0

چاقی خود را انتخاب کنید و به اندازه دلخواه چاق شوید!!

چاقی و لاغری
اندازه متن

چاقی انتخاب شماست و این شما هستید که میزان چاقی خود را انتخاب می کنید

همه افرادی که اضافه وزن دارند همیشه از بالارفتن وزن خودشان شگفت زده می شوند و برایشان باورکردنش سخت است که چرا وزن من اضافه شده است.

همه ما چاقی خودمان را از روی صفحه ترازو متوجه می شویم و ترازو برای ما دوستی است که همیشه خبر وزن بالاتر را به ما می دهد

Related image

به همین دلیل است که هر وقت برای لاغر شدن اقدام می کنیم باز دست به دامان ترازو می شویم تا بلکه این بار خبر های بهتری به ما بدهد و ما عدد وزن پایین تری را روی صفحه ترازو ببینیم.

برای هر فرد چاقی، وزن او عددی مخفی است که توان کنترل کردنش را ندارد و همیشه از طریق ترازو به دنبال کشف آن است در صورتی که خیلی قبل تر از آنکه عدد وزنی خود را روی ترازو مشاهده کنید آن را در ذهن خود شکل داده اید و با استمرار در تکرار رفتار اشتباه، وزن خود را به آن عدد رسانده اید و ترازو تنها میزان تلاش شما را نشان می دهد.

عدد روی ترازو نشانگر وزن شما نیست بلکه نشانگر میزان تلاش شما برای اضافه وزن است. وقتی شما در ذهنتان خود را برای چاق تر شدن آماده می کنید، ذهن شما تنها سعی می کند شما را به خواسته ای که برایش تعریف کرده اید برساند، اما زمانی که با خواسته خود روبرو می شوید شوکه می شوید ولی باز عدد بالاتری را در ذهن خود ثبت می کنید و به تلاش خود ادامه می دهید تا به سطح بالاتری از وزن خود دست پیدا کنید و این روند همواره ادامه خواهد داشت.

اختلال عصبی که شما با واکنش دادن به عدد وزنی خود در ذهنتنان ایجاد می کنید به منزله علاقه شما برای چاق تر شدن است، هرچقدر از مشاهده وزن خود ناراحت تر شوید شما عملا دارید وزن بیشتری را برای ادامه زندگی خود انتخاب می کنید و ذهن شما وظیفه دارد شما را به وزن بالاتر برساند تا جسم شما را برابر با ناراحتی و افسردگی شما کند.

ناراحتی شما از عدد وزنی خود باعث ایجاد فاصله بین شما و وزنتان می شود و ذهن شما این فاصله را با افزایش وزن پر می کند و هرچه شما از وزن خودتان بیشتر ناراحت و عصبانی باشید ذهن شما تلاش بیشتری می کند که این فاصله را پر کند.

برای متناسب شدن اولین گام مهم پذیرفتن عدد وزنتان است، در هر عدد وزنی که هستید آن را بپذیرید و از آن فرار نکنید، وقتی عدد وزنی خود را می پذیرید و خود را در وزنی که هستید قبول می کنید فاصله و خلاء میان خود و عدد وزنی را پر می کنید و به وضوح آرامش ذهنی را در خود خواهید دید، دیگر ذهن شما تلاش فزاینده ای برای افزایش وزن شما نخواهد داشت، و شما با آرامش بیشتری زندگی خواهید کرد، و آن زمان است که شما می توانید تصمیم درست و منطقی برای تغییر شرایط جسمی خود بگیرید.

در تمام سال هایی که شما دست به هر اقدامی زده اید که وزن خود را کاهش دهید در حال فرار از عدد وزنی خود بوده اید و به میزان تلاش شما برای فرار از چاقی و وزنی که دارید ذهن شما هم تلاش کرده است تا این فاصله و خلاء را جبران کند و همه افرادی که از طریق محدودیت های مختلف کاهش وزن داشته اند تجربه بازگشت به وزن قبلی را دارند، چون ذهن شما در افزایش وزنتان و پر کردن خلاء بسیار مصمم تر از شماست.

بنابراین اگر می خواهید تغییری در شرایط جسمی خود ایجاد کنید و از چاقی فاصله بگیرید، اولین گام، پذیرفتن عدد وزنی خودتان است، خود را صاحب وزنی بدانید که در آن هستید، چند روز به خود یادآوری کنید که در چه وزنی هستید و دیگر از ترازو برای مشاهده وزن خود استفاده نکنید، خودتان به جای ترازو این وظیفه را به عهده بگیرید و هر روز به خودتان یادآوری کنید که در چه عدد وزنی هستید.

به عنوان مثال هر روز به خود یادآوری کنید، من امروز 120 کیلوگرم هستم و با این وزن امروز را سپری خواهم کرد، تکرار این کار برای حداقل یک هفته در شما آرامش ایجاد می کند و شما به وضوح تفاوت در افکار و نگرش نسبت به خود را احساس خواهید کرد، آن زمان فرصت مناسبی است که تصمیم بگیرید زندگی کردن در وزن پایین تر را آغاز کنید.

در مرحله بعد باید برای حداقل یک هفته به خود یادآوری کنید که من میخواهم در وزن 115 کیلوگرم به زندگی ادامه بدهم و بر این فکر خواسته استمرار داشته باشید، این تصمیم شما بعنوان فرمولی در ذهنتان ثبت می شود و اگر شما بر تصمیم خود متعهد باشید به وضوح خواهید دید که رفتار غذایی شما در حال تغییر کردن است.

حرص و ولع شما برای بیشتر خوردن از بین می رود و شما با آرامش بیشتری با غذاها روبرو می شوید

احساس ترس و نگرانی شما از چاق تر شدن برطرف می شود و شما با آرامش بیشتری زندگی می کنید

مرحله سوم تغییر رفتار است، باید آگاهانه از خود سوال کنید که امروز چه کاری می توانم انجام دهم تا خود را به وزن 115 کیلوگرم برسانم؟

پاسخ های متنوع و بسیار عالی به ذهن شما می آید و شما می توانید با اشتیاق به راه حل های پیشنهادی ذهن خود عمل کنید و مطمئن باشید که همین ذهنی که شما را به راحتی چاق می کند میتواند به راحتی شما را متناسب کند.

چاق شدن یک هنر است و ما آن را آموخته ایم، بنابراین اگر می خواهید لاغر شوید و لاغر بمانید باید لاغر شدن را یاد بگیرید

شما برای چاق شدن سختی و رنج نکشیده اید پس برای لاغر شدن هم نیاز نیست در سختی و رنج قرار بگیرید. بهترین طریق لاغر شدن و لاغر ماندن استفاده از توانایی ذهن خودتان است و هیچ روش دیگری نمی تواند وضعیت شما را تغییر دهد.

دوستانی که در دوره آموزشی تناسب اندام با قدرت ذهن (M.W.L) شرکت کرده اند، گام به گام لاغر شدن را یاد می گیرند و با عمل کردن به آموزشهای خود به راحتی در مسیر متناسب شدن قرار می گیرند، شما هم می توانید لاغر شوید و لاغر بمانید، اگر مسئولیت وضعیت جسمانی خود را به عهده بگیرید و برای یادگیری لاغری اقدام کنید.

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

 

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.79 از 19 رای

https://tanasobefekri.net/?p=10447
برچسب ها:
13 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار مریم
   1402/04/12 23:59
   مدت عضویت: 592 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 352 کلمه

         “ به نام خداوندی که همین نزدیکیست ”

   درود به استاد عزیز و دوستان هم مسیر ؛

   چاقی خود را انتخاب کنید و به اندازه ی دلخواه چاق شوید؟!

   خدایا شکرت که به این بخش هدایت شدم و احساس می کنم از طریق این فایل یک مانع بزرگ از ذهنم برداشته می شود، خدایا شکرت .

   من هفت ماه است که به طور مستمر در مسیر لاغری هستم و از مطالب سایت استفاده می کنم و هر روز این انتظار را دارم که لاغر و متناسب شوم اما برعکس چند وقتی است که احساس چاقی می کنم و چاق تر شده ام و هر بار با خودم می گویم چرا با وجود اینکه من در مسیر هستم و تمرینات را مرحله به مرحله انجام میدهم اما در جسمم نتیجه عکس رقم می خورد و من متناسب نشده ام ؟! با خواندن این متن به این نتیجه رسیدم که شاید بین من و وزن واقعی ام خلا و فاصله به وجود آمده است و من آن را واقعا نپذیرفته ام و به همین خاطر وزن کم نمی کنم.البته من دو ماه و دوازده روز است که خودم را وزن نکرده ام و الان نمی دانم دقیقا چند کیلو هستم اما اول اردیبهشت که برای آخرین بار خودم را وزن کردم ۱۰۷ کیلو گرم بودم.می خواهم از فردا تمرینی را که استاد در این بخش عنوان کردند انجام دهم تا این مانع هم از ذهن من بر داشته شود و جسم من هم به سمت لاغری و تناسب حرکت کند و هر روز لاغر تر و متناسب تر از روز قبل شوم.هر چند از لحاظ جسمی تغییری نکرده ام اما به خیلی از عادت های بد خود آگاه شده ام و نگرش و بعضی از رفتارهای نادرست من تغییر کرده است و همچنان به این راه و روش پایبندم و آن را ادامه می دهم و اجازه نمیدهم که نجواهای ذهن چاق من، من را از ادامه ی مسیر باز دارد چون این روش تنها روشی است که من به آن ایمان و باور دارم و مطمئنم از آن نتیجه خواهم گرفت ،دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره .

   “ یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 11 کلمه

   انتخاب من لاغری هست،من همینگونه که هستم خودم رامیپذیرم،سپاس سپاس سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1401/08/27 21:37
   مدت عضویت: 667 روز
   امتیاز کاربر: 29819 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 34 کلمه

   استاد منظورم در مورد این تمرین هست که یک هفته خودمون رو دریک وزن تصور کنیم بعد هفته بعد مثلا پنج کیلو پایین تر در نظر بگیریم وهمین طور ادامه دهیم منظورم این هست 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1401/08/27 21:33
   مدت عضویت: 667 روز
   امتیاز کاربر: 29819 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 65 کلمه

   سلام استاد خوبین خسته نباشین ، ممنون از تمام فایلهای فوق العادتون،استاد مثلا من که خودم وزن نمیکنم خودم را باید در چه وزنی تصور کنم چون بیشتر از پنج ماه وزن نکردم ،یعنی یک وزن خیالی در نظرربگیرم؟چون وزن دقیق نمیدونم اگه خیلی پایین تر در نظر بگیرم مثلا ۱۰ کیلو پایین تر از وزن احتمالی باز برای ذهن یا جسمم مشکل ایجاد نمیکنه؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohannaf1396@gmail.com
   1400/09/09 23:31
   مدت عضویت: 963 روز
   امتیاز کاربر: 57
   محتوای دیدگاه: 166 کلمه

   استاد واقعا ممنونم چقدر این متن آموزشی بود عجب زمانی ب این فایل هدایت شدم و این هدایت قطعا از خداست 

   من عروسی خواهرم نزدیکه و من چن وقت بود ک حالم خوب بود دارم کار میکنم رو خودم

   عالی بودم نتیجه جسمی نداشتم ولی احساسم خوب بود

   لباسی ک خیلی برام دوخت یجوری بود ک شکمم خیلی معلومه

   و من چن روز ناراحتم میگم عین زنهای باردار دیده میشم از اونجایی‌ک پول هم ندارم برم یکی دیگه بگیرم و از این بابت خودمو نابود کردم و این متن واقعا خیلی کمکم کرد خیلی هستن ک همین شکم دارم ولی عین من رفتار نمیکنن 

   و من فرمولهای بالا ک ذکر کردید عمل میکنم و میدونم ک خیلی فرق میکنم 

   اینطوری عمل میکنم هر روز میگم من شکم دارم اره یه هفته اینو میگم و بعد از یک هفته میگم میخوام با شکم ی سایز کمتر زندگی کنم و میدونم ک این متن از سوی خدا بود برای آرامش بیشتر من 

   ممنون استاد یک دنیا ممنون چقدر دلتون صافه ک اینها رو بما میگید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/02/30 08:20
   مدت عضویت: 1656 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 730 کلمه

   سلام🙂

   چقدر تعریف وزن در این مقاله متفاوت از سایر تعاریفی بود که تا حالا شنیدیم

   “عدد روی ترازو نشانگر تلاش شما برای اضافه وزن است”

   همین تعریف خود به خود مسئولیت چاقی و اضافه وزن ما رو از تمام دلیل و بهانه هایی که در ذهن ما وجود داره برمیداره (دلایلی مثل ژنتیک،غذاها،بیماریها،داروها،….)و اونو تمام و کمال حاصل تلاش خود ما میدونه👌

   البته تلاشی ذهنی برای رساندن ما به خواسته ای که دوسش نداریم ولی داریم بیشتر و بیشتر به سمتش میریم😏

   همواره در آموزش قوانین کائنات میگن که یکی از اصول و قوانین مهم کائناتی قانون توجه هست یعنی”به هر چیزی توجه کنی اونو وارد تجربه زندگیت میکنی”

   به عبارتی توجه باعث ایجاد خواسته در ذهن ما میشه و ذهن ما که خالق هست تمام تلاشش رو میکنه تا ما رو به اون خواسته برسونه😊 و این نعمت بسیار بزرگی هست که به انسان داده شده 🙏🙏

   توجه خودش دو تا موضوعه توجه به بودن یا نبودن خواسته مدنظر

   از نظر ذهن ما تفاوتی بین این دو وجه وجود نداره چه روی بودن اون خواسته متمرکز باشیم چه روی نبودن اون ،در هر صورت ذهن ما رو به اون میرسونه و به اصطلاح با توجه بیشتر ما اونو در زندگی ما گسترش میده👌

   خوب اشکال اکثر ماها چیه؟ پس چرا ما با وجود چنین توانایی قدرتمندی در درونمون زندگی خوبی نداریم و اتقاقا بیشتر از اینکه به خواسته هامون رسیدیم به ناخواسته هامون رسیدیم؟(حداقل اینطور فکر میکنیم) و دلیل این حرفم هم اینه که حال اکثر آدمها خوب نیست😑 خوب اگه به خواسته هامون رسیده بودیم که حالمون این نبود😶

   اینجا است که مشخص میشه ما بیشتر از این توانایی برای خلق ناخواسته هامون استفاده میکنیم و باز با توجه بیشتر بر این ناخواسته ها و احساس ناراحتی و عصبانیت و خشم و نا امیدی از وجود اونا توجه بیشتری به اونا میدیم و ذهن ما هم که کارش حلق کردن هست توجه ما رو از ردی احساس ما تشخیص میده و چون فرقی بین حال خوب و بد قائل نیست و هر دو رو توجه ترجمه میکنه از اون موضوع ناخواسته بیشتر و بیشتر وارد زندگی ما میکنه😁موضوع به همین سادگیه😉😊

   این مساله در مورد چاقی و لاغری خیلی مشخص و واضحه

   البته وقتی چاقی رو ذهنی بدونیم و باور کنیم که چاقی در ذهن ما شکل گرفته و در جسم ما خودش رو نشون داده و مثل یه تجربه وارد زندگی ما شده😏

   چاقی و اضافه وزن  در ذهن محصول تمام حرفهایی هست که ما ناخواسته از بچگی از اطرافیانمون دریافت کردیم و بعد مثل یه فرمول خام اونو ذخیره کردیم و بعد باز هم با دیدن اطرافیان و توجه اونا به چاقی شون با رفتن روی ترازو و دیدن عددی که انتظارش رو نداشتن حالشون بد شده و شروع به سرزنش و تحقیر خودشون کردن و ما بارها و بارها این صحنه رو دیدیم و اون زمان ما اصلا اضافه وزن نداشتیم ولی خود این صحنه که منجر به  ایجاد احساس بدشده در ذهن ما به عنوان یه تصویر ثبت شده و ما بعدها خودمون دقیقا این صحنه رو بازی کردیم 😑

   شما همیشه تاکید کردین که در این دوره ترازو رو کنار بذاریم و توجهی به عدد ترازو نداشته باشیم و اجازه ندیم مثل قبل عدد روی ترازو حال و احساس ما رو تغییر بده چون شما با موضوع ذهن و ارتباط اون با احساس به خوبی آشنا هستین و میدونین که چقدر این مساله میتونه در روند آموزش لاغری اختلال ایجاد کنه

   بارها گفتین که خودتون رو از اسارت این عدد ها در بیارین و حال تونو با دیدن و شنیدن عددها خراب نکنین …عددها رو رها کنین و بپذیرین که شما در این عدد وزنی هستین و لازم نیست هی برین چک کنین 🙂

   وقتی عددها در ذهن ما قدرتشون کم شد اونوقت با ذهن بازتر و رهاتری میتونیم روی آموزش ها تمرکز کنیم و خیلی ارام ارام با آموزش جدید فرمولهای جدید در ذهنمون بسازیم و با تکرار اونا فرمولهای جدید رو تقویت کنیم تا دیگه مغز بر اساس فرمولهای جدید فرمان صادر کنه و اونوقت رفتارهای غذایی ما تغییر میکنه دیگه اون حرص و ولع رو به خوردن نداریم دیگه ترس از خوردن نداریم ترس از چاقتر شدن کمرنگ میشه پیغام سیری رو دریافت میکنیم و دست از خوردن میکشیم نمیخوریم تا تموم بشه میخوریم تا سیر بشیم،و همین رفتارها باعث ایجاد جسم متناسب در ما میشه🤗

   وقتی عدد ها تعیین کننده احساس ما نباشن با قدرت بیشتری قدمهای مسیر تناسب رو برمیداریم چون معیار درست عمل کردن اینجا فقط احساس خوب هست نه عددها و گرمها😊 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s99malekan
   1399/08/29 00:40
   مدت عضویت: 1398 روز
   امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 273 کلمه

   سلام به استاد گرامی و دوستان گلم….
   من تا الان سه ماهه که با سایت تناسب فکری آشنا شدم .همون فایلای اول تعهد دادم که دیگه روی ترازو نرم و‌نرفتم. یادمه روزی سه چهاربار قبلا وزن کشی میکردم و هر روز افسره و ناراحت.نمیدونستم دارم در مسیر چاقی خودم تقویت میکنم.روزس سه چهار بار وزن کشی میدونین چه بار فشار روحی روی فرد داره و به همین نسبت فرد از چاقی متنفر میشه و هی تو مسیر چاقی پیشرفت میکنه.‌تا الان اصلا وسوسه نمیشدم خودمو وزن کنم.‌امروز اتفاقی وقتی جا برای عبور در راهرو سر کار نبود رفتم روی ترازو. نخواستم نگاه کنم. از گوشه چشم یه نگاهی کردم. وسوسه شدم.عدد بالاتر از عدد سه ماه پیش یعنی روزی بود که من تعهد دادم و شروع کردم‌ .من اصلا حس و حالم بد نشد‌ .چون استاد یه جایی تو یه فایلی گفته بودن تا زمانی کهبتونی فرمولای چاقی ذهن تو با فرمولای لاغری جایگزین‌کنی یه مدت ممکنه خودت یا دیگران حس کنن چاق تر هم شدی طبیعیه.‌خوب من مدتیه احساس سبکی داارم.‌پس فکر کنین من لابد بیشتر بودم وکمتر شدم اینم.‌خوب حالا که متوقف شده روندچاقیم بعد مدتی روند لاغری شروع میشه. من مژم،نم.هیچ شکی ندارم.‌من در مسیر صحیح لاغربم.این مسا،ل پیش بینی شده بود.‌منتظرش بودم.باید با اشتیاق فراوون ادامه بدم.ایشالا بزودی لاغر میشم.‌حسم خوبه. آروم آرومم.‌اونقد تغییر حال و احوال درونیم عالیه که میگم به هرنتیجه ای من فقط ادامه میدم.گرچه با تمام وجود دوست دارم لاغر شم ولی نیازمند لاغری نیستم.‌دارم زندگی مو میکنم.ولی خیلی امیدوارم.‌من ادامه میدم و بالاخره به مقصد میرسم.‌خداجون خودت یار من باش. کمکم کن تو مسیر بمونم و منحرف نشم
   مرسی استاد .حرفاتون به جان دلم میشینه‌ .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار lidamajidian0813
   1399/05/27 08:43
   مدت عضویت: 1410 روز
   امتیاز کاربر: 3379 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 35 کلمه

   با سلام
   منم به تازگی ترازو خریدم
   یه جورابی به حرف استاد گوش ندادم
   و همش منتظرم بشه ده روز یا دو هفته که برم روش
   ولی با خوندن این مطالب و سعی و تلاش اینکارو به حداقل میرسونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/03/25 13:36
   مدت عضویت: 1656 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 318 کلمه

   سلام چقدر این جمله جالب و تامل بر انگیز بود”عدد روی ترازو نشاندهنده وزن شما نیست بلکه نشانگر میزان تلاش شما برای افزایش وزن است”یعنی باز هم ثابت شد من خالق شرایط خودم هستم ،چاقی رو هم من بوجود اوردم با همین واکنش منفی نشون دادن به عدد روی ترازو و ناراحت شدن و جالبه که هر چه ناراحتی بیشتر اضافه وزن هم بیشتر….. ذهن من چاقی رو یاد گرفته به اینصورت که وقتی من روی ترازو رفتم و از عدد وزنی ام ناراحت شدم ذهن این ناراحتی رو به عنوان یه فاصله تا عدد وزنه بالاتر تفسیر کرده و من رو به اون عدد بالاتر رسونده همینه همش همینه واکنش منفی دادن به هر اتفاقی یعنی حسم بده و حس بد یعنی توجه داشتن و طبق قانون به هر چیزی توجه کنی از اون بیشتر وارد زندگیت میکنی همین….
   راهکار چیه؟بی توجهی در مورد ترازو راهکار استاد روشن روی ترازو نرفتنه و دقیقا این راهکار به ظاهر ساده یعنی رفتن به مسیر لاغری، اوایل که اینو شنیدم سعی کردم فقط گوش کنم کلی ذهنم همش میگفت نه باید بری ببینی اینهمه فایل گوش دادی فایده ای هم داشته؟در واقع میخواست ثابت کنه که فایده ای نداشته و من توی این مدت ۶ ماه یکبار استفاده کردم و وقتی دیدم وزنم از اونی که حدس میزدم هم بالاتر رفته واقعا حالم بد شد و عهد کردم که دیگه اینکارو نکنم لا خودم گفتم استاد خودش اینهمه کاهش سایز داشته همیشه میگه من نمیدونم دقیقا چقدر کم کردم چکن وزن نکردم منم مثل استاد،و فقط فایل گوش دادم ،مقاله ها رو خوندم و…. وتمرکزم رو گذاشتم روی انجام تمرینات ومخصوصا وقتی توی یکی از فایلها استاد گفتن روی ترازو رفتن مثل رفتن روی بمبه و اصلا معلوم نیست چه اتفاقی می افته دیگه کلا بی خیال ترازو شدم و به لطف خدا چقدر عالیترم،ممنونم استاد بابت اگاهیهای فوق العاده ای که به شیوه های مختلف در اختیار ما قرار میدین👌👌👌👌🙏🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نسیم
   نسیم
   1397/03/27 18:27
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   چاقی و لاغری
   محتوای دیدگاه: 235 کلمه

   سلام استاد خوبم
   راستش من قبلا همیشه هرکه وزنم میپرسید راستش بهش نمیگفتم وزن خودم پایینتر از اون چیزی نشون داده بود میگفتم
   قبول نکرده بودم خودم وزنم را
   همه میگفتن به خاطر سردی زیاد میخوری تقصیر غذاهاست از این حرفها که میخواستم دیگران تاییدم کنن
   به هر روشی دوست داشتم دیگران تاییدم کنن
   اما عید نورز خونه داداشم رفتم گفت وزنه داریم بروخودت وزن منم خودم وزن کردم وواقعیت گفتم من 97 کیلو هستم به خودم گفتم چه پایین بگم چه بالاتر آخرش سرزنش دیگران است پس قبول کن واقعت بگو
   از اون لحظه به فکر لاغری خودم افتادم تو سایت ها دنبال راهی میگشتم که با شما ودوره های شگفت انگیزتون آشنا شدم
   واقعا عالی آدم به اشتباهت خودش پی ببره و راهش درست کنه
   من سالها از چاقی رنج بردم اما الان لذت میبرم از وضعیتی دارم کم کم راه برام باز شده وخودم قبول کردم وخودم دوستت دارم هرجور هستم وقتی خودم دوست داشته باشم خدای خودم دوست دارم
   چند وقتی بود با خانواده همسرم سر سنگین بودم حالا بخاطر دلایلی که خودم مقصر نمیدونستم هرباری درجمعشون میرفتم میگفتم من خوب نیستم من قبول ندارن بدترین اتفاق برام میفتاد اما الان نه خیلی فرق کردم من زنگ تک تکشون زدم احوالشون پرسیدم وگفتم مثل خدا رفتار میکنم وخیلی راحت عذرخواهی کردم بخاطر کدورتی بینمان پیش اومده بود خیلی خوشحالم که تو این راه اومدم وخداراشکر میکنم وازتون ممنونم تجربه هاتون دراختیارم گذاشتید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آوا
   آوا
   1397/03/27 13:00
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   چاقی و لاغری
   محتوای دیدگاه: 27 کلمه

   سلام و عرض سپاس و امتنان مثل همیشه عالی و جامع و کامل بود و سرسار از نکات ارزنده ممنونم از استاد بی نظیرم جناب روشن عزیر

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار (خوشبختی)smy
   (خوشبختی)smy
   1396/10/18 23:45
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   چاقی و لاغری
   محتوای دیدگاه: 22 کلمه

   ممنون استاد عزیز این مقاله نکته های قابل
   تأمل زیادی داشت که درک مارونسبت به
   مسائلی که وجود داره وازاون غافل هستیم
   افزایش میده…

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 3
   محتوای دیدگاه: 18 کلمه

   ممنون استاد، این مقاله نکته هایی داشت که مطالب دوره رو بیش از پیش برای من جا انداخت.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم