0

معجزه لاغری با ذهن

معجزه لاغری
اندازه متن

طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی، نرخ چاقی در سراسر جهان از سال 1975 سه برابر شده است، به طوری که در سال 2016 بیش از 650 میلیون بزرگسال چاق بودند.

در سال 2019، سازمان همکاری و توسعهٔ اقتصادی (OECD) اعلام کرد که برنامه های کشورهای توسعه یافته برای مقابله با مشکل چاقی تا حد زیادی شکست خورده است. و همه‌گیری کووید-19 مشخص کرد که چاقی افراد را در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به بیماری‌های عفونی قرار می‌دهد.

از سال 1930 تا 1960، صنعت داروسازی از ارائه قرص های لاغری مبتنی بر آمفتامین ها ثروت زیادی را کسب کرد. استفاده از این دارو در نهایت متوقف شد زیرا بسیار اعتیادآور بودند و عوارض جانبی مضری داشتند.

در دهه 1990، فن فن – ترکیبی از فن فلورامین و فنترمین – به قدری محبوب شد که کلینیک های کاهش وزن در سراسر ایالات متحده برای تجویز آن ایجاد شدند. اما پس از مطالعه ای که نشان داد یک سوم استفاده کنندگان در معرض ابتلا به نقص دریچه قلب قرار می گیرند، از بازار جمع آوری شد.

اخیراً در سال 2020، تنظیم کننده های ایالات متحده به دلیل نگرانی از افزایش خطر ابتلا به سرطان، داروی کاهش وزن Belviq را لغو کردند.

برای ناامیدترین افراد، جراحی رایج شده است، اگرچه گران است و خطرات و محدودیت های خاص خود را دارد.

از گذشته های دور موضوع چاقی در جهان همیشه داستانی پیچیده بوده است.

در یونان باستان چاقی تلفات زیادی می گرفت تا جایی که بقراط خاطرنشان کرد که “چاقی نه تنها خود یک بیماری است، بلکه منادی دیگران است”.

پس از آن مسیحیت آمد، در آن زمان پرخوری و تنبلی در گروه گناهان مرگبار قرار گرفت و بر سرکوب اشتها بسیار توصیه می شد. در کتاب جهنم دانته، روح معتادان به غذا توسط باران یخی مجازات می‌شود، که نشان‌دهنده آسیبی است که زیاده‌روی آنها به خود و دیگران وارد می‌کند.

در سالهایی که جهان در جنگ با چاقی بوده است به یک معمای اساسی در مورد چاقی پی برده اند که دانشمندان سالهاست به دنبال پیدا کردن راه حل مناسبی برای این معما هستند.

آنها عقیده دارند تا زمانی که این کار را انجام ندهند، افراد چاق مادام العمر از چاقی رنج خواهند برد و باید از داروهای مختلف برای لاغری استفاده کنند.

کارشناسان به طور فزاینده ای موافق هستند که وقتی افراد به طریق مختلف وزن خود را کاهش می دهند بدن انسان بیشترین تلاش خود را به کار می گیرد تا به حداکثر وزن قبلی خود برگردد. دانشمندان به طور کامل نمی‌دانند چرا یا چگونه آن را متوقف کنند. بسیاری بر این باورند که مغز ما با زندگی در زمان فراوانی سازگار نشده است.

معجزه لاغری با ذهن

آنچه مسلم است موارد ذکر شده در بخش اول را همه افرادی که اضافه وزن دارند تجربه کرده اند و من هم تا سن ۳۲ سالگی دقیقا در همین شرایط زندگی می کردم و عقیده داشتم تا ابد چاق خواهم ماند و باید تا روزی که زنده هستم با چاقی مبارزه کنم.

هدایت من به تلاش برای لاغر شدن با قدرت ذهن باعث شد تا مسیر جدید و شگفت انگیزی در سرزمین چاقی ایجاد شود. سرزمینی که مملو از افرادی است که رویای لاغر شدن دارند. این مسیر می تواند به سادگی افراد چاق را از سرزمین چاق ها به سرزمین لاغرها منتقل کند.

در روش لاغری با ذهن دقیقا آنچه سالهاست موجب تعجب و سردرگمی دانشمندان است مورد توجه و اصلاح قرار می گیرد و آن تغییر اشتیاق جسم برای دوباره چاق شدن است.

با استفاده از آموزشهای لاغری با ذهن اشتیاق جسم برای دوباره چاق شدن بعد از لاغری یا تلاش برای چاق تر شدن تغییر پیدا می کند. جسمی که سالها در تلاش برای چاق شدن بوده است به مرور تمایل خود را تغییر داده و در جهت لاغر شدن تلاش می کند.

این تلاش تا وقتی ادامه پیدا می کند که فرد به تناسب اندام ایده آل دست پیدا کند. این تناسب اندام همیشگی و غیرقابل برگشت خواهد بود چون از طریق ایجاد اصلاح در ذهن ناخودآگاه ایجاد شده است.

در روش لاغری با ذهن از هیچگونه دارو یا مواد غذایی خاص برای کنترل یا ایجاد تغییر در سطح هورمون ها استفاده نمی شود و فقط از طریق شناسایی عوامل ایجاد اشتیاق در جسم برای چاق شدن و اصلاح آنها تمایل جسم برای چاقی را کم و در مقابل برای لاغری زیاد می کنیم.

وقتی تمایل جسم تغییر کند طبیعی است که تغییرات زیادی در سطح هورمونها، آنزیمها و هرآنچه برای لاغر شدن بدن لازم است صورت خواهد گرفت اما این چیزی نیست که توسط فرد و با استفاده از دارو یا ترکیبات غذایی خاص انجام شود بلکه به شکل خودبخودی بعد از اصلاح فرمول ها و نگرش های ذهن ناخودآگاه درباره چاقی انجام می شود.

در روش لاغری با ذهن از هیچگونه حرکت ورزشی یا برنامه های منظم برای بالابردن سوخت و ساز بدن استفاده نمی شود بلکه همانطور که افراد متناسب زیادی در جهان هیچگونه حرکت ورزشی منظم برای متناسب بودن انجام نمی دهند با تغییر فرمول های چاقی ذهن ناخودآگاه روند کاهش وزن و سایز را بدون انجام حرکات ورزشی در جسم خود ایجاد می کنیم.

در روش لاغری با ذهن نیاز ندارید برای شرکت در مهمانی ها ظرف غذای مخصوص خود را همراهتان ببرید بلکه میتوانید از همان غذاهایی که برای همه سرو شده است با خیال راحت بخورید.

در روش لاغری با ذهن نیاز ندارید از دارو، دمنوش یا ترکیبات خوراکی با مزه های مختلف برای کنترل اشتها یا بالابردن سوخت و ساز بدن استفاده کنید بلکه فقط نیاز دارید با گوش دادن به محتوای آموزشی و شناسایی فرمول های اشتباه و اصلاح آنها همه تغییرات لازم برای لاغر شدن را در جسم خود از طریق برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه اعمال کنید.

روش لاغری با ذهن محدود به سن، جنسیت، محل زندگی، مقدار اضافه وزن، فرهنگ غذایی، عقاید دینی و … نمی شود و فرد در هر شرایطی می تواند با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن به سادگی از سرزمین چاق ها هجرت کرده و در سرزمین لاغرها ساکن شود.

با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن می توانید به سادگی لاغر شده و تا ابد لاغر بمانید و آنچه سالهاست مورد ابهام و سردگمی دانشمندان در جهان شده است را به سادگی در زندگی خود تجربه کنید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.06 از 117 رای

https://tanasobefekri.net/?p=38031
13 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار مریم حیدری
   1403/03/12 20:41
   مدت عضویت: 1257 روز
   امتیاز کاربر: 12173 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 223 کلمه

   بنام خدا 

   سلام 

   قبل هر چیز خدا را هزاران بار شکر که هدایت شدم به سایت تناسب فکری و یه خدای شکر دیگه که من کارم برای لاغری تا اونجا نرسید که بخوام قرص لاغری مصرف کنم و دچار اعتیاد بشم آنا خوب تا دلت بخواد رژیم سر از خود از دیگران میگرفتم که متاسفانه آسیب فقرات هم به خودم رساندم و آسیب روحی روانی هم که دیگه نگو اینقدر با چاقی داشتم تا اینکه خدا را شکر خدا منو هدایت کرد به سایت تناسب فکری و الان دارم زبان لاغری را به این سادگی یاد میگیرم و وقتی در اطرافم افرادی را می‌بینم که چاق هستن و دارن دست و پا میزنن برای لاغری اون موقع هست که همیشه خدا را سپاس میکنم استاد درست میگه زبان چاقی همه ی ما مثل هم هست من با رفتار اونا همش یاد خودم می افتم که منم این کار را میکردم تا یکم لاغر بشم با دیگران همون حرفا را میزدم نمونه آب هم بخورم چاق میشم اینو از؟زبان همه ی افراد چاق شنیدم و الان که من تو مسیر هستم متوجه شدم چقدر زبان لاغری آسان‌تر از اون کارهایی هست که من انجام می‌دادم و لاغر هم نمی‌شدم 

   خدا را شکر خدارا شکر که الان به سادگی لاغر شدم و من هر روز استمرار و تکرار دارم و این رمز موفقیت من بود .

   سپاس استاد عزیز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1402/11/07 08:34
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 331 کلمه

   معجزه لاغری با ذهن

   امروز میخوام تجربه خودم رو بگم حتی اگر نظر من مخالف نظر خیلی از دوستان و حتی استاد باشه

   نوشتن خوبه ولی خواندن بد

   وقتی نظراتت رو مینویسی در واقع تمرکزت روی خواستت بیشتر میشه من وقتی مینویسم فقط و فقط روی اون موضوع متمرکزم نه هیج چیز دیگه

   فرمولهای ذهنی میاد بالا درست انکار روبری کامپیوتر نشستی ذهن فوقالعادس تمام وجودت میشه سایت تناسب فکری فرمولها میان بالا همه چی میشه لاغری ،لاغری رو  از اعماق وجودت از لایه لایه های ذهنت فریاد میزنی

   ولی وقتی میخونی نه

   هر کس لاغری رو بر اساس عملکرد ذهن خودش تعریف کرده و نوشته هاش فقط برای خودش مفیده مثل منکه تازگیا نوشته های خودم خیلی به وجدم میاره و برام مفیده انگار فرمولهای لاغریم دوبارهداز اول نصب میشن ببینید اول اینکه خوندن نظرات دیگران وقت گیر ه و گاهی نظراتی اشتباه و اینکه از روی هیجانات

   من باید فقط و فقط نظرات استاد رو بخونم و فایل گوش کنم تا موفق بشم حتی اگر یک نفر ۵۰ کیلو هم تو سایت لاغر کرده باشه نظر اون برای خودش محترمه و به کار من نمیاد چون هر کس مسیر لاغری خودش رو که توش راحت باشه رژیم نباشه لذت ببره مستمر و پایدار باشع رو پیدا کرده چون ذهن هر کس با دیگری فرق داره

   حتی نظر موفق ترین فرد سایت ممکن من رو به بیراهه بکشونه

   یک نفر ۵۰ کیلو کم کرده میگه اهای کجایین بیاین که یک عمر اشتباه کردیم غذا چاق نمیکنه

   این میتونه من رو به گمراهی بکشونه

   هزار تا تفسیر داره این جمله 

   حتی منی که تو سایتم نباید اصلا به دیگران از سایت چیزی بگم- ببخشید چه قدر لاغر شدید

   -بفرمایید سایت تناسب فکری بسم لله

   -ممنون 

   -خداحافظ

   همین و بس مثلا یک نفر مرتب و به سختی همیشه خودش رو با رژیم کنترل میکنه بعد من بهش میگم اصلا بی فایدس و اون تحت تاثیر من رژیم رو رها میکنه و تو سایت هم نمیاد چون من انقدر بهش گفتم که میگه فلانی همه رو گفت چرا هزینه کنم و چاق میشه چون رژیم خودش رو ول کرده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام
   1402/10/30 15:46
   مدت عضویت: 200 روز
   امتیاز کاربر: 1235 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 652 کلمه

   سلام سلام صد تا سلام به روی ماه شما دوستان عزیزم و استاد گرامی 

   امروز شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

   اول خدا رو هزاران بار شکر میکنم که منو تو این مسیر قرار داد تا حس حالم خوب باشه خدایا بی نهایت شکرت به خاطر همه نعمتهای خوبت گوشی نت این سایت دکتر روشن عزیز دوستان خوب امیدوارم همتون سلامت شاد باشید منم دیشب خونه خواهرم دعوت بودم خواهر زاده هام از هیکلم کلی تعریف کردن گفتن چقدر خوش اندام شدی رژیم گرفتی گفتم نه از طریق سایت استاد روشن لاغری با قدرت ذهن دامادمون گفت قانون جذب احسنت به پشت کار و استمرارت خیلی خوبه باور داری و میتونی خیلی راحت به تناسب اندام دلخواهت برسی 

   گفتم درسته لاغری آسانترین کار دنیاست

   فقط باید باور و ایمان داشته باشی 

   من الا یک ماهی میشه که با قانون لاغری با ذهن آشنا شدم حدود ۲۰ روزیم میشه تو سایت اومدم  در این مدت نتیجه فوق العاده عالی داشتم 

     خلاصه خیلی تعریف کردن منم بی نهایت خوشحال شدم از حس خوبم که دارم به تناسب اندام دلخواهم نزدیک میشم یه حسی که هیچ جوره نمیتونم توصیفش کنم

    خدا رو شکر 

   ممنونم از استاد عزیز که با آموزش‌های خوبش تونست ما رو به هدف متناسب شدن برسونه

    من افکارم رفتارم تغییر کرده و باور دارم متناسب میشم و به طبیعت بدن باور دارم که به اندازه نیاز بدنم غذا میخورم و بدنم اونو هضم میکنه هر آشغالی وارد بدنم نمیکنم  و به بدنم احترام  می زارم وقتی گرسنه هستم بخورم وقتی سیرم نخورم 

   دوستان طبیعت ما انسانها مثل دکمه های پیانو تضاد هم هست دکمه سیاه شیطان

    این دکمه سیاه یا همان شیطان مثل  رسانه های  هست که بدون دستمزد فرمولهای  ذهن ما رو تغییر میده با تبلیغات الکی که این دارو لاغر میکنه  یکی از فامیلهای دور ما برای لاغری کپسول گرفت خورد بعد دو هفته مرد جواب پزشک قانونی که اومد دیدن مواد مخدر تو کپسولها بوده و علت مرگش اون دارو لاغری بوده 

   دکمه های سفیدم خدای خوب بزرگ مهربونمونه که ما رو در مسیر لاغری با ذهن آشنا کرده و به طور معجزه آسا هر کدومون به یه طریقی اومدیم در این سایت و در کنار هم و با راهنمایهای استاد عزیز متناسب میشیم و در این مسیر لذت می‌بریم از کنار هم بودت و از تجربهای همدیگه استفاده کردن

   در اینجا روکن اصلیش باور و ایمان قلبی داشتنه و استمرار اگر نمیتونی اینو بپذیری وقتتو تلف نکن اینجا فقط باید باور کنی و شرایط الانتو بپذیری تا بتونی به تناسب اندامت برسی بدون گلچینی از بندهای خاص خدای که اینجا هدایت شدی تا آموزش ببینی و به آرزوی که فکر میکردی محاله برسی و  متناسب بشی

    من خوشحالم در این سایت علاوه بر اینکه متناسب میشم  یه شخصیت خوب برای خودم ساختم قبلا عجول بودم الان به آدمی صبور تبدیل شدم چون بچه بودم مادرم تصادف کرده بود ۲۳ سال زمین گیر بود از رانندگی میترسیدم به امید خدا ترسم ریخته میخوام برم ثبت نام کنم گواهی نامه بگیرم این برام خیلی مهمه که ترسم ریخته تو زندگیم آرزوهای زیادی دارم مهمترینش  متناسب شدنه که دارم به این آرزوم میرسم رانندگی اونم ان شاالله به زودی بهش میرسم سوم شنا کردنه ترس غرق شدنم بریزه ان شاالله اونم میرم  من در این مسیر استمرار و میانه روی هستم و هر زمانی وقت خالی گیر بیارم میام تو سایت اینجا دیدگاها رو میخونم فایلها رو گوش میکنم حس خوبی میگیرم من به تعهد خودم عمل میکنم و تا وقتی گرسنه نباشم غذا نمیخورم و پیش نویسهای ذهنمو اصلاح کردم و  من توانمندم و به خودم و خدای خودم ایمان دارم که متناسب میشم  چون قبلا متناسب بودم و از اینکه از لحاظ روحی و از لحاظ جسمی تغییرات مثبت زیادی کردم خدا رو شکر میکنم و از استاد ممنونم ان شاالله سلامت شاد باشید و زندگی بر وفق مرادتون و لبتون همیشه خندون باشه ممنونم از دوستان خوب و مهربونم که دیدگاه منو خواندید  ببخشید وقتتونو گرفتم حلالم کنید ان شاالله شمام به حس حال خوب من برسید و دیدگاهتون رو بنویسید    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 35 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Darya_sy
    1402/11/05 13:11
    مدت عضویت: 1645 روز
    امتیاز کاربر: 1055 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 30 کلمه

    سلام عزیزم خیلی خوشحالم که به این مسیر هدایت شدی 

    و واقعه بگم تازه این حس های خوب تون قراره چندین برابر بشه بل استمرار تون چیزی که من تجربه کردم❤🤍

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الهام
     1402/11/08 14:04
     مدت عضویت: 200 روز
     امتیاز کاربر: 1235 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 48 کلمه

     سلام دوست عزیز ممنونم که وقت گذاشتید و دیدگاه منو خواندید  خوشحالم  که شمام موفق شدید به خواسته قلبیتون متناسب شدن برسید با استمرار ممنونم که حس انگیزه استمرار در من قوی کردید  ان شاالله منم بتونم به تعهد استمرار پایبند باشم  و به وزن ایده عالم برسم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/12/19 11:24
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 526 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   قبل از اینکه نوشتم رو بنویسم دوست دارم در مورد تجربه صبحم که به اجرای فرمول ذهنی است بنویسم موقع صبحانه من تخم مرغ خوردم و خوب تا حدی سیر شدم اصلا یاد چاقی و لاغری و کنترل خوردن و هیچی نبودم و در ارامش داشتم با لذت صبحانه ام رو در یک صبح زیبای بارانی با ویوی شکوفه های گوجه سبز میخوردم بعد اومدم برم سراغ بقیه مخلفات صبحانه که ناگهان فرمول اومد جلوگیری از تنوع پزیری و به خوردن کات دادم و رفتم کنار الان که چند دقیقه ای گذشته به قدری سیر شدم که حتی یک لقمه هم نمیتونم بخورم کاملا احساس سبکی دارم به همراه حس سیری 

   البته حس سیری به تنهایی کامل کننده نیست حس سیری وقتی با ارزش که همراه حس بی نیازی نسبت به مواد غذایی باشه وگرنه ما وقتی که چاق بودیم هم خیلی اوقات سیر بودیم اما بی نیاز نبودیم از خوردن و دنباله خوراکی

   اینکه من از خوردن نیمرو احساس رضایت دارم خیلی عالی چون باز هم تاکید میکنم اگر قبل دوره بود و من صبحانه نیمرو و نان میخوردم باز هم احساس رضایت نداشتم و فکر مبکردم چاق میشم چون من خوردن رو برابر چاق شدن میدونستم و این خوردن از یک لقمه شروع میشد و حتی برای مواد غذایی هم دسته بندی قایل بودم مثلا نیمرو چون روغن داشت جزو ممنوعات بود ولی الان هیچ چیزی مثل قبل نیست خوب من یک انسانم و به خوردن احتیاج دارم من صبح پیاده رفتم شیر خریدم صبحانه اماده کردم دیشب تا صبح خوابیدم و الان دارم تایپ میکنم نفس میکشم و برای هضم همین وعده ای که خوردم و برای تمام اینها به انرژی احتیاج دارم به انرژی ای که خیلی بیشتر از انرژی حاصل از خوردن نیمرو است و بدنم به سراغ چربیها خواهد رفت پس من با خوردن صبحانه لاغر تر هم میشوم پس واقعا لاغر شدن اسانترین کار دنیاست استاد شما میتوانید ادعا کنید که هنرجویان ،‌ دانش پزیران نمیدونم چه اصطلاح به کار ببرم شما میتوانید بگویید شاگردان من با خوردن لاغر میشوند خوب این جمله کامل نیست خواننده میتواند برداشت کند که لابد با خوردن سبزیجات یا رژیم فاقد کربوهیدرات یا خوردن اب

   اما میشود در تیتر تبلیغاتی این دوره(‌ البته میدونم شما هیچ تبلیغی نمیکنید) بزنید شما با خوردن لاغر میشوید خوردن هرچه که خود بخواهید و به هر اندازه که بخواهید

   من میتونستم کلی دیگه بخورم و بگم استاد گفتن غذا چاق نمیکنه خوب چه اتفاقی برام میوفتاد جز اینکه با شکمی بر امده و نفسی که بالا نمیومد از سفره کناره گیری میکردم وحالتی بین خواب و بیهوشی درست مثل قبل و البته که چاق هم میشدم قانون رو نمیشه با قدرت ذهن تغییر داد اگر تو بیشتر از نیاز بدنت با قاشق در دهانت فرو کنی و تا خرخره بخوری خوب این اضافه ها میگندد و گندیده ی مواد غذایی در بدن همان چربیهاست اصلا گیرم که چاق هم نشوی ولی نمیتوانی جلوی حس سنگینی بی اراده ای و خواب الودگیت و حتی دلدردت را بگیری

   حتی افراد لاغر هم که گاهی پر خوری میکنند اعلام میکنند که دلشان درد گرفته سنگین شدن کاش کمتر میخوردن و از اینکه دوباره اون غذا رو ببینند حالشون بد میشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار منیره.ف
    1402/11/05 00:57
    مدت عضویت: 1760 روز
    امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 133 کلمه

    این اولین بار که دارم همیار لاغری خودم میشم

    در حالیکه داشتم نظرات دوستان رو میخوندم ناگهان نظر خودم رو خوندم یک سال قبل اون رو نوشته بودم وای عالی بود تنها نوشته ای که برام کاملا قابل درک بود کاملا محسوس 

    اشک در چشمانم حلقه زد و   نکات ریزی برایم یاداوری شد بله این من بودم این ذهن من بود انگار دوباره اپدیت شدم اینکه وقتی به نقطه سیری میرسیدم و کات میدادم به خوردم و چند دقیقه بعد اصلا نمیتونستم یک لقمه بخورم از کشفیات خودم بود بارها تجربه کرده بودم که اگر به موقع دست بکشم تا ساعتها سیرم ولی اگر به خوردن ادامه بدم زودتر هم گرسنه میشم

    اینکه یاداوری کردم در گذشته وقتی هم سیر بودم میخوردم ولی الان فقط وقتی گرسنم میخورم این بزرگترین دستاورد برای من است 

    خدایا شکرت 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/12/11 22:37
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 352 کلمه

   استاد سلام نوشتم پرید ولی دوباره مینویسم

   خیلی وقت بود دوست داشتم کتاب لوییز هی بخرم ولی در کمال ناباوری دیدم که اون کتاب چکیده ای از دوره شگفت انگیز شماست و من خیلی خوشحالم در این مسیرم و الان میفهمم وقتی میگین این دوره کاملترین دوره لاغری با ذهن یعنی چه

   همیشه پرچندار رژیم بود و بقیه دنباله روی من تا اینکه بهترین روش پیدا کردم پس واقعا تو دنیا به دنبال هر چی باشی بهش میرسی

   یادمه اوایل عروسیم رفته بودم رستوران و غذا خورده بودم بعد صرف ناهار دست یک نفر بشقاب پاستا دیدم و دلم خواست ولی الان اگر با نون خشک هم سیر شم دیگه دلم چیزی نمیخواد این به نظر من حسی که لیاقت مدال طلایی داره دلم برای اون موقع خودم میسوزه چه قدر ناتوان بودم از طرفی تمام وجودم لاغری فریاد میزد از طرفی همیشه گرسنه ودر جستجوی غذا واقعا این دو با هم سازگار نبودن مثل کسی که از دو جهت مخالف دست و پاش میکشند من همیشه در اون حالت بودم پس اگر بگم که اون حس پرخوری و عذاب وجدان و توجه بیش از اندازه روی غذا توی تمام جنبه های زندگیم تاثیر نداشته دروغ گفتم حتما تاثیر داشته و تمام جنبه های زندگیمون تحت تاثیر چاقی با عملکردی منفی و رو به عقب مواجه میشده 

   دانشگاه نرفتم چون چاق بودم.

   تو مهمانی ها اونجور که دوست داشتم نبودم چون چاق بددم

   با بچه هام اونجور که ارزوم بود مادرانه نداشتم چون چاق بودم

   الان نزدیک عید و من اصلا فکر نمیکنم تا عید بترکونم و خودم به هر در و دیواری بزنم تا لاغر شم 

   من به فکر تنها جیزی که نیستم لاغری

   لاغری سهم من از زندگی

   انروز نهار نخوردم تا ساعت ۷ اونموقع گرسنه شدم وقتی خوردم میل دوباره خوردن داشتم ولی سیر بودم نخوردم  و الان هیچ میلی ندارم به خوردن به همین راحتی لاغری توی مشتهای منه و من توانمندم به خاطر امدزشهایی که دیدم که از خوردن نترسم

   تا مرز خفگی نخورم

   همه لذتها را در خوردن نبینم

   به هر دلیلی نخورم جز به هنگام گرسنگی

   اون چیزی بخورم که میل درونیمه نه اونچه که مثلا خاصیت داره یا کالریش کمه یا به خاطر هنراهی با بقیه میخوام بخورم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/12/11 01:31
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,615 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام استاد عطار روشن عزیز  ( شاید باید شما رو خطاب  کنم  راهنما و یا نجات دهنده و یا متحول کننده و یا الگو و یا خیلی از کلمات دیگه که من بلد نیستم اما سلام من رو با همین کلمات ساده  پذیرا باشین )

    واقعا باید همینجا حق دین ادا کنم نمی‌دونم با چه زبونی از خدای خودم و از شما تشکر کنم و سپاسگزار باشم اما  به قول خود شما بهترین حالت سپاسگزاری  برای ما به حال خوب داشتن هست به راضی بودن از تمام داشته های ما هست  نه اینکه  به زبان سپاسگزار باشیم .چون خدا به قلب ما آگاه هست و با قلب ما کار داره و کاری به زبان ما نداره 

   پس من همینجا هم از شما به صورت  زبانی هم قلبی تشکر میکنم و هم با حال خوبم که همیشه گفتم شاد و پر انرژی در مسیر تغییر کردن هستم سپاسگزار بودنم رو به خدای خودم نشون  دادم و شاید اطرافیانم و شما و بچه های سایت که هم فرکانس با من هستین این حال خوبم رو درک کردین و متوجه شدین .

   استاد من به محض شنیدن این حرف که گفتین پیغام اومده فایل رو استپ مردم و در موبایلم سرچ کردم اما همچین پیامکی نداشتم اما همینکه از زبان شما شنیدم واقعا منقلب شدم چون  دلم به حال چاق ها و تمام افرادی که برای لاغری تلاش میکنن و راهش رو پیدا نمیکنن سوخت بازم برای یک بار دیگه دوست داشتم ناجی تمام چاق های  اطرافم بشم و این راه رو فریاد بزنم اما دیگه پخته تر شدم و می‌دونم هر کس که در این مسیر نباش خودم رو هم بکشم و توضیح بدم به این راه ایمان نمیاره و بازم مثل همیشه گفتم من باید تمرکزم روی خودم و مسیرم بزارم و این وظیفه ی خدا هست که ببینه هر کس از بنده هاش  آماده هست به این راه هدایتش کنه و من اینجا هیچ وظیفه ای ندارم.

   واقعا فشار چاقی علاوه بر جسم  روی ذهن هست  و حتی بیشتر از جسم  ، ذهنی هست طوری که طرف حاضر هست هر کاری بکنه اما لاغر بشه خصوصا در خانم ها واقعا این قضیه دیده میشه .من خودم یادم میاد برای رهایی از چاقی داشتم دیوانه میشدم من کسی بودم که فقط چند سال رو در چاقی زیاد به سر بردم البته اوج چاقی من در هر دو بارداری من بود که تا صد کیلو به بالا هم چاق میشدم  اما بعد از زایمان این اضافه وزنها  خیلی با من نبودن چون از همون اوایل زایمانم نمیتونستم جسم جدیدم رو قبول کنم و  با تلاش بسیار و تنفر از چاقی اون اضافه وزن رو کم میکردم ( و انصافا سخت هم بود اما به عشق لاغری راه اشتباه رو میرفتم ) و اما بعد از این دوران ها در شرایط عادی  فردی میشدم با تپلی متوسط  که در بعضی از اندام های من این تپلی  بیشتر پیدا میشد اما  واقعا زجر می‌کشیدم  خصوصا موقع خریدهای عید نوروز و یا هر خریدی که داشتم و … و  فشار روحی زیادی رو  داشتم تحمل میکردم  که چرا همش چاق  و لاغر میشم  چرا اصلا  بعد از ازدواج چاق شدم چرا لاغر نمیشم ؟؟ تا کی باید رژیم بگیرم  ؟؟؟؟ خلاصه خیلی سوالها داشتم و تلاش شدید برای لاغری میکردم و این اواخر که دیگه دوست داشتم حتی قرص یا  دمنوشی چیزی بخورم اما دیگه لاغر بشم  که خدا رو شکر به این مسیر هدایت شدم و سالها هست با این مسیر دارم زندگی میکنم و اصلا دوران گذشته رو فراموش کردم و زمانی به یاد اون دوران میفتم که در کنار افراد چاق و یا افرادی که رژیم دارن و تلاش شدید برای لاغری میکنن  فرار بگیرم و یا  در فایلها شما استاد  به اون قضیه های تلخ چاقی  گذشته اشاره کنید و من اون دوران رو  یادم بیاد  و یا همچین موضوعی مثل این فایل اشاره کنید و بعد میگم خدایا کجا بودم و الان کجا هستم همین امشب اتفاقا رفتم خانه مادرم وشام هم نخورده بودم و ایشون کلم پلو داشت و اصرار کرد بیا بخور اول گفت نه فعلا میل ندارم و نخوردم  بعد از یه ساعت که گرسنه شدم به اندازه نیازم کشیدم خوردم و همونجا گفتم خدایا برای این آزادی و این شام خوشمزه که با خیال راحت خوردم از تو سپاسگزارم در گذشته آرزوم این بود راحت و رها  از ر هر انچه  که دوست دارم غذا بخورم اما محال بود. و من همیشه در حال درست کردن غذای رژیمی خاص و بدمزه برای خودم بودم  و تازه  همش چاق تر هم  میشدم و یادم میاد  چقدر حالم از اون غذا  ها بهم میخورد اما حالا چی به راحتی در آرامش و آزادی و خال خوب و تناسب اندام هر آنچه بخوام به اندازه نیازم میخورم آخه این چیزی هست  که حتی من در رویام هم تصور نمی‌کردم همیشه میگفتم خدایا یه رژیمی بده که حداقل وزن من ثابت بمونه  ( من از خدا چی میخواستم و اون چی داد )بعنی حاضر بودم دایم در محدودیت باشم اما وزنم بیشتر نشه و چقدرهزینه و زمان میزاشتم و از سال ۹۳ تا ۹۸ من زیر نظر کارشناس تغذیه و مربی ورزشهای مختلف بودم اما نه تنها لاغر نمی ماندم  بلکه این اواخر در روند افزایش وزن با سرعت زیادی هم بودم  اما حالا کجا هستم ؟؟؟( خدایا شکرت )

   من نه تنها خودم لاغر تر شدم حتی فرزندانم رو هم از چاقی نجات دادم  یادم میاد در گذشته ی نه چندان دور چقدر به دخترم و پسرم    به زور. سر ساعت مشخصی غذا میدادم با مشغول کردن و فریب دادن و پرت کردن حواس به زور غذا وارد جسم اونها میکردم و دخترم واقعا تپل شده بود و  اما رابطه ی ما به خاطر همین زورگویی های من مشکل پیدا کرده بود و واقعا لذتی از وجود اونها نمی‌بردم  چقدر به همسرم و بچه هام در خوردن گیر میدادم و اونها رو اذیت میکردم اینقدر زیاد میدادم  که حتی بچه هام استفراغ میکردن اما من دست بردار نبودم و دوباره شروع به زور گویی برای خوردن میکردم و هم خودم و هم اونا رو اذیت میکردم که به محض ورود به این سایت و تغییرات خودم دخترم  بدون اینکه در سایت باشه و این فایلها رو گوش بده تغییرات بسیار زیادی در. جسمش داشت همچنین پسرم که هر کس اون رو  میبینه میگه پسرت کوچک بود خیلی تپل بود پس چی شد که لاغر شد ؟؟ روم نیست بگم  دیگه به زور بهشون غذا نمیدم یعنی می‌خوام بگم  هم آرامش خودم و هم آرامش بقیه ی اعضای خانوادم بیشتر شده و دخترم چقدر خوش اندام شد و یه هو کاهش وزن زیادی پیدا کرد بدون حتی یه ذره فعالیت چون دقیقا مصادف با اوایل کرونا بود و ایشون مدرسه هم نمی‌رفت و همش داخل خونه بود  و بدون  انجام هیچ  کاری  لاغر شد چرا ؟؟؟ چون فقط من تغییر کردم من نگرشم به غذا و جسم و رشد بچه و سن رشد بچه و … فرق کرد یه ورژن جدید پیدا کردم دیگه در هیچ شرایطی  و هیچ موقعیتی به اونها زور نگفتم غذا بخورین کلی دلیل برای خوردن بیشتر اونها نداشتم و حتی در بچه داری هم تسلیم تر شدم و گفتم این کار من نیست  که برای غذا خوردن اونها تصمیم بگیرم چرا  دخالت کنم ؟؟ 

   و اگر هر کجا مادری رو ببینم که شبیه گذشته ی خودم رفتار می‌کنه یاد تمام خاطرات تلخ گذشته ی خودم میفتم و ناراحت میشم اما بقیه مثل من فکر نمیکنن اونها رشد بچه رو در چاق شدن و تپل شدن میدونن و میگن این بچه قوی هست و این بچه خوب رشد کرده و من هیچ حرفی نمی‌زنم و کلی ماجرای دیگه از بچه داری من  در گذشته  هست  که اصلا دوست ندارم بازگو کنم چون روحم اذیت میشه خدایی خیلی بچه هام رو اذیت کردم ای کاش زودتر با این راه آشنا میشدم که اونها رو کمتر عذاب میدادم اما بازم خدا رو شکر ازیه جایی به بعد هدایت شدم .

   استاد با توجه به اینکه دم عید هست و من کلی خرید دارم هر بار که میرم خرید کلی ذوق میکنم چون هر جا میرم به راحتی هر مدلی با هر رنگی از هر لباسی که بخوام میخرم و خدا میداند در این مدت که خرید داشتم و البته از حق نگذریم هر وقت  در هر موقعی از سال  که خرید داشتم و به راحتی لباس و  کفش خریدم واقعا با تمام وجودم در دلم گفتم استاد چقدر راهت درست هست چقدر خوبه که در این مسیر هستم و کلی لذت بردم و با عشق بیشتر در مسیر موندم همین امروز بازار بودم و هر آنچه نیاز داشتم به راحتی تاکید میکنم به راحتی خریدم و آوردم و از اعماق وجودم خوشحال بودم تا به این فایل هدایت شدم و چقدر خوشحالم که همزمان هست با شرایط این روزای من که واقعا قدر تناسب اندام و جسم رویایی که برای خودم خلق کردم رو بیشتر از گذشته می‌دونم و برای لاغر تر شدن انگیزم بیشتر میشه که بازم پر توان حرکت کنم .

   اصلا علاوه بر بحث لاغری دریایی از آگاهی‌به روی  من  بازه شده که در تمام جنبه های زندگیم به دردم خورده و  اصلا من رو متحول کرده و چقدر راه ام و سبک زندگیم و و شخصیت جدیدم رو دوست دارم و چقدر معنویت و آرامش و حال خوبم رو که جدیدا پیدا کردم دوست دارم .

   من یه فروغ دیگه یه مادر دیگه یه همسر دیگه  ویه خواهر  دیگه و یه  دوست  دیگه و یه خواهر شوهر دیگه و ..‌‌‌‌‌.یه انسان دیگه شدم که هیچ ارتباطی به گذشته ی  خودم ندارم .

   استاد افتخار میکنم در این مسیر هستم  و این رو بدونید الگوی عالی برای تغییر کردن  من در تمام جنبه ها هستین و امیدوارم این قدر تغییر کنم که یه روزی مثل شما که برای  استادتون  از نتایج ارزشمندتون حرف زدین من هم از نتایجم برای شما با حال خوب حرف بزنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طاهره فروغی
   1401/12/10 18:57
   مدت عضویت: 1089 روز
   امتیاز کاربر: 34482 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 404 کلمه

   سلام خدای مهربون 

   خدایا بی نهایت شکر که مرا به این مسیر هدایت نمودی

   سلام استاد عزیز و و دوستان خوبم 

   منم چند روز پیش این پیام رو دریافت کردم و اولین چیزی که به زبان جاری شد شکر خدا بود که با این روش اشنا شدم خدایا شکرت 

   من وقتی چاق شدم و باید همش لباس گشاد میپوشیدم و یا وقتی مانتو اداری میگرفتم سایز ۵و مجبور بودم با چادر نقایصم و چاقیمو بپوشونم همش درصدد راهی بودم تا این نقص خودم رو برطرف کنم و چند بار دارو هم استفاده کردم و دچار عوارض ان شدم و خداییش نه جرات استفاده و نه راستش پول خرید دارو های گرون و جراحی ها رو نداشتم خدا رو شکر 

   در فامیل ما شخصی بود که خیلی چاق بود و به خاطر این که در ارایشگاهی که میرفت بهش پیشنهاد مواد برای لاغری داده شده بود و از چاقی بیش از حد خودش به تنگ اومده بود اول بدون اطلاع شوهرش و وقتی دیگه کامل معتاد شده بود دیگه لاغر هم شده بود اما له چه غیمتی چند بار شوهرش تلاش کرد تا ترک کنه و نتونست بهش کمک کنه و نهایت رهاش کرد و نه بچه ش رو دیگه دید و نه شوهرشو 

   اخه به چه قیمتی نمبدونم شاید فکر نمیکرد تا این حد پیش بره ولی زندگبش بر باد رفت

   و هستن افرادی که وجدان ندارن و به قیمت پولدار شدنشون به اسم داروی لاغری انسانهای چاق رو به خرید این دارو ها معتاد میکنن تا مشتری همیشه گیشون باشن و جیب اونا همیشه پر باشه 

   ولی این منم و ماییم که باید چشممون رو باز کنیم و یا بهتر بگم از یگانه منجی عالم که خداوند است بخواهیم ما رو به بهترین مسیر هدایت کنه و اگر نوشته منو میخونید خدا صدای قلب ما رو گوش داده و به مسیر درستی هدایت شده به انتخاب خدا شک نکنید و در این مسیر تا میتوانید و جان دارید ادامه دهید که تنها راه دریت همین هست 

   نه تنها شما را متناسب میکند بلکه شما را به خدا و خودتان نزدبک میکند و به دلهایتان ارامش و امید میبخشد 

   این مسیر در طول زندگی و به ارامی و بدون هیچ سختی ما رو به ارزوهامون میرسونه 

   این مسیر برای من نجات بخش بوده و من تعهد میدهم تا هر زمان که در این دنیای مادی باشم از قدم زدن در این مسیر نایستم و ادامه بدم و ادامه بدم تا به کمال برسم 

   خداوندا برای هدایت و حمایتم در این مسیر بینهایت سپاسگزارم 

   در پناه خدا باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1401/12/10 17:51
   مدت عضویت: 1601 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 438 کلمه

   با سلام 

   معجزه ی لاغری با ذهن 

   خدا رو بسیار شکر میکنم که این مسیر زیبا تناسب وجود داره که میتونیم به آسونی و راحتی در مسیر تناسب اندام قرار بگیریم و 

   و خدا رو شکر  که چند ساله حالم خوبه و بدون ترس و هیچ دغدغه ای غذایم رو میخورم 

   قبلا همش با ترس و عذاب وجدان بود 

   درسته که به اون وزنی که میخام نرسیدم 

   درسته که چند ساله و هنوز من به هدفم که مد نظرم هستش نرسیدم 

   ولی خدا رو شکر حس خوب دارم حالم خوبه بودن در این فضا 

   ترس هام کم شده باورهای اشتباهم رو کمرنگ کردم 

   و باورهای درست رو جایگزین کردم 

   و این باور  رو که دیگران و مقصر میدونستم در چاقیم

   از بین بردم 

   الان خیلی سبک تر شدم از این حرفا

   اینکه خودم مقصرم در چاقیم رو مسولیتش پذیرفتم 

   انگار یه بار سنگینی رو دوشم بود 

   حالم خراب بود با همه دعوا داشتم 

   و دیگه چند ساله نه خودم وزن کردم  نه برام مهمه وزن کردن همین که حالم خوبه اشتیاق دارم میدونم که تو مسیرم و حال خوب برابر هس با اتفاقات خوب 

   اصلا وزنه که می بینم بدون هیچ ترسی از کنارش رد میشم 

   اصلا یه جورهای انگار نمی بینمش 

   بی تفاوتم 

   خیلی چیزا تغییر کرده تو وجودم 

   میدونم چه خبره 

   آگاهیم و بیشتر کرده 

   این دوره ها 

   و از همه مهم تر اینکه چند ساله دیگه به هیج چیزی جز لاغری از طریق ذهن فکر نکردم 

   چون میدونم که تنها راهش همین از طریق ذهن هستش 

   چون ما از یه راه رفتیم چاق شدیم حالا هم باید از اون راهی که رفتیم برگردیم 

   و حالا من رفتم و تو جاده هستم بعصی مواقع لیز میخورم بعصی مواقع میشینم تو راه و دوباره بلند میشم و راه نیمه تمام رو ادامه میدم و میرم 

   مهم اینه که دارم ادامه میدم 

   مهم اینه که اشتیاقش دارم و درسته چند سری ولش کردم و برگشتم ولی دوباره اشتیاق در وجودم زنده شده و ادامه دادم 

   من برای لاغرهای چه فکرهای که در ذهنم خطور نمی‌کرد 

   قبل از دوره

    آدم های رو میدیدم که خیلی لاعر شده بودن سوال میگرفتم مریص شدن اینقدر وزن کم کردن 

   و کسی که لاغر میشد میگفتم حتما مریض شدن 

   و دوست داشتم مریص بشم که وزن کم کنم 

   یا همون آدم های مهتاد 

   از اینکه مهتابی لاغری رو در پی داره 

   من دوست داشتم مهتاد بشم 😁

   نمیخاستم مهتاد بشم ولی دوست داشتم لاعر شدتش رو 

   میگفتم کاش میشد چند وقته ما رو زندان کنن تا از همه جی محرومیم بشیم و لاغر بشیم 

   این همه باورهای مضر در ذهن داشتیم 

   چون لاغری رو دوست داشتم این فکرا در ذهنم مرور میشد بیا تو هم مریص شو تا لاغر کنی بیا مهتاد شو تا لاغر بشی یا ………

   ولی امروز من تو مسیرم اشتیاق دارم الحمدالله و ادامه میدم و باورهام رو پررنگ میکنم و به یاری خداوند بهدهدفم که ۵۳ کیلو هستش میرسم 🙏🙏🥰🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 14000 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 270 کلمه

   با سلام و درود فراوان.

   خدا رو شکر میکنم که به این مسیر الهی هدایت شدم .خدایا بسیار ممنونم که من رو لایق دونستی و این آگاهی ها رو نصیبم کردی.

   سالها از روش های متفاوتی برای لاغری استفاده کردم  از برنامه های رژیمی  و ورزشی که کارشناس و پزشک تغذیه میداد تا داروهای عظاری و گیاهی و قرص های شیمیایی و تبلیغات تلویزیون و ماهواره و اینترنت . جالب اینجاست که یک دوره شش ماهه قرص لاغری با تجویز پزشک با قیمت بالا  خریداری کردم بعدا فهمیدم که با شرکتی در اون ورآب قرارداد بسته بود و بعدا هم که متوجه شدم دیگه  خبری از اون پزشک بود اینقدر اطمینان به حرف پزشک کرده بودم که گفتم این دیگه آخرش و بهترین داروی لاغری هست چه بلاهایی که سر خکدم بخاطر لاغری سر خودم نیوردم الان که تو این مسیرم متوجه شدم که من خیلی کار میخوام تا فرمول های ذهن ناخودآگاهم تغییر کنه با ادامه دادن و تلاش  در این مسبر به تناسب اندام و وزن ایده اام میرسم خدا رو شکر  از زمانی که در این دوره هستم آرامش درونی دارم .حرص و ولع برای خوردن ندارم چقدر لذت بخش هست که  درک کردم خودم مسئول چاقی خودم هستم 

   چقدر لذت بخش هست  خوردنم رو به دست نیاز بدنم و یا بهتره بگم زبان بدنم سپردم

   چقدر لذت بخش هست وقتی میخوام چیز اضافه ای بخورم دستور  مغزم عزیزم رو متوجه میشم و نمیخورم.

   چقدر لذت بخش هست که برا معده ام هرزش قائل هستم و اون رو سطل اشغال فرض نمیکنم هر چیز اضافه ای رو توش نمیندازم . 

    یقین دارم با ادامه دادن به نتیجه دلخواهم میرسم

   خدایا شکرت استاد عزیز ممنونم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/12/10 11:21
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 618 کلمه

   سلام 

   فابل امروز درباره سود جویای از افراد چاق وفریب این افرد برای کسب درامد خودشون هستش وچه کسانی بهتر از جوانان چاق خیلی بازار پرسودی رو نشون کردن چرا که این افراد به نگاه کردن به یکدیکر والگویی بردای ازهم باعث توسعه بازار این افراد میشن . جوانان با حوانی وحس پر تلاش وحستجوگرشون برای کارتازه وزود رسیدن به مقصد عجله رو هم چاشنیش میکن ودر رسیدن هدف که لاغریی عجله دارن باعث فریب خود وطمعه افراد قاچاقچی میشن 

   وفتی طمعه شدن این بازار طولانی مدت وسود فراوان رو   پیشروی قاچاقچی قرارمیدن 

   شکار چیان برای شکار در هر فصل سال یی روش استفاده میکنن برای هر شکار یی روش دارن برای بدست اوردن اون طمعه قاچاقجی از این روشهای برای شکار افراد چاق استفاده میکن چون خوب در رفتارهای ما دقت کردن نکات ضعف این گروه شناسایی کردن ومیدون این افراد اولین ومهمترین مشکلشون رسید زود به مقصد که لاغریی از این حربه استفاده

   برای گول زدن حوان ووعده زود رسیدن ودوربرگردن ورسید به لاغریی سریع رو میدن تا فرد گول خورده بهتر گیر بندازن .

   خداوند کمک کنه کا جوانان تویی دام این افراد گرفتا نشن 

   .برای رهایی خودمان اراین وضعیت تنها قرا گرفتن تویی مسر لاغریی با ذهن هستش با ارامش در مکان امن من در خانه ودیگران در مکان خودشون در ارامش بدون ترافیک بدون الودگی با یادگیری ایندوره اول خودمون باخودمون کارمیکنیم 

   یاد می گیریم چه اشتباهی داریم چطور  اون اشتباه شنایایی کنیم وچطور برطرفش کنیم کسی ازبیرون به مادستور عمل نمی دهه طریقه پیدا کرد ن مشکل ودرست کردن مشکل یاد میگیرم  هر کس برای خودش راهکارپیدا میکن  شناختی ازخودش داره ودرگرفتن نتیجه.

   پس لاغریی باذهن مسیرامن وبی خطری هستش که هم ماروبه مقصد که ساحل زیبایی لا غریی هستش میرسونن نه دارو نه دمنوش نه عمل نه تلاش عذاب اور نه ورزش سخت نه دوربرگردون نه رژیم  نه نخوردن غذایی مورد علاقت .نه هر چیز دیگه که تا حالا ما روبه مقصد نرسونده وما رو دلسرد مایوس نامید سر خورده وافسرده کرده ورح وروان ما رو صدمه زده حس بدبی ماداده 

   من با ورد به این سایت با وزن بالا وسن بالا ۵۶ سال  حس پرواز ارامش دارم  جای امن پیدا کردم حرف که جای نمی تونم بگم درکش نمیکنن اینجا میگم فکری که مخفی بود توی لایه های ذهنم اینجابیرون کشیده شده وخودم از وجودش حتی خبر نداشتم دارم لذت میبرم ارامش دارم حس نشاط دار م چیزهایی که درزمان حدود۵۷ روز یادگرفتم برام خیلی پر بار بوده من تویی این دوره دارم از این دوره در جای دیگه وکار دیگه استفاده میکنم فقط فقط لاغریی نیست 

   این روش در جاهای دبگه هم کابرد داره  

   فکر ادم باز میکنه ادم به فردی جستحوگردر اطراف خود تبدیل میکنه ادم به فکر وا میداره که جواب معمایی که توذهنت بوده یا بوجود امده خودت حواب بدی این همه خوبی حاصل دل مهربان ناخدایی این کشتی  هستش ایشون راضی نشدن از این لذت فقط فقط برای خودشون باشه چون سختی این افراد به بهترین شکل باپوست  گوشت ذهنشون خیلی خیلی خوب درک کردن وبخاطر همین راضی نشدن خوشون تنها درسزمین لاغریی باشن ما رو باخود همراه کردن تاماازاین لذت کیف دنیا ببریم نان پدر وشیر مار حلالت باشه خدا پدر وماردت رحمت کنه که باعث خیر شدی ما رو داریی راهنمایی واموزش میدی ناخدا مسیریاب روشن کردی مارو از مسیر درست هدایت میکنی ما دیگه کم نمی شیم ما دیگه به امید خدا گول نمیخوریم  لیز نمیخوریم ازمسیرخارج نمشیم تا رسیدن به مقصد به سرزمین لاغریی وبلندکردن تابلویی خوش امد برای ما به امید اون روز 

   اموزش +زمان گذاشتن برای اموزش+ اعتماد +باور لاغری شدن + استمرا+عملی انجام دادن یاد گرفتها+اعتماد به مسیر +اعتماد به ناخدا وحرفاش +لیز نخوردن از مسیر +برداشتن عینک چاقی ازچشم وذهن همه همه =لاغریی اسانترین کاردنیاست بارهاوبارهامیکم لاغریی اسانترین کار دنیاست

   پیروز وموفق باشی هم مسیر    یا حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم