0

گام ۱۰۰: ادامه مسیر لاغری

بر علیه خود شاهد جمع
اندازه متن

همه انسانها رویاهایی در سر دارند و دوست دارند به آرزوهای خود برسند اما فقط تعدادی از آنها آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل می کنند.

دلیل نرسیدن به آرزوها تفاوت در توانایی یا انگیزه و اشتیاق انسانها نیست بلکه تنها تفاوت بین افراد موفق و ناموفق موضوع ادامه دادن و استمرار داشتن است

استمرار در مسیر لاغر شدن

اگر از گام اول به صورت گام به گام جلسات آموزشی را تا این جلسه طی کرده باشید قطعا امروز شما انسان روز اول نیستید.

تغییرات گسترده ای در افکار، نگرش، عقیده و عملکرد شما درباره چاق بودن، چگونه چاق شدن، لاغری و چگونه لاغر شدن ایجاد شده است.

احساس شما نسبت به خودتان و وضعیت جسمی تان صد در صد تغییرات گسترده ای داشته است.

درک شما از موضوع چاقی و چگونه چاق شدن تغییر کرده است و اگر تا قبل از این دوره شرایط یا افراد دیگر را عامل چاقی خود می دانستید امروز شما کاملا آگاه هستید که خودتان مقصر اصلی چاق بودنتان هستید.

سردرگمی های همیشگی شما درباره چگونه لاغر شدن از بین رفته است و به این درک و نتیجه رسیده اید که تنها راه لاغر شدن برنامه ریزی مجدد ذهن خود و استفاده از توانایی درونی خود برای لاغر شدن است.

رفتارها و واکنش های شما نسبت به مواد غذایی در مقایسه با ابتدای مسیر لاغری ۱۰۰ گام تغییرات زیادی داشته است و این تغییرات بدون اعمال فشار یا زحمت اجرای برنامه های رژیمی بوده است.

مرور افکار در ذهن شما به طور کلی به نسبت ابتدای دوره تغییرات گسترده ای داشته است و همه این موارد نشان از تاثیر گرفتن از آگاهی های مسیر لاغری ۱۰۰ گام می باشد.

احساس شما و تغییراتی که در سطح فکر و رفتار شما ایجاد شده است نوید خلق شگفتی ساز شدن را در شما می دهد، بنابراین لازم است که این مسیر را ادامه دهیم تا به رویای لاغری خود برسیم.

هدف من از تهیه این محتوا آشنایی دوستانم با موضوع چاقی و چگونه لاغر شدن از طریق آموزش ذهنی می باشد و امیدوارم که استفاده از این آگاهی ها به شما کمک کرده باشد تا احساس بهتر و انگیزه و اشتیاق بیشتر برای ادامه دادن مسیر لاغری با ذهن داشته باشید.

نوشته خانم نفس عزیز :

“سلام عرض میکنم خدمت استاد عزیز و دوستان همراه متناسبم

خداوند را سپاسگذارم برای هدایت شدنم و بودن در چنین سایت ارزشمندی.

از خدای مهربانم بهترین آرزوها را برای استاد عزیزم میخواهم که به من آموزش دادن چطور راهم را پیدا کنم.

من چند سال بود با قوانین جذب آشنا بودم اما مستمر در مدار هدایتم نبودم و مدام از مسیر خارج میشدم… تا اینکه به سایت شما هدایت شدم و این شد نقطه ی عطف تحول درونی من.

آشنایی من با شما تلنگری بود که بفهمم مسیرم را گم کردم.
وقتی با شما استاد عزیز آشنا شدم… به خودم آمدم دیدم که من خیلی از خودم دور شدم…

الان که آگاهی هام خیلی بیشتر شده و به اطرافیانم نگاه میکنم میبینم چقدر درگیر زندگی روزمره اند و از اصل دلیل بودنشان در این دنیا غافل هستند….

الان نزدیک دو ماهه که در این سایت عضو هستم…

هر کس که منو بعد مدتی میبینه تغییرات واضح منو بهم میگه و من تقریبا به وزن ایده الم نزدیک شدم. وزن من 68 بود و وزن مورد نظرم 50 بود.خودم را وزن نکردم ولی احساس میکنم حدود 12 کیلو کم کرده ام.

چون لباس‌های قبل از بارداری ام اندازه ام شدند و کمی هم در تنم لق می‌زنند….فکر می‌کنم الان لاغرتر از قبلی بارداری ام شده ام.

این معجزه ی جسم توانمندم بود که با آموزش‌های استاد عزیز به آن دست پیدا کردم.هر روز خدای خوبم را سپاسگذار تر میشم برای بودن در این مسیر زیبا….

جدا از اندام و زیبایی جسمم درونم هم هر روز زیباتر میشه که این ارزشمندترین چیزی بود که از شما استاد عزیز آموختم.

چند روز پیش مجلس عروسی دعوت بودیم و من لباسی زیبا و اندامی برای خودم دوختم و با اعتماد بنفس عجیبی به وسط مجلس رفتم و کلی رقصیدم شاد بودم و در هنگام رقصیدن به خودم عشق می‌ورزیدم.

خوشحال از رسیدن به اعتماد بنفس از دست رفته ام که دوباره پیدا کرده بودمش و با جسمی زیبا و سرحال می‌رقصیدم و شادی میکردم… این شادی را مدیون شما بودم استاد.شما منو دوباره با خودم آشتی دادین و من خودمو پیدا کردم.

من از مداری که قبلا در آن بودم خارج شده بودم و به مدارهای پایین و پایین تری در حال سقوط بودم اما خداوند مرا به واسطه ی خواسته ی واضح و مشخصم که خیلی به آن نیازمند بودم به سمت شما هدایت شدم و من متعهد شدم که نه تنها در تناسب اندام در تمام جوانب زندگی ام خودم را متناسب کنم.

من هر روز در فرصت‌هایی که برام پیش میاد یکی از فایل های شما رو گوش میدم و تمریناتم را انجام میدم.

من عاشقانه منتظر روزی هستم که با درآمدی که از کارم که این روزها استارتش رو زدم محصولات شما را خریداری کنم نه برای آنکه لاغر بشم چون من با همین فایلهای رایگان پر از آگاهی، دارم ناخود آگاه خیلی متفاوت از قبل عمل میکنم و در حال رسیدن به وزن ایده الم هستم.

عاشقانه منتظرم چون من عاشق ادامه مسیر لاغری و رسیدن به این آگاهی ها هستم و دوست دارم هر روز به علم خودم بیفزایم و خدای درونم را بیشتر و بیشتر بشناسم…

خدایا شکرت… خدایا شکرت… خدایا شکرت برای همه چیز

دوستتون دارم.
خداوند همراه تمام لحظاتتون”

نوشته خانم مریم عزیز:

“خدا رو هزاران بار شكر ميكنم كه اين دوره رو هم با موفقيت پشت سر گذاشتم

در اين دوره ياد گرفتم كه جگونه زندكي كنم چكونه رفتار كنم جگونه لذت ببرم جكونه عاشق خودم باشم به خودم محبت كنم خودم و دوست داشته باشم براي خودم ارزش قايل باشم و متولد شدن يعني جه ؟

قبلا از اينكه در دوره شركت نكرده بودم از زمين و زمان گله مند بودم همش از خدا گله ميكرذم كه جرا من به دنيا اومدم كاش نبودم و اين روزها رو نميديدم هيجي رنك خوشي رو به جشمم نميديدم

فقط تمام توجه ام بر روي وزنم بود و هميشه از خودم تنفر داشتم و خودم و سرزنش ميكردم كه اخه اينم شكليه كه من دارم از همه جي متنفر بودم كاهي براي خودم خريد نكردم همش همسرم برام خريد ميكرد و اون جيزي هم كه ميخريد باب دلم نبود جون من از سايزهاي بزرك خوشم نمي اومد و هيج لذتي در اين جند سال زندكيم نبردم همش با اه و افسوس

الان دو دوره رو تموم كردم دوره ي ورود به سرزمين لاغرها و دوره ي رايگان جند تا دوره ديگه هم خريداري كردم

دوست دارم تمام دوره ها رو بخرم و بر اكاهي هايم بيفزايم و خوشحالم از اينكه اكاهي هاي زيادي كسب كردم و از اينكه تمام كردم خوشحال نيستم كه دو تا دوره تمام شده نه ،خوشحالم دوباره متولد شدم خوشحالم كه رفتارم تغيير كرده

خوشحالم زندكي عالي دارم به سوي متناسب شدن در حال حركتم

خوشحالم رفتارم شبيه متناسب هاس خوشحالم عاشق خودم هستم و در اين وزني كه هستم خودم رو دوست دارم هر لباس در هر رنك و طرحي كه دوست دارم مي پوشم

من عاشق خودم شدم براي خودم ارزش قايلم هر اشغالي رو وارد بدن مقدسم نميكنم من براي جسمم سنگ تموم ميزارم و با اشتياق و استمرار ادامه ميدم و با تكرار و ادامه دادن مي تونم براي هميشه به اون جيزي كه ميخام دست پيدا ميكنم

متناسب شدن خيلي اسونه خيلي اسون

بدون هيج رنج و زحمتي به دست مياد

اينقدر اسونه كه با خوابيدن و نشستن ميتوني به اون اندام ايده الي كه ميخاهي برسي

با جندتا فايل گوش دادن و تمرين انجام دادن و تمرين دوستان خوندن 🙏🏻😍😍🙏🏻

دوستان عزيز و متناسبم با استمرار و ادامه دادن ميتونيم به اون هدف نهايي دست پيدا كنيم اميدوارم كه همه ي دوستان براي هميشه در اين دوره ها باشيم و از نوشته هاي همديكه لذت ببريم و شاهد شگفتي ساز شدن همديكه باشيم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

استاد عزيزم بابت اگاهي عالي تون بي نهايت سپاسگزارم ان شاالله كه در پناه خداوند شاد و سلامت باشين و هر جه از خداوند طلب كنيد بهش برسين 🙏🏻

شما دستان خداوند هستين و خيلي خوشحالم كه حال خوبي دارم و اين حال خوب مديون شما استاد عزيزم هستم 🙏🏻🙏🏻🌹🌹”

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.62 از 26 رای

https://tanasobefekri.net/?p=35838
54 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار حیرت انگیز
   1402/09/01 14:48
   مدت عضویت: 408 روز
   امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 751 کلمه

   به نام خداوند کاملم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   ادامه مسیر لاغری 

   خوب این گام قشنگترین گامه .

   گام سلام به مسیر لاغری من 

   گام شروع زندگی لاغری 

   اینجا پایان نیست بلکه یک شروع تازه است .

   در تمام مدتی که در دوره بی نظیر صد گام بودم این دوره را مانند یک پیش دبستانی میدیدم که در آن در حال آشنایی با الفبای لاغری با ذهن هستم .

   تمام تمرکز و حواسم را روی یادگیری اصولی قرار داده بودم و اصلا عجله ای نداشتم و همراه این دوره ارزشمند بسیاری تغییرات مثبت و فوق العاده در درون و بیرون من شکل گرفت .تغییراتی که به جرات می‌توانم بگویم زندگی من را دگرگون کرد .

   علاوه بر آن همه تغییر من به راحتی لاغری را زندگی کردم .و این چیز کم اهمیتی نیست .

   کاملا واقف بودم به اینکه من در چه مسیر ارزشمندی هستم و تمام خودم را گذاشته بودم و با عشق و اشتیاق و انگیزه ای فوق العاده هر روز از آموزش‌های بی نظیر استاد بهره میبردم .

   امروز خوشحالم که بالاخره پیش دبستانی من تمام شد و من به رشد عقلی بیشتری رسیده ام و می‌خواهم به کلاس اول بروم انشالله.

   سرزمین زیبای لاغرها سلام 

   سرزمین لاغری دقیقا مثل یک مدرسه غیر دولتی جذاب و پر امکانات است و من می‌خواهم در این مدرسه پر انرژی‌تر  از قبل خوب بیاموزم و خوب عمل کنم تا خستگی را از تن معلمم به در آورم .

   من خودم معلمم هیچ هدیه ای ،هیچ چیزی برای یک معلم شادی آور تر و بهتر از موفقیت دانش آموزانش نیست .من کاملا به این احساس واقفم .

   هر سال روز معلم خانواده ها زحمت می‌کشند و هدایایی برای من تهیه می‌کنند تا من خوشحال شوم و بدانم آنها قدردان زحمات من هستند .

   اما این طرز تفکر آنهاست که فکر می‌کنند عشق معلم با مادیات جبران می‌شود

    یا حتی معلم نیاز به قدر دانی دارد .

   من هر سال زمانی برایم روز معلم است که در انتهای سال میبینم دانش آموزانم چقدر در زندگی و تحصیل مهارت آموخته اند و دیدن پیشرفت آنها بزرگترین جبران کننده و شادی بخش ترین هدیه است .

   هر سال در ابتدای سال از اولیا خواهش میکنم که برای روز معلم تدارک نبینند، اما بندگان خدا هر سال بیشتر از سال قبل به زحمت می افتند و من را شرمنده می‌کنند. ولی من هم بیکار نمیمانم.

   و برای نوگلانم هدیه های ارزشمندی تهیه میکنم و در انتهای سال تحصیلی به عنوان یادگاری به آنها هدیه می‌دهم تا آنها مطالب اخلاقی مهمی که در طی سال آموخته اند فراموش نکنند .و همیشه گوشه ذهنشان خاطرات خوبی داشته باشند.

   استاد من به جای اینکه بیشتر روی مطالب درسی تکیه کنم روی یاد دادن خیلی از مهارت‌ها برای زندگی آینده به بچه ها تکیه دارم و کلا بچه های کلاس من آنقدر متحول می‌شوند که سر آمد مدرسه می‌شوند و در سال‌های بعد شاگردان من بهترین شاگردان مدرسه هستند چون آنها زندگی کردن را آموخته اند .

   درست مثل شما استاد عزیزم که هدف از این مدرسه، لاغری بود. ولی شما زندگی کردن را به ما آموختید .بدون هیچ چشم داشتی ؛در کمال سخاوت و فروتنی؛

    هر چیزی که فکر میکردید می‌تواند در این مسیر گره گشای ما باشد را تدریس میکردید .

   من نه می‌توانم مادی از شما تشکر کنم چون کار شما با هیچ هدیه مادی قابل جبران نیست .و نه حتی معنوی می‌توانم تشکر کنم چون کلمات هم کم می آورند .

   پس به روش خودم اقدام میکنم تلاش می‌کنم تا یک دانش آموز خوب باشم تا شما به من افتخار کنید و من این مدلی قدردانی خودم را از شما نشان دهم .

   پس من با عشق انشالله وارد مدرسه لاغری ام میشوم و تلاش می‌کنم تا زحمات شما را جبران کنم .

   چقدر از صحبتهای شما درباره دوره ورود به سرزمین لاغرها لذت بردم .و کلی اشتیاق و هیجان من برای شروع دوره بیشتر شد .

   من در طی دوره صد گام به یاری خداوند بزرگم دوره بی نظیر ورزش کردن را گذراندم و بینش و نگرش من نسبت به ورزش بسیار عالی شد و من الان چند روزی است که دوره پیاده روی موثر را برای شادی و تغذیه روحم انجام می‌دهم. واقعا نمی‌فهمم تایم چطور می‌گذرد و خیلی لذت بخش است .امیدوارم به دوره پیاده روی موثر فایلهای جدیدی اضافه شود تا ما بتوانیم در طی دوره ورود به سرزمین لاغرها از آن دوره ارزشمند هم نهایت استفاده را ببریم .

   ممنونم که این دوره صد گام را تهیه کردید 

   ممنونم که دوره های دیگر سایت را تهیه کردید 

   و کلا ممنونم که هستید 

   برایتان بهترین‌های هستی را خواستارم 

   خدای خوبم از تو سپاسگزارم که من را وارد مرحله ی جدیدی از یادگیری ام کردی الهی شکرت 

   استاد سپاسگزارم برای همه چیز 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 39 کلمه

    سلام و درود
    از لطف و محبت شما دوست عزیزم سپاسگزارم
    خداوند را شاکرم که در دنیای مادی فرصت خلق دنیایی مجازی را پیدا کردم که باعث ایجاد احساس بهتر و تغییر در دوستانم می شود.
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار حیرت انگیز
     1402/09/02 23:57
     مدت عضویت: 408 روز
     امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 42 کلمه

     سلام خدمت شما استاد روشن 

     بله واقعا خدا را شکر که ما در این دوره و این زمانه زندگی می‌کنیم تا هم در دنیای واقعی و هم در دنیای مجازی تجربه زندگی کردن داشته باشیم .

     انشالله در پناه خداوند خالق هستی باشید همیشه 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/07/15 10:36
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 110 کلمه

   سلام استاد 

   خدا را شکر که توانستم در تاریخ 1402/07/15 اخرین گام از این مسیر را گوش بدهم 

   واقعا ممنون از شما استاد که ما را دراین مسیر همراهی نمودید و علاوه بر لاغری راه شناخت خداوند را به ما نشان دادید که این زندگی باید فقط با اراده خداوند جلو برود نه اراده شخصی و چقدر ازاین موضوع من خوشحال هستم که اگاهی من خیلی بیشتر شده و یاد گرفتم که باید درمسیر لاغری هنوز خیلی از چیزها را یاد بگیرم تا بتوانم یک فرد متناسبی بشوم . ممنون از شما که دراین مسیر همراه و مشوق ما افراد بودید و این فایلهای به این خوبی را برای ما گذاشتید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 497 کلمه

   بنام خدا 

   عرض سلام خدمت استاد روشن عزیز و دوستان همراه 

   اول حرفهام بگم اون دوستی که نوشته بود خطاب به دوستان سایت که با همین مسیر صد گام هم نتیجه می گیریم درسن میگفت من در خودم این همه تغییر را دیدم با همین فایلهای رایگان من فقط دوره ۱۳ بدر را خریدم از دوره های لاغری اما همش تو سایت لاغری با دوره های رایگان بودم و تغییر فوق العاده ای داشتم به طوری که دو شل پیش یکی از،لباسهایم را مدتی نپوشیده بودم وقتی پوشیدم خودم شگفت زده شدم که چقدر کمرم لاغر شده سایز سینه هام کمتر شده چقدر خوش تیپ شدم وای خدای من انگار رویت بود برام چه لذتی داره واقعا لاغری با ذهن که متوجه نمی شوی چطور این اتفاق می افته و خود به خود لاغر می‌شویم دوستان اینها همه نتیجه استمرار داشتن هستش که من داشتم هرگز نگفتم چون من دوره نخریدم پس لاغر نمی‌شوم فقط از همان روز اول به این مسیر و این دوره ها اطمینان کردم که میتونم لاغر شوم من در هر شرایطی ادامه دادم نوشتن تو دفترم زیاده تو سایت به دلایلی که مشکل داشتم ننوشتم ولی هر وقت توانستم تو سایت هم نوشتم چون نوشتن مخصوصا تو سایت به آرامش خاصی میده چقدر اعتماد به نفسم میره بالا احساس آرامش میکنم ،لذت میبرم که دوستان این نوشته من را می خوانند دوستان اینها همه نتیجه لاغری با ذهن هستش که من دارم چون من اون آدم اول که شروع کردم نیستم حرف استاد درسته من در خودم دیدم ‌امروز رفتم اداره یه مشکلی بود باید حل میشد اما متاسفانه نه برای خودم برای اون کسی که رفته بودم پیشش که رفتار بدی با من کرد میخوام اینو بگم که من اگر اون مریم قبلی بودم تمام روز خودم را خراب میکردم که چرا این رفتار با من شد چرا نتونستم جوابشو بدم ووووووو…..خیلی از این سرزنشها اما من همون موقع فراموش کردم و گفتم هیچ کس اون قدرت را نداره که با رفتارش منو ناراحت کنه این آدم که قدرتش بالاتر از خداوند نیست پس هرگز نمیتونه آسیبی به من برسونه من انسانم اشرف مخلوقات و اونم انسانه چقدر راحت شدم وقتی که این تفکر را کردم و از این به بعد هم در مورد هر مسله ای که منو ناراحت این تفکر را دارم ‌.این اعتماد به نفس این تفکرات همه و همه از معجزات لاغری با ذهن هستند که همه ی دوستان اگر استمرار در مسیر داشته باشیم با هر فایلی چه رایگان و چه خریداری نتیجه عالی میگیریم همین طور که من خیلی تغییر کردم البته هنوز خیلی جا دارم برا تغییرات دیگه شما دوستان هم تغییر خواهید کرد ‌.

   بسیار ممنون سپاس از استاد روشن عزیز و بزرگوار و همین جا تشکر میکنم ازش بابت راهنمایی هایی که به من داد من مشکل سایتی داشتم چند وقته باهاش تماس گرفتم و سریع جواب داد و مرا راهنمایی کرد 

   و انشالله که دیگه این مشکل پیش نیاد چون واقعا ناراحت میشم که وقتی نتوانم بنویسم در سایت .

   انشاالله همه ی دوستان موفق باشن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/01/17 16:53
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 439 کلمه

   سلام خدایا سپاس که این صد گام تونستم با پایان نه که شروع کردم روزکه  واد شدم ۱۳ /۱۰ /۱۴۰۱ بودم فکر شروع وتمام شدن این صد گام بود ولی حالا که به گام صدم رسیدم اخرین پله که از چاه چاقی بیرون کشیده شدم حالا تازه لب چاه رسیدم تازه نور دانایی به همه وجودم رسیده خوب یعنی کار تازه شروع شده باید تو مسیر ادامه بدم این جوانه ریشه زده داره سر از خاک بیرون میکنه نور بهش خورده تازه دراه کمر صاف میکنه خودش به طرف نور میگشه وباید حالاحالا یاد بگیره بیاموزه بعد تفکر کنه رنجی که کشیده رو باید بر طرف کنه من از شنبه  به امید خدا خودم تو سرزمین لاغریی میبینم از خدا میخواهم هر فردی که وادی این سایت میشه  همین حس منو والبته خیلی بهترشو داشته باشن اکه کسی تنونست اون دوره رو تهیه کنه باور داشته باشه که میشه همین جا هم به نتیجه رسید مهم خود ما هستیم من تو همین صد گام کمی ار وزنم کم کردم وزن کشی نداشتم ولی خودم میفهمم که کم کردم پس تویی دوست که به این مسیر راه پیدا کردی همت کردی نلاش کردی تا این صد گام به اخر رسوندی حتما به امید خدا نتیجه میگیری 

   دنیای بود که تویی این ۹۵ روز تجربهای دلچسبی رو داشتم 

   بارها فکرم وروحم از یاد گیری واموختن این فال ها سر شار شد خدایا ازت ممنون سپاس گزارم که من رو توان دادی این یاد گیری رو داشته باشم در خود این همه تلاش رو سراغ نداشتم باره تعجب میکردم چطور این متن من نوشتم دیروز فال ۶ دیدم باورتون نمیشه با خودن دیگاهم خودم هم متعجب شدم این من نوشتم چطوری درکش کردم که بتونم بنویسم کاری گردی که باورم بود ولی مطمئن شدم که بازم میگم کار من نبود لطف تویی مهربان بود خدایا مپنونتم 

   من حتی تو درس ریاضی دوران تحصیلم نمره خیلی زیادی نمیگرفتم متوسط رو به پایبن چطور فرمول نویسی  کردم 

   چطور اصلا اون فرمولهای رو دراوردم این همه توان یادگیری کجا بود چرا اینجا خودشو نشون دادهمه همه برای رب عزیز خداوند باری تعالی هست یا غفور یا شگور یا رحمان یا رحیم یاعزیز یا عزیز قدرت عالم در دستان پر توان توست برای ادامه این مسیر همجنان کمک از تو میخواهم کمک کن بوتنم در سرزمین لاغری هم خوب گارکنم کم کاری نکنم تا بیاموزم ودرست زندگی کنم ممنون سپاس بی کران از شما اقای عطار روشن خدا همیشه پشت وپناهتون باشه حق نگهدارتون 

   خدا پدر ومادر عزیزتون رحمت کنه امروز پنج شنبه هست انشالله با اولیای حق محشور باشن که فززند  صالحی رو برای خودشون تربیت کردن شما باقیات صالحات  والدین خود هستید 

   خدا پشت وپناه همه باشه حق نگه دارههمه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/11/29 20:41
   مدت عضویت: 1306 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 1,008 کلمه

   به نام خدای جااان و عشق ❤️

   و هر پایانی آغاااازی دارد😍

   سلام و درود دوستان هم فرکانسی 

   دوستان متعهد و پرانرژی دوستان متناسب و آگاه همواره در مسیر مستقیم و پرنعمت الهی گام بردارید.

   تمام تغییرات احساسی و رفتاری ام از خودباوری از پذیرش خود و خلق چاقی ام از درک بیشتر اقتدارم و از توانمندیم در تغییر و تحول گرفته تا تغییر تمایلات غذایی و تجربه احساس به هنگام خوردن غذا و تفکر و ….داره آلارم میده که من دارم متعادل میشم🤩 ارزشمندترین تغییر با این آموزه های میانه رو شدن هست همان /تناسب فکری

   چند روزی هست کتاب از سی مرغ تا سیمرغ عطار نیشابوری را مطالعه می کنم با هر ورقش بال در آوردم و درک مطلب فقط یه چیز بود تناسب تعادل میانه رو شدن .

   امروز یه جور دیگه عاشق خودم شدم چون انقدر متعهد بودم انقدر مسئولیت پذیر بودم انقدر صبور بودم که تا اینجا اومدم و من آدم ۱۰۰روز پیش نیستم خدارا هزاران بار شاکرم .

   انقدر مشتاقم که صبح بشه و چه خوب که امروز جمعه بود و گام اول را فردا شنبه با اقتدار بیشتری و با لذت وعشق بیشتری برمی دارم با نگاهی گسترده تر تمام زمانی که صرف آموزشها کردم و البته نوشتن و خواندن دیدگاه دوستان همه برای برنامه ریزی ذهنم خیلی مفید بود .

   در تمام جنبه های زندگیم چقدر باورهای مخرب منفی کشف کردم چقدر ترمزهاموی ذهنمو شناختم یه خرده اوایل بهم سخت گذشت خیلی ازنظر فکری و درونی به هم ریختگی داشتم اما این خراب آباد نتیجه داره و هرروز بیشتر خودشو نشون میده .

   اگر به من دوسال پیش می گفتند شما میتونی تو منزل خودت هر وقت که دوست داری آموزش ببینی و لاغر بشی شاخ در میاوردم !…

   درسته که من تا حدودی با قوانین جذب آشنا بودم که به این سایت فوق العاده هدایت شدم اما خیلی سردرگم بودم یعنی راجع به لاغری باور کافی نداشتم ولی الآن که برای بار دوم این دوره را تکرار کردم احساس می کنم مسیر و کمی بهتر بلدم تازه متوجه می شم استاد چی می گفتند…. نقشه ذهنی و تکرار و خودبه خودی و اینها فقط تو اونروزها امید بودند و اعتماد به خدایی که منو هدایت کرد ولی الآن یک کم درک می کنم و خیلی شوق دارم خیلی ذوق دارم …عجله و شیطون هردو سالها هم قدم من بودند ولی چقدر آرام شدم وباز هم میخوام بیشتر و بیشتر آرام بشم .

    دلم لک زده بهم بگند توی دلت آب تکون نمی خوره!.. یک آرامش و شادی عمیق و پایدار وااااای خدای من حتما برای منه و میشه که به زبون میارم .

   انقدر که مترو دیدم و ماشینهای پرسرعت یا وسایلی که هرروز تبلیغ میشوند سرعتم چندین برابر شده بود دقیقا روزمرگی من شبیه فیلمهایی بود که رو دور تند ضبط شدند به کجا چنین شتابان !؟….

   انقدر که گول تبلیغات را خوردیم فکر کردیم ما بی عرضه ایم که نمی تونیم تو یک زمانی شگفتی خلق کنیم همش در جنگ و جدال با خود با طبیعت !؟…

   واقعا چقدر زمان برد تا زبان مادری را یادبگیریم ؟چقدر زمان برد تا بایستیم و بدویم؟!…چرا تو مدارس اینها را آموزش ندیدیم !؟ (مراحل تکامل )

   من همیشه با خدا جنگیدم چون درکی از تکامل نداشتم تمام پرسشهام مونده بود بدون پاسخ از خدا چون خودم صدتا جواب داشتم براشون .تغییر یک پروسه زمانی داره مخصوصا برای جسم برای ماده !…باید با زمان همفاز باشیم و در صلح وقتی به زمان هم فشاربیاری اگر بخوای زود بگذره دقیقا دیر میگذره اگر بخوای کند بگذره زود میگذره !…سوره والعصر هم همینو میخواد بگه که بیشتر انسانها در زیان و خسران هستند !…

   حتی برای تغییر ذهن هم شاید من در آن واحد تا اونطرف زمین و کیهان سفر کنم اما اگر بی ادب باشم یک شبه که باادب نمی شم !…باید آرام آرام ذهنم آموزش ببینه …این ترفند شیطانه خودتخریبی و سرزنش کردن .خودم بارها برای کنترل ذهنم خودم را مؤاخذه کردم که چرا دیگران توانستند ولی تو نه !…خودم را با فردی که ۲۵ساله روی خودش کار می کنه مقایسه کردم و چقدر از خودم ضربه خوردم اما می خوام هرروز و هر قدم تغییرم را جزبه جز بپذیرم و ازش لذت ببرم ما فکر می کنیم که تغییرات باید بزرگ باشند در صورتیکه تغییرات کوچیک کوچیک شگفتی خلق می کنند .

   چاقی فرصتی شد تا دوباره متولد بشم بیشتر خودمو بشناسم و بیشتر یادبگیرم .خدارا شاکرم .

   حدود ۱۰روز پیش یک آزمایش کامل چکاپ انجام دادم و اونروزهایی بود که یک عالمه فکر مخرب از کم خونی و …تو ذهنم نجوا می شد و اما من به حالت طبیعی و سلامتی فکر میکردم ظاهر موضوع همه چیز دست به دست داده بود که باور کنم کم خونی شدیدی دارم و اما به شدت داشتم روی باور سلامتیم همراه سایت کار می کردم و وقتی جواب اومد من در سلامت کامل بودم چشمام درشت شده بود و متعجب بودم و به دکتر می گفتم تمام این نشونه ها گفت از ذهن شماست !…جواب همه سلامته …

   این در حالتیست که سالهای گذشته چربی به ارث از پدر و قند از ارث مادر را و تیروئید از بارداری را تجربه کرده بودم اما نکته مهم این بود که من باور کردم هیچ ارث و ژنتیکی نمی تونه بر جایگاه الهی و طبیعی من که خداوند بر من خواسته که سلامتی و تناسب و شادی و ثروته مؤثر باشه ✨من داشتم هر قدم در مسیر لاغری حرکت می کردم اما ذهنم پاکسازی شد از افکاری که به من به ارث رسیده بودن و البته متوجه شدم من شبیه به اون چیزی هستم که خداوند خواست و خلق کرد همون که اثر انگشتش در کل عالم خاصه و شبیه به هیچ کس نیستم نه پدر و نه مادر نه هیچ کس دیگه !.،،من متوجه شدم تمام زیبایی ها حق الهیه منه نهایت سلامتی و جوانی نهایت ثروت و شادی و رهایی .

   خدارا بی نهایت بار شکر ❤️

   و وجود استاد عطار عزیز که نشانه ای از حضور یاری رسان خداهستند را شکر 🤍

   و وجود دوستان هم مسیر که با دیدگاه هاشون حال دلمون را خوب کردند و تجربه خودشون را در این مسیر زیبا به اشتراک گذاشتند شکر🤍

   عشق❤️به عالم و آدم و تمام ذرات هوشمند جهان هستی 

   خداحافظ جان و عشق و ایمانتون 

   بدرود 🍃🌸🍃🌸🍃🌸 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amiali2020110@gmail.com
   1400/11/03 16:47
   مدت عضویت: 960 روز
   امتیاز کاربر: 260 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 362 کلمه

   بنام خدا 

   سلام به استاد عزیز و دوستان همراه 

   من تا به امروز دو دوره رایگان را پشت سر گذاشتم و امروز جلسه آخر صد گام را به اتمام رساندم البته با کلی موفقیتها که وقتی با سال گذشته مقایسه می کنم متوجه میشوم که سال گذشته کجا بودم الان کجا هستم من الان وسط راه هستم یعنی نزدیکی اون سرازیری هستم که استاد تو بعضی فایلها بهش اشاره میکردن الان زمین برام هموار شده دیگه میدونم باید چکار کنم سر در گم نیست .میدونم باید برای هر موفقیتی احساسم خوب و پایدار باشه احساس درهمه جنبه های زندگی پایه و اساس است باید مواظب ورودی های ذهنم باشم و مانع از افکار منفی به ذهنم باشم ، یاد گرفتم نباید از خوردن بترسم ،نباید از چاقی متنفر باشم ،خودم را عاشقانه با همان چاقی دوست داشته باشم با بدنم آشتی کنم ،هرگز خودم را وزن نکنم ،عجله ای،برای لاغری نداشته باشم زمان مشخص نکنم که تا این مدت من باید لاغر بشم ،یاد گرفتم که با آرامش و استمرار و ادامه به راهم ادامه بدم تا به اهدافم که نه تنها لاغری بلکه تمام مراحل زندگی همچون استاد روشن برسم چون استاد تونسته منم میتونم خدای استاد روشن خدای منم هست .

   استاد روشن ازتون ممنونم و به لطف،خدا تصمیم دارم دوره ها را کم کم خریداری کنم چون واقعا مسیر زندگی من تغییر کرده .

   یه نکته هست که هر روز به خاطرش خدا را هزاران بار شکر میکنم و مطمئن هستم از تغییرات مسیر زندگی من هست اینکه ما حقوق بگیر هستیم و دیگه به زور تا آخر ماه می رسیدیم شاید بعضی از دوستان هم می‌دونن من دارم چی میگم اما الان خدا را شکر از حقوق ماه قبل یه مقداری هست تا ماه آینده و از این بابت خیلی خوشحالم یا اینکه ما یه ماشین مدل ۹۰ داریم شوهرم هر روز در تعمیر گاه بود ماهی نصف حقوق برا ماشین میرفت و من همیشه می نالیدم ،گله میکردم به خدا که چرا نمیتونیم ماشین را عوض کنیم الان خدا را شکر همون ماشین هست ولی چند ماهی هست که عجیب در تعمیر گاه نمیره و مطمئن هستم که یه روز میتونیم،چند مدل بلاتر را بخریم این گوشه ای،بود از تغییراتم ،

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azamhoseinzadeh0180@gmail.com
   1400/09/24 06:22
   مدت عضویت: 1056 روز
   امتیاز کاربر: 189 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 217 کلمه

   سلام به استاد عزیز  و همراهان گرامی

   گام آخر 

   البته آخر نیست اول راه هست استاد راه رو به ما نشوم دادند که از این به بعد باید چیکار کنیم و چطور ادامه بدیم هنوز ما الفبای لاغری رو یاد گرفتیم و باید اصولی تمام آموزش‌ها رو یاد بگیریم

   خداراسپاسگزارم که من رو به این مسیر هدایت کرد من در طول این ۱۰۰ گام تغییرات عالی داشتم

   اعتماد به نفسم زیاد شده طوری که در جشنواره های مختلف شرکت می کنم و در دانشگاه ثبت نام کردم و تحصیلات تکمیلی ام رو می خوام ادامه بدم

   آرامش درونی ام زیادتر شده 

   لذت از خودم از زندگی ام از غذا خوردنم بیشتر شده

   با خودم در صلح هستم

   دیگه هر آشغالی رو نه به ذهنم نه به معده ام وارد نمی کنم تلویزیون و اخبار گوش نمیدم غیبت کمتر می کنم و وقتی سیر هستم غذا نمی خورم

   دیگه نقطه سیری رو فهمیدم و به نقطه نمیرسم

   به اطرافیانم اصلا اصرار بر خوردنشون ندارم 

   هر روز به خودم سلام می کنم به خدا سلام می کنم از دیدن خودم در اینه لذت می برم و خودم رو دوست دارن

   چند وقته هر کسی من رو می بینه از صورتم تعریف می کنه و همه می‌خواهند بدونم چیکار می کنم در صورتی که من هیچ کاری نکردم

   خداراسپاسگزارم که من رو به این مسیر هدایت کرد خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار roshaam2002@gmail.com
   1400/08/18 18:01
   مدت عضویت: 1051 روز
   امتیاز کاربر: 331 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 221 کلمه

   سلام استاد عزیز

    این ۱۲ جلسه واقعا عالی بودو من با همین ۱۲ جلسه تغییرات رفتاریم کلیی بیشتر شد ! مطمعنم که وزنمم کم شده اما رو ترازو نرفتم و فعلا هم نخواهم رفت😅

   من ۱۰۰ گام و  تا فایل ۴۰ و خورده ای اومده بودم و اونموقع هم تغییرات رفتاری داشتم اما همش منفی باف منو سر میداد و حالم رو بد میکرد!از ی طرفی هم که کار های زندگی روزمره و… بخاطر همین نمیتونستم تو سایت بنویسم وقت کم میاوردم واسترس میگرفتم و… 

   اما هر روز و گوش دادم و تمرینامو تو دفتر نوشتم و چقدررر فرمول دراوردم!!! و قشنگ روشون کار کردم، خیلیی خوشم میاد از این روش خیلی  شبیه بازیه ، لذت بخشه !  و من واقعا لذت میبرم از این روش 

   خیلیییی دوست دارم تو دوره ورود به سرزمین لاغر ها شرکت کنم، اما هزینش و فعلا ندارم 😢

   ولیییی قول میدممم که به زودی زود دوره رو تهیه خواهم کرد و حرفه ای تر شروع میکنم💪🏻

   خدایا شکرت که من رو به سمت مسیری هدایت کردی که واقعیت جهان هستی رو بهم نشون داد❤️

   و مطمعنم که با همین دوره مشکلات دیگه ای هم  کاملا برطرف میشه

   واقعااا خداقوت استاد عزیز، دعای خیر همه ی ما پشت و پناه شما و خانواده عزیز شما باشه که اینهمه به ما کمک کردید

   همیشه موفق و پیروز و در مسیر رسیدن به خواسته هاتون باشید ❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/07/24 17:10
   مدت عضویت: 1117 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 263 کلمه

   سلام
   من امروز نتایج دوستان دیدم و خوندم لذت بردم لذت از اینهمه تحولات زیبا
   و چقدر خوشحالم ک چنین طعم زیبایی دارن میچشن واین روزا برای خودم هم آرزومندم
   امروز در اینستا دیدم ک چن نفر شگفتی ساز شدن موفق شدن اون نجوای درونی گف ببین اینا موفق شدم تو ن
   تو خوب کار نکردی
   ولی من باز ب خودم و وجودم افتخار میکنم
   افتخار میکنم با همه فشار اطرافم تو مسیرم موندم وادامه دادم
   نسبت ب اوایل سایت تغییراتی ک کردم احساسم خوب دارم حال خوب دارم زندگی زندگی میکنم ن صددرصد ولی عالی
   اعتماد ب نفسم بالاتر رفته
   دیگه حالم از خودم بهم نمیخوره .دوس دارم باشم وزندگی کنم
   خدا بهتر وبهتر شناختم دوباره عاشق شدم عاشق خدای جهانیان
   زیبایی ها رو میبینم ک قبلا بی تفاوت از کنارشون میگذشتم
   راحتر میبخشم راحتر نمیبینم.
   حتی برای چیزهایی ک نداشتم از نداشتنش خودمو اذیت میکردم دیگه نمیکنم
   برای خونه برای لباس وهزاران چیز دیگر
   از خدا میخوامشون
   ولی دیگه خودمو برای نداشتنشون سرزنش نمیکنم
   من مثل ماهیگیری کنارساحلم هروز ماهی صید میکنم کباب میکنم میخورم ولذت میبرم از خوشمزگی اون ماهی
   احساس میکنم چقد بزرگ شدم چقد زیباو اگاه نگاه میکنم ب اطرافم
   برای چیزهایی ک دل مَشغولی اطرافیانم بود اهمیت نمیدم
   برا هر نفسم شاکرم از خدا
   من تازه مثل ی نوزادی شدم ک اطارفشو داره با تعجب نگاه میکنه و میخنده ولذت میبره
   من قبلا حس میکردم خیلی تنهام ولی الان تنها نیستم خودم خدا هس
   من خودمو اصلا نمیدیدم
   من ادامه میدم وشروع دوباره رو کلید میزنم
   و میدونم دفعه بعد اتفاقات و تغییرات شیرینتری وزیباتری رو شاهد خواهم بود
   ممنون از استاد عزیز بابت فایلهای زیبا پراز اگاهی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/07/14 10:16
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 592 کلمه

   سلام🙂

   به لطف خدا برای دومین بار دوره صد گام رو تموم کردم و این بار از دفعات فبلی خیلی درکم از آگاهیها عمیقتر بود و با تعهد خیلی بیشتری فایلهای هر روزم رو گوش دادم و تمریناتش رو نوشتم چون اهمیت درک خودت از هر فایل و نوشتن اون در قالب یه دیدگاه رو خیلی بیشتر از قبل متوجه شدم و خیلی خوشحالم که اینقدر علاقمند هستم به آموزش دیدن و دریافت آگاهی 

   نسبت به قبل خیلی گفتگوی ذهن منفی بافم کمتر شده و وقتایی که به نافرمیها توجه میکنم حتی صدای آرامش بخش بخش مثبت ذهنم رو میشنوم که میگه ادامه بدی همه این چربیها خودبه خود از بدنت میره مثل استاد و مثل بقیه دوستان

   همه اونهایی که شگفتی ساز شدن از همین راه رفتن پس توهم اگه ادامه بدی امکان نداره شگفتی ساز نشی و خیلی جالبه وقتهایی که نا امید میشم با اومدن توی سایت و گوش دادن فایل و مخصوصا نوشتن تمرین کلا حال و احوال و روحیه ام عوض میشه چون یه جورایی انگار با خودم دارم حرف میزنم و به خودم گوش میدم و جواب خودم رو میدم و آگاهیهایی که در این دوره کسب کردم رو مرور میکنم و شور و اشتیاق و علاقه ام دوباره برمیگرده طوریکه بعد از نوشتن تمرین کلی سرحالتر و با انگیزه تر و امیدوارترم و این مزیت فایلهای آموزشی شما است خیلی ممنونم به خاطر فراهم کردن همچین بستری برای افراد چاق…

   جمله طلایی شما اینه ….تغییر کردن فقط لاغری نیست لاغر شدن هدف نهاییه تغییر در احساس و روحیه ات امیدوار شدنت اینکه احساس توانایی داری برای تغییر جسمت اینکه احساس قدرت میکنی که با غول بزرگی که از چاقی در ذهنت ساخته بودی به راحتی میتونی از پسش بربیای

   اینکه یادمیگیری چاقی رو خودت بوجودش اوردی پس لاغری رو هم خودت میتونی بسازی اونم با روش اصولی بدون هیچ رنج و سختی و محدودیت و عذابی خیلی لذت بخشه دیگه حس قربانی شدن نداری دیگه از زمان وزمان  وخدا و پیغمبر شاکی نیستی که چرا اینه فرم بدنیت با خودت در صلحی با بدنت با سلولهات دیگه حسادتی به آدمهای متناسب نداری حسرتی برای لاغر شدن توی دلت نیست حتی دیدت به  آدمهای چاق هم دیگه  مثل قبل نیست درکشون میکنی و مهربانتری باهاشون و دلت میخواد اونا هم به لاغری با ذهن هدایت بشن دیگه وقتی فردی چاقتر از خودت رو میبینی دلت خنک نمیشه که آخیش حداقل چاقتر از منم پیدا شد این دیگه کیه من که خیلی خوبم و از اینکه یه نفر بگه تو لاغر تر از فلانی هستی لذت میبردی دیگه این خبرا نیست سرت به خودت و آرزو و هدفت و زندگی خودت گرم میشه از حاشیه ها دور میشی و خیلی آرومتر و صبورتر و با شادی بیشتری زندگی میکنی و لذت میبری

   آخه کدوم روش لاغر اینجوریه….؟؟؟؟اینهمه آرامش و شادی و صلح و دوست داشتن و اعتماد به نفس و زیبایی و جوانی رو در کنار تناسب بهت هدیه میده….

   بقیه اش که غیر از ناراحتی و جنگ اعصاب و پرخاشگری وحریص شدن و افتادگی پوست و چروک صورت و در نهایت برگشت تمام اون کاهش وزنها…چیزی نداره…

   به قول شما حرف درست راه درست و کلام درست اونی هست که در ما احساس خوبی ایجاد کنه و اگه با گوش دادن حتی یه فایل حال و احساست خوب شد و امیدوار شدی برای لاغر شدن پس مسیر صحیح و اصولی لاغر شدن همینه و فقط کافیه که ادامه بدی و انرژی خودت رو با زمان و مقایسه با بقیه هم مسیرها و توجه به نافرمیهات هدر ندی زمان اصلا مهم نیست وقتی حالت خوبه چه اشکالی داره که زمان بیشتری برای لاغر شدن بذاری😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16160 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 198 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   خوشحالم که بعد از چند وقت دوباره تونستم دوره رایگان و تکرار کنم برای اولین بار که با دوره آشنا شدم فایلهای رایگان و سه ماه روش کار کردم و ۶ پوند کم کردم خیلی راحت و آسون و خوشحالم که این دوره ها حضوری نیست برای اینکه من نمی تونستم حضوری بیام .

   خیلی سپاسگزارم از خداوند که منو به این مسیر هدایت کرد و ممنون از استاد عزیز و گرامی  که هر روز آگاهی های جدیدی بهمون یاد می دن.

   بعد از این دوره رایگان بود که من تصمیم گرفتم دوره و خریداری کنم ولی چون نمی دونستم چه جوری ایران نبودم و نه می خواستم به کسی بگم خلاصه به برادرم گفتم چون می دونستم به هیچ کی نمی گه بعد از چند وقت ،چند ماه دیگران متوجه تغییرات من شدن و بهم می گفتن که لاغر شدم ولی من به هیچ کس نگفته بودم بعد از چند وقت که همه می پرسیدن دیگه گفتم که به صورت ذهنی کار می کنم .

   و الان دو سال و نیم که توی مسیر هستم و ادامه می دم خیلی از عادتام عوض شدن دیگه خیلی به نظرم رفتارام و ذهنم شبیه آدم‌های متناسب شده .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1400/05/30 07:35
   مدت عضویت: 1443 روز
   امتیاز کاربر: 19597 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 106 کلمه

   فایل “گام صدم: ادامه مسیر لاغری”:

   تغییرات درونی من در طول یکسالی که در سایت تناسب فکری بوده ام:

   من در این مدت یاد گرفته ام که همه چيز را میشود جور دیگری دید. من نگاهم را نسبت به خودم ، زندگي اطرافم و اطرفیانم کاملاً تغییر داده ام.

   من الان احساس میکنم که انسان موفقی هستم چون جور دیگری زندگي را میبینم.  توی این مدتی که ساکن سرزمین لاغر هستم اصلا خودم را تحت هیچ شرایطی محدود نکردم ، چه خوردن و چه موارد دیگر.

   اتفاقاتی که در طول این دوره برای من تا حالا افتاده است بسیار زندگي مرا نسبت به قبل لذت بخش تر کرده است.  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/04/29 16:26
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 780 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم 

   من واقعا از غیر حضوری بودن دوره ها خوشحالم چون هر وقت که بخوام در هر ساعتی از روز بارها میتونم جلسه ی مورد نظر رو گوش بدم و  میشه برای همیشه هم  به  دوره های ی مورد نظر   دسترسی  داشت .و هیچ محدودیتی در کار نیست و این بسیار عالی هست و باعث شده که من بهتر اونها رو دنبال کنم و بیشتر به این مباحث علاقه پیدا کنم چون در خانه ی خودم  هستم بدون سختی رفت و امد و در هر  زمانی که برای من مقدور بود نه در ساعت خاصی که مشخص کنن من میتونم از این آموزشها بهر ه ببرم ‌.

   و من وقتی وارد این دوره و دوره های دیگه ی  از این سایت شدم واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم و کلی تغییر در خودم پیدا کردم هم در سطح رفتار و افکار و  هم در سطح جسمی.چون ذهنم با خواسته ام هماهنگ تر شد  و فرمولهای غلط رو شناسایی کردم  و فرمولهای صحیح رو جایگزین کردم و تونستم  تصویر ذهنی جدید پیدا کنم  در واقع مغز ما با این دوره ها  ما رو به سمت هدف هدایت میکنه .

   و من خیلی  راحت و خود به خود رفتارهام تغییر کرده که مطمعنم طبیعی هست که  تا چند وقت  دیگه به اندام دلخواهم برسم و اما من نباید عجله کنم چون عجله من رو از هدف دور میکنه و بعضی از تبلیعات  لاغری هستن که ما رو با دادن زمان که در فلان زمان کوتاه  شما لاغر میشید میخوان که با این ترفند ما رو  گول بزنن ولی  باید بدونیم امکان نداره برای لاغری کسی  زمان تعیین کنه چون  لاغری به خیلی از عوامل درونی شما بستگی داره و در افراد  مختلف زمان متفاوت هست .

   پس دوره ها رو گام به گام جلو برید تا به رویای خودتان برسید و علاوه بر لاغری ما در بقیه جنبه ها هم تغییرات خواهیم داشت مخصوصا در سلامتی و آرامش،و شادی درونی واعتماد به نفس،وووووچون فشار چاقی فقط بر جسم ما نیست و نبوده و  بیشتر بر روح ما فشار میاره و ما رو اذیت میکنه  و حالا با این دوره ها همه ی اون مشکلات چاقی یکی یکی برطرف میشه .

   من مطمعنم اگر استمرار و تهد داشته باشیم قطعا نتیجه میگیریم  در واقع فکر کنید ما در دانشگاه میخواهیم ثبت نام کنید و لاغری رو یاد بگیریم پس هم واحد تعوری هست هم عملی هست که باید  همه رو  در کنار  تمرینها  به خوبی  انجام داد .

   و من با انجام دادن این چند جلسه و بقیه دوره ها اطمینان دارم که متناسب میشم  چون  احساسم عالی هست و به خود باوری رسیدم که منم میتونم تغییرکنم اینطور که استاد و دوستان شگفتی ساز تونستند منم هم میتونم جسمم رو خلق کنم و لذت ببرم .هر کس که این مسیر رو طی کنه و ارامش،و اطمینان داشته باشه نتایج شگفت انگیزی رو رقم میزنه .

   متناسب شدن میتونه کل زندگی شما رو تغییر بده نه فقط جسم شما رو  و این یک فرصت هست که ما داریم و متناسبها ندارن در حالی که ما سالها حسرت متناسبها رو خوردیم که چطور هر چی میخوان میخورن و لاعر هستن درسته ولی اونها  این لذتی که  ما  از تناسب میبریم، نمیبرن  و نمیدونن چی هست و واقعا ما فرصت داریم با این تناسب دوباره متولد بشیم و کلی لذت ببریم پس این فرصت رو از دست ندید .

   من واقعا سپاسگزار خداوند  هستم که در این دوره ها حضور دارم و من با گوش دادن به این  فایلها و انجام دادن تمرینات اونها دارم خیلی راحت و خود به خود بدون اینکه من اذیت بشم و یا بخوام با خودم بجنگم کمتر غدا میخورم در واقع به اندازه نیاز میخورم و دیگه خبری از پرخوری و حرص،و ولع  در من نیست البته  در کنار ازادی که در خوردن دارم و بدون محدودیت خاصی من  در هر کجا که باشم و در هر زمانی میتونم این راه رو ادامه بدم و به تناسب دلخواهم برسم  واقعا اینها  ارزشمند و بینظیر هستن و من به زودی جسم جدید خودم رو خلق میکنم اونم فقط و فقط از طریق خودم نه هیچ عامل بیرونی دیگه بازم این کار  بینهایت ارزشمند هست و در من اعتماد به نفس و خود باوری قوی رو ایجاد میکنه که منم میتونم .

   من به زودی خبر شگفتی ساز شدن خودم رو به شما میدم چون با وارد شدن در یک دوره ی جدید  از سایت دارم عالی روی خودم کار میکنم و واقعا   اگر من لاغر نشم پس کی باید لاغر بشه ؟؟؟لاعری حق من هست لاعری مال من هست چون دارم آموزشش میبینم و کلی رفتار صحیح پیدا کردم و تعداد رفتار های غلطم بسیار کم و ناچیز شدن پس من به زودی در سرزمین لاغرها ساکن میشم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1400/03/31 11:44
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 644 کلمه

   گام‌ ۱۰۰ 

   چگونه در مسیر لاغری حرکت کنیم 

   سلام استاد عطارروشن و دوستان همراهم ، خدارو شکر میکنم که تونستم ۱۰۰ گامو با موفقیت بگذرونم‌ ، هر روز فایلمو گوش کنم ،کامنت دوستانمو بخونم و خودم هم از تجربیاتم بنویسم ،از خودم راضی هستم‌ که ۱۰۰ روز پیش ،وقتیکه بهم الهام شد که از این دوره استفاده کنم ،به ندای قلبم‌ گوش دادم و وارد ۱۰۰ روزه ی عالی شدم‌ که هر روزش برای من آگاهی جدیدی بود ، کد های زیادی برای من باز شد ،فرمول های مخرب ریز نامحسوسی در ذهنم شناسایی کردم‌ و یه رشد بینطیر  در باورسازی های من ایجاد شد 

   من فریده حسنی ،هنرجوی دوره های ،مقدماتی، پاکسازی ،پیشرفته ، خدا هرگز دیر نمیکند ، خلق آرزوها و دوره گام به گام و( تصمیم دارم روانشناس لاغری خود باشید هم بزودی خریداری کنم‌) ،که ۱ سال و نیم پیش ، درمانده و خسته ،وارد این سایت بینظیر شدم 

   آشنایی من با این مطالب ، نقطه پایان تمام دویدن های بی نتیجه ام بود ، اتمام تمام رژیم ها ، ورزش های سخت ، دم نوش ها ،داروها و درمان های متفاوت ، اینجا من نو شدم ، من قبلی من برای همیشه وجود جدیده منو ترک کرد وقتیکه شخصیت متناسب من رشد کرد ، من شاهد شخم زدن زمین  از آلوده ذهنم بودم ، من به کمک این آموزشها و استاد بینظیر ،بذر کوچک تناسب خود را کاشتم ، ۱ سال و نیم در کنار این بذر نشستم‌، مراقبش بودم ، تغذیه ش کردم ، نوازشش کردم ، نگاهش کردم ،تحسینش کردم‌ و دیدم که اون بذر جوانه زد ، خوشحال شدم‌ ، با انگیزه ادامه دادم ، احساس توانمندی بیشتری داشتم‌ وقتی که تونستم با قدرت ذهن خودم ، خود متفاوتی بسازم ، به خودم افتخار کردم  که ۵۷۱ روزه در سایت هستم و  ۷۶۸  کامنت نوشتم ،میدونم با هر کامنتی که نوشتم‌، قسمتی از ریشه مخرب ذهن چاقم را خشک کردم ، میدونم با هر فایلی که گوش کردم ،قسمتی از ذهن متناسبم را رشد دادم‌، در  این مسیر کاستی هایی داشتم ، عجله کردم ،لیز خوردم ، حالم بد شد ،ناامید شدم ، خوشحال شدم ،ذوق زده شدم ، حالم خوب بوده ،خوشحال بودم ،خندیدم ،گریه کردم ،شاد شدم ، امیدوار شدم ووووو  ولی با همه بالا و پایین شدن های درونم ،فقط ادامه دادم که میدونستم رمز موفقیت ،فقط موندنه 

   میدونم‌ که تازه اول راه تغییر درونیاتم هستم ،تازه الفبای لاغری را یاد گرفتم و میخوام ،عمل کنم به هر آنچه وارد ذهنم‌ شده و چه لذت بخشه وقتی که زبان هر چیزیو یاد بگیریم ، مثل زبان انگلیسی که یاد گرفتم و تونستم در مسافرت هام راحتر سفر کنم ، زبان مادری را یاد گرفتم‌ و تونستم با مادرم و اطرافیانم‌ ارتباط بگیرم ، زبان جهان هستی را یاد گرفتم و تونستم خواسته هامو به زبان خودش ازش بخوام‌ ، الان هم زبان لاغری را یاد گرفتم‌ و بیشتر یاد خواهم گرفت تا بتونم با لاغری ارتباط بهتری بگیرم ،تا منو به عنوان عضو جدیدش بپذیره 

   خدارو شکر میکنم‌ برای تغییرات درونی و بیرونی خودم‌ ، کلی از رفتارهای من عوض شده ، درون آرامتری دارم ، ولعی ندارم ، آزادی در انتخاب و تصمیم گیری دارم و این منو خوشحال میکنه ، میتونم هر جایی باشم هر غذایی که دوست دارم‌ مصرف کنم‌، محدودیتی در کار نیست ، تو مهمونی باشم ،رستوران باشم ،خیلی راحت از آنچه که آموختم استفاده میکنم‌، مثل وقتیکه رانندگی یاد گرفتم‌، دیگه فرقی نمیکنه با چه ماشینی رانندگی کنم ،کجا رانندگی کنم ، من مهارت رانندگیو یاد گرفتم‌ ، الان هم‌ لاغری را یاد گرفتم‌ 

   و این‌ آگاهی ها ادامه داره ، از این به بعد با دید قویتر و متفاوتری به آموزش هام  نگاه میکنم ،  دنیای لاغری با ذهن پر شناخت از ناشناخته هاست که میخوام کشفشون کنم و با خودم و درونیاتم بیشتر آشنا بشم 

   خدارو شکر میکنم که تونستم این دوره ۱۰۰ روزه رو با موفقیت و پر از آگاهی تمام کنم  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 389 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 44 کلمه

    سلام فریده عزیزم چقدررر دستاوردهای فوق العاده و دلچسب.  شما لایق بهترین ها هستین و خداروشکر میکنم برای همچنین بانوی قدرتمندی عالی بود از نوشته هات و کامنت هاتون لذت میبرم و ممنونم ک انقدر زیبا مینویسین و راه رو نورانی تر میکنین سپاسگزارم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فریده حسنی
     1400/07/12 07:53
     مدت عضویت: 1694 روز
     امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 44 کلمه

     سلام بانو زیبای خوش اندام

     چه اسم قشنگی برای پروفایلتون انتخاب کردید 

     ممنونم از کامنت پر انرژی شما 🌹

     خدارو شکر دوستان بینظیری در این مسیر دارم که میتونیم با هم ارتباط داشته باشیم‌ و از تجربیات هم بهره مند باشیم 

     ممنون از محبت شما دوست مهربان ⚘

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    امتیاز کاربر: 51
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    سلام فریده جون ،عزیزم من خیلی از صحبتهاتون تو لایو با استاد و متنهاتون انرژی می گیرم ،ان شاءالله موفق باشید و دوست دارم متنهای دیگرتون رو بخونم.تین امکان هست ؟ 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فریده حسنی
     1401/03/17 17:43
     مدت عضویت: 1694 روز
     امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 42 کلمه

     سلام دوست عزیز 

     خوشحالم که کامنت هام براتون مفید بوده 

     اگر دنبال کننده من بشید میتونید به کامنت هام دسترسی داشته باشید 

     البته کامنت هاییکه در دوره های هزینه ای نوشتم فقط افرادی که اون دوره هارو داشته باشن بهشون دسترسی دارن

     شما هم موفق باشید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      امتیاز کاربر: 51
      محتوای دیدگاه: 11 کلمه

      ممنونم فریده جون ،چطور می تونم دنبال کننده شما باشم ؟

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
       محتوای دیدگاه: 97 کلمه

       سلام و درود
       بالای دیدگاه هر فرد نام نویسنده در سمت راست و دکمه دنبال کردن در سمت چپ قرار داده شده
       با کلیک کردن روی این دکمه می تونید فرد نویسنده را دنبال کنید
       از این پس هر زمان دیدگاهی در سایت ثبت کنند از طریق ایمیل برای شما پیغام اطلاع رسانی ارسال می شود
       با توجه به اینکه آدرس ایمیلی که شما با آن عضو سایت شده اید صحیح نمی باشد امکان دریافت پیغام اطلاع رسانی را ندارید
       برای حل این مشکل باید آدرس ایمیل خود را اصلاح کنید
       آدرس ایمیل شما: ٖfereshteh.salahi@1359gmail.com
       درج عبارت 1359 بعد از @ اشتباه می باشد.

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        امتیاز کاربر: 51
        محتوای دیدگاه: 5 کلمه

        سلام ودرود بیکران ،ممنون 🌹

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 0 از 0 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار فریده حسنی
       1401/03/19 18:11
       مدت عضویت: 1694 روز
       امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
       محتوای دیدگاه: 14 کلمه

       سلام 

       زیر اسم و فامیلتون و عکس پروفایلتون  گزینه دنبال کننده نویسنده رو دنبال کنید

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parham.63@yahoo.com
   1400/03/23 22:43
   مدت عضویت: 1306 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 374 کلمه

   به پایان آمد این دفتر 🍃حکایت همچنان باقی است

   هر پایانی نوید شروعی تازه است و صحبت استاد جان کاملا درست بود من آدم چندماه پیش نیستم به لطف خداوند با تمام لیزخوردن ها و البته تجربه های به دست آمده از مسیر به گام صد رسیدم تمام تغییرات رفتاری و احساسی به وجود آمده در من و البته تغییرات جسمی باعث شدند باور قویتری نسبت به درست بودن مسیر پیدا کنم و این انگیزه در من بیش از پیش ایجاد شد که شگفتی ساز زندگی خودم باشم در تمام جنبه های زندگی …همراهی استاد عزیز و پشتیبانیشون و البته همراهی کردن دوستان عزیز و تبادل نظرات بسیار انرژی بخش و آگاهی دهنده بود و من حقیقتا انتخاب شده هستم و هدایتگرم خداست من گمشده ای بودم که تازه خودم رو پیدا کردم یک قطره از این اقیانوس بیکران چشیدم و تازه راه پرنعمت و هموار رو پیدا کردم از بی نهایت ثروت معنوی و البته مادی که در این دوره نصیبم شد یکیش فوق العاده بود صلح و آشتی با خودم ،روبرو شدن با منی که خالق زندگیم هست و صلح با خانواده و مواد غذایی و شرایط و زمان و مکان بسیار بسیار ارزشمند هست 🌟

   استاد بسیار ماهرانه جز به جز راه و روش زندگی رو در قالب رویای لاغری آموزش دادند و این دوره و این ترتیب گام بسیار کمک کننده و پرمحتوا بود .

   تناسب فکری در واقع به تعادل رسیدن یا میانه رو بودن رو داره آموزش میده و خیلی فراتر از جسم هست .در این مسیر آموختم که تشتت ذهنی و درگیری های حاشیه زندگی مهمترین عامل لیز خوردن ما هست و اصلا انرژی برای ادامه مسیر نمی زاره و ما رو از رویاهامون دور میکنه و همیشه انتخاب با ماست 

   دانش گنجه و عمل کلید آن 

   در این عصر هوشمندی به لطف خداوند آگاهی های بسیاری در دسترس مردم قرار گرفته اما نکته قابل توجه اینه که بتونیم نسبت به دانشی که داریم عملکرد خوبی داشته باشیم امروز من کمی از خودم راضی ترم آرام تر و رهااتر .

   سپاسگزار خداوند رب العالمینم و استاد عزیزم که با عشق ❤️آگاهی های ارزشمندشون رو هدیه کردند و البته هم پیکرانم که با نوشتن دیدگاهها و تجربیات خودشون منو در مسیر شگفتی ساز شدنم  همراهی کردند .

   🍃🌸🍃🌸🍃🌸پاینده باشید و همواره در مسیر تغییر کردن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 507 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۱۰۰ اول از همه میخواستم از استاد عزیزم بخاط تهیه این صد گام تشکر کنم ومن ممنون وسپاسگزارم بابت تک تک کلماتی که در این دوره استفاده کردید تا به من اموزش بدید وتصویر ذهنی منو تغییر بدید هم برای لاعر شدن وهم برای تغییر کردن در تمام جنبه های زندگی سلامی ارامش احساس خوب شادی لاغری ثروت ومن بسیار سپاسگزارم امروز گام صدم گوش دادم وخیلی خوشحال شدم که تونستم این صد گام با موفقیت به پایان برسونم وخیلی ناراحت شدم که نتونستم دوره ورود به سرزمین لاعرها رو تهیه کنم چون این دوره ها واقعا شگفت انگیزن شرکت نکردم اما برداشتم از توصیحات استادم اینکه این دوره واقعا دوره عالی هست وبا تهیه کردن اون به محتوا اون دسترسی پیدا میکنید وخیلی زود نتایج اولیه رو میبینید واگر طبق اون چیزیکه استادم میگن عمل کنید صد در صد که چه عرص کنم هزار در هزار به نتیجه دلخواهتون میرسید چون اونو اصولی یاد میگیرید ومن متاسفانه نتونستم تهیه کنم اما خوشحالم که تونستم دوره خدا هرگز دیر نمیکند تهیه کردم وایشالا گام بعدی تهیه این دوره باشه  ما در این دوره داریم تصویر سازی میکنیم وبا شرکت در دوره گام به گام پازلها رو کنار هم میچینیم تا ی تصویری از خودمون که متناسب شدیم در دهنمون ایجاد کنیم ومعز ما هم کارشو انجام میده که تصویرها رو به واقعیت جسمون در میاره همین جور که تا حالا فرمان داده به خوردن فرمان داده به چاقی بیشتر حالا بعصی ها پرخوریم نمیکنن اما چاق هیتند دلیلش اینکه همون فرمولها هستند که تغییر نکردند ومعزم کارشو انجام میده ما رو هل میده به سمت اون فرمولها وقتی از این ۱۱ جلسه استفاده کنی خیلی زود احساستون تعییر میکنه ارامش میگیرید اطمینان پیدا میکنید که شما هم میتونید لاعر بشید وتغییر در رفتارتون ایجاد میشه اینا همون نتیجه ست دیگه وما بخاطر سابقه ایکه از اضافه وزن داشتیم فکر میکنیم نتیجه باید لاغری باشه اما اون نتیجه پایانی وما باید اول تغییرات در دهنمون بوجود بیاد وتغییرات رفتاری در ما شکل بگیره وبعد تصویرسازی شکل بگیره واونوقت خودشو در جسممون نشون میده واینجوری نیست که با یکی دو روزه یکی دو هفته ای بتونیم به نتیجه دلخواهمون برسیم  ومتاسفانه بر اثر تبلیعاتی که میشه اینو بخور یکماهه لاعر میشی این کرم بزن ده روزه چربیهات اب میشن این حس در ما بوجود اوردن که لاعریم میشه دو سه روزه طی کرد لاعری پروسه داره تغییر ذهن وجسمم پروسه داره وباید طی بشه اول باید فرمول اشتباه شناسایی کنی بعد با فرمول جدید جایگزین کنی بعد اونو زندگی کنی وبه عمل تبدیل کنی تازه تونستی ی فرمول درست کنی وبه همین ترتیب ادامه میدیم خیلیم طول نمیکشه اگر از دوره ها استفاده کنی به نتیجه دلخواهت به وزن ایده الت میرسی ومن به شما دوست عزیزم پیشنهاد میکنم که اگر توان تهیه دوره رو دارید واگر میخوای زودتر به نتیجه دلخواهت برسی دوره رو تهیه کن اونوقت اصولی تر پیش میری وزودتر به نتیجه میرسی موفق باشید ومن یکبار دیگه از استادم ممنونم باات این دورهای رایگانی که برای من گذاشته بینهایت سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/02/26 00:41
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 606 کلمه

   من همچنان مسیرم رو ادامه میدم از طریق  شرکت  در دوره ی آموزشی ام و دوره های دیگه در سایت و اصلا برای من مسیر   لاغری با ذهن تمام نشده و من همچنان در مسیر جلو میرم .و ادامه میدم .

   من برای ادامه ی راهم برنامه ریزی کردم که صبح ها در فلان ساعت فایلهای دوره ی ثبت نامی رو گوش کنم و بعد از انجام تمرینات  اون دوره  اگر فرصت بود میخوام دوباره چالش من این رو نخوردم  رو شرکت کنم و فعلا  این برنامه  ی من  برای ادامه ی راهم هست و من با اشتیاق و تعهد جلو میرم .

   پس برای هر روزم  برنامه ی مشخصی دارم .

   من هدفم تغییر فرمولهای ذهنیم هست اما اول باید اونها رو بشناسیم چون اصلا ما نمیدونیم فرمولهای اشتباه کدوم هست و ما  فکر میکنیم اونها طبیعی هست . اما باید اونها رو شناسایی و عوض کنیم تا نتیجه ی عالی بگیریم  البته باید 

   ما  همزمان تصاویر ذهنی لاعری از خودمو ن  هم ایجاد کنیم در کنار اون فرمولهای لاغری  تا نتیجه رو ببینیم چون ممکنه خیلی از ما اصلا پرخوری نکنیم ولی روز به روز شاهد  چاقتر  شدن خودمون باشیم  پس باید روی همه ی جوانب با هم کار کنیم تا نتیجه رو ببینیم .

   اما نباید در نتیجه گرفتن عحله کنیم و گرنه شکست میخوریم چون همیشه در جامعه با تبلیغات  ما رو   گول میزنن درزمان کم میشه لاغر شد اما امکان نداره برای لاغری زمان تایین کنیم و تغییرات جسمی یک پروسه داره و ما نمیتونیم با عجله اون پروسه  رو کم کنیم و جسم وقتی در پروسه تعییر قرار بگیره باید بهش زمان بدیم   و  روند متناسب شدن خیلی اصولی انجام میشه و اول احساس ما تغییر میکنه و بعد فرمولها و بعد رفتار ما و در نتیجه جسم ما تغییر میکنه .

   من از بودن در سایت و انحام تمرینات لذت میبرم و خوشحالم که کلی دوستان خوب در این مسیر دارم  و  من هیچ عجله ای ندارم و دارم جلو میرم و میدانم هر روز از روز قبل متناسبتر میشم 

   وقتی من توانایی تسلط بر ذهنم  رو  پیدا کنم برای لاغری تغییرات در سایر جنبه ها به وجود میاد  حتی در سلامتی و روابط،و ….

   اصافه وزن بیشتر باعث فشار به روح ما هست تا به جسم ما و ما با تناسبی که در این مسیر  پیدا میکنیم تمام اون کمبود ها رو و تمام اون فشاررها رو و مشکلات روحی رو  جبران  می کنیم و به بهترین حالت روحی می رسیم در کنار اون بهترین حالت جسمی که پیدا میکنیم  و از  خودمون و جسممون  همزمان لذت  میبریم .

   منم لاغری با ذهن رو یک هنر میدونم که باید اون رو یاد بگیرم و این هنر  هم واحدهای تعوری داره هم عملی داره و من باید اون رو یاد بگیریم و  من  با موفقیتی که در این مسیر کسب کردم ایمانم به خودم خیلی عالیتر  شده و مطمعنم که به  وزن ایده الم  بسیار نزدیک  هستم  چون دارم مسیر رو   هر روز  طی میکنم و آرامش دارم و میدونم به تناسب اندام دلخواهم به زودی  میرسم .

   من عاشق متناسب شدن هستم چون واقعا یک زندگی دوباره ی جدید رو تجربه میکنم و من یه عمر به متناسبها با حسرت نگاه کردم که خوش به حالشون هر چی بخواهن به راحتی  میخورن و  متناسبن و الان که خودم  دقیقا در این شرایطم خیلی خوشحالم و شگفت زدم از این همه تغییر در خودم  و خدا رو شکر میکنم و قدر این نعمت رو زیاد میدونم و اما فرق الان من با  اون متناسبها ی اطرافم این هست که اونها قدر این  نعمت رو نمیدونن و  اما من  این  نعمت و تغییر خیلی برام   ارزشمند  هست و مثل یک تو لد دوباره  هست .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/02/13 09:43
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 583 کلمه

   سلام🙂

   امروز فایل صدم دوره مسیر لاغری من رو گوش دادم و کلی خوشحالم به خاطر اینکه اینقدر برای هدفی که مشخص کردم متعهدم و هر روز قدمی در جهت تناسب برمیدارم 

   بسیار سپاسگزارم بابت طراحی این مسیر و اینکه شبیه یه دوره آموزشی طراحیش کردین و هر روز ما میدونستیم که امروز چه تکلیفی داریم و چه فایلی رو باید گوش بدیم 🙏🙏

   صد روز هر روز حتی در زمانی که در سفر بودم یا مهمان داشتم یا نوبت دندانپزشکی داشتم با تعهد فایلم رو گوش دادم و حتی زمانهایی که صبح به خاطر مشکلات سایت امکان ورود به سایت نبود حتما تا عصر یا شب قدم اون روز رو برمیداشتم و این همون تعهده و همین نعهد باعث موفقیت میشه به قول شما مسیر اشتباه رو هم اگه با تعهد بری در نهایت به مقصد میرسی حالا که مسیر هم کاملا صحیحه پس دیگه کار تمومه🙂🙂

   در این مسیر هم کلی از فرمولهای اشتباه ذهنم رو شناسایی کردم و فهمیدم که غذا خوردن نیاز جسم ما است و ترسی از خوردن غذاها ندارم 

   نقطه سیری رو مدتهاست که درک کردم و بیشتر از اون دیگه نمیخورم🙂  

   فهمیدم که برای خودم و برای سلامتی و زیبایی خودم باید به تناسب برسم و تایید دیگران برام خیلی کمرنگ شده 🙂

   فهمیدم که ذهن من فقط برای منه و از اینکه این قدرت و توانایی رو صرف دیگران جامعه و سایر مسائلی که کاری هم از دستم برنمیاد کنم فقط از این قدرت کم کردم و به خودم و مسائل خودم باید بپردازم و سایر موضوعات رو کنار بذارم🙂

   یادگرفتم که سرعت تغییر جسم من با سرعت تغییر ذهنم متفاوته و خیلی کندتره و حتی این تغییر در افراد مختلف متفاوته و عجله کردن و مقایسه کردن هر دو تاشون باعث میشن حالم بد بشه و حال بد یعنی خارج شدن از مسیر

   یاد گرفتم که به توانایی این جسم ایمان داشته باشم که میتونه به بهنرین شکل ترمیم و باز سازی بشه فقط کافیه از سر راهش کنار برم

   یاد گرفتم که لذت خوردن رو از سایر لذتها و هیجانات زندگیم جدا کنم و برای رفع نیاز جسمم به انرژی غذا مصرف کنم🙂

   یاد گرفتم که ترک یه عادت به طور ناگهانی فشار زیادی به ذهن وارد میکنه و بعد از مدتی مثل فنری که مرتب فشده شده باز میشه و تمام اون حرص و ولعها بیشتر از قبل برمیگرده پس لازمه اونا رو راه راه کنیم و کم کم به صورت زیرکانه بدون فشار بر ذهن اونو ترک کنیم😏

   یاد گرفتم که اگه متعهد باشم و استمرار داشته باشم به هدفم میرسم🙂

   یاد گرفتم که نگاهم رو از روی نتیجه بردارم و هر روز فقط گام همون روز رو بردارم و ایمان داشته باشم که همین گامها منو به مقصد میرسونه🙂

   آموختم که مسیر که صحیح باشه فرقی نمیکنه با چه سرعتی بری مقصد همیشه وجود داره🙂

   یاد گرفتم که از آلبوم شگفتی سازان انگیزه بگیرم و بارها با خودم تکرار کنم اگه اینهمه افراد تونستن با این روش به تناسب برسن پس منم میتونم🙂

   در این مسیر احساسم نسبت به خودم تغییر کرده و خودم رو بیشتر دوس دارم و جسمم رو خیلی بیشتر دوس دارم و احساس لاغری و سبکی دارم و رابطه ام با همسرم خیلی عالیتر از قبل شده جلوی آینه از دیدن خودم متنفر نیستم و ترازو و سایز کردن رو کلا گذاشتم کنار و همینکه هر روز هدفی دارم و برای اون از خواب بیدار میشم خیلی خوشحالم

    اینا خلاصه آموزشها و تغییرات من در این مسیر بود خودم که  راضی هستم  و پایان این صد روز پایان تلاش من نیست و من تا رسیدن به تناسبم این مسیر رو ادامه میدم🙂🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جاودانگی
   1400/02/11 00:06
   مدت عضویت: 1505 روز
   امتیاز کاربر: 590 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   سلام

    خداقوت میگم به استاد عزیز و دوستان دوره ی مسیر لاغری من .💞💞💞

   خداروشکر میکنم که صدروز بدون وقفه همراهتون بودم و از آموزش های بینظیرتون استفاده کردم و به اندازه ی درک خودم  لاغری رو یاد گرفتم و تغییرات رو در خودم میبینم بخصوص تغییر  رفتاری . و مطمانم با تکرار بیشتر و بیشتر نتیجه مورد نظرم رو میگیرم . و منتظرم ببینم کی هدایت میشم به دوره های دیگتون . 🍃🍃🍃🍃 

   استاد بسیار سپاسگزارم بابت  دوره ی 12 روزه که شروع تحول درونی من بود و دید منو به موضوع چاقی و لاغری به کل عوض کرد و ازون روز من دیگه نگرانی و ناامیدی رو برای همیشه کنار گذاشتم و سبک زندگیم تغییر کرد ،و بابت  این دوره و تمام آموزش های رایگان داخل سایت . و میدونم که تازه اوایل مسیرمه و باید با اشتیاق چندبرابری تکرار کنم و فقط ادامه بدم .

   در پناه خدا همگی سلامت ،متناسب و شاد باشید 💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار eli_naz_188@yahoo.com
   1400/02/07 16:47
   مدت عضویت: 1182 روز
   امتیاز کاربر: 195 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 146 کلمه

   سلام 

   جالبه به قول استاد اين قسمت دوازدهم ديدگاهش از جلسه هاي قبل خيلي كمتره!

   بنظر من استاد محترم اونقدر با سخاوت هستن و كلي ويديوو و متن مفيد توي قسمت رايگان گزاشتن 

   دوستان هي ميپرسن اگه كسي نتونه ساير دوره هارو تهيه كنه 

   عزيزم شما تو همين دوره هاي رايگان با جون و دل سراپا گوش باش تمرين ها رو مرتب انجام بده بعد تو دفتر نت برداري نكته هارو بنويس بعد دورباره از سر برو گوش بده باز نكته جديد در بيار تمرين كن بنويس مگه ممكنه جواب نگيري 

   تمام تك تك كلمات اين استاد صميمانه صادقانه و حقه

   طفلي اينهمه زمان گزاشته اينهمه حرف ميزنه عرق ميريزه رايگان با لبخند تقديم ماها كرده 

   من نه بخاطر اينكه از اين دوره رايگان جواب نميگرم نه فقط بخاطر اينكه به استاد و همه فايلاي پر محتواش ايمان دارم همه رو كم كم تهيه ميكنم چون اين حرفا رو بايد با طلا نوشت.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatemehboskabadiii@gmil.com
   1399/11/20 15:50
   مدت عضویت: 1288 روز
   امتیاز کاربر: 224 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 141 کلمه

   سلام استاد واقعا بسیار ممنون بابت تهیه و دراختیار قرار دادن دوره رایگان
   اما هستن کسانی که واقعا با شرایط اقتصادی الان توان خرید می‌کنم را ندارن ای کاش ی مطلب رسیدن به خواسته با استمرار در همین دوره رایگان هم میگذاشتن واسه انگیزه بیشتر افردای که مثل من باور به این روش دارند اما توان داشتنشو ندارن که مطمئنم لیاقت همه انسانها بهترین هاست
   فرق منو امسال من با بقیه هم سفرانم اینگونس مثلا هدف سفر به دریاس یکی در این سفر از بهترین هتل و بهترین ماشین و امکانات برای رسیدن به دریا استفاده میکنه یکی دیگ باهمون پراید و چادرزدن کنار پارک به دریا میرسه ولی میرسه به دریا و لذت میبره
   ای کاش ی فایل انگیزشی واسه کسانی که قدرت خرید دارند هم بود
   جسارت منو ببخشید اقای عطار روشن فقط درحد ی پیشنهاد بود قصد بدی نداشتم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/10/23 07:35
   مدت عضویت: 1601 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 471 کلمه

   با سلام به استاد عزيزم و هنر جويان دوره ي رايگان

   خدا رو هزاران بار شكر ميكنم كه اين دوره رو هم با موفقيت پشت سر گذاشتم در اين دوره ياد گرفتم كه جگونه زندكي كنم چكونه رفتار كنم جگونه لذت ببرم جكونه عاشق خودم باشم به خودم محبت كنم خودم و دوست داشته باشم براي خودم ارزش قايل باشم و تولد شدن يعني جه ؟قبلا از اينكه در دوره شركت نكرده بودم از زمين و زمان گله مند بودم همش از خدا گله ميكرذم كه جرا من به دنيا اومدم كاش نبودم و اين روزها رو نميديدم هيجي رنك خوشي رو به جشمم نميديدم فقط تمام توجه ام بر روي وزنم بود و هميشه از خودم تنفر داشتم و خودم و سرزنش ميكردم كه اخه اينم شكليه كه من دارم از همه جي متنفر بودم كاهي براي خودم خريد نكردم همش همسرم برام خريد ميكرد و اون جيزي هم كه ميخريد باب دلم نبود جون من از سايزهاي بزرك خوشم نمي اومد و هيج لذتي در اين جند سال زندكيم نبردم همش با اه و افسوس ،،،،،،،،
   —————-
   الان دو دوره رو تموم كردم دوره ي ورود به سرزمين لاغرها و دوره ي رايگان جند تا دوره ديكه هم خريداري كردم دوست دارم تمام دوره ها رو بخرم و بر اكاهي هايم بيفزايم و خوشحالم از اينكه اكاهي هاي زيادي كسب كردم و از اينكه تمام كردم خوشحال نيستم كه دوتا دوره تمام شده نه ،خوشحالم دوباره تولد شدم خوشحالم كه رفتارم تغيير كرده خوشحالم زندكي عالي دارم به سوي متناسب شدن در حال حركتم
   خوشحالم رفتارم شبيه متناسب هاس خوشحالم عاشق خودم هستم و در اين وزني كه هستم خودم رو دوست دارم هر لباس در هر رنك و طرحي كه دوست دارم مي پوشم
   من عاشق خودم شدم براي خودم ارزش قايلم هر اشغالي رو وارد بدن مقدسم نميكنم من براي جسمم سنگ تموم ميزارم و با اشتياق و استمرار ادامه ميدم و با تكرار و ادامه دادن مي تونم براي هميشه به اون جيزي كه ميخام دست پيدا ميكنم
   متناسب شدن خيلي اسونه خيلي اسون
   بدون هيج رنج و زحمتي به دست مياد
   اينقدر اسونه كه با خوابيدن و نشستن ميتوني به اون اندام ايده الي كه ميخاهي برسي
   با جندتا فايل گوش دادن و تمرين انجام دادن و تمرين دوستان خوندن 🙏🏻😍😍🙏🏻
   دوستان عزيز و متناسبم با استمرار و ادامه دادن ميتونيم به اون هدف نهايي دست پيدا كنيم اميدوارم كه همه ي دوستان براي هميشه در اين دوره ها باشيم و از نوشته هاي همديكه لذت ببريم و شاهد شگفتي ساز شدن همديكه باشيم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
   استاد عزيزم بابت اگاهي عالي تون بي نهايت سپاسگزارم ان شاالله كه در پناه خداوند شاد و سلامت باشين و هر جه از خداوند طلب كنيد بهش برسين 🙏🏻
   شما دستان خداوند هستين و خيلي خوشحالم كه حال خوبي دارم و اين حال خوب مديون شما استاد عزيزم هستم 🙏🏻🙏🏻🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار qazal.jahangiri.73
   1399/10/06 15:07
   مدت عضویت: 1584 روز
   امتیاز کاربر: 112 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 241 کلمه

   سلام استاد عزیزم خدارو شاکرم که شمارو که یکی از دستان خدا برای ما هستیدرو در مرحله ای از زندگیم دارم که چاقی می‌تونست مشکل بزرگی باشه و باعث بشه از زندگیم لذت کافی رو نبرم و من با آموزه های شما و استاد عباس منش گرامی تونستم خیلی از مشکلات و غصه هام رو به فرصت و شادی تبدیل کنم ازتون سپاسگزارم . وقتی فایل هاتون رو گوش میدم خیلی از جواب های سوالاتم رو پیدا میکنم و انگیزه ای میشه برای ادامه دادن این مسیر استاد گرامیم به لطف لاغری با ذهن من وزنم رو ثابت نگه داشتم و دوران بارداری رو هم بدون اضافه وزن مفرط گذروندم. وزنی هم که اضافه کردم بعداز زایمان دوباره به حالت قبل برگشت، الان یه مشکل کوچکی دارم ازتون میخواستم راهنماییم کنید من یک ماهه زایمان کردم و بخاطر شیردهی خیلی احساس ضعف دارم بطوریکه مدام درحال خوردنم این منو نگران می‌کنه که نکنه این احساس ضعف کاذب باشه و من دوباره وزن اضافه کنم من خیلی گرسنه ام میشه میترسم نخورم و انرژی خودم کم بشه یا شیرم مقوی نباشه میشه از تجربیات همسرتون بهم بگین و سوال دوم اینه که فرزندم خیلی شیر میخوره درحالی که نمودار وزنش خوبه این که شیر زیاد میخوره امکان داره باعث چاقیش در آینده بشه ؟من نمیخوام این اشتباه رو که بچه هرچه قدر چاقتر بهتر و در مورد بچه ام بکنم ممنون میشم کمکم کنید و از نگرانی هام کم کنید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 2996 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 120 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان همراهم
   من باید بگم ۲ سال و هفت ۷ ماه که تو دوره هستم و خیلی روش خوبیه نه از نظر غذا مشکل دارم نه پیمانه باید بکنم نه غذای ممنوعه دارم هر غذایی که دلم خاست می خورم به اندازه نیازم ذهنم خودش میگه چقدر باید بخورم خیلی راحت و بدون درد سر فقط فایل گوش میدم و عمل می کنم و می نویسم و زندگی میکنم و شاد هستم و میثاق نامه را جلو آینه گوش میدم و می خونم و به خودم ابراز علاقه می کنم و لاغر میشم از این راحتر هم می شه اگر دوست داشتم پیاده روی هم می کنم لاغر شدن راحترین کار دنیاست استاد عزیز سپاسگذارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s99malekan
   1399/06/15 14:54
   مدت عضویت: 1420 روز
   امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 28 کلمه

   سلام استاد.‌من یه دو‌ روزیه که حسم کم شده. مثل قبل نیستم.‌شور و هیجان ندارم.‌تمارین رو انجام میدم ولی …چیکار کنم دوباره اون احساس خوب رو داشته باشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/05/02 11:38
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 405 کلمه

   سلام استاد
   چقدر احساس خوبی داری وقتی که یک کار رو با موفقیت انجام میدی و چه حس فوق العاده قدرتمندی به ادم میده و جمله من میتوانم پر رنگتر میشه،برای بار دوم این جلسات عالی رو تمام کردم و خیلی اوقات حس میکردم بار اول هست که دارم این مطالب رو میشنوم،از دفعه قبل یکسری نکات طلایی توی ذهنم بود ولی ایندفعه بار شور و اشتیاق بیشتری و با تعهد گوش دادم وحسمممممم بی نظیررررره استاد
   من کاملا به این روش ایمان دارم و هر روز که میگذره و فایلها رو گوش میدم مطمئن تر میشم که تنها راه صحیح همینه،مجدد دارم برنامه میریزم که از فردا دوباره برم سراغ فایلهای دوره ۱۳ گام و بعدش هم دوباره فایلهای نکات طلایی چون من دانشجوی این دانشگاه هستم و موظفم و متعهدم که هر روز حداقل یک ساعت سر کلاسهای استاد عزیزی چون شما قرار بگیرم و این مسیری رو که هدایت پروردگار عزیزم هست رو تا همیشه ادامه بدم،سپاسگزارم استاد بابت فایلهای فوق العاده لاغری با ذهن رایگان و ایمان دارم که تمام دوره هایی که شما برگزار میکنید عااااالیه فقط باید مثل شاگرد اول ها فقط و فقط به حرفهای شما گوش کنیم وقتی میگید لاغری یک پروسه است و در هر فردی متفاوته و عجله نکنیم و فقط فایلها رو با گوش جان بشنویم تمرینات رو انجام بدیم،نظرمون رو بنویسیم و نظرات دوستان رو بخونیم و آلبوم شگفتی سازان رو هر روز ورق بزنیم و با دیدن اون جای خالی که شما نوشتین اینجا محل عکس شگفتی سازی شماست ذوق زده و با اشتیاق وافر ادامه بدیم تا کم گم فرمولها عوض بشه بعد تصاویر عوض بشه بعد کم گم مغز جسم رو تبدیل کنه به اون تصویری که در ذهن ساخته شده کاملا درسته که زمان میبره ولی به قدری این مسیر سر سبز،خوش اب و هوا،پر از عطر شکوفه ها وگلها ،پر ازچشمه ها و آبشارهای زیبا و پر از آواز پرندگان خوش صدا هست که فقط و فقط لذته و دیگر هیچ که اصلا متوجه جسمت نیستی و به قول دوست متناسبمون خانم سادات عزیز تو نخ جسمت نیستی و میبینی که شگفتی ساز شده از همه نظر نه فقط جسم،بلکه احساس،ذهن و…و سراسر زندگیت پر شده از احساس عالی در زمینه رابطه با خودت ،رابطه با همسرت،فرزندت ،پدر مادر مشتریهات و مهمتر از همه رابطه ات با خدا بسیار دوستانه،عاشقانه،صمیمانه و زیبا شده که به راحتی همه چیز رو به خودش میسپاری و بهشت رو همین جا تجربه میکنی❤❤❤😊😊😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam Piri
   1399/03/13 12:16
   مدت عضویت: 1755 روز
   امتیاز کاربر: 9734 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 127 کلمه

   باسلام
   من حدود۸ماهه که بااین سایت آشناشدم وخداوندراهزاران مرتبه شکروسپاس میگویم بابت این هدایت وحمایت من خیلی خوشحالم که دراین مسیرقرارگرفتم وخیلی ازاستادعزیزم ممنونم بابت همراهی که دارندهمونطورکه استادفرمودنددرفایلای رایگان هم کلی نکات آموزشی هست وهرطوری که ماتکرارداشته باشیم بسیارتاثیرگذارهست خدای بزرگ راهزاران بارشکرمیگویم بااینکه قبلاکلاسای جذب و…شرکت کرده بودم ولی بعدازگذشت یکی دوماه خسته میشدم واشتیاقم رابکلی ازدست میدادم وبرمیگشتم سرجای قبلیم ولی الان بااینکه ۸ماه ازحضورم دراین دوره میگذره اشتیاقم مثل روزاوله واصلااحساس نمیکنم که این مدت گذشته اصلانمیدونم چطوری گذشت وخیلی تغییرات رفتاری واخلاقی عالی داشتم که خیلی برام ارزشمنده اول ازخدای خودم ممنونم که من راهدایت کردبه این مسیروبعدازاستادروشن عزیزسپاسگزارم ودرآخرهم ازخودم ممنونم که وقت وزمان لازم راایجادکردم تافایلهاراگوش کنم وبه اونهاعمل کنم وازتغییراتم لذت ببرم وشورواشتیاقم برای ادامه دادن روزبه روزبیشترمیشه خدایاشکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amtmalin
   1399/02/12 22:53
   مدت عضویت: 1538 روز
   امتیاز کاربر: 100 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 15 کلمه

   با سلام فایلا که همون فایل های قسمت یازدهم هست اگه امکانش هست اصلاح کنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار محمد صادق
   1399/02/10 03:06
   مدت عضویت: 1542 روز
   امتیاز کاربر: 264 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 38 کلمه

   سلام رضا عطار روشن عزیز دوست خوب و هم فرکانسی ام
   فایل قسمت دوازدهم دانلود نمیشود و پیغام 404 نمایش داده میشود.
   برایت آرزوی سعادت، سلامتی، خوشبختی و آرامش و تناسب اندام و عشق و ثروت از خدای مهربان دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار qazal.jahangiri.73
   1399/01/08 10:17
   مدت عضویت: 1584 روز
   امتیاز کاربر: 112 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 139 کلمه

   سلام استاد عزیز و خیر خواهم سال نو مبارک من یک ماهی هست که به جمع گرم و صمیمیتون اضافه شدم توی همین یک ماه پالسای سیری رو که دریافت میکنم باعث شده اصلا میلی به غذا نداشته باشم و شاید در روز یه بار گرسنه ام بشه ولی این تغییر ناگهانی من همسرم رو نگران کرده و چون من دو بار سقط داشتم و هر بار کم خونی بیشتری و ضعف بیشتری رو تجربه کردم الان که غذای من به طرز قابل توجهی کم شده امکان داره که اشتباه کرده باشم و به بدن خودم آسیب بزنم ؟یا همین مقدار غذا پاسخ گوی انرژی بدنم هست ؟ممنون میشم کمک کنید بهم چون همه بهم متذکر میشن که تو بارداری های بعدی باز هم ممکنه این اتفاق تکرار بشه چون من به بدنم انرژی کافی نمیرسونم با تشکر.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار qazal.jahangiri.73
    1399/01/08 19:42
    مدت عضویت: 1584 روز
    امتیاز کاربر: 112 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 54 کلمه

    ممنون که راهنماییم کردین من شش کیلو باید کم کنم که به ایده آل بدنم برسم قبل از سقط دومم با ورزش و رژیم ایده آل بودم ولی متاسفانه برگشت در جست و جوی روشی بدون بازگشت بودم که خدای سمیع من شما رو بهم معرفی کرد ازتون سپاسگزارم امیدوارم جز شگفتی ها بشم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 48
   محتوای دیدگاه: 518 کلمه

   ?بنام رب یکتا?

   سلام عرض میکنم خدمت استاد عزیز و دوستان همراه متناسبم

   خداوند را سپاسگذارم برای هدایت شدنم و بودن در چنین سایت ارزشمندی.????

   از خدای مهربانم بهترین آرزوها را برای استاد عزیزم میخواهم که به من آموزش دادن چطور راهم را پیدا کنم…???

   من چند سال بود با قوانین جذب آشنا بودم اما مستمر در مدار هدایتم نبودم و مدام از مسیر خارج میشدم… تا اینکه به سایت شما هدایت شدم و این شد نقطه ی عطف تحول درونی من….???

   آشنایی من با شما تلنگری بود که بفهمم مسیرم را گم کردم.
   وقتی با شما استاد عزیز آشنا شدم… به خودم آمدم دیدم که من خیلی از خودم دور شدم…

   الان که آگاهی هام خیلی بیشتر شده و به اطرافیانم نگاه میکنم میبینم چقدر درگیر زندگی روزمره اند و از اصل دلیل بودنشان در این دنیا غافل هستند….

   الان نزدیک دو ماهه که در این سایت عضو هستم… هر کس که منو بعد مدتی میبینه تغییرات واضح منو بهم میگه و من تقریبا به وزن ایده الم نزدیک شدم. وزن من 68 بود و وزن مورد نظرم 50 بود.خودم را وزن نکردم ولی احساس میکنم حدود 12 کیلو کم کرده ام.چون لباس‌های قبل از بارداری ام اندازه ام شدند و کمی هم در تنم لق می‌زنند….فکر می‌کنم الان لاغرتر از قبلی بارداری ام شده ام.???

   این معجزه ی جسم توانمندم بود که با آموزش‌های استاد عزیز به آن دست پیدا کردم.هر روز خدای خوبم را سپاسگذار تر میشم برای بودن در این مسیر زیبا….جدا از اندام و زیبایی جسمم درونم هم هر روز زیباتر میشه که این ارزشمندترین چیزی بود که از شما استاد عزیز آموختم.???

   چند روز پیش مجلس عروسی دعوت بودیم و من لباسی زیبا و اندامی برای خودم دوختم و با اعتماد بنفس عجیبی به وسط مجلس رفتم و کلی رقصیدم شاد بودم و در هنگام رقصیدن به خودم عشق می‌ورزیدم… خوشحال از رسیدن به اعتماد بنفس از دست رفته ام که دوباره پیدا کرده بودمش و با جسمی زیبا و سرحال می‌رقصیدم و شادی میکردم… این شادی را مدیون شما بودم استاد.شما منو دوباره با خودم آشتی دادین و من خودمو پیدا کردم…???

   من از مداری که قبلا در آن بودم خارج شده بودم و به مدارهای پایین و پایین تری در حال سقوط بودم اما خداوند مرا به واسطه ی خواسته ی واضح و مشخصم که خیلی به آن نیازمند بودم به سمت شما هدایت شدم و من متعهد شدم که نه تنها در تناسب اندام در تمام جوانب زندگی ام خودم را متناسب کنم. ???

   من هر روز در فرصت‌هایی که برام پیش میاد یکی از فایل های شما رو گوش میدم و تمریناتم را انجام میدم.

   ???????????????
   من عاشقانه منتظر روزی هستم که با درآمدی که از کارم که این روزها استارتش رو زدم محصولات شما را خریداری کنم نه برای آنکه لاغر بشم چون من با همین فایلهای رایگان پر از آگاهی،دارم ناخود آگاه خیلی متفاوت از قبل عمل میکنم و  در حال رسیدن به وزن ایده الم هستم. عاشقانه منتظرم چون من عاشق رسیدن به این آگاهی ها هستم و دوست دارم هر روز به علم خودم بیفزایم و خدای درونم را بیشتر و بیشتر بشناسم…
   ???????????????

   ?خدایا شکرت… خدایا شکرت… خدایا شکرت برای همه چیز?

   ?دوستتون دارم.?
   ?خداوند همراه تمام لحظاتتون?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 48
    محتوای دیدگاه: 7 کلمه

    ?ممنون استاد از لطفتون و دعای قشنگتون.??

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azar mahboob
   1398/07/27 07:58
   مدت عضویت: 1755 روز
   امتیاز کاربر: 121 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 106 کلمه

   سلام استاد عزیز
   ممنونم از شما که این دوره رو تهیه کردین
   اینجا برای من پایان راه نیست بلکه شروع دوباره است. من نتیجه ی این دوره رو چشیدم و تا به خواسته ام نرسم دست بردار نیستم و دوباره و دوباره شروع میکنم دوره رو با اشتیاق بیشتر و احساس عالی ادامه میدم و تکرار میکنم آرامشی که در این مسیر پیدا کردم برام خیلی با ارزش هستش .یه پیشنهاد هم داشتم اینکه یه گروه تلگرامی برای افرادی که در دوره رایگان شرکت میکنند تشکیل بشه که تبادل نظر داشته باشیم مطمئنم تاثیر زیادی خواهد داشت و اشتیاقمون بیشتر میشه.
   ممنون از زحماتتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار shahrbanou1346
    1399/08/05 16:09
    مدت عضویت: 1468 روز
    امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 30 کلمه

    سلام دوست عزیز

    از پیشنهاد خوبت استقبال می کنم منم‌همین نظرو دارم
    اگر یک‌گروه تلگرامی برای بچه های دوره رایگان تشکیل بشه خیلی عالیه ….

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار جاودانگی
    1400/02/10 23:56
    مدت عضویت: 1505 روز
    امتیاز کاربر: 590 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    سلام دوست متناسبم  . پیشنهاد خیلی خوبیه بشدت موافقم 👍✔✔✔امیدوارم این اتفاق بیفته

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shad Shadi
   1398/06/09 07:24
   مدت عضویت: 1783 روز
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 35 کلمه

   سلام .خسته نباشید من دوره رایگان را چند ماه پیش خواندم و یک دور عمل کردم ولی بعدش ول کردم .نمیشه دوره اصلی را با شما بگذرونم .هزینه اش زیاده نمیتونم بدم .ممنون از لطفتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ناهید بزرگی
   ناهید بزرگی
   1398/02/31 20:05
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   بر علیه خود شاهد جمع
   محتوای دیدگاه: 9 کلمه

   ببخشید استاد من فایل تصویری دارن هاردی را ندارم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ناهید بزرگی
   ناهید بزرگی
   1398/02/31 20:02
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   بر علیه خود شاهد جمع
   محتوای دیدگاه: 14 کلمه

   فایل تصویری دارن هاردی برای تمرین سه شنبه را من ندارم.ویا پیدا نمی کنم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ناهید بزرگی
   ناهید بزرگی
   1398/02/30 19:21
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   بر علیه خود شاهد جمع
   محتوای دیدگاه: 85 کلمه

   من همیشه متناسب بودم تا برای لاغری بیشتر به انواع روشها رو اوردم ودر نتیجه از راه طبیعی تغذیه وزندگی دور شدم .این رژیم ها دلهره واسترس و زمان عدم موفقیت افسردگی را به من داده لذت زندگی را که مستحق ان بودم از من گرفتند.ونیز اعتماد بنفسم را متزلزل کردند.در روش لاغری با ذهن هر انچه را که بناحق از من گرفته شده رادوباره بدست خواهم اورد.روشی است طبیعی و لذا ماندگار وغیر قابل برگشت خواهد بود ونشاط و سرزندگی رابه ارمغان خواهد داشت.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ناهید بزرگی
   ناهید بزرگی
   1398/02/29 15:35
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   بر علیه خود شاهد جمع
   محتوای دیدگاه: 92 کلمه

   اضافه وزن عددیست روی ترازو، ولی چاقی احساس بد وتوام با تگرانی واسترس ماست،اینکه نمیتونم لاغر شم وذهنیست وباورهاییست که طی سالیان در ذهن ما بوجود امده است.
   برای لاغری خام گیاه خواری ،روش دکتر کرمانی،کالری شمردن و…..ازموده ام.همانها مرا نسبت به خوردن حساس وتوام با استرس وحریص تر نمود.کلا اضافه وزن من حدود6 الی 7 کیلو میباشد.ذهن انسان بسیار قدرتمند است وهر چه را بخواهد بدست میاورد.سعی میکنم به لاغر شدن فکر نکنم بلکه از این دوره دست اوردهای بالاتری را مد نظر قرار دهم لاغری هم خود به خود حاصل میشود.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سادات
   سادات
   1397/12/14 11:25
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   بر علیه خود شاهد جمع
   محتوای دیدگاه: 448 کلمه

   سلام . هر کدوم داریم برای رسیدن به اهدافمون از یه اصطلاح و یا مجموعه ی اطلاعاتمون استفاده میکنیم .
   بچه ها ما داریم به سمت هدف حرکت میکنیم .
   یاد گرفتیم که چطور لاغر بشیم .ناخوداگاه برنامه های مارو دریافت میکنه .
   بچه ها قدرت رفتار بر ناخوداگاه خیلیییی قویه . البته رفتار منظورم رفتاری که از ناخوداگاه سربزنه . باید ابتدا عادت کنیم تا رفتار ناخوداگاهمون تصحیح بشه .
   قدرت افکار وقتی به رفتار کشیده میشه تاثیرش بر ناخوداگاه فوق العاده تاثیر گزاره .
   ما از ناخوداگاه میخوایم رفتارهامون رو مطابق رفتارهای یک انسان مثلا …. کیلویی تنظیم کنه و واقعا اون این کار و میکنه . درست مثل هدایت افکار ، هدایت رفتار هم صورت میگیره و رفتار ناخوداگاه ما هم مطابق وزنی که میخوایم تنظیم میشه . خیلی شیرینه .
   هدایت رفتار
   هدایت افکار
   هدایت احساس
   هدایت تصویر ذهنی
   هدایت عدد ذهنی
   اینها همه باعث میشه کاهش وزن جسم رو مشاهده کنیم .
   با اینکه استاد با ترازو مخالف هستن اما به نظرم ترازو خوبه چون عملکرد ناخوداگاهمون رو میبینیم . البته استاد چون خیلی تمرین کردن دیگه به احساساتشون ایمان دارن ولی من خودم شخصا ماهی یکبار دلم میخواد وزن کنم اگه کاهش داشته باشم یعنی درست عمل کردم و اگه کاهش نداشته باشم یعنی دارم اشتباه میکنم . چون شیطان یه وقتهایی به آدم القا میکنه که داری درست عمل میکنی اما در حقیقت باز چاقی داره کار خودشو میکنه . وقتی کاهش وزن یا سایز انجام نشده یعنی یکی از این مراحل مشکل داره و باید بگردیم دنبال مانع . البته این کار تا زمانیکه لاغری عادت ذهنیمون نشده لازمه وگرنه کسی که دیگه روی ریل افتاده دیگه نیازی به چک کردن خودش نداره . کسی که لاغر شدن رو یاد میگیره دیگه خودش رو یه فرد متناسب میبینه و ناخوداگاه متوجه میشه اشتباهش کجاست . مسلما وقتی این ۵ کار انجام بشه و با عشق همراه باشه ما صد درصد به اهدافمون میرسیم . من این بار با روش ذهنی داریم عمل میکنیم و دیدن نتیجه ی روش ذهنی واقعا شیرینه . ما به روش ذهنی ایمان داریم و مطمئنیم نتیجه رو مشاهده میکنیم و دیدن نتیجه روی ترازو به نظرم لذتبخش ترین نتیجه ایست که میشه دریافت کرد . البته میدونم استاد با این کار مخالفن ولی استاد شما که استاد ما هستید امتحان کنید فرمول ترازو= چاق شدن رو تبدیل کنید به ترازو= متناسب شدن .
   به خدا نتیجه خیلی لذتبخشه .
   البته جسارت منو ببخشید . ولی واقعا مگه میشه شما بدر تناسب رو بکارید و نتیجه رو بی خیال بشید . همه ی لذت کاشتن درخت به دیدن محصوله . شما که ریشه ی درختتون رو سم زدایی کردین حیف نیست نمیخواین نتیجه رو به عدد ببینید ؟

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار shahrbanou1346
    1399/08/05 16:34
    مدت عضویت: 1468 روز
    امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 46 کلمه

    سلام سادات عزیز

    لباسی که با وزن قبلی به تنمون تنگ‌بوده اما مدتیه راحت‌می ایسته
    آدم وسوسه میشه بره روی ترازو و با دیدن عددی که نشون می ده بدون هیچ رنجی کم کردی واقعا لذتبخشه و یک‌موفقیت بزرگ‌

    سپاسگزارم
    ۵ آبان ۹۹ خانم شهربانو

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار رز
   رز
   1397/11/14 18:09
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   بر علیه خود شاهد جمع
   محتوای دیدگاه: 9 کلمه

   سلام .ببخشید آیا میشه هزینه دوره را اقساطی پرداخت

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم