0

گام ۵۶: یعنی منم لاغر میشم؟!

منم لاغر میشم
اندازه متن

تا همین چندسال قبل هرگز تصور اینکه روزی منم لاغر میشم را نداشتم. هربار که با سعی و تلاش مقداری از وزن و سایزم کم می شد، هنوز خستگی رژیم و ورزش به تن من بود دوباره دوباره چاق می شدم.

هربار شکست در لاغر شدن سبب می شد تا اطمینان من از اینکه لاغر شدن سخت تر از چاق شدن است در ذهن من تقویت شود و تصور کنم که تا ابد چاق خواهم ماند.

یعنی منم لاغر میشم؟!

اگر عبارت (یعنی منم لاغر میشم) را در گوگل جستجو کنید با عبارت های مشابه زیادی مواجه می شوید که افراد چاقی که ناامید از لاغری هستند به دنبال پیدا کردن راه حلی برای لاغر شدن آن را جستجو کرده اند.

 • یعنی میشه منم لاغر بشم دوباره
 • یعنی منم لاغر میشم یا تا ابد چاق می مونم!
 • یعنی میشه منم لاغر بشم یا غیرممکنه!
 • چیکار کنم لاغر بشم خیلی ناراحتم!

در واقع این راز لاغر نشدن افراد چاق است که هرچه آنها بیشتر رژیم می گیرند و ورزش می کنند نه تنها لاغر نمی شوند بلکه لاغر شدن در ذهن آنها سخت تر و دست نیافتنی تر می شود.

در سال هایی که برای لاغر شدن ورزش می کردم برای اینکه انرژی و انگیزه من بیشتر بشه تصمیم می گرفتم چند روز روی ترازو نرم و در عوض هر روز با انگیزه ورزش کنم و بعد از اون روی ترازو برم که از دیدن مقدار کاهش وزنم انگیزه و اشتیاق بگیرم.

دو سه روز با انگیزه در هوای گرم تابستان در پارک جنگلی اطراف شهر به همراه دوستانم پیاده روی تند انجام می دادم.

برای اینکه بیشتر عرق کنم گرم کن می پوشیدم و سعی می کردن تا جایی که می توانم تند و پیوسته راه بروم.

الان که چند سال از آن روزها می گذرد در حال نوشتن درباره تلاشم برای لاغری هستم احساس بدی دارم و متعجب هستم که چطور می توانستم این همه سختی و رنج را برای لاغر شدن تحمل کنم.

بعد از چند روز پیاده روی سنگین و تحمل رژیم لاغری روی ترازو می رفتم و می دیدم ۳ کیلو کم کردم. خیلی خوشحال می شدم و از شدت ذوق بلافاصله به مادرم اطلاع می دادم که من ۳ کیلو کم کردم و همیشه اولین صحبت مادرم این بود که اگه برنگرده خوبه.

از اینکه ۳ کیلو کاهش وزن داشتم خیلی خوشحال می شدم ولی فکر کردن به اینکه برای کاهش وزن ۴۰ کیلوی باقیمانده چقدر باید این روند سخت و رنج آور را تحمل کنم حسابی کلافه می شدم.

فکر کردن به اینکه برای هر ۳ کیلو کاهش وزن باید به این شکل ورزش کنم و رژیم بگیرم باعث می شد قید لاغر شدن را بزنم و به سرعت برق و باد دوباره ۳ کیلو به من اضافه می شد.

هربار نتیجه نگرفتن از روش های لاغری سبب می شد که فکر کردن به لاغر شدن بیشتر شبیه آرزو و رویایی دست نیافتنی باشد که آیا منم لاغر میشم؟!

اینکه چرا بسیاری از افراد چاق به موضوع لاغر شدن بعنوان رویایی دست نیافتنی نگاه می کنند به دلیل بارها اقدام کردن برای لاغر شدن و نتیجه نگرفتن است.

هربار که شما تصمیم گرفتید از روشی برای لاغری اقدام کنید بعد از تحمل همه سختی ها و محدودیت های برنامه های رژیمی یا ورزشی یا به شکلی که مورد دلخواه شما بوده است لاغر نشده اید یا اگر هم لاغر شده اید بدون اینکه متوجه شوید چه اتفاقی رخ داده است دوباره چاق شده اید.

به سختی لاغر شدن و به آسانی چاق شدن وقتی بارها تکرار شود سبب می شود که لاغر شدن در ذهن ما دست نیافتنی شود و به مرور افکار ما از اینکه من باید لاغر بشم به اینکه یعنی منم لاغر میشم تغییر پیدا می کند.

همه افراد چاق زمانی که تازه تصمیم به لاغر شدن می گیرند انگیزه و اشتیاق زیادی برای لاغر شدن دارند و هرگز تصور نمی کنند که نتوانند لاغر شوند اما نتیجه نگرفتن یا نتیجه گرفتن و دوباره چاق شدن های مکرر سبب می شود تا این افراد اطمینات از لاغر شدنشان به شک و تردید برای لاغر شدن تبدیل شود.

به مرور که سن چاقی آنها افزایش پیدا می کند انقدر به توانایی خود در لاغر شدن شک دارند که با حالتی از یاس و ناامیدی درباره لاغر شدن صحبت می کنند که یعنی منم لاغر میشم؟!

چرا لاغر شدن به رؤیا تبدیل شد

همه انسانها در زندگی خود با مسائل و شرایطی مواجه می شوند که دوست دارند شرایط، امکانات یا افرادی را در زندگی خود داشته باشند به همین دلیل خواستن شرایطی که تصور می کنیم نقطه مقابل شرایط فعلی است به شکل خواسته یا آرزو در ذهن ما تشکیل می شود.

هرچه سن انسان کمتر باشد خواسته های او بر مبنای کمبودها یا مشکلاتش نیست بلکه آرزوهایی برای گسترش تجربه و لذت از زندگی هستند. به همین دلیل است که کودکان همواره در حال درخواست کردن و حتی بهانه گرفتن برای داشتن اسبات بازی، خوراکی یا تجربه سوار شدن در وسایل شهربازی و … هستند.

اما هرچه سن انسان بیشتر می شود و منطق مغزی انسان قوی تر می شود بیشتر آرزوها و رویاهای انسان بر مبنای کمبودها و مسائل و مشکلاتی است که در زندگی با آنها مواجه می شود.

به همین دلیل است که انسان در کودکی خیلی راحت تر به خواسته های خودش می رسد چون هدف از خواسته های جدید تجربه کردن زندگی کردن است. اما هرچه بزرگتر می شود هدف از خواسته های انسان برطرف کردن مشکلات و مسائلی است که در زندگی با آنها روبرو شده است.

تقاوت عظیمی بین دو نوع درخواست و آرزو در ذهن یک کودک و یک بزرگسال وجود دارد.

کودکان برای رسیدن به خواسته خود ذوق و شوق فراوان دارند و به طور ناخودآگاه همواره در ذهنشان رسیدن به آن خواسته را تصویرسازی می کنند،‌ بارها درباره آن خواسته صحبت می کنند و از لذت داشتن و تجربه کردن آن صحبت می کنند. اما افراد بزرگسال برای رسیدن به خواسته های خود احساس ترس و نگرانی دارند که چطور می شود این خواسته محقق شود یا این شرایط فراهم گردد.

ترس و نگرانی برای تحقق خواسته ها در بزرگسالان دقیقا نقطه مشابه ذوق و شوق رسیدن به خواسته ها در کودکان است. به همین دلیل همه ما در کودکی به راحتی به خواسته های خود می رسیدیم اما در بزرگسالی با مشکل مواجه می شویم.

لاغر شدن هم خواسته ای است که بعد از مواجه شدن با چاقی در ذهن انسان ایجاد می شود.

به همین دلیل است که خواسته لاغر شدن به طور پیش فرض در مواجه شدن با مشکل چاقی در ذهن ما ایجاد می شود که باعث ناراحتی ما شده است.

وقتی با چاقی مواجه می شویم به شدن از شرایط روحی و جسمی خود ناراحت و پریشان هستیم و به همین دلیل به شدت دوست داریم که لاغر شویم به همین دلیل برای لاغر شدن دست به هر کاری می زنیم.

از رژیم های سخت غذایی استفاده می کنیم، از روش های مختلف برای بالابردن سوخت و ساز و حرارت بدن به هنگام فعالیت کردن استفاده میکنیم،‌ حتی دارو و دمنوش می خوریم که سریع تر لاغر شویم و خلاصه در هر جایی صحبت یا مطلبی درباره چگونه لاغر شدن به گوش ما برسد حتما آن را انجام می دهیم تا زودتر لاغر شدن و از شر چاقی خلاص شویم.

از آنجا که دلیل حرکت کردن برای لاغر شدن مواجه شدن با مشکلات چاقی است بنابراین در تمام مدتی که در حال تلاش برای لاغر شدن هستیم تمرکز و حواسمان به چاقی است که هم اکنون وجود دارد و به همین دلیل لاغری و لاغر شدن به دلیل اینکه وجود ندارد در ذهن ما به رویا و آرزو تبدیل می شود.

اکنون هرچه بیشتر برای لاغر شدن تلاش کرده و نتیجه نگیریم فاصله خود تا لاغری در ذهن ما بیشتر و بیشتر می شود تا جایی که امید و انگیزه ما برای لاغر شدن از بین رفته و لاغر شدن را رؤیایی دست نیافتنی می بینیم و به این فکر می کنیم که یعنی منم لاغر می شم.

لاغری با ذهن رضا عطارروشن

رؤیای من لاغر شدن بود

سی و پنج سال از زندگی ام با چاقی گذشت و سال های زیادی از عمرم در تلاش و حسرت لاغری بودم.

اولین بار که برای لاغر شدن اقدام کردم هرگز به این فکر نبودم که یعنی منم لاغر میشم؟! بلکه با انگیزه و اشتیاق اینکه چند روز رژیم می گیرم و لاغر میشم اقدام کردم چون در مقطع راهنمایی بودم و برای اولین بار معلم ورزش به من پیشنهاد کرد برای لاغر شدن باید رژیم بگیرم تا لاغر بشم و بتوانم همراه بچه ها فوتبال بازی کنم.

چون معلم ورزش شرط فوتبال بازی کردن من را لاغر شدن قرار داد و راه حل لاغر شدن را هم رژیم گرفتن معرفی کرد تصور من این بود که چند روز رژیم می گیرم و لاغر می شوم و می توانم هفته بعد با بچه ها در زنگ ورزش فوتبال بازی کنم.

وقتی به مادرم گفتم که معلم ورزش گفته که باید رژیم بگیرم حالا باید چیکار کنم؟‌ گفت باید غذای سرخ کردنی نخوری و به جای غذا باید بیشتر سالاد، سبزیجات و غذاهای پختنی بخوری.

همین کار را انجام دادم و سعی کردم قبل از ناهار مقداری سالاد بخورم و شب ها هم یک ظرف سالاد یا مقداری ماست و خیاز می خوردم ولی هفته بعد رسید و من هنوز لاغر نشده بودم.

برای هفته دوم سعی کردم بیشتر سالاد بخورم و علاوه بر غذای سرخ کردنی مقدار برنج و نان را هم کمتر کردم ولی باز هم تغییر خاصی نکردم طوری که معلم ورزشم تصور می کرد من به حرف او گوش ندادم.

در همان دفعه اول که با ذوق و شوق تصمیم گرفته بودم لاغر بشم به این نتیجه رسیدم که لاغر شدن به این راحتی ها نیست که با چند روز رژیم گرفتن لاغر بشم.

سالها یکی پس از دیگری می گذشت و من به شکل های مختلف برای لاغر شدن تلاش می کردم اما همچنان خبری از لاغر شدن نبود و هربار که مقداری از وزن و سایز من کم می شد و دوباره چاق می شدم بیشتر باور می کردم که من نمی تونم لاغر بشم تا جایی که کاملا انگیزه و امیدوار من برای لاغر شدن از بین رفت و سال های آخر چاقی فقط با خودم فکر می کردم یعنی منم لاغر میشم؟!

نمی دانم ولی شاید هدایت من به روش لاغر شدن به دلیل رها نکردن رویای لاغر شدن بود. شاید همین فکر کردن به اینکه منم لاغر میشم سبب شد که خداوند مهربان مرا در مسیر لاغری با ذهن قرار دهد تا نه تنها خودم به آرزوی لاغری چندین ساله ام برسم و لاغر بشم بلکه هزاران نفر در سراسر جهان با استفاده از این روش شگفت انگیز رؤیای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنند.

امروز که به لطف خدا در شرایط کاملا متفاوتی هستم از آن همه رنج و سختی که برای لاغر شدن متحمل شدم دلم برای خودم و همه افراد چاقی که همچنان در حال تلاش برای لاغری از روش های مختلف هستند می سوزد.

من سالها این فکر را در ذهنم مرور می کردم که یعنی منم لاغر میشم؟! و امروز به لطف خدا نه تنها از نظر جسمی تونستم لاغر بشم بلکه در سایر جنبه های زندگی تغییرات عالی را ایجاد کرده ام.

پس شما هم اگر این فکر را در ذهنتان مرور می کنید که یعنی منم لاغر میشم بدانید که همانطور که من توانستم لاغر بشم شما هم می توانید رؤیای لاغر شدن خود را محقق کرده و از زندگی در شرایط لاغری و تناسب اندام لذت ببرید.

هیچ تفاوتی بین من و شما و دیگرانی که در طی این سالها با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن شگفتی ساز شدن ندارید.

منم لاغر میشم

لاغری از رؤیا تا واقعیت

همه افرادی که به سایت تناسب فکری هدایت می شوند با شک و تردید در ذهن خود به این موضوع فکر می کنند که یعنی منم لاغر میشم.

خداوند همه افراد چاقی که از تلاش و کوشش برای لاغر شدن خسته و ناامید شده اند و به حالت تسلیم و درماندگی رسیده اند را به سمت سایت تناسب فکری بعنوان مسیری برای تحقق رؤیای منم لاغر میشم هدایت می کند.

شما دوست عزیزی که این نوشته را می خوانید حتما در این شرایط بوده اید که به سمت سایت تناسب فکری هدایت شده اید و این شرح ماجرا که فکر منم لاغر میشم در ذهن شما مرور شده است برای شما کاملا آشناست.

آن زمان که خسته و ناامید از تلاش کردن برای لاغری و شدت گرفتن مرور منم لاغر میشم در ذهن، تسلیم چاقی شدید به شکل آگاهانه یا ناآگاهانه از خداوند درخواست کمک کردید و طولی نکشید که درخواست شما با هدایت به سایت تناسب فکری پاسخ داده شد.

همه عزیزانی که ساکن سرزمین لاغرها (سایت تناسب فکری) هستند داستان هدایت شبیه به هم اما بسیار متفاوت دارند. شباهت آنها درباره تسلیم شدن است و تفاوت آنها درباره طریقی است که به سمت سایت تناسب فکری هدایت شده اند.

شرح داستان هدایت اعضای سایت تناسب فکری را می توانید در بخش (داستان هدایت من) مطالعه کنید و برای پربارتر شدن این صفحه داستان هدایت خودتان به سایت تناسب فکری را به این صفحه اضافه کنید.

همه افرادی که وارد سایت تناسب فکری می شوند با ذوق و شوق مشغول استفاده از محتوای آموزشی می شوند و در همان چند ساعت اول به شکل شگفت انگیزی احساس آنها دگرگون می شود.

پس از سالها سرزنش و تحقیر بخاطر چاق بودن صحبت هایی را می شنوند که دقیقا حرف دل آنهاست. آنچه سالها می خواستند به دیگران بگویند و نمی توانستند را در محتوای سایت تناسب فکری می شنوند.

آنچه به دیگران درباره چاقی و لاغر نشدن و … می گفتند و کسی حرف آنها را نمی فهمید و درک نمی کرد را در سایت تناسب فکری می شنوند و می خوانند و به همین دلیل در همان لحظات اول حضور در سرزمین لاغرها احساس شور و شوق پیدا کردن، رسیدن،‌ کشف کردن و حتی پیدا شدن گمشده ای که سالها در پی آن بودند را دارند.

ذوق و شوق و احساس شعفی که در بدو ورود به سرزمین لاغرها تجربه می کنیم دقیقا مانند همان احساسی است که در کودکی بارها وقتی به خواسته های خود می رسیدیم احساس کرده بودیم.

احساسی سرشار از ذوق و شوق رسیدن و تجربه کردن که عاری از هرگونه فکر منفی و ناامید کننده است.

این جنس احساس همان جنس احساسی است که از روح درونی ما سرچشمه می گیرد. احساس وصل شدن،‌ احساس نزدیکی به خداوند و احساسی که سرشار از قدرت و اطمینان است.

برای رسیدن به تناسب اندام ایدآل فقط باید سعی کنید در این احساس عالی باقی بمانید. هرچه لحظات و روزهای بیشتری بعد از هدایت به سرزمین لاغرها را در این احساس باشید روند لاغر شدن و تحقق رؤیای لاغری شما ساده تر و سریع تر پیش خواهد رفت.

درست است که رؤیای لاغری مانند رؤیای داشتن یک اسباب بازی در دوران کودکی نیست که توسط والیدن یا دیگران به ما هدیه شود و از داشتن و تجربه کردن آن لذت ببریم اما با ورود به سایت تناسب فکری مسیر رسیدن به رؤیای لاغری در پیش پای ما قرار گرفته است و فقط باید در این مسیر به سمت رؤیای خود حرکت کنیم.

حرکتی که نه تنها مانند حرکت های قبلی ما از روش های مختلف برای لاغر شدن سخت و طاقت فرسا و رنج آور نیست که هرچه از حرکت ما می گذشت احساس ناتوانی و ضعف بیشتر برای ادامه دادن پیدا می کردیم بلکه مسیری است که هرچه بیشتر در آن حرکت کنید و ادامه دهید ذوق و شوق و انگیزه شما بیشتر خواهد شد.

در این مسیر هرآنچه از جنس احساس،‌ سلامتی، شخصیت و … را در دوران چاقی گم کرده بودید به مرور پیدا خواهید کرد و هربار که بخشی از وجود گمشده خود را پیدا می کنید سرشار از ذوق و شوق،‌ احساس عالی و انگیزه مظاعف برای ادامه دادن خواهید شد.

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای انجام عالی تمرین مربوط به جلسه آموزشی یعنی منم لاغر میشم توصیه می شود ابتدا محتوایی نوشتاری را مطالعه کنید، سپس ویدیوی آموزشی را تماشا کنید و بعد از آن به سوالات مطرح شده در بخش نظرات با شرح انشایی پاسخ دهید.

 • چقدر برای لاغر شدن تلاش کردید و احساس شما از لاغر نشدن چه بود؟
 • آیا به عبارت منم لاغر میشم؟! فکر کرده اید، اگر پاسخ مثبت است درباره دلیل آن شرح دهید.
 • استفاده از روش های مختلف لاغری باعث آسان شدن لاغر شدن می شود یا سخت شدن آن؟ با ذکر مثال از خود شرح دهید.
 • چرا در استفاده از روش های لاغری هرچه بیشتر ادامه می دادیم احساس ناتوانی و ضعف بیشتر می شد؟
 • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری درباره لاغری با ذهن می دانستید یا به این روش هدایت شدید؟
 • چقدر با این موضوع موافق هستید که توسط خداوند به این مسیر هدایت شدید؟
 • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی برای کسب نتیجه عالی در مسیر لاغری با ذهن باید به چه شکل عمل کنید؟!
 • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا رؤیای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنید؟ شرح دهید.
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.67 از 27 رای

https://tanasobefekri.net/?p=32567
29 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار مهلا
   1403/01/15 09:24
   مدت عضویت: 315 روز
   امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 428 کلمه

   با سلام 

   من قبل از ورود به سایت در مورد لاغری با ذهن چیزی نشنیده بودم و ندیده بودم و حضور من در سایت درسته که خودخواسته بوده اما پیدا کردن سایت کاملا اتفاقی بوده و به عبارتی هدایت شدم .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌میتونستم با دیدن سایت و خوندن مطالب دیگه ادامه ندم و همون دفعه اول بشه آخرین باری که در سایت بودم اما انتخاب کردم که دوباره و دوباره به سایت بیام و کم کم شدم عضوی از سایت،چون مطالب سایت برام جذاب بود و حس کنجکاوی ام رو برانگیخته کرد.

   و بعد از اون بود که تونستم به سوال ذهنی «یعنی میتونم دوباره لاغر بشم » جواب بله بدم،تا قبل از اون من از لاغری مجدد ناامید شده بودم و پی این رو به تنم مالیده بودم که من تا آخر عمر با این اندام و این سایز لباس زندگی میکنم و احتمال میدادم چاقتر بشم اما لاغری نه!

   بنظر من قدرت ذهن بالاتر از حد تصور ماست ،فقط باید روی اون کار کنیم تا بتونیم در هر جنبه ای که میخواهیم تغییرات رو در خودمون ایجاد کنیم .

   من دو چیز بزرگ  رو با قدرت ذهن بدست آوردم یک مثبت بزرگ و یک منفی بزرگ!

   مثبت بزرگ رابطه ام با همسرم و عشقی که بینمون هست ،زمانی که مجرد بودم همیشه فردی رو تصور میکردم که دوستم داره و منم عاشقشم و سناریوهایی می‌ساختم با این رابطه خیالی هم خوب و هم بد،😅 جالبه زندگیم خیلی شبیه تخیلات اون زمان هاست حتی توی تخیلاتم معمولا کسی اطرافم نبود و من بودم و اون شخص خیالی و در زندگی واقعی هم همینطور شد و من و همسرم دور از خانواده هامون و شهر خودمون زندگی کردیم.

   یه منفی بزرگ هم ابتلا به ام اس که قبلا راجع بهش و چجوری جذب کردنش در سایت نوشتم.

   همین ها باعث شده من به قدرت ذهن ایمان بیارم ،اما در طریقه سود بردن ازش  همیشه احساس نیاز به آموزش دارم .

   پس در مورد لاغری هم قطعا جواب میده !

   ذهن رو به هر سمت و سویی ببریم با ما همراه میشه و در واقعیت بصورت اتفاقات زندگی خودش رو به ما نشون میده.

   روشهای دیگه لاغری و لاغر نشدن این رو به ما ثابت کرده که لاغری سخته و بین ما و لاغری فاصله انداخته،باعث شده باور نکنیم که میتونیم لاغر باشیم،لاغری رو به اتفاق عجیب و غریب کرده برای ما.

   و ذهنمون رو در مورد لاغری خراب کرده.

   در لاغری با ذهن نیاز به تغییر داریم ،یه تغییر ذهنی،روحی روانی،

   در لاغری با ذهن به جسممون هیچ کاری نداریم ،هر اتفاقی میوفته در ذهن میوفته و  به مرور لاغری یکی از اتفاقات زندگیمون میشه،یه اتفاق مثبت که خودمون با صبر  باعثش بودیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/23 20:01
   مدت عضویت: 210 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,228 کلمه

   بنام خداوند مهربانم و همیشه حاضر و عاشق پیشرفت ما،

   و درود و رحمت و برکت و محبت و سلامتی و بخشش و آگاهی آرامش آسایش نعمت و ثروت و لذت و و و …هر چه نیک خیر خداست برایکمال بیشتر به سوی زندگی شما هر لحظه انشاالله جاری باش استات عالیقدر و گرامی،

   استاد:شما در هر فایلتون مستقیم و غیر مستقیم فریاد میزنید حالا نزززن ادااااامه بده تکرار کن برو جلو،

   و خدا خیرتون بده مدام دارید مارا راهنمایی و تشویق میکنید و می‌فرمایید برای نمونه ذهن از درون با تکرار تغییر. کنه رفتار تغییر می‌کنه اگر از درون تغییر مردی دمیایبیرونت هماهنگ با درونت شد اونموقع واقعا لاغر میشیم وگرنه خبری از لاغری نیست ،

   الان من خودم از زمانی که نشستم ترمز ذهنی هامو نوشتم متوجه افکار اشتباهم شده 

   جایی خطایی ازم سر میزنه باهاش منطقی حرف میزنم و سعی میکنم دیگه به اون فکر ادامه ندم فقط اگر تکرار کرد حرف درست خودمو بهش تکرار کنم،

   هر چند من واقعا خداروشکر میکنم روی وزنه هم نرفتم شاید وزنی کم نکرده باشم اما تغییر ذهنیمو ا ون خس لاغریو تغییر و هماهنگی رفتاری رو حسس میکنم،

   اونم خداروشکر شاید ترمز ذهنی من زیاد مقاومت پیدا نکرده بوده ه ر چند هنوز به ثبات کامل نرسیدم بالا و پایین دارم اما با مقدار ارتفاع کم از همدیگه 

   ولی با تغییر ز یاد و متفاوت نسبت به قبلم حالا می‌خوام مثالهایی از تغییر رفتارهای خوبم و اشتباهات ذهنی ترمزهامم بگم،اما مدام به خودم میگم آرام آرام ادامه ادامه راهش همین و آسان همین،

   من الان پنجاه و چند روز فقط دارم از دوره رایگان گوش میدم د رست که به ثبات کامل نرسیدم شده از دستم در رفته یکدفعه پرخوری اومدم کنم اما همون پرخوریم نسبت به قبل من خیلییییییی کم‌شده،

   گفتگوی ذهنم‌سریع خودش میگه مگه ما محدودیت داشتیم یا چیزی رو تحمل داریم میکنیم یا قرااره دیگه غذا تموم بشه چته دوباره مثل رفتارهای قدیمی پر خوری میخوای کنی حواست کجا اهااااای بیا اینجا ببینیقسکت هوشیار رفتاریت درست رفتار میکنی و سریعم بهم میگه فکر کن اصلا و ابدا ادم متناسب مثل تو رفتار نمیکنه،

   یا همسرم دیگه پیشنهاد غذاهای متفاوت میده دیگه میتونم بگم نه ،گاهی این گاهینسبت به قبلا که همیشه میگفتم آره به همه چیز معجزه الله رخ داده و خیلیییی کم شده گاهییغنی هفته ای یکبار یا دو بار بریم بیرون شاید بخوام یک لیوان ذرت کوچک یا یک بستنی کوچک تازه اضافه بیاد دیگه میندازم دور بقیشو 

   خوب لیما تغییرات کوچکی شاید باش اما برا من بزرگ،

   من تو خونه هی باید میخوردم اما الان تو سایت زمان میزارم وقت میزارم ساعتها یادم‌میره هر چند نسبت به قبل مدام خوردنم خیلیییی کم شدن ولی دلم میخواد تو این زمینه کنترل کامل از ذهنم به رفتارم پیدا کنم ،

   و و و ..

   میخواستم بگم وزنم پایین شاید نیومده من واقعا چون نمی‌دونم نرفتم‌ با خودم عهد بستم نرم تا لبایهام تو تنم گشاد بشن نرفتم روی وزنه اما حس فاقالهاده شاد و عجیبی از لاغری گرفتم ارامششادی امید میگن طرف سیس گرفته یا سیس برداشته دقیقا سیس لاغری گرفتم چون قبلا هم لاغر بودم دارم یادم خودم میارم من چطوری رفتار میکردم حتی راه میرفتم و می‌نشستم از این بابتم ندارد شاکرم که تونستم یاد خودم بیارم،

   به هر حال برای دوستان دیگه اگر یادشون هم نیاد میتونن تصویر بسازن خدا رو شکر خدای عادلیداریم فکر همه چیو برامون کرده ،

   و استاد چقدر قشنگ فرمودید یکجا:

   ای آسمان آورده ها دوباااااررررره ه ه ه ایمان بیاورید 

   استاد دقیقا باید  در راه خدا استقااامت کرد اینم یکنوع راه خدا بنظرم سلامتی و برگشتن و به راه طبیعی بدنمون برای کار خیر بیشتر و گسترش خوبی امید لذت ،

   تناسب اندام مال من حق طبیعی بدن من،

    من حتی زمانی که تو ذهن ترمز ای وای اینو نخور چاق می‌کنه یا ترس ازخوردن میاد ،سریع بهش میگم این حق من منکه الان واقعا گرسنه هستم پس الکی نگو،

   یا اگر پرخوری کنم با نسبت به قبل نبگم‌کمتر واقعا ازدیتم در می‌ره سریع میگم اضافه رو بدنم آب می‌کنه 

   هر نت من باید ذهنم با رفتارم درست و هماهنگی باش این باعث میشه پرخوری نکنم و درست شم و و و …

   هزاران مثال و امید که هر روز با خودم حرف میزنم 

   و حتی امروز بیست و سوم بهمن ۱۴۰۲ که سرما خوردم مغزم داشت برا خودش رفتار میکرد هی میگفت بخور چون قرص میخوری ذهنم گفت با دلیل خوب بدن سرما خورده که با نخوردن و استراحت بهتر از پس میکروب بر میاد 

   رفتم دنبال غذاهای داغ و اندازه و مناسب وگرنه مغزم داشت انواع آبمیوه ها رو می‌چید برام.

   اما به لطف الله تلاشخودمو دارم میکنم ادامه که رمز پیروزی دارم ادامه میدم و فرارو نشیببم دارم اما کم ولی بهتر  از قبل ذهنم و گفتگوی ذهنم با من شده و هماهنگ‌تر با رفتارم،

   الهی به امید خودش هدایتمون مرده و مطمئنا حمایتمون هم می‌کنه خداروشکر بااااید ما عالی‌تر از الانمون بشیم چون خدا میخواد جهانش میخواد قانون،

   و استاد من از شما چطوری تشمر کنم اینطوری صادقانه 

   با تمام وجودتون مارو راهنمایی میکنید ممنونیم همش گوهر اموزشمیدیذ آدم نمیدونه کدومو جمع کنه 

   و به خدای بگذار میسپارمتون و از خداوندم هم ممنونم هزاران بار که صاحب همه چیز خود اوست .

   در پناه الله باشید.

   • چقدر برای لاغر شدن تلاش کردید و احساس شما از لاغر نشدن چه بود؟حقیقتا من تعداد انگشت شمار تلاش کردم و لی به همون تعاداد کم اصلا نتیجه نگرفتم و داغون تر از قبل وزنمم دوبرابر شده برگشته بود،و الآنم نمی‌دونم چند کیلو هستم رو وزنه نمی‌رم،ولی کلا خدارو شکر فرمولها چاقی ذهنم زیاد مقاوم و تعدادشان زیاد نیستن اما خوب گیرم رو بعضی کارهام هنوزهست ولی تغییرات خوبمو و متفاوت زیادی نسبت به قبل داشتم یکی از این گیرهام این که نمیخوام غذایی را میبینم بخورم و یا حتما در ذهنم بمونه ول نکنه تا موقع گرسنگی بعدی بخورم .
   • آیا به عبارت منم لاغر میشم؟! فکر کرده اید، اگر پاسخ مثبت است درباره دلیل آن شرح دهید.بله بدن من طبیعتش لاغری جهان هستی همش خیر بدن من هم خیر و نیک باید باش 
   • استفاده از روش های مختلف لاغری باعث آسان شدن لاغر شدن می شود یا سخت شدن آن؟ با ذکر مثال از خود شرح دهید.اصلا روشهای کنترلگر محدود گر پر فشار زوووررررر گوووو یک چیزی مثل زندانی و‌زندان بان داشتم من زندانی و دکتر. تغذیه ام زندانبان.
   • چرا در استفاده از روش های لاغری هرچه بیشتر ادامه می دادیم احساس ناتوانی و ضعف بیشتر می شد؟ذهنم با این مدل محدودیت کنار نمیومد لج میکرد می‌گفت راه همیشگی آسون چی داری با اون بیا برا من لاغر کن.
   • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری درباره لاغری با ذهن می دانستید یا به این روش هدایت شدید؟نه روحمم خبر نداشته از این مدل لاغری با حال هر موقع بهش فکر میکنم مثل قندی که در دل آدم آب بشه و شمعی فروزان آرام روشن داره نور میده خدایا شکرت هدایتم کردی،
   • چقدر با این موضوع موافق هستید که توسط خداوند به این مسیر هدایت شدید؟هزاااار در هززززااااررر من نبودم اومدم خودش فرستادم انگشتهایم و مغزم اختیارش در دست خداوند بود .
   • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی برای کسب نتیجه عالی در مسیر لاغری با ذهن باید به چه شکل عمل کنید؟!ادامه بدیم با آرامش به کجا چنین شتابان قبول کنیم الان سخت فشار رومون هست اما راهش فقط همینه و بعدشخوشحالی با آرامش همش بگوییم آرام آرام اما شدنی .
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا رؤیای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنید؟ شرح دهید.با آزادی و شادی و آسانی و آرامش 
   • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.با مرور نکات آموزشی .
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/10/13 16:04
   مدت عضویت: 535 روز
   امتیاز کاربر: 37651 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,534 کلمه

   سلام برخدایی توامند جهان که درآخرین که در اون‌کلی قوانین کامل قرادادهای برای این همه قوانین که در آفرینش  هستی سپاس وتشکر 

   سلام  بر استاد وهمه دوستان 

   برای به روز  شدن هر مسیر از شما تشکر دارم‌ من که تو افکارکه همه ۱۰۰ قدم روطی کردم‌ وفتی دکمه حال خوب کنم‌ زدم اول به خودم‌گفتم‌که من که فبل عید کل این فایلها رو دیدم بینم من فبلا چی تودبدگاهم نوشتم وفتی هرچی گشتم دیدم هیچ ازمن تواین فایل نیست  کفتم بازم استاد این‌ مسیر روبه روز کرده این فایل برای من تازه هست که من‌این فایل روندیدم این جس تازکی رو از دست وزحمت شما هست از این‌ بابت تشکر میکنم

   این صحبت شما رو کاملا فبول دارم‌ وفتی من توشرایط بد قرا بگیرم وکل مسیر رو با این شکل آیا انجام میدم یا نه آیا اون زمان من‌ نشانه خدا پرستی من ازدور  اشکار هست یا نه خودن متوجه شدم  که طبق یا دگیر  جدیدم  دارم رفتار  و عمل می کنم  وفتی  کل این  مسیر  رو هدایت بینم‌ که هست  اون زمان آیا از  این هدایت که شدم شاکر هستم یا نه اگه شاکر قدردان هستم‌چرا زمان برای این‌ مسبر رو نزرام چرا کاره نکنم‌ چرا  کوتاه  بیام چراهای خیلی زیادی تو ذهنم‌ من با این مسیر هست حتی اگه یی فایل رو ندیدم اون یی نشانه میدنم‌ با امروز من دو تا فایل رو به شکلی که تو تصوارت من‌ نبوده رو به من رسیده که افکار و باورهایی خیلی عالیر رو از اون فایل از مجزن ذهنم‌  بیرون ریخته که خودم اصلا اون به این روشنی واضح نمی دیم  چون  این‌مسیر، رو برام‌ در نظر گرفته من اون یقین اطمینان قبلی وروحی وجسمی بسیار زیادی دارم‌ تازه از کسی خواستم‌که واسطه این امر بشه که آمروز  زاد روز ش هست بانوی  جهان  هستی کوثر  خالاق  هستی که در نگاه من‌  این  بانو استوار هست که از جانب خداوند خلق شده  واسطه قرار دادن این بانو  قدرتی به من داده که اگه خودم بخواهم‌ امکان کوتا آمدن ندارم  چون از ایشان کمک خواستم  واسطه شدن این‌  برام‌گوار است خانم  عزیز. فاطمه زهرا (ص) این فایل مال آمروز. اون. بود اون روز تولد عزیزی  من بهت قول دادم از تو خواستم که کمک کنی بانو جان بره   قول نمیره  چه روزهای اون  روز  وفت ازت سال  پیش خواستم چه کمک بزرگی رو درحق من انجام دادی حق نیست کوتا بیام حق نیست کم بیارم هیچ حق نیست ادامه ندم و هیچ  حق  نیت به هدفم نرسم  قبلم  روحم وجسم فدای خودت خانم  من ازت  خواستم که واسطی این امر بشینم نمیدونم‌ برای اولین  باره  به این  شدت از خانم  خواست خیلی ساله  ارزش کم. خواستم  ولی این خواسته با تک تک راگهای و سلولهای بدنم‌ خواستم  وجه جواب بزرگ وعالی رو به من داد 

    من برای داشتن  الکویی چون شما با سر افرازی  بدون شک تردید میگم‌  جانم روحم  قبلم فدایی مهربانت  خانم عزیز  م کم رسیده من دارم آبن  دفع دارم‌ تلاش میکنم که هر مسیر رو تو این سایت بهش رسیدم  اون به مرو همه وهمه درش یی آگاهی بزرگیست که درطی زمان به من میرسه  من پشرفت می کنم یی در جدید جلو  باز میشه بازم‌کاره میکنم رشد میکنی  در دیگه همه درهار همون روز اول برای من بازنشر  اگه می‌شد من توان درک او ن رو نداشتم  پس برای بودن واستمرار داشتن کم کم مسیرهای تازه بازه میشن همین فایل چون یابد همچین روزی به من برسه جرا همون فبل عید این فایل رو ندیدم حتما یی حکمتی دورنش بوده اون  زمانی که من‌. نتیجه گرفتم به من رسید تا اینجا بنویسم  شاید  فردی  که به این فایل رسید نا امید بود بودن  که نامیدی برابر مرگ هست چیزی کم از مرگ نداره فقط هستی  زندگی  می کنی من دیگه این شرایط به شکر خدا ندارم  جون خودم لایق این شرایط ، دیگه اصلا نمیدنم من لایقت داشتم اون کاملا فراموش کردم لایقت داد  به دیگران که حق آنهاست که.زندگی بهتری  رو داشته باشن  خوب  چه انتظاری باید داشته باشم‌ با زمان مکان چاقی ومشکلات خودم سرکردم  و چه کاری بی ثمری رو  انجام دام  به شکر خدایی  بزرگم‌ دادم‌. پله های این مسبر رو دوتا یگی بالا میرم  تو این  زمان کم‌داین همه افکا رعالی بزرک رو به دست اوردم در ست هنوز لاغر متناسب نشدم‌ تو  افکار و نو ازاهمیت کمتری برخورد هست جون دارم‌  به  یی رشد بزرگتری که لاغری دربرابر  اش  اصلا  اهمیت نگاه می رسم من‌ تناسب رو حتما تو  این مسیر به دست میارم‌ چون‌. نکرش  رو کامل عوض،کردم‌. نکردم از جاق به لاغری تبدیل شده زمان‌ نیاز  دارم‌ که کل جربهای بدنم رو از دست بدن این.  زمان رو  تو چند مسیر با شکوه  دارم طی مبکنم  نه فقط تویی مسیر  لاغرشدن من دارم رشد پشرفت خودم‌ رو ترقی میدم اون از تناسب و فقط لاغر شدن نمی بینم تو چندین جهت اون دادم کسترش میدم ابن برای من‌ کلی افکار و عمل کرد و نتیجه خیلی بزرگتری وبا شکوهترین رو به من خواهد داد ابن زمان توبعضی بخواه تومرحله برداشت هستم تو بعضی تو مرحله کشت وتوبعضی کاشت  

   تو لاغری به شکرخدا تومرحله آخری داشت وبرداشت اولیه هستم  

   تومسیر خداشناسی خدا هرگز دیرنمیکند  تو مرحله کاشت هستم 

   توزندگی هل مشکلات اون تومرحله داشت و  برداشت هستم 

   پس من‌کلی توان به خودم اول وبعد به کل خداشناسی وکل زندگیم رقم  زدم کجا این همه نیر وی و انرژی خوب رو می‌شد به دست بیارم جقدر  باید  استاد  زیادی رو برا  این‌  همه یادگیری  پیدا می کردم ولی خداوند من‌ تو این  مسیر ر قرار  داد یی جا همه به من‌ داده میده من‌ ازحق نگزرم  لایقت داشتم‌ که این همه خوبی رو دریافت کنم جون حقم یود اون خودم حق خودم نمیدوستم من دریافتم‌  که اگه  خودم  لایق ندونم و خودم‌ مسئول این شرایط  اول فبول نکنم  هیچ کاری رو نمی توانم‌  انجام بدوم  صبح داشتم حدود دوساعتی کلاس زبان کار کردم وشب فبل دو. ساعتی زبان کاره کردم‌ خسته شدم‌  گفتم‌ آمروز بعداز گلاس زبان برای رهای ازهرجی خستگی بیام  تو سایت این جا شده تفریگاه من کلی خسته  میشم اینجا آرامش و انرژی می کردم به زندگیم برگشت می کنم انقدر شادی عجبی تو این‌ مسیر که هستم به من میرسه  که هیج تفریحی جایگزین این مسبر نمیشه حال که دادم دیگه‌ای می نویسم  احساس  آرامش  راحتی  آسودگی خیال رو به من داره میده  یاد هیج خاطر و هیج مشکلی رو به ذهنم  نمیدم مباد پس سریع  اون حنثی می کنم چون میدنم من لایقت داشتن این مسبر رو داشتم حالا که دریافت گردن ارزش کم‌ نمی زرام من تو۴ مسیر. دارن رشد میکنم   بیرون ازسایت دارم‌ زبان اموزی می کنم اون از صفر شروع کردن ۶ ماهست که دارم تو  این  محیط هم  یادگیری  دارم‌ از یی فردی که هیج  از زبان و حتی حرفش هیج  آگاهی  نداشت و به فردی تبدیل  شدم  که امروز  داشتن از کتاب رو خوانی انجام میدم سخت هست ولی  شده نمیگم گولاک  کردم نمیکم او ترکودنم‌ ولی یادگرفتم برام‌  گورا و شیرین هست وفتی  با دیگران که صحبت می کنم دریافت خیلی بیشتر میشه جون آنها هنوز تو همون مسبر فبلی هست هیج فرقی نکردن ولی  من با حرف  زدن حتی پشت گوشی از تعجب و سکوت  که دارن حالات تعجب کاملا حس می کنم  براش من همون فردی که  شناخت داشتن  دیکه نیستم‌ من سعی میکنم نشون ندم  ولی وفتی حرفی نزنم در جوابی از من و  می گیرند  کلی تغیبر می بینن  پس  این حالت تعجب رو فقط خودم‌ متوجه میشم آنها شاید تو افکارشون جوابی برای  دادن ولی نمتوان اون  بیان کنن 

   من برای  لاغر  شدن هیچ  کاری ‌ِ رو انجام  ندادم  فقط آموزش دیدم  چون. اطمینان دارم‌که من لاغر  شدم این هپه نشانه اطمینان به خودم هست چون استمرا دارم‌ اراپ اراپ دارم‌ هرروز من کاره میکنم  زنان  رو اصلا برام مهم نیست نه کی ونه کی شروع کردن دلیل برای توجه نکردن به مسیر نیست من هر روز مثل نمازخواندن این‌ مسبر. رو واجب کل زندگیم میدنم  من تو این مسیردوراه ورد به سرزمین لاغرها رو ۱۹ فروردین شروع کردم تا این زمان با تکرار بدون توقف  حدود ۲۰ روزی دیگه کاره داره که این مسیر دوم رو که به شکل کامل از اول  باره دوم‌ شروع کردم حتی هیچ عجله ندارم چون من قرار تا اخر عمر به این شکل زندگی کنم  پس جرا عجله کنم  ونتیجه می گیرم که من اطمینان ویقین که دارم که من‌ تسلط به این مسبر به امید خدا حرکت زندگی روبه جلو هست نه توفق درجا زدن ندارمواین از لایقت وتوانی که خداوند به من هدیه داده 

   امروز دختر دوم  برای تبریک روز مادر یی تبریک جدبد به من‌ گفت خیلی شیرن بود وبرای سالی که من تغییر کردم‌ وبرای کاری که روی خودن کردم به من نبریک‌ گفت واحساس خوشحال کرد اون ازته قبلش به من پیام داد و گفت که  چقدر شاد و خوشحال هست که مادرش تو زندگیش تغییر  داده  چون من لایقت داشتم که زندگی دیگه روبه خودم‌  وخانواده  هدیه دادم پس من لایق بهترین هستم خیلی جالب هست من صبح این فایل رو تا تا اینجا نوشتم ولی  برای باره اول فایل ۲۶ رو  دارم‌ گوش میدم و این دیگاه رو بنویسم‌ من‌  کامل دورنی احساس لایقت روافزایش ولی تواین دیگاه دارم‌ ینویسم 

   من بتده خداوند هستم این خودش و به تنهایی کلی لایقت می خواهد که  دارم‌  من بنده خداوند هستم لایق بهترینها هستم 

   خدا پشت. وپنا. هتون. یا حق. حق. نگه دارتون. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/07/24 18:39
   مدت عضویت: 340 روز
   امتیاز کاربر: 6985 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 493 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   گام۵۶:یعنی منم لاغر میشم؟!

   این جمله از نداشتن باور به خودمون نشات میگیره و بخاطر تلاش های پی در پی برای لاغر شدن و ناکام شدن های مکرر این باور در ما به وجود اومده که من ممکن نیست لاغر بشم و وقتی که با سایت تناسب فکری آشنا میشیم و استاد میگن که لاغری با ذهن چیه و خیلی ها از جمله خودم نتیجه گرفتم و با چشم میبینم که استاد درست میگن ولی چون اون پیشینه زجر آور برای لاغر شدن و نتیجه نگرفتن باعث میشه که این سوال در ذهن ما به وجود بیاد که یعنی منم میتونم اینجوری لاغر بشم؟که در زمان های که حالمون بده و افکار منفی بر ما غلبه کرده جواب اینه نه واسه من اینجوری نیست نه بدن من با اونا فرق می‌کنه نه من مثل اونا اراده ندارم و هزاران برچسب این چنینی ،ولی همون جوری که استاد گفتن که نتیجه واسه هم هست هرکسی با سایت آشنا بشه و مطابق اون عمل کنه متناسب میشه ولی یه اما داره مدت زمان نتیجه گرفتن افراد باهم فرق می‌کنه چون محتویات ذهنی افراد با هم فرق داره یکی باورهای کمتر و سست تری داره و با مدت کوتاهی کار کردن رو اونها به راحتی می‌تونه اونارو تغییر بده ولی یه سری باورهای قوی تر و ریشه دار تر وبا قدمت بیشتری دارند خوب واضحه که اونا بیشتر وقت میبرن .درکل این پروسه زمان بره حالا یکی و دو ماه بالا یا پایین تر چون یک پروسه و یک سبک زندگیه پس باید براش زمان گذاشت پس نتیجه میگیریم که نباید اصلا خودمونو با دیگران مقایسه کنیم فقط این موضوع باید برامون مهم باشه که نتیجه برای همه یکسانه حالا مدت زمانش ممکنه برای هر فردی متفاوت باشه همان طوری که وقتی افراد در کلاس های آموزش شرکت میکنن عملکردشان با هم متفاوت یکی در همون ماه اول پیشرفت چشم گیری داره و یک نفر دیگه بعد از یک ماه به طور قابل قبولی پیشرفت نداشته در هر دو صورت هردوتا فرد با ادامه دادن مدرک اون دوره آموزش رو میگیرن حالا یکی زودتر و یکی دیرتر یه مثال دیگه که به ذهنم رسید اینه که ما در دوران مدرسه می‌دیدم که یه سری قبولی خرداد بودن یه سری دیگه با آوردن چندتا تحدیدی قبولی شهریور میشدن و یه سری دیگه کلا مردود میشدن و باید سال دیگه همون پایه رو تکرار میکردن در هر سه صورت پایه طی میشد و فرد به پایه بالاتر می‌رفت حالا در لاغری با ذهن هم زمانش مهم نیست مهم نتیجه ست که برای همه هست پس فقط باید ادامه داد با باور داشتن به خودمون و خداوند .اینکه خداوند باعث هدایت ما به این سایت شد که واقعا در مورد خودم هدایت خداوند بود که در بدترین شرایط روحی عاجزانه از خداوند خواستم که راهی به من نشون بده و بعد از مدتی وارد سایت شدم پس ما فقط باید به خداوند و خودمون ایمان داشته باشیم و ادامه بدیم تا به نتیجه دلخواه مون برسیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/07/21 14:03
   مدت عضویت: 1513 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 491 کلمه

   سلام بر استاد عزیز و دوستان همراه

   منم اوایل که وارد دوره شدم وآموزشها رو طی میکردم مرتب این نجواها میومد که بابا جواب نمیده وبیخود تلاش نکن . و همین نجواهای ذهنی آنچنان ذهن منو خسته میکرد ومن سریع مچش رو میگرفتم و سوالات عکس ازخودم می پرسیدم 

   اگه این روش ذهنی جواب بده چی؟

   اگه من بتونم به رویای لاغری برسم چی ؟

   اگه من روزبه روز متناسب تر بشم چی؟

   وسریع با خودم صحبت میکردم یعنی با نجوای ذهنی صحبت میکردم که ببین اگه بخای دوباره وسط آموزشهام موش بدوونی من همین سوالات رو میپرسم و فکرنکن میتونی منو از کارم منصرف کنی . من حریفت میشم . تو چرا میخای من ادامه ندم من که دارم میبینم این همه بچه ها ادامه دادن والان سرخوش وخرمند .

   آخه صدای الهام بانجوای ذهنی کاملا مشخصه ..هرفکری که احساسمو بدکنه متوجه میشم نجوای ذهنی یاهمون کارشیطانه و باسوالات رگباری مثبت ساکتش میکنم .

   بارها وبارها این کار رو میکردم و مسیرم رو ادامه میدادم .

   یا اطرافیان نزدیکم بهم طعنه وکنایه میزدن که تو چرا اینقدر بد چاق میشی و…. ولی من تو دلم میگفتم من دارم یه مسیری رو میرم که نتیجش معلومه ومن لاغر میشم .

   البته صورتم کلا سرخ میشد ومیخاستم جوابشونو بدم که تو خودت بدتری . وازاین قبیل حرفها . اما سکوت میکردم و لبخند رو به خودم هدیه میدادم .

   اوایل چون نتیجه زیاد خودشو نشون نمیده یه کم سخته . بعد مدتی که ترسها کمتر میشه وآرومتری و امیدوارتری وتغییرات کوچولویی رو میبینی راحت تر حرکت میکنی .

   چون باخودت میگی اینهمه راه رو ادامه دادم وقت گذاشتم حیفه که رهاش کنم و اینهمه تلاشم بسوزه . 

   بعد چون خوبی این سایت اینه که کامنت مبنویسیم راحت تر این مسیر رو میرفتم چون باخودم میگفتم نگاه کن بچه ها چقدر به خواستشون اهمیت میدن و روی ذهنشون کارمیکنن ونتیجه میگیرن وچقدر وقت میزارن کامنتهای طولانی مینویسن .

   من این روش رو رها کنم برم چی کارکنم رژیم بگیرم و ورزش کنم من که همه این راهها رو رفتم نتیجه نگرفتم ولی اینجا تو تصاویر شگفت انگیزان دارم میبینم که کلی از دوستان نتیجه گرفتن .

   وادامه دادم وادامه دادم کم کم نتایج واضح شد و همون اطرافیانم الان میگن خوش به حالت لاغری . 

   و ازاین روش میگم میگن وقت نداریم درحالیکه متوجه شدم وقت دارن باور ندارن . چطوراینهمه درفضای مجازی هستند وقت دارند بابت خرید یک دونه شال ومانتو  یک روز کامل داخل بازار میگردن وقت دارند اما وقت ندارن خواسته شون رو دنبال کنند .

   منم اهمیت نمیدم و پیگیرشون نیستم . وکم کم میخام سرم روبزارم توی برف مثل کبک . وکاری به کار کسی نداشته باشم واهداف خودم رو دنبال کنم .

   استاد عزیز توضیحات داخل متن و فایل واقعا کمک کننده هست واهرمی هست برای استمرار دراین مسیر .

   وچقدر خوب چاله وچوله های مسیر رو بهمون میگید تا ما آگاهانه بدونیم تو مسیر چه خبره و توش فرو نریم .

   استاد واقعن ازتون ممنونم که این طوری باجزییات بهمون آموزش میدید واین چیزی نیست جز عشق به کار و ترویج رسالتتون . سپاسگزارم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/16 15:20
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 799 کلمه

   به نام خداوند شفا دهنده ام 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات یعنی منم لاغر میشم ؟

   • چقدر برای لاغر شدن تلاش کردید و احساس شما از لاغر نشدن چه بود؟
   • خدا می‌داند چقدر من برای لاغر شدن تلاش کردم و با هر بار تلاش من فرسنگها از لاغری فاصله میگرفتم و انگار بین من و لاغری شکافی بود که این شکاف بوسیله فشارهایی که انواع رژیم و ورزش و دارو و ابزار لاغری بهش وارد میکردن تبدیل شده بود از یک شکاف به یک گسل بزرگ که من و لاغری و به دو قاره جدای از هم تقسیم کرده بود و هر روز احساس من به لاغر نشدن بد و بدتر میشد و خشم به جهان هستی تمام وجود منو فرا میگرفت 
   • آیا به عبارت منم لاغر میشم؟! فکر کرده اید، اگر پاسخ مثبت است درباره دلیل آن شرح دهید.
   • هزاران بار با خودم گفتم یعنی منم لاغر میشم ؟
   • اصلا ممکنه لاغر بشم ؟
   • قبل هر برنامه رژیمی که بهم پیشنهاد میشد میگفتم یعنی روی من جواب میده ؟
   • فکر نکنم منو لاغر کنه ها؟
   • و پر بودم از احساس نشدن احساس نتوانستن احساس نرسیدن و لاغری برای من شده بود حسرت حسادت نفرت 
   • استفاده از روش های مختلف لاغری باعث آسان شدن لاغر شدن می شود یا سخت شدن آن؟ با ذکر مثال از خود شرح دهید.
   • قطعا استفاده از روش‌های مختلف لاغری باعث سخت تر شدن لاغری می‌شود 
   • چون با روش‌های اشتباه لاغری جسم و ذهن خودمون و تحت فشار قرار میدیم و ذهن فشار و نمیتونه تحمل کنه و رها میکنه و فشارهای جسمی هم بعد رها شدن به همان روال قبل برمی‌گردند و حتی چاقی بیشتر به ارمغان می آورند 
   • من مدت زیادی خام گیاه خواری کردم بله لاغر شدم اما روند لاغری من بعد مدتی متوقف شد و انگیزه ام را از دست دادم چون متناسب با زجری که به جسم و ذهنم میدادم توقع لاغری من پاسخ داده نمیشد و با رها کردن این سبک زندگی چاقتر از قبل شدم و لاغر شدن دوباره برایم سخت تر و دور از دسترس تر شد طوری که دیگر رژیم‌ها و ورزش‌ها برایم جوابگو نبودند چون مگر رژیمی سخت تر از خام گیاهخواری داریم ؟
   • چرا در استفاده از روش های لاغری هرچه بیشتر ادامه می دادیم احساس ناتوانی و ضعف بیشتر می شد؟
   • در روش‌های لاغری چون میزان تلاش و رنج ما با میزان نتیجه حاصله هماهنگی نداشت ما دچار سرخوردگی و نا امیدی می‌شدیم و همه چیز را رها میکردیم البته علت شکست تمام آن روش‌ها بخاطر توجه و تمرکز ما روی جسممان بود شاید اگر اینقدر روی اعداد ترازو و متر فوکوس نمی‌کردیم به همان سبک تغذیه عادت میکردیم و همیشه متناسب می‌ماندیم 
   • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری درباره لاغری با ذهن می دانستید یا به این روش هدایت شدید؟
   • من قبلا چیزهایی شنیده بودم اما تصورم این بود یک مارکت و شغل اینترنتی جدید است و اعتماد نداشتم ولی بعد از ورودم به سایت و آموزش‌ها را لمس کردن متوجه شدم اینجا خدا در جریان است و صرفا فقط مارکت نیست بلکه هدایتی است از طرف نیروی پروردگار بی همتایم برای رسیدن من به زندگی بهتر و زیباتر 
   • چقدر با این موضوع موافق هستید که توسط خداوند به این مسیر هدایت شدید؟
   • خیلی اعتقاد دارم که خداوند مرا هدایت کرده چون اینقدر زندگی و کنش و واکنش‌های من تغییر کرده که حتی همسرم هم از این تغییرات مثبت من استقبال کرد و الان جز شاگردان استاد هستند و حتی فرزندانم هم بسیار تغییر کرده اند و اگر اینها معجزه خداوند نیستند پس چه نامی برای آنها می‌شود گذاشت ؟خودم در آخر تمام نمازهایم سالهاست از خداوند عاقبت به خیری و خوشبختی و خیر طلب کرده ام و خداوند هر آنچه طلب کنیم در بهترین حالات و بیشترین اندازه ها روزیمان می‌کند خدایا سپاسگزارم برای هدایتمان
   • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی برای کسب نتیجه عالی در مسیر لاغری با ذهن باید به چه شکل عمل کنید؟!
   • برای کسب نتیجه عالی در سرزمین بی نظیر تناسب فکری باید خوب ببینیم خوب بشنویم خوب بخوانیم خوب بنویسیم و در آخر آن فوت کوزه گری خوب عمل کنیم 
   • تغییر تمایلات و باورها و نگرش‌های گذشته نتیجه خوب عمل کردن ماست و خوشبختی و لاغری نتیجه تمام این تلاش‌ها 
   • فقط باید ادامه داد دلسرد نشد ،نا امید نشد 
   • با شوق با انگیزه با عشق باید جلو برویم و هرگز و هرگز خودمان را با دیگران مقایسه نکنیم چون خداوند ما را متفاوت از هم خلق کرده 
   • همانطور که پختن نخود با پختن برنج نحوه و زمان و شرایط متفاوتی دارد 
   • پخته شدن و تکامل ما انسانها هم زمان و نحوه و شرایط خاص خودش را دارد 
   • من ورژن خاص خودم هستم 
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا رؤیای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنید؟ شرح دهید.
   • لاغری با قدرت بی همتای ذهن به من کمک میکند موانع ذهنی و فرمولها و افکار و نگرش‌های اشتباهم را شناسایی کنم و یکی یکی آنها را بردارم تا جریان زندگی و لاغری بصورت خودبه خودی اتفاق بیفتد 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/16 14:56
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,077 کلمه

   به نام خداوند هستی آفرینم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   استاد سپاس فراوان دارم بخاطر این فایل ارزشمند و پر بار خداوند بهتون توفیق بده سلامت و شاد باشید همیشه 

   یعنی منم لاغر میشم ؟

   سوالی که تا قبل ورودم به سایت تناسب فکری همیشه با خودم تکرار میکردم و حتی گاهی وقتی کسی روش یا رژیمی رو بهم پیشنهاد میداد با تعجب می‌پرسیدم یعنی جواب میده؟یعنی منم میتونم لاغر بشم ؟

   کلا لاغری و لاغر شدن فقط یک آرزوی دور و دراز بود که من هر روز از اون دور و دورتر میشدم و یک نشدنی واقعی در من شکل گرفته بود 

   یکی از علت‌هایی که اینقدر لاغر شدن و برای من غیر ممکن کرده بود تلاش‌های بی وقفه و خسته کننده و فرسایشی بود که باور این و در من قوی کرده بود که هر کاری بکنم لاغر شدنی نیستم 

   خوب حق داشتم چقدر باید رژیم و محدودیت و تحمل میکردم چقدر باید ورزش‌های  سنگین و طاقت فرسا رو تحمل میکردم دیگه دارو و دمنوش و وسایل ورزشی امتحان نشده برام وجود نداشت

    کلا به هر دری زدم تا لاغر بشم اونقدر که روشهای مختلف لاغری منجر به بیماری‌های روحی وجسمی در من شد 

   همه سرزنشم می‌کردند ،که بابا بس کن ،یه بار چاقی یه بار لاغری ،چرا تعادل نداری ؟

   کنایه ها و نگاه‌های تحقیر آمیز 

   دیدن افرادی که راحت می‌خوردند و ورزش هم نمی‌کردند و لاغر بودند و دیدن تلاش‌های سرسام آور خودم برای لاغر شدن مرا به یک مهاجم تبدیل کرده بود 

   مهاجمی که تمام عالم و آدم را مقصر چاقی خودش می‌دانست و ته همه ی تلاش‌هایش همیشه پوچ بود 

   خداوند را با تمام وجودم صدا زدم کم آورده بودم حتی همسرم خسته شده بود از بلاهایی که من سر خودم می آوردم و بارها میگفت آیا من رفتاری داشته ام که به تو احساسی داده ام که باید خودت را به هر طریقی لاغر کنی؟

   اما او نمی‌دانست لاغری خلا وجودی من است 

   من از بس در دور باطل انواع روش‌های لاغری گرفتار شده بودم کلاف زندگی ام در هم پیچیده شده بود و هر چقدر میخواستم سر کلاف را پیدا کنم و به این آشفتگی و سردرگمی پایان دهم، موفق نمیشدم و از شدت عصبانیت تمام آن رشته ها را هم دوباره به هم می تنیدم و کلافم گره اش کورتر از قبل میشد 

   بله من با تمام وجودم از خداوند یاری طلب کردم تنها راه رهایی خودم را جراحی معده و ابدومینوپلاستی دیدم با اینکه از خطرات وحشتناک این جراحی ها اطلاعاتی بدست آورده بودم اما گفتم یا مرگ یا زندگی 

   سرچ کردن شروع شد 

   نمیدانم چه نوشتم، اما دیدم در سایت تناسب فکری مشغول تماشای ویدئو هستم ،انگار من گمشده ام پیدا شده بود و این مسیر برایم شروع دوباره زندگی بود 

   الان من لاغر نیستم اما دیگر فشار چاقی روی ذهنم کم شده من اینجا بودن را با هیچ لاغری و تناسبی عوض نمیکنم 

   حتی اگر همین الان غول چراغ جادو مرا به آرزویم لاغری برساند من باز هم از ادامه دادن و تمرین و تکرار زندگی و یادگیری زندگی در این مسیر پر مفهوم تناسب دست نمیکشم من انتخاب کردم 

   چیزی که قبلا در زندگیم اتفاق نمی افتاد من معمولا انتخاب میشدم ،مهمان آمدن و مهمان شدن و خرید کردن و هر چه و هر چه بود انتخاب من نبود مشارکت من بود 

   چون عزت نفس نداشتم ،اعتماد به نفس نداشتم ،خودم را دوست نداشتم و احساس می‌کردم نباید طوری رفتار کنم که دیگران که دارند مرا تحمل می‌کنند خسته شوند و به من بگویند مجبورند که کنارم باشند من مدام احساس می‌کردم اینقدر بد ومنفور هستم که بودن آدمها کنارم لطف آنهاست و همین احساس فرصت انواع سو استفاده های دیگران از من را رقم میزد

    اما من نمی‌دانستم که هستم 

   اما الان فهمیدم این منم که می‌توانم انتخاب کنم چه چیزی بشنوم، چه چیزی  ببینم، با چه کسی رفت وآمد کنم، چه لباسی بپوشم ،چه چیزی بخورم 

   آخر ما آدمهای چاق شخصی ترین مسائلمان را هم خودمان نمی‌توانستیم انتخاب کنیم 

   مثلا برای ما فلان نوع تغذیه را معین می‌کردند در انواع رژیم یعنی من اینقدر نفهم هستم که خودم نمی‌توانم تشخیص دهم چه بخورم چه نخورم یا چه ساعتی بخورم ؟

   یا حتی در انتخاب لباس هم ما انتخابی نداشتیم ،هر جا می رفتیم می‌گفتیم سایز من لباس دارید ؟

   یعنی من خودم شعور ندارم بفهمم چه چیزی دوست دارم بر تنم بکنم یا چه رنگی و چه مدلی ؟

   در شنیدن ورودی ها هم همینطور بودیم انتخابی نبود ،هر کس در هر جا هر طور دلش می‌خواست، شیر غمها و گلایه ها و درد و دلهایش را روی ما باز می‌کرد و ما خیس و مریض می‌شدیم 

   اینها برنامه ها و انتخاب‌های من نبودن اینها فشارهای بیرونی بودن بر تمایلات درونی و انتخاب ها و خواسته های من 

   اما الان شرایط کاملا برای من متفاوت شده ،دوست عزیزم اگر در این راه فقط دنبال لاغری هستی مسیر اشتباه آمده ای 

   اینجا لاغری کمترین سوغات و دست آورد سفرت است 

   اگر توجهت به جسم باشد به این دستاوردها یا نمی رسی یا دیر میرسی و خسته میشوی 

   من انتخاب می‌کنم چه ببینم چه بشنوم و چگونه زندگی کنم 

   انتخاب من زندگی من را می سازد 

   در مسیر تناسب فکری ما یک ماشین داریم که چراغهای آن روشن است (آموزشهای سایت همان چراغها هستند که ما را هدایت میکنند )و ما با این ماشین مسیر را طی می‌کنیم و به کمک چراغهای ماشین  از مناظر زیبا(مناظر زیبا نکات و تکنیک‌هایی است که در هر گام یاد می‌گیریم) در حین مسیر لذت میبریم حالا اگر کنار بزنیم و توقف کنیم (وسواس به خرج بدهیم برای تکرار یک گام یا نه نا امید شویم از گرفتن نتیجه لاغری )قطعا باید ماشین تا شروع دوباره خاموش شود و دیگر چراغی روشن نیست که جلوی خودمان و مناظر را ببینیم و ممکن است همین توقف باعث حادثه دیدن ما شود زمین بخوریم،آسیب ببینیم، ماری یا عقربی نیشمان بزند (دلسرد شدن و خسته شدن از تکرار ما را متوقف کند )…..و نتوانیم هرگز ادامه بدهیم و به مقصد برسیم که مقصد همانا لاغری است 

   من هم اوایل بخاطر اینکه میگفتم سخت نگیرم به خودم گاهی چند روز برداشتن گام برایم طول می‌کشید اما بعد متوجه اشتباهم شدم و دقیقا طبق فرمایش استاد عمل کردم و نتایجی هم که کسب کردم متفاوت تر و بهتر شد 

   پس با قدرت و اطمینان میگم 

   من لاغر میشم من حتما لاغر میشم 

   اصلا من لاغر نشم کی لاغر بشه؟

   مهم نیست هر کس در چه زمانی نتیجه گرفته موانع ذهنی همه ما با هم متفاوته مهم اینه چطور مطالب و درک کنیم و چطور افکار ذهن چاق و موانع لاغری خودمون و شناسایی و رفع کنیم 

   فقط باید ادامه دهیم البته با شوق و انگیزه و اشتیاق نه از سر ناچاری و درماندگی  

   خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 

   خدایا دوستت دارم 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 519 کلمه

   به نام خدای بخشنده و مهربان سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان عزیزم. یادم نمیاد که حتی یه بار هم با ورزش لاغر شده باشم ۳ بار هم رژیم گرفتم بار اول در مدت یه هفته خوب لاغر شدم و تقریبا یک ماه ادامه دادم عالی شدم ولی یواش یواش اضافه وزنم برگشت دفعه ی دوم هم با کالری شماری لاغر شدم که بازم بعد از رژیم چاقیم برگشت بار سوم یک هفته نتونستم به کم خوری ادامه بدم وبه شدت به ولع برای خوردن دچار شدم ونا امید از اینکه چون من دیگه نمیتونم گرسنگی رو به هیچ وجه تحمل کنم پس لاغر هم نمیشم احساس خیلی بدی داشتم هرگز دوست ندارم نه خودم ونه هیچ کس دیگری احساس نا امیدی رو تجربه کنه. اون موقع دوست نداشتم از خونه خارج بشم ویا لباسی برای خودم بخرم همیشه با خودم میگفتم با این وضعیت هیچ لباسی به من نمیاد. اما بعد از آشنایی با سایت فوق العاده ی تناسب فکری به یاد ندارم به عبارت( یعنی منم لاغر میشم؟! )فکر کرده باشم چون همون از ابتدا به این سایت ایمان آوردم و مطمئن بودم که لاغر میشم و به رغم صحبتهای خانواده که اصلا اعتقادی به این مطالب نداشتن وحتی گاهی منو مسخره هم میکردن وارد این مسیر الهی شدم و میدونم که به راحتی به اندام ایده الم میرسم. هر چیزی هم که پیش بیاد هرگز از این راه خارج نمیشم هر گز لطف و مهربانی پرورد گارم رو ندید نمیگیرم وبی نهایت ازش سپاسگذارم. الان که دقت میکنم به یاد میارم که در گرفتن رژیم هر بار سخت تر از دفعه ی قبل وزن کم میکردم چون سختیه لاغر شدن و ناتوانی خودم در ذهن من تقویت میشد و بار آخر اصلا نتونستم گرسنگی و محدودیت و محرومیت رو تحمل کنم .چند ماه قبل از ورود به سایت با قدرت ذهن آشنا شده بودم و این که میشه زندگی رو با قدرت ذهن تغییر داد ویا میتونیم با عبارات تاکیدی لاغر بشیم یه روز عبارت لاغر شدن با قدرت ذهن رو جستو جو کردم و با چند سایت رو به رو شدم با توکل به خدا یکی رو انتخاب کردم که این سایت بود و خوشبختی من از اون روز شروع شد.من عقیده دارم که خداوند در موقعیت های مختلف با ما صحبت میکنه و یا اگه سوالی در ذهنمون ایجاد بشه به طریقی مارو به جواب سوالمون میرسونه .خدا به من گفت این قدر ناله نکن از این راه استفاده کن تا به خواسته هات برسی و خوشحال زندگی کنی. در این سایت ما از مطالب استفاده میکنیم آموزش میبینیم وباید به آموزشها عمل کنیم تا به خواسته هامون برسیم از روزهای اول این گفته ی شما که ادامه بدید لاغر میشید رو همیشه با خودم تکرارش کردم چون باعث شده که من با ارامش راهمو ادامه بدم.ما باید این باور رو در خودمون تقویت کنیم که خداوند توانایی هر کاری رو در وجود ما گذاشته وامکاناتش رو هم بهمون داده پس ما هم به پاس این همه نعمت باید سعی و تلاشمون رو بکنیم و به چیز هایی که می‌خواهیم برسیم و فراموش نکنیم در هر کاری کسی که ادامه میده به هدفش میرسه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/05/21 06:54
   مدت عضویت: 454 روز
   امتیاز کاربر: 13270 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 757 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی 

   خیلی خوشحالم که در مسیر لاغری با ذهن هستم و هر بار که ایکی از فایلهایتان را گوش میدم می بینم چقدر من در این مسیر هستم چون دقیقا جواب سوالهای من داده میشه 

   استاد من هم چند وقتی است که میگم چرا سرعت لاغری درمن کم شده ولی هرگز به این روش شک نکردم و به قول شما اگر سنگ از آسمان ببارد من باید این مسیر را ادامه بدم و ناامید نشوم و می دانم امه این حرفها از شیطان و ذهن منفی باف من است که من را دلسرد کنه ولی من با تمام قوا و با اطمینان که من هم روزی لاغر می شوم ادامه میدم 

   چقدر برای لاغر شدن تلاش کردید و احساس شما از لاغر نشدن چه بود؟ من خیلی برای لاغر شدن تلاش کردم ، رژیم ، دلنوشته،  قرص لاغری و چون باور ژنتیکی من چاقم باعث لاغر نشدن من شده بود 

   • آیا به عبارت منم لاغر میشم؟! فکر کرده اید، اگر پاسخ مثبت است درباره دلیل آن شرح دهید.بله من لاغر میشوم چون تنها لاغر شدن از ذهن من است پس ابتدا فرمول‌های ذهنم را عوض می کنم و من هم مثل افراد متناسب می شوم
   • استفاده از روش های مختلف لاغری باعث آسان شدن لاغر شدن می شود یا سخت شدن آن؟ با ذکر مثال از خود شرح دهید. باعث یخت شدن چون این که من نمی توانم لاغر شوم درذهن من تقویت می شود به عنوان مثال با رژیم‌های مختلف و دمنوشها می بینم افرادی لاغر شدن و من نمی شوم فکر میکنم من خیلی بدنم با دیگر افراد چاق و لتغرها فرق میکنه که لاغر نشدم پس این فرمول که من ب ای همیشه چاقم در ذهنم باقی می ماند
   • چرا در استفاده از روش های لاغری هرچه بیشتر ادامه می دادیم احساس ناتوانی و ضعف بیشتر می شد؟ چون در این روش‌ها ما فقط نتیجه کاررا با خودمان مقایسه می کنیم درحالی که اصلا به نوع و میزان تلاش هر فرد دقت نداریم پس من به خودم می گویم همانطور که اثر انگشت من با دیگران فرق دارد پس مقدار لاغری و مدت لاغر شدن من هم با دیگران هم فرق دارد پس باید ادامه دهم تا نتیجه آن با دیگران یعنی لاغری یکی شود
   • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری درباره لاغری با ذهن می دانستید یا به این روش هدایت شدید؟ نه اصلا نمی دانستم من در بدترین شرایط روحی و روانی و با گفته یکی از همکاران به این سایت هدایت شدم و چقدر حال روحی و روانی ما بهتر شد و دانستم ۴۶ سال است که مسیر زندگی را اشتباه رفتم و دیگران و خداوند را مقصر دانستم در حالی در تمام مدت خودم مقصر اصلی بودم و بی خبر از همه جا و خداوند من را هدایت کرد تا متوجه شوم و روش زندگیم را تغییر بدهم
   • چقدر با این موضوع موافق هستید که توسط خداوند به این مسیر هدایت شدید خیلی زیاد چون در موقعی به این سایت هدایت شدم که واقعا از خداوند مسیر درست را درخواست کردم و گفتم خدایا خودت راه درست رانشان بده دیگه بریدم و از ته دل صدایش زدم
   • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی برای کسب نتیجه عالی در مسیر لاغری با ذهن باید به چه شکل عمل کنید؟!
   • استاد هر روز یک فایل می بینم و متن اول فایل را می خوانم و مفاهیم را درک می کنم ۲ فایل آموزشی را می بینم و نکات مهم را در دفترتان برداری می کنم ۳،نظرات دوستان را می خوانم ، ۴،نظر خودم را می نویسم هرروز ۵، یادم میره هرروز ودر بعضی مواقع عکس شگفت انگیزان را می بینم
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا رؤیای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنید؟ شرح دهید. من با ادامه این مسیر حالم خیلی خوبه و همیشه شما را ودیگر دوستانی که از مسیر لاغر شدن را الگو قرار داده و ادامه میدم چون فهمیدم ۴۶ سال است از مسیر اشتباه رفتم و دارم با gps‌ مسیر برگشت را طی می کنم پس عجله ندارم و ادامه می‌دهم تا به ایستگاه متناسب شدن برسم ۰
   • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

   من در این مسیر هستم و جواب اینکه من هم لاغر میشم ؟ بله فقط با بودن و ادامه دادن این مسیر لاغری میشوم و نباید از راهای اشتباه برویم و دلسرد شویمچون هر فردبا ذهن خودش لاغر می‌شود پس نتیجه همه یکسان نیست و از مسیر خارج نشویم و دوباره برگردیم چون زمان رسیدن به لاغری در من دیرتر خواهد بود و باعث ناامیدی و شک در من می‌شود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohsenzadehyazdi@gmail.com
   1402/04/27 11:59
   مدت عضویت: 1089 روز
   امتیاز کاربر: 1034 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 430 کلمه

   سلام و درود خدمت استاد عزیز و دوستان هم مسیرم

   خداروشاکرم که موفق شدم تا این گام ادامه بدم و روز به روز آگاهی خودم رو بالاتر ببرم.

   ممنونم استاد چقدر توضیحاتتون واضح و چقدر شبیه به حال ماست.

   خیلی خوشحالم که از وقتی که با سایت و این اطلاعات ناب آشنا شدم نگرشم نسبت به غذا و وضعیت چاقی و لاغری متفاوت شده 

   ما اشرف مخلوقاتیم فقط به خاطر یک چیز و اون هم چیزی نیست جز ذهن توانمند و فوق العاده ای که خدای مهربون بهمون بخشیده و فقط کافیه که بشناسیمش و بتونیم از قدرت بی نظیرش استفاده کنیم.

   تا اینجای کار و با توجه به همین مقدار آگاهی که من از درس های استاد به دست آوردم باید بگم که افراد چاق و کسانی که در چرخه لاغری و چاقی گیر میکنن اصل مشکلشون اینه که دائم تو فکر غذا هستند

   چی بخورن و چه مقدار و اونهایی که پیگیر ترن و برنامه میگیرن چه ساعتی هم بهش اضافه میشه

   و این یعنی دائم دارن به دادن مواد غذایی به بدنشون فکر میکنن، اما با لاغری با ذهن من شخصا از این گرفتاری ۹۰درصد راحت شدم و اون درگیری هایی که تو ذهنم بابت غذا خوردن داشتم تموم شده و وقتی که ساکتم و تو ذهنم دارم برنامه هام رو مرور میکنم به چیزایی مفید تر و بهتر می پردازم

   در صورتی که قبلا وقتی که برنامه غذایی داشتم دائم چشمم به ساعت بود که یهو دستم در نره و اون میان وعده رو حتما بخورم که دلم خالی نمونه و چاق نشم

   یا وقتی که کالری شماری می کردم دائم تو فکر بودم که چی درست کنم ک کم کالری باشه که بتونم بیشتر بخورم

   و اونقدر روی خودم فشار میاوردم که حتما ورزش داشته باشم که کالری بسوزه و من بتونم برای شام بیشتر غذا بخورم و این کارها خیلی سخت بود و لاغری برام سخت کرده بود

   اما به لطف خدا که خودش منو به این مسیر هدایت کرد الان خیلی آرومم

   خیلی حس و حالم خوبه

   درسته شاید گاهی چند روز وقفه بیوفته و نتونم سر بزنم به سایت اما دوباره یه چیزی منو بر میگردونه اینجا

   من یه نوزاد و یه بچه کوچیک دارم که خیلی از وقتم رو باید بهشون اختصاص بدم و عملا امکان باشگاه و ورزش مرتب و ازین مدل روش ها رو نداشتم اما چون برای متناسب شدن اشتیاق داشتم خدا منو به بهترین روش هدایت کرد

   الهی شکر

   استاد عزیز و مهربان من آموزگار هستم و یه جورایی باهاتون همکارم و

   دوست دارم مثل بهترین شاگرد های کلاسم که باعث میشن کلی به خودم افتخار کنم ، تو این مسیر بهترین خودم باشم و بشم جزو بهترین شاگردهای کلاستون و باعث افتخار شما.

   یاحق✋️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1402/01/28 22:33
   مدت عضویت: 686 روز
   امتیاز کاربر: 30014 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 555 کلمه

   ب نام پروردگار عشق و خوبیها 

   باتشکر ازین فایل وفایلهای مرتبط با این موضوع،بسیار بسیار عالی بود،احساس خوبی کردم دقیقا حرفهای استاد قابل تایید می باشد چون دقیقا خودم هم ی روزایی دلسرد می شوم میگم نکنه ی عالمه زمان بگذره و من نتیجه کسب نکنم نکنه بی فایده باشه.

   ولی با شنیدن این فایلها خیلی حس آرامش پیدا کردم خیلی آروم شدم ازینکه استاد فرمودند هزاران نفر اومدند و شکایت کردند از عدم نتیجه شان ولی همون افراد بعد اومدند و گفتند که ما خوب شدیم چقد خوب شدیم خوشحالیم ولی من اصلا اصلا نمی خوام جروه نتیجه نگرفته ها باشم ب هیچ عنوان واصلا به هیچ عنوان هم نمی خوام گله یا شکایتی داشته باشم ولی نمی توانم دروغ بگم می خوام حرف دلم رو بزنم ولی اون حس نگرانیه هنوز در من هست.

   وبی با شنیدن این فایلها خیلی خیلی ب خودم امیدوار شدم واقعا امیدوار شدم.چن وقت پیش خونه برادرم بودم بامیه خریده بودند همسر برادرم گفت بردار گفتم خیلی شیرین هست من چیزای خیلی شیرین زیاد دوست ندارم دوباره گفت رژیمی هست مشکل نداره،اول خواستم بگم چون رژیمی هست اصلا نمی خوام بخورم بخاطر اینکه من اصلا رژیم ندارم ولی چون بخاطر اینکه برنامه مان باید مخفی بمونه ونباید برای کسی توضیح دهیم،

   بدون بحث اضافه کردن یکی برداشتم بعد کفتم چه جوریه که میگی رژیمی هست گفت دو جور دارند واین مدل رژیمی است این در حالی که الان ۲۶ روز از ماه رمضان می گذره من این مطلب می نویسم ولی ما حتی یک بار هم بامیه زولبیا نخریدیم.من داشتم توی دلم ب حرف همسر برادرم می خندیدم که هر موقع چیزی به من میخواد تعارف کنه میگه رژیمی،پیش خودم گفتم چقد راحت خودشون گول می زنند که این رژیمی که ب اصطلاح چاق نشوندو می خورند ولی به نظر من اگه قراره چاق کننده باشه یا نباشه هیچ فرقی نداره،مثل نوشابه رژیمی نمیدونم نان رژیمی نمیدونم هر چیز دیگر که ب آن برچسب رژیمی می زنیم که ب اصطلاح اون ترس از چاقی رو از خودمون دور کنیم 

   واین خیالی بیش نیست.من خوب فقط تقریبا نسبت ب یک ماده غذایی فقط مقداری حس چاقی دارم ولی همین ماده غذایی رو اتفاقا با حس خیلی خوبی می خورم یعنی غذاب وجدان ندارم واصلا حالم خوبه.و گه گداری ب فکر کم کردن عمدی اون می افتم ولی عمدی ب هیچ عنوان نمی تونم کمش کنم یعنی نمی تونم اندازه بزنم.

   یعنی حالت رژیمی نمیتونم بگیرم واقعا نمیتونم رژیم بگیرم اگه بخوام هم نمیتونم دیگه عمل هم نمی کنم من با راهنماییهای استاد حتی اگه اشتباه هم داشته باشم میدونم استاد عزیز حتما حتما کمکمون میکنه که ما به بهترین نتایج عالی دست پیدا کنیم ب امید روزهای روشن قدم بر می دارم در حالی که به خاطر شرایط بد جسمیم همواره از همه طرف مورد هجمه اطرافیانم هستم 

   فلانی عمل کرد فلان کیلو کم کرد حتما با فلان دکتر عمل کرد توهم برو مشکلت حل شه درسته که من لاغری و سبکی رو دوست دارم‌ ولی استرس عمل من میکشه از کجا معلوم من با عمل حالم خوب شه اگه قرار بود خوب شه همون موقع خوب می شد.

   پس از گفته استاد روحیه می گیرم که هزاران نفر همین حالت براشون پیش اومده ولی ب نتیجه رسیدن، دیر و زود داره ولی سوخت‌ و سوز نداره،

   ب امید روزهای پر از شادیم قدم برمی دارم خدایا حمایتم کن هدایتم کن مرا به مقصد شیرینم برسان الهی آمین،،،

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 5896 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 203 کلمه

   با درود به همراهان همیشگی تناسب فکری

   استاد بی اندازه ممنونم بابت این فایل خیلی زیبا

   واقعا گفته هاتون صد در صد صحیح و درسته.من ی نمونه بارز گفته ی شمام که ی مدت خیلی پی گیر میشم این فایل رو گوش کنم یا خدا امروز وقت کم آوردم باید این یکی هم گوش میکردم بعد میخـابیدم،و این باعث شد که ی مدت رها کنم.چون تعادل رو یاد نگرفتم ی تایمی بذارم که همیشه بتونم گوش کنم،زیاده رویم زیاد بوده و خیلی خوب میدونم چرا و اصلا دلیل اینکه من لاغر میشم دوباره چاق میشم رو هم میدونم چون ی فرمول و یک باور ریشه ای دارم که این رو خونواده ام از بس تکرارش کردن و من هم باهاش بزرگ شدم و باورش کردم هر روز عمیق تر شد و اون اینکه من اراده و توانایی لذغر شدن ندازم،یعنی تا جایی که من ۹-۱٠ کیلو لاغر کردم اما اصلا باور نداشتم که لاغر میشم تا ادانش بدم.من متوجه شدم این عدم باور هست که خوردنم رو تحت تاثیر قرار داده و بعضی از وعده های روزانه رو زیاده رویی میکنم.ولی چند روزی هست که متوجه باور اشتباهم شدم و قطعا میدونم به لطف خدا اصلاح میکنم و من هم جز شگفتی سازان خواهم شد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 41760 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 293 کلمه

   «خدایا به امید تو»

   سلام استاد عزیز و دوستان گرامی 

   امیدوارم حال همتون خوب خوب باشه 

   واقعا کمک کننده و انگیزه دهنده بود این فایل،

   در هر صورت ما باید ادامه بدهیم چون حتما نتیجه عالی کسب میکنیم با ادامه دادن .

   ان شاالله همون جوری که استاد گفتند کارمون رو ادامه میدیم،

   ۱_خواندن نوشته ها

   ۲-دیدن فایل تصویری

   ۳_خواندن دیدگاه دوستان

   ۴_تمرین نوشتاری خودمون

   ۵_آلبوم شگفتی سازان و هر روز یک گام برداشتن.

   تغییر در رفتار ما نیست که باعث لاغری میشه،تغییر نگرش ما هستش که باعث تغییر در وضعیت جسمی میشه.(استاد تورو خدا این رو بیشتر توضیح بدید خیلی خیلی مهمه و واقعا نیاز دارم که متوجه بشم،مطمئنم کمک میکنه به بیشتر کردن انگیزه ی همه ی ما)

   من چون هدایت شدم از طرف خداوند و خودم خواستم پس باید تو این مسیر بهم انگیزه بده، خداوند اشتباه نمیکنه و قطعا من در مسیر درستی هستم و نتیجه میگیرم .

   {استاد اینکه گفتید من مطمئنم که نتیجه میگیرید فقط براتون آرزو میکنم ادامه بدید خیلی خیلی لذتبخش بود}

   در این چرخه ی شنیدن،تمرین کردن ، درکمون بیشتر میشه پس ادامه بدیم .

   وقتی ما لاغری ماندگار و راحت می خوایم باید فقط ادامه بدیم .

   باید خودمون رو باور داشته باشیم تا راحت تر بشه ادامه دادن مون.

   میزان کسب نتیجه ی افراد برمیگرده به میزان انحرافشون از مسیر اصلی .

   هر چقدر فکر اشتباه و مسیر اشتباه کمتر باشه موفقیت بیشتره .

   این خیلی مهم بود که استاد گفت:

   وقتی کسی رژیم میگیره چون کار سخت و اذیت کننده ای هستش(همه ما وقت رژیم گرفتن به هر دلیلی اذیت شدیم)

   پس نمیتونیم تا آخر عمر ادامه ش بدیم پس به محض رها کردنش دوباره اضافه وزن پیدا میکنیم،

   پس لاغری ما ماندگار نیست.

   رفتارهای بیرونی بر اساس تمایلات درونی شکل میگیرند.

   این جمله عالیه :

   «لاغری با ذهن تمایلات درونی رو  تغییر میده»

   خدایا شکرت که تو این مسیرم 

   استاد عطار روشن عزیز خسته نباشید بسیار سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/02/07 18:38
   مدت عضویت: 1513 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 696 کلمه

   سلام

   من به خودم میگم 

   ۱. من اشرف مخلوقاتم .

   چون به قدرت ذهن مجهز شدم و باید ازش در جهت رسیدن به خاسته هام استفاده کنم پس من باور دارم همین ذهنی که باهاش چاق شدم با همین ذهنم میتونم لاغرشم .

   ۲. من سالها کدهای اشتباه بهش دادم و قدرت ذهن ما آنقدر نامحدوده میتونیم کلی کدهای درست بهش بدم .

   ۳. من لازمه که از خودم بپرسم علت چاقیم چیه؟ و همچنین از خانواده ام وازشون نظرخواهی کنم چونکه من پیش آنها پرورش یافتم وطبیعی که نگرش یکسانی درمورد چاقی داشته باشیم .

   با طرح این سوالات میشه فرمولهای غلطی که به ذهنم را دادم شناسایی کنم و بارها بارها با دلایل محکم ردش کنم .

   ایمان داشته باشم راه همینه . ومیانبری در کار نیست.

   من یادم میاد خواهر بزرگترم در دوران دبیرستان درسش اصلا خوب نبود ویکبار ۶ تا تجدید آورد . و همش از طرف خانواده سرزنش میشد ولی تاثیری نداشت و خودش پذیرفته بود که استعداد درس خوندن نداره . و دوبار کنکور سراسری امتحان داد و قبول نشد و بعد مدتی ازدواج کرد.

   بعد اینکه رو بچه دومش باردار شد کنکور امتحان داد و قبول شد بعد جالبه معدل درسهاش عالی بود و در دانشگاه شاگرد دوم شد وبعد فوق لیسانسش رو گرفت و الان هم آموزشگاه زبان داره.

   ما خانوادگی برامون جای سوال بود اینهمه در دوران مجردی با اصرار بهش میگفتیم درس بخون علاقه ای نداشت ولی بعد مدتی خودش با دوتابچه تمایل پیدا کرد ادامه تحصیل بده و الانم موفقه .

   اگه واقعن درس خون نبود واستعداد درس خوندن نداشت پس چطور بعد سالها که از درس فاصله گرفت میاد دوباره شروع میکنه و موفق میشه.

   دقیقا چاقی هم همینطوره . دلیل نمیشه ماههای اول نتیجه نگرفتیم پس دیگه رهاش کنیم . نه بلکه مثل خاهرم بایستی ادامه بدیم و مطمن باشیم که میتونیم . در ادامه دادن تو این مسیر خیلی الهامات بهمون گفته میشه . مثلا خودم مشغول یه کاری بودم یهو ذهنم شیفت میشد به ۳۰ سال پیش و یه باور مخرب  رو پیدا میکردم و میومدم بارها منطقی ردش میکردم بعد مدتی نتیجشو میدیدم.

   حالا شما که غریبه نیستین بزارید از خودم بگم .

   من وقتی  واسه گرفتن گواهینامه رانندگی اقدام کردم . آیین نامه رو راحت قبول شدم اما امتحان عملی رو چندین  بار ردش شدم. دیگه گفتم من نمیتونم و رهاش کردم . 

   یه مدتی گذشت دور برم افرادی میدیدم که ازلحاظ سنی ازم خیلی بزرگترن و قبلن هم تو خونه ماشین نداشتند یا تحصیلات بالایی نداشتن ولی دارن خوب رانندگی میکنن.

   اینها رو بارها میدیدم و باخودم تکرار میکردم پس چطور اونها میتونن من نمیتونم .

   بعد مدتی خاستم ماشین بخرم باز گواهینامه شده بود دردسر 

   از اول رفتم آموزشگاه ثبت نام کردم باز آیین نامه رو قبول شدم و امتحان عملی رو مرتب رد میشدم وهمش مقصر افسر رو میدونستم که اون سخت گیره

   دیگه طوری شده بود همکارام میگفتن ما شیرینی قبولی رو نمیخایم رد شدی برامون شیرینی بیار . منم میگفتم رد شدم خرما میارم براتون.

   ادامه دادم ادامه دادم ادامه دادم .

   بالاخره قبول شدم وزمانی که افسر گفت قبول شدی کلی ازش تشکر کردم و ازخوشحالی میخاستم پرواز کنم .

   بعدش هم ماشین خریدم و کلی لذت رو تجربه کردم .

   خوب من اگه بارها رد میشدم و مورد تمسخر خانواده وهمکارام قرار میگرفتم رها میکردم و از مربی رانندگیم گله میکردم که تو بلد نیستی بهم خوب یاد بدی .

   مربی هم میگفت من سالهاست دارم با اینهمه افراد کار میکنم اونها میرن قبول میشن  والان راننده هستن خوب توهم ادامه بده وسعی تو بکن قبول میشی.

   ولی من به مربیم هیچی نگفتم آنقدر کار کردم تا بالاخره راننده شدم .

   اما بعضی از دوستام بودن بهم میخندیدن که ما آیین نامه رو رد میشیم اما داخل شهر رو راحت میگیریم تو چطور نمیتونی .

   اما من نامید نشدم وادامه دادم و جوابشو گرفتم .

   البته اینجور مثالها خیلی تو زندگیم دارم . 

   لاغرشدن هم مثل رانندگی هست بعضی ها مثل بعضی دوستام که زود گواهینامه گرفتن زود گواهینامه لاغری رو میگیرن . و بعضی مثل من بعد ۱۱ ماه ۱۱ کیلو کم میکنن . البته ۵ کیلو تا وزن ایده آلم فاصله دارم.

   من تسلیم نمیشم و ادامه میدم .

   خدایا شکرت بابت اینهمه آگاهی .

   تشکر از استاد عزیز که با صبر و حوصله تو این مسیر مربی خوبی برامون هستن و بهمون برای رسیدن به رسالت متناسب شدن کمک میکنن .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/12/01 16:16
   مدت عضویت: 1302 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,759 کلمه

   سلام و درود دوستان لاغر اندام و زیبا 😍

   حتما من لاغر میشم😊

   (موضوع :یعنی منم لاغر میشم!؟)

   ☄️عجب فایل توپی🔥

   در تمام سالهایی که اضافه وزن داشتم با توجه به تلاشهای پی در پی برای لاغر شدن خودم اطمینان به لاغر شدن ماندگارم نداشتم و هر بار یک نتیجه مقطعی می گرفتم خودم ناخودآگاه منتظر چاق شدنم  بودم !…

   اما در مورد شرایط مالی باز یک امیدی به شانس و قرعه کشی ها بود یعنی احتمال می دادم شاید دری به تخته بخوره و منم شرایط مالیم خوب بشه و زمانیکه در مسیر آموزشهای قوانین ذهنی قرار گرفتم اول از همه اولویتم رهایی بود از نوعی اسارت و وابستگی و بعد از مدتی که کم کم فاصله زمانی این فشارها بیشتر شد تا آرام آرام آزادی را تجربه کنم و متوجه شدم راه همینه و هرروز نتیجه های بهتری در تمام جنبه ها و به خصوص آرامش درون  و رهایی کسب می کردم همون روزها تسلیم درگاه حق شدم وگفتم ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده در شب ظلمانی ام ماه نشانم بده و این فریاد از درونم و طلب و تسلیم شدنم باعث هدایتم شد به سایت تناسب فکری .

   اوایل شروع دوره هم خیلی ذوق داشتم و هم خیلی تردید و برای منم چندباری پیش اومد که به استاد پیام دادم و درک خوبی از مطلب نداشتم و گیج شده بودم ایشون هم کاملا با احترام راهنمایی فرمودند و گفتند فقط ادامه بده !…

   انقدر این جمله طلایی را از استاد و در هر فایل شنیدم که دیگه جایی هم لیز بخورم می دونم  فقط بهتره ادامه بدهم .

   چقدر جالبه که همه افراد در این مسیر اگر استمرار داشته باشند نتیجه میگیرند همه اونهایی که نگرانند و شاکی دقیقا بعد از مدتی لبخند روی لبشونه و نتیجه هاشون قابل رؤیت میشه و انگار این روند مسیر ناامیدی آروم آروم تغییر ایستگاه میده و میشه امید . و البته افراد خوشحال هم برای اینکه تسلط و مهارتشون بیشتر بشه باید در مسیر استمرار داشته باشند و غرور برشون نداره که من دیگه راهو رفتم و می دونم !…

   تنها عامل تغییر کردن ادامه دادنه ✨

   👌ادامه دادن باعث واضح تر شدن تصویرهای ذهنی از خواسته و ….رها کردن تصاویر امیدوارکننده را نابود می کند و بر تصاویر یأس و ناامیدی قبلی اضافه می کند !…

   شاید به همین دلیل بهتره که هرروز تصاویر آلبوم شگفتی سازان را ببینیم …

   وقتی شرایط خوب به نظر میرسه که آرام بودن هنر نیست !..هنر اینه که بقیه وقتها بتونم آرامشم را حفظ کنم و ایمان به خدایی داشته باشم که انتخابم کرده .یا حداقل اگر نگران میشم دیگه از مسیر خارج نشم این خودش یک باوره که بدون تبلیغات من سر از این سایت درآوردم چون در مدارش بودم چون خداوند این توانمندی را در من دیده و خداوند هرگز اشتباه نمی کنه خُب من طلب کردم و خداوند هم منو به مسیر آسون و مستقیم و پرنعمتش هدایت کرده اما مهارت کنترل ذهن  داشتن با دریافت محتوا و تمرین و یادگیری وظیفه منه و حتی اگر فردی این مسیر را رها کنه انقدر این هدایت و آگاهی صحیح و قدرتمند     ریشه دار هست که نمی تونه فراموشش کنه و هرروز یه ندایی درونش بهش میگه برگرد و درنهایت هم بر می گرده و منم چندماهی گول منفی باف را خوردم و این مسیر را رها کردم دائم نجوا می کرد اگر ول کنی چاق میشی مثل رژیم و درکی نداشتم و افتادم توی دامش منم خواستم بهش ثابت کنم که نه این مسیر یادگیری هست و در صورتیکه یک شاگرد مبتدی بودم مسیر را رها کردم و وقتی برگشتم هر چه رشته بودم پنبه شده بود هیچ به هیچ  …خداراشاکرم که اینجا هستم ❤️

   وقتی کم میاریم و به استاد پیام میدیم شاید ما را امیدوار کنند ولی در نهایت نمی تونند ذهن ما را دستکاری کنند و گوش دادن به این فایلها و خوندن تجارب دوستان خودش همه پاسخ و راهکار هست همه تابلوی راهنمای این مسیره که دیگران مثل شما این موضوعات را تجربه کردند فقط ادامه بدین و اعتماد کنید به خدا و خودتون .

   نکته جالب اینه که روند تغییر ایجاد شده ولی ما نمی بینیم ،چون کندتر از دید ما هست مثل ترمیم خراشیدگی پوستمان یعنی ما اون نتیجه آخر را میخوایم ببینیم هرروز که خودمون را میبینیم گِرمهای رها شده وزن را نمی بینیم و می خواهیم یهو مثلا ۵یا ۱۰ کیلو از اضافه وزنمون کم شده باشه !؟..بعد با لباسی یا صحبت و نظر شخصی که برخورد می کنیم و میشنویم لاغر شدیم  تازه متوجه میشیم که ما تغییر جسمی داشتیم و این تغییر لحظه ای نبوده و روند از چندهفته پیش شروع شده بوده !…

   خودباوری و اطمینان در مسیر آموزشهای ذهنی پایه و اساس روند تغییر هست یعنی ما وقتی هنوز چاق نشده بودیم نگران بودیم و منتظر یعنی یقین داشتیم چاق میشیم اما برای لاغری شک و تردید داریم می ترسیم باورمون نمیشه!…

    تازه لاغرم میشیم بازم متعجبیم میگیم مگه میشه ؟و این یک فکر هست که مقاومت در ما ایجاد می کنه و به همین دلیل نتیجه افراد در زمانهای متفاوتی رخ میده  عملکرد افراد در یادگیری متفاوته و خیلی مهم هست اینکه به روشی که استاد گفتند عمل کنیم ۱/خواندن نوشته ها ۲/دیدن فایل تصویری ۳/خواندن دیدگاه دوستان ۴/تمرین نوشتاری خودمون ۵/آلبوم شگفتی سازان و هرروز یک گام فقط!..

   بعضی دوستان پراکنده گوش می کنند یا تمرین انجام می دهند و بعضی به روش خود عمل می کنند به همین دلیل خوب درک مطلب ندارند و ما فکر می کنیم اگر یک فایل پرمحتوا را در طی چند هفته گوش کنیم بهتر نتیجه میگیریم نه !..انگار تو مسافرت یک ایستگاه بمونی هرچقدرم تفریح کنی خسته میشی و لذتی نداره و انگار داری در جا می زنی و اما حرکت و پویایی  جریان زندگی است .

   درسته تکرار هر مطلب شناخت ما را از موضوع بیشتر می کنه اما این مدار ماست که باید به حدی بالاتر برسه تا دوباره دریافت جدید داشته باشیم یعنی برای یک بار پکیج اطلاعاتی ما تکمیل بشه یا همون نقشه ذهنی ما به صورت واضح ترسیم بشه بعد در دوره تکرار با مدار بالاتر و تسلط بیشتری حرکت می کنیم و مسیر برامون هموارتر شده و لذت بیشتری میبریم .  

   و اما دلیل دیگر تفاوت در نتیجه دلایلی است که ما در ذهنمون نسبت به چاقی داریم مثلا فردی که متناسب بوده سالها و حالا فقط به خاطر یک باور که مثلا سنت بره بالا سوخت و ساز بدنت کم میشه چاق شده وقتی این آگاهی و درک از محتوا را به خوبی دریافت کنه که بدن ما هوشمند هست و کارش را خوب بلده و حالت طبیعی و اورجیناش اینه که تاروزی که زنده هستیم درست عمل کنه خب زودتر مانع لاغریش رفع میشه و نتیجه میگیره حالا بالعکس فردی که در خانواده چاق متولد شده و ۲۰سال چاق بوده و بارها برای لاغری اقدام کرده و به دلایل چاقی و البته موانع ذهنی لاغریش افزوده باید انقدر در مسیر استمرار داشته باشه تا کدها براش باز بشه و تمام فرمولهای ذهنیشو اصلاح کنه و ممکنه یک سری فرمولهای ذهنی عمومی باشند در ذهن افراد چاق مثل ترس از خوردن برای همه افراد چاق هست اما یک سری الگوهای ذهنی مربوط به خود شخصه نسبت به رفتارهای خانوادگی و محیطی و شرایط تربیتیش که باید اصلاح بشه از طرفی بعضی فرمولها ریشه قویتری در ذهن ما دارند ممکنه بارها محتوای آگاهی دهنده را دریافت کنیم و دلایل منطقی بیاریم اما باز نجوای ذهن داشته باشیم و پذیرش برای قسمت استدلال گر و منطق ذهنمون زیاد باشه و تنها روشش برای اصلاح تکرار و تمرینه !…

   من یک فرمول ذهنی مخرب داشتم که پول نیست و عجیب در ناخودآگاهم نشسته بود و حدود ۴ماه هرروز مینوشتم و تکرارش می کردم و باز حرف خودش بود بارها می شد ناامید بشم اما می گفتم کم نمیارم باید ادامه بدم بعد دیدم یک کم ضعیف شد و تک و توک صداش نمیاد !و با اطمینان بیشتری همچنان دارم ادامه می دهم که پول هست و فراوانم هست 😊

   ولی در مسیر آموزش ذهنی ما بارها گول منفی باف را می خوریم چرا من نتیجه نگرفتم !؟من چه مشکلی دارم !؟ذهنم چه مشکلی داره !؟جسمم چه مشکلی داره ؟!دائم در حال خود تخریبی هستیم در صورتیکه هیچ تفاوتی بین ما نیست  اما خودمون را جدا از متناسب ها می دونیم و حتی جدا از چاق ها میگیم اون فرق می کرده و این جداکردن کار شیطان هست و در قرآن کریم آیات بسیاری داریم که شیطان جدایی را به ذهنها القا می کنه ….

    فقط افرادی که با احساس بهتر و اطمینان و البته تمرکز بیشتری محتوارا دریافت کردند مطالب را بهتر درک کردند و با استمرار در مسیر لاغری با ذهن تصویرهای ذهنیشون واضح تر میشه و زودتر نتیجه رخ میده .

    من حق انتخاب دارم و البته شادی حق طبیعی منه درونمه جدایی از من نیست پس بهانه ها را کنار بزارم تمام آنچه تجربه می کنم به دلیل نوع نگرش خودم هست باید اولویت اول زندگی من احساس رضایت از خودم باشه احساس خوبم آرامشم .

   تبدیل افکار به جسم مسئله زمانبری هست✨ 

   زیاد به زمانهای نتیجه گیری توجه نکنیم این حرف استاد خیلی ارزشمند بود و قابل تأمل 👌اگر کسی در زمان دوماه ۱۰کیلو یا بیست کیلو ریزش وزن داشته باشه قطعا کاملأ ذهنی نبوده اول اینکه چاقی در ذهنمون هرچقدر قدمت بیشتری داشته باشه زمان بیشتری نیازه که اصلاح فرمول داشته باشیم و دوم خیلی از افراد ممکنه مقداری از اضافه وزنشون با آموزشهای ذهن کم بشه و در کنارش رفتارهای رژیم گونه بر حسب عادت داشته باشند که نتیجه به سرعت انجام شده اما با ادامه دادن مسیر هربار ذهنشون بیشتر پالایش و پاکسازی میشه و تسلط ذهنیشون بهتر میشه .

   و برای خیلی افراد این سئوال پیش میاد که این تغییر رفتار که همون رژیمه ؟!

    رفتار غذایی که ما در رژیمهای غذایی و محدودیتهاش به صورت برنامه ریزی از فردی دیگر دریافت می کردیم با برنامه ریزی که توسط خودمون در ذهنمون ایجاد میشه کاملا متفاوت هست.

   در رژیم غذایی ما تمایل به خوردن داشتیم اما جلو خودمون را می گرفتیم و در نهایت از اعمال محدودیتها و جنگ و جدال ذهن و جسممون خسته شده مسیر را رها می کردیم البته اگر می توانستیم همان مسیر را ادامه بدیم نتیجه می گرفتیم اما از جهت اینکه سخت و غیراصولی بود قادر به ادامه دادن در مدت طولانی نبودیم .

   اما در مسیر اموزش ذهنی ما با توانمندی خودمون و دریافت محتوای آموزشی ذهنمون را برنامه ریزی می کنیم و تمایلات و رفتار ما خودبه خودی تغیبر می کنه در نهایت آزادی در انتخاب و اما رفتار غذایی ما نیست که منجر به لاغری ما میشه بلکه نوع نگرش ما باعث لاغریمون میشه .

   سپااااس و درود فراوان از استاد عزیز بابت تمام رمز و نکته هایی که    

   به اشتراک گذاشتند 

   دوستان هم مسیری همواره در مسیر خوشبختی شادمان باشید 🍃🌸

     

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/11/24 16:17
   مدت عضویت: 1253 روز
   امتیاز کاربر: 12008 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 217 کلمه

   بنام خدا 

   سلام دوستان همراه و استاد روشن 

   این جمله که ما به راحتی به بعضی اعتماد می کنیم اما به خودمان نه من خودم با اینکه تو کارم خیلی خوبم ولی فکر میکنم فلانی کارش بهتره از من و در بعضی کارها نظر خواهی می گیرم که البته چند وقته دیگه این کار را انجام نمیدم .

   راستش وقتی به تصاویر دوستان نگاه می کنم با اینکه همیشه آنها را تحسین میکنم اما چشمم همیشه میفته به اون زمانی که زیر عکس می نویسن که طی مثلا ۶ ماه و یا ۴ ماه به این وزن رسیدند هر چند من زمان برام مهم نیست اما یکم فکر میکنم و الان با گوش دادن این فایل متوجه شدم که دلایل چاقی افراد با هم تفاوت دارد برای همین است که یکی زودتر و یکی دیرتر نتیجه می گیرند و در هر دو گروه باید ادامه بدن 

   تکرار کنند .

   راستش من گاهی یک هفته روی یک فایل می ماندم که خوب اون را برای ذهنم حلاجی کنم اما باز هم با این فایل متوجه شدم که همان هفته اول هر چی درک کردم اگر یک ماه هم گوش کنم من دیگه بیشتر نمیتونم همان درک تو هفته اول بوده .به قول یکی از دوستان من آرامشی که در این مسیر دارم خیلی با ارزش هست 

   از خداوند و استاد روشن بسیار ممنونم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ebikzbhmb@gmail.com
   1400/11/22 08:51
   مدت عضویت: 889 روز
   امتیاز کاربر: 13965 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 411 کلمه

   با سلام به اسناد عزیز و همه دوستان خوب تناسب فکری.

   . استاد بسیار ممنونم از این فایل عالی چقدر مفیدبود .اشنباه من این بود که چند روز روی یک قسمت می موندم که مثلا بیشتر یادش بگیرم که به لطف خدا متوجه اشتیاهم شدم.و اینکه من امروز با این فایل متوجه شدم که خیای زودتر از آنچه خودم انتظار ش رو داشتم به وزن ایده ال ۶۵ خواهم رسید چون من با تمام  وجود به این مسیر اطمینان دارم نه ابنکه لیز نداشتم چرا قطعا داشتم  با وجود اینکه قدمت چاقی من تو ذهنم خیلی زیادو قدیمی هست یقین دارم با ادامه دادن هر روز و دادن آگاهی و فرمول  جدید به ذهنم به نتیجه عالی خواهم رسید. نکته دومی که دوباره در همین فایل برای من تکرار شد معجزه کلمه انتخاب بود اکثر اوقات من فراموش میکنم که خودم حق انتخاب دارم بخاطر اینکه ۴۰ ساله دیگران دارن برام انتخاب مبکنن.نه تنها در برنامه غذایی و رژیم بلکه به جایی رسیده بود که خواهر و  دوسنان برا خودم  و بچه هام لباس و کفش و…خرید می کردن و من چقدر راضی بودم که خودم برای خریدنرفتم .وای وای چه بر سر خودم آوردم من دوباره از خود عزیرم معذرت خواهی میکنم که اینقدر اذیتش کردم عذابش دادم . من خیلی حرفها برا گفتن دارم از زجر و عذابی که ابن چاقی بر سر من آورده که از بیان آن ها عاجزم …….. اما بسبار خوشحالم که همان چاقی باعث شد من به خدای خودم نزدیک و نزدبکتر بشم . خودم رو دوست داشته باشم. این موضوع خیلییییی برا ی من مهم بود ) دوست داشتن خودم) نکته ای بوده که تا این لحظه نادیده گرفته شده  چاقی باعث شد که  با ذهنم دوست بشم با جسمم آشتی کنم  به معده ام  احترام بگذارم و هر اشغالی رو توش نریزم  .من الان دارم با ذهنم حرف میزنم که فکر میکنن من دیوانه شدم .من با این دوره به لطف خدا برای قدم اول به آرامش رسبدیم که از نظر خودم بزرگترین هدیه الهی ست بهتر از این نمیشه چقدر تو این مدت با آرامش میخوابم . این چند سال هست حتی با داروی اعصاب و روان هم آرام نخوابیده بودم . من حتی اگر لاغرهم نشم  همین که آرامش رو تا اینجا از این دوره کسب کردم برام کافیه حدایا چطور و با چه زبانی تشکر کنم که من رو به این مسیر هدایت کردی .استاد عزیز و برادر بزرگوارم بسیار بسیار ممنونم از این همه مهربانی و متانت   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار ملکه عشق
    1400/12/01 18:16
    مدت عضویت: 1302 روز
    امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 245 کلمه

    سلام و درود دوست عزیز 😍

    موقع خواندن دیدگاهتون به گزینه حق انتخاب برخورد کردم من چندروزی هست در ذهنم با این موضوع درگیر هستم و انگار خوندن دیدگاه شما برای من یک نشونه بود واقعا چرا این همه سال حق انتخاب را از خودمون دریغ کردیم؟ و اجازه دادیم دیگران برای ما تصمیم بگیرند؟

    تازه دارم متوجه میشم که آزادی همراه شادیست و وقتی حق انتخاب نداری آزادیت گرفته میشه و به دنبالش شاد نیست و این یک فرمولی هست که در تمام جنبه های زندگی ما مؤثره به خصوص در چاقی !…حتی اون زمان که می خواستیم به روشهای دیگه ای هم لاغر بشیم دیگران برای ما برنامه ریزی می کردند چی بخور و چی نخور !…

    و این یک فاجعه بوده در حق خودمون .ولی میتونیم از این فرمول به نفع خودمون استفاده کنیم اینبار با اقتدارلاغری را انتخاب می کنیم و ما انتخاب می کنیم چه رفتار غذایی داشته باشیم و حتما به اراده خداوند می توانیم و می شود.

    خداراهزاران بار شکر از اینکه انتخاب شدیم و امروز نسبت به قبل آگاهتریم 🙏

    دلم می خواد بارها تکرار کنم من حق انتخاب دارم …من آزاد خلق شدم …

    همیشه به خاطر احترام و اینکه دیگران ناراحت نشوند و گاهی هم به خاطر تنبلی حق انتخاب را به دیگران دادم و این چه بی احترامی بزرگی به وحود و حضور مقدس روح الهی درونم بوده !..

    خدایا متأسفم 

    لطفا منو ببخش 

    سپاسگزارم 

    عاشقتم ❤️

    سپاس از تلنگر 👌خوبتون دوست عزیز 😊

    همواره در مسیر مستقیم و پرنعمت الهی عزتمندانه گام بر دارید .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 4 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار هانیه
   1400/11/18 12:05
   مدت عضویت: 1187 روز
   امتیاز کاربر: 12738 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 428 کلمه

   به نام خدایی که راه رو نشونم میده

   سلام به استاد عزیز و دوستان همراه

   این فایل عالیه، حرف هاتون مثل همیشه عالیه و من همونیم که بهتون پیام داد و کلی از جوابتون خندید و حالش خوب تر شد . من واقعا ممنونتونم که همیشه کنار تک تک ما هستین. یکی از چیزایی که توی این دوره من خیلی دوستش دارم همراهی و حمایت شماست..همیشه حس خوب میدین، امید میدین و چقدر استاد خوشحالم که شاگرد حرف گوش کنی بودم و تکرار کردم، ادامه دادم و دارم همچنان ادامه میدم.

   درسته همه چیز با تکرار و تمرین بهتر جا میفته، قانون دنیا و کائنات براساس تکراره، همه چیز تکرار میشه و با تکرار با کیفیت تر هم میشه. ادامه دادن و حتی نتیجه نگرفتن، اصلا سخت تر از ول کردن و غر زدن و نتیجه نگرفتن نیست…وقتی ادامه میدی و نتیجه نمیگیری، حداقل تو مسیری..داری یه حرکت رو به جلو انجام میدی. شاید جلوتر یه چیز جالب ببینی، تو این مسیر یه چیزایی دستت رو می گیره بالاخره، فکر کن داری تو جاده شمال به سمت تهران مثلا حرکت می کنی، هنوز نرسیدی بهش ولی منظره ها رو داری تو مسیر می بینی، دکه های بین راه هم ممکنه چیزهای جالبی داشته باشن که پیاده شی و ببینی و حتی ازشون خرید هم کنی…میوه و زیتون و تره بار و سفال و گلیم و کلی سوغاتی های زیبا کنار جاده هستن…ازشون لذت می بری، پیاده میشی و می بینی، می خری، یه چای می خوری کنار جاده، گشنه ت شد کبابی هم هست و خلاصه میری جلو… اما اگه ول کنی و بزنی کنار، نه نتیجه و مقصد رو داری و نه هیچ چیز دیگه…ترمز کردی و اتفاق جدیدی رو نمی بینی..دو قدم جلوترت رو نمی بینی…هیچ دستاورد دیگه ای هم نداری، از زیبایی های بین راه محرومی و هیچ چیزی رو نمی بینی که بخوای ببینی و بخری. پس هم مسیر رو از دست دادی و هم نخواستی به مقصد برسی. نخواستی، نه که نتونستی! خودت ترمز کردی، خودت انتخاب کردی ادامه ندی و نرسی به مقصد…پس هرجور حساب کنی رفتن و ادامه دادن بهتر از موندن و مایوس شدنه

   من روزهایی داشتم که شک کردم، نه به دوره، نه به شما و حرف هاتون، به خودم..به ذهنم…به اینکه من این کاره نیستم..نمی تونم .. ذهنم این توانایی رو نداره … اما برمی گشتم و بازم ادامه می دادم به توصیه شما .. منم بارها لیز خوردم اما بلند شدم و برگشتم تو مسیر … بازم خدا رو شکر می کنم برای وجود ارزشمندتون و وجود ارزشمند خودم که توی این دوره و در کنار شما دارم رشد می کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار ملکه عشق
    1400/12/01 18:29
    مدت عضویت: 1302 روز
    امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 102 کلمه

    سلام و درود هم مسیری متعهد و پرانرژی 😍

    از خواندن دیدگاهتون برداشت خوبی داشتم اول اینکه مثال به جایی بود و کاملا تصویر سازی برای ذهنم به وجود آورد که بهتر مطلب را درک کنم و چقدر عالی موضوع ادامه دادن را منطقی کردین …

    اینکه در هر کاری باید در حرکت بود و ترمز نکرد و این یک انتخابه و ربطی به توانمندی نداره !….

    اینکه.فردی که مسیر رسیدن به خواسته اش را رها کنه هیچ دستاوردی نداره ….نه آنچه در مسیر توشه راهشه و نه مقصد که هدفشه …

    بسیار قابل تأمله ازتون متشکرم 😊

    به امید موفقیت روزافزونتون

    همواره مانا و پایدار باشید . 

    🍃🌸

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار هانیه
     1400/12/02 11:35
     مدت عضویت: 1187 روز
     امتیاز کاربر: 12738 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 14 کلمه

     سلام عزیزم

     ممنون که وقت گذاشتید و خوندین و خوشحالم که براتون مفید بوده دوستم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1400/11/17 18:18
   مدت عضویت: 1259 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 512 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست 💖💖💖🌹🌹🌹

    سلام به دوستان هم مسیرم 🌹

   یعنی من هم لاغر میشم ؟

   اول از هر چیز بهتون بگم که من امروز وقتی گوشی مو روشن کردم و رفتم سراغ سایت وزدم لاغری با ذهن و با باز شدن سایت خیلی خوشحال شدم در حدی که دوست داشتم فریاد بزنم آخه چند وقت بود که سایت دچار مشکل شده بود و من نمی‌توانستم از مطالب سایت استفاده کنم و هر روز که از خواب بیدار می شدم اولین کاری که می‌کردم این بود که سراغ سایت میرفتم و وقتی که می‌دیدم هنوز مشکلش رفع نشده خیلی ناراحت میشدم و  در این مدت که دست رسی به سایت نداشتم توی ذهنم آموزش هایی رو که یاد گرفته بودم با خودم تکرار و تمرین و در زندگی روزمره ام تبدیل به عمل میکردم .و به نظر خودم این یعنی همون ادامه دادن و پایبند بودن به تعهدم .من در این مدت که دست رسی به سایت نداشتم رفتار افراد متناسب و چاق رو در مهمونی ها و حتی خونه خودم بین اعضای خونوادم زیر نظر داشتم و یاده حرف استاد میوفتادم که میگفتند اینم یه جور تمرین کردنه و سعی میکردم که منم مثل متناسب ها رفتار کنم .ویا بی توجهی به ترازو ، و ، وزن کردن جاهایی که ترازو بود ……و خیلی از آموزش های دیگه میخوام بگم که رها نکردم و از مسیر خارج نشدم بلکه سعی میکردم که آموزش ها رو تو ذهنم مرور کنم ویا فایل هایی رو که از قبل دانلود کرده بودم گوش میدادم ولی در کل دلم لک زده بود واسه نوشتن در سایت والان دارم با بهترین حس و حال می‌نویسم .😍🤩🥰

   من مطمئنم که خداوند منو به این مسیر زیبا هدایت کرده و خودشم کمکم می‌کنه تا به وزن ایده آلم که 60 کیلو شدنه برسم من ادامه میدم و ایمان دارم که درست ترین روش ، روش لاغری با قدرت ذهن خودمه واز اون مهم تر به خودم ایمان و اطمینان کامل دارم که بلاخره همین ذهنی که تونسته منو چاق کنه صد در صد میتونه منو لاغر کنه فقط ایمان و یقین و اطمینان میخواد که من دارم چون استادی دارم که خودشون روزی چاق بودن و از درد دل ما افراد چاق با خبر هستن و خدایی دارم که در تمام لحظات زندگیم شاهد اعمال و رفتار من و همه بندگانش هست و خداوند خودش در قرآن فرمودند که بخوانید تا شما را اجابت کنم منم خدای خودم رو صدا زدم واز خودش خواستم که به من مسیر درستو نشون بده و خداوند منو به بهترین و درست ترین مسیر هدایت کرده و منم دارم تا جایی که درک میکنم از آموزش های ارزشمند استاد گرامی استفاده می‌کنم و اونا رو انجام شون میدم بقیه شو هم میسپارم به خود خداوند و مطمئنم که نتیجه برای من و همه دوستانم که از این روش به درستی استفاده می کنند و به این روش ایمان دارند و ادامه میدم محفوظه ان شا الله 🌹

   لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست اگه راه شو بلد باشیم.🌹

   با تشکر از زحمات استاد گرامی.🙏🙏🙏🌹🌹🌹

   با آرزوی بهترین ها برای خودم و همه دوستان هم مسیرم.🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/11/15 22:46
   مدت عضویت: 1756 روز
   امتیاز کاربر: 11961 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 152 کلمه

   سلام به همه دوستان و استاد عزیز

   این فایل خیلی عالی عملکرد کار ذهنی توضیح میده و همچنین عملکرد رژیم و تفاوت این دو راکاملا بررسی میکنه برای لاغری با ذهن باید از درون تغییر کنیم و رژیم یک برنامه بیرونی و ما تا وقتی که از بیرون ساپورت شیم میتونیم ادامه بدیم و امکان نداره یک نفر بتونه که همیشه ما رو کنترل کنه و اگر هم امکان پذیر باشه یک جایی خودمون کم میاریم و از این همه باید و نباید خسته میشیم در لاغری ذهنی وقتی من به این نگرش برسم که غذا نمیتونه من چاق کنه ناخوداگاه خوردنم کنترل میشه و دیگه نمیتونم زیاد بخورم نکته مهمی که استاد تو ابن فایل اشاره کردن ادامه دادن بود و اینکه روی یک فایل مکث نکنیم و با روزهای دوره پیش بریم بیشتر از پنج بار از دیروز تا حالا این فایل شگفت انگیر گوش دادم ممنون استاد ممنون که هستید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1400/11/14 14:16
   مدت عضویت: 1597 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 481 کلمه

   با سلام و درود خدمت استاد بزرگوارو عزیز

   من چند وقته در این دوره ها بودم یعنی از همون موقعی که استاد به تازگی این دوره ها رو شروع کرده بود   دقیق نمیدونم فکر کنم سال۹۵ بود اون موقع حدودای یکسالی شد که با این دوره ها بودم و بعد بخاطر یه سری دلایل رهاش کردم ولی بعد از رهایی دلم با این دوره ها بود 

   ولی دلسرد شده بودم نتونستم ادامه بدم میدونستم هیج راه  و چاره ای برای چاقی وجود نداره جز از طریق ذهن میشه لاغر شد 

   باز بعد از چند وقت به سراغش رفتم 

   میدونین چه جوریه این دوره یه جوریه یعنی هر کی وارد این دوره ها بشه یه مدت که توی این دوره باشه و بعدش اگه رهاش کنه باز برمیگرده 

   نمیدونم من که اینجوریم یعنی سراغ دوره دیگه ای نمیرما

   ولی شاید بخاطر یه سری دلایل رهاش میکنم 

   باز برمیگردم وهمیشه تو ذهنم تصویری از خودم دارم که لاغر شدم و متناسب متناسب و راحت لباس‌های دلخواهم رو میپوشم و میدونم یه روزی میاد که به اون خواسته ام رسیدم البته من باردار بودم   تازه زایمان کردم هنوز وزنم به اون حالت اول برنگشته 

   و میدونم به زودی زود به اون حالت دلخواهم برمیگرده 

   البته اگه این دوره ها رو ادامه بدم که با توکل بر خدا و استاد عزیزم این دوره ها رو ادامه میدم 

   ما باید هر روز روی باورهامون کار کنیم و باورهای صحیح رو  جایگزین باورهای اشتباه کنیم تا باورهای صحیح قوی و محکم بشن 

   من به باور صد در صد رسیدم که هیچ راهی جز از طریق ذهن برای لاغری وجود نداره واگه ما هر روز  ادامه بدیم نه تنها متناسب میشم بلکه در زمینه های دیگه هم پیشرفت میکنیم مثل سلامتی رابطه احساس خوب شادی و شور و شوق مون بیشتر میشه من هر وقت که در این دوره ها باشم حالم به شدت خوب خوبه و هر روزم خیلی آرام و زیبا میگدره بدون استرس غذا میخورم شاد شادم 

   یعنی من لاغر میشم ؟

   بله میشم چرا نشم هیچ چیز در این جهان نشدنی نیس البته دست خودم هس همان طور که اسناد فرمودند خداوند ما رو هدایت کرده به این دوره ها 

   خداوند راه رو نشونمون داده ولی دیگه باید خودمون ادامه بدیم خدا که نمیتونه من هیچ کاری نکنم و منو لاغر کنه 

   این دوره رو بهم نشون داده که با شروع کردن و  ادامه دادن میتونم لاغر بشم یادمه یه روزی از خداوند کمک خواستم گفتم خدای مهربو نم درست زمانی که به آخر خط رسیده بودم و خیلی ناراحت بودم از خودم 

   گفتم خدای مهربانم یه راهی صحیحی نشون من بده که بتونم راحت و آسون متناسب بشم و خداوند هم جواب دعاهای منو داده و الان وقتشه که من دست به کار بشم و این دوره ها رو گوش کنم و عملیش کنم 

   خدا رو شکر که به این دوره ها هدایت شدم 

   ممنون خدای مهربونم 

   شکر خدا الحمدالله

    و همچینین از استاد عزیزم سپاسگزارم که دستانی از طرف خداوند هستن برای کمک به ما 

   در پناه خداوند منان باشید 🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nedadolatabadi@yahoo.com
   1400/11/12 18:06
   مدت عضویت: 922 روز
   امتیاز کاربر: 291 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 214 کلمه

   سلامی مجدد به استاد گرانقدرم

   اصلا باورم نمیشه ،چققققدر من خوشششبختم که خدا از دلم باخبره و داره کمکم می کنه

   الان بلطف خدا تونستم قسمت ششم دوره رایگان ۱۲ جلسه ای لاغری با ذهن رو گوش کنم.

   استاد شما طلایین،چقدر قشنگ در دقایق ۲۵ به بعد (فکر کنم)حرف دل من رو زدید،چه زیبا راهنمایی ام کردین ،من واقعا از وقتی با شما شروع کردم ،بدنم خودبخود به اصلاح عادات غلطش پرداخت،حال دلم،حال جسمم دوتایی شون عالیه عالی بود،شب ها با راحتی می خوابیدم و همه چی داشت عالی و به نحو احسنت پیش می رفت که ذهنم اومد و یه دفعه ای گفت: دختر داری وقتت رو هدر می دی،با این مطالب که تو لاغر نمیشی،دلت رو خوش کردی به یه سری مطالب،و هیچ کاری نمی کنی،کو جسمت حتی ۱۰۰ گرم هم لاغر نشده،یعنی هرچی هم تلاش و کار انجام داده بودم،یه دفعه ای،پوچ پوچ کرد درنظرم،بدجوری منو زد زمین ، ولی خداروشکر که تونستم مچش رو به موقع بگیرم،و الان تصمیم جدی جدی گرفتم که پر قدرت تر از همیشه ادامه بدم، و به همون مطالب عالی در دوره رایگانتون گوش بدم و همه چی رو بسپارم بخدا و اجازه بدم در بهترین زمان و شرایط انشالله پول دوره هم برام جور بشه و بهتر از همیشه با شما پیش برم…

   شاگرد پرقدرت و پرانرژی شما:ندا🌸❤💎

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nedadolatabadi@yahoo.com
   1400/11/12 11:29
   مدت عضویت: 922 روز
   امتیاز کاربر: 291 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 206 کلمه

   سلام بر خدای مهربانم که هدایتگر من به سوی زیبایی هاست،به سمت بهترشدن،به سمت خواسته های برحقم،به سمت خوندن این متن عالی از استاد عزیزم 

   و سلام و درود فراوان به استاد عزیزم 

   سپاسگزارم استاد بابت این متن عالی و به موقع،راستش دوهفته ای میشه که باهاتون شروع کردم،با کلی ذوق و شوق و ایمان به تغییر وضعیتم،اما بعد تقریبا یک هفته و نیم،مقاومت ذهنی من شروع شد،چند روزه ناامیدی و نه اینم نمی شه و تو که نمی تونی پول دوره رو جور کنی و تو دوره عالی شون شرکت کنی و داری وقتت رو هدر می دی و کلی حرف های دیگه،باعث شد دوباره حال روحی ام خیییلی  بد بشه و دوباره رو بیارم به پرخوری و دوباره احساس شکست کنم و به این نتیجه برسم که تو هیچ وقت نمی تونی به اندام و وزن دلخواهت برسی…

   و چقدر جالب که هدایت شدم به خوندن این مطلب از شما.

   ولی همچنان سردرگمم و نمی دونم چکار کنم،به نظرم تا نتونم تو دوره تون شرکت کنم و اصولی با شما پیش برم،همه چی کشکه و وقت حروم کردن،هیچ تغییری در من حاصل نمی شه،و پولش رو متاسفانه ندارم،و فکر کردن به همین موضوع هم حالم رو بد می کنه.

   با سپاس فراوان از شما

   و با آرزوی موفقیت های روزافزون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 55 کلمه

    سلام و درود
    اگه با حال خوب و اطمینان به توانایی کسب نتیجه ادامه بدی حداقل اینه که احتمال نتیجه گرفتن خودت رو خیلی بیشتر می کنی ولی اگه با احساس بد و ناامیدی ادامه بدی هرچه که تلاش کنی قطعا نتیجه نمی گیری
    پس بهتره راه رفتار صحیح رو در پیش بگیری
    با احساس خوب ادامه بده

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 15 از 3 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار الهام خضرلو
    1400/11/13 10:05
    مدت عضویت: 1783 روز
    امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 416 کلمه

    سلام دوست عزیزم 

    من به شما اطمینان میدم با فایل های رایگان هم نتیجه می گیری .فایل های رایگان عالیه .بعضی مطالب رایگان اصلا تو دوره ها نیس وخیلی ها اصلا دوره نگرفتن ولی نتایج عالی گرفتن از رایگان ها

     .به نظر من حتمآ تا زمان تهیه ی دوره از رایگان استفاده کنید و مستقیم وصل بشیدبه دوره. هنوز شما به احتمال زیاد اگر دوره همین الان داشته باشید درکی از فایلها ی اون نخواهی داشت باید ذهنتون آماده بشه .

    اشتباه منو تکرار نکنید منم سه سال پیش با سایت آشنا شدم یک ماه گوش دادم خیلی با عشق هر سطرش رو هر کلمه اش رو می نوشتم نتایج عالی رفتاری ووروانی هم پیدا کردم ولی رفتم ثروت کار کردم تا پولش رو به دست بیارم ولی  پول دار نشدم هیچ چاق تر شدم اگر اون موقع رها نمی کردم چاق تر نشده بودم و حالا نتایجم خیلی بیشتر بود .اگر گوش بدین کمترین نتیجه اش اینه که دیگه چاق نمیشی اگر هم لاغر نشدی چاق نمیشی فقط گوش بدین رها نکنید خواهرانه میگم

    ببخشید ها به دوره داشتن نیست به استفاده از دوره هاس اگر به اندازه ای که رژیم رو باور داری که لاغر میکنه .روش لاغری با ذهن رو باور کنی نتیجه میگیری 

    وگرنه مثل خیلی ها دوره هم داشته باشی صبح تا شبم گوش بدی بخونی بنویسی نتیجه نمیگیری چون فکر نمیکنی باور نداری با ذهنم میشه لاغر شد .چون روش ذهنی تازه هست و تجربه ای از لاغر شدن با اون رو تا حالا نداشتیم سخته باورش برای ذهن .

    خیلی ها دردر دوره ها هم احساس وهم رفتار عالی شده ولی کم نکردن چرا ؟اگر رژیم بودن شاید الآن لاغر شده بودن تمام شده بود شاید نه حتما لاغر شده بودن 

    چرا پس انقدر رفتار وحس عالی نتیجه نداده باید فکر کنید چرا واقعا؟

    راهکار اش به نظرم ایناس 

    با خودتون زیاد بگین من میتونم لاغر بشم بگین من مطمئنم لاغری با ذهن میشه جواب میده نتیجه میده ببین این قدر حالم خوبه رفتار غذاییم عالی شده غذام نصف شده نونم کم شده حرصم کم شده ببین اینا همش نتیجه هست اینا نتیجه جسمی میاره خودتو تو هر وعده تشویق کن تحسین کن بگو با این رفتار حقته لاغر بشی 

    من اگه لاغر نشم پس کی لاغر بشه با این رفتارهای عالی 

    عکس وویس و نوشته های افراد شگفتی ساز تو کانال وسایت حتمآ دنبال کنید برید گوش بدین چقدر عالین ویسها نتایج اون ها برید حتمآ گوش بدین بخونید تایید کنید تحسین کنید 

    من دیروز یه کامنت طولانی نوشتم ولی همزمان شد با تغییرات سایت ثبت نشد.حسم گفت اینجا بنویسم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریماه فقری
   1400/11/11 23:02
   مدت عضویت: 1307 روز
   امتیاز کاربر: 11695 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 89 کلمه

   چقدر به این فایل احتیاج داشتم چون دقیقا منم یکی از افرادی بودم که توی این دوهفته اخیر بهتون پیام دادم و ناامید بودم و اینکه گفتین خیلی از کسایی که ناامید بودند اومدند و گفتند نتیجه گرفتند برای من خیلی لذت بخش بود تازه من توی این دوسه روز اخیر دوسه نفر بهم گفتند یکم لاغر شدی و این برام نوید شروع سنگین شدن کفه ی لاغری ذهنم و شروع نتیجه گرفتن بود و خیلی خوشحال و امیدوارم 

   ممنونم استاد بابت اینکه با بروزرسانی هاتون حال مارو بهتر میکنین 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم