0

گام ۸۳: بهترین روش لاغری در خانه

لاغری در خانه
اندازه متن

سال های زیادی است که افراد چاق در سراسر دنیا به دنبال راه حل چاقی در باشگاه های ورزشی، کلینیک های لاغری، مطب پزشکان و مراکز فروش داروهای لاغری هستند اما همچنان هر ساله نرخ چاقی در جهان گسترش پیدا می کند.

نکته جالب توجه اینکه بهترین روش لاغری روشی است که به افراد لاغری در خانه را آموزش دهد چرا که همه افراد چاق در خانه های خود چاق شده اند. بنابراین به دنبال راه حل چاقی در بیرون از خانه بودن کار بیهوده ای است.

بهترین روش لاغری در خانه

از آنجا که افراد چاق سال هاست برای لاغر شدن تلاش کرده اند تا از طریق رفتن به مطب پزشکان برای دریافت برنامه های رژیمی و یا حضور در باشگاه به منظور بالابردن سوخت و ساز بدن لاغر شوند با شیوع بیماری همه گیر در جهان همه مراکز ارائه دهنده روش های لاغری و باشگاه های ورزشی تعطیل شدند.

از طرفی خانه نشین شدن افراد باعث تقویت فرمول های چاقی در ذهن شد و فرصت مناسبی بود تا افراد به واسطه نگران شدن بخاطر چاق تر شدن به دلیل خونه نشین شدن و دلایل مختلف دیگر چاق تر شوند.

به همین دلیل جستجوی افراد چاق برای پیدا کردن روش لاغری در خانه شروع شد و هر روز به تعداد افرادی که درباره روش های لاغری در خانه تحقیق می کردند اضافه شد.

بنابراین عاملین ارائه روش های مختلف لاغری دست به کار شده و به درخواست بی نهایت افراد برای استفاده از روش لاغری در خانه پاسخ دادند و برنامه های رژیمی به صورت آنلاین و حتی کلاس های ورزش در خانه به صورت آنلاین ارائه شد تا افرادی که به دنبال روش لاغری در خانه بودند از این گزینه ها استفاده کنند.

بهترین روش لاغری در خانه

بررسی نتایج جستجوی گوگل در ایام تعطیلی به خاطر شیوع بیماری همه گیر مشخص می کند که افراد زیادی عبارت های زیر را جستجو کرده اند:

 • بهترین روش لاغری در خانه
 • علمی ترین روش لاغری در خانه
 • سریع ترین روش لاغری در خانه
 • چگونه در خانه لاغر شویم
 • رژیم وحشتناک لاغری در خانه

نکته جالب توجه در بررسی عبارت هایی که افراد چاق در جستجوی لاغری به کار برده اند این است که همیشه عبارت هایی مبنی بر لاغری سریع و محدودیت سخت در جستجوهای افراد رتبه بالایی دارد.

بسیاری از افراد چاق به دنبال روش های لاغری سریع هستند و از آنجایی که تصور می کنند برای لاغر شدن باید سختی و رنج زیادی متحمل شوند به دنبال رژیم ها یا برنامه های ورزشی وحشتناک و سنگین هستند تا بلکه به این طریق از شر چاقی خلاص شوند.

داستان چاقی من

جستجوی من برای لاغری

سال‌های زیادی از زندگی اضافه وزن داشتم و از روش‌های مختلف برای لاغر شدن استفاده کردم. از انواع رژیم های معروف و برخی رژیم های من درآوردی استفاده کردم، بارها در باشگاه های بدنسازی عضو شدم و هفته ای سه جلسه تمرین می کردم، چند ماه در کلاس های تکواندو شرکت کردم، چندماه برای لاغر شدن دوچرخه سواری کردم، از وسایل ورزشی در خانه استفاده کردم و انواع داروهای لاغری را از عطاری تهیه کردم.

از همه روش های لاغری به مقدار خیلی کم برای مدت کوتاه نتیجه می گرفتم اما هرگز این روش ها باعث لاغری ماندگار برای من نشد.

نکته مشترک در بین همه روش های لاغری اینکه سعی دارند از طریق مختلف اضافه وزنی که در جسم نمایان شده است را از بین ببرند و هیچ توجهی به احساس و روحیه فرد چاق ندارند.

اضافه وزن به شکل خودبخودی یا به دلیل اختلال جسمی ایجاد نشده است که برای رفع آن بر جسم و اصلاح اختلال جسم تمرکز کنیم بلکه چاقی نتیجه مجموعه ای از افکار،‌ نگرش ها و تصاویر ذهنی است که باعث شکل گیری انتظار چاقی در افراد شده و در نهایت منجر به اضافه وزن می شود.

تفاوت بین اضافه وزن و چاقی موضوع بسیار مهم و تاثیرگذاری در کشف علت چاقی و چگونه برطرف کردن آن است که در هفته اول دوره آموزشی ورود به سرزمین لاغرها به طور مفصل درباره آن توضیح داده شده است.

تمرکز روش های مختلف لاغری

هدف روش‌های مختلف لاغری برای برطرف کردن چاقی، مثال فردی است که تلاش می‌کند با دادن پول به آدمی که توانایی اداره زندگی خودش را ندارد کمک کند تا زندگی بهتری داشته باشد.

شاید این جمله را شنیده باشید که اگر می‌خواهید به فردی کمک کنید بهتر است به جای دادن ماهی به او،‌ دانش ماهیگیری را به او آموزش دهید تا همیشه بتواند زندگی خود را مدیریت کند.

بهترین روش لاغری، روشی است که به فردی که اضافه وزن دارد لاغر شدن را آموزش دهد نه اینکه تلاش کند با ارائه برنامه های غذایی، تنظیم برنامه های ورزشی یا تجویر دارو و … لاغری را در فرد چاق ایجاد کند.

همانطور که هیچ فرد چاقی با استفاده از برنامه غذایی، ورزشی یا مصرف دارو به اضافه وزن مبتلا نشده است،‌ هیچ فرد متناسبی برای لاغر بودن خود از هیچ برنامه غذایی یا ورزشی یا دارویی استفاده نمی‌کند.

چاقی طبیعی است یا لاغری

متناسب بودن و سلامت بودن حق طبیعی و شرایط خودبخودی جسم انسان است.

متناسب بودن،‌ سلامت بودن،‌ خوشبخت بودن،‌ ثروتمند بودن و … برنامه های پیش فرضی است که از سوی خداوند برای ما در نظر گرفته شده است.

اگر می‌بینید فردی به صورت خیلی طبیعی متناسب است تعجب نکنید که چگونه این فرد سال هاست در تناسب اندام عالی زندگی می‌کند، بلکه بدانید که این برنامه و تنظیم الهی است که در مغز آن فرد قرار داده شده است.

اگر فردی را مشاهده می‌کنید که سال‌هاست در سلامتی کامل زندگی می‌کند، تعجب نکنید که چگونه آن فرد توانسته در این شرایط باشد،‌ بلکه بدانید که برنامه و تنظیم الهی در مغز انسانها به گونه‌ای است که باید همیشه در سلامتی کامل باشند.

اما اگر برای همه انسانها اینچنین نیست به دلیل اشتباه خداوند در برنامه ریزی مغز انسان یا تفکیک انسانها توسط خداوند برای لاغر بودن یا چاق بودن نیست،‌ بلکه بخاطر حق انتخاب و قدرت برنامه‌ریزی ذهن است که در اختیار انسان قرار داده شده است.

قدرتی که در اختیار هیچ موجود دیگری نیست و به همین دلیل است که در طبیعت ما با حیوان چاق،‌ افسرده یا عصبانی و … مواجه نمی‌شویم.

چون حیوانات توانایی تصویرسازی ذهنی و برنامه ریزی مغز خود را ندارند و هر موجودی بر اساس غریزه خود تمام فعالیت‌های زندگی اش را مدیریت می‌کند.

توانایی انسان در خلق شرایط زندگی

انسان به واسطه قدرت خلق کردن که توسط خداوند به او داده شده است توانایی تصویرسازی ذهنی را دارد و تصویرسازی ذهنی طی استمرار و تکرار شدن به فرمول های مغزی تبدیل شده و به شکل رفتارهای جسمی در انسان اجرا می‌شود.

چاق شدن از تصویرسازی چاقی در ذهن و در خانه شروع می‌شود،‌ بر اثر تکرار و توجه به چاقی،‌ تصاویر ذهنی به فرمول‌های مغزی تبدیل می‌شوند. سپس مغز فرمان‌های متفاوتی صادر می‌کند که نتیجه آنها تغییر جسم از حالت متناسب به چاق و از چاق به چاق‌تر است و همه این مراحل در خانه محل زندگی صورت می پذیرد.

اگر چاق هستید و عزم لاغر شدن دارید بدانید که بهترین روش لاغرشدن روش لاغری در خانه است و بهترین روشی که لاغری در خانه را به شما آموزشی می دهد دوره های آموزشی لاغری با ذهن است.

لاغری با ذهن با استفاده از قدرت ذهن به شما لاغر شدن را آموزش می دهد نه اینکه مانند سایر روش ها با ارائه برنامه های رژیمی یا ورزشی و تجویز دارو جسم شما را مجبور کند تا مقداری کاهش وزن یا سایز داشته باشد.

در روش لاغری در خانه با قدرت ذهن، شما هرگز محدودیت یا برنامه غذایی مشخص نخواهید داشت. هرگز نیاز ندارید برای لاغر شدن عرق بریزید یا سعی کنید به هر طریقی سوخت و ساز بدن خود را افزایش دهید. در لاغری با ذهن شما نیاز به مصرف دارو یا دمنوش برای کاهش اشتها یا افزایش سوخت و ساز بدن خود ندارید.

در روش لاغری در خانه با قدرت ذهن، شما هرگز نیاز به باشگاه رفتن یا پیاده روی کردن و یا هر حرکتی که خارج از رفتارهای عادی روزمره باشد ندارید.

بهترین روش لاغری در خانه یادگیری لاغری با ذهن است چرا که در این روش ابتدا از طریق محتوای آموزشی لاغری در خانه دلایل و چگونگی ایجاد فرمول های چاقی در ذهن برای ما واضح می شود. این اولین قدم در مسیر لاغر شدن است که بدانیم چرا و چگونه چاق شده ایم.

درک این موضوع که چرا و چگونه چاق شده ایم سبب می شود تا بعد از رسیدن به تناسب اندام ایده آل هرگز به شرایط قبلی برنگشته و دوباره چاق نشویم چرا که چگونه چاق شدن را می دانیم و هرگز خطاهای ذهنی که منجر به چاق شدن می شوند را تکرار نخواهیم کرد.

سپس با استمرار در یادگیری لاغری با ذهن تصاویر ذهنی از شرایط تناسب اندام ایده آل در ذهن ایجاد می شود. همچنین از طریق فایل های روزانه لاغری با ذهن فرمول های جدید مغزی که از نوع متناسب کننده هستند وارد ذهن شده و از طریق انجام تمرینات نوشتاری به خاطر سپاری یا حافظه نگاری می شوند.

در نهایت تصاویر ذهنی جدید به همراه فرمول های لاغر کننده جدید به فرمان های جدید مغزی تبدیل می شوند و باعث تغییر رفتار و عادت ها و تمایل جسم به لاغر شدن می شوند.

اگر رویای لاغر شدن دارید و به دنبال بهترین روش لاغری در خانه هستید بدانید که لاغر شدن باید از درون شما شروع شود نه از بیرون شما.

همه روش هایی لاغری که تا قبل از قرار گرفتن در مسیر لاغری با ذهن انجام داده بودم سعی داشتند لاغری را از جسم من شروع کنند و به دلیل اینکه شروع تغییرات، منشاء درونی نداشت و تمام تمرکز و فشار بر جسم که عامل بیرونی محسوب می شود بود،‌ نتیجه حاصل شده از همه آن روش ها،‌ از همه آن تحمل سختی‌ها و رنج ها فقط چاقی بیشتر،‌ افسردگی و ناامیدی بیشتر بود.

بهترین روش لاغری را چگونه تشخیص دهیم؟

از نشانه های تشخیص بهترین روش لاغری این است که به هنگام اجرای آن روش احساس آرامش درونی،‌ شادی درونی،‌ باور به متناسب شدن،‌ آسان بودن و اشتیاق برای ادامه دادن را تجربه می‌کنید.

مواردی که در هیچکدام از روش هایی که برای لاغر شدن اتفاده کرده بودم وجود نداشت.

رژیم گرفتن،‌ ورزش کردن برای لاغر شدن،‌ مصرف دمنوش و داروهای لاغری،‌ عمل جراحی کردن و … باعث ایجاد احساس آرامش در فردی که اضافه وزن دارند نمی‌شود،‌ شادی درونی به همراه ندارد،‌ هرچه بیشتر از مدت رژیم یا برنامه ورزشی سپری می‌شد اطمینان من نسبت به نتیجه گرفتن کمتر می‌شد و هرچه بیشتر از زمان مصرف دمنوش و داروهای لاغری می‌گذشت احساس ناامیدی و افسردگی از لاغر شدن در من بیشتر می‌شد.

پس از سال‌ها تلاش برای لاغر شدن از روش های مختلف و تحمل سختی و رنج های فراوان به این نتیجه رسیدم که بهترین روش لاغری،‌ روشی است که لاغری در خانه را به من آموزش دهد نه اینکه سعی کند به هر طریق ممکن مرا لاغر کند و از آنجایی که مرکز یادگیری انسان ذهن و مغز اوست بنابراین به اطمینان رسیدم که بهترین روش لاغری در خانه،‌ لاغری با ذهن است.

مهم ترین پرسشی که در مسیر لاغری با ذهن مطرح است این است که چگونه می‌توان با فکر کردن لاغر شد؟

با آگاهی که از طریق تماشای فایل آموزشی این بخش دریافت می کنید به وضوح به پاسخ این سوال مهم و پرتکرار را خواهید رسید و زمانی که به اطمینان قلبی از چگونه لاغر شدن با قدرت ذهن یا فکر کردن برسید مطمئن تر خواهید شد که بهترین روش لاغری،‌ روش لاغری با ذهن است.

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای انجام عالی تمرین جلسه آموزشی بهترین روش لاغری در خانه توصیه می شود ابتدا توضیحات نوشتاری آموزشی را با دقت مطالعه کنید، سپس ویدیوی آموزشی را با تمرکز تماشا کنید و بعد از آن به سوالات مطرح شده در بخش نظرات به صورت شرح انشایی پاسخ دهید.

 • نگرش شما درباره چاقی در خانه چیست؟ منطق صحیح بودن این عبارت را شرح دهید.
 • برای لاغری از چه روش های لاغری خارج از خانه استفاده کرده اید؟! شرح دهید.
 • انجام روش های لاغری خارج از خانه چه مسائل و مشکلاتی به همراه داشت؟!
 • چرا روش های لاغری خارج از خانه ماندگار نیست؟! شرح دهید.
 • نگرش شما درباره اینکه لاغری با ذهن بهترین روش لاغری در خانه است چیست؟
 • در مدت آشنایی خود با روش لاغری با ذهن برای اجرای تمرینات لاغر شدن مجبور به خارج شدن از خانه شده اید؟!
 • چرا لاغری در خانه با قدرت ذهن ماندگار و همیشگی است؟
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.54 از 41 رای

https://tanasobefekri.net/?p=21418
برچسب ها:
65 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار مهلا
   1403/03/16 11:22
   مدت عضویت: 297 روز
   امتیاز کاربر: 7195 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 396 کلمه

   نگرش من در مورد چاقی در خانه! 

   نسبت جسم و ذهن مثه نسبت شهر زندگی و خانه است .

   همه چیز از ذهن ما نشات میگیره ،فقط خودمون دسترسی کامل به ذهنمون  داریم ،درست مثه خونه ی آدم که همه اتفاقات و تربیت و فرهنگ و همه چی انسان از خونه نشات میگیره و فقط آدمای همون خونه دسترسی کامل به خونه دارن.

   خب اول از طریق ذهن چاقی رو یاد گرفتیم و برای یادگیری احتیاجی به بیرون از خونه نداشتیم و در همون چهار دیواری خودمون وزنمون اضافه شده پس برای لاغری هم احتیاجی به بیرون اومدن از خونه نداریم و میشه در همون چهار دیواری خودمون لاغر بشیم.

   اصن وقتی لاغری رو با ذهن یاد بگیریم ،فرقی نمیکنه کجا هستیم ،در خونه زندگی میکنیم ،خوایگاه ،آسایشگاه ،در هر جا که باشیم لاغر میشیم چون ذهن ما بلده که چطوری لاغر باشه .

   بنظر من تاکید شما برای لاغری در خانه فقط به این دلیله که نشون بدین برای لاغری نه به کلاس‌های ورزشی نه دکتر رفتن ،نه خرید دمنوش رفتن و نه پیاده روی لازم نیست.وگرنه خود شما استاد ما هستین و می دانید که لاغری اگه از ذهن شروع بشه ،اگه لاغری رو یاد بگیریم پس حتما نتیجه می گیریم و فرقی هم نمیکنه در کجا هستیم .

   درست مثه چاقی که اصلا برایش مهم نبود ما کجا هستیم و همین که اون رو یاد گرفتیم ،با ما همراه شد و در جسم مون جا خوش کرد.

   خیلی جالب گفتین ،واقعا جسم ما فقط برای نشون دادن مهارتهایی هست که ما از طریق ذهن بدست آوردیم .

   اگر اون مهارت رو یاد نگرفته باشیم ،کاری از جسم ما ساخته نیست ،حتی اگه ابزار آلات اون مهارت با ما باشه .

   لاغری هم یه مهارته که باید اون رو یاد بگیریم (البته لاغری رو زمانی لازمه یاد بگیریم که چاقی رو یاد گرفته باشیم ،پر صورتی که ذهن چاقی رو بلد نباشه ،احتیاجی هم به یادگیری لاغری نداریم چون جسم بطور ناخودآگاه لاغری رو بلده ،چوت اصل جسم سلامتی و تناسب هست و فقط وقتی به آموزش لاغری نیازمند میشیم که چاقی رو از طریق جسم ،با شنیدن ،دیدن ،و باور کردن یاد گرفته باشیم).

   حالا من اگه لاغری رو یاد بگیرم و مدام آموزه هام رو در ذهنم تکرار کنم ،جسمم با لاغر شدن ثابت می کنه که من لاغری رو یاد گرفتم .

   در مورد چاقی هم همینطوره ما اول چاقی رو یاد میگیریم و بعدها در جسم مون به نمایش در میاد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/09/02 11:54
   مدت عضویت: 321 روز
   امتیاز کاربر: 6885 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 357 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   گام 83 : بهترین روش لاغری در خانه

   لاغری با ذهن بهترین روش لاغری در خانه ست چون فقط به ذهن مون نیاز داریم که اون هم همه جا در دسترس ماست و مثل روش های دیگه لاغری نیست مثلا وقتی رژیم غذایی داشتیم نگه داشتن رژیم در مهمانی و یا تفریح رفتن با دوستان در طبیعت خیلی سخت بود چون همیشه باید یه سری مواد غذایی همراه خودمون داشتیم که جدا از غذای مهمانی یا اون جمعی بود که در اون شرکت داشتیم .رنج نخوردن غذای مهمانی از یه طرف باید سختی آماده کردن غذای رژیم رو هم تحمل میکردیم و این باعث میشد که از اون مهمانی یا تفریح لذت کافی رو نبریم پس واقعا لاغری با ذهن بهترین و راحت ترین روش لاغریه چون به تنها چیزی که احتیاج داریم ذهن  مونه و بس .مغز فرمانروای کل بدن ماست و تمام عملکرد و واکنش های بدن رو کنترل میکنه و تمام اعضای بدن اجرا کندده این فرمان هستن همون طوری که مغز ما باعث چاقی ما شده و نمیدونیم که چطور اینکارو انجام داده از واکنش های ما به غذا گرفته تا افکاری که به طورناخودآگاه در ذهن ما مرور میشده و واکنش های که در اعضای بدن ما صورت گرفته پس باید برای لاغری هم ذهن رو آموزش بدیم و کاری نداشته باشیم که این کارو چطور انجام میده فقط کافیه بهش میدون بدیم خودش کار خودشو بلده و نیاز به گوشزد کردن نداره مثل اینکه وقتی دندون ما خراب میشه و به دندان پزشک مراجعه میکنیم تنها کاری که میکنیم شرح حالی از اوضاع خودمون بهش میدیم و دیگه وقتی پزشک شروع به ترمیم دندون ما میکنه دیگه ما کاری به کارش نداریم و هی بهش توضیح نمیدیم که اینکارو بکن و اون کار نکن اگه اینکارو بکنی اینجوری میشه  میدونیم که کار خودش رو بلده و درد مارو درمان میکنه. پس وقتی ما شرح حال خودمون رو به مغزمون دادیم و گفتیم که میخوایم لاغر بشیم تنها کاری که باید بکنیم اینکه از سر راهش بریم کنار و هی نخوایم اوضاع رو کنترل کنیم مغز کار خودشو بلده و نقص بدن مارو اونجوری که باید برطرف میکنه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/14 02:52
   مدت عضویت: 386 روز
   امتیاز کاربر: 816 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 911 کلمه

   به نام خداوند بینایم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات بهترین روش لاغری در خانه 

   • نگرش شما درباره چاقی در خانه چیست؟ منطق صحیح بودن این عبارت را شرح دهید.
   • این جمله بسیار زیبا و پر محتوا بود 
   • بله ما به راحتی و با لذت در خانه خودمان چاق شدیم 
   • برای چاقی نه رنجی کشیدیم نه تلاشی کردیم و نه تحت نظر پزشک یا مربی خاصی بودیم بلکه هر طور که دوست داشتیم زندگی کردیم و هر چه دوست داشتیم انتخاب کردیم و خوردیم کلا ما در خوردن آزاد بودیم و با لذت می‌خوردیم بدون رنج ورزش کردن هر روز تنبلتر از دیروز می‌شدیم و در اوج احساس خوب چاق شدیم .و تا جایی که چاقی ما نمایان نشده بود همچنان در حال عشق و حال بودیم .
   • تا اینکه تمرکز و توجه ما به چاقی جلب شد و این شروع بدبختی های ما شد.
   • برای لاغری از چه روش های لاغری خارج از خانه استفاده کرده اید؟! شرح دهید.
   • برای لاغری از انواع و اقسام روشها استفاده کرده ام چه خارج از خانه چه داخل خانه 
   • روشهای خارج از خانه که ادعای اصولی بودن داشتند و توسط پزشک تغذیه و یا مربی باشگاه طراحی شده بودند سرشار بودند از محدودیت و معذوریت 
   • آنها بودند که برای من انتخاب می‌کردند چه چیزی را در چه زمانی بخورم و چه مقدار و چه اندازه ای ورزش کنم .
   • روشهای لاغری بیرون از خانه خیلی سخت و طاقت فرسا بودند هر روز باید ساعتها در باشگاه عرق می‌ریختم و نفس نفس میزدم تا شاید کمی لاغر تر شوم ، اما افسوس که آن همه رنج و فشار بی فایده بود
   • و اما روشهای لاغری داخل خانه که همگی من در آوردی خودم بود و یکباره تصمیم میگرفتم برای لاغر کردن خودم کاری کنم و شروع میکردم به حذف کردن خوراکی ها از سبد غذایی ام و معمولا به رژیم‌های تک خوری روی می آوردم و البته ورزش‌های سنگین با ابزارهای لاغری که خریده بودم مثل تردمیل و هولاهوپ و دمبل و کمربندهای ویبره و حرارتی و مسگری و ……اما باز هم نتیجه لاغری بوجود نمی آمد .
   • انجام روش های لاغری خارج از خانه چه مسائل و مشکلاتی به همراه داشت؟!
   • روشهای لاغری خارج از خانه خوب مشخصا مستلزم ترک کردن خانه و رفتن به باشگاه برای ساعت‌های متوالی یود و برای من که مادر سه فرزند بودم کار راحتی نبود و همیشه استرس بچه هایم را داشتم” نکند کار خطرناکی بکنند ،نکند دعوا کنند ،نکند زلزله بیاید “
   • و بخاطر تمین پریشانی افکار اصلا از ورزش کردن لذت نمیبردم و ورزش برایم امری اجباری و طاقت فرسا بود که فقط به شوق لاغری آن را انجام می‌دادم 
   • و یا زمانهایی که باید سر موعد پیش دکتر تغذیه میرفتم هم خیلی بد بود چون بچه ها و همسرم باید ساعتها در ترافیک سنگین و نوبت دکتر من منتظر می‌ماندند و من همیشه احساس خجالت داشتم که حالا بخاطر پرخوری های من این چهار نفر باید عذاب بکشند .
   • هزینه های لاغری هم خیلی زیاد بود و هر پزشک یا مربی ادعا می‌کرد دیگر این روش آخرین ورژن است و صد در صد من را لاغر میکند و من هم به ناچار به آن روش‌ها یا داروها تن میدادم شاید که لاغر شوم .
   • چرا روش های لاغری خارج از خانه ماندگار نیست؟! شرح دهید.
   • روشهای لاغری خارج از خانه چون مستلزم صرف وقت و هزینه زیاد است اصلا مطلوب من نیستند و همینطور چون آنها می‌خواهند سبک زندگی من را به کلی تغییر دهند و ذهن من مقاومت می‌کند آنها را دوست ندارم در تمام آن روش‌ها از خانه آخر که جسم است شروع می‌کنند و اصلا درک درستی از من و احساسات و تمایلاتم ندارند و بر حسب یک معیار برای همه نسخه می‌پیچند و اصلا به تفاوت‌های انسانی از لحاظ ذهنی توجهی ندارند .
   • نگرش شما درباره اینکه لاغری با ذهن بهترین روش لاغری در خانه است چیست؟
   • لاغری با ذهن بهترین و راحت ترین و جذاب‌ترین روش لاغری در خانه است .
   • در این روش بدون ایجاد محدودیت و محرومیت من به راحتی در حال متناسب شدن هستم .
   • نه خبری از تفکیک موادغذایی هست و نه خبری از ورزش‌های سنگین هست .
   • اینجا به همان روشی که چاق شدیم یعتی در اوج لذت و راحتی و آرام به همان روش هم داریم لاغری را تجربه میکنیم خیلی آرام و راحت و بدون فشار جسمی و روحی و ذهنی 
   • در مدت آشنایی خود با روش لاغری با ذهن برای اجرای تمرینات لاغر شدن مجبور به خارج شدن از خانه شده اید؟!
   • خیر در این روش هرگز نیاز به خارج شدن از خانه نبود و حتی من تمام تمریناتم را به صورت خیلی ریلکس در حال خوابیده روی تخت و یا مبل انجام دادم و کلی لذت بردم و چنان در سایت غرق میشوم که اصلا متوجه نمی‌شوم الان چند ساعت گذشته است و خیلی شیرین و لذت بخش است .
   • چرا لاغری در خانه با قدرت ذهن ماندگار و همیشگی است؟
   • لاغری با قدرت ذهن چون از همان مسیر برگشت چاقی اتفاق می افتد و همه چیز در آن بصورت آرام و اتوماتیک رخ می‌دهد واقعا متوجه نمی‌شویم کی و کجا و در چه مرحله ای فلان تغییر در ما رخ داده و آنقدر نرم و زیبا همه چیز عوض می‌شود و ما به طبیعت و ذات جسممان که لاغری همیشگی است میرسیم که دیگر چاق شدن غیر ممکن می‌شود چون ما تمام باورهای مخرب چاق کننده را حذف کرده ایم و زمانی که دیگر باور اشتباهی نباشد بدن فعل طبیعی خودش را در پیش می‌گیرد و برای همیشه متناسب باقی میماند 
   • خدای عزیزم سپاسگزارم که من را به راحت ترین راه در خانه خودم در کمال آرامش لاغر میکنی 
   • خدای عزیزم دوستت دارم .
   • الهی به امید تو 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/14 00:25
   مدت عضویت: 386 روز
   امتیاز کاربر: 816 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,445 کلمه

   به نام خداوند شنوایم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   بهترین روش لاغری در خانه 

   ما باید ایمان داشته باشیم که خداوند هزاران برابر بیشتر  از ما دوست دارد که ما لاغر و متناسب شویم.وگرنه اصلا پتانسیل  لاغر شدن را در درون ما قرار نمیداد .

   و ذات و طبیعت جسم ما را لاغر و متناسب خلق نمی‌کرد.

   خیلی از افراد چاق هستند که قادر نیستند تغییر کنند و زندگی چاقشان را پذیرفته اند و حاضر نیستند برای رهایی از چاقی برای خودشان کاری کنند.

    و خیلی ها هم هستند  که  دیگر تحمل چاقی را ندارند و به هر دری میزنند تا لاغر شوند و از انواع و اقسام روشها برای هدف لاغریشان استفاده میکنند .

   اما در آخر بدلیل موفق نشدن روشهای لاغری در لاغر کردنشان، آنها به ناچار به چاقی تن می‌دهند.

   اما

   بهترین روش برای لاغری همان لاغری در خانه است 

   یعنی

    به همان راحتی که در اوج لذت و آرامش در خانه خودمان چاق شدیم .

   به همان راحتی و لذت و آرامش از طریق یادگیری اصول ذهنی در خانه خودمان لاغر شویم .

   همه افراد چاق بدلیل استفاده های زیاد از روش‌های لاغری در گذشته دچار از دست دادن اعتماد به نفس و عزت نفس شده اند و از بس گول خورده اند که دیگر به زمین و زمان بدبین هستند و بخاطر سرکوب شدن‌های زیاد توسط خانواده و جامعه به قدرت‌های درونی خودشان آگاه نیستند 

   و چون چاقی خودشان را سرنوشتشان می‌دانند که خداوند به اجبار روزی آنها کرده است روابطشان با خداوند هم خراب است. و به خاطر فقر آگاهی که بواسطه آموزش‌های غلط بصورت اطلاعات در ذهنشان ذخیره شده است به یک درماندگی در برابر چاقی رسیده اند 

   متاسفانه در مدارس در دانشگاه‌ها در خانواده در جمع دوست و فامیل هیچ چیز خوبی به ما آموزش داده نمیشد.

   در جامعه ما را محکوم کرده بودند به زندگی گوسفند طور؛

    که فقط دنیا را خور و خواب ببینیم.

   تا ثروتمندان هر روز ثروتمند تر شوند و قدرتمندان هر روز قدرتمند تر شوند.

   ما را از رازهای جهان هستی آگاه نکردند حق هم داشتند دنبال رقیب نبودند.

   البته نه اینکه اگر همه آگاه به حقایق جهان هستی می‌شدند  ثروتها و نعمتهای جهان کم می آمد، 

   نه ؛

   اگر همه آگاه میشدیم ،ابر قدرت‌ها، نوکر و خدم و حشم و کارگر و هزار کوفت و زهر مارشان را از کجا باید تامین میکردند ؟

   باید عده ای بیگاری میکشیدند تا آنها از نعمتها لذت بیشتری ببرند .

   اگر همه آگاه بودند چه کسی حاضر بود نوکری آنها را بکند ؟

   اما خداوند جهان را اینگونه برای ما نیافریده. 

   برای جهان هستی تفاوتی نمیکند که آنها به ثروت و خواسته هایشان برسند یا شما و یا من ؟ 

   جهان به هر شخصی که بخواهد ثروت را میچشاند،به هر کس که بخواهد سلامتی و لاغری را می‌چشاند ،

    فقط باید واقعا بخواهیم و خودمان را موظف و ملزم به ثروتمندشدن یا لاغر شدن بدانیم.

    و حاضر باشیم برای بدست اوردن ثروت و یا لاغری همه باورهایی که عمری را با آنها زندگی کرده ایم دور بریزیم ، 

   باورهای اشتباهی  که طی زمان به خورد ما داده اند و زندگی ما را بر مبنای آنها رقم زده اند.

   ما نباید در برابر تغییر باورهایمان مقاومتی نشان دهیم .

   باید قوانین ثابت خداوند را بپذیریم .

   و خودمان را با شکرگزاری هم راستای همه نعمتها و ثروتها و لاغری های جهان هستی قرار دهیم.

   ما باید هدفهایمان را از ثروتمند شدن و یا لاغر شدن بنویسیم .

   ما با فکر کردن به فلان ویلا، صاحب ویلا نمی‌شویم. 

   با فکر کردن به لاغری، لاغر نمی‌شویم.

    معنا و مفهوم قوانین جهان هستی اینها نیست .

   ما باید در درون خودمان کنکاش کنیم.

    باید ذهنمان را شخم بزنیم و تمام آن اطلاعات و باورهای غلطی که سالها در ذهنمان روی هم تلمبار کرده ایم را باید بنویسیم ،ببینیم درد چیست و بعد دنبال درمان برویم 

   سوال 

   چرا تا کنون لاغر  نشده ایم؟ و لاغر نمانده ایم  ؟

   جواب این سوال برای هر کس ممکن است متفاوت از شخص دیگر باشد

   ۱-بیسوادی

    ما سواد لاغری را هرگز نیاموخته بودیم پس چطور وقتی سواد لاغری نداشتیم باید منتظر لاغر شدن میبودیم 

   در اطراف خودمان افراد زیادی را دیده ایم که صحبت کردن را بلد هستند اما چون سواد ندارند قادر به خواندن و نوشتن زبان فارسی نیستند .

   لاغری هم نیازمند آموختن سواد آن است ما تا سواد لاغری را یاد نگیریم نمی‌توانیم لاغر شویم. 

   ۲-نداشتن وقت کافی برای خود

    بله ما هرگز برای خودمان  وقت نمی‌گذاشتیم، زمان‌های ما خلاصه شده بود در قربانی کردن‌های خودمان برای دیگران ،هیچ وقت و هیچ جا ملاک و معیارمان خودمان نبودیم

    شاید آن ته صف بودیم 

   واقعا چرا؟

   برای همه کس و همه چیز وقت می‌گذاشتیم ،ولی وقتی نوبت بها دادن به خودمان میرسید، یا دیگر از خستگی ذهنی و جسمی نا نداشتیم ؛یا دچار عذاب وجدان می‌شدیم که حالا دیگران درباره ما چه فکری می‌کنند ،نکند به ما برچسب خودخواه بزنند.

   ۳-ندانستن راه درست 

   همیشه و هر وقت دنبال لاغر شدن بودیم ما را پر می کردند، از انواع رژیم و ورزش و دارو و جراحی و هزار کوفت و زهر مار دیگر ،هیچ وقت هیچ کس نگفت راه درست چیست ،همه فقط دنبال این بودند از چاقی ما کلاهی برای خودشان بدوزند

   از هر طریقی میرفتیم ته آن خطم میشد به نخوردن و ورزش کردن ؛

   حتی در درس قبل هم دیدیم علت لاغری بعد از جراحی فقط و فقط رژیم‌های وحشتناک است .  

   ۴-فقر سوادی و فرهنگی 

   بیچاره ما که در فقر سوادی والدین و جامعه رشد کردیم ،فقر مالی ،فقر فرهنگی، فقر عاطفی، یعنی در جهان فقر رشد کردیم و هر بار هم که خواستیم کمی متفاوت تر باشیم به ما انواع انگها را چسباندند و مجبور شدیم مثل باقی جماعت زندگی کنیم .هیچ کس درک نمی‌کرد که ما چرا چاق هستیم و با انواع متلکها و زخم زبانها پوست ما را می‌کندند. 

   خوب حالا باید بیاییم روی همه این  دلایل و دلایل زیاد دیگری که من مجال نوشتنش را نداشتم ، یک خط قرمز بکشیم، هیچ کدام صحیح نیستند .

    ذهن ما جلوی لاغر شدن ما را گرفته است 

    همین !

   اگر روی ذهنمان درست و اصولی از طریق آموزشهای ذهنی کار کنیم

    و ورودیهای ذهنمان را به خوبی کنترل کنیم،

   و  باورهای اشتباه  قبلیمان را دور بریزیم

     و از نو باورهای صحیح و درست را جایگزین کنیم ،

   و به دنبال عشق و علاقه خودمان در لاغری و تناسب باشیم 

   و به خودمان و خدای بزرگمان اعتماد کنیم

    به راحتی به لاغری که میخواهیم میرسیم.

   آفرینش انسان بر اصولی صورت گرفته که انسان همواره سالم و سلامت و شاد وخرسند و لاغر و ثروتمند باشد .

   اگر به هر کدام از نعمتهای خداوند  هنوز نرسیده ایم فقط و فقط خودمان مقصر هستیم .

     پس حالا میتوانیم به جای تمرکز بر روی دلایل بیرونی  بر قدرت‌های درونی خودمان تمرکز کنیم .

   و باورهای درست و اصولی که در درونمان داریم را مجدد روی کار بیاوریم .

    لاغر شدن از طریق ذهن  خیلی ساده است .واقعا نه نیاز به وسایل خاصی دارد نه کار فیزیکی می خواهد

   نه کار خاصی لازم است .و نه هیچ زحمتی دارد .

   فقط  کافیست که یک ذهن لاغر داشته باشیم.

   اما چطور از یک ذهن درب و داغان و چاق یک ذهن لاغر و متناسب بسازیم ؟

   با تغییر باورهایمان

    با تغییر نگرش هایمان

    و بقیه اش دست خداست .

   فقط کافیست که مثل یک شخص متناسب  فکر و نگرش داشته باشیم .

   وضعیت الان جسممان اصلا مهم نیست .

   مهم این است که تصمیم به بهبود اوضاع گرفته ایم .

   فقط مهم باور های ماست که ما را در یک مدار خاص قرار میدهد .

   اگر باور ما چاقی باشد فقط چاقی درو میکنیم 

   و اگر باورهای ما لاغری باشد قطعا در مدار لاغری قرار می‌گیریم. 

   چون کار جهان این است که پیوسته باور های ما را به ما اثبات کند.

    وقتی باور ما بر روی فراوانی نعمتها باشد  و کلا باور های قدرتمند کننده داشته باشیم ،باور ما بر سلامت و لاغری باشد   زندگی  چاق ما هم به خوبی تغییر میکند و تبدیل به لاغری همیشگی می‌شود.

   مهم این است  که تصمیم گرفته ایم شرایط گذشته را تغییر دهیم و زندگی که لیاقتش را داریم برای خودمان  بسازیم.

   گذشته ما به خاطر فرکانس هایی بوده که قبلا به جهان هستی ارسال کرده ایم .

    والان با تغییر باورهایمان ، فرکانس های جدید ی را به جهان اعلام میکنیم و نتایج جدید را دریافت میکنیم .

   باید برنامه ای مداوم برای تغییر باورهایمان داشته باشیم 

   و  روی باورهایمان کار کنیم .

    وقتی شروع به تغییر باورها میکنیم  آرام، آرام در مدارهای جدید قرار میگیریم و نتایج مطابق به همان باور در زندگیمان مشاهده می‌کنیم.

    در شروع کار نتایج خیلی کوچک هستند  اما برای به دست اوردن نتایج بزرگتر باید باز هم این روند را ادامه دهیم و منتظر نتایج بزرگتر باشیم

    چون در شروع کار نتایج خیلی کوچک رغم میخورد وهرچقدر که جلوتر میرویم و به روی باورهایمان کار میکنیم نتایج بزرگتر میشوند و لاغری در جسم ما خودبه خود اتفاق می افتد. 

   من لیاقت داشتن بهترین چیزها را دارم 

   من لیاقت لاغر شدن را دارم .

   من از طریق لاغری در خانه به راحتی به وزن و سایز متناسب میرسم و از زندگی لذت بیشتری میبرم.

   خداوندا سپاسگزارم که من را با بهترین و راحت ترین روش لاغری آشنا کردی 

   خداوندا کمکم کن تا بتوانم به خواسته لاغری ام برسم و ذهنم را اصلاح کنم 

   الهی به امید تو   

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/06/19 10:51
   مدت عضویت: 435 روز
   امتیاز کاربر: 12430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 453 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر 

   خدایا شکرت امروز درتاریخ 1402/06/19 توانستم گام 83بهترین روش لاغری درخانه را گوش بدهم 

   بله استاد من وقتی به افرادیکه چاق هستند میگویم با ذهن چاق شدیم و باید از ذهن لاغر شویم مسخره میکنند که اینها چیه میگی ما فقط با خوردن چاق شدیم و باید با رژیم و نخوردن هم لاغر بشویم که این کار اراده خیلی قوی میخواهد که ما افراد چاق نداریم 

   و ممنون که مثال داشتن باغ را به صورت شفاف توضیح دادید چون من هم برای داشتن باغ همین روش را به کار گرفته بودم 

   استاد دقیقا ما درخانه از کودکی مثل یاد گرفتن زبان فارسی ، چاقی را از پدرو مادرو خواهر و اطرافیان یاد گرفتیم و بعد درطول زندگی درمدرسه و جامعه این روش تکرار کردیم .ما چاقی را از باشگاه ، مدرسه ،دوستان ،و جامعه یاد نگرفتیم پس همانطور که چاقی را از طریق ذهن و درخانه یاد گرفتیم پس لاغری را هم باید از ذهن و درخانه تمرین کنیم تا نتیجه عالی بدهد 

   چاقی و لاغری از ذهن ما شروع میشود و درجم ما به نمایش درمی آید پس با دادن فرمول درست به ذهن جسم خود را لاغر کنیم 

   نگرش شما درباره چاقی در خانه چیست؟ منطق صحیح بودن این عبارت را شرح دهید دقیقا درسته ما از کودکی در خانه و با یادگیری فرمولهای چاقی کم کم چاق شدیم 

   • برای لاغری از چه روش های لاغری خارج از خانه استفاده کرده اید؟! شرح دهید. پیاده روی- باشگاه 
   • انجام روش های لاغری خارج از خانه چه مسائل و مشکلاتی به همراه داشت؟! علاوه بر ایجاد هزینه باید از زمان بندی درستی داشته باشیم که بتوانیم کارها را انجام دهیم و بعد ازمدت زمانی که احساس ما را بد میکردآن را رها میکردیم 
   • چرا روش های لاغری خارج از خانه ماندگار نیست؟! شرح دهید. چون درما احساس خوب ایجاد نمیکرد و به حالت اجبار بود و خیلی از برنامه ریزی ما را بهم میزد 
   • نگرش شما درباره اینکه لاغری با ذهن بهترین روش لاغری در خانه است چیست؟ بله این روش بهترین روش لاغری با ذهن است چون بدون اینکه وقت زیادی را برای بیرون از خانه بگذاری با لذت با خانواده هستی و کم کم لاغر میشوی
   • در مدت آشنایی خود با روش لاغری با ذهن برای اجرای تمرینات لاغر شدن مجبور به خارج شدن از خانه شده اید؟!خیر چون تمام تمرینات از ذهن ما شروع میشود و این ذهن نه فقط درخانه بلکه همیشه با ماست 
   • چرا لاغری در خانه با قدرت ذهن ماندگار و همیشگی است؟ چون کامیپوتر ذهن ما کاملا ریکاوری میشود و تمام فرمولهای چاقی پاک و فرمولهای لاغری جایگزین میشوند 
   • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید. لاغری با ذهن تنها روش لاغری آسان و بدون هزینه و وقت است و تمام 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1402/02/15 08:33
   مدت عضویت: 537 روز
   امتیاز کاربر: 11390 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,179 کلمه

   سلام و درود 

   ابتدا جملاتی از متن شمارو مینویسم و بعد طبق آن عمل می کنم . 

   جملات استاد :

   (اگر چاق هستید و عزم لاغر شدن دارید بدانید که بهترین روش لاغری، روشی است که لاغر شدن را به شما آموزش دهد . 

    وظیفه ی من به عنوان هنرجوی لاغری با ذهن آموختن لاغریست . پس به جای اینکه تلاش خودم را معطوف به لاغر شدن جسمی کنم میبیایست تمام تلاشم را کنم تا لاغری را اموزش ببینم . 

    نه اینکه سعی کند از طریق محدود کردن شما در خوردن یا مجبور کردن شما به فعالیت ورزشی یا مصرف هرگونه دارو شما را به تناسب اندام برساند.

   هر روشی که  مرا در خوردن محدود و یا مرا مجبور به ورزش یا مصرف دارو  کند فقط جسم مرا تحت فشار قرار میدهد و راه لاغری نیست و دوامی ندارد و از بین میرود . 

   چون راه خدا نیست . راه شیطان است . راه شیطان ابتر است و این را خداوند در سوره کوثر فرموده که کافران ابتر هستند . ابتر یعنی دم بریده . کافران یعنی اشخاصی که از صراط مستقیم خارج میشوند . 

   صراط مستقیم ما در راه لاعر شدن لاعری با ذهن است . کسی که از لاغری با دهن و اموختن لاعری خارج میشود راه و روشش به سرانجامی نخواهد رسید و راه را رها می کند چون راه شیطان سرانجامی ندارد  و تنها صراط مستقیم است که ما را به هدف میرساند و همیشه در این صراط مستقیم ، لاغر زندگی خواهیم کرد . 

   بهترین روش لاغری یادگیری لاغر شدن از طریق ذهن است. به شکلی که: 

   ابتدا تصاویر لاغری از خودمان در ذهن ایجاد شود،‌

    سپس با استمرار در یادگیری لاغری با ذهن تصاویر ذهنی به فرمول های جدید مغزی که لاغر کننده هستند تبدیل می‌شوند . 

    و در نهایت دستورات جدید مغزی که متناسب کننده هستند رفتار ما را تغییر می‌دهد .

   و در نتیجه جسم ما از حالت چاق به حالت متناسب تغییر وضعیت می‌دهد.

   پروسه لاغر شدن از طریق ذهن ۴ مرحله دارد 

   اول تصویر لاغری از خودمان بسازیم . 

   یعنی تمام تصورات خود را در مورد چاق بودن خود پاک کنیم . ما در مسیر لاغری هستیم و قرار است جسم جدید خود را بسازیم . پس هرگونه تصویری که چاقی را در ذهن ما یاداوری میکند را کنار بگذاریم تنها به این دلیل که من میخواهم روش جدیدی را برای زندگی انتخاب کنم . 

   پس هرگونه تصوری که دارم مربوط به جسم فعلی من است و اگر از رفتارها و جسم فعلی خود راصی نیستم ناراحت نباشم . تصویر لاغری خود را پررنگتر کنم . چون من در حال آفرینش جسم جدید خود هستم اما افرینش قبلی من نیز در ضمیر ناخوداگاهم در حال تکرار است و تصویر جدید هنوز کاملا جایگزین نشده بنابراین اگر رفتار چاقی از من سرزد خودم را ببخشم و باز هم راه آموختن لاغری خودم را ادامه دهم تا تصویر لاغری جدیدم را جایگزین کنم . 

   تصویر لاغری من  هم از نظر جسمی متناسب است و هم از نظر رفتاری رفتاری متعادل با نیاز جسم دارد . 

   تصویر لاغری خود را همانند فیلم تصور کنیم . چون فیلم حرکت دارد بهتر در ذهن ثبت میشود . 

   به تصویر لاغریمان جان بدهیم . خود را زنده تصور کنیم چون فقط دیدن یک عکس تصویر قوی در ذهن ایجاد نمیکند . پس بهترین تصور از  لاغری  رفتار کردن است . ما در ذهن خود رفتار متناسب و جسم متناسب را هردو با هم تصور کنیم . چون رفتار متناسب جاندار است و در ذهن بهتر ثبت میشود . 

   مثلا در ذهن خود تصور کنیم من خیلی راحت  در کنار سفره ای رنگارنگ نشسته ام . اما هول هولکی غذا نمیخورم .این همه غذاهای رنگارنگ مرا تحریک به خوردن نمیکنه . چون من عطای پرخور نیستم . من عطای متناسب خور هستم . من  فقط از یک نوع غذا یا نهایتا دو غذا انتخاب می کنم . خودم انتخاب می کنم و غذاها هیچ رغبتی در من ایجاد نمی کنند . من خودم یک یا نهایتا دو غذا را از میان این غذاهای متنوع انتخاب می کنم . مقداری در بشقابم میریزم که حدودا اندازه ی نیازم است . اندازه نیاز جسم متعادلم . جسم من متناسب است و نیاز یک فرد متناسب متعادل خور کمتر از نیاز یک فرد چاق پرخور است . 

   یک فرد متناسب ، خوردن غذاهای اضافه را لذت نمیدونه . بلکه خوردن غذاهای اضافه برای عطای متناسب رنج است و اون را انتخاب نمی کنه . به راحتی انتخاب نمی کنه .  چون او دیگه عطای پرخور نیست که رنج خوردن اضافه غذا را ساعتها پس از خوردن آن با خود حمل میکرد . او دیگه به جسم و روح و روان خود آسیب وارد نمی کند . 

   پس  عطای متناسب عطای خوش رفتار است . 

   او ارام و شمرده لقمه هایش را میخوره . او نیاز بدنش رو خوب تشخیص میده . عطای متناسب خوش رفتار رو دوست دارم . بهش عشق میورزم . در ذهنم تصور و تجسمش میکنم . بهش جون میدم . باهاش حرکت می کنم . عطای متناسب پویاست . زنده است . جان داره و من با فیلم تجسم سازی بهتر میتونم به تجسمم حس بدم . 

   چون تصویر زنده است . ما میدونیم تصویری در دهن میشینه و ثبت میشه که حس ما رو برانگیخته کنه و وقتی فیلم صحنه ی ایده آلمون رو تصور کنیم این تصویر سازی بیشتر حس میده درست مثل سریالهایی که پا به پاشون اشک میریختیم میخندیدیم لذت میبردیم در حالیکه هیچ کدوم از اونا واقعیت نداشت و فقط تصویر زنده بود که به ما حس میداد چون حرکت داشت و فیلم بود . ما لاغریمون رو باید همینطور تصور کنیم . ما لاغریمون رو میتونیم بازی کنیم . حداقل چند ساعت از شبانه روز لاغری رو بازی کنیم . در ذهنمون یا واقعیت . ادای عطای متناسب خور خوش اندام رو بازی کنم . مثلا میرم جلوی ایینه شکم خودم رو تو بدم و خودم رو لاغر تصور کنم خود لاغرم رو بازی کنم . یا راه رفتنم رو مثل یه عطای لاغر بازی کنم . راه رفتنم رو مثل انسانهای لاغر که فرزو چابک هستن بازی کنم . مهم حسیه که بهم میده میخوام لحظاتی نقش عطای لاغر رو بازی کنم . 

   همینطور با عطای لاغر بازی کنم تا کم کم به واقعیت زندگیم تبدیل بشه . 

   اگر رویای لاغر شدن دارید و به دنبال بهترین روش لاغری هستید بدانید که لاغر شدن باید از درون شما شروع شود نه از بیرون شما.)

   من میخوام لاغریم رو بسازم . زنده و پویا و متحرک . 

   حداقل برای ساعاتی از روز طوری که ازش لذت ببرم . 

   من فعلا عطای چاق پرخور هستم اما در ذهنم عطای متناسب متعادل خور رو تصور میکنم و اون رو بازیش می کنم تا کم کم عطای جدید متولد بشه که البته خیلی وقته متولد شده اما جون بگیره و بهتر بزرگ بشه . ببینید حتی من در تصورم  اینه برای اینکه عطای جدید بیشتر رشد کنه باید بیشتر بهش غذای توجه  بدم . ولی این تصور اشتباهه . من تصویر جدیدم به قدری که حسم خوبه و نیاز داره بهش توجه  کنم توجه می کنم و لازمه حتی اینجا هم متعادل باشم . 

   خیلی این فایل در من تصویرهای جدیدی خلق کرد و تصویر سازی رو بهم یاد داد و آموزش امروز بازم تکمیل کننده ی آموزشهای قبلی بود . ممنون استاد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1402/02/05 23:32
   مدت عضویت: 592 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 721 کلمه

             “به نام خداوند هستی بخش یگانه ”

   درود به هم مسیران عزیز و استاد گرامی ؛

   گام هشتاد و سوم : بهترین روش لاغری ؛

   امروز سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ به لطف و یاری پروردگارم توانستم گام هشتاد و سوم را بر دارم ، خدایا شکرت .

   بهترین روش لاغری ، روشی است که لاغری را به ما آموزش دهد.به طور یقین من و شما دوستان عزیز در طی سال های متمادی برای رفع چاقی و اضافه وزن خود از راه ها و روش های گوناگونی مانند رژیم های مختلف ،خوردن داروهای گیاهی و شیمیایی ،خوردن انواع دمنوش ،ورزش های سنگین و طاقت فرسا و انواع جراحی ها و … استفاده کرده ایم و نتیجه ای که مد نظر ما بوده است از این روش ها و کارهای بیهوده نگرفته ایم و جز ناامیدی و افسردگی و اعصاب به هم ریخته چیزی عایدمان نشده است ، چرا ؟؟؟! چون در تمام این روش ها بر جسم و بدن خود با محدود کردن و نخوردن و سختی و رنج به آن فشار وارد کرده ایم غافل از اینکه ما برای چاق شدن از این روش ها استفاده نکرده ایم و به راحتی چاق شده ایم و آگاه نبودیم که چاقی و لاغری از ذهن شروع می شود و در نهایت خود را در جسم نمایان می کند .معنی این سخن این است که ما باید لاغری را از درون خود شروع کنیم نه از بیرون خود .در این جا می خواهم به نکته ای اشاره کنم که اضافه وزن و چاقی با هم متفاوت هستند یعنی اضافه وزن محصول چاقی است و چاقی مجموعه ای از افکار و تصاویری است که در ذهن ما ایجاد و تثبیت شده است .

   در طبیعت ما حیوان چاق ، افسرده و عصبانی و … نمی بینیم چون حیوانات توانایی تصویر سازی ذهنی و برنامه ریزی مغز خود را ندارند و هر موجودی بر اساس غریزه ی خود تمام فعالیت های زندگی اش را مدیریت می کند .

   انسان به واسطه ی قدرت خلق کردن که توسط خداوند به او داده شده است توانایی تصویر سازی ذهنی را دارد و تصویر سازی ذهنی طی استمرار و تکرار شدن به فرمول های مغزی تبدیل شده و به شکل رفتارهای جسمی از انسان اجرا می شود.چاق شدن از تصویر سازی چاقی در ذهن شروع می شود، بر اثر تکرار و توجه به چاقی ، تصاویر ذهنی به فرمول های مغزی تبدیل می شوند .سپس مغز فرمان های  متفاوتی صادر می کند که نتیجه آنها تغییر جسم از حالت متناسب به چاق و از چاق به چاق تر است .

   از نشانه های تشخیص بهترین روش لاغری این است که به هنگام اجرای آن روش احساس آرامش درونی ، شادی درونی ، باور به متناسب شدن ، آسان بودن و اشتیاق برای ادامه دادن را تجربه کنیم .

   بهترین روش لاغری روش لاغری با ذهن است که باید آن را آموزش ببینیم و یاد بگیریم .

   ما باید توجه داشته باشیم که مغز ما فرمانده ی جسم ما است و اگر ما چیزی یا کاری مانند آشپزی ، رانندگی ،نوازندگی و …را یاد گرفته ایم از طریق مغز ما بوده است نه جسم ما.

   در آموزش های ذهنی که در این چند سال رایج شده است به این نکته اشاره می کنند که با فکر کردن به خواسته ی خود مانند ثروت ، تندرستی ، لاغری و …خواهید رسید اما مهم ترین پرسشی که در  مسیر لاغری با ذهن مطرح است این است که چگونه می توان با فکر کردن لاغر شد ؟! 

   نکته : موضوع فکر کردن نیست بلکه یاد گرفتن است .

   ما باید بدانیم که با تنها فکر کردن و صرفا فکر کردن به چیزی که می خواهیم نخواهیم رسید بلکه باید راه و روش درست و صحیح رسیدن به هر چیزی را یاد بگیریم و پس از آن به مغز و ذهن خود بسپاریم که هرگونه که می خواهد آن را به اجرا درآورد چون این دیگر به ما بستگی ندارد بلکه به مغز ما بستگی دارد و ما تنها باید آن را بیاموزیم و یاد بگیریم .

   همان طور که الان از طریق لاغری با ذهن در حال یادگیری چگونه لاغر شدن هستیم و بقیه ی کارها را بر عهده ی مغز ماست پس همچنان به یادگیری خود ادامه بدهیم دوستان عزیز.

   لاغر و متناسب شدن آسان ترین کار دنیاست ، تنها کافی است که آن را مانند هر کاری که تا به الان یاد گرفته ایم ، یاد بگیریم .”

   “یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/01/10 09:39
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 866 کلمه

   سلام به همه کسانی که اموزش رو دوست دارنن ودوست دارن به دیگران که خواهان اون اموزش هستن یاد بدن 

   من از کودکی تو محیط زبان ترکی بودم باتمام وحود یاد گیری ترکی رو داشتم ولی تابزگ شدنم اصلا کتاب یا منت ترکی ندیدم وحتی فکرش نمی کردم که ترکی رو میشود نوشت وخوند  چون پدر کمی سواد داشت ومادرم بی سواد بود اون زمان ولی بعدها تو نهضت  سواد اموزی یا د گیری نوشتن وخواندن اموزش دید یی بار در منزل خالم یی کتاب پیدا کردن میخواستم از بود تو اونجا استفاده کنم یی کتاب بخونم وفتی صفحه کتاب باز کردم خواستم بخونم به شکل فارسی بود نوشتنش ولی من نمتونستم بخونم از پسر خالم سوال کردم این کتاب چرا به این شکل هست گفت اون کتاب با زبان ترکی هست ترکی مگه  نوشتن وخوندن داره گفت بله من با اینگه ترک بودم سواد نوشتن وخودنده فارسی رو هم داشتم اون کتاب نتونستم بخونم ولی خواهر چون برنامه ترکی میدید ومیخوند میتونه نوشته ترکی رو خوب بوخونه وبنویسه  نه ولی من هنوز موفق به اینکا رنشدم اگه متن ترکی رو پیدا کنم اول متن فارسشو پیدا کرده بااون چیزی که توذهنم هست تبدل به ترکی میکنم خلاصه یی مکافاتی که نگو پس مسئله حرف زدن وگفتن بامسئله ونوشتن وخوندن دو موضوع ازهم جداست 

   من ۵۶سال دارم طی ابن سالهای چیزی به عنوان اموزش برای لاغریی نه دیده بدم ونه شنیده بودم وحتی تصورش هم نمیکردم وجود داره چون باورم این من زیادخوردم حالاباید کم بخورم تا لاغر بشم .چرا وچگونه به چه شکل برای چی درش وجود نداشت چرا دیگران لاغرمن چرا چاق فقط من زیاد خوردم اونها کم شاید بخاطراینکه قبول نداشتم توجه کنم وکنکاش کنم در چرا بودنش 

   من این کنکاش تو زندگی دیگران حساب میکردم واحساس میکردم دارم بی ابی داخلت توزندگی دیگران میکنم 

   این مسیرچرامن رومحو خودش کرده چون برای لاغریی  این من که دارم اموزش میبینم تالاغر بشم تا قبل از وردبر ام مهم نبود که بخوام به کسی کمک کنم تا اونم لا غربشه چون میگفتم اونم زیاد خورده باید کم بخوره به خودش مربوط هست ولی حالا بعضی  زمان میخوام بافریاد وصدا بهش بگم تومثل من بیچاره اموزش ندیدی چاق شدی با امورزش دیدن میتونی مشکلات حل کنی حس شما روکامل درک میکنم که جقدر دوست دارید دیگران هم متوجه بشن تا بتونن لاغر بشن ولی این مشکل من هم دارم نمتونم به دیگران ابن باور رو منتقل کنم تا در مسیرقرارنگیرن باور نخواهن کرد سابق برای من ابه شکل بود گه کسی هم به خودم میگفت منهم قبول نمیکرد پس حالشو درک میکنم 

   اموزش دیدن ذهن وبعد عمل کردن باعث نشون دادن عمل کرد درجسم هست 

   اول اموزش درونی باشه از اموزش درونی به لاغر شدن بیرونی وتبدیل چاقیی به لاغریی هست چقدر زیبا ودرست واصولی وکامل به دون  نقض ما درایم ماهی گیری رو یاد میگیرم شمامیخواهید به ما اموزش ماهی گیری بدید اقای روشن 

   ماهی به دستمون نمیدید.یعنی میخواهید حتی اگه تو بیابون هم باشیم یا تو فضای که از غذا سر شار هست چطور رفتا وچطور عمل کنیم همین که دیگه مشکل چاقی در ما از بین بره  باقی نمونه واین بسیارزیباست 

   درک درستی این مسیر همیشه من رو محو خودش کرده باره شگفت زدم کرده خیلی بودن تواین مسیر رو دوست دارم حتمابدون شک من موفق خواهم شد اون لذت بودن من دارم حی قویتر میکنم اصلاتاحال خدارو شگر کم سو که نشده داره موتورش قویتر هم میشه من دارم خو د کفا میشم تو یاد گیری لاغریی با ابن کاره شما دیگه محتاج هیچ رژیم هیچ دمنوش هیج عمل هیچ ورزش هیچ کاره اشتباه وهیچ فکرم مخرب که ما رو به چاقی بیشترسوق بده نیستیم جسم منکه یاد نمگیره لاغر بشه ذهنم اموزش بینه تا لاغریی رو یا بگیره تما م روشهای داشت به جسم اموزش میداد دارم میخندم  خدایا من چقدر به جسم فشاروار کردم افسوس وصد افسوس .گذشته که نمتونم حبران کنم اینده ازدست ندم که اون زمان دوباره افسوس نخورم   بارها فکردرگیر این که چقدر من خودم گول خوردم دیگه خدا کمک کنه تا لحطه که زنده هستم نفس میگشم سعی کنم دیگه گول این مسیرهای فریی اشتباهی رو نخورم انشاِالله به یاری خدا

   اموزشی که باید به ذهنم میدادم به جسم دادم نتیجه اینی شد که خودم درکش کردم حالا در خودم انگیزه رو به حد عالی بالا میبرم که اشتباهم جبران کنم من شجاعت دارم که اعتراف کنم اره من این من بودم که کار رو اشتباهی انجام دادم حالا باشجاعت کامل سر بالا همت زیادتلاش بی حد برای جبران 

   برای جبران شحاعت حبران کردن دارم مخفی نمشم توپوشش بی کناهی اون زمان بله قبول داشتم من بی گناه بودم ولی حالا اشتباه کردم وباید حبران کنم هر لخظه هر ساعت ازخدا سپاس نکنم چه کنم که من ازپوشش بی کناهی که خودم قبول داشتم بیرون کشید به من فهموند که اشتباه کردی حالاوقت جبران هست تا وقت هست جبران کن تا زنده هستی زندگی کن تا وقت هست خودت خودت نجات بده 

   مزه زندگی تازه خودت بچشش 

   من تولد دوباره دارم وازابن تولد دوباره انشا لله کمال  استفاده خواهم کرد که در درگاه خداوند عزیز که حضور پیدا کردم شرم سا رنباشم چون بارها از خدا خواستم به من یی تو لد دیگه بده تاجبران کنم وحال زمان وفت برای مهیا کرده اگه استفاده نکنم دیگه هیچ جای گله شایت ندارم 

   خداوند پشتوپناهتون باشه یاحق حق نگه دارتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Shahrbanou
   1401/04/04 06:44
   مدت عضویت: 1445 روز
   امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,153 کلمه

   عرض سلام و درود  محظر استاد گرامی 

   موضوع این فایل  تحلیل و بررسی  یک‌باور لاغر کننده اس  :   بیاموزیم که بهترین راه و بهترین روش لاغر شدن  از طریق ذهن است :

   قبل از اینکه این باور  صحیح رو مورد تجزیه وتحلیل قرار بدم به  یاد توصیه شما در اوایل دوره  به خودم افتادم  که می گفتید شهربانو خودتو اذیت نکن نیازی نیست جمله های منو در فایل صوتی  خط به خط بنویسی بفرستی تو سایت  یک برداشت کلی و خلاصه بنویسی قبوله    ولی من چون با یک‌اطلاعات کاملا جدید مواجه بودم  نکته به نکته فایلهای صوتی شما برام مهم بود و از خودم چیزی برای نوشتن  نداشتم  ترجیح می دادم با  زحمت و صرف وقت و انرژی  فایلهای صوتی آموزشی شمارو به شکل کامل باز نویسی کنم  و اصلا خلاصه نویسی بلد نبودم   اما این کار من بعد از یکسال که در دوره  هستم  این فایده ارو داشت که بعد از گوش دادن و فکر کردن  به فایلهای صوتی و قالب متنی و نوشتاری که برای هر جلسه تدارک دیدید و در جلسات آموزشی قرار دادید می تونم از اطلاعات  یکساله اخیر کمک بگیرم و برداشت کلی خودمو مستقیم در سایت بنویسم با این مقدمه  میرم سر برداشت و خلاصه نویسی آگاهی این جلسه 

   به دنبال مطرح کردن  امکان لاغر شدن از طریق ذهن سوالی مطرح می کنم که به تکرار از شما پرسیده میشه   :   آیا میشه با فکر کردن لاغر شد ؟

   پاسخ  :   بله میشه ولی این اولین مرحله لاغر شدنه  ،لاغری ذهنی واسه خودش پروسه ای داره  شبیه  استادکار نقاشی شدن  ، استادکار خیاط شدن ،  استادکار نواختن موسیقی  ، اسنادکار مکانیک شدن والی آخر .

   سوال   :  آیا با فکر کردن میشه نقاش ماهری شد  تابلوهای نفیس کشید و به دیوار زد و کیفشو کرد یا با فروشش به عنوان یک اثر هنری ارزشمند پول خوبی ازش به دست آورد  ؟  مسلما  خیر  اگر کسی در جواب بگه بله میشه ، بهش میگیم خیالاتی دیوونه ،میگیم داره حرف چرت می زنه  ….مگه میشه فقط با چند ساعت فکر کردن که من می خوام نقاش بشم تابلو بکشم همه ارو هم به تحسین وادار کنم نقاش بشم ؟ …جواب درست اینه  با تنها فکر کردن نمیشه نقاش شد خوب پس چی چطوری  بعضیا نقاش  میشن تابلو می کشن هوش از سر آدم می پرونه و حاضریم کلی پول بالاش بدیم ببریمش ؟  پاسخ :   بله ایشون که حالا نقاش ماهریه  اول با دیدن تابلوهای گران قیمت نقاشی  ازش لذت برده  بهش عشق ورزیده  توی دلش واسه داشتنش قند آب کرده و کلی تصویر سازی کرده   حتی قیمتشو پرسبده که بره پولشو تهیه کنه بیاد بخرتش  بزنه به دیوار خونه اش لذتشو ببره  اما وقتی شدت این عشق و لذت بالا گرفت به این فکر افتاد که  خودش بره نقاش بشه یعنی با احساس نیاز همراه با چاشنی عشق رفت به سمت اینکه خودش نقاش بشه  و به آرامش شخصی برسه یا اینکه براش بشه منبع درآمد اما خودش خوب می دونست تا اصول کارو  زیر نظر یک استاد یاد نگیره  نقاش نخواهد شد .پس بعد از فکر کردن و احساس نیاز به دنبال آموزش و یادگیری این هنر رفت …

   سوال  آیا این آدم به صرف فگر کردن به نقاشی و یادگیری اصول تابلو کشی و ترکیب رنگها و استفاده از قلم موهای مختلف و داشتن  یک طرح و نقشه زیبا که اینم استادکار در اختیارش گذاشته  می تونه نقاش بشه ؟   خیر  چون حالا وقت عمل کردن به اصولیه که یاد گرفته  این آدم هر چقدر که برای نقاش شدن فکر کرده باشه هر چقدر حتی حرفه ای و اصولی کارو یاد گرفته باشه ولی تا عمل نکنه به آموزه ها و تمرین نکنه و نقاشی نکشه تا ماهها تمرین مداوم نداشته باشه در کشیدن و خراب کردن و فهمیدن اشکالات کارش در مرحله عمل به آموزشها  این آدم نقاش نمیشه …

   پس در نتیجه شبیه این‌پروسه برای لاغر شدن بایدطی بشه …

   حالا به جواب سوالی که در ابتدا مطرح شد و خیلی ها هم می پرسن که آیا با فکر کردن میشه لاغر شد می رسیم …

   حالا گوش می دیم به چند باور لاغر کننده ذهنی :

   برای لاغر شدن باید عشق داشت و  اشتیاق به هر دلیل که فکر لاغر شدن به سر ما افتاده باشه  باید اونو یاد بگیریم  سپس به آموزه ها عمل کنیم اونم نه یکبار و دوبار  بلکه برای همیشه  ..اونوقت میشه یک‌جسم‌لاغر برا خودمون خلق کنیم …

   راه حلی که در آموزش ذهنی برای لاغر شدن به ما داده میشه بر چه اصولی استواره ؟ آیا باید مثل  دستورات روشهای متداول  کم خوری پیشه کرد و به ورزش و باشگاه اجباری رفت ؟   خیر به هیچ وجه….  این روش بر اصولی کاملا جدید استواره    بر به اندازه خوردن از هر چیزی که میل داریم و طبق بودجه اقتصادیمون فراهم کردیم سر سفره هامون گذاشتیم  اصلا نیازی به خورد و خوراک غیر معمول نداریم اصلا نیازی به تحرک‌خاص و ویژه نداریم   فقط کافیه به اندازه بخوریم از هر غذایی که دوست داریم   باید با جدیت  عوامل  پرخوری های احساسی و عصبی رو در خود شناسایی کنیم و کنار بگذاریم ….ما چرا چاق شدیم  این سوالی است که ابتدای دوره هدیه از همه شرکت کننده ها پرسبده شد و ما با کلمات طولانی  چراهامونو نوشتیم  بعد سوال شد که چرا می خواید لاغر بشید ؟  بعدم آموزشها بر مبنای پاسخ به این سوالات شروع شد که چگونه باید بر حسب این اطلاعات  لاغر شد ؟ 

   راه حل لاغری ذهنی  کمخوری و ورزش و پیاده روی های طولانی و اجباری نیست کالری شماری و وزن کشی خودمون و مواد غذایی نیست   بلکه بر اساس تغییر باورهای ریشه ای  چاق کننده و جایگزین کردنش با باورهای صحیح لاغر کننده سپس  رعایت اندازه خوردن  و ایجاد احساس خوب نسبت به خودمون و نسبت به تحرک و ورزش خارج از محیط خونه پرداخته میشه  اگر احساس و فکر درستی نسبت به ورزش و‌پیاده روی پیدا کنیم می تونیم به عنوان یک سرعت دهنده عالی برای کاهش وزن بهترین نتیجه ارو ازش بگیریم  اما یادمون باشه نه برای لاغر شدن که اگر یه مدت نتونستیم ورزش کنیم یا پیاده روی کنیم اون باور چاق کننده بیاد سراغمون که  تو که ورزش و پیاده روی رو رها کردی پس طبیعیه دوباره چاق بشی     ما اگر با فکر درست و فقط برای ایجاد احساس خوب ورزش کردیم میشه کاتالیزور لاغر کننده  سرعت دهنده   نه یک عامل اصلی  ..  میشه یک‌عامل فرعی برای ایجاد سرعت و احساس خوب برای لاغر شدن  اگر هم نشد که ادامه اش بدیم خوب خیلی راحت می ریم با یه روش مورد قبول دیگه احساسمونو خوب می کنیم  حتی برای ایجاد سلامتی هم نباید ورزش کرد  نباید سلامتی رو به ورزش گره داد  چون اگر نتونیم به دلیلی ورزش کنیم و کنارش بذاریم سلامتیمون به خطر میفته   …و ایجاد احساس خوب از فاکتورهای مهم  لاغر شدن ذهنیست  که باید تلاش کنیم اونو در خود ایجاد کنیم و‌منتظر اتفاقات خوب و خوش از بیرون  و جهان اطراف نمونیم …این یک وظیفه  عبادی  برای همه ماست .   

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/04/01 19:09
   مدت عضویت: 1494 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 857 کلمه

   سلام

   دنیای بیرون آینه درون ماست .

   واینکه خداوند دربدو خلقت ما بندگانش کدهای متناسب سلامتی و… را در ذهنمان نصب کرده که در مانیتور جسم ما هرلحظه درحال نمایش هست.

   اضافه وزن ما که در نمایشگر جسم ما نمایان شده داره نشون میده که درون ما چه خبره .

   نشون میده که یه سری کدهای مخرب به کدهای فابریکی ذهنمون اضافه کردیم وجسم داره به ما آلارم میده .

   مثلا من یادم میاد وقتی خواهرزادم نوزاد بود ومرتب گریه میکرد من اولین کاری که میکردم پستونکش رو میزاشتم دهنش تاساکت بشه . ولی اون آروم نمیشد .

   ولی وقتی میومدم عوامل گریع رو بررسی میکردم میدیدم یا گشنشه یا پوشک روعوض میکردم واز این قبیل کارها که هممون بلدیم . میدیدم بعد رفع اون مشکل دیگه گریه نمیکرد .

   چون میدونستیم گریه عامل درونی داره وخداوند این عکس العمل جسمی رو از نوزادی بهمون آموخت . ودرصدد رفع مشکل برمی اومدیم.

   واز این قبیل مثالها .

    اضافه وزن  جسم ما نشون میداد درون ما یه سری کدهای متناسب شدن ویروسی شدن . پس می بایست بیام کدهای مخرب رو شناسایی کنم تا کدهای متناسب درست عمل کنند. .

   من یادم اومد که وقتی بچه بودم و مادرم بازار میرفت تا بیاد خونه ظهر میشد ومن میدیدم نزدیک ظهر شده ومادرم نیومد چون کوکو سبزی بلد بودم و زودی آماده میشد درست میکردم وقتی مادرم میومد میگفت این چیه ؟ کو کو خاصیت نداره سریع گوشت کبابی رو میگرفت وجری بری درست میکرد میگفت غذا باید چندتا دونه گوشت داشته باشه بچه ها جون داشته باشن و کوکو رو میزاشت برای شب یاعصرونه .

   یا کوچکترین بیماری میگرفتیم سریع گوشت کباب میکرد و به ما میداد و این باعث شد که وقتی کرونا گرفتم مرتب ناهار وشام کباب میخوردم تا سه هفته . درحالیکه هیچ غذایی نمیتونستم بخورم ولی کباب رو با اشتیاق میخوردم .

   البته پدرم هم همینطور اگه مادرم غذایی درست میکرد وگوشت نبود کلی بحثش بود موقع ناهار . که چرا غذا داخلش گوشت نیست چاره داشته باشه داخل چایی هم گوشت میریزه .

   البته عاشق پدرم هستم ولی چون از کودکی درخانواده پرجمعیت بزرگ شد و باهم خاهربرادرا داخل یگ تشت بزرگ خورشت وگوشت میریختن واونها میخوردن و نتونست یک غذای درست حسابی بخوره این از آرزوش بود و در دوران متاهلی مادرم رو فشار میاورد تا داخل غذا گوشت بریزه تا آرزوش برآورده بشه .

   یا وقتی برنامه آشپزی نگاه میکرد آشپز وقتی کلی گوشت میریخت میگفت اینو میگن غذا .و از این قبیل حرفها

   البته من تازه چند وقتیه که دلیل عشق به گوشت اون رو پیدا کردم . 

   و مادرم هرموقع اون رو میفرستاد بازار فقط گوشت خالی میخرید و می آورد خونه . ومادرم دیگه نزاشت اون بره خرید .

   راستشو  بخاین من واقعا پذیرفته بودم که خوردن گوشت باعث قوی بودن وتندرستی هست وکم کم علاقه ام بهش زیاد شد وفکر میکردم تمامی مردهای ایران اینطورین وعاشق گوشت هستن .

   تا اینکه یک روز با دوستم بیرون بودیم دیدم میگه امشب مادرم نیست بریم چندتا ساندویچ بخرم برای شام .

   بهش گفتم پدرت چی؟   گفتش واسه اونم خریدم بایک نوشابه .

   خیلی تعجب کردم گفتم یعنی پدرت شام ساندویچ میخوره ؟

   گفتش آره چیه مگه؟

   من هیچی نگفتم خیلی تعجب کردم و از اون روز که همه مردها مثل هم هستن ویک جور فکر میکنن در ذهنم خط خطی شد .

   البته آقایان هم فکرمیکنن خانمها یه تختشون کمه🤣

   والانا که شکم ما خواهرها شبیه شکم پدرمون شد دلیلش رو میفههم . 

   نه اینکه گوشت باعث بزرگی شکم باشه . نه 

   بعدها که بزرگتر شدیم مادرم بزرگی شکم پدرم رو به خوردن گوشت زیاد نسبت میداد و به ما خواهرها میگفت شماها شبیه پدرتون هستید وشبیه عمه هاتون هستید 🤔

   اینقدر درکودکی مزایای خوردن گوشت رو شنیدم وتوجه کردم .

   مزایای عشق به خدارو نشنیدم و توجه نکردم .

   و راه حلش رو زدن دراز نشست میدونستم اما جون دراز نشست زدن نداشتم وتمام بدنم درد میگرفت .

   دستگاه خونگی دراز نشست خریدم یه مدت استفاده کردم گذاشتمش کنار .

   من با ذهنم چاق شدم ومیخاستم با دراز نشست لاغر بشم .

   من چندین سال با چاقی زندگی کردم واینکه خوردن گوشت باعث بزرگ شدن شکم و… میشه و درحالیکه کلی از همکارانم رو میشناسم که اونها هم گوشت میخوردن چرا متناسب بودن .

   چون بارها مزایای خوردن گوشت رو میشنیدم و رفتاراطرافیان ونگرش اونها رو باور کردم . بعد رفتارمن هم تغییر کرد ومن هم چاق شدم البته کلی باورهای غلط دیگه هم داشتم که قبلا اونها رو گفتم .

   چرا من اصلا تمایلی به خوردن شیرینی نداشتم چون درکودکی واسه ما نمی خریدن ومزایایش رانشنیدم و مادرم کیک های سنتی درست میکرد که اونها رو زیاد میخوردم .

   من با ذهنم چاق شدم پس بایستی با ذهنم متناسب شوم .

   راهکار؟

   برای خودم اثبات کنم که غذاها هیچ گونه تاثیری درچاق شدن ندارن این نحوه نگرش من به غذا یعنی علاقه زیاد به غذا واستفاده از اون برای خواب . سلامتی . تفریح ‌ . آرامش . همدردی . لذت و… باعث چاق شدن من شده است .

   بدن برای انجام یه سری عملیات درونی به انرژی نیاز دارد و برای تامین انرژی ما ازغذا استفاده میکنیم .

   برای چی اون رو درذهنم لذت بخش کنم یا ازش بترسم و تنفر داشته باشم .

   من مجهز به قدرت بی انتهای ذهنم هستم و تمام تلاشم رومیکنم که فرمون اون رو درجهت رسیدن به خواسته هام ببرم .الهی شکر

   تشکر از استاد عزیز بابت انتشار آگاهیهای ناب.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Shahrbanou
    1401/04/04 04:12
    مدت عضویت: 1445 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 271 کلمه

    سلام و درود به شما ▪︎

    تبریک به شما دوست عزیز بابت دیدگاه یک عالی▪︎

    من از این  دیدگاه باور لاغر کننده  استخراج کردم :

    ●   با باورهای صحیح  میشه براحتی لاغر شد ..

    باور صحیح چیه ؟   باوریه که میگه  تو ذهنی چاق میشی پس راه حل لاغر شدنت  ذهنته نه غذایی که می خوری

      نه تعداد وعده غذاییت ،  نه کالری موجود در غذاها ، نه نوع غذات  ، اصلا غذا محلی از اعراب نداره  در کجا ؟  در جایی که به ندایی از درونت  برای تامین انرژی مورد نیازت غذا بخوری  نه به بهانه  رفع بی حوصلگی  نه رفع خستگی   نه ایجاد شادی  نه برای تفریح  ،نه برای برطرف کردن خشم و اضطراب ، نه حفاظت از خود ، نه بخاطر رفع غم و افسردگی   چراااا  چون اینا دلیلهای دیگه دارن  آیا دلیل خشم و غم و اضطراب در خوردن غذاست یا برطرف کردن علل بوجود آورنده اشون ؟  اگر دلیل اینا کمبود مواد غذایی باشه  آره باید نشست و جای ممکن خورد تا به آسودگی رسید  ولی وقتی ما تا حالا  برای برطرف کردنشون به خوردن اقدام  کردیم  آیا چیزی عوض شد  ؟  آیا واقعا با  خوردن  به شکل پایدار  شاد شدیم و به اطمینان رسیدیم و خشممون نسبت به هر چیزی فروکش کرد ؟  دیدیم و تجربه کردیم که نشده  این خبرا نبوده تازه با اینکار چاقتر شدیم و عامل دیگه ای به خشم و غم و اضطرابمون  اضافه کردیم  منتها  چون حوصله ریشه یابی مسائلمونو نداریم برای ایجاد آرامش و شادی  به دم دست ترین وسیله  رو آوردیم به سروتونین حاصل از خوردن معتاد شدیم  که شادی حاصل از اون بسیار گذرا و‌موقت بوده  …. 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/11/11 22:28
   مدت عضویت: 1284 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,330 کلمه

   سلام و درود دوستان هم مسیر یادگیری لاغری با ذهن 

   بهترین روش لاغری ،روش لاغری با ذهن است 😍

   اضافه وزن نمایان شده در جسم ما محصول چاقی است و چاقی مجموعه افکار و تصاویر ذهنی چاق در ذهن ما هست ،

   همانطور که پول دادن به شخصی که توانایی اداره کردن زندگی خودش را نداره ناکارامد هست رژیم غذایی دادن به فرد چاقی که لاغری را بلد نیست فقط یک سعی و تلاش بی نتیجه است .

   از قدیم گفتند به جای ماهی دادن به کسی ماهیگیری بهش یاد بده .چقدر عالی و عمیق به خاطر همین نشر آگاهی اگر در جایگاهش باشی خیلی ارزشمنده به نوعی استقلال و قدرت در اداره زندگی به فردی بخشیده میشه ….

   دقیقا در طی تمام سالهایی که ما اضافه وزن داشتیم اطرافیان ما سعی داشتند اضافه وزن نمایان شده در جسم ما را با فشار بر طرف کنند و این درحالی بود که انتخاب ذهن ما چاقی بود وبه همین دلیل نمی تونستیم در مسیر های سخت و دردآور و محدودکننده رژیم و ورزش و …دوام بیاریم و این جدال درونی جسم و ذهن منجر به این می شد که مسیر را رها کنیم درواقع ما سعی داشتیم لاغری را به جسممون یاد بدیم در حالی که جسم فقط نمایشگر مغز ما هست و قابلیت یادگیری نداره چون تمام فرمانها از مغزما صادر میشه …

   متناسب بودن و سلامتی و ثروت و شادی و آرامش حق طبیعی انسان است و ما بارها افرادی دیدیم که در سلامت کامل هستند یا به طور دائمی متناسب هستند چون به طور پیش فرض در ذهن ما ،خداوندخوشبختی و راحتی و لذت را قرار داده است ولی اگر امروز ما در جایگاه و حالت طبیعی و پیش فرض خود نیستیم به خاطر حق انتخاب و قدرت برنامه ریزی ذهن ما هست و به همین دلیل در طبیعت هیچ حیوانی چاق و یا افسرده نیست چون حیوانات قدرت تصویر سازی ذهن و حق انتخاب ندارند مثلا زمان مهاجرت یک پرستو به هم گروهی هاش نمی گوید امسال مهاجرت نمی کنم یا به فلان منطقه می روم !؟…

   ولی برای خلق هر چیزی در زندگی ما انسانها پروسه ای اتفاق می افته و برای لاغر شدن هم همینطور ..،،اول تصاویری از خواسته که با توجه ما انتخاب میشه در ذهنمون ایجاد میشه بعد با استمرار و یادگیری اون موضوع ،فرمولهای جدیدی در ذهن ایجاد می شوند و بعد دستورات مغز تغییر می کنه و در نهایت رفتار ما عوض میشه و نتیجه  میشه تغییر فیزیکی جسم ما .

   آیا با فکر کردن میشه لاغر شد؟!..

   فکر می کنم این سئوال چالش بر انگیز برای مدتی ذهن همه افراد را درگیر میکنه شاید حدود ده سال پیش شنیدم که با تلقین میشه لاغر شد میرفتم حمام زیر دوش آب و می گفتم من لاغر هستم برای چند دقیقه و چندبار …خلاصه همین چیز دیگری نمی دونستم بعد هم بیخیال شدم گفتم الکی بوده !..،

   اما منم به محض آشنایی با قوانین جذب شگفت زده شده بودم و سعی داشتم تصویرسازی و تجسم ذهن را یاد بگیرم و خیلی خوب پیش می رفتم اما نتیجه اش می شد دیدن اون خواسته ها دست دیگران همین هم حکایت از قانون جذب بود و ثابت می کرد که یه داستانی هست ولی همیشه شاکی بودم که چرا من ماشین موردعلاقه ام را بارها در هفته میبینم ولی مالکش نیستم و دقیقا موضوع همین بود برای داشتن چیزی باید آماده باشی یعنی مراحل تکامل و در واقع یادگیری داشتن اون خواسته را با آزادی و عزت و البته پایدار بیاموزی …به لطف خداوند من اینبار در مسیر لاغری با ذهن با کسی در این مورد صحبت نکردم و توضیح خاصی هم ندادم و آزادم 🦋✨

   کودکی که میتونه به  زبان مادری صحبت کنه در واقع ناخواسته زبان مادری را آموزش دیده است شاید اگر خواسته با آگاهی بود به جای فارسی مثلا انگلیسی را انتخاب می کرد!..، ولی همین کودک خواندن و نوشتن را بلد نیست بنابراین صحبت کردن دلیل بر سوادش نیست یا فردی که ۴عمل ریاضی را یاد بگیره میتونه با دستش مسئله های ریاضی را حل کنه و اگر دستشو بزاره توی کلاس ریاضی چیزی یاد نمی گیره یا فردی که فارسی را با مغز یاد بگیره می تونه با دستش بنویسه تمام آموزشهای ما توسط مغز انجام میشه مغز ما یادمیگیره و بعد فرمانها به اندام ما صادر می شوند که بتوانیم دوچرخه سواری کنیم و یا آشپزی کنیم .. و….و به همین خاطر افرادی  هستند که از نظر اندامی کاملا سلامت هستند ولی مغز آنها دچار عارضه ای هست و در توانمندیشون اختلال ایجاد میشه یعنی فرد دست و پا داره ولی دستورات صحیحی از مغز به اندامها صادر نمیشه .چون فرمانده بدن ما مغز ما هست .

   جسم ما نمایانگر آموزشهای ذهنی ماست ….

   ما برای چاقی دوره ای شرکت نکردیم ولی از خانواده و اطرافیان و جامعه و رسانه چاقی را یادگرفتیم و نتیجه اون شده اضافه وزن در جسم ما ولی الآن می خواهیم آگاهانه لاغری را یاد بگیریم و در مسیر لاغری با ذهن هرروز آگاهی و محتوای ذهنی لاغری به ذهنمون می دهیم و به مرور تصاویر ذهنی لاغر در ذهن ما ایجاد شده و با تکرار و استمرار ما در این مسیر یادگیری ،فرمولهای لاغری در مغز ما ایجاد میشه و فرمانهای مغزی در قالب تغییر بینش و احساس و تمایلات و رفتاری در ما ایجاد میشه و در نهایت لاغری خودش را در جسم ما نمایان می کنه .

   خیلی از افراد چاق نگران هستند که با لاغرشدن پوستشون شل و آویزون نشه !..،من از همون افراد هستم که همون اوایل که با سایت آشنا شدم این مانع لاغری و ترس و نگرانی با خود داشتم البته خیلی در ذهنم این مدت کمرنگ شده بود ولی این فایل پر از آگاهی و ارزشمند خیلی منطقی این موضوع را در ذهنم  به تفکر واداشت و خیلی قابل تأمله در خیلی از امور و مسائل جسمی مخصوصا مثل سلامتی و ….

   خب من به خاطر تجربه هایی که خودم و مادرم و اطرافیانم از لاغریهای غیراصولیشون داشتند و متأسفانه من بارها دیدم پوستشون را ،این ترس را داشتم و همین الآن به صورت اسلاید در ذهنم داره مرور میشه اما خیلی قابل تآمله ما به وقت چاق شدن نگران  پوستمون نبودیم که حالا اگر کش نیاد یا دردی داشته باشه برامون چیکار کنیم یا این چربی اضافه ها کجا بروند؟!و چون این روند کاملا از طریق مغز مدیریت می شد خیلی هنرمندانه این کار انجام می شد و اما اگر ما تجربه های  بدی بابت خراب شدن پوست و ریزش و مو از روشهای قبلی لاغری داشتیم چون روند تغییر از مغز صورت نگرفته و ما با فشارهایی که به جسممون آوردیم به خودمون آسیب وارد کردیم مثلا با ورزش های سنگین آب و چربی پوستمون را از دست دادیم و اختلال در روند تغییر جسمی ایجاد کردیم یا افرادی که چربی های زیر پوستشون را ساکشن می کنند در واقع کار به دست بشر انجام میشه مثل بخیه جراحی ها که گوشت اضافه میاره یا حفره ای کنارش ایجاد میشه و پوست دچار مشکل میشه ولی در صورتیکه بارها پوستمون خراشیده شده و بریده و بعد خودبه خود به مدیریت مغز ترمیم انجام شده و اصلا ما یادمون نیست کدوم قسمت بریده شده !؟…

   چون در مسیر لاغری به ذهن تمام دستورالعملها به صورت اصولی از مغز تغییر می کنه و اصلاح میشه روند تغییر در ما بسیار هوشمندانه انجام میشه ما فقط در این مسیر یادگیری باید کوشا باشیم با اشتیاق حرکت کنیم و آموزش و مهارت ذهنی را درک کنیم و خودبه خودی روند تغییر ،با فرماندهی مغز ما و البته هماهنگیش با تمام سلولهای فوق هوشمند بدن ما ایجاد میشه .

   روند تغییر جسم ما مربوط به ما نمیشه و درواقع کاری هم از دستمون بر نمیاد مگر اینکه باز اختلالی ایجاد کنیم و یا مانعی بتراشیم به ما ربطی نداره که روند لاغری ما به چه صورتی هست ما فقط آموزش میبینیم و بقیه کارها را مغز ما موظف هست انجام بده .

   بنابراین با خرید می‌کنم یا زمان کوتاه یا تجسم و فکر کردن به لاغری ما لاغر نمی شویم مگر اینکه لاغری را یادبگیریم و در این مسیر با اشتیاق  حرکت کنیم و خوب بیاموزیم 

   پاینده باشید و در مسیر یادگیری همیشه کوشا و ممتاز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amiali2020110@gmail.com
   1400/09/22 16:39
   مدت عضویت: 937 روز
   امتیاز کاربر: 260 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 220 کلمه

   بنام خدا 

   سلام دوستان عزیز 

   فایل بسیار عالی با مثال‌های واضح و آسون که با یک بار گوش دادن خوب درکش می کنی و یک مانع دیگه را به همین سادگی شناسایی و از سر راهمان بر می داریم .

   برای لاغری من و همه ی دوستان راههای زیادی را رفتیم و موفق نشدیم چون داشتیم جسم خود را تحت فشار قرار می دادیم جسمی که در چاقی و لاغری ما هیچ نقشی نداره و یک نمایشگر هستش نقش اصلی را مغز ما داره که ما هر چی از کودکی تا الان یاد گرفتیم مغز ما یاد گرفته و توسط جسم اجرا شده مثلا من رانندگی و آشپزی و نقاشی را یاد گرفتم در اصل مغز یاد گرفته و توسط دستان من اجرا میشه ‌لاغری با ذهن هم همینه باید آنرا یاد بگیریم ما باید لاغری را یاد بگیریم مغز،ما باید لاغری را یاد بگیره و به ذهن ناخودآگاه دستورات جدید و صحیح بده و یواش یواش در جسم نمایان بشه لاغری وقتی لاغری ما توسط مغز و ذهن شروع بشه هیچ موقع پوست ما شل و افتاده نخواهد شد چون اصولی ما داریم لاغر می‌شویم پوست ما دوباره به حالت اول برمی گرده ما نباید کار داشته باشیم که چطور لاغر می شویم همه چیز را به مغز بسپاریم اون کارش را بلده فقط،باید بهش آموزش بدیم .

   ازشما هم ممنون استاد عزیز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Shahrbanou
    1401/04/18 10:11
    مدت عضویت: 1445 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 283 کلمه

    سلام دوست عزیز ،

    امیدوارم در بهترین حال روحی و جسمی خودت باشی ،

    با خوندن دیدگاهت  چیزی به خاطرم رسید که بگم :

    اینکه جسم نمایشگر  محتویات ذهنه  به ما کمک می کنه  که  رفتارهای  سختگیرانه در مورد جسم رو کنار بگذاریم  و ترس از خوردن نداشته باشیم  غذاهارو  مسئول چاقی و حتی لاغری خود ندونیم  اگر چه باید مراقب باشیم روی سیری چیزی نخوریم ،  اضافه خوری نداشته باشیم ..که البته  خیلی هامون بخاطر  رعایت همین نکته به چالش کشیده میشیم از این نظر که هنگام غذا خوردن دچار نوعی از ترس میشیم  ترس از اینکه  زیادتر از نیاز نخوریم  نمیشه اسمشو ترس از غذا گذاشت  اما نوعی ترس از خوردنه شاید یه جورایی باعث بشه توی تله تعیین مقدار ، بیفتیم ،  

    اما بحث من سر چیز دیگه اس   ،  یه نکته آموزشی رو می خوام بگم :

    با توجه به ذهنی بودن  علت چاقی ،و اکتسابی بودن  و چاق شدن به دلیل  یادگیری اون  ،  در نتیجه  حالا داریم  لاغری رو یاد می گیریم …..یاد می گیریم  چطور لاغر بشیم  بدون فشار بر جسم  ،که این بهترین روش لاغری  هست …

    ما آگاهانه  با ذهن خودآگاه  داریم لاغری رو می آموزیم  و با رعایت یکسری فاکتور این آموزش رو به ذهن  ناخودآگاه  وارد می کنیم  یعنی همون صندوقچه  بسته اسرار  در حقیقت ،…….  مهمترین فاکتورهای لاغر کننده  همونایی هست که در میثاق نامه هر روز می خونیم ….ما در حالت کاملا آگاهانه اصول لاغرشدن با ذهن رو که آموختیم  سپس اجراش می کنیم  اینکه  در مرحله  اجرا چقدر موفق بشیم بسته به  محتویات ذهن ناخودآگاه داره  …باورها و خاطرات به عناوین مختلف  ایجاد مقاومت در اجرا می کنن  که با استمرار در یادگیری و اجرا  اونارو به تدریج  غیر فعال می کنیم  ….

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/09/10 04:14
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 23767 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 258 کلمه

   سلام و درود به استاد عزیز و گرامی و دوستان همراهم 

   چه فایل عالی و قشنگی بود و چه آسان با مثالهای قابل درک این موضوع چطور از طریق ذهن لاغر میشویم آموزش داده شد

   اینطور نیست که ما با فکر کردن به لاغری لاغر میشویم بلکه با یادگیری لاغری لاغر میشویم

   همانطور که با یادگیری چاقی چاق شدیم

   ما لاغری را به مغزمان یاد میدهیم و او این آموزشها را در جسم مان به نمایش میگذارد

   جسم فقط نمایش دهنده آگاهی هاست و دستورات از مغز صادر میشود

   ما نمیتوانیم لاغر شدن را به جسم یاد بدهیم از طریق رژیم و یا ورزش و هر طریق دیگر

   مثالهایی که زده شد برای اثبات اینکه جسم یادگیرنده نیست خیلی منطقی و قابل فهم بود

   موضوع افتادگی پوست بعد از لاغر شدن هم خیلی جالب بود

   اگر این لاغری با فشار آوردن به جسم و یا عمل جراحی انجام شده باشد چونکه مغز دخالتی در آن نداشته مشکل افتادگی پوست بوجود می آید و من شنیده ام این اشخاص باید عمل بریدن پوستهای اضافی را هم انجام دهند

   اما وقتیکه مغز پروسه لاغر شدن را انجام میدهد مراحل جمع شدن پوست هم انجام میشود و فرد را دچار مشکل افتادگی پوست نمیکند

   همه چیز را به مغز بسپاریم و کاری به اینکه چطور ما را لاغر میکند و چطور پوست را جمع میکند نداشته باشیم این قدرت وجود ماست که از طرف خداوند در ما نهاده شده است فقط باید به این قدرت الهی ایمان و اطمینان داشته باشیم و از نتیجه کار که رسیدن به تناسب اندام با شادی و به سادگی و بدون هیچ مشکلی است لذت ببریم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azamhoseinzadeh0180@gmail.com
   1400/09/03 07:09
   مدت عضویت: 1034 روز
   امتیاز کاربر: 189 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 226 کلمه

   سلام به استاد عزیز و همراهان گرامی

   گام ۸۳ بهترین روش لاغری

   فرمانده بدن مدیر من

   فرمانده من مغزم هست هر چی اون دستور بده اعضا اطاعت و اجرا می کنند و هیچ کدوم نمی پرسن چرا 

   در جنگ یا در یک کارخانه هیچ کس به فرمانده و مدیر ایراد نمی گیره همه سربازها اوامر رو اطاعت می کنند و هیچ سوالی هم نمی پرسن چون می دونن اون از همه آگاه تر شایسته تر هست و بهش اعتماد دارن

   تمام کارهای بدن ما رو هم مغزمون فرماندهی و دستور میده مثل خوردن نوشتن رفتن و…..

   پس ما باید فرمول های مغزی مون رو تغییر بدیم تا فرمانده مون طبق این فرمول ها دستورات جدید بده 

   در جنگ فرمانده میاد با توجه به اطلاعاتی که داره با توجه به آگاهی هاش و اطلاعاتی که مشاورانش اطرافیانش میدن دستورات جدید میده 

   مغز ما هم با توجه به آگاهی ها و اطلاعاتی که به اون داده شده چه از طریق آموزش چه از طریق اطرافیان دستورات رو میده و اعضا اطاعت می کنند

   پس ما باید اطلاعات و آگاهی های درستی درباره لاغری به فرمانده مون بدیم تا اون دستورات لاغری رو صادر کته 

   با یادگیری استمرار در این مسیر درست فرمول های مغزی مون رو تصحیح و به دستورات لاغری درست تبدیل می کنیم و نتیجه پیروزی خواهد بود پیروزی که آرامش اعتماد به نفس لذت بردن از زندگی و تناسب اندام رو به همراه خواهد داشت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/08/24 18:47
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 877 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

   اول از همه بگم منم اون اوایل دوره که تازه به این آگاهی ها رسیده بودم خیلی دوست داشتم به بقیه  که مشکل چاقی دارن و در حال تلاش برای لاعری هستن بگم  که همچین راهی هست  (هنوزم دوست دارم بگم و وقتی میبینمشون در حال سختی کشیدن هستن براشون ناراحت میشم ولی دیگه خوب میدونم  این کار اشتباهی هست و من فقط مسول خودم هستم) که نیاز به سختی و زجر نداره ولی  در گذشته به تعدادی از اطرافیانم که مشکل چاقی داشتن گفتم ولی چون در مدار شنیدن این آگاهی ها نبودن این روش رو  دنبال نکردن و خوششون نیومد و تازه بعضیاشون میخواستن من رو هم از ادامه دادن در این راه منصرف کنن که این حرفها درست نیست و امکان نداره و … که من چون بارها  از استاد شنیده بودم به کسی نگید که در این مسیر هستید چون که شما رو منحرف میکنن پسبحث رو  ادامه نمیدادم و دیگه هیچکس رو هم  نگفتم و از هدر رفتن انرژیم برای هدایت دیگران به این راه درست  جلوگیری کردم و تمام انرژیم رو برای  کار کردن روی خودم  گذاشتم و دو سالی میشه که جدی دارم هر روز روی خودم کار میکنم و شکر خدا نتایج عالی هم داشتم .

   چقدر جالب  من هم  اون اوایل اشنایی با دوره فکر میکردم باید خوب تجسم کنم و یادم چشمام رو میبستم و خودم رو با اندام دلخواهم تجسم میکردم ولی هنوز به اون وزن دلخواهم که تجسم میکردم  نرسیدم و حالا متوجه میشم موضوع فکر کردن نیست موضوع یادگیری هست .

   من اگر یاد بگیریم حرف بزنم و بشنونم  این دلیل بر سواد داشتن من که  شامل  خواندن و نوشتن  میشه نیست یعنی برای خواندن و نوشتن من باید دوره بگذرونم و یا  مدرسه برم تا  یاد بگیریم پس چاقی هم همینطور هست بدون ابنکه سواد خواندن و نوشتن اون رو داشته باشم من زبان چاقی رو یاد گرفتم  در واقع بدون اینکه من دوره بگذرونم چاقی رو یاد گرفتم مثل زبان مادری  که راحت یاد گرفتم چاقی رو هم یاد گرفتم پس مغز قابلیت یادگیری داره و هر چیزی رو یادبگیره میتونه اجراش کنه پس همه چیز از یادگیری با مغز شروع میشه پس لاغری رو باید یادبگیریم و از مغز باید شروع بشه  پس  زمانی که ما رژیم داریم فقط داریم به جسم فشار میاریم و کاری به یادگیری از مغز نداریم  و این کار مثل این هست که ما دستمون رو ببریم داخل کلاس ریاضی بزاریم و بهش آموزش ریاضی  بدیم خب یاد نمیگیره چون ریاضی رو مغز یاد میگیره و دست ما نمایشش میده حروف الفبا رو مغز ما یاد میگیره و دست ما نمایشش میده پس اگر میخوایی لاغری رو یاد بگیر تا جسمت نمایشش بده اینطور نیست که جسم ما خود به خود لاغر بشه پس این مغز که باید لاغر بشه .

   و ما میبینم افرادی که مشکل مغزی دارن دست و پا دارن اما نمیتونن به راحتی قدم بردارن و یا .. چون مغزشون سالم نیست .پس فرمانده ی جسم ما مغز ما هست پس چاقی و لاغری از معز شروع میشه و به جسم میرسه پس لاغری فکر کردنی نیست یاد گرفتن لاغری هست با تمرین و انجام دادن لاغری شما اون رو یادمیگیرید.

   من هیچ وقت در زمانهای که  یه هویی  چاقی میشدم  نگران نبودم که وای حالا پوستم چی میشه نکنه کش نیاد و ….. حالا هم که دارم لاغر میشم نباید نگران پوستم باشم که نکنه جمع نشه و شل بشه چون لاعری در این روش از طریق ذهن هست مغز خودش به خوبی همه چیز رو کنترل میکنه و هیچ مشکل خاصی نیست ولی اگر با روشی که غیر از روش ذهنی که با فشار به جسم  همراه هست و ما میخواهیم  از این طریق خودمون رو لاغر کنیم کلی پوستمون خراب میشه چون معز دخالتی در اون لاعری  نداشته .و واقعا  این روش همه چیزش عالی هست خدا رو شکر حتی پوستمون هم بهتر میشه و نباید نگران اون باشیم من که خودم اللن پوستم واقعا عالی و بینطیر شده و قابل مقایسه با گدشته ی خودم نیست و اینم از شگفتیهای این راه هست .

   و یه نکته ی دیگه که هست اینه که  ما هیچ وقت نباید فکر کنیم که حالا با این روش چطور من لاغر میشم ؟؟؟ کاری نداشته باش اون مغز کار خودش رو خوب بلده شاید نیاز باشه که عادتهای ما عوض بشه میشه شاید نیاز باشه پوست ما جمع بشه میشه شاید نیاز باشه هوسها و میل و اشتهای ما  تغییر کنه میکنه این کار مغز هست و من نباید به زور  کمتر بخورم و یا رژیم بگیریم در حالی که مغز من پر از فرمولهای چاق کننده هست  .

   کس که خوب نقاشی میکنه هنر نقاشی  کشیدن در مغز اون هست نه  دستش کسی  که خوب موسیقی اجرا میکنه  هنر نواختن موسیقی  در مغز اون هست ته در دستش پس به چطورش فکر نکن  که من چطور لاغر میشم همانطور که نفهمیدم من چطور  چاق شدم لاغری هم همینطور هست .

   لاغری یاد گرفتنی هست پس با خرید کردن دوره هم تو لاغر نمیشی مگر کار کنی روی خودت تا نتیجه رو ببینی پس من با یادگیری لاغری لاغر میشم مثل یادگیری آشپزی اگر من آشپزی رو بلدم با دستم دارم انجامش میدم اما در معز من تمام اون اگاهی ها داره ذخیره میشه پس کاری به چطورش نداشته باش و اقدام کن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار kamatayab63@gmail.com
   1400/08/22 10:05
   مدت عضویت: 1188 روز
   امتیاز کاربر: 10411 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 137 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز 🥰🥰

     واقعا استاد اگر کسی بخواهد به مسیر لاغری با ذهن باور کند همین یک فایل برایش کافی است که بشنود . چقدر لاغری اسان بوده و ما سخت اش کردیم . منم در اوایل به کسی در مورد لاغری با ذهن اگر میگفتم مسخره ام میکردند . ولی حالا که خودم به این توانایی رسیدم که حرفهایشان را نادیده میگیرم کم کم دارم به خانواده ام منتقل میکنم یاد گیری ام رو .من که این ۹ ماه که وارد مسیر شدم تا حالا فقط از فایلهای رایگان استفاده کردم نمی دونید چقدر تغییر کردم ترس از خوردن دیگه ندارم حرص و ولع ندارم . کاهش وزن زیادی داشتم خیلی خوشحالم خیلی حالا که از کسی میشنوم در باره یک روش لاغری اگر صحبت میکنند تو دل خودم میخندم بهش 😅

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/07/21 00:08
   مدت عضویت: 1264 روز
   امتیاز کاربر: 458 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 148 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام ب استاد عزیز و دوستان همراه گام ۸۳ بهترین روش لاغری ،روش لاغری با ذهن است 

   در روشهایی قبل ما فقط با جسممون کار داریم و با محدود کردن غذا و دمنوش خوردن می خوایم ک اضافه وزن رو کم کنیم در حالی ک چاقی ما اول از ذهن شروع شده، و جسم ما تنها یک نمایشگره هر چی از مغز بهش دستور داده بشه بعدش جسم اونو ب نمایش میزاره چاقی در ذهن ماست اضافه وزن در جسم ما ،همه اعضای بدن ما از ذهن ما دستور میگیرن دست ما ب خودی خود نمی تونه نقاشی ،پیانو یا هر کاری دیگه رو انجام بده ،ما باید این آگاهی رو ب ذهنمون بدیم آموزش ببینه باورهای درست جایگزین باورهای غلط بشن و با تکرار و استمرار ما بتونیم تصویر ذهنی مون رو عوض کنیم و بعد آرام آرام جسم هم تغییر میکنه ،

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/07/06 22:36
   مدت عضویت: 1094 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 496 کلمه

   سلام
   استاد عزیز ممنون بایت فایل زیبا و با مثالهای قابل درک
   همیشه شنیده بودم ک میگفتن تو درسهایی خوندن برای مثلا مردم روستا باید با زبان قابل درک صحبت کنیم و لفظ قلم نیایم ی جوری ک اونا مارو از خودشون بدونن ن اینک کلمات انگلیسی و اینا در رابطه با ارباب رجوع بکار برد ک طرف هنگ کنه
   الان میببنم این همه سال این همه ادم دیدم ولی هیچ کی اندازه شما منو درک نکرده حتی مادرم
   ممنون ک هستید ممنون ک میدونید ما ب چ چیزی نیاز داریم و برامون تهیه میکنید
   تو کتاب دینی خونده بودم ک انسان قدرت انتخاب داره ولی هیچ وقت در این حد درک نکرده بودم ک حق انتخاب واختیار چیه ولی الان با گوش دادن این فایل میفهم
   لاغرشدن و لاغر ماندن ادامه و استمرار و تکرار میخواد واقعا من میببنم ک با تکرار چقد اطمینان من بالا میره
   لاغر شون یاد گرفتنی همون طور ک نوشتن و اشپزی کردن نقاشی کردن چاق شدن یادگرفتنی هستش
   وقتی ما میخوابم قک۶رمه سبزی بپزیم باید بریم اطلاعات جمع کنیم ببینیم باچی بپزیم چجوری بپزیم بعد وارد عمل میشیم خرید میکنیم و میایم مراحل اولیه اجرایی میکنیم و در نهایت
   میپزیمش و در بارهای اول هی تست میکنیم ببینیم مزش چجوریه نمکش ترشیش و اینا هنوز ماهر نیستیم حتی انتظار خوشمزه شدن نداریم حتی اگه بهترین مواد اولیه تهیه ببینیم
   حتی بریم ب دیگرانم بگیم میگن بار اولته
   ولی رفته رفته ماهر تر میشیم بعد چند سال دیگه اندازه مواد دستمون میاد فقط یکیار دوبار میچشیم اون استرس و نگرانی ک بدمزه بشه بسوزه و اینا دیگه نیس این ماجرا با تکرار با استمرار با کم نیاوردن با قبول مسئولیت ک خودمون باید یاد بگیریم با ازمون و خطا
   ب چنین مهارتی دست پیدا میکنیم و لاغری درست مثل اینه باید ب خودت فرصت بدی باید صبر داشته باشی باید تکرار کنی تا ب عمق مطلب پی ببری ایمانت بره بالا و اون اطمینان جاصل بشه
   من در اواسط گامها ی پیرهن ک برام کوچیک بود درآوردم نصب کردم تو اتاقم و درک از اون فایله اون بود ک اطمینان با نصب اون پیرهن برا من حاصل میشه اما بعد چن ماه دیدم من اصلا ب اون پیرهن توجهی ندارم و الان میبینم ک تکرار مطالب ک اون اطمینان حاصل میکنی ن جمله تاکیدی ن لباس
   فقط و فقط باید با افزایش اگاهی و تکرار و استمرار باور و اطمینان بالا بره ودر نهایت ذهنم یاد بگیره و جسمم نشون بده
   من خودم کسایی میشناسم ک با کالری شماری چندین ساله ب اندام متناسب رسیدن خودشو از همه چی محروم کرده از کیک و فلان ولی با استمرارش با تکرارش حتی حفظه اون اندازه ها رو و ب اون چیزی ک خواسته رسیده
   تکرار و ادامه دادن واستمراربزرگترین کلید لاغریه اگه میخوای پازل لاغری رو پر کنی بابد این سه تا اصل رو داشته باشی
   با این ها هی کلید بندازی و وارد مغزت بشی و این اطلاعات هی ببری و بزاری اون جای باید
   تا پازلها کنار هم قرار بگیرن و در اخر اون تصویر ایجاد بشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/06/24 10:58
   مدت عضویت: 1656 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 722 کلمه

   سلام🙂

    مطلبی که من یاد گرفتم از این فایل اینه که چاقی با اضافه وزن دو تا مفهوم جداگانه است ولی ما این دو تا رو به جای هم استفاده میکنین

   چاقی در ذهن ما است و به واسطه یادگیری ایجاد شده ولی اضافه وزن در جسم ما است و محصول چاقیه…

   چاقی رو ما یاد گرفتیم مثل هر مهارت دیگه ای که یاد گرفتیم مثل حرف زدن مثل راه رفتن مثل غذاخوردن..‌

   و این یادگیری آگاهانه نبوده از طریق دیدن و شنیدن صحبتهای اطرافیان و معلمین و رسانه ها بوده در واقع ما برای چاقی انتخابی آگاهانه نکردیم نا آگاهانه چاقی رو یاد گرفتیم ولی در هر حال ما اون رو یادگرفتیم و اینقدر تکرار کردیم که به بهترین شکل خودمون انجامش دادیم و جسممون رو به اضافه وزن رسوندیم

   پس اینکه فکر میکنیم اضافه وزن ما ژنتیکی هست کاملا غلطه … ما در اصل خلقت کاملا متناسب بودیم و برای کسی مثل من تا سالها متناسب بودم ولی خود این جمله که چاقی ما ارثی هست رو من بارها از مادرم و سایر افراد فامیل که چاق بودن و همواره در تلاش برای کاهش وزن بودن شنیده بودم و در واقع این رو هم به عنوان علت چاقی یاد گرفته بودم.الان که داشتم اینو مینوشتم به خاطرم اومد که یکی از خاله های من بالای ۶۰ سال سنشونه و من هیچ وقت ندیدم ایشون چاق باشن همیشه در یه سایز و وزن البته مثلا به خاطر کرونا لاغر تر شدن ولی دوباره برگشتن به همون سایز و وزن همیشگی و جالبه تا حالا از ایشون من نشنیدم که چاقی ما ارثی هست ولی از مادرم بارها شنیدم همین خالم ۵ تا فرزند دارن که ۳ تا شون کاملا متناسب هستن و یکی از دختر خاله ها چاق میشه و همواره یا داره ورزش میکنه یا رژیم میگیره ودر واقع در حال یو یو از چاقی به لاغری و برعکس هستش ایشون کم کاری تیرویید داره مثل من و خاله ام یه روز میگفتن شماها به خاطر تیرویید هست که چاق میشین یعنی  دو تا حرف متفاوت از دو تا خواهر…همین خاله ام به واسطه شغل خودشون و همسرشون فعالیت زیادی دارن و مادرم و ایشون هر دوتایی اعتقاد دارن چاقی به خاطر بی تحرکی هست و خالم کار خونه رو به عنوان تحرک اصلا قبول ندارن …ببینین چقدر راحت ما در خانواده های مختلف علتهای چاقی رو شنیدیم و یاد گرفتیم و در ذهن ما به عنوان فرمول ذخیره شده و  وقتی در موقعیتی  مشابه  قرار گرفتیم اون فرمول برای خود ما عمل کرده و ما رو به اضافه وزن رسونده.

   خوب مرکز یادگیری همه ما مغز ما است و ما هر مهارتی رو که بخوایم یاد بگیریم با دیدن و شنیدن هست بعد اون مهارت رو با دست تمرین میکنیم و میشه مهارت ما…پس دست ما که اون رو انجام میده کاره ای نیست تحت فرمان مغز ما که یاد گرفته حرکت می کنه و اون کار به شکل ماهرانه انجام میشه.

   چاقی هم مهارتی هست که مغز ما یاد گرفته و جسم ما اونو داره نمایش میده به بهترین شکل… پس فشار آوردن به جسم با ورزش و رژیم ودمنوش و قرص کاملا مسخره است چون چیزی به مغز یاد نمیده فقط نمایشگر رو داره تغییر میده اونم با محدودیت و سختی و چون ذهن اینجا با محدودیت و سختی موافق نیست بنای ناسازگاری رو میذاره و هم استفاده از اون روش رو برای ما سخت و غیر ممکن جلوه میده و هم به تدریج سرعت تغییر  جسم رو کند میکنه برای همین به تدریج ما خسته و اعصاب خورد میشیم و وزنمون هم نسبت به اول دچار استپ میشه و رها میکنیم

   لاغر شدنی صحیح هست که با همون روش چاق شدن باشه…. یعنی آموزش لاغری به مغز و بدون هیچ فشار و محدودیت و سختی به جسم….

   این آموزش فقط در این سایت داده میشه و تکرار و تکرار اون باعث ساخت فرمولهای لاغری میشه و به تدریج فرمانهای مغزی به جسم تغییر میکنه که در واقع همون تغییر رفتار غذایی هست و جسم آروم آروم تغییر میکنه چون دیگه سرعت ترمیم همیشگی جسم با سرعت تخریب برابر میشه و بعد کم کم تخریب کمتر میشه و ترمیم همیشگی و با سرعت ثابت جسم ما ،تناسب رو برای ما میسازه 

   پس میبینیم که در این پروسه ما کاره ای نیستیم فقط آموزش ها رو تکرار میکنیم و بقیه روند به شکل کاملا اتوماتیک و عالی انجام میشه برای همینه که لاغری با ذهن آسونترین کار دنیاست👌👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sofiashirazi667
   1400/04/27 18:54
   مدت عضویت: 1359 روز
   امتیاز کاربر: 3599 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 6 کلمه

   احسنت ب شما استاد بزرگوار 👌👏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ainakaveh@gmail.com
   1400/04/15 13:47
   مدت عضویت: 1223 روز
   امتیاز کاربر: 26734 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 538 کلمه

   سلام.وقت بخیر

   امروز برام جریانی پیش اومد وبعد که این فایل رو دیدم.واقعا متحیر شدم در فکر فرو رفتم که چقدر استاد به مسئله مهمی اشاره کردند.

   صبح با همسرم صحبت میکردیم ایشون یه مثال زد برای تایید حرفش..یهویی یاد یه آهنگ که دقیقا همین ضرب المثل توش تکرار میشد ویه خواننده محبوب زمان قبل از انقلاب خونده بود افتادم و مداوم اون آهنگ‌رو چندین بار پیش خودم خوندم و خیلی تعجب کردم که چطور کل آهنگ با اون همه شعر یادمه اونم برای چهل وچند سال پیش…

   بعد که حرفهای استاد رو در این گام شنیدم متوجه شدم که واقعا چطوره که من یه آهنگ اینطور واضح وخوب یادمه وهمشو بدون ایراد میخونم..ولی مثلا کتابی که دو سال پیش خوندم یادم نمیاد یا اصلا بیشتر درسهایی که تو دبیرستان خوندم یادم نیست.

   بعضی از درسها رو که واقعا حفظ میکردم بطوری که وقتی از جلسه امتحان بیرون می اومدم کلا همشو یادم میرفت چون اون درسها رو دوست نداشتم.مثل مثلثاث..جبر..فیزیک…حالا رشته من تجربی بود ولی این درسها رو هم باید میخوندیم.

   اما اون آهنگ مورد علاقه ام رو بارها وبارها همان زمان در رادیو زیاد پخش میکردند یا خودم تو کاست بارها اونو رو میشنیدم وازش لذت میبردم.

   یعنی زیاد شنیدن با احساس خوب وتکرار باعث ثبت شدن در ذهن میشه ومثل امروز بعد اینهمه سال من کل اون آهنگ رو خوندم واصلا حتی یه کلمه اش هم فراموشم نشده بود..‌

   پس چطور کتابی که همین چند وقت پیش خوندم دقیقا یادم نیست چون اون کتاب رو یکبار خوندم گذاستم تو کتابخانه وتمام…..نه فکری در موردش کردم نه بحثی..نه تکراری…

   هر چند موضوع جالبی هم داشته یکی..دو روزی در ذهنم بوده…وبس

   پس طبق فرمایش استاد فقط به فقط باید ادامه داد

   منم بعد چند ماه که در این مسیر بودم وفکر میکردم که ای بابا بیشتر وقتم رو صرف خوندن…فایل دیدن ونوشتن وخلاصه در خدمت گروه هستم.بطوری که اگه همینقدر برای تعیین رشته دانشگاهی وقت میگذاشتم حتما رشته بهتری قبول میشدم.😄😄

   ولی چرا تغییراتی در خودم از لحاظ جسمی مشاهده نمیکنم وکمی ناراحت بودم که آیا واقعا مسیر درسته وخلاصه فکر وخیالهای زیاد

   و وقتی نوشته های دوستان رو میخوندم که اونها هم همین مشکل رو دارند واستاد تکرار میکنند که فقط ادامه بدید. واقعا امروز بطور قطعی درک کردم که با تکرار زیاد این فرمولها برای ذهن جا می افته و روتین میشه…کما اینکه من هنوز بعضی وقتها با وجود اینهمه تکرار از خوردن بعضی غذاها میترسم..ویا هنوز که هنوزه از عصر به بعد مطلقا چیزی نمیخورم..با اینکه میدونم هیچ ماده غدایی و در هر زمان خوردن باعث چاقی من نمیشه.

   پس چرا هنوز گاهی من واهمه دارم چون اون فرمولهای اشتباه در وجودم هنوز مشغول فعالیت است ولی خوب کمرنگتر….دیگه قانع شدم که بدون هیچ شک و نگرانی در این مسیر باید کوشش کنم برای آموختن..برای فراگیری فرمولهای درست وابدی. بدون در نظر گرفتن زمان وبدون فکر کردن به چند کیلو اضافه وزنم.و…و

   استاد واقعا ازتون ممنونم که اینقدر وقت میگذارید تا بچه ها رو به هر طریقی شده به راه راست هدایت کنید.من که گویا دارم از اول برای یاد گیری اقدام میکنم وشور وحال ایام مدرسه…درس…اون فضاها رو دارم البته بمراتب با اشتیاق بیشتر وکوشش وپیگیری مستمرتر در ضمنی که همشاگردیهای عالی دارم که با خوندن نوشته های آنان کلی مطلب یاد میگیرم وبیشتر سوالهام جواب داده میشه.

   ممنونم از همه دوستان وممنون از استاد

   در پناه خدا باشید.🤗🤗🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/04/10 09:45
   مدت عضویت: 1494 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 208 کلمه

   سلام و درود به دوستان واستادعزیزم

   اینطوری که من متوجه شدم برای رسیدن به هر هدفی چه مالی . چه سلامتی . چه روابط . چه لاغری ابتدا بایستی خوب اون بخش رو یاد بگیریم  .از آنجاییکه ما چاقی رو خوب یاد گرفتیم ؟ از موقعی که جنین بودیم تا به الان که چاقیم . وآرام آرام پروسه چاقی درما شکل گرفت و برای لاغر شدن هم این مسیر رو بایستی طی کنیم تا به نتیجه دلخواهمون برسیم .

   با آموزشهای که دراین دوره میبینیم . فایل ها رو گوش میدیم . کامنتها رو میخونیم و تمرینات رو انجام میدیم .و در زندگی روزمره مراقب افکارمون احساسمون هستیم و مرتب این روند رو تکرار میکنیم تا متناسب بشیم . 

   چون ذهن ما با توجهات به محیط پیرامونمان پروسه چاقی رو یاد گرفت و تصویر سازی ذهنی در آن شکل گرفت و حس ترس از چاقی درما شکل گرفت و دستورات مغزی به کل بدن داده شد تا با فرمول جدید چاقی کارکنند. پس بدن ما با دستورات مغزی کار میکنه واز خودش هیچی نداره .

   پس برای لاغر شدن به اینکه فقط یه گوشه بشینیم و فکر کنیم و تصویرها رو بسازیم جواب نمیده . بلکه همین روند رو که برای چاقی طی کردیم برای لاغری طی کنیم تا متناسب بشیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1400/03/13 02:02
   مدت عضویت: 1671 روز
   امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,603 کلمه

   گام ۸۳ ،، سلام استاد و دوستان همراهم ،وقت بخیر ،،بهترین روش لاغری ،لاغر شدن با ذهن است ،،،بهترین روش لاغری، روشی ست که لاغر شدن را به ما آموزش بدهد ،کاملا موافق این سبک متد هستم ، ما تو هر کاری آموزش دیدیم که تونستیم موفق بشیم  ،تو این چند ماه اخیر من و دوستم داریم‌ در باغ ایشون ،درخت کاری وگلکاری و سبزی میکاریم ،تو این مدت که میریم خرید نهال ، گل ،بذر ،خاک و کود وووو  کلی چیز یاد گرفتیم در رابطه با کاشتن و گل و گیاه ، خود اون فروشنده ها ،یه آموزش کلی بهمون میدن که اگر ما یاد نگرفته بودیم کل نهالها و گل و بذرهارو هدر میدادیم و نتیجه خوبی هم نمیگرفتیم ،این چند وقت که در حال انجام کار باغبانی هستم ، توجه میکنم برای بوجود آمدن یک درخت و میوه و محصولش ،چقدر کارهای قبلی انجام میشه ،وقتی خاک اونجارو شخم میزدن ،تمیزش میکردن،مواد افزودنی تقویتی روش میرختن ووووو با خودم فکر میکردم که منهم الان دارم ذهنمو شخم میزنم که تمیز بشه که وقتی بذر و نهال فرمول های جدیدو توش میکارم ،خوب و قدرتمند رشد کنه ، امروز بعد از چند روز ،کار کاشتن ، تموم شد ،اتفاقا نشستیم که استراحت کنیم و یه آتیش خوشگلم روشن کرده بودیم ،داشتم به نتیجه تلاشمون تو اون باغ نگاه میکردم ،بازم با خودم فکر کردم که حالا باید کنار این درختان و گیاهان ،باشیم ،مراقبتشون کنیم ،مواظب آب و هواشون باشیم ، بعد به خودم گفتم ،فریده تو هم تازه بذرهای کوچیک لاغریتو کاشتی ،تازه شروع رسیدگی و مراقبت هاته ، ما ۶۴ تا درخت کاشتیم که تخمین زدیم سال آینده یه کوچولو میوه بدن ، باز هم به خودم گفتم که میوه های تلاش تو هم به مرور بهتر و عالیتر خواهند شد ،فقط صبره با عشق میخواد ،همیاری میخواد ،مهربانی میخواد ،دوست داشتن میخواد ، این مسیر تنها راهیه که میتونه مارو  به تناسب فکر و جسم برسونه ، با برنامه ریزی مجدد ذهن ،میتونیم به هر آنچه که میخواهیم و باور داشته باشیم برسیم‌ ،،    احساس میکنم سالهاست از چاقی خودم دور شدم ،انقدر دور که وقتی میخوام از اون زمانها چیزی بنویسم باید فکر کنم ،گاهی یادم میره که من چه دورانیو گذروندم و احساس میکنم من سالهاست که  افکار لاغریو دارم ، واقعا اون زمانها ما برای چاقتر شدنمون  کار خاصی انجام نمیدادیم ، زندگی میکردیم و چاق میشدیم ،برای لاغر شدن هم باید زندگی کنیم و لاغر بشیم ،،،متناسب بودن و سلامت بودن حق طبیعی انسان هاست ،چقدر تکرار این جمله زیباست ،اینها حق های الهی و طبیعی ما بودند و هستن که ما از اونها بیخبر بودیم ،این جملاتو باید هر روز به خودمون یادآوری کنیم و بگیم که ما به این دنیا اومدیم که فقط تجربیات عالی داشته باشیم‌،نیومدیم رنج ببریم ،چاق باشیم،فقیر باشیم و بیمار ،بعدشم بمیریم و تمام ،،ما اومدیم در این دنیا عشق کنیم،لذت ببریم وشاد باشیم ،ولی خود من از زندگی چیزهای دیگه ای شنیده بودم که دقیقا مخالف اینها بود ،بخاطر همون عقایدی که یه روزی تو بچگیم شنیدم و پذیرفتم ، اون زندگی رو هم تجربه کردم ، حالا نمیخوام هر حرفیو از هر کسی بشنوم و قبول کنم ،میخوام آگاهانه ،حرف های جدید و بروز و کمک کننده بشنوم و انتخاب کنم که بپذیرم یا نه ،،  هر زمان اساتیدم در مورد قدرت خلق کردن در انسان ها آموزشی میدادن ،با خودم فکر میکردم که یعنی چی که ما میتونیم خلق کنیم‌🤔 اون زمانها احساس میکردم اونجوری که اون زمانها  میفهمم درسته ،حالا متوجه شدم که اون زمانها من اصلا درک درستی نداشتم ، قدرت خلق کردن یعنی من به هر آنچه توجه کنم در حال فرستادن کارت دعوت به زندگی خودم هستم ، آیا به چاقی توجه میکنم ؟ به چاقی توجه میکنم یعنی چی ؟ یعنی در طول شبانه روز همش خودمو تو آینه چک میکنم و غرق ناراحتی میشم از دیدن بدن چاقم ، یعنی وقتی میخوام چیزی بخورم نگران میشم ،یعنی در درونم از خوردن میترسم ،از چاقتر شدن میترسم ،یعنی اضطراب دارم ،یعنی در موردچاقی با دیگران صحبت میکنم، یعنی به آدم های چاق توجه میکنم ،،اگر دلم میخواد لاغر بشم در کنار آموزش هام ،کانون توجهمو بذارم روی لاغر شدن ،، چجوری ؟ یعنی تغییرات کوچیک و بزرگ درونیمو مرتب برای خودم بزرگ نمایی کنم ،یعنی موفقیت های کوچیک و بزرگ خودمو به خودم یادآوری کنم ،یعنی به خودم مرتب بگم‌ که من لایق لاغر شدن هستم من لاغر نشم کی بشه ،،یعنی وقتی میخوام بخوابم به لاغرتر شدنم فکر کنم ،تصویر سازی کنم ،ببینم که دارم لذت میبرم از جسم جدیدم،یعنی خودمو با لاغرترها مقایسه نکنم ،به خودم احترام بذارم ،اجازه بدم ذهن و جسمم در آرامش به کارشون برسن ،یعنی تو خوردن هام مدام غذاهارو تفکیک نکنم به چاق کننده و لاغر کننده ، در کل آرامش داشته باشم و من کار خودمو انجام بدم و اجازه بدم خدا هم کار خودشو انجام بده ،،، وقتی به این فکر میکنم که ذهن ما راه ارتباطی بین ما و خداونده و من الان این موضوعو میدونم و میتونم برای رسیدن به سلامتی،تناسب اندام وووو  در زندگیم ازش استفاده کنم ،فقط کافیه که آموزش ببینم و در این مسیر بمونم و آموزش هامو زندگی کنم ،خوشحال میشم ،انگار خدا کلید گنجو بهمون داده تازه آدرسه  گنجم گفته ، فقط باید باور کنیم و بریم بسمتش  ،،،، با آموزش ها ،تصاویر جدیدی از ما ساخته میشه که اون تصاویر بوسیله جسم تجربه خواهد شد ،،،،اولین نشانه های لاغر شدن صحیح ، احساس ماست ،تو تمام روش های قدیم ،حال ما بد بود،بیحال بودیم،خسته بودیم،غمگین بودیم ، افسرده بودیم،  ترسو شده بودیم ،درونمون آشفته و متلاطم بود ،ناامید بودیم، بی اعتمادبنفس و بی عزت نفس بودیم ،حس لیاقت نداشتیم و در انتها هم چاقی ما برمیگشت ، در لاغری با ذهن ،تمام این تجربیات بر عکس شد ، اولین نشانه ش ،حس آرامش که من چقدر این حسو دوست دارم ، حس استراحت کردن دارم ،انگار بعد از سالها پیاده رفتن در کوهستان پر از سنگلاخ ،به یک مکان آرام و امن رسیدم و دارم یه دل سیر استراحت میکنم‌ ،،، اولین بار که این جنس آگاهی های ذهنیو  شنیدم میخکوب شدم ،با اینکه از سالها قبلش در دوره های روان درمانی و غیره شرکت کرده بودم،  ولی انگار ذهنم آماده شنیدن بود، ولع یادگیری داشتم و دوست داشتم به همه فریاد بزنم و بگم که دنیا اون چیزی نبوده که به ما یاد دادن ،ما هم میتونیم با کیفیتر زندگی کنیم ،، اوایل دوره هام بود ، شروع کردم به ارشاد کردن اطرافیان خودم ، حرف هاییکه من میزدم دقیقا برعکس نظریات اطرافیانم بود و بعد از مدتی بمن گفتن انگار توهم زدی و واقعیت دنیارو نمیبینی ، سرتو از زیر برف بیار بیرون 🥴☹ کلی بهم برخورد ،تازه کانال تلگرام خانوادگی زده بودم و هر چی یاد میگرفتمو به شکل ویس به اونها هم یاد میدادم ، من از بچگی دوست داشتم معلم میشدم و آموزش دادنو دوست داشتم ، با عشق براشون ویس میذاشتم و خودم لذت میبردم ولی بعد از مدتی متوجه شدم ، داره باورسازی های خودم زیر سئوال میره ،ترجیح دادم در سکوت به راهم ادامه بدم ،هر چند این ادامه دادنه به خالی شدن من از اطرافیانم‌ ختم شد ،دیگه هر حرفیو نمیپسندیم ،گوشم حساس شده بود و بهم آلارم میداد ، من در این راه ماندم و ادامه دادم ،تقریبا نزدیک به ۴ ساله در مسیر کنترل ذهن بصورت فشرده هستم و از خودم و عملکردهام و نتایج بیشمارم راضی هستم ،در حال حاضر من به کسی فشاری نمیارم که به حرف های من گوش کنید ،الان دیگران از من درخواست میکنن که من باهاشون در مورد مسائلشون حرف بزنم و دقیقا برعکس اون زمانیه که تازه این مسیرو شروع کردم ،،،یه استادی دارم که مدام بهمون میگه بچه ها ،نخوایید که به زور به کسی چیزی یاد بدید ،بذارید نتایجتون بجای شما صحبت کنن ،مطمئن باشید آدم ها وقتی شمارو موفق ببینند ، بسمت شما جذب خواهند شد ،،، منم سالها دریم بورد داشتم که عکس ماشین ،ویلا وووو روی اون چسبونده بودم ، و پارسال همشونو جمع کردم  البته الان روی دیوار روبروی تخت اتاقمو چیزهایی چسبوندم ،مثل پول ،عکس زمان لاغری خودمو ،عکس یک خانم هنرپیشه لاغری که دوست دارم هم هیکلشون بشم‌، نقشه کشوری که دوست دارم بهش مهاجرت کنم ، نماد بینهایت و (نوشته  *لاغر شدن آسانترین کار دنیاست *) و اینهارو هر روز با حس خوب نگاه میکنم و میدونم این خواسته های من که روی دیوار هستن   انرژی دارن و با دیدنه با احساس بهشون ، کانون توجهم  بسمت اونها خواهد بود ،،  ۱۰ سال پیش که کلاس زبان میرفتم ،تقریبا ۲ سال کلاس زبان رفته بودم که با یکی از قویترین استاد زبان تهران آشنا شدم که روشش با تمام کلاس های زبان تفاوت داشت ، ایشون عقیده داشتن که بچه وقتی بدنیا میاد تا ۲ سالگی بیشتر کلماتو درک میکنه و میتونه آرام آرام به زبان مادریش صحبت کنه ولی نمیتونه چیزی بنویسه ، در کلاس ایشون تا ۳ ترم،یعنی تا ۱سال و نیم  ،خبری از نوشتن نبود ،تازه ترم چهارش ،نوشتاری و مکاتبه داشتن  و من بیشترین رشدم در کلاس ایشون بود ،،، جسم ما لاغری یا چاقی رو  نمایش میده ، جسم تجربه کننده است ، مطمئنم  که با تکرار کردن این آموزه ها ،بهترو بهتر به این درک میرسم که فرمانروای جسم ما مغز ماست ،،، ما سالها تلاش کردیم که به جسممون یاد بدیم که لاغر بشه ،نگو فرمانها در مغز صادر میشده ،،،، جالبه سالها ما مبارزه درونی و بیرونی با رژیم گرفتن داشتیم  و ولع بسیار زیاد برای خوردن داشتیم ولی با صادر کردن فرمانهای جدید از مغز ،براحتی مدل خوردن و رفتار غذاییمون بدون جنگ تغییر پیدا کرد ،، ، ما با یاد گرفتن لاغری  لاغر خواهیم شد 😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 671 کلمه
   • سلام دوستان واستاد گرامی گام ۸۳ یکی از پر تکرار ترین سوالات اینکهچطور میشه با ذهن لاعر شد وما نباید با کسی صحبت کنیم در مورد لاعری با ذهن چون ما این روش قبول داریمودیگران باور ندارند چون ما در مدارش قرار گرفتیم یعنی اونا تصورشون اینکه یعنی فکر میکنن که من میخوام ثروتمند بشیم بعد ثروت مند بشیم میخواین سلامت بشیم پس سلامت میشیم مغز ما قابلیت یاد گیری داره اونهاییکه سواد خوندن ونوشتن دارن خوب رفتن ویاد گرفتن وحرف زدن با خوندن ونوشتن فرق داره وهمه میتونن حرف بزنن اما اما قابایت خوندن ونوشتن ندارن یعنی دیدیم بغضی ها که روستایی هستند انقد خوب حرف میزنن که شما وقتی میبینشون باور نمیکنی که این فرد سواد نداره وبچه ها همین بعصی از بچه ها از ۸ یا ۹ ماهگی شروع میکنن به حرف زدن اما سواد خوندن ونوشتن ندارن داریم بعصی از ادمهارو که مثل دبر زبان استاد که کاملا بر حرف زدن وخوندن مسلط هستند اما قابلیت نوشتاری ندارن خوب برای اینکه تمرین نکردن وباید اموزشم ببینن ما از بچگی صحبت کردن یاد گرفتیم بدون اینکه سواد خوندن ونوشتن داشته باشیم ومن نمیدونم که چی شد چطور شد که دهنم برنامه ریزی شد وبعدش فرمولهای دهنیم تغییر کرد وبه محص اینکه باردار شدم روند چاق شدنم شروع شد وچاقیم از بچگی یاد گرفتیم ویا شایدم در بزرگسالی وما ریاصی هم یاد گرفتیم که میتونیم ریاضی بنویسیم مغز ما ریاصی یاد گرفته ودست ما که نمیتونه چیزی یاد بگیره واگر هزار سالم دستمونو تنهایی بدون جسممون بذاریم تو کلاس ریاصی اون نمیتونه ریاصی یاد بگیره پس همه چیز از معز شروع میشه ولاعریم باید از مغز شروع بشه ودر تمام روشهایی که ما رزیم گرفتیم ومیخواستیم گیاه خوار بشیم برای لاعری دقیقا مثل این میمونه که دستمونو تنهایی بذاریم کلاس ریاصی که یاد بگیره قرار نیست دست ریاصی یاد بگیرهدوقرار نیست که جسمت لاعری یاد بگیرهدقبل از اینکه مغزت یاد بگیره یعنی از مغزت یاد میگیری با دستت به نمایش میداری وریاصی حل میکنیم ویعنی معزت چاقی یاد گرفته وجسمت نمایش میده واعریم باید مغزت شروع بشه وبه جسمت تموم بشه وهمیشه اینجوری بوده که مغزت یاد گرفته وجسمت نمایش میده مثل راه رفتن تعادل داشتن قدم برداشتن  وفردیکه مشکل مغزی داره دست وپا واینا داره ولی مغزش مشکل داره ولاعر شدن فکر کردنی نیست بلکه اموزش دیدنی یاد گرفتنیه ودوستی میگه من لاعر بشم پوستم شل نشه ما چاق شدن چون از طریق دهن صورت گرفته بود هیچ مشکلی نداشتیم برای اینکه اگه چاق بشم پوستم چجوری میخواد باز بشه وذهن خود به خود این پروسه چاقی طی کرده ولاعریم همینجوره اگر از طریق دهن انجام بشه دهن خودش میدونه اگر الان نیازه که رفتارمون تعییر کنه خوب میکنه اگر الان نیاز باشه پوستمون جمع بشه پس میشه ومعز خودش پروسه لاعری رو هم طی میکنه واگر ما میشنویم که فلانی لاعر شده وپوستش افتادگی پیدا کرده به دلیل اینکه اون فرد رفته وچربیهای بدنشو برداشته وچون این کار با دست صورت گرفته این مشکلاتم داره اما در لاعری با دهن ما به هیچ عنوان از این مشکلات نداریم برعکس دوستان شگفتی ساز دیدم که حدود ۳۰ یا ۴۰ کیلو وزن کم کردن اما صورتشون نه تنها مشکلی ایجاد نمیشه بلکه پوستشون شفافتر وشادابتر شدن وجوانتر شدن وقتی ما دستمون بریده میشه ما اصلا خبر نداریم چی میشهرچجوری پروسش طی میشه که به بهترین نحو ترمیم میشن چون معز این کارو میکنه ولی وقتی جراحی میکنیم اینجوری نیست اثار بخیه زدن تا اخر عمرت باقی میمونه واین مانع از سر راهتون بردارید که چطور میخوام لاعر بشم ما فقط لاعری رو یاد میگیریم ومغز وطیفه شو انجام میده وجسم ما هم نمایش میده لاعری رو ما خیلی از کارها رو با دهن یاد میگیریم وبا دست نمایش میده وهنرمندیکه نقاشی میکنه با مغزش یاد گرفته با دست نقاشی میکشه چاقی از مغز شروع شده لاعریم باید از معز شروع بشه پس به این فکر نکنید چطور من میخوام لاعر بشم اگر فکر کنی لاعر نمیشی وتنها با لاعری با دهن میتونی لاعر بشی باید یاد بگیری لاعری رو مثل تمام چیزیهای دیگه ایکه یاد گرفتیم رانندگی موسیقی اشپزی 
   •  
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیرین محصلی
   1400/02/15 00:55
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 14773 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   استاد به يك مانه لاغري خوب اشاره كرديد ،كه چطوري با فكر كردن لاغر مي شم ؟لاغري هم مثل مهارتها ودانشهايي كه تا الان بشريت ياد گرفته يادگرفتنيه ،فكرش رو بكنيد كه اگه اينجوري نبود كه بي انصافي مي شد واين با عدالت خدا وند جورنمي شه كه بعضي ها لاغرن وبعضي ها چاق ؟وتناسب اندام با ذهن بهترين ودرواقع تنها روش اسون ونتيجه بخشه وخيلي لذت بخشه وبا ارامش همراهه ،وبنظر من من چرا بايد غصه ي همه چيز رو بخورم بدن خودش كارش رو بلده وبه من چه كه چطوري مي خواد لاغر بشه ،بوست چي مي شه قرار نيست كه راجبش فكر كنم وقتي ما راجب مكانيسم عملكرد بدن فكر مي كنيم اونرو مختل مي كنيم بذاريم خودش كارش رو انجام بده بدون دخالت ما من خودم با دخالت در عملكرد اركانهاي مختلف بدنم ساليان زيادي براي خودم مشكل درست كردم والان به اين نتيجه رسيدم بي خيال خيلي چيزا باشم وكاررو به كاردونش سپرد كار من نيست كه واينجوري باخيال راحتر هم لاغر مي شم هم سلامت وشاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا رضاخانی
   1400/02/14 03:30
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 20319 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 181 کلمه

   تمام چیزهای در زندگی یاد گرفتی از مغز شروع شده و جسم تو نمایش داده عین رانندگی آشپزی نوشتن زبان مغز تو یادگرفته تو با دستت نمایش دادی 

   جسم تو نمایشگر مغز تو است عین بازیگری که نمایش نامه ی نویسنده رو اجرا میکنه مغز تو نویسنده واصل است همانجوری که وقتی چاق شدی مغز تو تمام امور رو هماهنگ کرد وپوست تو پاره نشد کش اومد الان هم که مغزت لاغری رو یاد بگیره پوست تو شل نمیشه و خود مغز دستور درست لاغر شدن رو میده وقتی لاغری رومعزت یاد بگیره تمام مسایلشو تنظیم میکنه وبه زیباترین شکل ممکن لاغر میشی عین استاد وهزاران نفر دیگه که از این مسیر لاغر شدند یزره بدنشون شل و زشت نشده چون مغز تنظیم کرده عمل میکنه عین ترمیم زخم عین تمام فعالیت هایی که در بدن بدون نقص انجام میشه عین تنفس ضربان قلب گردش خون کلیه ها شش ها معده روده تمام فرآیندها در بدن با دستور مغز بدون کوچکترین عیب ونقصی صورت میگیرد وقتی لاغری رو مغز یاد بگیره میشه عین سلول سازی 

   مغز ما و ذهن ما توانایی عظیمی دارند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/02/06 00:05
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,436 کلمه

   چطور میشه با ذهن لاغر شد ؟

   من هم قبلا که وارد این مسیر شدم از ذوق که مشکل اصلی رو کشف کرده بودم  به هر کس که میرسیدم میگفتم  یه همچین راهی هست و باید از این راه لاعر شد و اما  همه مسخره میکردن و میگفتن بابا چطور  ؟و یا اصلا دنبال نمیکردن و توجهی نداشتن و  یا علاوه بر اینکه خودشون اصلا این مسایل رو باور نمیکردن میخواستن من رو هم از مسیر درست خارج کنن و قانع کنن که حرفهات غلط هست ولی حالا مبفهمم که من این روش رو  باور کردم بقیه که باور نکردن پس  به هیچ کس نگم  بهتر هست چون بقیه باور نکردن  و  طبیعی  که نتیجه نگیرن .

   فقط با فکر کردن و تجسم  ما به نتایج نمیرسیم .

   کلا هر کس که وارد این راه  و قانون جذب میشه  ممکنه به اشتباه برداشت کنه که  اگر به چیزی فکر کنه به اون میرسه و یا  اگر عکس و فیلم تهییه کنیم و به اونها نگاه کنیم اون چیز مال من میشه .(من قبلا اینطور فکر میکردم که باید خودم رو در اون وزن دلخواهم تجسم کنم و  زمان زیادی رو با اون افکار باشم که نتیجه زودتر برای ما رقم بخوره ولی بعدا متوجه شدم که نه بابا وقتی ذهن من چاقه و پر از فرمولهای چاقی این تجسم خالی به در نمیخوره  و  مثل همون قطره هست در مقابل  دریای چاقی  پس اول باید ذهن رو آموزش بدیم و بعد در کنار اون از تجسم هم میشه استفاده کرد برای نتیجه ی بهتر مثلا میشه من خودم رو  در وزن ایده الم با لباس دلخواهم تصور کنم که دارم به فلان مکان میریم و چه احساسی رو دارم :من احساس زیبایی و خوشتیپی و رها بودن و سبک بودن و لاغر بودن میکنم و احساس جوانی و زیبایی میکنم    و در حالی که  با لباس دلخواهم   که از کمر به من چسبیده و کمرم باریک و روی معده ی من و شکم من  صاف هست و من  در آینه قدی خونمون  دارم  این همه زیبایی رو نطارت میکنم و با تمام وجودم لاغری ۵۹ کیلو رو تجربه میکنم رو تجسم‌کنم  و من    فقط  این لاغری رو برای خودم و حال بهتر خودم میخوام و به عنوان یک تجربه ی ارزشمند در زندگیم اون رو میخوام که تمام لباسهام گشاد بشن و تحت هیچ فشاری نباشم  و خیلی سبک باشم و در کار کردن و انجام فعالیتها  راحت تر باشم و برای خرید کردن سایز مانکن رو بخرم و از هر مغازه ای که خواستم میتونم خرید کنم و من بسیار جوانتر به نطر میرسم و  در ازادی کامل از هر غذایی  که خواستم میخورم و چقدر دوست دارم  در وزن ۵۹ کیلو و سایز ۳۸ یه جین خوشرنگ به همراه  لباس سفید و کتونی سفید  بپوشم و بیرون برم و …. ).

   ولی بعدا دیدم  که اینطور نیست  مغز ما قابلیت یادگیری داره .مثلا :

   توانایی سواد داشتن به حرف زدن   و شنیدن  نیست .

   شنیدن و گفت و گو کردن با خوندن و نوشتن خیلی فرق داره و اون سواد نیست پس برای همین به مدرسه میریم  و گرنه همه ی ما حرف زدن رو بلد هستیم ولی میریم مدرسه که سواد رو یاد بگیریم .

   مغز قابلیت یادگیری داره و وقتی یاد بگیره میشه به آموزشها  عمل کنه .

    همیشه یادگیری از مغز شروع میشه و اگر بلدیم بنویسیم  دو  به اضافه ی  دو میشه چهار  دست ما  این رو یاد نگرفته مغز ما یاد گرفته و همه چیز از مغز شروع میشه .(اگر من پرخوری میکنم مغز من اون رو یاد گرفته و  دستور پشت سر هم خوردن رو صادر میکنه و دست و دهنم فقط اجرا میکنن و در نهایت  در جسم نشون داده میشه و اگر من الان بسیار کم میخورم چون مغز من داره  لاغری رو یاد میگیره و دست و دهنم فقط اجرا میکنن و در نهایت در جسم من نشون داده میشه پس فقط  با خریدن دوره ها آدم لاعر نمیشه و  اینطور نیست که  دست و دهن من از کار بیفتن و دیگه من نتونم غذا وارد دهنم کنم نه خیر باید روی خودم  کار کنم تمرین و تکرار و خوندن و نوشتن داشته باشم و هر روز  آگاهی صحیح  به مغزم بدم تا اون لاغری رو یاد بگیره و من در نهایت در جسمم نتیجه رو ببینم و من هم هر روز دارم یک قدم برمیدارم و به ذهنم میگم هیچ غذایی قدرت چاق و یا لاغر  کردن من رو نداره فقط تو میتونی من رو لاعر کنی  و این ۵ کیلو رو از جسم من برداری  با دستورهای صحیح غذایی و افکار درست   ).

   و هر کس که رژیم سخت داره مثل این هست که  بگه من میخوام دست خودم  رو در  کلاس ریاضی  قراد بدم که ریاضی یاد بگیره  و این امکان نداره و مغز ما باید ریاضی رو یاد بگیره که دست ما نمایش بده و وقتی سواد رو یاد میگیریم دست ما اون رو نمایش میده پس چاقی رو مغز ما یاد گرفته و جسم من اون رو نمایش داده پس فقط به جسمت قرار نیست لاغر شدن رو یاد بدید این طور اصلا نتیجه نمیگیریدو یا نتیجه ماندکار نمیگیرید  چون در رژیم جسم ما لاغر شدن رو یاد نمیگیره و مغز ما باید  یاد بگیره .(من بارها گقتم این دورها  به قدری رفتار عذایی من رو درست کردن   و تغییر دادن  که من قبلا  با همکاری دکتر تعدیه و مربی ورزش،و خودم با هم نمیتونستم رفتارم رو کنترل کنم و تازه  برعکس هم  نتیجه میگرفتم و من خیلی خوشحالم که خودم دارم با قدرت  ذهن خودم لاغر میشم و همین عالیه و ارزش داره در حالی که قبلا فقط به جسمم فشار میوردم و با محدودیت غذایی و ورزش سنگین میخواستم لاغر بشم و خیلی هم خوب لاغر میشدم اما نتیجه ماندگار نبود  چون ذهنم هماهنگ با خواسته نبود ذهنم چاق بود و پر از فرمولهای چاق کننده بود که بخور تو بخور برای هر چیزی بخور تفریح میری بخور حوصله ات سر میره بخور سرت در میکنه بخور رفتی بیرون بخور پولش رو دادی بخور رفتی مهمونی بخور   رفتی سفر بخور  اسراف نشه بخور یه لقنه ی آخر غدا رو بخور…)

   اگر الان من راه رفتن رو بلد هستم چون مغز من  این کار رو  یاد گرفته ومن اجرا میکنم خیلی افراد که مشکل مغزی دارن دست و پا دارن ولی نمیتونن راه برن چون مغزشون مشکل داره .(کلا مغز رهبر این جسم هست و تمام فرمانها از اونجا سرچشمه میگیره و  در بدن اتوماتیک انجام میشه و و ما هیچ وقت نگران نبودیم خوب فردا چه  مقدار تنفس کنم که زنده بمونم یا هیچ وقت نگفتم حالا برای زخم دستم چنتا سلول نیاز دارم که خوب بشه هیچ وقت ما نگران نبودیم و این فعالیتها خود به خود انجام شده و اما تنها فرمان بدن که انسان در اون دخالت داره خوردن هست و بببین خودمون رو به چه  روزی در آوردیم و البته در لاغرها این فرمان مثل بقیه فرمانهای جسمشون  اتوماتیک هست و اونها هیچ نگرانی و استرسی ندارن و به راحتی و با لذت و به اندازه نیاز خوردن  به این نیاز پاسخ میدن و در نهایت لاغر هم هستن   ولی  در چاقها به صورت دستی هست و اتوماتیک نیست  چون ذهن هم دخالت داره  و همیشه با کلی افکار بد و استرس و زیاده روی به این نیاز پاسخ دادن و در نهایت چاقی رو هم به وجود اوردن  )

   لاغر شدن یاد گرفتنی هست و با فکر کردن نیست بشینی فکر کنی و لاغر بشی .

   از انجام تمرینات و مرور کردن فایلها و … به ذهنت اگاهی میدی و در مغز شما داره تحلیل میشه و موضوع برات ساده تر میشه و موانع لاغر شدن رو شناسایی میکنی .(من هر روز دارم به ذهنم اگاهی  صحیح میدم و میگم خود به خود لاغری در من اتفاق میفته چون دارم این روش رو یاد میگیریم و انجام میدم و اما ذهنم مانع داره چرا در دوره ی اصلی  شرکت نکردی پس نمیتونم لاعرت کنم  چون هر چی استاد عکس میزاره از دوستان شگفتی ساز در دوره ی اصلی شرکت کردن و حالا من چطور با این آموزشها تو رو لاغر کنم ؟؟؟؟ ولی  من بهش میگم که فقط  به خریدن دوره  نیست نه که خریدن بد باشه اون عالیه ولی چیزی که نتیجه رو برای ما رقم میزنه  تعهد و عمل کردن به  اموزشها هست  حتی آموزشهای رایگان و   لاغری هیچ ربطی به زیاد کردن اطلاعات نداره فقط تعهد و اشتیاق و عمل کردن  هست  و همین نجوا  ی منفی باف باعث،شده بارها در آینه برم و خودم رو نگاه کنم و ببینم لاعر نشدم چون ترسیدم نکنه روند من متوقف بشه و دیگه لاعر تر نشم ولی بعدش سریع میگم آخه کارت غلطه تو که اطمینان داری میتونی  لاغر بشی و در مسیر درستی  هستی پس این کار چیه  توجه نکن و بیخیال باش و فقط ادامه بده  تا نتیجه رو بگیری و من نباید مغلوب این نجوای منفی باف  بشم وتا خواستم نگران بشم میگم تو در مسیر درستی و داری کارت رو درست انجام میدی پس با لذت و به اندازه  غدا بخور و احساس خوب داشته باش )

   پس تلاش نکن به جسمت لاعر شدن رو یاد  بدی  که  باید نخوری و محدودیت داشته باشی  و سوخت و سازت رو بالا ببری در  این صورت جسم یاد نخواهد گرفت و لاغر نخواهد شد  و باید مغز رو آموزش  لاغری  داد.(من هنوز هر از گاهی ذهن منفی بافم میگه نخور در هر ساعتی هر چی خواستی نخور و گرنه لاغر نمیشی اما سریع نمونه نشونش میدم که دخترم و یا خواهرم هر جیزی  رو در هر زمانی به مقدار نیاز میخورن و لاعر هم هستن و هیچ آدم  لاغری در اطرافم با رنج و سختی لاغر نیست و من هم به اسانی لاعر میشم فقط تو با من همکاری کن  اون وقت  من یک لاعر شگفتی ساز میشم من با مجوز دادن تو میتونم لاعر بشم در واقع تو باید بدونی این غذایی که من میخورم تمام انرژیش صرف سلامتی جسمم میشه و هیچ  مشکل خاصی برای من به وجود نمیاره پس نگران نباش ذهن عزیزم این غدا لازم هست برای بدنم چون به اندازه نیازم میخورمو پرخوری نمیکنم و اون یه لقمه بیشتر از پیغام سیری که هر از گاهی اتفاق میفته  هم هیچ قدرتی برای جاقی من  نداره  ولی قول میدم دیگه بیشتر از نیازم حتی یک لقمه هم نخورم چون خودم حالم بد میشه  ).

   خیلیا که دوست دا رن لاغر بشن میگه نکنه پوستم شل بشه و ترس و نگرانی دارن  ولی زمانی که چاق شدیم همچین ترسی و نگرانی و یا  مشکلی نداشتیم چون چاقی از مغز بوده مراحل کشش پوست به آسانی  صورت گرفته و چربی زیرش جمع شده و چون  در چاقی مغز داره  مراحل انجام میده پروسه اش رو بلد هست ما نگران نمیشیم که حالا باید چیکار کنیم اما در مورد لاغر شدن ما نگرانیم حالا چی کار کنیم  ؟چون با فشار به جسم میخوایی لاغر  بشی ولی  اگر  لاغری از مغز باشه خودش پوست رو جمع میکنه و سفت میکنه و هیچ اختلالی ایجاد نمیشه .

   و هر کس لاعری رو از مغر شروع کنه اصلا شل شدن و افتادگی پوست نداره چون مغز من داره یاد می گیره .(معز خودش همه چیز رو مدیریت میکنه  همانطور که وقتی فعالیت شدید داریم خودش ضربان قلب رو بالا میبره  و یا هر وقت خواب هستیم پلک زدن صورت نمیگیره بقیه کارهای جسم رو هم خودش به خوبی انجام میده و جای نگرانی نیست به شرطی که آموزش بدیم و آموزش از مغز ما باشه و من الان دارم ذهنم رو تربیت میکنم برای لاغری که من  باید در حد سیری و رفع نیاز بتونم غدا بخورم نه در حد خفگی و فشار شکم و دل درد من بدون هیچ گونه فشاری باید دست از عدا بکشم فقط  باید احساس سیری کنم   در حالی که سبک هستم و …).

   هر وقت دستمون آسیب میبینه  ما نگران نیستیم و میبینیم خودش عالی این کار رو انجام میده و جوش میخوره و اثری از اون نیست ولی آثار جراحی میمونه چون توسط بشر انجام میشه و  آثار اون میمونه اما  ترمیم زخمها و بریدگی چون  توسط معز انجام میشه جاش نمیمونه .

   معز ما وطیفه داره جسم ما رو لاعر کنه و اون لاغری رو نمایش بده حالا هر طور صلاح میدونه با تغییر عادتها و یا افکار و ….و به زور نیست به کم خوری و .. نیست چون مغز ما پر از فرمولهای  چاق  کننده هست .(من باید خودم کمی بیشتر به جسمم اعتماد کنم و بگم من دارم خوب رفتار میکنم  چون مغزم دستورهای عالی  و صحیح میده و قطعا   این  ذهن لاغر من به زودی من رو متناسب میکنه و اصلا نگران نشم و منحرف نشم و اصلا گول منفی باف رو نخورم فقط اطمینان کنم مثل زمانی که دستم زخم میشه و خودش جوش میخوره حالا هم نگران نباشم و بگم خودش هر تغییری نیاز باشه در من  انجام میده و من رو لاغر میکنه و دیگه با این اطمینان هر روز به خوردنم دقت نمیکنم که بببینم زیاد خوردم یا کم هر دفعه داخل ایینه خودم رو نگاه نمیکنم که ببینم لاغر تر شدم یا نه پس اطمینان واقعی باید داشته باشم همانطور که برای نفس کشیدنم و صربان قلبم و گردش خونم و پلک زدنم نگران نیستم برای لاغری خودم هم نباید نگران باشم خودش  جسم من رو به سمت تناسب و لاعری و سلامتی میبره   و بازم قول میدم به خخودم که داخل آیینه هر روز خودم رو چک نکنم )

   مثال ریاضی به مغز  آموزش داده میشه و لی نمایش اون اعداد با دست هست  رو همیشه در ذهنتون داشته باشید و یا  هرکس خوب ساز میزنه و یانقاشی میکشه در مغزش  اون هنر رو خوب یاد گرفته و  با دست  فقط اون هنر رو نشون میده 

   کاری به چطورش نداشته باش که چطور لاغر میشی .

   و گرنه لاعر نمیشی .

   و یادگیری لاغری بسیار اسان هست و باید هر بار مطالب بهتر و عالیتر بشن.

   با خریدن دوره لاغر نمیشی باید کار کنی و تمرین کنی و با فکر کردن لاغر نمیشی با یادگیری لاغری لاغر میشی  .(من بازم به خودم میگم خیالت راحت من خیلی هنرها رو یاد گرفتم و نتیحه رو  با دستم و یا جسمم نشون دام مثل رانندگی و یا گلسازی و یا ارایشگری و یا کامپیوتر و یا اشپزی و حالا هم من بعد از ۱۸ ماه در سایت بودن لاغری رو با تعهد و انگیزه و اشتیاق خوب یاد گرفتم و قطعا به زودی در جسمم نمایش داده میشه ومن یک شگفتی ساز میشم و به زور و فشار نیست و به نگرانی و استرس نیست فقط اعتماد کن  با من همکاری کن .و به من فرصت ترمیم بده و استاد عزیز هم در اخر گفتن  لاغری هیچ ربطی به خریدن دوره ی خاصی نداره که بخری و تو لاعر بشی خیر  فقط با استمرار و تعهد و عمل کردن  به هر اگاهی من میتونم نتیجه بگیریم) 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار shahrbanou1346
    1400/02/06 09:16
    مدت عضویت: 1445 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 1,320 کلمه

    فروغ جان سلام وقت بخیر .

    من شهربانو   هستم .

    من سال گذشته ۱۷ تیر به سایت تناسب فکری به شکلی عجیب و حیرت انگیز هدایت شدم  و همین اتفاق باعث شد کمترین شکی نسبت به نتیجه گیری از این روش نداشته باشم .

    مدت ۸ ماه در دوره های رایگان می چرخیدم  لابلای ۱۲جلسه سمینار رایگان سری هم به مقاله ها و نکات طلایی و باقی مطالب می زدم 

    من واقعا لذت می بردم  از هر فایل  که گوش می دادم یا هم نگاه می کردم و هم می شنیدم تمریناتمم می نوشتم تا جلسه دهم تمرین نوشتم و در دیدگاهها ثبت کردم  .

    هر از گاه که  استاد اشاره ای به دوره   ورود به سرزمین لاغرها می کرد  آتش اشتیاق من برای فراهم کردن هزینه  این دوره در من شعله می کشید .

    دوست داشتم هر روز بدونم درباره یادگیری مفاهیم و شاخصهای لاغری ذهنی دقیقا چه چیزی رو باید مطالعه کنم تا ذهنم با یک نظم خاصی جلو بره و مطالب رو بهتر یاد بگیرم .

    این میل و علاقه باعث شد که قبل از گرونتر شدن دوره مقدماتی  پنهان از همسرم زنجیر طلامو بفروشم و جاش یه زنجیر بدلی  منتها جنس مرغوب بذارم  تا این دوره تموم بشه وقتی دید که چقدر خوب متناسب شدم اون موقع  دیگه میگم بهش ولی فعلا صلاح نیست .

    چون از نظر خودش که بارها می گه لاغر شدن که‌چیزی نیس یه خورده کمتر بخور چربی و شیرینی جات خیلی کم بخور یه خورده فعالیتتو بیشتر کن لاغر میشی 

    خیلی خنده داره ها چون خودشم اضافه وزن داره و اصلا متناسب نیست با اینکه هر روز یکساعت روی تردمیل راه میره و به قول خودش چربی شیرینی نون و برنجشو محدود کرده  بهش میگم اگه به این سادگیا بود چرا خودت  تغییر درست و حسابی  نکردی .این شکم چیه که داری   میگه ببین پاهامو  جاهای دیگه امو  خوب لاغر کردم میگم به این شکل لاغر شدن فایده نداره این نمیشه تناسب اتفاقا اگر شکمتو آب کردی حسابه  که به هیکلت زیبایی بده  اینجوری فایده نداره 

    من خیلی دوست داشتم اصلا متوجه تمریناتم نشه ولی  نشد چون بازنشسته اس و بیشتر مواقع خونه اس 

    تغییر دادن کل فرمولهای چاق کننده ذهن  کار ساده ای نیست نمیشه که فقط یکساعت دوساعت وقت بذاریم  بعدم با خیال راحت بریم ده جور کار دیگه هم انجام بدیم و فکرمونو ببریم به جاهای دیگه  به نظرم باید تمام وقت به این آموزشها ادامه بدیم‌. 

    نظر خودم اینه  این کار یعنی یاد دادن لاغری طبیعی به ذهنی که سی ساله مملو از افکار و باورهای غلط شده باید کل شبانه روز رو بهش اختصاص داد از هر فرصتی برای ادامه تمرین و آموزش به ذهن استفاده کرد .

    برا همین من نتونستم از همسرم مخفی کنم 

    اوایل  که هی اخطار می داد نری  پول  بدی واسه این‌چیزاها  

    اون موقع که توی دوره های رایگان بودم  می گفتم نه بابا  پول کجا بود به خدا اینا همه اش رایگانه .

    الانم که دوره  فوق العاده  مقدماتی رو خریدم خوب دارم بیش از گذشته به انجام‌ تمرینها به شکل منظم ادامه می دم چند بار گفته من باورم نمیشه پول نداده باشی  مگه این استادتون  بیکاره بشینه مفتی فایل ضبط کنه و وقت بذاره اونم مفتی  مگه خودش کار و زندگی نداره    گفتم بابا پول زیادی ندادم  یه دویست هزار تومنی دادم  اینکه چیزی نیست در مقابل این همه فایل ضبط شده که در اختیار ما گذاشته 

    خلاصه که فروغ جان مام با این آقای همسر مشکلات داریم .

    حالا چرا روز و شب چسبیدم به این آموزشها و تمرینا  حد اقل برای من جنبه پراهمیتی داره 

    میگم انشا الله به کمک لطف خدا لاغریم به شکل واضح شروع  بشه و همسرم براحتی به زبون بیاره که  لاغر شدی  نه اینکه بگه لاغرتر شدی و بعد اون راز طلایی رو بگم و راحت شم اون پلاک طلام الان زنجیر بدلی داره  با اینکه جنس خوبی داره و فروشنده تضمین داد که با آب حموم  رنگش نمی ره ولی با این‌حال بازش کردم  و توی کمد گذاشتمش  یک بار ازم پرسید که چرا گردن بندتو باز کردی  گفتم می خوام یه مدت نباشه از تنوع و تازگی نیفته  حالا یه مدت بدلی استفاده می کنم برای تنوع .

    خلاصه یه مدت اینجوری قضیه مسکوت بمونه تا ببینم بالاخره  این ذهن من کی رضایت می ده از حجم چربی روی شکمم طوری کم کنه که لاغر شدنم به چشم بیاد  الان چند سایز کم کردم اینو از گشادتر شدن مانتو و شلوارام فهمیدم ولی هنوز از حجم شکم آنچنان کم نشده که خیلی مورد توجه قرار بگیره ..قبول داری که با آب شدن چربی شکم میشه گفت  من لاغر شدم  اصلا فقط این عضوه که چاقیش بد نماست   وگرنه همین  زنهایی که به عنوان شاخ فلان بهمان  اسم در کردن  آدمای لاغرین که شکم تخت و صافی دارن ولی جاهای دیگه اشونو با پروتز درشت می کنن که  شدن شاخ 😃😃

    و همین موضوع  باعث شده که واسه ما چاقها  آب کردن شکم پهلو به مرکز توجه ما تبدیل شده و همین توجه و حساسیت ما به این عضو باعث میشه  به آسونی تن به تغییر نده  البته  منظور تن دادن ذهن برای تغییر این عضوه  

    شاید اگر این ذهن می تونست حرف بزنه داد می زد که ای بابا تو با توجه زیادت به این قسمت مثل کسی می مونی که پاتو گذاشتی لای در خونه نمی ذاری بسته بشه .لطفا شکم رو از مرکزیت توجهت  بردار  بذار من کارمو انجام بدم .😄این ذهن بیچاره  عجب  گیری افتاده به خدا از دست ما 😆

    وقتتو نگیرم  چند کلمه دیگه عرض کنم خدمتت و عرضم تمام 

    من شما رو  فالو  کردم هر جا نظر بذاری با کمال میل می خونم و لذت می برم .

    و معمولا نظراتت رو در قسمت علاقمندی های خودم ذخیره می کنم 

    چون مث خودم با عشق می نویسی حرفات از روی درک کامل و از ته دله   یعنی  دلی حرف می زنی .

    فروغ عزیز امیدوارم  براحتی پول خرید می‌کنم برات فراهم بشه و بتونی از آموزشهای منظم و فوق العاده  دوره مقدماتی بهره مند بشی  من از اواخر بهمن پارسال (۹۹)  دوره ارو خریدم ولی  چندتا فایل بیشتر نتونستم گوش بدم و تمرینشو بنویسم چون خورد به اسفند ماه پایانی سال و نزدیک شدن به گرفتاریای سال نو   چند ماه قبل دوره ۱۳ گام تا ۱۳ به در رو خریده بودم و یک زمان دو ماهه من صرف اون کردم بیشتر وقتم درگیر فراگیری مطالب ارزشمند اون‌پنج جلسه شد که برای بروز رسانی به دوره اضافه شده بود   اما به خودم قول داده بودم برای ایام عید دوباره مطابق با اول فروردین  قشنگ روزبروز طبق جزوه تمرین انجام بدم چون مطمین بودم در ایام عید  نمیشه به برنامه عادی  در دوره مقدماتی بپردازم  خلاصه تمرینات دوره مقدماتی رو  به طور جدی از ۱۶ فروردین امسال شروع کردم بعد از تمرینات ۱۳ گام‌‌ و واقعا دارم لذتشو می برم و هیچ از حرکتی که زدم و دوره خریدم  پشیمون نیستم فقط نباید بخاطر دیگران و حرفشون دچار نگرانی یا عجله بشم باید با آرامش دوره ارو تموم کنم تا مستحق گرفتن گواهی نامه لاغری بشم الان تا دوره تموم نشه انتظار لاغری ندارم  ممکنه یه اتفاقایی برای دلخوشیم بیفته ولی کامل اون چیزی که می خوام نیست و باید بتونم توجهمو از عضو شکم  خودم بردارم  ای امان از این شکم 😄 

    امیدوارم  تو رو بزودی در اونجا ملاقات کنم و از نوشته های زیبای شما در انجام تمرینات لذت ببرم  و هر دو با هم جزء  شگفتی سازان  سال جدید باشیم .

    از مثال قشنگی که زدی خیلی خوشم اومد  اونجا که گفتی  کسانی هستن که  دست و پا دارن ولی فلج یا نیمه فلجن دور از جون  شما ولی حرکت ندارن و حتما روی ویلچر میشینن و پرستار بهشون غذا می ده  چون مغز شون مشگل پیدا کرده  دیگه وظیفه اشو انجام نمی ده .فرمانهای مغزی دچار اختلال شدن  وگرنه دست و‌پاهاشون که همونه  صحیح و سالم 

    حالا ما چاقها هم فرمانهای مغزی که از طریق ذهن فرماندهی و رهبری میشه  دچار اشکال شده   و در حقیقت این فرمولها و الگوهای ذخیره شده در ذهن ماست که  نمایشی از چاقی در بدن ما به اجرا گذاشته    خیلی دوستت دارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فروغ ریاحی
     1400/02/06 10:42
     مدت عضویت: 1705 روز
     امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 178 کلمه

     سلام دوست خوبم 

     چقدر خوشحال شدم  شهربانو جان که پیام دادین 

     دقیقا منم الان همچین شرایطی دارم 

      امیدوارم شرایط برا من هم  مهیا بشه و وارد دورهای اصلی استاد عزیز بشم 

     چقدر قشنگ اشاره کردین بله جدیدا من به دو نقطه از بدنم زیاد دارم توجه میکنم یکی شکم و پهلو و یکی ران های خودم و اما خیلی اگاهم به این کارم و میدونم  این توجه نتیجه بر عکس میده و چاقی بیشتر به وجود مباره   و سریع به خودم گفتم   و  قول دادم زیاد داخل آیینه نرم و به اونها توجه نکنم و یا اگر رفتم  فقط به چهره ی خودم توجه کنم  چون میدونم این کار منفی باف هست 

     چقدر خوشحال شدم از دلگرمی شما دوست خوب و مهربانم  خوشحالم که در چنین فصایی هستم .

      اتفاقا همین دیروز وارد دوره ی ۱۳ گام تا ۱۳ به در شدم و دیدم  شما اونجا هستین و  کلی فعالیت داشتین خوشحال شدم و حتما بعد از پایان این دوره دوباره میام اونجا و کامنتهای عالی شما رو میخونم چون میدونم کلی آگاهی برای من داره و من  فعالیت بیشتری میکنم .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار shahrbanou1346
      1400/02/06 13:56
      مدت عضویت: 1445 روز
      امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 133 کلمه

      فروغ جان سلام مجدد 

      پیامتو دریافت کردم و خوندم .عالی نوشتی .بله  من در دوره ۱۳ گام  خیلی فعال عمل کردم .خصوصا روی  درک مطلب از جلسات قبل از شروع برنامه گامها .

      توجه نکردن به اندامهای چاق خصوصا قسمتهایی رو که دوست نداریم کار واقعا سختیه .چند وقت پیش  گفتم شکم بند ببندم  شکمم جمع شه باز پشیمون شدم  چون بستن شکم بند  یعنی من چاقم و از این عضو بدم می آد و می خوام دیده نشه به چشم نیاد .‌‌این دقیقا همون کاریه که نباید بکنیم ..من هنوز با این قسمت بدنم به صلح نرسیدم  و گاهی  اسباب نگرانیم میشه.

      غصه نخور  خدا بزرگه  به قول فرمایش استاد  خدا هرگز دیر نمی کنه  شما هم به موقع  وارد دوره مقدماتی میشی  .توکل به خدا 

      فقط نمی دونم ایمیلم به دستت رسید یا نه ؟ 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار فروغ ریاحی
       1400/02/06 16:58
       مدت عضویت: 1705 روز
       امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
       همیاری
       محتوای دیدگاه: 143 کلمه

       شهربانو ی عزیزم 

       خوشحالم که در یک دوره  ی مشترک با هم هستیم و من در اولین فرصت  حتما وارد دوره میشم و نطرات ارزشمند شما رو میخونم عزیزم .

       شهربانو جان  حقیقتا خیلی تا حالا برام خلا نبوده که  دوره ی اصلی استاد  رو شرکت نکردم  چون دوره ی رایگان استاد عالیه  و واقعا اگر کسی کار کنه روی خودش عالی نتیجه میده و  حتی همین الانم خیلی احساس خلا نمیکنم  شاید از این باشه که خیلی اضافه وزن من کم هست نمیدونم یا شاید  هم از اینکه باور دارم من میتونم و اطمینان  دارم که  صد در صد با دوره های  رایگانها جواب  می گیریم ولی این چند وقت هست یه صدایی من رو اذیت میکنه که ببین وزن کم نکردی و این حرفها و منم دارم  تمام تلاشم رو میکنم که ساکتش کنم .

        واقعا  اطمینان دارم خدا هر گز دیر نمیکند .

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/01/27 10:13
   مدت عضویت: 1656 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,027 کلمه

   سلام🙂

   یه مانع جالب😮

   فکر کردن به اینکه چطور با فکر کردن لاغر میشیم…

   خوب جواب اینه که شما با فکر کردن لاغر نمیشی 

   همینطور که با تجسم کردن لاغر نمیشی

   همینطور که با تکرار عبارت تاکیدی لاغر نمیشی

   همینطور که فقط با گوش دادن به فایلها لاغر نمیشی

   همینطور که فقط با نگاه کردن به تصاویر قبل و بعد افراد شگفتی ساز لاغر و تجسم خودت در اون حالت لاغر نمیشی

   این فایل بر این موضوع بسیار مهم تاکید داره که ما همه چیز رو یاد میگیریم حرف زدن ،راه رفتن، نحوه غذا خوردن، اداب اجتماعی ،احترام گذاشتن به بقیه ،نحوه احوالپرسی، نخوه آشپزی، گیتار زدن، رانندگی ،همسر داری ،فرزند پروری،نحوه رفتار با خودمون،نحوه مشتری مداری،نحوه سخنرانی،تاثیر گزاری بر دیگران و..خیلی موضوعات دیگه 

   و همه این یادگیریها از مغز شروع میشه  و با دیدن و شنیدن و تکرار این پروسه در اندامها و رفتارهای ما خودش رو نشون میده 

   ما با دیدن و شنیدن کلمات اطرافیان و تکرار اونا حرف زدن رو آموختیم با دیدن و شنیدن نحوه احترام گذاشتن به خودمون و بقیه رو آموختیم

   حالا خیلی از این آموزشها ناخودآگاه بوده و خیلیهاشم خودآگاه

   مثلا ما نحوه واکنش دادن به مسائل منفی رو ناخودآگاه از اطرافیان و از فیلمها و…یاد گرفتیم و اینه که خیلیهامون در برخورد با موضوعی منفی ولو ساده و پیش پا افتاده به سرعت عصبانی و خشمگین میشیم و داد و هوار میکنیم و سر خودمون یا بقیه فریاد میزنیم 

   و بعدش هم پشیمون میشیم و خود سرزنشیو عذاب وجدان میاد سراغمون 

   چون بارها و بارها این واکنش رو در اطرافیانمون و در فیلمها و سریالها و گفتگوهای تلویزیونی  و …دیدیم و در شرایط اروم و نرمالی هم بودیم ولی اینو یاد گرفتیم اگه چنین مساله ای پیش اومد یا مشابه اون ما هم باید این واکنش رو نشون بدیم چون طبیعی اینه که عصبانی باشی و صداتو بالا ببری نه اینکه آروم باشی و شرایط رو بپذیری و فکری برای حلش بکنی

   در مورد آموزش خودآگاهانه هم مثل آموزش درسها در مدرسه یا یادگیری موسیقی و….که به اجبار یا داوطلبانه در مسبر آموزش قرار گرفتیم و از معلم یا استادی اصول رو آموختیم و با تکرار اونها اونها رو یاد گرفتیم هرچه زمان بیشتری براش گذاشتیم بهتر هم یاد گرفتیم چون در مغزمون فضای بیشتری براش قرار داده شد  در ضمن پروسه و زمان یادگیری رو هم پذیرفتیم که قرار نیست یه شبه و چند ماهه کامل یاد بگیریم و حتی بعد از یاد گرفتن کامل هم کاملا برامون پذیرفتنی بوده که برای حرفه ای شدن تکرار و تکرار و تکرار لازمه

   خوب همه این آموزشها در مغز انجام شده و در اندامهای ما خودش رو نمایش داده

   در مورد چاقی هم ما اول باید باور کنیم گه ما چاقی رو هم یاد گرفتیم خود آگاه نبوده و دوره آموزشی براش نرفتیم …کاملا ناخودآگاه بوده و از اطرافیان و فیلمها و کارتونها درباره خوبیهای چاقی شنیدیم مثل اینکه بچه هایی که خوب غذا میخورن سالمترن ،همه بیشتر دوستشون دارن،کمتر آسیب میبینن ،دیرتر مریض میشن ،زودتر بزرگ میشن،خوشگلترن و…

   .

   بعد ها که بزرگتر شدیم درباره این شنیدیم که هرکسی به بلوغ برسه چاق میشه هر کسی ازدواج کنه چاق میشه هر خانمی باردار بشه چاق میشه پا به سن بذاری چاق میشی  بی تحرک باشه چاق میشی ژنتیک ما چاقیه کم کاری تیرویید چاقی میده داروها چاق میکنن و…از این دست جملات و سندش رو هم بارها و بارها در اطرافیانمون دیدیم پس برامون خیلی پذیرفتنی شده

   بعدها که خودمون در اون شرایط قرار گرفتیم با وجودی که متناسب بودیم ترس از چاق شدن با توجه به تصاویر چاقی که از تکرار این جملات در ذهنمون ساخته بودیم وجود ما رو گرفت و کم کم رفتارهای چاق کننده ناشی از دستورات مغزی که چاقی رو یاد گرفته شروع شده که اوایل خیلی هم نبوده وگاهی اتفاق می افتاده ولی به مرور بیشتر شده و ما یکی دوکیلو اضافه وزن پیدا کردیم و برامون طبیعی شده با توجه به اون باورهای قبلی ، بعد که این اضافه ها بیشتر شد این دفعه از چاقتر شدن ترسیدیم و سعی کردیم با کم خوری با ورزش با کنترل خودمون جلوی چاقتر شدن رو بگیریم غافل از اینکه مغزی که چاقی رو یاد گرفته هر گونه توجه ما به چاقی رو چه مثبت چه منفی به معنی علاقه ما تفسیر کرده و ما رو چاق و چاقتر کرده و این پروسه ای هست که اتفاق افتاده  و اینجا معنی اونجمله استاد رو در ابتدای نوشته این فایل آموزشی درک میکنیم که “چاقی در ذهن ما است و محصول افکار و تصاویر هست و اضافه وزن محصول اون چاقی هست ”

   وقتی این پروسه رو درک کنیم ایندفعه برامون پذیرفتنی میشه که لاغری هم که برعکس چاقی هست مثل اون باید یاد گرفته بشه و از مغز شروع بشه

   فقط اینبار کاملا آگاهانه و با آموزشهای سایت تناسب فکری و قرار دادن قسمتی از زمان روزانه ات برای یادگیری و تکرار فایلهای آموزشی تا کم کم تصاویر لاغر در ذهن ما شکل بگیره فرمولهای جدید جایگزین بشه تکرار بشه اینقدر تکرار بشه تا تثبیت بشه و برسه به مرحله ناآگاهی و شایستگی اونوقت در رفتارهای ما خودش رو نشون میده و چون فرمان از مغز صادر شده هر جایی که لازمه ما آگاهانه انتخاب کنیم چی بخوریم به چه مقدار بخوریم چه زمانی میل نداشته باشیم کی پیغام سیری رو دریافت کنیم و…. دستورش صادر میشه ودر مورد جسم هم باز چون تحت فرمان مغز هست به موقع چربیها کم میشن همزمان پوست هم جمع میشه و کاهش چربیها با سفت شدن پوست همزمان اتفاق می افته و این پروسه به قدری آرام و روان و زیبا و هوشمندانه اتفاق می افته که ما متوجه نمیشیم بعد ها از سایز لباسهامون و… متوجه میشیم حتی خود استاد هم با اینکه چند ساله در این مسیرن بعد از پوشیدن لباسی که چند ماه قبل خریدن و بعد از پوشیدنش متوجه میشن که براشون آزاد شده

   پس ما هم لازم نیست اصلا به چگونگی لاغر شدن و اینکه چطور قراره این فایلها ما رو لاغر کنه توجه کنیم و یه مانع درست کنیم در راه متناسب شدنمون فقط کافیه قدمهای هر روز رو برداریم و به این مغز و جسم هوشمندی که ساخته خدای دانا هست اعتماد کنیم و ایمان داشته باشیم به هدایت پروردگارمون و با اشتیاق این مسیر رو ادامه بدیم که پادتش تناسب به همه ما داده میشه🎁🎁🎁🎁

   دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره😏😏🤩🤩🤩😉😉

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادى
   1400/01/11 06:41
   مدت عضویت: 1489 روز
   امتیاز کاربر: 22858 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 849 کلمه

   با سلام و درود , استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن🙂
   روز نود و هشت تكرار , 
   فايل , بهترين روش لاغرى , لاغرى با ذهن است . 
   ❄️هميشه توجه و تمركزم روى كاهش وزنم بوده تا لاغرى , و اين خطاى ذهنى ام بوده ! عدد روى ترازو , مثِ اينه كه ما با بعضى اعداد احساس خوبى نداريم , و استدلال ذهنى با ديدن عدد روى ترازو شروع مى شه ! و خودمون رو قضاوت مى كنيم , و نگران مى شيم . ما دانش و آگاهى سطحى از عملكرد ذهن , قلب , كبد , كليه ها و آنچه در بدن مون روى مى ده , داريم , و به درستى نمى دونيم كه بدن ما , چگونه به بهترين وجه در خدمت ماست , كه هيچ فردى در جهان نمى تونه اون خدمات رو به هر قيمتى براى ما انجام بده , و خداروشكر و سپاس اين كار به طور خدادادى و شگفت انگيز , لحظه به لحظه در بدن ما در حال انجام است . بدن ما هوشيار و بيداره و فقط بايد بهش گوش بديم . در دنياى امروزى اينقدر خودمونو سرگرم محيط اطراف مون مى كنيم كه از خودمون غافل مى شيم , منم همينطور ! چون همه چى رو در بيرون خودم مى ديدم ! من از اين مسير لذت مى برم بخاطر اينكه با خودم هستم , خودم رو دوباره يافتم , من در اين مسير ياد مى گيرم كه خودم رو دوست داشته باشم , و مراقب جسم , روح و روانم باشم . من دريافتم كه مغز ما هر چيزى رو ياد مى گيره , و هر روز در حال فراگيرى ست , اما مغز ما با اشتياق و استمرار عالى تَر عمل مى كنه . براى يادگرفتن زبان انگليسى و يا حركات انعطافى و … بايد استمرار داشت , الان خيلى از كارايى رو كه خودم مى خواستم ياد بگيرم فقط به علت اينكه استمرار نداشتم , بخوبى ياد نگرفتم . من فكر مى كنم استمرار در مسير , از اركان اين دوره ى آموزشى ست . 
   ❄️من منتظر نمى شم كه تشويق , و دوست داشتن خودمو از بيرون بگيرم , من خودم مشوّق خودم هستم , در اجراى ميثاق نامه وقتى مى گم , لاغر شدن آسان ترين كار دنياست , بعدش مى گم , خدا مى گه , لاغرى كارى نداره كه🙃و چون از زبان خدا مى گم , احساس بهترى دارم . براى انجام كاراى بزرگ , بهتره اون كار رو به كاراى كوچكتر تقسيم كنيم , لاغرى با ذهن يك هدف بلند مدت هست و به همين خاطر اين هدف بزرگ رو تقسيم مى كنيم به اهداف كوچكتر , و هر روز قدم به قدم پيش مى ريم . 
   ❄️بهترین روش لاغری را چگونه تشخیص دهیم⁉️
   از احساس خوبم , از آرامش درونم , از اينكه باور كنم كه لاغرى با ذهن , ممكن و امكان پذير است , از اشتياق و استمرارى كه در مسير دارم . البته ممكنه گاهى نگران هم بشم و يا احساس بد داشته باشم , و اين طبيعى ست , اما در نگرانى و احساس بد باقى نمى مونم . 
   ❄️مهم ترین پرسشی که در مسیر لاغری با ذهن مطرح است این است که چگونه می‌توان با فکر کردن لاغر شد⁉️
   من در اين مسير , زبان لاغرى رو با ذهنم ياد مى گيرم , و يه دگرگونى در افكار و باورهاى ذهنى م اتفاق مى افته . من فكر كردن به لاغرى رو با اجراى ميثاق نامه و ديدن و گوش دادن به فايلهاى اين دوره ى آموزشى , با تمرينات نوشتارى به زيان لاغرى با ذهن ياد مى گيرم , اما اين كافى نيست و بايد اشتياق و استمرار هم داشت . ذهن من , هر روز در اين مسير در روند افزايش آگاهى ذهنى ست , و در لاغرى با ذهن , بدن به طور طبيعى لاغر مى شه , بدون اينكه من كارى انجام بدم , همه چى به طور طبيعى و خودكار انجام مى شه , و من نگران هيچى نيستم . همه چى رو ذهنى تجربه مى كنم . گاهى احساس خوبى دارم و احساس مى كنم دارم روز به روز بهتر مى شم و تشويق مى شم براى ادامه ى مسير . و البته گاهى هم ممكنه به علت موانع ذهنى م , اون احساس خوب رو در مورد بدنم نداشته باشم , و به خودم مى گم , فقط ادامه بده🙃چندى پيش , در گالرى عكسام , عكسى رو از چند سال قبل ديدم و رشد موهام توجهم رو جلب كرد , جالبه كه من اين چند سال اصن متوجه رشد موهام نشده بودم !و الان كه موهام بلندتر از چند سال پيش هست , همش فكر مى كردم موهام هميشه بلند بوده اما متوجه شدم كه موهام رشد كرده , و تفاوت رو در عكسام ديدم . احساس كردم كه خدا مى خواست بهم نشون بده كه چگونه لاغرى با ذهن در بدنم اتفاق مى افته ! 
   باورهاى ذهنى من هر روز , فايل به فايل تغيير مى كنه و اصلاح مى شه . من با قوّت خداوند و با اطمينان قلبى در اين مسير هستم و از نشانه هاى احساس خوبم در اين مسير لذت مى برم . 
   با تشكر فراوان , در آرامش خداوند باشيد🥰💙💙

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1400/01/04 17:29
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 16203 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,187 کلمه

   بهترین روش لاغری کدام است؟
   بهترین روش روشی است که لاغر شدن را به ما آموزش میدهد
   آیا روشهای غیر لاغری با ذهن برای لاغر شدن موثر است ؟ 

   خیر بارها افراد چاق از روشهای غیره مثل رژیم ورزش قرص لاغری دمنوشها جراحی ماساژ وغیره استفاده کردند شاید برای مدت کوتاهی لاغر شدند ولی لاغر نمانند  ودوباره به حالت قبلی برگشتند وشاید هم بیشتر از قبل چاقتر شدن چون برای لاغری آموزش ندیده بودند وجسم خود را تحت فشار میگذاشتند بلکه لاغر شوند در صورتیکه جسم فقط نمایشگر افکار افراد است وچاقی ریشه در ذهن دارد وچون این آگاهی را افراد چاق ندارند به روشهای مختلف برای لاغر شدن پناه میبرند 

   فرق اضافه وزن وچاقی چیست ؟ 

   اضافه وزن محصول چاقی است وچاقی مجموعه افکار وتصاویری است که در ذهن تثبیت شده است 

   یکی از تاثیر گذار ترین رفع علت چاقی شناختن تفاوت چاقی واضافه وزن است  اضافه وزن همان است که در جسم مشاهده میشود وچاقی فرمولهای چاق کننده ایی است که در ذهن فعال هستند وعادت ورفتار های چاقی را در فرد بوجود میاورد  

   آیا با لاغری با ذهن میشود اضافه وزن را ازبین برد ؟ سوال بسیار مهمی که احتیاج به یک بررسی دقیق دارد اضافه وزن محصول چاقی است یعنی یک فرد چاق در ذهن خود افکار و فرمولهایی دارد که از زمان کودکی بامجموع آن افکار روبه رو شده است سپس آن افکار با تکرار زیاد دیده ها وشنییده ها وارد ضمیر ناخودآگاه فرد شده است وضمیر ناخودآگاه که خود عضوی است متافیزیکی که خوب را از بد ویا اصل را از بدل تشخیص نمیدهد واین افکار را به یک باور طبیعی مبدل میسازد بعد از طبیعی شدن این باور آن را به شکل تصاویر در ذهن میسازد وسپس کد نویسی میکند وآن را به صورت عادت در فرد بوجود میآورد واین عادت را تکرار میکند چون ذهن دوست دارد در همان عادت باقی بماند وتغییر نکند و همان تکرار عادت های اشتباه باعث اضافه وزن در فرد میشود تا فرد به شکل تصویر ی که محصول افکار چاقی است در بیاید  در نتیجه اضافه وزن بوجود میاید 

   بهترین روش لاغری کدام است ؟ 

   بهترین روش آموزش لاغری با ذهن است نه رژیم نه ورزش سنگین نه قرص وجراحی ……

   همانطور که برای چاق شدن از هیچ روشی جز تکرار رفتارهای اشتباه پیروی نکردیم پس برای لاغری هم باید از تکرار رفتارهای درستی که آموزش میبینم باید پیروی کنیم تا لاغر شویم 

   حق طبیعی هر انسانی متناسب بودن ثروتمند بودن وسلامت بودن است اگر الان ما صاحب این حق نیستیم اشتباه از خودمان است نه از خالق ما چون این موارد طبیعی به صورت ارثی از خداوند در پیش فرض روح ما به ودیعه گذاشته شده ولی این ما هستیم که این هدایا طبیعی را با آموزش های غلطی که از کودکی و والدین واطرافیان وجامعه ورساناها گرفتیم خراب کردیم   
   قدرت ذهن قدرتی است که فقط منحصر به انسان است وهیچ موجودی این قدرت را در اختیار ندارد تمام حیوانات از روی غریزه کار میکنند وقدرت تصویر سازی ندارند این انسانها هستند که قدرت تصویر سازی دارند وبا قدرت ذهن اشان میتوانند زندگی دلخواهشان را طراحی کنند ولی برای استفاده از این قدرت نیاز به آموزش دارند 

   چگونه میتوان از آموزش ذهنی استفاده کرد ؟ 

   برای آموزش ذهنی باید مراحل زیر را بخوبی یاد بگیریم ودر این آموزش ها تکرار واستمرار داشته باشیم 
   مثال برای لاغری با ذهن 
   مرحله اول تصاویر لاغری از خودمان را در ذهن امان ایجاد کنیم وسپس با تکرار واستمرار آموزش لاغری با ذهن تصاویر لاغری ذهن را با فرمولهای جدید لاغری تبدیل کنیم تا در نهایت ذهن ومغز فرمانهای لاغری رابه جسم صادر کنند یعنی تغییر رفتار از چاقی به لاغری شود  

   این مسعله را همیشه باید به یاد داشته باشیم که اگر تغییری میخواهیم در جسم خود ویا زندگی خود داشته باشیم این تغییر باید از درون ما باشد نه بیرون از ما   همه چی در درون ماست شادی ثروت آرامش خوشحالی ولاغری فقط در درون ماست وهیچ چیزی از بیرون ازما نمیتواند در زندگی ما تقییر ایجاد کند 

   بهترین روش لاغری را چگونه تشخیص میدهید؟ بهترین روش روشی است که به نا آرامش دهد مارا شاد نگه دارد  آسان باشد وهر روز اشتیاق ما برای ادامه دادنش بیشتر شود وآموزش لاغری با ذهن دارای تمام این مزایاست 

   آیا روشهای غیر لاغری با ذهن میتواند خوب باشد ؟ طبق ۳۰ سال تجربه در امر ورزش وباشگاه داری وارایه انواع رژیم ها به این نتیجه رسیدم که به هیچ عنوان این روشها ماندگار نیستند  چون در اثر سختی این روشها فرد دچار تنش و استرس میگردد وپس از مدتی که این روشهای سخت وطاقت فرسا ادامه پیدا میکند فرد دچار یاس ونا امیدی وافسردگی میگردد ودر نهایت چون شادی وآرامش ندارد روش های کذایی را رها میکند وبعد از آن دچار شکست روحی وبی ارزشی وفاقد اعتماد به نفس میگردد 

   چگونه میتوان با فکر کردن لاغر شد ؟  

    زمانی که آموزش های ذهنی را یاد میگیریم  اول باید این روش را باور کنیم  باور کردن آن مهمترین مرحله آموزش ذهنی است در صورتیکه خیلی از افراد باور نمیکنند و وقتی وارد این آموزشها میشویم نباید با کسانی که از این آموزشها اطلاعاتی ندارند صحبت کنیم زیرا این افراد از روی نا آگاهی ممکن است باعث دلسردی در امر آموزش ما شوند 

   فکر و ذهن  دو مقوله جداست وقتی فکر میکنیم در ضمیر آگاه ما  اتفاق میافتد وما باید با یاد گرفتن آموزش دیدن این فکر را به ضمیر ناخود آگاه یا همان ذهن انتقال بدهیم  تا بتوانیم از آن فکر در توانایی ذهن استفاده کنیم   

     
   زمانی میتوانیم از قدرت ذهن استفاده کنیم که آموزش دیده باشیم و طرز استفاده از قدرت را بلد شویم 

   دقیقا مانند این که یک کودک بلد ه حرف بزنه از والدین یاد میگیره حرف بزنه ولی برای سواد داشتن باید بره آموزش ببینه تا باسواد بشود  

   همه چی از مغز شروع میشود چون مغز محل یادگیری است وتا یادگیری در کار نباشد نمیتوان کاری را انجام داد   
   مغز یاد میگیرد وجسم این یادگیری را نشان میدهد 

   مانند لاغری که مغز آموزش میبیند وفرمولهای درست را یاد میگیرد وتکرار میکند ودر نهایت جسم این یادگیری را نشان میدهد ولاغر میشود فرمانده جسم ما مغز ماست  چاقی از مغز شروع میشود در جسم خودش را نشان میدهد لاغری هم از مغز شروع میشود وخودش را در جسم نشان میدهد  

   این مهم فقط با تکرار واستمرار فایل ها وتمرینات به مغز آموزش میدهیم تا فرمولهای درست را بتوانیم جایگزین فرمولهای اشتباه کنیم  وبه این شکل به سمت لاغری پیش برویم 

   زمانی که با رژیم یا جراحی ویا ورزش لاغر میشویم افتادگی پوست به مراتب شدید تر از لاغری با ذهن است چون در این روشها آمدیم لاغری را از جسم شروع کردیم و اجازه ندادیم ذهن با جسم خودش را هماهنگ کند وافتادگی پوست رخ میدهد در صورتیکه وقتی لاغری را از ذهن شروع میکنیم اول افکار وفرمولهای اشتباه را در ذهن پیدا میکنیم وبعد فرمولهای درست را جایگزینش میکنیم وجسم را به سمت لاغری آرام آرام هدایت میکنیم وهمین امر موجب میشود که ذهن وجسم با هم هماهنگ شوند وپوست که جزیی از جسم است خودش را با این تغییر وفق دهد ودچار افتادگی وچین وچروک نشود واثبات این مسعله اول در صورت استاد وبعد در شگفتی سازان دوره مشهود است   

   این هماهنگی توسط مغز انجام میشود وپوست با هماهنگی مغز جمع میشود  در صورتیکه با رژیم وجراحی پوست بشدت دچار افتادگی میشود چون مغز دخالتی در این امر ندارد 

   رژیم چرا سخت است ؟ چون ما با رژیم میخواهیم جلوی خواسته و فرمان مغز را بگیریم واجازه ندهیم غذا بخوریم واین پروسه فقط مدت کمی میتواند دوام داشته باشد در نهایت مجبور به اطاعت از ذهن میشویم  برای همین رژیم گرفتن سخت است 
   تنها راه لاغری آموزش لاغری با ذهن است  که تمام آگاهی های درست به مغز داده میشود وجسم آرام آرام لاغر میشود به چطور لاغر شدنش نباید فکر کرد باید فقط روی لاغر شدن جسم تمرکز کرد تا لاغری بوجود بیاید واین کار ممکن نیست الا با اجرای درست تمرینات وگوش کردن به فایل های آموزشی استاد  

   موفقیت دوستان همراه واستاد عزیزم را خواستارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شادى
    1400/01/11 08:08
    مدت عضویت: 1489 روز
    امتیاز کاربر: 22858 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 61 کلمه

    دوست عزيز و همراه , فوق العاده عااالى بيان كرديد . موّفق باشيد😍
    اين قسمت از ديدگاه , توجهم رو جلب كرد >>> 
     فکر و ذهن دو مقوله جداست وقتی فکر میکنیم در ضمیر آگاه ما اتفاق میافتد وما باید با یاد گرفتن آموزش دیدن این فکر را به ضمیر ناخود آگاه یا همان ذهن انتقال بدهیم تا بتوانیم از آن فکر در توانایی ذهن استفاده کنیم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار سهیلا عظیمی ویشته
     1400/01/11 15:24
     مدت عضویت: 1764 روز
     امتیاز کاربر: 16203 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 42 کلمه

     ممنونم عزیزم از همراهی شما دوست خوبم امیدوارم آنچه که در ذهن ام درک میکنم بخوبی برای دوستانم شرح دهم واین تجربه های گرانبها از هدایت استاد عزیزمون است امیدوارم که شما وتمامی دوستانم با موفقیت همراه هم باشیم 😘😘😘😘😘😘😘

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1399/11/27 00:48
   مدت عضویت: 1421 روز
   امتیاز کاربر: 19557 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 259 کلمه

   فایل “بهترین روش لاغری ، لاغر شدن با ذهن است. “:

   همه ما وقتی با هم حرف میزنیم بدون اینکه از طرف مقابل بپرسیم دانشگاه رفتی ، مدرک داری ، سواد داری میتونیم به راحتی بفهمیم که طرف مقابل باسواد هست یانه. چطور ؟

   ما به راحتی از کلماتی که طرف مقابل به کار میبرد و جملاتی که بیان میکند متوجه میشویم که او در چه سطحی سواد دارد ، تحصیلات دارد و چه مدرکی دارد و یا بهتر بگویم چه سطح فکری دارد. 

   به همین طریق ذکرشده فوق ،ما میتوانیم به چاقی خودمان پی ببریم، اینکه ما با خودمون روراست باشیم. از صبح تا شب چقدر ذهن ما به خوردن مواد غذایی فکر میکند ، برای چی غذا میخوریم ایا برای لذت بردن از خوردن غذا میخوریم یا انرژي دادن به بدن.

   چقدر با ديگران برای ارتباط داشتن با انها درباره غذا خوردن حرف میزنیم. برای تفریح کردن برای خوردن غذا بيرون میرویم یا برای قدم زدن ، در دل طبيعت برای دیدن زیباییهامیرویم یا برای هوای پاک تنفس کردن ، برای فقط دیداردیگران از خانه بیرون میرویم یا لذت بردن از خانه بیرون رفتن و هوا خوردن ویا با دیگران در پارک کباب خوردن. ایا تازگیها چندین بار شده ما به تفريحاتی غیر از خوردن فکر کرده باشیم ؟!؟

   خیلی اسان میشود خودمون ، خودمون را رصد کنیم و از ذهنمون خبر دار شویم که درون ان چه میگذرد. برای همه ما از خودمون به خودمون ،نزدیکتر کسی نیست. پس ما با دقت ، تجزیه و تحلیل ذهنمون میتوانیم خودمون را بشناسیم ، اموزشها را یاد بگیریم و تکرار کنیم و استمرارداشته باشیم تا به هدفمان برسیم. 🤗🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/11/14 11:35
   مدت عضویت: 1592 روز
   امتیاز کاربر: 9678 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 400 کلمه

   بهترین روش لاغری، لاغر شدن با ذهن است.
   کلا هرکاری رو یاد بگیری آرامش بیشتری داری و مطمئن هستی که موفقیت های بیشتر و طولانی تری میتونی داشته باشی.. با آموزش دیدن خیالت داره که همه ی فوت و فن های اون رشته رو بلد هستی و اگر مانعی هم پیش بیاد از اون برای پیشرفت خودت استفاده میکنی. 😉

   موضوع فکر کردن نیست، یادگرفتن است.
   توانایی حرف زدن با سواد داشتن فرق میکند. 😉
   مغز قابلیت یادگیری دارد و وقتی چیزی را یادبگیرد میتواند به آن عمل کند..
   من در مدرسه جدول ضرب و مشتق را یادگرفته ام. اما به دلیل تکرار خیلی بیشتر جدول ضرب در من نهادینه شده ولی از مشتق فقط اسم آن را به خاطر دارم 😂 😂.
   جسم قابلیت یاد گرفتن ندارد، جسم قابلیت عمل کردن دارد.
   عضوی که باید یاد بگیرد مغز است که فرمانده جسم ما است.
   ⚠️دقت کنید که با ديگرانی که در مدار آگاهی های لاغری نیستند،صحبت نکنید. 🚫⛔
   من الان تفاوت فکر کردن و اینکه چجوری میشه با ذهن لاغر شد رو کاملا احساس میکنم اما نمیدونم اون چیزی که درک میکنم رو چجوری توضیح بدم 😂 😂… مثل رانندگی یاد گرفتن و یه مدت رانندگی کردن که هرچه قدر تمرار بشه باعث راحت تر شدن رانندگی میشه، یادگیری لاغری و لاغر شدن هم اینجوریه.. ذهنیه
   به فکر کردن و رویاپردازی و اینا نیست، باید یادبگیری که سیستم ذهنی ات تغییر کنه فکر یک لایه ی سطحی هستش باید لایه های عمقی و پایین تر تغییر کنه و با آموزش درست و زیاد تکرار کردن این اتفاق میوفته..
   همه چیز از مغز شروع می‌شود هم چنین چاقی و لاغری از مغز شروع میشوند.
   من لاغر بشم پوستم شل نمیشه؟
   چطور چاق شدی پوستت کشیده نشد و دردی نداشتی چون مغز داشته این کارو انجام می‌داده و جسم رو وفق میده با چاقی. همونطور هم در لاغری، چون از مغز شروع میشه، مشکلی پیدا نمیشه چون مغز مدیریت میکنه و جایی اثری از چاقی در جسم نمیذاره بمونه😉 به بدن مون اعتماد کنیم. اون کارش رو خیلی عالی بلده، لازم نیست نگران باشیم که پوست چی میشه، صورت چی میشه و… . همون مغزی که این جسم رو چاق کرده خودش هم لاغرش میکنه.. خیلی عالی بلده.. ما هیچی از عملکرد بدن مون نمیدونیم.. وظيفه ی ما روزی یک گام برداشتن هستش، همون رو با احساس خوب و عالی انجام بدیم، مغز، این فرمانده قدرتمند، خودش بلده چیکار کنه 😎😊.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار emangholi azade
   1399/10/24 11:31
   مدت عضویت: 1752 روز
   امتیاز کاربر: 1630 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 241 کلمه

   به نام خدا سلام
   دیشب اتفاق جالبی برام افتاد من بعد از شام رفتم خونه ی مادرم وکاملا سیر بودم ومثل همیشه بساط تخمه ومیوه وشیرینی به راه بود .جدیدا اصلا ریزه خواری ندارم وروی رفتارهام کنترل دارم دیشب شروع کردم تخمه خوردن وبعد از چند تا تخمه ای که خوردم دیدم اصلا نمیتونم بخورم واز خوردنشون حالم بهم میخوره وکاری که من مدتی آگاهانه انجام نداده بودم وکنترلش کرده بودم حالا ناخودآگاه نمیتونستم اون رفتار رو انجام بدم ودیگه تا زمانی که اونجا بودم بجز چای هیچی نتونستم بخورم نه که نخواستم ومقاومت کرده باشم نه اصلا از گلوم پایین نمیرفت وباعث شد که خیلی خوشحال بشم از اینکه ناخود آگاهم با خواسته ی من همراه شده ومنو درجهت خواسته ام هدایت میکنه واین راز یادگیری باقدرت ذهن وآموزشهای ذهنیه اینکه یه کارو یه مدت تمرین میکنی وبعد میبینی که درناخودآگاهت به خوبی شکل گرفته ونهادینه شده .درهمین شرایط خواهرم که مدتی با رژیم وورزش اندامش رو درست کرده خیلی براش سخت بود که چیزی نخوره ومیگفت اینو نمیخورم چاق میکنه ،تخمه روبزارید اونور من نخورم ومشخص بود که داره مقاومت میکنه ودستور ذهنش یه چیز دیگه است واز زمانی که لاغر شده پوستش خراب شده درصورتی که همه به من میگن توچیکار کردی که پوستت اینقدر خوب شده ومن ایمان دارم که لاغری با آموزشهای ذهنی بهترین روش برای لاغرشدن دائمی وبدون سختی است وسراسر لذت وآرامش است ومن از خداوند سپاسگذارم که به این روش هدایتم کرد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1399/10/15 00:50
   مدت عضویت: 1590 روز
   امتیاز کاربر: 21020 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 378 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان متناسب
   قبلا وقتی میخاستم لاغر کنم زود روشم را برای دیگران توضیح میدادم که چه رژیم خوبیه یا ورزش یا دمنوش خوبیه و بقیه را هم تشویق میکردم دیگران هم منو هر روز چک میکردن وحالمو بد میکردن ، وقتی با مباحث ذهنی آشنا شدم و هدایت شدم به سمت لاغری با ذهن ، از روز اول که وارد دوره شدم تا الان که چند ماه میگذره به کسی نگفتم چون دیدم کسی کار ذهنی را باور نمیکنه و چون باشگاه میرم دیگران فکر میکنن به خاطر ورزشه که لاغر شدم خیلی هم دلم میخاد بهشون بگم و دوره را معرفی کنم اما دیدم اهلش نیستن اونا فقط دوست دارن لاغر بشن اما مثل من عاشق لاغری نیستن برای همین سکوت میکنم ، لاغری با ذهن فکر کردن به لاغری نیست بلکه یاد گرفتن زبان لاغریه ما زبان چاقی را از خانواده ، اطرافیان و رسانه ها و جامعه در سطح گسترده ای یاد گرفتیم که خیلی هم آشکار و عمومی بود اما حالا باید زبان لاغری را مخفیانه یاد بگیریم و لاغر بشیم تا کسانی که عاشق لاغری باشن با دیدن ما مشتاق این روش بشن چون بیشتر آدما کار ذهنی را قبول ندارن ، زبان لاغری مثل مدرسه رفتنه که یاد میگیریم بخونیم و بنویسیم ، در این روش مغز ما الفبای لاغری را یاد میگیره و با صادر کردن فرمان لاغری به اندامهای ما باعث جلوگیری رفتارهای غلط غذایی و پرخوری میشه و ما اندازه خوردن را یاد میگیریم که بعد از چند ماه منجر به لاغری میشه یعنی اول مغز لاغری را یاد میگیره بعد جسم لاغری را نمایش میده ، این بهترین شکل لاغریه چون مغز فرمان میده تو فرایند لاغرشدن پوست آدم شل و آویزون نمیشه و خیلی از بیماریهای ناشی از چاقی هم براحتی برطرف میشه و آدم بدون دوا و دکتر سلامت میشه ، من کسایی را دیدم که با رژیم و یا جراحی خیلی لاغر شده بودن ولی پوست صورت و بدنشون کش میومد و چروک و آویزون بود تازه میگفتن باید بریم جراحی پلاستک کنیم که پوستمون جمع بشه ، خدا را شکر میکنم که به این مسیر زیبا هدایت شدم و به بهترین شکل ممکن لاغر و سلامت و زیبا شدم و احتیاجی هم به جراحی پلاستیک ندارم ، خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Hedieh
   1399/10/04 00:18
   مدت عضویت: 1745 روز
   امتیاز کاربر: 2160 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 73 کلمه

   سلام
   ما از بچگی همچی مثل ورزش کردن غذا خوردن خوندن نوشتن رانندگی یاد گرفتیم اول با مغز بد با جسم عمل کردیم بهش و همه فرمان ها از مغز شروع میشه و برای یادگیری لاغری باید یادبگیری تمرین کنی تا مغز یاد بگیره و نتیجه لاغری تو جسم ببینیم
   لاغر شدن با ذهن آسون ترین کار دنیاست
   لاغر شدن با ذهن آسون ترین کار دنیاست
   لاغر شدن با ذهن آسون ترین کار دنیاست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghazalgolipur
   1399/09/21 03:37
   مدت عضویت: 1484 روز
   امتیاز کاربر: 3496 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 273 کلمه

   خدایا بینهایت شکرت ، بارها شکرر که من رو به این مسیر هدایت کردی به این مسیری که اصلی ترین مسیر لاغر شدنه !
   خدایا ممنونم ازت بینهاتتت♥️
   لاغری هنری است که باید آن را آموخت….
   ذهن یادگیرنده و جسم نشان دهنده است ، دقیقا مثل همه ماها که اول سر کلاس نشستیم و نوشتن را یادگرفتیم و دست ما شروع کرد به نشان دادن آموخته ها روی کا غذ ….
   دقیقا مثل نقاشی که اصول نقاشی رو اول یاد میگیره و بعد شروع میکنه به کشیدن نقاشی و نشون دادن هنری که آموخته از طریق ذهنش…
   مثل گیتاریستی که مبانی رو اول یاد میگیره و بعد با دستش شروع میکنه نواختن و به نمایش گذاشتن هنر موسیقیش ….
   و حالا مثل من که درحال یادگیری لاغری هستم و جسمم هم نمایش دهنده لاغری من است….
   خوشحالم که خدا من رو به این مسیر هدایت کرد
   خوشحالم که خدا من رو لایق دونست برای متناسب شدن
   خوشحالم که خدا توانایی و استعداد لاغری رو در من دید
   و به پاس قدردانی از خدا کوچکترین کاری که من میتونم انجام بدم تا به لاغری دلخواهم برسم برداشتن گام های کوچک اما پیوسته و هروزه !
   وقتی در مسیر درست باشی مهم نیست که چه قدر کند حرکت کنی و چه قدر زمان میبره مهم اینکه بلاخره میرسی به مقصد ♥️
   مقصدی ماندگار

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/09/18 18:50
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 649 کلمه

   چطور میشه با ذهن لاغر شد ؟
   این سوال خیلی مهم منم از وقتی با این دورها اشنا شدم دوست داشتم به تمام اطرافیانم که دارن تلاش میکنن برای لاعر شدن بگم همچین چیزی هست ولی متاسفانه اطرافیان نه تنها قبول نمیکنن شاید به نطرشون هم مسخره و غیر ممکن باشه که با فکر کردن به تناسب اندام رسید
   البته منم خودم اول فکر میکردم با فکر کردن هست و خیلی از وقتا من با تصور کردن خودم در اندام ایدا ال و یا نگاه کردن به عکس گذشته ام که متناسب بودم میخواستم به هدفم برسم
   و زودتر لاعر بشم و خیلی هم با تمرکز این کار رو میکردم وتصویر لاعرم رو در ذهنم می آوردم ولی بعد از گدشت مدتها من هنوز به اون لاعری که تو فکرم بود نرسیدم هر چند که نزدیکم ولی هنوزم یه مقدار جاداره
   پس موضوع فقط فکر کردن نیست یاد گرفتن هست من باید لاغری رو یاد بگیرم و فقط به حرف زدن نیست باید بتونم اموزشها رو یاد بگیرم و به اونها عمل کنم تا به هدفم برسم
   مثلا :کسی که خوب زبانی رو حرف بزنه ولی بلد نباشه بنویسه و بخونه اون شخص با سواد نیست

   پس توانایی مغز ما در حرف زدن دلیل بر سواد ما در خوندن و نوشتن نیست اگر اینطور بود که هیچ بچه ای به مدرسه نمیرفت که باسواد بشه چون به خوبی بلد هست حرف بزنه .

   پس من چاقی رو از اطرافیان یاد گرفتم بدون اینکه تمرین و دوره و سواد اون رو داشته باشم
   پس مغز ما قابلیت یادگیری داره و اگر چیزی رو یاد بگیره میتونه به اون عمل کنه
   مغز من هر چیزی رو که یاد بگیره به اون عمل میکنه پس چاقی هم از مغز شروع شده و لاعری هم از مغز شروع شده
   پس جسم من نمیتونه لاغری رو نشون بده قبل از اینکه مغز من یاد گرفته باشه
   مغز من چاقی رو یاد گرفته و جسم من داره اون رو نمایش میده و اگر بخواهم لاعر بشم باید به معزم یاد بدم تا نتیجه رو در جسمم ببینم پس با ورزش و قرص و جراحی و رژیم معز من که یاد نمیگیره لاغری رو پس اول باید با مغزم یاد بگیریم پس اگر الان بلدم راه برم چون راه رفتن رو به مغزم یاد دادم و اگر کسی مشکلات مغزی داره میبینیم با داشتن تمام اندامها ولی نمیتونه راه بره چون مغزش مشکل داره پس موصوع فکردن به لاعری نیست یادگیری لاغری هست
   پس من با دیدن فایلها لاغری رو اموزش میبینم البته به مغزم اموزش میدم چون جسم من یاد نخواهد گرفت و دراموزش هیچ کاره هست .

   و روی این باور که با لاغری با ذهن پوست اصلا شل نمیشه هم باید کار کرد تا برای ذهن منطقی بشه مثلا :
   همانطور که در چاق شدن مانگران نبودیم و ترس نداشتیم که حالا چه بلایی روی پوست ما میاد با این اصافه وزن ایا هنوز هم کش میاد؟ نمیترکه ؟و از این افکار ما هیچ وقت نداشتیم پس باید برای لاغری هم نداشته باشیم چون که مغز داره اموزس میبینه خیلی به راحتی مغز خودش پوست رو جمع میکنه که شل نشه در واقع ما باید به جسممون اعتماد کنیم اون خودش به راحتی کارها رو انجام میده.
   پس مغز من به زور برنامهای رژیمی نمیتونه نخوره چون مغز یاد نگرفته و دستور خوردن میده ولی رژیم میگه نخور واینجور که رژیم سخته
   و درواقع فردی که نوازنده خوبی هست با ذهنش تونسته موسیقی رو یاد بگیره و دستش نشانده ی ان اموزش هست

   من با فکر کردن لاعر نمیشم من با یادگرفتن لاغری لاغر میشم
   مثل رانندگی و آشپزی یا مو سیقی یا زبان خارجه و یا هر چیز دیگه ما اول اموزش دیدیم معز ما یاد گرفته و بعد ما نتیجه اش رو دیدیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/09/05 10:46
   مدت عضویت: 1579 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 261 کلمه

   با سلام خدمت دوستان عزیز و استاد گرامی 🌹🌹🌹
   یه روزی خونه ی دختر عمه ام مهمون بودیم موقع ناهار عروس عمه ام اینا بعد از چند قاشق غذا نشست کنار و دیگه غذا نخورد دختر عمه ام ازش پرسید جرا دیگه نمیخوری چیزی نخوردی بخور
   جواب داد گفت نه دیگه کافیه مغزم میگه بسه
   من نمیدونستم جه داره میگه
   همیشه تو فکر این حرفش بودم که چرا گفت مغزم میگه بسه
   تا الان که در این دوره هستم متوجه شدم که همه ی دستورات بدن از مغز صادر میشه
   و این مغزه که میزان غذای هر فرد رو تعیین میکنه
   خدا رو شکر که در این مسیر قرار گرفتم و متوجه این مهم شدم
   دیشب خونه مادر بزرگم بودم مهمون داشتن دوتا از مهموناشون خیلی جاق بودند خیلی
   یه زنی با یه دخترش سر سفره به دخترش میگفت دیگه بسه نخور
   بهش میگفتن جرا نمیزاری بخوره گفت بردمش دکتر گفته نباید زیاد سیر بخوره بهم گفتن تا کم بخوره ولی زود زود بهش غذا بده
   بعد از شام به مادرش گفتم یه راهی هست برای متناسب شدن از طریق ذهن
   برای دوتاتون خوبه
   گفت نه حوصله ندارم و نمیتونم دیگه ادامه ندادم چون در مدارش نبود و فایده نداشت باهاش صحبت کنم میگفت ما همه مون از بچگی چاقیم یه عکسی بهم نشون داد گفت این بچه ی خواهرمه نگاهش کن سه ماهشه مشخصه
   خلاصه اصلا زیر بار نمیرفت و فایده نداشت باهاش صحبت کنم
   خدا رو شکر کردم من با اشتیاق و ارامش شامم رو خوردم و در ارامش زندگی میکنم زندگی اینا همش محدودیته عذابه رنجه
   🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shine bright like a sky
   1399/08/11 18:19
   مدت عضویت: 1384 روز
   امتیاز کاربر: 99
   محتوای دیدگاه: 93 کلمه

   سلام
   چقدر مثال دست و ریاضی خوب بود. واقعا هم همینطوره جسم خود به خود یاد نمیگیره که لاغر بشه. مثل اینکه دستتو بزاری تو کلاس ریاضی، تا صد سال دیگه هم دستت فرمول هارو یاد نمیگیره ،همین طور هم که جسم خودش لاغری و یاد نمیگیره. جسم از مغز فرمان میبره و همه چیز از مغز شروع میشه، پس لاغری هم اول با مغز شروع میشه، از طریق یاد گرفتن لاغری با ذهن.
   وقتی لاغری با ذهن و یاد بگیریم جسم ما چاره ای جز لاغر شدن نداره چون از مغز فرمان میبره.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/08/01 13:27
   مدت عضویت: 1671 روز
   امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 342 کلمه

   سلام دوستان واستاد
   روش های بیشماری از لاغر شدن ها رو امتحان کردم که فقط روی جسم من فشار وارد میکرد،نخوردن نان،برنج،روغن،شام وووو
   انجام ورزش های سنگین و طولانی اونم هر روز هفته ،بار خستگی جسمی و ذهنی زیادیو برای من به همراه داشت ،یادمه سیزده بدر چند سال پیش که قرص های چربی سوز مصرف میکردم وحسابی هم‌لاغر شده بودم ،هرچندتو بعضی از قسمت های صورتم سوراخ های ریزی نمایان شده بود و صورتم زرد و زشت شده بود و همه فکر میکردم من مواد مصرف میکنم😱
   ومجبور بودم همراه اون قرص ها ،ورزش هم داشته باشم‌، اون روز سیزده بدر من تمام مدت داشتم ورزش میکردم اونم ۲ وعده ،چونکه روزی ۲تا قرص میخوردم ،همه اقوام بهم میخندیدن که فریده تو چرا یه سال چاقی ،سال بعد یکمی لاغرتر ؟چرا یه شکل نیستی؟ و من جواب ها و دلایل بیشماری میاوردم که منکه مقصر نیستم
   نمیدونستم من از یک‌ درخت آفت زده نباید انتظار میوه داشته باشم ،اول نیازه اون درخت ترمیم بشه،سم زدایی بشه ،آب و تغذیه ش میزون بشه ،ویتامینه بشه تازه بعدش باید بذر کاشته بشه و من برای لاغر شدن ۳۰ سال به همون سبک‌ قدیم‌ جنگیدم ،انشتین میگه کار احمقانه ایه که فکر کنی با همون رفتارهای قدیم به نتایج جدید برسی و من سالها در جا زدم ، در تمام‌ مدتی که رژیم بودم بی حال بودم،غمگین بودم
   تایم غذام ناراحت بودم ،از محدودیت خوشم نمیومد ،از زندگیم راضی نبودم

   در واقع سپاسگذار نبودم‌
   چندین‌بار از وزن ۹۵ کیلو به ۷۰ تا ۸۰ کیلو رسیدم ،بدنم حالت شل و اویزونی شده
   بهم گفتن چونکه زیاد چاق ولاغر شدی پوستت جا باز کرده و دیگه خوب نمیشه،یکی از بارهای سنگین من همینه که نکنه بدنم شلتر از این بشه ،چند وقتیه دارم به خودم تاکید میکنم که این بدنی که تونست اینجوری کش بیاد حتما میتونه این پوستو جمع کنه ،ولی بازم باورش برام راحت نیست ،امیدوارم و میخوام که این باورو بسازم که منم میتونم بدن زیبا وسفتی داشته باشم ،منم میتونم یه روزی دامن کوتاه بپوشم و از بدن خوش فرم‌خودم لذت ببرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1399/07/28 21:53
   مدت عضویت: 1615 روز
   امتیاز کاربر: 18283 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 262 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   قبلا که از روش های بیرونی (رژیم، طناب زدن، دمنوش، پیاده روی و… ) برای لاغر شدن استفاده میکردم اصلا احساس آرامش نداشتم و همش ناراحت بودم و مدام گله و شکایت میکردم به خدا که چرا بقیه هر چی دوست دارند میخورند و متناسب هستند ولی من آب هم بخورم چاق میشم.
   اما خداروشکر از وقتی که با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و از نحوه عملکرد ذهن و مغزم آگاهی پیدا کردم کاملا به آرامش رسیدم.
   واقعا موضوع فکر کردن نیست، یاد گرفتن هست. باید آموزش های ذهنی یاد بگیریم با گوش دادن به فایل ها، با انجام تمرینات، با خوندن نظرات دوستان، اینقدر تکرار کنیم تا ملکه ذهنمون بشه. چون مغز ما قابلیت یادگیری داره و همه مهارتها، یادگیری شون از مغز ما شروع شده و در جسم ما نمایش داده شده (جسم فقط عمل میکنه). مثل همون یاد گرفتن ریاضی که مغز ما یاد گرفت، دست ما نمایشش داد.
   چاقی هم یادگیریش از مغز شروع شده و در جسم نمایش داده شده. بنابراین لاغری هم باید یادگیریش از مغز شروع بشه و در جسم ما نمایش داده بشه.
   وقتی لاغری از مغز شروع بشه، چون ذهن آمادگی لازم رو کسب میکنه، همه چی به صورت اصولی پیش میره، چون مغز ترمیم کردن بلد هست. اما وقتی تغییرات جسمی رو بالا ببریم با رژیم، با ورزش و … ، چون ذهن این آمادگی رو نداره، خیلی مشکلات واسه ما به وجود میاره، مشکلاتی مثل :
   ریزش مو، افتادگی پوست و…
   بنابراین باید اصولی لاغری رو یاد بگیریم.
   من واقعا اطمینان دارم که بهترین روش لاغری،‌ لاغری با ذهن است😊.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zahra.siyahmoshteh
   1399/04/28 17:29
   مدت عضویت: 1467 روز
   امتیاز کاربر: 103 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 5 کلمه

   چجوری مغزمون رو یاد بدیم؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار abirozeh
   1399/04/14 18:53
   مدت عضویت: 1556 روز
   امتیاز کاربر: 1504 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 89 کلمه

   سلام استاد ممنون از فایل زیباتون واقعا من نمیدونستم که لاغری هم از مغز شروع میشود وسعی میکنم هر طور شده با استمرار وجانزدن این مسیر رو ادامه بدم ..چون بعضی روزها که فایلاتون رو گوش نمیدم ..دباره از مسیر دور میشم واستپ میکنم ولی دباره به خودم دلداذی میدم ومیگن من باید تو این مسیر بمونم تا یاد بگیرم واین مستلزم زمان هست باید زمان بگذره ومن به ۳ یا ۴ماه بسنده نکنم واقعا از این فایل من درس گرفتم برای رسیدن به همهی هدفهام …ممنون از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam Piri
   1399/03/19 10:16
   مدت عضویت: 1733 روز
   امتیاز کاربر: 9709 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 131 کلمه

   سلام خیلی عالی بوداستاد
   من قبلاخیلی بافکرکردن به آرزوهام یاتصورکردن یامدیتیشن کردن میخواستم به آرزوهام برسم وخیلی هم مینوشتم ولی باگوش دادن به این فایل متوجه شدم که دلیل اینکه به آون چیزایی که میخواستم نرسیدم این بوده که ذهنم واون خواسته های من باهم هماهنگ نبودندوقتی چیزی رامیخواستم وبهش نمیرسیدم باحس تنفرولجبازی وخیلی حسهای بددیگه میگفتم دوباره نشدولش کن ولی بازوروفشارادامه میدادم وبه هردری میزدم ولی الان خداراهزارمرتبه شکراگه خواسته ای داشته باشمبهش فکرمیکنم تصورمیکنم که به خواسته ام رسیدم مینویسم درموردش ولی دیگه بیخیالش میشم ومدام فکرم درگیراون مسیله نیست ونقشه برای بدست آوردنش نمیکشم رهاش میکنم وخیلی سریع به اون میرسم واین رابرای خودم تکرارمیکنم که راه رابرای خداوندبازکردی تابه بهترین شکل برات انجام بده ودیگه حس بدی نسبت به اینکه چرابهش نرسیدم وچرانشدوپس کی وقتشه و…خداراشکرندارم ازشمااستادعزیزسپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tina82
   1399/03/07 19:45
   مدت عضویت: 1710 روز
   امتیاز کاربر: 1967 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 377 کلمه

   خیلی قشنگ بود، من از سن ١۴ سالگی عکس زنی رو روی جلد البوم عکسی دیدم که شلوار جین ابی پاشون بود با یه تیشرت آبی و کفش پاشنه باریک و بلند من البوم رو در دستام میگرفتم و ساعتها حسرت میخوردم خودم رو در اون حالت تصور میکردم رویا پردازی میکردم و رژیم میگرفتم و ورزش میکردم و عوامل بیرونی رو تغییر میدادم و بعدها فهمیدم که ذهن هم باید کمک کند ولی چطوری 😔😔😔اصلا روش لاغری با ذهن یعنی چی ؟؟؟؟ سالهای سال درگیر این سوال بودم چون در خودم توانمندی نمیدیم این راز رو کشف کنم وفقط سالهای سال حسرت خوردم و خودم سرزنش کردم و احساس حقارت کردم ولی هرگز این رو نمیدونستم که اینا لازم نیست هیچ کاری با حسرت و تشنج به سرانجام نمیرسه، دیگه دارم با ذهنم دوست میشم و ازش کمک میخوام که همراهیم کنه و یاد گرفتم که ذهن کاری رو انجام میده که ما از انجامش لذت میبریم پس من از چاقی لذت نمیبردن چرا همش چاق و چاقتر شدم؟؟؟؟؟ دیگه اینجا فهمیدم من از خوردن لذت میبرم و ذهنم خوردن رو برام بیشتر و بیشتر میکنه و چون سیستم بدنم همه مثل هم است من سیلوهای بزرگی در شکم و پهلو و بازو و..، درست کردن و مواد زیاد خوردن شده رو انبار و انبار کردم. خدایا شکرت که هدایتم کردی و اینجا هر روز پنجرهای به روی باغ زیبای سهلامتی باز میشه خدایا شکرت که دارم هدایت میشم و شکرت که دارم یاد میگیرم که الگوهای جدید رو به ذهنم یاد بدم ولی با لذت و خشنودی. خدایا شکرت که من رو به این گروه هدایت کردی که جواب بسیاری از سوالهام رو گرفتم١- ذهن باید همراهیم کنه و اول اون متناسب بشه بعد من متناسب میشم٢- لذت بردن از هر کاری ذهن رو هدایت میکنه که ما رو به اون لذت بیشتر برسون چه خوردن باشه، چه ناراحتی ، چه حس قربانی بودن و یا لاغری و تناسب اندام و سلامتی ٣- هر وقت ذهنم لاغر شد دیگه نه غم می ماند و نه غصه ورزش کردن و به اندازه خوردن غیر اردای میشه و من زجر نمی کشم و لذت میبرم و چون لذت میبرم ذهنم تا ابد یاریم میده۴- وقتی متناسب شدم خانوادهای سالم و متناسب خواهم داشت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار S_ilkhani86
   1399/03/02 13:43
   مدت عضویت: 1605 روز
   امتیاز کاربر: 1110 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 228 کلمه

   سلام به همگی و استاد عزیز
   من این فایل رو گوش دادم حس خوب و امیدواری به من دست داد که اولا لاغری مسئله پیچیده ای نیست که نشه بهش غلبه کرد و تا آخر عمر حسرت لاغری کشید مثل هزاران هزار کار و فعالیت دیگه که تا امروز بلد نبودیم اموزش میبینیم و کم کم یاد میگیریم مثل رانندگی مثل زبان خارجی ساز زدن و ریاضی و خواندن نوشتن و تحصیلات دانشگاهی و انواع ورزش ها
   من در خانواده چاقی و از کودکی چاقی رو یاد گرفتم یاد این مثال افتادم که ما هممون فارسی رو خیلی راحت یاد گرفتیم و حتی دستور زبان رو هم نمیدونستیم حالا برای ازادی عمل بیشتر و برای ارتباطات قوی تر و حس بهتر و ازادی عمل بیشتر احتیاج به یادگیری زبان خارجی پیدا میکنیم
   اوایل ادم همش ناراحته و میگه خوش به حال اونها که زبان مادریشون انگلیسی هست و غمی ندارند این عین افرادی هست که در خانواده لاغر بزرگ شدند ولی بعد با دیدن افراد موفق میبینی خب خدا یه نعمت خیلی بزرگ به ما داده و اون ذهن و مغر اموزش پذیر ما هست و هزاران نفر هستند که مثل بلبل انگلیسی حرف میزنن با اینکه ایرانی هستند در نتیجه خداروشکرررررر میکنم که قابلیت یادگیری هست و میتوان لاغری رو اموزش دید و در تمام عمرمون ازش استفاده کرد خدارو شکر از این شرایط و آگاهی ها

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mhossein8485
   1399/02/31 00:47
   مدت عضویت: 1521 روز
   امتیاز کاربر: 112 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 149 کلمه

   سلام استاد عطار روشن من ۴ روزی است که خودم را متعهد کردم هر روز دو تا از فایلهای شما رو گوش بدهم و یک ربعی کامنتهای بچه ها را بخونم .قبلا یه جورایی با چاقیم کنار اومده بودم و اصلا دوست نداشتم خودم را در آینه ببینم وکلا دیگه بیخیال جسمم شده بودم .امروز اتفاق جالبی برام افتاد برای اولین بار در زندگیم پسرم بهم چیزی تعارف کرد من گفتم نمیخورم ودر ذهنم گفتم جسمم را خودم به این روز درآوردم و مسئولیتش را قبول کردم که متناسبش کنم استاد برای اولین بار بود که برای جسمم ارزش قائل شدم و بهش بها دادم و یه حسی بهم میگه با ادامه دادن نتایج عالی میگیرم من اولین بار است که کامنت میذارم و مطمئن هستم کامنتهای بسیار عالی از نتایجم میزارم چون واقعا احساسم عالی شده وخیلی خوشحالم که به نجواهای ذهنم گوش ندادم و احساسم را نوشتم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرزانه رفیعا
   1399/02/30 18:31
   مدت عضویت: 1763 روز
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 71 کلمه

   بسیار عالی و مفید ممنون از شما استاد گرامی استاد من از فایلهای رایگان شما استفاده کردم ولی زمانیکه چند کیلو کم میکنم با خودم میگم خوب حالا برگردم یه مدت اون طوری که دلم میخواد میخورم دوباره وزنم میاد سر جاش بطوریکه دکتر بهم گفت برو هیپنو تراپی لطفا کمکم کنید ۵۶ سالمه از ۱۴ سالگی این مشگل رو دارن ممنون ازتون ۲ ساله همه فایلاتونو فال و میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribapiri5
   1399/02/29 19:14
   مدت عضویت: 1605 روز
   امتیاز کاربر: 2629 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 290 کلمه

   سلام بر پروردگار عشق و مهربانی 💐😍
   سلام بر استاد گرامی و سلام بر دوستان گرامی
   تمام صحبت های شما استاد عزیز آموزنده هستند والبته نوشته های شما با اون تنوع رنگ ها من رو خیلی جذب میکنه اول بخونم بعد ببینم چندین مرتبه
   من قبل از این دوره مراحل لاغری و چاقی زیادی رو تجربه کردم ودر تمام مراحل ب محض وزن کم کردن تمام پوست صورتم و بدنم شل وبی ریخت میشد 😔😔
   الان در این مدت ک در دوره هستم اصلا به اینکه پوستم شل بشه چ اتفاقی برام میفته فکر نمیکردم ،امروز بعد از این مدت ب خودم ک نگاه کردم دیدم گردنم لاغر شده ولی اصلا پوست گردن و غَب غَب من افتاده نشده😍یا شکمم جم شده و حتی سفت تر از قبل شده ….به خودم گفتم خوب اونروزهایی ک مثل بادکنک داشتی وزن زیاد میکردی و اصلا هواست ب جا باز کردن بدنت نبود الانم مثل همون باد کنک ک وقتی رهاش کنی کم کم خالی میشه و ب حالت اولش بر میگرده بدنت هم خودش بلده چیکار کنه .اینم نشانه هاش .خیلی از این بابت خوشحالم وخدارو هزاران بار سپاس گذارم. 🙏💐
   استاد واقعا نوشتن معجزه میکنه .من از وقتی شروع ب نوشتن کردم خیلی از چیزهایی ک در نوشتم در خاست کردم فورا بهش رسیدم وهر روز ایمان ب خدای خودم ک ب قلم قسم خورده بیشتر میشه… ،،من چند روز بود ک با یکی از اعضای خانواده ی مشکلی داشتم و همش نگران بودم و فکرم رو درگیر کرده بود امروز صبح شروع کردم نوشتن واز خدای خودم کمک خاستم .استاد تا ساعت ۱ ی راه حلی جلو پام گذاشته شد ک خودم گریم افتاد و سجده شکر بجا آوردم .اینقدر احساسم عالیه ک خاستم اینجا ب اشتراک بزارم .ممنونم استاد عزیز ومهربان 💐💐💐💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1399/02/29 08:15
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 23767 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 438 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان خوبم
   من زمانیکه اضافه وزن داشتم به همسرم که متناسب بود حسادت میکردم چونکه میدیدم او بیشتر از من غذا میخوره هر جور شیرینی را به هر مقداری که میخواست میخورد ولی من در عوض خودم را زجر میدادم که شیرینی نخورم و یا کمتر بخورم اما او متناسب بود و من چاق بوده و اضافه وزن داشتم تا اینکه اخیرا ورق برگشت من با وارد شدن به سرزمین زیبای لاغرها لاغری را آموختم و با تغییر باورها و به کار گرفتن آموخته هایم سایز کم کردم و از مسیر رسیدن به هدفم لذت برده و برای همیشه در این مسیر زیبا می مانم 😍😍😍
   حالا از همسرم بگویم که اخیرا سه کیلو وزن اضافه کرده و نگران شده است و از دکترش راهنمایی خواسته و ما همه میدانیم که دکتر چه میگوید از او خواسته که مواظب مواد غذایی که مصرف میکند باشد و غذاهای کم چرب و لبنیات بدون چربی مصرف کند 🤔😟🤔
   در اینجا من از آموخته هایم در مورد اینکه ما چه باوری داریم و آن باورها زندگی ما را رقم میزند از او پرسیدم فکر میکنی علت چاق شدنت چیست و او گفت به خاطر اینکه دیگر نمیتوانم هفته ای دو بار به مدت هر دفعه دو ساعت والیبال بازی کنم (به خاطر ممنوع شدن در رابطه با مهار کردن گسترش ویروس کرونا در دو ماه گذشته) گفتم پس باور تو این بود که چون این ورزش را بطور مداوم به مدت بیش از ۲۵ سال است که انجام میدهی متناسب بودی و او حرف مرا تایید کرده و اصرار بر این دارد که علت چاق شدنش همین است 😟😟😟
   من به او گفتم چون این باور الان شکسته شده ذهن تو فعال برای چاق شدن شده باید این باور را درست کنی تا از چاق شدن جلوگیری کنی برایش این مثال را آوردم کسانیکه بعد از ازدواج چاق میشوند چون باورشان این است و تا وقتیکه مجرد هستند متناسبند ولیکن وقتیکه ازدواج کردند این فرمول فعال میشود و آنها چاق میشوند 😫😫😫
   بهش پیشنهاد کردم دوره لاغری با ذهن را شروع کند البته قبول نکرد و دلیلش این بود که وقت برای انجام این برنامه ندارد من گفتم وقت را باید ایجاد کنی به جای اینکه وقتت را صرف بودن در شبکه های مجازی کنی یک ساعت در این برنامه وقت بگذار 😊😊😊
   من بیش از این چیزی به او نمی گویم چون باید خودش آمادگی داشته باشد البته او این روش را قبول دارد چون نتیجه اش را در من می بیند ولیکن به فرکانس که مایل به شرکت در دوره شود نرسیده است
   این تجزیه و تحلیل در مورد همسرم برایم جالب بود و راستش ازش لذت هم بردم 😊😊😊😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار عشق
    1399/02/29 16:16
    مدت عضویت: 1764 روز
    امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 25 کلمه

    ممنونم که این مسائل رو اینجا برای استفاده‌ی هممون مطرح کردید
    هر قدر بیشتر دلیل و شاهد جمع کنیم باورهای جدیدمون بیشتر قدرت میگیرن

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار mehdiamini0098
    1399/02/29 18:24
    مدت عضویت: 1524 روز
    امتیاز کاربر: 133 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    آفرین به شما دوست عزیز چقدردرست وصحیح وکاملاساده اماقابل درک تعریف کردین 🙏🌸

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Narges
   1399/02/28 23:57
   مدت عضویت: 1741 روز
   امتیاز کاربر: 1610 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 794 کلمه

   با نام و یاد خدا

   و با سلام و تشکر فراوان و خدا قوت خدمت استاد بی نظیر که واقعا هر فایلتون و نوشته های فوق العادتون نوازش دهنده روح و آرامش بیشتری در همه ما میشه دقیقا با مثال های شیرین و فوق العادتون نجواهای شیرین مغزی به دنبال داره و فرشته درونم شروع به شادی و هیجان و شعف زیادی میکنه و موانع ذهنی و ترسها یکی یکی کشف میشن و میفهمم واقعا اشکال کار من همینه واقعا وجود دست تو کلاس ریاضی به تنهایی کافی نیست و احتیاج داره ذهن رو آموزش و تمرین و تکرار لذت بخش بدی تا بیاموزه و یاد بگیره منم بارها خودمو تو اندام عالی تصور کردم و گاهی از اطرافیان می شنیدم که باید این تصویر سازی شفاف باشه و خوب تمرکز کنی و تصاویر مانکن بودن خودم برام واقعا شفاف و عالی نبود و خیلی کم رنگ در حد نشوندن لبخند به لبهام بود و احساس رضایت لحظه ای ولی ادامه دار بودنش کوتاه و زودگذر بودو بی نتیجه درست مثل خریدن اون باغی که مثال زدین روحم کاملا آماده دریافته چون آرامشم کاملا نشون دهنده این همه تغییرات عالیه ولی جسمم تغییر نمیکنه

   و فکر میکنم موفق نشدنم برای تغییرات جسمی که گوش میدم تکرار میکنم ولی بخاطر مشق ننوشتن و تنبلی در دانشکده آموزش زبان شیرین تناسب اندام منه و نتیجه یک بار گوش دادن این فایل به صورت تصویری به پهنای صورت لبخندم بود و مثالش دقیقا مثل منه که دستم بدون هیچ حرکتی سر کلاس ریاضی نشسته حالا من هر چقدر بهتر تمرکز کنم ریاضی یاد گرفتنم فقط به صورت ذهنیه و حساب و کتاب واقعی یاد نمیگیرم یا حتی هر هنری یا حتی آموزش زبان جدید تا به عمل نرسیده برای همینه که در آرامش کامل هستم بدون نتیجه جسمی با وجود اینکه بارها خودم رو مقید کردم به نوشتن باز تنبلی و بهانه های ذهنی مانع از نوشتن میشه از جمله خجالت از نوشتن افکارم و حس نداشتن اعتماد به نفس که نکنه درست نفهمیده باشم و چرت و پرت بنویسم که اینم با تکرار و تمرین بهتر و بهتر میشه و مطمئنم نوشته هام روز به روز قدرتمندتر و عالی تر میشه باید شروع کنم و شجاعتم رو نشون بدم تا جسمم متوجه تغییرات بزرگ تری بشه و شگفت انگیز بشم مثل سایر دوستان شجاع و توانمندی که نظرات عالیشون رو مینویسن و واقعا از خوندن نظرات عالیشون غرق در لذت میشم خیلی از این حرفها رو بی اختیار نوشتم

   نکته بعدی هم برای شل نشدن پوست واقعا بارها و بارها از دیگران شنیدم و دیدم که پوستشون شل شده و آویزون و این پوست رو باید عمل کنن و بردارن هر چند این ترس تو ناخودآگاه منم بود و میگفتم به تناسب برسم پوست که مهم نیس ولی الان واقعا وقتی توضیحات شیوا و عالی شما رو شنیدم خیلی خیلی به نظرم خنده دار اومد که با این روش ذهنی کسی بخواد نگران شل شدن و افتادگی پوستش باشه هیچ کدوم ما آدمای چاق وقتی خواستیم چاق بشیم نگران این نبودیم که نکنه پوستمون منفجر بشه و تاب نیاره اینهمه کشش و چاقی رو حتی زنان باردار هم نگران کش اومدن پوستشون نیستن و براشون کاملا طبیعیه حتی ترک های پوستی شون چون به یکباره زایمان میکنن و حجم زیادی یهو تخلیه میشه مثل تخلیه شدن یک دفعه ای چربیها بدون گرفتن توافق ذهنی حالا ما آدمای چاق ذهنمون آمادگی چاق شدن داره وای باز هم عظمت خدا کاملا مشخصه که سلول سلول بدن ما آفریننده توانایی داره ولی باز فراموش میکنیم واقعا با روش ذهنی هیچ نگرانی از این بابت نیس که همه چی از درون خود آدمه عینا مثال دانه لوبیاتون و روش بیرونی که اهرم رنج و فشار داره دخیل نیس پس خنده داره این جور نگرانی های مسخره و واقعا خود به خودی بارها و بارها زخم هامون خوب شده بدون هیچ توجه و دخالتی و هربار زخمها رو خودمون دست کاری کردیم دچار مشکل شدیم چه خوبه که همه چیز به صورت آموزشی و اتوماتیک درست بشه به کمک خالق توانمندمون و آموزشهای بی نظیر شما

   استاد واقعا نوشتن معجزه میکنه و بهش ایمان پیدا کردم ذره ذره وجودم در نوشتن دخیله و احساس رضایتم بیشتر شده الان که مینویسم من حس میکنم وجودم باز هم در حال مخفی کاریه و شیطنت میکنه اما با نوشتن ارتعاشات ذهنی من بیشتر و بیشتر میشه وای که چه هیجانی منو گرفته 😂😂😂 قبل از اینکه شروع کنم به نوشتن حس میکنم حرفی ندارم برای نوشتن ولی وقتی شروع کردم به نوشتن به قول دوستام یکی باید منو از برق بکشه

   متناسب شدن با روش ذهنی آسون ترین و لذت بخش ترین کار دنیاست و در جهانم همه چیز زیبا و نیکوست به لطف خدای مهربونم و کمک شما استاد و راهنمای گرامی برای شناخت بهتر وجودی خودمون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/02/28 11:16
   مدت عضویت: 1656 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 345 کلمه

   سلام ،فایل فوق العاده بود استاد طبق روال پر از اگاهیهای عالی،پیرو این صحبت شما که فرمودین این موضوع لاغری با ذهن رو به همه نگین چون همه باور نمیکنن چون در فرکانسش نیستن،دیروز من رفته بودم دندانپزشکی ،همکار دندانپزشک چاق هستن بعد از معاینه اومدن از من پرسیدن که به نظر شما(من پزشک هستم)من برای BMI(شاخص توده بدنی وزن تقسیم بر قد به توان ۲)بالایی که دارم یه دکتر پیشنهاد داده اسلیو کنم(از جمله عملهای کاهش حجم معده)به نظر شما انجام بدم یا نه منم گفتم دکتر طبق اطلاعاتی که من دارم و دیدم نتیجه کسایی که برای لاغری عمل کردن ۱۰ تا ۲۰ کیلوی اول به خاطر کاهش حجم مهده و کاهش حجم غذایی که شما میتونی بخوری راحت کم میشه ولی بعدش دوباره برگشت میکنه و شما با همون حجم کم غذا هم دوباره شروع میکنی به چاق شدن و براش مثال زدم خانم بهاره رهنما رو و… و گفتم دکتر ما به مواد غذایی اعتیاد داریم و باید این اعتیاد رو برطرف کنیم و…. جالبه دستیار دکتر که ادم متناسبی هست همون موقع گفت که دکتر چاقی توی مغزه ابنجا باید درست بشه و یه روشی هست به نام OA و…من سی دی اش رو دارم خواستین بهتون میدم ولی دکتر خیلی با حالت مسخره ما رو نگاه کرد و…و من واقعا این حرف شما رو حسابی درک کردم که کسی که این روش رو باور نداره حتی اسمش هم براش ببری اصلا قبول نداره و مغزش کاملا errorمیده ،حالا که فکر میکنم منم قبلنا اسم این روش رو شنیده بودم ولی اصلا سمتش نرفته بودم و الان چند ماه هست که با این روش آشنا شدم وکاملا باورش دارم و مطمئنم که تنها روش طبیعی لاغری ماندگار هست و به همین علت هست که هر روز به این سایت میام و اموزشها رو مشتاقانه دنبال میکنم و میدونم که انتهای این مسیر لاغری در کنار زیبایی و جوانی هست و هرچقدر هم زمان ببره در نهایت به این هدف ختم میشه.ممنون از شما استاد عزیزم به قول شما خیلی خوشحالم همراتون هستم و ممنون بابت فایلهای عالی🙏🙏🙏💚

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عشق
   1399/02/27 23:53
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 130 کلمه

   از نکته‌ای که در مورد نگرانی در حین چاق شدن گفتید خیلی استفاده کردم. مثال خیلی خوبی بود. واقعا هم هیچکدام از ما در حین چاق شدن نگران جا باز کردن پوست یا توانایی بدنمون در اداپته کردن ‌خودش با چاقی نبودیم. موقع لاغر شدن هم بابد به ذهن و بدنمون اعتماد کامل داشته باشیم.
   این اتفاق درون بدن هم به اشکال مختلف می‌افته مثلا وقتی عفونتی در قسمتی از بدن پدبد میاد و اون عفونت مقداری از بافت‌نرم یا سخت رو اسیب میزنه و تخریب می‌کنه و جایگزینشون میشه چه بدن خودش به تنهایی بتونه اونو محدود و رفع کنه و چه دارو به کمک بدن بیاد بازم بازسازی نسوج آسیب دبده توسط خود بدن انجام میشه و نیازی نیست که شخص از مکانیسم دقیقش اطلاع داشته باشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/02/27 23:40
   مدت عضویت: 1671 روز
   امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 488 کلمه

   سلام وقت بخیر
   بهترین روش لاغر شدن لاغری با ذهنه
   تمام عمرمو تو احساس بدوچاقی گذشت ،از خدا شاکی بودم که چرا تو خلقت من با بقیه فرق گذاشته،بدنیا اومدم تپل بودم،سومین فرزند خانواده بودم و۲تا خواهر قبلیم خیلی لاغر بودن وتلافی نحیف بودن اونها رو سر من خالی کردن ،مادرم میگه تا ۴سالگی شیر میخوردم وپدرم به هیچ وجه به مادرم اجازه نمیداده که منو از شیر بگیرن ،انگار علاقه شدیدی بمن داشته پدرم،البته تا کوچیک بودم تپل بودن من شیرین بوده چونکه از ۱۰سالگیم سرزنش های پدرم شروع شد وخیلی اذیتم میکرد ،شام نخوردن و رژیمو گذاشت توی باورهای من واولین مین گذاری ذهنیو منو انجام داد،دیگه از اون به بعد یک شب شام خوردن من برابر بود با انفجار یک مین تو ذهن من و عواقب اون ،احساسات بد نفرت زشتی خودکم ببینی احساس بی لیاقتی و هر روز این برنامه بیشتر وبیشتر در من دانلود میشد،بقیه عقاید اطرافیان هم ضمیمه بیشتر شدن اون فرمول ها شد حالا دیگه پر بودم از مین های خطرناک،،،، فریده استخون بندیش درشته پس برای همیشه گنده میمونه، تو ارثی وژنتیکی چاقی، مدل بدنت اینجوریه خدا زشت آفریدتت، باید تنبیه بشی وهیچی نخوری ،داری بلوغ میشی،ازدواج کردی،باردار شدی،تیروئید داری،سنت بالا رفته ،استعداد داری،شیرینی وغذاهای ممنوعه میخوری،ورزش نمیکنی،رژیم درست وسخت نداری،ویتامین وهورمن میخوری،شام میخوری،اجابت مزاج نداری ،چاقیت عصبیه ویه عالمه حرف شنیدم وهر روز اونا تکرار کردن وبعدش خودم تو ذهنم تکرارشون کردم ،معلومه تمام ذهنم آلوده بود به افکار ورفتار وعادات چاقی ،انتظار لاغری که نمیتونستم داشته باشم ،وقتی میریم کلاس زبان انگلیسی ،که خروجیمون زبان آلمانی نمیتونه باشه ،منم خروجی چاقی داشتم،انقد چاق ولاغر شدم تو این چند سالم که گوشت بدنم شل و آویزون شده بقول استاد بدلیل اینکه به زور لاغر شدن ،بصورت طبیعی اگر لاغر میشدن هرگز پوست شکل ناهنجار نمیشد ویکی از باورهای نگهبان الان من همین شل تر شدن بدنه ،متاسفانه پذیرفتم که بدنم باید شل باشه وفکر میکنم دیگه نمیشه کاریش کرد چونکه همه گفتن من شکل عمه م هستم وایشونم بدن شلی داره واز لاغرتر شدن هم میترسم بدلیل اینکه واقعا نمیخوام بدنم شلتر از این بشه وتو این آموزشا استاد میگن نگران نباشید ،به بدنتون اعتماد کنید ،بدن خودش میدونه چطور به صورت کاملا طبیعی مراحل لاغر شدنو طی کنه
   منم تو این مدت ۶ماه با گوش دادن به فایلها،نوشتن وخوندن کامنتای دوستان،عمل به آموزه ها ، تلاش میکنم اون ذهنیت های قدیمی کمرنگ وفرمول های جدید پر رنگ بشه وبرای رسیدن به هدفم باید استمرار وتمرین داشته باشم که انجام تمرینات برای من بسیار لذت بخشه ،میدونم بعد از این سربالایی ها ،دره ها ،یه دشت بزرگ وقشنگی هست که استاد به همراه دوستانی که زودتر از من اونجا رسیدن منتظر من هستن، منم دارم لذت میبرم وراحت وآسون به تناسب اندام میرسم خدارو شکر کم کردن سایز در من از ماه سوم شروع شده و داره آروم وراحت کار خودشو انجام میده ،منم کاریش ندارم سرگرم تمرینات خودم هستم میدونم آخر این راه هم تناسب اندامه هم تناسب ونظم فکره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1399/02/27 20:08
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 16203 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   استاد من کاملا این فایل را با اآموزشهای خوب شما درک کردم والان که سه ماهه توی این دوره هستم کاملا درک کردم که فقط از طریق ذهن میشود لاغر شد با این که ۴۰ سال عمرم در ورزش گذشته وهمیشه در رژیم بودم اگر کنار گذاشتم به سرعت برگشت داشتم وبا شرکت در دوره آموزشی کاملا فهمیدم که همه چی حتی چاقی ولاغری از ذهن انسان نشئت میگیرد واگر بتوانیم ذهن را آموزش دهیم نه تنها لاغری دائمی بلکه هدفهای دیگری هم در زندگی به راحتی میتوانیم به دست بیاریم امیدوارم دوستان عزیز این فرصت طلایی را از دست ندهند و به جامعه تناسب فکری بپیونند با تشکر از استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم