0

بررسی جامع بهترین روش های لاغری – مقدمه

روش های لاغری
اندازه متن

مهم نیست کجای دنیا زندگی کنید، مجموعه ای از بهترین روش های لاغری که در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرند را برای شما معرفی و نتیجه استفاده از آنها را به شکل مستند برای شما به نمایش می گذاریم. به این شکل می توانید بهترین تصمیم برای انتخاب مسیر لاغری را اتخاذ کنید.

اگر به دنبال راه حلی برای چاقی هستید حتما با این پیشنهاد مواجه شده اید که برای لاغر شدن باید کمتر بخورید و بیشتر فعالیت کنید. رژیم غذایی گرفتن و ورزش کردن پرکاربردترین پیشنهاد و بهترین روش های لاغری در دنیا هستند که مورد توجه متخصصین و پزشکان قرار گرفته اند.

بررسی روش های لاغری

سالیان سال است که بهترین روش های لاغری بر مبنای رژیم گرفتن و ورزش کردن برای لاغر شدن تجویز می شود. این نگرش جهانی درباره لاغر شدن سبب شده که در طی سال های گذشته انواع برنامه های غذایی رژیمی و همچنین انواع دارو ها و دستگاه های گوناگون برای کمک به تحقق رویای لاغری افرادی که اضافه وزن دارند تولید شود.

اگر شما اضافه وزن دارید و علاقه دارید لاغر شوید احتمال خیلی زیاد در سال های اخیر از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده کرده اید.

نکته مشترک در بین افراد چاقی که از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده کرده اند عدم رضایت آنها از نتیجه روشی است که برای لاغر شدن انتخاب و استفاده کرده اند.

نکته جالب درباره انتخاب روش لاغری اینکه هربار که در جستجوی روشی برای لاغر شدن هستیم بر اساس تبلیغات و توضیحات ارائه کننده روش لاغری تصور ما این است که یکی از بهترین روش های لاغری را برای کاهش وزن و سایز انتخاب کرده ایم اما بعد از مدت کوتاهی به این نتیجه می رسیم که این روش هم جوابگوی نیاز لاغری ما نیست.

علیرغم اینکه افراد چاق در سراسر جهان در استفاده از روش های لاغری نتیجه مطلوب کسب نمی کنند اما همچنان هربار که قصد لاغر شدن می کنند در جستجوی روش دیگری برای لاغری هستند که یا قبلا خودشان از آن استفاده کرده و نتیجه نگرفته اند یا عده بسیاری از آن روش استفاده کرده و نتیجه قابل قبول کسب نکرده اند.

نکته مشترک در تمام روش های لاغری این است که نتیجه نهایی واضح و قابل پیش بینی است اما عدم آگاهی افراد از روش صحیح لاغر شدن سبب شده است که هربار از روش دیگری که ادعای جدید بودن و صد در صد نتیجه بخش بودن دارد برای لاغر شدن اقدام می کنند.

چگونه چاق شدیم

اهمیت آگاهی از چگونه چاق شدن

تمایل افراد چاق برای استفاده از روش های لاغری یا ورزشی یا استفاده از دستگاه های مختلف و همچنین عمل جراحی برای لاغر شدن به دلیل عدم آگاهی آنان از چگونه چاق شدن است.

زمانی که فرد درباره چگونگی چاق شدن خود آگاهی صحیح داشته باشد برای انتخاب روش مناسب لاغر شدن قطعا تصمیم درست و متفاوت از گذشته خواهد گرفت.

من در سن ۳۵ سالگی و بعد از سال ها تلاش برای لاغر شدن با موضوع قدرت ذهن در خلق شرایط زندگی آشنا شدم و آگاهی که از این طریق کسب کردم سبب شد تا نسبت به دلیل چاقی خودم آگاهی پیدا کرده و پس از آن بود که تصمیم گرفتم از روش لاغری با ذهن که روشی کاملا متفاوت با روش های لاغری که قبلا برای لاغر شدن استفاده کرده بودم برای تحقق رویای لاغری خود اقدام کنم.

نتیجه این تصمیم که بر مبنای آگاهی صحیح درباره چاقی اتخاذ شده بود باعث شد که نه تنها خودم بعد از سالها چاقی و تلاش سخت و رنج آور برای لاغر شدن در مسیر خلق رویای لاغری خود قرار گرفتم بلکه سبب شد تا هزاران نفر در سراسر دنیا با موضوع لاغری از طریق قدرت ذهن آشنا شده و زندگی و شرایط جسمی خود را متحول کنند.

همزمان با تولد روش لاغری با ذهن همچنان تلاش جهانی برای ارائه راه حل های جدید رژیمی و ورزشی برای لاغری ادامه دارد و این تلاش جهانی سبب شده است که در ذهن افرادی که اضافه وزن دارند رژیم گرفتن برای لاغر شدن یا ورزش کردن برای بالابردن سوخت و ساز بدن همچنان پررنگ و تحریک کننده باشد.

از این رو تصمیم گرفتم تا در کنار ارائه محتوای آموزشی درباره لاغری با ذهن مجموعه مستندهای علمی درباره برترین روش های لاغری رژیمی و سایر روشهایی که برای لاغری استفاده می شود را جهت آشنایی علاقمندان به لاغری در سایت تناسب فکری ارائه کنم تا افرادی که همچنان عقیده دارند که برای لاغر شدن باید از برنامه های رژیمی، ورزشی یا لوازم مختلف استفاده کرد با استفاده از این محتوای علمی آگاهی صحیح درباره این روش ها کسب کنند.

انتظار می رود با استفاده از این محتوای علمی آگاهی صحیح و کافی درباره روش های لاغری کسب کنید و در نهایت تصمیم صحیح و مطابق با درک و علاقه خود برای لاغری را اتخاذ کرده و در مسیر خلق رویای لاغری خود حرکت کنید.

در هر قسمت از این مجموعه درباره پرطرفدارترین روش های لاغری دنیا توضیح داده می شود.

تماشای این مستندها را به همه دوستانم توصیه می کنم چرا که اطلاعات و آگاهی که با تماشای این مستندها کسب می کنید باعث درک بهتر موضوع چاقی و چگونه لاغر شدن خواهد شد.

اگر از آن دسته افراد هستید که عقیده دارید برای لاغر شدن باید از برنامه های رژیمی یا سایر روش های لاغری استفاده کرد با تماشای این مجموعه مستندها، آگاهی و اطلاعات کاملی درباره بهترین و پرطرفدارترین روش های لاغری کسب خواهید کرد و در نتیجه می توانید برای انتخاب روش لاغری خود از میان ده ها روش مورد بررسی قرار گرفته بهترین انتخاب را داشته باشید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که عقیده دارید تنها روش لاغری موثر و دائمی روش لاغری با ذهن است با تماشای این مجموعه مستندهای علمی نه تنها با طرز نگرش افراد چاق در سراسر دنیا آشنا خواهید شد، آگاهی که درباره نحوه اجرا و نتایج استفاده کنندگان دریافت می کنید باعث می شود تا اطمینان بیشتری نسبت به انتخاب روش لاغری با ذهن برای تحقق رویای لاغری خود پیدا کنید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.48 از 52 رای

https://tanasobefekri.net/?p=35538
برچسب ها:
26 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار حیرت انگیز
   1402/09/06 15:26
   مدت عضویت: 386 روز
   امتیاز کاربر: 816 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 694 کلمه

   به نام خداوند هدایتگرم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همراه

   روش‌های لاغری 

   در اینکه شما استاد بزرگوار بسیار هوشمندانه این قسمت را به مسیر تناسب فکری اضافه کرده اید هیچ شکی وجود ندارد .

   اما امیدوارم دوستان دچار سردرگمی و اشتباه نشوند 

   چون هدف این فایلها نمایش تلاش افراد برای لاغری و تغییر جسمی به تنهایی است و خیلی خوب می‌توانیم ببینیم  که این روش‌ها همگی کوتاه مدت و گذرا هستند .و با وجود کار آمدی در مقطعی کوتاه ،اما هرگز نتوانسته اند یک سبک سالم و همیشگی را برای افراد به ارمغان بیاورند .

   و این بارزترین و روشن ترین تفاوت روش لاغری با ذهن با همه ی آن روش‌های لاغری است .

   همه ما در گذشته از انواع و اقسام روش‌های لاغری استفاده کرده ایم و نتیجه ماندگاری دریافت نکرده ایم چرا که اگر نتیجه ماندگاری حاصل شده بود الان ما در این سایت و به دنبال لاغری نبودیم .

   همیشه هر کس خواست من را نقد کند و چاقی ام را به من نشان دهد ،صحبت از کمتر خوردن و رژیم گرفتن کردا و یا ورزش کردن کنار رژیم برای گرفتن نتیجه بهتر 

   اما من بعد از هدایتم به سایت تناسب فکری ،تمام آن روش‌ها و ورزش‌ها و داروها را رها کردم و شروع کردم به گام برداشتن و وارد کردن اطلاعات صحیح به ذهنم و هر چه جلوتر رفتم شاهد پیشرفت‌های بزرگی در زندگی ام بودم .

   پرخوری ام ،هوس کردنهایم،ریزه خواری هایم،قاطی خوری هایم ،تند تند خوردن هایم 

   و خیلی خیلی از رفتارها و عادات اشتباهم با بودن در مسیر تناسب فکری رفع شده است .و همه این موفقیتها بدلیل استمرار در یادگیری و ادامه دادن مسیر حاصل شده است .

   خوب روش‌های رژیمی به ما می‌گویند باید ورودی ها با خروجی ها هماهنگ باشند یعنی در اصل می‌خواهند یک سبک تغذیه و ورزش اصولی را به ما تحمیل کنند تا ما لاغر و متناسب باشیم .

   اما در روش لاغری با ذهن ما بدون آن فشار و اجبار بصورت کاملا اتوماتیک به سبک تغذیه اصولی و ورزش برای سلامتی می رسیم .کافیست ادامه دهیم .

   من خودم الان در حال اصلاح سبک تغذیه ام هستم .

   ابتدا بصورت آگاهانه عمل کردم ولی الان تقریبا بصورت اتوماتیک میل و علاقه ام تغییر کرده و تمایلات غذایی ام سبکی سلامت پیدا کرده است .

   بدون گرفتن رژیم خاصی یا فشار و رنجی 

   فقط و فقط از طریق ذهن 

   استاد ممنونم که این فایلهای ارزشمند را قرار می‌دهید تا ما ذهنمان را به چالش بکشیم و موفقتر عمل کنیم .

   من فهمیدم در مسیر ذهنی لاغری نیاز به هیچ رژیمی نیست چون این روش به مرور خودش سبک تغذیه و تمایلات ما را به سمت سلامتی بیشتر و درست تر هدایت می‌کند فقط کافیست در مسیر بمانیم و با انگیزه و اشتیاق ادامه دهیم .

   خداوندا از تو سپاسگزارم که من را هدایت کردی و به من درست زیستن را آموختی 

   استاد ممنونم از شما بخاطر همه چیز 

   تمرین آموزشی 

   عملکرد و تجربه خودتان را درباره استفاده از روش‌های رژیمی گذشته بیان کنید ؟

   من در گذشته از روش‌های رژیمی زیادی استفاده کرده ام که الان می‌خواهم روش تک خوری رژیم انگور را شرح دهم 

   با وجود اینکه از این رژیم ۴۰روزه خیلی تعریف و تمجید شده است و به استفاده ی  آن برای پاکسازی بدن توصیه شده است 

   اما من در بطن این رژیم قرار گرفتم و شاهد رنجهای آن بودم .

   این رژیم بسیار محدود بود یعنی بجز انگور حق خوردن هیچ چیز را نداشتم 

   مهمانی ،عروسی فرق نمی‌کرد در هر حال من غذایم فقط انگور بود 

   در نمام آن ۴۰ روز من بسیار بی حال و عصبی شده بودم و تحمل آن شرایط بسیار سخت بود .

   اصلا جان در بدن نداشتم و هر کس غذاهای مورد علاقه من را می‌خورد در دلم کلی به او حسادت میکردم و کلی گله و شکایت به خداوند کا چرا من را اینگونه خلق کرده است .

   روزهای سختی بود و خدا را شکر میکنم تمام شد .

   ناراحتی معده و گوارش پیدا کردم ،مدام رفلکس داشتم و بیرون روی های افراطی که باعث خجالت بود .نهایتا با این همه زجر چند کیلویی کم کردم ولی به سرعت وزن کم شده برگشت و من مجدد چاق شدم چون من که سبک تغذیه ام را عوض نکرده بودم ،بازگشت من به آن سبک همانا و مجددا چاقتر شدنم همانا .

   خدا را شاکرم بخاطر این هدایت امروزم و تغییر زندگی ام 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/08/11 09:46
   مدت عضویت: 435 روز
   امتیاز کاربر: 12430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 285 کلمه

   سلام استاد 

   خداراشاکرم که درتاریخ 1402/08/11 توانستم فایل به این مهمی را گوش بدهم 

   استاد چقدر به جا این فایلها را گذاشتید چون من درطول 46 سال زندگی از انواع رژیمها استفاده کردم و با بعضی از آنها لاغر شدم تا حد 15 کیلو و دوباره رها کردم و یا باشگاه میرفتم و ورزشهای چربی سوزی انجام میدادم و من دقیقا اعتماد دارم به این روش که دراین روش سختی و ناراحتی نیست و خیلی از فرمولهای ذهنی من خدا را شکر خیلی بهتر شده نسبت به پرخوری -عدم تمایل به شیرینی جات – اعتقاد نداشتن به پیاده روی وورزش – ژنیتیکی من چاق نیستم – انواع غذاها من را چاق نمیکند چون افراد متناسب را چاق نکرده – یاد گرفتم تمام چاقی من از افکار و ذهن من است و برای لاغری با ذهن  خدا را شکر از سایت 54 به سایز 50 رسیدم ولی چون وزن من دراین مدت تغییری نکرده است . در لایه های مخفی ذهن من این بود که باید رژیم هم بگیری تا وزن و سایز باهم کم شود هرکس من را با چند ماه قبل میبینه خیلی تعجب میکنه که چقدر لاغر شدی و فکر میکنندمن  20کیلو  کم کردم چون خیلی خوب سایز کم کردم خدارا شکر .

   استاد شما دراین فایل گفتید من درتمام فایلها درمورد لاغری با ذهن صحبت کردم ولی دراین فایل درمورد انواع رژیمهای لاغری صحبت میکنید که انشاالله این موانع ذهنی برای افراد چاقی که درطول زندگی زیاد رژیم گرفتند و هنوز براین عقیده هستند مرتفع گردد.و باعث میشود 2 کار انجام دهند 

   1- تصمیم قاطع میگیرند که چه روشی بهتر است و آن را انتخاب میکنند 

   2- اگر درتناسب ذهنی دچار لغزش شدید شما دارای یک مجموعه عظیمی از انواع رژیمها را دارید که استفاده نمایید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1401/11/23 00:50
   مدت عضویت: 667 روز
   امتیاز کاربر: 29819 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 508 کلمه

   به نام خدای یکتا 

   با تشکر از استاد عزیز بابت فایلهای خیلی آموزنده و آگاهی بخششون 

   در مورد رژیم غذایی رژیم لاغری باز هم رژیم رژیم،هرجا ک به کلمه چاق یا چاقی یا اضافه وزن برمی خوریم پشت سرش حتما باید دنبال کلمه رژیم غذایی رژیم لاغری یا برنامه رژیمی،برنامه لاغری باشیم،من در جایی نوشته ام واینجا هم باز تکرار می کنم اصلا از کلمه رژیم متنفرم وهر کس از اطرافیانم کلمه رژیم را بیاورد یا بگوید من یا فلانی رژیم داریم یا فلانی به سختی دارد تلاش می کند لاغر شود واقعا حالم به هم می خورد من نسبت به این کلمه آلرژی و حساسیت فراوانی پیدا کرده ام.

   واگر هم به فرض یک زمانی اگر دوباره باز هم ناچار شوم بازهم نه بر میل واقعی باطنی بلکه باز هم از روی اجبار وناچاری مجبور شوم انجام دهم اسمش را برنامه می گذارم یک برنامه غذایی.

   وایا اینکه من ایا تا به حال انجام داده ام یا چه نتیجه ای داشته است یا چه حسی در انجامش داشته ام،بله من بارها انجام داده ام این برنامه های غذایی را ولی برنامه هایی که با محدودیت سخت و از طرف شخص دیگر بوده باشد را نه،واقعا دقیق دقیق مطابق برنامه نمی توانستم انجام بدهم وموفق هم نبوده ام ولی وقتی خودم با مطابق خودم کالری شماری می کردم در عرض سه سال توانستم ۱۰۰ کیلو کم کنم رژیمم بر پایه ۱۲۰۰ گالری بود.البته بعضی روزها بیشتر می شدوبعضی روزها کنتر ومن طوری تنظیم می کردم که آخر هفته باید بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ کالری غذا می خوردم ولی سخت بود خیلی هم سخت بودمثلا من اگه یک روزهای بیشتر می خوردم روزهای دیگه مثلا بلید ۷۰۰ کالری می خوردم میگم دیگه باید علاوه بر روزانه هفتگی هم حساب می کردم در هر صورت ولی نتیجه هم گرفته بودم.

   ولی ورزش خاصی هم انجام ندادم ار حسم بگویم خوب ازینکه باید برای لاغری این کارها رو کنم اصلا حس خوبی نداشتم ولی چاره ای نداشتم مجبور بودم ولی چون وزنم پایین میومد خیلی خوشحال بودم ولی چون وزنم متاسفانه خیلی زیاد بود ومن به وزن مورد نظرم نرسیده بودم ولی ظاهرن دیگه خسته شده بودم دیگه ادامه ندادم.

   ولی واقعا ازینکه خیلی وزن کم کرده بودم خوشحال بودم ولی رها کردن همانا و کم کم دوباره بالا رفتن وزن همان و همین برگشت وزن به شدت من را عصبی می کرد وبعد آن من بارها وبارها وزن کم کردم و برگشت وهمین کاهش و افزایش ها به شدت من راافسرده و عصبی کرده وهمین که دیگران مدام به من سرکوفت بی ارادگی  می زدند و همواره هم می زنند.اگه واقعا مشکل بی ارادگی من باشد واگر واقعا با روش‌های سخت باید لاغر شد پس چرا در جهان هر روزه آمار چاقی رو به افزایش می باشد؟

   پس چرا روش‌های خطرناک جراحی زا پیشنهاد کرده اند برای کاهش وزن،چون متوجه شدند که این روش‌ها به تنهای کار ساز نمی باشد اگر برنامه غذایی برای کاهش وزن برای همه تاثیر می داشت برای هیچ کسی مجوز عملهای سخت جراحی نمی دادند.

   پس علم همواره به دنبال روش‌های راحت تر و جدیدتر برای درمان بیماری‌ها من جمله چاقی می گردد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طاهره فروغی
   1401/09/18 19:40
   مدت عضویت: 1067 روز
   امتیاز کاربر: 34167 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 523 کلمه

   سلام خدای مهربونم 

   سلام استاد عزیز و دوستان خوبم

   استاد همیشه یه چیزی برای سوپرایز دارن و هیچوقت فکر نمیکردم در این سایت صحبتی از رژیم بشه چون خود استاد میگفتن در ابن روش نه رژیم و نه ورزش و نه هیچ کدام از روشهای قبلی است 

   ولی چون در طی سالیان عمرمون همیشه برای لاغری فقط رژیم و ورزش بوده خب اینکه به طور کامل این روشها رو فراموش کنبم خیلی کار میخواد

   در جهان روشهای مختلفی و راههای مختلف برای کاهش وزن اراعه شده که بیشتر اونا توسط افراد متناسب طبق نکته های علمی داده شده بدون اینکه شرایط یک انسان چای و سختز هاشو طرز فکرش نسبت به غذا رو در نظر بگیرن ولی با وجود این که راههای زیادی برای لاغر شدن و رژیم های مختلف ایجاد شده ولی سن چاقی پایین اومده و کودکان چاق بیشتر شدن و همه راهکارها بی نتیجه شده است 

   خب چرا افراد متناسب بدون داشتن برنامه غذایی لاغرن ولی ما باید حتما با داشتن برنامه غذایی لاغر بشیم 

   مثلا شوهر خودم بعضی وقتها همه چی قاطی میخوره هر کس اونو در اون لحظه ببینه میگه خوش بحالش اینقد میخوره و لاغره ولی ممکنه که از صبح چیز انچنانی نخوره و مثلا وقتی سر گرمه چیزی نخوره پس هیچ برنامه خاص غذایی که پرچرب نباشه و کم کالری باشه و همه چیزهایی که به ما میگفتن  رو نداره و خیلی راحته من  و اون با هم از یک نوع غذا می خوریم ولی با هم متفاوت بودیم 

   پس چاقی و لاغری ما فقط به نگرش ما بستگی داره 

   خب استاد رژبمهای مختلف رو میگن که ما حق اتنخاب داشته باشیم

   من وقتی در سن بلوغ چاق شدم رژیم خاصی رو بلد نبودم و فقط کم میخوردم و روزه میگرفتم تا دکتر برای مادرم رژیم داد و منم سعی کردم رعایت کنم ولی به خاطر ابن که هنیشه نمیسد اونا رو مهیا کنم بازم به کم خوردن و روزه گرفتن  رو اوردم من در طول زندگی رژیمهای زیادی استفاده نمیکردم و فقط با کم خوردن و روزه گرفتن خودم رو محدود میکردم ولی عذاب اور بود وقتی بقیه همه میخورن و من نمیخورم و خیلی عصبی میشدم ولی چون دوست داشتم متناسب باشم همیشه جلوی خودمو در مقابل مواد غذایی میگرفتم و خیلی عذاب اور بود و هیچ وقت با خیال راحت نمبتونستم غذا بخورم و احساس بدی نسبت به خودم و خدای خودم که منو اینطور خلق کرده و ادامهای متناسب رو راحت خلق کرده داشتم و یک توجیه که در ذهنم داشتم این بود که خداوند همه چیز رو متفاوت خلق کرده و تا زشت نباشه زیبا دیده نمیشه و تا چاق نباشه لاغرها خوب به نظر نمیان و با این طرز فور خودم و ارام میکردم ولی در نهایت بازم حالم خوب نبود و ارام نبودم

   من فقط میخوام از این راه متناسب بشم و وقتی وارد این دوره شدم با خودم عهد بستم نه تبلیغات و نه حتی فکر راههای قبلی رو نکنم 

   من الان از همه چی به اندازه نیازم میخورم و لذت میبرم و خیلی ارام و راحتم و در هیچ راهی و روشی به این حالت نبودم و فقط میخوام تا اخر عمرم همین راه رو انتخاب کنم 

   خداوندا بی نهایت برای این مسیر شگفت انگیز متشکرم 

   در پناه خداوند باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 40660 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 191 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر 

   خیلی شکه شدم 

   یه لحظه گفتم ای چرا استاد می خواد در مورد رژیم صحبت کنه ،

   بعد متوجه شدم خیلی هم منطقیه که این آگاهی ها رو برامون بزارید تا دستمون بازتر باشه برای انتخاب البته برای کسایی که اطمینانشون به این مسیر زیاد نیست ،

   من که از روشم مطمئنم ولی فقط باید صبور باشم و ادامه بدم .

   در طول زندگیم بارها رژیم گرفتم و معمولا سریع لاغر میشدم و اگه ترک میکردم تقریبا سریع چاق میشدم،

   ولی من به اطمینان بیشتری رسیدم که چاقی من خیلی به افکارم مرتبط بوده و طرز نگرشم و ترسهام باعثش شده .

   بدترین رژیم زندگیم قبل آشناییم با سایت استاد بود چون از قرص رزبری کتون استفاده میکردم

   ۷کیلوی کم کردم تو یک ماه اما به چه قیمتی!

     اونقدر بهم فشار میومد، تپش قلب شدید ، حالت افسرده شدن ، خیلی داشت زندگیم رو مختل میکرد تا اینکه یه شب که اصلا خوابم نمی برد بخاطر این قرص ،

   میخواستم برم دکتر چون حالت عجیب غریبی داشتم ،خیلی حالم بد بود، دیگه تصمیم گرفتم رهاش کنم و بیخیال این قرص خطرناک شدم ، (هیچ وقت امتحان نکنید)

   ممنونم استاد گرامی 

   منتظر فایلهای عالیتون هستم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1401/09/06 23:31
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 20043 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 440 کلمه

   به نام خدا 

   سلام به استاد عزیزم 

   من واقعا اول فایل تعجب کردم که حرف از رژیم های غذایی اونم از بهترین رژیم هایی که در جهان هست با شور وشوق خاصی حرف زدین ولی من از صحبتهاتون خیلی خوب مطلب رو گرفتم ومن مطمئنم این فایلها به خاطر این تهبه شده که کسانی که در لاغری با ذهن سست شدند ودارن لیز میخورن یا ایمانشونو از دست دادن به این روش یا ایمانشان کم شده یا کسانی که خیلی نتایج عالی رفتاری وعادتی گرفتن ولی هنوز به سرازیری لاغری نرسیدن ودر سراشیبی هستن هنوز وکمی احساس نامیدی میکنن نجواهای شیطانی داره اذیتشون میکنه و انگیزه شونو از دست دادن ومیخوان زود نتیجه بگیرن  کمی خسته شدن بااین مستندها دوباره سختی های رژیم رو یادشون بیاد تا قدر لاغری با ذهن روبیشتر بدونن    وبهشون ثابت بشه که راهی جز لاغری از طریق ذهن وجود نداره  لاغری راحت واسان وبدون رنج و سختی وبدون محدودیت تنها با لاغری ذهنی  قدم به قدم آرام آرام بدون فشار عصبی و گرسنگی کشیدن امکان داره ودیگر هیچ 

   من به لاغری با ذهن ایمان دارم 

   تجربه خودم از رژیم کم کردن نان و برنج خوب بود برای من ومن عالی لاغر شدم متناسب شدم آن روزها بهترین روزهای عمرم بود خیلی حس خوبی داشت راحت لاغر شدم نون وبرنج رو خودم کم کردم برای ارشد درس میخوندم تصمیم قاطع گرفتم هم قبول بشم هم لاغر بشم همینطور هم شد سختی ورنج درس خیلی سخت تر اراز رزیم بود نمیدونم چطور لاغر شدم بعد پنج شش ماه قرنطینه خودم در یک اتاق کوچک باتناسب اندام عالی از اتاق خارج شدم هرروز پنجاه تا صد تا دراز ونشست میرفتم خیلی متعهدانه دنبال کردم هم رزیم هم دراز نشست وهم درس خواندن رو همهم قبول شدم هم لاغراز شدم وهم یکسال بعد ازدواج کردم 

   روزهای طلایی بود بااینکه سخت بود ولی من رسیدم متعهد بودم عاشقانه دنبال کردم اینقدر استرس داشتم برای قبولی که موهای سرم ریخته بود شدید یا از رزیم بود نمیدونم 

   رمز موفقیت من در تصمیم قاطع وشور وشوق وتعهد بود .

   ولی بعد ازدواج آرام آرام برگشتم به قبل ورمز شکست من تلاش مقطعی و ادامه ندادن وارضا شدن وهم چنین استرس چاقی وخود رو هر هفته تو دانشگاه وزن کردن بود .

   واینکه ازدواج کردم خیالم راحت شد که همسر دلخواهم رو پیدا کردم .

   شاید باورتون نشه بعضی وقتها با خودم میگم تو ذهنم من اگر جدا بشم از همسرم اولین کارم رسیدگی به اندامم و لاغر شدن خواهد بود ولی چرا الان آنقدرها تصمیمم قاطع نشده برای لاغری چون دیگه خیالم راحته شوهر کردم یا شوهرم هم چاقه راضی شدم به چاقی یا تلاشم مثل قلب ازدواج نیس 

   اینم به نظرم مانع لاغری هست برای خیلی ها از جمله من 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شهربانو باقری
    1401/09/07 17:11
    مدت عضویت: 1445 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 351 کلمه

    سلام الهام خانم عزیز   ،عرض ارادت دارم خدمت شما  

    کاملا با نظر شما موافقم … استاد بسیار زیرکانه  دارن عمل می کنن  و این قابل تحسینه  و هم اینکه به بخوبی حالات روحی و نوسانات احساسی  مارو درک می کنن .

    امروز قرار بود مادرم از شهرستان بیاد براش آبگوشت بار گذاشتم  چون خیلی دوست داره  نون سنگک تازه و سبزی خوردن هم خریدم برگشتم خونه  .دیدم اولین قسمت فایلهای مربوط به رژیم روی سایت قرار گرفته  .. همینجور که سبزی پاک می کردم هندزفری گذاشتم و گوش دادم  شنیدنی هارو شنیدم ولی نمی شد که زیر نویسهارو بخونم مشغول بودم  اما یه فکرایی موقع گوش دادن از ذهنم می‌گذشت  …

    اولین فکری که گذشت  این بود اگر آدما به روش لاغری با ذهن ایمان بیارن و عجله نکنن و صبور باشن  این بهترین روش لاغر شدنه …

    اول از همه یکسری افکار و باورهای اشتباه رو باید از ذهنشون پاک کنن مثلا  باور کنن که لاغری ژنتیکی نیست  سخت نیست رنج گرسنگی نداره و  و   و    برنامه خاصی که حتما یکی دیگه  باید بنویسه بده بگه اینجوری رفتار کن  نداره   بهت عزت نفس میده  که خودت فرمان رو به دست بگیری  میگه  اولا یاد بگیر کدوم خوردن مربوط به احساسات منفی و فشار از بیرون و تحریک کانالای عصبیه اونارو انجام نده  بعدش عادات غلط غذایی رو کنار بذار و سوم اینکه با اعلام گرسنگی غذا بخور  بهش  توجه کن و با اعلام سیری دست بکش و تنوع طلبی رو کنار بذار  فواصل بین خوردنی هارو رعایت کن  تا لاغر شی   خوب این آسان‌ترین راه لاغر ی و کاهش وزنه  و هر چقدر شدت  باور به اثر بخشی این روش بالا باشه نتیجه گیری هم سرعت می گیره  بدون هیچ رنجی …  مشگل ما از اونجایی هست که فکر می کنیم حتما باید کم بخوریم و رنج بکشیم تا لاغر شیم  انگار باور آسون لاغر شدن  هنوز جا نیفتاده …  این سری  ویدئو که استاد اولیشو گذاشته   اینا هم مثل مستند شناخت مغز  بسیار جالب و با اهمیتن  و دریچه دیگه ای از آگاهی هایی که ما بهشون  احتیاج داریم  …

    بازم  ممنون از این دیدگاه خوب شما 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الهام خضرلو
     1401/09/08 12:03
     مدت عضویت: 1764 روز
     امتیاز کاربر: 20043 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 20 کلمه

     سلام عزیزم 

     ممنونم چشمتون روشن 

     سلام به والده برسونید 

     امیدوارم روزهای عالی رو با هم داشته باشید 

     وسایه اشون مستدام 

     در پناه خدا شاد باشید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار شهربانو باقری
      1401/09/08 16:10
      مدت عضویت: 1445 روز
      امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 11 کلمه

      سلام  عزیزم ، ممنون از محبتت ..

      شادی و سلامتی برات آرزومندم 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 5 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرزانه اسلامی
   1401/09/06 17:05
   مدت عضویت: 1746 روز
   امتیاز کاربر: 1263 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 340 کلمه

   با عرص سلام وتشکر بابت این تصمیمتون منهم مدتیست درهمین فکر بودم که یک رژیم خیلی سبک درحد یک چهارچوبی بیشتراز حالت آزادانه خودم داشته باشم که براساس طبع ومزاجم نوشته شده باشه ومنو وارد یک برنامه کنه شاید کاهش وزن پیدا کنم بدلیل اینکه من ورم میکنم وکمی کم کاری کلیه داشتم و ضعف همه مفاصلم  ودردناک بودنشون ک البه از اردیبهشت امسال زانودردم بهش اصافه شده بود و اجازه نمیدادبتونم راه برم ویا ورزشی کنم وبا اینکه خیلی از عادتهای غذاییم وافکارونگرشهام اصلاح شده بود کاهش وزنی درخودم نمیدیدم حتی از اردیبهشت امسال شروع کردم ب نخوردن برنج البته گاهی خیلی کم خورده بودم ولی بنام روی نخوردن برنج بود ودروعده صبحانه کمی نان مصرف میکردم مابقی وعده ها سالادبود وخورشت یا مرغ وگاهی خیلی بندرت گاهی بااون کمی نان میخوردم کمی از ورمم خوابید وبهترشدم ولی بازهم خیلی کم بود وازطرفی درمورد زانودرد وصعف ودرد مفاصل وکم کاری کلیه وبیماریهای دیگر قبلیم دائما اطبا دستورکاهش وزن میدادند (وحتی پزشک پام توصیه ب اسلیو معده ام کرد واین البته خط قرمزه من بود وبهیچ وجه حاصر ب انجامش نبودم) ومن با این روند کند ونامحسوس ب این فکر افتادم که از پزشکی  استفاده کنم که برایم یک برنامه بنویسد اتفاقا با یک پزشکی برخورد کردم که براساس طبعم ودرد های مفصل وکلیه ام برنامه داده و البته سعی دارم با ادغام مطالب ذهنی لاغری با ذهن وتمارینش برنامه عذایی روبپذیرم وبا ذهن ناخودآگاهم درگیرنشم مثل گدشته وچه تصمیم درستی هم بود چرا که ب محض رفتن دررژیم هرچه که درلاغری باذهن رشته کرده بودم داشت پنبه میشد دوباره ولع بعذا وحریص شدن دوباره سیر نشدن دوباره بیشتر خوردن وسیری رو متوجه نشدن ووووو ب لزوم  استفاده وادعام دوروَش باهم بیشتر پی بردم ودرحال حاصر سعی دارم با رعایت برنامه غذایی وداروهای گیاهیم پذیرش ذهنم رو با تغییر افکارونگرش وعملکردهام بالا ببرم وجسما وروحا بوسیله ذهن وبرنامه غذایی همسو باشم وان شالله موفق شوم از شما ممنون که تعصب ندارید وانقدرمنعطف هستید وبرای رسیدن ب تناسب اندام هنرجوهاتون هیچ امکانی رو ندیده نمیگیرید امیدوارم موفق وپیروزباشید ودرپناه حق .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شهربانو باقری
   1401/09/06 14:56
   مدت عضویت: 1445 روز
   امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 468 کلمه

   سلام استاد گرامی وقت بخیر …

   حتما می دونید اخیرا بخاطر مشکلاتی که در زانوهام پیش اومده  دکتر ارتوپدی ویزیت کرده و دستور داده  سریع وزنمو پایین بیارم  …. من به قدرت لاغری با ذهن ایمان دارم اما پروسه زمان بری هم هست ..البته برای بعضی از هنرجویانتون خیلی سریع جواب داده و لاغر شدن  اما من به دلیل شرایط روحی و مشکلات خانوادگی  نتونستم تمرکز کافی روی موضوعات بگذارم و علیرغم تلاشی که برای انجام عالی تمرینات آموزشی داشتم  حتی نتیجه اولیه هم به دست نیاوردم البته از نظر جسمی میگم ..وگرنه  اینقدر تاثیرات عالی روحی و فکری برام داشته که دلم می خواد تا روزی که زنده ام این سایت رو ترک نکنم  حتی اگر اصلا لاغر هم نشم …چون حال دلم خیلی خوبه  و جایی که حالمو خوب کرده  چرا باید ترک کنم 

   اما خیلی ها میگن و مخصوصا پزشکان که با روش رژیم  زودتر میشه لاغر شد و من چون در شرایط اضطراری قرار دارم  بهتر دیدم با یک‌کارشناس تغذیه هم  صحبت کنم که ماه قبل همین کارو هم انجام دادم …ایشون یه برنامه داده دستم و چند روز دیگه میشه سه هفته که این برنامه ارو گرفتم  … من در اون دخل و تصرف کردم و با آموزه های لاغری با ذهن ترکیبش کردم‌   نمی دونم ازش چه نتیجه ای در می آد ..و یا بعد از گذشت چه مدت ….

   امروز که‌به کانال لاغری با ذهن در تلگرام‌ اومدم‌ به این فایل جدید برخوردم که برام جاذبه داشت اومدم گوش دادم راجع به برنامه های رژیمیه …خیلی حرفاتون قشنگ بود و می خوام موضوعات مستندهایی که گفتید رو پی گیری کنم …اما نمی دونم اون مستندها کجای سایت قرار داده شده ..‌چون من ته فکرم اینه اگر یک برنامه رژیمی نسبتا خوبی در اختیار داشته باشم و کمی در اون دخل و تصرف کنم بتونه به کاهش وزنم کمک کنه ..‌.. قبلا اگه در یه برنامه رژیمی دست می بردم خیلی احساس بدی پیدا می کردم‌ و می گفتم خیلی هنر کردی حالا انتظار داری اینجوری نتیجه هم بگیری ؟ انگار دستورات رژیم آیه قرآن بود و می ترسیدم توش دست ببرم ولی به یمن آموزشای لاغری با ذهن این ترس در وجودم نیست چون اعتقاد دارم اون برنامه ها کمتر از نیاز رو دیکته می کنن  دقیقا مثل همین برنامه ای که  در بالا ازش صحبت کردم  اما اگر من خودم که حد نیاز خودمو تشخیص می دم کمی یا بیشتر از یک کمی اون دستورات رو بالا پایین کنم بشه از توش یه برنامه در حد نیاز استخراج کرد…  در حد نیاز مصرف کردن که نه کم باشه نه زیاد  میشه روش لاغری با ذهن … نه پرخوری شده نه کم خوری و زجر …..  

   من منتظر مستندهایی که  ازش نام بردید هستم  تا  ببینم و تصمیم بگیرم …

   ممنون از تلاش بی وقفه شما در ارتقاء بار علمی سایت تناسب فکری ….

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1401/09/05 08:40
   مدت عضویت: 1410 روز
   امتیاز کاربر: 7586 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 460 کلمه

   به نام خداوند بخشنده ومهربان 

   با سلام خدمت استاد گرامی ودوستان عزیزم

   چقدر جالب بود این فایلتون استاد عزیز

   اول بگم که خیلی خیلی لذت میبرم هر بار که شمارو درفایل جدید میبینم وشمارو متناسب تر میبینم امید بیشتری دردلم روشن میشه واز آرامش وشادی درونتون انرژی میگیرم موفق وپاینده باشید

   اما درمورد رژیم هایی که گرفتم

   اول بگم که من بینهایت رژیم گرفتم وهمشون محکوم به شکست بودن

   اما یکی از رژیم هامو خیلی دوست داشتم

   که دلم میخواد اول اونو بگم

   من وقتی برای کنکور درس میخوندم به کتابخوانه ای میرفتم که نزدیک شیرینی نون فانتزی معروفی درتهران بود که همه میشناسنش از بس که معروفه

   ومن صبح زود اول میرفتم یه نایلون خوراکی میخریدم وبعد میومدم وتا شب درس میخوندم ومیخوردم

   وقتی رفتم دانشگاه روز اول به محض دیدن دخترای دیگه دنیا رو سرم خراب شد 

   من ۱۱۰ کیلو شده بودم ومانتو گشادی که پوشیده بودم اونقدر افتضاح بود که حالم از خودم بهم خود

   اون روز از ناراحتی تمام راه خونه رو پیاده اومدم 

   وایده ای به ذهنم زد که باید هر طوری شده لاغر کنم

   اولین ایده پیاده روی بود وتصمیم من شد پیاده روی روزانه تا خونه وهر روز تا خونه پیاده میرفتم 

   درضمن صبحانه درحد چند لقمه به علاوه سیب وچندتا دونه خرما وبادام وبرگه زرد آلو که جمعا ده تا نمیشدن 

   با یک لیوان فلاکسی که مدام آب میخوردم وغروب میومدم خونه ویک بشقاب غذا میخوردم وبعدش میرفتم تو اتاقم ویک ساعت میرقصیدم 

   وآخر شبم یا میوه میخوردم یا از فرط خستگی بیهوش میشدم

   درضمن تمام راهمم آهنگ های معین گوش میکردم ومیومدم خونه

   ویک کار دیگه هم میکردم واونم کرفس زیادی میخریدم 

   وآبشو میخوردم هر روز 

   ودر عرض یک ماه ونیم ۲۵ کیلو کم کردم

   درضمن صبح ها توی رختخوابم هم ورزش استقامتی میکردم

   ویهو رسیدم به وزن ۸۵ کیلو وسایزم شده بود ۴۴ ۴۲ واونقدر تغییر کرده بودم که همه شگفت زده شده بودن

   وچقدر انگیزه داشتم وشوق

   شوق واشتیاقم منو این طور پرانگیزه کرده بود وتا این حد کم کردم

   اما میدونید چی شد من کم کم از محروم کردن خودم از شیرینی ها وهله هوله ها ناراحت شدم عصبی شدم 

   واز طرفیم ضربه روحی بدی خوردم که حتی فکرشم آزارم میده وهمین مساله باعث شد بیخیال خودم بشم وخودم شدم آخرین فرد مورد توجه خودم ولی باهمه اینا ۶ ماه درتناسب اندام پادشاهی کردم وتوجهی که دریافت کردم بینظیر بود 

   وعاشق اون زمان خودمم

   بهم حس با اراده بودن میده هنوزم که هنوزه 

   انگار معجزه کردم نشد رو شد کردم 

   والانم که دارم با ذهن لاغر میکنم انتظار معجزه دارم ناخودآگاه انگار اون حس فوق العاده رو بارها میخوام تجربه کنم تا لذت ببرم از زندگیم نمیدونم شاید بهم حس لذت میده ومن خواهان همون لذت اون دورانم

   حالا که دارم مینویسم تازه متوجه میشدم که هنوزم درلایه های پنهان ذهنم رژیم جایگاه ویژه ای داره 

   ممنون استاد جان که این مساله رو برای من باز کردین

   وامید وارم من بیشترین استفاده رو از مطالب گوهر بارتون دریافت کنم

   درپناه خدای منان باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 23 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار منیره.ف
    1401/09/06 10:51
    مدت عضویت: 1738 روز
    امتیاز کاربر: 11871 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    معجزه کن عزیزم با تناسب فکری دنبال هر معجزه ای میتونیم باشیم

    یکی از شگفت انگیزان تو سه ماه سی کیلو کم کرده بود 

    همه چیز به باورمان بستگی داره

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 3 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فرشته مهربانF.s
     1401/09/06 14:12
     مدت عضویت: 1410 روز
     امتیاز کاربر: 7586 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 171 کلمه

     سلام منیره خانم گل 

     به به خانوم چقدر پرانرژی گفتی عزیزم چسبید به جانم حرفتون خیلی ممنون 

     قطعا اگه از همراهان تناسب فکری درسه ماه ۳۰ کیلو کم کرده یعنی قطعا منم میتونم وحتی میتونم رکوردشو بشکونم ومعجزه کنم هرچند که من عجله ومقایسه نمیکنم فقط میگم وقتی شخصی تونسته پس منم میتونم معجزه کنم وایمان دارم وباور دارم که امکان پذیر به لطف خدا چرا من خودمو لایق ندونم قطعا همین طور 

     اتفاقا من یکی از موانع ذهنیم مدت ها این بود که این روش خیلی آهسته جواب میده ومثل رژیم وورزش سریع نیست 

     ولی باید بدونم که درسته که قدم به قدمه وهیچ عجله ای نیست وهمیشه درحال رشدم ولی رشد ممکنه یهو سرعتش زیاد هم بشه واین دست بدن منه که یهو وقتی همه موانعم برداشته شد یهو رشدم سرعتم بگیره واتفاقا خیلیم عالیست ونیازی نیست سالها منتظر متناسب شدن وایده آلم بشم وبه لطف خدا تناسب اندام هر روز محقق تره

     ممنون عزیزم که بهم یادآوری کردی با ایمان وباورم هنوزم وهمیشه میتونم معجزه کنم وشگفتی ساز بشم 

     موفق ومتناسب باشی دوست عزیزم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار شهربانو باقری
    1401/09/06 20:13
    مدت عضویت: 1445 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 116 کلمه

    سلام  فرشته بانو دوست عزیز ،

    یه قسمتی از متنی که نوشتی توجهمو جلب کرد  …نوشتی بعد از یکماه و نیم  ۲۵ کیلو کم کردی و وزنت شد ۸۵ و سایزت ۴۴…..

    سه هفته پیش که رفتم روی وزنه ۸۴ بودم و سایزم ۵۴ ….من هنوز متوجه نشدم که بین وزن و سایز چه رابطه ای هست ؟  برام عجیب اومد چیزی که نوشتی ….

    پس چرا من با وجود این وزنی که دارم  سایزم ۴۴ نیست ….؟؟؟؟

    اگر چیزی در این رابطه  می دونی بهم بگو   مرسی …

    ضمنا .من هنوز فرصت نکردم دیدگاهی که در پاسخ برام نوشتی جوابی برات بفرستم  ..در اولین فرصت  حتما …

    لینک پاسخت این بوده  که من هنوز جوابی براش نفرستادم  ولی می فرستم 

    https://tanasobefekri.net/training-sessions/masir_15/#comment-56669

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 4 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فرشته مهربانF.s
     1401/09/08 06:24
     مدت عضویت: 1410 روز
     امتیاز کاربر: 7586 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 135 کلمه

     سلام شهربانو خانم گل وعزیز

     دوست خوبم اینکه استاد میگن خودتون مقایسه نکنید با بقیه دقیقا همینجاست

     هرکسی فیزیک خاص خودش داره 

     من قدم ۱۷۰ ومدل فیزیکم واستخوان بلندی متوسطی دارم نمیگم درشت چون درشت نیستم ولی ریزم نیستم 

     همین موضوع سبب شده وقتی ۷۵ کیلو بودم قبلا سایزی بین ۴۰ و۴۲ داشته باشم  احتمالا شما استخوان بندی ریزی دارید یا قد متوسطی دارین دوست عزیزم ویا ممکنه چاقیتون متمرکز دریک قسمت باشه بیشتر 

     مثلا شکم وپهلو ومیان تنه بزرگی داشته باشید وپاهاتون لاغر باشه

     ولی من پاهام توپر تر باشه همین مساله هم تاثیر در تفاوت سایزم خواهد گذاشت 

     البته همه زیبان وزیبا آفریده شدن ولی تفاوت درمدل پخش چربی دربدن افراد وهمچنین قد وتوده استخوانی افراد هم بیتاثیر درفرق درتفاوت درسایز ایجاد میکنه امیدوارم تونسته باشم دوست عزیزم منظورمو رسونده باشم 

     درضمن ممنون بابت لینک انشالله اولین فرصت میبینمش

     درپناه خدای مهربان

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 9 از 2 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار شهربانو باقری
      1401/09/08 13:05
      مدت عضویت: 1445 روز
      امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 75 کلمه

      سلام فرشته جان ،  ممنون از توضیحاتتون، قانع کننده بود  مرسی  …تنها چیزی که تناسب منو به هم زده  دورشکمم هست البته پهلو ندارم  گودی کمر دارم   وقتی جلو آینه  شکممو تو میدم  می بینم چقدر متناسب و قشنگ میشم  هیچ مشکلی با بقیه قسمتای بدنم ندارم … قدم یک و پنجاه و یک … با این قد و قواره  فقط شکمم صاف بشه عالی میشم ..

      بازم تشکر از بابت نظر خیلی خوبت .

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار فرشته مهربانF.s
       1401/09/08 17:01
       مدت عضویت: 1410 روز
       امتیاز کاربر: 7586 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
       محتوای دیدگاه: 162 کلمه

       خواهش میکنم بانو شما باشکم وبی شکم عزیز دلی 

       مهربونیتون یدونست خوشگل ترین بانو شهری 

       شکمتون رها کنید مهم نیست چند سانت بیرون 

       وقتی تمرکزتون بگذارید روی متناسبا وخوش هیکلهای دنیا واطرافتون اونوقته که خود به خود متناسب میشید یه جوری که رویا بشه هیکلتون وبشین  متناسب ترین خوشگل ترین بانو شهر

       من قبلا ها خیلی گیر میدادم به ران هام 

       هی میگفتم اه اینا آب بشه من خوشهیکل میشم 

       ولی بعد گفتم بیخیالشون من میخوام متناسب ترین بشم چه اهمیت داره اول از کجام وچطور متناسب بشم آخرش که همه جام متناسب وجذاب وباریک وظریف میشم پس چه فرقی داره کی کوچیک بشه ران هام 

       الان جدیدا خانوم های درشت میبینم که چقدر بعضیاشون که متناسبن چقدر جذابن 

       اونوقت میگم این خانم با همچین استخوان بندی درشت ولی چقدر خوشگله خوش هیکله منم متناسب میشم مثل ایشون وهمینقدرم جذاب بشم عالی چه برسه به بیشتر جذاب شدنش 

       واینکه جدیدا کیف میکنم از دیدن دخترا وخانومای خوش اندام واقعا لذت شدن دیدنشون چون خودمونو از اونا میبینم 

       متناسبای جذاب دوست داشتنی 🥰

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        آواتار شهربانو باقری
        1401/09/09 19:02
        مدت عضویت: 1445 روز
        امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
        محتوای دیدگاه: 159 کلمه

        سلام  فرشته جون  ، خانم خوش قلب و مهربان، 

        از اظهار محبتت یک دنیا سپاس …

        منم خیلی وقته  عاشق  متناسب  و لاغرا  شدم  با دیدنشون  نشده که تحسین نکنم  فتبارک الله  نگم  و لذت نبرم …

        ما هم توان اینو داریم که متناسب و خوش هیکل بشیم   چون  بودیم  .خوش هیکل بودیم بدون ذره ای اضافه ….. منتها  در اوج نا آگاهی  به این حال و روز افتادیم …. حتما خدا کمک می کنه  تا  به عنوان آیت و نشانه ای از قدرت ذهن الهی  دوباره  به دوران طلایی تناسب اندام برگردیم …

        مگه زلیخا  جوان نشد و به آرزوش نرسید ؟

        خداوند از قرنها پیش  نشانه هایی برای ما فرستاد  و گفت  از من بخواهید تا به شما داده شود ..‌‌…  مگه ما چی می خوایم ؟ میگیم خدایا  تو خودت مارو ساختی  و به جهان فرستادی  گارانتی ما دست خودته به ما کمک کن  به هویت انسانی و اصل وجودمون که تناسب اندام و رفتاری شایسته است برگردیم ….. آمین 

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 0 از 0 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
         آواتار فرشته مهربانF.s
         1401/09/10 09:04
         مدت عضویت: 1410 روز
         امتیاز کاربر: 7586 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
         همیاری
         محتوای دیدگاه: 531 کلمه

         سلام به دوست عزیز دلم شهربانو خانم گل ونازنین صبحتون بخیر وشادی

         دقیقا همینه واز اینم راحت تره که بخواد معجزه بشه

         منم دقیقا مثل شما نیمی از عمرمو متناسب بودم 

         واون زمان که یادم میاد چقدر خوش تیپ وجذاب بودم وچفدر خواستگار وخاطر خواه داشتم باخودم میگم آخه من جذاب چیشده که حالا که مرد مورد علاقمو یافتم شدم ۱۰۰ ۹۰ کیلو 

         وچرا اینجوری خودمو جسممو رها کردمو واز خودم مراقبت نکردم

         دیروز پرخوری کردم بعد مدت ها ناراحت شدم به خودم گفتم خیلی کارت زشت وبد بود خجالت بکش از خودت بعد یه فایلی دیدم از استاد که میگفتن پرخوریم حتی منشا ذهنی داره دقیقا متوجه شدم چون چندین سال پشت سر هم پرخوری نماد لذت وتفریح بوده برام وباهاش استرس هامو کنترل میکردم یهو دیروز فعال شده بود 

         ولی میدونید جالبش کجا بود که دیگه پرخوری برام عادی ودور از کنترل من نبود 

         برام عجیب وغیر عادی شده بود ودقیقا به خواست خودم 

         خودمو بخشیدم وگفتم کارت درسته که بد بود ولی تو بینهایت آدم خوبی هستی ورفتارت درست نبود واز این به بعد بهتر ودرست تر رفتار کن عزیزم 

         وبه خودم قول دادم که تا جای ممکن وحتی خواسته وخودآگاه جلوی رفتار اشتباه بگیرم تا عادی وبره داخل ناخودآگاهم یعنی تکرار رفتار درست بشه عادتم 

         مثلا دیروز شکلات خریدم برای صبحونه اولش خوب رفتار کردم 

         ولی یکم که فکرم درگیر شد دیدم فرمول های مربوط به شکلات فعال شده چون من شکلات درذهنم مساوی با جشن وپرخوری وتفریح 

         حالا دیگه دقیقا میدونم وبرای همینکه استاد عزیز همیشه میگن نخرید خوراکی هایی که ارزش ویژه براشون قائلین وفقط بعضی وقتا بگیرید وببینید درست رفتار میکنید باهاشون یا نه 

         من دیدم هنوز جنبشو ندارم 

         وبا تمرین وتمرین باید این جنبه رو پیدا کنم 

         ودوست عزیزم چیزی که اینقدر درگیرشیم دراصل شکم وپهلو وران چاقمون نیست 

         دراصل ذهن چاقمون که هنوز درست وغلط از هم تشخیص نمیده 

         وحالا که داره به لطف خدا درست واز غلط کم کم تشخیص میده طول میکشه تا درستم رفتار کنه 

         من یه نوید ویژه میدم به شما وخودم که قطعا متناسب میشیم اگه درست رفتار کردن سرلوحه زندگیمون کنیم 

         چرا میگم فارغ از اینهمه تمرین گران بهای اینجا

         من ۶ ماه پیش دچار کمر درد وپادرد شدیدی شدم که به لطف خدا خوب شد

         اما یک ماه ونیم دررختخواب بستری شدم وفقط کارم خواب وخواب وخواب شده بود

         من دراین مدت به حدی وزن کم کردم که همسرم تعجب کرده بود که چطوری میشه که تو که تا دم سرویس بهداشتی کمک میخوای بری اینهمه وزن کم کنی 

         البته خوب که شدم عادی رفتار کردم وبیشترش برگشت 

         اما اینو میگم که هم خودم وهم شما بدونید که بدن ما نیاز به کار ویژه ای نداره برای متناسب شدن 

         فقط کافیه کارای اشتباه نکنیم 

         تا خودش مثل بدن من تمام چربی هاشو دور بریزه خیلی خیلی زودتر از چیزی که فکرشو کنیم 

         فقط باید سیر شدیم دست بکشیم 

         همش بگیم به خودمون بدن من واقعا کم مصرف بدن من خودشو ترمیم میکنه بدن من به سرعت خودشو متناسب میکنه وهرچی میتونیم کمتر بخوریم 

         کمتر یعنی درحد اینکه سیر شدیم بیخیال بقیش 

         من این کم شدن وزن زیاد دومرتبه تجربه کردم یک بارم آنفولانزا اچ وان ان وان گرفته بودم قبل کرونا ودوهفته ای ۱۰ کیلو وزنم کم شد 

         نمیگم مریض شیم اما بدن ما قابلیت بینهایت پرقدرتی برای تناسب انداممون داره وفقط کافیه دست از اذیت کردنش برداریم 

         با آرزوی بهترین ها برای شما دوست عزیز ومهربونم

         برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
         امتیاز: 0 از 0 رأی
         افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الهه رضائی
     1401/09/08 09:11
     مدت عضویت: 616 روز
     امتیاز کاربر: 9980 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 513 کلمه

     سلام به دوست عزیز و فعال شهربانو جان که اینقدر اسم نازنین تون رو در دیدگاه ها و نظرات مختلف میبینم و مشتاقانه نظرات تون رو میخونم  . احسنت به این توجه و اشتیاق و پیگیری و قلم روان تون . مرحبا به شما .

     عزیزم اگر اجازه بدین من مطلبی که چند وقت پیش راجع با این موضوع خوندم رو برای شما نازنین هم توضیح بدم .

     توی مقاله سوال شده بود چرا افراد با وجود وزن های مختلف ، گاهی حتی افراد با وزن های مشابه ، فرم و هیکل متفاوتی با همدیگه دارند ؟

     و جواب داده شده این بود که ؛

     محل تجمع بافت چربی در افراد با هم یکسان نیست . ضمن اینکه وزن افراد از پارامترهای مختلفی تشکیل شده و بالا یا پایین بودن وزن افراد فقط به کم یا زیاد بودن میزان چربی بدنشون بستگی نداره . برای توضیح بیشتر مثالی زده بود که اینجا خدمتتون عرض میکنم ؛

      دو خانم ۶۰ کیلویی رو با یک قد مشابه  در نظر بگیرین  ؛

      نفر اول محل تجمع چربی در بدنش قسمت پایین تنه ، پاها و نشیمنگاهش قرار داره و بالاتنه نسبتاً متناسبی داره .

     نفر دوم بالعکس ، بافت چربی در قسمت بالاتنه ، دست و قفسه سینه اش تجمع کرده و تقریباً از سینه به پایین میشه گفت تناسب نسبی داره .

     هر دو نفر یک سایز دارن ، یک وزن دارند و شاید حتی نسبت به قدشون هر دو اضافه وزن هم داشته باشند ، ولی از لحاظ بصری و نظر بیننده ثالث ، و شاید خود نفر دوم ، داشتن بالاتنه پرتر و پایین تنه لاغرتر ، چه بسا جزو اندام های مقبول برای خانم ها محسوب بشه و چون از نظر سایزی هم پایین تر به نظر میرسه ، اصلاً نیازی به کاهش وزن هم احساس نکنه .

     ولی نفر اول با همون وزن و همون قد ، چون فرم اندام و چ.ا.ق.ی پایین تنه اونو درشت تر و اندامش رو پهن تر نشون میده ، جزو افراد چ.ا.ق به حساب بیاد و از نظر احساسی و فیزیکی نیاز فوری به کاهش وزن و تناسب رو در خودش حس کنه  .

     محل قرار گیری بافت چربی و سلولهایی که از زمان تولد و برای ذخیره انرژی خداوند در بدنمون تعبیه کرده ، و محل تشکیل سلول های جدید چربی که با اضافه تر شدن وزن در بدن هر شخص تشکیل میشه با فرد دیگه  متفاوته .

      جنسیت افراد و زن یا مرد بودنشون هم روی این موضوع اثر داره . یک آقای ۷۰ کیلویی ممکنه جزو افراد لاغری مفرط به نظر برسه و سایز پایین و یک خانم ۷۰ کیلویی دارای اضافه وزن و سایز بالا . 

     علاوه بر این موارد ، ژن ، قد ، فرم اسکلت بندی ، نژاد ، حجم عضلات و … عواملی هستند که شکل های مختلف بدن افراد رو تشکیل میدن و نتیجه این میشه که اینقدر تنوع و گوناگونی در قد و هیکل افراد کل کره زمین دیده میشه .

      و همین موضوع موجب تفاوت سایز ، اندازه ، فرم بدن و نوع هیکل هر شخص یا شخص دیگه میشه .

     امیدوارم تونسته باشم اونچه متوجه شدم رو به سرکار هم منتقل کنم .

     در پناه حق .

     برقرار باشید .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار فرشته مهربانF.s
      1401/09/08 10:20
      مدت عضویت: 1410 روز
      امتیاز کاربر: 7586 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
      محتوای دیدگاه: 20 کلمه

      با سلام خدمت شما الهه خانم گل 

      ممنون دوست خوبم دقیقا منظور منم همین بود متشکرم که خیلی خوب شرح دادین

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار الهه رضائی
       1401/09/08 17:29
       مدت عضویت: 616 روز
       امتیاز کاربر: 9980 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
       محتوای دیدگاه: 71 کلمه

       سلام از ماست نازنین بانو ، مهربان ترین فرشته .

       ممنونم از عنایت سرکار .

       ظاهراً من و شما همزمان پاسخ رو ارسال کردیم ، و هر دو به سوال هم یکسان جواب دادیم . شما صمیمانه و دوستانه و دلنشین ، من گزارش وار و نقل قول گونه .

       باعث افتخاره که پاسخ من مورد توجه و لطف شما قرار گرفته . 

       سپاس از محبت و لطف سرکار .

       برقرار باشید و در مدار .

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        آواتار فرشته مهربانF.s
        1401/09/09 09:22
        مدت عضویت: 1410 روز
        امتیاز کاربر: 7586 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
        محتوای دیدگاه: 35 کلمه

        با سلام وروز بخیر خدمت شما الهه خانم گل ودوست داشتنی خداوندو شاکرم بابت دوست های خوبی چون شما باعث افتخار منه که نوشته هاتون میخونم وکلی چیز های جدید یاد میگیرم 

        درپناه خدای مهربان باشید

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 0 از 0 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        آواتار شهربانو باقری
        1401/09/09 17:02
        مدت عضویت: 1445 روز
        امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
        محتوای دیدگاه: 29 کلمه

        سلام و درود   ، از پاسخ  هر دوی شما بانوهای نازنین  که هرکدوم از یک زاویه به مسئله نگاه کردید و شرح دادید ممنونم ..

        خیلی از شما متشکرم 

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 0 از 0 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الهه رضائی
     1401/09/08 10:46
     مدت عضویت: 616 روز
     امتیاز کاربر: 9980 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 60 کلمه

     سلام عزیزدلم . 

     من  جواب به سوال شما رو براتون ارسال کردم ، ولی الان که چک کردم  فکر کنم گزینه پاسخ به دیدگاه رو پایین کامنت شما نزدم ، و برای همین متنی که براتون نوشتم در قسمت نظرات ، مثل یک دیدگاه عادی نوشته شده ثبت شد .

     اگر دوست داشتین میتونین همونجا مطالعه اش کنین .

     در پناه حق باشید. 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم