0

گام ۲۲: روش لاغری سریع

روش لاغری سریع
اندازه متن

روش لاغری سریع روشی نیست که با استفاده از آن بتوانید در زمان کوتاه لاغر شوید بلکه روشی است که به شما صحیح لاغر شدن را آموزش دهد و با استفاده از آن نه تنها لاغر شوید بلکه برای همیشه لاغر بمانید و هیچگونه عوارض و مشکلات روش های مرسوم لاغری را نداشته باشد.

در جستجوی روش لاغری

سی و پنج سال از زندگی ام با چاقی گذشت و به خوبی از افکار و نگرش افراد چاق اطلاع دارم.

روش لاغری سریع

سالها من به دنبال کشف روش لاغری سریع بودم، روشی که با‌ آن بتوانم در چند هفته مقدار زیادی از وزن خود را کم کنم.

البته اقدامات مؤثری انجام دادم و چندین بار در مدت کمتر از یک ماه مقدار قابل توجهی کاهش وزن پیدا می کردم اما مساله این بود که هرچه سرعت لاغر شدن من بیشتر بود خستگی ناشی از اجرای آن روش باعث می شد که در مدت کوتاه تری دوباره چاق می شدم چون توان کنترل کردن یا تثبیت وضعیت خود را نداشتم.

همیشه خودم را سرزنش می کردم که چرا نمی توانم دوران تثبیت کاهش وزن را به درستی انجام دهم و نمی دانستم این تصور کاملا واهی و دست نیافتنی است.

تا زمانی که تصاویر و فرمول های ذهنی تغییر نکند امکان ندارد کاهش وزن و سایز تثبیت شود.

روش لاغری سریع با لاغری با ذهن

زمانی که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم متوجه شدم که روش لاغری سریع روشی نیست که در کوتاه ترین زمان با آن بتوانم لاغر شوم بلکه روشی است که:

 • لاغر شدن با آن آسان باشد
 • باعث تخریب سیستم ایمنی و ظاهری بدن نشود
 • باعث اعصاب خوردی و پریشانی من نشود
 • مرا نسبت به دنیای پیرامونم محدود نکند
 • روشی باشد که در عین حال که احساس آزادی و آرامش می کنم به مقدار مناسب از وزن و سایز من کم شود

لاغر شدن با این روش هرچقدر هم که زمان نیاز داشته باشد از نظر من روش لاغری سریع است چرا که بارها از روش های دیگر که وعده لاغر شدن در مدت مشخصی می دادند برای لاغر شدن اقدام کرده ام و نهایت تلاش خود را به کار گرفتم اما در نهایت نه تنها نتیجه مطلوب نگرفتم بلکه سرخورده تر و ناامیدتر از قبل می شدم.

لاغری با ذهن روش لاغری سریع

اگر شما یک بار به شکل صحیح و همسو با قدرت ذهن خود لاغری با ذهن را یاد بگیرید و به شرایط ایده آل خود برسید حتی اگر چندین ماه زمان نیاز داشته باشد بهتر از این است که بارها از روش های سریع برای لاغر شدن اقدام کنید و شکست بخورید.

هزینه ای که شما برای یادگیری لاغری با ذهن صرف می کنید به مراتب باصرفه تر از مسیرهای دیگر است.

لازم به ذکر است که هزینه فقط شامل مبلغی که پرداخت می کنید نیست. چه بسا این بی اهمیت ترین جزء هزینه کردن باشد.

هزینه برای لاغر شدن شامل زمان، تمرکز، پول و فشاری است که برای لاغر شدن متحمل می شوید.

اگر برای لاغر شدن مجبور باشید هر روز به باشگاه بروید، غذای رژیمی درست کنید، پیاده روی کنید و … هزینه زمانی که صرف لاغری کرده اید را چگونه می توانید محاسبه کنید؟

این زمان باید صرف زندگی کردن و لذت بردن از زنده بودن شود اما صرف لاغر شدن می شود.

افراد چاق سهم زیادی از زمان زندگی خود را صرف لاغر شدن می کنند و این درحالی است که افراد لاغر هرگز برای لاغر بودن خود زمان صرف نمی کنند.

آنها به صورت خودبخودی لاغر هستند همانگونه که افراد چاق به صورت خودبخودی چاق می شوند.

هر عملی که به صورت خودبخودی در جسم انجام می شود تحت فرمان مغز است و مغز انسان تحت تاثیر ذهن او قرار دارد.

تجسم لاغر شدن در لاغری با ذهن

آموزش مغز با تصویرسازی ذهنی

با تصویرسازی ذهنی می توان مغز را آموزش داد تا دستوراتی صادر کند که شرایط زندگی مطابق با تصاویر ذهنی برای فرد ایجاد کند و همه افراد چاق به شکل ماهرانه ای از تصویرسازی ذهنی برای چاق شدن استفاده می کنند.

همه زمان هایی که مشغول فکر کردن به چاقی، ترسیدن از چاق تر شدن، فکر کردن به خوردن و حتی نخوردن هستید در حال تصویرسازی ذهنی هستید.

در همه این شرایط شما مشغول تجسم یک موضوع هستید و آن چیزی نیست جز چـــاق شــدن.

تفاوتی ندارد شما مشغول فکر کردن به رفتار اشتباه خود و نگرانی از چاق تر شدن هستید یا در حال فکر کردن و کلنجار رفتن با خود که نباید از چه مواد غذایی بخورید. در هر دو حالت تمرکز و تصویرسازی ذهنی شما متمرکز بر چاق تر شدن است.

به عبارت ساده تر:

چه در حال پرخوری کردن باشید، چه در حال کلنجار رفتن با خود برای نخوردن باشید در هر دو صورت تمرکز شما بر چاق تر شدن است.

به همین دلیل است که بیشتر افراد چاق سال هاست در تلاش برای لاغر شدن هستند اما وضعیت فعلی آنها چاق تر از گذشته است.

اگر تلاش شما برای لاغر شدن از طریق مبارزه با چاقی باشد نتیجه نهایی چاق تر شدن خواهد بود.

رژیم گرفتن درحالی که برنامه ریزی ذهن خود را تغییر نداده باشید مبارزه کردن با پرخوری و چاقی محسوب می شود و نتیجه بلندمدت بارها رژیم گرفتن و رها کردن چاق تر شدن است.

ورزش کردن به منظور مبارزه با چاقی در بلند مدت نتیجه ای جز چاق تر شدن و آسیب های جدی روحی و جسمی ندارد.

مصرف داروها و عمل های جراحی به منظور لاغر شدن به منزله مبارزه کردن با چاقی است و نتیجه نهایی آنها می تواند حتی جبران ناپذیر باشد.

بنابراین تعریف خود از روش سریع لاغری را اصلاح کنید.

روش سریع لاغری چه روشی است

برای لاغر شدن به دنبال اجرای روش هایی که بتوانید در زمان کوتاه لاغر شوید نباشید چون در نهایت شما سال های زیادی از عمر خود را صرف اجرای چندین روش سریع لاغری خواهید کرد در حالی که نتیجه نهایی برای شما چاق تر شدن خواهد بود.

یک بار برای همیشه تصمیم بگیرد از سریع ترین روش لاغری که قطعا روش لاغری با ذهن است برای اصلاح نگرش ها و فرمول های اشتباه ذهن خود اقدام کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن:

 • اول، آرامش و احساس خوب نسبت به خودتان را تجربه کنید.
 • دوم، به صلح و دوستی با مواد غذایی دست پیدا کنید.
 • سوم، احساس آزادی و رهایی از هرگونه محدودیت را تجربه کنید.
 • چهارم، به توانایی ها و ارزش های وجودی خود پی ببرید.
 • پنجم، به شکل ناخودآگاه تغییر اشتها و حرص و ولع برای خوردن مواد غذایی را تجربه کنید.
 • ششم، برای اولین بار لاغر شدن بدون ایجاد هرگونه مشکل جسمی را تجربه کنید.
 • هفتم، ترس و نگرانی از چاق تر شدن را رها کرده و به قدرت لاغر شدن جسم خود ایمان پیدا کنید.
 • هشتم، با قدرت ذهن و چگونگی استفاده از آن در تمام جنبه های زندگی آشنایی پیدا کنید

و این لیست می تواند تا بی نهایت ادامه پیدا کند چون آموزش های لاغری با ذهن بر تمام جنبه های زندگی و ابعاد وجودی شما تاثیرگذاشته و نتایج متنوع و لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. (این مطلب در کانال اینستاگرام)

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.91 از 44 رای

https://tanasobefekri.net/?p=33420
برچسب ها:
38 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار فهیمه
   1402/06/14 19:41
   مدت عضویت: 48 روز
   امتیاز کاربر: 1380 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 196 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   گام 22‌:روش لاغری سریع

   سریعترین روش لاغری در واقع صحیح ترین روشه ،صحیح ترین روش روشیه که نتیجه اون ماندگار باشه و برای ما ضرر و زیانی نداشته باشه ،رژیم هایی که ما تا الان گرفتیم به بهانه سریع وزن کم کردن نه تنها نتیجه ماندگار نداشته بلکه بعد از تموم شدن خیلی سریع تر از قبل وزنمون اضافه شده و باعث خیلی از ضرر وزیان ها به ما شده . در واقع باید کیفیت برای ما مهم باشه نه زمان ، لاغری با ذهن با کیفیت ترین و صحیح ترین روش لاغریه چون نه تنها با ادامه دادنش باعث تناسب انداممون میشه بلکه می‌تونه بر تمام جنبه های زندگی ما تاثیر بزاره و ما رو به یه آدم دیگه تبدیل کنه ولی در مقابل رژیم های دیگه نه تنها باعث لاغری همیشگی ما نمیشه بلکه باعث میشه که روی اعتماد بنفس ما تاثیر بزاره و خودمون رو یه آدم بی اراده بدونیم یا به خاطر ماندگار نبودن کاهش وزن و دوباره چاق شدن به یه آدم پرخاشگر و عصبی و ناامید تبدیل بشیم پس تو این رژیم ها کیفیتی دیده نمیشه .باز هم تکرار میکنم سریع ترین روش لاغری با کیفیت ترین روشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار negarmalekzade2377@gmail.com
   1402/06/07 08:13
   مدت عضویت: 811 روز
   امتیاز کاربر: 1607 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,165 کلمه

   به نام خدای مهربان🪴

    سلام به استاد عزیز و همراهان گرامی در سایت تناسب فکری🌹

   گام ۲۲ :روش لاغری سریع💖

   روش لاغری سریع روشی نیست که با استفاده از اون بتونم در زمان کوتاه لاغر بشم،بلکه روشیه که به من صحیح لاغر شدن رو یاد میده و با استفاده از اون، نه تنها لاغر میشم بلکه برای همیشه هم لاغر میمونم و هیچگونه عوارض و مشکلات روش‌های مرسوم لاغری رو نداره.

   خیلی از افراد بودن که از روش‌های لاغری سریع در چند هفته، مقدار زیادی از وزن خودشون رو کم کرده بودن، و به سرعت لاغر شده بودن،ولی هر چقدر که سرعت لاغر شدن اون‌ها بیشتر شده بود،خستگی ناشی از اجرای اون روش باعث میشد که در مدت کوتاه‌تری دوباره چاق بشن،چون توان کنترل کردن، یا تثبیت وضعیت خودشون رو نداشتن،و این باعث میشد که همیشه خودشون رو سرزنش کنن، که چرا نمیتونم دوران تثبیت کاهش وزن رو به درستی انجام بدم،کاری که کاملاً واهی و دست نیافتنیه،

    چون تا وقتی که تصاویر و فرمول‌های ذهنی تغییر نکنه،امکان نداره کاهش وزن و سایز تثبیت بشه.

   پس روش لاغری سریع روشی نیست که در کوتاه‌ترین زمان  بتونم با اون لاغربشم،بلکه روشیِ که لاغر شدن با اون آسون باشه،باعث تخریب سیستم ایمنی و ظاهری بدنم نشه،باعث اعصاب خوردی و پریشونی من نشه،منو نسبت به دنیای پیرامونم محدودنکنه،روشی باشه که در عین حال که احساس آزادی و آرامش می‌کنم،به مقدار مناسب از وزن و سایزم کم بشه،این روش لاغر شدن هر چقدر هم که نیاز داشته باشه بازم سریع‌ترین روش لاغریه،چون که بارها از روش‌های دیگه که وعده لاغر شدن رو در مدت کوتاهی بهم می‌دادن، و اقدام میکردم،و نهایت تلاش خودم رو به کار می‌گرفتم، اما در نهایت نه تنها نتیجه مطلوبی نمی‌گرفتم،بلکه سرخورده‌تر و ناامیدتر از قبل می‌شدم،

   پس اگه یک بار به شیوه صحیح و همسو با قدرت ذهنم، لاغری با ذهن رو یاد بگیرم و به شرایط ایده آلم برسم،حتی اگه چندین ماه زمان نیاز داشته باشه،بهتر از اینه که بارها از روش‌های سریع، برای لاغر شدن اقدام کنم و شکست بخورم.

   باید بدونم هزینه‌ای که من برای یادگیری لاغری با ذهن صرف می‌کنم به مراتب با صرفه‌تر از مسیرهای دیگه است،هزینه فقط شامل مبلغی که پرداخت می‌کنم نیست،

   هزینه برای لاغر شدن شامل زمان، تمرکز، پول و فشاریه که برای لاغر شدن متحمل میشم،اگه برای لاغر شدن مجبور باشم که هر روز به باشگاه برم،غذای رژیمی درست کنم،پیاده‌روی کنم،اون وقت هزینه زمانی که صرف لاغری کردم رو چطور میتونم محاسبه کنم؟؟این زمان باید صرف زندگی کردن و لذت بردن از زنده بودنم بشه،اما صرف لاغر شدن میشد،

   اگه دقت کنم میبینم زمان زیادی از  زندگیم رو صرف لاغر شدنم کردم،و این در حالیه که افراد لاغر هرگز برای لاغر بودن خودشون زمان صرف نکردن،اونا به صورت خود به خودی لاغرن،همونطور که من به صورت خود به خودی چاق شدم،کاری که به صورت خود به خودی در جسمم انجام میشه، تحت فرمان مغزه،و مغز هم تحت تاثیر ذهنم قرار داره.

   آموزش مغز با تصویرسازی ذهنی

   با تصویرسازی ذهنی میتونم مغز رو آموزش بدم تا دستوراتی صادر کنه که شرایط زندگی مطابق با تصاویر ذهنی برام ایجاد کنه،اون  زمان‌هایی که مشغول فکر کردن به چاقی،ترسیدن از چاق‌تر شدن،فکر کردن به خوردن،و حتی نخوردن بودم،در حال تصویرسازی ذهنی بودم،در همه این شرایط من مشغول تجسم یک موضوع هستم،و اونم چیزی نیست جز چاق شدن.

   فرقی نداره که من مشغول فکر کردن به رفتار اشتباه خودم و نگرانی از چاق‌تر شدن هستم،یا در حال فکر کردن و کلنجار رفتن با خودم که نباید از چه مواد غذایی بخورم، در هر دو حالت تمرکز و تصویرسازی ذهنی من متمرکز بر چاق‌تر شدنه،

   پس چه در حال پرخوری کردن باشم،چه در حال کلنجار رفتن با خودم برای نخوردن باشم،در هر دو صورت تمرکزم بر چاق‌تر شدنه،برای همینه که بیشتر افراد چاق سال‌هاست در تلاش برای لاغر شدنن اما وضعیت فعلی اون‌ها چاق‌تر از گذشته است.

   اگه تلاشم برای لاغر شدن از طریق مبارزه با چاقی باشه نتیجه نهایی اون چاق‌تر شدنه،

    رژیم گرفتن در حالی که برنامه‌ریزی ذهنم رو تغییر نداده باشم،مبارزه کردن با پرخوری و چاقی محسوب میشه،و نتیجه بلند مدت بارها رژیم گرفتن و رها کردن چاق‌تر شدنه،

   ورزش کردن برای مبارزه با چاقی در بلند مدت، نتیجه‌ای جز چاق‌تر شدن و آسیب‌های جدی روحی و جسمی نداره،

   مصرف دارو و عمل‌های جراحی برای لاغر شدن و مبارزه کردن با چاقی که میتونه حتی نتیجه اون جبران ناپذیر باشه،پس باید تعریفم رو از روش سریع لاغری اصلاح کنم.

   اصلا نباید به دنبال اجرای روش‌هایی باشم که بخوام در زمان کوتاه لاغر بشم،  چون در نهایت من سال‌های زیادی از عمرم رو صرف اجرای چندین روش سریع لاغری خواهم کرد در حالی که نتیجه نهایی برای من چاق‌تر شدن خواهد بود،

    یک بار برای همیشه تصمیم بگیرم از سریع‌ترین روش لاغری که قطعاً روش لاغری با ذهنه برای اصلاح نگرش‌ها و فرمول‌های اشتباه ذهنم اقدام کنم تا در کوتاه‌ترین زمان،اول آرامش و احساس خوب نسبت به خودم رو تجربه کنم،دوم به صلح و دوستی با مواد غذایی دست پیدا کنم،

   سوم احساس آزادی و رهایی از هرگونه محدودیت رو تجربه کنم،

   چهارم به توانایی‌ها و ارزش‌های وجودی خودم پی ببرم،

   پنجم به شکل ناخودآگاه تغییر اشتها و حرص و ولع برای خوردن مواد غذایی رو تجربه کنم،

   ششم برای اولین بار لاغر شدن بدون ایجاد هرگونه مشکل جسمی رو تجربه کنم،

   هفتم ترس و نگرانی از چاق‌تر شدن رو رها کرده و به قدرت لاغر شدن جسم خودم ایمان پیدا کنم،

   هشتم با قدرت ذهن و چگونگی استفاده از اون در تموم جنبه‌های زندگی آشنایی پیدا کنم،

   آموزش لاغری با ذهن بر تموم جنبه‌های زندگی و ابعاد وجودیم تاثیر می‌ذاره و نتایج متنوع و لذت بخشی رو برام به ارمغان میاره.

   ما وقتی می‌خواهیم به لاغر شدن سریع فکر کنیم، فقط تمرکزمون روی زمانه،یعنی مثلاً میگیم توی یک ماه چقدر کم کنم،یا دوست دارم توی دو ماه ۲۰ کیلو کم کنم،که این حربه رو هم خیلی از روش‌های لاغری استفاده می‌کنن که میان زمان رو مشخص می‌کنن و یه مقدار قابل توجهی رو وعده میدن و افراد وسوسه میشن که از این روش استفاده کنن،

   چون ما توی ذهنمون فقط میایم زمان رو در نظر می‌گیریم که مثلاً در سه ماه چند کیلو کم کنم،ولی اینو در نظر نمی‌گیریم که اون سبک لاغر شدن حتی اگه جواب بده،یعنی حتی اگه موفق هم بشیم در سه ماه مثلاً ۲۰ کیلو، ۳۰ کیلو از وزنمون رو کم کنیم، چه آسیب‌هایی رو به خودمون می‌زنیم، چون تمام روش‌هایی که معمولاً میاد به شکلی برنامه میدن،یا برنامه رژیمی، داروهایی که میدن،هر کاری که انجام میدن برای اینه که فرد یه مقدار قابل توجهی از وزنش رو در مدت محدود کم کنه،بیشتر فشار روی جسمِ،بیشتر خارج کردن آب میان بافتیه،بیشتر خارج کردن مایعات از بدنه،و بدن خیلی آسیب می‌بینه در اون روش‌ها.

   اگر ما بیایم به لاغر شدن فقط از نگاه زمان نگاه نکنیم،یعنی اون شرایطی رو هم که ما در لاغر شدن باید تجربه کنیم یا قراره تجربه کنیم رو مد نظر قرار بدیم، می‌بینیم که لاغری با ذهن سریع‌ترین روش لاغریه،چرا ؟؟به خاطر اینکه ما اگر حتی ۶ ماه هم زمان ببره تا به یک نتیجه قابل قبول برسیم، در این ۶ ماه اولاً اینکه هیچ اذیت نمیشیم، هیچ زجری نکشیدیم،هیچ رژیمی نداشتیم،و به زور اینکه نباید بخوریم نبود،خیلی راحت این زمان برامون طی میشه، دوم اینکه هیچ آسیبی به ما وارد نمیشه.

   و در این روش لاغری با ذهن هر کسی که از این روش استفاده کرده هیچ مشکلی براش به وجود نیومده که مثلاً بیاد بگه ریزش مو گرفته، پوستش خراب شده، یا یه اتفاقی براش افتاده،در حالی که خیلی از روش‌ها می‌بینیم که چه اتفاقاتی برای افراد میفته، چه بلاهایی سرشون میاد.

   ولی در روش‌های قبل مثلاً اگه ۲۰ کیلو در یک ماه، یا در دو ماه کم کردیم،  دیدیم  که چه فشاری  به ذهنمون اومده،چه احساس حرص و ولع شدیدی در ما به وجود آورده،بعد از یکی دو ماه که خیلی تمایلمون به خوردن بیشتر شده، هر چقدر هم که سعی کردیم جلوش رو بگیریم، بالاخره یواش یواش به روال قبلمون برگشتیم،اما در لاغری با ذهن وقتی که یک رفتاری از ما تغییر می‌کنه، یک چیز درونی از ما تغییر می‌کنه، دیگه به این راحتی نیست که دوباره برگردیم به حالت قبل،این ثباتی که داره خیلی مهم‌تر از زمانه، 

   این راحتی که در لاغری با ذهن هست، خیلی مهم‌تر از اون زمانیه که ما صرف می‌کنیم.

   افراد زیادی هستن که در طی مثلاً ۱۵ سال، ده‌ها بار رژیم گرفتن، اما همچنان چاقن،ولی وقتی صحبت از رژیم لاغری با ذهن میشه، فقط می‌پرسن که چقدر زمانمیبره؟؟یعنی  اینقدر توی ذهنش رفته و محکم شده که لاغر شدن فقط یه روشی باید باشه که مثلاً توی دو سه ماه من لاغر بشم،به این فکر نمیکنه که من ۱۵ ساله دارم تلاش می‌کنم هنوز نتونستم در دو سه ماه لاغر بشم،با اینکه ۱۰ بار، ۱۵ بار، من اقدام کردم از روش‌های مختلف واسه لاغر شدن.

   و اگه می‌خواد لاغری با ذهن رو شروع کنه به خاطر این اشتباه ذهنی که نه بابا لاغری با ذهن طول میکشه، من حوصله ندارم، من یک روشی میخوام که توی چند ماه لاغر بشم،این اشتباه فکر کردن باعث میشه که گول بخوره و فکر کنه که لاغری با ذهن زمانش زیاده،اصلا توجهی نمیکنه که تا حالا ۱۰ بار از روش‌های دیگه‌ای که وعده‌هایی بهش داده بودن که در چند ماه چند کیلو کم میکنی،رفته و کلی هم تلاش کرده، هزینه کرده، و در نهایت نتیجه هم نگرفته،و اگر تمام اون‌ها رو جمع کنی،مثلاً ۱۰ بار واسه لاغر شدن رو اقدام کردی جمع کنی،اون زمانی که شما صرف کردی،اون هزینه مادی که پرداخت کردی،اون انرژی که گذاشتی برای نتیجه گرفتن از اون روش‌ها رو بخوای روی همدیگه جمع کنی می‌بینی که هر چقدر شما لاغری با ذهن براتون زمانبر باشه باز هم سریع‌ترین روش لاغریه،

   که اونم فقط بحث زمانی نیست،بحث اون کیفیتیه که شما از خودت تجربه می‌کنی،کیفیت لاغری در لاغری با ذهن اصلاً قابل مقایسه با هیچ روش دیگه‌ای نیست،همه چیز از درون شروع میشه،همه تغییرات درونیه،هیچ صدمه‌ای ما به خودمون وارد نمی‌کنیم،هیچ صدمه‌ای به مو، به پوست وارد نمیشه و اگر تصاویر بچه‌ها که در آلبوم شگفتی ساز هستن رو ببینیم،هیچ کدومشون چهره‌شون بعد از لاغر شدن تکیده و رنج کشیده نیست، همه شاداب‌ترن،سرحال‌ترن،پس وقتی که می‌خوام لاغری با ذهن رو کار کنم اصلاً گول زمان رو نخورم،همه ما بارها از روش‌های مختلف استفاده کردیم به امید اینکه در یک زمان کوتاه یه وزن قابل توجهی رو کم کنیم،اما الان سال‌ها گذشته و در شرایط خودمون هستیم.

   پس لاغری با ذهن سریع‌ترین روش لاغریه،اگر به دنبال یه روش سریع برای لاغری هستم بیام لاغری با ذهن رو کار کنم، سرعت فقط زمان نیست،کیفیت خیلی مهمه.

   این اصلاً ارزش نداره که من در دو ماه ۲۰ کیلو کم کنم،اون همه فشار و سختی و ضربه رو به خودم بزنم، بعد دوباره دو سه ماه دیگه هم برگرده.

   یک بار درست و حسابی هزینه کنم برای لاغری با ذهن،هزینه هم فقط پرداخت مالی نیست،اون زمانی که من صرف می‌کنم برای انجام یک روش میشه هزینه،هزینه هم پوله، هم زمانه، هم تمرکزیه که من دارم،

   فکر کنم مثلاً  یک برنامه رژیمی رو می‌خوام دنبال کنم،هر روز بخوام دو سه نوبت  برای خودم یه غذایی تهیه کنم که جدا از خانوادمه، خب باید زمان صرف کنم،باید برم واسه خودم مواد تهیه کنم،یا غذاهای خودم رو درست کنم،پس یه زمانی رو من صرف می‌کنم برای تهیه غذا ،اگر بخوام از طریق ورزش و پیاده‌روی و اینا لاغر بشم که بازم چقدر باید زمان صرف کنم واسه باشگاه رفتن،رفت و آمدم رو در نظر بگیرم کهزمانی رو باید براش صرف کنم،زمانی که توی خود باشگاه هستم رو در نظر بگیرم،اینا همه هزینه است،من دارم از عمرم صرف می‌کنم واسه لاغر شدن،هزینه که فقط بحث مادیش نیست،من دارم از عمرم هزینه می‌کنم و در مقابل

   اگه یه فرمول باشه، من هزینه‌ای که دارم صرف می‌کنم که شامل پول، وقت، تمرکزی که روی موضوع دارم،اینو باید ضرب کنم این دفعه در خسارت‌هایی که به خودم وارد می‌کنم، فشارهایی که به جسمم وارد می‌کنم، آسیب‌هایی که به خودم می‌زنم.

   اون وقت می‌فهمم که چقدر هزینه کردم برای روش‌های لاغری که به ظاهر وعده سریع بودن رو بهم میدادن،ولی در دوره‌های لاغری با ذهن  نه فشار جسمی به خودم میارم،نه نیازه که زمان اضافه صرف کنم برای اینکه برای خودم غذای جداگانه درست کنم،نه نیازه که زمان صرف کنم برای باشگاه رفتن و ورزش کردن،روزی یک ساعت از محتوای لاغری با ذهن استفاده کنم، اونوقت نتیجه‌ای می‌گیرم، بازخوردی می‌گیرم که در هیچ روشی تا حالا  نگرفتم،نه فقط در موضوع جسمی، در تمام جنبه‌های زندگیم نتایجی می‌گیرم که در هر روشی و در هر دوره‌ای شرکت کنم، امکان نداره همچین نتایجی رو بگیرم، چون یک پکیج کامله،

   وقتی در مسیر لاغری با ذهن قرار بگیرم به آرامش ذهنی می‌رسم، به شادی درونی می‌رسم، به سلامت جسمی می‌رسم، روابطم بهتر می‌شه، اعتماد به نفسم کلی بهتر میشه،

   ولی در تمام روش‌های لاغری دیگه چیزی که اهمیت نداره برای ارائه دهنده اون روش، مثلاً اون شرکت‌هایی که خیلی موجه نیستن،اون چیزی که اهمیت نداره سلامت روحی و جسمی فردیه که می‌خواد از اون محصول استفاده کنه و اون فقط می‌خواد به تضمینش عمل کنه،یعنی یک برنامه‌ای به ما میده، یه ترکیباتی رو در اون کپسول‌هاش استفاده می‌کنه که ما فقط ریزش داشته باشیم، به اون ۸ کیلو، ۱۰ کیلو برسیم،و اصلاً سلامت جسمی و روحی ما که مهم نیست براش،اما در لاغری با ذهن سلامت روحی در ابتدا و بعد سلامت جسمی اولویته،و به خاطر همینه که کیفیت لاغر شدن در لاغری با ذهن اینقدر تفاوت داره با سایر روش‌ها.

   سپاسگزارم از شما استاد عزیز ومهربانم🪴🪴🌹🌹🌾🌾🙏🙏🦋🦋🌺🌺🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/06/04 13:47
   مدت عضویت: 1221 روز
   امتیاز کاربر: 5422 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 205 کلمه

   سلام بر استاد عزیز و دوستان همراه

   الان که فکرشو میکنم که من تو این فصل تو این گرما ساعت ۳ بعدازظهر تو خیابونها سرگردان بودم و به خیال خودم داشتم پیاده روی میکردم  و ازیک طرف درد ورنج پیاده روی واز یک طرف مراقب بودم از آشنایان کسی منو نبینه و خجالت نکشم وآخرش هیچی به هیچی . بعد مدتی خسته میشدم و زانو درد ورهایی . 

   از این قبیل دردهای لاغرشدن که هممون تجربه کردیم و آخرش انگ بی عرضگی بهمون میزدن .

   چی بگم جهنم بود بدام اون روزها . رژیم و سختی هاش . چقدرلباس های نوی خودم رو خصوصا اونهایی که مارک میخریدم وبعد مدتی نو نو می بایست میبخشیدم به دیگران 

   لباسهایی که چقدر براش وقت میزاشتم تا بخرمش .

   ولی الان با این دوره که با کارکردن روی باورهام به نتیجه رسیدم این زمان وهزینه درمقایسه با اونهمه زمان وهزینه وعذاب هیچی نیست . 

   من با این دوره ذهنی یادگرفتم که نه تنها لاغرشدن بلکه زندگی کردن باید آسان و راحت باشه وهرجایی از زندگی دار م زور الکی میزنم سریع به خودم میام و نمیزارم کار با سختی پیش بره .

   فقط باید تو این مسیر یه کم صبور باشی و بعد نتیجه صبرت رو ببینی که زندگی با لذت هست و آرامش .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/04/26 11:50
   مدت عضویت: 112 روز
   امتیاز کاربر: 2720 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,221 کلمه

   به نام خدای مهربانم

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   من در گذشته خودم چون گرفتن رژیم و کم خوردن برام سخت و طاقت فرسا بود همش دنبال رژیم‌هایی بودم که در کمترین زمان ،بیشترین کاهش وزن و داشته باشم و در کنار اون رژیم‌های طاقت فرسا ورزش‌های سنگین باشگاهی یا پیاده روی های طولانی و تجربه کردم اما عدد وزنی و سایز من تا یه عددی پایین میومد و دیگه استاپ وزنی و سایزی پیدا میکردم و بعد یه مدتی انگیزه هام و از دست میدادم و خسته میشدم و رها میکردم و وای از روزی که رها میکردم سرعت افزایش وزنم سرسام آور بود چنتا از تغییرات اون زمان‌ها رو با هم مرور کنیم تا نتیجه کسب شده تا به امروزم و بگم 

   رژیم خام گیاهخواری در مدت ۸۰ روز ده کیلو کاهش وزن داشتم و واقعا این رژیم وحشتناک بود برای من ،منی که عاشق غذا بودم و مجبور بودم غذاهای خوشمزه بپزم برای خانواده ام ولی خودم نخورم روزی بیشتر از سه ساعت باشگاه و ورزشهای سنگین انجام دادم و نگم چه فشاری روی من بود تا یک سالم ادامه اش دادم تا وزنم برنگرده خخخخخخ اما برگشت حتی بیشتر از قبل شد 

   رژیم تک خوری انگور ۴۰ روز ۵کیلو کم کردم و اینم برام مثل همون خام گیاه خواری وحشتناک بود و در عذاب بودم و بازم روزی بیشتر از سه ساعت باشگاه و پیاده روی کردم همراهش خخخخ اینم سریع وزنم برگشت 

   و کلی رژیم‌های دیگه توی این بیست سال اضافه وزن که در حوصله جمع نمیگنجه

   حالا بعضی از داروها رو بگم براتون 

   یه پودر دست ساز  و کپسول گلوریا عطاری بهم داد که نگم براتون چه بلایی سرم اومد وای خدای من مخدر شیشه توش بود و در عرض یه هفته استفاده ۳ کیلو کم کردم همراه پیاده روی روزی دو ساعت ولی خدای من نابودم کرد توی همون چند روز   من اصلا نمیتونستم بخوابم اصلا غذا نمیخوردم و سرشار از انرژی بودم عجیب بود برام بدون غذا و خواب چطور اینقدر حالم خوبه؟یه روز یادم رفت بخورم یا خدا حالم بد شد گریه و حال خرابی ،استخوانم داشت میترکید ،استفراغ و …..اینقدر حالم بد بود رفتم دکتر وقتی دکتر اوضاع وخیم منو دید گفت این قرص تمام مواد مخدر توش مثبته و از انواع مخدر درست شده و من بیچاره کرده بودم خودمو با اون دارو ،  همش تا یه هفته بعد قطع مصرف زیر سرم بودم و حالم وحشتناک بود من با تمام وجودم زجر یه ترک مخدر و کشیدم و بعد صرف این همه هزینه جسمی و روحی که دادم برای این روش بعد قطع مصرف به شدت پرخور شدم و وزنم بالاتر از قبل رفت؛

   یه قرص لاغری خریدم از آدم مطمئن با ضمانت اصل بودن با هزینه بالا یه هفته فقط یه هفته مصرف کردم ۵کیلو وزن کم کردم ولی ولی دو ماه تمام مریض شدم اینقد سرم گیج میرفت قادر نبودم بشینم همش خواب بودم معده ام و داغون کرد و هنوزم دارم تاوان اون کارها رو پس میدم هنوزم معده ام اوضاعش درست نشده بعد قطع مصرف به شدت پرخور تر شدم و  اونم سریع وزنم برگشت 

   صبح ناشتا یه ترکیب سمی یاد گرفته بودم از ادویه ها که واقعا تصور خوردنش کشنده است ولی من خنگ استفاده اش کردم فقط برای اینکه لاغر بشم خدایی نگا کنید ترکیب و(چای سبز،قهوه،زرد چوبه،فلفل قرمز،فلفل سیاه،آویشن،زیره ،رازیانه،دارچین،زنجبیل)وای این ترکیب وحشتناکه و من ناشتا میخوردم هیچ تاثیری در کاهش وزن نداشت کمی سایز شکم کم شد و اشتهام کم شد ولی اینقدر خفن بود و معده ام و پوکوند ادامه ندادم 

   خوب تا این چند تا دونه روشی که براتون گفتم فقط زجر بود و زجر بود و نفرت از خودم که چرا این کارها رو کردم حتی همسرم هم خسته کرده بودم میگفت بابا بیخیال لاغری بشو تموم کن این داستانو ،ولی اون نمی‌دونست چه فشاری روی ذهن منه ،و من چقدر حالم بده ،من واقعا نمیتونستم جسمم و بپذیرم و گفتم دیگه میرم جراحی میکنم یا میمیرم یا نتیجه میگیرم و همش میگفتم مردن با عزت بهتر از زندگی با ذلته تا توی وب گردی چشمم به این سایت افتاد گفتم یا شانس و یا اقبال شروع کردم گوش دادن و مو به مو تمرین ها رو انجام دادم دیدم به به عجب روشیه چقدر حالم خوبه ،دنیا قشنگتره ،آرامش دارم چیزی که هیچ وقت نداشتم ،آرامش دارم ؛

   اومدم قدم به قدم جلو و امروز از همینجا به همه میگم لاغری باذهن نه تنها آسونترین روش لاغریه بلکه سریعترین راه لاغری هم هست با جرأت میگم چون تستش کردم من مدت زیادی نیست تو مسیر تناسب فکری هستم ولی در همین مدت هر آنچه استاد یاد دادند با گوش جان شنیدم و با یقین به نتیجه انجام دادم و ایمان داشتم که می‌شود آنچه تا به حال نشده ،طی همین چهل  روز نه رژیم خاصی داشتم نه ورزش خاصی انجام دادم بعضی وقتها که حسش و داشتم ورزش من شبیه رقصه که اونم فقط برای حال خوبش انجام دادم ،نه تفکیک غذایی کردم نه کالری شماری کردم نه داروی لاغری خوردم و نه هیچ چیز عجیب و غریبی انجام دادم فقط سعی کردم آموزشهام و به عمل تبدیل کنم نگم براتون دوستان چقدر حالم خوب بوده ،میدونم نباید میرفتم روی ترازو بخاطر این آزمایشی که انجام دادم به شدت حالم بد بود و هنوزم کمی حال بد دارم ولی گفتم تو میخواستی نشون بدی نتیجه این روش در کوتاهترین زمان چیه و هدفت توجه به جسمت یا حالا چقدر کم کردم نبود و چون میدونستم هدفم از این روی ترازو رفتن فقط جواب به این فایله ،کم کم حال بدم بهتر شد ولی هنوزم کمی اذیتم براش خوب حالا بگم بهتون از نتیجه آزمایش امروز ؛

   دیرینگ دیرینگ 

   .

   .

   .

   لاغری با ذهن سریعترین و راحت ترین روش لاغری در دنیاست 

   .

   .

   من توی ۴۰ روز بله فقط ۴۰ روز

   .

   .

   از وزن ۹۸ کیلو

   .

   .

   .

   هورا هورا شدم ۸۸ کیلو 

   .

   .

   باورتون میشه ؟خودمم باورم نمیشد متوجه بودم خیلی سایز کم کردم ولی چون قول داده ام توی این مسیر جسمم و چک نکنم مقدارش و نمیدونستم و الانم با جرأت میگم این تناسب وزنی که توی این تایم بهش رسیدم بدون پرداخت هزینه جسمی ،روحی یا مالی بوده ،نه مریض شدم،نه موهام ،نه پوستم ،نه ماهیچه هام، نه احساسم ،نه خوابم هیچ کدوم مشکلی براشون پیش نیومد نه حسرت خوراکی به دل خودم گذاشتم، نه رژیم گرفتم  تازه کلی حال خوب داشتم کلی انرژی بالا داشتم من کار خارق العاده ای نکردم  فقط خوب تمریناتم و انجام دادم و خودم و وقف کردم توی مسیرم و لذت بردم بله لذت بردم من عاشق لاغری با ذهنم 

   بله لاغری با ذهن بهترین روش لاغریه اینو کسی میگه که تا الان کلی خسارت از روش‌های دیگه لاغری دیده از روش‌های کاهش وزنی که ظاهر کارش فقط ویترین قشنگی داشت، ولی فقط خودم میدونستم چه بلاهایی سرم اومده واقعا نتیجه ای که از این مسیر اعجاب انگیز تناسب فکری گرفتم تا به امروز زندگیم تجربه اش نکرده بودم و تمام اینها رو مدیون انسانی هستم که خداوند کلامش و مایه آرامش دلها کرده خدایا ممنونم برای خلقت انسانهای خوبت،استاد ممنونم ،استاد نمیدونم چطور تشکر کنم خیلی هیجان زده ام ،بهترین های خداوند و برای شما و خانوادتون خواستارم ،خدایا ممنونم که منو به این مسیر آوردی خدایا یقین دارم تو کار عبث و بیهوده انجام نمیدی خدایا با قدرت تو مسیرم و ادامه میدم و من از اینجای مسیر دوباره نگاهم و از جسمم برمیدارم و برمیگردم به تعهداتم که وزن و سایز نکردنه؛؛؛ خدایا خودم و در دستان بی انتها و قدرتمندت رها کردم الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شهربانو باقری
    1402/04/27 13:25
    مدت عضویت: 1172 روز
    امتیاز کاربر: 21746 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 252 کلمه

    سلام  دوست  عزیز  خانم حیرت انگیز ….دیدگاه عالی شما  منو  سر ذوق و شوق جدیدی آورد …هزاران بار تبریک میگم  بهت  ….  آفرین  به شما که اینقدر  عالی  روی  افکار و باورهات  کار کردی  و  در نتیجه  رفتارت  اتوماتیک  تغییر کرد  در نتیجه  جسمت هم براحتی  کاهش وزن حیرت انگیزی رو  به نمایش گذاشت … واقعا  جای  تبریک  داره ….

    با اینکه  چیزی راجع به تغییر رفتار غذایی خودت ننوشتی  اما حتم دارم  تغییر کرده  چون شخصیتت از یک شخصیت چاق  به لاغر  تغییر مسیر داده ….

    با خوندن  دیدگاهت  باز هم به معجزه  تغییر  باور  ایمان  بیشتری آوردم  …اون چیزی که جسم مارو تغییر  می ده در جهت مثبت  و متناسب  در درجه اول   افکار و باورهامون   و سپس  تکرار  رفتارهای صحیحه  …. مهم نیس ماها چقدر تلاش فیزیکی داریم  مهم اون باور  اون اعتقاد و اون انتظاریه که  پشت این تلاش فیزیکی هست که  غیر قابل دیدن و لمس کردنه  یعنی تاثیر  ذهن بر جسم …

    ولی خداییش شما  عاشق  لاغری بودی که اون همه کارای  سخت و طاقت فرسا  رو  در پیش می گرفتی  حتی ناخواسته با مصرف  نوعی  قرص  لاغری  به  ماده مخدر شیشه  اعتیاد پیدا کردی و زجر کشیدی  …حتی حاضر شدی  تن به جراحی  بدی که احتمال مرگ درش بالاست  ….   خوب شما  حالا آمدی  ۱۰ درصد اون عشق   و  اون تلاش رو گذاشتی روی تناسب فکری   که حالا اینطور نتیجه درخشان از اون گرفتی  ….  احسنت به  این همت و  عشق و انگیزه….  دوست خوب و نازنینم   برات  بهترینهارو آرزومندم ….  

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار حیرت انگیز
     1402/04/28 14:19
     مدت عضویت: 112 روز
     امتیاز کاربر: 2720 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 146 کلمه

     سلام به دوست خوبم سرکار خانم باقری 

     ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و دیدگاه من و خوندید بله در مسیر تناسب فکری با تغییر دیدگاه و نگرشمون و به طبع تغییر  رفتارمون به بهترین شکل بدون آسیب به جسم نازنینمون به بزرگترین نتایج خواهیم رسید من تمام اوقات بیکاریم در سایت هستم و دارم از فایلها و دیدگاه‌های دوستانم لذت میبرم و خیلی نگرشهام تغییر کرده خدا روشکر و بعضی از رفتارهای عملی ام رو هم در دیدگاه‌هام نوشتم تا دوستانم استفاده کنند من هم همیشه از خوندن دیدگاه‌های شما لذت میبرم و براتون بهترین تناسب و آرامش رو از خداوند میخوام قطعا همه ما روزی شگفتی ساز خواهیم شد بله من در مسیر لاغری که قبلا طی کردم سختی های زیادی متحمل شدم ولی شکر پروردگارم که هدایتم کرد و الان اینجام کنار دوستان خوبم و استاد گرانقدرم خدایا شکرت برای هدایتم الهی به امید تو 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار شهربانو باقری
      1402/04/29 08:36
      مدت عضویت: 1172 روز
      امتیاز کاربر: 21746 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 108 کلمه

      دوست عزیز مجدد به شما بابت موفقیتتون  تبریک میگم …. من شمارو فالو کردم  بخونم دیدگاههاتون رو  غیر از گام ۲۱ و ۲۲  در گامهای قبل از اینا هر چند بار که کلمه حیرت انگیز رو  سرچ زدم  دیدگاهی از شما بالا نیومد  اگر قبلا نام دیگه ای برای خودتون انتخاب کردید لطفا بهم بگید که بتونم پیداتون کنم 

      ممنون از شما عزیز ▪︎ کاش بدونم‌چند کیلو اضافه وزن دارید ؟  من ۱۵ کیلو اضاف دارم  همه بهم میگن تو اگر فقط ۸ کیلو  کم کنی  عالی میشی  اما من می خوام عالی ترین باشم  پس عدد ۱۵ رو انتخاب کردم برای متناسب شدنم …

      سپاسگزارم از شما دوست عزیز 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 5 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار حیرت انگیز
       1402/04/29 13:19
       مدت عضویت: 112 روز
       امتیاز کاربر: 2720 سطح ۳: کاربر پیشرفته
       همیار لاغری
       محتوای دیدگاه: 239 کلمه

       سلام دوست خوبم ممنونم از شما بابت انرژی‌های مثبتتون دیدگاه‌های قبلم با نام مصی کوثری ثبت شدن باعث افتخاره که وقت میزارید و میخونید من قدم ۱۶۰ هست و وزن متناسب از دیدگاه هر کس خوب عددی است، من الانم اصلا وزن خاصی برای تناسب مد نظر خودم نیست چون اگه هدف عددی تعیین کنم بعد از کسب نتیجه و رسیدن به اون عدد انگیزه هام برای ماندن و ادامه مسیر دچار مشکل میشه،و قطعا نباید از مسیر خارج بشیم چون ذهن ناخودآگاه ما هنوز اونقدری رشد نکرده و سالها کار داره تا ردیف بشه ، من ملاکم رسیدن به تناسب فکری و اصلاح نگرش‌ها و به طبع اون رفتارهامه وگرنه وزن فقط یک عدده الان من کاملا توجه ام و از جسمم برداشتم و تمام تمرکزم روی تناسب فکرمه فعلا وزنم و در چالش لاغری سریع فقط صرفا بخاطر چالش اندازه گرفتم که از ۹۸ کیلو شده بودم ۸۸ کیلو و خیلی سایز هم کم کردم حالا پزشکان تغذیه به نسبت قد من وزن ۵۵کیلو رو تز میدن که اصلا این اعداد در ذهن ناخودآگاه من ملاک نیست من قبلا که رژیم میگرفتم تا ۷۵ کیلو هم رسیدم و همه سرزنشم میکردن که خیلی لاغر شدی و فلان و فلان ولی من از مسیر تناسب فکری و الگوی خودم استاد روشن گرامی یاد گرفتم با اعداد ذهنم و درگیر نکنم 

       انشالله که همگی ما در مسیر تناسب به ایده آل ترین حالت خودمون برسیم با آرزوی موفقیت برای شما 

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 10 از 2 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        آواتار شهربانو باقری
        1402/04/29 23:24
        مدت عضویت: 1172 روز
        امتیاز کاربر: 21746 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
        همیار لاغری
        محتوای دیدگاه: 368 کلمه

        سلام مجدد به شما دوست عزیز ،  پس با اجازه  من از این به بعد  به نام فامیلت  خانم  کوثری  برای شما نظر مو جهت تایید و تشویق می نویسم‌…

        قیل از شروع دوره  ورود به سرزمین لاغرها  به توصیه استاد باید از جزوه امون  پیرینت می گرفتم  و روی جلد  از ما خواسته شده  که عدد وزنی دلخواهتونو  ثبت کنید  من عدد ۶۵ رو انتخاب کردم  که از نظرم عالیه …توی این وزن نه چاقم نه لاغر  ….به تز دکترها هم کاری ندارم‌ اگر به نظر اونا باشه من با قد یک و‌پنجاه  باید وزنم به ۵۰ برسه  که این عدد  اصلا مورد نظرم نیست همون  ۶۵  رو قبول دارم و بس ….

        دو  سه سال پیش دختر عموم  بعد از سالها تلاش برای لاغر شدن و ناموفق بودن  رفت  عمل بای پس معده انجام داد   …  به تازگی دیدمش اصلا نشناختمش   لاغر شده بود می گفت ۹۰  کیلو قبل عمل بودم  الان  ۶۵  …  اندام نرمال و خوبی پیدا کرده  اما اعصاب نداره  صورتش پیر شده مث پیر زن … خوب این به چه درد می خوره  این دختر عمویی که از خوشگلی  و بدن تو پری که داشت توی فامیل مثال زدنی بود حالا به چه روزی افتاده  ….علی الظاهر می گفت  خیلی خوشحالم که  با تحمل بدبختیای   قبل و بعد جراحی  و عمل حالا  دیگه  سبک وزن شدم و کلی لباسای  خوشگل و سایز پایین می پوشم  می خندید می گفت  بهم میگن  چقدر پیر و کم طراوت شدی    خوب  بگن  من چاقیمو دوست نداشتم   بهش گفتم طیبه  جان  شما به قیمتی لاغر شدی که به نظر من ارزششو نداشته …. گفت  از نظر خودم  داشته  می خوا شکل پیر زنها شده باشم یا نشده باشم …

        گفتم  راست میگی مهم اینه خودت راضی باشی   ولی من جای تو بودم  زیر بار این عمل مسخره نمی رفتم ….  حالام  چند مدته  منم جور دیگه ای دارم روی خودم کار می کنم برای متناسب شدن  هر وقت  نتیجه  اش کامل عیان شد   اونوقت اگر خواستی  بهت میگم که چه جوری  بدون رژیم بدون ورزش و جراحی   تونستم به این وزن برسم  و ازش خداحافظی کردم ….

        مصی  عزیز  از شما هم بابت  نظرات  ارزشمندت  یک بار دیگه  سپاسگزارم     … 

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 5 از 1 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
         آواتار حیرت انگیز
         1402/04/30 13:40
         مدت عضویت: 112 روز
         امتیاز کاربر: 2720 سطح ۳: کاربر پیشرفته
         محتوای دیدگاه: 119 کلمه

         سلام دوست خوبم خدا رو شکر که ما هدایت شدیم به نظر منم لاغری به هر قیمتی دیگه ارزش نداره من خیلی بها دادم بایت لاغری ولی از وقتی تو این مسیرم دیگه نمیخوام ذره ای به اون دیدگاه‌ها برگردم انشالله دختر عموی نازنینتون هم لذت لاغریش و ببره و سلامت باشه به هر حال اون اینجوری به آرامش می‌رسیده و ما هم انتخاب کردیم اینجوری و بدون رنج به آرامش و تناسب برسیم من که خدا رو بینهایت سپاسگزارم برای هدایتم برای شما دوست خوبم بابت حمایت و انرژی های مثبتی که به من میدید بهترینها رو میخوام با تناسب ایده آلتون انشالله 

         در این ایام محرم من و هم از دعای خیر خودتون محروم نکنید دوست دار شما 

         مصی

         برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
         امتیاز: 0 از 0 رأی
         افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/04/11 09:35
   مدت عضویت: 162 روز
   امتیاز کاربر: 6755 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 236 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی 

   خیلی خیلی خوشحالم که تا الان توانستم گام ۲۲ را طی کنم و چقدر قشنگ توضیح دادید که واقعا سریع ترین روش لاغری صحیح لاغری با ذهن است . و همه انسانها که اثر انگشت متفاوتی دارند حتما در مورد ذهن آنها هم صدق می‌کندو ذهنیت هر فرد در مورد چاقی خودش با دیگران متفاوت است چون مدت زمانی که هر فرد لاغر می‌شود با توجه به نکاتی که از ذهن فرد استخراج می‌شود تا بر مغز اثر بگذارد و بدرفتاری و اعمال آن شخص با یکدیگر متفاوت است و همچنین درست گفتید که من ۴۶ سال چاق بودم و الان خواسته باشم مدت زمان مشخصی را بگم که من لاغر میشوم حتما ذهن من مقاومت می‌کند و این مانع لاغری من است ، 

   در این روش بهترین روش برای سلامتی است من در این روش بعد از دوماه کاملا چربی خونم نرمال شد و دیابت من از ناشتا ۱۹۰ به ۱۲۰ و دو ساعته از ۲۸۰ به ۱۴۰ رسیده و درد پا و کمرم به خاطر ۱۴ کیلو کاهش وزن بسیار خوب شده خیلی خوشحال شدم وقتی نتیجه آزمایش خود را دیدم و با اطمینان بیشتری با این روش کار میکنم و واقعا وقتی گفتید که سلامت روحی و جسمی یکی از اولویت های در لاغری با ذهن است واقعا من به آن رسیدم ، ممنون از شما استاد عزیز بابت نکات ریزو طلایی که در فایلها قرار می دهید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار tala.kh25@yahoo.com
   1402/04/10 14:25
   مدت عضویت: 1005 روز
   امتیاز کاربر: 1591 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,296 کلمه

   به نام خدا 

   برداشت هام از فایل:

   اینکه گفتین 12 کیلو در ماه با یه روش دیگه کم کردین با  اینکه عدد خوبیه اما اصلا وسوسه برانگیز نبود برام. حتی اگه قرار باشه مهمونی مهمی برم ترجیح میدم همون 1 ماه رو روی عزت نفسم زمان بذارم و بتونم خودمو بپذیرم. اینجوری هم به ارامش روحی میرسم هم به بدنم اسیب نمیرسه و اون مسیر سخت رو تجربه نمیکنم.

   درس گرفتم برای تناسب چه الان چه در ادامه دنبال هیجان و انگیزه های قوی که یهو متعهدم کنه نباشم(شما مثال عقد و زدین). انگیزه رو سعی کنم کم کم ایجاد کنم اهسته و پیوسته هم نتیجه ماندگاره هم در ادامه شوقم بیشتر و بیشترم میشه چون تغییرات رو میبینم.

   یکی از راه های سریع نتیجه گرفتن متمرکز کار کردنه. پس بیخودی فکر نکنم بدن دیر تغییر میکنه. سرعتش بسته به میزان مطمئن بودن و بیشتر اعتقاد داشتن به الگو ها و طرز فکر های درست هست پس بیام تمرین بیشتری کنم

   موقعی که داشتین میگفتین در لاغری با ذهن ارامش بیشتری داری. فکر کردم اگه بدن متناسبی داشته باشم و باز هم رد پای عقاید اشتباه دیده شه مثلا غذا ها رو عامل چاقی بدونم، عذاب میکشم بازم ارامش ندارم همش باید حواسم باشه کارهایی انجام بدم که اون وزن و تناسب بمونه(اینجور ادما رو دیدم) این ذهن پس چه فرقی با ذهن ادم متناسب کرد! 

   اینجا هم برتری تناسب فکری ثابت میشه. نشون میده ارزش درست فکر کردن و تغییرات درونی بالاتر از اندام متناسبه. 

   استاد شما اشاره کردین لاغری با ذهن رو بعضی افراد میکنن طولانیه منم همین فکرو میکردم. اما یک سری که شروعش کردم، یادمه دقیقا سعی کردم با نوشتن توجهم بیشتر جلب بشه، تو 2 هفته یه تغییرات خوبی کردم ها طوری که نیاز نبود خوش بین باشم یا زیاد دقت کنم. حتی بقیه هم کامل متوجه شدن خلاصه سایزم خوب کم شد. 

   به نظرم بازم با تناسب فکری اگه در بدترین حالت یکم طول بکشه متناسب شیم ، بستگی به جایگاه فکری طرف داره. بخاطر اینه که ذهن اینقدر اموزشا و حرفای برعکس عقاید رو نشنیده که خیلی دیرتر میپذیره بنابراین برای چنین فردی شاید بیشتر طول بکشه تا یکم یخ ذهنش شل شه. ازون به بعد تازه ذهنش یکم مقاومتش کم تر میشه در ادامه همراه حرفا شده و نهایت تغییرات شروع خواهد شد. 

   نکته اش برای خودم اینه خودمو از اموزش ها دور نگه ندارم تا ذهنم دوباره سنگی شه. برای تمرین کردن جلوی کمال گراییم رو هم بگیرم نگم یا امروز زمان زیادی بذار یا تایم کم فایده نداره. هر طور شده در طول روز خودمو یکم در این فضا قرار بدم.

   حالا استاد شما طول زمان نتیجه دادن تناسب فکری رو با روش های دیگه مقایسه کردین. اینکه فردی مدت زیادی با روش های دیگه مشغول بوده و اگه از روش تناسب فکری با اینکه به نظر دیرتر به نتیجه میرسه استفاده میکرد حالا متناسب بود. 

   منکه دوس دارم همین روش لاغری با ذهن رو با خودش مقایسه کنم. با خودم میگم تو میدونی جواب میده تو میدونی که بالاخره این مسیرو باید طی کنی اینقدر ساعت هر روز براش زمان بذاری . خب همینو چرا پراکنده وقت بذاری و هی گرم شی سرد شی هی یکم متناسب شی باز ول کنی چاق شی.

    خب یبار بدون فشار اوردن به خودت و هیجانی تصمیم گرفتن اهسته و پیوسته پیش برو تا افکار اروم تو ذهنت تثبیت بشن همین مسیرو ادامه بده تا همیشه. البته مطمئنم تو مسیر  به مرور انگیزه برای بیشتر کار کردن بالاتر میره اما بدترین حالتشو برای خودم گفتم که ذهنم باهاش راحت باشه احساس یه تغییر گنده و روز تا شب تمرین فشرده کردن بهش دست نده.

   البته خودمم همینو بیشتر میپسندم. کم کم وارد مسیر میشم به شرط تعهد روزانه بعد هر موقع دوس داشتم حجم تمرین رو بیشتر میکنم.

    الان تو این مرحله ام دوس دارم زمان بیشتری براش بذارم. بخصوص اینکه چندبار کار فیزیکی میکردم گفتم بذا همزمان فایل بذارم دیدم یه فایل تموم شد. شبش که اومدم بقیه ی تمرین ها رو انجام بدم این نیم ساعت فایله که در طول روز گوش داده بودم هم اضافه شد و سریع تر تمرینم به پایان رسید. حتی تعجب کردم گفتن عه فکر نمیکردم نیم ساعت تمرکزم رو تناسب بوده.

   گفتین : وقتی در مورد زمانی که برای روش های دیگه گذاشتیم با اینکه وعده ی سریع نتیجه گرفتن رو میدادن در صورتی که هنوز هم افراد چاق موندن صحبت میکردین

    این فکر تو ذهنم مرور شد برای فهمیدن حقیقت نیاز به فکر کردن زیاد نیست. یه کوچولو بررسی بکنی متوجه میشی چی به ضرره چی اشتباهه. یعنی ادم برای اینکه بفهمه روش های دیگه بدن نیاز به بزرگنمایی و بدگویی ازشون نداره. فقط کافیه یه بررسی سطحی داشته باشه.

   راس میگین واقعا برداشت و مقایسه ی خوبی داشتین. باعث شد فکر کنم اگه واقعا اینقدر سریع روش های دیگه نتیجه میدادن پس چرا این همه ادم چاق هستن؟ 

   اصلا اوکی میدونیم خوردن داروگیاهی تلخ یا هر دستور دیگه ای که میدن واقعا عذاب اوره اما هیج فرد چاقی دوس نداره برای یه ماه دوماه اصلا سه ماه ایین مسیر عذاب اورو تحمل کنه اما از دست همه ی چربی هاش رها بشه؟

    قطعا همه میخوان. 

   تازه افراد چاق کلی هم انگیزه شون بالاست. 

   میدونین استاد کی بیشتر حرص ادم در میاد اینکه همون افراد چاقی که به من میگفتن لاغر شو سرزنش میکردن، با شنیدن یک رژیم چنان ذوق زده میشن و فکر میکنن درسته که نگو. 

   اما یکی نبود بهشون بگه مگه شما لاغری رو دوس ندارین؟ 

   چرا انجاامش نمیدین؟

    اخه هر تعریفم میکردن اره فلانی اومده از زردچوبه و چی و چی ناشتا استفاده کرده کلی وزن کم کرده. وای که چقدر خوبه راحت شده! اینا رو یجورایی به طعنه یا برای اشتیاق ایجاد کردن میگفتن که یعنی تو هم انجام بده. 

   جالب اینجاست همون ادما(میگم خودشون چاقن) به قدری به تناسب اهمیت میدن که نگو! همه ی زیبایی و ارزش انسان رو به تناسب میدونن. کلی به خانواده شون فشار میارن تا متناسب باشن.

   دوباره دوس دارم تکرار کنم چرا خودشون چاقن؟

    چرا هیچ تلاشی نکردن؟

    مگه نسبت به لاغری بی علاقه ان؟! 

   ایا اونقدر علاقه شون به لاغری زیاد نیست که انواع و اقسام رژیم ها رو امتحان کرده باشن و هنوزم به در و دیوار بزنن برای لاغری؟

   جالبه بدونین اونا هیچوقت حتی یه روشم امتحان نکردن!

   چرا؟

   چون ذهنشون اجازه نمیده…انقدر باورای مختلف دارن مثلا این تعداد بچه بدنیا اوردم دیگه طبیعیه. اینکه ابم بخورم چاق میشم. 

   در راس اینا ناتوانی برای لاغری هست که سبب شده خوداگاهشون دیوانه وار علاقه داشته باشه به لاغری اما ناخوداگاهشون چاق نگهشون داره. دست و پاشونو ببنده که سمت هیچ روشی نرن. این دیگه واقعا عجیبه که هیچ تلاشی نکردن.

   مطمئنم افرادی که به در و دیوار زدن و کلی روش رو هم امتحان کردن اما صحبت یه روشی که تاحالا نشنیدن اما بیسش همون روش قبلی ها بشه بازم ذوق زده میشن. در ادامه انجام بدن یا ندن رو نمیدونم اما در هر صورت بازم چاق میمونن. نشانه شم تجربیات بچه ها تو فایل دوم دوره ی 12 روزه ی تناسب. 

   این بهم ثابت میکنه روش ها حلال مشکلات نیست چون غذاها و تحرک و… باعث چاقی نشدن هر چقدر برعکسشو عقیده داشته باشیم بازم یه چیز درونی هست که جلومونو میگیره.

   دلیل اصلی چاقی چیز دیگه ایه که باعث میشه دست  پای اون دسته از اطرافیانم برای رفتن به سمت روش های لاغری با اینکه عمیقا اعتقاد دارن درسته و جواب میده بسته شه، هیج تمایلی به اجراش نداشته باشن. چی مانعشون میشه؟ چیزی غیر از فکر؟

   البته میگم خودمم یکی از اون ها بودم. یکی از دلایلی که سبب شد روش های لاغری زیادی رو امتحان نکنم(چندتایی رو امتحان کردم اما از ورزش و دارو گیاهی فراتر  نرفت و عجیب غریب تر نشد) این بود که عمیقا باور داشتم همینه دیگه و تغییر نمیکنه.

   افراد با اراده ی سایت هم که تا بحال روش های زیادی رو امتحان کردن اما بازم از شر چاقی خلاص نشدن که دیگه هیچی..اینا برخلاف دسته ی قبل نتیجه و تمرین دستشونه که دیگه هیچ جوره نمیشه چاقی شون رو به غذا و … ربط داد. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب
   1402/02/29 10:45
   مدت عضویت: 238 روز
   امتیاز کاربر: 2940 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 717 کلمه

   سلااام به استاد عزیزم

   خداروشکر میکنم یه صبح دیگه رو آغاز کردم

   که در این مسیر زیبا کنار شما و دوستانم باشم 

   بله ما در لاغری با ذهن هیچ عجله ای نداریم 

   و با اینکه هیچ عجله ای نداریم ! 

   با رعایت فرمول های لاغری میتونیم به لاغری خودمون سرعت ببخشیم 

   فقط کافیه اون هارو دقیق انجام بدیم مو به مو

   و حرفای استاد رو وحی منزل بدونیم چون خدای بزرگ مارو به این سمت هدایت کرده و چه هدایت گری به جز خدای بزرگ خدایی ک مو لا درز کارش نمیره 

   وقتی ک دنبال راهی برای لاغری بودم هر راهی هرچقدر هم منطقی برام سخت به نظر میومد یا به قول استاد باید هزینه مالی هم پرداخت میکردم 

   هرجایی نمیشد همه اون غذای رژیمی رو داشت 

   مثل مهمونی ها و این یعنی دامن زدن به خود چاقی چرا چون ی شب مهمونی میتونست اگر لاغری در حال شکل گرفتن هم بود اونو متوقف کنه چون ک به در بسته میخوردیم ای بابا من نتونستم رژیمو رعایت کنم چون بیشتر فرمول چاقی در ما شکل میگرف پس حتما هم چاق میشدیم

   ولی در لاغری با ذهن هر مهمونی رو میشه به راحت ترین روش ممکن گذروند چونکه در ذهن ما مانعی ایجاد نمیشه غذا فرقی نمیکنه چی باشه فقط مهم اینه فقط به احساس سیری توجه کنیم و دست از هر غذایی ک میخوریم بکشیم فقط کافی مانند لاغرها رفتار کنیم 

   امروز به یک رفتار دیگه ام ک اشتباه بود و یکی از دوستان عزیز در کامنت ها اشاره کرده بود بیشتر پی بردم در صورتی ک خود استاد هم بارها گفته بود

   اونم اینکه نباید جلو آیینه همش خودمو تماشا کنم 

   اتفاقا اگه بعد دو ماهی خودمو ببینم خیلی خیلی بیشتر تفاوت رو احساس میکنم 

   این روزها احساس میکنم واقعا ترس از چاقی رو در خودم کشتم ن خودمو وزن میکنم مگر اینکه مجبور باشم برای کار خاصی

   نه از غذا خوردن میترسم با خیال راحت هر غذایی میخورم و به شدت آرامش دارم

   سبکی رو در بدنم موقع غذا خوردن کاملا حس میکنم پس من دارم به حس سبکی و لاغری تچجه زیادی میکنم و خیلی لذت بخش این حس 

   به هر فرد لاغری ک نگاه میکنم دیگه اونو از خودم دور نمیبینم من مطمانم به زودی با تلاش ذهنی به اون اندام دلخواه میرسم 

   اتفاقا من مدل های فشن رو نگاه میکردم در تی وی

   بعد یعنی روحم پرواز میکردا برا اندام زیباشون دست و پاهای کشیده و بلند شکم تخت و کمر باریک یعنی با تمام وجودم میخوام ی روزی به اون شکل در بیام اینو فقط ما میدونیم ک چقدر لذت بخش احساس سبکی 

   و پوشیدن هر لباسی ک دلمون میخواد چون ی فرد متناسب هیچ نگرانی بابت انتخاب لباس باتوجه ب سایزش نداره من عاشق سایز ۳۶ هستم 

   اصلا زیبایی لباس رو همیشه افراد لاغرن ک به تصویر میکشن 

   لاغری در پوست و خون من تنیده شده و میتونم خیلی راحت حسش کنم 

   با لاغری با ذهن میتونیم زندگی شادتری داشته باشیم اعتماد به نفس بالاتری داشته باشیم 

   و از زندگی بیشتر راضی باشیم

   من با تمام وجودم با تک تک سلول های تنم بعد خدا لاغری رو میپرستم 

   لاغری ک سن آدممم پایین تر میاره لاغری ک یک کودک دیگه از چاق بودن مادرش خجالت زده نیست 

   لاغری ک آموزشیست زیبا و ناخودآگاه به فرزندمون 

   حداقل دیگه مثل ماها دغدغه لاغری نداره 

   چون از بدو تولد آموزش لاغری رو شروع کرده 

   و با فرمول های لاغری ک ما بهش میدیم 

   جسمش شکل  عالی میگیره 

   یه مادر باهوش ک دیگه دنبال بچش نمیوفته تا به زور بهش غذا بده بلکه فقط آموزش میده ک اگه میل داری بخور 

   دوستان عزیز میخوام اینو بهتون بگم که وقتی در مسیر لاغری حرکت میکنید ذهن ما ب شکل ناخودگاه میاد شمارو با انواع نشانه ها ب سمت لاغری هدایت میکنه 

   و من به صورت اتفاقی تو اینستا دیدم که میگفتن 

   وقتی دست نوزاد بستس و مشت شده یعنی گرسنشه و باید شیر بخوره و وقتی دستش باز میشه یعنی سیر شده 😍😍

   چقدر زیباست اخه من خیلی برام سوال بود از نوزاد چطور بپرسیم سیر شده یا نه و به این شکل 

   توسط دستان خدا راهنمایی شدم و بهم نشون داد با توجه به زبان بدن کودک میشه اینو فهمید

   بله دوستان عزیز ما در همه جا حتی در وجود خودمون میتونیم ب زبان بدن نگاه کنیم 

   و زبان لاغری همون زبانی ک استاد همون اول بهش اشاره کردن احساس سیری 

   میبینید بدن ما چقد هوشمنده و شگفت انگیزه 

   فقط کافیه به این بدن گوش بدیم اون خودش کارشو بلده

   به امید روزای لاغری و باربی شدن هممون 

   و حس شادی درونی 😍😍😍

   الهی شکرت ب خاطر احساس لاغری

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/11/16 09:11
   مدت عضویت: 244 روز
   امتیاز کاربر: 29865 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 196 کلمه

   سلام صبح بخیر.

   لاغریی با ذهن سریعترن روش لاغریی چون ما در زمان طولانی چندین ساله مادچار اضافه وزن شدیم .

   گرم به گرم اضافه شدیم برای من حدود ۳۰تا ۴۰سالی هستش که مننامتاسب هستم  چاقی شگل گرفت.

   این مسیر اول آموزش داره اگه آموزش درست انجام بشه  ویاد گیری با عمل امبخته .بشه درزمان طولانی واستمرا در انجام نتجه.بازم خیلی  سریعتر از زمانی که چاق شدیم

   این چاقیناتو چندین سال بوده .

    ولی لاغریی تویی این مسیر  زمانش  ۱ یا ۲ ساله هستش.

   اموزش لاغریی با  ذهن حس خوب به نریخت اعصاب  زیاد شدن  اعتما د به  نفس شاد شدن روحیه  امید بااینده برای ما به ارمغان میاره ما درزمان کمتری لاغر میشیم تازمان چاقی .

   زمان درست شدن ان اضافه وزن ا ززمان لاغر شدن بیشتر پس سریعترین روش لاغریی هیش 

   توی این دو ه یی دره غزت نفس + یی دوره روابط +یی دره رسیدن به احساس  بهتر +یی دوره خداشناس  همه درابن دوره کنجده شده .

   افرادمتاسب با تذکردادن به افرادچاق حس بد واحساس ناامنی به افراچاق میدن

   فردی که ازاین روش لاغرمیشه تویی هرزمینه دیگرهم میتونه موفق بشه چون شخصی تری مسله تونسته حل کنه چه برسه به مثله دیگه براش هرکاری اسون میشه لازمش پاک کردن ویروس چاقی ازذهن هستش.

   .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/11/12 10:10
   مدت عضویت: 263 روز
   امتیاز کاربر: 9040 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,756 کلمه

   سلام و درود .

    امروز هم کلی مطلب یاد گرفتم . 

   لاغری با ذهن سریعترین روش لاغر شدنه . 

   من از تمرینات دیروز و امروز توجهم به یه  مورد رفته  و دیدم امروز هم دوباره تکرار شد . تصویر سازی  لاغری برای ذهن  به جای تصویر سازی چاقی . 

   دیروز فرمودید برای ساختن تصویر ذهنی لاغری اولش  ساخت تصویر چاقی در ذهن رو متوقف کنیم و چطور ؟ با وزن نکردن ، با برانداز نکردن چاقی در آیینه با سایز نکردن لباسا و …  

   و جالبش اینه اتفاقا تمرینات دیروز من هم در صدگام و هم در چالش هر دوش در این مورد بود . 

   در تمرین صدگام احساس ترسم رو به چاقی پاکسازی میکردم و به جاش احساس خوب و خوشحالی نسبت به چاقی رو ایجاد کردم و در تمرین چالش  توجه رو از چاقی جسم برداشتم که اونم توسط وزن نکردن سایز نکردن برانداز کردن در آیینه و ندیدن چاقی و توجه نکردن  به چربیها به هر عنوان بود . 

   یعنی اول تمام کارههایی که تصویر چاقی رو در ذهن من انعکاس میده و سبب تولید احساس چاقی در من میشه رو انجام ندم حالا بعدش  کارهایی انجام بدم که تصویر لاغری در سرم ایجاد کنه و احساس لاغری کنم . 

   البته در این حدودا یکماهی که من اینجام با گوش دادن فایلها با آموختن مطالب نوشتن خوندن دیدگاهها و همینطور استفاده از اینها در طول شبانه روز من تا حد زیادی احساس چاقی  نکردم و بر عکس حس لاغری داشتم و انتظار لاغری در من پدید اومده بود. 

   پس تمام این تمرینات دارن تصویر چاقی رو از ذهن من پاک می کنند و به جاش تصویر لاغر رو جایگزین می کنند . 

   صدای سگ چاقی رو خاموش و صدای شیر لاغری رو اکو می کنند . 

   من واقعا تاثیر این تمرینات رو در خودم دیدم و از همه ی اینا بالاتر برای انجام این کارها هیچ سختی متحمل نشدم و هیچ آسیبی بهم نرسیده . هر تغییری هم که رخ داده در جهت جریان زندگیم بوده . کاری متمایز از رفتار خانواده انجام ندادم . 

   من ایمان دارم لاغری با ذهن سریعترین روش لاغریه و با کیفیت ترین روش لاغریه . 

   من قبلا وقتی رژیم میگرفتم فقط با خودم  مبارزه  داشتم اعصابم داغون میشد. پرخاشگر میشدم . ناراحت بودم از نخوردن . حسرت غذا خوردن داشتم . زمین و زمان رو بد و بیراه میگفتم و خلاصه کلی حال بد . اگه ادامه میدادم و معمولا هم اصلا ادامه نمیدادم این آسیبهای روانی به جسمم میرسید و ضعیف میشدم و ناتوان . من حتی در آخرین بار تپش قلبم گرفتم . زانوهام آسیب دید . ریزش مو هم که بماند . زشتی صورت حتی دندونام ریخت و من مجبور شدم یه هزینه هم برای دندونام کنم . 

   تازه کاهش وزن خاصی هم پیدا نکردم حتی به ده کیلو نرسید و بعدش که رها کردم ولع من چند برابر شد انگار که حالا میخوام این مدت رنجی که به خودم دادم رو جبران کنم . 

   اینا تجربه ی من از روشهای لاغری قبلی بود  . 

   من کاملا به این باور رسیدم که واقعا هیچ روشی جز این روش جواب نمیده . 

   انسان هوشمند از یه راه صدبار گزیده نمیشه . وقتی یه راهی رو یکی دوبار امتحان کردی دیدی نمیشه یا به زور میشه و موقته و دوباره برمیگرده به  جایگاه اول بدون که اون راه غلطه . پس ایمانمو از روش بر میدارم . 

   روزهای اولی که اومدم اینجا با امید اومدم ولی ایمان نداشتم . اما هر چی پیشتر رفتم و آموزشها رو دنبال کردم ایمانم هزار برابر شد . یعنی من الان هرگز سراغ هیچ روشی دیگه نمیرم . چون اینجا شخصیتم داره ساخته میشه . شخصیت لاغریم دوباره زنده شده . این شخصیت لاغری در بدو تولد و تا چند سال بعدش باهام بود ولی به خاطر آموزشهای غلط خب مدتی مخفی بود ولی من اینجا دوباره زنده شدن رو دارم تجربه می کنم . 

   جالبه بدونید در همین مدت من رشد موهامم بهتر شده . چاقی و همینطور روشهای لاغری دیگه باعث ریزش مو برام شده بودند ولی در این یکماه حس می کنم رویش موهام بهتر شده . رشد موهام بهتر شده . زانوهامم بهتر شدن . 

   یعنی این روش نه تنها آسیب بدنی برام نداشته بلکه داره آسیبهای قبلی رو هم جبران می کنه . 

   این روش جبران تمام عمر از دست رفته ی ما در چاقی و روشهای اشتباه لاغری رو می کنه . 

   این روش داره تمام آسیبهای روحی و روانی و جسمی که چاقی و روشهای غلط لاغری در ما ایجاد کردند رو جبران می کنه . یعنی در این حد من به این روش ایمان پیدا کردم چون واقعیتشو به چشم دارم میبینم . 

   تغییرات کوچکند اما مستمر و ادامه دارند . 

   در این روش من با خودم در صلح و آرامشم نه در جنگ و مبارزه .

   در این روش من روز به روز انرژیم بیشتر میشه نه کمتر 

   نه  ضعیف تر شدم و نه توانم کم شده  . 

   در این روش  تمایل من تغییر کرده از یه آدمی که تمام زندگیش خلاصه بود در خوردن های بی رویه و یا بر عکس در اندک زمانهایی کم خوریهای آسیب رسان ؛  تبدیل شدم به انسانی که به نیاز جسمش داره توجه می کنه و همینطور نیاز روح و روانش .

   روح و روان من آرامش و حال خوب میخواست اما در چاقی و همینطور روشهای غلط من آرامش و حال خوب نداشتم . 

   جسم من سلامتی میخواست اما در چاقی و همینطور روشهای غلط سلامتی نبود . 

   تناسب اندام هم یکی از نشانه های سلامتیه . جسم چاق بیماره . چاقی بیماریه و ما در این روش داریم ذهن و  روان و  جسم و جانمون رو با هم درمان می کنیم . 

   تمرینات ما هم در سطح فکره و هم در سطح رفتار . تمرینات کوچک و جذاب و قابل استمرار . 

   مثلا همین وزن نکردن و توجه نکردن به چاقی چقدر میتونه تاثیر عالی در ما داشته باشه . چقدر میتونه شخصیت لاغر منو بپرورونه . 

   در حالیکه در روشهای غلط همین وزن کردنها چقدر اعصاب و روان مارو به هم میریخت . چقدر  زجرمون میداد . 

   دیگه سرعت از این بالاتر چی میخوایم که با روشی آشنا شدم که نه تنها کیفیتش تکه و تنها راه لاغر شدنه بلکه تمام آسیب های ناشی از راههای غلط قبلی (حالا چه چاقی چه روشهای غلط لاغری)  رو داره جبران می کنه . 

   ما در طی این مسیر حال خوب رو تجربه کردیم . به خودمون ایمان پیدا کردیم . لاغر شدن رو یه کار راحت دیدیم که نیازی نیست براش با خودت بجنگی بلکه در روند طبیعی روزانه ات داره اتفاق میفته . لازم نیست براش برنامه ریزی کنی . فقط لازمه خوب یادش بگیری و چیزایی که یاد گرفتی رو ازش استفاده کنی . لزومی نداره عجله کنی . 

   اصلا عجله ای برای لاغر شدن نداریم وقتی روز به روز  داریم در جهتش حرکت می کنیم . 

   لاغر شدن طی یک فرایندی مستمر رخ میده . 

   این استمرارشه که نشان از سرعتش داره . 

   کاری که استمرار داشته باشه سریعترین روش لاغریه چون ماهیت فیزیکی و شیمیایی چیزی رو تغییر میده  و نتیجه ای که به دست میاد قابل بازگشت به مواد اولیه نیست . 

   بازم اثباتش رو از طریق علم فیزیک و شیمی میشه کرد که البته خیلی طولانی میشه . حتی میشه ثابت کرد لاغری با ذهن کاتالیزور هست و با تمرینهای عالی سرعت واکنشهای لاغری رو در ما افزایش داده . چون ما داریم روی ذهنمون کار می کنیم و کار روی ذهن تاثیر عالی روی جسم هم داره و شروعشم اینه ما دیگه چاق نمیشیم و بعد روند طبیعت لاغری جسم هم آغاز میشه . 

   از طریق جغرافیا هم میشه سرعت این روش رو اثبات کرد . 

   بهار و تابستان و رسیدن میوه ها و ریزش برگها و رویش مجددشون همه اینها نشان میده طبیعت یک امر قابل استمراره . روند رسیدن میوه ها حدودا یکساله است طبیعت عجله ای برای زودتر رسیدن میوه هاش نداره و اتفاقا ما انسانها هستیم که به خاطر همین عجول بودنمون اونقدر مواد به این درخته و میوه ها میزنیم که زودتر از وقتش برسن ولی هرگز اون کیفیت روتجربه نمی کنیم و چه بسا اجازه نمیدیم خیلی از ویتامینهاش به ثمر برسه و تازه کلیش هم خراب میشه و تازه ممکنه اصل درخت رو هم از کار بندازن و مجددا درختهای دیگه بکارن . چقدر ما طبیعت رو با همین عجول بودنمون خراب کردیم ولی طبیعت دوباره با همون سرعت قبلی به کار خودش ادامه داده .  طبیعت با استمراری که داره بهترین و با کیفیت ترین مواد رو در سریعترین زمان بهمون میده  . خوبیش اینه هرچقدرم ما اشتباه کنیم  بازم طبیعت کار خودشو می کنه و خودبه خود همه چیز رو در زمان خودش و سریع جبران می کنه . حتی با علم پزشکی هم میشه این سرعت عمل رو اثبات کرد . 

   فقط ما چون به سرعت طبیعت ایمان نداریم دچار عجله میشیم . 

   ما انسانها این عجول بودن خودمون رو در همه به کار بردیم ولی چندان موفقیت آمیز نبوده و زندگیمون  با این همه رفاه ولی کیفیت نداره . 

   البته من از وقتی وارد مسیر لاغری با ذهن شدم دارم کیفیت زندگی رو تجربه می کنم . عجله کردنم کنار رفته و بیشتر میخوام از زندگیم لذت ببرم . 

   من اینجا زندگی رو دوباره تجربه کردم و هیچ عجله ای برای رسیدن به نقطه ی پایان ندارم . چون این راه پایانی نداره .  هدف این راه ساخت شخصیت متناسبه و ما هر روز برای ساختش قدمهای کوچیک اما مستمر رو بر میداریم و این استمرار سریعترین راه کاهش وزنه . بیشتر از اینکه دلم بخواد سریع لاغر بشم دوست دارم با کیفیت لاغر بشم . گرچه سرعت و عجله دو مقوله متفاوتند . ما وقتی عجله می کنیم که به سرعت یک روندی ایمان نداریم . وقتی به سرعت لاغری با ذهن ایمان داشته باشیم هرگز دچار حس عجله نمیشیم که بخوایم بریم راههای دیگه رو امتحان کنیم که من شخصا اصلا نمیتونم هیچ راهی به جز راه لاغری با ذهن روبرم . 

   من دیگه نمیتونم راه چاقی رو برم چون خیلی بهم آسیب زد . 

   من دیگه نمیتونم راه لاغرشدنهای کاذب و دروغین و غلط رو برم چون خیلی بهم آسیب زد . 

   من تنها و تنها راه لاغر شدن و سریعترین و با کیفیت ترین راه لاغری رو لاغری با ذهن میدونم .

   وقتی  به سرعت لاغریم ایمان داشته باشم هرگز دچار عجله نمیشم . 

   چون تنها راهیه که نه تنها بهم آسیب نمیزنه بلکه تمام آسیبهایی که من در مسیرهای قبلی بهم وارد شد رو جبران می کنه . چه آسیبهای ذهنی چه آسیبهای جسمی  

   لاغری با ذهن تنها راه رسیدن به هر موفقیتیه . چون شخصیت انسان رو تغییر میده و من واقعا خوشحالم که به این راه هدایت شدم . 

   خدایا شکرت .

   استاد عزیز ازتون صمیمانه قدر دانی می کنم که با این فایلهای عالی حال دل ما حال ذهن ما حال جسم ما رو خوب کردید و مارو از همه ی مسیرهای غلط چاقی و لاغری کاذب رهاندید . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/11/12 09:42
   مدت عضویت: 244 روز
   امتیاز کاربر: 29865 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 545 کلمه

   سلام صبح زیبایی بهمن ماه با بارش فراون باران بر شما  خوش باد

   وفتی باران میاد همه جا کره زمین شسته واز آلودلی محیط ک پیرامونمون کمی راهیی پیدا میکنیم ولی دوباره با استفاده نادرست ماانسانها دوباره این الکوگی برگشت داره چون اصل مثله که مواظبت نگه داری خوب محیط زیستمون رعایت نیکنیم مثل اضافه وزن مابرای بدن قانون دستورهای خدایی در بدن دست کاری میکنیم اسیب به بدن میزنیم سلولهای بدن دچار مشکل میکنم اون ارام ارام ولی برای برگشت واصلاح ودرست کرردن خرابی

    عجله وقت کم زمان کوتاه دور برگردن دست انداز  

     هجومی عمل معده    نه خوردن  کم خوردن      بعضی وقتها اصلا نخوردن  همه همه برای رسیدن به مقصد که همون لاغریی انجام میدم ولی بی نتیحه ودوباره دوباره وچرخه معیوب ادامه داره واحساس شکست  نامیدی سر خوردگی در ماایجاد میشه همه این سختی به جون  میخرم

   حالاکه به من نظر کرده. تومسیر درست قرار داده از خودم چه انتظاری دارم 

   من به شخصه به ناخدایی قایق اقایی عطاران اعتماد کرده سکان با کمال احترام تحویلابشون میدم وخودم به تحربه وعمل کرد ایشون میسپارم 

   چون قبول کردم همه اشتباهت در گذشته در مورد چاقی رژیم وقت کیر بی نتیجه همه همه در من ضربه های که خوردم من اگه این زمان که باید برای یاد گیری این دره نزارم زمان که به عقب برگشت نداره فقط من خودم ازرسیدن به مقصد دور کردم روزی که من دوره ۱۲ گام گوش میکردم گام ۹ بود اقایی عطاران گفتن برای این ددوره ا سالی برای یاد گیری زمان باید بزارم کمی تو ذهن درگیری بوجود امد که اگه یی سالم شدمن نتجه نگرفتم چی فایل صوتی که تموم شد بطوری تعجب امیز این فایل صوتی با موسیقی اقایی معین پشت هم شده بود

   چقدر شیرن این حال چه سالی بشه امسال بقدری خوشحال شدم چون متن این موسیقی پراز امید

    ابن اهنگ عجیب برام به شکم پشت کردم قوبترشروع کردم

   حالا باید زمان گذاشت تانتیجه هرچی باشه که هست به غذاب این همه سختی رژیم می ارزه

   میرسیم به ویروس

   ویرس چاقی از هر ویروسی به نظرم خطرناکتره من این تو وقتی کورونا گرفتم فهمیدم دچاردرد شدید وسلفه شدید شدم همه اطرافیان فوری رفتن از قفسله سینه خودشون عکس گرفتن ولی  و  ولی  من چی با داشت هزینه با کسی کامن ببر عکس بگیرم بخاطر اضافه ورنم قبولم نکردن گفتن به دستگاه اسیب میرسه اونم شهرتهران با امکانات بیشتری نسبت به شهرستانه دیگه دیگه همونجا گفتم من حدود چندین سالی تو بدن خودم ویروس داشتم ولی ازاون خبر نداشتم ویرس چاقی که ما اون نمشناسبم بهس اسم اضافه وزن میدیم این ویروس تمام زندگی وگذشته من با خودش درگیره کرده ولی برای اینده با  خودم همراش نمی کنم همین ایستگاه جاش میزارم 

   بمونه ازش انتقام میگرم اتقامی سخت سعی میکنم تلاش میکنم عملی انجامیدم این دوره مثل عقاب جوان سازی میکنم ازمغزم تا روحم خوب که درست شد نتیجه میگیرم ومتناسب میشم.به افرادی که نا امید هستنمثل اویل مت میگم ماراه اشتباه رفتیم  وفت گذاشتیم نتیجه حزشکست نبود چرا اون اون وقت انژی تو مسیر درست باناخدایی وارد سپری نکنیم تا در سزمین لاغریی که حق ماست مال ماست نرسیم سرزمین

    لا غرها. که افراد لاغر شاید که نه حتما به اندازه ما قدرشو نمیدون نرسیم.به افرادی

   یی صبحت با افرادی دارم که دیگاهشون نمی نویست 

   نوشت احساس بیشتری وحال بهتری به من داده این افردا انجام بدم پشمون نمشید 

   به امید خداونددل پی امید انگیزه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/11/08 01:34
   مدت عضویت: 303 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 557 کلمه

   به نام خالق یکتا سلام  

   ۱. باید فرمول های ذهنی و تصاویر عوض بشه در ذهن ما تا نتایج ثابت و پایدار باشه .۲. وقتی فرمول ی لاغری جای گزین بشن کم کم انتظار ما از خودمون دیگه چاقی نیست بلکه تناسب اندام هستش . پس رفتارها مون هم متناسب همین که دیگه دنبال لباسی نگردم که شکمم مشخص نباشه و خیلی گشاد باشه یعنی انتظارم دیگه چاقی نیست . ۳. این که خودم قبول دارم و دوست دارم چون میدونم من توان مند هستم و این شرایط موقتی هست ۴. هر روز بدنم قوی تر میشه سرحال تر میشه چون فشار اضافه ازش برداشته میشه و چه فشاری بیشتر از فشار روحی برای بدن هست ؟ ۵. همون استرس و نگرانی ترسی که جاش به آرامش خیال و لذت میده باعث میشه عملکرد بدنم بهتر و بهتر بشه . ۶‌ . خدارو بیشتر دوست دارم و احساس نزدیکی بیشتری میکنم چون که فهمیدم این جسم چقدر دقیق آفریده این که سلول های من پیش فرضش تناسب اندام هست و بهم ثابت میکنه که ربم اصلاح کننده امور هست یعنی همیشه تناسب اندام میتوانم داشته باشم بدون هیچ گونه درد و رنج و سختی . حداقلش این که در این مسیر خیالم راحته که شرایط جسمیم نه تنها افت نمیکنه بلکه روز به روز بهتر و بهتر هم میشه خدایا شکرت شکر. چیزی که جدیدا متوجه شدم در زندگیم این که حرکت کردن بهتر از دست دست کردن هست به جایی که دوبه شک باشم این مسیری که درش هستم ادامه بدم یا نه اگه حرکت کنم حداقلش تکلیفم با خودم معلوم هست و میتوانم نتایج ببینم در طول مسیر . اما اگه بخواهم زیاد به قول قدیمی ها مَته به خَش خاش بزارم و هزار و یک دلیل بیارم برای شروع نکردن هیچ وقت به نتیجه نمیرسم و هنوز اندرخم یک کوچه هستم  وقتی وارد یه مسیر میشم اگه وسطاش رها کنم اون وقت نمیفهمم مسیرم درست هست یا نه تنها راهی که میشه فهمید تصمیم درست هست ادامه دادن و این که با بی صبری و عجله داشتن هیچ کاری به نتیجه نمیرسه که اگرم برسه اون نتیجه اون جوري که باید باشه و می‌تواند باشه نمیشه . خوش حالم که در این مسیر هستم من این روش دوست دارم این که وقتی فکر میکنم میبینم با کارکردن روی باورهام نسبت به غذا ها و نحوه برخورد با اون ها خیلی راحت فرمول ها عوض میشند و تصاویر ذهنی من هم عوض میشند این که حالم در طول این ۲۲ گام خوب بوده خیلی مهم که برای هدفمون چه بهایی رو باید بدیم این که برای لاغری باید جسمم تحت فشار بزارم و ضعیفش کنم و آسیب بزنم و فشار های روحی شدید تحمل کنم یا نه یه مسیر ساده در عین حال راحت و کاربردی که نه تنها جسمم اذیت نمیشه بلکه توانایی های شگفت انگیزی که داشته و من خبر نداشتم بهم نشان میده و روز به روز قوی تر و خوش تراش تر میشه . به قول قرآن همراه هر سختی آسانی هست و تو سوره حمد هم ما از خدا میخوایم مارو به راه راست هدایت کنه راه کسانی که نعمت داده نه گمراهان و آنان که غضب کرده حالا که ربم این مسیر زیبا که همون صراط مستقیم هست نشانم داده که پر از نعمت و فراوانی و حال خوب منم با جون و دل در این مسیر حرکت میکنم و میگم خدایا متشکرم خداجونم شکرت شکر .  یا حق .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/10/28 21:03
   مدت عضویت: 319 روز
   امتیاز کاربر: 4290 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 506 کلمه

                 “به نام خداوند هستی بخش و یگانه”

   با سلام و درود به همگی؛

   گام بیست و دوم : روش لاغری سریع ؛

   امروز چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ خدا را شکر توانستم گام بیست و دوم را بر دارم.با دیدن فایل این گام و نوشته های مربوط به آن یاد زمانی افتادم که من هم به دنبال رژیم هایی بودم که بتوانم در مدت کوتاهی وزن قابل توجهی کم کنم مانند رژیم سخت دکتر کرمانی.البته گاهی اوقات با ادامه دادن رژیم می توانستم وزن خوبی کم کنم اما بعد از مثلا یک ماه وزنم ثابت می ماند و دیگر روند کاهش وزن متوقف می شد و با این شرایط  بعد از مدت کوتاهی از ادامه ی رژیم خسته و دلسرد می شدم و قید رژیم گرفتن را میزدم و باز چاق و چاق تر می شدم.حالا بماند با این رژیم های سخت و طاقت فرسا چه از لحاظ روحی و روانی و چه از لحاظ جسمی فشار زیاد و ضرر جبران نا پذیر به خود وارد می کردیم مانند ریزش مو ،افتادگی صورت و زشت شدن آن و فشارهای عصبی پی در پی و … از گرفتن رژیم های متوالی و موفق نشدن و شکست.اما بر عکس از زمانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شده ام و شروع به استفاده از دوره های رایگان آن کرده ام علاوه بر اینکه بیشتر از قبل نسبت به هر نوع رژیمی بیزار و متنفر شده ام و آن را بی فایده میدانم و هم ورزش کردن را به خاطر وزن کم کردن و لاغر شدن نه برای شادابی و حال خوب بیهوده می پندارم و اگر هم بخواهم دیگر نمی توانم از این روش ها برای کاهش وزن و رسیدن به لاغری استفاده کنم چون با روش لاغری با ذهن نه تنها از محدودیت های سخت و رنج آور خبری نیست و با زور و اجبار از مصرف بعضی خوردنی های خوشمزه و مورد علاقه ی خود منع نمی شوی و آنها را بر حسب کالری اندازه نمی گیری این کار مزخرف و اعصاب خردکن بلکه با خیال راحت وبدون هیچ تفکیک غذایی و با لذت از هر چه که بخواهی به اندازه ی نیاز بدن خود می خوری و از چاق و چاق تر شدن هیچ ترسی نداری و با این کار کم کم رفتارهای صحیح و درست را جایگزین رفتارهای غلط و نادرست خود می کنیم و آرام آرام جسم ما هم شروع به لاغر شدن می کند به همین راحتی و با همین لذت بی پایان.در این روش هم احساس خوب هست هم حال خوب هست و هم به راحتی و با لذت لاغر و متناسب می شویم و این مزیت روش لاغری با ذهن است و چه چیزی بهتر از این که با یک روش مطمئن و با کیفیت بالا و هم چنین با در نظر گرفتن هدر رفت وقت و انرژی و هزینه ی خود در رژیم های بی فایده ی که می گرفتیم این روش بسیار هم سریع و به موقع خود به انجام می رسد.لاغری با ذهن سریع ترین و آسان ترین روش لاغری در دنیاست.”خدایا شکرت”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار هاجر ساریخانی
   1401/08/09 11:03
   مدت عضویت: 401 روز
   امتیاز کاربر: 12715 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 502 کلمه

   سلام و درود

   منم ۵۰ سال چاق بودم یعنی از روز اول به دنیا اومدنم و هميشه  در تلاش برای لاغری و در تمام  سالها و همیشه لاغر می‌شدم  ولی هرکس به من‌ می‌رسید میگفت  چرا اینقدر صورتت بد شده و اصلا لاغری بدنم ديده نمیشد از بس که پوست  و مو های من بد  میشد.  حتی یه سال رژیم گرفتم و خیلی خوب کم شدم ولی موهام  ریخت حتی ابروهام هم کامل  ریخت و آسیب‌های زیادی به من وارد شد.

   یه رژیمی من گرفتم که می‌گفت باید از خوابت هم کم کنی و من جون با خواب آرامش پیدا میکنم وبرام خواب خیلی اهمیت داشت یعنی هر وقت ناراحت میشم باید بخوام تا آروم بشم ، حالا از کمبود خواب عصبی  بودم و پوستم  و حالت چشمام هم عوض شده بود .

   بنابراین رژیم‌های دیگه هرکدومشون به  من آسیب می‌زد  که اون آسيب  موندگار بود و لاغری که بدست آورده بودم‌ در مدت زمان کمی دوباره ازدست میرفت و من به وزن قبل از لاغری برمیگشتم با یک ذهن آشفته که به هر غذایی نگاه میکردم احساس  چاق شدن  میکردم وهر وقت میخوابیدم  احساس چاق تر شدن بهم  دست میداد ، خیلی مینشستم  احساس میکردم  در حال چاق  شدن هستم یک روز پیاده روی  نمی‌رفتم انتظار چاق شدن‌  داشتم  و کلا  هرچی روزها می‌گذشتند من انتظار چاق شدن‌ رو داشتم  و مثل اینکه  دیگه کاری از دستم بر نمیاد و باید  تسلیم میشدم  تا جایی که  دخترم یه روز با من حرف زد و گفت  مامان  به چیزی که هستی راضي باش  و نخواه تغییر کني  چون همش در حال سختی کشیدن هستی  و لاغر  نمیشی  خودت رو رها کن  و به چاقیت  راضی  باش دیگه سنت هم بالا رفته ،آدم‌  یه وقتهایی  نمیتونه  یه چيزهايی  رو در زندگی  تغییر بده  و آب  پاکی  روی دستم  ریخت چون سالها  میبینه  من با چه سختی زندگی میکنم.  اما از اون  روزی که‌ صحبتهای  استاد رو گوش کردم‌  اولین چیزی که بدست آوردم  آرامش  بود  واینکه حداقل  خوردن و حوابیدنم  لذت میبرم  و روند چاق شدنم کند شده   و برای خودم بیشتر ارزش قائل هستم و به ذهنم  اطمينان دارم وقتی خوابم میاد میخوابم بدون‌ اینکه  از خوابیدن و خوردن‌  احساس عذاب وجدان کنم  و ذهنیتم  از خوردن عوض شده .البته یه روزهايي ذهنم به هم می‌ریزه  و میرم تو فاز ناامیدی ولی دوباره با گوش کردن فایلها ونوشتن به کمک‌  خودم میام و حال خودم رو خوب میکنم.و خیلی خوبه که استاد میخوان نظرمون رو بنویسیم وباعث میشن ذهنمون آروم بگیره .

   نوشتن مثل اینکه من حرفهايی  برای زدن و درد دل دارم ووقتی مینویسم به حرفهای خودم گوش میدم و پای دردل خودم میشینم و خودم رو درک میکنم و دست نوازش به روی خودم میکشم و به خودم اطمينان میدم که یکی هست تو رو دوست داره  وحرفهات  رو میشنوه  و درکت میکنه و به تصمیمات در خوردن و خوابیدن  احترام‌  میذاره و هیچ اجباری نداره  و احساس آزادی بهم دست میده   و این حس آزادی حالم رو خوب می‌کنه 

   ممنون استاد که هستید و خدارو شکر که با این سایت آشنا شدم🙏🙏🙏🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghaderianashmill@gmail.com
   1401/04/17 17:49
   مدت عضویت: 601 روز
   امتیاز کاربر: 31525 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان هم مسیر 

   لاغری با ذهن سریعترین روش لاغریست به چندین دلیل،

    در روشهای لاغری که قبلا استفاده کردیم اگر حساب کنیم و جمع کنیم اون همه زمان رو که هر بار هم به حالت اولیه برمیگشتیم،واقعا از نظر زمان وقت گیر نیست چون ماندگار است ،

   در روشهای قبلی بارها سلامتیمون در خطر افتاده ، دارو خریدیم، زمان زیادی صرف کردیم،تمرکزمون روی چاقی بوده،فشارهای زیادی متحمل شدیم.

   و در کل اگه دقت کنیم سریعترین روش حساب میشه .

   مزایای لاغری با ذهن:

   اول آرامش و حال خوب،بعد هم که با صلح رسیدن با خود و دوست داشتن خود،از بین رفتن حرص و ولع،نداشتن ترس از موادغذایی و با آرامش غذا خوردن،نداشتن عذاب وجدان از خوردن،و نداشتن حسرت از نخوردن ،به سلامتی نزدیک شدن و یا رسیدن به سلامتی،هم با رسیدن به تناسب اندام آهسته و هم با مثبت اندیشی و حال خوب داشتن در این مسیر,

   و اما مهمترین مزیت  لاغری ماندگار است .

   ممنونم استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Shahrbanou
   1401/04/13 23:38
   مدت عضویت: 1172 روز
   امتیاز کاربر: 21746 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 252 کلمه

   سلام و درود  ▪︎

   برداشت سوم  از فایل  روش لاغری  سریع

              ♧♧♧♧♧♧♧♧

   چرا  لاغری  به روش ذهنی  ،  بهترین روش برای کاهش وزن  است ؟

            ♧♧♧♧♧♧♧♧

   چون در این روش  به اهدافی که در ذیل می آوریم‌ دست پیدا می کنیم ..اگر چه از نظر بازه زمانی  ،معمولا  سریع به دست نمی آد که در این مورد استثناء هم داریم  …بسته به درجه باور افراد به این روش  ، زمان به نتیجه رسیدن و شروع کاهش وزن  متفاوت است .

   اما قطعا در این روش  در کوتاهترین زمان ممکن به اهدافی  ارزشمند دست می یابیم که عبارتند از      

   اول،     تجربه آرامش و احساس خوب نسبت به خود  ▪︎

   دوم،    صلح و دوستی با مواد غذایی ▪︎

   سوم،    احساس آزادی و رهایی از هرگونه محدودیت  ▪︎

   چهارم،    پی بردن به  توانایی ها و ارزش های وجودی خود ▪︎

   پنجم،       تغییر اشتها و حرص و ولع برای خوردن مواد غذایی  به شکل ناخودآگاه ▪︎

   ششم،     تجربه لاغر شدن  بدون ایجاد هرگونه مشکل جسمی برای اولین بار ▪︎

   هفتم،   رهایی از      ترس و نگرانی از چاق تر شدن  و دستیابی به ایمان به  قدرت لاغر شدن جسم  ▪︎

   هشتم،     آشنایی  با قدرت ذهن و چگونگی استفاده از آن در تمام جنبه های زندگی   ▪︎

    این لیست می تونه تا بی نهایت ادامه پیدا کنه چون آموزش های لاغری با ذهن بر تمام جنبه های زندگی و ابعاد وجودی ما تاثیر میگذاره و نتایج متنوع و لذت بخشی را برامون به ارمغان می آره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Shahrbanou
   1401/04/13 13:04
   مدت عضویت: 1172 روز
   امتیاز کاربر: 21746 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 221 کلمه

   سلام و درود

   عنوان دیدگاه   :   سریعترین روش لاغری

              ●●●●●●●

   یک بار برای همیشه  از سریع ترین روش لاغری که قطعا روش لاغری با ذهن است برای اصلاح نگرش ها و فرمول های اشتباه ذهنمون اقدام می کنیم  تا در کوتاه ترین زمان ممکن به اهداف زیر دست پیدا کنیم :

   • اول،      آرامش و احساس خوب نسبت به خود را تجربه  کنیم ▪︎
   •  
   • دوم،    به صلح و دوستی با مواد غذایی دست پیدا  کنیم  ▪︎
   •  
   • سوم،    احساس آزادی و رهایی از هرگونه محدودیت را تجربه کنیم  ▪︎
   •  
   • چهارم،    به توانایی ها و ارزش های وجودی خود پی  ببریم▪︎
   •  
   • پنجم،       به شکل ناخودآگاه تغییر اشتها و حرص و ولع برای خوردن مواد غذایی را تجربه  کنیم ▪︎
   •  
   • ششم،     برای اولین بار لاغر شدن بدون ایجاد هرگونه مشکل جسمی را تجربه کنیم ▪︎
   •  
   • هفتم،        ترس و نگرانی از چاق تر شدن را رها کرده و به قدرت لاغر شدن جسم خود ایمان پیدا کنیم ▪︎
   •  
   • هشتم،       با قدرت ذهن و چگونگی استفاده از آن در تمام جنبه های زندگی آشنایی  شویم  ▪︎
   •  

    این لیست می تونه تا بی نهایت ادامه پیدا کنه چون آموزش های لاغری با ذهن بر تمام جنبه های زندگی و ابعاد وجودی ما تاثیر میگذاره و نتایج متنوع و لذت بخشی را برامون به ارمغان می آره ▪︎ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/04/10 22:46
   مدت عضویت: 1465 روز
   امتیاز کاربر: 4926 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 104 کلمه

   شهربانو جان اصلا ناراحت نشو برای من هم قبلا این اتفاق میافتاد ولی از وقتی دیگه برام مهم نبود خیلی وقت که تکرار نشده

   درست مثل لاغری که باید نسبت بهش بی تفاوت باشیم تا به دستش بیاریم

   افرادی زیادی میشناسم که بچه دار نمیشدن و یک بچه تواردن و بزرگ کردن و سریع بچه دار شدن

   کلا یاد گرفتم رها کردن و خیلی هیجان نداشتن برای امور خیلی عالی

   فردی میشناسم شادی و اندوهش خیلبببببییی زیاده برای هر موضوعی و در اکثر مراحل زندگیش شکست عجیبی میخوره

   حتی وقتی دیگران میگن وای چه لاغر شدی خوشحال میشم ولی خیلی ذوق زده نمیشم

   مهم ترین چیز حس رضایت و ارامش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/04/08 22:35
   مدت عضویت: 1465 روز
   امتیاز کاربر: 4926 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 228 کلمه

   اینجا شمال ایران است هوا واقعا عالی است اکنون که این نوشته ها را مینویسم شب است باد ارام از لابه لای کاج های لاوسون میگزرد و عطری اعجاب انگیز به همراه دارد گویی در هاونگ علف میکوبند خنکی هوا تن را وادار به انداختن روانداز میکند تیر ماهست و پنجره ها باز هر چه قدر هوا سرد شود تا صبخ کسی پنجره ها را نمیندد و زمستان هر چه قدر هم گرم باشد همسرم نمیگزارد پنجره را باز کنیم ایا اینها نیز به باورمان بستگی دارد چه طور بعضی مرتب در حال پوشاندن خود و بعضی زیر کولر به خواب میرند

   شمالیها نان زیاد میگیرند بر خلاف تهران و برنج نیز زیاد میخورند سابق یاد دارم میگفتند شمالیها صبحانه کته میخورند ولی اینجا که ما هستیم نان زباد میگیرند اکثرا لاغرند 

   چند وقت پیش به مقدار خوردن توجه کردم و سعی بر کمتر خوردن گزاشتم منی که مرتب با خودم میگفتم غذا چاق نمیکند و به راحتی هم از خوردن دست میکشیدم در هر وعده تنها چند لقمه و خودم گول میزدم و میگفتم این کار ذهنی فلان شگفت انگیز میگفت فقط یک لیوام دوغ برای نهار خورد چون گرمش بود 

   چون میخواستم هر چه سریعتر شلوارم اندازه شود

   در دام عجله افتاده بودم بی انکه بدانم و ادامه پیدا کرد اتفاقا شلوارم هم خیلی بهتر از قبل شد

   اما یک دفعه نمیدونم چی شد همه چی برگشت و نتونستم ادتمه بدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Shahrbanou
    1401/04/10 23:56
    مدت عضویت: 1172 روز
    امتیاز کاربر: 21746 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 186 کلمه

    سلام  دوست عزیز منیره ،  

    حقیقت اینه  خیلی از ماهایی که اضافه وزن داریم  واقعا  دلمون می خواد انرژی کمی به بدن برسونیم  زود سیر بشیم  و مثل بچه ها کم بخوریم  و به خوردن فکر نکنیم …من هم یک‌مدت  داشتم آگاهانه در اینکار دخالت می کردم و به مقدار توجه داشتم  و با ترفندهابی  سعی داشتم کمتر بخورم    انصافا  لاغرتر به نظر می اومدم   

    ولی وقتی  فایل  اول هفته چهارم رو چندین بار گوش کردم و استاد با لحنی محکم و قاطع   می گفت کاری به مقدار غذاتون نداشته باشید این از تله های متفی بافه ….دیگه دست از دخالت برداشتم‌  هر وقت گرسنه امه و‌میلم‌می کشه  هر چی باشه به اندازه  ای که  سیر بشم و فرمانش از درونم بیاد می خورم باید غذا خوردنم به شکلی کاملا عادی باشه  چون لاغرها همه همینطورن  واسه کمتر  یا بیشتر خوردن  دخالت نمی کنن  برا همین گاهی خیلی کم می خورن گاهی بیشتر  ….چون نیاز بدن به انرژی  در موقعیتهای مختلف فرق می کنه ما با دخالت در این  مسئله ،  ناخودآگاه  به چاقی توجه  می کنیم …و این یک‌مانع هست برای لاغر شدن 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Shahrbanou
   1401/04/07 23:05
   مدت عضویت: 1172 روز
   امتیاز کاربر: 21746 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 210 کلمه

   سلام  استاد  وقت بخیر ، 

   ممنون از یک دیدگاه عالی آموزشی دیگه  از مباحث لاغری ذهنی .

   من‌پاراگراف آخر  رو اینجور برای خودم تعریف کردم :

   یک بار برای همیشه تصمیم می گیرم  از سریع ترین روش لاغری که قطعا روش لاغری با ذهن است برای اصلاح نگرش ها و فرمول های اشتباه ذهنم اقدام کنم تا در کوتاه ترین زمان ممکن:

   • اول، آرامش و احساس خوب نسبت به خودم را تجربه کنم ▪︎
   •  
   • دوم، به صلح و دوستی با مواد غذایی دست پیدا کنم ▪︎
   •  
   • سوم، احساس آزادی و رهایی از هرگونه محدودیت را تجربه کنم  ▪︎
   •  
   • چهارم، به توانایی ها و ارزش های وجودی خود پی ببرم ▪︎
   •  
   • پنجم، به شکل ناخودآگاه تغییر اشتها و حرص و ولع برای خوردن مواد غذایی را تجربه کنم ▪︎
   •  
   • ششم، برای اولین بار لاغر شدن بدون ایجاد هرگونه مشکل جسمی را تجربه کنم ▪︎
   •  
   • هفتم، ترس و نگرانی از چاق تر شدن را رها کرده و به قدرت لاغر شدن جسم خود ایمان پیدا کنم ▪︎
   •  
   • هشتم، با قدرت ذهن و چگونگی استفاده از آن در تمام جنبه های زندگی آشنایی پیدا کنم ▪︎
   •  

   و این لیست می تونه تا بی نهایت ادامه پیدا کنه چون آموزش های لاغری با ذهن بر تمام جنبه های زندگی و ابعاد وجودی من تاثیرگذاشته و نتایج متنوع و لذت بخشی را برایم به ارمغان می آورد▪︎ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1401/04/07 19:00
   مدت عضویت: 1306 روز
   امتیاز کاربر: 8304 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 713 کلمه

   با سلام خدمت متناسبین تناسب فکری و درود بر استاد بزرگ و گرامی 

   روش سریع لاغری 

   سالها یعنی از وقتی یادمه از موقعی که راهنمایی بودم  همش دنبال روشی بودم که بتونم در عرض یک هفته یا دو هفته یه سه هفته و هر جه زمان کمتر بود بیش‌تر به اون راه حل می چسبیدیم و روش زوم می‌شدیم ببینم آقا این برنامه چه جوری که در یک هفته بتونیم مثلا ۴یا ۵کیلو وزن کم کنیم و هر جه زمان کمتر بود بیشتر برامون هیجان انگیز بود که بفهمیم این چه نوع رزیمیه 

   خیلی رزیم های سختی بود مثلا نون و برنج نبود سرخ کردنی نبود خیلی کم باید در طول روز جیز میخوردی

   برامون ترسناک بود

   باید همه جی وزن بشه و نمیتونستم اون تصمیم سخت رو بگیرم که بتونم در محرومیت قرار بگیرم

   ولی همش دنبال یه برنامه ای بودم که بتونم هر جه زودتر از شر این چربی ها خلاص بشم و هر موقع مجلس عروسی یا عقد چیزی نزدیک بود بیشتر غصه می‌خوردم ‌که نمیتونم لباس مورد علاقه ام بپوشم اعتماد به نفسم که صفر 

   نمیتونستم تو جمع ها حاضر بشم 

   و همیشه دوست داشتم سریع اقدام کنم و سریع هم لاغر بشم و هر بار که تلاش میکردم یه مقدار از وزنم کم میشد به سرعت اون وزن بعد از رهایی برگشت می‌خورد 

   وقتی  میخاهی رژیم بگیری مثل این میمونه که با پای پیاده بخواهی بری از یک شهر به شهر دیگه  اونم (تو گرما یا سرما تو جاده خاکی ) چقدر برات سخت میگذره 

   ولی هنگام برگشت وزن هم مانند مترو میمونه که چقدر راحت و آسون اون راهی که رفتی برت میگردونه

   با پای پیاده بری و با مترو برت گردونه دقیقا اینجور می مونه برات رزیم گرفتن اینقدر زجر آور و برگشت اینقدر راحت و آسون 

   و هیچ وقت نتونستم به اون وزن برسیم جالب اینجاست با اینکه همیشه شکست می‌خوردیم باز هم به فکر لاغری آسون بودیم 

   لاغری آسان جز از طریق ذهن امکان پذیر نیس 

   فقط و فقط از طریق ذهن میشه به اون ایده آلی که میخاهیم دست پیدا کنیم لاغری با ذهن خیلی راحته با کیفیته 

   بابا نه میخاد به خودت سختی بدی بری جایی نه میخاد عرق بریزی نه میخاد زمان زیادی تو اشپزخونه باشی که بخواهی برای خودت غذاهای رژیمی درست کنی نه میخاد محروم باشی 

   همش روزی یک ساعت نهایتش دو ساعت وقت بزاریم و با شادی و استمرار داشتن فایل ها رو گوش بدیم 

   من روزهای اول  منظورم( این یک ماه قبل هستش )که رها کرده بودم برام یه خورده سخت بود یعنی تمایل نداشتم استمرار نداشتم بخوام گوش بدم یا بنویسم وقتی واردش بشی حالت خیلی خوب میشه حست بهتر میشه و از همه مهمتر برای من مثل یه داروی  میمونه از آب و غذا می افتم و دیگه دلم هیچی نمیخاد از درون این حالت  و بهم دست میده 

   قبلا خودم تصمیم میگرفتم که اینو نخورم اونو نخورم ولی با تصمیم خودت نمیتونی لاغر کنی 

   باید موافقت ذهن ناخودآگاه رو جلب کنی که بتونی لاغر کنی باید با ذهنت دوست باشی و آروم آروم و گرم به گرم وزن کم کنی و به ایده آل برسی 

   شاید زمان زیادی ببره و مثل روش های دیگه نیس که سریع لاِغر کنی و سریع برگشت بخوره و کیفیت هم نداره روش های  که وجود داره در این روش‌ها  همش حالت بده عالم و آدم میدونن که تو چه کار داری میکنی و به همه اعلام کردی که رزیم دارم استرس داری که کی لاغر میکنی که بهشون بفهمونی که تونستم و تو محرومیت هستی 

    از گرسنگی خوابت نمیبره عصبی میشی ریزش مو میگیری لاغر شدنش هم یه جوریه انگار آدم مریضی انگار آب بدنت میکشن بد ریخت میشی 

   ولی در این روش لاغری تضمینی ثابت و موندگار هستش رفتارت قشنگ و درست میشه با کیفیت هستش من در جند تا دوره شرکت کردم همشون عالی بودند

    بودن در این دوره ها آرامش و احساس شادی برات به ارمغان میاره و لاغری موندگار و با کیفیت که از درون شاد و خوشحالی و در همه ی جنبه های زندگیت تغییر ایجاد میشه

    در این فضای فکری که باشی

   دوستان عزیزم تلاش بی فایده برای روش‌های دیگه نکنین سالهاس تلاش کردیم به کجا رسیدیم به اینجایی رسیدیم که الان هستیم ما تا هر جا پیش بریم باید آخرش به همینجا برگردیم چون یه موقعی برمیگردیم و میگم ای کاش به دنبال اون روش‌ها نرفته بودیم و باور کرده بودیم که تنها  فقط و فقط از این دوره ها میشه متناسب شد و متناسب موند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/04/06 00:22
   مدت عضویت: 1465 روز
   امتیاز کاربر: 4926 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 6 کلمه

   استاد چه قدر لاغر تر شدین 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار الهام خضرلو
    1401/04/07 21:15
    مدت عضویت: 1491 روز
    امتیاز کاربر: 14678 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    اره واقعا منم یادم رفت بگم استاد بازم لاغر تر شدین مبارک باشه لاغری با ذهن یعنی استاد روشن وتمام

    استاد ایمیل سایت فکر کنم مشکل داره برای من نمیاد از سایت 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار Shahrbanou
    1401/04/07 22:47
    مدت عضویت: 1172 روز
    امتیاز کاربر: 21746 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 49 کلمه

    سلام  منیره  خوبی شما ،،،من هم همین نظرو دارم  ، استاد لاغریشون از صورتش کاملا پیداست …  از وقتی در دوره تکرار شرکت کردن خیلی لاغر شدن …..  استاد به ما ثابت کردن که  اگر می خواید موفق بشید بمونید و ادامه بدید ….

    استاد خدا حافظ و نگهدارتون باشه 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار Shahrbanou
    1401/04/07 23:09
    مدت عضویت: 1172 روز
    امتیاز کاربر: 21746 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 210 کلمه

    سلام  استاد  وقت بخیر ، 

    ممنون از یک دیدگاه عالی آموزشی دیگه  از مباحث لاغری ذهنی .

    من‌پاراگراف آخر  رو اینجور برای خودم تعریف کردم :

    یک بار برای همیشه تصمیم می گیرم  از سریع ترین روش لاغری که قطعا روش لاغری با ذهن است برای اصلاح نگرش ها و فرمول های اشتباه ذهنم اقدام کنم تا در کوتاه ترین زمان ممکن:

    • اول، آرامش و احساس خوب نسبت به خودم را تجربه کنم ▪︎
    •  
    • دوم، به صلح و دوستی با مواد غذایی دست پیدا کنم ▪︎
    •  
    • سوم، احساس آزادی و رهایی از هرگونه محدودیت را تجربه کنم  ▪︎
    •  
    • چهارم، به توانایی ها و ارزش های وجودی خود پی ببرم ▪︎
    •  
    • پنجم، به شکل ناخودآگاه تغییر اشتها و حرص و ولع برای خوردن مواد غذایی را تجربه کنم ▪︎
    •  
    • ششم، برای اولین بار لاغر شدن بدون ایجاد هرگونه مشکل جسمی را تجربه کنم ▪︎
    •  
    • هفتم، ترس و نگرانی از چاق تر شدن را رها کرده و به قدرت لاغر شدن جسم خود ایمان پیدا کنم ▪︎
    •  
    • هشتم، با قدرت ذهن و چگونگی استفاده از آن در تمام جنبه های زندگی آشنایی پیدا کنم ▪︎
    •  

    و این لیست می تونه تا بی نهایت ادامه پیدا کنه چون آموزش های لاغری با ذهن بر تمام جنبه های زندگی و ابعاد وجودی من تاثیرگذاشته و نتایج متنوع و لذت بخشی را برایم به ارمغان می آورد▪︎ 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/04/06 00:21
   مدت عضویت: 1465 روز
   امتیاز کاربر: 4926 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 122 کلمه

   سلام استاد

   جانا سخن از زبان ما میگویی

   تثبیت وای استاد مرحله تثبیت رویای دست نیافتنی 

   فکر نکنم هیچ کس تا اون مرحله رفته باشه 

   الان فکر میکنم تثبیت فقط یک من دراواردنی که کارشناسهای تغذیه گفتن

   یکی از پسرهای فامیلمون همیشه خوش تیپ بود حتی بعد ازدواج و همسرش لیسانسه تغذیه بود و بعد ازدواج تحت اموزشهای اون چند کیلویی لاغر کرد و خیلی هم پز میداد تا اینکه یک بار دیدمش واقعا چاق شده بود

   استاد من چه قدر خوشبختم که خیلی سریع شروع کردم

   ولی هنوز پاشنه اشیل چاقیم پیدا نکردم

   با تمام دستاوردام از دوره در کنترل ولع کاهش سایز سلامتی و حتی مالی ارامش اعصاب ولی هنوز چربیها با من هستن البته من واقعا استمرار هم دارم و بارها دوره را تکرار کردم و میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1401/04/05 12:03
   مدت عضویت: 1491 روز
   امتیاز کاربر: 14678 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 291 کلمه

   سلام استاد عزیزم 

   چقدر این فایل عالی بود. ادم دوباره عاشق لاغری با ذهن میشه ودوباره هیجان زده  ووامیدوار تر میشه وبه لاغری با ذهن با ایمان بیشتر ادامه میده بازم باید گوش بدم  لاغری با ذهن یکروش ماندگار ودائمی وزیبا وپراز شادی وعشق وامید وحال خوب هست  وباید قدر دونست  راهی که تو رو با کیفیت لاغر میکنه درب وداغونت نمیکنه  ارامش میده گرسنگی نمیکشی از ریخت وقیافه نمیفتی قبل لاغری به چیزهای باارزش دیگه میرسی روابطتت عالی میشه با یه تیر چند تا نشون میزنی همه جنبه های زندگیت تغییر میکنه عجله نکنی لاغری هم میاد هیچ کاری به قول دوستی بی نتیجه نیست نتیجه ها پشت سر هم میاد طبیعی میاد خودتم نمیفهمی چطور شد شخصتیت عوض میشه آدم دیگه میشی  اصلا یادت نمیاد یا نمیفهمی چطور این همه تغییر کردی یادت نمیادفکر میکنی دیگه آزاد شدی از زندان  غم وغصه طبیعی زندگی میکنی لذت میبری عشق میکنی همه چی روبه راه میشه ترسهات میرن دیگه دوس نداری برای لاغری کار دیگه بکنی دوست نداری بری ورزش دیگه میچسبی به دوره به استاد به سایت چون دیگه ذهنت لاغری باذهن رو باور کرده دیگه ارومی ادامه میدی زندگی میکنی حالت بد میشه ولی ادامه میدی تسلیم نمیشی پامیشی با عشق دنبال میکنی چه چیزی ازین با کیفیت تر

   اول روحت رو ذهنت رو هماهنگ میکنه  بعد میره سراغ جسمت متخصص لاغری میشی اول روح وذهنت رو جلا میده بعد نوبت تراشکاری جسمت میشه تو که جسمت تغییر نکرده بدون ذهنت کار داره روحت کار داره هنوز اماده نیس ادامه بده  نوبت به جسم تو هم میرسه 

   عزیزم زندگی کن  لاغری رو هم زندکی کن لاغری خودش میاد نگران نباش از زندگیت لذت ببر از غذایی که میخوری لذت ببر خودت رو به خدا بسپار وعشق کن 

   فقط عشق هست که میماند  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1401/04/05 04:53
   مدت عضویت: 967 روز
   امتیاز کاربر: 1587 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 46 کلمه

   به نام خدا 

   سلام استاد من امشب تا اذان صبح بیدار بودم و یک متن کامل و زیبا واسه این قسمت نوشتم گفتم بزار برم نمازمو بخونم بعد بیام ارسالش کنم ولی متاسفانه وقتیکه اومدم ارسال کنم متنم پرید و همه ی خستگی تو تنم موند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 79 کلمه

    سلام و درود
    مواردی باعث از بین رفتن دیدگاه می شه که باید دقت کنید
    ۱- خاموش و روشن کردن اینترنت
    در این صورت آی پی اتصال شما به سایت تغییر می کنه و نوشته قبلی پاک میشه
    ۲- روشن و خاموش کردن وی پی ان
    این کار هم باعث تغییر آی پی اتصال می شه و دیدگاه پاک میشه
    بنابراین وقتی دیدگاه می نویسی حتما ارسال کنید چون ممکنه بعد از چند دقیقه به دلیل روشن و خاموش شدن اینترنت نوشته شما پاک بشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار fatmhadly85@gmail.com
     1401/04/08 13:18
     مدت عضویت: 967 روز
     امتیاز کاربر: 1587 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 48 کلمه

     سلام استاد ممنون از راهنمایی تون درسته حق با شماست اگه همون لحظه ارسال کرده بودم دیگه این اتفاق نمی‌افتاد از این به بعد همین کار رو انجام میدم بازم ممنون که هر وقت من یا دوستانم به مشکلی بر خورد می‌کنیم با راهنمایی هاتون کمک مون میکنید🙏🙏🙏🌹

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار Shahrbanou
    1401/04/07 23:47
    مدت عضویت: 1172 روز
    امتیاز کاربر: 21746 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 241 کلمه

    سلام   ،   آخ که‌چقدر سخته این  پریدن دیدگاه   اونم وقتی که‌چند هزار کلمه نوشته باشی  …. من بارها به این‌چالش خوردم  حتی گریه ام گرفت ،عصبی و ناراحت شدم  گوشیمو خاموش کردم رفتم خوابیدم تا بلکه با خوابیدن آرامش بهم برگرده  …همیشه هم این اتفاقات  شبها برام‌می افتاد  …بلافاصله هم به یاد مقصر اصلی ماجرا یعنی  شیطان منفی باف می افتادم  همون که بدون خواب و خوراک  کنار دست ما مترصد فرصته که لگد بزنه  حالمونو بد کنه و مارو از ادامه مسیر دلسرد کنه  ،نسبت بهش خشمگین میشم اینجور مواقع  ،مخصوصا که احساس می کنم کنار ایستاده و داره بهم‌می خنده ،،،،از اینکه موفق شده حالمو خراب کنه ،،، اما همیشه هر وقت اتفاقات اینجوری برام می افته  میگم  تو که میگی من برای رسیدن به تناسب اندام همه سختی ها و مشکلات مسیر را با اشتیاق می پذیرم  پس حالا  آرام بگیر و با صبر و متانت  برگرد به رفع اشکال …خوشبختانه با تجربیاتی که  با راهنمایی های استاد به دست آوردم خیلی وقته دیگه این اتفاق نیفتاده …. و علاقه من برای نوشتن در سایت  اصلا کم نشده که بیشتر هم شده …..این توصیه استاد آویزه گوشمه که اگر می خواید با ذهنتون لاغر بشید  چاره اش فقط نوشتنه  ….یاد بگیر  و بنویس  ،  بخون و بنویس ، گوش بده و بنویس ،  خلاصه بنویس و بنویس    خداوند در قرآن کریم می فرماید  ن والقلم ومایستطرون .

    با آرزوی موفقیت برای خودم و همه دوستان،

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/04/04 19:55
   مدت عضویت: 1432 روز
   امتیاز کاربر: 16901 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,310 کلمه

   سلام و درود بر  استاد گرامی و تمام اهالی سایت تناسب فکری 

   بازم من یه فایل جدید دیدم و سریع اومدم که درمورد اون با عشق  و ذوق بنویسم این کار جز لذتهای من هست طوری که همین الان همسرم گفت بیا با هم  بریم فلان جا من گفتم نه فعلا کار دارم شب اگر خواستی  با هم بریم  در این حد از نوشتن در سایت لذت میبرم و مطمعنم این ذوق و شوق و انگیزه و استمرار من بی‌پاسخ نمیمونه و  من نتایج بزرگتر و ارزنده تر از الآنم میگیریم .

   منم در گذشته که بعد ازازدواجم چاق شدم همیشه به‌دنبال  سریع لاغر شدن بودم و دو  بار  از تلاشهای من برای لاغری به خاطر عروسی خواهر و برادرم بود که بسیار انگیزه داشتم یعنی من سال ۸۶ یادم میاد دقیقا بلافاصله بعد از زایمان اولم که بسیار هم چاق شده بود در حد ۹۵ کیلویی شده بودم میخواستم سریع لاغر بشم که برم لباس بخرم  و خوش‌پوش و شیک باشم در مجلس برای همین عجله داشتم و انصافا هم با تلاش و محدودیت و پشتکاری که داشتم خوب لاغر شدم تا ۶۷کیلویی لاغر شدم و بار دوم هم سال ۹۰ یا ۹۱ بود که عروسی خواهر بودم بازم با همون  انگیزه ی زیاد من کلی تلاش کر دم و تونستم خوب لاغر بشم و باز در اون موقع  برای عروسی خواهرم من  زیر هفتاد بودم فکر کنم ۶۵ کیلویی شدم و بسیار هم از تناسبم  لذت می‌بردم  من همیشه در دوران چاقی خودم  همینطور بودم به محض رژیم گرفتن و ورزش کردن  خوب لاغر میشدم اما هیچوقت نتایج من  ماندگار نبود و  در کل من قبل از اشنایی با این مسیر  همیشه به دنبال زود لاغر شدن بودم و فکر میکردم  هر راهی سریعتر باشه کارش درست تر هست برای همین بار آخر بعد از بارداری دومم تصمیم گرفتم برم پیش کارشناس تغذیه تا من سریعتر  لاغر بشم و  یادم میاد خیلی هم عالی من لاغر شدم و من وزنی رو تجربه کردم که بعد از دوران ازدواجم این وزن و هرگز  نداشتم و اون کارشناس با همت خودم که بارها مورد تشویق ایشون قرار گرفتم  من  رو به وزن ۵۹ کیلو رسوند اما چه فایده که ماندگار نبود و همین قضیه خیلی من رو اذیت میکرد که چرا نتایج من ماندگار نیستن ،??? و من تا کی باید در رژیم باشم ؟؟؟  اما از زمانی که وارد  این راه شدم با آموزشها متوجه شدم نباید به دنبال لاغری سریع باشم و همون موقع که متوجه شدم پذیرفتم و دیگه  اصلا به دنبال عجله نبودم  چون حال خوب و آرامش داشتم خبلی  نگران نتیجه نبودم انگار مطمعن بودم که به دستش میارم و خیلی با حال خوب و با اطمینان راهم رو ادامه میدادم و انصافا زود هم کلی نتیجه گرفتم اما در لاغری با رژیم از همون اول من به دنبال کاهش،وزنهای زیاد در هر ماه بودم و اگر اون اتفاق  در ماه نمی‌افتاد ناراحت میشدم و همش محدود.یتم رو  بیشتر میکردم و اما  حرص و ولعم هم بیشتر میشد و من با زجر بیشتری به دنبال وزن کم کردن بیشتری بودم برعکس راه لاغری با ذهن   که من از همون اول رفتارهای تغییر کرده بود و بدون اینکه سختی بکشم  من رفتارهام درست تر شده بود ترسم کمتر شده بود و حالم بهتر شده بود و …. و به مرور جسم من هم تغییر کرد .

   و من کیفیت لاغری با این روش  رو در هیچ روش لاغری ندیدم تمام تغییرات از درون من آغاز  شد و من به مرور با این روش شاداب تر و پر انرژی تر و سالم تر و متناسب تر شدم .

   من خیلی‌ از اطرافیانم رو میبینم که  همزمان با من که وارد سایت شدم اونها  وارد رژیم های خاص شدن و خیلی زودتر از من لاغر شدن و اما حالا بعد از چند سال اونها برگشت وزن داشتن و یا  همچنان محدودیت شدید دارن که حالشون خوب نیست اما من  دیر تر از اونا لاغر شدم اما همچنان دارمش و با حال خوب دارمش و تازه جمع و جورتر شدم .و از تمام اون افراد  اطرافم که در رژیم سخت بودن تا به اینجای راه و مطمعنم تا ابد من موفق‌تر و خوش اندام تر و سلامت تر و….هستم .

   من برای این راه هزینه های زیادی کردم از لحاظ وقت و تمرکز خیلی هزینه دادم از لحاظ. پول هم تا حدودی هزینه کردم و من نتایج ارزنده ای گرفتم  مثلا همین چند شب پیش من مهمان داشتم و سفره بسیار زیبا و رنگی هم داشتم اما انگار در اون تایم به من هیچ چیز نمیخورد و نتونستم غذایی بخورم فقط دو قاشق برنج  با دو قاشق خورشت خوردم و دیگه دلم نخواست و من  پا شدم در حالی که متناسب همون جمع که من عاشق اندام زیبای ایشون هستم  اینقدر در خوردن  زیاده روی کرده بود که حالش تا آخر شب  بد بود  و به دنبال یه چیز ترش میگشت که شاید بهتر بشه اما تا اخر شب هم بهتر نشد و بسیار سنگین وبد خال بود اما من سبک و رها بودم و پر از حال خوب به دنبال لذت بردن از اطرافیانم و هم صحبتی با اونها بودم و وقتی میدیم اون شخص  لاغر چقدراذیت هست به خودم بالیدم  و گفتم یه متناسب با رفتار درست واقعا یه چیز دیگه هست و من عاشق این دو ویژگی  با هم هستم و اخر شب که اونها رفتن اگر در گذشته بود باید همون نصف شب  کلی غذا ا می‌کشیدم و میگفتم باید بخورم من که چیزی نخوردم و کلی پرخوری میکردم و تلافی خستگی مهمانی رو با خوردن خالی میکردم  اما این دفعه راحت تا مهمانها بودن آخر شب ما بقی غذاها رو داخل یخچال گذاشتم و گفتم  هیچ غذایی نمی‌خوام فقط دوست دارم دیگه برم  بخوابم تا خستگیم در بیاد  و من تا فردا موقع ناهار  از غذاها میخورم و خیلی راحت بدون اینکه حتی من یه چیزی مثل  سالاد بخورم ما بقی اونها رو برداشتم و این حد از تغییرات در هر زمان و مکانی  برای من  واقعا واقعا از ته دلم میگم  ارزشمند هست حتی اگر هنوز چاقی رو در برخی از اندام هام داشته باشم مهم نیست با اطمینان میگم من هر روز لاغر تر از روز دیگه میشم  چون رفتارم روز به روز داره درست تر میشه و این  از کیفیت این راه هست که من بدون سختی وزجر دارم لاغر میشم با حال خوب دارم لاغر تر میشم و به قول استاد وقتی من رابطم با مواد غذایی اینقدر تغییر می‌کنه و دیگه وابسته ی اونها نیستم قطعا  اعتماد به نفس لازم رو پیدا میکنم و روابطم با اطرافیان هم بهتر میشه و دیگه وابستگی شدید به  هیچ‌کس هم  ندارم و این ازکیفیت  این راه لاغری هست که نه تنها من رو لاغر می‌کنه بلکه اعتماد به نفس لازم و روابط عالی با اطرافیان هم به من میده و تازه از این همه توانایی که  من  از درست رفتار کردن با مواد غذایی پیدا کردم  احساس   قدرتمندی و خود باوری هم پیدا کردم که من میتونم  خالق باشم و زندگی خودم رو خلق کنم  یعنی من هر انچه رو که دوست دارم میتونم خلق کنم چون جسم من گویای همین حرف هست   و من دیگه خلق لاغری برام رویا نیست چون  می‌دونم اون خیلی راحت وارد زندگی من میشه و لاغری ایده الم رو خیلی راحت به دست میارم من به دنبال خلق بقیه ی خواسته هام هستم ..

   من میبینم که اطرافیانم. در رژیم سنگین و همیشگی هستن حالشون خوب نیست سلامتی جسمی ندارن در زجر و ناراحتی هستن که من در گذشته بارها این روش و روزهای  وحشتناک رو تجربه میکردم و می‌دونم اونها چه حس و حالی دارن   برای همین دوست ندارم حتی  برای یک لحظه به اون دوران وحشتناک رژیم برگردم و اون روزهای وحشتناک رو دوباره تجربه کنم من عاشق لاغری با این سبک هستم چون سریعترین راه و آسانترین راه لاغری هست و با کیفیت ترین راه دنیا هست و آزادترین  راه دنیا برای لاغری هست که خیلی برای من که سالها در محدودیت. بودم ارزشمند هست 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم