0

رژیم و روش‌های لاغری – قسمت ۲۱

انواع روش های لاغری - ۲۱
اندازه متن

مهم نیست کجای دنیا زندگی کنید، اگر به دنبال راه حلی برای چاقی باشید حتما با این پیشنهاد مواجه می شوید که برای لاغر شدن باید کمتر بخورید و بیشتر فعالیت کنید.

این نگرش جهانی درباره لاغر شدن سبب شده که در طی سال های گذشته انواع برنامه های غذایی رژیمی و همچنین انواع دارو ها و دستگاه های گوناگون برای کمک به تحقق رویای لاغری افرادی که اضافه وزن دارند تولید شود.

در این مجموعه علمی قصد داریم بهترین روش های رژیم و سایر روش‌های پرطرفدار لاغری در جهان را بررسی و نتیجه استفاده از آنها را توسط افراد مختلف مشاهده کنیم.

روش های لاغری بررسی شده در این قسمت:

۱- رژیم گوئینت پالترو

۲- رژیم لاغری سریع Slim fast

۳- رژیم لاغری پاول مکینا

۴- رژیم لاغری ان اچ اس

رژیم گوئینت پالترو چیست؟

گوئینت پالترو زنی است که ثروت زیادی را با توصیه‌های عجیب و غریب و اغلب مشکوک بهداشتی از طریق برند سبک زندگی‌اش Goop به دست آورده است البته که خودش از این توصیه ها پیروی می‌کند.

مشکل زمانی شروع شد که پالترو آنچه را که در یک روز معمولی می خورد به اشتراک گذاشت. او تا نزدیک ظهر غذا نمی‌خورد که در زبان عادی به این معنی است که صبحانه را حذف می‌کند.

در روش های سلامتی به این معنی است که او “یک روزه متناوب خوب” انجام می دهد. سپس او چیزی دارد که فشار خون او را افزایش نمی دهد، مانند قهوه.

پالترو در شرح برنامه رژیمی خود می گوید: من معمولاً در روز چیزی حدود 12 ساعت فرصت خوردن دارم. صبح‌ها چیزهایی می‌خورم که قند خونم را بالا نمی‌برند. بنابراین، قهوه می‌خورم.”

بعد از نوشیدن قهوه اش، او گفت که اغلب برای ناهار سوپ می خورد. به طور خاص، او “آب استخوان” را می خورد، که از جوشیدن استخوان هایی که گفته می شود فواید سلامتی دارند می خورد.

پالترو گفت که سعی می کند یک ساعت حرکت را در برنامه خود بگنجاند، چه از طریق پیاده روی، پیلاتس یا کار کردن با مربی ورزشی تناسب اندام.

او می گوید: «و سپس وارد سونا می شوم. “من برس را خشک می کنم و وارد سونا می شوم. بنابراین 30 دقیقه سونا مادون قرمز را انجام می دهم.”

وقتی این روتین را کامل کرد، اوایل شب شام می خورد.

او می گوید: «به گفته پالئو، برای شام سعی می کنم سبزیجات بسیار زیاد بخورم. برای من بسیار مهم است که با این روش به سم زدایی خود کمک کنم.

رژیم لاغری سریع چیست؟

اکثر مردم با رژیم غذایی اسلیم فست آشنا هستند، که از سال 1977 وجود داشته است. حتی با وجود اینکه در طول سال ها تغییر کرده است، هنوز هم برنامه ای مبتنی بر محصولات جایگزین وعده غذایی، از جمله شیک، اسموتی و میله های غذایی است.

میان وعده ها ممکن است اسنک های مارک SlimFast، میوه های تازه، سبزیجات یا تعداد انگشت شماری آجیل باشد. سومین وعده غذایی شما که به آن “وعده غذایی معقول” می گویند، بین 500 تا 600 کالری دارد.

SlimFast برای افرادی که باید حدود ۹ کیلوگرم وزن کم کنند، بهترین است، این کاهش وزن در 8 تا 10 هفته باید به دست بیاید. بیشتر مردم احتمالاً در پایبندی طولانی‌تر به رژیم مشکل دارند. با این حال، بسیاری از افرادی که رژیم دارند از محصولات SlimFast به عنوان جایگزین های گاه به گاه وعده های غذایی حتی پس از کاهش وزن استفاده می کنند تا نگهداری را آسان تر کنند.

رژیم لاغری سریع چگونه کار می کند؟

در برنامه SlimFast، روزانه یک وعده غذایی معقول، دو جایگزین وعده غذایی و سه میان وعده می خورید.

غذاهای مورد علاقه برنامه غذاهای مورد علاقه که منعطف ترین برنامه در نظر گرفته می شود، تنها بر اساس ردیابی کالری است و اجازه می دهد هر روز یک وعده غذایی مورد تایید SlimFast را داشته باشید. هیچ غذایی ممنوع نیست، و شما می توانید هر محصول SlimFast را انتخاب کنید.

رژیم SlimFast برنامه غذایی خود را در سپتامبر 2022 با مجموعه ای از محصولات با هدف حمایت از غذا خوردن با زمان محدود معرفی کرد. در طول دوره غذا خوردن هر فرد، میله های وعده غذایی ناشتا، مخلوط میان وعده و مکمل های هیدراتاسیون برای مهار گرسنگی و تامین مواد مغذی و انرژی طراحی شده اند.

زنان در برنامه SlimFast تقریباً 1200 تا 1300 کالری در روز مصرف می کنند. روزانه 400 کالری اضافی به مردان اختصاص می‌یابد که می‌توان آن را با دوبرابر کردن شیک یا اضافه کردن 200 کالری مینی وعده‌های غذایی در طول روز مصرف کرد.

رژیم پاول مکینا چیست؟

ما تنها کسانی نیستیم که تقریباً از رژیم غذایی خود دست کشیده ایم.

برای کسانی که مقاومت در برابر شکلات، کیک و همه چیزهای مورد علاقه ما برایشان سخت است، یک رژیم وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند تا شرایط جسمی و وزنی بهتری داشته باشید.

پاول مکینا هیپنوتیزور 55 ساله بسیاری از ما را لاغرتر، باهوش‌تر و شادتر کرده است و به افراد مشهوری مانند الن دژنرس کمک می‌کند تا سیگار را ترک کنند و راب برایدون بر ترس خود از پرواز غلبه کند – او حتی به دیوید ویلیامز کمک کرد تا کانال را شنا کند.

رژیم غذایی شامل چه مواردی می شود؟

این یک رژیم غذایی نیست این کتاب و سی دی برای ایجاد عزت نفس و کمک به شما در کنترل بیشتر غذا طراحی شده است. این امر از طریق یک سری تمرینات تجسم سازی به دست می آید، که برای برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه شما طراحی شده است تا نحوه تفکر شما را تغییر دهد و رفتار شما را تغییر دهد تا به روشی متفاوت غذا بخورید و در نتیجه وزن کم کنید.

کتاب شامل چه چیزهای دیگری است؟

شما مطالعات موردی و تکنیک‌های «ذهنی» را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می‌کنند هوس‌های خود را شکست دهید و میل خود را به ورزش تقویت کنید. سی دی 25 دقیقه ای از اطلاعات کتاب پشتیبانی می کند و شما را در یک حالت آرامش عمیق قرار می دهد و ذهن ناخودآگاه شما را برای پیشنهادات جدید برای کمک به کاهش وزن باز می کند.

چقدر وزن کم خواهم کرد؟

این کتاب برای یک برنامه کاهش وزن خاص طراحی نشده است، بنابراین هیچ قولی در مورد مقدار پوندی که می توانید انتظار کاهش وزن داشته باشید داده نشده است.

رژیم ان اچ اس چیست؟

کمک به افراد مبتلا به دیابت برای کاهش وزن و تصمیم گیری بهتر در مورد سلامتی خود از طریق برنامه رژیم غذایی کم کالری NHS، آنها را قادر می سازد تا سطح قند خون خود را بهتر کنترل کنند – کاهش نیاز به داروهای مرتبط با دیابت و به طور بالقوه بهبودی نوع 2 آنها. دیابت زمانی که سطح آنها به محدوده سالم بازگردد.

داده های اولیه از برنامه NHS نشان می دهد که شرکت کنندگان هر کدام به طور متوسط ​​پس از یک ماه 7.2 کیلوگرم (بیش از یک سنگ) و 13.4 کیلوگرم (بیش از دو سنگ) بعد از سه ماه از دست می دهند.

داده‌های جدید امروز همچنین نشان می‌دهد که افرادی که در برنامه هستند و جایگزین‌های کم کالری می‌خورند و می‌نوشند، نه تنها وزن خود را کاهش می‌دهند، بلکه در طول زمان آن را کاهش می‌دهند. این یافته های دنیای واقعی یک گام مهم به جلو است و پس از آزمایشات نشان داد که حدود نیمی از افرادی که کاهش وزن مشابهی داشتند، پس از یک سال توانستند به بهبود دیابت نوع 2 خود دست یابند.

این برنامه یک ساله، که به طور کامل توسط پزشکان و مربیان متخصص پشتیبانی و نظارت می شود، کاهش وزن را از طریق محصولات جایگزین رژیم غذایی کم کالری مانند شیک و سوپ برای سه ماه اول آغاز می کند. پس از این، یک برنامه با مدیریت دقیق، مواد غذایی سالم و مغذی را دوباره معرفی می‌کند و شرکت‌کنندگان می‌توانند پیشرفت خود را از طریق حضوری مجازی، جلسات گروهی و پشتیبانی دیجیتال دنبال کنند – تا به آنها کمک کند وزن سالم‌تری داشته باشند.

اهداف آموزشی

۱- به توصیه های آموزشی در حین تماشای فایل تصویری توجه کنید.

۲- به صحبت های افراد شرکت کننده در برنامه های رژیمی دقت کند و شباهت های نگرش خود با آنان را بعنوان تمرین در بخش نظرات بنویسید.

۳- تصور کنید شما یکی از شرکت کنندگان این برنامه هستید، واکنش و احساس خود نسبت به استفاده از برنامه های رژیمی را بنویسید.

۴- چنانچه در تلاش خود برای لاغر شدن تجربه مشابه دارید در بخش نظرات داستان خود را شرح دهید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.86 از 22 رای

https://tanasobefekri.net/?p=39201
0 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.