0

گام ۳۱: لاغر شوید، قبل از اینکه لاغر شوید!

تلاش کردن برای لاغر شدن
اندازه متن

35 سال از زندگی ام با چاقی گذشت. زندگی توام با تلاش کردن برای لاغر شدن از طریق روش های مختلف لاغری. اما در کمال تعجب و ناباوری هر سال چاق تر می شدم.

چرا تلاش کردن برای لاغر شدن نتیجه نداشت

چند سال قبل که بستر اینترنت به شکل کنونی گسترش پیدا نکرده بود اطلاع از روش های لاغری بیشتر از طریق صحبت های افرادی که استفاده کرده بودند یا افرادی که شاهد نتایج افرادی که از روش لاغری استفاده کرده بودند انجام میشد.

تلاش کردن برای لاغر شدن

در این شرایط هروقت صحبتی درباره نتیجه روش رژیمی یا ورزشی برای لاغری می شنیدم کنجکاو بودم که من هم از این برنامه رژیمی یا ورزشی استفاده کنم.

هربار که در تلاش کردن برای لاغر شدن از روش های لاغری شکست می خوردم علاوه بر احساس بد و ناامیدی از لاغر شدن به این موضوع فکر می کردم که:

 • چرا من نمی توانم لاغر شوم؟
 • چرا هرچه تلاش می کنم لاغر نمی شوم اما بدون هیچ تلاشی چاق می شوم؟

برای توجیه کردن چاقی ام هزاران بار این جمله ها را به دیگران می گفتم تا بلکه مقداری از رنج و عصبانیت چاق بودنم کاسته شود.

ارتباط نتیجه و انتظار

هر انسانی در زندگی خود تصمیمات مختلفی میگیرد و کارهای زیادی انجام می دهد، اما در انجام فعالیت هایی به موفقیت می رسد که انتظار داشته باشد می تواند در آن موضوع به نتیجه عالی دست پیدا کند.

فردی که عقیده دارد به ریاضی علاقمند است به راحتی در حل مسائل ریاضی پیشرفت می کند، فردی که عقیده دارد نقاشی خوبی دارد به راحتی در این رشته هنری پیشرفت می کند.

بارها شده است که در زندگی  و مخصوصا دوران تحصیل مجبور به انجام فعالیتی شدیم که به آن علاقه نداشته ایم یا عقیده داشتیم که نمی توانیم در انجام آن کار عالی عمل کنیم و هیچوقت در آن کار پیشرفت نکرده ایم.

انتظاری که در ما در رابطه با هر موضوعی در زندگی شکل می گیرد تحت تاثیر شنیده ها و صحبت هایی است که از اطرافیان خود درباره آن موضوع می شنویم.

من از کودکی تحت تاثیر شنیده ها و دیدها درباره چاقی بودم و هزاران بار شنیدم که: رضا استعداد چاقی داره، رضا سوخت و سازش پایینه، رضا اشتهاش زیاده و عبارت های مشابه که همه به طریقی در من انتظار چاق شدن را تقویت می کرد.

فردی که به همین شکل تحت تاثیر گفته های دیگران درباره توانایی در نقاشی کردن قرار بگیرد به شکل خودبخود انتظار عالی بودن در نقاشی کشیدن در او شکل میگیرد.

انتظاری که در درباره هر موضوعی در ذهن ما شکل می گیرد مهمترین عامل موثر در رسیدن یا نرسیدن ما به هدف می باشد.

در مسیر لاغری با ذهن درک کردم که این موضوع مهمترین عامل لاغر نشدن من بوده است در حالی که من همواره در حال تلاش کردن برای لاغر شدن  بوده ام.

من تلاش می کردم لاغر شوم اما هرگز باور نداشتم می توانم لاغر شوم.

در واقع همیشه اطمینان من از چاق بودن و چاق تر شدنم صدها برابر بیشتر از احتمال لاغر شدنم بود.

به همین دلیل همیشه به دنبال روش یا فردی بودم که دست به دامان او شوم تا مرا لاغر کند. چون من باور داشتم نمی توانم لاغر شوم و باید روش یا فردی را پیدا کنم بلکه او بتواند مرا لاغر کند.

چگونه انتظار در انسان شکل می گیرد

نحوه شکل گیری انتظار در افراد به این صورت است که فرد به هر دلیلی فعالیتی را انجام می دهد و آن فعالیت مورد تایید و تشویق اطرافیان قرار می گیرد و باور توانمند بودن در آن فعالیت در فرد ایجاد می شود.

این باور سبب انجام آن فعالیت با اشتیاق و احساس بهتر می شود و نتایج بعدی بهتر و بیشتر مورد تایید قرار میگرد و به همین طریق ادامه پیدا می کند و فرد باور می کند در آن موضوع توانمند است.

فرایندی که توضیح داده شد معمولا برای ما رخ نداده است و با اینکه از کودکی تا به امروز بارها در موضوعات مختلف استعداد خود را کشف کرده ایم اما به دلیل عدم حمایت اطرافیان، باور و توانایی برای ادامه و به شکوفایی رسیدن در آن فعالیت در ما شکل نگرفته است.

نکته جالب توجه اینکه برای من و افرادی شبیه من که از کودکی دچار اضافه وزن هستند تمرکز و توجه اطرافیان بر موضوع چاقی به حدی بوده است که هرگز توانایی های ما در جنبه های مختلف زندگی دیده نشده و مورد توجه قرار نگرفته است.

من در دوران راهنمایی علاقه زیادی به رنگ آمیزی با مداد رنگی داشتم و این علاقه به حدی بود که در مسابقات مدرسه و شهرستان نفر اول شدم و برای مسابقات استانی معرفی شدم.

اما این توانایی من هرگز مورد توجه والدین و اطرافیانم قرار نگرفت و حتی وقتی صحبت از این توانایی من می شد با این گفتگو مواجه می شدم که: چه فایده که می تونی خوب رنگ آمیزی کنی اگه میتونی خودت رو لاغر کن.

همیشه ناتوانی من در لاغر شدن را در مقابل سایر توانمندی های من قرار می دادند و چون من هرگز نتوانسته بودم در موضوع لاغر شدن موفقیت قابل توجهی کسب کنم سایر توانایی های من بی اهمیت شمرده می شد.

در روابط اجتماعی به افرادی که به هر طریقی در موضوعی توانمند می شوند لقب با استعداد می دهند، در صورتی که آنها قبل تر از اینکه با استعداد باشند به باور توانایی در رسیدن به موفقیت در آن موضوع رسیده اند. و تنها دلیل آن مورد توجه قرار گرفتن توانایی آن فرد بوده است.

استعداد در همه افراد به یک اندازه وجود دارد ولی تفاوت بین افراد در باور آنها نسبت به ارائه و شکوفایی استعداد های خودشان است.

درباره لاغری هم دقیقا به همین شکل است، افراد چاق معمولا باور ندارند که می توانند لاغر شوند و زندگی جدیدی را شروع کنند. به همین علت با اینکه همیشه در حال تلاش کردن برای لاغر شدن هستند اما هرگز لاغر نمی شوند.

همه افراد چاقی که بارها برای لاغری از هر روشی اقدام کرده اند و نتایج اولیه را کسب کرده اند اما چون باور نداشتند که می توانند لاغر شوند کار را نیمه کاره رها کرده و به وضعیت قبلی خود برگشته اند.

درست است که روشهای مختلف لاغری، طریق صحیحی برای رسیدن به تناسب اندام نبوده است اما باور نداشتن فرد به اینکه می تواند لاغر شود دلیل مهم تری برای موفق نشدن (لاغر نشدن) آنها بوده است.

چرا من لاغر نشدم

به خاطر دارم زمانی که برای لاغر شدن به همراه دوستان وزنه بردارم در گرمای وحشتناک دزفول به پارک جنگلی خارج شهر می رفتم و یک ساعت می دویدم.

گرمای هوا به حدی بود که بطری های یخ زده آب تا رسیدن به محل دویدن کاملا آب می شد و همان نیم ساعت اول همه بطری های آبی که همراهمان بود تمام می شد.

در آن شرایط هر روز یک ساعت می دویدم.

کار از عرق کردن گذشته بود. غرق عرق می شدم.

همه لباس هایم از شدت عرق کردن خیس می شد.

در آن شرایط بارها به دوستانم می گفتم: “من که می دونم لاغر نمیشم ولی بخاطر دلخوشی خودم و حرف مردم که شده تلاش می کنم”

این عبارت نتیجه باور من درباره لاغر نشدن بود.

باور نداشتن به لاغر شدن به تنهایی کافی بود تا تمام دویدن ها، عرق کردن ها، نخوردن ها و … را بی اثر کند.

لاغری با ذهن و انتظار لاغر شدن

در روش لاغر با ذهن یکی از مهمترین پارامترهایی که مورد توجه قرار گرفته است ایجاد باور لاغر شدن در افراد است چرا که اگر این باور در فرد شکل بگیرد لاغر شدن بسیار ساده تر خواهد شد.

تمام سعی من در دوره های رایگان و همچنین دوره ورود به سرزمین لاغرها این است که این باور را در افرادی که اضافه وزن دارند ایجاد کنم.

باوری که چند سال قبل در خود ایجاد کردم و نتیجه آن شگفتی ساز شدن در لاغری با ذهن برای من بود و به لطف خدای مهربان در چند سال اخیر که به امر آموزش لاغری با ذهن پرداخته ام با ایجاد و توانمند کردن این باور در افرادی که در دوره لاغری با ذهن ثبت نام کرده اند سبب شد که دوستان زیادی به رویای لاغری خود دست پیدا کنند و در شرایطی متفاوت از چندماه گذشته خود زندگی کنند و شگفتی ساز لاغری با ذهن شوند.

باید بتوانید در همین شرایط فعلی که اضافه وزن دارید به باور لاغر شدن برسید.

در تمام سال هایی که اضافه وزن داشته اید بارها با دیدن خود در آینه یا عکس های دسته جمعی به احساس بد رسیده اید، از شنیدن صحبت های دیگران درباره چاقی خود عصبانی شده اید و به طریق مختلف چاق بودن را تجربه کرده اید.

هرچه تجربه شما از چاقی بیشتر باشد باور اینکه نمی توانید لاغر شوید در شما قوی تر است.

بنابراین لازم است برای ایجاد انگیزه لاغر شدن در خود تلاش مستمر داشته باشید.

باید بتوانید هربار که خود را می بینید به جای تمرکز کردن بر چاقی و وضعیت فعلی به شرایطی که می خواهید داشته باشید فکر کنید.

شاید در ابتدا این کار ساده نباشد اما مانند هر کاری به مرور برای شما ساده خواهد شد.

نیاز نیست تلاش خاصی برای رویاپردازی و تجسم لاغری داشتته باشید.

برای قدم اول فقط کافی است توجه و فکر کردن و نگران چاقی بودن را متوقف کنید.

وقتی به چاقی فکر نکنید، اهمیت ندهید، توجه نکنید، نگران نباشید و … به صورت خودبخودی توجه به لاغری در ذهن شما شکل می گیرد.

به دلیل انبوه افکار و نگرانی های ما از چاقی هیچ وقت فضای خالی در ذهن ما برای توجه کردن به لاغری وجود نداشته است.

در مواقع استفاده از هر روشی برای لاغری به هر شکلی شده فضای کوچکی برای توجه به لاغری ایجاد کرده ایم اما تجمع افکار و نگرانی های چاقی به راحتی دوباره آن فضای کوچک را از توجه به لاغری پس گرفته و تمام فضای فکری ما مملو از چاقی شده است.

بنابراین ایجاد فضای خالی در ذهن برای توجه کردن به لاغری از توقف توجه کردن به چاقی شروع می شود.

اکنون به لاغر شدن فکر کنید

باید قبل از اینکه لاغر شوید به لاغر شدن فکر کنید. باید از فکر کردن به لاغر شدن با احساس خوب و اشتیاق تجربه لاغری برسید.

اگر نمی توانید به لاغر شدن فکر کنید اصلا اهمیتی ندارد، می توانید از فکر نکردن به چاقی شروع کنید.

برای افرادی که سالهاست اضافه وزن دارند فکر کردن به لاغری کار ساده ای نیست اما توجه نکردن به چاقی را بهتر می توانند انجام دهند.

دلیل این امر این است که در طی سال های چاقی به قدری به چاقی توجه کرده اند که فضای ذهنی آنها از افکار چاق کننده مملو و متراکم شده است بنابراین با اندکی توجه نکردن یا نگران نبودن به راحتی احساس سبکی و رهایی را تجربه خواهند کرد.

از فکر نکردن به چاقی شروع کنید و به فکر کردن به لاغری برسید.

این طریق ساده لاغر شدن در ذهن قبل از لاغر شدن در جسم است.

در فایل آموزشی لاغر شوید، قبل از اینکه لاغر شوید به طور مفصل درباره این موضوع مهم برای دوستانم توضیح داده ام و امیدوارم با استفاده ازاین فایل ارزشمند گام مهمی در جهت حرکت مستمر و با انگیره به سوی متناسب شدن بردارید.

✍️ تمرین آموزشی 📖

ایجاد انتظار لاغر شدن از اهمیت بسیار زیادی در کسب نتیجه عالی در مسیر لاغری با ذهن برخورد است بنابراین لازم است از طریق استمرار در این مسیر و انجام تمرینات،‌ انتظار لاغر شدن را در خود ایجاد کنید.

زمانی که شما صرف خواندن محتوای نوشتاری جلسات آموزشی می کنید در حال ایجاد انتظار لاغری در ذهنتان هستید. چون مطالبی را می خوانید که نگرش شما درباره لاغر شدن را تغییر می دهد و لاغر شدن را در ذهن شما آسان می کند.

زمانی که شما صرف تماشای ویدیوی آموزشی می کنید از طریق دیدن و شنیدن محتوای که در شما احساس خوب لاغر شدن ایجاد می کند در حال ایجاد انتظار لاغری در وجودتان هستید .

زمانی که شما در حال فکر کردن به آنچه گفته شده است هستید و پاسخ سوالات را به شکل انشایی می نویسید در حال ایجاد انتظار لاغر شدن از طریق گسترش و مرور آگاهی لاغر کننده در ذهنتان هستید.

بنابراین مراحل آموزشی لاغری با ذهن را با اشتیاق عالی دنبال کنید چرا که در حال انجام موثرترین اقدام ممکن برای لاغر شدن هستید.

اکنون که مراحل ذکر شده را طی کردید به سوالات مطرح شده با شرح انشایی در بخش نظرات پاسخ دهید.

 • در تلاش های قبلی خود برای لاغر شدن چقدر انتظار لاغری داشتید؟
 • آیا استفاده از روش های لاغری باعث افزایش انتظار لاغری در شما می شد؟
 • بعد از اتمام برنامه لاغری یا رها کردن آن چه تغییری در انتظار شما ایجاد می شد؟
 • در مدتی که اضافه وزن دارید انتظار چاق و چاق تر شدن در شما بیشتر بوده یا انتظار لاغر شدن؟
 • با توجه به انتظاری که در خودتان مشاهده می کنید آیا نتیجه جسمی فعلی شما درست و بر اساس انتظار شما می باشد؟
 • برای لاغر شدن چرا ایجاد انتظار لاغری اهمیت زیادی دارد؟
 • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا انتظار لاغر شدن در شما ایجاد شود.
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.92 از 61 رای

https://tanasobefekri.net/?p=14304
برچسب ها:
135 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار صالحه
   1403/02/30 22:31
   مدت عضویت: 489 روز
   امتیاز کاربر: 34256 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 327 کلمه

   سلام  برخدای مهربان 

   سلام بر استاد عطار روشن 

   استاد این فایل حال خوب کن امروز بود وفتی امد بین اون روزه چی نوشتم حال حس فبل از ورد به دوره رو خواستم متوحه بشم نوشته شما رو  تازه بد از ۱۵ ماه  تازه دیدن اون روز اصلا بلد کار تو سایت نبودم واز ادب به دور بوده شما اون روز به من‌ پبام دادید ومن  اصلا ندیدم  تازه اگه میدم  برحسب اتفاق اصلا بلد نبود جوابی به شما بدم ابن ۱۵ ماه من‌ کلی توهمین برقراری  ارتباط تو سایت هم‌ موفق بودم  چند روز هست که من از فایلهای هدیه تو بخش کسر امتیاز  استفاده میکنم تو اون بخش یی فایل رو به دست و اوردن‌ که کلی ایده برای من داشت و چطور دست یابی بهش رو برام‌ من روشن کرد همه کار خداوند هست که برای دست یابی به سلامتی یی تغیبر درون خودم‌ ایجاد کردم  

   حسم به قدری خوب هست که تو افکارم انکار من دیگه هیج مشکلی ندارم انقدر حس خوبی به من‌ رسیده  روز گذشته تا چشم باز کردم احساس کردم واقعا خوب شدم  انقدرحسش قشنک‌ خوب دلنشین هست که وتصور راه رفتم و نشاط ایحاد شده.از  حرکت برام  بسیار  شیرین هست 

   وفتی دوباره  این‌ دیدکاه رو خوندن ار خدای عزیرم بسیار تشکر سپاسکزار. هستم که‌ من تو این مسبر  قرار  داد 

   جواب شاکرد مسیر تناسب به استاد خودش بد از ۱۵  کار کردن روی همه جنبه زندگی واستاداز مسیرش دل خوش تر بشه که کارهاش درست هست این که  چون تشکر عملی شاکرد نسیت به استاد هست حق مطلب رو خواستم  ادعاد کنم  به شما  استاد بزرگ مسیر تناسب فکری که فکر. اکه  ازاد بشه از کلی باورهلی اشتباه چنان تحولی تو زندگی هر فرد ایحاد میشه من شاهد این مطلب هست این مسیر نه سن رو متوجه هست نه سواد تحصیلی درجات بالا رو خواهان هست فقط دل دادن میخواهد  وراه نجات ازمشکلات برای هرفرد دیده بشه  به ابن شکل بهترین جواب رو خواهیم‌ گرفت انشالله 

   خدا پشت وپنا هتون یا حق. حق نگه دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار افسر
   1403/02/22 21:23
   مدت عضویت: 289 روز
   امتیاز کاربر: 1890 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 402 کلمه
   • با عرض سلام خدمت استاد عزیز خوشحالم که در تاریخ ۲۲/۲/۱۴۰۳توانستم به این فایل گوش بدهم
   •  
   • در تلاش های قبلی خود برای لاغر شدن چقدر انتظار لاغری داشتید؟
   • من قبلا لاغر میشدم ولی انتظار من در لاغر شدن در آن سال‌ها خیلی کم بود چون ذهن من به سمت چاقی دوباره بوده چون باور نکرده بودم که می‌توانم لاغری ماندگار داشته باشم و همیشه لاغری را چیزی امکان  ناپذیر و دشوار می‌دانستم ولی حالا واقعا با گو ش دادن به فایل ها لاغری را خیلی آسان میبینم انشاءالله  که بتوانم روی باورم پایدار بمانم
   • آیا استفاده از روش های لاغری باعث افزایش انتظار لاغری در شما می شد؟
   • اول که شروع به رژیم های لاغری میکردم شاید انتظار. آن را داشتم ولی بعد از مدتی نه انتظار نداشتم چون  ذهن من چاقی را بیشتر از لاغری پذیرفته بود
   • بعد از اتمام برنامه لاغری یا رها کردن آن چه تغییری در انتظار شما ایجاد می شد؟
   • من بعد از تمام شدن برنامه لاغری منتظر اضافه وزن شدن خودم بودم و اطمینان هم داشتم که به سرعت چاقی من بر میگردد چون این باور من بود 
   • در مدتی که اضافه وزن دارید انتظار چاق و چاق تر شدن در شما بیشتر بوده یا انتظار لاغر شدن؟
   • قبلا انتظار چاق تر شدن را داشتم ولی حالا فکر میکنم که انشاءالله این چاقی در ذهن من کمرنگ شده باشه و من با گوش دادن به فایل ها آن در ذهن و فکر خودم به طور کامل پاک کنم 
   • با توجه به انتظاری که در خودتان مشاهده می کنید آیا نتیجه جسمی فعلی شما درست و بر اساس انتظار شما می باشد؟
   • بله چون ذهن من فعلا درست و غلط بودن را فعلا یاد گرفته است و ان‌شاءالله جسم من هم این را قبول می‌کند 
   • برای لاغر شدن چرا ایجاد انتظار لاغری اهمیت زیادی دارد؟
   • چون انتظار داشته باشی سعی میکنی که به هدفت برسی وبرای رسیدن به آن هم تلاش میکنی 
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا انتظار لاغر شدن در شما ایجاد شود.
   • وقتی ذهن من خوب و بد را تشخیص بدهد حتما برای درست انجام دادن تلاش میکنه و سعی میکنه که آن ها را پشت سر هم انجام دهد تا به نتیجه عالی برسه و واقعا که وقتی ذهن هر فردی چیزی را قبول کرد همیشه به دنبال مابقی آن می‌رود مثلا من وقتی یکی از فایل ها را انجام می‌دهم ذهن من درگیر آن است تا بتوانم فایل بعدی را گوش بدهم و اگر انجام ندهم هم چنان ذهن من درگیر است 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1402/12/07 09:59
   مدت عضویت: 269 روز
   امتیاز کاربر: 6830 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 438 کلمه

   با سلام 

   مسیر آشنایی من با سایت؛

   من اهل رژیم گرفتن نیستم و بیشتر از سه روز نتونستم چیزی نخورم،همیشه وقتی جایی اسم رژیم بود من می گفتم حاضر از هرچی هست کم بخورم ولی رژیم نگیرم،هیچی رو حذف نکنم،

   اهل ورزش کردنم که اصلا نیستم حتی توی مدرسه از زنگ ورزش بدم می اومد.

   اما از روزی که چاق شدم روزی نبوده که به لاغری فک نکنم ،و دنبال یه راه نباشم.

   توی نت در مورد لاغری همیشه سرچ میکردم ،اما نمی‌دونم چرا سری های پیش اصلا نشونی از سایت شما برام نمی اومد تا این دفعه که کلمه تناسب فکری برام بالا اومد و از اسمش حدس زدم که ممکنه در مورد چی باشه و جذبش شدم.

   • در تلاش های قبلی خود برای لاغر شدن چقدر انتظار لاغری داشتید؟

   امیدوار بودم که لاغر بشم اما ته ته ذهنم می گفتم دیگه دوران لاغری من تموم شده ست

   • بعد از اتمام برنامه لاغری یا رها کردن آن چه تغییری در انتظار شما ایجاد می شد؟

    وقتی برنامه لاغریم رو رها می کردم خب مطمئنم میشدم که این راه جواب نمیده،و اونجا بود که فهمیدم چقدر نخوردن و کم خوردن  سخته .تا قبل از اون فکر میکردم چرا چاق ها خودشون رو اذیت میکنن و رژیم می گیرن،در صورتی که با کم خوردن می تونن راحت وزن کنن،اما به خودم که رسی دیدم واقعا داشتم قضاوتشون می کردم،چوت دیدن و نخوردن،دیدن و کم خوردن واقعا کار سختیه و اراده بالایی میخواد ،اما وقتی ذهن آموزش می بیننه و راه و چاه کم خوردن رو یاد میگیره ،همین کار سخت براش آسون میشه!

   واقعا همه چی از ذهن شروع میشه !

   • در مدتی که اضافه وزن دارید انتظار چاق و چاق تر شدن در شما بیشتر بوده یا انتظار لاغر شدن؟

    وقتی اضافه وزن پیدا کردم و دیدم همین جوری بدون هیچ کاری دارم چاق میشم ،همش انتظار چاق تر شدن داشتم ولی خدا رو شکر سریع تر اونی که فکر می کردم روند چاقیم متوقف شد و خیلی خوشحالم که دیگه ازین بیشتر چاق نشدم.

   • برای لاغر شدن چرا ایجاد انتظار لاغری اهمیت زیادی دارد؟

    خب وقتی منتظر چیزی باشیم ،یه حرکتی در راه رسیدن بهش میکنیم و اینجوری اراده مون رو به چالش میکشیم،

   بهش فکر می کنیم .برای رسیدن بهش برنامه ریزی می کنیم ،نقشه می کشیم ،یه چیزایی رو براش محیا می کنیم.

   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا انتظار لاغر شدن در شما ایجاد شود.

    دیدن عکسای شگفتی سازان منو به این باور می‌رسونه که این کار شدنیه!

   زندگی نامه انسانهای موفق رو که می خونم ،و تاثیر مستقیم ذهن رو که در اون ها می بینم ،به قدرت ذهن ایمان میارم و مطمئن میشم که هر کاری رو از طریق ذهن بخوای انجام بدی نتیجه می گیری.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/30 06:52
   مدت عضویت: 358 روز
   امتیاز کاربر: 716 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 942 کلمه

   به نام خداوند جان آفرینم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات تلاش کردن برای لاغر شدن 

   • در تلاش های قبلی خود برای لاغر شدن چقدر انتظار لاغری داشتید؟
   • در تمام تلاش‌هایی که قبلا از روش‌های مختلف لاغری انجام می‌دادم هرگز انتظار من لاغری مد نظرم نبود چون می‌دانستم رسیدن به وزن دوران مجردی ام ،غیر ممکن است و من تمام آن ورزش‌ها و رژیم‌ها و داروها و ابزارهای مختلف ورزشی را استفاده میکردم فقط به امید اینکه کمی لاغر تر شوم و بتوانم جسمم را بپذیرم و از خودم اینقدر متنفر نباشم ،من در اصل برای آرامش خودم این همه فشار را تحمل میکردم و در مدتی آرامشم را با این روش‌ها به هم میزدم تا یک چند ماهی در آرامش بیشتری زندگی کنم ،در حالی که هیچ وقت موفق به کسب آرامش در هیچ دوره ای نشدم و فقط زور میزدم و تلاش میکردم آرامش داشته باشم ولی انگار گمشده من پیدا نمیشد 
   • آیا استفاده از روش های لاغری باعث افزایش انتظار لاغری در شما می شد؟
   • استفاده از روش‌های لاغری نه تنها باعث افزایش انتظار من نمیشد بلکه کاملا من را مطمئن می‌کرد که هیچ وقت انتظار نداشته باشم لاغر شوم چون لاغری در خون من نیست و سرنوشت من فقط چاقی است و آنقدر آرامش نداشتم که داروهای اعصاب میخوردم شاید کمی آرام شوم ،داروهای گیاهی آرام بخش مصرف میکردم شاید کمی آرام‌تر شوم 
   • اما آرامش گمشده ای بود که نمی‌دانم در کدام کوچه پس کوچه ی چاقی او را جا گذاشته بودم و حالا از هر روشی قصد لاغری میکردم شاید گمشده ام را پیدا کنم خبری نبود که نبود که نبود چه برسد انتظار لاغر شدن که بسیار دور و دراز آرزویی بود .
   • بعد از اتمام برنامه لاغری یا رها کردن آن چه تغییری در انتظار شما ایجاد می شد؟
   • من وقتی با روش‌های لاغری قصد لاغری میکردم انتظار داشتم چند کیلو و چند سانتی متناسبتر شوم ،بعضی از روش‌های لاغری انتظار من را به خوبی برآورده می‌کردند و بعضی دیگر از روش‌ها هیچ تاثیری نداشتند اما در نهایت چیزی که مهم بود این بود که بعد از پایان هر دو روش ،چه روشی که لاغری در پی داشت ،چه روشی که لاغرم نکرده بود به محض قطع دوره من انتظار داشتم وزنم برگردد یا حتی چاقتر شوم و همیشه هم به سرعت این اتفاق می افتاد و تلاش‌های من بر باد می‌رفت 
   • در مدتی که اضافه وزن دارید انتظار چاق و چاق تر شدن در شما بیشتر بوده یا انتظار لاغر شدن؟
   • در تمام مدت چاقی ام من هر روز ترس و انتظار چاقتر نشدن داشتم و دلیل اصلی استفاده من از روش‌های مختلف لاغری هم همین انتظار چاقتر شدن بود و من آنقدر این فرمول در ذهنم گسترش پیدا کرده بود که دیگر با هیچ روش لاغری وزنم پایین نمی آمد و من هر روز عصبی تر میشدم و با بی رحمی بیشتری با بدنم رفتار میکردم و دیگر از مصرف هیچ دارو و دمنوش و ابزار لاغری ترس و نگرانی نداشتم و مدام روش‌های مختلف را روی جسم نازنینم پیاده میکردم اما افسوس و صد افسوس که انتظارم فقط چاقی بود و من بدون تعارف و اغراق هر روز در حال رشد صعودی وزنم بودم .
   • با توجه به انتظاری که در خودتان مشاهده می کنید آیا نتیجه جسمی فعلی شما درست و بر اساس انتظار شما می باشد؟
   • از وقتی وارد سایت تناسب فکری شدم گمشده ام را پیدا کردم و الان محکم آن را بغل کرده ام ،آرامش داشتن بعد از نعمت سلامتی واقعا بزرگترین نعمت است 
   • خداوندا سپاسگزارم که به من آرامش و سلامتی عنایت کردی 
   • خداوندا سپاسگزارم که به فرزندان و همسرم و عزیزانم سلامتی و آرامش عنایت کردی 
   • خداوندا روزیمان کن نعمات بی نظیرت را و من را لایق معجزاتت قرار بده 
   • خوب من بعد از کسب آرامش در این مسیر زیبا ،انتظارم فقط و فقط لاغری بود و هر روز به لطف خداوند خالقم سبک و سبک‌تر میشوم ،نمی‌دانم حتی شاید جسمم چاق باشد اما ذهنم مثل پر سبک است و انتظار من سبکی و لاغری است و کاملا دارم بر اساس انتظارم جلو میروم و به حمدالله حالم عالی است 
   • خداوندا سپاسگزارم برای حال خوبم و برای حال خوب عزیزانم تو را سپاس می‌گویم 
   • خداوندا روزی ام کن حال بهتر با برآوردن دعایم و روزی ام کن معجزه ای که در نزدیکی من قرار دادی و مرا شاد کن به برآوردن آرزویم هر چند که آن آرزو در ذهن کوچک و محدود بشری من ناممکن باشد 
   • خداوندا ممکن کن ناممکن ذهن محدود مرا به نامحدودی ات یا کریم یا رب یا کریم و یا رب
   • برای لاغر شدن چرا ایجاد انتظار لاغری اهمیت زیادی دارد؟
   • انتظار لاغری نداشته باشیم لاغر نمی‌شویم،بر اساس قانون آفرینش جهان هستی هر باوری در ذهن ما باشد ،فرکانس آن باور ما را در مدار آن باور قرار می‌دهد حالا اگر انتظار ما لاغری باشد خوب ما دارای یک باور قدرتمند هستیم و آن باور این است که من می‌توانم لاغر شوم 
   • و قطعا تکرار بارها و بارهای این باور ما را در فرکانس و مدار این باور قرار می‌دهد و ما با لاغری همسو می‌شویم و از این نعمت بزرگ برخوردار می‌شویم 
   • جهان هستی به سرعت باورهای ما را گسترش می‌دهد و زندگی و سعادت ما را باورهای ما میسازند 
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا انتظار لاغر شدن در شما ایجاد شود.
   • لاغری با ذهن با شناخت فرمولها و موانع اشتباه چاقی ،و جایگزین کردن آنها با فرمول‌های صحیح لاغری و کوچک کردن و آسان کردن لاغری ،لاغر شدن را برای ما بارورسازی می‌کند و انتظار لاغر شدن را در ما افزایش می‌دهد و با همسو کردن انرژی‌های ما با انرژی‌های جهان هستی ما را به هدف لاغریمان می‌رساند بدون تحمل رنج و عذاب و در کمال آرامش و لذت 
   • پروردگارا سپاسگزارم بخاطر نعمتهای بی حد و اندازه ات که تو خدای بی نهایت بخشنده من هستی 
   • الهی به امید تو 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار tala.kh25@yahoo.com
   1402/06/30 08:55
   مدت عضویت: 1250 روز
   امتیاز کاربر: 4291 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 682 کلمه

   بنام خدا

   • در تلاش های قبلی خود برای لاغر شدن چقدر انتظار لاغری داشتید؟

   اگه با جمع کسایی که برای لاغری ورزش می کردن مصلا تو باشگاه، هم صحبت می شدم بخاطر اینکه می دیدم تلاش می کنن انرژی می گرفتم.

   یادمه موقعی که ادامه میدادیم روزای بعدی هم میومدیم باشگاه، دو تا چیش حسمو بد می کرد و باعث می شد انتظار لاغری نداشته باشم. یکیش اینکه بجای اینکه تو ذهنم تصور کنم اخر مسیر به چه اندام زیبایی رسیدم، مدام به چربی ها و بدنم نگاه می کردم. هی تصور می کردم اینا نباید باشه.

   دومین کاری که باعث می شد انتظار لاغری در من نابود بشه عجله کردن بود. خیلی سریع می خواستم سایز کم کنم.این باعث می شد اینقدر ناامید بشم که حتی همون روش اشتباه رو هم ادامه ندم.

   باید حواسم باشه رفتارایی که گفتم رو(عجله کردن و..) الان نداشته باشم وگرنه تلاشام بی نتیجه می شه درجا میزنم.

   • آیا استفاده از روش های لاغری باعث افزایش انتظار لاغری در شما می شد؟

   نه 

   یکی از دلایلش این بود که همه شون می خواستن تو زمان کم لاغر کنن. یعنی با حس عجله به ما انگیزه میدادن یه روشو شروع کنیم و همون عجله بلای جونمون میشد باعث میشد روشو ول کنیم.

   یه دلیل دیگه که انتظار لاغری رو کم می کرد، مقایسه کردن بود. اخه معمولا روشه از یه نفر اشنایی معرفی می شد دیگه و میگفت من ازش نتیحه گرفتم. واقعا هم نتیجه گرفته بود. این باعث می شد پا تو مسیر بذارم و هفته ی اول هفته ی دوم و… مقایسه کنم خودمو.

   یه دلیل دیگه اینکه اون روشا غذا و تحرک کم و… رو عامل می دونستن. منکه اینجور بودم اول راه از کم خوردنم خوشحال بودم و انتظار لاغری داشتم. اما در ادامه به همه چیز دیگه بدبین میشدم. چون غذا رو عامل چاقی می دونستم فکر می کردم همون یه ذره ای هم که می خورم زیادیه. دقیقا شبیه یکی از خانومایی که تو ویدیوی بررسی رژیم های لاغری به همین وسواس مبتلا شد.

   • بعد از اتمام برنامه لاغری یا رها کردن آن چه تغییری در انتظار شما ایجاد می شد؟

   با قدرت فکر می کردم بر می گرده. 

   • در مدتی که اضافه وزن دارید انتظار چاق و چاق تر شدن در شما بیشتر بوده یا انتظار لاغر شدن؟

   قطعا انتظار چاق تر شدن. انتظار هم اینجور نیست که مستقیم فکر کنم به مرور چاق تر می شم نه. مثلا دارم برنامه تلویزیونی می بینم چشمم به بدن مجری مییوفته فکر می کنم یه لحظه تو ذهنم صحنه ی پرخوریش میاد. میگم وای حتما خیلی غذا می خوره. خب حساب کن 3 وعده در روز غذا می خورم. چقدر این فکر چاق تر شدن تثبیت میشه تو ذهنم. هوف درموردش نمی خوام زیاد فکر کنم نمی خوام غرقش شم. می خوام الگو هایی رو بیاد بیارم که انواع غذا ها در حجم زیاد غذا خوردن و متناسب بودن. بینهایت افرادو بچه های سایت اطرافشون دیدن. پس مجری پس من بخاطر مواد غذایی نیست که اضافه وزن داریم. 

   • با توجه به انتظاری که در خودتان مشاهده می کنید آیا نتیجه جسمی فعلی شما درست و بر اساس انتظار شما می باشد؟

   قطعا با فکره هماهنگه.

   پس به مرور انتظارمو عوض کنم بازم هماهنگ میشه.

   • برای لاغر شدن چرا ایجاد انتظار لاغری اهمیت زیادی دارد؟

   چون خود انتظاره باعث شده چاق بشم. نه مواد غذایی نه بی تحرکی.

   انتظاره که نتیجه ی نهایی رو رقم می زنه؛ شاید من در طول روز کاملا به اندازه می خورم و تحرکم هم خوبه اما چون بدبینم به همه چیزه، چون فکر می کنم هیچ چی سر جاش نیست و رفتارم چاق کننده ست چاق می شم. دلیل اثبات این حرف هم الگو هان. به چاقی فکر نمی کنن و قبول ندارن رفتارغذایی شون اشتباهه یعنی اصلا بررسیش نمی کنن.

   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا انتظار لاغر شدن در شما ایجاد شود.

   چشممونو باز می کنه تمام حرفایی که شنیدیم اشتباه بوده. پس دلیلی برای چاقی وجود نداره. حتی اگه یه کودک با اضافه وزن بدنیا بیاد دلیلش ژن نیست اصلا ژن چاقی وجود نداره. فیزیک انسان شکلش متناسبه.

   انگار این تمرین فقط می خواست بهم ثابت کنه همیشه انتظار داشتم، چقدر اهمیت داره و انتظاره بوده که چاقم کرده که چیز دیگه ای.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/06/27 18:43
   مدت عضویت: 293 روز
   امتیاز کاربر: 6470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 768 کلمه

   به نام خدای زیبایی ها

   گام 31:لاغرشوید ، قبل از اینکه لاغر شوید

   چقدر این جمله به من حس خوبی میده و باعث امیدواری من میشه که برای رسیدن به لاغری باید ابتدا حس و حال لاغری بگیریم یعنی همین جایی که من هستم و گام بعداز اون لاغری جسممه ،اینکه حس میکنم چقدر به آرزوی لاغریم نزدیکم و دارم در راستای اون حرکت میکنم خیلی حالم خوب میشه اینکه آخر این راهی که من دارم میرم لاغریه!!!!!!!!!!!وای خدای من هزار بار شکرت . قبلاً وقتی رژیم می‌گرفتم روزای اول رژیم انتظار من از اون رژیم لاغری بود و خیلی خوب کم میکردم ولی هرچی جلوتر میرفتم انتظار من کم کم تر میشد تا جایی که دیگه وزن من استپ میشد و با خودم میگفتم که دیگه این روش برای من تاثیری نداره باید برم سراغ یه روش دیگه غافل از اینکه انتظار من تغییر کرده بود پس نتیجه هم به طبع باید تغییر می‌کرد و من اینو اون موقع نمی‌دونستم که اگه هم میدونستم چیزی رو تغییر نمی‌داد چون مسیر من اشتباه بود هرچند کیلویی کم میکردم محکوم بودم به چاقی چون راه غیر اصولی رفته بودم و فرمول های چاقی در ذهن من دست نخورده بود و ذهن من همچنان چاق بود . به محض کنار گذاشتن رژیم دوباره انتظار من از خودم چاقی بود و هر روز چاق  و چاق تر میشدم .

   حالا میخوام در مورد آشنایی خودم با سایت بگم که یکم طولانیه😁 من حدودا سال ۹۷-۹۸از لحاظ روحی بهم ریختم و یکسالی درگیر اون بودم در این مدت به هر دری میزدم که حال خودمو خوب کنم  از روانشناس گرفته تا سفر رفتن تا توسل کردن و غیره که شب و روز از خدا میخواستم که یه راهی جلوی پای من بزاره برای تغییر اوضاع و احوالم ، که به طور اتفاقی با قانون جذب و تاثیر اون در زندگی آدما وبا خواندن کتاب ها و یدیو های انگیزشی به مرور زمان با لطف خدا حال روحیم بهتر و بهتر شد حالا ناگفته نماند که من قبل از این بحران روحی چاق بودم و با تلاش فراوان و رژیم های سخت و ورزش تونستم ۲۰کیلو از وزن خودم رو کم کنم که در اون مدتی که حال روحیم بد بود چون تمرکزی به موضوع چاقی و لاغری نداشتم وزن من تغییر نکرد حتی دو سه کیلو کم کردم با اینکه دیگه رژیم نبودم ولی  مدت کوتاهی بعد از اینکه با روش قانون جذب حال روحیم بهتر شد یواش یواش انگار دوباره فرمول های چاقی من فعال شد که اون موقع من اینو نمی‌دونستم و شروع کردم به چاق شدن . بعد از مدتی خیلی اتفاقی ذهنم رفت سمت اینکه شاید بشه با قانون جذب هم لاغری شد که عین کلمه لاغری با قانون جذب رو سرچ کردم که سایت تناسب فکری برام بالا اومد کلیک کردم و یه کم از متن ش رو خوندم و خوشم اومد ولی همون جوری که استاد تو بعضی از فایلاهاشون میگن که باید برای روش لاغری با ذهن آماده باشین فقط همون روز همون تکه متن رو خوندم و دیگه پیگیر این قضیه نشدم تا اینکه گذشت گذشت و من هی چاق و چاق تر میشدم و به هر روشی چنگ میزدم که لاغر بشم و هر روشی رو امتحان کردم ولی هیچ تاثیری برای لاغری من نداشت ومن هرروز چاقتر میشدم تا اینکه امسال دیگه از چاقی خودم خسته شده بودم و بشدت ناامید بودم و باگریه و عاجزانه دوباره از خدا خواستم که یه راهی جلوی پای من بزاره که خیلی یهویی یاد دوسه سال پیش و سرچی که کردم افتادم و جرقه ای تو ذهن من زده شد دوباره رفتم تو اینترنت سرچ کردم و دوباره سایت تناسب فکری برام باز شد ولی اینبار با دفعه قبل فرق داشت و من برای اون آماده بودم و شروع کردم فایل های ۱۲ قدم رو شروع کردم امید و آرامش که مدت ها بود از دست داده بودم رو به دست آوردم و روزنه امیدی هرچند کوچیک در من ایجاد شد که من هم میتونم  و هر روز که پیش میرفتم انگیزه م و آگاهیم بیشتر شد و تعهد داشتم که هر روز فایل گوش بدم چون حالم خوب میشد و از فشار روحیم کمتر میشد ادامه دادم و ادامه دادم تا الان که گام ۳۱  دوره ۱۰۰گام لاغری هستم از لحظ جسمی هنوز تغییر در خودم احساس نمیکنم البته اینو هم بگم که من از همون روزهای اول دیگه ترازو رو کنار گذاشتم و خودم رو وزن نکردم ولی هنوز تغییر واضحی در جسم خودم ندیدم ولی از لحاظ روحی و آرامش تغییر داشتم و بعضی از فرمول های ذهنیم تغییر کرده ولی حالم خیلی خوبه چون می‌دونم الان جای درستی وایسادم و گام بعدی من لاغریه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/06/16 18:28
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 461 کلمه

   سلام و درود بر استاد عزیز و دوستان همراه

   لاغر شوید قبل از اینکه لاغرشوید

   من دوتا خواهر دارم که هر دوتاشون دارن از چاقی رنج می برن و همش گله وشکایت . آنها حتی حاضرنشدند حتی برای خواستشون یک رژیم یا ورزش یاهمین روشهای به ظاهر لاغری انجام بدن اما من چی ؟ من خودم رو داشتم به آب وآتیش میزدم مرتب سرم تو گوشی بود و سرچ میکردم روسهای لاغرشدن رو که نتیجه بخش باشه وچقدر پیاده روی های سخت در گرمای تابستان و باشگاه و رژیم و.. انجام دادم.

   درسته روشها اشتباه بود اما من نمیتونستم بپذیرم که سرنوشنم چاقی هست مرتب تو ذهنم بود و به لطف الهی به این سایت هدایت شدم و تمامی جوابها وابهاماتی که به خاطر چاقی تو ذهنم بود رو گرفتم . 

   بله من خواسته بودم اما اونها نخواستند .

   من باورداشتم که بالاخره یه روشی وجود داره هرچندسخت باشه اما من عشقم لاغری هست وبهایش رو میدم .

   من تسلیم چاقی نشدم . 

   بااینکه تواین مسیر چالشهای زیادی روتجربه کردم اما ادامه دادم و کم نیاوردم  و بالاخره نتیجه گرفتم .

   اما اونها منو دیدن و نتیجه رو دیدن اما بازهم باور نمی کنند .

   وهر روز دارن دردسرهای چاقی روتجربه میکنن.

   لاغری با ذهن نه تنها ارتباط بین ذهن و جسم رونشون میده بلکه با یادگیری عملکرد ذهن میتونیم خیلی از خواسته های خودمون روخلق کنیم .

   که من هم به خیلی ازخواسته هام با استفاده از این قدرت ذهن رسیدم .

   من با افکارم و باورهام با دست خودم سدی درست کردم در مقابل خواسته هام . بعدش یک عمر داشتم دیگران رو مقصر میدونستم و از خدا گله داشتم .

   لاغری با ذهن پیوند منو با خدا مستحکم تر کرد . بهم امید واشتیاق داد برای خلق خواسته هام ومن تولد دیگه پیدا کردن بعد اینکه تونستم به نتیجه قابل قبول درلاغرشدنم برسم .

   امیدمن به زندگی کردن بیشترشد و سرم بالاترشد و دیگه کسی رو توذهنم بزرگ نمیکنم . دیگه از حوادث وآینده نمی ترسم .شادی وعشق در زندگیم بیشترشد .

   الان که فروشگاهها اکثرا لباس فری میارن تو مغازشون اما من کلی باعشق میگردم دنبال لباسی که سایز داشته باشه .چون پوشیدن لباس سایز خودم بهم حس لاغری میده که وصف ناپذیره . واقعا حسش برای من یکی بی نظیره .

   من باور کردم لاغرمیشم و بعد لاغرشدم .

   من با دیدن آلبوم دوستان شگفت انگیزان لاغری و لایوها و استادعزیز باور  کردم میتونم لاغری ماندگار رو تجربه کنم و بعدش لاغرشدم .

   چقدر لاغر شدن و لاغر زندگی کردن لذت بخشه . 

   خدایا شکرت که منو هدایت کردی توسط یکی از دوستانی که در سایت نی نی سایت کامنت گذاشته بود در مورد لاغری ومنی که عاشقانه دنبال لاغرشدن  بودم که کدوم قهوه بیشتر لاغر میکنه هدایت شدم به سمت  اسم استاد عزیز  توسط دوست عزیز و الان اینجام و خدا روشکر میکنم .

   و تشکر میکنم از استاد عزیز بابت آموزشهای طلایی شون .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار s99malekan
    1402/09/10 01:50
    مدت عضویت: 1370 روز
    امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 16 کلمه

    سلام عزیزم

    چقد زیبا نوشتی و‌چقد حیرت انگیز با سایت و استاد بینظیرمون آشنا شدی.‌خوشحالم موفق شدی. 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/05/31 16:42
   مدت عضویت: 358 روز
   امتیاز کاربر: 716 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,213 کلمه

   به نام خداوند قادرم

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید 

   دیگه از این جمله قشنگتر و واضح تر باید می‌شنیدم؟ 

   اگر باور نکنیم که توانایی انجام هر فعلی و داریم و باور اینکه ما نیروی خودمون  و از خدایی می‌گیریم که قادر مطلقه ،

   وقتی ایمان داشته باشیم که نور خدا در وجود ماست و ما شعله ای حتی کوچک از اون نور کامل هستیم ،

   پس میتونیم خیلی راحت به قدرت خودمون ایمان بیاریم ،هیچ کاری در جهان نیست که انسان نتونه انجام بده، فقط کافیه باورهاش تغییر کنه و اون موقع شاهد انجام چیزهایی میشه که روزی گمان میکرده ،نمیتونه ،انجام بده .

   درباره همین موضوع اگر سیری در تاریخ بشری داشته باشیم می‌بینیم که انسانها با باورها و تلاش کردن برای کسب اون باور کارهای خارق العاده زیادی انجام دادن مثل انواع اکتشافات (برق،تکنولوژی،هوا و فضا ،ماهواره،……….)

   قبلا که برادران رایت میگفتن انسان میتونه پرواز کنه خیلی ها، مسخره کردند و اونها رو سرکوب کردند ولی اونها باور داشتن و دست از تلاش نکشیدن و بارها شکست خوردن و از نو شروع کردند و تا به امروز این همه صنعت هوا و فضا پیشرفت‌های چشمگیری داشته که البته در برابر آنچه در آینده انسان بهش دست پیدا میکنه مثل قطره ایست در کنار دریا ؛

   پس کافیه باور کنیم و مطمئن باشیم که ما توانا هستیم اون وقته که هیچ کاری برای ما انجامش غیر ممکن نیست.

   در زمینه همین لاغری اگر به گذشته خودم نگاهی بندازم متوجه میشم که چه توانایی هایی در جسمم داشتم که میتونستم چنان رژیم‌ها و ورزش‌های طاقت فرسایی و انجام بدم و چون باور داشتم با اون روش‌ها لاغر میشم و تلاش میکردم برای بدست آوردن اون باور ،همیشه نتیجه لاغری بود و نتیجه مساوی بود با باوری که داشتم .

   و بعد از خسته شدن و رهایی روش‌هایی که باور داشتم که لاغری برام میارن ،چون باور داشتم با رها کردن اون روش‌ها دوباره چاق میشم آروم آروم وزن از دست رفته برمیگشته و نتیجه ناکامی و سرخوردگی و حس شکست بسیار آزار دهنده بود و در نهایت برای رها شدن از اون افکار منفی با تلقین به خودم که چاقی سرنوشت منه و من تمام تلاشم و کردم و نشده روز به روز احساس نا امیدی و افسردگی در من رشد می‌کرد و هزاران فرسنگ از رسالت انسانیت خودم فاصله میگرفتم چرا که خودم و انسانی بیچاره میدیدم که حتی قادر به تغییر جسم خودش نیست چه برسه توانایی رسیدن به خواسته هاش .

   همه این افکار و باورها باعث شد آزمون وکالت شرکت نکنم و خودم و ناتوان در این امتحان ببینم ،سر کار نرم ،عصبی و پرخاشگر باشم دچار افسردگی و بیماری شدم و باعث آزار خودم و خانواده عزیزم شده بودم .

   وقتی وارد سایت شدم و رمز و رازهای زندگی و تغییر و باورها و رو کم کم فهمیدم تغییراتی که داشتم برام احساس شادی می‌آورد و حالم هر روز بهتر و بهتر میشد ،در کامنتهای دوستانم میخوندم که بجز بهره گیری از صحبت‌ها و آموزش‌های ناب استاد روشن ،سراغ اساتید دیگری چون استاد عباس منش ،استاد سعیدی و یا حتی انجام روش‌های رژیمی کنار این آموزش‌ها بودند و بعد از مدتی چون از این شاخه به اون شاخه پریدن ،نتیجه خوبی هم نگرفتن و یا رها کردن آموزش ها رو یا نتیجه مطلوب نگرفتن ،

   من در همین سایت فقط هستم و از هیچ روش یا فرمول یا استاد دیگه ای استفاده نکردم و فقط به همین مسیر ایمان دارم و پایبندم حتی در همین سایت کلی فایل های دیگه وجود داره مثل چالش من این و نخوردم یا فایلهای بی نظیر دیگه اما من از این شاخه به اون شاخه نمیرم تمام تمرکزم روی همین یک گامی هست که دارم برمیدارم عجله ندارم خوب بعد صدگام موفق که طی کردم انشالله میرم و یکی یکی از اون فایلها هم استفاده میکنم مگه جنگه ؟من باید پایبند باشم به همین گامی که دارم برمیدارم برای من مثل اینه کسی که هنوز راه رفتن و یاد نگرفته ازش چطور میشه انتظار دویدن داشت قطعا اگر همچین آدمی که هنوز راه رفتن و بلد نیست شروع به دویدن کنه قطعا زمین میخوره و کلی آسیب میبینه و دیگه همون راه رفتن و هم نمیتونه انجام بده .

   اینقدر نکته و مطلب برای یادگیری هر گام وجود داره که بعضی گام‌ها مثل همین گام انجامش برای من چند روز طول کشید ،من فقط زمانی که احوالات روحی ام خوب نبود سراغ فایلهای ارزشمند رهایی از افکار منفی رفتم و با سومین فایل به لطف خداوند حالم عالی شد و دوباره به مسیر تناسبم رجوع کردم .

   ،ایمان بیاوریم قبل از اینکه ایمان بیاوریم

    بمیریم قبل از اینکه بمیریم 

   حسابرسی کنیم اعمالمان را قبل از اینکه به حساب ما رسیدگی کنند  

   و لاغر شویم قبل از اینکه لاغر شویم

   مفهوم این جملات چیه ؟

   از نظر من این جملات خیلی معانی دارند مثلا درباره همین جمله لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید من اینطور تفسیر میکنم که:

   ۱_این جمله میگه فقط کافی نیست که با زبان اعلام کنید که در مسیر تناسب فکری هستید و دارید برای متناسب شدن راهی و میرید برای اینکه فقط به خودتون بگید که خوب من دارم یه کاری میکنم تا لاغر بشم .

   ۲_میگه فقط گوش دادن و نوشتن کافی نیست باید روی هر فایل حسابی فکر کنید و باور کنید و رفتارتون و تغییر بدید تا نتیجه بگیرید . 

   ۳_میگه کسانی که خوب گوش میدید و خوب تمرین میکنید و خوب عمل میکنید دقت کنید که این مسیر خیلی پیچیده است و خیلی مطالب هست که باید یاد بگیرید و فکر نکنید با همین چند صباح یادگیری ملا میشید این آموزش‌ها مثل اقیانوس‌های بیکران هستند که هر روز چیزی از این اقیانوس‌های پهناور کشف میشه و هرگز دریچه کشف این رموز بسته نمیشه .پس با ایمان و عمل به چند مورد این حقایق کامل نمیشه باید آموخت و آموخت و آموخت 

   ۴- میگه ایمان و باوری که به روش تناسب فکری آوردید نه تنها الان بلکه در آینده هم بر اون پایبند باشید و به زندگی شما تبدیل شده باشه یعنی بخش مهم وجودتون شده باشه مثل رانندگی کردن که بدون تمرکز آنچنانی روتین شده برامون.

   ۵_در نهایت به نظرم خطاب به کسانی هست که ایمانشون کامل نیست و همزمان کنار این آموزش‌ها از چیزهای دیگه هم بهره می‌برند که من به این عزیزان اینجور توضیح میدم که مگه میشه به خدا ایمان آورد و به فرشتگان و قیامت ایمان نداشت کسی که به یکی از معارف دین و خدا کفر کنه اون شخص کافره هر چند که به بقیه ایمان داشته باشه ،زیاد دیدم کسانی که میگن ما خدا رو قبول داریم ولی نماز نمیخونیم در عوضش سعی داریم انسان خوبی باشیم دروغ نمیگم گناه نمی‌کنیم و فلان و بهمان ،آخه از نظر من انسان خوبی بودن که عالیه و اصلا رسالت ماست که انسان خوبی باشیم اما وقتی از همین نماز به عنوان ستون دین نامبرده شده مگه انسان بدون اسکلت یه تکه گوشت بیشتره؟یا امکان داره خونه ای بدون ستون و اسکلت پا برجا بمونه ؟

   خداوند هر چیزی رو برای ما واجب کرده قطعا خیر و صلاح ما بوده و هر چیزی رو حرام کرده قطعا ضرری برامون داشته چون خداوند عالمه ،قادره،رحمانه،کریمه،و در نهایت بخشنده ای بزرگه (صد بار گر توبه شکستی باز آی ).

   امیدوارم تونسته باشم حق این گام ارزشمند و ادا کرده باشم ،اسناد سپاسگزارم برای آموزش‌های بی نظیر شما و کلام شیواتون که چون از دل برمیاد بر دل هم میشینه براتون سلامت و سعادت و خوشبختی روز افزون خواستارم 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/04/21 08:38
   مدت عضویت: 407 روز
   امتیاز کاربر: 25440 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 638 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی

   استاد در مورد این جمله اینکه لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید خیلی فایل ارزشمندی است که ما از آن غافل بودیم و این یک موانع لاغری است که باید به راحتی از آن عبور کنیم .

   چقدر خوبه که در این روش ما از هیچ گونه رژیمی استفاده نمیکنیم و هرچه را دوست داریم به اندازه میخوریم . و هیچ روشی سالمتر از این روش نیست چون بدون ناراحتی و استرس است .

   و نحوه اشنا شدن من با این سایت . من برای لاغری از رژیم دکتر کرمانی استفاده کردم و در مدت 2ماه 12کیلو لاغر شدم وهزینه 300تومانی برای دوره سه ماهه دادم و یکی از همکاران به من گفت که شنیدم لاغری با ذهن هم امکان پذیر است و شوهر خواهرم این بسته را تهیه کرده و بعد از یکماه 5کیلو کم کرده من وقتی رفتم درسایت سرچ کردم و سایت تناسب ذهنی را پیدا کردم ابتدا فایل 12گام رایگان را دیدم اولین گام را که دیدم دیدم استاد دقیقا حرف دل من را میزنه و با اطمینان در این سایت امدم و بعد از ان جسته گریخته فایلها را میدیدم و از تاریخ 1402/03/08 متعهد شدم 100گام را روزی یک گام طی کنم و جالبه استاد من بعد از انصراف از رژیم دکتر کرمانی وزنم کم نشده (من 102 کیلو بودم با رژیم  وزن من 89 کیلو شد ) بعد از اشنایی با این سایت و انجام تمرینها در تاریخ 1402/04/13 رفتم دکتر غدد و چون من متعهد شده بودم که خودم را وزن نکنم با این که خیلی لباسهایم برای من گشاد شده بود و به خودم میگفتم الان بعد از دوماه به وزن 85 رسیدم ولی وقتی خودم را وزن کردم باور نشد حتی نیم کیلو هم لاغر نشده بودم و این برای من خیلی تعجب آور بود و حتی ناراحت هم شدم ولی وقتی با وزن 6 ماه پیش خودم مقایسه شد 5کیلو کم شده بودم و بسیاری از بیماریهای من مثل دیابت -چربی -کم خونی بهتر شده و خیلی این فکر منفی باف من میگه با این روش وزن توکم نمیشه و بهتره با روش دکتر کرمانی دوباره شروع کنی و با این روش تلفیق کنی که بهتر نتیجه بده؟ استاد آیا این برای من طبیعی است ممنون میشم به من پاسخ بدهید . در حالی که من یقین دارم در فایلی گفتید اگر چاقتر شدید ناراحت نباشید و عجله نکنید چون فکر منفی باف مثل سم و عفونت در بدن عمل میکنه و من با اطمینان کامل به این روش این کاررا انجام میدهم تا انشاالله به نتیجه عالی برسم 

   • در تلاش های قبلی خود برای لاغر شدن چقدر انتظار لاغری داشتید؟ زیاد نبوده و فقط از طریق دکتر کرمانی 12 کیلو کاهش داشتم 
   • یا استفاده از روش های لاغری باعث افزایش انتظار لاغری در شما می شد؟ خیلی کم و بعد از سخت بودن رها میشد 
   • عد از اتمام برنامه لاغری یا رها کردن آن چه تغییری در انتظار شما ایجاد می شد؟ دوباره چاق تر میشدم
   • در مدتی که اضافه وزن دارید انتظار چاق و چاق تر شدن در شما بیشتر بوده یا انتظار لاغر شدن؟ انتظار لاغر شدن بیشتر است ولی وزن من استپ شده و سایز کم کردم 
   • ا توجه به انتظاری که در خودتان مشاهده می کنید آیا نتیجه جسمی فعلی شما درست و بر اساس انتظار شما می باشد؟ اره از نظر روحی و جسمی عالی هستم و نمی دانم استپ وزن من یک مانع برای لاغری من شده و پیام سیری را که دوستان در نظرات خودشان مطرح میکنند من دیر دریافت میکنم 
   • برای لاغر شدن چرا ایجاد انتظار لاغری اهمیت زیادی دارد؟ چون تا باور و فرمول چاقی از ذهن ما پاک نشود و فرمول لاغری جایگزین آنها نشود فایده ای ندارد 
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا انتظار لاغر شدن در شما ایجاد شود. با تغییر فرمولهای چاقی به لاغری و با اشتیاق و روحیه شاد داشتن 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 55 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری😊
    اینکه چه روشی رو ادامه بدی تصمیم شماست
    ولی موقع خوندن دیدگاه شما داشتم به این فکر میکردم اگه لاغری با ذهن شرکت نکرده بودی و رژیم رو رها می کردی بعد از شش ماه چه اتفاقی افتاده بود؟
    جواب این سوال نقش لاغری با ذهن رو واضح میکنه
    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 331 کلمه

   سلام و عرض ادب

   لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید

   بله من این حس رو دارم 

   من عاشق سبک بودم من وقتی ی فرد لاغر رو میبینم کاملا حس سبکی اون در ذهنم تداعی میشه

   دلم میخواد مثل ی پر سبک باشم و تو باد رها باشم 

   دلم میخواد هر قدمی ک بر میدارم هر ی دونه پام 

   وزنش مثلا ۲۰باشه 

   میدونید من حس میکنم وقتی سبک باشیم از زندگی لذت بیشتری میبریم … سبکی احساسات مثبت رو به جریان در 

   میاره حس میکنی با باد یکی شدی حس میکنی مثل یه پرنده سبک تو آسمون لاغری پرواز میکنی 

   میتونی ب نرمی پرواز کنی 

   میتونی با سرعت زیاد اینور اونور بری

   حتی میتونی سریع تر بدویی 

   وقتی لاغری میتونی مثل شن تو باد باشی ک با هر فوت اینور اون ور میره خخخ 

   مثل برگی توی باد آزاد و رها 

   به نظرم هیچی از لاغری زیباتر نیست 

   وقتی لاغری انگار با طبیعت و جهان در هماهنگ تری چرا چون بدنت درست کار میکنه بابا لاغررری 

   میتونه به تو آرامش بده وقتی آرومی !!!

   دم و باز دمت آرومه 

   نفست ک آروم باشه ینی اعصابت اروم اعصابت ک آروم باشه خون رسانی به شکل عالی در بدنت در جریانه وقتی خون رسانی عالی باشه تمام اجزای بدنت به نحو عالی کار میکنن 

   وقتی آرومی اکسیژن به بهترین نحو ممکن به تموم اجزا میرسه 

   بله معلوم ک جهان با افراد اگاه لاغر و سالم در هماهنگ تره 

   حالا وقتی هماهنگ باشی چیا میتونه رخ بده 

   هر اتفاق زیبایی ک فکرش رو بکنی 

   تو با لاغری میتونی به تموم اهدافت برسی

   پس لاغری میتونه عامل اصلی خیلی چیزای دیگه باشه 

   بیاین به لاغری فکر کنیم بیاین بریم به جستجوی حس لاغری در افراد لاغر 

   راجب لاغری بنویسیم 

   بیاین لاغر بشیم قبل از اینکه لاغر بشیم😊

   استاد همون طوطی ک این راه زیبارو رفته 

   حالا ب ما طولی های تو دام افتاده میگه چجوری به راحتی لاغر شین 😊

   با آرزوی اندامی متناسب برا همه اونایی ک 

   عاشق و خاطر خواه سبک وزنی هستن 

   همونا ک تا دلشون ی سلبریتی لاغر میبینه دلشون غش میره 

   به امید روزهای سبکی 

   بله من قبلا لاغر شدم میدونم چقدر زیباست ک لاغری رو زندگی کنی و پر شور زیست کنی

   الهی شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    ممنون مهربان ،

    از ایجاد حس خوب و عالی 

    نظاره گر بهترینها در زندگیت باشی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/11/25 14:57
   مدت عضویت: 509 روز
   امتیاز کاربر: 11065 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,249 کلمه

   سلام و درود .

   باور کنید قبل از اینکه باور کنید .

   لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید .

   شروع لاغری از ترک چاقیه . 

   ما با سه مسیر در ذهنمون آشنا شدیم .

   ۱- مسیر چاقی 

   ۲- مسیر لاغری دروغین

   ۳- مسیر لاغری واقعی 

   مسیر چاقی بارها و بارها تکرار شده و چون خوب آموختم و درکش کردم و سالها بهش عمل کردم  هنوزم برای من  راحتترین راهه .

   مسیر لاغری دروغین مسیر رژیمها و عملها و ورزشها و … است که من اصلا نمیتونم در  اون راه حرکت کنم . 

   مسیر لاغری واقعی که دقیقا مثل همون مسیر چاقی راحته تازه چه بسا راحتتر ولی چون من تازه باهاش آشنا شدم و کمتر تکرارش کردم هنوز مثل زبان چاقی یادش نگرفتم یکم نسبت به چاقی تمرکز کردن روش برام سختتره . 

   ولی اطمینان دارم هر روز که در این راه زیبا قدم بردارم راه برام راحت و راحتتر میشه . 

   اتفاقا با شناختی که نسبت به این راه پیدا کردم این راه از چاقی راحتتره .

   چون چاقی فقط زجر و عذاب بود . اما این راه لذت و تفریحه .

   تنها تفریح در چاقی با خیال راحت خوردن و خوردن و خوردن بود که من وقتی الان فکر می کنم خوردن زیاده از حد هیچ لذتی نداره و جز عذاب چیزی برام نداشت . دل درد و به هم خوردن حال و بالا آوردن و یا اگه تا این حد نبود در مرحله زجر روحی و عذاب وجدان و تحقیر .

   آخه زیاده خوری هم از نظر من درجاتی داره .

   چاقی بهمون فشار میاره و این فشار در سه سطحه .

   فکر . احساس . جسم . 

   وقتی غذا رو میخوریم و سیر میشیم و درجه اول سیری رو تجربه می کنیم اگه دیگه ادامه ندیم یعنی فشار چاقی رو در مرحله اول حذف کردیم و در آرامش روزمون رو سپری می کنیم . 

   اما اگه هنگام سیری خوردن رو متوقف نکنیم فشار چاقی شروع میشه . در مرحله اول فکر ما دچار حرف زدن میشه . چاقی در فکر آغاز میشه . یعنی من وقتی گرسنه ام و میخورم هیچ فکری ندارم . اما به محض اینکه فکری در من ایجاد میشه میفهمم مرحله اول سیری رسیده و البته برای تاییدش از جسمم کمک میگیرم میبینم غذا برام بی طعم شده . 

   مرحله اول چاقی در فکر در من با چنین کلماتی پدید میاد : 

   به به چه غذایی . 

   حالا اینو با یکم ماستم بخورم .

   حالا این لقمه رو هم بخورم . 

   اینم امتحان نکردم .

   دوست دارم بخورم . 

   بعد اگه ادامه ندم ادامه روند چاقی رو همینجا متوقف می کنم . 

   البته اگه بخوام قطعش کنم بازم افکار دیگه میاد  میگم تو دلم می مونه . دلم میخوادش . اگه نخورم وسوسه اش تو ذهنم هست هی میخوام برم بخورم .

   بعد با خودم میگم تو سیر شدی به زبان بدنت فکر کن . وقتی سیر شدی  دیگه سیر شدی ادامه نده چون طعمشو دیگه اصلا متوجه نمیشی بزار یه وقتی بخور که دوباره مزه خوبشو احساس کنی . الان بی مزه شده . 

   دیگه نمیخوامش .

   خوشم نمیاد . 

   لذتی توش نیست .

   میزارم برای بعد .

   ولی اگه به خوردن ادامه بدم درجه دوم سیری پدید میاد و درجه دوم پرخوری و زیاده روی شروع میشه . 

   احساس ترس می کنم . 

   نکنه چاق بشم . 

   اینا چاقم می کنند .

   بسه دیگه چه خبرته .

   الان بخورم یا نخورم . چرا خوردم 

   خلاصه احساس ترس و تردید و تحقیر و اندوه و نومیدی و عذاب وجدان و ملامت و سرزنش . 

   همین جا هم  میشه از راه چاقی برگشت . 

   حالا به مرحله دوم سیری رسیدی اشکالی نداره . نمیخورم که دیگه ترسی نداشته باشم .

   نمیخورم که دیگه خودم و تحقیر نکنم .

   نمیخورم که خودمو تحسین کنم که چاقی رو همینجا متوقف کردم .

   نمیخورم که  با نخوردنش حالم بهتره . 

   نمیخورم که خودمو سرزنش و تحقیر نکنم . 

   یعنی شروع مسیر لاغری با ذهن با ترک چاقیه . 

   وقتی بعد از سیر شدن نخوردن رو انتخاب کنم مسیر لاغری رو ادامه دادم 

    همونطور که خوردن در زمان گرسنگی مسیر لاغری با ذهنه  نخوردن در زمان سیری هم مسیر لاغری با ذهنه . 

   خب حالا میرسیم به زیاده روی و پرخوری درجه ۳ 

   اگه بعد از مرحله ۱ و ۲  باز هم ادامه بدم  فشار چاقی به جسم میرسه . یعنی مرحله ۳ 

   شکم درد و حالت تهوع و سنگین شدن و خواب و …

   اکثر انسانهای پرخور چاقیشون به این مرحله میرسه در حالیکه انسانهای لاغر در مرحله اول سیری معمولا دست از غذا می کشن .

   فرق غذایی  بین انسانهای چاق و لاغر  دقیقا همینجاست . انسانهای لاغر عادت کردن مرحله اول سیری دست از غذا می کشن و ادمهای چاق معمولا مرحله آخر سیری دست از غذا می کشن . 

   من یک شخصیت متناسبم پس لازمه عادت کنم مثل یک انسان متناسب مرحله اول سیری یعنی همون فکر دست از غذا بکشم . 

   و  گرسنگی هم چند مرحله داره .

   مرحله اول فکر 

   مرحله دوم احساس 

   مرحله سوم جسم . 

   انسانهای چاق معمولا در مرحله اول شروع به خوردن می کنند ولی انسانهای لاغر در مرحله ی آخر . 

   میشه کم کم این عادات رو تغییر داد و عادت رفتار یک انسان چاق رو تبدیل به عادت رفتار یک انسان لاغر کرد .

   یعنی با فکر غذا نخوریم . با احساس گرسنگی هم غذا نخوریم بلکه در مرحله سوم یعنی وقتی گرسنگی به جسم رسید غذا بخوریم . 

   این رو عادت خودمون قرار بدیم . 

   و عادت غذاییمون رو مثل یک انسان متناسب کنیم . 

   من وقتی مثل یک انسان متناسب رفتار غذاییم تنظیم بشه مابقی افکار و احساس چاقیم خودبه خود درست میشه . 

   یعنی دیگه فکر چاقی و لاغری نمی کنم . 

   ترس از غذا ندارم . 

   خودمو سرزنش نمی کنم . 

   لازم نیست دائم نگران باشم .

   حال و هوای لاغری در وجودم میاد . 

   فقط همین یه  عادت رو تغییر بدم اوکی میشم و  متناسب بودن در من جاری میشه . 

   در این ۴۰ روز بیشتر روزها خوب بودم . البته وقتی مریض شدم تا چند روز بعدش یکم  سبک رفتاریم رو شبیه زمان چاقی انجام دادم ولی راهم رو رها نکردم یعنی با اینکه رفتار چاق کننده داشتم ولی حواسم بود که الان دارم به شیوه چاقی عمل می کنم و باید تغییر مسیر بدم . همچنان فایلهام رو گوش می دادم . یعنی صد درصد مسیر چاقی نبودم . ۶۰ – ۴۰ بود .

   ولی الان دوباره اومدم در مسیر لاغری و رفتارهام مطابق شخصیت متناسبمه . هرچقدر بیشتر مطابق این شخصیت رفتار کنم شخصیت متناسبم فعالتر و عادات متناسبم راحتتر و همینطور شخصیت چاقیم کم کارتر و عادات چاقیم سختتر میشه . 

   من میدونم در این مسیر اونقدر ادامه میدم که دیگه عمل کردن به روش چاقی برام سخت میشه . 

   یعنی  ناخوداگاه دیگه مثل یک شخص متناسب رفتار می کنم و وقتایی هم که حواسم نیست اصلا چیزی نمیخورم . چشمم چیزی رو ببینه اگه گرسنگی درجه ۳ نداشتم اصلا نمیخورم . 

   من با فکر غذا نمیخورم .

   من با احساس گرسنگی غذا نمیخورم بلکه ب علائم جسمی غذا میخورم .  البته بازم علائم جسمی خودش چند مرحله است . 

   قار و قور شکم 

   سر درد 

   سر گیجه 

   غش و ضعف

   فعلا مرحله اولش خوبه . یعنی قار و قور شکم . 

   من خیلی تمرین می کنم که به این سبک زندگی عادت کنم چون راحته و هیچ فشاری بهم نمیاد . 

   حالم خوبه ملامت ندارم و خودمو سرزنش نمیکنم . خودمو دوست دارم و راحتتر زندگی می کنم .

   خدا میدونه زندگی به سبک لاغری چقدر راحته وقتی۳۰ کیلو اضافه بار اکسید بشن و برن چقدر من راحتتر حرکت می کنم چقدر فعالتر میشم . چقدر فرز میشم . چقدر حالم خوب میشه . چقدر مریضیهام شفا پیدا می کنه .

   هورمونام تنظیم میشه . 

   حالم عالی میشه . 

   خدایا میدونم همونطور که تو منو به این سایت هدایت کردی خودتم انگیزه ادامه دادن رو بهم میدی . چون سرزمین لاغری واقعی خیلی جذابتر از سرزمین چاقیه . 

   اما هدایت من به این سرزمین از طریق معرفی زنعموم صورت گرفت و من تونستم این مسیر جذاب رو یاد بگیرم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/11/20 10:32
   مدت عضویت: 489 روز
   امتیاز کاربر: 34256 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 557 کلمه

   سلام برناصر خسرویی فبادیانی قرن ۵ کسی که در زمان خودش شجاعت کرد پا تو میسری گذاشت که هیچ کس جرات حرکت تواون مسیر نداشت

   این اسمو من برای شما گذاشتم چون شما با شجاعت کامل تو مسیری حرکت کردی که دیگران اصلا در بودنش هم شک داشتن چه برسه به حرکت .

   شما برای ما سزمین لاغریی کشف کردید راضی نشید تنها خودتون از بودن دراین سرزمین لذت ببری ماروهم همراه کردی تشکر.

   گام امروز درباره لاغر شوید قبل ازینکه لاغر شوید 

   اول که من تویی متن این جمله دیدم قبل از خوندن متن گفتم یعنی چی

   متوجه شدم منظورتون چی بود 

   خواستید مافکر کنیم جمله انگیزشی خوبی خوب

   به نظر من ما دومدل گوش کردن داریم گوش کردن معمولی وگوش کردن مثل کسی که تشنه هستش توصحرا  به اب رسیده.اب خوردن تویی این شرایط هر قطره لذتی داره که فقط خود شخص میفهمه …

   گوش دادن به صبحت درمدل دوم ازجان دله نه فقط گوش کردن .

   قدر زر زرکر بدان قدر گوهر گوهریی 

    اگه این مدلی گوش کنی مثل من که دنبال راه نجات بودم درک کردن ابن فایلها لذت بخش میشه

   لذتی که تا قبل این تویی هیچ دوره رژیم  من به شخصه نجشیده بودم .

   باور من از ابن دوره ونتیجه که خواهم گرفت مثل زمانیکه بگیم خورشید صبح طلوع میکنه .وماه شب تویی اسمونه .

   جون باورکردم خداوند من تویی این سایت فرستاده چون بارها بارهاخدا خواستم راهی جلوی پا بزاره من ازاین وضعیت نجات بده واگرنجات نده باید تن به عمل کردن معده بدم با ترس خیلی زیادی که ازاین عمل دارم .

   خداوندمن تویی بدترین شرایط با بهترین جای تو میسر  درست قرار داده چون خداواوند در من توانای لاغریی دیده در این مسیر من قرار داده برای شک گزاری ازخداوند من گامهای خودم برمیدارم به نتیحه میرسم چون خداوند خواسته من بنده چکاره هستم گوش جان میدم نه گوش کردن  عمل میکنم به اموزشی دیدم تا نتیجه کامل

   ما اگه قانون برگشت از مسیر رفت انجام بدیم به نتیجه میرسبم .

   ما اسمشو نبر اول توی ذهنمون قبول کامل کردیم بعد تو 

   جسمون اسمشونبر شدیم 

   حال برای لاغریی ا ول باید تو ذهنمون لاغرشدن  قبول کنیم  بعدتو جسمون لاغرشیم.

   باور کردن هر  کاری = نتیجه عالی از اون کار

   پس اول باورمنون قویی کنیم تا یقین به دستب بیاریم در نتیجه عالی انجام کار

   بارم میگم       قدر زر زرگر بدان     قدر گوهر گوهری 

   شما تویی سایتی قرار گرفتی که باید قدرشو بدونی وازسش استفاده کنی خودتو ا این مشکل بزگ  زندگیت خلاص  کنی

   به سن من که برسی متوجه میشی که این اولین وسخترین مرحله زندگی بوده من اگه تو جوانی همچین جای داشتم این باره سنگین تا حالا با خودم نمی کشیدم هم جسم هم روحم وتوان هر کاری ازم گرفته شماهمه شانس اورید توشرایط بهتر ازمن توی این مسیرافتادید قدر بدونید واقعا قدربدونید من مثل تشنی که به اب رسیده درام عمل مبکنم چون میدونم این اخرین تیر که دارم پرتاب مبکنم باید وحتما به هدف بخوره 

   امبدوارم سماهم همین حس پیدا کنید.

   اقا ناصر خسروی قبادیانی شما باخوندن دیگاهای من ودادن  مدل طلای و وفنی  به دیگاهم چنان انگیزه وچنان احساسی درمن بوجود اوردید که من المپیگ زندگمون بدست اوردم هر مدل شما رو به گردن اویختم من المپیکی شدم تویی این ین 

   مسیر پای روی سکویی اول گذاشتم امید هزاربرابر شد

   انگیزم خیلی خیلی بیشتر شده من موفق میشم این به شما قول میدم کم کاری نکنم لیزنخورم درست انجام بدم تا دلسرد نشم  تا شماخوشحال شید جون منو واقعا واقعاشاد کردید با اشک مینویسم  تشکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 72 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری😊 و از لطف و محبت شما دوست خوبم سپاسگزارم
    خدا رو شکر می کنم که در مدت حیاتم در دنیا توانستم تغییر مثبتی در اجساس، نگرش و جسم انسانهایی که خود را اسیر چاقی می دیدند ایجاد کنم.
    نوشته شما برای من پیامی از سوی خداوند بود و باعث شد که با انگیزه و اشتیاق بیشتری این مسیر را ادامه بدم.
    متشکرم و منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/11/14 16:13
   مدت عضویت: 564 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 863 کلمه

              “به نام بهترین راهنما و حامی در عالم”

   با سلام و درود به همگی ؛

   گام سی و یکم : لاغر شوید ، قبل از اینکه لاغر شوید!!!

   امروز جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به لطف خداوند بزرگ توانستم گام سی و یکم را بردارم . همان طور که قبلا هم اشاره کرده ام من در اواخر سال ۱۴۰۰ در یک جمع خانوادگی که بحث چاقی و لاغری داغ بود ، از یکی از زن برادرهایم شنیدم که لاغری باید ذهنی هم انجام شود و من چون با قانون جذب و بعضی موضوع های موفقیت فردی از طریق ذهن و فکر آشنایی داشتم با این صحبت به فکر فرو رفتم و تعجب کردم که چرا تا به حال درباره ی چاقی از طریق این راه توجه نکردم و آگاهی نداشتم تا اینکه اوایل سال ۱۴۰۱ همین طور که در اینستا گرام می چرخیدم ناگهان به لاغری با ذهن برخورد کردم و این اولین بار بعد از  آن صحبت بود که با لاغری از طریق ذهن مواجه شدم و اولین فایل استاد که درباره ی لاغری با ذهن صحبت می کردند گوش دادم و خیلی جذب آن شدم و با خودم گفتم که مریم این همان روشی است که همیشه منتظرش بودی تا راحت لاغر و متناسب شوی پس از طریق اینستا گرام در دوره ی رایگان ۱۲ گام لاغری با ذهن شرکت کردم که هر روز یک فایل از طریق پیج استاد نمایش داده می شد و من استفاده می کردم ولی فقط می دیدم و گوش می دادم اما تمرینات عملی را انجام نمی دادم به همین خاطر نتیجه ی خاصی از این دوره نگرفتم و فقط در حد آشنایی با این روش بود.در ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ تصمیم گرفتم که در دوره ی رایگان مسیر لاغری من صد گام شرکت کنم و آن را تا آخر دوره انجام بدهم و هر روز یک فایل را می دیدم و گوش می دادم و تمرینات عملی آن را در یک دفتر یادداشت می کردم و از گام های اول به شدت در نگرش و احساس من تغییراتی نمایان شد و مطمئن بودم که از این روش می توانم به راحتی لاغر و متناسب شوم و از گام پانزدهم یا شانزدهم به بعد احساس کردم که در جسم من هم تغییراتی به وجود آمده است و بسیار  خوشحال شدم و بیشتر از قبل نسبت به این روش مطمئن تر شدم و با اطمینان بیشتری به ادامه ی مسیر پرداختم.اما در اواسط شهریور به دلیل خانه تکانی طولانی و همچنین رفتن به مسافرت ، نتوانستم گام های دوره را ادامه بدهم و تا گام بیست و سوم پیش رفته بودم اما در این مدت هم در ذهن خودم گام های برداشته شده را مرور می کردم و تکرار . اواخر شهریور به دلیل اوضاع و احوال ناکوک و ناخوش ایران من هم دیگر مانند قبل شور و شوق و اشتیاق اول مسیر را نداشتم و نتوانستم به ادامه ی مسیر بپردازم اما همچنان به این روش و مسیر مطمئن بودم و در این مدت از هیچ روش و رژیمی استفاده نکردم.در ۲۰ آبان ۱۴۰۱ تصمیم گرفتم که در خود سایت ثبت نام کنم و دوباره از اول دوره ی مسیر لاغری من صد گام را شروع کنم و بالاخره از ۲۵ آذر ۱۴۰۱ دوره را دوباره از اول شروع کردم و هر روز در خود سایت دیدگاه خود را نسبت به گام مورد نظر می نوشتم بعد از اینکه فایل تصویری را با دقت می دیدم و دیدگاه دوستان دیگر را می خواندم . تا امروز من موفق شده ام با این گام ، سی و یک گام  را بردارم و با اطمینان و باور به خود و همچنین مسیر و روشی که انتخاب کرده ام البته با لطف و عنایت خداوند مهربان .هر روز باور و ایمان من به توانایی خودم در لاغر شدن و متناسب شدن بیشتر و بیشتر می شود و با اطمینان خاطر بالاتری به راه خود ادامه میدهم و مطمئنم در انتهای این مسیر ، من فردی لاغر و متناسب خواهم بود چون من از همان ابتدا شروع به لاغر شدن کردم قبل از اینکه لاغر شوم یعنی باور و ایمانم نسبت به این راه و  روش و البته خودم زیاد و قوی است.یادم رفت که بگویم که در پاییز سال ۱۴۰۰ من در ناحیه ی قفسه ی سینه و قسمت پشت آن احساس ناراحتی و درد داشتم و به همین خاطر به یک متخصص قلب و عروق مراجعه کردم چون احساس می کردم که مشکل از قلب من است و دکتر بعد از گرفتن نوار قلب و تست ورزشی به این اطمینان رسید که قلب من خدا را شکر مشکلی ندارد و احتمالا درد از معده ی من می باشد که باعث این علائم شده است . البته دکتر به من خاطر نشان کرد که اگر نتوانم وزن خودم را کنترل کنم و کاهش دهم به زودی هم دچار ناراحتی قلبی خواهم شد و به من پیشنهاد عمل معده به روش جدید را دادند که من اصلا راضی به آن نبودم و هیچ گاه هم به عمل برای لاغری فکر نکرده ام و تقریبا چندین ماه بعد از این اتفاق من به لطف خدا با سایت تناسب فکری و لاغری با ذهن آشنا شدم و خداوند را بسیار سپاس گزارم که موجب این آشنایی فرخنده و مبارک شد.

   “یا حق”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 476 کلمه

   سلام به استاد روشن میخواستم چگونگی آشنایی خودم با این دوره را بگم استاد گرامی من سالها ست دنبال روش‌های لاغری بودم از انواع واقسام رژیم‌ها استفاده کردم هرکسی که هر ایده یا هرچیزی که میگفتن لاغر میکنه رو انجام می‌دادم هرچند کمی از وزنم نیز کم میشد اما با ترک اون مواد یا رژیم دوباره به وزن اولم برمیگشتم واقعا دیگه خسته شده بود هروز سرکار یا تو خونه تو گوگل سرمیکردم بهترین روش لاغری یا چرا لاغر نمیشم واین جمله ها سرج میکردم وهر بار با یه روش یا رژیم خاصی آشنا میشدم یکماه استفاده می‌کردم بعدشم چون باورکرده بودم که من استپ وزنی دارم و یا چون.ز یاد رژیم گرفتم وبدنم با کم خوری عادت کرده دیگه لاغر نمیشم ول می‌کرد واقعا خسته بودم تا اینکه یه روز اتفاقی اینطوری سرج کردم خدایا من چه گناهی کردم که لاغر نمیشم یا چرا من لاغر نمیشم که یکی  نمیدونم یه فایل از 100 گام بود یا 12 گام تا لاغری بود به چشمم خورد پلی کردم وگوش دادم خیلی به دلم نشست بعد نوشتم لاغری با ذهن که سایت تناسب فکری رو مشاده کردم و ثبت نام کردم  وشروع کردم استفاده از 12 گام تا لاغری یه چند ممدتی گوش دادم ولی به علت مشغله زیاد ول کردم ولی به شکر خدای بزرگ. الان مدتی هست که مرتب فایلهارا گام به گام گوش می‌کنم ودرک کردم و مرتب تو ذهنم مرور میکنم مطالب سایت رو میخونم دیدگاه هارا میخونم وتمام سعیم براین هست که به مطالب گفته شده توسط استاد عمل کنم هرچند درنوشتن تنبلی میکنم ولی در خواندن گوش دادن واقعا سعی میکنم هرروز که میگذره بیشتر مشتاقم تا آدمه بدم دلم میخواد دوره شگفت انگیز رو تهیه کنم ولی به خاطر شرایط مالی فعلا نمیتونم ولی همچنان دوره های لاغری رو ادامه میدم از وقتی دارم دوره رو گوش می‌کنم و مطالب سایت دنبال میکنم واقعا حالم خوبه دیگه به چاقی فکر نمی‌کنم هرچند من اوایل یکم وزنم زیاد تر شد ولی هرگز این جمله استاد را فراموش نکردم که می‌گفت نترسین شاید 5 کیلو 10 کیلو هم اضافه کردین هیچ اتفاقی نمی افته اگه باور کنیم که لاغر میشیم پس حتما لاغر میشم من همان اوایل اضاف کردم ولی الان احساس میکنم دیگه چاقی استپ) شده وفکر میکنم دارم میفتم تو مسیر لاغری  وخیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم وهر روز که میگذره بیشتر وبیشتر باور میکنم که این تنهاترین وبهترین راه برای تناسب اندام هست امید.و رام منم بتونم روزی از دوره های شگفت انگیز استفاده کنم و شگفتی ساز بشم چون من عجله ای ندارم برای لاغری پس با هیچ تبلیغی هم وسوسه نمیشم این پیام‌های تبلیغاتی هم که میاد بلافاصله نخونده حذف میکنم از زمانی هم که با این سایت آشنا شدم هرگز به رژیم ویا روشی غیراز تناسب فکری با ذهن فکر نکردم ممنون ازصحبتهای خوبتان به امید روزیکه  همه ما شگفتی ساز بشیم 🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/05/24 18:14
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 239 کلمه

   به نام خدا

   موضوع باور کردن

   یادم میاد زندگینامه ادیسون رو خوندم . اون وقتی مدرسه رفت معلمش ازش خواست که به مادرش بگوید فردا بیاید مدرسه . وقتی فرداش مادرش رفت مدرسه . معلم به او گفت فرزندتان سطح یادگیریش بسیار پایین هست و مدرسه به درد اونمیخورد و اون مدرسه رو ترک کند . 

   وقتی که ادیسون برگشت خونه از مادرش پرسید معلم به شما چی گفت. مادرش گفت خانم معلم گفت از بس سطح هوشی ات از همه بچه ها بیشترهست بهتراست درخانه باشی ودرس بخوانه ولازم نیست دیگر مدرسه بیاید .

   ومادرش مرتب تو خونه ادیسون رو دانشمند صدا میزد و ادیسون کلی ذوق میکرد واز اونجایکه مادر ادیسون معلم بود آرام آرام آموختن رو به ادیسون آموخت و… والان چه میبینیم دستاورد بزرگ ادیسون واختراع برق . 

   بله نقش باورها همین قدر متحول کننده زندگی ماست .

   یک پسری که بهش لقب کودن دادن شد دانشمند جهان .

   در موضوعات مختلف زندگی اگه خودم بتونم اول باور کنم که من همونی میشم که میخام کم کم انگیزم بیشتر وبیشتر میشه و به خواستم میرسم .

   تو موضوع لاغری هم همینه من باید باور کنم میتونم باهمین ذهنی که چاق شدم راحت لاغرمیشم تا انگیزه در من بیشتر وبیشتر بشه تا به رویام برسم و متناسب بشوم .

   تازه اینجا کلی الگو و دوستان شگفت انگیز هستن که با استفاده ازقدرت ذهن خودشان تونستن متناسب بشون واین باید انگیزه ما رو بیشتر کنه برای پذیرفتن این باور که من هم میتونم متناسب بشوم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Laleh
    1401/05/25 18:59
    مدت عضویت: 1393 روز
    امتیاز کاربر: 18772 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 369 کلمه

    سلام دوست خوبم

    چه لذت بخش بود که این چنین داستان کوتاه زیبایی را از شما،  در این دیدگاه و نوشته تان شنیدم. من این داستان را قبلا هم شنیده بودم، ولی این  طوری که شما تعریف کردید؛ در عین کوتاه و خلاصه گفتن تان، بسیار زیاد دلنشین بود. بسیار زیبا بیان کردید؛ دوست خوبم. ارتباط دادن داستان ادیسون و تلقین های مادرش به او با لاغر شدن ما و تلقین « لاغر شدن ما  با ذهن که آسان آست» جذاب ترین ارتباطی بود که تا حالا در این سایت شنیده بودم. هر کدام از ما، میتوانیم در زندگی خود ادیسون باشیم.

    بیایید با هم آن را بررسی کنیم:

    ۱.میتوانیم در شغلی که داریم و یا میخواهیم آن را پیدا کنیم، باور خود را تغییر دهیم؛ بعد ببینیم که زندگی ما متحول شد ه و ما دستاوردزیبایی مثل ادیسون را برای خودمون، در زندگی به دست آورده ایم.

    ۲.میتوانیم دست از نصیحت کردن فرزند یا فرزندان خود، برداریم؛  بعد ببینیم که فرزند ما خود ادیسون است. اگر ما اجازه دهیم اوفابریکی خودش با ذهن خود زندگی کند، تصمیم بگیرد و عمل کند.

    ۳.میتوانیم در کسب درآمد خودمون، باور خور را تغییر دهیم؛بعد ببینیم که ما پولدار شده ایم و متحول کننده زندگی خود، مثل ادیسون شده ایم؛ چون در دنیای ما، خداوند بینهایت ثروت را در اختیار ما که اشرف مخلوقات هستیم، برایمان قرار داده است.

    ۴.و بالاخره، میتوانیم در لاغر شدن از طریق ذهنی، باور خود را تغییر دهیم؛ بعد ببینیم که لاغر شده ایم و این می‌شود بزرگ‌ترین آرزو ودستاورد ما طول در زندگی مان درست مثل ادیسون.

    دوست خوبم که الان شما مثل اسم زیبای خود، هم متناسب هستید و هم فرد شادی هستید، مرحله به مرحله توضیح دادن شما از تغییرباور، ایجاد انگیزه، قدرت بینهایت ذهن ما و در نهایت پذیرفتن همه آنها که به زودی به وقوع میپیوندند، بسیار پر مغز و خلاصه و به اصطلاح « در لپ کلام »به زیبایی تمام در این دیدگاه، بیان شده بود. بسیار لذت بردم و دلم نیامد تنها خواننده مطلب شما باشم، بنابراین از شما میخواهم باز هم برای هم مسیران خود بنویسید.

    من از اینکه در هر ثانیه در حال یادگیری هستم، لذت فراوان میبرم. من سرشتم روی هیجان، یادگیری و لذت بردن تنظیم شده است درست مثل شما.

    ممنونم از شما دوست خوبم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار متناسب شاد
     1401/05/26 17:03
     مدت عضویت: 1466 روز
     امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 59 کلمه

     سلام دوست عزیز

     خیلی خوشحالم که تونستم با انتشار آگاهیهام بهتون کمک کنم .

     من بااینکه خودم متناسب شدم اما همچنان دوست دارم ادامه بدم این مسیر رو .

     وقتی خودم میام دوره ام رو از اول مرور میکنم کامنت خودمن خیلی بهم کمک میکنه که تواین مسیر درست تر عمل کنم .

     با آرزوی متناسب شدن برای همه هم دوره ای هایم.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1401/04/19 13:30
   مدت عضویت: 1207 روز
   امتیاز کاربر: 11038 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 337 کلمه

   بنام خدا 

   فایل ۳۱ لاغر شویم قبل اینکه لاغر شویم .

   من از اوایل که وارد سایت شدم تا مدتی هر روز شکم و پهلو م را در آینه چک میکردم که ببینم چه تغییری کرده غافل بودم از این که این خودش یه مانع هست تا خدا را شکر در فایلهای بعدی متوجه شدم که نباید به چاقی توجه کنم و من الان علاوه بر آن که این کار را انجام نمیدم بلکه خودم را یک متناسب و همیشه با خودم میگم من همین الان هم یک متناسبم و لاغری را اول در ذهن خودم مجسم میکنم لباسهلیی که دوست دارم بپوشم موقع لاغری در ذهن خودم مجسم میکنم و کلی ذوق میزنم میرم تو آینه خودمو تشویق میکنم ‌که ببین چه هیکلی داری چه خ ش تیپ هستی چه خوشکلی چقدر جوانتر شدی و لذت میبرم و میخندم و همین طور که تو خونه راه میرم گاهی از خوشحالی هم می رقصم و به یاد یکی از فایلها که استاد فرمودند یک آدم کاملا متناسب که دوست داشته مقداری چاق بشه هر روز شکم خودشو ماساژ میده و با خودش می‌گه که چقدر چاقه شکمم و بعد مدتی شکم اون فرد چاق میشه طوری که دوباره به فکر لاغر شدن اون می افته . 

   منم این چند ر وزی هست ‌که این کار را انجام میدم و می‌دانم برای منم اتفاق می افته البته من جهت عکس اون را میگم که میگم چقدر ش‌کم و پهلوی من لاغر و صاف شدن میدونم

    با تاخیر میشه چون ذهن من پر از فرمول چاقی هست اما ذهن اون دوستمون فرمول چاقی نداشت برا همین زودتر جواب داده .گاهی  قتی چشمم به چاقی خودم می افته و ذهن میخواد بلافاصله شروع کنه ‌ه تو هنوز چاقی فوری با خودم میگم خیلی هم قشنگه خوبه چه اشکال داره و به همین ترتیب مجسم می‌کنم حتی خونه ای را ‌که دوست دارم ماشینی را که دوست دا رم‌ داشته باشم مسافرتی را که دوست دارم برم را در ذهنم تجسم می‌کنم و ایمان و باور دارم که به آنچه دوست دارم خواهم رسید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/03/19 19:49
   مدت عضویت: 1677 روز
   امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,248 کلمه

   سلام و درود خدمت استاد گرامی 

   چقدر این فایل رو که گوش کردم کار این هنر جوی  شما یا چی بگم دوست شما برای من هم خنده دار و مسخره بود دیگه چه برسه به شما استاد عطار روشن که راهنما ی  ما و استاد ما  بچه های سایت هستین واقعا  حرفهای ایشون عجیب و غریب و خارج از مسیر ما  بوده اتفاقا منم در این چند روز سفرم که با دوستانی همراه بودم تقریبا تمام اون افراد رژیم داشتن و در محدودیت شدید بودن و بعضیاشون که رژیم گیاه خواری داشتن   و  بعد میگفتن این سبک زندگی ما هست و اما در این چند روز سفر رژیم ما بهم خورده و من تعجب میکردم که این چه سبکی هست که با بیرون اومدن از خونه بهم می‌ریزه و اما یادم خودم در اون ایام رژیم ام میفتادم که همیشه مسافرت‌ها رو فرصتی برای استراحت از رژیم و خوردن میدونستم و همیشه میگفتم دیگه این چند روز نمیشه رژیم بگیرم شرابط مهیا نیست و نمیشه  و ..‌اما خدا رو شکر مدتها هست من با این سبک خوردن همیشه درست و عالی رفتار میکنم و اصلا زمان و مکان برای من مهم نیست من همیشه به یک مدل رفتار میکنم وواقعا لذت میبرم از  این راه که فقط ارامش و آزادی و لذت بیشتر رو به من هدیه داده .

   من این راه رو از همون روزهای اول آشنایی واقعا  درک کردم و متوجه اش  شدم و با تمام وجودم معنی تک تک کلمات استاد رو درک میکردم و به اونها عمل میکردم در حالی که نتایجی در جسم  خودم نمی‌دیدم اما دوست داشتم این مسیر رو  ادامه بدم چون در آرامشم ،در آزادی ،در خیلی از جنبه های من تغییراتی به وجود اومده بود که واقعا سالها بود اونها رو  به خاطر رژیم تجربه نکرده بودم و فقط به خودم سختی و زجر و ناراحتی و عذاب وجدان و محدودیت و حال بد و نگرانی و …. داده بودم . من بارها خدا رو سپاسگزاری کردم که من رو به این مسیر هدایت کرده چون میبینم که هنوز اطرافیان من چه زجری میکشن که خودشون رو متناسب کنن یا جلوی چاقی خودشون رو بگیرن و  نمیتونن  و برای همین همیشه عصبی و ناراحت هستن  و اما من چقدر راحت و ساده متناسب شدم و هنوزم دارم متناسب میشم خدا رو شکر که من لایق دریافت این آگاهیها بودم البته من کسی  بودم که از سال ۹۳تا ۹۸بارها پشت سر هم در رژیم و ورزش شدید و سنگین بودم و واقعا خسته و ناامید بودم چون این اواخر به خاطر خراب شدن باورهام توسط پزشکان  دیگه هر ماه شاهد اضافه وزنم بودم یعنی هر چقدر تلاش می‌کردم نتیجه نمیگرفتم و بلعکس چاقتر هم میشدم  دیگه ازیه جایی به بعد تسلیم شدم و  گفتم خدایا کاری از دست من بر نمیاد خودت شاهدی که چقدر تلاش میکنم و در اوج ناامیدی خدا خیلی جالب من رو به این راه هدایت کرد و من هنگامی که با این آگاهیها آشنا شدم انگار حلقه ی گمشده ی خودم رو پیدا کرده بودم و با تمام انرژی در مسیر گام برداشتم و خیلی هم عالی نتیجه گرفتم 

   اصلا انگار خدا گفته بود تو این همه تلاش کردی نشد بیا این دفعه ازاین راه که من میگم برو  و ببین  که میشه و به روبات میرسی  چون من عاشق لاغری بودم و انصافا شد و هنوزم که هنوزه  من قند در دلم آب میشه که در این مسیرم و کاری به هیچ کس ندارم که داره از چه راهی خودش رو لاغر می‌کنه چون میبینم تمام اون روشها دارن به جسم ما فشار میارن و تنها این روش هست  که روی ذهن ما کار می‌کنه و من عاشق لاغری با ذهنم چون چاقی از ذهن ما شروع شد حالا هم چاقی باید  از ذهن ما شروع بشه .

   من عاشق این روش هستم که خدا من رو به این راه هدایت کرده پس دیگه هیچ وقت به اون شک نمیکنم حتی اگر معتبر ترین فرد در اطراف من بیاد بگه این راه غلطه من کاری ندارم چون خود خدا دست من رو گرفته و وارد این مسیر کرده پس راهم درسته و هیچ ایرادی نداره 

   من زمانی که وارد این راه شدم در اوج ناامیدی و خستگی و محدودیت شدید غذایی  و درد کمر و زانو از ورزشهای سنگین و حال بد و …وارد شدم اما چون به محض آشنایی تمام این حس های من بر عکس شد دلم نمی‌خواست دیگه برگردم به گذشته ی خودم  در حالی که اطرافیان من میخندیدن که هیچ کس اینطور لاغر نمیشه اما من به این راه ایمان داشتم طوری ایمان داشتم که میتونم ازاین راه لاغر بشم که یک شبه من فروغ متعهد به رژیم و ورزش هر دو رو کنار گذاشتم و غذای معموای  میخوردم و هیچ فعالیتی نمی‌کردم و همسرم و بقیه نگران شده بودند که نکن داری چیکار می‌کنی اوضاعت خراب میشه اما من به حرف هیچ کس گوش ندادم  و تنها و یک تنه جلورفتم مثل لشکر یک نفره که استاد میگه و دیدم بعد از مدتی همه میگن فلانی لاغر تر شدی و اونجا بود که من متوجه شدم انگار تغییر کردم و با انگیزه  ی بیشتر ادامه دادم و هنوزم دارم ادامه میدم تا به رویای خودم برسم  در حالی که هیچ کس از اطرافیان من با این روش لاغر نشده بودند و اتفاقا  بر عکس اونها  همزمان با ورود من به سایت  شروع به رژیم های خاص و گران قیمت کرده بودند که کلی نتایج خوب هر ماه میگرفتن اما من از مسیر منحرف نشدم حتی میدیم که اطرافیان من که پزشک هستن بازم در صحبت هاشون  دم از کالری و ورزش ورژیم و .. برای لاغری خودشون  و بقیه  میزنن اما من منحرف نشدم و انگار من ازیه سطح بالا داشتم به این قضیه ی لاغری نگاه میکردم که اونها نمی‌دیدن ونمیدونستن  و اما زمانی که لاغر تر شدم با اطمینان بیشتر به راهم ادامه دادم بعنی من جز افرادی بودم که لاغر شدم قبل از اینکه للاغر بشم دقیقا مصداق همین حرف بودم مثل آیه ای که در قرآن کریم هست و میگه ای کسانی که ایمان آوردید ایمان بیارید این جا هم خدا منظورش همین هست که ایمان به حرف نیست در دلتون باید ایمان بیارید  منم دقیقا همینطور بودم لاغری رو باور کرده بودم در حالیکه لاغر نبودم و با عشق ادامه دادم  من اصلا افکارم و رفتارم و باورهایم و حالم و …تغییر کرده بود  من از درون احساس لاغری میکردم .

   من اینقدر در این مسیر میمانم تا ذهنم کاملا از چاقی پاک بشه .

   من باور دارم میتونم حتی  از الآنم زیباتر و خوش‌اندام تر بشم چون من با همین ذهنم چاق شدم پس با همین ذهنم هم میتونم تا بینهایت لاغر بشم فقط باید بدونم با آموزشهای سایت اول ذهنم رو لاغر کنم تا جسمم رو هم لاغر کنم .

   من باور دارم لاغری خیلی ساده و راحت برای من اتفاق میفته و واقعا  دیگه برای من  چاقی سخت هست  و لاغری اسان و لذت بخش هست .

   من خوشحالم که الگوی خوبی چون استاد در این مسیر دارم و بعد هم صوت و تصویر دوستان شگفتی ساز رو دارم .

   خدا یا تو اشتباه نمیکنی که من در این مسیرم من توانایی دارم پس اطمینان میکنم و صبر میکنم تا به ایده الم برسم هر چیزی نیاز به صبر داره پس عجله نکنید من یه سرما خوردگی ساده داشته باشم باید یه مدت  صبر کنم دیگه چه برسه به این اضافه وزن پس من یه شبه به نتیجه نمیرسم فقط،باید صبر کنم .و در این مسیر حرکت کنم و ایمان بیارم که میتونم لاغر تر و زیباتر بشم مثل دوران مجردی خودم که فردی بسیار لاغر و سلامت بودم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار حیرت انگیز
    1402/05/28 15:51
    مدت عضویت: 358 روز
    امتیاز کاربر: 716 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 25 کلمه

    سلام دوست متناسبم 

    با خواندن دیدگاه شما احساس جالبی در من شکل گرفت ممنونم که تجربیات خودتون و با ما اشتراک گذاشتید متناسب و شاد باشید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Marjannoori1363@gmail.com
   1400/12/11 15:35
   مدت عضویت: 851 روز
   امتیاز کاربر: 350 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 305 کلمه

   سلام استاد عزیز 

   من امروز به لطف خدای مهربان گام سی ویکم را برداشتم 

   برای دست یافتن به موفقیت در ابتدا باید باور کنیم که می‌توانیم این جمله را در یک مقاله خوندم

   موضوع فایل امروز لاغرشدن قبل از لاغرشدن یعنی ابتدا در ذهن لاغربشیم بعد در جسم 

   واینکه استاد گفتن فکر کردن به چاقی را متوقف کنید 

   من امروز یک تمرین را هر روز انجام می‌دهم که توجهم سمت لاغری برود 

   تمرین تجسم حالا چیزی که از تجسم میدونم اینه که برای به دست آوردن هر رویایی ابتدا باید بتوانم آن را تصور کنم این یک قانون است که مغز ما آنچه را بتواند به درستی وبا جزئیات تصور کند را جذب خواهد کرد پس اگر با تمام وجود خواهان رسیدن به تناسب اندام باشم باید بتوانم آن را تصور کنم پس بااین کار توجهم میره سمت لاغری  

   پس ساعتی در روز را تمرکز میگزارم روی تجسم رویایم وخودم را جوری تصور می‌کنم که متناسب هستم ولباسهای زیبایی پوشیدم مغز هم که تفاوتی بین خیال وخاطره نخواهد گذاشت پس مغز من آن را میپذیردوتمام تلاش خود را جهت جذب آن به کار می‌بندد واقعا تناسب اندام در خیال هم باشه عالیه ابتدا در خیال میبینمش بعد در جسمم 

   من نمیدونستم چگونه به چاقی ام توجه نکنم فکر کردم اگر توجهم سمت لاغری بره کم کم از روی چاقی برداشته میشه 

   استاد گفتگوهای درونیم خیلی زیاد شده از امروز یه تصمیم دیگه هم گرفتم که در روز با خدا مرتب صحبت کنم در مورد هر کاری تا این گفتگوها را نشنوم فکر میکنم به خاطر نزدیکی به سال جدید باشد که هی گفتگوی درونی میگه حداقل چند کیلو را با خودت نبر به سال جدید ومن هم میگم بهش که خوب  سال‌های گذشته نبردم بعد عید خودش دوباره برگشت چه فرقی میکنه مطمئن هستم با اضافه کردن این دو تمرین در برنامه روزانه ام  احساسم بهتر می‌شود 

   سپاس فراوان از شما 

   خدایا متشکرم دوستت دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار atefeh.reyhani1989@gmail.com
   1400/11/04 00:05
   مدت عضویت: 862 روز
   امتیاز کاربر: 227 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 511 کلمه

   درود بر استاد بخشنده و همراهان مسیر لاغری با ذهن

   قبل از آغاز ازتون بی نهایت سپاسگزارم ک اینقدر سخاوتمندانه برای من و دوستان تلاش میکنید،این رو بدون هیچ بزرگنمایی میگم با این فایل افکار و زندگی من رو نجات دادید،همیشه ترس از خوردن در همه جا چه در خونه ی خودم چه درخونه ی پدری یا در خونه ی پدری همسرم در مهمونی ها همجا ترس از خوردن داشتم،هی قبل چیدمان سفره ی غذا مرور میکردم خب اینبار قبل از همه من الهی شکر بگم و از میزبان تشکر کنم و همه متوجه بشن ک من چقدر غذا کم میخورم،این یکی از رنج های فکر چاق هستش،یا لباس مشکی میخریدم ک منو لاغرتر نشون بده تا وقتی ک خونه ی پدری خودمو و همسرم برم حداقل یکی بهم بگه یکم لاغر شدی و از این نمونه مثال زیاده این فایل مثل دیگر فایل ها بی ماننده،یعنی زبان من قاصر از گفتن یا نشون دادن بی نظیر بودن فایل ها قبل از چاقی چاق می اندیشیدم و این رو استاد ماهرانه توضیح دادن اکثرا ما با خودمون درگیر و مشکل داریم،همیشه ی جدالی با ذهنمون داریم در مورد چاقی،پس ما چاق شدیم قبل از اینکه چاق باشیم،امروز صبحونه خوردم سر ظهر باشگاه رفتم ساعت ۲:۲٠ناهار خوردم،ساعت ۳:۴٠خوابیدم ساعت ۵:۳٠ بیدار شدم و مشغول شنیدن فایل های صوتی استاد و دیگر فایل ها شدم اگر من همه ی زمانهای یکروزمو نوشتم هدف دارم ساعت ۸شب با همسرم شام خوردیم من فلافل درست کرم کنارش ی کاسه لوبیا،من یک و نصف از فلافل ها رو خوردم و اصلا به کاسه لوبیا دست نزدم اما احساس کردم سیرم،بعد گفتم لابد به ذهنم فشار میارم ک الان پیام سیری رو داده بعد اون ی نصف دیگه رو خوردم گفتم پیام سیری چیه من واقعا سیر شدم این در صورتی بود که من کمتر از ۴تا از سفره بلند نمیشدم تازه قبل اوردن رو سفره حتما یکی دوتا قبل از سفره میخوردم،بعد از شام به این فکر کردم مگه من بعد ناهار چی خوردم ک اینقدر زود سیر شدم،مرور کردم گفتم خدایا چه جوری باید ازت تشکر کنم ک منو به این مسیر فوق العاده هدایت کردی،قبلا میگفتم بعد خواب آدم قندش میوفته و حتما باید یه چیز شیرین یا ی چیزی بخورم،ولی دیگه ذهن من یادش رفته ک چنین عادتی داشت،یا من نمیتونم باور کنم ک من با یکو نصف ی فلافل سیر شدم کدوم رژیم یا برنامه یا عملی رو سراغ دارید ک روش پرخوری رو از ذهن پاک کنه و تو اندازه ی نیاز بدنت مصرف کنی، کنترلش میکنن اما به هیچ عنوان نمیتونن پاک کنن،باید به تواناییمون به اینکه میتونیم اطمینان کامل و اعتماد داشته باشیم،ذهن من در مسیر لاغریه یعنی داره لاغر میشه قبل از لاغر شدن،امیدوارم همه ی دوستان نتایج عالی رو کسب کنن من از طریق خواهر دوقلوم با این سایت آشنا شدم ک خودش گفته بود دنبال ی روش لاغری تو سایت میگشت که با فایل لاغری با ذهن آشنا شد

   خداوند رو بی نهایت سپاسگذارم

   استاد قطعا شما در مسیر شادی و خوشبختی و سلامتی هستید کسی که بدون چشم داشت خـدشو وقف میکنه قطعا فرستاده از طرف خداونده،ازتون سپاسگذارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتونم تغییر کنم
   1400/10/23 15:59
   مدت عضویت: 1066 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 385 کلمه

   سلام
   اره من وقتی غذا رو میپختم یا قبل خوردن کیک وبرنجو شیرینی باور داشتم ک منو چاق میکنه
   باور داشتم ک اگه ورزش نکنم کارم تمومه
   شام دیر بخورم کم اب بخورم باردارشدم سرخ کردنی بخورن
   هما اینها من اسمان داستم و نتیجه ایمانم شد این
   و الان میخوام باور کنم ک من میتونم لاغر شم لاغری ور من هس در من در جریان هس و باور دارم و بدنم قادر خودشو ترمیم کنه
   دختر دایی هر دوش پدرشان معتادیودو زندگی سختی داشتن واقعا فقیر بودن اما دختر دایی های من الان بهترین زندگی و دارن درحالی ک ما همیشه میگفتیم اینها ایندشون چی میشه قطعا اونها و مادرشون باور داشتن ک ب بهترین جاها میرسن
   اونها خدارو اونقدر باور داشتن ک رسیدن
   دختر دایی های من یک افرادی هستن ک بقیه زیاد براشون مهم نیس زیادحرف نمیزنن زیاد در بحثها شرکت نمیکنن همیشه ب خودشون ب تیپشون ب کیفشون میرسن درواقع زندگی میکنن خواهرم ی مانتو خوشگل داشت گفتم نگدار من لاغر میشم میپوشم بعد خواهرم گف ک یعنی عجب اعتمادب نفس داری بااینک لاغره در حد سه چهار کیلو اضافه داره گف من میگم زیاد نشم یعنی باور داه چاق میشه
   من وقتی زندگیمو شروع کردم اصلا ن از اشپزی نکرده بودم اما گفتم من میتونم بدون هیچ نگرانی بهترین غذاها رو میپزم
   باور مثل کبریت میمونه من اون هیزم در درونم دارم نفتم دارم یعنی لاغر دارم توانشم دارم باور کبریتی ک وقتی بزنه اونها شروع میکنن ب سوختن من اگه باور کنم ک میتونم لاغری در من هس مسیر درست من شروع میشه

   من یک روز کواقعا حسته ونالان بودم ب حدا گفتم خدا جونم خسته شدم حسته دیگه چیکار کنم نمیتونم کتلری شماری کنم چیکارکنم دیگه و همونجوری نمیدونم چی تایپ کردم ک سه تت پیچ اومد بالا و من سیو کردمواز بین تونه فتم پیج استاد اسنوری هاشو خوندم وکیف کردم
   وفرداش رفتم سایت وبا هیچ اطلاعاتی شروع کزدم برای لاغری ولی الان کلی تغییرات دارم روحی وچقدر زندگی میکنم چقدر لذت میبرم
   مم اون روز بخدا سپردم واز اون روز هر موقع ب خدا میسپارم حل میشه
   من ایمان دارم کاملا قطعا خدا ب درخواستم پاسخ داد ومن هدایت شدم چن من چن ماه قبلشم از خداوند همش ارامش میخواستم شفا میخواستم شفای روحی وجسمی
   و من دارم ب ترتیب ب خواستم میرسم ومیدونم پله پله دارم میرم ب سمت لاغری

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/10/15 07:26
   مدت عضویت: 1129 روز
   امتیاز کاربر: 268 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 517 کلمه

   سلام و درود فراوان بر همه دوستان عزیز و سلام و درود بر استاد گرامی 

   بسیار فایل خوبی و پر محتوایی بود.

   به این فکر فرو رفتم که انسانها در بسیاری از مقاطع زندگی تقریبا شبیه به هم هستند . در بدو تولد در مقطع ابتدایی تحصیل و … اما به سرعت باورها کا عمدتا ناشی از نوع نگاه و گفتار دیگران است انسانها را به دسته های مختلف تقسیم می کند . مثلا اکثر کلاس اولیه با معدل 20 قبول می شوند . اما آرام آرام این نمره کم و کمتر میشه کسانی که مورد تایید و تشویق معلم و خانواده بودند با سرعت و اعتماد به نفس میرند جلو اما امان از کسی که مورد توجه معلم یا خانواده نباشه هر روز پس رفت هر روز چالش جدید تا حد بیزاری از مدرسه و ..،،

   انگار مدرسه بزرگ زندگی هم همین جور با معلم های بسیار ، حرفهایی بسیار تابلوهایی گوناگون انگار باز هم شاگرد مدرسه زندگی هستیم و بودیم تا امروز و باید یادمون باشه از جایگاهشان دفاع کنیم تا بتوانیم بالاتر بریم اون هم با آرامش و لذت نه با جنگ و دعوا.

   هم اینکه میدونیم گیرنده وجود ما با تایید و تشویق و ایجاد احساس خوب تقویت میشه راهکار اصلی رو پیدا کردیم ، دیگه جنگ 72 ملتو میداریم کنار چون اونها ندیدند حقیقت ره افسانه زدند. ،این راه حقیقت رو به لطف خدای مهربون و اموزش های زیبای استاد در راه لاغری یافتیم. حقیقت درمسیر  لاغری این هست که این حق الهی به صورت پیش فرض برای همه انسانها دیده شده. خداوند مهربان ودیعه سلامت و نعمت زیبایی رو در همه ما به اشتراک گذاشته اصلا چیزی به جز خلق نعمت و زیبایی از خداوند حاصل نمیشه ، حالا اگر دیگران می خواند سلیقه اشون را تحمیل کنند ما وظیفه داریم هوشیار باشیم . گیرنده وجود مون ذهن پر قدرتمند رو تقویت کنیم حواسمان باشه که همه ما آفریده خدا هستیم در سفر آفرینش برای هیچ کس تبعیضی نیست هیچ کس قربانی نیست همه عزیز خداوند هستیم.

   امروز من از تمام ذهنیت نامناسب در مورد لاغری رها میشم مسیولیت شو می پذیرد و آماده میشم برای زندگی شیرین ما چرا که این چندماه در مسیر لاغری با ذهن آموختم که باید معلم مهربان خودم باشم. هیچ گفتگوی و هیچ کلامی به تاثیر گذاری نجوایی انسان با خودش نیست . هیچ کلام تایید کنند های لذت تایید و صلح انسان با خودش رو نداره هیچ کس به اندازه خود انسان نمی تونه به کمک انسان بیاد . این رو از تجربه بیشمار انسانهایی میتوانیم ببینیم که اراده کردند و از بدترین شرایط به بهترین شرایط رسیدند . دانشمندان که مورد تمسخر بودند اما ثابت کردند که راه شون درسته انسانهای با محدودیت جسمی که نخبه شدند تو ورزش تو علم تو زندگی کسانی که دچار اعتیادهای وحشتناک بودند اما برگشتند و به انسانها بزرگ تبدیل شدند شگفتی سازان مسیرلاغری باذهن که غول بزرگ چاقی را به یک موجود پوچ تبدیل کردند و…..، یعنی مردند قبل از اینکه بمیرند و این آغازی شد بر ای پرواز و من مشتاق و آماده پروازم همه آسمانها سهم من است من بهترین هستم در پرواز به سوی بهترینها

   خداوندی سپاسگزارم

   استاد عزیز سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متعهد بمان
   1400/10/06 17:24
   مدت عضویت: 1731 روز
   امتیاز کاربر: 5578 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 264 کلمه

   سلام به همه

   خیلی جالب بود مثالتون و ربط دادنش به لاغری

   باید لاغری رو همین الان جدای اینکه چقدر چاقیم زندگیش کنیم، از همین الان مثل لاغرها بخوریم مثل لاغرها فکر کنیم مثل لاغرها رفتار کنیم باید لاغر بشیم قبل اینکه جسممون لاغر بشه، این یعنی ایمان به اینکه میشه، زندگی زیباتر از اون چیزیه که ما بخوایم کلشو مشغول خوردن باشیم، خوردنی که هیییییچ لذتی نداره، واقعا حیف ما نیست تا این حد برده باشیم؟؟ جسم بگه نمیخوام ذهن بگه باید بخوری و ما تسلیم بشیم؟؟ اگه میخوایم لاغر شیم باید ادای لاغرهارو در بیاریم، دیدین وقتی کمتر میخوریم مسخره میشیم حالا باز چیه باز رژیم داری؟؟ درصورتیکه واشتیم به صدای بدنمون گوش میدادیم، این باید ادامه پیدا کنه همونها یروز میان میپرسن چیکار کردین، اون روز نزدیکه، هر روزی که از صبح تا شبش مثل لاغرا با غذا رفتار کردم انقدر از خودم راضی بودم که نگو، اصلا من میخوام تقلید کنم ازشون چه ایرادی داره، میخوام فیلم بازی کنم، میخوام کاراشونو بیشتر زیر نظر بگیرم و تقلید کنم، باید لاغری رو زندگی کنم….  راهی جز این نیست برای لاغری جسم، ما باید توجهمون به این ور ماجرا باشه به درست انجام دادن تمرینا، به درست تقلید کردن از لاغرا و به زندگی کردن با حس لاغری، اون طرف خودش اتفاق میفته، وظیفه ما انجام این طرف داستانه اون طرف کار خدا و جسممونه، و میدونین که خدا چقدر قدرتمنده و همه کاری ازش بر میاد، چه عالی که کار و بسپریم بهش و خیالموون راحت باشه و سوت بزنیم و واسه خودمون خوش بگذرونیم اینجار

   خدایا شکرت که خودت دستمو گرفتی اوردی اینجا 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبا
   1400/09/15 22:29
   مدت عضویت: 1349 روز
   امتیاز کاربر: 12756 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,597 کلمه

   سلااام

   باور داشتن به لاغری خیلی خیلی مهمه . رسیدن به خود باوری خیلی اساسیه ، یعنی اگه ما تمام استعداد ها رو ذاتی درون خودمون داشته باشیم ولی همین یه باور کوچولو رو راجع به موضوعی داشته باشیم یعنی خودمونو باور نداشته باشیم ، میبینیم که نتیجه دقیقا برعکس چیزی میشه که انتظارشو داشتیم . برای هر شغلی ، هر موفقیتی ، هر نتیجه ای ، باید اول به این برسیم که ما میتونیم اون کارو انجام بدیم و برای این درک باید تموم تجربه های تلخ قبلی رو کنار بزاریم که اصلا کار راحتی نیست . برای لاغر شدن هم همینطوره نیاز نیست به این فکر کنیم که من از فردا شروع میکنم به تمرین و تکرار چون هیچ وقت این تصمیما به ثمر نمیرسن ما تنها کاری که بهتره انجام بدیم اینه که تجربه ی رژیم ها و ورزش ها و روش های قبلی لاغری رو بزاریم کنار ، نه خودشون رو بلکه احساسی که اونا در ما به جا گذاشتن از خودشون. مهمه که ما چند بار شکست خوردیم چون تمام شکست های ما نشون دهنده ی شجاعت ما هستن ، مهمه که چند بار توبه شکستیم و به عهدمون پایبند نبودیم چون به همون اندازه قراره ایمانمون بیشتر بشه . به نظر من این عالیه که ما راه های اشتباه رو تجربه کردیم ، حتی به نظرم این عالیه که ما هر جایی از دوره که احساس کردیم یه روش بهتر از لاغری با ذهن هست که مارو سریعتر و راحت تر به لاغری میرسونه رو بریم امتحان کنیم چون اگه قراره توی این دوره باشیم ، اینطوری به این سایت هدایت شده باشیم ، آلبوم شگفتی سازا رو هر بار دیده باشیم ، آگاهی های دوره رو یه بار شنیده باشیم و امتحان کرده باشیم و بازم چشممون به یه روش دیگه باشه ، همون بهتر که این دوره رو رها کنیم و بریم سراغ اون روش . ما لیاقتمون خیلی بیشتر از اینه که گرسنگی بکشیم . کسانی که این موضوع رو درک نکردن بهتر که برن دوراشونو بزنن و بعد که همچنان یه شکست به کارنامه ی لاغریشون اضافه کردن برگردن و ازین روش به شکل تمام و کمال استفاده کنن. همه ی مایی که اینجاییم لیاقت لاغر شدن رو داشتیم که به این سایت هدایت شدیم . لاغر شدن واقعا لیاقت میخواد ، متاسب شدن مثل بعثته . هر کسی به این درجه نمی رسه که بخواد یه زندگی جدید رو تجربه کنه ، همه باید با این سایت آشنا بشن ولی هنوز درخواستی نفرستادن که جوابی براش بگیرن و این به این دلیل نیست که بقیه افراد چاق لیاقت متناسب شدن رو ندارن بلکه به این معنیه که هنوز وقت مناسبش براشون پیش نیومده . چاقی یه درس بزرگ برای همه ی ما داشته ، یه پیامی از طرف بدنمون بوده که به ما آلارم داده که خودمونو بیشتر دوست داشته باشیم . کسانی که هنوز این درس رو نگرفتن به این سایت هدایت نشدن و وقتی زمانش برسه همه ی چاق های دنیا به ای آگاهی ها واقف میشن و خدارو شکر که این روش وجود داره و هر روز داره تعداد افرادی که به این روش ایمان میارن و با این روش آشنا میشن بیشتر میشه.

   منم خیلی زیبا با این سایت آشنا شدم و تا آخر عمرم میخوام توی این سرزمین باقی بمونم. منم حدود یکماه پیش دچار این حربه شدم که برم و یه روش دیگه رو امتحان کنم که زود تر لاغر بشم چون من یه مدت آگاهی های لاغری با ذهن رو دنبال نکردم و برای خودم کم گذاشتم و جسمم چاق شد چون فرمولای چاقی دوباره اومدن رو… بعد همش به این فکر میکردم که دوره رو برای یه مدت رها کنم و برم مثل قبلا که روزه میگرفتم و چیزی نمیخوردم رژیم بگیرم تا حداقل برگردم به زمان قبلم ، خیلی فشار روانی روی ذهنم بود و ازینکه میدیدم دکمه ی شلوارم به سختی بسته میشه اعصابم خورد شده بود چون این شلواری که از یه سال پیش دارم میپوشمش وسطای دوره برام خیلییی گشاد شده بود و اینکه میدیدم الان برام تنگ شده خیلی عذابم میداد ، خلاصه من به خودم میگفتم برو رژیم بگیر برو یه کاری کن لاغر شی ولی خدا بهم میگفت برو چند تا فایل گوش بده ، برو یکم بیشتر تو سایت دنبال چیزی که میخوای بگرد . منم همیشه میرم فایلای رایگان سایت رو به صورت رندوم انتخاب میکنم و موقع کارهای روزانم گوششون میدم ، اون زمان که حالم گرفته بود رفتم یه فایلی رو گذاشتم که تیتره فایل اصلا ربطی به ادامه دادن و استمرار داشتن نداشت و بیشتر میخورد که مال پرخوری و این چیزا باشه برای همین گذاشته بودم که گوشش بدم و وقتی پلی شد دیدم که تمااام حرفای استاد درباره اینه که این روش رو ادامه بدید و یا اگه تا حالا شروعش نکرید فقط یه بار امتحان کنید و ازین روش برای لاغری اقدام کنید . من خیلی شگفت زده شدم ولی همچنان هم شیطان درونم میگفت نه تو دیگه چاق شدی و اصن فایده نداره و طول میکشه بخوای دوباره از همین راه لاغر شی… بعد من با خودم گفتم تو خودتو توی اون دسته ای نبین که استاد بهشون میگه ادامه بدین ، تو فکر کن یه آدم چاقی با فرمول های چاق و الان تازه با این سایت آشنا شدی و فقط میخوای ببینی این سایت چی توش میگذره و خیلی جالب بود که استاد توی فایل همش میگتفتن فقط یکماه سعی کنید هر روز یه گام برای اصلاح فرمول های ذهنیتون بردارید و بعد اگه راضی نبودید برید هر کار خواستید بکنید . منم به خودم گفتم فقط یکماه به خودم فرصت میدم و هر روز فایلا رو گوش میدم و اگه تغییری کردم که همینو ادامه میدم ولی اگه نه اوکی میرم اصن دوباره رژیم میگیرم و خیلی جالبه که الان حدود دو هفته میگذره از تصمیمم و دوباره حالم خوب شده و حتی یه چیز شگفت انگیز اینه که دکمه ی شلوارم دوباره راحت بسته میشه و حتی راحت تر از قبل میره توی پام ، یعنی من حدود سه ماه طول کشید که از مسیر لاغری با ذهن منحرف بشم و جسمم تغییر کنه ولی از وقتی دوباره اومدم توی مسیر اصلی فقط دو هفته زمان برد که من برگردم به چیزی که قبلا بودم و حتی بهتر بشم. این شگفت انگیزه ، بدن من شگفت انگیزه و من به بدنم ایمان دارم ، میدونم که عاشق اینه که من یه اشاره ای بکنم و اون تا ته لاغری رو بره و منم یکی یکی دارم موانعو بر میدارم تا ذهنم راحت بتونه مثل یه زخم ، چاقی رو در بدنم درمان کنه و منو به حالت سالم و متعالی خودم برسونه. من عاشق بدنمم. 

   این تجربه ای بود که برای من توی همین یک ماه اخیر پیش اومد البته اینکه به خودم میگفتم میرم رژیم میگیرم مطمعنا یه جور شوخی ذهن منفی بافم با من بوده چون الان که بهش فکر میکنم حتی حاضر نیستم نظاره گر تصویر های رژیم غذایی باشم چه برسه به این که بخوام در زندگی واقعیم بهشون عمل کنم . واقعا وحشتناکه! اما به خودم حق میدم که بهشون فکر کردم چون حالم بد بود و دلم میخواست زودتر لاغر شم اما خیلی هم به خودم افتخار هم میکنم که به جای شیطان درونم ، به فرشته ی درونم گوش کردم و راه اونو انتخاب کردم. 

   اینا رو گفتم که به کسی پیامم رو میخونه و دلش هنوز به این روش گرم نشده بگم: فقط یکماه روش تمرکز کنید. واقعا ارزشش رو داره و هیچ چیز مهم نیست هیچ قضاوتی مهم نیست چون خود منم همش میترسیدم از قضاوت دیگران که نکنه بهم بگن پس چی شد این لاغری با ذهنت؟ تو که میگفتی دیگه چاق نمیشی؟ پس چی شد؟ ولی من اعتماد کردم و بدنم پاداش اعتمادم رو داد ، به بدنتون اعتماد کنید مطمعنا لیاقتش بیشتر از اینه که باهاش بد رفتاری کنید و بهش گرسنگی و سختی بدید.

   ….

   و اما موضوع این فایل که چقدر من عاشقش شدم. 

   همیشه توی ادبیات میخوندم که یه موضوعی بین شاعرا هست که میگن : بمیرید قبل از اینکه بمیرید. توی قرآن هم هست. حتی درباره ی حسابرسی هم میگه حاسبو ان تحاسبو یعنی به حساب خودتون رسیدگی کنید قبل اینکه به حسابتون رسیدگی کنن. اینا همشون یه معنی میدن چه توی قرآن باشه و برای زندگی باشه ، چه برای لاغری که اونم بخشی از زندگی هست. 

   توی قرآن میگه زیرک ترین مردم همین کسیه که خود حسابرسه و به حساب خودش رسیدگی میکنه ، توی ذهنش دادگاه عدل الهی رو تصور میکنه و کارهای خوب و بدشو سبک سنگین میکنه حالا ما که قیامت رو به اون صورتی که توی قرآن گفته نداریم و گفته های قرآن استعاری هستن اما میشه از همین الگو توی لاغری هم استفاده کرد ؛ ما اول باید در ذهن خودمون لاغر بشیم . من از این فایل اینو برداشت کردم که هر بار که میخوام رفتاری از خودم نشون بدم به حساب لاغری خودم رسیدگی کنم ببینم آیا این رفتار من صحیحه؟ و اینطوری به رفتار خودم آگاه میشم و از خودم راضی ترم ، این یعنی من قبل از اینکه به واسطه ی رفتار درستم لاغر بشم یه دور توی ذهن خودم لاغر شدم . 

   برای چاقی هم همینطور بود ؛ من رفتار های اشتباه رو اول توی ذهنم مرور میکردم ، مثلا با اینکه سیر بودم توی ذهنم اینو مرور میکردم که چقدر اون خوراکی خوشمزه به نظر میرسه و برم بخورمش و بعد اقدام به خوردنش میکردم یعنی درواقع اول توی ذهنم چاق شدم و بعد به واسطه رفتار ناسالمم این موضوع رو در جسمم تجربه کردم.

   این فایل عالی بود . رفت جزء اون فایل های که برای حال خوبم هر چند وقت یکبار گوششون میدم . 

   ازتون ممنونم استاد عزیز 

   خدارو شکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریده حسنی
   1400/09/14 11:20
   مدت عضویت: 1643 روز
   امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,728 کلمه

   روز ۵۳ تکرار

   سلام وقت بخیر 

   لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید

   خدارو سپاسگذارم برای روزهاییکه به ما هدیه میده و امروز هم برای بهتر شدن زندگی قدمی برمیداریم 

   یکی از سئوالات پر تکرار افراد چاق این بود که چرا زود چاق میشم ولی لاغر شدن سخت و دور از دسترسه؟

   و این نقل مجلس اون روزهای من بود که برام سئوال شده بود چرا براحتی در یک مسافرت ۳ روزه ۳ کیلو چاق میشم ولی همین ۳ کیلو رو باید ۳ ماه براش وقت بذارم و در انتها با تجمیع پاسخ های  افراد چاق به این نتیجه رسیدیم که ما توانایی لاغر شدن نداریم و فقط آپشن چاقی روی ما نصب شده و کلا از لاغر شدن دائمی ناامید شدیم و فقط میتونستیم مقداری لاغر بشیم و با فشار رژیم و ورزش های سخت یکمی نگهش داریم و اون شده بود ریتم زندگی ما

   باور کردن لاغری کار راحتی نیست برای فردی که ۳۰ سال به خودش برچسب *من چاق ناتوان هستم*  رو چسبونده ،تک تک سلول هاش به ناتوانی در لاغر شدن عقیده دارن و مسیریو طی میکنن که به رفتارها و عادت های چاق گونه شباهت داشته باشه و همین باور کردن لاغری  هم زمان میبره ،هم تمرین ،که خود تمریناتشم تکامل و فهم پلکانی داره

   دیشب مادرم رفته بودن خونه مادربزرگم و ۲ تا از عموهام هم اونجا بودن ،مادرم تعریف میکرد که عموت ۱۵ روز پیش ،عمل کوچیک کردن معده شو انجام داده  و انگار اون یکی  عموم هم میخواد عمل کنه

   مادرم میگفت عموت مدام نق میزد که من چجوری نون بربری نخورم ؟ چطوری این میوه های خوشمزه رو نخورم؟ و انگار اطرافیانش موقع خوردن غذا اجازه نمیدن عموم نگاه کنه که دلش نخواد و فقط میتونه فعلا  میکس آب میوه مصرف کنه 

   مادرم میگفت تو این چند روز ۲۰ کیلو وزن کم کرده و پوست بدنش آویزون شده و باید روزانه چقدر پیاده روی کنه ،در واقع یعنی زندگی با حال بد ، ،، این داستانو که شنیدم کلی پیش خودم راه و روش خودمون با راه و روش قبلیو تحلیل کردم ،مسیرهای قبلی یعنی درد ،رنج ،غم ،نخوردن،ضعف ،ورزش های سخت و اضطراب چاقتر شدن بصورت دائمی

   و روش الان خودمو تحلیل کردم کلی کیف کردم ،رهایی، شادی،خوردن با لذت، زندگی با آگاهی ،با عشق ،با انتخاب عمل و آزادی کامل ،بدون گرسنگی ،با حال خوب و یه عالمه آپشن های عالی  خدایا شکرت برای این سوادی که منو در مسیرش قرار دادی

   من الان آزادی دارم ،مثلا صبح زود که بیدار شدم گرسنه بودم ،دخترم که داشت شیرینی میخورد منم نصف تیکه کیک خوردم و رفتم برای تمرین متافیزیکی  اول صبحم

   و الان  که چند ساعت گذشته و مجدد گرسنه شدم صبحانه خوردم ،دیگه برای من ساعت و تایم معنایی نداره ،گرسنه موندن بی معناست ،بدنم هوشمنده  گرسنه میشه اعلام میکنه ،سیر هم بشه میگه من سیر شدم ،به همین سادگی و راحتی ،زندگی نرمال یعنی همین 

   حالا فهم و درک همین موضوعات هم بستگی به بودن و موندن و تکرار کردن داره ،نه اینکه صرفا به این اکتفا کنیم که ما فایل هارو گوش کردیم  و حفظ شدیم باید به زندگی روزانه ما تبدیل بشن 

   باور کردن اینکه ما میتونیم لاغر بشیم خودش به تنهایی میتونه مارو به مسیرهای لاغری آسان هدایت کنه چرا که وظیفه باورها اثبات خودشون به ماست و از بهترین راه ها مارو میبرن 

   تمام تلاشی که ما در قبل انجام دادیم با عقیده محکم و قوی (( من نمیتونم لاغر بشم )) بوده ،یعنی وارد کاری شده بودیم که مطمئن بودیم جواب نمیده و جواب محکمی هم نمیگرفتیم و حالا در این تمرینات  آرام آرام جوانه های باوری ما شکل گرفته که ما هم میتونیم با روش اصولی و دقیق تغییر محتویات ذهنی ،لاغر بشیم اونم بصورت ریشه ای و ماندگار 

   قدم اول باید توجه کردن ،فکر کردن و نگران چاقی بودن رو متوقف کنیم ،جمله بسیار قدرتمندیه ،چونکه ما ناخواسته به سبک گذشته خود فکر و توجه میکنیم و ذهن ما بیشتر دوست داره بسمت منفی ها حرکت کنه و با مرور کردن آگاهی ها به خودمون یادآور میشیم که برای رفتن در فرکانس تناسب یا هر خواسته دیگه ،اول توجه و نگرانی رو متوقف کنیم 

   بعد اعتقادات مربوط به لاغریو بسازیم ،تمرین و بعد زندگیشون کنیم ،اعتقاد به لاغری مارو میبره بسمت لاغر شدن ،بجای اینکه مدام تو فکر نتیجه جسمی باشیم ، تعریف هامونو تغییر بدیم ،نوع نگاهمون تغییر کنه ،اون وقت دیگه نیازی نیست ما فشار زیادی به خودمون بیاریم ،خودبخود وارد دنیای تناسب قرار خواهیم گرفت ،حالا یه جاهایی هم از ما کمک میگیره و یه رفتارهایی از ما تغییر خواهد کرد 

   بعد از گذشتن ۲ سال که در دوره لاغری با ذهن هستم بعضی از آموزش ها تازه برام درک قویتری پیدا کرده و یه جور دیگه میفهمم و میدونم سال آینده و آینده تر  درکم متفاوتر میشه ،هر چقدر آلودگی ها از مغزم پاک بشه ،درکم قویتر میشه و ذات الهیم نمایان تر میشه که فرمول های طبیعی بدن و وجودم به کار میفتن 

   اگر میخواییم خودمونو چک کنیم باید در مواجه شدن با ناراحتی های روحی که  در این مدت در ما بوجود میاد دقت کنیم ،زمانیکه منفی باف مدام حرف میزنه نشون میده که ما در کدوم قسمت ها هنوز باورهای محدود کننده داریم اینکه ما چقدر ازش تاثیر میگیریم نشون میده چقدر تغییر داشتیم‌ 

   اگر در طول این مسیر فقط ۱۰ درصد تغییر داشتیم‌ همون ۱۰ درصد رو ببینیم نه اون ۹۰ درصد که تغییر نکرده ،به تلاش هامون امتیاز بدیم نه به نتایجمون

   یه روزیکه خسته شده بودم از ۳۰ سال دویدن به دنبال لاغری و تمام راه هارو رفته بودم و به نتیجه ماندگاری نرسیده بودم ،عاجزانه تسلیم خداوند شدم ،خداوند هم میدونست که دیگه من آماده م 

   ولی من یه چیزی فراتر از لاغر شدن میخواستم ،خداوند هم منو فرستاد تو این مسیر ،راهی که بجای تمرکز کردن روی نتیجه ،بیشتر روی شخصیت ماندگار لاغری تمرکز داشت ، اینجا افکار ، عقاید ،باورها و شخصیت  ما یواش یواش تغییر کرد و اون عقاید جدید مارو برد بسمت لاغر شدن

   اونم لاغر شدن راحت و آسان ،بدون درد و رنج و سختی ،در کمال آرامش و آزادی ،اینها نشانه های درست و الهی بودن این مسیره ،مسیری که با ویژه گی های خداوند مطابقت داره 

   من در سایت استاد عباسمنش در قسمت عقل کل ،نوشتم آیا میشود با ذهن لاغر شد؟ و جواب هاییکه دوستان در اون سایت نوشته بودن در مورد سایت تناسب فکری و استاد عطارروشن بود ،منهم مطمئن شدم این مسیرو خداوند برام تدارک دیده پس سریع اومدم تو این سایت و هر ۳ دوره رو خریدم و الان بسیار به خودم افتخار میکنم و خوشحالم از این انتخابم

   بمیریم قبل از اینکه بمیریم ،یعنی برای رفتن به درجات بالاتر،به فرکانس قویتر ،برای رسیدن به فرمول های جدیدتر باید اول اون ذهنیات،منیت ها ،فرمول ها و باورهای قدیمی رو از بین ببریم ،اونها باید بمیرن تا ما از نو زاییده بشیم،در ما داده های جدید ذخیره بشه 

   همون قانون خلاء که اول یه چیزهایی باید تخلیه بشه تا جاش پر بشه ،خدارو شکر در این مسیر داریم همین تمرینو انجام میدیم و بعدش که تمرینات به عمل و زندگی تبدیل شدن نتایج و برکات عظیمی  یکی یکی سرازیر میشه در زندگیمون 

   کسی که لاغره احساسش متفاوته ،حس آرامش داره،رفتارهاش متفاوته ،با خودش مهربانتره ،با خودش و جهانش در صلحه ،نگرشش به جهان و خدا  زیباتره و چه دنیای امنیه برای متناسب ها جاییکه میتونن به دنیا اعتماد کنن و هر چقدر به دنیا اعتماد کنیم دنیا هم نتایج مطمئن تری به ما خواهد داد 

   احساس شادی،لذت،خوشحالی ،امید و آزادی ،احساسات طبیعی و نرمال جهان خداوند هستن اگر الان این شرایط رو تجربه نمیکنیم یعنی یه چیزایی خوب کار نمیکنه که باید تغییرشون بدیم و ما  ریتم طبیعی دنیارو بهم زدیم باید برگردیم به ریل اصیل خودمون که اگر بیفتیم تو جایگاه اصلیمون همه چیز میره سر جاش 

   من لاغری با ذهنو میخوام که عمیقتر باور کنم و حتما ادامه خواهم داد تازه داره مطالب برام آشنا و جالب میشه ،هر چقدر افراد بیشتریو میبینم که دارن از ناآگاهی رنج میبرن من بیشتر به آگاهی ها میچسبم 

   میدونم برای رسیدن به مدارهای بالاتر باید خودمو بدست خدا و جهانش بسپارم ،اول باید باگ هاییکه با جهان دارم شناسایی کنم ، دیگه با دنیا و اتفاقاتش نجنگم ،برعکس بهشون اعتماد کنم ،تا جهان هم اتفاقات زیباتری برای من تدارک ببینه

   اگر جایگاه های بالاتریو میخوام باید خودمو در اختیار خداوند  بذارم تا نقاط ضعف منو ترمیم کنه ،در واقع باید اجازه بدم جهان منو از نو بسازه ،برای بودن در موقعیت های بالاتر نمیتونم با همون شخصیت قدیمم وارد اونجا بشم اصلا قوانین جهان این اجازه رو بمن نمیده

   پس باید متفاوت فکر و عمل کنم ،باید نقاط ضعف خودمو شناسایی و تعمیرشون کنم و نقاط مثبتمو تقویت کنم ،باید بشم همونی که میخوام بشم ، باید نوع نگاه و نگرشمو تغییر بدم تا ریلم عوض بشه 

   برای لاغر شدن  هم اول به توانایی های خودم ایمان دارم و بعد خودمو در اختیار آگاهی ها و آموزش ها قرار میدم و از خداوند میخوام کمکم کنه تا پیدا کنم اون موانعی که سالها اجازه نداده من نرمال و طبیعی زندگی کنم 

   از چند جلسه پیش که روی نوع نگاه به خوراکی ها ، باور خوردن و فیلترها ،تمرین میکنم خیلی درونم آرومتر شده ،خیلی وقت بود که به غذاها توجه نمیکردم ولی احساس کردم شاید فرمول های چاقی هنوز هم در من وجود داره و گاهی که به یاد میارم به خودم میگم فریده این خوراکی شیرین، تورو چاق نمیکنه ،ترس های توست که تورو چاق کرده پس ،آروم باش و از این نعمت های خداوند استفاده کن و لذت ببر 

   حتی احساس کردم من هنوز با خوردن، ترس هایی در درونم دارم که خیلی مخفیه ،پس به خودم میگم اگر خوردن چاق کننده بود چرا خیلی ها زیاد هم میخورن ولی متناسبن؟ 

   الان مادرم داشت برای خواهرم جریان عمل کردن معده عموم رو تعریف میکرد و میگفت تازه عمه ت هم ناراحت بود که چرا خودشم اسلیو نکرده ،چونکه عمه م در عرض ۲ سال تمام بدنشو ساکشن کرد ولی هنوز هم موقع خوردن غذا رنگ و روش میپره و با ترس یه مقداری غذا میخوره و مدام میگه نکنه چاق بشم و گاهی هم قرص لاغری مصرف میکنه

   اینهارو که میشنوم ناراحت میشم براشون ،خیلی دلم میخواد بهشون بگم انقدر خودتونو اذیت نکنید ولی میدونم متوجه حرف های من نمیشن ،حتی پارسال که عمه م ازم پرسید چکار کردی لاغر شدی ،بهش گفتم با تمرینات ذهنی ،یجوری با تعجب نگاهم کرد ، خب  نمیشه و نمیتونم به این فرد بفهمونم که چه خبره 

   پس من خودمو نجات میدم اونهاییکه باید بیان تو مسیر خودشون راهشونو از هزاران راه پیدا میکنن ،مثل من و هزاران نفری که پیدا کردن

   سپاسگذار خداوند هستم برای هدایت شگفت انگیزش 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/09/10 22:15
   مدت عضویت: 1256 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,177 کلمه

   سلاااام و صد سلام بر هم فرکانسی های لاغراندام و طبیعی 

   لاغر شوید قبل از آنکه لاغر شوید ….

   یک حدیثی هم داریم در این باره بمیرید قبل از آنکه بمیرید پس خیلی حرف داره و باید فکر کرد 

   انقدر طی سالهای گذشته برای اینکه از شر این سنگینی جسم خلاص بشیم تلاش کردیم و هزینه کردیم و دردو رنج متحمل شدیم که باورمون شده که نمیشه آقا نمیشه که نمیشه !….

   خب فقط لین نیست ما از همون کودکی خیلی کارهای شگفت انگیزی می کردیم ولی تشویق نمی شدیم و کسی رفتارمون رو تأیید نمی کرد و در واقع استعداد و نبوغ درونی ما سرکوب می شد بعد یک سری افرادی پیدا می شدند که بهشون می گفتند با استعداد و نابغه و ما بیشتر احساس ضعف و بی لیاقتی می کردیم و در درون شاکی از خدا که چرا من نیستم و داستان از این قرار بوده که همه انسانها درونشان پر از گنجه پر از استعداد و نبوغ نهفته ولی بعضی افراد موردتشویق و تأیید قرار گرفتند و احساس توانمندی و قدرتمندی پیدا کردند و نبوغ درونشان شکوفا شده و همین باعث شده در خیلی از مسائل زندگی هم احساس توانمندی داشته باشند و به این خودباوری رسیدند که انسان توانمندی هستند ولی ما خودمون که در مسیرهای قبلی لاغری شکست خوردیم هیچ ….اطرافیان هم این ناتوانی را بیشتر به رخ ما کشیدند و ما یک باور قوی پیدا کردیم که نمیشه لاغر شد و اصلا به خاطر همین در همون روشها هم نتیجه ماندگار نداشتیم .

   همین نگرانی و شک و تردید نمیزاره ما لاغر بشیم ….

   در تمام مدت که تو آینه خودمون را می دیدیم و حسمون بد می شد و در مورد چاقیمون صحبت می کردیم داشتیم بیشتر به چاقی خودمون توجه می کردیم و خیلی وقتها داشتیم ورزش می کردیم ولی می گفتیم چه فایده دوباره بر می گرده !…یا چه فایده یه چیزی بخوریم سریع جذب می شه !…مادرم همیشه می گفت من سریع صورت و دستهام لاغر میشه ولی اصل کاریها تکون نمیخوره پهلو و شکم و باسن همونه و تمام این باورها که تو ذهن منم بوده و هست مسیر لاغر شدن را پیچیده کرده ….

   پس اینکه روی احساس توانمندی خود کار کنیم خیلی ضروریه (اینکه چقدر در کارهامون موفق بودیم و توجه به اونها )و از همه مهمتر اینکه اینبار ما انتخاب شده هستیم خداوند این توانمندی را در ما دیده و هدایت شدیم و خدا هرگز اشتباه نمی کنه و چه احساس قدرتی به آدم میده و یک احساس لطیف و صمیمانه و عالیه .

   داستان طوطی و بازرگان که درس آزادی درش بود و مردن قبل مردن یا در مسائل خودشناسی که می گویند بمیرید قبل از آنکه بمیرید یعنی برای آزاد شدن و رها شدن باید نو بشی و جدید از نظر افکار و بینش تا احساست تغییر کنه و این احساس مقدسه چون احساس تصویر ذهنی جدید به وجود میاره و خلق در واقعیت صورت میگیره …

   ما باید احساس لاغرشدن داشته باشیم یعنی تصویر ذهنیمون از خودمون لاغر بشه و این برای فردی که مدتی هست چاقه و تمرین نداشته سخته …ولی برای شروع بهترین کار اینه که به چاقی توجه نکنیم یعنی خودمون را در آینه میبینیم به آن اندامی که می خواهیم باشیم فکر کنیم و در مورد لاغری صحبت کنیم .ذهن ما مملو ازافکار ذهنی چاق و فضای خالی برای فکرکردن به لاغری یا تصویر لاغری نداره بنابراین بهترین کار اینه که توجه را کامل از چاقی بر داریم تا کمی فضای ذهن خالی بشه و خودبه خود توجه میره به سمت لاغری یعنی اون وقتی هم که رژیم می گرفتیم و یک کم تصویر ذهنی لاغر داشتیم چون ناآگاه بودیم باز توجه به نظرات دیگران می کردیم یا ترسهامون از بازگشت چاقی و ….و کم کم فضای ذهنی ما باز پر می شد از افکار چاقی …

   فوت کوزه گری همینه شما هر طوری بلدی احساس کن همین الآن لاغری و این احساس را گسترده کن یعنی هم عمیقتر بشه و هم زمانهای بیشتری در طول روز با این احساس همراه شو و به زودی در جسمت نمایان می شه ..

   داستان هدایت من این بود که پارسال این موقع ها خسته شدم و بریده از راه و روشهای سرکاری و پوچ ..بلند بلند گریه می کردم و می گفتم چقدر عذاب بکشم دیگه ورزش نمی کنم وطاقت تحمل تاولهای انگشتان پاهامو ندارم و دیگه رژیم نمی گیرم و خلاصه گذشت و من بیخیال شدم کلا رها کردم ….و درونی به خدا می گفتم شب یلدا نزدیکه منو سوپرایز کن و هرروز می گفتم من کاری ندارم من شب یلدایی می خوام و دوشب مانده بود به یلدا یکدفعه گوشی دستم بود و در حال سرچ موضوعاتی در اینستا بودم زدم لاغری با قانون جذب اینستا تعجب کرد !…بعد زدم لاغری با قدرت ذهن …و در نهایت مستقیم وارد سایت تناسب فکری شدم و همون لحظه یک فایل را باز کردم و تا صبح دیگه خوابم نمی برد فقط پشت سر هم فایل می دیدم و مات و مبهوت استاد شده بودم و قلبم میگفت با ایمان همینجاست …اول هم فکر نمی کردم انقدر مطالب گسترده باشه و سعی داشتم با یکی دونکته خودم راهشو پیدا کنم و تجربه هایی هم بود…و بعد وارد سایت شدم و شروع اصلی کار من دقیقا همراه استاد با شروع این دوره بود …یادمه صبح بعد از نماز شروع می کردم به قدم برداشتن برای هر گام و بعد چند صفحه تو دفترم مینوشتم ولی تو سایت نه !…واقعیت این بود که حدود یکسالی بود در پی اتفاقاتی خودمو گم کرده بودم و اعتماد به نفسش را تو اون مدت نداشتم …واینم از تغییر بزرگیست که الآن هرروز دارم بالای هزارتا کلمه مینویسم خدایا شکرت .

   امروز برای خرید شلوار رفتم مغازه چون لازم داشتم مغازه دار گفت چه سایزی ؟گفتم نمی دونم و چشمی گفتم این باید خوب باشه؟!پرسیدم چه سایزیه ؟منتظر بودم بگم ۴۲/۴۴؟!…گفت xxl..قبل رفتن این فایل را گوش کرده بودم منفی بافت اومدبالا دیدی لاغر نشدی یا خدا دو ایکس گفتم مهم نیست مسیرم صحیحه رفتم اتاق پرو انگار من نبودم …منفی باف خودتو ببین چقدر چاقی !..در صورتیکه چندروزه احساس لاغری دارم .،،جدال من و منفی باف :آرزو استاد گفت تو آینه اون را ببین که دوست داری …منفی باف لاغرم نشدی دلخوشی ….من :خدارا شکر به وقت بارداری که نیستم ….یعنی من و اتاق پرو و منفی باف …خلاصه در نهایت خریدیم و آمدیم خانه و من شلوار را پوشیدم  دیدم سایز ۴۶بود…و اینکه تو آینه خودم خیلی لاغرم و خودمو بغل کردم وگفتم خدا تا آخرش با منه ادامه می دهم .

   نکته/فرمولهای ذهنی چاق داشتند تصویرسازی ذهن چاق منو نشون می دادند و البته آزمون خودم بود چی باید اصلاح بشه ما گفتمان داشتیم ولی حالم بد نشد این یک تغییر بزرگ بود و خدارا شاکرم 

   بینش من !؟…

   ترس من طی سالها از اتاق پرو لباس باعث میشه تو اون اتاق کوچک و تنها خودمو غول ببینم 

   و اینکه به نظرم آینه های اتاق پرو را حالت بزرگنمایی قرار می دهند که فرد بتونه بهتر خودشو ببینه !…

   نظر با شما !…براتون پیش اومده !؟..برام بنویسید ممنون میشوم .

   بالاخره من یاد می گیرم مثل خیلی چیزها که یاد گرفتم الآنم از نظر خودم شاگرد خوبه هستم و به خیلی خوب و عالی هم می رسم .

   مسیرتون 🌱🕊🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار حیرت انگیز
    1402/05/29 06:31
    مدت عضویت: 358 روز
    امتیاز کاربر: 716 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 251 کلمه

    سلام دوست متناسبم 

    امیدوارم در مسیر زیبای تناسب فکری شاد و متناسب باشید 

    درباره سوالی که داشتید به نظر من مهم نیست آیینه ها چی میگن چه تو اتاق پرو لباس یا حتی توی منزل ،مهم احساس ماست که از زمان ورود به مسیر دچار چه تغییراتی شده و به طبع اون رفتارهای متناسب داشتن ،من از اینکه ادای انسانهای متناسب و درمیارم و تصور می‌کنم منم متناسبم حالم عالیه و تلاشم اینه نگاهم و از روی جسمم بردارم و بیشتر تصویر ذهنی متناسب خودم و در ذهنم نقش بدم ،خوب همگی هر روز بارها در آیینه خودمون و می‌بینیم من با هر بار جلو آئینه رفتن بیشترین تمرکزم و روی صورتم می‌گذارم و از حس سبکی که دارم لذت میبرم ،خوب قبلا که رژیم میگرفتم و مدام در حال چک کردن جسمم بودم زیاد برام پیش اومده بود که موقع پرو لباس ،تصورم از سایزم با چیزی که بهم میدن باعث حال بدم و رها کردن رژیم میشد اما از بعد ورودم به مسیر تناسب فکری دیگه رفتم لباس خریدم به سایز و انتظار خودم توجه نکردم و مثل یه آدم متناسب که جسمش و پذیرفته و دوسش داره خرید کردم و خوشحال بودم و اصلا از اینکه آیینه اتاق پرو چاقی هام و نشون داد ناراحت نبودم چون خودم و متناسب میدونم و اصلا نظر دیگران و آیینه و اینا برام کوچکترین اهمیتی نداره و این یکی از بزرگترین تغییرات من در مسیر تناسب فکری بوده خدا رو شاکرم برای هدایت به این سرزمین و براتون آرزوی بهترین ها رو دارم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Arezo
     1402/05/31 07:11
     مدت عضویت: 1256 روز
     امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 36 کلمه

     سلام و‌درود برشما 

     سپاس از اینکه این دیدگاه را مطالعه کردین و با اعلام نظر خود، تجربه ای را با ما سهیم شدین (:

     تبریک برای احساس رضایتی که حاصل پذیرش هست همواره در مسیر سعادتمندی پرشور باشید.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/09/10 15:09
   مدت عضویت: 1066 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 257 کلمه

   لاغر شدن ر و باید قبل اینک لاغربشم باید احساش کنم چجوری اینجوریک باید بچاقی توجه نکنم چجوی اینجوریکه از خودت فرار نکن
   ازدیدن خودت فرارنکنیو قبول کنی ک این جسم تو هستش اگر چاقه تو باعثش شدی حالام دیر نشده من میخوام تغییر کنم
   ب نظرم اول باید خودمو قبول کنم از خودم بدم نیاد خودمو دوس داشته باشم تحت تاثیر حرف دیگران نباشم اگه میگن چاقی بگو اره چاقم اگه میکن شکم داری بگو اره دارم
   من چاقم من شکم دارم ومیدونم ک اینها طبیعی نیست ومن میخوام ک ب طبیعت خودم برگردم ولی از خودم بدم نمیاد چیکار کنم الان اینم جسمم اینه قبول کن ک الان شرایطت اینه
   اولین مرحله اینه بعدش با خودت صلح میکنی و از دیدن خودت بدت نمیاد و توجه نمیکنی ب چاقیت و خود ب خود فضای لاغری ایجاد میشه و من هم ورودی های لازم رو وارد میکنم
   اعتراف و قبول کردن ب چیزی ک هس باعث میشه در مسیر باشم
   شاد باشم
   خوشحالم برا این اگاهی
   فریبا جانم قبول کن اینها رفتنیه چاقیت چربی شکمت پاهات و اینا
   ناراحت نباش از بودنشون ادم برا چیزی ک همیشگی نیس غمگین نمیشه شاد باس بخند زندگی کن این روزها تکرار نمیشن کاری نکن فردا حسرت این روزها رو میخوری تو لاغر میشی چ بخوای چ نخوای اگه الان نیستی این نیس ک خودتو اذیت کنی الانت اینه ولی اینده لاغریم نزدیکه من تو مسیر درستم
   هروز عالیه شاد باش و لذت ببر
   این فرصت فقط یکبارتوزندگی تو هس کاری نکن حسرتسو بکشی
   فقط حس خوبت و حال خوبت کیف کردنته مهمه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1400/08/15 01:04
   مدت عضویت: 1737 روز
   امتیاز کاربر: 15315 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 366 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

    

   خدا شکر از دست این رژیم گرفتن ها راحت شدم حتی آب هم که می خوردم شب ها نمی تونستم بخورم به خاطر اینکه باید می رفتم دستشویی الان هر وقت که تشنم بشه آب می خورم حالا چند تا لیوان در روز بستگی به نیازم داره اون موقع ها یه پارچ آب می کردم که بخورم تو روز همیشه هم نمی تونستم اونوقتهایی که باید می رفتم بیرون یا چیزی ناراحت می شدم .

   خیلی خوبه که راحت شدم از همه اینها اصلا قبل از دوره هم همینطوری بود فکرم دلم یه چیز دیگه می خواست بدون محدودیت یعنی دقیقا همینی که می خواستم سر راهم قرار گرفت به لطف خدا.

   من اگه هم کسی حرف رژیم مژیم می زنه من فقط نگاه می کنم ببینم چی می گن .من هم به این راه هدایت شدم توسط خداوند و اصلا هم شک نداشتم پرس و جو هم نکردم از همون اول تو یوتوپ شروع کردم فایلها و گوش دادم و دیگه شروع کردم یه لحظه معطل نکردم برام خیلی جالب بود حالا یادم نیست اول خوب درک می کردم یا نه ولی برام خیلی خوب بود یعنی همش دوست داشتم ببینم بعدش چی می شه فایل بعدی چی می گه .

   واقعا هم خدا انتخاب کرده که ما به این راه هدایت شدیم خداوند توانایی ما رو دیده .باور که من از همون اول باورم شده بود کلا من عادت به مشورت ندارم مخصوصا از وقتی اومدم اینجا خودم همه چیزها رو پیدا کردم مثلا سلمونی یکیبشه همه می گن کجا خوبه ؟ از صد نفر می پرسن ….

   من هم واقعا حس خوبی داشتم از اول بخ این روش . یادمه اتفاقا سفر هم رفته بودیم ولی من شروع کرده بودم تند تند هم اولا گرسنم می شد خیلی .اگاهی های خوبی داره .

   فقط همینه ذهنمون باید اموزش ببینه تا اول ذهن لاغر شه بعد کم کم جسم هم لاغر می شه .باور کنید اصلا نیازی نیست کسی بگه .

   لاغربشین باید قبل از اینکه لاغر بشین. در ذهن اول باید شروع شه .یعنی اول باور کنید و تمرینات و انجام بدین اصلا دیگه آدم نمی فهمه که چه جوری لاغر می شه ، همه چی هم می خورین اونهایی که می خوان بدونن .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شقایق
   1400/08/03 23:10
   مدت عضویت: 1169 روز
   امتیاز کاربر: 495 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 326 کلمه

   استعداد لاغری در همه ی افراد یکسان است فقط مشکل در باور کردن این استعداد و تواناییست
   وقتی من باور کنم میتوانم لاغر شوم
   وقتی باور کنم لاغر شدن مثل آب خوردن است
   وقتی باور کنم میتوانم به سرعت نور لاغر شوم
   وقتی باور کنم. لاغری هیچ کاری نداره فقط کافیه نگاهم و دیدگاه و جایگاهم را تغییر دهم
   وقتی باور کنم من همین الان هم لاغر و متناسب و عالی هستم
   وقتی باور کنم در مسیری که الان هستم همه چیز لاغریست و دیگر چیزی غیر از این وجود نداره
   وقتی باور کنم لاغری فقط یک واکنش است و میشه خیلی طبیعی به وجودش اورد
   خب دیگه
   پس لاغری در من شکل میگیره ، خیلی خودبخود

   وقتی بدانم و یقین داشته باشم سرزمین من کلا تغییر کرده
   و دیگر هیچ تعلق خاطری نسبت به گذشته ندارم و
   اصلا خاطرات
   آن وقتها را دیگر مرور نکنم ، و هر چه هست اکنون است و حال و احساس و میل درونیم قطعا لاغری در من در حال شکل گرفتن است
   درست است که
   زمانی زبان چاقی را خوب میدانستم اما الان میدانم که زبان مادری من لاغری بود و تناسب
   پس خیلی راحت میتوانم از نو با این زبان بخوانم و بنویسم و سخن بگویم
   فقط توجه و تمرکز میخواهد
   و باور محکم
   اینکه من الان در سرزمین لاغرها هستم و هر فکری اگر از گذشته ها در من ایجاد گردد یعنی باز به آنجا برگشته ام
   و من هرگز دیگر نمیخواهم به آن سرزمین بر گردم
   من متعلق به سرزمین لاغریم
   و ایمان دارم ، کم کم در این جا ، خبره خواهم شد و تمام کارهایم در جهت تناسب خواهد بود

   خوردنم ، خوابیدنم و حتی نفس کشیدنم
   و خود همین امر میشود عمل صالح ،
   فرد مومن حتی خوابیدنش عبادت است
   پس من که فردی متناسبم قطعا تمام اعمالم در جهت لاغری من است این را با تمام ایمان و یقین قلبیم میگویم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/07/16 17:04
   مدت عضویت: 1710 روز
   امتیاز کاربر: 11411 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 171 کلمه

   سلام استاد

   من یک شب تو نت میگشتم و واقعا نمیدونم چرا سرچ کردم لاغر شدن با نیروی ذهن و عکس استاد اومد من اصلا درباره کارهای ذهنی چیز زیادی نشنیده بودم و اصلا هم دلم نمیخواست لاغر شم چون کاملا نا امید بودم توی درونم میخواستم لاغر شم ولی انگار با لاغری قهر کرده بودم یادم تا صبح تمام دوازده جلسه رایگان گوش کردم و بعد یک هفته هر کس من میدید میگفت چه قدر لاغر شدی و تو کمتر از یک ماه دوره رو خریدم و همش لطف خداوند مهربان بود که دریچه جدیدی به روی من باز کنه و نگاهم به دنیا تغییر بده با روش لاغری با ذهن خواهر زادم لاغر کردم و خواهرم فقط چند بار باهاشون صحبت کردم 

   خودم از نظر مالی اتفاقات خیلی خوبی برام افتاد و همچنین سلامتی و تا حدودی هم سایز کم کردم و همه میگن لاغر شدی ولی هنوز به اون حد ایده الم نرسیدم و جا داره از استاد تشکر کنم

   و اینکه استاد یک هفته است نوشته های من تایید نمیشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    سلام و درود
    همه دیدگاه ها حداکثر به فاصله 24 ساعت تایید می شود

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار marzieh753@gmail.com
   1400/07/15 13:45
   مدت عضویت: 1046 روز
   امتیاز کاربر: 6412 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 662 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! این سوال در ذهن همه ما وجود دارد که چرا هرچه برای لاغری تلاش می کنیم بی فایده است و برعکس بدون هیچ تلاشی به راحتی چاق می‌شویم!؟  باز هم این موضوع به باورهای ما برمی گردد. ما در کاری موفق خواهیم شد که باور داشته باشیم می توانیم موفق شویم. ما با این که برای لاغر شدن به شکل های مختلف تلاش کرده ایم ولی واقعاً باور نداشتیم که می توانیم لاغر شویم و به اینکه خودمان از درون میتوانیم لاغرشویم اعتقادی نداشتیم و برعکس دنبال کسی یا روشی بودیم که از بیرون به ما کمک کند و ما لاغر شویم. حالا چطور می توانیم این باور را در خودمان شکل بدهیم؟ اگر در هر فعالیتی که انجام می‌دهیم مورد تایید و تشویق و دیگران واقع شویم به توانمند بودن خودمان فعالیت ایمان می آوریم و با اشتیاق و به شکل بهتری آن فعالیت را انجام می‌دهیم و نتایج بهتری هم کسب می‌کنیم و به ما لقب با استعداد می‌دهند در صورتی که استعداد در همه افراد وجود دارد و ما فقط به سبب تشویق‌های دیگران به باور تواند بودن خودمان رسیده ایم و در واقع این استعداد ما کشف شده است. 

   درموردلاغرشدن هم به همین صورت است که ما باور نداریم، می توانیم لاغر شویم و حتی با اینکه روش های لاغری مان هم صحیح نبوده است ولی همین باور نداشتن ما، باعث می شد که آنها را نیمه کاره رها کنیم و نتیجه‌ای نگیریم. 

   متاسفانه هر چه تجربه ما از چاقی بیشتر باشد باور اینکه نمی توانیم لاغر شویم در ما قوی تر است. بنابراین برای ایجاد باور لاغری در خودمان که رکن اصلی لاغر شدن مان است باید بتوانیم با تلاش مستمر، انگیزه لاغر شدن را در خودمان ایجاد کنیم. مثلاً هر بار خودمان را در آینه می بینیم یا به وضعیت جسمی خودمان نگاه می‌کنیم به جای تمرکز بر وضعیت فعلی مان به شرایطی که دوست داریم برسیم، تمرکز کنیم و خود ایده آلمان را تصور کنیم. قطعاً این کار در ابتدا ساده نیست ولی به مرور برایمان راحت خواهد شد و نیاز به خیال پردازی های آنچنانی هم ندارد. برای قدم اول فقط توجه و فکر کردن به چاقی و نگرانی برای چاقی را متوقف می‌کنیم و فضای خالی درون ذهن برای لاغری را ایجاد می‌کنیم. برای افرادی که مدتها اضافه وزن داشته اند فکر کردن به لاغری سخت است و همین که به چاقی توجه نکنند، کفایت میکند. باید از فکر نکردن به چاقی شروع کنیم تا به فکر کردن در مورد لاغری برسیم. به این طریق قبل از اینکه جسممان لاغر شود به لحاظ ذهنی لاغر می‌شویم. آشنایی خودم با این سایت در شرایطی بود که بعد از رها کردن رژیم دوباره داشتم به وزن قبلیم برمی‌گشتم و بعد از  نماز دعا میکردم که خدا کاری کند که من لاغر شوم و خداوند مرا به این مسیر هدایت کرد و خداوند بهترین کسی است که می‌تواند ما را راهنمایی کند چون خودش به همه چیز کاملاً آگاه است. بنابراین باید سعی کنیم از مسیر منحرف نشویم و دیگر به سایر روش ها اعتماد نکنیم و همه ایمان و اطمینان مان را روی روش ذهنی بگذاریم. از نشانه های اینکه در مسیر درست هستم این است که به طور اتفاقی با کتاب های کنترل ذهن و تمرکز و عادت های خوب و عادت های بد آشنا می شوم و به لحاظ با استعداد بودن هم بارها بعد از لاغر شدن مورد تشویق اطرافیان قرار گرفته ام و می دانم که این استعداد و توانایی لاغر شدن در من وجود دارد. بنابراین باید لاغر شویم قبل از اینکه لاغر شویم. اگر باورهای لاغری را در خودمان گسترش دهیم، جسممان هم ناخودآگاه تحت تاثیر قرار می گیرد و در نهایت ما لاغرمیشویم. 

   اینکه الان در شرایط چاقی هستیم به این دلیل است که افکار چاق کننده و نگرانی از چاقی را در ذهن خودمان پرورش داده بودیم و این جسم چاق نتیجه همان چاقی افکارمان است. استاد عزیز هم تبریک می گویم که بهشت ندیده را خریده اند و اکنون از مواهب آن بهره‌مند شده‌اند. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/07/15 08:28
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 23577 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 374 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان خوبم

   چقدر اسم این فایل جالب است

   لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید

   چقدر ساده و دلنشین این موضوع توضیح داده شد

    اول در ذهنمان لاغر شویم و بعد این لاغری را در جسم مان تجربه میکنیم 

   دانستن اینکه ما انتخاب شده خداوند هستیم و او توانایی لاغر شدن را در ما دید که ما را به سمت این دوره شگفت انگیز هدایت کرد چقدر دلگرم کننده است همین یک موضوع کافی است که ما این باور را در خودمان ایجاد کنیم که این مسیری درست است و نتیجه بخش و خدا در انتهای مسیر منتظر ماست

   من خودم دو سال و نیم پیش به این مسیر زیبا هدایت شدم

   حدود ۳۸ سال با روشهای مختلف اقدام به لاغر شدن میکردم و نتیجه هم میگرفتم اما ماندگار نبود

   دیگر تسلیم شدم و چاقی ام را پذیرفتم روزی در یوتیوب اینترنت گشت و گذار میکردم و اصلا دنبال روشی برای لاغری نبودم و اطلاع نداشتم که روشی به نام لاغری با ذهن وجود دارد که ناگهان چشمم به یکی از ویدیو های استاد افتاد و اسم “ لاغری با ذهن” توجه ام را جلب کرد 

   آنرا تماشا کردم و خیلی به دلم نشست و بعد چند ویدیوی دیگر را دیدم و نهایتا در سایت عضو شدم و با دوره رایگان لاغری با ذهن این آموزشهای ارزنده را شروع کردم 

   طولی نکشید که در روحیه ام تغییر چشم گیری بوجود آمد و برخوردم با غذاها عوض شد 

   اینجا بود که اطمینان پیدا کردم که این روش درست است و گمشده خودم را پیدا کرده بودم

   بلافاصله دوره ورود به سرزمین لاغرها را تهیه کردم و در این مسیر زیبا و شگفت انگیز قرار گرفتم

   من کاملا به اینکه این هدایت خداوند مهربانم بود ایمان دارم و اطمینان و باور صد در صد دارم که به تناسب اندام دل خواهم میرسم

   هیچ عجله ای هم ندارم چون بودن در این مسیر به من شادی و نشاط و آرامش میدهد و من در این مسیر باقی خواهم ماند حتی وقتیکه به تناسب اندام دل خواهم رسیده باشم

   ممنونم استاد عزیز از ارائه دادن این دوره های شگفت انگیز و بسیار بسیار ارزنده

   من با استفاده کردن از دوره های مختلفی که از شما تهیه کرده ام روزم را به شب می رسانم و با آنها زندگی میکنم و چه زندگی دلنشین و آرامش بخشی است باز هم ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1400/06/20 18:06
   مدت عضویت: 1213 روز
   امتیاز کاربر: 5767 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 913 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست 💖💖💖

   سلام به همه دوستان هم مسیرم 🙋

   مسیر لاغری من :گام سی و یکم : لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید 🌹

   هر فردی در زندگیش کار های زیادی انجام میده ، ولی در انجام اون دسته از کار هایی به نتیجه میرسه که ایمان و باور داشته باشه که از انجام اون نتیجه عالی میگره .

   مثلاً فردی که باور داره که به خیاطی علاقه داره می‌ره این هنر و یاد میگیره و بدون ترس و نگرانی به راحتی پارچه رو برش میزنه و لباس میدوزه وکم کم در انجام اون کار پیشرفت میکنه و خیاط ماهری میشه .

   بار‌ها اتفاق افتاده که در زندگی به خصوص در مدرسه مجبور به انجام کاری شدیم که هیچ علاقه ای نداشتیم و یا باور نداشتیم که ما هم از پس انجام اون کار بر میاییم و هیچ وقت در اون کار پیشرفت نکردیم . مثلاً من خودم هیچ وقت از درس ریاضی خوشم😒 نمی یومد هیچ وقتم از درس ریاضی نمره خوبی نمیگرفتم چون همیشه تو خونه از زبون برادر و خواهرام می‌شنیدم که میگفتند ما تو درس ریاضی ضعیفیم ولی حفظیات مون خیلی خوبه منم باور کرده بودم تو حل مسائل ریاضی ضعیفم و ریاضی و یک درس سخت و مضخرف میدونستم ولی حفظیاتم عالی بود و همیشه تو اون دروس عالی🥰 عمل میکردم .

   همه ما افراد چاق به این دلیل چاق هستیم چون هیچ وقت باور نکردیم که ما هم میتونیم لاغر بشیم و هر چقدر هم که تلاش کردیم نتیجه نگرفتیم .و هر لحظه خودمونو در وضعیت چاق تصور کردیم و هیچ وقت خود مونو لایق لاغری و داشتن اندامی زیبا و متناسب ندونستیم و

   همیشه اطمینان مون از چاق شدن صدها برابر بیشتر از احتمال لاغر شدن مون بود . به همین دلیل همیشه به دنبال راهکار یا فردی بودیم که ما رو لاغر کنه چون باور و ایمان نداشتیم که ما هم توانایی لاغر شدن و داریم و چون به خودمون اعتماد و اطمینان نداشتیم دنبال یک عامل بیرونی برای متناسب شدن می‌گشتیم .

   و چون ذهن افراد چاق مملو از افکار چاق کننده ست و همچنین روش هایی که استفاده می‌کردیم همه غلط و نادرست بودند هیچ وقت به نتیجه دلخواه نمی‌رسیدیم و مدام در حال چاق و لاغر شدن بودیم به همین دلیل هیچ وقت مورد تشویق اطرافیان مون قرار که نگرفتیم هیچ بلکه همیشه سرکوب هم شدیم چون هم خودمون و هم اونا دیگه از تلاش و تغییر نکردن وضعیت ما خسته شده بودند و بهمون میگفتن که فلانی ول کن زور💪 الکی نزن شما در چاقی و چاق شدن استعداد داری ولی هیچ استعدادی برای لاغر شدن نداری و این قدر این حرف و ما افراد چاق شنیدیم که دیگه خودمونم باور مون شد که ما استعداد چاقی داریم و انگار بارها با شنیدین این حرف تشویق شدیم و همه مون در هنر چاق شدن حرفه ای عمل کردیم و به بهترین شکل چاق شدیم .

   خب حالا باید چه کار کنیم . الان دیگه ما اون آدم چاق سابق نیستیم به مسیر درست از طرف خداوند مهربان هدایت شدیم .داریم آموزش میبینیم و زبون لاغری رو یاد میگیریم ، فرمول های اشتباه ذهنی مونو شناسایی می‌کنیم و فرمول‌ های درست و صحیح و جایگزین شون می‌کنیم، کلی تغییرات در وجود مون شکل گرفته ، و به امید خدا در لاغرشدن هم استعداد مون شکوفا میشه و برای همیشه با چاقی خداحافظی می‌کنیم .👏👏👏

   حالا باید یاد بگیریم که در همین شرایط فعلی که اضافه وزن داریم به باور لاغر شدن برسیم . 

   باید یاد بگیریم که با دیدن خودمون در آیینه یا هر مکان و هر زمان به جای تمرکز کردن به چاقی به تناسب اندام و هدف مون فکر کنیم .

   برای اینکار نیازی به تلاش خاصی برای رویا پردازی و تجسم لاغری نیست . برای قدم اول کافیه که به به چاقی اهمیت ندیم و به اون فکر نکنیم.وقتی به اضافه وزن توجه نکنیم و نگران چاقی مون نباشیم . توجه کردن به لاغری خود به خود در ذهن مون شکل میگیره .

   ذهن افراد چاق چون مملو از افکار چاق کننده ست فضای خالی واسه توجه کردن به لاغری وجود نداره . در نتیجه ایجاد فضای خالی در ذهن مون برای توجه کردن به لاغری از توقف توجه کردن به چاقی شروع میشه یعنی  افراد چاق چون سال ها چاق بودند و همیشه خودشون در وضعیت چاق و دارای اضافه وزن دیدند و ذهن شون پر از فرمول های چاقیه براشون سخته که بتونن به لاغری فکر کنند. ولی با توجه نکردن به چاقی و فکر نکردن به اضافه وزن مون میتونیم این تمرین و شروع کنیم تا باور لاغر شدن در ذهن مون شکل بگیره 

    همون طوری که طوطی🦜 اون مرد بازرگان از پیام دوستش که مرد بازرگان براش آورده بود به این نکته حیاطی پی برد و فهمید که برای آزادی و زندگی و زنده موندن باید بمیره قبل از اینکه بمیره و این کار و کردو مرد و ، وقتی که مرد تازه زنده شد ما افراد چاق هم که به مسیر درست هدایت شدیم باید آگاه باشیم و از آموزش های ارزشمند استاد نکات طلایی رو استخراج و دریافت کنیم اگر می‌خواهیم متناسب بشیم و متناسب بمونیم باید همین الان که در وضعیت چاقی و اضافه وزن هستیم با جان و دل لاغر بشیم قبل از اینکه لاغر بشیم و اگه تونستیم این کار و انجام بدیم تازه بعدش به تناسب اندام و هدف مون می‌رسیم درست مثل همون طوطی 🦜که مرد و بعد زنده شد واین کار سختی نیست اگه ایمان و باور داشته باشیم .🌹

    با تشکر از زحمات استاد گرامی 🙏🙏🙏🌹🌹🌹

   با آرزوی بهترین ها برای همه دوستان هم مسیرم.🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 28 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 5410 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 769 کلمه

   به نام خدای بخشنده و مهربان 

   روز ۱۴۹: روز ۵۳ تکرار، پنج شنبه ۱۴۰۰/۶/۱۸

   سلام

   “لاغر شوید، قبل از اینکه لاغر شوید”

   من از افراد خوش شانسی که هستم که همیشه مشوق های قدرتمندی در اطراف خود داشته ام و باور توانمند بودن در من تقویت شد. من قبل از ورود به مدرسه ، می توانستم مجله بخوانم. همواره رتبه برتر بودم و از همان کودکی پدرم مرا مشاور خودش معرفی می کرد. پس مسلم است که هر کاری را که شروع می کردم به نحو احسنت به انجام میرساندم. باور داشتم می توانم در هر کاری موفق شوم و خب نتیجه هم کسب موفقیت بود. 

   تا اینکه بعد از یک عمل جراحی در ده سالگی به مرور اضافه وزن پیداکردم ولی تا ازدواج هم خوب بودم ولی بعد از ازدواج و زایمان متناسب بودن برایم رویا شد. 

   با  رژیم و ورزش لاغر می شدم و به وزن ایده آل خودم می رسیدم ولی به محض بازگشت به زندگی عادی دوباره شاهد اضافه وزن بودم. این جدال با چاقی همراه همیشگی زندگیم شد و به مرور این باور را در من ایجادکرد که به تنهایی قادر به شکست دادن غول چاقی نیستم و به کمک احتیاج دارم با کمک گرفتن از یک مشاور تغذیه توانستم طی ۸ ماه حدود ۳۰ کیلو کاهش وزن پیدا کنم ولی در مدت سه سال کاملا برگشت و هرچه در این سه سال رژیم گرفتم یا ورزش کردم نتوانستم مانع چاقتر شدنم بشوم. باورم شد که ژنتیکی چاق هستم و آب هم بخورم چاق میشم. تا عید ۱۴۰۰ که واقعا ناامید از شیوه های مختلف لاغری باز هم در اینترنت بدنبال شیوه های لاغری بودم و البته با مطالعه کتاب محدودیت صفر شروع به عذرخواهی از بدنم کرده بودم و اینکه مرا ببخشد ولی نمی دانستم چرا ؟ مگر من با بدنم چه رفتار بدی داشته ام ؟ من که جز افرادی هستم که بیشترین مواظبت را بر آنچه می خورم دارم، پس چرا باید عذرخواهی کنم؟ حتی با خودم می گفتم جسمم باید از من عذرخواهی کند که جواب این همه مراقبت را اینگونه با چاق شدن می دهد….. خلاصه با سرچ قدرت ذهن + لاغری در گوگل با این سایت آشنا شدم و سریع به سراغ فایلهای رایگان مسیر لاغری من رفتم و حرفهایی که می شنیدم برایم بسیار جدید و جذاب بود :

   شما چاق هستید یا اضافه وزن دارید؟

   غذا خوردن نمی تواند سبب چاق شدن شما شود اما خوردن غذا شما را چاق می کند.

   خودت فقط خودت مسئول چاقی ات هستی نه مادرت و ژنتیک و تیروئید و دارو و ازدواج و …..

   …….

   با شنیدن این حرفها که تشنه اش بودم سریع وارد سرزمین لاغرها شدم و تاکنون ۱۴۹ روز است که با اشتیاق ادامه می دهم.

   کاملا اعتقاد دارم که ذهن ما بشدت قدرتمند است و هر آنچه را که بپذیرد در زندگی خود تجربه خواهیم کرد. ایمان دارم که باور موفقیت در تحصیل و …. سبب افزایش بازدهی من و در نتیجه تجربه طعم موفقیت در آن زمینه های زندگیم شده است.

   در زمینه تناسب اندام تجارب نا موفق زیادی داشته ام ولی هیچکدام از این تجربه ها نشانه ناتوانی من در متناسب شدن نیست،بلکه نشان میدهد از روشهای غلط برای متناسب شدن اقدام کرده ام و این مدت که با روش لاغری با ذهن آشنا شده ام و در حال کار کردن روی باورهای ذهنی خودم هستم با مشاهده تغییرات عالی جسمی و روحی خودم ایمان ۱۰۰٪ دارم که تنها راه تناسب اندام پایدار و همیشگی لاغری با ذهن است. 

   همان طور که نخست ذهنم چاق شد و سپس جسم متناسبم را برخلاف میل من به چاقی کشاند هم اکنون به عینه می بینم با متناسب شدن ذهنم ، جسمم آرام آرام در حال متناسب شدن است. از شگفت انگیز ترین مزایای این روش این است که قبل از متناسب شدن با وجود همان اندام چاق ، فشار چاقی از روی ذهنم برداشته شد و احساس سبکبالی و شادی را قبل از مشاهده تغییرات جسمی تجربه کردم و اکنون یقین دارم که من توانایی متناسب شدن را دارم چون قبل از لاغر شدن جسمم ، ذهنم شروع به لاغر شدن کرد.

   من ایمان دارم که هر روز سالم تر و متناسب تر می شوم.

   من مطمئن هستم دوران حسرت تناسب اندام در  زندگیم سپری شده است و دوران زندگی با لذت تناسب اندام آغاز شده است.

   من از ترازو استفاده نکرده و نخواهم کرد ولی می دانم تغییرات زیادی در این مدت داشته ام و جالب اینکه هیچکدام از عوارض کاهش وزن روشهای قبلی را که ندارم هیچ، فرم دهی بدنم هم بدون هیچ تلاش ویژه ای عالی است.

   مطابق جملات میثاق نامه هم اکنون کاملا ایمان دارم که: 

   من لایق بهترین ها هستم و به لطف خدای مهربان و تلاش خودم به آن می رسم.

   به امید دیدار همگی در جشن سرزمین لاغرها 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 54 از 11 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/06/15 16:37
   مدت عضویت: 1677 روز
   امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,607 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم 

   ما باید این روش رو باور کنیم و بپذیریم و درکش کنیم  تا هیچ وقت سراغ هیچ روش دیگه نریم چون ما سالها با خوردن چاق شدیم و اگر در این مسیر نباشیم  بازم میخواییم  دوباره با خوردن قرص و یا دمنوش و…لاغر بشیم  یا  با رژیم خاص و کمربند لاغری و …. دوباره لاغر بشیم اما اگر درراین مسیر لاغری با ذهن باشیم  و به دنبال این راه های غیر اصولی  که در گذشته زیاد به ما گفتن انجام بدین تا لاغر بشیم ، بریم  خوب معلوم هست که هنوز ما هیچی از این روش درک نکردیم و متوجه نشدیم .و اما برعکسش هم هست خود من از روزی وارد این سایت شدم تمام راه و روشهای قبلی برام کار مسخره و غیر اصولی شدن و اصلا  هیچ تمایلی برای برگشت به اون دوران گذشته ی خودم که در رژیم و ورزش  و محدودیت بودم  رو در این مدت نداشتم و تازه از اوتها متنفر هم شده بودم  حتی  تا الان هر وقت ذهنم میخواد من رو منحرف کنه که نه انگار چاق شدی  من خیلی راحت جوابش میدم امکان نداره آخه در مسیرم و دارم آموزش میبینم و رفتارهام درست و همسو با هدفم هستن پس چه بخوام چه نخوام دارم لاغر تر میشم و خلاصه تحت هر شرایطی من فقط این روش رو درست و اصولی میبینم و به عنوان تنها راه لاغری بدون بازگشت قبولش دارم و این معلومه که خوب این راه و روش  رو درک کردم و  باور کردم و دارم استفاده میکنم چون در ته ته های ذهنم همین  هست و لایه های زیرین ذهن من هم تغییر کرده.

     چطور متوجه میشم  که  لایه های زیری ذهنم تغییر کرده  ؟؟وقتی که فکر منفی دارم و یا در شرایط بدی هستم که رفتار غلط غذایی داشتم  همین باورهای درستم خیلی بلند و پررنگ جواب اون افکار منفی من رو میدن  که تو فکر نباش  تو در مسیری درستی و در نهایت لاغر میشی و ..و  معلومه کاملا  این راه رو من  پذیرفتمش و دارم از اون استفاده میکنم و به قول استاد هر کس به جایی برسه که کاملا این روش رو باور کنه نصف راه رو اومده و ما بقی راه خیلی راحت اتفاق میفته اصلا همین  یکی دو روز پیش  که گفتم دو  تا رفتار غلط غذایی  بعد از مدتها پشت سرم هم داشتم که  فشار شکمی رو حس میکردم در هر وعده  ی غدایی ام این منفی باف ، من رو میخواست منحرف کنه که چون این طور بودی دیگه تو چاق میشی تو انگار همین الان هم وزنت بیشتر  شده ببین لباست تنگ تر شده و ….  من  کلی با خودم حرف زدم که این حرفها نیست چون که  در اون موقع فلان متناسب هم با من خورد  و اصلا هم فکر بد نکرد  پس  اصلا  چیز مهمی  نیست و اما اون  منفی باف دوباره میگفت چرا فشار شکمی داشتی ؟؟ اون کارت رو خراب کرده و من اما میگفتم بله اینحا خرابکاری کردم و کار زشتی کردم و قول میدم دیگه تکرارش نکنم و …و اما دقیقا در همین مواقع که افکار منفی زیادی  داشتم به خودم گفتم اصلا گیرم که رفتارم غلط بوده اول اینکه من امکان نداره  از این چاق تر  بشم   نهایتش این هست که  بیشتر زمان ببره تا به  هدفم که لاغری  هست نزدیک بشم و اصلا خبری از چاقی بیشتر و .. نیست و  در ضمن منفی باف خوب بدون هم اینکه کلی  از گذشته ی خودم متناسب ترم و هر چی  که میخوام  به اندازه میخورم و آزادی دارم  و  سلامتم و زندم  و کلی آگاهی جدید دارم و در این  مسیر هستم  برام یه دنیا می ارزه  و گفتم من از  جسمم معذرت میخوام که اذیتش کردم و  مطمعنم اگر دوباره تکرارش نکنم  این جسم من هوشمنده و خودش این پرخوری من رو دفع میکنه و خودش رو ترمیم میکنه و دوباره وارد مسیر میشه و با یاد آوری همین حرفها کلی حالم خوب شد و گفتم خدا رو شکر که در این مسیرم  و  دیگه ترس از چاقی بیشتر ندارم و اصلا نگران نمیشم و بسیار مثبت و عالی فکر میکنم و اینها همش به خاطر باور کردن همین مسیر و راه هست .و همین باعث شده که من در ۲۲ ماه بودن در سایت حتی یک بار از مسیر دور  نشم و لیز نخورم و با تعهد و اشتیاق ادامه بدم  و برای هیچ روش دیگه وسوسه نشدم  حتی یکی از نزدیکانم که  با خود من که وارد سایت شدم ایشون هم شروع به گرفتن رژیم خیلی گرون قیمتی کرد که هر هفته این فرد لاعر و لاغر تر میشد طوری که همه تعجب میکردن در حالی که من خیلی لاک پشتی و اروم حرکت میکردم طوری که بقیه و خودم خیلی متوجه تغییرات نمیشدیم و خیلی فشار روحی روی من بود که ببین فلانی چقدر عالی لاغر شده ولی تو انگار هیچ تغییر نمیکنی و اما با صدای بلند اون همه افکار منفی رو ساکت میکردم و به راهم ادامه میدادم و الان به لطف خدا  بعد از تقریبا دو سال من بسیار از ایشون لاغر تر هستم و هیچ محدودیتی ندارم و کلی ازادی و ارامش و حال خوب دارم و اما  ایشون مقدار زیادی برگشت وزن داشته و همچنان در رژیم هستن و کلی اعصاب خوردی و استرس و محدودیت شدید هم دارن و این میتونه یک مثال واضح دیگه باشه که من این روش رو و این راه رو با جون و دلم پذیرفتم من درکش کردم من باورش کردم و چه بخوام چه نخوام من لاغر میشم و حق من هست که من متناسب بشم و من لایق بودن در بهترین اندام هستم .

   من عاشق این جمله ی استادم که خدا شما رو به این سایت  هدایت کرده  چقدر لذت میبرم وقتی این جمله رو میشنوم پس حتما خدا  در شما توانایی دیده که شما رو به این سایت هدایت کرده پس من توانایی رسیدن به وزن ۵۹ کیلو رو دارم خدای من بیشتر از من ددست داره من به اون وزن دلخواهم برسم خدای من بیشتر از من  دوست داره من در سلامتی  کامل و تناسب باشم پس هر وقت اون پیغام رو در غذا خوردن گرفتم که دیگه بسه و ادامه نده باید ادامه ندم و مغلوب ذهن چاق خودم نشم که نه بخور  که دیگه غذا تموم بشه و چیزی نمونه آخه همین دولقمه هست یا بخور که اسراف نشه و یا بخور چون پولش رو دادی و …  من باید بارها به خودم بگم بابا عدا فقط برای یک چیز هست برای تامین انرژی جسم نه برای رسیدن به بقیه اهداف مثل تلافی کردن سود کردن و یا جبران کردن فلان چیز و …پس این دوره ها رو دنبال کنید هر وزنی داری مهم نیست ادامه بده و تمرین کن و بنویس و گوش بده و در واقع باورش کن تا نتیجه بگیری و اگر  این راه  رو باورش کنی تا تهش میری که نتیجه بگیری .

   واقعا چاقی و لاغری یک زبان مشترک هست و ما باید زبان لاغری رو یاد بگیریم و چیز پیچیده ای نیست  فقط مهم که باور کنیم .خداوند در قران آیه ای داره ای کسانی که ایمان اوردید ایمان بیاورید و خیلی جالبه خوب کسایی که ایمان آوردن دیگه آوردن چطوری ایمان بیارن؟؟. یعنی به زبان نیست ایمان آوردن باید به عمل ایمان بیاورید .و مشابه این ایه زیاد داریم بمیرید قبل از اینکه بمیرید و یا لاغر بشید قبل از اینکه لاغر بشید یعنی اول در ذهنتون لاغر بشید و بعد میبینید جسمتون لاغر میشه و من دقیقا الان همینطورم در ذهنم بسیار احساس تناسب و لاغری دارم احساس خوب دارم احساس توانمندی دارم که میشه من به زودی لاغری در وزن دلخواهم  رو تجربه خواهم کرد و از همه مهمتر من آرامش دارم پس من لاغری رو باور کردم و هر روز با اشتیاق یک گام برمیدارم و فایلها رو گوش میدم  .

   من بارها به خودم میگم چطور تونستم چاق بشم حالا هم میتونم لاغر بشم چون دهن توانایی بارها یاد گرفتن چیزهای مختلف رو داره ولی نمیتونه چیزی رو از  فراموش کنه پس جاقی رو یاد گرفتیم حالا هم لاغری رو یاد میگیریم و اینقدر  آموزشها رو تکرار  میکنیم تا چاقی در ذهن ما  کمرنگ بشه  من چاقی رو یاد گرفتم و در ذهنم کلی ترس و حساب و کتاب و افکار جدید پیدا کردم و واقعا چاق شدم بدون اینکه هیچ کار خاص دیگه ای بکنم و حالا هم باید با تغییر ذهنم و افکارم دوباره لاغر بشم پس باید اول ذهن من لاغر بشه و بعد جسم من لاغر میشه  همانطور که اول ذهنم چاق شد و بعد جسم من چاق شد پس به دنبال حلقه و عمل  معده و .. نباشید که فایده نداره باید تغییرات از ذهن ما شروع بشه .

   من باید صبر کنم تا نتیجه بگیریم و با عجله کردن   هیچ چیز درست نمیشه بارها به خودت بگو چطور برای خیلی از چیزها ما زمان رو پذیرفتیم مثلا برای بچه آوردن خوب میدونیم ۹ ماه طول میکشه تا این بچه به دنیا بیاد از روز اول خبر بارداری ما نمیگیم پس بچه کجا هست و یا اینکه برای مدرسه خوب میدونیم  ۹ ماه کامال باید بریم و بیاییم تا یک  مقطع  تحصیلی تموم بشه و وارد یه مقطع بالاتر بشیم و یا اینکه وقتی سرما میخوریم خوب میدونیم بستگی به بدن اون فرد مثلا ممکنه یک یا دو هفته طول بکشه تا خوب بشیم و از همون روز اول انتظار خوب شدن نداریم و  کلی مثال دیگه اما به لاغری که رسید عجله داریم  اخه چرا ما اینطوریم ؟؟؟یکم باید منطقی تر باشیم و بپذیریم هر کس بر اساس محتوای ذهنی خودش در زمان مشخصی نتیجه میگیره .پس درست فکر کنید و با عجله روحیه ی خودتون رو خراب نکنید خود استاد ۱۸ ماه طول کشیده تا لاغر شده پس ایمان بیارید که میتونید لاغر بشید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار darya.69.ft
   1400/06/12 16:07
   مدت عضویت: 1545 روز
   امتیاز کاربر: 713 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,123 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی

   بزرگترین خیانتی که هر کس میتونه به خودش بکنه اینه که بدونه مسیری که انتخاب کرده درسته ولی با این وجود وسط کار بی خیال بشه

    یک مطلب اگه یک نوشته باشه شاید گذرا بخونیم و رد بشیم اگه یه فایل باشه شاید گوش کنیم و رد بشیم برای فهمیدن یک مطلب باید به عمق اون مطلب توجه کنیم و به معنای واقعی اون مطلب رو درک کنیم  

   برای همه اتفاق افتاده بارها یک مطلبی رو گوش دادیم ولی تمام فکر و ذهنمون جای دیگه بوده و هیچی از اون فایل نفهمیدیم برای همین استاد فرمودند نکته برداری کنیم و هر چیزی که درک کردیم بنویسیم

   چون واقعا اینجوری میشه یک مطلب رو یاد گرفت و درک کنیم و مهمتر از یادگیری به کار بردن اون دانسته هست و باید دانسته هامون توی زندگی شخصی خودمون به کار ببریم تا مثمر به ثمر باشه .

   یادمه تو دانشکده حقوق که بودیم  استادمون میگفت یه  شاگردی داشتم که نمره اول کنکور شده بود و توی دانشگاه هم جز نفرات برتر بود و دانشگاهش تموم شد و شد وکیل ولی متاسفانه بلد نبود یه دونه دادخواست بنویسه .اونجا بود که علت رو جویا شدم و فهمیدم در تمام این سال ها شاگردم فقط مطالب رو حفظ کرده بوده و هیچ مطلبی رو درک نکرده بود تا بتونه  عملی به کار بگیره . تمام هنر یه وکیل اینه که بتونه از ماده های قانونی مطلبی رو استخراج کنه و به نفع موکلش به کار ببره تا بتونه حقش رو بگیره . کاری که این شاگرد اصلا بلد نبود.

   برای تغییر اساسی باید مطالب رو درک کنیم بهش عمل کنیم.

   افرادی که کنار مسیر لاغری با ذهن دنبال روش های دیگه هستند و اینا افرادی هستند که هنوز باور نکردند که اونا هم میتونند خیلی راحت لاغر بشن .اونا مطالب لاغری با ذهن رو فقط گوش دادند و رد شدن و درک نکردند که اونا توانمند هستند و میتونند به تناسب اندام دلخواه خودشون برسند.

   اما اونا هیچ اعتمادی  به  خودشون ندارند  و هنوز باور نکردند که من می تونم لاغر بشم و از اونجایی که ذهنشون راحت طلب هست و در تقابل با افکار های چاقی  این مسیر لاغری با ذهن  رو براشون سخت جلوه میده و با اولین تبلیغ وسوسه شون میکنه که این مسیر رو رها کن و بقیه روش ها  امتحان کن و همیشه منتظره این هستند که یک قرص بخورن و لاغر بشن یا باید معجزه بشه تا اونا لاغر بشن.

   تا وقتی افراد باور نکنند  که از طریق فرمول ذهنی میشه لاغر شد همیشه ذهنشون اون ها رو به سمت راه های دیگه راهنمایی میکنه

   دنیا ، دنیای باورها هست .

   هر انسانی توی زندگی خودش کارهای بسیاری رو انجام میده  که گاهی کارها از روی علاقه و عشق هست و گاهی هم از سر اجبار و بی حوصلگی هست .

   معمولا توی کارهایی موفق میشه که باور میکنه اون توانمند هست و میتونه اون کار رو به بهترین نحو ممکن انجام بده .

   توی اون مسیر خیلی محکم و استوار قدم بر می داره و با عشق و علاقه دنبالش میکنه .دیگران هم که شور و اشتیاق اون رو می بینند زبان تشویقشون به کار میگیرند و بهش روحیه می دهند اون فرد هم مصمم تر میشه و خیلی زود به نتیجه ی دلخواهش میرسه و یقین پیدا میکنه که توی اون کار استعداد و تبحر داره .

   همه ی این مسیر رو با لذت طی‌ میکنه چون باور‌کرده که توانمنده .یعنی قدرت باورش اون رو به موفقیت رسوند.

   خداوند همه ی ‌موجودات رو با استعداد آفریده است اینکه خیلی ها توی زندگی موفق میشن به خاطر اینه که باور کردند قدرت و توانایی دارند و در مسیر خواسته هاشون تلاش کردند تا به موفقیت های بزرگ رسیدند.

   قدرت باور اینقدر قوی هست که زمانی که دختر ۱۵ ساله سرطان گرفته بود و دیگه هیچ راه علاجی نداشت دکتر هم از عشق اون دختر به برادرش خبر داشت و برای  اینکه تیر نا امیدی به قلب دختر نزنه فقط برای دلخوشی روزهای آخر زندگیش رفت و به دختره  گفت تنها راه علاجت اینه که پیوند مغز استخوان داداشت بهت بزنیم تا خوب بشی . داداشش به ملاقاتش اومد و بهش روحیه دادن و قرار شد فردا به صورت صوری عمل بشه .چند تا آمپول بیهوشی به دختر زدند و دختر به خواب عمیق رفت و صوری جای عمل رو باند پیچی کردند. وقتی دختر به هوش اومد دنیایی از نور و امید توی وجودش روشن شده بود و باور کرده بود که مغز استخوان داداشش با دنیایی از عشق برادر و خواهری  وارد بدنش شده و اون رو خوب کرده و هر روز بهتر از دیروز شد تا اونجایی که الان سال هاست داره خوش و خرم زندگی میکنه .

   فقط باور کرد و روحیه گرفت و زندگی کرد.

   بارها شنیده ام که اگه خدا آرزویی رو به دلت انداخت بدان توانایی رسیدن به آن رو در تو دیده است.

   و چقدر این نوشته عالی بود باور کنیم که خدا خواسته ما با سایت آشنا بشیم و خداوند توانایی لاغر شدن رو در ما  دیده و ما رو به این مسیر راهنمایی کرده و الان وظیفه  ما هست باور کنیم و اشتیاق داشته باشیم و در این مسیر استمرار داشته باشیم تا به  نتیجه برسیم

   معمولا برای کارهایی  مهم که تخصص لازم نیاز هست و ما تبحر نداریم به دنبال افراد متخصص میریم تا کارمون به نحو احسن انجام بشه و عیب و ایرادی نداشته باشه .

   خداوند متخصص کلیه امور زندگی ما هست . خود خدا گفته بیا از این مسیر لاغر بشو خیلی راحت به رویاهات برس من خوش های زندگی رو برای تو آفریده ام بیا استفاده کن و لذت ببر.

   و چقدر شیرین و جذاب هست که باور کنیم ما انتخاب شده ی خدا هستیم و خدا خواسته لذت های زندگی رو بچشیم.

   مسیری که باور کردیم و اطمینان داریم نتیجه بخشه باید ادامه بدهیم.

   مثل ماجرای طوطی و بازرگان .طوطی باور کردو مطمئن بود باید بمیره تا رها بشه و همین کار هم کرد و رها شد.

   ما هم باید باور کنیم و اطمینان داشته باشیم که لاغر بشیم  قبل از اینکه لاغر بشیم .

   اول ذهنمون رو لاغر کنیم  کسی که لاغری رو  باور بکنه  رفتارش با خودش و مواد غذایی و … فرق میکنه خیلی راحت و به صورت نا خودآگاه به سمت لاغری حرکت میکنه .

   باور کنیم ما لیاقت لاغری رو داریم و ما می توانیم لاغر بشیم

   به سادگی میشه لاغر شد با باور کردن لاغری و اطمینان داشتن و عمل کردن به آموخته ها و عجول نبودن برای نتیجه  و صبر داشتن خیلی راحت لاغر می شویم.

   توی ذهنمون باور کنیم که میتوانیم لاغر بشیم اون وقت لاغر شدن بسیار ساده تراز قبل خواهد شد.

   وقتی به چاقی فکر نکنیم، اهمیت ندهیم، توجه نکنیم، نگران نباشیم به صورت خودبخودی توجه به لاغری در ذهن شما شکل می گیره

   یاد اون متن نوشته افتادم که میگه

   حال نداری ثواب کنی، گناه نکن .

   دقیقا همینه تو به چاقی فکر نکن خود به خود لاغر میشی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/06/10 16:32
   مدت عضویت: 1710 روز
   امتیاز کاربر: 11411 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 84 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   قدرت در وجود ماست برای تناسب و چنگ زدن به بیرون کاریست که سالها برای لاغری انجام دادیم قرص و پودر لاغری ورزش دمنوش ژل لاغری و کمر بند لاغری بی فایده بود قدرت در دستان ماست و  خدای مهربان چون همیشه به فکر بنده هاش است انها را در بهترین مسیر قرار میدهد 

   مشکل از ذهن یک چیزی در ذهن ما بد کار میکنه که تناسب در من به هم میری

   ما باید لاغر بشیم قبل از اینکه لاغر بشیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/05/12 11:22
   مدت عضویت: 1066 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 331 کلمه

   سلام
   من خسته از همه جا بودم دیگه هرچی رزیم میگرفتم اثری نداشت یجوری شد ک گفتم چاقی منواز خوردن نیس ب خدا گفتم ک خدای من من دیگه خسته شدم چیکار کنم خسته شدم
   اصلا یادم نمیاد ک چی نوشتم چیشد ک تو اینستا لاغری با ذهن سه تا پیج آورد بالا ک من از اون سه تا سیو کردم ولی فردا رفتم فایل استاد خوندم ادرس سایت برداشتم اولش ک هیچی نمیدونستم دیدم پول هس گفتم اگه نصف راه پول بخوان منک این همه پول ندارم ولی رایگان ها روشروع کردم و هزاران هزار بار شاکرم خدارو ک منو تو این مسیر راهنمایی کرد و باعث شد شادتر بشم باعث شد نگاهم عوض شه واقعا از وقتی با این سایت اشنا شدم زندگیم متحول شده از خوردن ها لذت میبرم از نخوردن ها لدت میبرم حرصو ولعم خیلی کم شده پرخوری خیلی خیلی کم شده حسم خوبه حالم خوبه کلا متحول شدم لاغری اسانترین کار دنیاست واقعا کاش همه اونهایی ک رژیم میگرن هدایت بشن چ زجرها کشیدم چ حرفها شنیدم چ شکنجه هایی ک خودمو کردم واسه هر لقمه عذاب وجدان داشتم ممنون استاد عزیز ک فایلهای رایگان گذاشتند خیلی خیلی ممنونم من زندگی زندگی میکنم خیلی راه دارم و این راه خیلی لذت بخشتر از اونی ک فکرشو میکردم اصلا ی روز فک نمیکردم من ی چیزو ببینم نخورم یا سیر باشم نخورم خدایا تو چقد خوبی تو چقد عشقی ک انقد خوب منو میبینی من راهنمایی میکنی درد دلم می‌شنوی حرفمو میشنوی منو از یه ادم افسرده اوردی بالا طوری ک الان برا هر لحظه و ثانیه ک زندم شاکرم
   من باور دارم ک هیچ چیز بی حکمت نیس واطمینان دارم ک خدا صدای منو میشنوه و منو هدایت کرد پس راهی ک خدا نشون داده صددرصد ب مقصد میرسه منواصلا عجله برا لاغری ندارم اصلا خیلی شادم و دارم زندگی میگنم و از خدا میخوام توان و پول محصولات رو هم برسونه ی شبه چاق نشدم ک ی شبه انتطار لاعری داشته باشم گاماس گاماس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/05/11 15:49
   مدت عضویت: 1710 روز
   امتیاز کاربر: 11411 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 167 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   استاد چه خوب شد که یادی کردیم از دوره رایگان دوست دارم اسمش بزارم دوره طلایی وقتی فایلهای رایگان گوش میکردم اصلا یادم نیست چی گفته بود ولی بیشتر این جمله استاد یادم که گفتند غذا خوردن ادم چاق نمیکنه وای چشمام گرد شد و یادم که تو یک هفته هر کس من میدید میگفت چه لاغر شدی کتلت درست میکردم خودم نمیخوردم سیر بودم غذایی که خیلی دوست داشتم و خوراکیهایی که یک عمر ازشون میترسیدم با لذت میخوردم خوب من فایلها رو فقط یک بار گوش دادم و رها کردم کم کم نتایج از دست دادم ولی به خاطر شیرینی همون یک هفته دوره رو تهیه کردم چوم عملکردی که من تو اون هفته تجربه کردم تا حالا تجربه نکرده بودم و مثل زمان چاقی که اگر یک خوراکی میخوردیم و برامون خاطره میشد تمام عمر دنبالش بودیم من هم شیرینی اون یک هفته چنان به کامم شیرین اومد که روش لاغری با ذهن خریدم تا وارد سرزمین لاغرها شم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1400/04/27 08:50
   مدت عضویت: 1415 روز
   امتیاز کاربر: 687 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 527 کلمه

   به نام خدا 

   گام ۳۱درمسیر لاغری من☺😊

   ما افراد چاق واسه رهایی از چاقی هر روشی و حرفی که دیگران میگفتن انجام بده لاغر میشی باور میکردیم و با شوق ذوق انجام می‌دادیم و نتیجه مسیر اشتباه همیشه شکسته و شکست می‌خوردیم 

   ولی حالا که خداوند مارو هدایت کرده به این مسیر صحیح باور نداریم که میتوانیم لاغر بشیم و درک درستی از روش ذهنی نداریم و فک میکنیم باید حتما کار فیزیکی انجام بدیم در کنار این روش این یعنی نهه این روش درک کردیم نه به قدرت خداوند ایمان داریم که هنوزم باور نکردیم که توانایی لاغر شدن داریم 

   خداوند بالاترین قدرت در جهان هستی است مارو هدایت کرده به این مسیر صحیح روش لاغری با ذهن و این توانایی در ما دیده که مارو هدایت کرده پس همین کافیه که باور کنیم که ما میتوانیم لاغر بشیم

    به شکست ها قبلا توجه نکن چون مسیر اشتباه رفتی شکست خوردی یعنی بدن تو توانایی لاغر شدن دارد با همین مسیر اشتباه بارها جسم شما لاغر شده ولی چون مسیر اشتباه بوده چون ذهنت با جسم هماهنگ نبوده شکست میخوردی ذهنت اموزش چاقی دیده پر از فرمول ها چاقی است رفتارها واکنش هات براساس فرمول ذهنت بوده ولی میخواستی به اجبار فشار جلوی چاقی تو بگیری خب قدرت ذهن بیشتر از قدرت تصمیم تو است واسه همین خسته میشدی رها میکردی ولی ذهنت همواره داشت رفتارها چاق کننده بیشتری ایجاد کنه واسه همین روز به روز چاق تر میشدی 

   پس الان که هدایت شدیم به مسیر صحیح باور کنیم که میتونیم لاغر بشیم چون خداوند بالاترین نیرو هستی جهان مارو هدایت کرده به این مسیر باقدرت شور اشتیاق ادامه بدیم مطمعن باشیم که متناسب میشیم چون خداوند دیده این توانایی در ما فقط باید باور کنبم خودمان رو و اموزش هایی که میبینیم به عمل تبدیل کنیم 

   یه عمر به حرف دیگران توجه کردیم هرچی دیگران گفتن انجام دادیم وشکست خوردیم حالا یه مدت امتحان کنبم قدرت خودمان باور کنیم قدرت ذهنمان رو و اموزش ببینیم و به عمل تبدیل کنیم بعد خواهیم دیدید که مانند استاد و بقیه دوستان که این مسیرطی کردند و شگفت زده شدند ماهم شگفتی ساز میشیم 

   من از طریق یکی از دوستانم هدایت شدم به این مسیر و از وقتی وارد این مسیر شدم الان دیگه از یکسالم بیشتره از روز اول تا الان دیگه ذره ای تمایل ندارم به انجام دادن روش ها دیگه در همین مسیر ادامه دادم بارها لیز خوردم ولی مسیرم رها نکردم مسیر دیگه ای انتخاب نکردم من مطمعنم درک کردم این مسیر رو فقط باید بیشترین توجه ام رو بزارم روی این مسیر و توجه ام از جسمم بردارم و فقط ذهنم اموزش بدم درک کنم وعمل کنم بهش تا نتیجه فوق العاده ای بگیرم 😊☺😍

   من توانایی لاغر شدن دارم جسم من قدرت لاغر شدن دارد ذهن من خیلی قدرتمند است ☺😊😍 

   من با شور اشتیاق ادامه میدم و باور دارم که منم یک شگفت ساز میشم فقط باید ادامه بدم و اموزش ببینم و اموزش ها به عمل تبدیل کنم تا منم مث بقیه دوستان شگفتی ساز،بشم ☺😊😍

   من توانایی لاغر شدن دارم من قدرت لاغر شدن دارم جسم من توانایی متناسب شدن دارد چون خداوند این توانایی در من دیده پس کافیه من خودم باور کنم همین 😊😍😊☺

   شاد شاد شاد باشید ☺😊😍☺😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مه تاب
   1400/04/27 00:11
   مدت عضویت: 1090 روز
   امتیاز کاربر: 354 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 807 کلمه

   سلام همگی دوستان

   گام سی و یکم لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید:

   دوستی چند تا فایل برای استاد فرستادن و گفتن که نظرشون را بدن و با پلی کردن ۱۵-۲۰ ثانیه اولین فایل دیدن که درباره رژیم بوده و با تاکید بیان میشده که تنقلات ممنوعه برنج ممنوعه و یه سری چیزای دیگه!!! تعجب کردن و گفتن من اصلا نظری ندارم وقتی من سالها این روش ها را استفاده کردم و نتیجه ای نگرفتم!! از پرسیدن که از دوره استفاده کردین گفتن نه و فقط ۱۱ جلسه فایلهای رایگان را گوش دادن ولی چیز زیادی متوجه نشدم و استاد گفتن که به نظر من هیچ چیزیشو متوجه نشدین!! چطور ممکنه ۱۱ جلسه لاغری با ذهن گوش داده باشی بعد فایلهای رژیم غذایی برا من بفرستی؟!

   دوره ها را باید درک کرد نه فقط گوش کرد!

   این افراد دنبال راه های بیرونی هستن که بتونه لاغرشون کنه با قرصی روشی چیزی! تا وقتی باور نکنی با ذهن میتوان لاغر شد ذهن شما رو منحرف میکنه به راه های دیگه!!

   هدایت به این سایت هوشمندانه و توسط خدا بوده بله منو دوستام توی گروه رژیمی بودیم که دوستم مریم با این دوره آشنا شده بود و با ما در میان گذاشت و به این سمت هدایت شدیم! ما انتخاب شدگانیم و خداوند در ما توانایی لاغر شدن را دیده و هدایت کرده! و از اینجا به بعدش وظیفه ماست که به پاس قدردانی از خداوند گام ها را به ترتیب برداریم و اشتیاق داشته باشیم علاقه داشته باشیم و باور کنیم که این روش نتیجه میده! 

   مثلا شما میخواین یه کسب و کار راه بندازین میگین برم سراغ فلانی که چند ساله این کاره است و وقتی فردی به شما مشورت میده که خودش اینکاره است چقدر به شما اطمینان بیشتری میده و شما با اطمینان بیشتری روی حرفش حساب میکنی تا فردی که اصلا خودش این کار رو نکرده!

   انرژی نیرو خالق هرچی میخوای اسمشو بذار کسی شما را با این سایت آشنا کرده که خودش همه کاره است یعنی خودش اِند همه چیه ها، همه چی بلده، تمام قدرت دستشه، اون این مسیر رو به شما پیشنهاد داده و شما با این سایت آشنا شدین، اگه اینجوری به موضوع نگاه کنی شما چقدر این مسیر را باور میکنی؟! اگه باور کنی که خود خود خدا بهت این مسیر رو پیشنهاد داده، تا حالا خودت این همه سال تلاش کردی و سختی کشیدی با رژیم ها و روش های مختلف نشد حالا از من کمک خواستی این راهشه شروع کن تا به رویات برسی! اگه اینجوری موضوع را باور کنی خیلی تفاوت داره نگرش شما به موضوع لاغری و باید با این نگرش گام ها رو برداری! 

   طبیعیه در این مسیر به راه های وسوسه انگیز برخورد کنید ولی وقتی این روش را باور کردی اونا هست ولی تو راهی را میری که خدا هدایتت کرده!!

   استاد زمانی که به این مسیر هدایت شدن و فهمیدن که یه مشکلی در ذهنه که نمیتونن لاغر بشن هیچ فایل آموزشی وجود نداشت و خودشون تست و امتحان کردن و در ابتدا ۶-۷ ماه اول هم هیچ نتیجه جسمی را نمیدیدن ولی باور کرده بودن که میشه از این راه تغییر کرد!!! و در نهایت بعد ۱۷-۱۸ ماه نتیجه عالی گرفتن!

   چاقی و لاغری یک زبان مشترکه و در دوره ها زبان لاغری را یاد میگیریم اماااااا نیاز داریم که باور کنیم این روش را ادامه بدیم تا به رویامون برسیم.!

   خیلی مهمه که باور کنی اگه فقط گوش میدی فایده نداره باید گووووش بدی، گووووش دادن فرق میکنه با گوش دادن باید درک کنی! یه آیه ای هست در قرآن خدا میگه ای کسانی که ایمان آوردید، ایمان بیاورید!!!!! یعنی به زبان گفتن من ایمان آوردم زبانیه و تاثیرش در حد همون حرف زدنه، ایمااااان بیااارید خیلی فرق میکنه!!

   یه داستانی بود طوطی و بازرگان که خبر طوطی که گفته بود به دوستام در هند بگو من تو قفسم و به یادتون هستم را به طوطی ها گفت و یه طوطی یهو افتاد مرد و وقتی این خبر رو به طوطی خودش داد اونم یهو مرد و وقتی از قفس بیرونش آورد پرواز کرد و روی شاخه نشست بازرگان بهش گفت موضوع چی بود؟ گفت اون طوطی نمرده بوده به من اطلاع داده که این کار رو کنم تا آزاد بشم قبل از اینکه بمیرم الان باید بمیرم!!

   پس دوستان لاغر بشید (در ذهنتون) قبل از اینکه لاغر بشید!

   لاغر بشید اول یعنی باور کنید و گام ها را به ترتیب انجام بدین!! لاغری با ذهن را باور کنید و باور کنید که میتونید لاغر بشید، وقتی تونستید چاق بشید پس میتونید لاغر بشید! همه افرادی که اضافه وزن دارن قبل از اینکه چاق بشن (در ذهن ) چاق شدن!

   لاغر بشید قبل از اینکه لاغر بشید!!!

   چطور سرماخوردگی دوره درمان داره ولی متناسب شدن دوره نداره؟! لطفاً درست فکر کنید و عجله نکنید!! مسیر روشن و واضح شده نسبت به قبل کسی که در تاریکی حرکت کرده به نتیجه رسیده، ایمان بیار که میتونی به نتیجه برسی!

   مه تاب متناسب و مشتاق لاغری ذهنی و جسمی🥰🏅💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parsasaryna04
   1400/04/26 13:16
   مدت عضویت: 1439 روز
   امتیاز کاربر: 2783 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,482 کلمه

   با سلام خدمت دوستان گرامی واستاد دلسوز خدارو شکر که امروز اول هفته شنبه خرداد ماه است وچه فایل مهم وپراز نکات در مورد لاعری بیان کردید فایل بسیار خوبی بود برای اول هفته ام خدارو شکر استاد فرمودند که نحوه اشناییتان را با سایت بیان کنید من تقریبا سال ۹۷ بود که اول در گوگل در مورد رژیم داشتم تحقیقات میکردم واصلا نمیدونستم که همچین دوره ای است واصلا نمیدونستم که با ذهن هم میسه لاغر شد خلاصه اولین بار رژیم پل مکنا رو دیدم وبا اون شروع کردم اون رژیم هم ذهنی تقریبا بود ولی اصلا توضیح نداد که روشش با ذهنه وبا ذهنم نبود الان که من فکر میکنم میگفت یواش بخورید لقمه هاتون رو کوچک بردارید ولی اون هم مواد غذایی خاصی رو نمیگفت بخورید من وقتی اونو دیدم خیلی خوشحال شدم چون در اون روش هم من مجاز وغیر مجاز نداشتم همه چیز میخوردم ولی طبق قوانینی خلاصه من با اون شروع کردم واز حق نگذریم بسیار لاعر شدم ولی در اون رژیم هم تقریبا به عرض پانزده روز عید دوباره برگشتم الان قشنگ میتونم بگم چرا موفق نشدم اخه فرمولهای ذهنی من اشتباه بود وهنوز عوض نشده بود ولی چون چیز جدیدی بود من خوشحال انجام دادم ومخصوصا که ذهن من طبق کد های اشتباهش مداوم دستور به خوردن میداد ودر اون روش هم گفته بود هر وقت گرسنه میشی بخور ولی کم ماشالله چون این فرمول طبق فرمول اشتباه ذهنم بود فک کنم روزی ۴یا۵ بار گرسنه میشدم خلاصه باز برمیگشت به کدها وفرمولهای اشتباه ذ هنم که همانطور فعال بودند ومن باز از طریقی دیگه داشتم به جسمم فشار می اوردم واین بار با ترفندی دیگر خلاصه موفق نشدم واونو گه گداری هی میخوندم واز اون روش خسته  شدم یک روز که همین طوری زدم باروش پل مکنا یک دفعه لاعری با دهن استاد عطار روسن نوشته شدم همین طور اتفاقی خوندم واول از اون رفتم توی تلگرامشون وکمی تلگرامشون رو بالا وپایین کروم وکمی خوندم وبعد رفتم بعداز یک مدت دیگه رفتم توی گوگل سایتسون رو زدم وعضو نشدم ویادم میاد فک میکنم دیگه شد اواخر سال ۹۷ دیگه دقیقا تاریخهاش یادم نمیاد ولی همانطور من ورزش سخت میکردم وروش پل مکنا رو هم انجام میدادم اونو روهم کم وبیش خلاصه اولش فایل رایگان ۱۲ جلسه رو گوش میکردم مثلا وقتی جارو برقی میکردم هند زفری رو میزاستم وبه قول استاد گوش میکروم ولی از نوع اینکه درک نمیکردم فقط احساس خوبی همون لحطات داستم همین ولی کار خودم رو میکروم یعنی همونطوری رزیم میگرفتم میگفتم اینکه چیزی نمیگه که من چی بخورم وچطوری بخورم میگفتم اگه به حرف این بکنم من چاقتر میسم این رو گوش میدم ولی کار خودم رو هم میکنم ولی خدایی بعضی از نکاتشون اونم کوچیک توی دهنم میموند خلاصه شد سال ۹۸ من  فایلهای با استاد عباس منش هم توی اینستا هم اشنا شد م به حرفهای ایشون برای تغییر زندگی گوش میدادم وبعد اومدم توی سایت اقای استاد وبیشتر حقیقت جذب تغییر زندگی شدم واونهارو بیشتر انجام میدام ناگفته نمونه که من فایلهای رایگان ۱۲ جلسه رو شاید سه دفعه گوش میکردم ودر یک روز بعد از سه دفعه که یک فایلی رو گوش کروم یک دفعه ای اسناد اسم ان ال پی رو اوردند گفتند علم ان ال پی انگار همه دنیا بهم گفتند برو توی گوگل در مورد این علم سرچ کن به همین صورتی که الان نوشتم نوشتم ان ال پی وبرام اومد توصیحاتش ومن با  سایت دکتر اسحاق سعیدی اشنا شدم ایشون هم مثل استاد بسیار دکتر خوبی بودند  ومن تقریبا با این دکتر عزیز از اول ان ال پی اسنا شدم وکلا دیگه معنی ضمیر ناخوداگاه وخوداگاه وفکر وهمه چیز رو خیلی خوب بیان کردند واز ریشه من این ها رو فهمیدم تلبته مطالبشون بسیار سنگینه اگه علاقه داسته باشی میفهمی وتقریبا سال ۹۸ دیگه تقریبا با سایت دکتر سعیدی بودم وفایلهای استاد عطار روسن در مورد تغییر زندگی وقتی صحبتهای دکتر رو گوش میکردم ومیومدم توی سایت استاد میدیدم استاد همونهن رو قابل فهمتر ما وروانتر وخلاصه انگار از زبون ما داره صحبت میکنه وخلاصه سال ۹۸ به اینصورت سپری میشد که شد اخر ۹۸ وکرونا لعنتی اونجا دیگه من استرس واضطربا شدیدی گرفتم واینها رو همه رو گذاشتم کنار وفقط میشستم ومیترسیدم به طوری که پوست دستم داعون شده بود وروحیه ام خراب واعصابم طکری بهم ریخته بود که دیگه لیوان اب رو برمیداشتم از اعصابم از دست میافتاد ومیشکست واوصاع خرابی بود وبعداز چندماه که به این صورت سپری شد ووشو سال ۹۹ از اویل سال ۹۹ دیگه من دیدم نمیشه باید خودم خودم رو جمع وجور کنم خلاصه دیگه باز سروع کردم به دیدن فایلهای دکتر سعیدی وخانم استرهیکس ومعنی قران رو شبها میخوندم وروشون فکر میکردم وفایلهای استاد رو در مورد تغییر زندگی گوش میکردم وبیشتر حواسم به تعییر زندگی بود وبه چاقی فکر نمیکردم جالب بدونید توی این مدت که فقط فکرم شده بود تعییر احساسم درمورد زندگی وفرار از فکر کردن درمورد ابن بیماری لعنتی هی لاعر ولاعرتر شدم واینجای نوسته های استاد که نوشته بودند اولش مهمه که بهش توجه نکنی ویک فضایی رو خال کنی برای موضوع جدید فهمیدم که اولش درسته باید توجه نکنی اصلا روش فکر نکنی واز حق نگدریم چه قدر من خوب شدم چه قدر وسواسم خوب شد وتقریبا امروز دیگه از هیچی وهیچ بیماری نمیترسم به قول استاد توی چند فایلشون همون موقع میگرفتند میگفتند این بیماریها که از اول بوده خلاصه زندگی ام چقدر تعییر کرد به خدا توی پول کار شوهرم این قدر خوب شدیم اخه گه گداری برای اونم توصیح میدادم خلاصه سال ۹۹ برای من خانواده ام به لطف الله برامون سال پردارامدی شد واون ماشینی رو که دوست داشتیم خریدیم وسایل خونمون رو عوص کردیم خلاصه توی همی دوران که همه میگفتند کرونا باعث ورشکیتگی شد برای ما خیلی خوب بود کرونا رو نمیگم سال ۹۹ رو میگم خلاصه از عید ۱۴۰۰ دوباره فرمولهای استباه دهنم باز فعال شد ووقتی من روحیه ام خوب شد ومن به روال عادی خودم برگشتم اونها هم دوباره فعال شدند وشروع به افکار کدسته تولید کروند ودستورات نادرستشون شروع شد ومن تقریبا از دوماه پبش دقیقا فک کنم از بعداز ماه رمصون با اصافه وزن جدید شروع کردم که حتی دیگه بعصی از لباسهایم داشت کوچبکم میشد وخودم حس میکردم وگفتم حالا که تونستم خودم بدون دکتر رفتن ومشاوره گرفتن منطورم از دکترها اخه همه بهم مبگفتند برو دکتر بهت قرص اعصاب میده بیخیال میشی چند باری هم به فکر افتادم برم  و نرفتم منکه تونستم خودم رو با این فایلها وحرفها روبراه کنم پس مسیر درست بار دیگر برمن ثابت شد واز دوماه پیش دیگه تمام فکر دهنم فقط همین روشه وفقط روی سایت استاد ولی از رایگانشون دارم استفاده میکنم وچون خودشون هم میگن وکاملا درسته هیچ سایتی اینقدر در مورد لاعری با ذهن اصلا توصیحات مختصری داره این سایت بسیار کامل وجامع هستشوتازه من از فایلهای رایگانشون استفاده کردم وبه خدا بچه ها اینقدر من فرق کردم که خودم قشنگ میفهمم ولی ناگفته نمونه که من واقعا میفهمم ودرک میکنم وفکر میکنم استاد هم فهمیدند که من مطالب فایلها رو میفهمم وبه بیشتر نوشته های من لطف داشتند ومدال طلا دادند ووقتی هر روز میبینم که دوباره مدال طلایی گرفتم از خوشحالی ذوقی میکنم که وصف نشدنیه نه برای مدال بلکه برای اینکه نوشته هایم که برگرفته از افکارم هستش درست بوده وهر روز به خودم میگم دوباره راهی رو که رفتی درست بوده واستاد مهر تاییدش رو زده پاش  وخیلی خوشحالم من از این فایل فهمیدم که باید توی هرکاری نه لاعری توی هر زمینه ای اگه نمیتونیم افکار مثبتی داشته باشیم لااقل اولش خوب اصلا به افکار منفی اون موصوع توجه وفکر نکنیم وبه اون افکار بالو پر ندهیم خودسون کمکم به مرور زمان توی یک گوشه جمع مبسن وبعداز یک مدت دیگه که مابتونیم افکار جدیدی وارد کنیم از کار میفتند وبه خاموشی میرن وتوی این فایل خیلی استاد تاکید دارند باور اینکه ما میتونیم لاعر بشیم رو توی دهن ما فعال کنند با این فایل دوفایل قبلی هم پیرامون این موصوع بود پس معلومه که این باور خیلی مهمه من که فکر میکنم کسی که تا اینجای این دورهرو اومده وهمه تمرینهاشو انجام داده وباشوق واشتیاق هر روز میاد توی سایت ومطالب رو میخونه وخوب هم عمل میکنه حتما باور داره دیگه وحتما نتیجه هم گرفته وهی باورش داره تقویت میشه من که اینطوری ام من خیلی خوب فهمیدم البته هنوز کار داره دهنم باید خیلی بیشتر کار کنم از خدا میخوام بتونم فایلهای دوره اموزشی رو بگیرم ان شالله ونکته اخر وخیلی مهم اینکه اول لاعر بشیم قبل از اینکه لاعر بشیم یعنی باور داشته باشیم که لاعر میشیم اخه اگه باور لاعر شدن رو داسته باشیم خودمون رو میتونیم لاعر تصور کنیم میتونیم افکار لاعر کننده رو توی دهنمون فعال کنیم  میتونیم به حرفهای تحریک کننده اشتباه دیگران علبه کنیم ومیتونیم اگه لیز خوردیم دوباره با انرزی بلند شیم میتونیم امنیت جسمی خودمون رو دوباره فراهم کنیم میتونیم دوباره سرپا بشیم خلاصه امیدوارم ههمون به باور لاعرشدن اعتقاد قلبی داشته باشیم الهی امین خدایا بار دیگر شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mah.sana.motalebi.khah@gmail.com
   1400/04/24 20:10
   مدت عضویت: 1065 روز
   امتیاز کاربر: 81
   محتوای دیدگاه: 456 کلمه

   به نام خداوند جان و خرد

   سلام ودرود

   لاغر شوید قبل اینکه لاغر شوید😊

   نحوه آشنایی من با سایت=من ۹۹/۱/۱ با قوانین ذهن و نحوه صحیح دعا کردن و تاثیر کلام آشنا شدم…هر بار که میخواستم شکر گذاری کنم میگفتم خدایا شکرت که من به سادگی و به زیبایی و عزتمندانه به وزن دلخواهم رسیدم…

   آخرای سال ۹۹ بود که یکی از دوستانم اومد گفت تو سایت استاد عباسمنش میگشته که با یه دوره ای به نام لاغری با ذهن آشنا شده…و من هم پیگیر شدم و وارد سایت استاد عطار روشن شدم تا به سادگی و به زیبایی و عزتمندانه به وزن دلخوام برسم😍

   ما باید ذهنمون رو افکارمون رو تصویر ذهنیمون رو،کلاممون  رو لاغر کنیم تا لاغر بشم…

   تمام حرکات درونی و بیرونی ما در جهت چاقی میچرخه بعد چه انتظاری داریم لاغر بشیم…

   تو مسیر لاغری داریم حرکت می‌کنیم و چند کیلو لاغر شدیم ولی وقتی میریم جلو آینه تمرکزمون رو اضافه وزن باقی مانده هستش و هیچ خوشحالی برای اون وزن کم شده نداریم…

   تصویر ذهنیمون از خودمون یه آدم خیلی چاقه و وقتی یه مهمونی دعوت میشیم به جای خوشحالی عزا میگیریم…

   کل جنبه های زندگیمون رو متصل کردیم به انداممون…

   ما باید در همه جنبه های درونی و بیرونی لاغر بشیم تا لاغر بشیم…

   باید بپذیریم که توانایی لاغر شدن و لاغر موندن را داریم…

   نه اینکه رژیم گرفتیم خیلی خوب هم لاغر شدیم و از الان قصه بعدش رو میخوریم که اگه ول کنیم چاق میشیم…

   در واقع انتظار چاق شدن رو داریم و چاق هم میشیم.‌..

   ما باید ذهنمون رو لاغر کنیم که ما با یه آدم متناسب هیچ فرقی نداریم میتونیم مثل اونا لاغر بشیم و تا آخر عمر لاغر بمونیم…

   ما فقط و فقط باید انتظار لاغری داشته باشیم…

   یه فایل گوش دادیم منتظر لاغری باشیم…

   متن فایل رو نوشتیم منتظر لاغری باشیم…

   زمانی که واقعا گرسنه شدیم غذا بخوریم انتظار لاغری داشته باشیم…

   به اندازه نیاز بدنمون غذا خوردیم انتظار لاغری داشته باشیم…

   دنبال رفتارهای آدم های متناسب هستیم انتظار لاغری داشته باشیم…

   هر روز که میگذره و تو این راه ثابت قدم تر می‌شویم انتظار لاغری داشته باشیم…

   ما باید از الان خودمون رو لاغر تصور کنیم با هر وزنی که داریم…چون الان هر روز که میگذره بیشتر ایمان میاریم که طبیعت بدن ما لاغری هستش و عاشقه لاغریه  و میبینیم که چقدر قشنگ داره روز به روز خودشو متناسب تر میکنه…پس این ذهن ما هستش که برای ما اضافه وزن به ارمغان آورده پس ما باید ذهنمون رو لاغر کنیم تا لاغر بشیم…

   ما باید شجاع باشیم تا لاغر بشیم چون باید تغییر کنیم،باید فرمول های چندین و چند ساله رو تغییر بدیم…

   به خاطر همینه که استاد میگن باید لاغر بشیم قبل اینکه لاغر بشیم یعنی اول باید تغییر کنیم تا لاغر بشیم با فرمولها و رفتار های قبل ما نمیتونیم لاغر بشیم…

   لاغری آسان ترین کار دنیا هستش و من موفق ترین شگفتی ساز هستم 🌟🌟🌟💪🏻💪🏻💪🏻🌟🌟🌟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/04/20 10:16
   مدت عضویت: 1628 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 336 کلمه

   سلام🙂

   لاغر شدن قبل از لاغر شدن🤨

   این عنوان وقتی معنی میده که باور کنیم لاغر شدن از ذهن شروع میشه 

   وقتی باور کنیم که ما با ذهن چاق شدیم و حالا هم با ذهن باید لاغر بشیم

   وقتی باور کردیم که این ذهن ما است که جسم ما رو چاق کرده

   نه غذاها

   نه بیماریها

   نه شیرینیها

   نه داروها

   نه بی تحرکی

   نه خواب

   نه ژنتیک

   نه بارداری

   نه ازدواج 

   نه سن ……

   ذهن ما با آموزش تربیت شده و الانم با آموزش باید برای لاغری تربیت بشه👌👌

   وقتی باور کنیم که ما با توجه مون به چاقی اونو در جسممون گسترده  کردیم

   وقتی باور کنیم که ما این توانایی رو داریم که جسممون رو متناسب کنیم

   وقتی باور  و ایمان داشته باشیم به قدرت ذهنمون

   وقتی باور کنیم ما خالقیم و این خلق کردن موهبتی است که خداوند در وجود همه ما قرار داده و این خلق کنندگی مربوط به ذهن ما است 

   ما با افکار و احساساتمون هم شرایط زندگیمون رو خلق میکنیم و هم جسممون رو

   وقتی باور کنیم که آشنایی با سایت تناسب فکری اتفاقی نبوده بلکه هدایت پروردگار بوده

   وقتی باور کنیم که خالق ما این توانایی رو درما دیده که ما رو به این مسیر هدایت کرده

   باور کردن خودمون و تواناییهامون در کسب نتیجه از این مسیر اولین و مهمترین قدم هست

   وقتی باور کردیم اونوقت لیز هم بخوریم بلند میشیم

   خسته هم باشیم ادامه میدیم

   نا امید هم بشیم باز هم ادامه میدیم

   اشتیاقمون رو خودمون تقویت میکنیم

   با شور و شوق فایلها رو گوش میدیم و تمرینها رو انجام میدیم نه از سر تکلیف و بی حوصلگی👌

   باور که کردیم نصف راهو رفتیم 🙂

   باور که کردیم این مسیر رو با همه بالا و پایینهای احساسیمون قبول میکنیم

   باور که کردیم عجله مون هم کمتر میشه چون درک میکنیم سرعت تغییر جسم کند هست ولی لذت بخشه

   وقتی باور کردیم هر روز مون رو با هدف کسب آگاهی طی میکنیم

   دیروز یه جمله ای شنیدم که میگفت موفقیت بدست آوردن نتیجه نیست بلکه اینه که هر روزت رو چطور  گذروندی و هر روز قدمی برای رشد خودت برداشتی یا نه؟؟

   گوش دادن به این آگاهیها و سعی دردرک اونها و عملی کردن این آگاهیها در زندگی روزمره همون موفقیته 🙂

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار solmazmilan@gmail.com
   1400/03/20 00:19
   مدت عضویت: 1188 روز
   امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,197 کلمه

   سلام به استاد وهمه عزیزان حضور در این مسیر

   گام۳۱لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید

   نکات آموزشی این گام:

   ۱ هرکسی در زندگی خود کارهای زیادی رو انجام می دهد اما در کارهایی موفق می شود که باور کرده باشد که میتواند آن کار را انجام دهد وبه نتیحه عالی دست پیدا می کند.مثلا کسی که به ریاضی علاقه دارد مسائل ریاضی را راحت حل میکند کسی که به نقاشی علاقه مند است نقاشی خوبی می کشد وبه راحتی پیشرفت می کند.

   ۲من خودم بارها در دانشگاه برام پیش اومده که همه گفتن اون درس یا واحد درسی سخته و من چون باور کردم که سخته و من نمیتونم از پسش بر بیام در اون درس قبول نمیشدم ریاضی بود چون نه علاقه ای بهش داشتم و نه باور داشتم که میتونم قبول بشم در اون درس و پاس هم نمی کردم و برای بار دوم که بر میداشتم ریاضی رو چون قبلا امتحان کرده بودم خیلی این بار برام راحت تر بود و به راحتی پاسش می کردم.

   ۳ در مسیر لاغری باذهن من خوب درک کردم که مهمترین مورد لاغرنشدن من این است که قبلا باوجود تلاش های بسیار من لاغر نمیشدم دلیلش این بود که من باور نداشتم که میتونم لاغربشم حالا جدا از مسیر اشتباهی که انتخاب کرده بودم.

   ۴ همیشه اطمینان و باور داشتن که من چاقتر میشم و بعد تموم کردن هر روش لاغری یا رژیم من چاقتر میشدم و به دنبال کسی بودم که منو لاغر کنه یا یه دارویی چیزی بیرون از خودم میگشتم درحالی که آب در کوزه و من تشنه لب میگشتم.

   ۵ حالا نحوه باور کردن افراد این گونه است که به هر دلیلی فعالیتی رو انجام میدن و اون فعالیت مورد تایید و تشویق دیگران قرار می گیره و باور توانمدبودن در اون فعالیت در فرد ایجاد میشه  واین باور باعث میشه فرد اون کار رو با اشتیاق و حس بهتری انجام بده و نتایج بعدی هم بهتر و بیشتر مورد تایید قرار می گیره و به این طریق ادامه پیدا میکنه و فرد باور میکنه که در اون کار توانمند و با استعداد است.

   ۶ این فرایند معمولا برای ما اتفاق نیفتاده وشده که از بچگی بارها استعداد خودمون رو در موضوعات مختلف کشف کنیم ولی چون کسی نبوده که از ما حمایت کنه پس باور و توانایی برای ادامه دادن وشکوفاشدن استعداد در ما شکل نگرفته است وبه همین دلیل است که به افرادی که به هر طریقی در موضوعی توانمند میشود لقب با استعداد می دهنددر صورتی که آنها قبل از اینکه با استعداد باشند به باور توانایی در رسیدن به موفقیت در آن موضوع رسیده بودند.

   ۷ استعداد در همه آدمها به یک اندازه است و تفاوت بین افراد در باور آنها نسبت به ارائه و شکوفایی استعدادشون هست در مورد لاغری هم وضع به این شکل است که افراد چاق باور ندارند که میتوانند لاغر شوند در نتیجه همیشه درحال تلاش برای لاغری هستند درحالی که هرگز لاغر نشدند و نمیشوند.

   ۸یکی از مهمترین موضوعات در مسیر لاغری باذهن ایجاد باور لاغرشدن در افراد است چون اگه این باور در فرد شکل بگیره لاغرشدن بسیار آسانتر میشه و خواهد شد.باید باوجود شرایط فعلی به باور لاغرشدن برسیم باید بتونیم هربار که خودمون رو میبینیم به جای تمرکز بر روی چاقی به لاغر شدن که در راه است فکر کنیم و شرایطی که می خواهیم فکر کنیم من که خودم این کار رو میکنم وخیلی لذت بخشه.این کار در ابتدا سخت است ولی به مرور ساده تر میشود.

   ۹ برای قدم اول فقط کافیه که توجه و فکردن به چاقی رو متوقف کنیم وقتی به چاقی اهمیت ندی و بهش فکر نکنی و نگران چاقی نباشی خود به خود توجه به لاغری در ذهن ما ایجاد میشه.به دلیل اینکه افکار و نگرانی های مادرمورد چاقی خیلی زیادن در ذهنمون برای همین جای خالی برای فکر کردن به لاغری نمیمونه پس باید بهشون توجه نکنیم اینجوری به فکر کردن به لاغری می رسید پس این راه ساده لاغرشدن در ذهن قبل از لاغرشدن در جسم است.

   ۱۰ یه نکته جالب اینکه اولای مسیرم هرکسی بهم میگفت تو داری چاق میشی یا ورزش نمیکنی چاق میشی یا تو که کاری نمیکنی برای لاغری من بهشون حرفی نمیزدم ولی الان بهم میگن تو که غذاتو میخوری بعدا چاق میشی یا چه فایده که الان یکم لاغرشدی بعد که دوباره چاق میشی من با قاطعیت بهشون میگم من دیگه هیچ وقت چاق نمیشم دیگه لاغری من حتمیه و ابدی و بعدا خودم خیلی خوشحال میشم چون اطمینان صد درصد دارم که با این مسیر و با این روش من دیگه چاق نمیشم.

   ۱۱ استاد راست میگن من الان دارم دوره های رایگان رو طی میکنم باید درکش کنی هرگامی که برمیداری و هر فایلی که گوش میدی من بار اول گوش میدم وخیلی ذوق زده میشم از مطالب آموزندش بعد بار دوم هم مینویسم هم بهش فکر میکنم و در ذهنم تحلیل میکنم و بعد که به کارای دیگه میرسم درموردش هی فکر میکنم و منطقیش میکنم برای ذهن خودم و باخودم مدام حرف میزنم که من به خودم افتخار میکنم خدا منو هدایت کرده به این مسیر و این اتفاقی نیست واین هوش بالای خدا رو میرسونه که دستم گرفت و آشنام کرد به این سایت وخدا این توانایی لاغری رو در من دیده که منو هدایت کرده و من با بقیه فرق دارم و آدم خاصی هستم واین وظیف منه که برای شکر گذاری و سپاس از خدا این مسیر رو تا آخر ادامه بدم و به هدفم برسم. 

   ۱۲ این جمله عشق خالص که استاد میگه کسی مارو به این سایت هدایت کرده که همه کاره است و تمام قدرتها در دست خداست این جمله منو به وجد میاره و من از این به بعد میخوام این مسیر رو با این نگرش ادامه بدم.

   درمورد طریقه آشنایی من با این سایت منم خیلی نا امید بودم چون چند روز قبلش یه رژیم سخت در حد مرگ گرفته بودم وچون نمیتونستم غذاهای اون رژیم رو بخورم وقتی به زور خوردم استفراق کرده بودم و حالم شبش خیلی بد بود خیلی عاجز و درمونده بودم و شبش اصلا نخوابیدم مدام از خدا میخواستم که یه جوری کمکم کنه و بهش میگفتم دیگه سخت تر از این هم هست دیگه چیکار میکردم که نکردم یه راهی بهم نشون بده من با این وضعیت نمیتونم به زندگیم ادامه بدم فرداش داشتم تو یوتیوب سرچ میکردم لاغری بعد اولین جلسه شما اومد لاغری با ذهن گفتم مگه میشه باذهن لاغرشد ولی یه نیرویی بهم میگفت اینو گوش کن وچون رایگان بود و از هزینه کردن برای لاغری خسته شده بودم گفتم این که رایگانه بزار اینم گوش کنم وقتی اولین جلسه رو گوش دادم انگار آروم شدم واینو گفته بودین که خودم هم چاق بودم انگار آب ریختن روی آتیش دردام بعد رفتم تو گوگل اسمتون رو سرچ کردم ایمیلمو ثبت کردم و بقیه جلسه هارو هر روز گوش میدادم با اینکه زیاد اطلاعی هم نداشتم ازش ولی تصمیم گرفتم یه دفتر برای خودم بردارم و همه رو یادداشت میکردم دونه دونه مطالب رو انجام دادم ولی فقط دیدگاه نمینوشتم چون اعتماد به نفسم داغون بود تا اینکه در هفته اول میل و احساسم بهتر شد مثل قبل تو اون زمانی که فایل گوش میکردم به خوردن فکر نمیکردم خودمم توجه میکردم ولی میگفتم بزار یه مدت بگذره . اینم داستان آشنایی و هدایت من به این مسیر دل انگیز الهی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/03/13 18:27
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 201 کلمه

   سلام استاد و وقت تون به خیر

   من این تمرین رو هم انجام دادم و خیلی هم مفصل. 

   اتفاقا پیام هم اومد دیدگاه شما ثبت شد و درصورت تایید مسیر سایت نمایش داده میشه .

   بعدش نت رو قط کردم  و به کارهای دیگم رسیدم .

   دوباره که وارد این گام شدم پیام اومد شما متن ذخیره شده دارید میخواهید ادامه بدهید  من هم گزینه نه نظرم عوض شده رو انتخاب کردم . اومدم تمرین رو ببینم دیدم نیست .

   این مشکل چندین بار برام پیش اومد و تمریناتم پاک شدند.

   فکر کنم به خاطر این باشه که وقتی تمرین رو انجام دادم و پیام ثبت شد اومد بدون اینکه از برنامه خارج شم فقط اینترنت گوشی رو قطع کردم . تا بعد که خواستم وارد شم برنامه روی میز کارم باشه.

   یه سری من از برنامه با گز ینه بک روی گوشی طی چند بار  خارج میشدم و بعدش نت رو خاموش میکردم تمرین سر جاش بود. 

   کاش یک گزینه خروج بالای صفحه هر گام باشه ما راحت بتونیم خارج بشیم وگرنه باید هر سری گزینه بک روی گوشی رو بزنیم دوباره باز دکمه بک روبزنیم و چون سرعت سایت یه کم پایین هست  هیچی  ما سریع نت رو قط میکنیم و این مشکل برامون پیش میاد . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 50 کلمه

    سلام دوست عزیز
    پیام شما ثبت شده و پس از تایید نمایش داده شده است.
    مشکلی که مطرح کردید رو بررسی کردم و شما درست میگی بعد از ارسال اگه دوباره به همون صفحه برگردید پیغام شما پیام ذخیره شده دارید نمایش داده میشه
    این مشکل به تیم فنی ارجاع شد
    مرسی اطلاع دادید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 4 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/03/13 14:16
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 681 کلمه

   سلام بر مشتاقان مسیر لاغری با ذهن

   هرچی جلوتر میرم و بیشتر فایلها رو گوش میدم باورهای غلطی که در ذهنم پرورش داده بودم بیشتر نمایان میشه .

   تا چند فایل پیش چاقی خودم رو دراثر باورهای غلط کم تحرکی و پشت میز نشینی و ارثی بودن میدونستم نمیدونم چرا وقتی فایل باور رو گوش دادم و تمرین اش رو انجام دادم یهو یادم اومد که من یه باور غلط دیگه هم داشتم که اون رو خیلی پرورش دادم و اون اینکه آدم چاق  رو به خاطر اینکه چهار شونه هست آدم با اعتماد به نفس میدونستم و خانم بهاره رهنما رو خیلی دوست داشتم چون معتقد بودم یک زن دلیر .قوی .با اعتمادبه نفس بالا هست و چون ایشون چاق بودند من دوست داشتم مثل ایشون باشم و مرتب عکسها و صحبت هاشو دنبال میکردم صحبت کردنش با صلابت و خندیدن با شجاعت و….

   چون خودم از کودکی با اینکه تا سن ۲۵ سالگی متناسب بودم اما اعتماد به نفسم خیلی خیلی پایین بود و این درحالت بدنیم خیلی خوب نشون میداد و با اینکه متناسب بودم اما لباس به تنم خوب نمینشست. 

    وقتی  آدم های با اعتمادبه نفس بالا رو می دیدم محو آنها میشدم و و نگاه میکردم چه ویژگی دارند که من ندارم و اون رو در چاقی آنهامی دیدم.  چون وقتی با توصحبت میکنند چه غریبه و چه آشنا برای اونها فرقی ندارند وبه راحتی درجمع حاضرمیشوند واحساس راحتی دارند مثل خانم بهاره رهنما مثل آقای داریوش ارجمند بازیگر تلویزیون .

   و این باور رو هم الان مثل باورهای دیگه رد میکنم . الان که  خوب دقیق میشم در اطرافم آدمهای متناسب هم هستند که اعتمادبه نفس بالایی دارند .

   استاد ازتون ممنونم که باور غلط مخفی من رو برام پیدا کردین. 

   حالا چی جوری با سایت شما آشنا شدم؟ 

   من هم مثل باقی دوستان برای رفع چاقیم یه مدت ۶ ماه  پیاده روی و رژیم رو امتحان کردم و بعد یه مدتی دوباره وزنم برگشت .

   بعدش دراینستا دیدم یک خانوم تبلیغ لاغری میکرد بدون رژیم و بدون ورزش . اولش خیلی خوشحال شدم و ازش روشش رو پرسیدم پکیج قهوه عربیکا رو معرفی کرد که اگه طبق دستور اون انجام بدم در عرض چند ماه لاغرمیشم. 

   پکیج اش قیمتش تقریبا ۵۰۰ تومان برای یه دوره بود .

   منم گفتم خوب حالا که قهوه لاغرمیکنه پس از عطاری یه کم خریدم و تو اینترنت طریقه  مصرفش  رو خوندم که نیم ساعت قبل پیاده روی خوبه و دوساعت بعد از وعده غذایی باشه .

   مثل همیشه یکی دوماه انجام دادم و رها کردم .

   یه سایت بود نی نی سایت که اونجا بچه ها درمورد مسایل مختلف صحبت میکنند سرچ کردم لاغری قهوه نی نی سایت.

   دیدم کلی بچه ها اظهار نظر میکنند و نوشته هاشون رو خوندم متن طولانی ومنم خسته . خوندم و خوندم و خوندم تا اینکه یه آقایی لا به لای صحبتهاش میگفت لاغری آقای عطار روشن خوبه . همین چندتا کلمه .

   سریع اسمتون رو سرج کردم و فایل شما بالا اومد.

   اینها همه مربوط به فروردین ۹۹ میشه . تو سایتتون اصلا نه فایل آموزشی دیدم نه دوره رایگان .شایدم من نمی دیدم. خوب یه صفحه معرفی خودتون بود و چند تا مطلب که خوندم و اومدم بیرون .

   آخه از بس راههای متفاوت رو امتحان کردم و نتیجه نگرفتم نمیتونستم اعتمادکنم. 

   اینقدر شد تا امسال چند روز  قبل ماه رمضان که در مورد چاقی من صحبت شد منم گفتم ایشااله بعد ماه رمضان تمرینات مرگبار پیاده روی رو شروع میکنم .

   ماه رمضان خیلی قرآن میخوندم و مرتب استغفار میکردم چون باور داشتم و دارم که ماه رحمت هستش .

   تا اینکه منتظربودم ماه تموم بشه و پیاده روی سنگین رو شروع کنم که یهو سایت شما اومد تو ذهنم سرچ کردم .

   سایتی که پارسال من توش هیچی نمیدیدم امسال پربار و جامع با تمام سوالات و شبه هام پاسخ داد .

   تصمیم گرفتم اول با دوره رایگان پیش برم بعدش ببینم میتونم با همین دوره رایگان نتیجه دلخواه رو بگیرم یا لازمه دوره رو بخرم .

   این بود آشنایی من با سایت .

   خیلی خوبه این سایت . و استاد با دادن تمرین ذهن تنبل ما رو به کنکاش وامیداره. وهرسری مطالب جدیدتر یاد میگیریم و باورهای کهنه چاقی خودشونن بیشتر نشون میدن.

   با آرزوی توفیق برای همه مشتاقان تناسب اندام .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب موفق
   1400/02/30 15:00
   مدت عضویت: 1180 روز
   امتیاز کاربر: 13804 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 770 کلمه

   به نام خدا 

   درتمام مدتی که تناسب داشتم از اضافه وزن احتمالی ترسیدم و از اندام خودم راضی نبودم و میگفتم نهه اگه یکم دیگه لاغرتر باشم بهتره هی گفتم گفتم تا از آنچه ترسیدم و اضطراب داشتم به سرم آمد و لباسهایم تنگ شد از آنجایی که مارگزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسد ، ترس من بیشتر شد و حالا یقین داشتم که هرچه رژیم بگیرم چاق میشم .اصلا باور تناسب و لاعری نداشتم بیشتر از چاق شدن ترسیدم .

   افتادم به رژیم های مختلف و وزن کردن .چقدر مظلومانه به ترازو چشم میدوختم و از ترازو انتظار داشتم با من راه بیاید و وزنم رو کم نشان دهد .از شب قبل داروی مسهل میخوردم تا شاید فردا رو سفید باشم کمترین لباس رو میپوشیدم چقدر عاجزانه اعلام میکردم وااای فردا میخواهم خودمو وزن کنم 🤕🤒

   ولی فایده نداشت با چنگ و دندان میخواستم چاق نشم و جلوی چاقیمو میگرفتم اکثر وقتها توی خوراکیهای که میگرفتن من رو به حساب نمی آوردند میدانستند من نمی خورم و فقط باحسرت نگاه میکردم .همیشه در حال وزن کردن برنج و خورشت بودم چقدر خوشحال بودم که امروزبرنجم ۱۰۰یا ۱۲۰ گرم بود .جالبه با اونم اصلا سیر نمیشدم و باید سالاد میخوردم تاسیر بشم .

   ماکارونی که وااای نگوو .توی گروهی بودم گفتند ما سالاد درست میکنیم روزی که ماکارونی داریم دو قاشق ماکارونی توی سالاد میریزیم و میخوریم .منم خیلی خوشم آمد که اینطوری میتونم دو قاشق ماکارونی بخورم .

   وااای چه زندگی سختی داشتیم ما کسانی که نمی خواستیم در مقابل چاقی تسلیم بشیم .

   دیگر خسته شده بودم وزنی که طی دوسال کم کرده بودم هرچی تلاش کردم بعد یکسال برگشت .دیگر نمی توانستم محرومیتها رو تحمل کنم دیگر نمی توانستم توی جشن تولدها یک انگشت از کیک بخورم و بدم که بقیه که بخورند .آخه منم دلم میخواست که مثل بقیه از زندگی لذت ببرم و زندگی کنم .

   روز تولد حضرت علی سال ۹۹ لباسی رو که دوست داشتم برام تنگ شده بود .خیلی ناراحت شدم بعد نمازمغرب  ،اشکم جاری شد و به خدا گفتم خودت بگوو چکار کنم منکه دیگه ناامید شدم ازت یک هدیه میخوام .توقع داشتم هدیه من توسط شوهرم یا کسی اونم بصورت ملموس به دستم برسه .ولی خبری نشد 😅 عصر فردا توی سرچهای نت گردیم یکدفعه سایت تناسب فکری بالا آمده بود .جالبه من قبلا اسم استاد رو شنیده بود ولی دقیق نمی دونستم چی سرچ کنم و برام چیز به دردبخوری نمیآمد .

   فایل رو گوش کردم به دلم نشست ولی چیز زیادی ازش نمیفهمیدم .من آدمی هستم که به فضایی مجازی اعتماد نمیکنم .وقتی برای ادامه فایل باید ایمیل میدادم اصلا نترسیدم و اعتماد کردم  به وضوح چیزی به من میگفت این همون هدیه خداونده که برات فرستاده .

   هرچی بیشتر گوش میکردم اشتیاقم بیشتر و بیشتر شد . باورکردم و دارم که بااین مسیر میتوانم به خواسته هام و موفقیت برسم .تجربه من داره بیشتر وبیشتر میشه توجه از جسم و چاقی برداشتم و جالبه حس سبکی و تناسب رو دارم .

   باور دارم لاغر میشم خیلی دوست دارم که این مسیر را طی کنم و بقیه فایل های استاد رو برای رسیدن به آرزوهام گوش بدم .

   چاقی رو رها کردم چون من طبیب حاذقی پیدا کردم که درد من رو فهمید و دارد با فایل های خودش ذهن چاق ما را درمان میکند فقط باید صبر و ارامش داشته باشیم تا مسیر خودش را طی کند و متناسب بشویم .

   ذهن ما از اصل و ریشه خودش که تناسب و سلامتی و موفقیت است دور افتاده و حالا تازه به راه درست برگشته و زمان میخواد که خودش رو به روز کنه .

   هرکسی کاو دور ماند از اصل خویش 

      بازجوید روزگار وصل خویش 

   این فایل خیلی زیباست .متناسب شرایط الان من است .من خیلی نگران بودم که به خاطر کار و مشکلاتی که دارم خیلی یواش فایل ها رو گوش میدم و جلو میرم  و مانند بقیه دوستان فعال نیستم که زودتر نتیجه بگیرم  .

   ولی این جمله های شما من رو خیلی خوشحال کرد. لاغر شوید قبل اینکه لاغر شوید .ایمان بیاورید قبل اینکه ایمان بیاورید .یا داستان طوطی وبازرگان مولانا که بمیرید قبل اینکه بمیرید . روزهای اول اصلا مفهموم این جمله ها رو نمی فهمیدم وقتی میگفتید چاق شدین قبل اینکه چاق شدین .میگفتم اینها که همه اش یکییه .به لطف توضیحات شما حالا حرفهای شما برام آسون شده .الان میدانم از کی چاق شدم قبل ازاینکه چاق باشم .وقتی که خودم وبقیه فهمیدیم که چاق شدیم که واقعا چاق بودم .برای تناسب هم همینطوره .اول لاغر بشم قبل اینکه لاغربشم .

   وخبر خوب اینکه  یک مدتییه که احساس لاغر بودن در من فعال شده و واقعا از این حس لذت میبرم .حس سبکی و تناسب یک انسان ۷۰کیلویی رو دارم و از این وزنم خوشحالم  .😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار FARIDEH. T
    1400/04/04 01:24
    مدت عضویت: 1288 روز
    امتیاز کاربر: 4883 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 123 کلمه

    با سلام به شما دوست عزیز،

    از خواندن دیدگاه شما لذت بردم، وتبریک میگم که توانستید باور کنید لاغر  هستید قبل از اینکه لاغر شوید ،من هم داستانی شبیه شما داشتم ،ودقیقا از زمانی که با این سایت آشنا شدم وبخصوص دیدن استاد به عنوان کسیکه نتیجه گرفته از کار با ذهن ،با باور اینکه می شود لاغر  شد ،لاغر شدن را از این طریق باور کردم واشتیاقم  روز به روز بیشتر شد ، بطور کلی در کل زندگی ما هم به همین صورت بوده ، در هرکجا که هستیم ودر هر موقعیت وشرایط که  هستیم ،در واقع نتیجه باورهای ماست واین مهمترین چیزی بود که من در این دوره آموختم ، 

    با آرزوی موفقیت برای تمامی هدایت یافتگان در این مسیر ،شب خوش 🥰😍🙏🌹

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار متناسب موفق
     1400/04/04 22:22
     مدت عضویت: 1180 روز
     امتیاز کاربر: 13804 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 19 کلمه

     سلام فریده عزیز

     خیلی خوشحال شدم که نظرتونون رو درمورد دیدگاهم گفتید .ممنون از اظهار لطفتون و آرزوی قشنگتون 💞

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/02/22 02:35
   مدت عضویت: 1236 روز
   امتیاز کاربر: 458 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 621 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان ،بنام خداوند مهربان و هدایتگر گام سی ام. لاغر شوید قبل از اینکه لاغر  شویدسلام ب استاد عزیز و ودوستان گلم ،نمی دونم چرا دیدگاه بچه ها رو ک میخوندم بغض گلو مو گرفت الان ک دارم مینویسم همین طور اشک بی اختیار از چشام میاد  ،من از دوران راهنمایی شروع ب چاق شدن کردم و هزاران بار رژیم گرفتم و همیشه هم شکست خوردام و حس نا امیدی ،شکست ، بی عرضه بودن ،حرفای تلخ اطرافیان ،همه دست ب دست همه دادن ک من روز ب روز نسبت ب نا توانی خودم پی ببرم ک در هیچ کاری موفق نشم هر کاری میکردم ذهنم میگفت با این اندامت می خوای این کار رو بکنی من تو دبیرستان حسابداری خوندم بعدش ک ازدواج کردم ک چاق شدنمم بیشتر شد یکی از رشته های  نظری رو خوندم و دانشگاه رفتم تو ی شهر دیگه چند روز در هفته رو خوابگاه بودم ، با کارای خونه،مهمونی و خونه داری مسئله رفت و آمد و…الان ک فک میکنم میگم من چطوری تونستم این همه کار و انجام بدم و مثالهایی دیگه ک خودم بهشون فک میکنم تا وقتی ک ب این  سایت آشنا نشدم اصلا قدر خودمو نمیدونستم با میلیون باری ک من تو رژیم شکست خوردم ولی باز دست از فکر لاغرشدن بر نداشتم و باور داشتم ک ی روزی لاغر میشم ک خدای مهربانم منو ب این سایت آشنا کرد من آخرین روشی ک برای لاغری بهم پیشنهاد شد لاغری از طریق هپنتوتیزم بود ک ی سری فایل بود باید گوش میکردم و اون مرحله رو گذروندم و باز وزن من برگشت .بعد از اون بود ک ی چند تا فایل در مورد قانون جذب دیده بودم ک میگفتن شما میتونید از این طریق ب هر خواسته ای دارید برسید ،بعد از اون ی روز ک داشتم ب لاغری فک میکردم  تو گوگل سرچ کردم لاغری با قانون جذب ک یه گفتگویی مال بچه هایی استاد عباس منش بود با هم در مورد لاغری صحبت کرده بودند ک توی از اون نوشته ها اسم استاد رو گفته بودن ک کارشون مخصوصا لاغری با ذهن و این حرفاس ک بعدش من اسم شما رو تو گوگل سرچ کردم سایت شما بالا آورد اوایلش باورش برام سخت بود گه گداری سری میزدم ب سایت یا تو کانال، چندین بار فایل های رایگان ده جلسه رو نگاه کردم ولی راستش درک درستی ازشو ن نداشتم نمی تونستم دوره رو هم خریداری کنم تقریبا چند ماه پیش بود ک کلا کانال و پیج تون و حذف کردم بعدش دوباره هدایت شدم ،بعدشم ک خدا رو شکر مسیر لاغری من   و ایجاد کردید ک من حال خوبم از این ب بعد شروع شد،شاید دلیل اشک هایی بی اختیار ی ک اوایل دید گاهم می ریختم این فکرم بود ک عصری ک از خونه بیرون رفتم هم توی ذهنم بود داشتم بهش فک میکردم ،تا قبل از مسیر لاغری من رو شروع کنم ،هر چی میخوردم نیم ساعت بعدش ضعف میکردم گرسنه ام میشد مثلا ناهار ی عالمه من برنج با گوشت خورده بودم بعد نیم ساعت ۴۰ دقیقه من دوباره احساس ضعف میکردم و گرسنه ام میشد با خودم میگفتم مگه میشه چرا من اینقدر زود گرسنم میشه و لی امروز من ساعت ۳ ناهار خوردم و اصلا احساس گرسنگی نکردم تا ساعت ده شب بوده ک شام خوردام عصری ساعت ۶ تو خیابون ک راه میرفتم این موضوع رو توذهنم  مرور میکردم گفتم ک من الان س ساعته ناهار خوردام چقدر خوبه ک گرسنم نیست و سیرم واین همه نمی خورم اخه قبلا ک میخوردم استرس داشتم میگفتم من نیم ساعت پیش غذا خوردم الان میوه ام بخورم چاق میشم خدایش خیلی خوبه اینا رو همه گفتم ک بگم من احساس میکنم  دارم لاغر میشم قبل از اینکه لاغر بشم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 36 کلمه

    سلام مریم عزیز
    معلومه که خیلی خوب داری مسیر لاغری من رو طی می کن
    آرامشی که امروز داری با روزهای قبل قابل مقایسه نیست
    افکار خوب و رفتار خوب در شما ایجاد شده
    فقط باید ادامه بدی
    تبریک می گم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 6272 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,480 کلمه

   بنام خداوند هدایتگر. گام 31. لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید. سلام خدمت همگی نوشته قبل از فایل. هر انسانی در زندگی کارهای زیادی انجام می دهد اما در کارهایی به موفقیت می رسد که باور داشته باشد می تواند موفق شودوبه نتبجه عالی برسد حالا چگونه این باور را در خود ایجاد کنیم؟. فردی را در نظر بگیرید که به هر دلیلی فعالیتی را انجام می دهد مثلا نقاشی می کشد. این کار او مورد تایید وتشویق اطرافیان قرار می گیره. باور توانمند بودن در این فرد شکل می گیره. همین باور باعث می شه دوباره ودوباره اون اثر رو بهتر از فبل خلق کنه وبیشتر مورد توجه واستقبال قرار می گیره این روند ادامه پیدا می کنه تا جایی که فرد باورمی کنه در این موضوع توانمند هست مثل وقتی که تو مدرسه باور می کنیم تو ریاضی با استعدایم وبر پایه اون باور سخت ترین مساعل به راحتی برامون قابل حله. افرادی که به هر طریقی در زمینه ای لقب با استعداد به آنها داده می شود قبل از بروز دادن اون استعداد باور کردن توانایی انجام اون کار رو داشتن همه افراد به یک اندازه استعداد دارند ولی تفاوت بین افراد در قدرت باور اونهاست بعضی ها باور دارند ومی توانند استعداد خود را شکوفا کنن. حالا در بحث لاغری هم به همین صورت هست. همه افراد چاق با وجود اینکه سالهاست از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده می کنن تلاش می کنند ولی نتیجه نمی گیرند چون باور ندارند می توانند لاغر شوند در رژیم های لاغری همه ما با وجود اینکه بعد چند وقت نتایج اولیه رو در جسممون می بینیم ولی خسته می شیم وکار رو نیمه کاره رها می کنیم وباز به وضعیت قبل برمی گردیم چون باور نداریم می توانیم لاغر شویم در سته رژیم های مختلف راه اشتباه بودن ولی بیشتر علت شکست ما به همین دلیل باور نکردن در لاغری بوده. ما هیچ وقت باور نکردیم با حذف مواد غذایی خاص لاغر می شبم برا همینم زود خسته شدیم ورها کردبم چون باوری پشتش نبوده باور نداشتن لاغری به تنهایی کافیه تا تمام عرق ریختن ها نخوردن ها زحمت ها بی اثر بشه 😔 🎊ما باید در همین وضعیت فعلی در همین حالی که چاقیم باور کنیم می تونیم لاغر بشیم 🎉هرچی تجربه ما از چاقی بیشتر باشه باور لاغر شدن در ما ضعیف تره. 🌷بنابرین لازم هست برای ایجاد انگیزه لاغر شدن در خود تلاش مستمر داشته باشیم🌷. باید بتوانیم هر بار که بدن چاقمان را می بینیم بجای تمرکز روی چاقی به اون چیزی که می خواهیم برسبم فکر کنیم. شخص چاق به دلیل سالها چاقی سخت می تونه باور کنه لاغر می شه لازم نیست خیلی تلاش کنیم وتجسم کنیم لاغر شدیم. ♦️برای شروع کافیه دیگه به چاقی فکر نکنیم به نگرانی از چاقی ترس از چاق شدن رو متوقف کنیم. متوقف کردن افکار چاق کننده خودش خودبه خود افکار لاغر کننده رو در ذهن ایجاد می کته♦️. 🥀افراد چاق ذهنشون مملو از افکار چاق کنندس وهیچ فضای خالی برای افکار لاغری در اونها نیست. وقتی تلاشی برای لاغری کردبم از طریق رژیم یه جای کوچیکی تو ذهنمون برای لاغری باز می کنیم وبه علت هجوم زیاد افکار چاق کننده خیلی زود این فضای کوچیک پر می شه وما به وضعیت قبل بر می گردیم 🥀. برای ایجاد فضای لاغری در ذهن اولین قدم متوقف کردم افکار چاقی است 💓از فکر کردن به لاغری شروع کنید تا به لاغری برسید 💓. برداشت من از فایل تصویری. همه کسانی که در این سایت هستند بر خلاف عقیده خودشون که فکر می کنن اتغاقی وازد شدن کاملا با برنامه وخواست خداوند وارد شدن واین هوشمندی خالق جهان رو می رسونه همه ما از خدا خواستیم واونم دستمون رو گرفته وآورده اینجا. واگه ما ففط همین یه مورد رو باور کنیم کافیه تا به همه جا برسیم همبن که باور کنیم خدا مارو فرستاده اینجا واین برنامه اونه کافیه برامون………. در همه سالهایی که رژیم می گرفتم دنبال یه چیزی خارج از خودم بودم تا بهم کمک کته دست به دامان دستورهایی رژیم. کتاب های رژیم. قرص دمنوش یا کسی بودم که چیزی بهم بده ومن لاغر بشم. هیچ وفت توانایی بدنم رو باور نکزدم هیچ وقت باور نداشتم منم می تونم لاغر بشم. همیشه می گفتم منکه این رژیم رو می گیرم ولی می دونم لاغر نمی شم. خدا به وسیله این سایت بهم فهموند اره تو می تونی این بدن تو که هزاران بار کارامد تر از هر کامپیوتری هست می تونه تو رو به شکل قبلت برگزدونه بهش اعتماد کن من خیلی تو این مدت لیز خوزدم خیلی خطا رفتم ولی همیشه تو خلوت خودم تو اون گغتگویی درونی دو نفره خودم با خودم به این نتیجه می رسیم اخه تو دبگه چی می خوای مگه این خواست خودت نبود مگه تونبودی که گریه کردی وبه تسلیم رسبدی در برابر چاقی وراهی خواستی محرومیت وسختی توش نباسه. مگه این روش همونی نیست که تو خواستی دیگه چرا کم کاری می کنی چرا خودتو گول می زنی. همه ما که تا اینجا اومدیم اینو یاد گرفتیم که ذهن ما علت چاقی ماست نه هیچ چیز دیگه ای پس اول باید ذهنمون رو لاغر کنیم تا بعدش جسممون لاغر بشه. باید لاغر بشیم قبل از اینکه لاغر بشیم. همون طور که استاد برامون روشن کرده که چطور اول ذهنمون چاق شده قبل از اینکه چاق بشبم. استاد فرمودند بگین چطور به سایت هدایت شدین. من به جایی رسبده بودم واقعا دیگه تسلیم شدم در برابر چاقی دیگه نمی کشبدم رژیم بگیرم آخرین بار یه رژیم گرفتم که شب تو خواب خیلب حالم بد شد تو خواب قسم خوردم فقط صبح بیدار بشم ببینم زندم دیگه هیچ رژیمی نگیرم ولی از اونجا که چاقی آدمو راحت نمی زاره همش از خوردنم عذاب وجدان داشتم یه شب که تو گوگل بودم یه تبلیغ برام بالا اومد که نوشته بود بدون رژیم وورزش به کمک ذهن لاغر بشین جرقش زده شد روز بعد گفتم بزار به این عنوان سرچ کنم ببینم چیا بالا میاد که فایل رایگان استاد بالا اومد اوایل گفتم این آقای کت شلواری خوش تیپ خوش اندام چه می دونن از چاقی ومن چی می کشم 😊. نمی دونستم استاد خودشون قبلا چاق بود حتی خودشونم گفتن قبلا چاق بودم وچقدر اضافه وزن داشتم باورش سخت بود برام تا عکس هاشون رو دیدم وهمین چیز خودش دلیل محکم تری برای باور حرف هاشون شد ومن ادامه دادم تا الان 🖐️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mv.abtahi
   1400/02/05 17:41
   مدت عضویت: 1660 روز
   امتیاز کاربر: 2917 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 828 کلمه

   به نام خداوند بخشنده مهربان

   سلام

   همیشه وقتی یادم به روش های قبلی مثل ممنوع بودن یک عالمه خوراکی، انجام دادن ورزش های سخت، عذاب کشیدن برای رسیدن به لاغری و تمام روش های غیر ذهنی فکر می کنم ، این جمله ی طلایی که تو سایت تناسب فکری باهاش آشنا شدم به من کمک میکنه

   اینکه آیا من برای چاق شدن این سختی ها و این روش های عجیب و غریت و این همه دستورالعمل راجع به رژیم های مختلف رو داشتم؟

   نه من چون چاقی رو عالی آموزش دیده بود خیلی راحت چاق می شدم

   این آموزشها همه جوره بود

   خانواده ، جامعه ، مدرسه ، دوستان همه و همه می گفتند و من می شنیدم و بعد تا جایی که باور می کردم و مورد تشویق قرار می گرفتم و چاقی در من تحسین می شد ، تمام تلاشم رو برای بهتر عمل کردن برای چاق تر شدن می کردم

   یعنی بعد از شنیده هام کارای عملی می کردم و حسابی پرخوری می کردم تا تایید بشم 

   زمانی هم که به خاطر چاقتر شدن توبیخ می شدم دیگه اون فرمولا چنان قدرت گرفته بود که من نمی تونستم خودمو کنترل کنم و حالا برای چاق تر شدن استرس زیاد، ناراحتی ، عدم اعتماد به لاغر شدن کمکم می کرد تا چاق باشم

   اما زمانی  که شنیده های آموزشی در مورد لاغری رو در بسته لاغری با ذهن گوش دادم ، ویدئو دیدم و نوشتم و از درون خودم از ذهن خودم که انباشته ای از فرمول ها و آموزشه ای چاقی بود خبر دار شدم ، تغییرات عملی در من شروع شد

   کی میتونستم فکرشو بکنم که دوماه از خرید شیرینی نخودچی گذشته باشه و همچنان جعبه شیرینی تو یخچال باشه و یواش یواش موعد دور ریختنش باشه…….( چوون هنوز خراب نشده تو یخچاله}

   یا یه عالمه تغییر دیگه

   اینکه میگید لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید و مثال طوطی و بازرگان رو زدید من یاد چند تا مثال دیگه افتادم

   مثل اینکه کسایی که دوست دارن عروس بشن و تو ذهنشون به این خواسته پروبال میدن و عاشقانه با این رویا زندگی می کنند و اذدواج می کنند و لباس عروسی می پوشن

   یا کسایی که دوست دارن رانندگی کنن ولی قبلش تو ذهنشون جاده هارو رانندگی کردن، خودم در مورد این مثال همینطور بودم

   حالا بهتر می تونم درک کنم که لاغر بشم قبل از اینکه لاغر بشم

   یعنی با این رویا کیف کنم و به سمتش حرکت کنم

   یعنی دیگه حواسمو از نگرانی هایی که یادآوره ترس های چاقیه پرت کنم ( همونطور که تو مقاله شروع این فایل نوشتید ، اگه نمی تونم به لاغری توجه کنم حداقل به چاقی توجه نکنم)

   و در مورد آشنایی من با شما که توسط هوش جهان هستی به قوله خودتون هست باید بگم

   من با شما تو یه سایت موفقیت دیگه آشنا شدم

   یه سایت بسیار عالی که شما داشتید از نتایجتون می گفتید و من مبهوت اون نتایج شدم 

   خیلی سعی می کردم شما رو تو اون سایت پیدا کنم و بگم میشه به من بگید چطور این همه اضافه وزنو کم کردین

   دیگه گشتم و گشتم ولی نمیدونم چرا شمارو دیگه پیدا نمی کردم

   حتی فایل اون ودئو رو به همسرم نشون دادم و گفتم ببین بچه های این سایت دارن چطوری به این همه موفقیت می رسن

   تا اینکه یکی از خواهرام که اونم ویدئوی شما رو دیده بود خودش بهم گفت که راستی میدونی این آقا خودشون سایت دارن؟

   منو میگی داشتم بال در میاوردم

   سریع اومدم تو سایتو شروع به دانلودهای زیادی کردم

   ولی خب دلم دوره تناسب فکری گام اول رو می خوست

   پولشو نداشتم

   نمی خواستمم از همسرم بگیرم

   همیشه همسرم آماده ی هر هزینه کردنی بود ولی نمی دونم چرا اصلا دلم نمی خوست برای این تغییرات مهم و اساسی زندگیم کسی به جز خودم کمکم کنه

   تا اینکه یه پلن کاری ریختم که بتونم ازش پول کسب کنم

   اولین باری بود که من با این شجاعت کسب و کار خودم رو به بخشی از فروش می رسوندم

   کارامو تو خونه ی خودم و با دعوت کردن از هر کسی که می شناختم برای فروش آماده کردم 

   یعنی چنان استقبالی شد که نگو

   همون شب دقیقا شب اول فروشم مصادف بود با چند روز بعد از به دنیا اومدن آیدای عزیزم

   یعنی هر چی مبلغ اون دوره بود رو می تونستم بدم ولی شیرین تر شد و هدیه ی به دنیا اومدن آیدا باعث شد من با مبلغ کمتری خرید کنم

   یعنی پرواز کردم

   به شما پیام دادم و فیلم آموزشی کار با چگونگی استفاده از فایل ها رو دریافت کردم

   هم پول درآورده بودم هم تونسته بودم این دوره ارزشمند رو بخرم

   این داستان خیلی مفصل تر از اون چیزیه که گفتم

   ولی همیشه یه جای کارم میلنگید یا پول نداشتم یا حالم از چاقی بد بود

   نمی دونستم اول باید پول جور کنم یا اول باید لاغر بشم

   جالبی همزمانی این دو اتفاق عالی برام توسط هوش شگفت انگیز این جهان هستی فوق العاده بود

   من خیلی کاهش وزن داشتم ولی هنوز مانکن نشدم و دارم این مسیرو ادامه میدم و از طرف دیگه کسب و کارمو دارم هر روز روش کار میکنم ولی ثروتمند نشدم ولی دارم ادامه میدم

   خیلی شگفت انگیزه که هر دو مسیر رو دارم موازی باهم با عشق ادامه میدم

   خدایا شکرت 

   بی نهایت ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1400/01/31 04:04
   مدت عضویت: 1564 روز
   امتیاز کاربر: 9498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 625 کلمه

   سلام سلام 😍😍 ..هرچه قدر کارهایی که در طول روز دارم زمان ببره ،من باز به مسیر لاغری خودم برمی گردم حتی اگر ساعت ۳ صبح باشه.😉🤩پس بریم که گام امروز رو خیلی محکم و بااشتیاق برداریم.

   لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید!طبق توضیحات فایل “هرچه قدر چاق هستی ،هیچی نیست” ما الان دیگه میدونیم که مشکل از جسم ما نیست، و هم چنین می دونیم که جسم ما خیلی از چاقی بیزاره و هم چنین بسیار توانمند در دفع اضافه ها و متناسب نگه داشتن ما .. پس چه قدرتی جلوی این جسم بسیار توانمند رو گرفته و باعث شده مقداری اضافه وزن برای ما باقی بماند؟👈🏻این قدرت، همان ذهن ماست. افکار و فرمول هایی که باعث شدند ما چاقی را راحت و حق خودمان بدانیم و لاغری را دور از لیاقت و وجودمان بدانیم.و درس امروز ما یافتن این نکته است که چگونه قبل از تجربه ی لاغری در جسم ، ذهن خود را متناسب کرده و به تنظیمات کارخانه که همان تناسب اندام دائمی داشتن است،بازگردانیم.موضوع باور داشتن به توانایی انجام یک کار باعث می شود که آن کار را راحت تر و با اشتیاق بیشتری انجام بدهیم.💡باور اشتباهی که من به تازگی در خودم پیدا کرده ام این است که اگر مثلا در کلاس یک نفر باشد که درسش از من بهتر باشد، من دیگر نمی توانم پیشرفت کنم و از آنجا کم توجهی من به آن موضوع که اینجا درس است ، کم تر می شود..در موضوع لاغر شدن، اگر شخصی از نزدیکان من لاغر بود من دیگر فکر نمی کردم که بتوانم لاغر بشوم.فکر می کنم این باور کمبود باشد که من به تازگی در خودم کشف کرده ام ..و باید باور فراوانی را جایگزین آن کنم..که خودم را با هیچ کس مقایسه نکنم جز با عملکرد خودم .و بدانم که خوب و بد در جهان به وفور وجود دارد.و من به هر سمتی توجه کنم از آن جنس در زندگیم بیشتر می شود.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹عاشق این نکته لاغری با ذهنم که همیشه گفته میشه لازم نیست کار خاصی انجام بدید، رژیم نمیخواد ، لطفا ورزش نکنید😅، فقط ادامه بدید خود به خود لاغر می شوید.بهترین و آسان ترین روش لاغری همین است و بس.به چاقی فکر و توجه نکنید تا فضایی در ذهن برای لاغری باز شود.💎از فکر نکردن به چاقی شروع کنید و به فکر کردن به لاغری برسید.فایل تصویری💻🎧📖✏:موضوع درک کردن فایل های آموزشی است که به ما کمک می کند تغییرات اساسی داشته باشیم.باید به خودمان اعتماد کنیم که من می توانم لاغر بشوم ، من می توانم لاغر بشوم بدون اینکه از روش خاصی استفاده کنم، من می توانم خود به خود لاغر بشوم.چطور باور کنم؟هدایت شما به این روش ، یک راه برای باور کردن است.وقتی لطف خدا شامل حالت شده پس باور کن که میتوانی به راحتی هم لاغر بشوی‌.این فایل بسیار من رو یاد فایل توبه کنید لاغر می شوید ، انداخت…باید از فکر کردن به چاقی توبه کنم.باید از توجه کردن به چاقی توبه کنم.باید از اهمیت دادن به چاقی توبه کنم.و ادامه دادن این مسیر توجه کردن به لاغری ، فکر کردن به لاغری و.. را برای من به ثمر می رساند.همانطور که استاد هر کتابی خوانده را تبدیل کرده به موضوع لاغری ما هم باید مطالب لاغری با ذهن را برای خودمان شخصی کنیم مطالب شخصی و مخصوص من برای لاغری.

   نیاز داریم که باور کنیم این مسیر را و ادامه بدهیم.لاغر بشید در ذهن تان قبل از اینکه لاغر بشید در جسم.احساس یک ذهن لاغر با یک ذهن چاق بسیار متفاوت است.احساس آزادی با احساس  زندگی در قفس متفاوت است😉.نکته: من به این نکته پی بردم که مهم نیست چند وقته در مسیر لاغری با ذهن هستم ..جاییکه باور کنی بعد بچسبی به تغییر ذهنت و ادامه بدی تو حتما موفق میشی.خدایا شکرت برای سپری کردن عالیِ گامِ امروز 😍💫

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار angelikia4040
   1400/01/26 13:13
   مدت عضویت: 1384 روز
   امتیاز کاربر: 217 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 560 کلمه

   گام سی ویگم :                                                 استاد عزیزم شما داستان طوطی و بازرگان رو چقدر زیبا به لاغری تعمیم دادید من یک روز کامل دارم به این جمله طلایی شما فکر میکنم :لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید، باور و ایمان به لاغری با ذهن یکی از مهمترین عوامل در موفقیت است ،ما راههای بیرونی زیادی رو تجربه کردیم ولی نتیجه نگرفتیم تنها فرمولهای ذهنی نتیجه رو رقم میزنن امروز روز دوم از ماه مبارک رمضان است و من نتیجه،، بودن در مسیر لاغری رو هم در عید نوروز و هم در ماه مبارک رمضان دارم زندگی میکنم من سالهاست روزه میگیرم ولی امسال فرق میکنه آگاهانه نخوردن ،آرامش درونی،، نداشتن  ترس از خوردن ،،نداشتن حرص و ولع نسبت به مواد غذایی ،،داشتن اعتماد به نفس ،،از نتایج بودن در این مسیر شگفت انگیز است ما سالهادنبال یک دارو و دم نوش بودیم که بتونیم کنترل روی خوردنمون داشته باشیم ولی لاغری با.ذهن خیلی ساده بدون اینکه خودمون متوجه بشیم باعث میشه کنترل آگاهانه داشته باشیم تنها راه اصولی که نتیجه اون لذت بخش و ابدی خواهد.بود کافیه ایمان و اشتیاق و استمرار داشته باشیم و صبر ،مثل اون طوطی که در قفس سالها اسیر بود ولی با اعتماد.به روش دوستش از اسارت رها شد ما با داشتن استاد توانمند و دلسوزی مانند جناب عطار روشن که خودشون نمونه بارزی از استفاده از این روش و بنیانگذار روش لاغری با ذهن بایدایمانمون به این روش هزار برابر بشه، افراد.زیادی از این روش نتیجه گرفتن ،وقتی من دارم به وضوح تغییر رو در همه مراحل زندگیم میبینم چه طوری می تونم این روش رو باور.نکنم تازه من فقط از.فایلهای.رایگان استفاده میکنم من.هم مانند تمام دوستان که از چاقی ناامید و خسته بودم با این سایت آشنا شدم من دنبال لاغری با یوگا در گوگل بودم که خداوند عزیزم دست من رو گرفت منو هدایت کرد تا بقیه عمرم رو متفاوت زندگی کنم خدا گواه که من چند ماهی که با این سایت آشنا شدم دارم واقعا  برای خودم زندگی میکنم دیگه حرف مردم برام مهم نیست عاشق جسمم هستم و خودم رو همانطوری که هستم دوست دارم ولی چاقی بدنم رو غیر.طبیعی  و مانند یک مهمان ناخوانده میدونم که باید بدنم رو ترک کنه ،و هرروز لاغر میشم قبل از اینکه جسمم لاغر بشه قدم به قدم ،آرام و آهسته در مسیر فرمولهای ذهنی لاغری پیش می رم و با یادگیری زبان شیرین لاغری ، ذهنم رو با جسمم همسو میکنم و شاهد نتایج شگفت انگیز ی خواهم بود و حتی یک لحظه فکرش دیونم میکنه که اگر من با این سایت آشنا نمیشدم من  هنوز سرگردان بودم تا راهی رو برای لاغری پیدا کنم بیائید قدردان این محبت الهی باشیم و با عشق و علاقه در این مسیر باقی بمونیم و فکر نکنیم چون یک مبلغی.رو پرداخت میکنیم  و یک محصولی از سایت می خریم دین خودمون رو نسبت به زحمات استاد گرانقدر ادا کردیم حضرت علی (ع) می‌فرماید هرکس یک کلمه بمن بیاموزد من رو بنده خودش کرده ، و این در حالیه که استاد راه درست زندگی کردن رو به ما یاد میدن و من تا آخر عمر مرید و شاگرد ایشون خواهم بود و از ایشون کمال تشکر و قدردانی رو دارم ،                  خدایا اااااااااا شکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1400/01/11 19:58
   مدت عضویت: 1724 روز
   امتیاز کاربر: 3766 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,765 کلمه

   سلام .
   گام ۳۱
   لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید .
   چطور با این سایت آشنا شدم .
   من هم مثل تمام کسانی که خداوند به این سایت هدایتشان کرد به اینجا هدایت شدم . وقتی از همه ی روشهای لاغری ناامید بودم و دنبال روش جدید برای لاغری می گشتم . من یه تفاوتم با آدمای دیگه داشتم آدمای دیگه همیشه اراده شون از من قویتر بود و حالا اگه از روشهای غلط هم لاغری رو انتخاب می کردند اما اونقدر همت داشتند که مدتی ادامه بدن یعنی دیرتر از من ناامید میشدن ولی من اصلا نمیتونستم ادامه بدم . هنوزم همینطورم خیلی از جاها رو رها می کنم . خیلی از راهها رو رها می کنم و نه اینکه نخوام اصلا نمیتونم ادامه بدم . و روشهای لاغری هم یکی از راههایی بود که نصفه کاره رها می کردم و بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری فهمیدم دلیل همه ی این رها کردنها ذهن من بود . در ذهن من فرمولهایی هست که نمیزاره راهی غیر از اون راه رو انتخاب کنم . چراغ هدایتمه . نمیزاره من راهی غیر از اون چیزی که اون ازم میخواد رو ادامه بدم .

   خلاصه من در حال گشت و گذار در اینترنت بودم و در حال سرچ و لاغری با آر اف و لاغری با هیپنوتیزم هم بود که همراه لاعری با ذهن اومد بالا و من فکر کردم لاغری با ذهن هم همون لاغری با هیپنوتراپی هست . اولشم نمیخواستم بخونم چون قبلا سایت هیپنوتراپی رو خونده بودم ولی طبق معمول نتونسته بودم ادامه بدم .
   خلاصه دنبال اسم مدرس اون دوره ها می گشتم دیدم نام مدرس این دوره فرق می کنه . اسم رضا عطار روشن شباهت زیادی به اسم رضا عطاران داشت و خلاصه وارد سایت شدم و شروع کردم به خوندن و خوندن و خوندن . دقیقا یادم نمیاد همون روز بود ادامه دادم یا روزهای بعدش بود که شروع کردم به خوندن و هر چی پیش میرفتم مطالب برام جذابتر میشد . چراغ توی ذهنم میگفت خودشه من با این روشن میشم ادامه بده و من هی روشنتر میشدم . اینجا از رژیم خبری نبود . از ورزش خبری نبود . فقط ذهن . یعنی همون چیزی که برای من شده بود کوه سوال که یه چیزی در درون من هست که نمیزاره من لاغر بشم و همش با من مخالفت می کنه خدایا اون چیه . قبلا ها فکر می کردم جن هست 😁 ولی جن نبود . ساخته ی دست خودم بود . ذهنیتم بود . ذهنیتی که خودم در ساختش سهیم بودم و خودم انتخابش کرده بودم .
   خلاصه من اونقدر ذوق داشتم به تمام افراد فامیل خبر دادم واسه همه تعریف می کردم . اونقدر هم بیانم خوب بود که همه رو مشتاق می کردم . خواهرام خواهر زاده هام دختر خاله هام نوه خاله هام دختر عموم جاریهام همسر مادر پدر همه . واسه همه میگفتم و عشق می کردم . هنوزم حس خوبش باهام هست . پیاده روی برام یه معنای دیگه ای گرفته بود . کم خوردن برام یه معنی دیگه گرفته بود و من تا ۶ ماه عالی ادامه دادم . خیلی شیرین بود . خیلی . تا اینکه من در راهم با تضادهای ذهن چاقم روبرو شدم ‌ ذهن چاقم بهم فشار میاورد و خلاصه اونقدر بهم فشار آورد که من حضورم در اینجا کمرنگ شد گرچه مسیر ذهن رو در جاهای دیگه و اساتید دیگه ادامه میدادم و خیلی ها رو هم با روش ذهن آشنا کردم و به اساتید معرفی کردم اما دلم آروم نمی گرفت . دلم اینجا بود . من اینجا روشن شده بودم . خونه ام اینجا بود و دوباره توسط یکی از دوستان عزیزم به اینجا هدایت شدم و دوباره به طور مستمر اینجا رو ادامه دادم و کم کم از همه جا فاصله گرفتم . حالا دیگه همون شخصی که از همه راهها فرار میکرد هر روز میاد و مینویسه و نه تنها نمیتونه رها کنه اصلا نمیتونه ننویسه . نمیتونه تصویر استاد لاغریمون رو یه روز نبینه . نمیتونه ادامه نده . اون بار من هنوز به یقین کافی نرسیده بودم گرچه اشتیاقم خیلی زیاد بود و هنوزم هست اما یقینم به راههای دیگه هم بود و نمیتونستم باور کنم تنها راهی که میشه ازش لاغر شد فقط راه استاده فقط کلام استاده و باید اونقدر اینجا استمرار داشته باشی تا لاغری رو یاد بگیری . اما اینبار من با یقین کامل اومدم . الان اگه استاد بگه ماست سیاه میگم سیاهه . اینقدر که یقین دارم راه استاد درسته . کسی در درونم وسوسه نمیکنه که نه شاید راه دیگه ای باشه چون دیگه امتحان کردم هیچ راه دیگه ای جز این راه نیست .
   خلاصه من باز هم به اینجا بعد از تحقیق و بررسی هدایت شدم یعنی بازم خودم نیومدم . هدایت شدم . بچه ها بهم اطلاع دادن استاد دوره رایگان گذاشته منم عاشق فایل رایگان آروم آروم اومدم و دوباره جون گرفتم . من عاشق اینجا هستم . دل من اینجاست . دل من خیلی این طرف و اون طرف میره واسه همین انرژی رو پخش می کنه ولی اینجا رو از همه بیشتر دوست داره . راستش دیگه از این شاخه به اون شاخه پریدن خسته شدم و فکر میکنم دیگه باید در یک جا سکنی بگزینم و انتخاب مسکن من برای زندگی سایت تناسب فکریست . همونجایی که من ققنوس وار در اینجا متولد شدم و خودم رو از نو ساختم برای ادامه ی حیات نیز همینجا رو انتخاب می کنم . همه دنیا مال بقیه . من خونه ام رو پیدا کردم .
   اینم آشنایی من با تناسب فکری که هردوبارش من به اینجا هدایت شدم منتها بار اول هدایت من باید میرفتم و راههای دیگری رو هم امتحان می کردم ولی حالا دیگه همینجا می مونم و با کوله باری از تجربه فهمیدم تنها استادی که باورش دارم استاد عطار روشن هست . چون هم راهنمای خوبی هستم . هم همراه خوبی هستند . هم پشتیبان خوبی هستند . خلاصه در سفر با استاد پشتت خالی نمیشه خسته نمیشی و وقتی استمرار بدی به راهت ایمان داری که به نتایج عالی میرسی ضمن اینکه ذهن استاد بیشتر از ذهن خودم فعاله و این همه نوشته و فایل رو از درونش استخراج کرده در حالیکه اساتید دیگه هر کدوم رو از یه طریقی نمیتونستم باهاشون سازگار بشم . یه سریها خیلی از من بزرگتر بودن یه سریها کوچکتر
   یه سریها حامیان خوبی نبودند یه سری همراهان خوبی نبودند یه سری از جنس من نبودن و خلاصه هر کدوم از اساتید رو از یه نقطه ناسازگار بودم . ولی استاد عطار روشن از هر جهت ایده ال هستند . و سایت تناسب فکری برای من از هر جهت ایده آل . چون مثل تلگرام نیست که سرعت بالا بره . توقعم زیاد بشه . حرف و سخن زیاد بشه . به نوعی حرکتم خرگوش وار بشه . اینجا من لاکپشت وار حرکت میکنم . شاید حرکتم کند باشه ولی استمرار هست و یادمه استاد یه زمانی بهم گفتن رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود .

   و من بار اول حرکتم خرگوش وار میرفتم و بار دوم حرکتم لاک پشت وار حرکت می کنم و ایمان دارم لاک پشت به هدف میرسه چون رهرو هست .
   خلاصه الان هیچ عجله ای ندارم . اشتیاقم کنترل شده است . هیجان ندارم . به هیچ کسی هم نه خبر دادم نه کاری به کار بقیه دارم نه با کسی راجع به مسیرم حرف میزنم . خلاصه کلا نوع حرکتم رو تغییر دادم ‌ .

   و استاد در فایلی فرمودند باید شک نداشته باشیم از رسیدن ‌ .
   باید ایمان داشته باشیم که به هدف میرسیم .
   الانم در این فایل فرمودند
   لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید .
   به لاغری خود ایمان بیاوریم قبل از اینکه اون رو در جسم مشاهده کنیم .
   در متن هم فرمودید اگر نمیتوانید به لاغری فکر کنید حداقل فکر کردن و توجه به چاقی را متوقف کنید لاغری از اینجا شروع میشه و این عبارت چقدر درسته چون چاق شدن ما دقیقا از وقتی شروع شد که ما شروع کردیم به فکر کردن در مورد چاقی و بعد کم کم پله پله قدم به قدم تغییرات فکری ما مقدمه ی تغییرات رفتاری ما شد و کم کم آهسته آهسته جسم ما چاق شد .
   الان هم قدم به قدم محتوای دهنی ما و توجهات ما و توقف افکارو احساس چاق کننده کم کم باعث تغییرات فکری ما میشود طوری که حتی خودمان هم متوجه نمیشویم و این حالت اونقدر پنهانه که ما هرچقدر هم همه چیز رو آشکار کنیم باز هم لاغری ما پنهانی در ما صورت می گیره چون ما پنهانی چاق شدیم یعنی خودمون نفهمیدیم . کم کم و آهسته اهسته تغییر صورت گرفتو این تغییر دقیقا مثل تغییرات عددها یا تغییرات رنگها یا تغییر شب و روز به هم . ما به خودمان می آییم که متوجه میشویم عدد یا رنگ یا شب و روز به هم تبدیل شده اند .
   خلاصه که روند تغییر کاملا آهسته است و ما باید صبور باشیم و لدت ببریم اصلا میخوایم زود به هدف برسیم که چی بشه . بابا یکم از همین انداممون لذت ببریم . یکم با الان خودمون عشق کنیم . لذت الانمون رو ببریم که بتونیم لذت لاغریمونم ببریم . اندام ما همین حالا هم خیلی قشنگه . درسته یکم شکم داریم یا چربی اضافه ولی اینا قرار نیست با ما بمونند که بالاخره میرن . چون ما در مسیر لاغری هستیم و همون طور که این چربیهاگرم گرم اضافه شدن وقتی ما روند چاقی رو از درون متوقف کنیم این چربیها هم گرم به گرم از بین میرن . اگه میبینیم از بیرون از بین نمیرن و یا شاید بازم چاقتر میشیم چون چاقی ذهن در درون هنوز هست و شروع به کار می کنه . پس باید بهش توجه نکنیم بهش فکر نکنیم . از اون در زندگی روزمره استفاده نکنیم و کم کم با توقف چاقی درونی چاقی بیرونی خودبخود خلق نمیشه .
   ما خیلی شادیم . چی از این لذت بالاتر که ما میتونیم شاد باشیم . شاد بودن یه سعادتمندیه . هرکسی منو میبینه میگه تو انرژیت خوبه ما انرژیت رو دوست داریم . خب این انرژی داشتن واقعا سعادت نیست . البته من اصلا کار خاصی نمی کنما ولی گله شکایت نمیکنم فکر شادی می کنم از غم و غصه و مشکلات حرفی نمیزنم . نه اینکه نخوام اصلا مشکلی نمیبینم که بخوام ازش حرف بزنم . تمام تضادهایی که باهاش روبرو میشم ذهنم سریع اون رو حل و بررسی می کنه تا من دوباره حالم خوب بشه . یعنی چیزی که من در این دوسال و نیم بعد از تولدم تونستم در بیشتر روزها با خودم همراه داشته باشم همین شادی درونیست که خداوند و استاد و سایت تناسب فکری به من هدیه داد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1400/01/10 23:59
   مدت عضویت: 1643 روز
   امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 853 کلمه

   گام ۳۱

   سلام دوستان و استاد عطارروشن

   لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید

   یکی از سئوالات پر تکرار من از خودم همین بود که آخه چرا من چاق هستم و چرا لاغر نمیشم ؟

   و هیچ وقت به جواب اصلی نمیرسیدم،یعنی فکر میکردم جواب اصلی ها همون علت های چاقی من هستند ،من باور کرده بودم که ژنم چاقه ،ارث ماست ،بدنم این مدلیه ،خدا خواسته ،کلی با خدا لج بودم که آخه چرا با من اینکارو کرد؟ چرا برای من تو همه قسمتها کم گذاشت ؟ فکر میکردم با من خصومتی داره ،یه مدت گیر میدادم به خوردن و خوراکی ها ،یه مدت گیر میدادم به ورزش و باشگاه ها و همینطور در اون لوپ تکرار میچرخیدم

   در کلیت خودمو آدم موفقی نمیدیدم و باور به توانمندی هام نداشتم و این منو بسیار اذیت میکرد

   باور لاغر شدن در من بسیار کمرنگ بود و زمان هاییکه لاغرتر میشدم مطمئن بودم مجدد به وزن قبلم برمیگردم و میدونستم این تناسب موقتیه ،همین حس باعث میشد همیشه در اضطراب دائمی باشم و مرتب خودمو با وزن کردن،با پرو لباس هام ،چک میکردم

   لقبی که به من داده بودن دقیقا برعکس توانمندی و داشتن استعداد بود،اتفاقا منو به این نتیجه رسونده بودن که تو هیچ زمینه ای به جایی نمیرسم و منم بصورت واقعی باورش کرده بودم ،حتی تو پی در پی لاغر شدنمم کسی تشویقم نمیکرد،هر زمان راه و رژیم جدیدی یاد میگرفتم و انجامش میدادم ،میگفتن فریده دوباره یه چیز جدید یاد گرفته ،حالا این راهم میری و برمیگردی جای الانت ،حرف و حدیث زیاد میشنیدم ولی من همچنان ادامه میدادم ،امروز دوستم بهم گفت فریده وقتی سرنوشت گذشتت تا الانتو برام تعریف کردی متوجه شدم که چقدر صبورانه پای خودت و اهدافت ایستادی (البته دوستم کاملا به قوانین جهان هستی اشراف دارن و تو دوره لاغری با ذهن هم هستن) گفت ،تو روزگاره پیچ در پیچیو گذروندی،تنها بودی ،سختی کشیدی،حالا چاقیت که دیگه داستان خودشو داره ،بهم گفت فریده تو بوی قدرتمندی میدی ،شاید خودت متوجه نباشی ولی تو توی هر کاری سمجی و ادامه میدی و کلی از من تعریف های صحیح کرد ،یه آن به خودم اومدم گفتم ،آره راست میگه ،من خیلی زمان ها ،موفقیت های قبلیمو فراموش میکنم و انگار دوست دارم برم تو لاک همون  ( من ضعیفم )

   من از بدو بدنیا اومدن تپل بودم و از ۱۰ سالگی چاقی من کاملا مشهود شده بود ،یعنی باور چاقی در من زیاده و باور لاغر شدن در من کمرنگه یا اصلا تا قبل از شروع دوره در من وجود نداشت ،دوست دارم با گوش دادن هر روزه و تکرار و استمرار بلخره اون قفل های ذهنی منهم کاملا شکسته بشه ،میدونم به اندازه ای که در مسیر چاق بودنم حالم بد بوده و رنج بردم حالا باید تلاش کنم و اون موانعو بردارم و مطمئنم بدنم در مسیر ترمیم کوشاتر خواهد بود چونکه میدونم جهان رو به خیر و سلامتی ست وبمن برای گسترش متناسب شدنم کمک میکند

   حتی فکر کردن به لاغری هم حالمو خوب میکنه ،من هر روز در دفتر سپاسگذاری هام میلیاردها بار شکر گذاری میکنم برای بودنم در مسیر تغییر و رشدم

   من همیشه به خودم یادآوری میکنم که زمانیکه من خواستم و تسلیم شدم و از خدا کمک خواستم یعنی هر روشیو انجام دادم و نشد ،دستامو بالا بردم و از خدا خواهش کردم کمکم کنه و خداوند هم انقدر زیبا منو هدایت کرد که گریه م گرفته بود ،قشنگ دست منو گرفت و برد تو سایت استاد دیگه ای که تو اون سایت از استاد عطارروشن نوشته بودن و تعریف کرده بودن ،انقدر مطمئن بودم که این راه مال منه که بصورت حمله ای وارد این سایت شدم و الان که ۱سال و خورده ای گذشته هنوزم هر روز حمله ای وارد سایت میشم😁 مثلا امروز رفته بودیم طبیعت گردی و نت نداشتم ،نتونستم فایلمو گوش کنم ،الان که دارم مینویسم ساعت ۱۲ شبه ،خوابم میاد ولی دوست دارم تکالیفمو انجام بدم ،یعنی بیدار بودنو و تمرین نوشتنم ارجعیت داشت به استراحتم و خودم هم از کارایی خودم راضی هستم

   استاد خداوند اونهمه شور و اشتیاق در وجود شما گذاشته بود که بتونید اون مسیرو برید تا به نتایج لاغر شدن خودتون برسید و هم ، آدم های زیادی این درخواستو داشتن ، که از طریق آموزش های شما به رویای خودشون رسیدن

   هدایت های خداوند حرف نداره ،امروز که رفته بودیم طبیعت گردی و داشتم با دوستم در مورد قوانین و خداوند صحبت میکردم ،یدفعه دیدم یه خانمی از چادری که در ۱۰ متری ما بود، اومد بیرون بسمت من ،ازم پرسید شما دکتر هستید؟ گفتم نه ،گفت حرف های شمارو بصورت تصادفی شنیدم،احساس کردم خداوند داره از طریق شما ، با من حرف میزنه ،حرفاتون بسیار قشنگ و آرامش بخش بود و کلی ازم تشکر کرد ،بهش گفتم اتفاقا این صحبت هارو خداوند در بیان من گذاشت که من بگم و بین اینهمه آدم فقط شما بشنوید ،این حرف ها مال شما بوده ،شما از قبل درخواستشو فرستاده بودید ،،،،بازم اونجا به صحیح بودن قوانین ایمان بیشتری آوردم، زمانیکه ما بخواهیم خداوند از یه طریقی کمکشو میرسونه

   منکه به این روش ایمان دارم چونکه انتخاب خداوند بوده

   و لذت میبرم از بودنم‌ در این مسیر زیبا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zary.ahmadi
   1400/01/10 05:26
   مدت عضویت: 1402 روز
   امتیاز کاربر: 10077 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 754 کلمه

   سلام به استاد گرامی و دوستان
   گام ۳۱ لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید—در صورتی می توانم لاغر بشم که مسیر لاغری با ذهن را باور داشته باشم -شخصی که باور داشته باشه می تواند نقاشی بکشد یا خیاطی بکند مخصوصا عاشق این هنرها باشد به آسانی در این رشته هنری پیشرفت می کند در مورد لاغری من همیشه تلاش کردم لاغر بمانم اما در ذهنم لاغری خیلی سخت بود برای همین تلاش‌هایم نتیجه ای که من می خواستم نمی داد همیشه جستجو می کردم تا بتوانم روشی را پیدا کنم که لاغر بمانم بدون رنج و سختی ،بارها از افراد متناسب می پرسیدم چه کاری انجام می دهند که متناسب و خوش فرم هستند فکر می کردم حتما رازی دارند که همیشه متناسب هستند غافل از اینکه راز در ذهن ما نهفته است (البته این سوال از کسانی می کردم که تمام سال‌های عمرشان متناسب بودند جالب بود که هیچکس اطلاعی از این مسیر شگفت انگیز نداشت یکی می کفت بخاطر سوخت و سوز بدنم است -یکی می گفت تا جایی که امکان دارد غذاهای سالم می خورم -یکی می گفت شیر و ماست و پنیر را کامل از رژیم غذایی بر داشتم -یکی می کفت هفت روز هفته را ورزش می کنم و مواظب خوردنم هستم و تمام این روش‌ها را من هم انجام داده بودم و چون می دانستم با این روش‌ها به نتیجه نمی رسم فکر می کردم دوست ندارند راز متناسب بودن خود را علنی کنند و اکنون که در این مسیر قرار دارم متوجه هستم که آنها رازی نداشتند ولی اکنون این من هستم که راز لاغری را دارم (لاغری با ذهن)ولی با این تفاوت که دوست دارم به همه بگویم اما چون باورشان نمی شه ترجیح می دهم چیزی نگویم .به گفته استاد خودشون باید هدایت بشوند
   یادم هست ۱۲ ساله بودم همیشه در ذهنم خیاطی و بافتنی می کردم تا اینکه تصمیم گرفتم آنچه که در افکارم دارم روی پارچه نمایش بدهم بدون اینکه به مادرم بگویم از چادر مادرم که پارچه آش زیاد بود استفاده کردم !؟رفتم داخل اتاق ودر را بستم که کسی مزاحمم نشه و با قیچی و سوزن و نخ آنچه در ذهنم بود بریدم و دوختم ؟یک پیراهن کلوش !!پوشیم و با نگرانی رفتم سراغ مادرم !!!چرا نگران بودم؟؟؟چون بدون اجازه آش چادرش را قیچی کردم !!!از طرفی خوشحال بودن که کار بزرگی انجام دادم !!!بدون آموزش یک پیراهن دوختم!!!!
   مادرم تا مرا دید مات و مبهوت تا چند تانیه ای مرا تماشا کرد و بعد با استفاده از کلمات زیبا مرا بوسید و بغل کرد و بعد از اونون جلوی فامیل و دوستان مرتب از سلیقه من تعریف می کردم و تعریف و تمجید باعث شده بود در این زمینه اعتماد به نفسم بالا بر—و خیاطی و حتی مو کوتا کردن سر گرمی من بود و زمان‌هایی که وقت داشتم و می خواستم از وقتم لذت ببرم برای دخترم و پسرم و شوهرم گاهی برای خواهر و مادرم خیاطی می کردم و حتی زمانی که آشفته می شدم با خیاطی آروم می شدم یعنی می خوام قدرت ذهن را بگم که اگر باور کنیم و ایمان داشته باشیم آنچه که در آرزو آش باشیم اتفاق می افتد و هم اکنون از خیاطی کردن و طراحی روی لباس لذت می برم و با اعتمادکامل کارم را انجام می دهم و همیشه به همه می گویم هدیه ای است از جانب خدا 👏👏
   در باری لاغری هم باید باور داشته باشیم که می توانیم به اونون اندامی که دوست داریم برسیم و من بارها و بارها از روش های مختلف اقدام کرده ام و چون در ذهنم باور نداشتم به نتیجه ای که می خواستم نمی رسیدم یکی از مهم‌ترین پارامترهایی مورد توجه است ایجاد باور لاغر شدن اگر این باور در من شکل بگیرد همانند خیاطی راحت و آسان می شود –
   برای ایجاد انگیزه لاغر شدن باید استمرار و عشق داشته باشم تا یواش یواش برام ساد و شادتر بشه وقتی دیگر به چاقی فکر نکنم —اهمیت ندهم—نگران نباشم—-خود بخود توجه به لاغری در ذهن من شکل می گیرد در تمام این سال‌ها انبوهی از افکار و نگرانی های من از چاقی هیچوقت فضای خالی برای توجه کردن به لاغری وجود نداشته بیشتر فضای ذهن من ترس از چاقی بوده باید یاد بگیرم که قبل از اینکه لاغر بشم به لاغری فکر کنم و همیشه تصویری متناسب و خوش اندام از خود در ذهن خود داشته باشم واگر برام سخت باشه که تصویر سازی کنم توجه به چاقی نمی کنم و استمرار در این روش چه بخواهی چه نخواهی لاغر می شویم لاغر شدن با ذهن آسان‌ترین و زیباترین کار دیناست .🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 553 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۳۱میخواستم به این دوستیکه برای شما فایل فرستاده بگم که طبیعیه وقتی ادم نون نخوره برنج نخوره حله وحوله نخوریم نون نخوریم خوب طبعا لاغر میشیم ولی بازم برمیگرده سرجای اولش که هیج بیشترم میشه چون وقتی ی مدت چیزی نخوری لاغر میشی ووقتی ذهنت دستور میده وتو نمیخوری حریص میشی ومنم اینجوری شدم منونعیتم نون بود وقتی به نون میرسیدم ی سری که خالی میخوردم که هیچ وی سری هم با غدا میخوردم وزیاد مثل قحطی زدها رفتار میکردم طوری رفتار میکردم که خودم از خودم بدم میومد گفتم که این روشها رو امتحان نکنید چون این شگرد کارشونه تبلیغ دیگه به هر طریقی وارد میشن ما هم که خسته ودرمونده شدیم از بس سختی کشیدیم از چاقی باور میکنیم بنظر من وقتی فایل رایگان گوش میدید وتمرین انجام میدیم وبنویسیم کم کم درک میکنیم که لاغری با ذهن تنها روش وماندگارترین روش لاغریه ووقتی که یکی دوتای اولی رو گوش بدید اشتیاق پیدا میکنید که فایل بعدی گوش کنید اونوقت درکش میکنی وما بر اثر اینکه انقد رژیم گرفتیم وموفق نشدیم تمام اعتماد بنفسمونو از دست دایم ومنتظر ایدهای از بیرون هستیم فقط کافیه لاغری با ذهنو باور کنیم واعتماد کنیم پادر مسیر درست قرار میگیریم تا وقتی باور نکنید که میشه با ذهنم لاغر شد طبیعیه که دنبال راهکار هستیم که لاغر بشیم چطور میتونیم باور کنیم وقتی که خدا ما رو انتخاب کرده وهدایت کرده یعنی اینکه خدا در ما توانایی لاغر شدنو دیده که مارو هدایت کرده وما هم باید باور کنیم وشروع کنیم تا لاغر بشیم باور کن که خود خدا گفته فلانی تو میخواستی لاغر بشی وتا حالا خودت کارهایی کردی که ونشده ّبیا از این روش در پیش بگیر وقتی باور کردی که خدا معرفی کرده وخدا هدایت کرده پس چرا منحرف میشی و هزاران روش وجود داره چرا ما باید وصوصه بشیم شروع کن چند ماه اول نتیجه جسمی نداریم اما وقتی باور کنیم که میشه از این روش لاغر بشیم حتما لاغر میشیم همون طور که استاد ودیگر دوستانمون لاغر شدند ورفتن به سرزمین لاغرهاچاقی ی زبانه ولاغریم ی زبانه وباید زبان لاغری رو یاد بگیریم وگوش دادن کافی نیست باید درک کنیم عمیقا گوش بدیم لاغر بشیم قبل از اینکه لاغر بشیم لاعری رو تو ذهنمون ببینیم حسش کنیم زندگی کنیم ذهنمون که لاغر شد جسممونم خود به خود لاغر میشه همه ما اول از لحاط ذهنی چاق شدیم وبعد جسممون چاق شد حالا هم باید از لحاظ دهنی لاغر بشیم تا جسممونم لاغر بشه ونحوه اشنایی باسایت شنیده بودم که افرادی هستند که سرطان با ذهنشون درمان کردن دنبال چیزی در این زمینه میگشتم اما چیزی پیدا نکردم ولی ی دفعه چند تا فایل لاغری با ذهن دیدم وکنجکاو شدم وسریع دانلود کردم وبقیه شم تا فایل ۱۰ دالود کردم و گوش دادم خبلی خوشم اومد وگفتم این همون چیزیکه میخوام این دیگه جواب میده وادامه دادم تا الان وزنده بمونم بازم ادامه میدم تا لاغر بشم من نمیتونم هر روز ادامه بدم ی وقت دیر وزود میشه که اولا دوباره سرگیجه ام برگشته ودوما پدرم مریصه وما دخترا هر هفته یکی از اون پرستاری میکنیم ومیبریم دیالیز وماهی یک هفته هم نو بت منه ولی با این حساب من نا امید نمیشم چون این تنها روشیکه میتونه منو به مقصد برسونه ومهیای سفر من به سرزمین لاغرها بشه پیش به سوی سرزمین لاغری

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه
   1399/12/20 20:33
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 234 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,009 کلمه

   باسلام گام ۳۱ : لاغرشوید قبل از اینکه لاغرشویدخیلی خوبه مطالب اموزشی تمام فایلهاتون همه درون ما بوده اما فکرش رو هم نمی کردیم وتوجهی بهشون نداشتیم که همه اینها افکار وباورهای ما بوده به همین سادگی که رفتار چاق کننده مارو تقویت می کرده .من هم مثل دوستی که برای شما بعد از استفاده از ۱۲ قسمت اموزشی از رژیم صحبت کرده وروش لاغری باذهن رادرک نکرده بوده در اول شروع دوره رایگان ۱۲ قسمت فکر میکردم کار شما همان رژیم گرفتن هست اماروش کارتون اینه که ذهن روقانع می کنید که نخوردوحرص خوردن نداشته باشه . مخصوصا فایلهای متفرقه رو که نگاه کردم ومفهوم میل ندارم بخصوص در مهمانی وخوردن شیرینی را گوش دادم بیشتر قانع شده بودم که همان روش رژیم گرفتن هست خیلی متوجه منظورتون نبودم درواقع درک درستی از مطالب اموزشی نداشتم و۷ ماه گذشت وتا قسمت ۹ فایل رو گوش دادم وتکالیفم رو انجام دادم وبعدش به مدت ۸ ماه استپ کردم وادامه ندادم فکر میکردم خیلی به نتیجه نمی رسم درحالیکه درهمین مدت ۷ ماه حدود سه کیلو کم کرده بودم . از خدا خواستم ومرتب دنبال روشی به غیر از رژیم و ورزش کردن وهزینه داشتن می گشتم وهرکس که لاغر میشد ازش می پرسیدم چکار کرده واگرمی گفت از این دو روش استفاده کرده دیگر گوش نمی کردم. تصمیم به ادامه راه لاغری با ذهن گرفتم وجستجو میکردم تا اینکه در اینستا فایل مربوط به مسیر لاغری رو دیدم .همینکه گام به گام تا ۳ماه اموزش بود فایل اول رو گوش دادم وبا شوق وباور حتما این راه درسته شروع کردم .با گوش دادن به فایلها وانجام تکالیف هرچه جلوتر می رفتم بیشتر متوجه مسیرکار با ذهن می شدم واینکه چرا اسم انرا لاغری با ذهن گذاشتید وراهی است بدون برنامه برای رژیم ویا ورزش کردن .اون ۷ ماهی که فایل رایگان ۱۲ قسمت رو گوش کرده بودم درک انچنانی از مسیر نداشتم که شما چه می گویید ومفهوم اموزش چیست به همین خاطر رها کرده بودم .
   متوجه شدم کسی که به لاغرشدن علاقمند باشه وانرا باور کرده باشه میتونه لاغر بشه واگر باور نداشته باشیم که میتونیم لاغر بشیم هر تلاشی بکنیم نتیجه نمی دهد چون ذهن نپذیرفته .باور همان افکاری است که درذهن ذخیره می شود وبه صورت رفتار وبعدعادت در اعمال ما خود را نشان
   میدهد.وقتی اطمینان ما ازچاق شدن زیاد باشد هر تلاشی بکنیم لاغر نمی شویم چون افکار ورفتار وعادتهای رفتاری ما درجهت چاق شدن حرکت می کند .چاق پروری استعدادنیست .هر فردی در زمینه ای استعدادی داره که بدون پرورش ان زمینه به موفقیت دران قسمت نمی رسد .افراد موفق به وسیله استعدادشان موفق نشدند بلکه باور داشتن ان استعداد باعث پرورش ان شده وموفقیت انها را بدنبال داشته .خدابه همه انسانها استعداد یکسان داده اماروش و باور به توانمندی از استعدادباعث تفاوت انسانها درموفقیتها ورسیدن به خواسته هایشان است .
   فرق بین انسانهای چاق ولاغر هم درهمین است که چاقها چون باور نمی کنند میتوانند لا غر شوند هر تلاشی برای لاغر شدن میکنند نتیجه نمی دهد.علت اصلی لاغر نشدنشان هم این است که باور نمی کنند که می شود لاغر شد .وقتی مابخود بگوییم هرچه کنیم لاغر نمی شویم 🌺

   ۱۳
   یک تلقین وباور غلط را درذهن خود تلقین وبارگزاری میکنیم وهمین باورغلط ذخیره شده درذهن کافی است تا هرچه تلاش کنیم به لاغری نرسیم .برای ایجاد باور لاغری باید انگیزه درمسیر لاغری بودن رابه وسیله توجه به موقعیت لاغری بجای چاقی در ذهن را بوجود اورد واین کارنیاز به تمرین وتوجه واستمرار ومرور افکار ورفتار لاغری ورفع نگرانی ازچاق شدن را درذهن بوجود اورد.اگر بتوانیم توجه خود راازچاقی بوسیله نگرانی واهمیت دادن به چاقی به لاغری متمرکز کنیم خود بخود فضای ذهن پراز افکار چاقی جای خود را به فضای افکار لاغری میدهد .پس باید قبل از لاغر شدن به لاغری فکر کنیم وباور لاغر شدن را درذهن مصور کنیم .اگر شما استادگرامی بدون هیچ فایل اموزشی وامکاناتی لاغر شدید چون باورکردید که برای لاغر شدن توانمند هستید وذهن شما ان راپذیرفته بود وبه مرحله عمل دراورد یعنی ذهن شما لاغری رادرک کرده بود وقبل از لاغرشدن لاغرشده بود به همین خاطر ادامه دادید ودر راه لاغری با تمرین ومرور لاغر شدن درذهن ماندید.خود من در زمان استفاده از فایلهای ۱۲ جلسه رایگان تغییر عادات رفتار غذایی نسبتا خوبی داشتم مقدار زیادی از شیرینی خوردن وریزه خواریم کم شده بود احساس خوبی برای حضور دراین مسیر را داشتم که اینها تقریبا شروع یادگیری لاغری قبل از لاغرشدن بود وذخیره اطلاعات کم لاغرشدن در ذهن .بهترین مسیرلا غرشدن همین مسیر لاغری با ذهن است که هم راحت واسان است وهم بدون رنج وسختی وفشار رفتارهای چاق کننده است.فقط کافی است با گوش دل نه گوش ظاهری بدن فایلها را به دقت گوش کرد ومطالب اموزشی را درک کرد وفهمید که اینها برای کار روی ذهن واماده شدن ذهن برای تغییر رفتار وجایگزینی رفتار صحیح است که باید در ذهن ذخیره شود وافکار چاق کننده در ذهن تبدیل به افکار وباورهای لاغری شود واین همان لاغر شدن قبل از لا غری است که یعنی قبل از اینکه تصمیم بگیرید لا غر شوید باید افکار لاغر شدن را در ذهن ایجاد کرد تا انگیزه برای متناسب شدن بوجود اید وباشوق واشتیاق درک مطالب اموزشی ذهن درجهت تناسب فرمان صادر کند .من درکلاس یوگا با این واژه لاغری با دهن اشنا شدم مربی یوگا به ما قول داد لاغری با ذهن را برای ماشروع کند یکی از خانم های کلاس گفتند که از روش استاد عباس منش استفاده کردند ونتایج خوبی داشته اما نیمه راه رها کردند .کلمه لاغری با دهن برایم بیگانه ولی خوشایند بود وخیلی خوشحال وذوق زده شدم وقتی به خانه امدم در گوگل این کلمه را جستجو کردم بلافاصله اول سایت شما امد واردشدم ۱۲ جلسه رایگان رو دیدم جلسه اولش روکه خوندم خیلی به دلم نشت وادامه دادم .واقعا خدا من رو به این سمت هدایت کرد وگرنه سایتهای دیگری هم بود ولی جذب این سایت شدم .چون خدا از درون بنده هاش خبر داره ومیدونی هرکدومشون باچه چیزی مانوس تر هستندواز توانایی هرکس با خبر است که درچه راهی بهتر عمل میکنند وبه نتیجه خواسته هایشان می رسند اوخود خالق ما است ومارا افریده واز دست پرورده خو خبر دارد که درون هرکس چیست وبرایش چه چیزی بهتر است..
   خدایا بابت همه چیز سپاسگزارم واز شما استادگرامی هم متشکرم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ainakaveh@gmail.com
   1399/12/08 21:23
   مدت عضویت: 1195 روز
   امتیاز کاربر: 26174 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 143 کلمه

   با سلام
   واقعا باور کردم که به لطف خداوند وارد این سایت شدم.از اول مهر ماه ۹۹ به طور کاملا اتفاقی یک فایل از جناب روشن رو دیدم وجذب شدم..اضافه وزن چندانی ندارم ودر سایز ۳۸ هستم.ولی این حرفها واقعا اثر بسیار زیادی روی من…ذهنم وباورهام گذاشت…متوجه افکار اشتباه خودم شدم…دونه .به دونه اونها رو شناسایی کردم وبه ذهنم با تکرار وانجام تمرینها حالی کردم که اون افکار غلط بوده وبا تلاش هر روزه ..فرمولهای درست رو به ذهنم دادم.
   وبا استمرارزیاد..گوش دادن به فایلها..خواندن مطالب دوستان ونوشتن زیاد سعی براین دارم که اون افکار نادرست وغلط کمرنگ وبیرنگ بشوند ودر عوض فرمولهای درست وصحیح پر رنگ و پررنگ تر…با اعتقاد فراوان وبصورت بسیار شاد وراضی در این مسیر هستم وبه امید خدا این مسیر عالی رو ادامه میدهم واطمینان دارم که مسیر بسیار درست ونتیجه بسیار عالی است.با تشکر از زحمات ودلسوزیهای جناب روشن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/12/06 20:08
   مدت عضویت: 1677 روز
   امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,858 کلمه

   من دورها رو درک میکنم نه گوش میدم و همین درک کردن و باور کردن این روش باعث تغییر من شده و فقط شنیدن فایده نداره باید با قلبم بشنوم و درکش کنم ( دکتر تغدیه زیاد به من میگفت نخور و یا ریزه خواری نکن و اینقدر بخور و لی همیشه حرص و ولع خوردن داشتم و دوست داشتم بیشتر بخورم و هر مناسبتی رو مثل تولد و یا سفر و دورهمی و … رو فرصتی برای خوردن میدیدم و اما با این دورها هم استاد گفتن در مواقع سیری نخورین و پرخوری نکنین و قبلا اگر نمیخوردم اینکار رو از ترس چاق نشدن میکردم ولی حالا نمیخورم چون سیرم و هیچ نیازی به اون مواد غذایی ندارم که بخورم درک کردم سیری و گرسنگی چی هست و هیچ زمان و مکانی برای من فرقی نداره هر جا خواستم میخورم اگر هم نخواستم سیر بودم نمیخورم و فقط ادا در نیاوردم که نخورم و یا رژیم نگرفتم این موصوعات رو یاد گرفتم و باورش کردم و به عمل تبدیلشون کردم )

   .
   و خیلیها که وسط دوره میرن سراغ رژیم و قرصها و ورزشهای معجزه آسا و دنبال عوامل بیرونی هستن چون باور نکردن که میتونن از این طریق لاغر بشن .
   تا وقتی افراد باور نکنن که میتونن از طریق تغییر افکار لاغر بشن میرن سراغ انحرافات و فرعیها (من از همون بار اولی که حرفهای استاد رو شنیدم باور کردم و با قلبم و تمام وجودم حسش کردم که این حرفها درسته و این اصل موضوع هست چون میدیدم از خیلی متناسبها بیشتر ورزش میکنم و کمتر میخورم اما دارم همینطور چاقتر میشم و میدونستم یه جای دیگه ی من ایراد داره که در حرفهای استاد دقیقا متو جه شدم اشکال من در ذهن من هست و بسیار خوشحال شدم از پیدا کردن ایراد کارم و ازدورهای ایشون استقبال کردم )

   اول اینکه آشنایی ما با این سایت از چند دسته خارج نیست یا خیلی شاکی بود یم و از خدا در خواست راه چاره ای میکردیم که با این سایت آشنا شدیم و یا از طریق دوست و آشناایی که خیلی خوب با این روش ذهنی لاغر شده آشنا شدیم و یا از طریق فیلمی یا حرفی از استاد در گروه ی آشنا شدیم (من از سال ۹۴ تا ۹۸ خیلی بین چاقی و لاغری رفت و آمد میکردم با رژیم و ورزش سخت و هیچ وقت هم ماندگار نبود و یه عالمه سختی مبکشیدیم متناسب میشدم و بعد راحت چاق میشدم و همین ناراحتم کرده بود و همیشه می گفتم کاری از دستم بر نمیاد دیگه هر کاری باشه انجام دادم و دیگه از خدا میخوام کمکم کنه و همیشه میگفتم چرا اینطورم ؟؟تا اینکه یه روز تو اینستا میچر خیدم وپیج استاد رو دیدیم و فقط از روی آشنای فامیلی که با ما دارن وارد پیجشون شدم و هیچ چیز از لاغری با ذهن نمیدونستم اصلا از موضوعات ذهنی هم خبر نداشتم و تمام حرفهای ایشون رو گوش دادم و در دلم غوغا شد که چقدر حرفشون درسته و بلخره آبان ۹۸ من وارد سایت ایشون شدم و ا زدورهای رایگان شروع کردم و بعدم دوره ی ۱۳ گام تا ۱۳ به در رو خریدم و دارم فعالیت میکنم )

   هیچ وقت استاد نیومده برای کارش تبلیغ بکنه ما به این مسیر هدایت شدیم چون خداوند توانایی در ما دیده (به به خیلی این جمله حال دلم رو خوب میکنه و مشتاقتر میشم برای ادامه دادن ).

   و همیشه میگم کسی من رو با این سایت آشنا کرده که خودش همه کاره هست و میگم خدا این پیشنهاد رو به من داده و اصلا فکر کن خود خدا گفته دوست داشتی لاغر بشی بیا از این مسیر لاغر شو و اینم راهش هست و اگر اینطور فکر کنی خیلی فرق داره نگرشت و همیشه بگو این آخر خط هست با این نگرش راهت رو ا دامه بده (من همیشه میگم فکر کن به قول استاد رفتم ثبت نام کردم برای لاغری با ذهن که لاغری رو یاد بگیریم مثل هر هنر دیگه ای و دیگه از این بالاتر که لاغری رو آموزش ببینم که دیگه نیست آخه هر هنری رو که من در زندگی به دست آوردم اول اون رو آموزش دیدیم مثل آرایشگری مثل رانندگی مثل گلسازی مثل دیپلم گرفتن مثل …. پس لاغری رو هم یاد میگیرم و موفق میشم به همین راحتی )

   ممکنه خیلی روشهای وسوسه انگیزی باشه ولی ما باید به سمت روشی بریم که خدا معرفیش کرده پس چرا دیکه شک داری .و منحرف میشی و تصاویر استاد هست که با این روش لاغر شده (من شکر خدا از وقتی که وارد این مسیر شدم دیگه نمیتونم به هیچ روشی فکر کنم و به تمام روشهای گذشته خنده ام میگیره و مسخره هستن به نظرم حتی فکر کردنشون هم به نظرم کار غیر منطقی هست چه برسه بخوام برم سراغشون و همجنان از روز آشنایی در این مسیریم و هرکس از اطرافیانم که هنوز داره با زور و فشار رژیم و ورزش،و کالری شماری و … لاغر میشه واقعا براشون آرزوی هدایت به این مسیر آسون و زیباو سارسر آرامش رو دارم )

   زمانی که استاد با این روشهای کنترل ذهن آشنا شد استاد از این روش برای لاغری استفاده کرد چون باور کرده بود میتونه از این راه لاغر بشه بدون هیچ فایل آموزشی در این زمینه حرکت کردن و لاغر شدن (منم چون باور کردم که میتونم ا از این راه موفق بشم اصلا کاری نداشتم که دوره چون رایگان مالی هست آیا میتونم کم کنم یا نه ؟و هیچ کس از اطرافیان من در این راه نبودن و تازه مسخره هم میکردن ولی من چنان باور داشتم این راه رو که حتی از خود استاد هم نپرسیدیم که با دوره ی رایگان لاغر میشم یا نه و گفتم میتونم و شروع کردم و بعد از مدتی که همون وزن نکردن و نترسیدن از غذاها و چاقی رو عمل کردم و چند مورد دیگه همه بهم گفتن چقدر تغییر کردی و من هم در خودم خیلی تغییرات میدیدم حتی بچه های باشگاه هم میگفتن چقدر لاغر شدی و اتفاقا هنوز اون اویل دوره ی رایگان ذهنی که باشگاه هم میرفتم و مربی من میدونست چقدر روی وزن و خوردن حساسم طبق روال قبل میخواست هر هفته ما رو وزن و سایز بگیره که من چون در مسیر تغییر بودم قبول نمیکردم و مربی تعجب زده بود که چرا باید بیایی ولی من اصلا راضی نمیشدم چون متعهد به این روش بودم و باورش داشتم و چون تغییر کرده بودم مربی میخواست از این تغییراتم برای تبلیغ کلاسش استفاده کنه ولی من با افکار جدید داشتم حرکت میکردم و راضی نشدم و همین باور کردن مسیر باعث موفقیتم شده که بارها اومد گفت بیا علت وزن نکردنت رو بهم بگو ببینم چرا ؟؟و منم دوق زده ادرس سایت و دورهای سایت رو به ایشون دادم و اما میدونم هر کس که در مدارش نباشه این حرفها براش بی فایده هست .)

   چاقی یک زبان مشترک هست مثل فارسی که بین ما مشترک هست
   پس اگر این دورها رو شروع کردی و نتیجه گرفتی ادامه بده تا به ایده آل برسی(منم نزدیک ایده آلم هستم و یکم فاصله دارم اما به دستش میارم من میتونم من خالق جسم جدید خودم هستم من خلق میکنم هر انچه رو که دوست دارم فقط به شرط باور کردن و عمل کردن )
   .
   باور خیلی مهم هست و فقط گوش دادن تنها کافی نیست
   ما آیه داریم ای کسانی که ایمان آوردید ایمان بیارید یعنی ایمان به حرف نیست باید قلبا ایمان بیارید .
   مثل داستان طوطی و بازرگان
   بمیرید قبل از اینکه بمیرید
   لاغر بشید قبل از اینکه لاغر بشید
   کسی که لاغری رو باوررکرده رفتارش و افکارش و نگرشش و … تغییر میکنه
   و لاغر بشید اول یعنی باور کنید و گام ها رو به ترتیب بردارید
   لاغری با ذهن رو باور کنید و باور کنید که میتونید متناسب بشید چطور تونستید چاق بشید پس میتونید لاغر بشید (به قول استاد هر کس میگه نه من ناتوانم یا من نمیتونم لاغر بشم و یا اینکه من خنگم و یا دیر یاد میگیریم و یا هر برچسب دیگه ای میزنه به خودش پس بگو به خودت چطور تونستی چاق بشی و چاقی رو یاد بگیری ؟؟اما نمیتونی لاغر بشی ؟؟ نه این حرفها و نجواهای ذهنی و شیطانی برای این هست که وارد مسیر جدید نشی برای اینکه ذهن تو میترسه از حیطه ی امنش خارج بشه برای اینکه ذهن از کارهای سخت و رنج اور فرار میکنه برای اینکه ذهنت لاغری رو آموزش ندیده برای اینکه ذهنت در تعادل با خواسته ات نیست برای اینکه ذهنت چاقه و مملو از افکار چاق کننده هست پس باور کن میتونی هیچ چیز در این جهان یه سویه نیست فقط چاقی نداریم اگر چاق شدی لاغر هم میشی فقط بیا و قدم بردار )
   قبل از اینکه چاق بشی ذهن تو چاق شد و بعد جسم تو چاق شد ،که نکه این رو بخورم چاق بشم نکنه ماه آینده چاقتر بشم
   پس لاغر بشید قبل از اینکه لاغر بشید (گذشته ی من مصداق این حرف بوده از هر خوردنی که بخوام بخورم میترسیدم و حساب و کتاب میکردم که بخورم یا نه وقتی میخواستم برم مهمونی کلی چرتکه مینداختم صبح چی بخورم ظهر چی بخورم که چاق نشم هر مواد غذایی به دستم میرسید اول کالریش رو نگاه میکردم و هر ماه روی وزنه میرفتم که نکنه چاقتر بشم و ورزش میکردم که چاقتر نشم و…. همش در ذهن من چاقی بود و افکار چاق کننده بود و ذهنم چاق بود و انتظار لاغری از جسمم داشتم )

   همه ی ما اول چاق شدیم بعد چاق شدیم پس الانم باید اول لاغر بشید و بعد لاغر بشید
   پس دنبال روشهای دیگه نباشید و فقط از این روش لاغری رو تجربه کنید (پس من اول افکارم و نگاهم رو به خوردن و خودم تغییر دادم و از ذهنم شروع کردم لاغری رو و گفتم هیچ خوردنی ترس نداره و هیچ عامل بیرونی من رو لاعر نمیکنه و چاق هم نمیکنه مگر با قدرت ذهن خودم تغییر کنم و لاغر بشم و اول دارم به ذهنم آموزش میدم و بعد جسمم لاغر میشه )
   به خدا و خالقتون اعتماد کنید که خداوند اشتباه نمیکنه و این توانایی رو دارید فقط ا،طمینان کنید و عمل کنید و صبر داشته باشید
   چطور سرما بخوری دوره داره ته خوب بشی ولی این روش دوره نداره؟؟؟ عحله نکنید .
   ایمان بیارید که میتونید لاغر بشید (اصلا هر چیزی دوره داره میخوای درس بخونی خوب میدونی از همون اول که شسته و رفته باید چند سال صبر کنی تا بهت مدرک بدن و یا بیمار بشی میدونی باید یه مدت بگذره تا خوب بشی و یا دستت زخم میشه میدونیم یه مدت باید بگذره تا دوباره خوب بشیم پس لاغری با ذهنم یه دوره ای داره باید صبر کنی تا نتیجه اش رو ببینی )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sofiashirazi667
   1399/12/05 16:12
   مدت عضویت: 1331 روز
   امتیاز کاربر: 3599 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 91 کلمه

   سلام خدا قوت استاد بزرگوار و دوستان خوب و متناسب..من عاشق لاغری هستم یعنی بعد از ازدواج ک چاق شدم همیشه ناراحت بودم همیشه ب فکر لاغری ک چیکار کنم ک دوباره لاغر بشم دوباره بشم اونی ک بودم دیکه تا اینکه دوستم چند سالی میشد با این دوره آشنا بود برام تعریف میکرد منم مشتاق شدم ببینم چ جوریه چون دوستم خیلی متناسب شده باور نکردنی بود برام تا این خدا دوستم رو سر راهم قرار داد و من با این دوره آشنا شدم الهی شکر الحمدالله خیلی راضی هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ☺️حبيبه😊
   1399/12/03 07:13
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 4816 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 1 کلمه

   سلام🙋‍♀️

   درود استاد جان

   يعني هر روز هر فايل برام سورپرايز يك محتوا عالي و جديده و چراغ جديد تو ذهنم باز ميكنه

   الهي شكر الهي شكر

   گام ٣١ ، ٩٩١٢٠١

   لاغر شويد ، قبل از اينكه لاغر شويد❤️

   خيلي دوسش دارم، اين درس رو واقعا دوس دارم ، قبل از اينكه نتيجه بيروني اتفاق بيافته تو ذهنت بايد بِه اين نتيجه رسيده باشي، اگرميخام لاغر بشم بايد باور كنم ميتونم لاغر بشم باور كنم و تو ذهنم بهش برسم ، تو ذهنم حسش كنم ، وقتي حسش كنم وقتي بهش برسمذهني ، فركانس هايي ميفرستم كه جنسش لاغريه و در واقع دستور من بِه كائناته ، تو اين دنياي مادي كه هستيم جواب در خواست ها رودر نتيجه ميبينيم نه اينكه فقط جواب فركانسم ذهني برگرده بهم ، نتيجه ميشه روي بدنم روي جسمم نتيجه ميشه لاغري.💛

   دقيقا مثل همون موقع كه فركانس چاقي ميفرستادم و ذهنم همش رو چاقي بود ، جوابش هم چاقي ميومد و رو جسمم ديده كاملا هويدابود. 

   استاد اين فايل منو خيلي مست خودش و محتواش كرد ، خيلي لذت بردم

   خيلي باهاش كيف كردم . اومدم ازش استفاده كردم تو ابعاد مختلف زندگيم ، كلي با همسرم راجبش صحبت كرديم، من دارم رو باورهايثروت كار ميكنم ، دقيقا بِه اين نتيجه رسيدم ثروتمند شو قبل از اينكه ثروتمند بشي ، تو ذهنت باورش كن تا جواب ها بياد ، فركانس ثروتبفرست تا ثروت بياد . 

   اون روز حسابي از صبح تا شب بهش فك كردم و مدام ايمان آوردم بِه درستيش ديدم تو هركاري من قبلش ذهني باورش كردم ذهني بهشرسيدم 

   اونم اتفاق افتاده برام .

   ازتون بي نهايت سپاسگزارم ، محتوا فايل ها تو همه ابعاد زندگي قابل اجراس 💚

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جاودانگی
   1399/12/02 23:14
   مدت عضویت: 1455 روز
   امتیاز کاربر: 490 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 408 کلمه

   سلام به همه دوستان گلم و استاد عزیزم . هنوز فایل رو ندیدم فقط متن رو خوندم و اومدم کامنتمو بزارم و یه خبر خوب هم بدم .که برای هممون انگیزه بخش باشه من انقدر ریز شدم رو متن این قسمت هم خوندم یبار و هم نکته برداری کردم و اون رو هم خوندم احساسم عالیه . خیلی دارم از بودن تو این مسیر لذت میبرم . اصلا متوجه نشدم چطور به جلسه ی 31 رسیدم از بس که همه چیز راحت و اصولیه که روز بروز دارم مشتاق تر میشم به ادامه هربار هم وقت بیشتری از روز قبل میزارم برای توجه به فایل ها و دیدگاه دوستان که خیلی تاثیر گذاره برای من . چهار پنج روزه که دارم رفتارای خودمو زیر نظر میگیرممیبینم که نسبت ب روزای اول همین دوره چقدر رفتارام صحیح تر و بهتر شده . ازخدا و شما ممنونم که بی دردسر بدون رنج و سختی دارم با عشق و علاقه لاغری رو یاد میگیرم . خبر خوبم اینه که امروز خواستم برم بیرون دکمه ی مانتوم که بسته نمیشد براحتی بسته شد انقدر ذوق کردم انقدر هیجان داشتم که حد و حساب نداشت یعنی اصلا متوجه نشدم که چی شد مانتوی من اندازم شد همینقدر بی سر صدا نتیجه خودشو نشون میده نمیخوام اغراق کنم شاید درحد یک سانت یا دوسانت تنگ بود برام ولی این استارت لاغریه این یعنی من دارم درست کارمو انجام میدم و ینفر که اوایل حرفامو باور نداشت و بایه حالت شک و تردید گوش میداد به حرفام امروز از من خواست که براش بیشتر توضیح بدم و ادرس سایت و خواست که اونم تمرینات رایگان و بگیره و گوش بده . رفتار غذاییم روزبروز بهتر میشه همین امشب من بعد خوردن یک لقمه دیدم واقعا میل ندارم دیگه دست نزدم به غذام یادم اومد که عصر یکمی عصرونه خوردم و بدون رودروایسی (که در گذشته زیاد این رفتار و داشتمو نمیدونستم که فرمول چاقیه درذهنم که وادارم میکنه حتی سیرم باز چند لقمه دیگه میخوردم میزاشتم روحساب رودروایسی ) از سر سفره پاشدم . دوستان با انگیزه ای هزار برابر قبل ادامه بدید بخدا این مسیر بینظیره درست ترین مسیر لاغری باذهنه من خودمم باورم نشد که لباسم در عرض یکماه دکمش براحتی بسته بشه و بقیه هم اینو متوجه بشن و زبون بیان . واقعا انگار روی ابرام از خوشحالیم همین نتایج کوچولو کم کم تبدیل به یه نتیجه ی فوق العاده میشه . باز هم متشکرم استاد 💖🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/12/02 09:36
   مدت عضویت: 1628 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 825 کلمه

   سلام 🙂
   اسم فایل خیلی برام جالب بود لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید ….🤔
   قبلا هم توی فایلهای موفقیت شنیده بودم که قبل از اینکه ثروتمند بشین اول باید ذهنتون ثروتمند بشه یا شخصیت ثروتمندی برای خودتون بسازید بعد ثروت هم جذب شما میشه…..جالبه
   یه جایی گفتین لاغر شوید اول به معنی باور کردن لاغری هست
   باور …..کلمه ای که بارها و بارها در همه موضوعات ذهنی شنیدیم و شرایط مون در هر جنبه از زندگی رو به این کلمه ربط دادن
   باور همون ایمانه ….باور همون اعتماد به خالقه….همون اعتماد به جسمته….باور همون شادیه….همون آرامشه….باوری که درست باشه این نشونه ها همراهشه…..احساس خوب ،ایمان،شادی،ارامش و….
   استاد چقدر کار خوبی کردین که فایلهای نکات طلایی رو گام به گام کردین من واقعا لذت میبرم که اینقدر هدفمند از تعریف لاغری با ذهن شروع شده و کم کم فرمولها کشف شدن و سایر عوامل محیطی مثل رژیم و ورزش که در ذهن افراد چاق روشهای اصلی لاغری بودن با دلیل و منطق کنار گذاشته شدن و ما خیالمون راحت شد که در لاغری ذهنی هیچ رژیم و محدودیتی نیست و در ضمن لاغر نیست حتی از تخت خوابت بیرون بیای و یه قدم راه بری 😋😋😋😍😍😍😁😁😁
   و…..لاغر بشی🤩🤩🤩
   در دو فایل قبلی فرمول لاغری با ذهن رو رو کردین که اولین قسمتش باور به لاغر شدن هست و توی فایل قبلی درباره باور توضیح دادین و یک راه موثر برای باور که همون برچسب زدن هست رو گفتین و توی این فایل پر از حس و حال خوب تاکید کردین که خدایی که خودش آخر همه روشهاس و از تمام روشهای لاغری دنیا خبر داره و چون ما رو خلق کرده تواناییهای ما رو بهتر از خود ما میشناسه و از اونجاییکه بیشتر ازخود ما مشتاقه که ما به رویاهامون برسیم و از زندگیمون لذت بیشتری ببریم😚😚😚
   ما رو به این مسیر عالی هدایت کرده و ابتدای این مسیر زیبا و اسون قرار داده و چه دلیلی و باوری محکمتر از این میتونه باشه که خداااااااا ما رو به این مسیر هدایت کرده و او هرگز اشتباه نمیکنه و عاشق مخلوقاتشه و هر لحظه داره اونا رو حمایت حفاظت و هدایت میکنه 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
   این خداییه که من میپرستم و عاشقشم که اینقدر به من نزدیکه و بهترینها رو برای من قرار داده و به من گفته تو فقط بخواه بقیه اش با من❤❤❤❤❤❤
   این خدای منه و رابطه اش با من عاشقانه تر از هر رابطه ای توی دنیاس 😘😘😘😘
   خدا جونم من عاشقتم و سپاسگزارم به خاطر وجودت و جریان حضورت در هر لحظه از زندگی من و سپاسگزارم ازت که این ایمان و باور رو در استاد عظار روشن قراردادی که با آزمون و تجربه و تبدیل راهکارها به روشهای ذهنی لاغری این مسیر رو بسازه توی تاریکی وبدون هیچ راهنما و فایل و استادی
   اونوقت که این مسیر ساخته شد و توسط الهاماتت پرداخته و زیبا و اسون شد و تمام علفهای هرز مسیر شناسایی شد و مسیر پاکسازی شد اونوقت ماها رو گذاشتی اول راه و گفتی خوب بیا اینم یه راه آسون و ساده و لذت بخش برای لاغر شدن برو ببینم چه میکنی😊😊😊
   ما هم با ادامه دادن این مسیر و نتیجه گرفتن و شگفتی ساز شدن باید ایمانمون رو به خدای خودمون نشون بدیم و به این طریق با سلامت بودن و شاد بودن و لذت بردن و متناسب موندن سپاسگزاری خالضانه و با طنی رو تمرین کنیم💪💪💪💪👌👌
   داستان هدایت من؛یکسالی بود که دیگه از باشگاه رفتن خسته شده بودم ورهاش کرده بودم و روشهای دیگه ای هم که امتحان کرده بودم مثل ای اف تی و مراقبه و سوجوک تراپی و….. هیچ نتیجه ای نداده بود توی تلگرام کانال خانواده صمیمی عباس منش که هر روز دیگاههای برتر رو انتخاب میکردن و میذاشتن دیدگاه رضای عزیز در عمل به اموخته ها رو دیدم و وقتی نوشته رو خوندم سه کلمه لاغری با ذهن برام چشمک زدن سریع توی سرچ تلگرام این سه کلمه رو زدم و کانال استاد باز شد اصلا کف کرده بودم گمشده خودم رو پیدا کرده بودم و مطمئن بودم تنها روشی که منو راحت لاغر میکنه همین روشه کانال و بارها بالا پایین کردم وویسها رو گوش دادم چند تا فایل تصویری دیدم ودیدگاهها رو خوندم و اطمینانم خیلی بیشتر شد چون شور واشتیاق و انگیزه و احساس خوب رو توی همه اونا میدیدم و حالت چهره استاد با اون لحن پر انرژی و چهره خندون حسابی منو سر کیف اورد
   بعد رفتم عکس پروفایل کانال رو دیدم که عکس قبل و بعد خود استاد رو دیدم که دیگه مطمئن شدم چون همیشه شنیده بودم که خیلی مهمه که به چه کسی داری گوش میدی….
   و استادی که خودش به اون حرفایی که زده باور داره و از همون روشی که داره میگه نتیجه گرفته اون فرد لایق کلمه استاده
   و من اول دی ماه۹۸شروع کردم با ذوق و اشتیاق فایلهای رایگان رو گوش کردم و قبل از عید هم دوره ۱۳ گام رو خریدم و تاحالا همچنان از فابلهای نکات طلایی و چالش من اینو نخوردم و سایر دوره های رایگان استاد در زمینه زندگی و خدا و….دارم استفاده میکنم 🙂🙂🙂

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ☺️s-moazamiy0🤗
   1399/12/02 00:12
   مدت عضویت: 1234 روز
   امتیاز کاربر: 734 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,039 کلمه

   سلام سلام 😍😍من اومدم💃😊💪آقایون داداشا ….خانمآ آبجیآ…خوبید خوشید سلامتید ؟؟؟انشائ الله ک در بهترین حالت ممکن زندگیتون باشید .خوشحال و پرانرژی ..
   وااای من ک انقدر حوشحال و پرانرژیمممم شکر خدای خوبم ک حد و حساب نداره…خبر دارید رسیدیم ب فایل سی و یکم بدون ذره ای درد و رنج و سختی برای من ک انگار دیروز بود شروع کردیم و ب لطف خدا امروز روز سی و یکم😍😍جای نوشته های دوستانی هم که ازاول مسیر باهم بودیم و الان نمیبینم نوشته هاشونم واقعا خالی ..نمیدونم شاید برای من نمیاد..خلاصه ک من عالیم و هر چقدر بگم ک ب چ اندازه خوشحالم که تواین مسیرم کم گفتم😊
   بریم برای شرح فایل سی و یکم (قبل از لاغر شدن لاغر شویم )👣👣👣
   ما تواین مدت زمانی ک باهم این مسیر و طی کردیم راجبه موضوع های مختلف صحبت کردیم یاد گرفتیم. آموزش دیدیم .و تاجایی ممکن عمل کردیم ..توجه ب تغییرات مون داشتیم ..اشتیاق و استمرار و حال خوب وکلییییییی اتفاق های عالی رورقم زدیم . خب بیایید ی نگاهی ب آنچه بر ما گذشت تاامروز ک چیا آموزش دیدیم و یادگرفتیم نگاهی بیندازیم..از عوامل چاقیمون چی بوده و رد ش کردیم.از پذیرفتن چاقی و مسئولیت لاغری .از توانایی هامون ازینک ما بی عرضه نیستیم .‌.از انواع اقسام رژیم های ک گرفتیم وورزش هایی ک کردیم …از ارث و ژنتیک از نترسیدن از غذاها و مواد غذایی .از ترس آینه و چاقتر شدن ..از اینک عاشق خودمون باشیم و چاقی مون رو خودمون بپذیریم ..از امنیت جسممون..ازموانع ذهنی برای لاغر شدن .از چاقی ناامن ..ازینک ما هدایت شده ی خداوندیم..انتظار لاغر شدن داشته باشیم …قله صعود یا دره سقوط و ..و بارهااا و بارهاااا راجبه باور و باورهااااا
   تو قسمت های قبل گفتیم ک :باور همون ذهنه ماست در ناخودآگاه مون…گفتیم باور ما باور میکنه هر چی باورشه و این طبیعتشه ….گفتیم باید ب باورهامون افکار درست ..رفتار درست .عمل درست .راه درست رو آموزش بدیم…ب طریقی یادآوری کنیم بهش آنچیزهایی رو ک کمرنگش کردیم براش بر اثر ی سری دیده ها ، شنیده ها، افکار،رفتارهای پرتکرار ….باور در هر جنبه اززندگی ما مهم است و تمام زندگی ما را باور در احاطه خودش قرار داده ..این باورها میتونست بار منفی داشته باشه یا بار مثبت ..حتی شامل افکار مثبت ، افکار منفی هم میشد…ک همه چیش ب افکار و رفتارهای و تکرار آن افکار و رفتارها ی روزمره ی ما بستگی داشت..ک از طریق فیلم ، موسیقی ، افراد منفی باف یا مثبت اندیش ،و کلن کارهایی ک درروز انجام میدادیم اطلاق میشد.اما حالا جدااز باور در هر جنبه اززندگی ک مهم ترین اساس هست من فعلا میخام از باور لاغری استفاده کنم ….
   پس همه ی هواس ها ب من ..بیایید فقط باورمون و رو روی لاغری متمرکز کنیم ..آماده اید دست تو دست با رعایت پروتکل های بهداشتی بزنید بریممممممم👣👣👣💪💪😊😊😊😊
   ما تو جلسه های گذشته گفتیم ک کسایی بودن که ازین راه (مسیر لاغری با ذهن)نتیجه گرفته اند و باز رها کردن 😐 این رها کردن برمیگرده ب باور طرف …یعنی هنوز این مسیر رو درک واقعی نکرده باورش نکرده ..و ترس از برگشت سایز ووزنی رو ک کم کرده داشته …خب پس ما نتیجه میگیریم ک اون شخص این مسیر رو مثل گرفتن یک رژیم دنبال کرده .و ب محض رها کردن این مسیر دوباره ب وزن و سایز قبلیش برگشته…در حالی ک شاید باور خوده فرد باور کرده ک تنهاازین مسیر میشه نتیجه گرفت ..اما خوده شخص با پرنگ کردن فرمول های چاقی خودش باعث برگشت ب شخص قبلی شده….اینا همه بستگی ب قدرت باور ذهن داره…یعنی من قبل از نوشیدن آب هیچ نظری راجبش ندارم همین ک میخام آب رو نزدیک دهنم کنم این فکر تو ذهنم میاد ک این آب منو چاق میکنه اگ باین دید آب رو خوردم باور من این میشه ک آون یک لیوان آب منو چاق میکه اما اگ باورم و آموزش داده باشم و یادگرفته باشم ک در برخورد با چیزی ک قبلا باور داشتم ک منو چاق میکنه این باور و بزارم ک هیچ نوشیدنی و هیچ مواد غذایی قدرت چاق کنندگی منو نداره ..اون ن تنها منو چاقتر نمیکنه بلکه میتونه لاغرمم کنه….
   تواین فایل استاد ب شخصی اشاره کرده بودن ک با گوش کردن ی دفعه فایل ها طرف ب نتیجه نرسیده و اصلا رفته دنبال ی رژیم و جالبه ک اومده افکار چاق کننده ی استاد مارو فعال کنه 😐👊👊🤭😂😂😂😂دوست عزیز حالت خوبه سر حالی رو ب رشدی..کجا بودی تاحالا…آخه دوست عزیز من روی چ حسابی اون ویس هارو فرستادی ….اونم چی برای کسی ک استادددد این رژیم و برنامه هاس …کسی ک صداش گرفت از بس داد زد بابا هیچچچچ نوعععع رژیم ، ورزش ، دارو ، دوا ،دمنوش ،قهوه ،قرص ، چربیسوز ،یونا ، جعکوزی ، پیاده روی ،ارث ،ژنتیک ، پدر ،خواهر هیچیییییی هیچیییییییییی جز ذهن خودمون ک باعث چاقیمون شده نمیتونه مارو لاغر کنه ،،آخه چرااینکارارو میکنید😂😔 باید روی باورهامون کار کنیم پرورش ش بدیم …اگه ما باور کنیم ک میتونیم در مسیر لاغری باقدرت ذهن لاغر بشیم شک نکنیم ک میتونیم …بعضیا فکر میکنن ک با گوش دادن ۱۲تا فایل میتونن لاغر بشن اشتباه میکنن..مگه ما با ۱۲تا رژیم گرفتن لاغر شدیم..مگه ما با ۱۲ تا خوردن یا ۱۲تا لذت یا ۱۲روزچاق شدیم…بیایید منطقی باشیم ..بیایید وجدان داشته باشیم کی ۱۲روزه تونسته درسی ، شغلی ،حرفه ای ،هنری ،رو یاد گرفته….مااگ باور کنیم این مسیر و ک میشه فایل هارو گوش نکنیم گوووووش❤️کنیم قلبن با پوست و استخونمون درکش کنیم چ بخایم چ نخایم لاغر میشیم..چرا بعضی هامون باور کردید ک برای لاغر شدن برای عرق ریخت..سختی کشید….گشنگی کشید عذاب بدیم خودمون رو….چرا باور کردیم لاغری سخته….چرا باور کردیم ک هر آسونی ..هر جنس ارزونی .هر چیز صلواتی حتی رایگان ایراد داره و فیکه😐 چراباور کردیم هرکی ی چیزی و میبخشه ی ریگی ب کفشه ..و قصاوتش میکنیم ک ببینم چیکار کرده اینجوری میخاد جبران کنه پیش خدای خودش….بیخیالللل این حرفاااااا💃💃💃💃شاد باشیم شاد حال خوب حس خوببببب…هر کی باور کرد این مسیر و خوش اومد و ب امید شگفتی شدنش ..هر کی هم باور نکرد بره دوراشو بزنه بعدد بیاد🙏🙏😍😍😍😐
   من ک باور کردم و عمری باشه انقدرررر ادامه میدم ک یا بمیرم یا لاغر بشمممم😊😊

   موضوع بعدی این فایل ارزشمند:خدا هدایتگر😍❤️
   قبلن من خدارو اینجوری میشناختم یعنی ازدیگران اینجوری شنیده بودم ک خدا تو آسمونه در خالی ک خدا همه جا هست قربونش برم…شنیده بودم دروغ گو دشمنه خداست ولی یجاهای ک میدیدم طرف داره دروغ میگه میگفت دروغ مصلحتیه 😐☹️بعد شنیده بودم و دیده بودم ک بنام خداوند بخشنده مهربان بعد اگ کسی براش مشکلی پیش میومد میگفتن چوب خدا صدا نداره😐😟شنیده بودم اگ کسی زیاد مشکل داشته باشه یعنی خدا خیلی دوسش داره..بعد من نشستم حساب کردم گفتم اگ اینجوری باشه خدا ک دیوونه منه 😂🤭(استغفرالله)در حالی ک میگفتن کسی ک نماز نخونه خدا دوسش نداره و ب حال خودش رهاش میکنه،،برای جبران گناهی باید توبه کنی انقدررر گریه کنی ، زجه بزنی ک عایا خدا میبخشه یا ن؟؟؟!!!!!🤔
   اما وقتیک وارد این مسیر شدم برای لاغر شدن من چیزایی دیگ دارم یاد میگیرم ک توجه م و کامل ن ولی کمتر کرده…من اشتیاق لاغری مو از دست ندادم …هدفمو یادم نرفته….هنوزم دنبال لاغر شدنم تو مسیر و راه درست …ولی دارم ی چیزایی و میفهمم راجبه خدا❤️
   خدایی ک برای رضایتش اونقدر نماز نخوندم…روزه ی خط درمیون گرفتم.اسمشو جاهای ب دروغ بردم ..اسمش و تو دعوا بردم…خدایی ک همیشه ازش طلبکار بودم در حالی ک هیچ کاری براش نکردم…همیشه گلایه و شکایت داشتم ازش ، در حالی ک هر چی ازش خواسته ام ی جاهایی هم نخاستم ولی بهتربنش و بهم داده…سلامتی ، تن سالم ،همسر خوب ، بچه سالم ، اگ من مستاجرم ، اگ ماشین ندارم ، اگ پس انداز ندارم اگ درآمد خوب ندارم ، اگ کاسبی خوبی ندارم …خدا چیکار کنه دیگ برام..وقتی عقل داده…عقل و داده ک ازش استفاده کنم برای راه و روش زندگی…حق انتخاب داده ک خوب و بد تشخیص بدم ..خدا چیزایی رو ک سهم خودش بوده رو بهترین ناب ترین ش و داده بهم ومن طلب کار بودم…اون بخشیش ک خودمون باید کاری میکردیم و داریم لنگ میزنیم تقصیر خدا نیست دیگ ….بازم ..بازم باین همه ناشکری و فلان بازم دم خدا گرم بازم هدایتگره….بازم لقمه رو میگیره میزاره تو دهنمون میگ حالا خودت بجو تا بره پایین….اینارو گفتم ک برسم ب اینک چطور هدایت شدم ب این مسیر…
   جدا ازون همه رژیم و ورزش کردن دمنوش و چربیسوز و غیره..من تو همین فضای مجازی داخل ی گروه بودم ک ختم صلوات میگرفتن و قران میخوندن..بعداز یکی دوهفته بودنم تواین گروه منم ک دیگ گریه میکردم از چاقی ب بن بست رسیده بودم و فقط گریه میکردم خال و حوصله نداشتم..با پسرم و همسرم بداخلاق شده بودم.و خلاصه یک آدم غیر قابل تحمل حتی برای خودم شده بودم ..بازم دم پسرو همسرم گرم ک میگفتن آروم باش چته درست میشه…اصلا نمیخاد رژیم بگیری .فقط خوبباش…خلاصه بعداز دوهفته درخواست کردم ک برای منم ختم صلوات بگیرن ک حالم خوب بشه..اون موقع مامان بزرگمم فوت شده بود تو سن ۵۶اصلا داغون بودم حسابی…بعدازچندروز دوستم اومد خونمون گف سَمی بیا باهم رفاقتی رقابتی رژیم بگیریم جایزه و تنبیه هم بزاریم ک جا نزنیم خلاصه قبول کردم و دوستم شروع کرد باز من دلم نبود ب رژیم هی بهانه میوردم هی میگفتم از فردا از فردا….خلاصه اون فردای من اومد و رفتم تخم کتان بخرم عطاری گفت بجای تخم کتان ک برای لاغرشدن میخای بیا ی پودری بدم خیلی خوبه…منم خوشحال قبول کردم ..اومدم خونه زدم گوگل ک راجبه اون پودرتحقیق کنم خنده داره خریده بودمش بعد میخاستم تحقیق کنم 😂😂🤭خلاصه نمیدونم بخدا چی شد چ کلمه ای و زدم هیچیش یادم نیست اومد روی فایل جلسه دوم استاد عزیزم دبگ نمیدونم کی پلی کرده بودم و دیده بودم اونم چند باااررر..اون شب تا صبح نخابیدم از ذوق نشستم از فایل بک تااا۵رو دیدم ….اصلااااا 😳😳😳😳😳😳اینجورییییی مونده بودم…فردای همون شب هر چی وسایل لاغری و چربی سوز بود هر چی جزوه رژیم بود حتی اون پودر عطاری و همه ریختم دوررر…بدون لحظه ای فکرکردن..شبش دوستم پیام داد چیکار کردی چون توی اون فایل ها گفته بودن استاد ک راجبش با کسی حرف نزنیم گفتم ک ن دیگ رژیم میگیرم ن میخام راجبش حرف بزنم اونجا دوستم ناراحت شد و منو دعوا کرد منم چون نمیخاستم حالم بد بشه اعصابم خورد بشه واتساپ و روبیکا و ایستا و همه و همه رو پاک کردم و تااااااینجا ک در خدمتتون هستم..البته همسرو پسرم میدونن همسرم یکی دوبار گفت بیخیال ولی گوش ندادم و گفتم هرکی باباور خودش کاری ب کاره من نداشته باش…😊💪😍 ..
   موضوع بعدی :مثال طوطی و بازرگان عجب دلچسب و بی نظیر بود ک اصلا داستانش خورا ک لاغریه….درسته ما اول باید از لحاظ فکری ،ذهنی ، روانی لاغر بشیم ،بعد افکارمون و رفتارمون مثل یک فرد متناسب باشه بعد ب امید خدانتبجه این لاغرشدن ذهن ورفتار و توی جسممون مشاهده میکنیم 🙏فقط باید باور کنیم ک میشه و ایمان قوی بیاریم ب این راه و نسیر و فایل و حرفای استاد و خودمون ک ما میتونیم …و اشتیاق و لستمرار داشتیم .صبر صبر صبر صبر صبر خیلیییی داشته باشیم عجله کاره شیطونه و ممکنه نارو از مسیر خارج کنه..و عمل ب آموزش هاااا…این نیست ک حالا ی گوشی کنیم و یه صفحه ای رو شرح بدیم و با بی بشیم …نتیجه توی عمل کردن ما ب آموزش و یادگیری هاست….پس ب خودمون ب راهمون باید امید و باور قوی داشته باشیم..
   من با باورم ب این مسیر ایمانمو رو قوی میکنم و با اشتیاق و استمرارم تو این مسیر و صبرم و عملم ب نتبجه دلخواهم میرسم و خلق میکنم آرزوی متناسب شدنم رو ..در کنار دوستان همسیر و استاد عزیزو بزرگوارم🌹🙏😍💪
   حرف آخر:اول ،،نقش باور و باورهاااا خیلییی مهمه از مهم م مهمتره..تا باوری شکل نگیره انجام کاری ممکن نیست….
   دوم ،،خدا خدای همه ی بنده هاشه فقیر و غنی نداره ،،بانماز باشیم ،،نباشیم خدامونه ،،همیشه هوامون و داره ،دوسمون داره ،زمانهایی ک ما یادمون میره خدایی هست خدا یادش نمیره بنده اش رو ،خدا هالق زیبایی هاست خدا مارو ب شکل عالی و فوق العاده خلق کرده پس حاصل الانمون فقط و فقط خودمون یم و افکارمون،،خدااز هر چیز بهترینها شو داده ب من ،،ولی ما غافلیم و نمیبینیم و خدا هدایتگره،،،
   سوم::قبل ازبنک لاغربشیم ،،،لاغر بشیم از لحاظ ذهنی فکری روانی افکار و رفتارهامون اونا رو تکرار کنیم فرمول های صخیح جایگزین فرمول های اشتباه کنیم و با عمل بهشون نتیجه لاغریمو رو رقم بزنیم از لحاظ جسمی…
   و کلییییی حال خوب ، احساس خوب ،،روزهای عالی رو براتون آرزو مندم دوستان همسیر و استاد عزیزم..ب امید موفقیت همگی ،🙏🌹   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1399/12/01 19:51
   مدت عضویت: 1415 روز
   امتیاز کاربر: 687 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 695 کلمه

   سلام استاد عزیز و همه دوستان هم مسیرم. گام سی یکم لاغربشید قبل از اینکه لاغر بشید باید باور کنیم که میتونیم لاغر بشیم باید این باور در خودمون به وجود بیاریم ما هدایت شده خداوندیم به این مسیر سالها خودمون انتخاب کردیم چکاری کنیم لاغر میشیم سالهاتلاش کردیم سالهادیگران به ما گفتن این بخور اون کار کن این قرص مصرف کن تا لاغر بشی ولی چیشد همش شکست خوردیم چون باور نکردیم میتونیم لاغر بشیم چون راه ما اشتباه بوده و تجربه همین روش ها فیزیکی این باور در ما به وجود آورده که ما نمی‌تونیم لاغر بشیم حالا تو فک کن تو مسیر اهوازی ولی مقصدت اصفهان است خب حالا هرچی میخاع برو تند برو به مقصد نمی‌رسی حالا هرکه هم سر راهت اومده بهت مسیر صحیح نشان نداده تازه تورو گمراه تر کرده و همه این چیز ها واست باور به وجود آورده که اصلا شهر اصفهانی نیست حالا پلیس راهنمایی رانندگی بهت میگه مسیرت اشتباه است تو باید دور بزنی و این راهو برگردی از مسیر درست حرکت کنی. حالا این حرف باور می‌کنی یا حرف یه فرد عادی رو معلومه حرف فرد راهنمایی رانندگی باور می‌کنی. حالا ما این همه تجربه تلخ داشتیم چون روش ما اشتباه بوده و باعث شده باور کنی نمیتونی لاغر بشی و روز به روزم چاق تر می‌شدی. الان خداوند که برتر از هر علمی است در جهان که قدرت مطلق است که آشکار است از نهان که کلا همچین دست خودش است هیچ علمی بالاتر از علم خداوند نیست حالا این خداوند شمارو هدایت کرده به این مسیر چون می‌دونه راه صحیح این مسیر است چون می‌دونه شما توانایی لاغر شدن دارید چون خداوند اشتباه نمیکنه چون ما خاص هستیم و استاد راهنمایی از طرف خداوند است برای ما مث پیامبر که راهنمایی بود برای مردمان و آنها رو دعوت می‌کرد به راه راست حالا استادم همین کار می‌کنه حالا یه عمر حرف همه رو باور کردی الان حرف خداوند که بهترین مسیر بهت نشان داده باور نمیکنی این دیگه جعل نادانی است این دیگه نقشه شیطان برای گمراه کردن انسان ها افراد چاق است. اصلا وقتی خوب بهش فک کنی تحلیلش کنی نه لاغری بلکه همه زندگی رو تحت تاثیر قرار میده تو میخواه تغییر کنی بیا باور هات عوض کن در هر موضوعی دیگه بعدش بسپار به خداوند این یعنی ایمان به خداوند. ایمان به نماز روزه نیست این ها اعمالی است برای آرامش انسان ایمان به باور کردن قدرت خداوند است وقتی تو ایمان داشته باشی لاغر میشی حتما لاغر میشی واین یعنی ایمان به خداوند خداوند اشتباه نمی کنه این توانایی خداونددر شما دیده فقط باور میخواد اطمینان و عملکرد وصبر میخواد. این چاقی اول در ذهن به وجود اومده با باور ها اشتباه ترس از خوردن ترس از چاق شدن وبعد جسم چاق شده یعنی نتیجه افکار در جسم ما نمایان است. پس برای لاغر شدن اول از ذهن شروع کن بعد جسمت تغییر می‌کنه. لاغر بشید قبل از اینکه لاغر بشید یعنی اول باور کنید لاغر میشید بعد لاغر خواهید شد. باید هربار که خود را می‌بینید به جای تمرکز بر چاقی به شرایطی که میخواهید توجه کنید شاید ابتداسخت باشد ولی به مرور آسان میشود برای قدم اول توجه وفکر کردن ونگران چاقی بودن را متوقف کنید وقتی به چاقی فکر نکنید توجه نکنید اهمیت ندید بصورت خود به خودی توجه به لاغری به وجود میاد ازفکر نکردن به چاقی شروع کنید و بعد به فکر کردن به لاغری می‌رسید این طریق ساده لاغرشدن در ذهن است بعد در جسم. من از طریق یکی از دوستانم با این مسیر شگفت انگیز آشنا شدم و مطمعنم این کار خداوند است و من هدایت شدم به این مسیر ویرای سپاس از خداوند شروع میکنم این مسیر رو و ادامه میدم و عمل میکنم به این مسیر وگام ب گام پیش میرم ومطمعنم خداوند بهترین ها رو برای بندهاش میخواد چون خلصت خداوند درش بدی نیست این ذات ما انسان هاست که گول شیطان میخوریم و هر انگی میچسپونیم به خودمون ومیگیم خدا خواسته نه خدا نخواسته چون خداوند واسه بنده‌اش بدی نمیخاد کار خودما انسان ها بود وبازم تاکید میکنم لاغربشید قبل از اینکه لاغر بشید باور کنید که شما توانایی لاغری دارید چون خداوند گفته در پناه حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parham.63@yahoo.com
   1399/12/01 17:56
   مدت عضویت: 1256 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 538 کلمه

   سلام احساستون عالی 😍
   برای موفق شدن در هر کاری باید باور داشته باشی به توانمندی خودت .من در سالهایی که اضافه وزن داشتم و در مسیر چاق و لاغری در رفت وامد بودم باور به لاغر شدن همیشگی نداشتم و دایم غر می زدم والا ما که هر کاری می کنیم باز چاقیم و انقدر فضای ذهنی ام مملو از فرمولهای اشتباه بود که هنوز به خط پایان نرسیده منصرف می شدم و ناامید .باورها اینگونه در افراد ایجاد می شوند که به فعالیت و کوچکترین نتیجه کار یک فرد توجه اطرافیان جلب میشه و مورد تایید و تشویق و حمایت قرار می گیره و در ادامه نتیجه کار عالی تر میشه و باز همین روند ادامه پیدا می کنه تا فرد باور کنه در اون فعالیت توانمنده و استعداد داره .اما من هر بار که تا حدودی اضافه وزنم کم می شد اینطور تشویق می شدم افرین خوب وزنتو کم کردی اما اگر بمونه😳!!! ما استعداد چاقی داریم …😔.و دقیقا همونجا به من یاداوری می شد که بیشتر تلاش کنم وزنم را حفظ کنم و انقدر نگرانی و استرس پیدا می کردم که بلافاصله وزنم اضافه می شد.
   البته استعداد در همه یکسان است اما باورهای هر شخص نسبت به دیگری متفاوت است .من باید لاغر بشم قبل از انکه لاغر بشم 🍃🍃🍃
   تا حالا معنی این فرمایش امام علی (ع)که فرمودند :بمیرید قبل از اینکه بمیرید رو به این خوبی نفهمیده بودم و چه جالب که منطبق با داستان طوطی و بازرگانه یعنی برای رهایی از بند اسارت و قفس باید خودت تصمیم بگیری که تمومش کنی یعنی اون مورد که برات درد شده رو با بی توجهی وفکر نکردن بهش کمرنگ کنی مثلا برای لاغرشدن ،نگران چاقی نباشی و به چاقی فکر نکنی و یا برای ثروتمند شدن به فقر فکر نکنی و یا نگران بی پولی نباشی ..و این اولین قدمه همین که توجه از روی چاقی برداشته بشه خود به خودی فضای ذهن ازاد میشه برای لاغری و هر بار گسترده میشه چون جهان ما دو وجهی هست به هر موضوعی که توجه نشه برخلاف اون وارد میشه کسی که حس حضور خدا رو نداره و ارام نیست صددرصد ذهنش شلوغه و کناره منفی بافه ولی همین که به چاقی بی توجه می شی کم کم توجه به لاغری بیشتر میشه که برای انگیزه ان استمرار و تکرار و تمرین و نوشتن بسیار موثره و همین که اشتیاق ایجاد بشه تصویر سازی ذهن صورت میگیره و هرچند شما در جسمت تغییری نمیبینی ولی در ذهنت خودت را فردی متناسب میبینی و دوست داری و جالبتر از همه اینکه این فرکانس رو به جهان ارسال میکنی و هر کسی بهت میرسه میگه لاغر شدی …تمام مبحث مسیر لاغری با ذهن باید درک بشه و درک از طریق تجزیه و تحلیل ذهنی و فکر کردن به موضوعی و قبول کردنش ایجاد میشه و نتیجه ان میشه تغییر رفتار …پس با اولین نشانه در تغییر رفتارمون بااااور می کنیم اینجا ته خطه اون راه مستقیم پر نعمت که خدا گفته چون هر چه به ارزشمندی وجود خودت اگاه میشی روی تمام جنبه های زندگی هم موثره و ارامش محض الهی و برکت به زندگیمون سرازیر میشه .
   خدایا شکرت خدایا عاشقتم ❤️❤️❤️
   سپاس از استاد بزرگوار و هدیه های ارزشمندشون و قدمهای پرنورشون که ما را همراهی می کنند .🍃🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1399/11/02 06:18
   مدت عضویت: 1737 روز
   امتیاز کاربر: 15315 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 156 کلمه

   وقت شما بخیر عزیزان
   من هم نمی دونم چرا همیشه یا بعضی وقتها فکر می کنم آدم خاصی هستم تو فکر خودم و می دونم خدا منو به این راه هدایت کرد بعد از اینکه داشتم هر روز چاق تر می شدم و نمی دونستم چیکار کنم گفتم خدایا خودت کمکم کن و دیگه تو یوتوپ این فایلهای رایگان و دیدم و خلاصه شروع کردم
   پس حالا که خدا توانایی لاغر شدن و در ما دیده و ما رو هدایت کرده وظیفه ماست که عمل کنیم ،اشتیاق داشته باشیم و باور کنیم که به نتیجه می رسیم انشالله.
   و ادامه بدیم و ادامه بدیم و ول نکنیم همیشه در مسیر باشیم. همونطور که در قرآن هست ای کسانی که ایمان آوردید، ایمان آورید یعنی زبانی نباشه و باورتون بشه
   لاغر بشین قبل از اینکه لاغر بشین ، لاغری اول یعنی باور کنی و گامها رو به ترتیب برداری و اعتماد کنین به خودتون و خالقتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1399/10/27 20:23
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 15903 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 872 کلمه

   لاغر شوید قبل از اینکه لاغر شوید
   دوستی که فایل های رایگان را به گوش جان گوش نکرده وفایل های صوتی برای استاد فرستاد چیزی از آن فایل ها درک نکرده بود چون استاد در آن فایل ها توضیح داده بودند که هیچ رژیمی هیچ قرصی وهیچ دمنوشی باعث لاغر شدن نمیشود وتمام چاقی در افکار وذهن فرد است ومتاسفانه این دوست عزیز درکی از آگاهی های داده شده نداشته است ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

   درک وباور کردن روش لاغری با ذهن ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
   درک وباور کردن این روش کار هر کسی نیست و فقط کسانی میتوانند در این روش به موفقیت برسند که اولا انتخاب شده خداوند باشند دوما ایمان داشته باشند که این درست ترین مسیر برای لاغر شدن آسان است وسوما به استاد این روش استاد عطار روشن ابمان داشته باشند همانطور که استاد از خدا خواسته که افراد خاصی به سمت این روش بیایند که ایمان داشته باشند پس تو دوست عزیزی که الان در این دوره هستی تو انتخاب خدا هستی که الان اینجا هستی پس باید باور کنی که صد در صد به نتیجه میرسی وقتی نگرش و باور به این روش را با جان دل بپذیرید نتایج عالی که در افکار ت الان هست بعد از آن در جسمت هم پدیدار میشود من که خودم هر وقت کمی نجوای منفی باف صداش را بلند میکنه بلافاصله یک فایل تصویری استاد را باز میکنم وبه خودم میگویم استاد را ببین بدون مدرس تک وتنها بدون آموزش بدون راهنما فقط باور کرد که از طریق لاغری با ذهن میتواند لاغر شود وبا صبوری که داشتند حتی چند ماه لاغر نشدن ولی ادامه مسیر را رها نکردند وبا پشتکار ادامه دادند والان چه نتیجه خوبی گرفتند واین باعث میشه من دلگرمتر از گذشته به راهم ادامه بدهم ولی استاد عزیز حرفهای شما بد جور به دل مینیشنه چون از دلتون این حرفها برمیاید برای همین است که استاد خودش این پروسه چاقی را گذرونده وزبان چاقی مشترکه وحرفی را میزنند از زبان ما هم هست الان تو اینیستا پر شده از اساتید که وقتی نگاه میکنم بیشتر حرفهاشون کپی حرفهای استاد است ولی چرا به دل نمیشند چون حرف دلشون نیست کپی است ولی استاد را به نظر من خدا انتخاب کرده وخوش به سعادتشون به نظر من که رستگارند انشالله استاد عزیز چون خدا این توانایی را در شما دیده که راهنمای دلسوز این هزاران نفر باشید ۰۰۰۰۰۰۰۰داستان طوطی داستانی بسیار آموزنده از مولانا درسی بسیار عمیق که در هر جنبه از جمله تناسب اندام هم کار ساز است( بمیر قبل از اینکه بمیری ) لاغر شوید قبل از این که لاغر شوید درک من از این جمله این است که الان که در این جسم هستم با این شرایط در درونم خودم را کاملا لاغر احساس کنم و رفتار و حرکات واحساسات من باید به شکل افراد متناسب باشد یعنی هر رنگی را که دوست دارم بپوشم فکر نکنم بزار لاغر شم بعد رنگ دلخواهم را بپوشم یا این که اگر دوست دارم برم شنا همین حالا مثل یک آدم متناسب آن لباس شنایی را که دوست دارم بپوشم وشنا کنم ویا کارهای دیگری که بعد تناسب میخواهم انجام دهم الان انجام دهم مثل یک آدم متناسب وتمرینات و فایل ها را انجام بدهم ودر دورنم باور کنم که من الان به وزن دلخواه ام رسیده ام ۰۰۰۰۰۰ استاد من خیلی اتفاقی (البته به گفته شما به انتخاب خدا ) با شما در ایتوپ آشنا شدم واقعا بعد از آن همه سال کار در ورزش خسته بودم در واقع لج ام گرفته بود از خودم همیشه این شعار من بود ( من تا توی گور هم باید ورزش کنم تا لاغر بمونم ) البته این شعار بعد سالها یهوی الان دوباره اومد تو ذهن ام چه جالب !!!! این خودش ی فرمول مخفی تو ذهن من بود که تا این لحظه یادم نیامده !!!!!!!!!! بله میگفتم بقدری خسته از ورزش ورژیم بودم که دوروز قبل اش با ناامیدی از خدا کمک خواستم باور کنید استاد زیاد حال دیدن فیلم های ایتوپ را نداشتم و خیلی اتفاقی اولین جلسه رایگان اومد بالا گفتم بازش کنم ببینم چیه اولین جلسه را کامل گوش کردم بقدری حرفهای شما به دلم نشست که تا ۶ ماه مرتب این جلسات ودیگر فایل ها را نگاه میکردم وگوش میدادم وتصمیم گرفتم شرکت کنم ولی افسوس میخورم چرا همون جلسه اول شرکت نکردم تو دوره وزمان زیادی گذشت تا بیام تو دوره البته آن ۶ ماه هم خوب بود چون آمادگی ذهن منو بالا برد و الان خیلی خوشحالم که شما استاد من هستین پاینده باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1399/10/16 14:00
   مدت عضویت: 1382 روز
   امتیاز کاربر: 7576 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 177 کلمه

   باسلام
   باور کردن خیلی اهمیت داره ومن این موضوع از وقتی که با این دوره آشنا شدم متوجه شدم واهمیت باور فهمیدم یادمه سالهای قبل که متناسب بودم درخانه لباس های فیت میپوشیدم وجلوی آینه مرتب خودمو برانداز میکردم حتی وقتی که کار خونه انجام میدادم خیلی شیک واتو کشیده کار میکردم حتی شلوار راحتی نمیپوشیدم چون به شدت بدم میومد شکم وپلوهام بزنه بیرون وهمین باورباعث شده بود من بیشتر پیاده روی کنم وورزش کنم وخیلیم کار کنم البته اون روزا باور داشتم هر چه بیشتر ورزش کنم وپیاده روی های طولانی زودتر لاغر میشم و خودمو از انواع خوردنی ها محروم میکردم خب وزنم کم گردم اما یه جایی به بعد بریدم اما متوجه شدم که باور من به متناسب دیدن خودم باعث لاغرشدنم شده بود الانم میخوام مشابهشو انجام بدم هر روز خودمو در آینه موقع نشستن وایستادن موقع راه رفتن موقع غذا خوردن وکار خونه وهر کار دیگه ای متناسب ببینم اینجوری حسم میشه دوباره مثل قبل وهم از فعالیت کردن لذت میبرم هم از زندگی کردن به سبک انسان های متناسب

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/10/09 19:19
   مدت عضویت: 1677 روز
   امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 1,276 کلمه

   دورها رو درسته با گوش ،گوش میکنیم و با چشم میبینیم ولی فقط شنیدن ودیدن کافی نیست باید آموزشها رو درک کنیم و باور کنیم تا نتیجه رو ببینیم .
   و هر کس هنوز این روش رو یاد نگرفته و باور نکرده پس همیشه به دنبال عوامل بیرونی هستن برای لاعر شدن و ذهن اونها رو از مسیر درست منحرف میکنه .
   حالا چطور این روش رو باور کنید؟
   با طریقه ی آشنا شدن شما با این سایت که کاملا هدایت خدا هست حالا به هر طریقی یا دوست و اشنایی و یا گشتن در اینترنت و پیدا کردن فایلهای استاد و … باعث هدایت شما شده .پس خدا ند این توانایی رو در شما دیده پس شما را هدایت کرده پس من به پاس قدردانی از خدا باید عمل کنم به این آموزشها تا نتیجه رو ببینم .
   کسی شما رو به این سایت آشنا کرده که تمام قدرت جهان رو در اختیار داره پس باور کن این بهترین راه هست و آخر خط هست پس با اشتیاق ادامه بده و استمرار داشته باش پس ما روشی رو داریم انجام میدیم که خدا شمارو هدایت کرده پس باورش کن و شک نکن .
   همانطور که استاد عطار روشن باور کردن این روش رو و در اوج چاقی و بااون شرایط دنبال کردن بدون هیچ فایل اموزش خودشون به صورت تک و تنها و اولش هم هیچ نتیجه ای نمیدیدین ولی یه نیرویی درون استاد بود که این راه رو باور کرده بود و ادامه دادن و تمرینها رو انجام دادن و کلی زمان گدشت تا استاد لاعری رو در جسم خودشون دیدیدن .
   پس استاد چون باور کرده بود این روش رو نتیجه رو دید .
   پس ما حالا با این همه فایلهای استاد و دورهای استاد چرا باور نمیکنیم ؟
   پس در دورهای لاعری با ذهن ما زبان لاغری رو یاد میگیریم و باورش میکنیم و ادامه میدیم .
   پس با انگیزه و اشتیاق بخون و گوش بده و بنویس و ادامه بدین و مراحل رو گام به گام برو جلو تا به رویاتون برسین همانطور که استاد در اون شرایط سخت که هیچ فایلی نبود ادامه داد ن تا نتیجه گرفتن.
   پس مهم هست که باور کنید تا نتیجه بگیرین و باید درک کنید همانطور که در قران آیه ای هست که :
   ای کسانی که ایمان آوردید ایمان بیاورید یعنی به حرف نیست که ایمان اوردم باید عمل کنی تا ایمانت رو نشون بدی . در این زمینه خیلی شعر و حکایت و داستان هست مثل داستان طوطی و بازرگان .پس دوستان لاغر شوید قبل از اینکه لاغر بشید پس در ذهنتون لاغر بشید درواقع احساس و رفتار و نگرش و امید و احساس شادی تغییر میکنه اصلا خیلی اوضاع فرد تغییر میکنه وقتی لاغری رو باور کنید قبل از اینکه لاغر بشید .
   لاغر شوید اول یعنی باور کنید پس دورها رو دنبال کنید و فایلها رو گوش بدید و تمرینها رو انجام بدید و …
   به هر حال لاعری با ذهن رو باور کنید تا متناسب بشید .
   همانطور که چاقی رو قبل از چاق شدن باور کردید لاغری رو قبل از لاغر شدن باور کنید چطور چاقی رو باور کردید :همیشه استرس داشتین نکنه این عذا رو بخورم چاق بشم نکنه از این چاقتر بشم نکنه تا یک سال دیگه دو برابر بشم
   پس الان برعکس اول باید لاغر بشید تا لاغر بشید یعنی اول باور کنید .
   خیلی راحت و آسون لاغر میشیم همه ی ما اول چاق شدیم بعد چاق شدیم و حالا هم باید اول لاعر بشیم و بعد لاعر بشیم .
   من این باور رو بایدر خودم ایجاد کنم که میتونم لاعر بشم .
   .من اعتماد دارم خالق من اشتباهی من رو وارد این مسیر نمیکنه و من این توانایی رو دارم و فقط باید اطمینان و عمل کردن و صبر داشته باشم و نباید عجله کنم هر چیزی دوره ای داره پس درست فکر کنیم و زمان بدین به خودتون تا این اصافه وزن رو که ما مدتها داریم از دستش بدیم .
   من ایمان دارم که میتونم لاعر بشم .
   من چطور با این سایت اشنا شدم رو در بخش هدایت من نوشتم ولی دوباره هم اینجا میگم من هم مدتها بود در رژیم و ورزش شدید با کلی ترس و استرس و محدویتها و نخوردنها ولی همچنان وزن اصافه میکردم و همیشه ناراحت بودم که با این همه نخوردن و ورزش چرا وزنم هی بیشتر میشه و به دنبال راهی بودم برای لاغری داعمی و به دنبال جواب سوالهایی که در سرم داشتم و یه بار که در اینستا داشتم میچرخیدم و طبق کاری که هر روز انجام میدادم و پیج استاد عزیز رو دیدم اما من چون با استاد یه آشنایی فامیلی دارم از روی آشنایی وارد پیج ایشون شدم و اصلا نمیدوستم این موضوعات ذهنی و لاغری با ذهن چی هست و زمانی که حرفهای استاد رو همون روز در عرض دو سه ساعت اول شنیدم بسییییار خوشم اومد که وای چه خوب گفتن چه اصولی توضیح دادن و اصلا انگار من سالها منتطر این حرفها بودم و باورشون کردم به جرات میتونم بگم از همون بار اول که وارد پیجشون شدم باور کردم حرفهای استاد رو و تا مدتها از طریق اینستا دنبال میکردم صحبتهای ایشون رو و واقعا من مشتاق شنیدن صحبتهای استاد بودم که لایوی میزاشتن و یا …اما نمیدونستم سایت و دوره دادن تا جایی که استاد داخل یه لایو اومدن و گفتن دوستان من وقت کنم چند دقیقه ای رو جلوی دوربین بیام و چند روز ی یه بار برای شما لایو بزارم و بقیه مدت که من نیستم برای شما حرف بزنم پس خودتون به فکر خودتون باشین و اقدام کنید از این روش لاغری با ذهن و برین داخل سایت من و از دوره ها استفاده کنید و من از همون لایو استاد بود که متوجه سایتش شدم و فکر کنم چند روزی طول نکشید که وارد شدم و اینقدر باور داشتم این دوره ها رو که اصلا حتی یه بار هم به خود استاد پیام ندادم که میشه با فایلهای رایگان لاغر شد یا نه ؟فقط ایمان داشتم و باور داشتم که میشه پس با اشتیاق و استمرار ادامه دادم و تمام تمرینات رو در دفترم مینوشتم و میخوندم و نکته برداری میکردم برای خودم و هیچ عحله ای نداشتم و اولین تغییری هم که احساس کردم تغییر در احساسم بود و آرامش بسیار عمیقی پیدا کرده بودم که هر چند منفی باف میخواست من رو نا امید کنه که تو تغییری نکردی الکی وقتت رو هدر نده و … ولی من به خاطر همون آرامشی که داشتم و اون همه احساس خوب و شادی که پیدا کرده بودم به هیچ عنوان معلوب شیطان و اون گفت و گوی های درونی خودم نشدم و با اشتیاق و علاقه ادامه دادم تا بعد از این همه مدت حالا نتایج رو در جسمم حس میکنم و متوجه میشم پس من به جرات میگم از همون اوایل آشنایی این دوره رو باور کرده بودم و اطمینان داشتم که لاغر میشم ولی همیشه فکر کردم آشنایی من به صورت تصادفی بوده ولی حالا متوجه میشم که انتخاب شده ی خداوند بودم و قطعا من این توانایی رو دارم که خدا من رو انتخاب کرده و به این سمت هدایت شدم و البته به چند نفری هم این دورها رو معرفی کردم ولی اصلا انگار اونها تو مدار شنیدن این حرفها نیستن و میگن ایشون که چیزی نمیگه چرا راهکار نمیده چرا اصل قصیه رو نمیگه و من میمونم چرا درک نمیکنن چرا متوجه اصل قضیه نمیشن ؟؟ولی هرکس باورش کرد نتیحه رو میبینه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1399/10/03 06:11
   مدت عضویت: 1393 روز
   امتیاز کاربر: 18772 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 71 کلمه

   فایل “لاغر شوید ، قبل از اینکه لاغر شوید! “:

   به نظر من برای لاغری ، نخوردن و یا رژیم توصیه نمیشود ، بلکه صحيح خوردن توصيه میشود. اگر درست بخوریم ، میتوانیم همه چیز بخوریم و لاغر هم بشویم ، یعنی موادی که نیاز بدن را تامین کنند به ما میرسد ولی به اندازه میرسد در عین حال سبب افزایش وزن هم نمیشوند. خوشحالم که همه ساکن سرزمین لاغری هستیم. 😀

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیرین محصلی
   1399/09/19 00:03
   مدت عضویت: 1737 روز
   امتیاز کاربر: 14503 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 262 کلمه

   من از سال2015 به توصیه پزشکانی که به خاطر مشکل خاصی برام پیش اومده بود به لاغرشدن بیشتر ومصمم تر فکر کردم قبلش یه چندباری رژیم گرفته بودم ویه سری قرص ودارو روهم امتحان کرده بودم که خیلی زود کنارشون گذاشتم ،اما بعدازاین تاریخ دیگه جدی می خواستم لاغربشم چون نیاز داشتم وهردکتری می رفتم بهم می گفت یه بیست کیلویی باید بیای پایین واین به فشار اوردکه نه دیگه باید ایندفعه لاغربشی ،از رفتن پیش متخصص تغذیه شروع کردم ورژیمی که باقاشق غذام رواندازه می گرفتم وروزی یک ساعت پیاده روی اجباری داشتم رو شروع کردم ولی ای داد به زور یک کیلو کم می کردم از یک طرف سرخورده وشکست خورده که نمی تونم وزن کم کنم واز طرف دیگه حرفای متخصص تغذیه که برنامه رو درست انجام نمی دید وحتمایواشکی چیزی می خوری درحالی که اینطور نبود و من از مقداری که برام تعیین شده بود بیشترنمی خوردم واین رورهاکردم واین باعث شددنبال روشهای دیگه بگردم توی انترنت وچندین روش رو پیداکردم که تونستم خیلی عالی وزن کم کنم که یه روز برداشتم توی یوتیوب دنبال رژیم خاصی بودم که فایل استاد که راجب لاغری باذهن بود رو دیدم برام جالب بود وسیوش کردم ویه روز سرحوصله نگاش کردم از لهجه استادحس کردم جنوبی باشن وطرز بیانشون خیلی برام یه جورایی دلنشین وگیرابود وشروع کردم فایلهای دیگه شون رونگاه کردم وتمریناتش روانجام دادم وهنوز اون دفتری روکه تمرینات روتوش انجام می دادم رو دارم و درعرض چندهفته پیام سیری رو دریافت می کردم وچهار کیلو وزن کم کردم وتصمیم گرفتم دردوره ی ورودبه سرزمین لاغرهاشرکت کنم وبهلطف خدامیسر شد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا رضاخانی
   1399/09/13 12:01
   مدت عضویت: 1737 روز
   امتیاز کاربر: 19509 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 282 کلمه

   بهمن سال ۹۷ وقتی باز خسته از یه برنامه رژیم و ورزش سنگین بودم حتی رباط پام تو بدنسازی کشیده شد و۴۰روز گچ بود از خدا عاجزانه خواستم
   و همون روزها برادر شوهرم یکی از این فایل های رایگان استاد برام فرستاد اصلا انگار یه امیدی تو قلبم روشن شد بدون اینکه حتی فایل های رایگان گوش بدم صبح روز بعد دوره آموزشی رو تهیه کردم و بلافاصله از شنبه شروع کردم تا یکسال اول انگار فقط گوش میکردم ودرک نمیکردم ازبهمن ۹۸ در امتداد مسیر شروع کردم تموم که شد تازه اندکی درک کردم و باز شروع کردم
   تغییرات روحی روانی بی نهایتی در خودم میبینم شاد شدم امیدوار شدم به زندگیم حال دلم خوبه دیگه کسی نمیتونه با حرفاش ناراحتم کنم اوج ناراحتی من برای یه موضوع یک روزهه قبلا تا هفته ها غصه میخورم الان عاشق خودم شدم برای خودم ارزش قائلم برای خودم هدیه میخرم خودمو دوست دارم دیگه از وقتم انرژیم جسمم وجودم برای جلب توجه دیگران استفاده نمیکنم خودم به خودم توجه میکنم خیلی خیلی به زندگیم امید گرفتم در عین حال رفتار غذاییم هم خیلی فرق کرده خوشحالم در این مسیرم تا لحظه ای که زنده هستم این مسیر را رها نمیکنم چون هر روز دارم چیزهای جدید تری یاد میگیرم شک ندارم زمانی ذهن من کاملا متناسب شود جسم من نیز در مسیر تناسب اندام قرار میگیرد اضافه وزن ۵۰ کیلویی ۳۳ساله زمان میخواهد برای رفع شدن ولی شک نکن حرکت جسم به سمت حالت طبیعی خودش همان لاغری و تناسب اندام خیلی خیلی بیشتر از حرکت جسم به سمت غیر طبیعی خودش همان چاقی است من تمام تلاش خود را برای حداقل کردن سرعت تخریب میکنم تا از تمام توانایی سرعت ترمیم بدنم استفاده کنم😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار emangholi azade
   1399/09/10 00:51
   مدت عضویت: 1724 روز
   امتیاز کاربر: 1575 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 230 کلمه

   سلام
   لاغر شوید قبل ازاینکه لاغر شوید
   برای لاغر شدن اول باید یک ذهن لاغر داشته باشیم وچطور میتوانیم ذهن لاغر داشته باشیم زمانی که لاغری رادر ناخود آگاهمان کدنویسی کنیم وبه ذهنمان اجازه بدهیم که بدون تحمل فشار واسترس به مافرمان لاغری را بدهد تادر جسممان نمایان شود مااین ناخود آگاه را باآرامشو لذت در دوره ورودبه سرزمین لاغرها به خوبی کدنویسی کردیم وحالا با آرامش ودر مسیر متناسب شدن آن رادر جسممان به مرور خواهیم دید .
   من مدت هابود که خیلی با خودم واطرافیانم درذهنم در جنگ بودم واین خیلی اعصابم رابهم میریخت واز خداوند خواستم که از این عذاب نجاتم دهد نمیدانستم راه نجاتم چیست ولی هر چه سعی میکردم کمتر نتیجه میگرفتم تا اینکه یک روز در اینترنت به دنبال راه جدیدی برای لاغر شدن بودم تا اینکه با سایت تناسب فکری آشنا شدم شروع کردم گوش دادن به فایلها خیلی برایم لذت بخش بود تمام سختی های که کشیده بودم برای لاغری گفته میشد وبعد دوره زندگی باطعم خدا وکم کم نجواهای ذهنی هم تمام شد وتصمیم گرفتم دوره را تهیه کنم ویک دوره عالی بانام لاغری ولی باجنبه های زیادی که زندگی ام رادگرگون کردومن حالا یک انسان شاد هستم که به خوبی لاغری را باور کرده ام ومیدانم که روزی یکی از هزاران شگفتی ساز این دوره میشوم خدایا شکرت که هدیه تناسب رابه من عطا کردی ومنرا به این مسیر هدایت کردی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zohre.taheri.345
   1399/09/06 00:25
   مدت عضویت: 1605 روز
   امتیاز کاربر: 985 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 609 کلمه

   به نام خدای مهربان
   خدای مهربان سلام
   استاد عزیز دوستان همراه سلام
   داستان طوطی و بازرگان چقدر خاطره انگیز و زیبا بود هم یاد خاطرات کودکی افتادم و هم دیدم چقدر به موضوع این فایل ربط جالبی داره…
   حدیث هم هست که موتوا قبل ان تموتوا…قبل از اینکه بمیرید بمیرید…
   آره طوطی اول باید بود بمیره تا از اسارت قفس و زندان رها بشه…آزادی مردن و رها شدن از افکار و باورهای غلط گذشته است اگر از باورهای غلط خودمون را رها کنیم به آزادی میرسیم تا بتونیم آزادانه باورهای صحیح را در ذهنمون بکاریم و زندگی نو و جدید و زیبایی کاملا متفاوت با گذشته برای خودمون بسازیم…
   درسته ما قبل از اینکه جسممون چاق بشه ذهنمون چاق شده و برای اینکه بتونیم لاغر بشیم باید ابتدا ذهنمون لاغر بشه،..یعنی از صمیم قلب لاغری را با همه ی وجودمون باور کنیم. باید اطمینان و ایمان کامل داشته باشیم به این مسیری که خدای مهربون ما را هدایت کرده..
   باید به توانمدی خودمون ایمان داشته باشیم باید قلبا ایمان و اطمینان داشته باشیم چون خدای مهربون که خودش قدرت مطلق جهان هستی هست توانمندی و قدرت ما را برای رسیدن به تناسب اندام دیده و ما را به این مسیر عالی هدایت کرده…پس ایمان داشته باشیم که می تونیم متناسب بشیم
   …ما می توانیم چون خدای مهربان ما را هدایت و حمایت کرده…
   و اما داستان هدایت من به این مسیر
   ی روز که ناامید و مستأصل از همه ی روش ها و رژیم های سختی که امتحان کرده بودم و شکست خورده بودم توی یوتیوب دنبال راه حلی می گشتم که خودم را از بحران چاقی و افسردگی و ده ها مشکل دیگه رها کنم که چشمم به یک موضوع شگفت انگیز افتاد…
   (لاغری با ذهن)
   خیلی نظرم را جلب کرد با اشتیاق فایل را گوش دادم خیلی جذاب بود سخنان استاد به دلم نشست و خیلی زود چند فایل رایگان دیگه را هم گوش دادم و هر چه بیشتر می شنیدم بیشتر مطمئن میشدم که این همون چیزیه که من سالهاست دنبالشم و پیداش نمیکنم ،قبل از این که همه ی فایل های رایگان را گوش بدم با اطمینان کامل دوره ورود به سرزمین لاغرها را خریدم و شروع کردم به شنیدن قابل ها و انجام تمرینات هر چه گذست اشتیاق من برای ادامه ی دوره بیشتر شد کم کم نشونه های خوبی دیدم که مطمئن شدم مسیری که دارم میرم درسته..ایمان آوردم که خدای مهربون خودش مرا به این مسیر هدایت کرده…من در این دوره به آرامش رسیدم، استرس و نگرانی هام کم شد، ترسم از مواد غذایی از بین رفت،خودم را باور کردم،به خودم علاقه مند شدم، کم کم براحتی مقابا آینه ظاهر شدم خودم را در آینه نگاه کردم و به خودم لبخند زدم، دنیای من عوض شد، دیدگاهم به خانواده دوستان فامیل جهان هستی و خدا عوض شد، با همه ی وجودم خدا را باور کردم، وجوش را در قلبم احساس کردم و عاشقش شدم، اعتماد به نفس بالایی بدست آوردم،شادی را بدست آوردم، دیگه خیلی کمتر عصبانی میشم و می تونم رفتار خودم را مدیریت کنم،رفتار غذایی م تغییر کرد، حرص و ولعم برای خوردن کم شد، تازه به خود اومدم که عمری خودم را ندیده بودم و به خودم بی توجهی کرده بودم ،حالا به عنوان یک مخلوق منحصر به فرد خداوند برای خودم ارزش قائلم و به خودم احترام میذارم و خلاصه یک دنیا احساس های خوب و آرامش بخش بدست آوردم و خدا را بخاطر این همه اتفاقای خوب سپاسگزارم و ایمان و اطمینان دارم که بزودی متناسب میشم و به همه ی اهداف عالی خودم میرسم…
   از استاد عزیز عطار روشن یک دنیا سپاسگزارم بخاط همه ی زحماتشون، بخاطر ابداع این دوره ی عالی و سخنان زیبا و تاثیرگذار….
   براشون آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت و برکت دارم🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها