0

روش صحیح تمرین لاغری

اندازه متن

لاغری با ذهن روشی است که از طریق انجام تمرینات نوشتاری و ذهنی در لاغر شدن افراد تاثیر می گذارد.

در استفاده از سایر روش ها برای لاغر شدن مانند رژیم گرفتن، ورزش کردن و … مراحل اجرای روش لاغری در قالب دستور العمل ها از طرف ارائه کننده روش لاغری مشخص می شود و فرد استفاده کننده موظف به انجام دقیق آنها می باشد.

در تمام دفعاتی که سعی می کردم از طریق روش های مختلف لاغر شوم و موفق نمی شدم، خودم را مقصر می دانستم چرا که تصور می کردم به این دلیل که طبق دستورالعمل ارائه شده عمل نکرده ام نتیجه مناسب نگرفته ام و در نهایت خودم را انسان بی اراده ای می دانستم.

زمانی که یک فرد چاق به احساس ناتوانی و بی ارادگی برای لاغری برسد تا آخر عمر لاغر نخواهد شد و من دقیقا در این شرایط قرار داشتم.

لاغری با ذهن بر خلاف همه روش های موجود برای لاغر شدن دستور العمل اجرای واحد و مشخص برای همه ارائه نمی دهد. در این روش محتوای آموزشی برای همه افراد یکسان است اما نحوه اجرا و عمل کردن به آن برای هر فردی که از آن استفاده می کند متفاوت است.

در واقع در روش لاغری با ذهن هر فرد بر اساس روش موثر شخصی اقدام به یادگیری لاغری می کند.

به این شکل که هر فرد با استفاده از محتوای آموزشی به هنگام انجام تمرینات بر اساس محتوای ذهن خود که شامل درک و دریافت نکات آموزشی است مشغول اصلاح افکار و نگرش های ذهن خود می شود.

بنابراین هر فرد دقیقا بر اساس آنچه در ذهن خود دارد می تواند از محتوای آموزشی برای اصلاح و جایگزینی فرمول های ذهنی استفاده کند.

نحوه انجام تمرینات دلیل اصلی موفقیت افراد در استفاده از آموزش های لاغری با ذهن است. چرا که اگر همه افراد مجبور به رعایت اصول و عملکرد خاصی بودند از آنجا که هر فرد با دیگری متفاوت است بنابراین همه موفق به کسب نتیجه عالی نمی شدند.

در روش لاغری با ذهن محتوای آموزشی برای همه یکسان است اما زمان استفاده از آن برای هر فرد بر اساس برنامه روزانه اش می تواند متغیر باشد.

برداشت افراد از محتوای آموزشی بر اساس شرایطی که فرد در زندگی و مسیر چاق شدن داشته است متفاوت است و به همین دلیل تمریناتی که نوشته می شود نیز با هم تفاوت دارد.

اما از آنجا که تغییر فرمول های ذهنی برای هر فرد باید مختص به خودش انجام شود این طریق آموزش سبب می شود که هر فرد با هر شرایط و گذشته ای که در مسیر چاق شدن داشته است بتواند از مسیر لاغری با ذهن به نتیجه عالی برسد.

این از شگفتی های آموزش های لاغری با ذهن در سایت تناسب فکری می باشد.

آگاهی از روش صحیح انجام تمرینات به شما کمک می کند تا به شکل موثرتری از محتوای آموزشی استفاده کرده و مسیر لاغری با ذهن را با لذت و نتیجه بهتری سپری کنید.

منتظر خواندن نوشته ها و تجربیات شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

فایل صوتی
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.net/?p=33220
برچسب ها:
5 نظر در مورد روش صحیح تمرین لاغری

دیدگاهتان را بنویسید

   آواتار ghaderianashmill@gmail.com
   ghaderianashmill@gmail.com
   1401/03/17 15:38
   مدت عضویت: 144 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 607 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان گرامی 

    

   تغییرات زیادی کردم، وقتی بهش فکر میکنم مثل الان متوجه میشم.

   ۱_بعضی وقتها آشنایی کسی در مورد چاقی صحبت میکنند میگن فلانی طفلکی خانواده ی مادرش چاق اند واسه همینه که اینجوریه،ارثیه،

   (اونجا یه لحظه خنده م میگیره میگم ایییییی منم همین باور اشتباه رو داشتم)

   ۲_یا فلانی از وقتی داروی مریضی…مصرف میکنه اینجوری چاق شده ،(بازم اصلاح باور داشتم)

   ۳_یا زمانی اگر نمیکردم فکر میکردم وای دیگه وزنم میره بالا،(شکر خدا الان اصلا طرزفکرم اینجوری نیست)

   ۴_قبلا اونقدر تو فکر میزان روغن و چربی غذا ، سس مایونز ، خامه ،شیرینی و…بودم لذت نمیبردم از غذا خوردنم،

   اگه می خوردم عذاب وجدان بود،

   اگه نمی‌خوردم حسرت اون ماده ی غذایی،

   (الان خدا شاهده با آرامش کامل غذا میل میکنم،

   نمی‌گم زیاده روی میکنم اما بهش فکر نمیکنم اگه سالاد فصل بود باهاش مایونز میخورم،همیشه و هر روز که نیست،یا مثلا غذا،سعی میکنم اون رفتار افراد متناسب رو باهاش داشته باشم )

   «ترس از خوردن ندارم»

   ۵_اینکه قبلا لاغر شدن واسم سخت بود، الان فکر میکنم خیلی آسون شده تو ذهنم,دست یافتنیه.

   ۶_ اصلا خود کلمه لاغر رو خیلی دوست نداشتم باهاش مشکل داشتم 

    اما الان 

   بنظرم لاغری خیلی  زیباست و لاغری مساوی ست با سلامتی ، سبکی ، فرزی،حتی لاغری بوی خوبی داره،چون آدم چاق مدام عرق میکنه،خوش تیپی،خوش لباسی،خوش رنگی،جوانی،شادابی،انرژی مثبت،

   (یه چیز جالب به ذهنم رسید:

   دیگران با لاغرها احساس آرامش میکنند کنارشون در سفری جایی چون نگران نیستند موقع غذا خوردن و مواد غذایی سهمشون خورده بشه ؛)  )

   ۷_از مسیرم مطمئنم و همین بهم آرامش میده که بعد سالها یه راه درست رو خدا قسمت من کرد که لاغر بشم .

   ۸_خیلی عالیه که دیگه اصلا دنبال رژیم،ورزش،دمنوش،قرص و …نیستم، تنها تو فکر اینم بتونم واسه تناسب فکری هر روز یه ساعتی وقت بزارم .

   ۹_اون حسرت قبل دیگه نیست چون میدونم لاغری رو بدست میارم.

   ۱۰_تنفر از چاقی نیست باهاش به صلح رسیدم و به جسمم گفتم من خودم باعث اذیت تو شدم من عاشق خودمم ولی اگه لاغر بشم عاشقترم میشم.

   ۱۱_یادگرفتم که به افکار و اخبار منفی توجه نکنم تا حالم خوب باشه و اگه حالم خوب باشه میتونم فایل و تمریناتم رو دنبال کنم و نتیجه بگیرم .

   ۱۲_سعی کردم برای خودم ارزش قائل بشم و برای خودم وقت بزارم ، هر روز به همسرم میگم من ۱ساعت وقت میخوام تا درسم (منظورم سایت تناسب اندام با ذهن است) رو بخونم.

   ۱۳_تلاش کردم تا اطرافیانم رو گاهی متوجه باورهای غلط بکنم و بعضی ها رو با سایت آشنا کردم .

   ۱۴_قشنگ احساس میکنم اون حرص و ولع قبل رو واسه خوردن ندارم .

   ۱۵_تلاش میکنم در مورد لذت خوردن مواد غذایی حرف نزنم چون باعث میشه کمتر بهش فکر کنم.

   ۱۶_تو اینترنت دنبال این چیزها یعنیخوردنی ها اصلا نیستم .

   ۱۷_با ریختن غذایی که نمیشه نگهش داشت تو یخچال،خوب کنار اومدم و تا حد زیادی اضافی غذای دخترم رو نمیخورم , میریزم دور .

   چون میگم در هر صورت این غذا باید دور ریخته بشه یا از طریق آشغال،یا دفع بدن ما، یا اینکه بعد کلی مراحل که تبدیل به گوشت و چربی شد در جسم ما با سختی کشیدن اینکه کاش چاق نبودیم بعد مرگمون میره زیر خاک .(به خودم میگم پس این اصراف نیست خودت رو شکنجه نکن همین الان بریز تو آشغالدونی خیالت راحت )

   ۱۸_دیگه مثل قبل اصراری بر خوردن اضافی دخترم ندارم.

   ۱۹_اصلا همسرم رو اذیت نمیکنم که بگم چرا تو,تو خوردن انتخاب میکنی مثل ما باش هر چیزی باشه میخوریم،

   این باورم کاملا اشتباه بود و الان میگم طرز فکر همسرم درسته همین هم باعث تناسب اندامش شده.

   ۲۰_راحت میل ندارم رو تو روز به کار میبرم و همیشه آماده ی خوردن نیستم .

   ۲۱_سعی میکنم دخترم جوری بزرگ بشه که این همه مانع لاغری و فکر خوردن و چاقی و…اصلا تو زندگیش نباشه،

   درگیر این مسائل نشه،آرامش داشته باشه.

   ۲۲_خیلی بیشتر از قبل سپاسگذار نعمتهای خداوند متعال هستم .

   ممنونم استاد ارجمند

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سنا سعادت
   1401/03/17 01:43
   مدت عضویت: 1022 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 36 کلمه

   سلام وعرض ادب، به نظرمن کسی میتونه نتیجه بگیره، ک ازقبل تشنه لاغری ونامید از روشهای دیگه بشه، من قسمت اول رو شنیدم رفتم تو ابرها، یه ارامشی گرفتم، چون درد رو تشخیص دادم واقعا ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Shahrbanou
   1401/03/11 13:23
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 607 کلمه

   سلام و درود مجدد خدمت دوستان و استاد گرامی ،

    

   استاد  من با گوش دادن به فایل صوتی این جلسه به یک نکته مهم آموزش لاغری با ذهن رسیدم  که قبلا در ابتدای شروع دوره ورود به سرزمین لاغرها برام خوب جا نیفتاده بود و هر چی از دوره تکرار میگذره  نکات آموزشی بیشتر برام روشن و شفاف میشن و ایمان می آرم به تک تک توصیه های ارزشمندتون چه در دوره های خریدنی چه هدیه و رایگان ،

    

   جمعه هفته اول  دوره  گام اول راجع به تاثیرات شگفت انگیز تغییر نگاه  اشاره کردید و مفصل توضیح دادید و با مثالهای متعدد سعی کردید موضوع  رو برای ذهن بچه ها جا بیندازید    خوب اونی که  دریافت کرد نتیجه اشو هم گرفت  اونی هم که مثل من نگرفت باعث شد   از پایان دوره  نتیجه ای برای کاهش وزن نگیره اما من خودمو عرض می کنم  درسته  با پایان دوره  شاهد کاهش وزن فیزیکی نبودم به اون معنا که  دیگران  مثل مثلا همسرم  کاملا متوجهش بشن و بگن ولی از هر نظر دیگه نتایجی گرفتم که  زمینه ساز تغییرات وسیع در آینده ای نه چندان دور خواهد بود  و این تغییرات احساسی و رفتاری  به من انگیزه  داده که در دوره تکرار فعال باشم و ادامه بدم و به تدریج کاملا برام واضح میشه که در دوره اصلی کجاها کم گذاشتم و درست  جلو نرفتم …

    

   فایل تغییر نگاه  بسیار اهمیت داشت در کسب نتیجه  فیزیکی  ولی  برای من خوب جا نیفتاده بود ….

    

   در این فایل صوتی به آقایی اشاره کردید که از اصل و اساس  مخالف روش ذهنی برای لاغر شدن بوده و برای اینکه به اون کسی که می خواست از این طریق لاغر کنه ثابت کنه اشتباه می کنه و نتیجه ای نخواهد گرفت  کاملا بی خیال بدون اینکه بخواد از جلسات آموزشی سایت برای لاغر شدن استفاده کنه بلکه برعکس اومده بود ببینه چه خبره از کجاها میشه ایراد پیدا کنه  و چند وقت خودش باشه و فقط گوش کنه یا فوقش بخونه یه جاهایی رو   بعد بره قاطعانه این روش رو محکوم کنه   اما بدون اینکه بخواد انتظار لاغری از آموزشهای سایت بگیره به تدریج  حدود بیست کیلو  وزن کم کرد جوری که خودش اصلا متوجه نشده بود که چطور داره  به این  راحتی لاغرتر میشه …

    

   این شد که  وزنشم کم شد  و حرفشو پس گرفت … و لابد قبول کرد که این روش چقدر شگفت انگیز و راحته ….

    

   حالا من تصور می کنم اگر ما که این روش رو قبول داریم  و می دونیم که صد در صد موفقیت کاهش وزن درش هست  با رعایت تغییر نگاه  بیاییم  آموزش ببینیم و جلو بریم چقدر می تونه برامون  تاثیرات عالی به همراه داشته باشه ….

   و تغییر نگاه در یک کلام یعنی من نیومدم در دوره شرکت کنم برای لاغری اومدم  هنر بیاموزم  یه هنر مثل نواختن موسیقی ،هنر نقاشی ، هنر خیاطی ،هنر معماری و کلا هر هنری که بهش علاقمندیم و حاضریم براش وقت ، پول ، انرژی و زمان لازم رو اختصاص بدیم تا یادش بگیریم بعد تمرین و تکرار کنیم تا در زمینه اون  هنر به مهارت برسیم و اونوقت بهره اشو از هر جهت ببریم …و در یک‌کلام چشم از نتیجه نهایی که تناسب اندام کامل هست برداریم و فقط هر روز با اشتیاق و احساس خوب یک قدم آموزشی رو درست برداریم  و فقط لازم هست احساس لیاقت برای لاغر شدن رو در خود تقویت کنیم   و نام دوره ارو تغییر بدیم▪︎  من نام دوره ورود به سرزمین لاغرهارو میگذارم  دوره تناسب فکری و تغییر زندگی که اگر درست با این طرز فکر صحیح جلو برم قطعا نه تنها لاغر میشم بلکه به کلی  نتایج دیگه فراتر از انتظار ، برای یک  زندگی بهتر خواهم رسید ▪︎ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Shahrbanou
   1401/03/11 09:50
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,154 کلمه

   سلام و درود بر استاد گرامی و خوانندگان محترم،  

    

   همانطور که  استاد  بارها متذکر شدن که روش لاغری ذهنی  ،روشی است شگفت انگیز من هم بعد از گذشت دو سال  به این بیانات ایمان آوردم  و حقیقتا این روش شگفت انگیز و تعجب آوره ..

    

   اینکه من بعد از گذشت دو سال هنوز ثابت قدم در این مسیر موندم خیلی حائز اهمیته  من در روشهای متداول  فوق آخرش تا دو ماه  دوام می آوردم  و با کلی احساس بد نسبت به خودم  رویای لاغریمو خط می زدم و از اون روش خداحافظی می کردم  و می رفتم دنبال روش عادی زندگیم و بعد یه مدت دوباره وحشتزده از اینکه دارم چاقتر میشم نا امیدانه به روش دیگه ای از جنس همون روشها  چنگ می زدم شاید معجزه ای بشه و‌من لاغر بشم‌ که اعتراف می کنم یکی از احمقانه ترین کار های من بوده …

    

   همیشه می گفتم خدا کنه روشی برای لاغر شدن اختراع بشه که  نخوایم از زندگی عادی خودمون خارج بشیم  اما لاغر شیم روشی که مثل چاق شدن  آسون و پر از لذت و تفریح باشه  اما لاغر بشیم …آخه چرا باید لاغر شدن اینقدر سخت باشه وقتی که این همه فایده برای بدنم داره  و علاوه بر جسمم  بر همه جوانب زندگیم اثر مثبت داره  ولی چاقی که  این همه عیب و ایراد به جسم و جان و روح و روان ما وارد می کنه  اینجور آسون و‌پر از  لذت و شادی و راحتیه ؟؟  و گاهی این حرفا باعث می شد نسبت به خدای خودم هم احساس و فکر خوبم رو از دست بدم  …

    

   ولی وقتی کاملا از روشهای سابق دل بریدم و به نقطه ای رسیدم که  در مقابل اضافه وزن کیش و مات  شدم اما امیدم برای لاغر شدن همچنان  پابرجا بود و از خدا کمک خواستم به این مسیر زیبا  که از هر جهت منطبق بر امور زندگی منه  و اصلا از این آسونتر برای لاغری روی کره زمین وجود نداره راه پیدا کردم‌…و هر کس طبق محتویات ذهن خودش می تونه ازش تاثیر بگیره  و بالاخره یه جایی این مقاومت ذهنی شکسته میشه که میشه ذهنی هم لاغر شد  و وقتی به آسان بودن لاغری  پی می بریم‌ و روش ذهنی رو می پذیریم و حالت شک و تردید برطرف میشه اونوقت کم کم آثار کاهش وزن به شکلی کاملا اتوماتیک و راحت مثل نفس کشیدن نمایان میشه …

    

   من کسی هستم که از وقتی  خوندن دیدگاه دوستان رو در ردیف تمریناتم قرار دادم  این فکر توی ذهنم بوده و هست  که  وقتی به وزن ایده آلم برسم پای ثابت همیار لاغری در سایت باشم و همین حالا هم جزء نفرات اول در خوندن و نوشتن دیدگاه  ها هستم چون سایت تناسب فکری به من یاد داد  برای رسبدن به هر هدف  باید رفتاری  مطابق و منطبق با همون هدف در پیش گرفت نمیشه من آرزویی داشته باشم ولی براش هیچ برنامه عملی یا نقشه ذهنی نداشته باشم …من باید برای اون هدفم هم از نظر فکری هم رفتاری  برنامه داشته باشم و زمینه سازی لازم رو انجام بدم  …نمیشه فقط آرزو کرد و دست روی دست گذاشت …

    

   من انصافا  کلی نکات آموزشی از همین دیدگاه دوستانم  به دست می آرم و کلی لذت می برم ..

    

   اتفاقا چند وقتی میشه که با خوندن دیدگاههای مختلف  به یه شاه کلید لاغری با ذهن پی بردم  و مطمئنم تاثیر فراوان در کاهش وزنم خواهد گذاشت …

    

   این شاه کلید لاغری  ، ثابت می کنه که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست  ….چرا که  زمانی ما به این نقطه از طرز فکر می رسیم که عملا  به این مرحله برسیم و باورش کنیم ….شگفتی مسیر لاغری با ذهن وقتی نمودار میشه که  به این باور برسیم که ذهنی هم میشه لاغر شد و هیچ ربطی نه به ورزش داره نه رژیم   فقط باید باورش کرد و به دنبالش یکسری رفتارهای اشتباه رو هم کنار گذاشت …

   حالا شاه کلیدی که بهش رسیدم‌چیه که ثابت می کنه  ناپدید شدن چربی های ذخیره شده  به شدت آسونه اونم اینه که بدن من  ۲۴ ساعته در حال پس دادن‌چربیه …و اگر به بدن فرصت بدیم و از ورود انرژی‌های بی رویه از طریق خوردن غذا جلوگیری کنیم که این‌مربوط میشه به اصلاح رفتارها ی اشتباه که از یکسری افکار اشتباه منشاء‌می گیرن  اگر این فرصت رو با به اندازه خوردن به بدن بدیم  خیلی راحت به تدریج  وزن می آد پایین …

    

   آیا دلیل علمی دارم‌برای این چیزی که گفتم ؟   بله دلیل علمی هم‌دارم   ..

    

   بدن انسان از سه طریق دایم در حال پس دادن چربی های زیر پوستی خودشه 

   یک _  از طریق چرب شدن‌مرتب پوست بدن و موها  که‌ما مجبوریم مرتب استحمام کنیم تا چربی هایی که با گرد و غبار هوا و عرق ترکیب شدن و‌پوست رو کثیف تر کردن از سطح بدن پاک کنیم و تمیز بشیم 

    

   دوم  _  به طور مرتب و ۲۴ ساعته بدون توقف  چربی ها از درون سلول ها از طریق تنفس ، اکسیده شده  به گازکربنیک تبدیل میشن و از طریق بازدم از بدن‌خارج میشن 

    

   سوم _  با یک سرچ ساده متوجه شدم که ۱۵ درصد فضولات انسان چربی است که از طریق دستگاه گوارش و دفع از بدن خارج میشن‌

    

   من متوجه شدم  بدن من  دایما‌داره چربی پس میده و من روزبروز لاغرتر میشم  که اگر این سیستم خودکار برای دفع چربی های زائد نبود  با این همه اضافه خوری هایی که ما تا به حال داشتیم باید تا حالا از زور چاقی می ترکیدیم‌  حالا چرا با وجود دفع چربی  که ۲۴ ساعته داره انجام میشه ما هنوز چاقیم  و فکر می کنیم که لاغر نمیشیم یکی از دلایلش همون بحث اضافه خوری ، یا به عبارتی پرخوری های ماست که به بدن فرصت نمی ده  پالایش از چربی هارو کامل کنه از یکطرف چربی رو دفع می کنه و از طرف دیگه  با ورود انرژی اضافه بر سازمان مواجه میشه و ذخیره می کنه ….

    

   حالا این دانش و آگاهی رو از کجا کسب کردم از طریق خوندن دیدگاه دوستان  و اول بار اینو دوستی به نام آقا مهرداد ذبیحی عنوان کردن و‌من دنبالش کردم و مورد سوم رو هم خودم با تحقیقی که کردم بهش رسیدم و تازه به غلط بودن یک باور چاق کننده دیگه هم رسیدم 

    

   همون باوری که می گفت اگر خوب ورزش کنی و  توی گرما  پیاده روی تند داشته باشی عرق  می کنی  و لاغر میشی این باور از بیخ و بن اشتباهه چون وقتی تحقیق کردم ببینم در تجزیه عرق بدن انسان آیا سلولهای چربی پیدا میشه یا نه  دیدم‌خیر در عرق   چربی دیده نشده اما در مواد دفعی از بدن  تا ۱۵ درصد حجمش  چربی وجود داره …پس عرق کردن به هیچ وجه باعث لاغری نمیشه  فقط با کم کردن آب از بدن  ، موقت احساس لاغری میده که به سرعت با خوردن مایعات این احساس ناپدید میشه….

    

   این طرز تفکر جدیدی که‌ از رهاورد خوندن دیدگاهها به دست آوردم  می تونه یک باور قدیمی رو در ذهن و فکر من کاملا از بین ببره که می گفت آب کردن چربی های بدن کار سختیه و حتما باید رژیم و ورزش رو رعایت کرد تا  از بدن دفع بشه …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/03/10 15:01
   مدت عضویت: 975 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,353 کلمه

   سلام  و درود بر استاد گرامی 

    

   من مدتها هست در سایت هستم و دارم هر روز  فایل گوش میدم و  کامنت می‌نویسم و مقدار قابل توجهی از سایز و وزنم کم شده .در حالی که من در دوره ی اصلی نیستم ولی با پشتکار و تعهدم تونستم تا الان موفق باشم .و من جز کسانی بودم که از همون اوایل ورودم به سایت دوست داشتم بنویسم ولی ا ون اوایل به خاطر بی اعتماد به نفسی  در دفترم می‌نوشتم  در واقع  مو به مو حرفهای استاد رو داخل دفترم می‌نوشتم و حتی یک واو رو هم جا نمیزاشتم طوری که سر رسیدها و خودکارها من تموم کردم و باعث حیرت همسرم شده بودم که چی  میکنی اینقدر  دفتر و خودکار مصرف داری ؟؟؟. من  تمام کامنت بچه ها رو هم می‌خوندم اما جرات نوشتن در سایت رو نداشتم تا اینکه وارد دوره ی کوتاهی شدم و دیگه اونجا خودم رو مجبور به نوشتن کردم و همونجا به خاطر استمرارم  و علاقم  مورد تشویق استاد قرار گرفتم و دیگه از اون موقع من نوشتن رو رها نکردم تابه الان که هنوزم در حال نوشتن هستم .و از این کار لذت میبرم و حالم  خوب میشه و واقعا تاثیر گذار هست .

   بنا براین من  در این دوره هستم و هر چه استاد گفته مو به مو دارم انجام میدم و هر چقدر هم بیشتر روی خودم کار میکنم و می‌نویسم حالم بهتر میشه و اصلا این کار من ربطی به نتیجه ی من نداره بارها بوده اطرافیانم گفتن فلانی چاق هستی  یا چاقتر شدی و یا انگار دیگه لاغر تر نشدی و یا گفتن  دیگه ازاین لاغر تر تو نمیشی و ….  ولی من ناامید نشدم و کاری به حرف هیچ کس نداشتم و اینقدر این آگاهیها رو تکرار کردم تا در من نفوذ کرده و دیگه اثر کرده .

   انصافا من با فایلهای رایگان استاد دگرگون شدم و من  نگرشم و اصلا رفتارهام تغییر کردن و از همون اول ارزش تک تک کلمات استاد رو میدونستم و در حین گوش دادن به فایلهای استاد  بارها  میگفتم دقیقا مشکل همین هست  که استاد گفتن و واقعا لذت می‌بردم از این روش،و میگفتم کار ایشون درست هست .و کلی از موانع ذهنی من رو برطرف کرد که باعث شده بود جلوی لاغری من رو بگیرن و  نزارن من به هدفم برسم .

   من از وقتی با این آگاهی ها آشنا شدم به دنبال جستجوی آگاهی ها در اطرافم بود م و  هنوزم هستم وهر جا رفتم در رفتار اونها کنکاش کردم پس من  هر بار رفتار متناسبهای اطراف رو میدیم میگفتم دقیقا داره مثل اون حرف استاد عمل می‌کنه و برای خودم تاییدش میکردم حتی اگر چاقی رو میدیدم با رفتارهای نادرست بازم به یاد حرفهای استاد می افتادم و برام اثبات میشد که این چاقی و لاغری  را خودمون برای خودمون با افکار و رفتارهامون  درست میکنیم و هیچ‌ چیز خارج از  این نیست اما من در گذشته  یه عمر چاقی خودم رو گردن دارو و قرص و مواد خوراکی چرب و کم  فعالیتی  و اشتها و زایمان و بارداری و ازدواج و مربی ورزش و  رژیم و … انداختم پس انگار با آموزشهای رایگان  سایت یه دفعه کلی پرده از جلو چشمم کنار رفت و من با حقایق بینظیری  آشنا شدم و  اصلا انگار من حلقه ی گمشده ی خودم رو که این مدت گم کرده بودم  پیدا کرده بودم .همین دیشب من دختر و پسر بسیار متناسبی دارم که به مناسبت روز دختر من با خانوادم کافه رفتم و در اونجا بچه ها سفارشهای خودشون رو دادن و میدیدم اصلا اونها ترسی از  شام  خوردن دیروقت وو فست و فود و کالری و .. ندارن در حالی چاقها از همین یک کار  کلی‌ ترس دارن  دخترم که واقعا کم خوراک هست خیلی راحت چند اسلایس پیتزا خورد و گفت  دیگه نمی‌خوام و گفت من دلم یه شیک مخصوص میخواد و پسرم هم همینطور دو برخورد و دیگه نخوردم و با هم کلی بستنی خورد ن و اما در کل  هر دو نفر اونها با هم یه پیتزا نخوردن می‌خوام بگم اونها به درستی به نیاز جسمشون پاسخ میدن هر چیزی  بخوان در هر زمانی  با آرامش میخورن اما به اندازه نیازشون و اصلا تفکیک مواد غذایی ندارن و کلی ازاین افکار نادرست که چاقها دارن اونها ندارن و بسیار لاغر و زیبا هم هستن نا گفته نماند من هم دیشب با همسر جان یه پیتزا اشتراکی سفارش دادیم و اما همون نصفه پیتزا بدون هیچ نوشیدنی( چون علاقه ندارم به نوشابه هیچ وقت سفارش  نمیدم )  در حد سیری کامل که دیگه جا نداشتم خوردم  بدون اینکه بخوام فکر کنم و یا بگم نه نمیشه و باید  رعایت کنم و … خیلی خود کار بدنم با این حد پیتزا پیغام سیری داد تازه فکر کنم یکی یا دوتا برش اضافه بر نیازم خوردم و دیگه رها کردم و هرچی بقیه خوردن مثل نوشیدنی و شیک من نخوردم اضافه پیتزاهای بچه ها رو نخوردم و این فقط به خاطر تکرار این آگاهی ها هست اما از طرفی یه آشنای چاق ما داریم که با هم دو شب پیش جایی بودیم و اتفاقا ایشون داشت حرف میزد من باید برم باشگاه تمام دوستام رفتن و لاغر شدن اینطور فایده ندارد ببین چقدر اضافه وزن دارم و تقصیر رو گردن بی‌تحرکی و … انداخت و به محض تمام شدن حرفهاش  گفت خیلی گرسنم و ساعت دوازده شب رفت داخل آشپز خانه و دو عدد همبر گر با پنیر پیتزا درست کرد و خورد قبلش هم دیدم یه مقدار کتلت با نون خورد و …و برای منی که در این مسیرم کاملا واضح هست هر کس خودش با رفتارهاش  و .افکارش  داره جسم خودش رو رقم میزنه و یا اینکه من قبلا ترس از شام خوردن اونم با هر خوراکی و اونم. دیر وقت داشتم باید حتما شام رژیمی می‌خوردم یعنی  پختنی اونم زود  زود دم غروب می‌خوردم اما خدا رو شکر مدتها هست اینطور رفتار و فکر نمیکنم   چون میبینم که بسیاری از متناسبهای اطرافم هر خوراکی در هر زمانی که بخواهند با آرامش میخورن و لذت میبرن و خیلی از موارد دیگه که  باعث  میشه من هر روز بیشتر از قبل مسولیت چافی خودم رو قبول کنم و بگم این من هستم که با انتخابهام دارم خودم رو چاق و یا لاغر میکنم  و هیچ عامل بیرونی در  چاقی و لاغری جسم من دخالت نداره .

   من همیشه به دنبال نمونه و مثال  از آموزشها در اطرافیانم  هستم و دیگه اصلا من   اون حرص و ولع  رو ندارم و  اون اشتها رو که سالها میگفتم دارم دیگه ندارم و نه تنها ندارم بلکه به این حرف خندم میگیره آخه چرا من اشتها  دارم اما متناسبها ندارن ؟؟

   خوب مشخصه که این حرفها همش در ذهن من لونه دارن  و برای این هستن که چاقی خودم رو تو جیه کنم و مسولیت رفتارهای رو قبول نکنم و از زیر بار رفتارهام شانه خالی کنم و بگم ببین تقصیر من نیست تقصیر این اشتهای لعنتی هست که دست از سر من برنمیداره .اما حالا آگاهم این حرفها نیست جسم  من و یک متناسب هیچ فرقی با هم ندارند بلکه ذهن ما با اونها  متفاوت هست که باعث تفاوت جسمی در من شده و از وقتی در این مسیرم ورودی خودم کار میکنم دیگه برام مهم نیست کجا هستم و در چه زمانی هستم و یا اینکه پول غذا  رو دادم و یا … فقط  سعی میکنم به اندازه نیازم بخورم مثل همین دیشب که در کافه بودم واقعا از محیط زیباش  لذت بردم از خانوادم لذت بردم از آهنگ ملایمش داشتم لذت می‌بردم از خانواده های  شاد در اطرافم لذت می‌بردم و …فقط برای خوردن اونجا نبودم و در نهایت هم یه غذای  بسیار با کیفیت تحویل گرفتم که تونستم نصف اون رو درحد سیری کامل بخورم و دیگه به خوردنم ادامه ندادم در حالی که هنوز کلی چیز بود اما من نخواستم اتفاقا همون موقع  متوجه نشدم ولی امروز صبح داشتم فکر میکردم دیدی با این مقدار که در گذشته من حتی قبولش  نداشتم (چون قبلا با یکی  شاید سیر میشدم تا دوتا پیتزا رو هم راحت  می‌خوردم )  اما حالا سیر شدم اونم  در حد زیاد که تازه گفتم  انگار باید کمی  کمتر می‌خوردم تا بازم سبک‌تر میبودم  .

   پس در این مسیر میمانم و پرقدرت ادامه میدم تا به ایده آل خودم که در نزدیکی من هست برسم 

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم