0

گام ۱۳: بهترین روش لاغری چیست؟

بهترین روش لاغری
اندازه متن

سی و پنج سال چاق بودن سبب شد که درک عمیقی نسبت به وضعیت فکری و عملکرد افراد چاق داشته باشم. در تمام آن سالها به دنبال بهترین روش لاغری بودم.

تلاش من برای لاغر شدن

از نظر من بهترین روش لاغری روشی بود که دیگران با استفاده کردن از آن مقدار زیادی کاهش وزن داشته اند. در این صورت من با اشتیاق و انگیزه بالا تصمیم می گرفتم از آن روش برای لاغر شدن استفاده کنم.

در دوران دبیرستان بودم که شنیدم پسردایی من که در تهران زندگی می کرد و شاید سالی یک بار در ایام عید همدیگر را می دیدیم به قدری لاغر شده است که همه را شگفت زده کرده است.

از شنیدن این خبر تعجب کردم چون تا چند ماه قبل که برای آخرین بار او را دیده بودم چاق تر از من بود و الان از شنیدن خبر لاغر شدن او متعجب شده بودم و البته حسادت می کردم چون هرکه او را دیده بود و مرا می دیدید به من پیشنهاد می کرد تو هم از روشی که امیر لاغر شده خودت رو لاغر کن و شروع می کرد به تعریف کردن از امیر که چقدر لاغر شده.

از سر حسادت چند روز مقاومت کردم ولی بالاخره با او تماس گرفتم تا درباره روش لاغر شدنش سوال کنم.

وقتی صدای او از تلفن شنیدم تازه متوجه شدم چرا همه از دیدن امیر تعجب کرده اند چون ظاهرا به قدری لاغر شده بود که حتی صدای او هم تغییر کرده بود.

وقتی درباره لاغر شدنش سوال کردم گفت که بیش از ۴۰ کیلو لاغر شده و دو سه کیلو دیگه تا رسیدن به حد نرمال فاصله داره.

از شنیدن این خبر حسابی بهم ریختم و از اینکه امیر لاغر شده بود و من هنوز چاق بودم عصبانی شدم. البته نیش و کنایه های دیگران که من را بخاطر لاغر شدن امیر سرزنش می کردند بیشتر من را عصبانی می کرد.

از او درباره روش لاغر شدنش سوال کردم و گفت: چند ماه است زیر نظر دکتر رژیم درمانی است و هفته ای سه جلسه کلاس کاراته می رود.

از امیر خواستم تا برنامه رژیمی را برای من ارسال کند. آن زمان موبایل و شبکه های اجتماعی نبود که سه سوته برنامه غذایی را برای من بفرستد و بیش از یک هفته زمان برد تا از طریق پست برنامه غذایی که دکتر به او داده بود به دست من رسید.

در این مدت آرام و قرار نداشتم تا زودتر برنامه رژیمی به دست من برسد و با قدرت برای لاغر شدن از طریق آن اقدام کنم.

وقتی برنامه رژیمی به دستم رسید و آن را مطالعه کردم تقریبا مثل برنامه های رژیمی دیگر بود با این تفاوت که هفته ای یک بار پیتزا و یک بار ساندویچ در برنامه غذایی بود.

برنامه رژیمی باعث ترغیب من به انجام دادنش نمی شد اما میزان لاغر شدن پسر دائیم مرا وسوسه می کرد که از این برنامه و هفته ای سه روز ورزش کردن برای لاغر شدن اقدام کنم.

طبق معمول از روز شنبه برنامه لاغری را شروع کردم و خیلی منظم پیش می رفتم. هفته اول به خوبی سپری شد و طبق برنامه غذایی وعده ها را می خوردم و سه روز هم به پیاده روی رفتم.

هفته دوم بود که صدای مادرم بلند شد که من نمی تونم هر روز برای تو غذای رژیمی درست کنم از همین غذایی که داریم کمتر بخور.

من هم که خیلی دل خوشی از رژیم گرفتن نداشتم همین کار رو کردم و از غذای سفره مقداری کمتر می خوردم و پیاده روی را ادامه دادم.

هفته بعد از پیاده روی کردن هم خسته شدم و تصمیم گرفتم فقط برنامه کمتر غذا خوردن را ادامه دهم و دو سه روز بعد کلا فراموش کردم چه قول و قرارهایی داشتم.

همچنان خبر لاغر شدن امیر از طرف اقوام به من داده می شد و من را تشویق می کردند تا از روش امیر لاغر شوم و من هر بار سعی می کردم دیگران را توجیه کنم که امیر زیر نظر دکتر بوده که تونسته لاغر بشه و چون من نمی تونم زیر نظر دکتر باشم نتیجه نمی گیرم.

چندماه گذشت و نزدیک ایام نوروز خبردار شدم امیر به همراه خانواده اش برای تعطیلات به دزفول خواهد آمد.

برای اولین بار بود که دوست نداشتم امیر به دزفول بیاد. از روبرو شدن با او و دیدن او درحالی که لاغر شده اما من همچنان چاق هستم خیلی نگران بودم.

چند روز بعد امیر به دزفول آمد و زمانی که با او روبرو شدم همان امیری که همیشه دیده بودم در مقابلم قرار گرفت.

اصلا برای من باورکردنی نبود چون نه تنها همه از لاغر شدن امیر صحبت کرده بودند بلکه خودم از شنیدن صدای امیر که به خاطر لاغر شدن تغییر کرده بود متعجب شده بودم اما امیری که آن روز ملاقات می کردم همان امیر سال قبل بود که چاق تر از من بود.

اول از هرچیری نفس راحتی کشیدم که امیر لاغر نشده و همچنان چاق است و بعد با تعجب درباره موضوع لاغر شدنش سوال کردم.

امیر گفت: چند ماه زیر نظر دکتر رژیم درمانی بوده و در کنار رژیم، کلاس ورزشی ثبت نام کرده است و مقدار زیادی کاهش وزن داشته و فقط دو یا سه کیلو تا رسیدن به حد نرمال فاصله داشته که به همراه پدرش به یک سفر کاری خارج از کشور رفته است.

تغییر شرایط در سفر و مواجه شدن با تنوع غذایی هتل محل اقامت باعث شده که بعد از برگشتن به ایران چند کیلو وزن او اضافه شود و همین موضوع سبب شده که انگیزه اش رو برای ادامه دادن از دست داده و دوباره به روال قبل برگشته و چاق شود.

امیر می گفت این بهترین روش لاغری بوده است که تا حالا انجام داده و هیچگونه احساس گرسنگی نداشته، همچنین از انجام ورزش رزمی و آمادگی جسمانی که در آن مدت پیدا کرده خیلی راضی بود اما در نهایت به شرایط قبل برگشته بود.

آن روزها اطلاع از ذهنی بودن چاقی نداشتم و چاق شدن دوباره امیر را طبیعی می دانستم چون عقیده داشتم چاقی ارثی است و هرچقدر که برای لاغر شدن تلاش کنی نتیجه ندارد.

لاغری با ذهن رضا عطارروشن
نتیجه آموزش های لاغری با ذهن

بهترین روش لاغری برای من

سالها گذشت و به لطف خدا من در سال ۱۳۹۳ در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم و بعد از حدود ۱۵ ماه مقدار زیادی مقدار زیادی لاغر شدم به طوری که این بار خبر لاغر شدن من به گوش امیر رسید.

امیر که خودش سابقه زیادی در لاغر شدن و دوباره چاق شدن داشت نسبت به لاغر شدن من واکنشی نداشت چون طیق تجربه های قبلی اطمینان داشت که من هم دوباره چاق خواهم شد.

دو سال بعد من به تهران رفتم و وقتی امیر با من روبرو شد از اینکه دوباره چاق نشدم خیلی تعجب کرد و این بار امیر درباره روش لاغری من سوال می کرد.

درباره روش لاغری با ذهن برای او توضیح دادم اما خوب مثل خیلی های دیگر باور نمی کرد که می شود با ذهن لاغر شد.

با اینکه چند روز پیش امیر بودم اما رغبتی برای استفاده از آموزش های ذهنی برای لاغر شدن نداشت.

تقریبا دو سال گذشت و تازه سر و کله امیر پیدا شد که تصمیم گرفته بود از روش لاغری با ذهن برای لاغر شدن اقدام کند.

دوره آمورشی ورود به سرزمین لاغرها را خریداری کرد و مشغول استفاده از آموزش های لاغری با ذهن شد و بعضی وقت ها به صورت تلفنی درباره لاغری با ذهن با هم صحبت می کردیم.

تقریبا ۸ ماه گذشت و امیر با انگیزه و اشتیاق از آموزش های لاغری با ذهن استفاده می کرد و به لطف خدا شگفتی ساز شد.

بهترین روش لاغری

داستان لاغری امیر

ازوقتی یادم میاد چاق بودم و از۱۸ سالگی برای لاغری تلاش کردم

بارژیم خیلی سخت کلی وزن کم کردم ولی دچار ریزش مو، مشکلات عصبی و …شدم

اواخر رژیم بودم که به سفرخارج از کشور رفتم و با سفره های رنگین مواجه شدم و دیگه نتونستم جلوی خودم را بگیرم و شروع به خوردن کردم و هرچی۶ ماه رشته کرده بودم پنبه شد و بعد از چند ماه چاق تر از قبل از رژیم شدم

دو سال قبل با روش لاغری با ذهن آشنا شدم

دوره را تهیه کردم و فایلها رو گوش دادم ولی چون باورم این بود که فقط با رژیم میشه لاغر شد در این دوره دنبال یک رژیم سحرآمیز برای لاغری بودم و تمرین ها را انجام نمیدادم و درنتیجه تغییر وزنی در من ایجاد نشد

اردیبهشت ماه بود که بعد از یک فعالیت بدنی سنگین، ناتوانی کامل خودم را احساس کردم و فهمیدم که اوضاع خیلی خرابه و به این نتیجه رسیدم که چندسال بعدکه سن من بالاترمیره اوضاع بدترمیشه

این موضوع باعث سبب شد تصمیم قاطع خودم را برای تغییر شرایط جسمی گرفتم

از همه روشها تنها روشی که میدونستم جوابگو هست، روش ذهنیه چون باراول که فایلها را گوش دادم هیچ خبری از رژیم درآنها نبود

برای بار دوم با یک دید و باور جدید دوره متناسب شدن با ذهن را شروع کردم

از روز اول با تمام وجود بر این روش تمرکز کردم و هدفم را کاملا قابل دسترس دیدم. شرایط فعلی خودم را پذیرفتم و با خودم اشتی کردم و بعد از مدت کوتاهی کارهایی که دوست داشتم ولی بخاطر چاقی انجام نمیدادم رو انجام دادم

بعد از مدت کوتاهی تغییرات بزرگی را در خودم احساس کردم

دیگه حرص و ولع نداشتم، هیچ غذایی را حذف نکردم و بعضی مواقع هم پیش امد که زیاده روی کنم ولی درکل یاد گرفتم که نباید بنده شکمم باشم

بااینکه عاشق فست فود بودم اما وقتی از جلوی اونها رد میشدم مثل قبلا به سمت آنها هجوم میبردم

عادت داشتم که حتما بعد از غذا خوردن شیرینی بخورم که کلا این عادتم ترک شد

اگر سیر باشم و بهترن خوراکیها را که به من تعارف کنند رد میکنم

این روال سبک زندگی من شد و به راحتی با اینکه به اندازه غذا میخورم و در حسرت هیچ خوراکی نیستم سایز کم میکنم

تمام لباسهایی که برای من کوچک بودند یکی بعد از دیگری سایزم شدند

همچنان در مسیر لاغرتر شدن هستم و میدانم به زودی به هدف نهایی خودم که رسیدن به شکم شش تکه است میرسم چون از همین الان آنرا میبینم و حسش میکنم.

بینهایت از خدا و بعد استاد سپاسگزارم که در تمام این مدت من را حمایت کردند و به تمام سوالات من جواب دادند.

متن تصویر شگفتی سازی در اینستاگرام

برخی از شگفتی سازان لاغری با ذهن

شگفتی ساز شدن امیر باعث شد که چند نفر دیگه از نزدیکان من که لاغر شدن من با روش ذهنی را باور نمی کردند برای لاغر شدن از طریق آموزش های ذهنی اقدام کنند و به لطف خدا آنها هم نتیجه عالی کسب کردند.

بهترین روش لاغری برای شما

امروز که به لطف خدا سال هاست از طریق آموزش های لاغری با ذهن در شرایط جسمی متفاوتی هستم و هزاران نفر از آموزش های لاغری با ذهن برای لاغر شدن استفاده کرده و نتایج عالی کسب کرده اند نسبت به این موضوع اطمینان دارم که بهترین روش لاغری برای شما روشی نیست که دیگران از آن روش لاغر شده باشند بلکه روشی است که شما بتوانید به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کرده و نتیجه عالی کسب کنید.

لاغری با ذهن روشی است که با استفاده از آن هرگز مجبور نیستید به روشی زندگی کنید که مطابق میل شما باشد.

 • در این روش شما می توانید از هر غذایی به هر اندازه ای که میل دارید بخورید.
 • در این روش نیاز نیست برای لاغر شدن حتما هفته ای چند ساعت ورزش کنید.
 • در این روش نیاز نیست برخی از غذا ها را نخورده و برخی دیگر از غذاها را بیشتر بخورید.
 • در این روش زمان خوردن یا مقدار آن برای شما تعیین نمی شود.
 • در این روش خبری از تعیین میزان دریافت کالری روزانه نیست.

لاغری با ذهن روشی است که به شما می آموزد درعین حالی که زندگی روزمره و موردعلاقه خود را انجام می دهید با استفاده از تغییر فرمول های ذهنی به تناسب اندام دلخواه خود دست پیدا کنید.

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای انجام تمرینات این جلسه آموزشی به سوالات زیر جواب دهید.

 • برداشت شما از روش لاغری با ذهن چیست؟ این روش چگونه می تواند باعث لاغری شما شود؟
 • روش های قبلی که برای لاغری استفاده کرده اید چه شباهت یا تفاوتی با لاغری با ذهن دارد؟

تجسم کردن چاقی نقش بسیار مهم در چاق تر شدن دارد و افراد چاق استادانه تجسم چاقی را انجام می دهند. با توجه به توضیحات فایل تصویری به سوال زیر پاسخ دهید.

 • درک و برداشت شما از تجسم چاقی در ذهن افراد چاق را شرح دهید.
 • به نظرتان شما در گذشته به چه شکل در حال تجسم چاقی بوده اید؟

برای کسب نتیجه عالی در روش لاغری با ذهن باید تصمیم قاطع بگیرید تا با تمرکز عالی در این مسیر حرکت کنید.

 • اهمیت تمرکز و تصمیم خود برای تمرکز بر روش لاغری با ذهن و رها کردن روش های قبلی را به صورت انشایی شرح دهید.
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.17 از 102 رای

https://tanasobefekri.net/?p=33431
47 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار نادیا همتی
   1403/04/20 15:51
   مدت عضویت: 62 روز
   امتیاز کاربر: 3215 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 31 کلمه

   با سلام این افکار ماست که سبب چاقی میشود افکاری که یادگرفته ایم افکاری که سبب تصور ما و تمرکز ما بر چلقی میشود و در نهایت ذهن ما چاق میشود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار servehchopani_1
   1403/04/19 00:07
   مدت عضویت: 1495 روز
   امتیاز کاربر: 1355 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 108 کلمه

   به نام خدا سلام دورود بر استادگرامی ودوستان سایت تناسب فکری گام 13:بهترین روش لاغری چیست؟ بهترین روش لاغری که مرابه هدفمان نزدیک تر میکنید لاغری باذهن است. چون دراین روش بدون سختی وتلاش لاغر میشوم و لاغر با ذهن یاد گرفتنی هست چطور چاقی رو یا دگرفتیم اونم یاد میگیرم با شناسایی فرمول های اشتباه باور کردن حرف های اشتباه با ورزش ورژیم وخیلی از عادت های دیگر باعث شده که ازمسیر خارج بشیم وچاق بمانیم وچاقی برامون منطقی شده وشکر خدا به این سایت هدایت شدم واحساس آرامش دارم وایمان دارم با صبر حوصله دراین مسیر موفق میشوم.به امید خدا لاغری با ذهن آسانترین کار دنیاست. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار yas
   1403/04/12 23:59
   مدت عضویت: 149 روز
   امتیاز کاربر: 55 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,214 کلمه

   به نام خداوند آسمان آبی ، گل های سرخ و دشت سبز ، به اندازه پرتوهای خورشید هروز بابت هدایت به اینجا شاکرم چقدر خوشحالم پناهگاه‌ایی برای نوشتن دارم.اوایل فکر میکردم لاغری با ذهن یعنی در کنار رژیم و ورزش عملی است اما استاد چندین بار تاکید کردند فقط یک راه را انتخاب کنید یا رژیم یا لاغری با ذهن! زمانی که میلیون میلیون پول بابت مکمل غذایی و برنامه غذایی و ویزیت دکتر و ورزش میدم همه راه را کنار گذاشتم ، فقط بهم احساس خوبی اینجا بودن به من القا میکند . فکر میکردم قرار است کاری عجیب انجام بدهیم مثل فایل های سابلیمینال باشه باید یکسری موسیقی هایی با فرکانس های مسخره گوش بدم تا به هدفم برسم اما وقتی چندین فایل شنیدم و فکر کردم متوجه شدم کاملا اشتباه فکر میکردم ، لاغری با ذهن قرار نیست ما را مجبور به محدودیت غذایی یا نامحدودیت تحرک دعوت کند بلکه به ما می آموزد زبان لاغری چیست کاملا شبیه زبان های زنده دنیا ، باید آموخت تکرار کرد مرور کرد تمرین و تمرین و تمرین .من تا قبل از آشنایی با اینجا فکر هم نمیکردم با ذهن می شود اینقدر حماسه آفرین شد ، اما از وقتی در معرض این فایل ها بودم کاملا طرز تفکرم و حتی زاویه دیدم به زندگی تغییر کرده هروز بیشتر مطمئن تر میشوم میتوانم با لاغری با ذهن لاغر شوم ، چون ذهن انسان فرمانده کل قواست ، فرمانده ای که تک تک دستور ها را با جزئیات به سرباز هایش میدهد. لاغری با ذهن به من می آموزد هر چه میخواهی بخور در هر ساعتی که خواستی اما به اندازه! اگر من تازه ناهار خوردم و جعبه شیرینی وارد خانه شد دوان دوان نرم شیرینی بخورم شاید کار ساده ای باشد اما برای عمل به آن سخت است اینقدر ذهن باید آماده باشد و آموخته باشد که چکونه برخورد کند ، مثلا عادات های اشتباهی از جمله کیک و چای در عصرانه یا دیگر عادات اشتباه باعث میشن فرمول های چاقی تکرار شوند ،لاغری با ذهن ترس ها و موانع ذهنی را برای لاغر شدن از بین میبرد ، می اموزم که لازم نیست بترسم که نکنه چاق شم باعث میشه از این افکار رها و آزاد باشم ، اگر صدایی در ذهنم میگه اگر فلان کار نکردی و فلان چیز خوردی چاق میشی باید همان لحظه با خود بگم این از افکار های چاق کننده است اینطوری راحت تر میتونم کنار بیام.قطعا هیچ شباهتی ندارد! چرا؟ چون با رژیم محدودیت غذایی است ضعیف شدن بدن است افزایش استرس و پرخاشگری و ریزش مو و هزاران افکار آزاردهنده ذهن است و هرشب کابوس و بعد هربار غذا خوردن احساس گناه و بی لیاقتی است ، بعد از هربار شکست در رژیم احساس بی اراده بودن و نا امیدی و بی لیاقتی و سرزنش خود و ….. که هرچقدر بگم کم است . ورزش را دوست دارم اما برای لاغری و کاهش وزن متنفرم برای هدف لاغری ورزش کردن یک کار نفرت انگجیز است که ممکن است هیچ وقت نرسم و اینطوری بیشتر احساس ضعف میکنم اما وقتی با هدف لذت ورزش میکنم با احساس سرخوشی وزنه میزنم . تفاوتی که دارد این است که لاغری با ذهن ، فقط تغییر فرمول های چاقی نیست بلکه رشد احساسات بهتر در وجود است ، باعث ایجاد عادات خوبی میشود ، دید جدیدی به زندگی خواهیم داشت اما با رژیم و ورزش و …. ممکن است هیچ وقت همچنین احساساتی یدست نیاوریم حداقل که این تجربه برای من اینگونه بوده .درک و برداشت تجسم چاقی افراد چاق به این صورت است که باید در مواقع مهمانی از همه غذا ها و دسر ها و میوه ها بخورم ، باید تا حدی بخورم تا همه چیز تمام شود نباید چیزی تست نکرده بماند ، تصور می‌کند اگر غذاهایی بخورند قطعا چاق می‌شود ، بعد از هرخوردن احساس گناه و عذاب وجدان دارند . فکر می کنند اگر ورزش نکند و بخورند قطعا چاق میشوند ، یا اگر ورزش می‌کنند و رژیم دارند هنوز لاغر نمی‌شوند تصمیم به صرف دمنوش و قرص لاغری می‌گیرند. اگر لاغر شوند فکر می‌کنند باید تا ابد رژیم و ورزش داشته باشند تا بتوانند لاغر بمانند یا باید عضلات زیادی بدست بیاورند تا این هیکل را نگه دارند . اگر کار پشت میزی داشته باشند قطعا چاق می‌شوند،  اگر تحرک کمی داشته باشند تصور می‌کنند چاق می‌شوند.وقتی من شکم خودم به داخل فشار میدهم و به اصرار میخواهم رژیم بگیرم و ورزش سنگین انجام میدم یا وقتی بقیه بستنی و بقیه تنقلات می‌خورند من دور می‌ماندم و اصرار به نخوردن داشتم .وقتی یک یا چند قاشق بیشتر از برنامه غذایی‌ام میخوردم و احساس گناه و اعصاب خوردی کل وجودم می‌گرفت یا پرخاشگر میشدم یا فکر میکردم با حذف قند زودتر لاغر میشم و دنیام تغییر میکنه اما اصلا اینطور نبود و فقط باعث ضعیف شدن بدنم و تحلیل رفتن سلول های مغزی‌ام میشد .وقتی که من بعد پرخوری یا ریزه خواری یا پاک کردن احساس گناهم قرص لاغری یا دمنوش لاغری میخوردم .وقتی در رسانه ها با لذت به غذا خوردن بقیه نگاه می‌کردم و ترغیب به خوردن و امتحان کردن آنها میشدم . وقتی سلف سرویس بود سعی میکردم بشقاب یا نان پر پیمان تری داشته باشم .یا با صدا یا بو های غذا و تنقلات تحریک به خوردن میشدم .یا حتی آن نا امیدی از جسم خودم و نفرت از جسم خودم فقط فرمول های چاقی را تمدید و تکرار میکرد.وقتی میگفتم نکنه چاق بشم میترسیدم از اینکه چاق تر بشم .

   وقتی توی خریدام فکر میکردم با برداشتن خوراکی هایی که برچسب کم کالری دارن ، خیلی کار خوبیه .من تصمیم قاطع میگیرم از این به بعد بسیار قاطعانه تر از حال حاضر و گذشته خودم بدون استفاده از راه هایی به غیر از مسیر لاغری با ذهن ادامه دهم . و هیچ وقت عجله برای لاغری نداشته باشم و بدانم هرچیز در این جهان هستی با صبوری بدست می آید . و همچنین بدانم ذهن من مرکز قدرت زندگی من است و هرآنچه وارد آن شود باعث هرتغییری هرچند کوچک در زندگی می‌شود پس باید بدانم چه انتظاری یا فرمولی یا چه عاداتی یا حتی چه افکاری در ذهن من هستند . باید بدانم هیچکس نمی‌تواند باعث تغییر من شود من خودم باید دست به کار شوم .و بدانم باید خود را بپذیرم و سعی در تغییر خودم داشته باشم و بدانم من مستحق بهتر شدن هیکلم را دارم بدانم لیاقت لاغری و کاهش وزن و متناسب بودن را دارم .همیشه از قدیم گفتن از این شاخه به اون شاخه نپر یا نوک به همه چی نزن دقیقا برای این مسئله هم صدق می‌کند تا وقتی کل تمرکز من بر رژیم و کم‌خوری است نمی‌توانم بر مسیر لاغری بر ذهن تمرکز کنم ، باید یا رژیم را ادامه بدهم یا مسیر لاغری با ذهن! من مسیر لاغری با ذهن انتخاب کردم چون حسی مثبت به من الهام شده انگار یکی بهم میگه مطمئن باش اینجا باعث میشه تو برسی ، من همیشه تلاش کردم و چقدر به خودم افتخار میکنم هربار شکست خوردم بازم بلند شدم و خواستم تغییر کنم اما راه اشتباه بوده حالا که راه درست پیدا کردم باید بتازم باید پیش برم آنقدر پیش برم تا جایی فرای تصورات ناچیز کنونی خودم. گاهی با خودم شک می‌کنم نکنه اشتباه کنم اما آن لحظه حسی محکم درونم فریاد می‌زند درست است فقط اعتماد داشته و مطمئن باش همه چیز خوب پیش می رود.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلی
   1403/04/11 09:43
   مدت عضویت: 505 روز
   امتیاز کاربر: 2275 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 530 کلمه

   به نا خدا

   خداوند را شاکرم که من را در مسیر لاغری قرار داد تا با یادگیری زبان لاغری به سمت رویای خودمم که متناسب شدن هست، حرکت کنم……

   این چند وقت متوجه شدم ما یه سری عادت های اشتباه داریم. راس یه ساعت خاصی اگه گرسنه هم نباشیم، دلمون غذا میخواد. اگر اون ساعت بوی غذا بیاد حتما گرسنمون میشه. متوجه شدم ما به مرور زمان، عادات اشتباهی رو یاد گرفتیم. برای مثال چون هر روز راس ساعت خاصی ناهار خوردیم، توی همون ساعت اگه سیر باشیم گرسنمون میشه. از امروز تصمیم گرفتم، راس اون ساعت نخورم. ساعت غذاییم رو بشکنم. با اولین گرسنگی شروع نکنم به خوردن. اگه ادامه دار شد و به مرحله صدا دار بودن شکم رسید بخورم.

    این نجواهای ذهنی هر روز کم و زیاد میشن. اینا نشونه اینه که من در مسیر درست حرکت می کنم. این اتفاقات کاملا طبیعی هست. فقط به دیدن و خوندن نمیشه بسنده کرد. باید رفتارهای خودمم رو هم یادداشت کنم. تمام رفتارهای غلطی که این مدت جایگزین رفتار درست شده رو باید تغییر بدم.

   من نبابد با بوی غذا گرسنم بشه وقتی سیرم. من نباید راس ساعت هایی که نهار و شام میخوردم، الان هم بخورم، با وجود اینکه سیرم و اشتهایی نداشتم. همه ی اینا یه سری عادت اشتباست. زمان میبره. یک شبه بدست نمیاد. آرزوی همه ی ماها لاغر شدن هست. ما باید آرزوها رو کنار بزاریم و زبان لاغری رو یاد بگیریم….. نسبت به روز اولی که وارد سایت شدم، رفتارهای درستی جایگزین، رفتارهای غلطم شده

   منم شبیه همه ی دوستان رژیم گرفتم، دارو خوردم، ورزش کردم، پیاده روی داشتم. ولی بعد یه مدت خسته شدم و کنار گذاشتم. تحمل گرسنگی رو نداشتم. وقتی رژیم میگیری به شدت تحت فشاری و ولعت نسبت به قبل حتی بیشتر هم میشه وقت دیدن غذا. ولی وقتی لاغری با ذهن رو کار می کنی، خیلی آگاهانه غذا میخوری. روی غذاها برچسب نمیزنی. نمیگی اینا منو چاق می کنه. بلکه همه ی مواد غذایی برای بدن خوبه. نباید پرخوری کرد باید اندازه خورد، شبیه متناسب ها. رفتار متناسب ها رو باید دید و الگو قرار داد. وقتی در این مسیر هستی بعد یک مدت رفتارهای زیبایی جایگزین میشه، که خودت هم لذت میبری از مسیر و تحت فشار نیستی….

   من خیلی پرخور نبودم. بعد مسافرتی که برام پیش اومد، توقع داشتم داخل یخچالمون انواع و اقسام خوراکی ها  باشه. چون در سفرم همه چی در دسترس بود، بعد برگشت، دقیقا در همون ساعتهایی که خوراکی میخوردم، گرسنم میشد. شاید دو سه هفته طول کشید تا من به حالت عادی قبل برگشتم. ولی همون مدت کلی پرخوری کردم…… این مدت که داخل سایتم، داخل یخچال انواع و اقسام میوه هاست. ولی ممکنه در روز یه دونه میوه بخورم. مدام درگیری ذهنی ندارم که بخور تموم میشه. بلکه خیلی خوشحالم شبیه قبلن پرخوری نمیکنم و به اندازه رفع نیاز بدنم میخورم…… این موضوع باعث شده اعتماد بنفسم  بالا بره.

   اگر چند هفته به اندازه نیاز بدنت بخوری و به غذاها برچسب نزنی، قطعا این رفتارها تثبیت میشه. شبیه باشگاه رفتن و ورزش کردن. ممکنه اویل بدنت با ورزش کردن اذیت بشه ولی بعدها عادت می کنی. رفتار غذایی درست به مرور زمان بدست میاد و به تثبت میرسه….

   چکیده مطالبی که دو سه روز گذشته خوندم رو اینجا نوشتم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا آقچه لو
   1403/04/10 11:21
   مدت عضویت: 43 روز
   امتیاز کاربر: 1480 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 379 کلمه

   به نام خداوند جان و دل 

   سلام خدمت شما بزرگوار و همه عزیزان 

   برداشت من از لاغری با ذهن تا به اینجای کار این هست که با قدرت ذهن بدون استفاده از رژیم و ورزش میتوانیم به راحتی به وزن و اندام دلخواه خودمون برسیم بدون هیچ حرص و طمعی بدون هیچ سختی به راحتی با کنترل ذهن و یاد دادن شیوه صحیح غذا خوردن و ترک عادت های غذایی نامناسب میتوانیم لاغری با ذهن را به راحتی تجربه کنیم و هر روز سلامت تر جذاب تر و خوش اندام تر بشویم

   در روش های قبلی لاغری ما باید فعالیت فیزیکی داشتیم و کمتر غذا می‌خوردیم شباهتش این هست که در هر دو باید ذهن را کنترل کنیم و قانع کنیم ولی در روش لاغری با ذهن با اطلاعات و منطق درست ذهن را قانع میکنیم و ورودی های مناسب میدهیم ولی در روش لاغری های دیگه فقط ذهن را به یک دلیل میشود قانع کرد که اگه اینو نخوری لاغر میشی خب یکی نیست بگه اگه تمام افراد با نخوردن این لاغر میشن پس چرا افراد متناسب میخورنن و چاق نمیشن و بعد اصلا چرا تولید میشه و این حرفها خلاصه که روش لاغری با ذهن روشی که صد در صد جواب میده ولی رژیم و ورزش اینطور نیست.

   اهمیت تمرکز و توجه بر روی لاغری با ذهن:اول توضیح بدم که ذهن انسان وقتی صد در صد تمرکزش روی یک چیز باشد عملا جواب بهتر و سریعتری خواهد گرفت و دوماد دیگر نمی‌تواند مشغول چیز دیگری باشد پس وقتی ذهن ما درگیر لاغری با ذهن باشد و این روش را دنبال کند عملا روشهای دیگر بی معنی میشود و اینکه اگر تمرکز صد در صد روی این دوره ها بگذاریم خب نتیجه بهتر میشه سریع تر جواب میگیریم سریع تر به وزن و اندام دلخواه میرسیم و سریعتر عادت های غذایی نادرست را شناسایی میکنیم و از پیش بر می‌آییم و مهم اینکه رژیم نداریم ورزش نداریم درگیری عصبی نداریم از هر چیز بدون هیچ درگیری به هر مقدار که بخواییم میخوریم و اینکه هر موقع هم میل نداشته باشیم نه رنگ غذا نه بو نه تصویر نه صدا هیچ چیز نمی‌تواند ما را ترغیب به خوردن کند و خیلی راحت میگوییم که میل نداریم خدا را هزاران هزار مرتبه شکر بابت هدایتم به این سایت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نرگس عبداللهی
   1403/04/06 00:53
   مدت عضویت: 61 روز
   امتیاز کاربر: 11820 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 216 کلمه

   سلام بر استاد بزرگوار 

   سالهای بسیار زیادی در حال رژیم گرفتن بودم همه جوره رژیم‌های مختلف انجام میدادم و در آخر نه تنها نتیجه نمیگرفتم بلکه روح روانم آسیب میدید نگرش اشتباه باور های اشتباه 

   در باره چاقی مسبب همه این رنجها بود 

   استاد یه مطلب شما در این فایل خیلی خیلی خوشم اومد این که در سالهای اخیر افراد چاق خیلی بیشتر شده در دنیا واین که چون محصولات لاغری و اطلاعات دادن معلم و مدرس تغذیه ورژیم های بی پایه و اثاث فراوان شده 

   بیشتر افراد دنبال محصولاتی که بی قند نان رژیمی ماست رژیمی و…

   همه این مواد دروغی بیش نیست 

   ذهن افراد چاق همیشه گول خورده در این زمینه وفکر کردن به چاقی باعث این قضیه شده که تعداد افراد چاق زیادتر بشه وقتی یه فرد متناسب براحتی از مواد غذایی متنوع استفاده می‌کنه وبه هیچ عنوان چاق نمیشه 

   چرا باید یه فرد چاق حتی با خوردن به اصطلاح غذاهای رژیمی و استفاده از محصولات بدون قند بدون چربی و اینا بازهم چاق بمونه 

   جواب همین هست باورهای اشتباه ذهنی که به ما داده شده و فرمول چاقی در ذهن ما شکل گرفته 

   ولی فرد متناسب حتی گاهی اوقات اصلا از بودن اون مواد رژیمی اطلاعی هم نداره ولی راحت زندگی می‌کنه و لاغر هم هست  ما باید در ذهن خودمون لاغری رو جستجو کنیم و به چاقی اصلا فکر نکنیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamdashti90@yahoo.com
   1403/03/26 16:35
   مدت عضویت: 1310 روز
   امتیاز کاربر: 2118 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 103 کلمه

   من تا کنون هیچ روش لاغری را امتحان نکرده ام. و تا چند روز پیش چاقی اذیتم نمی کرد تا اینکه چند روز پیش در اثر فعالیت زیاد احساس کردم اگر لاغر تر بودم می توانستم خیلی بیشتر فعالیت کنم. تقریبا 3 سالی است با سایت اشنا شده ام اما همین چند روز که احساس کردم باید لاعر شوم از طریق حالمو بهتر کن به همین صفحه که روزانه فقط مختص شخص من است هدایت شده ام. خدا را شکر می کنم که با این سایت اشنا شده ام…….

   در مورد لاغری با ذهن چیزی نمی دانستم. هیچ روش لاغری را امتحان نکرده ام. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1403/03/15 01:04
   مدت عضویت: 508 روز
   امتیاز کاربر: 1315 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 532 کلمه

   بزرگی هست در عالم خدا نام که دل با یاد او می گیرد آرام

   سلام عرض میکنم خدمت استاد عزیز و دوستان همسیر

   اول از همه من چند وقت پیشا یه تبلیغ لاغری رو 

   دیدم که نظرم رو جلب کرد در رابطه با اینکه با مدت 

   زمان کوتاهی وزن زیادی کم میکردی ،من قبلا شدیدا

   عجله داشتم برای لاغری ،خلاصه بگم رفتم داخل اون 

   لینک که بخونم ببینم چی به چیه جالبه عکس نتایجم 

   داشتن اولین عکسشون همین ،آقایی امیر پسر دایی 

   استاد بودن ،من قبلا این عکس رو داخل شگفتی سازان

   دیده بودام تا چشمم خورد به عکسه ،پیش خودم گفتم

   این که اومده رفته عکس از تو سایت برداشته به عنوان

   نتایج خودش داره ازش سوء استفاه میکنه حتما داره 

   دروغ میگه وسریع اومدم بیرون و آنفالوشون کردم .

   این عکس باعث شد ،من یک بار کمتر لیز بخورم .

   از اون جایی که مغز در بدن انسان فرمانروایی میکنه

   تمام برنامه هایی اعضایی بدن درش هست و اونه

   که دستور میده که هرکدوم ازاعضا چه کاری انجام بدن

   خوردن هم یه عمله دستورش رو مغز ادم میده ،حالا

   خداوند مهربان برای اینکه ما از نعمتاش استفاده کنیم

   اومده ،تنظیم این حس رو سپرده به ما و به ما گفته

   بخورید و بیاشامید ولی اسراف نکنید ،حالا ،کو این انسان 

   بازیگوش ،می خواد همه چی و تست کنه ،اینه که ما 

   با حرف زدن و دیدن و شنیدن و مزه و لمس کردن ،کلا 

   برای هر کدوم از اینا یه لذتی تعریف کرده ودست کاری

   شده و فرمول اولیه سیری و گرسنگی ،اینه که ما الان 

   چاق شدیم و اینجا به دنبال ،خود لاغرمون می گردیم 

   حالا ما باید دوباره با تکرار و تمرین ،اون فرمول اولیه 

   که در ذهن ما هست ولی اینقدر ازش استفاده نکردیم 

   کم رنگ شده دوباره پر رنگش کنیم و به حالت قبلمون

   بر گردیم ،روشهایی قبلی ما رو تمام قد به جنگ با 

   خودمون میبرد ،ما دوست داریم مثلا الان کباب بخور یم

   رژیممون گفته که یه کف دست نون با سبزی بخور 

   این یعنی جنگ بین ،خود آگاه و نا خود آگاه ،رفتار ما 

   باید با نگرش وباورهایی که داریم همسو بشه ما باید 

   خودمون رو بپذیریم در صلح باشیم با خودمون که 

   در مسیر تناسب قرار بگیریم ،تکرار یک سری افکار 

   و صحبت کردن ،دیدن ،باعث برداشت ما از چیزی 

   میشه و یه تصویر شکل میگیره ،حالا هر چیزی 

   می تونه باشه در رابطه با چاقی لاغری ،یه ذهن چاقی

   که آموزش ندیده ،از وقتی که از خواب بیدار میشه 

   تا زمانی که به خواب میره  داره در مورد خوردن و 

   نخوردن ،اونو بخور خوشمزه است ،وقتی می خوربش 

   خاک تو سرت اونم خوردی چاق میشی ،حالا چند دقیقه 

   بعد میگه باشه دیگه نمی خورم ،یه چیز دیگه ی می بینه 

   میگه بخور تموم میشه ،میخوری ،دوباره توهین و تحقیر 

   این نجوا و ها و عمل کردن بهشون ،تصویر ذهنی هایی 

   زیادی به وجود میاده ،مثلا یه من ناتوان پر خور،یه

   من بی اراده ،یه من بی فایده ،اوه چ کار هایی که با 

   ما نکرده چاقی ،یا دقت کردن به نوع کالری هر مواد 

   غذایی ،یا کلمه رژیمی ،این ها همه و همه تصویر ذهنی

   و انتظار چاق شدن در افراد رو به وجود میاره ،

   مثالی هست که میگن کجا خوش است ؟آنجا که دل 

   خوش است ،حالا منم تمام روشهایی قبلی رو رها کردم 

   و با لاغری با ذهن حال و احساسم خوبه ،رها کردم همه

   چی و به خودم و بدنم فرصت دادم که ترمیم کنه خودش 

   رو خدارو شکر می کنم برای وجود این سایت و مطالبش

   ممنونم ازتون استاد مهربان و دلسوز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا
   1403/02/01 09:08
   مدت عضویت: 630 روز
   امتیاز کاربر: 9045 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 605 کلمه

   سلام 

   در مورد کالری درج شده رو ی مواد غدایی نگو من عادت کرده بودم و چقدر چک میکردم تو دوره ای کالری شماری میکردم کالری ببنم و خب همه اینها نوعی تصویر سازی هس 

   مزخرف تر از کالری شماری نیس یعنی اصلا همین ک میدی کالری داره ب ته میکشه گرسنت میشد فک من ی چیز دوس داشتنی میخوردم اون روز باید تاوان میدادم 

   الان با کناز گذاشتن اینه ذهنم اروم شده چقدر ارامش دارم چقدر ترسم از مواد عدایی کمتر شده 

   اونفدر ب لطف رسانه ها و مداومتی ک تو این مسیر داشنم ب این رسیدم ک گوشت وگیاه هان لاعر میکنه معلوما ک لاغر میشی اما نون و برنج و بقیه چاق مینند انا این ی دروع بزرگه کدوم فرد متنتسب اطراف من نون نمیخورند یا بقیه مواد عدایی رو نمیخورند من این دروغ رو باور کردم و شرایطم کارهام رفتارم شد چاقی 

   حالا باید این نگرش تغییر کنه 

   من طرف حرفم با افرادی هس ک بدون ورزش و رژیم متناسبند 

   من دخترم مو میبینم ک از تموم مواد غذایی استفاده میکنه البته گوشت شاید کمتر از اونها متناسبه گیاه خیلی کم 

   جالبه بدونید ک ما در جمع خانوادگی ی خاله دارم ک هی میگه سلولهای شکم من مرده وهمینطوری میمیونه نمیره باردارم شدم دیگه اینطوری شده 

   من ی کلمه گفتم پس چرا دختر دایی مون باردار شده و اینقدر شکمش تخته ی دفعه خود دختر داییم گف اوا راس میگه 

   همه چی از اونجا شروع میشه ک ما ی جور یاد گرفتیم ک هرچی میشنویم رو باور کنیم 

   یادمه یبار دمنوش گرقتم ک شبکه های ملی تبلیغ میکرد هی میگفتم رسانه ها ک دروع نمیگن 

   من مطمئنم اینها میترسند بیاند اینو تبلیع بدند اینها 

   الان میفهم ک ب چی اعتماد داشتم ب چی اطمینان داشتم 

   کاش تو مدرسه هامون ب جای اینک مرده ها رو فلان رو یاد بدن یاد بدند ک چجور فک کنیم 

   بدن زیبای من نازنین من با همین رفتار افکار تبدیل شده ب چاقی 

   و چقدر داره زحمت میکشه تا اینهمه مقدار اضافه رو حمل کنه 

   فک کن الان من اگه تو حلب روغن ۵ کیلویی بردارم زمین چقدر سبکتر راه میرم میشینم زندگی میکنم کارهای شخصی ام رو انجام میدم چقدر انرژی حفظ میشه 

   لاغری ب نظرم بهشت بدنه 

   و چاقی جهنم 

   ما بدنمون رو ب زور چپوندم تو جهنم چاقی 

   و باز این بدن کارهاشو داره انجام میده فک کن لاغربشی چجوری عمل کنه فک کن بهشت بدن رو تجربه کنی فریبا چقدر میتونه لذت بخش باشه 

   توصیع های اطر افیان همیشه عیدها من این ترسو این افسردگی رو داشتم ک باز عید اومد همیشه غضه میخوردم بخصوص فامیل پدری من تو شهرستان بودند و ما میرفیتم اونجا وانها انگار تک چشماهاشون ترازو دارن من عاشق اونجا بودم اما از زمانی ک چاق شدم ترس رفتن ب اونجا رو داشتم همش چاق شدی فلان انگار من چشم ندارم نمیبینم خودم 

   چرا واقعا ما ادمها حس میکنیم اون ادم بدنش نظر بدیم مگه لباسه مگه ویترین لباسه ک نظر بخواد 

   حالا ازدواج کردم ترسم چندین برابر شد یکی میومد من راحت نبودم ک هی نظر 

   ن زیبایی اون شخص ن هیچی فقط وزن کزدن ادمها رو بلدیم 

   بودن در جهنم چاقی باعث شد من ۱۵ سال از زندگی نکنم لذت نبرم همش چاقی رو زندگی کردم 

   دیدم در اون حد بوده تمرکزم رو اون بوده اصلا مگه زندگی کردم 

   الان  از وفتی اومدم اینجا یاد گرفتم زندگی کنم با چاقی 

   من با اینک چاقی رو دارم دارم زند گی میکنم 

   میدونم ک بهشت لاعری رو هم تحربه خواهم کرد 

   حس من اینک چاقی ی پوسته بیرونی هس ک پوشیدم و کم کم باید بکنم از بدنم اون اضافه رو  اون دوباره ب من اضافه شده و از من میشه ک کنده بشه 

   مثل خیلی چیزهاییک ما با چسب رو ی چیز میچسبونیم و میشه کنده بشه شاید سختیهاییرو داشته باشه اما مطمئنی ک اون زیر لاغری رو دادی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1402/12/16 17:40
   مدت عضویت: 370 روز
   امتیاز کاربر: 10520 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 687 کلمه

   به نام خدای مهربان 😇

   باسلام خدمت استاد عزیزم و دوستان همراهم🙋‍♀️

   گام ۱۳: بهترین روش لاغری چیست؟

   بهترین روش برای لاغری از طریق ذهن هستش 

   در این روش با بودن در سایت وگوش دادن به فایلها ونوشتن و خوندن دیدگاه دوستانم و عمل کردن به آنها باعث میشه فرمول درست رو یاد بگیرم وبا تکرار واستمرار پیوسته در این مسیر کم کم باور ونگرشمو نسبت به خودم که من خودم مقصر چاقی خودم بودم وبدون سر زنش کردن خودم که اشتباه کردن یکی از ویژگیهای انسانهاست وبادونستن اشتباهم قدم در بهبود خودم بر میدارم با امید به خداوند بودن در این مسیر برام لذت بخش شده  ایمان دارم می تونم لاغری رودر خودم ایجاد کنم 

   چاقی من با شنیدن درباره چاقی و دیدن چاقی در اطرافم منطقی شد ومتاسفانه لاغری که اصلم بود در من کمرنگ تر شد وجاشو به چاقی داد درمن باوری ایجاد کرد که چاقی وجود داره در واقع چاقی از اول نبوده این انسانها بودن نگرش چاقی رو ایجاد کرده و باور کردن و چاقی رو خلق کردن وبعد با دیدن چاقی ،چاقی براشون امکان پذیر شد وروز به روز این اطلاعات اشتباه گسترش داده شد تا این که چاق شدن جز از ژنهای انسانها شد که بعنوان ژنتیک چاقی در جهان معرفی شد و مورد قبول واقع شد چون نمی دونستم این افکار و خواسته چاقی و انتظار از چاقی ،چاقی رو ایجاد کرد نه ژنها 

   حالا فهمیدم از طریق افکار ورفتار وعادتهای چاقی رو ایجاد کردم دیگه باید اول روی افکار کار کنم اونهم با بودن در سایت وبعد دنبال کشف عادتها ورفتارهی اشتباه باشم و اونها رو جزئی از شخصیتم ندانم و باور کنم که اون عادتها مال نگر ش چاقی هست و الان نگرشم لاغری شده پس عادتهام همسو خواهد شد با لاغری ام ،توی این روش خبری از رژیم وورزش، سختی و گرسنگی وجود نداره فقط ما مثل افراد متناسب فکر کرده و عمل خواهیم کرد واین کار هم نا خودآگاه در من شکل می گیره به راحتی  آسونی همون طور که برای چاقی کار خواستی نکردیم برای لاغری هم کار خواستی نمی خواد کرد فقط ایمان به مسیر و انتظار از خودمون لاغری باشه واحساس لیاقت مون رو لاغری بدونیم وقتی خودمو ارزشمند بدونم دیگه هر چیزی که احساسم رو بد می کنه رو انجام نمی دم ودنبال بهتر کردن احساسم هستم وبا خودم در صلح قرار دارم وعادتهای اشتباه فکری و عملی  رو کم کم رها می کنم بدون مقصر دونستن خداوند و بدنم وغذاها ودیگران وغیر ادامه میدم تا خودم رو به شرایط بهتری برسونن وهر روز باید گوش زد کنم که خودم مقصر زندگی خودم هستم نه کس دیگه و خودت می تونی به خودت کمک کنی نه کس دیگه تو بهترین خودت هستی چون خالق تو خداوند هستش خدا در خلقت اشتباه نکرده بلکه خودم با نگرش اشتباه خودم وشرایط رو برای خودم خلق کردم خداوند وقتی من هرچی بخوام بهم عطا میکنه داشتن نگر ش خوب و بد به عهده خودم کار نداره من چه باوری دارم در مورد تمام ابعاد زندگیم هر چی رو باور کنم از همون وارد زندگی من می کنه 

   پس من خودم با نگرش اشتباه چاقی رو خواستم و وارد زندگی من شد و حالا لاغری که اصلم هستش رو می خوام و وارد فکر وبدنم می کنه 

   چقدر این لذت بخش که ما خودمون می تونیم با باورهایمان زندگیمون بسازیم ویا تغییر بدیم وبرای همین خاطر که در دنیا تمام انسانها ز ندگی های متفاوت بر اساس نگرشهاشون تجربه می کنن حتی در تشکیل زبانها در جهان می تونیم ببینیم که چقدر متفاوت و متنوع زبانها وجود داره خوب انسانها از منظر انسان بودن یک جور هستن ولی بر اساس باور هاشون چقدر سبک زندگی های متفاوت وجود داره حتی نحوه پرستیدن خداوند و ایمان داشتن به خداوند یک جور نیست پس در پس تمام اتفاقات زندگی بشر می تونیم باورها و نگرش های آدم ها رو نسبت به خودشون و خدای خودشون ببینیم و که باعث ساخت زندگی های متفاوت شده 

   پس من هم در مسیر باور درست در حال ساخت لاغری خودم هستم وبه راحتی لاغر خواهم شد این روش،تنها ودرست ترین روش،در دنیاست چون خداوند من رو هدایت کرد به این مسیر و سپاس گذارم 🙏🏻🙏🙏🙏

    استاد از تون سپاس گذارم 🙏🙏🙏❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1402/11/14 17:04
   مدت عضویت: 315 روز
   امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 318 کلمه

   با سلام با توجه به این ۱۳جلسه ای که به حرفهای جنابعالی گوش دادم لاغری با ذهن یه سبک زندگی هست نه یه روش لاغری! و به این دلیل که باعث لاغری من میشه که باورهای من رو عوض میکنه،باور «من نمی توانم» و «نمیشود» رو 

   وقتی رژیم میگی یک لاغر میشیم و این خیلی خوبه اما چون باور ما عوض نشده پس زندگی ما هم عوض نمیشه و مثه قانون اول نیوتن اینرسی که میگه هر چیزی تمایل داره حالت خودش رو حفظ کنه و مقاومت می‌کنه در برابر تغییر حالت ،اگر باور ما هم عوض نشده باشه جسم و روح ما هم تمایل پیدا می‌کنه برگرده به حالت قبلی و این میشه که با رها کردن ورزش و رژیم مثل فنر به حالت اول برمیگردیم،اما وقتی سبک زندگی مون عوض بشه یعنی ما دیگه اون آدم قبلی نیستیم که جسم و روح ما تمایل به برگشت به حالت قبلی داشته باشه،

   پس من مهلای سابق نیستم با یه سری تفکرات ،وقتی لایف استایلم عوض بشه یعنی من عوض شدم و در نتیجه با رها کردن هر چیزی و هر کاری به این مهلای جدید برمی گردم نه به اون مهلای سابق 

   من با اینکه قبلا لاغر بودم ولی همیشه از چاقی و اینکه ژنتیک مادرم و خواهرم روم تاثیر بذاره و مثه اونا چاق بشم میترسیدم برا همین با مثل اونا نبودن سعی میکردم متفاوت باشم و چاق نشم .

   بعد از زایمانم همش فک میکردم نکنه چاق بشم اما خدا رو شکر نشدم .

   خانوم های که سنشون از من بیشتر بود و چاق بودن و پوستشون خراب بود رو که می‌دیدم را خودم میگفتم یعنی من به سن اینا برسم همین شکلی میشم.

   هر وقت می رفتم دکتر و بهم دارو میدادم تاکید میکردم که لطفاً برا من داروهایی که خوابم رو اضافه کنه و چاقم کنه بهم ندید که من رو این دو مورد حساسم 

   اما بلاخره تمام این ترسها کار دستم داد و باعث ده کیلو اضافه وزن شد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لیلا رحمانی
   1402/10/18 00:58
   مدت عضویت: 238 روز
   امتیاز کاربر: 650 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 202 کلمه

   بنام خدای یکتا 

   بازم خدا رو شاکرم که مرا در این مسیر قرار داد

   من قبل از اینکه با لاغری  با ذهن آشنا بشم خیلی از روش ها برای لاغری رو امتحان کردم و در طول مسیر همش فکرم به چاقی بود نکنه این کارو کنم چاق تر بشم نکنه اینو بخورم لاغر نشم .و خیلی ار حرکات دیگه ولی من اشتباه میکردم نه تنها لاغر نمیشدم بلکه چاق تر میشدم چون بیشتر توجه من به چاقی بود تا لاغری ولی الان یاد گرفتم که افراد متناسب برای خوردن اصلا نه اندازه میشناسن و نه زمان و نه نوع غذا به همین دلیل هستش که همیشه متناسبن و اصلا ترس از چاقی هم ندارن چون ذهنشون اصلابه چاقی فکر نمیکنه پس ما هم نباید اصلا در این مسیر به چاقی فکر کنیم با اینکه در این مسیر ما هنوز با چاقی خودمون همراه هستیم ولی چون در مسیر لاغری هستیم فقط و فقط باید به لاغری فکر کنیم و لاغری رو در خودمان تجسم کنیم تا به آن برسیم ما باید در این مسیر رفتار های درست رو جایگزین رفتار های غلط کنیم اونم فقط با ذهنمان .ما میتوانیم💪

   باز هم تشکر میکنم از شما استاد عزیز که ما رو در این مسیر همراهی میکنید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا گرشاسبی
   1402/10/03 15:19
   مدت عضویت: 210 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 245 کلمه
   • درک و برداشت شما از تجسم چاقی در ذهن افراد چاق را شرح دهید. مدام به اینکه  چاقم الان وای چاق نمونم آیا واقعا لاغر میشم من خیلی رژیمو ورزش انجام دادم اما هیچی چای بعدش دوباره لاغر شدن چاق نشم  لاغری از من دوره اصلا راه  سخته مگه میشه من بتونم ولع نکنم زیاد نخورم وای دو دانه برنج اضافه تر خوردم کارم تموم من … من… من…. 
   • به نظرتان شما در گذشته به چه شکل در حال تجسم چاقی بوده اید؟مدام استرس مدام نگران مدام خدایا چکار کنم چه کنم چی بخورم چقدر بخورم کدوم رژیم کدوم ورزش و …

   برای کسب نتیجه عالی در روش لاغری با ذهن باید تصمیم قاطع بگیرید تا با تمرکز عالی در این مسیر حرکت کنید.

   • اهمیت تمرکز و تصمیم خود برای تمرکز بر روش لاغری با ذهن و رها کردن روش های قبلی را به صورت انشایی شرح دهید.بزرگترین معجزه زندگیم و باز شدن تمام درهای موفقیت‌های در هر مسیر دیگریست مشتاقانه با اشتیاق سوزان و توجه و تمرکز خوب بر روی افراد و الگوی رفتاری و فکری متناسب با آرامش و فکر فقط به حال خوب با آرامش و آسایش خاطر با تکرار و توجه خوب تمرکز خوب و تمرین و اقدام عملی و استمرار موفق میشوم فقط یک نفر یک کار یک استاد یک روش .
   • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.ففطارانشم متناسب و خال خوبم برام‌مهم و درست و مطابق طبیعتم برم جلو 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اسما غضبان
   1402/09/22 17:51
   مدت عضویت: 1380 روز
   امتیاز کاربر: 6179 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 754 کلمه

   بنام خدا روشها ی لاغری 

   .    از وقتی یادم میاد چاق بودم که تومقطعی نمی‌دونم کی دقیقا ولی لاغربودم اونقدر که خودم تعجب کردم و وقتی رفتم رووزنه 42کیلوبودم اما وقتی رفتم  مدرسه از به زمانی به بعد بچه هاهر کدام منومسخره  میکردن بااینکه لاغربودم .وگذشت تاینکه واقعا چاقیم به چشم دیده میشد حتی توی دبستان هم چاق بودم کل زندگیم رو چاق بودم فقط یه محدوده‌ی کوتاه زمانی لاغربودم   اون زمان ناراحت بودم حتی از واکنش  داییم یه که ررفته بودم فرم مدرسه ازش بگیرم. به من و خواهرم گفت که لاغرکنین . چقدر چاقین

   وبازم اون زمان فکر خاصی در موردش نداشتم تا اینکه تمسخر وتحقیر از طرف پدرومادرش وع شد و اطرافیان  . بعدش هم که. بزرگترشدم تومدرسه دوستم بهم میگفتی که فلان کاروکن فلان کاروکن  . ومن  نمیدونستم چیکار باید بکنم .  چون چیزی به اسم رژیم نمی‌دونستم دقیقا یعنی چی حتی وقتی برگه ی رژیم عمو مودیدم انداختم 

   تااینکه درکم که بیشترشد دو.ره ی  دوم راهنمایی یاسوم بود که  معلم گفت این کتاب هم باعث لاغری میشه . انعطاف بدن هرکسی تمریناتشو بگیره لاغرمیشه زندگیش تغییر می‌کنه. درصورتی که دختر داییم کاملا متناسب بود اونوخرید ومن باخودم میگفتم کاش من داشتنش هرچند وقت یکبار میرفتم می‌گرفتم از ش استفاده میکردم برنامه های رژیمی که داشت فقط شیر و  چندتا چیز استفاده باید میشد ومن نمیتونستم اما انجام دادم یواش یواش ترس از غذاشروع شد . بعداز  این که  گذشت دوره‌ی راهنمایی. با ورود به دوره‌ی دبیر ستان باز م کم کم درمورد رژیم  میشنیدم ا معلمان ویکی از هم کلاسی ها که رژیم گرفته بود ولی وقتی کنارش می ایستادم من  تقریایک چهارم اون  بودم   وبازم. تلاش وتلاش همیشه میگفتم سال جدید بایدتغیرکرده باشم میرم مدرسه    وبازهم می‌رفتم اون کتابو می‌گرفتم  انجام میدادم و بعداز مدتی کتاب رو به من دادگفت  ازش استفاده کن

   تااینکه بازم بیشتر هرچقدر میخواستم روش غذاخوردنشو امتحان کنم نمی‌تونستم چون می‌گفت فلان غذاتو وح تاثیر می‌ذاره فلان ماده توی نمی‌دونم کجای بدن چه تاثیری داره .ومن. میترسیدم از انجامش ونمیخواستم هم غذاهایی که میخورم روهم عوض کنم باشیر وعسل برای تمام عمر ونمیدونم چطور بعداز ازدواج دکتر تغذیه  رفتم  وبه همسرم گفت وزنش باید کم کنه 67کیلو بودم  گفت باید 14کیلوکم کنه  بتونه  چون تویارداری نزدیک 14کیلو به بدن اضافه میشه به خاطر بچه  وفلان و متابولیسم بدن .و نهایت موقع بارداری چاق شدم  بعداز زایمان و اون اتفاق من دیگه همیشه به برچسب روغن ها نگاه میکردم کدوم  پخت وپزه کدوم ترانسش صفره که حتی نمی‌دونم چی هست ولی چون توتلویزیون مدام تبلیغ میشه من. میترسیدم. روغنی غیر از اون بگیرم و همه ی برچسب ها. نگااه میکردم از کیک و کلوچه باوی درست شدن چیپس و پفک وهی  نگاه میکردم ازدوغ گرفته تاماست پرچرب وکم چرب از سس.  گوجه و سس مایونز که من ازش متنفرم تنها زمان استفاده از اون رو فقط مقدار خیلی کم توی  سالاد الویه که بعداز مدتی بااین که ازش بدم میومد ومیگفتم چاق کننده اما مقدار بیشتری میذاشتم  ودرنتیجه  بازم میرفتم و نگاه میکردم در لاغری باذهن این ترسها داره ذره ذره کم میشه. اونم  به واسطه ی خوندن  درموردشگفتی غذاها  مثلا من  بعداز. چندماه که من کم پیش میاد کره ومربابخورم  خوردم وکره میذاشتم بااینکه شوهرم تونونش کره میذاشت اما می‌گفت چاقت می‌کنه .  وتمرکز میکرد ببینه چه اندازه  دارم میخورم که اگه زیاده بهم تذکر بده

    اما نقش تجسم  هربار که از پله هامیومدم پایین  هرروز بهم میگفتن چاقترشدی . واین هم به خاطر تجسمی هست که من هرروز دارم انجام میدم . بااینکه  بعداز مدتها منودیدن چون رفته بودن شهرمون اما همین که منودید گفتن چاقترشدی .

   چون این روهمیشه مرور میکردم این بار قراره چطور بهم بگن چاقترشدی چطور قراره نگام کنن . موقع جلسه. برای شوهر خالم که چند وقت هست از دنیارفتع مراسم گرفتیم  وقتی میخواستم لباسم رو بپوشم به خودم نگاه کردم گفتم این چه شکم بزرگیه الان چی میگن منوببین  چطور نگاهم میکنن .وموقعی که نشستم. ویاه وحرکت میکردم انگارهمه بهم نگاه میکردن که واقعا بعضیا هم نگاه میکردن  تااینکه مجلس تموم شد وبازم  موقع بالا رفتن پله هایازم کلی نصیحت در مورد چاقی و لاغری. 

    دوباره دیروزهم  هم کلی بااین موضوع در گیربودم وبهش فکرمی کردم تا اینکه بازم بهم گفتن چاق شدی . درموردغذاها همین طوریه. ماباافکا رمون   قدرت چاقی  ولاغری بهشون می‌دیم همون‌طور که موقع رژیم. فکر میکردیم کاهووکلم لاغرکنندن واکه رژیم تموم بشه چاق میشیم .همون قدر هم بعداز تموم شدن رژیم دوباره چاق میشدم چون اشتیاق برای خوردن همون غذاهایی که به نظر مون چاق کننده  بود داشتم به خاطر فشاررژیموبه غذاهای قبلی برمیگشتم  رومیخوردیم باز چاق میشدم و این از قدرت ذهن. هست . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Susan behrad
   1402/09/22 11:34
   مدت عضویت: 1201 روز
   امتیاز کاربر: 6595 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,300 کلمه

   بنام خالق یکتا و بی همتا 

   سلام به استادگرامی ومهربانم وهمراهان وهم مسیرهای گرامی آموزش لاغری باذهن 

   مسیر لاغری من صد گام:گام ۱۳

   بهترین روش لاغری چیست؟

   من همیشه فکرمیکردم که بهترین روشی که می تواند من رو به لاغری برساند روشی بود که خیلی ها استفاده کرده بودند و به لاغری رسیده بودند و همیشه تصمیم می گرفتم که من هم با اون روشی که اون ها استفاده می کردند من هم استفاده کنم و لاغر شوم و هیچوقت فکر نکرده بودم که اون ها هم از روش‌هایی که استفاده کردند خیلی هاشون شکست خوردند و دوباره چاق شدند و من همیشه لاغر شدنشان را می دیدم و فکر می کردم که روش اونها درست است و من هم می توانم با روش اون ها خودم را لاغرکنم و غافل از این بودم که تمام روش‌هایی که همه استفاده می کردند مثل هم بودند و نتیجه آخرش همان چاقی و چاق تر شدنشان بود 

   به لطف خداوند مهربان از زمانی که وارد این سایت شدم و در این مسیر قرار گرفتم و عالی پیش میروم.و امروز به این نتیجه رسیدم که بهترین و عالی ترین والبته تنها ترین روش، روش لاغری باذهن است چون به این روش ایمان پیدا کردم و اعتماد دارم 

   چون خود من تنها با این روش است که توانستم به مدت طولانی بدون اینکه خسته شوم. ناراحتی بکشم. اعصابم خراب بشه. استرس واضطراب ونگرانی و….داشته باشم ادامه بدم و هنوزم ادامه می دهم و ادامه خواهم داد چون این مسیر یک مسیر زیبا و پر از شگفتی است آدم اول به آرامش و احساس خوب می رسد و بعد به ایمان و اعتماد کامل می رسد 

   من در تمام طول عمرم همیشه در حال رژيم گرفتن وورزش کردن بودم. غذا نخوردن بودم. شام نخوردن بودم البته هنوزم خیلی مواقع شام نمی خورم و شام نخوردن این بارم با دفعات قبلی فرق می کند من قبلا نمی خواستم بخورم و خودم را مجبور می کردم که نخورم اما حالا فرق می کند من بدون اینکه مجبور باشم نخورم میل به خوردن ندارم چون 

   می بینم احتیاجی به خوردن مواد غذایی ندارم و دستم به دهانم نمیره 

   و این من نیستم که نمی خورم بلکه بدنم به من میگه که کی بخورم کی دست از خوردن بکشم شاید بعضی مواقع شده که کمی افراط بکنم اون هم خیلی کم اما خیلی زود بدنم من رو منع کرده که چکار میکنی مگه مجبوری تو دیگه اون آدم سابق نیستی مثل گذشته رفتار نکن تو باید مثل آدمهای متناسب رفتار کنی و من یاد گرفتم که به بدنم گوش کنم و فرمانهایش را اطاعت کنم وآنها را اجرا کنم چون میخواهم بدنم با ذهنم ومغزم در هماهنگ باشه

   چون هماهنگ شدن با آنها من رو به لاغری وتناسب  اندام سوق میده 

   من دیگر نه حرص و ولع دارم نه چشمم دنبال خوردن هستش ونه همیشه دست به دهان هستم وخیلی خوب دارم نتیجه عالی کسب میکنم 

   من از همون اول عاشق فست فود وساندویچ بودم وهستم  هیچوقت موقع رد شدن از جلوی ساندویچ‌ها دلم نخواسته تهیه کنم وبخورم بدتر همیشه بوی ساندویچ حالم رو بد میکرد ولی وقتی از جلوی قنادی رد میشدم بوی شیرینی که به مشامم میخورد انگار روح از بدنم خارج میشد وهمیشه دوست داشتم که شیرینی بخرم ولی از وقتی که در این سایت هستم دیگه اصلآ فکر میکنم بوی شیرینی‌ها خیلی کم شده یا دیگه من زیاد اهمیت نمیدهم و دیگه اون حس رو ندارم حتی به شیرینی‌ها نگاه هم نمیکنم درسته هنوز هم شیرینی دوست دارم ولی دیگه اون حول ولا را ندارم برای خوردنشان وقتی باشه میخورم وقتی نباشه فکر اینکه شیرینی باشه بخورم راندارم

   وحالا بهترین روش اون روش لاغری باذهن است که دارم با لذت وعشق وبدون اینکه متوجه بشم هرروز لاغرتر و جمع وجورتر میشوم 

   من وقتی چاق بودم اون لذت رو نبردم چون من چاق نشدم من چاق بدنیا اومدم من بعدا چاق نشدم که بخوام بگم با لذت چاق شدم من با لذت چاقی بدنیا آمده بودم‌ وبا لذت چاقی بزرگ شدم وحالا دارم میانسالگیم رامیگذرانم درسته در زمان من این روش دیرکرد داشت چون زمانهای گذشته ما نه گوشی بود نه اینترنت بود حالا شما جونها ونوجونها که اینجا هستید قدر این لحظه ها ناب را بدانید با عشق و علاقه دنبال کنید من که سن وسالی ازم گذشته دارم ازاین مسیر لذت میبرم وپیش میروم من با لذت چاق نشدم با ناراحتی .با غم وغصه چاق شدم وقتی کمی خوشحال وشاد بودم واز زندگیم لذت می‌بردم جمع وجورتر میشدم 

   وحالا چون دارم در این مسیر لذت میبرم وبا عشق و علاقه دنبال میکنم لاغر میشوم 

   من ازروشهای دیگر که استفاده کرده بودم آخرین باراز روش خامگیاه خواری که دو سال ونیم طول کشید خودم را لاغر کرده بودم اما اون هم با زجر بود کلا برون ریزی شدیدی داشتم درسته بدنم پاکسازی شد اما خیلی عذاب کشیدم من خامگیاه خواری را بخاطر پاکسازی یاروش سبک زندگیم انتخاب نکرده بودم درسته به همه میگفتم که من سبک زندگیم را عوض کردم ولی من فقط اون رو بخاطر لاغرشدنم انجام می‌دادم انصافا هم خیلی عالی لاغرشده بودم اما به قیمت افتادگی پوستم چین و چروک شدن پوستم تمام شد و متأسفانه اون هم برایم نماند 

   اما حالا این روش لاغری باذهن خیلی با لذت وبا عشق علاقه فراوان دارم لاغرتر میشوم 

   من همیشه فکرمیکردم که باید یکی بگه که چکار باید بکنم چی بخورم کی بخورم چه مقدار چند وعده بخورم حتی یادم است که به دکتر گفته بودم که ساعت تمام وعده‌هایم راهم برایم بنویسد تا سر ساعت معین بخورم 

   ولی هیچوقت فکر نکردیم که وقتی چاق بودیم کسی برایمان برنامه ای ننوشته بود وقت تایین نکرده بود وما هر روز چاق وچاق ترمیشدیم 

   من زمانی که چاق بودم بیماری‌های زیادی را با خودم حمل می‌کردم مثل افسردگی .اضطراب شدید. دلهره های زیاد . فشارخون. دلتنگیهای شبانه. کم خونی. کمبود شدید انواع ویتامین‌های بدنم و…..

   اما امروز به لطف خدا که دراین سایت هستم اینقدر حالم خوب هستش دیگه اون چیزهای که دربالا گفتم رو ندارم بعضی هایشان کم کم دارن از بدنم خارج می‌شوند و بعضی ها که نیاز بدنم هستند دارند به بدنم بر می‌گردن دیگه خبری از کمبود یا افزایش ندارم

   همیشه برایمان گفته بودند که اگه میخواهی لاغر شوی باید کم بخوری وزیاد فعالیت داشته باشی ولی ماهاکه چاق بودیم همیشه برایمان سخت و دشوار بود چون بخاطر اضافه وزن نای بلند شدن را نداشتیم و هیچوقت دوست نداشتیم که بخاطر لاغرشدنمان خودمان را تحت فشار قرار دهیم تا لاغر شویم همیشه دنبال روش‌های راحت واسون بودیم چون روش سخت و دشوار رو نمیشه تا ابد دنبال کرد 

   وامروز یاد گرفتیم که اون روشی که باعث لاغری و ماندگاری می شود و محدودیت زمانی ومکانی ندارد یعنی هر زمان که گرسنه باشیم بخوریم و وقتی حس سیری کردیم دست از خوردن برداریم

    و در محدودیت زمانی هم اینطور نباشه که چه ساعتی غذا بخوریم و یا اینکه وقتی شب شد از ساعت ۷یا۸ به بعد نباید چیزی بخوریم 

   اما در این روش برایمان زمان و مکان تایین نکردند واصلا برایمان مهم نیست ما اگر گرسنه باشیم چه نصف شب باشه چه صبح باشه هرموقع گرسنه باشیم می خوریم اون هم با لذت واین برایمان لذت‌بخش است 

   حالا ما این روش را انتخاب کردیم باید به سبک زندگیمان تبدیل بشه وتا ابد بتوانیم این سبک زندگیمان را داشته باشیم و تمام اینها در روش لاغری باذهن امکان پذیر است ما در این مسیر به آرامش وحس عالی رسیدیم 

   اینجا تنها جایی است که می توانیم خیلی راحت واسون حرف دلمان را بزنیم و همدیگر را درک کنیم چون زندگی هممون مثل همدیگر هستش حرف ورفتارهایمان یکی هستش 

   هممون برای لاغریمان خیلی سخت تلاش وکوشش کردیم و همیشه شکست خوردیم چون راه و مسیرمان اشتباه بود ما همیشه لقمه را دورسرمان چرخاندیم 

   من هزاران بار رژيم گرفتم و هزاران بار شکست خوردم اما حالا در این مسیر با اطمينان کامل و ایمان راسخ 

   می گویم که بهترین و راحت ترین و شگفت‌انگیزترین روش لاغری فقط وفقط روش لاغری باذهن است 

   استادعزیزم خیلی خیلی ازت ممنونم و متشکرم 

    خدایا ممنونم .سپاسگزارم متشکرم  بابت تمام نعمتهای فراوانی که عطا کردی وبابت استاد گرام که سرراهمان قرار دادی  خدایاشکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار افسر
   1402/09/18 20:51
   مدت عضویت: 335 روز
   امتیاز کاربر: 2650 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 210 کلمه

   سلام استاد

   • برداشت شما از روش لاغری با ذهن چیست؟ این روش چگونه می تواند باعث لاغری شما شود؟ برداشت من این است که این روش خیلی بهتر از روش های دیگر است چون  رژیم ندارد ورزش سخت ندارد احساس ارامش دارد با انجام دادن تمرینات و گوش دادن به فایل ها
   • روش های قبلی که برای لاغری استفاده کرده اید چه شباهت یا تفاوتی با لاغری با ذهن دارد؟
   • شباهت که از این روش هم میشه لاغر شد
   • تفاوت ان این است که دررژیمهای قبلی باید طبق دستور عمل میکردم ولی الان با احساس. و ذهن عمل می کنم 
   • درک و برداشت شما از تجسم چاقی در ذهن افراد چاق را شرح دهید.
   • بیشتر چاقی را ارثی می دانند و به خاطر شکست و رها کردن رژیم ها کم کم به چاقی عادت میکنند
   • به نظرتان شما در گذشته به چه شکل در حال تجسم چاقی بوده اید؟
   • من قبلا تجسم میکردم که چاقی من بر اثر  زیاد شیرینی خوردن  و تحرک نداشتن  بوده است 
   • اهمیت تمرکز و تصمیم خود برای تمرکز بر روش لاغری با ذهن و رها کردن روش های قبلی را به صورت انشایی شرح دهید
   • من روش های قبلی را اصلا انجام نمیدهم چون وقتی وارد این مسیر شدم دیگر از خوردن ترسی ندارم وبه اندازه نیاز بدنم استفاده میکنم و همیشه احساس راحتی میکنم 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/19 01:32
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 643 کلمه

   به نام خداوند انگیزه دهنده ام 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات بهترین روش لاغری 

   • برداشت شما از روش لاغری با ذهن چیست؟ این روش چگونه می تواند باعث لاغری شما شود؟

   • در روش لاغری با ذهن ما مشکل چاقی خودمان را از اصل و ریشه تحت درمان قرار می‌دهیم. 

   • در روش لاغری با قدرت ذهن ما باورهای اشتباه و فرمول‌های ذهن چاق را شناسایی میکنیم و به جای آنها باورهای صحیح جایگزین میکنیم و زمانی که ذهن ما متناسب شود و از تمام باورهای چاق کننده قبلی خالی شود جیم ما هم یه صورت اتوماتیک روند لاغری اش شروع می‌شود و ما بدون اینکه متوجه شویم به راحتی لاغری دائمی را تجربه میکنیم .

   • روش های قبلی که برای لاغری استفاده کرده اید چه شباهت یا تفاوتی با لاغری با ذهن دارد؟

   • روشهای قبلی لاغری با روش لاغری با ذهن بسیار متفاوت هستند 

   ما در تمام روش‌های قبلی لاغری ما از تحت فشار قرار دادن جسم توسط عوامل بیرونی مثل انواع رژیم ،ورزش و داروها و ابزارهای لاغری برای لاغر شدنمان استفاده میکردیم و اصلا توجهی به ذهن و تمایلات و گرایشات آن نداشتیم .

   اما در روش لاغری با قدرت ذهن ما ابتدا ذهنمان را از باورهای اشتباه پاکسازی میکنیم و سپس جسم ما بصورت خود به خودی لاغر می‌شود 

   • درک و برداشت شما از تجسم چاقی در ذهن افراد چاق را شرح دهید.

   • همه افراد چاق استاد تجسم و تصویر سازی ذهنی نسبت به غذاها هستند واقعا اگر از این قدرت بی‌نظیر در خلق خواسته های دیگر زندگیشون بهره برده بودند الان جز موفق ترین انسانها بودند .

   • افراد چاق عادت دارند قبل از خوردن هر چیزی کلی تصویر و تجسم از طعم و بو و …‌اون خوراکی داشته باشند و کلی به خاطراتی که از اون خوراکی در خوردنهای قبل دارند توجه دارند و تمام این تجسمات باعث میشه زمانی که به خوراکی مد نظرشون می‌رسند دیگه ذهن بصورت پیش فرض و کاملا خودکار دستور پرخوری و براشون صادر میکنه .

   • به نظرتان شما در گذشته به چه شکل در حال تجسم چاقی بوده اید؟

   من تا قبل ورودم به سایت تناسب فکری و هدایتم تجسمات چاقی زیادی داشتم .

   قبل از پختن غذا کلی نحوه درست کردنش و روشهای خوشمزه تر شدنش و تجسم میکردم ،مدل سرو و تزئینش و تجسم میکردم ،عطر و طعمش و تجسم میکردم ،حتی تعریف و تمجید دیگران از دست پختم و تجسم میکردم ،خوردنش و جز به جز تجسم میکردم ،خاطراتی که از اون خوراکی داشتم و تجسم میکردم ،احساس لذت و ترس از خوردن و چاق تر شدن و تجسم میکردم،مقدار کالری ها رو تجسم میکردم و………..

   • اهمیت تمرکز و تصمیم خود برای تمرکز بر روش لاغری با ذهن و رها کردن روش های قبلی را به صورت انشایی شرح دهید.

   • در مسیر زیبای تناسب فکری من می‌توانم بدون تحمل رنج و سختی و محدودیت به لاغری مد نظرم برسم فقط کافی است که در این مسیر بمانم و با توجه و تمرکز آموزش‌ها را دنبال کنم و با انگیزه بالا و اشتیاق در مسیر حرکت کنم .

   • استمرار داشتن در این مسیر مهمترین چیز ممکن است 

   • من وقتی نوشته های روزهای ابتدایی خودم را می‌خوانم متوجه اهمیت استمرار میشوم چون من تغییرات بسیار زیادی داشته ام حتی در نوشتن کامنت و انجام تمرینات 

   • و اینها همه از معجزات ادامه دادن مسیر ذهنی است زیرا هر روز دریچه جدیدی به روی من باز می‌شد و آگاهی نابی به کالبد و روح و ذهنم تزریق میشد .

   • خدای دوست داشتنی ام از تو سپاسگزارم که به من قدرت تجسم دادی تا جسم لاغر خودم را تجسم کنم و آن را به واقعیت جسمم تبدیل کنم .

   • خدای نازنین من از تو سپاسگزارم که بهترین روش لاغری و رسیدن به آرزوها را به من نشان دادی 

   • خدای عزیزم استادم را درپناهت قرار بده و روزی بسیار نصیبش بفرما 

   • استاد عزیز بسیار سپاسگزارم برای تلاش شما در راستای روشن کردن ذهن خاموشم .

   • الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب
   1402/08/10 14:57
   مدت عضویت: 405 روز
   امتیاز کاربر: 6810 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 440 کلمه

   به نام خدای مهربون 

   سلام به استاد عزیزم بعصی وقتا برام سوال میشد چی شد که من به این مسیر هدایت شدم 

   یادمه همیشه از خدا میخواستم یه روشی باشه که من بدون رژیم و ورزش لاعر بشم و لاغر بمونم آنقدر این درخواست رو دادم که هدایت شدم به این مسیر 

   من اولین مسیری که با این قوانین آشنا شدم همین لاغری با ذهن بود ولی با یه استاد دیگه تو اون روش تو تمریناتی که بهمون میدادن این بود که حتما باید ورزش یا رقص یا پیاده روی داشته باشیم منم در کنار آموزش هائیکه میدیدم هرروز یکی از این کارا رو میکردم روزایی که ورزش داشتم خیلی برام سخت بود ولی چون خودمو متعهد کرده بودم انجام می‌دادم و تونستم لاغر هم بشم ولی باز برگشت داشتم خودمو گول میزدم که من ورزش رو بخاطر حال خوب انجام میدم ولی خودم میدونم که این اون روشی که من میخواستم نبود تو این فایل وقتی گفتید پراکنده نباشید یه مسیری باشید من همینطور بودم

   پراکنده کار میکردم و تعجب میکردم چرا نتیجه نمیاد یکم از این استاد فایل گوش میکردم یکم از مربی ورزش یکم از پزشک هاو…یه جورایی گیج و منگ 

   ولی وقتی کار با شما رو شروع کردم ورزش و رژیم رو کنار گداشتم با خیال راحت و آرامش دارم این فایل ها رو گوش می‌کنم امید زیادی دارم به نتایج خوب 

   و تفاوتی که ایندفعه دارم اینه که اصلاااا عجله ای ندارم هر سال از این مو قع سال دغدغه ام این میشد شروع کنم برای رژیم که عید خوش اندام بشم همه تحسینم کننولی ایندفعه برام مهم نیست من واقعا دارم از دریافت این آگاهی ها لذت میبرم از اینکه هر روز خودم. بیشتر میشناسم و دارم رو بهبود خودم کار میکنم دارم لذت میبرم منی که هر دو هفته خودمو نگه می‌داشتم که رو ترازو نرم تا یه تغییر کلی کنم الان سه ماه اصلا به ترازو فکر نمی‌کنم به عدد روی ترازو فک نمیکنم و یه مساله مهمی که بهش اشاره کردید 

   پیشگیریهمیشه تو خیلی جنبه ها می‌خواستیم پیشگیری‌کنیم که جلو اون اتفاق رو بگیریمو همیشه هم می‌افتاد اون اتفاق و من آدمی بودم که میگفتم فلان چیز بد فلان چیز فلان مضرات رو داره فلان بیماری رو میاره وای نخورم وای جلوگیری کنم و …ولی همسرم که متناسب میبینم با یه دیگاه دیگه اون مواد غذایی رو مصرف میکنه و خودم دارم میبینم من بیشتر از اون بیمار میشدم چون میخواستم پیشگیری کنم بیشتر حساس میشدم بیشتر ترس تو وجودم بودو در نهایت درگیر اون موضوع میشدم من عاشق این روش هستم چون این تنها راه لاعر شدن هست امیدوارم بتونم با تمام وجودم این آگاهی ها رو که با عشق برای ما میزارید درک کنم و بهش عمل کنم 

   استاد عزیزم من از این آموزش ها ایده میگیرم و تو خیلی از جنبه های زندگی ام استفا ده میکنم این مسیر فقط لاعری نیست همه چیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 103 کلمه

   سلام استاد عزیز 

   متشکرم از شما بابت اینهمه مهربانی و متشکرم از اینهمه فایل های رایگان امیدوارم بتونم فایل های هزینه دار شما رو هم بخرم ولی می دونم هر چی بیشتر این فایل ها رو گوش میدم یادگیری من بیشتر میشه در لاغری با ذهن امیدوارم بتونم با ذهنم لاغر بشم هنوز وزن نکردم ولی مثل قبلا هر روز نمی رم سراغ ترازو و ورزش هم نمی کنم چون هر چی با ورزش کم کردم باز دوباره برگشت خورد دیگه نمی خوام لاغر بشم و باز دوباره برگرده فقط می خوام یک بار برای همیشه لاغر بشم

   متشکرم استاد و خیر ببینید از زندگیتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار negarmalekzade2377@gmail.com
   1402/05/27 21:00
   مدت عضویت: 1102 روز
   امتیاز کاربر: 3747 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,695 کلمه

    به نام خدای مهربان سلام به استاد عزیز و دوستان گرامی در سایت تناسب فکری گام ۱۳ بهترین روش لاغری چیستبهترین روش لاغری برای من، روشی نیست که دیگران از اون روش لاغر شده باشن،بلکه روشیه که من بتونم به بهترین شکل ممکن از اون استفاده کنم و نتیجه عالی کسب کنم.

   در این روش من میتونم از هر غذایی به هر اندازه ای که میل دارم بخورم.

   در این روش نیاز نیست برای لاغر شدن حتما هفته ای چند ساعت ورزش کنم.

   در این روش نیاز نیست بعضی از غذا ها رو نخورم و بعضی دیگه رو  بیشتر بخورم.

   در این روش زمان خوردن یا مقدار اون برام تعیین نمیشه.

   در این روش خبری از تعیین میزان دریافت کالری روزانه نیست.

   لاغری با ذهن روشیه که بهم یاد میده، درعین حالی که زندگی روزمره و موردعلاقه خودم رو انجام میدم، با استفاده از تغییر فرمول های ذهنی به تناسب اندام دلخواهم دست پیدا کنم.روش لاغری با ذهن اصلاً نیازی به رژیم نداره و باید کلاً این کلمه رو از ذهنم پاک کنم و این کلمه کاملاً اشتباهیه که در ذهن افراد چاق هست که باید رژیم بگیرم.

   و این واقعا کار میبره حذف کردنش از ذهن،همونطور که ما برای ثروتمند شدن از طریق قدرت ذهن خودمون، از طریق تغییر نگرش، از طریق تغییر فرمول‌های ذهنی نیاز به زمان و استمرار داریم،برای لاغر شدن هم به همین شکله،

   اما یه تفاوتی بین روش لاغری با ذهن و تمام موضوعات دنیا وجود داره،اونم اینه که وقتی میخوام لاغر بشم زمانی به این کار اقدام می‌کنم که در حالت اضافه وزن هستم،و هر روز که در این مسیر حرکت می‌کنم همزمان که من در حالت اضافه وزن هستم در این مسیر دارم حرکت می‌کنم و سخت‌ترین مرحله لاغری با ذهن درک این مرحله است که من با اینکه چاقم و احساس چاقی دارم و از خودم بدم میاد احساس ترس و نگرانی دارم، دیگه به آخر خط رسیدم، با تمام این شرایط،  باید هر روز برای لاغر شدن از آموزش‌ها استفاده کنم و این کار تفاوت داره با هر کار دیگه‌ای،که مثلاً یه چیز معیوبی هست من اونو تعویضش می‌کنم، مثا یه وسیله‌ای که خراب شده من وقتی که میرم یک نو میخرم، دیگه نمیارم در کنار استفاده از وسیله نو از اون خرابش هم استفاده کنم.

   اما در مورد تغییر جسم این حالت وجود داره که من در هر حالتی از اضافه وزن هم که باشم، وقتی بخوام لاغر بشم، اون چاقیه هست، یه مدت هست،و من با اینکه اون هست می‌خوام لاغر بشم،برای همین افرادی که اضافه وزن دارن چون خیلی به چاقیشون توجه کردن و تا حالا هر روشی رو استفاده کردن اولین هدفشون این بوده که من زودتر از شر این چاقی رها بشم،الان براشون یه مقدار مبهمه که چطور میتونه با ذهنش لاغر بشه.

   همه دنیا وقتی صحبت از لاغری می‌کنن دو تا موضوع رو میگن کمتر بخور بیشتر بدو ،حتی توی  پیشرفته‌ترین کشورها از لحاظ پزشکی و از لحاظ علمی وقتی حرف از لاغری میشه راهکارش اینه کمتر بخور بیشتر بدو،برای همینه که وقتی افراد می‌خوان به لاغری فکر کنن این حرف‌ها توی ذهنشون پررنگ میشه.

   هیچ کدوم از شرکت کننده‌ها در دوره لاغری با ذهن نمی‌تونه بیاد بگه که من چطور لاغر شدم،چه اتفاقی برای من افتاد، چی شد،چون اصلاً کاری برای اینکه بخواد لاغر بشه انجام نداده،خیلی از افراد چاق رو اگه بپرسیم که چه کارهایی  انجام دادی برای لاغر شدن،همه لیست بلند بالایی از فعالیت‌هاشون چه جسمی، چه خرید یه سری لوازم، یه سری قرص‌ها، دمنوش‌ها رو میگن که من این کارها رو انجام دادم، این رژیم رو استفاده کردم، این رفتار رو انجام دادم، آخرش هم نتیجه نگرفتم،اما اگه از بچه‌های لاغری با ذهن که شگفتی ساز شدن و نتیجه عالی گرفتن بپرسیم که شما چطور لاغر شدید، نمی‌تونه برای ما بگه که مثلاً من از یه روزی این کارو کردم، از یه روزی من غذام رو اینجوری کردم، این تغییر رو دادم، این تصمیم رو گرفتم،چرا ؟؟چون لاغری با ذهن اول فرمول‌های ذهنی رو تغییر میده و هر کسی به سبک و نیاز و تیپ و ویژگی خودش، درونش تغییراتی ایجاد میشه و اون فرد متناسب میشه.برای همینه که اگه از فرد متناسبی هم که سوال کنیم تو چیکار می‌کنی که لاغری یا لاغر موندی، اصلاً اون نمیتونه به ما بگه،چون اصلاً اون کار خاصی انجام نمیده، چون برنامه‌ای نداره برای اینکه لاغر بشه یا لاغر بمونه.

   برنامه‌ریزی کردن برای لاغر شدن اصلاً اشتباهه،هیچ فرد متناسبی طبق برنامه لاغرنشده ،همه روش‌های لاغری اینجوریه که به ما یه برنامه میدن که باید اجراش کنیم، مراقبت‌هایی داره که باید هی بریم برنامه رو تغییر بدیم،تهش هم  اگه به اون وزن مد نظرمون هم رسیدیم تازه میگن خب حالا دوره تثبیت داره،یعنی می‌خوان یه جورایی اینو نگه دارن برامون،و هیچ کسی هم موفق نشده که اینو نگه داره ،اما یه فرد متناسب بدون برنامه، بدون اینکه بخواد تثبیت کنه، بدون اینکه بخواد یه چیزی رو نگه داره، همیشه متناسبه.

   همه روش‌های لاغری که به وجود میان همش  صحبت از محدودیت که اینو بخور، اونو نخور،ولی توی لاغری با ذهن اصلاً از این چیزها نیست که چی بخور، چی نخور، کاری به دسته بندی مواد نداریم، اصلاً مواد رو دسته بندی نمی‌کنیم که چه چیزی بخوریم، چه چیزایی نخوریم، چه چیزایی ضرر داره، اصلاً همچین چیزی نیست،اینجا فقط باید یاد بگیرم مثل یک فرد متناسب زندگی کنم،مثل فرد متناسبی که چقدر آرومه، راضیه، چقدر بدون دغدغه زندگی می‌کنه، هیچ استرسی نداره، هر جمعی قرار میگیره اینجوری نیست که بخواد غذاش رو جدا کنه، یا بگه من اینو نمی‌خورم، اون فلانه،اینو نباید بخورم این ضرر داره،اصلاً در مورد مضرات مواد غذایی صحبت نمی‌کنن،اصلاً همچین حرف‌هایی نیست،هرچی دوست داشته باشه میلش باشه می‌خوره، ساعت اصلاً ندارن که حالا ساعت چند شده،  مثلاً گشنمه ساعت ۱۰ شبه نه دیگه نباید چیزی بخورم وگرنه چاق میشم،نه صبح زود بیدار شدم فلان چیزو نباید بخورم وگرنه جذب می‌شه،اصلاً از این حرفا نمی‌زنن و خیلی راحت هم متناسبن،اینا فقط تفاوت نگرشِ.

   یه چیزی که توی آدم‌هایی که چاقن خیلی طبیعیه قدرت تصویرسازیه،خیلی از کلاس‌های موفقیت رو اگه شرکت کنیم میخوان به ما یاد بدن که چه جور تجسم کنیم و تصویرسازی کنیم،و این در حالیه که همه افراد چاق استاد تجسم هستن،استاد تصویرسازی چاق‌تر شدن هستن، استاد مرور کردن تصاویر چاقی در ذهنشون هستن،استاد مرور کردن ترس از چاقی در ذهنشون هستن،اینا همه تجسمه،تجسم این نیست که ما بشینیم، چشامون رو ببندیم، عود روشن کنیم و تجسم کنیم، یا حتماً اول صبح باشه، توی زمان آلفا باشه،این خبرها نیست،آدم‌های چاق کل روز در حال تجسم هستن،مثلاً یه چیزی رو می‌بینیم چاقیمون جلوی چشممون میاد و بدمون میاد،یه غذایی رو می‌بینیم بدمون میاد می‌ترسیم، این‌ها یعنی که داریم تجسمش می‌کنیم،یه صحبتی می‌شنوم چاقیم به ذهنم میاد، مرور میشه برام،یه غذایی رو خوردم ترس از خوردنش پدرم رو در میاره، من دارم تجسمش می‌کنم چاقی رو،یه غذایی رو نخوردم ولی ترس از اینکه اگه میخوردم چی می‌شدم، دارم تجسم می‌کنم،این یعنی اینکه صبح تا شب در حال تجسم چاقی‌ام،برای همینه که بدون اینکه تلاش خاصی انجام بدم خیلی راحت چاق می‌شم و توی سال‌هایی هم که اضافه وزن داشتم همش تلاش می‌کردم لاغر بشم و چون نتیجه نمی‌گرفتم همش هی فکر می‌کردم که نه من نمی‌تونم، این روش برای من نیست،باید بدونم تمام اون روش‌هایی که برای لاغری استفاده کردم بیسِش یکیه،که یه نفر دیگه باید برام تعیین کنه که مثلاً من چه جوری باید رفتار کنم،اصلا نمیشه، این جواب نمیده که یه نفر دیگه بخواد برام تعیین کنه که چی بخورم، چی نخورم، کی بخورم، چطور بخورم، به اندازه بخورم،این نمیشه،  جواب هم نمیده،به هر ترتیبی که بخواد یه نفر دیگه بهم بگه این جواب نمیده.

   اگه برگردیم به صد سال قبل آمار چاقی در دنیا خیلی پایین‌تر بود، چون دسترسی آدم‌ها به اطلاع رسانی‌ها، به گزارشات، به تحقیقات، کمتر بود.برای همین توجه مردم کمتر می‌رفت به سمت چاقی،ولی الان با توجه به رشد و گسترش شبکه‌های اجتماعی، با توجه به همه گیر شدن این ماجرا که یه نفر یه حرفی رو یه جایی میزنه فردا توی کل دنیا می‌تونه قشنگ بچرخه و همه ببینن، خیلی این موضوع داره تاثیرگذار میشه،و هر کسی هم میتونه هر حرفی رو منتشر کنه، سندی هم نمی‌خواد،و این باعث شده که چقدر آدم‌ها تمرکزشون بره روی چاقی،مثلاً برچسب‌های کنترل انرژی اومده،روی مواد غذایی برچسب کنترل میزنن که این مضره، یا مفیده،و اون دسته افرادی هم که این تصمیمات رو می‌گیرن به دنبال اینن که مثلاً سلامت جامعه رو میخوان کنترل کنن و به فریاد آدم‌های چاق برسن،یا سعی کنن نذارن یه عده دیگه‌ای چاق بشن،اما نکته اینجاست که هیچ فرد متناسبی اصلاً نگاه به این برچسب‌هایی که روی مواد غذایی هست نمیندازه و اینا رو فقط آدم‌های چاق نگاه می‌کنن،که مثلاً این چربیش چقدره، قندش چیه،

   کدوم آدم متناسبی مثلاً وقتی می‌خواد یه چیزی رو بخره کالریش رو حساب می‌کنه ،یا نگاهش به این چیزاست،اینا فقط داره درد رو بیشتر می‌کنه و این برچسب‌هایی که روی مواد غذایی درج میشه کم کالری، رژیمی، بدون قند،اینا یک عبارت‌هاییه که داره درد رو بیشتر می‌کنه،داره مشکل رو بزرگتر می‌کنه،چون همش توجه  ما هی میره به سمت این.

   حتی آدم‌هایی که مشکل ندارن و اصلاً توجهی به این موضوع‌ها ندارن، چه بسا یواش یواش توجه می‌کنن،وقتی که ۱۰ بار، ۱۰۰ بار میرن توی یه فروشگاه مثلاً یه سس مایونز می‌بینن نوشته کم کالری، یا کم چرب، یا معمولی، حتی اگه طرف سس معمولی رو برداره تا الان بدون هیچ تضادی، هیچ فکری، اون سس معمولی رو مصرف میکرده و هیچ مسئله‌ای نداشته،اما الان توی ذهنش یه سوالی به وجود میاد پس اون چی، پس اگه اون تازه کم چربه پس این چیه.و این اولِ مشکله،این اول ماجرای مشکل‌دار شدن ذهن انسان‌هاست،که در واقع به خاطر اینه که صنایع اثر کار خوب، کار نیک دارن این کارو انجام میدن اما داره مشکل رو بیشتر می‌کنه،چرا؟؟چون توجه رو می‌بره سمت این موضوع.

   مثلاً اگر توی گوگل سرچ کنیم مزایای خوردن قهوه، اکثر مواردی که نوشته خطرات رو نوشته،چون مزیت رو چه جور باید بیاد معرفی کنه،سمت مقابل خطره،همه اطلاعاتی که الان داره منتشر میشه تمرکز بر مشکله،تمرکز بر بیماریه،حالا هدف اینه که سلامتی رو گسترش بده،ولی تمرکز بر بیماریه.

   اگه حتی هدفشون رو هم بزاریم که مثلاً خیره و هدفشون اینه که کمک کنن به پیشگیری،ولی خود پیشگیری باعث درد میشه،خود پیشگیری کردن باعث بروز درد میشه،خیلی از افراد هستن که در سلامت کامل بودن از یه جایی به بعد به فکر این میفتن که خدا رو شکر من سالمم،ولی بیام به فکر پیشگیری از فلان موضوع باشم،و به فکر پیشگیری میفتن، ولی به همون مشکل مبتلا میشن و از دنیا میرن،اینکه فکر کنیم با پیشگیری کردن می‌تونیم جلوی یه چیزی رو بگیریم یک فکره،یک خیال باطله،

   خیلی از افراد هستن که تلاش می‌کنن، کلی خودشون رو اذیت می‌کنن، مواد رو تقسیم بندی می‌کنن که این‌ها رو بخورم، این‌ها رو نخورم، اگه این‌ها رو بخورم فلان مشکل برام به وجود میاد،ولی بازم به همون مشکل مبتلا میشن.

   در مورد چاقی هم همینه،خیلی از افراد هستن که به ظاهر مشکل اضافه وزن رو ندارن، رفتارهاشون درسته، حالت‌های آدم چاق رو ندارن،کارهایی که آدم‌های چاق انجام میدن رو ندارن،ولی همش حرفشون اینه که من نمی‌خوام چاق بشم، من می‌ترسم چاق بشم،اگه چاق شدم چی،باید از همین الان مراقبت کنم که ۱۰ سال بعد به این مبتلا نشم و اینجور افراد هم قطعاً چاق میشن،چرا اینجوری شده؟؟به خاطر تبلیغات، به خاطر رسانه‌هاست، به خاطر این جویه که درست می‌کنن که پیشگیری کنید وگرنه این مشکلات به وجود میاد،پس باید اون چیزی رو که تا الان شنیدم برای لاغر شدن و انجامش دادم رو باید بزارم کنار،اگه می‌خوام که از روش لاغری با ذهن استفاده کنم و نتایجی رو که دوستان گرفتن منم تجربه کنم،اقدام اول و مهم اینه که همه اون کارایی رو که انجام دادم باید بزارم کنار،انواع رژیم‌هایی که تا حالا گرفتم بزارم کنار،دستورالعمل‌ها، هرچی که شنیدم رو باید بتونم بهش بی‌ توجه باشم، بی اهمیت باشم،اونا یه حرف‌هایی رو زدن، انجامش هم دادم، نتیجه هم نگرفتم،پس دیگه باید بزارمش کنار و بیام روی این روش فقط کار کنم و عجله هم نکنم.

   و این هم طبیعیه که کل ذهنم پر از اطلاعات غلط باشه،ولی وقتی که قدم در مسیر لاغری با ذهن گذاشتم، یکم زمان میبره تا اون اطلاعات کمرنگ بشه و بتونم فراموششون کنم،و اگه سعی کنم توجهم رو به روی موضوعاتی که توی این دوره گفته میشه و محتواهای آموزشی و تمرینات این دوره بزارم خود به خود توجهم از اونا برداشته میشه.

   فقط نیازه که من وقتی قدم در راه لاغر شدن میزارم، در عین حالی که چاقی همراهمه،باید اولش حرکتم رو انجام بدم با چاقی،

   و این مثل تعویض قطعه نیست که مثلاً یک قطعه از ماشینم خراب شده میرم عوضش می‌کنم دیگه سالم میشه و ماشین حرکت می‌کنه،نه،برای تغییر جسمم، من هر زمانی که شروع کنم به رفع مشکل، به همراه مشکل باید مشکل رو رفع کنم،نمی‌تونم از مشکل فرار کنم.

   در تمام اون اقداماتی که برای لاغر شدن انجام دادم، با نفرتم از چاقی میخواستم که زودتر لاغر بشم و هیچ نتیجه‌ای هم نگرفتم،باید بدونم که با نفرت از چاقی نمیشه لاغر شد،چاقی هست، و باید به خودم بگم که چاقی هست، من قبولش می‌کنم، میپذیرمش، خودم اینو به وجود آوردم، الان میخوام لاغر بشم.

   و اصلاً هم نگم که وای من از این چاقی متنفرم، تا این چاقی هست من زندگی ندارم.این‌ها اشتباهه.

   باید اینو بدونم که سال‌ها از رژیم‌های مختلف استفاده کردم، برنامه‌های مختلفی رو دنبال کردم، خوردنم رو کنترل کردم، دارو خوردم، دمنوش، ورزش، هیچ نتیجه‌ای هم برام نداده و الان که فهمیدم دیگه دنبال کردن اونا هم هیچ نتیجه‌ای برام نداره،پس تصمیم قطعی رو بگیرم و بگم که من می‌خوام حداقل به مدت ۶ ماه از این مسیر استفاده کنم، از این آموزش‌ها استفاده کنم،چشم و گوشم رو ببندم به هر چیزی که تا حالا شنیدم،اونا رو دنبال نکنم،اینجوری اصلاً فایده نداره،باید تمرکزم یه جا باشه،اینکه بیام روش لاغری با ذهن رو کار کنم ولی توی ذهنم همیشه به حرف و حدیث‌های قبل بچرخه، یا توی فکرم این باشه که حالا من لاغری با ذهن رو کار می‌کنم اون رژیم رو هم می‌گیرم، بالاخره ضرر نداره که،اینا اصلاً نمیشه،فقط باید لاغری با ذهن رو کار کنم، باید توجه و نگاهم رو از همه گذشتم بردارم، اگه می‌خوام که نتیجه بگیرم،و ۶ ماه به خودم زمان بدم.

   سعی کنم اینقدر فکرم درگیر این موضوع چاقی نباشه، اینقدر هم خودم رو اذیت نکنم.

   خیلی از افراد که رژیمشون تموم میشه به شدت احساس ولع بیشتری رو نسبت به گذشته پیدا می‌کنن و حس گرسنگی بیشتری به اونا دست میده و حتی اگه به نتیجه هم رسیده باشن، وقتی رژیمشون تموم بشه اون حرص و ولع توی ذهنشون بیشتر میشه و بیشتر میرن سمت خوردن و وقتی که مثلاً یک ماه این فرد داره رفتار شدیدتری رو نشون میده،اون دفعه اول میشه عادت شدیدش،و به همین دلیله که افراد چاق بعد از هر رژیم موفقیت آمیزشون، چند ماه بعد چاق‌تر از حالت قبلشون میشن،چون این فشاری که روی مغزشون میاره واسه گرسنه بودن،باعث میشه اینا رفتارشون تشدید بشه و این دفعه اول پرخوری بیشتره جایگزین قبلاً میشه،چرا این اتفاق میفته؟؟چون اون تمایل به خوردن بیشتر داره،به خودشم که نگاه میکنه می‌بینه ۲۰ کیلو کم کرده میگه ولش کن حالا یه امروز رو که اشکالی نداره اینو بخورم، مگه چی میشه،۵ و همین اشکالی نداره‌ها اونو چاق‌تر از قبل میکنه، چون ذهنش که عوض نشده.

   اگه می‌خوام مسیر لاغری با ذهن رو کار کنم، باید فقط روی این مسیر باشم، تکلیفم رو روشن کنم، پراکنده نباشم، نخوام دو سه تا فایل از این مسیر گوش کنم، چند تا فایل از یه نفر دیگه گوش بدم، رژیم بگیرم، یا برم ورزش کنم، دوباره برم ببینم اون چی میگه، این چی میگه،افرادی که پراکنده هستن هیچ وقت نتیجه نمی‌گیرن، یه نفر رو انتخاب کنم حالا یا نتیجه می‌گیرم یا رهاش می‌کنم میام مسیر بعدی،اگه قاطی پاتی کنم، هیچ وقت نتیجه نمی‌گیرم.

   باید بدونم که چاقی به هیچ وجه ژنتیکی نیست،۱۰۰ درصد چاقی عادتیه،یادش گرفتیم،خیلی‌ها چون نمی‌دونن چطور به وجود اومده میگن این ژنتیکیه،مثلاً اگه خانواده‌هایی هستن که مادر اضافه وزن داره، پدر متناسبه،دو سه تا بچه‌ان که یکیشون چاقه، دوتاشون متناسبه،یا دو تاشون چاقه، یکیشون لاغره،بعد میگن لاغره به پدره رفته،اینا به مادره رفتن،اصلاً اینطور نیست،عادت منتقل میشه،خیی راحت عادت‌های بزرگترها به بچه‌ها منتقل میشه،چاقی عادتیه،ژنتیکی نیست.

   سعی کنم که برای رسیدن به خواسته‌هام یا برای اجرا کردن ایده‌هام، سختگیر نباشم و ایده‌هام رو اجرا کنم،با هر شرایطی هم که باشه،سخت‌گیری هم نکنم که بگم چرا اینجوری شد، چرا شرایطم درست نیست، یا سر و صدا هست،اینو بدونم که اصلاً اهمیتی نداره که دیگران نسبت به من چه احساسی داشته باشن،این اصلاً مهم نیست،اینکه نسبت به خودم احساسم بهتر بشه نتیجه میده،سعی کنم همیشه ایده‌هام رو دنبال کنم، راهش رو پیدا کنم برای اجرا کردنش تا نتیجه بگیرم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/05/23 15:08
   مدت عضویت: 1513 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 261 کلمه

   سلام بر استاد عزیز و دوستان همراه

   ترس از چاقی در سبک زندگی مان هم تاثیر گذاشته . الان در خونمون تابه رژیمی داریم و فقط چند بار استفاده کردیم وگذاشتیمش  کنار .

   برنج رو مرتب مادرم آبکش میکند اینم به خاطر ترس از چاقی.

   یا موقع خرید مرغ  از فروشنده میخواهیم پوستش رو جدا کند یابستنی تلخ . شکلات تلخ . نوشابه زیرو . سس مایونز کم چرب . روغن شفاف بدون پالم .وانواع واقسام این موادغذایی که در فروشگاهها موجود هست و ناخودآگاه توجه ما رو به سمت چاقی می برد .

   ودر شبکه های اجتماعی که شیوه های مختلف لاغرشدن کولاک میکنه وحتی وارد یه سایت میشی برای سرچ کردن یه موضوعی و تبلیغات لاغر شدن رو درآن میبینی .وناخودآگاه ذهنت به سمت چاقی میره .

   و چه هجمه دستگاههای ورزشی جهت لاغر شدن در بازار فراوان شده است و کلی گن های لاغری و… .

   وقتی با دقت دوربرم رونگاه میکنم که یه عده متناسب هستند واتفاقا مهمونیها و رستوران ها وامکانات رفاهی وآرامششون در زندگی بیشتره و عده ای مرتب درحال تست کردن انواع روشهای لاغری ودرمونده ومضطرب . دیگه نمیتونم سرسری از این موردها ردشم .

   مرتب به خودم میگم هر دو نوع این افراد مجهز به یک قدرت ذهن هستند اما محتویاتی که وارد ذهنشان وارد کردند چه از خانواده وچه از اجتماع تغییرات جسمی آنها رونشون میده .

   منم اگه مراقب محتویاتی که وارد ذهنم میشه نداشته باشم من هم دوباره چاق میشم .

   پس میخام در زندگی تا اونجایی که در توانم هست آگاهانه زندگی کنم تا منم بتونم  از زندگی لذت ببرم و درگیر این موضوعات چاقی لاغری نباشم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مصی
   1402/04/09 15:49
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 312 کلمه

   به نام خالق زیبایی ها

   سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان همگام 

   شکر خدای هدایتگرم گام سیزدهم رو هم با عشق برداشتم و چقدر این مسیر رویایی تناسب فکری برام الحمدلله لذت بخشه از صبح که دوباره زندگی رو جشن میگیرم و چشم به جهان باز میکنم تمام اوقات فراغتم در سایت هستم و نظرات دوستانم و توی گامهایی که گذروندم میخونم و فایلهام و گوش میدم و روی رفتارهام تمرکز میکنم تا گام‌های غلطی که داشتم و حذف کنم و گام‌های صحیح و جایگزین اونا کنم دیگه به جای چرخیدن الکی توی اینستاگرام و ……یا تلفن‌های طولانی داشتن وقتم و گذاشتم برای پرورش افکار متناسبم من به این مسیر ایمان دارم به استادم اعتماد دارم به خدای مهربانم یقین دارم که کار بیهوده انجام نمیده و اون من و هدایت کرده و تا امروز هم خودش داره منو یاری میکنه هر کسی نمیتونه مسیر تناسب فکری و درک کنه خیلی ها باورش ندارن خیلی ها سعادت هدایت شدن و ندارن پس اگر خداوند من و انتخاب کرده و به این مسیر آورده و داره افکار و رفتار و جسمم و تغییر میده چیزی که سالها ازش خواستم و آرزوشو داشتم پس وقتی خدا لیاقت اینو به من داده چرا من باید با افکار مخرب این لیاقت و از خودم سلب کنم ؟؟؟

   خدایا شاکرم ازت بخاطر این هدایت ،قطعا بهترین و تنهاترین روش درست رسیدن به خواسته ها همین مسیر است 

   سالها به دلیل نداشتن آگاهی مسیرهای غلط و زیان بار و رفتم و جسمم و داغون کردم اما الان که دارم یاد میگیرم دیگه بهانه ای برای خطاهام ندارم اگرم طبق فرمول‌های کهنه چاقیم لغزشی در برابر مواد غذایی انجام بدم خودم و مواخذه نمیکنم و به بدنم اعتماد میکنم و دوباره پر قدرت تر از قبل در سایت فعالیت میکنم تا اون لغزشها کم و کم و کمتر و دیگه به کل نابود بشن پس پیش به سوی موفقیت الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/03/28 09:33
   مدت عضویت: 454 روز
   امتیاز کاربر: 13270 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 474 کلمه

   سلام استاد عزیز صبح شما بخیر و شادی 

   خیلی خوشحالم که توانستم گام 13 که بهترین روش لاغری چیست را طی کنم . در این فایل که شما گفتید برای دوستتان توضیح میدادی این روش را و اون فقط در مورد روشهاو رژیمهای قبلی خودش توضیح می داد و اصلا متوجه نمی شد که شما درمورد لاغری با ذهن توضیح می دادید و یک نمونه بارز این روش خود شما هستید من دقیقا این را تجربه کردم به یک نفر که خیلی چاق بود و داشت رژیم سختی را میگرفت این روش را توضیح دادم اصلا باورش نشد و من گفتم خودم لاغر شدم و همه چیز میخورم به اندازه گفت امکان نداره از رژِیمی استفاده میکنی و به من نمیگی 

   استاد دقیقا خیلی خوب به این موضوع اشاره کردید که همه افراد این فرمول که کمتر بخور و بیشتر بدو وتحرک داشته باش فرمول لاغری می دانند و روشی را به غیر از این روش اصلا قبول ندارند چون دانشمندان و متخصصان تغذیه همه از این روش برای لاغری استفاده کردند 

   و یا برای افراد لاغر که گفتید اصلا برای خوردن به کالری غذا توجه ندارند وواقعا همه چیز را به اندازه و با لذت و برای انرژی بدنشان مصرف میکنند و افراد چاق هم به کالری توجه دارند و بعد از خوردن خود را سرزنش میکنند و چون ذهنشان به چاقی فکر میکند انها چاق می شوند 

   به عنوان مثال: همه افراد چاق وقتی خودشان را سرزنش میکنند میگویند من ارثی چاق هستم و اگر هر روز آب بدون کالری هم بخورم چاق میشوم ولی افراد لاغر انواع غذاهای پرکالری و چرب میخورند و آب هم میخورند وهرگز نمیگویند چاق می شوم چون فرمول چاقی در ذهنشان نیست 

   فرمول آب چاقها  = آب + فرمول چاقی = چاق شدن             متناسبها =آب +فرمول متناسب شدن و حتی فکر نکردن =متناسب

   و یکی دیگر از موضوعاتی که خیلی خوب دراین فایل به آن اشاره کردید فرمول پیشگیری از چاقی است چون من  با سن 46 سال دقیقا درک کردم وقتی انسان روی موضوعی پافشاری کرد و نخواست که به آن سمت برود مثل فنری است که جمع شده و تحت فشار است به محض آزاد شدن انسان را پرتاب میکند دقیقا به جایی که اصلا دوست نداشتیم .  در کتاب قدرت رها کردن و کتاب هنر ظریف بیخیالی خیلی دقیق این موضوع را توضیح داده است چون وقتی پیشگیری میکنیم و برای خودمان سختگیری میکنیم احساسمان خوب نیست و وقتی احساسمان خوب نیاشه ذهن منفی باف ما کار میکند نه ذهن ناخودآگاه 

   پس به این نتیجه رسیدم که روش متناسب شدن فقط از طریق ذهن است که همه چیز بخور و لذت ببر و متناسب شو بدون سختی و احساس بد داشتن و تمرکز روی نوع رفتار و عادتهای افراد متناسب 

   استاد بازم ممنون از شما که اینقدر شفاف به ما افراد چاق کمک میکنید که فرمولهای چاقی را به فرمولهای متناسب شدن تغییر دهیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohsenzadehyazdi@gmail.com
   1402/02/03 11:52
   مدت عضویت: 1089 روز
   امتیاز کاربر: 1034 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 264 کلمه

   سلام و درود خدمت استاد عزیز

   چقدر این فایل عالی بود🙏🙏🙏

   واقعا اول از خدا ممنونم که منو به این مسیر هدایت کرد

   و بعد از شما استاد مهربان که این همه اطلاعات عالی و آگاهی های ناب رو بی منت و رایگان در اختیارمون میگذارید.

   البته که هرکسی نمیتونه این فایل ها رو درک و حتی گوش بده… 

   خیلی برام جالب و بود و حتی خندیدم موقعی که گفتید بعضیا کنار تناسب فکری کارای دیگه هم میکنن😅😅😅اخه خودم درست روز قبلی که وارد سایت بشم رفته بودم کلینیک تغذیه و برنامه تغذیه کاهش وزن ویژه دوران شیردهی گرفته بودم… و این چند روزی هم که با شما بودم تقریبا برنامه رو رعایت میکردم

   البته الان که دارم این پیام رو براتون مینویسم حدود ۴ روز هست که احساس میکنم یه تغییراتی اتفاق افتادا برام دیگه اون حرص و ولع غذا و شیرینی و …رو ندارم

   قبلا همش میگفتم که من دارم شیر میدم بچم گناه داره تا میتونستم و یه ذره میل به خوراکی داشتم میرفتم سر یخچال و کابینت ها

   اما الان اینطور نیستم و دلیلش رو هم خوب میدونم 

   چون من دارم تربیت میشم برای آداب درست تغذیه

   حدیثی از یکی از امامان بزرگوار دیده بودم که فرموده بودن تا موقعی که حس گرسنگی بهتون دست نداده غذایی نخورید این جمله مدام داخل ذهنم تکرار میشه

   و یجورایی قبل از دست زدن به خوراکی ها ازخودم میپرسم واقعا این نیاز منه؟؟

   البته که هنوز اول کارم و این تازه شروع مسیر هست

   خیلی راحت شدم دیگه اینقدر حرص اضافه وزن نمیخورم مطمئنم که من قراره اینجا نتیجه بگیرم🙏🙏🙏🙏با علاقه و مشتاقانه میرم سراغ بقیه گام ها

   خیر دنیا و آخرت نصیب شما و خانواده عزیزتون.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 409 کلمه

   ب نام خدای متناسب ها

   \"😍\"/

   سلام به استاد عزیزم 

   قشنگ از سخنان زیباتون مشخص ک چقد شما به موضوع لاغری با ذهن اشراف دارید و چقدر اطلاعات شما صحیح و کامل 

   من خیلی خیلی از گوش دادن این فایل لذت بردم 

   چون خیلی خیلی نکات طلایی رو بیان کردین 

   شما گفتین که رسانه ها متاسفانه 

   برعکس عمل کردن و عوض سلامتی باور بیماری و چاقی رو به اجتماع تحمیل کردن 

   و فرد متناسب بدون ی چیزی رو نگه داره همیشه متناسب 

   واقعا همینطور من خیلی از افراد لاغری رو دیدم ک زیادتر از منم میخورن و خیلی لاغرن 

   حالا جالبش اینه ک داماد برگشته ب خواهرم گفته افراد لاغر تو شکمشون انگل دارن این انگل ها نمیزاره ک چاق بشن

   \"😐\"/
   \"🤣\"/

   چرا چون ی فرد لاغر این حرفو زده بهشو اینم باور کرده که اره داستان اینجوریه ن تحقیقی ن چیزی …

   حالا من خودم بعد رژیم عادت کردم به هجم متوسط رو ب کم غذا خوردن 

   همیشه خواهرزادم ک متناسب بهم میگه تو اندازه بچه ها غذا میخوری 

   مثل همون پدر خانواده ک گفتین 

   کم میخورد ولی زنه ک متناسبم بود چقدرم تازه زیادمیخورد 

   پس خوردن هیچوقت ملاکی برای چاقی و لاغری نبوده و نیست 

   من همون فردی هستم ک با اینکه زیادم اون همه چاق نبودم ولی ب شدت افکارم درگیر این بود ک چجوری میشه لاغر بود و باریک بود چیو بخورم یا نخورم و دائم ترس داشتم….

   اون حرفتونم واقعا خیلی جالب بود ک ی دختر ده ساله چیشده ک باهر خط رسیده مشخص ک عامل ذهنی پشت این چاقیه 

   عاملی ک از خانواده و جامعه ب این فرد القا شده 

   و هرچقدررر خدارو بابت دستانی مثل شما شکرررر کنم بازم کمه..

   برا اینکه منی ک قراره اقدام ب بچه اوردن کنم دیگه انقد لاغری رو یاد گرفتم ک‌ میتونم ب راحتی اطلاعات مناسب رو ب فرزندم منتقل کنم و اون رو نجات بدم از اعتماد ب نفس پایین، احساس بد، احساس شکست 

   و دست بردارم از مدام کنترل کردنش ک مثل گذشته خودم بیام صحبت کنم اینو نخور اونو بخور فقط تنها داده ای ک ب ذهن کودکم میدم اینه گشنت شد بخور سیر شدی دست بکش 

   و صدرصد فرزند من از رفتارهای منم الگو برداری خواهد کرد 

   من واقعا موقع خوردن هیچ عذاب وجدانی ندارم و هیچ رژیمی رو دنبال نمیکنم و خیلی ارامش دارم  

   من لایق اندام متناسب هستم 

   چون همیشه درگیرش بودم 

   و الان به صورت کاملا صحیح فاصله ای با باربی شدن ندارم 

   من عاشق خودممم ک عاشق متناسب شدن بود برای همین حق دارم ک لاغر بشم من ادم بی تفاوتی نبودم و بالخره دارم ب آرزوم میرسم 😍😍

   لاغری اسان ترین کار دنیاست 

   الهی ب امید تو

   \"😍\"/
   \"😍\"/
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار mohsenzadehyazdi@gmail.com
    1402/02/02 17:59
    مدت عضویت: 1089 روز
    امتیاز کاربر: 1034 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 264 کلمه

    سلام و درود خدمت استاد عزیز

    چقدر این فایل عالی بود🙏🙏🙏

    واقعا اول از خدا ممنونم که منو به این مسیر هدایت کرد

    و بعد از شما استاد مهربان که این همه اطلاعات عالی و آگاهی های ناب رو بی منت و رایگان در اختیارمون میگذارید.

    البته که هرکسی نمیتونه این فایل ها رو درک و حتی گوش بده… 

    خیلی برام جالب و بود و حتی خندیدم موقعی که گفتید بعضیا کنار تناسب فکری کارای دیگه هم میکنن😅😅😅اخه خودم درست روز قبلی که وارد سایت بشم رفته بودم کلینیک تغذیه و برنامه تغذیه کاهش وزن ویژه دوران شیردهی گرفته بودم… و این چند روزی هم که با شما بودم تقریبا برنامه رو رعایت میکردم

    البته الان که دارم این پیام رو براتون مینویسم حدود ۴ روز هست که احساس میکنم یه تغییراتی اتفاق افتادا برام دیگه اون حرص و ولع غذا و شیرینی و …رو ندارم

    قبلا همش میگفتم که من دارم شیر میدم بچم گناه داره تا میتونستم و یه ذره میل به خوراکی داشتم میرفتم سر یخچال و کابینت ها

    اما الان اینطور نیستم و دلیلش رو هم خوب میدونم 

    چون من دارم تربیت میشم برای آداب درست تغذیه

    حدیثی از یکی از امامان بزرگوار دیده بودم که فرموده بودن تا موقعی که حس گرسنگی بهتون دست نداده غذایی نخورید این جمله مدام داخل ذهنم تکرار میشه

    و یجورایی قبل از دست زدن به خوراکی ها ازخودم میپرسم واقعا این نیاز منه؟؟

    البته که هنوز اول کارم و این تازه شروع مسیر هست

    خیلی راحت شدم دیگه اینقدر حرص اضافه وزن نمیخورم مطمئنم که من قراره اینجا نتیجه بگیرم🙏🙏🙏🙏با علاقه و مشتاقانه میرم سراغ بقیه گام ها

    خیر دنیا و آخرت نصیب شما و خانواده عزیزتون.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 24 کلمه

     سلام و درود
     لطفا در نوشتن دیدگاه دقت کنید به اشتباه دیدگاه خود را در پاسخ به دوست دیگری ثبت کرده اید
     با تشکر

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 212 کلمه

   سلام استاد خوبم امیدوارم حال دلتون خوب باشه 

   وهمچنین حال دل همه ی همراهیان عزیزم

   همینجوری ک شما هم اشاره کردید من هم از وقتی متوجه نوشته های سایت گوگل شدم مرتب درحال سرچ گردنه مقدار کالری یا روش های لاغری و انواع رژیم ها بودم حتی مدتی هم اپلیکیشن زیره ک کاملا راجب کالری ها گفته و مقدار دریافتشون هم گفته نصب کردم و انجام میدادم ولی دریغ از کاهش وزن …شاید یکی دو کیلو کم میکردم اما باز خسته میشدم از چک کردن کالری و همیشه با این تعیین مقدار مواد غذایی سخت مشکل داشتم و ب مقدار غذای فرد متناسب ک نگاه میکردم و از غذای من بیشتر بود دلم میخواست گریه کنم ک اخه ینی چی این چ معنی داره …و در آخر بی نتیجه میموندم و رهاش میکردم و از حرص کلا برنامه رو پاک میکردم …واقعا فقط یک فرد چاق می‌تونه این حرفارو درک کنه

   استاد من ب این روش ایمان محکم. دارم خودمو کاملا عین یه برگ توی آب روان این مسیر رها کردم و ب هرجا منو برد میرم ومقاومت هم نمیکنم چون میدونم مسیر درسته و مقصد همونجاییه ک سالهاست ب دنبالشم 

   از خدای مهربانم میخواهم ک همچنان دستان  مهربانشو در این مسیر برایم بفرسته و مثل همیشه منو یاری کنه …

   ای قدرت بی انتها امیدم تویی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1402/01/04 01:42
   مدت عضویت: 505 روز
   امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 810 کلمه

   سلام خدمت استاد عطار روشن عزيز

   افراد متناسب اصلا صحبت نمي كنن درباره مضرات مواد غذايي

   اونا اصلا ساعت نداره غذا خوردنشون 

   اصلا نميگن اگه صب فلان چيزو بخوري جذب ميشه 

   در عوض افراد چاق استاد تجسم چاقي هستن

   افراد چاق كل روز در حال تجسم هستن

   بله بله 

   من اين گفته ها رو با قلبم قبول دارم

   ترس از خوردن بعضي غذاها من رو دچار اضافه وزن كرده

   من دائما با خوندن درباره مواد غذايي مضر هي دعوت نامه فرستادم براي چاقي

   من با دسته بندي مواد غذايي كه چقدر چربي بخورم چقدر كرب بخورم چقدر شكر بخورم …هي به چاقي گفتم چقدر برام مهمي و جهان هستي بيشتر بهم داده

   هميشه جدول ارزش غذايي رو ميخونم 

   ولي هيچ وقت رول مدل من در تناسب اندام اين كار رو نميكنه

   الان فهميدم جامعه با آموزش هاش داره بودجه سازمان دارو رو افزايش ميده از جيب مردم!!!

   سس بدون شكر

   سس كم چرب

   اين اول مشكله …اول فرستادن دعوت نامه ها براي چاقي و بيماري هست

   چي ميشه كه من فك كنم بدنم هوشمنده و فقط به اندازه اي كه لازم داره ميخوره 

   چي ميشه كه من فكر كنم بدن من انقدر هوشمنده و فقط چيزهايي رو انتخاب ميكنه براي خوردن كه به بدنم سلامتي بيشتر ميرسونم

   بايد جهاد اكبر كنم و تمام اون باورهايي كه ساختم براي توجه بيشتر به چاقي …حالا بيشتر توجهم رو بزارم روي تناسب اندام …توجهم رو بزارم روي اينكه بدن من رو يك قدرت برتري ساخته و طپش قلب من با اراده اونه… اون داره به تمام سيستم هاي بدنم كمك ميكنه كه من زنده بمونم …اونم بهتر از من بلده من رو هدايت كنه به سمت چيزهايي كه براي بدنم مفيده 

   من تصميم گرفتم سعي كنم ديگه جدول ارزش غذايي رو نخونم 

   در عوض هر خوراكي رو ميبينم از خودم سوال كنم آيا بعد از خوردنش عذاب وجدان ميگيرم يا نه؟

   اگر جواب اينه كه عذاب وجدان ميگيرم پس نميخورمش 

   و سريع رول مدلم رو ميارم توي ذهنم و ميبينم كه اونم كلا نميخوره اون خوراكي رو نه به خاطر اينكه عذاب وجدان ميگيره …بلكه به خاطر اينكه هوش برتر در بدنش داره اونو هدايت ميكنه …چرا اونو داره اونجوري هدايت ميكنه ؟!!1 چون اون رول مدل لاغري من ، تناسب اندامش از اول باهاش بوده و اگر غير از اين باشه انگار يه چيز غريبه اي وارد زندگيش ميشه و خدا دوست نداره اون احساس غربت كنه …پس هدايتش ميكنه به سمت خوردن چيزهايي كه براش خوبه و هميشه اون رابطه دوستي با تناسب اندامش برقرار خواهد ماند

   من بايد چيكار كنم ؟

   من بايد اول بپذيرم كه خداي اون ، خداي منم هست

   ايمان داشته باشم به اينكه خداي ما عدالت داره و اون بيشتر از ما كه بنده هاش هستيم ميخواد ما خوشحال باشيم

   بپذيرم كه سيستم اشتباه نميكنه و من، و همه انسان ها و موجودات جز اين سيستم يكپارچه هستيم …اينطوري نيست كه اين سيستم ژنتيك بعضيا رو چاق آفريده ژنتيك بعضيا رو لاغر

   سرنوشت بعضيا بدبختي نيست..و سرنوشت عده اي ديگه خوشبختي

   اينارو چه جوري به ذهنم ثابت كنم!!!

   اينجوري كه براي همه مون به يك اندازه اكسيژن روي زمين هست

   براي همه مون خورشيد طلوع ميكنه

   براي ههمون شب ميشه و استراحت ميكنيم

   خون در بدن همه  مون به يك اندازه ست

   اين وسط ذهن شيطنت هايي ميكنه و مياد مثال هاي نقض رو نشونم ميده…اما من بايد آگاه باشم كه به چي توجه ميكنم..چي دوست دارم توي زندگيم بيشتر باشه ….

   پس

   به همون توجه كنم

   بله تناقض زياده در جهان و اين تضادها باعث رشد جهان ميشه

   من اگر اضافه وزن نداشتم و به اين تضاد برنميخوردم كه بگردم دنبال يك روش هوشمندانه براي رسيدن به تناسب اندام

   همين سرچ كردن من ، همين كه استاد عطار منش به تضاد چاقي برخورد و اون تضاد رو حل كرد الان نتيجه اش اين شده كه بقيه ازجمله من هدايت بشيم به اين راه حلي كه از طريق ذهن به تناسب برسيم در نتيجه جهان گسترش پيدا ميكنه….

   چه جوري جهان از طريق لاغر شدن ما گسترش پيدا ميكنه ؟!!!

    ماهايي كه داريم با ذهنمون خودمون رو به تناسب ميرسونيم ، خدا ميدونه بعد از تناسب اندام به چه دستاوردهاي بزرگي خواهيم رسيد

   به خودمون ميگيم وقتي ذهن من انقدر قويه كه من رو ميتونه متناسب كنه

   پس اون كدوم كاريه كه من بخوام انجامش بدم و نتونم…و نتيجه غير قابل تصور هست…

   در آخر به خاطر اينكه اون تيكه آخر رو به ما نشون داديد كه چطوري از شرايطي كه داريم استفاده كنيم و ايده هامونو اجرا كنيم از شما سپاسگذارم

   همين نكته هم ميتونه به ما كمك كنه

   ما توي همين شرايطي كه هستيم شروع كنيم به لاغري

   همين الان كه عيد هست

   يا هر موقعيت ديگه اي

   و اين روش لاغري با ذهن همينو به ما ياد ميده كه توي همون شرايطي كه هستيم شروع كنيم به اجراي ايده هامون…همون چيزي كه در اين فايل هم بهش اشاره كرديد…ما توي همين چاقيمون شروع ميكينم به تغييرات ذهني …ما واينميستيم اين شنبه بياد بعد شروع كنيم به لاغري

   ما واينميستيم اين تعطيلات عيد تموم بشه و بعد رژيمو شروع كنيم

   ما براي اجرا كردن بزرگترين تغيير زندگيمون براي هيچ چيز كوچيكي واينميستيم

   و اين ما هستيم كه خلق ميكينم شرايط دلخواه و نادلخواه زندگيمون رو

   يا حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 5896 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 292 کلمه

   خداوند یکتارو برای بخشیدن آگاهی ها بینهایت سپاسگزارم

   درود بر همه عزیزان و استاد عزیزم

   واااای استاد بینظیرم شما اسم فایل های رایگان رو بزارید فراتر از قیمت

   واااای استاد چقدر آگاهی چقدر زیبااااا

   فکر میکنم مثل ارشمیدس شدم که میگفت وجدت وجدت

   گر چه من تقریبا بعد از شنیدن هر فایلی این شکلی میشم

   من مطمئنم بیش از ۵۰ درصد اصلاح رفتاری دارم ولی وزن کم نکردم یا اگر هم کم میکنم خیلی مقطعی هستن

   از بس که تصویر چاقی دارم تو ذهنم 

   دقیقا استاد من رو گفتید هر چی میخورم تصور چاقی دارم،  اگر یکی یه حرفی بزنه وااای چی بر من خواهد گذشت انگار که من بخاطر اونا میخوام وزن کم کنم،، بعد ناراحت میشم و از اندامم متنفر میشم که چرا لاغر نمیشم…

   از بس که انرژی میدم به ذهن چاقم،، هر کی حرف بزنه من به خودم میگیرم، نگاه کنه میگم داره به چربی هام نگاه میکنه،، همش هر غذاییو با ترس میخورم، فکر میکنم تو ذهنم دارم چربی هامو بیشترشون میکنم

   جدیدا به یه چیز جدیدی رسیدم چون من ۲۰ سال دارم از خودم تصور چاقتر رو ایجاد میکنم ذهنم در کمتر از هزارم ثانیه تصویر می‌سازه… استاد بالاخره متوجه شدم اگر میخوام لاغر شم این تصوراتِ چاقی رو باید به تصورات لاغری تبدیل کنم… و استاد عزیزم به موضوع خیلی خوبی اشاره کردید که یعنی  تبليغات و رسانه ها کاری کردند که پیشفرض بدن رو چاقی و مریضی بدونیم و حالا باید کارهای سخت انجام بدیم تا لاغر شیم و بتونیم تا حدودی سالم باشیم… جوری لاغر شدن رو سخت کردن که خود من با وجود اینکه چند سالی هست که عضو سایتم هنوز نتونستم این باور به شدت حیاتی برای لاغریو از بین ببرم… ولی حالا که تونستم انقد عمیق بشناسمش به لطف الله حتما تغییرش میدم

   استاد بینهایت از سخاوتتون سپاسگزارم،، خیلی دوستتون دارم‌.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/11/18 20:05
   مدت عضویت: 535 روز
   امتیاز کاربر: 37651 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 239 کلمه

   سلام شب بخیر 

   افراد که تویی مسیر قرار میگیرن چون اصافه وزن تویی این مسیر هستن کار برای این گرده سختتره با وجود چاقی باید ردرمسیر لاغریی قدم بر دارن .این افراد شاید زود دلسرد بشن واستمرار نکن توی  یادگیری .

   افراد که توی رزیم دیگه شرکت کردن وان افردا به ما با عمل به اینکه چاق نبودن وازچاقی وحالات درونی ومغزی ما خب ندارن به ما دستور غذایی میدن چی بخور  چی نخور کی بخور کی نخور چند لقمه چندقاشق یا چند گرم بخور  گودن موادغذایی حذف کن سبزیجات بخور به اندازه یی وانت

   حالاازدل مایی بیچاره وذهن و فرمول ذهنیکه میگفت بخکر اصلاخبرنداشتن اوناتویی سرزمینی دیگه زندگی میکردن از سرزمین چاقها خبر نداشتن 

   تویی سرزمین ما اصلا گوش به حرف دادن این رژیمها مثل یی نفره که اصلا هم زبون ما نیست ومیخواد با ما ارتباط برقرار 

   کنه اون شاید بااشاره ارتباط بر قرار کنه ولی مابا رزیم در مغزمون درحال جنگیدن هستیم 

   تمام شرکتهای غذایی ازما به عنوان مصرف کننده پول ساز نگاه میکنن چون فرد لاغر اصلا اضافه خوری نداره که به این شرکتها سودی برسونه این ما هستیم که برای این شرکتهای پول سازی میکنیم کالری  واندازه خودرن روی موادمیزنن برای کم خوردن ولی فقط لاغره هستن روی مواد غذایی میخونن فردچاق اصلا به این موضوع دقت نداره از چیزی خوشش بیاد فوری خریده شاید همون جا میلم کنه .چه کار به کالزی  چه انداز بخوری کمتر چاق میشی داره .

   دیدن وخواستن وخریدن  میل کردن در کمترین زمان اتفاق میفته.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سولیکا
   1401/11/01 10:05
   مدت عضویت: 1235 روز
   امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 547 کلمه

   با سلام و درودی دیگر به استاد و دوستان عزیزم.

   گام۱۳:بهترین روش لاغری چیست؟به نظر من بهترین روش روشی هست که ما با لذت لاغر بشیم همون جوری که با لذت چاق شدیم کدوم یکی از ما با رنج و گریه چاق شدیم کدوم یکی از ما با فشار و برنامه ریزی یه نفر دیگه یا برنامه ای که یه نفر دیگه برامون نوشته چاق شدیم خوب معلومه هیچ کدوم ما با لذت افکارمون عوض شده و بعد با لذت رفتارهای چاق کننده داشتیم و نتیجه اش شده این جسمی که برای ما باقی مونده و ما حالا با فشاری که این جسم و این چاقی به ما میاره می‌خوایم لاغر بشیم و همه به ما گفتن دو راه برای لاغرشدن وجود داره کمتر بخور بیشتر بدو و ورزش کن که به نظرم در این روشها پایه همشون بر رنج و سختی هست.هیچ کس دوست ندارد که با تحت فشار دادن خودش لاغر بشه چون نمیتونه این رویه رو تا آخر عمر انجام بده فوقش چند ماه بتونه تحمل کنه ولی چون ذهنمون چاق بازم رفتار و افکاری که یاد گرفتیم وارد عمل میشن و ما دوباره چاق میشیم .روشی باعث لاغرشدن و ماندگاری لاغری میشه که محدودیت مکانی نداشته باشه یعنی هرکجا که خواستیم و گرسنه بودیم غذا بخوریم و اگه گرسنه نباشیم خیلی راحت بگیم میل نداریم مثل رژیم نباشه که وقتی رفتیم مهمونی یا در موقعیتی قرار گرفتیم نتوانیم رژیم رو رعایت کنیم و این باعث شکست رژیم میشه و در نتیجه حالت ناتوانی به فرد چاق در برابر چاقی دست میده و همچنین محدودیت زمانی که اینجوری نباشه که برای ما تعیین کنن که از یه ساعتی به بعد نباید چیزی بخوری و این یعنی فشار و افراد متناسب هروقت که گرسنه باشه غذا میخوره چه نصف شب باشه و یا چه صبح زود باشه.روشی که نیاز به کار جدید و سخت نباشه مثل ورزش کردن که واقعا برای فرد چاق زجرآور هست که هر روز یه تایمی رو برداره برای ورزش و اگه به هر دلیلی نتونست انجام بده سرخورده نباشه و روشی باشه که با وجود چاقی بازم از انجام دادنش لذت ببریم تا به لاغری برسیم اگه یه رفتار اشتباه داشتیم خودمون رو سرنش نکنیم و روشی باشه که به سبک زندگی ما تبدیل بشه و تا آخر عمر این بشه سبک زندگیمون که همه این ویژگی ها به نظرم فقط و فقط در روش لاغری با ذهن امکان پذیره مسیری که آدم حس آرامش و راحتی داره مسیری که کل افراد چاق در اون حضور دارن و خیلی راحت حرف دلشون رو میزنن و همه همدیگه رو درک می‌کنیم و به هم احترام میزاریم و حرف همدیگه رو تایید میکنیم چیزی که قبلنا هروقت ما می‌گفتیم به یه فرد متناسب که دست خودم نیست خوردن به ما نخندن ما رو درک کنن و این ویژگی این مسیر هست که همه مثل هم هستیم همه یه جوری سختی کشیدیم از چاقی و همه به اندازه خودش برای لاغری تلاش کرده اما چون روش اشتباه بوده هر بار شکست می‌خوردیم و خودمون رو داغون میکردیم از اینکه چرا آنقدر در برابر چاقی ناتوانیم.استاد عزیزم ازت ممنونم که روش درست رو به ما هم معرفی کردین تا نسل‌های بعد ما دیگه چاق نباشن دیگه این سبک زندگی رو نداشته باشند و تعداد افراد چاق هر روز کم و کمتر بشه ممنونم از شما.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/10/30 10:56
   مدت عضویت: 555 روز
   امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,226 کلمه

   سلام . چه متن و فایل خوبی . چقدر تجربه ی اقا امیر برام خوشایند بود . چه اندام متناسبی . چقدر خوب و عالی شدن . دیگه حیرت نمیکنم 

   این طبیعیه که وقتی کسی از روش لاغری با ذهن استفاده کنه به این خوبی  لاغر بشه . 

   من این روش رو پذیرفتم . 

   لاغری با ذهن تنها روش لاغر شدنه . 

    پاکسازی فضای چاقی ذهنی در این فایل برام خیلی روشن شد  . عقاید غلط ما نسبت به چاقی و لاغری فضای ذهن ما رو پر کرده . مثل همون کالری گذاشتن برای غذاها یا نوشتن کم چرب و پرچرب و … . خدارو شکر می کنم که  فضای ذهن من با مرور این سایت هر روز  داره  تغییر می کنه . برای همین رفتارهای متناسب کننده رو انجام  میدم . یه انسان چاق نمیتونه رفتارهای متناسب کننده داشته باشه . چون فضای ذهنش در یه دنیای دیگه است یه جور دیگه فکر می کنه . چطور میتونه چاق فکر کنه ولی متناسب کننده عمل کنه . حتما باید فضای ذهنیمون لاغر بشه که بعد طالب انجام رفتار متناسب کننده بشیم . 

   اگه یه انسان چاق رفتارهای چاقی نشون میده (پرخوری و کم خوری ) چون فضای ذهنش همش در چاقی  دور میزنه . من در این فایل فهمیدم اصلا مهم نیست کجای دنیا زندگی می کنم  دنیای من و مکان من برای زندگی فضای ذهن منه . 

   درفایل دیروز گفتین این شما هستید که وارد حریم من شدید . 

   ما از طریق صحبتهاتون  وارد حریم ذهن شما شدیم و به نظرم شما رو هم از طریق خوندن نوشته هامون به فضای ذهنمون دعوت می کنیم . 

   البته من دارم فضای ذهنی رو در سرخودم ایجاد می کنم که از شما یاد گرفتم و در حقیقت این نوشتن ها همه یادگیری مطالب شماست و به نوعی خونه ی خودتونه . فضای ذهن شماست که ما داریم مینویسیم . 

   نوشته تون در مورد آقای امیر خیلی برام جالب بود . 

   حتی حسادتهاتون باورم نمیشه یه روزی شما هم مثل ما بوده باشید و به انسانهایی که لاغر بودن حسادت می کردید . چون  تمام اون حالات در فضای ذهن چاق ماست . 

   جالب بود که گفتید ما با وجود چاقی داریم حرکت می کنیم به سمت لاغر شدن . درسته ولی دیگه اون رنج و نمی کشیم . 

   من تو همین مدت کم فضای ذهنم تغییر کرده . احساسم به خودم تغییر کرده . رفتارم تغییر کرده . شخصیت متناسبم رو بیشتر درک کردم و در عین حال هنوز چاقی هست اما من ازش رنج نمیکشم . در درونم ازش فاصله گرفتم . شاید هنوز جسمم درگیرشه . ولی خودم میفهمم جسمم داره آزاد میشه . من حالم بهتره . دیگه احساس خفگی ندارم . لباسهام به تنم چسبیده نیست . درسته هنوز لایه های شکمم هست . اما یکم رها شده و البته من روز اول همینم نداشتم . چون شخصیت متناسبی در وجود خودم نداشتم . چون فضای ذهن من پر از چاقی بود و چقدر جالب که این فضا انقدر قدرت داره که طبیعت جسم رو تغییر داده بود . 

   خوشحالم که دارم به طبیعت اصلی خودم برمیگردم . خوشحالم که دارم شخصیت متناسب خودم رو کشف و ضبط می کنم . 

   من هر روز در حال ساخت این شخصیت قوی هستم .

   دیگه بر اساس فضای چاقی در ذهنم غذا نمیخورم . 

   اون مادر که دائما داشت میخورد چون ذهنش در فضای چاقی بود . اون مادر میخورد و خودش رو سرزنش میکرد . یا میخورد که لذت ببره تا برای لحظاتی درد چاقی رو فراموش کنه . او برای شاد نگهداشتن خودش از غذا استفاده می کرد در حالیکه اون دخترها و پدرشون در فضای لاغری ذهنی زندگی میکردن . 

   فضای لاغری ذهن برای شادی نیاز به غذا نداره . غذا رو عامل لذت بردن از گردش نمیدونه . فقط وقتی گرسنه است میخوره و وقتی سیره نمیخوره . نه از خوردن غذا ذوق زده میشه و نه حیرت می کنه و نه لذت میبره نه از نخوردنش ناراحت میشه و رنج میکشه . 

   چطور شد که فرمولهای چاقی در خوردن ما اومدن ؟  البته بعدش در همه چیز اومدن ؟  در خوابیدن ما . در نشستن ما . در کار کردن ما . حتی در نفس کشیدن ما . 

   ویژگی های یک انسان چاق اینه که زیاد میخوره . زیاد میخوابه . زیاد میشینه . زیاد نفس میکشه . نفس کم میاره . خیلی سخت و عذاب اور کار می کنه . یعنی کار کردن براش سخته . 

   من این فرمولای چاقی هم دارم و اینا رو دقیقا باید مثل خوردنم که چطور فرمول چاقی رو دارم ازش حذف می کنم درست کنم . 

   شخصیت متناسب مطابق نیازش میخوابه . یعنی هر وقت خوابش بگیره میره تو رختخواب و میخوابه و هر وقت حس بیداری داشته باشه از جا بلند میشه . همش تو رختخواب  نیست . در حالیکه انسان چاق همش تو رختخوابه . من فکر می کنم اینم یه عادت مخصوص شخصیت چاقمه و این عادتمم دوست دارم تغییر بدم . یعنی هروقت خوابم میگیره بیام تو رختخواب و وقتی هم که بیدار میشم دیگه لوازم خواب و جمع کنم . 

   یه آدم چاق همش دلش میخواد بشینه . وقتی میشینه دیگه دلش نمیخواد بلند بشه همش کاراشو به دیگران میگه انجام بدن . ولی شخصیت لاغر همیشه خودش کاراشو انجام میده . پس منم دلم میخواد حتی وقتی نشستم دیگه به کسی نگم مثلا کنترل و بده . یه لیوان اب برام بیار . میوه بیار . برق و خاموش کن . لباسامو بیار .  دوست دارم انتخاب کنم که مثل انسانهای لاغر  کم کم خودم کارامو انجام بدم  واسه کار کردن سخت کار می کنم همش فکر میکنم کار چقدر بزرگه و من نمیتونم این کارا رو انجام بدم ولی از این فایل فهمیدم انجام کارها خیلی راحته . حتی میشه وقتی در معذوریتم با کمترین امکانات هم به هدف رسید . فقط کافیه بخوام کاری رو انجام بدم . مثلا من الان سنگینم خب شاید نتونم به راحتی یه ادم لاغر کار کنم ولی خب اندازه خودم سعی می کنم کارو بزرگ نکنم . کارو برای خودم راحت کنم . شخصیت خودمو بزرگ کنم و بگم اینا فقط یه انتخابه . یه انتخاب اگاهانه برای قوی شدن شخصیت لاغرم . این شخصیت لاغرمه که داره منو سبک میکنه . هر چقدر فضای ذهن من در فکر و عمل بیشتر مثل انسانهای لاغر بشه شخصیت لاغرم بیشتر میتونه در جسمم خودشو نشون بده . 

   امروز این موضوع رو از فایل درک کردم و البته که هر ۴۲دقیقه فایل و متنتون چقدر فضای لاغری رو در دهن من راحت نشون داد و همینطور فضای چاقی رو چقدر قشنگ تشریح کردید که حتی ممکنه کسی اصافه وزن نداشته باشه ولی همش در حال پیشگیری باشه و ترس از چاقی و تفکیک غذاها و … این فرد هم همش فضای ذهنش چاقیه و همین فضا دنیای وجودشه و همون نتیجه رو براش ایجاد می کنه . ما در هر فضای ذهنیی که باشیم تجسم همون فضا برامون مقدوره . منی که تا دو هفته ی پیش همش داشتم به چاقی بیشتر فکر می کردم و به تنگ شدن لباسام و به حرف مردم و سرزنش خودم و الان توی همین دو هفته فضای ذهنمو میبینم که داره شبیه انسانهای لاغر میشه . طوری که من حتی انقدر امیدوار شدم که لباسمو ندادم بدوزن . گفتم لاغر میشم برام گشاد می مونه . 

   من امید به لاغر شدن و لاغر موندن رو فقط در همینجا و همین روش مشاهده می کنم و به نظر من بهترین روش لاعری و تنهاترین روش لاغری روش لاغری با ذهنه که به نظرم همه باید یاد بگیریم  . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 30 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فهيمه
    1402/01/04 01:59
    مدت عضویت: 505 روز
    امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 181 کلمه

    سلام دوست عزيز

    چقدر جالب اشاره كرديد به پاكسازي ذهني از باورهاي چاقي

    منم از اين به بعد هر روز به خودم ميگم كه بايد پاكسازي كنم ذهنم رو از باورهاي چاقي

    با شما موافقم كه افرد چاق بيشتر تمايل به نشستن دارن تا تحرك داشتن

    چندتا از خانم برادرهاي من وزن هاي متفاوتي دارن

    امروز داشتم باهاشون حرف ميزدم تصوري چون عيد هست و همه شون دور هم بودن

    ديدم اون خانم برادرم كه لاغر هست چقدر جنب و جوش داشت حتي يكم كه با من حرف زد، خداحافظي كرد گفت برم به بقيه كارهام برسم

    ولي اون زن برادرم كه چاق بود ، نشسته بود توي تراس و داشت با من حرف ميزد

    من از اونجايي كه اينجا توي سايت دارم ياد ميگيرم به خواهرم كه اونجا بود گفتم رفتار فلان خانم برادرم كه لاغر هست رو كپي كن ،و انجام بده، لاغر ميشي

    از اون خانم برادرم پرسيدم چي كار ميكني واسه لاغريت…گفت فلان چيزو نميخورم فلان كارو نميكنم…آب زياد ميخورم….

    و من هميشه  اين خانم برادرم رو تحسين ميكنم هم جلوي روش هم پشت سرش 

    و امروز بهش گفتم واقعا تحسينت ميكنم كه اين علم رو بلدي

    موفق باشي

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار عطا
     1402/01/06 14:01
     مدت عضویت: 555 روز
     امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 417 کلمه

     سلام و درود .

     ممنون چه نکات ارزشمندی در نوشتتون فرمودید . 

     بله انسانهای چاق به این دلیل تمایل بیشتری برای نشستن دارند چون  اونقدر از طریق افکارشون به خودشون انرژی منفی دادن ناخوداگاه ذهن این انرژی رو حبس کرده و نمیزاره رها بشه چون میدونه با رها شدنش چیزی جز  رنج کشیدن نصیبش نمیشه . 

     ما تا میتونیم باید لاغری رو برای خودمون راحت و راحتترش کنیم .  در تفکرمون هر لحظه  ا کم کم انرژی رو آزاد کنیم . ببینید انرژی همیشه در حال اومدنه . همیشه . ما با باورهای منفیمون نسبت به لاغری یا حتی چاقی انرژی رو حبس می کنیم . 

     خبس انرژی برابره با ورم ابر با نگهداشتن چربی . رما نشدن چربیها . حال بد افسردگی و … 

     ما تا میتونیم باید انرژی رو رها کنیم . 

     چطور ؟ 

     با باورهای عالی . وقتی باور کنیم لاغری راحته . باور کنیم تمام آرزوهای ما خیلی راحت به دست میان . باور کنیم ما در مدار دریافت نعمتها هستیم . باور کنیم  همه چی راحت و آسونه . زندگی خوبه . خدا خوبه . همه آدما خوبن و تفاوتشون فقط به تفاوت نوع نگرششون به زندگیه .  در یک کلام وقتی خدا رو میپذیریم کم کم انرژی ما از وجودمون ازاد میشه . کم کم ما رها میشیم از حبس انرژی . 

     و لاغری خیلی راحت اتفاق می افته . 

     چیزی که فهمیدم اینه که لاغر شدن اصلا چزی نیست که تا الان تصور می کردم . 

     لاغر شدن  فقط به این معناست که یه انرژی جاری رو ما با باورهای غلطمون سد گذاشتیم . 

     یعنی مفهوم و معنای لاغری رو باید تغییر بدیم . 

     لاغری کم کردن توده ی چربی نیست . 

     لاغری آزاد کردن انرژی هی دروپیست که دائما در حاد اومدن هستن و وقتی ما گا باورهای محدود کننده جلوش سد ایجاد کردیم این انرژی حبس میشه و رها نمیشه و  موندن اون انرژی در وجود ماست که مارو چاق می کنه . 

     انرژی رو جاری کنیم . 

     علت تمایل ما به نشستن اینه که داریم حجم زیادی از انرژی رو با خودمون این طرف و اون طرف میکشیم و تکون دادن این حجم از انرژی کار سختیه  برای همین ترجیح میدیم بنشینیم . 

     در حالیکه فرد لاغر داره انرژیشو ازاد می کنه . برای همین شاده . آزاده  راحته سبکه و فرز . اون حجم زیادی از انرژی رو با خودش این طرف و اون طرف نمی کشونه . برای همین هیچ وقت خسته نیست ولی ما دائما خسته ایم . 

     ما خسته از افکار خودمونیم . دیوگاهمون رو باید تغییر بدیم . راحتتر فکر کنیم . راحتتر ببینیم و راحتتر عمل کنیم . 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 15 از 3 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار فهيمه
      1402/01/07 23:18
      مدت عضویت: 505 روز
      امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 58 کلمه

      سلام دوست عزيز

      چقدر از نظرات شما ياد ميگيرم چقدر خوب توضيح دادي كه فرد چاق حجم زيادي از انرژي رو با خودش حمل ميكنه واسه همينه كه بيشتر تمايل داره بشينه 

      ولي برعكسش فرد لاغر است

      خيلي عميق توضيح دادي ممنونم از اينكه در اين مسير همراهم هستيد 

      استفاده ميكنم از آگاهي هاي شما

      موفق باشيد و در مسير تغيير پايدار باشيد

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار عطا
       1402/01/08 22:43
       مدت عضویت: 555 روز
       امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
       محتوای دیدگاه: 57 کلمه

       سلام ‌و درود ممنون از نظر لطف شما . 

       البته خودم که نوشتمو خوندم دیدم که  غلط املاییش خیلی زیاد بود . ببخشید چون با عجله نوشتم فرصت ویرایش نداشتم . 

       از دعای خیر آخرتونم واقعا سپاسگزارم . 

       در مسیر تغییر پایدار باشیم . 

       این دعا خیلی زیبا بود و به نظرم تنها رمز موفقیت در هر مسیر همین فرموله . 

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 553 کلمه

   به خالق هدایتگر سلام خداجونم متشکرم متشکرم برای این که جزو معدود افرادی هستم که تا این جا قدم ۱۳ برداشتم و با استمرار در این مسیر حرکت میکنم خدایا شکرت برای این که از وقتی متناسب تر از قبل شدم به سمت چربی سوزی و صعود نه سقوط در حرکتم . یاربم دو تا فرمول غلط در ذهنم بد جوری جا خوش کرده اما امید دارم با هدایت های تو این دو فرمول هم با طی کردن تکاملم کم رنگ و کم رنگ بشه و جاش به فرمول های اصلی بدنم یعنی متناسب شدن بده . ۱. باید باور کنم که متناسب شدن روند طبیعی بدن هست این بدن زیبا و دوست داشتنی من که از وقتی پام در این جهان گذاشتم با من بوده تا الان با همین جسم من توانستم زیبایی های بیشمار تجربه کنم با همین جسم زیبایی هارو دیدم غذا ها و طعم های مختلف تجربه کردم . با همین جسم راه رفتم بلند شدم نشستم . رقصیدم و خواندم و شادی کردم با همین جسم اگه این جسم نبود من این تجربه هارو نداشتم به واسطه این جسم توانستم این تجربه ها رو داشته باشم جسم عزیزم متشکرم متشکرم برای این که تکاملت طی کردی و رشد کردی و توانستم تجربه های زیبایی رو با تو داشته باشم . خدایا کمکم کن بتوانم به این جسم فوق‌العاده و زبانش که احساس هست اعتماد کنم و با ذهنم در عملکرد این جسم که دقیق و بی نقص هست دخالت نکنم یارب العالمین ام ذهنم را در این مسئله خاموش گردان . امیین

   سوره  مائده. ای موسی قوم ستمگری در آن سرزمین هستند تا زمانی که از آن جا نروند هرگز وارد ان نمی‌شویم  پس اگر از آنجا رفتند ما وارد ان می‌شویم.  وقتی رب به قوم موسی در جواب خواسته شون میگه وارد این شهر شوید و آنها این طوری پاسخ میدن و از هدایت الله سر باز می‌زنند اون موقع که خودشون در سختی میندازند تنها و تنها بخاطر این که می‌ترسند و نمی‌توانند به رب و هدایتش اعتماد کنند این آیه و آیات بعدش که مطالعه میکردم من به این فکر انداخت که منم اگه به این جسم و این مسیر لاغری با ذهنی که ربم در پاسخ به درخواستم هدایتم کرده اعتماد نکنم سرانجامی ندارم جز سرانجام گروهی که همراه موسی بودند و امثال آنها رنج و سختی و ترس . آنکه پس از ستم کردند ( به خودش ) توبه کنده و راه اصلاح در پیش بگیره به راستی الله توبه ش میپذیرد. همانا الله امورزنده مهرورز است . خوب مریم تو وقتی فهمیدی با دادن ورودی های اشتباه چه آگاهانه چه نااگانه به خودت ظلم کردی و باعث به وجود آوردن جسمت به این شکل شدی حالا که توبه کردی حالا که به این مسیر هدایت شدی و داری اون فرمول های غلط پاک میکنی کم رنگ میکنی ربم غفور و رحیم لاجرم این جسم به سمت تناسب اندام هدایت میکنه پس جای هیچ نگرانی نیست به یاد داشته باش در همین سوره مائده افرادی رو که ترس و نگرانی دارند و از روی ترس به افراد دیگه پناه می‌برند به بیمار دلان تشبیه کرده و گفته که چه بسا برای مومنان  براشون فتحی پیش آورد میاد یا فرمانی رب میده.  و آنها پشیمان میشدن و افسوس می خوردند  که چرا ایمان نداشتن مثل مومنان . پس به این مسیری که هستی ایمان داشته باش . خدایا متشکرم برای همه چیز .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/10/15 17:38
   مدت عضویت: 611 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 552 کلمه

                   “به نام او که بهترین راهنماست”

   با سلام به استاد عطار روشن و همه ی هم مسیران؛

   گام سیزدهم : بهترین روش لاغری چیست؟

   امروز پنج شنبه ۱۵ دی ۱۴۰۱ من گام سیزدهم را به لطف خدا بر داشتم.من هم مثل همه ی شما دوستان عزیز به دلیل چاقی و اضافه وزن زیاد، همیشه و در همه حال با خودم درگیر بودم که از چه روشی برای لاغر شدن سریع و بدون برگشت استفاده کنم تا خودم را از شر چاقی نجات بدهم.هر بار که با روش جدیدی آشنا می شدم با شوق و ذوق فراوان و البته از شنبه شروع می کردم به رژیم گرفتن و این کار چندان طول نمی کشید و من دست از پا دراز تر باز به حالت قبل بر می گشتم البته با حرص و ولع بیشتر برای خوردن هر چیزی.این رژیم گرفتن ها و رها کردن ها و به نتیجه نرسیدن ها همگی بیشتر و بیشتر اعصاب و روان من را نابود می کرد و دچار  ناراحتی مضاعف از چاقی و اضافه وزن و تناسب اندامی که شده بود یک آرزوی دور و دست نیافتنی برای من.یادمه بارها و بارها از خدا تقاضا می کردم که یک روش خوب و عالی پیدا کنم تا از طریق آن بدون زجر و سختی و تحمل ناراحتی بتوانم به راحتی و با اطمینان کامل به لاغری ماندگار برسم و همیشه این را از خدا می خواستم تا اینکه به طور خیلی اتفاقی با لاغری با ذهن و سایت تناسب فکری آشنا شدم و با ایمان قلبی و باور درونی شروع به یاد گیری و آموزش لاغری با ذهن کردم.نزدیک به ده ماه است که من در مسیر لاغری با ذهن قرار دارم و در این ماه ها به هیچ عنوان از هیچ روش دیگری استفاده نکرده ام حتی اگر مدتی هم از مسیر خارج شده باشم همچنان به این روش وفا دارم و اعتقاد و ایمان دارم.امروز که روی ترازو رفتم و با دیدن وزن جدید کم شده ام خیلی خیلی خوشحال شدم و کلی ذوق کردم و به خودم و بدنم افتخار کردم و کلی هورا برای خودم سر دادم و این خوشحالی و حال خوب چیزی نیست جز نتیجه ی یادگیری لاغری با ذهن،بهترین روش لاغری در دنیا.روشی که نه از رژیم گرفتن های مسخره و زجر آور در آن خبری هست و نه از ورزش کردن های سخت و طاقت فرسا و یا هر چیز مزخرف و بیهود ه ای در مورد کاهش  وزن و لاغر شدن و این بهترین و شیرین ترین مزیت این روش خوب و راحت و البته شیرین است و تنها با تغییر باور ها و نگرش های غلط خود نسبت به لاغری و همچنین پیدا کردن عادت های اشتباه غذایی و جایگزین کردن عادت های صحیح و درست به جای آن و استمرار و عجله نداشتن به راحتی شروع به لاغری می کنی و از زندگی لذت می بری.امروز من امیدوار تر و با حال و انرژی بهتری نسبت به خودم و جسمم روزم را شروع کردم و سرشار از خوشحالی و پیروزی از کسب نتیجه ی هر چند کوچک و کم اما مهم و مفید بودم و خدا را شکر می کنم که من را در این مسیر قرار داد و با استاد عطار روشن گرامی آشنا کرد.من مطمئنم با این روش که بهترین روش لاغری است به راحتی و آسانی لاغر می شوم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 41760 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 223 کلمه

   سلام به استاد عزیز و دوستان هم مسیر 

   خوشحالم که تونستم امروز این فایل رو گوش بدم 

    من که تقریبا از ۱۴سالگی شروع به ورزش کردم و همیشه از ترس چاقی و چاقتر شدن بوده.

   همیشه از هر نوع خوراکی ترس داشتم ،

   همه چیز رو کالری سنجی میکردم،

   حتی در انتخاب رشته دانشگاه هم یک ترم حسابداری خوندم ولی چون تمرکزم روی تربیت بدنی بود ولش کردم و رفتم کارشناسی تربیت بدنی خوندم،

   خلاصه همیشه درگیر چاقی بودم و بخاطر ترس از چاقتر شدن تصمیمات زندگیم رو میگرفتم.

   مثلا همیشه میگفتم مشکل ما اینه که نمیتونیم راحت توی فضای باز هر روز دوو استقامت داشته باشم ، خارجی ها همیشه میتونند واسه همینه که خیلی هاشون متناسبند مثلا بازیگراشون،

   و این خودش یه مانع بزرگ بود واسه لاغر شدن.

   ۱۸سال ورزش کردم،حدودا ۱۰سالش مربیگری کردم،

   ولی همیشه میترسیدم، و میگفتم اگه ورزش رو ترک کنم خیلی چاق میشم،

   و چون انتظار چاق شدن رو از قبل داشتم، دوران حاملگی 

   چون نمیشد ورزش کنم ۲۵کیلو اضافه کردم،

   با اینکه هر روزش سعی و تلاشم این بود که جلو چاقی گرفته بشه ولی همین تمرکز بیش از حدم و آرامش نداشتنم باعث شد هر روز چاقتر بشم.

   ولی الان شکر خدا از وقتی با سایت استاد آشنا شدم اون ترس از خوردن،ورزش نکردن و رژیم نگرفتن،تقریبا نیستش.

   با اینکه خودم رو وزن نکردم ولی مطمئنم که چاق نشدم و شاید یه خورده لاغر هم شده باشم .

   ممنونم استاد گرامی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1401/04/13 18:10
   مدت عضویت: 1597 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,332 کلمه

   با سلام به دوستان سایت تناسب فکری و استاددعزیزمون

   بهترین روش لاغری چیست؟🏋💪

   من از زمانی که یادمه یا در رژیم بودم یا در حال ورزش یا در حال پیاده روی یا در فکر اینا بودم یا انجامشون می‌دادم یا به فکرش بودم که برم

   اما از موقعی که متوجه شدم دچار چاقی شدم و باید یه فکری برای خودم بکنم تمام دغدغه ام این بود که به فکر چاره بیفتم که جلوی این چاقی رو بگیرم و خودم و لاغر کنم و همیشه میگفتم از شنبه باید شروع کنم و هر وقت تصمیم میگرفتم بیشتر از دو ماه دوام نمی اوردم خسته میشدم از ورزش و پیاده روی و باشگاه و رزیم 

   بعضی وقتها بگی نگی وزنی کم میکردم ولی بعد از رهایی اون وزن که کم شده بود بازگشت می‌خورد 

   وقتی می‌شنیدم که فلانی وزن کم کرده میگفتم خوش به حالش و پیگیر ماجرا میشدم که ببینم چه جوری و از چه راهی این وزنش رو کم کرده

   وقتی رزیم سخت و عذاب آورش که میدیدم می‌فهمیدم که در توانم نیس و کسی نیس که همراهیم کنه که بخوام منم رزیم بگیرم و دلسرد ماجرا میشدم و رها میکردم و بیخیال میشدم و با خودم میگفتم حالا از امروز کمتر غدا میخورم و حواسم به خودم هس دیگه  نیازی به اینا نیس

   همیشه در حسرت لاغری بودم   به همه هم اعلام کرده بودم یعنی هر جا میرفتم میگفتم آدم باید کمتر بخوره اینجور اونجور همه میدونن که من چقدر عاشق لاغری هستم ولی هیج وقت هم لاغر نشدم اگه هم وزنی کم میکردم اصلا تا به خودم می اومدم می دیدم دوباره چاق شدم 

   همیشه چاق بودم و نتونستم لاغر بشم 

   من لاغری رو خیلی دوست دارم و هیچ وقت نتونستم به لاغری دست پیدا کنم 

   یادمه زمانی که ۱۳و۱۴ سالم بود منو و خواهرم همیشه جدا از خانواده می نشستیم برای ناهار و شام 

   به ما جدا میدادن حالا هر چی بود که با نون بخوریم 

   برنج نمیخوردیم میگفتیم عامل اصلی چاقیمون برنجه 

   یادمه خواهرم یه بار ۲سال برنج نخورد و به محض خوردن دوباره برنج باز چاق شد 

   یعن  باورمون این بود که برنج چاق میکنه و همین جور هم میشد این یک باور بود 

   در حالی که مشکل یه چیز دیگه بود که ما اون موقع بی اطلاع ار همه چیز بودیم

    در تمامی این سالها شاهد تمامی این ورزش ها رزیم ها و ورزش کردن ها بودم و همه اطرافیانم اعم از دوست، خویش، آشنا، دوست، خودم که چه ضربه های خوردیم و چه بلاهای بر سر خودمون اوردیم دختر داییم دوبار چربی شکمش برداشته 

   انگار نه انگار هنوز همون آدم قبلیه 

   زن همسایه مون چربی شکمش برداشته بدتر از قبله

   چند نفر  می بینم همیشه در حال پیاده روی هستن چند ساله ولی هنوز همون آدم قبلی هستن تغییری نکردن خودشون میگن میریم برای حال خوب سلامتی ولی تهههه ذهنشون میرن برای لاغری یعنی همه مون هدفمون همون لاغریه حتی افراد متناسبی که ورزش میکنن یا پیاده روی اونا هم برای اینه که دیگه همیشه تو این وزن باقی بمونن و دیگه چاقتر نشن و همه مون هدفمون همون چاقیه هستش جلوگیری از چاقی بیشتر و چاقتر نشدن 

   حرف از سال‌های ساله هر چه یادمه به دنبال یه روش هستیم که خودمون لاغر کنیم ولی دریغ از یک کیلو کاهش وزن 

   ما افرادی که اضافه وزن داریم همیشه در حال  تلاش برای متناسب شدن هستیم و هرگز نتونستیم خودمون رو به وزن دلخواهمون برسونیم و اون وزن رو نگه داریم 

   آخه چون راه اشتباه بوده راه اشتباه که آدم موفق نمیشه 

   راه اشتباه نتیجه هم اشتباه

   بهترین راه برای متناسب شدن لاغری از طریق ذهن هستش

   همون راهی که استاد عزیز رفتن همون راه درسته چون موفق شدن و ماندگاری داره حالشون خوبه 

   و ما از طریق روشهای مختلف چاق نشدیم که بخواهیم از طریق روش‌های مختلف هم لاغر کنیم 

   همون راه که چاق شدیم همون راه باید برگردیم

   از راهی که چاق شدیم اون راه اصلا ما نفهمیدیم چی شد کی چاق شدیم کی خوردیم کی نخوردیم کجاها خیلی خوردیم کجاها نخوردیم 

   فقط وقتی به خودمون اومدیم دیدیم که جاقیم و یاید کاری بکنیم  

   راه برگشتنش هم همین جوره ما نمی‌فهمیم چه جور لاغر میشیم بس که جاده لذت بخش و شیرینه 

   فایل گوش میدیم هر وقت خواستیم میخوریم هر چه دلمون خواست 

   لذت می‌بریم و یهو یه خودمون میایم که متناسب شدیم اصلا نمیتونیم به کسی بگیم چیکار کردیم 

   مثلا کی خوردیم کی نخوردیم اصلا به یادمون هم نمیمونه 

   ما زمانی که گشنه بودیم هر چه دلمون خواست به اندازه خوردیم و حالمون هم خوب بود خدا رو شکر 

   و تنها تفاوتش بین این دو راه اینه که تو زمان چاقی بعد از خوردن حالت بده عذاب وجدان داریم و خودمون رو سرزنش میکنیم ولی در مسیر برگشت لاغری بعد از خوردن حالت خوبه به خودت افتخار میکنی که چقدر خوب رفتار کردی همین فقط 

   و اصلا نمیدونیم چه جور لاغر کردیم نمیتونیم به کسی بگیم چه اتفاقی افتاد فقط می تونیم بگیم که تو مسیرش خیلی حالت خوبه زندگی دوباره ای رو تجربه میکنی خدایا رو شکر 

   ما از طریق جامعه معلمان پدر و مادر دوست آشنا این باورهای چاقی رو در خودمون به وجود آوردیم و الان این باورها قوی و پررنگ هستن و ما باید الن از طریق 

   استاد عزیز و بزرگوار این باورهای اشتباه رو جایگزین باورهای درست کنیم   کمرنگ کنیم این باورها رو 

   او الان وقتشه که این باورها رو ضعیف کنیم 

   تنها راه متناسب شدن از طریق ذهن هستش که هم آسان هم ماندگار هم راحت هستش و هیچ دغدغه ای نداره که بخواهی جیزی بخری بخوری یا زحمت داشته باشه همش با حال خوب وقتی صبح از خواب بیدار میشی با شوق و اشتیاق فایل ها رو گوش میدی و تمرینات رو انجام میدی و در تمام طول روز حالت خوبه و بر هدفت پایبند هستی

   و هر روز با اشتیاق ناهار و شام و صبحونه ات رو میخوری و اصلا در حسرت چیزی نخوردن باقی نمیمونی و چشمت دنبال این غذا اون غذا نیس

   و خیلی خیلی خیلی راحته این راه مثل زمانی که با راحتی چاق شدیا

    گوشت هم خبر نشد چی شد مثل همون راهه 

   دوستان عزیزم من الان چند ساله در این دوره ها هستم از سال ۹۴ که استارتش رو زدم 

   دیگه لاغری با ذهن رو کاملا میدونم چه جوریه 

   از اون موقع تا حالا دیگه خودم اصلا وزن نکردم و بر تعهدی که سال ۹۴ دادم  پایبندم

   دو چیز و خیلی رعایت کردم

   یکی اینو که اصلا خودم وزن نکردم فقط باردار شدم مجبورم بودم و اصلا وزنه برام مهم نبود

    .و دوم اینکه اصلا هیچ روش دیگه ای به دنبالش نرفتم 

   فقط این دوره ها رو 

   چزا رها میکردم تمرین انجام نمی‌دادم 

   ولی باز برمیگشتم به این دوره ها 

   این دوره ها دلخوشی من بودن حال دلم خوب میشد وقتی گوش میدادم

   و اون حرص و ولم خیلی کم شده  بیشتر رفتارهام تغییر  کرده ترس از مواد خوراکی ندارم 

   خدا رو شکر حالم بهتره 

   دوره های استاد در تمام جنبه های زندگیم تاثیر داشته 

   خدایا شکر که خداوند منو به این دوره ها هدایت کرد

   صدای استاد که بشنوم حالم خوب میشه 

   صدای استاد مثل داروی آرام بخشه 

   توی این مدت بعصی مواقع گوش میدادم ولی تمرین انجام نمی‌دادم 

   میخاستم که حالم خوب بشه 

   شبها گوش میدادم میخوابیدم خیلی راحت خوابم می‌برد 

   همیشه هدفمون تو گوشمه و کارهای منزل رو انجام میدم بیشتر انرزی میگیرم 

   و کارا رو با لذت تر انجام میدم 

   حسم خوب میشه و تمرکزم بر چیزهای مثبت بیشتر میره 

   چون با گوش دادن سلولهای  منفی که از چند وقت پیش در من به وجود اومده از بین میره و سلولهای  مثبت جدید در من به وجود میاد که انرزی منو بیشتر میکنه 

   به نفعهمونه که در این دوره ها باشیم واین دوره ها رو زندگی کنیم چون باید برگردیم به اون چیزی که خداوند نصیبمون کرده (متناسب شدن)

   این دوره ها ما رو در مسیر متناسب شدن قرار میده چرا برم راهی رو انتخاب کنم که آخرش پشیمونی به همراه داره و حالت رو بد میکنه 

   بودن در این فضا باعث میشه خودم و خیلی دوست داشته باشم 

   اگر هر روز مقابل اینه بایستم و به خودم بگم دوستت دارم  قربون صدقه ی خودم برم باعث میشه با خودم در صلح باشم و به خودم ضربه نزنم 

   و عاشق خودم باشم کسی که خودش و دوشت داشته باشه 

   برای خودش ارزش قائل میشه و به خودش ضربه نمیزنه با پرخوری و رفتارهای زشت چون میدونه جسمش مقدسه و باید برای این جسم مقدسش ارزش قائل باشه و بهش احترام بزاره  جسم نازنینش رو 🥰👌🤩🤩🤩

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار ملکه عشق
    1401/04/14 16:22
    مدت عضویت: 1302 روز
    امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 109 کلمه

    سلام و درود دوست عزیزم 

    خواندن دیدگاه شما منو خیلی به فکر فرو برد ؟!

    اینکه چطور میشه فردی دوسال برنج نخوره !..این چه اراده و توانمندیه …

    واقعا همون افراد متناسب که ما سالها حسرت رفتارشون را ناآگاهانه می خوردیم آیا می توانند دوسال برنج نخورند ؟؟؟

    استاد کاملا درست می فرمایند که افراد چاق خییلی توانمند و با اراده هستند و فقط فراموش کردند …

    و شما با تعهدتون به وزن نکردن از سال ۹۴ تا به امروز اینو ثابت کردین آفرین…

    بسیار عالی و صادقانه نوشتید و خوب تا به امروز در مسیر استمرار داشتید و عمل کردید ..

    موفق باشید دوست خوبم و همواره در مسیر مستقیم و پرنعمت الهی گام بردارید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار maryam1398rahimi
     1401/04/15 21:32
     مدت عضویت: 1597 روز
     امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 181 کلمه

     سلام دوست عزیزم 

     بله خواهرم اون موقع ۲ سال برنج نخورد و الان هم همین جوره همیشه در حال رزیمه و خودش و از خیلی چیزها محروم کرده و همیشه وقتی منو می بینه میگه خوش به حالت هر چه دوست داری میخوری ولی چاق هم نمیشی 

     میگم من روی ذهنم کار میکنم 

     و من آگاهانه رفتار میکنم با مواد غذایی 

     و خوشحالم که در این مسیر عالی و خوب پیشرفت میکنم

     ملکه جان عزیزم من چندساله خودم و وزن نکردم 

     بر این تعهدم پایبند ایستادم

     و اینکه دیگه به فکر روش دیگه ای نیفتادم 

     منی که قبلا عاشق ورزش و پیاده روی بودم میدونی چرا عاشقش بودم 

     بخاطر این بود که منو لاغر کنن 

     ولی الان جون فهمیدم تنها راه متناسب شدن از طریق ذهن هستش اون هیجان و اراده ورزش و پیاده رفتنم به کلی از بین رفته والان که میدونم ورزش برای سلامتی خوبه 

     اونجور هیجان ندارم برم باشگاه یا پیاده  روی و باور دارم که 💯درصد از طریق ذهن می‌توان به تناسب اندام رسید 

     ممنونم ملکه جان همچینین شما دوست خوب و مهربونم 

     موفق و پیروز باشید و همواره در مسیر متناسب شدن به سعادت و پیروزی دست یابید 🥰🌷🌷🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار ملکه عشق
      1401/04/16 06:22
      مدت عضویت: 1302 روز
      امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
      همیاری
      محتوای دیدگاه: 209 کلمه

      دوست خوبم ..الهی که عالی باشید.

      همه افرادی که ذهن چاق دارند به دلیل خاطرات و آموزشهای غیر صحیحی که داشتند در ذهن خود نسبت به ورزش کردن الگوهای غیرصحیحی دارند .

      اما اینکه ما به لطف خداوند در این مسیر هستیم یعنی اصلاح و ترمیم تمام بخشهای وجودمون …

      برای خود من اینکه بتونم معذل ورزش را ذهنم حل کنم یعنی بینش و نگرشم نسبت به ورزش صحیح بشه خیلی مهم بود و از طرفی برای اینکه آدم موفقی باشی باید بهاشو پرداخت کنی یعنی یک شخصیت جدید از خودت بسازی که همسو و هم فرکانس با انسانهای موفق باشه .

      و لطف یکدانه ام جاری شد و فایلهای پیاده روی مؤثر استاد را یک ده روزی هست ،تهیه کردم و خدامیدونه که چقدر حال و هوام عوض شد انگار رو ابرها دارم راه می رم و رویاپردازی و شکرگزاری می کنم .

       فکر کنید با سرعت ۴ هست این برنامه و یک برنامه مفرح کاملا هست برام و من خیلی راضی ام .

      پس شما که متعهد بودین و خودتون را وزن نکردین آدم با اراده ای هستین فقط نسبت به ورزش ترس یا دردو رنج دارید که به لطف خداوند شما می توانید و حلش می کنید و به صلح با این موضوع می رسید.

      با آرزوی موفقیت برای شما دوست خوبم   

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1401/04/12 14:30
   مدت عضویت: 1259 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 821 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست 💖💖💖🌷🌷🌷

   سلام 🙋

   بهترین روش لاغری چیست ؟ 🧐🤔

   با گوش دادن به این فایل یاد شبی افتادم که به این مسیر زیبا هدایت شدم یادمه که وقتی اولین فایل و انتخاب کردم و شروع کردم به گوش دادن در اون فایلم استاد تاکید داشتند که اگه این روش و برای لاغر شدن انتخاب می‌کنید باید چشم تون روی تمام روش های دیگه ببندید و اونا رو برای همیشه فراموش کنید نا گفته نماند که دو روز قبلش من تو اینترنت دنبال راه کاری برای لاغر بودم یه روشی پیدا کرده بودم که طرز درست کردن قرص لاغری رو گذاشته بود واین طور بود که بعد از درست کردن قرص ها باید دو ، سه روزی منتظر می‌شدی تا اونا خشک بشن و بعدش باید قبل از وعده های غذایی میخوردی تا اشتها و میلت به مواد غذایی کم بشه و من خوشحال ااز اینکه راه لاغر شدن و پیدا کردم  برای خودم کلی قرص لاغری درست کرده بودم  و هدایت من درست هم زمان با خشک شدن قرصام بود یعنی دیگه آماده مصرف بودن ولی من با شنیدن حرفهای استاد در اون فایل با جان و دل حرفا شون پذیرفتم و قرصایی رو که با وقت و هزینه زیادی درست کرده بودم بدون ذره ای شک و تردید ریختم تو سطل آشغالی و از اون لحظه مقدس تا الان به اندازه سر سوزن به درستی این مسیر و روش شک و تردید نکردم 

   در روشهای دیگه درسته که وزن و سایز کم میکردم اما هیچ وقت اطمینان نداشتم که برای همیشه روی همون وزن میمونم بر عکس ایمان قلبی داشتم که دوباره چاق میشم چون این فرمول نادرست در ذهنم نهادینه شده بود که چاقی من ارثیه و همین یک دونه باور خودش به تنهایی واسه تا آخر عمر چاق موندن کافی بود حالا بماند که من کلی فرمول و باورهای نادرست دیگه در ذهنم در مورد چاق شدن و لاغر نشدن داشتم که به لطف خدا در این مسیر با راهنمایی های ارزشمند استاد گرامی و توانایی خودم یکی یکی دارم اونا رو شناسایی میکنم و  ان شا الله از بین میبرم شون .👏👏👏

   در این روش به آرامش رسیدم ، کلی از بیماریام خود به خود بدون اینکه من کاری انجام بدم از بین رفتن ، شاد تر شدم ، پوستم خیلی بهتر و صاف تر شده ، رشد موهام خیلی بیشتر شده ، شکر گذارتر و سپاس گذارتر شدم ، با رنگ ها دوست شدم ، قبلاً فقط علاقه به پوشیدن رنگ مشکی داشتم ولی الان دارم پوشیدن انواع و اقسام رنگ ها رو تجربه می‌کنم ، از زمانی که با استفاده از این روش لاغر شدم تا الان دیگه حتی یک گرم به وزنم اضافه نشده و دارم کم کم به وزن ایده آلم نزدیک میشم ، استفاده از این روش نه تنها در لاغری بلکه در همه‌ی جنبه های مختلف زندگیم تاثیر گذار بوده ، خرید هام خیلی بیشتر شده ، اوضاع اقتصادی مون خیلی بهتر شده ، قبلاً از حضور در جمع فراری بودم ولی الان خیلی راحت تر در جمع حاضر میشم ، با خودم آشتی کردم و عاشقانه خود مو دوست دارم قبلاً مثلاً اگه میرفتم خرید اول واسه بچه هام خرید میکردم بعد اگه امکانش بود واسه خودم چیزی می خریدم و یا اضافه ی غذای بچه‌ها مو می‌خوردم و فکر میکردم که اگه غذایی در بشقاب کسی بمونه گناه و اسرافه و یا خودم می‌خوردم و یا اصرار می‌کردم که خود شون بخورند که از اسراف و گناه جلوگیری و همچنین فداکاری کرده باشم به خیال اینکه دارم کار درستی انجام میدم غافل از اینکه با این کار داشتم خود مو نادیده می‌گرفتم و به خودم بی احترامی میکردم و این یعنی زندگی نکردن  ولی الان طوری برنامه ریزی میکنم که ضمن خرید واسه بچه هام واسه خودمم خرید داشته باشم و دیگه به هیچ وجه اضافه غذای بچه‌ها مو نمی‌خورم و به اونام اصراری ندارم که تا آخرش بخورند بلکه با خیال راحت میریزم دور .🌹👏👏👏

   من با ایمان قلبی میگم که این روش بهترین و درست ترین و سریع ترین و از همه مهم تر یک روش ماندگار و بدون بازگشت اضافه وزن برای لاغر شدنه چون من خودم  تجربه کردم به نظر من کسی که وارد این مسیر بشه ، از این روش استفاده کنه و آموزش های این روش و با جان و دل درک کنه امکان نداره که دیگه از روشهای دیگه استفاده کنه اصلا بهشون فکرم نمی کنه چه برسه که بخواد دوباره اون روش‌ها رو امتحان کنه در این روش نه خبری از رژیم و محدودیت و فشار جسم و نخوردن هست و نه ورزشهای سنگین و پیاده روی های طولانی مدت این جا اصلا مانور روی تلاش جسمی نیست هر چه هست تلاش ذهنیه اینم که اصلا کار سختی نیست هرچه هست آرامش و لذت و حال خوبه برای من که این طور بوده 🌹

   لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست اگه راه شو بلد باشی 🌹

   با تشکر از زحمات استاد گرامی 🙏🙏🙏🌹🌹🌹

   با آرزوی بهترین ها برای خودم و همه دوستان 🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/04/11 20:12
   مدت عضویت: 1756 روز
   امتیاز کاربر: 11961 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 260 کلمه

   سلام

   فکر کنم اولین کسی هستم که داره نظرش مینویسه

   من همیشه جزو ادم هایی بودم که مرتب در تکاپو برای لاغر شدن بودم اصلا برام حیثیتی بود یعنی اگر بخوام ماجرای خودم و لاغریم بنویسم یک کتاب هزار جلدی میشه کلا ماجراها داشتیم

   کم کم وارد دسته دوم شدم یعنی بی خیال لاغری شدم

   چون راهی برام باقی نمانده بود تمام راه ها رو رفته بودم و بخ بن بست رسیده بودم تا اینکه یک شب با تناسب ذهنی اشنا شدم اون شب طلایی که تا صبح بیدار بودم و با اینکه استاد گفته بودن هر روز یک فایل گوش کنید تمام فایل ها رو گوش کردم تمام ۱۲ گام رایگان

   الان من در یک فروشگاه بسیار بزرگ بودم کاش میشد فیلم بگیرم از انواع کیک و کلوچه و مربا و ترشی و عسل و……

   من هیچ چیزی نخریدم نتونستم چون ذهنم دستور نداد چون فرمولی براش نداشتم فقط یک بسته برای معلم زبانم خریدم کاری که به خاطرش رفته بودم اونجا این تغییر لذت بخش تر از لاغری لاغری کمترین چیز که تو بدست میاری

   حس ازادی وای شاید باورتون نشه یا داشتم میخوردم یا به خوردن فکر میکردم اصلا بساطی بود 

   اینکه اقا امیر انقدر چاق شده بودن قشنگ معلوم بود که رژیم زیاد گرفته یعنی من کلا یک فرمول دارم هر کی چاق تر بود بیشتر رژیم گرفته و کیلوهای بیشتری وزن کم  کرده 

   یک روزی یک دکتری به مامانم گفت شما نباید رژیم بگیرین و این پایان چاق شدن مادرم و شروع لاغر شدنش بود چون بدنش به پروسه ی طبیعی خودش برگشت

   ممنون استاد ممنون که هستید ممنون به خاطر فایلهای قدیمی و جدیدتان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1401/04/11 18:11
   مدت عضویت: 1783 روز
   امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 897 کلمه

   سلام استاد عزیز وگرامی 

   فایل خیلی خوبی بود از دیدن شما خوشحال شدم دلم براتون تنگ شده بود خداروشکر که هستین بهتون عادت کردیم استاد جزو اعضای خانواده ما شدید نباشید اصلا یه چیزی کمه تو زندگیمون همیشه زنده باشید هر جا هستین استاد .

   خیلی بهتون افتخار میکنم و خیلی شما برای من ارزشمند هستین.اساتید بزرگ هم نتونستن لاغری با ذهن رو قبول کنن وباور کنن که با ذهن میشه لاغر شد با همان ذهنی که چاق شدن درسته پروسه زمانبری هست ودوسه ماهه لاغر نمی شی ولی اصولی اساسی تکاملی لاغر میشی باید لاغری تو ذهنت جا خوش کنه اونوقته که لاغری میاد وبه بهترین کیفیت لاغر میشی .

   اساتیدی که همه چیز رو به باورها ربط میدن نتونستن لاغری رو هم به باورها ربط بدن اساتیدی که سالها فقر رو ریشه در باورهای فقر آلود دانستند ولی چاقی رو نتونستن ریشه در باورهای چاق بدونن شایدم فهمیدن ولی نتونستن پروسه لاغری رو با ذهن رو درست انجام بدن و گرفتار عجله شدن دوست داشتن زود لاغر بشن تا به همه ثابت کنن که اونا هم تونستن لاغر بشن وکم نیارن چون در ثروت در همه جنبه ها موفق شدن دوست داشتن لاغر بشن سریع تا دم دهن مردم را ببندن که این چه استادی هست که خودش نتونسته با قدرت ذهن لاغر بشه اساتیدی که در عرض چهار پنج ماه لاغر شدن و همیشه دم از تکامل میزدن چطور نفهمیدن چاقی ده بیست ساله رو تو سه ماه رو از بین بردن درست نیست نمیشه باید به این روش شک کرد راه صحیح نیس اساتیدی که میگفتن تو سه ماه نمی تونی میلیاردر بشی حتی یه توی یه سال تکامل میخواد اگر بهتون پیشنهاد کاری دادن که از درآمد کنونی تون خیلی رقم بالاتری هست شک کنید قبول نکنید تکامل اینو میگه اکر قبول کنی شکست میخوری یه شبه نمی تونی پول دار بشی ولی تو لاغری یه شبه لاغر شدن وفکر میکنن راه عالی رو پیداکردن راه درست لاغری رو پیدا کردن 

   من با دیدن این موارد به استاد عزیزم افتخار میکنم که رو دست تمام اساتید بزرگ زده به قول مرجان عزیزم و لاغری با ذهن رو با افتخار دارن ادامه میدن چون باور کردن که بهترین روش وسریع ترین و باحال ترین روش لاغری هست که نیاز نداری هیج جا بری میشینی تو خونه پاتو رو پات میندازی با لذت فایل گوش میدی مینویسی عشق وحال میکنی وقتی گرسنه ات شد پا میشی هر چی دوست داشتی میخوری با لذت هم میخوری و حالشو می‌بری دیگه نیاز به سختی و گرسنگی کشیدن نیس نداری نیاز به هزینه برای انواع غذاهایی که برات در نظر گرفتن نداری از همون چیزهایی که تو خونه داری راحت میخوری دیگه مجبور نیستی چیزی رو بخوری که دوست نداری از هرچیزی به اندازه دلخواهت میخوری دسته بندی نداری دیگه به هورمون ها کاری نداری که کدوم چه کار میکنن نیاز نیس بدونی کدوم فرد لاغر میدونه چه هورمونی تو بدنش داره یا چطور چربی ها یا غذاها تجزیه میشن ذهن خودش همه کار هارو میکنه

   من تا الآن واقعا نمیدونم چه طور شده نونم خودش کم شده یا غذام کم شده یا چرا دیگه دیر گرسنه میشم زود سیر میشم اطلاعی از هیج چیز بدنم ندارم همه چی خودبخود داره انجام میشه چطور شده من چرا باید بدونم بدنم چطور داره کار میکنه مگه من دکترم یا دانشمند من هیچ کدوم از ینا نیستم دوست دارم ندونم چه کار کردم لاغر شدم داره همینطور هم میشه 

   خیلی از ما اگر توجه مون رو از جسم برداشته بودیم به خدا خیلی زود لاغر میشدیم مشکل ازاز خود ماست از ذهن معیوبمون هست صب تا شب ذهنمون رو درگیر چاقی کردیم برای همین نتیجه دیر مشکل از غذا یا تحرک اینا نیست مشکل از خودمونه خیلی گیر دادیم به لاغری مون به چاقیمون همین 

   خیلی ها تواین سایت چند ماهه لاغر شدن من خیلی دنبال میکنم کسایی که خوب نتیجه گرفتن فهمیدم اونایی که توجه به جسم نداشتن به قول خانم سادات عزیزم تو نخ خودشون نبودن نتایج عالی گرفتن یه دفعه دیدن که دارن لاغر میشن دارن سایز کم میکنن یعنی یهو یه خودشون اومدن دیدن لاغر شدن بدون رنج بدون سختی بدون گیر دادن به جسم اونا فقط دوره رو گوش دادن تمرین کردن با عشق وچشم از جسم برداشتن همش خودشون رو سایز یا وزن یا متر نکردن همش جلوی آینه خودشون رو چک نکردن همین توجه و تمرکز بر دوره بوده البته با عشق 

   لاغری با ذهن واقعا آسانترین راه لاغر شدنه من تا حالا رژیم خاصی دنبال نکردم ولی یه بار با کم کردن نون برنج بدون هیج ورزشی فقط دراز نشست میرفتم تونستم عالی لاغر بشم من بیشتر ورزش کردم برای لاغری و موثر میدونستم ولی حالا اصلا یک درصد هم به فعالیت بدنی اعتقاد ندارم چون به خاطر فعالیت زیاد تو روستا وبالا پایین رفتن از پله وزن که کم نکردم به مینیسک زانوم فشار اومد ومن ماهاست نمیتونم راحت پله برم بالا پایین و نتیجه فعالیت برای من جز آسیب فیزیکی هیچی نداشته سالها قبل هم تو فوتسال پام آسیب دید به خاطر فشار تمرین زیاد دیگه پای ورزش کردن وهیج فعالیت اضافی هم ندارم 

   بارها وسوسه شدم خودم غذام که کمتر شده دستی خودم یه کم ازونم کمتر بخورم ولی نتونستم ذهنم اجازه نداده به نظر من من دیگه الآن خیلی بهتر میتونم با این روش رژیم بگیرم یا یه کم خودم رو محدود کنم چون عاداتم خیلی بهتر شده ولی میدونم که راه درست نیس محدودیت و شکست می‌خورم 

   عاشقتونم استاد 

   لاغری با ذهن یعنی استاد رضا عطار روشن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم