0

اراده لاغری با خدای لاغری

اراده لاغری
اندازه متن

اراده لاغری در همه افرادی که اضافه وزن دارند وجود دارد.

برای اثبات وجود اراده لاغری در افرادی که از چاقی رنج می برند، به اقدام کردن آنها برای لاغر شدن و رهایی از رنج چاقی توجه کنید.

نمی توان فردی پیدا کرد که اضافه وزن داشته باشد و آرزوی لاغر شدن نداشته باشد و حداقل یک بار به طور جدی برای لاغر شدن اقدام نکرده باشد.

اراده لاغری در همه ما وجود دارد چرا که اراده، از ویژگی های مختص انسان و متمایر کننده او از سایر موجودات است.

اراده ما به واسطه تمایل روح ما یا خدای درون ما برای اقدام کردن و تجربه کردن آنچیزی است که به ما احساس بهتر می دهد.

اگر چاق هستید، بیمار هستید، روابط خوبی ندارید، احساس خوشبختی نمی کنید و هر شرایطی در زندگی دارید که مورد رضایت شما نیست و از بودن در آن شرایط احساس خوبی ندارید حتما به وجود نیرویی درون خود پی برده اید که دائما شما را برای تغییر کردن ترغیب می کند، به شما می گوید این حق شما نیست، باید تغییر کنی، باید اقدام کنی و همان نیرو شما را به اقدام کردن دعوت می کند.

و همان نیرو شما را با شرایط و موقعیت هایی مواجه می کند تا شما برای تغییر شرایط خود اقدام کنید.

اگر خواسته یا ناخواسته در حال خواندن این نوشته هستید و نمی دانید چگونه به این صفحه هدایت شدید بدانید که شما برای لاغر شدن انتخاب شده اید و این انتخاب می تواند انگیزه عالی برای بالا بردن اراده لاغری شما باشد.

اراده لاغری در خود را باور کنیم

همه ما در درون خود نیروی داریم که می توانیم با استفاده از آن به هر چیزی که در زندگی می خواهیم دست پیدا کنیم.

ان نیروی چیزی نیست جز خدا

هر فردی به اندازه شناختی که از خداوند دارد می تواند از آن برای بهتر زندگی کردن استفاده کند.

ما میتوانیم از این نیروی قدرتمند درونی برای رسیدن به تناسب اندام استفاده کنیم، اگر باور کنیم که این نیرو در درون ما هست و میتواند به ما کمک کند تا اراده لاغری داشته باشیم.

مهمترین مرحله فعال سازی و استفاده از این نیرو مرحله باور کردن آن است.

ابتدا باید باور کنیم که این نیرو در درون ما وجود دارد و سپس باور کنیم که او می تواند به ما کمک کند تا به تناسب اندام دلخواه خود برسیم.

گوش دادن بارها و بارها این فایل صوتی را به شما دوست خوبم توصیه می کنم، چرا که با هر بار گوش دادن به آن ارتباط بهتری بین شما و خدای درونتان ایجاد می شود.

و هرچه این ارتباط قوی تر و پررنگ تر باشد این نیرو بهتر می تواند در هر لحظه از زندگی شما را هدایت کند تا اراده لاغری در وجودتان شعله ور شود و به سمت رویای لاغری خود حرکت کنید.

استفاده از این نیروی درونی بسیار قدرتمند و کارآمد رایگان است و تنها هزینه ای که برای شما در بر دارد مقداری توجه کردن و باور کردن است.

گرچه این باور ممکن است به سختی حاصل شود اما آنان که همت می کنند و این باور را در خود ایجاد می کنند از تاثیرات آن شگفت زده می شوند.

این فایل صوتی را حداقل یک بار در روز و ترجیحا ابتدای روز گوش کنید و پس از مدتی از شگفتی تاثیرگذاری آن بر روی رفتار خود متعجب خواهید شد.

چگونه از این فایل برای افزایش اراده لاغری استفاده کنیم

استفاده از این فایل صوتی سبب می شود اراده لاغری در ذهن ناخودآگاه شما برای متناسب شدن برنامه ریزی شود و با توجه به ارتباطی که با نیروی درونی خود برقرار کرده اید سبب می شود تا در مواقعی که قصد استفاده از مواد غذایی را دارید آگاهانه تصمیم بگیرید که به مقداری مصرف کنید تا تصمیم شما  همسو با تصمیم خدای لاغری درون خود باشد.

با استفاده بارها از این فایل صوتی می توانید خدای لاغری درون خود را فعال کنید و با استفاده از این نیروی هدایت گر، در مسیر متناسب شدن قرار بگیرید.

استفاده از این فایل صوتی را به دوستانی که در دوره آموزشی متناسب شدن با قدرت ذهن شرکت کرده اند توصیه اکید میکنم و از دوستانی که هنوز اقدام به استفاده از آموزش های شگفت انگیز دوره تناسب ذهنی نکرده اند دعوت میکنم تا با استفاده از این فایل شگفت انگیز نیروی درونی خود را فعال کنند تا به شکل بهتری در مسیر متناسب شدن قرار بگیرند.

امیدوارم با استفاده بارها از این فایل صوتی در درون خود شعله های متناسب شدن را سوزان تر کنید و گام های موثری در جهت رسیدن به تناسب اندام مورد نظر خود بردارید.

نظرات شما دوست عزیز باعث ایجاد انرژی مثبت جمعی و در نتیجه اراده لاغری در افرادی می شود که رویای لاغر شدن را دارند.

همراه همیشگی شما رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

Rating 3.75 from 186 votes

https://tanasobefekri.net/?p=9709
برچسب ها:
63 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار تینا.عالی
   1402/10/29 19:09
   مدت عضویت: 78 روز
   امتیاز کاربر: 9463 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 319 کلمه

   به نام خداوند مهربانم و خیرخواهم و همیشه حاضر پیش ما و خواهان پیشرفتمون ،

   درود خدا و برکت و سلامتی و شادی بر استاد گرامی و ارجمند ،

   استاد نمی‌دونم گریه ام بند نمیاد حتی زبانم نمیاد نمیتونم بگم ببخشید انقدر شرمنده ام

   چقدر مهربانی چقدر خوبی چقدر حمایتگر و همراهم هستی خداوندا منو ببخش شرمندم ،

   استاد ممنونم یادمون آوردید واقعا …

   خدایا منو بخاطره اینهمه چرخه باطلی که درجا زدن بخاطره اینکه فکر کردم محدود شدم تو همین جسم و من چرا فکر کردم ؟بی قدرتم و ناتوانم،

   خداوندا از اینهمه ناشکری و شاکی بودن و غافل از این قدرت درون  چکار کردم با خودم ،

   چی بودم چی هستم چی می‌خوام بشم انگار مغزم روشن شد 

   من در یک کلمه قدرت عشقم زاییده عشق او هستم و پر قدرت و بی نیاز مثل خودشم واااای خدایا منو ببخش 

   خداوند حجت خودشو در حق من تمام کرده 

   ولی کجا رفتم و من تو میدان عمل چکار کردم ؟

   گفته بود یک قدم بردار سمت من، من هفتصد قدم میام طرفت !!!

   خدا میخواد من با صفاتش یکی بشم:

   غنی بودن ثروتمند معنوی و مادی سعادتمند دو جهان برکت آگاهی رشد و صداقت معرفت سلامتی قدرت استقامت توانمندی شادی تعادل در همه چیز تناسب بخشش هماهنگی و احترام به قوانین الهی خداوندم و رهایی آزادی استقلال و متعهد بودن یقین داشتن امیدوار بودن و با جسارت تمام ادامه دادن و هر شکست پیروزی و تجربه هست اصلا شکستی نیست همه اش رشد هست ،

   من باید امانتدار خوبی برای خداوندم باشم چه روحی چه جسمی و باعث افتخار خداوندم باشم تا خوشحالش کنم هر چند او بی نیاز از من اما او عاشق من و منم عاشقشم ،

   خدایا شکرت چاقم کردی تا از این طریق رشد کنم یادم بیاد کی هستم و چکارها که میتونم بکنم دمت گرم خدای خوبم و  عالی و کافیم،

   خدایا دوستت دارم ممنونم هستی همیشه کنار من .

   خداوندا ممنونم و 

   استاد واقعا از شما هم نور هدایت خدا ممنونم برکت و سلامتی و شادی در زندگیتون جاری .

   \"🙏\"/
   \"🙏\"/
   \"🙏\"/
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادی
   1402/09/27 08:27
   مدت عضویت: 1571 روز
   امتیاز کاربر: 6791 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 286 کلمه

   خدای خوب و مهربانم خدای عزیز و قشنگم تو در کنار منی و من تو را هر روز بیشتر و بیشتر حس می‌کنم خدای قشنگم تو بهترین چیزها رو برای من آفریدی ولی من به سراغ پست‌ترین چیزها رفتم شکر می‌کنم تو رو که بهترین نعمت‌ها رو برای من فراهم کردی ولی من رفتم سراغ چیزهای بد چیزهایی که اصلاً برای سلامتی من خوب نبود من مثلاً برای میان وعده توی خونه بادوم گردو خرما انجیر کشمش و خیلی چیزهای خوب که تو آفریدی داشتم ولی نمی‌رفتم سراغش می‌رفتم سراغ کیک بیسکویت و چیزهای بیخود که اون‌ها فقط منو سیر می‌کرد و هیچ خاصیت خوبی نداشت چون که منو مریضتر هم می‌کرد ولی نمی‌رفتم سراغ بادوم و گردو و این چیزا که دل من رو بیشتر سیر نگه می‌داشت و برای سلامتیم هم خوب بود خدا جونم منو ببخش اگه انتخاب‌های بدی داشتم درسته شما منو آزاد آفریدی ولی من انتخاب‌هام بد بود من می‌تونم برم سراغ چیزهای خوب به اندازه نیاز بدنم از اون‌ها بخورم ولی من سراغ چیزهایی می‌رفتم که به اولاً برای بدنم بد بود ثانیاً بیش از اندازه نیازم نمی‌خوردم خدا جونم اینجا قول بهت میدم که هرچه هر چقدر که می‌تونم به این بدن عزیز خودم برسم و بیشتر شاکر باشم برای نعمت‌های خوبی که دادی خدا جونم خیلی ازت ممنونم که در اطراف من انسانی را قرار دادی که نعمت‌های خوب شما می‌خوره و متناسب هم هست من از این به بعد به این انسان متناسب بیشتر توجه می‌کنم و بیشتر اون رو الگوی خودم در خورد و خوراکم قرار می‌دهم خیلی ازت ممنونم که هدایتم کردی که اولاً توی این سایت به این خوبی قرار بگیرم و دوماً الگوی مناسبی رو کنار من قرار دادی به امید روزهای بهتر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/08/16 20:56
   مدت عضویت: 403 روز
   امتیاز کاربر: 44685 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 544 کلمه

   سلام خدایی  ومهربان. من  بازمد آمدم که بشنویم آمده بازم‌. بگم‌. خودم‌. کردم. خودم‌. هم‌  دارم‌  درستش میکنم‌. خدای. تو بودی  من . به دنبال  میگشتم تو شاهد  بودی  من فکر کرم‌. که  نمیبینی این. من بودم که چشم بسته بودم تو در کنار بودی اصلادر.  حسم  بودی.  این. من  بودم‌. که.  نبودم.  در وکنارت  تو. تلاش کردی که به هر. نحویی هست کمک کنی.  ولی  من. خودم. یی. مانع. برای . نشدن. بودم

   .

   خدایا تو.  بودی. من چقدر برای  چیزی که ساله های. زیاد.در  پی. به. دست. اوردن. بودم. ولی. اول. مانع. نرسیدن. . به آروز. خودم.  بودم.   چقدر  با.  باوره ای. اشتباه  اون  تو  ذهنم  برای  لاغر  نشدن  مانع. ساختم. جقدر  توجه. و. تمرکز.  کردم  برای. جیزی که دوستش. نداشتم.  ولی  غافل. از  اینکه  دارم به. ذهنم. میگم من این. مدلی بودن  رو  دست دارم. 

   من حتی سلامتی خودم. رو به. خطر. انداختم. اون. دچار مشکل. کردم. من. انتخاب کردم  که  دیگه  از  خداوند معذرت. خواستم  خودم  جسم  و خدایی دورن  رو دارم پیدا میکنم من  می‌خواهم  اول  خودم  رو پیدا کردم این زمان دارم خودم رو اول کشف میکنم تازه دارم خودم رو. پیدا می نامید داره  به پیش  میره  من  تو این سفر کلی باره  اضافه. و.زنم  رو  روی زمین گذاشتم  واین سفر دارم خودم  رو  درک می کنم من میدونم که اون کسی که دوست که هیچ. وفت من تنها نزاشتی دوست دارن تو  بودی  یی  روز من تنه.نزاشتی.. این به تازکی. به شکل خوب. درک. کردم خدایی من. چون‌. من دارم. تو بخش خودت. اون شناخت. واقعی. از. خودت. رو. به. دست. میارم.  که هر ثانیه. وهر. زمان. در. کنارم بودی ازبابت. این همه. محبت. که. به. من. داستی. از خودت. تشکر. دارم‌. میدونم. که. سلامتی. رو. به. دست.میارم. چون تو دارم. اون شناخت. ازانرژی وجودی خودت واون کسترش نعمت درکل جهان رو درک  میکنم اون انرژی  با. این همه توانی. شفایی  من  هیچ  کاری.  براش  نداره.  اگه من خودت رو به شکلی که  باید  می شناختم  بشناسم .  من کلی مشکل داشتم. که تو. این. مسیر آرام. آرام. اونها  رو. از خودم. جدا. کرده به کناری. میزارم.   کناره  جاده  که تو.  دونش.   حضور.  ردارای چه. احتیاج. به بیماری. چه احتیاج.   به. اضافه. وزن. چه  احتیاج. به مشکل. توهستی. همه. چیزهست. چون‌ اون نیرو .خودت هستی. من که. با بودنت دارم حسم و. حالا هرروز. رو به. بهتر. شدن  پیش. میره. میدنم‌ خوب. تو دوست. خودم رو. به. شکلی خوب. نشناختم. ادعا. کردم که کنارت هستم ولی با گلی ترس چند روز ر پیش. به خودم‌دگفت تو. ازخداوند. شفا. میخواهی ولی  ارزش  ترس   داراید چطور. از. انرزی و. خداو ند خالق . هر چیزی. که. تو  جهان هست. ترس  دارای  تازه  انتظار. سلامتی. هم. داراری. به. شکر. خدا  دارا.م  تو  این. مسیر کلی. از ترسهای. خودم. رو از خودم دور میکنم . نداشتن. این . همه ترس اول اون. اعتماد به خوت خودم رو به. شکل بهتری. دارم‌.  متوجه. میشم 

   بین من تو. اون لایه. که. باعث. حدایی. بود  از. بین. رفته.

   من دارم سعی میکنم خودم رو از. اضافه وزن. نجات بدم بازم. تا. این. زمان. خوب پیش. رفتم‌ با کمک. خودت خیلی بهتر بیشتر. میشه. همین هم ازخودت. دارم‌رراون کمک. همیشگی. خودت. رو از من. دریغ. نکن. کمک تو. شمال حالم بشه. تشکر وسپاس. خدایی بی همتا 

   خدا پشت. وپنا. هتون. یا. حق. حق. نگه دارتون. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/07/17 09:48
   مدت عضویت: 322 روز
   امتیاز کاربر: 17860 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 322 کلمه

   سلام استاد 

   خیلی خوشحالم که در تاریخ 1402/07/17 به این فایل رسیدم و توانستم ان را گوش بدهم 

   مثال خودم را مثل فرزند بازیگوشی در نظر گرفتم که وقتی بازیگوشی میکردو لذت میبرد دراین راه ، به قدری غد بود که ازهیچ کس حرف شنوی نداشت حتی مادر خودش ، درحالی که بارها از اطرافیان سرزنش و تنبیه شده بود و مادرش را رنجانده بود وخودش باور کرده بود که ذاتا بد است و نمیتواند یکجا ارام و ساکت بنشیند و با پرخوری خودش را آرام میکرد الان به خاطر اینکه دچار مشکلاتی شده که نمی تواند دیگر انقدر سرو صدا کند و به نوعی بیمارشده و الان مادرش را درکنارخودش میبیند که چقدر نگران این فرزند است و تعجب میکند که میبیند این مادر از ابتدا هم نگران این فرزند بازیگوش خود بوده و تفاوتی بین او و دیگر فرزندانش نگذاشته است این خود فرزند بوده که اعتنایی به تذکرات مادر نداشته و فکر میکرده که خودش بهتر میداند چه کاری درست است وچه کاری نادرست و الان وقتی به صحبتهای مادر مهربانش گوش میدهد که چقدر نگرانش بوده اشک ندامت میریزد که ای وای چقدر من از مادرم که همان خدای مهربان است دور بودم و هرکاری که میکردم او را مقصر میدانستم درحالی که این خدا درهمه حال به فکر من بوده و من را آزاد افریده که بعدها دیگه جای گله گذاری نداشته باشم که اگر من خودم اختیار خودم را داشتم چنان و چنان میکردم و الان هم که چاق هستم باید قبول کنم که خودم مسئول این چاقی هستم و خداوند من را ژنتیکی چاق نیافریده و تفاوتی بین من و افراد متناسب نگذاشته این من هستم که خودم را چاق کردم با اعمال و رفتار نادرست و الان هم با گوش دادن به صحبتهای خدای مهربانم میتوانم دوباره متناسب شوم 

   استاد ممنون از شما که چنین فایلهای انگیزشی خوبی را درگروه میگذارید من دقیقا اعتماد دارم که خداوند من را به این سایت هدایت کرده تا متناسب بشوم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 17585 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 310 کلمه

   با سلام خدمت دوستان عزيز و استاد گرامي 

   چقدر حس خوبي پيدا كردم كه دوباره به اين فايل هدايت شدم 

   حس خوب يعني هماهنگي من با خداي درونم 

   يادااوري اينكه خداوند برام شادي ،تناسب اندام ،آرامش ،ثروت ميخواد خيلي حس خوبي بهم داد 

   فقط كافيه كه انتخاب هام با خواسته هاي خداي درونم هماهنگ بشه و اونوقته كه خودبخود به سمت شادي و تناسب اندام و ارامش و آزادي مالي هدايت ميشم 

   اگه من با افكارم و انتخابهما چوب لاي چرخ تجربه خواسته هام نزارم خودبخود تجربه شون ميكنم 

   حالا من بايد روي خودم ،افكارم ،باورهام كار كنم و اونا رو كمرنگ كنم تا انتخابهايي داشته باشم همسو با خواست خداي درونم ،كافيه كه باور كنم بابا من به دنيا اومدم تا شادي و عشق رو تجربه كنم اگه الان شرايطم رو دوست ندارم به خاطر انتخابهايي كه داشتمه و با تغيير انتخابهام ميتونم خواسته هام رو تجربه كنم 

   من با تمام وجودم هدايت و حمايت خداوند رو احساس ميكنم و با انگيزه روي خودم كار ميكنم تا افكاري رو كه تا حالا نزاشته من تناسب اندام ،شادي،آزادي مالي بيشتر،رو تجربه كنم كمرنگ كنم تا افكار و انتخاب هام با خواست خداوند همسو بشه 😍😍😍

   دنيا هميشه در حال گسترش و پيشرفته چون گسترش از خصوصيات خداونده ،من هم مخلوق خداوند مهربان هستم 

   پس اگه من افكارم رو كنترل كنم و همه چيز رو به خداوند مهربانم بسپرم به سمت بهتر شدن هدايت ميشم دقيقا اتفاقي كه همين الان داره برام ميوفته 

   دارم روي خودم و افكار و احساسم كار ميكنم و هر روز خداوند منو به سمت ارامش بيشتر و تناسب اندام هدايت ميكنه من انتخابهايي رو انجام ميدم كه خودبخود منو به سمت خواسته هام هدايت ميكنه 

   پس من به حرف استاد ايمان دارم؛من در مسير درست هستم فقط كافيه ادامه بدم 

   من با احساس خوب و اعتماد به خداي مهربان و زيبا و گسترش دهنده و عاشق ادامه ميدم و انتظارم از خداوند هدايت من به سمت بهتر شدنه😍👌😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بهنوش
   1402/03/26 14:41
   مدت عضویت: 709 روز
   امتیاز کاربر: 10516 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 81 کلمه

   سلام استاد عزیز چقدر باگوش دادن به این فایل به آرامش رسیدم روح و روانم جلا شد

   سلام خدای درونم متشکرم که همیشه بامنی و هوامو داری متشکرم از نعمتهای بیکرانت زبانم قاصراست از وصف بزرگیت

   خدای منو ببخش که گاهی از حضورت در بدنم غافل شدم با انتخاب‌های اشتباهم به خود آسیب زدم و بدنم روکه جایگاه توست تحت فشار گذاشتم میدانم که همیشه بهترینهارو برام رقم میزنی همیشه به توامید دارم واز تو یاری میطلبم خدای سپاس خدایا سپاس خدایا سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/03/07 22:51
   مدت عضویت: 291 روز
   امتیاز کاربر: 1200 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 186 کلمه

   به نام خدای لاغری

      وسلامی عاشقانه به خدای درونم 

   وسلام خدمت عاشقان خدای درون

   خداجونم حرف هات به دلم نشست . روحم تازه شد. دلم برات تنگ شد .من کجا بودم ؟

    علت غیبت من چی بوده تا حالا.؟ خیلی وقت بود  دل تنگ حرف هات بودم. شاید هیاهوی دنیا گوشم رو سنگین کرده بود که صدای رسای تو رو نمی شنیدم.قول میدم که بعداز این، این قدر از تو دور نشم که دوباره گمت کنم وتو دنیا تنها وسرگردان بشم.

   خدای خوبم! ممنونم که به یادم هستی حتی وقتی که خودم یادم میره کی هستم .ممنونم که فراموشم نمی کنی ، حتی وقتی من یادم میره که خدای به این بزرگی دارم . ایراد از من فراموشکاره.که محبت ها و موهبت های سرشار و جاری در لحظه لحظه زندگیمو نمی بینم وبه جای اون، نگران چیزهایی میشم که ارزشی نداره و اگه به یاد تو باشم لطف بی پایان تو سپری برای منه که از تمام بدی‌ها منو محفوظ نگه میداره. خدای خوبم !ممنونم که همراه منی و دوستای به این خوبی و این شهاب نورانی رو در مسیرم قرار دادی . ممنونم استاد خوبی ها! سپاس بی کران.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 36630 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 31 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر 

   ممنونم از فایل عالیتون 

   خیلی بهم احساس خوبی داد 

   آرامش رو وارد دلها میکنه 

   ان شاالله همیشه بهش گوش میدم 

   مطمئنم تاثیرات خیلی مثبتی روی ما داره 

   با سپاس فراوان 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 309142993050
   1401/06/13 23:41
   مدت عضویت: 546 روز
   امتیاز کاربر: 961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 197 کلمه

   سلام استاد من نمیدونم چطوری به این فایل رسیدم آخه من اول که شروع کردم 12 گام تا لاغزی بود تا فایل 6 آمدم اما رها کردم  ولی هرگز چگونه لاغر شدن از ذهنم بیرون نرفته همیشه فکر میکنم آخر ش آیا من لاغر میشم اون تناسب اندامی که میخوام میررسم همش به چاغی ولاغری فکر میکنم همش تو فضای مجازی دنبال ره حل لاغری میگردم آخه ذهنم هنوز باور نکرده بود که با ذهن هم بچه لاغر شد تا گام شش آمد اما رها کردم تا این که دیرو یه فایل از استاد دیدم که دلیل رها کردن ونتیجه نگرفتن رو گفته بود تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم آمد از گام هفت شروع کردم وقتی گام هفت رو گوش کردم خواستم دی گه ثبت کنم نشد گفت باید ثبت نام کنی دوباره ثبت نام کردم و نمیدونم چطور شد که به این فایل رسیم وقتی گوش کردم واقعا اشکم درآمد چون دیدم این درست مکالمه درونی خودم با خدای خودم هستم تصمیم گرفتم هرروز این فایل رو گوش بدم وتلاش کنم که ا خودم بپذیرم دیگه از حضور تو. جمع خجالت نکشم دیگه به چاقی فکر نکنم  ومیدونم که میتونم به رویای لاغری برسم ممنون استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5956 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 11 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری😊
    انشاالله نتیجه عالی می گیری

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Shahrbanou
   1401/05/21 18:13
   مدت عضویت: 1332 روز
   امتیاز کاربر: 22236 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 578 کلمه

   سلام می کنم به استاد خوبیها ،  به انسان برگزیده  برای  هدایت به سرزمین نور و روشنایی  ،  به سرزمین شادی و سلامتی ، به سرزمین  فراوانی و ثروت و خداشناسی 

   سلام استاد خوبم جناب عطار روشن  

   وقتی خوندم که  :

   اگر خواسته یا ناخواسته در حال خوندن این نوشته هستید و نمی دونید چگونه به این صفحه هدایت شدید بدونید که شما برای لاغر شدن انتخاب شده اید و این انتخاب می تونه  انگیزه عالی برای بالا بردن اراده لاغری شما باشه… 

     اشگ از دیدگانم سرازیر شد و به شدت  احساساتی شدم  … به گمانم‌ این اشگ شوقه  نه حسرت و غم …. اشگی عجیب و نیرو بخش ….

   دلم خواست بگم چطور به این فایل  هدایت شدم و اتفاقا  از چگونگی  هدایتم  و خوندن متن توضیحی و گوش دادن به فایل خدای لاغری  انگیزه  گرفتم که باز هم بنویسم ..

   من مدتیه در واتساپ  یه کانال  زدم و نامشو گذاشتم لینکستان  و لینک فایلهایی که  برام خیلی جالبن  در اون ثبت می کنم

   چند وقت پیش دیدگاه آقای ذبیحی رو می خوندم که نوشته بودن هر وقت در ادامه دادن سست  و بی انگیزه میشم به این چندتا فایل مراجعه می کنم و گوش می دم و دوباره انگیزه  می گیرم ،نیرو می گیرم و به مسیر برمی گردم

     من اون لینکهارو به کانال خودم  انتقال دادم  گفتم هر موقع  هدایت شدم به اونها می خونمشون …امروز  داشتم  ایستگاههای  لاغریمو  می خوندم و با صدای خودم  ضبط می کردم هر وقت ایستگاه آخرو می خونم گریه ام می گیره  و یه تصمیماتی واسه خودم  برای بهتر رسیدن به هدفم می آد توو ذهنم  … مثلا امروز  با خودم گفتم  :   عزیزم  شما  به شوق رسیدن به هدفت داری اشگ می ریزی    خوب باید تصمیماتت  و انتخابهات  متناسب و همسو با هدفت باشه  آیا  اینکه هنوز  خوردن برات یه لذته  و  لذت از خوردن جاشو به لذت از نخوردن  نداده و برای خوردنهای زود بزودت بهانه می تراشی آیا اینجوری   می تونی  لاغر بشی و آیا این رفتار شباهتی با هدفت داره ؟ 

   به خودم جواب دادم   نه  شباهت نداره   تا وقتی اهرم رنج و لذت  درست تنظیم نشه من به هدف متعالی خودم نخواهم رسید …

   باید بتونم  اهرم رنج  را روی خوردن تنظیم کنم و اهرم لذت رو در نخوردن   …  

   و بعد چشمم خورد به لینکهای این کانال و روی  لینک خدای لاغری  مکث کردم و بازش کردم   و وقتی حرفهای خدای لاغری رو از زبان استاد   شنیدم‌ بی اختیار اشگم سرازیر شد  و حال فوق العاده ای بهم دست داد و با خودم گفتم‌  این آگاهی که  دارم بهش فکر می کنم همون‌چیزی هست که خدای لاغریم دوست داره  و‌من باید انتخابش کنم  تا کمکم کنه    …  واقعا دلم می خواد  این اهرم به همین شکل برام تنظیم بشه اما راهشو بلد نیستم ….خدایا خودت کمکم کن  چطور میشه از نخوردن لذت برد و از خوردن  رنج  …خدایا  راهشو بهم نشون بده  ..اما اینم می دونم که خدا منو به این فایل هدایت کرد تا آگاهی انتخاب درست رو  بهم یادآوری کنه  و وقتی که انتخاب کردم  اونوقته که خودش با امدادهای غیبی  به  رفتارهای درست هدایت می کنه و من  انتخاب کردم …..   خدایا شکرت  خدایا ممنونم ، خدایا سپاسگزارم‌

   از استاد عزیز  بابت این فایل فوق العاده انگیزشی  ممنونم  و گوش دادن به این فایلو  میگذارم در کنار فایلهای مهم هر روزم :

   فایل صبحگاهی  ، فایل میثاق نامه و  فایل ایستگاههای تناسب   ….امیدوارم  از این به بعد سعی کنم‌ انتخابهام  مطابق انتخابهای خدای لاغری  درونم باشه    آمین …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1401/03/06 15:39
   مدت عضویت: 1651 روز
   امتیاز کاربر: 17768 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 697 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   از دیروز تصمیم گرفتم تمرکزم رو بزارم سایت استاد وتلگرامم رو هم پاک کردم .امروز از صبح فقط تو سایت هستم من اکثر اوقات نت صبحانه میگیرم تا زیاد تو مجازی نباشم تا 12ظهر کارهام رو  انجام میدم دانلودهامو ایمیل های سایتو بعضی دیدگاه ها رو میخوندم و عصر سراغ فایلها و تمرینات میرفتم تا فقط تمرکزم رو مطالب لاغری باشه ولی از دیروز نت روزانه زدم تا هروقت دوست داشتم همه جای سایت حضور داشته باشم وببینم وبشنوم 

   من خیلی دوست دارم بنویسم واز نوشتن زیاد استفاده کنم و ذهنم رو عادت به نوشتن کنم مدتی هست کمتر می نویسم واز عادتم خارج شده 

   امروز اومدم اینجا این فایل رو برای اولین بار می‌شنیدم 

   فایل عالی بود دلم گرفت دل گیر شدم راستش اشکم سرازیر میشه وقتی گوش میدم تازه امتحان دخترم تمام شده دوست دارم برای خودم برنامه ریزی کنم من چند تا دوره از استاد دارم ولی ازشون به نحو احسن استفاده نکردم دوره بارداری رو برای بارداری دومم خریدم ولی همون یک بار گوش دادم تمرین نکردم دوره خلق آرزوها رو هم اینطور هر فایلی اومد گوش دادم ولی مدتهاست تکرار نکردم 

   دوره ورود به سرزمین لاغر هارو هم دارم دوسالی هست خریدم ولی به نظرم قشنگ درک نکردم بیشتر گوش دادم ونوشتم وعمل نکردم درست به نظر خودم خیلی بهتر هستم در رفتار نسبت به فیلم ولی باید بیشتر روی عملگراییم کار کنم نوسانات روحی زیادی داشتم که تمرکز م رو ازم گرفت از دوره ها ولی خداروشکر اصلا ول نکردم شاید چند روزی نتونستم گوش بدم ولی اکثر روزها گوش دادم اگر هم ننوشتم ولی شاید اون تمرکز لازم نداشتم 

   ولی ازین مسیر خیلی راضی هستم از نتایج روحی و روانی و عاطفی و فرکانسی ورفتاریم 

   مشکل من ذهنی هست هنوز ذهنم قدرت لازم برای لاغری رو به دست نیاورده ذهنم هنوز در کشمکش چاقی لاغری هست  هنوز نتونستم رفتار وافکار م رو با خواسته ام همسو کنم .

   برای من شکست معنایی نداره من ناراحت میشم ولی شکست نمی‌خورم من بلند میشم من خودم از خودم شکست نمی‌خورم من پرخوری میکنم ولی ناراحت نمیشم ادامه میدم من لباسهام آزاد و تنگ میشه ولی باز هم ادامه میدم من زمین نمی‌خورم دیکه بسه هرچی خودمو اهدافم دوره هام رو رها کردم بسه 

   دیگه جایی برای من هیچ جا نیست من دیگه ذهنم هیچ چیز رو قبول نداره نه رژیم نه هیچی نمیدونم این خوبه یا بد 

   دیگه هیچ راهی نیست باید این قدر اینجا بمونم تا به هدفم برسم باید بمونم خودمو رها نکنم 

   من میدونم چسبیدم به چاقی هرروز تو فکرشم هر روز ناراحتشم فایل گوش میدم ولی باز هم نمیتونم از فکرش بیام بیرون

   دخترم رو هم کلافه کردم همش به خاطر رفتارهاش بهش تذکر میدم اونروز گریه کرد گفت مامان اون فایلها رو گوش نده منو هم ناراحت میکنی میگی چاق شدی زیاد میخوری 

   اینقدر گفتی که نمیدونم زیاد میخورم کم میخورم پیام سیری رو دریافت میکنم یا نه ؟

   دیگه از صدای استاد بدش میاد میگه باهندزفری گوش کن 

   کلاس سوم هست 45کیلو هست از بچه ها از کی شنیده میگه تو سن رشدم باید بخورم شکمش جلو اومده 

   خیلی به رفتارهاش حساس شدم با توجه به چیزهایی که استاد گفتن رفتارهای چاق شونده زیادی داره ولی خودش میگه من توجهی به شکمم ندارم یا ترسی از خوردن ندارم همه خانواده شوهرم ومن و پدرش چاقیم واینم چاق کردیم 

   ولی بچه های خواهر شوهرام اینقدر به فکر خوراندن ودادن وخریدن غذا برای بچه هاشون هستن همش فکر خوردن هستن ولی با این حال چاق نمیشن خیلی متناسب و لاغر هستن 

   به نظرم ما با این تضاد چاقی به دنیا اومدیم تا با حل این تضاد بزرگ بشیم اگر زیر بار این تضاد خورد نشیم و با افتخار ازین مانع هم عبور کنیم .

   نمیدونم نمیخوام تحلیل کنم یا قضاوت کنم ولی خیلی ها تو ذهنشون چاقی تعریف نشده چاقی رو نمیشناسن 

   ولی ما خیلی خوب چاقی رو شناختیم و باهاش زندگی کردیم و بهش عادت کردیم.

   ولی از وقتی اومدیم سرزمین لاغرها باید باور کنیم که در این سرزمین که پا گذاشتیم لاغر میشم چه بخواهیم چه نخواهیم .ما داریم فرکانس متفاوت ارسال میکنیم پس باید لاغر بشیم چرا نشیم اگر ما لاغر نشیم پس کی لاغر بشه 

   .ما سرزمین لاغرها رو ترک نمی کنیم تا به هدف مقدس و خدایی خودمون برسیم و شادی و رضایت و آزادی رو تجربه کنیم 

   .به امید آن روز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5956 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 74 کلمه

    سلام و درود
    سعی کن کاری به کسی نداشته باشی
    حتی فرزندت
    هیچی اشنباه نیست
    من در گذشته بارها سعی کردم به بچه هام تذکر بدم چون خودم رو مقصر چاقی اونها میدونستم و هرگز موفق نشدم و بحث کردنهامون زیاد شد
    الان مدتهاست کاری به بچه هام ندارم
    حتی اگه از نظر من اشتباه میکنند
    به خودم میگم من ۳۵ سال اشتباه میکردم ولی درنهایت شدم اینی که هستم
    پس بچه هام راهشون رو پیدا میکنند
    از وظیفه خداست نه من

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الهام خضرلو
     1401/03/06 19:37
     مدت عضویت: 1651 روز
     امتیاز کاربر: 17768 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 99 کلمه

     سلام استاد عزیزم 

     ممنونم از پاسخگویی تون 

     بله دیگه بهش قول دادم رهاش کنم کاری به کارش نداشته باشم .دیگه به خوردنش گیر نمیدم .

     من غذام کمتر شده همش فکر میکنم اون زیاد می خوره از من 

     زیاد کارتون می‌بینه جلوی تلویزیون همش میخواد همراه کارتون چیزی بخوره 

     من به نظرم بااین تذکر های روزانه ذهنیتش رو خراب کردم .چون من خودم از چاقی خیلی رنج بردم بهشم گفتم به خاطر خودت میگم ولی ناراحت میشه 

     من باید به فکر خودم باشم نه دیگران آخرش به خودم دلداری میدم بزرگ شد میاد از دوره استفاده میکنه .

     ممنونم که هستین استاد 

     ومایه ی دلگرمی مایین 

     خدانکهدارتون باشه

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ebikzbhmb@gmail.com
   1400/12/10 02:59
   مدت عضویت: 757 روز
   امتیاز کاربر: 14535 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 205 کلمه

   سلام استاد با این فایل من رو دگرگون کردید خدا سر شاهده من نمیدونم چطور دستم رو این فایل خورد و این فایل باز شد من   خواستم چتلش من اینو نخوردم قسمت ۱۶ رو باز کنم واقعا نمیدونم چطور و به چه شکل  اینجا هدایت شدم الان هم دارم با گریه و اشک زیاد این دیدگاه رو مینویسم اینقدر خدا رو در وجودم حس کردم که اندازه نداره چقدر درک و باور این قدرت این نیرو که همان نیروی خدا و یا روح خدابی درون ما  و یا خدای لاغری و یا خدای ثروت و خدای زیباییها و خدای آرامش و خدای تمام خوبیها و خدای موفقیت ها و….. زیبا و ستودنی ست. همیشه از ش خواستم که به او نزدیک و نزدیکتر بشم و چقدر قشنگ هدایت کرد چقدر اشک ها ی لذت بخشی سرازیر میشه خدایا ممنونم بحاطر این اشک بسبار متفاوتی که برای اولین بار هست در ۴۲ سال زندگیم تجربه میکنم . این اشک های زیبا اجازه نمیده دیدگاهم رو کامل بنویسم … این فیل هدیه خداوند در این شب عید مبعث برای من  بود استاد عزیز و برادر بزرگوارم عید مبعث بر شما و خانواده محترمتان مبارک باشه خدای  بزرگ و مهربان حفظتون کنه. ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ ساعت ..۳ بامداد . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/09/30 00:03
   مدت عضویت: 1624 روز
   امتیاز کاربر: 9141 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 70 کلمه

   اینجانب در اخرین روز پاییز ۱۴۰۰ انتخاب میکنم که یک تناسب باشم دیگه بسته چاقی با همه خوبیها و بدیهاش باشه برای طرفداراش من وارد سرزمین لاغری شدم و سهم خودم میدونم متناسب باشم فقط خدا میدونه چه قدر رنج کشیدم تو تمام این سالها ولی الان این نقطه رو با هیچ چی عوض نمیکنم انگار یک خواب تو متناسبی ولی رژیم نیستی محدود نیستی به سرزمین لاغرها خوش اومدی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار milad.amay73
   1400/08/23 16:09
   مدت عضویت: 1350 روز
   امتیاز کاربر: 111 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,160 کلمه

   بنام خداوند تناسب اندامسلام استاد عطار روشن و خانواده تناسب فکری 🌹

   امروز یهویی وارد سایت شما شدم انگار یه چیزی منو هُل داد  که بیام وارد سایت بشم و برخورد کردم به این فایل خدای لاغری وشروع کردم چندین بار گوشش دادن اصلااا یه شخم حسابی در من زد که تصمیم گرفتم که برای یکبار هم که شده با جدیت ۱۰۰٪  شروع کنم واین خدای درونم میخواد که از همه جنبه ها من رشد کنم چه از لحاظ مالی و ثروت و روابط و لاغری و امروز رو یه نشانه بسیار قوی دیدم که شروع کنم به تناسب اندام رسیدن و عکس قبل دوره رایگان لاغری رو گرفتم و ۱۰۰روز دیگه هم دوباره یبار دیگه میگیرم و با همین دوره لاغری من کم میکنم وزنم رو👌👌💪قول شرف میدم

   بریم سراغ متن فایل صوتی شما،دلم نیومد ننویسمش خیلی پر از معنا و درک عالی بودش💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢✍️امروز میخوام درباره نیروی برای شما صحبت کنم که در اون همه ما هست می خوام درباره نیروی صحبت کنم که از قبل از تولد با من بوده و الان هم با من هست و بعد از مرگ هم با من خواهد بودنیرویی که هیچ وقت از من جدا نمیشه امروز می خوام درباره نیروی با شما صحبت کنم که من اسمش رو گذاشتم خدا، خدایی که درون همه ما هست👌خدایی که  برای من بهترین ها رو در نظر گرفته 👌بهترین زندگی👌بهترین سلامتی👌بهترین جسم👌بهترین احساس 👌بهترین هرچیزی که فکرشو میکنم👌خدایی که درون من هست در خلق جسمی که برای خودم ساختم نقشی نداشته😶این خدا برای من مقدر نکرده که چاق باشم 😶این خدا دوست نداشته که افسرده و ناراحت باشم😶این خدا از منزوی بودن من خوشحال نمیشه 😶این خدا هیچ وقت من را تشویق نکرده که بیشتر بخورم😶این خدا ژنتیک منو دست کاری نکردی که من دقیق وضعیت باشم😶این خداعاشقه منه😍😢یه عاشق با معشوق خودش این کارها را نمی کنهاین خدا عاشق اینه که من بیشترین لذت را از زندگیم ببرم😍این خدا خیلی دوست داره که من بتونم هر کاری که دوست دارم با انجام بدم😍این خدا دوست داره که من ترسی از چاق تر شدن نداشته باشم 😍این خدا دوست داره که من از نعمتهایی که خلق کرده وحشت نداشته باشم 😍این خدا میدونه که من فکر می‌کنم همه ی این مشکلات تقصیر اونه😍این خدا یه روز به من گفت من برای مشکلاتی که داری مقصر نیستماون به من گفت چرا فکر می کنی من دوست نداشتم تو متناسب باشی🤔چرا فکر می کنی من جسمم تو را طوری برنامه ریزی کردم که هر چی میخوری وزن اضافه میشه🤔بهش گفتم خدایا از وقتی خودمو شناختم  چاق بودماز وقتی که خوب و بد را شناختم از رفتار بد بنده هات آزرده بودم😰😰از اینکه منو سرزنش می کردند برای اتفاقی که خودم را مقصر رو نمیدونستم 😰😰برای جسمی که اصلا دوسش نداشتم😰😰بهش گفتم خدا من چه گناهی کردم که باید چاق باشم؟ خدا چند لحظه  ای سکوت کرد:بنده من🤗🤗❤😍🥰اگه بگم از وضیعیتی که داری منم رنج میبرم چی؟اگه بگم ناراحتم نمیتونی با لذت از نعمت های من بخوری چی؟اگه بدونی که منم رنج میبرم  که شاد نیستی و از زندگیت  لذت نمیبری چی؟نگاش کردم جوابی نداشتم میدونستم خدا عاشق منه و مطمئن بودم که نمی خواد من در این شرایط باشم ازش سوال کردم پس چرا کاری نمیکنی؟اون گفت من تو رو آزاد کردم که هر جور میخوای تصمیم بگیری من نمیتونم در وضعیتی که خودت ساختی دخالت کنه خدا به من گفت:👁✌متناسب بودن برای همه هست اما تو فقط خوردن را انتخاب کردی✌بدنی سالم داشتن برای همه هست اما تو فقط بیماری را انتخاب کردی ✌زندگی شاد و لذت بخش برای همه هست اما تو فقط افسرده بودن را انتخاب کردی✌ لباس های شیک و رنگ شاد برای همه هست اما تو فقط لباس‌های رنگی تیره را انتخاب کردیحرفش رو قطع کردم دیگهنمیتوپستم بیشتر از این درباره انتخاب های خودم بشنوم پرسیدم چطور میتونم انتخاب‌های خودم و همسو با خواسته‌های تو کنم؟ گفت باید انتخابات رو تغییر بدی! 👁من برات متناسب شدن رو می خوام اما این تو هستی که باید انتخاب کنی👁 من برات سلامتی می خوام اما این تو هستی که باید انتخابش کنی👁 من برات شادی  رو میخوام اما این تو هستی که باید انتخابش کنیخدا به من گفت: اول؛ باید باور کنی که من درون تو هستم❤ باید باور کنی که من بهترین هارو برای تو می خوامومرحله دوم؛باید انتخاب های خودت رو طوری انجام بدی که با خواسته‌های من هماهنگ باشهوقت انتخاب  غذا  به اندازه ای بخور که نیاز دارینعمتهای من همیشه هست نگران نباش (باور فراوانی)وقتی به آینده فکر می کنی باور کن که متناسب میشی چون من باهات هستم و می خوام که متناسب باشی وقتی درباره خودت حرف میزنی خودتو سرزنش نکن و بدون که من درون تو هستم و از شنیدن حرف‌های تو ناراحت میشم تو نماینده من روی کره زمین هستی پس باید بهترین انتخاب ها رو هماهنگ با چیزی که من برای تو می خوام داشته باشی(باور احساس لیاقت)

   سرم رو پایین انداختم و از خدای درون معذرت خواهی کردم برای شرایط نامتناسبی که برای خودم و اون ایجاد  کردم و بهش قول دادم جسمی که  در اختیار من قرار داده رو به بهترین شرایطش برگردونم💪💪الان چند وقته دارم سعی میکنم  انتخاب هام هماهنگ با خواست خدا باشه دارم سعی میکنم درباره خوبی های خودم حرف بزنم که خدای درونم رو شاد کنمدارم تلاش میکنم به جسمی که خدارو درونش داره احترام بذارم و بهش کمک کنم که به اون شرایطی برسه که خدا دوست داره

   😍هر روزم رو به این امید شروع میکنم که یک قدم دیگه  خودم رو به خواسته پروردگارم نزدیکتر کنم و خدا را شکر می‌کنم که همیشه من را حمایت و هدایت میکنه که در مسیر درست حرکت کنم🥰مسیری که منم به رویام میرسونه 🥰مسیری که  برای من تولدی دوباره است🥰مسیری که آرامش، لذت از زندگی، خوشبختی و سلامتی رو ارمغان میاره🥰

   خدای تو هم عاشقته و میخواد که مسیر لاغری رو انتخاب کنی تا به خدای درون خودت سلام کنی و دنیای جدیدی رو به روی خودت بگشایی😍😍

   چقد لذت بردم ازیین متن اصلا اشکمو در آوردم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خدایااا شکرتتت که من یه وقتایی حواسم پرت میشه ولی تو همیشه تکیه گاه منی و میخوایی که من رشد کنم و جهانتو تغییر بدممم و لذت ببرم

   همین جا تعهد نامه ام رو مینویسم که از همین لحظه همین حالا شروع میکنم و خدای درونمو دیگه منتظر نمیذارم

   {{اینجانب، میلاد آمای در تاریخ ۱۴٠٠/٠۸/۲۳ روز یکشنبه ساعت۱۶ متعهد میشم که من باید لاغر باشم و این یک انتخاب نیس که بگم حالا خوشم بیاد یا نیاد بلکه یک تصمیم جدی هستش و من باید لاغر بشمممم حکم جهاد برای من داره، و خدای درونم رو شاد کنم و به خدای درونم بها بدمچون میخواممم لذت ببرم، لذت لباس رنگ شادی که عاشقشم ، من همیشه مشکی میپوشیدم ولی الان یه هفته هستش که لباس رنگی میپوشم به دور از نگاه مردم،لذت اینکه خداوندد از من بیشتر میخواد که من خوشبخت و لاغر و ثروتمند باشمو با تموم وجودم و انرژی و زمان و تمرکز میگذارم که به تناسب اندامی که سالها چشم انتظارش هستم رو برسم👌خدایا به امید خودت. ای خدای مهربانم میدونم که این توانایی رو در من دیدی که امروز منو هدایت کردی به اینجا و این نشانه بسیار محکمی هستش برای من😍😍😍پس خودت کمکم کن💪💪خدایاااا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت😘😭😢😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متولد 1400/6/5
   1400/07/26 13:49
   مدت عضویت: 935 روز
   امتیاز کاربر: 1850 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 133 کلمه

   چبه نام خدای مهربانم 

   سلام 

   من چندروزی زود که توفکر ساختن یه فایل انگیزشی برای هرروز صبح خودم مختص خودم بودم و همین چند دقیقه پیش تصمیم گرفتم که صوت اون فایل رو از فایل ویدیویی که نتیجه هنرجوهاس است بردارم و پیش خودم گفتم چون صدای استاد توی اون فایل هست برای من بهتر از موزیکهای دیگه است و میخواستم تصاویر زمانی که متناسب بودم رو برای ویدیو بزارم و هرروز ببینم که من هم متناسب بود و هرروز به ایستگاه مورد نظرم توجه کنم که اشتباهی زدم روی فایلهای انگیزشی و این فایل رو دیدم و فوق العاده بود اشک تو چشمام حلقه زد 

   انگار که خدا جوابم و سریع داد یه فایل انگیزشی فوق العاده که من صدای همدم خاموشم رو میشنیدم 

   و فوق العاده بود خدایا سپاسگذارم بابت جوابت 

   واستاد سپاسگذارم بابت فایلهای ارزشمندتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مرضیه سعیدی
   1400/07/25 20:17
   مدت عضویت: 958 روز
   امتیاز کاربر: 8404 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 82 کلمه

   استاد جان ۳ ماه دارم صداتا میشنوم  یعنی امروز نگاه کردم دیدم آخر ای این دوره هستم ی جورای قصم گرفت نمیفهممدچرا   هستم نمیدونم بازم چطور با این قسمت مواجه شدم.   خیلی برام تازگی داشت  اینجا  انگار امروز اولبن روز من بود احساس کردم دوباره جون گرفتم   آخه ی کم بی حوصله شده بودم و غمگین. از اینکه دوره گام اول تموم شده خداراشکرر خداهست. و هدایتش همیشه پیش رو ماست. و به وقتش کمک وامدادش   میرسه.  خداراشکرررر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آرمیتا صدیقی
   1400/06/12 10:38
   مدت عضویت: 957 روز
   امتیاز کاربر: 192 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 217 کلمه

   بسم الله الرحمن الرحیم..

   این فایل و این اهنگ،من رو برد به روزی که با عجز رفتم پیش خدای درونم و ازش کمک خواستم..

   این فایل من رو یاد هدایت های متعدد خدا در تمام جنبه های زندگیم برد:)

   یادم اومد که چه جاهایی توی زندگی دستم رو گرفت و من رو بلند کرد.

   اما تا چند روز گذشت کاملا فراموش کردم..فراموش کردم که چه اتفاقی داره میوفته..

   خیلی وقته از سایت دور شدم و چیزی نمینویسم:) غرقِ پرخوری شدم و هر روز بیشتر دارم غرق میشم

   اما حالا که میخاستم بخوابم این فایل بهم الهام شد و گوش دادم.

   اشک از چشمام سرازیره چون چقدر من بنده ناشکری بودم که هدایت خدارو زیر پا گذاشتم 

   من چه طور میتونم بگم خدا رو دوست دارم وقتی به حرفش گوش نمیدم؟

   خدایا…میدونم من رو به این جهان نیاوردی تا فقط بخورم.”کاری که این روز ها بسیار تکرارش میکنم”

   میدونم من اومدم تا کاری رو اینجا انجام بدم.

   مثل همه وقتا که انگیزه و شوق رو توی وجودم تزریق کردی بازم تزریق کن 

   در برابر منفی بافی های خودم و بقیه من رو کر و کور کن 

   راهی که تو بهم گفتی صراط المستقیمِ و اشتباهی توش نیست

   میدونم باید با لذت زندگی کنم 

   نه با ترس و نگرانی و وحشت..

   خدایا.من تسلیمم.در برابر تو.در برابر الهاماتت.در برابر هدایتت.گردنم از مو باریک تر.قدرتتو بهم نشون بده.منو ببخش که با من حرف زدی و من نشنیدم..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار هانیه
   1400/06/10 13:42
   مدت عضویت: 1055 روز
   امتیاز کاربر: 12598 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 325 کلمه

   چقدرررر قشنگ بود …چقدر احساساتی شدم…چقدر جالب و قشنگ هدایت شدم به این فایل…اصلا از دیشب که تمرین روز چهارم دوره رو نوشتم و از تصویر خودم گریه م گرفت یه حالی شدم، الانم که ان فایل ….

   خدایا تو عاشق منی، بیشتر از مامانم..بیشتر از هر کسی، روزهایی که من دنبال لاغری بودم مامانم می گفت: خوبی بخدا، کجات لاغره؟! اما تو وقتی می بینی کلافه م، از خودم راضی نیستم و دلم اندام بهتر میخواد، منو هدایت می کنی و میندازی تو این مسیر سبز و پر نور…خدایا تو عاشقمی، می دونم و ایمان دارم بهت..به خودت، به برنامه ریزیت، به چینشت، به نشونه هات، به هدایتت

   من نسخه کوچیک تو هستم، من نسخه انسانی تو هستم و تو توی قلبمی..توی تک تک سلول هامی..نعمت هات فراوونه، لزومی نداره هول بزنم و زیاد بخورم..لزومی نداره هر آشغالی رو بخورم.. آرزوت سلامتیمه، لزومی نداره پر خوری کنم و دل درد و پا درد و هزار درد دیگه که ناشی از چاقیه رو تجربه کنم..من رو متناسب آفریدی و هربار که من توی آینه خودم رو نگاه کنم و از دیدن خودم لذت ببرم تو برق توی چشمهام میشی..پس باید کاری کنم و راهی رو برم که هر دومون کیف کنیم و لذت ببریم از تماشای من…

   تو عاشق اینی که من زیبا و متناسب باشم، پولدار باشم، روابط عالی داشته باشم..این منم که گاهی عاشق خودم نیستم و عاشقی تو رو یادم میره، یادم میره یکی درون من هست که هوام رو داره و باید حواسم بهش باشه..غصه می خوره اگه غصه بخورم..ناراحت میشه اگه از خوردن نعمت هاش بترسم…دلش می گیره اگه خودم رو دوست نداشته باشم و کاری رو به ضرر خودم انجام بدم…حالش بد میشه اگه فکر کنم باید تا الان هست بخورم چون دیگه گیرم نمیاد و ممکنه به من نرسه….مگه به خودش و فراوونی نعمتش و سخاوتش ایمان ندارم؟

   خدایا اینکه اینجام نتیجه عشقت به منه، می دونم! اینکه تو این مسیرم و هر روز حالم بهتره، نتیجه هدایتته

   تو عاشق منی، منم عاشقتم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آزیتا
   1400/05/30 18:01
   مدت عضویت: 1634 روز
   امتیاز کاربر: 6003 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 102 کلمه

   باسلام

   همین طوری داشتم توی سایت می چرخیدم که این فایل توجهمو جلب کردفایل خدای لاغری را قبل هم گوش کرده بودم اما وقتی دیدم نوشته به روز رسانی و متن نوشته این فایل را خوندم دوست داشتم دوباره گوشش بدم و چقدر حالم بعد از گوش دادن به این فایل بهتر شد. ممنونم استاد عزیز بابت این فایل که حس و حالمونو بهتر می کنه.

   خدا رو شکر می کنم که همیشه منو هدایت می کنه که در مسیر درست حرکت کنم. من دوست دارم با خواست خدای خودم هماهنگ باشم، خدای درونم را بیشتر بشناسم و مایه افتخار خدای درون خودم باشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohsenzadehyazdi@gmail.com
   1400/04/30 18:12
   مدت عضویت: 957 روز
   امتیاز کاربر: 1034 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 46 کلمه

   بسیار عالی بود…خیلی تاثیر گذار بود…سپاس استاد عزیز و بزرگوار از آشنایی با شما خوشحالم

   خدای خوبم ممنونم….مطمئنم که خودت این راه روشن رو پیش پام گذاشتی و دوباره بهم ثابت کردی که چقدر دوستم داری…باز از زبان بنده خوب دیگرت با من صحبت کردی…ممنونم ممنونم ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1400/02/20 16:16
   مدت عضویت: 1296 روز
   امتیاز کاربر: 7576 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 232 کلمه

   چقدر حال دلم غریب خیلی گریه کردم بهش احتیاج داشتم چقدر حالمو خوش کرد چقدر تصمیمو قاطع تر کرد چقدر وجودمو شست وسیقل داد استاد ممنونم خدایا شکرت بابت اینکه دردرون منی واز کوزه همان برون تراود که دراوست نشان این دارد که خدایی که درون من است حالا منو خدایی کرد حالا دیگه بیرونمم خدایی شده خدایا شکرت که اینقدر عاشقانه به پهنای وجودت عاشق متناسب شدن منی به عمق وجودت رنج میکشی از سختی ها وناراحتی های من درروزگاری که حتی مادر غم فرزند نمیخوره وپدربیتفاوت از کنار سختیای فررندش میگذره تو تنها تو به فکر منی وچقدر عاشقانه هم به فکر منی همیشه فکر میکردم عاشق مردی میشم که عشق به من یاد بده به لطف وکرم تو همچین مردی هم نصیبم شد اما عشق تو یادم دادی خدای مهربانم این عشق چیزی فراتر از عشق همسرمم هست عشقی که فراتر از همه خوشبختیای دنیاست اصن تو فقط عاشقانه باش با من دیگه چی میخوام بهشت میشه همه چیز واقعا که تو برای من کفایتی وجز خیر چیز دیگری از جانب تو به من نرسیده هر چه شر بوده از جانب تصمیم های اشتباه خودم بوده منو ببخش به لطف وکرمت وکمکم کن که بسازم این زندگی رو هر چه بهتر وبا اشتیاق بهتر وبیشتر ومتناسب بشم واین بدن دوباره بکنم همون بدنی که لایق داشتنش هستم ولایق وجود تو به بهترین نحو ومتناسب ترین شکل ممکن مجلل وباشکوه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ریحانه دوست محمدی
   1399/11/20 13:09
   مدت عضویت: 1173 روز
   امتیاز کاربر: 425 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 48 کلمه

   سلام…. چقدر قشنگ بود… یعنی به معنی واقعی خدای درونم رو شناختم و حسش کردم. خدایا شکرت که هواست بهم هس، منو دراین مسیر زیبای لاغری و تغییر جسم و روح و ذهن قرار دادی… هزاربار شکرت خداجونم که هستی در درونم و امروز بیشترازهمیشه احساست کردم….. یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ☺️s-moazamiy0🤗
   1399/10/22 00:15
   مدت عضویت: 1148 روز
   امتیاز کاربر: 734 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 3 کلمه

   خیلی عالی…ممنون عالییییییییییییییی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nargges farajii
   1399/07/26 10:24
   مدت عضویت: 1632 روز
   امتیاز کاربر: 4349 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 3 کلمه

   عالی بود ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار razieemohammadi
   1399/07/02 12:47
   مدت عضویت: 1439 روز
   امتیاز کاربر: 8213 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 55 کلمه

   میخوام تصمیماتم را با خواسته های خدای درونم یکی کنم
   یعنی کاری رو انجام بدم که باعث خوشحالی دل خودم باشه
   رسالت من در این دنیا همینه،خوب زندگی کردن ،که به لطف خدا و کمک این دوره دارم یادش میگیرم.
   از امروز تصمیم میگیرم خودم،جسمم و خدای درون خودم را دوست داشته باشم،و مایه افتخار خدای درونم باشم،
   😍😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار delsa.mokhtari.99
   1399/05/19 11:00
   مدت عضویت: 1314 روز
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 10 کلمه

   سلام فایل های صوتی حتی با کروم هم باز نمیشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار sana902
    1399/07/08 23:26
    مدت عضویت: 1278 روز
    امتیاز کاربر: 18
    محتوای دیدگاه: 16 کلمه

    سلام فایرفاکس رو دانلود کنید
    از راه این مرورگر وارد سایت بشین فایلا باز میشن

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1399/04/03 05:11
   مدت عضویت: 1651 روز
   امتیاز کاربر: 14515 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 308 کلمه

   وقت شما بخیر
   الان همینطور توی سایت می گشتم چون وقت داشتم امروز گفتم این فایلو گوش کنم دوباره
   واقعا همینطوره خدای ما برای ما بهترینها رو در نظر گرفته از همه چی بهترین و این خود ما هستیم که انتخاب می کنیم چیزهای دیگه رو
   خداوند همه چیز رو برای همه یکسان خلق کرده سیستم برای همه یکسان هستش ولی ما انتخاب می کنیم که بخوریم و پر خوری کنیم چون دیگه گیرمان نمیاد من این باور و داشتم اتفاقا یه دفعه هم قبلا جایی رفته بودیم ماه رمضون حلوای خوبی درست کرده بودن برای افطار یه نفر از دوستام رژیم بود بهش گفتم این حلوا رو بخور دیگه نیست گیرت نمیاد چون اینجا خیلی همه درست نمی کنن ولی اون نخورد عوضش من خوردم😂😂
   خداوند بنده ها رو آزاد آفریده ، شاد آفریده می خواد که همه همیشه شاد باشن و لذت ببرن و این ما هستیم که با انتخابهای نادرستمون همه چیز رو بهم می زنیم خدا هم دوست نداره که رنج ما رو ببینه
   پس باید سعی کنیم انتخاب‌هامون و همسو کنیم با خداوند انتخاب کنیم که متناسب باشیم
   شادی و انتخاب کنیم امان از این افسردگی یه عده بی خودی فکر می کنن افسرده هستن توی داروخونه که من کار می کنم فکر کنم نصف بیشتر داروها مال افسردگی هست !
   انتخاب کنیم لباسهای رنگ شاد و بدونیم که خداوند بهترینها رو برای ما رقم زده!
   وقت غذا باید به اندازه نیازمون غذا بخوریم خودمون و سرزنش نکنیم
   از امروز خدایا متعهد می شم که جسمم و به بهترین شرایط برگردونم! انتخاب‌هام هماهنگ با خواست خدا باشه تلاش می کنم به جسمم احترام بزارم و هر روز رو طوری شروع می کنم که خودم و یه قدم به خواسته خدا نزدیکتر کنم و خدا رو شکر می کنم که خداوند همیشه و در همه حال منو هدایت و حمایت می کنه
   آهنگ آخر فایل بسیار زیباست ممنون استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam Piri
   1399/03/21 11:44
   مدت عضویت: 1619 روز
   امتیاز کاربر: 9709 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 22 کلمه

   سلام خدای عزیزومهربانم
   سلام استادگرامی
   سلام دوستان عزیزم
   فایل بسیارعالی بود
   فقط میتونم بگم خدایاهزاران هزارمرتبه شکرت بابت همه چیزبایت قرارگرفتنم دراین مسیر خدایاشکرت 😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribapiri5
   1399/02/04 17:32
   مدت عضویت: 1491 روز
   امتیاز کاربر: 2514 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 305 کلمه

   سلام بر خدای عزیزم
   سلام براستاد عزیز و گرامی
   از وقتی ک در دوره قرار گرفتم با خودم و خدای خودم آشتی کردم .
   من از وقتی مادرم و پدرم فوت کردند خیلی از دست خدا ناراحت و دلگیر بودم .همیشه می گفتم آخه چرا ،؟،چرا پدر و مادرم رو گرفتی و سالها بین من و خدای خودم فاصله افتاد .وقتی فایل های استاد عزیزم رو گوش دادم و گفت ک نباید از دست دادن کسی ناراحت باشی وتو غم واندوه باشیم کم کم شرایط روحی من عوض شد منی ک بعد از فوت پدر و مادرم هرگز از ته دل نخندیده بودم بعداز ۱۴ سال امروز سرشار از عشق خداوندم هستم وپر از انرژی مثبت. و این را ممنون لطف استاد عزیزم هستم.
   زندگی من رنگ دیگری گرفته با ورود به این دوره ی رویایی.دوره خدایی،اینقدر این فایل لذت بخش بود ک از خدای خودم معذرت میخوام به خاطر ناآگاهی هایی ک داشتم وب جسم و روحم ،ک ب خدای من متعلق بود آسیب های زیادی رسوندم
   خدای مهربونم لطفا من رو ببخش ،و دستانم را هرگز رها نکن .
   خداجونم از امروز قول میدم هرگز غیر از میل تو رفتار نکنم .
   خداجونم از امروز قول میدم هرگز ب جسم و روحم آسیب نرسونم.
   خداجونم من رو ببخش، من رو ببخش،
   خداجونم من رو حمایت و هدایت کن تا آخرین لحظه زندگیم از تو و این دوره غافل نشوم و راه درست رو پیش ببرم،
   خدایا من عاشقتم ،دوست دارم،
   من بیشتر مواقع چشمانم رو می بندم و دستم رو ،روی قلبم می گذارم و ساعت ها باخدای درونم درد ودل میکنم.اینقدر آروم وبی صدا ب حرفام گوش میده ک وقتی چشمانم رو باز میکنم همانند یک پر سبک و راحت هستم.روحم آرامش گرفته ،
   این یک رویا هستش برای من .
   ممنونم استاد عزیزم .شما دستی از دستان خداوند برای من وامثال من هستید ???‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali13872007
   1398/10/28 19:13
   مدت عضویت: 1536 روز
   امتیاز کاربر: 3447 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 575 کلمه

   تمرینات من مربوط به دوره پیشرفته است وامروز فایل صبحگاهی ما درباره پادشاهی بود که من جمله تاکیدی راکمی تغییر دادم به ملکه ومدام تکرار کردم .در هر صورت ملکه یا پادشاه بودن حس توانمندی قدرت دراختیار داشتن همه چیز وهمه کس به انسان می ده واقعا زمانی که ذهن من بپذیرد که من ملکه هستم دیگر مسئله ای باقی نمی ماند .من جملات تاکیدی را که تا کنون در دوره داشتیم را بر روی کاغذهای کوچک نوشتم که جلوی چشمم باشد ودر طول روز و انجام کارهای منزل وامور شخصی ام آنها را تکرار کنم .فکر می کنم بالاخره در ذهن من نهادینه می شود ومی پذیرد که آنها خواسته واعتقاد من است .امروز مرحله دوم رسیدگی به جدول باورها بود .یک جدول دیگر که لایه های نیمه پنهان ذهن ما را جستجو می کند الان اگر بخواهم به آنها جواب بدهم مطمعنا همه را درست می گویم ولی من جواب ها را بر اساس اعتقادات قبلی ام جواب دادم گه در انها مشکل وجود داشت .مثلا اینکه برای تناسب اندام داشتن باید تا آخر عمر رژیم بگیریم این اشتباه است ولی قبلا من این گونه فکر می کردم چون از زمانی که خود را می شناسم با کنترل اشتها ودر مضیغه بودن وزن خودم را به حد ایده ال می رساندم وبه نظرم این سیستم من بود .یا اینکه با خودم می گفتم روحیه یا هیچ چیز دیگر مهم نیست فقط چاق نباشم کافی است در حالی که لاغر افسرده هم زیاد وجود دارد .یا اینکه چاق شدن ژنتیکی وبراساس آفرینش پروردگار است ومن فقط با رژیم می توانم آن را کنترل کنم مثل بیماری ام اس یا هموفیلی کور مادر زاد و…. من هم این مشکل را دارم وباید با آن کنار بیایم از طرفی هر سلبریتی یا بازیگر داخلی یا خارجی را که می دیدم انها توصیه به رژیم و ورزش برای تناسب اندام داشتند وهیچ کس در مورد فکر وکنترل ذهن چیزی نمی گفت بالاخره ما داده ها را از این طریق دریافت می کنیم خانواده مدرسه مطبوعات تلویزیون وحالا شبکات اجتماعی .به هر صورت وقتی برای اولین بار با توانایی های مغز آشنا شدم باور نمی کردم این همه قدرت پردازش داشته باشد بعد به مرور به تاثیرات اطلاعات دریافتی بر روی جسم وروح پی بردم واینکه چه چیز پیچیده ای در اختیار ماست ولی به هیچ عنوان آن طور که شایسته ان است با او برخورد نکردیم فقط آن را پر از چرندیات وعادات اشتباه کردیم وحالا که تازه 2روز است که 34 ساله شدم سعی به برطرف کردن آن اشتباهات دارم می دانم دیر نیست ولی خوب زمان می خواهد ومن هم کمی عجول .در تست روانشناسی باورها باید بگم انگار چاقی هم مثل سایر بیماری ها علائم مشترک دارد چون هر چه گفته شده به گونه ای در من جلوه داشته است علی الخصوص که توقع از خود بالا باشد کار سخت تر می شود .فایل ها را مدام گوش می کنم وجملات را باخود تکرار می کنم هر چقدر که بتوانم می نویسم وخواسته هایم را که معقول وحق خود می دانم مدام در ذهنم مرور می کنم در تابلو کائناتم قرار داده ام تا اینکه وقتی به آنها رسیدم ذهن فراموشکار متوجه شود یک روز این آرزو را داشته است هر وقت به لاغری وتمرینات دوره نگاه می کنم فقط عدد 52 برای من یادآوری می شود عدد مورد علاقه من در وزن با اینکه به نظر خیلی ها این از حد نرمال کم است ولی من می خواهم .با تشکر از استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار هديه شكيبايي
   1398/10/28 03:15
   مدت عضویت: 1646 روز
   امتیاز کاربر: 126 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 3 کلمه

   بسياااررر زيبا بود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار masoomehsamadis
    1399/04/15 15:30
    مدت عضویت: 1349 روز
    امتیاز کاربر: 3
    محتوای دیدگاه: 111 کلمه

    با سلام خدمت استاد گرامی
    با شنیدن این فایل یاد نامه ای افتادم که به خدا نوشته بودم وازش خواستم کمکم کنه ،خدای مهربونم هم منو به سایت شما هدایت کرد در آن نامه به خدای خودم نوشتم که از اینکه آنطور که شایسته خدای درونم هست از او سپاسگزاری نکردم و شاد نبودم منو ببخشه وبه خدای خودم بدون هیچ نگرانی نوشتم که میخوام بنده ای باشم که او دوست داره و حالا هم دارم تلاش می کنم خودم را بیشتر دوست داشته باشم وبیشتر به خوبی های خودم فکر کنم وبیشتر شاد باشم وجسم وروحم را از هر وزن اضافی وهر ناراحتی که خدای درونم را ناراحت میکنه رهاکنم‌.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1398/10/22 05:54
   مدت عضویت: 1651 روز
   امتیاز کاربر: 14515 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 85 کلمه

   به به خیلی فایل جالبی بود واین یک حقیقت هستش که هیچ چیز بدی از طرف خدا نمیاد فقط چیزهای خوب از طرف خداست و چیزهای بد و نتیجه اعمال انسانهاست !
   پس باید به کمک خدا دوباره جسممون رو به حالت اولیه که خداوند بهمون هدیه کرده بود برسونیم با کمک خودش سالم خوشحال و سرحال و متناسب لباسهای شاد بپوشیم از نعمتهای خدا استفاده کنیم این نعمتها بی نهایت هستش تموم نمی شه نگران نباشیم برای همه هست
   شاد باشیم مواظب خودمون باشیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه قدیریان
   1398/10/18 13:31
   مدت عضویت: 1621 روز
   امتیاز کاربر: 477 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 5 کلمه

   این فایل واقعا عااااالی بود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار angelikia4040
    1399/06/25 17:33
    مدت عضویت: 1299 روز
    امتیاز کاربر: 217 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 42 کلمه

    مثل همیشه عالی بود چقدر به خودم و جسمم ظلم کردم چقدر از بهترین روزهای زندگیم با حسرت و ناراحتی از خداوند گذروندم خدای مهربانم سپاسگزارم از اینکه هستی کمکم کن جسمم رو به بهترین شکل برگردونم و دوباره متولد بشم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 48
   محتوای دیدگاه: 9 کلمه

   سلام استاد عزیز.لطفا لینک دانلود این فایل را بگذارید.??

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طوبی حاج احمدی
   1398/07/20 11:20
   مدت عضویت: 1627 روز
   امتیاز کاربر: 3344 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 48 کلمه

   سلام استاد سلامتی وزیبایی شکر خدا استاد حالم خیلی خوبه داروی اعصاب مو کنار گذاشتم ومطمعن شدم ب کمک شما وخدای مهربانم احتیاجی ب دارو ندارم استاد عزیزم ومنتطر اتفاقهای خیلی بزرگتر از جمله ومتناسب شدن در زندگیم هستم استاد عزیزم خیلی دوستتون دارم وسپاسگذار خداوندمهربانم هستم ??

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار nastaran.g.1379
    1399/01/09 01:06
    مدت عضویت: 1478 روز
    امتیاز کاربر: 100 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 51 کلمه

    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من دوررو تهیه و استفاده و جواب گرفتم اما به خاطر کنکورم رهاش کردم و نمیدونم چیکار کنم چون نمیدونم که دو تاشو باهم میتونم پيش ببرم یا نه !! کسی پيشنهادي داره حالممم خیلی بده چاق شدمممم خيلي فقط با این فایل گریه کردم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam
   Maryam
   1397/12/19 02:03
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 369 کلمه

   سلام
   من تقریبا پنج تا شش هفته است که با این سایت آشنا شدم.
   در روز اول تقریبا پنج تا از فیلمهاتون و در یوتیوپ دیدم البته
   بطور اتفاقی بصورتی که بدنبال چیز دیگری بودم که دیدم نوشته
   شده بود لاغری با ذهن و بنظرم جالب رسید که یکی یکی نگاه کردم
   و تقریبا در عرض دو روز هشت تا از فیلم‌های شما رو دیدم اما در
   اوایل چیز زیادی متوجه نمی‌شدم . بعد به مرور تصمیم گرفتم که
   مجددا فیلم‌ها رو ببینم تازه کمی متوجه شدم اما متاسفانه چند مدتی
   وقفه افتاد اما رها نکردم مجددا برگشتم و دوره کردم و بصورت جدی
   تری فایلها رو دنبال کردم اوایل من نمی‌دانستم که هر فایل دو قسمت
   هست و فقط اولیش را گوش میدادم و بعد که متوجه شدم قسمت‌های
   دوم را هم شروع کردم به گوش دادن و کم کم متوجه شدم که آقای عطار
   روشن منظورشان چیست و کم کم دست به قلم شدم و برای خودم نوشتم
   تمام چیزهایی را که گفتن گوش کردم و اجرا کردم و خدا رو شکر به یکباره
   اتفاق نویی در زندگیم افتاد که هم از لحاظ غذا خوردن و هم از لحاظ اعصاب
   واقعا تفاوت کرده ام و خدارو شکر. باور نکردنی است منیکه تا چند وقت
   تمام مدت به فکر خوردن و اینکه چی درست کنم واسه نهار،شام، صبحانه
   الان خیلی راحت میشینم به کارهایم میرسم و اینقدر به دنبال غذا نیستم
   و از همه مهم تر حس جدیدی در من شکوفا شده این روزها واقعا حس خوبی دارم و خوشحالم . خلاصه اینکه واقعا دستتون درد نکنه آقای عطار روشن که
   چقدر زیبا و تاثیر گذار صحبت می‌کنید الالخصوص این فایل صوتی که همین امشب دیدم واقعا زیبا و تاثیر گذار هست عالی. امیدوارم که هر آنچه از خدا میخواهید به شما داده شود و بابت این کار بزرگتان خدا اجرتان را بدهد
   . شاید باور نکنید همین امشب که این فایل صوتی را دیدم دو بار گوش کردم. ممنون از لطف شما

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار آرزو
    آرزو
    1397/12/20 00:27
    امتیاز کاربر: 0

    نشان های دریافت شده

    اراده لاغری
    محتوای دیدگاه: 5 کلمه

    مرسی استا دعزیزخیلی آرامش گرفتم

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار روزیتا
   روزیتا
   1397/11/25 12:43
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 189 کلمه

   سلام

   فقط راجع به لاغری صحبت نکنین شما خوب حرف میزنین و نکته سنجین فایلهای مختلف راجع به موارد مختلف زندگی با جرات پر کنین و من از توانایی هوشی شما به شخصه استفاده میکنم ولی مشکل چاقی ندارم. لطفا فایلهای زیادی را به صورت رایگان در یوتیوپ قرار بدید یوتیوپ پرداخت خوبی داره و اگر کسانی که در دوره های شما هستند یکی بخره و فایلها رو به دوستانش بده همونقدر ناپسنده ولی شما با ارائه رایگان دوستان بیشتری جمع میکنین و محدود نمیشن فقط به یک گروه و پولش به سما بر میگرده چون تو یوتیوپ میتونین خیلی درآمد زایی کنین. من همون خانم از آلمان هستم ولی بعد از گوش کردن این فایلهای رایگان ۶ کیلو کم کردم و واقعا نیاز ندارم کمتر لاغر بشم و دلیلش را فهمیدم خشم و کینه باعث چاقی که نه باعث چند کیلو بیشتر شده بود و الان سایز ۳۶ را دوبازه به دست آوردم . دقت کردم وقتی عصبانیم ناخودآگاه میخوام چیزی بخورم . و حالا آزاد شدم از شما سپاسگزارم.
   در ثانی خیلیها دراند از شما تقلید میکنن و مدعی شدن که مدرس لاغری با ذهن هستند.

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار افسانه روش۲
   افسانه روش۲
   1397/11/03 12:43
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 45 کلمه

   سلام استاد خیلی عالی بود کلا کلام شما خیلی به دل من می نشینه واقعا خوشحالم که د جمهع شما و دوستانم باشم خیلی احساس آرامش دارم و احساس می کنم با خدای درونم دوست شدم و به خدای خوبم نزدیکتر شدم

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سادات
   سادات
   1397/10/21 21:41
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   سلام . باز هم این فایل را گوش دادم و اشک ریختم . این بار ولی نه برای اینکه چرا من چاق هستم .
   برای اینکه خدایااااا شکرت که من یک متناسب هستم.
   خدایاااا شکرت که من اینقدر متناسب شدم .
   خدایاااا شکرت که تناسب رو یاد گرفتم .
   خدایاااا شکرت

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Nasrin Zamani
    1399/04/02 18:47
    مدت عضویت: 1595 روز
    امتیاز کاربر: 57
    محتوای دیدگاه: 19 کلمه

    سادات عزیز از نوشته های شما لذت میبرم و اشتیاق بیشتری پیدا میکنم ومسمم تر به راهم دامه میدم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   زهرا
   1397/09/14 05:05
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 63 کلمه

   سلام عالی بود
   کلی گریه کردم

   برای این گریه کردم که میتونستم اون عمر و ساعاتی رو که در حال عرق ریختن تو باشگاه بودم یا همش درگیر رژیم بودم
   و درگیر اینکه چی بخورم چی نخورم
   را صرف یادگیری صرف عبادت صرف کمک به مردم بکنم صرف پیشرفت و علم اموزی بکنم تا پیش خدا روسفید باشم .
   اما دریغا گذشته گذشته …

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سپیده
   سپیده
   1397/09/05 11:51
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 55 کلمه

   سپاس از شما در کلام نمیگنجد، من قلبا از شما تشکر میکنم که بهترین روش برای متناسب ماندن رو به ما نشون دادید و مهمتر از اون باور درست از زندگی نه فقط لاغر شدن را در ما ایجاد کردید و از خدای خوبیها سپاسگزارم که به من فرصت استفاده از این دوره را داد.

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سادات
   سادات
   1397/05/12 17:49
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 59 کلمه

   سلام من که هروقت این فایل رو گوش میدم اشک میریزم خیلی تاثیر گزاره . استاد جسارتا سوالی داشتم . این امکان براتون هست فایلهای جدید رو با آهنگی در زیر زمینه ضبط کنید. اثرگزاریش فوق العاده میشه . ممنون بابت فایلهای خوبتون .ازتون بی نهایت ممنونم که ما رو با دنیای زیبای ذهن و باورها آشتی دادید .

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا زلکی نژاد
   سهیلا زلکی نژاد
   1397/05/11 20:56
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 33 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز ??مثل همیشه عالی بود ممنون از تمام زحمات شما هر چن قبلا گوش کرده بودم ولی ارزش چن بار گوش کردن رو داره ????ترانه آخر بسیار زیبا بود ?

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام
   الهام
   1397/05/04 02:17
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 46 کلمه

   برای دومین بار تو امروز این فایلو گوش دادم و هربار شرمنده تر از خدای درونم . خدا جونم شکرت که همیشه حواست بهم هست. این فایل تلنگری برای من بود که یادم باشه تو رو همه جوره و تو هر شرایطی در کنار خودم دارم.

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام
   الهام
   1397/05/03 16:17
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 37 کلمه

   عالی بود استاد. هیچ وقت اینقدر احساس نزدیکی با خدا نکرده بودن حس میکردم خدا خود وجودمه.بی تاب شدم و اشک ریختم. خدا جون منو ببخش که تو تصوراتم ازم دور بودی.تو خودِ خودِ وجودی منی.رهام نکن.

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سلما
   سلما
   1397/04/30 14:30
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 17 کلمه

   سلام عالی بود استاد بزرگوار خیلی دلگرم شدم به ادامه راه برای متناسب شدن خدا خیرتون بدهد.

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیلا
   شیلا
   1397/02/16 10:46
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 19 کلمه

   با سپاس فراوان اط استاد گرامی خیلی عالی بود دیدگاه من رو نصب به خودم وهدای خودم عوض کرد

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   مریم
   1397/01/29 12:33
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 19 کلمه

   بسیار بسیار نافذ وتاثیر گذار بود ممنون از کلام رسا وشیرین شما استاد گرامی من که خیلی متحول شدم

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار میترا
   میترا
   1396/12/03 17:27
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 17 کلمه

   ممنون بخاطر بیدارکردن حس جدید حس اینکه تابحال چه ظلمی در حق بدنم کرده بودم ممنونم استاد

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار میترا
   میترا
   1396/12/03 17:25
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 20 کلمه

   بسیار تکان دهنده بود واقعا متشکرم بخاطر بیدار کردن حس جدیدی که پس از شنیدن این ویس بهم دست داد

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره
   منیره
   1396/11/03 16:01
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 63 کلمه

   عالی بود ?✌به جرات باید بگم هیچوقت هیچوقت به مسئله چاقی اینطور نگاه نکردم خیلی گریه کردم نمیدونم به چی گریه میکردم, به افکارم به وضعیت فعلیم به راهی که پیش رو دارم ویا نمیدونم شاید هم به اندامی که ارزوی رسیدن به اون رو در سر دارم در هر حال عالی بود و برای من تکان دهنده ??????

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ايپك
   ايپك
   1396/10/09 10:57
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 30 کلمه

   سلام استاد عالي بود اين ديدگاه و كلي مارو پيش خداي خوبمان شرمنده كرد ولي داريم با هم دوست ميشيم كه انشاالله اين مهمان ناخوانده را بيرون كنيم از خونمون

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهه
   الهه
   1396/08/10 15:38
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری
   محتوای دیدگاه: 3 کلمه

   عالی بود ممنون

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مریم
    مریم
    1397/04/30 13:26
    امتیاز کاربر: 0

    نشان های دریافت شده

    اراده لاغری
    محتوای دیدگاه: 7 کلمه

    سلام واقعا عالی بودچقدراشک ریختم.خدایاممنونم ازت.ممنون ازهمگی

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم