0

گام ۸۴: چرا لاغر نمیشم؟

چرا لاغر نمیشم؟
اندازه متن

سالهاست که افراد چاق برای لاغر شدن تلاش می کنند، آنها از برنامه های مختلف رژیمی و روش های گوناگون برای لاغر شدن استفاده کرده اند اما هرگز به نتیجه مطلوب نرسیدند و به مرور این سوال در ذهن آنها پررنگ تر شد که چرا لاغر نمیشم؟!

در جستجوی پاسخ

هر فردی که اضافه وزن داشته باشد حتما بارها برای لاغر شدن اقدام کرده است اما لاغر نشده است. نتیجه نگرفتن از روش های لاغری سبب می شود که این سوال و ابهام در ذهن افراد چاق ایجاد شود که: چرا لاغر نمیشم؟!

شکل گیری سوال چرا لاغر نمیشم سبب می شود که افراد چاق به دو گروه تقسیم شوند:

گروه اول: عده ای که چاقی را پذیرفته و باور می کنند لاغر شدنی نیستند و می پذیرند که تا آخر عمر چاق خواهند بود.

گروه دوم: عده ای که به دنبال پیدا کردن پاسخ برای چرا لاغر نمیشم؟! به جستجوی خود ادامه می دهند به امید اینکه راهی برای لاغر شدن پیدا کنند.

افراد چاقی که به دنبال راه حل برای لاغر نشدن خود هستند از طریق این عبارت ها در گوگل به دنبال پیدا کردن جواب بوده اند:

 • با وجود ورزش و رژیم چرا لاغر نمیشم؟!
 • چرا هرکاری می کنم لاغر نمیشم؟!
 • چرا وزنم استپ کرده لاغر نمیشم؟!
 • علت لاغر نشدن در طب سنتی
 • چرا لاغر نمیشم با اینکه هیچی نمی خورم؟!
 • چرا با پیاده روی لاغر نمیشم

نکته جالب توجه در عبارت هایی که بیشترین استفاده توسط افراد را داشته این است که هر فردی به دنبال دلیل لاغر نشدن خود به واسطه فعالیتی که انجام می دهد بوده است. فردی که برای لاغر شدن رژیم می گیرد به دنبال دلیل لاغر نشدن خود با اینکه رژیم گرفته است می باشد. فردی که برای لاغر شدن از پیاده روی استفاده می کند به دنبال دلیل لاغر نشدن خود با اینکه پیاده روی می کند است.

به این دلیل که بسیاری از افراد چاق از روش های مشابه و معمول برای لاغر شدن استفاده می کنند بنابراین عده زیادی به دنبال دلیل لاغر نشدن خود درحالی که از یکی از انواع رژیم ها و روش های لاغری استفاده می کنند هستند.

چرا لاغر نمیشم

چرا لاغر نمیشم؟!

چرا لاغر نمیشم؟! یکی از پرتکرارترین سوالات ذهن چاق است. این سوالی است که به اندازه سال‌هایی که اضافه وزن داریم در ذهن ما تکرار شده است.

در تمام سال‌هایی که اضافه وزن داشتم برای پیدا کردن جواب سوال چرا لاغر نمیشم؟ روش‌های مختلفی را انجام دادم و هرجا صحبت از چگونه لاغر شدن بود با دقت و کنجکاوی موضوع را دنبال می‌کردم اما نتیجه همه آن سعی و تلاش چاق تر شدن و ناامید تر شدن از پیدا کردن پاسخی مناسب برای سوال: چرا لاغر نمیشم؟ در ذهنم بود.

البته این سوال فقط در مورد وضعیت چاقی در ذهن من شکل نگرفته بود بلکه برای سایر جنبه‌های زندگی سوالات مشابهی در ذهنم ایجاد شده بود.

 • چرا پولدار نمیشم؟
 • چرا مشتری ندارم؟
 • چرا رابطه خوبی با همسرم ندارم؟
 • چرا در سن کم دردهای مختلفی دارم؟

و خیلی سوالات مشابه که هر کدام مربوط به جنبه ای از زندگی روزمره من بود.

به لطف خدا از سال ۹۳ که با قانون جذب و قدرت ذهن آشنا شدم به مرور به پاسخ بسیاری از چرا‌های ذهنم دست پیدا کردم.

مخصوصا به پاسخ مهمترین سوال زندگیم: چرا لاغر نمیشم؟

لاغری با ذهن رضا عطارروشن

یافتن جواب مناسب چرا لاغر نمیشم؟!

تناسب اندام بودن امروزم نتیجه پیدا کردن جواب این پرسش بود. جوابی که نتیجه کشف قوانین مربوط به ذهن،‌ انجام تمرینات مختلف برای برنامه ریزی مجدد ذهن و از همه مهمتر،‌ اشتیاق و استمرار برای رسیدن به مهمترین هدف زندگیم که لاغر شدن بود می‌باشد.

تمام مراحلی که سبب رسیدن من به جواب سوال پرتکرار ذهنم،‌ چرا لاغر نمیشم؟ است در قالب تعداد زیادی فایل آموزشی رایگان در بخش دوره رایگان لاغری با ذهن و نکات طلایی لاغر شدن و همچنین دوره‌های لاغری با ذهن (گام اول تا سوم) ارائه شده است.

به لطف خدا با استفاده هزاران نفر از آموزش‌های لاغری با ذهن و بازخوردهای بسیار زیادی که از استفاده کنندگان جمع‌آوری کردم به این نتیجه رسیدم که عده‌ای از افرادی که به هر طریقی با آموزش‌های لاغری با ذهن آشنا می‌شوند باز هم به پاسخ سوال، چرا لاغر نمیشم؟ ذهن خود نمی‌رسند.

وقتی عوامل موفقیت خودم در متناسب شدن را بررسی کردم به سه مورد مهم رسیدم:

 • باور کردن لاغری با ذهن
 • انجام با اشتیاق و انگیزه تمرینات لاغری با ذهن
 • استمرار در یادگیری و تکرار لاغری با ذهن

در مرحله بعد بازخوردهایی که از شرکت کنندگان کسب کرده بودم را بر اساس این سه پارامتر اصلی دسته بندی کردم و نتیجه بسیار جالب و شگفت انگیزی به دست آمد.

روش شگفتی ساز شدن

چرا عده ای شگفتی ساز می‌شوند اما عده ای نتیجه نمی‌گیرند؟

دلیل اول:

بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند و سالها به دنبال پاسخ سوال ذهن خود که چرا لاغر نمیشم؟ هستند و به طریق مختلف با سایت تناسب فکری و آموزش‌های لاغری با ذهن آشنا می‌شوند.

این طریق آشنایی برای همه افرادی که در حال مطالعه این نوشته هستند به صورت هدایت الهی است.

و این هدایت زمانی اتفاق افتاده که شما به حالت تسلیم یا عجز کامل از لاغر شدن رسیده اید و سوال،‌ چرا لاغر نمیشم؟ را به شکل واضح تر به صورت ناخودآگاه مطرح کرده باشید و شاید هم به شکل واضح از خدا درخواست کمک کرده باشید.

در این صورت در وقت مناسب شما به طریقی که خود به دنبال آن نبودید با این سایت یا آموزش‌های لاغری با ذهن آشنا شدید.

پس نتیجه اول اینکه هدایت برای همه افرادی که از اضافه وزن رنج می‌برند و سال‌ها برای لاغر شدن تلاش کرده اند اما به نتیجه لازم نرسیده‌اند صورت می‌گیرد و در وقت مناسب به این سایت و مسیر لاغری با ذهن آشنا می‌شوند.

 دلیل دوم:

عده ای از افرادی که بنا به هدایت الهی به این مسیر هدایت می‌شوند به خاطر حجم افکار منفی و ناامیدی شدید نسبت به لاغر شدن،‌ این مسیر را باور نمی‌کنند و بعد از مدت کوتاهی از این مسیر خارج می‌شوند.

چون نمی‌توانند باور کنند که بعد از آن همه سختی و رنج‌هایی که از طریق روش‌های مختلف تحمل کرده اند اما نتیجه نگرفته اند‌. اکنون بشود با قدرت ذهن،‌ گوش داد به فایل و تمرین کردن لاغر شوند.

بنابراین حتی حوصله استفاده از دوره رایگان لاغری با ذهن را ندارند و حضورشان در این سایت را یک اتفاق کم اهمیت می‌دانند و به سادگی از آن عبور کرده و به فکر کردن و شاید هم غصه و حسرت خورد اینکه چرا لاغر نمیشم؟ ادامه می‌دهند.

 دلیل سوم:

عده ای از افرادی که بنا به هدایت الهی به این مسیر هدایت می‌شوند با اشتیاق و انگیزه عالی شروع به استفاده از محتوای آموزشی لاغری با ذهن می‌کنند و با تصمیم قاطع این مسیر را شروع می‌کنند.

اما از آنجایی که بعد از چند روز که شور و اشتیاق و هیجان اولیه کاهش پیدا می‌کند و منطق و استدلال جایگزین احساس و هیجان می‌شود،‌نحواهای ذهنی ذهن آنها شروع شده و در طی چند روز انگیزه آنها را برای انجام تمرینات دوره آموزشی کاهش داده و سپس به آنها پیشنهاد می‌دهد که وقت خود را در این مسیر تلف نکنند و به دنیال طریق مطمئن تری برای پیدا کردن پاسخ سوال ذهن خود که چرا لاغر نمیشم؟ باشند.

 دلیل چهارم:

عده از افرادی که مانند سایر افرادی که با این روش آشنا شده اند و مراحل یک تا سه را به سلامت گذرانده اند به ایمان و باور محکم تری برای رسیدن به پاسخ سوال چرا لاغر نمیشم؟ می‌رسند و علاوه بر شروع قدرتمند یادگیری لاغری با ذهن،‌ تمرینات را به خوبی انجام می‌دهند،‌ هر جلسه آموزشی را تکرار می‌کنند و در انجام تمرینات و تکرار کردن استمرار دارند.

اینها شگفتی سازان لاغری با ذهن هستند که پس از مدتی در رویای لاغری خود زندگی می‌کنند.

چگونه شگفتی ساز شویم؟

شگفتی ساز شدن و رسیدن به پاسخ سوال،‌ چرا لاغر نمیشم؟ ویژگی خاص و منحصر بفرد یا استعداد ذاتی نیست که در برخی شرکت کننده‌ها باشد و در برخی دیگر نباشد، بلکه تفاوت عملکرد افرادی است که تصمیم می‌گیرند به هدایت الهی قلب خود عمل کرده و به پاسخ مناسب برای سوال پرتکرار ذهن خود،‌ چرا لاغر نمیشم؟ دست پیدا کنند.

ادامه دادن،‌ تنها تفاوت بین افراد شگفتی ساز و افرادی است که به نتیجه مطلوب از مسیر لاغری با ذهن نمی‌رسند.

البته افرادی که از مسیر لاغری با ذهن به پاسخ سوال چرا لاغر نمیشم؟ نمی‌رسند حتما از تمام روش‌های قبلی نیز به پاسخ مناسب نرسیده اند و قطعا از روش‌های آینده نیز به پاسخ سوال خود نمی‌رسند.

چون عامل بسیار مهم ادامه دادن برای کسب نتیجه لازم را رعایت نکرده و دلسرد می‌شوند.

ادامه دادن به قدری مهم است که اگر حتی در مسیر اشتباه برای لاغر شدن استمرار و ادامه دادن را رعایت کنید به نتایج بسیار متفاوت از هم مسیرهای خود خواهید رسید.

تجربه هنرجوی لاغری با ذهن

چرا لاغر نمیشم؟!

اول از همه بگم اگر تو این دوره به پاسخ این سئوال خودمون نرسیم، در گذشته خود و آینده هم هیچ پاسخی نمی تونیم دریافت کنیم.

سالهای سال که اضافه وزن داشتیم همیشه برای رسیدن به جواب این پرسش در تقلا بودیم که انواع کارهای متداول برای لاغرشدن را انجام بدهیم، بنابراین وقتی با تلاشهای فراوان و البته درد و رنج و سختی یکی از روشهای لاغری قبلی مثل رژیم و منع غذایی یا ورزش های سنگین یا جراحی و … را انتخاب می کردیم و بعد از مدت کوتاهی باز شکست می خوردیم سئوال ما که چرا لاغر نمیشم باز بدون پاسخ می ماند.

و اما افرادی که در مسیر آموزشهای ذهنی هدایت می شوند سه شاخص را باید داشته باشند تا موفق بشوند:

۱- باور داشتن با لاغری (آموزه های ذهنی )

۲- تکرار و تمرین 

۳- استمرار در یادگیری (ادامه دادن مسیر)

همه افراد چاق که به سایت تناسب فکری هدایت شدند یک روزی به حالت عجز و ناتوانی رسیدند و تسلیم شدند و از درون از خدا کمک خواستند بنابراین هر فردی که به این سایت میرسه انگار گمشده خود را پیدا کرده، تشنه است و به یکباره تمام نا امیدیهاش میشه اشتیاق و انگیزه و امید و به همین دلیل هم آمار دیدگاههای ثبت شده در جلسات اول آموزشی خیلی بالاتر هست ولی هر چه زمان میگذره از اشتیاق و انگیزه افراد کاسته میشه.

به دلیل حجم بالای افکار منفی ذهن افراد هست که مغلوب نجواهای ذهنی خود می شوند و حتی حاضر نیستند که از دوره های هدیه استفاده کنند و تجربه ای از این روش کسب کنند و همیشه ذهن چاق بهانه ای داره که در روند چاقتر شدن خودش ادامه بده و البته یک سری از افراد تا جلسات آخر آموزشها را ادامه می دهند، که از این تعداد افرادی که در مسیر یادگیری هستند و بعد چون نتیجه ای دریافت نکردند مسیر را رها می کنند و باز تعداد کمی شگفتی ساز می شوند و دلیلش ادامه دادن این مسیر هست.

البته تمام افراد از نظر استعداد و یادگیری با هم برابر هستند اما از نظر عملکرد بسیار متفاوت عمل می کنند  و ادامه دادن هست که نتیجه را رقم میزنه!

فردی که سعی داره با تلاش و عوامل بیرونی و فشارهایی که به جسمش وارد می کنه به لاغری برسه دقیقا مثل این میمونه که ما به فردی پولی دهیم که توانایی اداره کردن زندگیشو نداره و از قدیم هم گفتن به جای اینکه به کسی ماهی بدی به او ماهیگیری یاد بده!

و چقدر شگفت انگیزه که انسان در جایگاهی قرار بگیره که بتونه با نشر آگاهی توانایی اداره کردن زندگی و خلق رویاها را به دیگر انسانها بیاموزه.

اراده انسان خیلی قویتر از نجواهای شیطانی است همانطور که خداوند در قرآن کریم فرمودند آنهایی که به خدا ایمان بیاورند شیطان بر آنها تسلطی نمی تونه داشته باشه نجواهای ذهن فقط یک گفتگو هست یک پیشنهاد و اما قدرت انتخاب دست ما هست و شناسایی او فکر منفی خیلی مهمه ولی خیلی وقتها ما به خودمون آگاه نیستیم و ساعتها غرق اون فکر منفی متوهم شدیم و دیگه انرژی برای ما نمونده که خودمون را نجات بدیم.

بنابراین مراقبت کردن از ورودی های ذهنمون خیلی مهمه وقتی اشتیاق و انگیزه داریم مثل اون روزهای اول شیطان کاری با ما نداره میگه امروز سنگ به نشونه نمی ره ولی همین که بی حوصله و مردد میشیم نجواهای ذهن قوی میشه و اول از همه آموزشهای ذهنی ما را نشونه میگیره با این ترفند که به تعویق بندازه حالا خسته ای یا وقت نداری یا بعدا انجام می دی و بریم ببینیم اینستا چه خبره و یواش یواش ما را از مسیر دور می کنه و همین امر کم کم باعث میشه یک جلسه از آموزش فاصله بگیریم و آرام آرام صداهای ناامید کننده و ناتوانی از منفی باف بلند میشه تا اونجایی که مسیر را رها می کنیم.

در طول این دوره به لطف و اراده خداوند من هر شب آموزش و تمرینم را انجام دادم اما یک روز که خیلی تحت فشار بودم ذهن و روح و جسم نتونیستم تمرین نوشتاری را انجام بدهم البته فایلمو گوش کردم و دیدگاه خوندم ولی دقیقا از صبح این کار به تعویق افتاد و آخر شب به سرگیجه و تهوع رسیدم و اما گفتم صبح اول وقت جبران می کنم و دقیقا چون این زنجیره گسسته شده بود باز فردا هم صدای منفی باف بلندتر شده بود باید به جسمت احترام بزاری به زور نمیشه با حال بد نمیشه و به لطف خداوند به مو رسید و پاره نشد.

باز آموزشهامو ادامه دادم، بارها در این مسیر لیز خوردم خیلی هم از مسایل پیرامونم نبوده بیشتر تضادهای ذهنی و درونی بوده اما با همون حال بدم هم اومدم سر درس و مشقم و خودم را موظف می دونم که هرروز یک قدم برای خواسته ام بردارم چون باور دارم این تنها راه آسان و ماندگار هست و هیچ راه دیگری نیست.

شاید کمی این مسیر زمانبر باشه که نسبت به ۲۵سال چاقی هیییییچی نیست ولی در عوض من زنجیره چاقی از گذشتگانم را اینجا قطع می کنم و به اقتدارخودم میرسم و این کار را فقط یک قهرمان می تونه انجام بده که خدا پشتش باشه تازه در این مسیر متوجه شدم چاقی چه کلوله بار سنگینی بوده که جزئی از آن در جسمم نمایان شده 

وقتی ذهن با اخبار منفی جنگ و بیماری و جنایت و خیانت و ترس روبرو میشه احساس خطر می کنه و خودبه خودی حالت افسردگی و ناامیدی و بی تفاوتی میگیره و اونوقت هیچ انگیزه و اشتیاقی برای ادامه دادن نمی مونه پس اشتیاق و انگیزه نیروی امیداوری ماست که ما را هل میده به سمت جلوتر و نزدیکتر به هدفمون .وقتی احساس خوبی داریم می تونیم با استفاده از موسیقی یا قدم زدن در طبیعت یا بازی با کودکان این احساس خوب را درون خودمون افزایش بدهیم .

همه افراد چاقی که سعی دارند بیرونی به دست بشریت تغییراتی در جسمشون به وجود بیاورند مثل جراحی لیپوساکشن یا عمل معده یا ورزشهای سخت و پیوسه و همچنان رژیم های سخت و محدود کننده با اختلال های جسمی روبرو می شوند چون این تغییرات از فرمان مغزی و با اصول روند ترمیم و بازسازی هوشمندانه سلولی ایجاد نشده و در واقع یک دفعه یک ناهماهنگی بین ذهن و جسم  ایجاد شده که برای مغز یک حالت بحران داره و دائم واکنش نشون میده.

اما در مسیر آموزش های ذهنی تمام تغییرات از ذهن و مغز صورت میگیره و خیلی هوشمندانه فرمانهای مغز به سمت و سوی لاغری میره و در نهایت افراد با آرامش و سلامتی تمام در جسم و پوست خود و در نهایت آزادی در انتخابهاشون به تناسب اندام ایده آل و ماندگار خود می رسند .

بنابراین با خرید می‌کنم یا در زمان محدود یا با بی حوصلگی یا انجام چندروش همزمان با این روش هرگز هرگز نتیجه ای نخواهیم گرفت ،

فقط با اعتماد به خدایی که ما را انتخاب کرد و اعتماد به قدرت ذهن خود و تعهد برای خلق رویا صددرصد نتیجه فوق عالی اعمال می شود 

خدایا شکرت خدایا عاشقتم ❤️

دوستانم همواره در مسیر تغییر و تحول عالی باشید 🍃🌸🐶

(نوشته ملکه عشق عزیز در بخش نظرات)

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای انجام عالی تمرین جلسه آموزشی چرا لاغر نمیشم؟! توصیه می شود ابتدا توضیحات نوشتاری آموزشی را با دقت مطالعه کنید، سپس ویدیوی آموزشی را با تمرکز تماشا کنید و بعد از آن به سوالات مطرح شده در بخش نظرات به صورت شرح انشایی پاسخ دهید.

 • چقدر برای لاغر شدن تلاش کرده اید؟ شرح دهید.
 • اولین بار که تصمیم گرفتید برای لاغر شدن اقدام کنید تصور می کردید لاغر می شوید یا خیر؟!
 • چرا هر بار که از تلاش برای لاغر شدن ناامید می شدید این ابهام که چرا لاغر نمیشم پررنگ تر می شد؟!
 • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری چقدر درگیر این سوال ذهنی بودید که چرا لاغر نمیشم؟
 • پس از آشنایی با سایت تناسب فکری نگرش شما درباره امکانپذیر بودن لاغر شدن چه تغییری کرده است.
 • به نظر شما آموزش های لاغری با ذهن می تواند پاسخ مناسبی برای سوال چرا لاغر نمیشم باشد؟
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.69 از 35 رای

https://tanasobefekri.net/?p=21442
75 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار mkhnilofar@gmail.com
   1403/04/18 10:25
   مدت عضویت: 934 روز
   امتیاز کاربر: 2816 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 227 کلمه

   به نام خدا 

   امروز تمام کارهایی که برای لاغری تو بیست سال گذشته انجام دادم رو لیست کردم و نتیجه جالبی گرفتم اولین بار خیلی سریع لاغر شدم چون باور من هر کار کنم لاغر نمیشم نداشتم دفعه دوم بعد از تولد بچه دومم بوده و من این باور رو داشتم بعد از زایمان دوم چاق میشی و تلاش ها دوبرابر و نتیجه هیچی انواع ورزش دمنوش داروی طب سنتی حتی متفورمین نتونسته منو لاغر کنه و هر بار یه باور محکم که من هر کار کنم لاغر نمیشم شکل گرفته من از رژیم میترسم و همیشه میگم من میتونم نخورم ولی نمیتونم کم بخورم و این باعث شده همیشه خودمو سرزنش کنم اگه رژیم میگرفتی لاغر میشدی زمانی بود که من اصلا چاق نبودم ولی خودمو زشت وبیریخت میدونستم ولی الان آرزوی اون هیکل و وزن رو دارم و خودم رو کمتر از اون روز چاق میدونم و با هیکلم بیشتر اوکی هستم دوبار تا حالا یکم نتیجه گرفتم و هر دو بار لاغری با ذهن بود دفعه اول یکم لاغر شدم ولی وسط راه بیخیالش شدم و به شدت چاق شدم و دوباره ورزش دارو نتیجه نداد ولی لاغری با ذهن خیلی روی افکارم تاثیر داشت و روی جسمم هم یکم تاثیر داشته و من میدونم با ادامه دادن این مسیر به نتیجه ایده آلم میرسم فقط باید ادامه بدم و اسیر منفی باف ذهنم نباشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1403/03/17 08:40
   مدت عضویت: 319 روز
   امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 246 کلمه

   من اوایل که چاق شده بودم خیلی منتظر این بودم که دوباره بصورت طبیعی به حالت متناسبم برگردم،ولی متاسفانه نشد و من همچنان چاق موندم و هر چی زمان می گذشت و من می دیدم که وضعیتم ثابت شده و از لاغری فاصله گرفتم ،ناامیدتر میشدم .

   یه زمانی به این نتیجه رسیدم که نخیر تو هم باید شروع کنی به رژیم و ورزش که لاغر باشی و از لاغری طبیعی دیگه خبری نیست ،رژیم خودسرانه می‌گرفتم ،البته بیشتر کم خوری بود تا رژیم ،ورزش و پیاده روی میرفتم اما فایده ای نداشت و من همچنان دنبال یه روش لاغری خوب و مطمئن بودم که با سایت آشنا شدم .

   این سوال چرا لاغر نمیشم ،یا چرا چاق شدم خیلی ذهنم رو درگیر کرده بود و همش دنبال دلیل چاقیم بودم و برای لاغر نشدنک هم به این نتیجه رسیدم که خب سنم هم به بالای سی رفته پس طبیعیه که چاق بشم و نتونم خودم رو لاغر کنم .

   اما از وقتی با سایت آشنا شدم خیلی چیزا برام عوض شده ،شما به من ثابت کردین که لاغری ربطی به سن نداره و فهمیدم که چرا چاق شدم و برعکس سری های قبل چرا چاق موندم .

   و سایت خیلی برام جالب تر شده از وقتی از زبون دو سه نفر شنیدم که لاغر شدم .

   بنظر خودم زیاد تغییر محسوسی نکردم اما همین که آنقدر بوده که دیگران متوجه بشن برای من دنیایه ،و به من ثابت می کنه که من میتونم دوباره مثه سابق یه آدم متناسب بشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نرگس عبداللهی
   1403/03/13 15:22
   مدت عضویت: 65 روز
   امتیاز کاربر: 12240 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 142 کلمه

   استاد عزیز چقدر قشنگ توضیح دادین من متوجه شدم که وقتی ذهن تغییر نکنه به هیچ وجه جسم تغییر نمیکنه

   یه دوستی داشتم رفت عمل لاغری انجام داده بود ومن در داروهاش قرص های ضد افسردگی دیدم نفهمیدم چرا 

   پیش خودم گفتم ایشون داره لاغر میشه و این رسیدن به آرزویش هست حالا چرا باید افسرده بشه 

   الان با گوش دادن به فایل متوجه داستان شدم که ایشون تونسته تو جسم خودش تغییرات انجام بده و ذهن هنوز درگیر هست و هر روز ترس از خوردن دوباره چاق شدن بازهم می‌تونه جسمش به خطر بندازه 

   ولی در کل زندگی همه ما به امید هست افرادی که لاغر نمیشن امید ازشون گرفته شده انگیزه شون کم‌شده 

   باید قبل از هر چیزی و آموزشی اول امید در خودشون زنده کنن و با قدرت شروع کننن تا ذهن خودشون رو با جسمشون یکسو کننن اونوقت هست که موفقیت بدست میاد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه حیاتی
   1403/02/29 14:25
   مدت عضویت: 344 روز
   امتیاز کاربر: 7025 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 467 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   اشتیاق+استمرار=نتیجه گرفتن

   فرمول موفقیت در هر زمینه ای که لاغری و تناسب اندام رو هم شامل میشه . این دو گزینه یعنی اشتیاق داشتن و استمرار داشتن لازم و ملزوم همدیگه هستن یعنی اشتیاق داشتن خالی بدون استمرار داشتن باعث از بین رفتن اشتیاق میشه و اصلا استمرار داشتن بدون اشتیاق امکان پذیر نیست .بنظر من اشتیاق داشتن به این معنی نیست که باید همیشه با شور و هیجان و حال صد در صد خوب با خوشحالی سرشار مسیر لاغری با ذهن رو طی کرد. اشتیاق داشتن یعنی دنباله رو همون نور امیدی که در ابتدا در وجودت شکل میگیره باشی هروقت نا امید بشی یه صدای خیلی ضعیف بهت میگه ادامه بده شاید شد ،شاید هنوز اونقدری که باید ادامه می‌دادی ندادی ،شاید هدفت خیلی بهت نزدیک باشه ،شاید بهش رسیدی و فقط کافیه چند قدم دیگه به سمتش برداری بنظر من اشتیاق یعنی همین صدای ضعیف که باعث شده من  نه ماه بدون نتیجه ادامه بدم یعنی همون صدایی که موقع ناامیدی و نجواهای ذهنی تنهام نمیزاره و همش بهم گوشزد می‌کنه که توهم لیاقت متناسب زندگی کردن رو داری،واسه تو هم میشه شاید صداش ضعیف باشه ولی من بهش گوش میدم چون می‌دونم اونه که داره درست میگه ،میدونم اگه بهش گوش بدم منو به اون جایی که میخوام می‌رسونه .همه کسایی که این مسیر رو شروع میکنن و بعد از مدتی رها میکنن بنظر من هیچ وقت اشتیاق شون رو از دست ندادن این صدا همیشه هست ولی بعضی ها تصمیم میگیرن که به این صدای ضعیف گوش ندن و اون هیاهو و سروصدای بلند ذهن رو ترجیح میدن و مسیرشون رو رها میکنن .این صدا تیکه گم شده روح و فطرت ماست پس وقتی راه درست رو پیدا کنه ول کن قضیه نیست پس همیشه برای همه هست ولی افراد تصمیم میگیرن که بهش گوش بدن یا نه بخاطر همینه که میگن ایمان داشتن و توکل کار سختیه .اشتیاق به معنی شور و هیجان نیست هیچ وقت اشتیاق رو به حال خوب و بد ربط ندیم که وقتی حال مون بد شد دست از تلاش برای رسیدن به هدف مون برداریم .اشتیاق یعنی حتی اگه حالتم بد بود باز بتونی به اون صدا گوش بدی و پیش بری .

   وقتی تو بخش نظرات دیدگاه چند ماه قبل خودم رو دیدم اونموقع هم مثل الان نتیجه نگرفته بودم ولی نوشتم که اگه سه ماه که هیچ سه سال هم طول بکشه ولی باز ادامه میدم تا به نتیجه برسم .مطمئنا درک الآنم از اون روز خیلی بیشتر شده و می‌دونم که با ناامیدی باید ادامه داد باید زمین خورد و باز بلند شد ادامه داد چون می‌دونم اون صدا منو به جایی که میخوام میبره چون وقتی بهش گوش میدم آرامش دارم دیگه اون سروصدای ذهن اذیتم نمیکنه.من دنباله رو این صدا هستم تا زمان رسیدن به هدفم که می‌دونم نزدیکه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 35 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما و تعریف خوش احساسی که از اشتیاق داشتید لذت بردم
    چقدر عالی اشتیاق داشتن را توصیف کردید و موقع خوندن عمیقا باهاش موافق بودم و لذت بردم
    سپاسگزارم از شما

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فهیمه حیاتی
     1403/02/30 07:07
     مدت عضویت: 344 روز
     امتیاز کاربر: 7025 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 50 کلمه

     سلام به شما استاد عزیز و گرانقدر

     من هم از شما بی نهایت سپاسگزارم که وقت گذاشتید و دیدگاه منو خوندید .ممنون که با پاسخ دادن به دیدگاه های ما باعث انگیزه و اشتیاق در ما میشین و خوشحالم که دیدگاه من باعث به وجود اومدن حس خوب در شما شده

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار صالحه
    1403/03/12 14:28
    مدت عضویت: 539 روز
    امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 162 کلمه

    سلام ودوست هم‌مسیر جوان شادب خودم 

    وفتی نوشته شما روخواندم 

    اشتیایق + انگیزه + امورش درست وکسب اگاهی درست  وکامل + عمل کردن = نتبجه رو تواولین نگاه توذهنم برای نوشته شما دیدم 

    این سه بخش

     افکار+ گفتار + عمل کرد  = نتیحه حتمی 

    تونوشته شما این  بخش عمل کرد اصلا نبود 

    وبه شکرخداوند اون عجله رو ندارید واین تونگاه نقطه قوت شما هست 

    من هم‌ توبخش و،رایگان توهمین حس حال بودم از هدایت خداوند تو بخش جالش،من این نخوردم وتغییر توزندگی اون‌تحول خوب  روبرام من ایحاد گرد 

    جون اشتیاق داری وانگیزه داری  دلم‌نیومد این نوشته 

    برای شما ننویسم  انشالله کمک کننده باشه واون نتیجه که من‌ توهمین مسبر رایگان تاوحدودی گرفتم‌و بعضی ازدوستان تا حدو ۲۵ کیلو شاهد بودم ولی اون افراد هم این ۳ بخش رو واقعا اجرا کردن حتما یادگرفته وهم زمان‌عمل هم‌  کردن من‌تاواین زمان انچه یادگرفتم روبه عمل تبدیل کردم که نتیجه گرفتم واین نتبجه مراحل داره

    تندبل کنید به امبدخداوند شما هم نتیجه رو دریافت خواهید کرد  

    خدا پشت  وپنا هتون یا حق. حق. نگه دادتون 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فهیمه حیاتی
     1403/03/16 19:51
     مدت عضویت: 344 روز
     امتیاز کاربر: 7025 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 58 کلمه

     سلام خدمت شما دوست عزیز و هم مسیر گرامی 

     خدارو واقعا شکر میکنم بابت بودن در این سایت و داشتن دوستان مشابه شما

     جا داره ازتون تشکر کنم بابت پاسخ به دیدگاه من و در وهله دوم بخاطر بازگو کردن تجربیات خودتون و راهنمایی و توصیه ای که برای من داشتین . 

     متقابلاً برای شما آرزوی کامیابی و بهترینها هارو دارم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1403/01/23 23:17
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 506 کلمه

   بنام خداوند مهربان بخشنده و  یکتا و همیشه حامی و حاضر و خیرخواه مطلق و  عاشق پیشرفت ما ،

   و درود رحمت و کمالو خبر مطلق از طرف خدا به سوی شما استاد محترم و عالیقدر،

   استاد بی نظیر فایلهای رایگانتون هم الماس هر کدوم زیبایی دارن که رنگها و درخسندگیشون خاص خودشون و کم میارن جلوی اینهمه شگفتی و زیبایی فایلهاتون و اموزشهاتون خدایا شکرت الله اکبر،

   استاد من یاد گرفتم از شما 

   آسان و عادی بگیرم

   رها کنم 

   درد دل نکنم 

   و مدام در فضای لاغری بمباران ذهنی کنم خودمو و 

   ادامه بدم متعهدانه و عملگرا بمانم در سر انجام تمریناتم،

   به خودم میگم تو سه صفت :

   باور 

   استمرار 

   و اشتیاقو داری 

   مطمئنم وقتت رسیده و 

   اگر آرامشم چاشنیش بیشتر کنی تینا پیروزی و شگفتی سازی مال تو هم میشه.

   گفتم به خودم تا پای جانم تا آخر عمرم باید لاغر بمانم و در این فضا باشم.

   من از خدا ممنونم هیچ گونه مقاومتی ندارم 

   مگر کمی از قبل استرس و نجوای منفی بگیرم که ایوای فکر نمیکنی کمی بیشتر خوردی که اونم میگم درست میشم حتما من میتونم 

   به قول استاد قدرت ذهنتو تخریب نکن 

   GPS رو روشن نگه میدارم تو مسیر صحیح حرکت میکنم و اگر کندم بشه مهم نیست اما راهم درست به مقصد میرسم تا آخرش میرم ،

   چند وقته دارم به خودم میگم کائنات باهات شوخی نداره چون منم از خدا خواستم و منو حتما به هدفم رسونده و من عمل میکنم و استمرار میورزم با یقین و تعهد چون  منم باید به نتیجه برسم حق منم هست،

   خدایا شکرت استاد من از ورزشم یاد گرفتم نظم مهمتر از هیجان داشتن و بازم شکرش که متوجه و قویتر دارم میشم در استمرار کارم در لاغری با ذهن الهی شکر چون شگفتی سازم همین الانم‌ فک کنم اما متواضع و با رمز پیروزی در تکرار در مسیر درست ادامه میدم.

   • چقدر برای لاغر شدن تلاش کرده اید؟ شرح دهید.دو سه سال اخیر خیلی شدید از بچگی که تحت الگو های غلط بودم و باشگاه فارادیکو LPG و ماساژ و پتو برقی سونای خشک و و EMS کویکیشنو و بند لرزشی چربی شکنو و دستگاه بادکش چربیو و  دوباره عبور برق ویادم نیست دقیق اسم دستگاهشو و و و هزاران رژیم عجیب غریب تک خوریو و فقط سوپ و قرص زنیکالو  و وو تزریق آمپول خاصو و خوردن کلوچه خاص و و و  … 
   • اولین بار که تصمیم گرفتید برای لاغر شدن اقدام کنید تصور می کردید لاغر می شوید یا خیر؟! بله لاغر میشم.
   • چرا هر بار که از تلاش برای لاغر شدن ناامید می شدید این ابهام که چرا لاغر نمیشم پررنگ تر می شد؟! چون شکستهام بیشتر و قویتر میشدن.
   • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری چقدر درگیر این سوال ذهنی بودید که چرا لاغر نمیشم؟ خیلی کل زندگیم بودی.
   • پس از آشنایی با سایت تناسب فکری نگرش شما درباره امکانپذیر بودن لاغر شدن چه تغییری کرده است. عالی نور امید نور خدا به زندگیم تابیده شده دوباره .
   • به نظر شما آموزش های لاغری با ذهن می تواند پاسخ مناسبی برای سوال چرا لاغر نمیشم باشد؟ بله تنها چدریتترین راه لاغری با ذهن فقط و تمام الهی شکرش هزاران بار بی نهایت دفعه و ممنونم از شما نور هدایت خدا برای ما. 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/09/04 11:31
   مدت عضویت: 344 روز
   امتیاز کاربر: 7025 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 398 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   گام 84:چرا لاغر نمیشم 

   همه ما افراد چاق در طول مدتی که برای لاغرشدن تلاش کردیم این سوال در ذهن مون مرور میشه که چرا باتوجه به تلاشی که می کنم لاغر نمیشم و هر بار که تلاش میکنیم و نتیجه نمیگیریم این سوال پررنگ تر میشه . در روش هایی که بر پایه ی رژیم و محدودیت جسمی معلومه که چرا لاغر نمیشیم چون میخوایم جسم رو که نتیجه کاره رو تغییر بدیم و به عامل به وجود آورده ش کار نداریم ولی در لاغری با ذهن موضوع فرق میکنه راه ما درسته ولی چرا بعد از مدتی  با انجام دادن تمرینات و گوش دادن فایل ها نتیجه نمیگیریم ؟ خود من که بعد از مدتی که درسایت بودم هنوز کاهش وزنم نداشتم و وزنم ثابت مونده و تغییر نمیکنه همش این نجواهای ذهنی منو اذیت میکنه پس چرا لاغر نمیشی ؟ دیدی هر چی بهت گفتم نتیجه نمیده ولی گوش نکردی و گفتی من فقط میخوام ادامه بدم حالا از ادامه دادنت نتیجه گرفتی ؟ ولی من باز با وجود این همه سروصدای ذهنی هنوز ادامه میدم اونقدر ادامه میدم تا نتیجه بگیرم و شگفتی ساز بشم و یه روزی خیلی راحت بتونم به کسایی که وارد این راه میشن بگم من هم اینجوری بودم فقط کافیه ادامه بدین از نجواها و سروصداها ذهنی نترسین و ناامید نشین اونا قدرتی ندارن قدرت دست شما و فقط باید به راهی که روز اول بهش ایمان پیدا کردین و خداوند شما رو به اون هدایت کرد ادامه بدین لیز بخورین ولی باز قوی تر از سری قبل بلند شین و با قدرت و اشتیاق بیشتر ادامه بدین . من باید اینو یاد بگیریم و درک کنم که پروسه تغییر ذهن با جسم فرق میکنه و جسم خیلی کند تر از ذهن تغییر میکنه من این مدت روی ذهن کار کردم و تغییرات خوبی هم داشتم اینکه دیگه وزنم تغییر نکرده وبالا نرفته این یعنی آموزش ها و استمرارم نتیجه داشته فقط باید ادامه بدم تا زمانی که این تغییرات رو در جسمم بینم خداروشکر من تا به امروز تونستم با وجود تمام افکار منفی که به سراغم اومده در سایت باشم و مسیرمو ادامه بدم من باید به تناسب برسم اگه من نرسم که باید برسه .تناسب اندام حق منه مال منه .اونقدر ادامه میدم  سه ماه که سهله سه سال هم طول بکشه من ادامه میدم اونقدر ادامه میدم تا به نتیجه برسم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/14 18:16
   مدت عضویت: 408 روز
   امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 583 کلمه

   به نام خداوند انگیزه دهنده ام 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات چرا لاغر نمیشم ؟

   • چقدر برای لاغر شدن تلاش کرده اید؟ شرح دهید.
   • در گذشته من برای لاغر شدن از هیچ تلاشی صرفنظر نکرده بودم و هر راه و روشی که فکر میکردم ممکن است من را لاغر کند را انجام می‌دادم از خوردن انواع و اقسام دارو و دمنوش و ادویه بگیر تا گرفتن انواع و اقسام رژیم و انجام انواع و اقسام ورزش‌های طاقت فرسا .
   • و زمانی که میدیدم شخص چاقی، لاغر شده حتما از او روش لاغری اش را می‌پرسیدم و سعی می‌کردم آن را انجام دهم تا بلکه من هم لاغر شوم 
   • اولین بار که تصمیم گرفتید برای لاغر شدن اقدام کنید تصور می کردید لاغر می شوید یا خیر؟!
   • اولین باری که تصمیم گرفتم برای لاغر شدن خودم کاری کنم اصلا فکر نمیکردم که لاغر نشوم و مطمئن بودم که حتما و فورا لاغر میشوم .
   • اما وقتی وارد دوره رژیم و ورزش شدم کاهش وزن و لاغری داشتم اما نه آن کاهش وزن مورد نظر خودم  و هر چه بیشتر رژیم را محدود میکردم و یا ورزش را سخت تر میکردم اصلا وزنم پایین نمی آمد و دچار استپ وزنی شدم و ناامید شدم و رها کردم و به سرعت بعد رها کردن رژیم و ورزش مجدد چاق شدم .
   • چرا هر بار که از تلاش برای لاغر شدن ناامید می شدید این ابهام که چرا لاغر نمیشم پررنگ تر می شد؟!
   • چون در تمام آن روش‌ها می‌گفتند عده زیادی از این روش به نتیجه رسیده اند و من فکر میکردم ایراد لز من است که لاغر نمی‌شوم و لاغر نشدن خودم را به عوامل مختلفی ربط میدادم و دنبال راهی بودم تا آن موانع را برطرف کنم 
   • مثلا من فکر میکردم متابولیسم و سوخت و ساز بدن من پایبن است برای همین لاغر نمی‌شوم و شروع کردم به مصرف مکمل‌ها و قرصهای افزایش متابولیسم ولی در نهایت باز هم لاغر نمیشدم .
   • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری چقدر درگیر این سوال ذهنی بودید که چرا لاغر نمیشم؟
   • قبل لز آشنایی با سایت تناسب فکری تمام فکر و ذکر من این بود که من لاغر شدنی نیستم چون از بس راه‌های مختلف را امتحان کرده بودم و هر بار به در بسته خورده بودم دیگر این فکر تبدیل به یک باور قدرتمند درون ذهن من شده بود و من لاغر شدن را غیر ممکن و دست نیافتنی میدیدم و حالا تمام زورم را میزدم تا چاقتر نشوم .
   • پس از آشنایی با سایت تناسب فکری نگرش شما درباره امکانپذیر بودن لاغر شدن چه تغییری کرده است.
   • وقتی با سایت تناسب فکری آشنا شدم و با اشتیاق شروع به طی کردن مسیر کردم کم کم و رفته رفته نگرش‌های من تغییر کردند و فهمیدم اصلا لاغری چیز عجیب و غریبی نیست بلکه طبیعت و ذات جسم من است، مثل ترمیم زخمها بدن من هم هر لحظه در تلاش است برای تناسب و لاغری جسم من و من فقط باید با حال خوب بمانم و ادامه دهم تا نتایج شگفت انگیزی بدست آورم .
   •  
   • به نظر شما آموزش های لاغری با ذهن می تواند پاسخ مناسبی برای سوال چرا لاغر نمیشم باشد؟
   • قطعا بهترین پاسخ به جواب چرا لاغر نمی‌شوم را فقط و فقط در سایت تناسب فکری می‌توانیم بدست آوریم زیرا اینجا باورهای ما تغییر می‌کنند و ما پی به حقایق نابی از خودمان و خدای خودمان و جهان هستی میبریم که رسیدن به تمام خواسته های ما را آسان می‌کند که لاغری هم جزئی از آن است .
   • خدای مهربانم سپاسگزارم که به من دلیل سوالات پر تکرار ذهنم را نمایاندی 
   • خدای خوبم دوستت دارد 
   • الهی به امید تو 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/14 17:37
   مدت عضویت: 408 روز
   امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,359 کلمه

   به نام خداوند بزرگم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   چرا لاغر نمیشم؟

   دلیل اینکه عده ای جاده زیبا و هیجان انگیز تناسب فکری را رها می‌کنند و نتیجه مطلوب نمی‌گیرند زیاد است 

   ابتدا با ذوق و شوق شروع می‌کنند اما کم کم در جریان پر تلاطم زندگی گیج و سر در گم می‌شوند و همه چیز رنگ فراموشی به خودش می‌گیرد. 

   خیلی ناراحت و متاسف هستم که دوستان عزیزی دچار گمراهی می‌شوند اما من نمی‌توانم دیگران را اصلاح کنم من فقط مسئول زندگی خودم هستم 

   پس 

   من می‌خواهم از اتفاقاتی که سبب کناره گیری آنها شده برای خودم درس عبرت بسازم .

   من می‌خواهم از دلایل شکست آنها برای خودم پل پیروزی بسازم .

   من از  اتفاقاتی که در طی طوفانهای مسیر آنها را مغلوب کرده برای خودم به بهترین حالت درس سازندگی می‌سازم. 

   اما دلایل شکست در رسیدن به اهداف مهم زندگی چیست؟

   ۱-نجواهای ذهنی 

   بزرگترین سد همین نجواهای منفی ذهنی است .

   گفتیم ذهن جایگاه شیطان است و شیطان دشمن قسم خورده ی انسانهاست .شیطان به کمک اطلاعات داخل ذهن می‌خواهد با تولید وسوسه و نجواهای ذهنی با منطق و استدلال ما را از تلاش برای رسیدن به خواسته هایمان باز دارد مثلا درباره لاغر شدن ما از مسیر ذهنی چنین نجواهای را ایجاد می‌کند:”نه بابا خودت و گذاشتی سر کار ،تا حالا چه کسی و از نزدیک دیدی با فکر کردن لاغر شده باشه ،این همه ورزش و رژیم تاثیر نداشت حالا چجور بدون اونها و فقط با فکر میشه لاغر شد “

   و هزاران نجوای دیگر که منطق ما را دچار چالش می‌کند. 

   اما من این کلک شیطان را می‌دانم و هر بار که او می‌خواهد من را نا امید کند ،من هم ترفندی به کار میبرم مثلا :من شگفتی سازان و استاد را نشان می‌دهم می‌گویم ببین شده و می‌شود پس من هم می‌توانم و از این راه نتیجه میگیرم 

   ۲-ورودی های نامناسب 

   چقدر ما از این ورودی های نامناسب که به وفور هم در اطراف ما موج می‌زنند آسیب میخوریم در کامنت دیروزم هم گفتم از همان احوالپرسی ساده در حال ورود منفی ها به ذهنمان هستیم تا معاشرت با دیگران و اخبار و اینستا و ‌…….

   آنها بدلیل غوطه ور بودن در روزمرگی مدام اهداف خودشان را پشت گوش می انداختند و آن را به بعد موکول می‌کردند. 

   با ورودی های منفی ذهنشان را آلوده می‌کردند و تمرکزشان را از روی هدف برمی‌داشتند و می‌گفتند فعلا اولویت لاغری نیست کارهای مهمتری هم دارم و به آنها می‌پرداختند. 

   با ورودی‌های منفی ذهنشان به حالت خطر می‌رسد و آنها برای مهمترین موضوعات زندگی‌شان ارزش قائل نیستند و دچار روزمرگی می‌شوند.

   من تمام ورودی های منفی ام را در این چند ماه بسته ام و نهال نورس ذهنم را در گلخانه ای ایمن محافظت میکنم .

   چون نمی‌توانستم اهدافم را به دیگران بازگو کنم و جلوی هجوم ورودی های منفی آنها را بگیرم، ترجیح دادم به کنج تنهایی و لاک خودم بیایم و با کسی گفتگو نکنم .

   تا زمانی که قوی تر شوم و بتوانم در اجتماع ظاهر شوم فعلا انتخابم تنهایی و قطع تمامی ارتباطات منفی است حتی با تلفن .

   میدانم در شیشه در بسته بودن و گناه نکردن و آلوده نشدن هنر نیست‌؛

    ولی من اینقدر زور زدم تا به انسانهای اطرافم بفهمانم که من لانه ی دردهای آنها نیستم، که حد و حساب ندارد .

   خوب وقتی توانایی تغییر آنها را نداشتم تصمیم گرفتم خودم را تغییر دهم و تغییر من هم مستلزم این بود مدتی تنها باشم و در تنهایی زیبای خودم بیشتر به خودشناسی و خداشناسی و جهان بینی ام بپردازم .

   من در حال اصلاح درونم هستم و ایمان دارم خداوند هم جهان بیرون من را به بهترین حالت اصلاح می‌کند.

   الان به شکر خدای بزرگم سرشار از آرامش هستم .

   خدایا سپاسگزارم که به من قدرتی دادی تا جلوی ورودی های منفی ام را ببندم 

   خدای خوبم این قدرت تو بود که من توانستم بعد ۳۸ سال عمر بالاخره آگاه شوم و جلوی ظلم و بیداد آدمها در حق خودم بایستم الهی شکرت

   ۳-از بین رفتن شوق و انگیزه 

   آنها ابتدا شوق و انگیزه داشتند ولی وقتی نتیجه مطلوب نظرشان را ندیدند دچار نا امیدی شدند 

   تصور آنها این بود در روش لاغری با ذهن هم مثل سایر روش‌های رژیمی باید در مدت معین مقدار معینی کاهش وزن داشته باشند ولی وقتی لاغر نشدند یا حتی چاقتر شدند بدلیل باورهای اشتباه ذهنشان که لاغری را فقط از طریق ورزش و رژیم می‌داند،مسیر را رها کردند 

   من در تمام طول مسیر تلاش کردم توجه ام از روی جسمم برداشته شود و همه حواسم را یه تغییرات ذهنی و رفتاری ام دادم و به خودم فهماندم که در این مسیر ابتدا باید ذهن متناسب شود تا بعد جسم متناسب شود .

   عجله را برداشتم ،ترازو و متر و چک کردن ندارم و تغییرات مثبت خودم را ملاک درستی مسیرم قرار داده ام .

   ۴-از بین رفتن احساس خوب 

   آنها چون ورودیها را کنترل نکرده اند متاسفانه احساسشان مدام تحت تاثیر عوامل بیرونی قرار می‌گیرد و احساس خوبی که با بودن در سایت دارند با یک نسیم بیرونی نابود می‌کنند و یا حتی ممکن است بدلیل توجه بی اندازه به جسم و تغییرات جسمی دچار احساس بد شوند و مسیر را رها کنند 

   من به شکرانه خدای یکتایم ورودی ها را بستم تا عوامل بیرونی و محیطی نتواند احساس من را تحت کنترل درآورد و به طبع آن توجهم را خم از جسمم برداشتم و تمام حواسم جمع احساسات خوب و نابی است که با حضور در سایت دارم و در طول روز این احساس خوب را گسترش می‌دهم و نمی گزارم درجه آن کاهش پیدا کند 

   خدای بی نظیرم برای داشتن حال خوبم بسیار بسیار از تو سپاسگزارم خدایا دوستت دارم 

   ۵-برداشتن تمرکز و توجه از روی هدف 

   آنها از بس غرق در زندگی روتین خود که پر از باورهای مخرب است شده اند که فقط زمانی که در سایت فعال باشند تمرکز و توجه روی هدف لاغری خودشان دارند و در سایر زمان‌ها لاغری برایشان آن چنان اهمیتی ندارد 

   من در تمام طول روز توجه و تمرکزم را روی خواسته ام گذاشته ام و می‌دانم قوانین جهان هستی طوری تنظیم شده است که هر چقدر من توجه و تمرکز داشته باشم کائنات هم انرژی برابر با من صادر می‌کند. 

   اصلا وقتی من خودم اندازه کافی توجه و تمرکز به خرج ندهم چطور می‌توانم از کائنات انتظار داشته باشم که او روی خواسته من تمرکز کند و من را به خواسته ام برساند .

   همین اکثر ضرب المثلهای خودمان نمونه بارز این است که هر کسی اول خودش باید برای خودش کاری کند.

   ۶-استمرار داشتن و ادامه دادن 

   آنها عادت دارند هر کاری را نیمه رها می‌کنند و با هر تلنگری خیلی سریع میدان را خالی می‌کنند. 

   هنوز باور نکرده اند که این روش نتیجه می‌دهد و فقط باید ادامه دهند و خسته نشوند.

   من یقین دارم که این مسیر بهترین و تنهاترین مسیر رسیدن من به خواسته هایم است و با عشق و اشتیاق در مسیر می‌مانم و ادامه می‌دهم و مطمئنم که این مسیر من را به شکوفایی و تکامل می‌رساند 

   شاید به مو برسم اما پاره نمی‌شوم 

   به قول شاعر 

   رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود 

   ۷-عجله داشتن 

   آنها گمان می‌کنند روشی خوب است که به سرعت آنها را لاغر کند و زمانی که با بودن در مسیر تناسب فکری نتیجه جسمی مطلوبشان را نمی‌گیرند دچار یاس و نا امیدی می‌شوند و رها می‌کنند.

   من می‌دانم سرعت تغییر جسم نیاز به زمان دارد همانطور که یک زخم یک سرماخوردگی نیاز به طی کردن زمان دارد تا بدن پروسه ترمیمش را انجام دهد ؛

   پس پروسه لاغر شدن و برگشتن به طبیعت و ذات جسم هم نیاز به زمان خاص خودش دارد .

   من به زمانبندی خداوند ایمان دارم .

   در روش لاغری با ذهن من دارم روی تغییرات ذهنم کار میکنم و چون سرعت تغییر ذهن بیشتر از جسم است با وجود چاقی موجود اما تغییرات مثبت بی نظیر ذهنی و رفتاری داشته ام .و از این تغییرات بسیار خوشحال و مسرورم .و خداوند بزرگم را بسیار شاکرم 

   تغییر ناگهانی جسم از طریق روش‌های تهاجمی بیرونی واقعا چیز ساده ای نیست، عوارض فراوان و جبران ناپذیری دارد چون مغز فرمان نداده و یک تهاجم صورت گرفته و برای همین ناهماهنگی بین ذهن و جسم باعث انواع افسردگی و بیماری‌ها و حتی خودکشی می‌شود .

   ما باید ابتدا ذهنمان را متناسب کنیم و بعد جسم و ذهن و روحمان را با هم متناسب کنیم تا لاغری به شکل خودبه خودی در ما شکل بگیرد 

   پروردگار عزیزم سپاسگزارم که به من توفیق عبادتت را عنایت کردی

   پروردگار عزیزم درک و پذیرشم و اشتیاق من را در مسیر تناسب فکری بالا ببر 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا پوراشرف
   1402/08/10 21:44
   مدت عضویت: 526 روز
   امتیاز کاربر: 3220 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 480 کلمه

   به نام آرام کننده دلها

   امروز خاطرم پریشون بود و خواستم با این گزینه )حالمو بهتر کن)  حالمو بهتر کنم 

   اول از همه شروع کردم به خوندن مطلبی که بهش هدایت شدم  

   اما یک لحظه حرف عمه ام یادم اومد که می‌گفت همسرش به خاطر این چاق شده که استعداد چاقی داره  و هر چی فکر کردم نتونستم فکرم رو جمع کنم تا دلیل منطقی بر ردش بیارم پس روی کاغذ نوشتم و حالا میخوام اینجا هم بنویسم

   ما آدمها استعداد چاقی داریم؟ ما با ذهنمون میتونیم به اونچه میخوایم شکل بدیم

   ما استعداد لاغری دارین

   چرا؟چون از کودکی اندازه جسم ما متناسبه و ما رفتار و افکار جسممون تنظیمات درست داشته  اما بعدا گول خوردیم

   گول خوردیم که به فلان دلیل چاق میشیم در صورتی که ما متناسب بودیم 

   دقت کردین چرا یه نفر یدفعه بعد ازدواج چاق میشه؟ اونم یعتی استعداد چاقی داشته و یهو شکوفا شده؟

   مگه میشه همچین چیزی؟

   اونوقت چجوریه که خدا جسم رو طوری آفریده که همیشه در جهت سلامتی تلاش میکنه  ولی بدن نامتناسبه؟  اضافه وزن هم که باعث مشکلات جسمی میشه

   ما هر بخش از بدن رو در نظر بگیریم در بهترین حالتش درست شده مثلا چشم توی گودی صورته که از آسیب دور باشه بینی غضروفی درست شده که به راحتی نشکنه زانو گرد و محکم درست شده که برای حرکات نشست و برخاست و … بتونیم عملکرد خوبی داشته باشیم 

   و هر سلول از هر عضو بدن مدام در حال تولید مثل هست و پیوسته آسیب هایی که خودمون برای خودمون ایجاد کردیم رو ترمیم میکنه  زخم روی پوست ایجاد شه بدن ترمیمش میکنه غذای نامناسب بخوریم بدن سریعا تلاش میکنه اون رو از بدن دفع کنه یا گلبول های سفیدی که در خونمون هست از جسم ما در برابر ویروس ها و باکتری های جدید محافظت میکنه و پادتن های مختلف در مورد این موجودات بیگانه درست می‌کنه و باهاشون مبارزه میکنه   بدن طوری درست شده که مدام در حال ترمیم و تصحیح مسائل جسم هست و هر بار با تشکیل سلول های جدید سلول های مرده آب بدن خارج میشن و بدن پاکسازی خودکار میشه   و چاقی هم از استعداد بدن نیست چون بدن این قسمت های زائده بدن رو نیاز نداره و بدن ما روی حالت چاقی تنظیم نشده چون بدن ما مدام همیشه درحال ترمیم و بهتر کردن جسم هست 

   و چاقی از نگرش و فرمول‌های اشتباه ما نسبت به غذاها خودمون و … اس   و این نگرش اشتباهه که باعث جمع آوری این زائده ها در بدنمون شده  

   جسم ما فقط از دستورات ذهن که نگرش ا رو تشکیل داده پیروی میکنه  و ما هر  نگرشی داشته باشیم جسم با بی چون و چرا می پذیره و عمل میکنه  و به همین دلیل هر چیزی که در جسم ما متجلی شده از نگرش اشتباه ایجاد شده   و ما با جایگزین کردن و تمرین فرمول‌های منطقی و تغییر ناآگاهانه ای که در زندگیمون ایجادمیشه به رویای لاغری خودمون میرسیم 

   استعداد جسم ما تناسب اندامه

   خداروشکر 🙂

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/06/20 14:04
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 336 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی

   خدا را شاکرم که درتاریخ 1402/06/20 توانستم گام 84 چرا لاغر نمیشوم را گوش بدهم 

   دراین فایل متوجه شدم سه چیز خیلی مهم هست 

   1- باورکردن لاغری با ذهن 

   2- انجام و اشتیاق و انگیزه تمرینات لاغری

   3- استمرار دریادگیری و تکرار لاغری با ذهن 

   و باید 3 چیز دیگررا رعایت کنیم 

   1- مراقب ورودیها به ذهنمان باشیم و جلوی ورودیهای منفی را بگیریم 

   2- به موضوعاتی که مربوط به خودمان و هدفمان است توجه کنیم و به دیگر موضوعات و دیگران توجه نکنیم 

   3-سرعت تغییر جسم خیلی کمتر از ذهن است و به این باور برسیم که تغییر خواهیم کرد و ادامه بدهیم 

   • چقدر برای لاغر شدن تلاش کرده اید؟ شرح دهید.خیلی از انواع روشهای دمنوش – قرص عطاری- باشگاه – پیاده روی استفاده کردم 
   • اولین بار که تصمیم گرفتید برای لاغر شدن اقدام کنید تصور می کردید لاغر می شوید یا خیر؟!بله فکر میکردم لاغری اسان است 
   • چرا هر بار که از تلاش برای لاغر شدن ناامید می شدید این ابهام که چرا لاغر نمیشم پررنگ تر می شد؟! چون لاغری را سخت و دورازانتظار میدیدم و میگفتم من چه راهی را باید بروم که لاغر شوم 
   • قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری چقدر درگیر این سوال ذهنی بودید که چرا لاغر نمیشم؟خیلی و میشه میگفتم چرا بعضی از افراد با رژیم لاغر شدند و دوباره برگشت کردند و من اصلا لاغر نمیشوم 
   • پس از آشنایی با سایت تناسب فکری نگرش شما درباره امکانپذیر بودن لاغر شدن چه تغییری کرده است.من عاقبت لاغر خواهم شد و نباید عجله کنم چون 47 سال چاق بودم پس حداقل با این روش 5 سال طول میکشد من لاغر بشوم و به وزن ایده ال برسم 
   • به نظر شما آموزش های لاغری با ذهن می تواند پاسخ مناسبی برای سوال چرا لاغر نمیشم باشد؟ بله و این پاسخ بهترین پاسخی بود که درتمام عمرم شنیدم 
   • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید. در لاغری با ذهن نباید عجله کنیم استمرار داشته باشیم تا فرمولها که جایگزین شدند در بدن ما نمایش داده شوند 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/04/30 15:29
   مدت عضویت: 403 روز
   امتیاز کاربر: 10612 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 613 کلمه

   سلام خدمت استاد بزرگوار و عزیزم خداقوت بهتون میگم اول از همه تشکر بابت این همه انرژی و اشتیاقی که در چهره و تن صداتون کاملا مشخص بود جای تحسین داره🙏🏻من روزی که در این سایت ثبت نام کردم همونطور که استاد هم فرمودن هر کسی وارد سایت میشه کاملا هدایتی هست و زمانی که با این سایت آشنا میشه قبلش به حالت تسلیم رسیده و درخواستشو فرستاده برامنم دقیقا همینطور بوده،من به محض ورود به سایت دوره ۱۲ گام رو شروع کردم و با خودم گفتم بهتره ابتدا از دوره های رایگان شروع کنم تا یه مایندسِت برام ایجاد بشه و بقیه فایلا و دوره های ارزشمند رایگان دیگه کاااملا هدایتی دارم دنبال میکنم(دوره رهایی از افکارمنفی و زندگی با طعم خدا وقانون لاغری در عمل و نوشته های باورساز زندگی با اراده خدا که همگی گوهر ناب هستن) وقتی رسیدم جلسه ۴ دوره ۱۲گام برای درک بیشتر و بهتر مطلب این ایده اومد که بعضی از فایلایی که ممکنه به فهم بیشتر این جلسه کمک کنه رو همزمان گوش بدم مثل معرفی دوره کنترل اشتها و پرخوری که ۳تافایل داره و اندام رویایی تان را نقاشی کنید که بنظرم اومد مرتبط با جلسه ۴ هست و متن توضیحات رو بخونم که به این فایل هدایت شدم و چقد بجا و به موقع هم بود و به نکات بسیار مهمی برای ادامه دادن مسیر اشاره شد.چقد خوبه استاد که توی صحبتاتون نشون دادید که گهگاهی امکان داره میزان امید و انگیزه در طول مسیر دچار نوسان بشه(البته همونطور که در مجموعه فایلای قانون لاغری در عمل فرمودین اون نوسان احساسی طبیعیه که فاصله بین بالا و پایینتون خیلی زیاد نباشه اگر نقطه اوج احساسی و پایین بودن اون خیلی زیاده باور نکردید که اون مسیر میتونخ به شما کمک کنه و جای کار دارید)و این نوسال حال خوب و انگیزه طبیعیه و ممکنه پیش بیاد درک این موضوع خیلی کمک میکنه که خودمون رو سرزنش نکنیم و به خودمون بگیم درست میشه کافیه ادامه بدی ممکنه سرعت حرکتت کم بشه اما حرکت کردن رو ادامه بده و اینکه واقعا باید مراقب ورودی هامون باشیم چه ورودی هایی که در مورد عوامل چاقی ولاغری بین اکثریت قریب به اتفاق مردم‌جامعه جا افتاده و سعی کنیم نشنویم نبینیم نخونیم که بتونیم به درستی آگاهی های جدید رو در ذهنمون جا بدیم و ذهن فرصت پردازش اطلاعات رو به درستی پیدا کنه و چه ورودی های منفی دیگه که در کل رو روحیه مون تاثیر میذاره ما واقعا به حالِ خوبمون برای روزهای سخت نیاز داریم و باید در جهت تکریم خودمون و ارزش قائل شدن برای آرامش خودمون کنترل ورودی کنیم تا بتونیم برای هدفی که معین کردیم درست و پیوسته حرکت کنیم استاد تو فایلی که در مورد قانون جذب صحبت کردن گفتن که من صبح که از خواب پا میشدم هندزفری رو میذاشتم تو گوشم به محض بیدار شدن شروع میکردم به گوش دادن و به خودم‌میگفتم اگر من حرف های مفید گوش ندم جهان گوش منو از حرفای بیهوده پر میکنه و واقعا هم همینطوره کنترل ورودی ابتدای راه تلاش مستمر و زیادی میخواد اما در ادامه راه جهان هم به کمک ما میاد و آسونش میکنه و فقط باید همت و عزم جزم ما براش ثابت بشه.من اخیرا متوجه شدم مدت تقریبا ۳ هفته هست که بسیااار متعهدانه از صبح که بیدار میشم تا شب فایل گوش میدم و هدفونم رو گوشمه و بشدت کنترل ورودی کردم و متوجه شدم چقددد راحت آگاهی های جدید تو ذهنم مرور میشن حتی موقع خواب یا به محض بیدار شدنم جملاتی از فایلا تو ذهنم مرور میشه .

   استاد بابت این فایل واقعا سپاسگذارم و این فایل رو بنظرم باید هر چند روز یه بار گوش بدیم جهت سوخت رسانی صحیح برای ادامه دادن🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مصی
   1402/04/01 18:13
   مدت عضویت: 408 روز
   امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 474 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان همگام 

   چقدر زیبا گفتید که مراقب ورودی ها باشیم طی چند روز گذشته من مراقب ورودی های ذهنم نبودم و اجازه دادم مشکلات زندگی دیگران وارد زندگی من بشه و متاسفانه چند روزی نتونستم فایلهام و گوش بدم البته تمام تلاشم و کردم که همون گامهایی که رفته بودم و تکرار و تمرین کنم تا دوباره بتونم ذهنم و پاک کنم و مسیر زیبای خودم و ادامه بدم اتفاقا هم انگیزه داشتم هم اشتیاق ولی اشتباه از خودم بود که اجازه دادم ورودی غلط وارد مسیر زندگیم بشه و خدا رو شکر تونستم با کمک خداوند از اون بحران خانوادگی خارج بشم و حواسم و بدم به زندگی خودم و مسیر زندگیم و از ورودی های منفی پاک کنم و تمام حواسم و بدم به زندگی خودم و خودم رو با اخبارهای منفی داغون نکنم و تلاشم و میزارم روی اهداف خودم که باعث احساس خوب در من میشن و به لطف خدا و این فایل ارزشمند همه ی حس‌های بد و اخبار بد رو رها میکنم من عجله ای برای تغییر جسمم ندارم ترس از خوردن ندارم من مایوس نمیشم من با قدرت ادامه میدم من به اندازه میخورم هر روز ورزش مورد علاقه ام و انجام میدم موزیکهای انگیزشی خودم و گوش میدم فایلهای آموزشی ام و گوش میدم تمریناتم و تمرین وتکرار میکنم قطعا این مسیر تنهاترین و بهترین مسیر رسیدن به آرزوهاست 

   زندگی برادر و خواهر و مادر و فامیل واقعا چه ربطی به من دارن مگه من مشکلاتم و روی اونها آوار میکنم که اجازه میدم اونا مشکلاتشون و بریزن روی من خانواده من فرزندان و همسرم هستن هرگز دیگه اجازه نمیدم ورودی های منفی زندگی دیگران جلوی موفقیت‌های من و بگیره من با عشق ادامه میدم و تمام افکار منفی و از ذهنم دور میریزم چقدر خوشحالم امروز این فایل و گوش دادم چقدر هدایت شدم چقدر دچار اشتباه بودم از خودم شرمنده ام که تا به حال اجازه دادم افکار منفی دیگران روی زندگی ام تاثیر بزاره متاسفانه سالها از من به عنوان سنگ صبور و مشاور استفاده کردن و ذهن منو رو به نابودی بردن ولی دیگه اجازه نمیدم باهام بازی کنن دو درجه دو درجه همه چیز و به نفع مسیر خودم تغییر میدم درود بر استاد هدایتگر من خدایا شکرت برای آگاهی امروزم برای هدایتم الهی شکر واقعا چند روزه نگذاشتن با مشکلاتشون من زندگی عادی خودم و داشته باشم و حتی بچه هام و همسرم هم تحت تاثیر مشکلات اونا قرار گرفتن و به طرز وحشتناکی زندگیم و فلج کردن البته مقصر تمام اینها خودم هستم که اجازه دادم دیگران از مهربانی و صبر من سو استفاده کنن همیشه فکر میکردم کارم ثواب داره حتی ،ولی امروز فهمیدم اولویت من اول باید خودم باشم بعد همسر و فرزندانم اخبار منفی ناله و آه و مشکلات دیگران واقعا به من ربطی نداره پس به یاری خداوند پیش به سوی موفقیت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1402/02/16 07:38
   مدت عضویت: 559 روز
   امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 937 کلمه

   سلام و درود . ممنون بابت فایل عالیتون . 

   چقدر خوب گفتین که مراقب ورودیهامون باشیم تا انرژیمون کم نشه و بتونیم با اشتیاق در مسیر حرکت کنیم و مطلب بعدی در مورد سرعت تغییر جسم بود . من اتفاقا جسمم خیلی زود تغییر می کنه . یعنی به محض تغییر باورم میبینم در عرض یکی دو روز جسمم تغییر کرده منتها من باورم دوباره برمیگرده به سمت چاقی . مثلا همین قدم ۸۳ خیلی عالی باورش کردم و خیلی عالی اجراش کردم . قشنگم متوجه شدم چقدر جسمم سبکتر شد اصلا داخل رفتن شکمم رو به چشم میدیدم . بعد از ۲ روز دوباره سختم شد . از متعادل خوردن احساس سختی کردم . پس اون باور تاثیر خودشو برام  از دست داد و من دوباره  باور پرخوری رو انتخاب کردم . . اینکه تو متعادل خوردن برات کمه . سیر نمیشی . همش چشمت دنبال غذاست . تو گشنته و …. این افکار دوباره منو از مسیرم جدا کرد و من باز باور پرخوری رو انتخاب  کردم . چون تمرکز روی متعادل خوردن برام سخت بود . 

   با خودم می گفتم کلام مولا علی رو دیگه اجرا می کنم ولی میبینم حتی زور چاقی من از زور کلام مولا بیشتره . خودم چاقیم رو بزرگ کردم و خودمم باید کوچیکش کنم با همین صربه ها درخت چاقی رو از ریشه در بیارم . لاغری با ذهن درخت چاقی رو از ریشه درمیاره وقتی چاقی در ذهن نباشه  لاغری که همیشه جاریه خیلی سریع در عرض چند روز وارد جسم میشه .

   در سوال اینکه چرا لاغر نمیشم پاسخ من اینه 

   لاغر نمیشم چون هنوز درخت چاقی رو در وجودم دارم آب میدم . چون هنوز بهش توجه می کنم . چون فکر می کنم اون بهم نیرو میده . فکر میکنم اگه متعادل بخورم جون ندارم ضعیف میشم . فکر می کنم خوردن بهم توانایی میده . خب من این همه ریشه ی چاقی دارم چطور انتظار دارم لاغر بشم وقتی هنوز از لاغر شدن میترسم . متعادل خوردن بهم سختی وارد می کنه . خب من این باوررو دارم چون میبینم از متعادل خوردن رنج میکشم . از پرخوری هم رنج میکشم ولی از متعادل خوردنم رنج میکشم . 

   خلاصه این باورا هنوز درست نشده که لاغر نمیشم وگرنه اینو مطمئنم روزایی که یک جهت در مسیر لاغری هستم خیلی عالی نتیجه میگیرم اما کوتاهه . نتیجه زود تموم میشه و من دوباره میام در سایت تا از یه فرمول دیگه استفاده کنم و لاغریم رو جاری کنم . 

   امروز در پاسخ این سوال که چرا لاغر نمیشم پاسخم اینه لاغری هنوز برام سخته . متعادل خوردن سخته . نخوردن سخته . میدونم این لاغری اشتباهه وگرنه لاغری حقیقی باید آسون باشه . راحته . طبیعته . اگه لاغری داره منو عذاب میده اون ابلیس لاغریه . خدای لاغری نیست . اون همون چاقیه که لباس لاغری تنش کرده . چون لاغری حقیقی بعنی لدت بردن یعنی راحتی یعنی حال خوب یعنی  از خوردن و نخوردن احساس رضایت داری . 

   و خلاصه لاغر نشدن دلیلش اینه هنوز چاقی در وجودمون هست و داره در زمین دلمون حکومت می کنه . اما امید وارم و ایمان دارم لاغری هم جاریه . لاغری هم جون میگیره . لاغری هم لذتبخشه . لاغری راحت رو پیدا کردم . درکش کردم . فهمیدمش . فقط به فرمایش شما استمرار میخواد تا نفسم در راه لاغری به پایداری و دوام برسه  . هروقت ذهن من کاملا لاغر شد شهودشم لاغره . مثل امواج تلویزیون . وقتی تصویری که از فرستنده فرستاده میشه تصویر یه فرد لاغر باشه خب تلویزیون هم تصویر یه فرد لاغر رو از خودش نشون میده ولی وقتی تصویری که فرستاده میشه چاق باشه خب مسلما ما هم در اینجا چاقی میبینیم . پیامهای عصبی در کسری از ثانیه به سلولها میرسن و لاغری خیلی سریع اتفاق می افته . وقتی این سرعت رو باور کنیم دیگه عجله نمیکنیم بلکه فقط تلاش ذهنی می کنیم تا فرستنده رو درست بفرستیم . مشکل ما ذهن ماست . ما هنوزم ارتعاشات ذهنیمون غلطه . خودمو میگم . هنورم در فکرم به چاقی باور دارم . چاقی راحته چون خوردن در اون راحت اتفاق می افته در حالیکه این غلطه . خوردن در مسیر چاقی هیچ وقت با لذت نبود همیشه عذاب کشیدم . در حالیکه اون زمانم که لذت بردم لاغربودم که لذت میبردم از وقتی چاق شدم دیگه خوردن برام لذتی نداشت . همش رنج چاقی باهام بود . رنج چاقتر شدن . رنج نیش و کنایه های مردم . رنج سرزنش خودم . رنجهای روحی و روانی و جسمی . 

   چاقی برای من همیشه رنج بوده و اون تصویر لذتبخشی که از چاقی در ذهن خودم ساختم تصویر لاغری بوده لاغریه که لذتبخشه . من ذهنمو که درست کنم جسمم خیلی راحت لاغر میشه . یه ناخن فقط سه ماه طول میکشه تا کلش تغییر کنه و یه ناخن جدید بشه . چربیهای بدن هم همینن . در عرض سه ماه کل اضافه وزن قبلی ما از بین میره منتها علت اینکه ما هنوز لاغر نشدیم اینه که دوباره با افکارمون میسازیمش . این دوباره ساختنه است که فکر می کنیم لاغر نمیشیم . اون چربیها که مثل همه سلولهای بدن از بین میدن و میرن ولی باورهامون باعث میشن دوباره جایگزین بشن و سلولهای جدید باز هم با افکار چاقی ساخته بشن و ذخیره بشن و انرژی رو حبس کنند . پس ما اونقدر باید بنویسیم و تمرین کنیم تا خروجی ما بشه فعل لاغر کننده و جسم لاغر . 

   ما لاغر میشیم . چون جایی رو پیدا کردیم که فکرمون رو از چاقی پاک می کنه و هر چه بیشتر  ارتعاشمون رو خالص کنیم  چاقی رو کمتر و کمتر  خلق می کنیم و لاغری دائمی رو کم کم  بر جسممون حاکم میکنیم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1402/02/06 18:11
   مدت عضویت: 615 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 509 کلمه

       به نام خداوندی که بهترین راهنماست.

   درود به تناسب فکری های عزیز و استاد گرامی.

   گام هشتاد و چهارم : چرا لاغر نمی شوم ؟

   پروردگار مهربان و عزیزم سپاس می گویم تو را که مرا به مسیر درست هدایت کردی و مرا یاری میدهی که بتوانم هر روز در این مسیر گام بردارم و امروز 6 اردیبهشت 1402 توانستم گام هشتاد و چهارم را بردارم خدایا شکرت .

   من دقیقا چهار ماه و دوازده روز است که در دوره ی مسیر لاغری من (100 گام) هستم و خدا را شکر که تا این گام یعنی گام هشتاد و چهارم پیش آمده ام و به امید خدا تا آخرین گام را طی خواهم کرد .بار اول که در این دوره شرکت کردم تا گام بیست و سوم را گذراندم و پس از آن تقریبا بعد از سه ماه دوباره دوره را شروع کردم و تا این گام پیش آمده ام.اما راستش را بخواهید در این دوره از نظر جسمی وزن کم نکرده ام هر چند به وزنم هم اضافه نشده است با این وجود چون به این روش و کسی که آن را آموزش میدهد ایمان قلبی دارم و مطمئنا هستم که تنها از این روش نتیجه ی دلخواهم را می گیرم همچنان با امید و انگیزه در مسیر هستم و ادامه میدهم و اگر باز جسمم تغییری نکرد باز هم ادامه میدهم چون من به این آگاهی و درک رسیده ام که چاقی من از ذهنم شروع شده است و باید لاغری من هم از ذهنم شروع شود و پروسه ی ذهنی زمان می برد هر چند تغییرات در فکر و نگرش و احساس انسان بسیار سریع تر از تغییرات جسمی شروع می شود چون ثبت فرمول ها و باورهای ذهنی جدید نیاز به زمان دارد تا به جای فرمول ها و باورهای نادرست ذهنی ما قرار گیرد و مغز آنها را قبول کند و بر اساس آنها شروع به عمل کند و در آخر نتیجه در جسم نمایان شود .پس من همچنان به راه خود ادامه میدهم و تکرار و استمرار خود را انجام میدهم و ایمان دارم که دوباره به حالت طبیعی بدن خود یعنی تناسب اندام و لاغری خواهم رسید و آن را دوباره تجربه خواهم کرد .من هم بارها در این مسیر از خود پرسیده ام که چرا لاغر نمی شوم ؟ ولی با هر گامی که بر می داشتم به آگاهی های من افزوده می شد و کم کم متوجه شدم که واقعا به زمان نیاز است تا مغز و ذهنم با جسمم هماهنگ شوند و هر چیزی باید روند طبیعی خود را طی کند و این به من خیلی کمک کرد که دیگر به نجواهای منفی ذهنم اهمیت ندهم و در عوض با اطمینان و یقین بیشتری به راه خود ادامه دهم چون حتی اگر انسان در مسیر درست هم نباشد باز با ادامه دادن و تکرار و استمرار بیشتر و بهتر نتیجه می گیرد تا اینکه آن کار را رها کند.

   ولی من مطمئنم که در مسیر درستی قرار گرفته ام و بهترین روش را به لطف و یاری خداوند و پشتیبانی بسیار عالی استاد انتخاب کرده ام پس حتما موفق خواهم شد.

    یا حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/01/10 13:40
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 710 کلمه

           سلام براستاو هم مسیران عزیز 

   برای بهتر  نتیجه گرفتن تو ومسیر لاغری باذهن 

   من این تن تا ۳ مرحله رو فبل از دین فایل نوشتم ادامه بعداز ۳ مرحله رو با دیدن فایل مینویسم میخوام خودم امتحان کنم ببینم من جز شگفتی سازان هستم یا نه 

   ۱ اباوره این مسیر لاغریی باذهن 

   اولین مرحله در من به حدی جدی وفابل لمس هست که حتی ذره درش شک وتردید ندارم اگه نتیجه نگریم که اصلا به هیج وج امکان نداره خودم کم کاری کردم وگردن این مسیر نیست چون من به واقعه یقین دارم کسی که درست وکامل هر مرحله این کاررو کامل بدون اشکال انجام بده موفقیت  پاداش کامل هست که نسیبم میشه

   ۲ اشتیاق وانگیزه وتمرینات لاغری با ذهن  یاد گیری درست وکامل 

   در این مرحله اشتیاق فراوان انگیزه عالی عالی تمرینات کامل درست  یاد گیری به شکر خدا انجام داره میشه تاحالاکه فایل 

   ۸۴ هستم هیچ فایلی رو بدون یاد گیر رعد نگردم اگه فایلی رو درست یادنگرفتم بازگشت داشتم تا درکش نکردم دست واردا نبودم

   ۳ استمرار داشتن وزمان گذاشتن وتکرار کردن لاغری باذهن 

   ابنجا هم تا حالا استمرا داشتم زمان گذاشتم بعضی روزهاتا۹ ساعت کارکردم بعضی روزه تا یی شب تا فرادصبح داشتم یا مرو میکردم یافکر ویا راه کار  تازه پیدا میکردم چطور اون فایل درست کامل درک کنم با استمرا داشتن حتی نجوایی ذهنی من کم وکمتر شده وبعضی زمان اصلا ندارمش 

   با مقایسه این سه مرحله که شگفتی سازان تو مسیر لاغری با ذهن هستن من کل کارهای را  که اونها انجام دادن من هم دارم انجام میدم اگه شگفتی ساز شدم ودراینده نتیحه گرفتم با سند ومدرک به خودم که من نیز یک شگفتی سازه زندگی خودم شدم 

   من تو بخش دیگاهای ونوشتن خیلی جالب هست همه اول شروع به نوشتن میکنن بعد کم کم دلسرد شده از ادمه مسیر منصرف شده ولی من اول ۱۲ گام همه درست وکامل انجام دادم ولی دردیگاه اصلا نوشته ندارم بعد تو ۱۰۰ قدم  تازه از فایل ۱۵ نوشتم شروع کردم بعضی از فایلها رو برگشت داشتم تازه موتور حرکتم  بهتر شده دارم به اخر دوره ریگان میرسم هم کیف بیشتر وحال حسم خیلی از روزهای اول کم که نشه عالی شده بدون اغراق عالی شده دارم حسرت میخورم چرا روزهای اول این کیف انقدر نبود خدا گنه باشروع دوره ام همین حس حال داشته باشم دارم با پشت کار ادامه میدم تا این ۱۰۰ گام کامل بودن نقص انجام بدم با دست پر وارده سر زمین لاغرهابشم

   حتی چند روز پیش تو عید دیدنی به دختر خواهر این سایت معرفی کردم تا برای مادرش این مسیر رو یاد بده ولی بهش گفتم دوره رو تهبه نکن اول تو قسمت ریگان ببرش اگه دیدی این ۱۰۰ گام درست دراه انجام میده تا اخر انجام داد   براش تهیه کن  بعد خرید انجام بده 

   بعضی افرادمیکن ازدوره رایگان هم میشه لاغر شد من سند من مدرک اره میشه من دارم لاغرمیشم تعحب نکنید اره میشه من هنوز دوره ام شروع نکردم مقداری  لاغر  شدم پس میشه کارنشد نداره چون لاغرشدم اطمینان درمن شکل کاملی گرفت وبه یقین تبدیل شد باره همه به میگن وزن کن بینم چقدر کم کردی بااطمیان میگم من لیزنمیخورم 

   چون کامل فبول دارم این کاریعنی شک کردن به این روش امکان نداره وزن کنم کسیکه درهفته بارهاوباره وزن کشی داشت ولی حالا تن  به روزن کردن نمیده شاید بعضیب میگن با دیدن نوستم من دارم بزگ نمایی میکنم برای مسیر ولی من قبل ازپیدا کردن این روش  اصلا کسی به

             ( اسم اقای رضا عطارروشن  )

   تو خواب هم نمشناختم چه برسه به بیداری درمن فبول کامل روشوشون  به نتیجه مطمئم هستم 

   باید در ورد افکارمنفی خیلی سفت وسخت بود 

   من با شروع این مسیر من تو هیچ بخش از اینترنت شرکت نمیکنم با وردتو هر بخش جز افکار منفی چیزی دستگیرم نمشه پس تعطیل شده 

   من اولین کارم روزم  با خودند ه متن شروع شده ا ن هر ساعت اول بیدارشدنم من سح خیز هستم بااینکه خانه دار هستم بعضی روزها ۵ صبح بعضی روزها ۶تا۷ حتما بیدارهستم  یی فایل میبنم بعد درست کردن صبحانه تازه همون زمان هم به فکر کردن ومرو کردن مشغول هستم بعد کمی ازنهارم اگه غذایی زمان بر باشه درست میکنم بعد دوباره کارم در سایت شروع میکنم تا شب این مرحله باره تکرار میشه اصلا تو بگو یی لحظه  خسته میشی نه همش کیف عشق یاد گیری هست تمام 

   خداوند پشت وپناهتون  یاحق حق نگه دارتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 529 کلمه

   سلام استاد خوبم وقت بخیر انشاالله سالم و سلامت باشید
   استاد واقعا تبریک میگم به این همه خلاقیت و هوش شما در فایل های آموزشی که من روزی هزار بار خدا رو شکر میکنم برای آفریدن بنده خوب و با درایتی مثل شما.

   این گام‌ را که تماشا کردم دقیقا یادم اومدم که فکر کنم گام 40 و خورده بودم دیدم فقط 5 تا دیدگاه هست اونم همون اشخاصی هستن که در همه دیدگاها دیدمشون‌ م مطالب عالی گفتن و همه اونها مطمئنم نتیجه خوبی گرفتن پ همچنان ادامه میدم چون ذهنشون لاغری با ذهن را قبول کرده همانطور که ذهن من لاغری با ذهن را داره یاد میگیره یه چیزی که برام جالب شد این بود که رفتم قسمت مقدمه مسیر لاغری من دیدم 264 دیدگاه هست و قسمت بعد از اون بهانه بی بهانه هست و شما مطلب خیلی عالی در فایل تصویری بهانه بی بهانه گفته بودین 67 دیدگاه هست که من همون روز لذت بردم و تمرینش رو بلافاصله انجام دادم ولی گام اول 317 دیدگاه هستش این نتیجه رو گرفتم و فهمیدم که همه اون اشخاصی که برای کنجکاوی وارد سایت شدن و مستقیم رفتن گام اول مسلما تا الان بیخیال این مسیر شدن هنوز یادمه توی فایل مقدمه نوشته بودین که متن قبل از فایل را بخونید برای بار اول حتما تصویری فایل را ببینید و ارتباط بهتری بگیرید و دفعات بعد به صورت صوتی گوش کنید و بعد از اون تمرین خود را در دیدگاه انجام دهید و با خواندن دیدگاه دوستان دیگر وقت زیادی از ذهن شما درگیر یک فایل میشه و بیشتر از یک فایل در یک روز تماشا نکنید چون نتیجه ای نخواهید گرفت و من دقیقا طبق حرفای شما پیش رفتم درسته گاهی که حالم خوب نیست به هم ریخته هستم دیدگاهم را با تاخیر می‌نویسنم اما حتما فایل مخصوص اون روز را تصویری تماشا میکنم و چندیدن مرتبه گوش میدم تا بعد از دو سه روز تمرینش به ذهنم میاد و انجامش میدم اما رهاش نمیکنم ادامه میدم و الان که گام 84 هست از اون 300 تا دیدگاه 55 دیدگاه وجود داره و دقیقا حرفای شما صدق می‌کنه و دقیقا هرکسی که با وجود حال بد و در هر موقعیتی ادامه میدن تا انتهای مسیر و چندین بار تکرار میکنند صد درصد نتیجه آن لاغری خواهد بود و ذهنی پر از اطلاعات بسیار خوب استاد دیدگاه خواندن خیلی تاثیر خوبی داره یادم میاد گام های اول بود دقیقا یادم نیست گام چندم بود دختر خانم 17 ساله ای گفته بودن که چهار ماه وقت گذاشتن دوره مسیر لاغری من را انجام دادن و یک کیلو هم کم نکردن ولی رها نکردن و برای دوره تکرار دوباره چهار ماه برای تکرار همون 100 گام وقت گذاشتن و به لطف خدا 10 کیلو کاهش وزن داشتن و بسیار خوشحال بودن و به همه پیشنهاد می‌دادند که تکرار کردن معجزه می‌کند برای ذهن و من هر زمان که کم میارم یادم میاد چطور یک دختر 17 ساله نه تنها 100 گام را رها نکرده بلکه مجدد تکرارش کرده و بلاخره نتیجه‌ای را که دوست داشته رسیده پس چطور من یه خانم 30 ساله چطور نمیتونم این کار را انجام بدم اونم با وجود 9 کیلو کاهش وزنم.ممنونم از مطالب عالیتون خدانگهدار.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/03/06 18:59
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 313 کلمه

   سلام 

   منم یادم میاد که وقتی فیلم جومونگ  که جنگی بود را نگاه میکردم وقتی لشکر جونونگ بااینکه تعدادشون کم بود میتونست درمقابل حجم انبوه لشکر دشمن مقابله کنه وهمش پیروز میدان بشع . 

   چون این فیلم میخاد نقش انگیزه واشتیاق رو در زتدگیمون نشان بده .

   یا درسریال مختارنامه اوایلش که سپاهیان مختار انگیزه واشتیاق داشتن مرتب پیروز میشدن بعدش که ترسیدن و انگیزشون رو از دست دادن همه لشکرش به راحتی کشته شدن .

   یافوتبالیست های جوان ایرانی مثل بیراوند که زندگیش رو از کارگری شروع میکنه وحتی جای خواب نداشته تو تهران . ولی آنقدر انگیزه واشتیاق داشته که در بدترین شرایط تونست برمشکلاتش فایق بیاد و بالاخره الان در لیگ کشورهای اروپایی بازی کنه .

   یا خود استاد که وقتی داشته روی موضوعات ذهنی کارمیکرده موردانتقاد وسرزنش اطرافیانش قرار میگیره درحالیکه حتی یک نفر رو ندیده بود که به روش ذهنی لاغرشده باشه که یه نورکوچیک تودلش روشن باشه اما با انگیزه تمام واشتیاق به الهامش عمل میکنه و راهی رو میره که هیچ کس تاحالا نرفته . حتی استادش که خودش مطالب ذهنی آموزش میده  و فرد موفقیه .

   حالا دیگه چی باید برما ثابت بشه که تو این مسیر بمونیم ما که داریم میبینیم وضعیت استاد چطوری بوده یا دوستان شگفت انگیز سرزمین لاغرها رو که متناسب شدن واز رندگی لذت میبرن .

   من اگه یه کم برای هدفم ارزش قایل باشم نجواهای ذهنی کاری نمیتونه بکنه و فقط به خودم مزایای متناسب شدن رو یادآوری کنم .

   من که راضیم وخدا روشکر خیلی وزن کم کردم وحس وحال فوق العاده ای را دارم تجربه میکنم . البته هنوز جا داره متناسب شم . اما این مسیر رو دوست دارم چون نه تنها به لاغرشدنم بلکه خدایی به حل خیلی ازمسایل زندگیم کمک کرد با کمک همین آموزشهای ذهنی زندگی برام خیلی لذت بخش تر شد .

   خدایا شکرت بابت هدایت به این مسیر الهی .

   تشکر از استاد عزیز بابت نشر آگاهیهاش ناب ومنحصر به فردش 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 42375 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 92 کلمه

    سلام استاد عزیز و دوستان همراه

   چرا بعضی ها لاغر نمیشن؟

   چرا بعضی ها به هدفهاشون نمی‌رسند ؟

   چون خیلی ها اصلا شروع نمی‌کنند

   بعضی ها شروع میکنند ولی کم کم انگیزه و اشتیاق اولیه شون رو از دست میدهند

   و تعدادی هم با همون اشتیاق اولیه ادامه میدهند و تا آخر می روند و به نتیجه می رسند ، که در مورد لاغری ،لاغر و متناسب میشوند .

   نور امید » لاغری با ذهن

   اشتیاق و استمرار با هم لازمه 

   یادمون باشه سرعت تغییر جسم خیلی کندتر از سرعت تغییر ذهن  پس باید صبور باشیم.

   ❤️خدایا شکرت ‌❤️

   ممنونم استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/01/06 22:34
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 461 کلمه

   سلام.

   الان که فکرشو میکنم میگم من چطوری روزی یک ساعت در گرمای بهار وتابستان ساعت ۲ بعدازظهر هر روزه میرفتم پیاده روی . چطور میومدم خونه درحالیکه عرق سوز بودم نیم ساعت دراتاقی که نه پنکه بود ونه کولر میرقصیدم به خاطراینکه بیشترعرق کنم ولاغرشم .

   الان کافیه بود همون ذوق وشوق رو در این سایت داشتم و همانطور هم وغمم لاغری بود سع ماهه میشدم آرنولد .

   آنقدر کدهای مخرب به ذهن دادیم مثلا نابرده رنج گنج میسر نمیشود که برای ما باور شده که فقط با تلاش فیزیکی میشه لاغرشد و این روشهای  ذهنی همش حرفه . برو رژیم بگیر ‌ برو ورزش سنگین کن و..‌.

   ولی وقتی دوروبرم رو میدیدم که با کمترین تلاش فیزیکی وضعیت زندگیشون بهتر از من هست برام رد این باور  آسانتر شد . 

   واوایل وقتی وارد دوره شدم این نجواها زیاد بهم فشارمیاورد بااینکه من یه پیش زمینه درمورد قانون جذب وکنترل افکار داشتم و به لطف الهی و با آموزشهای بی بدلیل استاد و با کنترل ذهنم تونستم این مراحل رو طی کنم و بعد چندماه که کم کم نتایج ظاهر شد کار برام خیلی راحت تر شد و برام باورپذیرتر شد که نگاه دیدی قدرت ذهن چه کارها که نمیکنه .و چطور وزن کم کردی .

   واما چه میشه کرد ما هم مثل گذشتگانمان آموختیم برای رسیدن به هدف اراده میخاد کارفیزیکی . همت . تلاش .

   وجایی ببینیم وبشنویم که باقدرت ذهن و شناسایی کدهای مخرب در هر زمینه ای میشه به موفقیتهای چشمگیری رسید باورش برامون سخته ‌ .

   حالا خوبه هرکدوم از ما کلی تلاش فیزیکی هم کردیم ونتیجه نگرفتیم پس دیگه چی جوری بایستی بهمون اثبات بشه که کارفیزیکی جواب نمیده .

   خوب یه بارهم شده بیام روش ذهنی رو انجام بدیم و با نصف هیجانی که روشهای فیزیکی رودنبال میکردیم این روش رو انجام بدیم وطعم متناسب شدن روبچشیم.

   بیایم کلی کارهایی که باذهنم انجام دادم وتونستم به موفقیت برسم  مثلا جدول ضرب مگه یادمون میره ونتیجش دائمی هست . و درزندگیمون ازش استفاده میکنیم و…. 

   یا یه آهنگی که چندبارگوشش میدیم وسالها توذهنمون هست .رو به خودم یادآوری کنم که با روش ذهنی نتیجش دائمی و روند انجامش راحت هست .

   لاغری به روش ذهنی هم مثل سایرآموزشهای ما راحت وآسان و دایمی هست ونتیجه ماندگاری داره توام با لذت وعشق هر روزه 

   چون جسم ما همه جا همراه ماست ومی ارزه برای رسیدن به نتیجه دلخواهمون  وقت صرف این آموزشهای ناب بکنیم و از مابقی زندگیمون لذت ببریم .

   مثل دوستان شگفت انگیز سرزمین متناسب ها.

   که هرموقع ذهن منفی بافم بخاد دور بگیره واشتیاقم رو کم کنه میرم سراغ لایوها ‌و تصاویر شگفت انگیزان که خیلی در طول مسیر بهم کمک کرد و توان لازم رو بهم داد برای ادامه دادن .

   متناسب شدن حق طبیعی ماست .

   پس بیاییم برای احقاق حق خودمان بسیج شیم و حقمون رو بگیریم . 

   با آرزوی تداوم درمسیر زیبای لاغری با ذهن .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/01/06 20:22
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 461 کلمه

   سلام.

   الان که فکرشو میکنم میگم من چطوری روزی یک ساعت در گرمای بهار وتابستان ساعت ۲ بعدازظهر هر روزه میرفتم پیاده روی . چطور میومدم خونه درحالیکه عرق سوز بودم نیم ساعت دراتاقی که نه پنکه بود ونه کولر میرقصیدم به خاطراینکه بیشترعرق کنم ولاغرشم .

   الان کافیه بود همون ذوق وشوق رو در این سایت داشتم و همانطور هم وغمم لاغری بود سع ماهه میشدم آرنولد .

   آنقدر کدهای مخرب به ذهن دادیم مثلا نابرده رنج گنج میسر نمیشود که برای ما باور شده که فقط با تلاش فیزیکی میشه لاغرشد و این روشهای  ذهنی همش حرفه . برو رژیم بگیر ‌ برو ورزش سنگین کن و..‌.

   ولی وقتی دوروبرم رو میدیدم که با کمترین تلاش فیزیکی وضعیت زندگیشون بهتر از من هست برام رد این باور  آسانتر شد . 

   واوایل وقتی وارد دوره شدم این نجواها زیاد بهم فشارمیاورد بااینکه من یه پیش زمینه درمورد قانون جذب وکنترل افکار داشتم و به لطف الهی و با آموزشهای بی بدلیل استاد و با کنترل ذهنم تونستم این مراحل رو طی کنم و بعد چندماه که کم کم نتایج ظاهر شد کار برام خیلی راحت تر شد و برام باورپذیرتر شد که نگاه دیدی قدرت ذهن چه کارها که نمیکنه .و چطور وزن کم کردی .

   واما چه میشه کرد ما هم مثل گذشتگانمان آموختیم برای رسیدن به هدف اراده میخاد کارفیزیکی . همت . تلاش .

   وجایی ببینیم وبشنویم که باقدرت ذهن و شناسایی کدهای مخرب در هر زمینه ای میشه به موفقیتهای چشمگیری رسید باورش برامون سخته ‌ .

   حالا خوبه هرکدوم از ما کلی تلاش فیزیکی هم کردیم ونتیجه نگرفتیم پس دیگه چی جوری بایستی بهمون اثبات بشه که کارفیزیکی جواب نمیده .

   خوب یه بارهم شده بیام روش ذهنی رو انجام بدیم و با نصف هیجانی که روشهای فیزیکی رودنبال میکردیم این روش رو انجام بدیم وطعم متناسب شدن روبچشیم.

   بیایم کلی کارهایی که باذهنم انجام دادم وتونستم به موفقیت برسم  مثلا جدول ضرب مگه یادمون میره ونتیجش دائمی هست . و درزندگیمون ازش استفاده میکنیم و…. 

   یا یه آهنگی که چندبارگوشش میدیم وسالها توذهنمون هست .رو به خودم یادآوری کنم که با روش ذهنی نتیجش دائمی و روند انجامش راحت هست .

   لاغری به روش ذهنی هم مثل سایرآموزشهای ما راحت وآسان و دایمی هست ونتیجه ماندگاری داره توام با لذت وعشق هر روزه 

   چون جسم ما همه جا همراه ماست ومی ارزه برای رسیدن به نتیجه دلخواهمون  وقت صرف این آموزشهای ناب بکنیم و از مابقی زندگیمون لذت ببریم .

   مثل دوستان شگفت انگیز سرزمین متناسب ها.

   که هرموقع ذهن منفی بافم بخاد دور بگیره واشتیاقم رو کم کنه میرم سراغ لایوها ‌و تصاویر شگفت انگیزان که خیلی در طول مسیر بهم کمک کرد و توان لازم رو بهم داد برای ادامه دادن .

   متناسب شدن حق طبیعی ماست .

   پس بیاییم برای احقاق حق خودمان بسیج شیم و حقمون رو بگیریم . 

   با آرزوی تداوم درمسیر زیبای لاغری با ذهن .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/11/13 20:17
   مدت عضویت: 1306 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,164 کلمه

   سلام و درود دوستان متعهد و پر انرژی 

   چرا لاغر نمیشم?!

   اول از همه بگم اگر تو این دوره به پاسخ این سئوال خودمون نرسیم در گذشته خود و آینده هم هیچ پاسخی نمی تونیم دریافت کنیم .

   سالهای سال که اضافه وزن داشتیم همیشه برای رسیدن به جواب این پرسش در تقلا بودیم که انواع کارهای متداول برای لاغرشدن را انجام بدهیم بنابراین وقتی با تلاشهای فراوان و البته دردو رنج و سختی یکی از روشهای لاغری قبلی مثل رژیم و منع غذایی یا ورزش های سنگین یا جراحی و …را انتخاب می کردیم و بعد از مدت کوتاهی باز شکست می خوردیم سئوال ما که چرا لاغر نمیشیم باز بدون پاسخ می ماند .

   و اما افرادی که در مسیر آموزشهای ذهنی هدایت می شوند سه شاخص را باید داشته باشند تا موفق بشوند 

   ۱/باور داشتن با لاغری (آموزه های ذهنی )

   ۲/تکرار و تمرین 

   ۳/استمرار در یادگیری (ادامه دادن مسیر)

   همه افرادچاق که به سایت تناسب فکری هدایت شدند یک روزی به حالت عجز و ناتوانی رسیدند و تسلیم شدند و از درون از خدا کمک خواستند بنابراین هر فردی که به این سایت میرسه انگار گمشده خود را پیدا کرده تشنه است و به یکباره تمام ناامیدیهاش میشه اشتیاق و انگیزه و امید و به همین دلیل هم آمار دیدگاههای ثبت شده در جلسات اول آموزشی خیلی بالاتر هست و لی هر چه زمان میگذره از اشتیاق و انگیزه افراد کاسته میشه .

   و به دلیل حجم بالای افکار منفی ذهن افراد هست که مغلوب نجواهای ذهنی خود می شوند و حتی حاضر نیستند که از دوره های هدیه استفاده کنند و تجربه ای از این روش کسب کنند و همیشه ذهن چاق بهانه ای داره که در روند چاقتر شدن خودش ادامه بده و البته یک سری از افراد تا جلسات آخر آموزشها را ادامه می دهند ،که از این تعداد افرادی که در مسیر یادگیری هستند و بعد چون نتیجه ای دریافت نکردند مسیر را رها می کنند و باز تعداد کمی شگفتی ساز می شوند و دلیلش ادامه دادن این مسیر هست .

   البته تمام افراد از نظر استعداد و یادگیری با هم برابر هستند اما از نظر عملکرد بسیار متفاوت عمل می کنند  و ادامه دادن هست که نتیجه را رقم میزنه !…

   فردی که سعی داره با تلاش و عوامل بیرونی و فشارهایی که به جسمش وارد می کنه به لاغری برسه دقیقا مثل این میمونه که ما به فردی پولی دهیم که توانایی اداره کردن زندگیشو نداره و از قدیم هم گفتن به جای اینکه به کسی ماهی بدی به او ماهیگیری یاد بده !..،

   و چقدر شگفت انگیزه که انسان در جایگاهی قرار بگیره که بتونه با نشر آگاهی توانایی اراده کردن زندگی و خلق رویاها را به دیگر انسانها بیاموزه … 

   اراده انسان خیلی قویتر از نجواهای شیطانی است همانطور که خداوند در قرآن کریم فرمودند اآنهایی که به خدا ایمان بیاورند شیطان بر آنها تسلطی نمی تونه داشته باشه نجواهای ذهن فقط یک گفتگو هست یک پیشنهاد و اما قدرت انتخاب دست ما هست و شناسایی او فکر منفی خیلی مهمه ولی خیلی وقتها ما به خودمون آگاه نیستیم و ساعتها غرق اون فکر منفی متوهم شدیم و دیگه انرژی برای ما نمونده که خودمون را نجات بدیم بنابراین مراقبت کردن از ورودی های ذهنمون خیلی مهمه وقتی اشتیاق و انگیزه داریم مثل اون روزهای اول شیطان کاری با ما نداره میگه امروز سنگ به نشونه نمی ره ولی همین که بی حوصله و مردد میشیم نجواهای ذهن قوی میشه و اول از همه آموزشهای ذهنی ما را نشونه میگیره با این ترفند که به تعویق بندازه حالا خسته ای یا وقت نداری یا بعدا انجام می دی و بریم ببینیم اینستا چه خبره و یواش یواش مارا از مسیر دور می کنه و همین امر کم کم باعث میشه یک جلسه از آموزش فاصله بگیریم و آرام آرام صداهای ناامید کننده و ناتوانی از منفی باف بلند میشه تا اونجایی که مسیر را رها می کنیم .

   در طول این دوره به لطف و اراده خداوند من هر شب آموزش و تمرینم را انجام دادم اما یک روز که خیلی تحت فشار بودم ذهن و روح و جسم نتونیستم تمرین نوشتاری را انجام بدهم البته فایلمو گوش کردم و دیدگاه خوندم ولی دقیقا از صبح این کار به تعویق افتاد و آخر شب به سرگیجه و تهوع رسیدم و اما گفتم صبح اول وقت جبران می کنم و دقیقا چون این زنجیره گسسته شده بود باز فردا هم صدای منفی باف بلندتر شده بود باید به جسمت احترام بزاری به زور نمیشه با حال بد نمیشه !..و به لطف خداوند به مو رسید و پاره نشد باز آموزشهامو ادامه دادم بارها در این مسیر لیز خوردم خیلی هم از مسایل پیرامونم نبوده بیشتر تضادهای ذهنی و درونی بوده اما با همون حال بدم هم اومدم سر درس و مشقم و خودم را موظف می دونم که هرروز یک قدم برای خواسته ام بردارم چون باور دارم این تنها راه آسان و ماندگار هست و هیچ راه دیگری نیست .

   شاید کمی این مسیر زمانبر باشه که نسبت به ۲۵سال چاقی هیییییچی نیست ولی در عوض من زنجیره چاقی از گذشتگانم را اینجا قطع می کنم و به اقتدارخودم میرسم و این کار را فقط یک قهرمان می تونه انجام بده که خدا پشتش باشه تازه در این مسیر متوجه شدم چاقی چه کلوله بار سنگینی بوده که جزئی از آن در جسمم نمایان شده 

   وقتی ذهن با اخبار منفی جنگ و بیماری و جنایت و خیانت و ترس روبرو میشه احساس خطر می کنه و خودبه خودی حالت افسردگی و ناامیدی و بی تفاوتی میگیره و اونوقت هیچ انگیزه و اشتیاقی برای ادامه دادن نمی مونه پس اشتیاق و انگیزه نیروی امیداوری ماست که ما را هل میده به سمت جلوتر و نزدیکتر به هدفمون .وقتی احساس خوبی داریم می تونیم با استفاده از موسیقی یا قدم زدن در طبیعت یا بازی با کودکان این احساس خوب را درون خودمون افزایش بدهیم .

   همه افراد چاقی که سعی دارند بیرونی به دست بشریت تغییراتی در جسمشون به وجود بیاورند مثل جراحی لیپوساکشن یا عمل معده یا ورزشهای سخت و پیوسه و همچنان رژیم های سخت و محدود کننده با اختلال های جسمی روبرو می شوند چون این تغییرات از فرمان مغزی و با اصول روند ترمیم و بازسازی هوشمندانه سلولی ایجاد نشده و در واقع یک دفعه یک ناهماهنگی بین ذهن و جسم  ایجاد شده که برای مغز یک حالت بحران داره و دائم واکنش نشون میده اما در مسیر آموزش های ذهنی تمام تغییرات از ذهن و مغز صورت میگیره و خیلی هوشمندانه فرمانهای مغز به سمت و سوی لاغری میره و در نهایت افراد با آرامش و سلامتی تمام در جسم و پوست خود و در نهایت آزادی در انتخابهاشون به تناسب اندام ایده آل و ماندگار خود می رسند .

   بنابراین با خرید می‌کنم یا در زمان محدود یا با بی حوصلگی یا انجام چندروش همزمان با این روش هرگز هرگز نتیجه ای نخواهیم گرفت ،

   فقط با اعتماد به خدایی که ما را انتخاب کرد و اعتماد به قدرت ذهن خود و تعهد برای خلق رویا صددرصد نتیجه فوق عالی اعمال می شود 

   خدایا شکرت 

   خدایا عاشقتم ❤️

   دوستانم همواره در مسیر تغییر و تحول عالی باشید 🍃🌸🐶

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتونم تغییر کنم
   1400/11/08 10:50
   مدت عضویت: 1117 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 422 کلمه

   برای موفقش شدن باید استمرار داشت
   باید اشتیاق داشت من اولین بار ک اومدم اصلا نمیدونستم چی ب چیه ولی درونا ک فایلها رو میشنیدم انگار حرف دل خودم بود
   بارها همسر گف گوش نده بارها مسخره ا م کرد اما من موندم و ادامه دادم
   قبلا ک رژیم ها رو میگرفتم انگار دنبال بهونه بودم ول کنم ولی وجودم ناراحت بود
   اما ازبس تو فشار بود دلم نمیخواست انجامش بدم
   من در دوره دانشگاه رفتم ب ی رشته ای ک علاقه نداشتم انگار تو کلاسها بودم ولی جسمم بود روحم نبود
   منی ک اونقدرباهوش بودم رتبه اول اما مسیر زندگیم عوض شدبخاطر ی رشته احساس پوچی میکردم انگار تموم زحتهای خودم باد هوا دونستم
   ازهربارمثال پدرم یابقیه ک میگفتن درس خوند چیشد میمردم
   هندز درونم ناراحته چن من عاشق درس و کارکردن بکدم از بچگی تبازیام چیزی ک دوس داشتممیاوردم
   وقتی میدیم کساسی ک بر حسب پارتی و اینارفتن سرکار ولی منکی پر از استعداد ک هوش بودم موندم غم و جودم میگرف
   ن تنها من حتی دوستای باهوش زیاد داشتمکوضعیتشون همون بود
   در لاغری با ذهن من هم روحم هس هم جسمم چن علاقه دام چن عاشقشم وهروز بااشتیاق میام تمرینات کارهامو انجام میدم چن با انتخاب خودم بوده
   من یبار تو عمرم بدون اجبار ی جایی انتخاب کردم برای یاد گیری
   وبا تموم وجوم میام یادمیگیرم چن تبعیض نیس و هر کس بر اساس درک خودش فهم خودش تلاش خودش نتیجه دریافت مبکنه و این بهترین رکن ی مدرسه است
   من اونجا بودم ولی چن علاقه ای نبود یادگیری هم نبود میخوندم فقط برای اینک‌خونده باشم نمره هام عالی بود ولی از درون اون اگاهی رو حس نمیکردم
   پس با زور نمیشه عاشق ی چیز شد
   با زور نمیشه لاغر شد نمیشه من میام رژیم میگیرم و لاغر میشم زوره و جسم ب زور وزن کم میکنه ولی ذهن قبول نمیکنه و تو هی تو جدل با خودتی برای ادامه دادم ولی غافل از اینک تا کی

   سرعت حرکت ی لاک پشت و خرگوش یکی نیس فریبا ذهن همچون خرگوش زود تغییر میکنه هرچقدر ک تلاش کنی
   ولی جسم مثل لاک پشت یواش یواش بر حسب احساس پایدار تو بر حسب تغییر فرمولها نمایان میشه و این بخاطر خود ماست
   من در تموم روشها برم ک پوستها شل میشن ولی در این روش اصلا ندیدم چرا چن بدن با عشق ن ب زور بلکه با انتخاب خودش تغییر ایجاد میکنه یعنی بدن با میل خودش بر اگاهی میاد اضافاتو میریزه
   برای بودن در لاغری باذهن باید باشی اینجا نمیتوتی غول بزنی خودتو باید هم روحت باشه هم جسمت والسلام

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amiali2020110@gmail.com
   1400/09/24 16:51
   مدت عضویت: 960 روز
   امتیاز کاربر: 260 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 267 کلمه

   بنام خدا 

   سلام خدمت همه ی دوستان و استاد عطار 

   من دقیق یک ساله که از،طریق فایل های رایگان شروع کردم که اول توسط یکی از دوستان دانلود شده صوتی آنها را به من داده بود و از همان موقع با شور و اشتیاق شروع کردم و بعد از ۳ ماه عضو سایت شدم و از دیگر فایلهای استاد شروع کردم به جرات میتونم بگم که لیز نخوردم که انگیزم و از،دست بدم هر روز هم استمرار دارم تا به امروز که این فایل را گوش دادم و یه طورایی خیلی خوشحال شدم که درسته هنوز کار دارم اما استمرار داشتم حتی تو روزهایی که مهمان داشتم ،کاری پیش اومده ، اما ادامه دادم ،حتی چند وقت پیش یکی بهم گفت فلانی انگار یکم چاق شدی یا اینکه پسرم میگه چرا شکم درست کردی اما من اهمیتی نمیدم و بازم ادامه میدم و استمرار دارم چون میدانم کارم درسته مسیری که در پیش گرفتم تنها مسیر لاغری من هستش حتی اگر یکم چاقتر بشم ولی دوباره لاغر خواهم شد میدانم باور دارم به مسیرم .

   قبلا ما با استفاده از روش‌ها میومدیم به جسم خود فشار می آوردیم اما ذهن ما هنوز چاق بود برا همین گاهی با این کار دچار بیماری هم می‌شدیم و یک ناهماهنگی بین ذهن و مغز و جسم بوجود میاد و دچار اختلالات جسمی و روحی می‌شدیم. 

   اما الان با استفاده از این روش لاغری با ذهن ما داریم به ذهن آموزش می‌دهیم لاغری را و در ادامه همه چیز به طور اصولی روند خودشو در پیش داره بدون هیچ اختلال در دستگاه‌های بدن .من تعهد بستم که تا آخر عمرم در این مسیر باشم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azamhoseinzadeh0180@gmail.com
   1400/09/04 06:54
   مدت عضویت: 1056 روز
   امتیاز کاربر: 189 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 211 کلمه

   سلام به استاد عزیز و همراهان گرامی

   گام ۸۴ چرا لاغر نمی شویم

   وقتی در جهنم دوزخیان گناه خودشون رو به گردن شیطان می اندازه شیطان پاسخ جالبی می ده 

   شیطان میگه من شما رو وسوسه کردم و خداوند راه درست رو به شما نشون داد این خود شما بودید که انتخاب کردید راه درست یا دروغ رو 

   خود ما هستیم که انتخاب می کنیم وسوسه یا نجوای شیطان یا راه درست و هدایت الهی و این کار رو با استمرار و ادامه دادن مسیر درست هست

   این فایل به من قوت قلب داد چون من اوایل خوب گوش نمی دادم بعد از ظهر ها گوش می دادم بی حوصله بودم 

   ولی بعدا تصمیم گرفتم صبح انجام بدم الان اولین کارم قبل از اینکه بچه ها بیدار شن گوش دادن به فایل هستش و با انگیزه و اشتیاق گوش میدم

   فعلا نظراتم رو نمی نوشتم ولی بعدا تصمیم گرفتم که نظرم رو هر چند کوتاه بنویسم

   جالبه الان من دارم میرم مشهد باز هم صبح اولین کارم این بوده و دارم تند تند می نویسم

   پس من در مسیر درست هستم تغییرات دروني ام زیاد بوده و همین من رو امیدوار و مشتاق می کنه چون اینقدر برام عزت نفس ارزشمند هست که تغییرات ظاهری هیچ نیست در مقابلش من به هدف بهتر و بالاتر رسیدم 

   پس با اشتیاق ادامه میدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/08/25 17:19
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,172 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوب و پرتلاشم 

   بله استاد من  زمانی که برای اولین بار این فایل  رو گوش دادم رفتم نگاه کردم و این ریزش دیدگاه رو  متوجه شدم ولی واقعا  درک نمیکنم چرا ؟؟اخه مگر میشه کسی این اگاهی ها رو بشنوه و دیگه دنبال نکنه نمیدونم  من  که واقعا ولع شنیدن این اگاهی رو دارم و هر چقدر  گوش بدم و بنویسم   دوست دارم بازم بیشتر گوش کنم و بنویسم و تازه اون اوایل از  شدت هیجان که به این مطالب رسیده بودم نمیدونستم به کی بگم دوست داشتم  تمام اطرافیانم رو وارد این مسیر کنم و هر کس مشکلی داشت دوست داشتم بهش بگم ببین قانونی هست برای رسیدن به موفقیتها و خلاص شدن از شر مشکلات باید وارد مسیر درست بشی و ….ولی دیدم فایده نداره  و فقط خودم رو خسته میکنم دیگه ول کردم و به هیچ کس هیچ حرفی نمیزنم و با تمام قوا روی خودم کار میکنم  تا نتیجه بگیریم و بعد هر کس خواست راهنماییش میکنم و من  هر چقدر روزها  بیشتر میگذره برعکس بقیه  اشتیاق و انگیزه ام بیشتر میشه برای دنبال کردن این اگاهی ها  طوری که بعضیا میگن بسه هنوزم داری دنبال میکنی حالا چی شد این همه دنبال کردی ولی  فقط خودم میدونم چقدر تغییر کردم و سطح نگاهم  افکارم و ذهنم چقدر تعییر کرده و اطرافیان که این تغییرات ذهنی رو  که  نمیبینن پس کاری به حرف هیچ کس ندارم و مطعنم به زودی نتیجه رو در زندگی و بازم جسمم به صورت لاغری بیشتر و سلامتی بیشتر خواهن دید و دوست دارم نتایج قابل لمسی بگیریم که بتونم بر روی اطرافیانم تاثیر بگدارم و با نتایجم با بقیه خرف بزنم البته کلی نتایج عالی دارم مثل ارامش،و حال خوب و لاغری اندام و روابط عالی و …ولی هنوزم باید بیشتر و بیشتر بشن تا بتونم الگوی خیلیها بشم   .

   من زمانی که وارد سایت شدم اصلا از استاد و هیچ کس نپرسیدم که آیا با این دوره ها  لاغر میشم یا نه در گذشته خودم هر روز فایل گوش میدادم و در دفترم تمرینات رو انجام میدادم  و مطعن بودم به زودی لاعر میشم چون این راه رو باور کرده بودم  و انصافا لاغر هم شدم و تا حالا که دو سال از بودنم در سایت میگذره منم روندم به سمت تناسب و لاعری بیشتر هست و دارم هر روز زیباتر و جذابتر  و خوش اندام تر میشم بدون اینکه یک بار از کسی و یا استاد بپرسم میشه لاغر شد یا نمیشه ؟؟ من همچنان دارم روی دوره های رایگان استاد کار میکنم و همیشه به خودم میگم اگر من به همین آموزشها عمل کنم چه بخوام چه نخوام به تناسب میرسم حالا ممکنه نجواهای منفی هم داشته باشم ولی به خوبی از پسشون برمیام و جوابشون رو میدم  که از مسیر خارج نشم .

   و واقعا چیزی که من رو در مسیر نگه داشته همین استمرار دادن من هست و چون   من همیشه  این آگاهی ها رو دنبال کردم و ادامه دادم باعث شده شور و اشتیاق من در مسیر حفظ  بشه و حتی اگر یه وقتهایی اشتیاقم  کمتر باشه  ولی با استمرارم دوباره اون رو در خودم بیشتر  میکنم و بهتر ادامه میدم پس اینقدر ادامه میدم تا به هدفم برسم و من بارها میگم برای منی که در گذشته این همه زجر میکشیدم و محدودیت داشتم و کلی وقت صرف باشگاه و پخت و پز رژیمی  میکردم و تازه آخرشم وزنم در حال افزایش بود و همیشه  حالم بد  بودولی بازم  با تعهد اون رژیم و ورزش رو ادامه میدادم  حالا انجام  دادن تمرینات در سایت و گوش دادن به فایلها  اونم با  با لذت  و حال خوب که کاری نداره تازه با تعهدم در این مسیر علاوه بر لاغری کلی دستاوردهای دیگه هم داشتم که واقعا راضیم و لذت میبرم از داشتنشون و  من همیشه میگم واقعا لاغری با ذهن ساده و پر از لذت هست و من حتی حاضر نیستم برای یک بار  دیگه به چند سال گدشته ی خودم که فقط ترس و نگرانی و محدودیت و حال بد و رژیم و …. بود برگردم پس من عاشقاته و با تعهد و استمرار ادامه میدم و میبینم که ذهن من داره هر روز با من هماهنگ تر میشه برای رسیدن به هدفم و اینطور نتیجه گرفتن برای من ارزش داره که ذهنم با من و خواسته ی من هماهنگ باشه  چون من خیلی راحت به خواستم میرسم.

   من همیشه مراقب ورودیهای ذهنم هستم که موضوعاتی رو دنبال کنم که در من احساس خوب ایجاد  کنه و من به دنبال موضوعات بدی که در من احساس بد ایجاد میکنه نیستم  حالا شاید پیش بیاد یه فکر منفی هم داشته باشم ولی آگاهانه بهش بال و پر نمیدم و بهش فکر نمیکنم و تا جایی که بتونم روی موضوعات دلخواهم تمرکز میکنم و فایل گوش میدم تا اون فکر من ضعیف و ضعیف تر بشه و خودش  از بین بره و  بگم که  این کار یکم سخت هست اما شدنیه و من هر بار که این کار رو انجام بدم مهارتم در کنترل افکار منفی بیشتر میشه و بهتر میتونم عمل کنم .

   من باید خوب آگاه باشم که سرعت تغییر جسم از سرعت تغییر ذهن خیلی کمتر هست .چون ذهن بینهایت هست و  در هر لحظه میتونه  به راحتی به   یک خاطره از گذشته و زمانهای دور و نزدیک بره و خودش رو اونجا ببره و حالش رو خوب و یا بد کنه ولی این اتفاق برای جسم نمیفته چون جسم محدود هست و اگر هر اتفاقی برای جسم بیفته زمان میبره تا ترمیم بشه اما ذهن اینطور نیست میتونه در یک زمان کم ذهن بیمار تبدیل به یک ذهن سالم و خوشحال بشه شاید ما  با شنیدن حتی یک خبر  از حالت غم به حالت  خوشحالی برسیم  پس مراقب باشید و ادامه بدید تا جسم خودش رو به صوزت اصولی  ترمیم کنه پس به فشار اوردن یهویی  به جسم نیست  اینطوری فرد کلی مسایل و مشکلات براش پیش میاد و صدمات زیادی فرد میبینه چون تغییرات در ذهن ایجاد نشده و فرمانهای مغزی تغییر نکرده .

   من کسی بودم که همیشه ادامه دادم نه تتها در جنبه ی لاعری بلکه دارم روی بقیه ی جنبه های زندگیم هم کار میکنم اصلا من وقتی این موضوع  ذهن و قدرت ذهن رو شنیدم  و با اون آشنایی پیدا کردم  بسیار برام جالب بود و دوست داشتم بیشتر در این زمینه اگاهی پیدا کنم و خودم رو بیشتر بشناسم و به شدت مشتاق یادگیری موضوعات ذهنی بودم و هستم و همیشه به دنبال کسب اگاهی ها هستم و من تمام فایلهای این سایت رو با ذوق و  شوق چندین بار گوش دادم حتی اشک ریختم باهاشون که چقدر درستن که چقدر عالی هستن که چقدر پر از آگاهی هستن و تا جایی که در توانم باشه چه در این سایت چه در سایتهای دیگه که در اون ها عضو هستم  برای رسیدن به موفقیت در تمام جنبه های زندگیم قدم برمیدارم و مطعنم به اون موفقیتهایی که میخوام  میرسم چون هر روز  نشانه میبینم و امیدوار هستم به زودی به مدارهای بالاتر برای دریافت نعمتهای بیشتر برسم .من اشتیاق فراوان به همراه استمرار دارم که این موفقیت  رو برای من رقم میزنه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/07/07 18:05
   مدت عضویت: 1117 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 266 کلمه

   سلام
   رژیمهای دیگه مثل این میمونه ک تو بری از ی رستوران غذا بگیری اماده شده و تو میری بهاشو میدی میگیری میای خونه مثلا قورمه سبزی میگیری خب اون قورمه بر اساس ذائقه تو تهیه نشده
   خود من زیاد ترش دوس ندارم اما مادرشوهرم قورمه ترش ترش میکنه یا همسرم با سبزی زیاد و لوبیای کم دوس داره و اما من با لوبیای زیاد اما وقتی از رستوران میگیری تو این شانس بزرگ از خودت میگیری یک قورمه با دائقه با سلیقه و طعمی ک دوس داری بپزی وبخوری تو اون تو محکوم ب اینی ک باید با این طعم بخوری دوس داری نداری مهم نیس اما لاغری با ذهن میاد میگه مسیر اینه بیا هر جوری ک دوس داری قورمه بپز یکی دوبار از خوابت بزن از استراحتت بزن سختی بکش یکی دوبار خرابم کردی اشکال نداره بیا تو مسیر بیخوابی میکشی اما اونی ک میخوای میشه شاید طول بکشه چن ساعت وقت تو رو بگیره اما اونی ک میخوای اون طعم اونی ک مد نظرت بدست میاد اگه تو همت کنی و وابسته ب زمان نباشی میشه لاغری با ذهن شیرینترین و لذت بخش ترین طعم دنیاست من تصمیم گرفتم ک صبر کنم زمان بدم با اینک دوماه دیگه عروسی خواهرمه و همش اطرافیان بهم میگن رژیم بگیر ورزش کن شکمت بره لباس خوب بشه برات ولی من عجله ای ندارم خسته شدم از اینک هی عجله داشتم هی قورمه از وقتی ترازو گذاشتم کنار طعم شیرین ارامش رو دارم میچشم و من ب خاطر چن روز عروسی یا دیگران نمیخوام تغییر کنم من ب خاطر خودم میخوام یکبار برای همیشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/06/25 12:04
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 701 کلمه

   سلام🙂

   از اون فایلهایی هست که هر از چند گاهی باید بیایم و دوباره گوش بدیم از بسکه آگاهی دهنده است و امید بخشه و واقعا روال تناسب اندام رو داره مرور میکنه.فایل چهارم ۱۳ گام هم دقیقا همینطوره من اوایل هر وقت که خودم با توجه به اندامم نا امید میشدم یا حرف کسی ناراحتم میکرد که مثلا فلانی انگار چاقتر شدی می اومدم اون فایل رو گوش میکردم و حالم خوب میشد و ادامه میدادم.

   باید ادامه داده باشی که این فایل رو خوب درک کنی

   باید بارها در طول مسیر نا امید شده باشی و باز ادامه داده باشی که درک کنی قدرت ادامه دادن رو

   باید شور و اشتیاق و انگیزه اولیه رو حس کرده باشی تا معجزه کشف لاغری با ذهن رو درک کنی

   وقتی داشتین توضیح میدادین درباره نحوه آشنایی افراد با لاغری با ذهن قشنگ برای من فیلم نحوه آشناییم با لاغری با ذهن دوباره play شد یعنی وقتی کلمه لاغری با ذهن رو توی تلگرام در کامنت شما خوندم و در سرچ تلگرام لاغری با ذهن رو زدم و کانالی به این نام واقعا وجود داشت اصلا از تعجب و هیجان شاخ درآورده بودم باورم نمیشد که همچین عنوانی باشه و کلی آدم هم از این مسیر نتیجه گرفته باشن هی کانال رو بالا پایین میکردم وویس ها رو گوش میدادم نوشته های افراد رو میخوندم فایلهای انرژی بخش شما رو گوش میکردم و باز هم باورم نمیشد که واقعا همچین چیزی هست واقعا یکی از لذت بخشترین لحظات زندگی منه کشف لاغری با ذهن که البته الان مطمئنم که جز هدایت الهی نبوده و بسیار ممنون و سپاسگزارم از این انرژی که همواره در حال هدایت ما است.

   اره استاد منم تجربه کردم که وقتی خیلی خوشحال بودم و شگفت زده بودم از لاغری با ذهن و ۱۲ جلسه رایگان رو گوش دادم احساس لاغری میکردم و خیلی خوشحال بودم که راه رو پیدا کردم به ۳ نفر گفتم  و حتی توی تلگرام لینک اون ۱۲ جلسه رو هم براشون فرستادم ولی الان بعد از یکسال و نیم هیچ کدوم هم شروع نکردن و همچنان دارن با روشهای کم خوری و پیاده روی و دوچرخه سواری و…میخوان لاغر بشن یا حداقل وزنشون بیشتر نشه.

   ولی من به لطف خدا وقتی این نتیجه رو دیدم در معرفی لاغری با ذهن به بقیه به حرف شما رسیدم که برای اینکه شما رو هم از ادامه لاغری با ذهن منصرف نکنن به کسی درباره اش حرف نزنین و خودتون به تنهایی ادامه بدین اگه واقعا قلبا باور کردین که راه صحیح اینه… و من تصمیم گرفتم تا به نتیجه نرسیدم وحتی بعد از لاغر شدن تا کسی ازم نخواسته هیچ پیشنهاد یا توضیحی درباره این روش ندم به قول شما بالاخره همه آدمهای چاق بالاخره روزی با این روش آشنا میشن چون اون خداوند با اون سیستم هدایتگرش همه آدمها رو در هر لحظه داره هدایت میکنه و وقتی در مدار شنیدن این حرفها باشی خود به خود هدایت میشی به این سایت و وقتی به اندازه کافی پذیرش داشته باشی به قول شما حتی اگه حالت هم خوب نباشه و نا امید هم بشی باز هم ادامه میدی و با اومدن توی سایت و نوشتن تمرینات دوباره شور و اشتیاق ات مثل روز اول میشه و این راه درست و صحیح شگفتی ساز شدنه…

   همه شگفتی سازها از همین مسیر حرکت کردن و همه کسایی که از همین مسیر حرکت کنن شگفتی ساز میشن و تفاوت آدمها در استعداد و توانایی اونا برای لاغر شدن نیست فقط در استمرار داشتن و ادامه دادن مسیر لاغری هست و اینکه با هر حال و اوضاع روحی و جسمی که هستیم باز هم فایلامونو گوش بدیم و در واقع لاغری با ذهن رو جزئ روتین روزانه زندگیمون قرار بدیم و به نجواهای ذهن هم آگاه باشیم و همینکه به تعوق انداختن فایلها و تمرینات رو پیشنهاد داد ما کلک ذهن رو بفهمیم و باز هم بیایم و ادامه بدیم البته که برای همه ما این اتفاق بارها افتاده باز هم می افته ولی اگه ادامه بدیم این نجواها کمتر میشه یا حداقل اثرش بر ما کم تر میشه.به قول شما حتی اگه مسیر هم اشتباه باشه ادامه دادن میتونه نتایج متفاوتی رو رقم بزنه چه برسه به اینکه مسیر صحیح باشه ادامه هم بدیم دیگه هیچ نتیجه ای غیر از شگفتی ساز شدن نخواهد بود🙂👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار هانیه
   1400/05/31 19:49
   مدت عضویت: 1191 روز
   امتیاز کاربر: 12738 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 299 کلمه

   به نام خدایی که راه رو نشونم میده

   سلام به استاد عزیز و دوستان همراه

   خدایا چقدررر قشنگ هدایت می کنی آخه؟ استاد هرچی اینجا گفتین انگار درباره منه…راست می گین واقعا..روزها و جلسات اول عالی و پر شور، بعد کمرنگ و کمرنگ تر شدم و اون شور و اشتیاق می ره …کل این فایل عااالی و پر از درسه، چه عالی گفتین که تغییر جسم دیرتر از تعییر ذهنه واینو بارها شنیدم از منابع مختلف اما الان به جونم نشست انگار …. با مثالی که زدین واقعا درک کردم و دیدم چقدر ساده بود و من نمی فهمیدم…نه که نفهمم، مقاومت داشت ذهنم … واقعا آدم بخواد می تونه نهایت ظرف یک ساعت مود و حال روحیش رو عوض کنه، اما خودت رو بکشی نمی تونی خراش دستت رو خوب کنی تا زمانی که روندش طی بشه و مراحلش بگذره…عالی بود و من اگه یه جمله هم از این فایل فهمیده باشم و رعایتش کنم کافیه و اونم اینه که اگه اشتیاقش هم نباشه اما ادامه بده هانیه..”به مو هم که رسید نذار پاره بشه ” واقعا همینه ها…فهمیدم اینجا هم کمالگراییم کار دستم می داده که رها می کردم….چون می دیدم اون شور و اشتیاق روزهای اول رو ندارم و می رفتم تو مود سرزنش که بازم شل شدی و ….در نتیجه ول می کردم اما این حرفتون خیلی درس داشت…خیلی امید بخش بود استاد…اینکه گفتین خودتون هم ذوق و شوقتون کم می شد اما ول نمی کردین عاااالی بود…..چرا با دیدن نمونه عینی مثل خودمون دلمون گرم میشه؟! من مشکلم اینه که فکر میکنم شما و بقیه که نتیجه می گیرن همیشه با همین جدیت و شوق روزهای اول ادامه میدین و پس این منم که مشکل دارم 

   خدایا شکرت..عاشقتم که منو به این فایل هدایت کردی…استاد ممنون واقعا…این فایل رو باید بارها و بارها و بارها گوش داد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sea.dive.mn@yahoo.com
   1400/05/05 19:09
   مدت عضویت: 1098 روز
   امتیاز کاربر: 103 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 184 کلمه

   باسلام استاد گرامی

   من کمتراز دوهفته هست که کاملا اتفاقی تا جایی که اصلانمیدونم ونمیتونم بگم چه طوری سرازسایت شما دراوردم وبا وحودی که بایه روش دیگه داشتم اخرین تلاشم رو برای وزن کم کردن پیش میرفتم ناخداگاه بریدم از هرچی رژیم غذایی وتلاش برای وزن کن کردن بعد سالیان سال غذایی رو انتخاب کردم برای با لذت وبدون استرس وبدون حساب کتاب کردن میخورم وبا گوش دادن به فایلهای شما مطلب رو حدودا گرفتم نگاهم به غذا ها عوض شد وازخدا سپاسگزارم که دراوج ناامیدی دریچه امید را برایم باز کرد ومن تا خودم تونستم درک کنم مطلب لاغری با ذهن را سعی کردم اطرافیانم را که میدیدم سالهاست با چاقی دست وپنجه نرم میکنن هدایت کنم بهرسایت کاملا مفید شما من در استانه ۶۰ سالگی به این راه هدایت شدم دراوج نا امیدی من تا خودم رو شناختم مشعول رژیم گرفتن وورزش کردن بود وبارها خودم رو به وزن ایده ال رسوندم ودوباره برگشت داشتم کمردرد وزانودرد نتایج ورزشهای بی حساب وکتاب من شد امیدوارم با تکیه به خدا وبعد صحبتهای ازدل برامده شما همه بتوانند برای همیشه به تناسب دلخواه وسلامتی برسیم..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1400/04/30 09:03
   مدت عضویت: 1443 روز
   امتیاز کاربر: 19597 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 671 کلمه

   فایل “گام هشتادو چهارم : چرا لاغر نمیشم؟ سوال پر تکرار ذهن چاق”:

   به نظر مساله ما در هر تصمیمی خواستن است یا نخواستن یا بهتر بگویم عاشق بودن و خواستن یا عاشق نبودن و خواستن.

   من خودم از فایلهای رایگان شروع کردم و بعد از سه ماه توانستم دوره را بخرم و به طور رسمی و جدی دوره را دنبال کنم.  

   من هنوز تمرینهایی که در برگه کاغذ برای دوره رایگان نوشته ام را دا رم. من عاشق لاغری بودم و از خدا خواستم هدایت شوم.

   بعد که مسیر را پیدا کردم مثل همه راه حلهای قبلی با جدیت و استمرار دنبالش کردم.  خواستم ، عاشقش شدم و نتایج اش را دیدم.

   بنابراین رسمی ثبت نام کردم و همچنان دارم ادامه میدهم.  برای من مهم نیست که کسی من را مجبور کند که تمرینم را انجام دهم ، من خودم را متعهد و مسوول میدانم و زمانی شب به خواب میروم که تمرینم را انجام داده باشم و فایلم را دیده و یا گوش داده باشم.  

   اگر در مسافرت باشم یا مهمانی باشم ، یا جایی بدون اینترنت باشم چون ميخواهم و عاشق لاغری هستم ، زمان درست استفاده از سایت و دیدن و شنیدن فایل خود به خود به وجود میاید. سرعت ذهن ما یک میلیون برابر جسم ما است. من این را هزاربار تجربه کرده ام.

   چطور ؟

   با این تمرین به راحتی اثبات ” سرعت ذهن ما یک میلیون برابر جسم ما است” را ببینید:

   در ذهن خود تصور کنید که پابرهنه روی شن های گرم ساحل ایستاده اید و افتاب در حال غروب کردن است.  باد داخل موهای شما که بالای پیشانی شما است میوزد و خنکی مطبوعی صورتتان را نوازش میکند. صدا ی امواج را میشنوید که برای رسیدن به ساحل و دقيقاً نقطه ای که شما ایستاده اید از هم سبقت میگیرند.  مرغهای ماهی خوار را میبینید که بالای سر شما پرواز میکنند.  رنگ ابی دریا به شما ارامش ميدهد.  

   روزی که من  فایلهای پیاده روی موثر را خریدم روز یکشنبه 28 دی ماه 1399 سال شمسی بود.  من ارزو کردم که یکبار یکی از این فایلها را در ساحل اقیانوس ارام انجام دهم.

   در ذهنم همان روز این کار راتصور کردم ولی جسم من در خانه بود و روی مبل نشسته بود.  چند روز پیش ما به ساحل اقيانوس ارام در ایالت کالیفرنیا رفتیم.

   من با هدفون و فایل پیاده روی شروع به پیاده روی یک ساعته در ساحل کردم و یک ان متوجه شدم که من قبلا این را ارزو کرده بود و الان برایم محقق شده است.

   اینقدر خوشحال بود که اصلا نفهميدم کی و چطور یک ساعت گذشت.  همسرم و پسرم بعد به من گفتند که هر چه انها از دور اشاره کرده بودند که دارند به قسمت دیگر ساحل میروند من کوچکترین توجهی به انها نکرده بودم ،

   انگار اصلا در ان مکان نبوده ام.  انها درست ميگفتند در ان یک ساعت من در جسم خودم نبودم ، انگار روی زمین نبودم و مثل همان مرغهای دریایی بالای اقيانوس پرواز میکردم.

   ان روز 24 تیر ماه سال 1400 شمسی بود.  پس فکر میکنم شاید برای شما که هنوز مثل من در گذشته ام به این موضوع شک دارید ، کاملاً واضح شده باشد که برای جسم من حدود تقریبا 6 ماه طول کشید تا من همان تصور ذهنی را هم جسمی تجربه کنم.  این مثال دقيقا موضوعی را که استاد به ان اشاره میکند اثبات میکند.

   پس نتیجه میگیریم که ان بدن ایده ال و اندام مورد دلخواهم ما که عاشقش هستیم ممکن است بعد از یکسال ، دوسال حتی سه سال در جسم ما خودش را نمایش دهد ولی در ذهن ما از همان روز اول قابل لمس است چون ما احساسش میکنیم ، حال و هوا و روحیه ما را خوب میکند.

   وقتی هم که حال و روحیه ما خوب باشد خداوند را درهر ان کنار خود حس میکنیم.  وقتی هم که خدا را در کنار خود هر لحظه داشته باشیم ، برای رسیدن به هر هدفی در راه او قادر و توانا ییم.

   دیگر لاغری و تناسب  که چیزی نیست. دوستان عزيزم ، در پناه حق شاد و متناسب باشید. امیدوارم همه را تا پایان این دوره و دوره های دیگر ببینم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 41 از 9 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار من میتوانم
    1400/04/30 23:44
    مدت عضویت: 1615 روز
    امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 155 کلمه

    سلام لاله ی عزیز 

    از خواندن نوشته ی شما لذت بردم .مخصوصا قسمتی که درباره ی تجسم پیاده روی کنار ساحل اقیانوس آرام و اتفاق افتاد آن نوشتید فوق العاده بود..

    من هم با خواندن متن شما احساس زیبای پیاده روی در کنار اقیانوس همزمان با گوش دادن به فایل های پیاده روی که فوق العاده هستند را تجربه کردم..

    و اینکه ما از همان ابتدا جسم متناسب را در ذهن خود ساخته ایم فقط باید زمان آن در دنیای مادی طی شود که آن هم با احساس خوب و لذت بردن از مسیر ممکن میشود.

    چرا لاغر نمیشم بسته به اینکه در کجای مسیر باشی پاسخ های متفاوتی دارد.

    برای افرادی که هنوز با آگاهی های تناسب فکری آشنا نیستند ، بهانه هایی که قبلا ما نیز داشتیم پاسخ این سوال است ..

    ولی برای فردی که در مسیر است این است که باید بیشتر تمرین کنی، ادامه بدهی ، متعهد باشی و ایمان داشته باشی که نتیجه میگیری.

    موفق باشید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Laleh
     1400/04/31 06:04
     مدت عضویت: 1443 روز
     امتیاز کاربر: 19597 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 307 کلمه

     سلام دوست متشخص و مهربانم

     بسیار زیباست که شما وقت میگذاریدو پاسخ خود را مینویسید. بی نهایت از شما سپاسگزارم.چقدر من همیشه از نظرات شما استفاده میکنم و همیشه انها را با لذت میخوانم، البته شاید وقت نكنم که جوابتون را بدهم ولی شما را دنبال میکنم. 

     من خیلی دریا و اقيانوس را دوست دارم ، بنابراین وقتی دوست دارم در کنار اب و ساحل باشم، حتی اگر سر کار در دفتر محل کارم باشم ، هدفون را در گوشم میگذارم و با صدای مدیتیشن دریا و یا اب خودم را در ساحل تصور میکنم؛ که البته اگر صدا ی دریا و اقیانوس را میتوانستم به این تمرین اضافه کنم ، تجسم برای عموم راحت تر میشد. 

     من دارم با تمرینها ، تمامی تجربه های استاد را که از فایلها گرفته ام ،به صورت عادت در خودم در میاروم.  این به من کمک میکند که یادگیریها به صورت تکرار و عادت در ضمیر ناخوداگاهم ثبت شود. 

     لاغری با ذهن اسان ترین کار دنياست.  تناسب اندام دلخواهمان با ذهن اسان ترین کار دنیاست.  حتی به نظرم تکرار این جمله، محقق شدن لاغری مرا تسريع میبخشد. 

     بعد از خواندن نظر شما دراینجا یاد یک داستان افتادم.  ادیسون وقتی در اوج شهرت بوده در جواب یک خبر نگار، رمز موفقیت خودش را در 2 چیز میبیند: یکی مادرش و دیگری پشتکار و استمرارش.

     مادرش دلیل موفقیتش بوده، چونکه وقتی به خاطر خنگ بودنش از مدرسه بیرونش میکنند ، مادرش مرتب او را نابغه صدا میزده است و اینقدر این را برای ادیسون تکرار کرده بوده است تا نابغه بودن در ضمیر ناخود اگاه اديسون نفوذ میکند.

     درباره استمرار هم که اینقدر استاد فایل های متعددی گذاشته اند که دلیلی به توضیح بیشتر نمیبینم.  ما هر چیزی را میتوانیم اکتساب کنیم از نبوغ گرفته تا خانه خریدن تا لاغری و تناسب اندام دلخواهمان از طریق ذهنی.

     سلامت ، شاداب ، با انرژي و متناسب باشید.  خدا همیشه با ماست.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار عسل سپهر
      1400/04/31 11:55
      مدت عضویت: 1765 روز
      امتیاز کاربر: 6564 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 14 کلمه

      چه قدر قسمت ساحل خوب بود. مرسی از دیدگاه قشنگتون. یه لحظه حسش کردم

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 5 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار Laleh
       1400/05/01 06:00
       مدت عضویت: 1443 روز
       امتیاز کاربر: 19597 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
       محتوای دیدگاه: 10 کلمه

        عسل عزیز

       بی نهایت از شما سپاسگزارم.  شاداب و متناسب باشید.

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ainakaveh@gmail.com
   1400/04/15 18:20
   مدت عضویت: 1246 روز
   امتیاز کاربر: 27069 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 548 کلمه

   سلام

   امان از دست ذهن چاق…

   منم بعد مدتی که در گروه بودم و نتیجه جسمی در خودم مشاهده نکردم که هیچ ،کمی هم چاقتر شده بودم… ودر فکر وخیال منفی فرو رفتم ولی برنامه های روزانه ام رو قطع نکردم وکماکان بصورت مستمر در کوشش وپیگیری بودم منتهی از ذوق وشوق اولیه ام کم شده بود.پیش خودم فکر میکردم من که همواره مشغول دیدن فایلها..انجام تمرینات خواندن نوشته های دوستان تکرار…تکرار هستم به چه دلیل یه نشانه امیدوارکننده مشاهده نمیکنم که حداقل دلم خوش باشه…یکی …دو سوال از استاد پرسیدم…وزیاد نوشته های بچه ها رو خوندم.الخصوص جوابهای استاد به سوالهای اونها رو…وبالاخره با خودم کنار اومدم که در مسیر درستی هستم و باید ادامه بدهم…بقول استاد اگه تغییراتی داشتی یعنی در مسیر درست قرار داری .پیش خودم گفتم که فرمولهای غلط ذهنم رو شناسایی کردم وهر روز یه فرمول صحیح رو دارم یاد میگیرم واطمینان صد در صد دارم که این حرفها درست است..

   تغییراتی هم که داشتم…خیلی ترسم از غذاها کم شده ..دیگه خودم رو ملزم به انجام ورزشهای سنگین نمیبینم .فقط برای حال خوب خودم پیاده روی میکنم…هر روز در هر شرایطی باید تردمیل میزدم ولی الان اصلا اینطور نیست…دیگه نگرانی بعد از غذا خوردن وعذاب وجدانم خیلی کم شده .کمتر فکر میکنم که نکنه زیاد خوردم نکنه دیروز غذا پلویی بود امروز چرا بازم پلو خوردم….دیگه با جدیت در حال بحث کردن باذهنم هستم که؛ هیچ غذایی چاق کننده نیست .واین فرمول اشتباهی که از طریق دکترم به ذهنم القا شده که بعد عمل ؛ اضافه وزن در ناحیه شکم خواهی داشت باعث این دردسر عظیم برام بوده.من که اصلا تا اونموقع به این مسئله فکر نمیکردم وراحت همه چی میخوردم با وجود سه بچه سزارینی متناسب بودم.پس باید باور کنم که فقط ذهن دستور میده وهمه کاره است.. بعد از سالیان بسیار طولانی همبرگر مخصوص با نوشابه بدون ترس خوردم…واز همه مهمتر  به اندازه غذا میخورم دیگه هله وهوله نمیخورم وقتی سیر م حتی نمیتونم به غذا نگاه کنم..

   یادم میاد که یکروز بعد صبحهانه باتفاق خانواده رفتیم خرید برای ظهر یه غذاخوری بسیار معروف که انواع کبابها با بوی فراوان که هر کسی رو بهوس میدازه ..همگی تصمیم گرفتند که ناهار رو همانجا بخورند…ولی من ابدا نتوانستم به خوراکیهای رو میز نگاه کنم…واقعا همه تعجب کردند..راستشو بخواهید خودمم تعجب کردم ولب نزدم…یعنی اگه این تغییر نیست پس چیه؟

   همونجا بخودم افتخار کردم که آفرین که تو تونستی پس با اطمینان ادامه بده….اون ترازوی لعنتی رو از زندگیم خارج کردم که برای من حکم پل صراط رو داشت…😁😀

   ولی کماکان فکرم در تب وتاب یه مقدار وزن اضافه در ناحیه شکمم هست که دارم سعی فراوان میکنم که خودم رو آزار ندم وبیخیال باشم..به شکمم فکر نکنم فقط توآینه توجهم به اون نباشه..جاهای متناسب دیگه خودم رو ببینم وشکر گزار باشم.

   یعنی من هر روز وقتی از خواب بیدار میشم در ذهنم درسهای خونده شده رو مرور میکنم…حسابی مشغول فراگیری هستم..حتی شب موقع خواب در ذهنم فرمولهای جدید رو تکرار میکنم…ولی چه کنم که این ذهن من خیلی به فرمولهای قبلی وفاداره.😂😂

   ولی منم مصمم هستم ودست بردار نیستم وشدیدا پایبند اون تعهد نامه اولیه هستم وهمچنان باروحیه خوب وباور ..و.اعتقاد به نتیجه دلخواه جلو میروم.زیرا اطمینان دارم که اگر کمی هم بیشتر از حد تصورم طول بکشه ولی بالاخره درست واساسی وبوقت خودش به وزن وسایز دلخواهم میرسم.

   به امید خدا🙏🙏🙏

   با تشکر فراوان از استاد وبا آرزوی موفقیت برای دوستان همگروه🤗🤗🤗🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار yasaminhasanloo76@gmail.com
   1400/04/12 13:06
   مدت عضویت: 1187 روز
   امتیاز کاربر: 148 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 131 کلمه

   به نام خدا  

   سلام استاد عزیز  بله واقعا یک ذهنی  که پر از عادت های اشتباه چاقی و فرمول های چاقی برای لاغر شدن هر کاری رو کرده تا راحت شه از ا ون شرایطش و حس خوبی داشته باشه با بار ها تحقیر و تمسخر باز هم تلاش میکنه تا برسه اما نشده چون مسیر غلطه مسیر های غلط رو هر چه قد بیشتر تکرار کنی باز نتیجه نمیگری و اوضاع بدتر میشه اما مسیر درست با دل و وجودت یکی هست و همیشه اشتیاقی در درونت  هست و خاموش نمیشه و فقط باید ادامه داد تکرار کرد عمل کرد با اون رفتار های درست که در وجود همه ما هست تا برسیم به نتیجه با تمرین و کمی تلاش و به راحتی میشود لاغر شد ممنون از استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/04/10 11:05
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 299 کلمه

   سلام 

   همین امروز صبح بود که بابام تلویزیون رو روشن کرد و مثل همیشه گذاشت روی شبکه خبر .

   من بلافاصله رفتم داخل یه اتاق دیگه و خودم رو مشغول کردم تا صدای اخبار رو نشنوم. بعد ده دقیقه که وارد اتاق شدم دیدم بابام میگه سیل اومد و کلی خرابی . تا بخواد بگه آورد من سریع باصدای بلند گفتم خدایا شرکت که من صحیح و سالم هستم و رد شدم . به همین راحتی . البته اینا نتیجه به رفتارهای من عادت کردند و هیچی نمیگن.

   خوب من از وقتی فهمیدم ورودی های ذهنی ام موفقیت منو رقم میزنند خیلی برای ذهنم ارزش قائلم.  به خدا خونه ما مرتب پره از ورودی منفی . وبا خودم میگم بهتر اینجوری من بیشتر خدا رو شکرمیکنم. 

   یا خواهرم از بیرون میاد خونه با یه احساسی هدف هوا چقد گرمه آتیش هستش. من سریع بلند میگم خدایا شرکت که در منطقه خوش آب و هوای شمال زندگی میکنم جایی که از مناطق دیگه کشورهای  موقع کرونا  یک میلیون جریمه میدادند که بیان اینجا وچند روز این آب و هوا رو استشمام کنند. و دیگه روی گرما زوم نمیکنم . 

   یا مرتب از سخت پول درآوردن صحبت میکنند ومن سریع حسمو خوب میکنم نمیگن خدایا شرکت که من به راحتی پول در میارن. 

   یا میرم میبینم خونه برقه و کولر خاموش. دیگه یه کوچولو هم غر نمیزنم .

   میخواستم این مثالها رو بزنم که بگم بعضی موقع ما میخواهیم افکار منفی رو ورود بدیم به ذهنمان.  ولی اینجور مواقع ها این رفتارها رو میکنم. 

   الان یه مدتی تو خونه هیچکس بهم نمیگه فکری برای چاقیت بکن . با اینکه میدونن من اصلا رژیم نیستم و اصلا پیاده روی نمیکنم .

   و آرامش فوق العاده ای دارم و از گوش دادن فایل و تمرینات لذت میبرم .و این مسیر رو با عشق طی میکنم و جزو شگفتی سازان سرزمین لاغرها میشم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1400/03/13 21:16
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,510 کلمه

   گام ۸۴ ، سئوال پر تکرار ذهن ،،چرا لاغر نمیشم ؟ سلام دوستانم و استاد گرامی ،،، سئوال پر طرف داری در ذهن همه آدم های چاق وجود داره و اونم تلاش برای پیدا کردن دلیل لاغر نشدنشونه ، این سئوال برای منهم بسیار تکرار شد ، و هر کسی روش و متدی داشت، من اولین نفری بودم که پیگیرش میشدم و حتما انجامش میدادم حتی اگر به موفقیتی هم ختم نمیشد ،، بنظر من افرادی که با چالش های مختلفی روبرو میشن و به راه صحیحش هدایت میشن ، میتونن به موفقیت های زیادی برسن ، همین الان بیشتر افرادی که در این سایت هستند به چالش هایی برخورد داشتن که هدایت شدند اینجا و در این راه ، به رشد های بزرگی هم دست پیدا میکنند ، همین چالش چاقی ،برای خود من کلی نتایج خوب داشته ،باعث شده من برای رفع کردن مسئله م به مسیرهای مختلف وارد بشم که هر کدوم از اون راه ها ،قسمتی از وجود منو قویتر کرده ، و چونکه در حال جستجو و تلاش هستم ،ورزیده تر میشم و رشد خواهم کرد ، الان یاد یه داستانی افتادم ، غذای اصلی ژاپنی ها ،ماهی و غذاهای دریاییه ، تو یه داستانی که کاملشو یادم نمیاد ،جریان اینجوری بوده که ژاپنی ها وقتی از ماهی فروشی ماهی میخریدن ،متوجه شدن ،اون ماهی ها ،کیفیت و مزه خوبی نداره ، وقتی بررسی میکنن میبینن اون ماهی ها پرورشی بودن و در بررسی ها  ، دلیل خوشمزه بودن ماهی هاییکه در دریا و اقیانوس هستند مشخص شد  ،اینکه ماهی ها برای زنده موندن و تلاش برای فرار و بقاء شون  و فعالیت بالاشون  خوشمزه تر میشن  ،اون ماهی ها مدام در تلاش برای زندگی بودند و در جا نمیزدن ، این مثال برای ما هم صدق میکنه ،وقتی ما برای برنامه های زندگیمون تلاش میکنیم و راکد نمیمونیم ،یعنی در جریان هستیم‌ و درونیاتمون غنی تر میشه ،با تجربه تر میشیم و هر روز برای بهتر شدن یک قدم برمیداریم که این یک قدم ها در سال به ۳۶۵ قدم میرسه که میتونه پیشرفت چشمگیری باشه ،،، بودن و موندن در مسیر لاغری با ذهن به ۳ تا فاکتور نیاز داره ، اولین قدم باور کردن این راهه ، آیا ما اطلاع دقیقی از کارایی ذهن خودمون داریم ؟  آیا میدونیم که ذهن ما رابط بین ما و خواسته هامونه؟ آیا از برنامه ریزی ذهنمون اطلاع داریم ؟ اگر به قدرت ذهنمون واقفیم و میدونیم میتونیم به هر آنچه دلمون میخواد برسیم ، این متد برای ما اجرا خواهد شد ،  دومین قدم آیا برای هدف خود وقت و ارزش قائل هستیم که تمریناتمونو انجام بدیم و پای هدف خودمون بمونیم ؟ و سومین قدم ،آیا استمرار خواهیم داشت؟ آیا تمرینات خودمون را زندگی خواهیم کرد ؟ یا فقط بصورت دانسته در ما خواهد ماند ؟     هدایت ها از طرف خداوند هر لحظه وجود داره فقط ما به اندازه باورهامون و تسلیم بودنمون و از سر راه خدا کنار رفتنمون هدایت میشیم ،من که خودمو علامه میدونستم در رابطه با راهکارهای لاغر شدن و سالها دور خودم چرخیدم ،از این رژیم تو اون رژیم ،از اون ورزش تو اون ورزش ،از این متخصص تو اون متخصص ووووو   و این بازی ۳۰ سال طول کشید 😱 و در این مدت من تصور میکردم که دیگه این راهه بهترینه و باز هم شکست و افسردگی در پی داشت ، تا اینکه ۱سال و نیم پیش ،تسلیم شدم ، داغون بودم از اونهمه تلاش بی نتیجه ، به خدا التماس کردم کمکم کنه و معجزات از راه رسید ،جالبه از اون روزی که واقعا تسلیم شدم و از سر راه خدا کنار رفتم فقط ۱۵ روز طول کشید که من با این سایت آشنا شدم‌،جواب های خداوند عالی و بی نقص هستن 😊میزان رضایت ما از عملکردهای ماست ،هرچقدر مشتاقتر در این مسیر باشی نتایج بهتری خواهی گرفت ، مثلا من دیروز از صبح بیرون بودم و وقت نکردم تمریناتمو انجام بدم ،شب هم برگشتم منزل ،وارد لایو مشترک شدم و بازم انجام تمریناتم دیر شده بود ،با اینکه بسیار خسته بودم و خوابم میومد به خودم گفتم باید بیدار بمونی ،بنویسی و فایلتم گوش بدی ،تا ۲ شب ببدار موندم و بعد خوابیدم ،،، من نظرم اینه که برای هدفم باید خودم هم تلاش کنم ،وقتی جهان تلاش منو میبینه ،حتما منو به مسیرهای برکت و لذت بیشتری هدایت میکنه  ،، در تمام دوره های ذهنی که هستم هر زمان اوایل دوره از اساتیدم  ، از روند تغییراتم پرسیدم ،حتی از حال بد خودم گفتم ،از منفی بافم گفتم ، تنها راهکاری که بمن گفتن ،این بود که باش ،بمون و ادامه بده ،،، اینکه دوستانیکه یه کاریو با اشتیاق انجام‌ میدن و در اواسط راه بی انگیزه میشن و اون راهو رها میکنن ، در خیلی جوانب دیدم و شاهدش بودم ، یکی از نزدیکترینش که داغه داغه ،من ۶ ماهه در یک دوره آن لاین علم‌ ثروت شرکت کردم ،اولین ماهش تعداد ثبت نامی ها زیاد بود و الان که ماه ششم هستیم‌ ،شاید ۱۵۰ نفر هستیم که داریم ادامه میدیم ،استادم بهمون میگه که، بچه هاییکه ادامه میدن ،و تمرین و تکرار دارن در انتهای دوره ها نتایج عالیتر میگیرن ، و همیشه بهمون میگه که بچه ها اوله جاده موفقیت همه  با عجله وارد میشن ،وقتی وسط راهی و به عقب نگاه میکنی متوجه میشی که چقدر آدم هاییکه در حال اومدن هستن ریزش میکنن ، انگار اول  ورود جاده همه سرحالن ،وقتی یکمی جاده تنگو و ناهموار میشه ،اونجاهاییکه همه جوره روت فشاره ولی دووم میاری و از اون سربالایی ها میگذری ، میتونی به آخر مقصد هم برسی ،پس موندن و بودن در راه یک عظم راسخ میخواد که جلوی شورش های ذهنت وایسی ،ازشون تاثیر نگیری و ادامه بدی ، وقتی بدونی راهی نداری بجز همین‌ راه ،دیگه بی سر و صدا راهتو میری ،،،زمانیکه با اسم استاد عطارروشن آشنا شدم و تو گوگل سرچ کردم و وارد سایت شدم و  ثبت نام کردم ، انقدر ولع یادگیری داشتم که هر فایلیو گوش میکردم ،حتی بلد نبودم فایلها کجای سایت هستن ،پایین سایت هر چی فایل بود گوش میدادم و جالب بود دیگه فرداش  اون فایلو نمیتونستم پیدا کنم ،تازه صدای ویس هارو برای دوستام هم ضبط میکردم و میفرستادم ،وقتی ازشون میپرسیدم گوش دادید ؟ میگفتن نه هنوز و بی میل بودن☹ ولی من در خودم یه انرژی مضاعفی حس میکردم که داشت منو بسرعت بسمت جلو حرکت میداد ،در عرض یک هفته مقاله هارو خونده بودم ،چندین تا فایل گوش کرده بودم و بعد از ۱۵ روز وارد دوره ها شدم ،یعنی کشش من به فایلها یکی بود و هنوزم یکیه ، همونقدر  که در ۱۰۰ گام لذت بردم در دوره مقدماتی هم لذت بردم ،،مهم اصل موضوعه که اونم یادگیری زبان لاغریه، من به خیلی ها تو این چند ماه اخیر پیشنهاد ورود به ۱۰۰ گامو دادم ،بهشون میگم این دوره ها که هزینه ای نداره ،استفاده کنید ،حس آرامش در شما زیاد میشه ولی انگار در مدار درک این موضوعات نیستن ،،، هر زمان که به صدای منفی درون گوش کنیم و ازش تاثیر بگیریم ، در اصل مغلوب ذهن خودمون شدیم‌ ،ذهن ما هم‌ که اگر خوب برنامه ریزی شده بود که ما الان تو این وضعیت نبودیم ، پس با تاثیر گرفتن از صدای منفی باف ،بسمت سقوط و نابود شدنه اشتیاق خودمون در حرکت هستیم که باید راه کمرنگ کردن نجواهای درونمونو یاد بگیریم ، وگرنه ذهن اجازه تغییر و پیشرفتو به ما نخواهد داد ،آخه به نفعش نیست ،اون دوست داره ما همیشه در چنگالش اسیر باشیم ،پس آگاه باشیم و بیدار ،،  موضوعات  منفی و ناراحت کننده ،اخبارها ،درگیری های اطرافیان، درگیری های خودمون وووووو  باعث میشن که ذهن پر بشه از منفی ها و جا برای مسائل خودمون نداشته باشیم ،در واقع وقتی همش دنبال این هستیم که ببینیم اینور و اونور چه خبره ،معلومه که حالمون بد میشه و ذهن ما هم که برنامه ریزی  منفی درش هست ،پس شوق    زیادی داره برای غرق شدن در افکارهای ناراحت کننده ، راه بهبود ما ،اگاهانه زیستنه ،هر لحظه مراقب ورودی ها باشیم و گوش و چشم خودمونو در معرض زیبایی های بیشتر قرار بدیم ،،  یادمه وقتی دوره مقدماتیم تمام شد حالم گرفته بود ،با اینکه هم همزمان پاکسازیو میگذروندم و بعد وارد دوره پیشرفته شدم و استاد انتهای دوره ها تاکید میکردن که حتما هر روز فایلی گوش کنید یا کامنتی بخونید ،یعنی ذهنو هر روز تغذیه کنید ، منم بعد از دومین تکرار دوره پیشرفته ،وارد دوره ۱۰۰ گام شدم و اشتیاقم دقیقا مثل زمانی بود که وارد دوره مقدماتی شدم و بعد از اتمام این دوره هم وارد مقدماتی میشم ،میدونم که آگاهی های جدیدی منتظر من هستن که به من برسن و در انتها میخوام‌ روانشناس لاغری خود باشیدو بخرم ،تقریبا ۱سال و چند ماهه که چندین تا دوره، همزمان با هم میگذرونم که البته همشون مرتبط هستن و خوشحالم که ذهنم هر لحظه در اختیار درک جدیدی ست  ،،( آگاهی امروز ، اینکه من با اشتیاق در مسیر لاغری با ذهن هستم و ادامه خواهم داد ،ذهن خود را از درگیری های اطرافم خالی میکنم و فقط به جلو نگاه میکنم و با لذت ادامه خواهم داد که مادر تمام موفقیت ها  تکرار است )  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,112 کلمه

   سلام استاد ودوستان گرامی گام ۸۴ چرا بعضی از افراد نمیتونن لاغر بشن ودلیل اینکه افراد موفق نمیشن لاعر نمیشن به هدفشون نمیرسن بخاطر این موضوع در لاغری با ذهن وقتی نگاه به دیدگاها شون میکنیم همیشه ودر تمام موارد چه فایلهای رایگان چه دورهای خریداری شده همه این بوده که جلسه اول رو با شور واشتیاق فراوان شروع میکنن اما وقتی فایل دو سوم و…میرسه دیدگاها تعدادشون کم کمتر میشه یعنی در گام اول تعدا زیاده اما در جلسه اخر تعداد شرکت کنندها خیلی کم شده چرا این اتفاق میافته چرا ما کاری رو با شور واشتیاق شروع میکنین ولی هر چی روزها میگدرنن انگار شور واشتیاق ما کمتر میشه وخیلیها به نقطه پایان نمیرسن مثل این میمونکه ی مسابقه ای میدارن در شروع ۱۰۰۰ نفر هست ولی به هر دلیلی در نقطه پایان۲۰ نفر باقی میمونن ودر تمام دوره رایگان ودورها دیگه هم همینطوره ومعیار دیدگاه پارامتر خوبیه که خیلی افراد وارد یک پروسه میشن در نقطه شروع قرار میگیرن ولی به نقطه پایان نمیرسن چون شور واشتیاق در اونها کم میشه وبیخیال دوره ومسیر وهدفشون میشن وخیلیها هم اصلا شروع نمیکنن وکسانیکه سوالدمیپرسن که ایا میشه با شرکت در دوره رایگان لاعری با دهن لاعر شد اینکه بجای اینکه براتون توصیح بدن بهتره که خودتون عضو سایت بشید واز دورهای رایگان استفاده کنید ومن مطمئنم که وقتی وارد سایت بشید واولین فایل گوش بدید عاشق این دوره میشید  ونمیشه با توضیح دادن شما به این درک برسید شما که راهای متفاوت امتحان کردید این راهم روش امتحان کنید تا خودتون به اون در ک واگاهی برسید واین نجواهای دهنی احساس ناتوانی نا امیدی انقدر در اونها زیاده که حتی حاصر نیستند دوره رایگان شرکت کنن ولی سوال میکنن که میشه با دوره رایگانم لاعر شد من مطمینم که میشه چون اول از همه حالت خوب میشه احساس خوبی پیدا میکنی ارامش میگیری واینا نشونه های اولیه هستند کهوبهتون میگه میشه با دورهای رایگام لاعر شد همون طور کهوخیلی از دوستان رسیدن همون طور که ما داریم اموزش میبینیم وموفق میشیم به هدفمون میرسیم اما بعصی ها حتی شروعم نمیکنن که تجربش کنن وخداوند انسانهاییکه از چاقی خسته شدن نا امید شدن ی جورایی درخواست کرون به ی طریقی با سایت اشناشون میکنه حالا از طریق گروهای دیگه اینستا تلگرام یوتوپ و…حالا در زمان ومکان مشخصی که خدا میگه اشنا میشن اما احساس نا امیدی درنمیذاره نجواهای ذهنی میذاره که اونها شروع کنن وموفق بشن ونجواهای دهنی نمیشناسن گفتگوهای دهنی که همیشه بما میگه میشه نمیتونی اینهمه تلاش کردی نشد مگه با دهنم میشه لاعر شد وتمام تلاشتو میکنی که از اون شرایط خارج بشی اما اگر اگاه نباشیم وبه اندازهایکه اون تلاش میکنه ما هم تلاش کنین ما پیروز میشیم چون اون پشتیبانی نداره همینجوری ی چیزی میگه اما ما پشتیبان داریم خداوند پشتیبان ما هست وما موفق میشیم وعلت اینکه بعصی وقتا نجواهای دهنی پیروز میشه اینکه ما مراقب ورودیهامون نیستیم وقتی ی کاری شروع میکنیم خیلی شوق وانگیزه داریم واون موقع نجواهای دهنی کاری نداره چون میدونه که اشتیاق ما زیاده واز توان اون خارج که مخالفت کنه اما وقتی چند روزی که بگدره شور واشتیاق ما کمتر میشه اونوقت که نجواهای شیطانی میاد ونمیداره چجوری اولش میگه حالا امروز که فرصت نداری بذار ی ساعت دیگه بعد هی زمان به تغویق میندازه حالا بعدا انجام بده حالا این کارو انجام بده واجبتره این کارمهمتره حالا که دیر نمیشه میندازه به ساعت بعد ساعت بعد یک دفعه میبینی که شب شد واینکارو نکردی منم گیر این حربه شیطان قرار گرفتم قرار شد که من ورزش سرگیجه رو انجام بدم که اگر مایع میانی گوش تکون خورده باشه بره سر جاش اما هی که میشه هی شیطان میگه حتلا الان صب زوده حتلا ی ساعت بعد که میشه سه ساعت بعد خوب سرم به کارام پرت میشه این کارم بکن بعد دیگه یادتم میرهنیمه شب میشه اما من هنوز ورزشمو انجام ندادم وروزها میگذره یا وقتیدو روز انجام میدم بازم همین داستانه چون میدونه که نباید فاصله بیفته اون کلی سعی میکنه که فاصله رو بندازه وموفقم شده واگر شما هم حالا در موصوع دیگه ای در چنین شرایطی گیر افتادید باید ادامه بدید تا دوباره انگیزه وشور واشتیاق در شما ایجاد بشه تا به هدفت برسی ویکی از مانعها که نمیراره ما موفق بشیم اینکه ما مراقب ورودیهامون نیستیم  باید مراقب ورودیهامون باشیم مراقب افکار منفی باشی که کارد دهنت نشه چون تعداد افکار منفی خیلی زیاده ترس نگرانی شک وتردیدغم واندوه خشم وکینه حسرت احساس گناه احساس پشیمانی افسردگی ناراحتی یاس ونا امیدی اینا میشن ی سری از افکار منفی واینا تو زندگی هستند اگهدبه اینا فکر نکنیم واخبارها مشکلات جامعه تورم مشکلات اطرافیان کلا چیزهاییکه به ما احساس بد بدن افکار منفی هستند وبرعکسشم چیزهاییکه به ما احساس خوب بدن افکار مثبت هستند پس مراقب باش به چیزی فکر نونی کهحالتو بد کنه واولین قدم اینکه باید مراقب باشی که چه موصوعاتی هستند داری بهشون توجه میکنی باید ببینید که این موصوعات به شما احساس بد میده یا خوب اگر بد بود به چیزهای خوب فکر کن تا احساستون خوب بشه ودوباره انگیزه در شما بوجود بیاد افرادیه که چاق هستند یکی از مشکلاتشون اینکه دوست دارن زود لاعر بشن وقتی شما میای روی دهنت کار میکنی افکارتو تعییر میدی فرمولهای دهنیت تغییر میکنه چونکه سرعت تعییر جسمت خیلی کندتر از تغییر ذهنته خیلی در خطر یاس ونا امیدی قرار میگیری چونگه داره رو دهنش کار میکنه احساسش خوب میشه ترس از خوردن دیگه نداری حالشم خوبه امیدوارم شده مطمئنه که لاعر میشه اما چون جند روزی که میگدره واون لاعر ی رو تو جسمش نمیبینه دچار یاس ونا امیدی میشه مثل من واگاه باشید که سرعت تعییر جسم خیلی کمتر از سرعت دهنهدمثلا اگر حالتون بد بابه به شه با توجه کردن به ی چیز خوب یا فایل گوش دادن به ی موسیقی خوب صحبت کرون با کسی یا اگاهانه به موصوعات خوب توجه کرون میتونید طرف نیم ساعت یا ی ساعت حالتو خوب کنی بخاطر بینهایت بودن دهنهدشما میتونیفکر کنی به ی جاییکه قبلا رفتی میتونی بری اونجا درباره اون سفرت فکر کنی تجسم کنی رویا پردازی کنی اما این اتفاق برای جسمت نمیافته چون جسم محدوده  واینم تجربه کردی که میبینی حالت خوبه شادی ارامش داری احساست خوبه ولی یهو ی زنگی بهت میزنن یا ی خبری بهت میدن که یهو حالت بد میشه وبهم میریزی چون سرعت دهن زیاده فقط با ادامه دادن میتونی جسمتو تغییر بدی واونهاییکه به لطف خدا ادامه میدن نتایج عالی میگیرن که امیدوارم که ما هم از اون دسته باشیموخیلی برامون پیش اومده که کاری رو با اشتیاق شروع میکنی بعد از چند روز رها میکنیم بخاطر اینکه هواسمون نیست که اشتیاق داشتن نیاز داره به استمرار داشتن واگر میخوای تبدیل بشه به موفقیت تنها شما نمیتونید لاعر عر بشی واستمرار داشتن نیاز داره به تعهد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/02/07 02:24
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,945 کلمه

   سوال پر تکرار ذهن چاق :چرا من لاغر نمیشم (وای خدای من چقدر همین یک جمله آگاهی دهنده هست چطور ؟وقتی کسی مرتب از خودش سوال میپرسه و از دیگران سوال میپرسه آیا لاغر شدم یا نه ؟و یا هر  روز خودش رو داخل آیینه چک میکنه که آیا  لاعر تر شدم یا نه ؟؟و یا هر چیزی نمیخوره که شاید لاغرتر بشه و یا در لباسها به برآمدگیهای خودش توجه میکنه که ببینه آیا لاغر تر شده یا نه ؟این فرد هنوز ذهنش چاق هست هنوز در مسیر چاقی هست هنوز به چاقی توجه داره هنوز استرس و ترس از چاقی داره و با این کار  به چاقی توجه میکته و قطعا چاقی در بدن اون بیشتر گسترش پیدا میکنه ولی فردی که ذهنش لاعر هست نگران خوردنش یا وزنش نیست نگران نیست که ببینه  لاغر تر شده یا نه و منتظر نیست کسی بهش بگه و یا منتظر نیست بره داخل آینه  خودش رو برانداز کنه ببینه جسمش لاعر تر شده یا نه و  اصلا محتاج لاغری نیست اصلا لاغری براش مهم نیست و اصلا منتظر چاقی نیست اطمینان داره تا اخر عمرش لاعر میماند و اطمینان داره هر   چیزی   که میخوره اصلا اون رو چاق نمیکنه و این فرد ذهنش لاغر هست که جسمش هم  در نهایت لاغر   هست   چقدر تفاوت هست بین این دو ذهن و اصلا فردی که این دغدغه رو داره که  چرا من لاغر نمیشم معلوم هست ذهنش چاق هست و چیزی که قبلا من  خودم بسیار درگیرش بودم همش رژیم همش ورزش میکردم اما محتاج لاغری بودم اما به زور میخواستم به دستش بیارم  اما همش از بقیه و آیینه میپرسیدم ببینم لاعر تر شدم و همیشه نتیجه برعکس بود و میگفتم به خودم و  بقیه چرا من لاعر نمیشم هر کاری که باید انجام بدم میدم دیگه چیکار کنم؟؟؟. ته رژیم  و ورزش که  هستم اما چرا لاعر نمیشم؟؟ اما  همیشه در ذهنم ترس داشتم از چاقی و ترس از خوردن و تنفر از چاقی و با عداب وجدان غدا میخوردم و …خیلی شرایط سختی داشتم و همیشه مثل یویو در رفت آمد بین چاقی و لاغری بودم  تا با این روش خیلی اتفاقی اشنا شدم اما حالا خوب میدونم اتفاقی نبوده هدایت خداوند بوده پس قطعا من میتونم که به این راه هدایت شدم قطعا این توانایی درمن هست که وارد این دوره ها شدم و با اطمینان قلبی از  روز اولی  که با این سایت آشنا شدم من شروع کردم و همچنان پر از انگیزه و اشتیاق دارم ادامه میدم و هیچ وقت نگفتم نمیشه و هیچ وقت نگفتم حالا برم جلو ببینم چطور میشه و یا نگفتم با این روش که دارم رژیم و ورزش رو هم کنارش داشته باشم نه من از همون اول با تعهد و انگیزه پا در این مسیر گذاشتم و گفتم این حلقه ی گمشده ی من هست و من حتما نتیجه میگیریم حتی از دورهای رایگان استاد نتیجه میگیریم و من یک بار سوال نکردم استاد میشه یا نمیشه فقط با ایمان و تو کل شروع کردم و تمام اون ۷ سال رژیم و ورزش سخت رو یک شبه  با مشورت با استاد از طریق تلگرام کنار گداشتم و گفتم این راه غلط هست و من هر چی که استاد بگن عمل میکنم تا نتیجه رو بگیرم و با اشیاق فراوان هر روز یک قدم برداشتم  و حتی شده در شرایط سخت و کار های فراوان و  حال نامناسب  و یا در مسافرت بودم ولی من از دوره هام غافل نشدم و همچنان مثل روز اول با اشتیاق ادامه دادم و اگر گاهی نجوای منفی داشتم که نه انگار نمیشه و یا انگار وزنت استپ شده  صدایی بلند تر در مغزم حرف زده که نه تو عالی داری جلو میری تو میتونی چون رفتارهات تغییر کرده و دقیقا مثل متناسبها شده و اما یکم زمان میبره تا جسم تو هم مثل  متناسبها بشه پس عجله نکن چون عجله کارت رو خراب میکنه  چون تغییر  جسم از شرایطی به شرایط دیگه پروسه ی زمان بری هست و مثل حال آدم نیست که سریع از حال خوب به حال بد بریم یا بر عکس نه زمان میخواد پس عجله نکن و بهش فرصت بده تا خودش رو ترمیم کنه و با این ذهن متناسب تو هماهنگ بشه با خواسته ی تو و نتیجه رو در جسم نشون تو بده پس پروسه ی تغییر  جسم زمان بر هست و بارها دیدیم دست ما زخم شده و یک دفعه خوب نشده  چند  مدت زمان برده تا دوباره بهبود پیدا کرده و  ترمیم شده.  

   و از هرروشی ما  برای لاغری اقدام  کنیم   که اول  از  طریق جسم میخواییم تغییر رو  ببینیم و اون رو تحت فشار بزاریم مثل عمل جراحی و یا رژیم و یا ورزش و یا قرص و دمنوش و یا شکم بند و …. صدمه زیادی به جسم میزنیم چون جسم ما امادگی دریافت این تغییرات رو نداره چون ذهن ما  که تغییر نکرده و فقط داریم به جسم فشار میاریم و این صدر صد غلطه و ذهن ما پر از فرمولهای چاقی هست که اجازه نمیده نتیجه بگیریم یا اگر بگیریم برای ما نمونن من خودم بارها رژیم و ورزش گرفتم و عالی متناسب شدم اما ماندگار نبوده چون ذهنم هنوز چاق بوده چون تحت فشار این ذهن بودم که همش میگفت بخور و هر چیزی رو میخوردم بعدش کلی افکار چاق کننده و عداب وجدان داشتم که الان کلی اضافه وزن پیدا میکنم و همیشه در رنج و سختی و حال بد  بودم.

   و اما الان که در این مسیرم به ذهنم میگم ببین چقدر رفتارهای عالی دارم چقدر تغییر رفتارهای غدایی دارم که اصلا ادا نیست فیلم نیست من نمیتونم بخور م و دقیقا رفتارم مثل متناسبها شده پس تو هم بپذیر  و با من همکاری کن و به زودی یک جسم متناسب خواهم داشت و اصلا افکارم هم تغییر کرده هر غدایی رو  با خیال راحت میخورم هر وقت سیرم نمیخورم هر وقت گرسنم حتی نصف شب میخورم میگم بدنم نیاز داره و اصلا ترس از چاقی ندارم  و به دهنم میگم انرزی این غدا برای سلامتی  بدن من  نیاز هست و اصلا من رو چاق نمیکنه  و همین باعث شده که من این یکی دو هفته ی اخیر  کمی نجوا داشته باشم که چرا اینقدر تغییر رفتار و افکار دارم ولی هنوز جسمم تغییر نکرده ؟؟؟؟و  شیطان میخواد من رو منحرف کنه که تو نمیتونی و ناامید بشم  و از مسیر خارج بشم و به هدفم نرسم پس شیطان  همش من رو به سمت نافرمیهای جسمم  میبره که توجه کنم ولی من دیگه دست این شیطان رو خوندم و بهش توجه نمیکنم و میدونم از حربه های شیطان ناامید  کردن هست و قول دادم به خودم هر وقت رفتم داخل آیینه فقط به چهره ام توحه کنم و یا در جسمم به اندام های لاعر و خوش فرم توجه کنم که کلی تغییر کردن و از اونجایی که شبطان هیچ قدرتی نداره در حد یک گفت و گو در ما ظاهر میشه و ما بینهایت قدرتمند هستیم چون به خدا وصل هستیم و قدرت زیادی داریم من سریع اون شیطان رو شکست میدم و افکار و گفت و گوهای ناامید کننده رو با تو جه نکردن به اونها نابود میکنم و فقط به صدای درونم که میگه برو جلو تو داری متناسب میشی گوش میکنم و ادامه میدم و حاصرم به جرات بگم من در این ۵۰۰ روز فعالیتم  در سایت  هبچ وقت به این حد ناامید نشم که فایل گوش ندم و یا ولش کنمو یا نخوام بیام تو سایت نه  در حد یک نجوای صعیف داشتم که با  آموزشهای استاد من اون رو از بین میبرم و الان من به جایی رسیدیم که اگر  هر روز دیدگاهم رو ننویسم و یا فایلم رو گوش ندم بیحالم و حالم خوب نیست حالا شاید تا دو سه روز به زور دوم بیارم اما بعدش دیگه بی تابی میکنم و به شدت من دلبسته ی این اگاهی  شدم و هر چقدر در این مسیر از استاد  عطار روشن عزیز و استادهای دیگه در زمینه ی موفقیت اگاهی میگیریم  بازم تشنه تر میشم و عطشم بیشتر میشه که ببینم بقیه ی ماجرا چی هست و روی خودم کار کنم .

   و واقعا ین فایل برای من همزمانی داشت و انگار خود استاد این فایل رو برای من ضبط کرده بود که بگه به این نجوایی که این اواخر در ذهن تو به وجود اومده گوش نکن و همچنان با انگیزه و اشتیاق ادامه بده چون بارها توسط استاد و بقیه ی دوستای عزیزم در این سایت تشویق شدم که عجب پشتکار و انگیزه ای داری آفرین تو موفق میشی و برو جلو و من بازم با دیدن این فایل گفتم  چندین برابر قبل با انرژی به مسیرم ادامه میدم  و  میدونم   هنر ما انسانها  این هست که به چیزی که الان وجود نداره مثل لاغری ایمان داشته باشیم  که به وجود میاد و با حال خوب  ادامه بدیم  و اصلا مهم نیست الان در چه وزن و سایزی هستیم فقط با استمرار و اشتیاق به هدف میرسیم اگر عجله نکنیم  پس  هر چقدر اصافه وزن داری مهم نیست  ادامه بده .

   دوباره یادحرف استاد افتادم که  در فایلی گفتن  مسیر لاعری به شدت لیز هست مواظب باشید زمین نخورید پس من مواظبم و  احساس میکنم در حال صعود به قله ی لاغری هستم  و کوله باری دارم بر دوشم که  پر از امید و انگیزه و اشتیاق و احساس خوب و تعهد و تمرکز  هست و در این مسیر لیز همراه من هست .

   من در لاغرشدن استمرار دارم و  اشتیاق دارم و همین باعث موفقیت من میشه که برای هر دو ی این موارد و رسیدن به هدف نیاز به تعهد داریم اگر به هدف تعهد داشته باشیم هم انگیزه و هم استمرار و با خودمون میاریم من خودم مصداق کسی هستم که به این روش تعهد دارم و بارها دورهای رایگان استاد و دوره ی اموزشی خودم رو و الانم در این دوره ی صد گام دارم قدم برمیدارم اونم با حال خوب و امیدواری و لدت بردن و هر از گاهی که شیطان هم بخواد من رو منحرف کنه اجازه نمیدم زیاد حرف بزنه و من مغلوب  اون بشم .

   ذهن من  ببین  چقدر انگیزه و اشتیاق دارم برای رسیدن به هدفم تو هم با من همسو شو تا برسم و نگران  چرا لاعر نشدم ؟نباش  چون من  میدونم  با این رفتارهای غذایی عالی و صحیح و افکار درستم  من به زودی متناسب میشم و اگر من لاغر نشم کی لاغر بشه یه مثال از خوردن امروزم برای ذهن عزیزم  میزنم که بازم ببینه چه  قدر تغییر دارم من امروز برای افطار ۴ عدد نون ساندویچ خریدم برای من و دو فرزندم و گفتم  یک عدد بیشتر میخرم اگر بچه ها خواستن تا شب ساندویچ بخورن  نون ساندویچ باشه و  بخورن و هر سه نفر ما با لذت به اندازه نیازمون  خورد یم و من خودم فقط لدت بردم و اصلا توجهی به مقدار خوردنم نداشتم و پسرم دوباره قبل از خواب هم یه نصفه ساندویچ خورد ولی نمیدونم چطور خوردیم که هر سه نفر ما در حدی سیری کامل خوردیم و حتی پسرم دو بار خورد و من خودم چند دقیقه پیش هم در حد سه لقمه از  یه ذره نون ساندویچ  دوباره خوردم  ولی دو نون ساندویچ در یخچال موند و تازه مقداری هم از دم نون ها موند که ریختم برای پرنده ها و حالا که رفتم بزارم داخل یخچال به این قصیه یه لحظه فکر کردم پس چطور هنوز دو نون مونده و ما کلی خوردیم نمیدونم واقعا نمیدونم فقط خدا رو شکر که دارم لذت میبرم و عالی  به اندازه نیاز میخورم  بدون ترس و دلهره و بعدا  خودم متوجه میشم ای وای چه جالب که  اینطور  خوردم و رفتار کردم و در این حد خوردم و پرخوری نکردم و یا مثل متناسبها رفتار کردم و خودم رو تحسین و تشویق میکنم 

   هنوزم بگم ذهن عزیزم که من دارم یک متناسب شگفتی ساز میشم یا خودت میدونی ؟؟؟؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/01/28 09:29
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 902 کلمه

   سلام 🙂

   واااای استاد من شگفت زده شدم  الان که رفتم تمرین شما رو انجام دادم و تعداد کامنتهای دوره رایگان لاغری با ذهن رو دیدم حیرت کردم 

   امروز۲۸ فروردین ۱۴۰۰ هست و تعداد کامنتهای جلسات اول تا دوازدهم به این ترتیبه؛جلسه اول :۴۰۶  جلسه دوم:۴۰۷   جلسه سوم :۲۰۹😮  جلسه چهارم :۱۸۴   جلسه پنجم:۱۲۳    جلسه ششم:۱۱۳   جلسه هفتم:۱۱۶    جلسه هشتم:۹۶   جلسه نهم:۷۲   جلسه دهم:۴۴ 😮

   جلسه یازدهم:۲۷   جلسه دوازدهم:۲۳

   یعنی تقریبا تعداد کامنتها ۱/۲۰ شده  یعنی از هر ۲۰ نفر فقط یه نفر تا جلسه آخر اومده اونم دوره ای که هیچ هزینه پولی نباید براش پرداخت کنیم  جالب برام این بود که از جلسه دوم تا سوم تقریبا نصف شدن 

   یعنی خیلیها فقط ۲ جلسه گوش دادن و تمرین نوشتن😶

   یعنی اشتیاق اونا رو فقط دو جلسه کمک کرده😑

   یعنی انتظارشون این بوده بعد از دو جلسه لاغر بشن😮

   یعنی اینقدر زود نا امیدی اومده سراغشون😑

   یعنی اینهمه عجله داشتن برای لاغر شدن🤨 

   یعنی معجزه رو میخواستن😶

   یعنی اینقدر سریع به این نتیجه رسیدن که بابا این روش هم جواب نمیده😶

   البته ممکنه عده کمی تصمیم گرفته باشن بعد از این دو جلسه دوره آموزشی رو خریداری کنن و اونجا تمریناتشونو انجام  بدن ولی حتما تعدادشون خیلی کمه

   وقتی فایل رو گوش کردم چقدر برام واضح شد که چقدر خوب شما فرآیند رو درک کردین  و چقدر خوب با موضوع ورودیهای مختلف ،اشتیاق و میزان عملکرد اون،فرمول عجله برای چاق ها،نا امیدی ها و احساس خوب نداشتنهای بعضی روزها و فاکتور بسیار مهم ادامه دادن که ختم تمام عوامل قبلی هست آشنا هستین

   این داستان برای من هم خیلی آشنا هست من هم از اواخر سال ۹۵ با موضوعات قانون جذب و … آشنا شدم که البته با درک الانم خیلی متفاوت بود اول اینکه خیلی سطحی بود و در حد نوشتن روزانه عبارات تاکیدی و شکر گزاری صبحگاهی و تمرین مدیریت مالی وخریدن دلار به عنوان پس انداز ودرست کردن تابلوی آرزوها و…بود

   اوایل حتی فکر میکردم بعد از این یکسال هم راحت میشم از انجام دادن تمرینات و هم بسیار ثروتمند میشم ولی به مرور متوجه شدم که این مسیر انتهایی نداره و تا آخر عمر باید سبک و روش زندگیم بشه بعدها خودم دیگه دوره رو تمدید نکردم و با سایت رویال مایند آشنا شدم و آموزشهای اونا رو البته با پرداخت یکساله اشتراک الماس ادامه دادم وتا الان که بیش از ۵ سال هست که با این موضوعات آشنا هستم و هر بار در جدیدی از آگاهی برام باز شده و من که به موضوعات روانشناسی،معنویت و موفقیت و قانون جذب و …علاقه دارم مرتب هدایت شدم به آگاهی های بالاتر و به خوندن کتاب شدیدا علاقمند شدم و سال گذشته حدود ۱۰ تا کتاب هم مطالعه کردم 

   ولی در موضوع لاغری اصلا نمیدونستم که این مسیر وجود داره و با باشگاه رفتن وکم خوردن و…روشهای دیگه میخواستم وزنم رو کم کنم تا اینکه وقتی دست از همه اینا برداشتم و به این نتیجه رسیدم که هیچ کدوم فایده نداره  همه رو رها کردم و به قول استاد به تسلیم و بی خیالی رسیدم تا در اوایل دی ماه ۹۸ از طریق تلگرام و کانال نتایج استاد عباسمنش با استاد آشنا شدم و کلمه لاغری با ذهن توی نوشته های استاد برق زد و من بلافاصله سرچ کردم در تلگرام “لاغری با ذهن”و شگفت زده شدم وقتی دیدم همچین کانالی واقعا وجود داره و مطمئن بودم که این راه حل مساله منه 🤩🤩🤩

   و تا الان که فکر کنم ۵۰۰ روزه با این سایت و آموزشهای استاد همراهم دوره ۱۳ گام رو تهیه کردم و در تمام دوره های رایگان که استاد گذاشتن در این مدت مثل چالش من اینو نخوردم ومسبر لاغری من شرکت کردم و تا حالا دوبار فایلهای رایگان رو گوش کردم و فایلهای نکات طلایی رو هم دو بار ….و فعلنا با این مسیر همراهم و تایم صبح   که خونه هستم به محض بیدار شدن در سایت تناسب فکری هستم و قدم اون روز رو برمیدارم و بقیه تایم صبح هم در حال یادگیری سایر موضوعات ذهنی هستم

   و با افتخار میگم که منم شاگرد خوب این آموزشها هستم و مثل شما بارها و بارها حالم خوب نبوده و احساس بیهودگی میکردم هم برای آموزشها هم برای نتیجه نگرفتنهای خودم ،،، ولی باز هم ادامه دادم  حتی همین دو روز پیش نجواها اومده بود سراغم که فایده نداشته اینهمه فایل گوش کردی اینقدر تغییرات کم بوده که کسی متوجه نمیشه بی خیال ولش کن برای تو نتیجه نمیده و…. ولی باز هم من فایل اونروزم رو گوش کردم و وقتی شروع کردم به نوشتن تمام اشتیاقم برگشت و این حرف شما رو با تمام وجودم درک میکنم که بارها به مو رسیده ولی نذاشتم پاره بشه

   دوباره برام مرور شد تفاوت تغییر ذهن با پروسه تغییر جسم و اینکه چقدر در جسم پروسه تغییر و لاغر شدن زمان میبره و تغییرات کوچیک هم بدون هیچ رنج و سختی و محدودیت و عرق ریختن بوجود اومده و در نهایت طبق قانون اثر مرکب بالاخره اثر این قدم های کوچک روزانه به صورت یه تغییر بزرگ و عالی خودش رو نشون میده😊😊😊

   این فایل رو باید هر از چند گاهی گوش بدیم  تا برامون مرتب مرور بشه که ادامه دادن و ادامه دادن میتونه تمام اون نا امیدیها و نجواهای منفی و دلسرد شدنها ونتیجه نگرفتنها رو یه تنه بشوره ببره😏

   پس فقط ادامه بدیم این مسیری رو که هدایت پروردگارمون بوده برای رسیدن به هدف و خواسته زیبای لاغری و تناسب اندام که همین ادامه دادن خودش شکر گزاری بابت این هدایت هست در واقع استفاده درست از نعمت هدایت میشه بالاترین درجه شکر گزاری🎁🎁🤩🤩🙏🙏🙏  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جاودانگی
   1400/01/25 17:31
   مدت عضویت: 1505 روز
   امتیاز کاربر: 590 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 500 کلمه

   سلام خدمت استاد و دوستان متناسبم 😍😍😍😍

   در گام قبلی مسیر لاغری من شما گفتید که تشخیص بهترین روش لاغری اینه که به هنگام اجرای آن احساس آرامش درونی ،شادی درونی ،باور به متناسب شدن ،آسان بودن و اشتیاق برای ادامه دادن راباید تجربه کنیم. اکثر ماها که توی سایت هستیم روشای مختلف و امتحان کردیم و من به شخصه با قاطعیت میگم جز روش لاغری با ذهن در هیچ روشی (ورزش،رژیم،دمنوش ،طب سنتی و …..)این موارد و تجربه نکردم . آرامشی که دارم خیال راحتی که دارم بهم این اطمینانو میده که صد درصد در مسیر درستم . ذره ای شک ندارم که اگه جواب نده چی اگه دوباره شکست بخورم چی! دلیل اینکه انقدر مطمان حرف میزنم هم رفتارای فوق العاده ای هست که فقط با گوش دادن فایل تمرین نوشتن و بودن تو این فضا بدست اوردم.روز به روز هم رفتارام بهتر و بهتر میشه و اینا همه بخاطر استمرار داشتنه هرچی هم بیشتر ادامه میدی چون رفتارای قشنگ تر ازخودت میبینی هم انگیزت هزاربرابر میشه هم باورت قوی تر میشه که این روش فقط میتونه منو به هدفم برسونه ولا غیر!!!!!!!✔✔✔✔

     من هرسال ماه رمضان انقدر  نگرانی داشتم که یک ماه کل حواسم به این بود که نکنه  وزن اضافه کنم و همونطورم میشد یااگرم وزن اضافه نمیکردم حسم بد بود . اما امسال شکر خدا اصلا ذهنم دغدغه ای نداره احساس سبکی دارم که باهیچی عوضش نمیکنم تو وعده ی سحری درست مثل یه فرد کاملا متناسب رفتار کردم و لذت بردم . نه ترسی از غذا نه اندازه گرفتن غذا …. اصلا هیجان انگیزه وقتی کنترل همه چی دست خودته و تصمیم گیرنده ای واقعا احساس قدرت میکنم حالم خوبه اعتماد بنفسم خیلی بیشتر شده .مغزم به موقع دستور میده واقعا بدون هیچ زحمتی . تمام مراحل چاقی رو برای خودم نوشتم و مسیر برعکسش که لاغریه رو هم روبه روش نوشتم و میبینم دقیقا دارم درست پیش میرم چون مغزم دستورات جدید داره صادر میکنه پس من تنها وظیفم اینه ادامه بدم باهمین اشتیاق و ورودی ذهنمو کنترل کنم درطول روز تا به مرحله آخر که تغییر جسمم به شکل دلخواهه برسم  . از این کار لذت بخش تر و راحت تر وجود نداره واقعا .البته اوایل یکم سخته اما وقتی یادش بگیری دیگه سبک قبلی زندگیت برات رنج اور میشه . باید مراقب باشیم که ذهن به واسطه ی وروی های منفی به مرحله ی بی تفاوتی و افسردگی نرسه که دیگه اونموقع کار خیلی سخت میشه .

   پس فقط با ادامه دادن و حفظ روحیه میتونیم به هدفمون برسیم😍😍😍😍

   اینو هم مدام بخودم یادآوری باید کنم که سرعت تغییر جسم خیلی کمتر از ذهنه پس عجله نکن و فقط وظیفه ی هرروزت و انجام بده نتیجه خودش میاد سراغت در وقت مناسبش .چون تو داری اصولی لاغری رو یاد میگیری پس بزار ذهنو جسمت باهم هماهنگ بشن ترمیما انجام بشه اونوقته که لاغریت موندگاره .اینجوری نجوای ذهنیم که گاهی اوقات  زمان و یادم میارن  خیلی خیلی کمتر میشن 🍃🍃🍃🍃🍃

   خدارو هزار بار شکر که در این مسیر همراه شماهستم .سپاسگزارم استاد درپناه خدا باشید 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zardouzi.h
   1399/08/11 22:02
   مدت عضویت: 1601 روز
   امتیاز کاربر: 1138 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 127 کلمه

   با سلام به استاد محترم و همراهان عزیز
   واقعا استاد به نکات کلیدی اشاره کردند. موارد گفته شده دقیقا شرح حال من هست. با وجود اینکه ایمان دارم که به کمک کنترل ذهن می توان به رویای لاغری و تناسب اندام رسید ولی به دلیل نجواهای منفی باف و اینکه ببین تو هیچ تغییری نکردی سرعت تغییرات جسمم دچار تلاطم و فراز و نشیب می شه. یک روز حس می کنم سبک شدم و روز بعد حس می کنم ورم کردم.ولی خوشبختانه یاد می گیرم که با نجوای منفی بافم مبارزه کنم و مسیر را ادامه دهم و اجازه ندهم که گسسته شود.من تصمیم قاطع خود را گرفته ام که در مسیر لاغری و تناسب اندام از طریق کنترل ذهن باشم و به رویای متناسب شدنم خواهم رسید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shine bright like a sky
   1399/08/10 18:19
   مدت عضویت: 1406 روز
   امتیاز کاربر: 99
   محتوای دیدگاه: 275 کلمه

   سلام سلام
   آره واقعا منم زمانی که از دوره گام به گام رایگان استفاده میکردم دقت کردم دیدم هرچی جلوتر میره تعداد کامنت ها کمتر میشه. من چون اوایل خجالت میکشیدم اینجا بنویسیم تو دفترچه ام مینوشتم. و الان هم متوجه شدم که یک چیز و اشتباه انجام میدادم که از الان دیگه درست میشه.
   اینکه ما چه چیزی وارد مغزمون کنیم بیشترش دست خودمونه، چیزای بد یا خوب به ما بستگی داره، به جای اینکه چیزایی که بدرد نمیخوره و وارد مغزمون کنیم و نا احت بشیم و حالمون خراب شه میتونیم چیزایی که به لاغریمون کمک میکنه و وارد مغزمون کنیم.
   من کاری به اینکه بقیه چی میگن و حال آدم و بد میکنه ندارم ( میشه جلوی اونم گرفت در مواقعی که شرایطش باشه) ولی وقتی خودتی چرا چیزایی و که حالت و بد میکنه ،میبینی و گوش میدی،خودت داری حالتو بد میکنی.
   درسته،هر کسی تو زندگیش یک مشکلاتی پیش میاد، آدم ناامید و ناراحت میشه ،عصاب نداره میگه ای بابا اصن ولش کن هرچی شد شد و این چیزا. ولی اون کسی میتونه به هدفش برسه،اون کسی میتونه به اندام دلخواهش برسه که با توجه به این چیزا بتونه خودشو کنترل کنه، و از مسیرش منحرف نشه، استمرار داشته باشه، هر روز و هر روز فایل هارو گوش کنه و تمریناتو انجام بده، همون طور که با توجه به حال بد و مشکلات آدم یکسری کارهای روزانه و همیشگی و انجام میده، مثل آب و غذا خوردن، همینطور هم این مسیر و ادامه بده و به یکی از کارهای روزمره اش اضافه کنه.
   تا وقتی که ادامه بدی به چیزی که میخوای میرسی.
   کسی که با توجه به همه ی چیزا ادامه بده شگفتی ساز میشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s99malekan
   1399/08/04 23:16
   مدت عضویت: 1420 روز
   امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 259 کلمه

   سلام مجدد…
   من میخوام اسم فایل رو‌ عوض کنم در ذهنم…
   در واقع بقول دوستمون یه تمرین و‌فایل جدید اضافه کنیم…
   سوال پر تکرار ذهن لاغر…چرا هر روز لاغر تر میشم؟
   بخاطر اینکه با لطف خدای مهربون توی مسیر لاغری قرار گرفتم و دارم همه تکالیف مو انجام میدم و عمل میکنم و تمرین تمرین تمرین میکنم
   و تموم موانع ذهنی مو از سر راه برداشتم…
   دیگه به چاقی فکر هم نمیکنم.از مواد غذایی ترسی ندارم. راحت بی عذاب وجدان غذا میخورم.حسم خوبه وآرامش دارم. اشتیاق فراوان برای انجام‌ تمرینا دارم.‌راجب چاقی دیگه هبچ جا صحبت نمیکنم.‌با جسمم تو صلحم و دیگه از جلوی آینه که رد میشم از خودم بدم نمیاد و خودم رو‌دوست دارم.مس،ولیت چاقی مو گردن گرفتم و میدونم تقصیر خودم بوده چاق شده و بزودی با تلاش من لاغر میشم. به تعهد خودم بخه لاغری پایبندم. از چاقی متنفر نیستم و ترس از واقی بیشتر ندارم. ورودی های ذهنم روکنترل میکنم که هر حرف پر تشنج و ناراحت کننده ای رو گوش ندم که حالم و حسم بد بشه.تو سایتای محرک چاقی نمیرم.حرف و نجوای منفی باف ذهن‌مو گوش نمیدم.تمرکزم به مسیره تا ازش منحرف نشم.ترس از مواد غذایی ندارم و‌میدونم هیچ غذایی چاق کننده نیست ولی بی هوا و بی کنترل هم نمیخورم.‌توجه میکنم پیام سیری رو‌دریافت کنم و اندازه غذا بخورم.اصلا عجله ندارم‌و واسه خودم زمان تعیین نکردم..‌و خیلی کارای دیگه….
   ایناست دلیل اینکه هر روز لاغر و لاغر تر میشم
   استاد یه پیشنهاد…یه فایل هم با این تیتر ضبط کنین لطفا.‌حتما و قطعا شما زیباتر و شیواتر و گیراتر جان مطلب رو ادا میکنین‌ و برای همه مفید واقع میشه….
   مرسی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 11 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s99malekan
   1399/08/04 21:24
   مدت عضویت: 1420 روز
   امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 440 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان عزیزم….
   بازم یه فایل فوق العاده و‌محشر از استادروشن….
   مگه میشه .خلاصه تموم فایلای رایگان تا الان در یک فایل بود.‌من اصلا تا بحال هنوز این جمله رو‌تو‌این دوره از خودم نپرسیدم.‌چون ایمان داشتم و دارم به استاد و روش بینظیرش.چرا آخه باید شک کنم. تشنه ای مثل من که یهو به یه چشمه جوشان از معرفت و آکاهی های بینظیر رسیده.‌مثل بچه مدرسه ای کلاس اول ساکت و آروم نشستم پای صحبتای استاد و هر چی ایشون میگن فقط بی چون و چرا انجام میدم.‌سوال نمیکنم.‌مگه ما میریم‌دکتر و بهمون قرص و دارو میده‌ میگه مصرف کن خوب میشب میریم میپرسیم ایجنا چین.‌نمیدونم مکانیرم اثرشون چیه. چطوری قراره‌ منو خوب کنن.‌فقط طبق دستور مصرف میکنیم و خوب هم میشیم چون انتظارمون خوب شده و سلامتیه بعد رفتن دکتر…خوب استاد روشنم حکم همون دکتر رو داره که تو فایلاش یه سری دارو میده میگه چشماتو و دهن اون خانوم منفی باف ذهن تم ببند و فقط مصرف کن ببین چه بخوای چه نخوای خوب میشی.لاغر میشی. باید ایمان داشته باشیم.‌باور داسته باشیم که راه و روش و حرفا درسته و انتظارمون فقط خوب شدن و لاغری و تناسب اندام باشه. باور نه به دهن بلکه با ذهن.از اعماق وحودمون استاد روشن و روش لاغری با ذهن و راهکارا رو باور کنیم. کاری که من کردم و به لطف خدا همینطور دونه دونه ایستگله های لاغری رو طی میکنم و بزودی به مقصد میرسم و لاغر میشم.لاغری یه هنره. لاغر شدن آموختنی ست.یه علمه…چطور؟ متن ها رو‌ با اشتیاق میخونم و با جان و دل به فایلا گوش میدم و با علاقه تمرینم و نظرمو مینویسم و در عمل در روز بکار میگیرم و بجوای نجوای منفی باف اونا رو تو‌روز تکرار میکنم و استمرار دارم و فقط ادامه میدم.خوب بعد یه مدت به خودم میاد میبینم منم لاغری رو یاد گرفتم و داره خودشو توی جسمم نشون میده…به هنین آسونی….لاغر شدن آسانترین کار دنیاست.‌هیچ کاری نداره. عین آب خوردن….آره گاهی نمیتونم ورودی ها رو کنترل کنم حالم بد و اشتیاقم کم میشه ولی ادامه میدم.‌ .باید مدیریت شون کنم که دارم انجام میدم هر چیز آشغالی رو‌‌ وارد ذهنم نکنم.تو مسیر گاهی خسته میشم میشینم خستگی مو گرفتم دوباره بلند میشه با قدرت بیشتر ادامه میدم.‌خدایا شکرت که حالم خوبه .آرامش دارم .منی که سختی ها کشیدم الان با جرات میگم حسم خوبه و زندگی هنوزم قشنگی های خودشو داره….
   ممنونم از خدای مهربون و بخشنده‌م که منو به سایت شما راهنمایی کرد….
   سپاس از استاد خوبی ها….
   نجات انسان ها افتخاریه که نصیب هر کسی نمیشه.به خودتون ببالین استاد
   شاید منم یه وقتی یه جایی کار خوبی کردم که پاسخ کار خوبم هدایت به سایت شما بوده….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1399/07/27 08:08
   مدت عضویت: 1637 روز
   امتیاز کاربر: 18283 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 275 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   من تا قبل از اینکه با این دوره آشنا بشم ورودی های ذهنم رو کنترل نمیکردم، البته اصلا اهل اخبار نگاه کردن و فیلم و سریال دیدن نبوده و نیستم، ولی زیاد پای صحبت های دوستانم می نشستم و به درد و دلاشون گوش میدادم. قبلا فکر میکردم که چقدر کار ثوابی دارم انجام میدم که به درد و دلای دوستام گوش میدم تا اونا سبک بشن و از بار غمشون کم بشه و خودمم چقدر خوشحال بودم که دیگران چقدر بهم اعتماد دارند که میان حرفاشون رو به من میزنند.
   اما😔… از بس که توجهم به مشکلات اطرافیانم بود همش بدبختی به سراغم میومد و من واقعا نمیدونستم که با این کارم، دارم چه بلایی سر خودم میارم. اما خداروشکر از وقتی که با دوره فوق العاده لاغری با ذهن و زندگی با طعم خدا آشنا شدم فهمیدم که وقتی به موضوعاتی که در من احساس بد ایجاد میکنه توجه کنم، انگار که دارم بهشون کارت دعوت میدم و اونا رو به زندگی خودم دعوت میکنم. خداروشکر توی 10 ماهی در دوره هستم سعی کردم ورودی های ذهنم رو کنترل کنم و فقط به موضوعاتی توجه کنم که حالم رو خوب کنه و من رو به هدفم برسونه، تکرار این کار باعث شد که ذهنم به آرامش برسه و وقتی ذهنم به آرامش رسید، کل وجودم به آرامش رسید. واقعا آرامشی که من الان توی زندگیم دارم هیچ وقت نداشتم. همین آرامش داشتنم موجب شد که امیدم به زندگی بالا بره، با اشتیاق هر روز فایل هام رو گوش کنم، تمریناتم بنویسم، نوشته های دوستانم رو دنبال کنم و با استمراری که در این مسیر داشتم خداروشکر نتایج خوبی گرفتم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zahra.siyahmoshteh
   1399/04/04 21:28
   مدت عضویت: 1490 روز
   امتیاز کاربر: 103 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 200 کلمه

   من تمام فایلای رایگانو گوش کردم .یه تمرین هم خودم اضافه کردم .هر روز انجامش میدم با عنوان “چرا هر روز لاغر میشم؟
   ۱.بخاطر اینکه غذاها دیگه هیچ کالری ای برای من ندارن.حتی دیگه هر چی بخورم کمک میکنه لاغر تر و متناسب بشم
   ۲. ورزش کردن تنها راه نیست .من همین حالت عادی ای که الان هستم دارم متناسب میشم
   ۳. حالت طبیعی و اولیه بدنم متناسب بودنه .پس من الان دارم به سمت لاغری میرم
   ۴. دنبال نشانه های لاغری ام توی ذهنم .قبلا وقتی یکم غذا میخوردم یا تو خونه دراز می کشیدم یه تصویر میومد تو ذهنم که انگار بدنم داره چربی اضافه میکنه .اما الان همون تصویرو دارم بر عکس میکنم 😃.دارم عادت میکنم به ذهنم حالی کنم حالت پیشفرض و تنظیمات کارخونه تو لاغریه.پس تا بیکاری میری به سمت لاغری 😊.یکی از مشکلاتم قبلا همین بود.فکر میکردم من چاقم پس باید تلاش کنم لاغر بشم ولی وقتی لاغر شدم می ترسیدم .اگه غذا میخوردم با اینکه لاغر بودم می ترسیدم چاق بشم .اگه ورزش نمیکردم می ترسیدم که چیزایی که خوردم بچسبه بهم و چاق بشم .اما الان دارم میگم من مثل کش بر میگردم به همون حالت طبیعی و این وزنی که دارم موقتیه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam Piri
   1399/03/17 10:54
   مدت عضویت: 1755 روز
   امتیاز کاربر: 9734 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 133 کلمه

   سلام به دوستان عزیزم واستادگرامی
   این فایل هم مثل بقیه فایلهابینظیربودبعدازشرکت دردوره هرروزی که میگذشت میگفتم دیگه هرچی گفتنی بودرااستادگفت ولی فردایه مطلب جدیدترودوباره دهانم ازتعجب بازمیموندکه چه چیزهای کوچیک ومسخره ای من رابه این روزدرآورده وباخودم گفتم شایداسم بعضی ازچیزهامثل چاقی خیلی سنگین وسخت باشه ولی وقتی باهاش روبه رومیشی میبینی که اصلا چیزی نبوده وفقط ترس الکی وبزرگ کردن اون مسئله بوده بعدازپایان دوره تکرارگفتم خب دیگه تموم شداستادهمه چیزاراگفتندولی الان که این فایلهاراگوش میکنم میبینم که تاآخرعمرم هم که یادبگیرم تمومی نداره وهرروزچیزجدیدی وجودداره که من یادبگیرم وخداوندراشکرمیکنم که وضعیت من اونطوربودوحالادرمسیرتغییرقرارگرفتم اگه ازاول متناسب بودم که دراین مسیرزیباقرارنمیگرفتم وزندگی تکراری بودوحالابه حکمت خداونددرموردچاقی خودم پی میبرم وخداراشکرمیگم بابت همه برنامه های زندگیم که خودش همه رابرنامه ریزی میکنه به بهترین شکل ممکن وهرروزمن راهدایت وحمایت وحفاظت میکنه استادعزیزم سپاسگزارم خدایاشکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sheyleen
   1399/03/16 07:35
   مدت عضویت: 1776 روز
   امتیاز کاربر: 1914 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   سلام وممنون از این فایل عالی در واقع راه برگشت به مسیر لاغری کمی آهسته هست ولی باور از این که لاغر می شوی و روی ان کار کنی و با خودت تکرار کنی کم کم نتیجه اش را می بینی من خودم حدود یک سال و خورده ای هست این روش را شروع کردم ودر این مسیر دیدگاهم به زندگی عوض شده و واقعا خوشحالم من تو این ۱ ساله کاهش وزنی نداشتم ولی دیروز رفتم تو کمد لباسم و پیراهنی که پارسال به عنوان هدیه گرفته بود و پیراهنم از سرم که تنم کردم اصلا پایین نمی رفت و در آوردم و یک کنار گذاشتم و امروز تنم رفت خیلی خوشحال شدم متوجه شدم که سایزم کم شده و وزنم هم حتما مقداری کم شده و خیلی خوشحال شدم و اصلا ترس از خوردن ندارم و میل به خوردن خیلی مواد در من کم شده و این باور را در خودم به وجود اوردم که خوردن چاقم نمی کنه بلکه فقط مواد غذایی لازم را به من می رسانه ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/03/08 06:36
   مدت عضویت: 1615 روز
   امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 404 کلمه

   سلام. من چند روز پیش یک خبر بد که در جامعه پخش شده بود رو در اینستاگرام دیدم با اینکه لحظه ای بود اما بالخره فکرم رو درگیر کردو ناراحت شدم به خاطرش و دو روز لحظاتی بهش فکر میکردم و باعث شد دیروز نتونستم فایل های خودم رو گوش بدم.
   برام جالب بود که یک خبر بد چه قدر تأثیرش زیاده روی انسان و یک خبر خوب حتی اگر لحظه ای اثر خوب بذاره و احساس خوب پیدا کنیم چند روز بعد باز بهش فکر نمی‌کنیم اما فکر و خبر بد رو ادامه میدیم و خیلی بهش توجه میکنیم. به نظرم فکر منفی و خبرهای بد قدرت شون خیلی کمه اما چون خیلی خیلی خیلی بهشون توجه میشه این تاثیر زیاد در فکر و زندگی ما رو دارند. در صورتیکه قدرت افکار مثبت بی نهایت زیاده اما توجهی بهشون نمیشه. برای همین اون اثری که باید داشته باشند رو نمیذارند. اما اگر ادامه بدیم باعث میشه به مرور قدرت به افکار مثبت برگرده یعنی ما آگاهانه قدرت رو بهشون بدیم و تصمیم بگیریم که پررنگ های زندگی من باید مثبت ها باشند. درسته که وجود موانع غیرقابل انکاره و هستند و باید هم باشند تا پیشرفت کنم اما توجه من به مثبت های زندگی هستش و میخوام بیشتر و بیشتر خوبی ها رو زندگی کنم و نتیجه ی خوبی هارو ببینم.
   حالا همین توجه من به اون خبر بد باعث شد احساس ناامنی در جامعه در من بوجود بیاد و ذهن بگه بابا بذار اول جونت رو محافظت کنم حالا لاغری پیش کش…
   در صورتی که اون اخبار برای من نیست نتیجه ی رفتار و افکار و عملکرد یک انسان دیگه هستش. من نتیجه ی خودم رو میگیرم با توجه به عملکرد خودم نه عملکرد دیگران. پس توجه به اتفاقاتی که برای بقیه میوفته توجیهی نداره من نه مسؤل رسیدگی به اون اتفاقات هستم، نه روانشناس هستم که بخوام جامعه رو آنالیز کنم و نه مریضم که بخوام ذهن و فکرم رو درگیر توجه به نتیجه بد دیگران به خاطر اشتباهاتی که کردند بکنم.
   امروز صبح بعد از نماز خواستم از خدا که منو از این فکر رها کن و ایمیل کامنت دوستان در این فایل برام اومد. دوباره کامنت ها رو خوندم و فایل رو گوش کردم و نکته های جدیدی دریافت کردم و احساس رهایی میکنم. آماده هستم که یک روز عالی همراه با تلاش برای راضی بودن از عملکرد خودم رو شروع کنم.
   پیش به سوی ساخت یک روز عالی 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tina82
   1399/03/06 19:19
   مدت عضویت: 1732 روز
   امتیاز کاربر: 1967 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 381 کلمه

   خیلی عالی بود، منهم یکی از همون پر انرژی های بودم که ذهنم میگفت برو عزیزم یه چند روزی حال کن و پیش برو برات برنامه دارم در همین فایلهای رایگان یه مدت پیش رفتم و ایست کردم و از همه مهمتر فایلهای خریداری شده رو با شوق فراوان گوش میدادم ولی وقتی به جزوه پرینت شده خودم نگاه میکنم میبینم تمرینات رو خیلی باعجله و با خودکار نوشتم و همینطور چند تمرین ناتمام وجود دارن اینجا هیچ چیزی بجز عجله کردن نبوده، یک مدت پر انرژی و یک مدت ناامید در پستی و بلندی احساس شور و خاموشی بودم، بهانههای زیادی برای انجام ندادن و تاخیر انجام دادن داشتم ولی امروز بیشتر از گذشته دارم فایلها رو درک میکنم و بیشتر از همیشه درک میکنم که عجله کردن هیچ سرانجامی ندارد امروز که دارم رفتارم را میبینم خیلی تغییر کردن من اینجا حضور دارم برای رسیدن به کمال من اینجا ادامه میدم که کامل بشم و اصلا به وزن و سایز خودم اهمیت نمیدم چراکه برای به کمال رسیدن لاغری گوشه کوچکی از این پازل رو تشکیل میده ، وقتی ذهنم مرا به گوش ندادن فرا میخواند و اصرار میکند که انجام تمرین رو به وقت دیگه موکول کنم میگم چشم انجام نمیدم و به سایت مراجعه میکنم و یک فایل رایگان رو انتخاب کرده و گوش میدم و سعی میکنم دیدگاه خودم رو مینویسم.وقتی این کار رو میکنم سختی نداره مثلا آشپزی میکنم و به فایل گوش میدم یعنی فقط گوش میدم همین، خیلی آسون وقتی خوب توجه کنی نه رژیم میگیری، نه مجبوری قابلمه غذای خودت رو جدا کنی، نه مجبوری خوراکی آبپز بخوری و نه مجبوری با بی میلی ورزش کنی فقط گوش میدی👂🏻خواستی نکته برداری میکنی ✍🏻 و خواستی تکرار میکنی🗣🗣با خودت. تنها رمز موفقیت در این روش تکرار این گوش دادنهاست میتونی برای به کمال رسیدن گوش بدی و میتونی وقت تلف کنی و سر در گوشی موبایل کنی و ناله کنی از وضع زندگیت، من بهترین راه را انتخاب کردن ، گوش دادن، تکرار کردن، نکته برداری کردن، اینهمه سال وقت تلف کردم ولی اینبار فقط گوش میدم تا میتران با شور و شوق الگوهای جدید به ذهنم تقدیم میکنم تا که خودش بگه عزیزم این راه که تو رو خوشحال میکنه منم دوست دارم و وارد مسیر بشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عشق
   1399/02/31 23:51
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 428 کلمه

   استاد خیلی وقتا پیش میاد که در جواب یه سوال و یا برای درک بهتر یه مطلب تفسیر یا مثال‌هایی میزنید از اتفاقاتی که بارها ههه‌مون در پیرامونمون شاهدش بودیم اما نگرش و تفصیر شما در مورد اون مطلب باعث میشه که ماهم از زاویه‌ی جدیدی بهش نگاه کنیم. هر بار که من شاهد موردی اینچنینی هستم بعد از گوش دادن به توضیحات شما متعجب میشم که چطور خودم قبلا به این موضوع فکر نکرده بودم و شما رو تحسین می‌کنم برای تمام شواهدی که با زوم کردن روشون به شکلی استادانه از لابلای زندگی عادیی که در اطراف هممون در جریانه در مقابل چشمان هنرجوهاتون قرار میدید تا به درک بهتری برسن.
   من واقعا از تفسیری که در مورد امکانات و پیشرو بودن ذهن و تفاوتش با عملکرد جسم کردین لذت بردم
   و خیلی خوشحالم که در مسیر آشنایی با تناسب فکری قرارگرفتم
   ممنونم از شما بابت پشتیبانی بی‌نظیری که به لطف وجودتون ازش برخورداریم.
   این فایل رو من از روز اولی که در سایت قرار گرفت تا به امروز سه بار گوش کردم چون هم از مطلبی که در موردش صحبت شده خیلی لذت می‌برم هم اینکه نمیدونم چرا ولی این فایل انرژی فوق‌العاده‌ای به من منتقل می‌کنه و حالمو خیلی خوب می‌کنه برای همین تو این چند روز هر بار که احساس کردم نیاز دارم ارتعاشاتم بالاتر بره ازش استفاده کردم و جالب اینکه امروز همین نتیجه رو فقط از خوندن نظرات دوستان گرفتم و‌اصلا نوبت به گوش دادن فایل صوتی نرسید.
   شاید یه دلیلشم این باشه که این فایل بهم یاداوری می‌کنه که منم یکی از هنرجوهای با استمرارم و هیچ چیز نمیتونه مانع من بشه برای تداوم این مسیر. نه کار نه مشکلات نه منفی‌باف وجودم و نه موانعی که کم و بیش در هر مسیری وجود داره. هر طور که باشه به هر حال من ادامه میدم و حتما به تدریج جوایز بیشتری هم دریافت می‌کنم.
   و سخن پایانی اینکه امروز بعد از سه ماه قرنطینه با یکی از آشنایان ملاقاتی داشتم و اولین حرفشون به من این بود که «وای چقدر لاغر شدی!» چشماش از تعجب گرد شده بود و پرسید ورزش می‌کنی؟؟بعد خودش جواب داد نه الان که ورزش تعطیله!!پس چیکار کردی رژیم گرفتی؟
   بهش یاداوری کردم که قبلا هم توضیح دادم که من از روش ذهنی استفاده می‌کنم ولی در چشماش دیدم که باور نکرد و این چندمین باره که در چند ماه اخیر این اتفاق تکرار میشه و‌من در افراد مختلف با چنین عکس العملی مواجه می‌شم . در این قبیل موارد دیگه بیشتر توضیح نمیدم چون میدونم وقتی امادگی داشته باشن خودشون پیگیر خواهند شد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار S_ilkhani86
   1399/02/31 14:14
   مدت عضویت: 1627 روز
   امتیاز کاربر: 1130 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 301 کلمه

   سلام به استاد عزیز
   واقعا عاشق خدامون هستم که تا به سوالی یا مشکلی در ذهنم بر میخورم فایل مرتبط با اون موضوع و جواب اون سوال در سایت جلوی چشمان من قرار داده میشه
   من دقیقا یکسال هست که با این سایت آشنا شدم و نتایج عالی در زندگیم گرفتم و در زمینه لاغری یک سایز کاهش داشتم جالبه چند روز بود خیلی بهم ریخته بودم که سرعت من مثل بقیه نیست و خیلی ذهنم مشغول بود که این فایل رو دیدم متوجه شدم اولا من از کودکی چاق بودم و زیر ساخت ها و فورمول های چاقی خیلی خیلی زیادی دارم و من تمام این یکسال دارم اینها رو پیدا میکنم و راه حل پیدا میکنم و تازه به مرحله تغییرات جسمی رسیده و این عالیه و از نا امیدی درومدم که من پایه ای و ریشه ای دارم عمل میکنم و همیشه در هر زمینه ای این حالت اشتیاق اولیه عالی و بعد از چند روز سست شدن داشتم و اذیتم کرده حالا من متوجه شدم که یکسال هست نسبت به خودم پیگیری و ادامه دادن بهتری داشتم و باز به مسیر برگشتم و این در جنبه های دیگه زندگیم هم بهم اعتماد به نفس داده که من هم اراده دارم و متعهد هستم و اینکه درسته هنوز خیلی از روزها مغلوب نجواهای ذهنی و ورودی های منفی میشم ولی تفاوت من با پارسال اینه که متوجه میشم که این روزها حالم خوب نیست یا دارم از مسیرم دور میشم در صورتیکه قبلا سالها دور بودم و چون حال خوب و توجه کردن و تمرکز کردن روی خودم رو بلد نبودم متوجه هم نمیشدم که چه صدمه ای دارم به خودم میزنم ولی الان خودم رو دوست دارم دلم نمیخواد روزهاش با حال بد بگذره
   ممنونم بابت این همه آگاهی هم از شما و هم از خدای مهربانم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نرگس مرادی
   1399/02/31 00:01
   مدت عضویت: 1759 روز
   امتیاز کاربر: 7386 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 191 کلمه

   با عرض سلام وخسته نباشید .من امروز تصمیم گرفتم که به حرف های استادعزیز بیشتر توجه کنم و امیدواریم رادر هر شرایطی که هستم حفظ کنم وبااشتیاق و حفظ این حالت به جلو بروم وبا اینکه مدتی دچار وسواس و نگرانی از خوردنم پیدا کرده بودم ولی امروز به همراه جوانه های امید برای حرکت دیدم که چقدر خوب ناخودآگاه کنترلم موقع غذا خوردن بیشتر شده بود و خودم از قدرت امیدی که درمسیر پیدا کردم با این سرعت متعجب شدم ،خدا راشکر میکنم که هرلحظه که به یادش می افتم سریع وبدون درنگ پاسخم می گوید و چقدر نادم پشیمانم که چه فرصتها و چه لحظه هایی که در اختیار داریم برای هر خواسته ای ولی غافلیم .امشب از خداوند شکر برنعمت هایش می خواهم لذت بردن از داده هایش وتشکرازمخلوقاتش و قدردانی و سپاسگزاری فرستادگانش و بهترین راهنما کنندگانی که جلو راه من قرار داده و تمام شادیهایی که در اطرافم قرارداده و فرزندان خوب وسالمی که به من بخشیده و همسر مهربانی که برای من قرار داده هزاران هزار بار سپاسگزارم و متشکر هستم .خدای عزیزم از اینکه بنده ی تو هستم عاشقانه احساس خوشبختی میکنم خداجوی ممنونم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 895 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 305 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم
   میخوام تجربه خووم رو از نجوای ذهنی که این چند وقت داشتم و شگرد جدیدی که برام اجرا کرد رو بگم و امیدوارم تجربه خوبی باشه برای دوستان همراهم
   من بعد از یکسال که خیلی با اشتیاق و مستمر دوره ها رو ادامه دادم و خوب خیلی هم نتایج خوبی گرفتم چند وقت پیش که برای بار دوم داشتم دوره تکدار رو انجام میدادم نجوای ذهنی بهم گفت نمیخواد دیگه انجام بدی و من گفتم نه اصلا حرفش رو نزن و مستمر ادامه دادم بعد از اون این نجوا به سراغم اومد که خوب اخه تو قبلا در مورد این فایلها کامنت گذاشتی و دیگه تکراری هست .اخه استاد چقدر بشینه کامنت تکراری بخونه پس دیگه نمیخواد بنویسی و فقط فایلها رو گوش بده و من این کار رو کردم تا یه هفته هم اوضاع خوب بود تا این که کار پیش اومد و یه روز فایل گوش ندادم و نجوای ذهنی گفت خوب حالا اشکال نداره فردا انجامش بده و خلاصه از اولین نجوا که ننوشتن کامنت بود و ساده ترینش برای من شروع کرد تا اینکه به خودم اومدم دیدم دارم یه روز فایل گوش میدم یه روز نمیدم .کامنتهای بچه ها رو نمیخونم و خلاصه اون استمرار قبل از بین رفته و از دیروز دوباره به اون نجوا گفتم من کامنتها رو می نویسم حتی اگه تکراری باشه و چیز جدیدی برای نوشتن نداشته باشم و کامنتهای دوستام رو هم خوندم و خلاصه خودم و جمع و جور کردم وگرنه عن قریب بود که چشم باز کنم و ببینم کل مسیر رو رها کرده ام .
   پس از دوستانم میخوام تجربه من رو تکرار نکنن و شاید در کنار همه استمراری که دارند نجوای ذهنی از چیزی کوچک و شاید از دید ما کم اهمیت شروع کنه .
   موفق و نوید باشید استاد و دوستان خوبم 😚

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1399/02/30 18:05
   مدت عضویت: 1786 روز
   امتیاز کاربر: 16498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 119 کلمه

   استاد سلام
   هر روز که ی سوال برام پیش میاید شما ی فایلی میگذارید که دقیقا جواب ام را میگیرم
   امروز صبح وسوسه شدم سایز بگیرم واحساس کردم نسبت به هفته گذشته کم نشدم یهو حس ام بد شد گفتم نکنه چاق شدم نکنه لاغر نمیشم حالم گرفته شد گفتم حتما ی جای کارم اشتباهه نکنه این هفته پرخوری کردم وهزاران اگه ومگه اومد به ذهن ام بعدش گفتم به حرف منفی باف توجه نکن اومدم واتس اپ دیدم این فایل را گذاشتین ودوباره حال من خوب شد واشتیاقم زیادتر از قبل شد ممنونم استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار عشق
    1399/02/31 13:12
    مدت عضویت: 1787 روز
    امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 29 کلمه

    دوست عزیز سایز گرفتن شکل دیگه‌ی وزن کردنه
    برای خاطر خودمون باید این کارهای غلط رو ترک کنیم
    میدونم سخته، برا هممون سخته اما با تمرین کردن عادت میشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/02/30 17:00
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 425 کلمه

   سلام وقت بخیر
   من از ۹سالگی کتاب میخوندم وعاشق کتاب خوندن بودم
   ۲۵سالم که بود و به تضادهای مالی وعاطفی وروابطی زیادی برخورد کرده بودم وبه دنبال رشد خودم بودم ،بازم در مسیر کتاب ها واساتید دیگه ای قرار گرفتم ولی بقول استاد انگیزه م زود تموم میشد یا سرگرم کارهای دیگه میشدم ،از ۶سال پیش که شدت تضادهام بیشتر شد ،عاجزانه از خدا میخواستم کمکم کنه و هدایت شدم به مسیر ان ال پی ،روان درمانی به روش پروفسور یونگ،کتاب های متفاوت ؛بازم اساتید مختلف و پازل های ذهنی من داشت چیده میشد بدون اینکه خودم متوجه بشم ،از ۳سال پیش که برای اولین بار با استادعباسمنش آشنا شدم ،میخکوب کلام وبیان وآگاهی هاشون شدم ،انگار من رفتم ومن دیگه ای برگشت،خوشم اومده بود از آموزه ها وبمدت ۴ماه بصورت شبانه روز گوش میکردم ولی بعدش انگار سرخورده شدم وبرای ۲ماه همه چیزو رها کردم آخه تغییر بیرونی نداشتم ،نه مالیم خوب شده بود نه روابطم ،فکر کردم راهم اشتباه بوده ولی بعد از ۳ماه که رها کرده بودم دوباره دلم خواست وادامه دادم بمحض اینکه خواستم ،فایل ها از همه جا بهم میرسید ،آگاهی ها زیادتر وزیادتر میشدن ،متوجه میشدم راهم درسته ،با دل وجان گوش میدادم ،ورودی هامو بسته بودم رو منفی ها ،تمرین میکردم ،اشتیاقم بیشتر وبیشتر میشد ،وای خدای من نتایج یکی یکی از راه رسیدن ،هر نتیجه ای که میدیدم خدارو شکر میکردم ومیدونستم تمریناتم جواب میده ،اصلا ناامید نشدم،خدارو شکر از طریق اون سایت بصورت زیبایی هدایت شدم به استادعطارروشن،میخواستم فریاد بزنم وبگم خدایا آخه تو چقدر عالی منو به چیزها وجاهاییکه دوست دارم هدایت میکنی واسه همین میگم اینجا هدایت خداست وکاملا بهش ایمان دارم ،تو مدت ۶ماه اصلا نشده بی انگیره بشم ،ناامید بشم ،هر وقت منفی باف گفت منم جوابشو دادم وخدارو شکر ذهنم عزیزم خیلی باهام همکاری میکنه ،میدونم نتایج من فقط لاغری نیست ،مسیر مسیر رفاه وآرامش وثروت وشادی وتناسب فکری واندامه ،اتفاقا اوایل دوره من تمریناتمو فقط تو جزوه مینوشتم ولی بعدا وارد سایت شدم ودیدم چقدر نوشتن اینجا بهتره،خوندن نوشته های دوستانم چقد کمکم کرد
   برای من الویت تمریناتمه ،صبح این فایلو گوش کردم ،اومدم سفر،الان رسیدم ،قبل از اینکه نهارمو درست کنم دارم نوشته مو مینویسم وبعد به کارهای تفریحیم میرسم ،تازه خیلی هم با اشتیاق وعلاقه این کارو انجام میدم تازه تو ماشین بغیر از یه تایم کوتاه که آهنگ گوش میدم بقیه سفرمو فایل استاد عطارروشن گوش میدم یا استادعباسمنش ویکی از استادهای عزت نفسم
   خدارو شکر که تو مسیر درست هستم ،پیشنهادم به دوستانم اینه که باید استمرار داشته باشیم تا بتونیم به خواسته هامون برسیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mehdiamini0098
   1399/02/30 16:05
   مدت عضویت: 1546 روز
   امتیاز کاربر: 133 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 128 کلمه

   سلام استادخیلی ممنون از اینکه این چیزا رو گفتین من هنوز دارم تومرحله ی ی دوم رایگان رودارم انجام میدم ومطمن هستم که درست دارم انجام میدم شماتومرحله ی دومبایددلایل روبتونیددرستنمونه پیدا کنید خب من هنوز دارم درجلسه ی دوم تمرینلتشوادامه میدم ومیخوام درست وبامعنی ومنطقی واردجلسه ی سوم بشم وبیام دیدگاه روبنویسم و ادامه بدم دقیقا ادامه دادن واقعا خیلی عالیه حتی فراترازعالی به خیلی از اشکالا ت پی می‌بریم من تویه جلسه دوم رایگان به خاطر یک سری حرفهادچارمانع شدم اماتونستم اون مانع روباادامه دادن برطرف کنم وبیشترمرحله هاروادامه میدم فرق نداره برامن من گاهی اوقات اوقات دیدگاه نمیزارم ولی همیشه در دیدن وتوجه به دیدگاه ها خیلی مصمم هستم ودوستدارم بیشترادامه بدم بابت این فایل که گذاشتین ازشماممنون وسسپاسگزارم که ماروراهنمایی می‌کنید 🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار M.s
   1399/02/30 12:44
   مدت عضویت: 1739 روز
   امتیاز کاربر: 2278 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 145 کلمه

   سلام استاد عزیز
   واقعا که ادامه دادن بی نهایت نتیجه ی عالی داره
   دقیقا امروز صبح خیلی بانشاط وسرحال نبودم و منفی بافم هی گفت حالا اول درستو بخون که انرژی میخواد بعدش برو سر فایل و دوره و تمریناتت منم اول درس خوندم وبعدش که خواستم بیام سر تمرینام گفت یه ذره استراحت کن زبون روزه حالا عصر گوش میدی گفتم نه در حال استراحتم یه فایل جدید گذاشتن استاد اونو گوش میدم وهمین که دفتر وخودکارمو اوردم که بنویسم دیدم دقیقا امروز منم مثل صحبتهای شما بودم و اگه ادامه نداده بودم و رها کرده بودم انرژی انجام دادن تمریناتم به نحو احسنت هم عایدم نمیشد
   ممنون از وقتی که برا ما میذارین
   من این حجم از تعهد وپشتیبانی را هیجای دنیا ندیدم و واقعا فقط نشان از عشق به کارتون رو داره
   ومن در هرزمینه شمارو الگوی خودم قرار دادم استاد خوبم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Zohreh Abotalebiyan
   1399/02/30 11:01
   مدت عضویت: 1783 روز
   امتیاز کاربر: 73
   محتوای دیدگاه: 95 کلمه

   سلام استادگرامی مثل همیشه عالیه عالی وچه به موقع این فایلتونم به دادم رسید
   چندین روزه که منم درفکرهمین سوال بودم ( چرالاغرنمیشم)ولی الان که فایلتون اومدروگوشیم بادیدن عنوانش فورا اوناخوندم وفایل راگوش کردم واقعا تمام حس وحالم دراین فایل توضیح داده شده بود حرفاییکه شما می زدید تماماشرح حال من بود ذهنم کاملا این روش راپذیرفته ولی جسمم مقاومت ‌میکنه والان دلیلش رافهمیدم اینکه شوق واشتیاقم بعضی روزاکمتره ویااینکه استمرارداشتنم کم وزیادمیشه واینکه فهمیدم کهبه همان سرعتی که ذهن کار میکنه جسم واردعمل نمیشه وجسم روندی آرامتری راداره
   خداراشکرکه شماهرلحظه درکنارمون هستید
   باتشکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/02/30 10:58
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 254 کلمه

   سلام چه اگاهی عالی و فوق العاده ای،استاد علاوه بر تعداد کامنتها که توی هر جلسه که کم میشه یه چیز جالب توجه دیگه ای هم وجود داره اونم اینکه افرادی که کامنت میذارن هم یه تعداد مشخصی هستن که هر جای دیگه سایت هم میری رد پاشون رو میبینی و اینها همون افرادی هستن که استمرار دارن و موفق میشن وخوشحالم که منم جزیی از این خانواده هستم ،چون به قول شما اشتیاق و انگیزه فقط برای ابتدای شروع مسیر کمک کننده است این استمراره که نتیجه رو رقم میزنه،یه نکته دیگه هم به نظر من وجود داره استاد که بازم از نجواهای ذهنی هست وباعث میشه دست بکشیم بعد از یه مدت و برای خود من پیش اومد و جالب اینجاست که فکر کنم فقط در مورد موضوعات ذهنی هست و اونم اینه که بعد از یه بار یا چند بار گوش دادک ذهنت میگه تو دیگه همه رو بلدی واسه چی میخوای دوباره گوش بدی ولش کن و همین موضوع کا رو سخت میکنه بلدم بلدمها و میدونم میدونمها ،افرین به شما استاد کا توی این مسیر بدون راهنما موندین وادامه دادین و یه مسیر عالی،لذت بخش و پر از اگاهی برای همه ماهایی کا دنبال لاغری اسان بودیم باز کردین و وافرین به همه ماهایی که توی این مسیر سرسبز سوت زنان واسوده خاطر لذت میبریم و همراه شما هستیم چون مطمئنیم که پایان این مسیر نتیجه زیبای لاغری ماندگار وجود داره و دیدن البوم شگفتی سازان به سادگی این موضوع رو با سند و مدرک ثابت میکنه💚💚

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار saberizahra80
    1399/02/30 14:27
    مدت عضویت: 1678 روز
    امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 4 کلمه

    سپاسگزارم استاد ،لطف شماست💚💚🙏🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار عشق
    1399/02/31 13:27
    مدت عضویت: 1787 روز
    امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    اون قسمت که میگید در مسیر سرسبز سوت زنان و اسوده خاطر لذت می‌بریم حرف نداره. کیف کردم خوندم
    افرین به شما هم بابت حس خوبتون هم بابت دقت و نکته‌سنجیتون

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nana
   1399/02/30 09:58
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 463 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 206 کلمه

   با عرض سلام و ادب و احترام
   فایل و گوش کردم و دقیقا خودم هم در چند روز قبل به این نتیجه رسیده بودم و مرثب سوال می کردم که چرا نمی تونم مثل روز هدی اول فررش باشم ؟حال که شما آمار جمعی تون هم گواه این مطلب شد . و واقعا این ذهن همش رو به راحت طلبیه و پشت گوش انداختن و بی خیال شدنه بعد که به دلش راه میری منفی باف شروع می کنه بفرما خوبت شد؟ حالا دیدی این راهم فایده نداره؟ و طبق فرمایش شما نباید بزاریم از ریسمان الهی یا شعوری کنده بشیم محکم بگیریمش و حتی شده یک فایل یا دیدن آلبوم ها یا مرور نوشته ها در صورت بهم ریختگی ذهنی یا شنیدن یک موسیقی خاطره انگیز خوب خودمونو کنترل کنیم . و این کنترله خیلی مهم و حیاتیه همیشه چند تا باطری نیم قلم و کامل تو کیف دستی مون باشه تا به محض کار نکردم باطری ها رو عوض کنیم . حالا یکی با یک آهنگ باطریش شارژ میشه . یکی با دیدن یک فیلم یا خوندن یک رمان یا با تفنگ ابی آب بریزی تو خونه همسایه و لباس اطو کشیده آقای همسایه رو خیس کنی و فحش بخوری . 😂😂😂😂😉😉😉😉

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار عشق
    1399/02/31 13:30
    مدت عضویت: 1787 روز
    امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 29 کلمه

    عالی بود.
    چه دیدگاه طنازی
    اصلا خوندن دیدگاها خودش واسه خوب شدن حال ادم کافیه
    انقد که حس خوب منتقل میشه ازشون
    باتری من یکی که فول شارژ شد

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1399/02/30 06:04
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 309 کلمه

   سلام استاد
   مثالی که زدین برای گزاشتن کامنتهای زیاد در تمرینهای روزهای اول من یاد دوران مدرسه انداخت وقتی که دفتر جدیدی دست میگرفتیم صفحات اولش چه قدر تمیز و خوش خط مینوشتیم تا اخر همینطور بدخط و کثیف ولی نکته مهم اینکه بالاخره دفتر تموم میشد و نیمه کاره رها نمیشد چون سیستم اموزشی بود و معلم حضور داشت درست مثل دوره شما شاید از اول دوره خیلی هیجان زده البته من خودم مثال میزنم من اوایل به خاطر تجربه بسیار عالی که از فایلهای رایگان داشتم خوب تمرینات عالی انجام میدادم ولی خوب گاها سست میشدم اما نکته مهم. که من الان یک سال و سه ماه که تو دوره هستم جدای ازاینکه نتیجه گرفتم یا نه به نظرم این بودن مثل یک معجزه است چون من بارها برای رژیمهای مختلف وحتی دوره های مختلف اقدام کرده بودم و طوری همه رو رها کردم که حاضر نیستم حتی بهشون فکر کنم ولی استمرار در این دوره جدای از جادویی بودن و اثر بخشی فایلها حمایتهای شما به روز کردن دوره و گزاشتن فایلهای جدید واقعا سپاسگزارم استاد وقتی ذهن میپزیره که لاغریم ولی جسم هنوز این تفکر نمایش نداده البته در رفتارها به خوبی نشون داده میشه تنها وتنها وتنها استمرار که باعث میشه از مسیر خارج نشیم یعنی انقدر حالمون خوب نگه داریم تا بالاخره جسم صفحه نمایشی از تصویر ذهنی ما بشود چند روز پیش با اینکه لباسی رو پوشیدم که برام گشاد شده بود تنم کرده بودم به جای اینکه خوشحال باشم نجوایی مرتب در گوشم میگفت حالا که چی اخرش چی میشه اصلا گیج شده بودم و یک ربع ساعت ادامه داد تا شناختمش و سریع گفتن این منفی باف باورتون نمیشه ولی به محض فهمیدن موضوع تمام نجواها تمام شد و در اخر اینکه استاد کاش فایلی جداگانه مربوط به چاقی موضعی بزازید البته بارها اشاره کردین بهش ولی یک دنیا ممنون میشوم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار عشق
    1399/02/31 13:36
    مدت عضویت: 1787 روز
    امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 50 کلمه

    اصلا بعضی از این دیدگاها مثل همین خودشون مثل یه فایل آموزشی عمل می‌کنن و یا مثل یه چکیده و خلاصه‌ی فایل‌های دوره که کلی اگاهی رو که قبلا تو دوره یاد گرفتیم ولی کمرنگ شدن یاداوری می‌کنن و به سطح میارن تا دوباره مورد استفاده قرار بگیرن

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/02/30 05:55
   مدت عضویت: 1615 روز
   امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 101 کلمه

   سلام. استاد خیلی سپاسگزارم این فایل فوق العاده است.
   من این نجوا رو به این صورت دارم که در دوره ی تکرار هستم و چیزی که من رو نگه میداره اینکه بهم میگه چندروز در یک ایستگاه بمون تا بیشتر تکرار کنی و اجازه ادامه دادن نمیده اما من باز ادامه میدم.
   واقعا با ادامه دادن میشه موفق شد و چون خیلی ساده هستش شاید باور کردنش سخت بشه اما تنها راه ادامه دادن هستش و در نهایت ما رو به نتیجه میرسونه.
   ورودی های منفی واقعا زندگی ما رو نابود میکنه و باعث میشه دنیا رو بی رنگ یا بدرنگ ببینیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار mehdiamini0098
    1399/03/01 14:30
    مدت عضویت: 1546 روز
    امتیاز کاربر: 133 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 249 کلمه

    آفرین به شما دوست عزیز واقعا حرف شما درست ومنطقیه باعث میشه که مادنیاروبیرنگوبدرنگ یاپرازخاکسترببینیم هیچ رنگی روتودنیانمی ببینیم برای همین هم هست که اکثراً در این دنیابه جای پیشرفت پسرفت میکنیم چون ادامه دادن به دیدن بدی های زندگی وپشت گوش اندازی اولین چیزی هست که همیشه توذهن ماآدمهامرورمیشه واونوقت توذهن ماتکرارمیشه وبعداسم پیدامیکنه وبعدبه شخصیت ماتبدیل میشه درصورتیکه بدبین بودن یاپشت گوش اندازوبی صبروعجول بودن شخصیت مانبوده ووجودنداشته امامابافکرکردن به اون وادامه دادن به کارهایی که حتی برای ذهنمون هم اولش سخت بوده وتودوراهی ولی وقتی انجامش دادیم دیدیم مشکلی برامون برای باراولی ودوم پیش نیومده باعث شده که حس آرامش درذهنمون پیش بیادوهمین حس برعکس عمل می‌کنه و باعث میشه که مادرجایی دوباره قراربگیریم که دوست نداریم ونتیجه ی عکس به خاطر حس آرامش درذهنمون وانجام کارهاوادامه دادن به کارهایی که خودمون میدونیم اشتباهه ولی دوباره ایندفعه خودمون آگاهانه داریم بهش وبه انجامش بی اعتنایی میکنیم وبعدتبدیل به رفتاروانجام مدام اون تبدیل به عادت وبعددرذهن طبیعی جلوه می‌کنه وبعداسم وشخصیت میگیره و اونوقت به دمانسبت داده میشه مثل همین چاقی که مادربودن درمسیرش ادامه دادیم باشکلی دیگه وحالا ادامه دادن برای لاغری هم باید به یه شکل دیگه صورت بگیره تابه اسم وشخصیت ماتبدیل بشه و ادامه دادن هست که سرانجام رومیسازه نه فقط فکرکردن خیلی ممنون از شما دوستان عزیز که دیدگاه‌ها ی قشنگی میزارین و استاد سپاسگزارم ازخدایی که منودراین جمع قراردادومنوهدایت کردتادرمسیردرست گام بردارم ودرست انتخاب کنم شکرت پروردگارعزیزومهربانم وخالق تمام زیبایی‌های جهان هستی سپاسگزارم ودوستت 😍دارم 💟 پروردگارتمام جهانیان 🙏🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم