0

گام ۵۲: دوست دارم لاغر بشم، چیکار کنم؟

چیکار کنم لاغر بشم
اندازه متن

در سی و پنج سال دوران چاقی یکی از مهمترین سوالاتی که همیشه به دنبال جواب آن بودم این بود که: چیکار کنم لاغر بشم.

برای رسیدن به جواب این سوال از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده کردم اما هرگز لاغر نشدم تا اینکه لاغری با ذهن پاسخ سوال مرا داد.

چرا دوست داریم لاغر شویم؟

همه افراد چاق دوست دارند لاغر شوند حتی آنهایی که ادعا می کنند اصلا علاقه ای به لاغر شدن ندارند با همینی که هست راحت هستند صد در صد دوست دارند لاغر شوند اما به هر دلیل تصمیم گرفته اند درباره علاقه خود به لاغری صحبت نکنند و یا حتی آن را کتمان کنند.

به این سوال فکر کنید:

چرا دوست دارید لاغر شوید؟

احتمالا پاسخ شما این باشد که خوب دوست دارم احساس خوبی داشته باشم، لباس مورد علاقم رو بپوشم، ترس از چاق نداشته باشم و … هر پاسخی به این سوال بدهید شبیه به این پاسخ ها خواهد بود.

نکته جالب توجه اینکه هیچکدام از این پاسخ ها دلیل علاقه ی شما به لاغر شدن نیست.

برای واضح تر شدن دلیل علاقه شما به لاغر شدن به این مثال ها توجه کنید.

 • اگر برای خرید به یک فروشگاه مراجعه کنید و بسته باشد، دوباره فردا و روزهای بعد مراجعه می کنید اما اگر بسته باشد چه میکنید؟ آیا تا ابد هر روز به آن فروشگاه مراجعه میکنید؟ قطعا خیر. در اینصورت قید خرید از آن فروشگاه را زده و یا از خرید خود منصرف می شوید یا از جای دیگری خرید می کنید.
 • شاید این تجربه را داشته باشید که دوست داشتید مهارتی را بیاموزید. مثلا گیتار زدن، نقاشی کردن یا … چند روز مشغول یادگیری و تمرین کردن میشوید و حتی ممکن است کلاس حضوری یا آنلاین شرکت کنید اما بعد از چند روز احساس می کنید علاقه به ادامه دادن ندارید و خواسته خودتان را رها می کنید.

موارد از این دست در زندگی افراد که برای رسیدن به خواسته یا علاقه مان اقدام کرده اند اما با برخورد به اولین و دومین مانع از ادامه دادن منصرف شده و خواسته خود را رها کرده اند زیاد وجود دارد.

اما در مورد لاغر شدن داستان زمین تا آسمان تفاوت دارد. همه افراد چاقی که دوست دارند لاغر شوند سالهاست برای لاغر شدن از روش های مختلف اقدام می کنند، زحمت می کشند، رنج و سختی برنامه های لاغری را تحمل می کنند و در نهایت هیچ نتیجه ای نمی گیرند و دوباره به سراغ روش بعدی برای لاغر شدن می روند.

این استمرار در اقدام کردن برای لاغر شدن خیلی فراتر از دوست داشتن لاغر شدن است.

دوست داشتن به تنهایی قادر به تحمل رنج، سختی و مهمتر از آن نتیجه نگرفتن نیست.

مغز انسان به راحتی بر انرژی و توان دوست داشتن رسیدن به یک خواسته غلبه می کند. اگر انجام کاری برای مغز سخت یا رنج آور باشد، تمایل به انجام و ادامه آن فعالیت ندارد بنابراین خیلی زود فرد را تحت فشار ذهنی قرار داده و او را از ادامه مسیر منصرف می کند. همه ما تجربه رها کردن خواسته های خود را داریم.

افرادی که سال هاست برای کاهش وزن تلاش می کنند شاید تصور می کنند دوست دارند لاغر شوند درصورتی که با دوست داشتن نمی توان لاغر شد بلکه آنها عاشق لاغری هستند.

مغز انسان توانایی مقابله با نیروی عشق را ندارد و هر چقدر هم در مسیر رسیدن به خواسته متحمل رنج و سختی شود قادر به ایجاد تمایل رها کردن رسیدن به خواسته در فرد نمی شود چون فرد با نیروی عشق قدم در مسیر رسیدن به خواسته خود گذاشته است.

اگر سالهاست در تلاش برای کاهش وزن هستید شما عاشق لاغر شدن هستید حتی اگر خودتان خبر نداشته اید.

فردی که عاشق لاغری است به هر حال به خواسته و رویای خود می رسد و سایت تناسب فکری مسیری است که از سرزمین چاق ها شما را به سرزمین لاغرها منتقل می کند.

مسیری که هنگام حرکت در آن با مناظر خیره کننده و زیبا را مشاهده خواهید کرد.

زیبایی آرامش داشتن، زیبایی در صلح قرار گرفتن با خود، زیبایی احساس خوب و شادی درونی، زیبایی ذوق و شوق و انگیزه لاغری داشتن، زیبایی انتظار لاغری داشتن و زیبایی های متنوعی که هر کدام چشمان شما را خیره و احساس شما را سرشار از شادی و احساس خوب می کند.

چیکار کنم لاغر بشم

چیکار کنم لاغر بشم

در تمام سال هایی که اضافه وزن داشتم دوست داشتم لاغر شوم و هر بار به دلیل متفاوتی به این فکر می افتادم که چیکار کنم لاغر بشم.

 • زمانی که به دلیل چاق بودن مورد تمسخر دیگران قرار می گرفتم خیلی غمگین می شدم و همش با خودم فکر می کردم چیکار کنم لاغر بشم و بعد از چند روز تصمیم قاطع می گرفتم تا از طریق رژیم گرفتن خودم را لاغر کنم.
 • هربار که برای خرید لباس به بازار می رفتم و بارها می شنیدم که: “سایز شما ندارم” به خاطر چاق بودنم عصبانی می شدم و حتی به خدا هم گله و شکایت می کردم که چرا منو چاق خلق کردی، حالا چیکار کنم لاغر بشم؟! هر کاری کردم نشد خودت بگو چیکار کنم لاغر بشم و بعد تصمیم قاطع می گرفتم اینبار از طریق ورزش کردن و رژیم گرفتن در مدت کوتاهی لاغر بشم.
 • آخرین دلیل من برای لاغر شدن زمانی بود که دکتر قلب تشخیص داد دریچه آئورت قلب من ضعیف کار می کند و چاقی را دلیل این مشکل عنوان کرد، تصمیم قاطع گرفتم که مقداری از وزن خودم را کم کنم.

هربار به دلیل متفاوتی به این فکر می افتادم که خدایا چیکار کنم لاغر بشم و تصمیم می گرفتم از یک روش لاغری اقدام کنم اما هرگز موفق به انجام این کار نشدم.

همه افراد چاق دلایل مختلفی برای کاهش وزن دارند و نکته جالب اینکه به دلایل مختلف هم قادر به لاغر شدن نیستند.

اطلاع از دلیل اصلی علاقه ما به لاغر شدن سبب می شود تا انگیزه خود برای لاغر شدن را بر موضوع اصلی متمرکز کنیم و در این صورت موفقیت در لاغری کار آسان تری خواهد بود.

لاغری آسان با قدرت ذهن

روش صحیح لاغر شدن

هربار که شما تصمیم به لاغری می گیرید و دلیل خاص خود را دارید انرژی خود را برای کاهش وزن بر آن موضوع متمرکز می کنید و از آنجا که آن موضوع دلیل اصلی علاقه شما به لاغر شدن نیست در تصمیم خود شکست می خورید.

زمانی که بدانید چرا بارها برای لاغر شدن اقدام کرده اید، تمرکز شما پراکنده نخواهد بود و حتی اگر مانند روال گذشته به دفعات تصمیم به لاغر شدن بگیرید، تمرکز شما بر یک موضوع و دلیل اصلی خواهد بود.

نکته جالب توجه اینکه وقتی بدانیم چرا می خواهیم به هدفی برسیم، انگیزه و اشتیاق ما برای تصمیم گرفتن و اراده ما برای ادامه دادن تا رسیدن به هدف به مراتب بیشتر از توان ما برای رسیدن به اهداف مختلف خواهد بود.

وقتی بدانید چرا دوست دارید لاغر شوید؟ دیگر فرصت و انرژی خود را صرف فکر کردن به چیکار کنم لاغر بشم نمی کنید بلکه همان لحظه می دانید تصمیم صحیح این است که با تمام توان و انرژی که از خودتان سراغ دارید از مسیر صحیح اقدام به حرکت به سمت لاغری کنید و تا زمانی که به وضعیت ایده آل خود نرسیده اید دست از تلاش و پیگری بر ندارید. به این شکل قطعا شما در مدت زمانی که باورش برای شما و اطرافیانتان مشکل است به شکل شگفت انگیزی لاغر خواهید شد و شگفتی ساز روش لاغری با ذهن می شوید.

یک بار تصمیم قاطع بگیرید و آنقدر در مسیر خود در مسیر صحیح برای لاغر شدن استمرار داشته باشید تا رویای لاغری خود را به حقیقت تبدیل کنید.

تصور کنید قصد سفر دارید و تصمیم گرفته اید به شهر مشهد سفر کنید.

در حالی که چند ساعت از مسیر را طی کرده اید تصمیم خود را تغییر می دهید و تصمیم می گیرید به شهر بندرعباس سفر کنید.

مسیر خود را تغییر داده و به سمت بندرعباس حرکت می کنید.

چند ساعت بعد، از رفتن به شهر بندرعباس پشیمان می شوید و تصمیم می گیرد به شهر تبریز سفر کنید.

در این حالت شما چندین ساعت است که در حال رانندگی هستید و مسافت قابل توجهی را طی کرده اید اما از مقصد خود دورتر شده اید.

دلیل این امر حرکت نکردن شما نیست بلکه مشخص نبودن مقصد است.

همه افراد چاق هربار به دنبال پیدا کردن جواب برای سوال ذهنی: چیکار کنم لاغر بشم وارد مسیر جدیدی برای کاهش وزن می شوند ولی پس از مدت کوتاهی آن دلیل اعتبار و ارزشش را از دست داده و فرد از ادامه مسیر منصرف می شود.

بار دیگر به دلیل دیگری تصمیم به لاغری می گیرد ولی باز هم از تصمیم خود منصرف شده و تصمیم خود را رها می کند.

دلیل رها کردن ها یا نتیجه نگرفتن از اقدام خود برای کاهش وزن آگاه نبودن هدف از عشق و علاقه شما به لاغری است.

باید برای کاهش وزن خود دلیل محکم و منطقی داشته باشید. در این صورت تمام انرژی خود را بر روی آن دلیل متمرکز کرده و با حرکت در مسیر صحیح رسیدن به هدف خود که خلق رویای لاغری است می رسید.

همانطور که واضح بودن مقصد، مسیر سفر را مشخص می کند، واضح بودن دلیل کاهش وزن، مسیر لاغر شدن را واضح و مشخص می کند.

وقتی مقصد و مسیر مشخص باشد، تنها کار لازم حرکت کردن و ادامه دادن تا رسیدن به مقصد است.

در این جلسه آموزشی درباره سوال پرتکرار چیکار کنم لاغر بشم توضیح مفصل داده شده است.

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای استفاده عالی از این جلسه آموزشی ابتدا محتوای نوشتاری را مطالعه کنید، سپس ویدیوی آموزشی را تماشا کرده و سپس به سوالات مطرح شده به صورت شرح انشایی در بخش نظرات پاسخ دهید.

 • به چه خواسته هایی دوست داشته اید برسید که به دلیل اینکه تصور می کردید ادامه کار سخت شده است خواسته خود را رها کرده اید؟
 • مواردی را در زندگی خود نام ببرید که برای رسیدن به خواسته خود شرایط متفاوتی را تجربه کرده اید اما به دلیل اینکه عاشق آن موضوع بوده اید به خواسته خود رسیده اید؟
 • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی بنویسد چرا انسان دوست دارد لاغر شود؟
 • در گذشته که برای لاغر شدن از روش های مختلف استفاده کرده اید چرا بعد از هر بار شکست خوردن دوباره برای لاغر شدن اقدام کرده اید؟
 • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی لاغر شدن را برای خودتان منطقی کنید.
 • برای رسیدن به هدف لاغر شدن چرا روش لاغری با ذهن را انتخاب کرده اید؟ شرح دهید
 • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک میکند تا به رویای لاغری خود برسید.
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم.

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.00 از 31 رای

https://tanasobefekri.net/?p=32794
23 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار فهیمه حیاتی
   1403/01/16 11:33
   مدت عضویت: 340 روز
   امتیاز کاربر: 6985 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 335 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   هرچقدر که به این موضوع فک میکنم واقعا به این نتیجه میرسم که انسان فقط برای رسیدن به آزادی دوست داره لاغر و متناسب باشه چون وقتی متناسب باشی دیگه درگیری ذهنی نداری اینکه در موقعیت های مختلف فقط فکرت درگیر این باشه که شرایط رو منطبق با شرایط خودت بکنی واقعا بزرگترین مانع آزادیه و باعث میشه از هیچ موقعیتی از زندگی لذت نبری و همش فکرت درگیر این باشه که چیکار کنم و چیکار نکنم مثلا موقع خرید کردن از قبل از خرید وموقع خرید کردن و بعد از خرید کردن ذهن مون درگیره افکار مختلفه قبل از خرید همش ذهن مون درگیر اینکه خدا کنه لباس مورد علاقه مو پیدا کنم ، نکنه مجبور بشم لباسی بخرم که باب میلم نیست ،وای نگاه فروشنده به من چیه موقع درخواست لباس کردن و … موقع خرید کردن هم افکار اینکه چرا این لباس اندازه م نشد چرا نباید اونی که انتخاب کردم رو بخرم و هزاران چرا دیگه و بعد از خرید کردن هم به همین صورت .این فقط یه مثال کوچیک از درگیری ذهنی ما در موقعیت های مختلف و محدودیت ما در آزادیه حالا موقع غذا خوردن همینه ،موقع مهمونی رفتن همینه ، موقع مسافرت رفتن همینه ،موقع برخورد با دیگران همینه و با کمی توجه میبینیم که بقول استاد چقدر ما از لحاظ ذهنی تحت فشار هستیم و درمورد چاقی فشار ذهنی از فشار جسمی به مراتب بیشتره .ذات انسان آزادی خواه و تناسب طلبه بخاطر همینه که ما دائما به فکر روشی هستیم که بتونیم این آزادی رو به دست بیاریم ولی با این روش ها باز موانع جدید برای آزادی میتراشیم که باعث محدودیت و عدم آزادی بیشتر ما میشه روشی باعث رسیدن ما به خواسته مون میشه که در اون محدودیت وجود نداشته باشه و ما آزادانه بتونیم انتخاب کنیم که چگونه رفتار کنم . لاغری با ذهن تنها روشیه که در اون هیچ محدودیت و امرونهی نیست و ما آتزادانه رفتار میکنیم که همین باعث رسیدن ما به خواسته مون میشه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1403/01/10 10:07
   مدت عضویت: 315 روز
   امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 351 کلمه

   با سلام 

   طبیعت انسان تناسب و لاغریه ،بنظر من همین باعث میشه که انسان دوست داشته باشه لاغر بشه .

   تو مستندهای تاریخی شنیدم که یک زمانی چاق بودن مد بوده و هر کی چاق تر بوده زیباتر بوده اما همین که دیگه این مد برعکس بقیه مد ها که به چرخه دارن و هر چند سال یکبار به کم بروز تر تکرار میشن ،دیگه تکرار نشده همینه که با اصل ظاهر انسان مخالف بوده ،ظاهر انسان به طور معمولی و نچرال لاغری و تناسب هست مثل بقیه موجودات.

   این که همه انسانها دوست دارن متناسب باشن چون دوست دارن به اصل خودشون نزدیک باشند و برسن.

   منم که دوست دارم لاغر باشم به همین دلایله چون با لاغری به اصل خودم نزدیکم .

   چون با لاغری میتونم زیباتر سالم تر باشم.

   و طبق. گفته شما اینطوری احساس آزادی بیشتری دارم.

   وقتی متناسب باشم نگرانی های ذهنم کمتره .

   در پوشیدن لباس ،در خوردن ، در معاشرت با دیگران حتی در موضوع صحبت هام در جمع  نگرانی ندارم و آزادی و حق انتخاب بیشتری دارم.

   من همیشه عاشق لاغری بودم به همین دلیل همیشه متناسب بودم و از وقتی چاق شدم دنبال یک روشی بودم که دوباره عشقم رو بهم برگردونه ،بخاطر عشق به لاغری هست که الان اینجا هستم .

   چون اینجا تنها روش لاغری رو یاد میده که در اون آزادی عمل دلچاشته باشم ،بقیه روشهای لاغری هر کدوم به نوعی حق انتخاب و آزادی عمل رو از من میگیره.

   من با رژیم آزادیم رو در خوردن از دست می دادم و همین باعث میشد نتونم ادامه بدم .

   در ورزش حق انتخاب رو برای انجام بعضی کارها از من میگیره و من موظفم حرکات ورزشی رو در تعداد و روشی که کس دیگری برام تعیین کرده انجام بدم و این با آزادی و حق انتخاب من منافات داره.

   اما لاغری با ذهن تنها جایی هست که بجای اینکه ذهنم رو محدود تر بکنه،بازتر کرده ! 

   در اینجا که هستم با آرامش نفس میکشم ،با آرامش و بدن نگرانی غذا میخورم ،

    اینجا فقط در مورد خودت صحبت میکنی،حرف از رقابت با دیگران و پیروز شدن نیست . اینجا فقط با خودم در رقابتم ،خودم هم نفر اول مسابقه هستم و هم نفر آخر،

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/19 15:23
   مدت عضویت: 210 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 534 کلمه

   بنام خدای مهربانم وهمیشه حاضر و عاشق پیشرفت ما،

   و درود و رحمت و سلامتی عزت مغفرت سعادت هدایت صداقت معرفت راستی آگاهی رشد نور لذت ثروت نعمت رضایت اسایش و آرامش و هر چی خیرو برکت و نیکی هست از سوی خدا هر لحظه جاری به سوی زندگی شما استاد ارجمند و گرامی،

   استاد الان متوجه شدم مهمترین دلیلم از اینکه میخواهم لاغر شوم میخواهم هماهنگ با طبیعت خودم و جهان بشم:

   می خواهم برسم به زیبایی،

   به ا عتماد به نفس بیشتر و انرژی بیشتر دادن و گرفتن در مهمانیهاو در اجتماع ،

   در قدرت بدنی ودر عملکردهام و حرکتهای روزانه ام بهتر بشم و  کارهای منزلم و سر کارم،

    و واقعا بتونم آدم متعهدی بشم منظم بشم  و آدمی باشم قدرتمند حتی از لحاظ ذهنی 

   و وفادار بمانم و دنبال هوس زودگذر خوردن نرم و میخواهم به این دلایل تا آخر عمرم در لاغری بمانم و حتی دوست دارم انتخابهام بیشتر بشه  در انجام همه کارهام و مهمانی رفتن هام و خریدن لباسهام و مسافراتهام و

   سبکی و سلامتی جسمیم،و می‌خوام راحت در جمع دوستانم قرار بگیرم،

   می‌خوام کف پاهام درد نگیره حالت خفگی نداشته باشم قند خونم تنظیم بشه و غدد بدنم درست کار کنند و کبدم عالی کار کنه،

   می‌خوام عمر طولانی همراه سلامتی داشته باشم،

   هر جا میرم و هر چی میخرم راحت و آزاد باشم با فراغی بال و آزادی کامل و با اعتماد به نفس و زیبا دیده بشم،

   و با رهایی و با فراغی بال و‌ با راحتی و با آرامش و با ازادی و با اعتماد به نفس

   و بدون هیچ محدودیتی در زمانم مکانم و ازادی در نوع غذاهام میخوام‌لاغر بشم .

   و اینکه دیگه وزنه و متری و رژیمی و ورزش و کنترلگر و‌زندان بانی وجود نداره دوست دارم لاغر بشم . 

   ا ستاد چه سخن و آموزش زیبای به به !به به !👏👏👏ذهن ما به عملکردمون کاری نداره باید از ذهن شروع بشه لاغری،

   اونموقع مرحله آخر که شما میتونید انتخاب کنید ازچه نوع مواد غذایی بخورید.

   واقعا دلیل اصلی ما آزادی برای لاغر شدن.

   • به چه خواسته هایی دوست داشته اید برسید که به دلیل اینکه تصور می کردید ادامه کار سخت شده است خواسته خود را رها کرده اید؟نقاش شدنم 
   • مواردی را در زندگی خود نام ببرید که برای رسیدن به خواسته خود شرایط متفاوتی را تجربه کرده اید اما به دلیل اینکه عاشق آن موضوع بوده اید به خواسته خود رسیده اید؟ورزشکار موندنم
   • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی بنویسد چرا انسان دوست دارد لاغر شود؟ازادی 
   • در گذشته که برای لاغر شدن از روش های مختلف استفاده کرده اید چرا بعد از هر بار شکست خوردن دوباره برای لاغر شدن اقدام کرده اید؟عاشقش بودم 
   • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی لاغر شدن را برای خودتان منطقی کنید. منطقی و منطبق با طبیعت من که لاغر بشم تا آزادی بیشتری بدست بیاورم نامحدود بشم سبکبال بشم بی نهایت انتخاب داشته باشم و فشار روانی نداشته باشم.
   • برای رسیدن به هدف لاغر شدن چرا روش لاغری با ذهن را انتخاب کرده اید؟ شرح دهیدچون تا ذهن یاد نگیره نمیزاره من رفتار و عملکردم درست بشه.
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک میکند تا به رویای لاغری خود برسید. با آزادی ک ه بهم داده نه مدت داده نه مصرف نوع غذا رو گفته نه زمان و نه وزنه نه سایز نه ترازو و با برداشتن فشار محدودیت و آزادی در زمان و …
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   how to relieve back pain cause by tadalafil
   1402/09/17 04:11
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   چیکار کنم لاغر بشم
   محتوای دیدگاه: 18 کلمه

   how to relieve back pain cause by tadalafil

   چیکار کنم لاغر بشم 100%مهمترین آروزی افرادی است که چاق هستند

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهين
   1402/09/14 20:58
   مدت عضویت: 529 روز
   امتیاز کاربر: 2940 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 155 کلمه

   سلام دوستان خوبم

   چرا لاغر شدن برامون مهمه

   يكي از بزرگ ترين دلايلش اينه در ما حس ازادي ايجاد ميشود

   انسان دوست داره ازاد باشه

   يكي از بهترين خصوصياتي خداوند به انسان داده

   چون انسان قدرت اختيار داره با ساير 

   مخلوقات فرقش در اينه

   وحس ازادي يكي از خصوصيت هاي هست 

   انسان در اختيار داره

   چاقي باعث ميشه انسان در بند رفتار هاي تكرار شونده باشد

   مرتب كار هاي تكراي. رفتارهاي تكراري

   هرروز در بند چاقي خيلي از ازادي هاشو 

   از دست ميدهد

   وقتي ادم اضافه وزن خود رو از دست ميدهد

   يعني دوباره متولد شده و

   يه تولد دوباره يه زندگي جديد

   يعني خودتو تونستي از رفتار هاي تكراري رهايي بدي

   از همه مهمتر به خود ثابت كردي

   انقدر توانمندي 

   انقدر قدرتمندي

   انقدر مصممي

   انقدر قوي هستي

   يه قدم بزرك براي خودت برداري

   پس من خودم با تمام قدرتم مي خوام لاغر بشوم وتوانايي هام انقدر زياد هستند خودم را به تناسب اندام برسونم

   تمام موانع  محيطي وذهنيم رو كنار ميزارم

   وبا اراده قوي واموزش هاي عالي استاد

   توانايي هامو بالاتر ميبرم

   در اين مسير

   شگفتي ساز بشوم

   به اميد روزهاي قشنك زندگيم

   🌺🙏🏼🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/07/19 12:36
   مدت عضویت: 340 روز
   امتیاز کاربر: 6985 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 429 کلمه

   به نام خدای هستی بخش 

   گام 52 : دوست دارم لاغربشم ، چیکار کنم؟

   چقدر استاد این گفته تون درسته که ذات انسان آزاد و آزادی رو دوس داره چون خدواند مارو آزاد آفریده و این آزادی شامل هر چیزی میشه آزادی در روبط، آزادی در ثروت ، آزادی در جسم، آزادی در افکار و ما با یه سری افکار مانع این آزادی میشیم و همین باعث احساس بد و در تنگا بودن در ما میشه و خودمون سد راه این آزادی میشیم .مثلا در مسئله چاقی  جسم ما همیشه دوس داره متناسب و آزاد باشه ولی ما با افکار مخربون باعث سلب این آزادی میشیم و حتی زمانی که تصمیم به لاغری شدن میگیریم در جست و جوی این آزادی گم شده تصمیم به رژیم و محدودیت میگیرم که باز به روش دیگه مانع آزادی ذاتی مون میشیم چون اصلاً نمیدونیم که این علاقه شدید از کجا نشئت میگیره نمیدونیم که نبود آزادی باعث تحت فشار بودن ماست پس باید از روشی برای لاغری استفاده کنیم که نه تنها مانع آزادی ما نشه بلکه مارو به سمت این آزادی هدایت کنه که مسیر لاغری با ذهن باعث آزادی ما در خیلی از مسائل میشه مثلا آزادی در خوردن ، آزادی در فکر کردن ،آزادی در انتخاب مواد غذایی و ……چون این مسیر در راستای ذات وجودی ما هستش پس درست ترین  راه همه روش هایی که برای لاغری در حال حاضر عرف هستن به نحوی مانع این آزادی میشن پس نتیجه ای در بر نخواند داشت. رژیم باعث محدودیت ما در مقدار و نوع غذا میشه مثلا شاید من دوس داشته باشم در روزی که برای من یه نوع غذا در نظر گرفته شده نوع دیگه ای از غذارو بخورم و همین یعنی آزادی نداشتن .ورزش کردن باعث سلب آزادی ما میشه چون مجبوریم هر روز در زمان و مقدار خاصی ورزش کنیم که راضی بشیم که برای لاغر شدنمون کاری انجلام دادیم که ممکنه ما اصلا اون لحظه دوست نداشته باشیم ورزش کنیم یا پیاده رویی انجام بدیم پس این هم مانع از آزادی ما میشه هر وقت تونستیم زمانی ورزش کنیم که واقعا اون لحظه دوست داشته باشیم ورزش کنیم پس دیگه اجبار و فشاری در کار نیست و ما کاملا آزادانه تصمیم به ورزش یا پیاده رویی گرفتیم . یا هر گونه دارو و دمنوش که ممکنه من اصلا مزه یا ترکیب اونو دوس نداشته باشم ولی برای لاغری خودمو مجبور به خوذدن اون بکنم که این هم مانع حس آزاد بودن من هستش ولی در لاغری با ذهن من در هر چیزی میتونم آزادانه رفتار کنم و این آزادی منو به تناسب اندامم میرسونه .   

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/11 19:27
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,018 کلمه

   به نام خداوند دوست داشتنی ام 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات چرا میخواهید لاغر شوید؟

   • به چه خواسته هایی دوست داشته اید برسید که به دلیل اینکه تصور می کردید ادامه کار سخت شده است خواسته خود را رها کرده اید؟
   • من خیلی دوست داشتم آزمون وکالت شرکت کنم و وکیل خوبی بشم اما همیشه چون شنیدم که آزمون وکالت بسیار آزمون سختیه و درصد قبولی پایینی داره از دادن آزمون منصرف میشدم گاهی شروع میکردم سفت و سخت به خواندن دروس آزمون اما بدلیل همین ترسهایی که از این آزمون برای خودم ساخته بودم و واقعا خودم و انگار لایق وکالت نمیدیدم و رسیدن به این آرزو رو خیلی دور از دسترس میدیدم و درس خوندن برای آزمون و رها میکردم چون ادامه کار برام خیلی سخت به نظر می رسید 
   • یا حتی رسیدن به لاغری و وزن مجردیم همیشه یکی از بزرگترین آرزوهای من بوده که برای رسیدن به این آرزو که اونو خیلی دور از دسترس و غیر ممکن میدیدم در طی سالها تمام تلاشم و کردم حتی از روش‌های غلط بلکه به این آرزو و خواسته ام نزدیک بشم ولی سختی روش‌های لاغری و اون چشم انداز غیر ممکن بودن این اتفاق من و خسته می‌کرد و من در نهایت بعد مدتی همه چیز و رها میکردم و تلاش میکردم به خودم بقبولانم که لاغر شدن من دیگه غیر ممکنه چه برسه به رسیدن به لاغری و عدد وزنی دوران مجردی و تمام این نگرش‌های غلط سالها من و از رسیدن به خواسته هام دور و دورتر کردن 
   • مواردی را در زندگی خود نام ببرید که برای رسیدن به خواسته خود شرایط متفاوتی را تجربه کرده اید اما به دلیل اینکه عاشق آن موضوع بوده اید به خواسته خود رسیده اید؟
   • من خیلی علاقه داشتم سر کار بروم و دستم در جیب خودم باشد و به یک استقلال مالی حتی کم برسم ،شرایط به گونه ای رقم خورد که من تجربه معلمی در مدرسه غیر انتفاعی رو کسب کنم در ابتدای کار مسیر برایم بسیار سخت و طی کردن این مسیر غیر ممکن به نظر می رسید ،اما چون عاشق شغل معلمی بودم و به بچه ها از لحاظ احساسی وابستگی پیدا کرده بودم به خودم فهماندم که جا زدن و ادامه ندادن نداریم 
   • تلاش کردم به کمک دوره های آموزشی تدریس رو به خوبی یاد گرفتم و با عشق شدم در همان سال اول جز معلمان برتر و خلاق و اینقدر به شغلم عشق داشتم که هر روز متد جدیدی برای تدریس خلق میکردم با کمک ابزارهای به ظاهر ساده وسایل کمک آموزشی درست میکردم و اصلا ترس اینکه تجربه معلمی نداشتم و بلد نبودن را بهانه نکردم یاد گرفتم و درخشیدم و به شکرانه پروردگارم موفقیت‌های بزرگی هم بدست آوردم 
   • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی بنویسد چرا انسان دوست دارد لاغر شود؟
   • همه ی انسانها چون به ذات متناسب خلق شده اند و ذات انسانی مایل به اصل خویش است 
   • بنابراین لاغری و تناسب یعنی طبیعت زندگی انسان و انسانهایی که بدلیل القای اشتباه باورها دچار رنج چاقی شده اند دوست دارند هر چه زودتر از شر اسارت چاقی خلاص شوند و به آزادی برسند ،آزادی در خوردن و پوشیدن و ……
   • و برای رسیدن به این حس آزادی حاضر می‌شود هر راهی که او را به این سر منزل مقصود می‌رساند را امتحان کند
   • ولی آنچه اتفاق می افتد افتادن در دور باطل روش‌های غلط لاغری است و دور شدن و نا امید شدن از لاغری 
   • در گذشته که برای لاغر شدن از روش های مختلف استفاده کرده اید چرا بعد از هر بار شکست خوردن دوباره برای لاغر شدن اقدام کرده اید؟
   • هرگز نمی‌توانستم بپذیرم که سرنوشت من چاقی است 
   • هر چند که وقتی کم می آوردم این جمله را بارها به زبان آورده ام ولی هیچ وقت باور قطعی من این نبوده و پذیرش چاقی برایم غیر ممکن بود برای همین به هر دری میزدم تا لاغری را کسب کنم 
   • از انواع و اقسام روش‌ها اقدام میکردم و وقتی در روشی شکست میخوردم مدتی سرخورده میشدم و رها میکردم ولی دوباره در جستجوی گمشده خودم میگشتم و اینبار روش دیگری را امتحان میکردم و من در این دور باطل فرسایشی روزگار می‌گذراندم 
   • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی لاغر شدن را برای خودتان منطقی کنید.
   • از وقتی تحت آموزش‌های سایت قرار گرفتم لاغر شدن برام دور از دسترس و غیر ممکن نیست 
   • دیگه لاغر شدن و مصادف با تحمل رنج و عذاب نمیدونم 
   • و برام منطقی شده که از طریق تغییر فرمول‌های ذهنی به راحتی میتونم به آرزوی دیرینم برسم چون من دارم از روش معکوس چاق شدنم استفاده میکنم برای لاغری ام و همین برگشت معکوس خودش عین منطقه 
   • برای رسیدن به هدف لاغر شدن چرا روش لاغری با ذهن را انتخاب کرده اید؟ شرح دهید
   • چون در روش لاغری با ذهن تجربیات جذابی بدست آوردم مثلا همین کلمه اشتها که من همیشه درگیرش بودم و کلی قرص و دمنوش و عرقیات میخریدم تا اشتهام کم بشه وقتی آموزش دیدم متوجه شدم اصلا من چیزی بنام اشتها در درونم ندارم و تمام آن اشتها ها فرمول‌های غلط ذهن چاقم بوده که به لطف خداوند یگانه ام و استاد بی نظیرم در حال آموزش هستم و هر روز روزنه تازه ای به جهانم باز می‌شود و لاغری با ذهن انتخاب منطقی و معقولانه و صد درصدی من برای رسیدن به لذت لاغری شده است 
   • چه بسا سالها با تکنیک‌های مختلف چیزی جز زجر و فشار روحی و روانی بدست نیاوردم اما در همین مدت کوتاه فعالیتم در سایت نه تنها تناسب بیشتر بلکه کل زندگی ام دگرگون شده و در مسیر پیشرفت شگفت انگیزی قرار گرفته است و تمام اینها بخاطر معجزه ذهن است
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک میکند تا به رویای لاغری خود برسید.
   • لاغری با ذهن با شناسایی فرمولها و افکار و نگرش‌های اشتباه ذهن چاق و جایگزینی آنها با فرمولها و افکار و نگرش‌ها و رفتارهای لاغری و تناسب روز به روز ما را در جهت لاغری و شادی و آرامش پیش می‌برد و ما را به رویای لاغری می رساند اینجا زمان معنا ندارد ،توجه به جسم معنا ندارد 
   • رمز موفقیت در این مسیر تصویر سازی ذهنی و استمرارو پشت کار و تمرین و تکرار مطالب آموزشی است راز موفقیت لاغری با ذهن در داشتن عشق به لاغری و یقین صد در صدی و باور حتمی رسیدن به خواسته است 
   • پس الهی به امید تو 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/11 18:19
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,466 کلمه

   به نام خداوند آفریننده ام 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   چرا میخواهم لاغر شوم ؟

   سوال چالش برانگیزی که جای فکر زیادی داره 

   واقعا چرا میخوام لاغر بشم؟

   هر چی فکر میکنم تمام دلایل لاغر شدن که دارم واقعا توی همین یه کلمه که گفتید خلاصه میشه حس آزادی 

   آزادی برای هر کسی معنا و مفهومی داره و کاملا شخصیه 

   از وقتی چاقی و برای خودم ساختم ،مدام احساس اسارت و در بند بودن داشتم ،احساس زندانی بودن ،

   اجبار برای تحمل وضع موجود و در نهایت تمام این احساس‌های بد میشد نفرت از خودم و جهان هستی و به پوچی می رسیدم و اصلا نمیفهمیدم هدف از خلقت چیه ؟

   و کلی سوال ذهنم و پر می‌کرد که چرا اینقدر نا عدالتی در جهان حکم فرماست 

   مگر نه اینکه خداوند عادله !؟!

   پس چرا یکی فقیر و دیگری ثروت بی حد داره !!؟!!

   چرا یکی چاق و دیگری لاغره !!؟!!

   چرا و چرا و چرا ؟؟؟؟!!!!!!!؟؟!!؟؟؟!!!

   الان دارم آروم آروم جواب سوالاتم و میگیرم از وقتی توسط خداوند هدایتگرم به مسیر درست زندگی  هدایت شدم هر لحظه داره، دایره افکارم گسترده تر میشه و نگرشهام تغییر میکنه و انگار تازه معنای زندگی برام مفهوم پیدا کرده 

   من متوجه شدم افراد موفق راز خلقت رو کشف کردن

   اونا  به قدرت ذهن رسیدن، ولی نخواستن این راز همه گیر بشه و این راز بین عده ای چرخید و ثروت و سلامتی و نعمات خداوند بخاطر ندونستن این راز بر خیلی از انسانها پوشیده موند و ما اسیر و در بند شدیم و عده ای شدند مافیا و دانه پاشیدن و ما شدیم مرغان گرفتار در دام صیاد 

   اسیر چاقی شدیم چطور اسیر چاقی شدیم؟

   مافیاهای قدرت و ثروت که راز ذهن رو به خوبی فهمیده بودن برای کسب منافع از انسانهای بی خبر، وارد میدان شدن 

   شروع کردند به تکرار پروسه ی چاق کننده مثلا 

   تبلیغ مواد غذایی که ریسک چاقی رو افزایش میداد و میکردن 

   تبلیغ و گسترش داروها و اعمال جراحی چاقی و میکردن 

   منطقی کردن تنها راهکارهای رسیدن به لاغری با روش‌های فشار جسمیه

   سالها مافیاها چاق بودن ما رو با منطق بهمون ثابت نکردن مدام گفتن چاقید چون پرخوری می‌کنید 

   چاقی چون کم تحرک و تنبل هستید 

   چاقید چون ژن و متابولیسم و بیماری دارید 

   چاقید چون……………

    با این فرمولهای غلط به ظاهر منطقی مدام هل دادن ما رو به سمت روش‌هایی که جسم ما رو تحت فشار قرار می‌داد

   چرا روش‌های فشار جسمی؟

    چون اونا خوب ذهن و کارکردش و بلد بودن و می‌دونستن فشار جسمی رو به هیچ وجه، ذهن نمیپذیره و هر کس دنبال این تکنیک‌های لاغری بره ،بالاخره رها میکنه و دوباره در پروسه تکرار شونده و فرسایشی چاقی گرفتار میشه 

   اونا ژنتیک خوراکی ها رو تغییر دادن انواع بیماری‌ها رو ساختن و دیدگاه انسانها رو به افراد چاق تغییر دادن 

   از نظر همه ی انسانهای متناسب افراد چاق ،آدمهای خنگ و احمق و تنبل و نادان و و و ‌……..‌هستند و همین قضاوتهایی که در جامعه نسبت به چاقها رواج دادند باعث شد افراد چاق برای فرار از فشارهای روانی جامعه به سمت پرخوری بیشتر برای نابودی سریعتر خودشون برن یا نه به سمت روش‌های غلط لاغری پیش برن 

   در هر دو  حالت نتیجه هر دو مسیر ،عاقبت افراد چاق نابودی جسمی و ذهنی است 

   نگاه به جامعه نشون میده وقتی برای خرید لباس می ریم اصلا از لباس‌های زیبا و رنگی برای افراد چاق خبری نیست یعنی انگار چاقها حق حیات و انتخاب ندارند و فقط مجبور به پوشاندن جسمشون هستند حالا با هر آنچه موجود باشه 

   اما وقتی به سبد غذایی نگاه می‌کنیم انواع و اقسام تنوع طعم و رنگ و بسته بندی های دل فریب برای گول زدن بیشتر چاقها موج میزنه 

   چطوره که ما چاقها در خیلی از جنبه ها حق حیات و آزادی نداریم اما در اون جهتی که ما رو به سمت نابودی بیشتر میبره کلی حق انتخاب و آزادی داریم ؟

   تمام این مسائل باید چشم ما رو هر چه بیشتر به حقایق باز کنه و ما خودمون و از چنگال و اسارت مافیاهای راز ذهن خارج کنیم 

   ما اینجا به راز قدرت ذهن و جاذبه و فرکانس و ماورا پی بردیم فهمیدیم که اگر نگرش‌ها و افکارمون و اصلاح نکنیم حتی اگر هزاران بار خودمون و تنبیه و تحقیر هم بکنیم یا به خودمون قول بدیم دیگه پرخوری نکنیم فایده نداره و به محض برخورد با ماده غذایی که در ذهنمون راجع بهش فرمول چاقی داریم بصورت ناخودآگاه شروع به پرخوری می‌کنیم. بخاطر اینکه فرمول ذهن ما تعیین میکنه که ما چه رفتاری داشته باشیم .

   ذات و طبیعت جسم ما سلامتی و تناسبه و ما با قدرت ذهنمون با تکرار فرمول‌های اشتباه ذهن چاق که در طی سالیان به آنها دست یافتیم جلوی روند طبیعی تناسب و سلامتی جسممون و گرفتیم و زور افکار چاقی بیشتر از طبیعت جسم ما شده ،ما خودمون ذهن چاقمون و قوی کردیم 

   حالا دیگه وقت این رسیده اونو از تخت شاهی به زیر بکشیم و حکومت احمقانه اش و پایان بدیم 

   چطور؟

   با تغییر افکار چاقی به افکار لاغری 

   با تغییر عادات چاقی به عادات متناسب بودن 

   با بودن در سرزمین تناسب فکری و آموزش صحیح دیدن 

   با فعل خواستن و توانستن 

   با قدرت ذهن و جاذبه و تصویر سازی لاغری و تجسم لاغری قدرت و از چاقی که دارم میبینم، میگیرم، اونو حقیر میکنم 

   میگم چاقی تو هستی، ولی من نمیبینمت، تو حقیری در چشم من، اصلا من استاد ندیدنم؛ استاد نشنیدنم؛

   کافیه بخوام چیزی یا کسی و نبینم و نشنوم دیگه هر اتفاقی هم بیفته من نمیبینمش و نمیشنومش 

   چاقی تو هم وجود خارجی برای من نداری من خودم و از اسارت تو خارج کردم، تو لیاقت من و نداری و من تو رو برای همیشه از زندگیم حذف کردم مثل همون ورودی های منفی و آدمهای منفی ،اگر تونستم اونها رو حذف کنم تو که دیگه عددی نیستی برام 

   اینجا این فایل این گام پایان اسارت منه پایان دیدن چاقی 

   من 

   از امروز آزادم ،رهام هر جوری دلم بخواد زندگی میکنم دیگه نگران قضاوت آدمها نیستم به من چه که اونها چی راجع به من فکر میکنن، مگه من مسئول فکر دیگران هم هستم 

   دیگه نگران انتخاب لباس نیستم من حقم بهترین لباسها در بهترین رنگها و مدلهاست 

    نگران خوردنم نیستم  من حق دارم آزاد باشم من آزادم و از هر چیزی در هر زمانی به اندازه نیازم مصرف میکنم و از نعمات خداوند لذت میبرم 

   نگران بیماری‌ نیستم چون در مسیر بازگشت از سرزمین چاقی به سرزمین لاغری هستم و در این مسیر یکی یکی بیماری‌ها رو در ایستگاه های مختلف پیاده کردم و دارم با عشق به سمت سلامتی و تناسب و لاغری که طبیعت خلقت منه میرسم 

    نگران از دست دادن عزیزانم بخاطر چاقی ام نیستم چون کسی که من و بخاطر جسمم بخواد برام بی ارزش ترین چیز جهانه

    من کسی که منو بخاطر ظواهر و مادیات وجودیم بخواد و نمیخوام من یک عالم ویژگی های خاص و منحصر به فرد خودم و دارم که اونا وجه تمایز من از دیگرانه 

   دیگه نگران اینکه تو جمعی حس کنم بقیه از من بهترن نیستم چون من بهترین ورژن خودم و دارم می‌سازم و خداوند من و در بهترین حالت خلق کرده و من نباید عزت نفس و اعتماد به نفس خودم و پایین بیارم من بهترینم، مغرور و شاد و با اعتماد به نفس بالا و عزت نفس بی مثال

   اصلا  نگران تنبلی ام نیستم چون مطمینم دوران بیماری کرونام که سپری بشه دوباره به چرخه پر عشق زندگی سالم خودم برمیگردم و فعالیتهام و از سر میگیرم اصلا امروز میخوام تلاش کنم با قدرت ذهنم بیماری و از جسمم خارج کنم من میتونم و ثابت میکنم که میشه با قدرت ذهن از بیماری نجات پیدا کرد من راه حلش و پیدا میکنم 

   به هیچ وجه نفرت از خودم  ندارم چون برای برتر و بهتر بودن هر روز دارم تلاش میکنم و این منی که دارم میسازم و خیلی دوست دارم و بهش افتخار میکنم 

   اجازه نمیدم دیگه کسی من و بخاطر جسمم تحقیر کنه یا راجع به بدن عزیزم نظر بده چون من عاشق بدن عزیزم هستم و این بدن زیبا داره من و کمک میکنه تا با همدیگه به خونه ی آرزومون برسیم نه من بدون بدنم وجود دارم نه بدنم بدون من وجود داره پس ما عاشق هم دیگه هستیم و برای اهدافمون تلاش می‌کنیم و آزاد و رها از زندگی لذت میبریم  

   من دنبال کسب آزادی ام و با تغییر این احساسها آزادی و لاغری و به سمت خودم جذب میکنم من تصویر آزادی رو زندگی میکنم تا آزادی خود به خودی اتفاق بیفته لاغری اتوماتیک اتفاق بیفته جهان بر مدار توجه و باور ما پیش میره پس من باور دارم آزادم ،لاغرم  ،شادم،ثروتمندم،فوق العاده ام وووو…………….

   آزادی یعنی راحت‌تر بتونم زندگی کنم 

   راحت انتخاب کنم به دلخواه خودم زندگی کنم نه بر اساس دستور رژیم و پزشک و مربی 

   دوست دارم رها باشم 

   در سایت تناسب فکری من کاهش فشار ذهنی رو تجربه کردم من لاغری ذهنی و تجربه کردم واقعا وزن چاقی ذهنم کم شده حس آزادی دارم شاید لاغر نباشم ولی حالم عالیه و همین حال عالی ستودنیه برام 

   استاد سپاسگزارم برای آگاهی نابی دیگه خدایا به همه ی ما کمک کن تا بتونیم جهان پر رمز وراز و زیبات و بهتر بشناسیم و بهتر درک کنیم و شاد و خوشبخت بر زمینی که محل آرامشمون قرارش دادی زندگی کنیم 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/07/11 15:15
   مدت عضویت: 1513 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 471 کلمه

   سلام بر استاد عزیز و دوستان همراه

   دلیل اصلی که برای لاغر شدن انتخاب کردم اینه که دوست ندارم هیچ عامل بیرونی اذیتم کنه و احساسمو بد کنه . میخام تا اونجاییکه دستم بر میاد و تازمانی که زنده هستم لذت بیشتری از ایتهمه نعمتهای بیکران الهی داشته باشم .

   تو این مسیر هم هرچی بخاد وهرکی بخاد منو از این کار بازداره یا ترکش میکنم یا حلش میکنم .تحملی درکارنیست .

   تحمل یعنی یه چیز مثل خوره تو وجودت تو رو اذیت کنه و تورا از حس زیبای شادی ونشاط باز داره .

   چاقی هم همینطور . توجسمم بود شغلم نبود سریع رهاش کنم یا دوستی نبود سریع کاتش کنم .

   انگار تو منگنه افتاده بودم و تا اونجاییکه دستم بر میومد درجهت براندازیش تلاش کردم اما اونقدر قدرتش از من بیشتر بود که فکر کردن هم بهش حس نشاطمو و سرزندگی مو ازم میگرفت .

   من عاشق لاغری شدم چون عاشق خودم بودم . ونمیخاستم موضوعی حل نشده تو ذهنم باشه . راهش رو بلدنبودم وخدای مهربان مثل همیشه جلوتر ازمن سنگ تموم گذاشت و منو هدایت کرد به این مسیر الهی .

   آره افکار چاقی تو ذهنم بود وانواع ترسها . من میخاستم به لاغری برسم و آرامش .  خوب روح من خواستار لاغری ومزایای لاغری وعشق به خودم بود و من ذهنم پربود از چاقی و دردسرهای آن . 

   آرام آرام این موانع رو برداشتم و میدونم بازم هست بااینکه الان دوساله دارم کارمیکنم اما همین چند روز پیش یه مانع جدید رو پیدا کردم و حس لاغریم بیشتر شد .

   الان مونکن نشدم و جسمم تقریبا متناسب شده اما من دنبال تقریبا نیستم من دنبال کاملا هستم . 

   تازه علاوه بر لاغری آموزشهای این سایت دلگرمیست برای من و خیلی کمک میکنه که چالشهای دیگه زندگیمو رفع کنم  تا به رهایی بیشتر ولذت بیشتر وسرزنده گی بهتر برسم .

   همین دیروز مادرم کلی انار گرفت آورد خونه و وقتی دوتایی مشغول خوردن انار بودیم و پدرچاقم در اتاق دیگه مشغول تماشای تلویزیون بود و مادرم تا درمورد خوشمزه گی انارصحبت کرد من مطمن بودم پدرم بااینکه تازه عصرانه خورده میاد وانار رو برمیداره چون یادگرفتم فرد چاق از طریق شنیدن هم تحریک میشه . ودقیقا هم پدرم بعد شنیدن صحبت مادرم اومد و برای خودش انار برداشت .

   دیگه این رفتارها رو از برشدم یا برادر متناسبم تا غذاش گرم نباشه تحت هیچ شرایطی غذایش رو نمیخوره .

   و این رفتارهای فرد متناسب یا نامتناسب رو راحت پیش بینی میکنم با اینکه فکرم یه جای دیگه هست ولی کلا ذهنم اتوماتیک وار بهم میگه نگاه کن چقدر بین رفتارهای دو فرد متناسب وچاق فرق هست .

   ممنونم از استاد عزیز که عاشقانه مسیر لاغری رو طی کردن و جاده مین گذاشته چاقی رو هموار وامن کردن و به ما عاشقان لاغری هم کمک میکنند تا مثل ایشون آرام وپیوسته تو این جاده لاغری حرکت کنیم و متناسب بشیم تا از زندگی کردن لذت بیشتری ببریم و به حس رهایی برسیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 444 کلمه

   به نام خدا                                                                  سلام به استاد گرامی ودوستان عزیزمدر این گام می آموزم :چرا دوست دارم لاغر بشم؟ چیکار کنم لاغر بشم و راه صحیح چیست؟ راجع به اولین سوال که چرا میخام لاغربشم؟ خب معلومه من میخام اندام زیبایی داشته باشم و هر لباسی که بخام بپوشم به تنم زیبا دیده بشه میخام از داشتن اندام زیبای خودم لذت ببرم وشاد باشم.ولی وقتی شما گفتید که دلیل اصلی لاغر شدن رسیدن به آزادی هست اولش درک نکردم گفتم آخه چه ربطی به آزادی داره مگه من اسیر هستم؟ و لاغرشدن چه ربطی به آزاد شدن داره؟ ولی وقتی چند لحظه با خودم فکر کردم با خودم گفتم درسته ما در واقع میخاییم به آزادی برسیم خوشحال و متعجب شدم از عمق نگرش شما به علت اصلی لاغری.بیشتر فکر کردم با خودم گفتم صد در صد خاسته ی من همون رسیدن به آزادیه.و راه رسیدن به آزادی از مسیر لاغر شدن میگذره.اگه من اندام متناسبی داشتم نه تنها زیبا بودم وزیبا میپوشیدم بلکه تمام جنبه های زندگی من تحت تاثیر قرار میگیره ومن از هر لحاض به احساس شادی و خوشبختی میرسم و این یعنی همون احساس آزادی من با یاد گرفتن خیاطی به احساس آزادی نمیرسم دلیل من برای یادگیری نقاشی رسیدن به آزادی نیست ولی با لاغرشدن و لاغر زندگی کردن من به آزادی میرسم دیگه مثل معتادها مجبور نیستم بیش از حد بخورم اختیار غذا خوردنم دست خودمه اختیار لباس پوشیدنم دست خودمه انگار دارم با این حرفا آزادی رو احساسش میکنم خیلی چیز خوبیه چیزی که ارزش داره تموم عمرمو صرفش کنم اصلا اگه من آزادی نداشته باشم بمیرم بهتره .حس آزادی در ذهن ماست اگه بخاهیم بهش برسیم باید از طریق ذهن عمل کنیم از طریق برنامه ریزی ذهنی فرمول هارو تغییر بدیم به متناسبها توجه کنیم ومن خوشحالم که هدایت شدم تا این روش رو یاد بگیرم این روش برای من اونقدر لذت بخش و جذاب هست که گاهی با خودم میگم لاغر شدن یه چیز خیلی کوچیک هست که ما بدستش میاریم خیلی چیزا هس تو این مسیر که ما بهش میرسیم و یه زندگی عالی خاهیم داشت مثل شناخت خودمون و سعی در شناخت خدا که هرچه قدر ادامه بدیم بازم جای پیشرفت داره لاغری دروازه ی رسیدن به تمام خاسته های ماست.چون ما متناسب خلق شدیم وخدا دوست داره که ما متناسب بشیم در تمام جنبه ها .من از شما استاد گرانقدر ودوستان هم مسیرم مطالب زیادی آموختم که به خاطرشون از همه ی شما سپاسگذارم.حرف برای گفتن زیاد دارم ولی وقت کمه.خدانگهدارتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/05/17 11:31
   مدت عضویت: 454 روز
   امتیاز کاربر: 13270 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 606 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی 

   چقدر خوشحالم که تا الان درمسیر لاغری با ذهن هستم و گام 52 که دوست دارم لاغر بشوم چیکار کنم ؟ را گوش دادم و در این فایل من متوجه شدم که دلیل لاغر شدن من بیشتر برای سبک شدن وزنم – اعتماد به نفس بیشتر – انتخاب لباسهای رنگارنگ – راحتی برای بلند شدن و نشستن – و نفس نفس زدن در هنگام راه رفتن و پله بالا رفتن و… است ولی استاد الان متوجه شدم فشاری که به ذهن من وارد میشده خیلی بیشتر از فشاری است که به جسم من وارد میشده و من از ان غافل بودم لاغر بودن فشار را ابتدا از ذهن فرد برداشته و سپس فرد خود بخود لاغر میشود چون طبیعت بدن انسان از ابتدای خلقت لاغری بوده و ما انسانها با دستکاری فرمولهای ذهنی ، خودمان را به سمت چاقی بردیم و سالها از این آگاهی بی اطلاع بودیم و چقدر خودمان و دیگران و خداوند مهربان را سرزنش کردیم .و چقدر ممنونم از شما استاد عزیز برای این اگاهیها که درهیچ کتابی نوشته نشده است و کسانی که به افراد چاق رژیم های سخت تجویز میکنند خودشان هم مسیر لاغری را بلد نیستند و افراد چاق راراهنمایی اشتباه به جاده های سخت و صعبودالعبور که در پایان سرابی بیش نیست هدایت میکنند .

   چاقی ربطی به نوع غذا – مقدار غذا- محل زندگی- تحرک نداشتن – سن فرد – ژنتیک – تیروئید -سوخت ساز پایین بدن – و هر انچه که درذهن افراد چاق آموزش داده شده ندارد  

   فقط با تغییر فرمول شرایط ذهنی از چاقی به لاغری می توانیم در این مسیر پیروز شویم و سختی کار این است که  مشاهده چاقی بدن خودمان را فراموش کنیم و بگوییم من نمیدانم چگونه چاق شدم پس با اعتماد و باور کردن اینکه فقط فرمولهای ذهنی من را چاق کرده پس من فقط از تغییر فرمولهای ذهنی چاق به لاغری ، میتوانم لاغر بشوم و به هیچ روش دیگری اصلافکر هم نکنم چه برسد به عمل 

   به چه خواسته هایی دوست داشته اید برسید که به دلیل اینکه تصور می کردید ادامه کار سخت شده است خواسته خود را رها کرده اید؟

   شنا کردن باشگاه رفتن 

   • مواردی را در زندگی خود نام ببرید که برای رسیدن به خواسته خود شرایط متفاوتی را تجربه کرده اید اما به دلیل اینکه عاشق آن موضوع بوده اید به خواسته خود رسیده اید؟ درس خواندن با 4 فرزند برای کارشناسی ارشد 
   • با توجه به توضیحات ویدیوی آموزشی بنویسد چرا انسان دوست دارد لاغر شود؟ چون ذهن انسان از ابتدا دارای فرمولهای لاغری بوده است و ما با تغییر فرمولها بدن خودمان را چاق کردیم 
   • در گذشته که برای لاغر شدن از روش های مختلف استفاده کرده اید چرا بعد از هر بار شکست خوردن دوباره برای لاغر شدن اقدام کرده اید؟ چون فکرمیکردیم مشکل از نوع رژیم بوده و ما تلاش خودمان را کردیم و دراین روش راحتتر لاغر میشویم 
   • برای رسیدن به هدف لاغر شدن چرا روش لاغری با ذهن را انتخاب کرده اید؟ شرح دهید
   • چون دراین روش دقیقا متوجه شدک که توسط بااورهای غلط من چاق شدم و اصلا نباید دراین روش من سختی بکشم 
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک میکند تا به رویای لاغری خود برسید.
   • ابتدا کمک میکند فرمولهای ذهنی ما از چاقی به لاغری تغییر کند و بعد از اینک رفتار ما تغییر کرد بدن خود بخود لاغر خواهد شد و نباید دراین روش سختی زیادی بکشیم 
   • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید. در این بخش متوجه شدم اصلا نباید به چاقی فیزیکی بدنمان توجه کنیم و فقط سعی کنیم آموزشها را به صورت کامل یاد گرفته و دراین مسیر استمرار داشته باشیم 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 39 کلمه

   سلام آقای عطار روشن. من فقط می خواستم ازتون عمیقا تشکر کنم. هر چی از خدا می خواهید بهتون بده. من هر روز فیلم های بخش رایگان و می بینم و دعاتون می کنم . واقعا واقعا واقعا ممنونم.‌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 20 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری😊
    با انگیزه و اشتیاق ادامه بدید انشاالله نتیجه عالی میگیری
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Ladybird
   1401/03/06 11:34
   مدت عضویت: 1479 روز
   امتیاز کاربر: 880 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 31 کلمه

   من میخواهم لاغر بشم که پادرد نداشته باشم . پر انرژی وچابک باشم . اعتماد به نفس از دست رفته ام هم دلیل دیگری است برای لاغری. ممنون از اقای عطاروشن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سنا سعادت
   1401/02/24 21:08
   مدت عضویت: 1771 روز
   امتیاز کاربر: 347 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 41 کلمه

   من میخام لاغر بشم چون از زندگی متناسب احساس آرامش پیدا میکنم، دیگه از دست خودم حرص نمیخورم، از رفتارای خودم احساس شرمندگی نمیکنم اگه لاغر هم شدم ک چه خوب، ولاغری میشه نتیجه جانبی این انتخاب، باتشکر ازجناب عطار روشن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 41760 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 109 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر
   خسته نباشید
   دلیل اصلی من برای لاغر شدن کاهش دادن و از بین بردن درد پاهام هستش که دکتر گفته حتما باید به تناسب اندام برسم.

   💖دلیل اصلی همه ما رسیدن به آزادی و رهاییست💖

   مطالبتون مثل همیشه عالی بود،
   یاد گرفتم که دیگه مثل گذشته نباشم و تا جایی که امکان داره بیخیال وضعیت ظاهریم بشم ، فقط تو فکر ایجاد فرمولهای جدیدی در ذهنم باشم و مطمئن باشم که من بااینکه عرق نمیریزم،رژیم نمیگیرم،و ظاهرا کار خاصی نمیکنم باز من لاغر میشم چون روی ذهنم تمرکز دارم و دارم نگرشم رو عوض میکنم .

   ❤من عاشقانه منتظرم ورژن جدیدی از خودم رو ببینم ❤

   ممنونم استاد گرامی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1401/01/14 22:51
   مدت عضویت: 1302 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,087 کلمه

   به نام خدایی که انتخابم کرد 🦋

   به زمانبندی خداوند اعتماد دارم 

   سلام و درود دوستان مشتاق لاغری 

   چرا دوست داریم لاغر شویم ؟

   همه افرادی که اضافه وزن دارند دوست دارند لاغر شوند ولی دلیل محکمی برای اینکار ندارند و به همین دلیل تصمیمات سطحی در ذهن خود می گیرند و بعد از مدتی خسته شده مسیر و هدف را رها می کنند.

   اگر دلایل رسیدن به هدف کاملا واضح باشد اشتیاق رسیدن به هدف زیاد می شود و مسیر ساده !

   خیلی از افراد برای اینکه در روابط عاطفی خود پذیرفته   بشوند و یا مورد توجه و تأیید دوستان خود قرار بگیرند و برای تجربه سایز و مدل و رنگ لباس مورد علاقشون و خیلی از افراد برای سلامتی و آسودگی …یک گروه هم برای اعتماد به نفس و تمرکز بر اهدافشون و مسائل ذهنی و روانشناختی مایلند لاغر بشوند ولی همه این دلایل ریشه در اسارت دارد !…

   چاقی فشار سنگینی روی جسم می آورد باعث کمردرد و پادرد و سخت نفس کشیدن می شود در فعالیتهامون احساس سنگینی داریم اما می توانیم با استراحت از این درد بکاهیم ولی فشاری که اضافه وزن روی ذهن ما می آورد دیده نمی شود و بسیار بیشتر است .

   دیدن خود در آینه هرروز و نداشتن حق انتخاب در غذا و لباس و ورزش یعنی اسارت و همه انسانها برای رسیدن به هدف خود فقط در جستجوی آزادی هستند فردی که شغل یا کاری اجباری دارد که احساس اسارت می کند به دنبال آزادی است و روز بازنشستگی و فردی تحت فشار افکار منفی هست از این اسارت ذهن خسته میشه و به دنبال رهایی است !…آزادی و شادی به طور فطری و ذاتی در وجود ماست  و هدف نهایی ما رسیدن به آزادی است .

   وقتی سعی داریم خودمان را به خداوند یا دیگران ثابت کنیم چون فکر می کنیم در بند هستیم و دلایلی می آوریم که ازبند آزاد شویم .

   همه فشار در ذهن ما هست و وقتی وارد مسیر آموزشهای ذهنی میشویم به یکباره ۹۰٪از فشار از روی ذهن ما بر داشته میشه و به همین دلیل وجودمون سرشار از اشتیاق و احساس خوب می شود البته هنوز هیچ تغییر فیزیکی و مادی رخ نداده است! ولی احساس سبکی و لاغری پیدا می کنیم . نیرویی در درون ما طبیعت ما را بهمون یادآوری می کند لاغری و سلامتی و شادی و دائم ما را به سمت تغییر کردن هل می دهد ولی دلایل ذهنی ما سد راه می شوند و این مقاومت منجر به جنگ و جدال و ناهماهنگی بیشتر در ذهن و جسم ما می شود .

   نیروی درونی ما و جسم ما مشتاق هستند که به حالت طبیعی خودمون بر گردیم ولی ذهن ما دلایل محکم بسیاری دارد که برایش باور شده است مثلا تو زن هستی یا تحرک نداری و چاقی تو ارثی هست و سوخت و ساز بدنت کمه یا چاقی به خاطر بارداری و زایمان بوده ….و به همین دلیل هر فردی که روشی برای لاغر شدن ارائه می کند توجهش روی جسم هست و کاملا روی ذهن متمرکز نیستند و هر چند با فشار به جسم ممکن است به صورت مقطعی نتیجه ای بگیریم ولی نتیجه ماندگار نیست و انتظار چاق شدن و فشار ذهن همچنان با ماست ولی در روش لاغری با ذهن تمام تمرکز بر فرمولهای ذهنی است حتی رفتارهای جزئی رفتاری از به وجود آمدن و پررنگ شدن فرمولهای صحیح  در ذهن نشأت می گیرند .

   همه افراد به محض اینکه متوجه اضافه وزن خود می شوند غذای خود را محدود می کنند یا ورزش می کنند و توجه شدیدی به وضعیت بیرونی دارند چون فکر می کنند به خاطر خوردن غذا ویا کم تحرکی چاق شدند در صورتیکه تغییر رفتار و تمایل به پرخوری مرحله آخر اجرایی فرمولهای ذهنی بوده است و خیلی قبل تر از آن ذهن فرد ،مملو از افکار منفی و محتوای آموزشی ذهن چاق شده است سپس با احساس یکی شده به صورت الگوی ذهنی در آمده است انتظار فرد از خودش طبق دلایل بسیاری که داشته چاقی شده است مثلا بعد از ازدواج و بارداری چاق می شوی و سپس تغییرات رفتاری شکل می گیرند و تمایلات فرد نسبت به موادغذایی تغییر کرده و رفتارهای غیر صحیح شکل می گیرد که تکرار و تمرین در رفتارهای عادت گونه چاقی منجر به اضافه وزن می شود !

   همه این افرادی که راه حلی برای لاغر شدن دارند بهتر است هشیار باشیم که آیا افراد متناسب آن کارها و محدودیتها و فعالیتها را در زندگی روزمره خود اعمال می کنند که ما اینگونه عمل کنیم ؟!

   ممکن است فردی به ما بگوید از ساعت۷شب به بعد مواد غذایی مصرف نکن تا لاغر شوی آیا همه این افراد متناسب فقط تا ساعت ۷شب غذا مصرف می کنند !؟..

   در مسیر آموزشهای فکری هدف آزادی است از هر چه خود را گرفتار کرده ایم و البته با دریافت محتوای آموزشی از نو می آموزیم و حالت ذاتی و طبیعی خود را به خود یادآوری می کنیم موضوع اضافه وزن به دلیل دو فشار و اسارت در جسم و ذهن آرزوی هر فردی است که اضافه وزن دارد و با توجه به اینکه در هر کشوری و نژادی و سن و سالی هم افراد چاق وجود دارند و هم متناسب بیشتر درک می کنیم که موضوع آموزش بوده است شاید فردی هر بار بعد از مسخره شدن یا ترد شدن تصمیم به لاغری بگیرد ولی این موضوع در سطح ذهن هست و با فشارهای بیرونی فقط خستگی ذهنی و ناامیدی و در نهایت رها کردن مسیر لاغر شدن میسر می شود شاید هم فردی تا آخرین روز عمرش چاق باشد ولی همیشه صدایی در درون او را به لاغر شدن دعوت می کند تا از زیر این فشار نجات پیدا کند.

   شاید سختی این مسیر دیدن هرروزه جسم خود هست و مهمترین و اصلیترین تمرین و مهارت پذیرش خود هست یعنی توجه از جسم برداشته بشه و استمرار در مسیر و وقتی درک کنی تنها راه اسان و ماندگار لاغری با ذهن است و هیچ راه دیگری وجود ندارد می پذیری که شاگرد خوب کلاس باشی و هر قدمی که بر می داری بیشتر متوجه میشوی که چاقی تو نمایشگر یک سیستم اتصالی شده و قطع شده و ناهماهنگ در ذهنت هست و هر بازسازی و ترمیم یک روزنه نور به زندگیت باز می کنه و انقدر به آرامش و پذیرش می رسی که از چاقی پوست اندازی می کنی و به اصل خود در درون میرسی همون اصلی که الآن وجود داره فقط زیر لایه های حجاب و جهل پنهان شده است و من عاااشق این مسیرم عاااشق خودم همون که خدا بابتش به خودش تبریک گفت ✨

   خدایا شکرت 

   خدایا عااااشقتم ❤️

   عشق به تن واحده 🤍

   سپاس مدرس زندگی 

   دوستانم همواره برای آزادی خود عاشقانه قدم بردارید   

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
   1401/01/14 08:36
   مدت عضویت: 878 روز
   امتیاز کاربر: 678 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 423 کلمه

   سلام و درود بر همه همسفران عزیز و سلام و درود بر استاد گرامی 

   سال نو مبارک

   امیدوارم هر روز و هر آنچه از این سال زمینه برداشتن گامهایی در جهت موفقیت باشه موفقیت در همه عرصه ها از تناسب فکری به عنوان مهمترین عرصه ،تناسب جسمی،  تناسب مالی و… و اما این فایل ارزشمند و اینکه سوال محوری که در هر موضوع چراغی روشن و دقیق برای هدایت ما هست بسیار بسیار مهمه، واقعا چرا دوست داریم لاغر بشیم؟

    فقط به خاطر تنفر از چاقی؟ 

   به خاطر حرف دیگران؟ یعنی اگر یک روز چشم باز میکردیم در یک جزیره تنهایی تنها بودیم دیگه چاقی برامون مهم نبود؟ 

   به خاطر عوارضی جسمی؟یعنی اگر عوارضی جسمی نداشتیم با چاقی مشکل نداشتیم؟

   نکنه به خاطر تایید کردن دیگران دوست داریم لاغر بشیم؟یعنی اگر همه مهرو امضا کنند که هیکل ما رو تایید میکنند ما دیگه رضایت میدیم به چاقی؟

   من با اموزشهای خوبی که در این مسیر از استادمهربانمون اموختم، فکر میکنم علت اینکه ما دوست داریم لاغر بشیم و لاغری و تناسب اندام یکی مطلوب همیشگی همه انسانها ست به دلیل این است که ما به طور طبیعی لاغر به دنیا میایم به صورت یک موجود متناسب از اول هم قرار بوده که ما متناسب باشیم حال چه اتفاقات زنجیره ای در هم تنیده میشه و ما از فطرت خودمان که تناسب در تمام ابعاد و درک شادی و خوشبختی است دور میشیم داستان جدایی است ، اما چیزی که مهمه این است که ما یک روز لاغری و تناسب اندام که حق طبیعی و الهی ماست در غبار باورهای نادرست گم کردیم و هیچ چیز به اندازه پیدا کردن حق طبیعی خودمان ما رو خوشحال نمیکنه . ما آزاد به دنیا اومدیم برای شادی برای خوشحالی برای ثروت برای تناسب اندام و بعد یک روز دور وو بر خودمان  ههیچکدام از اونها رو ندیدیم و غصه خوردیم احساسمان بد شد کم کم حرف دیگران ارزش پیدا کرد کنترل زندگی از دستمان در رفت قدرت از دستمان در رفت قدرت دادیم به غذا قدرت دادیم به حرف مردم قدرت دادیم به باورهای نادرست و غصه خوردیم و این چرخه معیوب قوی و قویتر شد.

   و ما دوست داشتیم گمشده خودمان رو پیدا کنیم . خداروشکر میکنم که دریای بی مرز مهربانی اقیانوس بیکران لطفش شامل حال ما شد یک بار دیگه یک سایت و استاد مهربان و دانا چراغ را به دست گرفت تا برگردیم به سرزمین اصل وجودمان اونجا که  تمام نعمات به وفور یافت می‌شود و ما دوباره قدرتمندانه برگشتیم تا حق طبیعی و الهی خودمان را بگیریم از جمله تناسب اندام.

   خدایا بی نهایت سپاسگزارم 

   استاد عزیزم بی نهایت سپاسگزارم.  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1401/01/10 00:15
   مدت عضویت: 1259 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 873 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ❤️❤️❤️

   سلام 🖐️

   چرا دوست داریم لاغر شویم ؟ 🤔🧐

   من تا قبل از ازدواج کاملا لاغر و متناسب بودم و آزادی کامل در خوردن انواع و اقسام مواد غذایی در هر زمان و مکان ، در پوشیدن و انتخاب رنگ لباس داشتم و بدون ترس و استرس و نگرانی هر مقدار غذا و خوراکی که دوست داشتم می‌خوردم ولی نمی دونن چی شد که بعد از ازدواج کم کم میل و علاقه من  به خوردن مواد غذایی زیاد شد و من روز به روز تپل تر شدم تا جایی که از وزن 60کیلو تا مرز 90کیلو پیش رفتم و دیگه تموم لباسام برام تنگ شد و من همیشه افسرده و غمگین بودم و تقریباً هر روز گریه و زاری و حتی آرزوی مرگ میکردم و از هر روشی برای رسیدن به لاغری استفاده میکردم و چقدر گول تبلیغات و می‌خوردم چقدر دمنوش و پودر و قرص و عرقیات تلخ و بدمزه و زهر ماری قبل و بعد از غذا به نیت لاغری می‌خوردم چقدر پیاده روی و ورزش میکردم چه قدر عرق میریختم و میرقصیدم تا جایی که کل لباسام خیس آب میشد با این که از عرق کردن متنفرم ولی به عشق لاغر شدن تموم این کارهای ناخوشایند و انجام میدادم انصافا مقداری از وزنم کم میشد ولی به محض رها کردن دوباره به سایز و وزن قبلیم بر می‌گشتم تا اینکه در تاریخ 1399/7/1 به این مسیر زیبا هدایت شدم و از اون زمان تا به این لحظه همیشه در آرامش و حال خوب هستم و خیلی کم پیش میاد که حالم بد بشه و اگرم موضوعی ناراحتم کنه خیلی زود با خودم صحبت میکنم و حالمو خوب میکنم اون زمان که من به این مسیر زیبا هدایت شدم 75 کیلو بودم و الان احساس می‌کنم که 65،66 کیلو باشم البته من خیلی وقته که روی ترازو نرفتم و خود مو وزن نکردم اتفاقاً دیشب خونه برادر شوهرم بودیم و اونا یک ترازو قسمت ورودی اتاق خواب شون گذاشتن و مدام خودشونو وزن می‌کنن و همش استرس دارن  که ترازو وزن شونو زیاد نشون نده و من یک لحظه به کار شون خندم گرفت و این فکر تو ذهنم در حال رفت و آمد بود که مگه آدم ساعتی چاق و و لاغر میشه آخه چرا آدم باید دم به دقیقه خودشو وزن کنه و من چندین بار از کنار ترازو رد شدم ولی اصلا وسوسه نشدم که خود مو وزن کنم و انگار اصلاً نمیدیدمش و ، وجودش در اون گوشه در نظرم یک چیز اضافه و به درد نخور اومد البته  اگر قبلاً بود منم حتما خودم وزن میکردم اتفاقا منم قبلاً خیلی دوست داشتم که ترازو داشته باشم چون فکر میکردم اگه ترازو داشته باشم حواسم به وزنم هست و خودمو کنترل میکنم و غافل از این موضوع بودم که این وزن کردن چه تاثیری روی روح و روان آدم داره و به نظرم از وقتی که این ترازو رو گرفتن جاریم که خیلی لاغر و متناسب بود بدنش خیلی پر شده و به چشمم چاق اومد خیلی دوست داشتم بهشون بگم که این قدر خودتونو وزن نکنید و این کار اشتباست ولی دیدم اونا این قدر افکار و عقاید و رفتار اشتباه در مورد مواد غذایی و چاقی و لاغری و رژیم و دسته بندی مواد غذایی دارند و اصلا در این مدارا نیستند دیگه هیچی نگفتم و فقط دوست داشتم هر چه زودتر برگردیم خونه .

   و من از زمانی که در این مسیر هستم و لاغر شدم حتی یک گرم هم اضافه نکردم و با حرفای استاد کاملا موافقم که اضافه وزن بیشتر از اینکه فشارش روی جسم باشه روی ذهن آدمه من با اینکه پنج ، شش کیلو بیشتر اضافه وزن ندارم ولی انگار که بیست کیلو اضافه وزن دارم و همین چند کیلو رو مخمه با اینکه شاید خیلی از افراد چاق آرزو شون باشه که 65 کیلو باشن ولی  من همین چند کیلو اذیتم می‌کنه و دوست دارم که 58کیلو بشم و فکر می‌کنم که این حق الهی و طبیعیه منه و چیز عجیب و غریبی نیست چون من قبلاً هم در این وزن بودم وزندگیش کردم و الان دوباره میخوام به دستش بیارم و برای این کار باید بتونم اول فرمول های نادرست ذهنم و تغییر بدم و زمانی که این تغییر صورت بگیره صد در صد جسم من تغییر میکنه و من 58 کیلویی شدن و تجربه می‌کنم و اصلا نمی‌خوام بدونم که چطوری این تغییر صورت می‌گیره همون طور که زمانی که متناسب بودم کاری نداشتم که چطور میشد و چه اتفاقی میوفتاد که من هر چه دوست داشتم می‌خوردم ولی لاغر بودم الانم با خودم میگم که من در مسیر درست هستم و رفتار و عادت های غذاییم درست و صحیح شدند و نمی‌خوام بدونم که چطور و چگونه قراره که وزن کم کنم و لاغر بشم همون طوری که در زمان چاقی نمی دونستم چطور چاق میشم فقط ایمان داشتم که چاق میشم و چاقم میشدم الانم فقط میخوام  ایمان داشته باشم که در این مسیر لاغری نصیبم میشه و دارم لاغر میشم  پس صد در صد 58 میشم درسته که لاغری از روش قدرت ذهن زمان بر هستش ولی ارزش شو داره چون ماندگار و ابدیه .🌹

   لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست اگه راه شو بلد باشیم 🌹

   با تشکر از زحمات استاد گرامی 🙏🙏🙏🌹🌹🌹

   با آرزوی بهترین ها برای خودم و همه دوستان🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/12/28 17:29
   مدت عضویت: 1253 روز
   امتیاز کاربر: 12008 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 276 کلمه

   سلام به استاد عزیز و دوستان همراه 

   واقعا مثال‌هایی که می زنید و بعدا ربطشون میدین به چاقی چقدر بی نظیر هست من خودم شاغلم با ۲۷ سال سابقه یعنی هر روز که می خوام برم اداره میگم خدایا کی من احساس آزادی میکنم و باز نشسته میشم اختیارم خودم باشم دیگه مجبور نباشم همش نگاه تقویم کنم کی تعطیلی هست که منم یکی دو روز مرخصی بگیرم روی هم بشه مثلا ۵ روز اون ۵روز هم از استرس رفتن دوباره سر کار نمیدونم کی می گذره که انگار میشه یک روز همسرم باز نشست شده و همش از دوندگی کارهای خونه می ناله من همیشه بهش میگم همین که آزادی همین که از اسارت کار اداری در اومدی خودش خیلی با ارزش هست ‌

   چاقی هم همین است وقتی ما بتونیم با تغییر فرمول های چاقی به لاغری از،اسارت چاقی در بیاییم چقدر با ارزش هست چقدر زندگی لذت داره ،چقدر احساس شادی و سبکی میکنیم تو خرید لباس چقدر اعتماد به نفسمان بالا میره من چند روز پیش رفتم برا خودم لباس بگیرم باور کنید اولین مانتو ،اولین شلوار را انتخاب کردم و خریدم چقدر لذت بردم وقتی فروشنده گفت سایزت چنده گفتم ۴۰ چه اعتماد به نفسی چه احساس آزادی پیدا کردم من از اسارت چاقی در اومدم و دیگه چیزی نمونده البته من هیچ عجله ای ندارم همچنان برای لاغری و تغییر زندگی استمرار دارم و تا زنده هستم ادامه خواهم داد برای کارم هم با تغییر فرمول های ذهن خیلی بهتر و خوش بین تر و با شوق و ذوق و بیشتری حاضر میشم اداره و انشالله به همین زودی از اسارت اداره هم در میام .

   ممنون استاد از این فایل بسیار زیبا 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سیده آمنه یاقوتی
   1400/12/26 02:49
   مدت عضویت: 1219 روز
   امتیاز کاربر: 921 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 217 کلمه

   سلام آقای عطار روشن عزیزم

   من عاشق شماهستم

   ودوستتون دارم

   این متن رو نوشتم که از شما برای درک صحیح قانون و عمل کردن بهش تشکر کنم

   واقعا یک جمله از شما کل زندگی منو متحول کرد 

   ومن تونستم عادت به خودارضایی و پورنوگرافی رو در خودم حل کنم و از اسارتی۲۵ساله رهابشم

   شما بینظیرید جناب عطار روشن عااااشقتونم واقعا و ممنونم برای این درک های قشنگتون و متن های عالی و بینظیرتون

   جمله ی شما این بود که

   ** مگر من برای چاق شدنم زجر کشیدم درد کشیدم فکر کردم اصلا کاری کردم؟؟وجواب نه هست پس برای لاغری باید همین مسیر رو برگردم و فقط لذت ببرم و توجه ام واز روی نتیجه بردارم.چون من درطول مسیر چاقی فقط درحال تایید نشانه هابودم،درحال توجه و تمرکز بر چاقی،درحال لذت بردن از مسیرم و نتیجه لاجرم اتفاق افتاد.

   پس برای بازگشت هم فقط باید باعشق توجه کنم به خواسته ام،توجه کنم وتایید کنم نشانه هارو و باعشق لذت ببرم از مسیرم و من همین رو برای اعتیاد جنسیم بکار بردم وباورتون میشه در عرض۲ماه کنار گذاشتم

   نیروی جنسیم و کنترل کردم و پورنوگرافی رو ترک بخداقسم به راحتترین روش ممکن و آسانترین روش ))

   یعنی من عاشق این خدام و بنده های خوبش بنده های موحدش که انقدر عالی ان

   دوستتون دارم و از خدا براتون بینهایت ثروت سلامتی عشق و محبت خواستارم

   یه دنیا ممنونم و قدردانتونم

   سیده آمنه یاقوتی

   ۲۵/۱۲/۱۴۰۰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1400/12/24 21:39
   مدت عضویت: 1428 روز
   امتیاز کاربر: 7606 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 340 کلمه

   سلام

   امشب شب چهارشنبه سوریه همه جا دارن ترقه میزنن وآتیش بازی میکنن ومن تنها توی خونه وهمسرمم سر کار 

   امروز هیکلمو داخل آینه دیدم ودرحالیکه درد پاهام منو اذیت میکرد به خودم گفتم آخه کی اینجور داغون وزشت وبدریخت شدی 

   توکه خوشگلیت وخوش هیکلیت زبان زد فامیل بود چطور اینطور داغون شدی آخه 

   وقتی این فایل گوش کردم خیلی گریه کردم 

   حتی الانم که مینویسم دارم گریه میکنم 

   نیومدم بگم حالم خرابه فقط اینکه تازه فهمیدم چقدراسیرم کرده چاقی 

   چقدر به بند کشیده ذهنم 

   من نزدیک ۵۰ کیلو اضافه وزن دارم دقیقا ۴۵ کیلو چربی خالص

   اما بیش از دویست کیلو اضافه وزن روی ذهنمه وهر لحظه لهش میکنه مغزمو 

   درد مچ پاهام قابل تحمله ولی دردی که میکشم از تحقیرای دیگران 

   از دلسوزیاشون متلک هاشون 

   از آزادی نداشتن برای پوشیدن لباس 

   از آزادی نداشتن درحرکت کردن 

   دوروزه دارم ورزش سبک میکنم جونم بالااومده 

   منی که روزی ۳ ساعت راه میرفتم تازه روزی یک ساعت هم میرقصیدم  کلی هم کار میکردم درس میخوندم 

   صبح های زودم ورزش استقامتی میکردم قبل بیرون اومدنم باشگاه هندبال میرفتم شنا میکردم میدوییدم مدیتیشن کار میکردم کوهنوردی میکردم بدنسازی میکردم لامصب یه درجا زدن ساده جونمو به لبم رسوند انگار یه فیل بقل کردم میگن راه برو 

   چقدر دردناکه 

   فقط کسی میدونه که خودش ۴۵ کیلو اضافه وزن داشته 

   فقط اون شخص میفهمه چه رنجی داره 

   اینکه دلت نخواد بری بیرون 

   اینکه دلت نخواد پیش آدمها باشی 

   اینکه دلت نخواد مادر شی چون بترسی از پسش برنیای 

   اینکه از آیندت بترسی 

   اینکه بخوری رنج بکشی نخوری رنج بکشی 

   اینکه معتاد به سرگرم کردن خودت با فیلم وسریال وخوردن واینیستا کوفتی باشی 

   اینکه احساس بدی داشته باشی 

   ودراوج ۳۰ سالگی به اندازه یک پیرزن ۸۰ساله توان داشته باشی خیلی دردناکه 

   یعنی همش حبس یعنی زندانی شدن وزنجیر شدن 

   حالا که ترس هامو نوشتم حالم بهتر شد یکم سبک شدم 

   فهمیدم کمک احتیاج دارم کمک به خودم فهمیدم من از مسیر خارج شدم 

   وچقدر ترس برم داشته وقتی گم شدم 

   فهمیدم تمام این مدت دراسارت چاقی چه رنجی کشیدم 

   برای همینم میخوام ۱۲ گامو شروع کنم وشنبه هم دوره تناسب فکریمو دوباره از سر بگیرم واین بار یک بار برای همیشه خودم از شر چاقی ذهنیم خلاص کنم ومتناسب بشم برای همیشه 

   خدایا شکرت که فرصت دوباره بهم دادی 

   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار asmagazban
   1400/12/24 16:29
   مدت عضویت: 1380 روز
   امتیاز کاربر: 6179 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 682 کلمه

   بنام خدا

   قصه ی من قصه ی ازادیه  طی تمام این سالها داشتم فرار میکردم که به آزادی برسم  فرار از زندان ذهن اماخبر نداشتم و نمی‌دونستم همش درحال تقلا بودم مثل یک آدم معتادی که احساس می کنه ازدرد خماری این استخونها دارن به هم کشیده میشن و درد داره اره لاغرنشدن درد داره حرف شنیدن از مردم وله خصوص از اونایی که خیلی بهت نزدیکن  مثل پدرومادر درد داره واین  حس محدود بودن این حس ناتوانی بیشتر و بیشتر وبیشتر درد داره زندانی که ناخواسته مجبور بودم بپذیرمش  من بالاخره لاغرشدم اما هنوز هم که هنوزه توفکر بیشتر لاغرشدنم اون اندازه که شد اما هنوز هم که هنوزه ازرفتارم گاهی عصبی میشم گاهی به خودم سخت میگیرم پس پیداست که هنوز درک کافی صورت نگرفته آزادی چیزی که همه میخوان و طالب اون هستن به شکل های مختلفی من مشکلم کجاست چی کارمیکنم روشی که دارم برای خودم زندگی می کنم درسته یانه میخوام لاغرباشم اماچقدر به اندازه‌ی خواستن عمل کردم این روزها بیشتر به رفتارهام توجه میکنم دارم درک میکنم که منم هرکسی چیزی ازمن می بینه حتما دیده درمن واگرمن درکسی چیزی می بینه اونهم  همون احساس وافکاری که داره رومنم دارم پس درون من هست من این روزها دارم بیشتر درمورد قانون باورها اساتید مختلف رونگاه میکنم اما همشون نظرشون اینه که همه چیز بستگی به زاویه دید خودم داره زاویه دید حالا من ازخودم میپرسم اسما خانم تو خودت چه زاویه دید درباره ی لاغری وچاقی داری ؟ خب چاقی میشه رنج محدودیت حسرت لذت غذاخوردن بیش از حد تلمبارشدن روی تخت باوزن سنگین به تنهایی باید حمل کردن این همه وزن سنگین و سختی متحمل شدن نگاه سرزنش آدمها خب نداشتن راحتی در راه رفتن در شستشو کردن  در غذا خوردن در خواستن وطلب مرگ کردن در بهبوهه ی ذهنی احساسی نداشتن تعادل وهمه ی اینها ریشه در ذهن داره  البته به تازگی اینوبیشتر درک  دارن میکنم حالا لاغری به سبک قدیم میشه رژیم غذایی ورزش عرق کردن دمنوش خوردن وفشار فقط برای چندروز احساس خوب داشتن و شاد بودن و آزاد بودن قصه  قصه ی ازادیه وچیزای که من براش درطی همه این سال‌ها اومدم برای آزادی بوده اما هیچ وقت اونطور که باید درکش نکردم تا یادم میاد احساس قربانی بودن احساس بد بودن آدمها احساس ناتوانی  احساس عدم امنیت عدم لیاقت ترس از اضافه خوردن و خیلی چیزهای دیگه درسته طبیعی نیست ولی طی این همه سال این شکلی برنامه ریزی شدم چیزی که تبدیل شده به ساختار پایه ای شخصیت من . وحالا لاغری به سبک ذهن رو بخوام بهش برسم روشی که رژیم نداره  ورزش نداره وتمرینات عملی به اندازه ب ورزش  کردن ندار مدام توضیح میده که چرا شخصیتم تغیرکرده وشدم یه آدم چاق وحالا برای اینکه لاغربشم نیاز به چه پایه ای دارم چاقی من ارثی نیست و خیلی چیزای دیگه اماهضمش برای آدمی که از ده سالگی داشته تلاش می‌کرده ولاغرنشده وتا الان که بیست‌وپنج سالشه یه ذره سخته یه ذره هم که نه اما بالاخره من ادامه دادم سعی کردم تا جایی که ممکنه باخودم بارفتارم  کناربیام حقیقت بخواین باخودم کنار اومدم  از درون  باخودم آشتی کردم من کارهایی رو کردم  ورفتاری روانجام  دادم که فکرمیکردم درست بوده پس خودم رو هرآنچه که بودم و هستم رومورد سرزنش قرارنمیدم وقضاوت نمیکنم وخودمو می بخشم ناآزاد بشم درطی تمام مدت زندگیم ازادمها واتفاقات زندگیم حالم بده بود حس بدی داشتم حس خلأ  و پوچی  میکردم حتی برای رفع این حس غذا اضافه می‌خوردم با ادمهایی  می نشستم صحبت کردن وهی منتقل میکردم اطلاعات روداخل ذهنم چون ذهن من خالی بود از تجربه از داشتن چیزی و اون اصل من فاصله داشت درش ایجاد میشد و پرمیشد باچیزهاییکع دلخواهش نبود  من آزادی رو میخواستم اماتعریفشونمیدونستم  حالا که می‌دونم بیشتردرک  میکنم یعنی چی عامل جنگ بین چاقی ولاغری خودم بودم خودم هربار فراری تر بودم  میترسیدم مواجه بشم با اون  شخصیت و نا خوداگاه  خودم اماحالا بهترم دیگه برام چاقی و لاغری اهمیت نداره چرادروغ هنوز هم نگران چاق شدنم اما من شخصیت خودموباید  تغییر بدم و راه سومی وجود نداره پس باتغیرزاویه دید م نسبت به آزادی و زندگی میتونم لاغربشم وهم لاغربمونم باتشکر از شما دوستان عزیز به🙏🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم