0

گام ۶۱: هماهنگی روح و ذهن برای لاغری

هماهنگی روح و ذهن
اندازه متن

هماهنگی روح و ذهن مهمترین موضوع آموزش های لاغری با ذهن است که نه تنها باعث تحقق رویای لاغری می شود بلکه تاثیرات عالی در تمام جنبه های زندگی به وجود می آورد.

روح و ذهن دو بخش از سه بخش وجودی ما هستند. هرچه هماهنگی بین بخش های وجودی ما بیشتر باشد زندگی را در شرایط متعادل تری تجربه می کنیم و با منبع به وجود آورنده خود (خداوند) ارتباط بهتری خواهیم داشت.

هماهنگی روح و ذهن

حتما با من هم عقیده هستید که یک وسیله مکانیکی وقتی بهترین بازده را خواهد داشت که همه قطعات آن به بهترین شکل با هم هماهنگ باشند.

هماهنگی روح و ذهن

جسم ما بعنوان یک وسیله مکانیکی شامل اعضای بسیار زیادی است که به شکل کاملا هماهنگ با هم در ارتباط هستند و نتیجه این تناسب و هماهنگی حرکت کردن و شکل گیری همه حالات های جسمی در تمام طول عمر می باشد.

تفاوت جسم ما با هر وسیله مکانیکی دیگر این است که جسم انسان بخش های غیرقابل رویت دارد که شامل ذهن و روح می باشد.

جسم ما بعنوان قسمت فیزیکی و مکانیکی انجام وظیفه می کند و تحت تاثیر هماهنگی روح و ذهن می باشد.

دو بخش غیر فیزیکی وجود ما روح و ذهن هستند که با هم در ارتباط هستند و در نهایت نقشه های ذهنی را برای اجرا کردن در اختیار جسم قرار می دهند.

زمانی وجود ما بعنوان یک موجود سه بخشی در بهترین شرایط خود قرار می گیرد که هماهنگی روح و ذهن در جهت تجربه خواسته هایی که آرزوی آنها را داریم ایجاد شود.

در اینصورت جسم ما بعنوان یک نمایشگر یا خروجی عمل می کند و آنچه از طریق هماهنگی روح و ذهن مورد تصمیم و تایید است را به معرض نمایش قرار می دهد.

هماهنگی روح و ذهن برای لاغر شدن

هماهنگی روح و ذهن در لاغری

در موضوع لاغری با ذهن بسیار مهم است که بدانیم و بتوانیم هماهنگی لازم روح و ذهن را در خودمان ایجاد کنیم.

باور شما نسبت به لاغر شدن چقدر هست؟

چقدر باور دارید که می توانید لاغر شوید؟

میزان موفقیت شما در کاهش وزن ارتباط مستقیم با همانگی روح و ذهن دارد از این رو درک تفاوت ذهن خودآگاه یا منطق با ذهن ناخودآگاه بسیار مهم و ضروری است.

ذهن ناخودآگاه ما همون روح الهی ما یا فطرت ما یا قلب ما هست که یه سری آگاهی ها داره که از خداوند هست از کاینات هست و اطلاعاتش درست هست و ردخور نداره.

اون انرژی داره کل بدن ما رو کنترل میکنه مثل گردش خون یا ضربان قلب، سلول سازی، تنفس کردن، پلک زدن و …

همین روح ما ذاتا تناسب رو دوست داره و ما رو هل میده به سمت لاغر شدن چرا که وجود ما تمایل به هماهنگی روح و ذهن داره.

اما ذهن خودآگاه میگه تو نمیتونی لاغر بشی و نرو دنبالش و ما هم معمولا به همه میگیم که من نمی تونیم لاغر بشم چون اطلاعات غلط داخل ذهن من هست در حالی که به شدت در مورد لاغری جستجو می کنیم و همین جستجو مربوط میشه به فطرت الهی ما و میگه تو میتونی لاغر بشی.

وقتی چاق هستی نمیتونی خواسته های روح رو برآورده کنی پس روح فرد رو هل میده که برو لاغر شو اما منطق ما میگه: تو نمیتونی لاغر بشی پس این دو با هم همانگ نیستن پس با توجه به این ناهماهنگی هی ما شکست میخوریم ولی همواره به دنبال لاغری هستیم.

وجود انسان سه بخش هست ذهن و روح و جسم که جسم هیچ کاره هست جسم تجربه کننده هست و تصمیم گیرنده نیست و لایه ی قبل اون ذهن هست که وقتی اطلاعات چاقی در اون ذخیره بشه میشه جسمی که چاق هست چون جسم تجربه کننده ی اطلاعاتی هست که در ذهن هست و ذهن میگه نمیتونی لاغر بشی.

اما رهبر اینجا روح هست که یه خواسته هایی داره که باید برآورده بشن مثل این خواسته که روح، بخشیدن رو دوست داره و یا محبت کردن رو دوست داره از طریق جسم اینها رو تجربه میکنه پس اگر بگه میتونی لاغر بشی ما به دنبال لاغری می گردیم اما ذهن میگه نمیتونی و ناامید میشیم پس می گردیم و جستجو می کنیم برای لاغری اما ناامید هستیم از لاغر شدن.

حالا موضوع مهم اینه که چرا ذهن به این شکل عمل می کنه که ما لاغر نشیم؟

چون شیطان درون ذهن ما هست و نمیزاره تجربه ی روح به واقعیت تبدیل بشه پس عدم هماهنگی روح و ذهن باعث میشه نه تنها لاغر نشیم بلکه به دلیل تداوم افکار منفی بخاطر چاق بودن به مرور چاق تر می شیم..

اگر روح ما خواسته اش لاغری نبود عمرا ما در این دورها نبودیم یعنی اگر روح ما میدونست ما تا ابد چاق خواهیم بود و ذهنم هم همین رو میگفت چون هماهنگی روح و ذهن ایجاد شده بود ما اصلا دنبال لاغری نمی رفتیم که البته امکان نداره کسی به این حالت برسه که روح و ذهنتش چاقی رو بپذیرند. پس تصمیمات با ذهن و روح گرفته میشه و اگر در مورد هر تصمیمی هماهنگی روح و ذهن ایجاد بشه صد در صد خواسته اجابت می شه.

پس منی که الان اینجا هستم به این سایت هدایت شدم به خاطر اینکه من تسلیم شدم در برابر چاقی و ناخوداگاه من چون ارتباط داره با کاینات و جهان هستی به این سایت هدایتم کرده و راه لاغری رو نشون من داده چون من در جستجوی لاغری بودم ولی همیشه از راه های اشتباه اقدام می کردم که در هماهنگی با ذهنم بود اما وقتی تسلیم شدم و از خداوند طلب راهنمایی کردم به راهی هدایت شدن که در هماهنگی با روحم می باشد و آن روش لاغری با ذهن است.

نتیجه آموزش لاغری با ذهن

روح ما تمایل داره لاغر بشه و ما باید از طریق آموزش های لاغری با ذهن هماهنگی روح و ذهن رو ایجاد کنیم چون ذهن ما با فرمول ها،‌ دستورها و واکنش های غلط پر شده که باید جایگزین بشه با افکار و دستورهای درست و در این صورته که دیگه ذهن نمیگه تو نمیتونی و بلعکس میگه تو میتونی و زمانی که هماهنگی روح و ذهن صورت بگیره شگفتی رقم می خوره و ما شگفتی ساز می شیم.

پس آگاه باشید که اگر باورتون این هست که شما نمی تونید لاغر بشید؟ پس چرا دنبال لاغر شدن هستید چرا جستجو میکنید؟

چون اینجا هم پای ذهن هم روح میاد وسط ذهن شما رو منع میکنه اما روح شما رو هل میده به سمت لاغری پس بسیار باید فکر کنیم به این موضوع جسم و روح و ذهن که من از سه بخش تشکیل شدم و باید در تمام خواسته هام هماهنگی روح و ذهن را ایجاد کنم تا جسم من اون خواسته ها رو تجربه کنه.

من روز به روز و هفته به هفته دارم خوش اندام تر و جوانتر و شادابتر میشم به خاطر این راه و مسیر و به خاطر استمرار داشتن. پس حتی اگه یک درصد باور دارین میتونین لاغر بشین ادامه بدین تا نتیجه ی دلخواه شما رقم بخوره.

اشتیاق من برای لاغری بی انتها هست و همیشه میگم لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست در حالی که خیلی اضافه وزن ندارم ولی برای خودم هدف تعیین کردم که اگر لاغر بشم در سایز ۳۸ و وزن ۵۹ کیلو باید فلان لباس با فلان رنگ رو بپوشم.

من میتونم یه تصویری رو که فرم اندام و هیکلش رو که خوش استایل هست رو انتخاب کنم و بگم به این خواهم رسید و به خودم بگم میشه به این سایز و اندام بسیار زیبا برسم بدون هیچ مانعی که سنم بالا هست یا این قرص رو میخورم و یا ورزش نمیکنم و … پس بدون هیچ مانعی تا وقتی انگیزه داری باید برای هدفت بجنگی.

اگر تلاش نکنی و پیگیری نکنی خوب نتیجه مشخص هست. مثلا ما همیشه در چاقی به دنبال این بودیم که چی رو با چی بخوریم خوشمزه تر هست و یا کجا غذاش بهتر هست و کلی تحقیق میکردیم و میپرسیدیم …. واقعا تلاش میکردیم.

اگر میخوای به هدفی برسی هیچ وقت نگاه به شکست خورده ها نکن و مثلا اگر داری به سمت شهر مقصد حرکت می کنی ولی عده ای هست که به دلایلی ممکنه به این شهر نرسن حالا یا ماشین خراب بشه و یا … ولی ما کاری با این عده نداریم. ما فقط باید تمرکزمون روی استفاده از آموزش ها و هماهنگی روح و ذهن برای ایجاد شرایط مطلوب برای تغییر جسم باشه.

پس ما کاری به افرادی که در این مسیر هستن و نتیجه نگرفتن نباید داشته باشیم اگر راست میگی نگاه کن به افرادی که نتیجه گرفتن الگوی خوب انتخاب کن اصلا کار ذهن این هست که ما رو منحرف کنه و از موفقیت دور کنه.

صد در صد نتیجه می گیرید

امکان نداره کسی تلاش کنه و نتیجه نگیره. فقط باید هماهنگی روح و ذهن رو از طریق استفاده از آموزش های لاغری با ذهن در خودمون ایجاد کنیم تا به شکل خودبخودی لاغری اتفاق بیوفته.

این فطرت درونی تو رو هل میده به سمت لاغری تو از راه های مختلف لاغری مثل ورزش و یا رژیم و یا قرص و دمنوش و …نتیجه نمیگیری ولی تو رو هل میده به سمت لاغری.

ناامیدی در حرفهای مردم و جامعه موج میزنه و این باعث ایجاد اختلال شدید در هماهنگی روح و ذهن می شه و صد در صد به شما ضربه میزنه ولی من باور نمی کنم حرفهای مردم رو و همیشه امید دارم و وارد این موضوعات ذهنی شدم و نتیجه ی متفاوتی دارم در زندگیم پیدا میکنم.

برای خیلی ها شرایط جامعه و اقتصاد و … بد هست ولی نه برای همه برای هر کس که باور کنه و برای کسی که باور نکنه مثل استاد باور نمیکنه و شرایطش هم داره روز به روز عالیتر میشه.

ممکنه در این مسیر هم باشیم و رفتار اشتباه هم داشته باشیم ولی نباید نا امید باشیم باید ادامه بدیم تا هرچه بیشتر به هماهنگی روح و ذهن برسیم و موفق بشیم.

من هم به بهانه ی لاغری وارد این مسیر شدم اما کل زندگیم داره تغییر میکنه خدا رو شکر.

هر چقدر نتیجه برات مهمتر باشه انگیزه و تلاشت هم بیشتر میشه.

اگر به لاغر شدن فکر کنی که چه آزادی هایی به تو میده و چه نعمتهایی به تو میرسه بیشتر به لاغری فکر میکنی و براش تلاش میکنی و همه اینها سبب ایجاد هماهنگی روح و ذهن برای لاغری می شه.

اصلا وزن تو مهم نیست که تو چند کیلو هستی مطمعن باش یه روزی تو در وزن ایده الت بودی و اون رو رد کردی پس دوباره به دستش میاری پس اصلا به چاقیت فکر نکن و بگو من میخوام یه کیلو کم کنم و کار رو برای خودت راحت کن و خواسته ات رو کوچیک کن و گرم به گرم کم کن تا نتیجه بگیری باید لاغر شدن رو ساده کنی تا نتیجه بگیری.

اگر واقعا گرسنه هستین و غذا نمیخورین سخت در اشتباه هستین چون جسم رو در حالت قحطی قرار میدین و چون این زنگ خطر رو ذهن احساس کرده که ممکنه چیزی نباشه دستور زیاد خوردن رو صادر میکنه و هجوم میاره به خوردن و بیش از حد میخوریم طوری که خودمون وحشت میکنیم از خوردن خودمون و این حالت با رزیم های شدید و نخوردنهای شدید به وجود میاد هیچ وقت نمیتونید با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام برسید .

خدا جونم مرسی که من عاشق تناسب رو، من با انگیزه رو با دادن قلب آرام همراهی کردی و این راه رو نشونم دادی.

شاد باشید که عین سپاسگزاری هست و شاد باشید که خداوند با تمام نیروهاش در خدمت شما در میاد و به مسیر ادامه بدید.”

در فایل آموزشی “هماهنگی روح و ذهن برای لاغری” به طور مفصل درباره این موضوع بسیار مهم و تاثیرگذار توضیح داده ام که اطمینان دارم استفاده از این آگاهی برای عزیزانی که تصمیم گرفته اند از مسیر لاغر با ذهن رویای خودشون رو تجربه کنند مفید و تاثیرگذار خواهد بود.

همچنین دیدن بارها تصاویر افراد در آلبوم شگفتی سازان که از مسیر لاغری با ذهن رویای خود را محقق کرده اند به شما کمک می کند تا با انگیزه مضاعف در مسیر لاغری با ذهن حرکت کرده و با هماهنگی روح و ذهن خود شگفتی ساز شوید.

(نوشته خانم فروغ عزیز در بخش نظرات)

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای انجام عالی تمرین مربوط به این جلسه و هماهنگی روح و ذهن برای لاغر شدن پیشنهاد می شود ابتدا توضیحات نوشتاری را مطالعه کنید، سپس ویدیوی آموزشی را تماشا کنید و بعد از آن سوالات مطرح شده را به صورت شرح انشایی در بخش نظرات پاسخ دهید.

 • نگرش شما درباره لاغر شدن چیست؟ چقدر باور دارید لاغر می شوید؟
 • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری چه نگرشی درباره لاغر شدن خود داشتید؟
 • عملکرد شما درباره صحبت کردن درباره لاغر نشدن با دیگران چگونه بوده است؟ عادت به این کار داشتید؟
 • نگرش شما درباره علاقه داشتن به لاغر شدن چیست؟ چرا با اینکه بارها در لاغری شکست خورده اید در جستجوی لاغری هستید؟
 • بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری نگرش شما درباره لاغری چه تغییری داشته است؟
 • با توجه به توضیحات نوشتاری اهمیت هماهنگی روح و ذهن در لاغری چیست؟
 • نقش استمرار داشتن در رسیدن به هدف در لاغری با ذهن چیست؟
 • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا از طریق هماهنگی روح و ذهن به نتیجه دلخواه برسید.
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

Rating 3.31 from 39 votes

https://tanasobefekri.net/?p=15300
برچسب ها:
85 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار مهلا
   1403/01/21 09:57
   مدت عضویت: 224 روز
   امتیاز کاربر: 5770 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 442 کلمه

   با سلام 

   بله من باور دارم لاغر می شوم ،و این باور رو از سایت تناسب فکری گرفتم ،با تمرین ،با بیاد آوردن دوران لاغری و عادتهای آن زمانم،با شناخت فرمول‌های ذهنی که باعث چاقی من شد،من تا قبل از سایت تناسب فکری فرمول ذهنی چه میدونستم چیه! 

   سایت تناسب فکری باعث شد شناخت بهتری از خودم بدستم بیارم با کندوکاو در ذهنم!

   امکان ندارد در یک جمع خصوصی و زنانه قرار بگیری و حرف از کاهش وزن و زیبایی اندام نشه.همیشه حتی زمانی که متناسب بودم این صحبت ها رو داشتم،اون زمان کمتر و زمان چاقیم بیشتر ،ممکنه دوست نداشته باشی راجع به واقعیت با شخص خاصی حرف بزنی اما متاسفانه بعضی افراد با پا گذاشتن در حریم خصوصی دیگران ،اونها رو وادار می کنن تا در مورد بدنشون صحبت کنند.در مورد اینکه لاغر نمیشم ،فلان کار رو کردم نتیجه نداد،و خیلی حرفهای دیگه .

   اما از وقتی با سایت آشنا شدم در مورد لاغری و چاقی و رژیم  که صحبت میشه معمولا سکوت می کنم ولی خب چند روز پیش تو شرایطی قرار گرفتم که هم صحبت کردم و هم سایت رو به یکی دو نفر معرفی کردم اما دیگه بیشتر پیگیر نشدم . 

   نگرش شما درباره علاقه داشتن به لاغر شدن چیست؟ چرا با اینکه بارها در لاغری شکست خورده اید در جستجوی لاغری هستید؟

   چون لاغری پیش فرض جسم همه ماست ،یه چیز غیر طبیعی نیست و خواستند هم زیاده خواهی نیست .

   لاغری مثه سلامتی حالت طبیعیه بدن هست ،وقتی در سلامتی ما یه خالی ایجاد میشه ،سرماخوذدگی میگیریم شکستگی استخوان ،عفونت و هر مریضی که فکرش رو بکنید من میدونیم که موقتی هست و دوباره به سلامتی میرسیم ،انتظارمون از جسممون اینه که خودش رو در به سلامتی برسونه ،خودمون دست بکار میشیم و با دکتر و دارو دنبال این هستیم که خودمون رو به حالت قبل و سلامتی برگردانیم چون میدونیم پیش فرض جسم ما سلامتی هست برای لاغری هم همینطوره چون اساس جسم لاغر بودن و تناسب هست ،پس وقتی ما از حالت تناسب خارج میشیم ،دست بکار میشیم ،تلاش میکنیم که خودمون رو مثه سابق متناسب کنیم .

   یا بقول خودتون جسم و ذهن و روح رو با هم هماهنگ کنیم.

   لاغری با ذهن کمک می‌کنه ذهن رو روح در یک راستا قرار بگیرند به این صورت که ذهن رو هم با روح که حالت و پیش فروش تناسب هست یکی می کنه و ما با استمرار و تکرار آموزه های لاغری با ذهن باعث میشیم که اطلاعات هم سو با روح در سطح بالاتری قرار بگیره و در ذهن ناخودآگاه ما تاثیر بذاره و ذهن این اطلاعات رو با اطلاعات قبلی جایگزین می‌کنه و یه کم کم لاغری برای ذهن هم مانند روح به  امر بدیهی و پیش فرض تبدیل میشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/27 20:08
   مدت عضویت: 119 روز
   امتیاز کاربر: 10548 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 955 کلمه

   بنام خداوند مهربان همیشه حاضر و حامی و عاشق پیشرفت ما ،

   و درود و رحمت و آگاهی معرفت و هدایت رشد نور برکت سلامتی لذت و شادی و آرامش و آسایش و هر چه نیک و خیر هست برای کمال از سوی خداوند هر لحظه جاری به زندگی شما استاد محترم و عالیقدر،

   استاد موردی به فکرم اومده 

   این کل قضیه خوردن چیست؟

   آدم  و حوا هم بخاطرموضوع خوردن«سیب» کل داستان رو که ما تا الان شنیدیم رقم زدن؟؟؟!!!

   واقعا بخاطره چی افراد میگن:

   هر کاری میتونیم کنیم و  داریم سخت‌ترین کارها رو انجام میدیم اما در لاغری و خوردن ضعف داشتیم؟؟؟!!!

   حتی از دهن خود استادهای بزرگ موفقیت و رشد فردی هم شنیدم این موضوع را ؟؟؟!!!

   نمونه اش خودم سخت‌ترین ورزشها رو انجام میدم اما برای ده کیلو سه سال گیر کرده بودم ؟؟؟!!!

   چرا انجام لاغری مثل بقیه کارها نیست و ایجاد و انجام لاغری شکل  و راه خاصی میخواد و  اینم متوجه شدم یادش بگیرم اصول لاغری با ذهنم و انگار کلید تمام خوشبختیم در تمام زمینه هاست ؟؟؟!!!

   البته راه حل اصلیشو شما استاد محترم بسیار عالی اموزش دارید میدید و عالی هم نتیجه داره میده،

   اما برام سئوال چرا اینطوری این موضوع خوردن و نخوردن ؟؟؟!!!و در عین حال شگفت انگیز و زیبا و حیرت آور .

   ضمنا 

   استاد من الگوهای موفق را در ذهنم انتخاب کردم:

   اولین الگوی من خداوندهست در نگه داشتن و رعایت کردن سنت‌ها و حرمت های الهی خداوندم ،

   الگوی های بعدی من  تک به تک  هر کدام دارن به من چیزهایی یاد میدهند که باز هماهنگ با قوانین الهی هست که همگی یکصدا هستن و هماهنگ باهم و در عین حال هماهنگ با قانون خداوند بزرگ و یکتا،

   استادخوشحالم که یکی از الگوهای من شما هستید باعث افتخار و سعادت من شد و خداوند مرا هدایت کرد تا بهتر بتوانم خودم را حتی در مورد لاغری با ذهن بهتر بشناسم و طریقه عمل کردن با ذهن را یاد بگیرم هم  در زمینه رشد جسمی هم فردی و حل همه مسائل شخصی زندگیم و موفقیت‌هام و هم روحی و ذهنی و مالی و پیشرفتهام وحال خوب و شادیهام و آزادی بیشترم در هر زمینه ای مثل یادگیری مداوم و تغییر کردن برای بهتر شدن و نو و به روز شدن و از پس هر چالشی با قدرت و کنترل ذهن برآمدن استاد واقعا از شما و بقیه استادها که نور هدایت من هستید ممنونم خدایااااا هزاران بار همیشه از خودت خدای مهربانم ممنونم،

   و این افتخار نصیب من شده و خوشحالم یکی از استادهای محترم که الگویم شدن شما ن ور هدایت ما باشید

   انشاالله هر لحظتون فزاینده عالی‌ باش ،شاد و سلامت و ثروتمند و سعادتمند باشید ،

   نکات طلایی متن نوشتاری :

   ((۱:زمانی وجود ما بعنوان یک موجود سه بخشی در بهترین شرایط خود قرار می گیرد که هماهنگی روح و ذهن در جهت تجربه خواسته هایی که آرزوی آنها را داریم ایجاد شود، 

   ۲:در اینصورت جسم ما بعنوان یک نمایشگر یا خروجی عمل می کند و آنچه از طریق هماهنگی روح و ذهن مورد تصمیم و تایید است را به معرض نمایش قرار می دهد.

   ۳:ذهن ناخودآگاه ما همون روح الهی ما یا فطرت ما یا قلب ما هست که یه سری آگاهی ها داره که از خداوند هست از کائنات هست و اطلاعاتش درست هست و ردخور نداره.

   ۴:اما رهبر اینجا روح هست که یه خواسته هایی داره که باید برآورده بشن مثل این خواسته که روح، بخشیدن رو دوست داره و یا محبت کردن رو دوست داره از طریق جسم اینها رو تجربه میکنه پس اگر بگه میتونی لاغر بشی ما به دنبال لاغری می گردیم اما ذهن میگه نمیتونی و ناامید میشیم پس می گردیم و جستجو می کنیم برای لاغری اما ناامید هستیم از لاغر شدن.

   ۵:پس تصمیمات با ذهن و روح گرفته میشه و اگر در مورد هر تصمیمی هماهنگی روح و ذهن ایجاد بشه صد در صد خواسته اجابت می شه.))

   • نگرش شما درباره لاغر شدن چیست؟ چقدر باور دارید لاغر می شوید؟شگفت انگیز چقدر زیباست لاغری الان در این نقطه مطمئنم لاغری مال من بوده و هست.
   • کلا الان نگرش من د ر مورد لاغری یک موردی هست بهتر بگم موهبتی هست که که دارم یاد میگیرم چطوری حلش کنم که آنقدر شگفت انگیز دارم با این اصول تمام مسائلمو حل میکنم الهی شکر خیلی شگفت انگیز 
   • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری چه نگرشی درباره لاغر شدن خود داشتید؟اسیری در یک مرداب فرو بیشتر میرفتم انگار هر بار با سعی بیشتر.
   • عملکرد شما درباره صحبت کردن درباره لاغر نشدن با دیگران چگونه بوده است؟ عادت به این کار داشتید؟این اهری میگفتم اصلا دیگه قید رژیمو‌زدم با من در مورد رژیم حرف نزنید.
   • نگرش شما درباره علاقه داشتن به لاغر شدن چیست؟ چرا با اینکه بارها در لاغری شکست خورده اید در جستجوی لاغری هستید؟واقعا من آرزو رو کرده بودم که اگر خدایا لاغر شوم برای تو قدم بردارم بیشتر و والاتر چون یکبار خواب دیدم گفتن بهم‌با این روش جلو بری پنج سال دیگه بیشتر از عمرت نمونده که واقعا دیگه دست به دامن خدا شدم انگار خدا خواست بیدار بشم.
   • بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری نگرش شما درباره لاغری چه تغییری داشته است؟نه تنها در مورد لاغری بلکه در موردکل زندگیم نگرشم تغییر کرده ،حس توانایی و قدرت و انجام هر کاری بهم دست داده .
   • با توجه به توضیحات نوشتاری اهمیت هماهنگی روح و ذهن در لاغری چیست؟همه چیز هماهنگش درست کار می‌کنه نمی‌دونستم اولش تفاوت روح و ضمیر ناخودآگاه با ضمیر خودآگاهم چیه؟ و جسمم دقیقا وکاریت این وسط .ولی الان فهمیدم .
   • نقش استمرار داشتن در رسیدن به هدف در لاغری با ذهن چیست؟کلید موفقیت اش هست همونی که آسان و دم دست اما استفاده ازش نمی‌کردیم.
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا از طریق هماهنگی روح و ذهن به نتیجه دلخواه برسید.
   • کلید و اصول خوشبختی کل زندگیو یادمون داره میده .
   • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.مرور نکاتی که نوشتم.
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اسما غضبان
   1402/11/07 12:38
   مدت عضویت: 1289 روز
   امتیاز کاربر: 6149 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 774 کلمه

   بنام خدا 

   روح و ذهن وجسم . 

   جسم نمایش دهنده و تجربه گرهست .و ذهن  جمع کننده ی اطلاعات وافکارهست .به واسطه‌ی دیده هاوشنیده ها ونمونه والگوبرداری. وروح فرمان دهنده .وایجادکننده ی حیات در جسم هست . روح خواسته ای داره واونهم لاغرشدنع .ولی ذهن از اون ممانعت می‌کنه .به این میگن عدم هماهنگی روح و ذهن یک تضاد به وجود میاد ذهن به این دلیل ممانعت می‌کنه از رسیدن روح به خواسته به این دلیل که  پرشده از اطلاعات و داده های که من واردش کردم .ودیگران در ذهن من واردش کردن . اون ممانعت می‌کنه ومانع رسیدن روح به خواسته ی خودش که لاغری ویا ثروتمند شدن هست . مثلاً در مورد ثروت . روح می‌دونه که فراوانی نعمات در جهان زیاده اماذهن مانع رسیدن .وحتی فکر کردن به ثروتمند شدن میشه واین به خاطر داده های هست که داره .واین به وسیله ی دیده .هاوشنیده هایی هست که به صورت فیزیکی و حال حاضر باهاش مواجه میشه وبعد در سریال‌ها ومستندها که نشون میده ومیشنوه همزمان با دیدن و شنیدن .در ذهن اطلاعات ذخیره میشه .ویک حس بد ایجاد میشه این ایجاد شدن حس بد به این دلیل هست که روح اونوتجربه می‌کنه نه ذهن . ذهن اطلاعاتی میده که نشون میده هم چین چیزی وجود ندارد واز اونجایی که روح بی نهایته وامده در جسم  به قالب یک انسان که بی نهایت بودنهاروتجربه کنه اما به دلیل وجود افکار .وداده هایی که در ذهن هست باعث میشه که روح حس فشار واسارت روتجربه کنه ونمونه ی این رومیشه در زمان پرخوری وعذاب وجدان دید زمانی که ذهن فرمان خوردن صادر می‌کنه مثلا گرسنه نیستم اما ذهنم تصویر اون غذایی که توذهنم هست روبرام به وجود میاره وخب من انجام میدم . وفرمان مغزدراین بار ه در جهت حرکت دادن دستها وراه رفتن من به سمت اون غذا به وجود میاد حس لذت این بار درروح به وجود نمی‌آید بلکه در ذهن به وجود میاد چون روح میدونه که نتیجه ی این اتفاق واین رفتار چیه واون هم که ایجاد  شدن احساس بدهست .پس از همون اول برای چی ترس از خوردن وترس از رفتار خودم دارم ؟ چون میدونم که رفتارم درست نیست .امادراین سمت هم از غذاها ترس دارم به خاطر اطلااتی هست که در ذهن من به وجودمیاد واونهم در ذهن پرشده به واسطه‌ی دیده ها نمونه ها شنیده ها و استنادات پزشکی تبلیغات رسانه ای وطبیعی جلوه دادن اونها توسط جامعه وبمباران شدن ذهن از اون اطلاعات .دراینجا دیگه ذهن ناخودا گاه رومن ازش قدرت رومیگیرم  یعنی روح .وبه ذهن  منطقی میدم ودرنتیجه . تنها کمک کننده در این مسیر برای پرخوری کردن .من هستم .واونهم به واسطه ی افکار .یعنی اون فکر اصلی اصلی اصلی اصلی یعنی اون درون  درون درونیتر اون نگرشی که درمن از بچگی هر چقدر که بزرگ شدم پررنگ وپر رنگ ترشدپس من موقع خوردن وعمل کردن .ودست بردن به دهن وخوردن توهمون لحظه براساس همون تصاویر وگفتگوهای ذهنی شروع میکنم به خوردن .وتکرار میکنم وتکرارمیکنم ودرنتیجه حالم بدمیشه .واین احساس بدهم درروح تجربه میشه .چون روح براش پذیرفته شده نیست .ولی درتمام این مدت حتی گفتگوی درونی درمورد ترس از خوردن .ودرمورد ترس از مواد غذایی وتحریک من به خوردن بیشتر به دلیل  این هست که من درتمام اون مدت قدرت رواز روح گرفتم ودادم .به ذهن .ودر نتیجه من .فقط احساس بد وعذاب وجدان روتجربه میکنم که احساس ازادی روح روبه فشار وبرای رسیدن به اون حس ازادی بیشتر  مثل یک بادکنکی که انقدر پر میشه انقدر پر میشه که به مرز ترکیدن میخوادبرسه واین درباره ی روح هم هست که تین احساس فشار دراون به وجود میاد برای رسیدن به خواسته ی خودش که تجربه ی لاغری وتجربه ی ثروت وسلامتی هست اما ذهن اون رومنع میکنه وبه خاطر همین هم هست که این همه سال روی یک  اضافه وزن خاص موندیم .ویا در مسیر چاقی وقرار گرفتیم به خاطر اینکه ادامه دادیم باشتاب کند  رواون نقطه بیشتر زوم شده .وروح میخوادبا از بین رفتن اون اضافه ها خودش رو راحت کنه درصورتی که ذهن ممانعت می‌کنه .و مغز تحت تاثیر ذهن قرارگرفته .باید ذهن ومغز بینشون فاصله بیفته که نتیجه اون بشه احساس ازادی برای روح .ودرنتیجه تجربه کردن  .مثلا درمورد خوردن این بار مغز فرمان گرسنگی صادر می‌کنه .ومن باخوردن وسیرشدن به احساس خوب میرسم وارامش دارم .ودر نتیجه احساس آرامش درونی میکنم گفتگوی ذهنیم کمترشده .ودرنتیجه رضایت روح روهم جلب کردم . وهمه ی اینها به خاطر چیزی هست که درمن حیات وزندگی کردن روایجادمیکنه تازنده بمونم واینجا قدرت از ذهن گرفته میشه .وبه روح داده میشه وروح رهبری می‌کنه وله  همین خاطر احساس سبکی وشادی میکنم  ودرنتیجه به لاغری وسلامتی و ثروت وهرانچه که روح میخوادتجربه کنه می‌تونه تجربه کنه .ولذت از زندگی ببره. رومیرسم  ولاغرهم میشم.🌹♥️🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/08/06 14:35
   مدت عضویت: 1422 روز
   امتیاز کاربر: 6727 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 532 کلمه

   سلام بر استاد عزیز و دوستان همراه

   همین دوسه روز پیش بود که درحال فکر کردن به موضوعی بودم یهو یکی دیگه از موانع لاغری رو شناسایی کردم .

   من عمه هام وعمو هام همشون چاق هستند واز طرفی سفید پوست وزیبا . 

   و دوستی هم داشتم که بسیار سفید پوست بود و چاق .

   و خواهر بزرگترم هم بسبارسفید پوست و زیباست .

   و من  در ناخودآگاه ذهنم  این کد بارگذاری شده بود که فرد سفید پوست جسم چاقی داره و واقعا هم جهان این رو بهم نشون میداد و من عملا با این طرز فکرم فرد لاغر سفید پوست رو در مدارش قرار نمیگرفتم و نمی دیدمش .

   من خودمم تقریبا پوست سفیدی دارم البته اینو اطرافیانم زباد بهم میگن وگرنه خودم توجهی به ظاهرم نداشتم . واز وقتی روی دوست داشتن خودم کار کردم کم کم اطرافیانم بهم زباد میگن .

   حالا همین گفتن ها باعث شد من بتونم یکی از مانع ذهنی خودم رو که واقعا مخفیانه بود رو شناسایی کنم .

   من تصویر ذهنی ام از فرد سفید پوست جسم چاق وسفید هست . آخه خواهر بزرگترم که باهاش زیاد درارتباطم باورمنو بیشتر اثبات کرد .

   تا اینکه همین دو سه روز پیش که به این مسله پی بردم گفتم بیام برای ذهنم منطقی کنم که تا حالا من اشتباه فکر میکردم و با کنکاش زباد در دختران اطرافم فقط تونستم  دو مورد رو پیدا کنم که سفید پوست هستند ولاغر هم هستند .

   اما تا دلتون بخاد سفید پوست چاق زیاد در اطرافم هستند .

   حالا میبینم چرا من این چند کیلویی که دلم میخاد کم کنمش حرکتش کند شده . چون یه سری از کدها واقعا پیدا کردنشون سخته و باید بیشتر وقت بزارم روش .

   یا سری قبل کدی پیدا کرده بودم که فرد خنده رو  و دست ودلباز ومهربان   چاقه .  و در اطرافم هم کلی نمونه داشتم که باورم رو اثبات میکرد و با کنکاش زیاد در اطرافیانم تونستم یه دو سه موردی پیدا کنم که هم مهربان وخنده رو و دست ودلباز هستند اما لاغرند .

   الانا حس سبکی زیادی میکنم علیرغم اینکه تازه کدهای مخرب رو پیدا کردم  وتا تغییرات روی جسمم بیاد یه کم زمان میبره . اما احساس لاغری دارم و مادرم هم همش بهم میگه  که خیلی لاغر شدی .

   اونها خودشان هم متعجب هستند چون همین پریشب  مهمانی دعوت بودم  و شام کشمش پلو و اردک محلی وکلی مخلفات و… بود و من به راحتی و بدون ترس نشستم پای سفره و غذامو خوردم میوه هم خوردم . 

   قبلنا میگفتم کشمش چاق میکنه وای آب روغن اردک چاق میکنه موز چاق میکنه . تازه عصری شیرینی با چایی هم خوردم . 

   و چقدر خوب هم دارم متناسب میشم .

   البته ناگفته نمونه که من هر روز یا یک روز درمیان دارم ۵ دقیقه ای باخودم خلوت میکنم و کل موانعی که برای لاغرشدن  در ذهنم وارد کردم رو با مثالهای از اطرافیانم رد میکنم .

   و هر چند روز درمیان هم بازم میام سایت و فایلها رو گوش میدم . 

   خدایا شکرت بابت اینکه خالق زندگی خودمان هستیم و تو بسترش رو برامون فراهم کردی.

   وتشکر از استاد عالیقدر که چگونه زیستن رو بهم آموخت .

   و به دوستانم هم که دراین مسیرن باقدرت میگم این اموزشها رو انجام بدین و در طول روز ذهنتون رو با آموزشهای استاد درگیر کنید بخواهید نخواهید لاغر میشوید . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/07/30 18:00
   مدت عضویت: 249 روز
   امتیاز کاربر: 8145 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 582 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   گام 61 : هماهنگی روح و ذهن برای لاغری

   استاد ازتون ممنون که مسیر لاغری رو برای ما به صورت گام به گام تنظیم کردین و گفتین که حتما روزی یک فایل رو گوش بدیم و نباید در یک روز فیل دوتا گام رو گوش بدیم چون ما باید هر گام رو که برمیداریم و فایلش رو گوش میدیم آگاهی در اون فایل رو به خوبی درک کنیم که در وجود ما نفوذ کنه و بعد به سراغ گام و فایل بعدی بریم .اینجوری عملکرد بهتری خواهیم داشت . همان طوری که شما گفتین استاد همه ی ما انسان ها یک روح داریم که خداوند اون رو در وجود ما قرار داده و تمام چیزهایی که ما برای زندگی کردن در این دنیا و رسیدن به مقصد که خود خداست رو در خودش داره و همیشه ما رو به سمت خوبی ها هدایت میکنه و منشأ اون الهی پس هر درخواستی داره خواست خدواند و مطمئنا ما رو به سمت زندگی بهتر سوق میده . حالا در وجود ما دو بخش دیگه به اسم ذهن و جسم هم هست که جسم هیچ اختیاری از خودش نداره و نمایشگر ذهن و روح ماست .روح و فطرت الهی ما رو به سمت خوبی و تکامل هدایت میکنه ولی ذهن ما به خاطر اینکه شیطان در اون قرار داره و قسم خورده که نمیزاره انسان به کمال برسه پس مدام از طریق ذهن مارو از هدف اصلی و طبیعی خودمون دور میکنه و مانع رسیدن ما به خواسته های الهی که خداوند از طریق روح برای ما قراره داده میشه. پس منی که چاق بودم و مدام به دنبال لاغری بودم و هربار شکست میخوردم ولی باز دست از خواسته م که لاغری بود برنمیداشتم روح من از طرف خداوند منو به سمت لاغری که باعث تکامل من میشه سوق میده و از طرف دیگه شیطان از طریق ذهن مانع ارتباط ذهنم با روحم میشه چون میدونه روحم منو به سمت راه الهی و درست هدایت میکنه پس شیطاناز طریق ذهن منو به سمت راه های اشتباه هدایت میکنه که من شکست بخورم و هروز ناامیدتر و افسرده تر از دیروز باشم و از زمین و زمان گله مند باشم و از خدای خودم دور بشم و اون به هدف خودش برسه . وقتی من به حالت تسلیم رسیدم و دیگه تصمیم گرفتم از خدا کمک بگیرم شیطان رو ساکت کردم و روح من وارد عمل شد و منو به این سایت هدایت کرد . درسته بعد از اون شیطان دوباره سعی میکنه منو از مسیر درست منحرف بکنه ولی دیگه ارتباطی بین روح و ذهن من هر چند ضعیف که قبلا اصلا وجود نداشت به وجود اومده همون چیزی که استاد میگفتن که هرکس یک فایل از سایت تناسب فکری رو گوش بده اگر هم بره دوباره برمیگرده چون دیگه روح ما ول کن قضیه نیست و مارو هی هل میده به سمت این سایت این همون پیوند ضعیف بین روح و ذهنه . و من با راهنمایی های استاد و بودن درسایت و استمرار داشتن این پیوند رو هر روز قوی تر و محکم تر میکنم تا جایی که دیگه شیطان نتونه این پیوند رو از بین ببره . خداوند خودش در قرآن گفته که کسانی که به گوش و چشم شان مهر زده اند هرگز هدایت نخواهند شد به نظر من این گوش و چشم منظور از این که کسانی هستن که گوش و چشم ذهن خودشونو بستن ودیگه صدای روح شون رو نمیشنون و تسلیم ذهن  و شیطان درونش شدن و روح رو در خودشون سرکوب کردن .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/21 20:16
   مدت عضویت: 313 روز
   امتیاز کاربر: 696 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 848 کلمه

   به نام خداوند زیبایم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات هماهنگی روح و ذهن 

   • نگرش شما درباره لاغر شدن چیست؟ چقدر باور دارید لاغر می شوید؟
   • من قبل ورودم به سایت اصلا باور نداشتم بتوانم لاغر شوم و با وجود تلاش‌های زیاد از روش‌های مختلف لاغری اما باز هم ندایی در درونم میگفت تا یک حدی لاغر میشوی و دوباره چاق خواهی شد و این باور نشدن در ذهن من خیلی قوی بود و همیشه هم آن را تجربه میکردم 
   • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری چه نگرشی درباره لاغر شدن خود داشتید؟
   • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری من خودم را مغلوب چاقی می‌دانستم و اصلا لاغر شدن برایم یک رویای غیر ممکن بود و هر روز خودم را از آن رویا دورتر میدیدم و کلا لاغر شدن برایم سخت ترین و غیر ممکن ترین چیز زندگی ام بود 
   • عملکرد شما درباره صحبت کردن درباره لاغر نشدن با دیگران چگونه بوده است؟ عادت به این کار داشتید؟
   • متاسفانه بله خیلی برای توجیه خودم در نظر دیگران از دلایل مختلف برای اثبات بی‌گناهی خودم استفاده میکردم و همیشه در هر جمعی عادت داشتم بحث را به چاقی خودم بکشانم و از آن کلی گلایه و شکایت و حس بد مطرح میکردم و از انواع دلایل برای طفره رفتن از مسئولیت چاقی خودم استفاده میکردم و آدمهای متناسب را خوش شانس و خودم را بدشانس و بدبخت می‌دانستم و کلی برای چاقی خودم و لاغر نشدنم شاهد جمع کرده بودم ،حتی زمانهایی هم که تحت فشار رژیم و ورزش لاغر میشدم وقتی کسی به من می‌گفت آفرین لاغر شدی من شروع میکردم به ناله و فغان که چه فایده دوباره رعایت نکنم چاق میشوم و دلم برای این همه تلاشم می‌سوزد چرا سرنوشت من چاقی است و کلی فرکانس بد و احساس نامطلوب صادر میکردم 
   • نگرش شما درباره علاقه داشتن به لاغر شدن چیست؟ چرا با اینکه بارها در لاغری شکست خورده اید در جستجوی لاغری هستید؟
   • من امروز با این فایل ارزشمند به راز اینکه چرا  با وجود تجربه بی ثمر بودن  استفاده از روش‌های مختلف لاغری اما باز هم  دست از لاغری برنمی داشتم را کاملا درک کردم و فهمیدم تمایل روح تناسب طلب که در ذاتش تناسب و سلامتی وجود دارد و مرا به سمت ذات طبیعی جسمم هدایت میکرده است باعث می‌شده که من به هر دری بزنم و از هر روشی استفاده کنم تا لاغر شوم 
   • بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری نگرش شما درباره لاغری چه تغییری داشته است؟
   • اینجا در حال یادگیری هستم و نگرش و دیدگاه من نسبت به لاغری از زمین تا آسمان تغییر کرده است 
   • من با آموزش‌های صحیح اصول ذهنی و آشنایی با قدرت بی نظیر ذهن و آشنایی با روح و کائنات و شناخت خودم و خدای بی همتایم وارد مسیر زیبایی شده ام که با هیچ کدام از مسیرهایی که تا به حال در زندگی ام تجربه کرده ام هیج شباهتی ندارد یک دگرگونی بی نظیر در سبک و سیاق زندگی و افکار و رفتار من در حال شکل گیری است و همه اینها را مدیون خداوندی هستم که مرا به این مسیر هدایت کرده و بعد از آن استادی که برایم بسیار بزرگ منش و محترم است 
   • خدایا سپاسگزارم بخاطر هدایتم و بخاطر انسانی که در مسیر زندگی ام قرار دادی 
   • همه ما می‌دانیم الان استادان و سایت‌های مختلفی وجود دارد اما خدای بزرگم تو مرا به مسیری هدایت کردی و انسانی از خوبان خودت را برایم برگزیدی که در این زمان کوتاه بیشترین تاثیر را روی زندگی ام در تمام جهات احساس کنم  و تو چقدر مهربان و کاردرست هستی خدای من
   • با توجه به توضیحات نوشتاری اهمیت هماهنگی روح و ذهن در لاغری چیست؟

   عدم هماهنگی بین روح و ذهن باعث میشه جسم به تجربه لاغری نرسه ،چون ذات روح تناسب و لاغری و سلامتیه اما ما مخزن ذهنمون و پر کردیم از اطلاعات و داده های غلط و این نا هماهنگی باعث میشه زور ذهن بیشتر بشه بخاطر وجود شیطان و نجواها و وسوسه هاش و چون ذهن منطقی هستش و استدلال گر هست چیزی رو باور داره که براش دلیل و منطق داره و باعث میشه لاغر شدن برای ما سخت و غیر ممکن به نظر بیاد در حالی که برای روح لاغری راحت و قابل دسترسه و همین تناقض باعث میشه جسم ما لاغر نشه 

   • نقش استمرار داشتن در رسیدن به هدف در لاغری با ذهن چیست؟
   • در هر کاری قطعا داشتن استمرار و پشتکار رمز موفقیته 
   • لاغری در مسیر ذهنی هم از این اصل کلی مستثنی نیست 
   • به گذشته خودمون هم نگاه کنیم می‌بینیم برای یادگیری هر چیزی با استمرار داشتن و علاقه تونستیم اون فعل و یادبگیریم مثل رانندگی 
   •  
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا از طریق هماهنگی روح و ذهن به نتیجه دلخواه برسید.
   • لاغری با ذهن با جایگزین کردن اطلاعات و باورهای اشتباه گذشته که در ذهن ما ثبت شده فرمولها و باورهای درست در جهت لاغری و در ما رشد میده و ذهن ما رو با روحمون هماهنگ میکنه و دیگه با ایجاد این هماهنگی احساس ما عالی میشه و وقتی احساس عالی بشه لاغری خودبخودی پیش میاد 
   • الهی سپاسگزارم برای تک تک و ذره ذره ی نعمتهایی که روزی ام کرده ای و برای تمام آن نعماتی که به زودی مرا از آنها سیراب میکنی 
   • الهی به امید تو 
   •  
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/21 17:01
   مدت عضویت: 313 روز
   امتیاز کاربر: 696 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,234 کلمه

   به نام خداوند هماهنگ کننده ام 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   هماهنگی روح و ذهن 

   وجود انسان از سه بعد تشکیل شده است که هر کدام ویژگی‌ها و مراتب خودشان را دارند ولی در نهایت ،تمام این ابعاد ،وجود انسان و زندگی اش را در این جهان و سرانجام در جهان آخرت رقم می‌زند 

    و اما این سه بعد چیست؟

   روح -ذهن -جسم 

   بعد روح 

   روح بعد فرازمینی انسان است و دارای ویژگی های روحانی زیادی است، که همه آنها را از خداوند، روزی دهنده ،کسب کرده ؛به اعتقاد من ما انسانها ،شعله ی کوچکی هستیم از نور عظیم خداوند ،و از هر ویژگی و صفت خداوندی شعله ای در روح ما وجود دارد و ذات روح رحمانی و الهی است و روح ما تکه ای از خداست که خیر مطلق است و ما را به سمت خیر ، خوبی و کمال ، ثروت، سلامتی، روابط عالی، حس خوب و حتی لاغری که طبیعت و ذات روح است، هدایت می کند که اینکار را با احساسات به ما نشان می‌دهد و با احساسات ما را هدایت می کند 

   روح قابل رویت و لمس نیست، جایگاه آن در جسم هم مشخص نیست .

   نگاه روح و وسعت دیدش، نامحدود است و با عالم بالا ارتباط دارد و انرژی خالص است و ارتعاش زیادی دارد ،نگرش روح این است که همه چیز راحت بدست می‌آید و آسان گیر است 

   روح نماد عرفان و احساسات و عشق است . 

   بعد ذهن 

   نحوه خلقت انسان به گونه ای است که قسمتی از بدن فرمانده تمام قسمتهاست و آن فرمانده مغز است 

   مغز برای فرمان دادن نیاز به یک سری داده ها و اطلاعات دارد که این داده ها و اطلاعات را در قسمتی از جسم بنام ذهن ذخیره می‌کند، ذهن ما جایگاه تجربیات ، دانسته ها ، و در کل باور های ماست.

   ذهن قابل رویت و لمس کردن نیست 

   نگاه ذهن محدود و مربوط به آنچه تجربه کرده بر اساس ورودی هایش، است؛

    نگرش ذهن کمبود و محدودیت است و سخت گیر است ذهن نماد دانش و منطق و استدلال است 

   بعد جسم 

   همان بدن مادی ماست که از اعضای مختلفی ساخته شده قابل رویت و قابل لمس است و فقط یک تجربه گر است که بواسطه ذهن یا روح به مسیری هدایت می‌شود 

   خوب حالا که به هر سه بعد وجودی خودم پی بردم باید ببینم چطور میتونم اونها رو با هم هماهنگ کنم 

   آخه منطق میگه اگر با هم هماهنگ و هم جهت نباشند میتونند سعادت دنیا و آخرت منو دچار چالش و مشکل کنند

    خوب ما برای ایجاد هماهنگی با بعد جسم کاری نداریم چون اون فقط تجربه کننده است و انگار ابزاری هستش برای انجام خواسته های روح و ذهن 

   هماهنگ کردن روح و ذهن 

   زمانی بین روح و ذهن هماهنگی برقرار میشه که بین نگرش‌ها و دیدگاه‌های اونها  فاصله کمتر بشه 

   یعنی دیدگاه ذهن هم بتونه شبیه دیدگاه روح باشه وذهن از چهارچوب منطق های خودساخته و محدودش خارج بشه و به هر موضوعی بتونه از دیدگاه روح نگاه کنه چون دیدگاه روح متعالی تر و برتر از دیدگاه ذهنه و کلا ذات روح بر خیر و خوبی و خوشبختی و فراوانی است .

    ایجاد این هماهنگی به تلاش ذهنی ما بستگی دارد، به این که چقدر روی خودمان کار کنیم، چقدر مایل به تغییر کردن باشیم و در راه یادگیری اشتیاق و استمرار داشته باشیم. چقدر در ایجاد باورهای درست تلاش کنیم و خیلی باید مراقب ورودی های ذهنمان باشیم و اجازه ندهیم افراد یا افکار احساس ما رو بد کنند. 

   و قطعا باید بسیار زیاد شکرگزار خداوند باشیم .

   به نظرم شکرگزاری معجزه را در ما شکل میدهد،معجزه بزرگ هماهنگی روح وذهن، چون روح زاییده ای از ذات خداوندی است و روح چون به اسرار درونش آگاهی دارد و به خیلی از اسرار جهان آفرینش و هستی اشراف دارد ،پس او توانسته قدرت خداوند را ببیند و درک کند و همیشه شکرگزار است چون به چیزهایی اشراف دارد که او را از قدرت و عظمت پروردگار و جهان هستی آگاه کرده است ، ولی ذهن محدود و مادی نگرشی به خدایی که ندیده ندارد و فقط بر اساس اطلاعات محیط اطرافش از خداوند درک دارد و به جای شکرگزاری همیشه طلبکار است  و اگر ما بتوانیم ذهن و روح را با معجزه شکر گزاری هماهنگ کنیم بیشتر مشکلات ما بصورت خودبه خودی تمام میشود و ما به سعادت ابدی می‌رسیم هماهنگی بین روح و ذهن با شکر گزاری خیلی ساده به دست می آید وقتی ما به نکات مثبت و زیبایی های زندگی و خودمان و اطرافمان نگاه کنیم و شکر گزار باشیم خیلی راحت  به احساس خوب می‌رسیم و باید سعی کنیم با کنترل ذهنمان در همان احساس خوب بمانیم تا به راحتی مسیر درست زندگی را پیدا کنیم و حرکت کنیم  

   هماهنگی روح و جسم برای لاغری 

   خوب با پی بردن به راز بزرگ هماهنگی روح و ذهن متوجه شدم که در مسیر تناسب فکری من باید ذهنم که پر از داده ها و اطلاعات و فرمول‌های اشتباه چاقی است را با ذات و طبیعت روحم که لاغری و سلامتی است هماهنگ کنم

    چطور ؟

   به راحتی با جایگزین کردن فرمولها و داده های درست لاغری و پاک کردن باورهای غلط چاقی و برداشتن موانع ذهنی و از همه مهمتر اینکه با آموزش‌های اصول ذهنی در جهت لاغری من کم کم و به مرور زمان ذهنم را پر میکنم از اطلاعات صحیح و ذهنم با روحم هماهنگ میشود از نشانه های این هماهنگی هم داشتن آرامش بیشتر و احساس خوب و شادی و شوق و اشتیاق یادگیری و لاغری است و بعد از این مرحله جسم بصورت اتوماتیک وار به سمت خواسته روح و ذهن حرکت می‌کند و لاغری اتفاق می افتد 

   دلیل داشتن حال خوب در مسیر تناسب فکری همین هماهنگی بین روح و ذهن است 

   اگر بخواهم برای هماهنگی روح و ذهن مثال قابل فهم تری برای خودم بزنم ،میتوانم به بچه های کوچک نگاه کنم که چون خوراک ذهنشان هنوز دست کاری نشده ،هماهنگی بین روح و ذهن دارند.

   دقت کنید می ببینیم که خیلی راحت و بدون خجالت رفتار می‌کنند ،صحبت و رویا پردازی می‌کنند و با دیگران به راحتی ارتباط برقرار می‌کنند ،راحت می‌خورند و از خوردن لذت می‌برند و هیچ ترسی هم از چاقی ندارند؛ اما هر چه بزرگتر میشویم بدلیل باورهای نادرست خانواده و جامعه و تلوزیون و دوستان و … ما محدودتر میشویم و دیگر روابط ، رویاها و درخواستهای زمان کودکی را نداریم به مرور دچار ترس از خوردن و گرفتار چاقی شدن هم شکل می‌گیرد یعنی روح ما فرقی نکرده، بلکه ذهن ما فرق کرده و از روح فاصله گرفته و هر چه این فاصله بیشتر شود، نتیجه اش میشود میلیونها انسانی که در کره ی زمین بی هدف زندگی میکنند و از رویاهایشان فرسنگها فاصله گرفته اند ،نتیجه اش می‌شود چاق شدن این همه انسان و افسردگی و خودکشی‌ها زیاد روح ما میگوید همه چیز امکان پذیر است. هر ایده ای داشته باشیم می‌شود و وقوعش ممکن است ،هر روز و در هر ثانیه میشود شاد بود و از زندگی لذت برد ، هدف از خلق ما در این جهان تنها لذت بردن استاما چه اتفاقی در سالهای بعد از تولد می افتد که این دیدگاه دیگر دیدگاه روح نیست ،بلکه دیدگاه یک ذهن دستکاری شده توسط ذهنهای دستکاری شده دیگر است ؟

   و این چرخه همینطور ادامه دارد ،مگر اینکه انسان به آگاهی برسد و بخواهد از این دایره تکرار فرسایشی خلاص شود .

   خدایا هماهنگی بین روح و ذهن ، ما را به تو نزدیکتر می‌کند تو ما را یاری کن تا به سعادت این نزدیک شدن به ذات پاکت نصیبمان شود . 

   خدایا سپاسگزارم که امروز هم رازی از رازهای آفرینش زیبایت را به من نمایاندی 

   استاد گرانقدر بینهایت سپاسگزارم برای آگاهی ناب امروز شاد و سلامت و هماهنگ باشید 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 38840 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 903 کلمه

   به نام خدا 

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر 

   چند روز پیش برای اولین بار کلیک کردم روی جمله ی حالم رو خوب کن ، بسیار فایل لذتبخشی رو دیدم و موضوعاتش خیلی برام ارزش داشت ، این تفاوت جسم و ذهن و روح .

   روح ما کار رهبری رو به عهده داره ، روح همیشه طالب سلامتی و تناسب اندام ماست،یه سری آگاهی ها داره روح ما که از خداوند ،از انرژی کائنات، هیچ اشتباهی در اون نیست ،همونه که سیستم بدن ما رو کنترل میکنه ، سیستم تنفس،گردش خون ، پلک زدن ، ناخن و … ولی ذهن به دلیل وجود افکار منفی و منفی باف ذهنمون همیشه میگه نمیشه لاغر بشی ، نمیتونی و کلا کارش ناامید کردن ماست و جسم هم که فقط اجرا کننده ست و تصمیمی نمیتونه بگیره .روح ما چون وضعیت ناراحت و عدم توانایی ما رو در این جسم چاق میبینه ، ما رو هل میده به سمت لاغرشدن و میگه تو می تونی ، ولی اینجا ذهن همسو نیست با روح و میگه نمیشه لاغر بشی .روح من خواسته هایی داره ،مثلا اگر روح من طالب بخشش باشه ، من از طریق جسمم اجراش میکنم.

   «عدم هماهنگی روح و ذهن باعث مختل شدن میشه ، باعث نتیجه نگرفتن میشه »

   حالا اگر ما از طریق تمرینات لاغری با ذهن روی خودمون کار کنیم .همه ی فرمول‌ها و باورهای اشتباه رو شناسایی میکنیم و فرمولهای چاقی رو کم رنگ میکنیم و فرمولهای جدید و لاغر کننده رو میزاریم در ذهنمون و ذهنمون رو متقاعد میکنیم که لاغر شدن امکان پذیره و ما می تونیم لاغر بشیم و هدف ذهنمون همسو میشه با هدف روح ما که لاغری و سلامتی ست .

   (جواب سوالات :

   +{من باور دارم که ۱۰۰درصد لاغر میشم}اما در گذشته بسیار ناامید بودم و هرگز امید به این نداشتم که اندام ایده آل خودم رو تجربه کنم و لاغریم ماندگار باشد اما الان مطمئنم بهش میرسم .

   +همیشه متاسفانه در مورد چاقی و ناامید بودنم در مورد لاغر شدن  با دیگران صحبت میکردم ،اما الان نه و این عادت اشتباه رو ترک کردم .

   +الان مطمئن شدم چون روحم خواهان لاغری من هست ،من از دنبال کردن راهی برای لاغر شدن دست نکشیده ام .

   +نگرش من در مورد لاغر شدن بعد آشنایی با سایت بی اندازه تغییر کرده و به عنوان یه هدیه ی الهی این مسیر رو میبینم .

   +تا زمانی که من ذهن ناخوداگاهم رو با این تمرینات متقاعد نکنم نمیتوانم لاغر شوم ، پس تنها راه همسو کردن هدف روحم با ذهنم همین مسیر تناسب ذهنی ست .

   +من الان خودم تقریبا یک سال و نیم هست در این مسیر هستم هر بار که به خودم مینگرم ، درک میکنم ، میبینم که تغییرات زیادی از لحاظ درونی و فکری داشته ام ،حتی از نظر وزنی هم حداقل ۳کیلو کم کردم ،بخاطر این میگم حداقل چون من قبل این دوره پیش کارشناس تغذیه بودم و رژیم داشتم تا حدودی وزنم اومده بود پایین یه چند کیلو ، وقتی خودم رو از اون حالت قحطی بیرون آوردم مطمئنا یه مقدار وزنم هم بالاتر رفته و من خبر نداشتم ، پس الان من وقتی به این چیزها فکر کنم میبینم که کاهش وزن خوبی داشتم ،مطمئنم که بهتر هم میشم ، البته اگر نزارم حرفهای خانم منفی باف اهمیت پیدا کنه ، من که شکر خدا تونستم بیخیال حرفهاش بشم و بهش فکر نمیکنم .همین امشب که شام خونه ی یکی از دوستان بودیم ،بهم گفت لاغرتر از دفعه ی قبل شدی که دیدمت ،فوری منفی باف گفت بگو بخاطر لباسمه ، اما گفتم نه من میپذیرم حرفش رو و خیلی خوشحال شدم و گفتم ممنونم ، خبر خوبی بود .من درک کردم که برای اینکه نتیجه عالی بگیرم و شگفتی ساز بشم باید عجله نکنم و آروم آروم نشانه های تغییر خودش رو بهم نشون میده ، فقط باید استمرار داشته باشم .

   چند روز پیش یه نفر حرفی زد که یه لحظه ناراحت شدم اما به خودم که فکر کردم دیدم چقدر راحت ازش گذشتم و اول خواستم برای همسرم تعریف نکنم ، بعد که بهش گفتم ، اصرار کردم که اصلا به روی خودش نیاره و هیچی در این باره به کسی نگه چون من نمیخواهم بزرگ بشه و تنش ایجاد بشه ، همسرم خیلی خوشحال شد از این حرفم ، من چون در این مسیرم بی خیال شدم وگرنه اگر گذشته ی من بود هم همسرم خیلی اذیت میشد هم خودم داغون میشدم ، پس من تغییر کردم و بهترم میشم ،میدونید بهتر از این چیه ؟اینه که حتی بتونم برای همسرم هم تعریف نکنم و همین جوری همون یه بار که این حرف رو شنیدم دیگه از ذهنم عبورش ندم و تموم بشه و این تغییر عالیه :))

   )

   ✓ هیچ وقت نمی تونیم با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام برسیم ✓

   بسیار بسیار جمله ی جالبی بود چون خودم بارها با رژیم تجربه ی این رو داشتم که بدنم رو در حالت قحطی گذاشتم و بعد اون مغزم چقدر فرمان خوردن همه چیز رو میداد و اعصابم خورد میشد از این همه دستور به خوردن و حرص و ولع خوردن .

   ✓✓✓✓✓✓✓✓✓✓شاد هستم چون خیلی مهمه .

   شاد هستم چون عین سپاسگذاریه.

   شاد هستم چون خداوند با تمام نیروهایش در خدمتم قرار میگیره.

   شاد هستم و از زندگیم لذت میبرم ✓✓✓✓✓✓✓✓✓✓

   🙂

   🙂

   🙂

   خیلی خیلی لذت بردم و خداوند رو بی نهایت سپاسگذارم برای اینکه هدایتم کرد به این مسیر و این همه لذت رو در زندگیم قرار داده ، خدایا شکرت برای آرامشی که بهم دادی ،برای سلامتیم ، برای اندام زیبا و متناسبم .خدایا شکرت که الان ۶۵کیلو گرم هستم .

   « استاد بزرگوارم ممنونم »

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ستوده
   1402/06/07 18:32
   مدت عضویت: 249 روز
   امتیاز کاربر: 1905 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 541 کلمه

   به نام خدا با سلام خدمت استاد عزیز و دوستان همراهم.از شنیدن مطالب این گام شگفت زده شدم این که ما از سه بخش روح ذهن وجسم تشکیل شدیم و روح ما به این دنیا آمده تا از طریق جسم صفات خدا گونه ی خود رو تجربه کنه. شگفت زده شدم نه به خاطر این موضوعات بلکه به خاطر اینکه من دو سه روز هست که دارم کتابی میخونم که همین موضوعات رو بیان کرده خیلی خوشحال شدم که علاوه بر این سایت بی نظیر کتابی به دستم رسیده که ایمان و اعتقاد منو به این مطالب بیشتر کرده به امید روزی که تمام انسانها چیزی رو که فراموش کردن رو به یاد بیارن همون کاری که ما الان میکنیم وبابتش بینهایت خدا رو سپاسگذاریم . اگر ما میخواهیم به خواسته های خود در زندگی برسیم باید روح و ذهن ماهماهنگ با هم باشن تا روح ما خواسته های الهی خودش رو در غالب جسممون تجربه کنه . جسم ما فقط یک نمایشگر هست که لاغری در اون نمایان میشه اگه بتونیم ذهنمون رو با روحمون همسو و هماهنگ کنیم. و این ممکن نمیشه مگر با بودن در سایت و یاد گیری مطالب اون والبته تکرار و استمرار در این مسیر. ما در این سایت میآموزیم که فرمولهای چاق کننده رو شناسایی کنیم و با فرمولهای صحیح و لاغر کننده جایگزین کنیم. و در این کار به صورت آهسته و پیوسته استمرار داشته باشیم. من باور کردم که میتونم لاغر بشم چون من در ابتدا توسط پروردگار متناسب آفریده شدم. و به لطف خدا دارم لاغری رو در خودم میبینم و بینهایت خوشحال و سپاسگذارم. روح الهی ما بی نقص هست و خواستار تناسب اندام. اما شیطان یا منفی باف در ذهن ما جای داره و اون رو پر از افکار مخرب چاق کننده کرده و نمیگذاره که ما باور کنیم که به راحتی لاغر خواهیم شد. از این به بعد ما باید مواظب ورود افکار منفی ( در تمام زمینه های زندگی) به ذهنمون باشیم تا ذهنمون با روحمون همراه بشه ولاغری رو در جسممون تجربه کنیم چون جسم چاق نمیتونه خاسته های روح رو تجربه کنه و شیطان هم به همین دلیل نمیزاره ذهن و روح ما همسو بشن. من قبل از آشنایی با سایت تقریبا نا امید بودم چون میدونستم با گرسنه گی و ورزش هیچ وقت لاغر نمیشم ولی باز هم تو اینترنت به دنبال لاغری بودم در دوران بارداری و بعد از زایمان راجع به چاقیم زیاد صحبت میکردم اما بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری یاد گرفتم که نباید این کار رو بکنم واحساس خوبی در من ایجاد شد من این راه رو از همون اول آشنایی باور کردم چون مطالب الهی بودن ومن اونا رو دوست داشتم یعنی روحم اونا رو دوست داشت و هرگز این سایت رو ترک نخواهم کرد. من به آموزشها ایمان داشتم  به یاد آوردم که میتوانم لاغر بشم و تواناییش رو دارم این سایت مهارت رسیدن به خواسته های الهی رو به ما یادآوری میکنه. از شما استاد بزرگوا بی نهایت سپاسگذارم که این سایت رو راه اندازی کردین تا ما خودمون رو بشناسیم .در آخر این نکته رو هم  بگم که ما نباید مثل گذشته به شکست خورده ها توجه کنیم چون این هم از ناحیه ی شیطانه که دوست نداره ما خوشبخت و سعادتمند زندگی کنیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/05/24 10:39
   مدت عضویت: 363 روز
   امتیاز کاربر: 21070 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 568 کلمه

   سلام استادصبح شما بخیر و شادی 

   خیلی خوشحالم که در تاریخ 1402/05/24 توانستم یک گام از 100گام را که با موضوع هماهنگی روح و ذهن برای لاغری است را گوش کنم 

   ذهن ناخودآگاه یعنی اینکه لاغری در بدن ما همیشگی است = ذهن خوداگاه ما که افکار منفی شیطان است میگوید من لاغر نمیشوم وچقدر قشنگ ارتباط بین جسم – ذهن -و روح را توضیح دادید .

   و ما متاسفانه همیشه جسم خود را تحت فشار و رژیم قرار میدادیم در حالی که چقدر قشنگ گفتید 

   جسم به خودی خود تصمیم گیرنده نیست جسم تجربه کننده است وقتی در ذهن اطلاعات چاقی ذخیره شود جسم آن چاقی را ذخیره میکند 

   وقتی روح و ذهن به دنبال لاغری نباشند جسم کاری نمیتواند انجام دهد .در نتیجه کارهای ذیل اتفاق می افتد 

   محتویات ذهن چاق 1- فرمولهای اشتباه 2- باورهای اشتباه 3- دستورات غلط4- واکنش های غلط 5- جسم چاق 

   محتویات ذهن لاغر 1- افکار صحیح 2- باورهای صحیح 3- واکنش های صحیح 4- هماهنگی بین روح و ذهن 5- جسم لاغر 

   ما با گوش دادن به فایلها دروازه ذهن خود را برای افکار لاغری بازکرده و کم کم افکار چاقی که مهمان ناخوانده ذهن ما بودند را بیرون میفرستیم و باید اضافه وزن خود را کوچک کرده تا ذهن ما آنرا قبول کنه و باه آسانی لاغر شویم و هرگز نباید بدن را درحالت قحطی قرار دهیم چون ولع و پرخوری را دربدن ما زیاد میکند 

   • نگرش شما درباره لاغر شدن چیست؟ چقدر باور دارید لاغر می شوید؟خیلی من فقط به این روش اعتماد دارم چون اصلا درآن سختی و فشار ذهنی نیست 
   • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری چه نگرشی درباره لاغر شدن خود داشتید؟ من هرگز نمیتوانم لاغر شوم ولی اگر آب هم بخورم چاق میشوم 
   • عملکرد شما درباره صحبت کردن درباره لاغر نشدن با دیگران چگونه بوده است؟ عادت به این کار داشتید؟ بله و بیشتر درجمع دوستان و آشنایانی که خبر داشتند من رژیم دارم گفته و تایید میشد 
   • نگرش شما درباره علاقه داشتن به لاغر شدن چیست؟ چرا با اینکه بارها در لاغری شکست خورده اید در جستجوی لاغری هستید؟ لاغری بودن برای ما انسانها از اول خلقت بوده . ما با عملکرد ناصحیح جسم خود را چاق کردیم و دوباره با روش غلط سعی در لاغر شدن داشتیم 
   • بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری نگرش شما درباره لاغری چه تغییری داشته است؟ من با افکار چاقی چاق شدم پس با افکار لاغری هم لاغر خواهم شد 
   • ا توجه به توضیحات نوشتاری اهمیت هماهنگی روح و ذهن در لاغری چیست؟ خیلی مهم است چون روح همیشه لاغری را قبول دارد و وقتی ذهن ما چاقی را قبول کند همیشه ما در تضاد بین این دو هستیم و وقتی که ارتباط بین دویکی شود جسم به راحتی لاغر میشود 
   • نقش استمرار داشتن در رسیدن به هدف در لاغری با ذهن چیست؟ خیلی مهم است ما یک شبه چاق نشدیم گرم گرم چاق شدیم پس باید برای لاغری هم استمرار داشته باشیم تا بعد از تغییر فرمولهای ذهنی کم کم ما لاغر شویم 
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا از طریق هماهنگی روح و ذهن به نتیجه دلخواه برسید. باعث میشود روح و ذهن با هم ارتباط داشته باشند و دریک مسیر لاغری جلوبروند 
   • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.که ما بدانیم تا اطلاعات ذهن خود را ازچاقی به لاغری تغییر ندهیم و افکار منفی را از ذهن بیرون نکنیم لاغر نمیشویم باید لاغر شدن را برای خودمان آسان کنیم 
   • لاغرشدن آسانترین کار دنیاست 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1402/01/09 09:44
   مدت عضویت: 464 روز
   امتیاز کاربر: 11065 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,421 کلمه

   سلام و درود .

   من در این درس فهمیدم  که  باید خودم و ذهن خوداگاه و منطقی خودم رو  با ضمیر ناخوداگاه یا همون روح هماهنگ کنم . 

    من فقط  راننده  بدنم هستم و ذهن خوداگاه من فقط ۲ درصد از وجود منو تشکیل میده و فقط کنترل ۲ درصد از جسم رو بر عهده گرفته ۹۸ درصد جسم من روح و یا همون نیروی ناخوداگاه منه و جریان لاغری همیشه در روح و جان و جسم من در جریانه .  

   چاقی در ضمیر ناخوداگاه یا روح وجود نداره . چاقی در پذیرش من وجود داره . در انتخابهای من و بعد انتقال به  ضمیر خوداگاه یا همون ذهن منطقی  و به این ترتیب منِ راننده جهت حرکت جسم خودمو با همسو نبودن با روحم تغییر میدم . 

   چاق کننده بودن غذاها رو اول من میپذیرم و بعد اون رو میدم به ذهن منطقی و در ذهنم منطقیش می کنم و بعد کم کم جهت ماشین ذهن و بدنم رو میبرم سمت چاقی  .

   برچسب پرخوری زدن به خودمون اول انتخاب خودمونه و بعد انتقالش میدیم  در ذهن منطقی . 

   برچسب تنبلی به خودمون اول پذیرش خودمونه و بعد در ذهن خوداگاه انتقالش میدیم  . 

    این همون اراده ی من هست .انتخاب من هست .  یعنی من با اراده ی خودم دارم چاق میشم . 

   در حالیکه نیروی غیر ارادی وجود من لاغری هست . 

   گفتن اینکه اراده کن تا لاغر بشی از یه جهت درسته .یعنی بخواه و لاغری رو انتخاب کن .  یعنی خودت و  ذهن ارادی و ذهن خوداگاهت رو با لاغری همسو کن . 

   بپذیر روند طبیعی جسم و روح لاغریه  و فقط همین ۲ درصد اراده رو اگه با جسم و روحت همسو کنی تو  دیگه چاقی رو خلق نمی کنی .

   یعنی حتی اگه اراده بر چاقی هم نکنیم کفایت می کنه و حتی اگه اراده برای لاغری هم نکنیم خود روح و جسم چاقی ها رو از بین میبرن . چون روند اصلی در  روح و ذهن و جسم ما  لاغریه 

   ما باید ارادمون رو در جهت چاقی  کم کنیم . 

   شاید کسی بگه  من باید غذامو کم کنم و رژیم بگیرم تا نشون بدم دارم در جهت لاغری اراده می کنم . 

   ولی اراده کردن به کم کردن غذا یا نخوردن یا اندازه خوردن نیست . 

   اراده کردن برای لاغری یعنی ما باور داشته باشیم غذاها نه تنها نیرو و انرژی چاقی ندارند بلکه انرژی لاغری در تمام غذاها وجود داره و چیزی که به عنوان شاهد میشه براش آورد تا برای ذهن بهانه جوی منطقی ، قابل قبول باشه اینه که اولا تمام انسانهای لاغرم دارن از همین غذا میخورن و لاغرن و دوما ما وقتی غذایی رو میخوریم انرژی وارد بدن میشه . وقتی حس کمبود انرژی نداشته باشیم ‌ بدن انرژی لازم رو میگیره و مابقی این انرژی رو از طریق مدفوع ، ادرار ، عرق ، تنفس پوستی و تنفس ریوی  دفعش می کنه و از خودش عبور میده حالا وقتی ما با باورهای محدود کننده جلوی روند طبیعت سد ایجاد کنیم روند لاغری دچار اختلال میشه . چوب لای چرخ کارخونه ی لاغریمون می زاریم و کلا سیستم رو به هم میزنیم و این انرژی رو حبس می کنیم .  ما چیزی به نام  انرژی چاقی  نداریم . چاقی ما حاصل حبس کردن و نگهداشتن انرژی لاغریه که اونم حاصل ارتعاشات خودمونه که با باورهامون حس نیاز در خودمون تولید می کنیم 

    ما با باورهای چاقیمون سد راه انرژی لاغری میشیم و انرژی رو نگه میداریم چون باور داریم لاغری نیست . وقتی باور داریم لاغری نیست یعنی انرژی نیست . یعنی باور کمبود یعنی باور احتیاج و در نتیجه  حس ذخیره کردن انرژی داریم . 

   ما باید باور داشته باشیم انرژی همیشه هست . وقتی باور داشته باشیم هست انرژی رو رها کنیم . 

   وقتی باور داشته باشیم لاغری هر لحظه با ماست  لاغری رو رها می کنیم وگرنه بهش میچسبیم و حس وابستگی بهش پیدا می کنیم و این ارتعاش باعث اندوه و ترس و ناراحتی و حسرت و کم کم چاقی جسم میشه . 

   خدایا شکرت انرژی لاغری هر روز جاریه

   خدایا شکرت انرژی لاغری رو حس می کنم .

   خدایا شکرت انرژی لاغری در تمام اندامهای من در جریانه .

   خدایا شکرت دیگه انرژی لاغری رو حبس نمی کنم .

   خدایا شکرت با باورهای محدود کننده جلوی جریان انرژی سد نمیزارم .

   خدایا شکرت دیگه محتاج لاغری نیستم چون لاغری همیشه و هر لحظه در جریانه . 

   خدایا شکرت لاغری رو هر لحظه میبینم

   خدایا شکرت لاغری رو هر لحظه احساس میکنم .

   از همون اول صبح که بیدار میشم حسش می کنم تا آخر شب که به خواب میرم .

   توی خوابم که ناخوداگاه داره این کار و انجام میده

   خدایا شکرت انرژی لاغری ۲۴ ساعته داره کار می کنه

   خدایا شکرت دستگاه گوارش من عالی کار می کنه

   خدایا شکرت دستگاههای درونی من عالی کار می کنند .

   خدایا شکرت باورهای محدود کننده ای که سد راه انرژی در بدنم شده بود رو  برداشتم .

   هیچ محدودیتی در راه لاغری ما نیست .

   لاغری ما هر لحظه داره انجام میشه .

   نشانه های لاغری هر لحظه داره خودشو به ما نشون میده .

   پلک زدن  نشانه لاغریه

   ضربان قلب نشانه لاغریه

   کارکرد مغز نشانه لاغریه

   کارکرد تمام اندامهای داخلی نشانه لاغریه

   هر غذایی که وارد بدن بشه گوارش روش انجام میشه . گوارش نشانه لاغریه .

   کارکرد  تمام سلولهای بدن نشانه لاغریه

   حتی سلولهای چربی نشانه لاغری هستن چون هر لحظه دارن اکسید میشن

   تجمع چربیها و رفتن چربی ها به سمت سلولهای چربی  و تجزیه اونها به آب و اکسیژن و دی اکسید کربن نشانه لاغریه . چون همه در جریان هسان و این نشاندهنده  انرژی لاغری که جاریه و حبس نشده . 

   هدایت چربیها به سلولهای چربی نشان دهنده ی جریان انرژی لاغریه .

   تجزیه ی چربیها نشان دهنده ی انرژی لاغریه

   تنفس نشانه لاغریه

   عرق کردن اشک ریختن ادرار و مدفوع  نشانه لاغریه

   بلند شدن موها و ناخن  نشانه لاغریه

   پاکسازی سلولهای پوست نشانه لاغریه

   غذا خوردن نشانه لاغریه

   سیر شدن نشانه لاغریه

   گرسنگی نشانه لاغریه .

   کارکرد افکار نشانه لاغریه

   حتی افکار و احساس چاقی هم داشته باشیم نشون میده که انرژی رو داریم جاری می کنیم . حالا اشتباه جاری می کنیم حالمون بد میشه ولی همه ی اینها انرژی مصرف می کنه و نشانه لاغریه .

   انرژی لاغری روز به روز بیشتر و بیشتر آزاد میشه

   هر چقدر که بیشتر آگاه بشیم  نشاندهنده انرژی لاغریه

   خدایا شکرت انرژی لاغری در جریانه

   خدایا شکرت هر لحظه دارم لاغری رو حس می کنم .

   خدایا شکرت هر لحظه دارم لاغر شدن رو تصور می کنم .

   اینا همه نشانه لاغری در جسم من بود . 

   نشانه لاغری در روحمم که همون انرژیه که جاری و ساری میشه . 

   این انرژی لاغر کننده و در حقیقت متناسب کننده است . سالم کننده است . 

   این انرژی انرژی الهیه . 

   لاغری انرژی الهیه . 

   اگه لاغری رو انکار کنیم در حقیقت خدارو انکار کردیم . 

   انرژی لاغری خداست که در ذهن و جسم ما جاری میشه . 

   حتی خودشه که در فکر جاری میشه . فکر کردن نشانه ی لاغریه .

   وجود ذهن نشانه لاغریه . 

   یعنی روح و  ذهن و جسم همه نشانه های انرژی الهی لاغری هستن . 

   اینا همه خدا هستن و خدا در هر سه ی اینها جاریه . 

   بازم میگم هر چی بیشتر ادامه میدم بیشتر میفهمم تصور ما راجع به لاغر شدن غلط بوده که نتیجه تناسب در ما به هم ریخته شد .

   وقتی تصورمون رو از لاغری و تناسب به عالیترین شکل ممکن به واقعیت وجودی روح و ذهن و جسم  برسونیمش میبینیم لاغری چقدر عالی و خود به خود در ما شکل میگیره و اندام ما رو میزون و متناسب می کنه . 

   خدایا پیشاپیش بابت لاغر شدن جسمم هم شکر . 

   خدایا شکرت که تصوراتم داره درست میشه و منم با ۳ نیروی وجودم همسو شدم . 

   من باید با لاغری همسو بشم  . وقتی من لاغری رو بپذیرم و ایمان بهش بیارم فکر من همسو میشه جسم من همسو میشه . 

   اینا ابزار دست من هستن . 

   مهم من هستم که  انتخاب می کنم خودمو با جریان انرژی همسو کنم یا با حبس انرژی . 

   من دلم میخواد انرژیم رو جاری کنم .  تازه من اصلا قدرتی ندارم که انرژی رو حبس کنم . اما من وقتی ناراحتم وقتی میترسم وقتی حسم بده این ارتعاش رو به ذهن و بدنم انتقال میدم و اینارو هم در ارتعاش بیماری و حال بد قرار میدم و جریان حبس انرژی و توده های مختلف چربی بیماری  و … در بدنم تولید می کنم . 

   وقتی خودمو با روح   و ذهن و جسم سالم همسو کنم احساس ارامش می کنم و این آرامش باعث جریان یافتن دوباره ی انرژی در بدن میشه و حتی اگه خیلی هم بیمار باشیم خود همین جاری شدن انرژی تمام توده ها رو از بین میبره . 

   ما فقط و فقط باید استمرار داشته باشیم . رمز موفقیت تک تک ما استمرار در این بینش ها و نگرشهاست . 

   از یکی از دوستان که این دعا رو بهم یاد داد سپاسگزارم . 

   انشاء الله هر روز و هر روز در جهت جریان دادن انرژی لاغری پایدار باشیم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/12/25 17:50
   مدت عضویت: 444 روز
   امتیاز کاربر: 48010 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 692 کلمه

          به نام الله ارامش  بخش قلبها 

   خدا یا سپاس بی کران برای افرینش انسان پیچیدگی ومنظم کار کردن اون

    یی قمست خیلی نا  جیزی رو ما انجام دادیم   فقط اونم اطلاعات ببین چه بلایی سر خودمون اوردیم فقط خدایی کار خودت هست بس .حالا برای درست کردن بایدجقدر تلاش کنیم که بوتنیم درسش کنیم ما این قطار از ریل اصلی خارج کردیدم باید با ریل اصلی برگردونیم این ما بودیم که از ریل خارج گردیم بایید یاد بگیر ادمه بدیم تا به ریل اصلی برگردونیم  خودمون مسئول این وضعیت  قبول کنیم اون وقت بهتر میتونیم نتیجه بگیرم 

   اول خدا روشکر که این فایل تو این قسمت قرار گرفته برای من خدود ۸ ساعت تمام با کار کردن تو خونه وفکر کردن ۲ بار دیدن فایل و۲ بار گوش کردن چندصفحه نوشتن شکل کشیدن فسمت بندی کردن  ونوشت متوحه شدم چی داره بهمنون میگین سر داره از فکر کردن کیج میره بد بختی من تازه اینه که چطورساده اش کنم به شکل فرمول داربیارم تا متوجه بشم هنو ز به فرمول نویس نرسیدم 

   شاید وسط نوشت به اون برسم 

   چیزهای دریافتی از این فایل 

   بخس اول شامل ذهن  خدا اگاه 

   ۱_دروسط جسم قرا داره همون روح یا قلب هست  

   ۲_ اگهیش واطلاعاتش  از خداوند هست وکامل بدون نقص وکامل کلمل است 

   ۳_ تغییران همه قسمتهای بدن از سر تاپا تحت کنترال این قسمت هست هر انجه که به حیاط ما مربوط میشه هیچ اشنباهی تو کارش نیست 

   ۴_خواستش متناسب شدن هست چون طبیعی براش لاغری

   نه چاقی 

   ۵_ دنبال روش برای لاغریی وهل دادن ما برای  از لاغر شدن چون تجربه کردن مال جسم هست وچاقی این تجربه نمتونه انجام بده یی فرد چاق حتی عبادت هم نمتونه درست انجام‌ بده 

   بخس دوم دهن خود اگاه

   ۱_ داریی دوقسمت هست فرولهای که از طرف خدواند داشتیم وهمه برای زنده بودن هست تغییر توش نمیشه انجام داد 

   از کار کرده همه اعضای بدن وچطور کردن کردن درست کار کردن هر چیزی که به سلامت ما بر ای زنده بودن نباز داریم به عهدهاین بخش هست وفرمنهای بدن صادرمیکنه 

   ۲_ مرکز جمع کردن اطلاعات ویاد گیری وعمل کردن به اون اطلاعات چه درست وچه نادرست کارش کسترش اون اطلاعات هست وفرمان به جسم برای انجام اون اطلاعات که در ذهن ذخیره شده این قسمت برای افراد چاق انباشنه از اطلاعات اشتباه که به فرمولهااشتباه برای چاق کردن  هست.

   فرمان اینکه ما نمتونیم لاغر بشیم مال این قسمت هست.

    (بی وجدان بی رحم بی انصاف)

    توئ این قسمت کل اموزشهای که ما درایم باد میگریم یی بخش جدید تویی این قسمت بازکنینم اگهی جدید ودرست بهش بدیم اون اکهی تبدیل  بشه به فرمولهی لاغر کننده وبا تکرا وصبحت با دیگرا ن یا نوشتن اون کسترشش بدیم استمرا داشته باشیم براییاد گیری در زمان طولانی  بتونبم با فرمان فرمولهای جدیداین بخش لاغری اتفاق بیفته ما با این قسمت خیلی کار داریم دراموزس ویاد گیری تواین مسیر

   جسم کاری نیست خود به خود تصمیم گیرنده نیست جسم تجربه کننده به عنوان موتور فیریکی  مکانیکی انجام وظیفه  می کندد وتحت  تاثیر روح وجسم هست ودو بخش غیر فیزیکی وجود ما روح وذهن که با هم درارتباط هستند ونفشه های ذهن رو اجرا  کردن دراختیار جسم قرار میده 

   رژیم های  که ما از هر روش میگرفتیم میخواستیم این قسمت

   لاغر کنیم وداشتیم 

    جسم+ روح  _ ذهن =لاغر کردن با رژ یم  دمنوس ورزش وهر رژیم دیگه 

   جسم +ذهن خداگاه_ :ذهن نا خداگاه  = شکست توهر رزیم وبرکشت به چاقی 

   ذهن خود اگاه دستور برای لاغریی + جسم قبول دستور = ذهن تو نمتونی لاغر شی ونامید ویاس در کسانی که میخوان 

   لاغر بشن 

   اموزش ذهن خداگاه +ذهن ناخداگاه = هماهنک کردن دو ذهن 

   هما هنک کردن دو ذهن + فرمان با فرمولهای لاغریی + رفنارهی لاغریی + عمل کردن درست فرمولهای لاغریی ،= لاغریی با ذهن 

   برای کسترش فرمولهای لاغریی که ادامه داشتن لاغریی 

   دیدن وگوش کردن ونوشت یا صبحت گردن درباره لاغریی لاغریی تا اخر عمر ماندگا رمیشه 

   اینجا قطااز مسیر بیرون امده تو مسیر افتاده اینجا دیکه شادی داره وپیروزی داره کیف داره خنده دار جسم لا غر یی نتیجه این کار کرددرست انشالله همه لاغر خوش هیگل بشن 

    شروع درس امروز  ودیدن فایل  ۸ صبح تا ۵ نیم بعد از ظهر 

   وتمو م شد این درس برای کمی سخت بود ولی حلش کردم 

   انقدر فکر کردم تاتونستم درست کامل بتونم انجام بدم انشالله  که درست انجام داده باشم 

   خداوند پشتپناهتون  حق نگه دارتو د  پناه خداوند مهربان 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/12/19 15:24
   مدت عضویت: 520 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 811 کلمه

              “ به نام خداوند بزرگ و مهربان ”

   درود بر همه ی همراهان عزیز و استاد ارجمند ؛

   گام شصت و یکم : هماهنگی روح و ذهن برای لاغری ؛

   از خداوند منان بسیار سپاسگزارم که مرا یاری داد تا بتوانم امروز جمعه ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ گام شصت و یکم را بردارم ،خدایا شکرت .

   هماهنگی روح و ذهن برای لاغری چگونه انجام می شود ؟!

   وجود ما انسان ها از سه بخش به نام روح ، ذهن و جسم تشکیل شده است و هر کدام از این بخش ها به ظاهر از هم جدا ولی در اصل با هم ارتباط تنگاتنگ دارند و هر کدام الخصوص روح ما بسیار تاثیر گذار و مهم در زندگی ما می باشد.

   می توان گفت که روح همان فطرت الهی یا قلب ما می باشد یا همان ذهن ناخود آگاه ما که در ارتباط مستقیم با منبع هستی که خداوند عزوجل و متعال می باشد قرار دارد و تمام انرژی خود را از همین منبع لایزال و الهی به دست می آورد.در واقع وجود اصلی ما همین روح ماست که اگر وجود نداشته باشد جسم و ذهن ما هم وجود نخواهد داشت .اگر ما خود را اینگونه تصور کنیم که از سه لایه به وجود آمده ایم به نام های روح ،ذهن و جسم که لایه ی اول همان جسم می باشد که کار آن تجربه کردن و به نمایش در آوردن آن چیزی است که از طریق روح و ذهن به او داده می شود و لایه ی دوم وجود ما، ذهن ماست که شامل افکار ، باورها و فرمول های گوناگون می باشد که رفتار و عمل ما در زندگی بر اساس آنها شکل می گیرد و لایه ی سوم و درونی ترین لایه ی وجودی ما همان روح و فطرت الهی ما است که در واقع اصل کاری هم همین روح می باشد.ما انسان ها اگر بتوانیم روح و ذهن خود را با هم هماهنگ و هم سو کنیم در زندگی خود خشنود تر و موفق تر خواهیم بود و هر کاری را که بخواهیم به راحتی می توانیم آن را انجام بدهیم مثلا در مورد همین موضوع لاغری ، افراد چاق بارها و بارها از روش های مختلف برای کاهش وزن استفاده می کنند هر چند اگر ذهن آنها بگوید که نمی توانی لاغر و متناسب شوی اما باز روش دیگری را امتحان می کنند چون این روح آنهاست که افراد چاق را متقاعد می کند که می توانند لاغر شوند برای اینکه حالت پیش فرض و طبیعی وجود ما لاغری و تناسب است پس در واقع این روح ما است که ما را ترغیب به انجام کارهایی که می توانیم آنها را انجام دهیم می کند ،هر چند ذهن ما در حال مانع تراشی و ایجاد موانع جدید بر ای ما می باشد تا آن کار را انجام ندهیم حالا اگر ما بتوانیم ذهن خود را متقاعد و هم سو با روح خود کنیم خیلی خیلی راحت و آسان به خواسته ی خود یعنی لاغری دست پیدا می کنیم و جسم ما هم واکنش بهتری به هماهنگی روح و ذهن ما میدهد .در این قسمت این سوال پیش می آید که ما چگونه این هماهنگی را بین روح و ذهن خود ایجاد کنیم برای موضوع مورد بحث ما یعنی لاغری ؟! روح ما که خواهان و خواستار لاغری است چون حالت پیش فرض و طبیعی جسم ما می باشد و ما از چاقی خود ناراحت هستیم و رنج می بریم در این جا باید ذهن خود را متقاعد کنیم با باورهای درستی که در این زمینه وجود دارد مانند این که لاغر شدن خیلی راحت و آسان است و ما باید لاغری را برای خود آسان و کوچک کنیم مثلا اگر من چهل کیلو اضافه وزن دارم این انتظار را نداشته باشم که در زمان کوتاهی این چهل کیلو را کم کنم بلکه دقیقا همان طور که به وزن من گرم به گرم و کیلو به کیلو اضافه شده است همان طور هم من باید گرم به گرم و کیلو به کیلو از وزنم کاسته شود و با این روش من راحت تر و بهتر در مسیر کاهش وزن قرار می گیرم و اینگونه ذهن خود را راحت تر متقاعد می کنم که لاغر شدن آسان است و راحت به آن دست پیدا می کنم و در نتیجه ذهن من با روح من آرام آرام هماهنگ و هم سو می شود و خواسته ی من محقق می شود. و به همین طریق هم می توانیم در تمامی زمینه های دیگر زندگی خود نیز بین روح و ذهن خود هماهنگی ایجاد کنیم .و در آخر جواب به سوالی که استاد پرسیدند که شما چقدر باور دارید که لاغر می شوید ؟! من در جواب این سوال می خواهم بگویم که صد در صد باور دارم که من هم می توانم لاغر و متناسب شوم چون لاغر شدن آسان و راحت است و حالت پیش فرض و طبیعی وجود و جسم من است .

   “لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست.”

   “ یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
   1401/03/24 12:35
   مدت عضویت: 787 روز
   امتیاز کاربر: 658 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 457 کلمه

   سلام و درود بر همه همراهان عزیز و سلام و درود بر استاد گرامی 

   واقعا نمیدونم چطور احساس شگفتی و سپاس خودم را بابت این آگاهی ها بیان کنم با اینکه در مدت حضورم در این سایت بارها و بارها شگفت زده شدم ،اما هر روز و با هر فایل بازهم دریچه ای جدید باز میشه و انگار هجوم نور و روشنایی را حس میکنم و بسیار خدارو بابت وجود این مسیر سپاسگزارم. 

   در مورد شنیده های اون دوستمون که در گروه از اجبار خداوندی در ایجاد میله شیرینی و لزوم تلاش انسرانگشتی بود یا بعضی فرقه های مسیحی افتادم که میل به گناه را در وجود و طبیعت انسان میدونستی و دررو شهری دینی خودشون تلاش میکنند با پرهیز ریاضت و .. به مقابله با این شیطان درون بروند حتی تو فیلمهااز سختی که در قالب شکنجه خ شنبه جسمشان وارد میکنند تا تماسها و هوسها از وجودشون بره تصاویری دیده ام . و تو فکر رفتم که چقدر نحوه باور ما میتونه دنیا و لحظه لحظه تجربه هامون از زندگی رو  تحت تاثیر قرار  بده، 

   با شنیدن این فایل و درک اینکه این گفتگوهای مداوم من از کجاست این گفتگوهایی که گاهی به شدت امید بخشه همش از خیر و شادی میگه از رشد و فراوانی میگه از وفور نعمت ، ثروت ،زیبایی علم دانش روحیه کمال،شجاعت، عشق و … صحبت میکنه و گاهی با شدت میخواد من رو ببره به سمت ترس، غم فقر و بیچارگی ، کینه و نفرت و….تازه فهمیدم که ریشه ها کجاست و من با چرندیاتی طرف هستم . 

   وقتی گفته میشه خودشناسی مقدمه و اصلی است برای خداشناسی ، برای من همیشه سوال بود که من چه چیزی را در درون خودم باید بشناسم ، انسان چه چیز ناشناخته ای داره؟ تمام سیستمهایی جسمی کوتاه حدود زیادی شناخته شده است موضوع ذهن و روح هم که با روشهای موجود قابل شناسایی نیست ، پس من چی رو باید بشنام. حالا فهمیدم که هدف از شناختن  در واقع اگاهی از نیروهای بیکران وجود ماست وجود روح به عنوان منبع اصلی ، ماندگار و هستی بخش که با تجربه های بیکران واتصالش به خداوند ، غنی از تمام توانمندیهاست، درستی و حقیقت را میشناسه و میدونه که بهترینها حقشه و به کمتر از اون هم راضی نمیشه و مدام این رو به قالب جسمی و مغز ما مخابره میکنه تو بهترینی، خودتو کم نبین ، به کم راضی نباش، بالا ،یادت باشه ما زبالاییم و بالا میرویم، یادت باشه تو برای زیبایی ، برای عشق آفریده شدی به کمتر از اون راضی نشو قائم‌مقام نباید از فرادست خودش کمتر باشه باید تناسب خودش رو با اون رعایت کنه ، چطور خداوند قادر مهربان می پسنده که جانشینش زبون و اسیر و پست باشه. گفتنها زیاده خیلی زیاد.

   استادیه عزیز بی نهایت سپاسگزارم. 

   خداوند مهربانم بی نهایت سپاسگزارم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1400/11/12 02:59
   مدت عضویت: 1692 روز
   امتیاز کاربر: 14755 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 545 کلمه

   به نام خدای مهربون 

   وقت بخیر عزیزان

   هماهنگی روح و ذهن برای لاغری !

   داشتم به این فکر می کردم که اگه تعادل برقرار باشه بین روح و ذهنمون کلا همه کارها راست و ریس می شه و همه چی خوب پیش می ره . در هر جایی که کاری و نمی تونیم انجام بدیم یعنی ذهنمون و روحمون در اون مسله خاص هماهنگی ندارن . ما هم هممون همیشه دوست داشتیم لاغر بشیم تلاش می کردیم چون روح کلا دوست داره همه چیز به صورت پیش فرض باشه ولی ذهنمون با اون باورها و افکاری که داره نمی ذاشت و می گفته نه مثلا ما همگی چاقیم و  ارثیه و تو نمی تونی . از این چیزها و اون دوستمون که گفتن توی اون گروها می گفتن دیگه ما چاق خلق شدیم و همیشه باید رعایت کنیم شیرینی و چربی نخوریم و اینه برای من خیلی جالب بود البته اینو همه می گن در اطراف ما همه از این حرف‌ها زیاد می زنن . بعضی ها رو هم من دیدم در اطرافم خیلی هم متناسب هستن ولی مثلا شکر اصلا نمی خورن یه چیزهای خاصی دارن عقاید مخصوص ولی من که دیگه نه بحث می کنم و نه توجه به این چیزها . همه چی هم می خورم خدا رو شکر . مثلا ناهار که خوردیم تقریبا ساعت ۳ بود دیروز بعد عصی میوه خوردیم با همسرم بعد همسرم یه دونه از این بستنی نونی ها ایرانی آورد و نصف کرد خوردیم بعد دیگه رفت تا شب ساعت ۹ اینطورها من گشنم شده بود ولی همسرم می گفت اوکیه ولی من دلم ضعف می رفت هیچی نداشتیم منم تخم مرغ نیم بند کردم و خوردم برای شام می خواستم چیزی نخورم گفتم حالا هی بی خودی چیز می خورم بهتره شام بخورم .

   روح قدرتش زیاده ولی ذهن خوداگاه همون شیطان درونه که نمی زاره ما کاری و دنبال کنیم . و وقتی ما کاملا تسلیم شدیم و از روش‌های دیگه نتیجه نگرفتیم .ناخوداگاه در خواست صادر شده و هدایت شدیم به این پیج .

   اصلا همیشه همه درباره شکستاشون می گن نه موفقیت هاشون . منم هیچ وقت از کسی نظر خواهی نمی کنم . همه حتی می خوان یه چیزی بخرن . سلمونی برن از صد نفر می پرسن من نه می گم  هر کی نظرش فرق می کنه .

   مثلا همسرم توی کامپیوتر اگه بخواد چیزی بخره یا مسافرتی بریم برای هتل و اینها همه ریویو ها رو می خونه ولی من نه اونروز می پرسید چرا من نمی خونم اینها و وقتی چیز می خرم گفتم اخه ممکنه خیلی بگن نه ولی من دوست داشته باشم اصلا به این چیزها نیست . 

   باید لاغر شدن و کوچیک کنیم ساده کنیم برای خودمون گرم به گرم نه اینکه بگیم وای حالا مثلا ۴۰ کیلو باید لاغر بشم که ذهنمون هنگ کنه .

   اگر واقعا گرسنه هستید و غذا نخورین اشتباهه مثل این رژیم‌ها بدن در حالت قحطی قرار می گیره بعد وقتی رژیم تموم می شه دیگه می خواد هی بخوره و ذخیره کنه این و انگار تا حالا نشنیده بودم بعد این همه وقت . خیلی جالب بود .

   و همینطور این جمله طلایی . هیچ وقت نمی تونی با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام برسی .این جمله موافقم از وقتی در دوره بودم یه روز هم زجر نکشیدم نه از نخوردن نه از ورزش کردن زیاد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتونم تغییر کنم
   1400/10/15 18:06
   مدت عضویت: 1022 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 404 کلمه

   سلام
   همیشه اینو تو خودم حس کردم ک هی منو ب سمت لاغری و لاغر شدن میبره و خیلی وقت قبولش نکردم ک ن نمیتونم
   هر وقت رژیم بهم میزدم زود تو ی حسی لاغری بیادم میانداخت
   من واقعا از ته ته وجودم دوس داشتم لاغر بشم و نمیدونستم این تو روح من وجود داره و طبیعت من لاغریه واسه همینه من چن بار ب ناتوانی خودم رسیدم اما دوباره بزشتم
   من نمیدونستم ک همه اینها تو ذهن منه ذهن من پر از افکار و باورهای چاق بود و نمیزاشت ک مم برم جلو من خودم بی اراده و ناتوان و چاق میدونستم نگو اصلا اینها تو ذهن منم من دستور از ذهنم میگره منم عمل میکردم این نافرمانی بین ذهن و خودآگاه و ناخودآگاه منو دیوونه کرده بود من ن شاد بود ن زندگی میکردم چن میخواستم ولی نمیتونستم
   مثل اینک یک اب بخواد جاری بشه و من جلوشو گرفتم نمیزارم روح من میخواست ذهنم نمیزاشت
   اما هدایت شدم اومدم اینجا یاد گرفتم اشکال کارم کجاست چیه
   من نمیدوستم ک من چاقیو یادگرفتم فک میکردم ژنتیکم چاقیه خودم چاقم و من مقصر نیستم
   اما من مقصر تموم اطلاعات و آگاهی و شنیده و گفتها های خودم بودم
   اومدم اینجا یاد بگیرم لاغری رو
   و اگه من توانایشو نداشتم خدا هدایت نمیکرد حتما میشه حتما یادش میدم
   متعهد میشم ادامه بدم تا لاغری ب وجودم نشون بدم
   قبلا ک رژیم میرفت نمیزاشتم خیلی چیزا رو بخورم
   امروز ظهر کوکو سبزی درست کردم و با سبزی و نون خوردم و چنان طعمشو فهمیدم ازش سیر شدم
   اونقدر در دوران رژیم من کوکو سبزی بدون روغن درست کرده بودم ک نگو چن تا هم تابه ب فنا دادم اون طعم خوشمزگیش فراموشم شده بود امروز از درون سپاسگزار خدا شدم ک چقدر از اون زندان رها شدم
   من اشتباه دارم ولی درستش میکنم چن میخوام ب هرچی یاد گرفتم عمل کنم
   اون موقع ها اونقدر ب خودم گرسنگی میدادم هی ب جای غذا اب میخورم سالاد و خیار وای نگو
   اونقدر اب میخوردم ک معدم ورم میکرد
   واینها باعث شد حریص بشم حتی نسبت ب چیزهایی ک دوس ندارم
   قبلا میخوردم تا خورده باشم یعنی میخوردم ک منفجر بشم
   میخوردم تموم بشه
   اما الان ن میخورم ب اندازه نیازم
   منی ک عاشق شله زرد بودم الان چن روز بود ما تو یخچالمون داریم و من هر وقت دلم خواس باندازه نیازم خوردم ن بیشتر یا یک ماه میش کلوچه دلم خواست خریدم گذاشتم کابینت هنوز همون جاست
   ن زوری هس ن اجباری واینک این مسیر زیبا کرده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/10/11 22:10
   مدت عضویت: 1211 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,156 کلمه

   به نام خدایی که به انسان سخت نگرفته است و همواره حامی و ناجی و هادی اوست 

   سلام و صدسلام دوستان فرزانه و جویای معرفت و حقیقت 

   هماهنگی روح و ذهن برای لاغری ….

   وجود ما به صورت کلی از سه بخش تشکیل شده است 

   یک بعد فیزیکی که جسم هست و قابل دیدن و لمس کردن هست و اما دوبعد دیگری متافیزیکی هستند و قابل به دیدن نیستند …و همانطور که هر وسیله ای برای بازدهی بهتر باید قطعاتش با هم هماهنگ باشند ما هم برای رسیدن به نتیجه مطلوب از خواسته هامون باید این سه بخش وجودیمون را با هم هماهنگ کنیم …

   در واقع در هر جنبه ای از زندگی که دردو رنجی داریم متحمل میشیم و مسائلی داریم به دلیل عدم هماهنگی این سه بخش وجودی خودمان هست و البته آموزشهای ذهنی به بررسی و شناختی در مورد وجود خودمان می پردازند و بعد روش هماهنگی این بخشها را گام به گام آموزش می دهند …

   بخش اول /ناخودآگاه

    همان روح ما هست روح الهی که به واسطه حضور خداوند زنده بودن و زندگی کردن را به ما می بخشد و کننده کار اصلی همین ناخودآگاه ما هست که یک هوشمندی بدون نقص است و اطلاعات از ازل تا ابد را در خود دارد و کنترل ضربان قلب و سلولسازی جسم و …را به عهده دارد ✨

   بخش دوم/ذهن خودآگاه

   قسمتی است که از روزی که متولد شدیم از طریق خانواده و جامعه و معلمین برنامه ریزی شده است و البته بخشی از این فضا در اختیار شیطان هست که البته هرچقدر فرمولهای غیرصحیح در این قسمت ذخیره کرده ایم یعنی فضای بیشتری را در اختیار شیطان قرار داده ایم ✨

   بخش سوم/جسم 

   مرکب یا ماشین در اختیار روح است که در نیای مادی تجربه می کند یعنی به نوعی نقشه ها ی روح و ذهن را نمایش می دهد …

   همه افراد چاق دوست دارند که لاغر باشند چون فطرت و ذات الهی آنها به صورت طبیعی این خواسته را دارد و چون حضور خداوند عین عزت و اقتدار و عشق و شادی و سلامتیست و البته لاغری تمام این پاداشها را با خود دارد فرد چاق به طور ناخودآگاه آرزوی لاغری دارد و این پیام را از عمق وجود خود و از روح خود دریافت می کند که تو باید لاغر باشی و جایگاه طبیعی تو لاغری است …و فرد چاق به دلیل انبوه فرمولهای ذهنی چاق در ذهن خودآگاهش ذخیره کرده است که مانع لاغری او می شوند همواره در تلاش است که از راههای بسیاری لاغر شود و هر باری که از روشهای متداول برای لاغری استفاده می کند چون مسیر صحیح نیست شکست می خورد و شیطان قدرت بیشتری میگیرد و در قسمت خودآگاه ذهن دائم نجوا می کند که تو نمی توانی و هر چقدر فرد از روشهای بیشتری برای لاغر شدن اقدام کرده باشد نجوای شیطان بیشتر شده که شاید برای افرادی اینگونه باشد که ناامید شده اند و نمی توانند که باور کنند که لاغر می شوند اما جالبه همین افراد چاق که باوری به لاغری خود ندارند در دل خود این آرزوی لاغری را دارند و بعد از مدت کوتاهی باز در جستجوی راه و روشی برای لاغری خود هستند در واقع آن روح الهی که  اقتدار محض است فرمان لاغری می دهد و از طرفی شیطان نجوای نمی توانی و نمی شود سر می دهد  و همه این سالهایی که من چاق بودم هر دو صدا را می شنیدم اما چون می خواستم خودم حل کنم و باز از ذهنم کمک می گرفتم و اون هم منو میبرد دم چشمه و تشنه بر می گردوند… ….تجربه پشت تجربه و درد پشت درد /تا در نهایت من خسته شدم بریده شدم من بودم و یک عالمه فکر پوچ و ناامید کننده …به هر حال تسلیم شدم و خواستم دست از تلاشهای بیهوده خود بردارم و از خداوند کمک بگیرم و همونجا ته کوچه بن بست بود که من پرواز کردم 🦋✨

   خداوند هدایتم کرد تا به بهانه لاغری  زندگیمو بسازم از نو در تمام ابعاد حالا قراره یواش یواش من این شیطان را مسلمان کنم !؟…یعنی فضاهایی از ذهنم که یک عمر در اختیارش بوده را آروم آروم پس بگیرم یعنی با شناسایی دلایل و موانعی که برای خودم و چاق بودنم درست کردم و البته جایگزین کردن افکار و فرمولهای صحیح و توحیدی ذهنم را که در اختیارم هست با روح الهی ام هماهنگ کنم و اونوقت همه دنیا شگفت زده می شوند 😍

   در واقع به خاطر اختیاری که به من اشرف مخلوقات داده شده است و این بالاترین نوع عشق و احترام و آزادی است که عاشق به معشوقش می دهد خودم اجازه نداده بودم که خداوند زندگیم رو روبراه کنه چون می خواستم بازیگوشی کنم ولی خود خداوند می دونسته که یه روزی درمانده میشوم و بر می گردم ..

   ای فرزند گمشده به خانه پدری بازگرد ….

   حالا یه روزی من فهمیدم که حامی می خوام و خودم به تنهایی (من ذهنی )کاری از پیش نمی برم !…و یکدانه ام را صدا زدم و هدایت شدم به مسیر مستقیم و پرنعمت و دارم خودمو میشناسم و تجربه هام رو بررسی می کنم و البته نتیجه میشه هماهنگی ذهن ناخودآگاه و خودآگاهم و نتیجه را با جسمم تجربه می کنم ..مستندمعتبر هم دارم از زندگی خود استاد و دوستانی که شگفتی ساز شدند 

   البته منم برای خودم همون روزهای اولی که با سایت آشنا شدم استایلهایی را پرینت گرفتم و زدم به دیوار اتاقم و دیدن تصویر شگفتی سازان هم الگو های خوب هماهنگی روح و ذهن هستند اینکه منم به همین میزان توانمند هستم …من همیشه دوست دارم الگوهای موفق و قدرتمند داشته باشم الگوی شکست خورده که تا دلتون بخواد هست نمی خواد انتخاب کنی اطرافمون پر از آدمهایی هست که در روزمرگی خودشون غرق هستند ولی اون عده افراد شجاعی که خواستند زندگیشون را تغییر بدهند و الگوی آزادی از ذهن و شرطی شدگی ها هستند می توانند الگوهای خوبی برای موفقیت بیشتر ما در زندگیمون باشند .

   تجربه زندگی در مسیر مستقیم و پرنعمت که خداوند هدایتگر آن باشد حق طبیعی و ذاتی هر انسانی است که هیچ چیز نمی تواند مانعش شود …سن و سال یا جنسیت و مدرک و اعتبار و ….هیچ چیز برای ساختن یک زندگی عالی و هماهنگ با کائنات مانع نیست و اتفاقا چون پایه ساختاری جهان بر خیر است همه عوامل هم در تلاشند تا ما خوشبخت زندگی کنیم 

   ابرو مه و خورشیدو فلک در کارند 

   تا تو نانی به کف آری و به غفلت نخوری !…

   و فقط باید طالب  بود و فردی که براش خواسته اش مهم باشه و بدونه که در جهت هماهنگی با حس حضور خداوند و آرامش در حرکته یک روزش را هم از دست نمیده و به احترام صد ها سلول و کیلومترها رشته عصبی در بدنش هدفمند زندگی می کنه…

   طلب خیر برای استاد جانها

    سپاسگزارم برای حمایتتون برای سخاوتمندیتون برای این همه هدیه ارزشمند …استاد من چطور جبران کنم !؟…می دونم شما دستانی از سوی خداوند هستید ولی چطور بهای این عشق را بپردازم!؟..

   عشق و آزادی و ثروت و سلامتی روز افزون را برای شما و خانواده محترمتان آرزومندم🙏

   و هم مسیری های متعهد و عزیز در پناه عشق الهی ایمن و آرام باشید 🍃🌸 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/08/04 16:15
   مدت عضویت: 1162 روز
   امتیاز کاربر: 10203 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 139 کلمه

   بنام خدا 

   عرض سلام خدمت استاد و دوستان سایت تناسب فکری 

   دیدگاه من از این فایل 

   منم هم مثل دوستی که گفته هزار،راه را رفته بزا لاغری خیلی رفتم و همیشه با شکست روبرو میشدم .

   بدن ما ۳ قسمت است روح ، ذهن و جسم .روح که همان ناخودآگاه ما است خیلی دوست داره ما لاغر بشیم و مارا هل می‌دهد به طرف لاغری و ما هم به دنبال روش‌های لاغری میگردیم از طرفی ذهن خودآگاه همش میگه که نمی‌توانی لاغر بشی و در نتیجه ما چند مدت روش را ادامه میدیم و چون با نجواهای دهنی باور نداریم که می‌توانیم لاغر بشیم در نتیجه روش را رها میکنیم و جسم چون یک نمایشگر است هر روز چاقتر میشود،. ما با روش لاغر،با ذهن،یاد ميگيريم که هماهنگی بین ذهن و جسم ایجاد کنیم و این کار با استمرار امکان پذیر میباشد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/08/02 12:02
   مدت عضویت: 1692 روز
   امتیاز کاربر: 21177 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 183 کلمه

   سلام به شما استاد گرامی و همه دوستان همراهم

   اطلاعات جالب و آموزشهای عالی در این فایل داده شد

   هماهنگ کردن ذهن با روح از طریق کمرنگ کردن فرمولهای اشتباه چاقی که در ذهن داریم و باعث میشود که باور لاغر شدن را نداشته باشیم و با جایگزین کردن آنها با فرمولهای لاغری و باورهایی که میشود لاغر شد چون پیش فرض ما متناسب بودن است و روح ما را تشویق به جلو رفتن و رسیدن به تناسب اندام میکند

   چون روح از خداوند است و میداند که ما میتوانیم و میخواهد که ما بتوانیم متناسب شویم تا از طریق جسم آنرا تجربه کند

   مثال کوچک کردن لاغر شدن در ذهن هم خیلی جالب بود که ما نباید تمام وزنی را که میخواهیم کم کنیم را مدنظر قرار دهیم باید آنرا کوچک کرده و به خودمان بگوئیم که ما میخواهیم یک کیلو کم کنیم تا برای ذهنمان آسان باشد و با ما همراهی کرده و یک کیلو یک کیلو تمام آن وزن اضافه را کم کنیم

   در قحطی قرار ندادن جسم هم موضوع بسیار عالی و اطلاعات نابی بود که ما باید همیشه آنرا در نظر داشته باشیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/07/27 20:21
   مدت عضویت: 1633 روز
   امتیاز کاربر: 27361 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,310 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوب و پر تلاشم 

   من عاشق این آگاهی ها هستم که  به بهانه ی  لاغری دارم به اونها توجه میکنم اما در تمام جنبه های زندگیم تاثیر گذار هستن همینکه بدونم من از سه بخش به وجود امده ام روح و ذهن و جسم این بینظیر هست و دیگه آگاهم که من فقط من فیزیکی نیستم دو بخش دیگه هم دارم که غیر فیزیکی و یا متافیزیکی هستن که تمام زندگی من رو همون دو بخش برای من رقم میزنن و جسم فیزیکی من در نهایت فقط،یک تجربه کننده هست همین که خیلیها چون اون دو بخش دیگر رو نمیبینن اعتقادی هم به اونها ندارن و تمام مشکلات و گرفتاریهای و چیزهای دیگه که براشون پیش میاد گردن بقیه میندازن در حالی  که تمام زندگی ما نتیجه ی افکار و باورهای ما هست در واقع زندگی ما  انعکاس فرکانسهای ما به جهان هستی هست که این سه بخش وجودی ما باید با هم در هماهنگی کامل باشن تا ما زندگی فوق العاده ای رو تجربه کنیم در واقع ذهن ما جایی هست که در اون افکار و باورهای ما ذخیره میشه و هر چقدر افکار خوب و بهتری داشته باشیم و هماهنگ با خدای درونمون باشن زندگی بهتری خواهیم ولی اگر  ذهنمون پر از ورودی های  بد باشه که  همیشه میگه تو نمیتونی تلاش نکن  به جایی نمیرسی و یا محال ممکنه و …  ما هیچ وقت موفق نمیشیم در واقع  جای شیطان در ذهن ما هست  چون قسم خورده تا نزاره آب خوش از گلوی ما پایین بره و میخواد ما رو از انجام کارها منصرف کنه و ما موفق نشیم  و اما  روح ما که همون خدای درون ما هست  همیشه  اطلاعات درست و خدایی داره و همیشه ما رو به سمت موفقیت هل میده و در واقع این سه بخش از هم جدا و مستقل هستن که بر هم هیچ برتری ندارن .حالا هر خواسته ای مثل تناسب اگر داشته باشیم  اما ذهن ما با اون موافق نباشه  هرگز به اون نمیرسیم  و به صورت تجربه در جسم ما در نمیاد در واقع روح ما که رهبر جسم ما هست  هم  خواسته هایی داره که اما  هیچ وقت برای رسیدن به اونها  به ما فشار نمیاره  و روح ما دوست داره  اون خواسته ها رو از طریق جسم  تجربه کنه  که البته ذهن ما باید با رسیدن به اون خواسته موافق باشه و گرنه هرگز ما اون خواسته رو تجربه نمیکنیم عدم هماهنگی بین روح و ذهن باعث میشه اون خواسته مختل بشه .

   و اما الان که خواسته ی ما لاغری هست و ما در این سایت هستیم  مطمعن باشید روح ما این خواسته رو داشته که ما به  دنبال راهی برای رسیدن به لاعری بودیم که  در نهایت به این سایت هدایت شدیم هرچند که ذهن ما ممکنه بارها به ما بگه لاغری با این روش برای تو  امکان نداره و یا اینکه تو لاغر بشو نیستی و یا کلی از این حرفها بزنه اما من دست از رسیدن به خواستم برنمیدارم و کوتاه نمیام چون روح میدونه میشه که من لاغر بشم و تجربه های جدیدی داشته باشم .پس من الان جز افرادی هستم که توسط خدا به این سایت هدایت شدم  چرا هدایت شدم ؟چون در برابر چاقی تسلیم شده بودم و از خدا کمک میخواستم و به این سایت هدایت شدم .

   و من در این سایت دارم ذهنم رو که میگفت  نمیتونی لاعر بشی با روحم که میگه میتونی لاغر بشی هماهنگ می کنم تا شگفتی خلق بشه و تمام تلاش ما همین هست پس ذهن من که پر از فرمولهای غلط بود  که نمیشه لاغر شد چون ازدواج کردی چون  دوتا زایمان داشتی چون فلان دارو رو میخوری چون اشتها داری  باید زیاد  غدا بخوری رو کم کم تغییر دادم و به جاش کلی فرمول صحیح جایگزین کردم که من میتونم به تناسب برسم تناسب اندام حق من هست و خیلی ساده و آسان هست و اینکه جسم من داره همواره تلاش میکنه متناسب بشه اگر من به اون فرصت بدم و ….. و در نهایت من یک شگفتی ساز هستم .

   من عمیقا باور دارم میتونم لاعر بشم ؟؟؟چون از وقتی وارد این سایت شدم خودم رو مسول صد در صد تناسب اندامم میدونم پس برام یه کار شدنی شده و من قدرت رو از همه چیز و همه کس گرفتم و از  مواد غذایی گرفتم و   به خودم دادم و همیشه میگم اگر به اموزشهای استاد در این زمینه عالیتر عمل کنم قطعا جسم بهتری هم خواهم داشت پس من میتونم خالق جسمم باشم پس من میتونم یک متناسب شگفتی ساز باشم چون قدرت ذهن دارم چون اشرف مخلوقات هستم .پس کاری به نجواهایی ذهنی منفی  که هر از گاهی در من به وجود میاد که میگه تو چرا دیگه  وزن کم نکردی و من رو داخل آیننه میبره تا خودم رو برانداز کنم  و میگه  انگار استپ کردی ندارم و لیز نمیخورم و همچنان ادامه میدم  و به اون صدای منفی درونم میگم من میتونم و در این راه  استمرار دارم و  همواره به استاد و دوستان شگفتی ساز م و خودم نگاه میکنم تا انگیزه  بگیرم و ادامه بدم 

   نکته :

   • منم یه الگو ی لاغری دارم در گوشی موبایلم و بارها میگم اگر قراره لاغر بشم میخوام به این اندام لاغری برسم و اول از همه به خودم قول میدم و بعد به شما که میرسم و به خودم میگم میشه منم با این سنم به این اندام برسم و چیز محالی نیست و من دارم هر روز تلاش میکنم اما بازم باید تلاشم رو بیشتر کنم و به اندازه تر بخورم و به موقع عدا رو رها کنم و ترسهام رو کمتر کنم و راحت تر باشم با مواد عدایی که زودتر به هدفم برسم .
   • من یاد گرفتم به دنبال افراد شکست خورده در مسیر رسیدن به هدفم نباشم و به افرادی که نتیجه نگرفتن توجه نکنم و به خودت بگو اگر یک نفر تونسته  به هدف برسه  پس منم میرسم و به دنبال افراد موفق در مسیر باش و به اونها توجه کن .
   • اگر ذهن و روح  با هم هماهنگ بشن در بدن ما و زندگی ما شگفتیها خلق میشه و زندگی بینطیری رو تجربه خواهیم کرد .
   • من در گذشته خیلی برلی لاغری  تلاش می  کردم ولی هیچ وقت برای همیشه لاغر نمی شدم و ناراحت میشدم  ولی الان ناراحت نیستم چون  همونا باعث شد که من  در برابر چاقی تسلیم بشم و به این مسیر برسم .
   • من از وقتی وارد این موضوعات  ذهنی شدم  زندگی متفاوت تری رو  تجربه میکنم که سراسر زیبایی هست در حالی که اطرافیان من همش در حال گله و شکایت و غر زدن و ناراحتی هستن چون من دارم از قدرت ذهنم برای خلق زندگیم استفاده میکنم .
   • اگر در این مسیر  هستیم اما هر از گاهی خطاهایی داشتیم نباید ناامید بشیم چون  استاد هم که همیشه  دراین  مسیر هست بازم خطاهایی داره ولی ناامید نمیشه و ادامه میده پس باید فقط ادامه بدیم تا مهارتمون رو بیشتر کنیم و بهتر رفتار کنیم .
   • من اگر انگیزه ام برای تناسب زیاد باشه بهتر به آموزشها عمل میکنم و فکر میکنم و کلا بهتر تلاش میکنم 
   • من الان هر وزنی که دارم مهم نیست چون یه روزی که در وزن دلخواهم بودم و (یکی مثل من که سالها در وزن دلخواهم بودم) اما بر اساس ورودیهای  علط  از دستش دادم اما ناراحت نیستم چون میدونم دوباره به دستش میارم و اصلا چیز سختی نیست .
   • اگر واقعا گرسنه باشیم و عدا نخوریم صد در صد داریم اشتباه میکنیم چون  بدن خودمون  رو در حالت قحطی میزاریم و بدن ما شروع به ذخیره ی چربی میکنه و این مورد در رژیم ها به شدت به چشم میخوره و بدن رو در حالت قحطی فرو میبره و بدن شروع میکنه به ذخیره ی چربی  و دستورهای زیاد برای خوردن .
   • هیچ وقت نمیشه با رنج گرسنگی به لذت لاعری رسید  این یک جمله ی طلایی از استاد عزیز  هست .
   • من از دنبال کردن این آگاهی ها واقعا لذت میبرم و خوشحالم که در این مسیر هستم .
   •  ودر آخر شاد باشید که عین سپاسگزاری هست 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/05/26 20:21
   مدت عضویت: 1583 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 393 کلمه

   سلام🙂

   ما در وجودمون سه تا بخش داریم روح ذهن و جسم 

   روح همون روح الهی هست همون روحی که خداوند در قرآنش گفته من از روح خودم در شما دمیدم خوب در روح الهی کمبود جایی نداره نتوانستن جایی نداره نخواستن جایی نداره استعداد ندارم جایی نداره چاقی جایی نداره بیماری جایی نداره فقر جایی نداره نگرانی و ترس جایی نداره 

   روح خداوند فقط آرامشه زیباییه سلامتیه ثروته عشقه تناسبه لیاقته قدرته اونم در حد بی نهایت….

   یعنی همه ما از اون منبع بی نهایت هستیم که برای تجربه این دنیا و گسترش اون در این جسم محدود جا گرفتیم برای همینه که خواستهای نامحدود داریم… این روح الهی به اسم ذهن یا ضمیر ناخودآگاه هم در کتابها نامبرده شده که الان میگن همون نیمکره راست مغزمون هست…

   ذهن همون ذهن خودآگاه جایی هست که ما با به دنیا اومدن میسازیمش چجوری؟؟؟ با دیده ها و شنیده هامون از همون نوزادی …

   این ذهن که همون ذهن منطقی و نیمکره چپ هست که کارش دو دوتا چهارتاست و همواره دم از نتونستن و نشدن میزنه و میگه این خواست از کجا قراره بدست بیاد؟؟؟؟ دلیل اینکه در اکثر مواقع هم میگه نمیشه ….نمیتونی …. به خاطر اینه خودمون با این محتویات پرش کردیم که یا از بقیه شنیدیم یا خودمون به خودمون گفتیم و این شده باورغالب ما  به  فرمایش استاد ذهن همون جایگاه شیطانه….و شیطان هم قسم خورده که نذاره آب خوش از گلوی ما پایین بره و ۲۴ ساعته مشغول کاره در حالیکه ما حالا هم آگاه شدیم و داریم روی این ذهن کار میکنیم نهایت چند ساعت در روزه…. برای همین زورش به اون نمیرسه …ولی اگه همین چند ساعت رو ادامه بدیم هر روز و آگاهی های صحیح مرتب به ذهن بدیم محتویات اون به مرور تغییر میکنه

    و کم کم با اون روح الهی هماهنگ میشه و از این به بعد ما در مسیر رسیدن به خواسته هامون قرار میگیریم….

   در آموزشهای ذهنی و از جمله لاغری با ذهن ما داریم روی محتویات ذهن اثر میذاریم تا اون رو با روح الهیمون که عاشق متناسب شدنه و میدونه که این توانایی در ما وجود داره هماهنگ کنیم و هرکسی که این مسیر رو ادامه بده بالاخره به این مرحله میرسه که ذهن و روحش هماهنگ میشه و جرقه تناسب زده میشه 

   این لحظه جادویی در آدمهای مختلف متفاوته ولی در هر کسی که ادامه بده رخ میده دیر یا زود….

   برای همینه که استمرار اینقدر مهمه ….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/05/11 17:22
   مدت عضویت: 1191 روز
   امتیاز کاربر: 458 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 142 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام ب استاد عزیزم و دوستان همراه گام ۶۱ هماهنگی روح و ذهن برای لاغری‌.

   هر چه هماهنگی بین بخش های وجودی ما بیشتر باشد زندگی رادر شرایط متعادل تری تجربه می کنیم و با منبع ب وجود آورنده خود ارتباط بهتری خواهیم داشت ،دوبخش غیر فیزیکی وجود ما روح و ذهن هستند ک باهم در ارتباط هستند ودر نهایت جسم تصویر ذهنی را ب نمایش  میزاره در اینجا روح ما عاشق متناسب شدنه ولی ذهن ما ک اطلاعاتش از اطرافیان و تجارب خودمون هست همش میگه نمیشه راه نداره فلان و بهمان در لاغری باذهن ،ذهن رو متقاعد میکنیم ک لاغر شدن امکان پذیره . روح جسم ک هماهنگ بشن شگفتی ب وجود میاد ،استاد دمتون گرم فایل عالی بود ودر آخر چقدر قشنگ بود این حرفتون ،هیچ وقت نمی تونید با رنج گرسنگی ب لذت لاغری برسید👌👌👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار angelikian4040@gmail.com
   1400/04/26 20:41
   مدت عضویت: 1059 روز
   امتیاز کاربر: 210 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 336 کلمه

   وجود ما از سه بخش روح ،ذهن و جسم  بوجودآمده است روح ما که بخشی از ذات الهی هست رهبر وجود ماست و تمام فعالیتهای جسم مارو رهبری میکنه شامل نفس کشیدن ،پلک زدن و تمام فعالیت‌های بدن ما و دیده نمیشه و خودش را در جسم ما نشون میده مثلا شادی یا نگرانی و غم در جسم ما نمود پیدا میکنه و روح ما هیچوقت اشتباه وخطا نمیکنه چون با کائنات در ارتباط هست و لایه بعدی وجود ما ذهن خودآگاه ماست که با افکار چاق کننده پر شده و نجواهای منفی دائما از این قسمت وجود ماست که تو نمی تونی ولاغر نمیشی و چاقی تا ابد همراه توست و هزاران نجوای دیگه است و جایگاه  شیطان  رجیم و قسم خورده است و دائما در حال فرستادن نجواهای شیطانی است و هیچوقت دست بردار نیست  و آخرین قسمت وجودی ما جسم ماست که نمایشگر و تجربه کننده وجود ماست وبه خودی خود کاری نمی تونه انجام بده و در روشهای قبلی ما فقط روی جسم خودمون فشار می آوردیم و درسته نتیجه می گرفتیم ولی پایدار نبود چون ذهن ما دو باره منفی بافی می کرد و در عین حالی که لاغر میشدیم ولی لاغری  ما همیشگی نبود و ترس از چاقتر شدن همیشه در وجود ما بود وروح ما به لاغری  تمایل داره ولی ذهن مقاومت میکنه و ما هیچوقت لاغر  نمیشیم تا زمانی که لاغری  برای ذهن ما منطقی نشه و روح و ذهن به یک هماهنگی نرسن لاغری محقق نمیشه مگر با آموزش‌ های ذهنی تا رسیدن به نتیجه نهایی یعنی تناسب ایده آل ،و در لاغری  با ذهن ما هرروز آهسته و پیوسته یکی از موانع ذهنی رو برطرف میکنیم و یک قدم به لاغری نزدیک میشیم ودر طول مسیر حالمون خوبه آرامش درونی داریم و هیچ عجله ای نداریم و تا رسیدن به نتیجه کامل باید احساس ما خوب باشه و در این مسیر عالی فقط باید استمرار داشت تا روح و ذهن هماهنگ بشن و آنوقت شگفتی بوجود میاد و این تنها راه لاغری  پایدار و همیشگی هست 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zary.ahmadi
   1400/04/26 04:59
   مدت عضویت: 1357 روز
   امتیاز کاربر: 10007 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,142 کلمه

   با سلام

   گام ۶۱.   هماهنگی روح و ذهن برای لاغری

   هماهنگی روح با ذهن بک موضوعی بسیار مهمی است که می تواند تاثیرات فوق العاده ای در زندگی ما بگذارد 

   ذهن چیه ؟ ذهن چیزی است که توسط خودمون پر میشه از  تمام افکاری که توش ضبط می کنیم   مثل خانواده. فرهنگ.  مذهب.  محل کار.  رسانه ها.  دوستان.   هر چی که خواستیم ! بستگی دارد که چه آگاهی هایی را ضبط کنیم (نکته مهم اینه که وقتی ذهن توسط خودمون پر می شه چه بهتر که از مثبت ها پر بشه)مثلا چاقی یا لاغری …چاقی و چاق شدن از طریق های متفاوت در ذهن ما ضبط شده مثل:

   چاقی ارثی است

   بعد از ازدواج چاق می شوید

   بعد از تولد فرزند چاق می شوید 

   خوردن بعضی داروها چاق می کند 

   افسردگی چاق می کند و……..

   تمام ذهن ما مملو از فرمولهای اشتباهی است که توسط خودمون پر شده 

   روح چیه؟همون فطرت درونی که هماهنگ با انرژی جهان هستی کار می کند 

   تمام سالها که برای لاغر شدن راههای بیشماری را می رفتم و به نتیجه ایده الم نمی رسیدم بخاطر فرمول های اشتباه در ذهنم بوده و نیرویی که باعث ادامه آن برای سالها شده همون فطرت درونی بوده 

   مثلا در دوران کودکی همیشه گفته می شد به من !! یکم بیشتر بخور تا تو پر تر بشی  خوش رنگ و روتر بشی و هی ذهن به شکل های مختلف برای چاقی برنامه ریزی می شد. وقتی ذهن مملو از فرمول های اشتباه باشد

   اعتماد به نفس ما کم می شود

   ایمان ما کم می شود 

   باور ما کم می شه 

   عزت به نفس ما کم می شه 

   و دهن می شه همه کاره و فقط طبق برنامه ریزی که براش داده شده عمل می کند .اما روح رهبر است و اصلا فشار تمی آورد 

   وقتی ذهن همه چی را بدست بگیرد فرد تمام وقتش را با ترس هایش می گذراند و روحش را ااصلا باور نمی کند یا اصلا روحش را فراموش می کند 

   مثلا تمام روش های مختلفی که طی این چند سال داشتم بر ای چه بود ؟ ذهنی مملو از فرمول های اشتباه  و چاقی به شکلهای مختلف در ذهن نهادینه شده که ما چاق بشویم و از طرفی چون چاقی را دوست نداشتیم به دنبال روش‌های مختلف بودیم و هیچ وقت به ذهن ما خطور نمی کرد که راه را اشتباه می رویم و جسم ما هم که تجربه کننده است و به خودی خود هیچ تصمیمی نمی گیرد 

   وقتی ذهن فرمول های اشتباه داشته باشد و روح تناسب را می خواهد این دو با هم هماهنگ نیستند و چون هماهنگ نیستند هیچ به نتیجه ایده ال نمی رسیم  

   و نیرویی که باعث شده سالها راه اشتباه را تکرار کنیم تا زمانی که به این روش هدایت شدیم همان روح خدایی ماست. همون فطرت درونی ماست 

   رمانی که روح می گوید می توانیم لاغر شویم و فرمان صادر می شود و ما به دنبال روش های مختلف برای لاغری می رویم از طرفی ذهن ما مدام می گوید نمی توانید لاغر شوید در اصل همون شیطان مرتب نجوا می کند و تجربه لاغری در جسم صورت نمی گیرد و دوباره با روش دیگری 

   یک همسایه ای داریم از وقتی که من او را می شناسم چاق آست و هر وقت همدیگر را می بینیم می  گوید می خواهم کم کنم و خیلی هم تلاش می کند یکی دو سال پیش هر وقت من را می دید می پرسید چکار می کند اما آخرین باری که از من پرسید چکار می کنید که بهش گفتم از طریق ذهن دارم لاغر می شوم .جالبه که قبول داشت ولی هیچوقت امتحان نکرد می خوام  بگم که همون فطرت درونی آش اونون را هول می ده که لاغر بشو  و مرتب در حال رژیم و کم کردن است اما من هیچوقت او را متناسب ندیدم

   چرا ذهن ما مدام می گوید نمی توانید لاغر شوید ؟چون سالها به عناوین مختلف فرمول های اشتباه ذهن ما را پر کرده و چون روح هماهنگ نبوده نتیجه لاغری نبوده و این روند باعث شده باور کنیم لاغر شدن سخت و راحت نیست چون اونون ناهماهنگی باعث شده 

   چه کار بکنیم که بین روح و ذهن هماهنگی ایجاد کنیم؟اول از همه باید دایما سپاسگزار باشیم به نکات مثبت توجه کنیم و بابت اونا از خداوند تشکر کنیم باید وقت بزاریم و ذهن خود را از افکار منفی و فرمول های اشتباه خالی کنیم و بر روی اهداف و افکار مثبت فکر و تمرکز کنیم. لاغر شدن را باید یاد بگیریم  چون برای ذهن فرقی ندارد که افکار به نفع و یا ضرر ماست چون ذهن هر آنچه که ما به آن عادت داریم و به آن فکر می کنیم انجام می دهد ..نمونه آش تمام سالها که از راه های مختلف رفتیم و به نتیجه نرسیده ایم چون ذهن ما به چاق شدن عادت کرده و یاد گرفته که باید کارهایی را انجام دهیم و تکرار کنیم که نتیجه آن منجر به چاقی و اضافه وزن می شود .راه حل چیست؟لاغر شدن را یاد بگیریم. آن را تکرار کنیم.

   استمرار داشتت باشیم

   عجله نکنیم 

   تمام موانع و فرمول های اشتباه عادت های اشتباه را شناسایی و فرمول های صیحیح را جایگزین کنیم تا ذهن ما با روح ما هماهنگ شود و این هماهنگی نتیجه در جسم ما که تجربه کننده آست نمایان می شود 

   وجود انسان از سه بخش است 

   روح  همون فطرت درونی یا خدایی وجود ماست که همیشه ما را هول داده به سمت لاغری و آنقدر ما را هول داده تا بالاخره هدایت شدیم به آموزش لاغری 

   ذهن. همون فرمولها و اطلاعان ذخیره شده 

   جسم. که به خودی خود هیچ تصمیمی نمی گیرد فقط تجربه کننده است

   چرا به این روش هدایت شدیم؟چون از طریق فطرت درونی باور داشتیم که لاغر می شویم و فطرت درونی اشتباه در کارش نیست چون با کاینات و جهان هستی در ارتباط هست و هر کدوم از ماها به شکلی به این روش هدایت شده ایم  چون روح ما تسلیم نمی شه و کارش درسته  و این باور ما را به مسیر درست هدایت کرده و اکنون می توانیم لاغر شدن را یاد بگیریم همانطور که تا حالا خیلی تغییرات داشتیم باز هم تغییر خواهیم کرد 

   تعریف دیگرش که ما یک ذهن ناخودآگاه و یک ذهن خود آگاه داریم 

   ذهن نا خود آگاه یا همون روح الهی که با کاینات و جهان هستی در ارتباط است و هیچ اشتباهی در آن نیست و برای همین ما را هل می دهد به سمت لاغری و ذهن خودآگاه ما و منطق ما طبق اتفاقات می گوید نمی توانید لاغر شوید اطلاعاتی که از رسانه ها   اطرافیان و تجربه چند سالمون که مدام در تکابو لاغر شدن بودیم و همه اینها باعث شده که نمی توانیم لاغر شویم و از طرفی تسلیم هم نمی شدیم و اما ا تلاش و پشتکار ی که داشیم به سمت لاغری همون فطرت الهی ماست که مدام ما را به سمت خوشبختی هل داده و می دهد و عدم ناهماهنگی روح و ذهن باعث شده که کار جسم مختل شود و اکنون که به این آگاهی ها رسیده ایم موفق می شویم هماهنگی بین روح و ذهن ایجاد کنیم .با تشکر و سپاس 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب موفق
   1400/04/13 18:49
   مدت عضویت: 1135 روز
   امتیاز کاربر: 13214 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 733 کلمه

   گام ۶۱ هماهنگی روح و ذهن برای لاغری

   به نام خدا 💞💞

   هماهنگی روح و ذهن مهمترین موضوع آموزش‌های لاغری با ذهن است که نه تنها باعث تحقق رویای لاغری می شود بلکه تاثیرات عالی در تمام جنبه های زندگی به وجود می آورد.

    روح و ذهن دو بخش از سه بخش وجودی ما هستند .

   هر چه هماهنگی بین بخش‌های وجودی ما بیشتر باشد زندگی را در شرایط متعادل تری تجربه میکنیم با منبع به وجودآورنده خود ارتباط بهتری خواهیم داشت.

    یک وسیله مکانیکی وقتی بهترین بازده را خواهد داشت که همه قطعات آن به بهترین شکل با هم هماهنگ باشند.

    جسم ما به عنوان یک وسیله مکانیکی شامل اعضای بسیار زیاد و کاملا هماهنگ با هم هست.

    نتیجه این تناسب و هماهنگی حرکت کردن و شکل گیری همه حالت های جسمی در تمام طول عمر ما می باشد.

    تفاوت جسم ما با هر وسیله مکانیکی :جسم انسان بخش‌های غیر قابل رویت دارد که به آن ذهن و روح گفته می شود.

    جسم ما به عنوان قسمتی فیزیکی و مکانیکی انجام وظیفه می‌کند و تحت تاثیر روح و ذهن می باشد دو بخش غیرفیزیکی وجود ما روح و ذهن هستند و در نهایت نقشه های ذهنی را برای اجرا کردند در اختیار جسم قرار می دهند.

   ✳ جسم ما به عنوان نمایشگر یا خروجی عمل میکند آنچه مورد تصمیم و تایید ذهن و روح است را به معرض نمایش قرار می دهد.

   🔴ماذهن ناخودآگاه داریم یک ذهن خودآگاه

     ذهن ناخودآگاه یا روح الهی ما یا فطرت ما: یکسری آگاهی هایی دارد که⏪ از خداونده، از کایناته

    فرمول نویسیشم درسته  هیچ اشتباهی در آن نیست بنابراین در ذهن ناخودآگاه تناسب جزو فطرت درون ماست و ما را هل میده به سمت لاغر شدن.

    از این ور ذهن خودآگاه ما می گه نمی تونی لاغر بشی اطلاعاتش از اطرافیان ،از پدر و مادر، از تلاش چند سالمون در مبارزه با چاقی.

    و همین دلیله که ما سال‌هاست میگیم نمی توانیم لاغر بشیم ولی دست بردار نیستیم  دنبال روشهای لاغری هستیم.

    این تلاش ما بر می‌گردد فطرت الهی ما که ما را هل میده به سمت لاغری.

    یک جسم چاق چون نمیتونه خواسته های رو برآورده کنه بنابراین روح اونو به سمت لاغرشدن هل میده.

   🔴ذهن بر روح برتری ندارد .

   ✳وجود انسان سه بخش روح .ذهن . جسم .

   جسم تجربه کننده است و به خودی خود تصمیم گیرنده نیست .

   وقتی در ذهن اطلاعات چاقی ذخیره بشه نتیجه ش میشه جسم چاق.

   چون ذهن پر از فرمولهای چاقییه. دائما میگه تو نمی تونی لاغر بشی .

   روحم وسطذهنه رهبره ولی فشار نمیاره 

   روح ما دوست داره بخشش و هدیه دادن رو تجربه کنه اونو از طریق جسم تجربه میکنه .

   روح میگه تو میتونی لاغر بشی با جسم دنبال لاغری می گردیم .

   ⛔از طرفی ذهن میگه تو نمیتونی ذهن محل شیطانه

    روح میخواد لاغر بشه ولی ذهن نمیزاره .

   ✳عدم هماهنگی این دو باعث میشه که کار جسم مختل بشه .

   روح اگر می دانست که اصلاً نمی توانیم لاغر شویم با ذهن هماهنگ میشد که عمرا لاغر نمی شویم.

    ما دنبال لاغر شدن نمی رفتیم ولی روح می داند که میشه لاغر شد.

    همه ما که در دوره لاغری با ذهن شرکت کرده ایم پاسخی به ندای درون ما بوده است .

   محتویات ذهن که میگه نمیتونی که شامل فرمول های غلط باورهای اشتباه و دستورهای و واکنشهای نادرسته رو شناسایی می کنیم و جایگزین فرمول های صحیح و باورهای درست و واکنش های صحیح می کنیم.

    باعث هماهنگی روح و ذهن میشه و شگفتی خلق میشه.

    اگر می خواهیم لاغر بشویم دنبال افراد موفق و شگفتی ساز باشیم نه کسانی که نتیجه نگرفتن از اول الگوی خوب انتخاب کنیم.

    امکان نداره کسی در این دوره شرکت کنه و موفق نشه.

    منفی باف در ابتدای راه خیلی زیاده انسان را اذیت میکنه ولی هر چی جلو برویم نجواها کمتر و کمتر میشه.

   ✅ آیا عادتهای غلط ما برگشت میکنه؟ بله ولی ادامه بدهید درست میشه.

    لاغر شدن را برای خودمان ساده کنیم بگیم یک کیلو می‌خواهیم کم کنیم.

   ⛔ اگر واقعاً گرسنه هستید غذا نمی خورید جسم رو در حالت قحطی قرار می دهید صددرصد در اشتباه هستید وقتی جسم را با قحطی روبه‌رو کنید مغز بهش فرمان خوردن میده وقتی که رژیم میگیریم بدن را به قحطی روبرو می کنیم و بدن حریص میشه شروع به ذخیره سازی میکنه.

   ✳ هیچ وقت نمی توانیم با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام برسیم.

    واقعا این جمله طلایی را با تمام وجودم درکش کردم مرتب رژیم بودم وقتی که به تناسب نزدیک میشدم و تشوبق بقیه رو میدیم اصلا برام لذت نداشت چون اینقدر نگران برگشت چاقی بودم که اصلا اندام متناسبم رو نمی دیدم چون تصویرچاقی قبل در ذهنم پررنگ بود.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/03/30 17:33
   مدت عضویت: 1422 روز
   امتیاز کاربر: 6727 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 323 کلمه

   سلام بر همگی

   وجودمان در بدو خلقت سه بخشی بوده است روح . ذهن .جسم 

   خدای مهربان در بدو خلقت مان روحش رو در ما دمیده که در آن سلامتی .تناسب اندام . روابط خوب . ثروت فراوان . بخشندگی . وسایر  صفات پسندیده انسانی است .

   و ذهنی به ما داده که ما بوسیله اون به اهدافمون برسیم .

   حال اگر ما در زمینه های مختلف دچار مشکل هستیم چه تناسب اندام و… باید بگردیم تو ذهنمان.  ببینیم چیها  توش گذاشتیم که ما رو در رسیدن به هدفمون دچار مشکل کرده است .

    حتی خدا به این هم بسنده نکرده و یه آژیری درون ما قرارداده که اگر مسیر رو اشتباه رفتیم آلارم بده و ما رو آگاه کنه و اون آژیر همون احساس هست. بارها شده که غذا زیاد میخوردم و آژیر احساس به صدا در میومد احساس بد خفگی

   که از هدفتون که همون تناسب اندام هست دارین دور میشید و ما هیچ توجهی نکردیم

    و رژیم میگرفتیم و باز صدای آژیر احساس مون در میومد احساس خستگی و ضعف که باز به خودمون بگه که مسیر اشتباه هست برگردید . 

   بارها شده پیاده روی سنگین کردیم و همش احساس درد زانو و پا  وباز بی توجه بودیم وخیلی آژیرهای دیگه احساس.

   هر موقع که در رسیدن به هدفمون احساسمان خوب نیست یعنی داریم مسیر رو اشتباه میریم .

   بله دوستان خدای بزرگ درمسیر زندگی مان سنگ تموم گذاشته . اما ما ناآگاهانه همش یقه خدا رو میگرفتیم که چرا من. 

   حالا که به لطف الهی تو این مسیر هدایت شدیم بیایم با هم و به کمک استاد عالیقدر همین ذهنی که خدا بهمون داده و ما توش باورهای غلط .افکار غلط. پرکردیم خالی کنیم و توش پر کنیم از باورهای درست وافکار درست و از آژیر احساس کمک بگیریم تا به هدفمون برسیم . 

   خواسته ما همیشه آمادست  چون جهان پر فراوانی هستش وما فقط با ذهنمان جلویش رو گرفتیم . ذهنمان رو درست کنیم خود به خود همه چی درست میشه .و ما به تناسب اندام دلخواهمون می رسیم.   

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 354 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   سلام به دوستان پرتلاشم 

     وقتی من وارد مسیر لاغری با ذهن شدم پس باور لاغر شدن رو هم در خودم دیدم و در این مسیر متوجه این موضوع شدم  که در مسیرهایی که قبلا برای لاغری اقدام کردم و موفق نشدم حتما مشکلی وجود داشته و اون موقع با خودم میگفتم نکنه این همه زحمت میکشم و نتیجه نگیرم ،

   شیطان موجود در ذهنم این فکر رو پرورش میدادو هیچوقت نخواستم با شیطان درونم مقابله کنم چون جسمم هم از شرایط فعلیه خودش راضی بود .

   اما با ورودم به این مسیر و یادگرفتن حدودی این روش متوجه شدم که این دست خود ماست و قدرت ماست که شیطان ذهنمون رو شکست بدیم و از شرایط جسمی که هستیم جدا بشیم .

   و من بعد از مدت ها که در مسیر لاغری بودم به باور این رسیدم که میتونم لاغر بشم و به اندام ایده آلم برسم و تا انتها تلاشم برای لاغر شدن هست و در این مسیر تا زمانی که زنده هستم خواهم بود چون من عاشق لاغری هستم 

   چرا میگم عاشق لاغری هستم چونکه اگر نبودم همون اول کار دست از تلاش میکشیدم و میگفتم این کار فایده نداره و از مسیر جدا شده بودم 

   از وقتی که در این مسیر قدم گذاشتم همیشه بدنبال نشانه های خوب لاغری در اطرافم گشتم و در چالش هایی که استاد تا الان شروع کردن شرکت کردم و نتیجه این چالش ها به صورت ناخود آگاه در رفتارم قابل مشاهده هست 

   و باعث شده رفتارم در زمینه های مختلف تغییر کنه 

   من از روح درونم درخواست میکنم که من رو در مسیر لاغری قراربده و بدنم رو به سمت لاغرتر شدن هدایت کنه و به خانم منفی باف و مزاحم اهمیتی نده چونکه خود روحم خودش میدونه که قدرت مقابله با خانم منفی باف رو داره 

   .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zohre.taheri.345
   1400/03/02 00:28
   مدت عضویت: 1560 روز
   امتیاز کاربر: 985 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,269 کلمه

   به نام خدای مهربانبا سلام محضر استاد عزیز عطار روشن و دوستان پرتلاش🙏

   چقدر باور دارم که لاغر میشم؟شنیدن این فایل مرا به فکر فروبرد که واقعا چرا با وجود اینکه هر بار که رژیم میگرفتم و با اونهمه زحمت و سختی مقداری وزن و سایز کم میکردم و بعد از مدتی دوباره به وزن قبلی برمی گشتم باز هم دنبال رژیم دیگه ای می رفتم و باز هم تصمیم می گرفتم روش دیگه ای را امتحان کنم؟چرا با وجود شکست های مکرر و پی در پی که می خوردم باز هم ناامید نمیشدم و دوباره خودم را به سختی می انداختم و میرفتم دنبال جستجوی روشی دیگه برای لاغری؟آره دقیقا همینه من با وجود این که هر بار با شک و تردید رژیمی را شروع میکردم و رنج می کشیدم و وقت میذاشتم و هزینه میکردم تا وزن کم کنم و بعد از مدتی برمیگشتم به وزن قبلی و به قول معروف میرفتم سر خونه ی اول و گرچه ناامید میشدم از لاغر شدن اما باز هم روش دیگه ای را پیش میگرفتم و…چقدر آگاهی های خوبی توی این فایل بود وجود ما از سه لایه یا سه قسمت تشکیل شده…روح (ذهن ناخودآگاه) ذهن خودآگاه و جسم…ذهن ناخودآگاه یا روح الهی ما یا همون فطرت یا قلب ،چون بوسیله خداوند تنظیم شده آگاهی ها و اطلاعاتی داره که از طرف خداوند و کائناته و بینهایت صحیح و درسته و ردخور نداره، همین روح الهی ماست که سیستم بدن مون را تنظیم می کنه مثل ضربان قلب تنفس پلک زدن سلول سازی رشد مو و ناخن و همه ی اتفاقاتی که در بدن ما می افته و ما هیچ اطلاعی یا دخالتی در اون نداریم…همه ی این اتفاقات کاملا صحیح و طبق برنامه ی تنظیم شده از طرف خداوند در بدن ما صورت میگیره توسط روح الهی و هیچ اشتباه و غلطی در کارش نیست و بنابراین متناسب شدن ما جزء خاصیت روح ماست و به همین دلیل ما ذاتا به سمت متناسب شدن سوق داده میشیم….اما ذهن خودآگاه ما یا همون مغز ما مانع لاغری مون میشه و دائم به ما میگه که نمی تونی متناسب بشی چون اطلاعاتش صحیح نیست اون این اطلاعات را از اطرافیان مون از اینکه دیدیم پدر و مادرمون چاق هستن و از طرفی هر وقت رژیم گرفتیم و تلاش کردیم و سختی کشیدیم یا لاغر نشدیم یا اگر مقداری وزن کم کردیم دوباره برگشت و ما شکست خوردیم این اطلاعاتی که؛ من نمی تونم لاغر بشم؛ بارها تایید و تثبیت شده و در واقع دیواری کشیده جلو روح و فطرت ما که ما سالهاست هر چه تلاش می کنیم نمی تونیم لاغر بشیم اما عقب نشینی هم نمی کنیم و دوباره اقدام به رژیم گرفتن می کنیم….ذهن خودآگاه یا همون مغز ما دائم میگه نمی تونی لاغر بشی و خودمون هم مرتب این را به همه میگیم و تکرار می کنیم که من نمی تونم لاغر بشم لاغر نمیشم هر چه تلاش میکنم بی فایده ست،،ولی باز هم دنبال رژیم دیگه ورزش دیگه داروهای گیاهی و شیمیایی دیگه میریم و جستجو میکنیم که روش دیگه ای را پیدا کنیم شاید بتونیم متناسب بشیم…چون روح ما ما را به سمت لاغری سوق میده و به ما میگه می تونی لاغر بشی بنابراین با وجود شکست های پیاپی باز هم از شرایط مون ناراحتیم و در جستجوی روشی بهتریم….و در بین این نبرد بین ذهن خودآگاه و ناخودآگاه جسم هیچ کاره ست اون فقط تجربه میکنه آنچه را که روح و مغز برای ما در نظر میگیرن….روح در جسم ما قرار گرفته تا ویژگیهای خودش که صفات الهی هستند را در جسم ما تجربه کنه.یک جسم چاق که بیماره،اعتماد به نفسش پایینه نمی تونه درست عبادت کنه چون نمی تونه خواسته های روح را عملی کنه از نظر روح پذیرفته نیست و روح همواره جسم ما را به سمت متناسب شدن سوق میده ولی مغز ما مانع میشه و میگه نمی تونی لاغر بشی…و چون این دو ناهماهنگن ما لاغر نمیشیم.تنها زمانی می تونیم لاغر بشیم و به تناسب اندام برسیم که روح و ذهن خودآگاه ما با هم هماهنگ باشن.هر کدام از جسم و ذهن و روح ما مستقل هستند روح بر ذهن برتری داره و در واقع رهبره، جسم در موضوع تناسب اندام هرگز تصمیم گیرنده نیست و نقشی نداره،فقط تجربه کننده س.

   وقتی در ذهن ما اطلاعات و فرمول های چاق کننده ذخیره شده،نتیجه ش میشه ی جسم چاق و جسم ما میشه تجربه ی آنچه در ذهن ماست و از طرفی برای تغییر کردن هم انرژی مصرف نمیکنه و دائم به میگه که لاغر نمیشی از طرفی روح هم که رهبره و حیات ما به اون بستگی داره و اگر نباشه زندگی ما متوقف میشه،خواسته هایی داره که باید در جسم تجربه بشه مثلا بخشش و هدیه دادن باید بوسیله جسم(دست) تجربه بشه و عملی بشه چون جسم تجربه کننده س…تا زمانی که بین ذهن و روح ما تضاد و ناهماهنگی هست ما لاعر نمیشیم…ذهن ما میگه تو نمی تونی لاغر بشی و ما هر چه تلاش میکنیم و رژیم های مختلف را انجام میدیم موفق نمیشیم و شکست می خوریم چون ذهن ما پر از فرمول ها و اطلاعات غلطه و روح ما بازم ما را به سمت لاغری سوق میده و میگه تو می تونی لاغر بشی…به همین دلیله که ما هر بار که شکست می خوریم بازم میریم دنبال رژیم دیگه ای و….روح مون می خواد جسم لاغر بشه و قدرتش هم از ذهن ببشتره ولی شیطانی که در ذهن مون هست نمیذاره چون شیطان قسم خورده که نذاره انسان به آرامش و آسایش و سلامت برسه…«عدم هماهنگی بین ذهن و روح باعث میشه جسم مختل بشه و نتونه لاغری را تجربه کنه»اگر روح ما خواسته ش لاغر شدن نباشه ما هرگز دنبال لاغر شدن نمیریم..اگر روح ما توسط خداوند طوری برنامه‌ریزی شده بود که جسم مون نباید لاغر بشه باید همیشه چاق بمونه ما هرگز دنبال لاغر شدن نمیرفتیم و هرگز لاغر نمیشدیم چون ذهن هم که نمی خواد ما لاغر بشیم اونوقت هر دو بر چاق بودن ما هماهنگ میشدند و ما حتی به ذهن مون هم خطور نمیکرد که به سمت لاغری بریم و این بسیار خطرناکه و معمولا هم اتفاق نمی افته.هیچ فرد چاقی نیست که نخواد لاغر بشه چون روح میدونه که میشه لاغر شد و باید لاغر شد و چون باید تجربه های جدیدی توسط جسم کسب بشه…

   در دوره ی لاغری با ذهن میگیم روح ما میدونه میشه لاغر شد چون خودش ما را به این سمت هدایت کرده،چرا ما به دوره هدایت شدیم چون با ذهن منطقی مون بارها و بارها روش های مختلفی را انجام دادیم و نتیجه نگرفتیم به یک حالت درماندگی در اومدیم و در برابر چاقی تسلیم شدیم و ناخودآگاه از خدا کمک خواستیم، .چطور خواستیم؟روح ما دست بردار نیست اون میدونه که لاغری امکان پذیره و چون با خدا ارتباط داره هدایت صورت میگیره،درخواست داده شده و ما هدایت شدیم به این دوره….حالا فقط باید ذهنمون را خالی کنیم از موانع لاغر شدن و پر کنیم با فرمول های صحیح لاغری حتما شگفتی بوجود میاد🙏آسون نیست ولی شدنیه…باید باور کنیم که لاغر میشیم در واقع باور داریم که در این دوره هستیم….در اینجا دو موضوع هست ذهن منطقی ما که میگه لاغری نمیشی و روح الهی ما که میگه می تونی میشه و دائم ما را به سمت لاغری سوق میده…فقط باید ذهنمون را با روح مون هماهنگ کنیم….@ به افراد موفق توجه کنیم@ به مزایای لاغری فکر کنیمهر چقدر نتیجه برامون مهم تر باشه اشتیاق مون بیشتر میشه….به این فکر کنیم که لاغری چه نعمتیه چه آزادی هایی بهمون میده و به چه لذت هایی دست پیدا میکنیم…_به کل اضافه وزن مون فکر نکنیم…._لاغر شدن را برای خودمون کوچیک کنیم…._به جسم مون گرسنگی ندیم….💛نکته ی طلایی«هرگز نمیشه با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام رسید».موفق باشین🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1400/02/20 13:58
   مدت عضویت: 1680 روز
   امتیاز کاربر: 3746 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,851 کلمه

   سلام گام ۶۱ : 

   ببخشید من این متن رو آماده کرده بودم . 

   این گام رو انجام میدم اگه گام قبلیم هم ثبت نشده باشه دوباره انجامش میدم . 

   گام ۶۱ : 

   هماهنگی بین روح و ذهن و جسم .

    

   روح ما خداست . 

   ذهن ما و جسم ما آفریده ی این خداست . 

    

   من که هستم ؟ 

    

   من روح هستم که ذهن و جسمم را می آفرینم. 

    

   اما اگر روی این باور کار نکنم و خودم را منِ ذهنی و جسمی بدانم آن وقت از روح فاصله میگیرم و چون من ذهنی و متعاقب آن من جسمی خلق هستند و دارای محدودیت باورهای الهی را نمیتوان از این دو جایگاه برای خود باور کنم . 

    

   مثلا وقتی من خودم را جسم بدانم خود این جسم آفریننده ای دارد این آفریننده کجاست ؟ من از او دور هستم . چرا در این جسم با تضاد روبرو میشوم و هزاران سوال دیگر در این من به وجود می آید که این من پاسخگوی آن نیست . همانگونه که میبینیم بسیاری از مردم در من جسمی گرفتارند و مدام به این من رسیدگی می کنند و همواره احساس خلاء در وجودشان است . 

    

   یا عده ای در من ذهنی گرفتارند . مدام نگاهشان بر غیر ممکنهاست و مدام به نبودنها و نتوانستنها فکر می کنند . این افراد هم از روح اطلاعی ندارند . 

    

   اما افرادی که در من الهی زندگی می کنند و عادت کرده اند که خود را این من بدانند برای تمام سوالات بُعد ذهنی و جسمی خود پاسخ می یابند . 

    

   خداوند در سوره اسراء آیه ۸۵ میفرماید : آیه_85_سوره_اسراء” rel=”nofollow ugc”>وَيَسْأَلُونَكَ عَنِ الرُّوحِ ۖ قُلِ الرُّوحُ مِنْ أَمْرِ رَبِّي وَمَا أُوتِيتُمْ مِنَ الْعِلْمِ إِلَّا قَلِيلًا ﴿٨٥﴾

    

   و از تو درباره روح می پرسند، بگو: روح از امر پروردگار من است، و از دانش و علم جز اندکی به شما نداده اند. (۸۵)

    

   خداوند در این آیه به  وضوح میفرماید کسی که میخواهد روح خود را بشناسد باید در بُعد الهی وجودش قرار بگیرد . من ذهنی قادر به پاسخگویی نیست و علم و دانش در این بُعد از وجودمان نسبت به بُعد روحی و الهی وجود ما بسیار کم است و نمیتواند پاسخ ان را بدهد . 

    

   خداوند در این آیه دانستن علم روح را در بُعد الهی وجود میداند و آن را امر پروردگار میداند . 

    

   اما امر چیست ؟ 

   در ویکی شیعه آمده است : 

    

   عالَم اَمْر یا عالم مجردات جهانی که با حواس پنج‌گانه ظاهری درک نمی‌شود و در مقابل عالَم خَلق قرار دارد که با حواس پنج‌گانه قابل درک است. ریشه اعتقاد به عالم امر را در فراز «أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ» در آیه ۵۴ سوره اعراف دانسته‌اند.

    

   تحقق موجودات در عالم امر را آنی و بدون نیاز به فراهم شدن شرایط زمان و مکان دانسته‌اند؛ برخلاف عالم خلق که تحقق موجودات در آن به صورت تدریجی و بسته به شرایط خاص مادی امکان‌پذیر است.

    

   با وجود اعتقاد برخی از فلاسفه به وجود عالم امر، عده‌ای از مفسران معتقدند در آیاتی از قرآن از واژه امر برای اشاره به عالم ماده استفاده شده است؛ چنانچه علامه طباطبایی نیز ذیل آیه ۵۴ سوره اعراف، خلق و امر در آیه مذکور را نه به‌معنای دو جهان مستقل، بلکه به‌معنای قدرت آفرینش خدا و فرمان او می‌داند.

    

   عالَم امر ، جهانی است که بر خلاف عالم خلق، از محسوسات نیست و با حواس پنجگانه درک نمی‌شود. بنابر نظر ملاصدرا، فیلسوف شیعه قرن یازدهم قمری، خداوند جهان‌های متعددی آفریده است که همه آنها در دو عالَم خلاصه می‌شود: عالم خلق و عالم امر. او عالم خلق را همان دنیا و عالم امر را عالم مُجرَّدات دانسته و گفته است این عالم تنها با حواس باطنی درک می‌شود.

    

   به باور ملاهادی سبزواری، عارفان اصطلاح عالم امر را از آیه ۵۴ سوره اعراف اقتباس کرده‌اند. در کتاب حجت التفاسیر، ذیل آیه ۸۵ سوره اِسراء، از دو عالم خلق و امر سخن گفته شده که براساس آن، بدن انسان نمونه‌ای از عالم خلق، و روح او نمونه‌ای از عالم امر دانسته شده است.

    

   به‌گفته ناصر مکارم شیرازی، از مفسران معاصر، برخلاف عالم خلق که تحقق موجودات در آن به‌صورت تدریجی صورت می‌گیرد، در عالم امر، موجودات به‌صورت آنی تحقق پیدا می‌کنند.مکارم شیرازی، این نظر خود را به آیه ۸۲ سوره یس متکی می‌داند که براساس آن، هرگاه خداوند چیزی را اراده کند، همین‌که امر کند، آن چیز موجود می‌شود.

    

   در عالم امر، موجودات به‌صرف اراده الهی و امر او و بدون نیاز به فراهم‌شدن شرایط مادی مانند زمان و مکان به‌وجود می‌آیند؛ برخلاف عالم خلق که برای تحقق موجودی در آن، باید شرایط خاص مادی وجود داشته باشد.

    

   برخی از فلاسفه مسلمان از وجود عالم امر در مقابل عالم خلق سخن گفته‌اند.فیض کاشانی هم در کتاب الصافی در تفسیر عبارت «لَهُ الْخَلْقُ وَ الْأَمْرُ»،تفاوت عالم خلق و امر را بیان کرده است.

    

   با این حال، چنان‌که در تفسیر نمونه آمده است، قرآن کریم، واژه امر را برای عالم ماده نیز به‌کار برده است؛ برای نمونه در آیه ۵۴ سوره اعراف که مستند اصلی عالم خلق است، خورشید و ماه و ستارگان، تحت امر خدا دانسته شده‌اند. علامه طباطبایی هم در تفسیر المیزان در تفسیر آیه مذکور‌، از وجود چنین جهانی سخن نگفته و تنها تفاوت‌های خلق، یعنی آفرینش خداوند و امر، یعنی فرمان خداوند را بیان کرده است.

    

   آیه ۵۴ سوره اعراف میفرماید : 

    

   إِنَّ رَبَّكُمُ اللَّهُ الَّذِي خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِي سِتَّةِ أَيَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَى عَلَى الْعَرْشِ يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ يَطْلُبُهُ حَثِيثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ تَبَارَكَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِينَ ﴿۵۴﴾

    

   در حقيقت پروردگار شما آن خدايى است كه آسمانها و زمين را در شش روز آفريد سپس بر عرش [جهاندارى] استيلا يافت روز را به شب كه شتابان آن را مى طلبد مى ‏پوشاند و [نيز] خورشيد و ماه و ستارگان را كه به فرمان او رام شده‏ اند [پديد آورد] آگاه باش كه [عالم] خلق و امر از آن اوست فرخنده خدايى است پروردگار جهانيان (۵۴)

    

   در این آیه نیز خداوند  خلق و امر را در حیطه ی فرمانروایی خود میداند .

    

   پس کسی که در من الهی وجود خویش قرار میگیرد میتواند روح و ذهن و جسم را درک کند و اگر ما به چنین درکی رسیدیم که توانستیم بر خلق ذهن و جسم مشرف شویم و یقین پیدا کردیم که این ذهن و جسم تنها با یک امر از طرف روح ما خلق شده است و خود ما هم که روح هستیم . 

    

   البته اینجا سوالی  مطرح میشود که روح از امر پروردگار است یا خود پروردگار . 

    

   چون در آیه ونفخت فیه من روحی . خداوند  روح را از خودش معرفی کرده و در ایه بالا از امر خودش . 

   “نفخت فيه من روحي ” از روحم در او دميدم، با توجه به اين که «مِنْ» در من روحي، نشويه ‌است كه بيان سرچشمه و منشأ پيدايش چيزي است و اين که اضافه روح به خدا اضافة تشريفي است، لذا منظور از روح، روح مقدّس الهي است كه خدا به آدميان بخشيده است . 

    

   پس با توجه به این دو ایه میتوان چنین پاسخ داد که که روح نیز دارای درجاتیست . در جایی ان را خود خداوند معرفی کرده و در جایی امر خداوند و آفریده او . 

   منِ الهی ما از درجه ی امر نیز بالاتر است و ما باید به این باور برسین که در سرزمین  من الهی سکنی گزینیم تا حاکم سرزمین روح امری  و ذهن و جسم خلقی باشیم . 

    

   ما اگر بپذیریم ما من الهی هستیم آنوقت است که میبینیم ذهن دیگر شیطانی نیست که بر آن هیچ تسلطی نداشته باشیم . 

    

   ذهن ساخته ی دست خودمان است و ما در این سایت داریم می آموزیم چگونه این ساخته را که سالهاست خودمان ساختیمش و نسبت ان را به شیطان دادیم را از نو بسازیم . چگونه عادت خود را تغییر دهیم . 

    

   به نظر من تمام تمرینات این سایت انسان را در سرزمین  من الهی  منزل میدهد و کاری میکند که ما به این باور برسیم که تمام پاسخها در خود ماست منتها جایگاه پاسخ دهی ذهن و جسم نیست بلکه باید تغییر کنی و من الهی خود را درک کنی تا به این باور برسی که قادری با یک لفظ ( کُن ) به همه چیز برسی که همینگونه هم هست هر لحظه هزاران سلول در ما زنده و هزاران سلول می میرند . هر لحظه  اندیشه های زیادی در ما تولید و اندیشه های زیادی از بین میروند . نگاه کردن به همین قدرت که همین حالا در وجود ماهست نشان میدهد ما به راستی کیستیم و جایگاه و سرزمین اصلیمان در کدام قسمت از وجودمان است . 

    

   گرفتار بودن در عادات جسمی و ذهنی بین ما و من الهیمان فاصله انداخته و ما در این سایت داریم تمرین می کنیم که به شناخت من الهی و تواناییهایی که همین حالا هم در وجود ما هست پی ببریم . 

    

   آفریدن ذهن و جسم به این دقت  را کسی از آسمان و زمین هدایت نمی کند . خود ما هستیم که داریم آن را هدایت می کنیم . ضمیر ناخوداگاه در آسمان و زمین نیست . در خود منست . خود منست که هدایت ذهن و جسم را در دست دارد . 

    

   احساس توانایی در بُعد الهی وجود ماست و احساس ناتوانی در بُعد ذهنی ماست . 

    

   پس ببینیم با چه احساسی در حال زندگی هستیم .

   اگر به خود واقعیمان نظر بیاندازیم و شاهد خود باشیم آن وقت است که میتوانیم بین ابعاد وجودمان هماهنگی ایجاد کنیم . 

    

   وقتی بدانم که من خالق زندگی خود هستم و برای این باور کلی شاهد بیاورم تا این باور در من تثبیت شود آن وقت لاغر شدن یکی از هزاران خلقهاییست که من توانمند دارم انجام میدهم همانگونه که چاق شدن را انتخاب کردم لاغر شدن را از آن ساده تر میتوانم انتخاب کنم . 

    

   چرا که در چاقی من خلاف آفرینش حرکت کردم ولی در لاغر شدن در جهت افرینش . 

    

   من چاقی را با ذهن خود و نتوانستم های ذهنی و قدرت ضعیف خلق ذهنی آفریدم در حالیکه لاغر شدن همواره از روح من در حال جاری شدن به سمت ذهن و جسم منست . 

    

   من فرمولهای اصلی روحم را در ذهن و جسمم جاری می کنم . 

    

   و اجازه میدهم بتوانم آن را احساس کنم . 

    

   وقتی آن را احساس و درک کنم این حرکت را حرکت طبیعی می دانم . 

    

   ذهن و جسمم را با خواست روحم همسو می کنم . 

   و به یگانگی میرسم . 

    

   اگر بدانم وظیفه ی ذهن من اینست که قدم به قدم مطابق عادتهای اصلی روح حرکت کند کم کم آفرینش  عادات خلاف روح در من کم و کمتر میشود و من هم جهت و همسو با تمام ابعاد وجود خودم به سمت هدف حرکت میکنم . 

    

   لاغر شدن در جسم هر لحظه دارد اتفاق می افتد اگر چاق کردنهای ذهن را متوقف کرده و به لاغری ذهنی توجه کنیم این لاغر بودن را در ذهن نیز مشاهده می کنیم . آن وقت ذهن را دشمن خود نمیدانیم . شیطان نمیدانیم . همراهی میدانیم که خودمان ساختیمش . 

    

   ذهن در لاغر شدن همراه و کمک کننده ی ماست . 

    

   همین حالا هم در ذهن ما لاغری دارد رخ میدهد . همین حالا هم در ذهن ما لاغری جریان دارد منتها باید به آن توجه کرد نه به چاقی . 

    

   باید به لاغری ذهن توجه کرد . به گفتگوهای لاغر کننده ی ذهنی . به مشاهدات لاغری . همانگونه که یاد گرفتیم به پروسه ی لاغری جسم توجه کنیم نه به چاقی باید یاد بگیریم به پروسه ی لاغری ذهن توجه کنیم . حتی میتوان گفت لاغری چیز جدیدی نیست که در ذهن ایجادش کنیم . لاغری در ذهن ما جاریست فقط باید به آن توجه کنیم و توجه خود را از چاقی ذهن برداریم .

    

   لاغری هم در ذهن ما جاریست و هم در جسم ما . 

   توجه ما به آن سبب خلق آن میشود و همانطور که توجهات ما به چاقی سبب خلق آن شد اکنون هم توجه کردن ما به لاغری آن را خلق می کند . 

    

   و این توجه هم همین حالا در وجود ما هست و نیازی نیست آن را امر یا خلق کنیم . 

    

   وقتی اینگونه مینگریم من الهی را میبینیم که همین حالا کلی آفرینش را به ثبت میرساند . 

    

   و تمامی این مطالب درک و تکرار میخواهد تا ما ببینیم چگونه توانستن را . تا ما ببینیم که چقدر توانمند هستیم . حتی لازم نیست توانایی در خود ایجاد کنیم همین حالا این توانمندی در وجود ما هست . 

    

   تغییر کانون توجه اگر به صورت استمرار و عادت ما در اید امر و خلق ما دگرگون میشود . به جای اینکه به چاقی امر کنیم با تغییر عادت کانون توجه به لاغری امر می کنیم و بعد آن را خودبخود در جسم خلق میکنیم . همانگونه که چاقی را خلق کردیم . 

    

   ما در اینجا از چاقی نیز برای لاغر شدن استفاده می کنیم . ما در چاقی خود را توانمند میدانیم چون بارها آن را خلق کردیم وقتی به آفرینش آن دقیق شویم آنوقت میبینیم به همان راحتی که چاقی را امر و خلق کردیم لاغری را امر و خلق میکنیم و بعد میبینیم این روند  همین حالا هم در ما جاریست و ما داریم هر لحظه آن را امر و خلق می کنیم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
    1401/03/24 12:33
    مدت عضویت: 787 روز
    امتیاز کاربر: 658 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 24 کلمه

    سلام و درود به خانم فاطمه سادات عزیز خیلی خیلی از این توضیحاتی که دادید ممنونم خیلی مفید و موثر بود بی نهایت سپاسگزارم. 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فاطمه سادات
     1401/04/26 07:30
     مدت عضویت: 1680 روز
     امتیاز کاربر: 3746 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

     نشان های دریافت شده

     سطح مبتدی
     محتوای دیدگاه: 40 کلمه

     سلام دوست بزرگوارم . خدا رو صدهزار بار شکر . امیدوارم همه در کنار هم بتونیم بهترینها رو برای خودمون بسازیم . در ذهن منفی و چاق جا نمونیم و ذهن مثبت و لاغر برای خودمون خلق کنیم .  

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 749 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۶۱ سوال پایان دوره لاغری با ذهن البته نمیدونم سوال دوره لاغری رایگان یا اون یکی خلاصه سوال این بوده واقعا باور شما درباره لاغرشدن چقدر است چقدر باور دارید که میتونید لاغر بشید من وقتی البته اون موقعیکه ورزش میکردم و اون موقیعیکه مدرسه باز بود ی سوال ورزش داشتم که چکار کنم رونم لاغر بشه این سوال داشتم وهنرستان چند تا دبیر ورزش داره هفته ها پیگیر شدم وهر روز زودتر میرفتم دنبال دخترم که معلم ورزشها رو ببینم که چی بشه سوالمو بپرسم دیگه خلاصه مربی ورزش که میخواستم پیدا کروم از نظر من مربی ورزش باید خودش ورزشکار باشه وهم بسیار مناسب هیچ چیز اضافه نداشته نباشهواما شما مدرسیکه خودش چاق بوده وبدون کمک کسی بدون جزو بدون …خودش زحمت کشیده ومتناسب شده وفایلهای به این خوبی مفیدی رو درست کرده من شخصا به حرفاش ایمان دارم ومن الان ۹۰ درصد قبول دارم وقتی متناسب بشم میشه هزار در  صد قبول دارم چون نتیجه شو دارم به وضوح میبینم ومن باور دارم که میتونم لاغر بشم اما درس امروز ما دو تا ذهن داریم یکی ذهن خوداگاه ویکی ذهن نا خوداگاه کار ذهن ناخوداگاه که همون روح یا فطرت درون یا قلبه واون ی سری اگاهیها داره از کائنات انرژی کائنات واطلاعات واگاهایی اون کاملا صحیح و رد خور نداره واشتباهم توش نیست چون فرمولهاشو خدا نوشته ودر ضمن همونیه که داره سیستم بدن ما رو کنترل میکنهدودر ذهن نا خداگاه ما لاغر شدن چزعه طبیعتشه بخاطر همینکه ما زضاتن هل داده میشیم به سمت لاغر شدن ر ذهن خوداگاه ما میگه تو نمیتونی لاغر بشی اما ذهن نا خوداگاه ما میگه تو میتونی لاغر بشی حالا اطلاعات خوداگاه از کجا اومده از اطرافیان پدر ومادر وتلاش هایی که ما کردیم برای لاغر شدنو به نتیجه میگه تو نمیتونی لاغر بشی ماذهن نا خوداگاه ما رو هل میده به سمت لاغری ومیگه برو جلو تو میتونی لاغر بشی چرا مارو هل میده چون از این وضعیت ناراحته روح اومده تو این جسم که ویزگی خودش صفات خداوند رو در این جسم تجربه کنه ومطمئن که ی جسم کاق توان حرکتی نداره توان سلامتی نداره وی جسم چاق چومکه نمیتونه خاصتهای روح برابرده کنه از طرف روح پذیرفته نیست ورد میشه وهمواره هل داده میشه به سمت لاغری که برو لاغر شو از طرفیم ذهن خوداگاه ما میگه تو نمیتونی لاغر بشی پس تضاد ایجاد میشه واین دو با هم هماهنگی ندارن ونمیشن و وجود انسان از سه بخش تشکیل شده روح وذهن وجسم جسم فقط تجربه کننده ونمایشکر وتصمیم گیرنده نیست دهن خوداگاه چون حوصله تغییر نداره دائما میگه تونمیتونی لاغر بشیرواز طرفی ذهن نا خوداگاه ما رهبره وی خواستهایی داره که باید باوجسم تجربه بشه مثلا روح ما دوست داره بخشش کردن هدیه دادن تجربه کنه باید از طریق جیم تجربه کنه چرا ذهن خوداگاه میتونه مانع لاغری ما بشه چون شیطان در ذهن خوداگاه ماست وقسم خورده تا زنده هست نذاره ب خوش از گلومون پایین بره وشیطان نمیذاره تجربه لاغری در جسم بوجود بیاد وعدم هماهنگی ذهن خوداگاه ونا خوداگاه باعث میشه جسم مختل بمونه ولاغری رو تجربهدنکنه اگر روح میدونست که ما لاغر نمیشیم وذهن خواگاه که هم که میگه تو لاعر نمیشی اینا با هم همسو میشدن ولاغری امکان پذیر نبود وما دنبال لاغری نمیرفتیم ولی اتفاق نمیافته چون روح میدونه لاغر میشه ودر لاغر ی با دهن ما میگئم که ما انتخاب شدیم هدایت شدیم چرا هدایت شدی چون دهن خوادگاه بارها تلاش کردی به متیجه نرسیدی وبه یک حالت تسلیم رسیدیم در برابر چاق شدن ونا خداگاه از خدا خواستیم درخواست دادیم اجابت شد وما هدایت شدیم به سایت پس در دوره لاعری با ذهن یاد میگیریم که ما میتونیم لاعر بشیم وقتی محتویات ذهن خوداگاه که میگه تو نمیتونی لاغر بشی که شامل فرمولهای اشتباه باکرهای غلط دستورات غلط وباورهای اشتباه هستند اینا رو شناسایی میکنیم وجایگزین میکنیم با افکار صحیح باورهای صحیحدواکنشهای صحیح هماهنگی بین ذهن خوداگاه ونا خوداگاه بوجود میاد وذهن خوداگاه میپذیره که میتونه لاغر بشه ولاعر میشه وذهن نا خداگاه هم که از قبل میدونست پس شگفتی میافرینن سخته اما شدنی برای استادم ودوستان شگفتی ساز شده پس برای مم میشه استاد من برای چاقی اینجکری تلاش نکردم که چی رو با چی قاطی کنم طعمش بهتر بشه من همیشه زجر نحوردن کشیدن اینو نمیخورم چاق میشم وانو نمیخورم چاق مییشم وهمیشه ی جورایی تو رژیم بودم ومن همیشه از قبل هم به اونهایی توجه میکردم که به نتیجه رسیدن ووقتی که ی سنگ بتونه فایل گوش بده کوچیک بشه یعنی من از سنگ کمترممن هم شگفتی میافرینم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/01/13 21:09
   مدت عضویت: 1633 روز
   امتیاز کاربر: 27361 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,445 کلمه

   شخصی در تماس با استاد به این جمله باور داشته :
   گفتن ما انسانها اینجور خلق شدیم که ما معتاد به شیرینی و چربی هستیم اما برای ما ضرر داره و ماباید اونها رو مصرف نکنیم که لاغر بشیم (منم قبل از آشنایی با این مسسر از این افکار داشتم که من با اشتهای زیاد خلق شدم که باید زیاد بخورم تا سیر بشم و منم تمایلم به خوردن زیاد هست و من بیشتر روز رو گرسنه هستم و دوست دارم بخورم اما باید به خودم فشار بیارم و نخورم و یا از غذاهای کم کالری و سبک ستفاده کنم و معده ام رو پر کنم )

   استاد از این شخص پرسید :
   چقدر باور داری که میتونی لاغر بشی ؟؟طرف گفت اصلا باور ندارم و استاد گفت پس چرا دنبال لاغری هستی؟؟ گفت نمیدونم ؟؟؟(من باور داشتم که میتونم لاغر بشم اما باور نداشتم میتونم بدای همیشه لاعر بمونم میگفتم مگر همیشه در رژیم و سختی باشم که همیشه لاعر بمونم که این اواخر با مانعهای زیادی که داشتم حتی دیگه میگفتم با وجود رزیم و ورزش همیشه من به احتمال زیاد بازهم لاغر نمیشم )

   ما یک ذ هن ناخود آگاه داریم یک ذهن خود آگاه داریم
   فطرت و اون قلب و روح ما یک سری آگاهی ها داره که اطلاعاتش صحیح هست چون از طرف خداوند هستن و این روح وفطرت ما یک سری اعمال رو در بدن به خوبی و اتوماتیک انجام میده مثل گردش خون و پلک زدن و. .. که بقیه فعالیتها رو هم انجام میده و در درستی کار اون شکی نیست و لاغر شدن هم جز خواستهای روح و یا فطرت ما هست پس روح ما رو هل میده به سمت لاغر شدن اما ذهن ما میگه تو نمیتونی لاغر بشی و جلوی اون فطرت و روح درونی ما رو که لاغری رو دوست داره میگیره (روح ما دوست داره ما در تمام جنبه ها ی زندگی عالی و موفق باشیم و در بهترینها باشیم و روح ما چون جزیی از خدا هست آزادی رو دوست داره شادی رو دوست داره و سلامتی رو دوست داره و خیلی چیزهای دیگه پس لاغری رو هم چون ما رو آزادمیکنه و کلی تجربه های خوب میده رو دوست داره )

   اما ذهن خود آگاه میگه تو نمیتونی لاغر بشی پس چرا به دنبال رژیم و روشهای دیگه رفتیم ؟چون فطرت ما میگه برو تو میتونی از چاقی رها بشی چون روح ما اومده تمام صفات خدا رو تجربه کنه و چاقی باعث میشه سلامتی و عبادت و حال روحی و … همه چیز رو تحت فشار قرار میده و این از طرف روح ما پذیرفته نیست و میگه برو لاغر شو اما ذهن ما میگه تو نمیتوتی اما روح و فطرت ما میگه تو میتونی پس با وجود اینکه شکست میخوری در لاغری اما به دنبال لاغری هستی ( من خودم با وجود اینکه بارها رژیم گرفتم و ورزش میکردم و ایده ال میشدم ما دوباره چاق میشدم اصلا چاقی رو نپدیرفتم و میگفتم این حق من نیست و دوباره شروع به کار میکردم که لاغر بشم و این اواخر باوجود کم‌کاری تیرویید وخوردن قرص هورمونی که همه ی دکترها و اطرافیانم میگفتن چاقی حق تو هست و دیگه طبیعی تو چاقتر بشی عیب نداره اما من بازم اون روحم و اون فطرت درونم گفت نه این چاقی سهم تو نیست این همه زجر و ناراحتی سهم تو نیست و من رو به این راه هدایت کرد )

   وجود انسان سه بخش داره روح و ذهن و جسم که جسم فقط تجربه کننده هست و به خودی خود تصمیم گیرنده نیست وقتی در ذهن اطلاعات چاقی و فرمولهای چاقی ذخیره بشه جسم هم چاقی رو تجربه میکنه چون میاد داخل لایه ی آخر و جسم میشه تجربه اش اون چیزی که در ذهن هست و چون ذهن پر از فرمولهای چاقی هست میگه تو نمیتونی لاغربشی اما چون روح درونی تر هست یه خواسته هایی داره که باید با جسم تجربه بشه مثلا روح تو بخواد بخشش رو تجربه کنه نمیشه چشمات رو ببندی و بگی من بخشیدم یعنی جسم تجربه کننده هست ما با جسم باید فرمان روح رو تجربه کنم اما چون ذهن میگه نمیتونی و چون ما باور نداریم در نهایت تجربه ی چاقی صورت میگیره(
   و چون شیطان در ذهن ما هست قسم خورده نزاره آب خوش از گلوی ما پایین بره پس ذهن میگه نمیشه تا روح اون رو تجربه نکنه و تجربه ی لاعری به جسم نرسه .(چقدر واقعیت جالب هست که جسم تصمیم گیرنده نیست فقط تجربه کننده هست ولی من بارها به جسم خودم فشار وارد میکردم و از اون لاغری رو میخواستم که مقطعی من به نتیجه میرسیدیم اما هیچ وقت داییمی نبود چون ذهنم پر از فرمولهای چاق کننده بود و من رو وادار بخوردن میکرد من باید از کسی کمک بگیریم که در بدن من دستور ها رو صادر میکنه مثل صربان قلبم و یا گردش خودنم و یا سلول سازی و این کار هیچ کس به حز مغز من نیست در بدنم و حتما خوردن رو هم خودش صادر میکنه که در چاقها به خاطر یه سری اطلاعات و تصویرهای غلط در ذهن مغز زیاد دستور خوردن صادر میکنه و در لاغرها چون ذهن دخالتی نداره مغز اتوماتیک خودش فرمان درست صادرمیکنه و لاغرها هم اصلا نه افکار و نه باورهای اشتباه ندارن و خوردن رو یه فعالیت مثل بقیه فعالیتهای جسم میدونن مثل نفس کشیدن و خیلی راحت و به اندازه میخورن )

   پس روح که خو استه اش لاغر شدن هست و اگر ذهن باهاش هماهنگ بشه نتیجه اش عالی میشه.
   و اما روح ما میدونه میشه لاغر شد چون به این سایت هدایت شدید(پس اگر اینجا در این سایت هستم باید امیدوار باشم با تمام مانعهای دهنی ای که دارم من میتونم لاعر بشم چون هدایت شدم )
   چون بارها من لاغر شدم و اما نتیجه ماندگار نگرفتم خودم رو ناتوان دیدم در مقایل لاغری و من ناخود آگاه از خدا کمک خواستم و به حالت تسلیم دراومدم (من واقعا این اواخر رژیم ام در همچین حالتی بودم و از خدا کمک میخواستم که دیگه کاری از دست من بر نمیاد باید چیکار کنم تا به جسم ایده الم برسم چون هم رزیم داشتم هم ورزش ولی نتیجه به اندازه تلاشم که نبود هیچ تازه وزنم اصافه میکردم و با سختی خیلی مقدار جزیی وزن کم میکردم )

   ذهن رو باید با روح هماهنگ کنید وبا افکار و باورها و رفتار درست و صحیح هماهنگ کنید .
   ذهنتون رو خالی کنید از موانع و ذهنتون رو متقاعد کن که میشه لاغر شد ساده نیست اما شدنی هست پس اگر اگر ذهنتون پاسخ داد من نمیتونم باور کنم میتونم لاغر بشم ؟ بهش بگو پس چرا جستجو میکنم و به دنبال روشهای لاعری هستم؟.(منم هم قبلا که در رژیم بودم ذهنم میگقت تو نمیتونی یه لاغر فوق العاده باشی مگر با زجر و سختی و نخوردن و در نهایت هم تو استخون بندیت درشت هست و خیلی لاغر نمیشی و اگر هم بشی نتیجه ماندگار نخواهد بود و اما حالا میگم جسم من هیچ مانعی نداره و من به راحتی میتونم یک متناسب فوق العاده بشم و جسم من به سرعت داره هر روز به سمت لاغر شدن حرکت میکنه )

   یه ذهن منطقی هست که میگه نمیتوتی و یه روح هست که میگه تو میتونی
   اگر بارها به دنبال لاغری بودی درحالی گه گفتی نمیتونی لاغر بشی فکر کن ببین چرا ؟؟؟(چون زمانی که رژیم داشتم بارها ته دلم گفتم چطور چاق بشم من که هر کاری نیاز هست دارم انحام میدم پس چرا چاقم؟ و یا میگفتم من از خیلی متناسبها کمتر میخورم پس چرا چاقم؟ و یا میگفتم چطور یه قرص من رو چاق کنه؟ من که باور نمیکنم و یا میگفتم من تا کی باید نخورم و رژیم داشته باشم اخه تا کی نباید بخورم ؟این زندگی با این همه سختی که نمیشه ؟)

   من از وقتی که در این مسیر هستم روز به روز دارم خوش اندامتر و زیباتر و جوانتر و شادابتر میشم .

   و هر کسی فقط یک در صد قبول داشته باشه میتونه للعر بشه با استمرار و تعهد و انگیزه موفق میشه .
   من باید برای خودم هدف تایین کنم که من باید به وزن ۵۹ کیلو و سایز ۳۸ به زودی برسم .

   اگر قرار باشه با قدرت ذهن به جایی برسم میخوام به یک وزن عالی برسم مثل اون عکس که دوستش دارم تا اینجا اومدم بقیه اش رو هم میرهم و به خودم قول میدم و میخوام به یک جسم زیبا و تراشیده برسم .(چقدر عالی مطمعنم به زودی میرسم )
   و اصلا کاری به سنم و یا منعهای دیگه که قرص میخورم و یا غذاهای چرب و سرخ شده میخورم و یا فعالیت ندارم و …‌ندارم تا وقتی انگیزه دارم به هدفم میرسم و تا زندم دنبال میکنم و تلاش میکنم و فقط به حرفم نیست که من دوست دارم و … هر چقدر برای لاعر شدن تلاش کردید لاعر میشید (من واقعا دارم تلاش میکنم و وقت میزارم و انگیزه دارم و هدفم بدام مهم هست و در کنار تمام روزمرگیها و زندگی شخصیم به دنبال این فایبها و انوزشهای استاد هم هستم تا نتیجه ی عالی بگیریم به زودی به وزن ایده الم میرسم )

   هر وقت میخواهی به هدفی برسی نگاه به شکست خورده ها نکن
   اصلا بخواهی به یه شهری برسی و سفر کنی ممکنه یه عده به دلایلی نرسن یا خوابشون بگیره و یا … وولی ما باید به دنیال افرادی باشیم که رسیدن پس همیشه به دنبال افرادی باش که نتیجه گرفته (من به خودم که نگاه میکنم میبینم بدون هیچ کار خاصی بدون هیچ فعالیت و رزیم و کاری تونستم یک کلی با قدرت دهنم وزن کم کنم پس بقیه ی اصافه وزنم رو هم به زودی از دست میدم و خیلی برام جالب عست که دهنم اینقدر قدرت داره و من بهش ایمان دارم که من رو مثل همین نتایجی که گرفتم دوباره به نن نتایج عالی میده و متناسب فوق العاده میکنه و نگاه به استاد و دوستان شگفتی ساز هم میکنم که چقدر دوستان نتایج عالی در دو ماه گرفتن پس منم میتونم )
   امکان نداره کسی دورها ر انجام بده و نتیجه نگرفته باشه .
   در دوره ی آموزشی ما باید ذهن ناخود اگاه رو با روح هماهنگ کنیم .
   ا .
   وقتی که این مسیر رو شروع کردین
   نتیجه رو ذهن تعیین میکنه نه شرایط .(یعنی به دنبال مربی و باشگاه و عداها نیستم که با التماس به اونها من لاعر بشم و اون شرایط برایمن نتیجه رو رقم بزنه فقط از طریق ذهنم من به نتیجه میرسم و در تمام جنبه ها ی زندگیم بدون توحه به شرایط اطرافم من میتونم موفق بشم مثل استاد )
   اگر رفتار اشتباه داشتیم اما وقتی در مسیر صحیح باشی مهم نیست نگران نباشید و ادامه بدید .(ما باید به تعداد رفتارهای درست خودمون توجه کنیم اگر تعداد اونها از تعداد رفتارهای علط بیشتر باشه در نهایت موفق میشیم )
   چطور میتونم انگیزه رو بالا ببرم :هر چقدر انیگزه بالاتر باشه به فایلها هم با علاقه گوش میدی ودنبال میکنی (باید هدف برای ما مهم باشه هر چقدر هدفت مهم باشه برات تعهد و انگیزه و اشتیاق هم برای ما بیشتر میشه و با استمرار ما موفق میشم )
   مهم نیست چند کیلو هستی مطمعن باش یه روز در وزن ایده ال بودی و ردش،کردی پس به تمام اصافه وزنت فکر نکن و بگو من میخوام یک کیلو یک کیلو کم کنم ما گرم به گرم اضافه کردیم اما میخواییم ۵۰ کیلو یه دفعه کم کنیم خوب ذهنمون هنگ میکنه و میگه اصلا تو نمیخواد لاعربشی (من خودم به خودم میگم من بارها ۳۰ کیلو و ۲۵ کیلو و ۱۸ کیلو و بیشتر حتی کم کردم شاید نزدیک ده بار و با لاعری از طریق دهنم یک عالمه کم کردم ولی دقیق نمیدونم و حالا این ۶ کیلو هم که فکر کنم در این حد باشه شاید هم کمتر باشه رو میخوام با قدرت ذهنم کم کنم و ایده ال بشم و اصلا چیز زیادی نیست و من به راحتی میتونم بدون زجر و سختی من للعر بشم خیلی راحت مثل سایر فعالیتهای جسمم مثل نشست و ب خاستم مثل راه رفتن من به همین راحتی به وزن ایده الم میرسم )

   اگر واقعا گرسنه هستین و عدا نمیخورین اشتیاه میکنید چون جسم رو در وضعیت قحطی گذاشتن خطر ناک هست فرض کن وعده ی قحطی به تو در یک مواد غذاییو یا خوراکیها بدن ببین مردم هجوم میبرن برای خریدن پس تو هم هی نخور نخور ولی دهنت چون با قحطی مواجه میشه یه جایی شروع به خوردن میکنه که عجیب و غریب هست چون جسم رو در حالت قحطی قرار دادیم و ذهن ما شروع میکنه به ذخیره سازی مثل مردمی که صف میبندن برای جمع کردن مواد غذایی و هیچ وقت با رنج گرسنگی نمیتونید به لذت تناسب اندام برسید .(من بارها از این رفتارها داشتم و همیشه میگفتم چرا متناسبها نمیتونن بخورن و من همیشه گرسنه هستم و همیشه میل به خورد داشتم و یه جاهایی مثل مسافرتها و یا مهمانیها و یا روزهای تعطیل و یا تفریحها من بسیار میخوردم طوری که خودم بعدش وحشت میکردم و به همه میگفتم چقدر زیاد خوردم و بعدش حالت تهوع و دل درد میگرفتم و از شدت سنگینی رو به چایی با لیمو عمانی میوردم و در نهایت کلی عداب وجدان و رفتار زشت پرخوری و افکار چاق کننده با هم داشتن و یادم هست در نخوردن چیپس و پفک چون جز محدودیتهای رزیم ام بود و یا نخوردن فست فود یه رفتارهایی از من سر میزد که خودم وحشت میکردم و حالا هر طور بخوام انجامشون بدم نمیتونم و حالم بد میشه و حالا میفهمم رژیم چقدر ما رو داغونتر میکرده و چقدر راه غیر اصولی بوده و م اما الان اگر چه هنوز نتیجه ی نهایی رو ندیدم اما از درون متناسبترم چون دلم نمیخواد زیاد بخورم میلم به همه چیز نمیکشه و در حد رفع نیازم میخورم و اصلا ذهنم احساس کمبود و قحطی نداره و خیالش جمع هست هر چی بخواد در هر زمانی میتونه به اندازه نیازش بخوره اما به شرط نیاز داشتن جسم به غدا و من از اون رفتارها خیلی کم تا حالا داشتم که اونم نه به شدت قبلا و سریع هم افکارم رو درست کردم و ناراحت نشدم )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/01/05 19:11
   مدت عضویت: 1583 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 961 کلمه

   سلام 🙂

   باز هم موضوع مهم باور داشتن به توانایی خودمون در لاغر شدن

   مهمترین باوری که در این دوره نیازه که تغییر کنه و مثبت بشه👌👌

   چقدر باور دارین میتونین لاغر بشین؟

   اگه باور نداری ….

   فکر کن پس چرا دنبالش هستی؟

   تو که باور نداری میتونی لاغر بشی….

   چرا دنبال انواع و اقسام روشهای لاغری هستی؟

   چرا وقتی کسی رو میبینی لاغر شده دوس داری ازش بپرسی با چه روشی لاغر شده؟

   چرا انواع دمنوشهای بد مزه رو میخوری به امید چربی سوزی؟

   چرا قرصهای مختلف رو با اینکه میدونی چقدر عارضه ممکنه داشته باشن با اون هزینه های گزاف میخری و مصرف میکنی؟

   چرا حاضری هر روشی هر کسی میگه امتحان کنی؟

   چون ذات تو اصل تو متناسب بودنه

   ولی تو خودت با پر کردن ذهنت از نتونستن ها نشدنها فرمولهای اشتباه خودت رو از اصل و ذاتت دور کردی

   حالا چطور؟

   همه ما یه ذهن خودآگاه داریم یه ذهن ناخودآگاه

   ناخودآگاه همون روح الهی ما است همون فطرت ما همون قلب ما

   هر اسمی میخوای روش بذار این ذهن همونی هست که از ذات الهیه همونی هست که خدا فرموده من از روح خودم در شما دمیدم وقتی از اون انرژی خلاق آگاه که همه آگاهیها و اطلاعات رو در اختیار داره و کاملا خووبه خود داره اعمال تک تک سلولهای بدن رو مدیریت میکنه همونی که گردش خون و ضربان قلب تنفس ،سلول سازی،ترمیم ،ساخت و انتقال هورمونها،دریافت و انتقال اطلاعات بین محیط و بدن و قسمتهای مختلف بدن با هم رو انجام میده بدون اینکه ما کوچکترین آگاهی در موردش داشته باشیم و هرگز هم اشتباه نمیکنه اون باور داره که ما هر کاری رو میتونیم انجام بدیم از جمله لاغری

   خوب ذهن خودآگاه ما هم همونی هست که ما از زمان جنینی با دیده ها و شنیده هامون از اطرافیان ساختیمش یا گفته میشه که یهسری از این اطلاعات در ژنهای ما از نیاکان ما به ما رسیده که مثلا میگه تو نمیتونی لاغر بشی

   و با تلاشهای خودمون از راههای مختلف که نتیجه نداده بیشتر تایید کرده که ما نمیتونیم لاغر بشیم

   جالب اینجاست که ما ها با وجودی که در ذهنمون اینه که نمیتونیم لاغر بشیم باز هم دنبال انواع و اقسام روشهای لاغری هستیم

   پس این دو تا ناهماهنگ هستن

   واین ناهماهنگی ببن این دو باعث شده که جسممون هم این ناهماهنگی و عدم تعادل رو به شکل عدم تناسب نشون بده

   چون جسم که کاره ای نیست

   جسم فقط نمایش دهنده است فقط تجربه چیزیه که در ذهن هست

   خوب ذهن هم که از یه طرف پر هست از فرمولهای چاق کننده واز طرف دیگه حال و حوصله تغییر هم نداره پس جسم ما میشه همون جسم چاق که اتفاقا چاقتر هم میشه

   از طرفی چون اون روح الهی ما رهبره

   و هر لحظه داره فرمان میده به لاغری ما میریم به سمت پیدا کردن روشهایی که ما رو لاغر کنه چون روح میدونه که با لاغر شدن ما چقدر آزادی پیدا میکنیم چقدر احساسمون بهتر میشه چقدر عبادتهامون با حال و هوای قشنگتری هست چقدر سلامت تریم چقدر اعتماد به نفسمون بالاتره و همه اینها مصداق شکر گزاریه مصداق اتصال به منبعه چون ما یکی از ذرات اون منبع هستیم و ذات اون منبع کامل بودنه و هر چیزی که از کامل بودن ما کم میکنه اشتباهه و باید اصلاح بشه

   و باز هم از اونجاییکه این ناخودآگاه ما متصله به اون آگاهی مطلق هر لحظه داره ما رو هدایت میکنه به مسیرهای درستی که ما رو به ذات و طبیعت اصلیمون برمیگردونه

   تناسب حق طبیعی ما است اصلا ذات ما است ما همگی در اصل متناسب هستیم چون آزادیم و چاقی برای ما محدودیته و روح ما محدودیت رو نمیپذیره

   و تناسب فکری کاری که میکنه اینه که ذهن رو با روح هماهنگ میکنه در واقع در وازه های روح و ذهن رو روبروی هم باز میکنه اونوقت جسم ما هم تناسب زیبایی و جوانی رو تجربه میکنه یه تجربه لذت بخش وشادی اور آزادی 😍😍😍😍

   در این راه یکی از مهترین کارهایی که باید انجام بدیم پیدا کردن الگوی موفقه

   استاد وتمام افراد شگفتی سازی که با این روش به تناسب اندام رسیدن در واقع بارها باید به خودمون بگیم

   اگه یه نفر نتیجه گرفته حتما ما هم میتونیم نتیجه بگیریم 👌👌👌

   چرا نشه؟ ما داریم ذهن و روحمون رو هماهنگ میکنیم پس چاره ای جز تناسب جسمی وجود نداره

   در طی این مسیر نگران رفتارهای اشتباهی که گاهی اتفاق می افته نباشین فقط ادامه بدین برآیند رفتارها است که نتیجه رو رقم میزنه و وقتی رفتارهای درست بیشتر از رفتارهای اشتباه باشه خوب باز هم جسم لاغر میشه😏😏

   حالا هرچقدر نتیجه لاغر شدن برامون مهمه در گوش دادن فایلها پشتکار و انگیزه داریم برای من لاغری و تناسب اندام خیلی مهمه اونم فقط برای خودم برای اینکه آزادی رو در خوردن در انتخاب غذا و مقدار غذا تجربه کنم برای اینکه احساس خوب بعد از رفتار درست رو تجربه کنم برای اینکه لذت پوشیدن لباسهای با سایز و رنگ انتخابیم رو تجربه کنم برای اینکه وقتی عکسهای خودم رو میبینم لذت ببرم برای اینکه حرکات بدنم و نسشت و برخاستهام راحت و فرز باشه برای اینکه حسرتی از دیدن افراد متناسب نداشته باشم برای اینکه هر بار از دیدن خودم در آینه لذت ببرم 😎😎😎😎😎😍😍😍

   ✍آیا نتیجه برای همه افرادی که از فایلها استفاده میکنن یکسانه؟

   نه، نتیجه در افراد مختلف متفاوته 👈هر کسی به اندازه برداشتش از فایلها نتیجه میگیره👉

   ✍ به اینکه چقدر قراره کم کنی فکر نکن که ذهنت اسیرت کنه در اون وزن بگو گرم گرم میخوام کم کنم😉

   ✍ اگه گرسنه هستین و غذا نخورین دارین جسمتونو در حالت قحطی قرار میدین بدن میره در حالت ذخیره

    اونو قت یه جایی که میخوای بخوری بیش از حد میخوری چون ذهن مرتب فرمان بخور بخور صادر میکنه اونم به این دلیل که آلارم قحطی زده شده و ذهن میخواد ذخیره کنه

   اینو بدون که 👈 هرگز نمیتونی با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام برسی👉

   با شادی با لذت با حال خوب و با احساس رهایی فقط و فقط ادامه میدیم و تناسب رو هم کنار تمام هدایای دیگه ای که همراهش هست دریافت میکنیم😎😎🤩🤩🎁🎁

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ☺️s-moazamiy0🤗
   1400/01/03 02:29
   مدت عضویت: 1189 روز
   امتیاز کاربر: 734 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,280 کلمه

   سلااام وقتتون بخیر🤩🖐️
   فایل ۶۱ از مسیر لاغری من (هماهنگی روح و ذهن برای لاغر شدن )
   عجب فایلیی بودآ…هم متوجه میشدم هم متوجه نمیشدم اوضاعی بود.‌‌..اما چون ماانسانیم قدرت تفکر داریم و توانا وشجاعیم بارجوع ب خودمون از پس فکر کردن ب کارها برمیاییم 💪💪😊
   انشاءالله 🙏😍

   خب اول بیاییم ب سوال استاد جان جواب بدیم تا درادامه شرح این جواب سوالع دستمون رو بگیره وکمکی کرده باشه بهمون 😊
   موافقیت بزنید بریم 👣👣 ب امید خدا برای ی شرح توپ 🤩🙏

   ما چقدر ب لاغر شدنمون باور داریم ⁉️🧐(در تمام جنبه های زندگی ک تلاش کردیم برای لاغر شدن ➕لاغری با قدرت ذهن )🤔🙄🧐
   من در تمام سالهای ک دنبال رژیم وورزش های مختلف وسنگین و رنج آور بودم و هزینه های رو میکردم…شروع میکردم با شوق و ذوق ، عزمم و جزم میکردم ، ک دیگ اینبار آخریشه ، دیگ این میشه باید بشه ،پول دادم ،حرف شنیدم ، خسته شدم ، بسه دیگ تا کی …یکی دو روز اول رژیم هااوکی بدون مشکل و برو تو آینه خودتو ببین و بگو ک تومیتونی ،،برای ورزش کتونی وکباس نو بخر و بتری و کیف ورزشی ،،ورزشم یکی دوهفته اول اوکی و کم کم احساس ضعفها ،عصبانیت ها ،بهانه آوردن ها ،یک رو ز درمیون رژیم بگیر وورزش کردن شروع میشد و برچسب های ما سرزنشهای ما هم ک دیدی اراده نداری ،ک دیدی نمیتونی ،ک دیدی بی عرضه ای ،ک دیدی تو مال این حرفا نیستی. شروع میشد چ از طرف خودمون ،چ از طرف دیگران و اطرافیان ،و باین برخورد و رفتارا این باور ک من نمیتونم لاغر بشم در ذهن من ایجاد میشد و واقعا دیگ هرکاری میکردم میخوردم ،نمیخوردم ،تحرک داشتم ،نداشتم باوره جا خوش کرده بود و نمیشد ک نمیشد یا استپ میکردم یا اضافتر میکردم ،بالا میرفت و پایین نمومد ک نمیومد این وزن و سایز ک در آخر رها میکردیم و بعداز ی مدت ک این رژیم گرفتنا و نتیجه نگرفتنش یادم میرفت دوباره روزاز نو رژیم وورزش کردن و ثبت نام وخرید وسایل ورزشی و رژیمی هم از نو😐😐
   واقعا الان یادم میاد و دارم شرح میدم اعصبانیم میکنه و میگم چ کارهای مسخره و بیهوده و وقت تلف کنی ،،،
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   حالا برسیم ب باور درمورد لاغر شدن با قدرت ذهن ک چقدر ب این راه .ب این مسیر اعتماد و اطمینان داریم ⁉️
   قدرت لاغری با ذهن مسیری هست ک اول تواوج تاریکی و نامیدی اول برات ی شمع🕯️رو روشن میکنه خیالت روازون تاریکی و ترس راحت میکنه ک آروم باشیم نفسی تازه کنیم و خوب گوش کنیم بعد متوجهمون میکنه ک این روشنایی شمع شروع دوباره ی یک مسیره کاملا متفاوت نسبت ب همه ی مسیرها وجاده های حتی زندگیه ،،،متوجهمون میکنه لاغر شدن بهانه ای برای رسیدن ب تمام خوشبختی های ریزو درشت ک ریزهاش حال خوبه ،احساس خوبه ، اشتیاق ب خودمون ب زندگیمونه ،ک این خوشبختی ریزها دنیایی پراز شگفتیهاست برای اصل خودمون ک حال خوبه ولذت بردن اززندگی و آرامش درونیه ،و خوشبختی درشتها میتونه ثروت ،خونه ،ماشین یا هر چیزه مهمه دیگه ای برای هر کس باشه….و بعداز همه ی اینها بذر باوری قلبی رو میکاره تو ذهنمون ،توی وجودمون ،و بعد هروز تقویتش میکنه ،رسیدگی میکنه تا ب ثمر برسه شکوفه بزنه و حالا میوه ای رو بچینه ،مثل مادری ک اول یک جنین در شکمش می‌پرواند ،بعد ک بدنیا اومد هروز بیشتر و بهتربهش رسیدگی میکنه تا این جنین از نوزاد بشه کودک ،و بعد مراحل رشد خودش رو طی کنه ،،،اینارو گفتم ک برسم ب باور قلبی خودم ب این مسیر ک چقدر بهش اطمینان دارم ،چقدر خیالم ازش راحته و دوسش دارم ،،ی مسیری ک علارقم تمام مسیرهای زندگیم کپراز پیچ وخم بوده ،این مسیر صاف و زیبا و لذتبخشه برام….من باور دارم ک دراین مسیر میتونم ب تناسب اندامم ،حال خوب ،حس خوب ،اوج لذت و خوشی و آرامش درونی برسم ،حتی اگ اطرافیانم ،عزیزانم متوجه نشن این حال خوب و آرامشم رو ….پس من باور دارم ک الان اینجام ،دراین مسیر ،دراین فایل ودراین شرح دیدگاه ک میتونم ب خوشبختی و تناسب اندامم لاغر شدنم برسم🤲🙏🤩
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺تفاوت ذهن ناخودآگاه با ذهن خودآگاه بیاییم اول بررسی کنیم ک اصلا ما چند ذهن داریم ⁉️🧐🙄🤔⁉️
   ما از بدو تولد دارای یک ذهن بودیم ب اسم ذهن ناخودآگاه ک میتونیم بهش بگیم روح ما👻 فطرت ما ،یا قلب ♥️ماست ک خودش ازهمون بدو آگاهی هایی داره ک از خداونده ،از کائناته.همون ذهن ناخودآگاهه ک سیستم بدن مارو کنترل میکنه ،مثل تپیدن قلب ،پلک زدن ،پمپاژ خون ، خون رسانی ،دست وپا رو تکون دادن و خندیدن و گریه کردن وغیره….و در متناسب شدن هم این ذهن ناخودآکاه نقش داره و طبیعی براش ک ماانسانها دارای یک جسم (بدن)متناسب و لاغر ،عاری از هرگونه چربی اضافه درنقاط مختلف بدن (شکم ،ران ،بازو ،پهلو)هستیم..کلن ذاتش متناسبه قربونش برم🤩🤩
   حالا یک ذهن دیگ داریم ب اسم ذهن خودآگاه ،خب کاره این ذهن چیه⁉️🤔🙄🧐⁉️
   کارش اینه ک هی مارو منصرف کنه از ادامه دادن برای لاغر شدن ،یا درهرجنبه اززندگی یا کارها وهدفهای دیگه،هی ب ما میگ تو نمیتونی ،این مار تونیست ،توناتوانی ،بی عرضه ای و فلان
   چرا چون خودمون هی براش گفتیم و این گفتن هامون رو تکرار کردیم مثل رژیم وورزش های مختلف و گوناگون ،دیدهامون ،شنیدهامون ،منطقی کردن پدرمادرهامون چاقن پس طبیعی ک من هم چاق باشم ،ارثیه ،ژنتبک و فلان ،،هزار راه رو رفتیم و نشده از طرفی هم منطقیش کردیم براش این نشدنهارو بخاطر همین مارو هی منع میکنه ، نامیدمون میکنه ب خودمون ،ب هدفمون و همچنین مسیرمون رو.بخاطر اینک ما هی ب زبان اوردیم ک ب همه ،ب دیگران ،ب اطرافیان حتی بخودمون ک هی گفتیم نمیشه لاغر شد ،هرکاری میکنم نمیشه …
   خب ماازطرفی راههارورو میرفتیم و نمیشد خسته تر از قبل میشدیم .از طرفی بازم جستو جو میکردیم وکنجکاو بودیم ک فلانی با چی و چقدر لاغر شده ماهم همون کاروانحام بدیم ،رژیمش چیه ورزشش چیه
   این جست و جو کردن و مثل اسپند روی آتیش جلزوولز کردن ما مربوط میشه ب فطرت درونی ما ک روح ما ک هی مارو هول میداد ب سمت لاغر شدن و متناسل شدن چراا چون ما ناراضی بودیم و نمیتونستیم کارهایی رو ک بهش قلبن ارادت داریم و ب شکلی انجام بدیم مثل نماز خوندن.بخاطر اینک جسم چاق نمیتونه خواسته روح رو برآورده کنه میگ برو لاغر شو ..
   خب از طرفی ذهن میگه تو نمیتونی
   روح میگ تو میتونی و دلیل این تضاد بین ذهن و روح اینه ک باهم هماهنگ نیستن..و ذهن هم بر روح برتری نداره.
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   وجود انسان 3 بخشه
   1️⃣روح
   2️⃣ذهن
   3️⃣جسم
   روح هم میتونه خواسته داشته باشه چراا⁉️🧐چون رهبره ولی مثل ذهن فشار نمیاره.
   وقتیک در ذهن فرمول های چاقی ذخیره بشه خودشو توی جسم نشون میده.جسمی ک تجربه ی فرمولیه ک تو ذهنمون ذخیره شده.چراا چون جسم ما بخودی خود تصمیم گیرنده نیست تجربه کننده ست………….
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   وقتیک روح ب ما میگ تو میتونی ک لاغر بشی چون پیش فرضته ،ذات بشریت تناسب اندامه ما دنبال راههای لاغر شدن میریم ..
   ولی وقتیک ذهن ب ما میگ تو نمیتونی ما نامید میشیم و بباور من نمیتوانم میرسیم وهی شل کن سفت کن درمیاریم .مثل یویو میریم و برمیگردیم .ک این عدم باور میشه تجربه ی جسم خال حاضرمون.
   وهمیشه این ذهنه ک برنده است نسبت ب روح چراا⁉️🧐چون شیطان😈😈در ذهنه و نمیزاره تجربه ی لاغر شدن از روح بدست بیاد..و عدم هماهنگی روح و ذهن باعث میشه جسم مختل بشه..
   و ما در مسیر لاغری با قدرت ذهن یاد میگیریم ک ذهن و روحمون روهواهنگ کنیم ،بایکدیگر همسوشون کنیم ،فرمول های اشتباه و غلط رو شناسایی میکنیم ،بجاش فرمول های درست و صحیح و منطقی رو جایگزین مبکنیم..یادمیگیریم ک ذهنمون رو خالی کنیم از افکار محدود و منفی و بجاش افکار مثبت و درست رو جایگزین میکنیم.. انشاءالله 🙏 😍 ب امید خدایی ک همیشه هست و دستمون رو میگیره و میگ بیا تا بی نهایتم ای بنده ،واین ماییم ک بشنویم صدای خدامون رو یا……
   ب امید موفقیت دوستان عزیز وهمسیرم😍🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جاودانگی
   1400/01/02 17:44
   مدت عضویت: 1410 روز
   امتیاز کاربر: 490 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 612 کلمه

   سلام
   گام61😍😍😍
   وجود ما از 3بخش تشکیل شده روح ذهن و جسم .اگه دوبخش روح و ذهن باهم هماهنگ باشن ما زندگی متعادل و طبیعی رو تجربه میکنیم .جسم این وسط هیچ کاره اس فقط یه نمایشگره پس به طور کل دست از سر جسم برداریم بارژیم ورزش جراحی یا هر روشی به جسمت فشار بیاری و حتی نتیجه هم بگیری بی فایده اس بعد مدت کوتاهی بر میگرده چون برنامه رو عوض نکردی اومدی نمایشگرتو تغییر دادی مثل این میمونه که تلویزیون یه برنامه پخش کنه که دوست نداری ببری تلویزیون و دستکاری کنی یا بندازیش دور !دیگه اون برنامه پخش نمیشه؟ به محض روشن کردن نمایشگر دوباره همون آشه و همون کاسه.اگه ورزش میکنی فقط برای نشاط و سلامتی بیشتر برای احساس خوب باشه نه لاغر شدن . غذای خوب و سالم بخور فقط برای سلامتی بدنت .ما هزاربار اینو گفتیم و شنیدیم از استاد که از هر روشی چاق شدیم از همون روش هم لاغر میشیم ما باهیچ روش خاصی چاق نشدیم فقط یه سری فرمول ذخیره کردیم توی ذهنمون و دستورهای چاقی صادر شده و جسم هم ناچارا اونو نمایش داده . 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
   روح ما همواره مارو هل میده به سمت شرایط خوب که یکیش همین تناسب و لاغری چون هرچی سبک بال تر باشیم حال و احوالمون عالی میشه و روح بهتر میتونه به اهدافش تو این دنیا برسه روح وصله به انرژی منبع(خدا)و هیچی از دید روح نشدنی نیست . ما سراسر زندگیمون بااینکه صدبار شکست خوردیم اما دوباره دنبال یه روش جدید بودیم . خوده من یک هفته نگذشته از رژیم قبلی روش جدید و شروع میکردم . میدیدم نتیجه دلخواهمو نگرفتما اما دست بردار نبودم.رژیم نتیجه نمیداد ورزشمو تغییر میدادم . خلاصه هزار و یک کار انجام دادم تا آخر سر به اینجا هدایت شدم . این همون روحه ماست که باور داره مطمانه میشه لاغر شد . اونیکه ماتع میشه ذهنه . ولی میتونیم موانع و با فکر کردن با تمرکز با گوش دادن فایل ها و استمرار داشتن پیدا کنیم و باور و افکار درست و جایگزین کنیم اونوقته که ذهن هم باما همراه میشه روح هم که از قبل میگه میشه لاغر شد پس شگفتی بوجود میاد !
   پس تمرین امروز اینه که فکر کنیم قبلا چندبار امتحان کردیم روش های مختلف و حتی شکست خوردیم ولی بازم دنبال کردیم تا باور کنیم یه ندایی درونمون هست که میدونه مامیتونیم وگرنه بار اول و دوم به طور کل بیخیال میشدیم . و تو این مسیر فقط به افراد موفق توجه کنیم دنبال شکست خورده ها نباشیم مخصوصا توجهمون رو بزاریم به نتایج نفر اول سایت که خوده استادن .من از اوایل که فایلارو تصویری میدیدم تا همین الان هربار استاد بنظرم لاغر تر و کم سن سن تر بنظر میان و باقی تصاویر دوستان هم که عالی و انگیزه بخشه .روزای اول که عکسارو میدیدم برام کمی دورازدسترس بود اما الان مطمانم منم میتوتم و شگفتی ساز میشم و ذوق میکنم از دیدن عکس دوستان بخصوص یکی دوتا عکس جدیدی که تو کانال تلگرام گذاشتین و کلیپی که عکس همه دوستان هست 😍😍😍😍 ازون جایی که ذهن خیلی راحت میتونه منحرفمون کنه باید زرنگ باشیم بدونیم توجهمون رو رو چی میزاریم .تا اینهمه الگوی موفق داریم چرا بهشون توجه نکنیم .
   و در آخر بدن رو تو حالت قحطی قرار ندیم چون نه تنها لاغر نمیشیم که دفعات بعدی خیلی پرخوری میکنیم و بدن اونو ذخیره میکنه که اگه باز هم بهش سختی دادیم ازونا استفاده کنه . پس ما بارنج دادن به خودمون با کم خوری نمیتونیم لذت لاغری رو تجربه کنیم . درست خورردن به اندازه نیاز خوردنه .سپاس استاد . برای شما و دوستانم بهترین ها رو آرزو میکنم 💖🌸💖🌸💖🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار F:sh
   F:sh
   1400/01/01 20:51
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   هماهنگی روح و ذهن
   محتوای دیدگاه: 957 کلمه

   سلام به استاد عزیزم دوستان گلم
   گام 61هماهنگی روح جسم واسه لاغر شدن.
   ما افراد چاق همیشه دانبال لاغری بودیم حالا خیلی شکست می‌خوردیم ولی بازم دانبال لاغری بودیم چرا چون فطرت روح ما متناسب است و برای همین ما همیشه دانبال ویژگی ها روحمان هستیم باید برای خودمان واضح کنیم چرا وقتی روح ما لاغری میخاد ولی جسم متناسب نمیشه چرا چون ذهن ما این وسط هماهنگ نیست با روح ما و باعث شکست ما میشه.
   در همه موارد عدم هماهنگی روح ذهن باعث شکست میشه.
   خودمان به سه بخش تقسیم کنیم روح ذهن جسم.
   روح 👻 ما از خداوند گرفته شده است و فطرهات خداوند ویژگی ها خداوند در ما است مث تناسب اندام سلامتی جوانی شادی ثروت آسایش رفاه آرامش بخشش محبت پس روج ما نشعت گرفته از ویژگی ها خداوند. است.
   حالا میریم بخش دوم که ذهن است و ذهن پرشده از افکاری که روز مرور میکنیم باورهایی که می‌سازیم در ذهن مان انتظارتمان از خودمان از جامعه دیگران خداوند و کلا این ما هستیم که ذهن مان آموزش میدیم و در ذهن ما شیطان دشمن قسم خورده انسان وجود داره.
   حالا میریم بخش سوم که جسم است و جسم تصمیم گیرنده نیست فقط تجربه می‌کنه.
   حالا روح میگه تو میتونی لاغر بشی و برای همین دانبال روش ها لاغری هست همیشه و دست بردار نیست چون میخاد به ویژگی های که داره برسه واسه همین همیشه در حال تلاش است و میگه تو میتونی لاغر بشی ذهن که آموزش چاقی دیده فرمول ها اشتباه باورها اشتباه واکنش ها اشتباه پرشده میگه تو نمیتونی لاغر بشی و لاغر نمیشی چون تا حالا این همه راه فیزیکی امتحان کردی لاغر نشدی و هی شکستا مارو در تصویر ذهنی مون پررنگ می‌کنه و نمیزاره و شیطان اینجا دست به کار میشه وضعیت مارو وخیم تر جلوه میده و این ناهماهنگی بین ذهن وروح موجب شکست ما میشه و ما متناسب نخواهیم شد و جسم ما هم فقط نمایش میده باور مارو ذهن مارو
   حالا ما دیگه ت خط رسیدیم دیگه تسلیم شدیم در برابر چاقی و دیگه درمونده شدیم و روح ما که با خدا جهانیان در ارتباط است میگه این فرد میخاد لاغر بشه و خداوند این توانایی در ما دیده و ما هدایت شدیم به این مسیر پس وقتی در این مسیر هستیم یعنی ما توانایی لاغر شدن داریم روح ما عاشق لاغری است جسم ما هم عاشق لاغری است فقط باید محتوا ذهنی فرمول ها اشتباه افکار اشتباه تغییر بدیم و آموزش لاغری ببینیم فرمول ها صحیح باور ها صحیح به ذهن مان بدیم در این صورت ذهن و روح ما هماهنگ میشه و ما شگفتی ساز میشیم پس یه چیز ساده است لاغری و خیلی راحت هم متناسب میشیم خودمان خدای خودمان در برابر مشکلات بزرگ کنیم نه مشکلات در برابر خودمان ما آموزش چاقی دیدیم جسم هم چاقی تجربه کرد و راه اشتباه رفتیم شکست خوردیم و باور کردیم لاغر شدن سخت ترین کار دنیاست حالا در این مسیر ما یاد میگیریم موانع لاغر شدن برداریم و آموزش لاغری مبینیم و راحت آسان لاغر میشیم و به همین دلیل میگیم لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست
   حالا که ما هدایت شدیم از این فرصت استفاده کنیم خداوند میگه تو میتونی لاغر بشی خودش برات انتخاب کرده مسیرت حالا روحتم میگه توانایی لاغر شدن داری جسمت عاشق لاغر شدن است و به بهترین وصحیح ترین روش هم آشنا شدی و خداوند هم برات انتخاب کرده پس کافیه آموزش صحیح ببینیم استمرار داشته باشیم انتظار لاغر شدن داشته باشیم و از روی نیاز نخواهیم لاغر بشیم لاغری برای جلب توجه دیگران نخواهیم و راحت بدون سروصدا استرس لاغر میشم چون وقتی ذهن وجسم هماهنگ بشه کاری نداره در چه وزنی سنی هستی بی نهایت تغییر می‌کنی و به شرایط ایده آلت می‌رسی حالا نه فقط لاغری بلکه در همه جنبه ها پس بپذیرم و حرکت کنیم و با علاقه استمرار ادامه بدیم و ذهن مان تغییر بدیم تا شرابطمان تغییر کنید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1399/11/17 17:31
   مدت عضویت: 1691 روز
   امتیاز کاربر: 14783 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 691 کلمه

   هناهنگی روح و ذهن وجسم ۰۰۰۰۰۰۰۰۰
   استاد اول پرسیدن که باور شما نسبت به لاغر شدن چقدر است ؟ استاد عزیز من بعداز آموزش های لاغری با ذهن صد در صد باور دارم که میتوانم از طریق ذهن وتعقیر افکار وفرمولهای اشتباه وتبدیل وجایگزین کردن فرمولهای درست لاغر میشوم
   توضیح در باره ذهن خود آگاه و ذهن ناخودآگاه ۰۰۰۰۰۰۰
   ذهن خودآگاه تمام سیستم بدن را کنترل میکند مثل کار کردن قلب و کلیه وباقی اندامهای داخلی وخارجی بدن را کنترل میکند وتصمیم هایی که آگاهانه میگیریم از طریق ذهن خود آگاه ماست
   کار ذهن ناخودآگاه ربط به احساسات ما دارد و فرمولهایی که در ما ایجاد احساس کند در ذهن ناخودآگاه ذخیره میشود در رابطه با چاقی از کودکی فرمولهایی از طریق پدر ومادر و اطرافیان ومحیط جامعه ورساناها در ذهن ناخودآگاه ما ذخیره شده واین فرمولها کم کم رفتارها وعادت های مارا تشکیل داده در این بین روح الهی ما هم وحود داره فطرت روح الهی ما طبق آفریینش الهی دوست داره متناسب بودن را در جسم تجربه کنه ولی ذهن ناخود آگاه به دلیل اطلاعاتی که از قبل وارد ذهن شده میگه تو نمیتونی لاغر بشی چون بارها به ما گفتند تو نمیتونی لاغر بشی اگه میخواهی لاغر بشی باید کم بخوری ورزش زیاد انجام بدی ولی روح خواستار لاغر شدن ومتناسب شدنه برای همین با این که ذهن میگه نمیتونی لاغر بشی ولی باز ما دلریم تلاش میکنیم لاغر بشیم حالا هر چند بار شکست بخوریم باز دنبال لاغر شدنیم وقتی جسم چاق بشه کارهای روزمره براش سخت میشه اعتماد به نفس کم میشه نمیتونه کارهاشو خوب انجام بده واین مسعله به خاطر هماهنگ نبودن روح وذهن است ‌ وجسم در این بین فقط نمایشگر فرمولهای ذهن است و روح وقتی فرمان لاغر شدن را میدهد جسم میخواهد لاغر شود ولی ذهن مانع میشود جرا با این که روح قدرت اش زیاده ولی جسم نمیتونه لاغر بشه چون شیطان در ذهن وجود داره وبا نجوای خودش جلوی کار روح را میگیرد واجازه نمیدهد ذهن لاغر شود تمام تصمیات با ذهن وروح گرفته میشود وجسم کاره ایی نیست فقط نمایشگر قدرت ذهن وروح است اگر ذهن و روح همچنان در ناهماهنگی باشند هیچ وقت ما لاغر نمیشویم ولی اگر با هم همانگ بشوند وهردو خواسته لاغر شدن را داشته باشند صد درصد لاغر میشویم روح تمایل به لاغری دارد و ذهن باید تحت آموزش صحیح قرار بگیره وفرمولهای صحیح به ذهن بدهیم تا ذهن با روح هماهنگ بشه ولاغری در جسم پدیدار شود حالا برای هر هدفی که در زندگی داریم باید این فرمول را به یاد داشته باشیم برای هرهدفی باید هماهنگی ذهن وروح بوجود بیاد تا به هدف برسیم
   ا۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
   الگو داشتن برای رسیدن به هر هدفی باعث انگیزه در ما میشود وقتی الگویی برای خودمون انتخاب میکنیم انگیزه پیدا میکنیم تلاش میکنیم تا به آن الگو در هدف خودمون برسیم من همیشه مدلها را برای رسیدن به تناسب اندام قرار میدم اکثرا ورزشکار هم هستند ودوست دارم دوباره در آن جایگاه قرار بگیرم وهمین باعث انگیزه در من میشه ومن مشتاق به انجام تمرینات میشم باید به کسانی توجه کنیم که در این مسیر نتیجه گرفتند وقتی یکی از دوستان عکس میزاره که به نتیجه رسیده خدا را شکر میکنم وآن فرد را الگوی خودم قرار میدم وهمین طور استاد که همیشه با دیدنشون همیشه الگو ی حی وحاضر برای من است وهمیشه با خودم میگم استاد چون خودشون با این روش کاملا متناسب شدن پس منم ایمان دارم با روش ایشون کاملا متناسب میشوم

   موفق باشید استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیرین محصلی
   1399/11/05 16:28
   مدت عضویت: 1692 روز
   امتیاز کاربر: 12943 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 203 کلمه

   من اولین باری که فایل رو دیدم اوایل شرکتم تودوره بود وقتی شنیدم انسان از سه جز تشکیل می شه ،روح.ذهن .جسم برام سخت بود غیر قابل هضم بود ،توی دوران مدرسه راجب روح شنیده بودم که خدااز روحش درما دمیده وزمان مرگ روح از بدن خارج می شه وپیش خدابرمی گرده فقط در همین سطح بود ،ذهن که هیچی چیزی جامع راجبش نشنیده بود هراز گاهی شنیده بودم ذهن ناخداگاه ولی درک درستی ازش نداشتم وجسم هم جزقابل رویت هستش ،والان برام روشن شد دلیل اینکه عضی وقتا یه اتفاقی میوفته وهمه رو هراسان می کنه چرامن احساس دلگرمی ویه اطمینان وسلامتی دردرون خودم می کردم وتازه جواب خیلی از سوالاتی که برام پیش اومده بود روشن می شه والان می فهمم چرا انسان اشرف مخلوقات ودارای قدرت انتخاب وچرا توی بینش اسلامی ما انسانها مسئول زندگی خودمون هستیم ،واوایل درکش برام خیلی سخت حس می کردم سردرگم شدم ولی الان خیلی سطح درکم نسبت به قبل بهتر شده واز اینکه به حرف ندای درونم گوش دادم ودر این دوره شرکت کردم خیلی خوشحالم ،این ذهن انسان چه قدرتی داره که می شه باهاش به هر چیزی که دوست داریم برسیم ودر واقع دنیای بیرون رو اونجوری که دوست داریم بسازیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/10/28 12:08
   مدت عضویت: 1633 روز
   امتیاز کاربر: 27361 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 1,433 کلمه

   باور شما نسبت به لاغر شدن چقدر هست ؟چقدر باور دارید که میتونید لاغر بشید ؟
   ما یه ذهن ناخود آگاه داریم یه ذهن خود اگاه داریم .ذهن ناخود اگاه ما همون روح الهی ما یا فطرت ما یا قلب ما هست که یه سری آگاهی ها داره که از خداوند هست از کاینات هست و اطلاعاتش درست هست و رد خور نداره و اون انرژی داره کل بدن ما رو کنترل میکنه مثل گردش خون و یا ضربان قلب و سلول سازی و تنفس کردن و پلک زدن و … و همین روح ما ذاتا تناسب رو دوست داره و ما رو هل میده به سمت تناسب اندام .
   اما همین ذهن خود اگاه میگه تو نمیتونی لاعر بشی و نرو دنبالش و ما هم معمولا به همه میگیم که ما نمیتونیم لاغر بشیم چون اطلاعات
   غلط داخل ذهن ما هست اما در حالی که به شدت در مورد لاغری جستجو میکنیم و همین جستجو مربوط میشه به فطرت الهی ما و میگه برو میتونی لاغر بشی .
   وقتی چاقی نمیتونی خواسته های روح رو برآورده کنه پس روح هل میده برو لاغر شو اما منطق ما میگه نمیتونی لاغر بشی پس این دو با هم همانگ نیستن پس با توجه به این ناهماهنگی هی ما شکست میخوریم ولی همواره به دنبال لاغری هستیم .وجود انسان سه بخش هست ذهن و روح و جسم که جسم هیچ کاره هست جسم تجربه کننده هست و تصمیم گیرنده نیست و لایه ی قبل اون ذهن هست که وقتی اطلاعات چاقی در اون ذخیره بشه میشه جسمی که چاق هست چون جسم تجربه کننده ی اطلاعاتی هست که در ذهن هست و ذهن میگه نمیتونی لاغر بشی .
   اما رهبر اینجا روح هست که یه خواسته هایی داره که باید براورده بشن مثل این خواسته که روح بخشیدن رو دوست داره و یا محبت کردن رو دوست داره از طریق جسم اینها رو تجربه میکنه پس اگر بگه میتونی لاغر بشی ما به دنبال لاغری میگردیم اما ذهن میگه نمیتونی و ناامید میشیم پس میگردیم و جستجو میکنیم برای لاغری اما ناامید هستیم از لاغری .
   پس چرا ذهن اینطور هست چون شیطان درون ذهن ما هست و نمیزاره تجربه ی روح به واقعیت تبدیل بشه پس عدم هماهنگی بین ذهن و روح باعث میشه لاغر نشیم .
   اگر روح ما خواسته اش لاغری نبود عمرا ما در این دورها نبودیم یعنی اگر روح ما میدونست ما تا ابد چاق خواهیم بود و ذهنم هم همین رو میگفت چون هماهانگ بودن ما اصلا دنبال لاغری نمیرفتیم که امکان نداره کسی اینطور باشه پس تصمیمات با ذهن و روح گرفته میشه و اگر این دو هماهنگ باشن خواسته ها اجابت میشن .
   پس منی که الان اینجا هستم به این سایت هدایت شدم به خاطر اینکه من تسلیم شدم در برابر چاقی و ناخوداگاه من چون ارتباط داره با کاینات و جهان هستی به این سایت هدایتمون کرده و راه لاغری رو نشون ما داده چون ما راهی نمیدیدیم .
   پس روح ما تمایل داره لاغر بشه و باید این ذهن رو هماهنگ کنیم با روحمون و وقتی ذهن میگه نمیتونی چون با فرمول و دستورای غلط و واکنشهای غلط پر شده این حرف رو میزنه اما باید جایگزین بشه با افکار و دستورهای درست و بعد دیگه نمیگه تو نمیتونی و بلعکس میگه تو میتونی و چون ذهن هماهانگ میشه با روح شگفتی خلق میشه .
   پس بدونید که اگر باورتون این هست که شما نمتونید لاعر بشید ؟پس چرا دنبال لاعر شدن هستید چرا جستجو میکنید ؟چون اینجا هم پای ذهن هم روح میاد وسط ذهن شما رو منع میکنه اما روح شما رو هل میده به سمت لاعری پس بسیار باید فکر کنیم به این موضوع جسم و روح و ذهن که من از سه بخش تشکیل شدم و باید در تمام خواسته هام این ذهن و روح رو هماهنگ کنم تا جسم من اونها رو تجربه کنه .
   من روز به روز و هفته به هفته دارم خوش اندام تر و جوانتر و شادابتر میشم به خاطر این راه و مسیر و به خاطر استمرارهای من حتی اگه یه درصد باور دارین میتو نین لاعر بشین ادامه بدین تا نتیجه ی دلخواه شما رقم بخوره .
   اشتیاق من برای لاغری بی انتها هست و همیشه میگم لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست در حالی که خیلی اصافه وزن ندارم وولی برای خودم هدف تعیین کردم کع اگر لاغر بشم در سایز ۳۸ و وزن ۵۹ کیلو باید فلان لباس با فلان رنگ رو بپوشم .
   من میتونم یه تصویری رو که فرم اندام و هیکلش رو که خوش استایل هست رو انتخاب کنم و بگم به این خواهم رسید و به خودم بگم میشه به این سایز و اندام بسیار زیبا برسم بدون هیچ مانعی که سنم بالا هست یا قرص این رو میخورم و یا ورزش نمیکنم و … پس بدون هیچ مانعی تا وقتی انگیزه داری باید برای هدفت بجنگی .
   اگر تلاش نکنی و پیگیری نکنی خوب نتیجه مشخص هست مثلا ما همیشه در چاقی به دنبال این بودیم که چی رو با چی بخوریم خوشمزه تر هست و یا کجا عداش بهتر هست و کلی تحقیق میکردیم و میپرسیدیم …. واقعا تلاش میکردیم .
   اگر میخوای به هدفی برسی هیچ وقت نگاه به شکست خورده ها نکن و مثلا اگر داری به سمت شهر مقصد حرکت میکنی ولی عده ای هست که به دلایلی ممکنه به این شهر نرسن حالا یا ماشین خراب بشه و یا … ولی ما کاری با این عده نداریم .
   پس ما کاری به افرادی که در این مسیر هستن و نتیجه نگرفتن نباید داشته باشیم اگر راست میگی نگاه کن به افرادی که نتیجه گرفتن الگوی خوب انتخاب کن اصلا کار ذهن این هست که ما رو منحرف کنه و از موفقیت دور کنه .
   امکان نداره کسی تلاش کنه و نتیجه نگیره .
   باید ذهن ناخود اگاه و ذهن خوداگاه رو با هم هماهنگ کنیم که لاغری اتفاق بیفته .

   این فطرت درونی تو رو هل میده به سمت لاعری تو ار راه های مختلف لاغری مثل ورزش و یا رزیم و یا قرص و دمنوش و …نتیجه نمیگیری ولی تو رو هل میده به سمت لاعری.
   ناامیدی در حرفهای مردم و جامعه موج میزنه و این باور به شما ضربه میزنه ولی من باور نمیکنم حرفهای مردم رو و همیشه امید دارم و وارد این موصاعات ذهنی شدم و نتیجه ی متفاوتی دارم در زندگیم پیدا میکنم .
   برای خیلیها شرایط جامعه و اقتصاد و بد هست ولی نه برای همه برای هر کس که باور کنه و برای کسی که باور نکنه مثل استاد باور نمیکنه و شرابطش هم داره روز به روز عالیتر میشه .
   ممکنه در این مسیر هم باشیم ورفتار اشتباه هم داشته باشیم ولی ناامید نباید باشیم باید ادامه بدیم تا موفق بشیم .
   من هم به بهانه ی لاغری وارد این مسیر شدم اما کل زندگیم داره تغییر میکنه خدا رو شکر .
   هر چقدر نتیجه برات مهمتر باشه انگیزه و تلاشت هم بیشتر میشه .
   اگر به لاعر شدن فکر کنی که چه آزادی هایی به تو میده و چه نعمتهایی به تو میرسه بیشتر به لاغری فکر میکنی و براش تلاش میکنی .
   و اصلا وزن تو مهم نیست که تو چند کیلو هستی مطمعن باش یه روزی تو در وزن ایده الت بودی و اون رو رد کردی پس دوباره به دستش میاری پس اصلا به چاقیت فکر نکن و بگو من میخوام یه کیلو کم کنم و کار رو برای خودت راحت کن و خواسته ات رو کوچیک کن و گرم به گرم کم کن تا نتیجه بگیری باید لاغر شدن رو ساده کنی تا نتیجه بگیری .
   اگر واقعا گرسنه هستین و عدا نمیخورین سخت در اشتباه هستین چون جسم رو در حالت قحطی قرار میدین و چون این زنگ خطر رو ذهن احساس کرده که ممکنه چیزی نباشه دستور زیاد خوردن رو صادر میکنه و هجوم میاره به خوردن و بیش از حد میخوریم طوری که خودمون وحشت میکنیم از خوردن خودمون و این حالت با رزیم های شدید و نخوردنهای شدید به وجود میاد هیچ وقت نمیتونید با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام برسید .

   خدا جونم مرسی که من عاشق تناسب رو و من با انگیزه رو با دادن قلب آرام همراهی کردی و این راه رو نشونم دادی .
   شاد باشید که عین سپاسگزاری هست و شاد باشد که خداوند با تمام نیروهاش در خدمت شما در میاد و به مسیر ادامه بدید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1399/10/17 07:34
   مدت عضویت: 1349 روز
   امتیاز کاربر: 18232 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 217 کلمه

   فایل “چگونه روح و ذهن را برای لاغر شدن هماهنگ کنیم. “:

   شایدخیلی از ما ها از جریان همیشگی جنگ بین قلب و ذهن اگاه باشیم. هر موقعی که ما میخواهیم تصمیم بگیریم یا چیزی را انتخاب کنیم این جدال وجود دارد. با شرکت در این دوره ما میتوانیم با هوشمندی و دریافت اگاهیهای درست، قلب و ذهن خود را با هم همراه و هماهنگ کنیم.

   به بیان ساده تر مامیتوانیم هم لذت ببریم هم خوش اندام شویم. وقتی بین ذهن منطقی و قلب ما که جايگاه احساس لذت و شادی است، هماهنگی ایجاد میشود ما لاغر میشویم. ما بدون حسرت و عذاب وجدان غذا نوش جان میکنیم و خوش اندام میشویم.

   من در طول این دوره یاد گرفته ام کارهایی که به من حس خوبی میدهد انجام دهم ، من دارم به ندای قلبم گوش میدهم و بعد خیلی خوشحال میشوم. من احساس میکنم که الان در طول این دوره، اندیشه های مثبت بر ذهن من مستولی شده و من روح و ذهنم هماهنگ شده، من احساس شفا دارم.

   من یاد گرفته ام که هماهنگی روح و ذهن من لازمه داشتن یک زندگى موفق و شاد میباشد. بار کج به منزل نمیرسد ، بار کج باری است که یک طرف ان روح و طرف دیگر قلب میباشد. باید هماهنگی بین روح و ذهن وجود داشته باشد تا موفق شد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار emangholi azade
   1399/09/25 19:59
   مدت عضویت: 1680 روز
   امتیاز کاربر: 1420 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 150 کلمه

   به نام خدا سلام
   هماهنگی روح وذهن با اطمینان میتونم بگم که دراین دوره به خوبی تونستم روح وذهنم رو هماهنگ کنم وخواسته ای که روحم داشت راذهنم پذیرفت ومن آموختم که باید اول ذهن لاغر داشته باشم تابتوانم جسم لاغر داشته باشم من عاشق لاغری بوده وهستم یه روز وقتی باهمه ی ناامیدی از اینکه میتونم لاغر بشم باز هم به دنبال یک روش جدید تو اینترنت میگشتم که منو باسرعت به خواسته ام برسونه توی جستجوهام چشمم به سایت تناسب فکری خورد وارد سایت شدم وشروع کردم به گوش دادن به فایلهای استاد بارها وبارها فایلها رو گوش دادم وچقدر برام لذت بخش بود بااینکه استاد تمام حرفش عجله نکردن بود ولی باز هم به دلم عجیب نشست ودوست داشتم تمام روز به فایلها گوش کنم واز اون روز تاحالا دیگه به دنبال روش دیگه ای نرفتم وایمان دارم که به زودی به هدف نهایی میرسم خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادى
   1399/09/19 00:44
   مدت عضویت: 1416 روز
   امتیاز کاربر: 22333 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 558 کلمه

   سلام و درود , استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن😊
   روز شصت و هفتم تكرار ,
   فايل , چگونه روح و ذهن را براى لاغر شدن هماهنگ كنيم⁉️
   🔸اين فايل , فوق العاده عالى و شفاف توضيح داده شد . جالبه كه در مورد ذهن ناخودآگاه و خودآگاه در ذهنم سوْال داشتم و با اينكه قبلا هم در اين مورد توضيح داده شده بود اما نمى دونستم دقيقا كدوم فايل بود‼️ خوشبختانه ديدم كه موضوع اين فايل دقيقا همان چيزى بود كه در ذهنم به دنبال ش بودم . من به لاغرى با ذهن باور دارم بخاطرِ اينكه سالها قبل دانش خيلى كم و مختصرى در اين باره داشتم اما نمى دونستم كه چگونه و چطور مى تونم با ذهن لاغر بشم‼️ البته سالها تلاش مى كردم كه با ورزش , لاغر بشم تقريبا نتيجه هم مى گرفتم اما استمرار نداشتم و رفتارهاى غذايى م هم مناسب نبود‼️و برام جالبه كه علاوه بر اينكه مى خواستم خوش فرم بشم به دنبال كتابا و ويدئوهايى در فضاى مجازى بودم كه شاد باشم , در آرامش زندگى كنم , چگونه از نگرانى ها ى زندگيم رها بشم , چگونه از زندگى م لذت ببرم و … و به لطف خداوند مهربان به اين مسير هدايت شدم و قلبا دوست داشتم كه در اين دوره شركت كنم بخاطرِ اينكه هر بار , بعد از شنيدن استورى هاى استاد عزيز در اينستاگرام , حال و احساس خوبى داشتم😍هدف من فقط لاغرى نبود من خيلى دوست داشتم شاد باشم . و خداروشكر و سپاس , چيزهايى كه من ساعتها در جستجوش در فضاى مجازى بودم , همه شون در اين مسير هست . من الان بخوبى آگاه هستم كه بزرگترين مانع شادى و احساس خوب در زندگيم , ذهن منفى بافم بوده , و با شناخت ذهن منفى بافم , مسير هموارتر شده و تمرين مى كنم كه به خداوند مهربان 💯 اعتماد كنم . در اين مسير , باور دارم كه لاغر مى شم , اما آگاه شدم كه باورها و افكارم در اين مسير آرام آرام بازسازى مى شن و راه رسيدن به هدف , اشتياق و استمرار در مسير است . ذهن خودآگاه با ذهن ناخودآگاه دائم در نبرد هستند , ذهن ناخودآگاه , من رو به حال خوب , احساس خوب , شادى , آرامش و لذت بردن از نعمتها و رحمتهاى خداوند هدايت مى كنه و ذهن خودآگاه با فريبها و نجواهاى ذهنى , مانع از شادى و احساس خوب و آرامش و لذت بردن از زندگى مى شه , ذهن خودآگاه حرفايى كه از اينو اون شنيدم , رو در ذهنم تكرار مى كنه . طورى كه من چاقى رو پذيرفته بودم , با اينكه مى ديدم خواهرم متناسب است و من سالها دور كوه چرخيدم و دور زدم . الان خوشحال و سپاسگزارم در اين مسير هستم , در اين اوضاع فعلى دنيا , كه اخبارا به طور ماهرانه اى , بيننده و شنونده رو جذب خودشون مى كنن و سطح انرژى كاهش پيدا مى كنه , بهترين جا , توو اين دنيا , براى من , سرزمين لاغرى با ذهنه , اينجا من در منطقه ى امن خودم هستم و مى تونم از آسيب هاى اجتماعى در امان باشم . من در اين مسير , ذهنم رو آرام آرام با ديدن و گوش دادن به فايلها تغذيه مى كنم .
   با تشكر فراوان ,
   شاد و موّفق باشيد .🧡🧡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghazalgolipur
   1399/08/16 03:55
   مدت عضویت: 1412 روز
   امتیاز کاربر: 3396 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 171 کلمه

   روح من عاشق متناسب شدنه ، روح من خواهان لاغریه، چون لاغری همسو با اهداف روحمه ، روح من اینجاست تا زندگی کنه تا تجربه کنه ، تا آزاد باشه تا شاد باشه، برای همین خواسته روحم من با این سایت اشنا شدم برای همین خواسته روحم این همه مسیر هارو رفتم و هیچ وقت آروم و راضی نبودم با اضافه وزنم ، اگه روح من نمیخواست که بعد از اولین بار که شکست خوردم دیگه سراغ راه دیگه ای نمیرفتم اگه روحم نمیخواست که انقدر این صوا تو سرم نمیپیچید که باید لاغر بشی ، و من از خدا خواستم و تو مسیر درست لاغری افتادم و تو این مسیر رسیدم به این باور که لاغر شدن اسونه….منم میتونم لاغر شم و حالا هم من هم روحم و هم ذهنم باهم مشتاق رسیدن به تناسب اندام هستیم و تجربه های جدید و قشنگ خدایا بینهایت ازت سپاس گذارم زندگی با طعم تناسب اندام چه قدر لذت بخشه، خدایا سپاس گذارم که به این مسیر زیبا هدایتم کردی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1399/08/12 11:15
   مدت عضویت: 1542 روز
   امتیاز کاربر: 17668 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 180 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   مثل بقیه فایل ها، این فایل هم بی نظیر بود.
   منم قبلا روش های لاغری زیادی رو امتحان کرده بودم که همگی بی فایده بودند و واقعا باور کرده بودم که من لاغر بشو نیستم اما بازم دست بردار نبودم و مدام دنبال روش های دیگه لاغری میگشتم.
   تا حالا اصلا به این موضوع دقت نکرده بودم، تازه متوجه شدم که این روح الهی من هست که میخواد متناسب بشه و این ذهن من هست که مانع میشده و مدام به من یادآوری میکرد که تو نمیتونی، تو لاغر بشو نیستی و …
   اما یاد گرفتم که وقتی ذهن من با روح من همسو و هماهنگ بشه نتایج به سرعت رقم میخوره.
   خداروشکر با آموزش های این دوره، ذهن و روح من تا حدودی هماهنگ شدن و نتیجه اش در جسم من قابل مشاهده هست. از این به بعد هم سعی میکنم در تمام جنبه های زندگیم، ذهنم رو با روحم هماهنگ کنم تا سریع تر اون نتیجه دلخواهم رقم بخوره.
   خداروشکر میکنم وارد مسیری شدم که تمام جنبه های زندگیم تغییر میده 😊.
   استاد بی نهایت از شما سپاسگزارم🌹🌷🌹🌷🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s99malekan
   1399/07/30 09:37
   مدت عضویت: 1326 روز
   امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 512 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان متناسبم….
   خداوند رو سپاسگزارم که منو به این سایت راهنمایی کرد تا پاسخ سوالای زیادی که تو ذهنم بود رو‌پیدا کنم. قبلا فکر میکردم‌هر چی جسم‌بخواد انجام میده .نمیدونستم اول باید رو‌ح بخواد بعد ذهن باهاش همسو بشه وبخواد بعد دربخوایم نخوایم در جسم نمود پیدا میکنه و ماتیتور جسم اونو نشون میده وجسم هم میخواد.‌جالب بود. خیلی خوب درکش کردم.‌دوبار کامل گوش کردم.خوب روح انسانها که فطرت پاکشونو و همه مثل همه وهمه خوبی ها رو میخواد. چون روح انسان تکه ای از روح خداست و اصلا قابل تحریف و تغییر نیست .ذهن انسان هم همینطور. ذهن نوزاد انسان با تمام خواسته های روح بدنیا میاد فقط فرقی داره قابل تغییره.‌و‌همین خصوصیت باعث میشه توسط شیطان که همه جا هست و‌خیلی محرک های دیگه طی دوران عمر هی عوض میشه و فرمول های غلطی میان و جای اون فرمول های زیبای اصلی رو میگیرن و چون انسان در آن زمان تغییرات معمولا کم سن وسال هست همه رو باور میکنه و با باور غلط بزرگ میشه.‌اندک آدم هایی مثل ما به اشتباهشون پی میبرن و سعی در تغییرش دارن.‌در همه جنبه های زندگی. اونم خوب زمان بره وبه همین دلیل خیلیا فکر میکنن نمیشه و رها میکنن.شما استاد جایی فرمودین انسان مثل لوح‌ننوشته ای بدنیا میادکه. هر فرمولی بدیم رو یاد میگیره و ثبت میکنه. جسارتا نه استاد .قبول ندارم.‌ذهن انسانم مثل فطرت پاکش پاک و زیبا وو با فرمول های درست متولد میشه.حیف که قابلیت تغییر داره و چون بچه کوچیک ه این وظیفه والدین و جامعه ست که زیبا و همچنان با رشد فرمول های زیبا بزرگ بشه که خیلی وقتا متاسفانه بر عکس میشه. قبل از ما اشتباه تربیت شدن و ما رو هم اشتباه تربیت کردن و این دور باطل ادامه داره اگه جلوشو نگیریم. شکر خدا من ودوستان متناسبم قطعا در تربیت فرزندانمون دیگه این اشتباه رو نمبکنیم و درست و صحیح و فی المثال در مورد بحث چاقی با همون فرمول های زیبای لاغری توی ذهنشون بزرگشون میکنیم و نمیذاریم از جامعه تاثیر اشتباه بپذیرن…..
   خدا رو شکر میکنم که منو هدایت کرد . تا متوجه اشتباهم بشم و سعی در اصلاح خودم داشته باسه
   من در مسیر صحیح لاغری با ذهن هستم.‌فقط کافیه با اراده در این مسیر ادامه بدم. مسیری که مقصدش لاغری و تناسب اندامه.‌باور من اینه.‌انتظار من اینه.‌اصلانم چیز بزرگی نیست.‌کاری نداره لاغر شدن.‌من که کارهایی بزرگی در زندگی انجام دادم و در همه موفق بودم لاغر شدن چیزی نیست.‌من میتونم.‌بخدا میتونم.‌فقط باید ایمانم رو حفظ کنم و فقط ادامه بدم و عمل کنم…..
   مسیری که میگه به اندازه سیری بخور و لاغر شو تو رو بخدا چه سختی ای داره؟ من که در اوج کیف و سرحالی و آرامشم
   درسته گاهی مثل دیروز و پریروز بقول راهنمایی استاد متاثر از حوادث روزمره از مسیر دور میشم.فایل گوش نکردم. دو روز ذهنم در بود و یه کمی امروز اشتیاقم کمه ولی دوباره به مسیر برمیگردم.‌روحم همچنان نشتاقه که ساعت ۷ صبح بیدار شدم تا قبل بیداری پسر کوچیکم فایل امروزمو گوش کنم و تمارینم و انجام بدم و روحیه مو قوی کنم….
   ممونم استاد که هستین….
   شک ندارم شگفتی ساز بعدیتون منم…..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار abirozeh
   1399/07/26 18:07
   مدت عضویت: 1484 روز
   امتیاز کاربر: 614 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 104 کلمه

   سلام خدا رو شکر میکنم که ضمیر ناخوداگاه من من رابه صورت غیر قابل باور با اسناد عطار روشن اشنا شدم وان شالله با استمرار قول میدهم که بدون تو جه به سن وسال وجایگاهم تمام تلاشم را میکنم ..که برای رسیدن به لاغری در مسیر بمانم وحواسم وتمرکزم را از لاغری برندارم ..وگفتگوهای ذهنم را در مورد چاقی کنترل میکنم .من حتما نتیجه میگیرم من عاشق لاغری وتناسب اندامم من عاشق بهترین وضعیت خودم هستم ..من عاشق اندام طبیعی هستم .واعتماد به نفسم را بسیار بالا بردم ..من با روح وجسمم در هماهنگی هستم ..من میتونم ..من باور دارم ..من مطمعنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1399/07/24 16:48
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 20195 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 297 کلمه

   به نام خدای مهربان
   سلام ، سالهای زیادی با امتحان کردن روشهای مختلف دنبال لاغری میگشتم ، هروقت از هر روشی خسته میشدم ولش میکردم و به خودم میگفتم فایده نداره آخرش باید قبول کنی که نمیتونی لاغر بشی ولی همیشه یه حسی درونم منو به سمت تجربه کردن یه روش دیگه میبرد ، به خودم میگفتم چرا نمیتونم دست بردارم با اینکه میدونم لاغر نمیشم ، در واقع روح من بود که منو هدایت میکرد چون میدونست من میتونم لاغر بشم و به آرومی همیشه به من تلنگر میزد ولی من اسیر ذهنی که جایگاه شیطانه بودم که پر بود از باورهای چاقی و منو به سمت چاقتر شدن هدایت میکرد جسم بیچاره من که هیچ نقشی بجز تجربه کردن نداشت شروع کرد به نمایش گذاشتن باورهای چاقی که نهایتش جسم چاق من بود ، به لطف خدای مهربان در دوره لاغری با ذهن من باورهای لاغر کننده را یاد گرفتم وذهنم تربیت شد که هم جهت بشه با خواسته روح که لاغری بود ودر نتیجه تجربه لاغری تو جسم من به نمایش درآمد و لاغر شدم ، استاد خیلی عالی هماهنگی بین ذهن وروح را توضیح دادین ، من به این روش ایمان دارم که یک ورزشکار لاغر زیبا متناسب کاملا سالم میشم چون روح من اینو میخاد ومن به کلام شما ایمان و اعتماد دارم چون با ایمان میگید که سنگ بزرگ را با روشتون کوچیک میکنید ، این جمله به من حس خیلی خوبی میده ، حس قدرت ، حس توانمندی و موفقیت ، الان خوب درک کردم که چطوری برای بقیه خواسته هام هم بتونم این هماهنگی بین ذهن و روح را اعمال کنم ، بینهایت از شما استاد عزیز سپاسگذارم برای کلام شیوا و راحت و قابل اجرا ، چقدر زندگی کردن با کلام شما آسونه مثل لاغرشدن ، خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Hedieh
   1399/07/21 23:35
   مدت عضویت: 1672 روز
   امتیاز کاربر: 2160 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 14 کلمه

   موفق به دیدن فایل تصویری نشدم فقط صوتی باز می‌شود مشگل از سایت ؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 11 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید و فیلترشکن خاموش باشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Hedieh
   1399/07/21 23:34
   مدت عضویت: 1672 روز
   امتیاز کاربر: 2160 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 75 کلمه

   سلام
   بنظرم تنها چیزی که تو این دوره تا الان خیلی خوب فهمیدم اینه که ما باید باورمون درست کنیم یعنی با ذهن باور کنیم که میشه و بعدش میشه و واقن شیطان به سمت ذهن میره چون اکثر درگیری ها ما با ذهنمون و ما باید مثبت باشیم و به نجواهای شیطانیش گوش ندیم و باورمون قوی تر کنیم تا ذهن و روح در یک راستا قرار بگیرن و تغییر در جسم مشخص بشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا:)
   1399/07/20 17:17
   مدت عضویت: 1623 روز
   امتیاز کاربر: 1668 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 68 کلمه

   سلام استاد

   پارت دومو الان گوش کردم
   بعد خواب عصر کمی گشنه بودم
   یک مقدار قورمه سبزی خوردم
   عذاب وجدان داشتم
   یک جمله گفتید عالی بود:
   هیچ وقت نمیتوانید با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام برسید.
   این جمله خیلی قدرتمند
   میخوام بنویسمش بزنم رو در یخچال و تو اتاق
   حس بدو میگیره و در انتها حرص و ولع رو

   راستش خواهرم اونقدری لاغر نشده
   ۵ ماه بیشتر دوباره داره گوش میده
   حسم بد میشه از اینکه نتیجه نمیگیره
   چیکار کنم؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 82 کلمه

    سلام دوست عزیز
    بهترین کار اینه که رهاش کنی
    مسئولیت زندگیش رو به عهده خودش بذار و شما ذهنت رو درگیر تلاش و نتیجه خواهرت نکن که نه تنها کمکی بهش نمی شه بلکه می تونه موانع ذهنی اش رو بیشتر کنه
    مخصوصا اگه باهاش در این باره صحبت کنی
    به جای فکر کردن به چرا نتیجه نگرفتنش به این فکر کن که نتیجه بگیره چی میشه
    هر دو فکر کردن هستند
    ولی از زمین تا آسمون در نوع احساس شما و نتیجه خواهرت تغییر ایجاد می کنه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار faribab313
    1399/08/01 21:38
    مدت عضویت: 1450 روز
    امتیاز کاربر: 2943 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 80 کلمه

    سلام خدارشکر که تواین دوره شرکت کردم اخساس میکنم تمام قفل های ذهنی ام باز شده و راهی کمی مدنده تا به مسیر اصلیم ینی ب هدفم برسم. خدارشکر مکنم ک زندگیم بهتر تر شده مقادمت های ذهنم کمتر شده و راحت تر باور مکنم ک لاغری متوونم برسم. استاد محترم توی لاید گفتین گروه تناسب فکری در تلگرام من یگ گروه بیشتر ندارم ک نمیشع اونجا پیام داد این همونه ک تو لایوگفتین یا گرده دیگری هم هست؟

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا:)
   1399/07/19 19:01
   مدت عضویت: 1623 روز
   امتیاز کاربر: 1668 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 754 کلمه

   سلام

   یک روز دوران دانشجویی یک نمایشگاه پرتره رفتم
   بعضی تابلوهاش خیلی عجیب بود و مفهومی
   از استادی که اونجا بود پرسیدم یک توضیحاتی داد ابهامم بیشتر شد
   بعد گفت ارزش هر انسانی به سوالهایی که براش ایجاد میشه
   من واقعاااا نفهمیدم چی گفت
   اما این اواخر خیلی این جمله را درک کردم
   واقعا سوال کردن از خود خیلی آدمو جلو میندازه
   مثل همین سوال استاد
   که اگر هزاران بارم به اون خانم توضیح میداد متوجه نمیشدن
   چون سوال آمادگی برای توضیح ایجاد میکنه
   کاری که من تو فروشم ازش خیلی نتیجه گرفتم خیلی
   فریبا جان اگر باور نداری که بالا تنه ات هم میتونه کامل کشیده و لاغر بشه چرا دوره را ادامه میدی؟؟
   چرا تصویر سازی میکنی؟؟
   اصلا کی این خواسته را برای تو ایجاد کرده؟؟
   واقعا چه نیرویی در درونت این میل رو داره
   چه نیرویی در درونت میل لاغری را داشت؟؟
   جسم که ماده است و از فیزیک
   ذهنم که عادات ها و باورهای هر انسانی
   چه نیرویی تمایل داره
   چه نیرویی داره مشاهده میکنه؟

   اگر باور داشتی شکمت مثل والدینت ارثی پس چرا ته دلت شکم صاف میخواست؟؟
   چرا دنبال کردی
   چرا پول دادی دوره را خریدی اونم زمانیکه رو ثروت تمرکز داشتی و برات خیلی مهم بود؟؟
   مگه نمیگفتی استایل والدینمه؟؟
   الانم که ۷۰ درصد شکمت جمع شده چرا باز یک نیرویی میخواد بالا تنه ات کاملا لاغر و کشیده بشه؟؟؟؟
   تو که میگی استایلم پر و تپل
   پس بیخیال شو دیگه
   برو کامل رو هدفهای دیگه ات کار کن
   🤔🤔🤔

   استاد این مفهوم روح ذهن جسم را توی دوره شما و از زبون شما درک کردم چی
   واقعا فرکانس کلامتون خیلی خلا های ذهنیمو پر میکنه
   برام جا میفته
   اینکه یک چیزو بدونی با اینکه برات حا بیفته دنیا دنیا تفاوته

   حالا من از حرفهای شما درک کردم روح رو فرض کنیم بالای یک برج خیلی بلندی….در نتیجه افق دیدش خیلی وسیع

   ذهن یک نگهبان هست تو سیاهچال اون برج
   از اول همونجا بوده
   و تمام باورها و تصاویرش شامل افرادی که تو سیاهچال برج دیده
   ادراکات بیشتری نداره
   چون ندیده
   و جسم ما همون کسی که تو سیاهچال ذهن اسیر که خودشم نمیدونه که اسیر
   چون از وقتی چشمشو باز کرده همونجا بوده
   ذهن فکر میکنه اگر جسم از سیاهچال بیرون بره آسیب میبینه
   نمیخواد این اتفاق بیفته
   چون نگهبان و هدفش حفظ و نگهبانی از جسم ماست
   در صورتی که ما شاهزاده ای هستیم اسیر این سیاهچال

   فقط باید ذهن آگاه بشه
   به محض اینکه آگاه بشه زندگی در طبقات بالای برج برای ما نه تنها آسیبی نداره بلکه بهتر و راحتی و سلامت و بقای مارو تضمین میکنه، خودش همکاری میکنه و مارو به طبقات بالا میبره

   حالا روح ما افق دید بسیار وسیعی داره
   در بالاترین طبقه برج و به همه سرزمین ها دسترسی داره

   هماهنگی وقتی اتفاق میفته که جسم ما در بالاترین طبقه برج در آغوش روح ما قرار بگیره

   اونموقع ناب ترین احساس رو تجربه خواهیم کرد
   اون قسمت صحبت شمارو من قبول ندارم که فرمودید روح فشاری نمیاره
   یا چندبار گفتید روح اصراری نداره

   بنظر من اصلا نیازی نیست فشار بیاره
   اصلا مکانیسم طراحی ما اینطوری نیست
   ….ما همینکه در محدودیت ها احساسمون بد یعنی فشار
   این مکانیسم حس بد اتومات انجام میشه
   کاملا یک سیستم
   یک مکانیسم طراحی شده از قبل
   چرا استاد عباسمنش میگه وقتی سختی میکشی در مسیر اشتباهی
   یا خود شما بارها گفتید در مسیر لاغری ما سختی نداریم
   این مسیر همه اش با لذته

   چون سختی، رنج، فشار، ناراحتی یعنی از هماهنگی دور شدیم

   و طبق مکانیسممون حسمون بد

   جسم ما….یعنی هر چه تجربه میکنیم، هر چه میخوریم، هر چی میپوشیم، هر رفاهی که داریم یا نداریم ، سرما یا گرمایی که تجربه میکنیم همگی ماده و فیزیک ارتعاشات تکرار شده ماست
   یعنی من به عین در لاغریم دیدم:
   اول فکر لاغری را داشتم
   یعنی مفهومش تو ذهنم بود
   دوم اومدم با دوره شما این افکار را تبدیل به وجه خوب لاغری کردم
   شوق ایجاد کردم نسبت به متناسب شدن
   تجسم میکردم از روز اول دوره با شوق زیاد
   تمرینا با شوق زیاد انجام شد
   و انقدر تکرار شد تا فشرده شد این ارتعاش و در جسمم دیدمش
   دقیقا مثل این کارتونا😉
   من هیچ کار فیزیکی برای لاغری نکردم

   از شما ممنونم
   اول بخاطر تجربه لاغریم
   دوم بخاطر اینکه متوجه شدم قانون کار میکنه
   الکی نیست
   حقیقته
   قانون ارتعاش قانون غالب جهان هستی

   به گفته بقیه حدود ۸ کیلو کم کردم
   الانم میخوام در حالت نشسته هم شکم تخت و صافی را تجربه کنم
   بالا تنه ام کشیده بشه
   تا لذت بیشتری از پوشیدن پالتو و شومیز ببرم
   این درخواستی که جدیدا برام واضحتر شده
   😍😍😍

   اساتید زیادی هستند که قانون درس میدن
   اما کلام شما بسیار برای من قابل درک تر
   رشدمو سریع میکنه
   کاش شما دوره ثروت داشتید استاد
   خیلی رشدم سریعتر میشد
   من حدود دوماه که چند تا فایل بیشتر گوش نکردم
   چند تا کامنت بیشتر نزاشتم
   اما از دیشب تصمیم جدی گرفتم با قدرت دوره را ادامه بدم
   هنوز تضادم حل نشده
   ولی باید جوابشو پیدا کنم
   و راه حلش رها کردن دوره نیست
   هرچند میتونست یک فایل ازین بابت بهش اضافه بشه که حل این تضادو برام آسونتر کنه

   ۱۹ مهر ۹۹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/07/09 08:36
   مدت عضویت: 1506 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 242 کلمه

   به نام خدا
   با سلام ،
   روح من میخاد که متناسب بشه و خدا زو شکر میکنم که خداوند منو به این مسیر هدایت کزد که بتونم روح و ذهنم رو با هم هماهنگ کنم و ذهنم رو اروم کنم 🙏🏻
   از زمانی که وارد دوره شدم تونستم اولاش تا حدودی ذهنم رو اروم کنم ولی الان که اخرهای دوره هستم خیلی بیشتر شده ارامش ذهنیم
   و دیگه اون وله های خوردنم خیلی کم شده و شاید بعضی مواقع برگرده اون وله بازم ناراحت و عصبی نمیشم جون میدونم عادیه و فرداش دوباره ادامه میدم
   استاد هم که چند ساله در این دوره هستن بعضی مواقع اینجور میشن و این طبیعیه و مهم اینه که بتونم دوباره وارد مسیر بشم
   و خیلی خوشحالم که در این مسیر زیبا هستم و هیچ محدودیتی در غذا خوردن ندارم و با ارامش غذا میخورم اگه از جاده بیرون برم طولی نمیکشه که به جاده اصلی بر میگردم و تمام خواسته هام در پی تحقق یافتن هستش از جمله لاغری که الان تجربه اش هم کردم و باز هم دوست دارم بیشتر تجربه کنم من عاشق لاغری هستم و دوست دارم اونو تجربه کنم لباس های زیبای مورد علاقه ام رو تجربه کنم
   سبکی وزنم رو تجربه کنم خدايا شكرت 🙏🏻🥰
   و در اخر اين جمله ي تاثير گذار خيلي منو تخت تاثير قرار داد
   كه سنك هم با شنيدن اين فايل ها ميتونه اب بشه 😍
   واقعا لاغري برام خيلي اسانتر شد مثل اب خوردن 🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sohrabbakhtiari0813
   1399/05/27 10:23
   مدت عضویت: 1392 روز
   امتیاز کاربر: 9
   محتوای دیدگاه: 3 کلمه

   سلام
   چرا دانلود نمیشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سمیرا
   1399/05/07 18:30
   مدت عضویت: 1692 روز
   امتیاز کاربر: 7334 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 139 کلمه

   با سلام این فایل من رو یاد حرفی انداخت که میگه اگه ارزویی به دلت افتاد مطمون باش صاحب اون ارزو تویی و اگه تلاش کنی به خواستت میرسی.روح ما چون از خداست و کار خدا گسترش و پیشرفت هست و همچنان به دنبال زیبایی هاست در ما انگیزه ای ایجاد میکنه که دنبال اون خواسته و ارزو باشیم چون اصل وجود ما خداوند هست و ما اگه اصل خودمون رو دریابیم به همه چیز میرسیم.وقتی روح و ذهن ما در تضاد باشه خواسته ای در ما شکل میگیره که به اون میگن ارزو میگن خواسته و اون موقع هست که راههای رسیدن به هدف به ما گفته میشه و ما با اموزش ذهن و جایگزین کردن میتونیم به خواسته خودمون برسیم.پس باید ذهن و روح رو هماهنگ کنیم تا خواستمون محقق بشه.ممنون استاد فایلتون خیلی خوب بود 🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار abirozeh
   1399/04/31 18:24
   مدت عضویت: 1484 روز
   امتیاز کاربر: 614 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 107 کلمه

   استاد سلام من میدونم که میشه چون یه مدت ادامه دادم ودیدم ولی استمرار نکردم ودباره برگشتم ..من در این مسیر هستم ونه یک درصد ۱۰۰درصد مطمعن هستم که میتوانم واین کار اسانترین کار دنیاست ..من با ذهن وروحم در هماهنگی قرار میگیرم ..وکم کم این کار را انجام میدهم .من اشتباه کردم وادامه ندادم ولی دباره برگشتم ودر مسیرم و منتظرم .که شگفتی افرین باشم وعکسم رو در گروه قرار بدم من عاشق تناسب اندام هستم ..فکر وذکر من لاغری است من به هدفم میرسم چون خدای درون من به شدت خواهان رسیدن به تناسب اندام هستم ..من موفق میشم چون باور دارم ..به لطف خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nana
   1399/04/29 10:00
   مدت عضویت: 1670 روز
   امتیاز کاربر: 438 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 272 کلمه

   درود بی پایان به همسفران عزیزم
   این فایل و چندین بار باید شنید ونت برداشت و اینکه اگه سنگ هم این فایل هارو گوش کنه کوچیک می شه خیلی جالب و تحصین بر انگیز هستش اینکه شما به ما اینقدر اعتماد می دید و ما رو با اشتیاقی عالی به طرف جلو هدایت می کنید جای بسی تقدیر و شگفتی داره . ذهن ما بیماره و باید درمان بشه درگیر باید و نباید های محیط و پیرامون گیر کرده باید دارو بگیره که از طریق همین فایل ها و خوندن نظرات و نوشتن ها جون دوباره می گیره . نظم می گیره . آشفتگی رو پس میزنه . زمان و مدیریت می کنه برای وجود ارزش قائل می شه برای تصیح تایپ نوشته ها وقت میزاره تا دوستانی که می خوان بخونن روان تر بخونن و دچار مشکل نشن یعنی حتی برای همسفر هاش هم وقت میزاره . مثل استاد که همچنان در مسیرن و با ارائه فایل های جدید دارن ادامه میدن . شادی در چهره ایشون عالیه و نشآت گرفته از یک ذهن آرام و شاده و منعکس می شه و در نا خودآگاه ما دانه شعف و می کاره . و واقعا خیلی خوشحالم بخاطر داشتن روح الهی که منو به این مسیر هدایت کرد ورزش و رژیم دیگه نمی تونست منو استیبل کنه و وزن استاپ می کرد و هیچ متخصص تغذیه ای با مربی ورزشی هم جوابگو نبود و دیگه گشت و گشت تا خونه امید و پیدا کرد و الان ایجا هستم در مسیر و جاده تناسب . و متوجه علائم کنار جاده . و سپاس بودنم راسپاس و در مسیر قرار گرفتن راسپای 😂😂😂😂😁😁😁😁😁👑👑👑👒👒👒

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Faezeh.senobari.59
   1399/03/28 14:02
   مدت عضویت: 1479 روز
   امتیاز کاربر: 505 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 155 کلمه

   سلام استاد عزیز ودوستان همراه
   چقدر عالی استاد توضیح دادید.جالبه من در کتبی درباره این موضوع خونده بودم وشما عالی گفتید وهر چی که فهمیده بودم را کاملتر کردید واین نشون میده که عالی خودتون درک کردید.چه احساس خوبی دارم والان متوجه میشم اون چیزهایی که دوست دارم روحم میخواد وتوانایی رسیدنش را دارم ولی نباید اسیر نجواهای شیطان بشم چرا که دستور آخر را ذهن من میده وجسمم هم اونو اجرا میکنه ولی وقتی چیزی
   را دوست دارم بهش برسم وذهنم هم مدام بهش فکر میکنه احساسم عالی میشه واین نشون میده که ذهن وروحم با هم هماهنگ هستند.
   خدا رو شکر که احساس فوق العاده ای دارم از کار کرد دورهواین نشون اینه که من در مسیر رسیدن به لاغری ومتناسب شدن هستم البته نشونه های فوق های فوق العاده ای دارم میبینم.ولی عجله ندارم واحساس نیارز چون میدونم اینا آفت رسیدن من به رویایم هستند .پس با لذت واشتیاق لحظها هایم را سپری میکنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1399/02/21 03:31
   مدت عضویت: 1692 روز
   امتیاز کاربر: 14755 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 159 کلمه

   تا حدودی ذهن و روح من هماهنگ شدن ولی بعضی وقتا هنوز رفتارهایی دارم در مقابل دیدن خوراکیها!
   ولی خدا رو شکر می کنم که بیشتر این مسیر طی شده ! و این فرمولهای ذهنی من در همه موارد تغییر کرده نه فقط مربوط به لاغری !
   و الان دارم نتیجه اش و می بینم توی موضوع های دیگه و بیشتر از ذهن ناخوداگاه استفاده می کنم و در مواردی واکنش نشون نمی دم به اطرافیان قبلا خیلی ناراحت می شدم از موضوعات و رفتارهای دیگران !
   و می دونم خدا منو به این سمت هدایت کرده پس توانش و در من دیده !
   مثلا الان تو این شرایط من اصلا به شرایط اطرافم کاری ندارم و گوش نمی دم به این چیزها!
   خبر خوب اینکه چند روزیه که من صدای فرشته درونم و راحت می شنوم و سریع عمل می کنم دیگه مکس نمی کنم تا شیطونه نیومده سریع!
   این هم یکی از جنبه‌های مثبت چاقی بود که من به این راه برسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طوبی حاج احمدی
   1399/02/12 00:07
   مدت عضویت: 1668 روز
   امتیاز کاربر: 3344 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 213 کلمه

   سلام استاد عزیز ودوستان گرامی خسته نباشید
   چقدر این فایل عالی بود استاد البته باید بارها تکرار کنم تا کاملا متوجه بشم چقدر جالبه ک اون روح ک درون ماست همیشه راه های درست راپیشنهاد میکنه روح الهی ماست ک متاسفانه ما انقدر اسیر نجواهای مغز میشویم ک صدای درست قلب خود را نمی شنویم
   مخصوصا وقتی اسیر ناراحتی های روحی می شیم و ی جورایی صداش ضعیف و ضعیف تر میشه وما اسیر فکرهای منفی خودمون میشیم وصدای خانم منفی باف قوی وقویتر میشه تا جایی ک ما دیگه صدای روحمون را نمی شنویم واون موقع ست که خانم منفی باف پیروز شده وما خودمونو ضعیف وناتوان می بینیم وفکر میکنیم از پس هیچ کاری بر نمی یایم وحوصله هیچ کاری نداریم واز مسیر درست زندگی خارج می شیم وسر گردان. ی روز قبول میکنیم ک همینه ک هست وروز بعد بدنبال چاره برای نجات خودمون میگردیم
   واین چرخه ادامه دارد…..
   خدا را صد هزاربار شکر ک همگی ما نجات پیدا کردیم و ناجی خوب ومهربانی مثل استاد عطار روشن داریم ک ب کمک شون ب روشنایی برسیم درست بیندیشیم درست عمل کنیم وبتونیم تشخیص بدیم کدام نجوای روح ماست وکدام نجوای ذهن است ودرست را از غلط تشخیص بدیم واشتیاق واستمرار داشته باشیم
   خدایا شکرت?
   استاد سپاسگذارم ?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/02/11 01:16
   مدت عضویت: 1599 روز
   امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 324 کلمه

   روز ۶۷تکرار
   سلام استادعطارروشن و دوستانم
   روح منکه دست بردار نیست تا من به تناسب اندام برسم،روحمو دوسش دارم،عاشق آزادیه،آزادی در خوردن خوراکی مورد دلخواهش،آزادی در پوشیدن لباسی مورد علاقش،آزادی در انتخاب هاش ،وقتی از ایران میرم مسافرت و از آزاد بودن خودم در هر جنبه ای که دلم بخواد خیلی خوشحال میشم ،اون روحمه که دوست داره حجابمو بردارم واحساس تنفس از ته دل دارم،هر لباسی به هر شکلی بپوشم وبازم روحمه که احساس راحتی داره که منم نفس از ته دل میکشم ،روحم عاشق آزادیه ،تو هر زمینه ای که علاقه داره
   حالا روحم عاشق متناسب شدنه و به من کمک میکنه که تو این مسیر حرکت کنم،هر روز تشویقم میکنه با علاقه فایل گوش میدم،در کل روحم آموزه های ذهنیو دوست داره،هر روز بهم یاداوری میکنه که فریده هیچ کس مهم تر از تو نیست،،هر روز مراقبمه که منفی بافم اذیتم نکنه ،از اولشم به من میگفتن فریده تو بلند پروازی ،هر چیزیو دلت میخواد فکر میکنی باید بهش برسی ،منم اون روزا فکر میکردم بلند پروازی و داشتن خواسته های زیاد کار بدیه ولی بازم دنبال رسیدن و رویا پردازی ذهنی بودم و در انتها در مسیر کنترل ذهن وتناسب فکری قرار گرفتم
   وبسیار خوشحالم ،از بچگی به من میگفتن تو علی بی غمی ،تو خوش شانس و خوش روزی هستی ،براحتی وبدون زحمت پول بدست میاری و من برای بدست آوردن خونه،ماشین،دارایی م و گذران زندگی عادیم همیشه با راحترین شکل ممکن روبرو شدم
   و الانشم براحتی زندگی میکنم هر چیزی میخوام میاد تو زندگیم بدون اینکه من زیاد تلاش کنم ،لاغری با ذهن هم بینهایت جذاب وشیرینه ،با خودم فکر میکردم چرا این مسیر به خواهرم گفته نشد ،چونکه ایشون اصلا حوصله گوش دادن به فایل ها نداره،علاقه نداره و تو فرکانسش نیست ،باید برای شنیدن این آگاهی ها گوش وحواس عاشق داشت که ولع یادگیری داشته باشی که خدارو شکر من هر چقدر بیشتر گوش میدم بیشتر علاقمند میشم
   خدارو سپاسگذارم برای بودن در مسیر ذهن روح وجسمم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بهار تهرانی
   1398/12/24 20:29
   مدت عضویت: 1647 روز
   امتیاز کاربر: 691 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 310 کلمه

   با سلام
   برداشت از فایل هماهنگی روح و ذهن در رسیدن به خواسته ها
   اونقدر این فایل های لاغری را گوش دادم و دیدم که نمی دونم این اگاهیهایی که دارم را از کدوم فایل یاد گرفتم .این مهم نیست که بدونم از کدوم فایل چی یاد گرفتم ، مهم اینه من به این سطح از آگاهی برسم که باید ذهنم در خدمت روحم باشد .مهم این بوده که من یاد بگیرم اگر دستوری را به ذهنم بدهم ، اگر باوری در ذهن داشته باشم جسمم نشان دهنده افکار ماست .اینو یاد بگیرم و باور کنم اگر می خواهم در زندگیم در جسمم تغییری ایجاد بشه باید اول ذهنم را با هدفم هماهنگ کنم و دستور آن را به ذهنم بدهم جسمم اجرا کننده ان دستور است .از وقتی این مطالب را یاد گرفته ام احساس قدرت می کنم و لاغریی برای من آسانترین کار دنیاست ..تغییرات مختلفی که در این مدت در زندگی من بوجود آمده قابل قیاس با کل زندگی ام نیست . و صادقانه بگویم از روزی که فایل تولد آگاهانه استاد را گوش دادم و از زمانی که آگاهانه خودم تولدم را انتخاب کردم ،پیشرفت ها تصاعدی است .خیلی لذت بخش بود که خودم روز تولد آگاهانه ام را انتخاب کردم و تصمیم گرفتم جوری زندگی کنم که با قبل خودم متفاوت باشم .با خودم گفتم اون آدم قبلی مُرد و اگر می خواهی از هر نظر آدم متفاوتی بشی امروز را به عنوان روز تولد اگاهانه ات یادداشت کن و با اشتیاق و مصمم قول بده و طور دیگری عمل کن .خیلی گریه کردم و به خودم قول دادم و من آدم دیگری شدم . هر شخص خوش اندامی را که در خیابان و کوچه و فیلم می بینم ناراحت نمی شوم و می دونم من هم به زودی به همون سایز خواهم رسید .خدا را شکر می کنم که به این گروه دعوت شدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1398/12/20 23:04
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 20195 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 200 کلمه

   سلام استاد عزیز من امشب این فایل دیدم عالی بود از هماهنگی بین ذهن و روح اطلاع داشتم اما از هماهنگی بین ذهن وروح و جسم آ گاهی نداشتم الان با فهمیدنش خیلی خیلی حالم خوبه اینی که گفتین از خدا خواستین کسایی بیان تو دوره که مثل خودتون مشتاق باشن من دقیقا همینجوری هستم و تو مورد لاغری و بدنسازی مثل شما فکر میکنم من ۴۹ سالمه و کلاس اولی هستم که دارم هفته سوم میگذرونم و دلم میخاد بعد از لاغری یک بدنساز حرفه ای بشم که تو باشگاه هم به من گفتن با توجه به سنت امکان پذیر نیست اما من به خودم باشه ولی من با ذهنم این کارو میکنم در مورد خریدن دوره من واقعا هدایت شدم به خدا گفتم من فقط میتونم از بین ۱۲قدم و لاغری یکی از دوره هارا بخرم خودت هدایتم کن که کدوم نیاز منه و چون هر دوتا دوره به یک اندازه برام ارزشمند بودن و خداوند منو هدایت کرد به سمت دوره لاغری الان خیلی خوشحالم که اینجا همراه شما هستم و ایمان دارم که به نتیجه همیشگی میرسم چون خداوند هیچ وقت اشتباه نمیکنه خدایا شکرت ، براتون آ روزی سلامتی و سعادت ابدی را دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار nana
    1399/04/29 09:37
    مدت عضویت: 1670 روز
    امتیاز کاربر: 438 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 94 کلمه

    دقیقا موافقم سن یک عدد هستش سن ذهنی ما می تونه گاها خیلی کمتر از سن جسمی باشه و گاهی اوقات هم خیلی بیشتر من که ۲۳ بالا تر نمی رم . و برام جالبه رفتم کنسرت لیلا فروهر ایشون هم عقیده داشت ۲۵ بالاتر نمی ره و واقعا هم مثل یک دختر ۲۵رساله هیجان به کنسرت میداد و اینه که ذهن چطوری با روح و توانمون قدرت می گیره . شاد و جوان و دل زنده زنگی کنیم و به خودمون افتخار کنیم برای به وجد آمدن و شروع یک تولد دوباره 😂😍😍😍🤩🤩🤩

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azita
   1398/12/13 10:51
   مدت عضویت: 1676 روز
   امتیاز کاربر: 6578 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 60 کلمه

   سپاس از توضیحات کامل و فایل های عالی تون
   جملات این فایل ها اینقدر انگیزه بخشه که من با تموم وجودم میخوام همیشه در این مسیر بمونم شما گفتین اگه کسی حتی یه درصد هم اطمینان داشته باشه لاغر میشه من کنارش هستم تا به هدفش برسه این جمله خیلی به من انگیزه داد که بهتر ادامه بدم. سپاسگزارم ازتون استاد?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیرین محصلی
   1398/12/09 13:34
   مدت عضویت: 1692 روز
   امتیاز کاربر: 12943 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 100 کلمه

   مرسی استاد به خاطر فایل عالی وبی نظیر ،خیلی جالبه که انسان سه بخشه : روح ،ذهن ،جسم .وهر چقدر این رو درست درک کنیم خیلی توزندگی موفقتر خواهیم بود ومی دونیم این ذهن ماست که خیلی وقتا مانع موفقیت ما می شه وهر وقت باروحمون هماهنگ بشه رسیدن به خواسته هامون خیلی آسون می شه که لاغری هم یکی از این خواسته هاست وواقعا این دوره شگفت انگیزه ودر همه ی جنبه های زندگی مید وسودبخشه وخدای بزرگ رو شکر می کنم که بهاین ندای درونی من برای لاغری جواب دادومن رو به این دوره هدایت کرد،خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1398/10/20 09:32
   مدت عضویت: 1692 روز
   امتیاز کاربر: 14755 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 115 کلمه

   این جمله خیلی قشنگ بود برای من که اگر سنگ هم در دوره شرکت کنه فایلها رو گوش بده و انجام بده لاغر می شه!
   ذهن خودآگاه و ذهن ناخوداگاه باید هماهنگ باشه !
   من اینو به وضوح دیدم که هیچ وقت با گرسنگی کشیدن نمی تونیم لاغر شیم !پس باید ذهن خودمون و تغییر بدیم با فرمولهای جدید و تکرار و استمرا ر یواش یواش ذهن تغییر می کنه و ما به صورت ناخودآگاه رفتارمون و واکنشامون لاغر می شه!
   همه چیز صبر و تکرار می خواد و احساس خوب که به نتیجه مطلوب برسیم به امید خدا
   من با همون دوره رایگان که آشنایی هستش با این برنامه و حالت دست گرمی داره خیلی نتیجه گرفتم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عشق
   1398/10/16 01:15
   مدت عضویت: 1692 روز
   امتیاز کاربر: 4187 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 186 کلمه

   روز شصت و هفت تکرار:
   همیشه وقتی حسم نسبت به موضوعی خوب بود طبق راهنمایی حسم عمل می‌کردم حالا میدونم که اون راهنمایی روحم و یا همون فرشته‌ی درونم بوده.
   وقتی با احساسی قوی از جهان خواستم که به طریقی در لاغر شدن به من کمک کنه با تناسب فکری مواجه شدم و با تکیه به حسم بلافاصله ثبت‌نام کردم و از همون روز اول بر خلاف باورهایی که به دلایل مختلف و در اثر اموزش‌های گوناگون برمن وارد شده بود و باعث شده بود من خودمو ناتوان از رسیدن به تناسب تلقی کنم با اعتماد به همون حسی که به من میگفت من گمشدمو یافتم پا در مسیر گذاشتم و کم‌کم همه‌ی باورهای دست و پاگیری رو که منو به اسارت در اورده بود به کناری گذاشتم تا چیزی رو که دلم و روحم می‌خواد تجربه کنم باور کنم.
   با این کار احساس رهایی و ازادی و شادی و نشاط درونی و ارامش رو تجربه کردم و میوه‌ی قدم‌هایی که برداشتم لاغر شدن تدریجی و مداومم بود و همچنان هم ادامه داره.
   ‌خوشحالم که در این مسیر همزمان با استادمون در حال گذروندن مراحل تناسب هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 895 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 515 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز ودوستان خوبم
   اوابل که در دوره شرکت کرده بودم واستاد در مورد هماهنگی ذهن وروح وجسم میگفتند ومی گفتند هر وقت این سه با هم هماهنگ شوند شگفتی افریده میشود .خیلی درکش برام سخت بود ونمیتونستم بفهمم یعنی چی ؟نمیدونستم باید چه رابطه وهماهنگی بین روح وذهن من ایجاد شود اما به مرور یاد گرفتم وفهمیدم منظور استاد چیه .
   روح من فرمان لاغری رو میداد برای همین دنبال لاغری بودم ودر این دوره شرکت کردم ولی ذهنم به خاطر تجربه های شکستهای قبلی نمیتوانست بپذیرد که من میتوانم لاغر شوم اما با تمرینها، ذهن من هم موافقت خودش رو اعلام کرد و قبول کردن ذهن وموافقت ذهن در حقیقت همون انتظار وباوری بود که من از خودم برای لاغر شدن داشتم . وقتی ذهنم هماهنگ نبود یعنی اینکه باورم این بود که نمیتوانم .اما به مرور یاد گرفتم ذهن وروحم هماهنگ شوند واون زمان باور من در مورد خودم تغییر کردوباورم این شد که میتوانم لاغر شوم واین هماهنگی ذهن وروحم بود وبعد از ان جسم من هم با انها هم مسیر شد ونتیجه عالی گرفتم .
   ویه نکته در مورد خودم شاید دوستانی که با من هم دوره هستند کامنتهای قبلی من رو در مورد کار کردن روی عصبی بودن خودم خوندن .من از اواخر برج قبل بود که شروع کردم روی ذهنم برای ارام شدن اعصاب خودم وکم شدن پرخاشگری هام ودادزدن سر بچه ام و خیلی موردهای دیگه اینچنینی کار کنم من روحم همیشه این ارامش رو دنبالش بود واز من میخواست چون من مثل لاغری دنبال این ارامش اعصاب هم بودم دم نوشهای مختلف رو میخوردم وحتی چندین بار هم به پزشک مراجعه کردم وچقدر دارو خوردم .اما دقیقا این کارها مثل تلاشهایی که قبلا برای لاغری میکردم اشتباه بود .تا اینکه تصمیم گرفتم همانطور که استاد میگن در موردهای دیگه زندگی این اموزشها ی لاغری رو به کار ببریم من برای ارام شدن اعصابم این کار رو شروع کردم وتا اینجا فقط این روحم بود که این خواسته رو داشت ولی ذهنم قبول نمیکرد وباورهای اشتباه زیادی در این موضوع داشت که اعصابم به خاطر مشکلات زیاد توی زندگی اینطوری شده ودیگه درست شدنی نیست .به خاطر داروهای زیادی هست که استفاده کردم .به خاطر رفتارهای اطرافیان وبویژه پدرو مادر در کودکی اینطور شدم .وخلاصه ازاین باورها .اما من گفتم خوب قبول همه این موردها بوده اما من از الان میخوام تغییر کنم ومثل لاغری میتوانم انجامش بدم وکم کم ذهنم قبول کرد که این کار رو میتونم انجام بدم وبا روحم هماهنگ شد والان حدود شاید بیست روز هست که در کل شاید من سه بار داد زده باشم که البته خیلی هم گذرا بوده وفقط یه دفعه زیاد عصبی شدم .واین برای منی که روزی ده بیست بار دادوبیداد راه می انداختم واعصاب خودم وبچه ام رو خورد میکردم الان توی بیست روز سه بار تازه اون هم خیلی کم وگذرا خیلی عالی هست .
   ‌وهر روز داره باورم بیشتر میشه که من از پس این هم بر میام واین مشکلم رو خیلی راحت حلش میکنم .شاید بی ربط با لاِغری بود اما چون مثالی بود از هماهنگی جسم وروح وذهن من اون رو نوشتم‌?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1398/10/15 05:42
   مدت عضویت: 1692 روز
   امتیاز کاربر: 21177 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 133 کلمه

   سلام به لستاد ارجمندم و همه دوستان همراهم
   من چقدر خوشبختم که چاق بودم این خوشبختی به دو دلیله یکی اینکه از طرف خداوند مهربانم انتخاب شدم که با این دوره آشنا بشم و این چه حس عالی و دوست داشتنی به من میده و دلیل دوم اینکه چقدر موضوعات عالی و با ارزش را دارم یاد میگیرم ☺????
   همین فایل چقدر زیبا و آموزنده است چیزی که اصلا در موردش نمی دانستم را یاد گرفتم ???☺?
   استاد عزیز من بیش از صد در صد مطمئن هستم که شما به هدف بدن سازی و مدلی که برای خودتان انتخاب کردید می رسید ????
   چقدر دلگرم کننده است که شما میخواهید که با ما همراه باشید و کمک و یاری به ما بدهید ??????
   برای دعای دلنشینی هم که برای ما کردید ممنونم خیلی قشنگ و دلپذیر است ???????

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار قاسم منصوریان
   1398/09/14 16:46
   مدت عضویت: 1625 روز
   امتیاز کاربر: 100 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 63 کلمه

   یا سلام خدمت استاد عزیز.
   میخواستم اقای عطار روشن ازتون تشکر کنم که بزرگترین لطف را در زندگی من کردید
   امید دارم همیشه موفق باشید

   من آدمی بودم که خیلی دوست داشتم کم خوراک باشم ولی هر بار اراده میکردم،نا موفق بودم اما ران به راحتی بهش عادت کردم و مطمئنم که در آینده این کار میتونه نتایج بزرگی را در بر داشته باشه
   خدا نگه دار

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار miaisami19
   1398/09/11 00:48
   مدت عضویت: 1597 روز
   امتیاز کاربر: 203 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 191 کلمه

   سلام استاد گرامی
   تشکر از فایل مفیدتون
   سوالی داشتم شما می فرمایید که روح از خداست و دنبال خواسته های ما است و ذهن با فرمولهای اشتباه حالا ناشی از هر چیز با خواسته روح تناسب نداشته باشه جسم چاق میشود
   خوب من فایل و محتوای شما را درک کردم اما سوالم این است که بالاخره این روح که شما می فرمایید دنبال خواسته های ماست ضمیر خودآگاه است یا ناخودآگاه
   اگر ناخودآگاه است و دنبال خواسته های ما چرا در بعضی سایت ها ونوشته ها دیده ام که می نویسند تربیت ضمیر ناخودآگاه وقتی خودش دنباله خواسته است چه نیازی به تربیت است یا شاید من اشتباه درک کرده ام ومنظورشون از تربیت ضمیر ناخودآگاه همون ذهن منطقی است
   مطالبی مثل تربیت ضمیر ناخودآگاه یا تسط بر آن مثل تجسم و مدیتیشن و…وقتی روح خودش خوبه و درمسیر خواسته است چه نیازی به تربیت است شاید منظورشون همون ذهن منطقی باشه همونی که میگن مثل کوه یخ می ماند و فرق بین واقعیت و خیال رو نمی دونه استاد کاملا گیج شده ام اگر مثل همیشه روشنگری بفرمایید بسیار ممنون میشم
   وبازم از فایل زیبا با محتوای عالیتون سپاسگزارم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار miaisami19
    1398/09/11 05:10
    مدت عضویت: 1597 روز
    امتیاز کاربر: 203 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 3 کلمه

    بسیار تشکر استاد

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار miaisami19
     1398/09/11 06:15
     مدت عضویت: 1597 روز
     امتیاز کاربر: 203 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 39 کلمه

     فقط در جواب این جواب کامل شما حیفم اومد به اون چند جمله اکتفا کنم جوابتون کامل وعالیه بسیار تشکر
     چند روز است که به فایلهاتون گوش می دم خیلی به خودم وزندگی امیدوار شدم .
     جزاک الله خیرا

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار faridehhasani5455
    1398/10/05 14:04
    مدت عضویت: 1599 روز
    امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 228 کلمه

    سلام استاد
    این فایل هم بسیار عالیه,من تقریبا ۴۰ روزه با ساییتون آشنا شدم,اول کل فایلا رو گوش دادم واز اونجاییکه مدتیه دارم رو کنترل ذهن کار میکنم وکاملا به تغییر از طرف ذهن مطمئنم کلاسای لاغری شرکت کردم,و امروز که برای بار دوم این فایل دیدم واسم یه سئوالی پیش اومد البته یکی از دوستان هم اینو پرسیدن و شما هم لطف کردید وجواب دادید ولی بازم واسم ابهام پیش اومده که شما میگید ما یه ذهن خوداگاه داریم و ناخوداگاه ,که ناخوداگاه همون روحه ,فطرته,, و اطلاعاتش بی نقصه والهیه
    ولی اینو تو آموزشا یاد گرفتیم که ناخوداگاه از دوران جنینی برنامه ریزی شده تا بزرگسالی ,وما یه عالمه اطلاعات صحیح یا ناصحیح داریم که الان برای تغییرش داریم تلاش میکنیم,اگر ناخوداگاه روح ماست پس اینهمه باورها و اطلاعات ناصحیح در اون قسمت چکار میکنه؟ ما در لاغری با ذهن داریم همینو تمرین میکنیم که ذهن ناخوداگاه برنامه ریزی مجدد کنیم,اگر روح همون ذهن ناخوداگاهه ودوست داره خواسته هاشو در جسم ما تجربه کنه
    یعنی روح و اونهمه اطلاعات غلط (که در ذهن ناخوداگاه داریم )با هم یکجا هستن؟آخه میگن ناخوداگاه بد و خوب تشخیص نمیده
    الان کاملا گیج شدم,ما برای لاغری باید ذهن ناخوداگاه تغییر بدیم ورضایتشم جلب کنیم ,از این طرف میگیم روح همون ناخوداگاهه,اگر میشد یه فایلی در این در اینستا یا سایت بذارید عالی میشد,میدونم سئوال خیلی ها هست,بازم ممنون از فایلای عالیتون

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 303 کلمه

     سلام دوست گرامی
     وقتی انسان متولد میشه به صورت کامل و پاک به دنیا میاد
     جسمی عاری از بیماری و مثلا چربی های اضافه یا افکار منفی و تصاویر ذهنی منفی یا حتی مثبت
     خام خام به دنیا میایم
     همون طور که در کودکی نیاز نیست مادر به فرزند خود شیر خوردن را بیامورد نیاز نیست که حرف زدن و یا راه رفتن یا خوشبخت شدن را بیامورد چون بر اساس هدایت الهی هرآنچه نیاز باشه ما در دنیا تجربه کنیم از طرف خداوند هدایت و حمایت میشیم
     به نظر من تنها بخشی از وجود ما که از بد تولد کامله و هیچ چیزی به اون اضافه نمیشه روح ماست که در بالاترین سطح کامل بودن خودش قرار داره و وارد جسم شده که تجربیات دنیای فیزیکی رو بعنوان خلق کننده داشته باشه
     ذهن ناخودآگاه رابط بین انسان و جهان هستی
     اگه ذهن ناخودآگاه به حالتی که در تولد هست باقی بمونه به مرور در زندگی به راحتی هر خواسته ای روح به دنبال تجربه کردنش باشه به سادگی و راحتی اون رو به ناخودآگاه منتقل میکنه و خیلی راحت از طریق جهان هستی وارد تجربه زندگی ما میشد
     اما چون انسان حق انتخاب داره و میتونه یاد بگیره و تغییر کنه ذهن ناخودآگاه قابل برنامه ریزی است
     به همین دلیل افکار و عقاید و باورهای از طریق مختلف وارد ذهن ناخودآگاه ما میشه و به همین دلیله که هر انسانی به شدت شبیه والدین و اطرافیانش رفتار میکنه
     موضوع برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه برای لاغرشدن، ثروتمند شدن، خوشبخت شدن و هر موضوع دیگر در واقع نیاز برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه نیست بلکه نیازه آنچه که ناآگاهانه وارد ذهن ما شده و زندگی ما رو رقم زده پاک کنیم و به مرور به یاد بیاریم که واقعیت وجود ما چه بوده است و هرچه در این به یادآوری بهتر عمل کنیم شرایط متفاوتی را در زندگی تجربه خواهیم کرد

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار faridehhasani5455
      1398/10/06 00:05
      مدت عضویت: 1599 روز
      امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
      محتوای دیدگاه: 5 کلمه

      ممنون استاد از توضیحاتتون ?

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار miaisami19
   1398/09/09 23:31
   مدت عضویت: 1597 روز
   امتیاز کاربر: 203 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 13 کلمه

   با سلام استاد بسیار سپاسگزارم
   هر روز موفق تر از دیروز باشید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار miaisami19
   1398/09/09 15:08
   مدت عضویت: 1597 روز
   امتیاز کاربر: 203 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 15 کلمه

   با سلام وتشکر از شما استاد گرامی
   میشه لطف کنید لینک داناود را هم بگذارید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مثبت اندیش
   مثبت اندیش
   1398/05/30 15:36
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   هماهنگی روح و ذهن
   محتوای دیدگاه: 11 کلمه

   استاد بسیار سپاسگزارم این فایل برای من بسیار تاثیر گذار بود

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 48
   محتوای دیدگاه: 107 کلمه

   سلام استاد عزیز و سلام به همه دوستان
   چقدر این فایل عالیه، چه حس خوبی دارم بعد از دریافت این آگاهی، چون قبل از شنیدن این فایل من خودم رو در برابر چاقی ناتوان می دیدم ولی حالا کامل برام مشخص شد که این احساس من از بخش کوچکی از ذهن من که در اختیار نجواها است بوجود آمده و روح من که با اتصال به منبع از همه چیز آگاه است اطمینان داره که من می تونم متناسب بشم و به همین دلیل همواره بدنبال روشی برای تناسب هست. دوره تناسب به همراه این فایلهای عالی که استاد میزارن بسیار کاملتر شده.
   باز هم سپاسگذارم
   روز همه خوش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا زلکی نژاد
   سهیلا زلکی نژاد
   1398/05/08 06:42
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   هماهنگی روح و ذهن
   محتوای دیدگاه: 142 کلمه

   سلام سلام به استاد مهربانیها ??دوستان عزیز من از سال ۹۶ تو این گروه شرکت کردم ودورهای مقدماتی وپیشرفته رو گذروندم ??خوشحالم وسپاسگزار که خدای خوب ومهربون منو با این روش آشنا کرد ?همیشه همیشه فایلا رو گوش میدم برا خودم ارزش قائل هستم وحداقل دوساعت از یک روز به خودم تعلق داره یه ساعت ورزش یه ساعت فایلا حتی دارم غذا رو دورس میکنم فایل گوش میدم فقط موقع کشیدن حارو برقی نمی تونم اکه بچه ها خونه هستن ودرس وکار دارن گوش رو استفاده میکنم حالا چرا اینا رو گفتم بخاطر کسانی که میگن وقت ندارم بچه کار خونه ولی با یه مدیریت دورس میشه به تمام زندگی نظم بخشید ومهمتر از همه خودتون هستین که باید متناسب وسلامت باشین پس اگه هنوز شک دارین همه رو کنار بزارین تو دوره شرکت کنین وبه تناسب اندام دلخواه خودتون برسین ????

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم