0

گام ۸۹: علت چاقی، قدرت ذهن است

علت چاقی
اندازه متن

زمانی که به چاقی مبتلا می شویم دلیل یا علت خاصی برای آن سراغ نداریم اما هرچه بیشتر از سن چاقی ما می گذرد به واسطه شنیده ها و اطلاعاتی که درباره چاقی وارد ذهن ما می شود دلایل مختلفی برای چاق بودن خود پیدا می کنیم.

آگاهی از علت چاقی از این جهت ضرروی است چون زمانی که بدانیم علت چاقی ما چیست قطعا می توانیم برای انتخاب مسیر چگونه لاغر شدن تصمیم بهتری اتخاذ کنیم.

اقدام مهم برای لاغر شدن

اولین قدم برای لاغر شدن کشف علت چاقی است. تا زمانی که از چگونه و چرایی چاق شدن خود اطلاع نداشته باشید نمی توانیم طریق صحیح و مناسب لاغر شدن خود را پیدا کنید.

علت چاقی

کشف علت چاقی، موضوعی است که در تمام روش‌های لاغری مورد توجه قرار نمی‌گیرد و به همین دلیل استفاده از آن روش‌ها باعث لاغری همیشگی نخواهد شد.

در تمام سال هایی که چاق بودم هربار که برای لاغر شدن از طریق برنامه رژیمی یا هر روشی برای لاغر شدن استفاده می کردم تصور من این بود که این روش می تواند مشکل چاقی من را حل کند. دلیل اینکه فکر می کردم روش های لاغری می توانند به من کمک کنند تا لاغر شوم این بود که اطلاع و آگاهی از علت چاقی خودم نداشتم.

هربار که در استفاده از یک روش لاغری شکست می خوردم تصور می کردم من انسان خاصی هستم و این روش قادر به حل مشکل چاقی من نبوده است و به همین دلیل به دنبال روش دیگری بودم تا شاید آن روش علت چاقی من را کشف و به من کمک کند تا لاغر شوم.

به لطف خدا بعد از سالها تلاش بی ثمر برای لاغر شدن ایده استفاده از قدرت ذهن برای لاغر شدن در ذهن من شکل گرفت و با اشتیاق و انگیزه جستجو برای خلق رؤیای لاغر شدن از طریق ذهن را آغاز کردم.

روزها یکی پس از دیگری می گذشت و من بدون کسب نتیجه خاصی همچنان در حال تحقیق و تمرین برای یادگیری استفاده از قدرت ذهنم برای لاغر شدن بودم.

به لطف خدا پس از حدود بیش از یک سال تحقیق و تمرین اولین نشانه های لاغر شدن با قدرت ذهن در من ظاهر شد. لاغر شدنی که این بار نه با استفاده از رژیم غذایی یا ورزش و حتی پیاده روی های طولانی به دست آمده بود و این سرآغاز کشف و شکوفایی روش لاغری با ذهن در دنیای چاقی شد.

بعد از ۳۵ سال زندگی در شرایط چاقی از زمانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و به لطف خدا نتیجه عالی گرفتم،‌ مطمئن شدم که علت چاقی من فقط و فقط قدرت چاقی ذهن من بوده است.

اولین موضوعی که در لاغری با ذهن کشف کردم این بود که چاقی نه به خاطر ژنتیک خانواده ام بوده است و نه ارتباطی به فعالیت بدنی من داشته و نه به دلیل پایین بودن سوخت و ساز بدنم بوده است. بلکه علت چاقی من فقط قدرت ذهن خودم بوده است.

من در همه سال هایی که چاق بودن با استفاده از قدرت ذهن خودم تلاش می کردم چاق و چاق تر شوم درحالی که تلاش می کردم با استفاده از برنامه های رژیمی و سایر روش های لاغری خودم را لاغر کنم و از آنجایی که قدرت ذهن من بسیار بیشتر از قدرت جسم من بوده است همواره در استفاده از روش های مختلف برای لاغری شکست خورده ام.

لاغری با ذهن به من کمک کرد تا ابتدا علت چاقی خودم را کشف کنم و سپس به من آموخت چگونه باید قدرت چاقی ذهن خودم را کنترل کرده و از چاق تر شدنم جلوگیری کنم. سپس با یادگیری چگونه اصلاح کردن فرمول های چاقی ذهن و ایجاد و تقویت فرمول های لاغری به مرور قدرت لاغری در ذهن من شکل گرفت و معجزه لاغری با ذهن به واقعیت تبدیل شد و جسم من به شکل خودبخودی لاغر شد.

ویژگی های ذهن انسان

ذهن هر انسانی قابل برنامه ریزی شدن است و در هر موضوعی مورد آموزش قرار گیرد در آن موضوع قدرت پیدا می‌کند، سبب بروز رفتاری همسو با آن موضوع در فرد می‌شود.

همه انسانها در زمان تولد ذهنی پاک و بدون برنامه دارند و به مرور ذهن آنها توسط خانواده،‌ رسانه‌ها و اطرافیان در موضوعات مختلف زندگی برنامه‌ریزی می‌شود.

برنامه ریزی ذهن در نهایت سبب می‌شود که آن فرد تحت تاثیر برنامه های قدرت گرفته در ذهنش رفتار کرده و زندگی کند و نتیجه زندگی هر انسانی بنا به موضوعات قدرت گرفته در ذهنش شکل می‌گیرد.

نکته قابل توجه در مورد ذهن ما در بدو تولد این است که برنامه قدرت گرفته در ذهن ما در رابطه با وضعیت جسمی ما لاغری یا تناسب اندام است.

به همین علت بسیاری از انسانها از بدو تولد تا روزی که زنده هسند در شرایط جسمی متناسب به سر می برند.

قدرت ذهن علت چاقی

از آنجایی که ذهن ما قابل برنامه ریزی است،‌ به مرور توسط خانواده یا رسانه ها و اطرافیان برای چاق شدن برنامه ریزی می شود.

وقتی برنامه ریزی چاقی ذهن ادامه پیدا کرد قدرت چاقی در ذهن ما شکل می گیرد و قدرت چاقی ذهن ما سبب بروز رفتار و واکنش هایی در ما می شود که علت چاقی ما را تشکیل می دهند.

از نمونه واکنش های رفتاری که قدرت چاقی در فرد ایجاد می‌کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ترس و نگرانی از چاق شدن
 • ترس و نگرانی از غذا خوردن
 • عادت کردن به وزن کردن برای مراقبت از وضعیت خود
 • اقدام کردن برای استفاده از برنامه های رژیم غذایی
 • اقدام کردن برای بالا بردن سوخت و ساز بدن
 • تحقیق کردن درباره روش های لاغری
 • صحبت کردن درباره وضعیت جسمی خود و ابراز نگرانی از چاق شدن
 • بروز رفتارهایی که نشان از نگرانی از چاق تر شدن یا پیشگیری از چاق تر شدن است

اینها نمونه هایی از تاثیرات قدرت چاقی ذهن در تغییر رفتار فرد یا ایجاد عادت های جدید در فرد است که باعث تغییر در رفتار و عادت های فرد شده و علت چاقی فرد را شکل می دهند.

استفاده از روش های مختلف لاغری شاید در نهایت با تمام سختی و محدودیت هایی که برای فرد به همراه دارد باعث کاهش وزن یا سایز شود ولی در نهایت تاثیری بر تغییر قدرت چاقی ذهن ندارد.

به همین دلیل پس از رها کردن روش لاغری مجددا فرد به حالت چاق قبل بر می گردد و این تجربه ای است که هر فدر چاقی که از هر روش لاغری استفاده کرده است آن را تجربه کرده و به خوبی درک میکند.

لاغری آسان با قدرت ذهن

روش صحیح لاغری بدون بازگشت

اگر قصد لاغر شدن و از آن مهمتر لاغر ماندن را دارید باید توجه داشته باشید که تنها راه ممکن برای لاغر شدن دائمی تغییر علت چاقی است نه نتیجه آن که اضافه وزن است.

اضافه وزن شامل سایز لباس و عدد وزنی است که ترازو نشان می دهد و تمام روش های لاغری سعی دارند از طریق تحت فشار قرار دادن جسم سبب لاغری آن شوند و این تلاش هرچقدر هم که مستمر باشد بی نتیجه خواهد بود.

علت چاقی شما تنها و تنها قدرت چاقی ذهن شماست و این قدرت به واسطه وجود فرمول های مختلف در رابطه با علت چاقی و دلایل لاغر نشدن است.

اگر قصد لاغر شدن دارید باید علت چاقی را در ذهن خود به علت لاغری تغییر دهید و برای این کار فقط باید از طریق انجام تمرینات آموزشی لاغری با ذهن فرمول های لاغر کننده را در ذهن خود ایجاد و تقویت کنیم.

قدرت لاغری از قبل در ذهن همه انسانها وجود دارد و در افراد چاق به واسطه آموزش های چاق کننده این قدرت از حالت لاغری به چاقی تغییر وضعیت پیدا کرده.

بنابراین فعال کردن قدرت لاغری ذهن آسان تر از قدرت چاقی است چرا که از قبل تمام برنامه های صحیح و لاغر کننده در ذهن ما وجود داشته است و فقط کافی است با شناسایی عوامل قدرت دهنده چاقی در ذهن و اصلاح آنها به مرور قدرت چاقی ذهن خود را به قدرت لاغری تغیر دهیم.

اگر برای انجام این کار اشتیاق داشته باشید و به خوبی از آموزش های ارائه شده در سایت تناسب فکری استفاده کنید،‌ چه بخواهید چه نخواهید لاغر خواهید شد.

تجربه هنرجوی لاغری با ذهن

مسیر لاغری باقدرت ذهن مسیری است که نیاز به باور قلبی داره ‌‌‌‌‌..چرا؟

چونکه اگر از همون اول کار بهتره بگم قبل از شروع کار اگه باورش نکنیم، اگه بهش اعتماد نکنیم با هر عشق و اشتیاقی  به وسط راه نرسیده بر اثر آموزش های که خودمون به ذهنمون دادیم و به نوعی دست پرورده خودمون هست ما به مشکل برخواهیم خورد. از طریق نجواها، منفی بافی ها، عجله کردن، برانداز کردن، نامید شدن و …

گاهی ممکنه دیر به جواب برسیم و برچسب های از جنس نتوانستن، بی عرضه بودن، اینم نشد، نشد و نمیشه ها و لیز خوردن در مسیر و درنهایت رها کردن و رجوع کردن به هزاران راه های رفته و به نتیجه نرسیدن. پس بهتره که از همین اول کار به قول معروف پی همه چی و به تنمون بزنیم و با یک باور قلبی و مطمئن مسیرمون رو شروع کنیم.

مسیری که پراز لذت و آرامش و راهنمایی داره از جنس خودمون، از اونایی که درد ما (چاقی) رو داشتن و رسیدن به مقصدشون و تو اوج هستن.

نترسیم از دیر رسیدن، نترسیم از اینک اگه یک کم دیرتر شد، به این فکر کنیم و مطمین باشیم که بالاخره میشه، باید بشه، اگ برای ما که تو مسیریم، ادامه میدیم با همه حال اگه برای ما نشه پس برای کی قراره بشه؟!

اگ دراین مسیر گاها افرادی دچار عجله کردن میشن از جمله خودم بخاطر زمانهایی هست که داشتیم از طریق و راه و روش دیگران خودمون رو آموزش میدادیم به چاق شدن و چاقتر شدن. به چه صورت؟!  

به صورتهای مختلف، گول خوردنهامون از افراد قابل اعتماد که بخور یک شبه هزار شبه نمیشه، بعداز رژیم حالا وزنی کم کردیم و بخور تو که کم کردی دیگ اضاف نمیکنی با یک وعده، و از طریق رژیم های مختلف و گاهی معروف و انجام ورزش های سبک و سنگین که با انجام دادن و گوش دادن به این حرف و انجام دادنشون برسیم به اون لاغری برای فلان عروسی، فلان مهمونی، ما برای رسیدن به اون روز موعودی که برای هرکس یک تایم و تاریخی بوده می دوییدم برای لاغر شدن درحالی که عجله ما نه تنها ما رو به هیچ نوع هدفی نمیرسوند بلکه چاق تر شدنمون رو پرنگ و پرنگتر میکرد.

پس عجله کردنای امروز این افراد برگرفته از آموزش های غلط و اشتباه و ندانسته یک دیروز و دوروز پیش خودمان است… 

حالا برسیم به موضوع علت چاقی من؟

راستش علت چاقی من دیگه به دو بخش تقسیم شدن:

علت چاقی من قبل از آشنایی با مسیر لاغری با ذهن:

علت چاقی من قبل از آشنایی با این سایت شبیه علتهای بچه های دیگه است: پرخوری، خواب زیاد، بی تحرکی، ازدواج، زایمان، ارث، زنتیک، قرص، دوا. دارو، ژنتیک، سن، هورمونهای مختلف و گوناگون، تیرویید کم کار و پرکار، شغلهای کم تحرک و پشت میزی، سزارین، شکم زایمان و إلاآخر

اما علت چاقی من بعد از شناخت دلیل و دراصل بهانه هایی برای چاق شدن و چاق تر شدن تنها و تنها دلیل خودم بودم که سالها ازش غافل بودم الان که فکر میکنم میبینم اونی که بیشتر از همه علاوه بر تایبد حرف دیگران حرفاشون رو کند و کاشت میکرد خودم بودم.

اونی که باعث میشد دیگران راجبش بیشتر و بهتر حرف بزنن، تحقیرش کنن، مسخره اش کنن، اجازه دخالت بده که راجبم اظهار نظر کنن فقط خودم بودم.

عوامل بیرونی ک من اونارو باعث و بانی حال بد و چاقیم میدونستم اصلا ربطی به درون من نداشت، علت چاقی من خوده خودم بودم که با توجه کردنم به اونا در واقع داشتم ذهنم رو آموزش میدادم که این ذهن من میخام این شخصیت بشم، گاهی با تنفرم از چاق شدن بیشتر طلبش میکردم که بیشتر میخامت، با رژیم گرفتن هام، با ورزش کردن هام، با اینک دیگران فقط می گفتن فقط کمی تپلی ولی من دیگ ادامه میدادم نه این شکمه، نه این هیکله، نه من همه کاری میکنم و لاغر بشو نیستم، نه بابا شانسمه، تقدیرمه و بازم الا آخر.

برسیم به موضوع عمل جراحی:

من یکی از بستگان نزدیکم عمل اسلیو امیدوارم که اسمش رو درست گفته باشم😃 انجام داده اول بگم از موقعی ک عمل کرد بشدت درد داشت و هنوزم بعداز ۳ ماه حالش بد میشه و غش میکنه.

روزای اول ک محدودیت غذایی شدیدی داشت برنج چند تا دونه یواشکی میخورد، تقریبا ایام عید عمل کرده بود و شکلات و شیرینی میخورد دُرُسته نه ولی شیرینی رو خورد میکرد مثلا ی پَر میخورد و من واقعا میدیدم و برام واضح بود ک نمیتونه جلوی فرمانهای مغزی شو بگیره. این روزا باشگاه ثبت نام کرده و ترس داره از خوردن، تقرببا یک روز درمیون خودشو وزن میکنه، هر روز جلوی آینه میگه همه جای بدنم لاغر و شل شده الا شکمم و اون باهر حرکت یا حرف حرفای استاد رو توی ذهنم روشن میکنه که این فلان فرموله و حتی گاهی خودش غذا نمیخوره و از ضعف از حال میره.

از طرفی تقریبا هر روز میره روی  ترازو که شاید فقط چند گرم کم کرده باشه، راستش من هیچوقت به عمل جراحی فکر نکردم و با دیدن حال و روز این شخص ک فقط ۲۰ سالش هست حتی اجازه نمیدم از ذهنمم خطور کنه حتی اگه از چاق شدن بمیرم هرچند که چاق تر شدن و چاق موندن در این مسیر دیگه یک خیال باطل هست اگر که فقط ادامه بدیدم وبمونیم با هر حالی ولی اگه حال و حست خوب باشه دیگ چ بهتر.

راستی علاوه بر اون همه فکر و خیال و ترس از چاقتر شدن ریزش موی شدید هم گرفته تا حدی ک موهاش تاسر کمرش بود کوتاه کرد تا بغل گوش 😶☹️

لاغر شدن برای دیگران

مموضوع بعدی لاغرشدن برای دیگران یا تا فلان تاریخ یا فلان عروسی که مورد تایید دیگران باشم این دیگران کسایی هستند که ما انسانها در هر جنبه از زندگی خوب باشیم یا بد بالاخره حرفی دارن برای گفتن چه پشت سرشون چه در مقابلشون خودمو میگم چاق بودن.

من هیچ سود و ضرری براشون نداشت پس لاغر شدنم هم براشون همین حس رو  داره شاید دقیقه ی اول بگن واووو چه جمع و جور شدی ولی بعدش دیگ براشون فرقی نخواهد داشت پس وقتی که من برای دیگران فرقی نخواهم داشت مثل امروز و دیروزم پس دیگران هم برای من مهم نخواهند بود مثل امروز، الان اینجا و فرداهای درخشانی ک انشاالله در انتظارمه

حرف آخر ازاین قسمت فایل:

ضمن عرض تشکر از استاد عطارروشن عزیز بابت این فایل ناب و بجا درباره علت چاقی که برای من شروعی دوباره است، برگشتی دوباره مثل کسی که مرده و دوباره زنده شده، من شخصی هستم ک این مسیر رو این سایت و رو رها کرده بودم و خدا رو شکر که باز برگشتم. این دفعه با ایمان و باوری انشالله قویتر با درک و تحلیلی بهتر و من خودم رو فردی میدونم و خواهم دانست که مرده و دوباره زنده شده.

چرا اینو میگم؟ چون من قبلا اینجا بودم با فضا و بچه ها آشنای داشتم و علت چاقی رو درک کردم ولی لیز خوردم و رها کردم ولی هیچ جا نتونستم جای پیداکنم از اینجا بهتر. از همه لحاظ جسمی، روحی و روانی.

الان میدونم امیدوارم که با بودن و موندنم باورم رو قویتر کنم که اینجا این فضا خوشبختی، آرامش، رسیدنها، هدف ها همه اینجاست.

موندن اینجا می‌تونه رستگاری و خوشبختی آینده رو رقم بزنه با ادامه دادن با اشتیاق، استمرار، اعتماد و اطمینان اول بخودم که میتونم بعد به مسیرم که میتونه قطعا راه و روش ادامه مسیر زندگی آینده من و حتی عزیزانم باشه.

به امید موفقیت همه ی دوستان هم مسیرم🌹🙏

( نوشته s-moazamiy عزیز در بخش نظرات)

اهمیت علت چاقی و قدرت چاقی ذهن و ضرورت تغییر وضعیت ذهن از حالت چاق به لاغر سبب شد تا توضیحات مهمی را از طریق این فایل تصویری با دوستانم به اشتراک بگذارم.

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای انجام عالی تمرین جلسه آموزشی علت چاقی توصیه می شود ابتدا توضیحات نوشتاری آموزشی را با دقت مطالعه کنید، سپس ویدیوی آموزشی را با تمرکز تماشا کنید و بعد از آن به سوالات مطرح شده در بخش نظرات به صورت شرح انشایی پاسخ دهید.

 • در گذشته نگرش شما درباره علت چاقی تان چه بوده است؟ شرح دهید.
 • هربار که از روش های لاغری نتیجه نمی گرفتید علت لاغر نشدن خود را چه می دانستید؟
 • نگرش شما درباره استفاده از روش های مختلف برای لاغر شدن چیست؟ تجربه خود را بنویسید.
 • چنانچه در مسیر لاغری با ذهن تحت تاثیر روش های مختلف قرار گرفته اید تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
 • موضوعات مهمی در ویدیوی آموزشی مطرح شده است که لازم است با دقت محتوای تصویری را تماشا کرده و درباره نکات مطرح شده دیدگاه خود را در بخش نظرات بنویسید.
 • از محتوای ویدیوی آموزشی علت چاقی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.32 از 37 رای

https://tanasobefekri.net/?p=22032
117 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار مهلا
   1403/03/27 12:03
   مدت عضویت: 319 روز
   امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 396 کلمه

   با سلام 

   وقتی چاق شدم خیلی برام تعجب برانگیز بود چون هیچ دلیلی برای چاق شدنم نمی دیدم .

   آخه من که مثه مامانم و آبجیمدچاقی رو به ارث نبرده بودم تو این همه سال !

   بعد زایمانم که طبق چیزی که تو بچه اولم دیدم لاغر تر شده بودم !

   داروی خاصی هم که نمی‌خوردم !

   خیلی دنبال دلیل چاقیم گشتم حتی چاقیم رو انداختم گردن شکلاتایی که چند ماه قبلش عادت کرده بودم با چایی می‌خوردم!

   بعد دیدم زیاد منطقی نیست ،فکر کردم و فکر کردم دیدم سه چهار ماه میگذره که پسرم رو از شیر گرفتم و شروع به اضافه وزن کردم و به اینجا که رسیدم به خیال خودم دلیل چاق شدنم رو پیدا کردم حتی با اینکه بعضی وقتا فکرم مشغول میشد که پس چرا موقع از شر گرفتن  دخترم چاق نشدم و برا اینم جواب پیدا کردم که اون موقع جوونتر بودم حتما به همین خاطر بوده.

   اما وقتی با سایت آشنا شدم ودوره ۱۲گام رو رفتم یاد گرفتم همه اینا ساخته ذهنم بوده فهمیدم دلیل چاقی من از شیر گرفتن پسرم نبوده وگرنه موقع دخترم هم چاق می شدم .یاد گرفتم بالا رفتن سن دلیل چاقی نیست و الان تو سن۳۷سالگس می فهمم اصلا ۳۰ سال سن زیادی نیست که بخواد باعث چاقی من بشه .

   دلیل چاقیم رو الان با وجود آموزهای سایت خوب پیدا کردم ،دلیل چاقی من فرمول‌هایی هست که من در تمام سالهای لاغریم وارد ذهنم کردم و کم کم روی جسمم تاثیر گذاشته ترس از چاق شدن،ترس از خوردن،ترس از چاقی در سنین بالاتر.

   و واقعا دلیل اصلی چاقی من استفاده  از قدرت ذهنم در مورد بدنم بوده !

   لاغری با ذهن خیلی آسونه،از همون راهی رفتی برمیگردی!

   ازین ساده تر؟

   همه چیز دست ذهن قدرتمند ماست و چگونگی بکارگیری و استفاده از این قدرت.

   من لاغری با ذهن رو رها نمی کنم چون بهش ایمان دارم چون به قدرت ذهن ایمان دارم .

   و بدون عجله بدون تعیین کردن زمان و تاریخ برای لاغریم این راه رو ادامه میدم و مطمئنم نتیجه میگیرم .

   سه ماه دیگه عروسی برادرمه خیلی دوست دارم  اون موقع لاغر باشم .اما  برام فرقی نداره که با چه وزنی توی عروسی باشم چون اولا نفر اول عروسی من نیستم و برادرم و خانومش هستن ،و ثانیا لاغری ای که به زور بهش رسیده باشم برام ارزشی نداره ،پس بدنم رو میسپارم به طبیعت خودش و به قدرت ذهنم تا به مرور و گِرم به گرم من رو به تناسب ایده آل نزدیک کنه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 35 کلمه

    سلام و درود
    بهتره موضوع عروسی رو به کلی فراموش کنی و حتی به اینکه برات مهم نیست هم فکر نکنی
    هیچ چیزی مهمتر از خودت و احساست در این دوره نیست.
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار مهلا
     1403/03/28 23:46
     مدت عضویت: 319 روز
     امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 15 کلمه

     سلام خدمت استاد گرامی.

     هرچند زیاد بهش فکر نمیکنم ،اما چشم سعی ام رو می کنم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1403/02/08 19:07
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,044 کلمه

   بنام الله مهربان هدایت کننده و همیشه خواهان پیشرفت ما ،

   و درود رحمت پاک خداوند تقدیم شما استاد گرامی بینظیر ،

   استاد من امروز اومدم صادقانه از خداوندم راهنمایی خواستم تا با مراجعه به درونم بفهمم در چه وضعیتی هستم:

   /از خودم با فکری خوب سئوال پرسیدم؟ پرسیدم حستو صادقانه با اولین جملات بگو ؟

   دیدم عاشق غذا هستم و شش بار در روز  میخورم و واقعا گرسنه میشم و با لذت دنبال غذا میرم امااا…

   /از خودم پرسیدم در این سه ماه و چند روز اخیر چه چیزی یاد گرفتی ؟

   گفتم هر کاری راهی داره و بهایی من پول میدم و وقت میزارم زبان انگلیسی یاد میگیرم و زمان و فرصت از استادم می‌خوام تا تمرین کنم و خودم یاد بگیرم فقط توسط خودم یاد میتونم بگیرم زبانو،

   پس برای لاغری هم بها داره فیزیکی هزینه میپردازم با احترام که می‌دونم اصلا ارزشها جبران این آموزشها را نمیکنه با دلسوزی قدم به قدم و پشتیبانی و کاملا کامل و تمام و کمال اموزش دادید حتی در رایگانها بی نظیرید استاد واقعا ممنونم ،و بعد بهای بعدی من برای فقط خودم وقتو عمرم هست که دارم میزارم و تمرین میکنم با نوشتن و خواندن گوش‌کردن و فکر کردن که من عمرمو وقتمو دارم صرف با ارزشترین و مهمترین کلید خوشبختی در تمام زمینه های زندگیم دارم میکنم اونم کلید اصلی :همون  قدرتمند شدن فقط از درون و تغییر فقط از درون و پیروزی تسلط بر ذهن و برنامه ریزی آن و تناسبو لاغری و شادیو سلامتی و حتی خوشبختی در تمام زمینه های زندگیم من جدیدا هیچ چیزی دیگه نمیتونه مثل علف هرز ناراحتم کنه و رشد کنه تا میاد شناسایی میشه و به خدا پناه میبرم چنان تغییری در روابطم و آرامش در درونم کرده که خدا می‌دونه هر چیزی بیاد فکر میکنم از خودم میپرسم این موضوع حالمو بد داره می‌کنه پس از طرف خدا نیست چرا من باید چنین فکری کنم و بعد بترسم یا منفی فکر کنم توقع از دیگران داشته باشم و بعد ناراحت و منفی و بداخلاق و عصبی بشم و جلوی تمرکز و پیش فت منو بگیره ؟پس میگم نه تو از طرف خدا نیستی چرا آخرش خوب نباش که هست چرا خوب شدن و پیروزی رو نتیجه گیری نکنم نه دارم یاد میدم به خودم با تمرکز بر وردی افکارم و تسلط بر اون و تکرار حال خوب و منطق درست آوردن براش و تمرین و مدام محتوای زیبایی و خس خوب و شادی را در خودم توسط خودم آگاهانه و عامدانه و با کنترل از درونم زیاد کنم و خودمو تغییر بدم نگذارم کنترلم دست عوامل بیرونی باش ،

   و من دقیقا  ازهمون مسیر چاقی با لاغری برمی‌گردم با آسانی و زمان دادن،بدون محدودیت و لذت با بی خیالی و رهایی می‌دونم بالاخره درست میشه من مطمئنم ، گاهی خارج رفتار میکنم یا نجوای ذهنی منفی میاد اما قدرتمند تر از قبل آگاهانه دیگه یادش گرفتم به عنوان مبصری از بیرون سریع مچشو میگیرم بهش میگم دوباره با توهم و دروغ و ترسهات اومدی نه به کمک خدا تو نابود شدنی هستی و سپس و میشی الحمدالله ،اماااااا….

   اومدم ذره بین دقیق‌تری هم روی خودم انداختم و گفتم تینا جان تو میخوای پیشرفت کنی در چه زمینه های اهدافت چیه ؟حالا بعدش بگو‌برنامه آن برای هر کدام چیه ؟

   استاد من از نظر روحی و روابطم با خدا و خودم و همسرم و دیگران باید عالی تر بشم،

   نشستم دونه به دونه تو ورق نوشتم چطوری و چرا و باز از خدا برای کمکهای بیشترش از راههایی که خودش بهتر می‌دونه کمک خواستم حتی مقدار کمکش هم از خودش خواستم،

   بعد از لحاظ کاری درآمدی شغلی نشستم نوشتم،

   بعد از لحاظ جسمی دقیق داره تو ذهنم چی میگذره ؟

   هنوز عاشق غذام می‌دونم با ولع میرم اما وقتی محدودیت براش نمیزارم خود ذهنم میگه چرا وحشی بازی کیاغراد مناسب اینطورین ؟متناشب رفتار و متعادل میخوره .تازه جدیدا بعضی غذاها هم رد می‌کنه نمیخوره میگه مگه من بدنم اشغالی این کنسرو من نمی‌خورم برو بابا سم مطلق ،اما می‌دونم بازم باور اما خوب من سلیقه ام کنسرو نیست و نبوده نه اینکه کنسرو باور بد برای کسی بسازم.

   بعد گفتم خوب تو باید برنامه ریزی مشخصی کنی برای خودت ببینی کجای خوردنت هستی در غذاها تا ترمزها تو بشناسی و بعد الگوهاتو پیروی کنی از روشون،

   استاد روزی شش بار میخورم البته برای خودم می‌نویسم شخصی خودم هست برای یادگیری و شناسایی بهتر خودم هست :

   خوردن من با شغلم گره خورده برای همین برای لاغری با غذای سالم نوع غذا هم خیلی مهم هر چند من اصلا به اون مرحله اصلا نرسیده ام هنوز اما برنامه آینده ام هست هدف نهاییم،

   حالا نشستم نوشتم در برگه الگوی من کیه؟

   در نهایت نوع غذاعام چی باشم دوست دارم ؟

   اما الان در این مرحله فعلیم:

   نوشتمدقیق  صبحانه و نهار و میان وعده و عصرانه شام و آخر شب چیو چه مقدار میخورم تصمیم گرفتم نگم چون مقایسه و الگو برداری اشتباهی برای کسی نشه اما در کل 

   وضعیت فعلیمو نوشتم و در آینده هدفم چیه دقیق نوشتم،

   و وضعیت فعلیمو نسبت به قبل که چه تغییراتی کردم هم نوشتم و همه اینها رو سند کردم اگر در آینده باز تغییرات کردم بفهمم و الگوریتم تغیبراتو متوجه بشم ،

   من ارامش نداستم الان ارامش دارم 

   من ترس از غذاها داشتم الان ندارم 

   من همسرم یا کسی بهم چیزی می‌گفت دیگه بهم نمی بریم و فقط نگاه میکنم می‌بخشم رها میکنم و فکر تصویر زیبای نتیجه عالیلاغریم در ذهنم هست 

   تا حالا آنقدر مطمئن نبودم اما الان همچین مطمئنم و حال درونم خوب و شادم از اینکه توانایی پیدا کردم توسط آموزشها دقیق نظارت با اگاهی درست روی خودم پیدا کنم 

   تغییر اتمو بفهمم و اصلا الان فهمیدم چه  تغییراتی هم میخوام‌تکلیفم با خودم معلوم شده قبلاگیج گنگ تو درو دیوار هر کس هر چی می‌گفت میگفتم اااا لدوام برم انجامش بدم اما الان 

   هیچی توپ تکونم نمی‌ده الحمدالله،چونکه تقوا و استقامت ایمانم قویتر شده با این راه درستیکه خدا هدایتم کرده لاغری با ذهن توسط مرد انتخاب شده که لایق بهترین انتخاب خداوند هم بودن و هستن استاد  خدانگهدار خودتون و خانواده محترمتون باش الهی  ،

   ولی در کل وضعیتمو از قبل به الان تا آینده مشخص کردم 

   تونستم پیشرفتهامو بفهمم غلط کارها و فکرهامو بفهمم 

   اصلا از چه راهی و من چی می‌خوامو در همه زمینه های زندگیم بفهمم الهی شکرت می‌دونم خیلی تا آخر عمرم جای بهتر شدن دارم و از خداوند ممنونم بابت این هدیه زیبای هدایتش و قرار گرفتن در تنها راه لذت بخش صحیح آسان و ابدی لاغری با ذهن استاد بزرگوار. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/09/13 10:43
   مدت عضویت: 344 روز
   امتیاز کاربر: 7025 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 367 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   گام 89 : علت چاقی ، قدرت ذهن است

   ما اولین کاری که باید در مسیر لاغری با ذهن انجام بدیم اینکه باور کنیم که علت چاقی  ما خودمون هستیم و با قدرت ذهن مون چاق شدیم و هیچ عامل بیرونی باعث چاقی مون نشده وگرنه اگر با این باور شروع نکنیم امکان اینکه هرجای از این مسیر جا بزنیم و ادامه ندیم هست باید باور کنیم که چاقی رو یادگرفتیم و خیلی خوب هم یاد گرفتیم و نتیجه ش شده وضعیت الان مون و برای اینکه لاغر بشیم باید همون جوری که چاقی رو یاگرفتیم باید لاغری رو هم یا بگیریم به همین راحتی و خوشمزگی !!!! علت چاقی در درون ما بوده پس باید برای لاغری هم از درون خودمون شروع کنیم  واگر عوامل بیرونی رو عامل چاقی خودمون بدونیم پس برای لاغری هم باید دست به گریبان عوامل بیرونی بشیم و این چرخه باطل هی تکرار میشه و ما هیچ وقت لاغر نمیشم . بیایم یه بار برای همیشه این حقیقت رو بپذیریم که خودمون باعث و بانی این چاقی هستیم و خودمون هم میتونیم از این وضعیت نجات پیدا کنیم . عامل چاقی من نه معده م بوده که بخوام با عمل لاغر بشم نه غذاها بودن که بخوام با رژیم گرفتن لاغر بشم نه سوخت و ساز بدنم بوده که بخوام با تحرک داشتن لاغر بشم فقط و فقط با قدرت ذهنم چاق شدم و باید اینو با تمام وجودم باور کنم که بتونم با قدرت ذهنم هم لاغر بشم . فقط کافیه باور کنیم که میشه با ذهن لاغر شد انوقت میبینم به همون راحتی که چاق شدیم لاغر میشیم .چاقی خیلی راحت و با لذت برامون اتفاق افتاده پس لاغری هم ماندگار و همشیگیه که با لذت و راحتی باشه نه اینکه من بخوام با عذاب دادن خودم با عمل و رژیم و ورزش های سنگین لاغر بشم نه !!! این لاغری همیشگی نیست این خودم رو گول زدن این مثل کبک سرمو زیر برف کردنه که با وجود اینکه فهمیدم که عامل چاقی و لاغری انسان چیه و این موضوع از لحاظ احساس و منطق برام ثابت شده  ولی همچنان بر عقاید گذشته م پافشاری کنم و برم سراغ روش های بیرونی برای لاغر شدن .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/20 23:45
   مدت عضویت: 408 روز
   امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,054 کلمه

   به نام خداوند جان دهنده ام 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات علت چاقی قدرت ذهن است 

   • در گذشته نگرش شما درباره علت چاقی تان چه بوده است؟ شرح دهید.
   • در گذشته من برای چاقی ام علت‌های زیادی را تصور می‌کردم که بعضی از آن باورها در ذهنم  پر رنگتر بودند  و بعضی دیگر از آن باورها در ذهنم کمرنگتر بودند.
   • مثلا بیشترین علت چاقی ام را پرخوری ام می‌دانستم و همیشه خودم را بابت اینکه نمی‌توانم جلوی پرخوری ام را بگیرم احساس بدی داشتم و مدام خودم را سرزنش و تحقیر میکردم .
   • دلیل دیگر چاقی ام را کم تحرکی خودم می‌دانستم و گمان میکردم تا سرسختانه ورزش نکنم و کلی عرق نریزم و ضربان قلبم بالا نرود و به نفس نفس زدن نیفتم لاغر شدنی در کار نیست .
   • حتی استاد ورزش ما در دانشگاه میگفت از لحاظ علمی باید برای سوزاندن اینقدر گرم چربی ضربان قلب بر طبق فرمولی به فلان عدد برسد تا پروسه چربی سوزی در جسم اتفاق بیفتد .
   • و چون این حرفها را افراد متخصص و مورد اعتماد من می‌زدند باور ورزش کردن مساوی است با لاغری در درون ذهن من خیلی قدرت داشت و حسابی جا خوش کرده بود .
   • از دیگر دلایل چاقی بصورت تیتر وار می‌توانم به ژنتیک ؛پایین بودن متابولیسم بدن؛طبع بدن؛وجود اختلالات هورمونی؛مصرف مکمل‌های تقویتی ؛قرصهای آهن ؛مشکلات زنان و بارداری و شیردهی ؛ازدواج ؛و غیره  اشاره کنم.
   • هربار که از روش های لاغری نتیجه نمی گرفتید علت لاغر نشدن خود را چه می دانستید؟
   • هر بار که من از روشی برای لاغری استفاده میکردم و نتیجه نمیگرفتم باورهای مخرب و منفی ذهنی من قویتر و قدرتمندتر میشد و من مطمئن‌تر میشدم که من دچار اختلالی هستم و بدن من با بقیه آدمها فرق دارد وگرنه چطور ممکن است که این همه آدم از این روش‌ها نتیجه گرفته اند و لاغر شده اند و فقط من نتیجه نگرفته ام .
   • مثلا زمانی که دکتر غدد به من آمپول ملیتاید داد و قرص لاغری و مکمل الکارنتین با یقین میگفت با این آمپول قادر نخواهی بود هیچ چیزی بخوری و به شدت لاغر میشوی و در طی یک ماه بیماران من در حدود ۱۰ الی ۱۵ کیلو وزن کم کرده اند .وکلی آزمایشات و سونوگرافی های اولیه دادم تا از سلامت غدد تیروئید و غیره دکتر مطمئن شود و درمان را شروع کند .
   • من کلی ذوق و شوق داشتم که بالاخره لاغر میشوم .
   • داروها شروع شد اما دریغ از بی اشتهایی و ناتوانی در خوردن ؛
   • سر ماه رفتم مطب دکتر برای چکاپ زمانی که روی ترازو رفتم دکتر متعجب شده بود که چطور این دارو تاثیری در جسم من نداشته در یک ماه آن هم با کالری شماری و بصورت ارادی نخوردنهای خودم و روزی دو ساعت ورزش سنگین با آن همه دارو فقط سه کیلو کاهش وزن داشتم.
   • دکتر گفت شاید بدن تو دیر جواب می‌دهد و باز داروها را تمدید کرد
   • و گفت دو ماه بعد بیا
   • من باز هم کم اشتهایی یا بی اشتهایی احساس نمیکردم
   • تنها تاثیری که این دارو روی من داشت این بود غذاها را داخل معده من فاسد می‌کرد و من در طی آن چند ماه مدام مسموم بودم و حالم بد بود
   • اما بعد دو ماه دوباره برای چکاپ رفتم و فقط چهار کیلو کم کرده بودم حتی کمتر از ماه قبل و متاسفانه دچار علائم دیابت و قند بالا شدم و با کلی استرس از دیابت گرفتن  داروها را قطع کردم .
   • و بعد از گذراندن این همه اتفاق و ماجرا من مطمئن شدم مشکل من بسیار جدی است که من لاغر نمی‌شوم و کلا از لاغری نا امید شدم .
   • نگرش شما درباره استفاده از روش های مختلف برای لاغر شدن چیست؟ تجربه خود را بنویسید.
   • من فهمیدم هر بار که از روشی برای لاغری استفاده میکردم انگار داشتم به باورهای مخرب و اشتباه ذهن چاقم داروی تقویتی میدادم و آنقدر آن باورها در من قدرت می‌گرفتند که من علت تمام تلاش‌های بی‌نتیجه ام در راستای لاغری را ایراد در وجود خودم میدیدم .
   • مثلا زمانی که دکتر غدد به من آمپول ملیتاید داد و قرص لاغری و مکمل الکارنتین با یقین میگفت با این آمپول قادر نخواهی بود هیچ چیزی بخوری و به شدت لاغر میشوی و در طی یک ماه بیماران من در حدود ۱۰ الی ۱۵ کیلو وزن کم کرده اند .وکلی آزمایشات و سونوگرافی های اولیه دادم تا از سلامت غدد تیروئید و غیره دکتر مطمئن شود و درمان را شروع کند .
   • من کلی ذوق و شوق داشتم که بالاخره لاغر میشوم .
   • داروها شروع شد اما دریغ از بی اشتهایی و ناتوانی در خوردن ؛
   • سر ماه رفتم مطب دکتر برای چکاپ زمانی که روی ترازو رفتم دکتر متعجب شده بود که چطور این دارو تاثیری در جسم من نداشته در یک ماه آن هم با کالری شماری و بصورت ارادی نخوردنهای خودم و روزی دو ساعت ورزش سنگین با آن همه دارو فقط سه کیلو کاهش وزن داشتم.
   • دکتر گفت شاید بدن تو دیر جواب می‌دهد و باز داروها را تمدید کرد
   • و گفت دو ماه بعد بیا
   • من باز هم کم اشتهایی یا بی اشتهایی احساس نمیکردم
   • تنها تاثیری که این دارو روی من داشت این بود غذاها را داخل معده من فاسد می‌کرد و من در طی آن چند ماه مدام مسموم بودم و حالم بد بود
   • اما بعد دو ماه دوباره برای چکاپ رفتم و فقط چهار کیلو کم کرده بودم حتی کمتر از ماه قبل و متاسفانه دچار علائم دیابت و قند بالا شدم و با کلی استرس از دیابت گرفتن  داروها را قطع کردم .
   • و بعد از گذراندن این همه اتفاق و ماجرا من مطمئن شدم مشکل من بسیار جدی است که من لاغر نمی‌شوم و کلا از لاغری نا امید شدم .
   • چنانچه در مسیر لاغری با ذهن تحت تاثیر روش های مختلف قرار گرفته اید تجربه خود را به اشتراک بگذارید
   • در مسیر لاغری با ذهن به شکر هدایت پروردگار بیهمتایم دیگر خبری از روش‌های عجیب و غریب لاغری نبود .
   • نه خبری از رژیم و نخوردن و تفکیک مواد غذایی و کالری شماری بود
   • نه خبر از ورزش‌های سخت و طاقت فرسا 
   • و نه خبری از انواع و اقسام داروها و دمنوشها و ابزارهای لاغری بود
   • اینجا هر چه تجربه کردم راحتی بود و آسانی و فقط دراز کشیدم و آموختم و عمل کردم و نتایج بی نظیری هم کسب کردم .
   • در مسیر لاغری با ذهن باورها و موانع وفرمول‌های اشتباه ذهنی ام یکی یکی برداشته شد و عادت‌های من به طبع این تغییرات عوض شد .
   • الهی معبود من سپاسگزارم که من را به مسیر تناسب فکری هدایت کردی 
   • استاد سپاسگزارم که موانع ذهنی ما را برطرف میکنید 
   • الهی به امید تو 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/20 22:02
   مدت عضویت: 408 روز
   امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,233 کلمه

   به نام خداوند توانایم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   علت چاقی قدرت ذهن است 

   وقتی ما بیشتر وقتمان را در طول روز صرف تمرکز و تفکر بر مشکلات و اتفاقات بد میکنیم و با شکوه و شکایت روزمان را به شب میرسانیم .

   و یا باور داریم که شانس نداریم و خودمان را با دیگران مقایسه میکنیم .

   و فکر میکنیم با خوشبختی کیلومترها فاصله داریم .

   و بیشتر توجه ما به نداشته هایمان است.

    به چاقی موجودمان است.

    و همیشه تلاش میکنیم تا با سختی های زندگیمان بجنگیم. 

   از هر طریقی اقدام میکنیم تا چاقی را شکست دهیم ،

   مثل افراد بی خرد هر کس هر پیشنهادی برای لاغر شدن به ما میدهد چشم و گوش بسته قبول میکنیم.

    و اصلا به عواقب آن کارها حتی فکر هم نمیکنیم .

   متاسفانه آنقدر از چاقی به تنگ آمده ایم و آنقدر درمانده و بیچاره شده ایم که تن به هر حقارتی میدهیم تا لاغر شویم .

   اما غافل از این هستیم که وقتی ما هر کدام از اتفاقات بالا را تجربه کنیم ،اولین پیامد منفی که تجربه میکنیم نداشتن آرامش و تجربه داشتن  احساس بد است .

   و تمام این احساسات دارای انرژی هستند و بر طبق قانون جهان هستی میدانیم که :

   چون جهان هستی از انرژی تشکیل شده است.

   و طبق قوانین فیزیک : انرژی همان نیروی انجام کار است که نه به وجود می‌آید و نه از بین می‌رود. فقط از حالتی به حالت دیگر تغییر می‌کند.

   از طرفی طبق قانون آهنربا انرژی‌های همسان انرژی‌های شبیه به خودشان را جذب می‌کنند مثلا اگر ما احساسمان خوب باشد انرژی احساسی ما انرژی‌های احساسی خوب همسوی خودش را جذب می‌کند 

   و انرژی‌های ناهمسان که شبیه همدیگر نیستند همدیگر را دفع می‌کنند، پس همانطور که انرژی‌های مثبت دائم همدیگر را جذب می‌کنند انرژی‌های منفی هم دائم همدیگر را جذب می‌کنند. مثلا احساس بدشانسی داشته باشیم مدام بدشانسی پشت بدشانسی را تجربه میکنیم .و اینجای ماجرا باور میکنیم که انسان بدشانسی هستیم .

   هر کدام از ما با انتخاب خودمان شرایط زندگیمان را رقم می‌زنیم. اینجا هیچ تصادف یا اتفاقی در کار نیست. هیچ شانس و سرنوشت از پیش تعیین شده ای وجود ندارد .

   هر چه هستیم و هر کجا قرار داریم ، نتیجۀ طبیعی انتخاب‌ها و اعمال و رفتار‌های ما در طول زندگی است. 

   اگر چاقیم چون خودمان طی سالها با وارد کردن اطلاعات اشتباه مهارت چاقی را یاد گرفته ایم و طبیعت و سلامت جسممان را دچار چالش کرده ایم .و چاق شده ایم .

   باید بدانیم لاغری هم مثل هر مهارت دیگری نیاز به یادگیری دارد 

   لاغری باید از ذهن شروع شود تا نتیجه ماندگار داشته باشد .

   هر عامل بیرونی که با استفاده از آن بخواهیم لاغر شویم اشتباه محض است .

   مگر میشود برای یادگیری خیاطی دستمان را عمل کنیم و آن را تبدیل به چرخ خیاطی کنیم !!!مسخره نیست

   مگر برای چاق شدن معده مان را جراحی کردیم و بزرگش کردیم که حالا تصور می‌کنیم برای لاغر شدن باید معده مان را کوچک کنیم !!

   مگر دستورات خوردن از معده ما صادر می‌شود!!!

   مگر مغز فرمانده بدن نیست ؟

   معده هم مثل سایر اعضای دستگاه گوارش فقط یک عضو است که مسئولیت مشخص خودش را انجام میدهد و فرمان تمام کارها از مغز صادر می‌شود. 

   پس چرا برای لاغری دستمان را قطع نمیکنیم یا دندانهایمان را نمی‌ کشیم یا زبانمان را نمی‌بریم؟!!!

   من درباره جراحی معده تحقیق کردم افرادی که معده خود را جراحی میکنند، بخاطر این دستکاری جسمی لاغر نشده اند بلکه بخاطر درد و رنج و سختی رژیم‌های بعد جراحی لاغر می‌شوند. آنها حتی اگر جراحی هم نمی‌کردند با همان سبک تغذیه کلی لاغر می‌شدند و فقط یک رنج جسمی و فشار ذهنی به خودشان وارد کرده اند .

   در اصل ترموستات ذهنی آنها بر سبک خاص زندگی‌شان تنظیم شده است و تا این ترموستات تغییر نکند آن باورهای اشتباه با باورهای صحیح جایگزین نشود و به طبع آن رفتارها و عادات شخص تغییر نکند ،هیچ فشار و تغییر بیرونی فایده ای ندارد و لاغری ماندگاری ندارد.

   ما به اندازه تمام سالهای عمرمان و سال‌های چاقیمان باورها و اطلاعات چاقی در ذهنمان ذخیره کرده ایم مشخص است که رفع این باورها و شناسایی موانع ذهنی نیاز به زمان دارد.

    در این راه نباید عجله کنیم نباید به نجواهای ذهنی توجه کنیم 

   البته به نظرم هجوم نجواهای ذهنی نشانه درست بودن مسیر تغییر است .

   چون در ابتدا جهان هستی با ما در راه رسیدن به خواسته مقاومت می‌کند تا اطمینان پیدا کند که ما صد در صد روی خواسته مان پافشاری و تاکید داریم یا نه .

   فقط باید بمانیم و ادامه بدهیم البته با احساس خوب و اشتیاق باید ادامه بدهیم .

   دوست داشتن چیزی با عاشق چیزی بودن فرق دارد .

   عادت کردن به چیزی با اشتیاق داشتن نسبت به آن موضوع فرق دارد .

   چه بسا افراد زیادی هستند که در زندگی زناشویی خودشان عشق را تجربه نکرده اند و فقط بخاطر تکرار سالهای زندگی به وجود همسر خود عادت کرده اند .

   اگر در مسیر لاغری با ذهن از روی عادت باشیم بهتر است نباشیم 

   اگر در مسیر لاغری با ذهن از روی اراده هستیم بهتر است نباشیم 

   اگر از روی صرف دوست داشتن لاغری اینجا هستیم بهتر است برویم 

   اینجا باید یک عاشقه پر شور و اشتیاق باشیم تا به تغییرات عظیمی در زندگیمان دست پیدا کنیم.

    تا تبدیل بشویم به یک انسان خوشبخت و موفق .

   اتفاقا من میخواهم امروز به خودم پاداش بدهم ، نه با هدیه مادی ،با کلمات زیبا با توجه به تغییرات درونی ام در مدت حضورم در سایت .

   من تغییرات مثبت زیادی در خودم میبینم که اتفاقا تمسرم و دخترانم هم به آنها اشاره کرده اند .

    مثلا  

   برای همسرم و دخترانم و کارهای منزل و زندگی ام  خیلی بیشتر از گذشته وقت می‌گذارم ؛

   ترسم از تجربه کردن ریخته و بدون اضطراب کارهای جدید را تجربه میکنم و اعتماد به نفس دارم که می‌توانم و عالی هم عمل کرده ام مثلا برای اولین بار در عمرم رب انار پختم ،انواع ترشی را درست کردم ،انواع مربا را درست کردم تا کنار خانواده ام از این نعمتها بدون ترس استفاده کنم و لذت ببریم همگی انشالله؛

   خیلی بیشتر شاد و سر زنده هستم؛

   آرامش زیبایی دارم؛

   صبورتر شده ام؛

   دوست داشتنی تر شده ام؛

   زیباتر شده ام؛

   لاغرتر شده ام؛

   مدیریت زندگی را بهتر انجام میدهم؛مهربان‌تر شده ام؛

   دیگر عجول نیستم؛

   با درایت تر شده ام ؛

   سبک خورد و خوراکم خیلی عوض شده دیگر نمی‌گویم هوس دارم ؛

   هول نمیزنم؛

   زیاد نمیخورم؛

   مدام نمیخورم؛

   تند تند نمیخورم؛

   پرخوری نمیکنم؛

   قاطی خوری نمیکنم؛

   ریزه خواری نمیکنم؛

   خیلی از خوراکی های مورد علاقه قبلا خودم را  دیگر دوست ندارم ؛

   دیگر تن به هر دارو و روشی برای لاغری نمیدهم؛

   با اینکه مدام به من  می‌گویند چقدر لاغر تر شده ای ولی وسوسه نمیشوم و روی ترازو نمیروم و جسمم را نمیسنجم ؛

   و کلی ویژگی‌های خوب که با بیانشان به خودم  پاداش می‌دهم و احساسم عالی تر میشود.

    الهی شکرت 

   من تغییرات درونی ام خیلی زیاد است  و تمام آنها جز دستاوردهای من از استمرار و بودن با عشق و اشتیاق در مسیر زیبای تناسب فکری است  .

   شاید هنوز چاق باشم ولی اصلا برایم اهمیت ندارد .

   من اینجا چیزهایی به دست آوردم که در طی ۳۸ سال عمر که خداوند روزی ام کرده اینقدر زیبا همه ی این خوبی ها را کنار هم در وجود خودم ندیده بودم .

   چقدر روابطم با جهان و انسانها عالی شده ،چقدر دیدن نعمتهای خداوند جذاب‌تر شده 

   من انرژی غذاها و خوردنی ها را در تسخیر خودم قرار داده ام و انرژی آنها را با انرژی درونی خودم در جهت لاغری همسو کرده ام .

   من دیگر قدرت را به مسائل بیرونی نمی‌دهم. 

   قدرت منم 

   قدرت در درون من است 

   انتخاب من زندگی من را می‌سازد 

   باورهای من رفتارهای من را می‌سازد 

    فشارهای من عادات من را میسازند 

   و چقدر هماهنگی جریان طبیعت جسم و ذهن و روح زیباست.

   خدای خوبم سپاسگزارم که به من قدرت تغییر کردن عنایت کردی 

   استاد سپاسگزارم برای آگاهی امروز 

   الهی به امید تو  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/06/27 11:52
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 976 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی

   خدایا شکرت که توانستم در 1402/06/27 گام 89 را که علت چاقی درقدرت ذهن است را گوش بدهم 

   استاد خیلی این سوال مهم است که بدانیم اولین اقدام برای لاغرشدن ما کشف چاقی است . همه انسانها به تعداد سن و سالی که دارند علت چاقی را درخود تقویت کردند من الان 47 سال سن دارم پس اگرسن خودم رادر365 روز ضرب کنم می شود 17155=365*47 روز که این فرمولهای چاقی درذهن من تقویت شده 

   چون از ابتدا دنیا امدن من ذهن من مثل یک لوح سفید بوده است پس چرا من برای لاغری با اینکه 17155 روز برای چاقی آموزش دیدم عجله دارم که زودتر لاغر شوم حداقل به اندازه ⅓ این روزها یعنی 5718 روز صبر کنم اگر نتیجه ای دریافت نکردم انوقت بروم سراغ روشی دیگر .

   استاد از اولین فایلی که شما گفتید نباید دراین مسیر عجله کنید و فقط استمرار و گوش دادن به فایلها و خواندن نظرات دیگران را انجام دهید این کاررا انجام دادم و روزهای اول چندین فایل را با هم گوش میدادم مثل چالش نخوردن – زندگی با طعم خدا- تغییر زندگی و خیلی وقت میگذاشتم چون دریکی از فایلها گفته بودید هرچه زمان برای این فایلها بگذارید از فکر چاقی بیرون میایید و خداراشکر روند لاغری درمن سریعتر هم بود ولی نمیدانم چی شد الان فقط روزی یک فایل را خداراشکر گوش میدهم و نظرات دوستان را میخوانم اصلا من ذره ای شک به این که از این مسیر من لاغر نمیشوم را ندارم برعکس خیلی هم مطمئن تر شدم که فقط ازاین مسیر باید بروم و خداراشکر طبع خوردن شیرینی جات درمن خیلی کمتر شده است و اینها ثابت میکنه که من فقط از طریق یادگیری فرمولهای چاقی چاق شدم و باید هم از یادگیری فرمولهای لاغری لاغر بشوم .خودم درتصوراتم است که لاغرتر نشدم و به قولی استپ کردم که خداراشکر درچند فایل قبلی گفتید اینها همش توهمات و تفکرات ذهن منفی باف است و من چقدر خوشحال شدم و فردای انروز خواهرم گفت هر بار تورا میبینم میفهمم لاغرتر شدی و من خیلی خوشحال شدم و انگیزه گرفتم و متوجه شدم سرعت لاغری جسم خیلی کندتر از سرعت تغییر ذهن است و جسم هرروز من را لاغرتر می کند من متوجه نمیشوم اطرافیانم بعد از چند روز که من را میبینند متوجه میشوند 

   استاد خیلی خوب شفاف سازی کردید که آموزش چاقی بیرونی است و آموزش لاغری درونی است پس ما تا آموزش لاغری را یاد نگیریم لاغر نمیشویم و عوامل بیرونی و اعتقاد به باورهای درذهن مارا هرروز چاق ترکرده است .

   لاغر شدن زورکی نیست یادگرفتنی است وقتی شما تصمیم قاطع میگیرید که من فقط برای خودم لاغر میشوم و مسیر لاغری با ذهن را با اشتیاق و تکرار هرروز طی کنید و دراین فضای لاغری باشید حتما لاغر میشوید . 

   استاد دریکی از نظرات جواب یکی ازدوستان را داده بودید که 

   به جمله خودت توجه کن:” چرا با توجه به اینکه باور دارم این مسیر عالی نمیتونم فایلها رو مستمر و هر روز گوش کنم ”این جمله به دو بخش تفکیک میشود:۱- چرا با توجه به اینکه باور دارم این مسیر عالی است: عقیده شما۲- نمی توانم فایل ها رو مستمر و هر روز گوش کنم: عملکرد شما

   باور شما برابر با عقیده شما نیستباور شما برابر با عملکرد شما می باشد

   اگر هر روز فایل گوش نمیدی و عمل نمیکنی یعنی باور نداری که این کار و این مسیر شما به سمت متناسب شدن هدایت میکنههیچوقت حرف به عمل تبدیل نمیشه بلکه فقط باوره که به عمل تبدیل میشهکار به عمل برآید نه به حرفمن باور دارم فقط یک جمله است که اتفاقا خیلی زیباستولی من گوش نمیکنم و عمل نمیکنم دقیقا نشون میده چه باوری داری نه اینکه چه جمله ای درباره باور خودت به کار می برید

   امیدوارم تفاوت بین باور کردن و حرف زدن را به خوبی متوجه بشید که این به شما کمک میکنه با اشتیاق و انگیزه متناسب شدن در این مسیر حرکت کنید.

   • در گذشته نگرش شما درباره علت چاقی تان چه بوده است؟ شرح دهید. با قاطعیت و دیدن اقوام نزدیک میگفتم من ژنتیکی چاق هستم و این چاقی درطایفه ما ارثی است و چون با وزن 5کیلو بدنیا امده بودم این باور درذهن من تقویت شده است .
   • هربار که از روش های لاغری نتیجه نمی گرفتید علت لاغر نشدن خود را چه می دانستید؟ رعایت نکردن دقیق رژیم و ژنتیکی بودن چاقی بودن من که دوباره باز میگردم 
   • نگرش شما درباره استفاده از روش های مختلف برای لاغر شدن چیست؟ تجربه خود را بنویسید.تا قبل از آشنایی با این روش میگفتم با رعایت کردن رژیمها لاغر میشوم که این درست بود چون با کم خوردن هر انسانی کمی لاغر میشود و چون این رژیمها انسان را محدود میکرد ووقتی خسته میشدم رها میکردم دوباره چاق میشود و باور چاقی ارثی است هم کار خودش را درست انجام میداد 
   • چنانچه در مسیر لاغری با ذهن تحت تاثیر روش های مختلف قرار گرفته اید تجربه خود را به اشتراک بگذارید. به کرار این اتفاق برای من افتاده درسن 47 هر باری که کسی بهم گفت چقدرچاق شدی رفتم فکر رژیم ،که وزن کم کنم که هربار به درب بسته خوردم و دوباره برگشتم من تا 10سال 100کیلو بودم و خداراشکر با این روش طلسم استپ وزن من شکست و رسیدم به 89 کیلو و انشاالله با ادامه دادن دراین مسیر میرسم به وزن ایده الم 59 کیلو 
   • از محتوای ویدیوی آموزشی علت چاقی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید. من از این فایل یاد گرفتم چاقی من از ذهن و درون من است و عوامل بیرونی را اگر من باور نداشته باشم اصلا درچاقی من تاثیری ندارند و لاغرشدن زورکی نیست که کسی بخواهد فردی را به زور لاغر کند حتی از روش جراحی چون تا فرمولها و باورهای ذهن چاق تغییر نکند به فرمولهای لاغری ازهرروشی ما دوباره چاق خواهیم شد پس محتوایات ذهن چاق خود را تخلیه کنیم و فرمولهای لاغری را جایگزین کنیم تا انشااله ماهم متناسب شویم 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1402/05/05 13:05
   مدت عضویت: 1257 روز
   امتیاز کاربر: 12173 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 315 کلمه

   بنام خدا 

   علت چاقی شما قدرت ذهن است .

   لا دیدن این فایل و فایل های دیگر که خیلی هم این موضوع تکرار شده این است که ما خودم را میگم اول علت چاقی خودم را نمیدونستم اصلا تو فکر این هم نبودم که دنبالش باشم که من چرا چاق هستم چون فکر میکردم طبیعیه که من چاقم خوب آدم ازدواج کنه چاق میشه ،باردار بشه چاق میشه غذا خوردن چاق میکنه بیشتر مواد غذایی چاق کننده هستن وقتی اینها از یه سنی به بعد شنیدم و دیدم و باور کردم که آره من برا همین چاقم همه ی این موارد تبدیل شدن به تصاویر چاقی در ذهن من و هر وقت من با غذا روبرو میشدم ترس از غذا خوردن به شدت داشتن که چقدر بخورم چاق نشم ای وای بازم زیاد خوردم وووووو اینها همه تصاویر چاقی در ذهن من بوجود می آوردن و من با اینکه خیلی کم غذا میخوردم اما چاقتر میشدم و چقدر اعصابم خراب میشد که چرا باید من چاق باشم من که چیزی نمیخورم و خیلی مسائل دیگه که من هی ترس داشتم از چاقی و تبدیل به فرمول چاقی میشد موقع خرید لباس ترس داشتم 

   الان که وارد سایت شدم متوجه شدم که لاغری خیلی اسونه فقط کافیه این موانع را شناسایی کنیم و به جای آنها فرمول جدید لاغری جایگزین کنیم به همین راحتی ما لاغر می شویم مثلا من دیگه ترس از غذا خوردن ندارم چون مواد غذایی چاق کننده نیستند مواد غذایی برای سلامتی بدن هستند و بدن نیاز داره پس به اندازه مورد نیاز بدن غذا مصرف میکنم .من به همین طریق با قدرت ذهن خودم چاق شدم و می پذیرم و می‌توانم با قدرت ذهن خودم هم دوباره لاغر بشم .لاغر شدن اسانترین کار دنیاست و اگر ما موانع ذهنی را یکی یکی به این طریق از سر راه برداریم جسم ما راهی به جز لاغری نداره و چه بخواهیم چه نخواهیم لاغر می‌شویم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1402/02/31 08:18
   مدت عضویت: 559 روز
   امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 912 کلمه

   سلام استاد خدا قوت .

   این روزها به قدری حالم خوبه و انرژی دارم که در وصف نمیاد .

   اونقدر انرژی های درونیم داره آزاد میشه که 

   کلی فعال ترم کرده .

   عطای خسته عطای از همه جا مانده عطایی که دلش میخواست فقط بشینه و بخوابه و بخوره و میل بدنش دائما به ذخیره انرژی بود با یادگیری اصول لاغری با ذهن به جایی رسیده که خود به خود فعال شده . 

   عطای این روزها عطای گذشته نیست . 

   میلم به فعالیت زیاد شده سبک شدم فرز شدم صبحا زود بیدار میشم شبا زود میخوابم . میلم به مصرف مواد غذایی متعادل شده . ترسهام ریخته . لباسام گشاد شدن . حالمو که نگوووووو . عالیترین روزهای زندگیمه . پر از حس اشتیاقم . 

   منی که دائما افسرده و بیحال بودم به عطای شاد و سرحال و با انگیزه تبدیل شدم . با انجام تمرینات و گوش دادن فایلها و یادگیری هر چه بیشتر ، روند لاغری با ذهن رو به مرور درک کردم و  به جایی رسیدم که خود به خود لاغر شدنم رو دارم میبینم . 

   من دیگه درگیر وزن کردن جسمم نیستم چون فهمیدم جسم من نیاز به ترازو نداره این ذهن منه که نیاز به سنجش داره که امروز در کدوم قسمت ترازو بودم . کفه باورهای چاقیم سنگینتر بوده یا کفه باورهای لاغریم و میزان ترازوی من هم احساسمه . این روزها کفه باورهای لاغریم سنگینتر شده 

    علتهای چاقیم خیلی کمکار شدن و علتهای لاغریم خیلی عالی دارن خودشون رو نشون میدن و من با انرژی تمام تمرینات امروزم رو انجام میدم . 

   اولین علت لاغری من حال خوبمه . 

   من با آموختن لاغری و تکرار و تمرین و مرور افکارم تونستم انرژیهای ذخیره شده رو آزاد کنم و حال خوب رو در خودم تولید کنم . آخه منبع حال خوب درون ماست . منتها اگه حالمون بده به خاطر افکارمونه . افکارمون وقتی منفی باشه سد راه جریان حال خوبمون میشه . ولی وقتی افکارمون رو مدیریت کنیم و حل و فصلش کنیم حال خوب درونمون که پشت افکار ماست  در وجودمون جاری میشه  و ما این حال خوب رو با اصلاح افکارمون بیشتر و بیشتر درک می کنیم و روزمون رو با لذت بیشتری سپری می کنیم . 

   دومین دلیل لاغریم افکارمه . وقتی افکارم خوبه کارام بهتر پیش میره . استاد من کلی هم منظم تر شدم . یعنی دیگه اون عطای شلخته و به هم ریخته نیستم دوست دارم وسایلم مرتب باشه .

   دلیل دیگه تغییر عملکردمه .

   وقتی افکارم مرتبه وقتی حالم خوبه روش کارکردنم بهتر میشه انگیزه برای انجام کار صحیح رو دارم . روابطم با دیگران بهتر میشه . پرخاش نمیکنم . مشتری نمیپرونم . جالبه بدونید من حالم که خوبه مشتریهامم بیشترن . اینم یه دلیل دیگه برای لاغری با ذهنه . 

   خلاصه که  مشتریها روز به روز بیشتر میشن خدارو شکر برکت وارد زندگیم شده و من خوشحالم که همه این تغییرات به خاطر لاغری با ذهن و یادگیری شیوه مدیریت ذهنه . 

   من اصول کار رو یاد گرفتم و حتی اگه اینجا هم ننویسم اما در زندگیم دارم اجرا می کنم . ورودیهای منفی رو به خودم میبندم نمیزارم فکر منفی در وجودم جاری بشه . تا جایی که  میتونم خودمو از درگیری و بحث و جدل و صرف انرژی برای خشم و بداخلاقی دور میکنم .

   مامانم ازم راضی شده . چقدر رابطه ام با اونا خوب شده . دوستام که خیلی بیشتر از قبل دوست دارن با من باشن . میگن با عطا صفا داره . 

   کلا مدیریت گشت و صفا با منه . به محض اینکه میگم بریم فلان جا  بچه ها هم جمع میشن و میریم خوشی و صفا و گشت و گذار .

   چقدر بالارفتن از کوه برام راحت شده . هروقت از کوه بالا میرم یاد آقا امیر میاد توی ذهنم میگم وقتی ایشون اینقدر عالی تونسته منم میتونم . 

   من نسبت به قبل لاغرتر شدم ولی درگیرش نیستم . میدونم من هرچقدر افکارمو بهتر مدیریت کنم و هرچقدر حالم بهتر باشه بدنم سالمتر میشه و خود به خود نیازش کم میشه و چربیها رو خود به خود میده میرن و واقعا هم همین اعتقاد رو به چشم دارم میبینم .

   خلاصه که من دلایل زیادی برای لاغر شدن دارم . لذت از زندگی . ساخت زندگی بهتر . هدف داشتن انگیزه داشتن . روابط خوب داشتن . افزایش مشتری . فعال شدن و …. 

   من دیگه دلیلی برای چاق موندن ندارم . زندگی در چاقی اصلا لذتی نداشت . یعنی در مقابل لذت لاغری لذتش صفر بود . حتی اون زمانی هم که من از خوردن لذت میبردم لذت نبود . رنج بود . ولی رنجهاشو فراموش میکردم چون باور نداشتم لاغری رو . چون خودم رو در زندگی در مدار چاقی مجبور میدیدم . من چاق بودم چون گزینه ی دیگه برای زندگی نداشتم . با لاغری با ذهن آشنا نشده بودم که بفهمم بابا بیا ببین اینجا چه خبرهههه . عشق و حال این سرزمینه . بهشت اینجاست . چیه اون سرزمین خشک بی آب و علف که دلتو بهش خوش کردی . 

   من دلخوشیمو تغییر دادم چون مسیر لاغری من رو پیدا کردم و الان که در اواخر دوره هستم همون تغییر شخصیتی که اول دوره فرموده بودید در خودم مشاهده کردم . 

   مسیر لاغری من شاید ظاهرا داره تموم میشه اما مسیر لاغری من تازه شروع شده چون من در این مسیر خودمو پیدا کردم . 

   خلاصه که استاد هر چی بنویسم از لذتهای این مسیر بازم کمه و من این مسیر رو انتخاب کردم و دارم باهاش زندگی می کنم . خودم دلیل لاغریم هستم . من خودم رو در این مسیر پیدا کردم و خود جدیدم رو ساختم . از شما و بیانانتتون سپاسگزارم بهترین استاد دنیا . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شهربانو باقری
    1402/03/01 12:33
    مدت عضویت: 1467 روز
    امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 63 کلمه

    سلام  و عرض احترام   

    به به  از ایییین همه تغییرات عالی در جسم و روح شما    …    تبریک میگم  .تبریکی از اعماق  قلبم به شما  که ثابت کردی  شایستگی  تغییرات  به سمت متناسب شدن رو داری  ….  مبارک باشه بر شما   حال و روز  خوبتون  ….   موفق و موید و متناسب باشید ….  

    سپاسگزار  از دیدگاه خوب شما ….

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1402/02/12 13:40
   مدت عضویت: 615 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 784 کلمه

          “ به نام خداوند هستی بخش مهربان ”

   درود به همه ی تناسب فکرهای عزیز؛

   گام‌ هشتاد و نهم : علت چاقی شما، قدرت ذهن شماست ؛

   امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ به لطف و یاری خدا توانستم این گام را بر دارم ، خدایا شکرت .

   برای لاغر شدن باید قدرت چاقی ذهن خود را تغییر دهیم .

   نکته : مهم ترین کاری که برای لاغر شدن باید انجام دهیم ، کشف علت چاقی است .

   موضوعی که در تمام روش های لاغری مد نظر قرار نمی گیرد و به همین دلیل استفاده از آن روش ها نتیجه ی مطلوب به همراه ندارد .ما با استفاده و کمک از روش لاغری با ذهن می توانیم قدرت چاقی ذهن خود را به قدرت لاغری تبدیل کنیم و بعد از آن تغییرات جسمی ما از چاقی به لاغری آغاز و ادامه پیدا می کند .خوشبختانه ذهن هر انسانی قابل برنامه ریزی است و در هر موضوعی مورد آموزش قرار گیرد در آن موضوع قدرت پیدا می کند و سبب بروز رفتاری هم سو با آن موضوع در فرد می شود .برنامه ریزی ذهن در نهایت سبب می شود که آن فرد تحت تاثیر برنامه های قدرت گرفته در ذهنش رفتار کرده و زندگی کند و نتیجه ی زندگی هر انسانی بنا به موضوعات قدرت گرفته در ذهنش شکل می گیرد .

   از نمونه  واکنش های رفتاری که قدرت چاقی در فرد ایجاد می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

   • ترس از نگرانی از چاق شدن
   • ترس و نگرانی از غذا خوردن
   • عادت کردن به وزن کردن برای مراقبت از وضعیت خود
   • بروز رفتارهایی که نشان از نگرانی از چاق تر شدن یا پیشگیری از چاق تر شدن است و …

   اگر قصد لاغر شدن و از آن مهم تر لاغر ماندن را داریم باید توجه داشته باشیم که تنها راه ممکن برای لاغر شدن دائمی ، تغییر علت چاقی است نه نتیجه ی آن که چاقی است .

   نکته : علت چاقی ما تنها و تنها قدرت چاقی ذهن ماست و اگر قصد لاغر شدن داریم باید علت چاقی را به علت لاغری تغییر دهیم و علت لاغری چیزی نیست جز ایجاد قدرت لاغری در ذهن .

   نکته : فعال کردن قدرت لاغری ذهن آسان تر از قدرت چاقی است چون قدرت لاغری از قبل در ذهن همه ی انسان ها وجود دارد.

   وقتی استاد در فایل تصویری از شرکت کننده ای که در دوره ی ورود به سرزمین لاغرها شرکت کرده بود و بعد از یک ماه به استاد پیام داده بودند که بعد از هشت هفته در دوره بودن از ادامه ی مسیر ناامید شده اند و می خواهند که اقدام به عمل جراحی کنند صحبت می کردند به این فکر کردم که واقعا باید ابتدا به روش و مسیر متفاوتی که قدم در آن گذاشته ایم ایمان و باور قلبی پیدا کنیم و بعد از آن مسئولیت صد در صد چاقی خود را بپذیریم یعنی اینکه به این درک و باور برسیم که خود ما باعث چاقی و اضافه وزن خود شده ایم و چاقی ما علت و دلیل دیگری جز ایجاد باورها و فرمول های ذهنی که ما از طریق دیده ها و شنیده های خود از دیگران و اطرافیان و رسانه ها و اجتماع در ذهن خود ثبت کرده ایم که همین باورهای ثبت شده علت دستور مغز ماست که به جسم ما می دهد تا خود را هم سو و هم جهت با باورها و فرمول های ثبت شده در مغز و ذهن ما کند و چون این باورها چاق کننده هستند در نتیجه مغز ما دستورات چاق کننده به جسم می دهد و نتیجه ی آن چیزی جز چاقی و اضافه وزن نیست، علت دیگری ندارد .پس ما فقط از طریق ذهن خود می توانیم دوباره لاغر و متناسب شویم نه هیچ روش و راهی غیر از آن .خود من درک و فهمی که الان در این گام دارم نسبت به اوایل و اواسط دوره بسیار بیشتر و بهتر شده است و کاملا آگاهی های داده شده توسط استاد را در این لحظه بیشتر درک می کنم و سعی در عمل کردن به آن ها دارم پس من چه بخواهم و چه نخواهم با ادامه دادن و استمرار لاغر و متناسب خواهم شد .همه ی ما افراد چاق به زور قرص و دارو و آمپول و جراحی و زجر و سختی چاق نشده ایم که حالا برای اینکه لاغر و متناسب شویم از این کارها و روش ها استفاده کنیم تنها کافی است که قدرت چاقی ذهن خود را به قدرت لاغری ذهن خود دوباره تغییر دهیم و از این قدرت به نحو احسن استفاده کنیم و بهره ببریم .

   نکته : رمز موفقیت در این راه ادامه دادن ، استمرار و تکرار ، تکرار و باز هم تکرار است چون با هر بار تکرار کردن درک و آگاهی ما بهتر و بیشتر می شود .

   “ یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/01/13 09:31
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 874 کلمه

             سلام بر استادوهم مسیران پر تالاش 

   هر سال که سیزده به در میشود فقط فکر من وخانواده رفتن به بیرون وطی کردن این روز در بیرو از خونه بوده داشتم فکر میکردم من توی این  ۵۶ سال من داشتم تمام چاقی خودم رو می خواستم از بین ببیرم ودلیل شود تمام من از بیرونی بدنم  میدونستم وطی این سالهای کلی برانامه اشتباه پیدا کردم روی خودن به کار گرفتم که باعث کلی مشکل برای خودم شدم ای گاش بجای گشتن تو بیرون به درون خودم مراجعه می کردم وخودم رهااز این همه مشکل کرده بودم ولی بازم خدارک شکر این اگاهی رو امسال خدا نسیبم کرد تا سالهای اینده خودم از این مشکلات بیرون بکشم 

   وتمام کسانی که تویی این دوره برای خو دشون جای سوال داره  که چطور میخواد این مسیر من لاغر کنه  هما این مشکل دارن چون علت و درمان  فقط در بیرون جستجو میکنن وباره اینکه مشکل درونی هست رو نپذیرفتن 

   چون مسیر حدید روش کاملاباهمه مسیرهای که ما رفتیم متفاوت  با چیزهای که فکر می کردیم متفاوت همه علت رو دربیرون جستجو میکردیم ولی درونی بوده با قبول این مسئله یعنی قبول کل اشتباهات واین واقعا یی شجاعت کامل میخواد قبول کنیی که  اشتباه کردی تا موفق به یاد گیری بشی  اکه این مسئله قبول نداشته باشی چطور میخوایم بر طرفش کنیم این بعنی در اصل مسیر دچار تردید هستی 

   وفتی من تو جاده داشتم مسافرت میکردم که خودم وجسم دچار چاقی کردم وعلتش از بیرون میدونستم حالا میخوام درستش کنم یی فردی به میگه تواون جاده که بودی فکری که داشتی رفتای که داشتی وبهش عمل کردی رو تو همون جا ده بزا وبعد بیا تو جاده که من توش به نتیجه رسیدم وخودم ازمشکل رها کردم اون فرد اگه قبول کنه و وارد این مسیر بشه به نتیجه می رسه اگه بخواد همون جاده همون رفتار وعمل کردو تواین جاده استفاده کنه به نتیجه نمی رسه همون اش وهمون کاسه 

   من خودم با ادامه مسیر هر فایل یی دلیل به دلیهای دیگه اضافه میشد که چرا چاق هستم اولین روز با کشتم  حدود ۱۵ دلیل پیدا کردم ولی با گذشتن از فایلها تازه به دلیل اول کم که نشد زیاد هم شد چاق شدن هر فرد کلی دلیل داره کلی اشکال تو باورهش داره کلی رفتا اشتباه که اول باوروبعد  ورفتا شده داره خوب درست کردنش کلی زمان باید براش بزاریم این قسمت متاسفانه عجله به نتیجه گرفتن زودتر بهش اضافه میشه وکارو بر خودمون سختر میکنه چون میخوان رهاشیم از این وضعییت و اون هرچه زودتر باشه بهتره 

   باید به نظرم اگه میخوایم موفق بشیم همه موردبالا رو قبول واجرا کنیم که نا رو به نتیجه برسونه 

   شاید روزهای اول که من هم وارد شدم ترس از عمل معده داشتم وار شدم ولی با گذشتن طی ان ۹۰ روز خدارو شگر میکنم باانجام ندادن این عمل جون تازه میفهم داشتم یی دنیا اره یی دنیا مشکل به همه اون مشکلاتم اضافه میکردم نه کم 

   اخه من مسکلم تو ذهنم بود خنده داره مشکلم تو ذهنم بود به جسمم مربوط نبود اون فقط اجرا کننده  بود اون وفت من داشتم انتقام اشتباهاتم از معده بیچارم میخواستم بگیرم 

   خدا رو شکر بازخدارو شکر که در من این ترس نزاش انجام شبدم اگه انجام داده بودم تو این مسیرمی افتادم هزارنان افسوس به خودم میگفتم خدا کمک کرد با ترسی که در وجودم قرار داد من رو به انجام ندادنش کمک گرد حالا با بودن در اینجا باروتون نمشیه اون ترس کامل ازبین رفته اره از بین رفته خاشو به شجاعت در بر خودر با مشکلات داده همین عید امسال من چندین رفتا متفاوت کردم که دیگران براشون تعجب داشته وحتی به گوشم رسیدا فکرشون در بارم چی شده ولی اصلا برام مهم نیست چون من دارم کار درست واصولی انجام میدم قطاری که درحال حرکت سنگ به طرقش پرتاب میشه کسی به قطار ایستاده که سنگ پتر نمی کنه پس من تو مسیرحرکت وتغییرقرارگرفتم  بایداین امر رونا دیده بگیرم فقط به هدفم فکر کنم من نمتوانم برای دیگران زندگی کنم فقط برای خودم باید زندگی کنم وذهنمو برای خودمبه کار بگیرم برای نجات از چاقی وفتی خودم نجات دادم اون زمان میتوننم به دیگران کمک کنم برای رهایی وفتی دست پای من در چاقی گیر کردا چطور میتونم به فکر دبگران باشم 

   تنها ترتین روش وکارامدن ترین روش ومانده کارتربن روش که تا اخر  عمر از دست چاقی رها بشی لاغریی با ذهن هست 

   ما اول فرمولهای چاقی وبعد تصویر چاقی ونتظیم ترموسات ذهنی باعث جاقی شده حالاباعوض کردنشون ما به یی فردلاغر تبدل میشیم 

   اولین گامش قبول اشتباه    دومین گامش  قبول مسئولیت 

   سومین گامش قبول کردن کامل این مسیر بدون کم وکاست 

   چارمین گامش تعهد داشتن وانجام دادن وزمان گذاشتن وعجله نکردن وفت با خود دادن واستمرا داشتن 

   چارمین گامش درک درست وباتوجه وتمرکز داشتن 

   پنچمین گامش پیدا کردن اشتباه که یکه تو ذهن ما درست بوده وبرطرف کردنش 

   ششمین گامش توجه به کمتر تغییر درجسم وداشتن امید وانگیزه برای ادامه مسیر ابن تغییر به مرور در هر جنبه انجام میشه تو ذهن تو رفتار تو جسم بستگی داره که ما چطور عمل کنیم 

   ناامید تواین مسیر به نظر من بعنی دیگران هم فکرشون وهم نظرشون وحتی کمک کردن به هشون از نظر ما اهمیش از خود ما بیشتر  هست هنمون به اونها اجاره میدیم اونه در الویت زندگی قرارگرفتن باید این الویت جاشو عوض کنه وبسه الویت اول واخر خود ما باشیم 

   خدا پست وپنهاتون یاحق حق نگه دارتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1401/05/16 16:27
   مدت عضویت: 1257 روز
   امتیاز کاربر: 12173 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   بنام خدا 

   سلام خدمت استاد و دوستان همراه 

   مهمترین گام برای لاغری اول شناسایی موانع چاقی که ما از چه طریقی چاق شدیم من خودم اصلا نمیدونستم که علت چاقی من و چرا با تمام این روش‌ها من نمیتونم لاغر شوم و لاغر بمانم ذهن من است و یا چطوری چاق شدم از وقتی وارد سایت تناسب فکری استاد روشن شدم متوجه شدم که من چطوری چاق،شدم علت چاقی خودم را فقط عوامل بیرونی میدونستم از شنیده ها و والدین میدونستم و باور هم کرده بودم چون آب میخوردم چاق میشدم ،غذا کم میخوردم چاق میشدم ،آروم میخو ردم چاق میشدم ،ورزش میکردم چرا چاق میشدم چون باور کرده بودم که این روش‌ها منو چاق کرده و ذهن من هم هر چی را باور کرده بودم به من می‌داد اینها همه موانعی بودند که جلوی لاغر شدن مرا می گرفت و من با گوش دادن به فایلهای استاد روشن و نوشتن،و خواندن متوجه شدم که علت چاقی من ذهنی است وباید روی ذهن خودم ‌کار کنم و آموزش بدم و ذهن خودم را از چاقی به لاغری تبدیل کنم این پروسه زمان میبره و هر چی زمان ببره مهم نیست چون لاغری با ذهن از درون شروع میشه و تغییر از درون آغاز میشه و اول ور رفتار و احساس تاثیر میزاره و بعد جسم ما به مرور تغییر را آغاز میکنه و به سمت لاغری حرکت می‌‌کنه و دوستانی که فکر می‌کنند در فاصله زملنی چند روز و چند هفته و یا حتی چند ماه لاغر می‌شوند اشتباه می‌کنند چون ما طی چندین سال چاق شدیم و به مرور هم لاغر می‌شویم برای لاغری نباید زمان تعیین کرد باید از مسیر لذت ببریم و ادامه،بدیم با احساس خوب با شادی با آرامش آنوقت جسم خود به خود لاغر می‌شود ‌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 42375 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 378 کلمه

   سلام به استاد گرامی و دوستان عزیز هم مسیر

   *ترک عادتهای اشتباه موجب ایجاد آرامش،آسایش،سلامتی،محبت،دلسوزی و خیلی رفتارهای درست و خداپسندانه میشود
   و نه موجب مرض*

   من دیروز مطالب زیادی یاد گرفتم از استاد
   ولی اگه بخوام بنویسم یه خورده برام سخته بیانشون ولی میدونم که خیلی مفیده،
   این آگاهی رو تبدیل به نوشته کنیم،خیلی بهتر میتونیم درکش کنیم.

   من یاد گرفتم که چاقی من قدرت چاقی ذهن منه،
   ذهن هر انسانی قابل برنامه ریزی ست،در هر موضوعی مورد آموزش قرار گیرد،در آن موضوع قدرت پیدا میکند،
   و سبب رفتاری همسو با آن موضوع در فرد میشود.
   ما چاقی رو از بچگی از طریق خانواده،رسانه و…آموزش دیده ایم مانند هر مهارت دیگه ای مثل رانندگی اون مهارت چاقی رو متاسفانه یاد گرفته ایم مثلا خانواده همیشه میگفتند بخور بزرگ بشی ،قوی بشی، زیبا میشی و مادرهاهم که همیشه نگرانند نکنه بچه ضعیف بشه ،ضعف کنه،ویتامین و…کم بیاره ،
   میگه بخور جون بگیری،
   تو جوونی میسوزونیش:(
   همیشه این رو شنیدم.
   حالا در هر صورت ما الان اضافه وزن داریم
   میخوایم اون عادتهایی که باعث این چاقی شده رو حذف کنیم و آروم آروم عادتهای درست و لاغر کننده یاد بگیریم از طریق جملات و فایلهای استاد عطار روشن و
   ☆چون عاشق لاغری هستیم و عاشق این نوع آگاهی(مسیر لاغری با ذهن )
   پس از هر زمان و فرصتی استفاده میکنیم تا آنچه استاد می فرمایند را انجام داده و به آرزویمان برسیم.☆
   ♡باید قدرت چاقی ذهن را به قدرت لاغری ذهن تبدیل کنیم♡
   چاقی حاصل مجموعه افکاریست که در ما واکنش های رفتاری ایجاد میکند و با تکرار واکنشهای رفتاری آنها به عادتهای ما تبدیل میشوند و در واقع شخصیت ما را میسازند.

   نمونه واکنشهای رفتاری در ما هست که علت چاقی ما هستند مثل:
   ۱)ترس و نگرانی از چاق شدن
   ۲)ترس و نگرانی از غذا خوردن
   ۳)عادت کردن به وزن کردن برای مراقبت از وزن خودمان
   ۴)اقدام کردن برای استفاده از برنامه های رژیمی
   ۵)اقدام برای بالا بردن سوخت و ساز بدن
   ۶)تحقیق درباره ی روشهای لاغری
   ۷)صحبت در مورد وضعیت جسمی خود و ابراز نگرانی از چاق شدن
   ۸)بروز رفتارهای که نشان ار نگرانی از چاقتر شدن وپیشگیری از آن است

   《باید نگاهمون و دیدگاهمون به مواد غذایی خیلی تغییر کنه》

   [یادمون باشه بخاطر خودمون و بخاطر سلامتیمون بخوایم لاغر بشیم نه بخاطر دیگران چون فقط در این حالت نتیجه میگیریم ،
   و عاشقانه ادامه بدیم]

   ♡ من واقعا احساس میکنم گمشده ام را پیدا کرده ام♡

   خدای مهربان ممنونم
   استاد عزیز ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/11/17 18:35
   مدت عضویت: 1306 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,683 کلمه

   سلام و درود بیکران به قلب عالم😍 

   درود استاد و دوستان متناسبم 

   علت چاقی شما قدرت ذهن شماست…

   مهمترین کار در مسیر لاغری با ذهن کشف علت چاقی است همان چیزی که در تمام روشهای لاغری مورد نظر گرفته نمی شود و به همین دلیل نتیجه از روشهای بیرونی و فشار به جسم نتیجه شکست به همراه دارد .

   قدرت چاقی ذهن باید تبدیل بشه به قدرت لاغری ذهن 

   ذهن هر انسانی قابل برنامه ریزی است و می تواند در هر موضوعی آموزش بییند و به اندازه ای که آموزش ببیند در آن موضوع قدرت ذهنی بیشتری پیدا می کند در زمان تولد همه انسانها ذهنی پاک دارند که هیچ برنامه ای در آن نیست ولی به مرور زمان از طریق خانواده و رسانه و جامعه آموزش می بینند و هر فردی نسبت به آموزشهاش و توجهاتش به موضوعات قدرت ذهنی در آن مورد پیدا می کند .

   طی سالها ما هم از خانواده و رسانه و جامعه آموزش چاقی دیده ایم و اول محتویات ذهنمون پر شده از افکار مربوط به چاقی و دلایلی که چاقی را برای خودمون منطقی می کردیم و بعد تصویر چاق از خودمون در ذهنمون به وجود اومده و تغییر ما به سمت چاق شدن شروع شده و وقتی متوجه تغییر جسم خود شدیم با ترس و نگرانیهامون باعث شدیم سرعت چاقی در ما بیشتر بشه .

   و اما در مسیر آموزشهای ذهنی تغییرات ازدرون ما شرو ع میشه اما از اونجایی که ما سالها برای لاغر شدنمون دلایل مختلفی می آوردیم الآن در این متد با نجواهای ذهنی روبرو میشیم یعنی هر چه خودمون به ذهنمون طی این سالهای چاقی آموزش دادیم الآن نسبت به این مسیر آشنایی نداره و دائم نجوا می کنه که تو که رژیم نمیگیری پس چه طوری لاغر بشی ؟!تو که ورزش نمی کنی و حواست به چربی و شیرینی نیست پس چه طور لاغر بشی و این نجوا ها باعث میشه خیلی از دوستان توجه زیادی به این نجواها بدهند و ناامید بشوند و مسیر را رها کنند و این نجواها برای همه هست و اینکه ما چقدر حواسمون به ورودی های ذهنمون  و احساسمون باشه اقتدار ما را در مقابل این نجواها رقم می زنه .

   خب من از اون افرادی بودم که مشتاق بودم و تشنه که به این سایت رسیدم و باورم این بود و هست که تنها راه اصولی و صحیح و ماندگار لاغر شدن آموزش ذهنی هست اما یه جایی پارسال تو همین مسیر منفی باف گفت برای اینکه به نتیجه سرعت ببخشی بیا رژیم هم بگیر یا ورزش بعد دیگه با این آموزشها خودتو نگه دار و داشت گولم می زد که اصل موضوع همین آموزشها باشه اما برای مدتی کوتاه اضافه وزنت ریزش پیدا می کنه و آموزشها را ادامه میدی و دائمی لاغر میم ونی ولی از اونجایی که من شاگرد حرف گوش کن کائناتم و همون روز اول تعهد دادم که رژیم و ورزش و هر چه را بزارم کنار این کار را نکردم و خداراهزاران بار شاکرم در دام نیفتادم ولی خواستم بگم دوستان حق دارند منفی باف خیلی موزیانه وارد میشه و اگر احساس غم و ناامیدی و ضعف داشته باشی سریع می افتی تو چاه اما راه مستقیم همیشه سر جاش هست و هر کسی بره در نهایت باز بر میگرده همینجا …باید به اون شناخت و درک رسید و نیروی عشق و شادی باید در مسیر همراهت باشند تا بتونی استمرار داشته باشی .

   منم سالهای گذشته از خانواده یاد گرفته بودم بگم معده من گشاد شده اما باورم این بود چندروز روزه بگیرم جمع میشه یعنی می دونستم خودم با اضافه خوردن گشادش کردم ولی این مبحث خیلی جذاب و شگفت انگیزه که مغز ما با فرمانهایی که صادر میکنه می تونه پوست شکم یک خانم باردار را تا حد یک نوزاد باز کنه و بعد جمع کنه و همینطور وقتی ما بیش از حد نیاز خوردیم معده ما گشادتر شده و خیلی از افراد به دلیل ناآگاهی از شناخت بخشهای وجودیشون و به خصوص فرمانهای مغزی عمل معده انجام می دهند و قسمتی از معده را بر می دارند به خیال اینکه معده جمع میشه و کمتر غذا می خورند اما برام جالبه که عوام نمی دانند ولی چطور پزشکان این موضوع را از نظر علمی در نظر نمی گیرند !…

   فرد پس از عمل معده یا لیپوساکشن و پیکرتراشی و غیره …با فشاری که به جسم خود وارد کرده است و البته رژیم غذایی سختی که باید بعد از عمل برای مراقبت از خودش داشته باشه (یک ماه آبمیوه خوردن و سوپ رقیق خوردن)لاغر میشه یعنی اگر یک فردی بدون عمل این محدودیت را برای خودش قائل بشه هم لاغر میشه چون بدن شوکه میشه !… و البته تا مدتی نمی تونه چیزی بخوره به خاطر عوارض عمل ولی در نهایت تصویر چاقی در ذهنش هست و البته تمام عادتها و رفتارهای چاقی و بعد از مدتی به دستور مغز تمایلاتش تغییر می کنه و البته فرمان مغز برای گشاد شدن معده صادر میشه تا جسم همسو بشه با برنامه ذهنی شخص و فرد شروع می کنه به چاق شدن و همین که متوجه بشه ،اینبار دیگه داغون تر میشه چون فکر می کرد آخرین راهه و ترسش باعث میشه چاقی در او سرعت بگیره و لاغری با زجر و محدودیت و عذاب چه فایده ای داره !… 

   همانطور که کار تکثیر و سلولسازی در بدن ما هوشمندانه انجام میشه گشاد شدن معده هم کاری است معمولی که توسط فرمان مغزی به راحتی انجام میشه …

   ما برای چاق شدن هیچ کاری نکردیم نه قرص خوردیم نه جراحی کردیم نه ورزش کردیم و خودبه خودی چاق شدیم چرا چون چاقی را یادگرفتیم و بارها تکرارش کردیم مثل خیلی از مهارتهای دیگر که با آموزش و تکرار و استمرار یاد گرفتیم .

   ما بایدقدرت لاغری ذهنمون را زیاد کنیم با گوش دادن به فایلها خواندن مطالب لاغری و نوشتن باید لاغری را یادبگیریم شاید بارها اشتباه کنیم ولی در نهایت ما قویتر میشیم و مهارتمون بیشتر میشه ما حتی برای اینکه راه رفتن را یادبگیریم بارها خوردیم زمین ولی بلند شدیم اگر همون بار اول لج می کردیم و می گفتیم نمی تونم و نمیشه که هیچوقت نمی تونستیم راه بریم و اینم از لطف خداوند بوده که ذهن ما خالی از برنامه های نمی توانم مخرب بوده و همه انسانها راه رفتن را یادگرفتند .تنها راه یادگیری همینه و البته هر چه بیشتر در فضای لاغری با ذهن باشیم مثل خواندن دیدگاه ها و دیدن آلبوم شگفتی سازان و …قدرت لاغری در ذهنمون قویتر میشه .

   در مسیر لاغری با ذهن افرادی که در مسیر استمرار دارند هرگز ناامید نمی شوند فایلها بمب انرژی هستند اصلا خنده داره یکی بگه من از شنیدن فایل ناامید شدم نه همه ما روزانه با مسائلی در زندگی و پیرامون آن روبرو میشیم که اگر مهارت کافی نداشته باشیم که اصولا نداریم در لحظه دشارژ میشیم یعنی انرژیمون تحلیل میره ، باید بریم بخوابیم و وقتی انرژی نداری و حست بده نمی تونی آموزه ها را ادامه بدی مگر اینکه متعهد باشی و اگر با همون حال بدم ادامه بدیم حالمون عالی میشه .مهارت کنترل ذهن یک شبه به دست نمیاد اما هربار باید بهتر عمل کنیم و حتما اگر بخواهیم اینطور میشه 

   امروز با خودم فکر می کردم تواین مدت این دوره که تکرار می کنم یه وقتهایی چقدر حالم بد بود از مسائل حاشیه ای و تضاد و رنجش و…اما ادامه می دادم و این همش لطف خدا بود که همین که شروع می کردم بعد از ۵تا ۱۰دقیقه حالم دگرگون می شد و تمرینم را می نوشتم شاید اون روز با اون همه بار منفی قدمی برای لاغری برداشته نمی شد چون در برابر حجم افکار منفی من تمرکزی برای لاغری نبود اما مهم این بود که عقبگرد هم نداشتم یعنی یک روز انگار درجا زدم به نظرم ۳ماه یا شایدم ۶ماه اول خیلی مهمه که با تمرکز ادامه بدی محکم در اقتدار با امید .انگار چاقی هفتصد تا سر داره ولی آرام آروم صداش کم میشه و هرکسی عاشق این مسیر باشه و باورش کنه هرروز از این مسیر لذت میبره با شوق حرکت می کنه و اصلا منتظر نمیمونه کسی کنترلش کنه …خب انصافا تو این مدت تنها سایتی که دیدم انقدر پشتیبانی داره و تمرینها خونده میشه و مدال می گیرند و البته این همه لایو و …و فایل هدیه همین سایت بوده و در هیچ دوره آموزشی ندیدم که دونه به دونه باورهای غلط شناسایی بشوند اساتید عزیز دیگری هم دارم که خیلی براشون احترام قائلم ولی همیشه به صورت کلی شناسایی باورها و اصلاحشون را توضیح دادند و در نتیجه باید خودت هشیار باشی و پیداشون کنی ولی چون استاد عطار خودشون با چاقی زندگی کردند این چاقی را رشته رشته کردند و در اختیار ما قرار دادند و کار خیلی عسون شده  و مخصوصا من عااشق این جمله در انتهای هر فایل هستم هر چیزی که بتونه به خودم و شما کمک کنه تا رویای لاغری خود را خلق کنید باهاتون به اشتراک می زارم 🏅و هیچ تبعیضی بین افرادی که از دوره هدیه یا پولی استفاده می کنند وجود نداره !…

   حقیقتا فقط یک فردی که عاشق کارش هست می تونه اینجوری بلاشرط عشق بده ولی اینم می دونم که فردی هم که طالب تغییر و تحول باشه و یادگیری ، راهشو پیدا می کنه و درمانده نمیشه .

   بعضی وقتها ما عادتهای زندگیمون را به پای دوست داشتن میزاریم مثلا اون موقع ها که روابطم با همسرم آشفته بود خوشحال بودم که همسرم تا دیروقت سرکاره و نمیبینمش ولی جالب بود همین که تصمیم گرفت بره چندروزی شمال پیش خانوادش دلتنگش شدم دوست نداشتم بره !؟….چی می تونست باشه عادت من !…اگر به اجبار روی عادت یا روی رودربایسی با استاد یا برای اینکه صفحه اول دیدگاهای هفته باشی آموزش ببینیم این یک کار عادتی هست بدون عشق و لذت و البته تکرار و تکرار و استمرار باعث میشه مسیرمون اصلاح بشه اما زمان بیشتری میبره پس ادامه دادن خیلی مهمه، خیلی 

   ،اما باعشق ادامه دادن♾❤️یک لذت دیگری داره .

   شوق اینکه فردا خداوند چه نشونه هایی برام داره شوق اینکه فردا یک پازل دیگری از وجودم را سر جای درست خودش قرار می دهم .شوق اینکه من دارم برای خودم کاری انجام می دهم که روی جهان تآثیر داره و دور ماندن از حال بد ،حاشیه ها،اخبار و ترس و نگرانی احترام زیادی است به خود .

   خدایا شکرت 

   سپاسگزارم 

   عاااااااااشقتم ♾❤️

   همواره دل آرام و دریادل باشید 🍃🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتونم تغییر کنم
   1400/11/16 00:49
   مدت عضویت: 1117 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 456 کلمه

   وقتی خودمو شناختم دیدم چاق شدم همه یجوری در بارم حرف میزدن ک انگار سختی چاقیو اونا دارن تحمل میکنن
   اره چاقی بده بدفرمه اما چرا باید من باید ب بهانه چاقی یکیو ناراحت کنم
   اره من خیلی شکستم خیلی
   اما الان قوی شدم یاد گرفتم خودمو دوس داشته باشم برا خودم احترام بزارم
   یاد گرفتم ب خاطر دیگران خودمو سرزنش نکنم
   این چاقیو من بزرگش کردم
   چاقی چیزی جز چن تا باور وفکر و رفتار اشتباه نیس
   من اشتباه کردم ولی هیچ وقت اشتباهمو نپذیرفتم راهشو بلد نبودم ک چ جوری برگردم ب جایی ک بودم
   اما اومدم اینجا یاد گرفتم ک باید ذهنم عوض کنم با فشار بجسم با عمل ورزش واینا نمیشه لاغر شد
   من جوری عاشق این مسیرم ک کجا برم هر جا برم برمیگردم چن اینجا فهمیدم زندگی چیه از چاقی فشار از فشار روحی
   ولی ب جایی از اون زملن رسیدم برام مهم نیس الان چیم مهم اینک من دارم تلاشمو میکنم
   من یاد گرفتم عشقی ک هیچکس بهم نداد خودم ب خودم بدم
   من میدونم چاقم ولی ب خودم افتخار میکنم چن متفاوتم از بقیه خیلیا این چیزها رو میشنون و مسخره میکنن ولی من جا نزدم موندم با این هنوزم ب نتیجه جسمی نرسیدم ولی مطمئنم ک تو مسیر درستم
   همینک اونقدر قوی شدم ک از دیدن خودم کیف میکنم دوست خودم شدم اینو ب خاطر هیچکس خودمو ناراحت نمیکنم یاد گرفتم لذت ببرم از خودم .
   من اینجا خودمو دارم میسازم چیزاهایی ک خاکشون کردم دارم زنده میکنم من خالق وجود خودمم.
   من خدا رو دیدم
   من چاقم و زنده
   پس چرا زندگی نکنم
   خیلیا هستن لاغرن ولی زنده نیستن
   ولی من زندم و عاشق زندگی همه چیه زندگی چاقی لاغری نیس
   هیچ ارزش نداره ک من ب خودم اسیب بزنم و بخاطر چاقی
   من خیلی اسییها زدم ب خود م ب سلامتیم
   ب خاطر چاقیم
   از جسم خودم از خودم و خدام معذرت میخوام من میخوام باشم چ چاق چ لاغر
   اما من عاشق لاغریم وتموم تلاشمو برای این مسیر میزارم
   مسیر لاغری با ذهن بهشتی ک سرسبزی های زیادی ازش چیدم و لاغری یکی دیگه از محصولات این سرزمین ک قطعا ب اونم میرسم و
   این مسیر مثل بغل یک مادره هر چقدر باشه هرچقدر بغلش کنی باز تشنه وجودشی
   من تو این مسیر یاد گرفتم خیلی ارزشمندم خیلی بیشتر از اونی ک فک میکنم
   منی ک هستم منم من وجود من طبیعتش لاغریه ولی ماهای چیز دیگه زندگیمو گم کردیم اونم خودمون هستیم وجودمون اصلمون
   وقتی ذهن ببینه نیس من احساس نیاز میکنم بیشتر و بیشتر اونو گسترش میده تا اینک جهانم همونو بهم نشون میده من نمیترسم از چاقی
   از چاق شدن از خودم
   از هیچی و هیچکس
   من ب لاغری وجودم میرسم
   صد در صد
   خداوند میفرماید که رکسی ب خداوند ایمان بیاره پاداش نیک میگیره
   اینجام همونه
   هر چقدر ب لاغری باور داشته باشیم همونقدرجواب میگیریم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sofiashirazi667
   1400/09/22 09:22
   مدت عضویت: 1381 روز
   امتیاز کاربر: 3599 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان..سلام استاد بزرگوار و دوستان متناسبم..من فقط واسه خودم اقدام کردم ک متناسب بشم اصلا کاری ب اطراف و دیگران ندارم خودم عاشق متناسب شدن هستم و دنبال راهی بودم ک پایدار باشه موقت نباشه الهی شکر ک با شما آشنا شدم من میگم بهترین و عالی ترین روش همینه والله همه چی از ذهن آدم شروع میشه ک شروع ب کار میکنه تا اون نگه و نخواد ک نمیشه من ک خیلی راضی هستم من دوباره بعد چند ماه برگشتم وارد دوره شدم این مدت هم همه اش صحبت های استاد عزیز ملکه ی ذهنم بوده و عمل کردم راهش نکرده بودم ان شالله هر کجا ک هستید سالم و تندرست باشید در پناه خداوند مهربان🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azamhoseinzadeh0180@gmail.com
   1400/09/13 17:43
   مدت عضویت: 1056 روز
   امتیاز کاربر: 189 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 208 کلمه

   سلام به استاد گرامی و همراهان عزیز

   گام ۸۹ عامل چاقی خودتان هستید 

   علت چاقی من خودم هستم فقط و فقط خودم و ذهن چاقی هیچ کس دیگه ای هیچ عامل بیرونی مقصر نیست من خودم هستم که با دهنم و فرمول‌های ذهنی باعث تغییر رفتار و در نهایت چاقی خودم شدم

   الان هم خودم و تنها خودم بدون عوامل خارجی می خوام تغییر کنم و لاغر شم و لاغر بمونم 

   این فابل استاد رو که گوش می دادم به یاد شباهت یادگیری ما و موفقیت مان با آزمون و یا کنکور شدم 

   کسی اگه می خواد موفق بشه باید خودش تلاش کنه خودش درس بخونه نه استاد نه کلاس خصوصی عوامل بیرونی موثر هستند ولی در نهایت این خودمون هستیم که باید بخونیم

   ما نمی تونیم وقتی قبول نشدیم تقصیر دیگران بندازیم بهانه زیاده ولی کم کاری در نهایت متوجه خودمون هست خیلی ها هستند در شرایط سخت درس خوندند و موفق شدند پس ما هم می تونیم 

   عوامل بیرونی همه بهانه است آدم از درون خودش باید بخواد اگه بخواد کار تمومه و هر کاری می تونه انجام بده 

   من با اشتیاق هر روز فایل ها رو گوش میدم به آگاهی هايم اضافه می کنم و مطمئن هستم به زودی به وزن دلخواهم میرسم همین طور که خیلی از تغییرات در من شروع شده‌ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/09/13 09:56
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 24057 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 149 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان همراهم

   چه فایل عالی و امیدوار کننده ای بود 

   اینکه ما باید لاغری را آموزش ببینیم تا بتوانیم لاغر شویم همانطوریکه به دلایل مختلف چاقی را آموزش دیدیم

   من خودم تا قبل از باردار شدن متناسب و در وزن ۵۰ کیلو بودم

   اما شنیده بودم و باور کرده بودم که در زمان بارداری چاق میشوم و بعد از زایمان تمام اضافه وزن را نمیشود از دست داد

   که همینطور هم شد و بعد از زایمان نوبت به بچه شیر دادن رسید و باز همان شنیده های قبلی مثل دوران بارداری

   پس من چاق شدن را آموختم حالا میخواهم لاغر شدن را یاد بگیرم و مطمئن هستم که میتوانم آنرا خیلی خوب یاد بگیرم و این مهارت مرا به لاغری می رساند

   استاد مثالهای خیلی عالی و ساده و قابل درک برای توجیح این مطلب آموختن مهارت لاغری زدید بسیار جالب و لذت بخش بود

   ممنونم بابت این آموزشهای عالی و بسیار ارزنده 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/09/01 19:55
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,316 کلمه

   سلام خدمت استاد ارجمند  و دوستان پر تلاشم 

   بازم آگاهی های این فایل درمورد  لیز خوردن در مسیر  لاغری برای دوست عزیزی  هست که امید وارم حالا که من دارم این فایل رو گوش میکنم دوباره  به  مسیر برگشته باشه و به تناسب دلخواهش نزدیک شده باشه و گول نجواهای شیطانی خودش رو نخورده باشه و تن به عمل نداده باشه  و  واقعا  من برای لیز خوررن بچه ها   در این مسیر  ناراحت میشم و من هرگز  اجازه نمیدم که خودم معلوب منفی باف درونم بشم و لیز بخورم  و به شدت مراقب ورودیها ی ذهنم هستم و از اونها مواظبت میکنم . پس  ما باید باور کنیم که این چاقی در جسم ما به خاطر  این هست که چاقی در ذهن ما وجود داره در واقع هر کدوم از ما به اندازه مقدار اضافه وزنی که داریم کلی دلیل برای اون داریم خود من اون موقع که تازه وارد سایت شده بود چند دلیل برای چاقی خودم داشتن یکی اینکه  اشتهام زیاده و یکی دیگه کم کاری تیرویید و یکی دیگه مشکل هورمونی حالا علتهای دیگه هم بود مثل کم تحرکی و خوردن غذا های چرب و سنگین و پر کالری و لی بیشترین دلیلم روی همون سه مورد اولی بود که بعد از مدتها در سایت بودن  متوجه شدم که تمام اونها  علتهای بیرونی هستن و هیچ عامل بیرونی در جسم من  برای چاقی و لاعری دخالت نداره  . یعنی هر چی ما  دلیل داریم همه عوامل بیرونی هستن و وقتی ما تازه وارد  این دوره ها میشیم مدام ذهن ما میگه  این راه که فایده نداره نه برنامه داره نه رژیم داره تو چطور میخوایی لاعر بشی؟؟چرا این حرفها رو میزنه به من چون من یک عمر باور کرده بودم دلیل چاقی من  فلان عوامل بیرونی هستن و حالا داخل دوره ای هستم که هیچ کاری به عوامل بیرونی نداره و چون شرایط این دوره  اینطور هست نجواهای ذهنی به راحتی ما رو شکست میدن که چون تو کاری برای خودت نمیکنی پس لاغر هم نمیشی و خود من هم در اون اوایل  شروع دوره و تا چند وقت پیش دقیقا همچین صدا هایی رو در ذهنم میشنیدم اما اینقدرراین راه رو باور کرده بودم که مدام بهش،میگفتم بابا اون کارها غلطه و غیر اصولی هست من لاغری با رژیم و ورزش نمیخوام و اصلا دنبالش نیستم میخو ام با این متد جدید لاعر بشم من عاشق این راهم و اینقدر به خودم میگفتم تا ساکت بشن ولی انصافا هر ازگاهی از این نجواها به شکلهای مختلفی هست که باید بتونیم ساکتشون کنیم تا از مسیر خارج نشیم من که خودم به تنهایی بدون پیام دادن به استاد و هیچ دوست دیگه تمام این نجواهای منفی درونم رو ساکت میکنم با همین آموزشهایی که دیدم و دارم میبینم  همین دیشب یکم گرسنم شد و بین شام و پفک نمکی من  پفک  رو انتخاب کردم ( چون اگر شام میخوردم دیگه سیر میشدم هرگز به سمت پفک نمیرفتم )و خوردم  و  اما بعدش کلی نجوا داشتم چرا خوردی ؟ نخور که چاق میشی گفتم اصلا اینطور نیست من محدودیت غدایی  ندارم و هر چیزی بخو ام به اندازه نیازم میخورم همانطور که دختر متناسبم اینطور رفتار میکنه و یا خواهرم اینطور رفتار میکنه و واقعا لاغر هستن و بهش گفتم این پفک و یا هر چیز دیگه قدرتی نداره که من رو چاق کنه این  افکار  نامناسب من هستن که من رو چاق میکنن همون ترس از خوردن پفک باعث چاقی من میشه.

   من در این دوره روی درونم کار کردم و من رو از درون لاغر میکنه  من وقتی روی خودم کار کردم تمام دلایل چاقی خودم رو نقض کردم بارها گفتم هیچ قرصی نمیتونه من رو چاق کنه مگر من زیادتر بخورم و پرخوری کنم و رفتار نامناسب داشته باشم  و یا باور کنم که این قرص باعث چاقی من میشه و برای خودم  مثال زدم  که ببین فلانی با خوردن همین قرص بسیار متناسبه  و  یا بارها گفتم چیزی به نام اشتها در درون من وحود نداره اشتها در ذهن من لونه داره و من قدرت انتخاب دارم به جای من  اشتها دارم باید بگم من  قدرت انتخاب دارم و اصلا هیچ عضوی در بدن ما به این نام وحود نداره پس با رد کردن این دلایل دیگه هیچ  دلایلی برای لاغری خودم ندارم و جسم من هیچ مانعی نداره و به راحتی میتونه متناسب بشه البته اگر به اون فرصت بدم و به اندازه بخورم و زیاده روی نکنم و در ذهنم از جاقی متنفر بشم و به جاش  عاشق لاغری بشم در واقع ذهنم رو با خواسته ام همسو کنم من به تناسب میرسم .پس من به دنبال هیچ روش لاغری دیگه نیستم و با اطمینان در این راه قدم برمیدارم و حاضرم به جرات بگم حتی یک بار لیز نخوردم  نه که نجوا نداشتم اتفاقا نجوا داشتم خوبش رو هم داشتم که میخواستن من رو ناامید کنن ولی من احازه ندادم اونها  برمن علبه کنن و من رو از مسیر خارج کنن و سریع خودم رو اروم کردم اتفاقا همین الان داشتم یکی از کشوهای کمدم رو مرتب میکردم و دو تا از پوشه هایی که در زمان گدشته برای رژیم از کارشناس میگرفتم  خیلی اتفاقی پیدا کردم که داخل هر دو دو رژیم متفاوت  چند صفحه ای  بود  جون من اون موقع زیاد به دکتر مراجعه میکردم تقریبا از سال ۹۳ تا ۹۸ من زیر نطر ایشون بودم و مرتب نوسان وزن داشتم و درخواست رژیم میکردم برای همین پوشه های مختلفی از رژیم  داشتم که هر کدوم پر از رژیم ها با کالریهای مختلف بود که من در  زمان اشنایی ام با سایت همه رو انداخته بودم ولی نمیدونم این دوتا از کحا دراومدن و بازم خاطرات تلخ رژیم  رو برام زنده کردن اما خدا شاهده اینقدر من در این مسیر خوب   و شاد و سرحالم و  ارامش، دارم و متناسب تر شدم که حتی حاضر نبودم بهشون نگاهی هم بکنم همینطور با پکیجشون انداختم داخل زباله طوری که همسرم بعد از چند دقیقه داخل سطل زباله اونها رو دید  گفت بابا پوشه ی اونها به درد میخوره چرا انداختیش من گفتم نمیخوامشون نه خودشون نه پوشه رو در این حد در این حد من ایمان دارم که میتونم از طریق این دوره ها به وزن رویایی و زیبای خودم که حق من هست و سالها درراون بودم  دوباره برگردم .اصلا یک چیز که داره  بعد از اشنایی با این روش تمام روشهای گذشته ی خودم و بقیه  و  حتی الان که هر کس داره با اونها لاعر میشه برام خنده دار و مسخره هست اخه چطور امکان داره  که خوردن رو که  یک فرمان مغزی هست با فشار اوردن به جسمم درستش کنیم  باید اول از مغز درست بشه تا نتیجه رو در جسم ببینیم همین عمل معده  که همه میرن انحام میدن که معدشون رو کوچیک کنن باید ببینن اصلا  چرا معده ی اونها بزرگ شده از اول که بزرگ نیوده ؟؟خوب برو  عمل کن ولی دوباره با ذهن چاقت بزرگ میشه اخه زمانی که معدت بزرگ شده تو که نرفتی از بیرون یک معده ی بزرگ بخری و جایگزین قبلی  کنی با دستورات معزی تو بزرگ شده پس دوباره هم با همین فرمولهای چاقی  میتونی اون رو بزرگ کنی. و اگر بعد از عمل لاعر میشی به خاطر زجرو دردهای بعد از عمل و رژیم های بعد عمل هست که اگر تو بدون عمل هم اون همه مراقبتها و رژیمها رو داشته باشیو همش،سوپ و مایعات بخوری  خود به خود لاغر میشی پس تغییر رفتارها هست که تو رو لاغر میکنه نه عمل معده .پس فرمانهای پرخوری از مغز تو صادر میشه نه از معده پس اگر میخوایی عمل معده کنی برو عمل کن ولی تو لاغر نمیشی هر کس با عمل لاغر شده به خاطر این هست که بعد از عمل تا مدتها رفتارهای غذایییش تغییر کرده ولی مغز اون و تصویرهای ذهنیش که تغییر نکرده با عمل کردن نمیشه فرمولها و تصویرهای ذهنی رو تغییر داد پس برو عمل کن و یا  پیکرا تراشی کن و یا به زور جسمت رو تغییر بده ولی وقتی با تصویرهای ذهنی تو همخوانی نداره تو دوباره چاق میشی من خودم بارها رژیم گرفتم و ورزش کردم و به جسمم فشار اوردم ولی دوباره چاق شدم من در سال ۸۳ در سال ۸۶ در سال ۹۰ در سال ۹۳ در سال ۹۴ رژیم های سنگین داشتم و از سال ۹۳ تا ۹۸ مرتب در حال رژیم گزفتن و لاغر کردن پی در پی خودم بودم و اما واقعا چرا لاعر نمیموندم  و همش برمیگشتم ؟؟به خاطر تصویرهای ذهنی خودم و به خاطر فرمولهای جاقی بود که در ذهن داشتم و تمام اینها بر من غلبه میکردن و من رو دوباره چاق میکردن  اما من الان  دارم روی خودم کار میکنم تا ترموستات ذهنی خودم رو روی عدد ۵۹ کیلو بیارم شاید این عدد برای ذهنم  مساوی با زجر و سختی و نازیبایی چهره باشه   چون یادم میاد اون اواخر رژیمم جون میکندم  تا به این وزن رسیدم و زمانی که رسیدم اطرافیان همش میگفتن چرا قیافه ات اینطور شده چقدر زشت شدی صورتت چقدر لاعر شده پوست صورتت خراب شده کلی از این حرفها که منم میترسیدم اما حالا آگاهم و کاری به نظر هیچ کس ندارم  برای همین  من عکسی از دوران تناسبم در وزن ۵۹ کیلو پیدا کردم و روی پروفایلم گداشتم و اتفاقا دیدم چقدر همه چیر عالیه هم اندامم هم چهرم چقدر بهم میان چقدر زیبا هستم و بارها میگم این بار با این روش  ذهنی که سختی نداره من فقط با لذت به وزن دلخواهم م رسم همانطور  که تا حالا رسیدم  اخه من سالها قبل از ازدواجم در همین وزن بودم واتفاقا همه تعریف چهره ی من رو میدادن و همه چیز میخوردم و اصلا زجر نمیکشیدم خیلی راحت  بودم در وزن دلخواهم  و سختی در کار نیود چون ذهنم دست نخورده بود و فرمول چاقی ند اشتم و دوباره هم ذهنم رو هماهنگ میکنم که به اون دوران برگردم  و در مدار وزنی ۵۹ کیلویی خودم دستور خوردن به من بده و اصلا ناهماهنگی بین من و ذهنم نباشه تا خیلی راحت و خود به خود نه به زور و اجبار من لاغر بشم همانطور که راحت چاق شدم حالا با اموزشهای این سایت من دوباره راحت لاغر میشم و هیچ قرص،و امپول و دوا و عمل و رژیم و … نداره اینها چه کارهایی هستن بابا یکم از سطح بالا به این قضیه نگاه کنید  بابا لاعری به زحر و سختی و محدودیت و مسخره بازی نیست باید لاغری رو یاد بگیریم با تکرار و تمرین  بایدلاغری رو  یادبگیریم .

   پس به دنبال راه های مسخره نباشه که با آهنگ و با عبارات تاکیدی و تجسم تنها  لاعر بشی پس گول نخورید و به دنبال راه هایی نرید که زمان برای لاغری تعیین میکنن هر جا به شما گفتن تا فلان زمان تو لاغر میشی بدون اون راه غلطه و خودتون رو گول نزنید من خودم در گذشته شخص چاقی بودم (نه وحشتناک  ولی بودم ) با ذهنی پر از فرمولهای چاقی که به عشق لاغری خودم رو با زور تا جایی که میتونستم لاعر نگه میداشتم و همیشه به دنبال فشار اوردن به جسم خودم بودم و چقدر سختی میکشیدم ولی دیگه گول نمیخورم و اگاه شدم و میدونم قضیه چی هست و کاری به حرف هیچ کس ندارم که بگن راهت درسته و یا علطه  حرفهای  اونها اصلا برام مهم نیست من خودم کسی هستم که از این راه کلی نتیجه گرفتم و سایزم و وزنم تعییر کرده و نتایج من گواه درست بودن این مسیر هست و امکان نداره اشتیاقم به این دوره رو از دست بدم چون هر روز عاشق این هستم که یک فایل جدید رو گوش کنم و تمریناتش رو انجام بدم و در این مدت که در مسبر هستم حتی یک روز نشده ناامید بشم و اسیر نجواها بشم و دوره ها رو انجام ندم  شاید به خاطر کاری من نتونستم انجام بدم که اونم اگر برام تا شب میسر باشه قطعا انجامش میدم ولی اگر در توانم نباشه و جور نشه  انجام نمیدم اما این رو هم بگم فرداش و یا در روزهای اینده حرص،و ولع دارم که بیشتر گوش بدم و تمرین انجام بدم انگار که یه چیزی در بدن من کم شده و حالا میخوام جبرانش کنم در این حد عاشق این آگاهی ها هستم و از اونها دور نمیشم و با دل و جونم  دارم به فایلها گوش میدم و  هر روز کامنت میزارم .

   علاقه با عادت خیلی فرق داره ها من عاشق این مسیرم و چنان اماده هستم برای درریافت این اگاهی ها که ردپای من گواه این حرفهای من هست من عشق به این راه و سبک زندگی کردن دارم و من  هر روز با عشق دارم  این فایلها رو دنبال میکنم و استمرار دارم اتفاقا همین الان که اومدم کامنت بزارم دیدم استاد  آگهی  مبانی لاغری رو گداشته و من نمیدونستم از کجا شروع کنم چون عاشق شنیدن این حرفها هستم اما دوباره گفتم پله به پله تو این صد گام رو تموم کن بعد برو روی دوره ی دیگه عجله نکن و خودت رو الکی خسته نکن ولی واقعا مشتاقم ببینم استاد اونجا چی میگن و چه اگاهی هایی رو به ما میدن و به امید خدا برنامه ام این هست بعد از اتمام صد گام برم سراغ مبانی لاعری با ذهن .

   و تمام این  حرص و ولعها برای دریافت اگاهی ها  به خاطر اشتیاقم و علاقم  به این مسیر هست  .

   هر چیزی که از بیرون بخواد من رو لاغر کنه یک توهم هست خودم باید لاعری رو یاد بگیریم و به زور و تحمیل کردن به دست نمیاد نمیشه با قرص و عمل و امپول  من لاغر بشم و این هنر رو یاد بگیریم این هنر لاغری رو باید یاد  بگیریم چون یک مهارته مثل پیانو زدن و اواز خواندن با قرص خوردن اونها رو یادنمیگیریم  باید مهارتش رو کسب کنیم .پس به دنبال یادگیری لاغری باشید و به دنبال حرف مردم نباشید که مردم الان چی میگن برای خودت لاغر بشو نه برای همسرت و فک و فامیل فقط برای خودت لاغر شو چون ذهن تو هست و برای خودت کار میکنه نه برای هیچ کس دیگه پس طبق این دورها کار کن و برای خودت بخواه که لاغر بشی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/07/13 00:43
   مدت عضویت: 1117 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 594 کلمه

   سلام
   من قبل این سایت ب مدت چند سال بود ک هروز اینستا پیج های لاغری پیدا میکردم و از اونها الگو برداری میگردم مثلا طرف کالری شماری میکرد و فلان
   وهر بار ک پست های اونها رو میدیم وخودمووسرزنشدمیکردم بیشتر و بیشتر ناامید میشدم و فکرم درگیر بود پراز اضطراب استرس نگرانی و ناراحتی افسردگی ب این ک ناتوانم میرسیدم
   فک میکردم با دیدن اونها مشتاق میشم ولی ن برعکس من هروز داشتم از درون نابود میشدم
   در واقعا من داشتم درهر ثانیه ب چاقی فک میکردم و حالا واقعا میفهم ک چرا با وجود کم خوردن و فلان من ب جای کاهش با افزایش وزن روب رومیشدم
   من ایمان و باور دارم ب این حرفها چن خودم با کارهام با رفتارهای این ها رو لمس کردم
   واقعا از خدای خودم ممنونم ک منو در مسیری قرار داد ک از گنجی ک درون من بود و من بی خبراز وجودش بودمو برام اشکار کرد
   من از عظمت این ذهن نااگاه بودم من اصلا زندگی نمیکردم همش در گیر دیگران بودم این اونو گف اون اینو گف من خسته بودم بریده بودم واقعا داشتم تحمل میکردم
   من پیش خودم کم اورده بودم
   اما الان میبینم ک واقعا هر کی اطراف منه از خوردن میترسه مادربزرگم پدر مادرم
   مادر من از ترس پدرم کوکو درست نمیکنه چن ک پدرم میگه چربه و فلان ببین تا چ حد من
   چاقی یاد گرفتم
   پس الان بایدم صبر کنم ب خاطر خودم ب خودم ی استپ گنده دادم ک دیگه بسه
   بسه ب خاطر دیگران لاغر شدن ب خاطر دیگران زندگی کردن
   من با این ک عروسی خواهرمه همه بهم میگن رژیم بگیر ولی من ی ن گنده گفتم ب خودم ب مادر ب همسرم
   گفتم من اینم نمیخوام رژیم بگیرم و درون خودم گفتم فریبا من با ذهنم لاغر میشم
   من‌هروز تشنه تر از دیروز برا این اگاهی ها
   از خدا میخوام روزی کنه از محصولات این سایت بیشتر و بیشتر بهرمند شم
   تو ی کتابی خونه بودم ک ی زنی گل دوس داشته و نگه میداشته تو خونش یکبار یگلی خریده خودش میگه ک این خراب میشه و نمیمونه و فلان
   این خانومه از وقتی این گل خریده هر بار ک این گلو میده میگف اینک خراب میشه میدونم و اینا
   ودر اخر خراب میشه در عرض چن روز
   و خود خانومه میفهمه ک بابا منواز بس ک گفتم این خراب شد والا این همه گل چرا اینها موندن این ن
   واین مسئله‌ ب همسرش میگه و همسرش میگه لطفا در مورد من چنین فکری نکن
   الانم ما با باورهامونو براساس شنیده ها و گفته و رفتارها ب باورهایی رسیدیم ک نتیجش شده چاقی و ما با رفتارمون ب اون قدرت دادیم اونقد تو جسمون مشاهدش کردیم مثل خون ک در تموم بدن ماجاریه در تموم سلولهای بدن ما جاری شده من خودم با تمام وجودم چاقی حس میکردم فکر میکردم میدیم لمسش میکردم
   اصلا همه تعجب میکنن میگن تو ک نمیخوری چرا چاقی
   من عاشق لاغریم و و زیبایش اینجاس ک اون لاغری در من هس من با رفتارهای بدم با باورهام اونو از خودم دور کردم و باید مثل باغبان اونقدر بهش اب بدم عشق بدم ک ببینمش من برا اون لحظه لحظه شماری میکنم
   من خودم ک وزن میکردم اگه کم میکردم اون روز قشنگ پرخوری میکردم اگه ثابت بودم ناراحت میشدم ک بابا من ی هفتس رژیمم چرا کم نشدم اگه افزایش بود ک ناامید و بی حالی
   من خودم خودمو کشته بودم با ترازو با فلان
   الان اسودم از ترازو از تردمیل از هزاران چیزهای دیگه گاهی اون نجواها میاد ک باباتو هروز داری فایل گوش میدی تکرار میکنی دیدگاه مینویسی پس کو
   ولی من میگم صبر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/07/01 09:49
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 618 کلمه

   سلام🙂

   بسیاری از ما به خاطر بقیه است که میخوایم لاغر بشیم

   یا به خاطر خلاص شدن از رنجی که به خاطر حرف و حدیثهاشون شنیدیم و دیگه طاقتمون طاق شده

   یا به خاطر تایید گرفتن از دیگران که دیدی منم میتونم لاغر بشم…

   به قول شما هر چقدر اضافه وزن هم داشته باشیم بالاخره جسممون فعالیتهای روزانه اش رو میتونه انجام بده و آونقدر که چاقی از نظر روحی به ما فشار میاره (که بیشترش هم به خاطر دیگرانه)فشار جسمیش  اذیت کننده نیست.

   حتی همون افراد لاغر هم که دوس دارن چاق بشن باز هم  یا به خاطر تایید گرفتن از بقیه است یا به خاطر کم شدن حرف و حدیثهاشونه… و یا هر دوتاش

   و این عجله کردن که ترمز ذهنی لاغر شدنه ریشه اش از همین باور ها میاد از همین نیاز به تایید شدن توسط بقیه

   هزار بار هممون شنیدیم به خاطر خودت زندگی کن

   حرف مردم رو از این گوش بشنو از اون گوش خارج کن

   بقیه مهم نیستن خودتی که مهمی

   یا سبک زندگی شخصی خودت رو داشته باش

   ولی  حتی اگه به زبون هم بیاریم که اره برای من نظر خودم مهمه و حرف دیگران و نظرشون برام اهمیت نداره ولی ته دلمون و ته ذهنمون دوس داریم که تایید بشیم یا حتی نیاز داریم که مقبول باشیم…

   نیاز به لاغر شدن هم از نیاز به جلب توجه و نیاز به تایید شدن میاد…

   ولی همین باور هم با ادامه مسیر لاغری با ذهن کمرنگ میشه برای همینه که به مرور عجله کردن کم میشه و اشتیاق برای یادگیری موضوعات جدید در هر روز جای چک کردن بدن رو میگیره

   حتی نا امیدی هم کم میشه چرا؟ چون با گوش دادن هر فایل انتظار نداری لاغر شده باشی…

   در صورتیکه اوایلش اینطوریه…

   البته که درک آدمها با هم متفاوته و ممکنه کسی در ابتدای مسیر هم درک عالی داشته باشه و برای همین خیلی هم خوب ودر مدت کوتاهی نتیجه بگیره ولی برای کساییکه درک عمیقی همون ابتدا ندارن و با نحوه کار موضوعات ذهنی آشنا نیستن و اهمیت توجه و تمرکز رو اونقدرها متوجه نیستن و همین باعث میشه به موضوعات جانبی توجه کنن و حال و احساسشون رو خراب کنن، این درک کردن زمان میبره… و جالبه که هر چه درک بهتر و عمیقتری پیدا میکنی مشتاقتر میشی برای درک بیشتر برای دریافت آگاهی بهتر…و همین اشتیاق باعث میشه هم تمرکز بهتری بذاری روی لاغری با ذهن و هم نا امیدی کمتر میشه 

   حتی اگه به نافرمیهای جسمت هم توجه کنی دیگه مثل قبل حالت بد نمیشه و میدونی که اینها همش موقته و با کار کردن روی ذهنت به مرور خودش برطرف میشه…

   وقتی درک میکنیم که لاغری با ذهن چه کار میکنه اونوقت دیگه عجله کردن کم میشه نا امیدی کم میشه و هر روز منتظر لاغری نیستی میدونی کا زمان میبره و با ادامه دادن همه این اضافه ها به روشی کاملا طبیعی برطرف میشه… دیگه چشمت رو از تمام روشهای مرسوم و غیر مرسوم لاغر شدن برمیداری و دنبال روشهایی که سریع لاغرت کنه نیستی و همین میشه اون مثال اسب مسابقه ای که چشمش رو میبندن تا حواسش پرت نشه …

   لاغری با ذهن یه علمه یه علم جدید و یادگیریش بسیار لذت بخشه 

   یه هنره هنری که تو جسمت رو مثل یه مجسمه تراش حرفه ای با حوصله و دقت  و عاشقانه میتراشی و موقع این کار به هیچ موضوعی توجه نمیکنی و کاملا در لحظه هستی و داری عشق میکنی زمان هم برات بی معنی میشه فقط لذت میبری…

   یه عشقه عشق به خودسازی عشق به یادگیری عشق به خلق کردن عشق به خدایی که تو رو اینقدر عالی خلق کرده و عشق به تک تک سلولهای بدنت که به عالیترین شکل کار خودشونو انجام میدن و تو رو زیبا و متناسب و سالم نگه میدارن تا تو از زنده بودنت لذت ببری..

   و چی بهتر از این…

   چی مهمتر از این…

   وچی زیباتر از این😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملیحه محمدی
   1400/04/25 11:17
   مدت عضویت: 1761 روز
   امتیاز کاربر: 109 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 57 کلمه

   با درود فراوان استاد تکنیک ضربه زدن یا همون ای اف تی هست و ثابت شده است یه جورایی مثل روش ذهنی میمونه اگر مطالعه بفرمایید یا با اساتید اون اشنا بشید تایید میکنید کند و کاو در ذهن هست و نوازش درونی میتونید تو فایلاتون از اون هم استفاده کنید خیلی کارامده بازم ممنون از زحماتتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/04/15 14:42
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 283 کلمه

   سلام 

   وقتی سری جدید لایو استاد با خانم صبا رو دیدم متوجه شدم که استاد باز از سری قبل لاغرتر شده و این خود الگوی خوبی برای من بود . 

   چونکه آموزش و تمرین و تکرار فایل های لاغری در ایشان که با عشق دنبال میکنند در ایشان تاثیر زیادی داشته است .

   پس منم اگه بخام میتونم مثل ایشان با عشق  روند لاغری رو طی بکنم  و نتیجه اش رو به زودی در جسمم ببینم . 

   فقط کافیه تو این مسیر با عشق استمرار داشته باشیم . و این معنی استمرار در زندگی من هم تاثیر خوبی گذاشت . قبلن کاری رو چندبار انجام میدادم نمی شد باهاش میکردم  ولی الان نه . آنقدر پیگیر میشم و آنقدر استمرار دارم که جواب بگیرم . و به لطف الهی جواب هم میگیرم. 

   قبلن هدفم از ورود به این دوره فقط لاغری بود و همش وقت آزاد داشتم . ولی الان وقتی متوجه شدم با قدرت ذهن میشه هر طوری که دلمون خواست زندگی خودمون رو رقم بزنیم کلی هدف اومد تو ذهنم که قبلن اصلن برام نشدنی بود .

   و باور میکنید همش دارم وقت کم میارم .

   وقتی لایو ها رو میبینم که دوستانی که به آرزوی دیرینشون رسیدند و با چه شور و شوقی صحبت میکنند خستگی راه رو از تنم بیرون میکنه اشتیاقم به این مسیر چندین برابر میشه.و با عشق گام ها رو بر میدارم.

   آنقدر برای فایل ها ارزش قائلم اگه محیط پیرامونم یه کم شلوغ باشه یا حالم خوب نباشه اصلا گوش نمی کنم.  

   من چاقی رو آرام آرام یاد گرفتم و جلو رفتم پس آرام آرام مسیر رو برمیگردم ولاغرمیشم .  

   زندگی با طعم متناسب بودن چقدر لذت بخشه .

   زندگی با قدرت ذهن چقدر لذت بخشه .

    لاغری با قدرت ذهن چقدر لذت بخشه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 😊s-moazamiy🤗
   1400/03/23 00:43
   مدت عضویت: 1132 روز
   امتیاز کاربر: 227 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 1,176 کلمه

   سلام ب همه ی دوستان عزیزهمسیر:گام ۸۹…. 

   مسیر لاغری باقدرت ذهن یک مسیری هست ک نیاز ب باور قلبی داره ‌‌‌‌‌..چرا ؟؟؟چونک اگ از همون اول کار بهتره بگم قبل از شروع کار اگ باورش نکنیم ، اگ بهش اعتماد نکنیم با هر عشق و اشتیاقی  ب وسط راه نرسیده براثر آموزش های ک خودمون ب ذهنمون دادیم و ب نوعی دست پرورده ی خودمون هست ماب مشکل برخواهیم خورد …از طریق نجواها ، منفی بافی ها ، عجله کردن ، برانداز کردن ، ، نامید شدن ،،،گاهی ممکنه دیر ب جواب برسیم و برچسب های از جنس نتونستن ، بی عرضه ای ، اینم نشد ، نشد و نمیشه ها و لیز خوردن در مسیر و درنهایت رها کردن .ورجوع کردن ب هزاران راه های رفته و ب نتیجه نرسیدن ….پس بهتره ک از همین اول کار بقول معروف پی همه چی و ب تنمون بزنیم وبای باور قلبی و مطمین مسیرمون رو شروع کنیم ،،مسیری ک پراز لذت وآرامش و راهنما کنندگانی داره از جنس خودمون ،،از اونایی ک درد مارو (چاقی) رو داشتن و رسیدن ب مقصدشون و تو اوج هستن ،، نترسیم از دیر رسیدن ، نترسیم از اینک اگ ی کم دیرتر شد ،،ب این فکر کنیم و مطمین باشیم ک بالاخره میشه ، باید بشه ، اگ برای ما ک تو مسیریم ، ادامه میدیم باهمه حال اگ برای ما نشه پس برای کی قراره بشه….

   اگ دراین مسیر گاها افرادی دچار عجله کردن میشن از جمله خودم بخاطر زمانهایی هست ک داشتیم از طریق و راه و روش دیگران خودمون رو آموزش میدادیم ب چاق شدن و چاقتر شدن..ب چ صورت ؟!  بصورتهای مختلف ، گول خوردنهامون از افراد قابل اعتماد ک بخور ی شب هزار شب نمیشه ، بعداز رژیم حالا وزنی کم کردیم و بخور تو ک کم کردی دیگ اضاف نمیکنی با یوعده ، واز طریق رژیم های مختلف و گاهی معروف و انجام ورزش های سبک و سنگین ک باانجام دادن و گوش دادن ب این حرف و انجام دادنشون برسیم ب اون لاغری برای فلان عروسی ، فلان مهمونی ، مابرای رسیدن ب اون روز موعودی ک برای هرکس ی تایم وتاریخی بوده میدوییدم برای لاغر شدن درحالی ک عجله ما ن تنها مارو ب هیچ نوع هدفی نمیرسوند بلک چاق تر شدنمون رو پرنگ و پرنگتر میکرد ،،پس عجله کردنای امروز این افراد برگرفته از آموزش های غلط و اشتباه و ندانسته ی دیروز و دوروز پیش خودمان است… 

   خب خب حالا برسیم ب موضوع علت چاقی من ؟🤔🤭راستش علتهای من دیگ ب دو بخش تقسیم شدن قبل از آشنایی با مسیر لاغری من و بعدش ..قبلش شبیه علتهای بچهای دیگه س (پرخوری ، خواب زیاد ، بی تحرکی ، ازدواج ، زایمان ،ارث ، زنتیک ، قرص ،دوا. دارو ،ژنتیک ، سن ، هورمون های مختلف و گوناگون ، تیرویید کم کار وپر کار، شغلهای کم تحرک و پشت ومیزی سزارین ، شکم زایمان و إلا آخر…اما بعد از شناخت دلیل و در اصل بهانه هایی برای چاق شدن و چاقترشدن تنها و تنها دلیل خودم بودم ک سالها ازش غافل بودم ….الان ک فکر میکنم میبینم اونی ک بیشتراز همه علاوه برتایبد حرف دیگران حرفاشون رو کندوکاشت میکرد خودم بودم ، اونی ک باعث میشد دیگران راجبش بیشتر و بهتر حرف بزنن ، تحقیرش کنن ، مسخره اش کنن ،اجازه دخالت بده ک راجبم اضهارونظر کنن فقط خودم بودم…عوامل بیرونی ک من اونارو باعث و بانی حال بد و چاقیم میدونستم اصلا ربطی ب درون من نداشت ،،این خوده خودم بودم ک با نوجه کردنم ب اونا درواقع داشتم ذهنمو آموزش میدادم ک ای ذهن من میخام این شخصیت بشم ،,گاهی با تنفرم از چاق شدن بیشتر طلبش میکردم ک بیشتر میخامت ، با رژیم گرفتنام ،با ورزش کردنام ، با اینک دیگران فقط میگفتن فقط کمی تپلی ولی من دیگ ادامه میدادم ن این شکمه ، ن این هیکله ، ن من همه کاری میکنم و لاغربشو نیستم ،نبابا شانسمه ،تقدیرمه و بازم الا آخر…

   برسیم ب موضوع عمل جراحی :من یکی از بستگان نزدیکم عمل اسلیو امیدوارم ک اسمش و درست گفته باشم😃انجام داده اول بگم از موقعی ک عمل کرد بشدت درد داشت و هنوزم بعداز ۳ ماه حالش بد میشه و غش میکنه ..روزای اول ک محدودیت غذایی شدیدی داشت برنج چندتا دونه یواشکی میخورد، تقریبا ایام عید عمل کرده بود و شکلات و شیرینی میخورد دُرُسته ن ولی شیرینی رو خورد میکرد مثلا ی پَر میخورد..و من واقعا میدیدم و برام واضح بود ک نمیتونه جلوی فرمانهای مغزی شو بگیره ،،،این روزا باشگاه ثبت نام کرده و ترس داره از خوردن ،،تقرببا یک روز درمیون خودشو وزن میکنه ، هروز جلوی آینه میگ همه جای بدنم لاغر و شل شده الا شکمم و اون باهر حرکت یا حرف حرفای استاد رو توی ذهنم روشن میکنه ک این فلان فرموله. و حتی گاهی خودش غذا نمیخوره و از صعف از حال میره ،،از طرفی تقریبا هروز میره روی  ترازو فقط گرم کم کرده باشه ،،راستش من هیچوقت ب عمل جراحی فکر نکردم و بادیدن حال و روز این شخص ک فقط ۲۰سالش هست حتی اجازه نمیدم از ذهنمم خطور کنه حتی اگ از چاق شدن بمیرم ..هرچند ک چاق تر شدن و چاق موندن دراین مسیر دیگ ی خیال باطل هست اگر ک فقط ادامه بدیدم وبمونیم..باهر حالی ولی اگ حال وحست خوب باشه دیگ چ بهتر…راستی علاوه براون همه فکروخیال و ترس از چاقترشدن ریزش موی شدید هم گرفته تا حدی ک موهاش تاسر کمرش بود کوتاه کرد تا بغل گوش😶☹️

   مموضوع بعدی لاغرشدن برای دیگران یا تافلان تاریخ یا فلان عروسی..ک مورد تایید دیگران باشم این دیگران کسایی هستند ک ما انسانها در هر جنبه از زندگی خوب باشیم یا بد بالاخره حرفی دارن برای گفتن چ پشت سرشون چ در مقابلشون،،خودمو میگم چاق بودن من هیچ سود و ضرری براشون نداشت پس لاغر شدنم هم براشون همین حس رو  داره شاید دیقه ی اول بگن واووو چ جمع و جور شدی ولی بعدش دیگ براشون فرقی نخاهد داشت…پس وقتیک من برای دیگران فرقی نخاهم داشت مثل امروز و دیروزم پس دیگران هم برای من مهم نخاهند بود مثل امروز ،الان ،اینجا و فرداهای درخشانی ک انشاالله در انتظارمه… 

   حرف آخر ازاین قسمت فایل:ضمن عرض تشکر از استاد عطارروشن عزیز بابت این فایل ناب و بجا ک برای من شروعی دوباره س ..برگشتی دوباره مثل کسی ک مرده و دوباره زنده شده ،،،من شخصی هستم ک این مسیرو این سایت و رو رها کرده بودم و خداروشکر ک بازبرگشتم ایندفعه باایمان و باوری انشالله قویتر..بادرک و تحلیلی بهتر..و من خودمو فردی میدونم و خواهم دانست ک مرده و دوباره زنده شده چرااینو میگم ..چون من قبلا اینجا بودم بافضا و بچها آشنای داشتم ولی لیز خوردم و رها کردم ولی هیچ جا نتونستم جای پیداکنم ازینجا بهتر از همه لحاظ جسمی ، روحی ، روانی …

   الان میدونم امیدوارم ک با بودن و موندنم باورمو قویتر کنم ک اینجا این فضا خوشبختی ،آرامش ،رسیدنها  هدفها همه اینجاست موندن اینجا می‌تونه رستگاری و خوشبختی آینده رو رقم بزنه باادامه دادن  با اشتیاق استمرار،اعتماد و اطمینان اول بخودم ک میتونم بعد ب مسیرم ک میتونه قطعا راه و روش ادامه مسیر زندگی آینده من و حتی عزیزانم باشه…

   ب امید موفقیت همه ی دوستان همسیرم🌹🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    سلام دوست عزیز
    سپاسگزارم از شما برای به اشتراک گذاری نوشته های عالی
    لطفا در پاراگراف بندی متن دقت بیشتری داشته باشید و بخش زیادی از نوشته به صورت بولد شدهننویسید
    مرسی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار 😊s-moazamiy🤗
     1400/03/24 01:56
     مدت عضویت: 1132 روز
     امتیاز کاربر: 227 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 16 کلمه

     سلام استادجان 🙂 ممنون از شما چشم در دیدگاه بعدی دقت بیشتری خواهم داشت …. 😊

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار 😊s-moazamiy🤗
      1400/03/24 02:25
      مدت عضویت: 1132 روز
      امتیاز کاربر: 227 سطح ۱: کاربر مبتدی
      محتوای دیدگاه: 49 کلمه

      استاد جان من ب gimilم پیام نمیاد..حتی تایید دیدگاه ک مینویسم ..و ی سوال این دیدگاهم دراین بخش بعلت پولد شده شامل مدال 🏅 نشد یا کلن..شامل نمیشد..چون شروع دوباره مو ازین فایل آغاز کردم برام مهم بود ک قوی و با تحلیلی درست بیام جلو.ممنون میشم از جوابتون..🙏

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
       محتوای دیدگاه: 41 کلمه

       سلام دوست عزیز
       به دلیل بولد شدن و رعایت نکردن پاراگراف بندی
       سایت در ارسال ایمیل مشکلی نداره
       پوشه اسپم جی میل رو چک کنید شاید به اونجا ارسال میشه
       اگه در پوشه اسپم ارسال میشه کافیه چندتا از ایمیل رو انتخاب و notspam کنید

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        آواتار 😊s-moazamiy🤗
        1400/03/24 12:06
        مدت عضویت: 1132 روز
        امتیاز کاربر: 227 سطح ۱: کاربر مبتدی
        محتوای دیدگاه: 15 کلمه

        سلام استاد جان وقتتون بخیر …چک کردم هیچ جا هیچ پیامی نبود..نمیدونم مشکل از کجاست

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 0 از 0 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
         امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
         محتوای دیدگاه: 27 کلمه

         سلام دوست عزیز
         ممکنه ایمیلی که باهاش عضو سایت هستی با ایمیلی که داری چک میکنی تفاوت داره
         ایمیلی که باهاش عضو سایت هستی رو بررسی کن ببین درسته؟

         برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
         امتیاز: 0 از 0 رأی
         افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
          آواتار 😊s-moazamiy🤗
          1400/03/24 14:13
          مدت عضویت: 1132 روز
          امتیاز کاربر: 227 سطح ۱: کاربر مبتدی
          محتوای دیدگاه: 18 کلمه

          استاد جان بله درسته ،، باهمون ایمیلی داخل سایت هستم ک gimil رو فعال کردم…اما پیامی دریافت نمیکنم..

          برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
          امتیاز: 0 از 0 رأی
          افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
           امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
           محتوای دیدگاه: 15 کلمه

           لطفا یک پیغام از ایمیل خودت برای ایمیل زیر ارسال کنید که بتونم بررسی کنم
           tanasobefekri@gmail.com

           برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
           امتیاز: 0 از 0 رأی
           افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
            آواتار 😊s-moazamiy🤗
            1400/03/25 02:35
            مدت عضویت: 1132 روز
            امتیاز کاربر: 227 سطح ۱: کاربر مبتدی
            محتوای دیدگاه: 45 کلمه

            سلام استاد بزرگوارم مشکلم حل شد.

            از gimil دریافت میکنم پیامها رو .. اطلاع رسانی کردم خدمتتون ک غروب برای من پیامی ارسال شده ک گذرواژه ی من تغییر کرده ،،، تو تنظیمات Googleگذرواژه ی سایت رو زدم درست شد

            ی دنیا ممنون ک پیگیری کردید 😊🌹

            برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
            امتیاز: 0 از 0 رأی
            افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
          آواتار 😊s-moazamiy🤗
          1400/03/24 18:57
          مدت عضویت: 1132 روز
          امتیاز کاربر: 227 سطح ۱: کاربر مبتدی
          محتوای دیدگاه: 30 کلمه

          سلام استاد جان از gimil پیام دریافت کردم …و ی پیام دیگ مبنی براینک گذرواژه من تغییر کرده برای من ارسال شده ..ممنونم از پیگیری تون ..لطفتون بیکران 🌹😍 خداقوت

          برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
          امتیاز: 0 از 0 رأی
          افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1400/03/19 17:27
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,775 کلمه

   گام ۸۹،،، سلام وقت بخیر ،،،علت چاقی شما قدرت ذهن شماست ،، قبلا علت چاقی منو دیگران کشف کردن ، بهم گفتن تو بخاطر پرخوریت چاقی ،ارثی چاقی ،چونکه استخون بندیت درشته ، چونکه تند تند غذا میخوری، چونکه خوش خوراکی و از همه خوراکی خوشت میاد و با لذت میخوری میچسبه به گوشت تنت ، چونکه تحرک نداری وووو  منم با کشف اونهمه دلیل برای چاقیم‌ ،ترسیدم ،با خودم فکر کردم که حالا چجوری با اونهمه دلیل مبارزه کنم ؟ چجوری رفعشون کنم ، آخه ارثو که دیگه نمیشه کاریش کرد ،وقتی از تصحیح کردن همه اون دلایل ناامید شدم ،متوجه شدم فقط میتونم رو تحرکم و خوردنم مانور بدم پس رفتم برای رژیم و ورزش و سالها در خدمت رژیم و تحرک های خاص و سخت بودم ،،،جالبه ذهن ما در بدو تولد بصورت فابریک خودش ،عالی برنامه ریزی شده ‌و همه چیز سر جای خودش بوده ولی بدلیل تربیتی که در کنار الگوها و جامعه داشتیم ،باورهای اونها در ما تزریق شد و ما شدیم آدم هایی شبیه به همون ها ، مثلا تو خانواده ما که مدام در مورد چاقی صحبت میشد و کل طایفه پدری و مادریم همگی چاق بودن و خودشون پذیرفته بودن که این ارث و ژنتیک  ماست ،منهم با دیدن بدن های بزرگ و تنومند اونها در بچگی و شنیدن حرفا و دلیل هاشون قبول کردم که منهم شکل اونها بشم ،یعنی منبع اطلاعات دیگه ای نداشتم ،صبح تا شبه من با الگوهام طی میشد ، ذهن من حتی به لاغری فکر هم نمیکرد ،اصلا نمیدونست که منم باید لاغر و متناسب باشم وقتی نمیدونسته پس نمیپذیرفته ، وقتی هم وارد مدرسه و جامعه شدم که اونها هم مدام جسم تپل منو مسخره کردن و اون باورها در من قویتر شد و این پروسه ادامه داشت ،، اولین عکس العمل های من ،نگرانی بود ،نگران خوردن هر چیزی بودم ،میترسیدم خوراکیو بخورم ،اگر میخوردم که حالم بد میشد و مطمئن بودم چاقتر میشم و اگر نمیخوردم فکرم همش پیش اون خوراکی مورد علاقم بود ،حالا چقدر در اون راه سرزنش شدم،تحقیر و تخریب شدم که بماند ، یادمه ۱۴ سالم بود ،پدرم رفته بود مسافرت به  کیش ،بهم زنگ زد گفت سایزتو بهم بگو برات شلوار لی بخرم ، گفتم نمیدونم سایزم چنده ،گفت دور کمر و رون پاهاتو متر بزن ،وقتی اندازه گرفتم و بهش گفتم ،کلی دعوام کرد ،گفت خجالت نمیکشی دختر ۱۴ ساله انقدر سایزت بزرگه 😒 دیگه از همون زمان از شلوار لی بدم اومد ،وفتی برگشت کلی بیشتر دعوام کرد ، فکر کنم اون موقع شاید نزدیک ۷۰ کیلو شده بودم ،تازه فشارهای رژیمشو برام بیشتر کرد ،کلی از خودم بدم‌ اومد ولی با اونهمه شام نخوردن ها من چاقتر میشدم ،،،اینکه تمام برنامه های لاغری از قبل در درون ما بوده و هست و فقط باید عوامل چاقی در ذهن پاک بشه تا قدرت لاغری ما نمایان بشه، منو یاد رمز های کارت  قرعه کشی ها یا شارژهاییکه قدیم میخریدیم انداخت ، کارت های قرعه کشیو وقتی میخوای رمزشو بزنی ،روی اون کارتو با یه چیز تیز پاک میکنی و اون رمز نمایان میشه ،کافیه فقط روی اون رمز کنده بشه ،رمز های چند رقمی نمایان میشه ، احساس کردم الان که در حال پاکسازی ذهنمون هستیم ،یواش یواش اون رمز پدیدار میشه ، با هر بار گوش دادن و وارد کردن آگاهی ها بر ذهن  ،قسمتی از قدرت لاغری نمایان میشه ،انگار جون میگیره ،زنده میشه و قدرت چاقی کم میشه ،بی جون میشه ،،، یکی از دلایلی که در ابتدای شروع دوره ، ذهنمون نمیپذیره که براحتی میتونیم متناسب بشیم ،اینکه رژیم نداریم ،ورزش نداریم براش تعجب برانگیزه  ،  اینه که ما سالها عادت کردیم ،باور کردیم و اون باورهارو رفتار کردیم و پذیرفتیم‌ که برای لاغر شدن فقط باید اون گزینه هارو رعایت کرد،باید رنج برد  و راه دیگه ای نداریم ،اگر اون زمانها که در رژیم های سخت بودیم و داشتیم بشدت تلاش میکردیم که مبادا چیزی اضافه بر رژیممون بخوریم ، کسی میومد و بهمون میگفت که رژیم نگیر ،نترس ،تو ذهنت ایراد داره وووو اصلا نمیتونستیم بپذیریم‌ ،انگار اتوماتیک روی اون برنامه ها ،تنظیم شده بودیم ، حالا اومدیم تو دوره ، داریم یاد میگیریم‌ که خوراکی ها چاق کننده نیستن ،این نوع نگاه و ترس های ماست که مارو بسمت چاق شدن میبره و هر گونه اعمال بیرونی هیچ تاثیری در جسم ما بصورت مادام العمر نخواهد داشت ،،،،با  درک کردن کارایی ذهن و ذهنیت هامون و اعتمادی که به این قوانین بدست خواهیم آورد ،باعث میشه دیگه‌ به متدهای دیگه حتی فکر هم نکنیم‌ ،منکه داره کم کم یادم میره که قبلا چه روزگار سختیو گذروندم ،انقدر که الان راحتم ،، ،،اوایل دوره ، باید فکر میکردم به آموزش هام ،الان عادت کردم بهشون و اتوماتیک کارهاییو انجام میدم که متوجه میشم در مسیر درست هستم ،،از حسی که دارم‌ ،از نترسیدن هام، اینکه انقدر به نترسیدن تاکید میکنم چونکه یکی از مخربترین احساسات یک فرد چاقه که مدام از همه چیز میترسه ،از خوردن میترسه ،از چاقی میترسه ،از لاغر شدن میترسه که مبادا دوباره چاق بشه ،از حرف مردم میترسه ،از نگاه آدم ها میترسه ،از غذاها میترسه ،پس نترسیدن موضوع مهمیه که وقتی در وجود ما کمرنگ میشه ،جا بازتر میشه برای  آرامش ،آرامش که باشه ،پیشرفت بوجود میاد ،ذهن که آرام باشه ،ایده های خوب بهش داده میشه که میتونه خوب اجراشون کنه ،دقت کردیم ،زمان هاییکه از درون مشوش هستیم ،هیچ کاریو نمیتونیم درست انجام بدیم ،مدام چیزها از دستمون میفته ،با دیگران اصطکاک داریم ،با خودمون میجنگیم‌ ، کارهامون خوب پیش نمیره ، وقتی هم که آرام باشیم ،تمام این اتفاقات برعکسش رخ خواهد داد و اولین تاثیراتش ،آرامش و حس خوبه ،،،، خدارو شکر هیچ وقت بفکر کوچیک کردن معده م نبودم ، تا قبل از ۱۸ سالگیم ،خیلی پرخور بودم ،میتونستم به زور هر چی دوست دارم با هم بخورم ،ولی از وقتیکه رفتم پیش متخصصین تغذیه و بهم دستور غذایی میدادن و وعده شام هم مقداری داشتم ،معده م آرام آرام کوچیکتر شد، معده م کوچیکتر شد نه اینکه فرمان های مغزم تغییر کنه ،ولع من همونقدر مثل قبل زیاد بود ولی معده کوچیک شده بود ،بنابراین وقتی چیز اضافه ای میخوردم ،در معده م احساس سنگینی داشتم ، یعنی زمانیکه زیاد میخوردم انگار معده م جای بیشتری برای خوراکی ها باز میکرد و وقتی کمتر میخوردم معده م جمعتر شده بود ولی فرمان ها ،هنوز تغییر نکرده بود،پس یه چیزی در من کم بود ، **فرمان مغز من ** که باید تغییر میکرد و من اطلاعی ازش نداشتم ،،،در دوره ها اون قسمت ناقص راهکارهای من ،ساخته شد ،انگار تازه پازل رفتارها شکل گرفتن ،، کوچیک کردن معده باعث میشه که جایی در معده برای غذای بیشتر وجود نداشته باشه ، اون طرف دلش میخواد غذا بخوره ولی نمیتونه ، مثل اینکه بخواییم تو کیف کوچیکی که داریم بیشتر از حدش وسایل بذاریم ،جا نمیشه ،آسیب میبینه ،،افراد زیادی هستن که پیکر تراشی کردن ولی بعد از مدتی چاقتر شدن ،دختر خانم ۳۰ ساله ای رو میشناسم که تا حالا ۴ بار ساکشن و پیکر تراشی کرده  تو هر تولدش که من رفتم ، یکسال چاق بود،سال بعدش عمل شده و لاغرتر ، ۳ سال پیش که رفتم تولدش مجدد سالکشن کرده بود و لاغر هم شده بود و کلی خوشحال بود ،،،یا شخصیو میشناسم ،کل بدنشو ساکشن ،پیکر تراشی و لیپوماتیک کرده ،اونم چندین بار ،هر وقت میخواد غذا بخوره ،پر از ترس میشه ،چندین بار هم دیدم قرص های چربی سوز میخوره ،از ترس که چاق نشه 😒 آخه این چه زندگیه،همش ترس ،البته من هم خودم جزء آدم های ترسویی بودم که مدام اضطراب چاقیو داشتم ،امیدوارم آدم های بیشتری با قدرت ذهنشون آشنا بشن و بتونن برای همه عمرشون نفس راحت بکشن و خلاص بشن از اونهمه درد و رنج ،،، در مورد ضربه زدن به  قسمتهایی از دست و بدن ،منم یه دوره ای اف تی گرفته بودم برای لاغری که ۶۰ روز تمرین داشت و در انتها هم نتیجه ای نگرفتم،،،سالها که مراقبه های لاغری گوش میکردم برای برنامه ریزی مجدد ذهن ،نمیدونستم تمام اون راهکارها وقتی ذهن من تغییری نکرده ،فایده ای نداره ،ولی هر کسی هر پیشنهادی میداد انجامش میدادم ،،،، در کل زندگیم هیچ وقت ،هیچ کسی ،مشوق من در انجام کاری نبود ،باد ناموافق زیاد بود ولی موافق ها کم بودن ،تو این مسیر هم که اومدم به کسی نگفتم ،خدارو شکر رژیم و کار خاصی هم نمیخواست انجام بدم که کسی بفهمه دارم چکار میکنم ،چراغ خاموش اومدم ، هر روز فایل هامو گوش کردم ،کامنتمو نوشتم و در مسیر موندم ،اگر حالم خوب بود ادامه دادم ،اگر حالم بد بود ادامه دادم ، اگر ناامید شدم ادامه دادم ،هر زمان ذوق زده شدم بازم ادامه دادم چونکه فهمیده بودم تنها راهش فقط رفتنه و ترمز نکردنه ،به عقب نگاه نکردنه ،شک نکردنه ،غر نزدنه ،شکایت نکردنه ، سرزنش نکردنه ،مقایسه نکردنه ، وقتی استاد گفتن بچه ها با حال خوب فقط ادامه بدید ،اعتماد کردم ،گفتم لیدر و استادم این راهو رفته ،تمام موانعو میشناسه ،راه بلده پس بهش اعتماد میکنم و تلاش خودمو بیشترو بیشتر کردم ، فقط کافیه ذهن ما بپذیره که ما باید باید متناسب باشیم ،اگر قبلا بهمون گفتن ،چاق بودن برامون مفیده ، یا چاقی بامزه تره ،مهربونتره ، با نمکتره ،قویتره ،با ابهت تره ووووو  دیگه اونها رو نپذیریم ،بیاییم تعریف های جدیدی از تناسب برای خودمون بسازیم ،از مزایای لاغری بگیم و بگیم  از لذت هاش برای خودمون بگیم تا ذهنمون ترغیب بشه که مارو ببره بسمت لاغری بیشتر ،،،،منکه مطمئنم هر فایل هر متنی که میخونم قراره قسمتی از هویت متناسب منو بسازه ،مثل پازلی که ساخته میشه ،،واقعا که یادگیری  این سبک آگاهی ها بسیار جذاب و عالین ،منکه با لذت شروع کردم ،از قبل هم آشنایی داشتم با مطالب ذهنی و در ادامه هم پرشور تر ادامه دادم ،چند روز پیش که دوستم لایو منو نگاه میکرد  گفت فریده تو سالهاست تو مطالب ذهنی هستی و اشتیاقت کم نشده ،چرا ؟ 😄 بهش گفتم چونکه کلید گاوصندوق گنجو پیدا کردم ،دارم یواش یواش از گنجها برداشت میکنم که حالم خوبه ،مگه وقتی داری گنج استخراج میکنی غمگینی؟😄 تو این دوره ها چقدر زمان میبره تا آثار و اثرات تخریبی رژیم ها در ما کمرنگ بشه ، اگر رژیم ها کارگشا بودن که اینهمه انسان ناامید از لاغری نداشتیم ،،،ذهن ما فقط برای خود ما میتونه کار کنه ،نه برای و بخاطر دیگران بیاد منو متناسب کنه ، هدف باید فقط خودمون و توانمندی های خودمون باشه که ذهن بیادو کمکمون کنه ،،،،،،تکلیف امروز من 👈  تا فایل بعدی مدام به خودم یادآوری میکنم که همه چیز به ذهن من و ذهنیت های من بستگی داره ،اگر الان در حال ساخت نقشه های ذهنی لاغری هستم پس من در مسیر درست هستم ،پس ادامه میدم و مطمئنم که بخوام نخوام متناسبتر خواهم شد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 87
   محتوای دیدگاه: 845 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۸۹‌دوستی ت دوره شرکت کرده هفته ۶ یا ۷ هستش پیام داده ومیگه من دوره رو رها کردم چرا چون سوالاتی تو دهنش هست که چطور این روش میتونه منو لاعر کنه چطور با انجام تمرینات گوش دادن به فایل میتونم لاعر بشم منکه ۷ هفته تو دوره هستم پس چرا لاعر نشدم وقتی به اینها توجه کرده ورها کردهخیلی از ادمها اصلا نفهمیدن چرا چاق شدن هر انسانی به اندازه سالهایی که چاق بوده درباره چاقیراز دیگران حرف شنیده که تو پرخوری میکنی تو عصبی هستی تو کم تحرکی چاقیت ارثیهدچاقیت ژنتیک چاقیت از مواد غذایی صدها دلیل برای چاقیمون بهمون گفتن که همش بیرونی بوده وخیلی ها هم‌ریشه داشته نثل اینکه وقتی ازدواج کنی چاق مبشی وقتی باردار بشی چاق میشه به سن ۴۰سالگی که برسی چاق میشی چون سوخت وساز بدنت کم میشهدخلاصه هر کسی ی سری دلایل داره که چرا چاق شده وهمه اونها عوامل بیرونی بخاطر عصبی هستی ژنتیکی مواد عذایی شعلت پشت میزیهدکم تحرکی به همین خاطر وقتی داری از دورها استفاده میکنی هی دهن میگه فایده ندارهدبرنامه رژیمی ندارهدورزش ندارهدپس چجوری میخوای لاعر بشی چون سالها به دهنت گفتی که دلیل چاقی من اینها هستند والان تو دورهای کار میکنی که اصلا کاری به عوامل بیرونی ندارهدبهت نمیگه ورزش کن رژیم بگیر چی بخور چی نخور چی رو اصلا نخور بهت نمیگه چاقیت ارثیه چاقیت برای کم تحرکیه این نجواها میان تا تو رو شکست بدن دوره تو درون تو کار میکنهوفردیکه ۷ ماهه تو دوره هست تازه به این فکر افتاده که بره عمل کنهونجواهای دهنیش انقدر قوی هستن که مسئولیت چاقیشو قبول نداره که خودم چاق شدم حالا باید خودم خودمو لاعر کنم به همین راحتی گول میخورید ودورها رو رها کنید بغصی ها هم میگن معدم‌بزرگ شده بخاطر همینگه پر خوری میکنم چرا معدت بزرگ شده از اول که بزرگ نبوده باید برم عمل جراحی کنم وقتی معدتو کوچیک میکنی که برنامه ذهنیت تصویر ذهنیت که عوص نشده بخاطر همینکه دوباره چاق میشن وقتی عمل میکنید انقدر درد داری رنج میکشی وتازه طبق دستور غذایی که دکترت بهت داده عمل میکنی که لاعر میشی اگر عملم نکنی طبق اون رژیم عمل کنی هم لاعر میشی چون رفتار غذایت تغییر میکنهومعده که دستور نمیده دستور از مغز صادر میشهدما هم بارها لاعر شدیم چرا دوباره چاق شدیم چون تصویرهای ذهنیمون که عوص نشده در نتیجه تصویر ذهنی وجسم با هم هماهنگ نیستند وذهن ما رو به سمت تصویر ذهنی که از قبل بوده هدایت میکنه وما دوباره وصد باره چاق میشیم حالا یکی یکم زودتر یکی یکم دیرتر تنها راهی که میتونه ما رو برای همیشه لاعر لاغر کنه لاغری با دهن هیچ راه دیگهای وجود نداره که برای همیشه ما رو لاغر کنهدر لاعری با دهن باید فرمولهای دهنی تصویرهای ذهنی عوص بشن ترموسات چاقی عوص بشن ما ر دهنمون ی چیزی داریم مثل ترموسات در تمام جنبه های زندگیمون روی ی سری حالت تنظیم شدین مثلا در مورد وزن ی شرایطیرتایین شدهوبا برای ثروت روی ی حالتی تنظیم شدهدونتیجه ش رفتار شماست که تغییر میکنهووچوطور رفتارمدن عوص میشه ا فایل گوش دادن تمرین نوشتن عمل کردن ومن فکر یکنم این دوستمون فایل کد کداری گوش داده که میگه من غذا بخورم فکر کنم که لاغر میشم لاعر میشم مگه برای چاقی اینکارها رو کردیم که برای لاعری باید انجام بدیم این طبیعیه که اگر خودت فکر خودت نیستی هیچ کس دیگه ای نمیتونه فکر شما باشه به فکر سلامتی لاعری شما باشه واون سی که دوره رها میکنه حتما ی سری موضوعات در ذهنش هستند که فلانی چی شد فلانی خوب شد یا نه فلانی ازدواج کرد فلانی چرا طلاق رفت این جور فکرها در ذهنشون هست که اونها هم بهش توجه میکنند فکر میکنن دربارش که وقت نمیکنن تمرین بنویسن اون وقت میگن نا امید شدم اصلا تو وره رایگانم جایی برای نا امیدی نیست چه برسه به دوره که صولی ومنطقی تر یاد میگیرند ادمها دوسته هستند  یکی اونهایی که وقتی شما وارد کاری میشی که صلا دوست داری یا با کسی ازدواج میکنی به ولیل موندن بهش عادت میکنی فکر میکنی که هش علاقه داری عادته علاقه نیست وگدوه یکه ادمهایی هستند که قبل از تینکه وارد کاری بشت قبل از اینکه ازدواج کنن قبل از اینکه وارد لاعری با دهن بشن عاشق اون کارنوواین ادمها نتایجشون کاملا متفاوت از ادمهاییکه که به زور تمرین مینویسن که فقط نوشته باشن وجای تمرینشون تو سایت خالی نباشه اینا هر و شرکت کننده هستند لی متایجشون کاملا متفاوتهدباید با عشق هر روز کارتو انجام بدی ومسیر ادامه دی موصوعات یگران براتون مهم نباشه چون شما نیتونید برای سی کاری کنید چون دهن شما فقط برای شما کار میکنه وفقط میتونه به شما کمک کنه نه کسان دیگه وخدا کارشو بلده اون موصوعات بسپار به خدا تا به بهترین نهو انجامش میده وقتی ما میخوایم گیتار یاد بگیریم اینجوری نیست که یکی بیاد انقدر برای ما گیتار بزنه تا ما یاد بگیریم باید اموزش ببینیم  لاعر شدنم اموزشیه باید این مهارت یاد بگیریم همون طور که مهارت چاقی یاد گرفتیم وهمیشه خودت مهم باشه برای خودت اول الویتت خودت باشی بخاطر کسی نمیتونی لاعر بشی بخاطر همسرت دوستات و… 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا رضاخانی
   1400/02/22 03:17
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 22539 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 557 کلمه

   ۳۳سال از دیگران دلایل چاقی خودمو شنیده بودم ارثی بودن پرخوری کم تحرکی پرخوری عصبی و و و حرف هایی مثل این چاق ها جون دارن انرژی دارند وووو و تمام این حرف ها دروغی بیش نبودند تمام این دلایل بیرونی بود مگه من با عوامل بیرونی چاق شدم که بخوام با عوامل بیرونی لاغر بشم قرص رژیم عمل ورزش این ها همگی بیرونی است سال ۸۴ .۹۰ .۹۲.۹۶ هردفعه ۱۵تا ۲۰کیلو کم شدم تازه بین این سال ها همیشه در رژیم ورزش بودم اما باز چاق میشدم خیلی راحت 

   پس باید راحت لاغر بشم 

   وقتی تو لاغری رو یاد بگیری خیلی راحت وبدون دردسر لاغر میشی زمانی لاغری با قدرت ذهن شروع کردم ذهنم مدام میگفت مگه میشه بدون رژیم بدون ورزش فلان فلان جوری که تا چند ماه باشگاه رو نمیتونستم رها کنم چون این ها اطلاعاتی بودم که خودم به ذهن داده بودم چون تمام این سال ها چاقی خودم رو به خاطر دلایل بیرونی میدانستم ولی اصل موضوع چیز دیگری است ترموستات ذهنی ما در هر جنبه از زندگی ما روی شرایط و حالت خاصی تنظیم است و تا زمانی ترموستات ذهنی خودتو تغییر ندهی شرایط فرقی نمیکنه مثلا در مورد کار ودرامد ترموستات ذهنی تو روی شرایط خاصی تنظیم شده است یا در مورد چاقی همینجور ودر مورد تمام مسائل زندگیت.

   تنها راه تغییر گوش دادن فایل ها تکرار تمرین نگاه کردن و بودن در مسیر بااحساس خوبه این روند تکاملی است و باید سیر تکاملی خودشو حفظ کنه درسته سرعت پیشرفت های جهان زیاد شده ولی آیا سرعت طلوع غروب فرقی کرده؟طول روز از ۲۴ساعت کمتر شده؟حاملگی از ۹ماه کمتر شده؟؟؟؟نه 

   پس روند تکاملی خدا جهان جسم انسان برقرار است پس با آرامش با احساس خوب با حال خوب ادامه بده تکرار کن و لذت ببر و قدرت ذهن خودتو بشناس تو ۳۳سال در مسیر تکرار فرمول های چاقی افکار چاقی ورفتار چاقی بودی وشد ۵۰کیلو اضافه وزن 

   پس در مسیر لاغری هم باید صبور باشی تکرار کنی افکار لاغری رفتار لاغری و فرمول های لاغری با حال خوب همون جور در چاقی زمان رو نفهمیدی در لاغری هم همینجور البته شک نکن سرعت لاغری خیلی بیشتر از سرعت چاقی است و۳۳سال طول نمیکشه و احتمال زیاد بسته به انجام تمرینات  عملی کردن آموزش ها ۴یا ۵ساله در بهترین تناسب فکری واندام خودت قرار میگیری چرا؟

   چون طبیعی جسم انسان جهان وخدا لاغری تناسب اندام شادی سبکی سلامتی و حال خوب است

   از زمانی با قدرت ذهن آشنا شدم دارم از زندگی کردن وزنده بودنم و بنده ی خدا بودن لذت میبرم شادی من هزاران برابر شده آرامش فکری درونی گرفتم به زندگیم امیدوار شدم منی که یبار خودکشی کرده بودم منی که سیگار مشروب کارهای خلاف جزو زندگیم شده بود فقط برای جلب توجه دیگران از وقتم پولم جسمم برای دیگران میگذاشتم تا توجه کنند بهم الان فقط خودم واحساس خودم مهم هستند دیگران برای من ارزشی ندارند حرف دیگران برای من دیگر مهم نیست یا قدرت قدم بر میدارم به سمت جلو به سمت لذت بردن من به آرامش رسیدم من خدا رو پیدا کردم من عاشق خدا خودم شدم الان خودمو لایق بهترین اندام بهترین زندگی بهترین کار بیشترین درآمد بهترین روابط عاشقانه میدانم چون من بنده ی خدا هستم چون من از خدا طلب عفو کردم وخدا من رو بخشید من به بهترین شکل درمسیر تناسب ذهن و اندام هستم چرا؟؟؟چون آرامش و امید احساس خوب همدم لحظه های من شده است خدایا شکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 46 کلمه

    سلام زهرای عزیز
    از خوندن تغییرات شما لذت بردم
    تحسین برانگیزه
    چقدر انسانها هستند که دوست دارند سیگار کشیدن، مشروب خوردن و … رو ترک کنند اما توانایی اجرای این تصمیم رو ندارند
    شما فوق العاده عمل کردی که دراین مدت این همه تغییرات عالی داشتی
    خدا رو شکر
    مبارکتون باشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار john1956qwe@gmail.com
   1400/02/17 02:37
   مدت عضویت: 1168 روز
   امتیاز کاربر: 103 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 115 کلمه

   به خدا شما مردم دیوونه اید 

   یه مشت مزخرفات یه آدم شارلاتان رو دارید گوش میدید که حرفاش هیچ پایه علمی و منطقی نداره (امثال امیر شریفی) 

   یه مشت حرفای عوام فریبانه درست عین فیلم راز 

   قدرت ذهن 

   مثل اینکه شما سرطان گرفتی دکترا بهت میگن به خاطر این دلایله شما میگی نه به خاطر ذهنمه ذهنم گفته سرطان بگیر گرفتم 

   خنده داره 

   افسوس و صد افسوس ملتی که عقل منطق و استدلالشون برپایه تصورات ذهنیه هیچ توقعی ازشون نمیشه داشت

   منم به صورت خیلی اتفاقی تو این سایت اومدم دنبال راه چاقی بودم رو سایت کلیک کردم یهو این شرو ورارو دیدم 

   یکی دیگه عین امیر شریفی 

   حالا مرد باشید جرعت داشته باشید نظر منو پخش کنید تا مردم ببیند فکر کنند  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 1 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از اینکه وقت صرف کردید عضو سایت شدید و دیدگاه خودتون رو مطرح کردید بی نهایت از شما سپاسگزارم
    امیدوارم در رسیدن به خواسته هاتون موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار shahrbanou1346
     1400/02/22 23:37
     مدت عضویت: 1467 روز
     امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 54 کلمه

     سلام و وقت بخیر حضور گرامی شما استاده یگانه 

     واقعا  لذت بردم از بزرگواری  ،ادب ومتانت  و صبوری  شما .درود بر شما .چقدر زیبا و بزرگوارانه  جواب  این بنده خدای نادان رو دادید .واقعا ارادتم به شما چند برابر شد .

     خدا حفظت کنه  استاد جان 

     این بنده خدا هم انشا الله به صراط المستقیم  هدایت بشه 

     آمین‌

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/02/13 00:49
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,411 کلمه

   چرا اصلا  ما چاق شدیم  ؟به این دلیل که از سنی که اضافه وزن داشتیم  از دیگران در مورد دلایل چاقی شنیدیم .و صدها دلیل شنیدیم که همه بیرون از ما هستن  مثلا :

   چاقی من به خاطر ازدواج کردنم هست 

   چاقی من به خاطر بارداری هست 

   چاقی من به خاطر کم کاری تیرویید هست 

   چاقی من به خاطر قرص هورمونی هست 

   به خاطر کم تحرکی هست 

   به خاطر اشتهای زیاد هست 

   پس این اشتباه رو مرتکب میشیم که این روش لاغری باذهن  فایده نداره چون رژیم نداره و ذهن چرا اینطور میگه ؟چون سالها شنیدی چاقی تو از عوامل بیرونی هست و چون در این دوره هیچ حرفی نداره که چاقی تو به خاطر این موارد هست پس نجوای منفی زیادی داری  که تو رو شکست میده .( ولی من زمانی که با این روش آشنا شدم خیلی خوشحال و امیدوار بودم و برام جالب بود که فقط و فقط خودم میتونم خودم رو لاغر کنم و بقیه عوامل هیچ کاره هستن و هیچ تاثیری ندارن و برای همین انگیزه و اشتیاق زیاد داشتم   و هر روز مسیرم رو با قدرت ادامه  می دادم و میگفتم  خودم با ذهنم خودم رو چاق کردم و حالا خودم با ذهنم خودم رو لاغر میکنمو این واقعا باعث جدب من به این دوره شد چون تمام راه ها رو رفته بودم و میدونستم مشکل از خوردن و فعالیت  نیست حتی بارها میگفتم یه قرص چطور من رو چاق کنه مگر  اینکه من زیاد بخورم اگر من کم بخورم که چاق نمیشم و وقتی وارد این دوره ها شدم انگار گمشده ی خودم رو پیدا کرده بودم انگار استاد از دل من حرف میزد و با جون و دل پذیرفتم و هر کاری رو گفتن من با تعهد بالا انجام دادم   )

   چون که ذهن همیشه به بیرون از تو توجه میکنه پس طبیعی هست حالا بگه چطور میخو ای لاغر بشی تو که رژیم نداری تو که ورزش نداری و …پس این  نشون مید ه چقدر فرمولهای ذهنی قوی هستن که ما به دنبال راهی در  بیرون میگردیم و میگیم بهتر به جای این دوره ها بر  م عمل کنم یا رژیم بگیرم و ….(من این نجوا رو یه مقدار اوایل دوره داشتم اما به مرور با کار کردن هر روز روی خودم خیلی ضعیفتر شد مخصوصا که شخص نزدیکی در اطرافم  همراه با شروع کردن فعالیت من در سایت اون شروع به رژیم گرفتن کرد  و  وقتی حال و روزش رو میبینم با جون کندن خودش رو لاغر  نگه میداره و اصلا حال روحی و جسمی خوبی نداره  تازه کلی برگشت وزن داشته بعد از اتمام رژیمش و کلی حرص،و ولع و محدودیت و استرس از چاقی بیشتر داره  و … و همیشه آرزوی خوردن یه لقمه غذا بدون عداب وجدان رو داره  بنابراین   هر وقت این فرد رو میبینم همیشه به ذهنم  میگم ببین  چقدر سریع لاعر شد ولی چه عاقبتی داره  فقط ترس و نگرانی و محدودیت و چاقی بیشتر و حال بد و … و من که ۱۸ ماه در سایتم و ارام ارام دارم وزن کم میکنم چقدر از هر لحاظ عالیم و هر چی که بخوام میخورم و همین آرامش و آزادی و حال خوبش یه دنیا برای من ارزش داره و من الان در جایی هستم که هر روش رو به جز روش ذهنی برای لاغری رو  یک کار مسخره  و یک کار غیر اصولی میبینم که مشکل رو سطحی حل میکنن در صورتی که در لاغری با ذهن ما داریم از ریشه مشکل رو حل می کنیم من عاشق این سبک لاعری و این سبک زندگی کردن و خوردن هستم و عاشقانه هر روز یک  قدم برمیدارم تا به هدفم که بسیار نزدیک هستم  به زودی برسم )

   ولی هر وقت فکر کردی این روش فایده نداره  هر راهی رو دوست داری برو تا اخرش برو و انجام بده ولی تضمین میکنم دوباره برمیگردی امکان نداره وقتی قدرت چاقی دهنت زیاده با عمل و رژیم لاعر بشی(من بارها وزنهای زیادی رو کم کردم بعد از ازدواجم چاق شدم و بیش از ده بار رزیم گرفتم و عالی لاغر شدم اما هیچ وقت ماندگار نبود چون ذهنم پر از فرمولهای چاقی بو د   و مدام دستور خوردن میداد و در نهایت من  رو دوباره چاق میکرد )  

   چه چیزی باعث شده معده ی شما بزرگ بشه از اول که بزرگ نبوده یه فرمانی بوده که اون رو بزرگ کرده حالا معده رو عمل کن ولی اون فرمان که سر جاش هست دوباره بزرگش میکنه و مغز ما که قرار نیست بره معده بخره و جای قبلی بزار 

   بعد از عمل چرا لاغری چون بسیار درد و رنج و سختی داری و فقط باید مایعات بخوری و غذ اهای محدود باید بخوری  که همون رو بدون عمل هم انجام بدی لاعر میشی و ا ین عمل معده نیست تغییر رفتارای تو هست . که لاغر میشی (خوردن یه فرمانی هست که از مغز میاد  مثل سایر فعالیتهای جسم ما و اگر این خوردن ما مشکل داره در مغز ما دستورش مشکل داره و باید  اول مشکل رو از ذهن درست کنیم  پس تتها راهی که مشکل ما رو از مغز درست میکنه و این فعالیت خوردن رو از ریشه اصلاح میکنه دوره ی لاغری با قدرت ذهن هست )

   معده هیچ تاثیری در چاقی تو نداره معده باعث پرخوری نیست مگر معده دستور خوردن صادر میکنه .

   فرمانها از مغر صادر میشه نه از معده ی شما 

   حالا اگر فکر میکنی با معده کوچیک کردن  لاعر  میشی برو کوچیک کن ؟و هر کس هم لاعر شده چون رفتاراش تغییر کرده ولی چند سال بعدش رو هم ببین ذهنش که چاق  بوده عوض که  نشده تصویرهای  ذهنی چاقش که  تغییر نکرده  و اگر مغز ببینه جسم شما با تصویرهای ذهنی تو هم خوانی نداره یواش یولش دوباره تو رو چاق میکنه و هر کس که تا حالا تونسته بارها لاغر بشه ولی دوباره بر گشته چرا ؟؟به خاطر تصویرهای ذهنی چاق تو بوده و ذهن چاق تو بوده .(وقتی که قلب ما تندتر میزنه به خاطر قلب نیست دستورش از مغز ما میاد و این قلب ما فقط اجرا کننده هست و معده ی ما هم محل هضم غدا هست و دستور خوردن از مغز ما میاد و هر  کس ذهن چاقی داره در این دستور خوردن دخالت پیدا میکنه و فرد رو تند تند مجبور به خوردن میکنه و در کنار اون تصویرهای چاقی هم از خودش داره و در  کل  ذهنی پر از فرمولهای چاقی داره که اون فرد  رو دوباره  چاق میکنه )

   تا ابد با برنامه های رژیمی که نمیشه زندگی کرد باید فرمولهای چاقی و تصاویر چاقی عوض بشه باید ترموستات ذهنی تو عوض بشه (نه عدد )  الان  ترموستات ذهنی تو  روی  یه شرایطی  تنظیم هست به همین دلیل  هر چقدر تلاش کنی یه مقطعی لاغر میشی اما دوباره برمیگرده چون ذهنت عوض نشده پس  نه به زور  نباید تغییر کنیم بلکه  خود به خود به همین راحتی باید رفتارمون عوض بشه و لاعر بشیم  فقط با تمرین نوشتن و فایل گوش کردن امکان داره  و هیچ راه دیگه ای نداری(من قبلا میخواستم با رژیم و ورزش  لاغر بشم و خیلی به خودم ضربه میزدم و محدودیت داشتم اما اصلا فایده ای نداشت که من ثابت بمونم و یا برای همیشه لاغر بشم  و تازه بر عکس چاقتر هم میشدم و همیشه حرص و ولع خوردن رو داشتم و همیشه دلم میخواست سیر عدا بخورم مثل بقیه بخورم و از رژیم خسته میشدم و یه جاهایی رفتارهای بسیار زشت غذایی داشتم و اما  بعدش عذاب وجدان و حال بد داشتم و از فردا دوباره رژیم میگرفتم  که چاق نشم اما روز به روز چاقتر میشدم )

   اصلا چون چاقی به ما فشار اورده هر کس هر چیزی میگه ما باور میکنیم و لاغر  میشیم .

   باید لاغری رو یاد بگیریم و تکرار و تمرین کنیم  تا لاعر بشیم .

   پس هر چیزی رو باور نکن 

   در لاعری با ذهن هیچ وقت زمان تعیین نکن که شکست میخوری و هیچ جا  استاد حرف از زمان  نزده  و بستگی به خودت داره (منم هیچ وقت زمان تعیین نکردم چون میدونم من رو از مسیر منحرف میکنه و استاد همیشه از ما خواستن همچین کاری نکنیم و منم بسیار به این روش متعهد هستم )

   اگر خودت به فکر خودت نبستی انتطار نداشته باش استاد بیشتر به فکر ما باشه و اگر خودت عاشق متناسب شدن نیستی استاد بیشتر از تو عاشق متناسب شدن تو نیست .( خودت باید به فکر خودت باشی هیچ کس بیشتر از خود ما دلسوز ما نیست و ما  باید از این امانت الهی که خداوند به ما داده به بهترین شکل نگهداری کنیم)

   یکی از دلایلی که بچه ها دوره رو رها میکنن این هست که  به موضوع های جانبی توجه  میکنن و   میان داخل ذهن تو و تو به اونها توجه  میکنی   وگر ناامید شدی به خاطر این هست که موضوع های دیگه  داخل ذهن تو هست و اونها برای تو مهم میشه و  دیگه دوره رو انجام نمیدی ..(من از وقتی در مسیر تغییرم به شدت کنترل ورودی ذهنم رو  دارم و فقط چیزهایی رو میبینیم و گوش میدم و یا به چیزهایی توجه میکنم و یا در مورد چیزهایی حرف میزنم  که  در مسیر رشد و اگاهی دادن به من و  بزرگ شدن و حال خوب و آرامش  دادن من باشن و در غیر اینصورت  هیچ علاقه ای ندارم به نگاه کردن و گفت و گو کردن و خیلی وقتها در جمع احساس وقت تلف کردن میکنم و میگم ای کاش الان خونه بودم و دوره هام رو گوش میدادم )

    من هر روز مشتاقتر هستم که ببینم فردا چه فایلی هست  برای گوش دادن و چی رو میخواد بگه و استاد چه حرفی رو  میخواد بزنه

   و مشخص هست چه افرادی ذوق و شوق دوره رو دارن و  از رو ی  ذوق  و شوق و اشتیاق دارن تکالیفشون رو انجام میدن  و یا برای رفع تکلیف انجام میدن (من با پشتکار و تعهد زیادی و اشتیاق بسیار زیادی دارم در این سایت فعالیت میکنم و دیدگاه های من هر روز گواه همین حرفم هستن و شکر خدا کلی تغییر ذهنی  و به دنبال اون جسمی داشتم و فقط مشتاقم هر روز فایلی رو که چندین بار گوش دادم دوباره گوش کنم و بنویسم و لذت میبرم از بودن در این سایت و این فضا و این آگاهی ها و بسیار خوشحالم که در دوره های استاد هستم و همچنان فعالیت میکنم تا به اندام دلخواهم که رانهای لاغر و باسن کوچیک و بالاتنه ی ظریف و کمر باریک و پهلوهای صاف هست برسم و بسیار به این هدفم نزدیکم و به زودی در این اندام رویایی خواهم بود و یک متناسب شگفتی ساز میشم )

   یه سری افراد هستن که به کاری یا شغلی عادت میکنن و یه سری افراد هستن که عاشق شغلی هستن و این خیلی فرق داره .

   خیلی افراد وارد دوره ها میشن انگار گمشده ی خودشون رو پیدا کردن و با اشتیاق هر روز جلو میرن .

   و این  دوره عشق میخوادو هر روز باید با عشق گام برداری و امکان نداره ناامید بشی .

   و من هر روز مشتاقم برای فردا ببینم چه فایلی رو میخوام انجام بدم   .

   چاقی رو باید از ذهن تغییر بدیم گول نباید بخوریم و هر چیزی از بیرون بخواد ما رو لاغر کن فقط یک توهم هست و خیال باطل هست که یه نفر دیگه بخواد من رو لاغر کنه و من نخوام خودم ر و لاعر کنم .(من واقعا هر روشی عیر از روش  ذهنی   برام عیر اصولی و ناکار امد حساب میشه و حتی اگر کسی  نتیجه بگیره از این روشها به خودم میگم امکان نداره برای همیشه لاعر بشه و این لاعری مقطعی هست و اگر هم لاعر بمونه ارزشی نداره پر از رنج و سختی و محدودیت و بیماری هست که من الویتم برای انتخاب روشی برای  لاغری دایمی بودن اون با آرامش و حال خوب و آزادی هست  که فقط روش ذهنی  این امکانات رو داره اخه لاعر باشم ولی اعصاب خورد و حال بد و عصبی و کلی بیماری و کلی محدودیت و فقط حرص خوردن خدایی جه ارزشی داره نمیخوام حتی برای یک لحظه به اون دوران رژیمم برگردم چون میدونم رژیم و ورزش با هم چه لطمه و صدمه هایی با هم به من زدن و چقدر من رو اذیت کردن و من زجر کشیدیم و هیچ وقت نتیجه به اندازه تلاشم نبود و همین من رو خسته و ناامید کرده بود  )

   لاغر شدن یاد گرفتنی  هست زورکی نیست و نمیشه با زور و فشار لاغر شد چاقی یک مهارت بوده و به خوبی یادش گرفتیم و چاق شدیم ولی خیلیا هستن یادش نگرفتن و هر کاری میکنن نمیتونن چاق بشن چون در  ذهنشون یاد نگرفتن ولی ما یادش گرفتیم و به راحتی چاق شدیم .

   فردی که چند هفته هست در دوره هست و میخواد بره دنبال رژیم به خاطر  حرف بقیه هست و درواقع هر عجله کردنی به خاطر حرف بقیه هست فقط باید به خاطر خودت لاعر بشی خودت برای خودت باید  لاغر بشی و ذهن نمیتونه تو رو به خاطر هیچ کس دیگه لاغرت  کنه .(من بارها گفتم دوست دارم لاعر بشم که خودم خوش لباس ترو خوش تیپ تر  بشم 

   من دوست دارم لاعر بشم که خودم بهترین حالت روحی رو داشته باشمو همیشه در ارامش و حال خوب و شادی و لدت باشم  

   که خودم بهترین حالت جسمی  و سلامتی رو داشته باشم  

   که خودم آزادی در هر جنبه از زندگی رو به دست بیارم 

   که خودم امیر  غذاها باشم  نه برده ی غذاها

   که خودم سبکتر باشم و هر فعالیتی رو به راحتی انجام بدم 

   که خودم اعتماد به نفس بیشتری  برای حصور در جمع داشته باشم 

   که خودم روابط بهتری داشته باشم با همه حتی خودم و خدای خودم 

   که خودم در لباسها رهاتر باشم 

   که خودم از دیدن خودم در آینه بیشتر و بیشتر لدت ببرم 

   که خودم حوانتر و شاداب تر بشم 

   که خودم چهری زیباتری داشته باشم 

   که خودم جمع و جور  تر بشم  و همه جا به راحتی جام بشه 

   که ……

   من این لاغری رو برای خودم میخوام و هیچ تاثیری  به حال اطرافیانم نداره پس ذهن عزیزم با من این همکاری  رو کن و من رو به خواسته ام برسون که اندام دلخواهم هست  و من هر روز یک قدم برمیدارم و با اشتیاق دنبال میکنم و میدونم تغییرات روحی و جسمی و رفتاریی زیادی داشتم و خیلی به هدفم نزدیکم و همین طور که  تا حالا تو من رو تونستی لاعر کنی بازم با قدرت ذهنم  لاعر تر دارم میشم حتی خواهرم که بعد از چند روز دیشب من رو دید گفت چقدر جمع و جورتر شدی و من در دلم کیف کردم که این نتیجه ی این همه تغییرات من هست و اصلا چیز عجیبی نیست و من  انتظارم از خودم   لاغری هست و لاعری حق من هست و اون اندام کشیده و لاعر حق من هست بالاتنه ی و پایین تنه ی ظریف و  کشیده مال من هست .)

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار yasaminhasanloo76@gmail.com
   1400/02/08 09:07
   مدت عضویت: 1187 روز
   امتیاز کاربر: 148 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 113 کلمه

   به نام خدا 

   سلام استاد امیدوارم که در پناه خداوند حالتون خوب باشه اول ازهمه میخواستم تشکر کنم بابت تمام زحماتتون  و اینکه واقعا ما زمانی که فرمول های لاغری جدید به ذهن مون اضافه میشه شوق برای لاغری هم هر روز بیشتر میشه این حس واقعا دست خودم نیست و ناخودآگاه علاقه به لاغری باذهن پیدا کردم و برعکس اون زمانهایی که روش های اشتباه رو میرفتم و هیچ حس خوب الان رو نداشتم بله زمانی که ما استمرار داشته باشیم قطعا به چیزی که میخوایم میرسیم استمرار برای انسان های پرتلاش و موفق از راه درست هستش زمانی که ما به تکرارو تمرین بپردازیم متوجه تغییر میشیم ممنون از شما استاد ⚘

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/02/02 10:05
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 969 کلمه

   سلام🙂

   دقیقا قبل از این فایل داشتم یه پست درباره ذهن فقیر ،معمولی و ثروتمند میدیدم

   ذهن فقیر همیشه منتظره تغییر شرایطه و با خودش میگه خوب اگه نتیجه نگرفتم چی ؟ یعنی منتظر تغییر شرایط بیرونی هست و منفی بافه

   ذهن معمولی  امید داره به تغییر وشروع هم میکنه ولی وقتی سخت شد رها میکنه برای همین تینا کلی کار شروع کردن ولی نصفه نیمه رها کردن

   و چه بسیار کساییکه در این دسته بندی ها قرار میگیرن

   وذهن ثروتمند امید داره شروع هم میکنه ولی میدونه که تضمینی نیست و حتی ممکنه شکست بخوره ولی متعهد میمونه و ادامه میده و این افراد با وجود شکست باز هم بلند میشن و ادامه میدن

   من مثال خودم رو میزنم اوایل که آشنا شدم با این مسیر خیلی مشتاق بودم و مطمئن بودم که دقیقا مشکل من همینجاست و راه درست لاغر شدن هم همینه 

   البته به این باور قدرتمند الانم نبود بیشتر ذوق و شوق بود برای همین وقتی فایلهای رایگان ۱۲ جلسه رو گوش دادم با اعتماد و با اشتیاق هر روز فایلم رو گوش دادم و تمرینم رو انجام دادم با این تفکر که بعد از ۱۲ جلسه من لاغر میشم😁

   یعنی البوم شگفتی سازان رو که میدیدم وقتی فردی بود که در ۳ ماه تغییرات سایزی خوبی پیدا کرده بود من با خودم میگفتم من که زودتر لاغر میشم😁

   بعد از اینکه ۱۲ جلسه تموم شد و تغییرات جسمی رو ندیدم تصمیم گرفتم هدف رو بذارم روی یکماه😁 بعدش روی ۲ ماه بعد روی ۶ ماه بعد از اون ۸ ماه 

   بعد یکسال یعنی تاریخ عکس شگفتی سازان رو که میدیدم منم تاریخ برای خودم میذاشتم 

   یه زمانهایی که دیگه فقط فایل گوش میدادم وتمرین رو نمینوشتم اولش به خاطر خجالت بود بعدش دیگه تنبلی بود و فکر میکردم همین که فایل رو گوش دادم و کامنت دوستان رو خوندم کافیه یکسال که شد و تغییر چندانی حاصل نشده بود زمان رو گذاشتم روی یکسال و نیم و الان که یکسال و چهار ماهه از زمان آشنایی من و تازه تغییرات شروع شده دیروز که ذهن منفی بافم میگفت وای اینهمه کار کردی و وقت گذاشتی تازه یه کم از وزنت کم شده تا کی میخوای ادامه بدی بابا ولش کن اینقدر سرعت تغییرت کمه که اصلا به چشم نمیاد بهش گفتم من فعلا تا دو سال میخوام ادامه بدم و به جسمم فرصت بدم تا خودش رو فرم بده  تو هم فعلا ساکت باش😏

   این نتیجه تجربه شخصی خودمه از تعیین کردن زمان و الان درک میکنم که وقتی شما میگین در تغییر ذهن و برنانه های ذهنی زمان اصلا معنی نداره و اتفاقا خودش میتونه یه ترمز باشه و یه عامل بازدارنده و محدود کننده

   من پذیرفتم که تغییرات ذهنی و جسمی  در افراد با هم فرق میکنه و مقایسه کردن فقط حالم رو بد میکنه و منو نا امید میکنه

   اتفاقا جزی افرادی هستم که به نظر خودم در توجه نکردن به اخبار و موضوعات سیاسی اقتصادی ایران و جهان خوب عمل میکنم و در دوره شما هم یاد گرفتم که ذهنم رو کمتر درگیر موضوعات دیگران کنم و اگه در شرایطی قرار بگیرم که موضوعی خانوادگی پیش بیاد و از نزدیکانم با من درد ودل کنه اگه کمکی ازم برمیاد انجام میدم اگرنه پس از اینکه صحبتها تموم شد به خدا ی درونم میگم که خودت حلش کن چون از دست من کاری بر نمیاد🙂🙂

   مثال افرادی که دوره رو میخرن و هزینه میکنن و تا قسمتی از دوره هم پیش میرن ولی ذهنشون با سوالاتی مثل اینکه چطور میخوای لاغر بشی ؟ چطور فایل گوش دادن میخواد لاغرت کنه؟ چطور وقتی نه رژیمی میگیری نه ورزشی میخوای لاغر بشی؟ یا اینا همش الکیه ؟ و…. منصرف میکنه  این فریبها در اوایل دوره زیاد اتفاق می افته بعد از مدتی که ادامه میدی و شیطان درونت نا امید میشه ازت اونوقت با شکل دیگه ای وارد میشه و مدام تو رو مقایسه میکنه با سایر کساییکه همزمان با تو یا حتی دیرتر از تو شروع کردن ولی بهتر از تو نتیجه گرفتن و با این روش حالت رو بد میکنه و بهت میگه نه روی تو جواب نمیده تو باید کنارش کارای دیگه هم بکنی و از کجا معلوم اونی که نتیجه گرفته کنار این فایلها کار دیگه ای هم انجام نداده مثل ورزش و…

   و باز هم که تو با وجود تمام اینها ادامه میدی و کمی نتیجه میبینی میاد میگه حالا اینقدر کم اونم بعد از اینهمه وقت چیزی نیست که ببین اصلا خیلیها متوجه هم نمیشن تو هم دلت رو به ۳ ،۴کیلو خوش کردی  برو بابا طرف که رژیم گرفته توی یه ماه ۳و۴ کیلو کم کرده تو بعد از یکسال و خورده ای این وزن رو کم کردی اینکه ارزش نداره  و حتی بعضی وقتها هم توی لباسهات به نظرت میاد که نه مثل اینکه تغییری نکردی و به نظرن میاد کم کردی و اشتباه میکنی😑😑😑😑 و من الان در این مرحله هستم😉 ولی باز هم هر روز میام و فایلم رو گوش میدم و جالب اینکه که وقتی میخوام کامنت بنویسم اصلا نمیدونم چی بنویسم ولی شروع که میکنم هم محتویات ذهنم و فریبهاش برام مشخص میشه یعنی یه جورایی دستش برام رو میشه و هم اینقدر کلمات میاد که نمیرسم بیارمش روی صفحه😁😁 و از شروع دوره مسیر لاغری من که خودم رو متعهد کردن به کامنت نوشتن  درکم هم از فایلها بهتر از قبل شده و اینقدر غرق کامنت نوشتن میشم که زمان از دستم خارج میشه و یهو میبینم دو ساعت شده🤗

   ایمان دارم تمام این زمانی که صرف میکنم تا فایل رو گوش بدم و در ذهنم تحلیل کنم و درکم رو بنویسم داره ذهن منو برای لاغری و تناسب برنامه ریزی میکنه و تا این تصاویر لاغری در ذهنم شکل بگیره و فول اچ دی بشه زمان میبره جسم هم که خودش پردسه جداکانه ای داره و ترمیم طول میکشه و در هر فرد هم متفاوته پس با اعتماد به اینکه همین داده ها ما رو لاغر میکنه ادامه بدیم که پاداش ادامه دادن همیشه متناسب شدنه💐💐💐🎁🎁🎁🎁🎉🎉🎉🎊🎊🎊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جاودانگی
   1400/01/30 17:51
   مدت عضویت: 1505 روز
   امتیاز کاربر: 590 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 555 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان گرامی 

   استاد من کل زندگیم رو با مقیاس احساس خوب میسنجم . لاغری باذهن که مهم ترین موضوع زندگیمه هم فقط با حسم تشخیص دادم و ادامه دادم . یعنی هرکاری که بهم احساس خوب نده در جا ردش میکنم اینو به لطف آشنایی با مسائل ذهنی و قانون جذب  و لاغری با ذهن بهش رسیدم  مثل رژیم قرص جراحی ورزشای سنگین به نیت لاغر شدن دمنوش هیپنوتیزم و…… رو به محض اینکه در جمعی درمورد این مسائل صحبت میشه فورا یا بحث و عوض میکنم یا ازونجا میرم که ادامشو نشنوم انگار ذهنم کاملا متقاعد شده که هیچ روشی نمیتونه نه من و نه هیچکس دیگه ای رو برای همیشه و اصولی لاغر کنه .اما تا زمان فایل گوش دادن میرسه و تمریناتم انقدر ذوق دارم که باگذشت اینهمه مدت نه تنها کم نشده که بیشتر شده .این حالت بمن ثابت میکنه که من توی درست ترین حالت ممکنم وگرنه الان این روش و رها کرده بودم و دربه در دنبال یه روش جدید و زود بازده بودم .منی که آدم عجولی بودم و همیشه دنبال راهی بودم که چندماهه جواب بگیرم الان کاملا به زمان بی توجهم اصلا دیگه عجله ای برای نتیجه ندارم چون مطمانم با ادامه دادن و درست کارکردن روی ذهنم چه بخوام چه نخوام نتیجه میگیرم  کیف میکنم هرروز میام سر فایل  جدید کامنتای جدید اینکه چنددقیقه ای فکر مو میزارم روی مزایای لاغری و اتفاقای قشنگی که انتظارمو میکشن برام خیلی ارزشمنده خیلی لذت بخشه .هرروز که میگذره انگار یه قفلی توی ذهنم باز میشه .مثل دانشجویی هستم که رشته ای رو که عاشقش بوده قبول شده و حالا با انگیزه و احساس فوق العاده دوست داره ریز به ریز همه مطالب و درک کنه کشف کنه و تا هرجا که میشه ادامه بده 😍 واقعا سایت تناسب  فکری حکم بهشت و داره برای کسایی که عاشق و مشتاق تناسب اندامن . اول از خدای خوبم ممنونم بخاطر حضورم دراینجا که منو به ارامش عجیبی رسونده و بعد  ازشما  سپاسگزارم برای آگاهی های نابی که رایگان دراختیارمون گذاشتید .

   برای لاغری صحیح و همیشگی فقط باید علت  چاقی رو تغییر داد نه نتیجه رو!هر چیزی که بیرون رو بخواد تغییر بده توهمی بیش نیست .نباید گول بخوریم . جراحی معده یکی از روش های تعییر بیرونیه !آخه مگه ما باجراحی چاق شدیم یا معده مگه دستور پرخوری رو صادر کرده که با کوچیک کردن معده لاغر بشیم . دستور پرخوری از مغز صادر میشه و بزرگ شدن معده هم باز دستور مغز بوده .شما معده رو هم ببری بندازی دور فقط تا یمدت میتونی لاغری رو تجربه کنی چون فرمول مغز سرجاشه تصویر ذهنی هم تصویر یه فرد چاقه پس بعد یمدت دوباره جسم به شکل اون تصویر ذهنی درمیاد . هیپنوتیزم و ضربه زدن و موسیقی خاص و ……..همه عین هم هستند و صدرصد بی نتیجه !

   تنها و تنها باادامه ی مسیر لاغری باذهن میشه قدرت چاقی ذهن رو به قدرت لاغری تغییر داد . و چون قدرت لاغری از بدو تولد در ذهن همه ماانسان ها بوده پس کار به مراتب راحت تریه دستیابی بهش .فقط کافیه رفتارای چاق کننده رو بزاریم کنار(ترس از چاق شدن،ترس از عذاخوردن ،وزن کردن خودمون،تحقیق درباره روشای لاغری ،حرف زدن درباره وضعیتمون و ابراز  نگرانی و….)و دیگه اینکه لاغر شدن اشتیاق سوزان میخواد و استمرار. ✔✅✔✅✔😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍شعار همیشگیمون 👈💖💖💖لاغرشدن آسانترین کار دنیاست💖💖💖شاد و پیروز باشید ودرمسیر متناسب شدن🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادى
   1400/01/25 12:16
   مدت عضویت: 1511 روز
   امتیاز کاربر: 23068 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,525 کلمه

   سلام و درود , استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن🙂 فايل علت چاقى شما قدرت ذهن شماست . 🌟منشاء بيماريها در ذهن است , خيلى ترسها ساخته ى ذهن استدلالى ماست , همينطور چاقى , مسئله اى در ذهن ماست كه در اين دوره ى آموزشى مى تونيم با پاكسازى افكار و باورهاى چاقى فرا گرفته از ديده ها و شنيده هايى كه در ذهن مون ذخيره كرده ايم , آرام آرام به مسير اصلى خودمون كه لاغرى طبيعى ست بازگرديم . ⭐️چرا چاق شديم⁉️اگه اين سوْال رو از من مى پرسيديد , به همه چى فكر مى كردم , جز به افكار و الگوها و باورهاى ذهنى م , و با خودم فكر مى كردم بخاطرِ  باردارى , بخاطر تيروئيد كم كار , و بخاطر كاهش متابوليسم و سوخت و ساز بدن , و … اما در اين مسير دريافتم كه نه تنها هيچ دليلى براى چاقى من وجود نداره  , و همه ى اين دلايل , بهانه هاى ذهنى م بود , براى در چاقى ماندن و پذيرفتن چاقى . ذهن , كارش استدلال , و دليل و برهان آوردنه و اين دلايل از ديده ها و شنيده هايى ست كه در ذهن من به طريقى وارد شده , و متاسفانه من هم بخاطر ناآگاهى و شناخت سطحى از ذهنم , اين دلايل رو , كم يا زياد باور كردم و پذيرفتم , بخاطر همين باورهاى كاذب ,  شايد لاغر شدن برام سخت جلوه مى كرد , به سادگى باور كردم اما هيچوقت فكر نكردم كه چطور خواهرم با دو تا فرزند دختر هيچ تغييرى نكرد ! بخاطر اينكه دلايل در ذهن من دست به دست هم داده بودن تا منو متقاعد كنن كه ديگه اين طبيعى ست كه تو بخاطرِ اين دليل و اون دليل چاق باشى , البته من فكر مى كردم لاغر شدن آسونه ! با خودم اينجورى فكر مى كردم كه ورزش مى كنم و هر ماه يك يا دو كيلو كم مى كنم و طى يه سال به وزن دلخواهم مى رسم , به همين سادگى🙃و يكى دو ماه اول همه چى بخوبى پيش مى رفت اما يهويى به هر دليلى , همه چى بهم مى ريخت , و از كنترلم خارج مى شد , و در اين مسير دريافتم كه من داشتم بدون هماهنگى و همسو شدن با ذهن ناخودآگاهم پيش مى رفتم .🌟افرادى متاسفانه تحت تأثير استدلالهاى ذهنى قرار مى گيرن كه آگاه به قدرت ذهن , آگاه به افكار و باورهاى ذهنى شون , آگاه به خود مقدس شون و آگاه به شناخت بخش مثبت و منفى ذهن شون نيستن , خودمم همينطور  , آگاه به افكار و باورهاى ذهنى م از چاقى نبودم , هر چيزى رو مى ديدم , و يا گوش مى دادم و مراقب مخزن ذهنم نبودم كه بايد هر روز ذهنمو پاكسازى كنم از افكار منفى , از باورهاى چاقى , از خشم و نفرت , و … آگاهى م سطحى بود , متاسفانه تحت تأثير حرفاى خيليا , عزيزان مون , اطرافيان مون , مردم , و رسانه هاى خبرى قرار مى گرفتيم و هر چى مى ديديم و مى شنيديم , به سادگى باور مى كرديم . دقيقا مثِ نمايش يه فيلم كه تحت تأثير قرار مى گيريم و ممكنه با قسمتى از يه فيلم ناراحت و يا حتى شاد بشيم , با اينكه واقعى نيست , و فقط يه بازى و نمايشه , اما ذهن من اينطور فكر نمى كنه ! 🌟من فكر مى كنم , افرادى كه در اين دوره ى آموزشى  نيستن , ببشتر بخاطر ناآگاهى از قدرت ذهن و دنياى درون شون , به مسير درست هدايت نمى شن , و اون عزيزانى كه در اين دوره ى آموزشى هستن و از ادامه ى اين مسير منصرف مى شن , ممكنه اين باشه كه از شوقى كه داشتن , هدف شونو به اينو اون گفتن , و چون اين پروسه زمان بر هست و همه چى از درون تغيير مى كنه , ممكنه اين افراد تحت قضاوت ديگران قرار بگيرن , و متاسفانه بعضى عادت دارن كه تا بهم مى رسن , به جاى حال و احوالپرسى , بگن كه چقدر چاق شدى!!! چقدر لاغر شدى!!! و ازين حرفا … ديگه خودمون كه به فرهنگ خودمون آشنايى داريم🙃پس بهتره در مسير هدف مون به آرامى ادامه بديم و لزومى نداره كه همه بدونن كه من چه هدفى دارم , حداقل تا زمانى كه جوانه هاى ذهنى م قوى تَر بشن , هدفم رو به همه ابراز نكنم .درسته كه من هر صبح در اجراى ميثاق نامه مى گم كه من تمام مسئوليت چاقى خودم رو بر عهده مى گيرم , اما زمان مى بره تا اين عبارت در باور من , قوى بشه , و با ادامه ى مسير هست كه اين باورهاى نو , قوى تَر مى شن . وقتى هدفى  در زندگى داريم , احساس پوچى نمى كنيم و با داشتن هدف و در مسير هدف , هر روز احساس بهترى در زندگى داريم , در اين مسير , براى من لذت بردن از زندگى مهمتر از اينه كه ديگران در باره ى متناسب بودن من چى فكر مى كنن , و ديگه اهميتى به اينكه ديگران چى فكر مى كنن و يا قضاوت مى كنن , نمى دم , اونا كه نمى خوان به من كاپ طلايى بدن كه من بخاطر  ديگران متناسب بشم ! من بخاطر خداوند وجودم هست كه زندگى مى كنم , و بخاطر تاييد ديگران هيچ آسيبى به خودم نمى زنم . من فقط بخاطر خودم و احساس خوب خودم و لذت بردن از زندگى م , دوست دارم متناسب بشم , چون وقتى حال من خوبه , همه چى خوبه . من خودم مسئول خودم و زندگيم هستم , خودم بايد در اين مسير باشم و ادامه بدم و منتظر نتايج خوب هستم , هيچكى غير از خود من  نمى تونه به جاى من در مسير ادامه بده و نتيجه بگيره , هر چى هست , خودمم , فقط خود ِ خودم . مثِ اين مى مونه يكى ديگه بجاى من بره كلاس و زبان انگليسى ياد بگيره , نه !!! من اگه بخوام انگليسى ياد بگيرم , خودم بايد شروع كنم به يادگرفتن هر چيزى كه دوست دارم . اون عزيزى كه از نيمه هاى مسير برمى گرده و فكر مى كنه كه مشكل چاقى از معده است , خب وقتى اين عمل رو به فرموده ى دكترش يا به توصيه ى اطرافيانش انجام داد , ذهنش كه دست بردار نيست , باز نجواهاى ذهنى ش به طريقى شروع مى شه و سرزنش ها و نگرانى ها , قبل از اينكه هر تصميمى بگيريم بايد در شرايط روحى خوب و مناسبى  باشيم و ذهن مون آرام باشه تا با هدايت الهى بهترين انتخاب رو انجام بديم . و مسئله ى ديگه اينه كه اينقدر در دنياى امروزى تحت تأثير بمباران اطلاعات و رسانه هاى خبرى هستيم كه آرامش نداريم , و بدتر از اون كنجكاو هستيم كه ببينيم موضوع چيه و اونو دنبال مى كنيم تا ببينيم سرانجام چى مى شه و همين پيگيرى ها انرژى مارو كاهش مى ده , و مارو سردرگم مى كنه , و ذهن ما هم از هر فرصتى استفاده مى كنه تا مارو از مسير اصلى منحرف كنه, و ما اگه در مسير ادامه بديم  , نجواهاى ذهنى هر روز كمرنگ و كمرنگ تَر مى شن , و ديگه فرصتى براى فريب دادن ما ندارن .  هدف از لاغرى با ذهن , فقط لاغرى و تناسب اندام نيست , بلكه لازمه ى لاغرى با ذهن , حال خوب و ايجاد احساس خوب , اعتماد به خودم و خداى درونم است . لاغرى يك مهارت است , مثِ آشپزى , يادگيرى زبان انگليسى … و من آن را در اين مسير ياد مى گيرم و از مسير لاغرى با ذهن لذت مى برم .مثال فردى كه فكر مى كنه اگه در ماه مبارك رمضان روزه بگيره , لاغر مى شه , درسته چند كيلويى كاهش وزن هم ممكنه داشته باشيم , اما بخاطرِ افكار و باورهاى چاقى كه در ذهنمون وجود داره , وزن از دست رفته دوباره برمى گرده سر جاش🙃من رمضان گذشته در اين مسير نبودم , روزه گرفتم و تغذيه م هم مناسب  بود , تا اينكه هوس شيرينى نون خامه اى كردم , و 2 بار مقدارى خريديم , و بيشترشو خودم خوردم ازبس كه خوشمزه بود و من دوست داشتم .  بعد از ماه مبارك رمضان همش با خودم مى گفتم اگه من اون شيرينى هاى نون خامه اى رو نمى خوردم , حتما وزن كم مى كردم بخاطرِ اينكه من آگاه به افكار و باورهاى ذهنى م نبودم و اينم برام عجيب بود  كه من بارها و بارها وزن كم كردم , اما همون وزن از دست رفته دوباره برگشته و همينطور اضافه هم مى شد طورى نامحسوس كه خودم هم متوجه نمى شدم مگه اينكه خودمو وزن مى كردم و يا وقتى كه مى رفتم اتاق پرو كه لباس بخرم . و در اين مسير دريافتم كه مسئله در باورهاى ذهنى من بوده . و حالا من با ديدن و گوش دادن به فايل هاى اين دوره ى آموزشى , سطح درك و آگاهى م رو آرام آرام افزايش مى دم و اين كار مستلزم زمان كافى , اشتياق و استمرار و تكرار ,  تمركز و صبر است .خداروشكر و سپاس فراوان در اين مسير هستم . با تشكر فراوان , ماه رمضان مبارك🌙💫🥰💙💜

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1400/01/10 14:23
   مدت عضویت: 1786 روز
   امتیاز کاربر: 16498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,905 کلمه

   علت چاقی شما ذهن شماست 

    مهمترین کار برای لاغر شدن چیست ؟ مهمترین کار برای لاغر شدن کشف علت چاقی است اینکه ما بفهمیم به چه علت چاق شدیم وچاق ماندیم 

   چرا در روشهای دیگر چاقی برای همیشه برطرف نمیشود ؟ چون در روشهای دیگر غیر از لاغری با ذهن  هیچ وقت به علت چاقی فکر نکرده اند وریشه چاقی را پیدا نکرده اند برای همین چاقی بطور کل درمان نمیشود روشهای دیگر فقط روی چاقی جسم کار میکنند مثلا رژیم میدهند یا ورزش های سنگین را توصیه میکنند ویا از دارو برای کاهش وزن تجویز میکنند ویا پیشنهاد جراحی معده ویا لیپوماتیک را میدهند تمام این روشها فقط روی کاهش حجم جسم کار میکنند در صورتیکه جسم ما دستور خود را از مغز میگیرد وفرمولهای چاق کننده که از کودکی در ذهن ما تا بزرگسالی پر شده به صورت دستور در مغز در میایید واین دستورات به شکل تصاویر ذهنی شکل میگیرد ودر نهایت رفتارهای چاق کننده در ما پدید میآورند وبا تکرار این رفتارها که به عادت در ما شکل میگیرد به سمت چاقی وچاق شدن پیش میرویم پس تفاوت ماندگاری لاغری با ذهن و روشهای دیگر در بسط همین موضوع است که باید با آموزش صحیح لاغری با ذهن فراگیر شود تا مشکل چاقی بطور کامل حل گردد 

   چه قدرتی در بدن انسان است که میتواند هم مفید باشد هم مضر ؟ قدرت ویا همان انرژی که نشئت گرفته از ذهن انسان میباشد  واین قدرت توانایی است که از سمت خداوند در نهاد انسان نشانده شده اکثر انسانها به این قدرت ویا انرژی واقف نیستند مگر با استفاده از آموزش اساتید در این رشته  بتوانتد این قدرت را شناسایی وازآن استفاده کنند  این قدرت را خداوند به اختیار انسان وا نهاده وانسانها میتوانتد بطور خود آگاه ویاناخودآگاه از این قدرت بهره ببرند  اگر در جهت مثبت کار کنند این قدرت آنها را به خواسته اشان میرساند واگر در جهت منفی کار کنند از خواسته اشان دور میشوند واین مهم به اختیار خود انسان است مثلا درقدرت چاق شدن که میتوان از همین قدرت در راستای لاغر شدن استفاده کرد وتغییرات جسمی را از چاقی به سمت لاغری برد باز هم تاکید میکنم که این قدرت اختیاری است ومیتوان از آن در هر جنبه از زندگی استفاده کرد که این هم موهبتی از سمت خداوند است 

   یکی از مهمترین ویژه گی ذهن انسانها چیست ؟
   یکی از مهمترین ویژگی ذهن انسان قابلیت  برنامه ریزی ذهن است  که میتوان با آموزش ذهن به این قابلیت برای پیشبرد اهداف در هر موضوعی استفاده کرد تا در آن موضوع قدرت بگیرد ورفتارهای همسو با موضوع وخواسته بوجود آید در نهایت این کار موفقیت برای آن موضوع بوجود میاید 

   چگونه ذهن انسان برنامه ریزی میشود ؟ در بدو تولد انسان ذهنی پاک وسفید دارد کم کم با بزرگ شدن  دیده ها وشنیده ها از والدین و اطرافیان ورساناها و جامعه  در ذهن فرد انباشته میشود واین انباشتگی برنامه ریزی ذهن فرد را شکل میدهد و زندگی فرد بطور ناخواسته با برنامه ریزی دیگران رقم میخورد ممکن است این برنامه ریزی در جهت خواسته فرد باشد وممکن است در جهت خواسته فرد نباشد  وفرد برای تغییر برنامه ریزی که در جهت خواسته هایش نیست نیاز به آموزش ذهنی دارد تا دوباره برنامه ریزی جدید به ذهنش در راستای خواسته اش بدهد  

   در زمان تولد برنامه ریزی ذهن ما توسط خداوند وپیش فرض ذهن ما سلامتی لاغری وتناسب جسمی  وخوشبختی میباشد ولی با آموزش های اشتباه  و برنامه ریزی اطرافیان وجامعه این پیش فرض ذهنی کم کم کمرنگ میشود وبه جایش فرمولهای اشتباه پر رنگ وبرنامه ریزی ذهن تغییر پیدا میکند ولی افراد زیادی در جامعه هستند که از تناسب متعادل برخوردارند واین دلیل ثابت میکند که انسانها بطور پیش فرض متناسبند 

   قدرت چاقی از چه زمانی برای ما شکل میگیرد ؟ زمانی که بعد از تولد ذهن پاک ما توسط اطرافیان وجامعه دارای فرمولهای اشتباه میشود وبرنامه ریزی ذهن از پیش فرض ذهنی خارج میشود وبه جایش برنامه ریزی چاقی ذهن  قرار مبگیرد قدرت چاقی در فرد زیاد میشود وفرد به سمت چاق شدن پیش میرود و واکنشهای چاقی در فرد شروع میشود 

   نمونه واکنشهای چاقی که قدرت چاقی در فرد ایجاد میکند کدام است ؟ 

   نمونه واکنش های چاقی مثل 

   ۱_ ترس ونگرانی از چاقی . وقتی قدرت چاقی توسط برنامه ریزی چاقی در ذهن فرد شروع میشود اولین واکنش ترس از چاق شدن آن فرد است واین احساس ترس نگرانی از چاقی بیشتر را به دنبال دارد بطور ناخواسته توجه فرد به چاقی  بیشتر میشود وچون ذهن اصل را از بدل تشخیص نمیدهد وفقط به توجه فرد به موضوع مورد نظر توجه دارد فکر میکند این فرد چاقی را دوست میدارد بنابراین چاقی را در فرد گسترش میدهد 

   ۲_ ترس ونگرانی از غذا خوردن  
   این نوع ترس یک واکنش معمول بین تمام افراد چاق است که از قبل خوردن غذا به آن فکر میکنند ودر واقع بطور ناخواسته به چاقی توجه میکنند از غذا ها میترسند وغذا را عامل چاق شدن اشان میدانند در واقع خود را مسول چاقی نمیدانند واین مسولیت را به گردن غذا ها میگذارند  با ترس ودلهره شروع به خوردن میکنند بعد از اولین لقمه ها ترس آنها فروکش میکند وبا بی خیالی به خوردن ادامه میدهند ود ر نهایت با عذاب وجدان دست وپنجه نرم میکنتد ولی این ترس بطور مدوام تکرار وتکرار میشود  وخوردن هم به همین شکل ادامه پیدا میکند 

   ۳_ سومین واکنش قدرت چاقی  عادت کردن به وزن کردن خود است  از زمانیکه وزنه به خانه ها راه پیدا کرد این فرهنگ غلط در جامعه پیش رفت که باید با وزن کردن خود را متناسب نگه داریم  وهمین وزن کردن بزرگترین عامل چاقی وچاق شدن است چون با وزن کردن دارای احساسی میشویم که توجه ذهن را با این احساس جلب میکنیم وهمین احساس باعث بالا رفتن وزن در ما میشود  چرا چونکه وقتی روی وزنه قرار میگیریم اگر وزن ما کم شده باشد خوشحال میشویم وبا خیالی آسوده تر غذا میخوریم وهمین در نهایت دوباره اضافه وزن پیدا میکنیم واگر وزن ما بالا رفته باشد دچار احساس خیلی بدی میشویم واز خودمون متنفر میشویم وسرزنش میکنیم وهمین احساس بد باز توجه به چاقی در ذهن میشود وترموستات ذهنی به کار میافتد و وزن بالاتری را برای ما رقم میزند چون ذهن احساس میکند ما باید چاقتر شویم  وهمین احساس بد داشتن دامن به چاقی بیشتر میزند در نهایت وزن کردن و وزنه را باید برای همیشه بوسید وکنار گذاشت چون این خود چاقی است 

   ۴ _ اقدام کردن برای استفاده کردن از رژیم غذایی 

   اقدام بعدی پیدا کردن راه حلی برای از بین بردن چاقی است که بیشتر افراد چاق اولین راه حل را در رژیم گرفتن جستجو میکنند این افراد به دوشکل عمل میکنتد یا سرخود برنامه غذایی را کاهش میدهند یا از دیگران و دکتر تغذیه رژیم غذایی میگیرند که هر دو کار بدون برنامه ریزی ذهنی  شکل میگیرد یعنی از قبل نقشه ذهنی برای لاغر شدن ندارند ومتوسل به رژیم های گوناگون میشوند چون از چاق شدن میترسند ونگران چاقی بیشتر از خود هستند افراد چاق اقدام به گرفتن رژیم میکنند ونعمتهای خداوند را برخودشان حرام میکنند اگر وارد این بحث بخواهیم بشویم بسیار بحث گسترده ایی است که با دلایل قرآن هم میشود این موضوع را مورد نقد وبررسی قرار داد چون خداوند در قرآن کریم فرموده بخورید وبیاشامید از نعمتهای حلال که برای شما قرار دادم  ولی اسراف مکنید  این دلایل در قرآن کریم به وضوح یاد آوری میکند نباید بدن را تحت رژیم های سخت قرار داد چون آسیب های آنها از منافع اشان بیشتر است  پس رژیم ورژیم گرفتن را فراموش باید کرد خود بدن انسان بسیار هوشمند آفریده شده واحتیاجات خود را تشخیص میدهد نیازی نیست که فردی از بیرون ساعت خوردن ومقدار خوردن ونوع خوردن را برای ما تعیین کند بنابراین طبق نیاز بدن باید از نعمت های خداوند استفاده کرد 

   ۵ _ اقدام کردن برای بالا بردن سوخت وساز بدن 

    از زمانی که کلمه سوخت وساز بدن  رواج پیدا کرد  
    وافراد جامعه با این کلمه آشنا شدند  روشهای گوناگونی مثل رژیم ها  ورزشها  دمنوش ها ادویه ها همه برای بالا بردن سوخت وساز بوجود آمد در صورتیکه هر فردی  دارای یک سرعت ترمیم در بدنش میباشد واین سرعت برای این شخص ثابت است  وبستگی به سیستم ذهنی فرد دارد  ممکن است در یک فرد از فرد دیگر بیشتر یا کمتر باشد واین سرعت ترمیم به باورهای ذهنی فرد ربط دارد ولی سرعت تخریب به دست خودمان است  که میتوانیم آن را کم ویا زیاد کنیم  پس بالا بردن سوخت وساز در بدن معنا ندارد  هیچ چیزی از بیرون نمیتواند سرعت ترمیم را تغییر دهد  شاید سرعت در چیزهای دیگر بیرون از ما وجود داشته باشد ولی در درون ما سرعت ثابت است  مثل کار کردن قلب انسان  که بطور منظم دارای ۷۲ ضربه در دقیقه است  این سیستم عادی بدن است  مگر به واسطه اختلات بیرون از ما باعث رکود ویا صعود شود که همان سرعت تخریب میباشد  

   ۶_ تحقیق کردن در باره روشهای لاغری  

   تحقیقاتی که بعداز ترس از چاقی  برای لاغر شدن انجام میدهیم واین تحقیقات  پرسیدن برای بهترین روش وسریعترین روش لاغری است چون انسان ذاتا عجول است به دنبال روشی میگردد که خیلی سریع لاغر شود اشتباهی که بارها خود ما هم انجام دادیم  وبه دنبال تحقیق روشی رفتیم که زودتر لاغر شویم  و اگر کمی دقت میکردیم که ما بسرعت چاق نشدیم که بسرعت هم لاغر شویم آن موقع متوجه میشدیم که خواستن سرعت برای لاغری یک چیز خنده دار است  و باید طبق روشی پیش برویم که ذهنی باشد وآموزش دیده باشیم که چگونه چاق شدیم وچگونه حالا لاغر شویم  واین کار با عجله نمیشود وباید با صبر وحوصله انجام گیرد 

   ۷_ صحبت کردن در باره چاقی و وضعیت جسمی ونگرانی از چاقتر شدن  
   واکنشی که قدرت چاقی در ما زیاد میکند همین صحبت کردن در باره چاقی ونگرانی از چاقتر شدن جسممان است کاری که بارها در گذشته همه ما انجام دادیم وبا دیگران در این مورد حرف زدیم وراه کار خواستیم در واقع باز توجه ذهن امان را به سمت چاقی بردیم وذهن هم آن را گسترش داد  چون میخواست خواسته مارا برآورده کند  از چیزی که دوست ندارید با هیچ کسی صحبت نکنید در باره اش فکر نکنید چون ذهن این را تشخیص نمیدهد اگر حرفش را بزنید ذهن فکر میکند شما آن را دوست دارید وخواسته شما را گسترش میدهد این مهم مستلزم تمرین زیاد است و کنترل ذهن   

   ۸ _ بروز رفتارهایی که نشان از چاقی وچافتر شدن ونگران شدن به دنبال دارد یکی دیگر از واکنش های قدرت چاقی است این رفتارها  مثل پرخوری کردن  ویهو رژیم گرفتن برای جبران پرخوری های گذشته رها کردن رژیم  به طور ناگهانی  پرخاشگری به خاطر چاقی نداشتن اعتماد به نفس  نگرانی واسترس های زیاد افسردگی و .و . و‌ تمام این رفتارها به دلیل ترس از چاقی در فرد بروز میکند  وقدرت چاقی زیاد میشود 

   این واکنشها که در ذهن شکل میگیرد ذهن را برای چاق شدن برنامه ریزی میکند وفرد دچار چاقی میشود واز روشهای گوناگون استفاده میکند تا لاغر شود در صورتیکه همه ما الان میدانیم که این روشها پایدار نیستند وبعد از مدتی فرد دوباره به حالت اول برمیگردد 

   بهترین روش وصحیح ترین روش برای لاغر شدن کدام است ؟ 

   بهترین وصحیح ترین روش لاغری با ذهن است  چون لاغری دائمی را به دنبال دارد در این روش اول علت چاقی کشف میشود وسپس این دلایل را مورد نقد وبررسی قرار میدهد وبا دلایل محکمتر دلایل چاقی رد میشود  وبعد به جای آن دللایل لاغری را بازگو میکند ودر واقع در ذهن بذر لاغری را میکارند تا بذرها جوانه بزند وبا آموزش وتکرار تمرینات از این بذرها مراقبت میشود تا تبدیل به نهال وبعد درخت تناور لاغری گردد  قدرت لاغری از قدرت چاقی بیشتر شود تا در جسم که نمایشگر افکار وذهن است نشان داده شود  

   قدرت لاغری از قبل در تمام انسانها وجود دارد اما کم کم با بالا گرفتن قدرت چاقی  قدرت لاغری در انسان کم میشود وجسم متناسب به یک جسم چاق مبدل میگردد بنابراین فعال کردن قدرت لاغری آسانتر از قدرت چاقی است به این دلیل که این قدرت از قبل در ذهن اسان وجود دارد 

   چگونه میشود قدرت چاقی را ازبین برد ؟ برای از بین بردن چاقی آول باید عوامل چاقی را پیدا کنیم وشناسایی بشوند عواملی که قدرت چاقی را زیاد میکنتد بعد از شناسایی این عوامل قدرت دهنده چاقی واصلاح آنها به مرور زمان قدرت چاقی کمرنگ میشود وقدرت لاغری افزایش پیدا میکند واین کار مستلزم داشتن احساس خوب است و شور واشتیاق برای انجام تمرینات وتکرار آنها تا قدرت لاغری در ذهن بیشتر شود یعنی ذهن باور کند که میتواند لاغر شود  وبرنامه ریزی ذهن تغییر کند وبه سمت لاغری برود  

   بزرگ شدن معده فقط به فرمان مغز بستگی دارد ونمیتوان با عمل جراحی معده این فرمان را کنسل کرد   

   تمام چاقی در افکار و ذهن است ودرمان چاقی فقط یک راه دارد که ذهن آموزش ببینید تا فرمولهای چاقی با فرمولهای لاغری تغییر کند بنابراین قدرت چاقی وقتی به قدرت لاغری تبدیل میشود که این فرمولها عوض شوند ورفتار ها تغییر کند تا جسم جدید پدید آید 

   با تشکر از استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1399/12/24 13:36
   مدت عضویت: 1432 روز
   امتیاز کاربر: 7606 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 604 کلمه

   به نام خداوند بخشنده ومهربان
   علت چاقی ما فقط ذهنمون وباورهای داخلش
   داشتم نوشته دوست عزیزمون خانم ریاحی رو میخوندم خیلی برام جالب بود اون قسمتش که نوشته بودن به خاطر خودم لاغر میشم به خاطر دل خودم اصن شخصی ترین چیز آدم همینه واقعا لذت بردم یه عمر برای حرف بقیه ودل این واون لاغر کردم اما واقعا به کسی چه حالا میفهمم که یکی از بزرگترین موانع ذهنی من که باعث چاقیم شد همین بود از بس که هر روز راجب هیکلم ولاغر کردن با بقیه صحبت میکردم حتی اونقدر اینکارو انجام میدادم که بقیه صداشون دراومده بود خیلی حرف میزدم راجب چاقی لاغری خیلی گشت میزدم دنبال روش های مختلف لاغری اونقدری که دربیرون خودم به دنبال لاغری بودم یک صدم در درون خودم به دنبال لاغری نبودم کلافه بودم از هیکلم از ظاهرم لاغری رو مصادف افسردگی وغصه خوردن میدونستم فکر میکردم باید آهنگ غمگین گوش کنی وتو خودت باشی وراه بری تنهایی وغصه بخوری به حال خودت تا لاغر شی اینجوری آب از گلوم پایین نمیرفت خب خداییشم لاغر میشدم اما بعد که زیاد افسرده میشدم بقیه به دادم میرسیدن وحالمو خوب میکردن ودوباره چاق میشدم اونموقع ها فکر میکردم اینا نمیگذارن من لاغر بشم اما الان میگم بازم خداروشکر نمیگذاشتن زیاد افسرده بشم وگرنه الان مغزم رفته بود تعطیلات مثل خیلی از لاغرای فامیل که قاطی دارن وروان پریش میزنن خداروشکرکه راه آسونش رو نشونم داد وکلی به خوشبختی وآرامش رسیدم متاسفانه افراد متناسب طبیعی زیاد نیستن اطرافم اما به لطف استاد کلی از رفتارهای افراد طبیعی رو یاد گرفتم خداروشکر کلی هم تغییر کردم مثلا الان که مینویسم یادم افتاد که اوایل ماه کلی شکلات وآجیل وتخمه برای عید خریدیم وحتی ذرت برای پفیلا اما شاید یکی دوبار دراین مدت اونم درحد یکم خورده باشم ازش وکلا نه بهشون فکر میکنم ونه هوس انگار که خوردنی نیستن حتی همسرم بهم گفت اونقدر خوب شدی تو که میتونم از این به بعد کلی شکلات و آجیل بخرم وهمیشه توی خونه داشته باشیم ومهمونم اومد بهترین پزیرایی رو ازش کنیم ولی قبلا همون طور که خودمم میدونم میترسید چیزی میخرید البته مرد خسیس وچشم تنگی هیچ وقت نبود وهر زمان هم میومد ومیدید چیزی تموم شده فقط میگفت نوش جانت فقط خودت مریض نشی یه وقت مرض قند وفشار وچربی خون نگیری مواظب خودت باش من خریدم که بخوری وگرنه اصلا نمیخریدم با اینکه بارها حتی براش از اون خوراکی نگه هم نداشته بودم وخودمو بارها سرزنش کرده بودم واحساس بدی داشتم که چرا من جلوی شکمم رو نمیتونم بگیرم خب اونم آدم گناه داره ولی با این حال فکر میکردم خودم اختیاری ندارم ودرکنترل چاقیم الان که فکرشو میکنم خندم میگیره😂مگه هیپنوتیزمه🤣🤣ولی خب همه ما که یه زمانی چاق بودیم خوب درک میکنیم عمق فاجعه رو والان واقعا احساس ارامش دارم امروز الویه درست کردم برای فردا ناهارمون ناخودآگاه دوسه تا ق پر ازش خوردم توجیهمم این بود که بچشم حالا یکی بیاد بگه عزیزم چشیدن نوک زبان نه سه تا ق پر الویه🤣🤣بعدش متوجه شدم وبه خودم اومدم گفتم به خودم نوش جونت خوردی خب اینم ناهارت گشنت بود حالا اگه شب گشنه شدی شام بخور نشدیم نخور سرزنش نداره ولی دیگه این کارو نکن باشه وخودم گفتم باشه😅یادمه وسطای دوره که بودم اومدم وچند روزی رو مثل یکی از افراد متناسب فامیل رفتار کردم خیلی خوب بود کلی حسم عالی شده بود وتجربه خوبی بود نمی دونم چی شد رهاش کردم این روش عالیو الان دوباره یادم افتاد با خودم گفتم دوباره شروع میکنم بیشتر مثل اون شخص رفتار میکنم مثل اون زماناش که متناسب بود خیلی وکلی خوشحال شدم وبا خودم عهد میبندم که از الان مثل اون خانم رفتار کنم توی خونه خودم وهمه جا🥰🥰😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1399/11/30 06:20
   مدت عضویت: 1443 روز
   امتیاز کاربر: 19597 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 345 کلمه

   فایل “علت چاقی شما قدرت ذهن شماست. “: 

    من چون مدرس ریاضی هستم برایم راحت تر است که این فایل را با یادگیری درس ریاضی مقایسه کنم تا بهتر یادش بگیرم. برای یادگیری ریاضی در ابتدا باید تعاريف را یاد گرفت ، بعد باید ان تعاریف را مو به مو در مثال ها یا مسایل ریاضی پیاده کرد ، بعد هم باید انقدر ان تعاریف را تکرار و تمرین کرد که انها را عميقاً یاد گرفت و به کار برد. مطالب به مرور و تکرار در ذهن حک میشوند و برای ما تجزیه و تحلیل میشوند تا ما ریاضی را در هر حالتی بفهمیم و بعد اطلاعات ماندگار و پایدار میمانند و دیگر لازم نیست بعد از مدتی مطالب را مطالعه کرد چون در ذهن حک شده است .😬

   من الان کاملاً حرف استاد را درک میکنم که بعضی ازمراجعه کنندگان از ایشان ميخواهند در طی مدت زمان کوتاهی لاغر شوند که امکان پذیر نیست.من خودم سالهاست که ریاضی هر سطحی را درس میدهم و همانگونه که قابل ذکر است ،شاگردانی که میخواهند از من یک شبه برایشان تدریسی کنم که انها به قبولی برسند را ،تدریس نمیکنم. ریاضی درسی کاملاً ذهنی است و اصلاً براي من بهتر است ان شاگرد استادی را پیدا کند که فقط به دروغ به او بگويد که قادر است با تدریس یک شبه ،تو 100 میگیری.😬😬

   در مقایسه لاغری با ذهن و درس ریاضی برایتان بگویم که برای یادگیری لاغری همانند ریاضی در ابتدا باید تعاريفی مثل فرمولهای لاغری را یاد گرفت ، بعد باید ان تعاریف را مو به مو در زندگی روز مره یا مسایل و موارد دیگر زندگی ،همانند درس ریاضی پیاده کرد ، بعد هم باید انقدر ان تعاریف که همان فرمولهای لاغری است را تکرار و تمرین کرد که انها را عميقاً یاد گرفت و به انجام انها عادت کرد. مطالب به مرور و تکرار در ذهن حک میشوند و برای ما تجزیه و تحلیل میشوند پس نتیجه این میشود که ما لاغر میشویم. بعد از مدتی ما ناخوداگاه بر حسب عادت ان فرمولها ی لاغری را هر ثانیه انجام میدهیم و نیازی به اموزش مجدد نداريم. 😬😬

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار emangholi azade
   1399/10/26 01:55
   مدت عضویت: 1775 روز
   امتیاز کاربر: 1650 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 114 کلمه

   به نام خدا سلام
   بودن در این دوره یعنی بودن درسرزمین امید ،امیدی که مدتها ناامید شده بود ولی حالا روزنه های امید دردلش روشن شده است.
   یادمه زمانی که بالاغری باذهن آشنا شدم اول قصد داشتم برای عروسی یکی از نزدیکان لاغربشم ولی بعد از ورودبه دوره دیگه برام اهمیت نداشت وبدون اینکه بخوام ذهنمو درگیر کنم لباسی که دوست داشتم دوختم واونجوری که میخواستم رفتم عروسی وخیلی جالب بود هر کس منو میدیداز زیباییم خودم ولباسم تعریف میکرد ومیگفتن عالی شدی درصورتی که من اصلا سایز کم نکرده بودم واونجا به معجزه بودن جملات میثاق نامه پی بردم .من زیباترین مخلوق خداوند درکره یخاکی هستم وهمه انسانها ازدیدن من شگفت زده میشوند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1399/10/21 23:21
   مدت عضویت: 1612 روز
   امتیاز کاربر: 21060 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 320 کلمه

   به نام خدای مهربان ، سلام ، روز ۱۰۱ تکرار
   من تا قبل از دوره لاغری با ذهن حتی یک درصد هم فکر نمیکردم عامل چاقیم درونی باشه چون باورهای قابل قبولی برای چاقی داشتم که از نظر همه آدما چه مربی ورزش چه دکتر تغذیه چه آدمهای اطرافم کاملا تایید میشد که چاقی من در اثر زایمان و سوخت و ساز پایین بدن و کم تحرکی و پرخوری وخیلی باورهای دیگه بوجود آمده که همه هم بهم میگفتن کمتر بخور تا لاغر بشی و این دلایل همه عوامل بیرونی بود یعنی دوست داشتم به همه بگم من مقصر چاقیم نیستم بلکه تقصیر عوامل بیرونیه و مسئولیت چاقیم را نمی پذیرفتم برای همین هر کاری برای لاغر شدن به غیراز جراحی انجام دادم اما هیچ نتیجه ای نداشت و بعد از مدت کوتاهی وزنی که کم میکردم دو برابر برمیگشت و همیشه حالم بد بود بخاطر این بود که ذهن من پر از فرمولهای چاقی بود و من فقط به جسم فشار می آوردم ولی تو دوره لاغری فرمولهای ذهنیم تغییر کرد و اصلا حتی برای یک ذره جسمم تحت فشار نبود با فایل گوش دادن تمرین کردن و نوشتن و احساس خوب و آرامش داشتن کم کم جسم من به سمت لاغری شروع به حرکت کرد ، من عاشق لاغری هستم و تمام مسئولیت (۰ تا ۱۰۰ )این مسیر را قبول میکنم و کسی مسئول لاغر کردن من نیست و این بهترین و راحترین راه لاغریه که تا الان تجربه کردم ، من تمام تمرکزمو گذاشتم روی لاغری واز هر چیزی یا خبری که ذهن منو درگیر کنه که از لاغری فاصله بگیرم دوری میکنم و فقط میخام برای خودم لاغربشم نه دیگران وچون تازه مهارت لاغری را یاد گرفتم و تا الان نتیجه های خوبی گرفتم ، امیدوارانه و با اشتیاق تمام دوره های مربوط به لاغری را ادامه میدم چون این راه فقط لاغری نیست بلکه جاده خوشبختیه ، خدایا شکرت که منو به این مسیر هدایت کردی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Hedieh
   1399/10/07 23:57
   مدت عضویت: 1767 روز
   امتیاز کاربر: 2160 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   سلام
   هیچ چیزی در چاقی من تاثیر نداشته من مسئولیت چاقی خودم بر عهده میگیرم
   من با علاقه و عشق در این مسیر قرارگرفتم و خیلی دوست داشتم در این دوره باشم که به صورت خیلی یهویی شرکت کردم و الان که فکر میکنم میبینم اشنا شدن من با این دوره خریداری این دوره برای من اتفاقی نبوده و قشنگ واس من مشخصه که خدا منو نه تنها به این دوره دعوت نکرده بلکه منو هل داده بود در این مسیر
   من میخوام خیلی متعهد تر باشم که خدا همونی که میخواستم یهو بهم داده پس باید خوب این دوره رو یادبگیرم تا بیشتر قدردان خداوند باشم تا به خدا ثابت کنم منم دوسش دارم و جسم خودم که خانه خداست زیبا کنم و من انقد واس خودم ارزش قائلم که میخوام واس خودم و خدای خودم لاغر شم و نه تنها نظر هیچ ادمی واس من ذره ای مهم نیست بلکه زمان رسیدن به لاغری ام واس من مهم نیست عجله ای ندارم با صبوری محکم قدم میزنم 😊❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribab313
   1399/10/03 19:08
   مدت عضویت: 1545 روز
   امتیاز کاربر: 3043 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 187 کلمه

   به نام خدا

   من تمام مسؤلیت چاقی خودم رو برعهده میگرم..
   با ورودد ب این دوره و وقتی ک فهمیدم این چاقی و اصافه وزن فقط فقط خودمم مسول ش منم. خب من تلاش زیادی کردم ولی اصلا لاغر نشدم ک هیچ بیشتر چاق شدم خب این خودش خیلی واصحه ک من اصلا برای چاق شدن این همه تلاش نکردم فقط ذهنم مقشوش بود هرچقدر هم تلاش کردم نتونستم تغییزش بدم چون درون ذهن من خلاف اون تلاش ها بود چاقی از ذهن من تولید میشد غیر ذهن من هم هیچ چیزی دیگه ای نمتونه بمن لاغری و تناسب انداممو بده. انقد فرمول تو ذهنم ساخته بودم درواقفع این فرمول ها بهانه ای بود ک مسولیت چاقی رو گردن عوامل بیرونی بندازم ولی الان جند ماهیی هست ک تو دوره هستم علاوه بر جسمم ذهنم هم تغییر کرده و از وقتی بذیرفتم ک مسولیت چاقی من خودم ذهنم هست حتی اون فرمولها و عاداتها ی قبلیم برام مزحک شده و بعص هاشم ک اصلا یادم نمیاد ولی وقتی تو جزوه رو خوندم یادم امد ک اینهارم من باور داشتم ولی الام ارومم. چون ذهنم رو اروم کردم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/09/27 01:39
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 1,112 کلمه

   چرا ما چاق شدیم ؟
   به این دلیل که از سنی که ما اصافه وزن داشتیم دلیلهای چاقیمون رو از بقیه شنیدیم و دلیلهای زیادی برای چاقی ما به ما گفتن که همه هم بیرونی هستن مثلا به ما گفتن دلیل چاقی تو ارثی یا ژنتیک هست یا به خاطر مصرف دارو یا به خاطر کم تحرکی یا …. هست که همه عوامل بیرونی هستن و ذهن ما هم که تا حالا شنیده دلیل چاقی من بیرون از خودم هست و حالا با شروع این دوره ما متوجه میشیم که دلیل چاقی درونی هست و خودمون هستیم بنابراین ذهن نمیتونه قبول کنه براش سخته هضم این قضیه که تو بدون ورزش و رژیم و محدویت غذایی تو لاغر بشی و نجوای منفی زیاد در وجود تو حرف میزنه که تو چطور میخوای موفق بشی در حالی که هیچ کار خاصی برای خودت انجام ندادی و چون ذهن بارها شنیده عامل چاقی در بیرون تو هست حالا نمیتونه قبول کنه که من خودم رو چاق کردم و مسیولیت چاقی خودم رو بپدیرم پس میاد میگه تو نمیتو نی با فایلهای دوره و تمرینها لاغربشی برو سراغ عمل و قرص و رژیم و دمنوش و ورزش و …..
   امکان نداره وقتی قدرت چاقی ذهنت زیاده تو با عمل معده لاغر بشی .
   مثلا خیلیها میگن معده ی ما بزرگ هست میخواییم مقداری از اون رو برداریم اما نمیدونیم چه چیزی باعث چاقی معده ی ما شده مگه ما رفتیم از بیرون یه معده ی بزرگ نصب کردیم؟ نه با خوردن چاق شدیم که دستورشون از مغز میاد و معده بزرگ شده پس اگر عمل کنی ولی مغزت رو که عمل نکردی با کوچیک کردن معده مگه تو میتو نی خودت رو لاعر کنی ؟نه خیر باید رفتارهات تغییر کنه که تو لاعر بشی
   اصلا معده باعث پرخوری نیست که عملش کنی .فرمانهای خوردن از مغز ما صادر میشه نه از معده حالا میخوای عملش کنی بکن ولی رفتارهای تو که تعییر نمیکنن واون لاعری که بعد از عمل تو پیدا میکنی به خاطر محدودیت خوردن هست که تو همین الانم اگر بدون عمل اونطور بخوری لاغر میشی برا یه مدت ولی بعدش چی ؟
   مغز این فرد و فرمولهای دهنی و تصویر چاقی این فرد که تغییر نکرده و قدرت چاقی ذهن این فرد که تغییر نکرده
   پس هر چقدر جسمت رو تحت فشار و تغییر بزاری با عمل و پیکر تراشی و رژیم اما فایده نداره چون ذهن اون فرد که هیچ تغییری نکرده و فقط خواستیم جسم تغییر کنه باید ذهن رو تغیر بدیم و قدرت چاقی اون رو تغییر بدیم به قدرت لاغری ذهن با زور شاید یه مدت لاعر بشیم ولی ماندگار نیست باید تصاویر و فرمولهای ذهنی رو تغییر بدیم و ترموستات ذهنی رو تغییر بدیم تا نتیجه ی همه اینها تغییر رفتار باشه به راحتی و نه به زور خیلی راحت باید تغییر کنه با گوش دان به فایبها و تمرین نوشتن و تمرین خوندن
   کی گفته ما با صوت خاص و عبارت خاص و شوک و …. ما لاغر میشیم اینها همه مسخره هست حتی من به روشهای گدشته ی خودم ورزش و رزیم هم خندم میگیره مسخره هست
   من باید او ل ذهن رو یاد بدهم لاغری رو و بعد نتیجه رو در جسمم میبینم پس لاِغری یه هنر مثل خیلی از هنرهای دیگه هست که من باید یادش بگیرم
   و نتیجه رو در جسمم میبینم
   ودر لاغری اصلا نباید به دنبال زمان خاصی باشم که تا فلان زمان لاغر بشم چون محال بخواییم تعیین کنیم در چه زمانی لاعر میشیم هر کس براساس محتوای ذهنی خودش و خیلی پارامترای دیگه مثل پشت کار و عمل و انگیزه و …. نتیجه رو در یک زمانی میبینه ممکنه سه چهار ماه ممکنه سه چهار سال پس اصلا در این دوره های ذهنی زمان تعیین نمیکنن
   من عاشق این مسیر هستم و میخوام تغیر کنم و با انگیزه و اشتیاق ادامه میدم واصلا کاری به روشهای لاغری و حرفهای بقیه و توصیهای مربی ورزشی و ودکترهای تغذیه و و… ندارم فقط تمام حواسم و تمرکزم بر روی این دوره و حرفهای استاد هست و هر روز ذوق دارم برم ببینم استاد در فایل بعدی میخواد چی بگه و با علاقه من فایلها رو دنبال میکنم و اما هر از گاهی منفی باف میاد من رو نااامید کنه که تو هیچ محدودیت غذایی و ورزش خاصی نداری پس چطور میخوای لاعر بشی ولی انگار یه صدایی خیلی بلند تر از اون داخل وحودم فریاد میزنه گول نخور برو جلو تا داری نتیجه میگیری راهت صحیح برو و ادامه بده و من بیشتر از قبل و قویتر از گدشته و با علاقه ادامه میدم تا نتیجه ی عالی رو بگیرم
   من عاشق این سبک و این اگاهی ها و این دورها هستم و همچنان دارم با اشتیاق جلو میرم و من علاقه مند به حرفهای استاد و مشتاق شنیدن اگاهی های استاد هستم و من هر روز در این مسیر هستم و خواهم بود و همین استمرار من باعث شده که ناامید نشم و از مسیر خارج نشم و تازه علاوه بر اینکه ناامید نشدم مشتاقتر و علاقه مند تر هم شدم .
   من به دنبال هیچ عامل بیرونی برای لاعر شدن خودم نمیگردم و به نطرم مسخره هم میاد مثل این هست که من عاشق نقاشی باشم ولی بگم باید یکی هر روز بکشه تا من یاد بگیریم لاعری هم یادگرفتنی هست باید یادش بگیریم و حتما مهارتش رو به دست بیارم
   من خودم خیلی افراد لاغر رو سراغ دارم که تکون هم نمیخورن ولی اصلا چاق نمیشن چون چاقی رو یاد نگرفتن نمونه اش دختر خودم که اصلا هیچ فعالیت خاصی نداره اما همیشه در تناسب اندام کامل هست و هر چیزی هم بخواد به دور از نگرانی در هر زمانی میخوره و اما بسیار خوش اندام و زیبا هست ولی ذهن من چاقی رو یاد گرفتع و حالا باید لاغری رویادش بدم
   من این لاغر ی رو برای خودم میخوام نه هیچ کس دیگه ذهن من به خاطر هیچ کس دیگه در من تغییر به وجود نمیاره فقط ذهنم برای خودم هست .
   پس من برای خودم میخوام لاعر بشم چون به قول استاد شخصی ترین چیز در هر ادم همین اندام و جسم اون هست که هر لحطه با اون فرد و من همرا ه هست و مخصوص خودم هست پس میخوام خودم از خودم راصی باشم و خوشم بیاد از خودم نه هیچ کس دیگه و من برای خودم میخوام لاعر بشم که تمام فایده های اون به خودم میرسه و هیچ سودی برای هیچ کس دیگه نداره مگر خودم
   خودم خوشتیپ میشم
   خودم سلامت میشم
   خودم رها و ازاد میشم
   خودم اعتماد به نفسم خوب میشه
   خودم باکلاس تر میشم
   خودم …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghazalgolipur
   1399/09/24 12:24
   مدت عضویت: 1507 روز
   امتیاز کاربر: 3496 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 174 کلمه

   هیچ دلیلی برای چاق بودن وجود نداره جز قدرت ذهن خودمون !
   نه عوامل بیرونی که هرکسی رسید به ما گفت (کم تحرکی،زیاد میخوری، ارث بردی)
   و لاغری با هیچ مسیری جز مسیر لاغری با ذهنم ایجاد میشه
   از طریق تغییر نقشه ذهنی
   تغییر برنامه ریزی ذهنی
   تغییر عادت ها
   تغییر باور ها
   تصویر های ذهنی و….
   در آخر هم لاغری خیلی آسون بدون این که بفهمیم در ما ایجاد میشه
   بارها گفتم و هم به خودم تاکیید کردم که من اونقدر عاشق لاغری هستم که هیچ وقت ناامید نشم
   من اونقدر عاشق لاغری هستم که هیچ وقت از مسیر برنگردم
   من اونقدر عاشق لاغری هستم که لاغر میشم!
   من خیلی اشتیاق دارم برای تکراره دوره برای تهیه دوره های جدید برای بودن در مسیر برای داشتن آگاهیی های جدید و من عاشق لاغری با قددت ذهنم
   اونقدر ادامه میدم تا مهارت لاغری رو به طور عااالی یاد بگیرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/09/09 20:43
   مدت عضویت: 1601 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 195 کلمه

   سلام خدمت دوستان عزیز و استاد عطار روشن واقعا هم روشن (از طرف خدا )هستند👌🏻چقدر تجربیات عالی دارن بهتون افتخار میکنم استاد عطار روشن 👏🏻👏🏻👏🏻من از زمانی که وارد دوره شدم تمام باورهام عوض شد و تمام فایل های که استاد میگن و تایید میکنم خوشبختانه رزیم های سخت و کارای زیادی برای تناسب اندام انجام ندادم و چون میدونستم همش الکیه فقط این دوره بود که بدون اینکه تحقیق کنم و بدونم چیه شرکت کردم و الان هر جه استاد بگن قبول دارم و ذهنم می پذیره و همه باورهای اشتباهم رو جایگزین باورهای صحیح کردم
   من تمام مسولیت چاقی خودم رو میپذیرم و هیچ عوامل بیرونی رو مقصر نمیدونم و باید الان از طریق ذهن به تناسب اندام برسم
   من به انسان های متناسب توجه میکنم وانها رو الگوی خود در رسیدن به هدفم قرار میدم
   من میخام به انضباط فکری دست پیدا کنم و تمام تلاش خود را خواهم کرد
   من هر ر‌وز مشتاقانه فایل ها رو گوش میدم و هر روز مشتاق تر میشم برای ادامه دادنش چون واقعا عاشق این دوره هستم و برای همیشه در این دوره باقی می مونم و از تجربیات عالی استاد استفاده میکنم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/08/05 23:41
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 322 کلمه

   روز ۱۰۱ تکرار

   سلام وقت بخیر

   خدارو شکر میکنم که به مسیر لاغری با ذهن هدایت شدم

   و مطمئنم بهترین راه لاغری همین متده

   تازه این روش عالی و موندگارو پیدا کردم و با اشتیاق تا آخرش ادامه میدم ،برای تغییرات اساسی باید متفاوت عمل کرد ،اگر روش های قبلی کارساز بود که الان تو دوره نبودیم‌ ، ،دیوانگی محضه که بخواییم از این مسیر منحرف بشیم ،حتی نمیتونم بهش فکر کنم ،یکی از افتخاراتم اینه که من شکل عموم جامعه فکر ،رفتار و عمل نمیکنم پس باید نتایجی بگیرم که عموم جامعه نمیگیرن

   ۲تا از آشناهای من چند سال پیش عمل کوچیک کردن معده انجام دادن ،مادر و دختر هستن،دختره که هنوز بعد از چند سال لاغره ولی گاهی میشنوم که معده ش خونریزی داره ولی مادره یکمی تپلتر شده ،من اطلاعی از میزان و نوع رژیم غذایشون ندارم ولی اطلاعاتی که من دارم راه و روش خوبی نیست

   اتفاقا ۲سال پیش من ی دوره  ای اف تی انجام میدادم که باید به نقاطی از بدن ضربه های آرومی میزدیم و جملاتیو تکرار میکردیم که برای من جواب نداد

   یه مدت طولانی ویس های مراقبه لاغری گوش میدادم بازم جواب نبود

   واقعا درمانده شده بودم،به هر جایی چنگ مینداختم شاید اثری داشته باشه،پارسال تابستون ۱۰ جلسه با یه ان ال پیست کار کردم و در انتها گفت برو تو حالت آلفا و خودتو لاغر تصور کن که ضمیرناخوداگاهت برنامه ریزی مجدد بشه و بازم بی اثر بود که بعدش به یه رژیم دیگه کشیده شدم و بعد از اون رژیم که آخرین راهکارم بود وارد سایت شدم و دوران طلایی تناسب فکری وجسمی من شروع شد

   خوشحالم که در زمان مناسب وارد این سایت شدم و چند ساله در حال آموزش کنترل ذهن در تمرین و تکرار هستم

   و کاملا این جنس آگاهی هارو میشناسم و درک میکنم

   خدارو شکر دوره پیشرفته رو هم تمام کردم وبعد از اتمام این فایل های تکرار ،اماده میشم که پرقدرت پیشرفته رو مجدد شروع کنم واین پروسه همچنان ادامه دارد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1399/07/21 21:35
   مدت عضویت: 1637 روز
   امتیاز کاربر: 18283 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 251 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   مهمترین کاری که برای لاغر شدن باید انجام دهیم، کشف علت چاقی است.
   قبلا فکر میکردم که علت چاقی من پرخوری و کم تحرکی هست به همین دلیل از غذا خوردن ترس داشتم با اینکه کم هم غذا میخوردم ولی چون باور داشتم که خوردن منو چاق میکنه، همون یه مقدار کم هم با عذاب وجدان میخوردم.
   برای اینکه از بتونم روند اضافه وزنم رو متوقف کنم به رژیم های غذایی رو می آوردم، به پیاده روی و طناب زدن مشغول میشدم، دمنوش استفاده میکردم، دوهفته یکبار خودم رو وزن میکردم و …
   قبلا نمیدونستم که با این رفتارهام دارم قدرت چاقی رو در ذهنم تقویت میکنم.
   اما از وقتی که با دوره لاغری با ذهن آشنا شدم متوجه این رفتار اشتباهم شدم، و فهمیدم که علت چاقی من فقط ” قدرت چاقی ذهن من ” بوده است.
   آموزش های استاد به من یاد داد که میتونم قدرت چاقی ذهنم رو به قدرت لاغری تبدیل کنم، چون ذهن ما قابل برنامه ریزی هست و همین ذهنی که ما رو چاق کرده میتونه ما رو هم لاغر کنه، به شرطی که همونقدر که واسه چاق شدن استمرار داشتم برای لاغری هم استمرار داشته باشم و ذهنم رو لبریز اطلاعات لاغر کننده کنم. چون هر هدفی با استمرار داشتن به دست میاد.
   خداروشکر تا اینجای مسیر که خیلی خوب پیش رفتم و کلی تغییرات در زندگیم داشتم چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ جسمی😊.
   با خودم عهد کردم که همیشه در این مسیر زیبا بمونم و با اشتیاق ادامه بدم 😊.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/05/15 12:03
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 308 کلمه

   سلام
   استاد چقدر این جمله کلیدی بود کا شما ابتدای فایل تایپ کردین”ذهن هر انسانی قابل برنامه ریزی است و در هر موضوعی مورد آموزش قرار گیرد در آن موضوع قدرت پیدا می‌کند و سبب بروز رفتاری همسو با آن موضوع در فرد می‌شود”
   این جمله طلایی هدف تمام اموزشهای ذهنی هست
   درک همین یک جمله به تنهایی مشخص میکنه که چرا من چاقم،چرا اوضاع روابطم اینجوریه،چرا در موضوع ثروت روی این ترموستات تنظیم شدم،چرا از نظر سلامتی در این موقعیت هستم و….‌هزاران موضوع دیگه ای که تمام اساتید موفقیت دارن اموزش میدن
   تنها راه تغییر شرایط در هر موضوعی یادگیری هست یادگیری هم ابتدا از شناخت خودت و شناخت باورها و فرمولهای اشتباه شروع میشه بعد که اونا رو شناسایی کردی به تدریج با فرمولهای صحیح جایگزین میکنی و نتیجه این جایگزینی به تدریج تغییر رفتارته و کم کم در اون مسئله بهتر وبهتر میشی ،وتنها وتنها روش برای یادگیری موضوعات جدید تکرار و تکرار و تمرینه 👌👌👌👌👌
   استاد چقدر حرفای شما به دلم نشست و وقتی فکز کردم دیدم چقدر با شغل من تشابه داره ،منم همیشه به مراجعه کننده هام میگم مراقبت پوست و مو یه مراقبت دائم و روتینه اگه میبینی که حوصله اینکارا رو نداری اصلا از اول شروع نکن،پس انتظار هم نداشته باش پوست و موی خوبی داشته باشی
   به قول انیشتین احمقانه است که همون کارای قبلی رو انجام بدیم وانتظار نتیجه متفاوت داشته باشیم
   یادگیری هم به قول شما استاد اشتیاق میخواد اگه اشتیاق و انگیزه نباشه خسته میشیم و وقتی این اشتیاق وجود داره و کم نمیشه که اون موضوع برای من مهم باشه،اولویتم باشه،علاقه من باشه ،اینطوری که باشه من هر روز به عشق یادگیری پا میشم،فایلم رو گوش میدم و نظرم رو مینویسم،نظر دوستانم رو هم میخونم زمانش هم اصلا اهمیتی نداره
   من با افتخار اعلام میکنم که شاگرد درس لاغری با ذهن شما استاد عزیزم هستم و تا همیشه هم باقی میمونم❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1399/05/03 15:33
   مدت عضویت: 1775 روز
   امتیاز کاربر: 3816 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   محتوای دیدگاه: 1,114 کلمه

   سلام .
   تغییر انتظار خیلی کلمه ی جالبیه . امروز توی مطالعه ی سایت چندین بار به این جمله از شما رسیدم .
   تغییر انتظار از زندگی
   تغییر انتظار از خداوند
   تغییر انتظار از جسم

   جالبه این انتظار رو خیلی از اوقات منفی باف ذهن برامون تعریف کرده .
   فرشته همه اش سکوت میکنه . ما باید کاری کنیم ندای فرشته رو بیشتر عمل کنیم تا اون بیشتر صحبت کنه . دنبال صدای فرشته بدویم .بهش توجه کنیم . اون وقت اون انتظار مارو از زندگی یا خداوند یا جسم تغییر میده .

   انتظار من از زندگی موفقیت است .
   من موفقیت را همین حالا هم زندگی میکنم .
   همین که مینویسم بزرگترین موفقیت است . همین که میشنوم بزرگترین موفقیت است . همین که فکر میکنم بزرگترین موفقیت است . همین که تصمیم گرفته ام در مدار خوبی باقی بمانم بزرگترین موفقیت است . پس انتظارم موفق بودن است . چون من هم اکنون دارم با موفقیت زندگی میکنم . نگرشم را به ناخواسته هایم تغییر میدهم این یعنی موفقیت . زاویه ی نگاهم را به ناخواسته هایم تغییر میدهم . این یعنی موفقیت . به داشته هایم توجه میکنم این یعنی موفقیت . انتظار من از زندگی خوشبختیست . من خوشبختم چون خدا را یافته ام . چون آرامش خدایی را تجربه کرده ام . چون دوستش دارم . چون دوست دارم هدایتم کند . پس من هم اکنون خوشبختم چون خدارا دارم . خدای من به من نعمتهای بیکران داده پس من خوشبختم . پس خوشبختی برای من خلق میشود . پس انتظار من خوشبختیست . من در مدار خوشبختی باقی می مانم .

   انتظار من لاغر بودن است . چون من ورودیها را کنترل میکنم . ذهن خودم را از ترس و نگرانی و نفرت از چاقی پر نمیکنم . اطلاعات ذهنی ام را با ورودیهای چاق کننده پر نمیکنم . هنگام خوردن با چشم و گوش و فکر و حس لامسه غذا نمیخورم . من فقط از یک راه غذا میخورم . راه دهان . من تمام سعیم را میکنم که در مسیرم ثابت قدم بمانم و آن را ترک نکنم .
   پس وقتی عملم در جهت لاغریست انتظار من هم لاغر شدن است .

   انتظارم را تغییر میدهم . از همین حالا انتظارم از جسمم را تغییر میدهم . من تغییر مدار بدهم انتظارم هم تغییر خواهد کرد . یعنی در مدار لاغری قطعا انتظار لاغری هم رخ خواهد داد . اگر انتظار لاغری از خودمان نداریم این نشاندهنده ی اینست که روی مدار چاقی هستیم . من تغییر مدار میدهم پس انتظارم هم همسو با مداری که در آن هستم خلق میشود .
   در مدار امید قرار میگیرم و در آن استمرار ایجاد می کنم پس انتظارم نیز امیدوار بودن به هر آنچیزیست که قرار است برای من رخ دهد .
   من به زندگی امیدوار هستم .
   به خداوند امیدوار هستم .
   من به جسمم و لاغری ام امیدوار هستم .
   پس انتظار دارم همینها نیز برای من خلق شود . اگر خلق نشد یعنی باز تغییر مسیر داده ام . باید بتوانم استمرار داشته باشم . نباید غافل شوم . باید نظارت کنم . ناظر باشم تا مدار ذهنم تغییر نکند .
   هرکسی خودش میفهمد اکنون روی چه مداری قرار گرفته . اگر میبینید علاقه ای برای شنیدن کلام استاد ندارید چون در مدار صحبتهایش نیستید . مدار خود را تغییر دهید . خود را با کلام استاد همسو کنید . آن وقت میبینید در مدار ذهنی استاد قرار میگیرید و میتوانید صحبتهای ایشان را حتی اگر طولانی هم باشد بدون مقاومت ذهنی و با احساس خوب و اشتیاق گوش دهید .
   ذهن خود را برای شنیدن سخنان استاد خاموش کنیم . یک ساعت فقط ورودی کلام استاد را وارد ذهن کنیم .
   بعد از یک ساعت اجازه دهیم ذهن بگوید . شروع کنیم به نوشتن . حال کلام استاد از طریق ذهن ما بر کاغذ یا بر سایت جاری میشود . اگر خالص بود که هیچ اما اگر ناخالص بود خود را نشان میدهد پس باز هم باید گوش کنیم .

   به هر جهت همسو شدن با ذهن استاد استمرار میخواهد .
   ذهن ما تمام اطلاعات را از کلام استاد دریافت میکند و کم کم مدار ذهنی تغییر میکند . وقتی مدار ذهنی تغییر کرد طبیعتا انتظار لاغر شدن هم در ذهن ما خلق میشود . ما وقتی ما دقیقا مو به موی کلام استاد را عمل کنیم قطعا نتیجه ی عالی انتظار میرود . ولی وقتی باز هم طبق اطلاعات ذهن خودمان عمل کنیم طبیعیست انتظاری که در ما شکل میگیرد خلاف جهت خواسته ی ماست .

   کلام استاد از بیرون صدای فرشته ی درونی را بیشتر به گوش ما می رساند . چون استاد هم از فرشته ی درونی خود صحبت میکند . پس جذب اتفاق می افتد و ندای فرشته ی درونی ما نیز شروع میکند به حرف زدن . کم کم قدرت ذهن را از منفی باف میگیرد و در طول روز ما شاهد خواهیم بود به جای اینکه منفی باف سخن بگوید فرشته سخن می گوید . هر چقدر این روند شنیدن و تحلیل کردن بیشتر رخ دهد زندگی ما بیشتر تغییر خواهد کرد و انتظار ما از جسم نیز تغییر خواهد کرد . انتظار ما از خداوند بهتر خواهد شد چون بیشتر اورا خواهیم شناخت . کسی که انتظارش از خداوند کم است یعنی هنوز خدا را درست نشناخته . پس باید بکوشد تا خداوند را بیشتر بشناسد تا انتظارش از خداوند بیشتر شود . خدا وظیفشه که مارو خوشبخت کنه . وظیفشه . چون قادر متعاله .
   وقتی جسم و ذهن رو بیشتر بشناسیم و سیستمی که خداوند ساخته رو بیشتر درک کنیم بیشتر میفهمیم که لاغر شدن از طریق ذهن چقدر راحت خلق میشه و فقط با تغییر کدهای ذهنی خودبخود جسم آروم میشه و راه لاغری رو در پیش میگیره .
   ذهن آرام = جسم آرام
   ذهن لاغر = جسم لاغر
   ذهن جوان = جسم جوان
   ذهن سالم = جسم سالم
   ذهن زایا = جسم زایا
   ذهن امیدوار = جسم امیدوار
   ذهن خوشبخت = زندگی خوشبخت
   ذهن پیروز = پیروزی بیشتر
   استمرار و استمرار و استمرار = خلق پیروزیهای پی در پی .

   خیلی شیرینه به خدا این راه .

   خدایا مرا در این راه ثابت قدم بفرما . کاری کن بیشتر و بیشتر عمرم را در اینجا بگذرانم تا حالم روزبه روز بهتر شود و انتظارم از تو بیشتر و بیشتر و بیشتر شود . باورم نسبت به تو عمیقتر شود .

   خدایا مرا در اینجا نگاه دار تا حال خوبم مثل قبل که در اینجا زندگی میکردم دوباره بهتر و بهتر و بهتر شود . و انتظارم نیز همینست . انتظارم اینست که شادی روزافزون بر من دمیده خواهد شد چون وقتی با شادی هم نشین شویم شاد بود نیز انتظار میرود .
   خدایا سپاسگزارم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1399/05/01 14:46
   مدت عضویت: 1775 روز
   امتیاز کاربر: 3816 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   محتوای دیدگاه: 1,026 کلمه

   سلام ممنون از تمام بزرگوارانی که نظر لطفتشون رو در مورد پیام قبل ابراز کردن .

   قطعا نگاه شما عزیزان زیباست که زیبا میبینید . سپاس از همه ی شما سروران گرامی .

   استاد ببخشید فایلی که در کانال در مورد دندان گذاشته بودین رو در اینجا با اجازتون نظرم رو در موردش مینویسم .

   در تحقیقات جدید نشون داده شده که دندان هم همانند سایر اعضا قدرت ترمیم خودش رو داره . اگه اشتباه نکنم دانشمندان ژاپنی به این نکته پی برده اند .
   منتها ما هنوز چون این مساله رو ندیدیم باور نداریم خیلی جالبه همچین قدرتی رو خداوند در بدن قرار داره . ولی بعد از صد سال چون باوری مبنی بر از بین رفتن دندان در سن و سال بالا نداریم ذهن دوباره شروع میکنه به دندانسازی . یعنی تصویر ذهنی مبنی بر خراب شدن دندان در ذهن نداریم چون باورهای خراب شدن و پوسیده شدن دندان کار خودشو کرده و دندانها رو خراب کرده و از بین برده پس دیگه اون باورها روی جسم کار نمیکنند و جسم طبق باورهای اصلی که در وجودش ذخیره شده است شروع میکنه به ساخت دندان .

   نمیدونم منظورمو تونستم درست برسونم یا نه
   ولی اون جور که شنیدم

   دندان هم عضوی از اعضای بدن هست . منتها جنسش سخته و مثل استخوانه . استخوانها هم روند ترمیمشون کنده . دندانها هم همانند استخوانها سرعت ترمیمش نسبت به بافتهای نرمتر کمتره . و چون باکتریها داخل دهان مشغول فعالیت هستندو باور تخریب دندان در ما به صورت آشکارا در حال فعالیته سرعت تخریب بالاتر از سرعت ترمیم میشه برای همین دندان رو به خرابی پیش میره .
   البته این اتفاق دقیقا طبق باورهای ما داره اتفاق میفته .

   غیر از اون مورد در جایی خوندم یکی از عزیزانی که در طب سنتی بودند با چکاندن روغن حنظل در گوش باکتریهای موجود در دهان رو از بین میبردند در نتیجه سرعت تخریب کند میشد و دندان آرام ارام ترمیم میشد . یکی از بچه هایی که فکر میکنم اهل جنوب بود قسم میخورد که مدتی اینکارو انجام داده و نتیجه گرفته .
   یعنی به نظرم اینجور میشه تحلیل کرد که چون این عزیز به این کار اعتقاد داشتند و باور داشتن که روغن حنظل باکتریها رو میکشه کم کم باور ترمیم دندان در ذهنشون جایگزین شده و ذهنشون قدرت تخریب رو کمتر کرده و گذاشته روند ترمیمی کار خودشو انجام بده کردند .
   از نظر عقل و منطق هم که حساب میکنیم میبینیم این مساله رو میشه اثبات کرد .

   تازه در مورد خودم من تجربه ی جالبی داشتم زمانهایی دندان من خراب میشد که فکرم درگیر بود فکرم آرام نبود یعنی ذهن ناآرام من باعث میشد دندانم خراب بشه . چون فکر ناآرام سیستم ایمنی رو ضعیف میکنه بدن در مقابل میکروبها و باکتریها ضعیف میشه و اونها قدرتشون بیشتر میشه و دندان شروع میکنه به خراب شدن گرچه باز هم روند ترمیمی در حال انجامه ولی قدرت تخریب در شرایط ناارام بیشتر از قدرت ترمیم میشه و عواملی مثل میکروب یا باکتری فرصت پیدا میکنند تا به تخریب بدن بپردازند .

   یعنی واقعا دندان هم که یکی از اعضای بدن ماست کاملا تحت فرمان ذهنه منتها ما هنوز از فرمولهای موجود در ذهن در جهت دندان آگاهی کامل پیدا نکردیم و باورمون براینه دندان خراب میشه و دیگه در نمیاد و این فرمول داره در جسممون پدید میاد و جایگزین فرمول اصلی شده .

   یه چیز خیلی جالبتر که دیدم و واقعا قدرت ذهن رو در مورد دندان هم به اثبات میرسونه یکی از آشنایانمان است ایشون ماهی یکبار دندونشون رو مسواک میزنند . ۵۴ سال سن دارند
   اصلا هم تا حالا دندونپزشکی نرفتن . دندان درد نگرفتن و دندونهاشونم کاملا سالمه باورشون براینه که مسواک زدن دندونارو خراب میکنه .
   در حالیکه خانومشون مرتب مسواک میزنه دندونپزشکی میره و همیشه هم چندتا دندان خراب داره .
   یعنی واقعا برام اثبات شده قدرت ذهن روی دندان هم اثر داره و باورهای انسان حتی در مورد سلامت دندان هم کاملا کارایی دارند .
   واقعا کار ذهن خیلییییی جالبه و تنها دلیل اتفاقات جسم ما همین فرمولهای ذهنی هستند .
   فقط کاش میشد روند احیای بدن برای تمام ذهنها مورد پذیرش واقع میشد و انسانها حتی در مورد طول عمر بیشتر هم به باورهای جدید میرسیدند . واقعا این بحثها خیلیییی جالبه
   از سالیان پیش تا حالا این همه تغییر و تکامل در گونه های مختلف جانداری نشان میده خداوند دائما در حال آپدیت کردن مخلوقاتشه و هر بار ورژن جدید رو مناسب با شرایط همون زمان رونمایی میکنه . پس قطعا اگر انسان امروزه بخواد و روی مساله ی ترمیم جسم از طریق ذهن کار کنه به نتایج فوق العاده ای برای طول عمر بیشتر خواهد رسید . چون خداوند وعده داده انسان نامیراست . پس چنین قابلیتی رو براش قرار داده ولی ما بازهم باتوجه به تمام چیزهایی که دیدیم خودمون رو برای مردن آماده میکنیم نه برای زندگی کردن .
   تصویر مرگ رو برای خودمون خلق میکنیم و مرگ اتفاق میفته . در حالیکه کاش میشد هممون دست به دست هم میدادیم و خودمون رو برای صده های دوم و سوم زندگی آماده میکردیم . اونم در حالتی کاملا جوان و سرپا .
   چون جوانی وعده ایست که خداوند به مومنین داده .
   نامیرایی وعده ایست که خداوند به مومنین داده .
   منتها موانعش باورهای ما هستند . مشاهدات ما هستند . ذهنهای محدود میمیرند . ذهن های پیر پیر میشوند .

   راستی دندانهای جدید شما قطعا تا چند روز آینده یا نهایتا یکماه آینده آرام خواهند شد و ذهن شما قدرت سازگاری با شرایط جدید رو در دهانتون ایجاد خواهد کرد و براتون عادی خواهد شد .

   بدن خودشو با شرایط جدید وفق میده و ذهن قدرتمندتون راهی برای جفت و جور کردن دندانها پیدا خواهد کرد درست مثل کفشی که اولش پای آدم رو میزنه ولی بعد از مدتی کفش تابع پای انسان میشه و مطابق اون شکل میگیره و دیگه اذیت نمیکنه . احتمالا ذهنتون انقدر دندوناتون رو به هم سایش میده تا با هم هماهنگ بشن ولی جالبه بعد از مدتی نتیجه رو برامون بگید که چطور دندانهای جدید با دهانتون سازگار شد .
   ممنون از ویدیوتون خیلی عالی بود .
   ببخشید که اینجا نظرم رو نوشتم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Maryam Piri
    1399/05/03 16:09
    مدت عضویت: 1755 روز
    امتیاز کاربر: 9734 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 95 کلمه

    سلام دوست عزیزم ممنونم ازاطلاعات خوبتون که دراختیارمامیگذاریدامیدوارم بتونیم باهم دردهه های دوم وسوم وبالاترجوان وشادکنارهم بمونیم وازاون لحظات لذت ببریم 🤗
    پس ماخودمون باحرفامون که به بچه هامون میزنیم واطلاعات غلط به اونهامیدیم باعث خراب شدن دندوناشون میشیم مثلا که شیرینی وشکلات نخوردندونات خراب میشندیااگه مسواک نزنی دندونات خراب میشه واونهاایناباورمیکنندودندوناشون توی سنهای پائین خراب میشه منم این راشنیدم که انسان میتونه دندون جدیددربیاره وخواهرم میگفت برای استادشون این اتفاق افتاده وبهشون نشون داده بودکه تازه اززیرلثه اومده بودبیرون والانم که این نوشته هاراخوندم خیلی برام جالب بود وباورپذیرترشدکه همه چیزبستگی به باورهای ماداره

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1399/04/30 12:39
   مدت عضویت: 1775 روز
   امتیاز کاربر: 3816 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   محتوای دیدگاه: 1,645 کلمه

   سلام
   فعال کردن علت لاغری در ذهن .

   اولین عاملی که انسان را در هر مسیری می کشاند عشق و انگیزه و هیجان آشنایی با ناشناخته هاست .

   بعد از مدتی عشق و اتش اولیه فروکش کرده و جای خود را به عقل و منطق می دهد .
   گرچه عشق و انگیزه همچنان وجود دارد اما کور نیست شناخت نیز به آن اضافه شده .
   یکی از رفتارهایی که در این متن از عوامل چاق کننده فرمودید وزن کردن بود .
   اوایل کار ذهن انسان نمیتواند باور کند که ترازو یکی از بزرگترین موانع لاغر شدن است . چون ترازو از نظر منطق تنها وسیله ای برای سنجیدن است . اما به مرور زمان میبیند هرچه بیشتر خود را وزن میکند بیشتر اضافه وزن پیدا میکند . یا کاهش وزن دلخواه خود را ندارد یا وزنش را میبیند که ثابت مانده درحالیکه او توقع کاهش را از خود داشته . همین چند عامل باعث اثرگزاری بد روی ذهن میشود و انسان را از مسیر و قدرت دادن لاغری در ذهن خارج میکند .

   اوایل راه شما تاکید میکردید که به هیچ عنوان وزن نکنید اما ذهن من تنها به دلیل همان عشق و هیجان اولیه به این راه و فقط چون شما میگفتید اطاعت میکرد و من وزن نمیکردم اما ذهنم قانع نشده بود و بنابراین دستور ذهنی وجود داشت و بعد از مدتی وزن کردن را آغاز کردم و ذهنم مدام دستور آن را تکرار میکرد و من هم اطاعت میکردم .

   یعنی این فرمول از ذهنم کنار گذاشته نمیشد .

   تا اینکه یک روز شاید اوایل فروردین بود جرقه ای در ذهنم زد و باعث شد کاملا درک کنم چرا ترازو ذهن انسان را به مسیر چاقی هدایت میکند ؟

   تمام این حالات به یکباره در ذهنم روشن شد .
   ما خودمان را وزن میکنیم .
   سه حالت پیش می آید .
   یا وزنمان کم میشود .
   یا ثابت است .
   یا اضافه شده است .
   هر سه ی این حالتها انسان را دوباره به مسیر چاقی برمیگرداند .
   اگر وزنمان کم شده باشد میگوییم وزنم کم شده دیگه . حالا یه روز فایل گوش ندم اتفاقی نمیفته که . یه روز کار نکنم روی ذهنم چیزی نمیشه که . حالا این ناخونک رو بزنم چیزی نیست که . من که وزنم کم شده حالا این شیرینی رو بخورم یا نخورم اتفاقی نمیفته که و هزاران هزار گفتگوهای ذهنی که کم کم انسان را از مسیر لاغری خارج کرده و به مسیر چاقی هدایت میکند ‌
   اگر وزنمان ثابت مانده باشد و ما مثلا توقع کاهش داشتیم چه گفتگوهایی در ما ایجاد میشود :
   چرا وزنم تغییر نمیکنه .
   چرا من انقدر بدبختم چرا من لاغر نمیشم . چرا استپ کردم . من لاغر بشو نیستم . این همه سختی دادم به خودم (این جمله کاملا یک جمله ی چاق کننده است)
   این همه مراقب بودم چرا کم نشدم بدن من سوخت و سازش پایینه و ….. تمام این گفتگوها نشان از این دارد که ذهن مسیر چاق کننده رو در پیش گرفته و کم کم برای آرام کردن خود رفتارهای چاق کننده را دستور میدهد .
   پس ثابت ماندن وزن هم سبب میشود ذهن انسان پر از گفتگوهای چاق کننده شود .

   اگر وزنمان اضافه شده باشد که هیهات . تمام ذهن ما هر بذری از لاغری را که در وجودمان کاشتیم به یکباره لگد کوب میکند و زمین و زمان را فحش میدهد نفرت از چاقی ناامیدی عصبانیت ناآرامی و …. همه هجوم می اورند ‌ و دستور به رفتارهای چاق کننده در ذهن اوج میگیرد . ولع امان آدم را میبرد . احساس محدودیت احساس خودکنترلی جنگ با خود و دستورهای پی در پی برای خوردن و …..

   پس هر سه ی این حالتها گفتگوهایی را در ذهن ایجاد میکند که انسان را به مسیر چاقی هدایت میکند . پس نتیجه میگیریم ترازو صد درصد یکی از عواملیست که به چاقی ذهن قدرت میدهدو ما باید برای ضعیف کردن قدرت چاقی ذهن ترازو را کلا شیفت دیلیت کنیم .

   باورتان میشود دیگر هیچ دستور ذهنی مبنی بر وزن کردن از ذهنم صادر نمیشود .چون خود ذهنم دلیل آورده که اگر میخواهی در مسیر لاغری بمانی ترازو را دور بریز .

   استاد یه نکته ی جالب اینکه ما چه بخواهیم چه نخواهیم مسیر لاغری در ذهنمان دارد کار خودش را میکند در ناخوداگاهمان یعنی ما اگر مدتی هم از این راه دوربمانیم وبعد دوباره برگردیم میبینیم مسیر لاغری بسیار زیبا و قشنگ همچنان سرسبز و امیدوار کننده در ذهن دارد کار خودش را میکند .
   اما خوداگاهیِ ما به آن قدرت میدهد . چون لذت درک کردن در این دنیا بیش از هر لذت دیگریست .

   و این درک هر زمان که به آن رجوع کنی هست و هرگز از بین نخواهد رفت .

   لاغری در نهاد ما وجود دارد ما با توجه کردن و معطوف کردن آگاهی به آن به آن کود میدهیم . با توجه کردن به گفتگوهای ذهنی و از بین بردن نگرانیها و ایجاد حال خوب به آن نیرو میدهیم .

   به آن قدرت میدهیم تا در فکر ما جاری شود تا در احساس ما جاری شود تا در رفتار ما جاری شود .

   ما هرگاه در مسیر لاغری قرار بگیریم ذهن ما دستور به رفتار لاغر کننده میدهد . خیلی روشن است .
   پس بدانیم اگر رفتار چاق کننده از ما سر میزند ذهن ما در مسیر چاقیست .
   به سراغش برویم آن عاملی که مارا در چاقی ذهن نگه داشته قطعا یک فکر و یک باور است . جستجویش کنیم پیدا میکنیم وقتی پیدا شد دنبال راه حل بگردیم که چطور میشود که آن باور را به طور کاملا منطقی با باور صحیح جایگزین کرد . فکر کنیم تا عامل را برداریم . و گفتگوهای ذهنی را دوباره به مسیر لاغری هدایت کنیم . مسیر لاغری دوباره باز میشود .

   امیدوار باشیم هرگز دیر نمیشود .

   خدا هرگز دیر نمیکند . همیشه فرصت هست . خداوند بی نهایت فرصت به ما داده . نیازی به عجله کردن نیست . ذهن باید این راه را آرام آرام هضم کند . خودش کمک میکند باورهای اشتباهش را از بین میبرد .
   باورهای صحیح را جایگزین میکند . دستور به رفتارهای لاغر کننده می دهد . منطقش را بر لاغری استوار میکند . ذهن کمک میکند که

   دائما در مسیر لاغری بمانیم . فقط باید سررشته را نگه داریم . سررشته از خواستن آغاز میشود بخواهیم که لاغر شویم . بخواهیم که در لاغری ذهن بمانیم . کم کم راه باز میشود .

   درخواست ما به کائنات وجودمان ارسال میشود تمام سلولها تغییر مسیر میدهند . دی ان ای سلولها از طریق افکار ما اصلاح میشود سلولهای جدید با دستور جدید ساخته میشوند .
   دی ان ای ما رونوشت افکار ماست .
   ملکولهایی که رونوشت دی ان ای را لاغر میکنند از طریق افکار جذب دی ان ای میشوند ملکولهای چاق کننده از دی ان ای حذف میشوند .
   رفتار ما از دستورات ذهنی نشئت میگیرد . وقتی ذهن ما در مسیر لاغریست دستورهای چاق کننده صادر نمیشود . دستور به رفتارهای لاغر کننده صادر میشود .
   جسم کاملا تحت فرمان ذهن است کاملا تحت فرمان ذهن .
   همان ذهنی که برای رسیدن به لذت میگفت بخور و بخور و بخورو تکرار میکرد و تکرار میکرد و عادتش بود

   حالا میگوید نه نیازی ندارم . میلی ندارم . کافیست . نمیخواهم .
   بله ذهن میگوید نه . ذهن تکرار میکند نه . نه نه . ذهن ایست میدهد . نمیخواهد و فراموش میکند . ذهن از قدرت فراموشی استفاده میکند . قدرت فراموشی همان شیفت دیلیت است .

   ذهن افکار چاق کننده را شیفت دیلیت میکند . فراموش میکند .
   توجه ما از چاقی برداشته میشود و به لاغری میرود . ما چاقی را فراموش میکنیم کم کم . آرام آرام . توجهمان از روی چاقی برداشته میشود و روی لاغری قرار میگیرد .

   اما فقط باید بخواهیم . اوایل توجه هنوز روی چاقیست اما کم کم با آگاهی با دادن اطلاعات جدید به ذهن در مورد لاغری که تنها و تنها در همین سایت وجود دارد توجه ذهن برداشته میشود . سیستم تغییر میکند . همه چیز تغییر میکند . پازل چاقی از بین میرود و پازل لاغری جای آنرا میگیرد .

   چون در مسیر لاغری قرار گرفته . افکار چاق کننده را آرام آرام محو میکند به فراموشی میسپرد ‌.
   ذهن ما پس میزند . همان ذهنی که مرتب دستورات چاق کننده صادر میکرد حالا میگوید نه .
   چه شگفتیی از این بالاتر که تنها و تنها با اصلاح ریشه کل سیستم وجودمان تغییر جهت میدهد .
   چقدر زیباست . چقدر لذت بخش است . حظ میکنم از این همه زیبایی که خداوند در وجود تمام ما انسانها قرار داده است .
   چه عظمتی از این بالاتر که تمام این سیستم تنها و تنها با یک کد کار میکند .

   درک این نکته واقعا حائز اهمیت است . اینها را هر زمان بیشتر و بیشتر میتوان درک کرد هر وقت که سراغش بیاییم درک جدیدی بر ما الهام میشود و در این دنیا چه لذتی بالاتر از درک کردن وجود دارد .

   تا نبیند کودکی که سیب هست
   کی پیاز گَنده را بدهد ز دست

   ذهن من اکنون سیب را به دست آورده . سیب من قدرت درک کردن است . ذهن من دستور به درک کردن و شناختن را صادر میکند . دستور به تحلیل کردن .
   اینها پایانی ندارد و بزرگترین لذت برای ذهن من وصل شدن به بی نهایتی که هیچ وقت تمام نمیشود .

   این لذت برای ذهن من جایگزین لذت خوردن شده است . خوردن ، پیاز گندیده ای بود که در دست ذهنم بود و برای رسیدن به لذت ، مدام به آن دستور میداد اما اکنون لذت درک کردن ، واقعا همانند سیبی در دست ذهنم قرار گرفته و پیاز گندیده را کنار گذاشته .

   ذهنم لبخند میزند . راضیست . شاید هم خدایم است . راضیست میخندد . من در مسیر لاغری با ذهن خنده ی خدا را حس میکنم و چه لذتی از این بالاتر که خدا به تو لبخند میزند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار faridehhasani5455
    1399/04/31 13:45
    مدت عضویت: 1694 روز
    امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 15 کلمه

    لذت میبرم از نوشته هاتون ،عالی کار ذهنو شرح میدید
    ممنون از آگاهی های نابتون🌹

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار حسن شهبازی
    1399/04/31 14:02
    مدت عضویت: 1477 روز
    امتیاز کاربر: 6390 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 80 کلمه

    سلام عالی توضیح دادید
    اسم ترازو که میاد اولین واکنش ذهن اینکه من وزنم مشکل داره که قطعا اولین پیغامش اینکه نکنه هنوز چاقم هنوز وزنم کم نشده باشه.
    خود من یه عادتی دارم اینکه وقتی استاد میگه ترازو فراموش شود دیگه حتی برای کنجکاوی یا امتحان هم سراغش نمیرم در حد وحی میدونم اوامر استاد رو بخاطر همین یک هفته هست با سایت اشنا شدم ولی در حد اینکه اگر برای لاغری دو سه هفته ورزش میکردم ،جواب گرفتم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار طوبی حاج احمدی
    1399/04/31 14:27
    مدت عضویت: 1763 روز
    امتیاز کاربر: 3344 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 47 کلمه

    دوست عزیز ومهربانم
    مرسی ک اینقدر قشنگ توضیح دادی
    منکه خیلی استفاده کردم
    ولذت میبرم از خواندن نوشته های شما
    وکلی درس یاد گرفتم وسعی میکنم چند بار انها را بخوانم وبگردم تا درخودم علت چاقی ذهن را پیدا کنم
    وروشون کار کنم
    ازتون سپاسگذارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار مریم
    1399/04/31 22:16
    مدت عضویت: 1723 روز
    امتیاز کاربر: 356 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 32 کلمه

    سلام فاطمه سادات عزیز واقعا بهتون تبریک میگم از قدرت تفکر بالایی برخوردار هستید چقدر ابن قدرت تفکر که شما دارید در رشد معنویات تاثیر گذار است سلامت و سعادتمند باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار Maryam Piri
    1399/05/03 15:54
    مدت عضویت: 1755 روز
    امتیاز کاربر: 9734 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    سلام دوست عزیزم
    واقعاازاین نوشته شمالذت بردم وبه گفته شماهیچ لذتی بالاترازدرک کردن وجودنداردبراتون بهترینهاراازخداوندمیخواهم وخداوندراشکرگزارم برای استادعالی وبینظیرودوستان عالی وخیلی خوبی که دارم خیلی ازبودن دراین جمع خوشحالم خدایاشکرت 🤗

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار faribapiri5
    1399/05/15 15:51
    مدت عضویت: 1627 روز
    امتیاز کاربر: 3019 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 40 کلمه

    سلام دوست عزیز،چقدر عالی توضیح دادین همیشه از خوندن نوشته های شما و آگاهی هایی ک برای اشتراک میزارین استفاده می کنم، خدایا شکرت ک چنین دوستان و استاد بی نظیری را به من هدیه دادی،خدایا شکرت شکرت 🌺🌺🌺🌺🌺🌺

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار Salimeh
    1399/12/05 00:14
    مدت عضویت: 1334 روز
    امتیاز کاربر: 1015 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 32 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از نوشته شما واقعا لذت بردم، بسیار عالی بود
    فن بیان و قلم شما که ناشی از قدرت ذهن و درک و باور شما از این موضوع است کاملا ستودنی است👏👏👏👏👏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار shahrbanou1346
    1400/02/23 00:12
    مدت عضویت: 1467 روز
    امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 57 کلمه

    سلام فاطمه  جان 

    لذت بردم از متنی که نوشتی خصوصا  این پاراگراف آخر 👇👇👇👇

    ذهنم لبخند میزند . راضیست . شاید هم خدایم است . راضیست میخندد . من در مسیر لاغری با ذهن خنده ی خدا را حس میکنم و چه لذتی از این بالاتر که خدا به تو لبخند میزند .)

    منتظرم تا  لبخند خدا  را ببینم ✌✌✌✌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1399/04/20 21:15
   مدت عضویت: 1637 روز
   امتیاز کاربر: 18283 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 22 کلمه

   سلام استاد، وقت بخیر
   ببخشید استاد این فایل برای من هم دانلود نمیشه. از مرورگر گوگل کروم هم استفاده کردم ولی باز نشد😔😢

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار من میتوانم
    1399/04/21 17:12
    مدت عضویت: 1615 روز
    امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 41 کلمه

    سلام استاد. بله برای من هم همینطور شده فایل ها نه آنلاین پخش میشن نه دانلود میشن. فیلترشکن هم روشن نیست و حافظه گوشی هم پر نیست چند بار امتحان کردم نشد حتی از چند سایت من دانلود کردم درست بود.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار darya.69.ft
   1399/04/20 20:10
   مدت عضویت: 1595 روز
   امتیاز کاربر: 713 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 21 کلمه

   سلام استاد، وقتتون بخیر
   ببخشید استاد این فایل برای من هم باز نمیشه. از گوگل کروم هم استفاده کردم ولی باز نشد😭

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mandana
   1399/04/20 18:31
   مدت عضویت: 1607 روز
   امتیاز کاربر: 164 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 162 کلمه

   دوستان عزیز باز هم سلام
   یک موردی که یادم رفت در نوشته قبلی بگم
   من یک ماه قبل دارویی رو شروع کردم ، اضافه وزن ناگهانی جزء عوارضش بود که خوشبختانه به دلیل فرمول های درستی که در ذهنم نقش بسته هیچ اثری روی من نزاشت و من به لاغر شدن ادامه دادم
   یک موضوع دیگه هم که بگم این هست که من قبلا که تو تلگرام استاد کانال داشتن و بعدا که در سایت می خوندم که دوستان نوشته ما بدون هیچ زحمتی اشتهامون کم شده و … می گفتم چطور ممکنه… ولی پیش خودم میگفتم اگه اونا تونستن پس من هم می تونم و استاد در یکی از فایل ها گفتن مغز انسان ها هیچ تفاوتی با هم نداره پس ادامه میدم
   ووو برای من هم این اتفاق افتاد حجم غذام کم شده منی که امکان نداشت هر روز کیک یا شکلات نخورم الان هفته ای یک بار شده و …
   فقط باز خواستم بگم کم نیارید و ادامه بدین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Salimeh
    1399/12/05 00:19
    مدت عضویت: 1334 روز
    امتیاز کاربر: 1015 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 20 کلمه

    دوست عزیز، ممنون از اینکه تجربیات خودتون رو با همه ی دوستان به اشتراک میگذارید و باعث انگیزه بیشتر میشین…🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mandana
   1399/04/19 18:46
   مدت عضویت: 1607 روز
   امتیاز کاربر: 164 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 225 کلمه

   سلام دوستان عزیز
   من میخوام از یک تجربم براتون بگم با وجود این که اصلا نوشتن برام اسون نیست اما چون حس میکنم این تجریات شاید بتونه به دوستان کمک کنه این مطلب می نویسم
   من ۲۷ / ۱۰ /۱۳۹۷ دوره ورود به سرزمین لاغرها با کلی ذوق و شوق تهیه کردم و شروع کردم به گوش دادن فایل ها اما وقتی رسیدم به هفته هفتم چون نتیجه نگرفته بودم دلسرد شدم دوره رها کردم که بعد از اون نه تنها شروع به چاق شدن کردم و در این میان یک سری مشکلات خانوادگی هم برام پیش اومد که این موضوع هم باعث شد چاق تر و چاق تر بشم اما اما اما من از اول که این دوره تهیه کردم ایمان داشتم که تنها راه لاغر شدن این که فرمول های ذهنی تغییر داد
   دی ماه ۹۸ دوباره دوره با تعهد شروع کردم و به خودم گفتم هیچ عجله ای برای تموم کردن نیست و تا هر فایل کامل درک نکنم ول کن نیستم من بعضی از فایل ها رو ۱۴ ۱۵ بار گوش دادم و در حال حاضر فایل ۶۸هستم و تقریبا دو هفته ای میشه که همه بهم میگن لاغر شدی و لباسام هم گشاد شدن البته خودمو وزن نکردم که ببینم چقدر وزن کم کردم اما احساس بسیار خوبی دارم دوستان فقط ادامه بدین ، در هر شرایطی ادامه بدین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Salimeh
    1399/12/05 00:18
    مدت عضویت: 1334 روز
    امتیاز کاربر: 1015 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 26 کلمه

    دوست عزیز
    خیلی خوشحال شدم که دوباره به مسیر اصلی خودتون برگشتید و با انگیزه و اشتیاق و پشتکار بیشتر برای هدف تون، به نتیجه هم رسیدید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1399/04/18 23:47
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 5 کلمه

   ممنونم از راهنماییهاتون عالی بود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار f.gholamkar
   1399/04/18 21:14
   مدت عضویت: 1637 روز
   امتیاز کاربر: 254 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 11 کلمه

   سلام.خدا قوت.
   فایل مربوط به این مبحث برای من هم دانلود نمیشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Sepide Haghgoo
   1399/04/18 17:03
   مدت عضویت: 1739 روز
   امتیاز کاربر: 3
   محتوای دیدگاه: 8 کلمه

   سلام استاد این فایل باز نمیشه برای من

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribapiri5
   1399/04/18 09:01
   مدت عضویت: 1627 روز
   امتیاز کاربر: 3019 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 443 کلمه

   سلام بر خداوند بخشنده و مهربانم🌹💐🌹
   سلام براستاد گرامی 💐💐
   من هم دوره تکرار هستم ،روزهای اول کمی سُست بودم وایمانم ضعیف بود ک آیا با این دوره میتونم ب نتیجه برسم ،من سختی های زیادی را ب خاطر چاقی متحمل شدم ،یک فرد افسرده ،و داغون،۲ سال پیش سکته قلبی کردم وبعد از اون ۴ ماه یک طرف بدنم فلج شده بود وبعد از مدتی با تلاش خودم وکار درمانی فیزیوتراپی کم کم بهتر شدم و تونستم راه بزن ولی بعد از اون دیگه خیلی نفس تنگی گرفتم و،وزن من بقدری زیاد شده بود ک ۴ قدم هم با زور راه میرفتم و مرتب از دستگاه اکسیژن استفاده میکردم و روزهای خیلی سختی رو پشت سر گذاشتم،هر روز مرگم را از خدا میخاستم ،خیلی درد ناک بود،یک روز توسط خاهرم با این دوره آشنا شدم و دوره را تهیه کردم و شروع کردم وادارد هزاران بار سپاس گذارم ک الان در این مسیر هستم و من را هدایت و حمایت میکنه ،با این ک هنوز اون تناسب اندامی ک مَدِ نظرم هست نرسیدم ولی بقدری تغییرات ذهنی و رفتاریم زیاد بوده ک تمام خانوادم و اطرافیانم بهم مرتب میگند چقدر عوض شدی،و مهم تر از همه خودم خیلی خیلی از خودم راضی هستم ،موانع ذهنی من زیاد بوده وهر از گاهی مانع پیش رفتم میشه ولی من قرص ومحکم ادامه میدم تا روزی ک نفس میکشم،
   دیروز ی دفعه ب خودم اومدم دیدم من اصلا tvنگاه نمیکنم ،وخیلی ذوق کردم من ک از وقتی چشمام باز میشد باید تمام برنامه ها رو میدیدم ولی الان اصلا برام مهم نیست ک چ برنامه ای داره،
   از روزی ک دوره را شروع کردم کم کم بدون اینکه متوجه بشم نفس تنگی من بهتر شد و اول دستگاه اکسیژن را کنار گذاشتم وبعد داروهام رو خیلی کم کردم و الان هم خیلی راحت کارهام رو خودم بدون کمک ب کسی انجام میدم پیاده روی میرم،منی ک برای یک لیوان آب ب کمک نیاز داشتم و بلند شدن و نشستن برایم خیلی سخت بود الان خداروشکر خیلی عالی هستم وهر روز خودم را تصور میکنم ک جزو شگفتی سازان شدم و دارم برای استاد از کجا بودن وب کجا رسیدم حرف میزنم ،واقعا این دوره برای من یک معجزه بود،خدایا شکرت ،
   استادعزیزم هر موقع ک یک مانعی در ذهنم میاد با شنیدن صدای شما کلی انرژی میگیرم،و دوباره از جا بلند میشم ،توی این ۴۱سال عمرم تاحالا خودم برای خودم چیزی نخاستم ولی این بار بدون کمک اطرافیانم برای خودم و سلامتی خودم دارم قدم بر میدارم اینقدر فایل گوش میدم و این دوره با گوشت وپوست وخونم یکی بشه و بهترین باشم واز خودم راضی باشم ، از شما بی نهایت ممنونم استاد عزیزم، 💐💐💐💐💐💐💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار fereshtehgeranpayeh
    1399/04/18 10:39
    مدت عضویت: 1651 روز
    امتیاز کاربر: 19362 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 41 کلمه

    سلام دوست عزیزم واقعا خیلی خوشحالم که حالتون بهتره و آرزوی سلامت کامل و تناسب اندام همیشگی براتون دارم و مطمئنم که به آرزوی خودتون می رسید چون پشتکار خوبی دارید و مسمم هستید آرزوی بهترین ها رو براتون دارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار faridehhasani5455
    1399/04/18 12:11
    مدت عضویت: 1694 روز
    امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 43 کلمه

    آفرین به دوستان پرتوانم که خواستن که موفق باشن،سالم باشن،خوش اندام باشن ،چونکه اینها حق الهی ماست وباید داشته باشیمشون ،اگر اینو باور کنیم که ما به این جهان اومدیم که فقط سلامت وشاد وثروتمند باشیم ،ذهنمون مارو میبره تو مسیر خواسته هامون

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار عشق
    1399/04/18 13:08
    مدت عضویت: 1787 روز
    امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 35 کلمه

    چه تغییرات فوق‌العاده‌ای داشتید. دل آدم با خوندن پیام شما که بر اینهمه مشکل با نیروی اشتیاق و علاقه پیروز شدید شاد میشه. براتون سلامتی و شادی و تناسبی ایده‌ال رو ارزومندم بانوی توانا

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار faribapiri5
     1399/04/19 00:35
     مدت عضویت: 1627 روز
     امتیاز کاربر: 3019 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 14 کلمه

     سلام دوست عزیزم ممنونم از لطفتون به امید تناسب اندام همیشگی و آرامش،

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار طوبی حاج احمدی
    1399/04/18 15:24
    مدت عضویت: 1763 روز
    امتیاز کاربر: 3344 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 30 کلمه

    دوست عزیز واقعا بهتون تبریک میگم
    افرین ب شما ک با اراده وپشت کار ادامه میدید
    ومطمعا باشید ب ارزوتون میرسید وب جمع شگفتی سازان اضافه می شوید
    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار faribapiri5
     1399/04/19 00:34
     مدت عضویت: 1627 روز
     امتیاز کاربر: 3019 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 36 کلمه

     سلام بر دوستان همراهم از اینکه نوشته من رو خوندید و ب من انرژی وامید دادین از تک تک شما سپاسگزارم،
     من هم برای همه ی شما آرزوی بهترین ها رو دارم، ممنونم 💐

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار Maryam Piri
    1399/05/03 15:35
    مدت عضویت: 1755 روز
    امتیاز کاربر: 9734 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 8 کلمه

    بسیارعالی خداراشکرخیلی خوشحالم ازتغییرات عالی خواهرعزیزم دوست دارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/04/17 00:12
   مدت عضویت: 1615 روز
   امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 271 کلمه

   سلام. این فایل به اندازه ی یک دوره برای من آموزنده هستش. اولش که با دوره ی لاغری با ذهن آشنا شدم فکر میکردم یک روش جادویی برای لاغر شدن هستش و درکی از لاغری با ذهن که امروز دارم، نداشتم.
   هرروز که گذشت بیشتر برای من اثبات شد که منطقی ترین روش برای تغییر شرایط فعلی از هر نظر از چاقی به لاغری، از احساس بد به احساس خوب و تغییر زندگی، تناسب فکری هستش. من برای بار چهارم در حال تکرار دوره ی لاغری با ذهن هستم. و از خداوند میخوام که به زودی بتونم در دوره های پاکسازی و پیشرفته هم شرکت کنم و خیلی مشتاق یادگیری آموزش های این دوره ها هستم و برای شرکت کنندگان این دوره بهترین احساس و نتایج رو آرزو میکنم.
   دوره ی ورود به سرزمین لاغرها که الان در حال تکرارش هستم هم واقعا فوق العاده است و واقعا سپاسگزارم که دارمش و میتونم هر چه قدر دلم میخواد استفاده کنم، لذت ببرم و یاد بگیرم.
   من واقعا از حرف استاد که گفتن نتایج لاغری را محدود به لاغری بازوها یا ران ها نکنیم، لذت بردم. واقعا درسته. من این سری که در حال تکرار و لذت بردن هستم هدفم رو تغییر زندگی گذاشتم و طبق توصیه استاد، لاغری را فراموش کردم و با لذت ادامه میدم.
   من با این حرف هم موافقم که توجه به مسائل بیرونی باعث میشه بعضی وقتا احساس ناامیدی و ناامنی کنیم، توجه به مسائل خودمون خیلی مهم تره ولی طبق عادت گاهی برمیگردیم و توجه ما میره روی مسائل غیر از خودمون و باعث میشه از مسیر منحرف بشیم.
   باز هم تشکر میکنم به خاطر این فایل عااالی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار abirozeh
   1399/04/16 18:55
   مدت عضویت: 1579 روز
   امتیاز کاربر: 1694 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 141 کلمه

   بسیار بسیار عالی استاد گرانقدر ما را با موانع وگفتگوهای ذهنی اشنا میکنید ..من عاشق لاغری با ذهن هستم من همش دنبال راهی بودم که مرا از درون کنترل کند و..درونم به من میگفت راهی هست که تو از مغز رفتارت کنترل بشه ..من اون روزها با خودم میگفتم چقد من ارادم در مقابل خوردن ضعیفه ونمیدونستم این دستور از مغزه ومن چاره ای ندارم وباید اطاعت کنم والا در حنگ قرار میگیرم .ومن هر روز ناامید تر از قبل میشدم ومیگفتم چرا من نمیتونم اصولی وزن کم کنم اخه این یعنی چی که یه نفر به من بگه صبح دو کف دست نون بخور ونهار ۸قاشق ومیوه ۳عددو…..تا با سایت شما اشنا شدم والان دارم فایلهارو کوش میدم بعضی روزها هن ناامید میشم ولی دباره در مسیر قرار میگیرم وامیدوار میشم وهمه به من گفتن که تغییر کردی ومن خوشحالمد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار bahar_gh1365
   1399/04/16 12:37
   مدت عضویت: 1669 روز
   امتیاز کاربر: 1759 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 321 کلمه

   سلام.وقتتون بخیر
   خیلی برام جالبه ….که شگردهای خانم منفی باف خیلی زیاده و هر چی در مسیر جلوتر میرم نوع شگردشو برام عوض می‌کنه….
   استاد من در تکرار هستم و این دوره رو خیلی بهتر از خود دوره انجام میدم و خییییییلی تغییرات ذهنی داشتم و واقعا به نظر خودم عالی بودم و تغییرات جسمی هم داشتم و با اینکه خودم رو وزن نکردم اما حدودا حدس میزنم ۵_۶کیلو کم شدم .
   اما از اونجایی که دقیقا من با گوش دادن به فایل ها و جدی پیگیری کردن دوره زندگی با طعم خدا فکر میکردم گمشده ام رو پیدا کردم و شدیدا میخواستم تغییرات و تناسب ذهن و روح رو هم همراه با جسم پیدا کنم (چون همون‌طور که می‌گفتید تناسب جسم بدون تناسب ذهن و روح دائمی و همیشگی نیست)
   درنتیجه خیلی با مانع های زیادی برخورد میکنم که چند روز درگیرم می کنه اما با فایل گوش دادن و تمرکز بر این موضوعات و تحلیل اون برای خودم اون مانع ررو پشت سر مذارم و این احساس بهم دست میده که یک پله بالاتر رفتم و قوی تر شدم
   اما چیزی که الان برای من سوال شده اینه که من در میثاق نامه ای که خودم تنظیم کردم و همراه با میثاق نامه ای که شما تنظیم کردین هر روز هردو رو جلو آینه میخونم و گفتم من لیاقت زندگی با بزرگواری و بلند نظری و صبر و درک بالا و خوش بینی و آرامش و رهایی و عزت نفس و فروتنی رو دارم و روی تک تک آنها سعی میکنم زوم کنم حالا به مرحله ای رسیدم که تناسب ذهنی و این تغییرات برام مهمتر از تناسب اندام شده و فکر میکنم که در ذهنم در رده دوم الویت قرار گرفته و فکر میکنم کار منفی باف هست و فکر میکنم که روند تغییراتم کند شده و کمی از اینکه هدفم تغییر کرده (به نظرم از لحاظ اندام )نگرانم …..
   به نظر شما اشتباه من کجاست و چیکار باید بکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار bahar_gh1365
    1399/04/17 12:03
    مدت عضویت: 1669 روز
    امتیاز کاربر: 1759 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    بله شما درست میگید.‌‌.‌‌…فکر میکنم باید همه چیز رو ساده تر بگیرم ….و انشا قطعا در این مسیر رهاتر و سهل گیرتر هم خواهم شد سپااااااس گزارم 🙏🙏🌺🌺

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار فاطمه سادات
    1399/12/28 18:53
    مدت عضویت: 1775 روز
    امتیاز کاربر: 3816 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

    نشان های دریافت شده

    سطح مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 279 کلمه

    سلام دوست عزیز
    بدن ما در آن واحد قادره هم قلب رو اداره کنه هم مغز رو هم کلیه ها هم طحال هم کبد هم گردش خون هم حذف مواد زاید هم جذب مواد لازم هم بینایی هم شنوایی و همه چیز رو یکجا داره اداره می کنه به صورت کاملا خودکار و بدون دخالت نیروی اراده . نیروی گرداننده ی جسم هم که ذهن ناخوداگاهه که به مغز فرمان میده و مغز هم کل سیستم رو اداره می کنه .

    این ویژگی ناخوداگاه ماست که در یک لحظه میتونه همه کار رو با هم انجام بده . در حالیکه سطح خوداگاه ذهن ما فقط یه کار رو میتونه در یک زمان انجام بده . یعنی محدودیت در سطح خوداگاهه نه در سطح ناخوداگاه . اگه شما فکر می کنید لاغری رفته در اولویت دوم ذهن شما قرار گرفته این فقط یه فکره ‌. شاید در اولویت دوم فکر (خوداگاه) شما باشه ولی در (ذهن) ناخوداگاه اصلا اولویت بندی معنا و مفهومی نداره . مثل اینکه شما با خودتون بگید فکر میکنم کار ضربان قلبم در اولویت دوم قرار گرفته و ذهن من مشغول پرداختن به کار کلیه ها و طحال و کبد هست . این مثالها رو عرض کردم که بدونید لاغر شدن ما هم دقیقا مثل کار قلب و مغز و کلیه و طحاله و خودبخود داره انجام میشه . ذهن ما هر لحظه داره ما رو لاغر می کنه . ولی افکار ما اشتباهن و ما اینجا داریم افکار خوداگاه خودمون رو تغییر میدیم تا با تکرار و تمرین و تغییر افکار و رفتار دوباره متوجه لاغری اصلی خودمون بشیم و اجازه بدیم روند لاغری در جسم جاری بشه .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/04/16 00:43
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 437 کلمه

   سلام استاد عطارروشن و دوستان عزیز
   من بدنیا اومدم تپل بودم و وقتی بزرگتر شدم مورد توجه اطرافیانم بودم ،دیگه خودمم پذیرفته بودم که مدل وژنتیک من چاقیه ،ارثیه ،استخون بندیم درشته و با پذیرفتن این باورها در ذهنم ،رفتارها وعادت هایی در من شکل گرفت که مختص آدم‌های چاق بود،مثلا پرخور شدم و این مسئله تو بچگی برای من یک آپشن خوب حساب میشد ،بدلیل اینکه ۲تا خواهر های بزرگتر من لاغر وبد غذا بودن ومن برای جلب رضایت پدرم غذا زیاد میخوردم و تشویق هم میشدم،با بزرگتر شدنم پدرم متوجه شده بود که اوضاع مناسبی ندارم واز ۱۰سالگی شام خوردنو ممنوع کرد ،وعده صبحانه ونهار اجازه داشتم چندین بشقاب بخورم ولی از غروب به بعد نه ،،با انجام این مدل رژیم و ترس از گرسنه موندن ،وعده های نهارمو بیشتر میخوردم وهمیشه اضطراب شامو داشتم مخصوصا که بیشتر مهمونی ها هم شب بود وبه همه هم سپرده بود که من شام نخورم،یجورایی عقده شام خوردن داشتم ، عادت یواشکی خوردن هم به عادت های بدم اضافه شد وهمیشه استرس داشتم کسی نفهمه
   این جریانات ادامه داشت ومن نمیدونستم داره چه باورهای مخربی در من شکل میگیره ،بعد از اون باورهای بزرگتر وعمیق تری در من شکل گرفت وفوندانسیون بدنم بر پایه چاقی برنامه ریزی شد ،از ۱۸سالگی وارد ورزش و رژیم های متخصصین تغذیه شدم و ۳۰ کیلو یدفعه لاغر میشدم و بعد از رها کردن مجدد به ۹۵میرسیدم‌ واین جریانات ادامه داشت همراه با قرص ودارو و دم نوش و من خسته تر وبی اعتمادبنفس تر میشدم ،از خودم بدم میومد و دوست نداشتم حتی خودمو تو آینه نگاه کنم ، واقعا از خدا میخواستم کمکم کنه و بصورت کاملا شگفت انگیز به این سایت هدایت شدم ،از اونجاییکه کاملا مطمئن بودم به این روش هر ۳تا دوره خریدم و وارد دوره ها شدم تمریناتشو با اشتیاق انجام دادم ودر حال حاضر گام ۹ دوره پیشرفته هستم ،خدارو شکر تغییرات زیادی داشتم ،هم سایزی ،هم درونی
   نوشتن وخوندن سایت دوست دارم وبسیار کمک کننده است برای باورسازی ،با اشتیاق به فایلها گوش میدم و در زندگی اجراشون میکنم‌ ،میدونم‌ هیچ راهی برای لاغری ریشه ای وجود نداره ،من تمام عمرمو تو رژیم وورزش و درمان‌ بودم ،دیگه حاضر نیستم حتی به اون دوران فکر هم بکنم،بینهایت از این دوره راضی م‌ ومیخوام ادامه بدم تا این فرمول های جدید توی ذهنم دانلود بشه اونوقت لاغری خودبخود انجام میشه
   آخه هیچ سختی نداره و تمام مدت من دارم لذت میبرم ،آرامش دارم ،ترسام ریخته ،آزادی عمل دارم ،شادم ،مسیرم درسته
   منکه راضی و خوشحالم و در این مسیر خواهم موند

   از استاد عطار روشن هم سپاسگذارم که دلسوزانه برای ما فایل تهیه میکنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azita
   1399/04/15 22:47
   مدت عضویت: 1770 روز
   امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 366 کلمه

   باسلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان شاد ومتناسبم
   استاد این فایل بی نظیر بودو من با گوش دادنش انگار یه دور دیگه کامل دوره را مرور کرده باشم از بس توش نکته ها را دوباره برایمان توضیح دادید. اینکه دلایل چاقی زیادی را برای خودمون ردیف کرده بودیم و همیشه علت چاقی را بیرون از خودمون می دونستیم یااینکه مسئولیت چاقی ما با خودمونه و باید حتمابپذیریمش(طبق میثاق نامه ای که هر روز می خونیمش) اینکه نباید به نجواهای منفی باف وجودمون گوش بدیم و نباید عجله داشته باشیم و سعی کنیم خودمونو با دیگران مقایسه نکنیم که فلانی از اون روش به لاغری رسیده و منم باید اون راه را امتحان کنم چون یادمه یه جایی از دوره شما فرمودین که اگه به این روش باور قلبی دارید دیگه باید قبول کنید و طبق آموزش های این دوره پیش برید.
   “فرمان لاغری از مغز باید صادر بشه وبه معده هیچ ربطی نداره” این جمله منو حسابی به وجد میاره قبلا بعداز صرف غذا همیشه دلم میخواست یه تکه شکلات یا کیک و شیرینی بخورم و همیشه می گفتم اگه اینو نخورم انگار ته معده ام خالیه در حالی که تموم این فرمانا از مغزمن صادر می شد چون الان یه مقدار غذا که می خورم سیر میشم و تا رسیدن وعده دیگه اصلا احساس گرسنگی ندارم برای من حذف ریزه خواری ها رویایی بود ولی الان و با گذشت دوره و الان که در حال تکرارهستم خدا روشکر رفتارم خود به خودعوض شده
   استاد من بعداز زایمان افزایش وزن زیادی داشتم و حالم خیلی بد بود ودلم می خواست زودتر به وزن قبل از بارداری برسم اون موقع توی ماهواره یه نوع کمربند لاغری را خیلی تبلیغ می کردن یادمه قیمتشم بالا بود ولی من سال ۸۲ هزینه زیادی بابتش پرداخت کردم و فکر کردم حالا مثل همون مدل های تبلیغاتی که توی ماهواره هستن لاغر میشم اما بعداز خرید واستفاده عملاهیچ تاثیری برام نداشت شاید به خاطر این که خودم خیلی توی خوردن رعایت می کردم یه ۲کیلو لاغر شدم که اونم سریع برگشت.
   من برای دوره تکرار جزوه اول را برداشتم و این دفعه نکات رابرای خودم در دفتری جداگانه یادداشت می کنم و فکر می کنم الان با تمرکز خیلی بالاتری در حال تکراردوره هستم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار منیره.ف
    1399/04/17 22:50
    مدت عضویت: 1760 روز
    امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 162 کلمه

    سلام استاد من ۱۵ ماه که دوره رو ثبت نام کردم اوایل خیلی مشتاق بودم و تمرینات عالی انجام میدادم ولی کم کم دچار روزمرگی شدم و تفننی فایل گوش دادم دو سه باری دوره رو کامل انجام دادم ولی خودم از خودم راضی نبودم خوب من هیچ تغییری در جسمم ندیدم البته گاها تغییر میکردم ولی به مرور بر میگشت ولی اصلا نا امید نشدم حتی یک لحظه و سمت هیچ روش جدیدی هم نرفتم قبلا هر ماه یک رژیم جدید میگرفتم هنوز هم ایمان دارم تنها روش لاغری لاغری با ذهن استاد روشن اوایل فکر میکردم که خیلی خوب میفهمم استاد چی میگن ولی الان متوجه شدم خیلی باید با دقت بیشتری فایلها رو گوش کنم اینکه دوستان نتیجه دیدن ولی من نه حتما یک جای کار من اشتباست تقریبا دلیلش میدونم اونم اینکه برای گوش کردن فایلها وقت نمیزارم اما چرا با توجه به اینکه باور دارم این مسیر عالی نمیتونم فایلها رو مستمر و هر روز گوش کنم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 273 کلمه

     سلام دوست عزیز
     به نکته ای اشاره کردید که بسیار ریشه ای و مخفی است
     خیلی ها این جمله را می گویند:
     من باور دارم که این روش من را لاغر میکند
     من باور دارم که ثروتمند می شوم
     من باور دارم که با یه فرد ایده ال ازدواج میکنم
     من باور دارم در قرعه کشی شرکت می کنم و برنده میشوم
     من باور دارم که خداوند مرا حمایت میکند
     اما در واقعیت می بینیم که باورهای افراد نتیجه ای برای آنها در بر ندارد
     دلیل این اتفاق ناهماهنگی بین باور و عملکرد است
     ریشه عملکرد هر انسانی در باورهای اوست نه در حرف زدن های او
     به جمله خودت توجه کن:
     ” چرا با توجه به اینکه باور دارم این مسیر عالی نمیتونم فایلها رو مستمر و هر روز گوش کنم ”
     این جمله به دو بخش تفکیک میشود:
     ۱- چرا با توجه به اینکه باور دارم این مسیر عالی است: عقیده شما
     ۲- نمی توانم فایل ها رو مستمر و هر روز گوش کنم: عملکرد شما

     باور شما برابر با عقیده شما نیست
     باور شما برابر با عملکرد شما می باشد

     اگر هر روز فایل گوش نمیدی و عمل نمیکنی یعنی باور نداری که این کار و این مسیر شما به سمت متناسب شدن هدایت میکنه
     هیچوقت حرف به عمل تبدیل نمیشه بلکه فقط باوره که به عمل تبدیل میشه
     کار به عمل برآید نه به حرف
     من باور دارم فقط یک جمله است که اتفاقا خیلی زیباست
     ولی من گوش نمیکنم و عمل نمیکنم دقیقا نشون میده چه باوری داری نه اینکه چه جمله ای درباره باور خودت به کار می برید

     امیدوارم تفاوت بین باور کردن و حرف زدن را به خوبی متوجه بشید که این به شما کمک میکنه با اشتیاق و انگیزه متناسب شدن در این مسیر حرکت کنید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار فاطمه سادات
      1399/04/18 10:12
      مدت عضویت: 1775 روز
      امتیاز کاربر: 3816 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

      نشان های دریافت شده

      سطح مبتدی
      محتوای دیدگاه: 846 کلمه

      سلام
      هر باوری که در ما قدرتمندتر باشه همون باور عملکرد ما رو به وجود میاره . اینکه فرمودید اگه هرروز فایل گوش نمیدی و عمل نمیکنی یعنی باور نداری که این مسیر شمارو به سمت متناسب شدن هدایت میکنه .

      به نظرم ایشون باور دارن که تنها و تنها این مسیر باعث لاغرشدنشونه اما اگه نتیجه نمیگیرند علتش نداشتن باور به این راه نیست علتش اینه که باورشون به چاقیشون قدرتمندتره .
      ببینید دور و بر ما پر از افرادی هستند که دائما داریم باهاشون صحبت میکنیم و همه باورهایی دارند که به چاقی قدرت میده به مواد غذایی قدرت میده به گناه قدرت میده به ناامیدی قدرت میده . به نظرم اولین راه اینه که ارتباط خودمون رو با این جور رسانه ها و آدما قطع کنیم .

      کنترل ورودی ذهن رو جدی بگیریم . چیزی که به درخت چاقی در وجودمون آب میده رو جدی بگیریم .

      ببینید علاقه داشتن خیلی مهمه . متاسفانه علاقه و انگیزه ی ما پخش و پلاست . تمرکزمون روی خیلی چیزاست . شاخه شاخه شده است . برای همین قدرت عملمون پایین میاد . مثل آبی که اگه از یه مسیر رد بشه بسیار پرقدرته ولی اگر هزار شاخه بشه مشخصه که زورش کم میشه و زوری نداره که به عمل برسه .
      ایشون باور داره که این راه تنها مسیره . اما ورودیهاش کنترل نشده است . دغدغه های دیگه ای در ذهن دارند که بیشتر حواسشون به اونهاست . عاشق مسیر هستند اما هنوز علاقه شون به راههای دیگه هم هست .
      اگه میبینید الان شما اینقدر موفقید به خاطر تمرکز و انرژی و انگیزه و عشقتونه که تنها و تنها روی همین مسیر گذاشتید و به نوعی مسیرهای دیگه رو به این راه هدایت کردید و نزاشتید حواستون به چند چیز متفرق بشه .
      این دوستمون باور چاقیش به اندازه ی یک درخت تنومند پرقدرته و باور لاغریش به اندازه ی یک نهال .

      اب درخت چاقی رو باید قطع کنه تا ورودیهارو کنترل نکنه درخت لاغری جون نمیگیره . باورش قوی نمیشه که به عملکرد تبدیل بشه .

      عادت های قبلی زورشون زیاده اب انرژی آدم رو به سمت عادات قبلی میبرن . تغییر عادت اولش خیلی سخته ولی وقتی عشق همراهش بشه کم کم وابستگی به چاقی از بین میره .

      یه مشکل دیگه ای هم که هست اینه که ما احساس مالکیت نسبت به چاقی داریم ولی احساس مالکیت نسبت به لاغری نداریم .

      احساس مالکیت وابستگی میاره .

      عادات ما ریشه اش در احساس مالکیت هست .

      وقتی ما یه چیزی رو مال خودمون میدونیم اون در ما قدرت میگیره . ما باید عمیقا به این باور برسیم که چاقی برای بدن ما نیست . ما نسبت به چاقی هیچ مالکیتی نداریم . لاغری هست که برای بدن ماست . .

      احساس مالکیت نسبت به چیزی داشتن نمیزاره ذهن ما اون رو رها کنه و ما مدام در عذابیم .
      دل نکندن از چاقی و عوامل و موانع چاق کننده و عادات چاق کننده .
      ما هنوز از چاقی لذت میبریم . چاقی رو راحتتر میدونیم . بهش وابستگی داریم و ازش رنج می کشیم .

      همنشینی با افراد چاق به این وابستگی قدرت میده . ما باید از درون خودمون از ادمای چاق هم دل بکنیم و باهاشون تا جایی که ممکنه قطع رابطه کنیم چون فرکانس فکرشون روی فکر ما اثر میزاره . باید تا جایی که میتونیم با آدمهای لاغر در ارتباط باشیم . البته ادمای لاعری که فکرشون لاغره .
      ادمای لاغری که از لاغریشون لذت میبرن حالشون خوبه .
      همنشینی خیلی مهمه . چون ضمیر ما ناخوداگاه از هم نشینامون تاثیر مثبت و منفی میگیره .

      این دوستمون حتی اگه فایلها رو هم گوش نمیده باید هم نشینیش رو با اینجا زیادتر کنه و صحبتهای شما و دوستان موفق رو فقط بخونه . نه اصلا برای لاغر شدن فقط برای تغییر کانون توجهش . برای آب دادن به باورهای صحیحش . برای اینکه آب درخت چاقی رو قطع کنه .

      فقط بخونه نگاه کنه . خودشو مجبور نکنه . فایلها رو به ترتیب هم گوش نده اشکالی نداره . درسته نظم و ترتیب خوبه ولی شاید هنوز به انضباط فکری نرسیده نخواد که یهو همه چیز رو با هم درست کنه . کم کم شروع کنه . قدم به قدم آهسته اهسته .
      باور لاغریش کم کم جون میگیره . آبش زیاد میشه و قدرت عمل پیدا میکنه . هم نشینیش رو هم با هرچه غیر این مسیره کمرنگ تر کنه . البته صفر که نمیشه ولی خودشون باید انتخاب کنند . چیزهایی رو که علاقشون به این مسیر رو کمرنگ میکنه انتخاب نکنند . چیزهایی رو انتخاب کنند که علاقه و تمرکزشون رو روی این مسیر بیشتر میکنه .

      خیلی صحبت کردم اما جمع بندی مطالبم اینو میگه که همنشینی با هرچه غیر از این راه هست رو تا جاییه که در توانش هست کمرنگ کنه تا آب درخت چاقی قطع بشه و تا جایی که میتونه با بچه های موفق و یا شما تبادل اطلاعات کنه تا توجه و علاقه اش بیاد سمت این مسیر تا نهال لاغریش قدرت بگیره . بعد این آب به عملکرد میرسه و عملکرد هم قوی میشه .

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار فاطمه سادات
       1399/04/18 10:32
       مدت عضویت: 1775 روز
       امتیاز کاربر: 3816 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

       نشان های دریافت شده

       سطح مبتدی
       محتوای دیدگاه: 46 کلمه

       کنترل ورودیهای ذهن

       ما در این انبار، گندم می‌کنیم

       گندمِ جمع‌آمده، گم می‌کنیم

       می‌نیاندیشیم آخر ما به هوش

       که‌این خلل در گندم است از مکرِ موش

       موش تا انبار ما حفره‌ زده‌ است

       وز فَن‌اش، انبار ما ویران شده است

       اول ای جان دفع شرِ موش کن

       وانگهان در جمع گندم، جوش کن

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار من میتوانم
       1399/04/18 11:40
       مدت عضویت: 1615 روز
       امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
       محتوای دیدگاه: 122 کلمه

       فاطمه سادات عزیزم چه قدر نظر شما برای من مؤثر و جالب بود. ممنونم از شما 🌸 🌸. تغییر کانون توجه واقعا نکته ی مهمی هستش. من نمیتونم هم به خودم برسم هم به کار و مشکلات بقیه. مثلا دیشب قرار گرفتن در بحثی که اصلا به من مربوط نبود باعث شد تا مدتی بهش فکر کنم و نتونم فایل ها رو گوش بدم و امروز با نوشته ی شما من متوجه اشتباه خودم شدم و یادگرفتم که همونطور که من یک قلب دارم میتونم برای یک نفر که خودم هستم کارو به نحو عالی انجام بدم و به قول شما یک آب وقتی تنها جاری میشه قدرت داره ولی وقتی شاخه شاخه بشه نمیتونه عملکرد اون آب قوی رو داشته باشه.

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار faridehhasani5455
       1399/04/18 12:04
       مدت عضویت: 1694 روز
       امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
       محتوای دیدگاه: 7 کلمه

       خیلی عالی توضیح دادید سادات خانم ممنونم🌹

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار Tina82
       1399/04/20 02:16
       مدت عضویت: 1732 روز
       امتیاز کاربر: 1967 سطح ۳: کاربر پیشرفته
       محتوای دیدگاه: 170 کلمه

       سلام فاطمه سادات عزیز
       خیلی بی نظیر توضیح دادید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻لذت بردم و خیلی اموزندن بود، من درست در حال پیشرفت بودم حالم خیلی خوب بود و انضباط فکری رو داشتم تجربه میکردم برایم مهمانی امد انقدر از مشکلات گذشته گفت و منهم تشنه حرف زدن تمام گذشته که گذشته و میدانستم برایم بجز دردسر و عقب افتادن از لذت زندگی الانم نتیجهای نداره به خانم منفی باف غرغرو گوش کردن و حرف زدم انقدر حرف زدم که دو هفته بیشتر حالم بد شد من ایمان دارم که این راه تنها راه و لی بیشتر به خانم منفی باف گوش میدم و درست گفتید احساس مالکیت دارم برای چاقی انگاری هنوز نمیخوام این درد رو از خودم دور کنم مرسی عزیزم با جمله مالکیت داشتن الان ریشه مشکلاتم رو فهمیدم لاغری حق من است و چاقی جسم زیبای من رو به تاراج برده باید نهال زیبای لاغریم را از زیر سایه چاقی بیرون بکشم و از زندگی لذت ببرم باید لباس موردعلاقهام را بپوشم و جشن پیروزی را بگیرم

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       امتیاز کاربر: 453 سطح ۱: کاربر مبتدی
       محتوای دیدگاه: 16 کلمه

       متشکرم سادات خانوم بسیار مو شکافانه وزیبا جواب دادید لذت بردم از این تفسیر 🙏❤🌹

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار Salimeh
       1399/12/05 00:53
       مدت عضویت: 1334 روز
       امتیاز کاربر: 1015 سطح ۲: کاربر متوسطه
       محتوای دیدگاه: 37 کلمه

       فاطمه سادات عزیز❤
       از نوشته ها و دیدگاه های شما بسیار لذت میبرم و استفاده میکنم، توی هر صفحه حتما دنبال نظر و دیدگاه شما میگردم و جستجو میکنم…🤗
       ممنون از به اشتراک گذاری تجربیات و درک عالی تون🙏🙏🙏🙏

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار Maryam Piri
      1399/04/18 10:20
      مدت عضویت: 1755 روز
      امتیاز کاربر: 9734 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
      محتوای دیدگاه: 103 کلمه

      سلام خدمت استادعزیزودوستان همراه
      مسئله ای که برای دوست عزیزمون پیش اومده برای من هم اتفاق افتاده ولی من ۸ماهه که دوره راتهیه کردم وتاثیرات خیلی خوبی دررفتارواخلاق ودیدگاهم داشته فقط درجسمم تغییرزیادی بوجودنیمده وقتی دیدم دوستان اینقدرعالی تغییرکردندمتعجب شدم وباخودم گفتم حتمایه جای کارم اشکال داره که استادعزیزجواب سوالم رادادندوتصمیم گرفتم ازشنبه بصورت خیلی جدی دوره تکرارراشروع کنم وتایم خاصی رابرای انجام تمرینات درنظربگیرم واینباربادقت ووقت بیشترفایلهارابصورت تصویری استفاده کنم تابه نتیجه دلخواهم برسم پس بازهم برمیگرده به باورهاوهمه چیزبه باوربستگی داره ممنون ازفایل عالی وپرمحتواتون هیچکس بجزخودمن نمیتونه کاری برای من انجام بده پس خودم بایدتلاش کنم تابه هدفم برسم

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار من میتوانم
      1399/04/18 11:02
      مدت عضویت: 1615 روز
      امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
      محتوای دیدگاه: 518 کلمه

      سلام. این سؤال من هم بود و شما خیلی عالی جواب دادین استاد با خوندن جواب شما چند تا مثال هم ب