0

زندگی با اراده خداوند (قسمت بیست و چهارم)

زندگی با اراده خداوند
اندازه متن

در قسمت قبل درباره تاثیر روابط با دیگران بر زندگی شخصی توضیح داده شد. همچنین درباره نحوه عملکرد قانون جذب و واکنش خداوند به انسانها شرح داده شد.

در این قسمت درباره واکنش خداوند به انسان ها بر اساس ویژگی های قدرت اراده اش توضیح داده می شود.

خداوند چگونه به ما واکنش می دهد

درک این موضوع که واکنش خداوند نسبت به انسانها و سایر موجودات به چه صورت است به واضح کردن قدرت اراده خداوند و چگونگی همسو شدن با او کمک می کند.

 • نیروی قدرت اراده خداوند هرگز گله و شکایت نمی کند. بنابراین شما هر فکر یا عملکردی داشته باشید نمی تواند باعث ناراحتی یا برآشفته شدن خداوند شوید.

او تمام افکار و عملکردهای شما را می پذیرد و فقط آنها را تایید می کند و از طریق سیستم هوشمند جهان هستی (قانون جذب) نتایج آن را وارد زندگی شما می کند.

 • نیروی قدرت خداوند راهکارهای بی نهایت برای پاسخ دادن به افکار و عملکرد انسان ها دارد بنابراین لازم نیست نگران چگونگی رخ دادن شرایط توسط اراده خداوند باشیم. خداوند راهکارهای متفاوتی جهت برآورده کردن خواسته های ما دارد.

ذکر این نکته ضروری است که همه پاسخ هایی که از سوی خداوند به انسان داده می شد عالی هستند چون در جواب به درخواست بنده ها تنظیم می شوند. اما ممکن است پاسخ عالی خداوند موجب رخ دادن اتفاقاتی در زندگی شما شود که نتیجه آن احساس بد و ناراحتی باشد.

اطمینان داشته باشید پاسخ شما صحیح داده شده است. به جای گله و شکایت از خداوند به دنبال اصلاح درخواست های خود باشید.

اینکه خداوند به هر درخواستی پاسخ می دهد عالی ترین نوع خدمات و پشتیبانی از مخلوقات است.

 • نیروی اراده خداوند درباره هیچ کس قضاوت و داوری نمی کند. او انسان را آزاد خلق کرد و همه شرایط برای پشتیبانی و خدمت به انسان را از قبل ایجاد کرده است بنابراین نیاز به قضاوت و داوری درباره افکار و عملکرد انسان ها نیست.

افکار و عملکرد آنها به بهترن شکل از سوی این نیروی هوشمند پاسخ داده می شود

ممکن است از نظر ما افرادی در زندگی مستحق عذاب باشند درحالی که مشاهده می کنیم زندگی آنها در شرایط عالی در جریان است.

تصور ما بر اساس قضاوت و داوری است که با نیروی اراده شخصی درباره انسانها انجام می دهیم.

خداوند مانند ما فکر و عمل نمی کند. او بر اساس سیستم بی نهایت هوشمندی که خلق کرده است جهان را مدیریت می کند.

 • نیروی اراده خداوند منتظر و در آرزوی دعا و نیایش انسانها نیست و بدون توجه به افکار و رفتار آنها “بهترین شرایط” را در جهان مادی رقم می زند.

لازم به تاکید است که “بهترین شرایط” از این نظر که دقیقا مطابق با افکار و نگرش انسانها شرایط را رقم می زند و چه بسا آنچه رقم می خورد باعث رنج و اندوه انسان ها شود اما بهترین شرایط در پاسخ به افکار و نگرش آنهاست.

نیروی اراده خداوند به حدی مشغول آفرینش زیبایی است که فرصت کارهای اشتباه و نابخردانه را ندارد.

نشانه های همسو بودن با قدرت اراده خداوند

از آنجا که تمایل دارم آموزش های نوشته های باورساز مانند سایر آموزش های سایت به صورت تاثیرگذار در زندگی روزمره باشد بنابراین لازم است نشانه های تاثیرگرفتن از این آموزشها را در زندگی خود شناسایی کنید تا ضمن تقویت شدن ایمان شما نسبت به تاثیرات عالی همسو شدن با قدرت اراده خداوند با اشتیاق و انگیزه بیشتری در این مسیر به حرکت خود ادامه دهید.

وقتی سعی می کنید با قدرت اراده خداوند همسو شوید، تفاوت عمده ای را در چگونگی رفتار انسان های دیگر با خودتان مشاهده می کنید. نسبت به این رفتارها آگاه باشید چرا که بر افزایش توانایی شما تاثیرگذار هستند.

به اندازه ای که با انرژی منبع اراده خداوند همسو باشید، سطح انرژی درونی شما افزایش یافته و بر انسان های اطراف خود تاثیر می گذارید.

این تاثیر به صورت ناخودآگاه انجام می شود و نیاز به موعضه کردن برای دیگران ندارد.

با افزایش سطح انرژی درونی شما، انرژی های ضعیف بیشتری در محیط پیرامون خود را خنثی می کنید. به همین دلیل افراد بیشتری جذب شما خواهند شد در حالی که آرامش، شادی، زیبایی و فراوانی را برای شما به ارمغان می آورند.

برخی از نشانه های واضح همسو شدن با قدرت اراده خداوند تاثیر این نیرو در زندگی را جهت اطلاع شما دوستان عزیز شرح داده می شود تا به هنگام مشاهده این نشانه ها بدانید که نیروی اراده خداوند در زندگی شما وارد عمل شده است.

 • حضور شما باعث افزایش سطح انرژی دیگران می شود

وقتی با اراده خداوند هماهنگ هستید تاثیر آرامش بخشی بر دیگران می گذارید. انسانها به طور ناخودآگاه تمایل دارند آرامش بیشتری را احساس کنند و از آنجا که قدرت اراده خداوند منبع آرامش است زمانی که با این نیرو هماهنگ می شوید منبع آرامش خواهید شد و انسانها از بودن در کنار شما احساس آرامش می کنند.

انسان هایی که در هماهنگی بیشتر با قدرت اراده شخصی هستند، سطح انرژی های ضعیف در آنها بیشتر است، این افراد سرشار از قضاوت، کینه، خشم، نفرت، غم و اندوم و حسرت هستند و این افکار و نگرش باعث جذب انرژی های سطح مشابه خود می شوند.

از این رو است که انسان ها با ویژگی های تقریبا مشابه با هم در ارتباط هستند.

شاید شما در زندگی با افرادی در ارتباط باشید که باعث ناراحتی و گسترش احساس بد در شما می شوند، در بسیاری از موارد ما تصور می کنیم شانس نداشته ایم و دور و بر ما پر از انسان های بداخلاق و نامناسب است.

این شرایط به دلیل تداوم ارتعاش انرژی های پست درون خودمان ایجاد شده است. اگر ما سعی کنیم از طریق هماهنگ شدن با قدرت اراده خداوند، سطح انرژی مثبت درونی خود را افزایش دهیم رفتار متفاوتی از همان انسان ها را تجربه خواهیم کرد.

در واقع آنها عوض نمی شوند بلکه فقط رفتار متفاوت با سطح انرژی مثبت را در برخورد با ما از خود منتشر می کنند.

در موارد نادر که شما سطح انرژی شما تغییر کرده باشد اما فرد مقابل به دلایل مختلف تحت تاثیر انرژی های ضعیف باشد و نتواند با سطح انرژی شما هماهنگ شود این فرد به آسانی توسط نیروی اراده خداوند از مسیر زندگی شما حذف خواهد شد یا همزمانی زندگی شما با این فرد به گونه ای خواهد شد که او را ملاقات نمی کنید.

نکته مهم و قابل توجه این است که خداوند هرگز اشتباه نمی کند و انرژی ضعیف را در مواجه با انرژی قوی قرار نمی دهد.

قدرت اراده خداوند هرگز بر علیه چیزی واکنش نمی دهد، این نیرو مانند جاذبه زمین است که بر علیه چیزی حرکت نمی کند و خودش نیز حرکت ندارد.

همانگونه که جاذبه زمین هیچگونه حرکتی ندارد و بدون واکنش یا حمله کردن به چیزی بر آن تاثیر می گذارد قدرت اراده خداوند هم بدون واکنش دادن و حمله کردن به مخلوقات بر آنها تاثیر می گذارد.

تاثیر خداوند بر مخلوقات از طریق ایجاد همزمانی صورت می گیرد که درباره این موضوع بسیار مهم در دوره رسیدن به آرزوها با قدرت ذهن توضیحات کامل ارائه شده است.

 • در حضور شما دیگران احساس توانمندی و نشاط می کنند

وقتی با قدرت اراده خداوند همسو می شوید، افراد در مجاورت شما احساس توانمندی می کنند.

این حالت بخاطر افزایش لحظه ای توانایی یا قدرت در افراد نیست بلکه به دلیل توجه شما به توانمندی ها و نکات مثبت افراد است.

وقتی شما به صورت آگاهانه به خوبی ها، توانمندی ها و مزایای افرادی که با آنها در ارتباط هستید توجه می کنید، آنها به صورت ناخودآگاه احساس قدرت و توانمندی می کنند.

احساس نشاط در افراد شکل می گیرد و همان چیزی که شما با توجه کردنتان در آنها تقویت کردید را به شما از طریق رفتار و گفتار خود نشان می دهند.

تاکید می کنم برای این منظور مجبور نیستید در این باره برای دیگران توضیح دهید.

مجبور نیستید به شیوه ای خاص عمل کنید.

فقط کافی است از طریق افکار خود و توجه به نکات مثبت افراد، انرژی درونی آنها را تحت تاثیر قرار دهید.

تاثیر شما تا حدی می تواند باشد که آن افراد درباره تاثیر حضور شما در احساس خود برای شما توضیح خواهند داد.

به اندازه ای که بر افراد پیرامون خود تاثیر می گذارید آنها تمایل دارند به شما کمک کنند، محبت کنند و تاثیر خوب شما را از طریق گفتار و اعمال خود پاسخ دهند.

تاثیر گرفتن دیگران از حضور شما به اندازه ای می تواند باشد که موجب تعجب شما شود به گونه ای که با خود فکر خواهید کرد: من که کار خاصی انجام ندادم!

آنها در حقیقت تحت تاثیر میدان انرژی متعالی شما قرار گرفته اند و توجهی که شما آگاهانه به صورت عادت همیشگی به نکات مثبت افراد و محیط پیرامون خود گذاشته اید.

داستان های زیادی درباره تاثیر پیامبران بر اطرافیان و حتی محیطی که زندگی می کرده اند نقل شده است.

تاثیر حضرت مسیح بر مردم و محیط اطراف خود.

تاثیر حضرت سلیمان بر محیط اطراف خود که باعث جذب حیوانات و برقراری ارتباط با آنها می شد.

تاثیر حضرت یوسف بر مردمان زمان خود.

تاثیر حضرت محمد بر مردم سرزمین خود.

هماهنگی افراد با قدرت اراده خداوند می تواند باعث شکل گیری حدی از انرژی در آنها شود که حتی بعد از رحلت آنها نیز تاثیر آن تا سالیان سال ادامه پیدا می کند.

 • حضورتان سبب می شود دیگران احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند

به این موضوع توجه کرده اید که در حضور برخی انسانها احساس بهتری درباره خودتان دارید؟

احساس شادی، سلامتی، خودارزشمندی و صحبت درباره توانایی ها و نکات مثبت خود از تاثیرات بودن با برخی افراد است.

نقطه مقابل آن را نیز تجربه کرده اید که از بودن با برخی افراد احساس یاس و ناامیدی سرتاپای شما را فرا گرفته است.

این تاثیری است که انسانها بر یکدیگر می گذارند.

به اندازه ای که شما با قدرت اراده خداوند همسو شوید به ارزشمندی، بزرگی و توانایی های خود پی می برید.

این نگرش نه تنها در مورد خودتان بلکه درباره همه انسانها در شما شکل می گیرد. در این صورت شما بیشتر از گذشته به خوبی ها و نکات مثبت دیگران توجه می کنید.

توجه شما، انرژی قدرتمند درونی شما را به سوی آن فرد منعکس می کند، گیرنده های انرژی فرد مقابل، ارتعاش شما را دریافت کرده و احساس خوب در او شکل می گیرد.

احساس خوب نسبت به خود داشتن لازمه توجه کردن به توانایی ها، داشته ها و نکات مثبت وجود خود است.

شما از طریق ارتعاش مثبت خود برای دیگران این فرصت را فراهم می کنید تا بیشتر از قبل با خودشان در هماهنگی قرار گرفته و از وجود خود احساس رضایت کنند.

برخی افراد به دنبال بهانه ای برای صحبت کردن درباره خودشان هستند، این رفتار انرژی به شدت ضعیفی را منتشر می کند. درست است که اشاره به خوبی های خود کار اشتباهی نیست اما نگرش فردی که این عمل را تکرار می کند سطح انرژی رفتار او را تعیین می کند.

شاید این تجربه را داشته باشید که فردی درباره خود صحبت می کند و شما احساس می کنید آن فرد خیلی مغرور استو همچنین ممکن است توضیحات فردی درباره خودش را بشنوید و محو صحبت های او شوید و احساس کنید چقدر انسان توانمندی است.

اگر نیت و نگرش فرد از صحبت کردن درباره خودش سرزنش یا تحقیر دیگران یا خودبزرگ بینی باشد، رفتار او سرشار از انرژی های ضعیف است و در شنونده احساس بد و تصور یک فرد مغرور و خودبزرگ بین را تداعی می کند.

اما اگر نیت فرد از صحبت کردن درباره توانایی های خود، اشاره به توانایی ها و ارزشمندی وجود انسان ها باشد، شما از شنیدن توضیحات او احساس خوب و تصویر یک انسان خودساخته و تاثیرگذار در ذهنتان تداعی می شود.

با ذکر این دو مثال به وضوح تاثیر نیت و نگرش خود بر دیگران را درک می کنید.

فردی که سعی در همسو شدن با قدرت اراده خداوند دارد هرگز درباره داشته ها، توانایی ها و نکات مثبت زندگی خود به قصد تخریب، تضعیف یا سرکوب دیگران صحبت نمی کند.

اگر درباره نکات مثبت خود و شرایط زندگی تان صحبت می کنید با نگرش تاکید بر بزرگی انسان و ترویج همسو شدن با قدرت اراده خداوند برای رشد و گسترش زندگی این کار را انجام دهید تا تاثیر مفید و سازنده ای بر دیگران داشته باشید.

 • حضور شما باعث ایجاد همبستگی می شود

در گذشته بارها این تجربه را داشتم که هر زمان در جمع دوستان خود قرار می گرفتم با صحبت کردن درباره فردی که در جمع حضور داشت یا حتی نداشت میزان نفرت و کینه افراد حاظر نسبت به آن فرد افزایش پیدا می کرد.

این از نشانه همسو بودن افراد با قدرت اراده شخصی است که حضورشان باعث ایجاد کینه، نفرت و جدایی بین انسانها می شود.

فردی که در هماهنگی با قدرت اراده خداوند است، از این رو که همواره به افراد نگاه مثبت دارد و به توانمندی ها و ارزشمندی آنها توجه می کند، حضورش در جمع انسانها باعث ایجاد اتحاد و همبستگی می شود.

ممکن است فردی با شما درباره نقطه ضعف یا رفتار ناشایست فرد دیگری صحبت کند، اما شما به صورت ناخودآگاه علاوه بر تشدید نکردن آن موضوع با بیان جملاتی که توجه فرد شاکی را به مزیت ها و نکات مثبت موضوع جلب می کند باعث ایجاد همبستگی بین آنها می شوید.

در حضور شما، افراد احساس دشمنی، قضاوت، نفرت یا حسرت نسبت به دیگران نخواهند کرد و به این ترتیب همبستگی بین افراد بیشتر خواهد شد.

 • حضورتان دیگران را متوجه زیبایی ها می کند

وقتی با قدرت اراده خداوند همسو می شوید، زیبایی را در هر کجا و هر چیزی می بینید. نگرش و درک و فهم شما تغییر بنیادین می کند.

در این شرایط شما زیبایی را در هر انسانی فارغ از جنسیت، سن، ویژگی های جسمی و … می بینید.

در این شرایط شما به جای قضاوت و داوری، هر چیزی را محترم و باارزش می شمارید.

حضور شما با این نگرش سبب می شود که دیگران نیز به زیبایی های موجود در خود و هرچیزی توجه کنند.

وقتی انسانها احساس زیبایی می کنند، به شکل زیباتری رفتار می کنند.

کلام آنها زیبا می شود، رفتار آنها زیبا می شود و حتی بر طرز فکر و نگرش آنها تاثیر می گذارد و سبب می شود دنیای پیرامون خود را زیبا ببینند.

به اندازه ای که شما هسمو با قدرت اراده خداوند می شوید، تمرکز درونی شما تغییر پیدا می کند و اجازه نمی دهد بر نازیبایی ها و رنج ها و بیماری ها تمرکز کنید و درباره آن گله و شکایت کنید. این عملکرد شما سبب می شود انسان هایی که در حضور آنها هستید نیز درباره مسائل دردناک خود گله و شکایت نکنند.

تصور کنید با حضور شما چه میزان انرژی ضعیف کمتر خواهد شد.

با توجه به نکاتی که درباره تاثیر حضور شما بر دیگران شرح داده شد، به خوبی از تاثیر همسو شدن خود با قدرت اراده خداوند آگاهی پیدا کردید.

این طریق زندگی نه تنها باعث خوشبختی شما در دنیا خواهد شد بلکه توشه ارزشمندی برای زندگی ابدی شما به حساب می آید.

در کتب دینی، انسان ها به عمل صالح داشتن سفارش شده اند، عمل صالح تضمین کننده حضور انسان در سرای ابدی بهشت است.

همسو شدن با قدرت اراده خداوند و دست برداشت از عمل کردن بر اساس اراده شخصی به نظر من صالح ترین عمل در دنیاست چراکه نه تنها باعث تغییر و تحول عظیم در زندگیمان می شود بلکه بر انسان های بیشماری تاثیر مستقیم و سازنده ای خواهد داشت.

در قسمت بعدی درباره تاثیر همسو شدن با قدرت اراده خداوند و زندگی ابدی توضیح داده می شود.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.73 از 22 رای

https://tanasobefekri.net/?p=30438
برچسب ها:
11 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار ط.ه
   1403/04/02 23:58
   مدت عضویت: 164 روز
   امتیاز کاربر: 2060 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 78 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   با سپاس از استاد عزیزم 

   این که هر کس انرژی داره واقعا صحیح هست و این انرژی از سوی خدا بوده که آرامش بخش بوده من خودم نمیتونم بعضی انسانها رو حتی یک لحظه ببینم چه برسه باهاشون حرف بزنم واقعا هم نیت و ذهنیت بدی دادن تا میشینی پیششون از همه میگن از بدی 

   خدایا مارو در همسو شدن با اراده خودت قرار بده تا زیبایی رو وارد زندگیمان کنیم تا به همه انرژی پاک بدیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سرباز امام زمان
   1403/03/24 04:49
   مدت عضویت: 74 روز
   امتیاز کاربر: 2735 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 369 کلمه

                       💖به نام حضرت حق💖

   سلامی به زیبایی.  طلوع خورشید طلایی به همه پرتو های اراده خدا

   و همچنین به استاد بزرگوار 🌹

   الحمدلله که باز‌هم روزم را با شیرینی ارتباط با خدا آغاز کردم و از او خواندم و فهمیدم که چه زیباست همسو شدن با او …

   من فقط داشتم از روی نشانه های همسو شدن با اراده خدا میخواندم که حس فوق العاده از گرفتم و حالا میگم فکر کن اگر چنین انسانی بشوم چقدر دوست داشتن و محبوب میشم😍

   اصلا پیش خودم هم محبوب میشم 😍

   چه زیبا بود ، من میخوام طوری همسو بشم که همه این ویژگی ها در من پدیدار شود ، انشالله

   • حضور شما باعث افزایش سطح انرژی دیگران می شود
   • در حضور شما دیگران احساس توانمندی و نشاط می کنند
   • حضورتان سبب می شود دیگران احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند
   • حضور شما باعث ایجاد همبستگی می شود
   • حضورتان دیگران را متوجه زیبایی ها می کند

   من چنین انسانی ، میشوم ، می مانم ، و خواهم ماند 

   انشالله 🤲🏻

   من امروز  فهمیدم نیروی اراده خداوند بسیار هوشمند عمل میکند 😍😍😍

   و در مرتبه عالی مرا به خواسته ها میرساند 😊

   حتی اگر آن خواسته به من احساس بد بده ☺

   اما اگر در فکر من باشه آن را متجلی میکند و این کار عالی ترین نوع کمک به مخلوقش است 🥰

   پس حالا  میگم چقدر  خداوند مهربان چنین قانونی  ارزشمند و زیبا و عالی را طرح کرده 😘

   ما میتوانیم از این قانون برای سعادت خود هم در دنیا و هم در آخرت و قیامت بهرمند بشیم و استفاده کنیم 😍

   چطوری؟!

   فقط کافیه خودت رو با اراده او همسو کنی و این ویژگی های انسانی بالا را در خود ایجاد کنی

   بعد به هر چیزی که میخواهی و نتیجه اش مثبت خواهد بود فکر کن و آن را طبق همین قانون بدون درد و رنج به دست آور

   ببین خداوند چقدر رحمان است که بدون تلاش بیخود، فقط با فکر کردن به خواستمون مارا به آن میرساند 

   در صورتی که ما با اراده شخصی خود میخواستیم با جنگ و زور آنرا به دست آوریم 

   خدایا شکرت که آگاهم کردی تا عمر گرانبهایم را سر تلاش هیچ و پوچ از دست ندهم 

   الهی شکرت 😍🤲🏻

   استاد واقعا ممنونم بابت این سخنان ارزشمند🌹

   الهی که همیشه لبخند روز لب هاتون باشه 

   زندگیاتون سرشار از حال خوب وجود خدا😇

   یاحق مدد👋🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1403/03/23 19:34
   مدت عضویت: 437 روز
   امتیاز کاربر: 2215 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 351 کلمه

   سلام و درود ب فرمانروای جهان و جهانیان خداوندگار زمین و زمان

   سلام ب استادعزیز و دوستان

    خداوند هرگز گله و شکایت نمیکند)

   آری این نیرو،سیستم،انرژی،عجب تاب و تحملی داره در مقابل عملکردهای اشتباه من،بشر

   من و یاد شعر استاد معینی انداخت

   (عجب صبری خدا دارد

   همین بهتر که او خود جای خود نشسته و،تاب و تماشای تمام زشتکاریهای این مخلوق را دارد و گرنه من جای او بودم،

   یک نفس کی عادلانه سازشی

   با جاهل و فرزانه میکردم

   عجب صبری خدا دارد)

   هیچ وقت یادم نمیره بچه بودم بارها از مادرم شنیدم که می‌گفت که خداوند خیلی بزرگ سر ب سر ما آدم ها نمیزاره )

   تو عالم بچهگی حرفش برام مفهوم سطحی داشت.اما الان با معجزه هاش و باورهای من …واقعا او سرب سر ما انسانها نمیزاره.

   راه را باز میزاره و صدای هادی را در گوشمان نجوا میکنه..که فرزندم ب خانه پدری باز گرد)

   من بهترین سال‌های زندگیم را دادم تا ب کلمه خودشناسی رسیدم..نمی‌دانم چرا این کلمه را نشنیده بودم و از کسی،از مجله ای،کتابی،رسانه ای،

   من در مدارش نبودم و وقتش نبود

   دارم با دوست داشتن خودم و قضاوت نکردن خودم و دیگران..از این باقی مانده عمرم استفاده میکنم…

   خدایا در این مسیر تو راهنما و هدایتگرم هستی و باش.با توکل پیش میروم.

   وقتی تصمیم ب همسو شدن با خدا میگیریم خداوند قبل از ما حاضراست و ب یاری ما می‌شتابد او که وظیفه هدایت ما را دارد و من وظیفه بنده گی کردنش را)

   مدتیست بر قضاوت نکردن ،آگاه هانه بر ذهنم و زبانم کار میکنم.خداوند هم مرا یاری میکند..

   مثال امروز ..در خیابان پسری ۱۴ ..۱۵ ساله که سیگار می‌کشید..را دیدم گفتم خدایا توی این سن)……..که خداوند هشدار داد..

   قضاوت!!!!!!!!!!

   سریع از ذهنم پاکش کردم و گفتم نگاه کن و بگذر

   یا پسر ۲۰ ساله م من و بغل میکنه و میگه مامان نیستی غذا نمی‌چسبد و نمیتونم بخورم..یا میگه مامان خیلی دوست دارم

   فقط عششق خداوند را شکر میکنم..

   یا گاهی در بانک ،اتوبوس،جایی کسی ب من میخنده و میگه چقدر ازت خوشم اومده

   و انرژی میگیرم ازت..خوشحالم دیدمت..

   بخدا میگم خدایا قلب آدم ها تو هستی و برایم نرم کن ..سرشار از عششق کن..مهربان و آسان کن..

   خدایا شکرت که داری ب من یاد میدی حضورت را درک کنم و تو را ببینم..

   من ب دستان خدا خیره شدم،معجزه کرد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نادیا همتی
   1403/03/18 15:14
   مدت عضویت: 43 روز
   امتیاز کاربر: 2055 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 147 کلمه

   با سلام به نام الله یکتا 

   دورود به استاد عزیز

   خداوند چگونه به ما واکنش می دهد

   خداوند هر گز گله و شکایت نمیکن‌د احساس ناامیدی و ناراحتی نمیکند هر گز مورد قضاوت قرار نمیدهد

    فقط آنها را تایید می کند و از طریق سیستم هوشمند جهان هستی (قانون جذب) نتایج آن را وارد زندگی شما می کند.

   هرگز منتظر دعا و نیایش نیست راهکار های مختلفی برای پاسخ به افکار ما دارد 

   نشانه های همسو بودن با قدرت اراده خداوند

   به اندازه ای که با انرژی منبع اراده خداوند همسو باشید، سطح انرژی درونی شما افزایش یافته و بر انسان های اطراف خود تاثیر می گذارید.

   باعث افزایش سطح انرژی دیگران می شود

   • حضورتان دیگران را متوجه زیبایی ها می کند
   • حضور شما باعث ایجاد همبستگی می شود
   • حضورتان سبب می شود دیگران احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند
   • در حضور شما دیگران احساس توانمندی و نشاط می کنند

   و حظور شما باعث افزایش سطح انرژی دیگران میشود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1402/09/16 15:17
   مدت عضویت: 602 روز
   امتیاز کاربر: 15690 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 434 کلمه

   باسلام خدمت شما استاد عزیز

   طی این یک سال اخیر تونستم که برای رشد و اگاهی خودم در اسن سایت و این مسیر ها تلاش کنم و متعهد بمونم و برای احساس خوب داشتن خودم با بالا بردن اگاهی های ذهنم سطح انرژی خوبی از جهان هستی دریافت کنم ،

   اما بالاتر از این همه تجربه ی خوب کسب کردن این برام ارزشمند تر بوده که دیگه هیچ کس نمیتونه منو از افکاری که دارم و یا درمسیری که هستم و باور های که راجب خدای درونم بدست اوردم دچار شک و تردید کنه

   من دیگه به این سادگی ها حواسم از مسیر اصلی و مقصدم پرت نمیشه،

   و دیگه باید این مرحله از حال خوبم ر‌و بالاتر ببرم و عالی تر بشم ،

   مثلا من امروز حس بسیار خوبی دارم از این که خدای جهان واقعی رو میتونم بفهمم درک‌کنم و بشناسم و خودم رو و افکارم و انتخاب کردم از زندگی که دوست دارم در کجای زندگی باشم ،

   همیشه حال خوبی داشته باشم یا نه نق بزنم و شکایت کنم ،

   همه این تغییرات بر اساس تلاش های منه و خواست قلبی خودم که دوست دارم همیشه در همه لحظات زندگی خوب و سلامت در ارامش زندگی پر از لذتی زو تجربه کنم ،

   و حالا زمانی که در جمع هستم که من مخاطب هستن در ارتباط داشان با دیگران ، احساس بهتری دارم و حس میکنم الان که سطح اگاهی و انرژی بالایی دارم میتونم زیبا تر حرف بزنم عمل کنم و در حضور دیگران خودم رو باور های خودم رو خدایدرونم  محکم تر بغل کنم ، 

   این که با بودن من حس میکنم دیگران احساس خوبی پیدا میکنند واقعی است من اینو تجربه کردم ،

   یادمه مادر‌بزرک من بهم در باره ی احساس خوب یکی از اقوام می‌گفت که وقتی منو کیبینه کلی انرژی مثبت میگیره ،

   و من از شنیدن این موضوع خیلی حس خوبی پیدا کردم که یک فرد آنقدر من‌و دوست داشته که حس خوبی از حضور من میگیره،

   پس سعی میکنم همیشه باز هم در اسن مسیر خوب باشم و در همه شرایط اول حس خوب خودم رو بهتر کنم بعد با انرژی داشتن از زندگی لذت ببرم ،

   خدای عزیزم ممنون برای تمام اسن اتفاقات زیبای زندگی من که با حس خوب سر راهم قرار دادی و در کنارم هستی تا با اراده ی تو جهانی زیباتر رو ببینم و از زشتی ها نگم و گذارشگز خوبی در دنیا باشم ،

   ممنونم برای این که نزدیک من هستی و دستم  و ول نمیکنی و همیشه حواست بهم هست منم از وجود تو برای ارامش سلامتی مهربانی عشق و خلاقیت در زندگی خودم همیشه همسو با ارداه ی تو زندگی خودم رو هر روز بهتر از دیروز زندگی کنم،

   باتشکرازشما 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/08/24 09:47
   مدت عضویت: 435 روز
   امتیاز کاربر: 12430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 422 کلمه

   سلام استاد 

   خدارا شاکرم که درتاریخ 1402/08/24 توانستم این فایل را بخوانم 

   خداوند چگونه به ما واکنش نشان میدهد ؟

   1- نیروی قدرت اراده خداوند هرگز گله و شکایت نمیکند و هرگز فکر و عملکرد شما باعث ناراحتی خداوند نمیشود.

   چقدر این جمله تامل برانگیز است یعنی هرچقدر ما دردرگاه خداوند گله و شکایت کنیم خداوند توجه بیشتری به ما نمیکند و اعمال ما دقیقا مثل برخورد یک نور به آیینه عمل میکندافکار منفی پاسخ منفی بیشتر و افکار مثبت پاسخ مثبت بیشتر   

   2- نیروی قدرت خداوند راهکارهای بینهایت برای پاسخ دادن به افکار و عملکرد انسان ها دارد 

   یعنی اینکه خداوند راهکارهای مختلفی برای پاسخ به آرزوها و نفرینهای ما انسانها دارد و احتیاج نیست ما برای خداوند تعیین تکلیف کنیم که فلانی را چگونه عذاب و یا پاداش بده 

   3- نیروی اراده خداوند درباره هیچ کس قضاوت و داوری نمیکند او انسانها را آزاد خلق کرده است 

   خداوند انسانها را قضاوت نمیکند بلکه آنها را با توجه به احساس و افکارشان  نسبت به یکدیگر پاسخ خواهد داد 

   4- نیروی اراده خداوند منتظر و درآرزوی دعا و نیایش انسانها نیست و با توجه به افکار و رفتار آنها بهترین شرایط را درجهان مادی رقم میزند 

   خداوند با توجه به حسی که در جهان منعکس می کنند  به آنها پاسخ خواهد داد و جالبه بهترین پاسخ را 

   نشانه ها ی همسو بودن با قدرت اراده خداوند

   1- حضور شما باعث افزایش سطح انرژی در دیگران میشود یعنی تاثیر آرامش بخشی بر دیگران میگذارد 

   2- درحضور شما دیگران احساس توانمندی و نشاط میکنند با فکر کردن به انرژی مثبت دیگران با آنها همراه شوید 

   3-حضورتان سبب میشود دیگران احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند . توجه شما انرژی قدرتمند درونی شما را به سوی آن فرد منعکس میکند یعنی گیرنده های انرژی فرد مقابل ارتعاش شمارا دریافت و احساس خوب را درشما شکل میگیرد 

   4- حضور شما باعث ایجاد همبستگی میشود . درحضور شما افراد احساس دشمنی ، قضاوت، نفرت ، یا حسرت نسبت به دیگران نخواهند کرد 

   5- حضورتان دیگران را متوجه زیباییها میکند . وقتی انسانها احساس زیبایی میکنند رفتار و افکار آنها به شکل زیباتری رفتار میکنند و واکنش اطرافیان به شکل مثبت تغییر میکند 

   استاد فکر کنم این مبحث خیلی جای تامل و فکر و برنامه ریزی دارد چون کلا نگرش انسان را نسبت به خود – اطرافیان و خداوند متعال تغییر خواهد داد و اگر این اتفاق بیفتد خیلی از مشکلات و استرس و ناراحتی ها حل و فصل خواهد شد من فکر کنم باید چندین بار این مطلب را بخوانیم و درمورد هر بند آن زیاد فکر و اندیشه برای تغییر افکار قبلی داشته باشیم . ممنون از شما بابت این آگاهیها

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/05/09 21:54
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 648 کلمه

   سلام بر خالق بی‌ همتای  من که چه توامتد چه زبیا  وچه دوست داشتنی با ما رفتار می‌کند اون هرآنچه ما می‌خواهیم روبه خودمان میده واین بارا بجای تشکرازداداش گله شکایت که چرا به من این رو داده خوب خودت این درخواست داشتی جیزی بوده که خودت خواستی خداوند هم عطا کرده 

            

           خود کرده رو تدبیر نیست 

   سلام بر  استاد وهمراهی شما دوستان عزیز 

   با توجه نوشته  این بخش  ما هرچه فکر ومرور  میکنیم از دید ونظر خداوند دور نیست همون رو به ما میده ولی اون زمان ما خواستیم ولی فراموش کردید که چه چیزی خواسته  ایم 

   نگاه  مثبت خواستیم یا با نگاه منفی خواسته به شکلی که ما  خواستیم به من  برگشت داده شده اگه جنبه مثبت در نظر داشته باشیم هم زمانی وهم مکانی با افرادی که با اون انرژی‌ های با ارده خداوند همسو شده برخور خواهیم داشت حس حال نیرویی قویی رو با این افراد هم زمان خواهیم تجربه کرده به توانی خودمان وقدرت نیرویی فرد مقابل هم احساس بهتری وقدرت ونیت بیشتری به ما داده وحس روبه بهتری رو مشاهده می‌کنیم چون فرکانس افکارمان با اونها هم هماهنگ  ازطرف خداوند بوده نه ارده شخصی ارده خداوند این کاره رو برایمان که با ارده خداوند خودمون روهمسو کردیم پیش میاد 

   ولی وفتی افکار  رو تو بخش منفی ذهنم مرو کنیم توجه  به وخوبها فردر مقابل نکینم همش توبخش منفی آرده‌ای دیگران باشیم  با ادره شخصی خودمان بخواهیم که این برخورد انجام‌ بدیم هم زمانی برخوردها ما با اون فکر دربخش ضعیف نیرویی اون فرد خورده بود ولی گلی ناراحت که چرا دراطراف ما این همه افرادی هستن که با بودنشون به ما حس  خوب نمیدن غافل ازاینکه این بار خودمون با ارده شخصی خودمان برای خودمان خواستم‌که دریافت کردیم  

   خداوند دریافتیم روتعیین نمی کنه  این ماهستیم که چه چیزی دوست داریم دریافت کنیم تو دید خودمان  نمی خواهیم بهتری میخوایم ولی تمرکر وتوجه وپرورش توان‌ بخش  چگونگی درخواست رو نشون میده جنبه افکاروتفکر ما نمونه خواسته رو مشخص میکنه چه قانون بزرگ وخوبی هست که بهش رسیدم 

   بارها افرادی رو دیدم‌ گلی گله وشکایت  که چرا دراطراف من 

   این افراد که چیزی که من دوستش نداره وارزش فراری هستم 

   رو به میزان زیاد دور نش هست هی اون فرای ولی بازم با برخورد با فرد دیگه این موضوع تکرار بيشتر رو داره مثل زمانی

   هست که من یی تیگه گوشت تو جیب هست تو یی پارک نشستم  از گربه فراری هستم هی کربه ها به  من نزدیک میشن آخه خوراک اون گربه توجیبی من  هست اون گربه کجا بر ه که بتوان خوراکش به این راحتی تهیه کنم 

   اون زمان تازه ازبودن‌گربه دراطراف گلی گله شکایت به خداوند دارام که چرا این همه گربه خلق  کرده خلق خداوندی  دچار مشکل نبوده رفتاروعمل کرده من دچار اشتباه بوده 

   وفتی ما با دیگران صحبت میکنیم بازم تو دو بخش این صحبت‌ها هست  اول نیت هدفم همسو با ارده خداوندباشه   از اون صحبت  می‌توان  از احساس‌های دیگران رو تعین  کنه اگه  هدف ارصحبتهای ما جنبه راهنمایی وکمک باشه اون طرف روبروی متوجه این موضوع شده از توامتد ی کاره کرده روی خودمون روزاول متو جه و تایید کرده 

   ولی وفتی توبخش خودنمایی ونشون دادن با ادره شخصی همسو باشه توان خودمان برلی خرابکردن وبه رخ کشیدن با ارده شخصی باشه فرد روبرو متو جه شده حس این موضوع رو متوجه میشه که اون فرد داره فرخ فروشی کرده دارایی وداشته های خودش رو با ادره شخصی که دورنش هست به خودنمایی تبدیل میکنه خوب اون فرد روبرو با برخور با این فراون حسش بد شده ودرمرحله بعد حاضر به بودن با این فرد نشده یا اینکه خود اون فرد هم همه اینهارو داشته باشه هم توبخش منفی هم ارده شخصی  وهم مرورافکار منفی وداره قدرت ضعیف کننده باشه وگرنه ازاون فرد فرار ی هست دوست نداره کنار این افراد باشه  چون اون توبخش دیگه کل کارهاشون انجام داده پس با این فرد موازی افکار رفتار رمرو نداره  

   خدا پشت و پنا هتو ن یا حق حق نگه دارتون  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1402/02/21 14:46
   مدت عضویت: 602 روز
   امتیاز کاربر: 15690 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 858 کلمه

   باسلام خدمت شما 

   وقتی که انسان از ساعت انرژی بالایی برخوردار باشد با حضور خودش در جمع می تواند احساس خوبی به دیگران بدهد،

    برای مثال زمانی که به این سایت خوب هدایت شده بودم و آدمی بودم که دائماً از تنهایی و شرایط خودش ناراضی بود و احساس بی حوصلگی و دل گرفتگی داشتم دائماً با اطرافیانم در حال گله و شکایت بودند که چرا دیگران به من هیچ توجهی نمی‌کنند یا مرا در تفریحات خودشان جایی نمی دهند و به یاد من نیستند و چقدر انسانهای بی معرفتی هستند زیرا من همیشه به یاد اون ها هستم اما آنها از من یاد نمی کنند و خودشون برای خودشون تفریح می کنند و ما را فراموش کرده‌اند من تنها هستم و هیچکس رو ندارم، 

   این طرز فکر تا مدتها حتی چند سال و فکر می کنم که سه سال در ذهن من رشد کرده بود و پرورش یافته بود و باور ذهنی من شده بود که انسانها باید در برابر من وظایف خودشان را به خوبی انجام دهد و باعث احساس شادی و خوبی در زندگی من شوند اما از این غافل بودند که باید برای خودم اول از همه ارزش قائل شوم تا دیگران هم جذب من شود وقتی با حضور خودم در جمعی برای همه از نقطه ضعف هایم و تنهایی خودم تعریف میکردم چشم های من اشکی میشد و باعث میشد دیگران دلسوزی کنند و بگویند که برای خودت زندگی کن و چرا همش به یاد دیگران هستی و افکاری داری که باعث رنجش خودت می شود اما من چون این آگاهی را در گذشته نداشتم نمی تونستم راحت باور کنم و راحت بپذیرم که آره من باید برای خودم زندگی کنم و برای خودم خالق احساس خوب در زندگی باشم وقتی در حضور افراد مثبت قرار می گرفتم انرژی من تا حدودی مثبت میشد اما دوباره با رفتن اون افراد انرژی منفی میشد و افکاری گله و شکایت در ذهنم پیدا میشد خیلی این من رو اذیت میکرد، 

    و حتماً با تمام وجودم میخواستم که تغییر کنم و انسان شادی باشم همیشه در جمعه ها احساس آشفتگی داشتم و کلافه بودم و انسان ها به من می گفتند چرا بی حوصله ای و توی جمع و هم صحبتی با ما شرکت نمیکنی و همانند افراد افسرده گوشه‌گیر هستی زیرا که با بیان حرف های خودم احساس عمیق منفی به من دست می داد که باعث ناراحتی و گریه ام می شد و دوست نداشتم که در جمع راجب  چیزهایی حرف بزنم که باعث گریه من می نشوند و احساس بدی به من می‌دهد اما این آگاهی را هم نداشتم که در زمانی که دوست ندارم راجع به چیزهای منفی صحبت کنم باید راجع به چه چیزی صحبت کنم تا اینکه با این سایت خوب و مفید آشنا شدم و برای اینکه متعهد و مستمر بودم که تغییر کنم و یک انسان آرام و شاد باشند ادامه دادم و با این نوشته های باور ساز خوب آشنا شدم و امروز که این فایل رو خوندم از تاثیر حضور خودم در جمع آگاهی پیدا کردم فهمیدم که من چندین ماه است که وقتی در جای حضور دارم احساس می کنم که افراد بیشتری من را دوست دارند و جذب من شده اند و دوست دارند با من معاشرت کنند و وقت بگذرانند وقتی به خانه کسی یا مهمانی می روم احساس می کنم که اول از همه به سمت من جذب می شوند اسم من را می گویند و از من احوال می پرسند احساس می کنم که همیشه برای من احترام قائل می شوند و خیلی من را دوست دارم خیلی احساس خوبی داره که حضور تاثیرگذاری در جمع داشته باشی که باعث احساس خوب در خودم و دیگران شده و الان که این تغییرات رو تجربه می کنم خیلی خوشحالم از این که حضور من باعث احساس دلسوزی یا نفرت یا خشم در دل دیگران نسبت به کسی یا به خودم نمی شود وقتی که راجع به زیبایی صحبت میکنیم باید رفتار ما هم زیبا باشد گفتار ما هم زیبا باشد ظاهر ما زیبا  باشد و مهمتر از همه این است که اعمال ما نسبت به زندگی زیبا باشد،

   من امروز دانش و آگاهی این را پیدا کردم که در جمع یا در حضور دیگران انسان مثبتی به خوبی دارم و احساس خشم 

    و نفرت به کسی ندهم حتی اگر فرد درون جمع نباشد غیبت او را با کلمات زشت و بعد و احساس گلع مند بیان کنم دوست دارم که از این به بعد بهترین خودم رو در هر زمان و هر شرایطی که هستم داشته باشم روش می کنم که با خوندن این فایل فهمیدم که چندماهی میشوند که من هم اینگونه رفتار کرده‌ام و در جمع احساس خوبی داشتم و احساس می‌کنند دیگران جذب بیشتری به من شده‌اند و مرا بیشتر از گذشته دوست دارند و در کنار من احساس شادی می کنند خیلی خوب است که دیگران در کنار شما احساس آرامش داشته باشد زیرا انسان ها تمایل به آرامش دارند و برای یافتن آرامش دوست دارند که با انسانهای آرامی رفتار کنند پس چقدر خوب است که من آگاهی مناسب را پیدا کردم و از این به بعد این آگاهی رو عملی می کنم و درجمع هم با شادی انرژی بالا و اراده خداوند و آرامش درونی خودم حضور پیدا می کنم ،

   باتشکر ازشما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 339 کلمه

   سلام خدمت همه عزیزان همراه

   در رابطه با مطالب این فایل تجربه خودم این هست :

   من چون در گذشته تمرکزن بر نداشته ها و نکات متفی بودمیدیدم  دخترانم در کنار من حس خوبی به خود ندارند و گاهی هز من دوری میکنند  و من هر چه آگاه تر شدم با ایت رنج جانکاه بیشتر مواجه میشدم که جقدر باعث شدم بچه هایم در تردید و شک به خود زندگی کنند

   ولی هر چه به مرور بر نکات مصبت آتها توجه کردم شاهد شکوفایی آنها بودم و هستم و خداروشکر هر روز آرامش بیشتری را در آنها نظاره گر هستم

   در مقابل من به علت‌ نوع رابطه ای که با مردان زندگی ام مثل پدر ،همسر سابق ،عموها و دایی هایم  داشته ام برخوردهای متفاوتی را شاهد بوده ام.

   من همیشه در زندگیم شاهد بودم که مادرم به پسرو همسرش بهای زیادی میداد کل خانواده ما پسردوست بودند و مردسالاری بر خانواده ها حاکم بود من هم یاد گرفته بودم که همیشه در گذشته برای مردهای زندگیم بهای خاصی  قایل باشم مثلا :جای خوب غذا برای همسرم باشه.با تمام کم کاستی های او راحت کنار بیام.خیلی به لباس و خوراک و راحتی او اهمیت بدم و همیشه خودم را در اولویت آخر قرار بدم.در رابطه با پدر و برادرم هم همینطور بودم خیلی در مقابل اونها کوتاه می اومدم و همیشه راحتی آرامش و رضایت اونها از آرامش و آسایش من جلوتر و مهمتر بود .به همین خاطر مردهایی که در زندگی من و در ارتباط نزدیک من بودند همیشه در کنار من حس بهتری به خودشان داشتند چون من همیشه تایید کننده اونها بودم و‌ به ایراد و اشکال آتها متمرکز نمیشدم و این‌ مساله تا جایی پیش می رفت که انگار من به بردگی در می آمدم.

   خداروشکر الان اینطور نیستم واقعا الان مردهایی مثل  گذشته سر راهم قرار نمیگیرند و‌ نوع و جتس رابطه ام با مردها تغییر گرده. در گذشته هر مردی سر راهم بود همه متوقع ،از خود راضی و بد رفتار بودند چون‌من و دنیای درون‌من اینگونه جذب میکرد

   خداروشکر که هر روز انسانهای عالی تری سر راهم قرار میگیرند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1400/08/05 04:07
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 948 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   این موضوع جلسه قبل و انگار من خوب درک نکردم دوباره از دیشب همش بهش فکر کردم خیلی عمیقه یادم افتاد که می گفتن اگه کاری و می خوای نمی شه یعنی خدا صلاح ندانسته واست خوب نبوده حالا الان مثال به نظرم نمیاد ولی این خیلی از دیشب توی ذهن منه  و الان که این قسمت و خوندم گفتین که خدا به تمام در خواست هامون پاسخ می ده فرقی نداره همه مهر تایید می گیرن و بر اساس  افکار و احساس ما پاسخ داده می شن حالا مثلا من می خوام بدونم مثلا دخترم خواستگارش خوبه یا نه براش مناسب به دردش می خوره نمی دونم چه جوری مثلا این جواب و بگیرم  مثلا من دعا می کنم خدایا یه پسر خوب سر راه بچم قرار بده که خوب باشه دوستش داشته باشه خوشحالش کنه پس حتما اون پسر خوبه .من کلا آدم وسواسی و شکاکی نیستم بعضی ها به همه چی شک دارن .

   بهتره مثلا یه مثال دیگه بزنم مثل اینکه اونو نتونستم خوب منظورم و بگم مثلا یکی چند تا دانشگاه و زده برای کنکور بعد یکی و خیلی از همه بیشتر دوست داره ولی اونو قبول نمی شه و می ره جای دیگه بعد همه می گن عیبی نداره اونجا به صلاحت نبوده خدا نخواسته خدا خواسته اینجا قبول شی …  این چه جوریه با این نگاه الان که صلاح دیده ندیده و برداریم .ولی خوب اینجا جواب نگرفته .اهان شاید آدم خودش همسو نبوده با خدا درخواست کرده ولی  خودش همسو نبوده با اراده خدا با اراده شخصیش تصمیم گرفته .نمی دونم این جواب خودم به خودم درسته یا نه؟

   به اندازه‌ای که با انرژی منبع اراده خدا همسو باشید سطح انرژی درونی شما افزایش یافته و بر انسان‌های اطراف تاثیر می گذرآفرید.با اافزایش سطح انرژی درونی انرژی های اطراف خنثی می شن.افراد بیشتری جذب شما می شن  در حالی که آرامش ، شادی ،زیبایی و فراوانی را برای شما به ارمغان می آورند.

   الان یه چیزی یادم افتاد مخصوصا بچه ها خیلی این انرژی ها رو می گیرن یادش بخیر دخترم که کوچیک بود ما می رفتیم خونه یکی از فامیلها یکی از اعضای اون خانواده تا میامد توی اتاق یه خانمی بود این بچه شروع می کرد گریه کردن و ما هیچ وقت نفهمیدیم چرا اون خانم هم بیشتر می رفت از اتاق بیرون .نمی دونم چه جوری بود که بچه انرژی شو می گرفت . چند سال پیش هم رفته بودیم پیک نیک با همکارهای شوهرم یکی بچه کوچیک داشتن چند ماهه بغل هر کی می رفت گریه می کرد بعد من امتحان کردم بیاد بغل من این بچه با اینکه من رو اصلا ندیده بود چنان آرامشی گرفته بود که اصلا نمی خواست بره بغل مامان باباش و همه اینو به وضوح دیدن البته اون مال چند سال پیش بود که من خیلی در آرامش بودم و الانم دوست دارم دوباره به همون آرامش برسم انشالله .

   حالا شاید کسایی هم باشن ولی به هم دیگه نمی گن در کنار شما آرانشالله داریم از این چیزها .خدا انسان‌های با انرژی‌های یکسان و در کنار هم قرار می ده .

   قدرت اراده خداوند هرگز بر علیه چیزی واکنش نمی دهد.

   وقتی با قدرت اراده خداوند همسو می شوید افراد در مجاورت شما احساس توانمندی می کنند . یکی از اونها اخرین منیجرم بود که وقتی روزهایی که باهاش کار می کردم خیلی احساس خوبی داشتم  و همه کارها رو انجام می دادم و اخرش هم همیشه تشویقم می کرد خیلی . بعضی از آدم‌ها هم هستن که آدم در کنارشون احساس خوبی نداره اینها و من برای هر دو خیلی تجربه کردم. ولی خیلی من از این آدم‌ها دور و ورم نمی بینم که نکات مثبت منو فقط ببینن . منم اهل این نیستم که از خودم تعریف کنم به قول معروف مشک آن است گه خود ببو ید نه آنکه عطار بگوید. ولی یه وقتها هم لازمه که آدم این نکات مثبتشو تقویت کنه می تونه در تنهای خودش باشه و خودشو تشویق کنه  

   حالا اینجا وقتی آدم می‌خواد استخدام بشه یکی از سؤال‌هاش اینکه که می پرسه نقاط مثبت خودتون و بگین ؟

   می دونم بعضی ها هم که از خودشون تعریف می کنن همه می گن وای چه از خود راضی …. ولی من می گم این خوبه بزار بگه حالا شاید یه چیزی هم آدم یاد بگیره از حرفاش.

   حضور شما باعث ایجاد همبستگی می شود.

   ممکن است فردی با شما درباره نقاط ضعف یا رفتار ناشایست فرد دیگری صحبت کند اما شما به صورت ناخوداگاه علاوه بر تشدید نکردن آن موضوع یا بیان جملاتی که توجه به فرد شاکی را به مزیتها و نکات مثبت موضوع جلب می کند و باعث ایجاد همبستگی بین آنها می شوید.

   بارها پیش اومده که اکسانی چیزهایی می گن برای من فلانی اینطور اونطور ولی من هیچ وقت نمی رم به اون یکی بگم و دو بهم زنی کنم از اول هم از این عادت ها نداشتم بزارم کف دست اون یکی .

   اتفآقا دیروز مامانم صحبت می کرد با هام که یکی از فامیلا فوت کرده بود بعد با برادر اون خانمی که فوت کرده بود مامانم صحبت کرده بود و این آقا خبر فوت و نداده بودن مامانم از توی کامپیوتر دیده بود شاکی بود چرا با اون حرف زده نگفته بوده این اتفاق و . گفتم خوب نخواسته خبر بد بده شما رو ناراحت کنه حالا چیزی نشده خودت فهمیدی اتفاقی نیوفتاده حالا این یه مثال  کوچیک بود .

   واقعا همینطوره آدم وقتی با خدا همسو می شه زیبایی ها رو می بینه در اطراف از همه چی لذت می بره از بارون از هوای گرم از هوای سرد و علاوه بر اینکه احساس زیبایی می کنه کلامش هم زیبا می شه به شکل زیبایی رفتار می کنه .این تکه آخر رو خیلی دوست دارم و دوست دارم که تمرین کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آزیتا
   1400/08/03 22:05
   مدت عضویت: 1748 روز
   امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 368 کلمه

   با سلام

   چقدر با خوندن نوشته های این قسمت حالم بهتر شد اینکه متوجه شدم که خداوند چگونه به ما واکنش میده.خداوند اهل گله وشکایت نیست و با افکار و عملکرد ما ناراحت و عصبانی نمیشه

   بلکه افکار و عملکردی که از ما سر میزنه از طریق همون قانون جذب نتیجه اش وارد زندگیمون میشه.

   پاسخ هایی که ما در قبال کارهامون دریافت می کنیم از ناحیه خداوند عالی هستندچون جواب خواسته های ما هستندولی ممکنه این پاسخ ها باعث اتفاقاتی در زندگی ما بشه که خیلی هم خوشایندمون نباشه و باعث ناراحتی مون بشه.

   باید علت رو بررسی کنیم و به جای گله و ناراحتی از خدا به اصلاح درخواست خودمون توجه کنیم.

   خیلی وقتا ما آدما را بر اساس تصورات خودمون مورد قصاوت قرار میدیم و گاهی حتی خیلیا راسزاوار عذاب می دونیم درحالی که وضعیت زندگی اونا عالی هست چون شرایط زندگی اونا را خداوند بر اساس سیستم هوشمند جهان هستی رقم میزنه.نهبه خاطر افکار و احساسات ما.

   خداوند همیشه بهترین ها را رقم میزنه و اگه برای ما اینگونه نیست باید افکار و رفتارهای خودمون را بیشتر بررسی کنیم.

   نشانه های همسو بودن با قدرت خداوند

   توی زندگی گاهی با انسان هایی برخورد می کنیم

   که بودن در کنار اونا به ما حس خوب میده، احساس رضایت از افکار واحساساتمون داریم، احساس انرژی بیشتر داریم ، به زیبایی ها توجه ویژه تری داریم، این به خاطر وجود اون آدماست.

   ادمایی که در هماهنگی با قدرت اراده خداوند هستندبه خاطر این که همیشه  به افراد نگاه مثبت دارند و به توانمندی ها و ارزشمندی آنها توجه می کند، حضورشون در جمع انسانها باعث ایجاد اتحاد و همبستگی می شود.

    برعکس  کسانی که با قدرت اراده شخصی خودشون زندگی می کنند سطح انرژی ضعیفی دارند

   این آدما پراز کینه و نفرت و غم و اندوه هستند و صد در صد این افراد انرژی مشابه همین افکار را دریافت می کنند.

   باید سعی کنیم در زندگی طوری عمل کنیم که حضورمون به دیگران انرژی مثبت بده اگه با قدرت اراده خدا همسو بشیم به ارزشمندی خودمون پی می بریم و هر چه نگرشمون نسبت به خودمون مثبت باشه همین حس مثبت را نسبت به اطرافیانمون هم داریم و اینجوری بیشتر به خوبی و نکات مثبت آدم های اطرافمون توجه می کنیم.و اون انرژی را به اونا هم منتقل می کنیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم