0

رویایی که به واقعیت تبدیل شد

رویای لاغری
اندازه متن

۴ بهمن ۱۳۹۳ در سن ۳۲ سالگی از طریق یکی از دوستانم با مباحث قانون جذب، قدرت ذهن و نقش خداوند در زندگی آشنا شدم.

آن روزها انگیزه من برای دنبال کردن این مباحث رهایی از شرایط سخت مالی بود.

در جنبه های مختلف زندگی با مسائل و مشکلات زیادی مواجه بودم اما بدهکاری و نداشتن درآمد کافی بیشترین انگیزه من برای علاقمندی به مباحث قانون جذب و تغییر زندگی بود.

در سن ۲۰ سالگی ازدواج کرده بودم و از همان موقع مشغول کار شدم تا بتوانم زندگی مستقل و خوبی داشته باشم اما پس از ۱۲ سال تلاش و فعالیت در ۴ شغل مختلف در سال ۱۳۹۳ با بدهی بیش از ۵۰ میلیون تومان و انبوهی از مشکلات وارد سی و دومین سال زندگی ام شده بودم.

اواخر آن سال با قانون جذب و قدرت ذهن آشنا شدم و اولین و شاید تنها خواسته من تغییر شرایط مالی بود به شکلی که بتوانم بدهکاری ها را پرداخت کرده و درآمد مناسب برای گذران زندگی به شکل ساده را داشته باشم.

در مباحث قانون جذب تمرینی وجود داشت که باید ۱۰۷ آرزوی خود را می نوشتم.

اولین آرزوی من پرداخت بدهی ها بود. دومین آروزی من افزایش درآمد و سومین آرزوی من داشتن خانه ای کوچک تا بعد از سالها ازدواج و داشتن دو بچه بتوانم مستقل زندگی کنم.

تمام آرزوهای من کمتر از ۱۰ آرزو شد و جالب اینکه با اینکه سالها برای لاغر شدن تلاش کرده بودم اما لاغر شدن را جزء آرزوهای خودم ننوشته بودم.

روزهای بعد تلاش کردم تعداد آرزوهای بیشتری را به لیست تمرینی اضافه کنم و هر روز تعدادی آروز که به نظرم رسیدن به آنها از محال هم گذشته بود را اضافه می کردم و جالب تر اینکه باز هم لاغر شدن را به لیست آرزوهایم اضافه نکرده بودم.

در سال ۱۳۹۳ وزن من حدود ۱۳۵ کیلوگرم بود و با اینکه سالها برای لاغر شدن تلاش کرده بودم و از چاق بودنم به شدت متنفر بودم اما لاغر شدن جزء آرزوهای من نبود.

بعدها به این موضوع فکر کردم که چرا من با اینکه خیلی دوست داشتم لاغر شوم و اتفاقا به دلیل مشکل قلبی که برای من بوجود آمده بود خیلی ضروری بود که لاغر شدم هرگز لاغر شدن را در لیست آرزوهای خودم ننوشته بودم؟

من هرگز فکر نمی کردم که می شود لاغر شد.

به نظر من هیچ احتمالی برای لاغر شدن وجود نداشت والا بعنوان آرزوی دست نیافتنی هم که شده باید در لیست آرزوهایم لاغر شدن را هم می نوشتم.

تلاش من برای لاغر شدن از دوران راهنمایی که به مدرسه غیرانتفاعی رفتم شروع شد. مدرسه ما برنامه های ورزشی و تفریحی متنوعی داشت و من آنجا بود که متوجه شدم به خاطر چاق بودنم قادر به فعالیت کردن مانند دیگر دوستانم نیستم و معلم ورزش به من پیشنهاد کرد که رژیم بگیرم تا بتوانم مثل بقیه بچه ها بازی کنم.

سالها برای لاغر شدن از رژیم های مختلف استفاده کرده بودم، چندین بار هم سعی کرده بودم از طریق ورزش کردن و یا پیاده روی لاغر شوم اما هربار فقط مقداری از وزن و سایز من کم می شد که بعد از رها کردن ورزش و رژیم دوباره چاق می شدم.

استفاده از داروهای عطاری و همچنین تهیه وسایل ورزشی خانگی هم کمکی به لاغری من نکرد و از این رو من به این عقیده رسیده بودم که راهی برای لاغر شدن وجود ندارد چون اگر راهی بود من حتما با این پشتکار و تلاش از آن طریق می توانستم لاغر شدم.

در سال های اول تلاش کردنم برای لاغر شدن وقتی به دلایل مختلف قادر به ادامه برنامه رژیمی یا ورزشی نبودم خودم را سرزنش می کردم که عرضه لاغر شدن ندارم اما پس از چند سال تلاش های مکرر عقیده داشتم راهی برای لاغر شدن وجود ندارد چون از تلاش و پشتکار خودم اطمینان داشتم.

چند ماه به صورت شبانه روزی مشغول مطالعه و تحقیق درباره قانون جذب، قدرت ذهن و پیدا کردن راهی برای موفقیت و تغییر زندگی بودم و از این کار لذت می بردم اما مشکلی که با آن مواجه شدم چاق تر شدن بود چون فعالیت بیرون از خانه من کمتر از قبل شده بود و بیشتر زمان شبانه روز را مشغول فایل گوش دادن و تمرین کردن بودم و چون عقیده داشتم کم تحرکی یکی از عوامل چاق تر شدن است به همین دلیل در چند ماه اول دنبال کردن مباحث قانون جذب تنها نتیجه من چاق تر شدن بود.

حدود ۱۰ ماه گذشت و پس از تلاش شبانه روزی برای یادگیری مباحث قانون جذب نتایج جدیدی در زندگی من ایجاد شد که مهمترین آن بهبود درآمد من از کسب و کار ابزار و یراق بود.

در طی چند ماه بعد به شکل معجزه واری موفق به پرداخت بدهکاری ها شدم و در مدت کوتاهی تمام اقساط بانکی را هم پرداخت کردم.

بعد از سپری شدن حدود یک سال و کسب نتایج عالی از عمل کردن به تمرینات قانون جذب باور من نسبت به توانایی خودم برای تغییر شرایط زندگی دگرگون شد و منی که تا سال قبل تصور می کردم هیچ نقشی در زندکی ام ندارم و خداوند مرا در قشر ضعیف جامعه قرار داده است و راه گریزی از خواست خداوند نیست، اکنون تصور می کردم می توانم زندگی ام را تغییر دهم و انگیزه و اشتیاق من برای ادامه دادن و پیشرفت کردن بیشتر شد.

در این مرحله بود که به شکل معجزه وار در ذهن من انگیزه و اشتیاق برای لاغر شدن با استفاده از قانون جذب ایجاد شد و با اینکه عقیده داشتم راهی برای لاغر شدن نیست اما به خودم گفتم همانطور که سالها فکر می کردم راهی برای رهایی از بدهکاری و بدبختی نیست اما اکنون هیچگونه بدهکاری ندارم شاید بشود این غیرممکن را نیز ممکن کرد و با این امید تصمیم گرفتم از قانون جذب و قدرت ذهن برای لاغر شدن استفاده کنم.

جالب اینکه برای یادگیری قانون جذب منابع آموزشی بسیار زیادی شامل دوره های آموزشی و کتاب های مختلف وجود داشت اما برای لاغر شدن با قدرت ذهن هیچ منبع و کتابی وجود نداشت و هرچه در کتابهای قانون جذب درباره استفاده از قدرت ذهن نوشته شده بود مربوط به شفای بیماری یا بهبود سلامتی و … بود و اشاره ای به لاغر شدن با قدرت ذهن نشده بود.

نیرویی در من زنده شده بود که به من امیدواری می داد برای لاغر شدن از طریق ذهن اقدام کنم و من به اطلاعت از این نیروی درونی تصمیم گرفتم هرآنچه در کتابها و دوره های آموزشی درک می کنم را به تمرینات ذهنی برای لاغر شدن تبدیل کنم و این شروع مسیر لاغری با ذهن من بود.

ماه ها گذشت و من هرچه از قانون جذب درک میکردم را به تمرینات نوشتاری و ذهنی برای لاغر شدن تبدیل می کردم و از آنجا که منبع و استادی در این مسیر نداشتم نمی دانستم که در مسیر درست حرکت می کنم یا خیر، بنابراین تصمیم گرفتم هر تمرینی که انجام می دهم را چند هفته ادامه داده و اگر باعث تغییر در رفتار یا جسم من شد بعنوان تمرین صحیح آن را ادامه داده و اگر نتیجه ای نداشت آن را رها کنم.

به این شکل تمرینات ذهنی که برای خودم ایجاد می کردم را مورد بررسی قرار می دادم و آنهایی که احساس می کردم باعث تغییر در عملکرد من می شوند را با جدیت بیشتری انجام می دادم.

روزها و هفته ها گذشت و با اینکه تغییرات زیادی در نگرش من درباره وضعیت چاقی و امکان لاغر شدنم ایجاد شده بود اما هیچ نشانه لاغر شدن در جسم خودم نمی دیدم ولی با استناد به اینکه در ماه های اول انجام تمرینات ذهنی برای تغییر شرایط مالی هم هیچ نتیجه ای مشاهده نمی کردم به خودم امیدواری می دادم که مسیر لاغری با ذهن را باید ادامه دهم تا همانگونه که از شر بدهکاری ها خلاص شدن از شر چاقی هم رها شوم.

اوایل سال ۹۵ بود که اولین نشانه های لاغر شدن را در جسمم مشاهده کردم و این تغییرات به شکلی بود که افرادی که بعد از مدتی مرا می دیدند به من می گفتند که چه عجب انگار لاغر شدی!!!!

با شنیدن گفته های دیگران انگیزه و اشتیاق من بیشتر می شد و با تمرکز و جدیت بیشتری به دنبال پیدا کردن تمرینات ذهنی موثرتر برای لاغرتر شدن بودم.

چند ماه دیگر گذشت و من هر ماه لاغرتر می شدم و کار به جای رسید که سر و صدای اطرافیانم بلند شد که چه کاری برای لاغر شدن انجام می دهم که به راحتی دارم لاغر می شوم چون نمی دیدند که من مثل سال های قبل با ترازو تکه های نان را وزن کنم یا با قاشق مقدار برنج را اندازه بگیرم و همراه آنها سر سفره غذا می خورم اما بهتر از همیشه دارم به راحتی لاغر و لاغرتر می شوم.

تابستان سال ۹۵ بود که به درخواست چند نفر از نزدیکانم که علاقمند به یادگیری روش من برای لاغری بودند کانالی در تلگرام ایجاد کردم و آنها عضو کانال شدند و گروه سه نفره لاغری با ذهن تشکیل شد.

من هرآنچه درباره قدرت ذهن و تاثیر آن بر رفتار و عملکرد بدن و … را یاد گرفته بودم به شکل فایل صوتی کوتاه و متن های بلند در گروه می نوشتم اما بعد از چند روز حوصله آنها سر رفت و از گروه خارج شدند.

من ماندم و یک گروه خالی از عضو تا چند روز بعد که یکی از دوستانم که اتفاقا فرد متناسبی بود از سر کنجکاوی که بفهمد من این همه مدت مشغول چه چیزی بوده ام عضو گروه شد تا نوشته و فایل ها را گوش دهد اما او هم چیزی متوجه نشد و برادرش را هم عضو گروه کرد تا شاید او سر از کار من در بیاورد ولی او هم به دلیل متناسب بودن چیزی از نوشته ها و توضیحات لاغر شدن با قدرت ذهن درک نمی کرد ولی از آنجا که همسر ایشان اضافه وزن داشت و چون با من آشنایی چندین ساله داشت و می دانست که خیلی چاق بوده ام و الان مقدار زیادی لاغر شده ام همسرش را عضو گروه خالی از عضو من کرد و این نقطه شروع داستان ترویج و آموزش لاغری با ذهن شد.

این فرد با خواندن توضیحات نوشتاری من درباره لاغری با ذهن به وجد آمده بود و تعدادی از دوستان و اقوام خود را عضو گروه کرد و آنها هم به همین ترتیب افراد دیگری را عضو کردن و در کمتر از چند روز گروه خالی از عضو تناسب فکری چندصد عضو مشتاق برای یادگیری لاغری با ذهن داشت و من هر روز چند مطلب به صورت نوشتاری در گروه منتشر می کردم.

تعدادی از اعضا که خواندن برایشان سخت بود پیشنهاد دادند که اگر این نوشته ها به صورت صوتی بود خیلی بهتر بود که آنها می توانستند به راحتی گوش بدهند و این اولین ایده برای قرار دادن فایل های صوتی لاغری با ذهن در کانال تلگرام بود.

روزها می گذشت و من علاوه بر تحقیق درباره درک بهتر قدرت ذهن در لاغری زمان زیادی را صرف توضیح دادن به دیگران می کردم و به این شکل درک من از موضوع لاغری با ذهن بیشتر می شد چون از طرفی آموخته های خودم را با دیگران به اشتراک می گذاشتم و از طرفی با از طریق سوالاتی که مطرح می شد به مسائل و مشکلات ذهن افراد چاق بیشتری دسترسی پیدا می کردم و همان سوال و مشکلات باعث می شد که من تحقیق و تفکر بیشتری برای کمک به آنها انجام دهم و به سرعت دانش و درک من از موضوع لاغری با ذهن افزوده می شد.

این تصویر مربوط به شهریور سال ۹۵ می باشد و من کاهش وزن و سایز قابل توجهی پیدا کرده بودم. به واسطه آموزش دادن لاغری با ذهن روند تثبیت فرمول های ذهنی متناسب کننده در ذهن من بهتر شده بود و به همین دلیل روند لاغر شدن من بهتر از قبل ادامه داشت.

البته الان که به این تصویر نگاه می کنم خودم را فرد چاقی می بینم و متعجب هستم با این اضافه وزن چگونه درباره لاغر شدن برای دیگران صحبت می کردم اما آنچه باعث شده بود اطرافیانم برای اینکه سر از کار من دربیاورند همیشه درباره طریقه لاغر شدن از من سوال کنند مقدار کاهش سایزی بود که نسبت به دو سال قبل پیدا کرده بودم.

افرادی هم که از طریق تلگرام آموزش های لاغری با ذهن را دنبال می کردند بیشتر از اینکه به تغییرات جسمی من توجه داشته باشند از آموزش های لاغری با ذهن لذت می برند. چون آموزش ها به طرز عجیبی باعث بهبود شرایط احساسی و ایجاد امید و انگیزه برای لاغر شدن در آنها شده بود.

به مرور افرادی که در سال ۹۵ از آموزش ها استفاده می کردند نتایج لاغری را در خودشان مشاهده می کردند و درباره تغییرات خود در گروه صحبت می کردند و تصویر قبل و بعد منتشر می کردند. به این ترتیب علاوه بر افزایش انگیزه و اشتیاق آنها برای ادامه دادن باعث ایجاد اشتیاق و انگیزه در دیگران می شد که آنها هم می توانند لاغر شوند و روز به روز اعضای گروه تلگرام لاغری با ذهن بیشتر و بیشتر می شد و نام این گروه به (تالار مجلل لاغری با ذهن) تغییر پیدا کرد.

با افزایش افرادی که نتیجه عالی از آموزشهای لاغری با ذهن کسب کرده بودند تعداد تصاویر شگفتی سازان بیشتر شد و شرایط به گونه ای شد که در هفته دو تا سه شب مراسم رونمایی از شگفتی سازان برگزار می شد به این شکل که سر ساعت ۱۱ شب فردی که نتیجه عالی از آموزش های لاغری با ذهن گرفته بود تصویر خود را به همراه نوشته ای در گروه منتشر می شد و تصور کنید چه شور و اشتیاقی در گروه به پا می شد و صدها پیام تبریک و تحسین و … رد و بدل می شد.

به لطف خدا هر روز شرایط از همه نظر بهتر می شد. هر روز ده ها نفر به اعضای گروه اضافه می شد و هر هفته تصویر چند نفر از شگفتی سازان رونمایی می شد و همراه با اعضای گروه شوق و اشتیاق من برای بهبود درک خودم از لاغری با ذهن و کسب نتیجه بهتر بیشتر شد و تصمیم گرفتم با جمع آوری مغازه ابزار و یراق در آبان ۹۵ با تمرکز بیشتری موضوع لاغری با ذهن را دنبال کنم.

ماه ها می گذشت و به لطف خدا شرایط بهتر و بهتر شد تا جایی که تصمیم گرفتم برای ارائه بهتر آموزشهای لاغری با ذهن سایت تناسب فکری را راه اندازی کنم.

اواسط سال ۹۶ بود که سایت تناسب فکری راه اندازی شد و محتوا آموزشی لاغری با ذهن از کانال آموزشی تلگرام به سایت تناسب فکری منتقل شد و همزمان با مدیریت گروه و کانال های تلگرام، بهبود سایت تناسب فکری و افزودن محتوا انجام می شد.

چندین ماه گذشت و محتوا سایت تناسب فکری سلام کاملتر شد و اوایل سال ۹۷ بعد از فیلتر شدن تلگرام کلیه آموزش ها و فعالیت های گروه لاغری با ذهن از طریق سایت تناسب فکری ادامه پیدا کرد و این روند به تمرکز و اشتیاق بیشتری ادامه پیدا کرد.

ادامه دادن در مسیر یادگیری لاغری با ذهن، ارائه محتوا آموزشی و همچنین ارتباط با شرکت کننده ها سبب شد که روز به روز نتیجه من از مسیر لاغری با ذهن بهتر شده و به دنبال آن محتوا آموزشی با کیفیت بهتر ارائه شود.

بخش های مختلف به سایت تناسب فکری اضافه شد. نوشته های متنی و ویدیوهای آموزشی در صفحات مختلف سایت اضافه شد و روز به روز محتوا سایت تناسب فکری غنی تر و کاربردی تر شد.

امروز که این داستان را تعریف کردم ۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ است و ۸ سال از آشنایی من با قانون جذب و قدرت ذهن می گذرد.

در شروع مسیر هرگز تصور نمی کردم آشنایی من با قانون جذب منجر به لاغری شود و از آن مهمتر هرگز تصور نمی کردم لاغر شدن تا این حد باعث دگرگونی جنبه های مختلف زندگی من شود.

امروز در جشن تولد ۸ سالگی آغاز مسیر تحول زندگی ام در شرایطی هستم که هیچ شباهتی با روز نخست ندارم.

از نظر جسمی هیچ شباهتی به روز نخست دارم.

از نظر شخصیتی هیچ شباهتی به روز نخست ندارم.

از نظر احساس آرامش، اعتماد به نفس و خودباوری هیچ شباهتی به روز نخست ندارم.

از نظر آزادی مالی، آزادی زمانی و مکانی هیچ شباهتی به روز نخست ندارم.

و به لطف خدا سایت تناسب فکری از نظر تعداد اعضا و شرکت کنندگان و همچنین شگفتی سازان هیچ شباهتی به روز نخست ندارد.

اینها تنها بخشی از ثمره بذری است که ۸ سال قبل در ذهن و قلب من توسط خدای مهربان کاشته شد. بذر لاغری با ذهن

ادامه دادن،‌ ادامه دادن و باز هم ادامه دادن تنها رمز موفیت من و همه افرادی است که با استفاده از قدرت ذهن خود لاغر شدند.

 • ادامه دادن برای یادگیری آموزش های لاغری با ذهن.
 • ادامه دادن برای درک کردم و انجام بهتر تمرینات لاغری با ذهن.
 • ادامه دادن برای بهبود عملکرد و همسو کردن افکار با رفتار که منجر به تغییر جسم می شود.

از معجزه ادامه دادن برای خلق نتایج عالی و تجربه شگفتی ساز شدن استفاده کنید.

در سن ۳۲ سالگی لاغر شدن حتی در رؤیای من هم جایی نداشت اما امروز در سن ۴۱ سالگی ایمان دارم که لاغر شدن رؤیایی است که می توان آن را به واقعیت تبدیل کرد.

با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن دیگر لاغر شدن یک آرزو یا رؤیا نیست بلکه تصمیمی است که به سادگی می توان آن را به سرانجام رساند.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.42 از 85 رای

https://tanasobefekri.net/?p=37626
برچسب ها:
23 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار زهرا
   1403/03/12 09:43
   مدت عضویت: 435 روز
   امتیاز کاربر: 12430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 641 کلمه

   سلام استاد 

   من تا یاد دارم همیشه چاق بودم و برچسب چاقی برای من ارثی است را همیشه با خود یدک میکشیدم و همیشه از خداوند ناراحت و گله مند بودم که چرا من را باید چاق خلق کند چون عموها و عمه ها ی من چاق بودند و جالبه تنها برادر لاغر دربین آنها پدرمن بود و الان متوجه این موضوع شدم و همیشه میگفتند که چون پدر من کار کشاورزی میکند و عرق زیاد میریزد لاغر است و اگر دست از این کار بکشد مثل خواهر و برادرهایش چاق خواهد شد که درسالهای آخر عمرشان با اینکه کشاورزی نکردند اصلا چاق نشده بودند . 

   مادرم میگوید با وزن 5کیلو بدنیا آمدم و بسیار چاق بودم .  من درتمام عکسهای کودکی تا الان چاق بودم و هیچ عکسی که من متناسب باشم وجود ندارد حتی روزهایی که رژیمهای سخت گرفتم نسبت به اطرافیان بازهم چاقتر بودم . من در اسفند سال 1401 با وزن 107 کیلو وارد این سایت شدم و بسیار افسرده و ناراحت از تنزل پست درمحل کار  از خداوند خواستم راهی برای احساس و حال خوب داشتن برای من مهیا کند و من اتفاقی و بدون تحقیق قبلی به این سایت هدایت شدم شروع به گوش دادن فایلهای استاد کردم . خدا میداند اگر دران بحران من به این سایت هدایت نشده بود الان با چه وضع روحی بدی زندگی میکردم . خدارا شکر تنزل پست عاملی شد که من هم متناسب بشوم والان متوجه شدم هیچ کار خداوند بدون حکمت نیست  – هم به خانواده بیشتر اهمیت بدهم – خیلی از دغدغه های کاری تمام شد – استرسها کم شد- بیماریها بهبود پیدا کرد – 20کیلو وزن من کم شد – شکرگزاری و خداشناسی درمن بیشتر شد – خود شناسی بیشتری کسب کردم – افراد سمی از من دور شدند – بیشتر به خداوند اطمینان و ایمان اوردم – دانستم خودم این شرایط فعلی تنزل پست را درذهنم خلق کردم و الان دارم سعی میکنم دوباره با ذهنم برای ایجاد شغل بهتر اقدام کنم مقدمات کار مهیا شده است و خداوند انشاالله درزمانبندی خوب ان را به من هدیه خواهد داد .

   من خدارا شکر هرروز دراین سایت هستم و با احساس خوب فایلهای استاد را گوش میدهم و تا انجائیکه بتوانم نظرات دوستان را میخوانم چون بعضی از نظرات درفایلها زیاد هستند و نمیشود همه ی انها را دریک روز خواند . و من با توجه به تعهد خودم هرروز دراین سایت نظرات خودم را مینویسم چون این کاررا یک تعهد به خودم حساب کردم و برای این که دراین مسیر باشم به هر طریقی باشد فایل را گوش داده و نظرات خودم را مینویسم .

   استاد دقیقا الان  رویای متناسب شدن برای من به واقعیت تبدیل شده است . اگر برگردم به اسفند 1401 و کسی از من سوال کند ایا شما بعد از یکسال که دراین سایت بمانید نصف اضافه وزن خود را ازدست خواهی داد میگفتم این یک رویایی بیش نیست و اینها همه تبلیغات است مگر میشود انسان چاق بدون ورزش و تحرک و رژیم وزن کم کند آن هم این همه زیاد و با اطمینان که اگر دراین مسیر برای همیشه بمانید لاغر خواهید ماند ان هم بدون سختی و احساس بد و جالبه اصلا برای مقدار غذای شما هیچ کس برنامه ای برای شما درنظر نمیگیرد و خودت مسئول خوردن غذای خودت هستی و کسی برای شما تعیین تکلیف نمیکنه چه نوع غذایی با چه مقدار و درزمانی بخوری یعنی اعتماد به نفس شمارا زیر سوال نمیبره ولی الان من بعد از یکسال با اطمینان میگویم لاغریبا ذهن کاملترین و قویترین و سالمترین روشی است که میتواند یک فرد چاق با احساس خوب و با شرایط عالی و بدون عجله کردن وفقط با یادگیری فرمولهای لاغری و جایگزین ان با فرمولهای چاقی خود به خود لاغر و متناسب شود چون 

   لاغر شدن با ذهن مثل آب خوردن اسان و راحت خواهد بود اگر همیشه دراین سایت بمانیم و به تعهدات خود عمل کنیم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1403/02/20 22:36
   مدت عضویت: 1738 روز
   امتیاز کاربر: 11871 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 11 کلمه

   ادامه دادن

   ادامه دادن

   ممنون استاد همه چیز در ادامه دادن خلاصه میشود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبآ
   1403/02/11 15:56
   مدت عضویت: 1377 روز
   امتیاز کاربر: 12761 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 424 کلمه

   سلام

   ۶ تا فایل راز شگفتی ساز شدن رو دیدم و الان تا شنبه که دوره رو شروع میکنم تصمیم دارم هم فایل های راز رو تکرار کنم هم بیام نوشته های لاغری رو بخونم یا فایل های رایگان رو ببینم و دیدگاه بنویسم چون نوشتن دیدگاه احساسمو خیلی خوب میکنه و من هر روز دارم مهم ترین اقدامم رو برای لاغری رو انجام میدم.

   ….

   برداشت من از داستان لاغری استاد :

   هر کسی رو می بینم توی این دوره از زندگی حالش بده ، همه افسرده ان ، نا امیدن ، میخوان از ایران برن ، از شرایط ناراضی هستن و کلا حال دلشون خوب نیست ولی استاد از یه جایی به بعد به این نتیجه رسیدن که غر زدن کافیه مسئولیت زندگیشونو به عهده گرفتن وگرنه استادم میتونستن به همون زندگی قبلیشون ادامه بدن پیشنهاد اون دوستشون که قانون جذب رو بهشون معرفی کرد رو رد میکردن و میگفتن نه بابا این چرت و پرتا چیه؟! دقیقا اون کاری که خیلی ها انجام دادن وقتی من بهشون این راهو معرفی کردم. ولی استاد تصمیم قاطعشونو گرفتن ، حتی اگرم تصمیم قاطع نبوده اون اولش ، حداقل یه تمایلی برای تغییر بوده که با استمرار تبدیل به نتیجه ی عالی در استاد شده و الان اگر یک چیز رو من بخوام از این نوشته برای خودم بردارم؛ اینه که استمرار داشته باشم. 

   چند تا از دیدگاه دوستانم رو که برای این فایل نوشته بودن خوندم و چند نفر گفتن از همون سال اول با استاد آشنا شدن ولی بعد همشون لیز خورده بودن و الان بعد از چند سال برگشته بودن و دوباره میخواستن شروع کنن و توی نوشته هاشون این بود که میگفتن اگه ادامه میدادن مثل استاد نتیجه میگرفتن . این یه صدایی شد توی ذهن من که تصمیم بگیرم هیچ وقت این دوره رو رها نکنم و سعیمو بکنم که لیز نخورم و به راحتی هم باید باشه تمام مراحل لاغر شدنم ، هیچ زور و تقلایی در کار نیست چون استاد هم برای لاغر شدن زجر نکشیدن به راحتی لاغر شدن و لاغر موندن و هر روز دارن بهتر میشن. من ایمان دارم این دوره با هدایت و راهنمایی خدا شکل گرفته پس من خودمو جزء ساز و کار خدا میدونم و از بودنم توی مسیر لذت می برم

   لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست فقط باید عشق داشته باشم و ادامه بدم و این دوره و تناسب اندام رو الویت زندگیم قرار بدم.

   خدایا شکرت

   ممنونم استاد بابت زندگی ای که انتخاب کردید داشته باشید

   و ممنونم از صبآ که میخواد همیشه بهتر و بهتر باشه و تلاششو میکنه که تبدیل به یه آدم موفق بشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1402/11/20 10:24
   مدت عضویت: 297 روز
   امتیاز کاربر: 7195 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 95 کلمه

   چقدر جذاب بود خاطراتتون 

   متن احساسی نبود ولی من موقع خوندمش گریه می گرفت،

   چون لطف خدا رو توی زندگیتون احساس کردم ،

   این که خدا هیچ بنده. ای رو تا امید نمیکنه.

   این که خدا اگه بخواد انسانی رو از فرش به عرش می رسونه .

   « بخواه تا به تو داده شود»، زندگذشت شما نمونه عینی این پیام هست.

   تبریک میگم به خودتون و به پشتکارتون 

   هر روزی که میگذره علاقه و به سایت شما بیشتر میشه چون مطالب آموزنده رو با بی ریایی و صداقت خالص به هم مسیرها میگید.

   الهی که همیشه در پناه خدا به هرچیزی میخواهید برسید.🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1402/09/10 07:52
   مدت عضویت: 1579 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 404 کلمه

   سلام ودرود 

   نوشته های لاغری:

   استاد از نوشته های شما لذت بردم باعث شد پشتکار قوی‌تر داشته باشم برای ادامه دادن 

   فقط ادامه دادن هستش که ما رو به نتیجه میرسونه 

   و منی که از سال ۹۴همراه شما هستم هم اگه تا الان مداوم ادامه داده بودم الان همون جسم متناسب رو داشتم 

   این دوره خوبیش اینه که اگه واردش بشی هیچ وقت رهاش نمیکنی و دوست داری همیشه بمونی ولی به دلایلی لیز میخوری و برای مدتی رها میکنی ولی باز برمیگردی 

   من از موقعی که وارد این سایت شدم و آگاهی کسب کردم 

   هی رها میکنم به دلایل مختلفی ولی باز برمیگردم به این مسیر 

   تنها روشیه که اگه رها کنی باز میتونی برگردی سمتش 

   چون پر از شادی و حس خوبه 

   همین حال خوب باعث میشه که برگردی 

   یادمه سال ۹۴بود توسط یکی از اقوام نزدیک که اومده بودن خونمون با این سایت آشنا شدم .گفت مریم خیلی دوستت دارم که بهت میگم 

   چون میفهمم خیلی به دنبال لاغری هستی و لاعری رو دوست داری دارم بهت میگم که یه دوره ای هستش برادرم بهم معرفی کرده 

   تو هم اگه دوست داری میتونی شرکت کنی .خودمم هم شرکت کردم 

   این شماره استاد هستش بردار و زنگ بزن 

   و من خوشحال شدم و اصلا باورم نمیشد که چقدر زود قبول کردم که شرکت کنم 

   چون من بارها شده بود همه بهم میگفتن بیا این فلان رزیمه این کار رو بکن و هر کاری که برای لاغری بود انجام نمی‌دادم

   نمیدونم چه چیزی در من باعث شد که بتونم اون موقع تصمیم قاطع و سریع بگیرم 

   با شوق و ذوق برای استاد زنگ زدم و استاد یادمه میگفت این دوره بدون ورزش رزیم و هیچ چیزیه 

   میگفتم واقعا پس جه جوریه 

   اگه نه ورزش نه رزیم نه هیچ برنامه ای دیگه ای نیس 

   گفت از طریق ذهن هستش 

   و از من سوالات زیادی پرسیده شد تلفنی 

   و من تصمیم رو گرفتم که شرکت کنم و فردای اون روز ثبت نامم رو انجام دادم 

   و از اون سال به بعد به هیچ روشی جز لاغری از طریق ذهن تن ندادم 

   چون دیگه باور کردم باور ۱۰۰در صد که تنها راه لاعر شدن 

   لاغر شدن از همون راهی هستش که برای چاق شدن رفتم بابد از همون راه برمیگشتم 

   و ادامه دادن باعث میشه که همیشه در مسیر باشیم و لذت ببریم از زندگی 

   استاد تناسب اندام عالی تون رو بهتون تبریک میگم گوارای وجودتون 

   سود کارتون رو از خداوند دریافت کردین🙏نتایح این همه تلاش و پشتکاری که داشتین و 

    این همه سال ادامه دادین

   و من هم با ادامه دادن و تکرار و استمرار داشتن در مسیر میتونیم به وزن ایده الم برسم

   ممنون استاد 🙏🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/07/16 12:38
   مدت عضویت: 435 روز
   امتیاز کاربر: 12430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   سلام استاد 

   ازخداوند شاکرم که توانستم درتاریخ 1402/07/16 این داستان سرگذشت شما که از کجا به اینجا رسیدید را بخوانم و چقدر اموزنده بود که دربدترین شرایط روحی و بدهکاری توسط یکی از دوستانتان که حتما ازطرف خداوند برای هدایت شما فرستاده شده بودند شما به سمت کارهای جذب و کارهای ذهنی معرفی بشوید که بعدها شما به عنوان استاد و راهنمای خیلی از بندگان خداوند باشید که عاجزانه از پرودگار تقاضا میکنند که راهی برای خلاصی از این چاقی برایشان درنظر بگیرد که خیلی سخت و طاقت فرسا نباشد که بعداز مدتی ان روش را رها کنند و اززندگی و حتی خداوند مایوس شوند و چقدر خوب به لطف پروردگار دراین مسیر فرمولهای ذهنی چاق را خوب یاد گرفتیدو تجربه دارید که بتوانید به سوالات دوستان باصبر و حوصله جواب بدهید و خودتان به عنوان الگوبرای دیگر دوستان باشید .

   بازم ممنون ازشما بابت این همه زحماتی که برای این سایت میکشید . انشاالله همیشه سالم و تندرست و متناسب باشید . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لیلا احمدی
   1402/05/21 12:37
   مدت عضویت: 525 روز
   امتیاز کاربر: 18250 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   بسیار عالی بود استاد گرامی انشا الله ماهم موفق شویم ویک ستاره نه هزاران ستاره  به ستاره های آسمان شگفتی سازان اضافه شود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/03/28 09:28
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 157 کلمه

   سلام به استاد عزیزم ودوستان همراهم! 

   بله . داستان جالب وآمورنده ای بود نکته های زیادی درون آن نهفته بود :

   گوش دادن به الهام خداوند 

   امید داشتن 

   پشتکار داشتن و خستگی ناپذیر بودن

   ادامه وادامه دادن

   صبور بودن وحوصله داشتن در مسیر رسیدن به خواسته ها 

   عجله نکردن وسپردن نتیجه به گذر زمان

   اعتماد کردن به نیروی درون و اعتماد کردن به خدای درون

   ایمان داشتن به گرفتن نتیجه عالی و دلخواه ، حتی با وجود تردید در اوایل مسیر وبی خبر بودن از پایان کار

   ودر نهایت پشتکار وذوق و شوق واستمراردر رسیدن به هدف رو من از این متن درک میکنم و قول میدم سرلوحه قرار بدم برای خودم و از اون نهایت بهره رو ببرم.

   هشتمین سالگرد تولد سایت تناسب فکری رو به شما استاد عزیزم و دوستان پرتلاش همراهم وبه خودم تبریک میگم.

   این موفقیت رو به شما استاد بزرگوار تبریک میگم . لیاقتشو داشتی که بهش رسیدی. در خودت دیدی و درست دیدی .

   براتون بهترین ها رو آرزو میکنم. دوستتون دارم وادامه میدم….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/02/17 15:12
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 453 کلمه

   سلام استاد عطارروشن 

   امیدلرم همیشه در سلامت کامل باشید واین تناسبی که سالهای زیادی درپی دریافتش بودی مبارک‌وجودتان باشه 

   برای خودم که تاره پاتواین مسیرگذاشتم همچین لحظه رواروزمیکنم

    بر ای همه کسانیکه امدن تا مانند شما اول توذهن لاغریی درمرحله بعد درجسم شاهد چنین نمایشی زیبایی خدایی رو تماشا کنن

    چیری که خدا به همه ما عطا کرده وخودمون به شکلی که هستیم تبدیل کردین اگرما توذهنمون دستکاری صورت  نمیدادیم این زمان همه ما افرادی متناسب بودیم

    ولی حالا برای خودم وهمه گروه خوشحال هستم که نشدنی که توفکروذهن ما بود  تبدبل شدن وحتمی شدن خودشو نشون داده میشود اگه داره اگر به خودمون ارتباط داره من روزهایی که بععضی قسمتها وارددمیشد وافرادی که امدن ولی دل ندادن زمانن نزاشتن دوباره برگشتن میبینم 

   اطمینان هزاربرابرمیشه که انها دل ندادن یا زمان نزاشتن یا مشکلاشون زیادتراز فکرلاغریی بوده وگرنه که حتما ادامه میداندن وحالا نتیجه میگرفتن یا لاغریی درولویت زندگیشون نبوده ونگرنه چراافرادی که حدود چندسال هست دارن تواین فضا نفس میکشن تعدادزیادی نتیجه خوب کسب گردن

    وییعض ها هنوز به موفقیت کامل دست پیدا نکردن من با زمان کمی که توسایت بودم نمتوانم به این باوره که اصلا نتیجه نمیده قبول ندارم من توهمین زمان کم هم نتیجه گرفتم چون من باهمه باورهای اشتباه کلی زمان میزارم که اصلا هشون کنم تا این همه موانع که وجود داره رو برطرف نکنم انتظاره ندارم فوری وزود به نتیجه عالی دست پپیدا کنم 

   اگه همه موانع رو پیدا کردم اطمیان دارم من هم به همین حس شما میرسم اینجا باید ازچیزهای که یادمیگیری تواطراف برگردی پیدا کنی دلیل برای خودت پیدا کنی که چرا وچگونه اون فرد درشریط هم انکون قراردار

   کنکاش تواین بخش تاثیر بیشتری برای من داشته اول ذهنمو به فعالیت واداشته فکرم بازکرده ایده به ذهنم نفوض  کرده 

   دیگا افکارهای اشتباهی که سالهای زیادی من رو به این شکل دراوردن رو به هیچ وج قبول ندارم شک ندارم یقین کامل دارم که اگه من دراین مسیر به نتیجه نرسم بطور یقین درهیچ جای دیگه نتیجه نخواهم گرفت 

   بودن دراین فضایی زیبا با احساسهای عالی رو بشدت دوست دارم بعضی روزها میگم چقور خدا من رو دوست داشت که به این سمت هدایت کرد فضایی فرح بخش ودلنواز که روح انسان رو جلا میده دید وفکر وعقل رو به تلاش وا میداره گوش رو به شنیدن اگاهی درست دعوت میکنه حرفهای که به انسان انگیزه واشتیاق میده همه من دراینجا کسب کردم ازشما بخاطر دریافتی خوبی که به من دادید وباعث شدید اگاهی دریافتیم درزمان کم به این حدتشکر دارم  

   زمانی رو که فبل ازاین درپی یافتن یی مشت حرفهای بی ارزش تلف کردم وهیچ نتیجه یرای من نداشت رو خدود۴ ماه هست به کل کنارگذاشتم تمام وقت وزمان خودم درپی یادگرفته خودم توسایت هستم با مراجعه به بخشهای مختلف خودم امتحان مبکنم بینم چقدر اگاهی درست کسب کردم 

   خدا پشت وپناهتون یاحق حق نگهدارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جمیله ظریفی
   1401/11/09 16:05
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 1840 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 816 کلمه

   سلام  استاد عزیز و دوستان گرامی 

    مطالب  رویایی  که به  واقعیت تبدیل شد و کامنت های  خوب و پر بار دوستان رو خوندم 

   خیلی لذت بردم   و  انگار  همش گفته ها و عقیده ها و باورهای من  بود 

   من  مطالب  دوره ها رو  دقیق نخوندم و گوش نکردم   با اینکه  از اول راه استاد باهاشون بودم و همه ی خاطراتی که تعریف کردن که چه جوری  بوده و چه جوری شده رو من  شاهد  بودم  و تولد سایت رو تبریک میگم 

   اما   متاسفانه   من خوب پیگیری نکردم 

   حالا بعد  ۷ سال دوباره  برگشتم   تا روی این روش بیشتر کار کنم و بهش توجه کنم

   یه چیزی   رو  امروز صد در صد فهمیدم که  این روش لاغری با  ذهن    بهترین و آسونترین و  کاملترین  روش برای تناسب اندام ه

   یه چیز  دیگه  هم  اینکه  من که پیگیری نکردم و هرروز   این موضوعات و  مطالب رو  پیگیری نکردم   نتیجه ای نگرفتم  و گرنه باید نتیجه رو تو خودم میدیدم و لاغر و متناسب  میبودم 

   یه چیز دیگه هم  اینکه  واقعا  واقعا  قدرت اصلی دست خداست   

   چه جالب الان این جمله  یا بهتر ه  بگم باور اومد تو ذهنم   که  من   همیشه  میگفتم و میگم که ( خدا هم  نمیخواد من لاغر  شم  ) چون  هر جا بودم و میرفتم  خوراکی های  خوشمزه  دنبالم میومدن   همه ی فامیل و  دوستانم یا پدر خدابیامرزم   میگفتن   تو پر  روزی  هستی و این  روزی تو بوده  و از پولی که  کار کرده بود برام خوراکی میخرید  یا مثلا  غذاهایی که دوست داشتم  یا حتی فکر خوردنشون  میکردم مثل برق بهم میرسیدن 

   یه موضوع  مهم دیگه هم  اینکه  هر وقت  میام  لاغری رو پیگیری کنم و برم  تو خط ش 

   بعد چند روز  یادم میره یا کاری پیش میاد که مطالب رو دنبال نمیکنم و   فراموشی   مطلب جالبی در انسانه  و ریشه ی کلمه ی  انسان  هم از نسیان میاد ولی  آگاهانه تصمیم  میگیرم  لاغری رو فراموش نکنم 

     امروز اومدم اینجا  برای خودم  رد پا بزارم و بگم  از اول بهمن   تقریبا  هر روز پیگیری کردی و فایل های  استاد عطار روشن رو  که دانلود کردی لااقل  گوش کردی 

   و چقدر خوبه و از خودت  راضی  هستی

   باورم  نمیشه  پاها  و زانوهایی که اصلا خم نمیشد  روز ۷ بهمن  دوسه بار به راحتی خم شد  هر لحظه  امتحان نمیکنم  که ببینم باز هم خم میشند ولی مطمئن هستم  دارند بهتر میشند

   امروز ۹ بهمن  متوجه شدم که  من هر روز  به اندازه  غذا  خوردم هر وقت  گشنه شدم خوردم تا  شیطونک ذهن م میاد بگه تو فعلا کم خوردی چند روز دیگه ولش میکنی میگم  نه عزیزم من گرسنه نموندم تنقلات هم خوردم فقط به اون رشته های عصبی مغزم که پیغام سیری میدن  توجه میکنم  الان مابین این کامنت نوشتنم ساعت ۳/33عصر غذا  خوردم حس خوبی دارم چون به بدنم انرژی  رسوندم 

   راحت بدون حس انباشتگی  دارم مینویسم 

   مطمئن  هستم  همیشه  نعمت های پر تنوع خدا   هست  من  روزی دارم  هيچ کس  روزی منو  مصرف نمیکنه  از  سهم من از نعمت پروردگار م چیزی کم  نمیشه   

   البته  یه موضوع  دیگه هم هست چون معمولا  میگفتم  حیفه نعمت خدارو دور بریزم میخوردمشون    حالا  دیگه  آگاهانه  میدونم  این خاطرات  الکی هستن و طبق عادت و  باور و عقیده و حرف و حدیث و ….  میان بالا    و متاسفانه  من هم بهش عمل میکردم دیگه آگاهانه  تصمیم میگیرم که درست  فکر کنم 

   هر لحظه  حس میکنم  چربیهای دور شکمم دارن  میریزن  واقعا  آب شدن شون  رو حس میکنم 

   خدای خوبم  از این که  استاد عزیز و دوستان خوب تو این مسیر همراهم  هستن  سپاسگزار تو خدای مهربان و  سپاسگزار استاد عطار روشن  و   همگی اعضای  سایت و هرکی  داره این متن رو  هر موقع  میخونه   هستم 

   خدای  جانانم   من  امید به فضل و  رحمت  تو دارم همونطور  که  امروز  فایل  هوای مه آلود  شهر دزفول ( تعقیر شرایط جوی  )  رو و قدرت تو رو  خدا جونم دیدم  و دوباره  این فایل   نکاتی بهم یادآور شد  که من بایداز  سرزمین چاقی  به سرزمین  لاغری که دوستش دارم  مهاجرت کنم    یاد آور  شد که   فضا ی  ذهن  من  باید هر لحظه  شرایط پایدار خود رو بسازه با کمک خدا و خودم 

   یادآور شد   که  حالا دیگه ( خدا میخواد که  من جمیله    لاغر  بشم )

   خدا جونم  ممنونتم  خدا جونم دوستت دارم 

   خدا جونم  منو به خاطر  همه چی ببخش خدا جونم  به خاطر  همه چی متاسفم 

   الان از روز اول بهمن ۱۴۰۱   رو قسمت  دوم و سوم مستند مغز (  دوره ی اصلاح پرخوری در  مغز )  کار میکنم

    به کلمه به کلمه و جمله به جمله ی پروفسور و استاد و تصاویر مستند فکر میکنم ومینویسمش   

    و  این  ها رو مینویسم که  دوباره بیام و   نتیجه ی آگاهی ها رو  آگاهانه  بنویسم و از خدا و استاد و خودم  تشکر کنم 

   وامیدوار م  این نوشته  به کسی کمک کنه و از اون دوستان هم تشکر کنم که وقت گذاشتن و خوندن

   به امید  مهاجرت  دایم  به سرزمین لاغری و گرین کارت داشتن آمریکا که  عاااااشق هر دوتا شونم  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا پیری
   1401/11/08 13:40
   مدت عضویت: 1605 روز
   امتیاز کاربر: 2629 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 79 کلمه

   سلام استاد عزیزم .

   به شما تبریک میگم 

   امروز با خوندن نوشته های شما انرژی در درون من به وجود اومد که همه ما توانایی خلق کردن داریم فقط باید خودمون رو باور کنیم.

   باید ایمان بیاریم که اگر تعداد زیادی و استاد عطا روشن توانسته این همه از وزن خود را کم کنه من هم میتونم هم خوش اندام ومتناسب بشم وهم شخصیتشان را تغییر بدهم .

   با شور و اشتیاق در این مسیر الهی قدم بر میدارم و ادامه میدهم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Shahpar.ghobadi15@gmail.com
   1401/11/07 15:51
   مدت عضویت: 1210 روز
   امتیاز کاربر: 5296 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 56 کلمه

   سلام اقای عطا روشن عزیز 

   دوست و همراه خوب من 

   واقعا اینجا کلمه من را یاری نمیکند برای گفتن این همه زیبایی 

   من‌همیشه گفتم معجزات خدا پایان نداره 

   خیلب خیلب تبریک عرض می‌کنم 🌹

   و آرزوی بهترینها را برای شما بهترین دارم .

   امیدوارم بتونم روزی چون شما شاهکاری را خلق کنم .

   به امید دیدار دوست عزیرم‌

   پسر مهربونم 

   یار زمانهای خوب زندگی من 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جاودانگی
   1401/11/06 13:53
   مدت عضویت: 1483 روز
   امتیاز کاربر: 590 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 589 کلمه

   سلام استاد عزیز و همه ی دوستانِ خوب سایت 

   اول از همه گذشت ۸ سال  از تغییر افکار و زندگیتون رو  و این تناسب اندام عالیتون رو ازصمیم قلبم تبریک میگم تحسینتون میکنم  و سپاسگزارم که این آگاهی هارو باماهم به اشتراک گذاشتید و باعث تحول فکر و جسم خیلی از ماها شدین

   من از همراهان پروپاقرص سایت شما بودم و باجدیت ادامه میدادم تااینکه یه مشکلی پیش اومد برام و نباید زیاد هم به صفحه گوشی  نگاه میکردم بخاطر همین ازسایت دور شدم اما…. اینمدت بیشتر فایل های صوتی رو گوش میدادم و روزی یکی دوتا از کامنتای خیلی قوی و مورد علاقم رو که تو دفترم یادداشت کرده بودم نکات مهمشون رو مطالعه میکردم .اما از امروز باز هم برگشتم به جمع این خونواده ی دوست داشتنی

   یه موضوع خیلی مهمی رو خواستم بگم  استاد . درباره ناب بودن اموزش هاتون و اینکه تاچه حد رو ذهن من تاثیر داشته که حتی چندماه در محیط سایت نبودم و  نسبت به قبل ذهنم خیلی  کمتر درگیر آموزشا بوده اما هنوز فرمولای لاغری در من بخوبی داشتن عمل میکردن تاجایی که من حتی یک گرم چاق که نشدم هیچ حدود ۲کیلو نیم کیلو هم وزن کم کردم و پایین تنم بدون اینکه روحم خبر داشته باشه جمع شده بود که شلوارمو  بدون کمربند نمیتونستم بپوشم .باهمون غذا بدون تغییر هیچ فاکتور خاصی .

   این درحالیه که قبلا که ذهنم پره فرمول چاقی بود به محض اینکه رژیم یا ورزشمو ول میکردم با سرعت برگشت وزن داشتم . اما الان تواین چندماهه ترس از غذا و ترس از چاقی درمن وجود نداشته یا اگر احیانا لحظه ای به ذهنم خطور میکرد فورا خودم با منطق و یادآوری حرفای شما قانعش میکردم .حساسیتم به کل قطع شده نسبت به مقدار غذا نوع غذا و… انگار که یه فرد کاملا متناسبم در مواجه باغذاها و کلا مباحث مربوط به لاغری . این وسواس های الکی و استرس های شدید دیگه درمن وجود نداره 

    اینارو نگفتم که کم کاری ها توجیه بشه یا بقیه هم مثل من یه مدت برن و برگردن آب از آب تکون نمیخوره .نه چون ذهن های ما باهم کاملا متفاوته از لحاظ فرمولایی که داره.ممکنه ینفر بعد چندسال هنوز فرمول هاش خوب تعییر نکرده باشن و مجدد عمل کنن 

    اینهارو برای این گفتم که به دوستای گل سایت ثابت بشه که چقدر تاثیر گذاره این آموزشا و اگه خوب کار بشه و عمیقا بشینه تو مغز امکان نداره نتیجه نده . یه چیز دیگم این اموزشا داره که ذهن رو جوری باز میکنه که بعد ازون هرروش دیگه ای رو میشنوی نه تنها باورت نمیشه خندت هم میگیره . 

   چندروز قبل تویه جمع خانومانه نشسته بودیم هنوز هم داشتن درباره خوردن یا نخوردن سس  برنج و نون تو وعده شام حرف میزدن و بهم دیگه دستورالعملای غلط میدادن و من شکر خدا دیگه یکدرصد هم احساسم بد نشد. که نکنه راست میگن نکنه راه من اشتباهه. ازون دسته ای بودن که مقاومت میکنن دربرابر مسائل ذهنی و …. بخاطر همین سکوت کردم چون راهنمایی براشون جواب نمیداد .ولی از ته دلم خداروشکر کردم که افکارم ۱۸۰درجه تغییر داشته نسبت به قبل .

   هیچ چیزی رو دیگه بدون گذروندن از فیلتری که خودم تعیین کردم برای مغزم قبول نمیکنم که بعدها بشه یه فرمول قوی و مجبور شم باهاش بجنگم . مثل همین چاق کننده بودن برنج که ۹۰درصد جامعه قبولش داشتن و همین یه فرمول سال ها منو عذاب داد اما الان بهش میخندم فقط یا هرچیز اشتباهی که درباره سلامتی و مسائل دیگه شنیدیمو باور کردیم .

   استاد همه این هارو مدیون خدا و شما هستم . درپناه خدا ی بزرگ شاد و سلامت باشید 💚

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1401/11/06 08:49
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 16203 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 474 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیزم 

   واقعا متن عالی و پراز انگیزه و شور و اشتیاق شما را برای رسیدن به اهداف اتان  شوق دوباره و ایمان و باور صد درصد را در من زنده تر کرد استاد عزیزم  اولا تبریک مبگم برای رسیدن اتان به آرزوها و رویاهایی که روزی برای شما غیر ممکن بود اما شما با پشتکار و ادامه دادن آن غیر ممکن ها را ممکن کردبد و این اولین و مهمترین درسی است که میشود از این متن زیبا دریافت کرد اگر هدفی را با ایمان و باور محکم ادامه دهیم صد درصد به آن خواهیم رسید. وقتی متن را میخواندم یک لحظه گفتم کاش از سال ۹۶ و زودتر با استاد آشنا میشدم و زودتر به اهدافم مبرسیدم. و این نتایج عالی  روحی و جسمی را پیدا میکردم. اما بعد از کمی تفکر گفتم شاید من سال ۹۶ هنوز به آن موقعیت قبولی این حقایق دست پیدا نکرده بودم و باید بیشتر به درک مبرسیدم تا موقع اش برسد من در سال ۹۷ بطور خیلی اتفاقی با شما در ایتوپ آشنا شدم و از آن موقع جز شاگردان شما هستم و این یکی از بهترین اتفاقات زندگی من بود و همیشه به آن میبالم با این که اطرافیانم این درک را نداشتند و بارها من را مسخره کردند  که ای بابا مگه میشه با لاغری با ذهن لاغر شد اما من با دبدن پشتکار  شما و ادامه دادن شما و پشتبانی شما در لخظاتی که نا امید میشدم.  ادامه دادم یادمه اگر پیام میدادم استاد همه منو مسخره مبکنند میگن لاغر نشدی که هیچ چاقتر هم شدی. شما مبگفتین (((فقط ادامه بده ))) ومن  ادامه دادم. نا امیدی را کنار گذاشتم پیش خودم گفتم اگر تو این دوره حتی اگر فقط استاد موفق شده پس من هم میتوانم موفق شوم  حالا بماند چقدر از شاگردان عزیز عکسشان در آلبوم شگفت انگیزان ثبت شده  و من هم با ایمان بیشتر ادامه دادم. حالا بعد از این مدت. همه میان و با دیده تعجب منو نگاه میکنند و حتی میگویند یعنی تو فقط با لاغری باذهن لاغر شدی و من با افتخار میگم بله فقط با راهنمایی های استادم لاغر شدم و چقدر در این مدت آگاهی های ناب بدست آوردم لاغر شدن بخش کوچک آن است  باز هم برای آنان قابل درک نیست استاد. و البته نباید به آنها خرده گرفت چون در این فرکانس آگاهی نیستن باید به این سطح برسند تا درک کنند. و خوشبختانه عده ایی که در سایت تناسب فکری عضو هستند به این سطح آگاهی رسیده اند  و به نظر من  ما اعضای سایت خیلی آدمهای خوشبختی هستیم چون یک جورایی برگزیده شدیم حتما خدا مارا لایق این آگاهی ها دانسته و همچنین استاد خوبی  را چون شما سر راه امان قرار داده. خدا را برای این نعمت بزرگ شاکرم و از شما استاد عزیزم قدردانی میکنم الهی همیشه شما و خانواده غزیزتان در پناه الله باشید 

   سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 13580 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 153 کلمه

   با سلام خدمت اسناد عزیز و بزرگوارم فرستاده و دستان خداوند

    هدایت و خواندن  این نوشته دقیقا کار خدا بود و من شدیدا نیاز داشتم دوباره داستان لاغری و موفقیت شما رو مطالعه کنم که بسیار بسیار انگیزه به من داد .حرفهای استاد و سرگذشت زندگی ایتاد ۹۹ درصد شببه زندگی من هست یعنی وقتی می خوندم انگار زندگی خودم رو میخوندم و با احساس خوبی تماما اشک میریختم من مدتی است که به  سایت تناسب فکری هدایت شدم  علاوه بر نتایج عتلی که دزر آرامش و اعتماد به نفس و… داشته اما باز منفی باف گاهی موفق به ناراحتی و احساس بد من میشه که خدای مهربان  از طریق مختلف مثل فایل جلسه هجدهم اصلاخ پرخوری و اشتها و همین فایل من رو دعوت به ادامه دادن با انگیزهو احساس خوب میکنه . بنابراین معجزه و نتیجه فقط و فقط و فقط با ادامه دادن به دست می آید .

   استاد عزیز بسیار ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/11/05 10:17
   مدت عضویت: 537 روز
   امتیاز کاربر: 11390 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 938 کلمه

   سلام . تولد ۸ سالگی در مسیر تناسب رو بهتون تبریک میگم استاد عزیز .
   این متن برای من انگیزه ی خیلی خوبی ایجاد کرد . وقتی راهی تا ۸ سال تونسته کسی رو لاغر کنه و لاغر نگه داره پس قطعا میتونه منو هم لاغر کنه و لاغر نگه داره .
   تمرینهای ذهنی و ترکیبش با ادامه دادن و امتحان کردن فرمولهای جدید که آیا میتونند در رفتارتون دائمی بشن یا نه خیلی تمرین خوبی بود و برای عملکردم راهکار خوبی بود .
   البته که تمام فرمولهای شما تونسته رفتار و عملکرد منو تغییر بده و من هر وقت احساس می کنم که فضای چاقی بر ذهنم حاکم میشه شروع می کنم به استفاده از فرمولهای شما .
   اصلا نمیدونم چجوری به یادم میاد .

   مثلا در موقعیتی قرار میگیرم که سفره ی رنگین جلو روم میبینم خب طبق انتخابهای چاقی ، لحظه ای ذهن من میره که این سفره ی رنگین رو برای خودم تعریف کنم و با فضای ذهنی چاق برم به سمتش .
   بعد درست در همین زمان تمام فرمولهای لازم برای تغییر فضای ذهنم میان .
   اول میگم آگاه باش . انتخاب کن . میخوای به روش چاقی عمل کنی یا به روش لاغری .
   در هردوش آزادی .
   خب من یه لحظه تمام واکنشهای چاقی قبل و حین و بعد از غذا رو با خودم مرور می کنم و حال بدم بعد از خوردن زیادی .

   بعد آگاهانه انتخاب می کنم که مسیر چاقی رو نرم .
   بعد میبینم خب حالا وارد مسیر لاغری شدم .
   اول نگاهم و از غذاها بر میگردونم . اینا چیزی نیستن که انتخاب منو تغییر بدن . این منم که میخوام اونا رو انتخاب کنم یا نه . حتی اگه خیلی هم خوشمزه باشن بیشتر از خوشمزگی واقعیشون این فرمول های چاقی ذهن منه که اونا رو خوشمزه نشون میده .
   اونا شاید در حد معمول خوشمزه باشن ولی هیجان ذهن من و ولع من اونا رو خوشمزه نشون میده . در حقیقت تصویری که من از غذاها در ذهن دارم اونا رو فراتر از حد طبیعی خودشون بزرگ می کنه و در همون حال همون قدرت ذهن اراده ی منو ضعیف می کنه طوری که من تاب و توانم رو در مقابل اونا کم و کوچیک میبینم .
   در همین حین من قدرت رو به دست میگیرم و تصویر واقعی اون غذاها رو در ذهنم میبینم . مخصوصا تصویر خامشون رو .
   مثلا گوشت . این پخته شدن و ادویه های های مختلفه که اون رو در ذهن من دلربا کرده . اما تصویر اولیه اش چیه . تصویر انتهاییش چیه .
   تصویر اولیه اش همون گوشتیه که حالت به هم میخوره بهش دست بزنی تصویر آخرشم که دیگه هممون میدونیم چیه . پس واقع بین باش و ذوق زده نشده . همه واقعیات رو در نظر داشته باش . این غذا فقط برای برطرف کردن گرسنگی جسمته .
   پس اونقدری که فکر می کنی هیجان انگیز نیست . حالا خودت چی ؟ تو عطایی هستی که لایق انسان بودن هستی . لایق رفتار انسانی هستی . لایق تناسب اندام هستی . عطایی که قدرت انتخاب داره و خدا هدایتش کرده وارد مسیر لاغری بشه پس از انتخابات در جهت لاغر شدنت استفاده کن .
   اصلا آیا گرسنه هستی یا نه
   به میلم نگاه نمیکنم
   به گرسنگی یا سیریم نگاه میکنم .
   حس می کنم میل من باید بر اساس گرسنگی و سیری تنظیم بشه
   چون اصلا میلی وجود نداره . میل همون اشتهاست که ما اون رو تبدیل به انتخاب کردیم
   پس انتخاب من باید بر اساس گرسنگی و سیری تنظیم بشه .
   خب با این فرمولها من آگاهانه اگه گرسنه بودم سر سفره میشینم و اگه نبودم میرم . بعد هم باز هم آگاهانه انجام میدم . اصلا ناخوداگاه دیگه تند نمیخورم . چون میخوام بفهمم کی سیر میشم شروع می کنم به آهسته خوردن تا جسمم باهام حرف بزنه و بگه کی سیر شدی .
   سیر هم که شدم دیگه ادامه نمیدم .
   خب منم با ترکیب فرمولهای ذهنی + یک فرمول رفتاری تونستم مثل شما عمل کنم .
   چون شما رو الگوی خودم قرار دادم پس با دیدن شما مطمئن هستم که منم میتونم این راه رو ادامه بدم . گرچه من همین که ۲۰ روز تونستم در این راه بمونم و انگیزه ام برای ادامه دادن از روز اولم بیشتر شده همین انگیزه برای موندنم کافیه ولی قدرت تعمیم دهی ذهن اون رو گسترش می کنه .
   شما تولد ۸ سالگیتونه و من تازه متولد شدم و یک نوزاد ۲۰ روزه هستم که نگاه به دست استادش می کنه تا لاغر شدن رو خوب از ایشون یاد بگیره .
   خیلی خوشحال میشم وقتی این تصاویر رو میبینم .
   تصویر آقا امیر هم که دیدم خیلی خوب بودن .
   منم میتونم هم مثل شما و هم مثل آقا امیر از راهی که شما رفتین عمل کنم و به فرمایش شما این فرمولهای ذهنی رو با فرمول ادامه دادن ترکیب کنم و محصولی که به دست من میرسه قطعا کاهش وزنه .
   امروز ببخشید عذرمیخوام سر دستشویی حس کردم راحتتر دارم میشینم و همین نشونه ی کوچیک رو بهش توجه کردم و انگیزه ای کردم برای ادامه دادنم . لاغری آروم آروم خودشو نشون میده و من فقط ادامه میدم .
   در مورد نوشتن ۱۰۷ آرزو هم خیلی تمرین خوبیه . منم میرم امروز این کارو انجام میدم .
   ببینم چندتا میشه . منتها من با استفاده از آموزشهای شما اولی رو تناسب اندام مینویسم . چون خیالم راحته راه لاغر شدنمو پیدا کردم .
   ممنون از اینکه تجربه هاتون رو برامون مینویسید که ما هم میتونیم با اشتیاق در این مسیر همراه شما باشیم و نتیجه ای مثل شما برای خودمون کسب کنیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 35 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Mehrdad Zabihi
   1401/11/05 07:48
   مدت عضویت: 1714 روز
   امتیاز کاربر: 21293 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 574 کلمه

   بیست و چهارم ژانویه بیست بیست و سه:

   سپاسگزار خداوندی هستم که من را همواره حمایت و هدایت میکند.

   من چند سال هست که دستاوردهای شما را پیگیری میکنم و در حقیقت برای پیدا کردن قانون زندگی وارد دوره های شما شدم. 

   اکتبر بیست بیست و یک که با خودم خلوت کردم و آرزوهای خودم را در چند صفحه نوشتم، در صفحه آخر، آخرین خط آرزوی سلامتی و تناسب اندام کردم و البته بیشتر سلامتی منظورم بود چون داشتن تناسب اندام را خیلی وقت بود فراموش کرده بودم و احتمال داشتن تناسب اندام جزو خواسته های محال زندگی من بود.

    یعنی من میتونستم خودم را در خانه و ماشین رویایی ام تصور کنم ولی بهیچوجه خودم را در اندام متناسب نمیتوانستم تصور کنم!

   چون خودم را انسان بی اراده ای میدیدم که بیشتر از یک هفته نمیتوانستم ورزش منظم داشته باشم و هیچوقت هم نتپانسته بودم که به رژیم غذایی متعهد باشم! پس لاغر شدن در نظر من جزو محالات بود!

   ولی یکسال قبل تصمیم گرفتم که ایس اسکیتینگ یاد بگیرم و خوب با اضافه وزن بالای من، حفظ تعادل روی یخ کار ساده ای نبود و نیز ترس از زمین خوردن داشتم که به خودم میگفتم اگر بخورم زمین چند ماه باید با ویلچر حرکت کنم ولی بعد از چند جلسه که می توانستم روی یخ سر بخورم اینقدر اعتماد بنفسم بالا رفته بود که به خودم گفتم اگر من اینکار را تونسته ام انجام بدهم پس حالا می روم و لاغر شدن را امتحان بکنم!

   از یازده ماه قبل بصورت جدی دوره رایگان ۱۲ گام را شروع کردم و بعد هم دوره لاغری با ذهن را هم اکنون دارم ادامه میدهم و تازه هفته هفتم هستم.

   از همان جلسات اول که شما میفرمودین، لاغر شدن از طریق ذهن زندگی شما را در تمام جنبه ها تغییر میدهد، اصلا باور نمیکردم و به خودم میگفتم که من اگر بتونم وزنم را به زیر صد کیلو برسانم شاهکار کردم و دیگر چیزی از این دوره نمیخواهم! 

   ولی فقط به خاطر استمرار داشتن و گوش دادن فایلها به دستاوردهایی رسیدم که کاهش وزن کوچکترین آن هست! ( البته هنوز خیلی راه دارم تا به تناسب اندام برسم ولی میدونم که میرسم. اینقدر اعتماد بنفسم و عزت نفسم افزایش پیدا کرده است که حاضر نیستم به هیچ وجه به همان سبک زندگی سابق برگردم. 

   زندگیم روی یک نظم افتاده و هدفمند زندگی میکنم و وقتم را بیهوده تلف نمیکنم. 

   انرژی بسیار بیشتری پیدا کرده ام و خسته نمیشوم .

    رابطه ام با تنها قدرت جهان هستی خیلی بهتر شده است و رابطه عاطفی ام با همسرم خیلی تغییر کرده است خودم را بهتر شناخته ام و میدونم که دارم در مسیر درست حرکت میکنم و به بقیه اهدافم هم میرسم.

   از خواندن داستان زندگی شما منقلب شدم و این را نشانه ای دیدم که با ایمان بیشتری در همین مسیر بمانم. 

   به شما افتخار میکنم که زمانیکه هیچ کسی از اطرافیان تان شما را باور نداشتند با شجاعت این مسیر را ادامه داده اید و کم نیاوردین و ادامه دادین تا نتایج را دیدین و بعد هم شرایطی را فراهم کردین که انسانهای بیشتری در این مسیر قدم بردارند که بدون ورزش و رژیم با پا گذاشتن جای پای شما، اونها هم به تناسب اندام برسند و زندگی شان در تمام جنبه ها تغییر کند.

   خیلی خوشحالم که به این سایت هدایت شدم و با شما آشنا شدم و در این مسیر دارم قدم برمیدارم. 

   آرزو میکنم که خداوند شجاعت و سلامتی بیشتری را به شما بدهد تا در مسیر اهداف بزرگ‌ترتان با جدیت بیشتری قدم بردارین

   شاد و رو به رشد باشین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار عطا
    1401/11/05 10:23
    مدت عضویت: 537 روز
    امتیاز کاربر: 11390 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 136 کلمه

    سلام آقا مهرداد . خوبین ؟
    خوشحالم که دیدگاه عالی شما رو هم در سایت دیدم . به جز استاد عزیز یه آقای دیگه هم مشاهده کردم و خوشحال شدم که تنها نیستم .
    البته آقایون بیشتر از خانوما اضافه وزن دارن ولی معمولا خیلی بهش توجه نمی کنند ، شایدم دیگه براشون اهمیتی نداره . ولی خب خانوما حساسترن و به خودشون بیشتر اهمیت قائلن . به هر حال خوشحالم که از حضور پیشکسوتی چون شما هم میتونم بهره مند بشم . با اجازتون دیدگاههاتون رو دنبال می کنم چون با توجه به سابقتون قطعا مواردی رو در نوشته هاتون خواهم خوند که در مسیر میتونه کمکم کنه .
    از خوندن نوشته ی شما و اعتماد به نفستون و تجربه حرکت روی یخ هم خیلی خوشم اومد .
    موفق و پیروز باشید .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Mehrdad Zabihi
     1401/11/06 10:13
     مدت عضویت: 1714 روز
     امتیاز کاربر: 21293 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 447 کلمه

     چهارشنبه بیست و پنجم ژانویه بیست بیست و سه:

     سلام اقا عطای عزیز مرد فعال و با پشتکار

     از لطف شما سپاسگزارم. من تازه شروع کرده‌ام و هنوز در ابتدای راه هستم و هر روز تلاش میکنم که در این مسیر الهی حرکت کنم.

     چند روزی هست که کامنتهایت را میخوانم و از نحوه درک عالی مطالب جلسات بسیار لذت میبرم و خیلی عالی تجربیات زندگی ات را با نثری روان مینویسی و برای مطالب هر جلسه مثال پیدا میکنی. و اتفاقا خواندن تجربیات شما باعث شده که به ذوق و شوق بیافتم و با جدیت بیشتری مسیرم را ادامه بدهم.

      چند وقتی دودل بودم که برای دیدن خانواده ام به ایران سفر کنم یا نه؟ چون دقیقا مادر من هم بسیار تعارفی هست و یک ترس پنهانی داشتم که اگر ایران بیایم و من گرسنه نباشم و بهم غذا تعارف کنند چیکار کنم؟ مادر من ادمی هست که محبت خودش را با درست کردن غذاهای مختلف در هر وعده نشان میدهد!

      البته من تا به حال یاد گرفتم که تعارف بقیه را براحتی رد کنم ولی شاید خنده دار باشد که نمیدانم در مقابل مادرم چجوری رفتار کنم که باعث ناراحتی اش نشود!

      اینکه گفتم این یک ترس پنهان در من هست بخاطر اینه که اون اوایل شروع دوره یکی از نگرانی هایم بود و البته فراموشش کرده بودم.

     چند روز قبل نمیدانم توی کدام فایل ، کامنت شما را خواندم که خیلی عالی با رفتار تعارف کردن مادر بزرگوارتان برخورد کرده بودین و تجربه تون را به اشتراک گذاشته بودین! 

     همونجا همذات پنداری کردم و یاد این نگرانی خودم افتادم که اوایل دوره توی دفترم نوشته بودم و بعد به خودم گفتم همینه اگر عطا توانسته تو هم میتونی! 

     همونجا این قضیه را برای خودم منطقی کردم و با خودم حرف زدم و برای خودم مثالهای دیگری از رفتارهای خودم پیدا کردم و این ترسم براحتی برطرف شد!

     اتفاقا الان در هفته هفتم دوره هستم و به جلسه ای رسیده ام و این جلسه دقیقا تمرینی دارد که بمن راجع به این مورد کمک میکند.

     دقیقا یکی از دلایلی که استاد میگویند کامنت های بقیه دوستان تان را بخوانید همین هست که با تجربیات افراد دیگر توی موقعیتهای مختلف آشنا میشویم و باور قلبی بیشتری پیدا میکنیم که میشود.

     اتفاقا با خواندن کامنتهای شما بفکر فرو رفته ام که در کنار دوره لاغری، چالش من اینو نخوردم و یا دوره اصلاح پرخوری را شرکت کنم.

     من همواره از تجربیات همراهان و افراد هم مسیری مثل شما، که از تجربیات زندگی شان مثال پیدا میکنند و با قوانینی که استاد در جلسات بیان کرده اند مطابقت میدهند بسیار لذت میبرم و چون خواندن این تجربیات بهم کمک میکند تا درک بهتری از قانون زندگی داشته باشم

     امیدوارم که بزودی عکست را در صفحه شگفتی سازان ببینم.

     شاد و رو به رشد باشی

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار عطا
      1401/11/06 21:14
      مدت عضویت: 537 روز
      امتیاز کاربر: 11390 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
      همیاری
      محتوای دیدگاه: 900 کلمه

      سلام و عرض احترام خدمت شما برادر بزرگوار . 

      بسیار هم عالی .البته که شکست نفسی میفرمایید . اینکه خاضعانه از افراد تازه وارد استقبال می کنید و این جملات رو برام نوشتین نشان از مرام و معرفت و بزرگواریتون داره .   شما در این مسیر  پیشکسوت هستید و احترامتون بر من واجب . 

       خیلی هم  خوب و روان می نویسید .  راحت میشه نوشتتون رو خوند و از نکته هایی که میفرمایید استفاده کرد .  چه تصمیم خوبی گرفتین که که میخواین در چالش من اینو نخوردم هم شرکت کنید . برای من که عالی جواب داده  . در مورد مادرا هم کاملا درست میگید   مادرا  به خاطر حسهای مادرانه زیاد تعارف می کنند ولی وقتی واقعا سیر شدیم خب ظلم نکردن به  بدن خودمون از صحبت مادر بالاتره . 

      وقتی سیر شدیم میتونیم به مامان بگیم مامان بزار تو یخچال باشه گرسنم که شد دوباره میخورم . 

      اگه الان بخورم حیف میشه سیر شدم مزه شو متوجه نمیشم .  من از این ها هم استفاده می کنم که دیگه زورم نکنه و میبینم اینجوری دیگه ناراحتم نمیشه . درسته  اون شب طفلک خیلی حرص خورد ولی خب خدارو شکر با همون برخورد دیگه مادرم کوتاه اومد و البته به این فرمول رفتاری هردومون  داریم عادت می کنیم . وقتی سیر میشم دیگه اصرار نمی کنه . حتی دوستامم دیگه اصرار نمی کنند . 

       اون زمان با اونا هم کلی برنامه داشتیم  با دوستام کلی پرخوری می کردیم و بعد هم که می اومدم خونه  غذای مادر هم میخوردم و الان میفهمم چقدر بر اساس فرمولهای ذهن چاق غذا خوردم نه بر اساس زبان بدنم . 

      من به بدنم ناآگاهانه ظلم کردم ولی دیگه نمیخوام به خاطر حرف دیگران بهش ظلم کنم .نه تحت فشار رژیم میزارمش نه تحت فشار پرخوری . من از وقتی وارد این مسیر شدم یاد گرفتم اگه وقتی گرسنه بشم بخورم و وقتی سیر میشم  نخورم هیچ وقت چاق نمیشم . 

       با همین یه فرمول رفتاری که از چالش من اینو نخوردم به دست آوردم و همینطور فرمولهای ذهنی صدگام در همین دو سه هفته میبینم دارم سبکتر میشم . برای نتیجه عجله نمی کنم . مهم اینه راه لاغریمو پیدا کردم . راهی آسان و لذتبخش  . تا انتهای خط خیلی مونده  ولی به انتها نگاه نمی کنم توجهمو به همین تغییرات کوچکم میدم . 

      تجربه ی شما هم خیلی خوندنی بود . ممنون که مینویسید . خوشحال میشم نظراتتون رو بخونم و  منم از تجربیاتتون استفاده کنم . 

      حتی یکبار چند روز پیش خودم رو در آینه نگاه کردم و توجهم به چاقیم رفت و حجم عظیمی که باید کم کنم و یکمم ناراحت شدم ولی بعد یاد صحبت استاد افتادم که گفتن  به اضافه وزنتون توجه نکنید .   فقط به فرمولهای ذهنی و رفتاری توجه کنید و سعی کنید اونا رو درست کنید . یه وقتی به خودتون میاین میبینید که حتی از مقصد هم گذشتید .  پس نگاه به چاقی جزء فرمولهای چاق کننده است . اما توجه به تغییراتی که از اول تا الان داشتم جزء فرمولهای لاغر کننده است و من یاد گرفتم به اقی کار نداشته باشم و فقط  انتخابهای لاغر کننده داشته باشم 

      . پس نگاهم و تغییر دادم و به جای توجه به حجم اضافه وزنم به قدمهای کوچیکی که دارم روزانه برمیدارم توجه می کنم . نگاهم رو از چاقی فعلی برداشتم و فقط به فرمولهای ذهنی و عملیم توجه می کنم و این که خیلی عالی دارم ازشون استفاده میکنم .  اصلا نه جلوی خودمو می گیرم نه پرخوری می کنم کاملا خوردنم رو بر اساس جسم و زبان بدنم تنظیم کردم . نه دیگه حس ولع دارم نه حس حسرت برای خوردن غذاها .  نه سرزنش . نه حال بد . 

      چون یادگرفتم که  زبان بدنمون لاغری رو خوب بلده . این دو هفته کاملا زبانش رو پیدا کردم و خیلی خوشحالم که دیگه حس حسرت نسبت به غذاها و  اجبار و زور رژیمها و همینطور فشاری که پرخوری به روح و روانمون میاورد تموم شده . 

      در سرزمین لاغری همه چیز هست و واقعا بهتر از سرزمین چاقیه . 

      اگه تا حالا هم سرزمین چاقی رو انتخاب می کردم چون راه لاغری واقعی رو بلد نبودم . 

      قبلا راه لاغری رو راه رژیم  میدونستم . راه اجبار ، راه برنامه ریزی ، راه اندازه کردن غذاها ، راه ورزشها و پیاده رویها و واقعا هربار اون راه لاغری رو میرفتم بیش از یکی دو هفته نمیتونستم ادامه بدم خسته میشدم . در وجودم جنگ میشد . 

      ولی این راه لاغری اصلا هیچ جنگی با خودم ندارم . 

      زور نیست برنامه ریزی نداره . اندازه نداره . مهم تر از همه من دارم ادامه میدم . این مسیر قابلیت استمرار داره . این خیلی مهمه .  خیلی راحت . بدون دغدغه . بدون حسرت . بدون رنج . من دارم لذت لاغر شدن رو تجربه می کنم .  

      و نسبت به روز اولی که اومدم واقعا حالم بهتر شده . در اینجا یاد گرفتم خودم رو با روز اول مقایسه کنم که دچار عجله نشم . به تغییرات کوچکم نگاه کنم نه به حجمی که قراره کم کنم . یاد گرفتم  لاغر شدن  رو روزانه تجربه کنم . حس خوب لاغری رو تجربه کنم . شخصیت لاغریمو کشف کنم . خیلی خوشحالم . 

      شخصیت لاغریم داره ساخته میشه و من دیگه مسیر چاقی رو انتخاب نمی کنم چون من لایق  سرزمین لاغری هستم و این سرزمین  از همه لحاظ با معیارهای ذهن من میخوره . 

      بازم ممنون از نوشته ی خوبتون و خوشحالم از هم صحبتی با شما دوست و رفیق  عزیز  در سرزمین تناسب فکری . 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 10 از 2 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار Mehrdad Zabihi
       1401/11/07 07:10
       مدت عضویت: 1714 روز
       امتیاز کاربر: 21293 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
       محتوای دیدگاه: 111 کلمه

       سلام عطا جان

       خیلی نوشته عالی بود. 

       کلی باورهای لاغری و نحوه تفکر افراد متناسب را نوشته بودی و از این بخش از متنت فوق العاده لذت بردم و خیلی بهم چسبید. دقیقا همین الان بهش نیاز داشتم!

       …. خودم را با روز اولم مقایسه کنم که دچار عجله نشوم به تغییرات کوچکم نگاه کنم نه به حجمی که قراره کم کنم. «یاد گرفتم لاغر شدن را روزانه تجربه کنم» و …

       دقیقا اگر به نقطه انتهایی نگاه کنی مایوس میشویم بلکه روزانه باید خودمون را بسنجیم و هر روز باید حس خوب لاغری را تجربه کنیم.

       به داشتن دوستان و همراهان ارزشمندی مثل شما در این مسیر الهی، افتخار میکنم

       شاد و رو به رشد باشی

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 5 از 1 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        آواتار عطا
        1401/11/07 12:30
        مدت عضویت: 537 روز
        امتیاز کاربر: 11390 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
        محتوای دیدگاه: 17 کلمه

        سلام و درود  

        ممنون از کامنتتون . منم خوشحالم که با شما دوستان عالی هم مسیرم . 

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 0 از 0 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طاهره فروغی
   1401/11/05 07:32
   مدت عضویت: 1067 روز
   امتیاز کاربر: 34137 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 234 کلمه

   سلام خدای مهربونم 

   سلام استاد عزیز و متناسبم 

   تولدتون مبارک 

   سالروز رسیدن به ارزوهاتون مبارک 

   من ایمان دارم شما که جز ارزوهاتون تناسب رو ننوشته بودید و هیچ راهنمایی در این زمینه نداشتین  و به این زیبایی لاغر شدین پس من که عاشق لاغریم و تازه با برنامه دقیق شما به تناسب دلخواهم و بهتر از اون میرسم 

   من ایمان دارم ما که شجاعت شروع رو داشتیم و توانایی ماندن رو داریم حتما لیاقت بهترینها رو داریم 

   من از وقتی وارد این سرزمین شدم و به اینجا کوچ کردم زندگیم و اندامم متحول شد 

   دیگه ارامم در مقابل همه کارها 

   مساعل و به قول قدیم خودم مشکلات و بدبختی هام بدون هیچ سختی یکی یکی داره حل میشه و بابت این راحتی و ارامش اول لطف خدا و بعد از شما استاد ممنونم 

   من برای چاقی در هیچ جا سرکوفت نشنیدم حتی شوهرم که متناسبه همیشه میگفت من از زنان چاق خوشم میاد و تو اداره ارزشم رو داشتم و همه جا ولی خودم با خودم عشق نمیکردم و از خودم مخصوصا موقع لباس پوشیدن که هیچ لباسی تو تنم خوشکل نبود متنفر بودم 

   من عاشق لاغری بودم و هستم و با این عشق خدایی کل زندگیم در این دوره متحول شده و دارم ادامه میدم و میخوام تا بینهایت ادامه بدم حتی بعد از تناسب دلخواهم تا به تغییرات عالی و بهتری در جنبه های مختلف زندگیم برسم 

   خدایا برای این مسیر زیبا ممنونم 

   استاد بازم تولد ۸سالگیتون و زندگی دوبارتون مبارک 

   در پناه خدا باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم