0

زندگی با طعم خدا (جلسه هفتم)

اندازه متن

آنچه در زندگی تجربه می کنیم حاصل تمرکز و توجه قبلی ما به مسائل و شرایط روزمره می باشد.

گرچه درک این مساله ممکن است ساده نباشد اما با اندکی فکر کردن و بررسی شباهت های شرایط فعلی خود با آنچه در گذشته نزدیک مورد توجه قرار داده ایم به سادگی به صحت و عملکرد دقیق سیستم جهان هستی پی می بریم.

تغییر زندگی فقط و فقط با تغییر شرایط فعلی امکانپذیر خواهد شد.

شرایط فعلی و اهمیت آن

شرایط فعلی شما در زندگی حاصل توجه و تمرکز قبلی تان بر موضوعات و شرایطی است که مورد توجه قرار داده اید.

میزان سلامتی، وضعیت مالی، شرایط رابطه عاطفی و سایر جنبه های زندگی نتیجه نگرش و افکاری است که از قبل درمورد هر جنبه از زندگی داشته اید.

اگر از گذشته بارها شنیده باشید که پول درآوردن کار سختی است اما از دست دادن پول مثل آب خوردن است الان شما در شرایطی هستید که به سختی پول در می آورید و به راحتی پول از دست می دهید.

البته درک این واقعیت نیاز به داشتن یک نگرش دارد که اصل و اساس تغییر زندگی است و آن هم پذیرش صد در صد مسئولیت زندگی و شرایط فعلی است.

شاید شما هم مثل من در گذشته افراد مختلف را باعث و بانی شرایط فعلی خود بدانید اما این نگرش نه تنها موجب تغییر شرایط زندگی شما نخواهد شد بلکه باعث میشود تا رزوی که زنده هستید تحت تاثیر افکار و اقدامات دیگران زندگی کنید و همواره با احساس یاس و ناامیدی زندگی کنید.

پس اگر عزم تغییر زندگی خود را دارید تعهد بدهید که از این لحظه خودت مسئول تمام جنبه های زندگی ات هستی.

مهم نیست در حال حاظر در چه شرایطی قرار دارید، برای تجربه تغییر زندگی، مهمترین موضوع پذیرش مسئولیت شرایط فعلی است.

به این معنی که اگر نگرش فعلی شما این است که پدر، همسر، دوست، همسایه،‌ جامعه و … مسبب شرایط فعلی شما در زندگی است از این لجظه باید این نگرش را جایگزین کنید که من مسئول شرایط فعلی زندگی ام هستم.

حتی اگر هیچ دلیل و منطقی برای این نگرش نداشته باشید که چطور و چگونه من مسئول شرایط فعلی زندگی ام هستم ولی باید بپذیرید که خودتان باعث و بانی این شرایط هستید.

پذیرش شرایط هم به این معنی نیست که با خود بگویید خوب باشه من قبول کردم که مسئول شرایط فعلی خودم هستم و انتظار داشته باشد از لحظاتی دیگر تغییر زندگی شما شروع شود.

بلکه این تعهد باید به شکل عملی در افکار، رفتار و گفتار شما نمایان شود.

به این صورت که از این لحظه به بعد هرگز درباره شرایط فعلی خود با دیگران صحبت و گله و شکایت نکنید.

از این لحظه به بعد رفتاری که نشان دهنده خشم، ناراحتی و یا کینه از دیگران برای شرایط فعلی زندگی تان باشد از شما سر نزند.

و در حالت خیلی پیشرفته باید به این توانایی برسید که حتی درباره شرایط فعلی خود در ذهنتان کسی را مقصر ندانسته و افکار مربوط به آن را مرور نکنید.

در این صورت شما به شکل عملی مسئولیت شرایط زندگی خود را پذیرفته اید چون فردی که خودش را مسئول شرایطی می داند درباره آن نه صحبت می کند و نه گله و شکایت دارد چون خودش می دادند که همه چیز توسط خودش و با تصمیم و فکر خودش شکل گرفته است. اکنون این فرد آماده ورود به مسیر تغییر زندگی است.

تغییر زندگی

صحبت نکردن درباره شرایط فعلی برای تغییر زندگی

صحبت کردن درباره شرایط فعلی سبب تشدید تمرکز و جلب توجه دیگران به شرایط فعلی خود می شود و از آنجا که به هرچه در زندگی توجه کنید به جهان هستی اعلام می کنید که این شرایط را دوست دارید،‌ به سادگی شرایط فعلی شما تداووم داشته و روزهای آینده زندگی شما را رقم می زند. بسیاری از ما به امید تغییر زندگی درباره شرایط فعلی خود با دیگران صحبت می کنیم غافل از اینکه در حال تثبیت شرایط فعلی هستیم.

بنابراین اگر قصد تغییر زندگی دارید به هیچ وجه نباید درباره آنچه هست صحبت کنید و حتی فکر هم نکنید چون فکر کردن بسیار قوی تر و تاثیرگذار تر از صحبت کردن است.

وقتی درباره آنچه امروز هست فکر و صحبت نکنید به شکل عملی ارتباط امروز با فردا و روزهای آینده را قطع می کنید و اینجاست که با انجام تمریناتی که در جلسات قبل و این جلسه داده شده است در حال توجه به شرایطی هستید که دوست دارید در زندگی تجربه کنید.

شما به شکل عملی درباره شرایط فعلی صحبت و توجه نمی کنید و در مقابل به شرایطی که دوست دارید تجربه کنید از طریق مختلف توجه می کنید. به همین سادگی آینده شما به جای اینکه شبیه امروز شما باشد شبیه آن چیزی می شود که امروز درباره آن فکر و به آن توجه می کنید و به شکل خودبخودی تغییر زندگی رخ خواهد داد.

تصور کنید فردی که سالهاست ثروتمند است هر روز به ثروت و احساسی که در اثر ثروتمند بودن تجربه می کند توجه می کند و زندگی وی در حالت ثروتمند بودن و ثروتمندتر شدن تداووم پیدا می کند.

در مقابل فردی که فقیر است و هر روز به فقیر بودم و مسائلی که فقر برای او ایجاد می کنید توجه می کند و درباره آن صحبت می کند سال به سال در شرایط بدتر قرار می گیرد و زندگی او تواما با فقر و مشکلات مختلف سپری خواهد شد.

این دست خدا نیست که شما را از فقر به ثروت برساند بلکه به شکل صد در صد دست خودتان است که از فقر خود را رها کرده و با تغییر زندگی تان ثروتمند شوید.

آن سیستم یا نظمی که باعث تداووم در شکل گیری جریان زندگی می شود توسط اراده خداوند برای همه انسانها خلق و تنظیم شده است بنابراین تسلط یا نظارت فردی بر چگونگی استفاده از این سیستم توسط خداوند صورت نمی گیرد و هر فردی به هر شکلی که دوست دارد می تواند از این سیستم برای تغییر زندگی به نفع یا ضرر خود استفاده کند.

چه بدانید و چه ندانید شما و همه انسانها مسئول صد در صد شرایط زندگی خود هستند چون سیستم خداوند به شکلی طراحی و اجرا شده است که تداخل یا ضعفی در برآورده کردن خواسته های انسانها ندارد بنابراین مسئولیت اینکه فردی فقیر باشد یا سراسر زندگی اش درگیر مسائل و مشکلات باشد خداوند نیست چون خداوند فقط خالق سیستم است و مسئولیت استفاده از سیستم به عهده استفاده کننده یا انسان است.

تجربه هنرجوی زندگی با طعم خدا

هر آنچه در زندگی خود بر آن تمرکز و توجه داریم را به سمت خود جذب می کنیم و طعم آن را تجربه خواهیم کرد. توجه به موضوعات مختلف از طریق زیر صورت می گیرد.

 • مطالعه در مورد آن موضوع
 • صحبت کردن درباره آن موضوع
 • دیدن فیلم و تصویر درباره آن موضوع
 • فکر کردن به آن موضوع

از مهمترین تکنیک های توجه به یک موضوع نوشتن در مورد آن است.

نوشتن درباره خواسته ها

بهترین شیوه تغییر زندگی این است که صبح قلم بدست بگیریم و یجورایی در حالیکه خودآگاهمون هنوز خیلی بیدار نشده که با فکر بنویسیم صبر کنیم ببینیم ناخودآگاهمون چه حرفایی برای گفتن داره.

و یک تکنیک دیگه این که قبل از خواب مسائل خود را بنویسیم،

در حالیکه استراحت می کنیم و خواب هستیم ناخودآگاه ما بدنبال جواب می گردد و شاید آشنایی با این سایت هم یکی از پاسخهایی باشد که ناخودآگاه برایمان یافته است. 

اگر نوشتن با طعم شکرگزاری همراه باشد تاثیر گذاری آن صدچندان می شود.

وقتی طعمی را که دوست دارم تجربه کنم با شکرگزاری می نویسم ذهنم چون اصل را از بدل تشخیص نمی دهد، تصور می کند که به آن رسیده ام و در عمل با من همراه می شود و خواهم توانست مقتدرانه به سمت هدفم بتازم.

از رحمت بیکران الهی این است که اگر طعم ناخوشایندی را ناخواسته طلب می کنیم و بر آن متمرکز شده ایم اجابت آن خواسته نامطلوب را به تاخیر می اندازد و اگر مصر بر دریافت آن باشیم و به صراط مستقیم برنگردیم خب آن طعم نامطلوب را در زندگی خود تجربه خواهیم کرد.

اگر قانون های الهی را فرابگیریم و طبق آنها عمل کنیم بهشت را در همین دنیا تجربه می کنیم.

قانون تغییر زندگی این است که شبیه ، شبیه را در خود حل می کند. اگر عیبجو باشم و به دنبال بدی ها و کمبودها باشم خب در شرایط کمبود و ضعف و بدی قرار می گیرم و اگر بدنبال خوبی ها و فرکانس مثبت باشم حتی در محیط بد و ناقص به نیلوفر مرداب تبدیل خواهم شد.

در محیطی که همه بدبین ها و عیب جوها در حال ضرر و زیان و تجربه فقر و ورشکستگی هستند، افراد متوکل به خدا و مثبت نگر و شاکر در حال رشد و پیشرفت و تجربه شرایط خوشایند هستند.

توجه به نکات مثبت

برای تغییر زندگی و تجربه احساسات خوشایند در زندگی باید حتی قبل از رسیدن به یک خواسته، بعد از مشخص کردن دقیق آن خواسته بر آن متمرکز شویم و به نمونه های واقعی آن در محیط پیرامون خود دقیق شویم و احساس خوشایند داشتن آن هدف در شرایط زندگی مان را با خود مرور کنیم.

در مسیر چشیدن آن طعم خوشایند فرکانسهای  ما با خواسته مان هماهنگ می شود و با سپاسگزاری برای آن خواسته، به آن هدف در دنیای واقعی خواهیم رسید.

فراوانی و برکت در همه زمینه ها بی نهایت است. اصل این همانی می گوید وقتی دیگری توانسته به چیزی برسد برای من هم می تواند اتفاق بیفتد.

وقتی افراد زیادی توانسته اند با قدرت ذهن به اندام متناسب برسند، خدایا شکرت برای موفقیت دوستانم و خدایا شکرت که برای من هم اتفاق خواهد افتاد.

اگر می خواهم به سمت خوشبختی حرکت کنم باید به نعمت های فراوان اطرافم توجه کنم و شاکر آنها باشم و طعم های بد را رها کنم.

یادمه در سفری که به اهواز داشتیم همسرم از سفرهای کودکی خود تجارب لذت بخشی از یک بستنی فروشی داشت و بارها برای من از آن گفته بود و دوست داشت در این خاطرات لذت بخش مرا هم سهیم کند ولی متاسفانه در آن روز جدول خیابان روبروی آن بستنی فروشی بوی بسیار بدی داشت و  آن موقع تصمیم گرفتم که یا بر تجربه طعم خوشایند آن تمرکز کنم و در خاطره سازی با همسرم شریک شوم و یا بر بوی بد جدول تمرکز کنم و خاطره ناخوشایندی در سفر اهواز برای خودم و همسرم بسازم.

تصمیم اول را انتخاب کردم و الان پس از سالها فقط طعم خاطره سازی خوشایند برای هر دوی ما باقی مانده است.

یا دوست نازنینی که در ایام امتحانات ترم و سختی شرایط باز هم در بازگشت به خوابگاه به درختان و آسمان با لذت و تحسین می نگریست و می گفت چه طبیعت زیبایی و من همان موقع شیفته نگاهش شدم چون خودم تمام مسیر همچنان به برگه امتحانم متمرکز بودم و پاسخهایی که داده بودم و استرس امتحان بعدی و همه اینها تا آن لحظه اجازه نداده بود اصلا زیبایی های اطرافم را ببینم.

دیدن خوبیها و نعمات در هر لحظه از زندگی مهارتی است که باید فرا بگیریم و برای خبره شدن در آن تلاش کنیم چون این مهمترین اقدام برای تغییر زندگی است. همانطور که وقتی بچه ای را به  کاری تشویق می کنیم آن کار را مرتب تکرار می کند تا ما بیشتر خوشمان بیاید و او را بیشتر تشویق کنیم کائنات هم چنین است هر چه بر داشته هایش متمرکز باشیم و برای آنها سپاسگزاری کنیم مجوز استفاده از نعمات بیشتری را بدست خواهیم آورد.

خدایا شکرت که فراوانی و نعمت آنقدر زیاد و بی نهایت است که داشتن من سبب نداشتن و نداری دیگری نمی شود.

هر چه من خوشبخت تر و بهتر باشم فرکانس مثبت تر به جهان می فرستم و جهان برای همگان زیباتر و بهتر می شود و این یعنی تغییر زندگی.

خدایا ممنونم که این همه طعم خوشایند در اطرافم هست و احساسات و روابط زیبا و عاشقانه و محیط زیست زیبا و انسانهای خوش فرکانس و اطلاعات مفید و فراوانی و برکت و اندام متناسب و خوش فکری و خوش زبانی و کتابهای مفید و هزاران هزار خوشی کوچک و بزرگ که آفریده ای و قابلیت استفاده از همه آنها را به من بخشیده ای و فرصت چشیدن این طعم های زیبا را به من عطا کرده ای.

(دیدگاه آرامش عزیز در بخش نظرات)


دستور کار اجرای جلسه هفتم:

۱- تماشای فایل ویدیویی توضیحات جلسه هفتم

۲- تکرار ۵ مرتبه فایل جلسه هفتم (تصویری یا صوتی) تا قبل از ارائه قسمت بعدی

۳- انجام تمرینات مربوط به جلسه هفتم در قسمت نظرات

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.51 از 75 رای

https://tanasobefekri.net/?p=12361
برچسب ها:
169 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار زینب ندرلو
   1403/03/07 10:24
   مدت عضویت: 387 روز
   امتیاز کاربر: 6570 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 907 کلمه

   به نام خدای مهربان

    سلام به استاد عزیزم و دوستان

    وفتی دوره رو شروع کردم با این ایمان که صد درصد نتیجه میده شروع کردم تو نوشتن خواسته هام طبق توصیه استاد تکامل رو رعایت کردم 

   تو جلسه اول که تمرینش این بودکه هدفت از شرکت تو این دوره چیه چند تا خواسته نوشتم و  چون قبلا از دوره زندگی با کمک و انجام تمریناتش نتیجه گرفته بودم با ایمان بیشتری این دوره رو شروع کردم یکی از خواسته هایی که تو شروع این دوره نوشته بودم رفتن به یه سفر بود یه سفری که با همه سفرهایی که رفتم فرق داشته باشه و امروز میخوام بگم این هدف تیک خورد و من هدایت شدم به یه سفر بی نظیر به شهر شیراز و اصفهان

    وقتی تمرین این جلسه رو گفتید دیدم من از خیلی قبل تر داشتم ناخودآگاه این تمرین رو انجام می‌دادمو دقیقا قبل از اینکه به این جلسه برم سفر ما شروع شد 

   چند مدتی بود که فیلم هایی میدیدم از سفر دیگران و خیلی به نکات مثبتش توجه میکردم و همون لحطه به خدا درخواست می‌دادم که منم یه سفر اینجوری میخام

    اون موقع که این اطلاعات رو وارد ذهنم میکردم حتی فکر نمیکردم اتفاق بیافته ولی خوب دیدن اون فیلم ها بهم خیلی حس خوب میدادکه میخام چند موردش رو بگم

    اولین جیزی که برای خودم لذت بخش بود دیدن رنگین کمون بودوقتی اون فایل های سفر رو میدیدم تو خیلی از این ویدئو ها رنگین کمون زیبا تو آسمون بود اون موقع من خیلی این صحنه رو تحسین کردم و تو دلم گفتم چقدر خوب میشد منم یه سفر میرفتم و رنگین کمون میدیم دیروز که داشتیم از سفر برمیگشتیم نزدیکی شهر کاشان سمت چپ آفتاب بود و سمت راست بارندگی و همینجوری آسمون پر بود از رنگین کمان ۳ تا رنگین کمون کنار هم دراومده بودن و واقعا صحنه قشنگی رو شکل داده بودن داشتم لذت می‌بردم و عکس میگرفتم که یهو انگار اون لحطه ای از فایلی که دیده بودم از جلو چشمم رد شد و خداوند بهم یاد آوری کرد شاید تو خواسته ات یادت رفته باشه ولی من یادم نرفته و من دقیقا تو فصلی و روزی به سفر هدایت شدن که این تجربه رو داشته باشم

    این  اتفاق ایمان من رو بیشتر کرد که تو به خواسته ات توجه کن در زمان درستش بهت داده میشه 

   یه تجربه دیگه اینکه من همیشه فکر میکردم سفر با بچه کوچیک خیلی سخته و وقتی پسرم کوجیک بود اصلا سفر طولانی مدت نرفتم ولی این نگاه رو تغییر دادم و گفتم میشه با بچه کوجیک هم سفر رفت و دخترم ۳ سالشه و یه تجربه خیلی خوب برام رقم خورد حتی یادمه فایلهایی میدیدم که طرف با بجه کوچیک رفته سفر و بهش خیلی خوش گدشته و خدا رو شکر به ما به حدی خوش گدشت تو این سفر که حد نداره و اتفاقا دخترم سفر رو خیلی لذت بخش تر کزد با شیرین کاری هایی که کرد آنقدر تو مسیر خندیدیم و لدت بردیم که حد نداشت

    عید وقتی اطرافیانم میشندیم رفتن سفر به جای حسادت،که قبلا این کارو انجام میدادم،ایندفعه تحسین میکردم و میگفتم اگه یکی تونسته بره پس یعنی منم میتونم برم فک‌نمیکردم شرایط به این زودی جور بشه و منم برم سفر چون  الان چند سالی میشد سفری چند روزه نرفته بودیم ولی من اون موقع که دیدم نزدیکانم به شیراز سفر کردن گفتم حتما ما هم میریم و این یه نشانه است از طرف خدا و حالا که دارم مینویسم این کامنت رو طعم سفر رو به صورت واقعی تو زندگیم تجربه کردم الهی شکرت

    آنقدر این طعم رو مزه مزه کرده بودم که آخر تو واقعیت هم تجربه کردم و این جلسه برام اهمیت قانون توجه رو پر رنگ تر کرد و بیشتر باور کردم که من مسئول صد درصد زندگی خودم هستم 

   قبلا همش گلایه میکردم که هیچی از زندگی نفهمیدم نه یه سفری نه یه شرایط مالی خوب و…اما ‌وقتی فهمیدم من خودم مسئول تمام اتفاقات زندگیم هستم گفتم چرا هی گلایه کنم با تمریناتی که انجام میدم توجه ام رو میبرم رو خواسته اگر جواب داد ادامه میدم و اگر جواب نداد رهاش میکنم و امروز با ایمان میگم جواب میده 

   الان که برمیگردم به عقب نگاه میکنم میبینم یه سری کارها میکردم و به سری ورودی ها می‌دادم که توجه ام رو برد رو خواسته و باعث شد تو زندکی تجربه اش کنم و

    نکنه یمهمی که گفتید اگر دارید طعم بدی رو تجربه می‌کنید برای اینه که واکنشتون به اون طعم خوبی که می‌خواهید خوب نیست 

   من دارم طعم نبود پول رو تجربه میکنم دلیلش اینه که اگر کسی رو میبینم که آزادی مالی داره واکنش خوبی بهش ندارم حسادت سراغم میاد که چرا اون داشته باشه و من نداشته باشم و شروع میکنم به تخریب موفقیت اون فرد 

   پس چه اتفاقی برام میافته؟

    چون توجه ام رو اون نکات ،خودم آزادی مالی رو تجربه نمیکنم ولی وقتی بتونم مثل سفر ،کنترل کنم ذهنم رو و بگم اگراون تونسته به این حد از آزادی مالی برسه منم میتونم قطعا هدایت میشم به یه سری قدم ها که منم تو زندگی واقعیم تجربه کنمش

    امروز داستان سفر ما ایمان من رو به انحام این تمرینات بیشتر کرد چون من تو داستان سفر نمیگم صد درصد ولی درصددزیادی تونستم ذهنم رو کنترل کنم و وقتی میدیدم کسی رفته سفر تحسین میکردم و به خودم میگفتم اگر اونا رفتن حتما منم میزم و این نشانه است و

    حالا کاریکه باید بکنم تو طعم هائیکه دوستشون ندارم باید توجه ام رو ببرم رو طعم هایی دوست داشتنی و باور‌کنم برای منم میشه با چطوری و چگونه اش کاری نداشته باشم

    واکنش هامو باید درست کنم و این درست کردن واکنش ها به تغییر دیدگاه من بستگی داره

   وقتی میگم یکی تونسته پس  منم میتونم دیگه واکنش حسادت نیست بلکه تحسین

    با امید و اشتیاق بیشتری این تمرینات رو ادامه میدم و ایمان دارم صد در صد نتیجه میده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار rastegar.moradzadah
   1402/12/25 17:33
   مدت عضویت: 1237 روز
   امتیاز کاربر: 6702 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,380 کلمه

   بنام خالق طعم های بی نظیر

   سلام خدمت استاد گرامی ودوستان هم مسیرم در  دوره فوق العاده زندگی با طعم خدا

   آنچه در زندگی تجربه می کنیم حاصل تمرکز وتوجه قبلی ما به مساعل وشرایط روزمره می باشد

   ♦️تغییر زندگی فقط وفقط با تغییر شرایط فعلی امکان پذیر است 

   ♦️برای تجربه تعقیر زندگی مهم ترین موضوع پذیرش مسعولیت شرایط فعلی است

   اگر می خواهم وارد مسیر تعقیر زندگی شوم باید در ابتدا مسعولیت صد درصد شرایطی فعلی زندگی خودم را به عهده بگیرم واین پذیرش فقط به حرف نباید باشد باید در ابتدا در افکارم وبعد در رفتارم وسپس در عملکردم نمایان باشد وقدم اول این است که راجب شرایط امروزم گله وشکایتی نداشته باشم وهیچ کس را مقصر این وضع موجود ندانم چون کسی که قبول دارد خودش مسعول زندگیش است دیگر گله وشکایتی نمی کند چون اگر کمی وکاستی هست خودش را مقصر می داند نه خانواده وجامعه وکشور و…….. 

   تصور خیلی از ماها این است که اگر با دیگران درد ودل کنیم ودرمورد مساعل ومشکلات زندگی باهاش مشورت کنیم  سبک می شویم وشاید کمکمی هم به بهبود شرایطی که در آن هستیم بکنیم چیزی که خود من خیلی به آن عمل می کردم اما غافل هستیم از اینکه با این درد ودل کزدن وصحبت راجب شرایط زندگیمان باعث تشدید تمرکز برا اون شرایط می شیم و با تمرکز به روی اون مسعله توجه به آن بیشتر می شه واین توجه رو به جهان هستی اعلام می کنیم وجهان هم در روزهای دیگر باز همان شرایط را برایمان تکرار می کند 

   بنابرین اگر می خواهیم شرایطی که در اون هستیم رو تعقیر بدیم باید صحبت کزدن راجب امروز و اتفاقات وشرایط زندگی الان را متوقف کنیم وحتی به آن فکر هم نکنیم چون فکر کردن تاثیر بیشتری دارد

   من سالها فکر می کردم این درد ودل کردن با دیگران کمک می کنه با هم فکری با طرف مورد صحبتم راه حلی برای مشکلم پیدا کنم یا وقتی دلم از چیزی گرفته یا از شوهرم ناراحتم یا از مریض شدن وناراحتی دخترم خسته شدم با درد ودل کردن مقداری سبک بشم اما هیچ وقت با این روش مشکلات من حل نشد وسبک هم نشدم تازه همیشه نگران این بودم که طرف حرفمو برای کسی نگه با این کار باعث می شدم همه راجب من یا همسرم یا دخترم حرف بزنن ونظر بدن وبه قول خودشون راه حل بدن واین اوضاع رو بدتر می کرد که بهتر نمی کرد تاره اگه چیزی هم می شد نزدیک ترین افراد زندگیم بهم طعنه می زدن وبه روم می آوردن واین بیشتر باعث مشکلات وخودخوری واعصاب خرابی من می شد برای همین خیلی وقته تصمیم گرفتم راجب مساعل زندگیم باکسی درد ودل نکنم البته من نمی دونستم چطور این کار باعث می شه  شرایطم بدتر بشه وادامه دار بشه فقط برای اینکه دیگه حرف وحدیثی نشنوم این کار رو کزدم که خدا رو شکر خیلی برام نتیجه داد والان خیلی آرامشم بیشتر شده

   چطور به صورت خودبه خودی شرایط زندگی تعقیر می کند:وقتی ما فکر کردن وتوجه به شرایط زندگی امروز مان را متوقف می کنیم ودر عمل به آن بی تفاوت می شیم ودر مقابل به شرایطی که دوست داریم تجربه کنیم توجه نشان می دهیم به طریق مختلف  عملا در روزهای آینده بجای تجربه گذشته شرایطی را تجربه می کنیم که در حال حاضر به آن توجه می کنیم یعنی شرایطی که دوست داریم 

   همیشه شاهد بودیم افراد ثروتمند هر سال ثروتمند تر شدن وافراد فقیر فقیرتر می شوندواین فقط به این خاطره که  افراد ثروتمند فقط توجهشان به شرایطی هست که باعث ثروت اونها شده وهر لحظه دارن به اون  توجه می کنن برای همینم داعم در حال تجربه آن هستند ودر مقابل افراد فقیر فقط به وضع کنونی که دارن توجه می کنن در حال گله وشکایت از شرایط هستند وراجب درآمد ومشکلاتشون با دیگران صحبت می کنن من این موضوع رو تو زندگی پدرم وعموم مشاهده کردم یادمه از وقتی بچه بودم همه می گفتن مگه اینا دوتا برادر نیستن چرا یکی شون اینقد  دارایی جمع کرده واون یکی فقیره من الان فکرشو می کنم می بینم دلیلش این بود بابام همیشه آدم شادی بود هرکسی ازش کمک می خواست بهش کمک می کرد بدترین حادثه ها برامون اتفاق می افتاد ضررهای هنگفت می کرد اصلا خم به ابرو نمی آورد وبدش می اومد ماهم نارحت بشیم همیشه ایده های خوب به ذهنش می رسید وخدا رو شکر روز به روز وضع مالیمون  بهتر وبهتر می شد تا الان بعد چندین سال هر سال بیشترم می شه ولی عموم همیشه در حال گله و شکایت بود زنش از خودش بدتر هربار ازش چیزی می پرسیدی فقط ناله می کرد همیشه کسل و ناامید بودواونقد  حسرت زندگی مادرم رو می خورد که ماهم که بچه بودیم متوجه می شبدم والان بعد این همه سال هنوز شرایط زندگیشون هیچ تعقیری نکرده ودر بعضی زمینه ها بدترم شده

   خداوند سیستم جهان هستی را برای تداوم جریان زندگی انسان ها منظم واز روی برنامه ساخته وبی نقصه واینجور نیست راجب کسی ضعیف یا ناقص عمل کنه اما به صورت شخصی نیومده نحوه استفاده همه رو کنترل کنه همه رو ثروتمند کنه 

   نحوه استفاده از این سیستم به عهده خود انسان هاست هرکس هر طور که بخواهد می تواند از آن به نفع خودش یا ضرر خودش استفاده کنه 

   می خوای ثروتمند باشی باید شرایط الان رو تعقیر بدی وتوجه ات رو بدی به اون شرایطی که می خوای واز روی شرایطی که نمی خوای برداری وراه دیگه ای نداری

   خداوند بی نهایت طعم خوشمزه ودل چسب را در جهان خلق کرده  هرکسی از وقتی که پا به این دنیا می گذاره حق داره هر نوع طعمی را تجربه کنه وخداوند این حق رو برای همه  انسان هاقاعله  فرقی نمی کنه چه جنسیت یا دین یا نژاد یا مذهبی داری خدا برای همه خداست واین خدا رو هرطور دوست داری می تونی برای تجربه خواسته هات همراه خودت کنی کافیه قانونش رو بلد باشی

   زندگی زیباست ای زیبا پسند زیبا اندیشان به زیبایی رسند از وقتی این فایل رو دیدم به این بیت شعر خیلی دقت کزدم ومعنیش توی این بخش تمرینات خیلی واضحه اگه به دنبال تجربه طعم های خوب توی زندگیمون هستیم باید چشم زیبا بین داشته باشیم دنبال خوبی های دنیا باشیم واون بخش ناز زیبا رو ندیده بگیریم تا هرآنچه خوبی هست را به سمت خود جذب کنیم وبه زیبایی برسیم

   من این چند روز که دنبال خریدهای عید بودم تمرینم رو انجام دادم تا جایی که هواسم بود ونتجه فوق العاده رو دیدم چند مدل لباس بود توی اینستا چند وقته دوست داشتم بخرم اما نمی تونستم به سایتش  اعتماد کنم می ترسیدم اندازه نباشن برای همین همش بهشون توجه می کزدم ومیگفتم طعم پوشیدن این لباس ها چقدر لذت بخشه چقدر زندگی با این طعم پوشش زیباست ویه کیف هم بود که هرچی به همسرم گفتم سفارش بدم می گفت جنس هاشون اونجور که می گن نیست تا از نزدیک نبینی که فایده نداره

   من همش به کیف ها توجه می کردم ومی گفتم خدایا شکرت چقدر زندگی با طعم داشتن همچین کیف هایی دلچسبه 

   شاید باورتون نشه دخترم خواست ببریمش یه شهر دیگه که خیلی فاصله کوتاهی با ما داره در حد بیست دقیقه با ماشیین اونجا یه مرکز خرید داره وخیلی بزرگه ما فقط دنبال اون چیزایی می گشتیم که دخترم خواسته بود ولی یهو توجه ام به یه مغازه جلب شد گفتم بزار برم داخل شاید باورتون نشه همه اون لباس هایی که توی اون پیج تبلیغ می کزد توش بود با هر سایز  و رنگی که بخوای حیرت کرده بودم به فروشنده گفتم اینو می خوام اینو می خوام وکلی لباس بردم تو اتاق پرو ولی جلو آینه اشکم سرازیر شد گفتم خدایا من این همه سال کجا بودم تو کجا بودی من فقط چند روز تمرین رو انجام دادم وتو اینقد نظم جهان دقیقه نتونستم اشکمو کنترل کنم وروز بعد هم کیف مورد علاقم خریدم وچقدر هم شیک وسبک و زیباست ومن هربار نگاهم به خریدهام می افته فقط سپاسگزاری می کنم

   زندگی با طعم داشتن لباس های شیک چقدر زیباست

   زندگی با طعم داشتن یه کیف شیک چقدر یباست

   زندگی باطعم داشتن یه خانوده همراه چقدر لذت بخشه

   زندگی با طعم داشتن یه همسر سخاوتمند چقدر زیباست

   خدایا شکرت زندگی با طعم تناسب اندام رو دیدم در اطرافم خدایا شکرت اینقدتناسب اندام زیاده وچقدر 

   خوشحالم از این خواسته من در دنیا به فراوانی هست مطمعنم منم تجربه اش می کنم

   خدایا شکرت چقدر در دوره زندگی با طعم خدا بودن هیجان داره ولذت بخشه خدایا شکرت برای این سایت برای این استاد عزیز واین دوره گرانبها

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار رویا سعیدی
    1403/02/09 10:34
    مدت عضویت: 207 روز
    امتیاز کاربر: 1415 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 141 کلمه

    به نام خداوند یزدان،سلام خدمت دوستان گرامی واستاد عزیز،خدایا شکرت که مرا در این مسیر قرار دادی،هیچ کس مسئول وضعیتی که من در آن هستم نیست،من تعهد میدم که از این به بعدخودم مسئول تمام جنبه های زندگی ام هستم ودیگر در مورد مسائل زندگی ام با دیگران حرف نمیزنم وگله وشکایت نمیکنم،سیستمی که خداوند خلق کرده برای همه انسانها یکسان است ومن از این سیستم به نفع خودم وبرای تغییر زندگی خودم استفاده میکنم.خداوند بینهایت طعم های خوب ودلچسب در این دنیا قرار داده ومن متعهد میشوم که دنبال طعم های خوب باشم وخودت راهنمای من هستی،خدایا شکرت بابت سلامتی وتناسب اندام وحال درونی خوب وشاد،خدایا شکرت برای داشتن دوستان خوب وعالی،خدایا شکرتبرای خانه های زیبا وبزرگ که خیلی وجود دارد وزندگی در این خانه خیلی دلچسب است، خدایا شکرت که تو را دارم وشکر   شکر     شکر 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 24 کلمه

     سلام و درود
     لطفا در نوشتن دیدگاه دقت کنید
     به اشتباه دیدگاه خود را در پاسخ به دوست دیگری ثبت کرده اید
     با تشکر

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/11/29 20:10
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 737 کلمه

   سلام برخالقی بی همتایی هستی. 

   سلام آقای عطارروشن. ودوستان هم‌مسیر 

   وفتی به. شرایط این زمانم  فکرمی کنم که به  چه شکل هست اول کلی رضایت دارم که تومسیر فبلی نیستم دارم به افکارم. اگاهی بهتری رو  هدیه. میدم بعد برای آینده خودم  کلی افکارخوب چیدم کلی هدف دارم‌که با تلاشم تومسیردرست به شکر خداوند به همون درزمانی که باید اون دریافت کنم‌ خواهم رسید چون دریافتم که مراحل رشد  آرام ارام به پیش میره یی شی نمشه اون رشد شکوفایی رد به‌دست آورد  اگه به دست بیا خیلی کمک کننده نیست مثل فردی که هیچ شناختی از کاری نداشته باشه کلی پول بهش داده بشه برای رشد اون‌کاره اون فرد حتما اون‌ پول رو به هدر خواهد داد اگه اون‌ مراحل  رشد در رابطه  با همون  کاره رو آموزش  ندیده  باشه 

   مثل خودم‌ من‌ تا. امروز حدود ۳۸۵ روز  هست روارد سایت شدم‌ اویل شروع کردم  به یادگیری همون مراحل رسد رواصلا تو ذهنم نبود فقط امد یاد بیگرم برم برای خوام انجام بدم‌. وفتی که هم ۱۲ گاه رو طی کردم  و هم۰۰ ۱قدم رو تازه دریافت که کاره من‌ با این شکل به پیش  نخواهد رفت چون برای برطرف کردن این‌ مشکل به شکل  کلی اول باید ریشه یابی کنم‌ که چطور اصلا به وجودا مده چطور من‌ به  این وضعیت رسیدم  خوب این زمان نیازداشت که من اول یادبگیریم‌که چطوراصلا من یی فرد نامتناسب شدم‌  پس آموزش دریا فتم‌که چطور رفتار عمل کنم که ارام ارم اول اون متوقف کنم‌ که چاقتر نشم وبازم یاد گرفتم بعد توقف اون ارام ارم به کم شدن وزنم توطی ه زمان اون چندین سال فکرکنم عجله رو نداشته باشم جون من دارم مراحل رشد رو طی میکنم‌که این اضافه وزن تو بخش اول به همین شکل به من رسبد با کلی حس بد هی به همه تعریف کردم‌کخ دارم هی رژیم میگرم هی ورزش میکمم که لاطعربشم ازداشتنش هم کلی شکایت داشتم ناراحت بود که چرا من تواین وضعیت هستم حال که مراحل رشت توبخش جاقی رو دیگه به شکر خداوند ندارم باید مراحل رشد تو بخش لاغری رو دارم طی میکنم خوب باید تومسی رو طی کنم‌ که رشد تو بخش لاغری هم به شکل پله به پله به پیش بره اولین کاره صحبت نکردن  مسبر رفت حرف نزدن به هیچ کسی درباره این‌ مسیر دوم که کمک کنده نیست 

    تلاش برای  کسب اگاهی اون با حس خوب  و مراحله رشد ارام ارم به پیش خواهد رفت وفتی به نتیجه برسم کل مسبر رشد رو بی کم‌ کاست طی کردم من دوستانی تو این‌ مسبر دارم‌ آنها هم مثل استاد طی زمان جندین سال به وزن دلخواهشن رسیدن و این وزن براشونز به شکرخداوند باقی مونده  هنوز تو مسبر هستن‌ که چند کلیویی رو هم که اضافه داران  رو از دست بدن  و تازه ادامه بدن که وز نشون تا اخر عمر  براشون باقی باشه خوب این مراحل روبه شکل خوب طی کردن‌ که به نتیجه رسیدن من‌. یی سال از این مسبر. رو طی کردم‌ همون مسبری که افراد فبل طی کردن من تازه مسبراین مسبر هستم‌ انتطار اون رشد به شکل همون افرادی که چندین سال هست رونداشته باشم  من باید زمان دفت بزرام‌ همون نتیجه شاید بهتربی رو. هم خواهم داشت پس اول مسیر رشد رو طی کنم‌ کم کم به شکل  لاغر شدن و عطر طمع  لاغری رو به زندگیم‌ میزنم 

   من طی این همه سال کل زندگیم  تو بخش اول نا متناسب بودن طی شد حالا برای برکشتکتومسبردرست کلی زمان میزارم آگاهی کسب میکنم توهرمسبرکه باید اون تغییر بدم‌ کاره میدکنم‌ توبخش لاغری تو بخش شناخت خداوند وتوربخش استقال مالی ورابطه خوب هربخش رشد مخصوص خودش روطلب میکنه پس برای هم ه این‌ موارد احتیاج به زمان داره رشد بشه ازاون طی مسیر تجربه کسب بشه برای بهتر اجرای کردن یادگرفته تو هر  شرایطی که هستم تازه دریافتم‌ صبح بهتر پتوانم  انجا م بدم ولی بازم این دلیل نمیشه که کارم رو  اگه تواون زمان نشد انجام بدم تو هر زمان دیگه اگه وفت شد کم کاری نکنم انجام بدم  باید فقط به هدفم فکرکنم 

   تازه بابدکلی توزندگیم تغییر ایجاد کنم‌ که بتوانم از یاد گرفتم توجه  تمرکز تو بخش جدید  بهره ببرم‌ که بشه  مسیر  تازه  با عمل کردی تغییر دادن شده پس دریافتی هم‌ تناسب هست نه مسبر فبلی من چون کل مسبر رو عوض کردم پس دریافتی هم‌. اول با عطر طمع بهتری خواهد بود تو مسیر خداشناسی هم اون عطر  بهتری از شناختش به زندگی خواهم زد که دریافتی من با کیفت بهتری به من میرسه 

   خدا پشت. وپناهتون. یا حق حق نگه دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الی
   1402/11/05 01:58
   مدت عضویت: 157 روز
   امتیاز کاربر: 6390 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 282 کلمه

   سلام سلام به خدای که تو زندگیم طعم خوش  بودنش رو در لحظه لحظه زندگیم با تمام وجود حس میکنم و میچشم. 

   سلام به استاد عزیز که شکر خدای که طعم خوش و خوشمزه این فایل شمارو به من چشاند در ساعت ۲ نصف شب به فایل شما گوش کردم 

   و از،همین لحظه به دنبال طعمی در این صحنه زندگیم کشتم .

   ۱،اولین طعم زندگی من با شنیدن فایل شما .طعم صدای نفس های همسرم که شکر خدای من زندگی با این طعم لذت بخشه شکرت خدای من 

   ۲، نگاهم به اتاق دختر و تخت دخترم افتاد .طعم بودنش در زندگیم و آرامشی که در خوابش هست بهترین طعم زندگی من شکر خدای بزرگم 

   ۳،فکرم به دخترکی که امروز،این فایل رو بهم پیشنهاد دادو طعم بعدی این دخترک خوش قلبی که من رو با سایت شما آشنا کرد شکر خدای که صداش کردمو و منو تو راهش قرار داد طعم و مزه زندگی عالی شکر 

   ۴ خدایا طعم آرامش و سکوت و صدای باران خیلی لذت بخش درونم طعم و بوی تورو گرفته تو این ساعت زندگی با طعم خدا قشنگترین طعم بوی خوبی داره من عاشق خرما و گردو کنار همم زندگی با تو طعم خرما و گرو میده .دوست دارم خدای من 

   تعهد میدم که لحظه لحظه ساعت‌های که میگذره دنبال طعمی باشم که تو درون اون باشی و راهنمای راه من 

   دنبال طعمی که بوی تو و بهشت زندگی من رو بدهد 

   طعم شیرین  خیلی شیرین دیگه که خوردن غذای گربه ای که هر شب و صبح به پشت واحدمون براش غذا میزارم و از،سرما پناه میاره پشت در واحد که گرم باشه خیلی شیرین هم برای من هم دخترم که عاشق حیوانات.شکرت خدای من شکر 

   ممنون از استاد عزیز و مثال های قشنگی که زدید شکر که هستید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Reza
   1402/08/29 18:31
   مدت عضویت: 479 روز
   امتیاز کاربر: 19536 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 725 کلمه

   حدود یکسال هست من با این سایت آشنا شده ام و این مسیر پاداشی عظیمی بود برای من از طرف خداوند،با اراده خداوند سیگار را ترک کردم بعد ۱۷ سال کسی روزی ۲ پاکت سیگار میکشید و بقول خیلی سیگار را میجویدم و از خدا خواستم که بهم پاداش بدهد و این سایت این مسیر را برایم قرار داد و از روزی که در این مسیر هستم شگفتی پشت شگفتی برایم داره انجام میشه در کاری بودم که روزی ۱۲ ساعت با حقوق اداره کار و فقط کار میکردم تا بتوانم فقط زنده باشم و کرایه خونه پرداخت کنم و بتوانم زندگی کنم ولی به این باور رسیده بودم که انتخاب خودم هست و قبولش کردم پس از تک تک لحظاتم استفاده میکردم برای ارتقای خودم،و ذهنم را پرورش میدادم ،آرزوم شده بود که بتوانم یک شب راحت بخوابم بدون استرس اینکه چه ساعتی بخوابم کی بیدار شوم و به کدوم یک از کارهام برسم ولی مصم شدم که زندگیم را دوباره خلق کنم اولین هدفم این بود که به شغل قبلیم برگردم که همه لحاظ نسبت به این شغل امکانات و زمان بیشتری در اختیارم قرار میداد و حقوقش هم ۳ برابر این یکی بود بعد ۳ یا ۴ ماه درخواست به کار شدم و به شغل سابقم با ارتقای سمت و حقوق بالاتر رسیدم در یان مدت ۹۸ درصد از بدهی هام پرداخت شد الان هر چی میخوام بخرم فقط نقد کلی امکانات به زندگیم اضافه شد وقتی میخوام برم خرید با ذهنیت ثروتمند میرم روابطم با همسرم به حد شگفتی رسید به مسیرهایی هدایت شدم که اگر میخواستم تک به تک برای اونها وقت بذارم و انرژی مصرف کنم معلوم نبود چقدر زمان میبره و ایا عمل میشه یا نه ولی اتفاقات درونی و کاملا مشهود برام هر روز اتفاق می افته که برام معجزه قلمداد میشه و سجده شکر به درگاه خدا میارم.این طعم هایی بود که چشیدم و چه موضوعی باعث شد که داستان این اتفاقات را بازگو کنم البته از لحاظ وزنی هم میتوانم بگویم که ۴۰ کیلو وزن کم کردم با افتخار و سوپر شگفتی ساز خودم را میدانم از خدا خواستم که مبلغ ۱۰۰ میلیون از خزانه الهیش به حسابم واریز کنه برای ایمپلنت دندونها و ماهانه خدا بهم ۵۰ میلیون درامد به حسابم علاوه بر هر مهارت و کاری که دارم به حساب واریز بشه و بهم داده بشود،این یکی از خواسته های جدیدم هست و دارم باورهاش را مسازم الگو براش میارم و خیلی راحت ذهنم هم همراستا برایم مثال میاورد ولی یه جاهایی هم داشت زیر ابی میرفت که مچش را گرفتم که میگفت با این حقوق باید این کارها را انجام بدی بازم نمیشه ولی یه لحظه خدا هدایتم کرد و گفت مگر از من نخواستی پس چه حساب کتابی میکنی بزارش به عهده من و من برات انجام میدم.و در تایید درخواستم دیشب داشتم با خانومم صحبت میکردم و بهم گفت یکی اشناها مبلغ ۱۵۰ میلیون نیاز داشتن و اونها در مدت ۸ ماه باید این پول را فراهم میکردند که بعد فکر کنم یکماه این پول به حسابشون واریز میشه و بسیار برام باعث خوشحالی شد که اول از همه اونها چقدر زیبا و راحت کارشون حل شد و باز برام واضح تر شد که خدا چقدر قشنگ کارها را میچینه و هر چی بخواهیم برامون فراهم میکنه و میگه فقط از من بخواهید چیکار دارید از کجا و چطوری و شکر گذار خدایم شدم که ان چیزی را که خواستم تایید کرد اونم اینطوری که اون مبلغ برلی ۲ خواهر بود که ۵۰ میلیون به حساب یکیشون و ۱۰۰ میلیون به حساب دیگری و دقیقا درخواست من هم همین هست ماهانه ۵۰میلیون خدا بهم بده و ۱۰۰ میلیون هم که الان بتونم ایمپلنت انجام بدهم و خدا بسیار روزی دهنده و جواب دهنده سریع هست و درخواست مرا تایید کرد و مهم اینه که من تمرکزم را بذارم با وسعت و پذیرش خودم و تلاش برای گسترش خودم از لحاظ ذهنی و از همین الان هم هدف ها و درخواست های بعدیم را هم مشخص کرده ام و اینها پایه های موفقیتی هست که دارم میسازم و هر بار بهشون رجوع میکنم و به خودم یاداوری میکنم ببین چقدر زیبا انجام شده و داره میشه همه اینها درخواست های خودم هست و خدا به زیبایی داره برام انجام میده با قدرت و توانایی بیشتر حرکت میکنم و هر لحظه خدایم را شاکرم برای تمام نعمت هایی که برمن بخشیده و مرا هر روز میافزاید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Zahra
   1402/07/17 11:14
   مدت عضویت: 321 روز
   امتیاز کاربر: 6770 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 378 کلمه

   سلام به همه دوستان 

   هر بار که در مورد مشکلاتم با دیگران صحبت کردم حس می کردم که سبک تر شدم چون اون فرد با من همدردی میکرد و من تو دلم میگفتم که چقدر خوبه من فقط این مشکل رو ندارم و برای اینکه بیشتر این همدردی رو داشته باشم با کسی هم صحبت میشدم که مشکل من رو داره، مثلا اگه از نداشتن خونه شاکی بودم با کسی در این مورد حرف میزدم که خونه نداره

   خوشبختانه من از اخبار مخصوصا بعد کرونا خوشم نمیاد چون باعث شده بود تا افسردگی بگیرم اما حالا که هیچ اخباری رو چه تلویزیون چه کانالها دنبال نمیکنم حس میکنم دنیا بهتر شده، دیدن فیلم ها رو هم خیلی کم کردم مخصوصا فیلم های سینما خانگی که همش خیانت و مشکلات رو نشون میده واقعا اعصابم رو ضعیف کرده بودن

   از طعم های که دوست دارم تو زندگیم تجربه کنم آرامش داشتن بود از اطرافیانم یه خانومی هست که با اینکه مشکلات خیلی زیادی داره اما یه آرامشی تو حرف زدنش حتی راه رفتنش هست که ناخوداگاه بهم آرامش میده و اصلا اهل گله و شکایت نیست یا خاله شوهرم با اینکه نابینایان و تنها هم زندگی می‌کنه اما هر بار که باهاش هم کلام شدم از خوبی اطرافیان گفته، رضایت از  زندگیش گفته، خدایا شکرت طعم آرامش چقدر عالی هست

   طعم سلامتی رو دوستدارم تجربه کنم و پدربزرگ و مادربزرگم با اینکه نزدیک ۱۰۰ سال سن دارند اما سالم و سلامت بدون اینکه محتاج دیگران باشم دارن زندگی میکنن، خدایا شکرت به خاطر طعم سلامتی و چقدر این طعم عالی و دلنشین هست

   طعم موفقیت در کار رو خیلی دوست دارم تجربه کنم و یکی از افرادی که موفقیتش رو تحسین می کنم استاد شما هستید و چقدر تجربه کردن این طعم عالی و بینظیر هست

   طعم ارتباط خوب با خانواده ام رو دوست دارم تجربه کنم این طعم رو به وفور در اطرافیانم دیدم و چقدر این طعم نشاط بخش هست

   طعم خونه دارشدن که به وفور در اطرافیانم که همسن و سال ما هستند خونه شدن خدایا شکرت به خاطر این طعم شیرین 

   طعم لاغری رو خیلی دوست دارم تجربه کنم خدایا شکرت این طعم چقدر گواراست

   خیلی از طعم های دیگه رو هم می‌خوام تجربه کنم و از این به بعد در دور و اطرافم دقت بیشتری می کنم تا اون طعم ها رو ببینم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/06/24 22:11
   مدت عضویت: 312 روز
   امتیاز کاربر: 9605 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 688 کلمه

   به نام شاهِ خوش طعمِ هستی❤️❤️❤️

   زندگی زیباست ای زیبا پسند/زنده اندیشان به زیبایی رسند/آنقدر زیباست این بی بازگشت/کز برایش می‌توان از جان گذشت.❤️

   سلام استاد جان. واقعاً زندگی باطعم استادی خوش بیان وآگاه که زیباترین لبخندِدنیا رادارد چقدرلذت بخشه وخداراشاکرم که من این نعمت رو دارم. ❤️

   شکرگزاری قویترین و لذت بخش ترین طعمِ خداوند است که باعث گسترش جهان هستی می‌شود. 

   بقول استادم شکرگزاری یعنی راضی بودن ازهرآنچه که هست وچقدرلذت بخشه که این حسِ رضایت رو با تحسین و تعریف وحس خوب و اشتیاق ادغام کنی واین معجونِ جادویی و پُر قدرت رو بخوردِ جانت دهی تا به راحتی تورو به خواسته ات برسونه

   این خیلی عالیه که ما میتونیم از منوی خدای مهربان هرچی رو دوست داریم انتخاب کنیم. فقط کافیه با احساس خوب وشکرگزاری و توجه به نمونهٔ خواسته مون،درمحیط بیرون،طعم اونو به خدا سفارش دهیم ودر این کار استمرار داشته باشیم

   ذهن ما اصل رو از بدل تشخیص نمیده پس وقتی نمونهٔ خواستمونو می‌بینیم باید جوری با احساس خوب شکرگزاری کنیم که انگار مالِ خودمونه اینجوری خدا متوجهٔ آرزوی ما میشه و ما را آرام آرام میبره در مدار خواستمون و مادر واقعیت اونو تجربه میکنیم 

   استاد من عاشقِ تمرین عملی هستم چون با آن خیلی بهترآگاهیهارو درک میکنم من برای توجه به لاغری از تمرین عملی استفاده میکنم و در محیط بیرون همش میگردم دنبال آدمای لاغر وتوی ذهنم تحسینشون میکنم ومیگم به‌َ بهَ چقدر لاغری لذت‌بخشه چقدر زندگی باطعم لاغری زیباست نوش جونتون باشه این لاغری خدایا شکرت که من هم در مسیر دریافت این طعم شیرین هستم…

   چندبارِ اول میگشتم تا ازتوی آدمای چاق یه آدم لاغر پیدا کنم اما بعداز یه مدت که این تمرین برام عادت شده است،الان همهٔ آدمایی که میبینم از کوچیک تا بزرگ لاغرند یعنی برعکس شده و من الان میگم خدایا این همه آدم لاغر قبلاً کجا بودند؟ واین نشون میده که تمرین عملی خیلی قدرتمند و تاثیرگذاره. 

   یه تمرین عملی دیگه که خیلی دوستش دارم اینه که وقتی از خانه خارج میشم از دمِ در خونه شروع میکنم به شکرگزاری وتوجه به زیبایی ها اول بابت خودم شکرگزاری میکنم و میگم: خدایا بابت زندگی با طعم دوست داشتنیِ خودم که میتونم این همه زیباییهای 

   لذت‌بخش رو احساس و تجربه کنم چقدر با شکوهه چقدر رنگ آبی آسمون خوشرنگه خدایا شکرت بابت این نسیم خنک و روحنواز شهریور ماه خدایا شکرت  بابت رقص قاصدک ها درهوا و بوی خوش رب خانگی و عطر کلوچه محلی وبازی این پسر بچه ها با توپ. چقدر گلهای این بلوار خوشبو وزیباست خدایا شکرت که منو درهمزمانیِ دیدن این زیباییها قرار دادی چقدر رنگ بندیِ طبیعت قشنگه خدایا سپاسگزارم بابت نقاشیِ زیبا و زنده ای که من در حال تماشا کردن و قدم زدن در آن هستم بَه بَه چقدر ترکیب این خانم لاغر با لباس شیکی که پوشیده چشم نوازه خدایا شکرت که من هم درمسیر دریافت طعمِ تناسب اندام هستم چقدر طعم لبخندِ این دختر بچه شیرینه چقدر صدای خوانندهٔ خیابانی دلنوازه خدایا عاشقتم که تمامِ وجودمو تماشاچیه این خلقت های زیبایت کردی چقدرچیدمان میوه های این مغازه به روزه چقدر طراحی نمای این ساختمان شیک و مُدرنه چقدرآهنگ نبض زندگی خوش صداست و این پیام رو به ما میده که زندگی به زیبایی درجریانه خدایا شکرت که این همه زیبایی وحسِ خوب رو در جام وجودم ریختی خدایا شاکرم بابت سلامتیم نفس کشیدنم حسِ خوبم مشتاق بودنم الهی شکرشکر… 

   وقتی برمیگردم خونه، هم لذت بردم از دیدن این همه زیباییها  هم بهترین خرید رو داشتم. 

   تازه توی خونه هم با ادامهٔ شکرگزاری،چقدر کارام سریع انجام میشه چقدر زندگیم تمیز وخوشگل میشه چقدرغذایم خوشمزه میشه و چقدر آرامش و اتفاقات بهتری رو تجربه میکنم

   خدایا شکرت که لذت میبرم از طلوع آفتاب که شروع کنندهٔ بازیه جذابه زندگیِ منه وچه طعمِ مَلسی داره غروب آفتاب که نویدِ ثبتِ یک روز زیبا وخوش طعم رو در کارنامهٔ زندگیه من میده

   خالقا زندگی با طعم قلمی که زیباترین احساسات منو ثبت میکنه چقدر هیجان انگیزه 

   خدایا عاشقانه‌سپاسگزارم که بهشتِ کوچکِ مرا هر لحظه توسط جهان هستی گسترش می‌دهی 

   من باتمرین شکرگزاری خیلی حالم عالی میشه و احساس میکنم تمامِ نعمت‌ها و زیبایی‌های جهان مشتاقند که همنشینِ حال خوش و زبان شکرگزارِ من باشند

   من ایمان دارم که با تکرارِ این تمرینات بهترین های خدا را تجربه میکنم 

   پس با طعم خوش خالقم مشتاقانه ادامه میدهم❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 27 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1402/05/23 15:22
   مدت عضویت: 602 روز
   امتیاز کاربر: 15690 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 428 کلمه

   باسلام خدمت شمااستاد عزیز ،

   امروز من از خواب بیدار شدم و تصمیم گرفتم بیام از امروزم بهترین استفاده رو ببرم و این خودش یک طعم لذت بخشه این که هر روز باز جز دسته انسان های زنده هستم و زندگی میکنم،

   من دوست دارم طعم روابط خوب با خانواده م از اینم بیشتر بشه و وقتی که یکی با خانوادش خیلی قشنگ حرف میزنه کیف میکنم و منم دوست دارم تجربه کنم ،

   من دوست دارم طعم ثروت رو تجربه کنم و وقتی میبینم یکی ثروتمند هست از واکنش خوبی با اون توی ذهنم تحسین و تشویق میکنم و میگم افرین چقدر خوبه و منم میخوام این طعم خوب رو تجربه کنم ،

   طعم داشتن شادی و من وقتی میبینم توی جمع یا مهمونی یک انسان شاد هست تشویقش میکنم در ذهنم و منم دوست دارم این طعم خوب شادی واقعی رو تجربه کنم ،

   طعم خوب ارامش وقتی میبینم مادرم در بیشتر لحظه‌ های که من در کنارشم ارامش خوبی داره دوست دارم مثل مادرم آرامش داشتن واقعی رو تجربه کنم، 

   طعم لبخند و من وقتی میبینم یکی با لبخند زیباش حس خوبی داره و منتقل میکنه و انرژی خوبی داره و لبخند داره دوست دارم این طعم خوب رو تجربه کنم و تا حدود زیادی موفق به تجربه این طعم هستم،

   طعم خوب سلامتی وقتی که میبینم یکی با حال خوب و سلامتی کامل زندگی راحتری داره دوست دارم این طعم رو تجربه کنم،

   طعم خوب ماشین های مدل بالا وقتی یک ماشین خوب از کنارم رد میشه دوست دارم این طعم خوب رو تجربه کنم،

   طعم خونه ی خوب رو دارم تجربه میکنم ، 

   طعم اتاق خوب رو با امکانات خوب دارم تجربه میکنم اینا طعم های خوبم هستن ،

   طعم داشتن اگاهی با این سایت خوب ، اسن که من انسان متفاوتی هستم طعم خوبیه،

   طعم گوشی خوب زو من دارم تجربه میکنم و وقتی یک گوشی خوبتر دست یکی میبینم دوست دارم طعمش رو بجشم و تجربه کنم، 

   طعم زیبایی وای چقدر خوبه من این طعم رو دارم و تجربه میکنم خدایا شکر که این طعم رو دارم تجربه میکنم ،

   طعم مهارت یاد گرفتن موسیقی رو دارم تجربه میکنن و وقتی استاد موسیقیم بهم اموزش میدن دوست دارم مثل اون بنوازم و من این طعم حرفه ای بودن رو دوست دارم تجربه کنم،

   طعم مهارتم در نقاشی کشیدن و من این استعداد خوب رو دارم که نقاشی های خوشگل بکشم بزای این طعم خوب شکر میکنم ،

   طعم داشتن ماشین خوب که میتونم با اون به سفر و جاهای مورد علاقم برو خدایا شکرت،

   و من در اخر دوست دارم که همیشه خوب و بهتر از دیروزم باشم و میخوام که طعم بهترین بودن خودم رو تجربه کنم،

   باتشکرازشما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهدیه
   1402/04/11 15:53
   مدت عضویت: 518 روز
   امتیاز کاربر: 5630 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 210 کلمه

   سلام و صد سلام ب همه 

   خدایا شکرت ک امروز طعم بی‌نظیر خواهرزاده داشتن و خواهر مهربان و مادرشوهر عزیز و با لطف داشتن رو چشیدم.خدایا شکرت ک توی خونه همه چیز برای پخت کیک مهیا بود و ی کیک عالی و خوش عطر پختم.خدایا شکرت برای داشتن رابطه ی گرم و صمیمی و پر از احترام و محبت با همسرم ک صبح با بوسه خاش از خواب بیدار شدم.خدایا شکرت کوهمسرم مردی متعهد و مهربان و پر توان و با عقل و شعور بالا و خوش پوش و خوش عطر و بو دارم ک ن تنها توی خونه بلکه در محل کارم کنارمه وازم حمایت میکنه.خدایا شکرت ک دیشب خواب عالی و راحتی توی خونه ی خنک و شیک و تمیز داشتم.خدایا شکرت از این نظافتی ک توی خونه کردم و زیبایی صد چندانی ب خونه ی پر از محبتتون دادم.خدایا شکرت ک مدیران با فهم و با کمالاتی توی محیط کار داریم خدایا شکرت ک از دستان پر از عشق تو ب حسابم پول واریز شد خدایا شکرت ک آنقدر هوامونو داری خدایا شکرت ک پریود منظم و تمیز و عالی دارم و به سلامت رحم و بدنم کمک زیادی میکنه ک ب راحتی بچه دار شم خدایا شکرت ک همه چیز با تو ممکنه خدایا شکرت شکرت شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 315 کلمه

   به نام آفریننده ی تمام طعم های لذت بخش جهان 

   سلام خدمت استاد و دوستان عزیزم

   ذهن اصل رو از بدل تشخیص نمی‌ده . خیلی جالبه . این موضوع فرصت و موقعیت فوق‌العاده ای هست برای تبدیل کردن رویاهامون به حقیقت و البته برعکسش جذب طعم های ناخوشایند و تلخ . تا مدتی پیش از دیدن فیلم های که یک فرد یا یا یک گروه با سختی ورنج فراوان به هدف خود می‌رسند خیلی لذت می‌بردم و قشنگ با حس  خودم رو جای اونا قرار می‌دادم و کاملا باور اینکه حتما برای رسیدن به طعم های شیرین زندگی باید از پستی بلندی های زیادی عبور کرد و طعم های بد و ناخوشایند را چشید را در ذهن خود میکاشتم .

   اما با دیدن این قسمت فوق العاده از زندگی با طعم خدا تصمیم گرفتم تا حد زیادی دیدن فیلم و تلویزیون را حذف کنم چون باور های غلطی را به ذهن تحمیل می‌کند .

   و اما موضوع دوم

   توجه روزمره به طعم های مورد علاقه خیلی موضوع جذابیه که این طعم هارو هر روز مرور کنی 

   اما دوست دارم به مقدار آگاهی و درکی برسم که بعد از گفتن خدایا شکرت زندگی با طعم …… چقدر خوبه و جذابه منفی باف ذهنم سریع قانعم نکنه که تو که خیلی با این فاصله داری بابا تورو چه به این چیزا و دلایل منطقی .

   که باور دارم به امید خدا به حدی میرسم که باور ۱۰۰ درصد به رسیدن به هرچیزی داشته باشم.

   من این تجربه رو داشتم که یه مدتی به یک هدف خودم توجه کنم همه جا و واقعا حس فوق العاده ای هستش چون به طرز شگفت انگیز و غیر قابل باوری 

   اون خواسته رو زیاد می‌دیدم و همه چی به طرز عجیبی دست به دست هم میداد تا من اون رو بیشتر ببینم . 

   در آخر امیدوارم بتونم این صحبت ها و این موضوعات رو بیشتر عملی کنم چون در نهایت عمل کردن به اوناس که تغییر رو ایجاد می‌کنه . 

   خدایا شکرت.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار السا فرزانه
   1402/01/29 06:01
   مدت عضویت: 616 روز
   امتیاز کاربر: 65054 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 801 کلمه

   به نام دوست داشتنی ترین و مهربان ترین خدای بی نهایتی که تا کنون شناختم

   درود و احترام خدمت استاد عزیز و دوستان هم مسیر

   خدا رو شکرگزارم که هر روز طعم شیرین تر و تازه تری خداشناسی، خودشناسی، شادی و تناسب اندام رو در زندگیم  تجربه میکنم و رازهای تازه ای می اموزم

   راز اول این جلسه: 

   هر چی رو الان در زندگی تجربه میکنیم ، قبلا بهش فکر کردیم، باورش کردیم، و بارها از طریق صحبت کردن راجع بهش، طعم ش رو چشیدیم…. هربار که درباره موضوعی نادلخواه، یا مشکلات مون با خودمون یا دیگران حرف میزنیم، هربار که از شادی هامون و احساسات خوب مون حرف میزنیم، باعث میشیم طعم ش در زندگی مون واقعی شه. 

   بنا بر این راز،  خداوند هیچ چیز رو برای هیچ کس رقم نمیزنه، نه چاقی رو برای چاق ها، نه لاغری رو برای متناسب ها، نه ثروت رو برای ثروتمندها، نه فقر رو برای ضعیفان، نه خوشی و شادی رو برای عده ای، نه غم رو برای عده ای دیگر….

   این خود ما افراد هستیم که با توجه و تمرکزمون، با حرف هامون، به سیستم جهان هستی و خداوند هر لحظه اعلام امادگی میکنیم که آغوش مون برای دریافت و چشیدن چه طعمی از زندگی بازه… 

   اینو بارها با خودمون تکرار کنیم، اونقدر راجع بهش صحبت و فکر کنیم تا بخشی قوی و پررنگ از باور های ما بشه.  چون به نظرم یک باور قوی در فرهنگ و خداشناسی ماست که خداوند برای بنده هاش طبق یه سری صلاح و مصلحت هایی که خودش خبر داره و اگاهه و  بنده هیچ دخالتی در اون انتخاب ها نداره، یه چیزهایی رقم میزنه و افراد رو دسته بندی میکنه.و سرنوشت رو ، وقایع رو، کم و بیش نعمت ها رو  طبق سلیقه ش انتخاب میکنه برای هر کس. 

   راز دوم: 

   خداوند در نیکی ها ، سریع الجوابه، اما در منفی ها از لطف و رحمت خاص و عام خودش مهلت میده تا ما به خودمون بیایم و به سمت خواسته هامون حرکت کنیم. 

   این مورد رو من چند وقت پیش در سوره یونس در تفسیر  ترجمه یکی از آیه ها خوندم. و به نظرم چون خداوند تمام جهان و هستی رو از روی عشق و رحمت افریده ، و عشق هم مثبته، شاده، قشنگه، چون پایه و اساس جهان عشق و شادیه، خداوند بیش از ما طالب شادی و خوشبختی ماست و به این دلیل در آنچه به شادی ها فکر و باور میکنیم، در آنچه از شادی و نعمت ها ازش میخوایم، سریع الجوابه.

   راز سوم: 

   خداوند به ما نزدیکترینه و تمام هستی رو از روی عدل و بطور منظم با دیسیپلین خاصی آفریده. 

   بنابراین به اندازه ای که خدا رو بشناسیم و نزدیکی ش رو باور کنیم، به اندازه ای که به سمت شناخت واقعی و درست خداوند در مسیر و حرکت باشیم، و نظم و عدالت جهان رو بشناسیم، از نعمت و شادی و خوشبختی بهره مند میشیم. از طرف خداوند و جهان، هیچ تصمیمی برای هیچ کس گرفته نمیشه که چقدر نعمت و ثروت و خوشبختی داشته باشه. تمام انتخاب ها و سفارش ها، توسط خود ما تعیین میشه، از طریق افکار و باورها و احساساتمون، از طریق مدار توجه مون. 

   راز چهارم: 

   ذهن قدرت تشخیص اصل از بدل رو نداره، در حدی که حتی نمیتونه بین صحنه ی واقعی شادی یا غم  و تماشای شادی یا غم، تفاوت قائل بشه، به همین دلیله که وقتی صحنه ی شاد یا طنزی در تلویزیون می بینیم باهاش میخندیم، یا اگه صحنه ی فیلم غمگینی ببینیم گریه مون میگیره بدون اینکه اتفاق غمگینی برامون افتاده باشه! یا در مرور خاطرات طنز میخندیم بدون اینکه اون لحظه در اون صحنه باشیم. 

   بنابراین وقتی درباره طعمی می شنویم، تصورش می کنیم, معادلسازی و شبیه سازی می کنیم تو ذهن مون  و داشتن ش رو تصور می کنیم، برای ذهن انگار که تمام این تصویرسازی ها واقعی هستن، در نتیجه افرادی که مدام به شادی ها فکر میکنن و خوبی ها رو در ذهن شون مرور می کنن، به هدف هاشون خوش بینن و رسیدن به هدف هاشون رو تصویر سازی میکنن، ذهن شون به عنوان اصل می پذیره. 

   خدایا شکرت زندگی با طعم تو، شناخت عمیق تر و صحیح تری از تو چقدر شیرینه…

   خدایا شکرت زندگی با طعم تندرستی و تناسب اندام ایده ال چقدر قشنگه…

   خدایا شکرت زندگی با طعم ثروت و فراوانی و رفاه چقدر دلنشینه….

   خدایا شکرت زندگی با طعم خونه نوساز در بهترین منطقه شهر چقدر جذابه…

   خدایا شکرت زندگی با طعم سفرهای متنوع چقدر هیجان انگیزه…

   خدایا شکرت زندگی با طعم خریدهای مختلف و قشنگ چقدر روحیه انگیز و شادی بخشه….

   خدایا شکرت  زندگی با طعمی خانواده ای شاد و صمیمی و تندرست چقدر آرامش بخش، زیبا و شورانگیزه….

   خدایا شکرت زندگی با طعم شغلی دلخواه در محیطی دوستانه و همکارانی عالی و مثبت اندیش چقدر انرژی بخش و دلنشینه….

   خدایا شکرت زندگی با طعم نور آگاهی درآکادمی تناسب فکری در کنار استاد عزیزم و دوستان شگفتی ساز هم مسیر چقدر روحیه انگیز، پرشور، پر نور، زیبا، و اعجاب انگیزه

   الهی به امید تو

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهدیه
   1401/12/26 10:58
   مدت عضویت: 518 روز
   امتیاز کاربر: 5630 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 195 کلمه

   سلام و وقت بخیر

   میخوام طعم‌های جدید رو توی زندگیم تجربه کنم.

   چون خداوند سریعالجوابه.

   خدایا شکرت ک امروز توی مسیر کارم طعم مسافرت با ماشینهای خوب و شیک و راحت و مدل بالا رو حس کردم.نوش جون مردمی ک توی این روزای آخر سال ب سفر میرن.منم میخوام این طعم استراحت و خوشگذرونی رو مزه کنم.

   طعم داشتن ماشین ۲۰۷ سفید خودم و رانندگی باهاش رو دلم میخواد مزه کنم

   خدایا شکرت ک داشتن روابط عالی و گرم و مهربون رو با همسرم هرلحظه میچشم.

   خدایا شکرت ک لاغری رو با طعم بی‌نظیر رو امروز دیدم.نوش جونشون.منم میخوام این خوشمزه رو داشته باشم

   خدایا شکرت ک دیشب طعم کابینت‌های عالی رو توی خونه خواهر همسرم مزه کردم چقدر خونه شو شیکترین و عالی‌تر کرده بود.
   خدایا شکرت ک ناخن‌های زیبایی دارم دستانی زیبا و نرم رو هر لحظه تجربه میکنم.
   خدایا شکرت ک طعم گرمای مطبوع رو توی محل کارم با شادی هوا مزه میکنم طعم راحتی و آسایش
   خدایا شکرت ک طعم مورد احترام بودن از طرف همسرم دیشب و امروز مزه کردم عالی بود و هرلحظه خوشمزگیش رو بیشتر میچشم
   خدایا شکرت ک هر لحظه لبخند روی لبهام هست و این حس شیرین مهربون و جذابیت رو دارم مزه میکنم
   خدایا شکرت شکرت شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1401/12/19 23:33
   مدت عضویت: 487 روز
   امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,063 کلمه

   سلام خدمت استادم و بقيه اعضا

   اول ميخوام سوال كن كه آيا در ادامه دوره زندگي با طعم خدا ، فايلي بهتر از اين قسمت وجود داره يا نه ؟….خداي من چقدر خوب بود اين فايل …مگه داريم آخه…

   چقدر لذت بردم چقدر احساس كردم آهان اين همونه كه من دنبالش بود …قطعه گم شده پازل من اين بود …من بايد هر لحظه حتي براي چيزهايي كه براي خودم نيست هم شكرگذار باشم ..فرقي نداره من اون درخواستو دادم براي جهان يا نه ، من سپاسگذاريش رو بكنم وقتي باهاش برخورد كردم ، شايد توي فركانس بالاتر كه مثلا من درخواست كردم خدايا طعم خوشبختي ميخوام …توي فركانسي كه طعمش فقط خوشبختيه اين چيزي كه الان دارم ميبينم و خوب هست رو شكرگذاريشو بكنم وجود داشته باشم و من خبر ندارم …چه بسا اين چيزي كه الان جهان نشونم داده يك بخشي از اون طعم خوشبختيه كه من درخواستشو دادم ….و از اونجايي كه ذهن ما قادر نيست تمام بخش هاي زندگي با طعم خوشبختي رو تصوير سازي كنه و اصلا نميدونه تمام اجزاش چه شكليه …ولي خداوند و جهان هستي ميدونه …پس اگر اين چيز خوب مثل مثال شما ، مثلا يك خانواده اي رو ديديم كه قايق سواري ميكنند رو ديدم ، همون لحظه بگيم خدايا شكرت چقدر زندگي با طعم قايق سواري خوبه ….

   من اينطوري درك كردم اين موضوع رو كه ، حتما اون چيزهايي كه ما ميبينيم در مدار اون خواسته هاي از پيش فرستاده شده ما هست ولي چون ذهن ما به تمام ابعاد اون خواسته آگاهي نداره ولي خدا آگاه مطلق هست بنابراين هي به ما نشون ميده چيزهاي خوبي رو كه اگر ما شكرگذاريش رو بكنيم ، يه پله نزديك تر ميشيم به اون درخواستي كه فرستاديم به فرض درخواست زندگي با طعم خوشبختي…

   و زماني كه ما وارد اون فركانس ميشيم با رعايت اصول قبلي ، ميبينيم كه عهه…مثلا قايق سواري هم جزئش بوده ولي من نميدونستم و مثلا فكر ميكردم خوشبختي 10 تا آيتم بيشتر نيس ..سلامتي ..پول …ماشين …بچه هاي خوب و غيره 

   اين آگاهي برام خيلي ارزشمند بود خواستم با شما به اشتراك بزارم 

   يك مثال بسيار جالب هم در اين فايل زديدكه دوست ما يه خونه اي ميخره و ما وقتي ميبينيم اون خونه رو  ، از خوشحالي بالا و پايين ميپريم ولي اون دوستمون هيچ احساسي نداره و ما فكر ميكنيم اون چقدر بي احساسه….ولي نه اون بي احساس نيست …اون چون در مدار چشيدن طعم هاي فراواني بوده ، براش عاديه اون طعم ..ولي ما كه در مسيرش نيستيم برامون خيلي جالبه …

   من دقيقا …دقيقا….دقيقا …تاكيد ميكنم دقيقا همين مثال رو همين الان توي زندگيم دارم ..

   دوستمون دو سال پيش يه خونه خريدن در يك منطقه بسيار شيك و خونه شون رو به روي يك درياچه بسيار زيبا و رويايي هست…درياچه رو توي اون شهركي كه اونا زندگي ميكنن ساختن …و از قبل وجود نداشته …شما تصور كن كه چقدر شيك و تر و تميز اون درياچه …و توي تراس خونه دوستم كه وايمسيتي يه بخشي از اون درياچه زير تراس هست . خونه هاي بسيار زيبا با سقف شيرووني بسيار شيك دور اين درياچه ست كه زيبايي درياچه و انعكاس تصوير خونه ها در درياچه به مرز جنون ميرسونه هر بيننده اي رو…

   اينايي كه من توضيح دادم يك از ده بود واقعا نميشه زيباييش رو توصيف كرد

   آقا، ما اولين بار رفتيم خونه اينا من كه داشتم درجا ديوانه ميشدم از اين همه زيبايي آب آبي درياچه، مرغابي هايي كه توي درياچه بودن …چمني كه كنار درياچه بود و اين رنگ سبز چمن و آبي درياچه من رو ديوانه كرده بود … و صدها بار گفتم بهتون تبريك ميگم توي چه فركانسي بوديد كه جهان اين سرويس رو بهتون داده …..

   باورتون نميشه كه اين زن و شوهر فقط يه لبخند كوچيك ميزدن و ميگفتن مرسي آره خودمونم اينجا رو خيلي دوست داريم…همين !!!

   بار دوم رفتم باز همونطور محو زيبايي ها شدم هي عكس و فيلم ميگرفتم از ساعت هاي مختلف روز كه هي رنگ درياچه تغيير ميكرد…

   بار سوم رفتم باز به همين ترتيب…و به دوستم گفتم اينهمه زيبايي براي شما عادي شده آيا ….اونم با يه لحني گفت نه عاااااادي كه نشده …ولي براي شما كه هميشه اينجا نيستيد خوب يكم متفاوت تره …

   نميدونم ميتونيد تصور كنيد خونسردي در اين جمله بالا رو يا نه …

   و مثالي كه استاد در اين بخش زدن ، من رو برد به معمايي كه هميشه به همسرم ميگفتم من دوست دارم بدونم فلاني ها ( همين دوستم و شوهرش) در چه مداري بودن كه اين خونه رو خريدن و در عين حال هم خيلي براشون عاديه…

   و امروز جواب اون معمام رو گرفتم

   تمرين اين جلسه :

   خدايا شكرت من زندگي با طعم تسلا رو دوست دارم …هر بار كه ميرم بيرون چندين تسلا با مدلاي مختلف ميبينم و هي به خودم ميگم ببين جهان تاييد كرده خواسته من رو ، من فقط بايد آماده دريافتش باشم …من بايد آشغالا رو بيرون كنم تا خوبا وارد بشن…

   خدايا شكرت من زندگي با طعم خونه نوساز رو دوست دارم ….هر روز كه ميرم بيرون انقدر ساختمون ميبينم كه دارن ميسازن..هي به همسرم نشون ميدم …خيلي هم توجهم جلب شده كه از زمان كويد 19، اين ساخت و سازها چقدر هم بيشتر شده…هي ميگم ببين چقدر كويد با خودش بركت آورد …من چقدر ديدم و شنيدم كه ويروس كويد(كرونا) چقدر با خودش ثروت آورد …چقدر ثروتمندا ثروتمند تر شدن …برعكس خيلي از افراد فقير فقيرتر چرا ؟ چون دائم جلوي تلوزيون اخبار رو دنبال ميكردن كه واكسن اومد واكن نيست ..واكسن چيني فلان…علت اين كه منم اينا رو شنيدم چون لاجرم خانواده درباره اش حرف ميزدن …

   خدايا شكرت زندگي با طعم افراد متناسب رو دوست دارم و جهان من رو هدايت كرد به اين سايت …در جامعه اي كه من زندگي ميكنم افراد چاقي وجود داره كه معروفه چاقيشون در دنيا …آمريكايي هاي چاق…ولي من هر روز فقط افراد خوشتيپ و لاغر رو ميبينم..اين يعني من توجه كردم به اونا و هدايت شدم به اين سايت

   زياد حرف زدم ….ولي از وقتي وارد اين سايت شدم توي يكي از كامنت هام گفتم بعد از اينكه سه سال در مسير كاركرد انرژي ها و مثبت انديشي دارم كار ميكنم تازه از روزي كه وارد سايت استاد عطار روشن شدم فهميدم كه در نوشتن چه قدرتي هست…مخصوصا اگر حداقل 5 نفر بخوننش و درباره اش صحبت كنن….مثل اثر پوانه اي عمل ميكنه …اگر درباره اثر پروانه اي در جهان نخونديد توصيه ميكنم يه سرچي توي گوگل بكنين خيلي جالبه

   خدايا شكرت كه قوانين جهان رو ثابت آفريدي كه ما هر جور دوست داريم ميتونيم زندگيمون رو خلق كنيم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 254 کلمه

   سلام ودرود به استاد بزرگوارم و دوستان همراه عزیزم 

    خدایا شکرت در این مسیر پر شور و پر ذوق و شوق قرار گرفتم لحظه به لحظه اشتیاقم و شوقم برای شنیدن فایل ها بیشتر میشه و لذت میبرم از صحبت کردن راحت با خدا و جواب گرفتن در همون لحظه حال خوبم سلامتی ام خدایا مچکرم که کنارم هستی از رگ گردن به من نزدیک تر خدایا شکرت که طعم های عالی را به من میچشانی و طعم های عالی را تجربه میکنم 

   سعی میکنم موفقیت دیگران را میشنوم تحسین کنم به جای حسرت و داشتن اون طعم را از خدا میخوام خدایا مچکرم به خاطر موفقیت دوستانم سربلندی عزیزانم خدایا شکرت به خاطر دیدن طعم های جدید که در اطرافم میبینم خدایا مچکرم که همسرم در کار های خانه به من کمک میکنه و من طعمش را میچشم خدایا مچکرم که خانم های عالی و منظم و مرتب را میبینم پر از عزت نفس اعتماد به نفس وثروت مند خدایا مچکرم به خاطر طعم عزت و بزرگی خدایا مچکرم برای طعم بخشش که دیدم خدایا مچکرم برای طعم زیبا صحبت کردن و بسیار موادبانه و با احترام صحبت کردن من لذت میبرم از طعم احترام و همدلی خدایا مچکرم برای طعم مهربانی خدایا مچکرم برای رسیدن اسنپ به موقع و راننده ی موظف و منظبطخدایا مچکرم برای طعم عالی ارتباط های عالی خدایا مچکرم که طعم های عالی را میبینم میشنوم میچشم لمس میکنم خدایا مچکرم که طعم های مورد علاقه ام وزیباییم و مثبتم را میچشم خدایا مچکرم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکر 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سولیکا
   1401/10/18 14:05
   مدت عضویت: 1216 روز
   امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 227 کلمه

   سلام و درود به همه دوستان.من خواستم تمرین این جلسه رو انجام بدم و بعد بنویسم از حسم امروز که کلا بیرون بودم کلی از ماشین مورد علاقه ام رو دیدم ام وی ام انگار همه اون ماشینا اومده بودن که خودشونو بهم معرفی کنند و خدارو شکر میکردم که زندگی با داشتن همچین ماشینی چقدر لذت بخش پول رو می‌دیدم شکرگذاری میکردم آدمهای خوش تیپ و خوش هیکل رو می‌دیدم و سپاسگزاری میکردم که زندگی با همچین هیکلی چقدر شیرینه حتی آدمهایی که با آرامش و خونسردی حرف میزدن یا با اعتماد به نفس کامل بازم شکر میکردم و کسایی رو می‌دیدم که با شور و علاقه کارشون رو انجام میدادن و بازم خدارو شکر میکردم که زندگی با داشتن کار مورد علاقه و لذت بردن ازش چقدر لذت بخش و قشنگه وقتی سپاس گذاری میکردم انگار داشتم طعمش رو احساس میکردم انگار این طعم‌هایی رو که من میخواستم رو داشتم لمسش میکردم و برام ثابت شد که ذهن اصل رو از بدل تشخیص نمیده همین که به چیزی که میخوای توجه کنی ذهن باور می‌کنه که تو اونو داری و از اون وارد زندگیت می‌کنه.این جلسه رو خیلی دوست داشتم و همچنین تمرینش رو که خیلی تجربه خوبیه برام.مثل این می‌بود که خدا منوی طعمهاشو گذاشته جلوم و من با عشق و احساس خوب دارم طعم‌هایی که دوست دارم رو انتخاب میکنم و سفارش میدم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار نسرین یعقوبی
    1401/11/11 01:13
    مدت عضویت: 1727 روز
    امتیاز کاربر: 3643 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 21 کلمه

    سلام دوست همراهم چقدر زیبا و زوان و ساده نوشتید به دلم نشست و لذت بردم موفق باشید دوست من .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار سولیکا
     1401/11/11 10:23
     مدت عضویت: 1216 روز
     امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 29 کلمه

     سلام عزیزم خدارو شکر که لذت بردین برای من هم ساده نوشتن و ساده دیدن تاثیر گذار ترهست.چون استاد هم راحت و ساده بیان میکنن مطالب رو.خوشحالم از نظرتون.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 109 کلمه

   من بااین طرزفکربزرگ شدم ک برای بدست اوردن پول بایدبسختی کارکرد،اماازین پس این طرزفکررا ب این شکل تغییرمیدهم ک پول براحتی وبطورمدام بدست می اید.درابتداشایدبنظربیاد ک حقیقت نداره و این ذهنیت تامدتی مانند یک بازی ذهنی ادامه داره.اگرمااینجوری فکرمیکنیم ک برای بدست اوردن پول بایدبسختی کارکنیم بایدبدون معطلی این نوع نگرشو ازخوددور کرده وکناربگذاریم،مابااین نوع طرزفکرفرکانسی ازخودمنتشرمیکنیم ک تصاویرزندگی مارو بوجودمیارن،ومابایداینطوری فکرکنیم ک پول براحتی وبدون دردسربدست میاد.درواقع ثروت بطرزفکرماارتباط مستقیم داره..
   احساس منفی مانسبت ب نداشتن پول،مانع رسیدن ماب پول میشه ومابایدازگردش این شیوه جلوگیری کنیم و احساس منفی نسبت ب پولو ازبین ببریم وبعدبابت هرچیزی ک داریم شکرگذارباشیم وباخودمون بگیم من جذب کننده ی پول هستم وخودش میادسمتم،خداروشکر،،

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 98 کلمه

   درود برهمگی.علی الخصوص استادارجمند..
   مامیتونیم قانون جذبو همه جاببینیم.ماهمه چی از قرارمردم،موقعیت ها،سلامتی،ثروت،بدهکاری وغیره را بسمت خودمون جذب کنیم.مامثل اهنربا همه ی چیزاییکه بهشون فکرمیکنیموبخودمون جذب میکنیم و واردزندگیمون میکنیم.جهان طردکننده نیست بلکه دربرگیرنده س.افکاریکه همیشه بهشون فکرمیکنیم زندگیه ماست.تمام موجودات تحت عملکرداین قانون قراردارن.تفاوت ما انسانها بابقیه ی موجودات اینه ک دارای اختیارهستیم،مابااستفاده ازین اختیار میتونیم افکارمونو انتخاب کنیم وباقدرت فکر میتونیم مسیروهدف زندگیمونو مشخص کنیم و درحقیقت ذهن و فکر مادنیای اطراف مارو میسازند،کسی نمیتونه دنیایی داشته باشه بدون اینکه اونو واردذهنش کرده باشه واین ذهن ماست ک هرچیزی را ک درک میکنه شکل میده.باتشکر.موفق باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام
   1401/09/11 18:46
   مدت عضویت: 658 روز
   امتیاز کاربر: 13741 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 736 کلمه

   سلام به استاد عطارروشن عزیز و هم مسیر های گرامی…. استاد باید اعتراف کنم کنترل ذهن برای انجام این تمرین سخت بود برام…. چون تا حالا اصلا انجام نداده بودم و وقتی برای اولین بار شروع کردم به انجام این تمرین،فورا

   ذهن منفی باف جلو آمد و گفت: داشتن یا نداشتن بقیه به تو چه ربطی میتونه داشته باشه؟؟!!دو روز اول سعی می کردم بدون توجه به سوال جلو برم و با پاسخ هایی که شما توی فایل این جلسه گفتین مثل اینکه ذهن ما اصل رو از بدل تشخیص نمیده یا اصل این همانی که توی بخش توضیحات گفته شده قانعش کنم ولی باز میومد جلو و میگفت تو ماشین و خونه و خوشبختی و زندگی خوب رو فقط از ذهنت می خوای؟؟ساکت شدم و جوابی بهش ندادم تا موقعی که دیدگاه عالی یکی از دوستان رو خوندم که گفته بود «نمیشه ما از خدا نون بخواهیم و خدا بهمون سنگ بده» این جمله عالی بود و اینجا خواستم تاکید کنم که گاهی خوندن دیدگاه های دیگران می تونه پاسخ  سوالهای ذهن منفی بافمون باشه که باعث میشه مطالب رو راحت تر در زندگیمون پیاده کنیم و از دیروز شروع کردم و دقیق تر توجه ام رو به مسائل اطرافم انتخابی کردم: 

   • از خونه رفتم بیرون و در مسیر رفت و برگشت که تقریباً ۱۰ دقیقه طول می کشید توی شهرمون ۱۱ تا از ماشین مورد علاقه ام را دیدم و میگفتم به به چقدر زندگی با طعم داشتن سراتو،سانتافه و…. لذت بخشه خدایا شکرت
   • به خونه های از شهرمون که توی منطقه های عالی بودن و نما و دکوراسیون خوبی دارند نگاه کردم و به جای حدس قیمت و اینکه چند سال باید کار کنیم و حدس شغل هایی که ساکنین اون خونه ها میتونن داشته باشن،با خودم گفتم خدایا حتماً زندگی توی این خونه ها خیلی خوب و راحته پس خدایا شکرت که این خونه ها وجود دارن
   • به امکانات رفاهی توجه کردم و گفتم خدایا زندگی با طعم در اختیار داشتن امکانات بیشتر زندگی رو خیلی راحت تر میکنه پس خدایا شکرت به خاطر امکانات
   • به زوج هایی در اطرافم توجه کردم که از کنار هم بودن خوشحالن و زندگیشونو دوست دارند و این بار به جای تخریب این فضا توی ذهنم یا متهم کردن هر دوتاشون به ادا درآوردن و نقش بازی کردن برای مردم گفتم ببین خدا زندگی با طعم انتخاب درست چقدر میتونه لذت بخش و آرامش بخش باشه پس خدایا شکرت به خاطر وجود این جور خانواده ها
   • به دنبال کلیپ ها و ویدیو ها به دنبال طعم لذت بخش مسافرت های تفریحی رفتم و میگفتم خدایا چقدر خوبه دنیای به این زیبایی داری و مردم میتونن با مسافرت های قشنگ خاطره های خیلی عالی برای خودشون بسازن پس شکرت به خاطر این مکان ها و اینطور مسافرت ها
   • توی خانواده های اطرافم به برخورد پدر و مادرها و فرزندانی توجه کردم که نسبت به هم احترام متقابل داشتند و به نظرات و وجود هم اهمیت میدادن و از اینکه در کنار هم بودن احساس رضایت داشتن به خودم گفتم خدایا زندگی با این طعم چقدر قشنگه و دلپذیره.خدایا شکرت به خاطر این طعم رضایت و احترام
   • توی ذهنم به مرور افرادی پرداختم که سلامت روحی و روانی و جسمی دارند و بیشتر زمان ها میخندن و خوشحال هستند به جای اینکه مثل همیشه بگم الکی خوشن گفتم خدایا زندگی با طعم شادی و خوشحالی چقدر خوبه…. چقدر خوبه زندگی رو راحت گرفتن و خندیدن هایی که از ته دل باشن پس ازت ممنونم خدا
   • وقتی به سایت اومدم استاد عطار روشن عزیز رو دیدم و گفتم خدایا زندگی با طعم خیال راحتی و حال خوب چقدرر عالیه ،چقدر خوبه خیالت برای زندگیت راحت باشه خدایا شکرت بابت حال خوب استادم
   • افراد موفقی رو که توی زمینه کاری خودشون موفق شدن رو تحسین کردم گفتم چقدر خوبه توی کارت موفق باشی که باعث جلب اعتماد مردم نسبت به خودت بشی  و به خودت افتخار کنی چقدر این طعم لذت بخشه خدایا شکرت
   • به متناسب هایی در اطرافم توجه کردم که رفتارهای درستی داشتن و توی ذهنم به تحسین زندگی کردنشون پرداختم و گفتم چقدر خوبه زندگی با طعم نبود اضافه رنج ناشی از عدم تناسب افکار و اندام  ‌‌‌
   • در نهایت هم به زندگی سالمی که در آینده خواهم داشت توجه می کردم و به خدا می گفتم زندگی توی فضای رضایت بخشی که از عملکرد خوب زندگی کردن خودم باشه خیلی عالی و لذت بخشه پس خدایا شکرت بابت درست زندگی کردن خودم

   خدایا بابت این فضای سالم سایت و استاد عزیزم خیلی ازت ممنونم… سربلند و پیروز باشید استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fariba
   1401/09/05 21:53
   مدت عضویت: 602 روز
   امتیاز کاربر: 15690 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 203 کلمه

   من این دوره از فایل های شما را که گوش کردم فهمیدم چقدر دنیا های آدم های حسود هستند کوچک است که طعم های خوب خودشون رو  نمی بینند و داشته‌های دیگران و حسرت  طعم های خوب دیگران را دارد و زمانی که یک انسان خودش را تا این حد کوچک میبینه که حسادت کنه به طعم خوب بقیه  حسادت میکنه نمیتونم به واکنش های خوب نسبت به سرمای خوب دیگران واکنش مثبتی بده ،

   چقدر خوب است که ما آدم ها همه جهان بدون حسد وطمع  را با طعم های خودمان را داشته باشیم و  خوب یاد بگیریم به داشته های خود دیگران  مثل خونه بزرگ ماشین خوب واکنش تندی نشان ندهیم و من امروز که این فایل را شنیدم که همیشه سعی می کنم بهش عمل کنم و وقتی چشمم به طعم  مورد علاقه خودم  افتاد به خدا  بگم چقدر خوبه این طعم خوب در دنیا هست و من هم دوست دارم به این طعم خوب برسم و آن را تجربه کنم 

    پس‌من یاد میگیرم به طعم های خوب دیگران حسودی نکنم من خودم رو با کسی مقایسه کنم 

   به طعم های  مورد علاقه نزدیک بشم و با ایمان به خدا بهشون برسم 

    و با احساس خوب ادامه بدم ،

   با تشکر از شما استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 27397 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 528 کلمه

   با سلام به تناسب فکریها 

   طعمهایی که دوست دارم تجربه کنم 

   طعم تناسب اندام ایدهالم      طعم زندگی با طعم خدا    طعم سلامتی پایدار    طعم  یه خونه بزرگتر ۱۰۰ الی ۱۲۰ متری   طعم ثروت طعم دریافت نعمتهای الهی طعم روابط خوب با انسانها وخیلی دیگه طعم‌ها اما عجله که ندارم وخدا همیشه هست بعدا ازش میگیرم 

   من چند روز پیش این فایل گوش کردم ونتونستم برم بیرون تا امروز اما سعی کردم هر کاری که در من ایجاد احساس خوب ایجاد میکنن انجام بدم  وسعی کردم که طعمهایی که تو زندگی دارم توجه کنم وببینم وسپاسگزارشون باشن که اگه نباشن من بدبختم 

   مثل کابینت فلزی اگر نباشه من اون همه وسایل کجا بذارم وسعی کردم برای قابلمههایی که دارم نو وکینه برای سرویس‌های غذا خوری نو دم دستی برای حال واحساس خوبم برای سلامتی امروزم برای غذایی که درست کردم برای هر چیزی که میبینم سعی کردم طعم‌ها رو ببینم وسپاسگزارشون باشم  گاهی برای یه چیزهای کوچیک هم سعی کردم اون طعم ببینم سپاسگزارم باشم

   بعد امروز رفتم بیرون  من ماشین ۲۰۶ سفید خیلی دوست دارم اصلا به این طعم توجه نکرده بودم اما به محض اینکه پامو از در پارکینگ گذاشتم بیرون سه تا ۲۰۶ سفید پشت سر هم دیدم وهمون جا گفتم خدایا شکرت که این طعم خوب تو دنیا هست واین آقاهه داره استفاده میکنه چقدر خوب میشه منم این طعم تجربه کنم 

   بعد یکم رفتم جلوتر مغازه‌ها رو دیدم که همه چراغها روشن مشغول هستند گفتم خدایا شکرت زندگی با طعم کار خوب چه لذتی داره 

   بعد یه ماشین مدل بالا دیدم فورا یادم اومد که خدایا شکرت من زندگی با طعم ثروت دیدم 

   بعد خیلی شب جالبی بود تا حالا تجربه نکرده بودم همه جا فراوانی بود همه مشغول بودند همه داشتن زندگی میکردن زندگی در جریان بود 

   بعد دیدم یه املاکی پشت درب کلی گیاه زیبا بود گفتم خدایا شکرت زندگی با طعم‌زیبایی زندگی با طعم ثروت زندگی با طعم کار خوب چه طعمی داره خدایا من این طعم‌ها رو اینجا دیدم 

   بعد یکم رفتم جلوتر یه عالمه خونه بزرگ وشیک وجدید دیدم وحال شدم ویه لحظه یادم رفت چی باید بگم وهواسم جمع کردم گفتم خدایا شکرت فراوانی وجود داره خونه های زیبا وجود داره خدایا من دیدم 

   بعد یه خونه دیدم که تراس بزرگی داشت منم عاشق خونه ای هستم که تراس بزرگ داشته باشه گفتم خدایا شکرت زندگی با طعم این خونه بزرگ وشیک با این تراس بزرگ چه طعمی داره چقدر خوب میشه منم تجربه کنم 

   بعد رفتم سبزی خریدم گفتم خدایا زندگی با طعم خرید کردن با خیال راحت چه لدت بخش  

   بعد  با خودم فکر میکردم که زندگی با طعم پول داشتن چقدر لدت بخش چقدر آرامش بخش چقدر احساس خوبی به آدم میده چقدر اعتماد به نفس آدم میره بالا اگر کارتت مال خودت باشه با خیال راحت خرج کنی وخوبی جواب پس بدی خدایا شکرت 

   خدایا شکرت که منو تو این مسیر الهی قرار دادی تا یاد بگیرم طریقه زندگی کردن با خدا رو واستاد عزیزو گرامیم بینهایت از شما سپاسگزارم یه دنیا ممنونم که این دوره رو آماده کردید تا من هم به این دوره هدایت بشم در صورتیکه داشتم دوره ورود به سرزمین لاغرها رو میگذرونم تا یاد بگیرم زندگی کردن با طعم خدا رو یه دنیا ممنون به توان هزار 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 17475 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 104 کلمه

   خدایا شکرت که من رو در این مسیر قرار دادی

   خدایا طعم متناسب بودن رو نصیب من کن

   خدایا طعم پوشیدن لباسهای زیبا رو برام میصر کن

   طعم سبک بوددن طعم ورزش کردن با وزن کم طعم چابکی در حرکت طعم بلند شدن. از زمین  با سبکی و راحتی   طعم کوهنوردی با سبکی و. چالاکی طعم پوشیدن لباسهای مجلسی زیبا با.تناسب اندام طعم شرکت در مهمانی ها با آرامش خاطر در پوشیدن. لباسهای زیبا ،طعم سبک بودن ، طعم فکر نکردن  به اندام

   چقدر خوبه که چند بار. فایلها رو گوش میدم،  بعداز چندد بار گوش. کردن مطالب در. ذهن حک میشه و کاربردی تر ميشه  🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1401/07/08 15:52
   مدت عضویت: 1421 روز
   امتیاز کاربر: 19557 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,143 کلمه

   زندگی با طعم خدا (جلسه هفتم):

   سلام به همه هم مسیرانم

   ذهن ما اصل و بدل را از هم تشخیص نمیدهد. ما خیلی باید حواسمون به خودمون باشد که با چشمهایمان چه چیزهایی را میبینیم و یابا گوشهایمان چه چیزهایی را میشنوم و یا با پاهایمان چه قدمها و‌گامهایی را در زندگیمان برمیداریم. این مهم است که ما همه، الان اینجاییم. شاید خیلی‌هایمان از شنیدن خبر فوت عزیز و یا عزیزانی خیلی ناراحت شویم و شکه شویم، ولی خوب این زندگی است وبایست بپذیریم که روزی یک نفر به دنیا میاید و همان روزهم؛ یک  نفر از دنیا می‌رود و فوت میکند. ممکن است با دنبال کردن اخبار، ما برای مادرو یا پدری که فرزندش را از دستش داده اند؛ خیلی احساساتی شویم، ولی به جرات میگویم که چون ذهن ما بدل و اصل را ازهم تشخیص نمیدهد، این دنبال کردن اخبار  فقط حال الان ما را بد میکند و ما هم حال افراد خانواده خود مون را متعاقبا، میگیریم و همه خانواده ما، به تدریج کسل می‌شوند.

   طعمهای که دوست دارم در زندگیم تجربه کنم و برای آنها میخواهم که پیشاپیش قدمی در جهت بدل بودن طعم آنها با احساسم بردارم:

   ۱.من دوست دارم که « طعم شیرین دوست داشتن خودم، احترام گذاشتن به خودم و ارزش بسیار زیادی قایل شدن برای خودم »، راتجربه کنم. من صبحها وقتی به سمت محل کارم رانندگی میکنم، از خودم تعریف میکنم؛ مثلا یک دقیقه به خودم میگویم که « لاله، من عاشقتم و دوستت دارم. »

   ۲. من دوست دارم که « طعم جذاب رابطه خوب با خدای خودم »، را تجربه کنم.  من صبحها وقتی به سمت محل کارم رانندگی میکنم، شروع میکنم به دعا کردن. وقتی دعایم تمام میشود، مثلا یک دقیقه به خدا میگویم که « خدایا بابت همه چیز از تو سپاسگزارم. »

   ۳. من دوست دارم که « طعم داشتن بدنی سالم، متناسب و شاد » ، را تجربه کنم.  من صبحها وقتی به سمت محل کارم رانندگی میکنم، برای سلامتی و تناسب اندام مورد دلخواهم از خودم  تعریف میکنم و مثلا یک دقیقه به خودم میگویم که « لاله، تو لاغر و متناسب هستی. » من هر دفعه، تاکید را روی یک کلمه میگذارم و سعی میکنم زمان بودن در  سایت تناسب فکری را زیاد کنم تا به نتیجه برسم؛ نه اینکه حسرت لاغری و تناسب اندام مورد دلخواهم را بخورم.

   ۴. من دوست  دارم که « طعم هر روز یک قدم در پیشرفت شغل در حال حاضرم » ،را حس کنم. من میتوانم هر روز خودم را در جایگاه همکارانم که قدیمی تر از من در محیط کار هستند، تصور کنم و خودم را در وجود آنها ببینم، بدین ترتیب من تجربه آنها را در وجود خویش میبینم؛ بنابراین خودم را در حد آنها توانمند و قادر میبینم.

   ۵. من دوست دارم که « طعم زیبای دوست داشتن همه انسانهای دور و برم » ، را تجربه کنم. من میتوانم با لبخند زدن به افراد شروع کنم، اینکه وقتی خارج از خانه میشوم، به هر فردی که میبینم لبخند بزنم و یا با چشم‌هایم حس کنم که همه افراد چون مخلوق خداوند هستند، من آنها را دوست دارم.

   ۶. من دوست دارم که « طعم خریدن خانه مورد دلخواهم » ،را به زودی تجربه کنم، ولی در عین حال هم دوست دارم که خانه دلم شادباشد و درونم در ارامش باشد. من شروع کردم در اینتر نت به دنبال خانه گشتن و میتوانم روز شنبه که خانه هستم، بروم و دو تا از آنها راببینم. میتوانم این دیدن خانه ها را هر هفته آنقدر تکرار کنم تا خریدن خانه، خود به خودبرایم شکل گیرد و من صاحب خانه مورد دلخواه مشوم.

   ۷. من دوست دارم که « طعم شیرین ماشین مورد دلخواهم که Porsche است »، را به زودی تجربه کنم. من میتوانم با دیدن این ماشین در مدل و رنگی که مایل هستم، در خیابان و بیرون از خانه،خودم را در حال رانندگی در آن تصور کنم و یا در اینترنت هفتگی ماشین را search کرده و خودم را در مدل، و رنگ مورد علاقه این ماشین، تصور کنم.

   ۸. من دوست دارم که « طعم جذاب هر موقعی که دلم خواست لباس بخرم، و‌ آن را بدون پرو کردن بخرم »، را تجربه کنم. من میتوانم هرموقعی به پاساژ می‌روم، قبل از ورود به هر فروشگاه و از پشت ویترین، خودم را در لباسهای که دوست دارم آنها را بخرم، تصور کنم.

   ۹. من دوست دارم که « طعم زیبایی رفتن  به مسافرتهای مختلف در اقصی نقاط دنیا » ، را تجربه کنم و بیشتر درآمدم را برای تفریح کردن خرج کنم. من میتوانم ماهی یکبار به لیست اسامی این مکانهای مسافرتی، سری بزنم و هر بار عکسها و ویدیوهایی یکی آز آنها راببینم و خودم را متصور در آن مکانها ببینم.

   ۱۰. من دوست دارم که « طعم شیرین رابطه خوب و صمیمی شدن را با همسرم جوری که، دیگر داد و عصبانی شدن سریع او را نبینم وبه جایش صبوری او را ببینم و ارام بودن خودم را در کنار او ببینم »، را تجربه کنم. من میتوانم در بیرون از خانه به رابطه هایی که همسران صمیمی  باهم صمیمی دارند، توجه کرده و یا فیلمهایی در همین زمینه ببینم ‌و با کاراکتر فیلم، همزاد پنداری کنم.

   ۱۱. من دوست دارم که « طعم جذاب رفتار دوستانه با پسرم » ، را حس کنم و از موفقیتهای پیاپی او دایم لذت ببرم و همیشه بابت سلامتی اش دعا کنم و او را به خدا بسپارم. من میتوانم خودم را در جایگاه مادرانی که رابطه بسیار دوستانه ای با پسرانشان دارند، تصور کنم.

   ۱۲. من دوست دارم که « طعم زیبای اینکه همه انسان‌ها مرا دوست بدارند و با احترام و دوستانه با من برخورد کنند » ، را تجربه کنم. من میتوانم هر موقعی که بیکار بودم، در ذهنم همه افرادی که نسبت به من بی احترامی می‌کنند را تصور کنم که میایند و با احترام زیاد بامن برخورد می‌کنند . من فقط کافی است که روی این مساله ذهنی کار کنم؛ بعد میبینم که خود به خود، افراد مقابلم رفتارشان تغییرخواهد کرد و من شگفت زده میشوم.

   ۱۳. من دوست دارم که « طعم شیرین دوست داشتن حیوانات » ، را تجربه کنم مخصوصا پرندگان را. من میتوانم هرروز که به پیاده روی به پارک می‌روم، با دیدن سگها و یا پرنده ها و یا غیره، در درونم بگویم :« دوستتان دارم، مخلوقات خدای یکتا. »

   ۱۴. من دوست دارم که « طعم جذاب هرروز آراسته بودن و به زیبایی ظاهری ام برسم » ، را تجربه کنم. من میتوانم هر روز چند دقیقه بیشتر وقت بگذارم و لباسهای مرتب تری را انتخاب کرده، بپوشم و از خانه بیرون بروم. میتوانم هر روز صبح دوش بگیرم، در  خانه لباس مرتب بپوشم و میثاق نامه را بخوانم. این تکرار به مرور، طعم زیبا بودن و بهترین مخلوق خدا بودن، را برآیم به همراه میاورد. میتوانم جمله :« لاله، من عاشقتم و دوستت دارم. » را زیاد تکرار کنم تا طعم زیبای دوستی با خودم و نهایتا با خدایم را حس کنم،

   ۱۵. من دوست دارم که « طعم زیبای اوضاع اقتصادی پیوسته و‌ منسجمی داشتن » ، را حس کنم  و هر روز ان را به سمت بهبودی بیشترببینم. من میتوانم هر لباسی، هر خانه ای، هر وسیله ای را که دیدم و تمایل به خریدنش دارم را در ذهنم خریداری کنم و به خودم بگویم « یک روز این لباس، خانه و یا وسیله را می‌خرم. من لیاقت داشتن آن را دارم. من توانمند هستم. پول و ثروت به سمت من، سرازیر میشود؛ چون نعمتهای خداوند نامحدود هستند و محدودیتی در آن نعمتها وجود ندارد.» به مرور خواهم دید که حقوق من تغییر میکند، چون دایماشغل من تغییر میکند و فرصتهای شغلی بیشتری با حقوق بالاتر، برایم پیش میاید. همانطور که در زندگیم واقعا اتفاق افتاد، من دردو سال گذشته با تمرین‌های این دوره و کمکهای استاد دو بار شغلم تغییر یافت. عزیزانم، باور کنید؛ در این راه قدم بگذارید و ببینید که برایتان اتفاق میافتد. به راحتی دست کشیدن روی چراغ جادو است، اگر فقط تمرین‌ها را انجام دهید و استمرار داشته باشید و باور.

   ۱۶. من دوست دارم که « طعم شیرین سلامتی کامل داشتن » ، را تجربه کنم و در هر لحظه با ارامش زندگی کنم. من میتوانم هرروز خودم را سلامت ببینم و بابت آن از خدای عزیزم، سپاسگزاری کنم. شکرگزاری بابت سلامتی که الان دارم، سلامتی و نشاط بیشتری رابرایم به ارمغان میاورد.

   ۱۷. من دوست دارم که « طعم جذاب استقلال مالی داشتن » ، را تجربه کنم و برای خودم هر خریدی که دوست دارم را انجام بدهم. من میتوانم برای خودم در یکی از برگه های دفترچه چکم، یک مبلغ خیلی زیادی را برای خودم بنویسم و هرروز با نگاه به این چک باور کنم که من دارا هستم و هر چه بخواهم و اراده کنم، خداوند قدرت خرید انرا برایم فراهم میکند.

   ۱۸. من دوست دارم که « طعم زیبای به راحتی و آسانی و بدون استرس، به مسافرت بروم و یا پول خرج کنم و یا اینکه به رستوران بروم ویا به جاهای مختلف دنیا سفر کنم و یا برای ‌دیگران هدیه بخرم » ، را حس کنم. من میتوانم لیستی از مکانهایی که دوست دارم را ، برای خودم بنویسم و هرروز نگاهی به این لیست بکنم و خودم را در آن مکانها تصور کنم. در ابتدا، ذهنی به آن مکانها بروم تا قبل از آنکه جسمم در دنیای واقعیت آنجا رفته باشد. حس خوب و شیرین و لذت بخش این تمرین، آنقدر حال مرا خوب میکند تا کاینات در دنیایواقعی مرا به آن محلها و مکانها، میبرد.

   ۱۹. من دوست دارم که « طعم شیرین هر لباس شیکی را که دوست دارم، بتوانم بخرم و یا بپوشم » ، را حس کنم.  من میتوانم به راحتی خودم را در لباسهای که دوست دارم؛ تصور کنم. دیدن آن لباسها در اینترنت و‌تصور کردن خودم در آنها ، نهایتا آن لباس را در خانه من به دست من میرساند. من حدود دو ماه پیش، دنبال یک لباس ماکسی بلند رنگ روشن دو بندی بودم. دوست داشتم لباس در قسمت بالاتنه تنگ و در پایین تنه، راستا و راحت باشد. همسرم مرتب به من میگفت :« خیلی وقت نگذار، هر چه میگردی، آن چیزی که میخواهی را پیدانمیکنی.» من روز یکشنبه این لباس را خریدم. دوستان عزیزم من حتی آین لباس را زمانی خریدم که قیمت آن به ۱/۴ قیمت اصلی آنتخفیف یافته بود. آیا باز هم زندگی هیجان برانگیز نیست؟ آیا واقعا دنیا سیاه و سفید است؟ اگر این طعمها وجود دارد، چرا ما از آنهااستفاده نکنیم؟

   ۲۰. من دوست دارم که « طعم جذاب احساس ارامش درونی داشتن »، را تجربه کنم. دعا خواندن و  با خدا فارسی حرف زدن چند سالی آست که ارامش را به درون من آورده است. ادامه دادن این حالت، هرروز خیلی مرا باروحیه، ارام و دوست داشتنی کرده است. من گاهی به صدای باران، آب و یا اقیانوس گوش میکنم و ارامش درونم را تقویت میکنم.

   ۲۱. من دوست دارم که « طعم زیبای هر چیزی را که در هر لحظه دوست دارم را از منوی خدا انتخاب کنم و آن را سفارش دهم و آن رادریافت کنم » ،  را تجربه کنم. من به این  نتیجه رسیده ام که این دوره شگفت انگیز است. چند روز بود که سر کارم که فقط حدود ۶ هفته است در آن مشغول هستم، کار خاصی برایم نبود. من آنجا تازه کار هستم و چون اینجا اواخر سپتامبر است، بایست همه گزارشها برای مراجعه کنندگان ما آماده باشد، همکارانم را میدیدم که مرتب مشغول کار هستند و چون من هنوز به همه قسمتها مسلط نیستم و هنوزآموزش کامل ندیده ام، آنها کار روی گزارشهایی نهایی را بر عهده همکاران قدیمی من که تجربه بیشتری دارند را گذاشته اند و فشارروی آنها این روزها زیاد است. من چند روز رفتم سر کار و کار خاصی نبود که انجام دهم و با همسرم که در مسافرت کاری بود ، درباره این مساله حرف زدم و با پسرم هم گفتگو کردم. متاسفانه چون حالم کسل اور بود؛ اخبار غم انگیز این روزهای ایران را هم دنبال میکردم و بابت ناراحتی مردم، من هم احساس عدم شادی کردم، یک دفعه با دیدن این فایل به خودم آمدم و تصمیم گرفتم که تصور کنم وقتی واردمحیط کارم میشوم؛ من هم گوشه ای از کار را بگیرم، خودم را در جایگاه همکار قدیمی ام که ۳ ساله آنجا هست، تصور کردم. برای مردم دوست داشتنی ایران دعا کردم و آنها را به خدا سپردم. خودم را شاد و خوشحال نشان دادم و شروع کردم به اینکه بیشتر شکر گزاری کنم. دیروز وقتی ساعت ۹ وارد محیط کارم شدم،  رییسم که از خانه کار می‌کرد، ساعت ۹:۱۵ صبح بهم پیغام داد که روی پرونده ای شروع به کار کنم، وقتی کار ان پرونده تمام شد؛ ساعت حدود ۴:۱۵ عصر بود. من ۴۵ دقیقه آخر کارم تا ساعت ۵ عصر، فقط در حال شکرگذاری بودم. خواستم این را اینجا بنویسم که به شما دوستان خوبم بگویم که این تمرین به طور بی نظیری کار میکند، حالا اگر دوست دارید خوشبخت تر باشد و زندگی خود را تغییر دهید، این گوی و این هم میدان.

   روز جمعه ۸ مهر ماه سال ۱۴۰۱ هجری شمسی مطابق ۳۰ ماه سپتامبر  سال ۲۰۲۲ میلادی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 27397 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

    نشان های دریافت شده

    سطح مبتدی
    محتوای دیدگاه: 36 کلمه

    سلام دوست خوبم لاله خانم عزیز 

    خیلی خوشحالم که این تمرین انجام دادید وبه نتیجه اون رسیدید به حس عالی که از انجام تمرین رسیدید وامیدوارم که در کارتون هم به مهارت برسید وموفق بشید شما میتونید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1401/06/05 09:49
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 20043 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 613 کلمه

    سلام خدای مهربان و عزیزم

   من دوست دارم در این دنیا طعمهای شیرین ولذت بخش رو تجربه کنم و میدانم که تو برای من بهترین طعمها رو آماده کردی و من باید خودم را آماده استفاده و پذیرش این طعمها کنم و ایمان دارم در راهی وارد شدم که این طعمها رو راحت میتونم به دست بیارم و تجربه کنم .

   من طعم خوشبختی طعم خوشحالی طعم آرامش و شادی درونی طعم زندگی آرام وبا عشق ومحبت رو خیلی دوست دارم .

   طعم زندگی در رفاه واسایش طعم زندگی در خانه زیبا وحیاط دار حوض دار با درختان وگلهای  زیبا و سرسبز رو خیلی دوست دارم .

   من طعم زندگی در اوج سلامتی و تناسب اندام  وجوانی و طول عمر با کیفیت رو خیلی دوست دارم و دوست دارم تا لحظه ای که این دنیا هستم طعم سلامتی همراه من باتناسب اندام رو تجربه کنم وهم چنین دوست دارم طعم مرگ آرام و راحت ودر سکوت و ارامش ودر تنهایی رو هم تجربه کنم .در کل دوست دارم هم زندگی وهم مرگ ارام ولذت بخش رو تجربه کنم .

   من دوست دارم طعم زندگی با اراده ی خدا رو تجربه کنم و همواره حضور خداوند رو در قلبم احساس کنم وبا خدا حرف بزنم و الهامات خدا رو قشنگ بشنوم و به آنها عمل کنم وهر لحظه به او ایمان داشته باشم وبه او توکل کنم وخودم رو از منیت و غرور رها کنم .

   من دوست دارم زندگی با طعم بارداری راحت واسان  ودر کمال سلامت و تناسب اندام رو تجربه کنم وفرزند پسر زیبا وسالم وصالح رو به دنیا بیارم و روزهای شاد وارامی رو در کنار خانواده ی خود داشته باشم .

   من دوست دارم زندگی با طعم فایلهای خدایی رو تجربه کنم دوست دارم به فایلهای زیبا والهی هدایت بشم تا بیشتر خداوند رو در قلبم احساس کنم بیشتر به خداوند ایمان بیارم .

   من دوست دارم زندگی با طعم عشق رو تجربه کنم وبه همه جهان عشق ساطع کنم و همواره در عشق زندگی کنم .

   من دوست دارم زندگی با طعم عشق به خود رو تجربه کنم وخودم رو عاشقانه دوست داشته باشم وبه خودم احترام بگذارم و همواره به خودم لبخند بزنم .

   من دوست دارم زندگی با طعم اعتماد به نفس وخودباوری رو تجربه کنم وخودم رو باور کنم و استعدادها و توانایی هام رو شکوفا کنم و به رشد وگسترش جهان کمک کنم .

   من زندگی با طعم لذت بردن از حال رو تجربه کنم وانسان شکرگزارو قدردانی باشم و با تمام وجود از داشته هایم نهایت لذت رو ببرم و قدردان آنها باشم .

   من دوست دارم زندگی با طعم طبیعت وزیبایی رو تجربه کنم و دوست دارم زندگی در یک فضای عالی وزیبا و سرسبز بااب فراوان و حیوانات اهلی رو تجربه کنم واز بودن در کنار آنها لذت ببرم و شادی و عشق درونی رو تجربه کنم .

   من دوست دارم همواره طعم خوشبختی و ارامش رو در زندگی بچشم و تجربه کنم .

   من دوست دارم زندگی با طعم ماشین شاسی بلند ورانندگی رو تجربه کنم وبه جاهای زیبا وعالی سفر کنم .

   من دوست دارم طعم زندگی در خارج از کشور رو تجربه کنم و از بودن در کنار آدمها و فرهنگهای مختلف لذت ببرم  و تجربیات جدیدی داشته باشم .

   من دوست دارم طعم زندگی در سکوت رو تجربه کنم تا بیشتر به خدای درونم وصل بشم دوس دارم تنهایی لذت بخشی رو با خدا و خودم رو تجربه کنم وبا خدا عشق بازی کنم .

   من دوست دارم طعم فراوانی ورزق و روزی وبرکت رو تجربه کنم.و همیشه تا زنده هستیم خودمان و حیوانات خانگیمان در فراوانی زندگی کنیم .

   من دوست دارم طعم زندگی همراه با شجاعت وعملگرایی رو تجربه کنم و همواره شهامت وجسارت عمل کردن و اقدام وحرکت به جلو رو داشته باشم و الگوی عمل گرایی باشم مثل استاد عزیزم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 27397 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

    نشان های دریافت شده

    سطح مبتدی
    محتوای دیدگاه: 64 کلمه

    سلام الهام خانم عزیز 

    میخواستم بگم حیف نیست وقتی یه آرزو به این خوبی دارید داشتن فرزند پسر سالم وزیبا از مرگ حرف زدید حالا خیلی جوان هستید بهتر به پسرت فکر کنی به اینکه چکار کنی یه زندگی عالی با شما وپدر ش تجربه کنه و…ایشالا که زودتر صاحب فرزند پسر بشین با اولین آگاهی‌ها یه زندگی شیرین ودلنشین ولذت بخشی رو شروع کنبد 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الهام خضرلو
     1401/08/21 08:17
     مدت عضویت: 1764 روز
     امتیاز کاربر: 20043 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 128 کلمه

     سلام فرزانه عزیزم 

     امیدوارم حالت عالی باشه 

     عزیزم من منظورم این نبود که میخوام همین الان مرگ رو تجربه کنم منظورم این بود زمانی که میخوام این دنیا رو ترک کنم دوست دارم مرگ ارام ولذت بخش داشته باشم واز مرگ نترسم 

     چون اکثرانسانها از مرگ میترسن وفکر میکنن لحظه خروج روح از بدن خیلی سخته ودرد و رنج داره درحالی که روح به نظرم وقتی میخواد از جسم آزاد بشه لحظه ی لذت بخش وعالی برای روح هست  کاش همه اینو باور کنن باور ما نسبت به مرگ واز دنیا رفتن هم خیلی اشتباه هست وموجب ترس و رنج ما شده 

     ممنونم از محبتت گلم ان شاءالله همه به ارزوهای خودشون برسن وشاد باشن در هر شرایطی وحالشون خوب باشه .

     از دیدن عکس زیبای  جدیدپروفایلتون هم خوشحال شدم .خدا نگهدارتون باشه

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Banoo
   1401/02/15 18:27
   مدت عضویت: 1486 روز
   امتیاز کاربر: 4561 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   به نام خداوند وهاب

   سلام خدمت استاد ارجمندم و همه دوستان

   من هم طعم هاي مختلفي رو تو زندگيم چشيدم و قبلا بيشتر طعم هاي بد بود.

   الان ٢ سال ميشه كه بيشتر به خدا نزديكتر شدم و شكرگزارتر شدم و طعم هاي خوبي رو تجربه ميكنم و فايل امروز يادداوري مجدد از شكرگزاري بابت كوچيكترين نعمت هاي كه داريم و تمام لذتها و زيبايي كه ميبينيم رو برام داشت.

   رسالت من اينه كه تو اين دنيا فقط لذت ببرم و هميشه شاد و خوشحال باشم و بهترين خونه و ماشين كه براي خودم ميپسندم داشته باشم چون اين دنيا پر از نعمت و فراواني و اگه همه مردم دنيا هم بخوان داشته باشن بازم ثروت و فراواني هست.

   من طعم زندگي با ماشين مورد علاقم

   من طعم زندگي با خونه مورد علاقم تو كوچه مورد علاقم

   من طعم زندگي عاشقانه با روابط عالي

   من طعم زندگي همراه با سلامتي و تندرستي

   من طعم زندگي با ايمان و اعتماد به خداوند وهاب

   من طعم زندگي با داشتن تناسب اندام و زيبايي

   من طعم زندگي با آرامش و آسايش

   رو ميخوام و لياقتش رو دارم و خداوند هم ظرفيت من رو بالا ميبره تا قدرت درك اينا رو داشته باشم،خدا رو صد هزار مرتبه شكر😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتونم تغییر کنم
   1400/10/24 19:45
   مدت عضویت: 1094 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 234 کلمه

   سلام
   من حتی این طعم هایی ک شما میگید رو قبلا تشخیص نمیدادم طعم هستن دووجهی بودنشونو درک نمیکردم
   خیلی طعم هارو اصلا تشخیص نمیدادم
   من طعم سلامتی و تناسب رابطه دوستانه عاشقانه باهمسرم طعم خونه دارشدن طعم آرامش اخلاق خوب طعم زندگی کردن طعم دیدن خدا طعم زیبایی ها دیدن
   طعم اعتماد بنفس طعم تناسب فکری ذهنی
   طعم ماشین پرشیا
   طعم داشتن محصول طعم معده سالم داشتن
   طعم شادی لبخند مهربونی
   طعم بدن سالم داشتن طعم خانواده همسر مهربون و دلسوز داشتن
   من طعم هایی زیادی رو دوس داشتم ولی هیچ وقت نمیدونستم ک چجوری جذبش کنم و چقدر شما زیبا و قابل اجرا و فهم ب من یاد میدید
   من هیچ وقت حسادت نمیکردم ولی میشد باور ب داشتنش نکنم
   اما الان سه روز ک این فایل دیدم و هر موقع پرشیا دیدم گفتم خدایا شکرت عجب ماشینی چقدر طعم لذت بخشی شکرت این طعم هس چقدر حال میده سوارش بشی وباورتون نمیشه همه جا شده پرشیا دیگه خودم خندم میگیره
   دیروز ی عروسیو دیدم واقعا شاد شدم و گفتم خدایا شکرت چقدر طعم خوبیه ومن امروز توی لایو یکی یک عروسی بی نظیر دیدم من ب شادی هدایت شدم
   و تک تک این طعم ها رو در جهان پیرامونم میگردم پیداش کنم و هم لذت ببرم وهم جذبش کنم
   فقط عادت کنم بهش حله
   باید اونقدر تکرار کنم ک یادش بگیرم و حسرت نداشتن و نمیشه جاشو بده باور
   چ زیباست این فایل ممنون استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azamhoseinzadeh0180@gmail.com
   1400/10/12 21:12
   مدت عضویت: 1034 روز
   امتیاز کاربر: 189 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 345 کلمه

   سلام به استاد عزیز و همراهان گرامی 

   زندگی با طعم خدا

   لئن شکرتم لازیدنکم    شکر نعمت نعمتت افزون کند 

   کفر نعمت از کفت بیرون کند

   این قانون صریح خداوند هست اگر شکر گزاری کنید خدا بیشتر میده 

   پس بیان فقط شکر گزاری کنیم نقاط مثبت زندگی مون اطرافمون دنیا رو ببینیم و وقتی به خاطر اونها شکر کنیم خدا بیشترش رو به ما میده

   من چند ماهه دارم شکر گزاری کار می کنم و هر روز بابت چیزهایی که خدا به من داده ازش سپاسگزاری می کنم

   سلامتی 

   ماشین 

   خونه 

   کار خوب 

   همسر عالی

   دختران گل

   وسایل خونه 

   ….

   دیگه برام عادت شده از خونه که میرم تا چشمم به محل کارم میفته خدا روشکر می کنم به خاطر کارم همکارانم 

   همیشه صبح که از خواب بیدار میشدم زورم بود برم سر کار ولی الان با عشق میرم 

   و شب ها یا صبح ها بعد از شکر نعمت های خداوند چیزهایی که میخوام هم به صورت برآورده شده با شکر گزاری مینویسم 

   یک مثال جالب از شکر گزاری خواسته هام 

   دختر کوچیک من اصلا به مهد کودک نمی‌رفت همه اش گریه میکرد تا دو مهد کودک عوض کردم و بالاخره هم نرفت 

   امسال مدام در دفترم می نوشتن خدایا شکرت زینب خوشحال و خندان به مهد میره بعد چند روز گریه نکرد و خودش رفت مهد و الان حتی روزهای تعطیل بهانه مهد رو میگیره

   و با این فایل استاد یاد گرفتم به همه پیرامونم با دقت نگاه کنم و گلچین کنم خواسته هام رو و تصور کنم رسیده ام 

   ار امروز که میرم بیرون دیگه حسرت خونه و ماشین کسی رو نمی خورم 

   میگم زندگی با طعم خونه مدرن

   زندگی با طعم ماشین عالی

   زندگی با طعم مغازه عالی

   زندگی با طعم وسایل خونه شیک 

   خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

   ناگفته نمونه که هدایتم به این سایت ام با شکرگزاری بوده 

   من همیشه در دفترم می‌نوشتم که 

   خدایا شکرت که با روش درست و صحیح لاغر شدم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایاشکرت 

   و بعد یک یا دو ماه هدایت شدم 

   ولی خواهرم برای لاغری اش یک چیز دیگه می نوشت که فلانی روش لاغری اش رو بگه و همین طور هم شد ولی الان دوباره برگشته و پشیمونه

   پس مهم هست که چی بنویسیم پس درست بنویسیم و خواسته هامون رو از خدای مهربان بخواهیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار hleila54@yahoo.com
   1400/09/29 18:46
   مدت عضویت: 1061 روز
   امتیاز کاربر: 96
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 792 کلمه

   سلام به دوستان جان 

   واقعا طعم های بدو تجربه کردن با حرف زدنو توجه به اونهارو من با گوشتو پوستو خونم چشیدم اونزمانیکه نمیدونستم که منم که خالقه زندگیمم وفکر میکردم عروسک خیمه شب بازی خدامو هروری که بخواد منو میبره نمیفهمیدم که وقتی پای دردودل اینو اون میشینم با نگاه دلسوزی ومهربونی اینکه تو غم یه مومن شریک بشی یه کم بهش آرامش بدی ازاین حرفها مفت صدمن یه غاز که تو گوش مون خونده بودنو منو زود باورم که مثلا میخواستم باینچیزها بخدا نزدیک شم بهشون عمل میکردم اما حالا خداروشکر که درمسیر درست قرارگرفتم وبه به که چه عالیه درمسیر درست قرارگرفتن وفهمیدن اینکه خودم آفریننده ی زندگیم هستم به به چه عالیه وطعم شیرینی داره که قوانین آفرینش زندگیتو میفهمی خدایا شکرت

   تمرین این جلسه طعم چیزهایی که میخوایم بچشیم  قراره بیشتر درباره شون بگیم بنویسیم فکر کنیم تا تجربه شون کنیم تو دنیای واقعی  خدایا شکرت به به از این طعم شیرین  

   خدایا من دوست دارم طعم خودباوری واعتماد بنفسو بچشم طعم بالبخندو آرامش حرف زدن واینروزها توجه میکنم با استادهای عزیزی مثل آقا رضا مثل استا  عباسمنش که خودباوری وخداباوری وآرامشو احساس خوب ازشون طراوش میشه وبرای من لذتبخش وتحسین برانگیزه  به به چه طعم عالی وخوشمزه ای منم میخوام تجربه ش کنم  حدایا شکرت 

   خدایا دوست دارم طعم شیرین تمرکز روی آگاهی ها وکارکردنهای عمیق روی خودمو تجربه کنم وتحسین میکنم وتوجه میکنم به دوستان عزیزم که اینقدر زیبا درک کردن واینقدر زیبا مینویسن وعمل میکنن به آموزه ها به به خیلی طعم عالیه خدایا شکرت 

   میخوام طعم لذتبخش تناسب اندامو لاغری رو بچشم تا اعتماد بنفسم بیشتر بشه تا بتونم لباسهای شبک ومتناسب وقشنگ بپوشم برای همین به خوش تیپهای لاغرو متناسب نگاه میکنم وتحسینشون میکنم به عکسهای جوونی خودم که لاغرومتناسب بودم وفیلم شگفت انگیزان روی سایتو سعی میکنم هرروز بهش نگاه کنم ودوستان عزیزی رو که با قدرت ذهنشون وباور خودشون متناسب شدنو میبینم  خدایا شکرت ازاین طعم لذیذ  

   میخوام طعم امکانات رفاهی بیشترو بچشم پس توجه میکنم به امکانات عالی که دارم الان تو خونم ماشین لباسشویی تمام اتوماتیکی که لباسهارو تمیرو مرتبو خشک بهم تحویل میده بدونه اینکه من کاری بکنم وزمانی بزارم  به به چه طعم عالی خدایا شکرت  

   میخوام طعم عشق ومحبت بی قیدو شرط بیشتر بچشم توجه میکنم به دوستان وعزیزان دوربرم که با عشق ورفاقت کنارهمن  توجه میکنم به عشقو محبتی که از همسر عزیزم وپسرهای نازنینم دریافت میکنم به به چه طعم خوبی خدایا شکرت 

   میخوام طعم طعم مهرت در رانندگی وپشت فرمون نشستنو بچشم خدایا شکرت که بانوهای ماهری رو هرروز میبینم که با توانمندی خودشون رانندگی میکنن مثل خواهرو خواهر زاده ی عزیز خودم که باهاشون میرم تفریح وگردش به به چه عالی خدایا شکرت 

   میخوام طعم رزقهای فراوان خدارو بچشم  تحسین میکنم وتوجه میکنم وسپاسگزاری میکنم بابت اینکه یخچالو فریز خونم همیشه الحمدلله پرپره وهرچی که بخوام بپزمو میپزم  به به خیای عالیه این طعم فراوانی  واینکه خدای من میخواد که همیشه ذخائر ما فراوان باشه  خدایا شکرت 

   میخوام طعم کارکردن روی تمرینهای محصولات لاغری رو بچشم خدایا شکرت که اینقدر فایل رایگان فراوان تو سایت که با عمل کردن به همینهایی که چندروزه تمرکزی دارم روشون کارمیکنم دارم میبینم که افکارم تغییر کردن به به چقدر عالیه این طعم فراوانی واین بخشندگی ودستودلبازی استاد عزیز که من روی این فایلها کارمیکنم بموقع درمدارتهیه محصولم قرار میگیرم خدایا شکرت 

   میخوام طعم انجام تمریناتمو دقیق وبا دقت بچشم تابهتر عمل کنم بهشون وموفق تر نتیجه بگیرم به به چه عالیه که روی تعهدم موندم وهرروز دارم برای فایلهایی که گوش میدم تلاش میکنم که با دقت دیدگاه بنویسم خدایا شکرت 

   میخوام طعم کنترل ذهنو بهتر وبیشتر بچشم تا برنجواهای درونم غلبه کنم به به چقدر عالیه تا حالا خیای جاها تونستم اینکارو به زیبایی انجام بدم ودر زمانهای بیشتری تو احساس خوب موندم وبه اتفاقات طوری نگاه کردم که به احساس بهتری برسم خدایا شکرت 

   میخوام طعم رهایی ونچسبیدن به خواسته هامو بچشم  توجه میکنم به مواقعی که خواسته مو گفتمو فراموش کردم وهمونطوری اتفاق افتاد مثل اینکه وقتی بخودم تعهد دادم هرروز واسه هرفایل کامنت بنویسم اصلا به این فکر نکردم که دیدگاهم توسط استاد لایک بگیره وبرگزیده بشه وفقط برای تعهدم نوشتم همونیکه فهمیده بودمو بهم حس خوب میداد بعد یهو اومدم کانالو چک کنم تا ببینم چی اومده جدید دیدم دیدگاهم لایک شده  با خودم گفتم لیلا ببین وقتی تو رهایی وفقط برای حال خوب خودت کارمیکنی وبدات مهم نیست که تایید میشی توسط کسی یا نه میشه این خدایا شکرت چه طعم های دلچسب وخوشمزه ای داری ممنونم بابت غذا خوریت ومعادن دنیات گه چقدر فراوانی طعم داری   خدایا شکرت که استاد واقعا ساده وشیرین وخوشمزه مثال میزنه دلچسب وخوش طعم  خدایا شکرت  ممنونم استاد جان خیلی ذوق میکنم که همیشه میخندینو حرف میزنیدو فایاهاتون با خنده ی روی لبهاتونه لذت میبرم از آرامش وشادی درونیتون خدایا منم میخوام این طعمو به به خیلی عالیه خدایا شکرت  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریده حسنی
   1400/09/12 01:30
   مدت عضویت: 1671 روز
   امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,226 کلمه

   روز ۵۲ تکرار

   سلام دوستان همراه و استاد گرامی خدارو شکر میکنم برای یک روز و آگاهی دیگه ،برای دیدن زیبایی های زندگی و تحسینشون

   خوشحالم که در مسیر تغییر افکارم در هر جنبه ایش هستم‌ که یکی از مهمترینش باورهام نسبت به خدا و قدرت هاشه که هر چقدر آگاه تر باشم میتونم راحتر زندگی کنم 

   قبلا مثل ۹۹ درصد قشر آدم ها فکر میکردم ،مثل اونها تلاش میکردم ،همتراز اونها حس میکردم ،میخندیدم،گریه میکردم، میترسیدم ،نگران بودم ،علایقم یکسان بود ،به همه چیز شکل اونها نگاه میکردم از زاویه چشم اونها نگاه میکردم در اصل من هم انرژی اونها  بودم 

   و حالا دارم تلاش میکنم جور دیگه ای زندگی کنم ،نمیگم کار اون ۹۹ درصد اشتباهه یا درسته ،من دیگه تصمیم‌ گرفتم مسیرمو عوض کنم 

   و خدارو سپاسگذارم که منو به مسیر صحیح هدایت کرد ،هر چند اطرافیانم هنوز هم نظرشون اینه که با واقعیت های جامعه زندگی کنن ولی من به اونها کاری ندارم

   پس ساختن صحیح  اون انرژی منبع به ما کمک میکنه تا در ادامه مسیر راحت با مسائل روبرو بشیم و زیباتر زندگی کنیم‌ ،اگر خداوند رو یاری رسان باور کنم ،درک کنم و حس کنم در من انرژی بوجود میاد که اون انرژی منو میبره تو مسیرهاییکه اونجا بیشتر حال خوب و رضایتمندی هست تا نارضایتی 

   و هر انچه در مورد خدا برای خودمون بسازیم و درک کنیم میتونیم تجربه کنیم‌ و لذت بیشتری ببریم یعنی نقطه مقابل هر آنچه قبلا باور کرده بودیم 

   ما به هر آنچه توجه کنیم همسان با همون ها وارد زندگی ما میشه ،مثلا پدر دوست من بیماری سختی گرفت که دوستم بدلیل اینکه نگران پدرش بود و مدام در مسیر بیمارستان و اینجور مسائل بود، تمرکز و توجهش کاملا روی بیماری بود،با اینکه مدام بهش هشدار میدادم ولی نتونست حال بد خودشو کنترل کنه و متاسفانه خود ایشون هم بیماری ناراحت کننده ای گرفتن 

   و منم متوجه شدم دارم بسمت حال بد ایشون کشیده میشم ،خدارو شکر تونستم تا حدود زیادی توجهمو ببرم بسمت دیگه ای ،هر چند کار راحتی نبود ولی با تمریناتی که انجام میدادم الان شرایطم بهتر شده و بهتر هم میشه و حتی من تونستم با توجهم بسمت حال بهتر ،به دوستمم کمک کنم تا با مسئله خودش جور دیگه ای برخورد کنه 

   این نتیجه توجه ناخوبه ،بعد از اون تصمیم گرفتیم توجهمونو ببریم روی مسافرت و حال خوب،همون کاری که قبلا انجام میدادیم  و اتفاقا تو این مدت ۲ تا مسافرت خوب رفتیم و برنامه ریزی و بلیط و هتل یه مسافرت دیگه هم برای دی ماه انجام شد ،پس به هر چیزی توجه کنی ،تجربه خواهی کرد ،پس چه بهتره به خوبی ها تمرکز کنیم 

   این جهان هستی یک سیستمه که کاری نداره ما چرا داریم به ناخوبی ها تفکر میکنیم ،مثل گوگل عمل میکنه ،وقتی مطلبیو در گوگل سرچ میکنیم‌ گوگل نمیگه چرا این مطلبو سرچ کردی ،پس جهان هم به انرژی که از ما ساطع میشه جواب میده ،چه خوب چه بد ، برای  جهان خوب و بد معنا نداره ، حس گرهاییکه به ما وصله با جهان در ارتباطه که تجربیات زندگی مارو رقم میزنه 

   چند وقت پیش داشتم یک فایلی از استادی گوش میدادم که میگفت تمام آواها هم  ارتعاش دارن ،چه برسه به کلام و احساس و میگفت حتی کلمه ( اه ) رو هم تکرار نکنید 

   کلی به این موضوع فکر کردم و با خودم چند بار کلمه اه رو تکرار کردم متوجه شدم حالم بد شد از گفتنش حتی میمیک صورتم اخمو شد ، چند بار هم کلمه به به رو تکرار کردم اونم بصورت  کشیده ،دیدم چقدر حالم خوب شد و الان چند وقتیه با صدای بلند میگم به به خدایا شکرت که همه چیز عالیه و با گفتن این جملات حالم خیلی قشنگتر میشه ،یجور فرمان دادن به سلول های هوشمند جهان اطرافمه که میگم میخوام همه چیز به به باشه تا اه اه 

   شاید اولش،  این تمرینات بصورت نمایشی باشه و حسی توش  نباشه ولی بلخره واقعی میشن ،انرژی و حس خواهند داشت و به جهان وارد میشن که طبق همون ها به ما برگردونده میشه 

   ذهن ما اصل رو از بدل تشخیص نمیده مثل وقتیکه به لیمو ترش فکر میکنیم و بزاق دهان ترشح میشه ،ما لیموترشو نخوردیم فقط بهش فکر کردیم ولی ذهن ،تصور کرد لیمو ترش خورده شد 

   پس به هر چیزی فکر ، توجه،  تفکر و تعمق کنیم وارد مدار دریافت اون خواسته ها ،یا ناخواسته ها خواهیم شد 

   در جهان هستی بینهایت مدار وجود داره که ما میتونیم با توجه کردن بهشون وارد اون دنیا بشیم ،با توجه کردن به فراوانی به فراوانی بیشتر خواهیم رسید ،مثل همون موقعی که ما به مسافرت توجه کردیم و رفتیم ویلا ها یا هتل هارو سرچ کردیم ، یا در موردش صحبت کردیم در اصل به ذهنمون نقشه ادامه مسیرو دادیم‌ که اگر ما بهش نقشه ندیم ذهن طبق اصولی که آموزش دیده در قبل، عمل میکنه 

   مثلا اون هفته  یک آن در ذهنم مرور شد که دوست دارم برم پارک قیطریه چونکه الان پاییزه و اون پارک پر از برگ های زرد و نارنجیه و تو این فصل خیلی قشنگ میشه ،من فقط چند ثانیه دلم خواست بهش فکر کردم ،عصر یکی از دوستانمو که ۶ ماهی میشد ندیده بودمش بهم‌ پیام داد گفت فریده دلم برات تنگ شده بریم‌ کجا همدیگه رو ببینیم ،منم گفتم پارک بریم  قیطریه ،در واقع ذهنم گفت 

   و خیلی مثالهای مثبت و منفی داریم که ما به چیزی توجه کردیم ،جهان مارو بسمتشون هدایت کرده ،بودنم در همین سایت و دوره ها بخاطر توجه من بر این مدل مسیرها بود که فرستاده شدم اینجا 

   گاهی که اطرافیانم یا آدم ها از شرایطشون شکایت دارن بهشون میگم اگر دلت میخواد زندگی خوب و پر عشقی داشته باشی چرا مدام به روابط زخم و زیلی توجه میکنی؟ چرا مدام پیگیرشونی ؟ چرا این فیلم های بی سر وته رو نگاه میکنی؟ چرا به رکود توجه میکنی؟ به کمبودها تمرکز میکنی؟

   بعد اونها میگن آخه اینها واقعیت های جامعه است ،دیشب به خواهرم میگم با دخترت که حامله است جور دیگه ای رفتار کن ،هر چیزیو بهش نگو ،مدام بهش نگو تو افسردگی بعد از زایمان داری ،هنوز که زایمان نکرده  و خواهرم در جوابم گفت اینها واقعیته که باید بدونه 

   و من باز هم متوجه شدم که آدم ها بلد نیستن چجوری حرف های خوب بزنن ، مهم حرف های مناسب و صحیحه ،اونها هر چیزیو که از قبل دیدن و باور کردن به عنوان واقعیت میپذیرن و خبر ندارن که به اندازه ۸ میلیارد واقعیت در جهان هست که هر کدوم فقط حرف خودشونو قبول دارن  

   حالا ما چه چیزهایی میخواییم ؟ اگر نمیدونیم که چی میخواییم میتونیم ناخواسته هامونو بنویسیم تا خواسته هامون مشخص بشه 

   مثلا زندگی با طعم سلامتی که خیلی مهمه ،اگر به ارزشمند بودن سلامتی توجه کنیم دیگه دلمون نمیخواد بریم بسمت بیماری ها ،حالا چه در رابطه با خودمون یا دیگران 

   زندگی با طعم شادی ،خنده ،حال خوب،لذت ،آرامش که خیلی مهمه 

   زندگی با طعم پول،ثروت و فراوانی که بودنش میتونه باعث بشه لذت های بیشتریو تجربه کنی ،آسایش داشته باشی ،جاهای زیبارو ببینی ،غذاهای خاصو بچشی ،لباس های برند  بپوشی ،ماشین های مدل بالارو استفاده کنی

   میتونی هر آنچه دوست داری تهیه کنی ،خونه بزرگ و زیبا داشته باشی ،کشورهای زیادیو بگردی و تفریح کنی ،در کشورهای مدرن ساکن بشی و از رفاه و تکنولوژی جدیدتری استفاده کنی ،میتونی به دیگران کمک کنی ،میتونی ارزش آفرینی کنی 

   و با توجه کردن به تک تک ارزش هاییکه پول برای ما میاره میتونیم  به زندگی مرفه نزدیکتر بشیم ،چونکه در قبل پنبه پولو برای ما زدن و حسابی ما با پول قهر هستیم و همچنین پول هم با ما قهره

   شاید ما بصورت خودآگاه پول رو بخواییم ولی پول رو فقط صرف نیازمون میخواییم نه اینکه عاشق پول باشیم ،اتفاقا قبلا به ما گفتن پول دوست نباش ،پول چیز خوبی نیست و ما پولو فقط برای فرار از بی پولی و نیازمون خواستیم 

   و از اونجاییکه پول هوشمنده و نمیشه سر جهانو کلاه گذاشت ،تا زمانیکه بصورت ناخوداگاه با پول آشتی نکنیم خیلی زیاد نمیتونیم پولو تجربه کنیم ،یعنی پول هم بیاد زیاد نمیاد یا پیش ما نمیمونه 

   مثل زمانیکه تو مدرسه ما با همه بچه ها  دوست نشدیم ما با هم انرژی های خودمون دوست شدیم و دوست میشیم ،الان هم اگر پول میخواییم باید با انرژی پول همسان باشیم و دوست باشیم تا پول کنارمون بمونه وگرنه تجربش نمیکنیم 

   قبلا که هر زمان یه فرد پولدارو میدیدم قضاوتشون میکردیم ،میگفتیم پولدارا خون آشامن ،بدجنسن ،مغرورن ،کلاهبردارن ووو

   یعنی دوست داشتیم‌ تو جایگاه اونها باشیم ولی جایگاه اونهارو حسابی کوبیده بودیم ،الان هم که داریم‌ این تمرینو انجام میدیم خیلی خوبه حداقل از مدار شکایت و نق زدن میاییم بیرون ولی باید در ادامه مسیرمون وقتی داریم به طعم های پول توجه میکنیم ، باورهاییکه در مورد پول و پولدارها داریم رو تصحیح کنیم 

   باید ارزش پولو متوجه بشیم نه اینکه بخاطر فرار از فقر ،بیاییم چندتا تمرینو هر روز انجام بدیم و در انتها که نتیجه خاصی نگرفتیم سرخورده بشیم و قوانینو ببریم زیر سئوال

   مثل وقتیکه برای فرار از چاقی تن دادیم به لاغری ،در واقع به ارزش هاییکه لاغری برای ما داشت توجهی نداشتیم ،فقط میخواستیم از شر چاقی راحت بشیم ، کار صحیح اینه که اول بیاییم با لاغری آشتی کنیم ،ارزششو بفهمیم ،باهاش دوست بشیم اونوقت لاغری خودش به دنبال ما میدود

   برای داشتن پول هم همینطور ،اگر داریم خونه های خوبو نگاه و تحسین میکنیم که این تمریناتو داریم خودآگاه انجام میدیم که در انتها از تمرین کردن رد میشیم و به زندگی روتین ما تبدیل میشن ،در کنارش تمرینات بیشتری در مورد پول ،ارزشمند بودنش ،لذت هاش ،موانعش ،بازدارنده هاش و نظری که در مورد پولدارها داریم رو هم تصحیح کنیم

   تجمیع تمام این تمرینات میشه آشتی کردن با پول ،حالا هر وقت میگیم به به زندگی با طعم خونه زیبا ،ماشین لاکچری،رابطه عاطفی عاشقانه ووو یه زیر ساختی داره ،وگرنه اگر در حد یه حرف و تحسین باشه که اونم ۲ روزه دیگه یادمون میره و  بی فایده است 

   این تمرینات در کنار هم میتونن یک ساختمان قدرتمند باوری رو در ما شکل بدن و با آشتی ما با خواسته هامون در همه جنبه ها ،احساساتی در ما شکل میگیره که اون احساسات  ،انرژی در ما بوجود میارن  که اون انرژی هم ردیف خواسته ها و تحسین های ماست و پازل تمریناتمون تکمیل تر میشه 

   پس هر وقت داریم طعم های خوبو تحسین میکنیم حواسمون باشه گفتگوهای درونمون دارن بهمون چی میگن ،هر انچه میگن اونها باورهای عمیق ناخوداگاه ما هستن که میتونیم دستگیرشون کنیم و با راهکارهاییکه یاد گرفتیم رفعشون کنیم 

   و حالا که یک فرد پولدارو تحسین میکنیم دیگه اون صداهای اجوزمجوز مارو اذیت نمیکنن و اجازه میدن بریم تو دایره خواسته ها و تجسماتمون 

   و الان دیگه وقتی میخواییم  ماشین یا خونه یا قیافه دیگران رو  تحسین کنیم براحتی و بدون مانع و قضاوت  انجام میدیم و با انجام این تمرینات آرام آرام انرژی های ما تغییر میکنن بسمت خواسته ها و جذب اتفاقات خوب

   توجه به خونه بزرگ،ماشین لاکچری،خانواده شاد،روابط عالی ،باغ ویلای زیبا ،شهر مدرن و زیبایی ها باعث میشه ما بسمت بهتر شدن حرکت کنیم ،که اولین قدم برای رفتن در مسیر خواسته هاست ،من یه مدتی به ماشینی توجه میکردم و در موردش حرف میزدم قسمت RAS مغزم مدام منو در مسیرهای اون ماشین قرار میداد حتی الان هم که به اون ماشین فکر نمیکنم از اون زیاد میبینم 

   اگر متوجه بشیم که  همین زندگی عادی ما معجزات خداونده خیلی آگاهانه تر به دنیای اطرافمون نگاه میکردیم ،آیا این معجزه نیست که من دارم با دستانم جملاتیو خلق میکنم؟ با چشمانم نگاه میکنم ،با حواسم حس میکنم و با مغزم پردازش میکنم 

   اینکه هر روز با دست و پاهای خودم کارهامو  انجام میدم‌، صورتمو میشورم‌،غذا درست میکنم ،بچه هامو میبینم و نوازش میکنم ،به کلاسم‌ میرم ،با دوستم‌ صحبت میکنم ،مسافرت میرم‌، با خانواده م ارتباط دارم 

   همه اینها یعنی اینکه من زنده هستم و باید از تک تک نفس ها و لحظاتم لذت ببرم و به دنبال طعم های زیباتری باشم‌ که میدونم با توجهم به زندگیم‌ وارد میشن 

   من یه مدتیه که داشتم خونه ای با تراس بسیار بزرگ و استخر و اینجور امکاناتو تجسم میکردم یعنی این تجسم همیشه پس زمینه رویاهام هست و جالبه همیشه به ویلاهایی هدایت میشم که استخر دارن با تراس های بزرگ 

   طعم زیبایی که در این مسافرت ۳ روزه داشتم این بود که ویلایی که گرفته بودیم در یک کوه سرسبزی بود که یکطرفش به دریا ویو داشت و بسیار زیبا بود ،یک تراس بسیار بزرگ داشت و منهم عاشق تراس و فضای سبز هستم ،یک شاه نشین بزرگ با ویوی ۳۶۰ درجه به جنگل و دریا داشت که نشستن در اون  بسیار لذت بخش بود ،درختان پرتغال و نارنگی هنرنمایی میکردن و رنگ نارنجی زیبایی به اون منطقه بخشیده بودن

   اینکه هر روز صبح  دختر قشنگم قبل از اینکه سر کار بره میاد تو اتاقم منو میبوسه و بهم محبت میکنه یعنی زندگی با طعم عشق دخترم 

   اینکه دوستان با محبتی دارم و طعم های خوشرنگ عشق در زندگیم فراوانه ،توجه میکنم به مسائل رفاهی خودم و لذت میبرم از اینهمه داشته که گاهی با ندیدنشون طعم هاشونو فراموش میکنم 

   و در انتها اینو بپذیریم که ما اشرف مخلوقات خداوند هستیم و جهان برای ما و لذت بردن ما ساخته شد و تمام این لذت ها ،ابزارهایی هستن که خداوند برای ما خلق کرد که در خدمت ما باشن‌ تا ما خوب و با کیفیت تر زندگی کنیم و با دیدن این زیبایی ها ،زیبایی بیشتر وارد زندگی ما خواهد شد 

   خدارو شکر که ۴ ساله چیزی به اسم tv ،فیلم ،سریال و اخبار از دایره تفریحاتم خط خورده و بجاش مستندهایی نگاه میکنم که به رویاهام نزدیک باشه مثل ویدئو هاییکه در مورد سفر به کشورهای مورد علاقمه که از یوتیوب انتخاب میکنم که میدونم توجه منو میبره به همون جاهای زیبا 

   خدارو شکر میکنم برای این آگاهی های عالی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 29 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار من میتونم تغییر کنم
    1400/10/25 00:45
    مدت عضویت: 1094 روز
    امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 27 کلمه

    سلام
    به به واقعا عالی بود
    منک واقعا لذت بردم از دیدگاه شما
    ک چقدر زیبا بیان کردید و مارو از تجربیات اگاهی خودتون مطلع کردید
    شاد و پیروز باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فریده حسنی
     1401/12/01 21:12
     مدت عضویت: 1671 روز
     امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 11 کلمه

     سلام دوست عزیز

     خدارو شکر برای بودنمون در مسیر 

     شاد و موفق باشید⚘

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار نسرین یعقوبی
    1401/11/11 15:49
    مدت عضویت: 1727 روز
    امتیاز کاربر: 3643 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 26 کلمه

    سلام دوست عزیزم

    چقدر از خواندن متن شما لذت بردم به به زندگی با طعم آگاهی های ناب و نوشته ها و افکار زیبا قابل تحسینه .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فریده حسنی
     1401/12/01 21:13
     مدت عضویت: 1671 روز
     امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 11 کلمه

     سلام دوست عزیز

     خدارو شکر برای بودنمون در مسیر 

     شاد و موفق باشید⚘

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار joojeh1212@gmail.com
   1400/08/20 23:08
   مدت عضویت: 983 روز
   امتیاز کاربر: 414 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,183 کلمه

   به نام ِ تنها فرمانروای کیهان

   به نام ِ خداوند ِ بخشنده ی مهربان

   سلام به استاد عطار روشن ِ عزیز و خوش صحبت و خوش بیان و مرد ِ اجرا کننده به قانون

   و

   سلام به دوستانی که داریم با هم توو این مسیر چاشنی های لازم برای درست کردن ِ زندگی ای با طعم ِ دلچسپ و لذیذ ِ خداوند رو درست میکنیم.

   تا به اینجای دوره که الآن قسمت ِ هفتم رو دارم براش ردّ ِ پا میزارم اینجوری بود عملکردم که اول 3 تا 5 باری که دستور داده شده یا بهتره بگم نسخه براش پیچیده شده که باید هر فایل رو چند بار تکرار کنی تا درکش کنی و بتونی تمرینش رو از لابه لای صحبت های استاد دربیاری و سعی کنی به اون شکل عمل کنی  

   این جلسه رو من برعکس بودم

   انقدر از تمرین ِ فففوق العاده ی این جلسه لذت بردم و براش دلم رفت و برام هیجان انگیز بود که اول تمرینش رو شروع کردم به انجام دادن به مممحض ِ دیدن ِ فایل برای اولین بار انقدر که تمرینش برام فوق العاده بود و بعد رفتم اون چندبار رو دیدم و تکرار کردم و تقریبا میتونم بگم که دفترم چندروزه که جلوم بازه و هرچی که طعمش بنظرم لذیذ و دلچسپ میاد رو سسسریع وارد ِ دفترم میکنم.خدارو صصصدهزار مرتبه شکر

   این تمرین یک تمرکز ِ لیزری ِ واااااقعیه بر خواسته هابر نعمت ها بر داشته ها…عین ِ سپاسگزاریه…بشدت کانون ِ توجه ِ من رو بیشتر از قبل برد روی آنچه میخواهم و از اونجایی که نشانه ی در مسیر ِ درست بودن ، نشانه ی اینکه آیا داری به خواسته ت توجه میکنی یا ناخواسته ت ، احساس ِ خوب داشتن هست

   این تمرین کلا حال ِ آدم رو خوب میکنه.روح ِ آدم رو بالانس میکنه.این تمرین یک صلات ِ واقعیه.یک توجه ، تایید وتحسین ِ نعمت و ثروت در جهانه.

   این تمرین یعنی بشدت قوی داره روی باور ِ فراوانی که پاشنه آشیلمونه کار میکنه.

   وای خدای من

   بینهایت ازتون سپاسگزارم استاد روشن ِ عزیز.بسیار مثال های ففوق العاده ای میگین برای درک ِ بهتر.

   اگر بخوام این فایل رو در غالب ِ یک جمله قرارش بدم که به اندازه ای که درکش کنم و انجامش بدم به همون اندازه نتیجه میگیرم چون کل ِ داستان ِ کار کردن روی خودمون همینه این جمله ی کلیدیه :  اطلاعات ِ خواسته مون رو به ذهن دادن که با تمرین ِ نشان دادن ِ طعم های دلخواه به ذهن

   قدرتمند ترین تمرین که تجسم هست رو داریم دم به دقیقه انجام میدیم.  (( اطلاعات ِ خواسته مون رو به ذهن دادن ))

   قانون میگه : به هر چیز توجه کنی اساس ِ اون رو وارد ِ زندگیت میکنی

   (( مابین ِ صحبت هام یه تمرین در عمل انجام بدم که بخدا ادا نیست خود به خودیه…از روی عادت ِ این چند روز که دارم این تمرین رو انجام میدم یهو گفتم بیام بگم که هههمین الآنی که دارم مینویسم این متن رو خبر از آمدن ِ باران ِ رحمت ِ الهی و اون بوی خاک ِ خیس شده اومد الله اکبر که به زیبایی توجه میکنی طعمش رو میچشی.چقدرطعم ِ باران شیرینه و دلچسپ خدایا شکرت.که میتونم بوی باران رو حس کنم))

   خدایا کمکمون کن در اجرای قانون به زیبایی

   خدایا حتی توو بندگی هم از خودت کمک میخوایم.

   قانون میگه : به هر چیز توجه کنی اساس ِ اون رو وارد ِ زندگیت میکنی.

   به هر چیز توجه کنی اساس ِ اون رو وارد ِ زندگیت میکنی.به هرچیز توجه کنی اساس ِ اون رو وارد ِ زندگیت میکنی.

   به ظاهر تکراری اما فرّار. تکراری اما فرّار.

   اما

   اما این تمرین ِ فوق العاده این جمله رو در عمل پیاده میکنه.تزریق میشه توو مغزمون.تک تک ِ سلول هامون رو بسیج میکنه برای اجرای قانون ِ توجه در عمل.چقدر عملگراتر میکنه.تو رو وادار میکنه که فرمول ِ زیبایی ها رو دیدن رو توو مغزت فرو کنی جا بندازی.مثل ِ یک ربات عمل کنی.برنامه ریزی میکنه ذهنت رو برای دیدن ِ زیبایی ها.

   دیگه بغیر از زیبایی ها نمیشه ببینی.مثلا مگه میشه زیبایی ِ چشم های استاد روشن روندید.مگه میشه زیبایی ِ بانوی عزیزش رو مرجان ِ قشنگ و مهربون رو ندید.

   مگه میشه زیبایی ِ این سایت رو صفحه ی خط دار ِ خوشگلش رو ندید.مگه میشه نتایج ِ شگفت انگیز ِ شگفتی سازان رو توی صفحه ی خوش اندام های سایت ندید.

   مگه میشه برم جلوی آینه و زیبایی و مهربون ِ چشم هام رو نبینم.عاادت میکنی به دیدن ِ زیبایی ها.

   آنچه به آن توجه میکنم وارد ِ زندگیم میشه.حالا بیام با علم به این قانون به آنچه میخوام تجربه ش کنم بیشتر و بیشتر توجه کنم تا تکاملم رو سریعتر طی کنم.لذت ِ بیشتری ببرم.باور ِ فراوانی رو توی ذهنم بسازم.

   با انجام ِ این تمرین تمرکزم رو بزارم روی داشته های خودم و حتی سوءاستفاده از قانون کنم و بیام تمرکز روی داشته های دیگران هم بزارم.توجه به داشته های دیگران ورودی های بسیار قدرتمند برای ذهنمه.یک الگوبرداری ِ قوی…یک باورسازی ِ فوق العاده .تریبت ِ ذهنه این تمرین.افسار ِ ذهن رو در دست گرفتنه این تمرین.کنترل ِ کانون ِ توجه به تمااام ِ معناست این تمرین.

   یک هشداره این تمرین.یک اتمام ِ حجته این تمرین.یک پیشنهاد ِ زندگی سازه این تمرین.یک نسخه ی درمانه این تمرین.یک امر ِ به معروفه این تمرین.یک نهی از منکره این تمرین.مثل ِ وسواسی ها عمل کردنه.که وسواس به خرج بدیم که داریم باارزش ترین داراییمون که کانون ِ توجهمون هست رو خرج ِ چی میکنیم؟ همونجور که وسواس به خرج میدیم برای خوردن ِ غذا ، همونجوری وسواس به خرج بدیم به انتخاب ِ غذای روح.الآنی که میدونم قانون چیه…الآنی که میدونم قانون با هیچکس شوخی نداره.اینکه کارش اثبات ِ باورهای منه…اینکه هرچی من بگم رو برام میاره….پس بیام آگاهانه و بصورت ِ جدی و متعهدانه تمرکزم رو بزارم روی جذب ِ خواسته هام.نه نا خواسته هام.

   الله اکبر از قدرت ِ این تمرین.از واجباته این تمرین.یه تحقیقه برای درک ِ بهتر ِ خواسته هام.میبینم که چیزهایی که من میخوام ، آدم هایی هستن که دارنش و این یعنی اون خواسته دست یافتنیه.قابل ِ دسترسه.امکان پذیره.میتونم منم داشته باشمش.میتونم طعمش رو بچشم.دستان ِ خداوند رو باز بزارم که آنچه میخوام رو بهم بده.تا نعمت و ثروت رو تجربه کنم.اگرمن کارم رو عالی انجام بدم قانون به اندازه ی سالها من رو جلو میندازه و رشد میکنم.اگر من طرف ِ خودم رو درست انجام بدم خداوندی که دقت ِ مدیریتش به اندازه ای دقیقه که برگی بدون ِ اجازه ش و بی خبریش روی زمین نمیفته ، قطعا جواب ِ فرکانس های من رو عااالی میده.

   خداوند بسیار با مامهربانه.از پدر و مادر مهربان تر. چطور ممکنه که فرزندی از پدرش نون بخواد و پدرش به او سنگ بده.؟ چطور فرزندی از پدرش ماهی بخواد و پدرش به او مار بده ؟ و چچقدر خداوند بر ما مهربان تره. چطور ممکنه ما فرکانس ِ خواسته هامون رو بفرستیم و خداوند ناخواسته هارو به زندگی ِ ما بیاره…

   الله اکبربخدا

   نمیدونم چجوری حسم رو برسونم استاد جان به خدا.

   خدای من

   پروردگار ِ من 

   پناه میبرم به تو از شرک … از کفر … از ناسپاسی

   خدایا

   ما را به راه ِ درست هدایت کن

   به راه ِ کسانیکه به آنها نعمت داده ای

   نه کسانیکه بر آنها غضب کرده ای

   و نه گمراهان.

   خدایا شکرت خاطر ِ این مسیر

   این مکتب

   این کلاس

   این صندلی ِ شاگردی

   خدایا درک ِ ما رو از قوانین بیشتر کن.

   آرزومند ِ آرزوهاتون آرزو…p>

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1400/08/06 21:00
   مدت عضویت: 1241 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,255 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست💖💖💖

   سلام به دوستان هم مسیرم🖐️

   زندگی با طعم خدا: جلسه هفتم🌹🌹

   همه ما هر روز داریم از قانون جذب در زندگی روزمره مون استفاده می کنیم و مسبب جذب کردن طعم های خوب و بد فقط و فقط خودمون هستیم و الان هر کدوم از ما در هر شرایطی از زندگی هستیم خوب یا بد مقصر فقط خودمون هستیم  و خداوند در قرآن می‌فرماید که اگر ناسپاس باشید نعمت ها از شما گرفته میشود و این یعنی قدر داشته ها مونو بدونیم و شکر گزار شون باشیم . به قول معروف شکر نعمت ، نعمتت افزون کند _ کفر نعمت از کفت بیرون کند . پس سعی کنیم به جای گله و شکایت شکر گزا باشیم 

   این جهان مثل یک رستوران بزرگه که هر کسی که وارد این جهان میشه این حق و داره که از هر طعمی که دلش خواست سفارش بده و صد در صد به درخواست او پاسخ داده میشه . به شرطی که با قوانین این رستوران آشنا باشه و بلد باشه که درست سفارش بده .و اگر کسی طعمی رو که دوست نداره و نصیبش نمیشه مقصر خودشه . طعم های خوب و خداوند سریع اجابت می‌کنه ولی طعم های بد و به خاطر لطف و بخشندگی و مهربونیش به تاخیر میندازه و دیرتر اجابت می‌کنه و اصلا نمی‌خواد که اجابت کنه ولی افسوس که ما خودمون برای طلب طعم های بد استمرار داریم . و بیشتر توجه و تمرکز مون میزاریم روی ناخواسته ها مون .و ذهن انسان این طوریه که به هر چیزی توجه کنی اونو بیشتر در زندگیت تجربه میکنی که اکثریت انسان ها خلاف این قانون حرکت میکنیم مثلاً دوست داریم صاحب خونه باشیم ولی توجه و تمرکز مون روی مستاجر بودن مونه و این میشه که یا اصلا صاحب خونه نمی‌شیم یا خیلی دیر می‌شیم و بعد میگیم خدا خواسته که که ما صاحب خونه نشیم . و افراد کمی در جهان طبق قانون عمل می‌کنند و از زنده بودن و زندگی شون لذت می برند.

   حالا چه کار کنیم که طعم هایی رو که دوست داریم در زندگی واقعی تجربه کنیم ؟ ذهن ما اصل و از بدل تشخیص نمی‌ده مثال یک غذایی که ما اون غذا رو خوردیم و طعم شو تجربه کردیم اگه کسی بیاد در موردش صحبت کنه ما فوراً متوجه اون طعم میشیم ولی یک غذا و یا خوراکی که نخوردیم اگه شخصی بیاد هر چه قدر هم در مورد اون غذا یا خوراکی توضیح بده چون ما تجربه ای نسبت به اون طعم نداریم اصلا متوجه نمی‌شیم که چه طعمی داره ولی اگه اون شخص بیاد بگه مثلاً طعمی نزدیک به زرشک پلو با مرغ یا مثلاً قورمه سبزی داره ما بلا فاصله متوجه میشیم و هر چه قدر اطلاعات بیشتری بده ذهن مون بیشتر می‌تونه تحلیلش می‌کنه هر چند که اون غذا یا خوراکی و نخورده باشیم ولی میتونیم احساسش کنیم و اگر بعداً اون غذا و یا خوراکی و بخوریم دیگه خیلی تعجب نمی‌کنیم چون قبلاً طعم شو متوجه شدیم و در ذهن مون حسش کردیم .

   پس اگر میخواییم تغییر کنیم و زندگی مونو با داشتن طعم های خوب و لذت بخش تجربه کنیم باید فرمول های نادرست موجود در ذهن مونو تغییر بدیم .🌹

    ما باید طعم هایی رو که دوست داریم مثل ثروت ، سلامتی ، داشتن تناسب اندام ، زیبایی ، شغل مستقل با درآمد بالا ، داشتن روابط عالی و عاشقانه با همسر ، وسایل لوکس و شیک ، غذاهای خوب و با کیفیت بالا و خوشمزه ، ماشین مدل بالا ….در مورد شون اطلاعات صحیح و درست به ذهن مون بدیم ، با توجه و  تمرکز مون در مورد اون طعم ها  ، با دیدن فیلم در مورد اون طعم ها ، با نوشتن و صحبت کردن در مورد شون  ، و یا زمانی که بیرون  خیابان و جاهای دیگه طعم های مورد علاقه مونو میبینیم چون که خود مون اون طعم و نداریم حسرت نکشیم و  از خود مون واکنش بد رفتاری نشون ندیم بجاش واکنش خوب نشون بدیم تا حال مون با دیدن طعم های دل خواه مون خوب بشه ، خدا رو شکر کنیم که همچنین طعم هایی در این جهان وجود داره و این یعنی اینکه این طعم ها شامل حال ما هم میشه ، آه و افسوس و حسرت نداشته باشیم چون داشتن این حس های بد باعث میشه که ما از اون طعم های دوست داشتنی دورتر بشیم . تمام طعم هایی که در ذهن مون وجود داره و جزو رویا هامونه در دنیا به وفور وجود داره پس از این به بعد هر جا که یک طعم خوب و مورد علاقه مونو دیدیم خوشحال بشیم ، خدا رو شکر کنیم به خاطر وجود اون طعم و در ذهن مون تایید و تحسینش کنیم و بجای دنبال کردن اخبار بد و ناراحت کننده و نا خواسته ها به دنبال اخبار خوب و مسرت بخش و خواسته هامون باشیم ، طعم های خوب و تایید کنیم، و بگردیم اونا رو پیدا کنیم در ذهن مون داشتن شو حس کنیم و طعم های بد و رها کنیم چون همزمان نمیشه که هم دنبال طعم های خوب باشیم و هم به طعم های بد توجه داشته باشیم چون هر چیزی که چشم مون👁️ میبینه و هر چیزی که گوش مون👂 می شنوه در اون لحظه داره اطلاعات جمع می‌کنه .پس حواس مون باشه که به ذهن مون اطلاعات صحیح بدیم هرچند که همیشه در اطراف همه مون افرادی هستند که مدام در حال دنبال کردن اخبار و حوادث بد و ناراحت کننده هستند من خودم همسرم از اون دسته افرادی که تو گوشیش فقط اخبار و حوادث بد و می‌خونه و دنبال می‌کنه و همیشه تو خونه برای ما هم مو به مو توضیح میده و به محض اینکه میاد خونه تلویزیون🖥️ و میزاره رو شبکه خبر هر چه قدر هم که بهش توضیح میدم که این قدر دنبال اخبار ناراحت کننده نباش به خرجش نمیره و می‌گه آدم باید بدونه که دور برش چه خبر ؟نمیشه که تو این دنیای بی رحم زندگی کنی و از اخبار هم بی خبر باشی  و معمولاً به کسی هم اعتماد نداره البته که منم قبلاً فکر میکردم که حق با ایشونه و آدم باید چشم و گوش شو باز کنه و  حواسش به دور و برش باشه و عادت کرده بودم یه مدت بجای فیلم و سریال نگاه کردن ترجیح می دادم که بیشتر شبکه خبر تماشا کنم و همیشه هم از صبح تا شب ذهنم درگیر اون اخبار و حوادث بود و با دیگران هم مدام در مورد اون اخبار صحبت🗣️ می کردم ولی الان از زمانی که به این مسیر زیبا 🛤️هدایت شدم خدا رو شکر دیگه علاقه ام به تلویزیون 🖥️نگاه کردن خیلی کم شده ، شبکه خبر که دیگه اصلا تماشا نمی‌کنم مگر اینکه مهمون داشته باشیم یا جایی مهمون باشیم و تلویزیون🖥️ روی شبکه خبر باشه اونم سعی میکنم یه جور حواسم و پرت کار دیگه ای کنم تا اصلا نشنوم البته همسرم👩‍❤️‍👨 هم الان خیلی بهتر شده و کمتر دنبال اخبار بد و پیگیر شون نیست .خدارو شکر که به این مسیر زیب🛤️ا هدایت شدم و دارم فرمول‌های نادرست ذهنی مو تغییر میدم  و همون طوری که با تغییر دادن فرمول های ذهنیم در مورد متناسب شدن جسمم در حال تغییر کردنه ایمان دارم که زندگیم هم متحول میشه .🌷🌷🤩🥰😍

   من برای جذب خواسته هام با توکل به خداوند ، مثبت اندیش و شاد می‌مانم و با استمرار و لایق دونستم خودم اون خواسته ها رو به زمان بندی الهی میسپارم تا همه خواسته های الهی من محقق بشن و در زندگی واقعی من دیده بشن .ان شا الله .🌷🌷🌷

   با تشکر از زحمات استاد گرامی 🙏🙏🙏🌹🌹🌹

   با آرزوی بهترین ها برای خودم و همه دوستان 🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/07/14 06:44
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 23767 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 224 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان همراهم

   تمرکز کردن به نکات مثبت و تحسین و تشویق کردن واقعا احساس آدم را خوب میکند

   فقط احتیاج به تمرین و استمرار در انجام تغییر تمرکز داریم

   من فکر میکنم که این ممکن است زمان ببرد تا بصورت عادت در ما بوجود آید

   مثلا رابطه عاشقانه داشتن با همسر را ما از دیدن فیلمهای رمانتیک میتوانیم در آن تمرکز کنیم به این نیت که این داستان واقعی است 

   یا اینکه زوجهایی را که می شناسیم که روابط عاشقانه با هم دارند را به یاد بیاوریم چونکه در حال حاضر امکان رفت و آمد داشتن خیلی کم است

   برای مثال وقتیکه من از همسرم نامهربانی می بینم اتوماتیک وار گله و شکایت نه پیش دیگران بلکه پیش خودم شروع میشود

   این خیلی تبهر میخواهد که به آن بی توجه باشیم و در عوض تمرکز روی روابط عاشقانه دیگران بکنیم 

   ولی خوب اگر میخواهیم طعم روابط عاشقانه با همسر را تجربه کنیم باید سعی و کوشش کنیم که این تبهر را در خودمان ایجاد کنیم

   برای تمرکز در طعم سلامتی کامل باید گروه سنی جوان را در نظر بگیرم چونکه افرادی که هم سن و سال خودم باشند دچار بیماری های مختلفی هستند و کسی را نمی شناسم که در سن بالاتر از ۶۰ در سلامتی کامل باشد

   مگر اینکه در اینترنت جستجو کنم نمیدانم آیا میشود از این طریق اطلاعات گرفت یا نه ولی خوب امتحان کردنش ضرری ندارد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 5410 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 916 کلمه

   به نام خدای بخشایشگر مهربان 

   روز 148: روز 52 تکرار ، چهارشنبه 1400/6/17

   سلام بی نظیرهای خداوند

   هر آنچه در زندگی خود بر آن تمرکز و توجه داریم را به سمت خود جذب می کنیم و طعم آن را تجربه خواهیم کرد. توجه به موضوعات مختلف از طریق مطالعه در مورد آن، صحبت در مورد آن، دیدن فیلم و فکر کردن به آن موضوع و …. 

   از مهمترین تکنیک های توجه به یک موضوع نوشتن در مورد آن است. بهترین شیوه این است که صبح قلم بدست بگیریم و یجورایی در حالیکه خودآگاهمون هنوز خیلی بیدار نشده که با فکر بنویسیم صبر کنیم ببینیم ناخودآگاهمون چه حرفایی برای گفتن داره 

   و یک تکنیک دیگه این که قبل از خواب مسائل خود را بنویسیم، در حالیکه استراحت می کنیم و خواب هستیم ناخودآگاه ما بدنبال جواب می گردد و شاید آشنایی با این سایت هم یکی از پاسخهایی باشد که ناخودآگاه برایمان یافته است. 

   اگر نوشتن با طعم شکرگزاری همراه باشد تاثیر گذاری آن صدچندان می شود. وقتی طعمی را که دوست دارم تجربه کنم با شکرگزاری می نویسم ذهنم چون اصل را از بدل تشخیص نمی دهد، تصور می کند که به آن رسیده ام و در عمل با من همراه می شود و خواهم توانست مقتدرانه به سمت هدفم بتازم.

   از رحمت بیکران الهی این است که اگر طعم ناخوشایندی را ناخواسته طلب می کنیم و بر آن متمرکز شده ایم اجابت آن خواسته نامطلوب را به تاخیر می اندازد و اگر مصر بر دریافت آن باشیم و به صراط مستقیم برنگردیم خب آن طعم نامطلوب را در زندگی خود تجربه خواهیم کرد.

   اگر قانون های الهی را فرابگیریم و طبق آنها عمل کنیم بهشت را در همین دنیا تجربه می کنیم.قانون این است که شبیه ، شبیه را در خود حل می کند. اگر عیبجو باشم و به دنبال بدی ها و کمبودها باشم خب در شرایط کمبود و ضعف و بدی قرار می گیرم و اگر بدنبال خوبی ها و فرکانس مثبت باشم حتی در محیط بد و ناقص به نیلوفر مرداب تبدیل خواهم شد. در محیطی که همه بدبین ها و عیب جوها در حال ضرر و زیان و تجربه فقر و ورشکستگی هستند، افراد متوکل به خدا و مثبت نگر و شاکر در حال رشد و پیشرفت و تجربه شرایط خوشایند هستند.

   برای تجربه احساسات خوشایند در زندگی باید حتی قبل از رسیدن به یک خواسته ، بعد از مشخص کردن دقیق آن خواسته بر آن متمرکز شویم و به نمونه های واقعی آن در محیط پیرامون خود دقیق شویم و احساس خوشایند داشتن آن هدف را با خود مرور کنیم. در مسیر چشیدن آن طعم خوشایند فرکانسهای  ما با خواسته مان هماهنگ می شود و با سپاسگزاری برای آن خواسته، به آن هدف در دنیای واقعی خواهیم رسید.

   فراوانی و برکت در همه زمینه ها بی نهایت است. اصل این همانی می گوید وقتی دیگری توانسته به چیزی برسد برای من هم می تواند اتفاق بیفتد.

   وقتی افراد زیادی توانسته اند با قدرت ذهن به اندام متناسب برسند، خدایا شکرت برای موفقیت دوستانم و خدایا شکرت که برای من هم اتفاق خواهد افتاد.

   اگر می خواهم به سمت خوشبختی حرکت کنم باید به نعمت های فراوان اطرافم توجه کنم و شاکر آنها باشم و طعم های بد را رها کنم.

   یادمه در سفری که به اهواز داشتیم همسرم از سفرهای کودکی خود تجارب لذت بخشی از یک بستنی فروشی داشت و بارها برای من از آن گفته بود و دوست داشت در این خاطرات لذت بخش مرا هم سهیم کند ولی متاسفانه در آن روز جدول خیابان روبروی آن بستنی فروشی بوی بسیار بدی داشت و  آن موقع تصمیم گرفتم که یا بر تجربه طعم خوشایند آن تمرکز کنم و در خاطره سازی با همسرم شریک شوم و یا بر بوی بد جدول تمرکز کنم و خاطره ناخوشایندی در سفر اهواز برای خودم و همسرم بسازم و تصمیم اول را انتخاب کردم و الان پس از سالها فقط طعم خاطره سازی خوشایند برای هر دوی ما باقی مانده است. یا دوست نازنینی که در ایام امتحانات ترم و سختی شرایط باز هم در بازگشت به خوابگاه به درختان و آسمان با لذت و تحسین می نگریست و می گفت چه طبیعت زیبایی و من همان موقع شیفته نگاهش شدم چون خودم تمام مسیر همچنان به برگه امتحانم متمرکز بودم و پاسخهایی که داده بودم و استرس امتحان بعدی و همه اینها تا آن لحظه اجازه نداده بود اصلا زیبایی های اطرافم را ببینم. دیدن خوبیها و نعمات در هر لحظه از زندگی مهارتی است که باید فرا بگیریم و برای خبره شدن در آن تلاش کنیم. همانطور که وقتی بچه ای را به  کاری تشویق می کنیم آن کار را مرتب تکرار می کند تا ما بیشتر خوشمان بیاید و او را بیشتر تشویق کنیم کائنات هم چنین است هر چه بر داشته هایش متمرکز باشیم و برای آنها سپاسگزاری کنیم مجوز استفاده از نعمات بیشتری را بدست خواهیم آورد.

   خدایا شکرت که فراوانی و نعمت آنقدر زیاد و بی نهایت است که داشتن من سبب نداشتن و نداری دیگری نمی شود. هر چه من خوشبخت تر و بهتر باشم فرکانس مثبت تر به جهان می فرستم و جهان برای همگان زیباتر و بهتر می شود. خدایا ممنونم که این همه طعم خوشایند در اطرافم هست و احساسات و روابط زیبا و عاشقانه و محیط زیست زیبا و انسانهای خوش فرکانس و اطلاعات مفید و فراوانی و برکت و اندام متناسب و خوش فکری و خوش زبانی و کتابهای مفید و هزاران هزار خوشی کوچک و بزرگ که آفریده ای و قابلیت استفاده از همه آنها را به من بخشیده ای و فرصت چشیدن این طعم های زیبا را به من عطا کرده ای.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Afsaneh
   1400/06/09 12:42
   مدت عضویت: 1164 روز
   امتیاز کاربر: 2005 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 532 کلمه

   بنام خداوند هدایتگر وهاب 

   سلام به دوستان زیبانگرشم 

   میخواستم اول این تمرین لذت بردن از داشتن طعم های زندگیم رو عملی انجام بدم ببینم چقدر میتونم موفق بشم متوجه شدم باید تو هر تمرینی برای رشدم باید تکرار مستمر داشته باشم گاهی خوب عمل کردم گاهی خوب عمل نکردم گاهی خوداگاه گاهی ناخوداگاه 

   متوجه شدم ذهنم منو به سمت توجه به نداشته هام میبرم و بیشتر بسمت حسرت خوردن اما دیدم اگه اینجوری پیش برم که افسار زندگیم دست ذهنم بدم منو به سمت حتی نابودیم میبره چون متوجه شدم وقتی به طعم های که ندارم حسرت بخورم و توجه کنم که ندارم حتی باعث میشه قلبم سنگین بشه از منفیها و حتی دردش رو حس کردم طوری که انگیزه ای برای حرکت و امیدی برای آینده درمن نیست 

   اول گفتم پس بزارم اینجوری بشه چیزی نمیمونه که غرق ناسپاسی میشم و دیگه حتی داشته هام به چشمم نمیاد 

   برداشتم تو دفترم چندتا از داشته هامو نوشتم و سپاسگزاری کردم متوجه میشدم چقدر ذهنم داره اذیت میکنه که باشه اینارو داری اما بازهم به اون چیزهای که میخواهی نرسیدی چه فایده تمام تلاشمو کردم که بهش توجه نکنم باخودم گفتم این داشته های که من الان دارم خیلیا هستن که آرزوی همینارو حتی دارند پس چرا به چشمم نمیان چرا این همه طعم های خوب زندگی که دارم برای خودم کوچیگ کردم و انتظار هم دارم به طعم های خوب دیگهم برسم چرا از الانم و داشته های الانم لذت نمیبرم خودمو تو آینه نگاه کردم دقیق شدم تو چشمام و صورتم گفتم واقعا خدا بمن یه صورتی داده که همه چیزش خوبه وحتی عالیه نگاه کردم به خونه مون که همه امکانات راحتیمو دارم نگاه کردم به گوشیم که باهاش دارم کلی اگاهی کسب میکنم نگاه کردم به سلامتیم به خانواده ام کنارم هستند چرا اینا که جزیی از طعم های خوبم هستند به چشمم نمیاد ونوشتم و برای داشته هام از خدایم سپاسگزاری کردم و دیدم چقدر قلبم داره آروم میشه و حس سبکی میکنه و درک کردم وقتی ناسپاس باشم خدا تو قلبم نیس وتاریکی جای روشنایی میاد و همین تاریکی قلبم باعث ناامیدی و بی انگیزگی من میشه باخودم میگم واقعا چرا منه بنده این همه ناشکری میکنم و لذت نمیبرم از الانم از داشته هام خودم و داشته هام باتمام وجودم میپذیرم و دوستشون دارم و خدایم ربم رو باتمام وجودم سپاسگزارم و وقتی بصورتم تو آینه نگاه میکنم از داشتن صورتم از طعم صورت دوست داشتنیم لذت میبرم چقدرشیرینه این طعم پذیرفتن خودم و داشتن طعم زیبای سلامتی که باعث تندرستی و شادابی بیشترمه لذت میبرم از نگاه کردن کلیپهای عاشقانه که نگاه میکنم از این طعم عاشقانه های زیبالذت میبرم از طعم نگاه کردن صورت بچه های کوچیک واون خنده های نازشون اون چشمای معصومشون لذت میبرم چه طعم خوشمزه و محشرین و از داشتن طعم های دوستان خوبم که همیشه کنارم هستن و دارمشون لذت میبرم از داشتن طعم جوجه ها و اردکهام که خودم با دستانم از بچگی بزرگشون کردم و الان از حرکات زیباشون لذت میبرم و از داشتن طعم های انسانهای ثروتمند که باهاشون در ارتباطم لذت میبرم  و ازاین طعم خوشمزه و خوش طعم خودمو لایق وباارزش میدونم خیلی لذت میبرم و خدایم رو برای تمام طعم های که دارم تجربه میکنم باتمام وجودم سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amir.univers2@yahoo.com
   1400/05/19 18:42
   مدت عضویت: 1173 روز
   امتیاز کاربر: 106 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 70 کلمه

   آنچه را می خواهیم در جست و جویش باشیم و زمانی که هنوز به آن نرسیده اما جایی و شاید حتی در دسترس کسی دیگر مشاهده می کنیم زندگی با طعم آن را در ذهن تداعی و تجربه کرده و به خاطر وجود همچین طعمی (حتی برای آن شخص نیز) خدا را سپاس گوییم (واکنش خودمان نسبت به هر طعم خوبی در دنیا که بدان برمی خوریم واکنشی گیرا باشد نه دافع)

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/05/16 11:53
   مدت عضویت: 1094 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   سلام
   استاد واقعا فایل بی نظیر پر از درس زندگیه خیلی لذت بردم من دوبار دارم گوش میدم انا اونقدر پرمحتوا هست ک حاظر م شب تا صبح گوش بدم
   من این قسمت از اموزشو تو کتاب شکر گزاری خونده بودم ک میگه اگه مثلا کسیو دیدی ک تناسب اندام داره اون وزن ک شما دوس داری داره سپاسگزار ی کن من اصلا درک نکردم چی میگی بیشتر برام خنده داربود ولی شما اونقدر زیبا توصیح دادید ک من لذت بردم
   واقعا ماانسانها اصلا بلد نیستیم ک وقتی در کسی ی چیزی میبینیم از خدا شکرگزار باشیم بیشتر میگیم فلانی گنج پیدا کرده فلانی چ شانسی داره فلانی چ خوشبخته ک اینا رو داره
   واقعا زندگی با چیزی ک شما یاد دادی ب ما ی چیز دیگس پراز شیرینیه خدایا شکر میکنم ک این فایل روزی من شد
   من چن روز تمرین کردم و خیلی طعم های زیبایی رو مشاده کردم و لذت بردم ازش طعم ماشین خوشگل ک در دو روز بیش از ۱۰۰ تاشو دیدم گفتم خدایا شکرت زندگی با طعم این ماشین چقد لذت بخشه
   زندگی با داشتن چنین درک در رابطه با همسر چقد لذت بخشه
   زندگی با داشتن همسری ک اخلاقش خوبه وارومه چقد لذتبخشه
   زندگی با همسری ک ببینه تو رو نیاز تورو و رفیقت باشه چقد لذت بخشه
   زندگی برا داشتن خونه ای جدا از خانواده همسر چقد طعمش لذتبخشه
   چقدر زندگی با طعم داشتن خانواده همسر دلسوز و رفیق و پایه چقدر لذتبخشه
   چقدر زتدگی با همسر پایه ک همه چیزی ک میخوای برات انجام بده درکت کنه لذتبخشه
   زندگی با طعم سلامتی چقدر لذتبخشه زندگی با طعم حال خوب چقدر لذتببخشه
   زندگی با طعم بیخیالی چقد لدتبخشه
   زندگی با طعم داشتن خدا چقد لذت بخشه
   زندگی با طعم ببخشش چقد لذتبخشه
   خدایا شکرت شکرت ک هستی شکرت ک دارمت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/03/09 17:21
   مدت عضویت: 1235 روز
   امتیاز کاربر: 11553 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   بنام خدا 

   دیدگاه من از این فایل بسیار زیبا 

   زندگی با طعم های خدا چقدر زیبا .من این دیدگاه،را دیروز خوندم از دیروز انقدر احساسم بهتر شده ،شادم ،خوشحالم میخندم .قرار بود با همسرم برم برا دیدن یه خونه عصری رفتیم یه خونه ی بزرگ باب دل من ساخته کلید اول دیدیم الان نمی گم من پولم برا خرید چنین خونه ای کمه گفتم خدایا شکر این خونه هست زندگی با طعم چنین خونه ای خیلی لذت داره تو مسیرم ماشین مورد علاقمو چند نقطه از،شهردیدم و گفتم خدایا شکرت از این ماشینها چقدر هست زندگی با طعم اینها خیلی لذت داره .یه پرده سرا دیدم پرده های شیکی داشت گفتم خدایا شکر این خونه که دیدم اینم پرده هاش زندگی با این طعم واقعا لذت بخشه .خدایا شکرت طعم رابطه بهتر با همسرم طعم رابطه همسر با بچه هام طعم تهیه کردن دوره ورود به سرزمین لاغرها طعم ثروت طعم خوشبختی ،هوای عالی،بهاری ،سلامتی ،پیشرفت بزرگ تو زندگیم طعم متناسب شدن کامل ،خدایا شکرت که این طعمها هست و،زندگی با این طعمها واقعا لذت داره .

   از شما ممنونم استاد خیلی خوشحالم و منتظر چشیدن یکی به یکی از،این طعمها تو زندگیم هستم .امین 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mv.abtahi
   1400/02/02 18:47
   مدت عضویت: 1688 روز
   امتیاز کاربر: 3007 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 498 کلمه

   به نام خداوند بخشنده مهربان

   سلام

   چقدر این فایل برای من به صورت عملی و کاربردی میتونه هدایتگر توجه من به سمت خواسته هام باشه 

   مخصوصا اینکه حالت ملموس بهش داده شده و از عبارت طعم و چشیدن استفاده شده

   و اما برداشت من از این فایل ارزشمند

   باید بگم من این فایلو قبلا دیدم و این چند روز گفتم بزار تمرین کنم و عملا به خودم نشون بدم چقدر میتونم در استفاده از طعم های اطرافم که برای من خوشاینده قوی عمل کنم

   خب من صد در صد خوب عمل نکردم ولی همینکه متوجه می شدم دارم طعمی رو اشتباهی بر میدارم شروع به پیدا کردن طعم درستی در اطرافم می کردم

   تو این فایل متوجه شدم چنانچه من دوست داشته باشم طعمی رو تجربه کنم ولی هیچ تجربه ای از اون نداشته باشم ، همینکه راجع بهش اطلاعات کسب کنم و توصیفاتی در موردش بشنوم که شبیه تجربیات قبلی من در زندگی باشه میتونه بهم کمک کنه که طعم جدید رو زودتر از تجربه واقعی احساس کنم .و از اونجایی که ذهن بدل رو از اصل تشخیص نمیده میتونه اونو احساس کنه و به زندگی من دعوت کنه.

   مثلا یادمه تو بچگی زن عموی مادرم از ماده ی خوراکی به اسم خشخاش تعریف می کرد و من ازش پرسیدم چه طعمی میده گفتن طعم نداره ولی یه جوریی شبیه بادومه……دیدی بادوم طعم نداره ولی یه حالت خاص خودشو داره؟

   خلاصه این شد که چند سال بعد که من پورد خشخاش رو خوردم دیگه برام عجیب نبود و دیدم بله خیلی به بادوم یا همچین طعم هایی نزدیکه

   این فایل خیلی به من کمک میکنه که از خصوصیاتی که دوست دارم تو زندگیم از هر لحاظ اتفاق بیافته اطلاعات جمع کنم

   یعنی راجع بهش مستند ببینم

   بشنوم

   حرف بزنم و خلاصه از هر جهت بتونم احساس داشتنش رو با جمع کردن اطلاعات در مورد همون موضوع پیدا کنم

   واقعا همین حالا زندگیم پره از طعم هایی که زندگیمو خیلی قشنگتر کرده

   همسر خوب، فرزند خوب، کسب و کار مورد علاقه ام که هر روز دارم سعی می کنم بیشتر وبهتر توش پیشرفت کنم ، وسایل زندگیم، ماشینی که باعث راحتیمه، استعدادها و مهارت هایی که داره همه جوره بهم کمک میکنه، سلامتیم، خانواده ی مهربون و پر از انرژی مثبتی که کنارمن، همین دوره تناسب فکری که شد بهترین اتفاق زندگیم و منو از یه سردرگمی چند ساله بیرون آورد و هر چی بگم نمی تونم تمام طعم های خوب زندگیمو بشمرم

    به خاطر آموزش همین فایل تو خیابون که راه میرم همش می گردم بینم از چه طعم هایی خوشم میاد

   تا ماشینهای شاسی بلند یا مدرن می بینم می گم چقدر این ماشینا عالین ، چقدر لذت زندگیمو بیشتر و بهتر می کنن چقدر زندگیم خوش طعمتر میشه

   یا وقتی تو محله ای میرم که خونه های زیبا داره یا خونه یا باغ کسی میرم که زیباست ، شروع به تحسین می کنم و این تمرین خیلی بهم کمک کرده که همینطور هر چی که برام تحسین برانگیزه رو مورد توجه قرار بدم

   واقعا ممنونم از اینکه می تونم به صورت عملی و بدون حتی گفتن کلمه ای از توجه ام مراقبت کنم

   خیییییییییییلی ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mokhtari.sab7781
   1400/01/26 22:51
   مدت عضویت: 1377 روز
   امتیاز کاربر: 12761 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 310 کلمه

   سلاااممم

   من خیلی روی این تمرین کار کردم

   هر روز به طعم هایی که دوست دارم توجه میکنم و خدا روشکر میکنم که این طعم ها توی دنیا وجود داره و من هم به زودی قراره این طعم های بی نظیر رو تجربه کنم.

   خیلی دوست دارم که معجزه ی شکرگزاری رو با همچین تمرین هوشمندانه ای بهمون یاد دادید. ازتون ممنونم استاد

   تاثیر گذار ترین حرفتون برای من این بود که گفتید صاحب رستوران هیچ وقت نمیگه به فلانی غذای خوشمزه بدید به اون یکی نه! این مثال شما حس مسئولیت پذیری منو چندین برابر کرد، اینکه من مسئول تمام زندگی خودم هستم و خودم هستم که انتخاب میکنم چه طعمی رو از منوی خدا سفارش بدم، خیلی بهم اطمینان میده و احساس میکنم با عملی کردن این حرف شما در زندگیم خیلی راحت زندگی میکنم. این حرفتون برام مثل کلید راز های هستی بود.

   من تو این چند روز آدم های خیلی زیادی در اینترنت دیدم که کاملا در تناسب اندام بودم. من براشون آرزوی سلامتی کردم و خدا رو شکر کردم که طعم تناسب اندام در دنیا وجود داره و انسان های خیلی زیادی در تناسب اندام ایده آلشون هستن و خدا رو شکر میکنم که منم قراره به زودی در تناسب اندام رویایی خودم باشم.

   من کارنامه ی رتبه های برتر رو خیلی بررسی میکنم و خدارو شکر میکنم که طعم رتبه ی خوب اوردن رو متونم ببینم و زندگی با طعم موفقیت چه قدر خوشمزست.

   خدا رو شکر میکنم تمام طعم هایی که دوست دارم به وفور در دنیا وجود داره و من هم میتونم این طعم ها رو انتخاب کنم.

   آنچه خواهم فرا خوانم.

   ممنونم استاد تمرین چالش برانگیز و لذت بخشی بهمون توصیه کردید.

   من خیلی دوست دارم ماجرای خونه خریدنتون رو بدونم اگه توی فایل هاتون دربارش گفتید بهم بگید که برم اون فایل رو ببینم. کلا من عاشق اینم که داستان های موفقیت شما رو بشنوم.

   بی نهاین ازتون سپاس گزارم

   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 17 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 60 کلمه

    سلام دوست عزیز
    شما قرار نیست به همین زودی متناسب بشی
    چون شما همین الان متناسب هستی
    تناسب اندام حالت پیش فرض شماست و کدهای دستوری آن در dna سلول های شما از ابتدای خلقت نوشته شده است
    با قدرت ذهن کدهای جدیدی ایجاد کردی که بسیار سست و بی اساس هستند و به راحتی پاک میشوند
    شما در حال پاک کردن کدهای اشتباه هستید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار mokhtari.sab7781
     1400/01/28 22:26
     مدت عضویت: 1377 روز
     امتیاز کاربر: 12761 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 86 کلمه

     خوندن پاسختون خیلی شگفت انگیز بود و اولش یهو شکه شدم که گفتید “شما قرار نیست متناسب بشید” . ممنون از آگاهی که بهم هدیه دادید. من ازین جهت نوشتم قراره به زودی…. چون توی فایل های دوره ی لاغری شما بهمون گفتید هر وقت فرد متناسبی میبینم براش آرزوی سلامتی بکنم و از خدا تشکر کنم که منم قراره به زودی در اون تناسب اندام باشم. اما الان هم منظورتون رو کامل متوجه شدم و ازین به بعد جمله ی درست تری به کار میبرم.

     ممنونم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار milad.amay73
   1400/01/10 22:59
   مدت عضویت: 1464 روز
   امتیاز کاربر: 211 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 307 کلمه

   بنام خدایِ زندگی با طعم خدا👌😍
   .
   سلام به استاد عطار روشن عزیزم و خانواده تناسب اندام🌺
   .
   چقد این تمرین حس و حال عالی به انسان میده ،
   وقتی میای شروع میکنی به آگاهانه توجه کردن بر روی زیبایی ها و نکات مثبت و در واقع همیشه داری صلاة میکنی و طعم های خوشمزه رو به عنوان غذای عالی و پاک به روحت میدی❤️

   حالا در انجام این تمرین یه ایده بهم گفته شد که گفتم به بچه ها هم بگم😍
   ✍️
   من ازین تمرین اینگونه استفاده میکنم
   شب ها قبل خواب ،
   شروع میکنم اتفاقای در طول روز که افتاده و هر خواسته ای که من میخوام و دیگری داره رو مرور میکنم و میگم :

   👌خدایا شکرت زندگی با طعم دیدن ماشین آریزو ۶ رو تجربه کردم😍😍

   👌خدایا شکرت زندگی با طعم با سرزمین لاغر ها رو تجربه کردم😍😍

   👌خدایا شکرت زندگی با طعم هوای بهاری و طراوات چقد لذت بخش و عالیه😍😍

   👌خدایا شکرت زندگی با طعم نان سنگک داغ چقد لذت بخش و عالیه😍😍
   و…..
   کلی اتفاق که افتاده و هر کدوممون میتونیم بی نهایت مثال بیاریم
   و با عشق و این طعم های زیبا بخواب بریم
    و
   صبح بعد از بیداری
   همون توی رختخواب
   به خدا بگیم که من دوست دارم چه طعم هایی روتجربه کنم😍😍👌

   مثلا ؛
   ✍️خدایا درخواست دارم طعم صبحانه دلنشین رو در کنار عزیزدلم یا پدر و مادر یا تنهایی تجربه کنم😘

   ✍️خدایا در خواست دارم طعم یه فروش عالی رو امروز تجربه کنم😘

   ✍️خدایا درخواست دارم طعم صحبت کردن با فلان دوستم رو تجربه کنم😘

   ✍️خدایا درخواست دارم طعم دیدن ماشین های میلیاردی و خانه های لاکچری روتجربه کنم😘

   ✍️خدایا در خواست دارم طعم صدای دلنواز پرنده ها رو تجربه کنم😘
   و…..
   کلی درخواست هایی که داریم و میتونیم با باور این لحظه مون ایجادش کنیم درخواست کنیم👌👌

   گفتم این ایده عالی به عنوان یه چاشنی به این طعم ها اضافی کنم و با بچه ها شریک بشم❤️

   🌺گفتم این سری این کامنت رو خیلی کوتاه بنویسم و برای دوستانم مفید و قابل درک و لمس باشه🌺
   عاشقتونم👌😘❤️😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار maryamsadri29@gmail.com
    1400/02/28 10:36
    مدت عضویت: 1140 روز
    امتیاز کاربر: 103 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 63 کلمه

    با سلام و درود فراوان خدمت شما دوست گرامی و استاد عزیزم. 

    بسیار خرسندم و خدارو شاکرم که همچنین دوستانی با اینهمه آگاهی های مفید رو برسرراهم قرار نهاده تا بتوانم بنحو احسنت روند رو به جلو خودم را ادامه بدهم. همیشه با خواندن متن شما کلی انرژی میگیرم و لذت میبرم. 

    امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان طعم های شیرین مورد علاقه تان را بچشید. 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sofiashirazi667
   1399/12/05 15:02
   مدت عضویت: 1359 روز
   امتیاز کاربر: 3599 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 97 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان..این فایل خیلی خوبی چ آرامشی ب من داد اگه بیاد خداوند باشیم اگر شکر گزار نعمت هایی ک ب ما داده باشیم همه چی بی نهایت خوب و عالی میشه متاسفانه آدم های این دوره با دیدن هر چیزی حسرت اون رو میخورن از بدست آوردن اون نعمت دور میشن چرا وقتی یه نفر ماشین قشنگ سواره نگیم مبارکش باشه چرا حسرت خداوند بزرگ واسه همه داره ک بده حالا واسه یکی زودتر یکی دیرتر زندگی با طعم خدا ب من ک خیلی لذت میده احساس سبکی احساس شاد بودن الهی شکرت🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1399/11/01 02:56
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 394 کلمه

   وقت شما بخیر عزیزان
   اگه ناسپاس باشیم نعمتها از ما گرفته می شه پس به یاد خدا بودن و سپاس گزاری کردن خیلی موضوع مهمی هستش.
   من الان که یادم میاد قبلا خیلی غر می زدم اصلا بی خودی هر جا می رفتیم هر چیزی به من اصلا خوش نمی گذشت همیش در حال غر زدن بودم .بعد کم کم که با یوگا آشنا شدم در موقعیکه واقعا لازم داشتم دیگه خیلی حالم بد بود و یه مقدار خیلی زیادی حالم خوب شد خدا رو شکر .
   حالا با این دوره هر روز به طعمهای خوب توجه می کنم ولی در طول روز بالاخره آدم یه سری چیزها و می شنوه از آدم‌ها ولی سعی می کنم دنبال نکنم اصلا . اتفاقا امروز داشتم فکر می کردم که چقدر همسر من کم حرفه حالا اوایل که از دواج کرده بودیم چون مادر شوهرم هم خیلی کم حرفه من همش حوصلم سر می رفت پیش خودم می گفتم اینا چرا حرف نمی زنن وقتی می رفتم خونشون خیلی حوصلم سر می رفت اگه فقط من و مادر شوهرم بودیم حالا می فهمم من خیلی بچه بودم الان می فهمم بهتره منم کمتر حرف بزنم یاد بگیرم حرفهای بیخودی فایده نداره.
   مثلا چند روز پیش من و همسرم نشسته بودیم فیلم نگاه می کردیم مامان من تلفن زد یه دفعه گفت فهمیدین زلزله اومده ؟ گفتم نه ! گفت چه طور نفهمیدین انقدر لرزید اینجور اونجور یعنی منظورم به اینه که ما نمی تونیم یه چیزهایی و نشنویم اجبارا باید بشنویم😂😂
   مثلا من اینو یاد گرفتم از این دوره که حالا یه سری چیز آدم از دیگران می شنوه که طعمهای خوبی نیست ولی یاد گرفتم از این دوره که حداقل اونها و برای کس دیگه ای تعریف نکنم. یا هر چی پیش میاد هی بگم فهمیدی فلانی اینجوری شد فلانی اینطور اینها و دیگه بازگو نمی کنم اونی که شنیدم و.
   مثلا دیروز سرکار که بودم خیلی ساکت بود و خلوت من همش با خودم می گفتم چقدر این طعم سکوت و دوست دارم چقدر این لذت بخشه خلاصه تا وقتی که اومدم خونه تونستم همه کارها و انجام بدم با خیال راحت و واقعا طعم خوبی بود که تجربه کردم در کمال آرامش،
   الان هم که اومدم خونه توی دلم داشتم می گفتم یه چیزی و که دوست دارم تجربه کنم خدا رو شکر سریع هم انجام شد فکر کنم به یه ساعت هم نکشید خدایا ممنونم به خاطر معجزه هات!

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1399/10/26 08:47
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 16203 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 383 کلمه

   زندگی با طعم خدا ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
   وقتی به این جمله نگاه میکنم حس زیبایی در من شکل میگیره زندگی با طعم خدا خدایی مهربان خدایی رحیم ورحمان که ما را آفرید واجازه داد در روی زمین از طعم های لذیذیش بهرهمند بشیم خدایا شکرت که این آگاهی را به لطف تو وراهنمایی استاد عزبزمون کشف کردیم چقدر با این جمله زندگی برایم زیباتر شد واحساس زنده بودنم عالیتر شد خدایا شکرت ازاین که فهمیدم در زندگی این همه طعم های زیبا وجود داره و میتوانم آنها را در خیال خودم وبعد در واقعیت زندگی ام تجربه کنم کسی میخواهد این طعم های گوارا را تجربه کند اول باید به خدا ایمان داشته باشد که خداوند انسان را برای تجربه های زیبا و شیرین آفریده وبعد باید قانون خلاء را اجرا کند تا این تجربه ها راهی به واقعیت پیدا کنند قانون خلاء بدین شکل که هرچه آه؛ حسرت ، کینه ، حسادت ، در وجودمان هست پاک کنیم روح امان را پالایش کنیم با دیدن خوبیها محبت کردن عشق ورزیدن کمک کردن دست بندگان خدا را در سختیها گرفتن حالا چه مالی چه فکری امید داشتن وامید دادن با چشم مهربان به همه نگریستن فرقی بین انسانها نگذاشتن …….. تا روح ما شسته بشه تا بتوانیم طعم های لذت را بچشیم حالا هر طعمی را که دوست میداریم باید از خدا بخواهیم تا آن طعم را در روی زمین تجربه کنیم وایمان داشته باشیم که این اتفاق برای ما روی میدهد خدایا سپاس گذارم از این همه لطف ومهربانی که در حق من بنده ناچیزت داشتی واین همه طعم های خوب را در زندگی به من چشاندی طعم خوب سلامتی عزیزانم طعم خوب نوه زیبا وباهوشم طعم خوب خانه زیبایم طعم خوب ماشین زیبایم طعم خوب سلامتی وتناسب اندامی که در حال بدست آوردنش هستم طعم خوب شرکت در دوره سرزمین لاغرها طعم خوب شنیدن حرفهای زیبای استاد عطار روشن که صدای خود تواست تا به گوش ما برسد طعم خوب تجربه های زیبای دیگر که میخواهی وارد زندگی من کنی طعم آرامشی را که نصیب من وعزیزانم کردی طعم تمام خوبیها ولذت های دنیا خدایا شکرت سپاسگذارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 16 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه
   1399/10/24 20:39
   مدت عضویت: 1722 روز
   امتیاز کاربر: 234 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,627 کلمه

   سلام
   روزی که فایل جلسه رومی دیدم اتفاقا روز قبلش برخورد ناراحت کننده ای از کسی برایم پیش امده بود طوریکه ازروز قبل مرتب ان حرکت وحرفها را باخود مرور میکردم وافکارو ذهنم درگیر بود وهرچه سعی میکردم ذهن وافکارم را منحرف کنم وازفکرم اتفاق رابیرون کنم دوباره برمی گشت تا ساعت ۳ نیمه شب هم خوابم نبرد وهمینطور باخودم کلنجار می رفتم ومرتب بازگشت اتفاق در ذهنم انجام میشد صبح هم که ازخواب بیدارشدم بااحساس قلبی بد وروحیه ء به هم ریخته ای روزم رو شروع کردم سعی می کردم ازاول صبح فکرم رابرروی بیداری وسلامتی جسم واتفاقهای خوبی که می خواهم رخ دهد متمرکز کنم تا ازفکر ان اتفاق بیرون روم چند دقیقه ای موفق می شدم اما دوباره برمی گشت تااینکه موفق به دیدن این فایل شما شدم کمکم کرد ارامتر وسرد شدم بعد به سراغ خواندن نظرات رفتم وتقریبا تمام روز مشغول مطالب خوانده شده بودم وروز نسبتا ارومی رو گذرندام تا فردا صبح .فردا داشت دوباره مرور میشد طعم بدی که در ذهن داشتم ولی مدام حرفها ی شما استاد گرامی ونظرات دوستان را به ذهن می اوردم که بتوانم دور شوم از مرور طعم های بد وتجربه نکردن مجدد انها . البته سخته که این ذهن سرکش وناخوداگاه را کنترل کردن ،نیاز به تمرین وتمرکز ودقت واموزش ومهمتر از همه استمرار در کنترل ذهن برای بدست اوردن طعم های خوب هست .
   بعلت مرور طعم بد در ذهنم تاچندروز بعد تنش های کوچکی برایم پیش می امدکه درفکرم تصمیمات وفکرهایی با طعم های بد نقش می بست اماسریع سعی درخط زدن انها و پیدا کردن حس خوب با بیاد اوردن خاطرات خوبی که دران مورد داشتم را انجام میدادم وبرای قضاوت نکردن نادرست وبهانه گیری نکردن بیمورد از خداکمک می خواستم .همونطور که گفتید استاد گرامی واقعا ماخودمان مقصر تجربه کردنهای زیاد طعم های بد هستیم چون درذهنمان بیشتر تلاش برای تمرین اول پذیرش وبعد باورکردن طعم های بد درزندگیمان راداریم شاید بدون اینکه خودمان هم بخواهیم .بوسیله دیده ها وشنیده ها وگفته های خودمان وتصویر سازی وباور طعم های بد انهارا درذهنمان پردازش کرده وبعد تجربه ان طعم بد درزندگیمان وارد میشود .چون خودمان دعوت کردیم از ان طعم های بد وخواسته ما این بوده هماهنگی جهان هستی با خواسته ما اتفاق می افتد وان را به ما می دهند. روزی از کسی پرسیدم چرا اتفاقهای خوبی که میخواهم برایم نمی شود ولی از اتفاقهای بدی که دوست ندارم همه اش اتفاق می افتد پاسخم داد چون انرژی منفی خیلی زیادی داری پس بیشتر منفی ها رادریافت میکنی.الان بیشتر متوجه شدم که باید خودمان وافکار ودیدمان وذهنیتهایمان را نسبت به انچه روبروی ما قرار میگیرد تغییر دهیم وتا این تغییر اصولی انجام نشود اتفاق خاصی نمی افتدالبته می دانم که این تغییر وکنترل ذهن کاراسانی نیست نیاز به تمرین واستمرار زیاد دارد اما خداروشکر میکنم که درمسیر تغییر قرار گرفتم وخدا وسیله های بدست اوردن طعم های خوب را پیش رویم قرار داد .خداراسپاسگزارم که تنهایم نگذاشت ومثل همیشه رحمتش برای بازگشتم به راه اصلی شامل حالم شد.واقعا بودن این طعم های بد در زندگی برایم خوشایند نیست وهروقت این طعم ها برایم پیس می اید بعد از گذشت ان وارام شدنم متوجه میشوم بیخودی خودم را درگیر این طعم های بد کردم واصلا ارزش پیداکردن استرس وناراحتی و غم افسردگی را نداشت .وقتی اتفاقهای خوب رو مرور می کنم وطعم ولذت احساس خوب رادرخودم ایجاد میکنم ارامش وراحتی خیال و فکر بی دغدغه ولحظات شیرین را تجربه میکنم .دارم تمرین میکنم زمانی که باطعم بدی روبرو میشم عکس ان طعم رادروضعیت مناسب ومطلوب در فکرم مجسم کنم ویا ذهن خودم را با خاطرات خوبی که از ان افراد یا موقعیت را داشتم مشغول کنم .به حقیقت برگرداندن ذهن به طعم های خوب کار اسانی نیست باید افسار ذهن را دردست گرفته وبه محض انحراف رفتن ان رادرجهت حال مطلوب بکشیم .ازروزی که فایل جلسه رو گوش کردم خیلی بهتر وبیشتر توانستم اوقاتم را درجهت گذراندن با طعم های خوب بگذرانم وحال خوب وبهتری رانتیجه بگیرم درسته که ذهن دوباره راه خودش رو میره ومرتب به دنبال طعم بد دیگری میگرده تاخودش رامشغول ان کند اما خداروشکر مقدار زیادی توانستم ان را کنترل کنم چون میدانم اگر بتوانم ذهنم را با طعم های خوب درگیر کنم حتما درهای رحمت ووفور وبرکت بیشتری درزندگیم وارد خواهد شد
   قطعا ورود طعم خوب در ذهنم دارا بودن حس خوب واستمرار برحس خوب باعث ورود ارام ارام نعمتها درزندگیم شده ومن انرا خواهم داشت ودر پی لذت بردن از انها چون به وفور در جهان از ان پیدا می شود از ان نعمت به من هم داده میشود .اگر من واکنشم به طعم های بد وخوب هردو مثبت باشد وبادیدن زیباییها وبهترین ها در دیگران باحسرت وحسادت وناراحت شدن برخورد نکنم بلکه با روی خوش وشادی وگفتن تبریک وشادباش وتشویق وتحسین که باعث ایجاد احساس خوب وشادی وارامش در خودم باشد انوقت راه را برای سرازیر شدن نعمتها در زندگیم باز می کنم لازمه ء درمسیر خوشبختی قرارگرفتن اینه که روش دیدن وشنیدن وگفتن با احساس خوب بدون حسرت خوردن وحسادت کردن وشکر گزاری ولذت بردن از داشتن ان چیز را در ذهنمان تجربه کنیم تا جهان هستی ارام ارام ما را به راههایی هدایت کند برای رسیدن به انچه دوست داریم
   🌺خداروشکر که خداوند نعمتها ورحمتها وبرکات زیادی را به من عطا کرده که قسمتی از ان عبارت است از :
   ———مهمترین لطف خدا دادن سلامتی وارامش واسایش ومورد احترام بودن وبا سربلندی زندگی کردن درمیان اطرافیان
   ———نعمت وجود پر برکت والدین خودم وهمسرم
   ———-بودن همسری مهربان و وفادار و دانا وبامحبت وبا اخلاق در زندگیم
   ———- داشتن فرزندان عالی وباعث افتخار وسربلندی در خانواده
   ——— داشتن نعمت تحصیلات عالی و شغل مناسب
   ———- برقراری دوستی ومحبت والفت در خانواده وبا همه اطرافیان
   ——— داشتن نعمت ماشین وخانه ووسایل زندگی ورفاه درزندگی
   ——— وجود دوستان واشنایان وهم کلاسیها وفامیل وخانواده ها همیشه درکنارمان وداشتن لحظات خوب با انها
   ——— دردسترس بودن تکنولوژی وداشتن موبایل ولب تاب ونت
   ———– وفور نعمت وبرکت ورزق جاری هرروز در خانه
   ——– قرارگرفتن درمسیر تغییر که از الطاف بزرگ خداوندبر من است
   و نعمتهای زیاد دیگری که زبان ازبیانش قاصر است .
   وقتی در صحبتهاتون می گفتید بدنبال صحنه های خوب بروید بجای طعم های بد از ان به بعد دقت می کنم در طول روز تا انجا که می توانم درطول روز هرچه که انجام میدهم یا می بینم به دیده نعمتی که خدا پیش رویم گذاشته برای استفاده درست وارامش واسایش وراحتی من نگاه کنم وهر لحظه که ذهنم می خواهید دوباره منحرف شود وگذشته را مرور کند سعی می کنم سریع ذهنم رابرگردانم به چیزهای خوشایند ومطلوبی که حس خوبی درمن ایجاد کند ویا همون مورد ذهنم را بادیده اتفاق خوب نگاه میکنم ویا موارد وافرادی که مربوط به ان مورد طعم بد امده در ذهنم می باشد را با خاطرات خوب در ذهنم مرور می کنم تا ان طعم بد وارد شده درفکرم را کنار بزنم وراه را برای ورود اتفاقهای خوب وطعم های لذت بخش باز کنم .
   💐 بعنوان مثال باید بگویم :
   —— بادیدن جوانی که در سن کم خیلی زود ثروتمند شده خداروشکر کردم وبرایش لذت استفاده از ان را از خدا خواستم
   —— برای فرزندان دوستان واشنایانی که بسیار موفق هستند وموقعیتهای عالی دارند ارزوی بهترین ها وموفقیت بیشترشان را می کنم.
   —— بادیدن افرادی که دارای ارتباطات عالی هستند وبا افراد موفق در ارتباط هستند بسیار خوشحالم وخدارا شکر میکردم که انها راسر راهشان قرار داده .
   ——برای کسانی که دارای زندگی لاکچری ووسایل مدرن زندگی وماشین های مدل بالاهستند وبرای مسافرت به خارج میروند وپول وثروت ومکنت دارند تبریک وشاد باش واظهار قلبی خوبی نشان میدهم
   —— با دیدن جوانهایی که ازدواج های موفق وزندگی خوبی دارند بخصوص جوانهای اطرافیان از خدابرایشان خوشبختی وموفقیت ارزو میکنم وبه انها تبریک میگویم .
   ——قبلا که روحیه خوبی نداشتم وقتی جمعی را میدیدم که شادندومیخندند ازانها عصبانی می شدم که چقدر بیخیال هستند وبیخود می خندند چرا اینقدر شادند اما الان با دیدنشان شاد می شوم وبرایشان دعا میکنم همیشه شاد وسلامت باشند—– بادیدن افراد دارای تناسب اندام هستند به اراده وتلاش وپیگیریشان افرین می گویم وخداروشکر میکنم که سالم وخوش اندام وساد هستند
   ——افراد خوش اخلاق وخوش برخورد ودارای عادتهای پسندیده ومودب واحترام گذار را که می بینم به انها بخاطر داشتن این صفات خوب تبریک می گویم وخداراشکر میکنم که انها رادرمسیرم قرارداد
   🌹واما فرمودید هرچقدر خوبی را تجربه کنید بیشتر درزندگیتان می اید پس در طول روز بادقت بیشتر به چیزهایی که میبینم دراطرافم چه در داخل خانه وچه خارج از خانه توجه می کنم وخواهان طلب و دریافت انها می شوم
   از طعم هایی که دوست دارم وارد زندگیم شود:
   ——- خدایا چه لذتی دارد که بیشتر مراقبت از فکروکلامم راوارد زندگیم کنم ورهایی از غم وغصه وگرفتاری ومرور گذشته رادرزندگیم واردکنم .
   —— خدایا چقدر لذت بخشه چشیدن طعم نگاهت برروی همه زندگیم ودرک دوستی ودوست داشتنت وحس ارامش از حضورت در زندگیم
   —— خدایا چقدر لذت داره تغییر خودم وافکارم وقضاوتهایم ودیدم نسبت به هرچه در اطرافم است که ورود طعم های خوب رادرزندگیم دارد
   —— خدایا چه لذتی داره زندگی کردن برای خودم وتوجه نکردن به حرفهای دیگران که ارامش ورضایت در زندگی را داشته باشم
   ——- خدایا چه لذتی دارد سلامتی کامل همه اعضاء بدنم و شادی همیشگی رادرزندگی داشته باشم
   —— خدایا چه لذتی داره که ازدواج عالی برای فرزندم درزندگیش رخ دهد
   —— خدایا چه لذتی داره زنگی لاکچری با لوازم زندگی لاکچری وداشتن پول برای خرید بدون دغدغه هرچه که می خواهی
   —— خدایا چه لذتی داشتن موبایل مدل بالا ونت پرسرعت برای استفاده راحت
   —— خدایا چه لذتی داره که تناسب اندام وپوشیدن لباسهای متناسب ومارک دار وشیک پوش بودن را داشته باشی
   ——- خدایا چقدر لذت بخشه وفور نعمت وبرکت ورزق فراوانی درهمه ابعاد که هرروز در زندگی جاری باشه
   باردیگه خداروبابت بودنم وهمه نعمتها ورحمتها وبرکاتش شکر می کنم از شما استاد گرامی نیز بسیار متشکرم که وقت می گذارید ونتیجه مطالعات وتلاشهاتون رودرجهت تغییر صادقانه در اختیارما می گذارید همیشه سلامت وشاد وموفق باشیددرضمن به خانم سعادت بابت رهایی از طعم بد تبریک میگم حال خوب وسلامتی رو براشون ارزومندم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1399/10/17 23:24
   مدت عضویت: 1410 روز
   امتیاز کاربر: 7586 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 275 کلمه

   با سلام
   امروز ازصبح دارم دنبال طعم های دلپذیر خودم میگردم امروزم وقتی خانم زیبا وخوشهیکلی رو دیدم با خودم گفتم به به چه لذتی داره زندگی در این هیکل وبا این همه زیبایی خدارو شکر که همچین آدمی وجود داره و منم این طعم خیلی دوست دارم ویا وقتی همسرم گفت که قرار دولت حقوق رو زیاد کنه سال آینده با خودم گفتم به به چه لذتی داره طعم ثروت وافزایش حقوقت مخصوصا که گفتن ۵۰ درصد افزایش حقوق میدن من کاری ندارم چجوری اما خداروشکر کردم که چقدر لذت بخش زندگی با طعم ۵۰ درصد افزایش حقوق وخدارو شکر کردم از عمق قلبم اصن یه چیز جالب بگم بهتون من همش دارم دو سه روز از طعم ثروت لذت میبرم ولی هر روز خبرهایی مبنی برثروت بیشتر در زندگیم میشنوم جالب که اخبار مبنی برپول داره برام هر روز بیشتر میشه به لطف خدا وایمانی که به رزقش دارم هر رور سعی میکنم بیشتر داشته باشم واز طعم ثروت لذت ببرم هر روز به سمت ثروت بیشتری حرکت میکنیم حتب همسرم گفت فقط یه مقدار مشخصی حقوقم زیاد شاید بشه ولی من گفتم من دلم میخواد ۵۰ درصد که گفتن زیاد بشه وقول بده اگه ۵۰ درصد زیاد شد بقیه پولی که حقوق میگیری رو به من بدی😅چون توبه رزقش باور نداری ومن به رزق خدا به این حد ایمان دارم ومطمئنم پول برای ما میاد اونم زیاد واگه وشاید وممکنه هم نداره خدایی که من دارم میخواد من بزودی ثروتمند بشم شاید تو ازش نخوای ولی من میخوام ازش ولذتشم میبرم من از همین الانشم طعم ثروت حس میکنم ولذت میبرم وبزودی خواهم داشتش داره با تمام توانش به سوی من میاد🥰🥰😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1399/10/16 19:47
   مدت عضویت: 1410 روز
   امتیاز کاربر: 7586 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 155 کلمه

   طعم خوب زندگی با خدا
   با سلام
   قبل از هرچیزی بگم که الان متوجه شدم که چرا من تصادف کردم از بس که چسبیده بودم به حوادث به رفت وآمد مردم به شمال واونقدر استرس داشتیم موقع مسافرت که همینم باعث یک تصادف وحشتناک شد وخیلی چیزای دیگه من هر طعم بدی رو دنبال کردم واقعا سرم اومد به طوری که الان وحشت میکنم دیگه به چیزای بد فکر کنم وراجبشون صحبت کنم من واقعا از میخوام طعم آرامش درزندگیم تجربه کنم واین خیلی لذت بخش خداروشکر که امروز وقتی عکس هایی که روی دیوار خونه زده بودمو با دقت نگاه کردم گفتم خدارو شکر که آدمهایی با این هیکل های عالی وجود داره وچقدر لذت بخش زندگی با طعم همچین هیکلی😊😊به به منم عاشق چشیدن این طعم ودر اینترنت هم لباس ومانتو مورد علاقمو پیدا کردم گقتم خدایا شکرت که همچین لباس ها وهیکل هایی وجود داره چقدر زندگی با همچین طعمی عالیه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار aysfy165@gmail.com
   1399/10/16 18:13
   مدت عضویت: 1285 روز
   امتیاز کاربر: 2883 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 196 کلمه

   سلام من قبلا هر موقع احساس شادی می کردم سریع خودم را سرکوب می کردم نمیدونم چرا این فکر تو ذهنم نهادینه شده بود که اگه احساس شادی داشته باشم حتما بعدش یه چیزی پیش میاد که شادی ام را خراب می کنه ولی حالا متوجه شدم که چه اشتباه بزرگی مرتکب می شدم الان دیگه پر و بالم بسته نیست و آزادانه در دنیایی که خدای مهربون آفریده می چرخم و بابت همه چیزهای خوبش احساس شادی می کنم با دیدن خونه های قشنگ میگم خدایا شکرت این طعم واقعا عالیه ماشین های شیک را در کو چه و خیابون می بینم و لذت می برم آدمهای خوش بیان و آدمهای مهربون ،روابط خوب بین زوجین،آرامش بعضی آدمها ، ثروت و شیک پوشی مردم و خلاصه همه و همه را با چشمانی باز می بینم و میگم خدایا شکرت این طعم ها واقعا عالی اند خدایا شکرت این همه طعم های خوب وجود داره و از ته دلم احساس آرامش و شادی پیدا می کنم .
   استاد عزیز از شما سپاسگذارم من این حس خوب را اول مدیون خدا وبعد شما هستم مچکرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parsasaryna04
   1399/10/03 18:23
   مدت عضویت: 1467 روز
   امتیاز کاربر: 2883 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 620 کلمه

   باسلام استاد عزیز ودانا من این فایل رو گوش کردم ولذت بردم اخه بعصی جاهاش رو تجربه کردم وانگاری لمس کردم ههمون در حقیقت خیلی این موصوع فایل ۷ رو لمس کرویم اصلا هر روز داریم تجربه میکنیم ولمس میکنیم اگه تا حالا متوجه نشدیم چون دقت نکردیم هممون اگه بعداز شنیدن این فایل برگردیم به زندگیمون همه هر ساعت داریم تجربه میکنبم از خودم بگماول در مورد طعم بد میگم ول ولش کن نمیخوام در مورد طعم بد صحبت کنم که خدای نکرده یکی اون طعم رو تصور کنه یا فکر کنه در موردش وخدای نکرده براش اتفاق بیفته بیاییم در مورد طعم های خوب زندگی ام صحبت کنم اول از ازدواجم میگم البته قبل از ا ن هم خیلی طعم خوب دارم ولی طولانی میشه چند مورد از اول ازدواجم رو میگم اولش بگم من با پسری ازدواج کردم که سربازی نرفته بود وففط فوق دیپلم بود ولی فامیل نزدیکم بود وبسیار پسر خوبی بود وبیکاره بیکار بعداز یک مدت از ازدواجمون هردو دنبال کار برای اون میگشتیم وخودش هم بسیار دلش میخواست که کارمند بشه ومن هم همینطور حالا به اینجا که رسیدیم از قبل ازدواج خودم وفکرهای خودم بگم تا بهتون بگم شوهرم چه کاری پیدا کرد من قبل از ازدواج هر وقت به بانک میرفتم به کارمند های بانک نگاه میکردم و با خودم میگفتم خوشبحال زن وبچه های اینها چقدر شعل با کلاسیدارند حقوق خوب مرتب وکتو شلواری میرند سر کاری میاند کثیفی هم ندارند اخه پد خودم راننده کامیونبود وهر وقت میامد خونه بنده خدا سر وصعش به هم ریخته بود خلاصه تا مدتی که نوبتم میشد کارم رو انجام بدم توی همین فکرها بودم فقطدر تمام اون سالها همین سعل برام مهم بود وهمشم دلم میخواست شوهر اینده اهم این طوری باشه اصلا به خودم فک نمکردم در صوتی که خودمم لیسانسریاصی بودم به هر حال وقتی ازدواج کردم شوهرموخودم بسدت دنبال کار میگستیم تا اینکه بعداز تقریبا ۶ماه از عروسبمون شوهرم ازمون استخدامی یکی از بانکهارو داد واون قبول شد ولی توی زاهدان ماخودمون مشهد بودبم البته ناگفته نمونه که همین هم که توی زاهدان قبول شد به واسطه افکار خودم وخودش بود که همیشه میگفتیم کار کارمندی باشه هرجا باشه ما میریم ورفتیم الان میفههم که میتونستم از خدا همونجابخوام که توی شهر خودمون باسه چرا از خدا کم خو استم دیگه خیلی اتفاق خوب وبد هست که تو حوصله نمیگنجه که توصیح بدم در مورد ماشنمون من عاشق ساستی بودم ولی شوهرم کلا زیاد با ماشین موافق نیست ولی من به قول اون از رو نمیرفتم وهر وقت یک شاستی میدیدم تا مدتها به اون ماشین نگاه میکردم وتوی دلم خوشحال میشدم وناگفته نمونه که ما یک پراید داشتیم تا اینکه تقریبا ۴ماه شاستی رو خریدیم که اون هم پروسش خیلی طولانی وجالبه وخدا به وصوح حضورش رو در همه موارد زندگی ام به من نشان داده ووقتی ابن فایل رو گوشکردم دیدم واقعا من به هرچی فک کردم خدا بهم داده هرچی نه من ههممون اگه کمی دقت کنیم میفهمیم بادیدن این فایل گفتم از امروز فقط به طعمهای شیرین وخوب فک میکنم وقتی این قدر بدست اوردنشون راحته مگه مریصم که به چیزهای بد فک کنم خدایا سکرت که من روبا این سایت اسنا کرد که همین هم نتیجه فکر کرون درست خودم ولطف بی انتهای خداست که همیشه مبگفتم خدایا هدابتم کن که تورو خوب بسناسم وعاقبت به خیر شوم فک مبکنم خدا خواسته ام رو سنیده وداره به کائنات مبگه خواسته این بنده من رابهش بدید چون واقعا هم خودم وهم افکارم وهم زندگی ام عوصشد خدایا شکرت من فک میکنم با دیدن این فایل ها وگوش دادنشون والبته عمل کردن بهسون ومواطبت از ورودیهامون همه خواسته هامون برا اورده میشه خدایا شکرت شکرت هزار بار وتشکر از شما استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1399/10/02 23:30
   مدت عضویت: 1421 روز
   امتیاز کاربر: 19557 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 964 کلمه

   تجربه ای تلخ با پایانی شیرین:
   یکی دو هفته ای بود که خیلی پکر شده بودم و با اینکه تمرینها را دنبال میکردم ولی بازهم خانم منفی باف سراغم میامد و دایم به من یاداوری میکردکه من تغییر جسمی خاصی نداشتم و یا اینکه هنوز به نتیجه نرسيدم و یا اینکه حتی شاید هم نرسم. من تلاش میکردم که استمرار در تمرینها را با اشتیاق انجام بدهم که یک روز دیدم که اصلا نمیتونم به سایت وصل شوم. من به استاد پیغام دادم و ایشون به من گفتند که فکر کن امروز تعطیل است .جواب جالب و بجایی بود. من ان روز متوجه شدم به خاطر فشار شغلی ام که ان هم ذهنی است من خیلی خسته شدم و به استراحت نیاز دارم. بنابراین من برای خودم کل هفته بعدش را مرخصی گرفتم که سر کار نروم . دو روز گذشت و من به روز48 ام تکرار رسیدم و جرقه زده شد. بعد از دیدن فایل زندگی با طعم خدا جلسه ششم ،من نه تنها همه ان اشتیاق و شورقبل را دوباره دریافت کردم؛ بلکه انقدر از خودم بیخود شدم که از خوشحالی حالت پرواز بهم دست داد.
   پیش مقدمه قبل از دیدن فایل زندگی با طعم خدا
   جلسه هفتم حدود 9 سال گذشته :
   همانطور که استاد خیلی دقیق به موضوع گله اشاره کردند ، من حدود 9 سال پیش از همسرم سر موضوعی دلگیر شده بودم. به خواهرم تلفن زدم تا برم خونه اش و دربارهمسرم پیش خواهرم درد دل کنم. توی مسیر همانطور که در حال رانندگی بودم شروع کردن به ناشکری و گله پیش خدا و غیره. حتی پسرم را از مهد سر راهم بر نداشتم ،چون خیلی عجله داشتم که حرفهايم را زودتر با خواهرم در میان بگذارم. روراست بهتون بگم یکدفعه یک ماشین طوری جلوی من پیچید که من فقط صدای بلند باز شدن کیسه هوای ماشینم را شنیدم که باز شد و ماشین من از وسط تقاطع راست جاده به سمت چپ تقاطع باسرعت زیاد به یک تنه درخت بزرگ خورد و ایستاد. من وقتی به خودم امدم که دیدم از بینی من خون دارد میاد و من توی امبولانس هستم. زنده بیرون امدن من از ان ماشین که الان کاملاً مچاله شده بود لطف خدا بود که به من در برابر ناسپاسی و انتخاب طعم تلخ گله و شکایت فرصت دوباره زیستن بود. من زنده ماندم با اینکه غیر از کوفتگی و کبودی و دردکوفتگی 3 ماه بعد ،شکستگی خاصی نداشتم. من تا 3 ماه برای رفع درد کدیین قوی خوردم تا اینکه خانم دکتر به من گفت به خودت بیا چون داری به خوردن دارو عادت میکنی. خانم دکتر برای من دارو ننوشت و من به طور ناخوداگاه به خودم باور دادم که دیگر به درد اهمیتی ندهم و بعد همه چیز تغییر کرد. من کاملا قبل از دريافت این فایل این تجربه را حس کردم. واقعا اگر من میخواستم میتونستم طمع خوب سازش با همسرم را حس کنم نه اینکه بابت یک مساله کوچک اینقدر ناسپاس بشوم که طمع تلخ تصادف ، بيمارستان ، دارو و درد را تجربه کنم. البته این را هم صادقانه و شفاف بگم 2 سال طول کشید تا من یک روز به خودم امدم و تصميم گرفتم به خودشنا سی برسم. به خواندن دعا و روی حضور وجود خدا در کنار خودم اهمیت بدهم. بعد از ان هم بعد از 7 سال و مرداد امسال با سایت تناسب فکری اشنا شدم. دوستان من این تجربه را به اشتراک گذاشتم تا به شما عزیزان بگم که من هر چه بودم، خودم طعمش را انتخاب کرده بودم و الان هم که هر روز با همان همسر ، من روز به روز رفتار زناشویی ام عاشقانه تر و مهربانتر و با احترام بیشتر ی همراه میشود، من خودم این طعم شیرین زندگی و خوبی و شادی را انتخاب کردمو خداوند هم برایم مقدر فرمود. 😆

   پیش مقدمه قبل از دیدن فایل زندگی با طعم خدا جلسه هفتم حدود چند روز گذشته :

   من همانطور که خدمتتون عرض کردم به خودم یک هفته از شغلم مرخصی دادم و با همسر و پسرم راهی یک سفر کوتاه شدیم. موقع راه افتادن مجبور شدیم تایرهای ماشین را عوض کنیم. من از فرصت استفاده کردم و شروع کردم به گوش دادن فایلها. حالا رسیده بودم به روز 51 تکرار و گوش دادن به فایل 57 و بعد فایل 58. دوستان توی ان 35 دقیقه ای که ما انجا منتظر بودیم تا ماشین را دریافت کنیم ، من با گوش دادن به این فايلها ،حال و هوای خودم را با طعم شیرین استفاده از فرصت تلخ انتظار برای تمرینهای سایت جایگزین کردم . در طول مسیر هم تصميم گرفتم که طعم ترش نگاه یکنواخت به جاده را باطعم شیرین 4 بار گوش دادن به فایل زندگی با طعم خدا جلسه ششم تجربه کنم. وقتی به هتل رسیدیم و همسرم تصمیم گرفت استراحت کند چون از رانندگی در مسیر خسته شده بود ،من ورودم را به شروع سفر با طعم بسیار عالی و شیرین زندگی با طعم خدا جلسه هفتم اغاز کردم و تازه متوجه شدم که حتی بودن اطلاع از این فایل، من کل روز خودم را روی چشیدن طعمهای خوب و شیرین مثل سفر ، جاده ، هتل مدرن ، کار نکردن و مرخصی گرفتن ، فایل گوش دادن و غیره تنظیم کرده بودم. من اینقدر شگفت زده شده بودم که فقط تونستم 3 یا 4 ساعت بخوابم و کل وقتم را به شکر گزاری از خدای یکتا ودریافت فایل بی نظیر زندگی با طعم خدا شماره 7 گذراندم. من بیشتر از این نميتونم این فایل را توصیف کنم چون وجود خود فایل، گویای ارزشش است. ممنونم از استاد و شما عزیزان که همراه من وقت گذاشتید و صدا ی من و تجربه مرا خواندید. موفق باشید. 😇

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/09/19 00:54
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 1,027 کلمه

   خداوند در قران گفته اگر ناسپاس باشید نعمتهااز شما گرفته میشه پس شکرگداری و توجه به نعمتها خیلی مهم هست
   پس من الان به هر چیزی که توجه کنم یا درموردش حرف بزنم و یا میببینم در واقع دارم مشابه اون اتفاق رو در زندگی خودم وارد میکنم
   در واقع در مورد هر طعمی حرف زدم یا دیدم و توجه کردم و نگاه کردم همون رو وارد زندگیم میکنیم پس در مورد طعم های بد استمرار نداشته باش و خدا رو شکر کن که سیستمی هست که میشه طعم های خوب رو امتحان کنیم و فقط خودمون هستیم که باید اگاهانه عمل کنیم و هر طعمی رو که از جهان دوست داریم وارد زندگیمون کنیم پس چقدر این جهان ساده هست و خداوند نزدیک ما هست ولی ما بلد نیستیم پس باید یاد بگیریم و بهره ببریم از این نیرومون
   هر بنده ای که تلاش کنه و یاد بگیره بهش داده میشه و خداوند هیچ اصراری نداره به زور همه رو وارد این سیستم کنه که ثروتمند و سلامت و در رفاه و ارامش باشه نه هیچ اجباری نیست .
   اتفاقهایی که در زندگی هر انسانی رخ میده خیلی عجیب نیست چون از قبل بهش فکر کرده و توجه کرده و درموردش حرف زده
   فردی که در مدار غر زدن و گله و شکایت هست هر چقدر هم جای خوبی بره ولی اخرش توجه اش به بدی و نکات منفی و افکار بد هست و خوبی ها رو نمیبینه و همش حالش بد چون در مدار طعم های بد هست پس براش عجیب هم نیست چون منتطر دیدن همچین صحنه هایی بوده و یا فرد ثروتمندی که به یک بار به یه ثروتی میرسه براش عجیب نیست چون در مدار طعمهای ثروت زیاد هست و ممکنه برای ما عجیب باشه که در مدارش نیستیم
   من طعم هایی رو که دوست دارم حسش کنم میخوام بنویسم
   پس با توجه کردن و دیدن و درمورد اون حرف زدن من میتونم اون حس رو تجربه کنم
   من طعم رابطه ای عاشقانه و دوستانه باهمسرم رو میخوام تجربه کنم
   من طعم خوشبختی و سعادت در کنار خانوادم رو میخوام
   طعم ارامش و اسایش
   طعم ثروت زیاد که هرچی خواستم به راحتی و بدون نگرانی بخرم
   طعم استقلال مالی و درامد ماهیانه داشتن در عین راحتی
   طعم فرزندان عالی و موفق
   طعم سلامتی جسمی و روحی
   طعم ماشین شاسی بلند مشکی
   طعم جسم عالی و متناسب
   طعم انسان شریف بودن
   طعم انسان اگاه و دانا بودن و عالی صحبت کردن
   طعم انسان با اعتماد به نفس
   طعم امکانات رفاهی بالا
   طعم بنده ی خوب خدا بودن
   طعم انسان مثبت و تاثیر گدار بودن
   طعم لذت بردن از اطرافیانم
   طعم همه به من عشق دادن و لدت بردن از در کنار من بودن و بلعکس من هم لدت بردن از در کنار اونها بودن
   طعم زندگی در بهترین جای دنیا
   طعم فراوانی
   طعم زندگی تا سالیان سال در کنار وجود عزیز مادرم که سلامت در کنار ما باشه
   طعم شوهر با شخصیت عالی
   طعم شخصیت عالی و جداب و کلی تغییر مثبت در وجودم
   طعم دوستی با خدا و ایمان و توکل واقعی به خودش داشتن
   طعم زندگی با باورهای توحیدی
   طعم زندگی در مدارهای بالا
   طعم شادی و سلامتی در کنار خانوادم
   طعم زندگی با خونه ی قشنگ و دکوراسیون شیک
   طعم زندگی با داشتن چند خونه در شهر های مختلف و دلخواهم
   طعم رابطه ای عالی با فرزندانم
   طعم زندگی با بهترین پوشاک و کفش
   طعم زندگی با بهترین طلاها
   طعم زندگی با بهترین پس انداز و درامد ماهیانه
   طعم زیبایی و جوانی و شادابی چهره
   طعم ….
   خدایا زندگی با این همه طعم چقدر لدت بخشه خدایا شکرت
   پس هر جا این طعمها رو در ادم های اطرافت دیدی خوشحال باش و تشویقش کن و تبرییک بهش بگو و تحسینش کن که چه ثروتی داره چه ملشینی داره چه جوانی و زیبایی داره چه لباسهای زیبایی داره چه فرزند موفق داره و چه خونه ی زیبایی داره و ….
   پس همیشه باید در اطرافم تحسین کنم زیبایی ها رو موفقیت ها رو فراوانی ها رو خوشحالی ها رو و روابط خوب رو همیشه باید خدا رو شکر کنیم برای این همه طعم که در اطراف ما هست و این کار باعث میشه ما باور کنیم از این طعم ها در اطراف ما هست و امکان پدیر هست پس همیشه به دنبال توجه کردن به خوبیهای اطرافت باش پس اگر رفتی بیرون از ادمهای شاد و خوشحال اطرافت تعریف کن و ذوق کن و کاری به چیزهای دیگه نداشته باش تا به مکانهای بهتر هدایت بشی
   یا رفتی رستوران اگر چه یه کم و کاستی های داره ولی تو به خوبی های اون فصا توجه کن و از بدیهاش نگو کاری نداشته باش تا به رستورانهای بهتر هدایت بشی
   هر وقت یه ادم ثروتمند دیدی خدا رو شکر کن که زندگی با طعم ثروت وجود داره وقتی فردی دیدی با کلام زیبا و با ارامش و موفق و تاثیر گدار و شایسته تحسینش کن که همچین فردی وجود داره
   همین کار باعث میشه شما تغییر کنی به سمت طعمهای دلخواهت به سمت ماشین دلخواهت به سمت خونه ی دلخواهت به سمت شخصیت دلخواهت و …
   من همین الان داشتم از گردو شکن استفاده میکردم خیلی جالب بود اتفاقا خیلی بهش توجه کردم و گفتم خدایا شکرت چقدر راحت گردو رو برای من معز کرد و من استفاده کردم اگر قبلا بود یه بساطی میشد تا یه گردو رو بشکنی پس خدا رو شکر
   من میخوام زندگیم به سمت خوشبختی حرکت کنه و تغییر کنه
   من همیشه به دنبال طعم های خوب خواهم بود و هستم و اصلا به طعم های بد توجه نمیکنم هر چند که آسون نیست ولی من اسونش میکنم با کار کردن و توجه کردن و تعییر باورهام
   پس توجه کردن به طعم های بد رو رها میکنم هر چند اطرافیان من همه دارن به طعم های بد توجه میکنن ولی برای من مهم نیست من میخوام زندگی خودم رو بسازم پس به طعم های خوب توجه میکنم که خیلی تاثیر گدار هست و همین کار میتونه فرکانس من رو تغییر بده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zohre.taheri.345
   1399/09/04 00:13
   مدت عضویت: 1633 روز
   امتیاز کاربر: 985 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 583 کلمه

   به نام خدای مهربان
   سلام استاد عزیز و دوستان شگفتی ساز
   خیلی از این مثال لذت بردم خیلی جالب بود اینکه دنیا مثل یک رستورانه که در اون غذاهای متنوعی سرو میشه…‌
   هر کس این حق انتخاب را داره که بنا به ذائقه و سلیقه ش غذای مورد نظرش را سفارش بده و بخوره…هیچ رستورانی مردم را اجبار نمیکنه که حتما همه فقط یک نوع غذا بخورن حتی اگر دوست ندارن….
   دنیا هم همینطوره طعم های مختلف و متنوعی در این دنیا هست که هر کس می تونه اون طعمی را که دوست داره تجربه کنه…
   بعضی از آدما با فکر کردن مداوم به سختی ها بیماریها فقر بدبختی و فلاکت دیگران دارن به خدا میگن که دوست دارن این طعم را تجربه کنن و سیستم دنیا اینطوره که اونچه را که بیشتر بهش توجه و فکر میکنیم و روش تمرکز میکنیم طعمش را برامون رقم میزنه…
   این موضوع مرا یاد افکار خودم قبل از آشنایی و ورود به این دوره میندازه، یادمه من همیشه میشدم سنگ صبور دوستام همکارام خونواده و خلاصه هر کسی که بیمار بود یا مشکلی داشت یا نیازمند بود و خلاصه انگار ابودردای همه بودم خیلی برای غصه های دیگران غصه می خوردم و اتفاقا خیلی هم برام اتفاق می افتاد بعدشم از خدا شاکی میشدم و میگفتم من که برای مثلا فلانی خیلی ناراحت شدم و غصه خوردم چرا پس برای خودم اتفاق افتاد؟؟؟
   بارها هم شنیده بودم از هر چی که بدت بیاد سرت میاد…اما نمی فهمیدم که خودم دارم بیماری ها و بدبختی ها را برای خودم جذب میکنم…
   از وقتی با این دوره و صحبت های ارزشمند استاد آشنا شدم، تا جایی که بتونم به کسانی که مشکل یا بیماری دارن کمک میکنم ولی بهش فکر نمیکنم و روی مشکلات تمرکز نمیکنم و بر عکس روی اتفاقات خوب و شادی ها و ثروت ها و داشتن ها تمرکز میکنم و خدا را شکر شرایط از هر نظر برام متفاوت شده…
   حتی تو این زمان کرونا هم که تمرکز همه روی کروناست من نه بهش فکر میکنم و نه اخبارش را دنبال میکنم و نه به کسانی که به زور می خوان منو از اخبار مرگ و میرها مطلع کنن گوش میدم… و به لطف خدا همه چی عالیه و خیلی آرامش دارم و دوستانم مخصوصا خیلی تعجب میکنن و به من میگن چقدر بی خیالی…
   من دارم تمرین میکنم که فقط روی چیزها و اتفاقات خوب تمرکز کنم و خدا را بخاطر بودن شون شکر کنم و توی ذهنم طعم داشتن اونها را احساس کنم و با خودم میگم زندگی با این طعم ها چقدر زیباست و لذت داشتنش را با همه وجود احساس می کنم و خدا هم اونها را بتدریج داره برام رقم میزنه که خیلی زیباست و مطمئنم ی روزی خیلی نزدیک براتون خوام نوشت…
   هر روز و هر لحظه به ماشینای گرون قیمت به خونه های خیلی شیک و زیبا و به لباسای زیبا و شیک و شکیل به سلامتی و آرامش توجه و تمرکز میکنم و به ذهنم آموزش میدم که من اینها را می خوام تا به لطف خدا برام رقم بخوره و طعمش را بزودی بچشم و تجربه کنم…
   از اینکه دیگران تو شرایط خوب اقتصادی هستن از اینکه آدمای متناسب را می بینم خوشحال میشم و خدا را شکر میکنم که اینقدر نعمتهای فراوانی داره و مطمئنم که به من هم خواهد چشوند در صورتیکه قبلا حسرت می خوردم و بعضی وقتا هم حسادت میکردم…
   خدایا باز هم هزاران بار شکرت که مرا به این مسیر عالی هدایت کردی تا شیوه صحیح اندیشیدن و زندگی کردن را بیاموزم…
   به امید روزهای پر از موفقیت برای همه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 87
   محتوای دیدگاه: 290 کلمه

   سلام دوستان تمرین جلسه ۷ زندگی با طعم خدا ای خدا عجب فایلی بود به جرات بگم که منو متحول کرد چشمانمو به دنیااز کرد بی نهایت انرژی گرفتم خارق العاده بود اصلا نمیتونم توصیفش کنم من تا حالا فقطاز خونه میرعتم بیرون کارهامو میکردم وبرمیگشتم چون از بچگی بخمون گفته بودند سرتو میندازی پایین میری ومیایی ولی وقتی امروز این فایل بینظیر دیدم وبعش رفتم بیرون چشمامم باز شده بود انگار تا حالا کور بودم وچیزی نمیدیدم رفنم بیرون خونه های بزرگ وشیک ماشینهای شاسی بلند انواع واقسام انسانها مغازه ها هر چیزی میدیدم با چشمان باز وتی شاسی بلند میدیدم گفتم خدایا طعم ثروت چقد خوبه چه لدتی داره چه ارامش بخشه چه شیرینه چقد عالیه که این طعم تو دنیا هست ومردم میتونن از اون استفاده کنن به شادی ودل خوش خونه بزرگ دیدم گفتم خدایا شکر که این طعم وجود داره چقدر خوبه ادم تو زندگیش داشته باشه وانقد تو مزیقه نباشه اخه این وسیله رو کجا بذارم که خونه تمیز ومرتب باشه چقد شیرین ولذت بخشه وخلاصه وقتی هم که تو خونه هستیم هم همین طور وقتی دخترامو میبینم که هستن گفتم خدایا چه طعم شیرینی چقد لذت بخشه چقد ارامش بخشه بچه هاتو میبینی وسلامتیشونو میبینی ولذت دنیارو میبری اصلا همین سلامتی ایخدا بزرگترین وشیرینترین دلنشین ترین ارامش بخشترین طعمیه که تو دنیا وجود داره وما مبتونیم ازش لذت ببریم من چند وقت مریض بودم میدونم چه طعمیه ایشالا که همه وهمیشه ابن طعم تجربه کنن خدایا شکرت که این طعمها هست وما به خواست خدا و اموزشهای رایگان استاد میتونیم تجربش کنیم یعنی اگه یکم فقط یکم دقت کنیم هزار هزاران چیز پیدا میکنیم که بابتش بگیم خدایا شکرت که هست وهمه میتونن تجربه کنن بهترینها رو براتون ارزو میکنم استاد شب خوش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار arefeh_motamaed
   1399/08/19 09:11
   مدت عضویت: 1485 روز
   امتیاز کاربر: 4669 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 40 کلمه

   سلام وقت بخير خدا رو شكر كه امروز م با فايل
   بسيار زيبا شروع شد و حال خيلي خوبى دارم
   من طعم عشق و محبت بين خواهر وبرادر
   چقدر حس خوبى خوشحال و حس خوبى دارم
   طعم تناسب اندام تشكر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Nazizeraat
   1399/08/14 12:39
   مدت عضویت: 1731 روز
   امتیاز کاربر: 100 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 90 کلمه

   سلام و ادب و احترام خدمت استاد گرامی و‌سایر دوستان عزیز. 😍😊
   فایلهای زندگی با طعم خدا فوق العاده وعالی هستند ، مخصوصا اون فایلی که در مورد معنا و هدف زندگی بود 🥰
   زندگی منو به طور کامل متحول کرد ☘️🦋☘️
   استاد عزیز شمامطالب را بسیار عالی ‌،شیوا و روان بیان می‌کنید.این فایل هم فوق العاده بود 👌🏻🌱🌺🌱🌺🌱

   خدارا شکر بابت تمام نعمتهاو موهبتهایی که به ما ارزانی داشته 🙏🏻✨❤️✨

   و خدار شکر به خاطر وجود استاد نازنینی چون شما 🙏🏻😍❤️

   با آرزوی درخشش همیشگی و موفقیت روز افزون برای شما استاد عزیز وگرامی✨💎✨

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribapiri5
   1399/08/12 23:59
   مدت عضویت: 1605 روز
   امتیاز کاربر: 2629 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 191 کلمه

   سلام خدای مهربونم
   سلام استاد عزیز
   پروانه رو دوست دارم چون برای من نشان آزادی و رهایی رو داره🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋
   استاد فایل ها خیلی عالی هستن بخصوص متن های جدید من ک کلی نشانه و پیغام دریافت کردم 🥰🦋🌹
   بخصوص دیدگاه دوستان رو ک خوندم خیلی عالی بود
   دنیا پر از طعم های مختلف هست و سهم من هم هست
   قبلا فکرم این بود خوشبخت بودن و شیک بودن و خانه ها ویلاهای آنچنانی مخصوص ثروتمندان هست
   الان میدون ک ن سهم من هم هست لیاقتش رو دارم
   من میخاهم طعم خوشبختی در کنار فرزندان و همسرم رو بچشم
   من میخاهم طعم رانندگی کردن با ماشین مدل بالا رو بچشم با دنده اتوماتیک
   من میخاهم طعم خدا رو عشق بازی کردن با خدا رو بچشم
   من میخاهم طعم شیرین تناسب اندام همیشگی و زیبا داشتن را با لباس های مارک و شیک رو بچشم
   من میخاهم طعم سلامتی کامل جسمم و نفس کشیدن راحت بدون استرس و ترس ا تنگی نفس رو بچشم
   طعم شیرین نوه دار شدن را بچشم
   من میخاهم طعم شیرین بهترین در آمد بالا رو بچشم
   خدایا شکرت ک تمام این طعم ها وجود داره .خدایا شکرت خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادى
   1399/08/06 09:24
   مدت عضویت: 1489 روز
   امتیاز کاربر: 22858 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 374 کلمه

   سلام و درود , استاد عزيز & دوستان گرامى سرزمين لاغرى با ذهن😊
   روز پنجاه و دوم تكرار , زندگى با طعم خدا♥️♥️
   خدا رو شكر و سپاس فراوان كه اين حرفاى زيبا رو مى شنوم و به من انگيزه مى ده تا بتونم احساس خوب خودمو بيان كنم و بنويسم . بازم خوشحال و سپاسگزارم كه در اين مسير هستم , احساس مى كنم طعم زندگى با خدا , سريال مورد علاقه م هست كه با شوق و اشتياق , منتظر مى شم تا قسمت بعدى رو ببينم . خدا رو مى شه در همه چى ديد و سپاسگزار بود , من طعم هاى شيرين زندگى با خدا رو دوست دارم . به لطف خداوند مهربان , نعمتها و رحمتهاى بى شمارى در زندگى م وجود داره و من بايد شكرگزار و سپاسگزار باشم .خداى مهربان رو سپاسگزارم كه با طعم احساس خوب , و آرامش در مسير زندگى با طعم خدا هستم . خدايا شكرت , توجهم به طعم هاى شبرين زندگى ست , عاشقانه خودم و زندگيم رو دوست داشته باشم , طعم شادى , آرامش , خوشبختى , طعم همسر , طعم شيرين فرزندانم , طعم روابط خوب , طعم افراد متناسب , لاغر اندام و خوش اندام , خدايا شكرت , فصل زيباى پاييز با رنگاى شاد زرد و نارنجى برگ درختان , خدايا شكرت براى بارش بارون . براى زندگى با ماشين ظرفشويى , بارها به ذهنم اومده بود كه خدا , خير و بركت بده اونى كه ماشين ظرفشويى و ماشين لباسشويى رو اختراع كرد . من براى زندگى با ماشين لباسشويى هم سپاسگزارم . خدايا شكرت , براى طعم زندگى در خونه ى خودمون . خدايا شكرت براى زندگى با طعم لاغرى با ذهن و طعم تناسب فكرى كه در لحظه ى حال , احساس خوبى به من مى ده . طعم ماشين , طعم پول و ثروت , و طعم هاى فراوان ديگه اى كه همگى , لطف و فيض خداوند مهربان در زندگيم هست . من از همين لحظه به طعم هاى شيرين , زيبا , خوش و عاشقانه در زندگيم توجه مى كنم و براى وجود اين طعم ها ى زيبا , خوشحال و سپاسگزارم .
   با تشكر فراوان , شاد و اميدوار باشيد🧡🧡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار hosseingolipor5225
   1399/07/30 21:11
   مدت عضویت: 1352 روز
   امتیاز کاربر: 12
   محتوای دیدگاه: 61 کلمه

   بنام خدای مهربان که همیشه اماده است تا از او بخواهیم واو اجابت کند من امروز طعم شیرین تما شای اسمان از خانه ام را چشیدم از خدا وند سپاس گزارم کهچشم اندازی به بلندی اسمان از خانه ام دارم تماشای اسمان طعم تماشای دریا از ساحل را دارد زندگی با طعم تماشای دریا از ساحل بسیار شیرین و زیباست.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Parsa Ash
   1399/07/06 15:27
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 42
   محتوای دیدگاه: 585 کلمه

   به نام خدایی که همین نزدیکی است.
   استاد ممنون از این تمرین فوق العاده واقعا شما ما را به یک چای با عطر و طعم خداوند دعوت کرده اید که این چای چه لذتی خوردن آن دارد گوارای وجود همه ما خدایا شکرت.
   من روزهای اول که فایل رو گوش دادم برای اینکه توجه و تمرکز کنم بر روی نکات مثبت اطرافم و طعم های دلخواهم مقاومت داشتم روز اول یه مورد نوشتم ولی رفته رفته این توجه و تمرکز بیشتر و بیشتر شد واقعا تکرار و تمرین و استمرار در هر کاری باعث موفقیت میشود.
   من طعم هایی را که دوست دارم در زندگیم توجه کنم و آنها را تجربه کنم می نویسم استاد عجیب این تمرین به آدم حس خوب میدهی اون خدا رو شکر گفتن و اون لذت بخش گفتن آدم رو سرحال و شاداب میکنه….
   خدایا شکرت امروز دخترهای برادرم و پسرهای هم عروسم رو دیدم اعتراف میکنم قبلا حس حسودی داشتم ولی الان یه حس متفاوت دارم به خدا اینقدر این حس قشنگ تر و خالص تر شده وقتی دیدم مادرشان دارند با بچه هاشون بازی میکنن و به اون ها شیر و غذا میدهند و پوشک آنها رو عوض میکنن با خودم گفتم خدایا شکرت زندگی با طعم بچه دار شدن چقدر لذت بخش است و یک حس رهایی و سبکی عالی همراه لذت داشتم.
   من دستپخت آنچنانی خوبی ندارم ولی با کسب اطلاعات که چطور آشپزی خوبی داشته باشم تمرین کردم و جرات به خرج دادم و مهمان دعوت کرده ام و یک غذای فوق العاده خوشمزه درست کرده ام و خیلی خیلی بهتر از دفعات قبل شد خدایا شکرت زندگی با طعم آشپزی خوب فوق العاده است.
   من ۵ بار یا شاید هم بیشتر ماشین مورد علاقه ام که تیبا۲ سفید رنگ است رو تو خیابون تو پارک و هر جا که دیدم تحسین کرده ام و گفتم خدایا شکرت زندگی با طعم تیبا ۲ سفید رنگ چقدر لذت بخش است.
   من عشق یادگیری زبان انگلیسی هستم و استادی رو می شناسم که به هفت زبان مسلط و فهمیده ام که یادگیری زبان انگلیسی آسان و نیاز به تمرین دارد و من همه امکانات رو برای یادگیری که لب تاپ و بسته های آموزشی زبان و هدفون و گوشی پیشرفته رو دارم خدایا شکرت واقعا زندگی با طعم مسلط شدن به زبان انگلیسی و سفر به کشورهای مختلف چقدر لذت بخش است.
   خواهر شوهرم دماغش رو عمل کرد و برادر شوهرم مو کاشت و میلیون ها پول خرج کردند و پول داشتن باعث لذت بیشتر میشود خدایا شکرت زندگی با طعم پولداری و ثروت چقدر شیرین و لذت بخش است.
   مردم رو دیدم تو پارک داشتن غذا میخوردن و زن و شوهر رو دیدم که داشتن با هم میگفتندو میخندیدند و بعضی هاشون هم دست همدیگر رو گرفته بودند و شاد بودند خدایا شکرت زندگی با طعم روابط عالی چقدر لذت بخش است.
   خدا رو شکر این چند روز توجه ام روی افراد سلامت و ورزشکار بود و احساس کرده ام که سلامتی ام روز به روز داره بهتر میشه خدایا شکرت زندگی با طعم سلامتی چقدر عالی است.
   چقدر خونه نوساز و لاکچری با تمام امکانات دیدم حتی یه مهمانی به همچین خونه های لاکچری دعوت شده ام و چقدر لذت برده ام خدایا شکرت واقعا زندگی با طعم خونه نوساز و شیک داشتن چقدر لذت بخش است.
   واقعا اگر بخواهم بنویسم این تمرین رو چندین صفحه هم کم است و خدا رو شکر میکنم که سپاسگذارتر و امیدوار تر شده ام
   و خداوند بینهایت قدرتمند و فرمانروای کل جهان هستی است و زندگی با طعم خداوند چقدر لذت بخش و عالی است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribab313
   1399/06/28 01:21
   مدت عضویت: 1523 روز
   امتیاز کاربر: 3043 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 193 کلمه

   به‌نام خدا
   سلام
   من این دوروز هست دارم تمرین های این قسمت رو انجام میدم و لذت بخش ترین لحظه ها رو دارم طعم ماشین مورد علاقه ام دیروز تا حالا بیست عدد ماشین مورد علاقه م رو دیدم و هر کسی ک کنار یک اقا نشسته بود طعم کنار عشقم د ماشین مورد علتقم رو درخاست کردم. طعم دویتی باحیوانات رو چون من قبلا از سگها میتررسیدم و وقتی پیاده روی میرم اکثرا سگ دارن و من بخاطر باورهای اشتبا گذشته ک سگ کثیفه نباید دست زد من تاحالا دست نزدم و میترسیدم و دیروز تاحالا طعمم ددست داشتن سگ و حیوانات رو دارم این موجودات ناز خوشگل دوست داشتنی باتعجب هر سگی از کنارش رد میشدم اروم میشد و برخلاف روزای قبل پارس نمکردن خخخ
   طعم خوشتیپ بودن امروز خیلی ها بمن گفتن چقدر تو شیکی و هر لباسی ک بپوشی بهت میاد.
   طعم عشق طعم رابطه خوب ک خدارشکر هر روز این طعم رو مچشم.
   طعم دویدن وسبک بودن. طعم موهای زیبا و مرتب و بلند.
   اتقد طعم زیبایی رو تو زندگیم دارم و بیشتر مخام ک برای نوشتن خیلی زیاد میشه خوشحال م و این تنرین رو خیلی دوست دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 18
   محتوای دیدگاه: 85 کلمه

   سلام خدارو شکر میکنم بابت همه نعمت‌هایی که به ما عطا کرده .من رابطه خوبی با همسرم دارم و دوست دارم رابطم با فرزندم بهتر بشه .واین طعم رو از خدا میخواهم و اطمینان د
   ارم که خداوند همه چیز خوب رو برای بنده‌اش میخواد پس دیگه تلاش میکنم حرفهای منفی نزنم واقعا امروز که کارم با تاخیر مواجه شده بود با آرامش کارم رو انجام دادم و اصلأ عصبانی نشدم و چقدر هم لذت بردم بدون احساس بد . واقعا از شما ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Mohsen Dr
   1399/06/15 15:22
   مدت عضویت: 1423 روز
   امتیاز کاربر: 33
   محتوای دیدگاه: 104 کلمه

   سلام من امروز طعم هایی که دوستشون دارم رو تجربه کردم و دیدم و جالب اینه که با استفاده از این فایل تونستم تجربه ای قابل لمس از خواسته هام یا چیزایی که باحاشون حال میکنم و لذت بیشتری میبرم داشته باشم حالا اکثرا شاید توی فیلم ها ببینیم مثلا یه دوستی خوب رو بخوایم مثال بزنیم توی چند تا فیلم میشه همچین چیزی رو دید ولی فیلم باعث میشه که فکر کنیم اون چیزی که توجه ما رو جلب میکنه واقعیت نداره و فقط توی فیلم هاست خیلی ممنون از این فایل بی نظیر و توجه دوستان و همراهان عزیز در این مسیر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/06/06 01:58
   مدت عضویت: 1579 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 245 کلمه

   به نام خدا
   ❤️جلسه ي هفتم زندگي با طعم خدا❤️
   خيلي دوست دارم طعم هاي شيرين و لذت بخش رو در زندگيم تجربه كنم به لطف خدا طعم هاي كه دوست دارم رو در زندگيم تجربه ميكنم
   من از امروز بابت تمام طعم هاي خوب شكر گزاري ميكنم و دوست دارم همه ي طعم هاي خوب به سمتم سرازير بشه
   خدايا شكرت كه به سمت تمام خوبيها حركت ميكنم من دوست دارم ارتباط خوبي با خانواده همسرم داشته باشم و از امروز بابت اين طعم از خداوند سپاس گزاري ‌کردم و چقدر این طعم لذت بخشه و این تنها شروع یکی از طعم های بود که میخام تجربه اش کنم
   و یا خدایا شکرت بخاطر رابطه ی خوبی که با همسر و فرزندانم دارم چقدر زندگی با طعم عشق کردن به فرزندان و همسر لذت بخشه و دوست دارم تجربه اش کنم
   از این به بعد دوست دارم کمتر حرف بزنم بیشتر عمل کنم
   و توجه ام رو از روی بدی ها بردارم و به خوبی ها توجه کنم
   و همچینین توجه ام رو از روی فقر بردارم و بیشتر به ثروت توجه کنم و
   از الان به خونه ای که میخاام بخرم و به اون دکوراسیون که دوست دارم داشته باشم توجه میکنم به تمام چیزای لوکس اون خونه 😍
   خیلی تمرین قوی هستش عالیه ممنونم استاد
   ان شاالله دیگه تمام حرف و بحث های الکی رو رها میکنم و به دنبال تمام رفتارهای خوب با طعم لذت بخش رو تجربه میکنم 😍😍🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1399/04/28 03:59
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 250 کلمه

   وقت شما بخیر عزیزان
   دیگه یاد گرفتم من فقط به طعمهای خوب توجه می کنم و دیگه حرفهای بیخودی نمی زنم وقتی می خوام حرف بزنم سرکار کمتر حرف می زنم یه چیزی و تکرار نمی کنم بی خودی ولی به طعمهای بد توجه نمی کنم اصلا ولی جسته گریخته می شنوم دیگه !
   دیگه از چیزی خیلی ایراد نمی گیرم سعی می کنم لذت ببرم چند روز پیش سر کار یه تلفنی به من شد که منو نگران کرد و من اون موقع به خودم گفتم پونه جون هیچی نیست من به خدا ایمان دارم می دونم خدا کمک می کنه تا حل بشه پس الان لذت ببر از کار کردند و به فکر اون نباش بسپر به خدا نذاشتم حال بدم طول بکشه چون اون تلفن منو بهم ریخت اولش بعد از کار توی ماشین راه حل‌هایی به نظرم رسید که اومدم خونه دوباره تلفن شد تونستم جواب‌های خوبی بدم به کمک خدا ! خدایا شکرت واقعا ممنونم!
   مثلا هر کس و من می بینم موهاش خوشگله و خوش هیکله و قشنگ حرف می زنه همه رو بهشون می گم و تعریف می کنم و می گم که زندگی با این طعمها چقدر لذت بخشه خدایا شکرت
   و گاهی می نویسم توی دفترچه و همینطور در فیلمها خونه های قشنگ رومیگم و همه چی رو خلاصه که این تمرین خوبیه هر روز تمرین می کنم و اون موقع ها من از همه چی ایراد می گرفتم ! خدایا منو ببخش اگه ناشکری کردم چون بلد نبودیم همینقدر یاد گرفته بودیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mitimiti
   1399/04/25 23:41
   مدت عضویت: 1742 روز
   امتیاز کاربر: 124 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 63 کلمه

   با سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان
   این کفته استاد ک چیزاى خوبى ک در زندگى اطرافیان رو میبینیم تحسین کنیم من تقریباً توى بیشتر مواردى ک قبلاً خودم انجام میدادم بهش رسیدم اگر لاغرى و اندام متناسب دیگران رو در ذهنمون تحسین کنیم قطعاً بهش میرسیم رسیدن به خونه و ماشین و بیشتر نیازهاى خودم به همین طریقى بوده ک استاد فرمودن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا:)
   1399/04/24 23:43
   مدت عضویت: 1695 روز
   امتیاز کاربر: 1688 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 463 کلمه

   سلام

   جلسه هفتم طعم خدا

   من تو جلسه قبل نتونستم کامل تمرین رو انجام بدم
   الان ادامه شو اینجا بنویسم تا یادم بمونه دوست دارم چه طعم هایی را تجربه کنم

   طعم هایی که طول روز دارم الان تجربه شون میکنم:
   ۱. طعم خوب تناسب با انجام تمارین لاغری
   ۲.طعم خوب پربرکت دانستن شغلم
   ۳.طعم ناخوب استرس و نگرانی از تعداد فروشم
   ۴.طعم ناخوب نگرانی خرید خانه
   ۵.طعم ناخوب نگرانی داشتن ماشین
   ۶.طعم ناخوب نگرانیهای مالی
   ۷.طعم ناخوب احساس ترس از بنده های خدا بخاطر رسوخ شیطان در وجودم😑

   حالا طعم هایی که دوست دارم تجربه شون کنم
   ۱.طعم خوب سکوت ذهن
   ۲.طعم خوب احساس ارزشمندی و قدرت ندادن به هیچ یک از بنده های خدا
   ۳.طعم خوب غنا و فراوانی
   ۴.طعم خوب آرامش
   ۵. طعم خوب ماشین پراید سفید تمیز برای استارت رانندگی
   ۶.طعم خوب خانه دار شدن
   ۷.طعم خوب سفر و طبیعت گردی
   ۸.طعم خوب تخت شدن شکم
   ۹.طعم خوب همراهی همیشگی با فرشته درون
   ۱۰.طعم خوب رانندگی روان و راحت
   ۱۱.طعم خوب عزت نفس
   ۱۲.طعم خوب رشد درآمد
   ۱۳.طعم خوب باغ لب رودخونه داشتن، یک باغ پرمیوه
   ۱۴.طعم خوب ویلا در منطقه کوهستانی شمال
   ۱۵.طعم خوب زیبایی و شادابی پوست
   ۱۶.طعم خوب رابطه عاطفی دلخواهم
   ۱۷.طعم خوب نویسنده شدن
   ۱۸.طعم خوب سوارکاری و ارتباط عالی گرفتن با اسب
   ۱۹.طعم خوب دختر خانم باوقار و با اعتماد به نفس که خیلی بهش نزدیکم با متناسب شدنم به لطف خدا

   💙💙🌱🌱🌱🌱

   استاد راستش سخته طعم های دلخواهتو ببینی و تحسین کنی
   نجوا خیلی حرف میزنه
   البته تناسب را با راهنمایی شما خیلی خوب اصلاحش کردیم و نتیجه بیانگر
   این هست که تونستم

   حالا تصمیم دارم ذهنو گولش بزنم
   بگم ببین اول فقط میخوام حسمو خوب کنم
   منکه نمیخوامش
   چون اگر بگم میخوامش خیلی مقاومت خواهد کرد
   نمیدونم چقدر موثر ولی برای شروع فکر میکنم خیلی مقاومتو بشکنه

   مثل نگاه کردن به تابلو زیبا

   البته اگر دوستان پیشنهادی دارند برای حل چالش مقاومت ذهنی ممنون میشم در میون بزارند

   و در مورد طبیعی شدن من از تجربه جدیدم بگم که متناسب شدنه:
   من تو این هفته که یک ظهر تصمیم گرفتم عکس بندازم
   بعد رفتم لپ تاپو باز کردم و گوشی رو گذاشتم کنارش و واقعا متعجب شدم که چقدر لاغر شدم
   ولی خودم متوجه نشده بودم
   چون انقدر آروم اتفاق افتاده بود که برام طبیعی شده بود

   خیلی جلسه خوبی بود

   واقعا اگر قانونو درک کنیم خیلی سادس

   فقط با توجه و مزه مزه کردن آروم آروم در راحت ترین حالت جز زندگیمون میشه، بطوریکه نمیفهمیم کی اتفاق افتاده

   چون حس
   چون هر چیزی یک حس
   یک احساس

   البته جدیدا به نظرم اومده بود که آدم شاد برای دنیا مفید تر
   برای کائنات
   گفتم حالا هر طوری که شده چه از طریق تجسم چه فیلم دیدن اون حسهای شادی را تجربه کنیم
   بدون اینکه بخواهیم بچسبیم و بگیم تا این مال من نشه دیدنشم حالم را خوب نمیکنه
   اصلا در جهان مالکیتی وجود نداره
   همه اش احساس

   نمیدونم بعضی خواسته هارو چند سال هست که میخوام
   البته رویای حسرتشو دارم
   حالا استارتو میزنیم

   مثلا نسبت به طعم خانه دار شدن خیلی حسم خوبه
   میتونم تحسین کنم و شاد بشم
   ذهنم مقاومت نداره شکر خدا

   جلسه پرمغزی بود و کلی نکته داشت

   ۲۴ تابستان ۹۹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شادى
    1399/08/06 09:55
    مدت عضویت: 1489 روز
    امتیاز کاربر: 22858 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 11 کلمه

    سلام و درود , خيلى جالب و عالى بود دوست عزيز😍

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار alisarafi90
   1399/04/11 10:03
   مدت عضویت: 1675 روز
   امتیاز کاربر: 3096 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 33 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیزم
   من بابت خوشحالی وقتی نعمتی خداوند به من میده خوشحال شدن از اینکه خداوند نعمتی به من داده و مثلاً فلان نعمت به دست آوردم عادیه یا غیر عادی؟؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بهاره بهجو
   1399/04/02 22:31
   مدت عضویت: 1735 روز
   امتیاز کاربر: 642 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 82 کلمه

   با سلام به دوستان عزیز و استاد گرامی
   توجه کردن به موضوعاتی که دوست داری داشته باشی مهارتی ست که با تمرین روزانه تقویت میشه اون وقت دیگه ناخودآگاه فقط ذهنت به سمت موضوعاتی که دوست داری هدایت میشه و این میشه قرار گرفتن در مسیر رسیدن به آرزو،مسیری که باید از رسیدن ب آخرش مطمئن باشیم و انتظارش رو داشته باشیم ،من هدفم موفقیت شغلی و تناسب اندام هستش و سعی میکنم که هر روز حس رسیدن به اونها رو تجربه کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم خوشنویس
   1399/03/31 19:48
   مدت عضویت: 1761 روز
   امتیاز کاربر: 587 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 43 کلمه

   سلام به دوستان و استاد عزیز
   این فایل آرامش خاصی درش بود که خیلی دوستش داشتم.
   چقدر میشه به چیزهای کوچیک توجه کرد که هیچ وقت در کانون دید ما نبودن، چه طعمهای آبنباتی خوشمزه ای دوربرمون هست که من ندیدم.
   مرسی استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مریم خوشنویس
    1399/04/03 12:13
    مدت عضویت: 1761 روز
    امتیاز کاربر: 587 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 37 کلمه

    سلام دوستان و استاد عزیز
    واقعا شنیدن این فایل بسیار لذت بخش بود
    تمرکز بر نکات مثبت زندگی، چند روز شروع به انجام این تمرین عملی کردم و حس خوب اون لحظه رو درک میکنم. ممنون استاد عزیز

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nana
   1399/03/26 16:09
   مدت عضویت: 1742 روز
   امتیاز کاربر: 463 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 92 کلمه

   درود به همه عزیزان . من کاملا با این فایل اوکیم و سپاسگزارم که همجهت فکر من هستش و تونستم حتی افکارم رو جهت دار تر و موثر تر کنم . من همیشه یک خونه رو تو شهرمون می دیدم و با خودم می گفتم من باید این خونه رو بخرم ولی هنوز میسر نشده شاید بعدشم بع خودم تاکید می شده اوهه چه بلند پروازی ولی دیگه از الان میگم واقعا زندگی با طعم این خونه چه لذت بخشه و الهی اونایی که درش زندگی می کنن شاد و عالی باشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mirza
   1399/03/26 09:45
   مدت عضویت: 1735 روز
   امتیاز کاربر: 2629 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 40 کلمه

   سلام و سپاس فراوان
   چند روزه که این فایل رو دارم گوش می دهم و سعی می کنم حواسم به اجرای عملی تمرین آن باشد. خیلی حس خوبی به من میده. خدا رو شکر که به سایت استاد هدایت شدم.
   سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Niikii
   1399/03/24 02:32
   مدت عضویت: 1733 روز
   امتیاز کاربر: 2176 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   با سلام و سپاس از این فایل بسیار لذت بخش و انرژی زا. خیلی خوشحالم که هر روزم را با این فایلها و عمل به آنها جلو میبرم و خدارا سپاس که زندگی با طعم آگاهی بیشتر و خود شناسی و دسترسی به این فایلها چقدر زیباست❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سمیرا
   1399/03/12 22:20
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 7334 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 38 کلمه

   استاد من یه سوال برام پیش امد میخاستم ببینم وقتی ما هر طعم زیبایی رو اطرافمون دیدیم حتما باید به زبون بیاریم زندگی باطعم عشق و محبت چه زیباست یا همون توی ذهنمون این حرف رو بگیم کافیه؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Faezeh.senobari.59
   1399/03/12 17:33
   مدت عضویت: 1551 روز
   امتیاز کاربر: 505 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 117 کلمه

   سلام به همگی
   داشتم به زندگی به طعم خدا فکر میکردم…..چرا چنین اسمی استاد انتخاب کردند…..طعم خدا واژه ای بود که منو به یاد فراوانی مینداخت.در تمام زمینه ها ….ولی از اونجایی که خدا ما را آزاد آفریده وحق انتخاب را به خودمون داده میتونیم هر طعمی را که بخوایم. انتخاب کنیم….از خودم میپرسم که آیا واقعا مثلا بی نظمی را دوست داری؟؟؟؟خب میگم نه دوست ندارم پس چرا هر جا خونه که دچار بی نظمی شده را میبینی…..وطبق قانون جذب با وجود این که خیلی دوست داری وتلاش میکنی ..خونه دچار بی نظمی میشه…..
   باید فقط بگردیم ببینیم چی دوست داریم…..چه طعمی؟؟بعد از همون که سفارش دادیم وارد زندگیمون میشه…….پس باید بگردم ببینم فائزه چه طعمی دوست داره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار nana
    1399/03/26 16:00
    مدت عضویت: 1742 روز
    امتیاز کاربر: 463 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 102 کلمه

    سلام عزیزم .فکر کنم باید بگیم زندگی با طعم نظم و آرلمش و سلیقه رو دوست دارم . منن دقیقا همین و خیلی دوست دارم یعنی اینکه وجه خوبش و درخواست کنیم. و خدارو شکر تا میام تو مسیر و هر روز پی گیر فایل ها و تکالیفم می شم به طور شگفت انگیزی انظباط فکری رو لمس می کنم اینکه مثلا وسایل خیاطیم ب طرز شگفت انگیزی مرتب شد . تونستم چهار تا درز بدوزم . و طعم نظم دهی رو مزه کردم خوب این خودش عالیه حواسم بجای خوردن به طرف نظم دهی رفته و یک تغییر بزرگیه . 😍😍😎😎

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نسرین یعقوبی
   1399/03/12 15:35
   مدت عضویت: 1727 روز
   امتیاز کاربر: 3643 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 61 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و همراهان عزیزم
   جلسه هفتم زندگی با طعم خدا بسیار خوب و تاثیر گذار بود.
   با این که من در زندگیم تابع این قانون هستم و ایمان کامل دارم ولی شنیدن دوباره این فایل از زبان استاد انرژی فراوان و احساس بسیار خوبی در من ایجاد کرد و کاملا شارژ شدم.
   استاد گرانقدر سپاس به خاطر بودنتون.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سمیرا
   1399/03/11 20:50
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 7334 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 142 کلمه

   با سلام خدمت دوستان عزیز و استاد مهربانم.من از وقتی فایل رو گوش دادم خیلی به نکات مثبت توجه میکنم و کمتر به اخبار و صحبت های منفی میشینم .توی خیابان تا ماشین مورد علاقم رو میبینم مدام میگم زندگی با طعم ماشین مورد علاقم چه زیباست و هر چیز زیبایی که ببینم خدارو بابت اون طعم زیبا شکر میکنم .من همیشه وقتی ادم خوشبختی رو میدیدم مدام میگفتم ببین فلانی چه خوش شانسه و حسرت میخوردم ولی متوجه شدم که این باعث میشه من به خاستم نرسم و چیزهایی رو که دوس ندارم رو جذب کنم.و الان مدام هر چیزی رو میبینم شکر میکنم و حس میکنم این حس حسرت که بیشتر خودمو ناراحت و اذیت میکرد رو کم کم با توجه به نکات مثبت عوض کنم و این طعم هارو بیشتر بیشتر بچشم.ممنون استاد از فایل پر محتوا وبا ارزشتون..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه قدیریان
   1399/02/29 18:05
   مدت عضویت: 1734 روز
   امتیاز کاربر: 477 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 139 کلمه

   سلام استاد سلام همراهان زیبا اندیش
   ممنونم از صحبت های عالی تون چندروز پیش قرآن میخوندم و معنای اون رو بررسی میکردم میگفت وقتی مؤمنان وسپاسگزاران در بهشت وارد میشوند به آن گفته میشه از نعمت های بهشتی لذت میبرید؟وانها میگویند ما در دنیا هم این نعمت ها احساس کرده بودیم…..
   خیلی جالب بود برام نگاه مثبت زیبا هم در این دنیا وهم در آخرت به ما کمک میکند
   از امروز همه تلاشم رو میکنم تا این تمرین رو در همه لحظات زندگی داشته باشم
   گرچه قبلا هم تا حدودی این طوری بودم ولی حالا با اطمینان جلو می رم به امید خداوند مهربان در تناسب اندام هم حتما بکار میبرم…
   متشکرم استاد عزیز که با زبان گرمتان لذت یادگیری این مطالب رو چند برابر کردین
   الهی همیشه شاد وخندان باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار bahar_gh1365
   1399/02/28 16:26
   مدت عضویت: 1647 روز
   امتیاز کاربر: 1759 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 170 کلمه

   سلام.وقت بخیر
   این فایل یکی از زیباترین و عالی ترین فایل هایی بود که شنیدم…..استاد عزیز بابت این فایل بی نظیر از شما بسیار سپاسگزارم….
   من احساس میکنم که جواب بسیاری از سوالاتم و سردرگمی هایم را در این فایل یافتم ….واقعا خوشحال هستم ….من میدونستم خیلی از جاها رفتار و افکارم اشتباه هست اما نمی‌دونستم چطور باید اصلاحش کنم و با گوش دادن به این فایل احساس میکنم راه حلش رو پیدا کردم و از همین حالا خیلی از طعم های رو که نمی‌خواستم ولی تو زندگیم بودند با این روش از همین حالا از بین می‌ره..چون با این روش احساس خیلی خوبی در آدم ایجاد میشه و قلب انسان بزرگ و خیرخواه میشه و لذتی وصف ناشدنی به انسان میده…خیلی خوشحال هستم و خداروشکر میکنم ….یکبار دیگه از شما استاد بزرگوار تشکر میکنم انشاالله همیشه سالم و پاینده باشید و بهترین ها رو در زندگی داشته باشید که با گفتار و کلام دلنشین لحظات زیبا و شادی را در زندگی افراد ایجاد می کنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار hkhandan31
   1399/02/15 06:42
   مدت عضویت: 1555 روز
   امتیاز کاربر: 127 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 218 کلمه

   زندگی با طعم سلامی گرم خدمت همه دوستان
   این فایل یکی از کلیدی ترین راه کار های عملی برای رسیدن به تمام خواسته ها میباشد من که بسیار لذت بردم و بابت بدست آوردن این آگاهی از خدا و استاد که دستی از دستان خداوند است سپاسگزارم.
   وقتی این فایل را گوش کردم متوجه شدم زندگی چقدر می تواند شیرین و لذت بخش باشد و توجه به نکات مثبت حال و هوای آدم را عوض میکند انگار آدم سبک است و نگران چیزی نیست و هر لحظه دنبال نکات مثبت دیگری میگردد و همه چیز را زیبا و دوست داشتنی می بیند. اگر چه با تجربه  طعم های مختلف حس نزدیکتر شدن به خدا برایم قویتر شده و لی زندگی با طعم های دیگر هم برایم جذاب و دوست داشتنی است.
   زندگی با طعم روابط عالی ، زندگی با طعم ماشین دلخواه ، زندگی با طعم خانه شیک و مدرن ، زندگی با طعم سلامتی ، زندگی با طعم شغل مناسب ، زندگی با طعم ثروت ، زندگی با  طعم رهایی ، زندگی با طعم آرامش ، زندگی با طعم شادی ، زندگی با طعم حس خوب و …..
   توجه به طعم های خوب باعث شده  نکات منفی را کمتر ببینم ویا سریعا از روی آن رد شوم و نتیجه های خوبی در این مدت کوتاه گرفته ام .
   در پناه حق.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1399/01/31 03:12
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   کلا از بچگی یاد نگرفتیم که لذت ببریم و از همه چی شکایت می کنیم رستوران می رسم همش ایراد می گیریم عروسی و مهمونی همه چی حتی موقع بازنشستگی در خونه که خانم و آقا معمولا لذت نمی برن اینها همه فرمول شده توی ذهنمون مثلا وای اگه شوهرم باز نشسته بشه همش تو خونه من بدبخت می شم ….ولی من وقتی نگاه می کنم می بینم خارجی ها وقتی باز نشده می شن توی خونه با هم همه جا می رن مسافرت و گردش حتی وقتی میان دارو خانه با هم میان و از با هم بودن لذت می برن …
   وباز هم هر چقدر سعی می کنم طعم های خوب و ببینم و توجه کنم آخرش یه وفتهایی غره هست هنوز فرمولها عوض نشدن!
   ولی خوب همیشه سعی می کنم که به چیزهای خوب و لذت بخش توجه کنم و فکر کنم و سپاسگزار باشم خدایا منو ببخش یه وقتایی که ناشکری می کنم تازه بعد از این همه سال داریم یاد می گیریم چکار کنیم چه جوری باشیم !

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1399/01/29 01:09
   مدت عضویت: 1590 روز
   امتیاز کاربر: 21020 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 203 کلمه

   سلام استاد بینظیر ، زندگی با طعم کلام ساده و تاثیرگذار شما چقدر عالیه چقدر لحظات خوبی را تجربه میکنم خدایا شکرت من هر وقت بیرون میرفتم خیلی طعمهای خوبی میدیدم وخدارا شکر میکردم طعم ماشینهای خارجی ، طعم خونه های زیبا ، طعم ادمای خوش اندام و متناسب ، طعم ثروت ، طعم روابط زیبا ، طعم مغازه های شیک با دیدن این طعم ها چقدر حال ادم خوب میشه و ی حس عمیق که میتونی این همه زیبایی را ببینی وبا دیدن این فایل علاوه بر بیرون تمرکزمو روی طعمهای خوب خونه گذاشتم که هر لحظه لذت ببرم و سپاسگذار خداوند باشم طعم روابط عالی با همسر و فرزندانم که تو این قرنطینه با هم ورزش میکنیم ، طعم غذاهایی را که با عشق براشون درست میکنم ، طعم با هم دیدن یک برنامه شاد ، طعم سر کار رفتن پسرم تو این شرایطی که بیکاری همه جا موج میزنه در واقع کار با پای خودش اومد سراغش ، چقدر لذت بخشه طعم خدای رزاق ، خدایا هزاران بار شکر بخاطر اسم دوره که اینقدر زیبا س که به دل ادم میشینه و غیر ممکنه که ادم طعمهای خدا را فراموش کنه ، بینهایت از شما استاد گرامی سپاسگذارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/01/25 12:54
   مدت عضویت: 1671 روز
   امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 156 کلمه

   روز ۵۲تکرار
   سلام و روز بخیر به دوستان واستاد عطارروشن
   زندگی با طعم شیرین تناسب اندام چقدر خوشمزه ست
   زندگی با طعم آموزشای ذهنی چقدر لذت بخشه
   زندگی با طعم سلامتی عالیه
   زندگی با طعم خداشناسی بینظیره
   زندگی با طعم عزت نفس قشنگه
   زندگی با طعم روابط عاشقانه زیباست
   زندگی با طعم داشتن فرزندان سالم عالیه
   زندگی با طعم خونه بزرگ وزیبا ومدرن قشنگه
   زندگی با طعم ماشین لکسوز مشگی عالیه
   زندگی با طعم زندگی در آمریکا خاصه
   زندگی با طعم درامد زیاد قشنگه
   زندگی با طعم ورزشای مفرح و پارتنرهای عالی بینظیره

   تقریبا ۱ماه پیش توی پارکینگ مون یه پژو ۲۰۰۸ مشکی دیدم،دوستم گفت ماشین دم دستی خوبیه برای تهران ،جمع وجوره ،بهم گفت اگر بشه واسه خودت بخر ،از اون روز هر وقت بیرون میرفتم از اون مدل ماشین زیاد میدیدم،الانم که دیگه همیشه میبینمش توی پارکینگمونه،البته روش کاور کشیدن ،منم میرم روی کاورشو دست میکشم وجلوش وایمستم تصویرسازی میکنم?
   زندگی با طعم های قشنگو دوست دارم ،میخوام بیشتر بهشون توجه کنم که بلخره وارد زندگیم بشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/01/24 19:05
   مدت عضویت: 1592 روز
   امتیاز کاربر: 9678 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 140 کلمه

   سلام. طعم هایی که با دیدن آنها و وجود آنها در این دنیا بسیار لذت برده و میبرم.
   طعم سلامتی ? با وجود بدنی سالم که خداوند هرروز به من هدیه میده ازش سپاسگزاری میکنم که نه تنها سالم هستم بلکه هرروز سطح سلامتیم افزایش پیدا میکند.
   طعم تناسب اندام. قبلا فکر میکردم لاغری در دنیایی ناشناخته قرار دارد ولی واقعا با این فایل اسناد دیدگاهم وسیع تر شد و واقعا نوری بود که راهم رو روشن کرد. دیدم که اون تناسبی که من میخوام چههههه قدرررررر فروااااااااااواااااان در این دنیا موجوده و اون افراد متناسب چه قدر ساده و راحت همیشه متناسب هستند و واقعا لذت بردم که لازم نیست حتی کاری انجام بدم فقط باید باور کنم و از خداوند بخواهم به راحتی بقیه انسان های متناسب من هم لاغر میشوم و لاغر می‌مانم.
   طعم ثروت. طعم عشق و…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طوبی حاج احمدی
   1399/01/20 14:41
   مدت عضویت: 1740 روز
   امتیاز کاربر: 3344 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 196 کلمه

   سلام استاد عزیز ودوستان گرامی
   طعمهای شیرین زندگی من
   خدایا ب خاطر سلامتی ک وجود داره ونصیب من وخانواده ام کردی وطعم شیرین آن ب من چشاندی تورا سپاس
   خدایا ب خاطر شادی ک وجود داره وطعم شیرین ان را ب من واطرافیانم چشاندی تورا سپاس
   خدایا ب خاطر ارامش وامنیتی ک در زندگی وجود داره وطعم آن را ب من چشاندی تورا سپاس
   خدایا ب خاطر داشتن مادر مهربان ک طعم ان را ب من جشاندی تورا سپاس
   خدایا ب خاطر سلامتی مادر وشوهر وفرزندانم ک طعم ان را ب من چشاندی تورا سپاس
   خدایا ب خاطر داشتن تناسب اندام ولاغری ک طعم ان را ب من چشاندی تورا سپاس
   خدایا ب خاطر داشتن استاد خوب ومهربانم ک طعم ان را ب من چشاندی تورا سپاس
   خدایا ب خاطر داشتن خانه زیبا ووسایل شیک ومدرنی ک وجود داره وطعم ان را ب من چشاندی تورا سپاس
   خدایا ب خاطر پول وثروتی ک وجود داره وطعم ان را ب من چشاندی تورا سپاس
   خدایا ب خاطر سلامتی وشادی ک طعم ان را ب من چشاندی تورا سپاس
   خدایا ب خاطر خوب دیدن اطرافم ودرک زیبایی ها تورا سپاس
   خدایا ب خاطرچشیدن طعم شیرین پول وثروت تورا سپاس ??

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار angelikia4040
    1399/06/23 18:15
    مدت عضویت: 1412 روز
    امتیاز کاربر: 217 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 97 کلمه

    چقدر با شنیدن این فایل حالم خوب شد چند وقت پیش جاری من خونه لاکچری رهن کرد البته من ندیدم ولی تعریفش رو از خواهر شوهرم شنیدم خیلی حسرت خوردم و اذیت شدم و از اینکه مهمونی داده بود و همه بجز ما اونجا بودن ناراحت بودم ولی امروز خدا شاهده چنان خوشحال شدم و خدا رو شکر کردم که جاریم این خونه رو گرفته و همه بهشون خوش گذشته ،و حالم اونقدر خوب شد که فقط خدا میدونه ،،خدا رو شکر میکنم من این فایل گوش کردم و از استاد گرامی و بزرگ و مهربانم ممنونم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1399/01/17 00:09
   مدت عضویت: 1738 روز
   امتیاز کاربر: 11871 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 153 کلمه

   استاد زندگی با طعم خدا چه قدر زیباست و به جای تمام حصرتها شکرگزاری جایگزینش میشه و تمام وجود فرد ارامش میگیره استاد من قبل از اینکه اصلا در مورد اموزشهای ذهنی بدونم هر وقت در خیابان ماشینی مدل بالا میدیدم خوشحال میشدم و میگفتم تمام دعاها که خدایا حال همه خوب باشه به همه برکت و روزی بده در مورد این فرد براورده شده پس خدایا شکرت خیلی از نعمتهای اطرافمون همه یک زمانی فقط یک ارزو بوده یادم وقتی دبیرستان بودم داشتن گوشی موبایل برام یک ارزو بود و همیشه تصور میکردم که در یک جمعی موبایلم زنگ میزنه تا اینکه خیلی تصادفی و تقریبا جزو اولین خانمهایی بودم که تلفن همراه داشتم الان چه قدر داشتن یک گوشی ارزوی پیش وپا افتادست دلیلش اینکه هممون به راحتی داشتنش باور کردیم این ارزو تقریبا برای بیست سال قبل ولی الان به قدری اپیدمی شده که فکر نمیکنم برای کسی ارزو باشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.vazan
   1398/12/11 17:11
   مدت عضویت: 1592 روز
   امتیاز کاربر: 133 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 504 کلمه

   با عرض سلام و ادب خدمت استاد بزرگوار، جناب آقای عطارروشن عزیز و همه هم فرکانسی های پُرتلاش و قدرتمندِ عضوِ سایت الهیِ ” تناسب فکری ”
   از اینکه در حال انجام تمرینات این دوره هستم خیلی خیلی خوشحالم و یقین دارم که به خاطر همین عملی بودن تمرینات و به دلیل لمس کردن حقیقی موضوعاتی که در این تمرینات عنوان میشوند، نتایج برای من و دیگر شرکت کنندگان این دوره، بسیار عینی و ملموس هستند و همین نتایج، انگیزه هایی قوی و ماندگار را برای ادامه مسیر، در ما ایجاد میکنند.
   استاد بعد از گوش دادن چندین و چندباره این درس (جلسه هفتم) گفتم هر طوری هست باید خودم را به پیدا کردن هر روزهء طعمهای خوب و مثبت و خوشمزهء الهی در جهان پیرامونم، عادت بدهم و به همین خاطر شروع کردم در هر جایی به تناسب چیزهایی که – میدیم، میشنیدم، میچشیدم، میبوئیدم، میلَمسیدَم و در کل میفهمیدم، طعم های خوب و لذت بخشی را پیدا کردن و خودم را به پیدا کردن و درک کردن آنها عادت دادن.
   الآن در هر خیابان و بزرگراهی که رانندگی میکنم، هر ماشین زیبا و لاکچری را که میبینم (چه متوقف و چه در حال حرکت) مثلاً با خودم میگویم:
   خدایـا شکر، زندگی با طعم خودروی ” لکسوس شاسی بلند ” چقدر عالی و لذتبخش است 
   یا مثلاً: خدایـا سپاسگزارم، عجب طعم عالی دارد رانندگی با خودروی ” تویوتا پرادو ”
   یا خدایـا شکرت، چه لذت دارد زندگی با طعم خودروی ” پورشه ماکان ”
   هر وقت از کوچه و خیابان ها گذر میکنم و خانه های زیبای ویلایی و آپارتمانی را در متراژهای بزرگ و چند هزار متری میبینم، سریعاً با خودم تکرار میکنم:
   خدایا شکرت، زندگی با طعم خانه ویلایی بزرگ و با امکانات، چه عالی و بی نظیر است
   یا: خدایا سپاسگزارم، چیدمان خانه به سبک مدرن و امروزی بسیار شیک و لوکس، چه طعم و مزه عالی و خوشمزه ای دارد
   یا: خدایا شکرت، چقدر طعمِ تجربه زندگیِ لوکس و لاکچری در خانه های ویلایی و آپارتمانی زیبا و بزرگ و فوق العاده با امکانات کامل و عالی، لذیذ و خوشمزه است
   هر زمان مردم را در رستورانهای شیک و با کیفیت در حال سفارش دادن یا نوش جان کردن خوراکیهای خوشمزه میبینم، با خودم میگویم:
   خدایا شکر، زندگی با طعم استفاده از رستورانهای فوق العاده لوکس و با کیفیت، چه لذت فراوانی دارد
   هر وقت خانوادهء شاد و خوشحالی را در حال خرید در فروشگاه یا مرکز خریدی میبینم، با خودم میگویم:
   خدایا سپاسگزارم، زندگی با طعم داشتن خانواده هم فرکانس و هماهنگ و خرید کردن و پیاده روی های تفریحی، با این کانون گرم و صمیمی، چقدر عالی و لذتبخش است
   و هزاران نمونه طعم های عالی و لذتبخش دیگر که به وفور در اطرافمان وجود دارند و فقط کافیست توجه و تمرکزمان را بهتر و دقیقتر بر روی آنها متمرکز نمائیم.
   با تشکر از استاد عطارروشن عزیز که خیلی خیلی از دیدن ایشان و شنیدن صحبتهای صادقانه و پُر انرژیِ ایشان، لذت میبرم و انگیزه های مضاعف دریافت میکنم. ایام به کام شما و تا درودی دیگر، فعلاً بدرود . . .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بهار تهرانی
   1398/12/07 11:39
   مدت عضویت: 1719 روز
   امتیاز کاربر: 691 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 322 کلمه

   سلام استاد زیز و دوستان گرامی
   ضمن تشکر از استاد برای این دوره و این فایل امروز ، با خودم فکر می کردم ، من چندین ساله در حال گوش کردن فایل های شکرگزاری و خوندن کتابهای شکرگزاری زیادی بوده ام ، اما با وجود این ، به محض گوش دادن این فایل انگار برای اولین بار بود که این حرفها را می شنیدم .برایم بسیار جذاب بود و خیلی تأثیر گذار .استاد چنان مثال های جالب می زنند و چنان به زبان ساده و روان صحبت می کنند که آن را بسیار جذاب میکند و در ضمن به خاطر سبک بیان خوب استاد ،اون لذتی را که برای اولین بار یک حقیقتی را می فهمی را هم دارد .نمی دونم تونستم منظورم را بیان کنم. من خود اینطور هستم وقتی برای اولین بار یک دانش و آگاهی مهمی را می شنوم بسیار به وجد میام و الان با شنیدن این فایل اون وجد و شادی را داشتم با اینکه موضوع جدید و نو نبود .در حالیکه همیشه از شنیدن موضوعات تکراری فرار می کنم چون حوصله شنیدن تکراری ها را ندارم اما در این مورد اینطور نیست . با اینکه چند سالی است که عادت خوب شکرگزاری را در خودم به وجود آورده ام .اما به کاربردن وازه زندگی با طعم…خیلی برایم لذت بخش تر است .یعنی انرژی اون سپاسگزاری را هزاران برابر کرده و ارتعاش منو خیلی بالا می بره . یعنی دیگه الان یک شکرگزاری خشک و خالی نیست .شاید در گذشته اگر شکرگزاری در مورد چیزهایی بود که خودم داشتم دلنشین بود ولی شکرگزاری برای وجود داشتن چیزهای خوبی که هنوز من ندارم به اون دلچسبی نبود . اما الان برای چیزهایی هم که ندارم ولی دوست دارم داشته باشم ، با به کار بردن جمله چقدر زندگی با طعم داشتن … بهتر میشه و خوبه انگار خودم اون نعمت را دارم و عمداً دنبال چیزهایی میروم که ندارم ولی می خواهم داشته باشم .
   استاد مجدداً ممنونم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azita
   1398/11/28 16:54
   مدت عضویت: 1748 روز
   امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 166 کلمه

   باسلام وتشکر از این فایل زیبا که کلی احساس خوب را به آدم منتقل می کنه طعم خوب زندگی، طعم خوب سلامتی، طعم خوب پول وثروت، طعم شیرین خونه قشنگ وزیبا، طعم داشتن فرزندان سالم و خوش خنده، طعم خوشبختی و…. خدایا شکرت برای این همه طعم شیرین ودلچسب که برای ماقرار دادی. من همیشه تصاویر خونه هایی که بهم احساس خوب میدن را نگاه می کنم و میگم خدایا سپاس از این خونه های قشنگی که قراره درآینده یکیشم نصیب من بشه??
   وقتی ماشین شاسی بلند می بینم میگم خدایا بابت مسافرتی که قراره با این ماشین داشته باشم سپاسگزارم و واقعا لبخندرضایت روی لبم میشینه و احساس شادی می کنم.همینطور وقتی دونفر را می بینم که ارتباط خوبی با هم دارند بابت ارتباط خیلی عالی با همسرم خدا را شکر می کنم چون همسرم واقعا نمونه است خدایا به خاطر داشتن همسر مهربونم سپاسگزارم.از این به بعد برای طعم های دلنشینی که اطرافم هستند سپاسگزاری بیشتری خواهم داشت.خدایا بابت داشتن استاد عطار روشن هم سپاسگزارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1398/10/04 04:52
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   من الان چند وقتی هست که این شکر گذرای رو تمرین می کنم چند وقت هر شب قبل از خواب می نوشتم توی دفترم که برای چه چیزهایی شکرگذار بودم امروز!
   همیشه سعی می کنم توجه کنم به چیزهای خوبی که بقیه دارن و بقیه چیزهایی و که من دوس ندارم ازشون و نادیده بگیرم و امیدوارم بتونم طعم اینکه دیگران هم نسبت به من همچین نظری و پیدا کنن بچشم خیلی حس و طعم قشنگیه!
   البته بعضی افراد نسبت به من اینطور هستن!
   مثلا امروز که خونه بودم تعطیلی بود اینجا خدا رو شکر می کنم که همه دور هم بودیم طعم دور هم بودن و غذا درست کردن برای خانواده و چشیدم و همسرم هم به من کمک کرد سالاد درست کرد بعدش چایی آورد خدایا ممنون برای چشیدم این طعم !

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 895 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 528 کلمه

   باسلام واحترام
   از وقتی این فایل رو گوش کردم و دید خودم رو به مسایل عوض کردم میبینم اون طعمهایی که من ارزوشون رو در دور دست دارم همین الان هم در زندگی من هست ومن دارم اون طعم ها رو میچشم اما من اونها رو حس نمیکردم اره درسته که یه سری طعمها رو باید خیلی بیشتر وشیرین تر بچشم اما وقتی من اصل موضوع واصل داشته ها رو نمیبینم و سپاسگذاری نمیکنم چطور میتونم انتظار رسیدن اون طعمها رو داشته باشم .خود من هم اگه کمکی به کسی بدهم واون به روی خودش نیاره اصلا ونادیده بگیره کمک من رو مطمئنا در کمک بعدی تعلل میکنم .ولی خوب حالا خدا تا اینجا هم لطف ومرحمت خودش بوده که از همه طعمها به من داده فقط من دوست دارم تکمیل ترشون کنم دوست دارم بهترشون کنم .
   من دیروز وقتی سر درد داشتم وهمسرم که از سر کار اومده بود بهم یک قرص داد وبرام اب اورد دیدم عن عزیز بودن برای همسر چه لذتی داره .
   وقتی بچه ام رو بارها بغل کردم واون رو بوسیدم وبهش گفتم دوستت دارم واون بهم گفت مامان دوستت دارم دیدم طعم این رابطه دوست داشتنی مادر وفرزند چقدر شیرین هست .
   وقتی بچه ام دور خونه رو بهم میریخت ومن میدیدم که سلامت هست وچقدر هم قشنگ داره بازی میکنه وخودش رو جای همه بازیگرای داستانش میگذاره وباهاشون حرف میزنه دیدم دیدن این صحنه چه طعم زیبایی داره .
   وقتی با مادرم تلفنی حرف زدم دیدم داشتن یه سنگ صبور مقل مادر عزیز ادم چه طع خوب وارام بخشی داره .
   وقتی دور خانه وریخت وپاشهای بقیه رو جمع وجور میکردم بعد از اینکه سردردم خوب شد دیدم طعم سالم بودن که ادم سلامت باشه وبرای خانواده اش خدمت کنه چقدر شیرین هست .
   وقتی چند روز هست دارم روی خودم کار میکنم و سر بچه ام داد نزدم حتی با حرفها وکارهای اشتباهش وامروز هم به لطف خدا این روند ادامه داشت دیدم چقدر کشمکش های بین من وفرزندم کمتر شده ،جقدر لجبازی اون کم شده و حرف گوش کن شده وانوقت طعم حرف گوش کردن پسرم رو چشیدم ،طعم اروم بودن پسرم رو چشیدم وهم خودم وهم بقیه اعضای خانواده ام طعم صبوری وبا حوصله بودن من وطعم ارام بودن من رو چشیدیم وچقدر این طعم لذت بخش بود .وقتی میخواستم غذا درست کنم وسر یخچال رفتم ودیدم خداروشکر همه چیز هست طعم داشتن رو چشیدم .
   وقتی چایی درست میکردم طعم سرعت در کارها وداشتن سماور برقی رو چشیدم .
   وقتی به این فکر کردم که ما خانه ای داریم که از خودمان است وسرپناه خانواده طعم خانه راچشیدم
   وقتی شب در کنار تخت پسرم نشسته بودم وبارها برای اون لالایی خوندم زرعکس هرشب که عصبی میشدم که یک ساعت باید بشینم .دیدم چقدر لالایی خوندن برای پسرم برام لذتبخش هست .ودیدم که گرفتن دستان لطیف و کوچک او در دستانم چه طعم ارامش خوبی بهم میده .
   از خدا میخواهم که خودش هر روز این طعمهای زیبا را خیلی بیشتر وبیشتر به من بچشاند ومرا از شر نفس وشیطان وجودم رها کند ونجواهای اورا برایم خاموش کند .از خداوند میخواهم به من کمک کند که هر روز زندگی ام اینگونه باشد .ومرا با زندگی با طعم خدا اشنا کند .امین یا رب العالمین .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 144 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 287 کلمه

   سلام به استاد عزیز
   این فایل خیلی عالیه و یه قانون اصلی رو که توجه کردن هست و با یه تمرین عملی خیلی اسون و لذت بخش تر کرده …
   تو زندگی همه ما همین الان خیلی طعم های عالی هست که باید بهشون بیشتر توجه کنیم و بیشتر شکرگزار خدای عزیزمون باشیم و بعد به خواسته هامون توجه کنیم و طعم اون ها هم از الان حس کنیم تا به زودی واقعی حسش کنیم …
   خدایا شکرت به خاطر طعم داشتن پدر و مادر و سلامتی شون …
   خدایا شکرت به خاطر طعم داشتن دو تا خواهر و برادرم …
   خدایا شکرت به خاطر طعم داشتن دو تا خواهرزاده و برادرزاده هام که باهاشون لذت میبرم …
   خدایا شکرت به خاطر طعم سلامتی خودم و خانوادم …
   خدایا شکرت به خاطر طعم لذت بخش شب یلدا دیشب کنار خانوادم و شادی و لذتی که داشتم…
   خدایا شکرت به خاطر طعم نزدیک تر شدن به خودت و توکل و ایمان بیشتر …
   خدایا شکرت به خاطر طعم متناسب شدن و لذت بردن از خودم ….
   خدایا شکرت به خاطر طعم لذت بخش و اسون متناسب شدن و متناسب موندن برای همیشه ….
   خدایا شکرت به خاطر طعم خونه داشتن و خونه مستقل داشتن …
   خدایا شکرت به خاطر طعم کار و درامد داشتن …
   خدایا شکرت به خاطر طعم امکانات خوب داشتن تو زندگی …
   خدایا شکرت به خاطر طعم لذت بخش رسیدن به تمام خواسته هام …
   خدایا شکرت به خاطر طعم امید و توکل داشتن …
   خدایا شکرت به خاطر طعم لذت بردن و شادی تو زندگی….
   خدایا شکرت به خاطر طعم لذت بخش سفر کردن و تجربه های جدید عالی …
   خدایا شکرت به خاطر طعم زیبا بودن و روز به روز زیباتر و شاداب تر شدن …
   خدایا شکرت به خاطر تماااام طعم های عالی تو زندگی ….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1398/10/01 08:38
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 23767 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان گرامی
   این فایل خیلی جالب بود و نکات جدیدی یاد گرفتم من کاری که الان میکنم در مورد داشتن روابط خوب بین زوجین وقتیکه زوجینی را میبینم که با مهر و محبت نسبت به هم هستند نه تنها در ذهنم آنها را تحسین میکنم و میگویم زندگی با طعم عشق و محبت چقدر شیرین است خدایا سپاسگزارم بلکه به خود آنها هم اینرا میگویم مثلا هفته پیش وقتیکه به پارک برای پیاده روی رفته بودم یک زوج مسن را دیدم که دست در دست هم قدم میزدند به آنها نزدیک شده و گفتم چقدر این دست همدیگر را گرفتن شما زیبا و قشنگ است لذت بردم و این نه تنها در آنها احساس ش ادی ایجاد کرد بلکه در من هم اثر گذاشته و مرا شاد کرد ??☺?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عشق
   1398/09/28 01:15
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 208 کلمه

   روز پنجاه‌و‌‌دوم تکرار:

   جلسه‌ی هفت زندگی با طعم خدا:
   چقدر این فایل خوب بود. چقدر نکات اموزنده داره. نکته‌ای که در این فایل خیلی توجه منو جلب کرد این بود که طعم‌های خوب زندگی با توجه به جنبه‌های تلخ خراب میشن. من خیلی وقته دارم به طعم‌های خوب توجه می‌کنم اما باید تمرین کنم که اون‌ها رو با طعم‌های تلخ خراب نکنم. و میدونم که هر قدر هم به طعم‌های خوب توجه کنم باز جا داره که بیشتر و بیشتر بشه.
   خیلی خوشحالم که گوش دادن به این فایل‌ها هم در برنامه‌ی تکرار ما گنجونده شده. واقعا استفاده کردم. عجب مجموعه‌ی فوق‌العاده‌ایه و چقدر عملی و آسون و قابل فهم هر مبحث توضیح داده میشه. در شروع خیلی دودل بودم که اصلا این فایل‌ها رو گوش کنم یا نه ولی بعد فکر کردم که گوش کردن که ضرر نداره و تصمیم گرفتم امتحان کنم با وجود بعضی اختلاف دیدگاه‌ها از اونجا که قانون یکیه و انتخاب لغت‌ها تغییری در اصل ماجرا ایجاد نمیکنه. چقدر خوبه که به توصیه‌ی فرشته‌ی درونم عمل کردم.
   من حتما هر روز بیشتر و بیشتر تمرین‌های داده شده رو انجام میدم‌و از همین حالا همه‌ی توجهمو به طعم‌های خوب میذارم و همه‌ی تلاشمو به کار می‌برم تا طعمشوتو با توجه به کاستی‌ها مخدوش نکنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیوا کمانگرپور
   1398/06/05 14:55
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 994 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 16 کلمه

   سلام استاد ممنون بسیار عالی و چه زیبا با زبان ساده توضیح دادین سپاس از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار hedieh
   hedieh
   1398/05/06 01:46
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه هفتم)
   محتوای دیدگاه: 44 کلمه

   طعم دلنشین رهایی از وابستگیها…..طعم های خوش ودلنشین تمامی دوستان رو خوندم وبرای خودم هم نوشتم……ازهمه زیباتر طعم خوش رهااااایی…اینکه وابستگی مو به صفر برسونم ..طعم زیبای اعتماااااد وتوکل بر خدای رزاق وهااب وغنی…..طعم خوش حضور خداوند در جزءجزء زندگیم…..ممنون واقعا این فایل بینظیره……..

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار hedieh
   hedieh
   1398/05/05 15:54
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه هفتم)
   محتوای دیدگاه: 69 کلمه

   استاد سلام…..لطفا ماجرای شگفت انگیز خرید خونتون روبرامون بزنید……تو حااال خوب این روزهام….صاحبخونمون خونشو میخوااد بفروشه…..یهو آنچنان بهم ریختم که همسرم عصبانی شد ومیگه پس چی میخونی چی گوش میدی…..خلاصه خودمم ناراحت شدم که نتونستم خودموکنترل کنم…..الان که اومدم دوباره این فایل رو گوش بدم…..وکلللی برا خودم نوشتم…میبینم که دیگه کافیه ….باااااید خونه بخریم……دیگه وقتشه رویاهام به واقعیت تبدیل شه……لطف کنیدماجرای خونه خریدنتون رو بزنید ….تا انگیزه مون بشه…..سپاس

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شيوا
   شيوا
   1398/03/30 20:22
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه هفتم)
   محتوای دیدگاه: 186 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزيزم
   من خيلي خيلط لذت بردم از شنيدن اين فايل و به اطرافم به جاي حسرت با لذت نگاه ميكنم و واقعا احساس توانمندي كردم كه من هم ميتونم ميل بقيه باشم و حتما شدني هست
   خدايا شمرت بابت اينهمه زيبايي و اندام زيبا و تيپ هاي زيبا
   خدايا شكرت بابت اينهمه مادران شاد و زيبا و فرزندان سالمشون و روابط شاد
   خدايا شكرت بابت طعم بهترين رستوران ها
   خدايا شكرت بابت طعم زيباترين خانه ها با بهترين منظره ها
   خدايا شكرت بابت طعم همين دورهمي امشب كه كنار دوست خوبمون هستيم
   خدايا شكرت بابت طعم ماشين و خونه اي كه داريم
   خدايا شكرت بابت طعم همسر خوبم و سلامتي من و همسرم
   خدايا شكرت بابت طعم هواي عالي و زيبايي اين شهر
   خدايا شكرت بابت طعم شرايط تحصيلمون
   خدايا شكرت براي طعم داشتن بهترين كار در همين شهر
   خدايا شكرت براي طعم اينهمه آدمي كه در همين شهر بهترين زندگي رو دارند
   خدايا شكرت براي طعم آرامش و خوشبختي و داشتن رابطه هاي خوب
   خدايا شكرت براي طعم مسافرت هاي خوب و
   خدايا شكرت هاي بسياااارررر زياد ديگر خدايا دوستت دارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار اعظم
    اعظم
    1398/04/16 03:12
    امتیاز کاربر: 0

    نشان های دریافت شده

    زندگی با طعم خدا (جلسه هفتم)
    محتوای دیدگاه: 163 کلمه

    سلام وصد سلام به عزيزان سايت با طعم خدا.
    وسلام به استادي كه وقتي به مقصد رسيد بر گشت تا ديگرن راهم در أين راه شيرين وزيبا راهنماي كند.????
    بسيار جالب و شنيدني بود.
    خدا را سپاس گذارم برأي زندگي با طعم سلامتي و با شادي و مهرباني دورهم بودن و لذت بردن إز تمام لحظات ان??
    خدا راسپاش براي همسري مهربان خوش اخلاق باگذشت و سلامت باأرامش دروني ❤️❤️??
    خدا را سپاس براي پدرهاي كه با دختران و پسران خود بسياردوست و مهربان و يار انها است????
    وباز خدا را سپاس برأي فرزنداني بسيار عاقل موفق در تمام كارهاري كه انجام مي دهند و خيلي به پدر ومادر خود احترام گذارن?????
    خدا را شكر برأي كشور سر بلند در گل جهان و مردماني بسيار أرام خوشحال يار و ياور هم مردوماني با فرهنگ زر تمام جهاد شكر براي برطرف شدن تمام مشگلها??????????????
    خدا را شكر وسپاس براي ثروت سلامتي و زيبايي ، تناسب اندام???????????
    و خدا را شكر وهزاران بار شكر براي تمام نعيمتهاي الهي كه به سوي ما روان است?????????✈️??????

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا
   فریبا
   1397/12/11 15:55
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه هفتم)
   محتوای دیدگاه: 102 کلمه

   سلام استاد تمرین جالبی بود
   من به لطف الله و از برکات کتاب خانم راندا برن هرشب اتفاقات خوب روزمو مینویسم اما با حرفای شما متوجه شدم دوجا باید کاملترش کنم
   ۱.در طول روز اون طعم رو تو ذهنم جا بدم و شب دوباره بنویسم و مرورش کنم
   ۲.شب ها بیام دسته بندی کنم طبق طعم هایی که جلسه قبل نوشتم و طعم هر کدومو تو اون قسمت بنویسم ….چون با تمرین شما متوجه شدم به همه طعم های دلخواهم در طول روز توجه نمیکنم
   سپاس از زاویه دید عالی که به من دادید
   و اینکه مثال لیمو ترشو بیشترز بقیه اساتید بازش کردید و دلیلشو گفتید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پناه
   پناه
   1397/11/09 20:30