0

گام ۷۱: صراط المستقیم را رها نکنید

روش صحیح لاغر شدن
اندازه متن

بچه که بودم خیلی به تماشای مسابقات اسب سواری علاقه داشتم. هر وقت از تلویزیون مسابقات اسب سواری پخش می شد با دقت تماشا می کردم.

هیچوقت متوجه نشدم چرا به دیدن این مسابقات علاقه داشتم چون تا امروز که 41 سالم هست هنوز یک بار به اسب دست هم نزدم و سوار نشدم.

نکته ای که برام جالب توجه شده بود این بود که کنار چشم اسب های مسابقه صفحه سیاه می بستند و وقتی از پدرم درباره اش سوال کردم گفت که بخاطر اینه حواس اسب پرت اطرافش نشه و با سرعت در مسیر مسابقه حرکت کنه.

این حرف در ذهن من باقی موند اما هرگز تصور نمی کردم یه روزی باعث موفقیت های عالی برای من بشه.

از سال 93 که در مسیر تغییر زندگی قدم گذاشتم هرگز تصور نمی کردم به این میزان تغییر در تمام جنبه های زندگی ام ایجاد شود چون سال ها شنیده بودم که سرنوشت انسان توسط خداوند مشخص شده است و ما فقط باید سپاسگزار خداوند باشیم.

هدف اول من برای تغییر کردن لاغر شدن نبود بلکه ثروتمند شدن بود. دوست داشتم شرایط مالی بهتری داشته باشم و پس از سالها تلاش ناموفق برای بهبود شرایط مالی با موضوع قانون جذب آشنا شدم و با خودم گفتم شانسم رو امتحان می کنم از این که بدتر نمیشه و با این نیت که بدتر از این نخواهد شد شروع به خواندن کتابهای حوزه موفقیت و گوش دادن به سخنرانی اساتید قانون جذب کردم.

پس از چندماه تلاش و استمرار در حالی که هیچ نتیجه مالی یا بهوبد در شرایط زندگی من ایجاد نشده بود احساس کردم که یکی از موانع پیشرفت کردن من وضعیت جسمانی و چاق بودنم است.

از کجا به این نتیجه رسیدم؟؟؟

در کتابهای موفقیت تاکید شده بود از تجسم کردن برای خلق رویای خود استفاده کنید.

من هم که تازه این کار رو شروع کرده بودم خیلی خوشم میومد و هر روز صبح و شب زمانی رو صرف تجسم کردن می کردم.

راستش حتی نمی دونستم چی رو باید تجسم کنم چون هیچ خواسته مشخصی نداشتم فقط می دونستم که از شرایطی که هستم راضی نیستیم.

هر وقت مشغول تجسم می شدم خودبخود به شرایط اون روزها فکر می کردم و بیشتر حالم بد می شد بعد تصمیم گرفتم حالا که نمی تونم شرایطی که دوست دارم رو تجسم کنم بیام تجسم کنم شرایط فعلیم تغییر کرده.

ترفند خوبی بود در حالی که در هیچ کتابی به این شکل درباره تجسم کردن توضیح داده نشده بود و فقط به دلیل استمرار و علاقه من به تجسم کردن این ایده به من داده شد که به جای تجسم شرایطی که از نظر من خیلی رویایی بود شرایط فعلی رو تجسم کنم که بهبود پیدا کرده.

شروع کردم به تجسم خودم در حالتی که بدهی هام رو پرداخت کردم و چقدر احساس خوبی دارم و با همسرم و بچه هام رفتیم رستوران و بدون ترس از اینکه قسط و بدهی دارم با خیال راحت دارم غذا می خورم.

بعدا این نکته برام جالب توجه شد که در تجسم کردن های اون زمان هم حالت موفقی که برای خودم در نظر می گرفتن در حال خوردن در رستوران بود.

تجسم می کردم که ماشینم رو عوض کردم و یه ماشین بهتر دارم که دیگه خراب نمیشه و رنگ و روش بهتر شده.

خلاصه همه شرایط سخت اون روزها رو تجسم می کردم که بهبود پیدا کرده اما یادم میاد هر وقت در تجسم کردن هام به موضوع چاقی می رسیدم اصلا نمی تونستم تجسم کنم که لاغر شدم و این موضوع باعث تعجب من شده بود.

چون در مورد عینک که بازم از بچگی روی چشمام بود خیلی دوست داشتم عینک نداشته باشم و راحت خودم رو بدون عینک تجسم می کردم که دارم تو رودخونه شنا می کنم در حالی که عینک روی چشمام نیست و همه جا رو به وضوح می بینم.

ولی در مورد لاغر شدن حتی تجسم اینکه من لاغر شدم برام غیرممکن بود.

چندین ماه به همین شکل گذشت و من هر روز صبح و شب تجسم می کردم که مشکلاتم حل شده و من چقدر حالم بهتر شده.

همین تجسم کردن هر روز باعث شده بود که واقعا حال من بهتر از قبل باشه انگار منتظر معجزه بودم که تجسم کردن های من جواب بده و من شرایطم تغییر کنه.

به مرور شرایط تغییر کرد و طی چندماه همه بدهی ها رو پرداخت کردم و چند ماه بعد همه اقساط بانکی رو تسویه کردم و حال و هوای خوب رو به صورت واقعی تجربه کردم.

دیگه تجسم نبود بلکه واقعیت زندگی من بود.

کمتر از شش ماه بعد از تسویه بدهی ها ماشین حد صفر خریدم و تجسم بعدی من به واقعیت تبدیل شد.

وقتی از تجسم کردن ها و مطالعه کتاب های موفقیت و همچنین استفاده از دوره های آموزشی، نتیجه دیدم به این موضوع فکر کردم که حالا که این آگاهی برای تغییر زندگی من جواب داده بیام برای لاغر شدن ازش استفاده کنم.

این در حالی بود که هیچ اطلاعی از چگونگی انجام این کار نداشتم چون در تمام کتابهای موفقیت درباره تغییر شرایط مالی و رسیدن به آرزوها مثل خونه و ماشین و همسر و … توضیح داده بود و هرگز درباره لاغر شدن من چیزی نخونده و نشنیده بودم ولی یه احساسی در من ایجاد شده بود که منو تشویق می کرد از قدرت ذهنم برای لاغر شدن استفاده کنم.

بالاخره تصمیم شجاعانه خودم رو گرفتم و بعد از ظهر یکی از روزها که مغازه بودم تصمیم گرفتم از طریق قدرت ذهن لاغر بشم.

تصمیم خودم رو بعنوان تعهد در دفتر خاطراتم نوشتم و چند لحظه با خودم فکر کردم که اگه لاغر بشم چی میشه؟؟؟

حتی فکر کردن بهش هم ترسناک بود چون هیچ تجربه ای از لاغر شدن به شکل عالی و تناسب اندام رو نداشتم و همیشه در حد چند کیلو لاغر می شدم و دوباره خیلی سریع چاق می شدم.

سعی کردن به اینکه لاغر شدم فکر کنم درحالی که هیچ تصویر واضح یا ایده ای برای چگونه لاغر شدن نداشتم.

حرکتم رو شروع کردم و به خودم گفتم همانطور که سال قبل دوست داشتم بدهی هام رو پرداخت کنم و نمی دونستم چطور ولی الان همه بدهی هام رو پرداخت کردم حالا هم تصمیم می گیرم لاغر بشم و با اینکه نمی دونم چطور ولی مطمئنم لاغر میشم.

با این امید و آرزو شروع کردم به انجام تمرینات ذهنی برای لاغر شدن.

نکته ای که باعث موفقیت من در موضوع لاغری با ذهن و همچنین تغییر جنبه های مختلف زندگی شد همان چشم بندی بود که کنار چشم های اسب ها در مسابقات اسب دوانی می بستند.

هربار در مسیر لاغر شدن احساس ناامیدی و شکست می کردم به وسوسه می شدم از طریق روش های دیگه برای لاغر شدن اقدام کنم به خودم می گفتم مثل اون اسب ها باید چشمام رو به روی وسوسه های اطراف ببندم و فقط به مسیر خودم ادامه بدم.

دلیل اینکه خیلی وسوسه می شدم به سمت روش های دیگه برم این بود که تازه شرایط مالی من تغییر کرده بود و به اندازه ای که بتونم قرص و دارو و … بخرم پول داشتم و خیلی وسوسه می شدم حالا که پولشو داری برو امتحان کن ببین شاید زودتر لاغر شدی.

ولی خدا رو شکر با بستن چشمانم به روش های مختلف لاغر شدن به حرکتم در مسیر لاغری با ذهن ادامه دادم تا نتیجه جسمی در من ظاهر شد و دیگه با دیدن اولین نشانه ها انقدر اعتماد و اعتقادم به این روش بیشتر شد که هرگز حتی وسوسه نشدم بخوام از روش دیگری برای لاغر شدن استفاده کنم.

توضیحات فایل آموزشی “صراط المستقیم را رها نکنید” درباره باقی ماندن و ادامه دادن در مسیری است که صاف و مستقیم شما را به سمت هدفتان که لاغر شدن است هدایت می کند.

این مسیر نه تنها شما را به مقصد لاغری می رساند بلکه در مسیر حرکت خود از ایستگاه های مختلفی عبور می کنید که در هر ایستگاه کلی آگاهی دریافت می کنید که باعث تغییر جنبه های مختلف زندگی شما خواهد شد.

در واقع زمانی که شما به مقصد لاغری می رسید فردی نیستید که چاق بوده است و لاغر شده است بلکه دیگر آن فرد قبلی نیستید چون نه تنها لاغر شده اید بلکه نگرش و تفکر شما درباره زندگی و خودتان تغییر کرده است و شما انسانی هستید که دوباره متولد شده اید.

پیشنهاد میکنم با دقت و تمرکز عالی به گفته های مطرح شده در فایل آموزشی توجه کنید و سپس درباره آنچه دریافت کردید دیدگاه خود را در بخش نظرات به اشتراک بذارید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.22 از 36 رای

https://tanasobefekri.net/?p=30051
57 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار mkhnilofar@gmail.com
   1403/03/25 18:18
   مدت عضویت: 934 روز
   امتیاز کاربر: 2816 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 150 کلمه

   به نام خدا 

   با سلام به تمام عزیزان سرزمین لاغری با ذهن

   به لطف خدا هر جایی که کم میارم یا لیز میخورم و خسته میشم استاد یه فایلی میزاره دوباره انگیزه میگیرم 

   چقدر مثال چشم بندهای اسب ها جالب و به جا بود منم از وقتی دوره صد گام رو شروع کردم با خودم عهد کردم تمام مسیرها رو فراموش کنم و پیگیری نکنم ولی ایراد من تو باور لاغر شدن هست همیشه حسرت یه عکسی رو میخوردم یه زن با اندام ایده آل از نظر من دوست داشتم اون شکلی بشم از امروز تصمیم گرفتم یه پله خودم رو لاغرتر فرض کنم مثلا فلان لباسم زیپش راحت بسته بشه البته الانم بسته میشه ولی سخت فکر کنم از این تصویر سازی استفاده کنم خیلی عالی میشه خیلی مشتاقم تا حالا بهش فکر نکرده بودم مثل یه جرقه هست برام خیلی کیف میده لباست تو تنت آزاد هست اذیتت نمیکنه تنگ نیست 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1403/02/08 09:37
   مدت عضویت: 319 روز
   امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 202 کلمه

   با سلام 

   چه جمله قشنگی گفتین «اگه بخوای راهشو پیدا میکنی،اگه نخواهی بهانه شو!»

   من این مثال چشم بند اسب رو از یه آدم بزرگ دیگه هم بجز شما شنیدم .عموی خودم ،کسی که تونسته زندگیش رو بطور کامل دگرگون کنه و دقیق مثه شما انقدر در راه خواسته اش تلاش کرده که توی گوگل میزنی اسمش بالا میاد، و باعث  افتخارمونه.

   واقعا دلیلی ندارد وقتی راهی رو پیدا می‌کنی که همه جوره مورد تابیدت هست دنبال راه دیگه ای بگردی. 

   من مهلا خانه دار ، از یکی از شهرستانهای خراسان رضوی سایت رو وقتی که دنبال یه روش لاغری بودم بطور اتفاقی پیدا کردم و مطمئنم هستم که جواب میده.

   و این فایل رو هم دقیقا وقتی گوش دادم که چند روز قبلش احساس ناامیدی از این روش کرده بودم ،و این فایل دوباره بهم انگیزه داد.

   من برای لاغری عجله ای ندارم ،و این چند روز حس میکردم با گوش دادن یکی از فایلها و از طریق فایلهای رایگان راه بجایی نمی برم که این فایل انگار برای من نوشته و  گفته شده و دوباره امیدوارم کرد.

   امروز یاد گرفتم در مسیر لاغری با ذهن از این شاخه به اون شاخه نپریم و آنقدر در مسیر بمونیم .تداوم داشته باشیم تا زمانی که به نتیجه دلخواه برسیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/08/11 10:33
   مدت عضویت: 344 روز
   امتیاز کاربر: 7025 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 519 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   گام 71 : صراط المستقیم را رها نکنید 

   واقعا ما باید در همه ی جنبه های زندگیمون مثل اسب های مسابقه رفتار کنیم اگر از درست بودن یک مسیر اطمینان داشتیم  باید به چشم های خودمون چشم بند بزنیم که نتونیم مسیرهای دیگه رو ببینم و وسوسه بشیم .حالا چطور مسیر درست رو تشخیص بدیم راه های مختلفی وجود داره مثلا تحقیق کردن و یا حتی تجربه کردن مثلا ما در مسئله چاقی و رژیم گرفتن و ورزش کردن خودمون تجربه کردیم که هیچ روشی نتونسته مارو برای همیشه و به طور دائم لاغر کنه پس وقتی یه روش میاد که این مشکل رو میخواد به طور ریشه ای حل بکنه و برای درست بودن خودش هزاران دلیل و مدرک داره و در مقابل هزاران دلیل برای نقص روش های دیگه داره پس دیگه شک و تردید معنایی نداره باید قدم در راه گذاشت و فقط ادامه داد . اینجا همون جاییکه باید مثل اسب مسابقه عمل کرد جز این مسیر هیچ مسیر دیگه ای رو نباید دید . خداروشکر من از وقتی با سایت آشنا شدم اصلا سمت روش های دیگه نرفتم نمیگم اصلا ذهنم منفی نشده یا حالم بد نشده چرا شده بارها هم شده حتی یه زمانی خودمو وزن کردم و دیدم با بودن مدت سه ماه در سایت نه تنها کم نکردم بلکه وزنم هم زیاد شده با این حال هم اصلا ذهنم سمت این نرفت که برم از روش های دیگه استفاده کنم چون هرکسی ندونه خودم که به خوبی یادمه که چقدر از هر چی رژیم و ورزش بود عاجز شده بودم و عاجزانه از خدا خواستم که راهی پیش پای من بزاره و خیلی اتفاقی با این سایت آشنا شدم. حالا اگر بخوام با این آگاهی دوباره برم اون روش هارو امتحان کنم دیوانگی محض . پس با خودم گفتم که این راه درسته و از درست بودنش اطمینان دارم پس حتما من اونجوری که باید نبودم و یاد گفته های استاد افتادم که گفتن در ابتدای راه اگر چاق تر شدید خوشحال باشید چون شما راه درست رو پیدا کردین و این چاق شدن دوباره بخاطر تاثیر افکار گذشته ست شما باید خوشحال باشید که این چاقی نه تنها متوقف میشه بلکه متناسب هم میشید پس فقط ادامه بدید و عجله نکنید متناسب شدن یه پروسه داره و باید اون پروسه طی بشه. و من با وجود دیدن اضافه وزن اصلا به فکر این نبودم که از روش های دیگه استفاده کنم چون از فکر کردن بهشون واقعا حالم بد میشد وقتی به یاد زجرهایی که کشیدم میوفتادم به خودم گفتم امکان نداره بخوام دوباره اونارو تجربه کنم . من در اینجا به آرامش رسیدم آرامشی که در روش های دیگه از من گرفته شده بود پس واقعا دیوانگیه که بخوام دوباره برم سمت همون روش ها .پس باید به درست بودن مسیر خودمون ایمان بیارم  و عجله نکنیم نمیتونیم ره صد ساله رو یه شبه بریم یه ضرب المثل هم هست که میگه : رهرو آن نیست گه تند و گهی خسته رود    رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود. آهسته و پیوسته به راه مون ادامه بدیم به امید تناسب اندام برای همه مون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/01 14:27
   مدت عضویت: 408 روز
   امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 792 کلمه

   به نام خداوند هادی ام 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   صراط المستقیم را رها نکنید 

   • خداوند بزرگ انسان را خالق زندگی خودش آفرید و هر آنچه برای رسیدن به خواسته هایش نیاز داشت را ، در وجودش قرار داد.و به او قدرت انتخاب و اختیار داد .

   او را از حواس پنجگانه و حس ششم بهره مند کرد ،تا بتواند اطلاعات صحیح را در سی پی یوی مغزش ذخیره کند و کارهایش را با تمرکز و توجه به داده های صحیح انجام دهد تا در صراط مستقیم که همانا راه درست و سعادت انسان است قرار بگیرد .

   اما در گذر زمان بنا به دلایل فراوان محیطی و اجتماعی ،انسان با اطلاعات اشتباه روبرو شد.

    اما چون آگاه نبود نتوانست تشخیص دهد. که اطلاعات ذخیره شده اش درست است یا نادرست ،و متاسفانه بر طبق همان داده ها پایه های زندگی اش را بنا کرد و همینطور نسل در نسل این باورهای اشتباه با انسان جلو آمدند و هر روز بزرگ و گسترده تر شدند و شاخه دواندند و انسان را از مسیر اصلی و سعادت و خوشبختی که همان راحتترین و مستقیم ترین مسیر بود دور و دورتر کردند.

   اما اکنون که به یاری پروردگار بی همتایم به مسیر صحیح زندگی هدایت شده ایم باید خالق زندگی خودمان باشیم و از هیچ تلاشی برای زندگی بهتر داشتن غافل نشویم .

   ما باید اطلاعات صحیح درباره مسائل زندگی و لاغری دریافت کنیم و آنها را جایگزین اطلاعات اشتباه کنیم و بعد با تکرار آن داده ها باورهایمان را شکل دهیم 

   و البته در مسیر زندگی مهمترین باور این است که :

   من می‌خواهم ،می‌توانم ،می‌شود 

   بهترین روش برای به بار نشستن باورهای ما تجسم کردن است ،حالا وقتی در دنیای مادی که پر از هیاهو و هیجانات مختلف است ما چگونه چشم بر تمام واقعیت‌ها ببندیم و خوبی ها را خواسته ها را تجسم کنیم ؟!!!؟

   مثال اسب خیلی مثال جالب و جذابی برای من بود ،من فهمیدم که برای رسیدن به موفقیت باید تمام تمرکز و حواس و تفکر من روی آن موضوع باشد 

   برای اسب آن صفحات سیاه کنار صورتشان نمایانگر بالا بردن قدرت تمرکز و دید بهتر اسب است  

   و برای من آن صفحات سیاه یعنی بستن تمام ورودی های منفی و تمرکز و دیدن تصاویر و فایلهای آموزشی و تکرار و تمرین مطالب یاد گرفته شده و آنقدر غرق در مسیرم بشوم که بتوانم انتهای مسیر را تصویر سازی و تجسم کنم .

   کائنات و جهان هستی به گونه ای آفریده شده که با انرژی افکار و باورهای ما ،انرژی های همسو با آن افکار و باورها به سمت ما جذب می‌شوند 

   هر جسمی دارای روح است و هر روحی بعد متعالی جسم است ،همه چیز در جهان آفرینش دارای روح است حالا این روح دارای مراتب و درجات خاص خودش است و بالاترین و والاترین روح ،روح انسان است .هر چیزی در جهان ابتدا روح بوده و بعد به جسم تبدیل شده است .

   و حالا میبینیم که تجسم کردن یعنی جسمی کردن باورها ،یعنی هر جسمی هر چیزی که در بیرون می‌بینیم و درک می‌کنیم منبع آن و روح آن در درون خودمان است 

   تمام منابع لاغری و سلامتی و ثروت وخوشبختی در درون خود ماست و ما میتوانیم با تجسم کردن آن افکار و باورهای درونیمان خوشبختی را زندگی کنیم .چون خداوند هر آنچه انسان نیاز داشت برای خوشبختی و سعادت همه را در وجودش خلق کرد پس ما منبع تمام خوبیهای جهان هستیم ،وجود ما سرشار از فراوانی و نعمت است تنها کافیست روی آنها تمرکز کنیم و آنها را مجسم کنیم تا در دنیای مادی این تجسمات به اجسام تبدیل شوند .ما با تجسم کردن انگار داریم درون منبع ذهنمان راه می رویم و به افکار و باورهایمان غذا می دهیم تا آن باورها تبدیل به اجسام شوند.  تجسم کردن باعث می‌شود ما انرژی‌های عناصر وجودیمان (روح و ذهن و جسم )را با هم همراستا کنیم و دائم انرژی را در خدمت خودمان داشته باشیم ،ما با تجسم کردن از هدر رفتن و هرز رفتن انرژیمان برای محیط اطراف و دیگران جلوگیری می‌کنیم و تنها و تنها وجودمان را متمرکز با خود واقعی مان می‌کنیم.

   پس اگر دنبال پیشرفت و سعادت و خوشبختی هستیم باید در صراط مستقیم زندگیمان قرار بگیریم و مانند آن اسب‌های مسابقه ای ،صفحاتی در اطراف خودمان ایجاد کنیم تا از هدر رفتن انرژی و عدم تمرکز خودمان در خلق باورهایمان جلوگیری کنیم ما باید قدرت تصویر سازی ذهنیمان را بالا ببریم زیرا هر تصویری تبدیل به جسم می‌شود 

   اگر امروز سلامتیم چون مکرر سلامتی را تصور کرده ایم 

   اگر امروز چاق هستیم چون به کرات چاقی را تصور کرده ایم 

   به طور کلی ما هر آنچه هستیم محصول تفکرات و باورهای خودمانیم .و خود کرده را تدبیر نیست 

   مگر اینکه بخواهیم و برای خواسته هایمان تلاش کنیم .

   خداوندا  اهدنا الصراط المستقیم 

   خداوندا ما را جز  سعادتمندان و عزیزانت قرار بده 

   خداوندا ما را از گمراهان قرار مده و خیر دنیا و آخرت نصیبمان بفرما الهی آمین 

   الهی به امید تو .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 394 کلمه

   به نام خداوند مهربان 

   سلام خدمت استاد گرانقدر و دوستان عزیزم

   قبل از آشنایی با این سایت با قانون جذب آشنا شدم هدف من از یاد گیری قانون جذب در وهله ی اول مستقل شدن و تغییر شرایط زندگیم بود مدتی بعد با مطالبی آشنا شدم که لاغری با قدرت ذهن را بیان میکردند و سپس با سایت تناسب فکری آشنا شدم .

   خدارو بینهایت شکر میکنم و همچنین از شما استاد گرانقدر و مهربان ممنونم که چشمانتان را به روی سایر روشها بستید و فقط از این روش استفاده کردید و سایت تناسب فکری بدین طریق ایجاد شد تا انسانهای چاق و حتی لاغر با این آگاهیها بتوانند علم زندگی کردن رابیاموزند یعنی نه تنها جسم افراد متناسب شود بلکه در سایر جنبه ها نیز متناسب و ایده ال زندگی کنند و از خداوند مهربان در خواست میکنم که آنقدر به شما حسن خلق دهد که در ردیف پیامبرانش قرار گیرید.

   یکی از هزاران جنبه های مثبت این سایت این هست که نه فقط خود ما بلکه فرزندان و اطرافیان ما با این آگاهیها آشنا میشوند و وقتی ذهن من متناسب شود دیگر محال است فرمولها ونگرش های چاق کننده رو به فرزندانم منتقل کنم و حتی کسانی از اطرافیانم که من رو و این روش رو مسخره میکنند به زودی می فهمند که اشتباه میکردند .

   اتفاقا چند روز پیش در خانه‌ی پدر و مادرم  مهمان بودیم که توسط خانواده به خاطر این روش ذهنی مسخره شدم کمی ناراحت شدم اما ایمانی که به راهم دارم باعث شد حرفشون رو نادیده بگیرم و بهشون توجهی نکردم 

   من با آرامش و اطمینان خاطر به راه الهی خودم ادامه میدهم و چشمانم رو جز به راه مستقیمی که پروردگارم منو بهش هدایت کرده میبندم.

   نمی گذارم حال خوب من که توسط خدایم درون من ایجاد شده خراب بشه ، خدا  همیشه با من هست و هرگز بنده هایش را رها نمیکنه، چون خدا عاشق ماست ومارو بینهایت دوست داره .

   همیشه سعی بر کنترل ورودیها مون داشته باشیم چون افکار منفی روی تمام جنبه های زندگیمون تاثیر میزاره .

   من ۳۴ سالمه وخانه دارهستم و اهل استان زنجان و ترک هستم.۳ تا فرزند دارم که کارها و درسشون با من هست و سومین فرزندم سنش دو سال و نیم هست و همیشه با من هست اما من راه خوشبختی رو پیدا کردم و به لطف خداوند تا آخرین روز زندگیم در این دنیا ، با هیچ بهانه ای اون رو ترک نخواهم کرد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/06/05 10:53
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 410 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی

   خیلی از خداوند ممنونم که تواتنستم گام 71 صراط مستقیم را رها نکنید را در تاریخ 1402/06/04 گوش بدم 

   استاد من زهرا از شهر یزد سن 46 سال ، شاغل و دارای 4 فرزند در بدترین شرایط روحی درمحل کار توسط یکی از همکاران به این سایت هدایت شدم  ووقتی 12گام را گوش دادم دقیقا متوجه شدم که این روش بهترین و درست ترین روش لاغری است چون  با هربار گوش دادن به فایلها چقدر به آگاهیهای من اضافه میشد که با باورها و فرمولهای اشتباه من چاق شدم .با هرروشی که برای لاغری اقدام کردیم یا نتیجه نداد یا نتیجه ماندگار نبود 

   من خیلی از خداوند متعال سپاسگزارم که توانستم دراین مرحله که واقعا ازهمه کس ناامید شده بودم به این مسیر هدایت شوم که در طول روز به کاری مشغول شوم که برای آینده و سلامتی من مفید باشد .

   استاد چقدر اسم قشنگی برای استمرار دراین مسیر انتخاب کردید صراط مستقیم را رها نکنید و واقعا خداوند درقران هم فرمودند که اگر میخواهید هدایت شوید از طراط مستقیم دورنشوید 

   من بارها دراین مسیر لیز خوردم ولی چون اطمینان داشتم که این مسیر بهترین مسیر است آن را رها نکردم و جالب است هروقت که کمی ناامید میشدم وقتی به سایت مراجعه میکردم دقیقا صحبتهای استاد مربوط به حال و روز من بود که جوابم را میگرفتم و همیشه این حرفهای استاد درذهن من است که اصلا از چاقی بیشتر خود نترسید که این یک مانع بزرگ است و این مسیر را ادامه بدهید یعنی صراط مستقیم ، اگر این فایلها را سنگ گوش کنه کوچک میشود ، وزن شما استپ نشده بلکه کم کم داره کمتر میشود و در آینده متوجه میشوید ، اصلا روی ترازو نروید که مثل مین کار میکنه ، برای لاغری خود عجله نکنید ، از خوردن غذا نترسید غذا هیچ صدمه ای به بدن ما نمیزند ، باوررکنید شما لاغر میشوید ، نیازمند لاغر شدن نباشید شدشد ،نشد نشد ، درمقابل شیرینی خوردن انتخاب کنید شیرینی را بخورم یا متناسب بشوم و قدرت انتخاب داشته باشید . چیزی به نام پرخوری عصبی وجود ندارد – چاقی ژنتیکی وجود ندارد – چاقی ربطی به میزان غذا -نوع غذا – محل زندگی – کم تحرکی ندارد ، با gps دوباره به ایستگاه لاغری که قبلا رد کردید برگردید .یادگیری زبان لاغری و تقویت فرمولهای لاغری 

   از شما استاد عزیز ممنون که دراین مسیر راهنمای ما دوستان هستید و هرکجا داشتیم از پرتگاه چاقی پایین میافتادیم به راحتی دست ما را میگیرید ممنون ازشما 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1402/01/25 21:43
   مدت عضویت: 559 روز
   امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,181 کلمه

   سلام و درود 

   مسیر لاغری با ذهن تنها راه لاغر شدنه .

   مسیر لاغری با ذهن اصلا چی هست ؟ 

   ذهن ما یک فضای خالی و یک ظرف هست که هر لحظه داره پر و خالی میشه . 

   هر وقت که با آموزشی روبرو میشیم لازمه ظرف ذهن رو خالی کنیم بگیم من هیچی بلد نیستم و دوباره با مفاهیم فایل و متن اون رو پر کنیم . 

   این فایل منحصر به فرد بودن مسیر لاغری با ذهن رو توضیح میداد . 

   اینکه تنها راه لاغر شدن پر کردن ظرف ذهن از محتوای آسان لاغر شدنه ‌ 

   ما باید به این باور برسیم که راه لاغری آسون وجود داره و اینکه ما خیلی راحت بدون سختی بلکه با لذت میتونیم این مسیر رو طی کنیم .

   مسیری که لذت بخش نباشه ما انجام نمیدیم . 

   بارها و بارها بهمون گفتن رژیم بگیر ورزش کن . مگه کم شنیدیم ولی چرا نتونستیم ادامه اش بدیم چون سخته چون لذت نبردیم . چون روزگار برامون تیره و تار میشد ولی در لاغری با ذهن رژیم و دارو و دمنوش و ورزش نداره . 

   غذا خوردن در لاغری با ذهن وسیله ای برای چاق کردن ما نیست . بلکه به نظر من وسیله ای جهت لاغر کردن ماست . چون سوخت و ساز رو بیشتر می کنه . هر بر که غذا میخوریم  همه دستگاههای بدن شروع به فعالیت می کنند تا همه ی اون غذا رو تبدیل به انرژی کنند و مابقیش رو دفع کنند . 

   غذا در لاغری با ذهن وسیله ی ساخت چربی نیست و  وارد بدن  نمیشه که ذخیره بشه بلکه وارد بدن شده که تبدیل به انرژی بشه و بره .

   در لاغری با ذهن من به خودم احترام میزارم و با کم خوری و پرخوری به بدنم آسیب نمیرسونم . 

   در لاغری با دهن من به آرامش درونی رسیدم و لزومی نداره این ارامش رو از طریق غذا خوردن به دست بیارم . 

   در لاغری با ذهن پناه من خدای وجودمه . خدای هدایتگرم . خدایی که هر لحظه منو به راه راست هدایت می کنه  نه غذا . 

   در لاغری با ذهن من دیگه ناآروم نیستم که بخوام به غذا پناه ببرم . 

   لاغری با ذهن عزت نفس رو در من بیدار کرده .

   اشتیاق امید اطمینان ایمان به لاغر بودن رو در  من بیدار کرده . 

   من به این باور رسیدم که منم بدون زحمت میتونم لاغر بشم و لاغر بمونم .

   در لاغری با ذهن من دیگه به اندامم نگاه چاقی ندارم . بلکه چاقی رو همون لاغری می دونم . 

   این چربیهای اضافه همون انرژی های لاغریه که من به واسطه باور نبودن و نداشتن لاغری در خودم جذب کردم و بدنم رو به لاغر بودن محتاج کردم و بدنم هم انرژی لاغری رو جذب کرده . 

   در لاغری با ذهن یاد گرفتم به لاغری بی نیاز و مستغنی  بشم تا بدنم در فرکانس نیاز و احتیاج  قرار نگیره بلکه در فرکانس فراوانی باشه و حساس کمبود نکنه . 

   وقتی باور داشته باشم لاغری هست ؛ کمبود لاغری ندارم ؛ کمبود انرژی ندارم و انرژی لاغری همیشه هست نیاز بدنم به مصرف مواد غذایی و همینطور جذب انرژی به صورت چربی کم میشه و خود به خود چربیهای اضافه از بدنم دفع میشن . میل من نسبت به مواد غذایی یه میل متعادل و بنا بر حسب نیاز طبیعی بدنم هست و دیگه غذا وسیله ای برای رفع نیاز ذهنی من نیست . چون ذهن من با باورهای صحیح پر شده و دیگه تولید حس فقدان و خلاء نمی کنه . بلکه تازه من خالیش می کنم تا با اندیشه های الهی پرش کنم . 

   من ذهنم رو دوست دارم . چون ذهن فقط یه ظرفه . این خودمم که پرش می کنم . 

   من اتفاقات منفی گذشته رو دائما  فراموش می کنم و نگرانی های آینده رو هم فراموش می کنم . پس ظرف ذهنم رو با اندوه و ناراحتی پر نمی کنم . در نتیجه همیشه حالم خوبه و در زمان حال زندگی می کنم . 

   در زمان حال هم به نعمتهام نگاه می کنم . 

   به چیزایی که دارم  و لاغری یکی از اونهاست . من همین حالا کلی انرژی لاغری دارم که دارن ازاد میشن و پر میکشن و میرن . 

   در عین حال هر وقتم که انرژی لاغریم کم بشه از طریق مواد غذایی انرژی لاغری رو جذب می کنم و چون همیشه جلو رومه باور دارم که همیشه لاغرم . 

   بدن من همواره به اندازه نیازش انرژی لاغری جذب کرده ولی چون من همیشه محتاج لاغری بودم خیلی احساس نیاز به لاغری داشتم و در نتیجه لاغری زیادی جذب کردم . 

   من به تمام چربیها که انرژی ذخیره شده هستند عشق می ورزم . تمام چربیهای من انرژی لاغری هستن که  چون بهشون نیاز داشتم نگهشون داشتم . 

   من اکنون حس نیاز به لاغری رو رها می کنم . 

   لاغری با دهن یعنی برداشتن حس نیاز . یعنی پر شدن از احساسات مثبت 

    یعنی برطرف شدن نیاز کاذب بدن به ذخیره انرژی . یعنی در صلح با خود قرار گرفتن . 

   یعنی به خود عشق ورزیدن . 

   خب حالا کدوم روش میتونه منو اینجوری لاغر کنه . میتونه تا این حد دیدگاه منو تغییر بده که چاقی همون لاغریه که انباشته شده چون احساس نبودنشو داشتم همیشه . 

   من همیشه لاغری رو جذب کردم  و اتفاقا نزاشتم بره که در بدنم ذخیره اش کردم . 

   ولی از وقتی آگاه شدم این چربیها همون انرژی لاغری هستن که جذبشون کردم و پاسخ فرکانسهام بهم داده شده  خیلی آرومتر شدم و ایمان بیشتری پیدا کردم که خیلی راحت همه ی این چربیها رو آزاد می کنم . 

   خب رژیم و ورزش که بیشتر حس کمبود انرژی به من میدن و هیچ لذتی حداقل در شرایط کنونی برای من ندارن پس چطور میخوان لاغری لذتبخش رو برام رقم بزنند . اصلا مگه چیزی بیرون از من میتونه سرنوشت لاغری رو برای من رقم بزنه . 

   من خیلی ها رو میبینم در اطرافم که همراه با روش ذهن  رژیم و کم خوری هم دارن و خیلی کمتر از نیازشون دارن مصرف می کنند ولی خوشحالن و میگن داریم لاغر میشیم  . شاید یکم بهشون حسودیم بشه ولی مساله اینه من از راه زجر دادن به خودم نمیتونم لاغر بشم  

   چطور کمتر از حد نیازم بخورم و شاد باشم . 

   همونجور که وقتی بیش از حد نیازم میخوردم و هیچ وقت شاد نبودم و احساس چاقی میکردم وسلامت روانم به هم میریخت  وقتی کمتر از حد نیازم هم بخورم احساس بیماری می کنم و مریض میشم . 

   تاثیر کم خوری و پرخوری بر ذهن و جسم من زیاده و من دیگه نمیتونم به این دو روشی کهچاقها بهش عمل می کنند عمل کنم . 

   من به حد نیاز جسمم میخورم  و از مسیر  لاغریم لذت میبرم . احساسات درونم رو اصلاح می کنم و ذهنم رو با محتویات امید بخش پر می کنم . حالا  آرکم اروم گرم به گرم با خوب شدن حالم  نیاز بدن من هم کم و کمتر میشه و انرژیهای ذخیره رو رها می کنه و من کم کم لاغر میشم . 

   به اندازه ای که در باورهام تغییر ایجاد کنم بدنم و واکنشهای جسمیم تغییر می کنه و نتایج لاغری رو یکی پس از دیگری به بدنم هدیه می کنم . خب کدوم روشی این تاثیر رو داره . هیچ روشی هیچ روشی نمیتونه منو اینجوری انقدر راحت و آسون و خودبخودی لاغر کنه . پس من این راه رو انتخاب می کنم  . چون تنها راه لاغر شدنه . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1402/01/14 15:13
   مدت عضویت: 615 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 784 کلمه

            “به نام یکتا خداوند بی همتا ”الله” “

   درود به همه ی دوستان هم مسیر و استاد عطار روشن ؛

   نکات طلایی ۴ : صراط مستقیم را رها نکنید ؛

   ای هستی بخش مهربان و عزیزم ، سپاس تو را که مرا یاری دادی که امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ بتوانم این گام را نیز بر دارم ، خدایا شکرت ؛

   “صراط مستقیم را رها نکنید ” ،جمله ی قشنگ و پر محتوایی است چون کوتاه ترین راه برای رسیدن به هر هدفی در زندگی همان راه مستقیم و صاف رو به رویمان است که ما را راحت تر و بهتر به هدف و مقصد می رساند .برای لاغر و متناسب شدن صراط مستقیم به طور حتم همین روش لاغری با ذهن می باشد که بدون سختی و تحمل رنج گرسنگی من و شما همراهان عزیز ،راحت تر می توانیم به تناسب اندام مورد نظر خود برسیم و از مسیری که در آن قرار گرفته ایم و آن را طی می کنیم لذت ببریم و با حال و احوال خوب و شاد طی طریق کنیم و در انتها بدون عجله ، لاغری و تناسب اندام را در آغوش بگیریم .من مریم هستم از شهرستان قروه استان کردستان و کرد هستم .من بانویی هستم که تا امروز خانه دار بوده ام اما از امروز شاغل می شوم و در بیرون از خانه هم کار می کنم.دو فرزند پسر با سن های دوازده ساله و هفت ساله دارم .اگر دقیقا بخواهم بگویم یک سال و یک ماه می باشد که به طور اتفاقی با روش لاغری با ذهن آشنا شده ام اما تقریبا چهار ماه است که در دوره ی مسیر لاغری من (صد گام) با جدیت شرکت کرده ام و از لحاظ روحی و نگرش بسیار با مریم قبلی تفاوت دارم و صادقانه می گویم که از زمانی که با این روش و مسیر آشنا شده ام اصلا و به هیچ عنوان به راه و روش دیگری برای لاغر شدن هم حتی فکر نمی کنم و تا جایی که بتوانم در این مسیر باقی می مانم تا ذهن من هم کاملا مانند یک فرد متناسب و لاغر عمل کند و در نتیجه جسم من هم متناسب و لاغر شود .عجیب است که من خیلی به این روش ایمان دارم و اگر زمانی هم این روش را ادامه ندهم به طور حتم از هیچ روش دیگری هم برای لاغر شدن استفاده نخواهم کرد ولی من مطمئنم که با این راه و روش بالاخره متناسب می شوم چون هم راحت و ساده است و هم لذت بخش و زیباست و ما را بیشتر و بیشتر با ذهن خود و نحوه ی عملکرد آن و در نتیجه خود واقعی مان رو به رو می کند و خود را بیشتر و بهتر می شناسیم .واقعا ما تناسب فکری ها باید در این مسیر مانند مثالی که استاد از اسب های مسابقه زدند که کنار چشم های آنها را با پارچه ای مشکی می بندند تا حواسشان به مسیر و راهی که در پیش دارند جلب شود و از توجه به اطراف جلوگیری شود تا بهتر و دقیق تر در مسیری که قرار دارند حرکت کنند ، عمل کنیم و گول روش های بیهوده و تو خالی را نخوریم و با اطمینان بیشتری در مسیر خود باقی بمانیم .من هم می خواهم و دوست دارم که زنجیره ی اضافه وزن داشتن و چاق بودن در خانواده از طریق من قطع شود و همه ی افراد خانواده ام دارای ذهنی متناسب و لاغر باشند و از زندگی خود کمال لذت را ببرند بدون داشتن حس و احساس ناراحتی و پشیمانی از رفتار و عمل خود در زمان خوردن هر چیزی و با خیال راحت و آسوده هر چیزی را که دوست دارند و می خواهند در هر زمان و وقت و مکانی به اندازه ی نیاز بدنشان بخورند و لذت ببرند و شاد باشند .من از ته قلبم اول از خداوند مهربانم و دوم از استاد عطار روشن گرامی تشکر می کنم که از طریق این مسیر و روش به من کمک می کنند تا به خواسته ی خود یعنی تناسب و لاغری برسم و از زندگی خود بیشتر و بیشتر لذت ببرم .بودن در این مسیر حتی اگر به احتمال خیلی کم ، لاغر هم نشوم هم باز زیبا و دوست داشتنی است چون من را سرشار از احساس خوب به خودم و زندگیم می کند و همین به اندازه ی خود کافی است ولی من مطمئنم که با این روش متناسب و لاغر می شوم چون این توانایی را دارم و قبلا هم در وزنی که می خواهم باشم ، بوده ام و بدنم قدرت و قابلیت بالایی برای این کار دارد و ذهنم در حال آموزش متناسب بودن و لاغر شدن است پس من می توانم متناسب و لاغر شوم همین طور شما دوستان عزیز .

   “ یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/01/05 15:07
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 666 کلمه

   سلام اقای عطار روشن 

   من امروز ۵ / ۱ /۱۴۰۲ رو با خرید دره ورد به سرزمین لاغریی کارد این سر زمین میشم واین فایل با انژی بیشتری میبینم عجیله من تو همین مسیر ۱۰۰ گام بعضی گامها اون درمن ییتغییرات داشته روز گطذشته تمام فکرم درگیر بود که باید ثبت نام کنم ودیگه معطل نکنم نگو همچینی فایلی امرمننتظر من بوده اون تمام شدن چاقی د رنسل اینده من شاید بااین کار یی یادگاری بزرگ برای بچه هان ونوهای بزارمودراینده از یی فروی که ابنکارروانجام دادتا نسل بعدی دیگه این مشکل با  خودش نگشه یاد کنن 

   با مدن توسایت دیگه گوسم هبچی از تبلیغات اصلا نپشنوه وچشم هیچ بهش بها ن

   میده چونمیدونم همه یی گول خوری عظیم من دیگه گول هبچ یک ازابنهار رونمیخورم دیگه حسم خراب نمیکنم من تازه میخوام از مرز رعد شده وارد سرزمین لاغریزبشم دیگه جایبرایگول خودرن نمیزارم 

   من با باو این مسیر باعث شدم که حتی دختر کوجکیم که فرد باهوش ونکته سنج هست وسخت گیری دارد تو برنامه لاغریی برای خودش همه جیزی رو نمیخوره خیلی به فکر سلامتش هست به فکر وارداره پس تویی این مسیر دیگه شک جایز نیست عمل کردن مبخواد برای من دیگه شکی وجود نداره سال دیگه توهمچین زمانی به نتیجه بهتر ازامروزم فکر خوام کرد انشالله

   یی داستانی تو تروی هست میکه یی نفر میره مهمانی کوفته براش درست میکنن تو خودرنش عجله میکنه میپره تو گلوش حالش بعد میشه فردا صاحب خونه دلمه درست میکنه مهمان با دیدن دلمه میکه غذایی دیروزه خودشو پارچه پیچیده من خفه کنه حکایت این رژیمای مختلف ودرهای کریمی وهر چیز دیگه نیت فقط گول زدنده ماه گذشته تول امام حسین تو مولیدی که بودم که یی از اقوام بهم پشنهاد داد که من زرد چوبه بخورم تا لاغر بشم وخودشو نشون دادکه شکمش جمع شده با گفتنش توی سرم یی علامت سوال پیدا شد وای این داره اشتباه میکنه تازه به من هم داره اموزش میده تاکید که انجام بده من نتیجه گرفتم بی معطلی گفتم نمتونم بخورم چون ممخواستم مسیر لاغریی با ذهنو برای اون توضیح بدم همزمان بر بود وهم اون امکان نداشت قبول کنه فقط 

   معده مشکل دارم اذیت میکنه چون ازخونریزی معده قبلا خبر داشت این تنها راه خلاصی بود شاید وحتما اکه تومسیر نبود پشناهدشون بدون هیچ چون وچرا قبول کرده وانجام هم میدادم 

   ادنیکه نور رو پیدا کنه دیگه دنبال جراغ وشمع نیست وفتی برق خونه قطع میشه ما به ناچارحتی باشمع تاریکی شبتحمل میکنیمبا امد برق و وصل شدن برق خونه که روسن میشه 

   دیگه خیلیباید ادم بی منطقی باشیم که با شمع سر کنیم مثل حالا که ما تومسیرهستیم ولی بازم داریم  پی روش بی نتیجه باشیم مخوام بزک شگم مثل سنم کار بزرگ کنم امروز به خودم افرین میگم که همت کر م تا حالا تو ۱۰۰ گام بودم کلیچیز یادرفتم با دست پروادرسرزمین لاغری میشم بهتر  نتیحه میگیرم با دست پر ترباافراد جوانتری رویرو میشم شاید اگه اینجایادگیری نداشتم برام کمی سخت بود ولی دلم قرص که حتمااونجاهم موقتر عمل خواهم کرد به امید نتیجه بهت اینجاهمخوام بود تااخر۱۰۰ گام تمام کمال انجام میدم جای کم کاری نیست 

   من تعهددادم باید انجام بدم سال دیگه و۵ سال دیگه حای برای حسرت وپشمانی نخوام داست به خودم خواهم گفت افرین شحاعت کردی وادر شدی تو واقعا کار خوب درست زمان خوب هستم 

   اگه ادم بخواد کارشو میت نه انجام بدم من چندینستلپیش که مشکل نداستم وحالم خول بود دخترم صبح میبردم کلاس قران صبح اول خورشت غذامیزاشتم خونه رو تمیز میکردم بچع دیگم به مدرسه میفرستادم بعد دخترم با خودمنبزدم موقع برکشت بعضی ازخانها از اینکه چی برن خونه درست کنن من فقز برنج میمدم ابکشی میکردم سر ساعت ۱۲تا ۱ ناهرم حاضر همسرم میمد ناهر مخوردبعد برگشت به سر کار 

   دوستان قران تعجب میکردن کی کارتووقت کردی بکنی که به همه کارتب رسی خواستن توانستن هست

    افراد موفق رو سراغ دارم روانشناش هستش تو زمینه خانداری موفق هست و هم توروانشناسی چون زمانبندی کار رو خوب بلد هست کم کاری نمیکنه اول صبح زود ساعت۷ صبح غذاش کامل حاضر هست بعد از صبحانه بابچه ها  سرکار میره   بچه نهار  ازغذایی که مادر درست کرده استفاده میکنن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
   1401/04/13 10:10
   مدت عضویت: 882 روز
   امتیاز کاربر: 678 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 400 کلمه

   سلام و درود بر همه دوستان عزیز و سلام و درود بر استاد گرامی 

   واقعا عالی بود مثل همیشه امروز به دوستانم که با بی حالی در حال ورزش بودن گفتم که اگر بدانید این آموزشها چقدر در دیدگاه و سرنوشتتان موثره لحظه ای  ررو از دست نمیدید.

   من زهرا هستم از شهر اراک شاغلم دانشجوی دکترای جامعه شناسی هستم. علاقه مند ورزش و تا قبل از کرونا تقریبا همیشه باشگاه میرفتم و تازه دوباره شروع کردم. متاهلم و مادر 2 فرزند . تقریبا جزو افراد پر مشغله از نظر اجتماعی و خانوادگی. زیاد ماموریت اداری میرم. عاشق کتاب خوندن هستم و فیلم دیدن هم جزو علایقم بود که الان البته سخت گیر شدم به دلیل لزوم کنترل ورودیهایی ذهنم.

   استاد عطار روشن عزیز انصافا این تحولی که شما در دنیا بوجود آوردید بسیار بسیار کم نظیره و باید خداوند را بی نهایت بار سپاس گفت که از طریق هدایت شما  ااین پیام بزرگ را به همه انسانهایی مشتاق و کسانی که مهربانی و بزرگی خداوند را قبول دارند، رسانده است. وقتی شما این سبک زندگی را اموزش میدید واقعا حیرت میکنم که چطور توانستید از پیله بزرگ دور خودتان رها بشید . همه ما در زندگی اصلا از پیله های که دور خودمون تنیدیم خبر نداریم . اینقدر غرق این وضعیت هستیم و تو لاک دفاعی که نمیدانیم میشه جور دیگه نگاه کرد جور دیگه فکر کرد جور دیگه رفتار کرد.واقعا خداوند مهربان در هدایت شما قدرت خودش رو آشکار کرد که وقتی یک قدم به سمت خداوند میریم چه معجزاتی رخ میده .

   من از اینکه دوستان ممکن است از این مسیر جدا بشوند تعجب میکنم واقعا احتمالش رو هم نمی دم  که فردی با دیدن این همه فرصت بی نظیر اصلا احتمالش رو هم بده که بخواد لحظه ای از این مسیر جدا بشه . البته واقعا من شرایط دوستان را خبر ندارم ولی آن چیز که من لمس کردم و به چشم دیدم به جز مسیر خودباوری، عشق و صلح با خود ، ارزش مند شدن خود و زندگی ، وجود اختیار به معنای واقعی ، استفاده با لذت از فرصت زندگی، لایق بودن برای بهرمندی از بهترینها ، دور شدن از هرچه ناخواسته و وصل به خواسته ها و بی نهایت زیبایی و آرامش است.پس چرا باید فکر کنم که لحظه ای میشه از این مسیر زیبا جدا شد از این میزان پر نعمت و پر برکت. از این صراط مستقیم. 

   استاد عزیزم بی نهایت سپاسگزارم. 

   خداوند مهربانم بی نهایت سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 42375 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 263 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان عزیز 

   استاد فرمودند که خودمون رو معرفی کنیم 

   من اسمم نشمیل ( نه شمیل ) هستش 

   ایرانم ، استان آذربایجان غربی ، شهر بوکان ، کرد هستم.

   من حدودا ۱۸سال ورزش کردم ، تو باشگاه، بیرون، تو دانشگاه،

   ۵سال ورزش رزمی کاراته کار کردم،

   رشته ی تحصیلیم هم تربیت بدنی بود،

   مربی آمادگی جسمانی،آیروبیک، بدنسازی و تیراندازی با کمان بودم،

   وقتی که ازدواج کردم دیگه تیراندازی رو که تو دانشگاه تدریس میکردم ول کردم،

   از وقتی هم کرونا اومد آمادگی جسمانی رو که باشگاه گذاشته بودم ول کردم،

   الان هم که فقط خونه داری و بچه داری میکنم،

   دخترم ۴سال و ۴ماهشه.

   عاشق ورزش بودن ولی دلیل اصلی ورزش کردنم و اینکه ادامه دادم ورزش رو ، ترس از چاقی بود.

   آدمی که راهش رو پیدا کرده دیگه گول نمیخوره 

   واقعا درسته از وقتی درک کردم و هدایت شدم به این سایت اصلا هیچ کنجکاوی و علاقه نداشتم که چه روش و رژیم و … وجود داره واسه لاغری،.

   واقعا مطمئنم تنها راه رسیدن به تناسب اندام فقط اینه.

   و یاد گرفتم لاغر شدن با عجله بدست نمیاد.

   لاغر شدن به خاطر دیگران بدست نمیاد.

   پس باید صبور باشم و به دلایل خیلی زیادی که واسه خودم دارم باید لاغر بشم نه بخاطر هیچ کس.

   چند روزه که دخترم مریض بود و تب داشت واسه این نتونستم که چیزی بنویسم وگرنه واقعا عاشق این راهم و فقط میخوام وقتم رو با این سایت بگذرانم.

   پس اول حال خوب داشته باشیم ، اطمینان داشته باشیم،

   اشتیاق، قدم ها رو برداشتن ، مشارکت داشتن و همیاری با افراد سایت .

   تو این فکرم که راهش رو پیدا کنم و بتونم هر روز یک ساعت وقت بزارم واسه تناسب اندام باذهن.

   ممنونم استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/02/01 19:06
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 654 کلمه

   سلام

   منم قبلا که روشهای مختلف لاغرشدن رو انجام دادم اصلا با دوره های ذهنی آشنا نبودم و فقط دوره قانون جذب شرکت کردم که همش حرف از احساس خوب بود .

   اما وقتی هدایت شدم به این سایت تازه فهمیدم که چرا من باقانون جذب نتونستم خاسته هامو تیک بزنم .

   و وقتی باقدرت ذهن آشنا شدم دیگه ما بقی روشها تو ذهنم پوچ شد . چون که میدونستم خداوند عادل هست و به کسی ظلم نمیکنه و درک این قانون بیشتر این باور رو بهم اثبات کرد.

   چونکه از کودکی زیاد شنیدم که انگشتان دست خودتان را ببینید یکی کوتاه هست یکی بلند هست یکی لاغرهست و… پس دنیا هم همینجوری هست و هر کدوم از ما با یه ویژگی افریده شدیم مثلا تقدیرم این هست که در این خانواده به دنیا بیام وشرایطم همینه . 

   اما وقتی با قدرت ذهن آشنا شدم علم ژنتیک برام بی معنا شد . اینکه استاد چطور تونسته علیرغم اینکه بارها شنیده چاقی ارثی هست چطور تونسته برای ذهنش منطقی کنه واقعا جای تحسین داره .

   اینکه خودم اوایل این مسیر درحال لیز خوردن بودم اما لیز نخوردم اطمینان داشتم که اگه یه نفر تونسته پس منم میتونم .

   واگر این کار رو نمیکردم احساس ارزشمندی که دارم رو هرگز تجربه نمیکردم .

   اگه بچه ها بودن لذت این لاغرشدن چقدر خوبه و باورکنن مطمنا لیز نمیخورن و ادامه میدن .

   الان که دروضعیت جسمی خوبم هستم هربار که لباس میپوشم لذت میبرم . هربار خودم رو در آینه نگاه میکنم لذت میبرم.

   هر بار برای خرید میرم لذت میبرم . هرموقع غذا میخورم لذت میبرم .

   زندگی برام رنگ و بوی دیگه ای داره . چقدر در برطرف کردن یه سری عادتهام کمکم کرد .

   من عادت داشتم بعد غذا خوردن بخوابم . اصلا دستم نبود .

   وهمش وقتی دوستام میگفتن ما تا پاسی از شب بیداریم من درک نمیکردم ونمیفهمیدم که چرا من اینجوریم .

   میشنیدم میگن قهوه بخور شبها . بی خواب میشی واز این قبیل حرفها . 

   واما الان همه متعجبن تو خوابت نمیاد صبح زود باید بری شرکت . اما من واقعا خوابم نمیاد .

   یا آرامشم در زندگی ودرغذا خوردن چندین برابر شده . میدونم هنوز جا دارم و میخام ادامه بدم و چقدر لذت بخشه این مسیر .

   با اینکه این فایل رو گوش دادم و مطلب خاصی به ذهنم نیومد بنویسم اما دلم خاست یه ردپا بزارم اینجا .

   خونمون همه استاد روشن رو میشناسن . وقتی هندزفری به گوشم میدونن دارم چی کارمیکنم .

   اون سری که داشتم کامنت مینوشتم خاهرزادم اومد گوشیم رو گرفت خاست شلوغ بازی کنه وبهم نده . اون ۹ سالشه .

   واون هم کلا میدونه دارم لاغری با ذهن گوش میدم .

   گفتم خاله گوشیمو بده کامنتم رو بنویسم . گفتش خاله تو بگو من بنویسم . و من میگفتم و اون مینوشت .

   وگفتش تو استاد بشو و من شاگرد و برام درمورد لاغری با ذهن صحبت کن . منم نشستم هرچی بلد بودم نبودم بهش گفتم خسته نمیشد بچه . 

   بازم میگفت ادامه بده و بگو . خیلی براش جالب بود . من خسته شدم اما اون مجبورم میکرد که بگم .

   بعدش مامانم صدا زد امیر بیا چای بخوریم و اون جواب نداد بهش گفتم اگه نمیخای بخوری بگو سیرم دیگه اون اینقدر مرتب صدات نکنه .

   واون از اون روز تا الان هرموقع صداش میکنن و نمیخاد بخوره میگه سیرم .

   ومن چقدر ذوق میکنم وقتی این جمله رو میشنوم و چقدر لذت میبرم .

   آموزش ذهنی سن و سال نمیشناسه . فقط عشق میخاد که اون رو خوب یاد بگیریم و برای بهتر کردن موضوعات زندگیم به کار ببریم .

   خدایا شکرت بابت هدایتم به این مسیر زیبا .

   خدایی خیلی خوشبختم .

   میدونین چرا؟ 

   آخه از اینکه میبینم من دوره قانون جذب رو از یه استاد عالیقدر آموزش دیدم که زندگیمو خیلی تغییر داد و خیلی براش احترام قایلم . 

   اما وقتی میبینم که اون برای کاهش وزنش صحبت از ورزش و غذا نخوردن میکنه . برام جای سوال هست که چطور هدایت نشد . اما من که شاگردش بودم هدایت شدم . 

   خدایا شکرت بابت هدایت به این سایت .

   تشکر میکنم از استاد عالیقدر بابت آموزشهای بی بدلیلشون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متعهد بمان
   1400/12/08 10:59
   مدت عضویت: 1782 روز
   امتیاز کاربر: 5843 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 404 کلمه

   سلام به همه

   من دو سال و نیمه عضو سایتم و 2 سالم هست از روزی که دوره رو خریدم و شروع کردم فایلهای دوره و هدیه رو گوش دادن میگذره، تو تمام این مدت من رژیم های مختلف دیدم ولی حتی یکبارم امتحان نکردم غیر از چند هفته پیش که برای یک روز رژیم کتوژنیک که این روزها زیاد ازش گفته میشه رو امتحان کردم ولی همون یک روز و هم نتونستم تحمل کنم، چرا؟؟ با اینکه حتی نتیجشو تو استاد دیگه ی خودم دیدم چون آزادی ای که روش ذهنی داره هیچ روشی نداره گفتم اخه مگه دنیا چقدر می ارزه که انقدر خودمو اذیت کنم مگه میشه عدس و پیاز و عسل و انگور و انار و انجیری که ازش تو قرآن بارها یاد شده حتی از عسل به عنوان شفا اسم برده شده ممنوع باشه برای ما انسانها؟؟ میوه های پر خاصیت مثل انار که یه سرچ کنین میبینین چقددددرررر مفیده و چقدر ادم ها از خوردنش نتیجه گرفتن ممنوع باشه خوردنش؟؟ پس چرا خدا خلقشون کرد؟؟ همینجوری بیخودی؟؟خدا حتی یه گیاه که از دید ما علف هست و بی خاصیت خلق نکرد، دیدم فطرتم آزادی میخواد، داره فریاد میزنه با روش ذهنی که پر از آزادیه حالش خوبه گفتم محاله روشی به گرد پای روش ذهنی برسه، روش کتو هرچی هم نتیجه بده ولی ذهن که چاق باشه بالاخره اون روشو هم رها میکنه، از قدیم گفتن کم بخور همیشه بخور، امام علی هزار و خورده ای سال پیش گفتن غذا رو فقط در وقت گرسنگی بخور و تا وقتی هنوز جا برای خوردن داری دست از خوردن بکش، فرمولشو هزار سال پیش گفتن ولی هیچوقت گفته نشد چی بخور چی نخور،مگه میشه خرما به این پر خاصیتی ممنوع باشه؟ دیدم فقط اونهایی میتونن به اون روش پناه ببرن و خودشونو درگیرش کنن که از روش ذهنی و این سایت خبر ندارن، و خدارو شکر کردم من انتخاب شده بودم روزی تا مسیر درست و پیدا کنم، زندگی خیلی کوتاه تر از اونیه که بخوایم خودمونو اسیر رژیم ها و محدودیتهاش کنیم، زندگی خیلی ارزشمند تر از اونه که بخوایم به بدنمون تا این حد سخت بگیریم و خودمونو از این همه نعمت خوشمزه خدا محروم کنیم، زندگی خیلی لذت بخش تر از اونه که بخوایم با پر خوری خرابش کنیم، به بدنمون احترام بزاریم عاشقش باشیم و هر آشغالی رو واردش نکنیم، به نداش گوش کنیم اونم برامون کولاک میکنه و جواب این احترام و میده

   روز خوبی داشته باشین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/10/24 21:34
   مدت عضویت: 1306 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,384 کلمه

   مرا در مسیر مستقیم هدایت کن همان راهی که ..نعمت برآنها بخشیدی و نه راه غضب و نه راه سرگشتگی 🙏✨

   سلام به عالم و آدم 😍

   واقعا چه خبری بهتر از این که راه مستقیم است و پرنعمت یعنی هرچی خودت فکر کنی نعمته توی راه مستقیم هست از سادگی تا زیبایی و عزت از عشق یا شادی و ثروت …خدایا هرنفس شکرت هر ضربان قلب بیشتر عاااشقت میشم یکدانه ام ❤️

   صراط المستقیم ….

   وقتی مثال اسبهای مسابقه ای را خوندم که اطراف چشمشون را میپوشونند تا حواسشون به کناره ها پرت نشه و فقط روبرو و ببیند و تمرکزشون به مسیرشون باشه و برنده مسابقه شوند به یاد تجربه و البته درس نویسنده آنتونی رابینز افتادم ایشون برای آموزش مهارت رانندگی با ماشین مسابقه ای های پرسرعت اقدام کرده بودند و مربی ایشون می گفت فقط باید روبرو را نگاه کنی و اگر بخوای به پیچ و مانع و شیب نگاه کنی به طور ناخودآگاه مغزت دستوراتی صادر میکنه که از جاده منحرف میشی !…و چون ایشون در زمینه موفقیت کار می کردند همه جا داشتند درس ذهنی خود را فرا می گرفتند و گفتند متوجه شدم انسانهای موفق تمرکز و توجهشون به هدفشون هست نه موانع و مشکلات پیرامون!…

   فردی که کمی به خداوند و هدایتش اعتماد داشته باشه همییشه انتظار موفقیت داره و با تمام مسائل پیرامونش باز اعتماد میکنه و توجهش را میزاره روی مسیر درست و صحیح ….

   اوایلی که با آموزشهای ذهنی موفقیت آشنا شدم یک کیپ دریافت کردم خیلی برام جالب بود و البته تأثیر گزار …

   زندگی ۳فرد را با ذهنیت های مختلف به تصویر می کشید اولین فرد انسانی بود با افکار منفی و ناامید و افسرده که دائم پرخاش می کرد و خودش را سرزنش می کرد و البته دومین فرد فرد پرتلاشی بود و سعی می کرد به خودش خوش بگذرونه و یک پولی به دستش رسید به یکباره خونه و زندگیش را متحول کرد و به سفر رفت و لذت می برد واما فرد سوم مشغول آموزش و مهارتهای ذهنی بود و بسیار  مطالعه می کرد و البته برای تفریح ورزش می کردسه سال بعد نتیجه کار اون سه نفر را به نمایش گذاشتند اولی داغوون شده بود و همچنان با بیماری و گرفتاری دست و پنجه نرم می کرد دومی که اوضاعش بهتر بود هم پولش و تنوع زندگیش تمام شده بود و البته در تلاش بود تا باز پول بیشتری به دست بیاورد و زندگیشو متحول کند و اما نفر سوم این انسان سالم و متناسب و البته ثروتمند واقعی شده بود که تمام موهبتهای الهی را به اندازه تغییرش باهم یکجا دریافت می کرد یک انسان آزاد و رها✨🦋

   به لطف و اراده یکدانه ام از وقتی به این سایت هدایت شدم صبورتر شدم درسته که از قبلاها هم انسان متعهدی بودم اما الآن صبورترم و نتیجه نهایی مهمه وقتی هرروز زندگیم دارم از این مسیر معجزه میبینم و البته متوجه درسهای کائنات می شوم کاملا مشخصه که به مسیرم ادامه می دهم و ایمان دارم به اراده و طریق و وقت خدا نتیجه حاصل می شود …واقعا یه قانونی هست باید برای رسیدن به خواسته ات آماده باشی ….شاید همون دوستی که وزنشون برگشت هنوز آماده نبود یعنی لاغری بهونه است باید درسهاشو تو هر گام بگیری و در زندگیت اجرایی کنی دقیقا مثل پولداری که یهو پولی بهش می رسه و میگه اصلا باورم نمیشه!؟ و همین کلمه خرابش می کنه و چون ایمان نداره پول را از دست می ده…اگر توجه کامل و کامل به آموزشها داشته باشیم حتما لاغر میشیم خودم این تجربه را داشتم پارسال که در کمتر از دوماه حدود ۱۰ کیلو ازاضافه وزنم کم شد یعنی هر مسئله ای پیش میومد میگفتم ولش کن بعدا و فرار می کردم از مسائل ولش کن !.،..اما یه جایی لیز خوردم و مسیر را رها کردم !…

   نه دوست من نمیشه بپیچونی !…من و شما اینجاییم تا زندگیمون را بسازیم الان که در تکرار این دوره هستم هرگام و هرمسئله میگم باید حل بشه شاید نسبت به پارسال روند تغییر جسمی ام کندتر شده  ….

   اما گوشهاتو تیز کن 🧏🏻‍♀️بارم سبکتره !..

   اشاید اون دوستمون هم که یک ماه مرخصی بدون حقوق گرفتند نتیجه ای مقطعی گرفته باشند ولی این راه اصولی و درستش نیست اصلا یه درس مهمه ما اینه که اینجا صبور بشیم امروزوقتی با خانواده ام صحبت می کردم متوجه شدم من آرامتر و شمرده تر صحبت می کنم و این از نتایج عالی تناسب فکری من هست که سالها میخواستم حلش کنم منفی باف منم خیلی حرفها می زنه …منم مثل ابرهای آسمون نگاهش می کنم و از خدا هوای صاف و آفتابی می طلبم و به یکباره ابرها محو می شوند ..

   همین الآن متوجه شدم من دنبال راه دیگری برای لاغرشدن نیستم اصلا برام راههای دیگر پوچه و خداراشکر به لطف هدایتش در مسیرم هم قرار نمی گیره و این خودش یک معجزه است که از آموزش و آگاهی ها در من جاری شده واقعا استاد انقدر سخاوتمندانه با عشق این پکیج ها را مثل یک ساندویچ خوشمزه در اختیار ما قرار می دهند که متوجه نمیشیم چی شد !؟…یادخاطرات  استادافتادم توی تجسمشون فکر می کردند تو رستوران با خیال راحت دارند غذامی خورند منم آگاهی ها را ساندویچ میبینم 😁👌🤣

   من آسوده ام کلا به کسی نمی گم چیکار می کنم حتی به همسرم یا خانواده ام 😇در مسیر لاغری ام و کتاب مطالعه می کنم و البته آموزش زبان مجازی و همراه شدن بانشستهای ادب و عرفان پارسی و برای خودم دارم زندگی می کنم گاهی وقتی ظرف می شویم هندزفری به گوش و موبایل روی لبه کناره پنجره است و کلیپ آلبوم شگفتی سازان را می بینم همانهایی که اضافه وزن خود را در قرن جا گذاشتند و منم بودم 😇گاهی موسیقی بیکلام گوش میدم و خلاصه تا جائیکه بتونم مراقب گوش و چشمم هستم و به همین دلیل شبها قبل از خواب احساس رضایتمندی از خودم دارم و یک عالمه کارصالح که باید شکرگزارشون باشم …من به کائنات گفته ام که می خواهم شاگرد حرف گوش کنی باشم بنابراین نوشته های قبل از فایل را می خونم چون جز روند آموزش هست و البته اگر استاد را به عنوان فردی که موفق شدند در نظر بگیرم باید همانطوری که گفتند روند آموزش را طی کنم …

   انسانهای بزرگ نیازی به قانع کردن دیگران ندارند…

   کسی که نخواهد بپذیرد اگر خود خدا هم بگوید نمی پذیرد من سالها از شوق یا از وظیفه ای در خود احساس می کردم خواستم به دیگران خیلی چیزها را ثابت کنم و خودم ۱۰سال از زندگی جاموندم و اما در نهایت زدم زیر میز بازی و من مسئول تغییر خویشتنم . 

   همیشه بهانه هایی هست برای تنبلی کردن و منفی باف کارشو بلده منم باید از خود منفی باف یادبگیرم و هیچ بهانه ای نزارم و راهشو پیدا کنم امروز برای سلامتی بیشترم باید سرم تزریق می کردم من زیر سرم داشتم فایل رهایی از افکار منفی را گوش می کردم …

   دوشب هم تعادل بخشهای وجودیم به هم ریخته شده بودن و به نحوی فایلم موند امادر نهایت آخر شب تمرینم را انجام دادم یعنی باید کارم به دلم بشینه و فقط رفع تکلیف نباشه و اما مشکلی پیش اومد و خطا در ارسال باعث شد دیدگاهم حذف بشه تو چندلحظه عصبانی شدم و اما بعد گفتم مهم اینه که من امروز متعهد بودم و یادگیری داشتم و فردا باز می نویسم و دلیلش این بود که آگاهی های نابی درش بود و گفتم دوستان نوری من استفاده می کنند و لذت می برم ..من سعی می کنم هرروز دیدگاه بخونم به اندازه وقتم وبعضی اوقات خیلی شگفت زده می شوم چون انگار دیدگاه برای من بوده اصل جواب پرسش من بوده 😍و حتما پاسخ می دهم و حال خودمو چندبرابر خوب می کنم وقتی در این مسیر زیبای خودشناسی و خودسازی وارد شدم تمام شماره تلفنها را حذف کردم قربانی دادم اوایل احساس تنهایی می کردم اما سریع به خود می اومدم میگفتم تنهایی بهتره از اینه که همنشین افرادی بشم که ذهنشون مسمومه همنشینه آدمهای موفق میشم و الآن دوستان نوری فوق العاده ای دارم که منو پیدا کردند و البته مشارکت در دیدگاه های این فضای سایت هم نوعی احساس عالی بهم منتقل می کنه که در این فضای سایت دوستانی دارم که هم مسیر من هستندو هدفمند زندگی می کنند و حرف منو می فهمند و خدارا شاکرم 🙏

   سپاسگزارم استادعزیز که عاشقانه همراهمون هستید 

   طلب خیر نثارتون 🍃🌸

   دوستانم 

   در مسیر مستقیم هر گام از وفور نعمت که خداوند وعده داده است تناول کنید و شراب ناب الهی بنوشید و سرمست شوید 🦋✨

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
    1401/04/13 10:19
    مدت عضویت: 882 روز
    امتیاز کاربر: 678 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 39 کلمه

    سلام و درود بر بانوی عزیز  ملکه عشق من همیشه دیدگاهها رزمنده شما را مطالعه میکنم از عنوان یکدانه که برای ذات الهی گذاشتید لذت میبرم امیدوارم همیشه و هر لحظه به مدد یکدانه قدرتمندتان شاد و سعادتمندی باشید.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار ملکه عشق
     1401/04/13 12:19
     مدت عضویت: 1306 روز
     امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 137 کلمه

     سلام و ادب و احترام دوست عزیزم 

     سپاس از حسن توجهتون …چقدر خوشالم کردین به خاطر توجه به واژه یکدانه …به نظر بنده این واژه خیلی صمیمانه و عاشقانه است و برای فردی مثل من که سالها از خداوند می ترسید…یک هدیه بود از طرف لطف و کرم خودش …

     من خیلی وقتها در اوج احساسم با خالقم این شعر را براش می خونم…. 

     تو چه کردی که شدم عاشق و دلداده تو 

     گشته ام مست و خراباتی میخانه تو 

     برفت از بدنم روح و روان 

     تو بسان شمعی و من سوخته پروانه تو

     تو چه داشتی به روی و رخ افسونگر خود 

     که به یک نظر دل شده دیوانه تو 

     گرچه دیدم به عمر هزاران زشت و زیبا 

     ولی منظر روی تو کرد مستم و مستانه تو 

     عاشقان در ره معشوق جامه را چاک دهند 

     جان کنم من به فدای رخ یکدانه تو ….

     تقدیم به وجود ارزشمندتون … 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
      1401/04/13 23:31
      مدت عضویت: 882 روز
      امتیاز کاربر: 678 سطح ۲: کاربر متوسطه
      محتوای دیدگاه: 4 کلمه

      درود بر شما مهربانو

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتونم تغییر کنم
   1400/10/24 15:24
   مدت عضویت: 1117 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 239 کلمه

   سلام
   دیدید کسی ک عاشق بشه هیچی و هیچ کس جز اون براش مهم نیس دیگران اون اهمیت براش ندارن
   منم عاشق شدم عاشق لاغری با ذهن
   محاله روشهای دیگه بتونم فکر کنم چ برسه لرم سمتش من تازه فهمیدم زندگیه چیه
   من همجوره در این مسیرم
   مثل مادری ک بچشو هیچ وقت ول نمیکنه
   من عروسی خواهرم هی همه گفتن ورزش کن رژیم بگیر شام نخور
   برای اولین بار اونم تو عروسی خواهرم رژیم نگرفتم ورزش نکردم
   باید عاشق مسیرباشید والا نمیمونید
   بعد مدتها ترسم رو گذاشتم کنار وخودم تو خونه پیتزار پختم یکسال میشد ک من پیتزا نپخته بودم دیروز کیک پختم ولی ب اندازه خوردم
   ومن پیتزا کم پخته بودم ن از ترس چن ریاد نمیخوریم وبعد مهمونم اومد ومن خوردم دیدم باز دلم میخواد ولی نمونده بود بعد دیدم سیرم ولی بار دلم خواست جالبه بیرون میرم دوبرش یا سه تا بیشتر نمیتونم بخورم ولی تو خونه ولع داشتم از بس ک خودمو محروم کردم
   این مسیر باعث شده من با عشق این کارو بکنم

   با احساس خوب ن با اضطراب و استرس
   بر ای موفق شدن باید تو این مسیر کور و کر باشی
   من همش همسرم مسخرم میکنه
   مادرم فک میکنه دیوانه شدم
   ولی مسیرم ادامه میدم ن برای اثبات ب اونها بر ای خودم چن من عاشق این مسیرم این مسیر هر انچه من نیاز دارم وداره منم مطمئنم ک مسیریه ک خدا ب من داده منم صدرصد تو این مسیرم و لاغر میشم روحم جسمم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/09/28 20:12
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,883 کلمه

   سلام و درود خدمت استاد گرامی 

   ذهن چاق من با بودن در این مسیر داره تغییر میکنه و تبدیل به یک ذهن متناسب  میشه و نه تنها خودم یک جسم عالی رو تجربه خواهم کرد بلکه همسر و فرزندان من هم قطعا از جسم زیباتری در آینده  برخوردار خواهند بود چون دیگه کلی از اون افکار چاقی در ذهن من نیست و من خودم رو  با این راه اصلاح کردم و همین کار باعث شده نه تنها خودم بلکه دختر و پسرم و همسرمم لاغر تر بشن و اتفاقا چون من در زمان ازدواجم همسرم بسیار بسیار لاغر بود و شاید نزدیک به ده کیلو کمبود وزن داشت اما چون خودم در مسیر چاقی بودم و چاق شده بودم و همش در گیر رژیم و نخوردن و …بودم و حرص،و ولع خوردن داشتم همیشه به همسرم گیر میدادم چرا نمیخوری  چرا کم میخوری  این دو لقمه چی هست دیکه بخورش و یا اینکه من ایشون رو با انواع مزه ها اشنا میکردم و یا …چون ایشون در همون اوایل ازدواجمون  بسیار لاغر بود و عاشق ورزش هم بود نه برای لاغری  بلکه برای سلامتی  دوست داشت که  ورزش کنه  اما من  چاق که ذهنم  درگیر فرمولهای چاقی شده بود مرتب بهش میگفتم نرو ،دیگه بسه  تو که متناسبی خوش به حالت  فقط بخور و کیف کن و اینقدر خودت رو اذیت نکن  خلاصه  با تمام قوای خودم داشتم ایشون رو در مسیر چاقی میاوردم تا بلخره در طی سالها  ایشون هم مقداری چاقی شکمی پیدا کردن و دیگه اون کمبود وزن رو ندارن یه وزن نرمال با یه مقدار کم چاقی شکمی دارن ولی خدا رو شکر از وقتی در مسیرم  حتی روی همسرم هم تا حدودی تاثیر گذاشتم و ایشون انگار  شکمش بازم کوچکتر شده و خودش بازم متناسب تر شده و حالا میفهمم که یک ذهن چاق حتی میتونه اطرافیان خودش رو هم چاق کنه و یک ذهن لاغر میتونه یک نسل دیگه رو از چاقی نجات بده من در گذشته برای چاقی فرزندانم و حتی همسرم که بسیار بسیار لاغر بود خیلی تلاش میکردم و تا حدودی دخترم و همسرم  رو که خیلی لاغر بودن  به وزن متعادلی رسوندم( نه اینکه چاق بشن )اما از وقتی که در مسیرم  و متوجه کار خطرناکم شدم دیگه اون کارها رو نمیکنم و دوباره هر دوی اونها کلی کاهش وزن داشتن خدا رو شکر و اما  پسرم رو که  در همون اوایل راه که میخواستم برای چاقی ایشون هم تلاش کنم با این دوره ها اشنا شدم و خیلی سریع دیگه راه و روشم رو تغییر دادم و دیگه ایشون همچنان در تناسب عالی هستن و در یک کلام هر چهار نفر  ما در اندام عالی هستیم خصوصا دختر و پسرم عالین همسرمم که عالیه فقط  یه مقدار خیلی  کم چاقی شکمی دارن همین ، که بازم بهتر خواهند داشت و خودمم که  در یک قدمی تناسب اندام هستم و به زودی در سرزمین لاغر ها ساکن میشم .

   استاد دقیقا اون مثال بالا رو که زدین و نوشتین اسب ها برای مسابقه  ی اسب سواری روی چشمهاشون رو از بغل میگیرن که حواسشون به سمت  اطرافشون پرت نشه  تا بتونن فقط با توحه کردن به مسیر جلو حرکت کنن و مسابقه رو ببرن مصداق خود من هست منم تمام حواسم و تمرکزم رو از روی روشهایی که در اطراف من هستن برداشتم وکاری به حرفها و روشهای اطرافیانم اصلا ندارم حتی اگر پزشکی بیاد به من بگه فلان راه هست من کاری به هیچ کس ندارم و  فقط با تمرکز دارم روی این راه  کار میکنم و لذت میبرم و دیگه من نمیتونم به هیچ روش دیگه لاغر بشم و هر راه دیگه برام خنده دار و غیر ممکن هست و هر کس هر راهی  رو پیشنهاد بده من در دلم به اونها میخندم و یا اینکه  براشون ناراحت میشم که چقدر از راه اصلی دور هستن و خیلی خوشحالم  که من در مسیر درست هستم و میدونم که هر راهی غیر از این راه برگشت وزن داره  ولی در این روش  اینطور نیست ما خیلی اصولی به اندام دلخواهمون میرسیم و در اون میمونیم چون من خودم بارها رژیم گرفتم و ورزش کردم و لاغر هم شدم اما برام ماندگار نبود  و سریع دوباره چاق میشدم اما الان حدود دو سال و خورده ای هست که در این راهم و لاغرتر از قبلم شدم و هیچ برگشت وزنی که نداشتم هیچ تازه جمع و جور تر هم شدم و این خودش نشون میده که این راه اصولی هست تازه این تناسب من بدون هیچ  زور و فشار و محدودیتی هست یعنی خیلی راحت و آسون و در کمال آزادی دارم من هر روز از روز قبلم لاغر تر میشم اتفاقا همین دیشب بود که حوالی ساعت یازده شب گرسنم شد و من خیلی راحت کشمش پلو با مرغ به اندازه نیازم  خوردم و یک ساعت بعد هم خوابیدم  و بعد تازه همه  هم بهم میگن چقدر لاغر تر شدی راه لاغری از این راحت تر و از این آسونتر مگه هست یا وجود داره ؟؟؟من در گذشته آرزو داشتم شام مثل بقیه اعضای خانواده بخورم  یعنی اون اوایل ازدواجم  که رژیم میگرفتم معمولا خودم برای خودم محدودیت میزاشتم که لاغر میشدم و همیشه هم به این طریق بود که  باید شام رو حذف میکردم و بعدا که رفتم پیش کارشناس تغدیه هم  یه شام های بد مزه و آب پز و سبکی بودن که دوسشون نداشتم تازه اونم در ساعت خاصی و هیچ وقت جرات رستوران رفتن و شام بیرون خوردن و شام خونه خوردن رو نداشتم ولی حالا میخورم و متناسبم این  راه لاغری با قدرت ذهن در گذشته  حتی در رویای منم نبود که به این صورت لاغر بشم اینقدر راحت و اصولی بازم سپاسگزار خدای خودم هست که از خودش کمک خواستم و اون من رو به این راه هدایت کرد و بعد سپاسگزار استاد عطار روشن هستم که همیشه در کنار ما هستن و مواظب هستن از مسیر لیز نخوریم مثل فایل شب یلدا که چقدر عالی و  آموزنده  و قشنگ بود و چقدر تلنگر خوبی بود برای  ما بچه های سایت  چون شب یلدا نزدیکه و باید   حواسمون باشه از مسیر خارج نشیم و تحت تاثیر بقیه قرار نگیریم و برای هدفمون ارزش قایل باشیم .

   اتفاقا  زمانی که من به پیج شما  استاد در اینستا هدایت شدم و چون با شما آشنایی نزدیکی دارم و میدونستم که  در گذشته چقدر چاق  بودین برام جالب بود که ببینم شما چیکار کردین که اینطور لاغر شدین و چون خودم از رژیم کلافه بودم چون دیگه جواب نمیداد و به حالت  تسلیم در اومده بودم که دیگه کاری از دست من بر نمیاد  پس من باید چیکار کنم پس برام جذاب بود که بدونم چی شد که شما  جناب اقای رضا عطار روشن اینقدر لاغر شدید در حالی که از شغل شما از وضعیت جسمی شما از وضعیت جسمی  فرزندان  شما با خبر بودم که هیچ ربطی به لاغری نداشتن و هر کس رو میگفتم خب براشون سخت بود قبول کنن که فلانی برای لاغری بخواد بقیه رو راهنمایی کنه همه میگفتن پس چرا هنوز دختر ایشون و یا …. لاغر نیستن و یا اینکه میگفتن چطور این کار رو میکنن چون هیچ   ربطی به شغل اییشون ندلشته و خلاصه قبول کردن این راه از زبان شما برای خیلیها سخت بود و غیر قابل باور اما من کسی بودم که بدون توجه به اطرافیانم گفتم راه درست همین هست و باید ادامه بدم و در مسیر موندم اما مطمعنم هر کس دیگه رو بخوام بگم میگن پس مدرکش پس علمش چیه چرا چطور ؟؟و برای همین کاری به کسی ندارم و خودم دارم به صورت عالی از این راه بهره میبرم حتی بارها گفتم حالا هم میگم یکی از نزدیکان من با من دقیقا با ورودم به سایت ایشون یک رزیم بسیار سخت رو شروع کرد و در طی زمان بسیار کوتاهی خیلی خیلی لاغر شد و اون موقع خیلی نجوا داشتم که ببین این طور باید لاغر بشی نه با قدرت ذهن بابا این حرفها رو  ول کن ولی من گول نخوردم و همیشه میگفتم اگر استاد تونسته منم میتونم و دیگه چون این اگاهی ها رو داشتم نمیتونستم سراغ هیچ راه دیگه ای برم و حالم از رژیم و محدودیت  این حرفها بد میشد و در دلم ناراحتشون هم میشدم که چقدر از مسیر دورن در حالی که هنوز هیچ کاهش،وزنی خودم  نداشتم و این شخص داشت ماه به ماه لاغر تر میشد اما با تعهد در این راه ماندم و به لطف خدا الان من کلی از ایشون لاغر ترم و ایشون کلی برگشت وزن داشته بماند حال بد و استرس و محدودیت و … هم داره و من برعکس کلی ارامش و حال خوب و ازادی و … دارم و دارم با عشق روی خودم کار میکنم .و همین نتایج عالی و پایدار این راه هست که نمیزاره  من به هیچ سمت و روش دیگه برم و  چون من کاملا درک کردم که قضیه چاقی و لاغری چی هست و اصلا چاقی  از کجا اب میخوره و اصلا به فشار اوردن به جسم نیست و چقدر کار مسخره ای هست که من با ذهن چاق بخوام لاعر بشم اصلا غیر ممکنه و در نهایت منجر به چاقی دوباره ی من میشه چون رهبر این جسم من همون مغز من هست .

   پس من هر روز در این مسیر با لذت یک گام برمیدارم و بر روی خودم کار میکنم و نشده حتی یک بار وسوسه بشم که کنار این راه راه دیگه رو امتحان کنم یا حتی بهشون فکر کنم چه برسه امتحان کنم ،چون من راهم رو پیدا کردم و به قدرت ذهنم ایمان دارم و خودم رو لایق میدونم پس هیچ وقت گول رژیم های مختلف و ورزشهای مختلف رو  نمیخورم چون باور دارم خودم میتونم برای خودم کاری کنم نه هیچ دکتر و کارشناس و مربی ورزش دیگه و …. فقط خودم میتونم خودم رو لاغر کنم .

   من خدا رو شکر راهم رو پیدا کردم و برای همین مطمعنم موفق میشم نه تنها در لاغری بلکه در بقیه ی جنبه های زندگیم هم موفق میشم .

   من عاشق لاعری با قدرت ذهنم و عاشق این سبک زندگی کردن و خوردن و .. هستم پس چشمم به دنبال راه های بقیه برای لاغر شدنشون نیستم و کاری به هیچ کس ندارم و من از سال ۹۸  که وارد سایت شدم یک بار وسوسه نشدم که وارد بقیه راه ها بشم چون به این راه ایمان دارم و میدونم که هدایت شدم پس قطعا خدا حامی  من هست و من رو به سمت نتیجه هدایت میکنه و بارها میگم خدا اشتباه نمیکنه و اگر در این مسیرم  خدا میخواسته  پس به خواست خدا با عشق  و لذت  احترام میزارم و ادامه میدم و اصلا عجله ندارم و با صبر و حوصله جلو میرم و میدونم اخر این راه تناسب هست و چه بخوام و چه نخوام من لاغر میشم من برای هیچ کس نمیخوام لاغر بشم برای خودم  میخوام لاغر بشم که شیک پوش تر سبک تر متناسب تر زیبا تر و سلامت تر و … بشم و تمام هنر من این هست که با وجود اینکه چاقی در جسم من پیدا هست ولی من به اون لاغری دلخواهم فکر کنم و باور کنم  که به اون لاغری  میرسم .برای همین تمام هدفم این هست که به آموزشها  با حال خوب و اشتیاق  و تعهد عمل کنم .

   من هر کاری رو اگر  بخوام انجام بدم راهش رو پیدا میکنم و اگر نخوام انجامش بدم بهانه اش رو پیدا میکنم .

   و من راهش رو پیدا کردم و دارم حرکت میکنم و لاغر شدن منتظر من هست .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/08/23 16:28
   مدت عضویت: 1257 روز
   امتیاز کاربر: 12173 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 348 کلمه

   بنام خدا 

   سلام دوستان و استاد روشن 

   من در این مدت چند ماهه که تو سایت هستم متوجه شدم که تنها روشی که میتونه به طور اصولی ما را لاغر کنه لاغری با ذهن هستش .خودم به شخصه راههای زیادی را برا لاغری رفتم و چندین کیلو هم کم کردم اما طولی نمی کشید که دوباره برمی‌گشت. اما از وقتی که به طور شگفت انگیزی من به این مسیر هدایت شدم و داستان هدایتم را قبلا نوشتم که مثل کسی که دست و پاش را ببندی بخواهی ببریش یه جایی که طرف نخواد بره و یه نیرویی از طریق یه نفر هی بهش بگه بیا ،بیا آخرش دیگه به زور بره من یه طورایی ایطوری هدایت شدم .و الان واقعا من نتیجه دیدم واقعا لاغری با ذهن خیلی آسون هست و تنها روش لاغری هست که میتونیم با اعتماد کامل در این مسیر حرکت کنیم .ما فقط باید موانع چاقی را از سر راهمان برداریم لاغری خودش بوجود میاد فقط باید استمرار و صبور باشیم دراین مسیر هیچ عجله ای نیست در این مسیر حرکت کوله بار چاقی هم هر روز همراه ماست و ما داریم به سمت لاغری حرکت می‌کنیم در این مسیر نباید از چاقی خودمان متنفر باشیم باید با چاقی دوست باشیم در این صورت می‌توانیم فرمول های لاغری را کم رنگ کنیم چون با خشونت هیچی درست نمیشه چرا چون خشونت فرمول های چاقی را قوی‌تر میکنه پس ما باید با آرامش و دوستی بر این فرمول غلبه کنیم و راهی مسیر لاغری بشیم .

   دوستان من شاغلم دو تا بچه دارم که مدرسه هم هستن و یه نصفه روز خونه هستم اما به جرآت قسم میخورم هر روز بیش از چیزی که استاد گفتن را فایل گوش می‌کنم و مینویسم چون عاشق این مسیر هستم حالم خوبه زندگی منو خیلی تغییر داده ،خیلی خوش اندام شدم ،اوضاع روحی خیلی خوبی دارم تو تمام جنبه های زندگی من تاثیر گذاشته هر روز خدا را شکر میکنم که به این سایت هدایت شدم .بیایید در این مسیر من نمیتونم بیشتر این بگم فقط خودتان باید باشید و ببینید تغییرات خودتان را اگر عاشق خودتان و خانوادتون هستید بیایید. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/08/07 16:23
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,284 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیزم 

    اول اینکه باید بازم (بگم چون در کامنت قبلی بیشتر توضیح دادم )من هم از وقتی وارد سایت شدم روی خانوادم ناخود آگاه بیشتر و  بهتر تاثیر گذاشتم و یه جورایی اونها هم به نسبت قبل  رفتارهای  غذایی بهتری دارن و کمتر پرخوری میکنن و دخترم که واضحا وزن زیادی کم کرده یکی از علتهاش این بود که من  به زور وادار به خوردنش نمیکردم چون قبلا مدام نگران اونها بودم که نکنه تو سن رشد هستن خوب عذا نخورن و رشد کافی نداشته باشن برای همین همیشه باید به اجبار من یه سری چیزها رو میخوردن پس اولین تاثیر این مسیر این  بود که هم پسرم و هم دخترم رو رها کردم و گذاشتم خودشون به این نیاز جسمشون به درستی پاسخ بدن و الان هر دوی اونها بسیار متناسب و عالی هستن و حتی همسر من  که در گذشته چقدر  ایشون رو مجبور به خوردن میکردم  و یا اینکه ایراد میگرفتم که چرا تمام غدا رو نخوردی حالا بخور که دیگه نمونه و از این حرفها  ولی حالا دیگه بدون هیچ اجباری به اندازه نیاز میخورن و تازه تشویقشون میکنم که اگر سیرن به زور نخورن و خلاصه همه ی اونها به خاطر تغییر کردن من که کسی رو مجبور به خوردن نمیکنم جسمشون داره تغییر میکنه  و برعکس حالا  اگر اونها بگن سیرم میگم اره طفلی خوب جا نداره زور که نیست بده غذا رو  بردارم تا دوباره گرسنه بشه و یا اگر زیاد بخوان بخورن و پرخوری کنن من اذیت میشم و تعحب میکنم چطور همچین رفتاری با بدنشون انجام میدن و خلاصه  علاوه بر اینکه خودم دارم متناسب تر میشم بقیه ی اعضای خانوادم همزمان با من متناسب تر شدن خصوصا دخترم که چون رهاش کردم واقعا به اندازه نیازش میخوره و بسیار سبکتر و زیباتر شده با وجود اینوه فعالیتش خیلی کمتر شده چون مدارس تعطیلن همش داخل خونه هست ولی  بسیار لاغر تر شده  .

   دوم اینکه استاد از وقتی وارد سایت شدم اصلا هر راه دیگه ای برای  لاغر شدن  برای من مسخره و غیر اصولی و نادرست و بی نتیحه هست که فقط داریم به خودمون فشار میاریم و یا ضرر میزنیم چون واقعا پذیرفتم منشا دستور خوردن از مغز میاد و این دستور خوردن رو باید از سرچشمه درست کنیم که مغز هست نه فشار اوردن به جسم و ….و خدا شاهده هر وقت کسی در مورد این روشهای لاغری حرف میزنه من در دلم به اونها میخندم که چقدر نگاه سطحی و غلطی  به تناسب دارن  و برعکس به خودم میبالم که از این زاویه به این موضوع دارم نگاه میکنم و چقدر دید عمیق و درستی دارم و اما یکمم ناراحت میشم و میگم ای کاش میتونستم این همه فرد در حال تلاش برای لاغری رو راهنمایی کنم (کمای اینکه در گذشته بارها به اطرافیانم می  گفتم ولی اصلا به این راه و روش اعتقادی ندارن و تازه میخوان به من هم بگن این راه الکی هست )و اما دوباره  به خودم میگم اگر  این اشخاص در مسیر دریافت این اگاهی ها باشن قطعا خدا هدایتشون میکنه و خودم رو به حال خوب میرسونم که من مسول لاغری هیچ کس نیستم و فقط باید خودم استمرار داشته باشم و تلاش کنم تا در مسیر درست حرکت کنم و به هدفم برسم .

   خیلیها هستن که این روش رو نمیپذیرن خود یکی از نزدیکان من که میبینه چقدر جسم من تغییر کرده و در این مسیرم ولی بارها بهم میگه کلاه سرت نره همه چیز بخوری و دوباره چاق بشی یا  وقتی من چیزی هوس میکنم مثلا نصف شب یه چیزی میخورم اگه باشه و ببینه میگه نکن نمیخواد بخوری که مبادا چاق بشی ولی من در دلم میخندم اخه چه ربطی داره و بارها بهشون میگم بابا این روش،من محدودیت و رژیم نداره هر وقت گرسنه باشم مجازم از خوراکی مورد علاقم به اندازه نیازم بخورم ولی چنان با شدت به من میگن نه نخور  نصفه شبی یا از این چیزهای پر کالری و …که مشخصه چون هنوز ذهنشون در گیر رژیم و کالری و این حرفها هست اینطور حرف میزنن و هیچ آشنایی با این روش ندارن و یا باورش نکردن که اینطور حرف میزنن اما کافیه اطرافیان من  همین حرفهای استاد  رو از زبان یک دکتر در فلان کشور با فلان تخصص میگفت  میشنیدن قطعا بهتر باور میکردن ولی من کسی بودم که  باور کردم در همین سایت و از زبان خود استاد باور کردم و حرکت کردم و بدون اینکه نشانه ای ببینم به راهم با اطمینان ادامه میدادم تا کم کم نشانه ها اومد و رفتار و جسم من تغییر کرد و من هنوزم که هنوز در این مسیرم و نشده حتی یک بار گول بخورم و از مسیر درست تناسب خارج بشم و همچنان با قدرت ادامه میدم چرا ؟؟؟چون باورش کردم چون مثل وحی منزل به تمام حرفهای استاد عمل کردم و اونها رو پدیرفتم و حاضرم به جرات بگم  در این مدت که در سایتم  هیچ وقت به هیچ روش دیگه غیر از این روش فکر نکردم با اینکه  در اطرافم و خود همزمان با من یکی از آشناهای ما بود که داشت با فلان رژیم گران قیمت هر ماه لاغر تر میشد  پس بود نه که نبود ولی من دیگه هیچ روشی  رو قبول نداشتم و  بارها می گفتم اخرش که چی با این همه محدودیت تا کی میخواد زندگی کنه  ؟؟بلخره یه جایی کم میاره و خسته میشه و وولش می کنه و دقیقا حالا من از اون شخص متناسب ترم و در آرامش،و حال خوب و لذت هستم  و  اما ایشون در زجر و ناراحتی و برگشت وزن زیادی  از وزنشون هستن پس خدا رو بینهایت سپاسگزارم  که در این مسیر زیبا با این همه اگاهی ارزشمند هستم و هیچ وقت از مسیر درست خارج نشدم هر چند که نجوای منفی هم بود ولی نجواهای مثبتم خیلی قویتر بودن که باعث شده بودن من درراین راه لیز نخورم و شکست نخورم .

   من از همون لحظه ی  ورودم به سایت فقط نگاه به استاد میکردم و انگیزه و الگو میگرفتم که میشه چون ایشون تونستن پس منم میتونم و بعدش،که خودمم در این مسیر  نتیجه گرفتم  پس دیگه بیشتر باورم شد که منم میتونم چون من کلی از این راه وزن کم کرده بودم پس بازم میتونم  وزن کم کنم  پس  اعتمادم به این روش و اطمینانم خیلی بیشتر از قبل شده .و گام های محکمتری برمیدارم .

   اگر میخواهی در این مسیر موفق بشی باید به این روش ایمان داشته باشی و بارها بگو من الکی وارد این مسیر نشدم خدا من رو هدایت کرده پس قطعا من توانایی لاغر شدن رو دارم که به این راه  هدایت شدم .

   برای لاغر شدن عجله نکن چون بدن من کاری به عجله و حرفهای من  و بقیه نداره  پس  لاغری با عجله به دست نمیاد پس صبور باش  و عجله نکن و هر روز در این مسیر باید باشم و فکر نکن اگر هر روز سه فایل گوش بدی زودتر لاغر میشی نه اصلا اینطور نیست با حال خوب و اطمینان و اشتیاق هر روز  باید قدم برداریم  و ما لاعر میشیم .

   اخه کحا بریم که اینطور در مورد خودمون راحت حرف بزنیم و کسی مسخرمون نکنه و اصلا در مورد این روش حرف بزنیم  که اگاهی داشته باشه و کمکمون کنه و به ما  هر روز اگاهی جدید بده  خدا رو شکر همچین فضایی هست که میتونیم با هم حرف بزنیم و بحث و گفت و گو کنیم و اصلا مهم نیست در چه کشوری و یا شهری هستیم زبان چاقی در همه ی دنیا مشترک هست و حرف و فکر ما و رفتار ما مثل  هم هست پس نگران نباشیم اگر همشهری نیستیم و یا اگر در یک کشور نیستیم .

   لاغر شدن منتظر من هست خودم رو به تو میرسونم (من قول رسیدن به آرزوهام رو به خودم دادم پس هر روز تلاش میکنم تا به لاغری برسم )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zary.ahmadi
   1400/07/13 10:25
   مدت عضویت: 1452 روز
   امتیاز کاربر: 10112 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 737 کلمه

   باسلام:صراط مستقیم

   تغییر کردن برای ذهن سخته ذهن همیشه دوست دارد کاری انجام دهد که در ضمیر ناخودآگاه ثبت شده آسایش و راحتی را ترجیح می دهد برای همین باید به گفته استاد لاغر شدن را برای خود آسان کنیم تا دهن راحت آن را بپذیرد 

   ذهن تمام عادت هایی که بر اثر سالها تکرار شد و نهادینه شد ذهن ما انجام می دهد 

   چگونه عادتها بوجود آمدند؟ برای انجام هر کاری آن را یاد گرفتیم و بارها تمرین وتکرار کرده ایم و آن را از طریق دیدن و شنیدن و بعضی ها را ا. طریق نوشتن  و کلی انرژی برای یادگیری آن در شروع صرف کرده ایم تا زمانی که در ضمیر ناخودآگاه ما نهادینه شده و بصورت عادت در آمده و بدون اینکه فکر کنیم ان را انجام می دهیم درست مثل رانندگی که در هر لحظه می دانیم چه باید بکنیم. کی و چگونه دنده را عوض کنیم و بدون نرس و وحشت رانندگی می کنیم و لذت هم می بریم  همه کارها همینه حتی لاغر ی با ذهن 

   در نظر داشته باشید که برای اولین بار که می خواستیم رانندگی را بیاموزیم آسان نبود ؟چرا؟چون هیچ گونه آگاهی در ذهن ما نبود و همه این آگاهی ها را آموزش دیدیم فیزیکی و نوشتمی. تمرین کردیم تا یاد بگیریم چگونه دنده عوض کنیم چگونه پارک کنیم برای هر  نوع حرکتی فرمول یاد گرفتیم و مدتها تمرین کردیم تا ملکه ذهن ما شد علائم را بارها و بارها خواندیم  تمرین کردیم تا آماده شدیم برای امتحان    

   وقتی آمدم امریکا دوباره باید این مسیر را طی می کردم تا بتوانم گواهینامه امریکا را بگیرم با زبان متفاوت .چکار کردم ؟

   شروع کردن به خواندن علایم راهنمایی رانندگی و تمرین عملی تو خیابان‌های نزدیک خونه اما ابن دفعه امتحان برام راحتتر  بود !چرا؟چون ذهن از قبل آماده بود روش رانندگی و علائم را از قبل در ذهنم نهادینه شده بود فقط تنها فرقی که داشت و باعث استرس من بود زبان انگلیس بود که با تمرین و تکرار آماده شدم و اولین بار در کتبی و عملی قبول شدم و اونون استرس اولیه که تو ایران داشتم این جا نداشتم !چرا؟چون همانطور که گفتم ذهنم از قبل یاد گرفته بود رانندگی و اصول آن را که حاصل تکرار عادت های من در رانندگی بود توانستم در مرحله اول قبول بشم 

   لاغری با ذهن هم همینه وقتی یاد بگیریم لاغری را از طریق فایلهای آموزشی و سعی کنیم عمل کنیم به تمرینات تمرکز کنیم. تکرار کنیم. عادت ذهن ما می شود و وقتی عادت ذهن ما بشه راحت و آسان بدون هیچ گونه استرس خودبخود انجام می شود  واقعا مسیری راحت تر و ساده تر و لذت بخش تر از مسیر لاغری با ذهن وجود ندارد یاد می گیریم هم خودمون را دوست داشته باشیم هم راحت‌تر زندگی کنیم و هم ارتباط لذت بخش تری با خود داشته باشیم و از خوردن غذا لذت ببریم. این همین صراط مستقیم هست پر از حس خوب  ،انتخاب راه و خط فکری صیحیح ، راههای فراوانی در برابر ما انسان‌ها قرار می گیرد که باید آن را انتخاب کنیم اما بک راه بیشتر نیست که در پیمودن آن می توانیم به مسیر و مقصد مطمعین برسیم 

   انسان باید خودش راه مستقیم را انتخاب کند یا از طریق نهر بزرگ صراط مستقیم به دریا برسد یا از طریق جویبارهای پر پیچ و وسیع برود و در کنارهای دریا بماند 

   صراط مستقیم به سمت لاغری همین مسیر لاغری با ذهن است و ما آدم‌های خوشبختی هستیم که به این مسیر هدایت شدهایم

   بهترین و سالم ترین راه تناسب اندام راه رسیدن به لاغری ذهن است هیچ شک و تردیدی در آن وجود ندارد  اگر آنهایی که می آیند و می روند بخاطر نقص روش لاغری با ذهن نیست بلکه به دلیل ضعف خود او و وسوسه شیطان است 

   روش لاغری با ذهن یک راه و روش روشن و آشکاری است راهی است که رنج و سختی د. آن نیست راهی است همراه با آرامش و حس خوب همانطور که صراط مستقیم راهی است که خدای سبحان برای هدایت انسان معین کرده و آغاز این راه د. درون فطرت الهی همه انسان‌ها ست و پایان آن لقای خداوند آیت 

   صراط یعنی انتخاب راه و خط فکری صیحیح راه های فراوانی در برابر ما انسان‌ها قرار می گیرد که باید ما آن را انتخاب کنیم اما یک راه بیشتر نیست که در پیمودن آن ما می توانیم به مسیر و مقصد برسیم و راه مستیقیم به سمت لاغری همون مسیر لاغری با ذهن است خدایا سپاسگزارم که مرا به. این مسیر هدایت کردی .استاد سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/06/10 22:03
   مدت عضویت: 1502 روز
   امتیاز کاربر: 3975 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 58 کلمه

   سلام استاد خیلی ذهنم درگیر شد ما مگه یکبار روش رو یاد نمیگیریم و برای همیشه متناسب میمونیم پس چطور اون شخص بعد پنج سال تازه چاقتر هم شده بود در صورتیکه قبلا استفاده کرده بود و لاغر شده بود

   یعنی برای لاغر موندن از طریق ذهن باید همیشه دوره ها رو مرور کرد و در این مسیر باشیم؟؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/06/06 10:54
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 829 کلمه

   سلام🙂

   مثال اسب مسابقه با چشمهای بسته بهترین مثالی بود که برای تمرکز تا حالا شنیده بودم….

   من هم سال پنجمه که در مسیر آموزشهای موفقیت هستم و نزدیک به ۲ ساله با آموزشهای لاغری با ذهن همراهم و تا حالا نشده روزی بیاد  و من یه گام در مسیر آموزش برندارم.

   ذهن من هم بعد از این همه وقت هنوزم هر بار بهم میگه خوب چه فایده اینهمه فایل گوش دادی ؟؟؟ کو ثروتمند نشدی لاغرم نشدی؟؟؟؟ یا فکر میکنم همه ما وقتی با این موضوعات آشنا میشیم فکر میکنیم حالا مثلا یه سال آموزش ببینم ثروتمند که شدم دیگه تا آخر عمر کافیه…. یه دوره آموزشی ببینم دیگه فول فولم لازم نیست دیگه تکرار کنن که…جالبه هزار بار هم از همه اساتید شنیدیم که این روند جدید زندگیتونه تا آخر عمر اگه رهاش کنین دوباره همون روند قبلی تکرار میشه ولی ته ذهن هممون اینه که “نه من با بقیه فرق دارم”یا داریم میبینیم تمام استادای موفقیت سالهاست در این مسیرن و روند پیشرفت و موفقیتشون رو هم داریم به چشممون میبینیم ولی باز هم ما عجله داریم بازهم ما میخوایم برگردیم به روند قبلی زندگیمون و این آموزشها رو موقت میدونیم…در صورتیکه اصلا اینه درست اینه مسیر اینه اون راهی که ما برای شناخت خودمون خدا و جهان و دلیل آفرینشمون باید طی کنیم اصلا هدف آفرینش ما در این جهان همینه ….کسب اگاهی و در نتیجه رشد و تعالی خودمون و جهان…

   همین الان که میخواستم گام ۷۱ رو ببینم این فایل به عنوان نکته طلایی بود و من قبلا هم این فایل رو گوش کرده بودم و کامنت گذاشته بودم و ذهنم گفت ولش کن تو که قبلا گوش دادی واسه چی میخوای دوباره گوش بدی…ولی من به حرف ذهنم گوش نکردم و الان بعد از گوش دادن فایل میبینم که چقدر وقتش بود باز هم این جملات رو بشنوم…

   “بدن شما کاری به اینکه شما عجله داری برای لاغر شدن نداره”

   “بدن شما کاری به نیاز شما برای تایید گرفتن از دیگران نداره”

   و من با وجود داشتن تمام این آگاهیها باز هم عجله دارم باز هم نا امید میشم باز هم لیز میخورم ولی…چیزی که به من بارها کمک کرده اینه که شما رو میبینم و انرژی میگیرم برای ادامه دادن وقتی بارها میگید از سال ۹۳ تا حالا در این مسیر هستین و آروم آروم و کم کم لاغر شدین و این روند رو خودم از سال ۹۸ تا حالا دارم میبینم همین حرفها امید رو در من زنده میکنه برای ادامه دادن 

   فکر میکنم مهمترین دلیلی که اکثر افرادی کهدر این مسیر هستن لیز میخورن و رها میکنن همین عجله کردنه همین سرعت کند تغییر جسم هست که باز هم از ناآگاهی ما است هزار تا فایل هم درباره عجله کردن و روند تغییر جسم گوش بدیم باز هم دوست داریم سریع لاغر بشیم.که ته ته این عجله باز هم به خاطر دیگران هست و هزار بار باید این جمله تکرار بشه که جسم تو کاری به نظر بقیه نداره…حسم تو روند خودش رو داره و جسم تو با بقیه دوستان هم مسیرت هم حتی فرق میکنه پس عجله نکن خودت رو مقایسه نکن استاد رو ببین و ادامه بده….

   توی دو هفته گذشته چند بار شده که وقتی اومدم متنم رو نوشتم و گزینه ارسال رو زدم صفحه ای باز شده که نوشته شما برای نوشتن دیدگاه باید وارد شده باشین و وقتی دوباره برگشت رو زدم و وارد شدم کل متنی که نوشته بودم که مثلا ۸۱۵ کلمه بوده کلا پاک شده …اوایل به هم میریختم ولی با خودم گفتم مهم تمرینی هست که تو انجام دادی حالا اگه توی سایت نیست اشکالی نداره اثر انجام این تمرین روی ذهن تو که از بین نرفته…چندین بار هم خواستم به شما پیام بدم ولی گفتم خودم باید راهش رو پیدا کنم حتی اگه قبل از نوشتن دوبار خارج شم و مجدد وارد بشم…همین باگ هم باعث شده من صبور تر بشم با خودم مهربونتر باشم و تایید گرفتن برام اینقدر پر رنگ نباشه…

   جمله آخر فایل رو خیلی دوس داشتم”ادامه بدین که لاغر شدن منتظرتونه تا بدستش بیارین”

   یاد این جمله از یه استاد افتادم”خداوند عاشقانه من را دوست دارد و تمام نیازهای مرا از قبل برآورده ساخته است”

   همه آنچه ما میخوایم و بهش نیاز داریم از قبل توسط خداوند ساخته شده ما فقط کافیه در مسیر درست بریم تا اون خواسته رو بدست بیاریم لاغری هم همینطوره….حتی بهش که فکر میکنم میبینم چقدر چاقی برای ماها موهبت داشته در مسیر لاغر شدن با ذهن چقدر آگاهی جدید کسب کردیم چقدر روحی و ذهنی رشد کردیم چقدر به خودمون و خدا نزدیکتر شدیم چقدر اعتماد به نفسمون بالاتر رفته چقدر مهربانتر شدیم هم با خودمون هم با بقیه …چقدر با خودمون در صلح بیشتری قرار گرفتیم حتی عجله مون هم کمتر شده و صبورتر شدیم چقدر آرامتر شدیم و نگرانی و استرسهامون کمتر شده و چقدر حالمون بهتره ….و اینها از موهبتهای چاقی بوده و هست..پس حتی برای چاق بودنمون هم باید شکر گزار باشیم که باعث شد تسلیم بشیم و اونوقت خودش هدایتمون کنه به مسیری که هم لاغر بشیم هم از جنبه های دیگه رشد کنیم…خدایا متشکرم 🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 129 کلمه

    سلام و درود
    برای نوشتن دیدگاه اگه از قبل وارد صفحه سایت در مرورگر شما باز باشه از سمت گوشی، شما وارد سایت شدی ولی از سمت سایت به دلیل اینکه ساعت هاست واکنشی از شما دریافت نشده شما از سایت خارج شدید
    بنابراین برای نوشتن دیدگاه اگه از قبل صفحه سایت باز بوده یک بار صفحه مرورگر رو رفرش کنید که اگه وارد سایت نبودید پیغام ورود رو دریافت کنید
    قبل از نوشتن دیدگاه در بالای بخش ثبت دیدگاه اسم شما باید نمایش داده بشه در غیر اینصورت وارد سایت نشدید و وقتی دکمه ارسال رو می زنید پیغام ورود دریافت میکنی و چون قبل از نوشتن وارد سایت نشدید نوشته شما ذخیره خودکار نمیشه چون هویت نویسنده برای سیستم سایت مشخص نیست.
    از اینکه در این مسیر همراه من هستید خوشحالم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/05/31 18:08
   مدت عضویت: 1286 روز
   امتیاز کاربر: 458 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 112 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام ب استاد عزیزم و دوستان همراه .نکته طلایی ۴ صراط المستقیم را رها نکنید .

   من این روزا خیلی فشار رو ب خاطر چاقیم  دارم تحمل میکنم 

   و حالم چندان روب راه نیست دوست دارم در دوره شرکت کنم ولی شرایطش رو ندادم ،این قضیه خیلی رو مخمه ،ب این درک و آگاهی رسیدم ک ب جز لاغری با ذهن راهی دیگه ندارم ک یک لاغری با لذت و دائمی رو تجربه کنم راه مستقیم خودمو میریم و ادامه میدم و از خداونده بخشنده و مهربان می خوام ک شرایط رو برام فراهم کنه که در دوره شرکت کنم و ب لاغری ک منتظر منه بهش برسم آمین .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 453 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 527 کلمه

   سلام روز بخیر 

   استاد گرامی من در این مسیر لغزشهای زیادی داشتم ودلیل اون رو عجله کردن میدونم

   هر وقت به یاد روشهای دیگه مثل رژیم میفتم  در تمام مدت رژیم به این نکته فکر میکردم که  خداوند بین بندگانش  فرق میزاره یکی هر چی بخواد میخوره ویکی مثل من همش باید زجر بکشم و مثل دیگران نمیتونم از نعمتهای که خودش داده استفاده کنم و مجبورم سالاد های بد مزه بدون سس وسبزیجات استفاده کنم 

     وقتی که برای کاهش وزن  به مطب دکتر تغذیه مراجعه میکردم وبرنامه ای رو دریافت میکردم

    که ۱۵ روزه بود اگر دقیقا طبق برنامه عمل میشد باید دو کیلو در اون ۱۵ روز وزن کم میکردم ونتیجه کار خیلی سریع بدست می آمد که البته  بسیار سخت بود وهیچوقت طبق برنامه پیش نمیرفتم

    وچون کم کاری کرده بودم دکتر محدودیت بیشتری در برنامه بعدی برام قائل میشد ولی با هر زورو توانی که داشتم مقادیر زیادی وزن از دست میدادم البته با پیاده روهای طولانی مدت وپس از اینکه به وزن دلخواه میرسیدم 

    به حال خودم رها میشدم سپس  از دکتر سوال میکردم  حالا چکار کنم اگر بخوام به روش قبلی برگردم که دوباره چاق میشم واگر بخوام همچنان به برنامه های شما  ادامه بدم که چیزی ازم باقی نمی مونه وآقای دکتر خیلی معروف هیچ جوابی نداشت

    البته این صحبتها مربوط به چندین سال پیش اما درحال حاضرمثل اینکه متخصصین تغذیه بعد از اینکه افراد به وزن دلخواه میرسن یه رژیم تثبیت میدن که تا آخر عمر هیچ اختیاری در مورد خوردن خودت نداشته باشی وکنترل خوردنت به دست رژیم تثبیت باشه 

    منظور ازاین  صحبتهااین بود من در لاغری با ذهن عجله داشتم‌و مثل رژیم گرفتن نتیجه فوری میخواستم 

    و موضوع رو درک نکرده بودم بعد از مدتی که فایلها رو گوش کردم  البته فقط گوش کردم درک نکردم ونتیجه ای ندیدم دوباره به سراغ روشهای دیگه رفتم ولی اینبار رژیم نبود چون نمیتونستم حتی بهش فکر کنم 

   روشهایی رو در اینستا میدیدم ولی هیچکدوم به عمل نرسیدن چون در نهایت به این نتیجه رسیدم که هیچ راهی ندارم جز لاغری با ذهن پس با دقت فایلها رو گوش ودرک میکنم 

    احساسم خیلی خوب شده ودر صراط مستقیم قدم برمیدارم  و به هیچ عنوان راههای دیگه ای رو امتحان نمیکنم چون سعادت وآرامش احساس خوب وتناسب اندام رو فقط در این روش میبینم ومثل قبل عجله نمیکنم چون میدونم  برخلاف روشهای دیگه که تمرکز فقط روی جسم بود 

   در این روش ابتداباید ذهن وافکارم رو اصلاح کنم وفرمولهای غلط رو تغییر بدم وباور داشته باشم که برای من هم جواب میده ونتیجه میگیرم   که به مرورتغییرات فیزیکی در جسمم نمایان بشه  

   خدا روشاکرم که این راه درست وصراط مستقیم رو نشونم داد حالا ترسم از مواد غذایی وشیرینی جات، چربیها ،برنج ،فست فود و……. خیلی خیلی  کم شده وحشت ندارم چون به اندازه نیاز بدنم میخورم 

   واین رو آموختم که غذا فقط برای تامین انرژی بدن منه البته اگربه اندازه ودرست مصرف بشه برام لذت بخش هم میشه 

    از خوردن لذت میبرم وبعد از غذا عذاب وژدان به سراغم نمیاد وخودم رو تنبیه نمیکنم 

   نقطه سیری رو میفهمم وبرای تفریح وسرگرمی به غذا پناه نمیبرم 

   در عصبانیت وناراحتی  همش به خوردن فکر نمیکنم 

   ووقتی به سوپر مارکت ویا فروشگاه میرم  برای رفتن به غرفه خوراکیها وتنقلات هیچ رقبتی ندارم وفقط موادی که احتیاج دارم میخرم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار angelikian4040@gmail.com
   1400/05/14 23:32
   مدت عضویت: 1153 روز
   امتیاز کاربر: 310 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 512 کلمه

   صراط مستقیم‌یعنی این تنها راهی است  که به مقصد خواهی رسیدومن یاد سوره حمد افتادم که ما هرروز از خداوند میخواهیم که ما رو به این راه هدایت کنه در بحث لاغری  راه های زیادی رو همه ما امتحان کردیم و من هروقت میخوام گول بخورم یاد داستان هدایتم و شرایط اسفناکی  که داشتم میفتم و چون دوست ندارم به اون حال برگردم خداروشکر میکنم وادامه میدم من هم بارها لیز خوردم ولی از زمانی که با این سایت آشنا شدم هرگز به روش دیگه ای فکر نکردم چون لاغری  با ذهن به تمام چرایی های من جواب داده و به چگونگی کار ندارم بدن من خودش کارشو انجام میده جسم من معنی عجله رو نمیدونه معنی تمسخر رو نمی دونه پس تمام کارهای خودشو رو برنامه انجام میده و اصلا عجله ای نداره اگر راههای دیگه جواب میدادن ما این همه افراد چاق نداشتیم همه با روش‌های معمول آشنا هستن و هر فردی حداقل از یک روش توی زندگیش استفاده کرده پس چرا هرروز به تعداد افراد چاق اضافه میشه هزینه هایی که این افراد برای لاغری متحمل شدن و هزینه های عمل های سنگین همه وهمه نشون از این داره که هیچ کسی از چاقی خوشش نمیاد ولی وقتی راه اشتباه هست نتیجه حاصل نمیشه بار کج به منزل نمی رسه پس چرا ما اصرار داریم هرروز یک روش رو امتحان کنیم مگه انسان چقدر زنده است که فرصت داشته باشه راه هایی رو که دیگران رفتن نتیجه نگرفتن دوباره خودش امتحان کنه پس کی باید معنی واقعی زندگی رو چشید انسانهای باهوش یک راه اشتباه رو دوبار امتحان نمیکنن اگر فقط در مسیر لاغری  با ذهن ادامه بدیم فقط با حس خوب و اشتیاق مطمئن هستم همه به مقصد می رسیم خداوندما رو هدایت کرد پس برای سپاسگزاری باید ادامه بدیم ما انتخاب شدیم چون خداوند میدونه که ما توانایی لاغر شدن  رو داریم و این رسالت به عهده ماست که به نسل های بعد هم تناسب و سلامتی و زندگی با لذت رو هدیه بدیم آگاهی  پدران و مادران کم بود چرا ما در برابر تغییر مقاومت میکنیم انسانی که نخواد تغییر کنه فراموش میشه این یک قانون هست این همه حس و حال ما خوب شده از  کدوم روش ما به حس آزادی رسیدیم ؟ کدوم روش اعتمادبنفس رو بما هدیه داد ؟ وقتی یاد رژیم های سخت میفتم حس محرومیت و محدودیت بمن دست میده احساس میکنم بمن توهین شد چون معنی رژیم   یعنی تو ارزش استفاده از نعمات زندگی رو نداری فقط تعداد خاصی باید لذت ببرن تو صلاحیت استفاده از لذات زندگی رو نداری  و فقط‌ لاغری با  ذهن  حس شادی ،حس آرامش و حس سرزندگی رو بمن هدیه داد  و هر کسی به نوبه خودش از این سایت یک بهره برد اصلاح رفتار و عادات غلط ،تحکیم روابط خانوادگی ،تغییر نگرش به زندگی این همه دستاورد رو فقط این روش ارزشمند بمن داد فایلهای پر از آگاهی و رایگان در اختیار ما قرار گرفته  و من مدیون استاد دلسوز و قهرمانم استاد عطار روشن هستم و هرروز که آگاهی جدیدی کسب میکنم خداوند رو شاکرم که در این مسیر لذت بخش هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Somayeh
   1400/05/05 18:36
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 179 کلمه

   باسلام

   الان که دارم این تمرین رو انجام میدم ساعت ۳ برام پیامک اومد که تست کرونا شما مثبت شد و‌ در قرنطینه هستم و… اما مثل همیشه اومدم اول متن رو خوندم وبعد فایل رو گوش دادم و کامنت دوستان چندتایی شو خوندم .

   من از داستان زندگی استاد تو قسمت لاغرشدن این بیشتر برام ستودنی هست که حالا ایشون چطور تونسته نزدیک به یک سال ونیم که نتیجه ای نگرفته ریسک کنه و رژیم و ورزش رو کلا بزاره کنار باوجود اینکه هیچ حامی حتی از خانواده خودش نداشته و مرتب تحت فشار بوده است.

   چطور تونسته به این یقین برسه واینقدر بدون حامی این کار رو پیش ببره و به نتیجه برسه.

   حالا برای ما که راه هموارشده است و کلی فایلها و کلی متن و کلی تمرین و کلی پشتیبانی هست بازم لیز میخوریم .

   هرفایلی که گوش میکنم باخودم میگم استاد چطور تونسته با قانون جذب و قدرت ذهن مطالب رو به زبان لاغری ترجمه و درک کنه وعمل کنه . تازه اینهمه فایل وکلی فایلهای غیر لاغری.

   استاد کارتون واقعا ستودنی ست . امیدوارم شاگردای خوبی براتون باشیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 78 کلمه

    سلام دوست عزیز
    من تصمیم گرفتم یا می می میرم یا لاغر میشم
    این تصمیم فقط در حرف نبود
    عمل کردن می خواست
    شجاعت، اقدام کردن، رها کردن، ادامه دادن و خیلی موارد که در فایل های مختلف درباره اش توضیح دادم
    کار ساده ای نیست ولی نشدنی هم نیست
    شاید اولش یه کم سخت باشه ولی اگه اون زمان سایت تناسب فکری داشتم که بر اساس آموزشهاش پیش می رفتم خیلی زودتر از یک و سال نیم نتایج اولیه برام مشخص می شد

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1400/05/05 12:34
   مدت عضویت: 1601 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 870 کلمه

   به نام خدا 

   با سلام خدمت دوستان عزيز و استاد گرامي 

   صراط مستقيم را رها نكنيد 

   من مريم رحيمي هستم متولد سال ٦٩از استان فارس (شيراز )

   كه از سال٩٤با اين سايت اشنا شدم 

   هدايت من به اين دوره از طريق يكي از فاميل هاي نزديكمون بود كه بهم پيشنهاد داد كه يه برنامه اي هس بدون ورزش بدون رزيم بدون دارو و قرص و ……

   من تا قبل از اين، گول هيج دارو و دواي  و و دمنوشي نخورده بودم 

   و هر كس بهم پيشنهاد ميكرد 

   سريع رد ميكرد م حتي بهش فكر هم نميكردم 

   جون ميدونستم ميديدم اطرافيانم استفادت ميكنن و نتيجه اي نميكيرن و ادم هاي ميديدم كه وزن زيادي كم كردند ولي پس از مدتي جاقتر هم ميشدن 

   خدا رو شكر به اين روش ها اعتماد نداشتم 

   و باور نميكردم كه از اين طريق ميشد لاغر شد 

   هميشه با خودم ميكفتم ديكه لاغر شدن خيلي سخته و هيج كس نميتونه لاغر بشه براي هميشه 

   اين روشها هم دوره اي هستند براي مدتي خوبه 

   و ميكفتم من ديكه ژنتيكي جاقم 

   و به مادرم رفتم فايده نداره 

   تنها روش من براي لاغري 

   ورزش و پياده روي بود و بعضي مواقع هم رزيم اونم نه به اون صورت سخت 

   و تا اونجايي كه هميشه از خودم بدم مي اومد و نالان تر و خسته تر از هميشه 

   سر نمازهايم از خداوند كمك ميخاستم كه يه راه صحيح جلوي روم بزاره كه بتونم به هدفم كه تناسب اندام هستش برسم 

   خدا رو شكر ميكنم كه خداوند دوستم  (اقوام نزديك )كه وسيله اي بود از طرف خدا بهم كفت كه همجينين دوره اي هستش 

   و من بدون اينكه بهش فكر كنم يا بخام براي خودم سوال طرح كنم 

   بدون هيج چون و چرايي سريع با استاد تماس گرفتم 

   استاد ،خدا شاهده همون روز كه فهميدم از طريق ذهن ميشه لاغر شد اون روز تا شب سير سير بودم 

   باورم نميشد اصلا كشنه نميشدم 

   خيلي برام جالب بود 

   و از اون روز تا حالا فقط و فقط به اين دوره ها اعتماد دارم 

   و دوست دارم داد بزنم كه اي مردم اي همه ي اونابي كه جاق هستيد هيج راهي براي لاغر شدن وجود نداره 

   فقط از طريق ذهن ميشه لاغر شد 

   من در طول اين مدت بارها دوره رو رها كردم بارها ليز خوردم 

   ولي هيج وقت به سراغ روشهاي ديكه نرفتم فكرهاي منفي به سراغم مياد خب اين طبيعيه 

   جون منفي باف كارش همينه 

   كه بهم ميكه بيا رزيم بكير در كنار اين دوره ها 

   ولي من از اين گوشم ميشنوم از اون گوشم بيرون ميكنم 

   يه نداي قويتر صداش مياد كه نه فقط لاغري با ذهن هستش كه تو رو به نتيجه ميرسونه 

   خدا روشكر جون خيلي وقته با اين دور ه ها هستم صداي فرشته ي درونم خيلي قويتره 

   خدا رو شكر ميكنم كه در اين مسير از ايستكاههاي عبور ميكنيم 

   كه در اين ايستكاهها اكاهي هاي عالي دريافت ميكنيم 

   كه هر كدام از اين اكاهي ها يكي از يكي برتري داره 

   هربار كه استاد در سايت فايل ميزارن 

   خوشحال ميشم كه خداي من اكاهي جديد در اختيار ما بنده هاش ميزاره به واسطه ي استاد خوبم و مهربانم 

   استاد من جند ساله كه جشمانمون رو به روي همه ي روشها بستم  

   حتي ورزش و پياده روي هم رها كردم 

   جون باورم اينه كه از هيج راهي نميشد لاغر  شد فقط از طريق ذهن ميشه 

   به اون ايده الي كه ساليان سال در روياهام بود برسم و روياهام به حقيقت بپيونده

   بايد روي باورهامون كار كنيم و باورهاي صحيح رو جايگزين كنيم فقط  به همين سادگي  و به همين راحتي 

   ساليان سال زجر ميكشيديم و از خودمون بدمون مي اومده 

   و سختي ميكشيديم 

   خدا رو صد هزار مرتبه شكر كه راه درست رو ياد گرفتيم و براي هميشه در مسير درست قرار گرفتيم 

   من تا زماني كه زنده هستم و نفس ميكشم ميخام از اين روشها استفاده كنم و در اين روشها باقي بمونم 

   من در چند تا دوره شركت كردم و همه ي انها نتيجه بخش بودند هم در لاغري و هم در لاغري و ارامش در ماه رمضان دوتا رمضانه كه حالم خيلي خوبه و ارامش خوبي دارم و اصلا گشنه نميشم 

   و هم در لاغري و ارامش در دوران بارداري و هم در دروه ي پياده روي شركت كردم 

   همه ي ان ها نتيجه بخش بودند و كلي استمرار داشتم 

   الان باردار هستم حالم خيلي خوبه اين بارداريم با اون بارداريم زمين تا اسمون فرقه  

   خيلي متفاوت با اون دوتا بارداري هستم 

   در ارامش و اسايش اين ماه ها رو سپري ميكنم 

   و هر جه كه دوست دارم به اندازه ي نياز بدنم ميخورم 

   خواهرم فكر ميكرد من قبل از بارداريم رزيم دارم ميكفت 

   مريم حالا ازادي تو بارداري هر جه دوس داري بخور 

   هميشه فكر ميكنن من رزيم دارم و همه جي همه جي نميخورم 

   نميدونن كه من ازادم در خوردن 

   و هيج جيزي رو منع نكردم 

   اون يكي ديكه خواهرم ميدونه من در اين دوره شركت كردم و هميشه بهم ميكه خوش به حالت هر جه دوس داري ميخوري 

   و جاق هم نميشي 

   در اين دوره بودن يعني لذت بردن از خودت از زندگيت 

   ……….

   خدا رو شكر در اين مسير فرزندانم هم فرمول هاي ذهنيشون تغيير كرده و هم دخترو هم پسرم هر دو متناسب هستن 

   و فرزندانم هم الكوي مناسبي ميشن براي فرزندانشىون 

   و نوه هامون هم الكوي درست براي فرزندانشون 

   اكه به همين صورت ادامه بديم 

   نسل به نسل الكوي درست و صحيح براي همديكه ميشم 

   خدايا شكرت بابت اين اكاهي ها 

   استاد خوبم من نه تنها  اينكه در اين راه مي مانم  بلكه جلوي جشمام خداوند پارجه اي رو بسته كه فقط به  صراط مستقيم ادامه ميدم 

   خداوند به روم بسته 

   نه خودم 

   و مستقيم به راه خودم كه متناسب شدن از طريق ذهن هستش ادامه ميدم

   خدايا هزاران بار شكر شكر شكر 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 42 از 10 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریده حسنی
   1400/05/03 22:46
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,472 کلمه

   صراط مستقیم را رها نکنید

   سلام استاد و دوستان همراهم خوشحالم که استاد فایل جدید گذاشتند و ممنونم

   استاد چقدر خوشحالم که یک روزی رویای لاغر شدن در قلب شما بوجود اومد و تونستید هم خودتون لاغر بشید و لذت بیشتری از زندگیتون ببرید هم هزاران انسانی که مثل خودتون درگیر رنج های چاقی بودند در مسیر لذت بخش لاغری با ذهن قرار بگیرن و تازه متوجه بشن که تا الان عمرشونو زندگی نکرده بودن 

   و مطمئنم که این روش در سطح جهانی بوسیله انسان های دیگه گسترش پیدا میکنه و تا چند سال آینده انسان های چاق زیادی نخواهیم داشت ،مثل خیلی از بیماری هاییکه در طول تاریخ بین انسان ها ریشه کن شدند ،چاقی هم از ذهن ما ریشه کن خواهد شد و این چرخش انرژی سلامت و تناسب در سطح جهان خواهد چرخید 

   من دوست دارم به همه افرادی که باهاشون در ارتباطم بگم و پیشنهاد بدم که آگاهانه تر زندگی کنن،خودشونو بشناسن،با قدرت های درونی خودشون آشنا بشن ،خدارو خوب درک کنن تا بتونن ثروتمند تر زندگی کنن ،شادتر باشن ، متناسب تر باشن 

   در مورد چاقی و لاغری هم همینطور وقتی من در حال آموزش ذهنی در تمام جنبه های زندگیم و همینطور لاغر شدن هستم ،وقتی به اندازه کافی نتایج بزرگ گرفتم ،اطرافیان من خواه ناخواه برای کمک گرفتن در مسائل زندگیشون از من مشاوره خواهند گرفت ،همونجوری که همین الان هم همینکارو انجام میدن ، وقتی هم که من لاغر باشم و در لاغر شدنم تثبیت بمونم ،فرزندان من هر زمان به مشکل چاقی برخورد کنن ،میدونن مادرشون از طریق ذهنش لاغر شده ،بدون رنج ،با لذت و حال خوب ،پس میان و راه منو ادامه میدن 

   من که  آگاه باشم ،باعث آگاهی فرزندانم میشم و  اونها هم  در آینده ، سازنده چند نسل خود هستند  پس منه آگاه ،دختر آگاه پرورش میده و دختر منهم فرزندان خودش و نوه های منهم همچنان آگاه بزرگ میشن ،به همین صورت نسل چاقی از خانواده من ریشه کن میشه 

   چونکه من جنس حرف هاییکه تو منزلم میزنم با همه آدم ها متفاوته ، من از خواص انرژی بخش غذاها برای بچه هام میگم ،بجای ترس از مواد غذایی ، از باورهای لاغر کننده صحبت میکنم ،ترس بچه هام از خوردن غذاها کمتر میشه پس ذهنیت های اونها هم در مسیر ساخت فرمول های لاغر کننده قرار میگیره و همینطور محیط فرکانسی و جو خونه فرزندان منهم شکل افکار من خواهد شد و این داستان ادامه خواهد داشت 

   رفتارها و افکار من و در آینده نزدیک خانواده م ،۱۸۰ درجه برعکس زندگی ۹۵درصد عوام مردم خواهد بود ، هر زمان داماد و دخترمو دعوت میکنم منزلمون ، بیس صحبت های من از قوانین جهان هستیه ،خودشون میدونن من به حرف هاییکه باعث رشد من نشه و حس های منو خراب کنه ،گوش نمیدم ، تا میتونم تو جمع هایی با جنس صحبت های فرکانس پایین قرار نمیگیرم 

   نوع برخورد و رفتار من باعث میشه خانواده منهم از من یاد بگیرند ،الان که رفتم تو اتاق دختر دومم ، دیدم خوابه ولی صدای فایل یکی از اساتیدم از گوشیش میاد ،معلوم بود که در حال گوش کردن فایل، خوابش برده بود و اینها برای من لذت بخشه ،میدونم این آموزشها انرژی دارن و از خود منهم اون انرژی هارو دریافت خواهند کرد و این یعنی در مسیر صحیح بودن 

   خوشحالم که چند سال پیش بر اثر برخوردم به تضادهای زیاد ،در مسیر تغییرات ذهنی قرار گرفتم و از همون طریق با لاغری با ذهن آشنا شدم که هم خودم لاغر شدم و هم نسل های بعدی من در جسم و ذهن متناسب زندگی خواهند کرد

   وقتی به سالها پیش خودم فکر میکنم بیشتر سپاسگذار خداوند میشم که منو هدایت کرد به این مسیرها ، از وقتیکه یادم میاد فقط بدنبال راهی بودم که بتونم لاغر بشم و لاغر بمونم ، متاسفانه فرزندان من شاهد اون رفتارهای افراطی من بودند در ورزش های سخت در رژیم های طاقت فرسا در خوردن دم نوش ها ووووو 

   و از همون بچگی تصویر مادرشونو در شکل یک زن تپلی که مدام در حال کم کردن و اضافه کردن وزنشه و حالش خوب نیست ،دیدن  و ۱۰۰درصد حس قدرت از من نمیگرفتن ،منو مستاصل دیده بودن ،هر چند من براشون نماد قدرت و اراده در ورزش و رژیم بودم و موفقیت های ورزشی زیادی داشتم ولی اصل کار ،در من ایراد داشت 

   من داشتم‌ برای لاغر شدن رنج میبردم ولی برای اینکه کمتر درد بکشم خودمو به ورزش های مختلف چسبونده بودم تا رنج چاقیو کمتر بفهمم ،  بچه هام اون روزهای منو یادشون هست و الان منو هم دارن میبینن 

   هر وقت دختر بزرگم بهم میگه مامان تو چقدر کوچولو شدی داری اندازه من میشی ،خوشحال میشم بهش تاکید میکنم که آره دخترم من دارم لذت میبرم که حواسش باشه متد من مثل قبل نیست ،که ذهنش لاغر شدنو سخت نبینه ، دوست دارم اونهمه باورهای چاق کننده ای که از طریق من بهشون القاء شد از ذهنشون به مرور کمرنگ بشه تا اونها هم بتونن از جسم متناسب تری برخوردار باشن 

   خدارو شاکرم تو این مدتی که با سایت و آموزش ها هستم ،اگر حالم خوب بوده ،اگر بد بوده ،اگر امیدوار بودم ،اگر ناامید شدم ،اگر منفی بافم مدام بهم گوشزد کرده که چرا لاغر نمیشی ووووو  با تمام اتفاقاتی که در من و بر من گذشته ،من هر روز تمریناتمو انجام دادم ،فایل هامو گوش کردم ، من به خودم قول دادم که، من طرف خودمو درست میکنم بقیه شو جهان برام درست میکنه

   در طول این مدتی که با آموزش ها هستم و با توجه به راحتی و سادگی مسیر ،ولی چونکه این آموزش ها ،با درونیات قدیم من تضادهای زیادی دارن و جسم و ذهن من در حال تحولات درونی و بیرونی هستند ، در واقع اون چیزهاییکه من ۴۵ سال شنیده بودم و باورشون کرده بودم ،در من فرمول هایو ساخته بودن که منو به نتایج چاقی رسونده بود ،من به اونها عادت کرده بودم و پذیرفته بودم که همه اون داده ها ،وحی منزله 

   حالا چندین ماهه تو آموزش ها ،دارن بمن آموزش میدن که اون وحی منزلها را بذارم کنار و بیام یه حرفای دیگه ایو بشنوم، مشخصه که درونیات من دلشون نمیخواد ،مغز من دوست نداره انرژی آزاد کنه و مخالف های درونی زیادی با من بودند و هنوزم هستند که دوست ندارن من راهی جز راه های قدیممو برم 

   خودم میفهمم که از درون در حال جابجا شدن پیچ و مهره های ذهنیم هستم ، میدونم تا وقتیکه این تغییرات از طرف من پذیرفته بشن یه زمانی باید بهشون بدم ،میدونم حالم بالا و پایین میشه

   منفی بافم که قربونش برم همیشه همراهمه ، دیروز داشتم به توصیه یکی از اساتیدم فیلم انیمیشن insid  out  رو میدیدم ،که بسیار عالی و با کیفیت ساخته شده و تمام شخصیت های درونی مارو به نمایش کشیده و در این انیمیشن ، شخصیت شادی مارو به نمایش میذاره که نقش شادی در درون ما چقدر مهمه و یکی از قویترین ساختارهای وجود ماست که میتونه مارو از منفی ها نجات بده

   منفی بافم هر چند وقت چند بار میاد سراغمو هر چقدر دوست داره باهام کلنجار میره ، منهم تو هر زمانی که بیاد سراغم ،شکل همون آموزشهاییکه دریافت کردم باهاش برخورد میکنم

   انگار هر چند وقت یکبار اطلاعاتی که در حال وارد کردن به مغزم هستم ،مدل دیگه ای در من پردازش میشه ، چند روزه که هر وقت خودمو تو آینه نگاه میکنم یا در طول روز به خودم فکر میکنم ،شروع میکنم به تحسین خودم ،به خودم میگم که آفرین فریده تو چقدر تغییر کردی ، تو آدم حتی ۳ روز پیش هم نیستی 

   خودمو تشویق میکنم بجای سرزنش و تنبیه ، به خودم میگم تو چقدر خاصی فریده که تونستی چند سایز کم کنی ، میتونستی مثل سابق که مدام چاقتر میشدی الان هم چاقتر شده باشی مثلا الان دیگه‌  به سایز ۵۰ رسیده بودی ،ولی تو انقدر قوی عمل کردی که تازه چند سایز هم کم کردی

   به خودم یادآوری میکنم که کار بسیار خاص و بینظیری انجام دادم که کار هر کسی نیست ، آره کار هر کسی نیست که نزدیک ۲ سال بتونه بدون رژیم و ورزش ،سایزشو ثابت نگه داره تازه گاهی هم یه ریزش کوچولو داشته باشه 

   هر دفعه مدل حرف زدنمو با خودم تغییر میدم ، یعنی فکر میکنم دیگه اون ترفندهای ایجاد کردن احساسات خوب در من جواب نمیده ،پس روشمو عوض میکنم

   وقتی منفی بافم اذیتم میکنه خیلی از اوقات به خودم میام و متوجه میشم که یه مدت زیادیو دارم سایز خودمو تو آینه چک میکنم و بعدش حالم بد میشه ، میدونم حس بد ،حس من خوب نیستم ،یعنی توجه بر چاقی و چاقی بیشتر

   گاهی وقتی به خودم میگفتم آفرین فریده که  سایزت ۳۸ شد انگار حسم بی تفاوتی بود ، ولی الان که به خودم تو آینه میگم افرین که تونستی چند سایز کم کنی ،حالم خوب میشه ،میدونم کانون توجهم روی همون کم کردن سایزه 

   اینهم تجربه این چند روزه منه که تونستم از دست پیش بینی های منفی بافم خلاص بشم ،دیگه این یک واقعیته که من چند سایز کم کردم و ذهنم میپذیره و میدونم با همین روش میتونم به هدفم نزدیک بشم 

   خدارو شکر تو این مدتی که با سایت همراه بودم حتی به روش های دیگه فکر هم نکردم و بدنبال هیچ متدی نبودم و نیستم و تازه راه و مسیر صحیحو پیدا کردم و میخوام در این راه حرفه ای بشم ،خودمو بدنمو ذهنمو خوب بشناسم ،آگاهانه زندگی کنم تا الگویی باشم برای اطرافیانم که اونها هم  بتونن از زندگیشون لذت بیشتری ببرن

   دقیقا احساس بی عرضگی و حس خوب نبودن و ناقص بودن ،زمان هاییکه بعد از هر شکست از  رژیمی که در ما بوجود اومد باعث شد حس تخریب و سرزنش در ما بزرگتر بشه و در انتها ما باور کردیم که انسان های نالایقی هستیم و همون حس نالایقی مارو در مسیرهای شکست های متوالی که یکیش چاقی بیشتر بود قرار داد 

   اگر همون زمانها ،متوجه میشدیم که ما آدم های خاصی هستیم که تونستیم چندین بار لاغر بشیم حتی از راه های اشتباه ،این نشان دهنده قدرت ماست نه ضعف ما ،اونوقت اعتمادبنفسمون قوی میشد و انقدر رنج نمیبردیم

   تو این چند وقت که تو دوره های زیادی هستم و همینطور در دوره لاغری با ذهن و اساتیدم مدام برام تکرار میکنن که خودتو بپذیر و به خودت بگو که هیچ کس نمیتونه مثل من هر کاریو به زیبایی انجام بده تا حس توانمندی هات بیشتر بشه ، باعث شده تو هر کاری که انجام میدم حتی به اشتباه حالم بد نشه و تازه انرژی بهتری هم داشته باشم‌

   مثالی بزنم از تجربه همین ماه های اخیرم ،  این چند ماه که در کنار ساخت و ساز باغ و ویلای دوستم در حال کاشتن درخت و نهال و سبزیجات و صیفی جات بودیم و ما بدون هیچ گونه تجربه ای شروع کردیم به کشت و زرع البته اطلاعات ما در حد همون پرسیدن از مغازه ای بود که مثلا ازش بذر خریده بودیم‌

   خلاصه ما در این ۳ ماه هم، وقت، گذاشتیم برای باغچه  و گل و گیاهمون هم، هزینه های زیادی کردیم‌ در انتها سبزیجات مرغوبی نتونستیم برداشت کنیم ،نصف سبزی هامون سوختن، رشد نکردن یا یه قسمتیشون  خیلی کوچیک بزرگ شدن ولی تو تمام این مدت مدام خودمونو تشویق میکردیم و به خودمون میگفتیم که هیچ کس نمیتونه مثل ما از یک زمین بکر ،بدون اطلاعات این محصولاتو برداشت کنه ،البته بقیه محصولاتمون در حال رشد هستند ،بزودی کدو ،خیار،گرمک، چغندر وووو آماده استفاده میشن ،هر چند تا همین جا هم تکاملمونو طی کردیم و کلی تجربه بدست آوردیم که در ادامه راهمون ازشون استفاده میکنیم 

   اگر قبلا بود ،از همون اول، کارو رها میکردیم و ناامید میشدیم ولی الان فقط خودمونو تحسین میکنیم و بدنبال راهکارهای بهتر شدن هستیم ،یه موقع هایی با خنده و شوخی به دوستم میگم ، تا حالا کسیو ندیدم مثل خودمون که بتونه اینهمه زمین و محصول و بذرو به این شکل خراب کنه 

   ساختن حس توانمندی در خودمون باعث میشه قویتر در زندگی عمل کنیم ،بخاطر نوع ترببت خانواده من ،از بچگی یک احساس نتوانستن در من شکل گرفته بود و این شخصیت ناتوان با من بزرگ شده بود که عوارض بیشماری برای من بوجود آورده بود ،از عزت نفس و اعتمادبنفس پایین ،از احساس ابراز وجود نداشتن و شکست های متوالی مالی وو

   که این باور (من نمیتوانم)تمام زندگی منو تحت تاثیر قرار داده بود ،هر کاری میخواستم انجام بدم زود عصبی میشدم و میگفتم من نمیتونم ، از وقتیکه روی این قسمت از وجودم کار کردم باعث شده بتونم هر کاریو که حتی بلد هم نیستم بخوام که شروعش کنم و متوجه شدم وقتی اینو به خودم میگم که فریده تو براحتی میتونی انجامش بدی ،اون کار برام راحت انجام شده و این حس توانمند درون ما میتونه تحولات بزرگیو در زندگیمون ایجاد کنه ،چقدر کارهایو بود که ما ترسیدیم و انجامش ندادیم و نتونستیم از انجامش لذت ببریم 

   امشب دلم میخواست یکی از فایلهای یکی از اساتیدمو تصویری  ببینم البته نه در صفحه کوچیک گوشیم ولی بلد نبودم چجوری میتونم به تلوزیون وصلش کنم ،بلخره از دوستم پرسیدم و بهم گفت اول فایلتو دانلود کن ، گوشیتو وصل کن به سرفیس ت ،فایلو کپی پیست کن تو سرفیس ،سرفیسو با سیم های رابطی که قبلا خریده بودیم به tv وصل کن و تونستم بعد از انجام مراحلی فیلم آموزشیمو در صفحه ۵۰ اینچ با کیفیت ببینم و لذت ببرم ،هر چند من و دوستم همیشه تمام لایوهای آموزشیمونو و فیلم های آموزشیمونو در صفحه بزرگ tv یا کامپیوتر نگاه میکنیم ولی اینبار من دلم میخواست منزل خودمون بتونم خودم اینکارو انجام بدم و تونستم و دیشب کلی خودمو تشویق و تحسین کردم و به توانمندی خودم بیشتر اطمینان کردم 

   همین باور کردن لاغری با ذهن، کار هر کسی نیست ، تک تک ما در این مسیر به چندین نفر این سایتو معرفی کردیم ،خود من برای اطرافیانم  حتی سایتو  ثبت نام هم  کردم ،قدم به قدم یادشون دادم ولی چرا اونها الان اینجا نیستند ،چونکه باور نکردن ،چونکه اگر باور میکردن باید تو این مسیر میموندن و مسئولیتشو میپذیرفتن ،نیومدن و به همون زندگی سابقشون ادامه دادن ،پس ماهاییکه الان اینجا هستیم یعنی فراتر از دیگران فکر و عمل میکنیم ،پس نتایج ما هم متفاوت خواهد بود،زندگی خوب و با کیفیت حق ماست ،ما باور کردیم و با باورهامون روبرو خواهیم شد

   اگر به این موضوع فکر کنیم که خداوند هر کدوم از مارو یجور خاصی به این مسیر هدایت کرده و در ادامه راه هم حمایتمون میکنه ،انرژی و انگیزه شو میده و کمک میکنه ،باعث میشه دیگه به راهمون شک نکنیم ،آخه مگه راهی که ما خواستیم و خدا هدایتمون کرد راه اشتباه و کمیه ؟ معلومه راه درست و صحیحیه ،کافیه ما به این موضوع فکر کنیم و بپذیریم که فقط از همین طریق میتونیم لاغر بشیم و لاغر بمونیم 

   من از تهران هستم، به آموزش و تحقیق و آموزش دادن مطالب ذهنی بسیار علاقمند هستم  و خوشحالم که چندین ماهه با دوستان بینظیری آشنا شدم ،نظراتشونو هر زمانی وقت کنم میخونم ، خودم هم مینویسم ، در مورد فایلها فکر میکنم  ، در مورد آگاهی های جدیدم با خودم صحبت میکنم ،آگاهی هارو در ذهنم تقویتشون میکنم ،از خودم و ذهنیت های جدیدم  لذت میبریم و یجورایی معتاد ارتباط گرفتن با خودم و محتویات آموزشیم شدم 

   سپاس خداوندی را که ما خواستیم و او اجابت کرد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 45 از 9 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار shahrbanou1346
    1400/05/04 01:49
    مدت عضویت: 1468 روز
    امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 89 کلمه

    سلام فریده جان ،عالی نوشتی 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

    مخصوصا  این قسمت : 

    اگر به این موضوع فکر کنیم که خداوند هر کدوم از مارو یجور خاصی به این مسیر هدایت کرده و در ادامه راه هم حمایتمون میکنه ،انرژی و انگیزه شو میده و کمک میکنه ،باعث میشه دیگه به راهمون شک نکنیم ،آخه مگه راهی که ما خواستیم و خدا هدایتمون کرد راه اشتباه و کمیه ؟ معلومه راه درست و صحیحیه ،کافیه ما به این موضوع فکر کنیم و بپذیریم که فقط از همین طریق میتونیم لاغر بشیم و لاغر بمونیم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/05/02 19:47
   مدت عضویت: 1257 روز
   امتیاز کاربر: 12173 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 332 کلمه

   بنام خدا 

   سلام خدمت دوستان و استاد عزیز 

   من ۸ ماهه است که تو دوره هستم البته دوره رایگان ،نکات طلایی، زندگی با طعم خدا خلاصه تمام اینها را دارم انجام میدم و خدا را شکر نتیجه خوبی گرفتم .میخوام بگم که روشهای زیادی را برای لاغر شدن قبلا انجام دادم و چند کیلو کم میکردم وبعد مدت کوتاهی بر می گشت و منم به طور خیلی اتفاقی که هر،روز می گذرد بیشتر ایمان دارم که فقط هدایت خدا بود و بس که منو واقعا هل داد به این سایت و من از همون موقع تا حالا که تو مسیرم به جرات میگم که به هیچ روش دیگه ای که بخوام ور کنار روش لاغری انجام بدم حتی بهش فکر هم نکردم چون ایمان تنها روشی که من میتوانم به لاغری کامل برسم همان لاغری با ذهن است .من شاغلم یک تایم سر کار هستم کارهای منزل ،و بچه ها را دارم و یه همسرم که مدام تو سرم غر میزنه و بازنشسته است را هم دارم اما با،وجود اینها وقتم برای فایل دیدن ،شنیدن ،نوشتن ،خواندن مطالب قبل فایل،محفوظ هست و از تمام کارهایی که میدانم برایم سود چندانی ندارد میزنم و کارم را انجام میدم انقدر به من احساس خوبی میده که دوست دارم تمام وقتم را برای گوش دادن فایل صرف کنم .استاد به موضوع عالی اشاره کرد که چشم خود را به تمام موضوعات اطراف خودمون ببندیم و دقیقا من الان دارم همین کار را انجام میدم به هیچ موضوع بیرونی که احساس منو خراب ندارم و بهش فکر نمیکنم چون مانع پیشرفت من میشه دوم مجسم کردن است که من بیشتر وقتها دارم همین کار را میکنم که مثلا خونمون را عوض کردیم چقدر خوبه ،پله نداره ،ویلایی هست ،ماشینو عوض کردیم چند مدل بالاتر دیگه همسرم مجبور نیست هر،روز در تعمیر گاه باشه خلاصه خیلی تجسمات دیگه استاد واقعا چقدر آدم حالش خوب میشه دوستان شما هم انجام بدین انشاالله همه یه روز واقعی میشه من که ایمان دارم به الله. 

   استاد ممنونم فایل عالی بود لذت بردم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار laleh_rhmn
   1400/05/01 14:10
   مدت عضویت: 1412 روز
   امتیاز کاربر: 583 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 574 کلمه

   سلامی به زیبایی آگاهی هایی که در مسیر صراط مستقیم به روی مان باز می‌شود 

   سلام من 38 ساله هستم و 2 تا پسر 14و 7 ساله دارم و همیشه از اینکه خانه دار هستم زجر میکشم که قدر وجودم دونسته نمیشه و همیشه تکراری و کارهای تلنبار شده و احساس مفید نبودن زجرم میداد و حس پوچی و خواب زیاد و افسردگی و ناتوانی و بی پولی و همه چیز تمام شده و من چقدر بدبخت ام 

   مثل همه به صورت اتفاقی با نام سایت آشنا شدم و حدود یکسال هست که شروع کردم، اوایل کار خیلی متوجه نبودم، کم و بیش تمرین ها رو انجام میدادم در دفترم می‌نوشتم ولی دیدگاهی نمی‌گذاشتم و خودم رو در اون حد نمیدیدم، فقط به دنبال این بودم که اصلا تناسب با فکر و ذهن یعنی چی؟ 

   از دوره لاغری رایگان شروع کردم، هر روز به اشتباه چند فایل و پراکنده گوش میکردم و با متن و نوشته ها کاری نداشتم، تنها کاری که کردم خوردن بدون ترس بود بدون اینکه روی فرمول های ذهنی اشتباه کار کنم فقط بدون ترس شاید هم ظاهرا بدون ترس بود و نتیجه اش شد اضافه وزن بالا، البته که خودم نمیدونستم چقدر اضافه کردم چون با وزنه خداحافظی کرده بودم و اطرافیان به طور غیر مستقیم و خودم در عکس ها میدیدم، روزهای سختی بود، چون از طرفی روی افکارم کار می‌کردم ولی آموزش ها به درستی حک نمیشد و با سرعت کم این اتفاق می‌افتاد که در جسمم هم ظاهر شود، و تنها کاری که کردم ادامه دادن و ادامه دادن درست بود،

   و به امید خدا که باز همان اطرافیان از بهتر شدن وضعیت جسمی ام خبردار م کردند، ولی امروز  باز هم در شرایطی هستم که دیگران با هجوم افکار و اعتقادات چاقی مورد حمله قرارم بدهند و هر لحظه به یادم بیاورند که در چه وضعیتی هستم و چقدر نسبت به آنها ایراد و مشکل دارم، ولی از نظر ذهنی چقدر حالم از همان ها بهتر است، درسته که شاید کمی در حد 3 کیلو اضافه داشته باشند، ولی تمام افکارشان پر است از نگرانی و… یادم می‌آید که من هم قبلترها که متناسب بودم به زور و ترس و رژیم و تهدید و آسیب به خودم بود، آنچنان درگیری ذهنی داشتم که حتما بقیه از جسم و هیکل و وزن ایده آل ام برای مدتی  تعریف کنند ولی الان هنوز به ایده آل ام نرسیدم ولی خجالت نمیکشم، ترس ندارم و نگرانی ندارم و این حس خوب نشانه صراط مستقیم است که خدا در قرآن اشاره کرده و مسیری که پر از آرامش است و برای اینکه به خواسته و هدف نهایی ام برسم فقط باید صبر کنم و با اشتیاق و صحیح ادامه بدهم  تا هر روز رو بهتر از دیروز با آرامش در مسیر قرار بگیرم و دیگر هیچ وقت حاضر نیستم به محدودیت های قبلی باز گردم، حدود یکسال گذشته و من تازه فهمیدم که باید قوی تر از همیشه قدم بردارم و در این مسیر هیچ بهانه ای نداشته باشم و همه زیبایی های اطراف آن را بهتر و پررنگ تر ببینم و هر روز شاد باشم و احساس خوب داشته باشم، من قوی هستم و از هیچ حرف و نظری ترسی ندارم و حال دلم خوب است و برای تناسب یافتن زمانی رو از قبل تعیین نمیکنم و همه چیز را به ذهن متناسبم می‌سپارم، 

   و از استاد عطاروشن سپاسگذارم که آگاهی های مثمر ثمر را با ما درمیان میگذارند و  دعا خیر برای همه همراهانی که در این مسیر قدم برداشتند  را دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 716 کلمه
   • سلام وستان واستاد گرامی فایل صراط المستقیم من این فایل گوش دادم وخواستم بگم که همه ما در معرض لیز خوردن هستیم منم چند بار باعث شد لیز بخورم‌ من فرزانه ابوالحسنی هستم ۴۹ ساله از محمد شهر کرج من داشتم لیزمیخوردم چون ۱۵ تیر ۹۹من وارد سایت شدم چجوری شنیده بودم که خیلی افراد سرطان با ذهنشون درمان کردن منم دنبال برنامه ذهنی میگشتم که مربوط به درمان سرطان باشه بگذریم که پیدا نکردم اما یهو به لاغری با ذهن رایگان برخورد کردم منم اون موقع شرایط مالی خوبی نداشتم واز ترسم که مبادا فردا بیام نباشه ده جلسه اونو دانلود کردم خلاصه این شروع ماجرا شد بعدش زندگی با طعم خدا صد گام وحالا هم خدا هرگز دیر نمیکند خلاصه داشتم لیز نیخوردم که یکسال گذشت وتو هنوز هیچ تغییری نکردی چرا بعضی ها چهار ماهه به وزن ایده الشون رسیدن تونستن ۳۰ کیلو کم کنن اما تو هنوز نتونستی ۳یا۴ کیلو کم کنی تو این اوضاع واحوال بودم که ی فایلی گوش دادم تو صد گام که استاد گفتن که ی برنامه ای دارم ظبط میکنم وخیلی فوق العاده ست ومنم تصمیم گرفتم اونو تهیه کنم چون چند وقت بود میخواستم رسیدن به ارزوها رو تهیه کنم یادم اومد که پیش نیاز داره ورفتم دوره خدا هرگز دیر نمیکند تهیه کردم وصبر کردم صد گامم تموم بشه بعد شروع کنم وتصمیم گرفتم تمام هواسم بدم به این دوره والان بخش اول فایل ۱۰ هستم دوره شگفت انگیزیه واصلا به لاغری دیگه فکر نکردم وحسم میکنم که چاقتر شدم وبازم ی فایل گوش دادم که استاد گفتن چاق هم شدی اشکالی نداره چون تو تو مسیر درست قرار گرفتی وسعی میکنم بیخال این فکر بشم وادامه بدم سخته ولی امکان پذیره وبعد اینکه گفتید نمیدونم چرا ادمها لیز میخورن به نظر من اینکه باور نمیکنن که میتونن با این روش لاغر بشن منم اگر لاغر نشدم بخاطر این بوده که باورم این بوده که بیشتر شگفتی سازان دوره لاغری با ذهن تهیه کردن ولاغر شدن با دوره رایگان که نمیشه لاغر شد اما دوستان بسیاری هم داشتیم که با رایگانها لاغر شدن والن الویتم به اینکه خدای خودم بیشتر بشناسم وایشالا اوضاع مالیم که بهتر شد دوره هم تهیه میکنم برای لاغری واستاد من متنم خوندم ودیدم تو تلوزیون که چشمان اسبها رو میبندند اما متعجبم که چطور راه خودشو پیدا میکنه ومن هر وقت بخوام چیزی رو یا کسی رو درک کنم خودمو جای اون میذارم وقتی خودم جای اسب گذاشتم در حالیکه چشمانم بسته است گفتم من راه و بلدم مسیر میدونم میدونم که کی باید بپیچم به راست وچه موقع باید بپیچم به چپ پس در نتیجه فرقی نمیکنه که چشمانم باز باشه یا بسته حالا هم حکایت منه من در مسیر لاغری قرار دارم هدفم که مشخصه پشتیبانم که دارم خداوند متعالمه که منو انتخاب کرده وهدایت وحمایتم میکنه ومنو هل میده به سمت لاغری وخدا شناسی خود باوری و… ومن نباید عجله کنم که بازم ی فایل گوش دادم که عجله کردن باعث زودتر رسیدن به مقصد نمیشه فقط ی مانع بزرگ‌ی سنگ بزرگ در رودخانه ارزوهام قرار میگیره ونمیذاره رود نعمتهای خداوندم به زندگی من وارد بشه ومن باید سعی کنم اول اون مانع بردارم پس چه هتر که نذارم مانعی بوجود بیاد که مجبور بشم اونو بردارم ومن الان ی کسی منو بینهایت ناراحتم کرده بود وداشتم گریه میکردم یادم افتاد که ناراحتی افکار منفی حساب میاد وباعث میشه من قسمتی از اینده امو بسازم پس تصمیم گرفتم فایل گوش کنم واین انرژی منفی از خودم دور کنم واینم از استادم یاد گرفتم که وقتی ناراحتی فایل گوش کن بعد تصمیم بگیر وکه خوب حالا که اروم شدم دو دوتا چهار کنم ببینم جریان از چه قرار بود ومن هر جمله ای مینویسم از اگاهیهاییکه بدست اوردم وهمشو از فایلهای استاد عزیز وگرانقدرم بدست اوردم ومن همیشه بابت این استاد عزیزم از خداوند متعالم بینهایت بینهایت بینهایت سپاسگزارم که باعث شده من اینهمه اگاهی بدست بیارم وبتونم خودم کنترل کنم وبتونم برگردم به زندگی یر نکنم روی ی موضوعی ومن وقتی که بتونم تورودیهای هنم کنترل کنم واحساس بدی نداشته باشم مخزنم با افکار منفی پر نکنم تونستم ی درخواست دیگه ای به خدا بدم و نتیجه شو دریافت کنم  وممنونم بابت فایلی که ساختید وزحمتهاییکه برای من کشیدید تا بتونم تغییر کنم وتو زندگیم تغییر احساسش کنم بینهایت سپاسگزارم شب خوش ودر پناه خداوند مهربانم باشید 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار angelikian4040@gmail.com
   1400/04/31 17:46
   مدت عضویت: 1153 روز
   امتیاز کاربر: 310 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 275 کلمه

    با سلام خدمت استاد عزیزم عید تون مبارک

    از روزیکه با لاغری با ذهن آشنا شدم تقریبا همه روشهای دیگه در نزد من بی اعتبار شدن چون با اولین فایل آموزشی شما که اونهم تصادفی بود فهمیدم این راه تنها راه لاغری  در دنیا هست منتها با وجود راحتی تو این راه خیلی احتمال لیز خوردن وجوددارد من بارها در این مسیر لیز خوردم مدتی کلا از این مسیر دور شدم و دوباره برگشتم چون وقتی یک بار تواین مسیر قرار بگیری نمی تونی جای دیگه بری اینجا همه مثل هم هستن و کسی راهبر ما در این مسیرن  که خودشون چاق بودن حرف ما رو درک میکنن با چاقی زندگی کردن و هر حرفی که می زنید به دل میشینه فقط من هنوز تعجب میکنم چرا من روزهای اول اونقدر خوب پیش رفتم که هنوز از تغییری که در من ایجاد شده بود متعجبم من یک ماه کامل توی عمرم تونستم روزه بگیرم عید نوروز رو بدون چاقی پشت سر گذروندم ولی بعد از ماه مبارک رمضان فکر کردم دیگه همین روش رو ادامه بدم کافیه و نیازی نیست به آموزش ،،من تا گام شصتم رفته بودم ولی لیز خوردم و الان دارم سعی میکنم مثل قبل بشم چه دنیای قشنگی بود در این مسیر جذاب هرروز تشنه یادگیری یک فوت کوزه گری دیگه از استاد بودم الان میخوام به اون حس و حال برسم نه ترس از موادغذایی نه حرص و ولع همش آرامش و حال خوب بود و این راه درست رو باید تا آخر ادامه داد تا به نتیجه برسی در این مسیر چنان بمن خوش گذشت  که هیچ وقت فراموش نمیکنم و میخوام این احساس خوب رو تا ابد تجربه کنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/04/31 11:15
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 606 کلمه

   سلام استاد🙂

   بارها و بارها در نمازهامون گفتیم اهدنا صراط المستقیم

   بارها و بارها از خدا خواستیم که  به راه درست و مستقیم هدایتمون کنه الانم هدایتمون کرده به راه مستقیم و صحیح لاغر شدن راه مستقیم نزدیکترین راهه بهترین راهه پس چرا باور نمیکنیم؟ چرا دنبال راههای دیگه هستیم؟ چرا چشممون دنبال بقیه روشهاست؟ چرا ایمان نمیاریییییم آخه دردمون چیه؟؟؟؟؟؟؟ 

   مگه هیچ کدوم از ماها اسمی از لاغری با ذهن رو حتی شنیده بودیم؟

   مگه خبر داشتیم همچین مسیری هست؟

   نه والا همه ما به طریق منحصر به فرد خودمون هدایت شدیم اونم وقتی که دیگه تسلیم شدیم اونم وقتی که باور کردیم هیییییچ راهی برای لاغر شدن موندگار نیست اونم وقتی که از همه روشهای معروف و غیر معروف رفتیم و نتیجه نگرفتیم……

   چرا باور نمیکنیم اون که ما رو هر لحظه داره هدایت میکنه و مسیر زندگی ما رو از بالا میبینه و خودش ما رو خلق کرده و از توناییها و استعدادهامون باخبره ما رو هدایت کرده به مسیر درست چون هم میدونه بهترین راه کدومه و هم باور داره که ما تواناییشو داریم که از این مسیر لاغر بشیم هم خودمون و هم نسل های بعد از خودمون رو متناسب کنیم ….چقدر لذت بخشه واقعا که خدا این رسالت رو در تو قرار داده که زنجیره چاقی خانوادگیتو قطع کنی ….تمام نسلهای بعد از تو زیباو متناسب خواهند بود و این فقط به خاطر اینه که تو به خودت باور داشتی به مسیر تناسب فکری باور داشتی و همت کردی و یه نسل متفاوت ساختی ….فکر کنیم بهش خیلی کار بزرگیه خیلی لذت بخشه واقعا ….واقعا بفهمیم هر روز سجده شکر به جا میاریم که خدا ما رو لایق این رسالت دونست….

   خدایا شکرت ….

   استاد شما الگوی من در تمام جنبه ها هستین نه فقط لاغری با ذهن 

   من از شما از حالو احوال شما از انرژی و انگیزه شمت از نحوه برخوردتون با موضوعات مختلف زندگی از استمرار شما از تعهدتون از رابطه با فرزند از اینکه برای خودتون و وقت و زندگیتون ارزش قائلین از اینکه فقط در مسیر مستقیم هستین از اینکه چشمتونو به اتفاقات محیط میبندین از اینکه همواره به دنبال کسب آگاهی و انتشار اگاهی هستین الگو میگیرم و بسیار خوشحال و سپاسگزارم که خدا شما رو درمسیر زندگی من قرار داد از اینکه استادی مثل شما دارم افتخار میکنم از اینکه اینقدر عالی بدون راهنما بدون الگو بدون کتاب بدون آگاهی با وجود تمام مشکلات چاقی و اطرافیان منفی همت کردین و این مسیر رو ساختین وبه تمام الهامات و ایده ها عمل کردین و هر روز بهتر و بهتر در این مسیر پیش رفتین و مسیر رو هموار کردین شگفت زده هستم و بارها شما رو تحسین کردم 👏👏👏

   من پزشک عمومی هستم که مطب شخصی دارم ودر زمینه پوست و زیبایی فعالیت میکنم و از ابرکوه یکی از شهرستانهای یزد هستم و بسیار خوشحالم که با همه دوستان هم مسیر در این سایت فوق العاده با استاد فوق العاده همراهم

   همین معرفی رو از همراهی با شما دارم چون قبل از اینها بسیار برام مشکل بود که خودم رو به عنوان یه پزشک که خودش مشکل چاقی داره معرفی کنم ویه جورایی خجالت میکشیدم و دوست نداشتم کسی شغل من و تحصیلاتم رو بدونه ولی در این مدت به قدری اعتماد به نفس و عزت نفسم بهبود پیدا کرده که برام خیلی هم باعث افتخاره که شاگرد شما باشم که به قول خودتون تحصیلات آکادمیک هم در آموزشی که میدین ندارین ولی واقعا این مهم نیست مهم اینه که شما همت کردین و این مسیر رو ساختین و گسترش دادین و من و امثال من با هرشغل و سمتی که داریم میتونیم از این آگاهیها استفاده کنیم و لاغری زیبا و همیشگی رو که رویای همه ما است رو به واقعیت تبدیل کنیم🤩🤩🤩

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اشرف مخلوقات
   1400/04/30 23:01
   مدت عضویت: 1766 روز
   امتیاز کاربر: 2472 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 620 کلمه

   بنام یگانه خالق هستی 

   سلام به استاد عزیزم ودوستان متناسبم 

   وقتی رویای لاغر شدن را نام می برید فقط لاغر شدن یک کلمه نیست بلکه فراتر از یک کلمه است لاغر شدن برای من بهتر شدن هست ،درسته روزی رویای شما بوده اما از اون روز دیگه رویا نبود بلکه واقعیتی شد که هر کسی میخواد بهش میرسه وقدرت وتوانایی خودش رو تازه درک می کنه وباور می کنه با قدرتی که داره می تونه به هر چیزی که میخواد برسه.

   این انرژی که در جهان داره ساطع میشه انرژی الهی هست که خودش کارها رو داره انجام میده وکمک بزرگی به جهان وخلق خدا می کنه .

   یک ذهن چاق به انسانهاو خودم ومردم دیگر کمک بزرگی می کنه و اونها رو از رنج جسمی رها می کنه واز اینجا زنجیره چاقی پاره میشه ،و همین تغییرات ذهنی روی همه خانواده ما تاثیر میزاره .

   فرمول ها در تمام جنبه های زندگی ما بر روی اعضای خانواده مان تاثیر میزاره ویک پدر ومادر چاق همون فرمول های چاق را به فرزندانش یاد میده چه بخواد چه نخواد .

   وقتی عکس فایل رو دیدم چقدر من جذب این عکس شدم که این محتوا چی داره صراط المستقیم صراط لاغری 

   واقعا نوشته ی اول این فایل خیلی منو به فکر برد که منم چشمم رو به اطرافم ببندم وفقط اون کاری را که فکر می کنم درسته را انجام بدم .

   در این مسیر ما راههای مختلفی رو رفتیم وهر بار نا امید تر شدیم وچه بد وبیراه  رو به خودمان گفتیم وقتی توی اون مسیر بودم خودم را آدم بی اراده وبی انگیزه وناتوان میدیدم وخودم را سرکوب میکردم اما الان تمام اون سرزنش ها تبدیل شده به تحستین وتبریک به خودم آفرین میگم  امروز رو هم تونستم یک قدم بردارم ویک چیز را بنویسم خدا رو شکر امروز تونستم چندتا دیدگاه بخونم همه ی اینها مسیر حرکتی زندگی ام را تغییر داد بهانه آوردن خیلی راحته برای خودمان بیاریم ولی اینکه دقیق بخوای اون کار را انجام بدی اولش سخته من از دیروز تصمیم گرفتم که دو ساعت پیاده رویی کنم .شب که به کارم فکر کردم دیدم باز هم عجله کردن اومده سراغم تازه من با این کارم از پیاده رویی هم زده میشم پس از همون روزی یکبار شروع می کنم وادامه میدم که به خودم فشار نیارم چون من در هرمزگان زندگی می کنم هوای این مناطق چه شب چه روز خیلی گرمه ومن تو حیاط خونه مون پیاده رویی می کنم برای همین میخوام لذت واقعی رو از پیاده رویی ببرم وبزارم نتایج به من کمک کنن که مسیرم صحیح هست ونا امیدی رو بزارم کنار .مسیر درست وحرکت کردن وبودن در این مسیر ایمان وقدرت واشتیاق را به من میده ولی اگر مسیر اشتباه حرکت کنی همیشه احساست بد هست واین احساس بد نتایج بدی را برام رقم میزنه 

   تا الان در این مسیر هیچ وقت حرفی از خوردن و نخوردن ویا فعالیت جسمی نشده برای همین تمام روشهای قبلی دو تا اساس وپایه شون همین بود خوردن وفعالیت جسمی .

   دوستی دارم که همیشه در حال رژیم گرفتنه یکبار یک رژیم گرفته بود فقط به خاطر اینکه مقدار اون ماده ی خاص رو بیشتر خورده بود تا سه روز وقتی بلند میشد سرگیجه شدید می گرفت و نمی تونست کاری بکنه بهش گفتم تو آخرش خودت رو از بین میبری  وتو قلبم بهش گفتم آخه من آدرس صحیح رسیدن به خواسته ات رو دادم ولی تو باور نداری .

   استاد باور کردن  این روش برای هر کسی قابل باور نیست وقبول هم نمی کنن که این جاده صراط المستقیم می تونه اونها رو به صراط لاغری برسونه .

   منم میخوام از امروز چشمهام رو ببندم وفقط همین مسیر رو برم وآگاهی هایی را که درک می کنم برای خودم تحلیل وتجزیه کنم تا نتایج عالی رو که قطعا در انتظارم هست رو دریافت کنم  .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sheyleen
   1400/04/30 19:04
   مدت عضویت: 1776 روز
   امتیاز کاربر: 1914 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 509 کلمه

   سلام وخدا قوت خدمت استاد عزیز .واقعا هر بار که فایل جدید می بینم پست کردید سریع گوش می‌کنم و کلی آگاهی به من میده وتا میخواهم لیز بخورم زود باز برمیگردم من الان حدود ۲سالی خورده ای هست با شما هم راه هستم قبلا باشما بیشترصحبت میکردم مدتی هست صحبت نکردم و کسانی که بامن شروع کردن در تماس هستم و همگی ول کردن و نتیجه نگرفتن و رفتن سراغ رژیم کتو و روش‌های دیگه ولی من ادامه دادم درسته که وزن کم نکردم و شاید بیشتر شدم  ولی خودمو بیشتر دوست دارم کلی از نظر طرز فکر عوض شدم هیچ ترس از خوردن ندارم در عوض لذت خوردن جایگزین شده ولی تا حدود زیادی حجم غذای مصرفی ام کم شده هر موقع احساس گرسنگی دارم میخورم ووقتی دارم زیاده روی میکنم دستبندی که بستم ضربه میزنم میگم چه کار داری میکنی تو مسول جسمت هستی ومواظب خوردنت باش کاری به لاغر ی نداشته باش خودش پیش میاد وخودم باورم نمیشه دیگه دنبال لباس تیره رنگ نیستم هر رنگی دوست دارم میخرم و استفاده می کنم با آمدن این کرونا فکر کنم دیدگاه همه ما کلی تغییر کرده در مورد زندگی واقعا خداوند را شکر میکنم چرا که با کرونا ما زمان بیشتری در کنار خانواده بودیم ولحظه به لحظه شکر گذارتر شدم که خودم و خانواده درسلامتی هستم واز باهم بودن لذت می‌بریم وقت بیشتر برای بودن در کنار بچه ها دارم .وقت بیشتر برای فایل گوش کردن دارم ولی تنها مشکلی که دارم ونمیدونم چرا نوشتن برام کمی سخت هست تمام دیدگاه ها رو میخونم دوره لاغری با ذهن را با شما همراه هستم ولی یک ترمزی هست گیری هست که نوشتن برام سخته چرا نمودنم من راراهنمایی کنید لطفا در این مورد.و واقعا این که چرا چشم اسب را می بودن برای این که راه مستقیم را بره و حواسش پرت نشه و من هم دیگه چشم وگوشت نمیشنوه و نمیبینه این رژیم را بگیر یا این رو نخور و با خودم به صلح رسیدم و عاشق خودم شدم تمام دوستانم من را میبینن میگن خانه شما همه چیز آرومه وآرامش داره وآدم احساس راحتی می کنه و اتفاقا ديروز  دوستم ناهار مهمان ما بود بعد از ناهار یک دفعه که داشت با دخترم تو اتاقش بازی می‌کرد حدود ۳۰ دقیقه خوابید وگفت من تا حالااین زمان وبخصوص منزل کسی نخوابیدم چطوری خوایم برد و چقدر لذت برد و می‌گفت چقدر انرژی مثبت تو خانه شما هست و کلی از خوابش لذت برد و واقعا من لحظه به لحظه زندگی ام لذت می برم و شکر گزار خداوند هستم که دیدگاه من را تغییر داده واهدناصراط المستقیم را ادامه می‌دهم من از کانادا هستم وخیلی اتفاقی با استاد عزیز آشنا شدم یک روز تو تلگرام تو گروه ایرانیان کانادا بودم یک خانمی گفت بهترین روش لاغر ی لاغر ی با ذهن هست و من کلی لاغر شدم و من گفتم به چه صورت هست فقط اسم استاد را داد گفت تو یوتیوب سرج کن ومن بلافاصله سرچ کردم وبرام جالب بود و همان جا ۴ دوره را خریداری کردم و مرتب گوش میدهم تا ابد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 214 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از اینکه همراه من درمسیر لاغری با ذهن هستید خوشحالم
    از خوندن نتایج شما خیلی خوشحال شدم و خدا رو شکر می کنم که قانون برای همه یکسان عمل می کنه
    اما در مورد اینکه 2 سال و خورده ای هست همراه من هستید اما از نظر جسمی تغییر نکردید قابل قبول نیست
    باید علت رو پیدا کنی
    اصلا منطقی نیست فردی که دو ساله داره همراه من فایل گوش میده نتیجه جسمی نگرفته باشه
    اینکه در سایز جنبه های زندگی تغییرات عالی داشتی خیلی خوبه ولی اینکه از لحاظ جسمی تغییر نکردید اصلا منطقی نیست
    اگه دوره رو مرور میکنی نباید به همون سبک دفعه قبل مرور کنی و الا نتیجه همون میشه
    ممکنه یک بار دوره رو استفاده کرده باشی و نتیجه نگرفتی
    بار دوم باید به شکل متفاوتی از دوره استفاده کنی
    مثلا متعهد میشی که هر روز تمریناتم رو در سایت مینویسم و مثلا 3 تا از نوشته های دیگران در اون روز رو مطالعه میکنم
    به این شکل باید نحوه استفاده از دوره رو تغییر بدی تا به حال دلت اثر کنه و تغییر کنی
    دلیل نتیجه نگرفتن رو مشخص کن
    ببین کجا ها مطابق روشی که من میگم دوره رو انجام ندادی؟
    امکان نداره مطابق چیزی که من در دوره ها می گم عمل کنی و نتیجه نگیری
    نمی تونم اینو بپذیرم
    منتظر خوندن نوشته های شما در دوره آموزشی هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1400/04/30 12:51
   مدت عضویت: 1432 روز
   امتیاز کاربر: 7606 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,238 کلمه

   با سلام خدمت شما استاد گرامی وهمگی دوستان عزیزم من یک خانم خانه دارم ۳۰ سال سن دارم واز تهران

   این فایل خیلی فوق العاده بود چیزایی رو درذهن من روشن کرد که وقتی براتون تعریف کنم احتمالا برای شما هم جالب خواهد بود 

   تقریبا سه سال پیش قبل آشنایی با همسرم منم شاغل بودم اون زمان روزی ۱۲ ساعت ۷ روز هفته رو کار میکردم بیرون خانه حتی جمعه ها وایام تعطیلم دور کاری انجام میدادم اون روزا با وجود کار زیاد وفقط داشتن وقت اندکی برای خودم از لحظه لحظه زمانم استفاده میکردم مثلا پیاده میرفتم سر کار با اینکه طول میکشید اما صبح زود بیدار میشدم ویک ساعت رفت ویک ساعت برگشت رو پیاده میرفتم در ضمن یک ساعتم درباشگاه نزدیک محل کارم ورزش میکردمو ومیدوییدم در مسیر رفت وبرگشتم آهنگ های مورد علاقمو گوش میدادم به خودم میرسیدم خیلی مواقع کرم زدن به دستام درست کردن ناخن هام واکس کفش هام عطر زدن یادگیری کامپیوتر وکمی هم زبان اسپانیایی رو دقیقا درمسیر سربالایی پیاده رویم انجام میدادم اون زمان خوشهیکل موفق شاد زیبا وفوق العاده بودم از وقتی که ازدواج کردم همسرم مخالف کار من بود چون هیچ تایمی نداشتم ۹ صبح تا ۹شب سرکار بودم وچون کار خودشم خیلی سخت وطولانی مدت بود وقتی خستگی منو دردوران نامزدیمون میدید دیگه نخواست برم سرکار اینو هم به کسایی میگم که بهونه سرکار رفتن ووقت نداشتن دارن بهترین زمان زندگی من بود وچون دنبال بهانه نبودم همه چیز باهم داشتم 

   درست از زمان ازدواجمون به خاطر باورهای غلطم که زنان خانه دار چاق وبدون مهارت ودوست داشتنی نیستن وافسردن دقیقا گذاشتم این باور زندگی منو تحت تاثیر خودش قرار بده الان ساعت ها وقت دارم ورزش کنم به خودم برسم استراحت کنم از زندگیم لذت ببرم کلی چیز یاد بگیرم وحتی پول دربیارم اما یه باور احمقانه چنان گذاشتم تاثیرشو بگذاره که حتی برای بیرون رفتن هم حاضر نبودم بیرون برم واز خودم فاصله گرفتم 

   به لطف خدا از وقتی با این دوره آشنا شدم یه حسی هرروز بهم میگه پاشو خجالت بکش بهانتو بریز دور به خودت برس ورزش کن پیاده روی کن لذتشو ببر از زندگی واون کاناپه رو رها کن دیگه بهانمو وفتی میاد به سراغم میگیرم وبه دور ترین نقطه جهان پرتاب میکنم 

   من همین الانشم فوق العادم وهر روزم بهتر میشم 

   یه کار دیگه هم که دارم انجامش میدم اینکه از خودم عکس میگیرم وهر لباس جدیدی که میپوشم ومیگذارم روی صفحه گوشیم واز دیدن خودم لذت میبرمدچراکه نه من زیباترین موجود جهانم چراباید چیزی غیر خودم ببینم این کار خیلی روی اعتماو به نفس وبهبود زندگیم تاثیر گداشته 

   استاد یه چیزی بگم این راه دقیقا راه راست همونیه که خداوند در قران به آن اشاره کرده که هرروز ازش بخواییم دراین راه هدایتمون کنه ونگهمون داره 

   من اولش رفتم سراغ لاغری اما متوجه نکته مهمی شدم 

   من مشکل چاقیم نیست من مشکل باورهای غلط دارم مشکل تمرکز روی هدف هام دارم ومشکل هدف مشخص داشتن وپاک کردن ذهن از افکار منفی وپرکردنشون باافکار مثبت داشتم 

   البته به لطف خدا از وقتی که دارم روی شخصیت خودم کار میکنم خیلی از باورهای من شکسته 

   اون روز طبق معمول خیلی دلم شکلات خواست گفتم عیب نداره بخواد مگه چیه میخرم ومیخورم ولذتشو میبرم بعد خریدم یکمم از شکلات مورد علاقم خریدم وقتی فروشنده داشت شکلات برام میکشید نگاهی کرد که اندازست یا کمه با اعتماد به نفس کامل گفتم مشکلی نیست فقط یکم از این شکلات میخوام کافیه واون قدر خوب رفتار کردم که حتی رفتارش عوض شد وگفت نه مشکلی نیست کمترم بخوایین میفروشم خیلی خوشم اومد من بزرگترین ترسم کم خریدن مواد غذایی بود واحساس میکردم آدمها درموردم بد فکر میکنن وانگ خسیس گدا وبیپول بهم میزنن برای همینم خیلی همیشه چند کیلو شیرینی وکیک وشکلات میخریدم وهمیشه کلیشو بدون اینکه بخوام میخوردم ویا بیاتشو روزها میخوردم الان طوری شدم که همیشه دونه ای میخرم این چیزا رو یه حسی بهم میگه چرا پولمو دور بریزم اصن هوس شیرینی کردم چرا باید حتی نیم کیلو بخرم نهایتا دوتا میخرم یکی برای خودم یکی برای همسرم واگرم نخوام یکی میخرم میخورم ولذتشو میبرم والکی اضافه نمیخرم 

   حتی خرید خونه رو هم بدست گرفتم همسرم بسیار اضافه میخرید وهمیشه کلی پول هدر میشد الان میرم به اندازه نیازمون سبزیجات میوه ولبنیات میخرم اینجوری همیشه پول به اندازه کافی دارم برای خرید وهیچ چیزی دیگه درخانه ما دور ریخته نمیشه در حالی که قبلا کیلو کیلو میوه وسبزی وغذا دور ریخته میشد وهمیشه بیات شده یا به صورت فراوری شدشو میخوردیم وهمیشه هم آخرای ماه حسرت خیلی چیزا رو میکشیدیم چون دیگه پولی باقی نموند برامون 

   از چیزای خوبی که اینجا داره اینکه قبلا اگه درمورد زندگیمون صحبت میکردیم یا درمورد چاقیمون یا مسخرمون میکردن بقیه یا راهکارهای عجیب غریب بهمون میدادن آخرشم از خودمون بدمون میومد درضمن از پیشرفت ها خوشی هامونم که نمیتونستیم بگیم اطرافیان منکه اونقدر حسودی میکردن که یا رابطشون باهام قطع میکردن برای چند وقت وپیداشون نبود یا یک موضوعی پیدا میکردن که بزنن تو ذوقم مثلا میگفتم دانشگاه قبول شدم میگفتن حالا چطور میخوای با این چاقیت لباس پیدا کنی وبری دانشگاه وبا نیش وکنایه برای من اون موضوع بی اهمیت میکردن یا میگفتم من درزندگیم خوشبختم میگفتن آخی مستاجری حتما خیلی سخته نه یا تنهایی خیلی سخته نه که همسرت زیاد نیست پیشت 

   میخوام بگم که من بعد سالها بالاخره تونستم حرف بزنم واین باارزش ترین چیز این سایت به طوری که نه تنها انتقاد وقضاوتم نمیکنن بلکه بهم آگاهی های درست خودشونم یاد میدن دوستای فوق العاده ام وتشویقم میکنن وبرام آرزوی خیر وخوشی دارن یعنی منکه عاشق دوستای اینجامم یعنی کسانی اینجا میمونن که قلبی از جنس طلا دارن وشگفت انگیزن ومهربانی تک تک سلول هاشون پرکرده من هر روز برای تک تکشون آرزوی خوشبختی موفقیت ثروت وسلامتی میکنم 

   اونایی که میگن چند هفته یا ماهن که اینجان ولاغر نشدن باید بهشون بگم من تقریبا یک سال اینجام ولاغرم یکم شدم خیلی کم ولییییی

   اونقدر مشکلاتم حل شده اونقدر تغییر کردم اونقدر چیز یاد گرفتم که یک روزم بدون این سایت نمیتونم زندگی کنم تشنه تر شدم هر روزم تشنه تر میشم واینم بگم تا تمام مشکلات روحی ذهنی وفکریتون حل نشه لاغر نمیشین برای همیشه چرا که عقل سالم دربدن سالم وبدن سالم ومتناسبم درعقل وذهن وروح سالم 

   شما نمیتونیین روحتون مریض ناراحتیا وافسردگیا باشه 

   ذهنتون مریض  افکار بد وناراحت کننده باشه وترس دروجودتون ریشه داشته باشه و

   وعقلتون نتونه تصمیم های درست بگیره ورفتاراتون همگی اشتباه باشه 

   وشما سالم ولاغر بشین 

   من خیلی خوشحالم چون به لطف خدا واین دوره دارم ذهن وروح وعقلمو سالم میکنم وتثبیت میکنم اون مقدار سلامتیو بدن من خودش لاغر میشه وخوش هیکل میشم نیازی نیست براش کاری کنم 

   حالا میفهمم خیلی از حرف های استاد از این به بعد وقتی از خودت سوال کردی چرا لاغر نشدم فقط یه چیزیو صادقانه جواب خودتو بده چقدر از حرف های استاد واقعا شنیدی وروی تو اثر گذاشته همون میزان نتیجه میبینی منکه بعد تقریبا یک سال شاید ۱۰ درصدشو واقعا فهمیدم درک کردم وعمل کردم وهمین قدرم نتیجه گرفتم وحالا گوش جانم باز شده وسرعت گرفته درک وفهمم وهر فایلو با تمام وجودم گوش میکنم ومیبینم در صورتی که قبلا چندتا فایل باهم گوش میکردم وتفریحی 

   دوستای خوبم راه راست به هر کسی نشون داده نمیشه پس واقعا حیف که رهاش کنیم  ادامه بدین حتی ناتوان ترین انسان های جهانم با ادامه دادن به تمام خواسته هاشون میرسن  شما درهر صورت که مجبورین راه برید وچه راه مستقیم چه راه پراز خاشاک وسختی وکوره راه وراه پرپیچ وخم اگه زمانی دست بکشین از راه رفتن اون روز روز مرگ ماست پس عقل سلیم میگه که راه آسون با آرامش ودرست وصاف بریم که راه مستقیم 

   با آرزوی موفقیت وپیروزی برای همگیتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار من میتوانم
    1400/04/30 19:09
    مدت عضویت: 1615 روز
    امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 130 کلمه

    سلام دوست عزیز.ممنون که نظر خودتون رو نوشتید‌.

    من تا حالا در زندگیم در جمعی نبودم که صادقانه با هم حرف بزنیم ، از تجربیات همدیگر استفاده کنیم و مهم تر از همه اینکه بهم انرژی مثبت بدیم ..جمعی که فقط از خوبی ها، خداوند ، سلامتی و موفقیت حرف بزنن آن هم در فضای مجازی واقعا نعمت خیلی بزرگیه..

    توجه به حرف منفی اطرافیان حتی اگر خیلی به ما نزدیک باشند برای ما مضر هست . و الان متوجه میشم که در نهایت حرف هیچ کس در زندگی من اثری نداره یکمی جرئت میخوام که بگم حتی دعای کسی در زندگی من تاثیری نداره وقتی من خودم هیچ اقدامی نکنم.

    باید حرکت کنی تا نتیجه ببینی ..

    و من حرکت در این مسیر همراه با دوستای خوبی مثل شما را خیلی دوست دارم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فرشته مهربانF.s
     1400/05/10 07:23
     مدت عضویت: 1432 روز
     امتیاز کاربر: 7606 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 54 کلمه

     سلام دوست عزیزم 

     خیلی خیلی خوشحالم که دوست خوبی چون شما دارم برای منم باعث افتخار که درکنار شما باشم دراین مسیر وبینهایت براتون آرزوی موفقیت سلامتی میکنم 

     واقعا همینطور اینجا جز معدود جاهایی دردنیاست اگه نگم تنها جا که افرادش با فرشته مهربانشون وروح بزرگشون حرف میزنن وامید عشق وهمه چیزای خوب گسترش میدن  

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ainakaveh@gmail.com
   1400/04/29 23:30
   مدت عضویت: 1246 روز
   امتیاز کاربر: 27069 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 628 کلمه

   سلام خدمت استاد ودوستان همگروهم

   وارد سایت شدم به خاطر چند کیلو اضافه وزن ولی کم کم جذب این فایلها شدم.اینهمه فرمول اشتباه در ذهنم‌داشتم وخودم هم نمیدونستم . رو شناسایی کردم وفرمولهای درست را از استاد یاد گرفتم ودر اثر تمرین سعی میکنم برام روتین بشه.

   بعد چندین ماه فعالیت چندین وچند ساعته در روز اصلا از لحاظ جسمی کم نشده بودم واحساس میکردم یه هوایی هم بیشتر شده بود وزنم.

   یکی..دو بار به استاد پیام دادم وجواب این بود. ادامه…دوام

   ولی باتوجه به اینکه به قول استاد تغییراتی در من بوجود اومده بود اطمینان داشتم که مسیر م 

   درسته .

   وباید دنبال یک مانعی باشم که هنوز توجسممه و نتیجه ایی نگرفتم

   از تغییرات خودم بسیار راضی وخوشحالم از اینکه دیگه از چاق شدن نمیترسم…از غذاخوردن نمیترسم هر زمان ..هر مقدار…چون از موقعی که در این سایت هستم به اندازه مناسب میخورم.هله وهوله خوری ندارم..وقتی سیرم مطلقا لب به چیزی نمیزنم یعنی نمیتونم بزنم.واینکه اصلا خودم رو وزن نمیکنم .یعنی اصلا دیگه برام مهم نیست من که هر روز صبح رو ترازو بودم.الان ایمان دارم که بصورت درست واساسی در حال تناسب اندام هستم و دیگه نباید عجله داشته.باشم .ونیاز به عددی که ترازو نشان میدهد ندارم.

   خیلی آسوده وبا حال خوب در حال انجام تکالیفم هستم.فایل می بینم..گوش میکنم…پیامهای دوستان را میخونم…خیلی مینویسم..و با اطمینان تمام به این راه ادامه میدهم…حدود ..ده ماه در حال پیگیری مداوم هستم با اشتیاق وخوشحالم که بواسطه این چند کیلو اضافه وزن که بالاخره ازم…کم میشه با استاد واینهمه مطالب ارزشمند…اینهمه آگاهیهای بی نظیر…هرروز یه مطلب درست وآموزنده .آشنا شدم.واقعا یه دنیای دیگری برام درست شده ودارم در این دنیای جدید خودم لذت میبرم.وتازه معنی زندگی رو درک میکنم.خدا رو شکر که طبق گفته استاد دیگه هر روز پیگیر اخبار که همش هم نگران کننده هست نیستم..فیلم وتلویزیون تعطیل…یعنی دیگه وقت این کارها رو ندارم وپیوسته در حال کند وکاو در فایلهای تو سایت هستم.

   از اینکه استاد رو هر لحظه کنارم دارم خاطر جمعم نیازی به پرسیدن سوالم نیست زیرا مطمئن هستم همون روز یا یکی..دو روز بعد استاد جواب سوال من را در فایلی میدهد. واز این بابت خدا رو شکر میکنم واز استاد هم ممنون هستم.

   چقدر افکار غلط وپوسیده..تعضبات غلط رو در خودم شناسایی کردم در نوشته های .زندگی با اراده خدا…

   واقعا فکر میکنم یه عمر دوباره لازم دارم تا اینبار بدون اشتباه ودرست یه زندگی عالی ودلخواه رو تجربه کنم…درسته که دیر به این حقایق ناب رسیدم اونم‌به لطف خدا ولی بازم خوشحالم که بالاخره فهمیدم هر آنچه در مغزم حک شده بود درست نبود واینهمه سال با اون فرمون پیش میرفتم با هزاراران فکر..خیال..دلهره واسترس وخلاصه نه خوشحالیم معلوم بود..نه شکر گزاریم

   الان تازه یاد گرفتم که به گذشته خودم هر چی که بوده کار نداشته باشم با اینکه خیلی سخته .ولی من تلاش خودم رو میکنم. یاد گرفتم که شکر گزاری زبانی نیست یعنی خدا رو شکر با آه وناله نیست.

   تو از بابت چیزی خوشحال باش ودرونی ذوق کن میشه شکر گزاری..تشکر از خدا

   فقط وفقط به نداشته هایم فکر میکردم واصلا متوجه داشته هایم نبودم.

   مثلا همه اندامم خوبه وهمه‌منو تو این سن وسال تحسین‌میکنند ولی من خودم فقط یه مقدار شکمم‌رو میدیدم حالا یاد گرفتم که سایر اندامم که خیلی هم متناسب هستند رو ببینم وخدا رو شکر کنم وبا خودم کنار بیام کم کم همچی درست میشه

   یا فقط به اون چیزی که در زندگی نداشتم فکر میکردم وداشته هامو ..روشون دقت نداشتم.

   یا اگر داشتم مختصر وکم..

   ولی الان هر لحظه در حال شکر گزاری از داشته هایم هستم بطور واضح همچی رو می بینم.وازشون لذت میبرم وخدا رو خالصانه سپاسگزارم .

   وصد در صد اطمینان دارم که در این مسیر درست وصحیح و..واقعی پیش به سوی اهدافم در حرکتم

   اونم‌در کمال ارامش وآسودگی بدون دغدغه خیال وسپاسگزار

   واستاد فرمودند بنویسید که در کجا زندگی میکنید.من در ترکیه زندگی میکنم وبه لطف دخترم توانستم وارد سایت بشم ازش ممنونم.

   برای همه آرزومند لحظاتی پر از آرامش وخوشحالی هستم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 22 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار من میتوانم
    1400/04/30 19:18
    مدت عضویت: 1615 روز
    امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 206 کلمه

    سلام دوست عزیز .

    من هم اوایل که با استاد آشنا شده بودم خیلی سوال میپرسیدم و به خودم افتخار میکردم که ببین من چه قدر عالی عمل کردم که تونستم سوال طرح کنم چون در مدرسه اینجوری یاد گرفته بودم.

    استاد همیشه جواب منو میدادند و معمولا آخرش هم میگفتند ادامه بده ..

    یکبار ازشون پرسیدم من از عصر تا شب خیلی اشتهام زیاد میشه و غذا میخورم چیکار کنم ؟ 

    استاد گفتند ادامه بده ..

    راستش من اون موقع قانع نشدم ولی به حرف گوش دادم و ادامه دادم و الان دیگه این عادت نیست و اصلا همچین چیزی در من وجود نداره..

    توضیح اینکه ادامه دادن و تکرار کردن معجزه میکنه سخته ولی باورش آسونه و هرکسی میتونه این معجزه را در زندگی خودش تجربه کنه..

    اینکه شما و بعضی از دوستان ، میگید که فقط چند کیلو شاید ۳ یا ۴ کیلو اضافه وزن دارید به من اثبات میکنه که فشار چاقی تماما روی ذهنه چون چند کیلو که روی جسم خیلی قابل دیدن نیست ولی فشاری که روی ذهن میاره احساس رو بد میکنه ..

    یک جمله ای از استاد یادم هست که گفتند از مسیر لذت ببر تا وقتی رسیدی لذت بردن را بلد باشی ..

    ما دقیقا لذت بردن را یاد میگیریم و این خیلی خوبه ..

    موفق باشیم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار ainakaveh@gmail.com
     1400/05/09 11:53
     مدت عضویت: 1246 روز
     امتیاز کاربر: 27069 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 487 کلمه

     با سلام به دوست همراهم

     وبا تشکر که نوشته من رو خوندید ونظرتون رو نوشتید.

     کاملا حرفتون رو قبول دارم چون همین سه..چهار کیلو واقعا قبل از ورود به سایت وانجام روزمره تمرینات  برای من به اندازه چندین برابر سنگینی داشت.هم در جسمم وهم در روح وروانم.‌

     که به شکر خدا با کمک استاد واون جمله معروف..فقط ادامه بده…در حال پیشروی هستم.حال وروزم خدا رو شکر خوبه..از فکر اون اضافه وزن تقریبا بیرون اومدم وشرایط روحی خیلی بهتری پیدا کردم به کمک استاد ودیدن فایلها هر روز.. در تازه ای از آگاهی به روم باز میشه وچشمانم تازه متوجه حقایق جدید ودرست میشه..

     در کل میخوام بگم که دیدم نسبت به همچی عوض شده…وچقدر شکر گزار هستم وتشنه آگاهیهای بیشتر و هر موقع فکر میکنم که اگر بخواست خدا ولطف استاد به این مسائل پی نمیبردم یعنی خدایی در چه وضعیت روحی به زندگی ادامه میدادم.وجای تاسف اینکه تازه فکر میکردم که با خواندم کتابهای عرفان…وکتابهای جذب از نویسنده های بنام دنیا چقدر دارم درست پیش میرم..

     الان متوجه میشم که اون کتابها رو میخوندم وچیزی زیادی دست گیرم نمیشده..چون اصلا از پایه این قضیه درست بنا نشده بود

     و با محبت استاد که این چنین شیوا…گویا ..به زبان خیلی ساده…واونم چندین وچند بار تکرار…. تازه چشم دل من باز شده….بقول معروف پرده از جلوی چشمم کنار رفته…چیزهای را می بینم که داشتم ونمیدیدم.

     چیزهای را میشنوم ..که می شنیدم ودرک نمیکردم به این شکل …..براستی الان در دنیای جدیدم مشغول گشت وگذار هستم..وهر روز سعی میکنم با قوانین جدید وآگاهیهای بروز شده جلو برم..

     کمی سخته ولی من در حال تلاش هستم واطمینان دارم که این تلاش نتیجه خوبی بهمراه دارد.

     ودارم می بینم که منی که صبح اول وقت سراغ خبرها بودم ..وهمه هم که منفی وناراحت کننده  بودند.وتا شب بارها..بارها اونها رو تکرار میکردم خودم رو عصبی میکردم..جو خونه رومنفی میکردم…

     هر روز راجع به وزنم با هر کس حرف میزدم..ای وای چرا کم نمیشم..در روز یه وعده غدا میخورم چرا پس وزنم پایین نمیاد…یعنی در حال تباه کردن خودم وخانواده ام بودم…رسما.‌

     خدا هم به اونا..وهم بمن رحم کرد..کلی تغییرات رو دارم مشاهده میکنم…از مسئله ای که براحتی مثل جرقه میپریدم وساعتها با حالت عصبانیت وگله گزاری راجع به اون با حرارت حرف میزدم..الان اصلا خبری نیست…به شکر خدا در آرامش هستم البته بازم باید روی خودم کار کنم ولی خیلی خوب شدم..در جریان هیچ خبری نیستم واگر احیانا مطلبی شنیدم که باب طبعم نبود…سریع بخودم میگم…تامل..تامل…آرام..وبا آرامش همه چی رو به اراده الهی میسپارم…بخدا توکل میکنم.

     یعنی بخودم میگم مگه تا حالا که بلافاصله شروع میکردی به مخالفت نتیجه ایی جز حرص وجوش..اعصاب خردی داشتی…نداشتی که..‌

     پس صبور باش واطمینان داشته باش که دستان پر قدرت خداوند میتواند هر کاری را سهل وآسان انجام بدهد.‌‌

     واین کم چیزی نیست..نجات یک فرد از حالت آماده برای جرقه زدن.هر لحظه……تا آرامش نسبتا زیاد الان…که تاثیرش بر خانواده چقدر زیاد است وهمینطور این آرامش گسترده تر میشود….به امید خدا ……وخدایا شکرت…از همچی شکر

     دوست نازنینم..برای شما…وبرای کل بچه های گروه برای استاد… آرزومند تجربه اهدافشون در نهایت آرامش وسلامتی هستم..

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1400/04/29 20:36
   مدت عضویت: 1786 روز
   امتیاز کاربر: 16498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

   سلام استاد عزیزم 

   چقدر این فایل امروز به درد من خورد چند روزی بود  حال روحی خوبی نداشتم.  فقط فایل گوش میکردم. وچون تو هفته تکرار سوم هستم نوشتن دیدگاه هم نداشتم. احساس کسالت روحی و خستگی داشتم.  چند بار میخواستم به شما پیام بدم استاد احساس میکنم لاغر نمیشم. باز به خودم گفتم استاد جواب همه چیو تو فایل ها داده. چی میخواهی بپرسی. نه روم میشد پیام بدم به شما  و نه انگیزه کافی داشتم.  رفتم اینیستا دیدم این فایل را گذاشتین  بلافاصله  گوش دادم. دقیقا جواب امروز من بود  وبه موقع هم بود  باز هم خدا را شکر کردم  که خدا هدایت ام کرد تا لیز نخورم  وانگیزه و اشتیاقم هم دوباره برگشت.  استاد عزیزم بسیار از شما سپاسگذارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار من میتوانم
    1400/04/30 19:20
    مدت عضویت: 1615 روز
    امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 51 کلمه

    سلام دوست عزیز..

    من هم بارها شده که احساس خوبی نداشته باشم ولی وقتی اون روز هم کاری که باید در رابطه با مسیر تناسبم انجام میدادم، انجام دادم خیلی احساس خوبی داشتم چون به خودم اثبات کرده بودم که من در هر شرایطی ادامه میدم و متعهد به مسیرم هستم .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار سهیلا عظیمی ویشته
     1400/04/30 23:15
     مدت عضویت: 1786 روز
     امتیاز کاربر: 16498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 77 کلمه

     ممنونم عزیزم منم مثل شما تمرین شاید ننوشتم ولی از گوش دادن فایل ها غافل نمیشدم. با همان هم حالم بهتر میشد ولی باز از خودم راضی نبودم چون میدانم شرط موفقیت احساس خوب داشتنه  استاد هم برای این روزها پیشنهاد داده بودند که راهای حال خوب داشتن را از قبل آماده کنبد  که اگر در مسیر بیراهه رفتین دوباره برگردین   منم فقط با گوش کردن فایل ها  حالم را بهتر میکنم.  باز هم ممنون عزیزم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/04/29 20:32
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 560 کلمه

   به نام خدایی که هر لحظه هادی و حامی من هست 

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان عزیزم در  مسیر تناسب 

   من جز هنرجوهایی هستم که تقریبا یک سال و نیم هست در این مسیر هستم و در این مدت هیچ وقت گمراه نشدم و از مسیر خارج نشدم و یا اینکه به قول شما لیز نخوردم هر چندکه بعضی مواقع  نجوای منفی داشتم  که دیگه انگار لاغری من استپ شده و از این لاغر تر نمیشم و یا اینکه همزمان با من اطرافیان نزدیک من شروع به رژیم های سخت کردند و واقعا تونستن وزنهای عالی در حد ۳۰ کیلو کم کنن و من بارها نجوای ذهنی داشتم که بابا  این راه رو ول کن انگار جواب نمیده ولی ته دلم صدایی بلند تر فریاد میزد نه رژیم راه اصولی و بدون بازگشت  لاعری  نیست تا کی طرف میخواد محدودیت داشته باش خسته میشه ول میکنه و در نهایت دوباره چاق میشه  بابا بارها خودت این راه رو رفتی و نتیجه نداده پس دیگه بهش حتی فکر  هم نکن  و این فرد بعد از مدتی ممکنه به خاطر رژیم سختش   مشکل روحی و جسمی  پیدا کنه و یا عصبی بشه و ووو من دوباره با این حرفها   بیشتر مطمعن میشدم که راهم درسته  و اصولی هست و حتما من لاغر میشم ممکنه سرعتم کمتر از اون فرد باشه ولی یه راه درست و صحیح و سراسر آرامش و شادی هست  خلاصه هیچ وقت جا نزدم هیچ وقت این راه رو ولش نکردم فقط اعتماد و اطمینان و انگیزه و اشتیاق داشتم و ادامه دادم تازه وارد دوره ی اصلی شما هم نشدم  اما این همه تعهد و انگیزه و استمرار دارم و من تقریبا چهار رو زی میشه وارد یه دوره ی دیگه از شما شدم  که واقعا رفتار غدایی من رو تحت تاثیر قرار داده و من هر چقدر تا یه هفته پیش میخوردم حالا  خیلی کمتر میخورم  و من  واقعا دارم لذت میبرم بدون اینکه من رژیم باش و یا زیر نظر دکتری  باشم و یا در جدال با خودم باشم که بخورم یا نخورم اینقدر قشنگ  با آموزش دادن  به ذهنم  دارم درست رفتار میکنم و خود به خود خوردنم کمتر شده و من شاهد تغییرات بی نظیری در رفتارم هستم که مطمعنم به زودی در جسمم تغییرات زیادی   رو مشاهده خواهم کرد.

   من همیشه سپاسگزار این دوره ها و استاد خوبم بودم و هستم و از خدا خواستم من رو به سمت هدفم هدایت کنه تا زودتر لاغر بشم و خیلی راجت وارد این دوره ی جدید شدم و بی نهایت خوشحالم و سپاسگزارم که در این دوره هستم و اما خوب شد این فایل رو دیدم تا بازم بهم یاد آوری بشه عجله نکن و گول شیطان رو نخور   تو بلخره موفق میشی و به هدفت میرسی کافیه خودت رو باور کنی و به این قدرت ذهنت اعتماد کنی غوغا میکنی   و واقعا هم من الان نه تنها رفتار غدایی ام و ،وضعیت جسمی ام تغییر کرده کلی در بقیه ی جنبه ها  ی زندگیم هم تغییر داشتم و دارم روی خودم کار میکنم تا به موفقیتهای دیگه هم برسم و همه ی اینها رو مدیون استاد عطار روشن و سایت ایشون هستم و واقعا شما برای نمونه و الگو هستید و برای دهنم منطقی کردم ک۶ میشه تغییر کرد و از کجا به کجا برسم اگر همیشه  به دنبال راهی برای موفقیت باشم نه بهانه داشتن  برای  نرسیدن به اون موفقیت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 23 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار من میتوانم
    1400/04/30 19:24
    مدت عضویت: 1615 روز
    امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 52 کلمه

    سلام دوست عزیز.به شما تبریک میگم که تا اینجا با عزم راسخ ادامه دادید و لیز نخورید و رها نکردید.

    من کامنت های شما رو میخونم و همیشه از خوندن آنها لذت میبرم.

    انشاءالله شرایط شرکت در هر دوره ای که دوست دارید برای شما فراهم بشه و موفق تر به مسیرتون ادامه بدین.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1400/04/29 20:09
   مدت عضویت: 1615 روز
   امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,019 کلمه

   با سلام.

   من نمیدونستم که در مسابقات اسب سواری ، چشم اسب ها رو میبندند.ولی وقتی فکر کردم دیدم چه قدر این کار لازم هستش.مثل داستان اون تا قورباغه ای که 

   ته چاه بودند و اونی که ناشنوا بود تونست خودش را نشان بده ولی دیگری به حرف های بقیه که تو نمیتونی توجه کرد و ته چاه موند.

   وقتی عنوان فایل را خواندم ، گریه ام گرفت 

   صراط المستقیم را رها نکنید…

   شاید برای من راه مستقیمی که باعث موفقیت در زندگی میشه برای یکی دیگه باعث سقوطش بشه چون علاقه ها متفاوت هست..

   من ۳ سال میکروبیولوژی خواندم و از یک روزی فهمیدم من این رشته رو دوست ندارم و تصمیم گرفتم برم سمت علاقه ام ، از دانشگاه انصراف دادم و کنکور مترجمی زبان فرانسه قبول شدم.

   در دانشگاه جدیدم یک دوست از دبستان هم درس میخواند هر از چند گاهی باهم میرفتیم سلف دانشگاه.

   یک بار بهم گفت: فاطمه تو چه قدر شادی ، خوش به حالت که انقدر رشته ات رو دوست داری ..

   من آنجا بود که متوجه شدم این بار دانشگاه رفتن من خیلی متفاوت با سری قبل بوده..با عشق از خونه بیرون میرفتم ،برای کلاس هایم اشتیاق داشتم و سر کلاس آرامش داشتم و خوشحال که قراره من چیز جدیدی یاد بگیرم بدون استرس اینکه حالا آینده ی این رشته چی هست و نیست میدونستم که من فقط دوستش دارم و یادگیری هر درسی به من احساس پرواز کردن و رهایی میده ..و از درس خواندن لذت میبرم..

   در مورد لاغری هم همین طوره..من در روش های قبلی لاغری را دوست داشتم اما از مسیر ها بدم می اومد چون سخت بودند..

   اما اینجا که هستم مسیر رو دوست دارم..میدونید میگم که لاغر شدن کار جسم منه ولی لذت بردن رو این منم که مسئولش هستم و واقعا از طی مسیر خیلی خوشحالم..

   استاد گفتند باور کردن این مسیر خودش بخش خیلی مهمی از مسیر هستش..

   من به این گفته ایمان دارم و براش مثال دارم : 

   من وقتی با لاغری با ذهن آشنا شدم اول به مادرم گفتم که میخوام دوره رو تهیه کنم و او هم چیزی نگفت و چند وقت بعد که دوره را خریدم بهش نگفتم چون با پس انداز خودم خریده بودم بعد از دو ماه من خیلی تغییر کردم و اونجا بود که مادرم گفت دوره خریدی؟ و خودش هم مشتاق شد من جزوه را براش پرینت گرفتم و او هم در طی دو ماه خیلی جمع شده بود بعد رها کرد که نمیدونم چرا..

   چند هفته ی پیش دیدم دوباره شروع کرده و داره فایل گوش میده بماند که هر لحظه جلوی آینه بود و میگفت اگر من خیلی با اشتیاق گوش کنم تا شهریور لاغر میشم؟

   منم میگفتم نمیدونم..

   چند روزی ادامه داد و بعدش یه روز که داشتیم باهم حرف میزدیم به من گفت این چرت و پرت ها چیه همش گوش میکنی؟😳😳😳

   من واقعا تعجب کردم هااا گفتم خوبه خودت هم گوش میکنی ، کی بود میگفت این فایل ها به من آرامش میده ؟؟؟

   گفت نه همش چرته و رفت…

   و من امروز متوجه شدم که چرا باور کردن یعنی طی کردن بخش مهمی از مسیر …

   چون چیزی که باورش کنی رو دیگه نمیتونی انکار کنی ..

   بعضی چیزها خیلی بدیهی هستند مثل اینکه بگی انسان سالم دو دست و دو پا داره چون داری میبینی ولی وقتی میرسی به مسائلی مثل ذهن که دیگه از راه چشم قابل اثبات نیست اونجا هستش که قدرت باور در ادامه دادن مسیر خیلی کمکت میکنه ..

   شاید باور نشانه و چراغی از سمت خود ذهن باشه که راهنماییت کنه..

   من خیلی از رژیم و تلاش برای لاغری خسته بودم که با تناسب فکری آشنا شدم ..و از اون روز که دارم به سالگردش هم نزدیک میشم که ۵ مرداد ۹۷ بود ، حتی فکر  استفاده از هیچ روشی رو نداشتم..

   بوده که چند وقت در مسیر نباشم ولی در آن زمان هم هیچ کاری نیمکردم چون دیگه مطمئنم که هیچ راهی نیست یا از این مسیر لاغر میشم یا راه دیگه ای نیست.

   صراط مستقیم من در لاغری ، با ذهن اتفاق میوفته و کاری ندارم که دیگری راه درست خودش رو با چی میدونه..

   حتی دیگه به مامانمم هم چیزی نمیگم ..

   چون تا وقتی کسی خودش نخواد و باور نکنه تلاش من واقعا بی فایده میشه.

   من این روزها حال دیگه ای دارم..یعنی قبلا شادی برای من رقصیدن بود ولی الان نوشتن خیلی حالم رو خوب می‌کنه ، انجام برنامه های روزانه ام و حتی دیگه مسیر تناسب فکری برای من الگوی زندگی شده یعنی وقتی میبینم اطرافیانم مثل تخت چوبی روی آب شناورند تا زندگی آنها را به هر سمتی خواست ببره ولی من اینجوری نیستم میفهمم که تغییر کردم..

   دوست دارم که خیلی بیشتر تغییر کنم ..

   دوست دارم که خیلی بیشتر پیشرفت کنم..

   دوست دارم که خیلی بیشتر تجربه کنم..

   گاهی کلی سوال میاد تو ذهنم ولی خیلی زود جوابش رو هم پیدا میکنم در هر جنبه ای ..

   مثلا چند وقت قبل داشتم  به یک ترکیب کلمه در زبان فرانسه فکر میکردم که درست هست یا نه که دو روز بعدش وقتی داشتم در یک سایت میگشتم چشمم بهش خورد و جواب سوال خودم را پیدا کردم..

   آمدن به سایت تناسب فکری یعنی دارم کاری برای خودم انجام میدم و این احساس من رو خیلی خوب میکنه..

   مامانم یک بار تلویحا به من گفت اگر بریم خونه ی گادربزرگت و نگن لاغر شدی چی ؟؟

   گفتم دیگه برام مهم نیست ..این جسم منه..

   اونا فوقش یک هفته منو ببینن ولی من هرروز دارم خودم رو میبینم و چیزی که میبینم را پذیرفتم حالا هرکی با هرجایگاهی هر حرفی بزنه برای من یک ارزن هم اهمیتی نداره..

   همین تغییرات هستند که در مسیر لاغری تجربه میکنیم و یجوری در وجود آدم میشینه که فکر میکنی از اول ابنجوری بودی 😂😂 و با خودت میگی من که تغییر نکردم..

   من وقتی کلاس پنجم بودم میگفتم قد من از اول همین بوده و من از بچگی بزرگ نشدم 😂😂

   وقتی عکس ها و فیلم های کلاس اولم رو دیدم فهمیدم که نه بابا خیلی تغییر کردم.

   در مسیر لاغری هم گاهی باید برگردیم و ببینیم کجا بودیم و الان کجا هستیم ‌.اون موقع هست که کلی تغییرات در وجودمون پیدا میکنیم و باورمون بیشتر میشه که این مسیر نتیجه داده و هر چه قدر بیشتر ادامه بیشتر نتیجه میگیری، نتایجت پایدار تر میشه، تو بشتر رشد میکنی ، بیشتر تغییر میکنی و بهتر میشی .

   از فایل عالی تون سپاسگزارم استاد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار elahe.shirzad0@gmail.com
   1400/04/29 19:34
   مدت عضویت: 1117 روز
   امتیاز کاربر: 115 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 125 کلمه

   سلاااام استادعزیزم

   چقدر محشربود این فایل

   دقیقا حرفهاتون رو قبول دارم، من بعد از امتحان تمامی راه ها بصورت اتفاقی اشنا شدم باهاتون

   الان گام دهم هستم و خیلی تغییرات داشتم در خوردنم

   فعلا فقط نتونستم نقطه سیری خودم رو پیدا کنم چون همیشه برای من سیری مساویست با ترکیدگی 😕

   الان خوردنم خیلی کمتر شده ولی اون نقطه رو شناسایی نکردم و میدونم بزودی پیداش میکنم چون دیگه آگاهم به مسیرم

   در مورد چشم بند اسبها در سوارکاری نوشتید کاملا موضوع رو درک کردم چون خودم سوارکارم و این مثال شما باعث شد یه فرمول جدید ثبت بشه تو ذهنم و عالی بود

   استاد شما بی نظیر هستید و دوستتون دارم

   الهه هستم از شهر باران رشت و میجنگم برای هشت کیلو اضافه وزن در جسمم اما هشتاد کیلو در ذهنم 🙂

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آزیتا
   1400/04/29 19:24
   مدت عضویت: 1770 روز
   امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 306 کلمه

   چه عنوان زیبا ومناسبی برای این فایل انتخاب کردید. درود به شما استاد توانا که همیشه دنبال بهترین ها برای ما هستید.

   قبل از شرکت در این دوره مسیرهای مختلفی را طی کردم راه های زیادی که الان در مورد بعضیاشون که فکر می کنم واقعا نمی دونم چه جوری اون راه رو رفتم انواع رژیم ها، سالن های ورزشی مختلف، انواع دمنوش و داروهایی که ادعا می کردن در کمترین زمان منو به وزن دلخواه میرسونن. دستگاه های ورزشی مختلف مثل دستگاه دراز ونشست،دوچرخه ثابت حتی تردمیل و… که همه رو به دنبال تبلیغات مختلف ماهواره و تلویزیون می خریدم به این امید که منو سریع تر به وزن متناسب برسونن،اما وسط راه یا خسته میشدم یا مسیر دیگری رو انتخاب می کردم شاید علت همه شون این بود که من در مسیر مستقیم نبودم .

   الان که حدودا یک سال و هشت یا ۹ماه میشه که توی این دوره هستم دیگه از مسیرم خارج نشدم ،هیچ راه دیگه ای رو انتخاب نکردم دقیقا زمانی که دوره رو خریدم چند ماه بعدش کرونا اومد وحتی دیگه سالن ورزشی هم نرفتم هیچ رژیمی منو وسوسه نمی کنه کلا دیگه توی فضای مجازی دنبال رژیم و دمنوش و… نرفتم پیامهای مربوط به این تبلیغات رو اصلا نگاه هم نمی کنم وحتی از گروه دوستانی که با هم رژیم گروهی می گرفتیم جدا شدم چون مطمئنم تموم اون مسیرها بیراهه هستند وهمین مسیر مستقیم منو به هدفم میرسونه.

   همیشه به سایت سر می زنم و کامنت دوستان ونوشته های استاد رو با اشتیاق می خونم و از خداوند ممنونم که منو تو این مسیر نگه داشته.

    البته قابل ذکر هست که من متاهل هستم وبا داشتن  فرزند و کارهای مربوط به خانه شاغل  هم هستم ولی هیچکدوم از اینا نمی تونه مانع رسیدن من به هدفم بشه چون من مسیر درستم را تشخیص دادم و دلم میخواد همیشه در این مسیر بمونم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار من میتوانم
    1400/04/30 19:37
    مدت عضویت: 1615 روز
    امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 203 کلمه

    سلام دوست عزیز .

    باید تبریک بگم به شما که با وجود خانه دار بودن باز هم ادامه میدین .در واقع اصلا ارتباطی نداره که ما چیکار میکنیم مهم این هستش که چه قدر اشتیاق داریم و همین اشتیاق چنان وقت برای ما باز میکنه بتونیم که به کاری که دوستش داریم و کاملا شخصی برای وجودمون هست رسیدگی کنیم..

    شاید خیلی ها بیکار باشند ولی عزمی برای شروع و ادامه دادن مسیر نداشته باشند..

    من وقتی دانشگاه ها باز بود در مسیر رفت و برگشت فایل گوش میدادم در استراحت بین کلاس ها کامنت میخوندم یا نظر مینوشتم و از هر فرصتی حتی کم برای سر زدن به سایت استفاده میکردم.

    در این مسیر که ادامه دادم دیگه تلویزیون نگاه نکردم و وقت بیشتری برای حضور در سایت برای من باز شد.

    من وقتی خواندم که شما خانه دار هستید گفتم ببین باور آدم هدایتش میکنه..مادر من خانه داره و همین بهانه اش هستش که نمیتونه دوره رو انجام بده..

    مثلا امروز برادرم اومد بهش گفت بیا برو روی ترازو و اونم رفت .بعدا بهش گفتم مگه تعهد ندادی؟؟

    گفت چی بگم بهش ؟؟ بگم تعهد دادم؟؟

    و دیدم که تا وقتی که ذهن تغییر نکنه ، جسم محاله تغییر کنه ..

    ممنونم از اینکه نظرتون رو به اشتراک گذاشتین . 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار آزیتا
     1400/04/31 17:49
     مدت عضویت: 1770 روز
     امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 52 کلمه

     سلام دوست عزیز و هم مسیر و تشکر از شما به خاطر نظر دادن تون البته من هم خانه دار هستم وبه کارهای خونه رسیدگی می کنم هم معلم هستم و از مهرماه تا پایان خرداد درگیر مدرسه ولی باز هم همیشه برای خودم وقت میذارم و به سایت سر می زنم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم