0

گام ۴۵: روش صحیح تمرین لاغری

تمرین لاغری
اندازه متن

تمرین لاغری نقش مهمی در کسب نتیجه عالی و لاغر شدن دارد.

لاغری با ذهن روشی است که از طریق انجام تمرینات نوشتاری و ذهنی باعث لاغر شدن افراد می شود.

تمرین لاغری چیست

اگر عبارت تمرین لاغری را در گوگل جستجو کنید با انواع تمرینات ورزشی برای لاغر شدن مواجه می شوید.

 • ورزش برای لاغری شکم و پهلو در خانه در یک هفته
 • بهترین ورزش برای لاغری شکم و پهلو در باشگاه
 • ورزش برای لاغری کل بدن در خانه

عبارت های زیادی پیرامون استفاده از حرکات ورزشی برای لاغری شکم، پهلو و کل بدن توسط افراد چاق جستجو می شود که بیشتر با تمرکز بر لاغر شدن در یک هفته یا نهایتا یک ماه است.

این موضوع بیانگر این مطلب است که تصور عموم انسانها درباره لاغر شدن این است که از طریق انجام حرکات ورزشی باید برای لاغر شدن اقدام کرد.

تمرین لاغری

همه ما تجربه استفاده از حرکات ورزشی بعنوان تمرین لاغری را داریم و نتیجه این روش لاغری کاملا واضح و مشخص است.

بعد از سی و پنج سال چاقی و استفاده از روش های مختلف برای لاغر شدن به لطف خدا در به مسیر لاغر شدن با استفاده از قدرت ذهن هدایت شدم. هدایتی که نه تنها باعث رهایی خودم از چاقی شد بلکه به هزاران نفر کمک کرد تا از رنج و ناراحتی چاقی رها شده و زندگی توام با تناسب اندام و سلامتی را تجربه کنند.

در لاغری با ذهن بود که درک کردم تمرین لاغری صحیح و کارآمد تمرینات ذهنی است که از طریق دیدن، شنیدن، نوشتن و خواندن باید انجام شود.

در این روش از تمرین لاغری نیاز به عرق کردن و تلاش برای بالا بردن سوخت و ساز بدن نیست. اتفاقا هرچه از نظر جسمی در حالت آرامش بیشتری باشید تاثیر تمرینات ذهنی که برای لاغر شدن انجام میدهید افزایش پیدا می کند.

تمرین لاغری ذهنی تاثیرگذارترین تمرین لاغری در بین انبوده دستورالعمل های تمرین لاغری است که در بین انسانها در جهان ناشناخته باقی مانده است.

اگر شما در حال خواندن این نوشته و استفاده از محتوای آموزشی لاغری با ذهن هستید جزء معدود انسانهای جهان هستید که فرصت استفاده و تجربه تاثیرگذارترین تمرین لاغری را پیدا کرده اید. پس با اشتیاق و انگیزه عالی از این فرصت استفاده کنید.

تفاوت تمرین لاغری ذهنی و فیزیکی

در استفاده از سایر روش ها برای لاغر شدن مانند رژیم گرفتن، ورزش کردن و … مراحل اجرای روش لاغری در قالب دستور العمل اجرایی از طرف ارائه کننده روش لاغری مشخص می شود و فرد استفاده کننده موظف به انجام دقیق مراحل آنها می باشد.

در رژیم های لاغری که توسط اشخاص یا شرکت ها ارائه می شود برنامه ریزی وعده های غذایی، میزان و تنوع آن برای همه استفاده کننده ها یکسان می باشد. در رژیم های غذایی که توسط مشاور تغذیه برای افراد ارائه می شود به دلیل ارتباط مشاور با استفاده کننده برنامه غذایی بر مبنای تشخیص مشاور برای مراجعه کننده تنظیم میشود که البته برنامه های ارائه شده به افراد مختلف شباهت زیادی با هم دارند.

در اینگونه روش های لاغری مسئولیت استفاده و اجرای صحیح برنامه تنظیم شده به عهده مراجعه کننده می باشد. اگر فرد با استفاده از این برنامه لاغری نتیجه بگیرد باعث سرافرازی ارائه کننده برنامه رژیمی یا ورزشی خواهد شد و اگر نتیجه نگیرد نشانه بی اراده و عرضه بودن خودش است.

در تمام دفعاتی که سعی می کردم از طریق روش های مختلف لاغر شوم و موفق نمی شدم، خودم را مقصر می دانستم چرا که تصور می کردم به این دلیل که طبق دستورالعمل ارائه شده عمل نکرده ام نتیجه مناسب نگرفته ام و در نهایت خودم را انسان بی اراده و بی عرضه برای لاغر شدن می دانستم.

زمانی که یک فرد چاق به احساس ناتوانی و بی اراده بودن برای لاغری برسد تا آخر عمر لاغر نخواهد شد و من دقیقا در این شرایط قرار گرفته بودم.

در روش لاغری با ذهن بر خلاف همه روش های موجود، تمرین لاغری بر اساس دستور العمل اجرای واحد و مشخص برای همه ارائه نمی شود. در این روش با اینکه محتوای آموزشی برای همه افراد یکسان است اما نحوه اجرا و عمل کردن به آن برای هر فردی که از آن استفاده می کند متفاوت است.

در واقع در روش لاغری با ذهن هر فرد بر اساس روش موثر شخصی اقدام به یادگیری لاغری می کند.

روش موثر شخصی یعنی روشی که منطبق با شرایط فرد در زندگی است.

قطعا هر کدام از ما در شرایط وزنی و جسمی خاص خودمان هستیم، برنامه زندگی روزمره مختص به خودمان را داریم، ساعات خواب و بیداری متفاوتی داریم، میزان تمرکز متفاوت با یکدیگر داریم و نهایتا اینکه از جنبه های مختلف با هم تفاوت داریم.

از شگفتی های منحصر به فرد آموزش های لاغری با ذهن این است که هر فرد با استفاده از محتوای آموزشی به هنگام انجام تمرین لاغری بر اساس محتوای ذهن خود که شامل درک و دریافت نکات آموزشی است برای اصلاح افکار و نگرش های ذهن خود اقدام می کند.

بنابراین هر فرد دقیقا بر اساس آنچه در ذهن خود دارد می تواند از محتوای آموزشی برای اصلاح و جایگزینی فرمول های ذهنی استفاده کند.

نحوه انجام تمرین لاغری در روش لاغری با ذهن دلیل اصلی موفقیت افراد در استفاده از این مسیر برای لاغری است. چرا که اگر همه افراد مجبور به رعایت اصول و عملکرد خاصی بودند از آنجا که هر فرد از نظر شرایط ذهنی، محیطی و برنامه ریزی زندگی روزمره با فرد دیگر متفاوت است بنابراین همه موفق به کسب نتیجه عالی نمی شدند.

در روش لاغری با ذهن محتوای آموزشی برای همه یکسان است اما زمان استفاده از آن برای هر فرد بر اساس برنامه روزانه اش می تواند متغیر باشد.

برداشت افراد از محتوای آموزشی بر اساس شرایطی که فرد در زندگی و مسیر چاق شدن داشته است متفاوت است و به همین دلیل تمرین لاغری که انجام می دهد مختص به خودش می باشد و با دیگران تفاوت دارد.

اما از آنجا که تغییر فرمول های ذهنی برای هر فرد از طریق ورود اطلاعات صحیح و انجام تمرینات صورت می گیرد با اینکه هر فرد با هر شرایط و گذشته ای که در مسیر چاق شدن داشته است از این محتوا استفاده می کند می تواند شگفتی ساز شده و به رؤیای لاغری خودش را محقق کند.

این از شگفتی های آموزش های لاغری با ذهن در سایت تناسب فکری می باشد.

آگاهی از روش صحیح انجام تمرینات به شما کمک می کند تا به شکل موثرتری از محتوای آموزشی استفاده کرده و مسیر لاغری با ذهن را با لذت و نتیجه بهتری سپری کنید.

نتایج هنرجوی لاغری با ذهن

آموزشها و تمرین لاغری دوره مسیر لاغری من بیشتر روی فرمولهای مربوط به طریقه اندیشیدن و احساس بود.

آموزشهای دوره تغییر عادت بیشتر در حوزه عادتهای رفتاری که معمولا هم مربوط به خوردن هست. 

دوره برنامه ریزی ذهن برای ورزش کردن هم که تاثیر فوق العاده ای روی باور من در مورد ورزش  داشت هم تاثیر عالی روی تحرک من داشت. 

نه اینکه تحرکم رو زیاد کنم نه بلکه تحرکم رو اندازه نیازم ببینم. بلکه بپذیرم ورزش تاثیری روی متابولیسم نداره و تاثیری روی لاغری نداره.

اصلا لاغر شدن به متابولیسم ربطی نداره و ژنتیک نیست. طبیعی نیست و خلاصه کلی باور عالی که من در این دوره ها یاد گرفتم. 

در مورد خوردن و پرخوری باورهام اصلاح شده غذاها رو تفکیک نمی کنم.

غذاها رو عامل چاقی خودم نمیدونم بلکه عامل انرژی دادن به خودم میدونم. 

خوردن رو نیاز بدنم میدونم. ولی حسم به پرخوری هنوز خوب نشده. 

وقتی پرخوری می کنم هنوزم باهاش به صلح نرسیدم ولی میدونم اونم اصلاح میشه. 

چون وقتی پرخوری چاق نکنه و تازه علت پرخوری یه جورایی حس محدودیتی باشه که من از حس بدم به نخوردن در خودم ایجاد کردم کم کم فرمولهای پرخوری هم درست میشه. 

به هر اندازه که فرمولهای من درست بشن و من عامل چاقیم رو چیز بیرونی ندونم حس مقاومت و مبارزه در وجود من از بین میره. 

من با صلح با خودم، جسمم و تمام رفتارهام جریان لاغری رو در وجود خودم بدون مانع می کنم و جلوشو نمی گیرم و لاغری خیلی عالی ایجاد میشه. 

من با تمرین لاغری یاد گرفتم چاقی رو به هیچ عامل بیرونی مربوط نکنم. 

من یاد گرفتم فقط خودم مسئول چاقیم هستم. 

من به خاطر داشتن باور پرخوری = چاقی است، چاقیم رو گردن پرخوری می ندازم و دقیقا در این زمانها از احساس لاغری و انتظار لاغر شدن فاصله میگیرم. 

پرخوری یکی از بهانه های چاقیه. من این بهانه ی چاقی رو باید برای خودم کنار بزارم و کاملا به طور پیوسته احساس لاغری داشته باشم. 

تا جاییکه میتونم رفتار صحیح و برخورد صحیح با مواد غذایی نشون میدم ولی جایی هم که زیاده روی کردم نادیده بگیرمش و نزارم احساس منو در مسیر چاقی ببره. قدرت رو در دست خودم بگیرم و خودم رو از رفتارم برتر بدونم. 

وقتی من قدرت چاقی دست پرخوری میدم انگار که قدرت رو دادم دست ژنتیک قدرت رو دادم دست قرص، دارو و سایر عوامل بیرونی و به همون اندازه خودم رو از رفتارم کوچکتر میبینم و نمیگم این رفتار و خودم دارم انجام میدم. قدرت رو از خودم میگیرم و میدم دست رفتارم. 

در حالیکه من از پرخوری بالاترم. چون من فاعل پرخوری هستم. پرخوری قدرتی نداره. چون یه عامل بیرون از منه. توسط من داره انجام میشه. 

وقتی قدرت رو بدم دست خودم، خودم رو از پرخوری بالاتر میبینم و در نتیجه پرخوری  برام کوچیک میشه و غولش برام شکسته میشه و دیگه خودبه خود توجه من از روش برداشته میشه. 

ما با توجهات خودمون به ناخواسته ها قدرت میدیم. وقتی با تمرین لاغری کانون توجه رو برداریم همه ی خواسته ها به راحتی میان در مسیر ما. 

خب دلم میخواست در مورد این فرمول بنویسم. چون این فرمول در من عمیقه.
من همه ی علل چاقی رو که در ذهنم داشتم  با دلیل و مدک به خودم ثابت کرده بودم که غلطه و برای  چاقی هیچ بهانه ای وجود نداره ولی پرخوری رو هرکاری میکردم نمیتونستم بهش حس صلح پیدا کنم. 

برای همین هی بازم در موردش مینویسم تا بتونم  این الگو رو هم از چاقی جدا کنم. 

به نظرم روش صحیح تمرین لاغری برای من همینه. 

گوش بدم، بخونم، بنویسم، فرمولهای چاقی رو بررسی و شناسایی کنم و با دلیل و مدرک به خودم ثابت کنم که فرمولهای چاقی فقط یه فرمولن و چون من پذیرفتمشون برام تکرار میشن.

وقتی از مدارشون خارج بشم دیگه اونارو مشاهده نخواهم کرد. 

من با اصلاح فرمولهای ذهنیم و پذیرش فرمولهای لاغری قدم به قدم مسیر لاغری رو برای خودم راحت تر می کنم فقط تنها کار اینه در این مدار پیوسته بمونم و تمرین لاغری رو ادامه بدم و هی بین مدارها تغییر مکان ندم. 

مسیر لاغری رو آهسته و پیوسته بگیرم برم جلو تا در جسم و ذهن و جانم اونا رو تثبیت کنم.  

روش صحیح تمرین لاغری کردن برای من استمرار در مسیر لاغری است. 

استمرار در مسیر لاغری یعنی اصلاح فرمولهای ذهنی به نحوی که انتظار لاغری از خودم داشته باشم 

در درس پیش یاد گرفتم منتظر لاغری نباشم انتظار لاغری از خودم داشته باشم تحت هر شرایط. 

تحت هر شرایط بیرونی من انتظار لاغری از خودم داشته باشم. 

این بهترین باوریه که میتونم جایگزین افکار ترس از مواد غذایی و احساس چاقی بعد از مصرف اونها داشته باشم. 

من با طبیعت بدنم همسو میشم و لاغری رو در هر شرایطی حس میکنم. 

من یه باور دیگه هم دارم. صحیتهای دیگران در مورد روشهای لاغریشون منو اذیت می کنه. 

سعی می کنم ازشون دوری کنم. چون فهمیدم تنها راه لاغر شدن روش لاغری با ذهنه. 

من خودم باعث چاق ام شدم. با پذیرش باورهای چاق کننده. 

باورهای چاق کننده فکر منو خراب کرد و من که باور داشتم افکارم هم منو چاق می کنند اون فکر رو تبدیل به عمل کردم. 

پس رفتار و عادتم شد چاقی. 

رفتار و عادت بیرونی رو با توجهم باز بهشون قدرت دادم و خودم در این مسیر کوچک و کوچکتر میشدم. 

اما وقتی قدرت چاقی رو از همه اتصالاتش قطع کنی چراغ چاقی برای همیشه در ذهن خاموش میشه.

هیچ دلیلی برای چاقی وجود نداره. هیچ عاملی مارو چاق نمی کنه. فقط و فقط خودمون هستیم. 

هیچ حرف و سخنی مارو از مسیر خارج نمی کنه فقط و فقط خودمون هستیم. 

گاهی برای پیروز شدن باید خودخواه بود. شاید خودخواهی صفت بدی به نظر بیاد اما تا خودتو نخوای نمیتونی به خودت قدرت بدی و نمیتونی مسیرتو از دیگران جدا کنی و نمیتونی بی تفاوت باشی. 

من قدرت رو به خودم میدم و لاغریم رو برای خودم از راحتترین راه ممکن خلق می کنم. 

لاغری با ذهن تنها راه و راحتترین راه لاغری هست. 

چون باور به تمام نیروهای غیر الهی رو در وجود ما از بین میبره. 

من ابراهیم بت شکن هستم و تمام بت های کوچیک و بزرگ چاقی رو در ذهنم میشکنم و ایمانم رو از روشون بر میدارم.

هیچ عامل بیرونی منو چاق نکرد و هیچ عامل بیرونی منو لاغر نمی کنه.

تنها عامل خودم هستم و خودم هستم و خودم. 

خب اینجور تمرین لاغری انجام دادن بر اساس آموزشها و نوشتن بر اساس نکات مثبت وجودمون راه حل درست تمریناته. ما نباید از منفی ها بنویسیم یا اگه مینویسیم باید درسشو بنویسیم تا تبدیلش کنیم به مثبت و تاثیر مثبت رو از دلش بیرون بکشیم. 

تحلیل درست یعنی تحلیل بر اساس حقانیت.

ما باید یگانه پرست بشیم و تنها یک چیز رو عامل همه اتفاقات زندگیمون بدونیم و اون یک عامل هم خودم هستم. 

(نوشته عطا عزیز در بخش نظرات) 

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای انجام تمرین لاغری به شکل صحیح لازم است که هر روز یک قدم در مسیر لاغری با ذهن بردارید. این قدم شامل خواندن محتوای نوشتاری، تماشای ویدیوی آموزشی و انجام تمرین لاغری در بخش نظرات هر جلسه آموزشی است.

ضمنا خواندن تمرین لاغری دیگران به شما کمک میکند تا ذهن خود را در فضای لاغری قرار دهید. همانطور که می دانید و تجربه کرده اید اگر در فضایی قرار بگیرید که عده ای درباره یک موضوع صحبت کنند چه بخواهید چه نخواهید شما هم نسبت به آن موضوع واکنش نشان می دهید.

این از ویژگی های مغز انسان است که نسبت به پیرامون خود و اطلاعاتی که از طریق حواس انسان دریافت میکند واکنش نشان می دهد.

بنابراین وقتی تمرین لاغری دیگران را می خوانید مانند این است که مغز خود را در فضایی وارد کرده اید که همه درباره لاغری و لاغر شدن صحبت می کنند. به این شکل برای شما لاغر شدن باورپذیرتر خواهد شد چون همه دارند درباره لاغری صحبت می کنند.

 • با توجه به اینکه چند وقت است در حال آموزش و تمرین لاغری هستید درک و برداشت خود از تاثیر تمرین لاغری ذهنی را شرح دهید.
 • در روش هایی که قبلا برای لاغری استفاده کردید تمرکز بر تمرین لاغری جسمی بوده است. در این باره مثال بزنید و تجربه خود را شرح دهید.
 • چرا تمرین لاغری ذهنی نمی تواند منجر به لاغری همیشگی شود؟ درک خود از این موضوع را شرح دهید.
 • تمرین لاغری ذهنی چگونه باعث تغییر فرمول های ذهنی، تغییر عملکرد و در نهایت تغییر جسم شما خواهد شد. این فرایند را شرح دهید.
 • باتوجه به محتوای ویدیوی آموزشی درک و برداشت خود از طریقه صحیح انجام تمرین لاغری در مسیر لاغری با ذهن را شرح دهید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.87 از 47 رای

https://tanasobefekri.net/?p=33220
22 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار نرگس عبداللهی
   1403/04/19 15:22
   مدت عضویت: 65 روز
   امتیاز کاربر: 12240 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 300 کلمه

   سلام بر استاد 

   دقیقا درست میفرمایید عمل کردن به تمرینات می‌تونه نقش زیادی در رسیدن به هدف مون داشته باشه 

   روز اول که شروع کردم اولین فایل رو نگاه کردم با خودم گفتم من نمی‌دونم چی بنویسم وحتما افرادی که دیدگاه می‌نویسن همگی دارای تحصیلات بالا ودقت بالای دارند واین کار از عهده من برنمیادبنابراین در حد تشکر از استاد و چند خط یادداشت میکردم ولی به مرور که جلو‌میرفتم آنقدر محتوای فایلها و تمرینات لذت بخش و روان پرداخت بود که در ایجاد علاقه کرد برای نوشتن و وقتی می‌نوشتم بعد از پایان دیدگاه با تعجب نگاه میکردم که من بالای ۲۰۰کلمه نوشتم واصلا خودم نفهمیدم که این مطالب چطوری به ذهن من وارد شد ومن تونستم به این زیبایی متن بنویسم و به نظر من دلیلش همون به آگاهی رسیدم در این زمینه هست و دلت میخاد فقط اون چیزایی که میفهمی و ودر گذشته برات هیچ جوابی پیدا نمبکردی والان به تمام سوالات ذهنم جواب پیدا کردم و میتونم در مورد هر کدوم از این فایلها هزاران متن بنویسم و حس درونی م رو بیان کنم در صورتی که هر فردی شاید نتونه تمام اون یاد داشتهایی که در ذهن داره به صورت نوشتاری در بیاره ولی بازهم در حد ی که بتونم می‌نویسم وازاین کار لذت فوق العاده ای میبرم 

   من در طول دوره وقتی به فایل ها گوش میدم وتمرین های جزوه رو انجام میدم بعدش لذت بخش ترین قسمت ش برام دیدگاه نوشتن هست 

   چون احساس میکنم ثبت کردن هر آنچه که در اون روز آموختم حکم کلمه ثبت با سند برابر است رو برای من داره

   ومحکم‌شدن عهدی که با خودم بستم رو بهش سندیت میدم و بیشتر باورش میکنم واین نتیجه همین آموزش صحیحی هست که توسط استاد بزرگوار عطار روشن در من ایجاد شده برایتان آرزوی سلامتی و موفقیت هر چه بیشتر در این زمینه هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار افسر
   1403/04/10 22:53
   مدت عضویت: 339 روز
   امتیاز کاربر: 2650 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 527 کلمه
   • با توجه به اینکه چند وقت است در حال آموزش و تمرین لاغری هستید درک و برداشت خود از تاثیر تمرین لاغری ذهنی را شرح دهید.
   • من چند وقت است که در این مسیر حرکت میکنم تمرین های لاغری را که انجام می‌دهم می توانم احساس درونم را بیان کنم فکر و ذهن خودم را به سمت لاغری حرکت دهم با تمرین های لاغری می توانم اشتباهات گذشته خودم را جبران کنم و میتوانم با انجام دادن تکالیف احساس خوبی داشته باشم تا بتوانم تمرین های این سایت را به خوبی انجام دهم
   • در روش هایی که قبلا برای لاغری استفاده کردید تمرکز بر تمرین لاغری جسمی بوده است. در این باره مثال بزنید و تجربه خود را شرح دهید.
   • بله چون من در تمرین های قبلی بیشترین تمرکز من روی جسمم بود وقتی لاغری جسمم را بیشتر احساس احساس میکردم خوشحال میشدم و ادامه می‌دادم و وقتی بعد از چند وقت جسم من تغیر نمی کرد ذهن و فکر من به سمت چاق شدن بیشتر می‌شد که هر آن چه رژیم بگیری و جسم خودت را هم اذیت کنی باز جسم تو تغیر نکرد وتوهنوز چاق تر از قبل شدی که رژیم گرفتی ولی از وقتی فایل ها را گوش داده ام دیگر به جسم خودم توجه نکرده‌ام که لاغر شده ام یا نه چون من روی هر چه که تمرکز کردم آن مخالف برای من شد و من قبلا وقتی رژیم میگرفتم بیشتر روی شکمم تمرکز می‌کردم همهجه بدن من تغیر می‌کرد جزشکم من و من فکرکردم زیاد توجع به جسم بیرونی نکنم و به جسم داخلی توجه کنم تا زودتر نتیجه آن را ببینم
   • چرا تمرین لاغری ذهنی نمی تواند منجر به لاغری همیشگی شود؟ درک خود از این موضوع را شرح دهید.
   • چون ذهن من بعضی مواقع روی چاقی هم تمرکز می‌کند و با همین دلیل لاغری ما همیشگی نیست و باید بیشتر در ذهن خودم تلاش کنم و ان را به سوی لاغری حرکت دهم تا در آن موفق شوم
   • تمرین لاغری ذهنی چگونه باعث تغییر فرمول های ذهنی، تغییر عملکرد و در نهایت تغییر جسم شما خواهد شد. این فرایند را شرح دهید.
   • وقتی تمرین های لاغری ذهنی را انجام دهی ذهن تو شروع به حرکت می‌کند و می تواند ذهن تو راه به راه بیندازد و می تواند احساس درونی تو را بیان کند ومی تواند فرمول چاقی را در ذهن من کمرنگ تر کند و ذهن من را به سوی لاغری سوق دهد و تغیری. در عملکرد. من می‌شود و من بیشتر می‌توانم با ذهنم درک کارهای روز مره خودم رو ببینم و اشتباهات خودم را درست کنم و میتوانم با آن جسم درونی خودم را تغیر دهم و من قبلا وقتی تازه وارد این سایت شدم برای خودم میگفتم که چطور من هم بخوانم و گوش بدهم هم بعد بنویسم ولی با تکرار و گوش دادن به فایل هاتوانستم هر چیزی را که درذهن من بودان را بیان کنم وهیچ چیز برایم قشنگ تر از نوشتن نبود چون می‌توانستم احساسات درونی خودم که چند وقت پنهان بود آن رااشکا ر کنم و خوب و بد آن را تشخیص دهم و حالا خیلی خوب میتوانم تمرین ها را انجام دهم و د.ر  مورد هر فایلی که گوش می‌دهم بتوانم تمرین های آن فایل  را انجام دهم 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه حیاتی
   1402/12/28 12:26
   مدت عضویت: 344 روز
   امتیاز کاربر: 7025 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 402 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   1- با توجه به اینکه چند وقت است در حال آموزش و تمرین لاغری هستید درک و برداشت خود از تاثیر تمرین لاغری ذهنی را شرح دهید.

   به نظر من همون طوری که برای پرورش اندام نیاز به تمرین هست برای پرورش ذهن هم نیاز به تمرین داریم و از اونجایی هم که لاغری کاملا ذهنیه پس برای رسیدن به لاغری باید تمرین لاغری ذهنی انجام بدیم.

   2- در روش هایی که قبلا برای لاغری استفاده کردید تمرکز بر تمرین لاغری جسمی بوده است. در این باره مثال بزنید و تجربه خود را شرح دهید

   در همه روش های مرسوم که برای لاغری وجود داره تمرکز بر جسم هستش و میخوان با یه سری تمرین که مربوط به جسمه باعث لاغری بشن ولی از اونجایی که لاغری امری ذهنی و منشا ذهنی داره  این تمرینات تاثیری بر ذهن انسان نداره و از لحاظ ذهنی باعث تمرکز بیشتر بر چاقی میشن.

   3- چرا تمرین لاغری ذهنی می تواند منجر به لاغری همیشگی شود؟ درک خود از این موضوع را شرح دهید.

   هر چیزی در این دنیا اصول و روش خودش رو داره و اگر طبق اون اصول عمل کنی بهترین نتیجه رو میگیری  مثل اینکه قصد رفتن به یک مقصد رو داشته باشیم همیشه یک راه کوتاهترین و مطمئن ترین راهه .در مبحث لاغری هم بهترین  ودرست ترین راه و روش ،روش لاغری با ذهن که مارو به لاغری همیشگی میرسونه چون طرز فکر ما به یک آدم متناسب تبدیل میشه.

   4- تمرین لاغری ذهنی چگونه باعث تغییر فرمول های ذهنی، تغییر عملکرد و در نهایت تغییر جسم شما خواهد شد. این فرایند را شرح دهید.

   تمرین لاغری ذهنی در واقع همون دیدن ،شنیدن و نوشتن در سایت هستش که با انجام این کارها اطلاعات درست رو به ذهن مون می‌دیم وکم کم باعث تغییر باور و نگرش و درنتیجه تغییر فرمول های ذهنی مون میشیم و وقتی فرمول های ذهنی مون تغییر می‌کنه درنتیجه انتظار ما از خودمون لاغری میشه و عملکردمون تغییر می‌کنه و درنهایت جسم ما هم تغییر می‌کنه

   5- باتوجه به محتوای ویدیوی آموزشی درک و برداشت خود از طریقه صحیح انجام تمرین لاغری در مسیر لاغری با ذهن را شرح دهید.

   همه ما از این مسئله آگاهی داریم که برای دریافت بهتر آموزش باید طبق گفته آموزش دهنده عمل کنیم چون اون تجربه این رو داره که چطور عمل کردن بهتره ودرواقع راه میانبر بلده ،دیگه نیازی نیست ما آزمون و خطا کنیم راهی که بهترین نتیجه رو میده به ما ارائه میده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1402/12/25 17:16
   مدت عضویت: 319 روز
   امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 400 کلمه

   اتفاقا برعکس دوست عزیز در اینستاگرام من از فایلهای رایگان خیلی چیز یاد گرفتم،و روی چند تا عادتهام تاثیر گذاشته.

   من خوبی آقا عطا عزیز نمیتونم آموزه هام و دیدگاهم رو بیان کنم.

   طبق گفته ایشون هیچ عامل بیرونی باعث چاقی من نشده و هیچ عامل بیرونی من رو لاغر نخواهد کرد.

   هر چی هست از وجود خودم و ذهن خودمه.

   از تاثیرات این تمرینات ذهنی بگم که برداشت من رو از خوردن تغییر داده من در چالش تغییر عادت شرکت کردم و ازون طریق تونستم عادت ریزه خواری رو تا بالای پنجاه درصد حذف کنم من دیگه از رو بیکاری غذا نمی‌خورم .

   دیگه غذا رو بعنوان یه وسیله تفریحی سرگرمی نمی بینم که آماده شده باشه تا منو سرگرم کنه.

   موقع آشپزی سرگرم میشم اما موقع خوردن غذا دیگه سرگرمی در کار نیست و فقط غذا رو برای دریافت انرژی و از بین بردن گرسنگی میخورم.

   این تمرینات ذهنی باعث شده تا معده ام راحتتر غذا رو هضم کنه و یبوستمذبرطرف بشه .

   و همین یک دلیل قابل مشاهده برای تغییراتی است که در بدنم در حال رخ دادنه.

   دیگه خودم رو یک فرد چاق نمی بینم و وقتی بدن بدون لباس خودم رو در آیینه می بینم دنبال ایراد نمی‌کردم و حسرت و افسوس روزهای لاغریم رو نمی خورم ،بجای اون امیدوارم که دوباره همون بدن رو در آینه ببینم.

   در تمرینات لاغری جسمی چه رژیم و چه ورزش من منتظرم لاغری بودم ،انگار که لاغری یک شخص بیرون از کنه و من با انجام تمرینات منتظرش بودم ،اما تمرینات لاغری ذهنی باعث شده که انتظار خودم از خودم و بدنم لاغری باشه،

   این دو جمله خیلی شبیه به همه و ممکنه باهم یکی بگیریمشون اما یه دنیا تفاوت دارن با هم 

   وقتی انتظار من از خودم لاغری باشه یعنی لاغری در وجود خود منه که گمش کردم و با تمرینات ذهنی پیداش می کنم اون رو زنده میکنم ،لاغری چیزی نیست که بیرون از بدن من باشه در خود منه،لاغری جسم کنه ایده آل منه،که با فرمول‌های ذهنی اشتباه در من گم شده و من با تغییر این فرمولها دوباره اون رو آشکار می کنم.

   تکرار ،تکرار،تکرار ،وقنی مدام نجواهای ذهنی ما در مورد لاغر شدن باشه وقتی بطور پیوسته فقط به لاغری توجه کنیم،خود بخود از چاقی و فرمول‌های اون فاصله میگیریم و جسممون شکل و فرم انسانهای متناسب و لاغر رو به خودش میگیره.

   در مورد چگونگی انجام تمرینات لاغری در مورد خودم بگم که در تمام وقت خالی که دارم و تنها هستم در سایت هستم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/16 17:58
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,122 کلمه

   به نام خداوند مهربان همیشه حاضر عاشق پیشرفت ما،

   و درود و رحمت برکت ثروت نعمت رضایت هدایت سعادت عزت صداقت معرفت رشد آگاهی نور لذت آرامش آسایش شادی عمر طولانی ازطرف خداوند بزرگ هر لحظه به سوی زندگی شما استاد ارجمندو گرامی روانه باشد،

   استاد چقدر دوست ما نکته و  برداشت زیبایی از فایل شما نوشتن و قشنگ گفتن که:

   (هیچ عامل بیرونی منو چاق نکرد و هیچ عامل بیرونی منو لاغر نمی کنه.

   تنها عامل خودم هستم و خودم هستم و خودم,)

   چقدر زیبا نوشتن دوست محترم ما،

   و اینکه نکته زیبای انتظار لاغری فقط داشته باشیم در ذهنمان و به همه چیز  حس ما حس خوب  لاغری باش و  ما نباید منتظر لاغری باشیم ،

   و به نظر منم باید شکرگزار و عطا شده لاغری خود را ببینیم و بدانیم ،

   و اینکه در صلح باشیم تمریناتمون را دقیق انجام دهیم و برقهای فقط لاغری را در ذهنمون روشن نگه داریم و مدام تصویر خودمون که خوشحالیم حالمون خوب و لاغریم را ببینیم،

   و اینکه هر تمرینی را دقیق براساس خواسته استاد بزرگوار انجام دهیم چون،

   استاد محترم ما کار کردن و تجربه دارن و  قابل احترام این تکامل و تجربشون ،

   استاد طبق فرمایش شما:

   ما باید ببینیم گوش بدیم بخوانیم بنویسیم و هر تحلیلی هم بر اساس حقانیت باش به قول آقای عطا ،و اون اموزش و اون درس و نکته و درک و بکارگیریش هم برای هر کسی منحصر به فرد به شرایط افراد هست،

   و استاد واقعا:

   این لاغری با ذهن هم واقعا تک و خاص هیچ جا نه دیدم نه شنیدم و 

    این هم برای من معجزه هست که هر بار سئوالی دارم از فایلهای اموزشی شما،من جوابشو دریافت میکنم الله اکبر ،

   و من به شخصه واقعا نتیجه گرفتم از همین فایلهای رایگانم اما صد در صد مطمئنم با فایلهای خریدنی شما ما غوغا خواهیم کرد ،

   و من معتقدم و می‌دونم که باید بها بپردازم تا بهتر نتیجه بگیرم و حتما خرید دوره ها را انجام خواهم داد به موقعش،

   و  مطمئنم با اون دوره ها اسطوره ساز شوم،

   در مورد دیدن افراد لاغر و خصوصیات آنها در فامیل دیدم که:

   ۱میگه شما واقعا چطوری میتونید این حجم را بخورید؟

   ۲چطوری میتونید قاطی پاطی رو هم از همه نوع غذایی در یک وعده بخورید ؟

   ۳چطوری پشت سر هم هنوز ازنهار نیم ساعت نگذشته چای و کیک می‌خورید یا اگر باز بهتون تعارف چیز دیگه ای کنند میخورید؟

   ۴ چرا از طعم غذاها خسته نمیشید صد بار بزارن جلوتون باز می‌خورید ؟

   ۵چرا معده اتون بهم نمیریزه چطوری هضم میکنید؟

   ۶مگه نیازتون چقدره؟

   ۷چرا به هر بهانه ای باید دهنتون بجنبه ؟نخوردن براتون معنا نداره!!!

   ۸ چرا هی میگید چاق میشم و عذاب وجدان میگیرید از فردا رژیمو اما باز می‌خورید ؟

   ۹چرا تو هر مراسمی فکر خوردنید؟

   ۱۰ چرا تو اینستاگرام تا چیزی می‌بینید هوس میکنید ؟

   ۱۱چرا نصف شب هم میتونید بخورید هر ساعت از شبانه روز پس کی سیر میشید؟

   یعنی کارهای ما براشون تعجب آوره درک نمی‌کنند نمی‌فهمند بعد میگن:

   ۱۲مگه یک غذا چقدر لذت داره تا اونجا که حال آدم که بد می‌کنه ارزششو داشته باش آنقدر زیاد بخورید؟

   ۱۳و چرا آنقدر سریع می‌خورید مگه قراره تموم بشه,مگه از قحطی اومدید ؟و و و ….

   وحالا افراد با رفتار اشتباه اما با ذهن پاک هم دیدم :

   میگن :

   میخورمیخورم اما نمی‌دونم لاغرمو  هر دقیقه ضعف دارن و یا میگن این غذا برای من که ضعیفم خاصیت داره تا قوی بشیم یا ببخشید ما کرم روده داریم لاغر می‌مونیم ،یا ژن لاغری دارم چاق نمیشم بعد مگه چقدر خوردم مگه ؟؟؟یا میگن سخت میگیری بدنم میسوزونه متابولیسم ارثی بالا.

   و حالا مراحل پیشرفت خودم:

   باری از دوشم برداشته شده 

   حس آزادی دارم 

   حس قدرتمندی از درونم که هیچ کنترلی از بیرون نیست همه موفقیتها از درون ،

   حرصو ولعم‌کمتر شده چون مطمئنم خداوند لذت را در تعادل به اندازه به موقع سهم من کرده و گذاشته ،

   به خودم احترام میگذارم خودمو می‌بخشم با احترام میگم نوش جونت اگر خوردی یا از قانون جبران استفاده میکنم بازم دلم چیزی بخواد ذهنم سرو صدا کنه بهش میگم بخور کم بخور اما ببین ارزششو داره خودش نمیخوره،

   با خودم مدارا میکنم خودمو می‌بخشم

   قانون تمرکزم ب ا توجه و تکرار بر روی لذت و روی لباس خریدن زمان لاغریم و لذت بردن از اعتماد به نفسم و  توانایی و تکیه بر قدرتمندی از درون خودم گذاشتم و واقعا که چه کیفی داره به به!، 

   معنای زندگی که آزادی و پیشرفت و در نهایت همیشه به لذت باید ختم بشه را و همچنین باید این لذت دائمی و درست و  متعادل و متناسب باشد را فهمیدم،

   رمز پیروزی کلید اصلی موفقیت در تمام کارهام که چقدر توانا هستم را فهمیدم 

   قانون رهایی را فهمیدم 

   قانون جهان هستی را فهمیدم هماهنگی صبوری و باور واقعی و اینکه قدرت را درون خودم خداوند عزیزم گذاشته،

   قانون شجاعت را 

   قانون شکرگزاری = حس خوب = نتیجه خوب را فهمیدم 

   و اینکه من اومدم غنی شاد ثروتمند آزاد و با عشق به خدا و مخلوقاتش زندگی کنم 

   قانون هر چه استفاده بیشتر از حواسم کنم بیشتر ذهنم را آموزش درست میدهم را فهمیدم 

   قانون صلح را فهمیدم 

   قانون تعهد و نظم را فهمیدم ووو…

   • با توجه به اینکه چند وقت است در حال آموزش و تمرین لاغری هستید درک و برداشت خود از تاثیر تمرین لاغری ذهنی را شرح دهید.
   • فوق‌العاده بوده اصلا همین اصل و واقعیت درون ما بوده ذهن و فقطذهن اصلا انگار به اصل خودم برگشتم و چقدر فهمیدم توانا هستم .
   •  
   • در روش هایی که قبلا برای لاغری استفاده کردید تمرکز بر تمرین لاغری جسمی بوده است. در این باره مثال بزنید و تجربه خود را شرح دهید.
   • رژیم از فردی گرفتم 
   • برنامه ورزشی شدید و سخت که اگر یکروز نرم تمام کارم بود 
   • و این ساعت اینطوری به اجبار اون ساعت اون طوری و پر از استرس تشویشو نگرانی بودم و فقط به فکر چاقیم بودم 
   • انتظار لاغریهم نداشتم استرس بیشتر دلشتم‌سر زمان کوتاه به نتیجه برسم 
   •  
   • چرا تمرین لاغری ذهنی نمی تواند منجر به لاغری همیشگی شود؟ درک خود از این موضوع را شرح دهید
    .
   • تمرین لاغری با ذهن میتواند منجر به لاغری شود چون خود من اصل من هماهنگ با من با آرامش آزادی و احترام به من و طبق اصول یادگیری ذات من هستی من ذهن من قدرت من میاد توانایی مرا آرام‌آرام روشن می‌کنه ،
   •  
   • تمرین لاغری ذهنی چگونه باعث تغییر فرمول های ذهنی، تغییر عملکرد و در نهایت تغییر جسم شما خواهد شد. این فرایند را شرح دهید.
   • میاد هماهنگ دقیقا همراه و طبق اصول ذهنی من همان استقامت و ایمان پیشمیره با ارامش و اینکه یاد میگیرم طبق ذهنم بخشش را دیدن مثبت‌ها را و آرامش و صبوری و بخشیدن را قوانین جهان هستی را بهم یاد میده 
   • خوبی احترام صبوری آرامش بخشیدن رهایی و تمرکز و دیدن مثبت‌ها .
   •  
   • باتوجه به محتوای ویدیوی آموزشی درک و برداشت خود از طریقه صحیح انجام تمرین لاغری در مسیر لاغری با ذهن را شرح دهید.
   • هر چه تکرار و تمرکز و توجه و درگیری حواسمون به این موضو علت و فرمول‌های لاغری منطبق با قانون یادگیری رهنمون بیشتر پیشرفت بیشتر در یک جمله :
   • لاغری با ذهن :قلب واقعی و عاشق وفاادار در راهش را میطلبد تا نتیجه بدست بیاد.

   خدایا شکرت 

   استاد خیلی ممنونم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/15 19:15
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 258 کلمه

   به نام خداوند مهربان همیشه حاضر عاشق پیشرفت ما ،

   و درود و رحمت برکت ثروت نعمت رضایت هدایت سعادت عزت صداقت معرفت رشد آگاهی نور لذت آرامش آسایش شادی عمر طولانی ازطرف خداوند بزرگ هر لحظه به سوی زندگی شما استاد ارجمندو گرامی روانه باشد،

   استاد چقدر قشنگ گفتن :

   (هیچ عامل بیرونی منو چاق نکرد و هیچ عامل بیرونی منو لاغر نمی کنه.

   تنها عامل خودم هستم و خودم هستم و خودم,)

   چقدر زیبا نوشتن دوست محترم ما،

   و اینکه نکته زیبای انتظار لاغری فقط داشته باشیم در ذهنم آن و به همه چیز  حس ما حس خوب  لاغری باش و  ما نباید منتظر لاغری باشیم ،باید شکرگزار و عطا شده لاغری خود را ببینیم و بدانیم ،

   و اینکه در صلح باشیم تمریناتمون را دقیق انجام دهیم و برقهای فقط لاغری را در ذهنمون روشن کنیم،

   و اینکه هر تمرینی را دقیق براساس خواسته استاد بزرگوار انجام دهیم چون ایشون استاد کار شدن و هستن و تجربه دارن ،

   ما باید ببینیم گوش بدیم بخوانیم بنویسیم و هر تحلیلی هم بر اساس حقانیت باش به قول آقای عطا ،و اون اموزش و اون درس هم برای هر کسی منحصر به فرد هست،

   و این لاغری با ذهن هم واقعا تک و خاص هیچ جا نه دیدم نه شنیدم و هر این هم معجزه هست که هر بار سئوالی دارم از فایلهای اموزشی من جوابی فرداش دریافت میکنم الله اکبر ،

   و من واقعا نتیجه گرفتم از همین فایلهای رایگان 

   هر چند می‌دونم باید بها بپردازم و حتما خرید دوره ها را انجام خواهم داد به موقعش فکر کنم با اون اسطوره ساز شوم 

   خدایا شکرت 

   استاد خیلی ممنونم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/14 22:24
   مدت عضویت: 408 روز
   امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 883 کلمه

   به نام خداوند وهابم

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات روش صحیح تمرین لاغری 

   • با توجه به اینکه چند وقت است در حال آموزش و تمرین لاغری هستید درک و برداشت خود از تاثیر تمرین لاغری ذهنی را شرح دهید.
   • تاثیر تمرینات ذهنی روی من به لطف خداوند بی همتایم بسیار عالی و موثر بوده است 
   • در تمرینات ذهنی لاغری ما یاد گرفتیم که موانع لاغری را که مثل سد جلوی جریان لاغر شدن ما رو گرفته اند یکی یکی برداریم تا با برداشتن موانع ذهنی ،لاغری به شکل خود به خودی جریان پیدا کند 
   • علاوه بر این تمرینات و آموزش‌های لاغری با ذهن بسیار قابل پذیرش و پر نکته هستند همانقدر که مسیر لاغری با ذهن شیرین و لذت بخش و بدون رنج و سختی است 
   • درک کردن و فهم مطالب و بودن در مسیر و استمرار و تکرار و نا امید نشدن از ادامه مسیر هم سختی خاص خودش را دارد که اگر چاشنی عشق را با آن همراه کنیم دیگر هیچ سختی را احساس نمی‌کنیم و تماما لذت می‌شود 
   •  
   • در روش هایی که قبلا برای لاغری استفاده کردید تمرکز بر تمرین لاغری جسمی بوده است. در این باره مثال بزنید و تجربه خود را شرح دهید.
   • در روش‌های لاغری که قبلا استفاده کرده ام تمرکز من فقط روی جسم و تغییرات جسمی بود و با تحت فشار قرار دادن جسمم منتظر کسب نتیجه لاغری بودم در بعضی مواقع این فشارهای جسمی به نتیجه لاغری می رسید و با کسب نتیجه لاغری تکنیک رژیمی و ورزشی بخاطر سختی و رنج زیاد رها میشد و دوباره چون ذهن تغییر نکرده بود با تکرار همان فرمول‌های غلط چاق کننده ذهنی مثل پرخوری ،در مدت زمان کوتاهی وزن کم شده به مقدار حتی بیشتر اضافه میشد و سرخوردگی و فشارهای روانی هم به فشارهای جسمی که تحمل کرده بودم اضافه میشد 
   • این اواخر دیگر هیچ رژیم و ورزشی من را به لاغری نمیرساند ولی من از ترس چاقتر شدن مدام در حال زجر دادن جسمم برای گرفتن رژیم و تحمل ورزش‌های سخت و همچنین مصرف داروهای مختلف برای کاهش اشتها و افزایش متابولیسم بودم که هیچ کدام ثمری جز رنج جسمی و افسردگی و بیماری های جسمی و روحی برایم نداشت 
   • مثال :چندین ماه آمپول ملیتاید و قرص لاغری و ورزش‌های سنگین و کالری زیر ۱۵۰۰ کالری که دکتر غدد تجویز کرده بود من را بسیار زجر داد این آمپول باعث می‌شد غذا حتی حجم کم در معده من فاسد شود و در طی این چند ماه من همش علائم مسمومیت و استفراغ رو تجربه میکردم و کاهش وزن قابل قبولی هم نداشتم با صرف هزینه های سر سام آور تهیه این آمپول و در آخر رهاش کردم و دچار دیابت شده بودم در اثر مصرف این آمپول و با صرف هزینه و وقت زیاد تونستم سلامتی ام و دوباره بدست بیارم و هر وزنی که کم کرده بودم به سرعت برق برگشت حتی بیشتر از قبل مصرف داروها 
   • چرا تمرین لاغری ذهنی نمی تواند منجر به لاغری همیشگی شود؟ درک خود از این موضوع را شرح دهید.
   • طرح این سوال اشتباه تایپی دارد استاد 
   • تمرینات لاغری ذهنی قطعا باعث لاغری همیشگی می‌شود زیرا انجام این تمرینات باعث می‌شود ابتدا ذهن ما و افکار و نگرش‌های چاق کننده ما اصلاح شوند و بعد از اصلاح این افکار و نگرش‌ها لاغری و تناسب به شکل روند خود به خودی جریان پیدا می‌کند 
   • تمرین لاغری ذهنی چگونه باعث تغییر فرمول های ذهنی، تغییر عملکرد و در نهایت تغییر جسم شما خواهد شد. این فرایند را شرح دهید.
   • با آموزش‌های لاغری با ذهن ما فرمول‌های اشتباه ذهن چاق را شناسایی می‌کنیم که این فرمولها مانند موانع برای رسیدن به لاغری هستند و ما با برداشتن این موانع و تغییر افکار و نگرش‌ها عملکرد رفتاری خودمان را تغییر می‌دهیم و اطلاعات مغزمان را بروزرسانی می‌کنیم و در نهایت بعد از تناسب فکر و ذهن ما تناسب جسم ما هم اتفاق می افتد 
   • باتوجه به محتوای ویدیوی آموزشی درک و برداشت خود از طریقه صحیح انجام تمرین لاغری در مسیر لاغری با ذهن را شرح دهید.
   • در روش لاغری ذهنی با توجه به اینکه استاد روشن عزیز ،این مسیر را به خوبی می‌شناسند و تلاش کرده اند مسیر کاملا هموار و راحتی برای هنرجویان خود بسازند 
   • پس ما در انجام تمرینات لاغری باید طبق روش و الگوی معرفی شده توسط استاد عمل کنیم تا به نتیجه مطلوب و غایی برسیم 
   • من خودم اینگونه عمل میکنم مو به مو طبق فرمایش استاد بی همتایم 
   • ۱_ابتدا متن نوشتاری که استاد با ضرافت و ریز بینی خاصی نوشته اند را بارها می‌خوانم 
   • ۲-فایل تصویری را با دقت میبینم و نکته برداری میکنم 
   • ۳-چندین بار فایل صوتی را گوش میدهم 
   • ۴-کامنت دوستانم را می‌خوانم و نکته برداری میکنم 
   • ۵-شروع به نوشتن کامنت خودم میکنم و همزمان فایل صوتی را گوش میدهم 
   • ۶-هر روز تصویر دوستان شگفتی سازم را می‌بینم و چه آهنگ زیبا و دلنشینی دارد استاد ممنونم واقعا 
   • و با انجام این مراحل هر روز ذوق و اشتیاق خودم را برای بودن در مسیر حفظ میکنم
   • در طی روز تمرینات عملی انجام می‌دهم مثلا به اندازه نیاز جسم خوردن 
   • در طی روز تمرینات ذهنی انجام می‌دهم مثلا شناسایی فرمول‌های چاقی مثلا تمایل به مصرف شیرینی جات در بعضی روزها و جایگزین کردن این تمایل با گوش دادن به فایل یا خواندن کامنت و غیره 
   • خداوندا از تو بسیار بسیار سپاسگزارم که به من توفیق بودن در مسیر هدایت خویش را عطا کردی 
   • خداوندا به من و همه دوستان همگامم توفیق بده قدردان زحمات استادمان باشیم و تو خود استادم را از بهترین‌های هستی ات روزی عنایت بفرما
   • الهی به امید تو 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/07/11 19:19
   مدت عضویت: 344 روز
   امتیاز کاربر: 7025 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 326 کلمه

   به نام خدای هستی بخش 

   گام۴۵:روش صحیح تمرین لاغری 

   تمرین ذهنی لاغری هم مثل بقیه تمرینات اصول و شرایط خودش رو داره و یک روش صحیح ترین روش برای انجام اون تمرینه که استاد در اون زمینه می‌تونه اونو ارائه بده حالا ممکنه درسش رو خونده باشه و علم ش رو داشته باشه یا براساس تجربه اونو به دست آورده باشه در هر صورت فرقی نداره به حال کسی که تازه میخواد اون راه رو شروع بکنه نداره. در هر صورت نیاز به راهنما داره که بهترین و سریع ترین روش رو بهش نشون بده که بتونه به هدف اصلش برسه بدون اینکه به بیراهه کشیده بشه و مجبور به آزمون و خطا بشه که باعث تلف شدن زمان و هم از بین رفتن انرژی میشه و به شک و تردید بیوفته که آیا این راهی که من میرم درسته؟ ولی وقتی از یک راهنما که از اون راه تجربه داره یا به هر صورتی این علم رو داره که اون راه بهترین راهه کمک میگیره با انرژی بیشتر و با انگیزه جلو می‌ره چون مطمئنه راه درست رو می‌ره حالا دیر یا زود  حتما به  مقصد میرسه و شک و تردید به دلش راه نمیده.حالا در لاغری با ذهن استاد عطار روشن هم خودشون این مسیر رو رفتن و هم راهنمای چندین نفر بودن پس حتما تجربه و علم ش رو دارن که راه صحیح چیه و وقتی میگن نوشتن رو فراموش نکنید و تمرینات رو انجام بدین یا وقتی اصرار میکنن که استمرار داشته باشین حتما در رسیدن ما به هدفمون که در اینجا لاغریه تاثیر مستقیم داره ‌‌‌‌پس وظیفه من چیه ؟عمل کردن به گفته های راهنمام که داره منو به سمت هدفم هدایت می‌کنه . پس بهترین روش همون روشیه که راهنما میگه و خیلی راحت می‌تونه منو به هدفم می‌رسونه و دیگه لازم نیست انرژیم رو صرف پیدا کردن روش درست بکنم راهنما روش درست رو در اختیار من قرار داده پس من وظیفه دارم بدون کم و کاست اونو انجام بدم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/01 15:03
   مدت عضویت: 408 روز
   امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,466 کلمه

   به نام خداوند هادی ام 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   روش صحیح تمرین لاغری 

   در زندگی هر فردی اهداف مخصوص به خودش و داره یکی میخواد ورزشکار حرفه ای بشه ،یکی میخواد تو شغلش پیشرفت کنه، یکی ثروت بیشتر میخواد و یکی هم لاغری و تناسب اندام هدفشه و….و همگی برای رسیدن به هدفشون ایده های مختلفی دارند و از راه‌های مختلفی تلاش میکنن تا به اون اهداف برسند 

   در تمام سالهایی که برای هدف لاغری از روش‌های غلط اقدام میکردم چون ایده ها و روش‌ها اشتباه بود لاغری و برای من سخت و دور از ذهن و غیر ممکن کرده بود و من هر روز یک قدم از لاغری دورتر میشدم و به سمت چاقی پس رفت میکردم 

   اما در روش لاغری با ذهن اصول و ایده ها و روشهای درست در حال انتشاره و فقط کافیه دل بدیم و به دنبال رسیدن به هدف لاغری قدم به قدم جلو بریم 

   شاید در نگاه اول متوجه نکات و مطالب فایلها نشیم چه بسا من معتقدم تا خداوند نخواد کسی درکی از مطالب نخواهد داشت و هدایت نمیشه 

   به قول شاعر 

   تو مو میبینی و من پیچش مو 

   تو ابرو من اشارتهای ابرو 

   درباره اینکه هر مدرسی اصول و روشهای خودش و داره کاملا درست و منطقیه و اون مدرس بارها و بارها بواسطه تجربه آموزشی که داره راه‌هایی و رفته تا به این فرمول‌های صحیح آموزشی دست پیدا کرده و اگر میگه اصل اینه ، شاگرد باید با جان و دل بپذیره و عمل کنه تا به نتیجه مطلوب و هدف غایی برسه 

   من خودم جز معلمان پایه ابتدایی هستم که برای آموزش اصول و روشهای خودم و دارم مثلا من تمام درسها رو بصورت بازی و عملی و داستان تدریس میکنم ،راجع به درس قرآن بگم براتون ،خوب من قرآن و حفظ سوره ها رو برای بچه ها جوری درس میدم که تا آخر عمر فراموش نمیکنن و لذت میبرن از زنگ قرآن 

   من مثلا سوره‌ای رو میخوام تدریس کنم ،اول بازی اختراعی خودم که متناسب بچه های کلاسمه انجام میدیم 

   بعد یه داستان قشنگ که باز اونم بداهه میگم تا بچه ها جذب بشن و هر کدوم از بچه ها به نوبت میان و جای شخصیت‌های داستان قرار میگیرن و نمایش میدن 

   بعد نقاشی سوره رو بصورت کد گذاری داستان روی تخته میکشم 

   بعد با  شعر معنی سوره رو بهشون یاد میدم و ما شعر و بصورت حرکات ریتمیک و پویا انجام میدیم 

   حالا به کمک حرکات بدن نقاشی های روی تخته رو دنبال می‌کنیم و با حرکت اشاره بچه ها به راحتی در عرض یک جلسه کلاس قرآن ،سوره رو یاد میگیرن و شاید باورتون نشه آخر زنگ به نوبت داوطلب میشن میان و سوره رو از حفظ میخونن و من هدیه حفظ قرآن که معمولا شکلاتی چیزیه رو بهشون میدم 

   در کلاس من تمام درسها با شیوه های خاص خودم تدریس میشن و کلاس من جز کلاسهایی هست که همیشه مدیر مدرسه میگه آرزو داشتم دوباره کوچیک میشدم و شما به من درس می‌دادید، بچه ها با چنان ذوق و شوقی میان مدرسه که حد نداره و من لذت میبرم از این همه عشق که جریان داره .

   اولیای بچه ها روش من براشون خیلی جالبه و میگن بچه ها وقتی شعر یا قرآن میخونن یه کارایی با بدنشون میکنن ما نمی‌فهمیم چیه و اونها معنی سوره ها رو با بدنشون به ما نشون میدن و من میگم این تکنیک منه برای تثبیت مطالب در ذهن بچه ها و خدا رو شکر بازخورد روشم بسیار عالی بوده 

   حالا استاد روشن هم تکنیکشون اینه که ما برای کسب نتیجه مطلوب و تثبیت مطالب در ذهنمون مراحل یادگیری و طی کنیم حالا کسی نمیتونه یا نمیخواد نباید نا امید بشه 

   طی کردن مسیر تناسب فکری با گوش دادن به فایلها چه بخوایم چه نخوایم اتفاق میفته،

    حالا یک نفر پیاده مسیر و طی میکنه و طبق تکنیک آموزشی استاد مو به مو جلو نمیره ،یک نفر خوب گوش میده و میبینه و دیدگاهم میخونه ولی خودش تو سایت دیدگاه نمینویسه این پیاده نیست داره با ماشین مسیر و طی میکنه

    یک نفر هم مثل من متوجه میشه که باید قطعا مو به مو اجرا کنه چون این مسیر هواپیما هم داره و میتونه سوار هواپیما بشه و به مسیر ادامه بده 

   اینکه چطور مسیر و طی کنیم تماما بستگی به خودمون داره درسته همگی ما قطعا به مقصد تناسب می‌رسیم اما طی کردن مسیر برای هر کس متفاوته .

    من چرا از تکنیک‌های بازی و داستان و شعر و اشاره و ….استفاده میکنم برای آموزش، چون هر انسانی برای یادگیری متفاوت از انسان دیگره ،یکی با دیدن میفهمه ،یکی هوش شنیداری بالایی داره و یکی باید هوش لمسی اش تحریک بشه و من تمام تکنیک‌ها رو پیاده میکنم مثل استاد روشن که دارن تمام تکنیک‌های حواس پنجگانه رو بکار میبرن مثل دیدن فایلها جهت تلفیق حس بینایی و شنیداری با هم ،شنیدن فایلها جهت تحریک خس شنیداری و خواندن کامنتها و مطالب آموزشی جهت حس بینایی و گوش دادن حین نوشتن و خود نوشتن تمرینها جهت تلفیق حس لامسه و دیداری و شنیداری  و اینطوری تمرکز ما بالا میره و ثبت بهتری در ذهن ما شکل میگیره  ،متاسفانه بدلیل آموزش‌های غلط و غیر اصولی مدارس ما و هم نسلانمون گوش خوبی نداریم و تمرکز بالایی نداریم چون هیچ وقت از متدهای تقویت حافظه دیداری و شنیداری در آموزش ما استفاده نکردند و ممکنه ما بارها فایلی و گوش بدیم یا ببینیم اما نکته و مطلب و متوجه نشیم پس استمرار و تکرار در این مسیر جز جدانشدنی یادگیریه

   من خودم اینقدر وسواس یادگیری داشتم که بعضی وقتها چند روز طول می‌کشید یک گام و بردارم و وقتهایی که حالم بد بود و بیمار بودم اصلا گام برنمی داشتم و فایلهای قبل و دوره میکردم و میگفتم توی این مسیر باید با حال خوب بود و با حال خوب گام برداشت .

    ولی خدا رو شکر به اشتباهم پی بردم و الان دقیق و درست گام برمیدارم و هر روز تعهد دارم گامی بردارم و جالبه احساسم عالی شده من چند روزیه بیمارم و وقتی به سایت میام برای یادگیری حالم عالی میشه خدا رو شکر و من شاهد تغییرات عالی ذهنی و رفتاری ام شدم و بابت این آگاهی از خداوند و استاد روشن بزرگوار بسیار سپاسگزارم .

   من داشتن تمرین روزانه رو لازم میدونم برای موفقیت در رسیدن به هدف لاغری ،چونکه زمانی که ما لاغری رو یاد می گیریم، قطعا یک هدف در ذهنمون داریم و اون کسب اندام دلخواه و ایده آل ماست و بصورت اتوماتیک مغز برای کسب اون هدف انجام یک سری رفتارها و حذف یک سری رفتارها رو متصور میشه و یک مسیریابی انجام میده تا ما رو به سمت اون هدف هدایت کنه .این ذات مغز ماست که اینگونه عمل کنه .

   و با تصویر سازی که مغز انجام میده برای کسب اون هدف به طبع اون  ما شروع میکنیم انجام یک سری رفتارها یا حذف یک سری رفتارهای دیگه و  تلاش می کنیم تا به هدف نزدیکتر بشیم .

   البته ما شکست می خوریم در طی مسیر ،ممکنه بارها دچار لغزش بشیم . اما اگر کمی هوشیار باشیم می تونیم به تفاوت بین عمل خودمون که خطا کردیم  و مسیر هدف پی ببریم.

   ما وقتی هر روز در مسیر آموزش قرار بگیریم به دلیل ذات جستجو گر و کنجکاو انسانی کم کم  دنبال سرنخ هایی می گردیم که عمل خودمون  رو بهتر کنیم یا از اشتباهات قبلی اجتناب کنیم.

   شاید گاهی کسی احساس کنه مطالب مدام در حال تکرار شدنه و احساس خستگی پیدا کنه اما بدونیم که این تکرار نیست. این ذات یادگیری مغزه 

   اینکه ما برخی از جنبه های مثبت رفتاری خودمون رو حفظ می کنیم و برخی جنبه های منفی و اشتباه ذهن چاقمون رو تغییر می دیم. چیزیه که مغز ما همون اول برای رسیدن به هدف برنامه ریزی کرده ،بطور کلی ساختار آفرینش مغز انسان طوری خلق شده که برای تثبیت یادگیری و اتوماتیک وار شدن آموخته ها باید مطالب آموزشی بارها و بارها تکرار بشن و فقط با تکراره که لاغری ملکه ذهن ما میشه 

   درست مثل روش حفظ کردن سوره های قرآن که گفتم منتها چون من مخاطبانم کودک هستن من از تکرارهای متنوع جهت تثبیت استفاده میکنم چه بسا هستن معلمانی که هیچ کدام از تکنیک‌های من رو اجرا نمیکنن و فقط با تکرار خوندن سوره در کلاس طی یک سال تحصیلی بچه ها طوطی وار بدون درک مفاهیم قرآنی و درسی، اون مطلب رو در ذهنشون ثبت کردن مثلا روشهای آموزشی که برای خودمون در دوران مدرسه انجام میدادن معلم‌ها  و یادگیری ما بسیار سطحی بود.پس ما تا به حال نشده بدون تکرار کردن شعری رو یاد بگیریم یا کاری رو یاد بگیریم چطوره که درباره آموزش لاغری با ذهن از تکرار گله می‌کنیم و خسته میشیم ؟

   اگر ما امروز چاقیم چون چاقی و بارها و سالها تمرین کردیم 

   پس لاغری هم نیاز به تمرین و تکرار داره 

   با توکل بر خداوند راهنمایم و عمل به آموزش‌های استاد روشن بزرگوار چیزی تا رسیدن به مقصد لاغری نمانده من با عشق لاغری با هواپیمای فرست کلاس در مسیر تناسب فکری در حال حرکتم و بسیار از دیدن مناظر لذت میبرم پس با عشق پیش به سوی موفقیت 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 765 کلمه

   سلام به دوستان عزیزم 

   ج سوال یک تمرینات لاغری با ذهن یکی از بهترین و لذت بخش ترین تمرینات چون با اون ذهنمون سبک میشه از باورهای چاقی ک این مدت باهم حمل کردیم و اینور اونور بردیم در هر تکرین نکته و نکات ریزی هست ک کسی ک در مسیر لاغر قرار گرفته باشد سریع آن نکته را درک کرده و در جهت لاغری از آن بهره میبرد

   ج سوال دوم

   در یک کلام بخوام بگ

   م لاغری با ذهن روش لاغری با ذهن بسیار متفاوت از روش های دیگر است در لاغری جسمی ک قبلا تجربه کردم بیشتر به بدنم فشار اوردم و فقط منتظر لاغری بودم با فاصله زمانی بسیار کم دوس داشتم لاغر بشم و ب خاطر عدم آگاهی قانون تکامل رو نادیده میگرفتم ولی در لاغری با ذهن ن تنها منتظر لاغری نیستم بلکه فقط انتظار لاغری رو میکشم و طبق فرمول های لاغری با ذهن پیش میرم وقتی فرمول هارو رعایت کنم پس در نتیجه فقط و فقط انتظار لاغری از خودم دارم ج سوال سوم تمرین لاغری ذهنی برعکس سوال هستش یعنی با تمرین لاغری ذهنی ما به صورت دائم لاغر میشیماین یک سوال انحرافی بود خوشحالم ک تونستم سریع متوجه بشم بله فقط لاغری با روش های دیگس که منجر به لاغری دائمی نمیشه و شکست های پی در پی رو به دنبال خودش داره 

   ج سوال چهارم

   تمرین ذهنی باتوجه به تغییر فرمول های ارثی بودن چاقی و یا چاقی بر اساس قرص ، چاقی بر اساس بی تحرکی ، چاقی بر اساس کم خوردن اما از لحاظ فکری و ذهنی زیاد خوردن ، چاقی بر اساس پرخوری های کم اما بزرگ کردن اون پرخوری در ذهن ک الان زیاد پرخوری کردم پس حتما چاق میشم در صورتی ک یکی دوبار پر خوری نباید انقدر در ذهن بزرگ بشه خب وقتی این دلایل رد بشن مشخص ک ما انتظارمون فقط از خودمون لاغریه بدن ما چاره نداره ک لاغر بشه

    برداشت از محتوای ویدیو استاد عزیزم 

   با اینکه من خیلی این مسیرو دوست دارم ولی دچار خطاهایی در تمرینات لاغری میشم اونم اینه ک تا به ی تضادی میخورم در زندگیم از تمرینات عقب میوفتم ولی امیدمو از دس نمیدم و در طی این مدت ذهن من هنوز با لاغری با ذهن که رفتار های چاقی و لاغری رو میزنه که به دوتا نتیجه ک رسیدم اشاره میکنم ک بدونید ذهن من کلا فراموش نکرده من خیلی دلم میخواد اول تمرین رو بفهمم بعد برم سراغ تمرین بعدی همونطور ک قبلا گفتم بعضی وقتا در تمرین گیر میکنم و نمیدونم چی بنویسم حالا شما بیا به این تضادهای زندگی رو هم اضافه کن خب معلومه ک آدم ضعیف میشه و استپ میکنه حالا نمیخوام توجیح کنم خودمو ولی خب اولویت های زندگی هر فردی متفاوت خود استاد هم اول نتیجه مالی گرفتن بعد افتادن دنبال لاغری با ذهن واقعیت تضادهایی در زندگی هستن که خیلی به ادم فشار میارن البته هرکس هرچی گندم بکاره همون قدرم درو میکنه یعنی هرچی تمرینات رو منظم و روزانه انجام بدیم به لاغری هم نزدیک تر میشیم خب بریم سراغ توجه های من در طی این مدت خواهرم اینا باکس باکس نوشابه میخرن میخورن شوهرم بدون اینکه بدونه علت چاقیشون چی هستش میگف خیلی بد سه نفری خانوادگی چاق شدن اینا منم گفتم اخه خیلی نوشابه میخورن!برام سوال ایجاد شد زینب تو آیا باور داری نوشتبه خوردن ک باعث چاقیشون میشه ! خودتم خیلی دیر به دیر نوشابه میخوری ک پس توام باید چاق شی دیگه! بعد به نتیجه رسیدم که درسته من خیلی کم نوشابه میخورم و اما خود مسئله خود نوشابه خوردن نیس مسئله پر خوری در نوشابه خوردن هس و خانواده خواهرم در این روند پر خوری میکنند و شاید یکی از علت های چاقیشون اون باشه بقیه علت ها پر خوری در غذاها هم هست حالا اینارو به اضافه افکار چاقی ک وای زیاد خوردم نمیتونم زیاد نخورم وای من انتظارم چاقی دیگه …مورد بعدی من رفته بودم خرید و خریدم رو باید تل خونه پیاده میومدم راهیم نبود ک بخوام ماشین بگیرم و نزدیک پنج کیلویی دستم خرید بود ک در دوست من پخش شده بود این وزن من تا برسم خونه نفس نفس میزدم چون یه دفعه این بارو برداشته بودم بدون هیچ تمرینی و با خودم گفتم پس ما چه بلایی سر این بدن میاریم با چاقی ک این همه اضافه بار میدیم بهش و میگیم حمل کن قطعا چاق بودن کار دشواریه قطعا بدن تو فشار حالا ما چون این وزن رو نم نم اضافه کردیم خیلی متوجه این اضافه بار نشدیم پس نتیجه میگیریم که لاغری چقدر به جسم ما میتونه کمک کنه و راحت این کار بدون هیچ فشاری بدون هیچ سنگینه بدون هیچ فشار اوردن به عضلاتی من دقیقا تو این خرید به دست چپم فشار اومد گردنم درد گرف و عضله دستم گرفته و هنوز درد میکنه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/05/13 08:38
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 830 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر 

   در مورد تمرین لاغری باید بگویم که با دیدن فایلها و گوش دادن به آنها خیلی از باورها در من تغییر کرد که واقعا چقدر باعث شد من آرامش فکری و روحی بگیرم 

   ۱- خودم مسئول چاقی خودم هستم و خودم هم باید خودم را لاغر کنم و عامل بیرونی کاری از پیش نمی بره 

   ۲- چاقی من ژنتیکی نیست چون من در خانواده ۹ نفری زندگی میکنم چند تا از خواهر و برادرهایم لاغر هستند ولی به من همیشه می گفتند به خانواده پدری رفتم عمع و عموها چاق هستند ولی پدرم متناسب بودند 

   ۳- بیماری تیروئید باعث چاقی من نیست چون خیلی از افراد متناسب تیرویید دارند 

   ۴- نان و برنج خوردن باعث چاقی من نیست چون خیلی از افرادمتناسب برنج و نان می‌خورند 

   ۵- پرخوری باعث چاقی در من شده است و این هم در افراد متناسب زیاد است 

   ۶- ورزش نکردن و تحرک کم داشتن باعث چاقی من است که این هم با دیدن افراد متناسب رد می‌شود 

   ۷- رژیم داشتن و نخوردن باعث لاغری می‌شود که افراد متناسب نه رژیم دارند و زیاد هم می‌خورند 

   ۸- افراد لاغر هرگز از خودشان تنفر ندارند درحالی که افراد چاق در جلو آیینه هم نمی خواهند خودشان را ببینند 

   ۹-قبلا می گفتم افراد چاق اگر آب هم بخورند چاق می‌شوند ولی افراد لاغر نه که الان متوجه شدم فقط ذهن چاق آنها را چاق کرده نه خوردن 

   ۱۰- افراد چاق از پیاده روی متنفرند و افراد لاغر مشتاق چون افراد چاق بعد از مدتی به علت وزن زیاد خسته می‌شدند و هنوز ذهن چاق با آنها بود 

   ۱۱- تفاوت روحیه‌ی افراد چاق با افراد متناسب، ،،افراد چاق اعتماد به نفس پایین ، کم رویی در جمع ، نداشتن انتخاب درخرید لباس و رنگ آنها، هزینه زیاد بابت خرید لباس ، گشتن زیاد در بازار و مغازه ها برای پیدا کردن سایز مورد نظر ، استقبال نکردن در بازی‌های گروهی و ورزشی ، متنفر از عکس گرفتن ، حساس بودن در مورد حرف زدن دیگران در مورد چاقی و ارتباط دادن آن به خودمان ، انواع بیماری‌ها روحی و روانی

   بیزار بودن ازخودشان و نگاه دیگران در جمع ، زیر ذره بین بودن نوع غذا خوردن در جمع دوستان ، خوردن غذای مورد علاقه با ترس از چاقی و ابراز پشیمانی بعد از خوردن غذا ، سرزنش کردن خودمان و دیگران را مقصر چاقی خودمان می دانستیم ، عدم صحیح شناخت خداوند و کله مند بودن از او برای داشتن بدنی چاق 

   استاد از شما خیلی ممنون که خیلی از باورهای اشتباه گنار کاشتم و باورهای درست رایاد گرفتیم و چقدر این موضوع باعث آرامش فکری وروحی در من شده است 

   با توجه به اینکه چند وقت است در حال آموزش و تمرین لاغری هستید درک و برداشت خود از تاثیر تمرین لاغری ذهنی را شرح دهید تاثیر تمرین لاغری بر ذهن خیلی مفید است چقدر از باورهای اشتباه ما را اصلاح میکنه و همین که دیگر ما کسی را مقصر چاقی خودمان نمی‌دانیم خیلی مهم است و خودمان از خودمان انتظار لاغری داشته باشیم عالیه

   درروش هایی که قبلا برای لاغری استفاده کردید تمرکز بر تمرین لاغری جسمی بوده است. در این باره مثال بزنید و تجربه خود را شرح دهید؟ نه فقط تمرکز به مقدارونوع غذا خوردن و ساعت غذا خوردن بوده است و اصلا کاری به لاغری نداشته است مثلا من در یک رژیم مقدار غذا در صبح ناهار و شام را باید وزن میکردم و با حجم که آنها می گفتند می خوردم روزی نیم ساعت پیاده روی تند داشتم و فقط فقط از همون رژیم استفاده می کردم وبه غیر از رژیم فقط مجاز به خوردن آب و سالاد بودم و چقدر احساس آدم بد بود وقتی نمی توانستی چیزی بخوری و باید به همه بگی من رژیم دارم و نگاه تحقیر دیگران را تحمل کنی که ول کن اینها را تو برای همیشه چاقی هستی پس خودت را خسته نکن و از زندگی لذت ببر 

   چرا تمرین لاغری ذهنی نمی تواند منجر به لاغری همیشگی شود؟ درک خود از این موضوع را شرح دهید؟ چون ذهن ما فرمول چاقی درآن ذخیره شده است و برای فرمول‌های لاغری ذهنی بایدخیلی استمرار داشته باشد تا مثل چاقی در ذهن جا بیفتد پس اگر به تناسب اندام رسیدم و تمرین لاغری را کنار گذاشتیم دوباره فرمول‌های چاقی جایگزین شده و دوباره چاق می شویم 

   تمرین لاغری ذهنی چگونه باعث تغییر فرمول های ذهنی، تغییر عملکرد و در نهایت تغییر جسم شما خواهد شد. این فرایند را شرح دهید.؟ وقتی که فرمول‌های ذهنی تغییر کند ابتدا عملکرد ذهن تغییر کرده و سپس در رفتار و سپس در جسم ما تغییرات نشان داده خواهد شد 

   استاد روش استفاده من از این دوره ها به این طریق است آیا درسته ؟ ممنون میشم پاسخ بدهید 

   ۱- خواندن نوشتارهای ابتدای فایل 

   ۲- گوش دادن و دیدن تصویری فایل استاد 

   ۳- هنگام گوش دادن ونت برداری از بعضی از جملات استاددر دفتر 

   ۴- خواندن نظرات دوستان 

   ۵- نوشتن اظهار نظر خودم در قسمت نظرات و برداشت از فایل 

   ۶- انجام دادن تمرینات پایان فایل در قسمت نظرات 

   ۷- توجه کردن به مقدار و نوع غذا خوردن افراد متناسب و دیدن و تحسین کردن  افراد متناسب نه به صورت حسرت بلکه بااحساس خوب 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/12/13 22:28
   مدت عضویت: 559 روز
   امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,131 کلمه

   سلام و درود .

   روش صحیح لاغری .

   من الان در دوره مسیر لاغری من هستم . 

   دوره تغییر عادت و دوره ورزش رو هم شرکت کردم .

   آموزشهای دوره مسیر لاغری من بیشتر روی فرمولهای مربوط به طریقه اندیشیدن و احساس بود  . آموزشهای دوره تغییر عادت بیشتر در حوزه عادتهای رفتاری که معمولا هم مربوط به خوردن هست . 

   دوره ورزش هم که تاثیر فوق العاده ای روی باور من در مورد ورزش  داشت هم تاثیر عالی روی تحرک من داشت . 

   نه اینکه تحرکم رو زیاد کنم نه بلکه تحرکم رو اندازه نیازم ببینم . بلکه بپذیرم ورزش تاثیری روی متابولیسم نداره و تاثیری روی لاعری نداره .

   اصلا لاعر شدن به متابولیسم ربطی نداره و ژنتیک نیست . طبیعی نیست و خلاصه کلی باور عالی که من در این دوره ها یاد گرفتم . 

   در مورد خوردن و پرخوری باورهام اصلاح شده غذاها رو تفکیک نمی کنم .

   غذاها رو عامل چاقی خودم نمیدونم بلکه عامل انرزی دادن به خودم میدونم . 

   خوردن رو نیاز بدنم میدونم .

   ولی حسم به پرخوری هنوز خوب نشده . 

   وقتی پرخوری می کنم هنوزم باهاش به صلح نرسیدم ولی میدونم اونم اصلاح میشه . 

   چون وقتی پرخوری چاق نکنه و تازه علت پرخوری یه جورایی حس محدودیتی باشه که من از حس بدم به نخوردن در خودم ایجاد کردم کم کم فرمولهای پرخوری هم درست میشه . 

   به هر اندازه که فرمولهای من درست بشن و من عامل چاقیم رو چیز بیرونی ندونم حس مقاومت و مبارزه در وجود من از بین میره . 

   من با صلح با خودم ، جسمم و تمام رفتارهام جریان لاغری رو در وجود خودم بدون مانع می کنم و جلوشو نمیگیرم و لاغری خیلی عالی ایجاد میشه . 

   من یاد گرفتم چاقی رو به هیچ عامل بیرونی مربوط نکنم . 

   من فقط خودم مسئول چاقیم هستم . 

   من به خاطر باور پرخوری = چاقی  چاقیم رو گردن پرخوری  میندازم و دقیقا در این زمانها از احساس لاغری و انتظار لاغر شدن فاصله میگیره . 

   پرخوری یکی از بهانه های چاقیه . من این بهانه ی چاقی رو باید برای خودم کنار بزارم و کاملا به طور پیوسته احساس لاغری رو کنم . 

   تا جاییکه میتونم رفتار صحیح و برخورد صحیح با مواد غذایی نشون میدم ولی جایی هم که زیاده روی کردم نادیده بگیرمش و نزارم احساس منو در مسیر چاقی ببره . قدرت رو در دست خودم بگیرم و خودم رو از رفتارم برتر بدونم . 

   وقتی من قدرت چاقی دست پرخوری میدم انگار که قدرت رو دادم دست ژنتیک قدرت رو دادم دست قرص ، دارو و سایر عوامل بیرونی 

   به همون اندازه خودم رو از رفتارم کوچکتر میبینم و نمیگم این رفتار و خودم دارم انجام میدم . قدرت رو از خودم میگیرم و میدم دست رفتارم . 

   در حالیکه من از پرخوری بالاترم . چون من فاعل پرخوری هستم . پرخوری قدرتی نداره . چون یه عامل بیرون از منه . توسط من داره انجام میشه . 

   وقتی قدرت رو بدم دست خودم ،  خودم رو از پرخوری بالاتر میبینم و در نتیجه پرخوری  برام کوچیک میشه و غولش برام شکسته میشه و دیگه خودبه خود توجه من از روش برداشته میشه . 

   ما با توجهات خودمون به ناخواسته ها قدرت میدیم . وقتی کانون توجه رو برداریم همه ی خواسته ها به راحتی میان در مسیر ما . 

   خب دلم میخواست در مورد این فرمول بنویسم . چون این فرمول در من عمیقه . من همه ی علل چاقی رو که در ذهنم داشتم  با دلیل و مدک به خودم ثابت کرده بودم که غلطه و برای  چاقی هیچ بهانه ای وجود نداره ولی پرخوری رو هرکاری میکردم نمیتونستم بهش حس صلح پیدا کنم . 

   برای همین هی بازم در موردش مینویسم تا بتونم  این الگو رو هم از چاقی جدا کنم . 

   به نظرم روش صحیح تمرین لاغری برای من همینه . 

   گوش بدم 

   بخونم 

   بنویسم 

   فرمولها رو بررسی کنم شناسایی کنم 

   با دلیل و مدرک به خودم ثابت کنم که فرمولهای چاقی فقط یه فرمولن و چون من پذیرفتمشون برام تکرار میشن .

   وقتی از مدارشون خارج بشم دیگه اونارو مشاهده نخواهم کرد . 

   من با اصلاح فرمولهای ذهنیم و پذیرش فرمولهای لاغری قدم به قدم مسیر لاغری رو برای خودم راحتتر می کنم فقط تنها کار اینه در این مدار پیوسته بمونم و هی بین مدارها تغییر مکان ندم . 

   مسیر لاغری رو آهسته و پیوسته بگیرم برم جلو تا در جسم و ذهن و جانم اونا رو تثبیت کنم .  

   روش صحیح تمرین کردن برای من استمرار در مسیر لاغری . 

   استمرار در مسیر لاغری یعنی اصلاح فرمولهای ذهنی به نحوی که انتظار لاغری از خودم داشته باشم 

   در درس پیش یاد گرفتم منتظر لاغری نباشم انتظار لاغری از خودم داشته باشم تحت هر شرایط . 

   تحت هر شرایط بیرونی من انتظار لاغری از خودم داشته باشم . 

   این بهترین باوریه که میتونم جایگزین افکار ترس از مواد غذایی و احساس چاقی بعد از مصرف اونها داشته باشم . 

   من با طبیعت بدنم همسو میشم و لاغری رو در هر شرایطی حس میکنم . 

   من یه باور دیگه هم دارم . صحیتهای دیگران در مورد روشهای لاغریشون منو اذیت می کنه . 

   سعی می کنم ازشون دوری کنم . چون فهمیدم تنها راه لاغری لاغری با ذهنه . 

   من خودم خودم چاق کردم . 

   با پذیرش باورهای چاق کننده . 

   باورهای چاق کننده فکر منو خراب کرد و من که باور داشتم افکارم هم منو چاق می کنند اون فکر رو تبدیل به عمل کردم . 

   پس رفتار و عادتمم شد چاقی . 

   رفتار و عادت بیرونی رو با توجهم باز بهشون قدرت دادم و خودم در این مسیر کوچک و کوچکتر میشدم . 

   اما وقتی قدرت چاقی رو از همه اتصالاتش قطع کنی چراغ چاقی برای همیشه در ذهن خاموش میشه .

   هیچ دلیلی برای چاقی وجود نداره .

   هیچ عاملی مارو چاق نمی کنه .

   فقط و فقط خودمون هستیم . 

   هیچ حرف و سخنی مارو از مسیر خارج نمی کنه فقط و فقط خودمون هستیم . 

   گاهی برای پیروز شدن باید خودخواه بود . شاید خودخواهی صفت بدی به نظر بیاد اما تا خودتو نخوای نمیتونی به خودت قدرت بدی و نمیتونی مسیرتو از دیگران جدا کنی و نمیتونی بی تفاوت باشی . 

   من قدرت رو به خودم میدم و لاغریم رو برای خودم از راحتترین راه ممکن خلق می کنم . 

   لاغری با ذهن تنها راه و راحتترین راه لاغری هست . 

   چون باور به تمام نیروهای غیر الهی رو در وجود ما از بین میبره . 

   من ابراهیم بت شکن هستم و تمام بت هدی کوچیک و بزرگ چاقی رو در ذهنم میشکنم و ایمانم رو از روشون بر میدارم .

   هیچ عامل بیرونی منو چاق نکرد و هیچ عامل بیرونی منو لاغر نمی کنه . تنها عامل خودم هستم و خودم هستم و خودم . 

   خب اینجور تمرین حل کردن و نوشتن بر اساس آموزشها و نوشتن بر اساس مثبتها حل درست تمریناته . ما نباید از منفی ها بنویسیم یا اگه میندیسیم باید درسشو بنویسیم تا تبدیلش کنیم به مثبت و تاثیر مثبت رو از دلش بیرون بکشیم . 

   تحلیل درست یعنی تحلیل بر اساس حقانیت .

   ما باید یگانه پرست بشیم و تنها یک چیز رو عامل همه اتفاقات زندگیمون بدونیم و اون یک عامل هم خودم هستم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/12/08 15:31
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 522 کلمه

   سلام ظهر شما بخیر 

   امروز ۸ اسفند ۱۴۰۱

   درباره موضوع امروز فایل من ۱۲ جسله رو کامل دیدم ولی دردیگاه اصلا  ننوشتم بعد وارد۱۰۰ گام شدم برای هر حلسه 

   خلا صه نویسی داشتم مثل بعضی می گفتم برای خودم دارم یا داشت میکنم چراباید به دستور عمل دقت کنم اینطوری به نظر خودم درست انجام میشه تا گام ۱۵ که شما گفتتی اگه در در دیگاه نوشته شود وشمااون بخونید خوشحال میشید من شروع به نوشتن کردم 

   تا اون روزمن از دستورعمل شما رو نصفه نیمه انحام داده بودم روز اول خیلی سخت با فشارخیلی زیاد در دیگاه نوشتم شاید حدود چند ساعتی کشید همون دیگاه کم فرستادم ولی به مرور من خیلی حالم بهتر فکرم باز تر چیزهایی که اصلا یادم نبود به ذهن جرقه زد برای خودم حای تعجب بود چطور  تا حالا کحا بود حالا یاد امد .

   بعضی نظرم به خودم احساس ازدی وحس نشاط زیاد داده 

   وحال خیلی خوب شدم به این طریق من از نوشتن خودم بهتر نتیجه گرفتم تا اون روز این نوشتن برام جنان لذتی فراهم کرده تا دییگاه ننویسم ارامش ندارم .

   حس میکنم کارمو درست انجام ندادم باگرفتن مدال طلایی یا فنی میکیم  پس من فهمیدم ودرست یاد گرفتم .

   حسشو امتحان کنید ولذت ببرید رویایی دنیایی واتسنی برام داره یی چیزهایی برام زنده میکنه وتو ذهنم کامل کامل ذخیره میشه 

   امروز دخترم با من داشت در باره تغییر عادت صحبت میکردم

   موضوع رسید به روغن وطریقه خوردنش دخترم ازمن سوال کرد که من میخوام تغییر ایجا کنم حالا به روغن به چشم چاقی نگاه نمی کنم میخوام روغن رو لیوانی بخورم این درست یا غلط اول من کلی فکر کردم بعد بهش توضیح دادم ولی قبول نکرد بعداز چند دقیقه من یاد اتوبان وبرگشت مسیر چاقی ورسیدن به مقصد لاغری یاد افتاد که من درست دییگاهم نوشتم به دخترم گفتم من برای چاقی مگه لیوانی روغن خوردم که برای لاغریی لیوانی روغن بخورم یا کم بخورم تالاغرر شم مابایداز مسیر برگشت استفاده کنیم هرکار عملی اشتباه یا تغییرش بدیم یاترکیبش کنیم در رفتارمون دقت کنیم درست انجام بدیم تا به نتیجه برسیم  خیلی خوشحال شدم که اون لحظه یاد نوشته دییگام افتادم . جلویی نظرم.امد در   اثر نوشتن دیگاه بودچون اون لحظه نوشته خودم یاد افتاد.حال من به خودم میگم حتما دیگاهتو بنویس تا در ذهنت بهتر نفش ببنده 

   تغییر در دستور عمل باعث یا بی نتیجه بودن دوره یا کم نتیجه شدن دوره هست . به خودم ثابت شد که چطو  او ن لحظه تمام حرفهای استاد شاید کم رنگ به یاد امد اما نوشته خودم مثل یی صفحه تو ذهنم باز شد ومن کامل توضیح داد ودخترم که فرد سختگیری قبول کرد برام لذت بخش بود  

   دوره اموزشی باید به همون طریقی که اقااستاد میگنم انجام بشه ور نتیجه بهتر برای خودمون هستش 

   من دوبار برگشت داشتم وبعضی از مطالب نوشتم وبه خودم ثابت کردم نوشتن دیگاه ذهنو باز کرده چیزهایز رو به یاد میاره تویی بایگانی ذهن ذخیره شده کهمن به شخصه خبر نداشتم وفتی مینویسم جلویی چشمم میاد چه خاطرهچه موضوع در نوشتن کوتاهی نکنید چون ذخیره ذهنتون میشه نوشته خودتون ودر زمان مکان به کارتون مباد حتما برای من ثابت شد به شما هم ثابت میشه به شرطی که بافکر کردن ودقت درنوشتن داشته باشید  یا حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 431 کلمه

   من حدودا یه یک ماهی هست که با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و به نظرم خیلی جالب اومد اول با دیدن ویدیو های یوتیوب اونم اتفاقی شروع شد و الانا تازه اومدم تو سایت و دارم مطالبو میخونم و در طول هفته سعی میکنم تمرین ها رو انجام بدم و وقتی دلم میخواد برای عوض شدن حالم یا برای هیجان و دوری از بی حوصلگی چیزی بخورم مدام از خودم میپرسم مگه گشنته؟ مگه گشنته؟ بعضی وقت ها هم کلافه میشم و همش منتظرم گشنم شه تا یه چیزی بخورم و خب نسبت به اوایل که کلا یادم میرفت که آقا باید به اندازه بخورم یا وقتی گشنمه بخورم بهتر شدم ولی خب باز خوبه تا وقتی که تو خونه تنها نشم، امروز باز تنها شدم و برای رفع گرسنگی یک چیزی خوردم گفتم آخیش خب گرسنگی رفع شد دیگه هیچی نمیخورم تا گشنم شه و نه دیگه اون رفتارمو تکرار نمیکنم و اینا ولی بعد از گذشتن یک ساعت گفتم حالا آخر هفتس دیگه بذار یه کم شادی کنیم با این خوراکی ها و کلا تمام قولایی که به خودم داده بودمو شکستم و اره خلاصه احساس میکنم جای این که من روی احساسات و ذهنم کنترل داشته باشم اونا روی من کنترل دارن و خب هنوز اول راهم و تصمیم گرفتم خجالتو بذارم کنار و بیام تو سایت تمام حرف دلم و چیزایی که دارم تجربه میکنمو بنویسم و خب یه سری کارا بعضی وقتا برام سخت میشه این که به چاقی و وزنم فکر نکنم یا از بیشتر چاق شدن نترسم یا خودمو با دیگرانی که ازم بزرگترن ولی لاغر ترن مقایسه نکنم و تو خیابون به پاهای لاغر مردم زل نزنم و هی از خودم نپرسم که مگه اینا لاغر میشن و… ولی باز دارم تلاش میکنم داشتم فکر میکردم این دفعه دیگه برم باشگاه ولی برای برای شادابی و نه برای دیدن نتیجه و لاغر شدن ولی هنوز دودلم چون من آدم ورزش و صبر برای تغییر نیستم حتی اگه دیگرانم ازم نپرسن که تو انقدر باشگاه میری چرا لاغر نمیشی اون قسمت بی ادب ذهن منفی بافم هی برام اینجور جملات ناراحت کننده رو تکرار میکنه تازگیا فهمیدم اصلا صبور نیستم و همین خیلی رو اعصابم راه میره و این خیلی ناراحت کنندس که وقتی خونه تنهام حمله میکنم به خوراکیا و چون کسی نیست که وضعیت افتضاحمو ببینه اونا رو قاطی پاتی و با خیال راحت میخورم و بعدا پشیمون میشم و احساس میکنم حرفای شما رو تمام افراد سایت اثر گذاشته به جز من چون با خوندن حرفاشون میبینم که پرخوری و ولعشون نسبت به غذا کمتر شده ولی حالا من…….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/11/30 12:26
   مدت عضویت: 615 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 694 کلمه

             “به نام آفریننده ی تمام زیبایی ها ”

   درود به شما هم مسیران عزیز و استاد گرامی ؛

   گام چهل و پنجم : روش صحیح تمرین لاغری ؛

   پروردگار بزرگ و مهربانم ،از تو سپاس گزارم که همواره مرا یاری میدهی که در مسیر لاغری با ذهن بمانم تا گام های محکم خود را برای لاغر شدن و تناسب اندام بردارم و امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ توانستم گام چهل و پنجم را بردارم ،از تو ممنونم .به تعداد تمامی کسانی که در دوره های مختلف لاغری با ذهن شرکت می کنند اعم از دوره های رایگان و پولی، نحوه انجام تمرینات هر گام نسبت به محتویات ذهنی افراد در شرکت کنندگان ، متفاوت است و با هم فرق دارد چون مسیر چاقی افراد چاق و نحوه ی آموزش چاقی در ذهن آنها متفاوت است.با این وجود خیلی از باورها و فرمول های ذهنی افراد چاق با هم مشترک است و به همین دلیل استاد عطار روشن به خوبی با آنها آشنایی دارد چون خود ایشان سالیان سال چاق بود ه اند و اضافه وزن داشته اند و کاملا زیر و بم چاقی را می شناسند و به همین دلیل با آموزش های درست و صحیح خود به خیلی از افراد چاق و دارای اضافه وزن کمک کرد ه اند که به لاغری که حق طبیعی هر کسی می باشد ، برسند . اما بهترین و صحیح ترین روش تمرین در هر دوره ی آموزشی ، دستور العمل هایی است که در هر دوره ی آموزشی استاد مربوطه ارائه می دهد چون هر استادی با توجه به اینکه با افراد مختلفی سر و کار داشته است و کار کرده است تمرینات لازم را به شکل خاص خود ارائه می دهد و هر فردی اگر دقیقا به آن عمل کند نتیجه ی بهتری و نزدیک تری می گیرد.پس ما هم در دوره های مختلف آموزش لاغری با ذهن باید به نحوی که خود استاد توضیح داده اند عمل کنیم تا نتیجه ی بهتری بگیریم . خود من دوره ی دوازده گام رایگان را از طریق اینستا گرام شرکت کردم و چون فقط فایل های تصویری کوتاه را می دیدم چندان نتیجه ای نگرفتم و می توان گفت تنها سبب شد که با این روش آشنا شوم ولی دوره ی مسیر لاغری من (۱۰۰ گام) را از طریق خود سایت شرکت کردم و هر روز یک گام را بر می دارم و ابتدا نوشته های استاد را می خوانم و سپس فایل تصویری را می بینم و بعد دیدگاه دوستان را می خوانم و بعد از آن دیدگاه خودم را در سایت می نویسم و در طول روز به گفته های استاد فکر می کنم و دلایل درستی آنها را با توجه به شرایط خودم می سنجم و به نتیجه می رسم.امروز من ۶۵ روز است که در دوره ی مسیر لاغری من (۱۰۰ گام) هستم و از لحاظ روحی و ذهنی بسیار با قبلا خودم فرق دارم از لحاظ جسمی وزن زیادی کم نکرده ام اما بر وزنم هم اضافه نشده است ولی خودم احساس می کنم که جمع و جور تر از قبل شده ام و لباس هایم آزاد تر شده است . رفتارهای اشتباه من خیلی خیلی کم شده است مانند : ریزه خواری ،تفکیک خوراکی ها،ترس از خوردن و … 

   در طول مسیر احساس خوبی دارم و مطمئنم با استمرار و تکرار کم کم جسم و بدن من هم شروع به کم کردن وزنم می کند و من هیچ گونه عجله ای ندارم چون چاقی من یک شبه و در مدت کوتاهی به وجود نیامده است تا در زمان کوتاه مثلا دو ماه از بین برود .من به توانایی بدنم در لاغر شدن و تناسب اندام باور و ایمان دارم و نحوه ی لاغر شدنم را به خود جسمم و تواناییش در لاغر شدن سپرده ام و مانند گذشته با چاقی خود مشکلی ندارم و نسبت به جسم خود دید بهتر و خوشایند تری دارم و همچنین چون در مسیر درست و صحیح لاغری هستم انتظار لاغر شدن دارم و تمام این موارد را در طول مسیر، آموزش دیده ام و یاد گرفته ام و همچنان در مسیر هستم و آموزش من ادامه دارد و مطمئنا به خواسته ی خود خواهم رسید.

   “لاغر شدن راحت ترین و آسان ترین کار دنیاست”

   “ یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,110 کلمه

   سلام خدمت استاد عطار روشن عزیز و دوستان سایت تناسب فکری‌.

   استاد من از اون دسته از افرادی بودم که برای اولین باری که با سایت آشنا شدم خیلی از این فایل ها ناامید شدم وکلا هرچی فایل بود حذف کردم از سایت خروج زدم و رفتم یادم میاد خندم میگیره من تابستون سال 99 بود میخواستم ازدواج کنم و مراسمم بود و دغدغه لباس عروس اینا داشتم و خیلی هم استرس داشتم و خیلی شدید هم از رژیم ورزش دمنوش از همههههههه چی ناامید شده بودم و توی گوگل سرچ کردم لاغری بدون رژیم و ورزش سایت تناسب فکری اومد بالا وارد شدم اون زمان هنوز مسیر لاغری 100 گام نبود اینقدر آپشن هم به سایت اضافه نشده و خیلی از قسمت های سایت به گفته خودتون بروز رسانی شده بود اما قسمت 12 گام بود محصولات هم بود من اول رفتم سراغ 12 گام یکی یکی دانلود کردم اولیش مقدمه بود 11 تای دیگه اش هم توضیح هات طولانی یک ساعتی که من در عرض یک هفته همشو گوش کردم خیلی الان یادم میاد میفهمم چقدر اشتباه میکردم بعد چون شما توی فایل ها گفته بودین یه مدت رژیم نگیرید ورزش نکنید فقط به فایل ها گوش بدین تمرین حل کنید اولا که من نمیدونستم تمرین چیه فکر میکردم یه مطلبی میدین ما جواب بدیم مثل جزوه خخخخ بعد هم من اومدم رژیم و ورزش برای یکماه رها کردم رفتم روی ترازو دیدم ای بابا دو کیلو هم اضاف کردم به شدت عصبی شدم و ناامیدتر که ای داد بیداد این آقا فایل های خوب و بدرد بخورش رو پولی کرده من تا اونا رو نخرم عمرم با اینا لاغر بشم و خلاصه اون موقعیت هم پولش برام مهیا نبود کلا سایت رو حذف کردم فایل ها هم حذف کردم رفتم دوباره رژیم گرفتن و پیاده روی و فلان کارای سابق و سال 99 چاق تر شدم 1400 چاق تر 1401 چاااااق تر تا جوری که خرداد ماه شده بودم 85 کیلو و کلا از زندگی کردن پشیمون شده بودم و در مرداد ماه امسال من با رژیم گرفتن تونستن برسم به وزن 80 کیلو اونم با چه سختی از رژیم و دمنوش اینا ولی بعد از یکماه خیلی حس ناتوانی کردم دلم همه چی میخواست بخورم اما نمیتونستم و عصبی شده بودم گریه میکردم این چه هیکلیه خدایا من چطوری با این هیکل حامله بشم یه بچه ای چاق هم بیارم و هزارتا حرف دیگه نمیدونم چطور شد و چطور هدایت شدم ولی اثرات اون حرفای 12 گام استاد منو درگیر کرده بود لاغری با ذهن دوباره برگشتم به سایت و دیدم قسمتی باز شده با عنوان مسیر لاغری من و از مقدمه عزمم و جزم کردم و شروع کردم و طبق گفته استاد عمل کردم روزی یک فایل حق دیدن داریم فایل اول رو تصویری ببینیم و دفعات بعد صوتی میتونم تکرار کنم و فهمیدم تمرین یعنی تماشا کردن فایل فکر کردن و نوشتن دیدگاه که از ذهنت میاد یادداشت برداری کردن حرفای کلیدی استاد و پیش رفتم بدون رژیم و ورزش دمنوش قرص هرچیزی که این همه سال بلد بودم و انگار دیگه قصد پا پس کشیدن نداشتم و نه خودمو وزن کردم نه متر گرفتم اما بعد از سه چهار روز متوجه شدم ولع خوردن افکارم رفتارم تغییر کرده و همسرم و مادرم هم متوجه شده بودن اما باور نداشتن من دارم با سایتی به اسم لاغری با ذهن کار میکنم و قصد دارم لاغر بشم همسر که چون متناسب هست مدام میخندید و مسخره میکرد ولی من ادامه دادم استمرار داشتم با هدف شروع کرده بودم تا بعد از سه هفته متوجه شدم شلوار جین که قبلا با دردسر میپوشیدم راحت تر پوشیدمش و خیلی انگیزه ام بیشتر شد و فهمیدم بله بلاخره جواب داد همینطور ادامه دادم تا مادرم هم متوجه شد همسرم هم بهم گفت انگار از قسمت شکم جمع تر شدی من ادامه دادم تا شد 43 روز یه روز توی بازار بودم و به داروخانه برخوردم و رفتم روی ترازو در کمال ناباوری 6 کیلو کم کرده بودم انگار روی ابرا بودم از ذوق توی قلبم اول از خدا سپاسگزاری کردم برای هدایتم به این سایت و برای استاد عطار روشن طلب عمری با عزت کردم که بمونن و آدمهای زیادی رو به این سمت تشویق کنن واقعا این حرفای استاد معجزه میکنه در یکی از فایل ها استاد گفتن فقط دوست داشتن لاغر شدن کافی نیست باید عاشق لاغر شدن باشی تا لاغر بشی همون‌طور که توی هر زمینه ای عشق بورزی موفق میشی یکیش هم لاغری با ذهن هست من دیگه باور کردم این مسیر درستیه و غیر قابل بازگشت اگه بهش باور داشته باشی و رهاش نکنی تکرارش کنی استمرار داشته باشی ادامه بدی ادامه بدی و بازم ادامه بدی این فایل های پر از آگاهی هایی هست که از همه جهات تغییرت میکنی دیدت به زندگی عوض میشه.

   الان من در گذشته فکر میکردم چاقی رو از مادرم به ارث بردم الان اینطور فکر نمیکنم و میدونم آموزش چاقی رو از مادرم گرفتم ژن تاثیری در جسم من نداره من فکر میکردم معده خیلی بزرگی دارم که محاله با کم خوردن سیر بشم الان با دو کفگیر کوچیک برنج سیر سیر میشم و پیغام سیری رو از مغزم دریافت میکنم من فکر میکردم اشتهام غیر طبیعیه و نمیتونم ریزه خواری نکنم الان مدت هاست که دیگه میل نمیکنم که برم چیپس و پفک بخرم و بعد هم عذاب وجدان بگیرم هر زمان مهمونی باشم و سیر باشم راحت میگم میل ندارم ترسم کم شده و حتی اگه گاهی اشتباهاتی داشته باشم دوباره آرامشم رو حفظ میکنم و از روز بعد ادامه میدم و خودمو سرزنش نمیکنم خودمو دوست دارم راحت جلو آینه میرم و از دیدن خودم که این همه توانمند هست که داره با ذهنش لاغر میشه تحسین میکنم و‌ذوق میکنم لباسهای پارسال و سال های قبل تر دارن هر هفته آزاد تر میشن و من عجله ای ندارم یک ماهه لاغر بشم به مرور خودش داره پیش میره و 30 سال چاق بودم حالا یک سال زمان ببره که من متناسب بشم و به وزن 56 کیلو برسم که کاری نداره خیلی رفتار و افکارای دیگه که کلا عوض شده و من بابتش خدا رو شاکرم از استاد ممنونم و همون همسرم که اوایل دوره منو مسخره میکرد الان رفتار غذاییش تغییر کرده اشتهاش کمتر شده و خودش مدام میگه من تحت تاثیر تو مواق خوردنت قرار گرفتم و چقدر از شنیدن این حرفا خوشحال میشم خلاصه هرکسی پا توی این مسیر گذاشته جای درستی اومده رهاش نکنه ادامه بده این مسیر تنها راه لاغر شدن هست و زندگی با طعم خدا رو هم پیشنهاد میکنم شروع کنید تا خدا رو بهتر بشناسید مطالب عالیه در فایل هاش توسط خدا استاد گفته شده.و اینو بدونید توکل کردن پایان خوشی داره در همه جنبه های زندگی🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 22 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نسرین یعقوبی
   1401/04/30 15:34
   مدت عضویت: 1749 روز
   امتیاز کاربر: 3698 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 18 کلمه

   سلام و درود

   بسیار لذت بردم وقتی فایل های شما را می بینم حسم خیلی خوب میشه .با سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 42375 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 607 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان گرامی 

   تغییرات زیادی کردم، وقتی بهش فکر میکنم مثل الان متوجه میشم.

   ۱_بعضی وقتها آشنایی کسی در مورد چاقی صحبت میکنند میگن فلانی طفلکی خانواده ی مادرش چاق اند واسه همینه که اینجوریه،ارثیه،

   (اونجا یه لحظه خنده م میگیره میگم ایییییی منم همین باور اشتباه رو داشتم)

   ۲_یا فلانی از وقتی داروی مریضی…مصرف میکنه اینجوری چاق شده ،(بازم اصلاح باور داشتم)

   ۳_یا زمانی اگر نمیکردم فکر میکردم وای دیگه وزنم میره بالا،(شکر خدا الان اصلا طرزفکرم اینجوری نیست)

   ۴_قبلا اونقدر تو فکر میزان روغن و چربی غذا ، سس مایونز ، خامه ،شیرینی و…بودم لذت نمیبردم از غذا خوردنم،

   اگه می خوردم عذاب وجدان بود،

   اگه نمی‌خوردم حسرت اون ماده ی غذایی،

   (الان خدا شاهده با آرامش کامل غذا میل میکنم،

   نمی‌گم زیاده روی میکنم اما بهش فکر نمیکنم اگه سالاد فصل بود باهاش مایونز میخورم،همیشه و هر روز که نیست،یا مثلا غذا،سعی میکنم اون رفتار افراد متناسب رو باهاش داشته باشم )

   «ترس از خوردن ندارم»

   ۵_اینکه قبلا لاغر شدن واسم سخت بود، الان فکر میکنم خیلی آسون شده تو ذهنم,دست یافتنیه.

   ۶_ اصلا خود کلمه لاغر رو خیلی دوست نداشتم باهاش مشکل داشتم 

    اما الان 

   بنظرم لاغری خیلی  زیباست و لاغری مساوی ست با سلامتی ، سبکی ، فرزی،حتی لاغری بوی خوبی داره،چون آدم چاق مدام عرق میکنه،خوش تیپی،خوش لباسی،خوش رنگی،جوانی،شادابی،انرژی مثبت،

   (یه چیز جالب به ذهنم رسید:

   دیگران با لاغرها احساس آرامش میکنند کنارشون در سفری جایی چون نگران نیستند موقع غذا خوردن و مواد غذایی سهمشون خورده بشه ؛)  )

   ۷_از مسیرم مطمئنم و همین بهم آرامش میده که بعد سالها یه راه درست رو خدا قسمت من کرد که لاغر بشم .

   ۸_خیلی عالیه که دیگه اصلا دنبال رژیم،ورزش،دمنوش،قرص و …نیستم، تنها تو فکر اینم بتونم واسه تناسب فکری هر روز یه ساعتی وقت بزارم .

   ۹_اون حسرت قبل دیگه نیست چون میدونم لاغری رو بدست میارم.

   ۱۰_تنفر از چاقی نیست باهاش به صلح رسیدم و به جسمم گفتم من خودم باعث اذیت تو شدم من عاشق خودمم ولی اگه لاغر بشم عاشقترم میشم.

   ۱۱_یادگرفتم که به افکار و اخبار منفی توجه نکنم تا حالم خوب باشه و اگه حالم خوب باشه میتونم فایل و تمریناتم رو دنبال کنم و نتیجه بگیرم .

   ۱۲_سعی کردم برای خودم ارزش قائل بشم و برای خودم وقت بزارم ، هر روز به همسرم میگم من ۱ساعت وقت میخوام تا درسم (منظورم سایت تناسب اندام با ذهن است) رو بخونم.

   ۱۳_تلاش کردم تا اطرافیانم رو گاهی متوجه باورهای غلط بکنم و بعضی ها رو با سایت آشنا کردم .

   ۱۴_قشنگ احساس میکنم اون حرص و ولع قبل رو واسه خوردن ندارم .

   ۱۵_تلاش میکنم در مورد لذت خوردن مواد غذایی حرف نزنم چون باعث میشه کمتر بهش فکر کنم.

   ۱۶_تو اینترنت دنبال این چیزها یعنیخوردنی ها اصلا نیستم .

   ۱۷_با ریختن غذایی که نمیشه نگهش داشت تو یخچال،خوب کنار اومدم و تا حد زیادی اضافی غذای دخترم رو نمیخورم , میریزم دور .

   چون میگم در هر صورت این غذا باید دور ریخته بشه یا از طریق آشغال،یا دفع بدن ما، یا اینکه بعد کلی مراحل که تبدیل به گوشت و چربی شد در جسم ما با سختی کشیدن اینکه کاش چاق نبودیم بعد مرگمون میره زیر خاک .(به خودم میگم پس این اصراف نیست خودت رو شکنجه نکن همین الان بریز تو آشغالدونی خیالت راحت )

   ۱۸_دیگه مثل قبل اصراری بر خوردن اضافی دخترم ندارم.

   ۱۹_اصلا همسرم رو اذیت نمیکنم که بگم چرا تو,تو خوردن انتخاب میکنی مثل ما باش هر چیزی باشه میخوریم،

   این باورم کاملا اشتباه بود و الان میگم طرز فکر همسرم درسته همین هم باعث تناسب اندامش شده.

   ۲۰_راحت میل ندارم رو تو روز به کار میبرم و همیشه آماده ی خوردن نیستم .

   ۲۱_سعی میکنم دخترم جوری بزرگ بشه که این همه مانع لاغری و فکر خوردن و چاقی و…اصلا تو زندگیش نباشه،

   درگیر این مسائل نشه،آرامش داشته باشه.

   ۲۲_خیلی بیشتر از قبل سپاسگذار نعمتهای خداوند متعال هستم .

   ممنونم استاد ارجمند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سنا سعادت
   1401/03/17 01:43
   مدت عضویت: 1775 روز
   امتیاز کاربر: 347 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 36 کلمه

   سلام وعرض ادب، به نظرمن کسی میتونه نتیجه بگیره، ک ازقبل تشنه لاغری ونامید از روشهای دیگه بشه، من قسمت اول رو شنیدم رفتم تو ابرها، یه ارامشی گرفتم، چون درد رو تشخیص دادم واقعا ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Shahrbanou
   1401/03/11 13:23
   مدت عضویت: 1468 روز
   امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 607 کلمه

   سلام و درود مجدد خدمت دوستان و استاد گرامی ،

   استاد  من با گوش دادن به فایل صوتی این جلسه به یک نکته مهم آموزش لاغری با ذهن رسیدم  که قبلا در ابتدای شروع دوره ورود به سرزمین لاغرها برام خوب جا نیفتاده بود و هر چی از دوره تکرار میگذره  نکات آموزشی بیشتر برام روشن و شفاف میشن و ایمان می آرم به تک تک توصیه های ارزشمندتون چه در دوره های خریدنی چه هدیه و رایگان ،

   جمعه هفته اول  دوره  گام اول راجع به تاثیرات شگفت انگیز تغییر نگاه  اشاره کردید و مفصل توضیح دادید و با مثالهای متعدد سعی کردید موضوع  رو برای ذهن بچه ها جا بیندازید    خوب اونی که  دریافت کرد نتیجه اشو هم گرفت  اونی هم که مثل من نگرفت باعث شد   از پایان دوره  نتیجه ای برای کاهش وزن نگیره اما من خودمو عرض می کنم  درسته  با پایان دوره  شاهد کاهش وزن فیزیکی نبودم به اون معنا که  دیگران  مثل مثلا همسرم  کاملا متوجهش بشن و بگن ولی از هر نظر دیگه نتایجی گرفتم که  زمینه ساز تغییرات وسیع در آینده ای نه چندان دور خواهد بود  و این تغییرات احساسی و رفتاری  به من انگیزه  داده که در دوره تکرار فعال باشم و ادامه بدم و به تدریج کاملا برام واضح میشه که در دوره اصلی کجاها کم گذاشتم و درست  جلو نرفتم …

   فایل تغییر نگاه  بسیار اهمیت داشت در کسب نتیجه  فیزیکی  ولی  برای من خوب جا نیفتاده بود ….

   در این فایل صوتی به آقایی اشاره کردید که از اصل و اساس  مخالف روش ذهنی برای لاغر شدن بوده و برای اینکه به اون کسی که می خواست از این طریق لاغر کنه ثابت کنه اشتباه می کنه و نتیجه ای نخواهد گرفت  کاملا بی خیال بدون اینکه بخواد از جلسات آموزشی سایت برای لاغر شدن استفاده کنه بلکه برعکس اومده بود ببینه چه خبره از کجاها میشه ایراد پیدا کنه  و چند وقت خودش باشه و فقط گوش کنه یا فوقش بخونه یه جاهایی رو   بعد بره قاطعانه این روش رو محکوم کنه   اما بدون اینکه بخواد انتظار لاغری از آموزشهای سایت بگیره به تدریج  حدود بیست کیلو  وزن کم کرد جوری که خودش اصلا متوجه نشده بود که چطور داره  به این  راحتی لاغرتر میشه …

   این شد که  وزنشم کم شد  و حرفشو پس گرفت … و لابد قبول کرد که این روش چقدر شگفت انگیز و راحته ….

   حالا من تصور می کنم اگر ما که این روش رو قبول داریم  و می دونیم که صد در صد موفقیت کاهش وزن درش هست  با رعایت تغییر نگاه  بیاییم  آموزش ببینیم و جلو بریم چقدر می تونه برامون  تاثیرات عالی به همراه داشته باشه ….

   و تغییر نگاه در یک کلام یعنی من نیومدم در دوره شرکت کنم برای لاغری اومدم  هنر بیاموزم  یه هنر مثل نواختن موسیقی ،هنر نقاشی ، هنر خیاطی ،هنر معماری و کلا هر هنری که بهش علاقمندیم و حاضریم براش وقت ، پول ، انرژی و زمان لازم رو اختصاص بدیم تا یادش بگیریم بعد تمرین و تکرار کنیم تا در زمینه اون  هنر به مهارت برسیم و اونوقت بهره اشو از هر جهت ببریم …و در یک‌کلام چشم از نتیجه نهایی که تناسب اندام کامل هست برداریم و فقط هر روز با اشتیاق و احساس خوب یک قدم آموزشی رو درست برداریم  و فقط لازم هست احساس لیاقت برای لاغر شدن رو در خود تقویت کنیم   و نام دوره ارو تغییر بدیم▪︎  من نام دوره ورود به سرزمین لاغرهارو میگذارم  دوره تناسب فکری و تغییر زندگی که اگر درست با این طرز فکر صحیح جلو برم قطعا نه تنها لاغر میشم بلکه به کلی  نتایج دیگه فراتر از انتظار ، برای یک  زندگی بهتر خواهم رسید ▪︎ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Shahrbanou
   1401/03/11 09:50
   مدت عضویت: 1468 روز
   امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,154 کلمه

   سلام و درود بر استاد گرامی و خوانندگان محترم،  

   همانطور که  استاد  بارها متذکر شدن که روش لاغری ذهنی  ،روشی است شگفت انگیز من هم بعد از گذشت دو سال  به این بیانات ایمان آوردم  و حقیقتا این روش شگفت انگیز و تعجب آوره ..

   اینکه من بعد از گذشت دو سال هنوز ثابت قدم در این مسیر موندم خیلی حائز اهمیته  من در روشهای متداول  فوق آخرش تا دو ماه  دوام می آوردم  و با کلی احساس بد نسبت به خودم  رویای لاغریمو خط می زدم و از اون روش خداحافظی می کردم  و می رفتم دنبال روش عادی زندگیم و بعد یه مدت دوباره وحشتزده از اینکه دارم چاقتر میشم نا امیدانه به روش دیگه ای از جنس همون روشها  چنگ می زدم شاید معجزه ای بشه و‌من لاغر بشم‌ که اعتراف می کنم یکی از احمقانه ترین کار های من بوده …

   همیشه می گفتم خدا کنه روشی برای لاغر شدن اختراع بشه که  نخوایم از زندگی عادی خودمون خارج بشیم  اما لاغر شیم روشی که مثل چاق شدن  آسون و پر از لذت و تفریح باشه  اما لاغر بشیم …آخه چرا باید لاغر شدن اینقدر سخت باشه وقتی که این همه فایده برای بدنم داره  و علاوه بر جسمم  بر همه جوانب زندگیم اثر مثبت داره  ولی چاقی که  این همه عیب و ایراد به جسم و جان و روح و روان ما وارد می کنه  اینجور آسون و‌پر از  لذت و شادی و راحتیه ؟؟  و گاهی این حرفا باعث می شد نسبت به خدای خودم هم احساس و فکر خوبم رو از دست بدم  …

   ولی وقتی کاملا از روشهای سابق دل بریدم و به نقطه ای رسیدم که  در مقابل اضافه وزن کیش و مات  شدم اما امیدم برای لاغر شدن همچنان  پابرجا بود و از خدا کمک خواستم به این مسیر زیبا  که از هر جهت منطبق بر امور زندگی منه  و اصلا از این آسونتر برای لاغری روی کره زمین وجود نداره راه پیدا کردم‌…و هر کس طبق محتویات ذهن خودش می تونه ازش تاثیر بگیره  و بالاخره یه جایی این مقاومت ذهنی شکسته میشه که میشه ذهنی هم لاغر شد  و وقتی به آسان بودن لاغری  پی می بریم‌ و روش ذهنی رو می پذیریم و حالت شک و تردید برطرف میشه اونوقت کم کم آثار کاهش وزن به شکلی کاملا اتوماتیک و راحت مثل نفس کشیدن نمایان میشه …

   من کسی هستم که از وقتی  خوندن دیدگاه دوستان رو در ردیف تمریناتم قرار دادم  این فکر توی ذهنم بوده و هست  که  وقتی به وزن ایده آلم برسم پای ثابت همیار لاغری در سایت باشم و همین حالا هم جزء نفرات اول در خوندن و نوشتن دیدگاه  ها هستم چون سایت تناسب فکری به من یاد داد  برای رسبدن به هر هدف  باید رفتاری  مطابق و منطبق با همون هدف در پیش گرفت نمیشه من آرزویی داشته باشم ولی براش هیچ برنامه عملی یا نقشه ذهنی نداشته باشم …من باید برای اون هدفم هم از نظر فکری هم رفتاری  برنامه داشته باشم و زمینه سازی لازم رو انجام بدم  …نمیشه فقط آرزو کرد و دست روی دست گذاشت …

   من انصافا  کلی نکات آموزشی از همین دیدگاه دوستانم  به دست می آرم و کلی لذت می برم ..

   اتفاقا چند وقتی میشه که با خوندن دیدگاههای مختلف  به یه شاه کلید لاغری با ذهن پی بردم  و مطمئنم تاثیر فراوان در کاهش وزنم خواهد گذاشت …

   این شاه کلید لاغری  ، ثابت می کنه که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست  ….چرا که  زمانی ما به این نقطه از طرز فکر می رسیم که عملا  به این مرحله برسیم و باورش کنیم ….شگفتی مسیر لاغری با ذهن وقتی نمودار میشه که  به این باور برسیم که ذهنی هم میشه لاغر شد و هیچ ربطی نه به ورزش داره نه رژیم   فقط باید باورش کرد و به دنبالش یکسری رفتارهای اشتباه رو هم کنار گذاشت …

   حالا شاه کلیدی که بهش رسیدم‌چیه که ثابت می کنه  ناپدید شدن چربی های ذخیره شده  به شدت آسونه اونم اینه که بدن من  ۲۴ ساعته در حال پس دادن‌چربیه …و اگر به بدن فرصت بدیم و از ورود انرژی‌های بی رویه از طریق خوردن غذا جلوگیری کنیم که این‌مربوط میشه به اصلاح رفتارها ی اشتباه که از یکسری افکار اشتباه منشاء‌می گیرن  اگر این فرصت رو با به اندازه خوردن به بدن بدیم  خیلی راحت به تدریج  وزن می آد پایین …

   آیا دلیل علمی دارم‌برای این چیزی که گفتم ؟   بله دلیل علمی هم‌دارم   ..

   بدن انسان از سه طریق دایم در حال پس دادن چربی های زیر پوستی خودشه 

   یک _  از طریق چرب شدن‌مرتب پوست بدن و موها  که‌ما مجبوریم مرتب استحمام کنیم تا چربی هایی که با گرد و غبار هوا و عرق ترکیب شدن و‌پوست رو کثیف تر کردن از سطح بدن پاک کنیم و تمیز بشیم 

   دوم  _  به طور مرتب و ۲۴ ساعته بدون توقف  چربی ها از درون سلول ها از طریق تنفس ، اکسیده شده  به گازکربنیک تبدیل میشن و از طریق بازدم از بدن‌خارج میشن 

   سوم _  با یک سرچ ساده متوجه شدم که ۱۵ درصد فضولات انسان چربی است که از طریق دستگاه گوارش و دفع از بدن خارج میشن‌

   من متوجه شدم  بدن من  دایما‌داره چربی پس میده و من روزبروز لاغرتر میشم  که اگر این سیستم خودکار برای دفع چربی های زائد نبود  با این همه اضافه خوری هایی که ما تا به حال داشتیم باید تا حالا از زور چاقی می ترکیدیم‌  حالا چرا با وجود دفع چربی  که ۲۴ ساعته داره انجام میشه ما هنوز چاقیم  و فکر می کنیم که لاغر نمیشیم یکی از دلایلش همون بحث اضافه خوری ، یا به عبارتی پرخوری های ماست که به بدن فرصت نمی ده  پالایش از چربی هارو کامل کنه از یکطرف چربی رو دفع می کنه و از طرف دیگه  با ورود انرژی اضافه بر سازمان مواجه میشه و ذخیره می کنه ….

   حالا این دانش و آگاهی رو از کجا کسب کردم از طریق خوندن دیدگاه دوستان  و اول بار اینو دوستی به نام آقا مهرداد ذبیحی عنوان کردن و‌من دنبالش کردم و مورد سوم رو هم خودم با تحقیقی که کردم بهش رسیدم و تازه به غلط بودن یک باور چاق کننده دیگه هم رسیدم 

   همون باوری که می گفت اگر خوب ورزش کنی و  توی گرما  پیاده روی تند داشته باشی عرق  می کنی  و لاغر میشی این باور از بیخ و بن اشتباهه چون وقتی تحقیق کردم ببینم در تجزیه عرق بدن انسان آیا سلولهای چربی پیدا میشه یا نه  دیدم‌خیر در عرق   چربی دیده نشده اما در مواد دفعی از بدن  تا ۱۵ درصد حجمش  چربی وجود داره …پس عرق کردن به هیچ وجه باعث لاغری نمیشه  فقط با کم کردن آب از بدن  ، موقت احساس لاغری میده که به سرعت با خوردن مایعات این احساس ناپدید میشه….

   این طرز تفکر جدیدی که‌ از رهاورد خوندن دیدگاهها به دست آوردم  می تونه یک باور قدیمی رو در ذهن و فکر من کاملا از بین ببره که می گفت آب کردن چربی های بدن کار سختیه و حتما باید رژیم و ورزش رو رعایت کرد تا  از بدن دفع بشه …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/03/10 15:01
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,353 کلمه

   سلام  و درود بر استاد گرامی 

   من مدتها هست در سایت هستم و دارم هر روز  فایل گوش میدم و  کامنت می‌نویسم و مقدار قابل توجهی از سایز و وزنم کم شده .در حالی که من در دوره ی اصلی نیستم ولی با پشتکار و تعهدم تونستم تا الان موفق باشم .و من جز کسانی بودم که از همون اوایل ورودم به سایت دوست داشتم بنویسم ولی ا ون اوایل به خاطر بی اعتماد به نفسی  در دفترم می‌نوشتم  در واقع  مو به مو حرفهای استاد رو داخل دفترم می‌نوشتم و حتی یک واو رو هم جا نمیزاشتم طوری که سر رسیدها و خودکارها من تموم کردم و باعث حیرت همسرم شده بودم که چی  میکنی اینقدر  دفتر و خودکار مصرف داری ؟؟؟. من  تمام کامنت بچه ها رو هم می‌خوندم اما جرات نوشتن در سایت رو نداشتم تا اینکه وارد دوره ی کوتاهی شدم و دیگه اونجا خودم رو مجبور به نوشتن کردم و همونجا به خاطر استمرارم  و علاقم  مورد تشویق استاد قرار گرفتم و دیگه از اون موقع من نوشتن رو رها نکردم تابه الان که هنوزم در حال نوشتن هستم .و از این کار لذت میبرم و حالم  خوب میشه و واقعا تاثیر گذار هست .

   بنا براین من  در این دوره هستم و هر چه استاد گفته مو به مو دارم انجام میدم و هر چقدر هم بیشتر روی خودم کار میکنم و می‌نویسم حالم بهتر میشه و اصلا این کار من ربطی به نتیجه ی من نداره بارها بوده اطرافیانم گفتن فلانی چاق هستی  یا چاقتر شدی و یا انگار دیگه لاغر تر نشدی و یا گفتن  دیگه ازاین لاغر تر تو نمیشی و ….  ولی من ناامید نشدم و کاری به حرف هیچ کس نداشتم و اینقدر این آگاهیها رو تکرار کردم تا در من نفوذ کرده و دیگه اثر کرده .

   انصافا من با فایلهای رایگان استاد دگرگون شدم و من  نگرشم و اصلا رفتارهام تغییر کردن و از همون اول ارزش تک تک کلمات استاد رو میدونستم و در حین گوش دادن به فایلهای استاد  بارها  میگفتم دقیقا مشکل همین هست  که استاد گفتن و واقعا لذت می‌بردم از این روش،و میگفتم کار ایشون درست هست .و کلی از موانع ذهنی من رو برطرف کرد که باعث شده بود جلوی لاغری من رو بگیرن و  نزارن من به هدفم برسم .

   من از وقتی با این آگاهی ها آشنا شدم به دنبال جستجوی آگاهی ها در اطرافم بود م و  هنوزم هستم وهر جا رفتم در رفتار اونها کنکاش کردم پس من  هر بار رفتار متناسبهای اطراف رو میدیم میگفتم دقیقا داره مثل اون حرف استاد عمل می‌کنه و برای خودم تاییدش میکردم حتی اگر چاقی رو میدیدم با رفتارهای نادرست بازم به یاد حرفهای استاد می افتادم و برام اثبات میشد که این چاقی و لاغری  را خودمون برای خودمون با افکار و رفتارهامون  درست میکنیم و هیچ‌ چیز خارج از  این نیست اما من در گذشته  یه عمر چاقی خودم رو گردن دارو و قرص و مواد خوراکی چرب و کم  فعالیتی  و اشتها و زایمان و بارداری و ازدواج و مربی ورزش و  رژیم و … انداختم پس انگار با آموزشهای رایگان  سایت یه دفعه کلی پرده از جلو چشمم کنار رفت و من با حقایق بینظیری  آشنا شدم و  اصلا انگار من حلقه ی گمشده ی خودم رو که این مدت گم کرده بودم  پیدا کرده بودم .همین دیشب من دختر و پسر بسیار متناسبی دارم که به مناسبت روز دختر من با خانوادم کافه رفتم و در اونجا بچه ها سفارشهای خودشون رو دادن و میدیدم اصلا اونها ترسی از  شام  خوردن دیروقت وو فست و فود و کالری و .. ندارن در حالی چاقها از همین یک کار  کلی‌ ترس دارن  دخترم که واقعا کم خوراک هست خیلی راحت چند اسلایس پیتزا خورد و گفت  دیگه نمی‌خوام و گفت من دلم یه شیک مخصوص میخواد و پسرم هم همینطور دو برخورد و دیگه نخوردم و با هم کلی بستنی خورد ن و اما در کل  هر دو نفر اونها با هم یه پیتزا نخوردن می‌خوام بگم اونها به درستی به نیاز جسمشون پاسخ میدن هر چیزی  بخوان در هر زمانی  با آرامش میخورن اما به اندازه نیازشون و اصلا تفکیک مواد غذایی ندارن و کلی ازاین افکار نادرست که چاقها دارن اونها ندارن و بسیار لاغر و زیبا هم هستن نا گفته نماند من هم دیشب با همسر جان یه پیتزا اشتراکی سفارش دادیم و اما همون نصفه پیتزا بدون هیچ نوشیدنی( چون علاقه ندارم به نوشابه هیچ وقت سفارش  نمیدم )  در حد سیری کامل که دیگه جا نداشتم خوردم  بدون اینکه بخوام فکر کنم و یا بگم نه نمیشه و باید  رعایت کنم و … خیلی خود کار بدنم با این حد پیتزا پیغام سیری داد تازه فکر کنم یکی یا دوتا برش اضافه بر نیازم خوردم و دیگه رها کردم و هرچی بقیه خوردن مثل نوشیدنی و شیک من نخوردم اضافه پیتزاهای بچه ها رو نخوردم و این فقط به خاطر تکرار این آگاهی ها هست اما از طرفی یه آشنای چاق ما داریم که با هم دو شب پیش جایی بودیم و اتفاقا ایشون داشت حرف میزد من باید برم باشگاه تمام دوستام رفتن و لاغر شدن اینطور فایده ندارد ببین چقدر اضافه وزن دارم و تقصیر رو گردن بی‌تحرکی و … انداخت و به محض تمام شدن حرفهاش  گفت خیلی گرسنم و ساعت دوازده شب رفت داخل آشپز خانه و دو عدد همبر گر با پنیر پیتزا درست کرد و خورد قبلش هم دیدم یه مقدار کتلت با نون خورد و …و برای منی که در این مسیرم کاملا واضح هست هر کس خودش با رفتارهاش  و .افکارش  داره جسم خودش رو رقم میزنه و یا اینکه من قبلا ترس از شام خوردن اونم با هر خوراکی و اونم. دیر وقت داشتم باید حتما شام رژیمی می‌خوردم یعنی  پختنی اونم زود  زود دم غروب می‌خوردم اما خدا رو شکر مدتها هست اینطور رفتار و فکر نمیکنم   چون میبینم که بسیاری از متناسبهای اطرافم هر خوراکی در هر زمانی که بخواهند با آرامش میخورن و لذت میبرن و خیلی از موارد دیگه که  باعث  میشه من هر روز بیشتر از قبل مسولیت چافی خودم رو قبول کنم و بگم این من هستم که با انتخابهام دارم خودم رو چاق و یا لاغر میکنم  و هیچ عامل بیرونی در  چاقی و لاغری جسم من دخالت نداره .

   من همیشه به دنبال نمونه و مثال  از آموزشها در اطرافیانم  هستم و دیگه اصلا من   اون حرص و ولع  رو ندارم و  اون اشتها رو که سالها میگفتم دارم دیگه ندارم و نه تنها ندارم بلکه به این حرف خندم میگیره آخه چرا من اشتها  دارم اما متناسبها ندارن ؟؟

   خوب مشخصه که این حرفها همش در ذهن من لونه دارن  و برای این هستن که چاقی خودم رو تو جیه کنم و مسولیت رفتارهای رو قبول نکنم و از زیر بار رفتارهام شانه خالی کنم و بگم ببین تقصیر من نیست تقصیر این اشتهای لعنتی هست که دست از سر من برنمیداره .اما حالا آگاهم این حرفها نیست جسم  من و یک متناسب هیچ فرقی با هم ندارند بلکه ذهن ما با اونها  متفاوت هست که باعث تفاوت جسمی در من شده و از وقتی در این مسیرم ورودی خودم کار میکنم دیگه برام مهم نیست کجا هستم و در چه زمانی هستم و یا اینکه پول غذا  رو دادم و یا … فقط  سعی میکنم به اندازه نیازم بخورم مثل همین دیشب که در کافه بودم واقعا از محیط زیباش  لذت بردم از خانوادم لذت بردم از آهنگ ملایمش داشتم لذت می‌بردم از خانواده های  شاد در اطرافم لذت می‌بردم و …فقط برای خوردن اونجا نبودم و در نهایت هم یه غذای  بسیار با کیفیت تحویل گرفتم که تونستم نصف اون رو درحد سیری کامل بخورم و دیگه به خوردنم ادامه ندادم در حالی که هنوز کلی چیز بود اما من نخواستم اتفاقا همون موقع  متوجه نشدم ولی امروز صبح داشتم فکر میکردم دیدی با این مقدار که در گذشته من حتی قبولش  نداشتم (چون قبلا با یکی  شاید سیر میشدم تا دوتا پیتزا رو هم راحت  می‌خوردم )  اما حالا سیر شدم اونم  در حد زیاد که تازه گفتم  انگار باید کمی  کمتر می‌خوردم تا بازم سبک‌تر میبودم  .

   پس در این مسیر میمانم و پرقدرت ادامه میدم تا به ایده آل خودم که در نزدیکی من هست برسم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم