز کاربر: 100 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   سلام ی سوال داشتم من فعلا نمیتونم دوره تهیع کنم با این دوره های رایگان میش لاغر شد یا ن باید حتما دوره تهیه کرد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 8 کلمه

    سلام و درود
    سنگ مفت، گنجشک مفت
    خودت امتحان کن

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار prrty2007@gmail.com
     1400/12/16 02:32
     مدت عضویت: 1263 روز
     امتیاز کاربر: 100 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 8 کلمه

     بله جواب خوبی بود 😂😂چند روزه شروع کردم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار moradisomaih20@gmail.com
    1401/07/05 15:12
    مدت عضویت: 709 روز
    امتیاز کاربر: 898 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 17 کلمه

    سلام دوست من بله خیلی عالی میشه من حدود چهارده کیلو باهمین فایلهای رایگان استاد کم کردم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fpourrahnma@gmail.com
   1400/10/23 00:54
   مدت عضویت: 839 روز
   امتیاز کاربر: 206 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 221 کلمه

   سلاااااااام به همه 

   من اضافه وزن 16 کیلویی داشتم وقتی وارد سایت شدم دو هفته میگذره و من یک کیلو کم کردم

   فقط یک سر نخ از استاد گرفتم و ذهنم اونو ادامه داد اونم تغییر در سبک زندگیم بود

   قبلا ورزش میکردم ولی یکم پر خوری هم میکردم کنارش . ولی الان تصمیم مصمم گرفتم به داشتن سبک زندگی سالم 

   درست غذا بخورم درست بخوابم درست ورزش کنم

   واقعا همه امراض و مشکلات از پرخوریه و ادم رو به هزار بیماری درونی و بیرونی میکشونه

   زشتی ظاهری و باطنی

   الانم همه چیز میخورم ولی خیلی کمتر

   اصلا ذهنم دیگه قبول نمیکنه زیاد بخورم و واقعا حالم بد میشه

   قبلا باید میترکیدم تا احساس کنم سیر شدم الان یکم میخورم میرم کنار و مغزم هنوز دستور سیری نداده و میگه یکم دیگه بخور جا داری ولی چند دقیقه ک میگذره میبینم واقعا احساس سیری میکنم 

   خدایا شکرت

   اقای عطار روشن و این سایت دست خداست که به سمت ما دراز شده فقط کافیه ماهم دستمون رو دراز کنیم و همت کنیم

   با اراده و تمرین و تکرار جوری ناخودآگاهمون رو تغییر میدیم که قبول کنه بااااااااییییییید خوش اندام باشیم 

   به همه کسایی ک نوشته منو میخونن امید و انرژی میدم و از خدا میخام به قلبتون قوت بده ک تحت هیییچ شرایطی از خواستتون کوتاه نیاین

   فقط همیشه چشماتونو ببندین و خودتون رو تو شرایط دلخواه تصور کنید و لبخند بزنید و عاشق خودتون باشید

   بدرود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار shahrbanou1346
    1400/12/16 08:45
    مدت عضویت: 1373 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 44 کلمه

    سلام دوست همراه من  

    ورودت به سایت تناسب فکری رو خوشامد میگم‌

    آففففرین به شما   …. هنو  نیومده یه کیلو کم کردی  این خیلی عالیه   همینجور ادامه بدی  با همین دوره های رایگان و عمومی  شگفتی ساز خواهی شد ……آفرین ادامه بده ..

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متولد 1400/6/5
   1400/07/26 13:58
   مدت عضویت: 976 روز
   امتیاز کاربر: 1850 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 40 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   جمله تاثیر گذار برای من 

   انقدر با انرژی پیش برو که اگر هر کس گفت نمیتونی و چاقتر شدی انگیزه بیشتری برای لاغر شدن و اثبات درست بودن مسیر بگیرم 

   عالی بود 

   سپاس استاد عزیز بابت فایلهای فوق العده ارزشمند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 364 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 33 کلمه

   خدایاشکرت برای شنیدن این پادکست عالی و پرانرژی سپاسگزارم جناب عطار روشن عزیز برای این همه اشتیاق فوق العاده شما برای تناسب فکری کسانی ک در مسیر هدایا توسط شما قرار گرفتند.

   پروردگارم سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار هانیه
   1400/06/10 13:58
   مدت عضویت: 1096 روز
   امتیاز کاربر: 12738 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 258 کلمه

   خدای من ! چرا تا حالا این فایلهای انگیزشی رو نشنیده بودم؟!

   چشمهام پر از اشکه استاد..چقدر خوب بود..چه تقارن جالبی…دیروز روز چهارم دوره بود و توی فایل دوم راز درباره رویای لاغری و تصویر سازی گفتین و من گریه م گرفت..الانم اینجا گفتین از رویای لاغریت دست نکش! بازم زدم زیر گریه!

   چی شد که من رویای لاغری نداشتم…نه که نداشته باشم، همه مون داریم اما نمی تونم خودم رو تو اون وزن و اندام و سایز ببینم..فکر کنم می دونم چی شد… اینقدر عزت نفسم سرکوب شد با اونهمه رژیم و راه های غیر اصولی که دیگه حتی نمی تونم توی تصورم هم خودم رو باریک ببینم…..جراتش رو ندارم…اما دیشب تا حدی تونستم…انگار داره یه اتفاق هایی درونم  میفته…هم دیشب با کلامتون دلم لرزید، هم الان با این فایل…واقعا دلم لرزید..این اشکها خیلی باارزشن… قلبم رو ، روحم رو دارن زلال می کنن و جلا میدن…این حق منه که رویای لاغری داشته باشم. که خودم رو توی وزن و سایز دلخواهم ببینم و به جرات میگم الان خیلییی این مساله برام راحت تر شده به مراتب…خدا عاشق منه و منم عاشق اون و زندگیم..من باید سهمم رو از زندگی بگیرم..سهم من از زندگی، چاقی و اضافه وزن نیست…سهم من زیبایی و عشق و آرامش و تناسب اندامه..سهم من زندگی اون جوری که توش لذت ببرم و حالم توش خوش باشه هست..من از سد خودم و ذهنم رد میشم و میرسم به رویام..من توانمندم، با ایمانم و متعهد به لاغری..من به صرف فعل توانستن میرسم…منم مثل همه شگفتی سازها و دوستان دیگه م می تونم..این بار دیگه می تونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 11 کلمه

    سلام من چطوری دوره تهیه میشه منم راهنمایی کنید خیلی ممنونم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 13 کلمه

     سلام و درود
     برای تهیه دوره های آموزشی به بخش محصولات مراجعه کنید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahrbanou1346
   1400/05/08 16:06
   مدت عضویت: 1373 روز
   امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 384 کلمه

    عرض سلام ،ادب و احترام‌

   من از این درس  سوالی را که به ذهنم رسید می پرسم وپاسخش را از همین متن  می فرستم 🍁

   همیشه مطالب آموزشی که به شکل پرسش و پاسخ مطرح میشن  بهتر در ذهن می مونن .🍁

   سوال :     ما چه وقت می تونیم در زمینه لاغر شدن  احساس توانمندی کنیم  یعنی چه وقت به این باور می رسیم که  ما هم می تونیم لاغر بشیم ؟🍁

   پاسخ  :

     

   به صورت آگاهانه و هوشمندانه ای می توان با توجه کردن به موضوعاتی که مربوط به لاغری و لاغر شدن است ذهن خود را در فضای لاغری قرار داد و در نهایت لاغر شدن برای ذهن ما به شکل ساده تری باورپذیر می شود.🍁

   چون بارها درباره لاغری نوشته هایی را خوانده ایم، تصاویر افرادی که لاغر شده اند را دیده ایم و فایل های صوتی یا تصویری مربوط به لاغری با ذهن را دیده ایم.🍁

   همه اینها ورودی هایی مثبت و انگیزشی لاغری برای ذهن ما هستند و بعد از مدت کوتاهی ما توانمندی لاغر شدن را در خود احساس می کنیم.🍁

   باور می کنیم که می توانیم لاغر شویم چون بارها شنیده، خوانده و دیده ایم که افرادی در شرایط وزنی و سنی فعلی ما با اقدام کردن و استفاده از آموزش های لاغری با ذهن لاغر شده اند پس برای ما هم طبیعی و باورپذیر می شود که ما هم بتوانیم لاغر شویم.

   به همین دلیل به شما دوست عزیزی که رویای لاغری داری توصیه میکنم از محتوای آموزشی، نوشته های اعضای سایت و همچنین تصاویر آلبوم شگفتی سازان بعنوان ورودی های انگیزشی لاغری ذهن خود استفاده کنید و به صورت آگاهانه ذهن خود را در معرض آگاهی صحیح و تاثیرگذار درباره لاغری قرار دهید.🍁

   در این صورت به شما اطمینان می دهم زودتر از آنچه تصور کنید اشتیاق و انگیزه لاغر شدن در شما افزایش پیدا می کند و احساس می کنید شما هم می توانید از چاقی و وضعیت فعلی رهایی پیدا کنید.🍁

   _________________________

   دوستان دقت  بفرمایید  تازه بعد از چند ماه  توقف و کنکاش در سایت تناسب فکری ،و استفاده از فایلهای صوتی و تصویری و تصاویر و فرمایشات عزیزان شگفتی ساز ،ما به خودباوری می رسیم و سپس انتظار برای لاغر شدن در ما شکل می گیره و همیشه به انتظار هر چیز که بمونیم  دیر یا زود بهش می رسیم .  ،به شرط اینکه  استمرار داشته باشیم .عجله نکنیم و ادامه بدیم‌.🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 😊s-moazamiy🤗
   1400/04/14 12:18
   مدت عضویت: 1037 روز
   امتیاز کاربر: 127 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,239 کلمه

   سلام ب همه ی دوستان عزیز و همسیرم 🙂 

   استاد جان وقتتون بخیر 😊🌹 من امروز هدایت شدم ب این فایل ،چرا هدایت ؟! استاد جان من هروز مقداری از وقتم صرف گشتن تو Google میشد برای پیدا کردن کلیپهای انگیزشی و حال خوب کن .

   امروز ک بیدار شدم گفتم اول ببینم کدوم قسمت از فایلهارو باید گوش بدم البته باید ن ب منظور اجبار🙂 .اومدم و دیدم ک تیتر اول فهرست زده «انگیزشی برای لاغری ✅» نمیدونم قبلا بوده این تیتر یا ن ولی من برای فکنم اولین بارهست ک دیدمش ، نمیدونم شاید قبلا هم گوشش کردم ولی هنوز وقت درک کردن من ازش نشده بود .این فایل انگیزشی ترین فایل و صدای بود ک تا ب عمرم شنیده بودم و خدا میدونه چقدررر حالمو خوب کرد .انرژی داد .اول صبحی رها شدم از افکار چ کنم نکنم ها .و متعهد میشم ک روزی دوبار این فایل رو گوش بدم، شب موقع خواب و صبح ب محض بیدار شدن علاوه ب انگیزه دادن و حال خوب موسیقی آرامش بخشی رو هم بهمراه داره و این فایل انگیزشی واقعا انگیزشی هست بدون کلمات تاکییدی وباصدای بلند ،بلک برخلاف همه ی جملاتی ک باید داخلشون هست و باصدای بلندی همراه است ،صدای شما دراوج احساس و آرامش هست و خیلی خیلییییی ب دل میشینه بازم خیلی لذتبخشه 😍 

   استاد جان از امروز علاوه بر گرفتن تصمیم لاغری ن فقط برای چند کیلو بلک خیلی بیشتر .انقدری ک حتی توی رویاهامم نمیدیدم میخام این تصمیم رو هم بگیرم ک خودمو وصل کنم ب اراده خداوند و این انتخابهای هروز ک من انتخاب میکنم امروز چ فایلی رو گوش بدم و ب تحلیل درش بیارم و بسپارم ب اراده خداوند و هرکجا ک احساس کردم و هدایت شدم ب یک یا چند فایل تمرینات  اون قسمت از آگاهی های فایل هاروانجام بدم 

   فقط استاد جان اگر ک تصمیمم خدای نکرده اشتباهی هست و نمیشه اینجوری پیادش کرد لطفا بگید بهم ک اتخاذش نکنم 🙏🙏  

   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺 

   برداشت من از فایل فوق انگیزشی برای لاغری: 

   خیلی از آدمها بقول عامیانه خودمونی آرزو بدل میمیرند از جمله این آرزو ها « نداشتن خونه ، ماشین ،نداشتن بچه ، خوشی نکردن  ،،نرفتن سفرهای زیارتی ، و از همه مهم تر آرزوی لاغر نشدن میمیرن…گاهی مردن این نیست ک بزارنمون توی خاک ،،خیلی از آدمها هستند ک زنده اند اما پراز غم و غصه هستند ، پراز نامیدی و نشدنها هستند ، پراز حسرت و نداشته ها هستند ،،، 😓😥 و این افراد فقط دارن روزاشون و میگذرونن ب بتالت وبدون هدف و انگیزه ،بدون اینک انتطارروزهای خوب رو بکشن ،،دیگ بماند ک حتی میتونن خالق زندگی خودشون باشن و این قدرت و دارن ک ب هر سو و جهت ک بخان میتونن زندگیشون رو تغیبر بدن ،،

   جدا از تنش و مسائل و مشکلات زندگی و حسرت داشتن اون خونه و ماشین ،یک حسرت توی دل آدمهای چاق وجود داره ک بادیدن هر فرد متناسب و لاغر این افکارو سوالات براشون وحتی قبلا برامون تداعی میشد ک چطور میتونم لاغر بشم ؟!چراخدا منو چاق آفرید؟! چرا شانسه و اقبال من باید چاقی باشه ؟!و چرا هرکاری میکنم لاغر نمیشم ؟! و این نوع سوالها هیچ وقت نزاشت و نمیزاره ک انسانها ب آرزوی لاغرشدن خودشون دست پیدا کنن 

   آدمها ب دودلیل باآرزوی لاغر شدن میمیرند :۱-ترس 

   ترس ازاینک شروع کنن و مثل دفعه های قبل شکست بخورن ،بعضی از آدمها حتی جرات شروع کردن رو هم ندارن ،ترس از نشدنها ،نتونستنها، 

   ۲-ازینک شاد نیستن ،زندگی و خیلی سخت و حدی میگیرن و فکر میکنن برای رسیدن ب خواسته ها باید سخت و طاقت فرسا تلاش و سختی بکشن زجر بکشن ،😐 و این افراد همیشه خودشون رو مقایسه کردن باافراد دیگ و همیشه حسرت داشتن ، بدون اینک تلاشی کنن برای خواسته شون و اون حسرت رو ب واقعیت زندگی خودشون تبدیل کنن ،درحالیک ختی از خدا عم گله و شکایت داشتن ، داشتیم 

   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

   برای ب واقعیت تبدیل کردن رویای لاغری باید ارزش قائل بشیم و برای رسیدن بهش باید تلاش کنیم ،اونم ن تلاش فیزیکی بلک با تلاشی توام بالذت و آرامشی ک با خودش بهمراه داره 

   ن اینک بخایم بترسیم ازشروع کردنها ، از تغییر کردن ،ازبنک دیگران چی میگن ،مسخرمون میکنن یا نمیکنن ،اینک شروع شروع کنیم و شکست بخوریم ،درحالیک شکست خوردن اشکالی نداره فقط کافیه ما تصمیم بگیریم و اقدام کنیم ،تصمیمی قاطع و مصمم ،،و ب این فکر کنیم ک راه لاغری با ذهن تنها وتنها راهی هست ک مارو ب خواسته ها و اهدافمون میرسونه ن فقط لاغری بلک در تمام جنبهای مختلف زندگی ،وفقط مایک راه ادامه دادن داریم یا میرسیم یا میمیرم و قطعا رسیدن هست 💪🤗

   ما در بینهایت راه و روش های قبلی ک از رژیم گرفتن شروع میشد تااااا ورزشهای سبک و سنگین هزینهای هنگف برای خریدن دارو و چربیسوزی ها و قرص دمنوش ووووووو تلاشمون فقط برای کم کردن چند کیلو اضافه وزن بوده .اما در راه و روش لاغری باقدرت ذهن خبری از بینهایت راه نیست ،خبری از صرف وقت و هزینه برای باشگاه وخورد و خوراک های جدااز اعضای خانواده برای گرفتن رژیم های سخت و طاقت فرسا نیست .فقط وفقط یک راه هست با کم کردن خیلی بیشتراز اون چندکیلو قبل… انقدری کم کردن سایز ووزن ک تو رویاهای خودمون هم نمیدیدیم 😊💃 

   لاغر شدن سخت نیست فقط موانع ذهنی ، انسانی و پیرامونی داره ،،ک با گرفتن تصمیم ما و اقدام کردن و ادامه و استمرار داشتن ما بااشتیاق و حال خوب ،ودراوج لذت بردن از مسیرو دراوج آرامش میتونیم موانع رو از سرراه رسیدن ب هدفهامون برداریم ،،گاهی این موانع ریشه محکم و قوی دارن ولی اونقد قوی و محکم ن ک در مسیرلاغری باقدرت ذهن نشه ریشه شو رو سست کرد از جاکند و بجاش افکار و باورهای صحیح ودرست بذرشو کاشت و باهروز ادامه دادن ما این بذرها شکوفا بشن و رشد ونمو داشته باشن ،پس باید صبر کرد..

   پس من با تصمیمم ،با اقدام کردن و شروع کردنم ، با نترسیدنم و ادامه دادم ، با حال خوب و اشتیاق و ایتمرارم میتونم در ادامه طول مسیر ،با هروز یک قدم برداشتن ب هدفم ب این باور برسم ک من هم میتوانم رویای لاغر شدن خودمو رو ب واقعیت تبدیل کنم و من میخواهم باتمام وجودم ک نغییرکنم اول از لحاظ نگرش و افکار وباورم ،بعد در تغییررفتارهای خودم ودر نهایت جسمم ب رویای سالها لاغرشدن و متناسب موندن برسم انشالله 🙏😍 

   و این اصلا طبیعت جهان هستی نیست ک دریک خانواده یک فرزند چاق و یک فرزند لاغر و متناسب باشد .مثل منو خواهرم ک از یک خانواده و پدرومادر هستیم باین وجود ک من چاق هستم و خواهرم لاغر و متناسب ،ترس های ک من از غذا ومقدار و اندازشون باهررنگ و لعابی ،چربیها و فست وفود شیرینیجات ها دارم یعنی داشتم و خواهر متناسب من اصلا ب ذهنش خطور نمیکنه و گاهی ک باسوالهای من مواجه میشه ک نمیترسی وفلان بهم میخنده 😂☹️ پس این اصلا طبیعی نیست 

   من بالاغرشدنم در مسیر لاغری باقدرت ذهن دنیایی رو خلق خواهم کرد انشاالله 🙏 ک هیچ فرد لاغری اون رو تجربه نکرده و نخواهد کرد و همچنین فرد چاقی ک همچنان ترس از ترسهاش داره و باحسرتهاشون میمیرن یااصلا زندگی نمیکنن دیگ 

   پس من خاصم و این توانایی رو انشاالله دارم ک ب دنیای خودم رنگ واقعیت بپاشم و انقدر باحال خوب و اشتیاق و انگیزه ادامه میدم تا از سد طبیعت عبور کنم وجوری خودمو تغییر میدم ک حتی دررویاهای خودمم نمیدیدم و باشنیدن هر کلمه ی از دیگران حتی ذهن منفی بافم ک تو نمیتونی واین راه و مسیر تو نیست من با انگیزه ی بیشتری ادامه بدم انشاءالله 🙏🌺 

   باامید موفقیت همه ی دوستان عزیز و همسیرم 🙏🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/04/13 14:11
   مدت عضویت: 1022 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 30 کلمه

   من میدونم ک لاغر میشم من میتونم و باخودم عهد بستم گ زندگی و زندگی کنم ولذت ببرم با لاعری لاغری حق من است من لایق اندام متماسب هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mojgan05@gamli.com
   1399/12/08 19:11
   مدت عضویت: 1143 روز
   امتیاز کاربر: 127 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 45 کلمه

   سلام من تازه به جمع شما قهرمان لاغری اومدم با اینکه در اول راه هستم خودم باور کردم که میتونم جسمم از اسارت چاقی نجات بدم وندا دورن گوش میدم اینبار موفق میشم البته با کمک خدا مهربون واستاد با مطالب مفیدشون😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ریحانه دوست محمدی
   1399/11/20 11:41
   مدت عضویت: 1214 روز
   امتیاز کاربر: 425 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   سلام…… من میتوانم…💪💪💪💪تصمیم گرفتم برای متناسب شدن، ایده ال شدن، بهترین شدن…..و عمیقا باور دارم تواین مسیر خیلی موفق میشم و هستم…خداروشکر…. یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s99malekan
   1399/09/29 13:44
   مدت عضویت: 1326 روز
   امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 5 کلمه

   شما محشری استاد….همه چی تموم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam Piri
   1399/03/21 12:11
   مدت عضویت: 1661 روز
   امتیاز کاربر: 9709 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 38 کلمه

   سلام استادعزیزودوستان همراهم
   روزبه روزبه گفته های استادروشن اطمینان بیشتری پیدامیکنم وخداوندرابابت این همه لطف ومهربانی سپاسگزارم همه چیزدردرون من است من خودم بایدبخواهم تا تغییرکنم وهرروزچیزای جدیدی برای تغییرکردن من وجودداردهرروزبایدآپدیت بشم هرروزبایدبروزرسانی بشم ممنون استادبابت فایلهای عالیتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 48
   محتوای دیدگاه: 12 کلمه

   سلام استاد عزیز. لینک دانلود این فایل رو لطفا قرار بدید. ??

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سادات
   سادات
   1397/07/24 05:25
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   انگیزشی لاغری
   محتوای دیدگاه: 696 کلمه

   سلام.
   رویای شما رویای من و امثال من است ؟ یعنی تا این حد یگانگی با انسانها ؟ استاد شما در چه نقطه ای هستید ؟
   “””””””” با رنگ گرفتن رویای لاغری دوستانم هر لحظه رویای لاغری من پررنگ و پررنگ تر می شه و چه زیباست رویایی که سراسر رویای دیگران باشد.””””””. وای این جملات یعنی اوج عظمت . اوج انسان دوستی . اوج وحدانیت . وای ساعتها میتوان در این جملات تعمق کرد و خود را وسعت بخشید . اما فعلا قبل از اینکه این جملات را عمیقا سلوک کنم ، از رویایم مینویسم تا قدمی در مسیر رویای شما بردارم . من به عنوان بنده ی خدا و یکی از بیشمار هنرجوهای شما که شما را به رویاهایتان رساندند و میرسانند و خواهند رساند رویایم را باور کردم و در جهت آن کوشیدم . راهی که هرگز با متناسب شدن جسم پایان نمی یابد . راهی که خود هدف است . من رویایم را باور کردم و یکی از نتایج این باور، تناسب اندام است . رویای من متناسب شدن جسم بود . اما در اینجا آرزوی جانم را یافتم . تناسب فکری بی آنکه بدانم همیشه و همیشه رویای من بود . برای همین هرگز آرام وقرار نداشتم و روزی که به اینجا رسیدم روزی بود که ذهن من بی آنکه دلیل آن را بدانم آرام شد و با عشق و اشتیاق تن داد به راهی که همیشه در جستجوی آن بود . من رویایم را در اینجا یافتم . رویایی که آن را ابتدا در تناسب اندام میدیدم اما هر چه بیشتر میگذرد میبینم تناسب اندام فقط نتیجه ای کوچک در رویای تناسب فکر است . تناسب فکری رویای من است . رویایی که آن را یافتم . به آن عشق ورزیدم و هر روز آن را زندگی میکنم . تناسب فکر ، مرا به تناسب احساس رساند و هر روز آن را زندگی میکنم . رویای من دور نیست . رویای من در آغوش جان منست .
   تناسب فکر ، مرا به تناسب گفتار رساند و هر روز آن را زندگی میکنم . چون رویای من در آغوش جان من است .
   تناسب فکر دارد مرا به تناسب رفتار میرساند و این رویا را که بسیار از خود دور میدیدم و حتی جرات صحبت کردن از آن را نداشتم را اکنون دارم زندگی میکنم . رویایی که همیشه حسرت آن را داشتم و اکنون آن را با لذت و نشاط در آغوش دارم و با شیرینی از آن سخن می گویم . رسیدن به تناسب رفتار برایم دست نیافتنی ترین رویا در این مسیر بود و چیزی که مرا به این محبوب زیبا رساند تناسب فکر بود.
   تناسب فکر را هر روز زندگی میکنم و به آن عشق می ورزم . چون تناسب فکر رویای بعدی مرا که تناسب در عادات است به من هدیه میکند . چون من با استمرار در خلق رفتارهای متناسب ، عادات متناسب را نیز در بر خواهم گرفت . رویای بعدی من شخصیت متناسب است که آن را هم با استمرار در عادات متناسب در آغوش جان میگیرم و رویای بعدی من سرنوشت متناسب است که این سرنوشت را هم خودم با استمرار در مسیر تناسب خلق خواهم کرد .
   تناسب فکری رویاییست که بعد از تولد دوباره ام هر روزم را با آن زندگی کردم و میکنم و خواهم کرد . رویایی که در ذهن من بود و من آن را نمیدیدم . رویای من خدا بود و من آن را دور میدیدم تناسب فکری مرا به خدایی که در آغوش من بود؛ رساند .
   بیدلی در همه اوقات خدا با او بود
   او نمیدیدش و از دور خدایا می کرد.
   من غافل بودم و خداوند از طریق رویای شما مرا به رویایم رساند و حالا با محقق شدن رویای من و امثال من شما به رویای خود خواهید رسید و این یعنی وحدت و یگانگی میان انسانها .
   و این یعنی خدا .
   خدایا شکرت . سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم
   جملات آخر شما در عین سادگی پر از گوهرهای زیباییست که همه ی آن را با تمام توانم از ذهنم استخراج میکنم .
   “”””با رنگ گرفتن رویای لاغری دوستانم هر لحظه رویای لاغری من پررنگ و پررنگ تر می شه و چه زیباست رویایی که سراسر رویای دیگران باشد. “”””””

   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا زلکی نژاد
   سهیلا زلکی نژاد
   1397/05/11 21:09
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   انگیزشی لاغری
   محتوای دیدگاه: 46 کلمه

   سلام سلام به استاد خستگی ناپذیر ??منم امیدوارم که همون خدای مهربون حمایت وهدایت کنه ودست منو در تمامی کارام بگیره ??خدایی که به تمام بنده ها ی خودش لطف ورحمت سعادت دینوی واخروی رو نوید داده خدای مهربونم خدای خوبم از تو سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم