0

لاغری با عبارت های تاکیدی!

عبارت تاکیدی لاغری
اندازه متن

یکی از مباحث جذاب و پرطرفدار قانون جذب، عبارت های تاکیدی هستند.

عده ای بر این عقیده اند که تکرار عبارت هایی بر مبنای خواسته هایی که داریم باعث میشود تا جهان هستی آن خواسته ها را وارد زندگی ما کند.

اگر دوست دارید ثروتمند شوید باید از عبارت های تاکیدی درباره ثروتمند شدن استفاده کنید. بارها به خودتان بگویید: من ثروتمند هستم. من ثروتمند هستم. من ثروتمند هستم.

داستان استفاده از عبارت های تاکیدی فقط به مباحث قانون جذب به سرعت گسترش یافت و در موضوع لاغری هم توصیه و مورد استفاده قرار گرفت.

برخی افراد، لاغری با ذهن را اینگونه معرفی می کنند که باید جملاتی مبنی بر لاغر شدن را بارها و بارها با خودتان تکرار کنید تا ذهنتان باور کند که شما لاغر هستید، سپس به شکل خودبخود لاغر می شوید.

برای ایجاد جذابیت بیشتر در مورد چگونگی تهیه عبارت های تاکیدی، توصیه هایی شده است که جالب توجه است.

به هنگام نوشتن عبارت‌های تأکیدی برای خود، چند قاعده ساده را به خاطر داشته باشید:

۱- عبارت‌های تاكیدی به زمان حال باشند. اگر به جای این که بگویید: هم اکنون وزن کم می‌کنم.» بگویید: «وزن کم خواهم کرد.» ذهنتان به طور تحت اللفظی آن را به صورت کاری تعبیر خواهد کرد که باید در آینده انجام بدهد.

۲- عبارت‌های تاكیدی مثبت باشند. به جای این که بگویید: «من دیگر بیمار نیستم.» بگویید: «من الآن سالم هستم.» و به این ترتیب، هرگونه مفهوم منفی را حذف کنید.

۳- عبارت‌های تاكیدی را اگر ندانستید چگونه واژه‌هایش را انتخاب کنید، آن اندیشه منفی را که می خواهید از شرَش خلاص شوید به یاد بیاورند و آن را به اندیشه ای مثبت برگردانید. مثلا : اندیشه منفی: «کاهش وزن برایم دشوار است». عبارت تأكیدی: «کاهش وزن برایم آسان است».

به خاطر دارم سالها قبل که تازه با مباحث قانون جذب آشنا شده بودم این دستورالعمل برای نوشتن عبارت های تاکیدی را در برخی از کتابهای موفقیت خوانده بودم البته آن کتابها درباره لاغر شدن نبود بلکه درباره موفقیت مالی و ثروتمند شدن توضیح میداد.

در کتابهای موفقیت هم به این موضوع تاکید شده است که جملات تاکیدی حتما باید با فعل زمان حال نوشته شوند.

برای ثروتمند شدن باید بنویسد: من ثروتمند هستم و اگر این عبارت به صورت: من ثروتمند می شوم بنویسید، ذهن شما با خودش می گوید خوب پس این فرد دوست دارد بعدا ثروتمند شود پس صبر می کنیم تا بعدا از راه برسد و چون در هر زمان باز هم بعدا وجود دارد تا آخر عمر نمی توانید ثروتمند شود.

با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید عبارت های تاکیدی زیادی درباره لاغر شدن پیدا کنید. برخی از این عبارت ها به این شرح هستند:

 1. من از باریک و خوشایند بودن لذت می‌برم.
 2. اکنون انتظار دارم که وزن کم کنم و در وزن دلخواهم بمانم.
 3. لیاقت آن را دارم که باریک و سالم باشم.
 4. این حق من است که لاغر باشم.
 5. اکنون مشتاقم که در لاغر شدن موفق بشوم.
 6. کنون آنقدر موفق هستم که نیاز ندارم با چاق شدن، تسویه حساب کنم
 7. اندازه بدنم ربطی به کارآیی من در دنیا ندارد، پس باریک بودن ایمن و آسوده است.
 8. حتی اگر باریک باشم، قادر و قابل احترام هستم.
 9. عبارت‌های تاكیدی هر چه می خورم به سلامت و سرزندگی مبدل می شود.
 10. خواه غذا بخورم و خواه نه، احساسی دلپذیر دارم.
 11. خواه باریک باشم و خواه نه، اکنون روابطم موفقیت آمیز است.
 12. هرچه بیشتر جسمم را دوست داشته باشم، زیباتر میشود.

نکته جالب توجه اینکه در اکثر نوشته هایی که در فضای مجازی منتشر شده است در لابلای توضیحات درباره لاغری با ذهن و عبارت های تاکیدی تبلیغات مربوط به لاغری همیشگی با انواع دمنوشها و چای و قهوه و …. قرار داده شده است.

این در حالی است که نویسنده در ابتدای نوشته خود تاکید کرده است که با استفاده از روش لاغری با ذهن و تکرار عبارت های تاکیدی می توانید لاغر شوید و برای همیشه لاغر بمانید اما در بین پاراگراف های همان نوشته درباره روش های دائمی دیگر لاغری لینک هایی قرار داده شده است.

متاسفانه موضوعات مربوط به قانون جذب به شکل گسترده ای مورد سوءاستفاده و تحریف قرار گرفته است و مباحث مربوط به لاغری با ذهن نیز فراتر از تصور تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته است.

به لطف خدا در همان مراحل اول آشنایی با قانون جذب متوجه شدم که موضوع به کار بردن عبارت های تاکیدی به هیچ عنوان به شکلی که بیان می شود در موفیت افراد تاثیرگذار نیست چرا که هرگز در مصاحبه با افراد موفق به این موضوع اشاره ای نشده است که آنها از عبارت های تاکیدی برای موفق شدن استفاده کرده باشند.

همانطور که همه افراد چاق برای چاق شدن از عبارت های تاکیدی استفاده نکرده اند برای لاغر شدن هم نمی توان انتظار داشت با استفاده از عبارت های تاکیدی لاغر شد.

اگر از هر فردی که متناسب است درباره استفاده از عبارت های تاکیدی برای لاغر بودنش سوال کنید حتما ملاحظه خواهید کرد که از سوال شما تعجب می کند و نمی داند چه جوابی باید به شما بدهد.

موضوع استفاده از عبارت های تاکیدی به قدری گسترده شده است که به سادگی می تواند مورد انحراف و اختلال در عملکرد افرادی در مسیر یادگیری روش لاغری با ذهن شود.

لذا ضروری است نسبت به موضوع عبارت های تاکیدی توجه داشته باشیم.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.02 از 153 رای

https://tanasobefekri.net/?p=38219
14 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار yas
   1403/03/19 00:47
   مدت عضویت: 152 روز
   امتیاز کاربر: 65 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 198 کلمه

   به نام خداوند آسمان آبی 

   حرف دل منو زدین ، فیلم خواستم ببینم گفتن اینقدر نشین بخاطر همینه چاق شدی ، امروز باشگاه نرفتی؟ معلومه که یه روز دیگه هم نمیری چاق میشی ، رژیمم شکستم همه گفتن دیگه چاق میشی برمیگردی به قبل 

   شاید اون یک بسته چیپس رو راحت بخورم و چاق نشم اما حرف اطرافیانم باعث میشه آن فکر چاقی گسترش پیدا کنه و به آرامی چاق میشم . کلمات/جملات مردم منو چاق تر کردن ولی کلمات/جملات دروغین آنها نمی‌تواند منو لاغر کند ریشه چاقی در وجود من هست وقتی مردم حرفی به من میزنند ریشه های چاقی مستحکم می‌شود و بیشتر رشد می‌کند اما کلمات یا جملات لاغری‌شان باعث لاغری من نمی‌شود اما چرا رابطه عکس ندارد؟! چون تناسب اندام و لاغری در ذهن من کمرنگ شده برای یادآوری آن باید دوباره آموزش ببینم با مثالی راحت تر بگمش ، فردی زبانی خارجی را در کودکی یاد می‌گیرد اما پس از مدتی به هر دلایلی فراموش می‌کند برای یادآوری تمرین و یادگیری دوباره انجام بدهد بهتر است یا به خود بگوید من آن زبان را بلدم فقط باید به یاد بیاورم! کاملا غیر منطقی و دور از ذهن است پس نباید گول دروغ مردم را خورد!

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/07/25 07:38
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 195 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی

   خداراشاکرم که توانستم درتاریخ 1402/07/25 این فایل را گوش بدهم 

   با گفتن عبارت تاکیدی مثل (من هرروز لاغرتر میشوم – من با لاغر شدن خوش اندام میشوم -من لاغرو زیبا هستم – لاغرشدن آسانترین کار دنیاست و…) شاید با گفتن چندین مرتبه احساس و حال ما خوب شود ولی کمکی به لاغر شدن ما نمیکند چون هیچ اگاهی و عملی پشت ان نیست و فقط تکرار واژه ها است که ان هم تاثیری برزندگی ما نمیگذارد .

   اگر گفتن عبارت تاکیدی خیلی مهم بود حتما پیامبران و امامان ما جملاتی با معنایی را مشخص میکردند تا مردم به صورت جملات تاکیدی هرروز درزندگیشان تکرار کنند و از آن وضعیت نجات پیدا کنند پس قبل از انجام دادن هرکاری مقداری جست و جو کنید و سپس با عقل و منطق آن را سبک و سنگین کنید که آیا این کار درست است یا خیر ؟ و چندین نفر از این روش به هدفشان رسیدند و این عبارت تاکیدی باید با احساس خوب و درزمان حال باشد توهمی بیش نیست 

   استاد خیلی از شما ممنون و سپاسگزارم که علاوه بر لاغری آگاهییهای زیادی به ما میدهید که جعل و خرافه پرستی بیرون بیاییم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85
   1402/07/16 14:43
   مدت عضویت: 1263 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 614 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ❤️

   سلام دوستان

   خدایا حالمو بهتر کن

   خدایا سپاسگزارم که منو به این قسمت هدایت کردی تا با کسب آگاهی های ارزشمند این قسمت حالم بهتر بشه 

   منم اون اوایل که تازه به این مسیر زیبا هدایت شده بودم فکر میکردم لاغری با ذهن یعنی این که هر روز تعداد زیادی عبارت های تاکیدی با خودت زمزمه کنی تا لاغر بشی چون قبلا یک بار تو اینترنت سرچ کرده بودم که راه کار آسان برای لاغر شدن روی صفحه چندین مورد بالا اومد و یکی از اونا این بود ساده ترین راه برای لاغر شدن استفاده از عبارت های تاکیدی و وقتی کلید اون قسمت و زدم شاید بالای دویست جمله نوشته بود که باید هر کدوم از اونا رو بارها بارها به زمان حال تکرار میکردی تا ذهنت بپذیره که مثلاً تو همین الان در اون وضعیت دلخواه هستی و لاغر بشی و منم خوشحال از این موضوع با خودم گفتم که این که خیلی خوبه نه زحمت داره و نه عرق ریختن میخواد تعدادی از اون جمله هارو که دوست داشتم روی کاغذ نوشتم و اون قدر با خودم تکرار شون کردم تا حفظ شون کردم و بعد هر روز که از خواب بیدار میشدم و موقعی که مشغول انجام کارام بودم  اونا رو به زمان حال با اشتیاق فراوان با خودم تکرار میکردم و بعد از یه هفته ، ده روز دیدم نه بابا از لاغری خبری نیست و دیگه وقتیکه دیدم تاثیری نداره رها کردم و دیگه ادامه ندادم ولی انصافا جملات زیبا و قشنگی بودن و احساس مو در طول روز خوب میکردن ولی تاثیری برای لاغری ندارن به نظرم آدم بیشتر به خودش تلقین می‌کنه و انگار خودشو گول میزنه یا شاید برای من این طور بود مثلاً یکی از جملاتش این بود ( من هم اکنون لاغر و خوش اندام هستم و نمی توانم غذای زیاد بخورم ) و من این جمله رو در طول روز شاید صد بار با خودم تکرار میکردم و زمانی که موعد خوردن غذای اصلی می‌رسید من غذای کمی می‌خوردم و از این قضیه خیلی خوشحال بودم 

   و فکر میکردم که لاغری با ذهنم این جوریه اون اوایل یه سری از این جملات و با خودم تکرار میکردم و اتفاقا احساس خوبیم داشتم ولی وقتیکه هی رفتم جلو تر و ادامه دادم دیدم نه انگار من این دو تا موضوع رو با هم قاطی کردم لاغری با ذهن اصلا هیچ ربطی به تکرار عبارت های تاکیدی نداره و کلا مباحث لاغری با ذهن جدای از موضوعات دیگه ست 

   درسته که یک سری از عبارت ها در بعضی از فایلها وجود داره مثل لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست و استاد از مون خواسته که این عبارت رو یه جایی بنویسیم و بزنیم جایی که جلوی چشم مون باشه و با خود مون تکرار کنیم . ولی این جمله فقط جهت ایجاد رغبت و اشتیاق در وجود مون برای ادامه دادن مسیر هستش همین نه چیز دیگه 

   وگرنه اگه من هر روز هزار بار این جمله رو با خودم تکرار کنم ولی در مسیر نباشم و هیچ کاری برای تغییر فرمول‌های چاقیم انجام ندم و هیچ تلاشی نداشته باشم تکرار این جمله چه تاثیری داره مطمئنا منو لاغر که نمیکنه هیچ چه بسا چاق ترم میشم 

   پس حواس مون باشه که مسایل و با هم قاطی نکنیم اصلا مگه ما واسه چاق شدن از تکرار عبارت های تاکیدی استفاده کردیم که حالا بخواییم برای لاغر شدن هر روز یه سری از جملات و عبارت های تاکیدی استفاده کنیم تا لاغر بشیم 

   در این مسیر فقط باید باشیم ادامه بدیم و از مسیر خارج نشین و هر روز یک قدم به سمت هدف و مقصد برداریم تا متناسب بشیم همین 

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست 🌹

   چاق شدن سخت ترین کار دنیاست 🌹

   استاد ممنون از زحمات تون 🌹🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/01/21 16:56
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 450 کلمه

          سلام    براستاد وهم مسیران 

   وارد شدن روشاهای فرعی به مسیر اصلی برای بدست اودرن لاغریی 

   من تو چند روهای که تو سایت بودم اگه هر روشی که من با اون چاق شدم برای لاغریی باید معکوس عمل کنم ابن یه قانون کلی است هر وفت هرچیزی که من وسوسه کنه که با اون شاید والبته لاغر کنه من اون حرف تو ابن فرمول میزارم دورغ بودن ماحرا ا برای خودم ثابت میشه من سعی کردم برای خودم هر فایل یی قانون تصور کردم وقرادادن هر حرف تواون قانون درست غلط بودنشو متو جه میشم این باند تویی این  مدت خیلی به من کمک کرده درقبول مسلئه 

   لاغر شدن اسانترین کاردنیاست رو اگه کاری براش نکنی واقعا تاثیر نداره بابد توجه وتمرکز در یاد گیری اموزش ببنی متوجه مسلئه بشی اون زمان واقعااسانترین هست نه بیخیالی گوشی بنشینی جیزی به اگاهی خودت اضافه نکنی تلاش نکنی فکر نکی درکش نکی ایا به نظرتون شندی هست 

   حرف زدن تنها بدون اگاهی یی مشت فقط حرف هست من با یون وتلاش کردن هم به خودم به نتبجه اخر کارامیدارم 

   من زمانی که شروع به چاق شدن کردم اصلا وحتی یی لحظه از یی کلمه که باره به خودم بگم چاق نشدم حالا برای لاغریی یی گوشه بشینم بازم اون کلمه بگم تا لاغر  بشم درست که هر  رژیم هرورزش وهر دارویی رو تویی این مسیر اصلا بهش فکر وعمل نمکنیم ولی دیگه دست روی دست بزاریم پا روی هم گذاشته بگیم لاغریی توسینی برامون تعارف کنن تو خداوردا  این  لاغریی مال تو تاره تو نمیخواد تکون بخوری اخه بیچاره 

   حق تورو خورده بودن بگیر این مال تو 

   بیضی دیگه حتی حاضر به کاری گیری ذهن عمل کردش ونحوه کارکردشو تواین مسیر هم نمیخوان قبول کنن که این حرفهای بی اساس میزنن این افراد اصل موضوع رو درک نکردن بابا ما چاق شدیم چرا چون یاد گرفتیم چطور وچکونه با  

   حرفهای دیگران واشتباهات خودمون تو ذهن خودمون دستکاری کردیم ذهنون به سمت چاقی هدایت کردیم اون این هدایت به فرمولهای چاقی تبدیل کرد بعد چون از بعد ویاخوب بودن چیزی که ما میخواستم براش فرقی نداشت اون کسترشش داد ودرنتیجه ما چاق وچاقترشدیم حالابرای لاغری

   اول اموزش بعد زمان وبعد استمر وبعد تصویر ذهنی هرانچه که بر ای چاقی انجام دادیم تومسیر بر گشت بااحساسس متفاوت از مسیر چاقی بدست میاریم اونم لاغریی هست این پورژه زمان میکشه تا مالاغربشیم اول احساس سبکی وبعد کم کردن وزن وو مرحله اخر للاغریی هست ما برای جاقی همون روزهای اول چاق شدیم به همبن اندازه که هستیم برای چاقی هم کم کم تویی  چندین سال زمان برد ما استمرا داشتیم باعث شد چاقی وچاقتر شدبود کلمه ونکته تاکید این داستان کجا بود اصلاتاکیدی هم درش وحودداشت اصل این مسلیه یی گول زدن دیگه است 

   خدا پشت وپنهتون یاحق حق نگه دارتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار somi13700
   1401/12/23 22:31
   مدت عضویت: 1491 روز
   امتیاز کاربر: 8493 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 363 کلمه

   سلام و عرض ادب

   موضوع امروز رو دوست داشتم و اعتماد من رو افزایش داد که این مسیر ، مسیر درستی هست برای تحقق آرزوهام افزایش داد

   ولی این به تنهایی کافی نیست

   من با گفتن یک عبارت، لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست

   نمیتونم متناسب بشم

   من دارم از محتوای دوره استفاده میکنم

   هرروز خودمو موظف میدونم تا استمرار داشته باشم

   میثاق نامه رو هرروز صبح جلوی آینه اجرا کنم

   و فقط گفتن و شنیدن کافی نیست 

   بلکه باید همه ی تمرینات رو باور کنم

   و مهم تر از اون در زندگیم پیاده کنم و تجسم خودم در اندام ایده آلم بهترین لذت رو در احساسم رقم میزنه

   و تکرار این احساس ارزشمند باعث شکل گیری یک فرمول جدید میشه

   حالا ترسیم مسیر و ارائه طرح هایی که به عهده ذهنم هست که با تکرار تمرینات و عملی کردن در زندگی روز مره و توجه به نکاتی که بهش کمک میکنه تا مسیر پیش رو واضح تر باشه

   در رسیدن به خواسته هام رو آسون تر کنه

   نمونه های بی شماری در زندگیم اتفاق افتاده که یکیش

   کسب موفقیت هایی بوده که تا الان بدست آوردم 

   من در ایران به دنیا اومدم جایی پراز محدودیت ها و تعصبات مذهبی

   ولی من تونستم به خواسته هام دست پیدا کنم که فقط با رویاپردازی ولذت از احساسم جهان رو باخودم همسو کردم

   در بدترین شرایط تحصیل کردم  بعداز ازدواجم ادامه دادم و درحال خوندن لیسانسم دخترم بدنیا اومد

   علاوه بر شرایط مالی افراد زیادی بودن که در مسیرم سنگ انداختن

   ولی یه پیام خیلی نویدبخش که وقتی خداوند برای من اون اتفاق شیرین رو بخواد هیچ کسی نمیتونه جلوش رو بگیره

   بعدش گواهینامه رانندگی بماند که چقدر سختی کشیدم هنوزم همینطور هست وبرای من الان شرایط زندگیم جوری هست که میدونن که تلاششون بی فایده ست چون من یک لقب خیلی باحال از وقتی موفقیت هایی که ازاین دوره کسب کردم گرفتم

   خوش شانس و باهوش

   پس همون افرادی که یک زمانی منو منع میکردن از رویا پردازی و سنگ مینداختن تا منو منصرف کنن

   الان بهم لقب های ارزشمندی میدن و من رو یک فرد توانمند میدونن

   ولی من یاد گرفتم تا برای هر مشکل بجای اینکه دلیل بیارم

   راه حل های مناسب پیدا کنم واز داشته هام لذت ببرم و به زمانبندی خداوند متعال اعتماد کنم

   خیلی هم عالی استاد عزیز بسیار لذت بردم ممنونم از شما

   الهی شکر 🌼✨💐🥀🕊️🤍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1401/12/20 11:51
   مدت عضویت: 690 روز
   امتیاز کاربر: 30249 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 522 کلمه

   به نام خداوند بخشنده مهربان 

   در مورد عبارات تاکیدی من تا به حال خیلی ب این موضوع فکر نکرده بودم در مورد چیزی یا در مورد لاغری ولی فقط در بعضی مواقع در بعضی مواقع که حالم خیلی بد میشه یا به فرض درد جسمی بهم خیلی فشار میاره به خودم تکرار می کنم من حالم خوبه یا دردم داره خوب میشه وتو اون لحظه برام تاثیر داره چون بهم آرامش میده که درد رو تحمل کنم به خودم میگم دردم خوب شده وب این خاطر افکار مزاحم را از خودم دور کنم ودر حد اینکه افکار منفی رو از خودم دور کنم ولی نه اینکه بنویسم یا روزی هزار بار تکرار کنم نه چنین چیزی امکان نداره،

   ومن خوب چن مورد عبارات تاکیدی که مربوط به تمرینمان بود وبرای تناسب اندام باید می نوشتیم فکر کردم باید اینها را تکرار کنیم ولی با توجه به فرموده استاد اینها جزو تمرینمان بوده و صرفا برای یاد آوری و انگیزه دادن به خودمان بوده است.

   وخوب در مورد امامان یا پیامبران درسته آنها برای رفع مشکلاتشان خوب نمی نشستند شب و روز عبارت تاکیدی ب کار گیرند ولی این را نمی توانیم منکر شویم که آنها همواره در ذکر و یاد خداوند بوده اند وهمیشه از خداوند طلب مغفرت می کردند ولی در روایات ما همیشه ب خواندن دعا و مناجات خیلی تاکید شده است.ولی نه اینکه هیچ کاری نمی کردند یا اینکه هیچ کاری نباید بکنیم بلکه آنها همواره در حال رسیدگی به احوال مردم بوده اند درحین اینکه عبادت می کردندولی همواره در حال کار و تلاش و جهاد بوده اند ولی آنها در کارهایشان از خداوند طلب استعانت می کردند.

   خوب حالا ماهم همین طور نه تنها در مورد تناسب اندام بلکه در هر موردی اگه بخواهیم به صورت ذهنی به اون مطلب خود برسیم نمی توانیم شبانه روز هزار بار جمله ای را بنویسیم یا بخوانیم چون عملا امکان پذیر نمی باشد واصلا تاثیری هم ندارد من خوب ازمایش نکردم ببینم تاثیر دارد یا نه ولی ذهن انسان یه‌ جورایی یا فراموش کار است یا اینقدر مشغله ذهنی یرای انسان وجود دارد که اصلا در حوصله و توان ذهن نیست که به این موضوع بپردازد چون مثلا مدتی بگذرد فرد اصلا یادش می رود که اینها را تکرار کند.

   مگر افراد غیر چاق عبارات تاکیدی برای خود به کار می گیرند یا هر کار خاص دیگری انجام می دهند.ولی این مورد دقیقا درست که هر اتفاق کوچک و بزرگ که برای افراد چاق ب وجود بیاید دقیقا ربط می دهند به چاقی ما واقعاو دقیقا افراد چاق افراد مظلوم محسوب می شوند چون اگر همین اتفاقات کوچک و بزرگ اگر برای افراد متناسب بیفتد هیچ مشکلی نیست ولی اگر برای ما بیفتد.

   وای خدا،هزاران حرف بر سر ما فرود می آید چون تو چاق هستی،چون همش نشسته ای،بلند شو راه برو،مگه همه مثل تو نشسته اند،مگه همه مثل تو بی تحرکند،اگر یک مشکل مثلا ناخن پیدا کنیم فوری ربط می‌دهند ب چاقیمان.

   ولی در هر صورت عبارات تاکیدی در کارهای ذهنی هیچ جایگاهی ندارد وما باید تمرین انجام دهیم وهم به صورت عملی انجام دهیم وهم اینکه همیشه از خداوند طلب یاری کنیم که همیشه در زندگی و کارهایمان مسیر درست را به ما راهنمای کند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طاهره فروغی
   1401/12/18 17:48
   مدت عضویت: 1089 روز
   امتیاز کاربر: 34482 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 331 کلمه

   سلام خدای مهربونم 

   خدایا برای  اشتیاق روز افزونم بینهایت  سپاس 

   سلام استاد عزیز و دوستان خوبم 

   در مورد کار با ذهن و تمرینات ذهنی اولین چیزی که به ذهنم میرسید همیشه حالت ریلکس نثل یوگا و تکرار کلمات بود تا برام اجرایی بشه ولی از وقتی اومدم در این دوره  متوجه شدم که غیر از تکرار جملات که در زمان حال هست بیشتر باور کردن این جملات میتونه بهم کمک کنه و منو به نتیجه برسونه 

   وقتی من جملات رو تکرار کنم هر چند درست و اصولی و اونو فقط به عنوان یک تمرین که در من لاغری و ثروت ایجاد میکنه نیست من باید باور کنم که می تونم با در درونم با این جملات احساس خوب ایجاد کنم و به ذهنم فرمول جدید بدم تا با این فرمولهای جدید نقشه جدید  مسیرمو ترسیم کنه و من به خواسته هام برسم 

   من که با تکرار جملات تاکیدی چاق نشدم که بخوام با تکرار کلمات تاکیدی لاغر بشم 

   من مگر با تکرار کلمات تاکیدی فقیر شدم که بخوام با تکرار کلمات ثروتمند بشم 

   اگر قانون جهان بود که با یک جمله و تکرار اون بتونیم به خواسته هامون برسیم پس مبارزه و جنگیدن و تلاش و هجرت چه معنی پیدا میکنه 

   پس قدرت ذهن یعنی فرمولهایی که در ما ایجاد انتظار در ما میکنه مثل چاقی من ارثی و ازدواج باعث چاقی منه خب من انتظارم از خودم فقط چاقی است وقتی در اون شرایط قرار میگیرم خب انتظارم از خودم چاقیست 

   مگر شوهرم عبارت تاکیدی استفاده میکنه 

   مگر اون نمیخوره 

   مگر اون زیاد نمیخوابه تازه خیلی هم سنگین تر از من میخوابه 

   جملات تاکیدی در این مسیر بهمون انگیزه میده که در این مسیر با اشتیاق بیشتری حرکت کنیم 

   من قبل از دوره در این مورد شنیده بودم و در دوره های رایگان با خودم گفتم شاید این که من شبانه روز با خودم تکرار کنم که من لیاقت لاغری رو دارم 

   من لیاقت زندگی خوبی رو دارم 

   من میتونم لاغر بشم 

   ولی زیاد موثر نبود و اونچیزی که توقع داشتم رو بهم نداد 

   خداوندا برای این اطلاعات ناب که هر روز دریافت میکنمدشکرت

   در پناه خدا باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1401/12/17 21:54
   مدت عضویت: 509 روز
   امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 153 کلمه

   سلام به استادم 

   ممنون به خاطر این فایل

   در ادامه صحبت های شما من هم اطلاعاتی که دارم رو اضافه میکنم 

   من چیزهایی که درباره عبارت های تاکیدی یاد گرفتم اینطور بوده که ،این عبارات در مسیری که ما توش قدم برمیداریم برای رسیدن به اهدافنون ، میتونه به ما دلگرمی بده …چطور؟ 

   اینطوری که با تکرارش ،یواش یواش ذهن ما که هی سوال میپرسه ، بعد از گفتن عبارات تاکیدی ،از ما میپرسه چطور ؟ 

   مثلا عبارت من لاغر هستم رو اگر من تکرار کنم ذهن هی میگه چطور آخه ؟ 

   من اگر در مسیر لاغری باشم و در حال انجام کارهایی براش باشم ،به ذهنم میگم اینطوری که مثلا فلان رژیمو دارم یا فلان ورزش رو میکنم و چیزهایی که میدونیم

   در اینصورت ،صداهای توی سر ما خاموش میشه و اون دلسردی هایی که هی برامون می آورد تا ما رو از هدفمون دور کنه ،کم خواهد شد 

   و اون چیزی که شما گفتید درسته منم قبولش دارم

   موفق باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/12/17 18:36
   مدت عضویت: 615 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 471 کلمه

           “به نام ”الله” یاری دهند ه ی من و شما “

   درود بر شما عزیزان ؛

   لاغری با عبارت های تاکیدی !!!

   چند وقت پیش من هم در اینستا گرام وارد پیجی شدم که در مورد چگونه ثروت مند شدن بود و اتفاقا خیلی تاکید بر استفاده از عبارت های تاکیدی داشتند ؛ مانند : من ثروت مند هستم ، من ثروت را دوست دارم و شبیه این عبارات که باید در طول روز چند بار آنها را با خود تکرار می کردیم و من هم شروع به این کار کردم چند وقتی ، چون آن زمان فکر می کردم که یکی از راه های به دست آوردن ثروت همین عبارات تاکیدی است اما نتیجه ی خاصی نگرفتم زیرا من فقط یک سری جملات را بدون هیچ کار خاص دیگری تکرار می کردم .زمانی که با لاغری با ذهن آشنا شدم به این درک رسیدم که ما باید با زمینه سازی و آماده کردن ذهن خود ، اقدام به دریافت چیزهایی که در زندگی می خواهیم آنها را به دست آوریم ، کنیم یعنی با استفاده از تغییر نگرش و باور خود و به وجود آوردن فرمول ها و باورهای درست و صحیح و یادگیری آن در مورد مثلا لاغر شدن ، می توانیم به راحتی لاغر شویم نه صرفا فقط با تکرار یک سری جملات و کلمات تاکیدی .این جملات به نظر من زمانی می توانند تا حدودی موثر باشند که ما در مسیر درست دریافت خواسته ی خود قرار داشته باشیم و به حرکت خود در آن مسیر با اطمینان و باور قلبی ادامه دهیم و با تکرار بعضی از این عبارات به خود انگیزه و احساس خوب بدهیم تا مسیر را دلپذیر تر کنیم فقط در همین حد نه بیشتر .مثلا خود من خیلی جمله ی “لاغر شدن آسان ترین و راحت ترین کار دنیاست .” را دوست دارم و می پسندم و اغلب اوقات هم در دیدگاه هایی که می نویسم به کار می برم چون حس و انگیزه ی خوبی به من می دهد اما اصلی ترین کاری که من باید در این راه انجام دهم کشف و پیدا کردن فرمول ها و باورهای غلط موجود در ذهنم در مسئله ی لاغری است و اینکه این فرمول ها را تصحیح کنم و باور های درست را جایگزین آنها کنم .اگر واقعا این عبارات تاکیدی به تنهایی مثلا می توانست من را ثروت مند کند تا به حال باید من ثروت مند ترین فرد دنیا می بودم پس با همین مثال کوچک من به این نتیجه رسیدم که این عبارات نمی توانند من را ثروت مند یا لاغر کنند من باید راه و روش به دست آوردن ثروت را یاد بگیرم همان طور که در حال یاد گیری لاغری با ذهن هستم .

   یاد گیری و آموزش هر چیزی که بخواهیم به دست آوریم بهترین و اصولی ترین راه رسیدن به آن می باشد .”

   “یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1401/12/17 18:29
   مدت عضویت: 1786 روز
   امتیاز کاربر: 16498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 473 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز 

   عبارات مثبت تاکیدی در قانون جذب فقط برای نشان دادن مسیر درست بکار گرفته میشود چون  اگر کسی میخواهد موفق شود باید بار افکار منفی خود را کم کند و عبارات های مثبت میتواند ذهن را از افکار منفی منحرف کند 

    توجه و انگیزه به سمت افکار مثبت بیشتر شود  

   در لاغری با ذهن ما یاد گرفتیم که برای لاغر شدن باید از طریق ذهن افکار و فرمولهای اشتباه ذهن در مورد چاق شذن را پیدا کنیم و بعد از آن فرمول صحیح را جایگزین کنیم و آن فرمول را مرتب تکرار کنیم تا به رفتار و عملکرد و بعد از آن عادت ما تبدیل شود.  ذهن انسان  کلا راحت طلب است ودوست ندارد تغییر کند چون برای تغییر کردن باید انرژی مصرف کند برای همین وفتی فقط بخواهیم بک عبارت تاکیدی را تکرار کنیم ولی به عمل در نیاوربم برای ذهن هم راحت تر است  وحاضر است سالها فقط آن عبارت را در خود تکرار کند  اما نتیجه اش چه میشود ،؟هیچی یک تکرار بیهوده   بقول شما استاد حرفی که در آن عمل نباشد مفت نمیارزد  بله کاملا درسته. تکرار فرمول های صحیح لاغری فقط با آموزش درست امکان پذیر است چون در آموزش یاد مبگیرم که آن فرمول باید به عمل تبدیل شود. در دنیای مجازی متاسفانه آموزش های غلط و اشتباه هم زیاده  من خودم بارها به پیج این افراد یر زدم و با آنها صحبت کردم اکثر آنها اول زیر بار نمیرفتند که از شاگردان خود شما بودند اما با دلایل من قبول میکردند و در آخر هم اعتراف میکردند که از شاگردان خود شما بودند آنها بیس لاغری با ذهن را از دروس شما الگو برداری کرده بودند و برای متفاوت بودند هم از اطلاعات دیگران  هم استفاذه کردند  من نمیگم کارشون خوبه یا بد اتفاقا گسترش این علم خیلی هم عالیه ولی درستش اینه که آموزش یک علم بر پابه واساس آن تدریس بشود شاخ وبرگ های اضافه باعث گمراهی افراد میشود حالا خدا را شکر که ما از اول تو دوره لاغری با ذهن استاد شرکت کردیم  وقتی نحوه تدریس دیگران را میبینم کاملا میتوانبم تشخیص دهیم  مثلا یک خانمی تو اینیستا هستند که اسم کارشون لاغری با ذهنه اما هرچی دمنوش و چای لاغری و عبارت تاکبدی و رژیم سالم خوری و پیاده روی و ورزش چینی و ژاپنی تو کارشون هست یک بار به ایشون گفتم اقلا اسم پیج اتون را تغییر بدین چون کسی که اطلاع نداره آنوقت به اشتباه میافته ولی متاسفانه ایشون قبول نکردند و گفتند کار من لاغری با ذهنه  که بیشترش هم تکرار عبارت های تاکیدی بوده و فکر میکردند لاغری با ذهن بعنی این  به هر حال متاسفانه  این مسایل در جامعه ما زیاده. چون خودم هم تجربه اشو داشتم  و بارها در کارم آن را تجربه کردم.  انشالله که دوستان هم بتوانند آگاهی های درست را به ذهن اشون بسپارند 

   با تشکر از استاد عزیز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار لاله
    1401/12/21 18:07
    مدت عضویت: 1443 روز
    امتیاز کاربر: 19597 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 365 کلمه

    سلام سهیلا جان

    خوشحالم که بعد از دو ماه باز هم برایت پاسخی مینویسم. وقتی از عمل کردن به جای حرف زدن دیدگاه خود را شروع کردی، یاد حرف بزرگی افتادم که میگفت:« جهان از حرف خسته شده و تشنه عمل است. » واقعا این مصداق من، شما و دیگر هم مسیرانمان است. اگرما هر روز به سایت سری بزنیم و فقط حرفهای فایلها را که استاد با صداقت، مهربانی و خلوص نیت برایمان میگذارند را فقط بشنویم و بعد اقدامی نکنیم، نباید انتظار لاغری داشته باشیم. ما باید برای عمل کردن به آن حرف‌ها اقدام کنیم. خیلی خوب، کوتاه و پر مغز نوشته ای که ما نبایست دچار لغزش شویم و فقط یک مسیر را دنبال کنیم. یکبار اعتماد کنیم و به خودمون زمان و فرصت دهیم تا کل مسیر راحداقل تا ۷ سال که شامل ۷ وادی است، طی کنیم.

    چقدر خوب است سهیلا جان که گفتی درگیر راههای افراد دیگری که کار لاغری با ذهن را انجام می‌دهند، نشویم. من در دوسال اخیری که ساکن سایت شده ام، چهار بار شغل ام را تغییر داده ام و الان در این شغل اخیرم ۵۰ درصد نسبت به اولین شغلم وقتی وارد سایت شدم، درآمدم افزایش پیدا کرده است. همین یک مورد کافی است که به من اثبات کند که من جای درستی هستم. درباره رابطه همسرم بامن هم آنقدر تغییرات در جهت مثبت رفتار کردن و توجه کردن با من از طرف او، تغییر کرده است که چند روز پیش به من گفت:« تا حالا هیچ وقت تو را اینطور دوست نداشتم. » درصورتیکه همسر من فکر می‌کرد که یک مرد ایرانی؛ نباید هیچوقت ابزار عشق به همسرش رانشان دهد. باانکه فقط « من »، تمرین‌های سایت را دنبال میکنم؛ ولی پسرم هم‌ خیلی اجتماعی تر از قبل، شده و ‌من واقعا بهش افتخارمیکنم. سهیلاجان؛ اینها را همه گفتم که در درجه اول موافقتم را با دیدگاه تو اعلام کنم و در درجه دوم به کسانیکه این پاسخ را میخوانند؛ اعلام کنم که این تمرین‌ها نه تنها برای لاغری با ذهن کار میکنند؛ بلکه باعث میشود که کسانیکه با شما زندگی میکنند هم، در مسیری که شما همیشه دوست داشتید و آرزویش را داشتید، تغییر کنند.

    با ارزوی سلامتی، شادابی و تناسب برای تو، دوست خوبم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار سهیلا عظیمی ویشته
     1402/01/14 11:46
     مدت عضویت: 1786 روز
     امتیاز کاربر: 16498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 83 کلمه

     سلام لاله جون دوست خوبم سال نو مبارک شما و خانواده عزیزت باشه انشالله ممنونم از شما که دیدگاه منو خوندین و خوشتون اومد مایه افتخار منه  عزبزم.  بله خدا را شاکرم که جای درستی قرار گرفتم و استاد خوب و دوستان عالی دارم مسیر درست انسان را به عرش میرسونه و خدا چقدر ما را دوست داشت که اجازه داد تو مسیر درست گام برداریم و گمراه نشیم.برای موفقیتهات خیلی خوشحال شدم دوست خوبم.  انشالله همیشه سلامت و متناسب باشی عزیزم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/12/17 17:15
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,005 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام  و درود به دوستان عزیزم و  استاد عزیز و همیشه همراه ما 

   من امروز  در وقت آزادم  وارد سایت شدم و دلم خواست اوقات بیکاری خودم رو با شنیدن این فایل پر کنم .امیدوارم به درستی این آگاهی های رو متوجه بشم 

   چقدر استاد  حرفهای شما رو  در این فایل درک کردم و ازته دلم متوجه شدم که چی میگین یعنی من متوجه کلمه به کلمه ی حرفهای شما شدم که بابا تغییر از خود ما شروع میشه تا من تغییر نکنم جسم من تغییر نمیکنه آخه  همه چیز خود ما هستیم  درون ما هست و چیز دیگه  ای این وسط نیست من اگر هزار بار بشینم جملات تاکیدی بگم هیچ اتفاقی. نمیفته یعنی دست من فلج نمیشه که من چیزی از داخل ظرف برندارم پای من فلج نمیشه که من نرم داخل آشپزخونه و غذا نخورم ..من خودم در گذشته بارها با دست خودم به اختیار و علاقه ی خودم غذا داخل دهنم گذاشتم و   چاق شدم و حالا هم باید با دست خودم و علاقه ی خودم کمتر غذا  بردارم که لاغر بشم البته در کنار این عمل های درست و نادرست ما از لحاظ ذهنی هم کلی باورهای نادرست در زمان چاقی داشتیم و حالا هم باید کلی باورهای درست در زمان لاغری داشته باشیم  که به هدفمون برسیم  یعنی زمانی ما شگفتی ساز میشیم که باورهای ما با اعمال ما در یک جهت باشن و این تغییر باورها بوسیله ی کار کردن روی  ذهن ما ( ازطریق سایت تناسب فکری )اتفاق می‌افته و مرحله ی بعد این هست که اعمال ما تغییر می‌کنه و مرحله ی بعد جسم ما تغییر می‌کنه  و  باید بدونیم که عبارت تاکیدی به تنهایی  کاری  برای ما انجام نمیده و برای روشن شدن این مطلب به خودت بگو اگر  من با عبارت تاکیدی چاق شدم پس حالا هم با عبارت تاکیدی میتونم لاغر بشم یعنی به قول استاد که بارها گفتن  بهترین کار این هست که من از هر مسیری که رفتم از همون مسیر هم برگردم پس اگر من از این طریق عبارت تاکیدی چاق شدم از همین مسیر هم میتونم لاغر بشم .در غیر اینصورت جواب نمی‌دهد .

   چقدر این مسیر شفاف و درست هست . چون من واقعا یادم میاد اول ذهنی چاق شدم بعد جسمی و  بزرگترین باور اشتباه من در گذشته  این بود که در خانواده ی ما به محض اینکه ازدواج کنیم چاق میشیم و من نمونه هم زیاد دیده بودم و شنیده بودم و  باور کرده بودم و به خاطر اینکه این باور نادرست رو داشتم و نمونه ها رو هم دیده بودم  در همون دوران عقد با همین باور اشتباه حدودا دوازده کیلو یا بیشتر من اضافه کردم که  چون خیلی لاغر بودم چقدر هم بعدش  تشویق شدم  که الان خوبم  یعنی  حس رضایت هم خودم داشتم هم بقیه اما به مرور که اضافه وزنم  بیشتر شد دیگه هم من  ناراضی بودم هم بقیه ولی با هیچ روشی نتونستم برای همیشه لاغر بشم به محض ورود به این سایت اولین کاری که کردم این بود که باورهای ذهنی نادرست  خودم رو نقض کردم و این  مورد بالا فقط یه دونه اش  بود و من کلی باور نادرست دیگه هم داشتم که مثلا  بارداری باعث چاقی میشه زایمان باعث بزرگ شدن سایز شکم میشه و …..که خدا رو شکر تونستم با حرفهای استاد اونها رو تغییر بدم .و دیگه آگاه هستم و به قول استاد هر وقت کسی در مورد چاقی حرفی بگه من سریع با پیدا کردن یه مثال اون رو نقض میکنم و باور نمیکنم و میگم چطور این افراد به راحتی هر حرفی رو قبول میکنن و برام تعجب هست مثلا  یکی از آشناهای  من  چاق هست و مادرش بسیار لاغر هست و همیشه به ایشون از طرف پدر و مادرش  توصیه میشه که  رژیم بگیر و کمتر بخور و بیشتر فعالیت کن و ایشون هم  چون قبل از عید هست انگیزه داره و به هر سختی هست این کارها رو  یه مدتی هست شروع کرده و کمی هم لاغر تر شده اما مطمعنم که دوباره رها می‌کنه و اتفاقا دیشب هم که این فرد رو به همراه  مادرش دیدم  مادرش  گفت  بازم  رژیم  رو رها کرده و برای من این قضیه اصلا  چیز عجیبی نبود چون آگاهم و می‌دونم  این بچه چاقی رو یاد گرفته و باید اول ذهنی لاغری رو  یاد بگیره و بعد جسمش لاغر میشه  در عجبم که به قول استاد مگر  مادرش نمی‌بینه این همه آدم لاغر از جمله خود مادر این بچه بدون هیچ  زجر و سختی و محدودیتی و فعالیتی لاغر هستن پس چرا این افکار رو به این بچه منتقل میکنن که به این راحتی نمیشه لاغر شد نمی‌دونم ؟؟( البته تقصیری ندارند من هم در گذشته همینطور فکر میکردم الان که در این مسیر هستم دیگه اون افکار رو ندارم )

   من  خودم بارها  در گذشته شنیدم اگر میخوای لاغر بشی باید ورزش کنی و کم بخوری اما باید فکر میکردم که چرا خیلی از افراد که لاغرن این دو کار رو نمیکنن و لاغر هم هستن ؟؟؟  حالا که من خدا رو شکر آگاه شدم و اما  هنوزم بقیه نمی‌خوان آگاه بشن که لاغری ربطی به این کارها نداره .و واقعا قبول دارم که  چقدر چاق ها مظلوم هستن ( چون خودم  در شرایط اونها بودم و می‌دونم چی میکشن)  پس اونها  خیلی از این حرفها میشنوند که هیچ تاثیر همیشگی در جسم اونها نداره و بنده خداها  هر کاری اونها میکنن بهشون میگن به خاطر این هست که تو چاق هستی اما این طور نیست اونها زبان چاقی رو یاد گرفتن و حالا باید زبان خارجی رو یاد بگیرن و  عبارت تاکیدی هیچ تاثیری در تناسب اونها نداره .

    امکان نداره  فقط با حرف زدن به هیچ‌ کجا برسیم باید کار کرد عمل کرد تا متناسب و یا  موفق و ثروتمند و یا مشهور بشیم و یا به جایی برسیم پس هیچ فرد موفقی نبوده که بشینه کنج خونه و فقط عبارت تاکیدی بگه و  به موفقیت برسه تمام این افراد آموزش دیدن و  به اونها عمل کردن و به نتیجه ی مطلوب رسیدن . 

   امیدوارم من و  تمام بچه های سایت به آرزوی قلبی خودمون که تناسب اندام زیبا به همراه سلامتی هست برسیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حسن شهبازی
   1401/12/17 12:30
   مدت عضویت: 1477 روز
   امتیاز کاربر: 6390 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 64 کلمه

   سلام 

   عبارتهای تاکیدی خیلی خوبه اگر بصورت مثبت باشه که دیگه عالی هستش ولی پیش نیاز عبارت های تاکیدی به نظرم اون باوری هستش که پشت اون عبارت نشسته مهمه اگر باور من در مورد لاغری درست نباشه حالا بشین شب تا صبح عبارت تاکیدی بگو اصلا تاثیری نداره اول باورهاتو کامل بساز انموقع عبارت تاکیدی میشه مثل بنزین سوپر و راحتر تغییرات انجام میشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم