0

لاغر شدن آسانترین کار دنیاست!

لاغر شدن
اندازه متن

لاغر شدن هنری است که باید آن را آموخت

لاغر شدن از نظر افراد چاق سخت ترین کار دنیاست و این در حالی است که افراد لاغر آن را کار بسیار ساده ای می دانند.

این تفاوت در تعریف یک موضوع فقط به دلیل متفاوت بودن فرمول هایی است که در ذهن افراد لاغر و چاق وجود دارد.

همه افراد چاق از لحاظ ذهنی مشابه افراد لاغر هستند، اما از این موضوع اطلاع ندارند و تصور می کنند که افراد لاغر تفاوت ژنتیکی یا جسمی با آنها دارند که متناسب هستند، به همین دلیل است که افراد چاق هر روز چاق تر می شوند و افراد لاغر سال هاست متناسب مانده اند.

وقتی از قدرت ذهن نیمه هوشیار خود برای لاغر شدن استفاده کنید، در مدت یک تا دو سال به اندامی دست پیدا می کنید که در حال حاضر، تصورش را هم نمی توانید بکنید.

قدرتمندترین عامل چاق تر شدن شما، تصویر های ذهنی شما

توانائی تصور و تجسم، قدرتمندترین استعداد ذهنی شماست. تمام اضافه وزن شما بر به علت استفاده مکرر شما از این توانایی فوق العاده خودتان است، اگر بتوانید تصاویر ذهنی خود از حالت چاقی به تصاویر با اندامی متناسب تغییر دهید، حرکت ذهن شما به سمت لاغر شدن از همین الان شروع می شود.

شما به دلیل تصویر ذهنی چاقی که از خود در ذهن دارید، هم اکنون در وضعیت اضافه وزن و چاقی قرار دارید و دلیل اینکه هرچقدر تلاش می کنید و از وزن خود کم می کنید دوباره به وزن قبل برمی گردید بخاطر داشتن تصاویر ذهنی چاق از خودتان است. وقتی تصاویر ذهنی درون خود را به حالت متناسب تغییر می دهید، دنیای بیرونتان که همان جسم شماست نیز تغییر می کند، چرا که باید جسم شما با این تصاویر، همخوانی داشته باشد دقیقا مشابه همخوانی که الان دارد.

تمام سعی شما در این سالها برای لاغر شدن به خاطر داشتن تصاویر ذهنی چاقی که از خود در ذهنتان دارید از بین رفته است، برای لاغر شدن و از آن مهمتر لاغر ماندن باید تصاویری لاغر از خودتان در ذهنتان بسازید، آنگاه ذهنتان به شما کمک میکند که جسمی که در رویای خود دارید را برای خود بسازید.

تمام واکنش های رفتاری شما به مواد غذایی بخاطر تصاویر چاقی است که از خود در ذهنتان دارید، اگر شما از اضافه تر شدن وزن خود ترس داشته باشید به این معنی است که شما تصویری چاق تر از وضعیت فعلی خود در ذهنتان دارید و علت ترس شما مشاهده این تصاویر در ذهن خودتان است.

وین دایر معتقد است: هرگاه باور کردید، آن را می بینید.

جیم کتکارت می گوید: آن کسی را که ببینید، همانند او می شوید.

آلبرت انیشتین اعتقاد داشت: تصوّر و تجسّم، مهمتر از واقعیت ها هستند.

ناپلون بناپارت هم می گفت: تصوّر بر دنیا حکومت می کند.

و بالاخره به ناپلون هیل می رسیم که معتقد بود: آنچه را که ذهن انسان بتواند باور کند، می تواند به آن دست یابد.

شما برای باور کردن اینکه می توانید لاغر شوید نیاز به آموزش و انجام تمرین دارید، چرا که در حال حاظر باور شما این است که شما چاق هستید و نمی توانید لاغر شوید، با توجه به توضیحات قبلی اکنون برای شما واضح تر است که چرا در سعی خود برای لاغر شدن ناموفق بوده اید.

برای لاغر شدن ابتدا باید در ذهن خود باور کنید که می توانید متناسب شوید و سپس برای کاهش وزن اقدام کنید، تنها به این صورت است که ذهن شما همراه شما خواهد بود و تحمل سختی و رنج می توانید لاغر شوید. در تمام اقدامات قبلی شما برای لاغر شدن این شما بوده اید که تصمیم گرفته اید لاغر شوید در صورتی که در ذهن خود باور داشته اید که حق شما چاقی است، ژنتیک شما چاقی است، شانس شما چاقی است و …

بنابراین در عین حالی که شما برای لاغر شدن اقدام کرده اید اما ذهن شما همچنان در مسیر باور شما که چاقی بیشتر است حرکت کرده است و این تضاد بین رفتار شما با باورهای شما سبب ایجاد درگیری ذهنی می شود و انجام مراحل روشهای لاغری که تا کنون تجربه کرده اید همگی سخت و طاقل فرسا بوده اند و در تمام موارد این ذهن شما بوده است که بر تصمیم شما برای لاغر شدن غلبه کرده است و مانع لاغر شدن شما شده است.

توضیحات من را همه افراد چاق بارها تجربه کرده اند و به همین دلیل است که با تجربیات شما کاملا منطبق هستند.

برای لاغر شدن باید خود را در شرایط لاغری تصور کنید

تمام افرادی که از آموزش های دوره لاغری با قدرت ذهن استفاده کرده اند این تکنیک فوق العاده را یاد می گیرند و دلیل موفقیت های فوق العاده دوستان استقاده صحیح از توانایی ذهن در تصویر سازی و قدرت تبدیل تصاویر با واقعیت زندگی است.

افراد چاقی که از دوره لاغری با ذهن استفاده می کنند یاد میگیرند که تصویری متناسب از خود و شرایطی که میخواهند در ذهن خود ایجاد کنند و در طی زندگی روزمره با توجه به تصویری که خود از شرایطی که می خواهند در ذهنشان ساخته اند رفتار می کنند و به مرور به زندگی رویایی خود می رسند اما افراد چاقی که از این آموزش ها استفاده نکرده اند در هر لحظه از زندگی تصاویری چاق از خود در ذهنشان را مرور میکنند و خاطرات ناموفق گذشته خود را مرور می کنند و به مرور چاق تر می شوند

هر دو گروه از یک سیستم استفاده می کنند و فقط تفاوت در تصاویری است که در سیستم ذهنی خود ذخیره کرده اند.

افراد چاقی که می توانند تصویر متناسبی از خود در ذهنشان ثبت کنند در گروه موفق ها برای متناسب شدن شدن قرار می گیرند و افرادی که همچنان از تصاویر چاق در ذهن خود بهره می برند در گروه چاق تر شونده ها قرار می گیرند.

اگر تمایل دارید  به رویای لاغری خود دست پیدا کنید باید لاغر شدن را یاد بگیرید، با تلاش و سعی و سختی و محدودیت شما نمی توانید لاغر شوید. برای کاهش وزن و سایز ابتدا باید لاغر شدن را به ذهن خود آموزش دهید.

تنها در این صورت است که کاهش وزن و سایز شما ماندگار خواهد بود.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.59 از 27 رای

https://tanasobefekri.net/?p=10895
برچسب ها:
14 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار سحر
   1403/03/02 02:13
   مدت عضویت: 353 روز
   امتیاز کاربر: 8767 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 447 کلمه

   سلام استاد عزیز و مهربونم امشب بعد از مدت ها دوباره اومدم این قسمت سایت و این مطلب فوق العاده رو مطالعه کردم.من متوجه مرور یک سری افکار شدم و علاوه بر ادامه دادن دوره هام اما ایده اومد که بیام این قسمت سایت.

   استاد اول از همه بگم که این نوشته ها رو من وقتی اولین بار وارد سایت شدم شروع کردم هر شب مطالعه کردن در واقع وقتی وارد سایت شدم به صورت هدایتی با قسمت های مختلف سایت کم کم آشنا شدم هرر شب هر روز مطالب رو مطالعه میکردم و از خوندن مطالب لذت وافری میبردم و همون روزای اول احساس آرامش فوق العاده و حس خیلییی خوووب در من ایجاد شد و امشب با اومدن دوباره به این قسمت دوباره همون حال و هوای عالی که تو اون روزا برای من مثل دمیدن دوباره روح در بدنم بود برام تداعی شد.و منو از اون ناامیدی و اون تیرگی بیرون کشید.

   استاد آشنا شدن با قدرت ذهن در لاغر و متناسب شدن و متناسب موندن برای ما که همه روش ها رو امتحان کردیم یا حداقل چند روش رو به مدت طولانی امتحان کردیم بسیار بسیار ارزشمنده شما فکر کنید در مورد یه مساله که شده بود بزرگ‌ترین مشکل زندگیمون و ما تصور میکردیم لاینحل ترین مشکل زندگیمونه و همیشه در یک ناکامی و ناامیدی بدی به سر میبردیم نمیدونم‌چطور توصیفش کنم اما دقیقا مثل تولد دوباره میمونه اره تولد دوباره!

   در واقع من فکر میکنم تمام افرادی که برای لاغری وارد سایت میشن وقتی از قدرت ذهن برای لاغر شدن استفاده میکنن و نتایج خیلی عالی میگیریم تو همه جنبه های زندگیمون تازه ایمانمون به قدرت ذهن اونقدر زیاد میشه که در تمام مسائل دیگه مون با اعتقاد راسخ ازش استفاده میکنیم چون چاقی از نظر ما یه مساله ای بود که حل شدنی نبود حالا که حل میشه میگیم وقتی این مشکل حل شد پس بقیه مسائل که دیگه چیزی نیستن!

   خیلییی کلید عالی تو این مقاله ارائه شد که دقیقا مساله رو از ریشه حل میکنه اونم تصویر ذهنی که تو یکی از فایل ها دقیقا جمله تون رو یادمه که فرمودین و این قدرت مغز انسانه که تصاویر رو به واقعیت تبدیل میکنه!

   حالا آگاه شدن ما از تصاویر حالِ حاضر ذهنی مون و تغییر این تصاویر ذهنی نیاز به آموزش داره و خدارو شکر که استاد آموزش های دوره های لاغری جوری هستن که در تمام زمینه های دیگه زندگی مون قابل اجرا هستن و این از برکات آموزش های شماست.

   خدارو هزاران بار شکر میکنم بابت اون روزی که تسلیم خدا شدم و ازش هدایت خواستم و منو با شما استاد عزیزم آشنا کرد.در واقع دمِ خدا گرم که اییینقدر زیبا هدایت میکنه 

   خیلی دوستون دارم سایه تون مستدام باشه استاد عزیز و مهربونم🙏🏻🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار pooldarjazzab@yahoo.com
   1400/10/11 13:29
   مدت عضویت: 905 روز
   امتیاز کاربر: 549 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 499 کلمه

   سلام . چه نکته ی خوبی در متن بود . 

   علت ترس از چاقی دیدن تصاویری چاق از خودمان در ذهنمان است که در ما ایجاد حس ترس می کند . 

   پس برای رها شدن از این ترس باید بتوانیم تصاویر ذهنی لاغر و متناسب از خودمان در ذهنمان بسازیم . 

   شاید این تصاویر در ابتدا با تصاویر چاقی با هم در یک جهت نباشند و ذهن آنها را واقعیت بداند ولی ما با استمرار در تصور تصویر لاغری خود می توانیم این تصویر را برای ذهن جایگزین کنیم . 

   خب تصویر چاق من خیلی دردناک است ولی تصویر لاغری من خیلی شاداب است . 

   من وقتی که یک شخص متناسب هستم بسیار زیبا و خوش اندام با دستها و پاهای کشیده و کمر باریک و پهلوهای فرو رفته و  شکم تخت هستم . 

   این تصویر را دوست دارم . به من حس زیبایی و نشاط می دهد . این من سبک است . 

   این من سریع حرکت می کند . 

   این من از زندگی لذت میبرد .

   این من از غذا خوردنش لذت میبرد . 

   این من غذا را پناه خودش نمیداند . 

   این من نگرش چاق کننده به غذاها ندارد . 

   این من نگرش کسب انرژی از غذاها دارد . 

   او غذا را میخورد که رفع نیاز بدنش شود و به اندامهای بدنش انرژی برساند . 

   این من از روزش در جهت شادی و آرامش استفاده می کند . 

   این من مهربان و دوستداشتنی است . 

   من متناسب خیلی زیباست . 

   پوستش کشیده و صاف است . جوان است . 

   این من متناسب لباسهای زیبا را انتخاب میکند . این من متناسب برای تفریح و لذت فعالیت میکند . این من متناسب به خود سختی نمیدهد ‌ .

   این من متناسب خندان و شاداب است . 

   این من متناسب پوستش سفید است . موهای پر پشتی دارد . 

   ذهن من میگوید این تصویر واقعیت ندارد . 

   من به او میگویم مگر آن تصویر چاق واقعیت داشت که  هربار آن را در سر من می کوبیدی . 

   اکنون هماز تو میخواهم این تصویر زیبا را جایگزین آن تصویر کنی . 

   تصور کن چه حس خوبی دارد وقتی لباسهای زیبا را به تنت می کنی و با آن لباسها روبروی آیینه می ایستی و خودت را تماشا می کنی . تصور کن چه حس خوب و لذتبخشی به تو دست میدهد وقتی با این اندام زیبا انواع مانتوها را به تن می کنی و از پوشیدن آنها لذت میبری . 

   تصور کن چقدر زیبایی وقتی که در خیابان با اندام متناسب حرکت میکنی و دیگر از چاقی ات خجالت نمیکشی بلکه سرافراز با قدمهای سنگین حرکت میکنی و بر روی جاده میخرامی . 

   تصور کن چه لذتی دارد وقتی با این اندام متناسب با دوستانت به تولد دعوت میشوی و تو می رقصی و همه از تو میپرسند چقدر خوب شدی . چیکار کردی؟ 

   تصور کن چقدر لذتبخش است با اندام متناسب با اسکیتهایت در سنگفرش پارک حرکت کنی و کلی از این تفریح و بازی لذت میبری . 

   این ها همه تصور اندام لاغریست که من و تو شایسته ی آن هستیم . اما ما باید این تصویر را به کمک تکرار در نوشتن حفظ کنیم . 

   لاغر شدن خیلی زیباست . 

   من عاشق لاغر شدن هستم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1400/10/04 11:36
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 19543 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 239 کلمه

   سلام استاد عزیزم 

   امروز برای راحت کردن لاغری تو ذهنم هدایت شدم اینجا دارم چند روزه روی باور لاغری و راحت بودن لاغری کار میکنم .دیروز یک فایلی ازتون گوش دادم

   گفتین حال خوب یا بدتون هیچ ربطی به چاقی یا لاغری نداره حال بدتون رو ربط ندین به چاقی اینا دو موضوع جداگانه هست اگه درست فهمیده باشم گفتین حال خوب تو دوره تون هم ربطی به زود لاغر شدن.نداره حال خوب کمکه میکنه تو مسیر باشین .وهی همش نگین استاد من که.مدتهاس حالم خوبه چرا لاغر نمیشم چرا نتایج نمیاد .

   کمی جا خوردم راستش منم فکر میکردم که من که حالم خوبه چرا نتایج در جسمم نمیاد .

   و حالا اینجا هدایت شدم وبهم یادآوری شد که باید تصاویر ذهنیم عوض بشه باید تصاویر چاقی از ذهنم پاک بشه تصاویر لاغری جایگزین بشه تا لاغر بشیم .

   تغییر تصاویر ذهنی هم منوط به تغییر فرمولهای ذهنی چاقی هست اگر فرمول ها عوض بشه رفته رفته تصاویر ذهنی لاغری جایگزین چاقی میشه وبعد این تصاویر در جسم خودشو نشون میده .

   یک نکته هم یادم رفت تو اون فایل هم گفتین حال خوب خیلی خوبه و ارزشمند و مهم شاید در جسم اثر نکنه ولی یه آدم لاغر بدحال به چه درد میخوره پس مهم اون حال خوبه هست 

   خیلی از افراد لاغر هستن که اصلا شاد نیستند و همش افسرده هستن پس حال بد شما هم به چاقیتون ربط نداره یه چیز درونیه 

   حال خوب لاغری رو راحت میکنه مسیرلاغری رو لذت بخش میکنه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/02/27 08:43
   مدت عضویت: 1628 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 757 کلمه

   سلام🙂

   تصویر مربوط به این مقاله خیلی نکته داشت بله اینجا متناسب شدن با قدرت ذهنه و با تکرار و تمرین ذهنی هست که ما به تناسب میرسیم و این دقیقا عین دمبل زدن مغز هست👌

   همه ما برای برطرف کردن چاقی راههای زیادی رو رفتیم ولی هیچ کدوم نتیجه بخش نبوده و ما رو به لاغری همیشگی نرسونده برعکس به محض رها کردن اون رژیم یا ورزش دوباره همه اون اضافه ها برگشته و حتی بیشتر از قبل هم شده ….برامون عجیبه چطور ممکنه با این رنج و سختی ده کیلو کم کنیم در عرض چند هفته همش برگرده 🤨

   و چون به قدرت ذهن و تصاویر ذهنی آگاه نبودیم و طبق آموزشهای قبلی ژنتیک ،بیماریها و داروها و … رو مقصر میدونستیم و چون کاری برای این عوامل نمیتونستیم بکنیم خودمون رو دربرابر غول چاقی ضعیف میدونستیم و فکر میکردیم شانسمون اینه یا خدا برای ما اینطور خواسته و تقصیر رو گردن هر کسی مینداختیم غیر از خودمون و ذهنمون😁

   تا اینکه وقتی از تمام روشهایی که خودمون بلد بودیم خسته میشیم و یه جورایی کنار میکشیم واونوقت خدا هست که وارد میشه و ما رو به بهترین مسیر هدایت میکنه اون همیشه برای کمک و هدایت ما حاضره ولی تا زمانی که ما خودمون توی صحنه هستیم اون وارد نمیشه ولی وقتی ما کنار میکشیم میاد و به بهترین و ساده ترین شکل ممکن اون قضیه رو حل میکنه🙏😊

   همه ماهایی که در این سایت هستیم به طریق اختصاصی خودمون به این مسیر هدایت شدیم و این خودش دلیلی هست بر اینکه خدا هزاران راه داره برای هدایت تک تک ماها🙏❤

   با آموزشهای لاغری با ذهن یاد میگیریم چرا تمام تلاشهای قبلی ما برای لاغر شدن بی نتیجه بوده 

   نمیشه تصاویر ذهنی خودت در ذهنت چاق باشه ولی تو در بیرون جسم لاغر و متناسبت رو ببینی

   😏

   هر چه در ذهن تصویر بشه در عالم بیرون به واقعیت تبدیل میشه

   این قدرت فوق العاده رو فقط ما انسانها داریم که میتونیم قبل از اینکه چیزی رو در بیرون ببینیم اونو در ذهنمون خلق کنیم  و اینجاست که میگن ما انسانعا قدرت خلق کنندگی داریم

   از آنجاییکه ذهن محدودیتهای دنیای فیزیکی رو نداره ما در ذهن قدرت بی نهایت داریم و همین بی انتها بودن ذهن هست که باعث اختراع این همه امکانات شده و کره زمین اینقدر تغییر کرده و همواره انسانها به دنبال راحت تر و سریعتر و بهتر شدن زندگی در کره زمین هستن

   در این سایت ما یاد میگیریم که حتی چاقی جسم ما هم محصول تصاویر چاقی هست که در ذهن ما بوجود اومده چون تصویر ذهنی باید با واقعیت بیرونی هماهنگ باشه و اگه ما این واقعیت رو دوس نداریم باید تصاویر ذهن رو تغییر بدیم وگرنه با فشار و محرومیت جسم امکان نداره لاغر بشیم و مهمتر اینکه برای همیشه متناسب ولاغر بمونیم👌

   خوب حالا  برای تغییر این تصاویر چه باید کرد؟ اول باید ببینیم این تصاویر چگونه بوجود اومدن اونوقت با روشی برعکس اون ،تصاویر لاغر رو در ذهن بسازیم…🙂

   تصاویر ذهنی حاصل تکرار و تکرار آموزشهایی بودن که ما به طور ناخودآگاه از بچگی در وایت برد ذهنمون ذخیره کردیم و منبع این آموزشها هم کسانی بودن که ما خیلی قبولشون داشتیم و حرف اونا برامون سند بوده مثل والدین ،معلمها،پزشکان،رسانه ها،متخصصین تغذیه، و….

   بزرگتر که شدیم تمام این حرفها رو با شاهد مثالی که در بیرون دیدیم ترکیب کردیم و این برامون باور شده که مثلا چاقی ژنتیکی هست یا کم کاری تیرویید منجر به چاقی میشه یا افراد با افزایش سن چاقتر میشن و کاهش وزن بعد از ۴۰ سالگی امکانپذیر نیست 

   درسته که موارد نقض اینها رو هم دیدیم ولی اینقدر موارد مشابه زیاد بوده که باور مون شده این دلایل درسته😶

   خوب شنیدن این جملات اولش برای ما سخته چون هم بر خلاف باور ما است و هم ما رو ناراحت و خشمگین میکنه که باز هم دلیل و مقصر چاقی ما دیگران هستند و اونا باعث شدن ما در این وضعیت باشیم 🤨🤨

   ولی تا زمانی که مسئولیت چاقی رو نپذیریم نمیتونیم برای درمانش هم کاری کنیم پس اول باید بپذیریم که ما با تکرار رفتارهای چاق کننده ناشی از دستورات مغزی ذهن چاق باعث ایجاد اضافه وزن در جسممون شدیم تا اونوقت بتونیم راحت تر در مسیر آموزش جدید برای ایجاد جسم جدید و متناسب قرار بگیریم🙂

   این خبر خوبیه که با آموزش میتونیم جسم جدیدی رو خلق کنیم جسمی که مورد علاقه ما است و از دیدنش لذت میبریم و لذت بخش تر اینکه خودمون خلقش کردیم🤩🤩

   پس فقط کافیه آموزش ببینیم و این آموزه ها رو تکرار و تکرار کنیم تا کم کم تصاویر ذهنی ما تغییر کنه اونوقت آروم آروم این تصاویر جدید خودش رو در جسم ما نشون بده چون جسم تصویر بیرونی ذهن است😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ☺️s-moazamiy0🤗
   1399/10/22 16:46
   مدت عضویت: 1234 روز
   امتیاز کاربر: 734 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 28 کلمه

   سلام ب همگی…استاد عزیزم..آبا برای تصویر سازی میشه عکس ازاینترنت بگیریم ک دوست داریم فرم بدنمون ب اون شکل باشه؟؟؟

   ممنون میشم جوابمو بدید ک ی موقع اشتباه نکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s99malekan
   1399/08/28 01:47
   مدت عضویت: 1370 روز
   امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 110 کلمه

   سلام به استاد و دوستان خوبم….
   باور ذهنی…تجسم و تصور….
   استاد من یه دوره ۱۳ یا ۱۴ سال پیش اول ورود به سر کارم با یه رژیم به تناسب اندام رسیدم که کلا یادم رفته بود.چون نمیدونم چند وقته ولی برگشته.‌دو هفته پیش عکس های مسفافرتی رو پیدا کردم که در همون زمان متناسب بودن بودم .گذاشتنشون جلوی آینه و‌همیشه تو این مدت در روز چند بتر میبینمشون و لذت میبرم و‌خودمو تو اون سایز و وزن تصور میکنم….این بنظرتون خوبه؟ طوری شده که دیگه با دیدن اون عکسا حس آرامش خوبی بهم دست میده که فکر میکنم من الان اونقدریم.‌گرچه منفی بافه یه حرفایی میزنه ولی من توجهی نمیکنم.‌همینجوری خوبه؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 34 کلمه

    سلام دوست عزیز
    بله خیلی هم خوبه
    مرور خاطراتی که منشا اون خودمون بودیم به ما احساس قدرت می ده چون میشه یه کاری که قبلا انجام دادیم رو بار دیگر به شکل بهتر انجام داد

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahrbanou1346
   1399/06/22 21:15
   مدت عضویت: 1417 روز
   امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 165 کلمه

   سلام استاد وقت بخیر
   چند ماه پیش قبل از اینکه به سایت هدایت بشم
   چون یه چیزایی از قانون‌جذب یاد گرفته بودم و از قدرت تجسم و تصور اطلاع پیدا کرده بودم

   یک تصویر اینترنتی از یک خانوم خوش اندام خارجی به عکاسی دادم‌چاپ کردن بعد عکسی از خودم انتخاب کردم و از قسمت سر برش زدم و روی سر این خانوم
   چسبوندم

   خیلی اسباب خنده شده بود
   خودمم از دیدنش خنده ام می گرفت
   حالا می فهمم اینکه نه‌تنها کسانی که این عکسو دیدن کلی بهش خندیدن بلکه خودمم خندیدم
   این نشانه ی خوبی برای موفقیت من نبود
   چون خودم باورم نشد که بتونم همچین اندامی برای خودم بسازم و این خنده ی تمسخره خودم به اون اندام بود …

   حالا موندم که‌چطوری تصویر سازی کنم که باورش کنم و بهش نخندم تا یک قدم به موفقیت نزدیک بشم‌

   با تشکر از اینکه متنمو خوندید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/03/23 10:54
   مدت عضویت: 1628 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 212 کلمه

   سلام اصل دوره اموزش لاغری با ذهن همینه؛لاغری ابتدا در ذهن شما اتفاق می افته و شما با رفتارهای مناسب ذهن لاغر کننده لاغری رو در جسمتون میبینید😊
   استااااد چقدر عالی و ارامش دهنده است وقتی این جملات رو با تمام وجودت باور میکنی👌
   دیشب دورهمی دوستانه همکاران بود و استاد تنام حرفهای شما مثل یه کاست ضبط شده موقع خوردن نوشیدنیها و موقع صرف شام پخش میشد،موقعی که میخواستم با چایی ام شکلات بردارم گفت که شیرینی قدرتی برای چاق کردنت نداره اگه نیل داری با چایی ات بخوری خوب بابردار و با لذت بخور ،موقع صرف شام گفت نمیخواد حرص بزنی غذا به اندازه کافی حتی بیشتر از حد هست شما مقداری که دوس داری بکش اگه سیر نشدی دوباره بردار،لازم نیست همه انچه روی سفره هست رو بخوری😅،نوشابه هم اگه میل داری به مقداری که دوس داری بخور و من هم همینکارو کردم و چقدر لذت بردم از دورهمی بدون محدودیت و بدون عذاب وجدان و بدون فشار شکمی و پر از خنده و شادی و حس خوب از وجودم بود،بدون حس کم بودن اعتماد به نفس،بدون پوشاندن شکم با دادن نفس به داخل،بدون حسرت از دیدن اندام متناسب دوستانم،وایمان به خودم که درنهایت به این نتیجه زیبا میرسم چقدددددرررررعاااالیه این حس و ایت توانایی استاد،لاغری با ذهن اسانترین کار دنیاست👌👌👌👌😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سادات
   سادات
   1397/12/12 18:52
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   لاغر شدن
   محتوای دیدگاه: 116 کلمه

   سلام . چقدر این مطلب جالب بود . در حقیقت تصور و تجسم خورشیدمدار تناسب هستند . وقتی انسان خود را متناسب بداند و خود را به عنوان یک انسان متناسب سالم تجسم کند ، افکار ناخوداگاه در مدار تناسب قرار میگیرند و دوست دارد درست همانند متناسبین رفتار کند . دوست دارد دائما از تناسب صحبت کند و دوست دارد احساس متناسب شدن و بعد از رسیدن به وزن ایده آل احساس متناسب بودن کند .
   شخصی که خورشید مدارش را خودِ متناسب قرار داده است افکار و گفتار و رفتارش در مسیر تناسب قرار میگیرد . به همین راحتی جسم او متناسب میشود و متناسب می ماند .
   خدایا شکرت . استاد ازتون ممنونم .

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا
   فریبا
   1397/05/05 16:54
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   لاغر شدن
   محتوای دیدگاه: 22 کلمه

   سلام .این دوره چطوری هست دقیقا؟چطور میشه ثبت نام کرد ؟آیا غیر حضوریه؟هزینه چقدر میشه ؟
   چطور میشه فایلهای صوتی رو دانلود کرد؟ممنون

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جمیله
   جمیله
   1397/01/27 11:03
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   لاغر شدن
   محتوای دیدگاه: 41 کلمه

   سلام استاد. خوبیها
   بسیار. متشکرم از. اموزشهای خوبتون
   این روش که شما اموزش میدین بهتررررررریییییین روش برای لاغری هستش
   واقعا بهش ایمان دارم و مطمئنم که بذر. خوبی برای زمین ذهنم از شما دریافت کردم????
   موفق و. پیروز و سربلند. باشید.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره
   منیره
   1396/11/23 09:09
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   لاغر شدن
   محتوای دیدگاه: 50 کلمه

   سلام
   ممنون استاد, باز هم مثل همیشه عالی و کامل کننده ?✌برای منکه یک صفحه دیگه به کتاب دانسته های ذهنیم, اضافه شد امیدوارم برای کسب نتیجه عالی به جایی برسم که در هر لحظه با هر دم و بازدم یک فریم از لاغری خودم در ذهنم ثبت کنم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پری بانو
   پری بانو
   1396/11/23 08:13
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   لاغر شدن
   محتوای دیدگاه: 33 کلمه

   سلام استاد وقتتون بخیر.
   شایداگرتوی دوره شرکت نکرده بودم معنی صحبت های شمارومتوجه نمیشدم ولی الان تک تک حرفاتون رو کاملا درک میکنم وکاملا حسش میکنم.ممنونم ازاینکه هرروزبه آگاهی های ما اضافه میکنید.سپاس.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم