0

گام ۶۵: به هر اندازه چاقی، هیچ نیست!

موانع ذهنی لاغری
اندازه متن

توجه به چاقی و شرایط فعلی یکی از مهمترین موانع ذهنی لاغری است. و تا زمانی که از این مانع ذهنی عبور نکنید امکان ندارد بتوانید لاغر شوید.

اهمیت موانع ذهنی لاغری

هرچقدر بیشتر در مسیر لاغری با ذهن ادامه می دهم بیشتر به این درک می رسم که متناسب بودن روند طبیعی جسم ما می باشد و اگر ما چاق هستیم به خاطر موانع ذهنی لاغری است که در مسیر متناسب شدن ایجاد کرده ایم.

موانع ذهنی لاغری

دلیل اینکه هیچ حیوانی چاق نمی شود این است که آنها موانع ذهنی در مورد عملکرد بدن خود در ذهنشان ایجاد نمی شود.

اما در مورد انسانها داستان تفاوت دارد.

انسانها در مورد سیستم عملکرد بدن خود فکر می کنند، نظریه پردازی می کنند، با یکدیگر گفتگو می کنند و با استمرار در فکر کردن و صحبت کردن درباره سیستم بدن خود بر عملکرد جسم تاثیر گذاشته و روند پیش فرض جسم را تحت تاثیر قرار می دهند.

با اندکی جستجو در افکار خود متوجه انبوه افکاری که درباره سیستم بدن خود در ذهنتان ذخیره کرده اید می شوید.

 • سوخت و ساز بدن من پایین است.
 • فعالیت بدنی من کم است.
 • سن من بالا رفته و این درد و بیماری ها طبیعی است.
 • گرما باعث افتادگی پیری زود رس پوست صورتم شده.
 • بخاطر فقیر بودن خانواده ام بنیه جسمی من ضعیف است.

صد ها فکر مانند این در ذهن ما وجود دارد که هر کدام تعریفی درباره سیستم بدن می باشد.

مهم نیست این آگاهی ها درست است یا خیر، مهم این است که هر موضوعی در ذهن ایجاد و پذیرفته شود به واقعیت وجود ما تبدیل می شود.

از دوران کودکی به یاد دارم پدرم عقیده داشت سکته قلبی در خانواده آنها ارثی است.

سال های زیادی با دقت میزان چربی خون خود را بررسی میکرد.

در غذا خوردن خود دقت می کرد تا میزان چربی خونش بالا نرود.

سالها برای مراقبت از سلامت قلب و سیستم بدنش ورزش های هوازی انجام می داد.

اما در نهایت در سن 64 سالگی در حالی که هیچگونه عوارض قلبی نداشت بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت.

پدر من باور کرده بود که سکته قلبی در خانواده آنها ارثی است در حالی که این آگاهی کاملا اشتباه بود اما مهم نیست علم یا هر منبع دیگری اثبات کند که این آگاهی اشتباه است. مهم این است که پدر من پذیرفته بود و برای جلوگیری از وقوع آن سالها تلاش کرد اما در نهایت آنچه در ذهنش تثبیت شده بود به واقعیت تبدیل شد.

چاقی فقط یک فکر است

چاقی، فکری است که در ذهن برخی انسانها از طریق مختلف ایجاد می شود.

این فکر مانند بذری که کاشته می شود به آرامی رشد می کند، تنومند می شود و ثمره آن اضافه وزن است.

دلیل اینکه این روزها نرخ رشد چاقی افزایش یافته و انسانها از سنین کودکی دچار اضافه وزن می شوند گسترش فرمول های قکری اشتباه در ذهن انسانهاست.

نکته جالب توجه اینکه تفاوتی ندارد سن فرد چقدر باشد، چون ذهن تکامل ندارد و انسان در هر سنی باشد قدرت ذهن او کم یا بیشتر نخواهد شد به همین دلیل گسترش فرمول های چاقی در جوامع انسانی سبب شده است که این فرمول ها در ذهن کودکان هم نفوذ کرده و باعث بروز چاقی از سنین پایین شود.

من از کودکی چاق بودم و به خاطر ندارم از چه زمانی یا چه طریقی توجه من به چاقی توسط خانواده ام جلب شده است اما آنچه واقعیت دارد این است که متاسفانه سیستم ذخیره ورودی ها در ذهن به این شکل است که به این موضوع اهمیت نمی دهد که آیا من از عواقب این افکار اطلاع دارم یا خیر؟ آیا من انتخاب کرده ام این افکار وارد ذهنم شود یا خیر؟

هر اطلاعاتی که از طریق پیرامون وارد ذهن شود توسط ذهن بعنوان یک فکر صحیح پذیرفته می شود و تکرار افکار مشابه باعث شکل گیری فرمول ها در آن موضوع خواهد شد.

من از سنین کودکی بر اثر وارد شدن اطلاعات درباره چاقی از طریق والدین و اطرافیانم طریقه چاق شدن را یاد گرفته و آن را اجرا کرده بودم و باعث بروز اضافه وزن در جسمم شده بودم به مرور که چاقی را در جسم خودم مشاهده کردم و شنیده های ارافیانم درباره ارثی بودن چاقی و … را شنیده بودم باور کردم که چاقی سرنوشت من است و راه فراری از آن نیست.

در واقع این شنیده ها نه تنها باعث چاقی من شده بود بلکه موانع ذهنی لاغری من را نیز تشکیل داده بود.

چاقی ارثی است یا عادتی

چاقی ارثی یا عادتی

بسیاری عقیده دارند که مهمترین عامل چاقی افراد وراثت یا ژنتیک آنهاست که باعث بروز چاقی شده است. اگر درباره علل چاقی تحقیق کنید حتما در هر سایت، مجله یا تحقیق که درباره چاقی صورت گرفته باشد مشاهده خواهید کرد که یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر چاقی را ژنتیک عنوان کرده اند.

این درحالی است که در بسیاری از خانواده هایی که والدین چاق هستند فرزندان متناسب متولد و بزرگ می شوند البته که همان افراد عقیده دارند این مورد بخاطر جهش ژنتیکی یا مواردی است که باعث شده ژنتیک چاقی انتقال پیدا نکند. تاکید بر ژنتیکی بودن چاقی یکی از مهمترین موانع ذهنی لاغری است که افراد چاق به آن دچار شده اند.

آنچه مسلم است و من به آن عقیده دارم این است که چاقی به صورت ژنتیکی منتقل نمی شود بلکه به صورت عادتی از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود.

اطلاعات درباره چاقی و چاق شدن از طریق والدین و اطرافیان وارد ذهن اعضای خانوداده (فرزندان) می شود. تکرار اطلاعات پیرامون چاقی توسط والدین و بارها شنیده شدن توسط اعضای خانواده باعث شکل گیری فرمول های چاق کننده در ذهن اعضای خانواده می شود.

فرمول های چاقی منجر به شکل گیری انتظار چاقی در ذهن افراد شده و به مرور باعث تغییر افکار،‌ نگرش و رفتار آنها می شود در نهایت فرد دچار چاقی می شود.

این افراد زمانی که بزرگ می شوند و تشکیل خانواده می دهند به همین ترتیب افکار و نگرش خود درباره چاقی را به فرزندان خود منتقل می کنند و به همین سادگی زنجریه چاقی از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود. نکته حائز اهمیت اینکه فرمول های چاق کننده ذهن نه تنها باعث چاقی می شوند بلکه موانع ذهنی لاغری را نیز ایجاد می کنند.

این چرخه انتقال چاقی در عین حالی که اشتباه می باشد اما به صحیح ترین شکل ممکن در حال تکرار شدن است.

دلیل اینکه زندگی ما در جنبه های مختلف شبیه والدین مان است انتقال افکار و انتظارات آنها در طی سالها زندگی کردن به ذهن ما می باشد.

همانطور که سرما در تضاد با گرما می باشد چاقی نیز در تضاد با لاغری است.

اگر جایی سرما باشد به هیچ وجه آنجا اثری از گرما نخواهد بود. مگر اینکه به طریقی گرما را ایجاد کنیم.

اگر در ذهنی فرمول های چاقی ایجاد شود آن فرد به هیچ طریقی نمی تواند لاغر شود. چون فرمول های چاقی به مرور که سن چاقی بیشتر می شود به موانع ذهنی لاغری تبدیل می شوند و اگر فرد بخواهد لاغر شود باید ابندا موانع ذهنی لاغری را اصلاح کند، سپس فرمول های لاغر کننده را در ذهن خود ایجاد کند تا به مرور روند لاغری در جسم آغاز شود.

ایجاد فرمول های لاغر کننده در ذهن مانند ایجاد کردن منبع گرما در مکانی است که هوای آنجا سرد است.

همانطور که منبع گرما با غلبه بر سرمای محیط باعث گرم شدن محیط می شود، فرمول های لاغر کننده با غلبه بر موانع ذهنی لاغری باعث تغییر شرایط جسم و لاغری می شود.

عوارض چاقی

تاثیرات چاقی در زندگی

ایجاد فرمول های چاقی در ذهن در دو جنبه بر زندگی ما تاثیر می گذارد.

مرحله اول: باعث ایجاد اضافه وزن در جسم ما می شوند.

مرحله دوم: موانع ذهنی لاغری را ایجاد می کنند.

این دو مرحله در امتداد هم شکل می گیرند به این شکل که ابتدا فرمول های چاقی باعث ایجاد اضافه وزن در جسم می شوند سپس با افزایش سن چاقی و تلاش برای لاغر شدن و شکست خوردن، فرمول های چاقی به موانع ذهنی لاغری تبدیل می شوند.

دلیل اینکه هرچه تلاش کردید لاغر نشدید بخاطر وجود فرمول های چاقی بود که به هنگام تلاش شما برای لاغر شدن در نقش موانع ذهنی لاغری عمل می کردند و به راحتی مانع کسب نتیجه لازم می شوند.

از طرفی همه ما عقیده داریم که بدون هیچ تلاشی چاق می شویم. این موضوع نیز تحت تاثیر فرمول های چاقی است که در نقش فرمان دهنده ظاهر می شوند و جسم را به سمت چاقی بیشتر هدایت می کنند.

نکته جالب توجه این است که در تمام سال هایی که برای لاغر شدن تلاش می کردیم صد در صد در مسیر اشتباه بوده ایم.

لاغر شدن نیاز به تلاش ندارد چون روند طبیعی و پیش فرض جسم ما ترمیم کردن و از بین بردن هر ناهمانگی است که در جسم ایجاد می شود.

اگر چاق تر نشوید لاغر می شوید

برای لاغر شدن نباید تلاش کنیم بلکه برای چاق تر نشدن باید تلاش کنیم.

اگر فرمول های چاق کننده ذهن خود را شناسایی کرده و با استمرار در پیدا کردن مثال های مخالف و نقض کننده آنها قدرت عملکرد آنها را کاهش دهیم به صورت خودبخود لاغر می شویم.

چون هرچه شما فرمول های چاقی بیشتری را شناسایی و تغییر دهید در واقع موانع ذهنی لاغری را نیز کمتر کرده اید.

وقتی موانع ذهنی لاغری کم تر شوند، لاغری به صورت خودبخودی اتفاق می افتد.

به لطف خدای مهربان از زمانی که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم افراد بسیار زیادی با اضافه وزن های مختلف از آموزش های لاغری با ذهن استفاده کرده و نتایج عالی کسب کرده اند.

این نتیجه اثبات می کند که میزان اضافه وزن به هیچ عنوان در عدم موفقیت نقشی ندارد بلکه به اندازه ای که شما فرمول های چاق کننده و موانع ذهنی لاغری را شناسایی و تغییر دهید روند لاغر شدن در شما اتفاق می افتد و این روند می تواند تا رسیدن به تناسب اندام ایده آل ادامه پیدا کند.

اگر به سیستم بدن خود توجه کنید متوجه می شوید که در طی زندگی روزمره بارها به دلایل مختلف به جسم خود صدمه وارد کرده اید.

برخی از صدمات قابل دیدن و برخی غیرقابل دیدن بوده اند.

در مورد چگونگی ترمیم شدن یا مراحل آن هیچ ایده و نظری نداشته ایم و با من هم عقیده هستید که بدن ما روند ترمیم را تا جایی که جسم به سلامت اولیه خود برسد ادامه داده است.

چاقی مانند هر ضخم یا بیماری دیگری است که به راحتی می تواند توسط سیستم بدنی ما رفع و به حالت اولیه خود برسید اما نکته اینجاست که ما درباره نحوه عملکرد جسم به هنگام ترمیم زخم روی دستمان هیچ ایده و نظری نداریم اما درباره لاغر شدن صدها ایده و نظریه داریم که تصور می کنیم جسم ما به آن شکل عمل می کند و معمولا این نظریه ها دربرگیرنده این واقعیت است که جسم ما توانایی لاغر شدن ندارد و این همان موانع ذهنی لاغری است که سالهاست مانع لاغری ما شده اند.

دلیل اینکه برای لاغر شدن دست به دامان رژیم گرفتن یا ورزش کردن می شویم این است که عقیده داریم جسم ما نمی تواند لاغر شود مگر اینکه ما کار خاص یا متفاوتی را انجام دهیم.

این یک فکر و فرمول ذهنی اشتباه است اما از آنجا که درست و اشتباه بودن آن بستگی به عقیده ما دارد بنابراین هر فکر اشتباهی درباره لاغر نشدن به سادگی با تکرار کردن به موانع ذهنی لاغری تبدیل شده و به واقعیت زندگی ما تبدیل می شود.

در سال های چاقی بارها شاهد توانایی جسم خودم در مورد ترمیم زخم ها و صدمات مختلق بوده ام، حتی بارها درد هایی در جسم من ایجاد شد که قابل دیدن نبود فقط از محل درد متوجه مشکلی در بدن خود می شدم اما همه این مشکلات توسط جسم من بارها ترمیم و رفع شد اما چاقی من هیچ وقت برطرف نمی شد.

این موضوع اثبات می کند که آنچه من درباره عملکرد سیستم بدنم درباره چاقی می دانستم مانع از عملکرد ساده و مناسب جسم من نسبت به رفع چاقی شده است.

بنابراین برای برطرف کردن موانع ذهنی لاغری بهتر است با دقت به محتوای فایل آموزشی توجه کرده و به آنچه گفته می شود به خوبی عمل کنید تا مهارت رفع موانع ذهنی لاغری را بیاموزید.

در این صورت به شما اطمینان می دهم که پس از چند روز روند متناسب شدن شما دگرگون خواهد شد.

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای انجام عالی تمرین مربوط به رفع موانع ذهنی لاغری توصیه می شود ابتدا توضیحات نوشتاری را مطالعه کنید، سپس ویدیوی آموزشی را تماشاش کنید و بعد از آن به سوالات مربوطه به صورت شرح انشایی در بخش نظرات ثبت کنید.

 • نظر شما درباره شکل گیری فرمول های چاقی در ذهن و چاق شدن تان چیست؟ با ذکر مثال شرح دهید.
 • نظر شما درباره تاثیر موانع ذهنی لاغری بر لاغر نشدن تان چیست؟ شرح دهید.
 • به نظر شما استفاده از روش های لاغری باعث برطرف شدن موانع ذهنی لاغری می شود یا آنها را افزایش می دهد؟
 • انتظار شما در سال های چاقی چگونه بوده است آیا بیشتر انتظار لاغر شدن داشتید یا چاق تر شدن؟ شرح دهید.
 • تا قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری نگرش شما درباره امکان لاغر شدن چگونه بود؟‌شرح دهید.
 • بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری چه تغییری در نگرش و احساس شما برای لاغر شدن ایجاد شده است؟ شرح دهید.
 • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک میکند که موانع ذهنی لاغری را اصلاح کنید.
 • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی نظر شما درباره عبارت (هرچقدر چاق هستی،‌ هیچ چیز نیست) چیست؟ چه احساس و انتظاری در شما ایجاد کرد؟ شرح دهید.
 • طبق توضیحات انجام تمرین در ویدیوی آموزشی سن خود را بنویسید،‌ با محاسبه هر سال خوردن یک تن غذا محاسبه کنید که تا امروز چند تن مواد غذایی مصرف کرده اید و اکنون فقط چند کیلو اضافه وزن دارید؟
 • از محتوای ویدیوی آموزشی رفع موانع ذهنی لاغری برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.18 از 40 رای

https://tanasobefekri.net/?p=27457
برچسب ها:
131 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار مهلا
   1403/01/28 09:25
   مدت عضویت: 269 روز
   امتیاز کاربر: 6830 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 421 کلمه

   با سلام 

   هر چقدر چاقی ،هیچی نیست 

   بله چاقی ما و اضافه وزن ما نسبت به غذایی که در طول کل عمرمون مصرف کردیم خیلی ناچیزه ،هومنطور که تونستیم از اول حیاتمون آنقدر زیاد غذا ها رو دفع کنیم یا به انرژی تبدیل بکنیم الان هم میتونیم و تا آخر عمرمون این روند ادامه داره ،اینکه ما دچار اضافه وزن میشیم معنیش این نیست که در بدن ما اختلال بوجود اومده و دیگه بدن توانایی خودش رو از دست داده ،بلکه نشون دهنده آیه که در عملکرد ذهن ما اختلال ایجاد شده که ما دچار اضافه وزن شدیم و باعث شدیم بدنمون اون مقدار غذا رو مثه مابقی ورودی های بدنمون به سوخت تبدیل نکنه یا دفع نکنه ،چون ما به ذهنمون دستور دادیم،ترسوندیم و ناخواسته اون رو از مسیر اصلی خارج کردیم و کافیه ترس ها و فرمول‌های ذهنمون رو کنترل کنیم و با جایگزین کردن فرمول‌های لاغری ،اونها رو کم رنگ کنیم.

   در تمام سالهای چاقی من درسته که من انتظار چاق تر شدن نداشتم اما  انتظار لاغر شدن هم نداشتم و ترس از چاقتر شدن داشتم.

   لاغری با ذهن چگونه به شما کمک میکند که موانع ذهنی لاغری را اصلاح کنید.

   اینکه چطور در مورد لاغری فکر کنیم و اون رو دوست داشته باشیم برای لاغر شدن مهمه و در لاغری با ذهن تماما در مورد لاغری صحبت میشه اینکه چطور به لاغری فکر کنیم، چطور مثه لاغرها رفتار کنیم .

   نظر شما درباره تاثیر موانع ذهنی لاغری بر لاغر نشدن تان چیست؟ شرح دهید.

   فرمول های چاقی آنقدر در ذهن من رسوخ کرده بود که باعث چاقی من و در نهایت مانع لاغری من شدند 

   پس میتونیم بگیم فرمول‌های چاقی همان موانع ذهنی لاغری هستند که در ذهن بوجود میاد و یه چیز اکتسابی هست و ما اونها رو از دیگران محیط جامعه یا تجربه خودمون بدست میاریم مثلاذخود من اعتقاد داشتم افزایش سن باعث چاقی میشه و همچنین میترسیدم با بارداری و مسایل مربوط بهش وزنم اضافه بشه ، بعد زایمان بچه اولم و شیر دادنش چاق نشدم چون هنوز سن کمی داشتم اما با اومدن بچه دومم این دو فرمول افزایش سن و بارداری در کنار هم قرار گرفتندو باعث چاقی من شدند.

   من در حال حاضر ۳۷سال سن دارم و در صورتی که سالی یک تن غذا و خوراکی وارد معده ام شده باشد ،تا الان ۳۷تن غذا مصرف کرده ام و این مقدار غذا تبدیل به انرژی شده آمد و مقداری دفع شدند و من فقط ده کیلو اضافه وزن دارم که در مقابل ۳۷تن چیزی نیست 

   و این خیلی خوشحال کننده ست در نهایت به جمله لاغری آسانترین کار دنیاست میرسیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/12/01 22:24
   مدت عضویت: 163 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,221 کلمه

   بنام خداوند یکتا بی نظیر و مهربانم و همیشه حاضر و حامی و عاشق پیشرفت ما،

   و درود و رحمت و واقعا واقعاااااا رحمت خداوند شامل حال شما استاد در هر لحظه زندگیتان واقعا سعادت دو جهان و ثروت معنوی مادی و سلامتی لاغری و هر آنچه که میخواهید تقدیمتان شده باشد و بشود همچنان ،

   استاد این چه فایل زیباییی بود این جمله 

   (به هر اندازه چاقی،هیچ نیست!)

   باید تابلو طلا بشه بزنیم تو خونه هامون چون تمام قدرت خدا رو نشان میدهد در بدن و ذهن و این جهان هستی الله اکبر!

   زبانم الان ناتوان در انتقال این حجم از شگفتی در این فایل نه بخاطره لاغری با ذهنم بخاطره اینهمه عظمت خداوند در آفرینش ما،که همه چیش برکت و خیر ،

   واقعا استاد ممنونم و زبانم ناتوان چون یک نتیجه تحقیقی را آنقدر زیبا به شگفتی بدن و ذهن اصلا تو کل کارهای زندگیمون استناد دادید از این زیباتر دیگه نداریم ممکنه باورم برای لاغری که هیچی تا عظمت خدا باورم شکل گرفت و بازم کمه ،

   چقدر زیبا وچقدر اموزنده یادگرفتم‌:

   که من خودم  باید فکر کنم و فکر کردنمو با دلایل منفی و نا امیدی انجام ندم،

   و کاری که خودم باید انجام بدمو نندازم گردن کسی دیگه ،

   و از این به بعد هر کاری که بخوام انجام بدم میگم چرا و چگونه اینطوری شده یا چطوری می‌تونه بهتر بشه ؟

   اثر قدرت خدا در اینکار چطوری پیداست ؟

   و من باید با گفتن چطوری ؟دلیل پیدا کنم در  اینهمه عظمت و بی نقصی خدا و 

   و نحوه از پس هر کاری بر اومدن را حتما که به خیر برای ما ختم میشود را بفهمم چقققدر خدا عظیم چقدر همه چیو خیر آفریده و مارو قوی آفریده الله اکبر،

   طبق این نکته در فایل تصویری واقعا چطوری این اتفاق میفته غیر اینکه تسلیم بشیم بگیم فقط قدرت خدا عظیم الشان؟!

   نکته طلایی که هیچی بلکه الماسی و گوهری بی اندازه و با قیمت وصف نشدنی این فایل بارزش:

   باید با چرا و چگونه شروع کنم،الان هم میگم چگونه؟؟؟ 

   ۴۰کیلو حالا هر چقدر اضافه وزن داریم نسبت به مقدار غذایی که در سالها خوردیم که می‌تونه به ۴۰ تن برسد، 

   هیچ چیزی نیست؟

   چونکه:غیر اینه که کار فقط یک خدای میزان اندازه درست دقیق و قدرتمند و با خیرو نیک هست !

   واقعا ۴۰ کیلو در مقابل ۴۰ تن غذای مصرفی در اینهمه سال:

   هیچ چیزی نیست چون این قدرت خدا در آفرینش بدن ماست ،

   هیچ‌چیزی نیست 

   هیچ چیزی نیست

   هیچ‌ چیزی نیست

   ترمزها رو بردار 

   ترمزها رو بردار 

   ترمزها رو بردار

   شما لاغر میشی خود ب خود،چون  بدن کار خودشو بلده چون کار خدای قدرتمند با عظمت و قادر مطلق 

   شما لاغر میشی خود ب خود

   شما لاغر میشی خود ب خود

   شما لاغر میشی خود ب خود 

   غذاها قدرتی ندارن مقدارشون افزایش پیدا نمی‌کند مگر ذهن چاق ما و ترمزهاش افزایش پیدا کند،

   بدن قدرت ترمیم دارد مانند رشد ناخنهامون مانند ترمیم بدن بعد از سرما خوردگی و عمل جراحی و میزان و دقیق کارکردن خودکار تمام اندامهای بدن از همان داخل رحم مادر ،

   بدن قدرت ترمیم دارد

   بدن قدرت ترمیم دارد 

   بدن قدرت ترمیم دارد

   بدن خودش قدرت دفع غذای اضافه را دارد 

   بدن خودش قدرت دفع غذای اضافه را دارد 

   بدن خودش قدرت دفع غذای اضافه را دارد 

   اصلا بدن آگاه به همه چیز ما تازه بهش نا آگاهیم بهش ،ما با آگاهی کم اومدیم تازه اختلال درش ایجاد کردیم چرا آخه ؟

   اصلا ۴۰ کیلو اضافه وزن بدن به چهل ۴۰ تن غذای خورده شده در هر سال چقدره ؟هیچی والله،

   و تو این مدت ۴۰ تن غذای خورده شده کجای بدن ما رفته؟؟؟ بدن هنر داشته قدرتمند بوده دفعش کرده 

    الله اکبر خدایا قدرتتو شکر،وای چه توانایی داریم و خدا به ما داده بعد ما میگیم لاغر چرا نمیشیم چون قدرت خدا رو باور نداریم،

   بدن غذا رو مصرف میکند یا دفع میکند بدن لاغری را میخواهد و لاغر هست، 

   بدن غذا رو مصرف میکند یا دفع میکند بدن لاغری را میخواهد و لاغر هست،

   بدن غذا و مصرف میکند یا دفع میکند بدن لاغری را میخواهد و لاغر هست

   فکر جدید با مثال و تکرار  ایجاد میشود 

   فکر جدید با مثال و تکرار ایجاد میشود 

   فکر جدید با مثال و تکرار ایجاد میشود 

   استاد اصلا انگار ختم مطلبو فرمودید:

   راستی ما از عملکرد بدن شگفت انگیزمون الآنم نمی‌دونیم و 

   اصلا در به وجود آمدن خودمون هم دخالتی نداشتیم تمام این قدرتها و زیبایی‌های بدن من از کجاست قدرت خدا بله ما چنین بدن قدرتمندی از خداوند قدرتمندم دارم.

   چقدرهنر( فکر کردن )برای پیشرفت می‌تونه زیبا و آسان و شگفت انگیز و فوق‌العاده باش،کافیه انسان بخواد پیشرفت کنه و فکر کنه واقعا از هفتاد سال عبادت بالاتره فکر کردن ،اینم از اون آموزشهایی هست که در کنار لاغری بیشتر دارم یاد میگیرم فکر کنم و از فکرم استفاده کنم برای یافتن خوشبختیو دلایل عالی خوشبختی،

   چه باوری امروز رقم خورد برای من الله اکبر،

   چه قدرتی بدن من داره چند کیلو اضافه وزن در مقابل اینهمه خوردن من تو این چندین سال واقعا هیچی نیست،

   یعنی ببین چه قدرتی بدن من برای دفع داره 

   الهی قوربون خدا برم وااااای،

   بدن من فقط وظیفه اش طبق دستور خدا ،

   عالی کار کردن و 

   سلامتیه برای من!!!

   و  ما نباید با افکار منفی اشتباه با ایجاد ترمز ذهنی و ‌حتی رها نکردنشون در ذهنمون که اونم شگفت انگیزتر از بدنه و قدرتمنده نیایم در کار بدن که آنقدر دقیق و میزان اشکال اایجاد کنیم 

   وااای چه نکته ای الله اکبر الحمدالله به این شفاف سازیو فهمیدنش ،

   خدای بی نظیر من چه بدنی داده به ما و من چه قدرتی داره بدنم که مثلا فقط ۴۰ کیلو اضافه وزن از ۴۰ تن غذای خورده شده را نگه داشتم اونم بخاطره ترمزهای ذهنی که خودم ایجاد کردم ولشونم نمیکنم چسبیدم باید رهاشون کرد و فکر خوب ایجاد کرد با این بدن قدرتمندی که داریم حرفی نمی مونه باید لاغر شد و ماند،

   واااااای چه درسی فرمودید استاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   دود از سرمن به شخصه بلند شده چه مطلب شگفت انگیزی درسمون دادید استاد و قدرت بدنمون را یادآوری کردید به ما «الللللله اکککککبببببررررر»،

   بعد حالا ذهن ما چه قدرتی داره که از ۴۰تن غذای خورده شده در هر سال فقط ۴۰ کیلو رو نگه د اشتها یا خداااااااااااا آنقدر میگم هیچی نیست تا به تنظیمات کارخانه و قدرتمندیم و لاغریم و سلامتیم برگردم و ترمزها پاک بشه،

   لذت لاغری همراه آگاهی چنین اتفاقی داره برای من میفته،مثل شنیدن موسیقی لذت بردن من با اون فرد موسیقیدان فرق میکنه،

   من از خداوندی به وجود امدم که میزانش صحیح و دقیق و اندازه هست،

   مثال:صبحو و شبش گردش زمینش و چرخشش به دور خودش و همزمان خورشید همش دقیق و میزان،

   یکی از تفاوتهای من با این نعمتهای دقیق خلق شده اینه که خودم میام ترمز ایجاد میکنم در دقت و طبیعت و میزانو اندازه کارش و حالا ترمز را بر میدارم ،

    بعد میاد بدن منم مثل اونا دقیق کار می‌کنه در سلامتی و لاغری،

   من نباید شک کنم به قدرت خدا من نباید بترسم من نباید منفی فکر کنم اینا ترمزه،اصلا من چکاره ام در مقابل اینهمه کار و جهان هستی قدرتمند در مقابل خدای عظیم الشآن باورمم داره قوی میشه در این سایت الحمدالله الهی شکرت،

   و ذهنی که با اطمینان به خدا و اگاهی درست اموزش ببینه و ترمزها رو برداریم لاغر میشود خود ب خود بدن لاغر میشود تمرکز باید روی لاغری باشد شجاعت خیال راحت و اطمینان به قدرت خدا و بدنی که بهمون داده و دقیق و میزانه و ذهن واااای بله ذهنه شگفت انگیزموون وااااای ، خداوندا نمی‌دونم همه چی رو عالی آفریدی بگم بدنم یا ذهنم هر دو شگفت انگیزه خدایااااا قادر مطلقی الله اکبر الحمدالله،

   استاد خیلی ممنونم 

   خداوندا عظمتتو شکر واقعا من فقط باید لذت ببرم حسمو خوب نگه دارم فکر هیچی هم نکنم فقط مثبت و عملگرا و متعهد و یقین داشته باشم به قدرت خداوندم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/09/08 21:05
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 651 کلمه

   سلام بر استاد عزیز و دوستان همراه

   همین چند روز پیش بود که خواهر کوچکترم یکی از لباس مجلسی نوی خودش رو که براش تنگ شده بود به مادرم داد وگفت به یکی ببخش . 

   مادرم درحوابش گفتش که تو از این به بعد لاغر میشی چونکه خواهرم چند ماهی هست که نامزد کرده و کارش رو رها کرده بود و روند چاقیش سرعت گرفت .

   ومادرم گفت عروسی که کردی و رفتی روسر خونه وزندگیت مسولیت زندگی و همسرداری وخونه داری زیاد میشه و تو لاغر میشی .

   من یه لحظه به فکر رفتم گفتم آره همینه خدا داره با من صحبت میکنه چون منم این مدت مرتب ذهنم مشغول علتهای چاقی بود وهمش درخلوتم خیلی بهش فکر میکنم ودلایل رو شناسایی میکنم .

   منم مدتی که کارم رو رها کردم و دارم روی کار موردعلاقم وقت میزارم وخیلی مطالعه میکنم و اون احساس مسولیت کارقبلی که به موقع سر کار حاضر بشم و وظایفم رو درست انجام بدم که کارفرما ازم راضی باشه و‌.. رو ندارم .

   گفتم پس یکی از موانع لاغری احساس مسولیت است  چون الان خودم کارفرمای خودم هستم و استرس ها و اون درگیری های کاریم رو ندارم این کد مخرب داره اجرا میشه و نمیزاره به قول استاد این اندک اضافه وزن باقیمانده هم دفع بشه یا مصرف بشه .

   و من اومدم تو اطرافم جستجو کردم افرادی  که شاغل نیستند اما لاغرند و اونهایی که احساس مسولیت زیاد دارند اما چاق هستند .

   مثل خواهر بزرگترم هم متاهل هست هم شاغل اما چاق هست اما یه خانمه که متاهل هست وشاغل نیست اما متناسب هست .

   یاعموم درشغلش احساس مسولیت زیادی داره وهم کار خونه داری ..اما مرده همسادمون صبح تاغروب خونه هست و درآمد اجاره داره وخانمش شاغل هست اما کاملا متناسب هست .

   یا دخترعمه ام خونه دارهست وتک فرزند و خانواده کاملا مرفه اما کاملا متناسب هست  واصلا کارکردن دختر رو کسر شان میدانند حالا چرا من باید فکرکنم که از شرکت اومدم بیرون وماشین کوکی نیستم که بهم امرکنن این کار رو بکنم یانکنم چاق بشم .

   یا خود استاد نازنین قبلا شغلش ابزاریراق و چک و فروش و… بود اما چاق بود الان آزادی زمانی ومکانی داره کاملا متناسب هست .

   یا مدیر کارخونه ای میشناسم که قبلا درش کار میکردم و بالای پانصدتا پرسنل داره ومدیرش قبل ساعت  هشت صبح  کارخانه میره تا بعد هشت شب یکسره کارخونه هست و حتی ناهار هم خونه نمیره اونهمه چک و مشکلات کارخانه اما چاق هست .

   پس نتیجه می گیرم که احساس مسولیت ارتباطی به چاق بودن یا متناسب بودن  نداره چون قانون برای همه یکسان هست واین من هستم که کافیه به عوامل بیرونی قدرت ندم برای چاقی مثل :

   کم تحرکی . ثروتمند بودن . پشت میزنشینی. سفید بودن پوست .منظم بودن . دست ودلباز بودن . شاد بودن . تمیز بودن . آرامش داشتن . احساس مسولیت .افسردگی .بارداری . ازدواج . سزارین . ارثی بودن .تن صدای محکم داشتن . نوع دندانها و…..

   البته تن صدا همین الان فی البداهه بهم الهام شد .

   چونکه درنژاد خانوادگی ما تن صدای بلند ارثی هست از پدر وعموهام وکلیه عمه هام همه تن صدا بلند ومحکم  وچاق هستند .و من این نوع افراد اگر صداشون رو پشت تلفن بشنوم فکر میکنم افراد چاقی هستند .

   وخودم تن صدای محکم وبلندی دارم ومادرم همش به ما بچه ها میگه ارثی هست . اما الان من تو این سایت یادگرفتم ارثی نیست و یادگرفتنی هست و..‌

   رد باور الان مدیر عامل کلرخونه ای که توش کارمیکردم تن صدا محکم و قوی اما متناسب ولاغر هست .و همکاری داشتم تن صدا ملایم اما چاق بود .

   چقدر نوشتن خوبه که من امروز باهمین نوشتن یکی دیگه از مانع لاغری رو شناسایی کردم .

   استاد عزیز ازتون بی نهایت سپاسگزارم بابت این آموزشهای ناب که چگونه زیستن رو به من آموخت و از پروردگارم ممنونم که منو هدایت کرد به این سایت الهی .

   بعضی وقتها خدا روشکر میکنم که طی پروسه ای چاق شدم تا به این سایت هدایت بشم و مسایل زندگیم رو با آموزشهای بی نظیرتون حل کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار صالحه
    1402/09/18 20:24
    مدت عضویت: 489 روز
    امتیاز کاربر: 34316 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 185 کلمه

      سلام دوست عزیز 

    من‌طی این مدتی که توسایت هستم‌ یادگرفتم‌برای چاق وچاق بودن فقط فقط،کلی افکاراشتباه هست  که اول  از طرف خانواده به. فرزندان هدیه داده میشه وهرفردی که ابن هدیه فبول کنه توذهنش اون‌نگه داره بهش درزمانی نیاز دارای چون باوره کرده  در  اون هدیه تو ذهنش بازکرده  اون استفاده کنه فردی چاق خواهدبود وکسانی که ابن هدیه اصلا نه بهش توجه دارن نه فبول دارن ونه توذهنوسونو اون جا میدن وطبق پیش فرض ذهنوشون عمل میکنن افردی لاغر ومتناسب هستن فقط فقط گرفتن این هدیه کاره ما افرا چاق رو دچار مشکل کرده چون وفتی این اطلاعات رودریافت مینیم خیلی کاره اسون راحت هست  ولی برای کم رنک گردنش یا ازبین بردنش کلی باید دلیل مدرک رودتوذهنمون جمع کنیم که به ذهن بیگم‌که اون اطلاعات درست نبوده وما به اشتباه اونها رو باور کردیم برای من‌که هنوز به شکل کامل نشده  روی همه باورها کارکنم ولی با  استمرا پیدا کردن که شما دارید  امیدوار به همه باورها احاطه پیدا کنید که این کاره ما  رو از چاق دورتر دورتر می‌کنه وبه هدف نزدیکتر میشم  انشالله 

    خدا پشت وپنا هتون. یا حق. حق. نگه دارتون 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/08/04 12:06
   مدت عضویت: 293 روز
   امتیاز کاربر: 6470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 348 کلمه

   به نام خدای هستی بخش 

   گام65: به هر اندازه چاقی ، هیچی نیست

   واقعا استاد از ته دل دارم میگم چقدر اطلاعات این فایل ناب بودن و همه ی ما به اونها احتیاج داشتیم . واقعا این فایل به من چسبید و این جایزه استمرار و ادامه دادن من بود که گام به گام جلو اومدم تا این فایل رو بشنوم . مطرح کردن این تحقیق که نشان میده انسان در طول زندگیش چند تن غذا مصرف میکنه واقعا برای من تأثیرگذار بود .واقعا اگه بخوایم بهش فک کنیم حداقل در طول یکسال یک تن غذا مصرف کنیم منی که 31 سالمه یعنی 31 تن غذا مصرف کردم !!!!!!! و بدن من بجز سی کیلو اضافه وزنی که دارم بقیه شو دفع کرده و من نمیدونم که چطوری دفع و سوخته شده پس بدنی که میتونه سی تن رو از بین ببره پس سی چهل کیلو اصلا هیچ چیز نیست براش هیچی هیچی . طبیعت کلا در حال ترمیم و رو بهبود بودنه ولی ما انسان با کارها و رفتارمون در عملکرد طبیعی اون اختلال ایجاد میکنیم در مورد بدنمون هم به همین شکله بدن ما داره روال طبیعی خودش که متناسب بودنه رو طی میکنه ولی ما از طریق ذهنمون و فرمول و موانع ذهنمیون در عملکرد اون اختلال ایجاد میکنیم و نمیزاریم که به طور طبیعی کار خودش رو انجام بده و مانع دفع مقداری از اون غذایی که خوردیم میشه و درنتیجه باعث چاقی ما میشه .همان طوری که بدن ما خیلی از عملکردها رو در وجود ما به طور خودبخودی و بدون دخالت ما انجام میده اگر در مسئله لاغری هم دخالت نکنیم بدن ما اونو به طور خودبخودی انجام میده فقط باید ذهنمون رو از سر راهش برداریم تا اون بتونه کار خودش رو بدون کم و کاست انجام بده . من هر روز با خودم تکرار میکنم که سی کیلو اضافه وزن من در برابر 31 تن خیلی خیلی خیلی ناچیزه اصلا هیچی نیست پس من به بدنم اطمینان میکنم و ازش معذرت میخوام که این مدت اینقدر اذیتش کردم و مانع این شدم که بتونه کار خودش رو به طور طبیعی انجام بده.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/25 21:43
   مدت عضویت: 358 روز
   امتیاز کاربر: 716 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 953 کلمه

   به نام خداوند آرام بخش قلبم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات به هر اندازه چاق هستید هیچ نیست .

   • نظر شما درباره شکل گیری فرمول های چاقی در ذهن و چاق شدن تان چیست؟ با ذکر مثال شرح دهید.
   • همه ما افراد چاق بواسطه داده ها و اطلاعاتی که از محیط پیرامون خودمان کسب کرده ایم و با تکرار آنها تجربیاتی کسب کرده ایم و تمایلات ما تغییر کرده اند و باعث شده  رفتارهای اشتباهی انجام دهیم و به مرور چاق شویم 
   • نظر شما درباره تاثیر موانع ذهنی لاغری بر لاغر نشدن تان چیست؟ شرح دهید.
   • موانع ذهنی مثل بلوک های سیمانی است که دانه به دانه و به مرور زمان روی هم چیده ایم و مانع جریان لاغری ما شده اند 
   • به نظر شما استفاده از روش های لاغری باعث برطرف شدن موانع ذهنی لاغری می شود یا آنها را افزایش می دهد؟
   • استفاده از روش‌های لاغری نه تنها موانع لاغری مت را رفع نکرده اند بلکه خودشان موانع ذهنی تولید می‌کردند آنها به ما ترس از موادغذایی را تزریق میکردند و ما را به تفکیک مواد غذایی وادار می‌کردند آنها ما را به ورزش برای لاغری تشویق می‌کردند در حالی که ما فهمیده ایم ورزش هیچ تاثیری بر لاغری ندارد و خیلی فرمول‌های غلط و موانع ذهنی با همین روش‌ها عاید ما شد نه تنها کمک به زندگی ما نکردند بلکه ما را دچار دردسر و سختی و رنج کردند 
   • انتظار شما در سال های چاقی چگونه بوده است آیا بیشتر انتظار لاغر شدن داشتید یا چاق تر شدن؟ شرح دهید.
   • من در تمام سال‌های چاقی ام فقط انتظار چاق تر نشدن داشتم نه لاغری ،چون باور داشتم هیچ روشی مرا لاغر نمی‌کند 
   • شاید چند کیلو متناسب شوم اما هرگز به وزن مجردی ام نمیرسم و این یک باور قوی در وجود من بود 
   • تا قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری نگرش شما درباره امکان لاغر شدن چگونه بود؟‌شرح دهید.
   • لاغر شدن برایم غیر ممکنترین حالت جسمم بود نهایتا پذیرفته بودم با خودکشی توسط ورزش و رژیم دست بالا چند کیلو می‌توانم لاغر شوم و نتیجه ندادن روش‌های لاغری هر روز مرا نا امیدتر از روز قبل می‌کرد 
   • بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری چه تغییری در نگرش و احساس شما برای لاغر شدن ایجاد شده است؟ شرح دهید.
   • بعد از آشنایی من با سایت تناسب فکری اولین و مهمترین چیزی که کسب کردم آرامش درون بود که این آرامش درونی من باعث شد خانواده ام هم آرامش بیشتری را تجربه کنند و اینقدر آرامش من در حال گسترش است که در روابطم با جامعه هم آرامشم به چشم می‌خورد مثلا امروز برای خرید رفتم و فروشنده رفتار نامناسبی نشان داد من راحت گفتم نمیخرم و رد شدم اما همسرم از برخورد فروشنده عصبانی شد و با هم دعوا کردند من خونسرد آنها را ترک کردم و وقتی دیدم همسرم و آن فروشنده همچنان در حال جنجال کردن هستم رفتم دست همسرم را گرفتم و گفتم بیا هیچ چیزی ارزش ندارد حال خوبت را خراب کنی و بعد کمی با او صحبت کردم و آرام شد و این ها نتایج آموزش‌های استاد روشن بزرگ منش است خدایا شکرت 
   •  
   • بجز آرامش خیلی چیزها بدست آورده ام که مجال نوشتن کامل ندارم مثل خود دوستی ،قدرت بستن تمامی ورودی های منفی ،حذف آدمهای منفی ،با گذشت شدم ،خوش بین شدم،لاغرتر شدم،خوشگلتر شدم،مهربونتر شدم و…………
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک میکند که موانع ذهنی لاغری را اصلاح کنید.
   • لاغری با ذهن به من کمک میکند تا موانع ذهنی ام که من از وجود آنها آگاهی نداشتم را یکی یکی شناسایی کنم و فرمول‌های غلط ثبت شده در ذهنم را بروزرسانی کرده و از فرمول چاقی آنها را به فرمول لاغری آپدیت کنم 
   • خدایا ممنونم که منو به این سایت آرامش بخش هدایت کردی الهی شکرت 
   • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی نظر شما درباره عبارت (هرچقدر چاق هستی،‌ هیچ چیز نیست) چیست؟ چه احساس و انتظاری در شما ایجاد کرد؟ شرح دهید.
   • آنقدر این جمله در من احساس شادی و امید بوجود می‌آورد که کار برایم حسابی آسان می‌شود در من این احساس را بوجود آورد که امید داشته باش و انتظار داشته باش حتما به خواسته ات میرسی حتی اگر به جای چند صد کیلو چند صد تن هم بودی باز هم کار سختی نیست و من توانایی لاعر شدن را دارم چاقی من هر عددی باشد هیچ چیز نیست اصلا من استاد ندیدن هستم استاد نشنیدن هستم آنقدر چاقی در نظرم حقیر است که خودم را در سطحی نمیبینم که به او توجه کنم من او را بی محل کرده ام و او مدام دست و پا می‌زند تا من او را ببینم اما نمیبینمش 
   • خدایا قدرت ندیدن چاقی را روزی همه چاقها کن
   • خدا طعم لاغری را هر روز در زندگی همه چاقها پررنگتر کن 
   • طبق توضیحات انجام تمرین در ویدیوی آموزشی سن خود را بنویسید،‌ با محاسبه هر سال خوردن یک تن غذا محاسبه کنید که تا امروز چند تن مواد غذایی مصرف کرده اید و اکنون فقط چند کیلو اضافه وزن دارید؟
   • من ۳۸ سال از خداوند عمر دهنده ام ،تجربه زندگی هدیه گرفته ام و اگر بخواهم به ازای هر سال سن یک تن وزن از آنچه خورده ام محاسبه کنم من اکنون باید ۳۸ تن وزن می‌داشتم اما من الان واقعا نمی‌دانم چند کیلو هستم ولی آخرین باری که وزن کرده بودم که در سایت نوشتم دقیق یادم نیست فکر کنم ۸۸ کیلو بودم و وزن مجردی ام ۶۰ کیلو بوده البته من فکر کنم لاغرتر هم شده ام ولی ملاک را همان عدد در نظر میگیرم حدود ۲۸ کیلو اضافه دارم نه ۳۸ تن 
   • پس جای شکرگزاری زیادی دارم برای این خلقت شگفت انگیز پروردگارم در خلق جسم هوشمند من 
   • الهی شکرت بخاطر تمام نعمتهای بی پایانت 
   • پروردگارا سپاسگزارم برای هدایتم و برای آگاهی هایی که نصیبم میکنی 
   • پروردگارا سپاسگزارم که طعم دلنشین شکرگزاری ات را نصیبم کرده ای 
   • پروردگارا سپاسگزارم که مرا خلق کردی و چنین جسم شگفت انگیزی به من عنایت کردی 
   • پروردگارا سپاسگزارم 
   • الهی به امید تو 
   •  
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/25 20:14
   مدت عضویت: 358 روز
   امتیاز کاربر: 716 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,275 کلمه

   به نام خداوند توانایم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   به هر اندازه چاقید هیچی نیست 

   در تمام دنیا را بگردید، تمام اینترنت را جستجو کنید ،به دنبال رفع چاقی خود که باشید ،نتیجه تمام گشت و گذارها و تحقیقات در رفع چاقی به یک چیز اشاره دارند ؛

   چاقی خود را  با بهره گیری از عوامل بیرونی مثل انواع رژیم و ورزش و دارو و جراحی میتوانید از بین ببرید و کمتر کسی چاقی را به عوامل درونی خودمان ذهن مرتبط می‌دانند

   همیشه شنیده ایم که دلایل چاقی بخاطر پرخوری و اضافه مصرف کردن کالری هاست و بدن تا یک حدی قادر به سوزاندن کالری ها و دفع مواد اضافی است و ما بقی را بصورت چربی در بدن ذخیره می‌کند .

   این دیدگاه اکنون که به لطف خدای بزرگ و توانایم در مسیر زیبای تناسب فکری هستم، اشتباه بودنش برایم پر واضح است چرا اینقدر قاطع می‌گویم این تفکرات و تلقینهای پزشکان و کارشناسان اشتباه محض است 

   زیرا خداوند جسم ما را پر از شگفتی آفریده، این جسم دارای یک بعد نیست، بلکه سه بعد دارد، که حتی دو بعد وجودی ما   ماوراو طبیعه و فرازمینی است 

   آیا خداوندی که انسان را با این همه شگفتی خلق کرده است و در تمام جهان نعمتهای مختلف ایجاد کرده ،تا انسان از آنها بهره ببرد و لذت و شادی را زندگی کند .

   آیا طراحی سیستم جسم را طوری برنامه ریزی می‌کند که با خوردن چاق شود ؟!!!!؟

   چطور ممکن است این همه نظم در خلقت انسان با چنین نقصی همراه باشد 

   خداوند انسان را نامحدود خلق کرد

    انسان با ذهنش قادر است، خیلی کارهای خارق العاده ای انجام دهد، که نامحدود بودن او را کاملا نشان می‌دهد، او  قادر به خلق کردن است .

   انسان روحش قادر است به عالم معنا سفر کند و تجربیات زیادی بدست آورد ،روح انسان می‌تواند آینده را در عالم خواب ببیند این را در کسانی که رویاهای صادقانه دارند به خوبی دیده ایم و هزاران ویژگی نامحدود بودن روح که ما علم به آن هنوز پیدا نکرده ایم 

   حالا سوال اینجا پیش می آید 

   چطور خداوندی که ذهن و روح انسان را نامحدود و بدون حد ومرز خلق کرده آنها را در جسمی محدود و دارای حد و مرز قرار داده آیا عجیب نیست ؟

   اگر خوب نگاه کنیم این جسم هم محدود نیست دارای ظرفیت خاصی نیست چطور این را می‌گویم ؟!!؟

   انسان در طول حیات خودش خروارها مواد خوراکی مصرف می‌کند این حجم از مواد مقداری از آن صرف تامین انرژی مورد نیازش می‌شود و مابقی دفع می‌شود 

   دقت کنید به حجم غذایی که خورده اید ،در برابر حجم غذایی که دفع کرده اید ،بسیار با هم متمایز هستند، حتی اگر ما آن غذاها را فشرده کنیم باز هم مقدار ورودی غذاها بیشتر از مقدار خروجی است؛ پس غذاها کجا می‌روند؟ 

   خوب شاید بگوییم مقداری صرف تامین انرژی می‌شود و اضافات دفع می‌شود خوب این ویژگی جذابی نیست؟!!

   اگر قرار بود بدن هر آنچه میخوریم را ذخیره کند الان ما چندین تن وزن داشتیم .

    به نظر من این خلقت زیبا و عجیب  جسم نشان‌دهنده ظرفیت نامحدود جسم در خلقتش است 

   همین ظرفیت نامحدود را در درمان بیماری ها ،هم به عینه دیده ایم اینقدر این سیستم خلقت بدن پیچیده و جذاب است که به بسیاری  از دانش‌های  آن هنوز دست نیافته ایم 

   آیا پیچیدگی ها و زیبایی های خلقت جسم نشان از محدودیت دارد؟خیر هرگز 

   خداوند انسان را با سه عنصر زیبا و پر از شگفتی و نامحدود خلق کرده است 

   پس انسان اگر بتواند از هر سه بعد وجودی اش به درستی استفاده کند و آنها را در هماهنگی کامل با هم قرار دهد حقا و انصافا اشرف مخلوقات بودن سزاوار اوست 

   هماهنگی بعد جسم و روح و ذهن 

   اگر روح ما در همان حالت فطری و پاکی خودش بماند و انرژی های پاکش توسط احساسات بد و تفکرات و باورهای اشتباه ذهن آلوده نشود ،ما جسمی را زندگی خواهیم کرد، در زیباترین حالت کمال خودش ،

   چون جسم ظرف وجودی اش را با عناصر روح و ذهن تغذیه می‌کند، با هماهنگ شدن این سه اصل انسانیت ما به بهترین درجه و حالت خودش می‌رسد 

   تا زمانی که ما چاق شدن خودمان را فقط و فقط مربوط به جسم و عوامل بیرونی که روی جسم تاثیر گذاشته اند بدانیم ما به شکل کاملا اشتباه و تک بعدی انسان را دیده ایم .

   پس تکلیف دوبعد دیگر چیست مگر خداوند کار عبث و بیهوده انجام می‌دهد اگر دو بعد روح و ذهن تاثیری در زندگی جسمانی ما ندارد پس هدف خداوند از خلق این دو عنصر شگفت انگیز چه بوده ؟

   قطعا خداوند کار بیهوده و خلقت ناقص انجام نمی‌دهد 

   او انسان را متمایز از سایر موجودات خلق کرد تا او خلیفه خدا بر زمین باشد 

   پس انسان تک بعدی نیست بلکه سه بعد الهی و نامحدود و شگفت انگیز دارد که خداوند تکلیف هماهنگ کردن این سه عنصر را به خود انسان محول کرده و قدرت اختیار به انسان داد و دلیل تفاوت میان انسانها در اختیار و روش هماهنگ کردن این سه عنصر است 

   فکر کنید چرا خداوند وعده بهشت و جهنم به انسان داده  و به سایر موجودات نه؟

   پر واضح است که بخاطر دادن اختیار در انتخاب روش یا نحوه هماهنگ کردن این سه عنصر در هر انسانی با انسان دیگر فرق می‌کند و همین تفاوت باعث می‌شود که هر انسانی مدل خاص خودش باشد 

   و اما با وجود تمام این شگفتی های خلقت انسان این چاقی در اثر ناهماهنگی این سه عنصر پدید آمده و من می‌خواهم هر سه عنصر وجودی ام را با هم هماهنگ کنم تا جسمم زیبا و لاغر و متناسب باشد 

   پس تغییر من ربطی به عوامل بیرونی ندارد تغییر من باید از درون خودم شکل بگیرد و تمام عوامل بیرونی باید فقط ابزاری باشند برای سرعت بخشیدن به این هماهنگی نه دلیل اصلی هماهنگی 

   من دارای روحی پاک و متعالی هستم دارای جسمی سالم و نیرومند هستم و تنها ذهن من بخاطر اطلاعات اشتباه کمی ناهماهنگ و بیمار شده که من با کمک آموزشهای اصول ذهنی موانع را بخوبی یکی پس از دیگری رفع میکنم و جریان هماهنگ روح و جسم و ذهن را بوجود می آورم تا هماهنگی این سه عنصر جریان زندگی من را به زیبایی هدایت کنند به سمت خوبیها ،ثروت،لاغری، دانش، عاقبت به خیری و………..

   جریان که درست باشد قوی باشد آب هرز نرود موانع به راحتی توسط شدت جریان بصورت خودبخود رفع می‌شوند مثل یک رود زیبا و بزرگ 

   خیلی فرق دارد من تصمیم دارم زندگی ام را تغییر دهم یا عوامل بیرونی باعث تغیر من شده ؟چاقی بخاطر انبوه فرمول‌های چاقی است ،چاقی فقط یک فکر است وجود واقعی ندارد بخاطر فرمول‌های غلط ذهن بوجود آمده و  دقیقا مثل همان کندن سر زخم که ما چوب لای چرخ بدن می‌گذاریم و اجازه ترمیم به زخم نمی‌دهیم و نمیگزاریم بدن فعل طبیعی و کار خودش را انجام دهد است  اندازه چاقی اهمیت ندارد همانطور که اندازه زخم برای بهبود فرق ندارد فقط اندکی زمان بیشتری لازم است تا بدن به مرحله طبیعی و سلامت خودش برگردد 

   همانطور که عمق و اندازه زخم در زمان بهبودش موثر است 

   عمق و اندازه فرمول‌های اشتباه ذهنی هم در زمان لاغر شدن ما موثر است 

   پس باید بدون هیچ عجله ای جلو برویم 

   نباید خودمان را با سایر دوستان هم مسیر مقایسه کنیم این چاقی من در برابر وزن و حجم خوراکی هایی که خوردم و بدن هوشمند من اونها رو دفع یا مصرف کرده هیچ چیزی نیست.

   ما باید یقین داشته باشیم که همه اتفاقات زندگیمان را خودمان خلق میکنیم و نزدیکترین دنیایی که خلق میکنیم بدن خودمان است

    پس من خالق بدن لاغرم هستم 

   خدای خوب و مهربانم بخاطر تمام نعمتهای بی نظیری که روزی ام کرده ای سپاسگزارم 

   خدایا سپاسگزارم بخاطر میوه ها و خوراکی هایی که برای لذت بردن ما و تامین نیاز بدنمان خلق کردی و ما را از مصرف آنها محروم نکردی 

   خدایا سپاسگزارم که سلامتی به ما دادی تا بتوانیم بخوریم از نعمتهایت و شکرگزار باشیم 

   خدایا برای تمام آنچه تا به این لحظه در جهان هستی خلق کرده ای از تو سپاسگزارم 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 839 کلمه

   به نام خداوند مهربان وسلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان متناسبم.

   چاقی ما به خاطرموانع ذهنی هست که خودمان ایجاد کردیم وگرنه چاقی وجود نداره و طبیعت بشر لاغری است.ما در طول زندگی خود بارها در مورد بدنمان و طرز کار آن فکر کردیم و با دیگران صحبت کردیم و کم کم باور هایی در ذهنمان راجع به سیستم ایمنی بدن خود ایجاد کردیم که پایه و اساسی نداره وحتی ممکنه باور های من موجب خنده انسانهای دیگر شود

    ولی میدونیم که هر طرز فکری که در ذهن ما ایجاد و پذیرفته شود در زندگی و جسم ما به واقعیت تبدیل میشود.

   از جمله ی ( چاقی فقط یک فکر است) خیلی خوشم میاد باعث میشه احساس کنم قدرت منم و چاقی رو خودم ایجاد کردم و در نظرم کوچیک میشه.

   فرمولهای چاق کننده هم باعث چاقی ما شدند وهم از لاغر شدن مجدد ما جلوگیری میکنن 

   اضافه وزن من بیشتر در دوره ی بارداری اتفاق افتاد و بعد از زایمان چاقی من به خصوص در ناحیه ی شکم باقی ماند در اوایل بارداری بدون این که غذای بیشتری مصرف کرده باشم به شدت چاق شدم و به این دلیل دچار افسردگی شده بودم اما اون موقع دلیل چاقی خودم رو متوجه نمیشدم وهم چنین دلیل احساس افسردگیمو. ولی حالا به لطف خداوند و به لطف وجود این سایت فهمیدم که چرا چاق شده بودم به خاطر این که من خیلی از چاقی در دوران بارداری میترسیدم و از هر چیزی که ما بترسیم به سرمان میاد این قانون خداوند هست 

   فرمولهای چاق کننده در من نه تنها باعث چاقی شدند بلکه مانع لاغری من هم شدند .قبل از آشنایی با سایت یه روز من عکسهایی رو که یه خانم باردار که ایرانی هم نبودن رو دیدم اون خانم از قبل و بعد زایمانشون عکسهایی گذاشته بود که نشون میداد بعد زایمان شکمش به حالت اولیه برگشته بود واین اولین بار بود که همچین چیزی رو میدیدم و اصلا باور نکردم و حتی به دیگران هم میگفتم که این فیلم واقعی نیست چون من هیچ خانمی رو ندیدم که بدنش بتونه مثل قبل بارداری بشه . اون موقع دیدن این عکسها یه شوک بهم وارد کرده بود با خودم فکر میکردم مگه ممکنه بدن کسی این طوری بتونه به حالت قبل بارداری برگرده .ولی بعد از وارد شدن به این سایت با بسیاری حقایق نه تنها در مورد لاغری بلکه در سایر موضوعات آشنا شدم که خلافشون رو فکر میکردم و الان بارها این رو به خودم میگم که بدن من با بدن اکثر خانم های غیر ایرانی که بعد بارداریشون شکم تختی دارن هیچ فرقی نداره و خداوند هیچ تبعیضی بین بنده هاش قایل نشده .

   و بدن ما طوری آفریده شده که هر آسیب و هر مشکلی رو به خوبی ترمیم وبرطرف میکنه( اگه خودمون بگذاریم)

   هر چقدر هم که چاق باشم هیچ چیز نیست و بدن من خود به خود این مشکل رو هم به راحتی بر طرف میکنه.

   وقتی این جمله رو با خودم تکرار میکنم احساس شادی میکنم که هر چقدر هم که اضافه داشته باشم در مقایل توانایی جسم من در برطرف کردن اون هیچه.

   و خداوند رو شکر میکنم که بدن من رو به صورت طبیعی این گونه خلق کرده که بدون هر گونه عیب و نقص هست و اگر غیر از این فکر کنیم از بی ایمانی ما است .

   من ۳۴ سالمه و تا به حال ۳۴ تن غذا خوردم و بدن من بنا بر آفرینش خود بی هیچ مشکلی همه ی اونها رو مصرف و دفع کرده .و تا آخر عمرم هم این کار رو خواهد کرد چون به این شکل آفریده شده است و  کارش همین هست فقط من با قدرت ذهنم و نخواسته از دفع و مصرف ۱۰ کیلو جلوگیری کردم که در مقابل ۳۴ تن مثل قطره در مقابل دریاست.پس وقتی موانع رو بر طرف کنم این ۱۰ کیلو هم خود به خود توسط بدن دفع و مصرف میشود.

   به خودمون بگیم وقتی بدن ما توانسته ۳۴ تن رو به راحتی برطرف کنه آیا نمیتونه ۱۰ کیلو رو برطرف کنه؟ 

   قبلا من این طور فکر میکردم که چون نمیتونم گرسنگی رو تحمل کنم و ورزش رو هم برای همیشه نمیتونم انجام بدم پس چاق خواهم ماند.

   بعد آشنایی با سایت بسیار امید وار شدم یعنی مطمئن شدم راه درست رو پیدا کردم و لاغر خواهم شد 

   در روش ذهنی ما در ذهنمون به دنبال فرمولهای چاق کنندمون میگردیم و اونهارو پیدا میکنیم از رفتار افراد متناسب درس میگیریم سپس فرمولها رو اصلاح میکنیم واین کار رو ادامه میدیم تا فرمولهای جدید قدرتمند تر از قدیمیها شوند و جسم خود به خود لاغر شود .

   اگر ما از ابتدای خلقتمون اینقدر راجع به بدنمون فرضیه بافی نمیکردیم  راجع بهش با دیگران بحث نمیکردیم الان چیزی با عنوان چاقی نداشتیم.چاقی یه فکر قدمت دار هست پس باید در مسیر لاغری به اندازه ی کافی تکرار داشته باشیم تا بهش قدرت بدیم.و این اندازه ی کافی در هر فردی متفاوت هست پس در هر جنبه از زندگیمان باید در مورد افکار جدید استمرار داشته باشیم تا به هدفمان برسیم.

   لاغر شدن نیاز به هیچ تلاشی نداره فقط بایداشتباه خودمدن رو جبران کنیم. با تشکر فراوان از استاد گرامی که مطالب با ارزشی در اختیار ما گذاشتند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار صالحه
    1402/07/01 12:26
    مدت عضویت: 489 روز
    امتیاز کاربر: 34316 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 334 کلمه

    سلام خانم ستوده 

    متن شما رو مطالعه کردم‌دورنش  متوجه شدم شما این باوره روداشتید که خانمهای بعداز باداری دچاراضافه وزن میشن وهرانچه که ما باور داریم دراریم  به همون شکل خودش نشون  میده  روی  این  باور بابد کارکنید که برطرف بشه به تعداد انسانهای روی کره زمین هزاران  نوع باوره وجودداره فردی موفق  هست  که  اون  باوره رو به  شکل  خوب در ذهنش کم رنک کنه وازکار امدی باوره  به شدت کم‌کنه وکم کم ازباوره  جدید که درذهنش به وحود اورده  کمک بگیره برای رهایی ازاضافه وزن امید دارم‌موفق سربلند باشید در مرحله اول ابن باوره با قدرت خیلی زیاد درخودش به وجود بیاره که با این روش حتما لاغرمیشه من این کاررو انجام دادم‌ودرحال حاضر با مشکلات که دارم‌بدون هیچ ورزشی هیچ رژیمی وهیچ راه روفتنی که مشکل مفصلی دارم وزن خوبی روازدست دادم چون به شدت وبا قدرت باوره دارم که این تنهاترین وبهترین مسیر کم شدن وزن من هست این باوره درمن بسیار کمک کننده هست برای من عجله رو به کناری گذاشتم ارام ارام با ارامش مسیر رو طی میکنم‌که به هدفم که اویل فقط دوست داشتم‌ ولی درحال حاضر اون دوست داشتن  به عشق به لاغریی تبدیل شده خواستم کمکی  کرده باشم 

    اول بخش یادگیری رو به شکل خیلی خوب انجام بدید زمان بزارید روی خودتون کاره کنید این کاره کردن درمن شاید در۲۴ ساعت به ۱۹ ساعت کشید حتی ازخواب شب هم زده شد من ادعا درنیاوردم چون این کمک کننده نیست باید کاره بشه حتی دردیدن هرروز فقط یی فایل رو کارکنید چون به ابن شکل بهتر جواب میده   ودرمرحله بعدی ابن یادگرفته خودتون رو به شکلی که مال خودتون باشه به رفتاروعمل تبدیل کنید این زمز این مسیر هست کسانی دراین مسیر موفق هست که هر۳ بخش این مسیر دو به شکل  خوب انجام بده اول یادگیری عالی بعد عمل کردخوب ودر مرحله اخر داشتن هدف که همون لاغری هست این ۳ بخش پوشانده هم هست اگه یی بخش رو کم کاری بشه اون دردو بخش دیگه کاری رو صورت نمیده   موفق سربلند متناسب باشید انشالله 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/05/29 17:50
   مدت عضویت: 407 روز
   امتیاز کاربر: 25440 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 719 کلمه

   سلام استاد 

   خیلی خوشحالم که این فایل بسیار مهم که به هراندازه چاق هستی مهم نیست را گوش دادم و دانستم که این فایل چقدر مهم است و به قول استاد مثل بهمن که هر چیز در سر راهش است را خراب و با خود می برد عمل کرد و واقعا خیلی از باورهای اشتباه ذهن افراد چاق را شست و با خود برد 

   استاد چقدر این موضوع که بدن ما در هر سال یک تن غذا را به انرژی تبدیل و یا دفع می‌کند جالب و جای تامل برانگیز است و این قدرت خداوند را نشان می دهد و در قرآن بارها گفته شده به نظم بدن خودتان توجه کنید یعنی اینکه چقدر این بدن ما هوشمند عمل می‌کند که اضافات بدن را دفع می‌کند که ما بتوانیم با بدنی سبک و راحت کارهای خودمان را انجام دهیم و من در طی ۴۶ سال باید الان ۴۶ تن وزن داشته باشم در حالی که ۳۰ کیلو اضافه دارم و این ۳۰ کیلو توسط فرمول‌های ذهن ما به انرژی تبدیل و دفع نشده که در برابر ۴۶ تن مثل قطره ای است در برابر دریا ، یک تجربه را برایتان بگویم ، در مورد مسمومیت غذایی  بعد از اینکه علائم مسمومیت آشکار شود بدن به صورت هوشمند غذای مسموم را از دو طریق استفراغ و اسهال از بدن تخلیه می کند تا معده را تمیز کند تا کامل بدن استریل شود از مسمومیت و این فقط توسط بدن هوشمند ما از طرف پرودگار صورت می گیرد پس باید مطمئن باشیم که بدن ما این اضافه وزن را به راحتی از بین خواهد برد 

   استاد از شما ممنون که چقدر درک نسبت به فرمول‌های چاقی را با این مثال‌ها برای ما افراد چاق راحتر وقابل فهم تر کردید بازم ممنون 

   • نظر شما درباره شکل گیری فرمول های چاقی در ذهن و چاق شدن تان چیست؟ با ذکر مثال شرح دهید.شکل گیری فرمول‌های چاقی در ذهن من  طی ۴۶ سال تقویت شده و می بایست فرمول‌های لاغری را جایگزین کرد تا لاغر شوم 
   • نظر شما درباره تاثیر موانع ذهنی لاغری بر لاغر نشدن تان چیست؟ شرح دهید. من ژنتیکی چاقم خیلی در چاق بودن من تاثیر داشته و خیلی خوشحالم که این باور اشتباه را اصلاح کردم 
   • به نظر شما استفاده از روش های لاغری باعث برطرف شدن موانع ذهنی لاغری می شود یا آنها را افزایش می دهد؟ 
   • باعث افزایش موانع لاغری و تقویت فرمول‌های چاقی می‌شود 
   • انتظار شما در سال های چاقی چگونه بوده است آیا بیشتر انتظار لاغر شدن داشتید یا چاق تر شدن؟ شرح دهید. انتظار چاق تر شدن 
   • تا قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری نگرش شما درباره امکان لاغر شدن چگونه بود؟‌شرح دهید. من فقط از طریق رژیم های سخت می توانم مقداری از وزنم را کم کنم که دوباره بعد از رها کردن برمی گردد 
   • بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری چه تغییری در نگرش و احساس شما برای لاغر شدن ایجاد شده است؟ شرح دهید. اینکه باورهای اشتباه من را چاق تر کرده وگرنه ژنتیک و تیرویید و کم تحرکی و زیاد خوردن من را چاق نکرده 
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک میکند که موانع ذهنی لاغری را اصلاح کنید. قبل از غذا = حین غدا خوردن = بعد از غذا خوردن ترس و سرزنش نداشته باشیم و فرمول‌های چاقی را شناسایی و آن را از ذهن پاک کرده و فرمول‌های لاغری جایگزین کنیم 
   • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی نظر شما درباره عبارت (هرچقدر چاق هستی،‌ هیچ چیز نیست) چیست؟ چه احساس و انتظاری در شما ایجاد کرد؟ شرح دهید
   • خیلی باعث شادی و احساس خوب در من شد چون وقتی فهمیدم بدن من خودبه خود بدم من را لاغر میکند فهمیدم اضافه وزن ۳۰ کیلو در برابر۳۰ تن چیزی نیست 
   • چه توضیحات انجام تمرین در ویدیوی آموزشی سن خود را بنویسید،‌ با محاسبه هر سال خوردن یک تن غذا محاسبه کنید که تا امروز چند تن مواد غذایی مصرف کرده اید و اکنون فقط چند کیلو اضافه وزن دارید؟ من ۴۶ سال سن دارم و باید الان ۴۶ تن اضافه وزن داشته باشم من فقط ۳۰ کیلو اضافه دارم که این قطره ای است در برابر دریا و چاقی من اصلا چیزی نیست 
   • از محتوای ویدیوی آموزشی رفع موانع ذهنی لاغری برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.اصلا به میزان اضافه وزن خود توجه نکنیم بدن خودبخود لاغر می‌شود و اصلا به چاقی خود توجه نکنیم و استمرار داشته باشیم تا لاغر شویم 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/12/09 00:52
   مدت عضویت: 509 روز
   امتیاز کاربر: 11065 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 621 کلمه

   سلام و درود 

   نکات طلایی ۲

   هرچقدر چاق باشی اهمیت نداره . 

   استاد در طی استمرار در مسیر لاغری من به یه باوری در مورد خودم رسیدم . 

   من تا الان فرمولهای خودمو چاقی می دونستم و فرمولهای لاغری رو از بیرون توسط لاغری با ذهن یا با نگرش در مورد طبیعت جسم  در ذهنم ایجاد می کردم و بهشون توجه می کردم . خب این موضوع بیشتر این ذهنیت رو میداد که من چاقی رو از خودم میدونم ولی لاغری رو دارم از بیرون به خودم اضافه می کنم . ولی یکی دوروزه به این باور رسیدم که  نه اتفاقا بر عکسه من فرمولهای لاغری رو از درون خودم دارم اما به دلیل آموزشهای چاقی فرمولهای چاقی رو از بیرون دریافت و به خودم اضافه کردم . 

   و الان اصلا لزومی نداره فرمول جدید لاغری ایجاد کنم . چون من فرمولهای لاغر کننده در وجودم دارم که مختص خودمه و بهم سازگاره فقط کافیه از درونم بشناسمشون و بهشون توجه کنم . 

   من هر چقدر چاق باشم مهم نیست وقتی  فرمولهایی که در مورد چاقی یاد گرفتم رو دیگه بهش توجه نکنم لاغری من خودبه خود خودشو نشون میده .

   من حس می کنم  تازه دارم مسیر لاغریمو میبینم . انگار که من با فرمولهای چاقی در مسیر لاغری گردو خاک ایجاد کرده بودم و حالا که به آرامش رسیدم گرد و خاک ها فرو نشسته و مسیر لاغری من پیدا شده و دارم میبینمش . 

   مثلا دارم میبینم من تمایلی به پرخوری ندارم . 

   تمایل من برای غذا خوردن فقط در حد نیاز جسممه . تمایل یعنی علاقه . یعنی حس خوب . خب من  تمایلم به رفتار کردن بر اساس نیاز جسممه . در اون صورت خوردن غذا بهم حال میده و حس بدی برام ایجاد نمی کنه . 

   همه ی انسانهای چه لاغر چه چاق  هم همینن .

   چرا ما فکر می کنیم از زیاده خوردن لذت میبریم . هیچ کسی از زیاده خوردن خوشش نمیاد 

   فقط انسانهای چاق باور دارن که از غذای زیاد خوششون میاد چون این باور و دارن فکر می کنند اشتهاشون زیاده فکر می کنند نمیتونند خودشون رو کنترل کنند فکر می کنند اراده شون ضعیفه . 

   انسانهای چاق هم لاغرن و لاغری رو دارند منتها تصورشون در مورد خودشون اشتباهه و شما چقدر قشنگ و عالی دارید تصور مارو نسبت به خودمون و دنیای اطرافمون و غذاها خوب می کنید و هر روز ما رو با دنیای اصلی لاغری بیشتر آشنا می کنید . این دوره عجب دوره تاثیرگزار و خوبیه . واقعا دوسش دارم چون داره خود واقعیمو به من میشناسونه . خود واقعی من آدم خوبه است . خود واقعی من آدم لاغره است . خود واقعی من آدم مثبته است .  

   من فقط در مسیرم با تفکراتم گردو خاک تولید کردم وقتی آرامش داشته باشم شخصیت واقعیم رو میبینم . بدون نگرانی بدون استرس بدون حال بد من شخصیت واقعیمو  میبینم و میشناسمش و میبینم اون در وجود من جاری و ساری هست .  

   چاقی یه بیماریه که بدن خودش خود بخود اون رو ترمیم می کنه . 

   ما به خاطر احساسات و افکار منفی که داریم در مسیر لاغری و سلامتی خودمون گرد و خاک تولید میکنیم . 

   لاغر شدن نیاز به تلاش ندارد چون روند طبیعی و پیش فرض جسم ما ترمیم کردن و از بین بردن هر ناهمانگی است که در جسم ایجاد می شود.

   خب این جمله یعنی روند طبیعی بدن ترمیم بیماریه و چاقی هم که یه بیماریه . بدن داره رفعش می کنه . بدن کبد چرب رو درمان می کنه . بدن چربیها رو اکسید می کنه . بدن سلولهای سالم که توانایی اکسید خوب چربیها رو دارن تولید می کنه . 

   بدن خیلی راحت چاقی رو حذف می کنه . 

   ما فقط باید برای چاق نشدن تلاش کنیم . 

   برای اینکه گرد و خاک چاقی در سرمون  تولید نکنیم  که باعث بشه روند طبیعت بدن رو مختل کنیم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/12/03 08:11
   مدت عضویت: 489 روز
   امتیاز کاربر: 34316 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 391 کلمه

   سلام صبح بخیر

   ۳ اسفند ۱۴۰۱

   موضع امروز وزن ولاغریی هستش 

   فرمولهای ذهنی۲ تا کار مهم انجام میدن.

   ۱_مارو چاق میکنن    ۲ _ نمی زارن مالاغریم شیم 

   ما سعی و تالا شمون برای لاغر شدن نباید باشه بلکه سعی کنیم چاقتر نشیم 

   اولبایدفرمولهای چاقی پیدا کنیم اونفرمول تغییربدم مقدار وزن در این کار هیچ نفشی نداره افرادی موفقترهستن که تعداد فرمولهای بیستری شناسی کننن واون تغییر بدن روندلاغریی اتفاق می افته 

   من خودم قبل از این دروه کلی فرق بین مواد غذایی داشتم 

   از خوردن سبزیجات احساس لاغری وبا خوردن برنح سیب زمینی وماکارونی احساس چاقی فراوان داشتم کلا خوردن شیرنی رو تعطیل کر ده بودم ودرمقابلش جبهه میگرفتم ولی توی یا این دوره دیگه این ترس ازبین رفته دیروز من با احساس ارامش ۲تا شیرنی خوردن وهیچ احساس چاقی تو ذهنم جرفه نزد در صورتی که فبلا اگه که اگه شیرنی میخوردم پوست کنده میشد ازغذاب بدش حتی تو فکرم هویج مبخوردم این تغییرخیلی زیباست

   اولویت ما باید تغییر کرد ن باشه تغییرشرایط تویی ذهن بوجود بیاریم  انتظاری لاغریی قدرتی نداره ماتغییررو به عوامل بیرونی ربط ندیم باید تغییر در ذهن باشه نتیجه 

   لاغریی هستش مامنتظر شرایط بیرونی برای تغییر نباشیم  بحای تغییرروی فرمولهای چاقی  فرمولهی حدید تویی ذهن درست کنبم ودر هنگام موجه با مواد غذای درست عمل کنن .

   فرمولهای اشتباه درحقیقت موانع لاغریی هستن از بعضی حتی خبر  هم نداریم در مواقع خواست با اون فرمول عمل میکنیم این موانع باید بر داشته شه اول باید یاد گیری داشته باشیم  مثل شیری خور ن خودم  بعد بهش عمل کنیم 

   فرد چاق چه شیرنی بخره چه نخوره وچه ببینه درا ن ابجاد فکر   چاقی هستش 

   به این حساب بدن من طی۵۶ سال حدود ۵۶ تن غذارو یامصرف کرده یادفع کرده با فرمول اشتباه حدود ۶۰ کلیو رو به چربی تبدیل کرده من با این صبحت امروز حساب کردم  باگذاشتن کونی برنج بجای کیلوها حساب فضایی اشغالی این گونی برنجها سرم سوت کشید بدنم این اندازه مواد غذایی یاسوخت یادفع کر ه ۶۰ کلیوش ذخیره کرده پس بر اش هیچ هیچ جیزی نیست دفع کردن بقیه ابن چربی هیچیف نیست باقدرت میگم هیچی نیست براش کاری نداره باوردارم میتو نه اطمیان دارممبتونه 

   وفتی موانع پیدا شدن  واین موانع براداشته شون لاغریی اتفاق میفته 

   این وزن اضافه من بافرمولهای درست وهماهنگی با جسم باذهن از بین میره ولاغریی اتفاق میفته 

   به امید خدا وند مهربان که ادم باید قدر نعمتهاشو بدونه چه عظمتی در افرینش داده خدابا سپاس بی کران برای نعمت هات یاحق 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/12/02 14:01
   مدت عضویت: 489 روز
   امتیاز کاربر: 34316 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 291 کلمه

   سلام ظهر بخیر 

   انسانه با فکر کردن درعمل کرد سستم بدنی وبا نظری پردازی و با صحبت با دیگران  واستمرا دراین کار سیستم بدن ااختلا ایجادمیکنن .وفتی فکری اشتباه در ذهن قراربگیره به واقعییت ما تبدیل میشه 

   با این تفکر ماکلی فرمول اشنباه در ذهن ذخیره مبکنیم

   بدن من ضعیف سستم بدن خوب کار نمکنه درد در ومن طبیعی بخاطر سن زیاد سوخت ساز من کمه خلاصه هزران  دلیل دیگه درواقع موانع ذهنی برای لاغر نشدن در ذهن درست میکنیم.هرچه ما فرمولهای اشتباه سناسی کنیم وتغییر بدیم د حقیت موانع لاغریی رو کمتر کرده لاغریی اتفاق میفته

    حلا اگه اگه ایبن موانع تو ذهن شناسایی نشه دلیل نقض این موانع پیدا نکنیم لاغریی اتفاق نمافته 

   ازقدیم گعتن سحرخیز باش تا کام روا شویی نقضش  افرادی هستن که شب کاران وادمهای موفقی هستن .

   من باید اول حتما موانع ذهنی خودم شنایایی کنم دلیل نقض شوهم پید کنم تا درعملکرو جسمم نتیجه شو بینم سول دیروز خودم جواب دادم .

   حالا چرا چاقی زیا دشده توی جامعه ؟

   کسترش فرمولهای اشتباه در ذهن انساهای بیشتری

   تصور کنید من با وروهای  اشتباه قبول کنم که چاقی حق منه واون به فزندام انتقال بدم باور اینکه چاقی حق بچه هامن هستش درست چرخه اشتباست اماجواب داده نسل بد هم چاقی دارن واین چرخه معیو ب ادامه داره وچاقی در سطح بیشتری  کسترش پیدا میکنه..

   چاقی در بدن مثل یی زخم هستش ما با باور اینگه خود زخم خوب میشه وکاری با ما نداره اون زخم خوب میشه ولی درباره چاقی دلیل مدرک داریم خودمون قبول گردیم که نمی تونیم لاغر شیم وان چه که در باره سیستم بدنی خود د باره چاقی میدونستیم مانع عمل کرد جسم ما شده برای رفع چاقی  

   حالا بادلیل ومدرک ثابت شد که اول موانع لاغریز شناسی بشه نضش پیدا کنینم تغییرس بدیم درنتیجه با با لاغریب روبرو میشم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/12/01 20:40
   مدت عضویت: 489 روز
   امتیاز کاربر: 34316 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 456 کلمه

   سلام شب بخیر 

   امروز با دیدن این قایل  من علت چافت شدن خودم به مثل اینه دیدم من هرجه تلاش کردم بجای لاغریی چاقی بییشتر شد .چون من در توان ذهنی خودم خیلی قویترش کردم .

   فرمولشو توان بیشترش کردم زورش به جسمم رسید چون من باورم به این بود که جسم می تواند  لاغر شود من با تمام قدرت داشتم به فرمول ذهنی بها دادم تا با جسمم در جنگ باشیه.

   من ۵۶ ساله  هستم بدن بیچاره منبا این حساب حدود ۵۶ تن مواد غذایی رو یا دفع کرده یا سوزنده چقدر قویی عملکرده ولی اون ذهن توسته از این جسم سرعت بگیره وبا این تلاش ریاد جسمم بازم من چاقت کنه وکار جسم بی رنگ کنه عجب ذهن وفرمولها ی قویی درست کردم .احسن به خداوند حالا تازه فهمیدم من هم رکورد اره سن هستم توییاینجا هم قویترین فرمول ذهنی اشتباه دارم .پس کارم نسبت به دیگران باید خیلی خیل سختر باشه ودیگه امیدی نداشته باشم این مانع بزرگ رو برادرم .

   ولی من ولی من به خودم وتمام گروه ثابت میکنم که درلاغریی نیز قویتر هستم اونم ار بین میبرم تاحالا که موفق عمل کردم  به هراندازه که چاقی من بیشتره هیچ چیزی نیست دربرابر این دوره اموزش لاغریی یاد گرفتن ولاغر شدن هیچ چیز نیست 

   جسم توانمند من تونسته ۵۶ تن رو یا به انرژی تبدیل کنه یا دفع کرده اضافه وزن من برای هیچ چیزنیست   هیچ چیزی نیست موفق میشی جسم عزیز تو مانع به بزرگی رو شناختی کنار میزنی وخودتو ومن نجات میدی تو خیلی قویی هستی ازت تشکر میکنم ابن همه تلاشت به ثمر میشینه .تو پیروز میشی هیچ چیزی نیست اضافه وزنم در برابرجسم عزیزم .

   اضافه وزنم حدود ۶۰کیلو براش کاری نداره تو موفق میشی من توییاین ۵۷ روز به نظرخودم با اینکه درچالش تغییرعادت هم شرکت کردم اونجا ذهنم خیلی سخت داره همکاری میکنه .چون قبول تغییر اونجابراش خیلی سخت شده ولی من دارم بااستمرار اونجا هم به نتیجه میرسم دلسر نمی شم خواهید دید پیروز میدان من هستم .سعی میکنم ازش لذت ببرم هر وقت احساس خستکی وناراحتی میشم فوری بیرون میام به ییوفت دیگه میسپارم

   من د ر عملی  انجام تویی منزل درست انجام میدم ولی برای ذکر چطور انجام دادن ونمونه دچار مشگل هستم خیلی فکر میکنم تانمونه پیدا کنم علت چیست.؟

   ولی من لاغر  شدم وزن کشی نداستم ولی احساس میکنم دست کم من ۴ تا ۵ کیلو وزن کم کردم از لباسم متو جه میشم .دختر برای روز مادر برای۲تا بلوردوخته بود این هفته بهش دا دادم تاتنک کنه چون من توش می چرخیدم  از ۶۰ کلیلو ۵۵ کلیوش جسم براش هیچ چیز نیست  هیچ چیز نیست کم کردن ایناضافه وزن 

   لاغر شدن اسانترین کار دنیاست

     لطفا سوال من جواب بدید  من چاش تغییر رها کنم یا  بزارم برای زمان دیگه تا تمام شدن ۱۰۰ گام آیا ادمه بدم؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 45 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری😊
    اگه انجام چالش براتون رنج آوره و هر روز با زور میری سمت فایل های این بخش فعلا نیاز نیست ادامه بدی
    مسیری که برات لذت بخشه و با اشتیاق میری سمتش رو ادامه بده
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/11/25 13:23
   مدت عضویت: 564 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 774 کلمه

       “به نام خدایی که خالق من و تمام زیبایی هاست”

   درود به همه ی دوستان هم مسیر و استاد گرامی ؛

   نکات طلایی ۲ : به هر اندازه چاقی ، هیچ چیز نیست !!!

   خدای مهربانم از اینکه تو را دارم بسیار خوشحالم و خود تو را سپاس می گویم و از اینکه من را یاری دادی تا امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ این گام را با موفقیت بردارم ممنون و شکرگزار توام. دوستان عزیز می خواستم با شما مطلبی را به اشتراک بگذارم و در واقع یک نوع پیشنهاد می باشد که احساس می کنم برای خود من خیلی مفید و تاثیر گذار بود.با توجه به گفته های استاد گرامی که همیشه توصیه میکنند که هر آنچه را که لازم است تا شما به درک بهتری از ذهن و جسم خود برسید ،بنویسید و بنویسید و بنویسید ،من هم گاهی گداری علاوه بر نوشتن دیدگاه در سایت در یک دفتر مخصوص درباره ی چیزهایی که آموزش دیده ام و یاد گرفته ام می نویسم . دقیقا چهار روز پیش هم داشتم در دفترم می نوشتم و تمرینات را مرور می کردم و خودم را مخاطب قرار داده بودم.یک آن تصمیم گرفتم با جسم و بدنم از طریق نوشتن صحبت کنم و همین کار را انجام دادم و حالا می خواهم دقیقا نوشته ام را برای شما عزیزان اینجا بنویسم.

   بدن عزیزم ،همراه همیشگی من در این ۳۶ سال و اندی زندگی ، می خواهم به تو بگویم که از خداوند مهربان و بخشنده ام بسیار سپاس گزارم که نعمت بزرگی چون تو را به من ارزانی داشته و عطا کرده است. بدنی که بسیار همراه و بسیار توانمند و بسیار زیباست .من همیشه تو را دوست داشته ام حتی در چاقی اما می خواهم از تو عذر خواهی کنم برای به وجود آوردن این شرایط و وضعیت غیر طبیعی و ناپایدار که باعث رنج و عذاب تو و خود من شده است . من با ناآگاهی ها و رفتارهای نادرست خود ،باعث چنین وضعیتی شده ام اما مطمئنم و باور دارم که من با کمک تو و تمامی توانمندی و هوشمندی توی عزیز به حالت طبیعی و پایدار خود یعنی تناسب اندام و لاغری خواهم رسید.دوستت دارم بدن و جسم زیبا و توانمندم.

   دوستان توجه داشته باشید که بعد از این کار من به طور عجیبی احساس لاغر شدن دارم و این حس را دارم که در این مدت خیلی کوتاه بدنم بیشتر به سمت لاغر شدن پیش می رود به همین خاطر دوست داشتم با شما هم مسیران عزیز این مطلب را در میان بگذارم و شما هم از آن استفاده کنید.  و اما نکته ی طلایی این گام : به هر اندازه چاقی ،هیچ چیز نیست.واقعا اگر ما بیاییم و درست و حسابی به زندگی خود و مقدار چیزهایی که خورده ایم توجه کنیم متوجه می شویم که خداوند بزرگ چه بدن و جسم توانمندی به ما عطا کرده است که این همه مواد خوردنی و خوراکی را از طریق آن به نحو احسن و کوچکترین مشکل یا به انرژی مورد نیاز بدن تبدیل می کند و یا آن را دفع می کند و این نشان از عظمت و بزرگی خداوند دارد و اینکه ما هیچ نوع دخالتی در عملکرد سیستم جسم و بدن خود نداریم و همه ی این کارها را خود جسم ما به خوبی و درستی انجام می دهد.اگر من که الان نزدیک به ۳۷ سال از عمرم می گذرد دقت داشته باشم که مثلا در این سی و هفت سال ،من ۳۷ تن خوراکی و هر نوع خوردنی خورده ام و جسم توانمند من آن را به راحتی سوزانده است و یا دفع کرده است پس در مقابل این حجم زیاد ،برطرف کردن تقریبا ۳۷ کیلو اضافه وزن واقعا برای او هیچ چیزی نیست و به راحتی با برداشتن موانع ذهنی خودم از سر راه او و جایگزین کردن فرمول های درست ، می تواند همچنان به کار خود با قدرت ادامه دهد و این مقدار خیلی خیلی ناچیز را به راحتی بر دارد.باید به این نکته توجه داشته باشیم که ذهن ما نیز از قدرت زیادی برخوردار است که توانسته است در برابر جسمی به این توانمندی و قدرت بایستد و هر آنچه را که در درون او وجود داشته است را به آن تحمیل کند پس ما با کمک این ذهن قدرتمند و جسم توانمند از طریق باورها و فرمول های درست و صحیح به هر چیزی که بخواهیم به راحتی خواهیم رسید لاغر شدن دیگر چیزی نیست برای این دو عزیز.همه چیز به باور و نگرش ما نسبت زندگی و قدرت و توانایی خود ما بستگی دارد پس من باور و ایمان دارم که به هر آنچه که بخواهم به راحتی خواهم رسید من جمله تناسب اندام و لاغری.

   “لاغر شدن راحت ترین و آسان ترین کار دنیاست.”

   “یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 213 کلمه

   به نام خدا سلام به استاد عطا روشن ممنون از صحبت‌های گرانباهتون ممنون که به یاد مون اوردین که این ذهن ما چقدر قدرتمنده ینی من که 47 سال سنمه یعنی تا حالا 47 تن مواد غذایی خوردم و این بدن قدرتمند من همه رو یا دفع کرده یا تبدیل به انرژی کرده یعنی اون یه جوری از بدن خارج کرده واین 25 کیلو اضافه وزنم دربرابر 47 تن هیچی نیست واقعا هیچی نیست به مانند قطره به دریاست  این منم که مقصر چاقی خودم بودم هستم یعنی با فرمول های غلطی که به ذهنم دادم باعث این اضافه وزنم شدم ولی دیگه کافیست با چاقی باید خدا حافظی کرد و به لاغری سلام کنیم با ساختن باورهای صحیح  دیگه باورنمیکنم که کم تحرکی یا بارداری یا ژنتیک وغیره باعث چاقی میشن اینها همه باورهای اشتباه ذهنم هستن من باور دارم که مقصر چاقی خودم تو تمام این سالها هستم و ازامروز به بعد باور دارم که جسمم خیلی خیلی قدرت منده همانطور که طی این سالها تونسته همه اون مواد غذایی اضافه رو ابدنم دفع کنه پس این 25 کیلو اضافه هم  براش چیزی نیست پس لاغری با ذهن آسون ترین کار دنیاست اگه واقعا راهشو بلد باشی ممنون از استاد گرامی به امید روزی که همه ما روز شگفتی ساز بشیم👌🌹🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1401/10/07 19:17
   مدت عضویت: 639 روز
   امتیاز کاربر: 29484 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 712 کلمه

   به نام خدای یکتا 

   در مورد فرمول‌های ذهنی افراد مثلا فردی را در نظر بگیرید که در طول عمر خود بیمار بوده وذهنش ب این سمت هست که من برای همیشه بیمار هستم با هر دلیل بیاورد،او تا آخر عمرش بیمار باقی خواهد ماند.

   اگر کسی ک از نظر مالی وضع خوبی ندارد و فکرش بر این باشد که تا آخر عمرش فقیر می ماند و هزاران دلیل بیاورد من به این دلیل به آن دلیل ثروتمند نمی شوم تا آخر عمرش در فقر مطلق به سر می برد.

   وهمین طور مسائل دیگر،مثلا اگر کسی در زندگی و روابطش شکست بخورد و فکر کند که من ب دلایل مختلف دیگه در روابطم فرد موفقی نمی شوم یا این حق یا سرنوشت من است که اینگونه باشم یعنی دارد این منطق ودلیلهارا در ذهنیتش ثبت و ضبط می کند که من تا آخر عمرم در همین وضعیت باقی خواهم ماند.وهمین اتفاق هم برایش می افتد.

   در مورد چاقی هم همین طور،ما سالها با انباشته کردن فرمول‌های چاقی در مغزمان وبا نگرشهای غلطمان هم به روح وهم جسممان آسیب وارد کردیم.

   وکلی موانع برای لاغری ایجاد کردیم.چون سالها یه ما یاد دادند که اینها عوامل چاقی هستند مثل غذا زیاد خوردن تحرک کم،سوخت ساز کم،انواع بیماریها،ژنتیک،سن بالا،بارداری،بعد ازدواج،داشتن احساس‌‌ چاقی،ترس از چاق شدن بیشتر،ترس از هر غذا،ترس از لاغر نشدن،سرزنش همیشگی خود،اصلا‌ ترس از حرفهای اطرافیان وخیلی موارد دیگر که اینها موانع پیش پای لاغری محسوب می شوند.

   کافی فقط یک یا چن مورد ازین نمونه ها که ذکر گردم در ذهن ما ثبت شده باشد.

   یعنی ما به ذهنمان می قبولانیم من به این دلایل به هیچ عنوان از چاقی رها نمی شوم پس هر گونه هرکاری هر فشاری بر جسم یا روان خود وارد کنیم هیچ نتیجه ندارد.ما مثلا رژیم می گرفتیم ورزش می کردیم دا و می خوردیم ولی در ذهن نتیجه دیگری در انتظارمان بوده.

   مثلامن حتی عمل هم کرده بودم ولی کمترین شکی نداشتم به اینکه لاغر نشوم یعنی فکر می کردم همان اول عمل، کاهش وزن من شروع می شود ومن مثل دیگران خیلی وزن کم می کنم ولی برای من این اتفاق نیفتاد.

   ونمیدونم چرا این طور نشد ومن بعد عمل انتظار داشتم که ار رژیم گرفتن نجات یابم در حالی که حتی بعد عمل هم من همچنان با زجر تمام در حال رژیم گرفتن بودم و مقداری ول می کردم بازادامه می دادم ومثل یویو مرتب بالا و پایین می رفتم.

   خوب این وزن کردتها این استرس‌ها اینها همه موانع بر سر راه لاغری محسوب می شوند.پس ما باید یکی یکی این موانع ذهنی را از خودمان دور کنیم وبه خودمان ثابت کنیم به ذهنمان بقبولانیم که بدن ما خود به خود کارش را انجام می دهد.

   بدن ما همواره در تلاش است که خود را ترمیم کند مثلا اگر زخمی یه وجود آید یا میکروبی وارد بدن شود آیا بدن ما برای مقابله با آن ازما اجازه می گیرد؟خیر بدن کار خودش را انجام می دهد وبدن را به سمت سلامتی سوق می دهدو کاری به کار ما ندارد.

   ما مثلا در عرض ۳۰ یا ۴۰ سال شاید بالای سی تن غذا مصرف کرده ایم وای خدای من یعنی اگه این طور باشد من حساب کردم یعنی نزدیک روزی سه کیلو غذا ما مصرف کرده ایم؟ من اصلا فکر نمی‌کنم سالی یک تن غذا مصرف کرده باشم!حالا در هر صورت فرقی نمی کنه،مهم اینه که وقتی بدن ما این همه غذایی که در این همه سال خوردیم‌ همه رو سوزونده وآیا از پس این وزنهای اضافه بر نمی اید؟

   مسلما بر می اید؛

   خوب ازی همه فرمول‌های ذهنی من هرچه الان فکر می کنم هیچی به ذهنم نمی رسه و اگر کم نکردن غذا یا رژیم نگرفتن و ورزش نکردن راه نرفتن اگر این دو مورد عامل چاقی نباشد پس من باید خیالم راحت راحت راحت باشه که بدن من خود به خود لاغر می‌ شود وهیچ مانع ذهنی ندارم.

   پس من صد بار می گویم هزار بار می گویم و بی نهایت می گویم که وقتی بدن من توانایی سوزاندن بالای چهل تن غذا را دارد پس این مقدار اضافه وزن و هر مقدار اضافه که داشته باشم برایش (هیچی)نیست و هیچ کار سختی نیست وچنین کاری برای بدن من مثل قطره ای در برابر اقیانوس می باشد.پس بدن من می تواند می تواند خود به خود لاغر و طبیعی شود ومی تواند این وزنهای اضافه را از بدن پاکسازی کند.

   دوستان شاد باشید و امیدوار ودر مسیر متناسب شدن.‌.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار asmagazban
   1401/09/25 09:25
   مدت عضویت: 1334 روز
   امتیاز کاربر: 6149 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 872 کلمه

   بنام خدا:

   نقش باورها وتاثیر آن برجسم در چاقی ولاغری:

   تفاوت آدمها در همه ی جنبه های زندگی فقط به خاطر باورهایی هست که در ذهن دارن نه فقط در چاقی ولاغری بلکه درتمام مسائل زندگی به دلیل افکار موجود در ذهن هست که تفاوت افراد مشخص میشه وبه خاطر تفاوت در محتویات ذهن هست که آدمها عناوین مختلفی بهشون  داده میشه براساس اون باور های ریشه ای که در ذهن اونها هست یکی میشه افسرده و غمگین یکی هم میشه  شادو سرزنده در واقع این  به خاطر تفاوت افراد در سیستم بدن یاهر چیز دیگه ای نیست بلکه تفاوت در باورهای عمیق و ریشه ای هست که در ذهن دارن و به همین خاطر هم یه عده میشن چاق یه عده میشن لاغر . در مورد تاثیر باورها بر جسم اینطور میشه تحلیل کرد که  جسم از نظر کدهایی که در اون در رابطه با سیستم بدن هست همه چیز دست نخوردست از پلک زدن گرفته تا  جذب و دفع مواد اما تفاوتی که در جسم انسان  به وجود میاره اون باورها و اطلاعات ها هستن که باعث خارج شدن جسم از حالت طبیعی میشن . در واقع ما نسبت به هر چیزی اطلاعات بیشتر داشته باشیم بیشتر دراون سمت قرار می‌گیریم  در مورد چاقی و لاغری هم به همین منوال داره مسیر ادامه پیدامیکنه  مثلا در گذشته انسانها علم زیادی در رابطه با بدن وتاثیرات مواد غذایی روی بدن نداشتن . واین رو اصلا توذهنشون نداشتن که چه غذاهایی ممکن هست که در جسم باعث چاقی و یالاغری اونها میشه و تفکیکی بین مواد غذایی وجود نداشت که چه چیزی هست  ورژیم و ورزش برای لاغری تجویز نمیشد اما هر چقدر که علم پیشرفته تر وتکامل یافته تر شد میزان بیماری ها در جامعه  بیشتر وبیشتر شد و انواع بیماری ها بااسمهای های مختلف به وجود اومد و همه چیز ‌  حتی در چاقی ولاغری  علم برای  چاقی افراد کلی دلایل داره وبرای لاغربودن ولاغرموندن افراد ی که این همه سال متناسب بودن وهستن هیچ دلیل خاصی ندارن حالا بعضیا میگن که ایناتحرک زیاد وچیزهای دیگه دارن که کاملا تعداد این دلایل انگشت شماره یعنی شاید بشه گفت خیلی کم اما جالب این جاست که وقتی یک فردی در آمریکا با اون  طرز زندگی وکاملا متناسب به اندازه‌ی ۱۸تن مواد غذایی رو در مرز ۴۰سالگی خورده و هنوز متناسبه وفردی هم که بااون  داره زندگی می کنه واز همون غذاها میخوره اما چاقه دلیلش این نیست که جسمش مشکل داره بلکه این ذهن هست که تاثیر می‌ذاره در مورد خود ما که در ایران  زندکی. میکنیم بااون حجم از غذاوتنوع غذایی وغذاهای حجیمی که این روزها باب شده در رستوران ها ازاونها استفاده میشه اما افرادی هست که ازاون غذا مصرف می کنند همچنان متناسبن  ودر آخر  هم تأآخر عمر شون همچنان متناسب میمونن وفردی که از این غذاها میخوره  مثل همون افراد اما چاقه دلیل برایراد داشتن جسم یا ناتوانی جسم برای لاغر شدن نیست بلکه دلیل به خاطر قدرت ذهن هست تفاوتی که بین ما واون افراد هست در اعتقاد وباوری هست که نسبت به جسم داریم و اون هم به خاطر باور کردن اطلاعات مربوط به چاق کننده بودن غذا ها وشرایط موجوددرزندگی درباره ی موقعیت های مختلف مثل شب یلدا و عید نوروز و دیگر روزها ومراسمات و…و… درواقع این باورهای ریشه ای درما شکل گرفت وقتی که بااین موضوعات مواجه شدیم  باافرادی که کلی تعریف هادارند درمورد غذاها دارن ودر مورد فعالیت های  روز مره  وموقعیت ها وزمانهای متفاوت  ود واقعیت  ما وقتی وارد شدیم این در ما به صورت پیش فرض شکل گرفت و ما با باور کردن اونها وعملکردی که داشتیم وفرمولهایی که در ذهن ما وجود داشت چه ازنظر فکری واز نظر رفتاری ماتبدیل به یک آدم چاق شدیم پس چطور ممکن هست که یک فردی مثل من که در سن ۲۵ سالگی هست باخوردن همون غذاها اگردر طی یک سال یک تن وبه تعداد سالهای عمرم بیست و پنج تن غذاروبدنش یا تبدیل به انرژی یادفع کرده فقط ۲۰کیلو کمتر یابیشتر رو نگه داشته وبقیه ی اون همه تناژ رو یااز بین برده یعنی توانایی از دست دادن این یه ذره اضافه رونداره  واقعا باید به فکر فرورفت که چطور یک فرد متناسب همون مقدار مصرف کرده بدنش وهمون مقدارروهم از دست داده و کاملا متناسب هست بدون هیچ ذره اضافه وزنی  واین فقط در تفاوت افکاری هست که ماداریم م وما با افرادمتناسب  به این دلیل باهم تفاوت داریم دررابطه بافرمولهایی که در ذهن ما هم از نظر فکری و هم رفتاری هست  به این دلیل در جسم تا ثیر گذاشته   ما چاق نیستیم بلکه ماذهنی  داریم که حاوی اطلاعاتی هست که ازاونها استفاده میکنیم برای چاق موندن خودمون مثل مواد مخدر که یک سری افراد از اون استفاده می کنند برای معتاد کردن خودشون ودست ازاون رفتار وافکارشون نمیکشن و ما که از باورهای  خودمون .رفتارخودمون برای چاق موندن خودمون استفاده میکنیم همینکه این محتویات ذهنی مثل باور بارداری باعث چاقی میشه  یاکم تحرکی  وقتی این باورها شکسته بشن وتضادشون  پیدابشه وبه شکل دیگه ای بایک نگرش دیگه ای به چاقی  خودمون نگاه کنیم به راحتی میتونیم اون یه ذره باقی مانده روهم از دست بدیم و لاغربمونیم پس چاقی  ما در  برابرتوانایی جسم مادر  قدرتی که برای از بین بردن اون همه  اضافه هایی که این همه ساله انرژی تبدیل کرده یادفع کرده واقعا هیچ چیزی نیست…

   باتشکر از شما..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/06/12 19:03
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 272 کلمه

   به نام خدا

   الان که دروضعیت تناسب اندام خوبی به سر می برم وباردیگه  بااین وضعیت جسمی  فایل رو گوش دادم برام کاملا ملموس هست که واقعن این مقدار اضافه وزنی که ما طی این سالها بهش اینهمه پروبال دادیم هیچی نبود . انگار یک حباب بود اما روی اعصابمون بود .

   من خودمم نمیدونم این اضافه وزنم چی شد و چطوری الان احساس سبکی دارم .

   با یه سری عدم کنترل روی ورودی های ذهنم به این وضعیت رسیدم و وقتی که پذیرفتم من مسول چاقیم هستم و تمرینات رو انجام دادم دیگه کم کم به وزن ایده آلم رسیدم .

   تازه بعد اینهمه مدت امروز تونستم یه باور کاملا مخفی که مانع از آرامش من میشد وهمش ازش ترس داشتم رو پیدا کنم . ومتوجه شدم اینم یه ترس واهی بود .

   و دوست دارم اینجا بگم شاید برای افرادی مفید باشه .

   من همش ته ته دلم یه کم میترسیدم که اگه من ۱۵  کیلو وزن کم کنم ومن چون از ناحیه پایین تنه خیلی اضافه وزنم بیشتر از بالاتنه بود ومیترسیدم بالاتنه ام خیلی لاغربشه ونافرم بشه و دیگه بعد تناسب اندام  باید یه کاری کنم و یه ورزشهایی انجام بدم تا بالاتنه بدنم پر بشه .

   و فکر میکردم هر دو به یک نسبت وزن کم میکنن. 

   اما الان میبینم خیر .

   بدنم هوشمندتر از این حرفاست و خودش میدونست چی کار بکنه . والان اتفاقا دیگه باهم ست شدن و یکدست متناسب شدن . ودیگه لازم نیست یه سری ورزش خاص انجام بدم برای بالاتنه بدنم .

   اینهمه ترس های بی مورد نمیدونم چی جوری به فکرم میرسه . اگه یک دهم فکرای خوبتری داشتم مطمنا زودتر از این مدت تناسب اندام رو تجربه میکردم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1401/05/29 12:33
   مدت عضویت: 1213 روز
   امتیاز کاربر: 5767 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 832 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست❤️❤️❤️🌹🌹🌹

   سلام 🙋🌹

   مسیر لاغری من: گام چهل و دوم: به هر اندازه که چاقی هیچ چیز نیست 

   قبل از هر چیز تشکر می‌کنم از استاد گرامی که زحمت کشیدن و این فایل و صدها فایل ارزشمند و در سایت قرار دادن تا من و دوستانم بتونیم استفاده کنیم 🙏🙏🌹

   بار‌ها و بار‌ها من در زندگی مریض شدم چندین بار کرونا گرفتم و به شدت حالم بد بود ولی بدون اینکه بدونم در بدنم چه اتفاقی افتاده خود به خود بهبود پیدا کردم و حالم خوب شده و یا بارها پیش اومده که در آشپزخونه مشغول انجام کاری بودم مثلاً در حال سبزی خرد کردن یا گوشت ریز کردن یا کار دیگه ای بودم و یهو دستم و بریدم یا مثلاً در حال ظرف شستن شستن بودم لیوانی یا چیزی شکسته و دستم زخمی شده و تنها کاری که من انجام دادم فقط یک چسب زخم به محل آسیب دیده زدم و بعد از یکی دو روز که چسب و باز کردم دیدم جاش خوب شده بدون اینکه من کاری انجام داده باشم و یا اصلا بدون اینکه بدونم چه اتفاقی در بدنم افتاده بدنم خودش جای اون زخم و ترمیم کرده و یا همین زمستان سال گذشته که رفته بودیم برف بازی اتفاقی پای من شکست رفتم دکتر کچ گرفتند و دو هفته پام تو گچ بود و بعد از دو هفته دکتر کچ پامو و باز کرد و پای من کاملا خوب خوب شد حتی از روز اولشم بهتر شد یعنی اگه مشکلی برای بدن مون پیش بیاد بدون اینکه ما متوجه بشیم که در بدن مون چه خبره خودش خودشو ترمیم می‌کنه حالا چرا وقتیکه مشکلی برای بدن مون پیش میاد و بعدش خوب میشیم تعجب نمی‌کنیم و چون از بچگی وقتیکه اتفاقی برامون افتاده مثلاً خوردیم زمین یا دست و پا مون زخمی شده یا مریض شدیم بهمون گفتن هیچی نیست یکمی استراحت کن و دارو بخور خوب میشی ما هم پذیرفتیم و قبول کردیم و به توانمند بودن بدن مون در مقابل بیماری ایمان داریم و  اصلا انتظار مون اینکه باید خوب بشیم ولی در مورد چاقی و اضافه وزن اینقدر نظریه و فرمول و باور در ذهن مون داریم که حد نداره و چون افراد چاق معمولاً خانواده های چاق دارند پس در کنار اونا زندگی می‌کنند و از اونا الگو و تاثیر می‌گیرند پس چاقی رو از بچگی از والدین و اطرافیان شون آموزش می‌بینند پس به ناچار همه باورها شون جذب زندگی شون میشه پس حالا که به مسیر درست از طرف خداوند هدایت و دعوت شدیم دیگه خوشحال باشیم چون درسته که چاقی رو آموزش دیدیم و به صورت حرفه ای یاد گرفتیم ولی میتونیم لاغری رو هم یاد بگیریم و اون قدر تکرار و تمرین کنیم تا اونو هم حرفه ای یاد بگیریم تا کم کم فرمول های چاقی مون کم رنگ و کم رنگتر بشن و آروم آروم فراموشش کنیم پس  بیایم با خودمون هر روز تکرار کنیم که چاقی و اضافه وزن مون واسه بدن مون یک جور مشکله اون خودش بلده این مشکل و مثل همون بریدگی انگشت مون حل و ترمیمش کنه تا از بین بره پس ما خودمون بکشیم کنار تا بدن مون کار خودشو انجام بده.🌹

   من با خودم این قدر این جمله رو تکرار میکنم تا ملکه ذهنم بشه اگه من تا به این لحظه که ۳۷ سالمه اگه تا الان یه چیزی نزدیک ۳۷ تن مواد غذایی مصرف کرده باشم و این ۳۷ تن و بدنم تو خودش تجزیه و تحلیل کرده باشه یعنی یا دفعش کرده یا تبدیل به انرژی کرده باشه یعنی بدن من خیلی خیلی توانمنده و اگه مشکلی براش پیش بیاد خودش حلش می‌کنه پس این ۵_۶ کیلو اضافه وزنی که من دارم از بین بردنش برای بدن من هیچ کاری ندارم واین مقدار اضافه وزن در برابر اون ۳۷ تن هیچی نیست درست مثل قطره می‌مونه در برابر دریا و اگه این ۵_۶ کیلو اضافه وزن من هنوز از بین نرفته مقصر جسمم نیست بلکه این من هستم که هنوز یک سری از فرمول ها و باورهای نادرست در ذهنم دارم که نتونستم اونا رو شناسایی کنم و اگر بتونم اونا رو پیدا کنم و بجایش باورهای درست جایگزین کنم این چند کیلو کاملا از بین می‌ره و من به ایده آلی که در ذهنم دارم میرسم .🤗

   وقتیکه بدن من تونسته ۳۷ تن و از بین ببره یعنی بدن من خودش از چاقی و اضافه وزن و نازیبایی بیزاره و خوش تلاش می‌کنه که استایل من زیبا باشه و این من هستم که مانع متناسب شدن خودم میشم و چقدر تلخه که بعد از ۳۷ سال تازه بفهمی که مقصر چاقی و اضافه وزنت خودت هستی و ارث و ژنتیک و بارداری و زایمان و بی تحرکی و ……. همه فرمول ها و باورهای نادرست ذهنت بودند و چه قدر شیرینه که بفهمی حالا با از بین بردن همین باورها و فرمول‌ها دوباره زیبا و متناسب میشی من خوشحالم که به این مسیر زیبا هدایت شدم و هر روز در این مسیر چیزهای جدید یاد میگیرم 🌹

   لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست اگه راه شو بلد باشیم 🤗🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 328 کلمه

   سلام خدمت خانواده عزیز تناسب فکری✋️🌹

    و استاد عزیزجناب عطارروشن 

   استاد بسیار بسیار بابت وجودتون خداروشکر میکنیم که با نهایت دست و دلبازی از گفتگوهای شخصی خودتون و دوستتون برای ما فایل می سازیدتا به ما انگیزه بدید و ایمانمون رو صد چندان می کنید

    چقدر زیبا بود چقدر آشنا بود و چقدر حرف دل تمام کسانی که به دنبال تناسب فکری هستند

    واقعاً فرمول قشنگی رو برای ما الگو قرار دادید و اینکه این اضافه وزنی که در تمام این سالها همراه ماست در برابر اون کالری‌های عظیمی که بدن ما تونسته بسوزونه و دفع کنه هیچی نیست

    من ۳۷ سالمه و در طی این ۳۷ سال ۳۷ تن غذا خوردم و بدنم دقیق و با قدرت تونست تمام این کالری های اضافی را از بدنم دفع کنه پس اگر ۳۰ کیلو اضافه وزن داشته باشم در برابر ۳۷تن  ((هیچی نیست ))

   همانطور که استاد فرمودند فرمول های چاق کننده ذهن و شناسایی بکنیم و مخالف اون فرمول ها را عمل کنیم 

     یک بار دیگه اینجا دوست دارم توی این تمرین مرور بکنم که فرمول 

   ●کم تحرکی باعث چاقی،

   ● برنج خوردن باعث چاقی،

   ● غذا خوردن باعث چاقی،

   ● ازدواج ●بارداری باعث چاقی ،نمیشه.

   ●موروثی بودن چاقی فرمول اشتباهه،

    ●من چاق هستم و چاق میمونم فرمول اشتباهه ،

   ●دیر غذا خوردن باعث چاقی نمیشه،

   ● برنج یا نون خوردن باعث چاقی نمیشه

   تمام فرمول های اشتباهی که توی ذهنمان بوده و الان همشون رو نفی می کنم و با قدرت تمرین میکنم:

   ☆  من لاغرم و لاغر میمونم.

    اگر واقعاً در ذهنمان ثبت کنیم که غذا ما را چاق نمیکنه چاق نمیشیم ،

   ●ترس از غذا نداشته باشیم ،

   ●ذهنمون درگیر غذا خوردن نباشه،

    و هر روز با خودمون تکرار کنیم خدایا شکرت من متناسبم

    و خدایا شکرت در مسیر درست هستم .

   تمام صحبت های استاد عالی بودند یک نکته دیگه ای که خیلی فوق العاده بود 

   ●●●جملات طلایی استاد که فرمودن:

   💪💞 هر مقدار اضافه وزن داریم قدرت ذهن ماست 💪💞

   🌹این اضافه وزنی که ما داریم و اسمشو چاقی گذاشتیم مقاومت ذهنی ماست و  در برابر تمام کالری هایی که بدنمون طی سال های سنمون سوزانده●☆☆ هیچی نیست.☆☆●

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 40250 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 97 کلمه

   💚
   Alitarin Fili Bud Ke Ta Alan Didam
   عالیترین فایلی بود که تا الان دیدم
   💚
   سلام استادگرامی

   این ۱۴کیلو اضافه وزنی که من دارم در برابر قدرت و توانایی من هیچ چیزی نیست.
   این اضافه وزن در برابر اون حدودا ۳۵تن مواد غذایی که جسم من رهایش کرده و نگه نداشته،هیچی هیچی نیست و خود به خود اون رو دفع یاتبدیل به انرژی میکنه.
   فقط کافیه اون موانع ذهنی چاق کننده رو شناسایی کنیم و قدرت چاقی ذهنمون رو کم کنیم در برابر ترمیم جسممون.

   استاد عطارروشن واقعا بعد فایل از ته دل گفتم خدا ازتون راضی باشه
   خیلی مطالب مفیدی بود😃
   خسته نباشید
   عیدتون مبارک

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
   1400/12/12 11:19
   مدت عضویت: 832 روز
   امتیاز کاربر: 658 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 237 کلمه

   سلام و درود بر همه دوستان عزیز و سلام و درود بر استاد گرامی 

   چقدر شجماعت میخواد چقدر حس رهایی میخواد که با قدرت بگم این 5 کیلو اضافه وزن هیچ چیزی نیست هیچچچچچ هیچچچچ

   استاد عزیز این مثالها نشان میده که چقدر عمیق و اصیل توانمندی انسان و لطف خدارو درک کردید و دارید انتقال میدید معلوم که نباید از گشاد شدن لباس تون تعجب کنید، وقتی قدرت دست شماست وقتی فرمانده شما هستید و چقدر باید سپاسگزار باشم ازاین اموزش های بی نظیر  از جنابعالی و از درگاه خداوند مهربان که به این مسیر هدایت شدم ،اینکه بدونم میتوانم خالق زندگی باشم اینقدر حس رهایی و شادی میده که حتی یادم میره قدم اول فقط برای لاغری بوده .

   این  تتشبیه به ریزش باورهای منفی مثل ریزش  بهمن و خراب کردن سدهایی که فکر میکردیم نفوذناپذیر هستند هم جرقه بسیار روشنی رو در ذهنم زدکه بله وقتی باوری از اساس واهی باشه به سادگی گسسته میشه انگار که اصلا نبوده و گاهی خودمان تعجب میکنیم که چطور این همه مدت به اشتباه بزرگش کرده بودم و بهش قدرت داده بودم

   استاد عزیزم از شما بی نهایت سپاسگزارم. 

   خداوند مهربانم از لطفت بی نهایت سپاسگزارم 

   من با قدرت میگم که اضافه وزن، فقر، پیری، ترس از بروز اتفاقات ناگوار هیچ هیچچچچچ هیچچچچ چیزی نیستند ما توانمندیم و خالق تناسب فکری ، اندام زیبا،ثروت بی نهایت و روزافزون، جوانی و زندگی پرنشاط و تمام خوبیهای که افریدگار پرقدرت و مهربان برامون مهیا کرده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عاطفه ریحانی
   1400/12/01 23:07
   مدت عضویت: 846 روز
   امتیاز کاربر: 5896 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 555 کلمه

   با درود به همراهان عزیز و استاد توانمند

   استاد با همه ی وجودم بابت سخاوتی که با تهیه فایلهای فوق العاده ارزشمندیکه بصورت رایگان در اختیار ما قرار میدید بی نهایت سپاسگذارم

   استاد من امروز متوجه شدم که در فایلهای قبلی میگفتید لیز نخورید و فقط ادامه بدید یعنی چی،من ی دو هفته ایی بود ک نا امید بودم اما از زمانیکه از گام باید عاشق لاغری باشید تا این گام حس امیدواری و شکوفایی در من زنده شد،من متوجه شدم ک آدم عاشق فقط به هدفش فکر میکنه و اشتیاق فراوان واسه رسیدن به هدفش داره و امروز در این فایل بی مانند متوجه شدم اصلا اندازه و مقدار اضافه وزن مهم نیست مهم باور و ایمان خودم نسبت به تواناییم هستش،متوجه شدم وقتی موضوعی رو بپذیرم تبدیل به واقعیت میشه و وقتی فکر میکنم میبینم چه مبدلهایی رو من استخراج کردم،وقتی من موضوع توانایی لاغر کردن رو ندارمو پذیرفتم،وقتی من موضوع اینکه من نمیتونم جلوی خودمو در برابر اضافه خوردن بگیرم یا من دیر لاغر میشم،حقیقت و واقعیتی جز اضافه وزن ندارم،اگر من استمرار و پشتکار داشته باشم و عاشق واقعی تناسب اندام باشم تمام کد های اشتباه رو در هنگام یادداشت کردن شناسایی میکنم و تکرار مکرر تو توانمند و خالق آفریده شدی جایگزین میکنم،در این فایل متوجه شدم لاغر شدن نیازی به تلاش نداره،لاغری خود بخود اتفاق میوفته،خیلی جمله ی با شکوهی بود و خدا میدونه وقتی به این باور برسی چه چیزهایی رو میتونیم خلق کنیم، مقاومت ذهنی ک فقط چاقی نیست همه ی ابعاد زندگی چه در روابط با اطرافیان و چه در مورد پوله

   اگر با قطعیت بپذیزم که من خالق خودم هستم،من توانمندم و باور داشته باشم تناسب اندام یکی از بعدهای وجودی منه خوده جسمم بزرگترین و ماهرترین پیکرتراش میشه و به زیباترین صورت ممکن در میاد، خیلی مهمه ک بخوایم و تصمیم بکیریم شرایطمون رو از درون تغییر بدیم،من ۱۵ ساله که اضافه وزن دارم قدرت افکار چاق خیلی بیشتر از انتظار زودگذره،هنوز اون ذهنیت اینکه نون،برج،نشاسته،کربوهیدرات آدمو چاق میکنه در من وجود داره باید این شرایط و افکار درون   تغییر بدیم اینجاست که عشق به تناسب لاغری باید باشه تا محرک استمرار در تمرینها بشه تا به نتیجه ی مطلوب برسیم. یکی دیگه از جملهای بنظیری که شاید بارها شنیده باشیم که زمانیکه جسم آسیب ببینه خود جسم شروع به ترمیم میکنه بدون دخالت چیزی یا کسی،چطور به این قطعیت نرسیدیم ک این چاقی ما هم ی جور زخمه که ده ها بار رژیم سرخود و دکتر و… میگیریم، چرا با افکار اشتباه در مورد زخم چاقی تصمیم میگیریم، خود جسممون باید ترمیم کنه و خودشو اصلاح کنه که با همون ذهنیت لاغری خود بخود اتفاق میوفته برابری میکنه

   امشب بصورت خودکار غذا رو کاملا اندازه ی نیازم خوردم اون تاثیر شگفت انگیز نوشتن رو من امشب دیدم و متوجه شدم تمرین نوشتن رو درست انجام ندادم،جز محدود شبی بود ک از خوردنم راضی بودم و خیلی از این بابت خوشحالم و حس خوبی دارم،امیدوارم کد صحیح من فقط به اندازه ی نیازم غذا مصرف میکنم در ذهنیتم تثبیت بشه 

   من ۳۲ سال سن دارم و به اندازه ۳۲تن غذا مصرف کردم الان ۲۳کیلو اضافه وزن دارم جسمم این ۳۲تن غذا رو یا تبدیل به انرژی کرده و سوزونده یا نیاز نداشته و دفع کرده این ۲۳ کیلو هیییییچچچچچچی نییییییست

   خداوند رو بی نهایت سپاسگذارم که من رو بهترین شکل ممکن هدایت کرد

   استاد از شما هم بی اندازه ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ebikzbhmb@gmail.com
   1400/11/26 00:10
   مدت عضویت: 842 روز
   امتیاز کاربر: 12300 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 301 کلمه

   سلام به استاد عزیز و بزرگوارم که با این فایل امید و انگیزه و شاد بودن رو در درون من ایجاد میکنه.بسیار بسیار ممنونم با این آگاهی های ارزشمتد که به اشتراک میگذارید استاد با این توضیحات عالی متوجه شدم  من. واقعا ذهن چاقی دارم مقدار خوردن غذا و میوه و تنقلات که دوست دارم اصلا زیاد نیست بلکه ترس بسیار زیادی از همه شون دارم مثل به نان و برنج و ماکارونی و فست فودها و کیک و پفک و چیپس که نگاه میکنم قبلا خورون تصویر چاقی در ذهنم شکل میگیرد من یک کفگیر نهایت دو کفگیر برنج می کشم اما دوست پن دو بشقاب پر اون لاغر و متناسب  اما من بین ۳۵ تا ۴۰ کیلو اضافه دارم حتی الان هم  معذب بودم و اون احساس اعتماد به نفس پایین اجازه نداد  که مقدار  اضافه وزنم رو بنویسم   اما خب چون  تمرین این جلسه بود باید انجامش میدادم .. در اینجا از حداوند عزیزم و اسناد مهربانم میخواهم در این راه یاری ام کنند و با تکرار هر روز این جمله که ۴۰ کیلو در برابر ۴۰ تن هیچی نیست هیچی هبچی هیچیییی نیست…….هیچی نیست …. ۴۰ کیلو در برابر ۴۰ تن  برای جسم من مانند قطره ای است در دریا  .. بتوانم به درک آن برسم . جسم هوشمند و توانای من همانطور که زخم را خودبخود ترمیم می کند چاقی رانیز ترمیم می کند . همانطور که ناخن و مو خودبخود رشد می کنند لاغری نیز خودبخود رخ می دهد . به امید آن روز در آینده نزدیک  خدایا هزاران هزار بار شکر .       استاد عطار روشن تولد حضرت علی (ع)  و روز  مرد و پدر را به شما بزرگ مرد روزگار تبریک عرض میکنم انشا اله سایه تون زیر سایه حضرت علی مستدام . هنر جو  و خواهر کوچیک شما.  ۱۴۰۰/۱۱/۲۶

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متعهد بمان
   1400/10/21 17:31
   مدت عضویت: 1731 روز
   امتیاز کاربر: 5578 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 282 کلمه

   سلام

   من تا حالا کمه کم 20 تن غذا خوردم چرا فقط بیست کیلوش چسبیده بهم؟؟ انقدر یعنی دارم بهش توجه میکنم که نمیزاره بره؟؟؟ من تهش 3،4 کیلو پاهام چاق باشه چرا انقد زورش زیاده نمیره؟؟ امروز من یه کفگیر برنج خوردم و شوهرم یه بشقاب پرررررر، چرا از این یه کفگیر اگه 3،4 تا قاشقش اضافی باشه در من تبدیل به اضافه وزن میشه ولی این همه غذا رو بدن شوهرم دفع یا میسوزونه؟؟؟ چقدر اخه من ذهن چاقی دارم، آرزومه روزی برسه منم فرقی بین شیرینی و برنج و میوه نزارم، من ادامه میدم، انقدر ادامه میدم به آرزوم برسم، این حق منه، اندام زیبا همین الان وجود داره وقتی یه نفر تونسته داشته باشه منم حتما میتونم، منم مثل اون خانمی که ویسشو تو اینستا گذاشتین خیلی دقیق تر شدم تو عملی کردن تمرین ها، حتما ازین به بعد نتایجم عالی تر میشه، این بدن هوشمند طبیعتشه ببینه بشنوه راه بره قد بکشه موها بلند بشن ناخن ها بلند بشن، پلک بزنیم قلبمون بزنه همه اینها طبیعت بدنمونه اگه هرکدوم دچار مشکل بشه یعنی ذهنمون جلوشو گرفته، راهش چیه؟؟ همون بی توجهی که استاد گفتن، همون فکر و بردن به حای دیگه، وقتی من به اندازه خوردم اینجا باید جلوی ذهن و بگیرم که نگه شاید یکم زیاد خوردی، چون مثل اون فامیل استاد همه ما ترس از خوردن داریم، وقتی غذا رو تموم کردیم باید فکر و ببریم جای دیگه و نزاریم ذهن قضاوت کنه، اینجوری خودمونم آرامش بیشتری داریم، بدن من 20 تن دفع کرده شایدم بیشتر، 20 کیلو که براش چیزی نیست، مثل آب خوردن خودش میگرده هرجای بدنم شکل طبیعیش نیست چربی هارو میریزه بیرون و زیباش میکنه، بیست کیلو هیچی نیست هیچی هیچی هیچی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/09/22 10:17
   مدت عضویت: 1066 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 285 کلمه

   سلام
   با دیدن این فایل یک تلنگری در ذهنم ایجاد شد
   من از وقتی وارد سایت شدم درسته همچی میخورم بدون ترس ولی زیادتر نخوردم از قبل
   ولی وزنم افزایش داشته
   و این نشون میده اگه اضافه وزن از خوردن بود من ک الان کمتر میخورم
   یا پرخوری نمیکنم
   پس چرا چاق شدم چرا لاغر نشدن
   پس چاقی از خوردن نیس
   تو ذهن من نیدونم ک چقدر فرمول هس ک ک هنوز داره اثراتشو میزاره
   با اینک دیدگاه و افکار و باورم تغییر کرده اما هنوز چاقی پررنگه
   ولی من جا نزدم ادامه میدم میدونم ک بدنم عاشق منه عاشق لاغری و سلامتیه
   خدا و بدن من راهشو بهم نشون میدن
   من ب بدنم اعتماد دارم ب قدرت بدنم و میدونم بدن من ۲۹ تن موادغذایی دفع کرده و ۲۵ ۲۷ کیلو براش چیزی نیس توانایی بدن من خیلی خیلی بیشتر از این حرفهاست
   من عاشق خودم هستم
   و خدا رو شاکرم ک منو در این مسیر قرار داد مسیری پراز عشق
   ن تغییر افکار رو در خودم حس میکنم و میبینم و کیف میکنم ک متفاوتم از اطرافم از بقیه
   ب فکرهای احمقانشون میخندم
   من میدونم ک ذهن من خیلی چاقه وباید لاغر بشه و ذهن من‌خیلی قدرتمنده بالاخره منم میافتدم تو اون سراشیبی لاغری
   زندگی زیباست
   لاغری اسونترین کار دنیاست
   من‌در این فایل
   قدرت ذهن
   قدرت بدنم
   سرعت ترمیم بدن
   تکرار استمرار
   باور ب توانایی بدن با تکرار اینک ذهن من خیلی قدرتمنده وواین اضافه وزن ر برابر کاری ک بدن من انجام میده هیچی نیس مثل قطره میمونه ب دریا
   لاغری طبیعت بدن منه
   لاغری خیلی اسونه خیلی
   تغییر باید از درون باشه
   من باید انتطار لاغری داشته باشم از درون ن براساس عوامل بیرونی
   من لاغر میشم چن بدن من قدرتشو داره و این منم ک با ایجاد مانع جلوی ترمیم گرفتم
   ممنون بابت انرژی ک من دادید استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/09/21 22:48
   مدت عضویت: 1256 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,743 کلمه

   سلااااااام هیچی نیست هیچی هیچی 😍

   درود دوستان متناسب و قدرتمند 💪

   هرچی اضافه وزن داری هیچی نیست !…

   چقدر دریافت آگاهی و البته تفکر لذت بخشه و چقدر پیش می ریم بیشتر مطمئن  میشیم که جسم ما خودش مشتاقه طبیعی باشه و هماهنگ با طبیعت و فقط موانع ذهنی ما نمیزاره لاغر بشیم .

   حالا اصلا مهم نیست که علم و تکنولوژی بیاد ثابت کنه یه سری چیزها را مهم اینه که زندگی ما طبق انتظاری که از خود داریم و باورهامون رقم می خوره منم بارها شنیدم که خانواده فلانی ارثی سرطان می گیرند یا فشار خون دارند و اینکه چربی و قند منم قبلا ها بالا بود و به پدرم می گفتم از ارث خانوادگی شما فشار خون و چربی به مارسیده و از خانواده مادر قندخون  !…و البته در دوره ای از زندگی همه اینها را تجربه کردم تا اینکه به لطف خداوند چندین سال پیش از طریق دوره های عرفانی به این بینش رسیدم که میشه اصلاح بشه و خدارا شکر رها شدم .

   منم بارها وقتی از طریق روشهای قبلی برای مدتی لاغر می شدم از اطرافیان می شنیدم که خداراشکر خوب موندی ؟یا اینکه حالا انشالله بمونه و بر نگردی🙄 !؟یعنی انتظار ریشه دار در ذهن ما برگشت چاقی بود و دقیقا طبق همون انتظار لاغری دائم نداشتیم .این یک فرمول ذهن چاقه که انگار باید با سختی و رنج .تناسب اندامش را نگه داره که در نره !…یعنی بارها از پزشکها شنیدیم در وقت معاینه بارداری یا تجویز دارو که حواست باشه چاق نشی یعنی تو ذهن ما رفته که لاغری را باید کنترل کرد وگرنه از دست می ره !..

   فردی که به دلیل شرایط بیماری کرنا زندگیش تغییر کرده و تنقلات خوردنش و رستوران رفتنش قطع شده و با خودش گفته دیگه لاغر میشم و انتظار لاغری داشته ولی لاغر نشده که هیچ چاقترم شده !…۱)باور ترس از خوردن داشته چون فکر می کرده نخوره یا کمتر بخوره لاغر میشه که اصلا فرقی نمی کنه حتی با دیدن خوراکی فرمول اجرا میشه چون وقتی نمی خوری داری حرص می خوری کهدچرا نمی تونم بخورم و وقتی می خوری یا کم یا زیاد هم فرقی نمی کنه داری با ترس می خوری که نکنه چاق بشم و وقتی خوردی تمام شد هم عذاب وجدان میگیری و احساس پشیمانی پیدا می کنی که خاک تو سرت نتونستی جلوی خودتو بگیری تو بی عرضه ای و اراده نداری و غیره ..و دائم داری با تغییر احساست به چاقی توجه می کنی ولی یک فرد متناسب هیچ واکنش احساسی به خوراکی ها نداره نیاز داشت میخوره نیاز نداشت نمی خوره اصلا تو این فکر ها نیست 

   و از طرفی اون فرد چاق انتظارش در سطح فکرش بوده چون بلافاصله به این نتیجه رسیده که پس اگر لاغر نشدم حتما به خاطر کم تحرکی و تو خونه موندن چاق شده و چند فرمول با هم مانع لاغریش شدند .

   انتظار یا باور درست  باید ریشه دار باشه و از درون شکل بگیره و اگر از عوامل بیرونی این انتظار به وجود بیاد بسیار سست و ضعیفه مثل اینکه تمام افراد جامعه منتظرند شرایط اقتصادی مملکت تغییر کنه تا ثروتمند بشوند و حالا اگر برای مدتی این اتفاق بیفته اول اینکه ماندگار نیست و بعد اینکه این افراد در ذهنشون انبوه فرمولهای غیر صحیح دارند که در مقابل اونها یک انتظار به ثروتمند شدن قدرتی نداره !…

   ✨🦋وخیلی فرق میکنه تا فردی که باقدرت میگه شرایط بیرون هر چی میخواد باشه قدرت منم و منتظر کسی نمیمونه و این باور محکم و پایه ای و توحیدی را در ذهنش میسازه و یک عمر ازش جواب میگیره 

   هر وقت توجیهی برای چاقی داشته باشیم یعنی همون دلیل ما یک فرمول ذهنی چاق هست که به راحتی شناسایی شده و باید با تفکر و نوشتن این مانع لاغر شدن را در ذهنمون بر داریم 

   در مقاله علمی که در اروپا منتشر شده بود به این نتیجه رسیدند که افرادی در سن چهل سالگی حدود ۲۰تن غذا مصرف کردند که اگر با حجم غذای مصرفی ایرانی ها مقایسه بشه تقریبا نصف هست .

   یعنی ما حدود۴۰تن تا این سن که هستیم غذا مصرف کردیم (یعنی یک خیابون دوطرفه پر از کامیون که بارشون خوراکی هست ) !..،و واقعا این حجم کجا رفته ؟!…اگر قرار بود همه در بدنمون ذخیره بشه چه وضعی داشتیم ؟!…

   خب یا اینکه تبدیل به انرژی شده و سوخته و یا اینکه دفع شده ولی چرا این ۱۰تا ۱۲کیلو اضافه مونده !؟..

   جسمی که انقدر مشتاقه و هوشمنده که طی این همه سال این حجم بالا که تن هست را ذخیره نکرده و نگه نداشته یعنی طبیعتش اینه که هماهنگ با طبیعت باشه و خودش را به راحتی ترمیم و بازسازی می کنه و بارهابهمون ثابت کرده هر وقت خسارتی و جراحتی به ما وارد شده دستمون بریده یا پامون تاول زده و می خواد در حالت پیش فرض خودش در سلامتی و زیبایی و توانمندی باشه مثل موهامون و ناخن هامون که کوتاه می کنیم ولی باز رشد می کنه یا پوستمون که ترمیم میشه و هر آن کلاژن سازی داره  ولی قدرت ذهن چاق ما باعث شده که جلوی این روند طبیعی جسم گرفته بشه  و در واقع نوعی مبارزه صورت گرفته بین ذهن و جسم ما و ما نادانسته از قدرت ذهنمون موانع درست کردیم برای طبیعی بودنمون هر بار که با ورود ی اطلاعاتی که از افکار دیگران دریافت کردیم نظریه برای خودمون صادر کردیم که آره دیگه طبیعیه یک مانع برای طبیعی بودنمون درست کردیم و این در حالی است که هیچ حیوانی چاق نیست چون ذهنش دستکاری نشده و ما خودمون ذهنمون را دستکاری کردیم و پیش فرض را  به هم زدیم .

   در آموزشهای لاغری با ذهن ما هر بار یکی از موانع ذهنی که همون فرمولهای چاق کننده ذهن هستند و مانع از لاغر شدن ما می شوند را شناسایی می کنیم و قدم به قدم این موانع را بر می داریم و خودبه خودی لاغر می شویم یعنی همین الآن تناسب وجود داره فقط موانعی که ما با ذهنمون ساختیم شده نوعی توهم که باورش داریم و هرروز میبینیمش و لمسش می کنیم پس خیلی آسونه …لاغری خود به خودی اتفاق می افته 😇

   یک سری باورها خیلی قدرتمند هستند و همانند بهمنی عمل می کنند که وقتی جریان پیدا می کنند خیلی از فرمولها و باورهای دیگر را هم در می شکونند و یهویی معجزه و اتفاق عالی برای خلق شرایط جدید رخ می ده مثل همین باور من خود به خودی لاغر می شوم 💪و واقعا من خود به خودی لاغر شدم 😊

   بنابراین در مقایسه با ۴۰تن غذایی که من در طول عمرم مصرف کردم۱۲کیلو هیچی نیست هیچییییییییی هیچچچچچچچچچچچی هیییییییییییییییچی نیست 

   و بدنی که تونسته تکلیف چهل تن شوخی نیست ۴۰تن را روشن کنه این ۱۲کیلو براش هیچییییییییییی هیچچچچچچچچی نیست هیچ و پوچه هیچ و پوچ

   اول از همه بسیار سپاس از استاد که واقعا عاشقانه و دلسوزانه و کاملا از جان دل آگاهی رسانی می کنند بسیار متشکرم 🌹و اینکه وقتی می گفتید هیچی نیست من واقعا بدنم به لرزه افتاد اون احساس قشنگ قدرت من و هیچی و پوچی  از این۱۲کیلو درونم شکل گرفت ولی باید برای مراقبت از این آگاهی چندروزی نوشتن و تجزیه تحلیل فکری داشته باشم تا ریشه دار بشه در ذهنم و یک باور قدرتمند بشه …این فایل یک فایل ارزنده بسیار توحیدی و قدرتمند بود اینکه تمام مسائل و مشکلات زندگی من هیچی هستند و پوچ هستند و قدرت با منه و در دست منه و کاملا درسته با یک بشکن حل نمیشه چون ذهنم طی ۳۵سال پر شده از انبوه افکار و باورهای منفی در تمام زمینه ها اما به لطف خدواند و هدایتش بیدار شدم و آروم آروم ولی ریشه ای و محکم از اصل و نسب دارم درستش می کنم لازم هم نیست ۳۵سال وقت بزارم درست بشه چون ساختار جهان و طبیعت جهان همسو با ذات الهی من و جریان عشق و آزادی و خوشبختیه و منم فرد خوش بخت و توانمند و قدرتمندی هستم که دارم شرایط جدید عالی برای زندگیم خلق می کنم و هرروز پیش به سوی موفقیت بیشتر شادی بیشتر و حاال خوب بیشتر …

   من چند روزه دلم خواسته که ارده و شیره مصرف کنم و البته از اون دور دورها صدایی می شنوم چربه و ..ولی هر بار گفتم اگر نخورم قدرت دادم می خورم با احساس خوبم میخورم چون قدرت منم یعنی یک کوچولو با مکث و فکر می خورم و این تغییر فوق العادست یا دیشب خواستم از سر عادت از یک تیکه کیک بسته بندی شده دخترم بخورم ولی گذاشتم دهانم خیلی برام بد مزه بود و نخوردم گفتم چرا چیزی را که دوست ندارم باید بخورم یعنی انتخابهام داره یک سروسامانی می گیره و بارها میشه در دهانم لقمه ای هست که اضافه بوده یا اصلا گرسنه نبودم یا عادتی برداشتم اما رفتم انداختم سطل زباله و این رفتار خود به خودی به وجود اومده و من ایمان دارم با ادامه دادن حتمایک استاد لاغری می شوم و یک متناسب که برای همیشه متناسب و زیبا و جوان و سلامت میمونم 😇🦋✨💪

   خیلی فوق العاااده است من هر وقت شروع می کنم فایل گوش می دهم و تمرین می نویسم بدنم داغ میشه و انگار سوخت و ساز بدنم میره بالا و تمام سلولهای بدنم واکنش نشون می دهند و دارند خودشون را به سرعت ترمیم می کنند .

   من جلسه سوم آموزش شنا هستم و اصلا تغییرات بینش فوق العاده ای دارم ۲۵سال به خاطر چاقی خودمو از این لذت و حال خوب محروم کردم ولی الآن به لطف تنها یکدانه ام با عزت نفس می روم استخر و دیگر نگاه هایم به دیگران و اندامشون و حتی نگاه  دیگران به من تغییر کرده و این یک تفریح و علاقه و شوق کودکی درونم ایجاد می کنه در طول مسیر که لیز می خوردم با خود می گفتم دیگه منفی باف هم فهمیده من متعهدم و باید به خواسته ام برسم خدا و کائنات میبینند و می گند این آدم طالبه پس نتیجه میگیرم در ضمن من در روند روزمرگی ام تغییر ایجاد کردم باید یک فرقی داشته باشه با وقتی که در دوره آموزش نبودم …اینکه دارم وقت می زارم و بهاشو میدم  و هزار تا دلیل محکم وجود داره که من باید خود به خودی لاغر بشم و این۱۲کیلو هیچیییییی نیست هیچیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

   و تنها قدرتی که تکان می دهد ولی هرگز تکان نمی خورد قدرت خداست که در وجودم جاریست من با اراده خداوند حرکت می کنم و تصویر موفقیتم را در قاب شگفتی سازان به خدایم و جهانم ارائه می دهم تا تمام فرشته ها برام دست بزنند و خدا اونجا بگه دیدین این ملکه عشق و قدرت منه دیدین چقدر به من ایمان داشت و آزادی و رهاااااای بیشتر را تجربه می کنم ✨🦋

   براتون یک دل دریایی و آواز قوی عاشق آرزومندم 🦢🦢🦢🦢🦢🦢🦢🦢🦢🦢🦢🦢🦢🦢🦢♥️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1400/09/02 02:41
   مدت عضویت: 1737 روز
   امتیاز کاربر: 15315 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 549 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   اتفاقا به منم از این حرفا می زنن که خوب خودت و نگه داشتی تو این چند ساله نزاشتی چاق بشی . اخه این رژیم نیست که ول کنی این لاغری و یاد گرفتن همیشگییه ول کردنی نیست آدم هر روز یاد می گیره آگاهی هاش بیشتر می شه که بیشتر یاد می گیره برای خود به خود لاغر شدن مثلا من این چند وقته حلوا درست کردم و کاچی که قبلا می دیدم همه کی گفتن وای این چیزا خیلی چاق می کنه و اینها رو من همیشه می خوردم البته کاری خیلی وقت بود نخورده بودم چون کسی درست نکرده بود من برای اولین بار درست کردم .همیشه مارمضونها یه وقت حلوا می خوردم نمی دونم حالا قبل دوره فکر چاقی می کردم یا نه ولی خوب می شنیدم دایم این چیزها رو .

   با تغییر شرایط بیرونی انتظار لاغری و درون خودت بوجود نیاوردی بر اساس عوامل بیرونی بوجود اومده چون رستوران نمی رم چون خیلی چیزها نمی خورم ولی اصل در ذهنه انتظارم لاغری بود بعد چاق تر شدم. فرق داره که من تصمیم می گیرم یا شرایطی پیش بیاد . خیلی با هم تفاوت داره چیزی در گوشه ذهن آدم هست در موقعیتش فعال می شه .کم تحرکی باعث چاقی بیشتر می شه . در ذهن ذخیره شده .و این فکره قدرتش بیشتره تا نخوردن .انتظار سطحی تو نتیجه و رقم نمی زنه اون فکر ریشه دار رقم می زنه .

   اون مثال کلوچه که چاق کنندس در شب خوردنش . قبل از اینکه بخوری فکر می کنی که الان بخورم چاق می شم همینکه دیدی فکر چاقی اومد دوست داری بخوری ولی نخوری بازم چاقی و تقویت می کنه بازم ذهن درگیر چاقیه .آدم متناسب احساساتی نمی شه یا می خوره یا نمی خوره ولی آدم چاق نمی خوره حرص می خوره می خوره عذاب وجدان می گیره .

   بدن مواد و یا به انرژی تبدیل می کنه یا دفع می کنه . تلاش می کنه اضافه ها رو دفع کنه .فرد چاق با همین قدرت ذهن اضافه ها رو نگه داشته . اضافه وزن کمتری داشته باشن قدرت ذهن چاقیشون بیشتره  با بوجود اوردن یه سری موانع نزاشتی این مقدار و دفع کنه .با اموزشها موانع و شناسایی می کنی قدرت ذهن در چاقی کاهش پیدا می کنه و دفع می شه مواد اضافه .این مقدار اضافه نسبت به اون چیزی که تا حالا یا سوزوندن یا دفع کرده هیچ چیزی نیست توی این همه سال .و خودت نمی زاری این ها رو دفع کنه .باید باورمون بشه که خود به خود می تونی لاغر شی. بعضی ها هم غذاشون مقدارش همونه ولی هی چاق تر می شن . چون با تکرار این فرمولها مانع دفع شدنم کمتر می شه . همین احساس بد مانع اینها هست .همین نا امید شدنها و احساس بد مبارزه می کنی برای همین مانع دفع می شه . سوخت و ساز فکر اشتباهه. ذهن بر مغز تاثیر می زاره.بدن خود به خود توی این همه سالها اضافه ها رو دفع کرده پس الان هم این چند کیلو و می تونه دفع کنه . این اضافه وزن من هیچی نیست مثل قطره به دریا .

   بدن من انقدر توانایی داره که در این همه سال ۴۸ تن غذا خوردم و الان ۲۰ پوند اضافه دارم این که انقدر و دفع کرده دیگه ۲۰ پوند براش چیزی نیست.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/08/18 14:29
   مدت عضویت: 1451 روز
   امتیاز کاربر: 3810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 341 کلمه

   به نام خدا 

   این فایل عالی بود  فوق‌العاده عالی .

   واقعا مثل یک بهمن بود یه شاه کلید.

    اول باید خودت بخوای زندگیتو تغییر بدی نه به خاطر تغییر شرایط پیرامونت مجبور بشی که تغییر کنی .

   باید خودت رو تغییر بدهی  تا زندگیت تغییر کنه.  باور کنیم که ما میتونیم خودبه‌خود لاغر بشیم .این دقیقاً همون اصلی که من بهش نیاز داشتم .همش به این فکر می کردم که ما چه جوری لاغر میشیم غذامون کم میشه لاغر میشیم تو بدن ما چه اتفاقی می افته که لاغر میشیم و حالا فهمیدم  نمیخواد ما هیچ کاری کنیم، ما همین جوری لاغر میشیم. لاغر شدن برای بدن یعنی ترمیم و بدن همیشه در حال ترمیم خودشه ،بدنی که این همه سال تلاش کرده و خودش رو  به این حالت نگه داشته پس این مقدار اضافه وزن رو هم راحت و بدون هیچ کاری میتونه ترمیم کنه فقط باید قدرت ذهنی چاق‌کننده از بین بره. وقتی فکر میکنم تاثیر قدرت ذهنی چاق کننده رو در پدرم واضح میبینم پدرم سالهاست که به خاطر قند و چربی و سکته و مریضی همیشه کنترل شده غذا میخوره یعنی مادرم نمیزاره و خیلی کم بهش غذا میدن .شیرینی و اینجور چیزا هم خیلی خیلی کم و جالب اینجاس توی این سالها با این حجم غذا بازم اصلا لاغر نشده و حتی گاهی وقتها چاقتر هم میشه واقعا چاقیش ارثی نیست به خاطر بی تحرکی نیست به خاطر خوردن نیست قدرت ذهنیش که نذاشته لاغر بشه و چاقتر هم شده.

    باور اینکه من خودبه خود در حال لاغر شدن هستم ، فقط به زبون یا جملات تاکیدی یا نوشتن و گفتن نیست .باید باور قلبی من باشه .وقتی اینو باور کنیم لاغری خودش خیلی راحت میاد .

    بدنی که تونسته ۳۶ هزار کیلو مواد غذایی رو بسوزونه و دفع کنه واقعا دیگه ۱۵ کیلو واسش هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییچی نیست عددی نیست اصلاً به حساب نمیاد حالا فهمیدم ما چطور لاغر میشیم تموم سلول های ما دارای شعور هستند و وظیفه خودشون رو به خوبی انجام می‌دهند فقط کافیه  به خودمون به بدن خودمون به خالق این بدن اعتماد کنیم بقیه کارها خودش درست میشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متولد 1400/6/5
   1400/07/28 11:55
   مدت عضویت: 1020 روز
   امتیاز کاربر: 1850 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 372 کلمه

   سلاااااامم 

   خداقوت استاد  

   ایکاش میشد صدام و بفرستم تا بتونم نشون بدم بعد از شنیدن این فایل چققققدرررر حالم خوب شد فکری که هیچجوره نمیتونستم از ذهنم بیرونش کنم و گاهی من و به نفس نفس و لیز خوردن مینداخت یهو براشته شد با این فایل  

   من در دوران کودکی خیلی پرخوری میکردم یادمه خیلییییی نصبت به الان خورد و خوراکمون زیاد بود روزی یه جعبه نون خامه ای میخوردیم هرروز بستنی هرروز کلی میوه هر روز بشقابا برنج پرررررر 

   خوب همیشه برام سوال بود که چرا اونموقع اینهمه چاق نبودیم چرا الان اگر حتی چیزی نخوریم چاق میشیم 

   من یه دفعه که از خودم خیلی نارحت بودم چهارروز تقریبا هیچچیز نخوردم به غیر یه تیکه کوچیک سینه مرغ ولی با کمالللل تعجب در همون چند روز من سه کیلو اضافه کرده بودم !!!!! 

   چراااا؟!بدن من اونهمه چربی رو از کجا ساخت؟. 

   ما قدرت ذهن رو کاملا نادیده میگیریم اگر همینجوری بخوایم پیش بریم و قدرت ذهن و خدا و طبیعت رو نادیده بگیریم و دانایی خودمون و ملاک قرار بدیم تا چند وقت دیگه باید برنامه بزاریم که چجوری یادمون باشه نفس بکشیم 

   اصلا همین الان یههو به نفس کشیدنم فکر کردم کلا ریتمش ریخت به هم بعد رهاش کردم خوب شد 

   چقدر ما انسانها داریم کارارو برا خودمون سخت میکنیم  

   ما از زمان تولد تا الان چقدررررر غذا خوردیم ؟؟؟, 

   حدودا چهل تن؟!کجا رفته چهل تن؟بدن فقط به اندازه ای که برنامه ریزی شده بود ازش استفاده کرد و بقیه رو سوزوند  

   خوب این خیلی کار و راحت میکنه 

   آخه من چقدر تلاش کنم تا بیست کالری بسوزونم مگه میشه با تلاش من به تنهایی لاغر بشم ؟! 

   نمیشه پس من زخمی رو که سالها خودم تراشیدمش رو دیگه نمیتراشم رفتارم و درست میکنم و بقیه شو میسپارم به بدن خودم تا خودش به راحتی همه چی رو درست کنه بدون اینکه به اعضای بدنم مثل کبدو و معده و اینا آسیب بزنم لاغر میشم 

   برا بدن من که چهل تن رو سوزونده این سی کیلو هیچ چیز نیست 

    یه کوله بار سنگین دیگه از رو دوشم برداشته شد و کلی حس سبکی دارم 

   سی کیلو هیچ چی نیست برای بدن من 

   سی کیلو برای من که کالری کالری باید کم بخورم و کالری کالری باید بسوزونم زیاده 

   پس دیگه بدنم و باخودم مقایسه نمیکنم 

   اون خودش همه رو میشوره میبره ،😅 

   خدایا شکرت بابت حال خوشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار marzieh753@gmail.com
   1400/07/25 12:50
   مدت عضویت: 1046 روز
   امتیاز کاربر: 6412 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,022 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! روند لاغری روند طبیعی بدن همه انسانها هست و اگر الان ما از روند اصلی خارج شده ایم و چاق هستیم به دلیل وجود موانع لاغری در ذهن ماست. اما حیوانات چون کنترلی روی ذهن خودشان ندارند، نمی توانند برای آن مانع تراشی کنند و خود را از روند طبیعی بدنشان خارج کنند. چه در بخش تناسب اندام و چه در بخش تناسب اندام و چه در سایر جنبه های زندگی شان! مثلاً یک شیر نمی تواند برای خودش ترس را در ذهنش ایجاد کند و به همین دلیل از شرکت در مبارزه خودداری کند. حیوانات بصورت غریزی به فعالیت‌هایشان ادامه می دهند.

    اما در مورد انسانها، قابلیت هر نوع دستکاری در مغزشان را دارند. ما می‌توانیم به عملکرد بدنمان فکر کنیم، در موردش حرف بزنیم، برایش فرمول بنویسیم و تعیین کنیم در چه مسیری باشد و ما را به چه تصویر ذهنی ای از خودمان برساند. این اطلاعاتی که به ذهن می دهیم چه درست باشد چه غلط به واقعیت وجودی ما تبدیل می شود. 

   بذر چاقی هم از یک جایی در وجود ما رخنه کرده است و اینک به درخت تنومندی تبدیل شده که ثمره اش همین اضافه وزن ماست. به دلیل اینکه حرف ها و صحبت های زیادی در مورد چاقی می‌شود و رسانه‌ها زیاد به این معضل می پردازند، امکان ورود بذر چاقی به ذهن افراد بیشتری وجود دارد که نتیجه آن گسترش روز افزون چاقی در جهان است. البته در مرحله اول این افکار از طریق والدین و اطرافیان منتقل می شود و به طور کلی ما شبیه کسانی میشویم که با آنها در تماس هستیم. 

   از آنجایی که جمع اضداد ممکن نمی باشد و همزمان نمی توانیم مثلاً گرما و سرما، خوبی و بدی، مثبت و منفی و… را با هم داشته باشیم، پس اگر ذهن ما مملو از فرمولهای چاق کننده باشد، ما لاغری را در زندگی مان نخواهیم دید. 

   این فرمول ها به دو صورت روی ما اثر می گذارند: اول اینکه باعث چاقی ما می شوند و دوم اینکه مانع از لاغر شدن ما هستند

    به دلیل همین موانع است که هرچه برای لاغری تلاش می کنیم بی فایده است و البته لاغر شدن نیاز به تلاش ندارد، چون روند پیش فرض جسممان است و خودش می تواند خودش را اصلاح و ترمیم کند. ما به جای لاغری باید برای چاق تر نشدن تلاش کنیم و این کار به این صورت انجام می‌شود که باید فرمول های اشتباه ذهنی مان را شناسایی و با آوردن موارد نقض کننده آنها را از اعتبار ساقط و به مغزمان اشتباه بودن آنها را اثبات کنیم. هر چه این موانع کمتر شود لاغری راحت تر و به صورت خود به خودی انجام می‌گیرد و این روند هیچ ربطی به میزان اضافه وزن کنونی ما ندارد وقتی مسیر درست و برای همه یکسان است با هر وسیله ای(که اینجا همان وزنمان محسوب می شود) می توانیم به مقصد برسیم. منتها ممکن است ایستگاه آخر برای یک نفر ۵ کیلو کاهش وزن باشد و برای دیگری ۵۰ کیلو ولی در نهایت همه به مقصد خواهند رسید. 

   بدن انسان به گونه ای طراحی شده که مسئولیت نگهداری و ترمیم خودش را به عهده دارد و اگر به هر دلیلی صدمه ببینیم ما کار چندان زیادی برای بدنمان انجام نمی دهیم ولی او روال طبیعی خودش را انجام می‌دهد و خودش را درمان می‌کند. 

   اگر ما می توانستیم روند لاغر شدن مان را به بدن بسپاریم و خودمان دخالت نمی کردیم و در موردش ایده پردازی و تصمیم گیری نمی‌کردیم و وارد مسیرهای اشتباه نمی شدیم، اکنون در بهترین حالت جسمی خودمان قرار داشتیم. ما همیشه فکر می کردیم بدنمان توانایی اینکه خود به خود لاغر بشود  را ندارد بنابراین سعی کردیم با رژیم و ورزش و کارهای متنوع آن را تحت فشار قرار دهیم و چون به این فکر باور پیدا کرده و آن را به فرمول ذهنی تبدیل کرده ایم، واقعیت هم به این صورت تغییر کرده است و بدنمان نمی تواند خودش را در وضعیت متناسب نگه دارد. 

   نکته مهم این است که این فرمول ها را باید خودمان به صورت آگاهانه در ذهنمان ایجاد کنیم یعنی باید عادت های اشتباه را تشخیص بدهیم و تصمیم بگیریم آنها را با فرمول های صحیح، تغییر دهیم و اینکه شرایط بیرونی برای زمان کوتاهی تغییر کند و مثلاً برای مدتی اصلا شیرینی در کشور تولید نشود و همه شیرینی فروشی ها تعطیل شوند و ما به اجبار نتوانیم شیرینی بخوریم، اثری بر روند لاغری ما ندارد و این خیلی متفاوت است با اینکه ما خودمان فرمول نخوردن شیرینی را در ذهنمان ایجاد کنیم. 

   یک فرمول لاغری در میان انبوه فرمول های چاق کننده قدرتی نخواهد داشت. ولی به مرور با افزایش کدهای لاغری با اینکه کدهای چاقی از بین نمی روند، ولی قدرت آنها کاهش پیدا می‌کند و شرایط لاغر شدن سریع تر می شود. بدن ما که تاکنون حجم زیادی از غذاهای مصرفی ما را به انرژی تبدیل و یا دفع کرده، این مقدار چربی های ذخیره شده را هم از بدنمان به راحتی دور می‌کند و به ایده‌آل خودش می‌رسد. مقدار اضافه وزن ما نسبت به مقداری که بدنمان سوزانده یا دفع کرده، هیچ چیزی نیست و این مقدار اضافه وزن کنونی ما فقط به خاطر قدرت ذهن خودمان بوده است. 

   بدن من تاکنون به بهترین شکل خودش عمل کرده، من چهل سال دارم و سالی یک تن غذا مصرف کرده ام ولی الان فقط ۲۷ کیلو اضافه وزن دارم یعنی فقط 0/068 درصد از حجم غذایی که مصرف کرده ام در بدنم به شکل اضافه ذخیره شده است که حتی به یک درصد هم نمی رسد، بنابراین میزان اضافه وزنم نسبت به چیزی که تاکنون بدنم دفع کرد، هیچ چیزی نیست و به راحتی از پس برطرف کردن آن هم بر می آید. 

   در مورد خود به خودی بودن لاغری حتی قبل از اینکه با این سایت آشنا بشوم، به آن باور داشتم. چرا که زن داداشم در عرض یک ماه به صورت خیلی عجیبی لاغر شد و خودش هم میگفت که هیچ کار خاصی انجام نمی دهد و بعد که آزمایش داد، متوجه شد قند خونش بالا رفته و این واکنش خودکار بدنش برای رفع مشکل بوده است بنابراین اگر مغز فرمان لاغری را صادر کند، نیازی به هیچ کاری از طرف ما نیست و بدن چاره‌ای جز لاغر شدن نخواهد داشت. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار darya.69.ft
   1400/07/23 14:55
   مدت عضویت: 1545 روز
   امتیاز کاربر: 713 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,132 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی

   هر چقدر چاق هستید مهم نیست

   دقیقا این حرف استاد در مورد پدرشون در مورد پدر منم صدق میکنه ۲۰ سال پیش یک روزی که پدرم پیش دوستش نشسته بود و در مورد رفیق هایشان صحبت می کردند که فلانی فلج شده و افتاده توی خونه و دیگه توان راه رفتن نداره دوستش‌ میگه خدا کنه من شب تب کنم و سحر بمیرم  و توی خونه نیافتم و خوار و ذلیل نشم .این حرف رو پدرم ملکه ذهنش کرد و گاهی هم به زبون می آورد تا این که امسال در کمال نا باوری دقیقا شب دوم ماه رمضون تب کرد و سحر ش فوت کرد .

   با اینکه پارسال  عمه ام  بر اثر سکته چند ماه فلج شد و بعد فوت کرد و مادر بزرگم هم همین طور دو سال فلج شده بود و بعد فوت کردو همه بر این باور بودند که این نحوه ی مردن ارثی هست و انتظار داشتن همیشگی باشه .

    ولی این قدر قدرت ذهن قوی هست که  بر اثر باورهای ذهنی پدرم بدون یک لحظه که بخاد فلج بشه و بر اساس خواسته ای که همیشه مد نظرش بود فوت کرد .

   همه ی ما سال های زیادی بر اساس باورهای اشتباهی که از بزرگترها در ذهن ما حک شده بود عامل اصلی چاقی مون رو مصرف خوراکی ها و کم تحرکی و ژنتیک و ارث و کم کاری تیروئید و … می دونستیم ‌و یقین پیدا کرده بودیم که هیچ روش لاغری قادر به متناسب کردن ما نیست و این سرنوشت ما هست که چاق باشیم و  ما لاغر بشو نیستیم و با هر شکست در هر  رژیم این باور در ذهن ما قوی تر می شد و خودمون رو ناتوان در لاغر شدن میدیدم و می پذیرفتیم که ما نمی توانیم لاغر بشویم

   فقط بحث چاقی نبود خیلی از جنبه های زندگی ما تحت تاثیر باورهای اشتباه قرار می گرفت و زندگی ما رو زیر و رو  می کرد از ‌فعالیت های روزمره گرفته تا جسم و شغل و آینده سازی.

   اما از وقتی که با سایت تناسب فکری آشنا شدیم پی به اشتباه خودمون بردیم

   اولاً کم تحرکی‌ و ژنتیک و… باعث چاقی ما نیستند . صد ها نمونه دیدیم که در یک خانواده چاق زندگی می ‌کردند و متناسب بودند . این باورهای اشتباه بودند که به ما تلقین کردند که این طبیعی هست که ما چاق بشویم در صورتی که طبیعت زندگی ما این هست که متناسب باشیم و خوش و خرم زندگی‌ کنیم.

   دوماً ما نا توان نیستیم ما صدها کار‌ رو انجام دادیم و صد ها هنر آموختیم اگر نا توان بودیم هیچ کاری نمی توانستیم انجام بدهیم. بلکه این مسیر رژیم های لاغری اشتباه بودند برای همین تمام سعی و تلاش ما بیهوده ماند و ما لاغر نشدیم

   سوماً ما از طریق پذیرفتن باورهای  ذهنی اشتباه چاق شدیم الانم بهترین راه برای متناسب شدن همین روش ذهنی هست

   افرادی که سال های زیادی با چاقی زندگی کردند و انواع رژیم های سخت و طاقت فرسا رو امتحان کردن و نتیجه نگرفتن باور کردن روش لاغری با ذهن یکم براشون دشوار هست.

   یه گفته قدیمی هست میگه : اگر کسی رو خواستی بشناسی یه مدت باهاش زندگی کن

   حکایت تناسب فکری هم به نظر من دقیقا نمونه بارز این گفته هست.

   تا زمانی که افراد وارد این مسیر نشوند هیچ وقت  حلاوت و شیرینی متناسب شدن خود به خودی خودشون بدون هیچ گونه سختی و فشار جسمی و روحی روانی رو با تمام وجودشون نمی فهمند  و در همه ی جنبه های زندگی شون شاهد رشد و نمو خودشون نمی شوند.

   چقدر خوب بود این فایل وقتی به عظمت قدرت خداوند پی می بری و می فهمی دنیا چقدر با نظم هست و هر چیزی سر جای خودش داره کارش رو به نحو احسن انجام میده

   خورشید و ماه و ستاره ها و درختان و اقیانوس ها و… همه و همه دارند به صورت هر روزه و منظم  فعالیت می کنند تا تمام انسان ها و جانوران بتوانند با خیال راحت و بدون هیچ گونه دغدغه ای زندگی کنند توی این وسط هیچ کس کم کاری نمی کنه

   حالا خداوندی که تمام کائنات رو برای آسایش زندگی ما آماده کرده و بعد جسم ما با این همه عظمت از قدرت دیدن چشم و شنیدن گوش و حرف زدن زبان و نفس کشیدن بینی و … گرفته تا میلیون ها سلول ریز و درشت که چقدر عالی دارند برای بهتر بودن حال زندگی ما فعالیت میکنند  خلق کرده

    چطور میشه باور کرد که  این خدا سرنوشت چاقی با هزاران مشکل جسمی و روحی روانی  رو برای ما خواسته؟

   نه هرگز در ذهن من نمی گنجه که خدا چاقی رو برای من خواسته .این من بودم که با باورهای اشتباه چاقی رو برای خودم به ارمغان آوردم.

   وقتی می فهمم من دریای ۳۰ ساله در این مدت زندگی ۳۰ تن غذا رو وارد جسمم کردم و جسم پر تلاش من همه ی این غذاها روبه صورت  های مختلف دفع کرده و الان کل وزنم ۶۰ کیلو هست و فقط از لحاظ ظاهری چند کیلو اضافه وزن برام باقی گذاشته

   با تمام وجود درک میکنم که این چند کیلو اضافه وزن در برابر سی تن خوراکی که خوردم هیچی نیست  .

   من قادر هستم  با خیال آسوده و مثل آب خوردن این چند کیلو اضافه وزن رو از جسمم بر طرف کنم.

   هر وقت من به زمین می خورم و دستم خراش بر می داره کل سیستم های بدنی من برای بهتر شدن اون قسمت زخمی بسیج می شوند و بدون اینکه من متوجه بشوم خیلی راحت ترمیم می کنند و صحیح و سالم مثل روز اولش میشه .چون من هیچوقت بهش فکر نمیکنم و مطمئنم بدنم به تنهایی قادر به ساختنش مثل روز اول هست .

   ولی متاسفانه خیلی از ما بر اساس باورهای اشتباه  فکر میکردیم خوراکی ها و کم تحرکی و… باعث اضافه وزنمون شدند و بدنمون به تنهایی قادر به متناسب کردن جسم ما نیست و باید ما کمکش کنیم .برای همین انواع و اقسام رژیم ها رو دنبال کردیم و به جسم خودمون فشار آوردیم

   اما الان خدا رو شکر متوجه اشتباه خودمون شدیم و با قدم در مسیر تناسب فکری متوجه شدیم که جسم ما خود به خود و بدون هیچ گونه فشار و سختی در حال متناسب شدن هست

   اصل لاغری هم همین هست .لاغر شدن خود به خودی و بدون هیچ گونه سختی. طوری که ما از گشاد شدن لباس ها متوجه لاغری خودمون بشویم

   نه اینکه مدام غذا هامون وزن کنیم و بعد هر وعده روی ترازو باشیم و التماس ترازو کنیم که صد گرم کمتر نشون بده تا من روحیه بگیرم و کلی کلافه بشویم.

   دنیا بر مدار راحتی می چرخه راهی که با خیال راحت به لاغری و به تبع اون به آرامش خیال و اعتماد به نفس و روحیه قوی و حال خوش و …می رسیم فقط تناسب فکری هست

   من مطمئنم همه ی ما به بهترین زندگی با حال خوش دست پیدا می کنیم.

   و این احساس خوب رو مدیون استاد عزیزمون هستیم که  ما رو با واقعیت زندگی آشنا کرد.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار متناسب شاد
    1400/08/16 11:31
    مدت عضویت: 1466 روز
    امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 68 کلمه

    سلام دوست عزیز 

    چقدر عالی درس امروز رو به تصویر کشیدی .

    چقدر قدرت نویسندگی بالایی داری و با حوصله درس امروز رو با جزییات توضیح دادی .

    گاهی اوقات فکرمیکنم کتابی جلوت هست و از روش مینگاری .

    اما هممون میدونیم آموزش های بی بدلیل استاد درهیچ کتابی نگارش نشده . و هرچی بوده بالابودن قدرت تفکر و شم بالای نویسندگیتون بوده . 

    ممنونم ازت که کامنت گذاشتی و بهره بردم .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار roshaam2002@gmail.com
   1400/07/23 09:09
   مدت عضویت: 1001 روز
   امتیاز کاربر: 331 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,140 کلمه

   بنام خداوند بخشنده ی مهربان

   22/07/1400

   متناسب بودن روند طبیعی جسم ما  و همچنین همه حیوانات و موجودات زنده میباشد و اگر ما چاق هستیم به دلیل اینه که موانع ذهنی لاغری در مسیر متناسب شدن ایجاد کردیم ! و دلیل اینکه حیوانات چاق نمیشوند اینه که تو ذهنشون موانع ذهنی در مورد عملکرد بدن خودشون ندارند .

   ولی انسان هاااا هرکدوم تا دلتون بخواد خودشون و دکتر و متخصص میدونن ! و درباره هرچیزیییی نظریه پردازی میکنن و صحبت میکنن و با استمرار در فکر کردن و صحبت کردن درباره سیستم بدن ،بر عملکرد جسم تاثیر میزارن و روند پیشفرض جسم را تحت تاثیر قرار میدهند.

   سوخت و ساز و فعالیت بدنی و سن بالاو…..هزاران فکر در ذهن انسان ها وجود داره که هرکدومشون تعریف پرفسورانه انها درباره سیستم بدن میباشد !

   مهم نیست که این آگاهی ها درست باشند یا خیر ،مهم اینه که هر موضوعی در ذهن ایجاد بشه و پذیرفته بشه ، به واقعیت وجود ما تبدیل میشه .

    چاقی فکری است که در ذهن برخی از انسانها از طریق مختلف ایجاد میشود و این فکر مانند بذریه که آروم آروم رشد میکنه و تنومد میشه و ثمره آن هم اضافه وزنه 

   دلیل سرعت افزایش وزن این روزها در افراد و در کودکان ، گسترش فرمول های فکری اشتباه در ذهن انسانهای بیشتر است .

   ورودی های اشتباه این باور رو در فرد ایجاد میکنند که چاقی حق آنهاست و راه فراری از آن برایشان وجود ندارد !

   و این عقیده به صورت انتظار افراد برای چاق شدن فرزندانشان نیز  در ذهنشان  ثبت  میشود و به راحتی انتظار چاق شدن به فرزندان هم انتقال داده میشود .

   پس دلیل اینکه زندگی افراد در جنبه های مختلف مانند والدین انهاست ، انتقال افکار و انتظارات آنها در طی سالها زندگی کردن به ذهن ما میباشد 

   و همانطور که سرما تضاد با گرما است ، چاقی هم تضاد با لاغری است و اگر در ذهنی فرمول های چاقی ایجاد شود به هیچ وجه آن فرد نمیتواند لاغر شود .

   و این در دوجنبه از زندگی تاثیر گذارند که 

   1. باعث ایجاد اضافه وزن میشوند
   2. مانع از لاغر شدن میشود .

   دلیل اینکه ما هرچی برای لاغری  تلاش میکردیم و نتیجه ای نمیگرفتیم بخاطر فرمول های چاقی بود که به هنگام تلاش برای لاغر شدن در نقش مانع ذهنی لاغری ظاهر میشدند و به راحتی سبب عدم نتیجه لازم برای ما می شدند .

   از طرف دیگه عقیده همه اینه که به راحتی و بدون هیچ تلاشی چاق میشوند !این موضوع هم یک فرمول ذهنیست که در نقش فرمان دهنده جسم را به سمت چاقی بیشتر هدایت میکند !

   و در تمام مدتی هم که ما برای لاغر شدن تلاش میکردیم ، کاملا در مسیر اشتباه بوده ایم .

   لاغرشدن نیاز به تلاش ندارد چون روند طبیعیی و پیشفرض جسم ما ترمیم کردن و از بین بردن هرگونه ناهماهنگی است که در جسم ایجاد میشود .

   پس ما برای لاغر شدن نباید تلاش کنیم بلکه برای چاق شدن باید تلاش کنیم !  که بازهم چاق نمیشیم !چون دلیلی دیگه اصلا وجود نداره ! عاملی نیست که بتونه مارو چاق کنه همه نقص شدن !

   با پیداکردن فرمول های چاق کننده و نقص کردن آنها با استفاده از مثال های مختلف ، قدرت عملکرد آنها را کاهش میدیم و به صورت خودبخود لاغر میشیم .

   جون که هرچی فرمول های چاقی بیشتری رو شناسایی و تغییر بدیم ، موانع ذهنی و در خودمون  کمتر کردیم .

    و وقتی موانع ذهنی لاغری کم تر بشن ، لاغری به صورت خودبخود اتفاق میفته .

   میزان اضافه وزن هیچ تاثیری در کسب نتیجه ندارد ! بلکه به اندازه ای که فرمول های چاق کننده شناسایی و تغییر داده بشن ، روند لاغرشدن در ما اتفاق میفته و این روند تا تناسب اندام ایده آل ادامه پیدا میکنه .

   ما در طول زندگی بارها به جسممون اسیب وارد شده ، که در مورد چگونه ترمیم شدن اون اسیب ها یا مراحل هیچ ایده و نظری نداشتیم و بدن روند ترمیم جسم رو تا جایی که به سلامت اولیه خودش برسه ادامه داده . 

   چاقی هم دقیقا مانند یک ضخم یا بیماریه که به راحتی میتونه توسط سیستم ایمنی بدن  از بدن ما رفع بشه  و به حالت اولیه خودش برگرده .

   و جالب ایته که ما برای مثلا ترمیم زخم روی دستمون هیچ ایده و یا نظری نداریم ولی دربار لاغرشدن صدها نظریه و ایده داریم  که جسم ما جون به فلان شکل داره عمل میکنه و معمولا هم به شکلیه که توانایی لاغر شدن مارو نداره .

   و دلیل این که ما همیشه برای لاغر شدن از رژیم و ورزش استفاده میکردیم به این دلیل بود  که عقیده داشتیم که جسم ما نمیتواند لاغر بشه مگر اینکه  کار خاص و متفاوتی انجام دهد .

   این فکر یک فرمول ذهنیه اشتباهه اما از اونجایی که درست و اشتباه بودن آن بستگی به عقیده ما دارد ، بنابراین هر فکر اشتباهیی هم درباره لاغرنشدن به سادگی با تکرار کردن به فرمول های ذهنی تبدیل شده و واقعیت زندگی مارا تشکیل میدهند. 

   یکی از شگفتی های لاغری با ذهن اینه که دیگه نیاز نیست مواظب خودت باشی یا جلوی خودتو بگیری تا چاق نشی !

   چون کلا دیگه چاقی معنایی ندارد !چون فرمول های ذهنی کاملا تغییر میکنه . و هیچگونه سختی و تلاش و رنجی برای حفظ تغییرات به وجود امده در وضعیت جسمانی نیست .

   وقتی که فرمول های چاقی هنوز وجود داشته باشن ، انتظار ما برای لاغر شدن کاملا بیهوده است !

    اگه انتظار ما براساس شرایط و عوامل بیرونی باشه 

   تغییر شرایط براساس عوامل بیرونی امکان پذیر نیست که مثلا ما بخوایم منتظر ی اتفاقی بمونیم که زندگیمون تغییر کنه ، دولت تغییر کنه یا ارض و دلار پایین بیاد تا خوشبخت بشیم یا …… این اتفاق متاسفانه نمی افته یا به امید این اتفاق زندگی نکن . 

   خیلی از فرمول ها تو ذهن هست که ما آگاه نبودیم و خبر نداریم از بودنشون 

   درواقع وقتی با فکر کردن به نتیجه ای میرسیم ، حتما اون فرمول در ذهنمون از قبل  وجود داره !

   و کاملا این فرمول ها در ذهن ناخودآگاه ما ذخیره شده اند و جسم رو تحت تاثیر قرار میدهند .

   فکر چاقی معمولا بخاطر قدمتی که داره ، خیلی قدرتمند تر از انتظارات سطحی که براساس تغییر شرایط و عوامل بیرونیه که در خودمون ایجاد میکنیم .

   راستش استاد منم ی لحظه ترسیدم و به این فکر کردم که دیگه ما چقد چیزهاا در رابطه با این چاقی شنیدیم که برامون فرمول شده !

   ولیی بالاخره همه باطل میشه . کار سختی نیست ما هرروز با هرفایل ، یک مانع رو برمیدارم . 

   این مانع و که دیگه طوری برداشتیم که مثل بهمن اومد تمام مانع های دیگه هم برداشت!

   و اینکه اتفاقا اگه کسی فرمولاش تغییر کرده باشه ، حتی اگه غذاها هم چاق کننده نباشن ، حرص ولع اینو خوردن و اونو خوردن و نداره و میلش کلا به غذاخوردن کم میشه، پس کسیز که همچین عقیده و افکاری داشته باشه ، هنوز فرمول هاش تغییر نکرده و رفتار چاق کننده خودش رو هنوز داره چون اصلا امکان نداره کسی که فرمولاش تغییر کرده باشه همچین فکر و یا رفتاری داشته باشه .

   من هم خودم زمانی که تا یجایی لاغر کرده بودم و هنوز با ایده آلم فاصله داشتم با قانون ذهن تازه آشنا شده بودم و یادم میاد دقیقا میخواستم این قانون رو در لاغر شدن به کار بگیرم ، اما نمیدونستم دقیقا چطوری باید ازش استفاده میکردم و هنوز با این مسیر هم اشنا نشده بودم و همین که هردفعه غذایی میخوردیم میگفتم این منو چاق نمیکنه و .. ولی رفتارهای چاق کننده داشتم !  و اینکه ته دلمم از اون حجم غذایی که داشتم میخوردم میترسیدم  اما به باور خودم داشتم درست عمل میکردم و ولی رفتارها چیز دیگه رو نشون میدادن و من به هر حال بازهم چاق شدم!

   چون  اون فکری که از قبل در ذهن من وجود داشت و نهادینه شده و انتظار ریشه داری که نتیچه تکرار سال ها افکار اشتباه است ، جسم ما رو رقم میزنه .

    و یکی از خصوصیات ذهن چاق اینه که با دیدن غذایی فکر چاق شدن بیشتر در ذهنشون ایجاد میشه و دلشون هم میخواد که بخورن ولی نمیخورنش چون میدونن که اگه بخورن عذاب وجدان میگیرن .

   به هرحال یا میخورن عذاب وجدان میگیرن ، یا نمیخورن حرص میخورن .

   ولی فرد متناسب با دیدن هر غذایی هیچ فکرو احساسی درش ایجاد نمیشه! بخواد میخوره ، نخواد نمیخوره و اگه هم نخوره فکرش سر این نیست که دلش میخواست اما نخورد و … 

   قوی ترین مانعی که نمیزاشت ما لاغر بشیم همین بود.

   براساس تحقیقاتی که صورت گرفته همه ی افراد در طول زندگیشون میزان بسیار زیادی و یا تن هاا غذاها مصرف میکنن !

   بعد چسم تمام این غذاهارو ، تمام این تن هاا رو یا تبدیل به انرژی میکنه یا دفع میکنه به نحوی ازشون استفاده میکنه . چون بدن ما خودش پیشفرض اونقدر از چاقی بدش میاد که تمام این تن هارو به نحوی مصرف میکنه ، اما میبینیم که در یکسری افراد مثلا 10 کیلو ، 20 و… میمونه !!چرا واقعا ؟؟بدنی که تونسته این هزاران هزار  کیلوگرم رو دفع کنه ، چطوره که در یکسری افراد انقد اضافه وزن وجود داره ؟؟  این کار ذهنه ! وگرنه جسم ما کارشهه که مواد اضافی رو دفع کنه .

   استاد اتفاقا من هم تو یکی از درس های کتاب آلمانیم خوندم که در آلمان هر سال هرشخص نزدیک به 60 کیلو گوشت مصرف میکنه ! پس اگه اینطوریه آدم هرسال باید 60 کیلو چاق تر میشده دیگه ! چطوره که هرکس سالیانه 60 کیلو فقط گوشت بخوره در کنار چیزهای دیگه فقط 60 کیلوش گوشت باشه ! خدامیدونه بقیش باهم چقدر میشن . 

   ولی ما کسیو ندیدیم که انقدر اضافه وزن درش ایجاد بشه بدن همه رو استفاده و دفع میکنه و این همه باورها و افکار خود افراد هست که باعث ایجاد این مقدار اضافه وزن در انها شذه !

   حتی مطمعنم اگه کسی که هنوز فرمول هاش تغییر نکرده باشه اگه اینو بشنوه براش واقعا تعجب آور و ترسناکه که وااااایییی آلمانی هاا سالی 60کیلو گوشت میخورن !!! چاق کنندس و فلان و بسار و….

   و  جالب اینجاست که هرچه افراد اضافه وزنشون کمتره ، اعصاب و ذهنشون تحت فشار بیشتریه فرض کن 5 کیلو یا 3 کیلو اضافه وزن داشته باشی و هرکاری میکنی نمیتونی کمشون کنی و فشار این چند کیلو روذهنشون 300 / 500 کیلوعه !

   ولی آدمی که دیگه خیلی چاقه ، مثلا 20 کیلو/30 کیلو اضافه وزن داره دیگه رد داده تقریبا و خودشو به بیخیالی میزنه و فکر میکنه که دیگه کار تمومه و…

   در حالی که جسم ما با تمام توانش هزاران کیلو مصرف و دفع کرده ولی ما با قدرت ذهنمون و با ایجاد موانع ، اجازه دفع باقی اضافات رو به جسممون ندادیم . 

   ما با برطرف کردن موانع شناسایی شده ، سرعت ترمیم جسممون رو بیشتر میکنیم و بدن همین مقدار باقی مانده رو هم کاملا دفع میکنه .

   اضافه وزن ما هرچقدر که میخواد باشه ، نسبت به میزان توانایی جسممون در رفع تن هایی که ما مصرف کردیم و بدنمون سوزونده و دفع کرده  هیچی نیست!

   هرمقدار اضافه وزن ما قدرت ذهن خودماست . 

    که شامل فرمول های جاقی و موانع لاغری میشوند 

   استاد عزیز من فرمول های چاق کننده خودم رو تا فایل های پیش کاملا برطرف کردم به همین دلیل دیگه بر وزن من اضافه نمیشه و الان هم دارم موانع لاغرشدنمو یکی یکی  برطرف میکنم . 

   درواقع لاغری خودبخودیه و هیچ احتیاجی به انجام کاری نیست . 

    با تکرار فرمول های چاقی ، ذهن در حال بیشترشدن و جلوگیری از سوزوندن و دفع مواد غذایی توسط بدن میشود ! 

   خودمون داریم ذهنمون رو قوی میکنیم ،وگرنه وقتی نه غذاها اضافه شدن و نه قدرتشون بیشتر شده پس دلیل چاق تر شدن چیه ؟؟

   با هر باری که حالمون از چاقی بهم میخوره ، هرباری که ازخودمون بدمون میاد و هرباری که همیشه به هرچیزی که مربوط به چاقی بود ، احساس بدی داریم و هرباری که به چاقی داریم فکر میکنیم ، به قدرت چاقی ذهنمون اضافه میشه و باعث جلوگیری از لاغرشدن و قدرت جسممون در دفع اضافه وزن و ترمیم بدن میشه . 

   مثل رشد مو ، ناخن و… قدرت ترمیم بدنه .

   پس این فکر که ما سوخت و ساز بدنمون پایینه یا فلانه ، بساره و.. همه یک فکر اشتباه هستند ، چون بدن ما مثل روزای اولش داره کار میکنه و خودمون این فرمول رو ایجاد کردیم برای دفع این اضافه ها مانع زدیم . 

    این توانایی جسم ماست که یا مصرف میکنه یا دفع میکنه . اما ازونجایی که ما ذهن داریم و میتونیم دوباره برنامه ریزیش کنیم و ازونجایی که ذهن برمغز تاثیر میذاره و فرمول های مغزی رو تغییر میده و رفتارمون تغییر میکنه .

   پس خودمون جلوشو میگیریم !

   استاد به خداوند بزرگ قسم میخورم که از همین الان مطمعنم که دارم لاغر میشم دیگه مانع اصلی برداشته شد و الان افتادم تو سرازیری .

   پس  خودبخود لاغر میشیم .!

    فکر جدید با تکرار کردن ، مثال زدن و… در مغز و ذهن ناخودآگاه ساخنه و بیشتر میشه . 

   پس منی که 19 سالمه و حداقل 19 تن غذاخورده باشم و الان 25 کیلو اضافه وزن داشته باشم 

   این بدنی که تونسته  20000 کیلو رو برطرف کنه ،25 کیلو براش هیچی نیست ، مثل 1 قطره تو دریا میمونه 

   و همین باور تا آخر جادمو آسفالت کرد و دست اندازهای زیادی و پشت سر گذاشت .

   شاد و و پیروز و متناسب باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار znady62@gmail.com
   1400/06/30 10:31
   مدت عضویت: 1019 روز
   امتیاز کاربر: 51
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   سلام استاد من هر روز این جمله من لاغر هستم و لاغری کار راحتی است را با خود تکرار می کنم ودر ذهنم این جمله را جایگزین جملات وفکر های چاقی کردم از خوردن نمی ترسم اما هر وقت که سیر هستم هم سراغ شون نمی رم و فقط برای رفع گرسنگی از آنها استفاده می کنم پس بعد از خوردن هم عذاب وجدان ندارم و چیزی نیست که من را یاد چاقی بیندازد و واقعا جسمم داره خودش را ترمیم می کنه من متناسب شدن را گذاشتم بر عهده جسمم و دارم روی ورودی های ذهنم کار می کنم و تنها به چیز هایی اجازه ورود می دهم که بار مثبت بالایی داشته باشند من واقعا از استعدادی که در این زمینه دارم واقعا در عجبم وخدا را شکر می کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار znady62@gmail.com
   1400/06/30 10:29
   مدت عضویت: 1019 روز
   امتیاز کاربر: 51
   محتوای دیدگاه: 127 کلمه

   سلام استاد من هر روز این جمله من لاغر هستم و لاغری کار راحتی است را با خود تکرار می کنم ودر ذهنم این جمله را جایگزین جملات وفکر های چاقی کردم از خوردن نمی ترسم اما هر وقت که سیر هستم هم سراغ شون نمی رم و فقط برای رفع گرسنگی از آنها استفاده می کنم پس بعد از خوردن هم عذاب وجدان ندارم و چیزی نیست که من را یاد چاقی بیندازد و واقعا جسمم داره خودش را ترمیم می کنه من متناسب شدن را گذاشتم بر عهده چشمم و دارم روی ورودی های ذهنم کار می کنم و تنها به چیز هایی اجازه ورود می دهم که بار مثبت بالایی داشته باشند من واقعا از استعدادی که در این زمینه دارم واقعا در عجبم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/06/29 12:56
   مدت عضویت: 1710 روز
   امتیاز کاربر: 11421 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   با اینکه ماه رمضان روزه گرفتم چاق تر شدم

   با اینکه رفتم باشگاه چاق تر شدم

   با اینکه خانه تکانی کردم

   با اینکه اسباب کشی کردم

   چاق تر شدم با اینکه انتظار داشتم به خاطر شرایط بیرونی لاغر شم چاق شدم

   چرا؟

   چون من انتخاب نکردم که لاغر شم باز هم مسیولیت لاغریم سپردم به شرایط بیرونی خودم به عهده نگرفتم 

   اون مقدار اضافه وزنی که داریم در برابر غذایی که بدنمون میسوزونه هیچی نیست

   استاد واقعا این فایل طلایی

   بدن من خود به خود لاغر میشه

   با تکرار فرمولهای چاقی قدرت چاق شدن بدنمون بیشتر میشه

   استاد ولقعا مکالمه شما و دوستتون عالی بود این فایل باید هر روز گوش کرد

   من به ذهنم گفتم بدن من چاق کن وگرنه اون بدن که تمام تلاشش کرد که متناسب باشه 

   استاد ما سالی صد کیلو فقط برنج میخریم که ده سال میشه یک تن فقط برنج

   پس اتفاقا ادم های چاق سوخت و ساز بیشتری دارند چون به نسبت غذایی که میخورم اضافه وزنی نداریم

   من سی و هفت سالم تا حالا ۴۰ تن غذا خوردم و ۳۰ کیلو اضافه وزن دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/06/27 18:26
   مدت عضویت: 1677 روز
   امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,430 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

   واقعا تغییر اساسی الان  من با دورانی که  رژیم داشتم  این هست که من الان  هیچ مواد غذایی  رو خیلی   زیاد  نمیخورم چون  زود سیرمیشم و  به راحتی  وقتی سیر هستم میگم میل ندارم و نمیخورم و  مواد غذایی رو به زور وارد جسمم نمیکنم اما در دوران رژیم نمیخوردم چون نمیخواستم چاق بشم چون میترسیدم از اونها  چون بیشتر  مواد عدایی   رو به عنوان  یه چیز  کننده در ذهن  خودم میدونستم  و  وقتی نمیخوردم ناراحت بودم و  وقتی میخوردم هم ناراحت بودم و عذاب وجدان داشتم اما الان که در دوره ها هستم با لذت  هر وقت هر چیزی رو بخوام میخورم و لذتش رو میبرم و اگر گاهی به خاطر فرمولهای چاقی در ذهنم در خوردن چیزی   زیاده روی کنم از کار زشت خودم  که پرخوری کردم و به جسم خودم آسیب زدم و فشار شکمی رو حس میکنم ناراحت میشم که اونم طبق اموزشها یاد گرفتم چطور باهاش برخورد کنم که دیگه تکرار نشه  و یا خیلی کمتر تکرار بشه و من واقعا بعد از مدتها  بودن در سایت دارم هر روز این مهارت به اندازه خوردن رو بیشتر و بهتر  میکنم و   این خیلی فرق داره با دوران رژیم من که عذاب وجدان از خوردن داشتم از نخوردن هم ناراحت بودم .

   من طبق این فایل و حرفهای استاد   چون  ۳۶ سال دارم پس  ۳۶ تن عدا  تا حالا خوردم و اما حالا ۵ کیلو اضافه وزن  فکر کنم دارم و اصلا این ۵ کیلو در مقابل ۳۶ تن اصلا عددی نیست و حالا این ۳۶ تن غدا  کحا هست ؟به قول استاد یا تبدیل به انرژی شده یا بدنم اونها رو  دفعشون کرده پس ببین چقدر جسم ما  از چاقی بیزار هست و اما ببین ذهن چقدر قدرت داره که جلوی دفع این ۵ کیلو رو گرفته  اما در افراد  لاغر هیچ اضافه ای نیست و بدن اونها تمام اضافه ها رو دفع میکنه و ذهن  اونها هیچ قدرتی نداره چون ذهن اونها پاک هست و هیچ فرمول چاقی نداره  و  در واقع ذهن اونها  لاغر هست که جسمشون هم لاغر هست .

   اما من جز افرادی هستم که  اصلا برای این ۵ کیلوی اضافه  وزن خودم  ناراحت نیستم  که هنوز همراه من هست  نه من نگاه میکنم به اون چند کیلویی که تونستم در این مسیر کم کنم شاید ۸ کیلو دقیق نمیدونم و بارها میگم خدا رو شکر که دیگه در اون مسیر غلط و پر از استرس و محدودیت و ناراحتی  نیستم حالا کمش مونده و  جسم زیباتری هم پیدا کردم  و در کنار این جسم  کلی ارامش و حال خوب و شادی و آزادی و .. دارم اصلا شاید باید  بیشتر کم کنم نمیدونم اینقدر از درون احساس تناسب و سبکی میکنم که فکر میکنم واقعا لاعرم و خیلی چیز اضافه ای با من نیست و اگر هم هست به زودی از جسم من بیرون میره و من از دردن این احساس رو دارم و من شخصیت یک فرد متناسب رو پیدا کردم به همین دلیل فکر میکنم خیلی اصافه ندارم وگرنه وزن نکردم ببینم چند کیلو هستم …..  من احساس خوب تناسب رو در هر لحظه  از زندگی با خودم دارم و نمیدونید چقدر شیرین و همراه با لذت و حال خوبه حالا شایدم  اصافه وزنم بیشتر باشه ولی من اینطور فکر میکنم  ای  بابا من که چاق نیستم فوق فوقش ۵ کیلو اضافه دارم برای همین حالم خوبه به قول استاد به چاقی که با من هست اگاهانه توجه نمیکنم و تمام توجه خودم رو میبرم به سمت تناسبی که دوست دارم در بدن من باشهو اما هنوز نیست  و اینقدر مرورش میکنم که احساس تناسب عجیبی دارم اصلا تغییر عادتهام و رفتارهام و نبودن اون حرص و ولع و اشتها و …. انگار این باور من رو که تو لاغری و اضافه  وزن نداری رو قویتر کرده انگار بیشتر باور کردم  که متناسبم  چون شبیه  لاغرها رفتار میکنم و میخورم .

   موانع لاغر شدن رو اگر برداری قدرت ذهن و جسم شما در چاقی کم میشه و قدرت لاغری در بدن شما قوی میشه مثلا  .من تا چند وقت پیش   یک مانع داشتم که فکر میکردم کاهش وزنی من استپ شده و لی یک  جا که استاد توضیح داد متوجه شدم این کاملا فکر اشتباهی هست چون بدن  همواره داره مواد غدایی رو هضم و تبدیل به انرژی میکنه و یا دفع میکنه و اما اگر من بیشتر بخورم به جسمم فرصت نمیدم چون جسم من تمام توانش رو برای مواد عذایی اضافه میزاره و اونها رو تبدیل میکنهو ما بقی ذخیره میشن  پس باید به اندازه بخورم  تا  با  جسمم هماهنگ باشم و استاد گفتن  استپ کردنی در کار نیست مگر در زمان مرگ که جسم ما دیگه زنده نباشه پس همواره جسم من در حال تلاش کردن هست که من رو لاغر کنه من باید با اندازه خوردن به اون فرصت بدم .

   پس این چند کیلو اضافه وزن من در مقابل ۳۶ تن مواد غدایی که بدنم  تا حالا سوزنده هیچ چیز نیست .

   پس این ۵ کیلو اضافه وزن من در مقابل ۳۶ تن مواد عدایی که بدنم سوزونده هیچ چیز  نیست .

   و این ۵ کیلو اضافه وزن من از قدرت ذهن  چاق خودم هست و   حتما من مانع دارم که لاغر نمیشم و من  کل  این موانع رو  باید بردارم تا ببینم  که خود به خود میتونم لاعر بشم .

   باور جدید :

   من غدا خوردنم بسیار کم شده و با تکرار فرمولهای لاغری داره قدرت بدنم بالاتر میره که این ۵ کیلو رو دفع کنم .

   و اما اگر فرمولهای چاقی  در ذهنم پررنگ بشه حالا به هر طریقی مثل وزن کردن خودم و یا ترس از چاقی بیشتر و یا تنفر ار اندامهای چاقم و یا لباس رنگ تیره پوشیدن و یا …دارم جلوی دفع لاغری رو با قدرت ذهنم میگیرم .

   همانطور که من همیشه بدنم در حال ترمیم ناخن و پوست هست که  اگر هی کوتاهش کنم اونها قدرت بلند شدن و رشد کردن دوباره دارن  و یا  زخمها و بیماریها که بارها جایی از بدنم زخم شده اما  دوباره خوب شده  نشون میده بدنم قدرت ترمیم داره و حالا باید بگم  اگر من بارها زیاد زیاد غدا خوردم بدنم قادر هست اون رو دفع کنه و اما اگر من با قدرت ذهنم  ناامید میشم که نمیشه دارم جلوگیری میکنم از لاغری و گرنه بدن من تمام تلاشش رو میکنه که لاغر بشه  و من دارم به سمت تناسب حرکت میکنم .

   پس من با قدرت ذهنم نمیزارم که بدنم این ۵ کیلو رو دفع کنه اخه بدن من تا حالا ۳۶ تن  عذا رو دفع کرده شایدم بیشتر ولی بدن من همش رو دفع کرده و یا سوزنده و حالا جزیی مونده و من با این آموزشها دارم قدرت چاقی ذهنم رو کم میکنم و بدن من همچنان که داره کار خودش رو انجام میده پس من جلوش رو نمیگیریم تا تمام اضافه رو کم کنه و این توانایی جسم من  هست که هر اضافه  وزنی رو دفع کنه ولی چون ما ذهن داریم و ذهن بر معز و دستورات اون تاثیر میزاره و رفتارهای من تعییر میکنه من جلوی دفع اون اضافه رو میگیرم  .

   تاکید دارم روی این باور که من خود به خود لاغر میشم .مثل موی من که خود به خود بلند میشه مثل ضربان قلبم که خود به خود داره هر لحطه انجام میشه مثل نفس کشیدنم که هر لحظه داره انجام میشه مثل گردش خون و سلولسازی و کلی کار دیگه که در بدن من خود به خود داره انجام میشه .پس بدن من خود به خود  در این همه سال مواد عدایی رو دفع کرده و من خبر نداشتم و حالا ۵ کیلو مونده و این رو هم دفع میکنه و با قدرت بالا بدن من این ۵ کیلو رو هم میسوزونه و هر چقدر من اصافه داشته باشم شاید ۶ کیلو یا بیشتر نمیدونم ولی هر چقدر اصافه داشته باشم در مقابل ۳۶ تن مواد عدایی که سوزونده هیچ چیز نیست و این اضافه وزن من در مقابل اون ۳۶ تن مثل قطره هست در مقابل دریا  پس  من به زودی  به تناسب میرسم چون بدنم توانا هست و من فروع که ۳۶ سال دارم و بدنم  تونسته ۳۶ تن مواد عدایی در این سالها رو بسوزنه و یا دفع کنه پس این ۶ کیلو و یا ۵ کیلو براش هیچ چیز نیست  و من به زودی متناسب میشم .

   اینم یه باور جدید دیگه :

   من هر چقدر اضافه وزن  دارم هیچ چیز نیست .

   اینم یک باور جدید دیگه :

   بدن من توانایی از بین هر مقدار اصافه وزن رو داره چون ۳۶ تن مواد عدایی رو تا حالا از بین برده 

   اینم یک باور جدید دیگه .

   بدن من خود به خود لاعر میشه و به هیچ چیز نیاز نداره مثل بلند شدن مو و ناخنم خیلی طبیعی و راحت .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/05/26 11:17
   مدت عضویت: 1066 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 194 کلمه

   سلام
   واقعا خداوندگار چقد قدرتمنده چقدر مارو با قدرت خلق کرده من تا دیدن این فایل قدرت ذهن انقد باورنکرده بودم
   واقعا چرا ماذهنمونو بکار نمیگیریماگر بدن ما دفع نمیکرد الان ما این همه سال خوردیم پس این کجا رفته اگه بدن ماقدرت دفع نداشته پس این همه خوردنها چی شده
   واقعا من خانواده همسرم ک هیچ اعتقادی ب هیچی ندارن میبینم ک ن مریض میشن ن چیزی
   هر روز ته دیگ میخورن چقد سر ته دیگ دعوا میشه بدن من ۲۹ سال خوردم دفع کرده و اگه این اضافات دفع نکرده بخاطر موانع ذهنیه ک خودم ساختم
   بدن ما طبیعتش لاغریه و لاغری براش طبیعیه درحالی ک برعکس ما چاقی براش طبیعی کردیم براش
   خدایاشکرت چی خلق کردی
   واقعا قدرتی ک بدن ما تو دفع اضافه وزنمون داره در برابر این اضافه وزنی ک من الان دارم هیچه هیچ
   بدن من قدرتمند و توانمنده
   استاد عجب فایلی ساختید واقعا تحسین برانگیزه ممنونم
   اونقد شوکم ک اصلا نمیدونم چی بگم چی بنویسم
   حیرت وجودمو برداشته
   واقعا از این ک نگاه کنیم ببینیم ک حیوانات چرا چاق نمیشن چن قدرت ذهنو ندارن و همیشه ازاد هستن
   در حالی ک ما انسانها میایم از این قدرت برخلاف طبیعتش استفاده میکنیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parsasaryna04
   1400/05/25 16:58
   مدت عضویت: 1439 روز
   امتیاز کاربر: 2783 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 736 کلمه

   با سلام وای استاد دیگه این چه فایلی بود یعنی به عبارت امروزیها ترکوند فقط ترکوند یعنی خلاصه کردید ورفت از کجای این فایل صحبت کنم از نوسته هایش یا از گفته هایش استاد من تقریبا سه صفحه که برای خودم توی دفترم نوشتم والان دارم اینجا مینویسم فکر میکنم اگه همین فایل رو خوب بفهمم ودرک کنم کار ده کیلو اضافه وزنم را تمام کردم استاد من اول برداشتهایم را میگم شما بیزحمت ببینید درست میگم وفهمیدم یا نه من برای خودم ودر مورد خودم اینطوری امروز گفتم اولش بگم که من خودم را طبق عکسها وتصاویر ذهنی وخاطرات ذهنی کلا ادم چاقی میدانستم وچاقی را حق مسلم خودم میدانستم وکلا میگفتم من چاق به دنیا اومدم ومن چاق خواهم بود واگه بتونم یک چند کیلویی کم کنم که اندامم ضایع نباشه خلاصه این از اولین فرمول اشتباهم وبعد اومد برای اینکه این به عبارت چند کیلو رو کم کنم اطلاعات وفرمولهای نادرستی رو وارد کردم که همه حرفهای نادرست صدمن یک غاز ادمهای متناسبی بود که برای ما نسخه میپیچیدند واز دل ما که خبر نداشتند بلاخره من هم مواظب ورودی ذهنم نبود واینطوری شد وحالا این فرمولها چه بودند اینها شدند عوامل چاقی من مثل زیاد خوردن تند خوردن وخوب نجوییدن ودر حالت کلی در ذهن من خوردن مساوی با چاقی بود چون چاقی هم حق من بود که دیگه این فرمولها به صورت زنجیره ای واحد در میومدند شدند باور کلی واصلی وچون باور شدند وهمراه احساس هم بودند احساس ترس از خوردن وبا احساس هم عجین شدند وشدند مواد اصلی واولیه ذهنم وذهن من هم که به هرچه باور داشته باشه اونو بیشتر وارد زندگی من میکنه وبیشتر هم وارد میشه یعنی من بیشتر از حد میخورم واثلا تقریبا نمیجوم وتند تندتر هی میخورم وکلا در اخر هم که خوردن شده چاقی بیشتر بیشتر ومن هی چاق وچاقتر میشدم وتازه بعدش هم که عداب وجدان وترس از خوردن میشد احساسش وتمام  ومن الان ۱۰ساله که نمیتونم ده کیلو رو کم کنم الان که فکر میکنم این ذهن من چه قدرتی داره من الان ۴۱ سالمه و۴۱ تن مواد غذایی رو سوزونده ودفع کرده وحالا این ده کیلو یعنی براش اب خوردنه ها ولی این دهن مت چه قدرتی داره واقعا باید بگم الله اکبر از بزرگیت ای خدا وواقعا این رو قبول کردم که خداوند یک دفتر نمایندگی از خودش در وجود ما گذاشته که همون ذهن ناخداگاهمون اونو که دفتر خداست که اینقدر قوی هستش حالا چرا ما از این نماینده خدا به نفع خودمون استفاده نمیکنیم واین دفتر رو پراز سند ومدرک نادرست کردیم وبه ضرر خودمون اون دفتر داره دستور صادر میکنه ما ازاون دفتر ونمایندگی میتونیم در جهت تناسب وسلامتی وارامش وشادی استفاده کنیم باید بزنیم به دفتر وهمه اون سند ومدرک رو بسوزونیم ویا توی یک گاو صندوق محکم بزاریم وسند ومدرک درست وحساب شده توش بزاریم تا دستورهای درستی رو ببینیم ما باید از این فرصت ونعمت خدا استفاده بهینه کنیم وباید انتخابهای درستی دیگه توی زندگی انجام بدیم برای این جسم من که از طرف خدا اینقدر درست برنامه ریزی شده که میتونه تمام زخمهایم رو خوب کنه طوری که من اصلا نمیدونم چیکار میکنه وفقط یک یادو روز یا یکهفته بعد از تشکیل شدن زخمم میبینم دیگه خوب شده چه جوری اون ۴۱ تن رو سوزونده یا دفع میکنه من اون ۴۱ تن رو با همین روش خوردن یعنی تند خوردم زیاد خوردم وخوب هم نجوییدم پس چطور شد که اون ۴۱ تن رو سوزوند پس این ده کیلو فقط کار ذهنه منه اخه میگه وایستا باید این چاق دیده بشه نمیخواد همه رو بسوزونی این تصاویرش از خودش چاقیه کجا میری به جسمم میگه دیگه نباید این مقدار رو بسوزونی چون این باید چاق باسه وبیستر هم بشه دستور دفتر نمایندگی اینه اصلا استاد میگن برای هر فرمول خرابی بیایین مثال نقصشو بیارین به هم خودمون و۴۱تن که نگاه کنیم لازم نیست به فرد دیگه نگاه کنم بدنم وجسمم با همین روش خوردن ۴۱ تن رو سوزونده ویادفع کرده این ده کیلو که هیچی نیست براشاین خودش مثال نقضه دیگه مگه من موقع خودن این ۴۱تن ادم دیگه ای با نحوه خودن دیگه ای بودم یا مواد خاصی رو خودم نه یا ورزش کردم هی خوردم نه من ۴۱ تن رو روتین خوردم وجسمم سوزوند یا دفع کرد به همین سادگی به همین سادگی وبیشتر از سادگی هم این ده کیلو رو از امروز دفع میکنه برای جسم من هیچی هیچی هیچی نیست به امید حق الهی امین وباره دیگر شکرت شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1400/05/16 17:43
   مدت عضویت: 1415 روز
   امتیاز کاربر: 687 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,182 کلمه

   سلام نکات طلایی دوم 

   لاغرشدن لاغر ماندن وجود طبیعی جسم ما است که بر اثر موانعی که از مسیرها اشتباه دریافت میکنیم نمیزاریم بدن کار خودش انجام بده و به طور خودکار متناسب بشیم بلکه موانعی در ذهن به وجود میاریم که مانع لاغر شدن ما بشه و باعث چاقی بیشتر ماکه این موانع براثر روش ها و برداشت ها اشتباه به وجود میاریم 

   و باعث چاقی بیشتر ما و مانع متناسب شدن ما میشه

   در حیوانات اینجور نیست چون ذهن ندارند نمیتونن تفکر کنن ونظریه بدهند راجب سیستم بدن خودشان واسه همین هیچوقت یک حیوان که طبیعت وجودش لاغر،هست ولی چاق شده نمبینی یا افسرده غمگین 

   ولی ما انسان ها میاییم واسه هر اندام بدن یک نظریه میدیم مثلا من سنم رفته بالا پیری صورتم طبیعی است یا چون ضدافتاب نزدم طبیعی است صورتم خراب بشه چروک بشه یا سنم رفته بالا طبیعی است پام دستم کمرم درد بگیره ودردکنه یا چون تحرکم کمه شیرینی فست فود میخورم طبیعی چاق بشم لاغر نشم اینها

    واقعیت وجود ما نیست واقعیت جهان نیست ولی وقتی در ذهن خودمان پذیرفته شده جز واقعیت وجود ما میشه و ذهن تمام تلاشش میکنه در اون حالت زندگی کنیم

   حالا این دوست استاد چون شرایط بیرونیش تغییر کرده دیگه کمتر میره بیرون فست فود رستوران انتظار داشته لاغر بشه ولی چاق تر شده چون این فرد از خودش انتظار نداشته که لاغر بشه اصلا خودش باور نکرده که این قدرت ذهن خودش است که شرایطش تغییر میده انتظاری از خودش نداشته بلکه از عوامل بیرونی انتظار لاغری داشته خب فرمول ها انتظارات دیدگاه فرد که تغییر نکرده معلوم که چاق ترم میشه و حالا که چاق تر شده باز باورها ذهنیشو گفته اره چون همش توخونه بودم تحرک نداشتم …چاق تر شدم طبیعی است اینها همه فرمول ها ذهن یک فرد چاق است که انتظاری از خودش ندارد و این باورشه چون من این موادغذایی نمیخورم باید لاغر بشم یعنی فکرش اینه موادغذایی چاق کننده است این یک اشتباه و مانع متناسب شدن و باعث چاقی بیشتر حالا باز بعد مدتی مبینه چاق تر شده باز میگه چون تحرک ورزش نداشتم چاق تر شدم این هم یک فکر باور چاق کننده که کم تحرکی باعث چاقی میشه  بازم این مانع متناسب شدن و باعث چاقی بیشتر و هیچ انتظاری هم از خودش نداشته بلکه از عوامل بیرونی داشته کاری که خودمان هم قبلا میکردیم و اینها همه مانع متناسب،شدن و باعث چاقی بیشتر میشه چون چیزی که در ذهن تغییر نکرده بلکه فرد انتظار داشته براثر تغییر شرایط بیرونی از درون ذهن متناسب بشه واین کاملا اشتباه است 

   حرف یا تصمیم ما یا انتظار سطحی ما چیزی رو تغییر نمیده که مثلا من فک کنم این غذا من چاق نمیکنه بخورم و در نهایت چاق میشم چون دیدگاه اصلی انتظارات از خوردن یعنی چاق تر،شدن حالا اگه نخوری هم اصلا چاق میشی چون دیدگاه اصلی تو تغییر نکرده 

   تفاوت فرد متناسب وچاق یک فرد متناسب اگه بخواد غذایی بخوره یا میخوره یا نمیخوره تمام ولی یک فرد چاق یا میخوره عذاب وجدان میگیره که چرا خوردم خودش لعنت میکنه یا نمیخوره و همش میگه حیف شد وای چقدر خوشمزه است کاش میشد میخوردم چه بویی داره به به  خب فرد چاق درهر دوصورت داره توجه میکنه به چاقی خود و انتظار چاقی در خود تقویت میکنه و چاق ترم میشه 

   جسم ما قدرت لاغر شدن دارد ومیتونه خیلی راحت متناسب کنه جسم رو ولی ما خودمان با قدرت ذهن مان نذاشتیم متناسب بشیم 

   الان من ۲۸سالمه ۲۸‌تن موادغذایی مصرف کردم و ۱۲کیلو اضافه وزن دارم بقیه موادغذایی که خوردم یا دفن شده یا به انرژی تبدیل شده و اگه میذاشتم این مقدار اضافه وزنم از بین میبرد ولی با قدرت ذهنم جلوی قدرت بدنم گرفتم ومانع متناسب شدن خودم شدم 

   با روش لاغری با ذهن همین که شروع کنیم و چندتا از موانع چاق شدن خودمان برداریم قدرت ذهن مان در چاق شدن کاهش پیدا میکنه و قدرت بدن افزایش پیدا میکنه و همان مقدار اضافه وزنم از بین میبره مث استاد

   این مقدار اضافه وزن ما با مقایسه با اون مقدار تن موادغذایی که خوردیم هیچ چیزی نیست تاکید میکنم هیچ چیزی نیست نسبت به مقدار موادغذایی که خوردیم 

   و هرچقدر اضافه وزن داریم قدرت ذهن خودمان است یکسری فرمول ها ایجاد کردیم در ذهن مان و مانع متناسب شدن خودمان و باعث چاق تر شدن خودمان شدیم وخودمان نمیزاریم متناسب بشیم فقط کافیه این موانع برداشته بشه 

   فقط کافیه موانع ذهنی برداریم خود به

    خود لاغر میشیم 

   هربار که از حرف حدیث دیگران ناراحت میشی هربار که از عدد روی ترازو توجه میکنی ناراحت میشی،و در هرصورت داری به،چاقی خودت توجه میکنی قدرت چاق شدن در خودت بیشتر میکنی و قدرت بدنت کم میکنی وباعث میشه قدرت جسمت کم بشه ارام ارام کمتر دفع کنه کمتر به انرژی تبدیل کنه 

   بدن با تمام توانش یا دفع میکنه موادغذایی رو یا به انرژی تبدیلش میکنه با توجه کردن به چاقی ناراحت شدن حرف حدیث دیگران قدرت ذهنت در چاق تر شدن،داری بیشتر میکنی و مبارزه میکنی با جسمت و نمیزاری جسم ات متناسب،بشه خودمان جلو متناسب شدن میگیریم 

   با روش لاغری با ذهن اموزش دیدن نوشتن عمل کردن این موانع شناسایی میکنیم از،بین میبریم و قدرت ذهن در چاق شدن کمتر میکنیم و قدرت جسم که طبق برنامه خودش پیش میره با همان قدرت و این اضافه وزن یا دفع میکنه یا به انرژی تبدیل میکنه و راحت متناسب میشیم چون قدرت چاق کنتدگی کاهش دادیم و قدرت جسم با همان قدرت قبلی کار خودش میکنه و ما متتاسب،میشیم 

   بدنی که تونسته ۲۸تن موادغذایی دفع کنه یا به انرژی تبدیل کنه میتونه این مقدار اضافه وزن از بین ببره فقط کافیه قدرت از ذهن درمورد چاق شدن کاهش بدیم بدن خودبه خود متناسب میشه چون بدن ما قدرت متناسب شدن ترمیم بدن دارد فقط کافیه بزاریم با از بین بردن موانع ذهنی و کاهش قدرت ذهن در چاق شدن 

   من چقدر باید تلاش فیزیکی میکردم که ۲۸تن موادغذایی از بین ببرم پس این جسم قدرت دارد در متناسب شدن فقط بلید موانع ذهنی کاهش بدیم قدرت از ذهن بگیریم تا همین یک مقدار اضافه وزنم از بین بره و 

   این جسم توانایی متناسب شدن دارد وقتی تونسته این همه حجم موادغذایی از بین ببره میتونه این مقدار اضافه وزنم از بین ببره اگه خودمان بزاریم 

   بدن ما خود به خود ترمیم میکنه جسم رو وقتی تونسته اون همه مواد غذایی که در طول عمرت خوردی دفع کنه یا به انرژی تبدیل کنه میتونه همین مقدار اضافه وزنم از بین ببره میتونه همین ۱۰/۲۰یا کمتر یا بیشتر اضافه وزنم از بین ببره این بدن جسم قدرت متناسب شدن دارد وقتی اون همه تن موادغذایی از بین ببره میتونه این یک مقدار اضافه وزنم از بین ببره هیچ چیزی نیست 

   هرچقدر چاق هستیم واضافه وزن داریم نسبت به این مقدار موادغذایی که خوردیم در طول عمرمان و این بدن یا دفش کرده یا به انرژی تبدیلش کرده پس این مقدار اضافه وزن نسبت به مصرف موادغذایی در طول عمرمان هیچ چیزی نیست 

   این مقدار اضافه وزن ما هیچ چیزی نیست مثل قطره ابی است نسبت به دریا وقتی بدن من تونسته ۲۸تن موادغذایی از بین ببره با دفع یا تبدیل به انرژی این مقدار اضافه وزنم میتونه و هیچ چیزی نیست برای بدن و بدن خیلی راحت میتونه متناسب،بشه فقط باید قدرت ذهن چاق کننده کاهش بدیم با روش لاغری با ذهن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مه تاب
   1400/05/11 12:17
   مدت عضویت: 1090 روز
   امتیاز کاربر: 354 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,237 کلمه

   سلام همگی دوستان

   نکات طلایی ۲ به هر اندازه چاقی، هیچ چیز نیست:

   در لاغری با ذهن لاغر شدن خود به خودی انجام میشه و یهو با یه لباس متوجه میشی که لاغرتر شدی!!

   دوست استاد گفته که با فایل گوش دادن چطوری تغییر میکنن؟! وقتی میبینم چند ساله تو متناسب شدی با خودم گفتم که رضا خوب تونسته خودشو نگه داره(تفکر ذهن چاق) استاد گفتن که من خودمو نگه نداشتم که چاق نشم من کلا دیگه چاق نمیشم و تموم شد اون ماجرا !! تو ذهنش این بود که من همواره دارم سختی و رنج میکشم که این وضعیت جسمانیم را تونستم نگه دارم!!! بعد چند سال آشنایی با من تازه این فرد میگفت که حس میکنم یه مشکلی در ذهنمه!! گفتم چطور به این نتیجه رسیدی؟! گفت از سال گذشته که این بیماری اومد و همه گیری و قرنطینه من اون اوایلش خیلی زندگیم تغییر کرد کلا دیگه رستوران نمی‌رفتم خیلی از تنقلات را از بیرون نمیخریدم کلا زندگیم خیلی تغییر کرد و من انتظارم این بود که کلی لاغر بشم اما چیزی که اتفاق افتاده من بازم چاقتر شدم در این یکسال!!!

   اول اینکه شما داری علاقه مند میشی به لاغری با ذهنه و اینکه متوجه شدی انگار یه اختلالی در ذهنت هست که نمیتونی لاغر بشی، اما بلافاصله منفی باف داره شروع میکنه که نه اینجوری هم نیست تو انتظار داشتی لاغر بشی ولی نشد پس ذهنی نمیشه!!! گفتم بله من با شما موافقم که شما اوایل قرنطینه زندگیت تغییر کرده و انتظارت لاغری بود امااااا اون انتظار مگه چقدر قدرت داشته مگه تو چند بار به اون انتظار فکر کردی؟! قدمت چاقی شما بیش از ۲۰ ساله شما ۲۰ سال افکار چاق کننده داشتی حالا اون انتظار لاغری مثل یک نسیمی بوده بر این صحرا و این کویر چاقی، تأثیری بر اون نذاشته یعنی اون ذهن منفی سریع میخواست بگه که لاغری با ذهن فایده نداره تو پارسال انتظار لاغری داشتی پس چرا بازم چاقتر شدی؟!

   شما انتظار لاغری را خودت به وجود نیاوردی چون موضوع بیماری شد و چون که همه جا تعطیل شد و زندگیت تغییر کرد بر اساس عوامل بیرونی تو در خودت احساس کردی که من انتظار لاغری از خودم دارم این میشه یک فرمول که تو در خودت انتظار لاغری به وجود آوردی اما اشکالش اینه که بر اساس عوامل بیرونی به وجود اومده!! خودش گفت ک اول انتظارم لاغری بود دیدم چاقتر شدم و گفتم یقین بخاطر اینه که تحرکم کم شده و پیاده روی دیگه نرفتم!! گفتم که انتظارت ک بر اساس عوامل بیرونی به وجود اومده خیلی فرق داره که من تصمیم بگیرم یا اینکه شرایطی پیش بیاد و من انتظارم این باشه که این شرایط پیش اومده ان شاء ا… ماهم تغییر میکنیم!!!

   همه منتظرن یه اتفاقی در دولت و بیرون بیفته تا زندگیشون تغییر کنه و این خیلی تفاوت داره با کسی که خودش تصمیم گرفته زندگیش رو تغییر بده و اصلا کاری به این موضوعات نداره!!

   تو ۲۰ سال چاق بودی و انبوهی از فرمول ها توی ذهنت انباشته شده و فرمول بی تحرکی باعث چاقی میشه هم یکیشه و اگر این فرمول در ذهن تو نبود چاقتر شدنت رو به بی تحرکی نسبت نمیدادی پس حتماً یک چیزی در ذهن تو بوده که تو پیداش کردی یعنی تو اومدی چاقیت رو توجیه کنی گفتی بخاطر کم تحرکیه، وقتی به این جواب میرسی یعنی این جواب یه گوشه کنار ذهن تو بوده و تو گشتی پیداش کردی پس نمیتونی بگی این فرمول در ذهن من نیست، این فرمول در ذهن تو بوده اما تو ازش آگاه نبودی و الا نمیتونستی ربطشو سریع پیدا کنی!! فرمول ها در شرایط خودشون عمل میکنن!!

   فکر چاقی چون قدمت داره خیلی قدرتش بیشتر از این انتظار گذراست!!!

   با فایل ها و دوره موانع ذهنی برداشته میشه و کار سخت و طاقت فرسایی نیست!!! با توجه به اینکه میگین فکر کنید غذا چاق نمیکنه و بخورید چاقتر میشید، انتظار نداشته باشید با یک کلام لاغر بشید حرف و انتظار سطحی جسم را تغییر نمیده فکری که سالها در ذهنت ذخیره شده جسم تو رو رقم میزنه!! دیدگاه شما درباره کلوچه چیه؟! کلوچه چاق میکنه و الان هم شبه نمیتونم بخورم!! قبل از خوردن و همین که چشمت به کلوچه افتاد فکر چاقی در ذهنت مرور شد این تقویت میکنه انتظار خودت رو از چاقی، اینکه دوست دارم بخورم ولی نمیخورم هم از ترس چاقتر شدنه بازم فکر چاقی را تقویت میکنه، حالا بدتر از اینا اگه خوردی که پدر خودتو درآوردی و عذاب وجدان میگیری!! یعنی در سه مرحله قبل از خوردن، خوردن و بعد از خوردن با اینکه نمیخوره ولی کاملا ذهنش درگیر چاقیه!! اینه تفاوت فردی که ذهنش چاقه و فردی که از آموزش ها استفاده میکنه و یاد میگیره و ذهنشو متناسب میکنه یا فرق یک آدم چاق و یک آدم متناسب!!! یک آدم متناسب این کلوچه ها اینجا باشه تفاوتی در احساسش به وجود نمیاره اگه دوست داشته باشه میخوره اگه دوست نداشته باشه نمیخوره دیگه اگه نمیخوره اینطوری نیست که هی زیر چشمی نگا کنه و بگه عجب کلوچه ای عجب رنگ و بویی بعد نخوره، یا میخوره یا نمیخوره!!! ولی یه آدم چاق یا میخوره عذاب وجدان میگیره یا نمیخوره حرص میخوره که چرا نمیتونه بخوره!!

   طبق یک مقاله علمی در کشورهای اروپایی یک فرد تا سن ۴۰ سالگی ۱۸ تن مواد غذایی خورده تو کشور ایران که بشقابا پر و تپه ای از برنج و گوشت و کم کم باید تو ۴۰ تن باشه!!! تو ۴۰ سالگی ۴۰ تن غذا خوردی بعد تو بدترین حالت ۴۰ کیلو اضافه وزن داشتی باقی این مواد غذایی کجاست؟! اصلا ۴۰ کیلو تو ۴۰ تن هیچی نیست و میشه نادیده گرفت!!! الان این ۴۰ تن کجاست؟! یا بدن به انرژی تبدیلش کرده یا دفعش کرده!!

   اون جسمی که تونسته نزدیک ۴۰ تن منهای ۴۰ کیلوگرم را دفع کنه یا مصرف کنه ببین چقدر خودش از چاق شدن بیزاره!! حالا ببین ذهن چقدر قدرت داره که جلوی دفع مواد جسم را میگیره و ۴۰ کیلوشو نگه میداره برات، حالا به قدرت ذهنت پی می بری که این قدرت در افراد متناسب وجود نداره و اونا عین ۴۰ تن را دفع یا مصرف کردن، یک فرد چاق با همین قدرت ذهن و یک سری فرمول های چاق کننده بالاخره میتونه ۵کیلو ۱۰کیلو و بیشتر نگه داره!! 

   هرچی افراد اضافه وزن کمتری داشته باشن قدرت ذهن چاقیشون بیشتره چون نمیتونه کم کنه طرف ۵ کیلو اضافه داره ولی به اندازه ۵۰۰ کیلو رو اعصابشه!! آدم چاق از یه جایی میزنه به بیخیالی!! در حالی که بدونید جسم شما با تمام توانش هزاران کیلو را یا مصرف کرده یا دفع کرده ولی شما با قدرت ذهنت با به وجود آوردن یه سری موانع نذاشتی این مقدار آخر را برات دفع کنه و شما متناسب بمونی !!!

   وقتی شما از آموزش ها استفاده کنی موانع متناسب شدن را شناسایی و همینکه چندتا دونشو برداری قدرت ذهن شما در چاقی کاهش پیدا میکنه و اونجاست که سرعت ترمیم بدن بر قدرت ذهن غلبه پیدا میکنه و همین مقدار رو هم دفع میکنه!! 

   این چند کیلویی که اضافه وزن داری به مقدار تناژی ک غذا خوردی و دفع شده هیچــــی نیست!! 

   وقتی موانع ذهنی برداشته بشه خود به خود لاغر میشید!!

   قدرت چاقی ذهن با نگاه کردن به آینه با حس بد با حرف های خود و دیگران و فکرهای اشتباه، بیشتر میشه و نمیذاره بدن ترمیم را انجام بده و هی چاقتر میشه!! 

   من در حال حاضر زیر ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم و واقعاً این مقدار به نسبت توانایی بدن من در دفع اون همه مواد غذایی که واردش شده هیچــــی نیســــت و الان خود به خود متناسب میشم!!!

   مه تاب متناسب و توانمند در لاغری💪😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره غیاثوند
   1400/03/19 18:09
   مدت عضویت: 1315 روز
   امتیاز کاربر: 6627 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 138 کلمه

   وااااااااااای استاااد عاااااااالی بود عااااااااالی بود عااااااالی. دوست دارم تمام قد بایستم به احترامتون و یه هوراااااااااای بلند به افتخارتون بکشم. نتونستم فایل رو تا انتها گوش کنم اینقدر به وجد اومدم از این همه قدرت درک، قدرت تطابق، قدرت یافتن مثالهای عالی و قدرت عااااااااالی انتقال مطلب توسط شما. کیف میکنم تحلیلهاتون رو که میشنوم. انگار به لایه های زیرین و عمق وجودم دست پیدا میکنم.اینقدر ظریف و دقیق و موشکافانه. من فردا مهمون دارم اما الان تا بچم رو خوابوندم هرکاری کردم برم سراغ کارهای فردا ، نتونستم. اول باید فایل امروزم رو گوش میکردم . وچه خوب شد که گوش کردم معتاد شدم به فایلهاتون به مطالب عاااالی و آگاهی های مفید فایلها. حالا با انرژی چند برابر بعد از اتمام فایل ، میرم سراغ کارهام. 

   هیچ وقت فکر نمیکردم اعتیادِ مفید هم وجود داشته باشه🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار shahrbanou1346
    1400/03/19 18:43
    مدت عضویت: 1417 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 37 کلمه

    سلام خانم غیاثوند  منو به وجد آوردید با جملات اول نوشته اتون‌👌👌👌👌🙂🙂🙂🙂🙂🙂

    من‌از بچه های دوره مقدماتی ام  این فایل که شمارو به وجد آورده  من  گوش ندادم   در دیدگاه بعدی راجع به اعتیاد مفید برام بنویسید 

    ممنون‌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار زهره غیاثوند
     1400/03/24 19:08
     مدت عضویت: 1315 روز
     امتیاز کاربر: 6627 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 33 کلمه

     سلام عزیزم. 

     منظور من از اعتیاد مفید، علاقه و اشتیاق وحشتناکم برای گوش دادن به فایلها و انجام تمریناته. در حقیقت این یه اصطلاح من درآوردیه و فایلی در موردش وجود نداره. 

     امیدوارم موفق باشید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/03/19 13:11
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 158 کلمه

   سلام بر عاشقان متناسب شدن

   سیستم بدنمان توسط خالق یکتا طوری طراحی شده که خود به خود به سمت سلامتی و تناسب اندام میره فقط ما قراره یک کار بکنیم اینکه با ذهنمان جلوش رو نگیریم .

   اینکه فرمولهای غلط چاقی  رو وارد ذهنمان کردیم  و تبدیل به باور. موانعی بزرگ برای رسیدن به متناسب شدن کردیم .

   حالا اینکه میخواستیم با روشهای متعدد بر روی جسممون متناسب بشیم و هیچ وقت موفق نمی شدیم. 

   من با باورهای غلط و آگاهیها و فرمولهای چاقی از ایستگاه متناسب شدن گذشتم حالا برمیگردم و باورهای غلط رو همه رو رد میکنم تا به ایستگاه خودم برسم .

   اینکه به هراندازه چاقی هیچی نیست چون بدنی که توانسته ۴۰ تن موادغذایی رو طی این سالها بسوزونه یا دفع کنه پس این ۱۸ کیلو یا کمتر چیزی نیست که نتونسته باشه این کار رو بکنه .

   پس به هر اندازه چاقی هیچی نیست هیچی . فقط کافیه موانع ذهنمان رو برداریم بقیه اش خود به خود درست میشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 6272 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,826 کلمه

                         

                       بنام ایزد دانا

      به هر اندازه که چاق هستی هیچ نیست

   سلامت خدمت استاد عزیز ودوستان هم مسیرم  از دو ماه قبل که استاد این فایل آموزشی را در تلگرام گذاشتن ومن دیدم واومدم نوشتم تا حالا اونقدر دیدگاه خوب اضافه شده وبچه ها اومدن ونظراتشون رو نوشتن من کیف کردم. نتونستم هیچی جا بزارم همه رو خوندم وانصافا یکی از یکی بهتر بود 

   مقاله قبل از فایل تصویر ی#

   🌷متناسب بودن روند طبیعی جسم ما می باشد واگر ما چاق هستیم بخاطر  موانع ذهنی لاغری  است که در مسیر متناسب شدن ایجاد کرده ایم🌷

   دلیل اینکه هیچ حیوانی چاق نیست این است که آنها در باره نحوه عملکرد سیستم بدن خود در ذهن مانعی ایجاد نکرده اند 

   انسان ها راجب نحوه عملکرد سیستم بدن خود نظریه ها وایده های گوناگونی دارند وراجب آن بحث وگفتگو می کنند وهمین باعث می شود بر عملکرد آن تاثیر بگذارند وروند طبیعی آن را مختل 

    کنند 

   ♦️هرموضوعی در ذهن ایجاد شود نپذیرفته شود به واقعیت وجود ما تبدیل می شود♦️

   انسان ها انبوهی از تفکرات مختلف را درباره سیستم عملکرد بدن در ذهن خود زخیره کرده اند مانند اینکه با بالارفتن سن سوخت وساخت بدن کم می شود و هزاران فکر دیگر که هرکدام یک تعریف خاص راجب سیستم بدن دارند. مهم نیست این آگاهی ها چقدر درست است همین که پذیرفته شود به واقعیت تبدیل می شود 

   🌹چاقی فکری است که در ذهن ما از راه‌های مختلفی ایجاد شده ومانند بذری کاشته شده واین بذر کم کم بزرگ شده به درخت تنومندی تبدیل شده وثمره آن  اضافه وزن است🌹

   این روزها سرعت افزایش وزن در سنین کودکی خیلی بالا رفته ودلیل آن هم گسترش فرمول های اشتباه در ذهن انسان است. هرچقدر علم پیشرفت کرده ونظریه ها وایده ها راجب سیستم بدن زیاد شده تعداد برداشت های اشتباه وفرمول های اشتباه در ذهن ما بیشتر شده وما چاقی را حق طبیعی خود می دانیم وانتظار چاقی را با نحوه عملکرد وگفتگو ها وافکار خودمون به بچه هامون انتقال می دیم  واین چرخه با اینکه اشتباه است به صحیح ترین شکل ممکن در حال تکرار است 

   ♦️دلیل اینکه زندگی ما از جهات مختلفی شبیه والدین ما است ارث نیست بلکه انتقال افکار وانتظارات آنها در طی سالها زندگی به ذهن ما می باشد♦️

   ⛔همان طور که هر چیزی دو وجه دارد سرما در تضاد با گرماست چاقی هم در تضاد با تناسب است. وقتی ذهن با فرمول های چاق کننده پر شود به هیچ وجه وبه هیچ طریق نمی توان لاغر شد⛔

   این فرمول های چاقی در دو جنبه بر زندگی ما تاثیر می گذارند:

   یک اینکه با عث ایجاد اضافه وزن می شوند ودوم اینکه مانع لاغری می شوند. به این صورت که🤙

   تلاش برای لاغری ورژیم مانع لاغر شدن وعملکرد طبیعی بدن می شود واز طرف دیگه با این فرمول که به راحتی آب خوردن چاق می شویم باعث اضافه وزن بیشتر می شوند 

   در کل تلاش کردن برای لاغری کاری است صد در صد اشتباه زیرا طبیعت بدن ما بر اساس تناسب بنا شده وخداوند سیستم بدن را طوری طراحی کرده که اگر ناهماهنگی مانند چاقی در بدن باشد بدن بتواند آن را ترمیم کند بنابرین ما فقط باید برای چاق تر  نشدن تلاش کنیم

   🎉اگر فرمول های چاق کننده را شناسایی کنیم وبتوانیم آنها را تغییر دهیم مانع های لاغری یکی یکی از سر راه کنار می روند وبدن خود به خود لاغر می شود 🎉

   ♦️ به هر اندازه که فرمول چاق کننده شناسایی وتغییر داده شود روند لاغرشدن اتفاق می افتد♦️

   ما در طول زندگی روز مره بارها به بدن خود صدمه وارد کرده ایم وبدن این صدمه ها را جبران کرده چون ما در نحوه عملکرد آن وچگونگی آن دخالتی نکردیم. چاقی هم صدمه ای است که ما به بدن خود وارد کردیم ناهماهنگی است که ایجاد کردیم  اما در نحوه برطرف کردن این صدمه وترمیم آن خیلی دخالت می کنیم  ونمی گذاریم بدن به شکل طبیعی خود آن را بازسازی کند برای همین است که دست به دامان رژیم وورزش وهزاران راه اشتباه دیگر می رویم چون به توانایی جسم خود در برطرف کردن این نا هماهنگی اعتماد واعتقادی نداریم ومی گیم باید خودمان دست به کار شویم وکاری بکنیم 

   🥀 همین فکر که باید خودمان برای متناسب شدن کاری بکنیم وبدن به تنهایی کاری نمی تواند بکند یک فرمول اشتباه است 🥀

   💎هر فکر اشتباهی درباره لاغر نشدن به سادگی  با تکرار شدن به فرمول ذهنی تبدیل می شود وبه واقیت زندگی ما تبدیل می شود💎

   ⛔آنچه در باره نحوه عملکرد سیستم بدن درباره چاقی می دانیم مانع عملکرد ساده ومناسب در باره رفع چاقی می شود 

                           #فایل تصویری#

   😍در زندگی به دنبال ایجاد حال خوب واحساس خوب وتغییر کردن باشید. رسیدگی به خودتان اولویت اول زندگیتان باشد😍

   یکی از تفکرات ذهن چاق این است که وقتی کسی لاغر می شود دنبال این هست که ببیند این فرد کس دوباره چاق می شود وهمش منتظر است ببیند تا کی می تواند با سختی جلوی نخوردن وچاق شدن خودش را بگیرد چون این افرادعلت لاغر شدن را همان تحمل سختی وزجر نخوردن می دانند اما اگر از راه درست رفته باشی مثل استاد دیگر پرونده چاقی برای همیشه بسته می شود وسلول های جدید بدن دیگر هرچه تولید می کنند سلامت وشادابی وتناسب است 

   نقش انتظار صحیح 🤙

   اینکه ما انتظار لاغری را در خودمان وذهنمان به وجود بیاریم یا آن را بسته به عوامل بیرونی بدانیم خیلی تفاوت دارد 

   وقتی انتظار به عوامل بیرونی مربوط شود یعنی یه چیزی خارج از ما آن را ایجاد کند خیلی تاثیری در عملکرد ما ندارد  چون قدمت چاقی وفرمل های چاق کننده در مقابل یک انتظار بی ثبات وسست خیلی قوی تر است واین انتظار مانند نسیمی است بر این کویر برهوت چاقی 

   مثل از خودم راجب انتظار لاغری 

   من در سال ۹۰ مادر شدم وبعد از تولد دخترم خیلی خیلی لاغر شدم به حدی که خیلی ها واقعا منو نمی شناختن  در صورتی که چون رفته بودم پیش خانوادم واونها خیلی بهم رسیدگی می کزدن هر روز غذاهای مقوی می خوردم از دل وجگر گرفته تا کله پاچه تا به قول اونا بچه گردن بگیره وشیرت مقوی باشه ومن جز اینکه می خوابیدم وبه بچه شیر می دادم کار دیگه ای نمی کردم. الان که با فایل های استاد یه چیزای تو مغزم تکون خورده فهمیدم علتش چی بوده. من تو اون ایام کلا موضوع چاقی رو فراموش کرده بودم وبه کل قید آینه وپرو لباس رو زده بودم اصلا به هیچی جز اینکه به بچه برسم فکر نمی کردم اصلا به غذا فکر نمی کردم فقط طبق روال هر روز می رفتم سرسفره شام ونهار می خوردم مثل بقیه  من در اون مدت مثل یه فرد عادی عمل کردم وهمین باعث شده بود قدرت ذهن چاقم مغلوب  قدرت ترمیم بدنم بشه وقتی برگشتم خونه خودم ودوستان واطرافیان همه می گفتن تو چطور اینقد لاغر شدی وبعضی ها این وسط می گفتن بخاطر شیردهی اینجوری شدی چون شیر می دی لاغر شدی در صورتی که خیلی ها با همون شیر دادن مشکل دارن وعلت اضافه وزنشون رو دوران شیر دهی می دونن متا سفانه این فکر در من قدرت گرفت حالا که دیگه تنها شده بودم وبیشتر وقت می شد به فکر فرو برم شروع کردم به برانداز کردن خودم مدام لباس های قدیمی رو پرو می کردم وزن می کزدم خودمو  دوباره چاقی برام قوت گرفت وبعد دوماه متاسفانه دخترم رفلاکس گرفت ومجبور شدم شیر خشک مخصوص بهش بدم ودیگه خیلی کم شیر خودمو بهش می دادم اینجا بود که اون فرمول اشتباه بالا اومد وکار خودش رو کرد اینکه من دیگه شیر نمی دم وطبیعی دوباره چاق بشم😔 انتظار چاقی در من قوت گرفت دیدم دوباره رفتارام تغییر کرده بازم شروع کردم با ولع غذا خوردن ترس از غذاها شروع شد وهمین باعث شدن وقتی دخترم یک سالش شد من بازم کلی چاق شدم و چاقی زیادتر وقتی بود که دخترم رو برای همیشه از شیر گرفتم واونوقت دیگه اون منبع وانتظار من برای لاغر شدن که همون شیر دهی بود به کل از بین  رفت 

         ترس از غذا وتعریف که ما از غذا داریم 

   وقتی این فرمول که غذا باعث چاقی می شود در ذهن ایجاد شده باشد وتبدیل به یک باور شود دیگه اینکه با کلام بشود آن را نقض کرد تلاشی بی فایده است. مثلا بگویی این غذا چاق نمی کند اما بعد اینکه خوردم خوب چاق می شوم  یک کلام گذرا  مثل همان انتظار گذرا ست ودر مقابل فدرت فرمول های ثبت شده در ذهن نمی تواند قد علم کند 

                   

              جریان ظرف کلوچه😋

   افراد چاق در برخورد با خوراکی ها  سه مرحله را طی می کنند اول دیدن آن که با نگاه افکار چاق کنندگی آن برایشان تداعی می شود دوم خوردن که اگر نتوانندجلوی خودشان را بگیرند وبخورن که به قول استاد پدرخودشون رو درآوردن وعذاب وجدان بیجارشون می کنه واگه نخورن حسرت می کشن وتا ساعت ها فکرشون درگیرش. 

   ♦️ تفاوت افراد چاق با افراد متناسب در برخورد با خوراکی ها در این است که فرد متناسب دوست داشته باشد می خورد دوست نداشته باشد نمی خورد اما فرد چاق احساسش درگیر می شود ودیگر پای نیاز جسمی در میان نیست در سه مرحله درگیری ذهنی پیدا می کند ♦️

   🎊چگونه با وجود این حجم از فرمول های چاق کننده می توانیم لاغر شویم 🎊؟؟؟؟ 

   🙏🙏 قدرت ذهن را نادیده نگیریم 

   خداوند به جسم ما این توانایی را داده است که هزاران کیلو غذا را در خود هضم وجذب ودفع کند  

   هر فرد به هر اندازه اضافه وزن داشته باشد در مقابل اون هزاران کیلو که جسم یا تبدیل به انرژی کرده یا دفع کرده هیچی نیست. 

   ⛔اگر قدرت چاقی ذهن با شناسایی فرمول های چاقی وبرداشت موانع لاغری کاهش پیدا کند قدرت جسم که همان قدرت همیشگی خودش است می تواند به راحتی اضافه های ذخیره در بدن که حاصل همان قدرت ذهن چاق است را از بین ببرد واین ناهماهنگی را ترمیم کند⛔

   چرا با وجود اینکه غذای ما در طول مدت‌های تغییری نمی کند وهمان اندازه است اما ما چاق تر می شویم؟؟؟. 

   به این علت که تکرار فرمول های چاق کننده در ذهن بیشتر می شود ونمی گذاردواز دفع چربی های بدن بیشتر جلوگیری می کند در نتیجه چربی بیشتری ذخیره می شود وما چاقتر می شویم😔

   من خانم الهام ۳۴ ساله در طول عمرم ۳۴ تن منهای ۲۰ کیلو خوراک مصرف کردم 

   بدن هوشمند توانمند من برای دفع این بیست کیلو که قطره است در مقابل دریا هیچ مشکلی ندارد ومثل آب خوردن می تواند آن را دفع کند 

   من با ذهنم که او هم با من سر دشمنی ندارد درواقع توسط خودم قدرت گرفته نزاشتم جسمم کاز خودش را بکند دخالت کردم بهش ایده های اشتباه دادم سنگ جلو پاش گذاشتم مثل خیلی از اتفاقاتی که در بدنم چراغ خاموش می افته ومن ازش بی خبرم باید می زاشتم این عمل خوردنم هم خودش مدیریت کنه 

   حالا که اینو می دونم با ایمان کامل می گم بدن من خیلی توانمند  ۲۰ کیلو اضافه وزن در مقابل ۳۴ تن هیچی نیست هییییییچچچچچی نیست. 

   ایمان دارم من  خودبه خود  لاغر می شم مثل رشد خودبخود ناخن وموهام بعد از کوتاه شدن 

   همتون رو به خدای قادر وبی همتا می سپارم💕

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب موفق
   1400/03/14 13:55
   مدت عضویت: 1180 روز
   امتیاز کاربر: 13804 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 913 کلمه

   نکات طلایی ۲  به هر اندازه چاقی ، هیچ چیز نیست ! 

    به نام خدا 🌺🌺

   هرچه بیشتر در مسیر لاغری با ذهن ادامه می دهم بیشتر به این درک میرسم متناسب بودن روند طبیعی جسم من میباشد.

    علت چاقی ما به خاطر موانع ذهنی لاغری است که در مسیر متناسب شدن ایجاد کرده‌ایم .

   ❇دلیل اینکه هیچ حیوانی چاق نمی شود نداشتن موانع ذهنی در مورد عملکرد بدن خود در ذهنشان می باشد

   ⛔ انسان در مورد سیستم عملکرد بدن خود فکر می کند نظریه پردازی می کندبا یکدیگر گفتگو می‌کنند با استمرار در فکر کردن و صحبت کردن درباره سیستم بدن خود بر عملکرد جسم تاثیر گذاشته و روند پیش فرض جسم را تحت تاثیر قرار می دهند .

   ✴تفکراتی مانند 

   ⛔سوخت وساز بدن من پایین است 

   ⛔فعالیت بدنی من کم است

   ۰⛔ سن من بالا رفته این درد و بیماری طبیعی است و صدها فکر دیگر در ذهن ما وجود دارد.

   🔴🔴 درست و غلط بودن این آگاهی ها مهم نیست مهم پذیرفتن ماست 

   چاقی فکری است که در ذهن برخی انسان ها از طریق مختلف ایجاد می شود دلیل اینکه این روزها سرعت افزایش وزن بیشتر شده و انسان ها از سنین کودکی دچار اضافه وزن می شوند گسترش فرمول های فکری اشتباه در ذهن انسان ها است.

   ⛔⛔ من بر اثر وارد شدن ورودی های اشتباه باور کردم که چاقی حق من است و راه فراری از آن نیست .این عقیده به صورت انتظار من برای چاق شدن فرزندانم در ذهن من تثبیت می شود و به راحتی انتظار چاقی را به فرزندانم منتقل خواهم کرد .واین چرخه اشتباه درحال تکراراست .دلیل اینکه زندگی ما در جنبه های مختلف شبیه والدینمان هست انتقال افکار و انتظارات آنها در طی سالهای زندگی کردن به ذهن ما میباشد.من علاوه برباور چاقی که باور کرده بودم که ارثی است باور کردم که از یک سنی مانند مادرم دچار بهم ریختگی هورمونی میشوم .و شدم و هرکاری برای درمانم میکردم میگفتم مگه مادرم خوب شده که من بشوم  کم کم مانند مادرم سردرد های شدید به سراغم آمد که با  هیچ آمپول و مسکنی آرام نمیشد .باور کردم که حتی بعضی خوراک های که برای مادرم مضر است برای منم بده وبیماریم رو تشدید میکنه تااینکه یکسال پیش با قوانین جذب و افکار مثبت آشنا شدم .کم کم به دردها کمتر توجه کردم و شروع به درمان باطب سنتی که به آن خیلی اعتقاد دارم ، کردم .نمی گویم خوب شدم ولی خیلی بهترم و از عید که بااین دوره آشنا شدم فکرم مشغول این دوره اس و حالم عالییه خدا رو گواه میگیرم که سردردهای هرروزه من خیلی کم شده به طوری که از عید به تعداد انگشتان دست رسیده .چون باباورهای غلط خودم جلوی ترمیم بدنم رو میگرفتم .

   ❇❇ اگر در ذهن  فرمول های چاقی ایجاد شود به هیچ وجه آن فرد به هیچ طریق نمی تواند لاغر شود.

    در واقع ایجاد فرمول های چاقی در دو جنبه بر زندگی ما تاثیر می گذارد

   1️⃣ در مرحله اول باعث ایجاد اضافه وزن در جسم می شود 

   2️⃣در مرحله دوم مانع از لاغری ما میشود

    دلیل اینکه هرچه تلاش می کنیم لاغر نمی شویم به خاطر وجود فرمول های چاقی بود .

   ⛔⛔باور غلط بدون هیچ تلاشی چاق میشویم .

   لاغر شدن نیاز به تلاش ندارد چون روند طبیعی و پیشفرض جسم ما ترمیم کردن و از بین بردن هر ناهماهنگی است که در جسم ایجاد می شود اگر به سیستم بدن خود توجه کنیم متوجه می شویم که بارها به دلایل مختلف به جسم خود صدمه زده ایم و بدون اینکه ما دخالت کنیم خودش ترمیم میشود. پس چگونه برای لاغر شدن دست به دامان رژیم شدیم چون عقیده داریم جسم نمی تواند، ما باید کمک کنیم.

   ❇❇ خیلی مهمه که من بخواهم شرایط را تغییر بدم با یک سری عوامل باعث تغییر اجباری بشه

    چاقی ما خاطر فرمولها و باورهای غلط در ذهن ماست باورها و فرمول های چاقی در ذهن ماست فقط خودمان خبر نداریم که هست .

   جسم ما با تمام توان خودش هزاران کیلو را دفع کرده یا تبدیل به انرژی کرده. وقتی موانع ذهنی را برطرف کنید قدرت ذهن زیاد میشود و قدرت جسم کم.و لاغری خودبه خود صورت میگیرد.

    اون مقدار اضافه وزن که داریم قدرت ذهن خودمونه.

    💞💞💞هرقدر اضافه وزن داریم هیچ چیز نیست 💞💞💞❇غذا خوردن ما همان مقداری که میخوریم پس چرا چاق میشویم  ؟به علت قدرت ذهن خودمون که داره بیشتر میشه. ❇چطور قدرت ذهن ما بیشتر میشه ؟ 

   ⛔وقتی از خوردن ترسیدیم 

   ⛔وقتی که از رفتن روی ترازو وحشت داریم وحالمون خراب شد 

   ⛔ وقتی که ازجسم خود متنفر شدیم

   ⛔ وقتی که در مورد چاقی صحبت کردیم و شنیدیم

   ⛔ وقتی که ناامید شدیم

    ما با این کارها جلوی بدن خودمان را میگیریم و مانع دفع اضافه وزن خودمان میشویم .

   ❇❇باور اینکه بدن ما این همه مواد غذایی را دفع کرده خیلی مهن است .

   وقتی که قدرت جسمی خودمان را کم کنیم قدرت لاغری ذهن ما زیاد میشود ما چقدر باید ورزش کنیم یا پیاده روی کنیم تا بتوانیم هزاران کیلوگرم را را بسوزانیم پس پس بدن ما قدرتش خیلی زیاد است این همه مواد غذایی را دفع کرد .

   بدن  ما در سال هزار کیلو غذایی را که خورده میسوزاند یعنی روزانه می شوددو کیلو و هفتصد غذایی که خورده  را تبدیل به انرژی کرده یادفع کرده.

    یعنی بدن هوشمند من ۲۰ کیلو اضافه وزن را بدون دخالت باورها و افکار غلط من می تواند در یک‌هفته بسوزاند😳 فقط یک هفته 😍😍اگر همین را باور کنیم لاغر شدن خود به خود صورت می گیرد.

   ولی ما این اضافه وزن را سالها روی دوش خود کشیدیم و هرسال بیشتر وبیشترش کردیم و از همه چیز درمانده شدیم .آنهم اضافه وزنی که برای بدن هیچ کاری ندارد که آن را بسوزاند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/03/05 00:02
   مدت عضویت: 1236 روز
   امتیاز کاربر: 458 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 376 کلمه

   بنام خداوند مهربان سلام ب استاد عزیزم و دوستان نازنین نکته طلایی ۲ هر اندازه چاقی هیچ چیز نیست .انصافا این فایل ی پله از بهترین بالا تره خیلی فایل خوبی بود استاد ممنونم .این همه توانایی جسممون در باورم نمی گنجه من ۲۶ سالمه فک کن تا الان من ۲۶ تن غذا خوردم من ۳۰ کیلو اضافه وزن دارم سی کیلو کجا و ۲۶ تن کجا ،مث قطره در برابر  سیلاب می مونه ،این فایل رو گوش کردم الان ب این درک رسیدم ک روال عادیه بدن ما متناسب بودن و این همه زحمت می کشه ک بدن ما متناسب باشه ولی ما با باورهامون و فرمول های اشتباه در مورد لاغری نمی زاریم ک بدن کار خودش رو انجام بده با برداشتن باور های نا درست خود ب خود لاغر میشیم ،استاد ببخشید تو این فایل بحث میزان غذای ایرانی ها و خارجی ها شد ک گفتین خارجیا غذاشون همه تزیین و همش چند لقمه هست می خواستم ی خورده توضیح بدم در آخر ممنون میشم جواب بدید یا توی لایواتون در موردش صحبت کنید .چند وقت پیش من یک فایلی رو گوش میدادم در مورد غذا خوردن خارجیا صحبت میکرد ک همون طور ک شما گفتید چند قاشق برنج تزیین شده تو ی بشقاب  ک اطرافش با سبزیجات و سس تزیین ویک بشقاب دسر و یک بشقاب کوچک سالاد ک هر کدوم از بشقاب ها ی قاشق و چنگال داشت ک توی فیلما های خارجیا همه ی ما دیدم این رو ،اون شخص میگفتن افراد ثروتمند ک در خارج هستند این مدلی غذا میخورن و اونها قوانین جهان هستی رو کاملا درک کردند و با این مدل غذا خوردن این پیام رو ب ذهن نا خود آگاهشون مفرستن ک همه چیز فراوانه و هیچ کمبودی نیست میگفتن اون ها ۴ نفری یک پرتقال رو میخورن یا چند نفری یک قاچ هندوانه رو میخورن و این پیام رو ب ذهنشون میفرستن ک همه چی ب وفور هست اینو یادم رفت بگم ک میگف غذا شونم آروم میخورن خود غذا آروم خوردن هم دلیل داره ک این پیام رو با ذهنشون میفرستن ک وقت زیاده و کمبوده وقت نیست خیلی توضیحات زیادی دادن من خلاصه گفتن استاد خواستم نظر شما رو در رابطه با این تو ضیحی ک دادم بدونم  ممنون میشم جواب بدید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 26 کلمه

    سلام دوست عزیز
    من به این موضوع عقیده ندارم که افراد ثروتمند به صورت آگاهانه برای ارسال پیغام خاصی به جهان هستی به این شکل غذا بخورند

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سیده آمنه یاقوتی
   1400/02/31 12:04
   مدت عضویت: 1173 روز
   امتیاز کاربر: 921 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 334 کلمه

   سلام جناب عطار روشن عزیز 

   واقعا بعد از یک وقفه ی کم مجدد اومدم و میخوام تعهد بدم که من مسئول شرایط فعلی خودم هستم

   من مسئول چاقی خودم هستم 

   این جانب سیده آمنه یاقوتی تعهد میدهم که من مسئول چاقی خودم هستم و در پیشگاه خودم وخدای خودم تعهد میدهم که به وزن ایده آل55کیلو برسم و همه تلاشم رو بکنم

   استاد میدونید یبار ازتون سوال کردم که من تمام چاقیم پایین تنه است و من همیشه حتی وقتی60کیلو بودم وحتی58کیلو سایز شلوارم 40به بالا بوده و هست

   خیلی فکر کردم و این جمله ی شما که من مسئول چاقیم هستم و مدام میگفتم

   تا یهو یه فکری اومد تو ذهنم که آمنه باقدرت ذهن حتی میشه موضعی لاغر شد

   گفتم واااچطور؟

   اون آمنه ی قشنگ درونم گفت خب ببین تو تمام باورهای چاقیت مال رون هاته

   همیشه وبه تعداد دفعات بالا شنیدی وخودت به خودت گفتی من فقط رون دارم

   من هرچی میخورم میره تو رون هام به بابام رفتم

   اول رون بودم بعد دست و پا درآوردم 

   وخلاصله بعد از حلاجی تمام باورها دیم این واقعا منم که حتی تعیین کردم کجای بدنم چاق باشه کجاش لاغر کجاش چه فرمی داشته باشه

   واقعا این روند مستلزم تکرار وتکرار تکرار و تکراره 

   چون من بخشخصه انقد این موضوع برام تکرار شده که میگفتم خب چکار کنم شانس نداشتیم به مادرمون بریم خدایا چراعاخه

   وهمیشه توجه ام به این قسمت بوده وخدارو شکر بااین اموزش ها جرقه امیدی تو دلم زد و آتیش شعله ور شد و الان زبانه کشیده

   که از راهی که هرقسمت بدنم چاق کردم از همون راه هم لاغرش میکنم و میسازمش 

   واین من بودم فقط وفقط من بودم که این بلا رو سر خودم آوردم نه غذا نه کم تحرکی و نه هیچ چیز دیگه

   استرس من از خوردن از نشستن وحتی خوابیدن باعثش شده

   غذا مقصر نیست بلکه رفتار من باغذا منو چاق کرده

   نگاه من به ورزش وکم تحرکی وپیاده روی باعث بروز باورها و اعمال نتیجه در جسمم شده

   واااااااااای نمیدونید باچه ذوقی دارم مینویسم که بلاخره منم میتونم رون های لاغر داشته باشم میتونم میتونم و انجامش میدم

   متشکرم از خدایی که هدایت هاش بینظیره بینظیر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 36 کلمه

    سلام آمنه عزیز
    از اینکه مجددا به سرزمین لاغرها برگشنید خوشحالم
    نیاز نیست شما تصمیم بگیری و بخوای بخش خاصی رو لاغرکنی همینطور که تصمیم نگرفتی کجا رو چاق کنی
    فقط از آموزشها استفاده کن
    خودبخود همه چی درست میشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خوشبخت
   1400/02/25 10:28
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 19543 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 349 کلمه

   به نام خدای بی همتاسلام استاد عزیز ومهربان وپرتلاشم استاد عزیزم دیروز که خبر تغییر عکس پروفایل به شکل راحت واسان رو اعلام کردین خیلی خوشحال شدم وزود رفتم برای خودم عکس پروفایل گذاشتم بدون هیچ فیلتر وافکت یا زیبا کردن عکسم این اولین بار هست که من در یک سایت ویا در فضای مجازی تلگرام اینیستا یا واتساپ عکس شخصی خودم رومیزارم خیلی خوشحالم این اعتماد به نفسم را با شرکت در دوره پیدا کردم دیگر نظر دیگران برای من اهمیت نداره حالم با خودم خوبه خودم را همین طور که هست دوست دارم تقریبا یکسال هست موهام رو رنگ نکردم قبل دوره من بدون اینکه رنگ سفید روی موهام باشه موهامو رنگ میکردم که پر پشت دیده بشه موهای سیاهم رو الان خیلی دوست دارم احساس میکنم موهام پرتر شده خیلی حالم خوب شد وقتی این بهبود سایت رو دیدم استاد خوبم ممنون از تلاشهای بی‌وقفه ومستمرتون.خدا قوت پهلوان 😊😍استاد به پاس این تغییر بزرگ وعالی وبی نظیر سایت دوست  دارم دوباره دیدگاه بنویسم واز نوشتن لذت ببرم چقدر احساس خوبی پیدا کردم امروز خدا رو شکر میکنم. استاد خوبم بعد چاقی هیچ چیز نیست من خیلی متحول شدم و لاغری در ذهنم خیلی آسان شد وهمش تو ذهنم جملات شما مرور میشه جمله چهل کیلو در مقابل چهل تن مواد غذایی چیزی نیست بدن چهل تن رو دفع کرده یا مصرف کرده چهل کیلو که چیزی نیست. این فایل شاه فایل هست به نظرم این فایل اسمش رایگان هست ولی ارزش این فایل بینهایت هست وباید تو دوره های لاغری بود. به نظرم این فایل برای لاغری کافی هست فقط این یک شاه فایل همه باورهای اشتباه رو می شوره می بره. خیلی حسم خوبه خدارو شکر باز هم حسم خوبه ودارم با اشتیاق ادامه میدم وعاشق این دوره هستم وهر روز لاغری را خیلی خوب هضم میکنم هر چه بیشتر جلو میرم لاغری را مثل آب خوردن یاد می گیرم ولاغری رو راحت قورت میدم مطمئنم اگر با همین احساس  وعشق وعلاقه ادامه بدم یک شگفتی ساز ابدی خواهم شد. خدایا شکرت که باز هم در سایت در حال نوشتن وتوجه به لاغری وزیبایی وسلامتی هستم .استاد یاشاسین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zary.ahmadi
   1400/02/23 15:26
   مدت عضویت: 1402 روز
   امتیاز کاربر: 10077 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 480 کلمه

   نکات طلایی (۲)به هر اندازه چاقی،هیچ چیز نیست

   با سلام:هر چه بیشتر در این مسیر قدم بر داریم و آن را ادامه بدهیم روند متناسب بودن ما جزوه روند طبیعی جسم ما می شود سیستم عملکرد بدن ما اینه که به آن فکر می کنیم گفتگو می کنیم نظر می دهیم و با استمرار در فکر کردن و صبحت کردن جسم را تحت تاثیر قرار می دهیم و این تکرار و استمرار به جایی می‌رسد که جزوه شخصیت ما می شود و رفتار غذایی ما کاملا متفاوت می شود بدون ناراحتی و استرس و با آرامش کامل زندگی می کنیم وبدون اینکه فکر کنم به جایی می رسیم که خود به خود رفتارهای خوب جزوه عادت ما می شوند این روزها شاهد خیلی گفتگوها افراد با یکدیگر بودم مثلا :تیروید دارم کم کاره و دکتر کفته چاق می شوی —زانوهای من درد می کند و توانایی حرکت ندارم و تحرک کم دارم در نتیجه چاق می شوم —-داروهای افسردگی مرا چاق می کند —سوخت و ساز بدن من کم است چاق می شوم و کلی  دلیل و برهان برای چاقی خود دارندبه جز اینکه فکر کنند همه آینها ذهنی است که منشا آن باورهای اشتباهی است که سالها در ذهن ما ته گرفته و به ذهن ما چسبیده .و مرتب این حرف‌ها را برای توجیح چاقی خود بین همدیگر رد و بدل می کنند تا احساس خوبی به آنها دست بدهد و خیلی موارد دیگر شبیه تمام اینها که گفتم و این فکرها مانند بذری در انها کاشته شده که با توجیح های مختلف مثل داروی افسردگی—-کم تحرکی—سوخت و ساز—زانو درد—-کرونا و…به آرامی بدون اینکه خود بدانند آن بذر را آبیاری و غذا می دهند تا رشد کند و تنومند شوند و ثمره آن چاقی و تمام این  افراد  همه فامیل من هستند در طی این دوسال کلی اضافه کردند و قشنگ مشخص بود که هیچ تصویری ندارند که این ورودهای اشتباه و باورهای اشتباه باعث چاقی آنها شده و هیچ راه فراری ندارند تا زمانی که هدایت

    به این روش بشوندو واقعا این چرخه در عین حالی که اشتباه می باشد اما به صیحیح ترین شکل ممکن در حال تکرار شدن در بین افراد می باشد

   و این فرمول های اشتباه که من می شنوم و نتیجه آن را در افراد می بینم دو تاثیر می ز گذارد ۱-باعث چاقی در جسم می شود ۲-مانع از لاغری می شود 

   همه می گفتند خسته شدم -هر چه تلاش می کنم آخرش باز چاقی-و من خیلی خوشحال هستم که به این مسیر بهشتی هدایت شدم خدا را شکر

   و مشاهد کردم که ذهن همه آنها چاق است و جسم همه آنها هم چاق بود همه از خوردن دوری می کردند بخاطر ترس از چاقی و من که با این روش آشنا شدم و فرمولها را می دانم بیشتر رفتار و عملکرد آنها را متوجه بودم و امیدوارم که همه آنها به این روش هدایت شوند و از این آگاهی ها نهایت استفاده را ببرند .استاد سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار marziyeh.s1972@gmail.com
   1400/02/22 20:35
   مدت عضویت: 1277 روز
   امتیاز کاربر: 218 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 198 کلمه

   خیلی عالی بود استاد ممنون 

   خیلی برام جالب بود، تاحالا به همچین مسئله ای فکر نکردم بودم واقعا من در طول عمرم به قول شما ۲۰ تن فقط کلوچه خوردم وفکر کنم ۴۰ یا ۵۰ تن غذا خوردم پس اینا همه کجا رفته،چقدر بدن منظمی داریم وبا چه دقتی همه اعضا و جوارح ما دارن برای ما کار میکنند ،نفسی که ما را میکِشد و قلبی که ما را می تپد، خدایا شکرت به خاطر این همه نظم وما چقدر نا اگاهانه او را تخریب کردیم کاش اینها در دوران کودکی به ما آموزش داده میشدالبته که هیچ چیز تصادفی نیست و همه چیز برای آگاهی بیشتر ما بوجود میاد ،،خوشحالم که این آگاهی رو پیدا کردم و مثل یه چای هلی قند پهلو که روی غذای چرب و چیلیک میخوری همه چیز(باورهای غلط چاق کننده)رو بشوره وببره .

   وقتی میری رستوران و غذا سفارش میدی با اطمینان خاطر و خوشحال منتظر غذا میمونی و مطمئنی که همون چیزی که سفارش دادی برات میارن پس برای خدا کاری ندار سفارش ما ،پس زیباترین و سالمترین بدن رو از خدا میخوام و باورهای درست در ذهنم ایجاد میکنم و خوشحال و امیدوار منتظر میمونم و صبر میکنم درمحضر خدای قادر مطلق 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جاودانگی
   1400/02/18 01:07
   مدت عضویت: 1455 روز
   امتیاز کاربر: 490 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,052 کلمه

   سلام استاد و سلام دوستای عزیز و متناسبم. خداقوت بابت فایل به این درجه یکی و پر از آگاهی . من بشدت عاشق این فایل شدم و یک هفته است تقریبا هرروز گوش میدم تمام نظرات دوستانو هم خوندم اما گفتم تا صدرصد به این جمله هییییچی نیست ایمان نیوردم کامنت نزارم . و امشب بالاخره به اون مرحله رسیدم .

   اول از حسی بگم که هربار که شما میگین یه لباس برام گشاد شده انقدر حس خوبی بهم دست میده انگار برای خودم اتفاق افتاده .مشتاقانه منتظر روزیم که بازم لباسام برام آزاد شه و اصلا مجبور شم ببخشمشون 😍😍از اوایل فایل صحبتاتون فوق العاده بود یاد گرفتم چجوری مچ ذهنمو بگیرم و باورای چاق کنندمو شناسایی کنم .تا اون جمله ی نابود کننده (البته منظورم نابود کننده موانع ذهنیمونه) که تیر خلاص و زدید به اون چند کیلو اضافه وزن ما😆

   باور کنید انقدر عمیق کار کردم رو این فایل که الان اضافه وزنم برام خنده داره میگم دختر ببین چیکار باذهنت کردی که حدود بیست و خورده ای تن غذا رو بدنت بدون اینکه روحت باخبر شه رد کرده ولی این چندکیلو رو چندین ساله نگه داشته و خودتو بخاطرش انقدر عذاب دادی . یعنی هزار برابر این اضافه وزنو بدنت ازبین برده اونوقت تو لنگ این مقدار موندی زمین و  زمان بهم دوختی !بابا طفلی بدنت که هیولا وار داشته تُنی غذا میسوزونده کجا بودی اونموقع تو !اصلا دخالتی کردی؟یه قدم به نیت آب کردن اون چند تن برداشتی قرص خوردی که زودتر بسوزه  سوخت و سازو بردی بالا واقعا چیکار کردی ؟چرا اونموقع کم کاری تیروییدت مانع نشد ولی برای این اضافیه که گل کاری خودته هزارو یک بهونه و مانع تراشیدی که نمیشه من سوخت و سازم خیلی پایینه من ژنتیکم اینه مگه بدون ورزش و رژیم میشه ؟تو رژیم خاص و طاقت فرسایی گرفتی که چندین تن غذا دفع شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ولی برای این  چند کیلو خودتو هلاک کردی راه و روش نبوده که امتحان نکرده باشی.وای استاد مغزم واقعا سوت میکشه چرا واقعا تاحالا خودمون به این مسائل فکر نکردیم بحث بحثه صد کیلو دویست کیلو نیست بحث تُنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یعنی اگه این سیستم در بدن ما به این شکل برنامه ریزی نشده بود و خدا بهمون لطف نمیکرد و اونهمه غذا براحتی آب خوردن ازبین نمیرفت چه بلایی سرخودمون میوردیم با یسری افکار اشتباه و غیر منطقی.خیییییلی خوشحالم که این فایل و زحمت کشیدن و برامون ضبط کردید تو این یه هفته به اندازه ی کل اینمدت که عضو سایتم ،مانع از سرراه ذهنم برداشتم . اینکه فرمودید یسری باورا عین بهمن میان و باخودشون باورای دیگه روهم ازسراه برمیدارن حقیقت محضه . من الان با درک این جمله هرچقدر چاقی هیچیییییییییییی نیست همزمان چندتا مانع برام بیمعنی شده و جایگزین شده یکیش همینکه چجوری آخه بدنم این اضافیا رو کم کنه!ولی فهمیدم هرچقدر که اضافی داریم  در مقابل بیست تن اصلا به حساب نمیاد که بدن بخاطرش بخواد به زحمت بیفته .قدرت ذهن فراتر از تصور ما آدماست .ذهنی که حتی درخواب هم هدایت بدن رو به عالیترین شکل انجام میده و حتی ثانیه ای تنفس یا ضربان قلب ما اختلالی براش بوجود نمیاد معجزه است بخدا!اینکه در طول عمر یه انسان قلبش مدام بتپه کبدش ریه اش کلیه اش مغزش مثل ساعت کار کنه اونوقت یه اضافه وزن ساده رو نتونه رفع کنه؟؟؟؟! .تازه اگه ما ازسر راهش بریم کنار خودبخود انجامش میده چون طبیعت جسم ما تناسبه و تمام فرمولای صحیح بصورت پیشفرض وجود داره درذهن .اصلا برای لاغری نیازی نیست ماکاری کنیم بخدا  که باورم شده لاغری خودبخودیه فقط باید موانع و برداریم و دیگه تو کار جسممون دخالت نکنیم .خداوند داناترین وجود عالم، هدایت این جسم و ذهن رو به عهده داره بعد ما جسارت میکنیم و میخوایم به سبک خودمون همه چیو جلو ببریم و دراکثر موارد هم کارو خراب کردیم .

   این ذهن استاده در ترمیم کردن خسارت ها ✔

   🍃چطور وقتی کسی پاش میشکنه اما بعد مدتی جوش میخوره و مثل روز اولش میشه 

   🍃دستمون بارها و بارها بریده یا پوست بدنمون  کبود شده یا جاییش ضرب دیده اما بعد چندروز بدون کوچیکترین دخالتی جوش خورده یا رفع شده 

   🍃من خودم یکبار یه خالی رو برداشتم از روصورتم یکمی جاش فرورفته بود اما بعد یکماه کاملا هم سطح پوستم شد و اثری ازش نیست 

   🍃خیلیا تصادف میکنن و صدمه جدی میبینن اما بعد چندماه عین روز اولشون صحیح و سالم برمیگردن به زندگی 

   🍃موهای خودم یا ناخنام مثال عینیه برام که هربار کوتاه میکنم چون رشدش هم خوبه فورا درمیاد 

   🍃چندروز پیش روغن پاشید رودستم تاول زد ولی الان خودش داره خوب میشه بدون اینکه من کاری کنم یا پماد خاصی بزنم  

   🍃 بعد یه عملی که داشتم جای بخیه ها خیلی روی اعصابم بود ولی بدون اینکه متوجه شم چی به چی شد جاش الان خوب شده و یه کم خیلی نامحسوس مشخصه

   🍃 🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

   لاغرشدن هم برای بدن دقیقا مثل همین اعمالیه که روز مره داره انجامش میده یکسره تلاش میکنه که اضافیارو ازبین ببره یا تبدیل به انرژی کنه .همواره دوست داره برگرده به اصل خودش یعنی تناسب . از چاقی فراریه وگرنه چندتن غذارو به این راحتی رد نمیکرد.و مدام در ذهن ما این هیاهو برای لاغرشدن نبود . اگه ذهن تشخیص میداد  لاغری باذهن    کار عجیب غریبو سختیه اصلا اجازه نمیداد ما وارد این مسیر بشیم مثل جریان کتاب درسی خوندن که دستت میگیری فورا خوابت میبره ماهم تاشروع میکردیم به تمرین و گوش دادن ذهن یجوری جلومونو میگرفت که انجامش ندیم ولی روزبروز اشتیاقمون داره بیشتر میشه .درکمون بیشتر میشه . 

   😍😍😍😍😍😍😍😍دلم میخواد هزاربار بنویسم که هرچقدررررررر که چاقی ،هرچقدر اضافه وزن داری در برابر اون چندتن غذایی که بدنت دفع یا تبدیل به انرژی کرده هیییییییییییییییییییییییچی نیست 😍😍😍😍😍😍😍😍😍 پس از عدد اضافه وزنتون نترسید بزرگش نکنید.من  روی یه کاغذ اضافه وزنم  و ریز  نوشتم روبه روش بیست تن و درشت نوشتم هربار که مقایسشون میکنم خندم میگیره اول آخه من غصه چیو میخوردم  !بعد از ته دلم میگم این اضافیه هیییییچی نیست انگار یک کیلوئه در برابر اون حجم ازدست رفته!یعنی یک هزاررررررررررررررمم نیست که  فقط مونده .که اگه من دست بردارم از سرش خودبخود میره دنبال کارش.  بنظرم بااین فایل میشه بخش زیادیاز  اضافه وزن و ازبین برد و باورای زیادی رو باخودش میشوره میبره  اگه نقطه به نقطه باورش کنیم و انقدر تکرار کنیم که یه بخشی از وجودمون شه 💖💖💖💖 استاد عزیز و  مهربان ممنون که انقدر وقت میزارید و به نکات طلایی اشاره میکنید . واقعا قابل تحسین هستید . درپناه خدای بزرگ همیشه درمسیر خوشبختی و تناسب باشید🌹🌹🌹

     

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 44 از 9 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1400/02/15 09:09
   مدت عضویت: 1393 روز
   امتیاز کاربر: 18772 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,655 کلمه

   فایل “نکات طلایی 2”:

   فایل فوق العاده جذابی بود که حتی اگر می تونستم خودم را کنترل کنم ، دوست داشتم که حتی موقع مشاهده فایل پلک نمیزدم.

   من همیشه از دوران کودکی کره خیلی دوست داشتم چون در خانواده پر جمعیتی  بزرگ شدم و بیشتر موقعها صبحانه ما پنیر و چای شیرین میخوردیم با نان.

   چون کره اکثر موارد درخانه نبود من همیشه کنجکاو بودم که کره بخورم ببینم مزه اش چی جوری است ؟ الان برام خنده دار است، ولی خوب دوران کودکی من کشور در مرحله جنگ بود و همه مواد غذایی همیشه موجود نبود اگر هم بود شاید حدس میزنم خریدش برای پدرمن همیشه ممکن نبود.

   مادرم برای اینکه من را راضی کند به خوردن نان و پنیر و چای شیرین به من این باور را داده بود که کره چرب است برای بدن ما خوب نیست.

   خوب خودتون حتماً تا حالا حدس زدید ، مادر به خاطر اینکه نمیتونسته برای فرزند خودش کره بخرد ، یک باور اشتباه یا غلط را باتکرار سالها در ذهن من به یک فرمول درست چاقی قوی تبدیل کرده بود.

   بعد از مشاهده این فایل متوجه شد م که هر وقت میل به خوردن کره دارم ، مقدار بسیار ناچیزی از ان را برمیدارم و خیلی سریع و با شتاب که انگار که جرمی مرتکب ميخواهم بشم تاکسی نفهمد لقمه را سریع میدهم پایین تا کسی من را در حال خوردن ان نبیند.

   با خودم که فکر کردم به نتایج زیر رسیدم:

   1. از زمانیکه پسرم  غذا خوردن را شروع کرد همیشه اول برایش کره میاوردم و اگر ان میل نداشت یکم بیشتر اصرار میکردم.  چرا؟

   چون خودم با خودم قرار گذاشته بودم همه ان کارهایی که مادرم در حق من انجام نداد و من دوست داشتم مادرم برام  انجام میداد را برای پسرم انجام بدهم.

   الان دلیلش را میفهمم ، مادر م برای من رژیم بدون کره را سالها گذاشته بود ، برای همین  من همیشه میل به خوردن انچه که ازش منع شده بودم را داشتم ،بعد متاسفانه کنار ان برای من احساس گناه هم گذاشته بود که کره چرب است.

   برای همین تا متوجه شدم تصميم گرفتم ذهن خودم را راجع به کره تغییر بدهم.  باز هم میگویم الا ن برای من خنده دار است ولی همین موارد کوچک که ما حتی به ان نیندیشیدیم ،باعث شده که ما فرمولها ی چاقی را در ذهن خود جای بدهیم.

   دوستان خوب دقت کنید مطمینم همه ما با یافتن این موارد خود به خود ، اسان و راحت متناسب میشویم ، فقط و فقط و فقط بابرداشتن موانع ذهنی در مسیر لاغری قرار خواهیم گرفت.

   من برای خودم صبحانه کره و عسل و نان در نظر گرفتم.  به خودم گفتم کره چرب است خوب این خوب است چون چربیهای من را بیرون میبرد و دفع میکندو بعد گفتم من فقط به لذتش فکر میکنم و خلاصه اینقدر حرفها ی مختلفی و دلایل قانع کننده ای برای خودم اوردم تا تونستم باورها ی متفاوت دیگری را جایگزین باور غلط دوران کودکیم کنم.

   بعد هم باخیال راحت کره ،عسل  و چای را با نان تا جاییکه میل داشتم خوردم.  بابت ان از خدا سپاسگزاری کردم و ترس خودم را با انجام عمل خوردن و باور صحيح برای همیشه از ذهنم پاک کردم.

   الان ديگر ان حرص و ولع خوردن کره را ندارم با انکه در یخچال موجود است.  باز هم میگویم این فایل خیلی باارزش بود و برای من بسیار بی نظیر بود.  ممنونم استاد. 😇😇😇

   چند روز پیش سر کارم که بودم ، مدیران تصمیم گرفتند که برای همه پنیر و نان Bagel با قهوه سر کار به کارمندان شرکت بدهند.

   من حدود 3 ساعت قبلش صبحانه خورده بودم ولی رفتم که سهم خودم را بردارم تا هر وقت گرسنه ام شد بخورم.

   من هم مثل استاد یاد گرفتم که رفتارها ی غذایی افراد را زیر نظر بگیرم.  افراد که کثرا صبحانه خورده بودند برای برداشتن سهمشان از هم سبقت می گرفتند.

   من نان نرم را نمیپسندم و ترجیح میدهم که نانم را تست toast کنم. بنابراین داخل صف  دستگاه تستر toaster شدم تا نانم را از نرم به خشک تغییر دهم.  

   بعد متوجه  یکی از همکارانم که دختر چاقی است شدم ،با اینکه طعم پنیر توت فرنگی را دوست نداشت تا جاییکه ميتوانست و در توان داشت روی نانش پنیر توت فرنگى گذاشت.

   من داشت حالم بهم میخورد ، چون بعدش creme cheese  یا همان پنیر معمولی را هم اضافه کرد و اخرین نفر از اتاق بیرون رفت.

   چند روز بعد تحت نظرش گرفتم.  دیدم که با بی حوصلگی سرکار میاد.  لباسهایش اصلا شیک نیست.  هیچ قدرتی در وجودش را نمیشه حس کرد.

   به جای صحبت رو در رو همیشه در قسمت چتchat سر کار مینویسد. روز اول هفته  و اخر کار ی هفته اش کلا با هم فرقی ندارد چون انگیزه ای ندارد و چون افیسش office روبرو ی افیس من است ،از ساعت اولیه روز تا تقريبا 7 ساعت بعد در حال خورده خوری چیپس است و یا قرض گرفتن سس از ديگران.

   دیگران همیشه براش غذا از بیرون میگیرند ، از من ادرس رستوران ایرانی توی شهرمون را گرفت چون گفت شنیدم غذاشون خوشمزه است.

   حتی یکبار از من خواست چون از طبقه دوم میخواستم بروم طبقه اول تا نامه های ارسالی را پست کنم ، نامه های او را هم پست کنم ، من قبول کردم و الان کاملاً متوجه شدم که این دختر خانم جوان چقدر هر روز دارد با پیروی از فرمولها ی چاقی ذهنش ، اضافه وزن خودش را بیشتر میکند.

   من به 2 دلیل خوشحالم :

   1. اینکه با دیدن این همکارم ، هر کاری را که او انجام میدهد ، انجام ندهم تا متناسب شوم.2. دیگر اینکه  به این خوبی میتونم تشخیص بدهم که رفتارها ی چاقی به چه صورت در افراد قدرت میگیرد و زندگی انها را دچار تغییر و چاقی ارام و بی صدا میکند.

   هر دوی این دلیلها باعث شد من خوشحال شوم که من تا الان فرمولها ی چاقی زیادی را در ذهنم تغییر داده ام، چون در غیر اينصورت قادر به تشخیص این همکارم نمیشدم. 😀😁😀

   این قسمت راجع به همسرم است که حدود 9 سال در کار فروش عینک ، عدسی تراشی برای عینک ، پخش و فروش و تعمیرات عینک بود.

   همسرم به خاطر این 9 سال با یک چشم پزشک در ارتباط بود.  از این دکتر چشم پزشك شنیده بود که همه ادمها در 40 سالگی دچار پیر چشمی میشوند.

   من با  قسمت علمی این داستان مشکلی ندارم ولی دقیقا همسرمن  در سن 40 سالگی متوجه شد که دور را خیلی خوب میبیند و برای دیدن اجسام نزدیک چشمهایم بینایی کمتری را دارد.

   او عینک مطالعه را تهیه کرد ولی به نظر من باور همسر من نسبت به حرف دکتر چشم پزشک قویتر از علم بود چون همسر من اهل مطالعه نیست ، دانشگاه نرفته حتی به خاطر علاقه نداشتن به درس دبيرستان را هم تا مقطع ديپلم تمام نکرده و سرو کارش هم بسیار با کامپیوتر کم است.

   من خودم باور دارم که تا زمانی که زنده هستم چشمها ی سالمی دارم و واقعا هم چشمهایم تیزبین است.  حس بویایی بالایی دارم و قبل از هر کسی بوها را تشخيص میدهم.

   موهای پر پشتی دارم و بابالا رفتن سنم رشد موهام بیشتر میشود.  من لاغرتر میشوم چون استمرارم در انجام تمرینها گسترده تر میشود.

   این را عنوان کردم که بگویم همه ما میتونیم از menu  خدا لیست مورد نظر را انتخاب کنیم ، بعد نقش باورهایی را که دوست داریم انتخاب کنيم بعد از مدتی خود ما همان نقشی میشویم که تا حالا فقط ادای ان را دراورده بودیم.

   من که شروع به بازی کردن کرده ام و  دارم کم کم همه باورها ی سنتی ، پوسیده و کهنه را از ذهنم دورمیریزم و به جایش باورهایی که دوست دارم را جایگزین میکنم.

   اینقدر تکرارشون میکنم تا اونی بشم که دوست دارم. ☺☺☺

   پیامد خوب دیگری که من تا حالا از دوره داشته ام ،تعداد دستشویی رفتن من در طول روز و دفع غذای من توسط بدن من در طول دوره زيادتر شده است.

   نمیدانم تا الان هر کدام از ما چقدر غذا خورده ایم ، ولی مطمئن هستم که همه  ما ،شاید وزنمان یک هزارم ان همه غذاهایی که خورده ایم نباشد و این نشان دهنده این است که بدن ما همواره در حال حفاظت و مراقبت از سلامت جسم ما بوده، چه ما در دوره بوده ایم چه نبوده ایم.

   الان ما میتوانیم با اگاهیهای فوق العاده این دوره به بدن خود کمک کنيم و در کنار ان و همسو با قدمها ی بدن خود ،دوباره متناسب و سالم شویم. 😁😁😁

   ذهن قدرتمند ترین عضو ماست. من بارها و بارها این را تجربه کرده ام تا جایی که میتوانم بگویم ان شعبده بازی حرفه ای که همه ازش یاد میکنند را ذهن ما هر روز و هر لحظه برای ما اجرا میکند.

   اگرما اگاه باشیم و در راستای ان گام برداریم و درکش کنیم، زندگی برایمان لذت بخش است ، در غیر اينصورت ما یک زندگی معمولی دور از هيجان تکراری را مانند پیشینیان خود خواهیم داشت و زمانی که از این دنیا برویم تنها حسرت ان برای ما ميماند.🤣🤣🤣

   “لاغری خود به خودی است “. اگر تمامی فرمولهای چاقی ما بریزد و فرمولها ی تناسب در ذهن ما جای گیرد، اصل بدن ما ، باقی ميماند که متناسب است چون هدیه خداوند یکتا است.😊😊😊

   قدرت ترمیم بدن بالا است. من مرتب با منگنه و ورق سر و کار دارم و صبح سر کار دستم با ورق میبرد ولی عصر که توی خونه به ان  بریدگی نگاه میکنم ، ترمیم شده است.

   این از شگفتیهای بدن ماست که خدا در اختیار ما قرار داده است. ☺☺☺

   کم کردن 40 کیلو از وزن من هیچ چیز ی نیست که نشود به تحقق برسد.  برای بدن من اصلا کار سختی نیست که این 40 کیلو را کم کند.

   برای بدن من بسیار راحت و اسان است که این 40 کیلو را کم کند.  😁😁😁

   خیلی راحت و اسان میشود لاغر شد، فقط بایست باورش کردو به ان باور اعتقاد پیدا کرد. 😊😊😊

   به نظر من اصلاً سن و سال ربطی به چاقی ندارد ، بی تحرکی ربطی به چاقی ندارد ، با بالا رفتن سن، ما چاقتر نمیشویم ، اینها همه افکار پوچ و سنتی است که مثل خیلی از دیگر حرفها و باورها ی اشتباه ما ،نادرست است و ما لازم نیست انها را باور کنیم. 😇😇😇

   روزسه شنبه چهاردهم ارديبهشت ماه سال 1400

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 53 از 11 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 62 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    چقدر عالی آنچه می آموزید را در دنیای اطراف خود جستجو میکنید
    این بهترین طریق باورسازی برای متناسب شدن است
    مهارت تبدیل کردن آموزشها به عمل این است که آنچه می آموزیم را به صورت عملی در زندگی خود پیدا کنیم و با دیدن آن فرمولی که در ذهن ما ایجاد شده است محکم تر می شود

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Laleh
     1400/02/17 06:43
     مدت عضویت: 1393 روز
     امتیاز کاربر: 18772 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 273 کلمه

     خیلی ممنونم استاد از نظر و دیدگاه گرمتان. ممنونم که مشوق من هستید.

     من موفقیتهای پیاپی خودم را مدیون 3 دلیل زیر میدانم :

     1. کیفیت دوره خوب است ولی در عین خوب بودن هر روز رو به بهتر شدن ، خیلی خوب شدن و عالی شدن است. چرا؟

     چون فایلها مرتب update  میشوند و به روز میشوند و به دوره اضافه میشوند.

     2. کسی که ان را اموزش میدهد شما هستید.  کسی که 35 سال طعم چاقی را چشیده اید وبه زبان چاقی تسلط  کامل داشته اید ، پس هنرجویان را کاملا درک میکنید.

     مهمتر از اینکه شما فرد بدون سانسور و روراست و شفافی هستید ،پس اموزش را 100 درصد خالص در اختیار ما قرار میدهید وبه قول معروف فوت اخر را هم براي همه در اختیار گذاشته اید.

     3. در اخر ،اینکه من لاغری را دوست ندارم بلکه عاشقش هستم ،چون سالها از طریق ورزش یارژیم اگر طول دوره 6 ماه بود من چند برابر ان 6 ماه ان را مو به مو اجرا میکردم.

     من اشتیاق زیادداشتم ولی مسیرم اشتباه بود الان همان اشتیاق رابیشتر دارم و مسیرم درست است.  این را بگویم من چون خودم ميخواهم متناسب شوم ، تصمیم من و استمرار من هرروز بیشتر از قبل میشود.

     استاد دليل و بهانه ای ندارم که اموزش دوره های عالی را بااستادی با مهارت و حاذق با علاقه و خواستن خودم تا سر حد  بینهایت را نتونم خوب تمرین کنم.

     همه شرایط برای من اماده است و من هم که ميخواهم انجامشان بدهم.  من از انجام بهتر باور سازی اینقدر متحول میشوم که حتی همسرم که کاملاً متناسب است و همه عمرش متناسب است همیشه دوست دارد ببیند تمرین روزانه من چیست.

     باز هم از شما ممنونم. 😇😇😇

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 9 از 2 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار فروغ ریاحی
    1400/02/16 02:44
    مدت عضویت: 1677 روز
    امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 65 کلمه

    سلام لاله جان 

    بسیار لدت بردم از نوشته ی شما 

    منم به دنبال دیدگا ه هایی هستم که بتونن با توحه به اگاهی که دریافت میکنن  از زندگی خودشون یا اطرافیانشون مثال پیدا کنن  من همیشه در نوشته هام اگر شده یک جا حرفهای استاد رو میارم داخل زندگیم و نمونه پیدا میکنم  تمام تلاشم همین هست .

     خدا یار و نگهدار و هدایتگر شما باشه  دوست عزیزم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 8 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Laleh
     1400/02/20 22:04
     مدت عضویت: 1393 روز
     امتیاز کاربر: 18772 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 129 کلمه

     سلام فروغ جان

     ممنونم از ابراز لطف شما.  من با شما کاملاً موافقم که پیدا کردن مثالهایی در زندگی اطرافمان ،بهترين روش برای انجام تمرینهای استاد است.

     من لذت میبرم وقتی نوشته هایی از افراد سرزمين لاغری را میخوانم که مطابقت دارد با زندگی روزانه ما چون این داستانها ی واقعی ميتوانند حتی داستان زندگی خود ما باشد ،پس ما احساس میکنیم که افراد دیگری مثل ما همین احساس را دارند و هم اینکه ما میتوانیم از ديدگاه و نظرات و اندیشه های انان کاربردی به ادامه بهتر تمرینها در این روش و دوره هیجان انگیز ادامه دهیم.

     خدا حافظ شما باشد. خوشحالم که از این راه دور، همچنان میتوانم به راحتی محبت قلبی شما را در نظر زیبای شما حس کنم.  خاک ایران بسیار مقدس است.  قدرش را بدانید. سپاسگزارم. 😊😀😇

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار farideh.ganjoortehrani@yahoo.com
    1400/02/16 13:49
    مدت عضویت: 1288 روز
    امتیاز کاربر: 4883 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 77 کلمه

    دوست عزیز وبااراده ام لاله عزیز ،

    خیلی خوشوقتم از اینکه با تو نازنین همراه هستم ،آنقدر حس وحالت عالی بود که من کاملا حسش کردم وکلی از خواندن دیدگاه زیبایت لذت بردم ،مرسی که هستی ومرسی که تراوشات ذهن پویا وکوشایت را در اختیار ما می گذاری ومن ایمان دارم که در این مسیر زیبا همگام با یکدیگر گوی موفقیت وپیروزی را در دست می گیریم ، نازنینم در پناه خداوند همیشه شاد تندرست وموفق باشی،

    دوستدار شما 

    فریده

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Laleh
     1400/02/20 22:24
     مدت عضویت: 1393 روز
     امتیاز کاربر: 18772 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 149 کلمه

     سلام به شما فریده جان

     خیلی خوشحالم از این همه مهر ومحبت. ممنونم که فرصت گذاشتید و اینقدر با کلمات زیبا برای من نظرتون را نوشتید.

     ما خیلی هممون شجاعت داریم که تا این مرحله پیش رفته ایم و همچنان این همه اشتیاق  داریم که از هم چیز یاد بگيریم و دنبال یادگیری هستیم.

     به نظرم همه ما خیلی تغییر کرده ایم ، مهم نیست که در تهران زندگی میکنیم یا انگلستان هستیم یا در ایالتی در امریکا ، مهم ذهن ماست که دارد هر روز به مرور و با استمرار و تکرار میاندیشد و ما را به تناسب میرساند.

     من الان عاشق این ارتباطی هستم که استاد لطف کردند و در اختیار ما گذاشته اند که فرصت انتخاب نوشته های همديگر را در سایت داشته باشیم. من که خیلی دوستان خوب ، با شخصیت و اگاهی تا الان پیدا کرده ام و شما یکی از انها هستید.

     سپاس مجدد از استاد گرامی. 🙏🙏🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار roshaam2002@gmail.com
    1400/07/23 10:08
    مدت عضویت: 1001 روز
    امتیاز کاربر: 331 سطح ۱: کاربر مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 186 کلمه

    سلام دوست عزیزم ، واقعااا لذت بردم و حقیقت رو گفتید 

    دقیقا وقتی گفتید همسرتون 40 سالگی دچار پیر چشمی شد دققیاااا یاد مادرم افتاد که از 40 سالگی با اینکه هیچوقت عینک نزده بود جز عینک های افتابی یهو عینکی شد و دچار پیرچشمی شد !

    و وقتی دیدگاهتون رو خوندم از مادرم پرسیدم که جایی شنیده بودی که 40 سالت بشه جشت ضعیف میشه؟

    اونم گفت آره 

    آدم پیر میشه پیرچشمی میگیره و جوری مثلا داشت بحثشو برام باز میکرد که منم باور کنم !

    ولی من هم به خودم گفتم هرچقدر که سن من بالاتر بره من باز هم لاغر و زیبا و سالم و جوان هستم و تا آخر عمرم به هیج روش درمانی ، دارو و عینک و… احتیاج پیدا نخواهم کرد .

    و دقیقا من هم که دقت کردم متوجه شدم که نسبت به قبل من هم تعداددستشویی رفتنم زیادتر شده و وقتی نظرات دوستانم رو میخونم ، و تغییرات اونها رو هم در خودم احساس میکنم  خیلییی خوشحال میشم و هربار نسبت به این روش  مطمعن تر میشم .

    امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشید دوست عزیزم 

    آرزوی بهترین ها برای شما و همگی دوستان دارم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Laleh
     1400/07/25 01:39
     مدت عضویت: 1393 روز
     امتیاز کاربر: 18772 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 306 کلمه

     سلام دوست عزیز

     از اینکه لطف کردید و نظر خودتون را نوشتید، بی نهايت خوشحالم. نظر شما و یا من هر دو یکی است؛ چون ما هر دو از بهترین بندگان خداییم. ما برای هدایت خودمون به سوی تناسب اندام و زیبایی دور هم جمع شده ایم.  نظر شما قلبم را لمس کرد و من بابت ان، اشک شوق ریختم.

     من حدود یکسال است که عضو این سایت هستم و فهمیده ام که من ان کسی بودم که در باورم در ضمیر ناخوداگاهم؛ والدینم یا معلمها و جامعه برایم در نظر گرفته بودند.

     وقتی ما شروع به تغییر باورها میکنیم، بعد از مدتی معجزه واقعی اتفاق میافتد.  من در طول این یکسال تغییرات زیادی داشته ام، اما مهمتر از ان، این است که پسر من تغییراتش یک میلیون برابر من بوده است.

     چرا ؟

     چون مادر ی شاد در کنارش بوده، پس لیاقت داشتن بهترین معلمها ، دوستان و غیره برایش فراهم شد.

     همین دو روز پیش بود که صبح زود موقع رانندگي به سمت کارم داخل ماشین، طبق یکی از تمرینهای سایت که الان در من عادت خوب و پسندیده ای شده است، مشغول دعا برای خودم ، همسرم و پسرم و همه مردم روی زمین و مخصوصاً مردم ایران بودم.

     چند ساعت بعد، همسرم تلفنی به من گفت که وسط راه وقتی مشغول استراحت در ماشین بوده، یک کامیون بزرگ به ماشین او که در پارک بوده میزند و فقط و فقط و فقط ماشین همسر من اسیب میبیند.

     همسر من هیچ تکانی و یا حتی خراشی نمیبیند. انجا بود که باز هم دستان سپاس به سوی خداوند بلند کردم که همسرم را برای من حفظ کرد.  بی نهایت از ارزوی موفقیت شما برای خودم سپاسگزارم.

     ممنونم که دوستان باارزشی مثل شما عزيزان دارم، هر چند ساکن ایران نیستم و فرسنگها از شما فاصله دارم، ولی دلم همیشه پیش شماست.

     قدر خاک مقدس ایران را بدانید.  شادی و سلامتی شما را از ایزد منان خواستارم. 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1400/02/11 19:09
   مدت عضویت: 1564 روز
   امتیاز کاربر: 9498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,466 کلمه

   سلام سلام 😍😍

   به به 🤩🤩‌ رسیدم به فایلی که عاشقش ام 😍😍 یعنی چاقی ، هیچ چیز نیست.. نمی دونم شده تا حالا که اتفاقی براتون بیوفته و آنقدر شادی و احساس‌خوب داشته باشه که مدت ها شارژ باشین؟! 

   این فایل علاوه بر بمب آگاهی و باورهای درست و خیلی قوی که داره برای من حکم اون اتفاق را داشت که هر وقت بهش فکر می کنم هم احساسم خوب میشه و هم آرامش پیدا می کنم.. من بعد از این فایل، خیلی سفت باور کردم که چاقی ۱۰۰٪ ریشه در ذهن داره و این اضافه وزن کم ترین  تبعاتش هستش که در جسم خودش را نشان داده و الا در ذهن وزنش خیلی بیشتر از این حرف هاست.. 

   نکته ی بعدی که متوجه شدم این هستش که جسم‌من قدرتمنده ، قبلا گاهی می گفتم آخه چطوری؟! آخی جسم بیچاره ی من چه قدر تلاش کنه تا این همه چربی من آب بشه و از بین بره؟! خدایا این شکم میشه یه روزی آب بشه و تخت بشه؟!🤔 این پاها و بازوها چجوری میخواد لاغر باشه؟!این کمر رو کی باریک میکنه؟!😅 و …..

   ولی انگار من فقط به گوشه ای کوچک نگاه می کردم اما این فایل وسعت دید من را بزرگتر کرد و دیدم با سیستمی بسیار قدرتمند طرف هستم ، انقدر قدرتمند و توانا که حتی در مخیله ی من روزی نمی گنجید.

   می دانستم که در دفاع علیه عوامل بیگانه بسیار تواناست چون کمی در درس هایم خوانده بودم و بی اطلاع از سیستم فوق العاده ی دفاعی بدنم نبودم..می دانستم که در بازسازی بی نقص عمل می کند حتی یک بار یک مستند دیده بودم که ریه های خانمی که ۶۰ سال مداوم سیگار می کشید و ۸۰ ساله بود ، دوباره ترمیم شد 😳😳

   از سیستم دقیق گوارش و دفع مواد هم آگاه بودم اما نمی دانم چرا برای لاغر شدن جسم را ناتوان می دیدم!!!!!

   و این فایل چشمان مرا باز کرد… میخواستم یجوری به جسمم کمک کنم راحت تر متناسب بشه بعد فهمیدم بابا خودش استاده 😅 هیچ نیازی به من‌نداره و انگار به من میگه قربونت تو فقط تخریب نکن ما کارمون رو بلدیم ..

   فهمیدم در دفع مواد عالی عمل می کند و ۱۱۴۹ بار مقدار اضافه وزنی که من میخواهم کم کنم را کم کرده و من روزی این موضوع را متوجه نشده بودم..

   خلاصه که با باوری بسیار قوی به قدرت جسمم ایمان پیدا کردم و اینجا بود که من یقین پیدا کردم که چیزی که باید تغییر کند در ذهن است ، جسم خود به خود لاغر میشود.و معنی لاغری خود به خودی را برای اولین بار درک کردم.همیشه استاد میگفتند و من پذیرفته بودم اما آن را درک نکرده بودم…. بعد رژیم گرفتن ،خیلی در نظرم‌مسخره آمد هم‌چنین ورزش کردن..یادم افتاد یک بار خواستم کالری شماری کنم و طی آن ورزش کنم و دیدم که برای کالری سوزی ۳ عدد گردو باید ۲۰ بار پله های یک ساختمان ۳ طبقه را بالا پایین کنم و این کار را انجام دادم و زانو درد گرفتم و بعدش رهاش کردم …تازه من بعد از این همه فعالیت هنوز کالری نصف صبحانه ام را هم نسوزانده بودم.

   و همین طور ورزش کردن برای لاغری هم خیلی بیخود است 😅😅 ..

   من فایل های پیاده روی را تهیه کرده ام و فعلا یک بار از فایل اول استفاده کردم ولی  همان یک‌بار تفاوت بسیار زیادی داشت با پیاده روی های قبلی که معمولا با پدرم می رفتم و حرف از موضوعاتی می شد که من هیچ علاقه ای به آن‌ها ندارم😄😆 اما این بار فقط به خودم فکر کردم، غرق رویا شدم، گام هایم را شمردم ، سپاسگزاری کردم و بسیار به من چسبید و خیلی خوش گذشت..آنجا هم درک کردم که هدف از پیاده روی همسو کردن سه بخش ذهن ، مغز و جسم است..و بسیار خوشحالم که آن را تهیه کرده ام..

   من عاشق فایل چاقی ، هیچ چیز نیست، هستم و سعی می کنم هرروز ببینم یا گوش دهم و خیلی خوشحال شدم که در مسیر لاغری من ،بار دیگر به آن رسیدم 😍😍😍

   متن قبل از فایل :

   ✅حیوانات همیشه متناسب هستند چون عاملی به نام ذهن که در عملکرد مغز تاثیر گذار باشد را ندارند و طبق فرمول های صحیح تنفس ، ضربان قلب ، خوردن و نخوردن آن ها به صورت غریزی انجام می شود..این موضوع در افراد متناسب با رفتار صحیح هم وجود دارد.. موضوع نگه داشتن خود یا منع کردن خود از خوردن نیست بلکه بحث مصرف به اندازه ی نیاز است بدون سختی، بدون رنج ، بدون عذاب وجدان و بدون حسرت و نجواهای ذهنی برای مصرف بیشتر ..

   ✅یک قانون وجود دارد که میگوید هرچیزی در ذهن پذیرفته بشود به واقعیت وجود ما تبدیل می شود..

   مثال: مادربزرگم و خواهرها و  برادرهایش همه دیابت دارند و از وقتی که هنوز مبتلا نشده بودند مرتب آزمایش می دادند و مراعات می کردند چون پذیرفته بودند‌که این ارثی است که از مادرشان به آنها رسیده..و همین‌طور هم شد..به نظرم من فرق است بین اینکه حواست به سلامتی ات باشد تا لذت بیشتری ببری با اینکه به خاطر ترس از بیمار شدن،یا انتظار بیماری داشتن تمام وقت در حال چک کردن خودت باشی که مبادا بیمار شوی…

   ✅فرمول اشتباه” خیلی راحت چاق می شوم” ، حربه ای بود که فرمانروای ذهن چاق برای بقای سلطنتش در وجود ما اتخاذ کرده بود …  این ذهن و جسم فرمانروایی دارد به نام سلامتی👑 که فرمانروای قلمروی وجود ماست …و از طرف خداوند انتخاب شده تا مادامی که ما در زمین هستیم همراه ما باشد.. و وزیری قوی به نام مغز ‌دارد اما متاسفانه تحت تاثیر آگاهی های اشتباه ما مسئولیت اداره ی امور را به چاقی داده ایم و امروز تنها کاری که باید انجام دهیم این است که دیگر  این پادشاه چاقی را به رسمیت نشناسیم و اصلا به آن توجه نکنیم ..و تمام توجه و عشق و علاقه ی خود را تقدیم پادشاه سلامتی کنیم تا دوباره به قدرت بازگردد و تناسب اندام ایده آل را به ما هدیه بدهد و ما در سرزمین صلحِ لاغری و تناسب اندام سال ها با احساس خوب زندگی کنیم…

   فایل تصویری💻🎧📖✏:

   ✅امیدوارم در بهترین حالت خودتون باشید ..

   یعنی چی؟! 

   بهترین حالت من چیه؟! 

   بارها شده گفتم اگر فلان چیز را داشته باشم زندگیم بهشت میشه و وقتی بهش رسیدم این بهشت دوام زیادی نداشته..بارها برای من اثبات شده بود که باید حال دلم خوب باشه تا اتفاقات خوب که پیش می آیند به من بچسبند و لذت بدهند اما چطور و چگونه ی آن را نمی دانستم.بنابراین وقتی استاد می گویند بهترین حالت خودت، من درک می کنم که این بهترین حال کاملا درونی است.. 

   شاید نجوای منفی بگوید تو با این وضعیت چه حال خوبی میخواهی داشته باشی؟! 

   اما گولش را نخورید اتفاقات خوب بیرونی پیرو حال خوب درونی اتفاق می افتند پس ابتدا مهم است که احساس خوبی داشته باشیم این احساس خوب مثل آماده بودن برای میهمانی عزیز است ..خانه را تمیز میکنیم ، لباس مناسب می پوشیم و منتظر رسیدن میهمان هستیم ، اما وقتی اتفاق خوبی می افتد و احساس درونی خوبی نداری انگار میهمانی سرزده به خانه ی بهم ریخته و شلخته ی تو آمده است که لذتی ندارد که هیچ بلکه باعث دردسر هم میتواند باشد.

   بنابراین خانه ی دلت را مرتب کن تا وقتی خوشبختی در میزند آماده باشی و با فراق باز مثل دوستی قدیمی از او استقبال کنی.💎

   به شخصه ترجیح میدهم که خانه ام مرتب باشد وقتی میهمان می آید آماده پذیرایی باشم.پذیرایی از خوشبختی یعنی بدانی چطور از آن استفاده کنی تا بیشتر به تو‌ احساس خوب بدهد و لذت ببری .

   ✅تغییر کردن اولویت زندگی تان باشد…

   این جمله را خیلی دوست دارم…یعنی هرروز کاری برای خودت انجام بده ، وقتی تغییر شد اولویت، من دیگر در زندگی دچار روزمرگی نمی شوم..

   دیشب دوستم بهم میگفت من همش حوصله ام سر میره تو‌ هم؟ گفتم نه .. و من با او بعد سال ها دیگر همراهی نکردم..

   باز ممکن است منفی باف بپره وسط بگه این همه تمرین کردی کو تغییر؟!

   به نظر من همین که تو خانم منفی باف اینقدر گیر میدی یعنی تغییر😅😅 یعنی داری نتیجه ی چیزی رو میبینی که من الان نمی بینم و برای همین فریادت بلند شده ..

   نکته ی بعدی اینکه من از اینکه هرروز به دنبال تغییر کردن و بهتر بودن باشم احساس مفید بودن می کنم …

   هرروز خانه تکانی فکری داشتن، هرروز تمرین کردن، هرروز در مسیر بودن، هرروز آگاهانه افکارم را انتخاب کردن، هرروز بررسی و پالایش محتویات ذهنی به همراه هرروز کاری برای انسان بهتری بودن انجام دادن به من احساس نشاط و سرزندگی می دهد و باعث می شود که وقتی برای حوصله سررفتن نداشته باشم.. به شخصه دوست دارم این شرایط را در سطح‌عالی تجربه کنم اما در عین حال میدانم که کار یک شب و دو شب نیست و عملکردی مستمر میطلبد و من هم دوست دارم آن را تجربه کنم و قدم در مسیر گذاشته و ادامه می دهم.✅اهمیت دادن به خودتان اولویت زندگی تان باشد..

   اهمیت به خود دادن چه در بعد ظاهری ، چه بعد معنوی، چه بعد افکاری و رفتاری..

   واای 😍😍 چه قدر زندگی لذت بخش است وقتی تمام موضوعات آن من هستم و تلاش برای بهتر شدن در تمام جنبه ها…

   ✅ماجرای تی شرت 👕 : 

   وقتی در لاغری با ذهن نتایج عالی میگیری و بعد ادامه میدهی هر از چند گاهی متوجه تغییرات میشوی..

   مثل استاد.. حتی در کیفیت ضبط فایل ها هم پیشرفت‌اتفاق افتاده مثلا فایل عاشق لاغری باشید اولین‌لایو اینستاگرام بود و با فایل های الان کیفیتش قابل مقایسه نیست اما چون به تدریج اتفاق افتاده خیلی متوجه این موضوع نشده ایم …

   میخواهم بگویم که روند پیشرفت در حال انجام است ، ما نباید ادامه دادن را متوقف کنیم..

   ✅چه قدر خوب تونسته خودش رو نگه داره!

   این جمله چند باور افراد چاق را نشان می دهد.

   ۱.لاغر ماندن سخت هست.❌

   ۲.لاغری دائمی وجود ندارد.❌

   ۳. عادت به چاقی و اینکه چاقی را طبیعت و حق خود می دانند که این موضوع به صورت این جمله از زبان‌دیگران به آنها هم گفته می شود.❌

   ۴.وقتی کسی لاغر می شود شمارش معکوس‌چاق شدنش هم آغاز می شود.❌

   ✅برداشت اشتباه از لاغری با ذهن :

   من خودم فکر میکردم که دوره ی لاغری با ذهن اینجوریه که مثلا استاد میگه روزی ۵۰۰ بار بگو من لاغر هستم 😅😅 و از این جور چیزها ..اما استفاده از دوره ی رایگان و سپس شرکت در  دوره ی ورود به سرزمین لاغرها من را به این ایمان رساند که منطقی ترین و عقلانی ترین روش تغییر ذهن، همین روش هستش.👌🏻

   توصیه ی من بر اساس تجربه ام در این چند سال به کسانی که تازه با این روش آشنا شده اند این هستش ۱.اصلا قضاوت نکنند آموزش ها را و فقط قبولش کنند.

   مقاومت نداشتن درباره ی این آگاهی ها و تکرار کردن آنها با حس و حالی خوب معجزه می کند..

   ۲.عجله نکنند. میدونم ممکنه سخت باشه ولی سعی کنید به خاطر خودتون هم که شده ، برای تغییر کردن همیشگی مهلت به خودتان بدهید و با آرامش و احساس خوب ادامه بدهید. 

   وقتی استاد به من میگفت ادامه بده درست میشه درک‌نمی‌کردم 😆 اما الان میفهمم یعنی چی 👌🏻

   ✅انتظار لاغری بر اساس عوامل بیرونی:

   مثال از خودم:

   وقتی مریض می شدم چون نمیتوانستم غذا بخورم انتظار داشتم لاغر بشوم.

   ماه رمضان به دلیل حذف وعده ی ناهار از خودم انتظار لاغری داشتم.

   تا دو قدم‌ پیاده می رفتم یا ورزش میکردم انتظار داشتم لاغر بشم.😅

   باید بگم‌اینکه عوامل بیرونی بیان و انتظار شما را تغییر بدهند خیلی متفاوت از این است که از عمق وجودت، از ته قلبت خودت بخواهی که تغییر کنی و لیاقت تغییر کردن را در خودت ببینی و احساس توانمندی کنی و حرکت کنی تا به هدف نرسیدی متوقف نشوی.💎👌🏻

   ✅لذت قطع ارتباط بین غدا و چاقی:

   وقتی چاقی رو تمام و کمال مربوط به ذهنت بدانی ، و در جهت لاغر کردن ذهن چاق قدم برداری خود به خود رفتارهای تو هم درست و متناسب می شود..

   ✅ویژگی فرد متناسب در برخورد با مواد غذایی:

   دوست داشته باشه میخوره 

   دوست نداشته باشه نمیخوره 

   بدون هیچ حرف و حدیث و فکری 👌🏻

   ✅جسم از چاقی بیزار است.

   من در ۲۳ سالگی ، ۲۳ تن غذا خورده ام‌..این جسم‌ تمام آن را دفع کرده اما قدرت ذهن چاق،۲۰ کیلو آن را برای من نگه داشته است.

   ۲۰  کیلو به ۲۳ تُن هیچ چیزی نیست ..

   ۲۰‌ کیلو به ۲۳ تُن هیچ چیزی نیست…

   ۲۰ کیلو به ۲۳ تُن هیچ چیزی نیست…

   ۲۰ کیلو به ۲۳ تُن هیچ چیزی نیست..

   ۲۰ کیلو به ۲۳ تُن هیچ چیزی نیست..

   الان با آگاهی از این قدرت جسم ، این‌جمله ی ” چه قدر خوب تونسته خودش رو نگه داره” مسخره نیست؟!🤣🤣

   و جمله ی ” لاغریِ خود به خودی” باورپذیرتر نیست ؟!

   ⚪در دوره یک تمرینی داشتیم برای آسان کردن کاهش وزن در ذهنمان و جملاتی می‌نوشتیم که مثلا ۲۰ کیلو کم کردن از اختراع هواپیما آسان تر است و ..

   اما الان‌مقایسه ی کاهش وزن با یک‌کار بیرونی‌نیست ،الان مقایسه آن با توان جسم خودمان است ..و متوجه میشویم که این مقدار برای جسم هیچ چیزی نیست … 

   ✅مثال ترمیم خود به خود بدن من:

   ۱.وقتی لقمه ی داغ خوردم و پوست سقف دهانم سوخت و زخم شد ،طی چند روز دوباره ترمیم شد و سلامت شد.

   ۲.شاید صدبار من دستم رو بریده باشم اما الان هیچ اثری از هیچ کدوم از آنها نیست و ترمیم کرده و الان مثل روز اولشه پوست من .

   ۳.چندباری که پای من پیچ خورده اما ترمیم شده و دوباره سلامت خودم رو به دست آوردم.

   ۴.من ۲۳ سالم هستش و تا الان اگر سالی یک تن حساب کنیم‌من تا الان ۲۳ تن غذا خوردم و جسم من همه ی این مقدار رو رد کرده یا مصرف کرده یا دفع کرده..و مقدار خیلی خیلی ناچیزی که در مقابل این ۲۳ تن هیچ چیز نیست باقی مانده که آن هم به خاطر قدرت ذهن چاق و افکار چاقی بوده که با انجام تمرینات و گوش دادن به فایل ها رفع میشه و جسم میتونه اون مقدار ناچیز هم رد کنه بره…این مقدار در مقابل قدرت جسم من هیچ چیز نیست.

   ۵.من خیلی موهام رو کوتاه کردم اما باز بلند شده طی دو سال اخیر من دوبار کاملا کوتاهشون کردم اما باز به همان مقدار قبل و بیشتر بلند شده..

   ۶.من تقریبا ماهی یکبار ناخن هایم را کوتاه میکنم ولی باز بلند میشوند.

   ۷.صورتم ، بدنم کلی جوش زده ولی همه ش رو جسم من رفع کرده و پوست من رو ترمیم کرده و به حالت بلوری خودش برگردانده😚☺

   ۸.سال کنکور دچار اِدِم شدم و در بدنم آب تجمع کرد و باد کرده بود اما جسم من به لطف خدا اون رو هم رد کرد و رفع کرد 

   ۹.باباااا جز اون ۲۳ تن ، من ۹۰ کیلو شده بودم اما تا ۷۰ کم کردم و پایین آمدم.. الانم که در مسیر رفع مقدار جزئی باقی مانده هستش..این ها اثبات میکنه که جسم دائما در حال ترمیم هستش.

   ✅💎کجا کی گفته برای سوخت و ساز بدن باید بری پیاده روی؟🤣👌🏻

   ✅اگر قرار بود با پیاده روی ۲۳ تن رو من بسوزونم ، عمرم برای پیاده روی رفتن کم بود و ز گهواره تا گور باید فقط راه میرفتم.😆😐

   خدایا شکرت از نکات طلایی امروز لذت بردم و گام امروزم را عالی برداشتم 🥰💖

   ❤من این فایل رو خیلی دوست دارم 🥰و به من‌انرژی زیادی می دهد‌..دوست داشتم این انرژی را با شما هم به اشتراک‌بگذارم.❤

   🌹امیدوارم از خواندن این متن لذت برده باشید😊

   چون با تمام قلب و وجودم نوشتم. 🥰❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 6272 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 39 کلمه

    سلام دوست عزیزم منم از نوشته شما کلی انرژی گرفتم خیلی خوب انرژیتون رو منتقل کردین به من 

    ازتون ممنونم وحال خوب وروز وروز از خوش رو براتون آرزو دارم خوشحالم که در مسیر لاغري با شما هم گام هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1400/02/05 12:36
   مدت عضویت: 1382 روز
   امتیاز کاربر: 7576 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 1,018 کلمه

   با سلام خدمت همگی 

   با خودم گفتم چقدر ذهن من قدرتمند بوده ومن خبر نداشتم اگه سالی یک تن غذا خورده باشم الان که ۲۹ سال سن دارم یعنی باید ۲۹ تن غذا خورده باشم از این ۲۹ تن ۴۰ کیلو فقط اضافه وزن دارم که اونم درمقابل این ۲۹ تن هیچی نیست بدنی که این ۲۹ تن یا سوزونده یا دفع کرده خداییش خنده دار نیست که من بگم نمیتونه ۴۰ کیلو اضافه وزن منو یا بسوزونه یا دفع کنه مگه از صبح تا شب من هر روز دوییدم یا ورزش کردم یا پیاده روی کردم فوقش بعضی روزا بوده که اونم ۲۹ تن کجا وقدرت ذهن من کجا بدن من براش سوزوندن ۴۰ کیلو هیچی نیست وخنده دار وقتی من باورش کنم حتما حالا یه چیزی اونم اینکه بارها موهامو کوتاه کردم اما بازم رشد کرد حتی یه دفعه کوتاه پسرونه زدم وقتی بچه بودم اما الان بلند شده یا ناخن هام بارها کوتاه کردمشون بارها شکستن ودوباره رشد کردن بارها پام شکست وخوب شد بارها بدنم زخم شد وخوب شد حتی چند باری پوستم سوخت والان خوب خوب شده بارها بدنم دراثر خوردن به وسایل خونه کبود شد اما الان اثری ازش نیست حتی کبودی بعد حادثه ماشینم هم الان تقریبا بعد ۷ ماه اثری ازش نمونده وخیلی کم رنگ شده تقریبا یک سمت ساق پام سیاه شده بود از قدرت ترمیم بدن هر چی بگم کم گفتم  یعنی یه جوری بدن من میخواد سالم باشه وزیبا وبدون اضافه وزن واز اضافه وزن بیزاره که هر سال یک تن از غذایی که میخورم دور میریزه با دفع یا سوزوندن چون منکه وارد بدنم میکنمش حتی بدون اینکه فکر کنم قرار چطور این غذا جذب ودفع وتبدیل به انرژی بشه حالا چی شده که فکر این ۴۰ کیلو غذا رو که داخل بدنم رو میکنم اصلا یکی نیست به من بگه به تو چه درکار بدنت دخالت میکنی وبراش تعیین تکلیف میکنی که تو نمیتونی این ۴۰کیلو رو کاریش کنی مگه اون زمان که سالی یک تن غذا رو دور میریخت تو کمکش کردی که حالا این ۴۰ کیلو رو میخوای کمکش کنی میخوای بری ورزش کنی که کمک کنی ذهنتو که بریزه دور این ۴۰ کیلو رو میخوای بری پیاده روی برای کمک بهش برای دور ریختن این ۴۰ کیلو رژیم میگیری که دور بریزه این ۴۰ کیلو رو آخه مگه با عقل جور درمیاد خنده داره واقعا مسخره است تعیین تکلیف کردن برای بدن وکمک کردن بهش فضولی که کار دست ما داده به نظرم این فضولی درکشور ما بیداد میکنه فضولی میکنیم تو کار هم چرافلانی بچه شو اینجور تربیت کرده چرا فلانی اینجوری لباس میپوشه چرا اینجور زندگی میکنه چرا اینجور رفتار میکنه با شوهرش با همسایه اش با فامیلش آخه یکی نیست به ما چه به تو چه حالا فضولی بقیه رو میکنیم بس نیست فضولی خودمونم میکنیم به بدنمون گیر میدیم که بیا واینجور از روشی که ما بهت میگیم این مواد غذایی رو دفع کن اگه میتونستیم درکار ضربان قلبمون گردش خونمون کار کلیه هامون تعدادتنفسمون تعدادپلک زدنمون وخلاصه همه چیز بدنمون فضولی میکردیم بابا دست برداریم دیگه یکم خجالتم خوبه به خدا به جای اینکه صبح که پامیشیم شکر خدا کنیم وسرمون به کار خودمون باشه وبه نظافتمون برسیم به مراقبت از خودمون برسیم خونه خودمون پاکیزه نگه داریم عشق بورزیم به خودمون وخانوادمون کار کنیم تلاش کنیم خودمون رشد بدیم همش فضولی بقیه رو میکنیم از عالم وآدم خبر داریم اما از اصلی های زندگیمون غافلیم من قبلا بعضی روزا میشد که وقت نمیکردم به نطافت شخصی خودم برسم  وقت نمیکردم موهامو شونه کنم وقت نمیکردم خونه وزندگیمو تمیز کنم وهمش سرم یا به زندگی بقبه بود یا سرم به گیر دادن به خودم اما از وقتی گذاشتم کنار فضولی رو به لطف خدای مهربان خونه ام مثل دست گل شده خودم هر روز تمیز وپاکیزه ام موهامو همیشه آراسته نگه میدارم برای خودم روتین مراقبت پوست گذاشتم دارم هی بیشتر به خودم میرسم  غذای سالم تری میخورم وبا کیفیت تری قبلا هر آشغالی گیرم میومد میخوردم اما الان نه اون روز یک رب‌ کارخانه ای صنعتی خریده بودیم برای قبل عید بود بازش نکرده بودم از آنجایی که چند وقتیه دیگه خوراکی های کارخانه ای نمیخوریم وهمه چیزمون یا خودم درست میکنم یا نمیخوریمش گفتم بگذار بخوریمش رب رو حیف خراب نشه خلاصه دوتا غذا باهاش درست کردم حالمون بهم خورد انداختمش دور همسرم گفت واقعا مردم این آشغالا رو چطور میخورن نمیمیرن 😅🤭گفتم یادت نیست تا چند وقت قبل خودمونم میخوردیم حالیمون نبود گفت آره واقعا حالا که یه مدت اینارو نمیخوریم  بدنم ارور میده یا اون روز رفتیم خرید خونه همسرم گفت تو سوسیس دوست داری برات میخرم خلاصه دوسه باری داخل فروشگاه چرخید گفت نه ولش کن مریض میشی دلم نمیاد آشغال وبیکیفیت وارد بدنت کنی بهتره خودت درست کنی داخل خونه چون من خودم کالباس خونگی میپزم بعضی وقتا  زیادم مزه شون باهم فرق نداره  خلاصه نخریدیم خلاصه بگم که خداروشکر میکنم بابت تمام نعماتش بابت پول وثروتی که از آسمان برای ما میباره هر روز ومارو شگفت زده میکنه وبه لطف بزرگیش به زودی تمامی بدهی هامون وقسطامون وچکامون پاس میشن وبه لطف خدا پول خونه جدید به زودی از راه میرسه وبه لطف وبزرگیش امسال میریم یه خونه عالی رهن کامل میکنیم وبه لطف خدا دیگه اجاره نمیدیم وخونمون هم خیلی خوب و با امکانات به لطف وبزرگیش داره یکی پس از دیگری زندگیمون بهتر میشه واونقدر احساس خوشبختی ورضایت میکنم که هر چقدر شکر کنم کم کردم حالا میفهمم که به راستی ذهن ما فقط خوشبختی تناسب اندام ثروت رفاه سلامتی وآرامش مارا میخواد وبراش با چنگ ودندون میجنگه فقط کافیه کاری به کارش نداشته باشیم وبگذاریم خودش کارش بکنه واینقدر سنگ جلو پاش نندازیم که تو نمیتونی وتو بدست نمیاری اون خودش چون روح خداوند درونش هست هر آنچه رو ما بگوییم باش شو باش میکند من میخواهم سایز ۳۶ با یک هیکل فوق العاده زیبا وجذاب وفوق العاده وسالم داشته  باشم باشش کن من میخواهم یک خونه با امکانات بسیار خوب در محله ۱ تهران با متراژ بالای ۲۵۰ متر وفول امکانات بخرم باشش کن من میخواهم بهترین ماشین لکسوس وفراری قرن جدید رنگ مشکیشو بخرم باشش کن من میخواهم ثروت مند ترین فرد ایران بشم باشش کن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mina.1366.az@gmail.com
   1400/02/01 16:22
   مدت عضویت: 1183 روز
   امتیاز کاربر: 127 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 382 کلمه

   سلام مجدد 

   یه نکته جالبی به ذهنم اومد که دوست داشتم با دوستان و استاد عزیز  درمیون بذارم 

   چند وقت پیش با پسرم درحال تماشای کارتن بودیم که زندگی انسان های اولیه  غار نشین را نشان میداد 

   اونها برای تهیه غذاشون از دل طبیعت وحشی چه سختی هایی میکشیدن و چه انرژی صرف میکردن و…. 

   نکته جالب و تأمل برانگیزش  برای من این بود که : یک روز که این خانواده ۶ نفره از غار خود بعد از ۳ روز بیرون اومدن برای تهیه غذا و با تلاش و سختی بسیار تخم یه پرنده  را بدست آوردن و اونو ۶نفری باید می‌خوردن به نحوی شد که به پدر خانواده یه قطره از اون غذا بیشتر نرسید و همه خانواده ناراحت شدن اما پدر خانواده با خونسردی تمام گفت که نگران نباشید من یه هفته پیش چیزی خوردم 😬😬 درحالیکه این پدر و حتی بقیه اعضا خیلی قوی و عضلانی و نیرومند بودن با وجود این خوراک ناچیز

   من با خودم تأملی کردم و  گفتم که ما انسانهای عصر حاضر که مثلاً متمدن هم هستیم

   چرا این باور غلط در ذهنمان ایجاد شده که با خوردن فقط انرژی لازم برای کار و زندگی را کسب میکنیم 

   با خوردن فقط باید لذت دنیا را ببریم 

   با خوردن فقط باید فکر کنیم 

   خودمان و افکارمان را در اختیار شکم قرار دادیم و باور کردیم که اگر خوردیم و شکممان سیر شد میتوانیم همه کاری انجام بدیم 

   و اگر خوراکی در اختیارمان  نباشد دیگر همه چیز تعطیل میشود 

   این باور بالای ۶۰ درصد ما انسان هاست که خودمان را شرطی کرده ایم و برای شکم کار میکنیم و برای اینکه از زندگی واقعا لذت ببریم کار و زندگی نمی‌کنیم 

   اکثرا می‌گوییم یه آب باریکه ای بیاد شکممون سیر شه وتمام . واقعا این طرز فکر مناسب اشرف مخلوقاته ؟ 

   از دوستان خیلی معذرت می‌خوام اما خیلی دوست داشتم این تراوشات ذهنیم را بنویسم و با استاد و شما عزیزان درمیان بگذارم شاید بی ربط به بحث این فایل باشه اما دور از تأمل نیست و دوست دارم استاد هم نظری دهند

    اگه در زندگی حیوانات تأملی کنیم میبینیم که حیوانی حتی اگه زمان زیادی چیزی برای خوردن پیدا نکند باز هم زندگی میکند و زندگی خود را تعطیل نمیکند 

   و اینکه استاد فرمودن در کشورهای اروپایی ظرف غذاشون یه تیکه کوچک غذا وسط بشقابشون هست و بقیه تزیینه فقط و فقط طی ۴۰ سال زندگی ۱۸ تن غذا میخورن اما ما……….. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 6272 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 175 کلمه

    سلام خدمت دوست هم مسیرم بله درست می گین شما اینکه برای ما انسان ها کل لذت هامون رو در خوردن می دونیم یا اینکه برای قوت وتوانایی همه چیز را به خوردن ربط می دهیم باعث خیلی از مشکلات شده برای ما 

    منم شنیدم خوردن زیاد باعث فرسودگی وپیری بدن می شه یعنی هرچقدر بدن برای دفع وجذب مواد غذایی بیشتر کار کنه بیشتر تحلیل میره البته اینو قبل از آشنایی با سایت وفایل های استاد شنیدم وهمیشه بهش فکر کردم. وبا افراد فامیل مقایسه کردم دیدم خیلی از کسایی که واقعا کم غذا هستن البته به صورت ناخودآگاه نه آگاهانه خیلی جوانترین ودر مقابل افراد پرخور حتی اونهایی که متناسب هم هستن شکسته تر به نظر می رسن وشاید اینم معناش همین تخریب بدن باشه واین قدرت بدنم رو می رسونه که در دفع وهضم مواد غذایی خیلی تلاش می کنه 

    من اینو تبدیل به فرمول ذهنی نکردم چون در همه یکسان نیست پس نمی تونه قانون باشه فقط برام جالب بود که ما با پرخوری وخارج از نیاز واقعا بدنمون رو تخریب می کنیم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mina.1366.az@gmail.com
   1400/02/01 15:50
   مدت عضویت: 1183 روز
   امتیاز کاربر: 127 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 634 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان  سایت تناسب فکری 

   من خدا را هزاران هزار بار شاکرم که مرا به این سایت با ارزش هدایت کرد و مرا در مسیر لاغری با ذهن قرار داد 

   من ۳۳ سال سن دارم و تو این مدت ۳۳ تن مواد غذایی مصرف کردم و بدنم فقط ۲۰ تا ۲۵ کیلو از این وزن را نگه داشته . بدن من که اینقدر توانایی دارد که میتواند این حجم بالا از مصرف آب و غذا را دفع یا تبدیل به انرژی کند  پس یقین دارم میتواند این حجم کم باقیمانده را هم دفع کند یا  تبدیل به انرژی های مثبت و بکر در زندگی من کند بدن من خیلی خیلی توانمند هست و این موانع ذهنی که خودم از کودکی تا الان  در ذهنم ایجاد کرده بودم مانع متناسب شدنم بود .وگرنه ۲۵ کیلو اضافه وزن که اصلا هیچی نیست و به آسانی و به  زیبایی  قابل کم شدنه همانطور که وقتی جراحی آپاندیس کردم و یا جراحت های سطحی روی پوستم ایجاد میشد و……… ذهنم و بدنم خیلی زیبا و بدون فکر کردن من وظایف خودش را به بهترین شکل ممکن انجام داد و مرا به سلامتی باز میگرداند . ۵۰ روز پیش که با این سایت آشنا شدم و بهش فکر کردم  بزرگترین مانع لاغری و متناسب شدن خودمو اینجور دریافتم که در ناخودآگاه ذهنم ذخیره شده بود پرخوری و اینکه هر چی میخورم تبدیل به چربی میشه تو بدنم 

   عامل اصلی ‌چاق شدن و چاق موندن منه این عامل بقدری قدرتمند بود و با شناختن آن و پیگیری و حذف آن و جایگزین کردن باورهای درست در ذهنم مثل بهمن سرازیر شد 

   و طی چند روز بعد اونم تو ایام عید و معاشرت با بستگان و خوردن شیرینیجات و….. که همیشه با چاقی افزون برای من بود 

   اینبار شرایط عوض شد و خودم متوجه تغیرات خودم شدم که راحت میتونم نخورم و باور کردم که وقتی هم میخورم چاق نمیشم و راحت موقعی که اشتها نداشتم دست از غذا و خوردن می‌کشیدم و وعده ها و ساعات غذاییم تغییر کرد و این خیلی خیلی برام جذاب و لذت بخش بود 

   از اینکه خودمو تو آیینه ببینم فراری نبودم و با شوق سراغ آیینه میرفتم و خودمو با شعف تماشا می‌کردم و به خودم میگفتم مینا تو میتوانی به لاغری و تناسب برسی 

   و بعد کم کم عوامل دیگری که در ذهنم بود و از شنیدن های دیگران و درک آنها بر من تحمیل شده بود پرده برداشتم و ذهنمو با باورهای درست متقاعد کردم که هیچ عاملی باعث چاقی من نمیشه و خیلی زیبا و کم کم  در حال کاهش وزن و سایز هستم 

   و ان شاء الله من هم یکی از شگفتی سازان سال ۱۴۰۰ خواهم بود با لطف خدای مهربان 

   از خوردن در ایام عید واقعا  لذت بردم و این لذت برام کاهش سایز و وزن داشت

   حتی کیک خامه ای که در ذهنم از  بزرگترین و غول ترین عوامل چاقی در  من میشد قبلاً 😂براحتی یه تیکه خوردم و لذت بردم و نگران از اینکه وزنم اضافه شه نداشتم 

   یا حتی الان که در ماه مبارک رمضان هستیم و سالهای قبل به شوق خوردن سحری بیدار میشدم و اینقدر میخوردم تا نکنه طی روز گرسنگی بکشم و افطار هم که نگو 😂😂 اما بازم روزه داری بر‌من خیلی سخت می‌گذشت و در پایان ماه مبارک من می‌ماندم و چند کیلو وزن اضافه تر نسبت به قبل

   اما امسال دارم دنیای جدیدی را در این ماه تجربه میکنم و به شوق سحری خوردن بیدار نمیشم به شوق خدای عشق و دوستی بیدار میشم و حتی گاهی سحری هم نمی‌خورم و فقط سحر بیدارم اما طی روز خیلی آرومم و از اون گرسنگی زجر آور هم خبری نیست و افطار با کمی خوراک آروم میشم 🌹وای خدا خیلی لذت داره این زندگی❤️

   خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت 

   خدایا مرا در این مسیر زیبا و زندگی دوباره یاری کن و تمام مشتاقان این مسیر را هم یاری کن الهی آمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خوشبخت
   1400/01/31 09:18
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 19543 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 137 کلمه

   ممنونم استاد از پاسختون باید چند بار مطالعه کنم چند بار خوندم من همش دنبال راهی هستم که اتوماتیک وارو درونی همه چیز تغییر کنه نه به وسیله فایل گوش دادن من فایل گوش دادن دوست دارم ولی میگم با خودم واقعا چطور میشه راحت در همه جنبه ها تغییر کرد مثل افراد عادی دیگه که باورهای اصلشون عوض نشده ومثل روز اول تولدن .فقط لاغری منظورم نیست کلی هست در همه جنبه ها. 

   گوش دادن با درک کردن فرق داره واقعا عالی بود موافقم من دوست دارم فایل گوش دادن رو ولی تو فکرم همیشه این هست که اگر تا آخر عمرت فایل نتونی گوش بدی چی میشه شه استاد عباسمنش شما وبقیه کارشون تو این حیطه هست وهمیشه تو این فضا هستین ولی ما کارهای دیگه داریم اینها همش سوالات ذهنم هست همواره بهم دیکته میشه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 14 کلمه

    در فایل مقدمه دوره روانشناس لاغری خودت باش به این موضوع پرداخته شده است

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار bahareshamsi6368
   1400/01/31 01:03
   مدت عضویت: 1618 روز
   امتیاز کاربر: 200 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 36 کلمه

   عاالی بود استاد روشن،واقعا فقط باید باور کنیم که توانایی بدن ما در لاغر کردنمون خیلی بالاست و فقط باید باورش کنیم،اضافه وزن ما به نسبت این همه کاری که بدنم تا الان کرده هیچی نیست💪💪👌👌👏👏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خوشبخت
   1400/01/30 10:55
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 19543 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 607 کلمه

   سلام به همگی واستاد بزرگ ومهربان استاد عزیزم به قول خانم حسنی عزیز واقعا فایلهای رایگان سایت در سال جدید یک سرو گردن از فایلهای سالهای  قبل بالاتره من که دوره تکرار هستم همش در حال گوش دادن فایلهای رایگان جدید ولایوهاتون هستم چقدر عالی هستن یکی از یکی بهتر هر دفعه یک لایو یا فایل جدید می زارید لایک میکنم که همیشه اونو گوش بدم چون احساس میکنم مشکل من تو همون فایل هست تا اینکه یک فایل دیگه میاد روز از نو. اصلا نمی دونم کدوم یکی روگوش بدم.چقدر فایلها عالی تر شدن خداروشکر میکنم واقعا از خدا می خوام کمکم کنه همواره در مسیر باشم وازین آگاهی های خالص وناب استفاده کنم وخوب برنامه ریزی کنم تا بتونم به همه دوره ها برسم این همه فایل ودوره  مدیریتش از دست من خارج شده ومنفی بافم اذیتم میکنه که از همه دوره هات چطور می خوای استفاده کنی داری درجا میزنی تمرکز نداری ولی من دوست دارم به ندای قلبم گوش بدم وفایلهایی که بهم گفته میشه رو گوش بدم اون روز و اون لحظه   واسترس نداشته باشم که عقب افتادم. چون این فایلها برای یک یا دو روز نیست من تا زنده هستم می خوام درین مسیر باشم ولذت ببرم..در مورد فایل جدید استاد راستش من هم مثل دوستتون بعضی وقتها احساس میکنم چقدر باید مانع ذهنی شناسایی کرد تا به لاغری رسید فکر میکنم توجه وتمرکز زیاد به شناسایی موانع ذهنی باعث میشه ما به لاغری نرسیم من خواهرم چاق بود تا سی سالگی ولی ده سالی میشه لاغر کرده والان متناسب هست ده سال پیش با محدود کردن نان وبرنج تو یک سال متناسب شد تا حالا هم حفظ کرده اندامش رو .وهمه چیز هم می خوره شاید زیادتر ازمن هم می خوره الان چند روز پیش که مهمان ما بود باهاش حرف میزدم گفت من زود لاغر میشم به چاقی فکر نمیکنم تو میگی در مورد اندام وچاقی من یادش می افتم من اصلا با خودم درگیر نیستم در حالی که ده سال پیش خواهرم اصلا اینطور نبودبا خودش مشکل داشت دنبال قرصها ودمنوش های لاغری وطب سنتی بود  خواهرم با قانون جذب آشنا هست ولی اصلا لاغری کار نکرده بهش گفتم چه باورهایی داری که لاغر شدی ولاغر موندی به فکر فرو رفت هیچی نتونست بگه.فقط گفت تو خیلی به اندامت به چاقی توجه میکنی با خودت درگیری واقعا راست میگه  حالا من یازده ماهه دوره هستم ولی زیاد لاغر نشدم نمیدونم واقعا این همه اطلاعات واگاهی ورفتار های به مراتب درست چرا نتیجه رخ نمیده آیا شرکت در دوره باعث نشده همش توجه مون به چاقی باشه وبرای ریشه کنی چاقی تو دوره شرکت کردن باعث لاغر نشدنمون نیست؟ اخه چطور خواهرم بدون فایل بعد سی سال وبا رژیم لاغر بشه بعد باورهاش هم عوض بشه واقعا برام جای سوال داره.حالا ما باید فایل گوش بدیم لاغر بشیم بعد هم ادامه بدیم قطع نکنیم تا آخر عمر لاغر بمونیم واقعا یه جای کار به نظرم میلنگه اگر پیش فرضمون لاغری هست چرا باید اینقدر تلاش کنیم فایل گوش بدیم اگر ضمیر ناخودآگاه همه چیز رو می دونه چرا ما بازم بهش اطلاعات رو دیکته می کنیم آخه همه اساتید جذب میکند باید تا آخر عمر روی خودت کار کنی اخه این همه آدم تو دنیا هستند هیچ فایلی تا آخر عمر گوش نمیدن دوره نمیرن ولی موفق ثروتمند شاد وارام هستند یک راه راحت واقعا نداره آدم خود به خود کاری کنه ذهنیتش در مورد  همه چیز درست بشه مثل خواهرم؟ گیر کار کجاست واقعا باید کار کنی روی باورهات بعد اگر یک هفته قطع کنی همه چیز بر می گرده عقب این برای من جای سوال هست ممنون میشم دوستان واستاد عزیزم دیدگاه  تون  رو به اشتراک بزارید. ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 591 کلمه

    سلام دوست عزیز
    موضوع اصلی خودباوریه اینکه باور کنی می تونی متناسب بشی و متناسب بمونی
    اگه خودباوری ایجاد بشه دیگه تفاوتی نداره چطور لاغر شده باشی چون برای همیشه لاغر می مونی
    اینکه محتوای زیادی در اختیارت هست باید باعث خوشحالی و خیال راحت بشه نه استرس اینکه کدوم رو گوش کنم
    چون مهم احساس اطمینان و خودباوری شماست که با هر فایلی ممکنه در شما تقویت بشه
    و نکته مهمتر از همه اینها “توجه کردن” می باشد
    دقت کنید:
    تعداد فایل های زیاد باعث توجه شما به چاقی می شه
    از کجا معلومه؟
    از اینکه استرس ایجاد میکنه که حالا کدوم رو گوش کنم
    اینکه همیشه فایل گوش کنی باعث توجه شما به چاقی شده
    چون از انجام این کار متعجب شدی
    به همین دلیل بارها تذکر دادم این مسیر فقط برای لاغری نیست و نگاهتون رو تغییر بدید
    اینکه خواهر شما به طریق خودش لاغر شده و لاغر مونده به این دلیله که تونسته توجهش رو تغییر بده
    و اینکه قطعا به صورت ذهنی این کار رو انجام داده که نمی تونه درباره اش توضیح بده
    و شما نتیجه نهایی رو داری می بینی و خبر از محتوای ذهنی خواهرت نداری
    دلیل لاغری خواهرت محدود کردن نان و برنج نبوده این اشتباهه
    مگه ما بارها نشده که نان و برنج رو قطع کردیم
    یا خیلی محدودیت ها ایجاد کردیم
    پس چرا لاغر نشدیم یا اگر هم شدیم دوباره چاق شدیم؟
    اینکه عامل لاغر شدن رو تغییر در مقدار نان و برنج بدونید از نظر من صحیح نیست
    قدرت اصلی ذهن خواهر شماست که هیچ کاری به مقدار نان و برنج نداره
    با این نظر شما موافقم که آگاهی زیاد میتونه باور اینکه لاغر شدن سخته رو تقویت کنه به همین دلیل سعی می کنم هر فایل رو با موضوعی مربوط به زندگی روزمره ارائه بدم که خیلی برای استفاده کننده جدید و دور از ذهن نباشه
    بلکه بیشتر به شکل یادآوری مطرح میشه
    همین فایل اخیر رو هرکی گوش بده شگفت زده نمیشه که چیز جدیدی یاد گرفته
    همه ما درباره قدرت ترمیم جسم مثال های زیادی داریم
    حالا از همون مثالها و قدرت جسم برای رفع اضافه وزن می خوایم استفاده کنیم
    در مورد پیش فرض انسانها کاملا درسته که سلامتی، شادی، ثروت و … است
    اما به اندازه ای که در زندگی روزمره مخالف اینها رو از دیگران شنیده باشی خودت رو از پیش فرض دور کردی
    مهمترین دلیل اینکه ما از پیش فرض خود دور شدیم اطلاعات اشتباهی است که درباره خدا در ذهن ما ذخیره شده
    باورهای دینی بسیار عمیق و عمدتا بسیار غلط هستند اما به هر حال هستند
    هزاران پیام دریافت میکنم درباره اینکه نظر من درباره نماز یا روزه و … چیه؟
    این نشون میده که ما درباره پرتکرارترین رفتار دینی خود به وضوح نرسیدیم
    این یک مورد از صدها مورد تضادی است که ما رو از پیشفرض دور میکنه
    در مورد تناسب اندام هم دقیقا همینه
    پیشفرض ما تناسب اندام که می بینی بسیاری دارن تجربه اش می کنند
    اما تاثیر آگاهی های اشتباه رو هم داریم در خودمون و اطرافیانمون می بینیم
    که سبب شده عده زیادی از انسانها چاق باشند و روند چاقی به شدت داره افزایش پیدا میکنه
    چون به هر حال آگاهی غلط باعث دور شدن ما از پیش فرض میشه
    حالا این پیش فرض میتونه هر چیزی باشه، سلامتی باشه، ثروت یا … باشه
    در نهایت:
    1- برداشت از محتوای آموزشی بسیار متنوعه و بستگی به الگوهای ذهنی استفاده کننده داره
    2- هدف ما فقط تناسب جسمی نیست بلکه تناسب فکری مدنظره که باعث تعادل در کل زندگی میشه
    3- درک کردن با گوش دادن تفاوت داره و طریق یکسانی برای آموزش چگونه درک کردن وجود نداره چون فرایندی کاملا شخصی برای هر انسانه
    بنابراین باید مسیر رو ادامه بدید تا به مهارت درک کردن برسید که فقط خود هر فرد متوجه افزایش مهارت درک کردن خودش می شه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حسن شهبازی
   1400/01/30 00:52
   مدت عضویت: 1426 روز
   امتیاز کاربر: 6205 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 307 کلمه

   سلام به استاد عزیز و تشکر فراوان بابت این فایل عالی و دوستان سایت تناسب فکری

   من حسن شهبازی ۳۷ ساله تاکنون ۳۷ تن از این دهان مبارک مواد غذایی و خوراکی وارد بدن کردم و کلا ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم و همینجا به خودم میگم این بدنی که تونسته ۳۶۹۸۰ کیلو رو دفع و یا به انرژی تبدیل کنه یا مصرف کنه ۲۰ کیلو براش هیچ چیزی نیست و براحتی ۲۰ کیلو رو هم یا دفع میکنه یا مصرف میکنه یا به انرژی تبدیل میکنه.

   اینکه بدن خودش قدرت داره که خودشو ترمیم کنه یه مثال از خودم مینویسم تا باور پذیرتر بشه برام من چند ماه پیش داشتم جوشکاری و فرزکاری میکردم که یدفعه دستگار فرز از دستم پرت شد و گوشت زیر ناخن انگشت بزرگ پامو کامل از بین برد و به عمق دو سانت در یک سانت زیر ناخنم گوشت نداشت هر کی گفت ببر بخیه بزن من نبردم و گفتم خودش درست میشه چند وقتی پماد و بستن و از این کارهای خود درمانی انجام دادم ولی بعدش بیخیالش شدم و رهاش کردم شاید باورتون نشه الان عکس بگیرم نشونتون بدم اصلا اثری از اون زخم نمونده چنان با دقت و ظرافت بدنم درستش کرد که اگر بخیه زده بودم الان جای بخیه ها مونده بود ولی با بخیه نزدن الان کامل پوست و گوشت مثل روز اول شده من داشتم فایل رو گوش میدادم که یدفعه این اتفاق یادم افتاد و نوشتم و الان به خودم میگم این بدنی که با این دقت انگشت زخمی رو ترمیم و مثل روز اول ساخت چجوری نتونه این ۲۰ کیلو رو از بین ببره مثل اب خوردن این کار رو انجام میده مثل اب خوردن و من مطمئنم که این بدن نازنینم براحتی همین نوشته اگه من با ذهنم سد راهش نشم این ۲۰ کیلو رو از بین میبره.

   همیشه شاد و سلامت و متناسب باشید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فریبا:)
    1400/01/30 13:04
    مدت عضویت: 1667 روز
    امتیاز کاربر: 1688 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 133 کلمه

    سلام دوست عزیز

    چیزی که من با دوره درک کردم و توی زمینه تناسب تونستم انجامش بدم و نتیجه بگیرم این هست که این جسم مادی ما حالا هر قسمتش یک حجم وسیعی از فرکانس

    در واقع خیلی مهمه که بدونیم مرحله اولیه هر ماده ای ارتعاش و بعد ماده میشه

    یعنی شکم داشتن اول ارتعاش شکم داشتن بوده

    بعد فیزیکش شده

    اول متافیزیک بعد فیزیک

    اول احساس بعد ماده

    و شما اصلا شک نکنید مابقی وزنتون براحتی کم میشه فقط بشرطی که ارتعاش لاغری را ادامه بدید

    البته این جمله بیشتر خطاب بخودمه چون حدود 4 کیلو اینا اضافه دارم

    ولی یقین دارم با ادامه احساس لاغری این رفع میشه

    و این قدرتو مدیون استاد هستم

    میگم مدیون چون عالی موانع ذهنیم رفع شده

    و به اندازه ای که احساسات چاقی را با احساسات لاغری جایگزین میکنی جسمت لاغر خواهد شد

    موفق و سلامت باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 54
   محتوای دیدگاه: 140 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان همراه
   این فایل حجت کامل بود، هر اندازه غذا که بخوریم چاق نمیشیم،،،، به شرط آنکه باور عمیقی پیدا کنیم یا بهتر، بدست بیاریم… که برای افراد چاق چون این باور، بزرگترین باور هست یا بزرگترین مانع ذهنی، کم یا سخت میشه که به چنین باور بزرگی غلبه کرد… ذهن توانمند برای من 20 کیلو خلق کرد.. یعنی بر دستگاه بزرگ هضم و دفع و تبدیل غلبه کرد، پس همین ذهن هم میتونه منو لاغر کنه.. لاغری پروسه خود به خودی است… من در این سایت متوجه شدم ملاک پرخوری نیست ، ملاک درست خوردن… ملاک به اندازه نیاز خوردن.. چون این نوع خوردن همگام با طبیعت نه پرخوری، وگرنه هیچ ماده ی غذایی قدرت چاق کنندگی نداره… کاش یروزی عمیقا به این باور دست پیدا کنم.استاد سپاسگزارم برای کسب چنین آگاهی بزرگی..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/01/29 21:01
   مدت عضویت: 1207 روز
   امتیاز کاربر: 11038 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 359 کلمه

   سلام به استاد و سایر دوستان در سایت تناسب فکری 

   استاد من چند ماه است که از فایلهای رایگان استفاده میکنم و خیلی از موانع را شناسایی کردم علاوه بر آن از نکات طلایی و دیگر محصولات را میخونم و مینویسم و هر،روز یه چیز جدید یاد میگیرم مثل امروز که با خواندن این فایل یه چیز جدید دیگه یاد گرفتم که متناسب شدن روند طبیعی بدن است و اگر ما چاق هستیم به خاطر موانع ذهنی لاغری است که در مسیر متناسب شدن ایجاد کردیم .

   دلیل اینکه حیوانات چاق نمی شوند این است که آنها موانع ذهنی در مورد عملکرد بدن خود در ذهنشان ندارند اما ما در مورد سیستم،عملکرد بدن خود فکر میکنیم و نظر میدیم و با استمرار در این افکار و،صحبت با یکدیگر در مورد عملکرد بدن خود در جسم ما تاثیر گذاشته ودر نهایت در،روند جسم اثر گذاشته و جسم ما تحت تاثیر این گفتگوها که سوخت ساز بدن من پایین میباشد و یا سن من بالا،رفته و این درد و بیماری طبیعیه در نتیجه ما دچار اضافه وزن میشویم .

   چاقی فکری است که در ذهن برخی از انسانها به طریق مختلف میشود این فکر مانند بذری کاشته میشود و به آرامی رشد میکند و تنومند میشود و ثمره آن اضافه است و از،بین بردن این اضافه وزن نیاز به تلاش ندارد چون روند طبیعی و پیش فرض جسم ما ترمیم کردن واز بین بردن هر ناهماهنگی است که در جسم ایجاد میشود .باید به این باور بسیار قوی برسیم که ما در طول عمر خودمون هر،چند سال هست مثلا ۳۰ سال بدن توانایی این را داشته که ۳۰ تن مواد غذایی را یا به انرژی تبدیل کرده ویا دفع کرده و از،پس این ۳۰ تون به خوبی بر آمده پس ۱۰،کیلو اضافه وزن من در،برابر آن ۳۰ تون هیچچچچچچچچچجییییییی نیست مثل قطره به دریا می ماند و ما با تکرار این فرمول بسیار زیبا میتواند مثل یک بهمن که وقتی بیاد پایین هر چی سر راهش هست را میشکنه و میبره و صاف میکنه عمل میکند پس استمرار داشته باشیم تا موانع را مثل این بهمن از،سر راه برداریم و به تناسب اندام وهر چه تو ذهنمون هستو برسیم .امین ممنونم استاد عزیز .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار yasaminhasanloo76@gmail.com
   1400/01/29 16:52
   مدت عضویت: 1136 روز
   امتیاز کاربر: 148 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 56 کلمه

   به نام خدا 

   سلام استاد من به این نتیجه رسیدم که لاغری آسانترین کار دنیاست و غذا خوردن و آب خورد امری طبیعی هست و اصلا باعث چاقی نمیشود و با پیدا کردن باور های اشتباه در مورد لاغری و مثال مثبت اون جمله رو گفتن باعث تغییر فرمول ذهنی ما میشود ممنون از توضیحات مفید شما 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 18
   محتوای دیدگاه: 143 کلمه

   سلام استاد.از اغازصحبت های این فایل بسیار لذت بردم بسیار تکرار کردم گوش دادم وانقدر دوست داشتنی هستند که باید حفظشون کرد ملکه ذهن بشه و تغییر ناپذیر . من باور دارم لاغری باذهن رو چون تاثیرش رو در خودم حس کردم . و برای ماندن در مسیر باید تمرین کنی برای خودت مثال بیاری و کاری به چه جور انجام ان نداشته باشی همان طور که این همه در طول این سالها به بدنت غذا وارد کردی و دیدی که چه قدر به انرژی تبدیل شده چقدر دفع شده پس دفع این اضافه وزن برای بدنت کاری نداره براش خیلی راحته فقط تو باید بخوای وموانع ذهنیت رو شناسایی کن بزارشون کنار .تو اشرف مخلوقات خدا هستی توانمندی ما خیلی زیاده خواستن توانستن است.اگر ایمان داشته باشید. ممنونم از استاد گرانقدر که برای اگاهی مردم و بهتر شدن حالشون وقت می گذارند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حسن شهبازی
   1400/01/28 22:44
   مدت عضویت: 1426 روز
   امتیاز کاربر: 6205 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,172 کلمه

   سلامی دوباره دوباره یک فایل عالی دوباره رفتن به مدار بالاتر دوباره تغییر فرکانس چه به موقع این آگاهی ها به استاد رسید و از سمت استادبه من رسید خدارو هزاران میلیارد سپاسگزارماین تغییر مدار رو دوست دارم البته اگر بتونم به عمل تبدیل کنم و گرنه  شنیدن خالی این فایل اصلا فایده نداره که اگر فقط بشنوم و رد بشم انموقع میشم عالم بی عمل و به قول یه استادی که میگفت ایمانی که عمل نیاورد حرف مفت است به نظر من این فایل حجت رو برای ما تموم کرده که اگر عمل نکنیم باید لفت بدیم و بریم.اول فایل استاد در مورد هدیه روز مرد صحبت میکنه لباسی هست که بهشون داده شده و می بینه که گشاد شده آی که چقدر این لحظه شیرین هست من خودم یک ماه پیش این حس رو درک کردم یه شلوار داشتم که توی کشو مونده بود و این شلواربهم تنگ بود و از ران های پاهام بالاتر نمی اومد که یدفعه بر داشتم که بپوشمش و بالای که اومد که هیچ دکمه هم بسته شد و خود شلوار که حسابی گشاد شده بود و کلی ذوق کرده بودم و برای تایید همش تو ذهنم این راهمو تایید میکردم.تو ادامه فایل استاد ملاقات خودشون رو با دوستشون رو میگن که این مطلب به ذهنم رسید که حتی یک شخصی مثل استادعطار روشن کنارت باشه نتیجه رو دیده باشه نتیجه دستش هم باشه تا وقتی که خودت نخوای که تو این مسیر باشی هیچ فایده ای برات نداره با وجود اینکه خود استاد هم چند تا فایل بهشون داده بود وتا وقتی خودت نخوای فایل های و این آگاهی ها برات تاثیری نداره.در ادامه صحبت استاد تفکر ذهن چاق رو توضیح میده که تفکر ذهن چاق اینمدلی میبینه و با خودش حرف میزنه که فلانی که لاغر شده خوب تونسته خودشو لاغر نگه داره و دوباره چاق نشه که بدون استثناء آدم های چاق این سوال رو میپرسن. راستی میدونید چرا این سوال بوجود میاد؟ دلیل بوجود اومدن سوال اینکه ادم های چاق تا میتونن روشهای مختلف لاغر شدن رو امتحان کردن و بعد از چند وقت دوباره به همون حالت چاقی برگشت خوردن و فرمول های ذهنی این افراد به یه شکل عمل میکنه و همش ترس برگشت دوباره چاقی رو یجورایی انتظار میکشن،ولی توی این مسیر یعنی لاغری با ذهن چونکه فرمول ها تغییر کردن اصلا دیگه نیازی نیست  که خودت رو نگه داری و ترس از برگشت چاقی داشته باشی کلا توی این مسیر چاق شدن دوباره ای وجود نخواهد داشت. دو شب پیش مهمون اومده بود خونم و این مهمون داشت در مورد اینکه دوست داره چند کیلو چاق شه حرف میزد و داشت میگفت اصلا هر مدل غذا میخورم خودمو میترکونم یک کیلو اضافه کنم نمیشه و بعضی مواقع یک کیلو اضافه هم میکنم ولی دوباره برمیگرم سر وزن قبلی قشنگ دیدم اصلا فرمول ذهنی چاق کننده ای نداره که حتی وقتی خودش هم میخواد چاق شه نمیتونه.ادامه این آگاهی ها: وقتی که یکی چاق میشه همه دنبال این میگردن که چی باعث شده طرف چاق شده یا مثلا فلان غذا یا فلان کار  رو انجام داده و چاق شده که خودمم قبلا این فکر رو میکردم که الان یخده فنی تر شدیم بهش میگیم عوامل بیرونی و این دوست همراه استاد که بعنوان فرد چاق میتونیم ببینیمش عواملی مثل رستوران رفتن تنقلات خوردن هله هوله خوردن فست فود خوردن رو عاملی میدونست برای چاقی که با اومدن وضعیت قرنطیه و عوض شدن سبک زندگی دیگه دنبال این موارد نبود و نرفته بود و تو این حالت تو ذهنش این فکر میاد که خوب حالا باید لاغر شم و انتظار لاغری داره و بعد از یک سال میبینه ای دل غافل لاغر نشدم که هیچ چاقتر هم شدم چرا لاغر نشدم و برعکس چاقتر هم شدم دلیلی که استاد فرمودن اینکه این دوست عزیزمون ۲۰ سال هست که به چاقی و عواملش فکر کرده و دیده و شنیده و حس کرده با یه هم چین اتفاقی مثلا نخوردن فست فود رستوران نرفتن و …. انتظار لاغری رو داشته باشه ، مگه اون انتظار چقد قدرت داشته و چند بار بهش فکر کرده تا لاغر بشه در صورتی که اون چند سال باوری که ساختی اونقدر قدرت داره  رو میخواد عوض کنه و لاغر بشه مثلا تو این اتفاق مثل یک نسیم بوده توی این صحرای کویر چاقی و تاثیری بر روی اون نزاشته.اینقدر آگاهی ها زیاد هستش و یجورایی با این فایل بمباران شدم میخوام اخر کامنتم رو از دقیقه ۷:۱۹تا دقیقه۹:۲۱رو بنویسم خیلی معرکه بود :یعنی سریع ذهن منفی میخواست بگه که لاغری با ذهن که فایده نداره تو پارسال انتظار لاغری داشتی پس چرا چاقتر شدی گفتم (استاد گفت)خیلی نکته خوبی اشاره کردی حالا بریم با هم بررسی کنیم ؛شما با تغییر شرایط بیرونی زندگیت،تو اصلا درون خودت انتظار لاغری با ذهن رو بوجود نیاوردی و چون موضوع بیماری شد و همه جا تعطیل شد وتو زندگیت تغییر کرد براساس عوامل بیرونی تو در خودت احساس کردی که من انتظار لاغری از خودم دارم که این میشه یک فرمول  که در خودت یک انتظار لاغری بوجود اوردی اما اشکالش اینکه براساس عوامل  بیرونی بوجود اومده چون رستوران نمیرم چون چیپس و پفک نمیخورم چونکه خیلی از چیز هایی رو که میخوردم  رو نمیخورم پس انتظار لاغری در تو بوجود اومده یعنی براساس عوامل بیرونی انتظار لاغری در شما بوجود اومده و خیلی هم عالیه ولی بیا اصل رو بررسی کنیم که قدرت ذهنِ ؛ یهو خودش گفت انتظارم از خودم لاغری  بود بعد دیدم چاقتر شدم بعد گفتم اهان حتما که به این دلیل بوده که دیگه تحرکم کمتر شده بیرون کمتر رفتم پیاده روی نرفتم پس دیگه طبیعیِ ،پس چرا من لاغر نشدم  من که انتظار  لاغری رو داشتم پس چجوریِ قدرت ذهن که اینجا استاد عطار روشن یه حرف طلالیی رو میگه: تو انتظار لاغری که بوجود اومده رو اصلا خودت بوجود نیاوردی این براساس عومل بیرونی بوجود اومده و خیلی فرق داره که من تصمیم میگیرم زندگیمو تغییر بدم یا اینکه یه شرایطی پیش بیاد و من انتظارم این باشه خوب پس این شرایط پیش اومده پس انشالله ما هم تغییر میکنیم و لاغری میشیم.برای من همین انتظار توی ماه رمضان های هر سال بود که اخ جون ماه رمضون اومد و کمتر میخورم و لاغر میشم ولی اونم عامل بیرونی بود چونکه پشت سرش چاقتر میشدم و دلیلی که برای خودم می اوردم این بود خوب بعد از سحری بلا فاصله میخوابم و تبدیل میشه به چربی و چاقتر میشتم این توجیح هر ساله من بود که خدارو شکر امسال این فرمول شناسایی شد و در حال پاک شدن هستش.اگر هزار بار هم این فایل رو گوش بدیم باز هم اگاهی های جدیدی رو میشه ازش کشید بیرون من باید بشینم کلمه به کلمه نقطه به نقطه رو بنویسم اینطوری که نکته برداری میکنم یه وقتی یه جایی رو جا میندازم  همین ده دقیق فایل اندازه یه دوره حرفه ای آگاهی توش هست انشالله خداوند استاد عزیز رو حفظ کنه و هر روز اگاهی های بیشتر با هدایت خداوند بدست بیاره.انشالله که این کامنت رو تو کامنت های بعدی بتونم ادامه بدم و بنویسم.شاد و پیروز و سعادتمند در دنیا و اخرت باشید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 23 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1400/01/28 22:32
   مدت عضویت: 1562 روز
   امتیاز کاربر: 20855 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 507 کلمه

   به نام خدای مهربان ، سلام به استاد عزیز و دوستان همراه ، استاد بسیار سپاسگذارم بابت این فایل بینظیر ، تیر خلاصو زدید ، با این فایل تمام موانع ریز و پنهان ذهنی من از بین رفت ، درک کردم که چقدر بدنم قدرتمنده و بابت این بدن قدرتمند از خدا سپاسگذارم که تا الان ۵۰ تن غذا را یا دفع کرده یا به انرژی تبدیل کرده ، با این تلاش زیاد معلومه که بدن چقدر از چاقی متنفره و تناسبو دوست داره ولی ذهن منفی باف قدرتش از بدن هم بیشتره که نمیزاره ۱۵ کیلو اضافه وزن از بین بره ، من فکر میکردم که بدنم سخت چربی را آب میکنه و مقاونت نشون میده ، همیشه میگفتم بدن سفتی دارم و راحت لاغر نمیشم ، حتی تو این یکسال که نتیجه هم دیدم ، وقتی با شگفتی سازان که خودمو مقایسه میکردم به خودم میگفتم من از همه دیرتر نتیجه گرفتم با وجودیکه ۳۰ یا ۴۰ کیلو اضافه نداشتم ولی ۱۵ کیلو برای من در حد ۵۰ کیلو بود ، الان که بدنم با قدرت زیاد تا حالا ۵۰ تن مواد را از من دور کرده پس ۱۵ کیلو براش در حد یک گرمه و اصلا چیزی نیست ، ( دقیقا هیچه هیچه ، یعنی صفر صفر ) تو این چند روز ، چند بار فایل دیدم چقدر انرژی گرفتم ، به معنای واقعی درک کردم که لاغر شدن آسونترین کار دنیاست ، حالم خیلی خوبه ، خیلی احساس سبکی میکنم ، با شوق میثاق نامه را جلوی آینه اجرا کردم و مدام به خودم میگفتم فقط یک گرم اضافه دارم اصلا خودمو چاق نمیدیدم و همه ش به خودم میگفتم این یک گرم به زودی ( خود به خودی ) از بین میره و حالا دیگه تو سرازیری لاغری افتادم ، با این فرمول من موانع را برمیدارم و بدنم با قدرت وسرعتی که داره ، به سمت لاغری پیش میره ، اینقدر این فرمول قویه که فکر نمیکنم هیچ مانع ذهنی بتونه جلوش بایسته ، وقتی تغییر درونی باشه نتیجه هم پایدار میشه ، وقتی جسمم با ذهنم هماهنگ بشه دیگه هیچ وقت چاق نمیشم ، چون پیش فرض ذهنم متناسب بودنه ، قبلا که تفکر چاقی داشتم منتظر موقعیتی از بیرون بودم که لاغر بشم ، مثل ماه رمضون ، که با روزه گرفتن لاغر میشدم ولی بعد از عید فطر دوباره چند کیلو چاق میشدم ، یا وقتیکه مریض میشدم خوشحال بودم که یه ذره لاغر شدم ولی بعد از خوب شدن دوباره چاق میشدم ، یا وقتی رژیم میگرفتم لاغر میشدم و بعد از تموم شدن رژیم دوباره چاق میشدم این نشون میده بدن من تلاش میکرده که لاغر بشه ولی ذهن چاق مانع میشده ، پس هیچ عامل بیرونی نمیتونه باعث متناسب شدن ما بشه ، خدایا شکرت بابت این بدن قدرتمندی که خلق کردی که هدفش تناسب اندام و سلامتی کامله ، خدایا شکرت بابت استاد عزیزمون که از جون و دل مایه میزاره برای بهتر نتیجه دیدن ما ، خدایا شکرت بابت این سایت و دوستان متناسبم که از خوندن نوشته هاشون انگیزه میگیرم ، خدایا شکررررررررت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghandian5
   1400/01/28 21:11
   مدت عضویت: 1573 روز
   امتیاز کاربر: 3813 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 339 کلمه

   با سلام . من این فایل رو دو روزه شاید ده بار خوندم و گوش دادم چون خیلی اونو دوست دارم و اطلاعات زیادی در مورد جسمم به من داد . چیزهایی که از قبل زیاد بهش توجه نکرده بودم . الان که دقت میکنم میبینم بدنم از بالا تنه چاقتره و پاهام لاغر و متناسبه و من اصلا به پاهام که متناسبه توجهی ندارم و میگم هیچوقت چاق نمیشه و همه توجهم به بالا تنه هست که چاقتره . در حالیکه اگر هر کدام از دلایل زیاد خوردن یا کم تحرکی را بخواهیم بیاوریم باید در مورد کل بدن صدق کنه نه یه قسمت خاصی از اون . پس اینجا به چشم میبینیم که کار از یه جای دیگه خرابه و اون ذهنمونه که داره دستوراتی طبق افکار خودمون صادر میکنه . اگه به ذهن بگیم چرا اینکارو با ما میکنی میگه ما که داریم به صورت طبیعی کار خودمونو انجام میدیم تو نمیخوای ما درست انجامش بدیم و همش داری تو کار ما دخالت میکنی و پارازیت میندازی اینم نتیجش میشه .پس الان میفهمیم و باور میکنیم که کم یا زیاد خوردن تاثیری در روند کار بدن ما ندارد چون ذهن ماست که فرمان اصلی را صادر میکند چون طبق تحقیقات بدن توانایی دفع مواد غذایی زاید در مقیاس بالا را دارد پس این چند کیلو اضافه وزن براش چیزی نیست اگه بخواد کم کنه و این خود ما هستیم که چون از کارکرد بدن و جسم خود اگاهی نداریم بیخود نظر میدهیم و در کار ان دخالت میکنیم و کار ان را دچار اختلال میکنیم اینها بخاطر عدم اگاهی و اعتماد به بدن خودمان است و فکر میکنیم بدن نمیتواند خود را لاغر کند.دوست دارم این فایل را ده ها بار دیگر بخوانم و گوش بدهم چون اطلاع از کار و قدرت جسمم خیلی برایم جالب است و ان را دوست دارم .وقتی دقت میکنم میبینم با وجود اموزش لاغری هنوز فرمولهای اشتباه خیلی وقتها کار خود را مثل قبل انجام میدهند  این فایل خیلی به من کمک کرد تا بتوانم این فرمولها را جایگزین کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1400/01/28 18:05
   مدت عضویت: 1724 روز
   امتیاز کاربر: 3766 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,972 کلمه

   سلام ‌ 

    

   میزان اضافه وزن من در مقابل قدرت بدن من هیچ چیزی نیست . 

   قدرت چاقی ذهن من در مقابل قدرت تناسب جسم من هیچ چیزی نیست . 

   قدرت چاقی ذهن من در مقابل قدرت تناسب ذهن من هیچ چیزی نیست . 

   من از باور عالی شما به این باور عالی هم رسیدم که قدرت تناسب در ذهن من هزاران برابر قدرت چاقی ذهن منه . ذهن منم یه متناسبه . قدرت تناسبشم خیلی زیاده و این قدرت به مغز اثر گذاشته و مغز مابه جسممون دستور داده و این ۴۰ تن رو به راحتی دفع کرده . 

   ۴۰ تن خیلی زیاده . اضافه وزن ما هر چقدرم باشه در مقابل این ۴۰ تن هیچ چیزی نیست . 

   در ناخوداگاه ما تناسب جاریه . بله در ذهن ما تناسب جاریه . در جسم ما تناسب جاریه. ما خیال می کنیم چاقیم . خیال و تصور چاقی در مقابل حقیقت متناسب وجود ما هیچ چیزی نیست . 

   قدرت لاغری اونم قدرت خودبخودی در بدن ما خیلی زیاده .  خدای من چقدر تکرار این باور الهی حال آدم رو جا میاره چقدر آدم رو سرزنده می کنه . چقدر آدم خیالش راحت میشه و به آرامش و صلح درونی میرسه . 

   قدرت پاکسازی ذهن ما در مقابل قدرت گناه ذهن ما هیچه . 

   قدرت شفای درونی ما در مقابل قدرت بیماری هیچه . 

   قدرت تناسب ذهن و بدن ما در مقابل قدرت چاقی هیچه . 

   ۴۰ تن خیلی هست . سالی یک تن . ما اصلا کاری نکردیم برای دفع سالی یک تن . 

   سالی یک تن یعنی در بیشترین حالت اضافه وزن روزانه حدودا سه کیلو  خوردیم که بشه سالی ۱ تن . 

   این یعنی در بدترین حالت و بازم جسم این همه رو یا دفع کرده یا تبدیل به انرژی کرده . 

   آره چقدر جالب گفتید که همین یه باور مثل بهمن میاد و کلی باورهای دیگه رو با خودش پاک می کنه و میبره . باورهایی مثل 

   خوردن و مخصوصا پرخوری باعث چاقی میشه 

   تحرک باعث لاغری میشه 

   رژیم باعث لاغری میشه 

   حتی ترس از قدرت چاقی ذهن در این فرمول جدید به راحتی برطرف میشه . چون قدرت پاکسازی از اون هزاران برابر بیشتره . 

   رنج و اندوه باعث چاقی میشه . 

   عصبی بودن باعث چاقی میشه .

   و ….

   همین یه فرمول چقدر به آدم انرژی و انگیزه میده تا دست از چاق کردن خودش برداره .  قدرت پاکسازی و شستشوی ذهن هزاران بار بیشتر از قدرت چاقی ذهن هست . 

   واقعا که ما ارادی چاق شدیم . قدرت اراده ی ما در چاق کردن ما بود . اراده ی ما در پذیرفتن چاقی و توجه به چاقی و آموزش چاقی . 

   فرمولهای چاقی ما در مقابل فرمولهای الهی خیلی ناکارامدن. 

   وای که خوبیها چقدر قشنگ جاری هستند . 

   وای که خوبی ها چقدر قشنگ در همه جا رخ نشون میدن . 

   قدرت زشتی در مقابل قدرت زیبایی هیچ چیزی نیست .

   قدرت شیطان در مقابل قدرت خدا هیچ چیزی نیست . 

   قدرت اندوه در مقابل قدرت شادی هیچ چیزی نیست . 

   قدرت چاقی در مقابل قدرت تناسب هیچ چیزی نیست . 

   قدرت گناه در مقابل قدرت بخشش هیچ چیزی نیست . 

   واقعا که ما دنیامون رو فقط با تصورات دروغین خودمون ساختیم . 

   قدرت این دنیای دروغین در مقابل قدرت  دنیای الهی هیچ چیزی نیست .

   خداوند همواره بر خیر جاریه . 

   قدرت بدیهای ما در مقابل خیر وجودمون هیچ چیزی نیست . 

   واقعا خودمون دنیای خودمون رو ساختیم 

    

   وقتی دنیای به این قشنگی در وجودمون جاریه از چی بترسیم . از چی ناامید بشیم . از چی در اندوه باشیم . 

   به خدا که حال خوب داشتن چقدر راحت به دست میاد فقط با تغییر نگرش . با تغییر کانون توجه .  

   به جای این که مرتب توجهمون رو بزاریم روی ناخواسته ها و قدرت چاقی

    بزاریم روی قدرت عظیمی که در وجودمون جاری و ساریه . قدرتی که نه در آن تبدیلی هست و نه تغییری . قدرتی که قانون الهی و قانون آفرینشه . قدرتی که تموم نمیشه . قدرتی که در سرتاسر وجود ما و پیرامون ما هست و توجه به اون میتونه کلی از  فرمولهای اشتباه ذهنی مارو تغییر بده . 

    

   علت اینکه ما دست به دامان رژیم ها میشویم این باور است که ما به توانایی جسم خود برای لاغر شدن ایمان نداریم . در حالیکه وقتی دلیلی به این واضحی هست که جسم ما خودبخود قدرت تناسب دارد و چاقی تنها باوری اشتباه از سوی ما بر ذهن و جسم است و ذهن و جسم همواره در صدد برطرف کردن آن است آن وقت متقاعد میشویم که حقیقت آن چیزی نیست که ما فکر می کنیم . 

   چاقی مانند هر زخم یا بیماری دیگری است که به راحتی می تواند توسط سیستم بدنی ما رفع و به حالت اولیه خود برسد . خداوند چاقی را برای ذهن و بدن تعریف نکرده است . آنچه خداوند برای ما میخواهد متناسب شدن است . او سیستم بدن ما را طوری تعبیه کرده که دائما در حال برطرف کردن چاقی باشد  و ماراهدایت کرد تا طور دیگری بیندیشیم . تا با تفکرات خود زندگی را به خود تلخ نکنیم  خداوند مارا به سمت ایمان هدایت کرد تا ما بدانیم همه اتفاقات خیر خودبخود در حال ایجاد و استمرار است و هرچیز ناخوب در حال پاکسازی و از بین رفتن است  . جاء الحق و ذهق الباطل . ان الباطل کان کفورا  .حق آمد و باطل رفت  به درستیکه باطل  از بین رونده است . این آیه هم دقیقا تمام فرمایشات شما را به اثبات میرساند که چاقی بدن خودبخود در حال از بین رفتن است . اصلا از بین رفتن بر چاقی نوشته شده و چیزی که برای ما باقی می ماند تناسب است .  

    

   چقدر مکالمات شما و دوستتون جالب بود و اینکه شما در مقابل کسی که راه شمارو انکار داره چقدر قشنگ و عالی واکنش نشون دادید . گفتگوهایی که بین شما و ایشون رد و بدل شد خیلی عالی بود و واقعادجای احسنت داره . خوشحالم که خداوند من و با شما استاد گرامی آشنا کرد تا بتونم سبک تفکرم رو ترقی بدم  . راستش من یه وقتهایی واقعا به خاطر سبک تفکرم بین عزیزانم احساس تنهایی می کنم قبلا اینجور نبودم خیلی توضیح میدادم و واقعا هم اشخاص زیادی رو تونستم با این راه آشنا کنم و همشون یه مدت اومدن ولی دیگه خودم نمیتونستم باهاشون ادامه بدم چون ایمان نمی آوردن و ایمان نیاوردن اونها  ایمان منو هم لگدکوب میکرد . چون ایمان منم تازه است . من  ۳۴ سال از عمرم رو در کفر به سر بردم و فقط سه ساله با ایمان آشنا شدم . من قبلا شاید ظواهر دین اسلام رو رعایت میکردم ولی از یه جای دیگه به بعد فهمیدم اون ظواهر نمیتونه کار منو درست کنه . ولی در این سه سال که واقعا تحقیق کردم و البته سایت تناسب فکری رو روشنتر از همه جا دیدم و دوباره به اینجا بازگشتم و از همه فاصله گرفتم و دوباره در این مسیر شروع به حرکت کردم تا بیشتر و بیشتر  در تثبیت باورهای جدیدم کار کنم میبینم حتی باورهای دینی گذشته رو هم دیگه ندارم . من از دین گذشتم . عبور کردم  و به خدا رسیدم .  خانواده ام مذهبی هستن و شاید اگه بفهمن من دیگه نماز نمیخونم ناراحت بشن ولی من نماز نخوندن الانم رو با ایمان تر از نماز خوندن اون زمانم میدونم . نماز منو از خدا دور میکرد ولی نماز نخوندنم منو به خدا نزدیک کرده . . من خیلی احساس سبکی میکنم . نماز خوندن تکرار کلمات عربی است که من حقیقت اون رو دائما در وجودم دارم . الله اکبر برای من فقط یه لفظ نیست . الله اکبر برای من ایمانه  ولی از صورتش گذشتم . روزه گرفتن رو هنوز دوست دارم . چون تونستم نگرشم رو به روزه تغییر بدم . چون اصلا توی روز یادم میره روزه هستم . اگه بخوام حساب کنم من در تمام طول سال روزه هستم . 

   حتی به همسر و بابام هم گفتم که من به خاطر شما چادر سر میکنم به خودم بود بر میداشتم چون فهمیدم کسی که به خدای وجودش وصله اصلا اون توسط نامحرم دیده نمیشه  . چون توی مدارش نیست و کسی هم که با خدای وجودش محرمه با من هم محرم هست . اصلا محرم و نامحرم برام طور دیگه ای معنا گرفته و من تمام این ایمانها رو اینجا به دست اوردم . 

   شاید دوستانی که شاید یکم متصب باشند فکر کنند که من طاهرا از دین خارج شدم ولی اینطور نیست من به معنای دین رسیدم و دین یعنی راهی برای رسیدن به خدا و من از اینجا به خدای وجودم رسیدم و همونقدر که روی خودم کار کردم و فرمولهای دهنیم رو تغییر دادم به نتایج  عالی رسیدم . 

   به قول باباطاهر عزیز 

   خوشا آنانکه الله یارشان بی

   بحمد و قل هو الله کارشان بی

   خوشا آنانکه دائم در نمازند

   بهشت جاودان بازارشان بی

   و واقعا من الان تک تک این عبارات رو در خودم مشاهده می کنم . 

   خداوند رو یار خودم میبینم . ستایش خداوند درونم که همون خود درونیم هست رو دارم ستایش میکنم و تلاش میکنم در جهت الهاماتم حرکت کن . به یگانه بودن این نیروی الهام ایمان دارم و سعی میکنم از شرک فاصله بگیرم و من فقط با حرکت و استمرار در اینجا میتونم این ابیات زیبا رو دروجود خودم ببینم . 

   من دائما در نماز هستم چون دائما دارم به نیروی درونم متصل میشم و از همه چیز فاصله گرفتم تا صدای او رو بیشتر در وجودم حس کنم . من گلم تازه شکفته است . نیاز به مراقبت داره و البته ایمان دارم خدای وجودم خودش این گل اسمان رو مراقبت میکنه . باز هم به این عبارات جانانه میرسیم که قدرت کفر در مقابل قدرت ایمان هیچ چیزی نیست . 

   من اکنون در بهشتی زندگی میکنم که دلم میخواد این بهشت رو فقط برای کسانی بگم که اون ها هم به این بهشت رسیدن ‌ . من شما رو محرم میدونم . استاد عباس منش محرمه . بچه هایی که با این بهشت آشنا شدن محرم هستن و واقعا نامحرم اصلا نمیتونه خدارو ببینه و بشنوه . 

   مدعی خواست که آید به تماشاگه راز 

   دست غیب امد و برسینه ی نامحرم زد . 

   نامحرم اون تفکرات بیهوده است که خداوند اونها رو از بین میبره . 

    

   خدایا چقدر درخت ایمان شیرینه . هرچقدر ازش صحبت میکنیم سیر نمیشیم . واقعا که در این راه شیرین دیدگاههام در مورد دین هم تغییر کرده 

   محرم و نامحرم برام تغییر کرده  ‌ . بهشت و جهنم برام تغییر کرده . مرگ و زندگی برام تغییر کرده . رنج و لذت برام تغییر کرده . من در راه تناسب فکری خیلی تغییر کردم . امروز شوهرم میگفت تعریفتو پیش دوستام کردم .میگفت اونا خانوماشون همش غر میزنند واسه گرونی و واسه خرید و و خلاصه کلافشون کردن و بهشون فشار میاد همسرم میگفت ولی خانوم من اصلا اینطور نیست . خیلی ارامش دارم . خانومم این شرایط رو طور دیگه ای میبینه . یعنی سایت تناسب فکری از من یه ادم دیگه ای ساخت و من واقعا از هدایت الهی و راهنمایی های استاد خیلی متشکرم که تا این حد منو در مسیر تغییر حرکت داد . البته از خودم تشکر می کنم و حقیقتا من بین خودم و استاد و خدا هیچ دوگانگی نمیبینم . چون ما همه در مدار الهی هستیم و درونمون به هم پیوسته است و تمام دوستانی هم که در اینجا هستن و استمرار دارند یقینا جزء محارم هستن و هدایت الهی و راهنماییهای استاد شامل حالشون میشه . 

   خدایا سپاسگزارم . خیلی شاد هستم به خاطر همه چیز . به خاطر این همه لذت . خدایا لذتها رو روزافزون کن تا تمام مردم بدونند تمام غمهایی که دارن در مقابل شادی این راه هیچ چیز نیست . 

   هر چقدرم که چاق باشیم در مقابل قدرت بدن و قدرت پاکسازی بدن هیچ چیزی نیست . 

   هیچ چیزی نیست . 

   استاد بابت این فایل عالی ازتون بی نهایت سپاسگزارم . راستی از طرف من ایدای نازنین رو که عکس قشنگش هم در فایل بود و من کلی باهاش حال کردم و لپای خوشگلش رو بوسیدم ببوسید ‌ . خدا  این دختر زیبا رو براتون حفظ کنه که حتی نگاه کردن عکسش هم انسان رو در مسیر دریافت قرار میده ازتون ممنونم که عکس ایدا و یا خودش رو در فایلها با خودتون همراه می کنید . خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار لیلی
    1400/01/30 02:10
    مدت عضویت: 1401 روز
    امتیاز کاربر: 96
    محتوای دیدگاه: 93 کلمه

    سلام دوست عزیزم من از روزی که عضو سایت شدم بلا استثنا همه کامنت هاتون میخوندم و از نوشته هاتون خیلی لذت میبردم امروز که کامنتتون خوندم خیلی خیلی لذت بردم از تک تک کلماتتون جمله هاتون من از صمیم قلب بهتون تبریک میگم به خاطر حقیقت جهان هستی که به خداشناسی و خود شناسی رسیدین این یعنی عزت نفس بازم بهتون تبریک میگم فاطمه سادات عزیزم امیدوارم که یه روزی همه خواهان این حقیقت مثل شما به آرزوی دیرینه شون برسن خیلی خوشحال شدم 

    و در آخر از استاد عزیز و گرامی بینهایتسپاسگزارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 3 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 6272 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 327 کلمه

     سلام خانم سادات عزیزم واقعا مثل همیشه عالی بود چقدر حرفهاتون به آدم حال خوب منتقل می کنه

     من هم تازگی ها نگاهم خیلی تغییر کرده نمی دونم 

     کی وکجا خدا برام برنامه گذاشت که با ذهنم وبعدش با سایت استاد آشنا شدم این روزهایی که تو سایت هستم حال پرنده ای رو دارم که تازه پرواز رو یاد گرفته واز دیدن آسمان بی انتها سیر نمی شه

     در مورد اینکه گفتین نماز نمی خونید حق باشماست نماز فقط تکرار اون جملات عربی که هیچی هم ازش نمی فهمیم وتازه حواسمون هم هزار جا میره نیست

     نماز اینکه هرلحظه در سجده باشی هرلحظه در ذکر وتسبیح خداوندی باشی که حمد وثنا فقط مختص اوست. سالهاست آموزش های اشتباه مارو از خدامون دور ودور تر کرده اونقدر خدارو برامون دست نیافتنی وترسناک کردن که حالا که حرفهای استاد رو راجب خدا می شنویم انگار تا الان کور وکر ولال بودیم 

     من هنوز اونقدر قدرتمند نشدم که نماز نخونم هنوز ترس دارم از ترک نماز. ولی وقتی یه چیزی که هست وقتی به نماز می ایستم وچادر سر می کنم آرامش دارم چون آرامش دارم وبه نماز علاقه دارم  حس می کنم خدا دوست داره این کارمو همین حس خوب امیدوارم می کنه از روی ترس واجبار نیست وبا عشق میرم برای نماز هرچند واقعا از عربی گفتن جملات زیاد حس نمی گیرم وفقط از حس آرامشش لذت می برم ومی دونم همین لذت خودش ستایش خداونده خواهر شوهرم چند ساله با کار ذهن آشنا شده وپارسا که خونه پدرشوهرم همدیگر رو دیدیم گفت نماز نمی خونم گفت قبلا از ترس جهنم واز ترس اینکه خدا دستور داده می خوندم اما الان یه جور دیگه نماز می خونم 

     حرفش برام سنگین بود درکش نکردم حتی مادرش بهش گفت من خیلی ناراحتم تو نماز رو ترک کردی. 

     ولی اون یه آرامشی پیدا کزده که قبلا که نماز می خوند ور زه می گرفت نداشت 

     خدا رو شکر بخاطر بودن در مسیر تناسب فکری 

     خدارو شکر بخاطر وجود استاد عطار شن.

     خدارو شکر بخاطر هم مسیر بودن با خانم سادات عزیز

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 14 کلمه

      سلام دوست عزیز
      پاسخ دیدگاه را به اشتباه برای فرد دیگری نوشته اید
      لطفا اصلاح کنید

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       امتیاز کاربر: 6272 سطح ۳: کاربر پیشرفته
       محتوای دیدگاه: 18 کلمه

       سلام استاد ببخشین اشتباه شده خواستم برا خانم سادات بفرستم  ولی الان نمی دونم چطور اصلاحش کنم شرمنده

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
        محتوای دیدگاه: 16 کلمه

        سلام دوست عزیز
        نوشته خودت رو در پاسخ به دیدگاهی که مدنظرت بوده بنویسد و ارسال کنید

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 0 از 0 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/01/28 12:10
   مدت عضویت: 1677 روز
   امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 3,627 کلمه

    امیدوارم اهمیت دادن به خودتون  الویت  شما  در زندگی  باشه وحال خوب  داشتن  الویت  شما  در زندگی  باشه و توجه به نکات مثبت  زندگی الویت  شما  باشه (من الویتم در زندگی حال خوب و لدت بردن از هر انچه که  دارم هست   که سرچشمه ی تمام موفقیت ها هست . )

    من نمیدونم در جسمم چه اتفاقی  های میفته  و من چند کیلو کم میکنم و یا چقدر لاعر تر شدم  مگر لباسی بپوشیم یا کسی بگه و  من متو جه بشم که بازم شرایط جسمی من   بهتر شده و اون قت بیشتر از خودم  لذت میبریم .( در این مدت هر کس من رو دیده گفته  چقدر  عالی لاعر شدی و خودم با بعصی لباسهای که پوشیدم متوجه شدم عالی لاعر شدم و خودم رو تحسین کردم و نگاه کردم به اون تغییراتم و خوشحال بودم و ایمانم بیشتر شده که من میتونم و ادامه دادم )
   قبلا وقتی کسی لاغر میشد  حرفم این بود   که 

   چقدر خوب تونستی لاغریت رو نگه داری و همیشه میگفتم لاغر ماندن سخته و گرنه لاغر شدن برام خیلی سخت نیست  .

   (من خودم به شخصه بارها رژیم گرفتم و خوب هم لاغر شدم اما هیچ وقت نتیجه ماندگار نبوده و  همین من رو ادیت میکرد و همیشه میگفتم خیلی سخته لاغری  رو که با زجر به دست آوردی رو  نگه داری و اگر کسی رو میدیدیم موفق شده  و موفق مونده حتما   میمرسید م تو چیکار کردی که لاعر شدی و موندی و با خسرت میگفتم خوش به حالت به منم بگو
   خیلیا با کمتر خوردن انتظار لاغری دارن اما نکته اش چی هست که لاغر نمیشن  ؟؟اختلال در ذهن ما هست که ما لاغر نمیشیم و نه در خوردن ما .(من خودم این اواخر که ۷ سال رژیم  و ورزش سنگین داشتم  ولی هر ماه شاهد چاقی بیشتر بودم و میگفتم الان که دیگه ته نخوردن و وورزش رو دارم انجام میدم پس چرا چاقم ؟؟و اینقدر فکرم  و ذهنم منفی و چاق  بود که نگو  اما یه جاهایی میگفتم بابا بدن  تو به مقداری از  این   خوردنی ها که احتیاج داره و همشون که من ررو چاق نمیکنن اما چون در این مسیر نبودم و کلی نجوای منفی داشتم نمیتونستم موفق بشم و صدای سمت مثبت ذهنم رو متوجه بشم و با هر خوردن ترس و وحش از چاقی بیشتر داشتم و اصلا خوردن رو کاری وحشتناک میدونستم که من رو چاق میکنه
   بله درسته که نمیخوردی ولی  انتظارت چی بوده ؟ شما چندین سال افکار چاق کننده داشتی و حالا با کمی نخورون انتطار لاغری داری مثل نسیمی هست بر کویر چاقی .

   بر اساس عوامل بیرونی (چون هله هوله نمیخورم یا عدای اضافی نمیخورم و یا رستوران نمیریم و ..‌‌ )انتطار لاعری در شما  به وحود اومد  و همش،میگین  پس چرا من لاعر نمیشم ؟؟.(بارها شده بود من هم  با ذهن چاقم یه شرایط رو تجربه میکردم که کمتر میخوردم و انتطار لاغری داشتم اما لاغر نمیشدم مثلا در ماه رمضان یا در مدت یه بیماری و یا فعالیت شدیدی و …چون  کفه ی ترازوی افکار چاقی من خیلی سنگین تر از کفه ی ترازوی افکار لاغری من بوده و در نهایت دهن چاقم برنده شده و من لاغر نشدم پس فقط به داشتن یک فکر نیست  که بگی من که فکرم خوب بود پس چرالاعر نشدم ؟ )

    استاد جواب میدن   حالا  این انتظار خوبه ولی این انتظار رو خودت به وجود اوردی یا شرایط برات به وجود اورده ؟؟؟
   این چاقی به خاطر انبوه افکار چاقی  در تو به وجود اومده ؟؟؟

   مثلا بگی :چاقی من به خاطر کم تحرکی هست این  یک فکر چاق کننده هست  که .در مغز من ثبت شده بود و یا بگی  چاقی من بر اثر ازدواج طبیعی هست و من بعد از ازدواج چاق شدم و همین فرمول باعث شده که جسم من رو تحت تاثیر قرار بده و حالا من میخوام با عوامل بیرونی که رستووران نمیرم یا پفک و چیپس نمیخورم  لاعر بشم اما خیلی اثری نداره.چون قدرت افکار چاقی من بیشتر هست .

   پس تو با فکر های چاق کننده   داری چاق میشی حالا هم با افکار لاغر کننده تو  باید   لاغر بشی .

   اگر فکر میکنی غدا تو رو چاق نمیکنه پس تهش دیگه نمیگی من نخورم که چاقتر بشم .(استاد من یاد گرفتم هیچ وقت هیچ خوردنی رو از ترس اینکه مبادا چاقتر بشم نخورم انجام ندم و تنها زمانی نخورم که سیر باشم و  واقعا نتونم بخورم اون وقت با قاطعیت میگم میل ندارم ولی غیر از این به هر دلیلی نخورم دارم بدتر چاق میشم جون کالریش بالاس چون دیر وقته چون سرخ کردنی  هست مگر خودم بدم بیاد و از سنگینی اون اذیت بشم که نخورم و گرنه از ترس چاقتر شدن و یا چاقی نخورم واقعا چاقی بیشتر رو تجربه میکنیم و دارم بهش سعی میکنم همیشه عمل کنم
   حرف  تو جسمت رو تغییر نمیده اون باور های  تو و اون فرمولهای قدیمی ذهن تو   داره نتیجه رو رقم میزنه .
   اگر بگی شیرینی نمیخورم چون من رو چاق میکنه چون دیر وقته یا بترسی که بخوریش داری با نخوردنت به چاقی توجه میکنی و اون رو پرورش میدی .(من همین دیشب دلم یه دسر خوشمزه خواست بعد از روزه خوردم اما در حد یه قاشق با چایی خوردم انگار داشتم میترکیدم و دیگه به خوردنش ادامه ندادم چون از اون حالت سنگینی بعد از غدا من متتفرم و گفتم بس هست و چقدر قشنگ من در این چند روز  ماه رمصان دارم عمل میکنم استاد واقعا سپاسگزارم از شما من هر سال اینقدر با  افکار  چاق کنند ه روزه گرفتم  و عدا خوردم  که نگو ولی حالا به هیچ وجه اون احساس  و افکار رو ندارم و اون گرسنگی رو ندارم و اون سنگینی بعد از فطار رو ندارم در حالی که کاملا سیر هستم و دارم از خوردن لذت میبرم خدا رو شکر اینقدر عالی عمل میکنم در حالی که اطرافیان من یا میگن چرا خوردیم زیاد خوردیم و یا میترسن شیرینی و یا عدا بخورن حرکت میکنن اما من خیلی راحت واقعا انگار اتوماتیک داره میشه خوردن من خیلی راحت میخورم و سیر میشم و حالم هم خوب هست