0

زبان چاقی ذهن

زبان چاقی ذهن
اندازه متن

زبان گفتاری مجموعه کلماتی است که از کنار هم قرار دادن آنها می توانیم با دیگران ارتباط برقرار کنیم.

زبان چاقی ذهن نیز مجموعه از افکار و اعمالی است که از طریق آن بین ذهن و جسم از طریق عملکرد ارتباط برقرار می کنیم.

زبان چاقی ذهن چیست؟

زبان چاقی ذهن به مجموعه ای از افکار، باورها و اصطلاحاتی گفته می شود که به طور ناخودآگاه بر رابطه ما با غذا و بدنمان تأثیر می گذارد.

همانگونه که زبان گفتاری عبارت (سلام کردن) در زبان های مختلف برای یک منظور اما به شکل های گوناگون بیان می شود، در زبان چاقی ذهن نیز به عنوان مثال فکر یا نگرش غذا خوردن باعث چاقی می شود به هنگام مواجه شدن با غذا در ذهن افراد چاق در سراسر جهان به شکل های گوناگون مرور می شود.

زبان چاقی ذهن

این زبان در اکثر مواقع به شکل گفتگوی ذهنی و گفتار منفی درباره چاق شدن مورد استفاده قرار می گیرد. به کارگیری زبان چاقی ذهن به شکل منفی می تواند منجر به حفظ یا افزایش اضافه وزن فرد شود.

همانطور که هر زبان گفتاری شامل عبارت های گوناگون است و می توان بی نهایت جمله با استفاده از کلمات و اصطلاحات ایجاد کرد، زبان چاقی ذهن نیز شامل بی نهایت نگرش، عقیده و افکار است که با توجه به شرایط محیطی و شخصیتی افراد چاق تغییر می کند.

نکته جالب اینکه همانطور که در هر زبانی به کار بردن عبارت ها جهت اشاره به موضوعی است که به شکل واضح در خود جمله به آن اشاره نمی شود در زبان چاقی نیز عبارت های زیادی به کار برده می شود که بیانگر عقیده و نگرش فرد درباره موضوع دیگری می باشد.

برخی از عبارت های زبان چاقی ذهن که در واقع به موضوعی بنیادی اشاره می کنند عبارتند از:

 • این غذا خیلی کالری داره، نباید بخورمش. (تمرکز بر کالری و انتظار چاقی)
 • این چیپس خیلی چربیه، باید از خوردنش پرهیز کنم. (تمرکز بر کالری و انتظار چاقی)
 • این غذا خوب و مفید است اما این غذا بد است. (تمرکز بر چاق کننده بودن غذاها)
 • من فقط آخر هفته ها آزادانه غذا می خورم. (قانون گذاری درباره غذا خوردن)
 • غذا خوردن بعد از فلان ساعت ممنوعه (‌قانون گذاری درباره غذا خوردن)
 • من انسان بی اراده ای هستم و باز هم نتونستم رژیمم رو ادامه بدم. (خود سرزنشی و تقویت انتظار چاقی)
 • چقدر شکم یا پهلوهای من چاق شده! چقدر شکمم بزرگ به نظر می رسه! چقدر بازوهام چاق شده! (تمرکز بر نقص ها و تقویت انتظار چاقی)

تاثیر زبان چاقی ذهن:

زبان چاقی ذهن به شکل های مختلفی باعث تقویت و گسترش چاقی در ذهن و جسم می شوند و در نتیجه فرد به شکل تکاملی دچار اضافه وزن بیشتر می شود.

برخی از تاثیرات زبان چاقی ذهن بر افزایش اضافه وزن به شرح زیر است:

 • ایجاد احساس گناه و شرم: زبان چاقی ذهن می‌تواند باعث شود که در مورد انتخاب‌های غذایی خود احساس گناه و شرم کنید، که می‌تواند منجر به پرخوری عصبی یا اجتناب از غذا خوردن با آرامش شود.
 • ایجاد چرخه معیوب: زبان چاقی ذهن می‌تواند منجر به یک چرخه معیوب شود که در آن محدودیت‌های غذایی منجر به ولع شدید و پرخوری می‌شود برای مدت بعد از رژیم یا محدودیت های غذایی می شود.
 • کاهش عزت نفس: تمرکز بر نقص‌ها و صحبت منفی با خود می‌تواند عزت نفس شما را از بین ببرد و تمایل شما به منزوی شدن و دوری از اجتماع را افزایش دهد.
 • ایجاد استرس: زبان چاقی ذهن می‌تواند استرس را افزایش دهد، که هورمون کورتیزول را آزاد می‌کند و می‌تواند منجر تمایل فرد به پرخوری برای کنترل یا کاهش استرس را به همراه دارد و در بلند مدت منجر به افزایش وزن می شود.

فراموشی یا یادگیری

انسان های زیادی در سراسر جهان سال هاست از روش های مختلف برای رهایی از چاقی اقدام می کنند اما هرگز به نتیجه دلخواه و مطلوب نمی رسند.

مساله اصلی کاهش وزن از طریق هر روشی نیست بلکه موضوع مهم این است که مقدار کاهش یافته دوباره بازگشت نداشته باشد.

در استفاده از هر روشی برای لاغری شما به اندازه ای که بتوانید خود را ملزم به رعایت دستورالعمل های لاغری کنید حتما نتایج عالی کسب خواهید کرد و مقادیر زیادی از اضافه وزن خود را کاهش خواهید داد. اما نکته اصلی و مهم این است که نگهداری کاهش وزن بسیار مهمتر و ضروری تر از کاهش وزن است.

همه افراد چاق در جهان بارها موفق به کاهش وزن های چشمگیر و فوق العاده شده اند اما همه آنها دوباره آن شرایط رؤیایی را از دست داده و مثل قبل چاق شده اند.

دوباره چاق شدن به دلیل بی اراده بودن یا ناتوانی جسم افراد در حفظ لاغری نیست بلکه به این دلیل است که با استفاده از روش های لاغری شما زبان لاغری را به ذهن خود آموزش نداده اید و فقط تلاش کرده اید از طریق محدودیت غذایی و شاید افزایش فعالیت جسمانی جسم خود را تحت فشار قرار داده که در نهایت منجر به کاهش وزن خواهد شد.

از آنجا که زبان چاقی ذهن منجر به چاقی جسم می شود بنابراین مهم نیست چند مرتبه و هر بار به چه مقدار کاهش وزن را در جسم خود ایجاد کنید، چون زبان چاقی ذهن دوباره وضعیت جسمانی شما را به حالت هماهنگ با خود در می آورد.

از آنجا که هرچقدر تلاش کنید نمی توانید آنچه وارد ذهن تان شده است را فراموش کنید بنابراین هرگز و با استفاده از هیچ روشی نمی توانید زبان چاقی ذهن را فراموش یا از ذهن خود پاک کنید.

اما خبر خوب اینکه شما همانگونه که می توانید علاوه بر زبان مادری خود چندین زبان دیگر را بیاموزید می توانید در کنار زبان چاقی ذهن، زبان لاغری ذهن را نیز بیاموزید.

از طریق یادگیری زبان لاغری به مرور شما استفاده از زبان چاقی ذهن را کاهش می دهید و به همین سادگی وضعیت جسمی شما بر مبنای زبان جدید که همان زبان لاغری ذهن است تغییر خواهد کرد.

سایت تناسب فکری بعنوان مرجع آموزش زبان لاغری با ارائه دوره های مختلف آموزشی زمینه را برای یادگیری اصولی و گام به گام زبان لاغری ذهن برای علاقمندان به برآورده کردن آرزوی لاغری فراهم کرده است.

زبان لاغری ذهن

شروع یادگیری زبان لاغری ذهن

در اینجا چند نکته برای یادگیری زبان لاغری با هدف استفاده از آن به جای زبان چاقی ذهن آورده شده است:

 • به افکار خود توجه کنید: اولین قدم برای تغییر زبان چاقی ذهن، آگاهی از افکار خود در مورد غذا و بدن تان است. به نحوه صحبت با خود در مورد غذا و نحوه احساس خود در مورد بدنتان توجه کنید.
 • الگوهای منفی را شناسایی و اصلاح کنید: هنگامی که یک الگوی فکری منفی درباره مواد غذایی یا جسم خود را شناسایی کردید، آن را یادداشت کنید. سپس از خود بپرسید که آیا این فکر واقعاً درست است یا خیر. آیا شواهد منطقی برای صحیح بودن این فکر وجود دارد؟
  از طریق پرسش و پاسخ می توانید الگوهای منفی زبان چاقی ذهن را شناسایی و اصلاح کنید. در دوره ورود به سرزمین لاغرها به طور مفصل این تمرین ذهنی آموزش داده شده است.
 • افکار مثبت را جایگزین کنید: افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین کنید. به عنوان مثال، به جای اینکه به خود بگویید “من هرگز نمی توانم وزن کم کنم”، به خود بگویید “من قوی و توانمند هستم و می توانم به اهدافم برسم.”
 • از دوره های آموزشی استفاده کنید: اگر برای تغییر زبان چاقی ذهن خود به تنهایی مشکل دارید، می توانید از دوره های آموزشی لاغری با ذهن که در بخش محصولات سایت قرار داده شده است استفاده کنید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا الگوهای فکری خود را شناسایی کنید و مکانیسم های مقابله ای سالم ایجاد کنید.

تغییر زبان چاقی ذهن زمان و تلاش می برد، اما می تواند تأثیر قابل توجهی بر رابطه شما با غذا و بدنتان داشته باشد. با جایگزینی افکار منفی با افکار مثبت، می توانید در مسیر یک رابطه سالم تر با غذا و دستیابی به اهداف کاهش وزن خود قرار بگیرید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.63 از 24 رای

https://tanasobefekri.net/?p=43289
برچسب ها:
11 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار زهرا
   1403/03/17 10:40
   مدت عضویت: 435 روز
   امتیاز کاربر: 12430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 518 کلمه

   سلام استاد 

   خیلی خوشحالم که هرروز دراین سایت آگاهی بیشتری نسبت به چاقی و موانع لاغری بدست میاورم 

   یاد گرفتیم که زبان چاقی درتمام افراد دنیا مشترک است هرفردی مال هر کشوری باشد زبان چاقی را به زبان کشور خودش یاد گرفته ولی اساس و. پایه ی آنها یکی است و همگی از ذهن انسانها نشات میگیره 

   همه ی افراد چاق در دنیا ترس از خوردن مواد غذایی دارند (قبل از غذا – حین خوردن -بعد از سیر شدن )

   همه افراد برای لاغری شدن روشهای مختلفی را امتحان میکنندو درنهایت فکر میکنند توانایی لازم را ندارند درحالی که روش اشتباه است 

   همه افراد بدون استثناء از فرمانهای چاقی ذهن پیروی میکنند بدون اینکه بدانند این فرمانها را آموزش دیدند

   همه افراد باورها و فرمولهای اشتباه درذهن خود دارند و فکر میکنند این باورها درست است 

   همه افراد باور دارند که لاغر شدن خیلی سخت تر از چاق شدن است 

   همه افراد با اطمینان میگویند که باید ورزش و رژیم داشته باشند تا لاغر شوند 

   همه افراد مقدار و میزان کالری غذاهارا درنظر  میگیرند و همیشه برای خود محدودیت دارند 

   همه افراد قبول دارند با رها کردن روشهای لاغری دوباره به وزن قبلی باز میگردند 

   همه افراد قبول دارند که خودشان را سرزنش میکنند که چرا اراده ندارند 

   خیلی از افراد قبول دارند که ژنتیکی چاق هستند و برای همیشه چاق میمانند و این خیلی درروند چاقی تاثیر دارد 

   ما باید همانطور که زبان چاقی را ازکودکی و با اموزش از جامعه و خانواده یاد گرفتیم با صبر و ححوصله و تمرین زبان لاغری را یاد بگیریم و با تقویت این زبان درذهن فرمولهای زبان چاقی را درذهنمان کمرنگ کنیم چون انها اصلا پاک نمیشوند چون انسان هرمهارتی را ازکودکی درذهنش بماند به راحتی پاک نمیشود . یادم میاد یک فیلمی نشان میداد یک زنی درفرانسه زایمان کرده بوده بود که درحین به هوش امدن شروع کرده بود به زبان مادری صحبت کردن درحالی که خودش متوجه نبود و بعدها متوجه شد که تا سن 5 سالگی درآلمان بوده و این زبان را درذهنش ذخیره بوده است درحالی که اصلا با این زبان صحبت نمیکرده 

   خدای بزرگ مغز انسان را ازیک ابرکامپیوتر بهتر خلق کرده است که هنوز دانشمندان  بعد از این همه سال و مطالعه از بودن این همه رشته ی عصبی که این گونه محاسبات را دقیق انجام میدهد درشگفت هستند شروع یادگیری زبان لاغری احتیاج به زمان – تلاش و صبر دارد  که میتواند روش صحیح غذا خوردن را به ما اموزش دهد ما میتوانیم از روشهای زیر این زبان را یاد بگیریم  

   1- به افکار خود توجه کنید.افکار خود درمورد بدن و غذا

   2-الگوهای منفی را شناسایی و اصلاح کنید ان الگو را یادداشت کنید و با شواهد منطقی از خود سوال کنید این درست یا اشتباه 

   3-افکار مثبت را جایگزین کنید با خود تکرار کنید من قوی و توانمند هستم و می توانم به اهدافم برسم و از افکار منفی پرهیز کنید

   4-از دوره های آموزشی استفاده کنید با اینکار اموزش زبان لاغری را سریعتر و بهتر یاد میگیرید با گوش دادن به فایلها و انجام تمرینات درزندگی روزمره این کار میتواند تاثیر بسیار زیادی برتمام جوانب زندگی ما داشته باشد  در بهتر شدن روابط / شغل / کسب و کار / زندگی / علایق و…. بسیار تاثیر دارد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 27397 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 886 کلمه

   با عرض سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامیم 

   من هم قبلنا بسیار زبان چاقی داشتم استادی بودم برای خودم چطور من کالری تک تک مواد غذایی رو حفظ بودم کالری یک تکه نون سنگک کف دست ۷۵ کالری نون تافتون دو تا کف دست نون لواش سه تا کف دست میشد ۷۵ کالری 

   کالری یک قاشق برنج ۲۵ کالری یه دونه بادام زمینی ۱۰ کالری یه دونه پسته ۸ کالری یه حبه قند ۱۰ خلاصه همه شونو حفظ بودم الانم بخاطر هست ولی خداروشکر اصلا اصلا اصلا نیازم نمیشه 

   منم که بعدا ها همیشه رژیم میگرفتم میدیدم هی باید اینو نخورم اونو نخورم این کم بخورم اونو اصلا نخورم دیدم همیشه تو رژیم باشم راحترم  یا بخوام هی رژیم بگیرم و….

   از این افکار که چیپس چقدر کالری داره با این حساب میخوردم گاهی کلی خودم سرزنش میکردم که چرا خوردی حالا خوردی چی شد خیالت راحت شد حالا که چاقتر شدی بهت میگم 

   خلاصه زبان چاقی به بهترین شکل یاد گرفتم بماند از اینکه جلوی اینه نمی‌رفتم از خودم عکس نمیگرفتم که مبادا ببینم جسم خودم چقدر چاقم اعصابم خورد بشه 

   برای منم همین طور بود زبان چاقی باعث شده بود بشدت از خودم بدم بیاد زبان چاقی باعث شده بود به هیچ عنوان جلوی اینه نرم زبان چاقی باعث شده بود کلی سرزنش بشم از اطرافیانم و کلی هم خودم سرزنش و تحقیر کنم 

   زبان چاقی باعث شده بود که نسبت به همه چیز بی اعتنا بشم زبان چاقی باعث شده بود هر کسی هر حرفی زد گوش کنم بلکه لاغر بشم بماند دمنوش های تلخ و تند و….

   خلاصه زبان چاقی واقعا مشترک حتی بین ایرانیان هر کس یه زبان لاغری داره یکی میگه من حرص میخورم چاق میشم اون یکی میگه آب میخورم چاق میشم اون یکی میگه من خوابم هم چاق میشم و کلی دلایل برای خودشون داشتن البته من قبنا هم مثل اونا بودم که ثابت کنیم تقصیر من نیست نمیدونم چرا چاق میشم 

   امان از وقتیکه یه پزشکی هم میگفت این قرص تو رو چاق میکنه یا تیروئید انسان چاق میکنه حالا کم ناراحتی داشتیم اینا هم بهش اضافه نیشد خوب دکتر قرص داده بود نمیتونستی هم نخوری در نتیجه جسمت چاقتر میشد 

   منم اینو درک کردم که افکار من هستند که جسم منو تشکیل میدن نه میسازن یا در جهت مثبت یا در جهت منفی من هستم وقتی الان دارم به هر دلیلی یه تکا پیتزا میخورم 

   کلی فکر میاد تو ذهنم 

   تو که میدونی پیتزا تو رو چاق میکنه میدونی یه تیکه پیتزا چند کالری داره ۱۲۵ تازه مینی اون نمیتونی نخوری خوردی حالا آیت فکرها روزها تو رو اذیت میکنه خودتو سرزنش میکنی آخه تو که نخوردی خوب کارت بزنن به شکمت اون یه تیکه هم نمی‌خورد نمیمردی که ادامه داشت چند روزی پراکنده اعصابم خورد می‌کرد 

   افکار چاق کننده 

   پیتزا آدم چاق میکنه نون  فست فوت برنج روغن ا

   و….آدم چاق میکنه 

   اینو خوردی خوب چاق تر میشی دیگه مگه نمیدونی نوشابه نباید بخوری 

   سس خوردی ای بابا همش چربی تو چاق میشی 

   غذای سرخ کردنی خوردی چاق میشی 

   مثلا من میگم خانمها باردار بشن چاق میشن خوب از بچگی شنیده بودم بعد هم کلی نمونه دیده بودم تو خیابون در اطرافیان و اقوام در مطب پزشکان و …خوب برام طبیعی بود که خانمها  باردار میشن چاق میشن 

   اما من نمونه هاییم دارم در مطب پزشک دیدم که خانم باردار فقط یکم شکم داره هیچ جای بدنش اضافه نداره  و خودم برای بار اول باردار شدم ۷ کیلو اضافه کردم بچه بدنیا اومد تموم شد محو شد همون چند روز اول 

   پس این ادعا به کل رد میشه چون عکس اونم ثابت شده درستکه خانمها باردار میشن چاق میشن اما خیلی از خانمها هم هستند که باردار میشن شکمشون آنقدر کوچیک انگار باردار نیستن اصلاحا میگن پهلو دارن و هیچ اضافه وزنی ندارن 

   من از شما بینهایت ممنون متشکر و سپاسگزارم بخاطر دوره ورود به سرزمین لاغرها من کلا رفتار غذایم در اون دوره تغییر کرد و هنوز هم ادامه داره من دوست داشتم که کم غذا بخورم الان به حد نیاز بدنم غذا میخورم من دوست داشتم سیر بودم غذا نخورم و دوست داشتم بگم میل ندارم الان راحت میگم بخدا تعارف که ندارم میل ندارم میگن تخمه هم مگه میل داشتن میخواد میگم سیرم به دهنم مزه نمیده 

   و دوره شگفت انگیزی بود من در اون دوره خودم شناختم با خودم آشتی کردم خدای خودم شناختم اعتماد به نفس پیدا گردم الان سیر باشم هیچی نمیخورم و خیلی تغییرات دیگه 

   باور میکنم وقتی من شبیه گذشته شما بودم پس الانم میتونم مثل الان شما باشم درک میکنم 

   منم مثل شما زبان چاقی رو به طریق مختلف طی کردم داشتم و الان هم دارم زبان لاغری رو یاد میگیرم 

   و الان درستکه هنوز تناسب اندام ایدهالم تجربه نکردم ولی به جرائت میگم از روزی که عضو سایت شدم بی نهایت به توان هزار فاصله دارم اصلا قابل مقایسه نیستم با فرزانه ۴ سال سال پیشم 

   درتمام جنبه‌ای زندگی پکیج پشکل بودم هیچ در بیماری هم پکیج بودم اما خداروشکر در بهترین و بالاترین حد خودم در سلامتی هستم خدایا شکرت 

   شاید حرف منو درک نکید الان اما وقتی خودتون دوره رو بگذرونین بعدا استاد در یکی از فایلها در باره یه موضوعی صبحت میکنن تو اشک شوق می‌ریزی میگی خدایا شکرت من این عادت ندارم این کی تغییر کرده پن متوجه اش نشدم الان چند وقتکه که این عادتم تکرار نمیکنم من تجربه کردم زندگیش کردم الان میگم 

   استاد سپاسگزارم استاد سپاسگزارم استاد سپاسگزارم برای کلمه به کلمه‌ای که به من اموزش دادید تا من هم بتونم مثل شما زندگیم دگرگون کنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1403/03/15 12:35
   مدت عضویت: 312 روز
   امتیاز کاربر: 9635 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 710 کلمه

   به نام حاکم احساس❤️

   سلام و عشق به استاد بی همتایم و عاشقان لاغری🌹

   جملهٔ طلایی استادم:وقتی شماشبیه گذشتهٔ من هستید پس میتوانید شبیه الان منم باشید👌💖

   در هر شرایط و موقعیتی که باشیم زبان چاقی یکی است و با تلاش فیزیکی مثل رژیم گرفتن و ورزش کردن و عمل جراحی و دارو مصرف کردن و غیره نمی‌توانیم برنامهٔ چاقی را که خودمان در ذهن مان ذخیره کردیم را کمرنگ وفراموش کنیم چون ذهن ما فیزیکی وقابل لمس نیست بنابراین لازم است با همان روشی که زبان چاقی را یاد گرفتیم زبان لاغری را هم بیاموزیم و چون استاد عزیزم از این طریق نتایج بسیارخوبی گرفتند پس ما هم اگر روش ایشان را دنبال کنیم براحتی متناسب می شویم 🌿💗🌿

   چاقی نیاز و طبیعت وجودما نیست چاقی یک بیماری توهمی است که ما از طریق دیدن و شنیدن و در تماس بودن با افراد چاق یادش گرفتیم و اطلاعات آن را ناآگاهانه وارد ذهن مان کردیم و با توجه به چاقی و تکرار رفتارهای چاق کننده ذهن ما اطلاعات دریافتی در مورد چاقی را تبدیل کرده به تصاویر ذهنی چاق و من احساسم توسط نفرت یا ترس ازچاقی درگیر این افکار تصویری شده و چون هر فکری که احساس مرا درگیر خودش کند روی فرمان‌های مغزیم تاثیر می‌گذارد پس مغز من فرمان‌های چاق کننده صادر می‌کند و به مرورچاقی را در من گسترش می‌دهد بنابراین ما هر چقدر جسم مان را توسط وسایل و شرایط بیرونی لاغرکنیم چون فرمان‌های مغزی ما درجهت چاقی است هیچ تاثیری در متناسب شدن ما ندارد و دیگر اینکه افراد چاق غذا را مهمترین عامل چاقی خود میدانند در صورتی که عمل خوردن نیاز بدن من است اما با فکر چاق غذا خوردن نیاز بدن من نیست و سبب چاقی من می‌شود و باید با همان روشی که چاق شدیم لاغر شویم یعنی از طریق ذهنی و به اندازه ای که آگاهیهای مربوط به لاغری را بپذیریم و نگرشمان را تغییر دهیم ما باورمان تغییرمیکند و تغییر باور سبب تغییررفتار مامیشود و تغییر رفتار سبب تغییر شخصیت میشود و در نهایت جسم ما براحتی متناسب میشود چیزی که من دارم به مرور تجربه اش میکنم و هم برایم عجیبه و هم خیلی برایم لذت‌بخشه که براحتی دارم زبان چاقی را فراموش میکنم و با لذت و اشتیاق دارم زبان لاغری را یاد میگیرم و الان دیگه از گرسنگی و محدویت غذایی بخاطر لاغرشدن رنج نمی‌برم بلکه دارم از حس سیریم لذت میبرم الان دیگه استرس و ترس از چاقتر شدن ندارم بلکه دارم از راحت و آسان لاغر شدنم لذت میبرم الان بخاطر چاقی ناراحت و نا امید نیستم بلکه دارم با اشتیاق و امید فراوان این مسیر صحیح را ادامه می‌دهم و الان دیگه کالری غذاها برایم مهم نیست بلکه احساس قدردانی من نسبت به طبیعتی که تمام مواد غذایی مورد نیاز مرا در خودش رشد و پرورش میدهد زیاد شده است شاید باورش سخت باشد اما احساس میکنم حتی کلمهٔ چاقی هم دارم فراموش میکنم و فکر و رفتار و احساسم دارد روز به روز متناسب‌تر میشود و همهٔ این تجربه های لذتبخش ثمرهٔ آموزشهای ناب و قدرتمند لاغری باذهن استاد آگاه و بی مثالم است و من هیچ تلاشی برای لاغر شدن نمیکنم فقط با آرامش و اشتیاق آگاهیهای دریافتی را تکرار میکنم و ادامه میدهم و برایم خیلی مهم است که تمرینات عملی را با جدیت انجام دهم و الان به این درک رسیدم که برای موفق شدن در هر کاری لازم نیست کار خاصی انجام دهیم فقط باید قدم های کوچک اما پیوسته برداریم و ادامه دهیم  تکرار آگاهی‌ها سبب باز شدن فکرمان می‌شود و ادامه دادن سبب رشد نگرش جدیدمان میشود و این استمرار در مسیر با اشتیاق و صبوری، و تمرکز بر روی آگاهی‌ها و عمل کردن به آنچه آموختیم سبب می‌شود ذهن و جسم و مغز ما در جهت خواستهٔ ما با هم همسو شوند و ما فراتر از انتظارمان نتیجه بگیریم و خیلی ساده وراحت متناسب شویم و متناسب بمانیم پس انتخاب با خودمان است که میخواهیم زبان چاقی را تکرار کنیم و همیشه احساس گرسنگی داشته باشیم و با ترس و نفرت هر لحظه چاقی را در خودمان متولد کنیم و چاقتر شویم یا دوست داریم زبان لاغری را بیاموزیم و همیشه سیر باشیم وبا آرامش درونی و حس خوب هر لحظه خدای لاغری را احساس و تجربه کنیم 🌹💚🌹

   بسیارسپاسگزارم استادجان بابت همراهی و زحمات بی دریغ تان 🙏🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 23 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار arezooo.drp
    1403/03/21 18:07
    مدت عضویت: 1328 روز
    امتیاز کاربر: 38128 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 156 کلمه

    سلام خدمت دوست عزیز و موفق سحر جان مهربان

    من واقعا از نوشتن شما لذت میبرم شما این آگاهی ها و موفقیت ها را وقتی در لاغر شدن و متناسب شدن کسب کردید انتظار و نگرش شما نیز عوض شد که بله وقتی من با تغییر نگرش و افکارم تونستم لاغر شوم خوب همین مسیر رو برای کسب و کار و رابطه با همسر و هر مسیری که مشکل دارم هم در پیش بگیرم و با آرامش و ایمان زندگیم را رنگ خدایی ببخشم که چقدر این رنگ به زندگیمان امید و انگیزه می‌دهد و هر صبح که بیدار می‌شویم انگار رنگ دنیا برای ماهایی که روزی تصمیم گرفتیم که ما هم توانایی تغییر کردن را داریم و شروع کردیم چقدر زیبا عوض شده است و با امید به همین خدای توانمند،  زیبایی را در تمام جنبه های زندگیمان گسترش میدهیم به امید رنگ خدایی در زندگی شما دوست عزیز  و همه ی عزیزان.

    موفق باشی سحر جان

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار سحر
     1403/03/22 06:52
     مدت عضویت: 312 روز
     امتیاز کاربر: 9635 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 129 کلمه

     به نام زیبای تماشایی درونم❤️💚❤️

     سلام و عشق نثار دوست خوش قلب و زیبایم آرزوی عزیزم🥰💖

     بی نهایت از انرژی مثبت و حسن توجه شما دوست نازنینم سپاسگزارم من هم از قلم توانا و نگرش زیبای شما لذت میبرم و همیشه شما را بخاطر تغییرات و نتایج چشمگیری که در زندگیتان ایجادکردید تحسین میکنم واقعاً تغییر کردن در جهت صحیح خیلی لذتبخش است و سبب می‌شود ما تواناییهای خودمان را کشف کنیم و براحتی آنها را رشد دهیم وسبب گسترش خدای وجودمان شویم و با این جریان بی نهایت و این عشق مطلق همسو شویم و از بودنمان در آغوش خدا لذت ببریم. خالق جانم را بسیار میستایم بابت دوست ارزشمندو شگفتی سازی چون شما و فکری آرام و تن سالم و موفقیت و شادیهایی بی پایان را برایت آرزو دارم🤗🌹🌟

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1403/03/14 15:35
   مدت عضویت: 381 روز
   امتیاز کاربر: 9532 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 803 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیزو مهربونم و دوستان گرامی 

   استاد این مدت حس میکنم چقدر زود به زود دارید به دادمون میرسید.انگار از اوضاع ما باخبرید که فایل ها اینقدر متناسب با وضعیت فکری مون و نیازمون دارن ارائه میشن ازتون ممنونم🙏🏻

   استاد لازم دونستم بیام بنویسم چون مطمئنم بیان این افکار و حالت ها به همه مون بیشتر کمک میکنه.

   از وقتی که وارد سایت شدم خیلییی افکار چاقی من آرام تر شدن مرورشون خیلییی کمتر شد و بخاطر حس خوبی که بهم دست داد تونستم تا به الان که نزدیک ۱ ساله دارم ادامه میدم و اصلا فاصله نگرفتم. متوجه شدم که بعضی از افکار دیگه اصلا مرور نمیشن، بعضی ترس ها و افکار کمرنگ شدن و دور به دور مرور میشن که با یکم کنترل ذهن میشه دوباره به حالت قبل و خط نرمال خودم برسم اما بعضی ترس ها هستن که هر چند مدت میان سراغم و درسته که با فاصله میان ولی یکم طول میکشه که دوباره به حالت نرمال این مدتم برگردم هر چند مثل اول این مرور افکار و ترس ها منو فلج نمیکنه عملکرد منو مثل اولا مختل نمیکنه فقط حال و هوا و حس منو بد میکنن و دوست دارم زودتر از این حال بد رها شم.

   نسبت به قبل بیشتر مهارت پیدا کردم که علی رغم مرور این افکار و ترس بتونم همزمان مطالب و اموزش هارو ادامه بدم یا خودمو بیشتر با کار فیزیکی مشغول کنم ولی قبلنا هر وقت این ترس میومد سراغم خیلی بدتر میشدم و این تغییر خودش نشونه خیلییی خوبیه! ترس از غذا خوردن پررنگ ترین ترس منه استاد به طوری که وقتی این ترس میاد سراغم از گرسنه شدم میترسم ولی سعی میکنم زیاد بهش بها ندم اولا خیلییی از این ترس از مرور این فکر میترسیدم و پنیک میشدم و ارامشم کامل سلب میشد اما به یاری آموزش های مختلف شما الان یاد گرفتم صبوری کنم و بپذیرم بجای جواب دادن این افکار بخودم میگم بله این افکار هستن..بله این افکار آزاردهنده هستن ولی یه زمانی خودم این اطلاعات رو به مغزم دادم و مدام بهشون توجه کردم و قدمت این اطلاعات و این ترس خیلی زیاده درسته ترسیدم ولی خب دارم روی خودم کار میکنم که درستش کنم. نیاز به زمان بیشتر داره همونطور که خیلی از افکار و ترس ها دیگه مرور نمیشن یعنی اینم درست میشه ولی زمان بیشتری میخواد فقط باید ادمه بدم! مرتب به خودم میگم درسته این ترس هست میپذیرم و با تمام وجودم میخوام ازش رها بشم و خدا کمکم میکنه و من در نهایت رها میشم بخودم میگم این فقط مساله من نیست این باور و ترس در همه جهان وجود داره پس تنها نیستم. و از طرفی هر کسی در طی زندگیش باید یه سری مسائل رو حل کنه منم اینو حل میکنم!

   اینجوری دیدم اوضاعم بهتر میشه و قبلنا فقط در حد اون فایلی که باید میدیدم تو سایت بودم اما الان یاد گرفتم که در این مواقع بیشتر از همه زمان ها تو سایت باشم کامنت بخونم و واقعا کامنت های خیلیی از دوستان به قدری خوش احساس هست که ازشون آرامش میگیرم.میام متن فایل هارو میخونم یا اون فایل هایی که بشدت حس خوبی ازشون میگیرم رو تکرار میکنم مثل فایلی که برای تولدتون دادید خیلی دوستش دارم اینقدر خوش احساس و همراه با آرامشه که انگار منو تسلی میده و بهم کمک میکنه ادامه بدم.

   الانم اومدم نوشتم که بازم حالم بهتر بشه این چند روز این ترس از خوردن بازج برام پررنگ شده بود و حتی باعث پررنگ تر شدن تصویر چاقی سال های خیلییی دورم شد ولی بخودم گفتم فقط باید آرامش خودمو حفظ کنم چون من در مسیر ادامه دادنم. 

   اینجور مواقع عجله کردنه هم میاد سراغم ولی بخودم گفتم بابا فکر کنم داری میری دانشگاه مثل دوران دانشجویی که اصلا به فکر مدرک و ترم آخر نبودی و فقط از رفتن به دانشگاه لذت میبردی الانم فکر کن داری میری دانشگاهی که اسمش تناسب فکریه و به فکر نتیجه و مدرک نباش فقط میری تو کلاسا شرکت میکنی صحبت میکنی با دوستات ارتباط میگیری و بعد ببین نتیجه این نگاه چی میشه!

   واقعا درست فرمودین ما زبان چاقی رو خوب یاد گرفتیم و زبان چاقی تلاش میکنه مارو با خودش همسو کنه اما خبر خوب اینه که مغز بارها و بارها قابلیت برنامه ریزی رو داره و وقای اطلاعات جدید بهش بدیم و این اطلاعات پررنگ بشن بعنوان اطلاعات مهم تفکیک میشن و در دسترس بیشتر قرار میگیرن و مغز بر اساس اونا فرمان صادر میکنه و منم دارم ادامه میدم وقتی تمایلات من زمین تا آسمون تغییر کرده وقتی انتخاب های من تغییر کرده تغییر جسم خود به خودیه و درسته در مدت این یک سال من چاق تر نشدم و حتی سایز کم کردم ولی این ترس از غذا خوردن و ترس از چاق شدن هرزگاهی میاد ولی باید ادامه داد!

   استاد ازتوت سپاسگذارم بابت این متن عالی و فایل صوتیش

   سایه تون مستدام باشه خیلیی دوستتون دارم🙏🏻🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Sanaz 🌺
   1403/03/14 14:59
   مدت عضویت: 1098 روز
   امتیاز کاربر: 4706 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 294 کلمه

   به نام خدا 

   با عرض سلام و ادب خدمت شما استاد بزرگوار و دوستان همسیرم. 

   چقدر فایل این قسمت رو دوست داشتم ، برام یکجورایی اطمینان قلبی آورد .

   دقیقا یادمه وقتی برای اولین بار وارد سایت شدم و شروع کردم به خوندن و دیدن فایل ها ،همش به نشانه ی تایید سرم رو تکان می‌دادم. 

   چقدر جذاب و دوست داشتنی بود اینکه بالاخره یک جایی رو پیدا کرده بودم که کسی منو درک می کرد و راه چاره ای براش داشت .

   من همیشه توی رژیم هام موفق بودم و به اندام ایده آلم رسیدم مشکل منم ماندگاری تناسب اندامم بود .

   همین الانم مطمئنم اگه رژیم بگیرم به سرعت کاهش وزن خواهم داشت ولی چه فایده شده بودم مثل یویو .

   استاد عزیز گفتن اینکه چاقی زبان داره و من باید یادش بگیرم رو خیلی دوست دارم این صحبت شما واقعا منو توانمند میکنه چون به نظرم می تونم این کارو بکنم و برای همیشه یک زبان دیگه رو یاد بگیرم .

   اینکه نباید زبان اول رو فراموش کنم فوق‌العاده است چون میدونم نمیشه .

   زبان اولم چاقی رو همیشه به یاد میارم و مرور می کنم تنها فرقی که کردم اینه که یاد گرفتم بعد زبان لاغری  رو برای خودم توضیح بدم.

   میدونم با استمرار می تونم زبان چاقی رو کمرنگ کنم و زبان لاغری رو پررنگ تر .

   استاد عزیز تمام عبارت‌های چاقی رو که در متن آوردید منم دارم (البته خیلی هاشو به لطف شماو آموزش های شما سعی می کنم درست انجام بدم )،گذاشتن ساعت برای خوردن ،کالری شماری ،با استرس خوردن ،از خستگی خوردن ،برای سرحال شدن خوردن ،از بیکاری خوردن .

   چقدر زبان چاقی رو خوب بلدم و مطمئنم به زودی زبان لاغری رو هم به همین خوبی با لطف خداوند و کمک شما استاد عزیز یاد می گیرم .

   بسیار  از لطف شما سپاسگزارم. 

   در پناه حق باشید 🙏🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نرگس عبداللهی
   1403/03/14 12:55
   مدت عضویت: 42 روز
   امتیاز کاربر: 9635 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 56 کلمه

   لاغری مثل همون زبان مادری ما هست کسی برای یاد گرفتن زبان مادری آموزش نمی‌بینه بطور اتوماتیک ذهنمون روند طبیعی خودش طی می‌کنه در لاغری ذهن هم فقط کافی مسیر طی کنی به همین راحتی و نتیجه رو ببینی همینقدر ساده اس

   بدون سختی کشیدن و رنجش

   تشکر از شما بابت روش عالی و فوق العاده تون استاد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نوشین
   1403/03/14 11:34
   مدت عضویت: 70 روز
   امتیاز کاربر: 3058 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 153 کلمه

   با سلام به همسفران عزیزم
   آموزش هر چیزی اولش سخته. ولی وقتی یه مدت واردش میشی و کم کم ادامه میدی میبینی نه،انگار اونجوری ام که فکر میکردی سخت نیست. ما انسان ها عادت کردیم از خیلی چیزها برای خودمون یه غول درست کنیم، مثل همین لاغری ولی وقتی وارد آموزشهای ذهنی میشی میبینی نه بابا انگار اونقدر سخت نیست،رفته رفته بهش عادت میکنی و ادامه میدی تا وقتی که به باور میرسی …. اون وقته که دیگه هیچ چیز نمیتونه باور تورو عوض کنه . وقتی به چیزی ایمان آوردی دیگه تمومه…. ملکه ذهنت میشه و خیلی راحت انجامش میدی و یه چیز جالبی که داری اینه که باورهای قبلیت اینقدر کمرنگ میشه که تو دیگه اونا رو نمی بینی….
   اینکه استاد همیشه تاکید میکنن که استمرار داشته باش خیلی مهمه و من واقعا بهش ایمان دارم…..امیدوارم هممون تو این مسیر مستدام باشیم…….خدایا به خاطر این حال خوش از تو ممنونیم 🙌🙌🙌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1403/03/14 10:49
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,019 کلمه

   سلام بر خالق بی همتایی جهان هستی 

   سلام استاد اقای عطا ر روشن  همه تناسب فکرهای مسیر خوب زندگی  درست 

   سالهای زیادی از عمرمن طی کردن  این  زبان بودیدکه هیج وقت اون به جشم زبان نمیدید اولین باره که  تو بخش رایگان ازاین کلمه استفاده شده رو شنیدم‌ اول کلی فکر کردم که منظور شما چی هست به نتیجه نرسیدم‌ چون من دو زبان رو بلدهستم  اون به شکل مکالمه بین دوفرد تصور کردم  ولی بازم متوجه صحبت شما نشدم 

   حالا که به شکر خدایی مهربان زمانی رو تو این‌ مسیر بودم این زبان رو بهش اگاهی پیدا کردم‌ جون الفبای اون اول شناختم که جی هست و بدطریقه صحبت باهش رو درک‌ کردم ودبد دیدم که ودبین همه افرا هست اصلا نه مدرک تحصیلی و نه خانه دار بودن ونه هیچ جیزه دیکه ای  تواین ارتباط  نقش نداره چون من تو همین‌ مسیر افرادی زیادی رو دیدم‌ که انها هم‌ کاملا شکل  من افکار داشتن با مواد غذایی شکل من برخورد داشتن ترسهای که درمن بود درانها بود شاید مدلش با گمی تغییر ولی اون بود نگرانی من داستم اونها داشتن

    ولی اصلا هیج  ملاقات حضوری با هم نداشتیم  شاید پیام داشتیم اما دیدم فیزیکی رو نداشتیم پس جرا همه به یی شکل این گفتار ورفتار این مرو کردن داریمو پس این وهمون زبانی  چاقی هست که بین افرا جاق هست فقط،موادد غذایی که میل میکنم‌با هم‌تفاوت داره بیقه کاملا شبیه هست 

   وفتی من به  زبان اشنا شدم‌ اویل که هنوز اون وطریقه توجه کردن به لاغرها رو بهش نرسبده بودم وفتی این زبان رو یادگرفته ام تو بیرون وفتی افراد. چاق رو مپیدیم از حرکت انها به افکارشون ورفتارشون وگفتارشون وعمل کردنش کاملا برام‌واضح بود 

   برام‌کشف این زبان‌ کلی کیف رو به همراه داشت یی نگاه دیگه به خودم وافراد جاق رو پیداد کردم تو مراحل  بدی متوجه شدم این توجه روکاملا باید تومسیر تناسب ذهن فکری از افرار چاق گرفته روی  افرد متناسب قرار  بدم حالا بازم ی دنیای دیگه رو هیج زمان تصور نداشتنم   رو کاشف شدم واقعا برای با تعجب بودن که این دنیا چقدر  با همه افکار  چاقها  فرق داره

   وفتی توتحقیقی که شما تو دوره ودر به سرزمین  لاغرها  برای من قرار داده بودید 

   اولین کسی که من اون پرشنامه باهش پرکردم  دختر خواهر بود من خاله اش بود ولی ته خاله افکارش جون وفتی سوال ازش کردم اول که اصلا اون مثل من‌که باره اول این سوالهای رو تو بخش لاغر  داستم یادمیگزفتم برام‌کمی کنک بود با سوال کردن دخترخواهر اول کلی فکرمبکرد  وبد تازه با توضیح مفصل من اون  اول فقط جواب اره یا نه میداد بازم  براش توضیح دادم تازه اون سک کرد که جرا این  افکار توذهن ممن بوده ا واون  تا اون روز اصلا فکر نمی کرده توذهن  خاله اش این افکار فکر گفتار بر خورو بوده

    دو فرو کاملا نزدیک  ولی با تفادت دنیای لاغزی  دنیایی  جاقیی یا زبان چاقی  من اون فقط جسم  رو میدیدم‌ اصلا به بخش افکار هیج تو جهی  نداشیتم‌ من فکر می کردم اون کم خورده فعالیت زیاد هست بخاطر همین هست که لاغر دختر خواهر فکر می کرد بی اندازه مصرف داشتم اگه به اندازه  اون مصرف میکردم فعالیت داشتم من شکل اون بودم  تو  بخش من کلی ترس استرس نگرانی ناامیدی ازاینده خودم با این جسم بود که هیج زمان من لاغرنمیشم  ولی توبخش اون از این افکار اصلا خبری نبود 

   تومن بخش ان  غذا من جاق میکنه این‌نخورم چاق میشم  این بخور حتما چاق میشم اگه نخوره بهترهست که بازم تهش،افکارجاقی بود ولی تویخش اون هیج اثاری از این  صحبت تو افکار نبود اون زبان مخصوص من بود اون بلداین زبان  نبود 

   اگه اون این زبان بلد بودحنما یی فرد جاق بود . ولی جون از اگاهی این  بخس رو به خودش واجب ندیده بودکه تو ذهنش اون نگه داره به تکرا بارها اون هی به تعداش این اطلاعات اضافه کنه میشد کسی مثل من که خدا شکر اون  این زبان رو اصلا بلدنیست من  با این‌ مسیر به این دوزبان کاملا متفاوت رسیدم‌ که ودانش ایندمسیر  هست وفتی حالا به تغیبر تو  افکار میریم جقدر از خالقم‌ تشکردارم که من وتو این مسیر قرار دادکه واین هنر عالی دو یاد بیگرم‌ که نجات من ازچاقی جسم ودریافت لاغری که اون‌ تو جسم هست با برطرف گردن چربهای بی مورد انباشته شده وتوحسهای برطرف کردن اب شدن اون جسم‌ من  لاغری رو ازچسم چاقی پس  می گیره اون ذخیره بی مورد رو از دور جسم‌ متناسبم‌ حذف میکنه و من ازفردی جاق به فردی لاغر ومتناسب تبدیل میشم انقدر این‌ بهش دراین دوبخش واین کشف رو دوست دارم که وفتی بهش فکرمیکنه کلی کیف مبرم که چه دنیای دورنم‌ من هست که تو  دورن هیج فرد متناسب نیست اصلا اون نه  زبان اطلاع داره ونه ازدنیای که دورنش کلی اول حس بد هست کلی افکار مشکل داره هست وکلی تو بخش رابطه مشکل هست وتو هر بخش خلاصه فردی که چاق هست اگه خوب بشیته کلاه اش  قاضی کنه تمان  صحبت من توی بخش در زندگی اون هست اگه چاق کسترش داشته باشه تعداد مشکلات تو بخش های بیشتری هست این زبام به من‌که خیلی کمک‌ کرده تا اول خودم خوب بشناسم بدافرد متناسب  رو بشناسم

   اگه دوست دارم‌که حتما دوست داشتم که ایبچا  هستم  ازاین  زبان دیگه اصلا استفاده نکنم‌ برم تو بخش که و زیان رواصلا بلد تیستن وکارخوب من بشن فردی مثل انها وتطغیبر  جهت بدم ازفردی جاقی به فردی متناسب لاغر تبدیل بشم  به همین راحتی اسونی که حالا مبگم‌ ولی مراح رو بابد اول  امورزش  دید تکرار کردن اون اموزش کامل و درستروبه عمل تبدبل گرد توبخس عمل هم اون بهبود داد تا به مرو این وکم شدن وزن ادامه داشته باشه  وبد ارام ارام‌ اون چربهای داز بدن دفع بشه  وفرد جاق به فردی لاغر تبدیل بشم  وازدنیای لاغری استفاده کنم واون تا اخرعمرم  که وفردی زمتناسب بمونم دنه توزمان کم‌ شاید باشه  لاغر بشم  اگه وازاین زبام بازم استفاده وکنم‌ بازم  همون اش  وهمون کاسه هست که انشالله برای من وهیج کودم از اعضای این سایت واین واتفاق نیافنه وهر فردی  که ازاین  روش استفاده کرده ورلاغر شده اگه بازم برکشت کنه به زبان‌ جاقی  بازم  فردی جاق خو اهد شد انشالله که خداوند کمک مبکنه این‌ اتفاق برام‌ من وددیگران‌ نمی افته 

   خدا پشت وپنا هتون یا حق. حق. نگه دادتون  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهين خليلى
   1403/03/14 08:37
   مدت عضویت: 510 روز
   امتیاز کاربر: 2430 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 302 کلمه

   سلام دوستان خوبم  دوستاني تازه به ما ملحق ميشوند

   ودوستاني كه مثل من مدتي با اين سايت اشنا شدند

   واقعا زبان چاقي يه زبان مشترك چه ايراني ويا غير ايراني

   همانطور كه زبان هاي گوناگوني براي ارتباط برقرار كردن هست زبان چاقي براي خودش منحصر به فرد

   همين جوري شما دوست داشته باشيد به غير از زبان فارسي زبان چيني ياد بگيريد يا زبان هاي ديگر بايد استمرار تلاش كنيد زبان غير فارسي ياد بگيريد و  زبان لاغري 

   ياد گرفتني است نه با رژيم نه با حركات ورزشي نه با به سختي دادن جسم وروح خود

   فقط فقط زبان لاغري با ذهن يادگيري اصولي نياز داريم

   واستمرار داشته باشيم وخوشحال باشيم داريم زبان لاغري ياد ميگيريم  بدون جنك وخونريزي به اهداف خودمون برسيم

   به تناسب اندام ايده ال خود وسلامتي وجسم وجان واز همه مهمتر ارتباط قوي خودت با نيروي برتر از خود وخداي مهربان 

   ياد گرفتن زبان لاغري

   به نجواهاي ذهن پرخور ت ياد ميدهي ودست از مبارزه با خودت بر داري 

    زبان لاغري بهت ياد ميده پرخوري اعتماد به نفس نمياره

   ياد ميگيري پرخوري جلوگيري از استرس نميكنه

   ياد ميگيري چه جوري پنج حس تو در اختيار ذات خداوندي قرار بدهي

   ياد ميگيري فرمان هاي  ذهني به غلط ياد گرفته اي اصلاح كني

   در مورد چالش هاي زندگيت چه جوري مقابله كنيد

   نه خوردن  غذا وخوراكي هاي رنك و ارنك

   وهزاران موارد فرم هاي ذهن چاق

   خداروشكر ميكنم در اين مدت ياد گرفتم با زبان لاغري

   بي خواب هامو برطرف كنم ياد گرفتم استرس از بين ببرم 

   وسواس به خوردنم به حداقل برسونم به مقدار زيادي وزن اضافي از دست بدهم وسلامتي به دست اورده ام را مديون زبان لاغري هستم ادامه ميدهم تا به تناسب دلخواهم برسم

   به اهداف جديدم 

   خداروشكر ميكنم زبان لاغري ياد گرفتم جسم وجانم در يك مسير هم قدم كنم

   واز زنده بودنم لذت ميبرم

   خداروشكر ميكنم به من فرصت داده  كه از زندگيم لذت ببرم

   اميدوارم تمام دوستاني كه دراين مسير هم قدم هستند در نور هستي خوش بدرخشند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم